PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

adel28
12-08-2009, 23:24
[quote=..hamed..;4076794]اقا من از وقتی که این انتی ویروس کسپرسکی رو نصب کردم ویندوز ایکس پی مرتبا هنگ میکنه یا خیی دیر نرمافزارها اجرا میشن ولی بیشتر وقت سیستم هنگ کیکنه راه حلی برای این مشکل من هست
در ضمن من از Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.463 Final اسفاده میکنم
با تشکر

منم دقیقا همین مشکل این دوست عزیز رو دارم و همین ورژن رو هم نصب کردم به حد اعصاب خوردکنی سیستم کند شده و همش هنگ میکنه . ایا در تنظیمات این ورژن جایی وجود نداره که بشه کمی روانترش کرد چون من همواره دوست دارم از جدید ترین نسخه kis استفاده کنم.در ضمن من قبلا از kis8.506 ستفاده میکردم و مشکلی نبود.

منم یه مدتی که این ورژن جدید رو نصب کردم اشکالات زیادی توش پیدا شده.
اصلا ویندوز پایدار نیست و عیب های عجیب و غریبی ظاهر میشه.

adel28
12-08-2009, 23:35
سلام

من امروز کسپر 2010 را نصب کردم

می خواستم بدونم از کجا میتونم آپدیت های Kaspersky Internet Security 9.0.0.459 را دریافت کنم؟

(می خوام برم کافی نت دانلود کنم بعد برنامه رو بروزش کنم)

برای ماه August
51MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamilton
13-08-2009, 08:13
آقا من این کاسپر اینترنت سکیوریتی و خود آنتی ویروسش رو ریختم ولی چطوری میشه آپدیت هایی رو که انجام دادیم ذخیره کرد من تاپیک آقای majid20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خودندم ولی متوجه نشدم ممنون میشم یکی توضیح بده

شما كاسپر را باز كنيد.وارد قسمت Settings شويد.روي گزينه Update :ليك كنيد.در سمت راست روي گزينه ...settings كليك كنيد و مطابق شكل زير قسمتي را كه دورش خط كشيدم را فعال كنيد و يك مسيري را در يكي از درايوهاي ويندوز براي ذخيره آپديتهاي كاسپر انتخاب كنيد و تمام پنجره هاي باز شده را Apply و Ok كنيد(براي مشاهده عكس روي آن كليك كنيد):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم دقیقا همین مشکل این دوست عزیز رو دارم و همین ورژن رو هم نصب کردم به حد اعصاب خوردکنی سیستم کند شده و همش هنگ میکنه . ایا در تنظیمات این ورژن جایی وجود نداره که بشه کمی روانترش کرد چون من همواره دوست دارم از جدید ترین نسخه kis استفاده کنم.در ضمن من قبلا از kis8.506 ستفاده میکردم و مشکلی نبود.

نسخه 2010 متاسفانه مشكلات زيادي تا اينجاي كار داشته و توصيه ميكنم در صورت امكان از همون نسخه 8.0.506 استفاده كنيد.

سلام
من امروز کسپر 2010 را نصب کردم
می خواستم بدونم از کجا میتونم آپدیت های Kaspersky Internet Security 9.0.0.459 را دریافت کنم؟
(می خوام برم کافی نت دانلود کنم بعد برنامه رو بروزش کنم)

شما از برنامه Kapersky Updater استفاده كنيد.مطابق شكل زير تمام نسخه ها را پشتيباني ميكنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!Bikhaneman!
13-08-2009, 08:36
سلام دوستان

من Download Acelerator ورژن 9 رو با کرک نصب کرده بودم و داشت درست کار میکرد تا اینکه هی گیر داد گفت آپدین کن منم آپدیت کردم اما دیگه کار نکرد
اول فکر کردم برای آپدیته..پاکش کردم و دوباره همون قبلیه رو نصب کردم بازم کار نکرد تا اینکه تو یه سایتی دیدم طرف میگه به خاطر انتی ویروسه

من از کسپر 2010 دارم استفاده میکنم..به نظر شما بخاطر اینه ؟
با اینکه کسپر رو بستم بازم DAP کار نمیکنه..آیا کسپر قسمتی داره که این برنامه رو تو بلک لیست گذاشته ؟

Benygh
13-08-2009, 10:17
سلام
من میخوام به کسپر بفهمونم که یک فایل رو اصلا کاری نداشته باشه ! ولی هر کاری میکنم باز هم گیر میده ! عکس زیر رو ببینید .

اگر هم میگید که من مسیر بدم، خوب این فایل رو من ممکنه هر جایی نگه دارم .

hamilton
13-08-2009, 13:09
سلام دوستان

من Download Acelerator ورژن 9 رو با کرک نصب کرده بودم و داشت درست کار میکرد تا اینکه هی گیر داد گفت آپدین کن منم آپدیت کردم اما دیگه کار نکرد
اول فکر کردم برای آپدیته..پاکش کردم و دوباره همون قبلیه رو نصب کردم بازم کار نکرد تا اینکه تو یه سایتی دیدم طرف میگه به خاطر انتی ویروسه

من از کسپر 2010 دارم استفاده میکنم..به نظر شما بخاطر اینه ؟
با اینکه کسپر رو بستم بازم DAP کار نمیکنه..آیا کسپر قسمتی داره که این برنامه رو تو بلک لیست گذاشته ؟

ارتباطي بين كاسپر و آپديت Download Accelerator و از كار افتادن آن وجود نداره.در غير اينصورت شما ميتونيد كاسپر را كلا Exit كنيد بعد دوباره آن برنامه را نصب و كرك كنيد ببينيد مكشل حل ميشه يا خير.شايد به علت تغييراتي باشه كه برنامه در رجيستري داده.

سلام
من میخوام به کسپر بفهمونم که یک فایل رو اصلا کاری نداشته باشه ! ولی هر کاری میکنم باز هم گیر میده ! عکس زیر رو ببینید .

اگر هم میگید که من مسیر بدم، خوب این فایل رو من ممکنه هر جایی نگه دارم .

شما برنامه را در قسمت Trusted Application هم وارد كنيد و تمام پنجره هاي باز شده را Apply و OK كنيد.

sarmast65_ata
14-08-2009, 17:07
پیشنهاد من:
1- Autorun Virus Remover
USB Disk Security -2

مرسی عزیزم
ار کجا بگیرم این برنامه ها رو؟

adel28
14-08-2009, 17:40
مرسی عزیزم
ار کجا بگیرم این برنامه ها رو؟

تقدیم شما:

aluminum
15-08-2009, 10:11
دوستان من به یه مشکل برخوردم
نمی تونم کسپرم رو اپدیت دستی کنم
فکر کردم یه قلق خواستی داره .فایل اموزشی سایت رو دانلو کردم و لی بازم نتونستم

وقتی تمام مراحل رو میرم و روی شروع دانلود کلیک می کنم یه مقدار کسپر مکث می کنه بعد شروع میشه به 19 -20 کیلو بایت که میرسه یه دفعه قطع میشه و هیچ تغییری انجام نشده؟
چه کنم؟

aluminum
15-08-2009, 10:25
شاید اشتباه من دانلود فایلهای اپدیت کسپر 7 برای کسپر 8 است

اخه توی سایت هیچ جایی برای دانلود فایلهای کسپر 8 نداره

یعنی نمیشه برای کسپر 8 رو دستی اپدیت کرد؟

من فایلهای اپدیتم رو از اینجا می گیرم

alipencia
15-08-2009, 10:52
با سلام...
من تا دو هفته قبل kis 2009 رو سیستم داشتم.وبعد 2010 رو نصب کردم.از اون موقع سیستم دچار هنگ به خصوص موقع اسکن میشه.گاهی اوقات هم وقتی بازش میکنم پنجره برنامه به صورت ویندوز کلاسیک میشه.در ضمن نوار زبان روی تسکبار خود به خود چند بار از فارسی به انگلیسی وبالعکس تغییر پیدا میکنه.امروز پاک کردم دیدم سرعت اینترنت به طور محسوس زیاد شده.مشکل از کجاست؟(kis9.0.0.463en)

adel28
15-08-2009, 11:13

لینکی که دوستمون تو پست بالاتر معرفی کرد استفاده کنید.

ورژنی که استفاده می کنید رو انتخاب کنید و دانلود نمائید.
بعد طبق آموزش آپدیت آفلاین کنید. (به تاریخ سیستم دقت کنید بروز باشد)

adel28
15-08-2009, 11:17
با سلام...
من تا دو هفته قبل kis 2009 رو سیستم داشتم.وبعد 2010 رو نصب کردم.از اون موقع سیستم دچار هنگ به خصوص موقع اسکن میشه.گاهی اوقات هم وقتی بازش میکنم پنجره برنامه به صورت ویندوز کلاسیک میشه.در ضمن نوار زبان روی تسکبار خود به خود چند بار از فارسی به انگلیسی وبالعکس تغییر پیدا میکنه.امروز پاک کردم دیدم سرعت اینترنت به طور محسوس زیاد شده.مشکل از کجاست؟(kis9.0.0.463en)

انگار این ورژن مشکلاتی داره همون آخرین ورژن 2009 یعنی 8.0.0.506 نصب کنید.

hamilton
15-08-2009, 11:38

اين لينكي كه شما معرفي كرديد مربوط به آپديتهاي نسخه 7 بوده و طبيعتا قابل استفاده در نسخه هاي 8 و 2010 نميباشه.شما براي آپديت نسخه هاي 8 و 2010 ميتونيد از برنامه Kaspersky Updater v3.1.0.7 كه در همين تاپيك نيز معرفي شده استفاده كنيد.

با سلام...

كلا نسخه 2010 اين محصول تا اينجاي كار نسخه خوبي از كار درنيومده و اشكالات و باگهاي متعدد و عجيبي داشته كه بر اساس گزارشهايي كه كاربران براي آنها ميفرستند دارن روش كار ميكنند تا اشكالات آنرا برطرف كنند.اميدواريم در Buildهاي بعدي اشكالات اين نسخه جديد هم برطرف بشه.ولي توصيه اينه كه تا آن زمان از نسخه 8.0.506 كه كاملا نسخه باثباتي بوده استفاده كنيد.

sarmast65_ata
15-08-2009, 12:31
تقدیم شما:

ممنونم ازتون
2 تاشو نصب کردم برنامه usbdisk وقتی کد لیسانس رو وارد میکنم قبول نمیکنه واسه همین ویروس اتورانی که توی usb هستش رو پاک نمیکنه
اون یکی برنامه هم همین مشگلو داره میگه فول ورژن رو دانلود کنید و کد لیسانسی هم وجود نداره
کمکم میکنید؟

satttanism
15-08-2009, 13:14
سلام دوستان
من از kis 9 استفاده میکنم
وقتی میره برای آپدیت تقریبا سیستمم هنگ میکنه مخصوصا اگه فایرفاکس اجرا باشه
و یه نکته جالب دیگه اینه که بعضی وقت ها یه دفعه دیگه من هیچ فایلی نمیتونم دانلود کنم از اینترنت حتی با دانلود منیجر ولی صفحات باز میشن تا اینکه 1 بار کسپر رو Exit کردم دیدم درست شد
البته این مشکلات رو با کسپر 8 نداشتم کلا کسپر 9 یه جوری شده

alipencia
15-08-2009, 13:20
به نظرم kis 2010 مشکل اساسی داره.من دوباره kis 2009 رو نصب کردم بعد یک اسکن کامل.در حالی که قبلا با 2010 اسکن کامل کرده بودم یک ویروس تو شاخه system32 ودوتا کرم تو temporary internet files پیدا شد.در حال حاضر فکر کنم 2010 اشغاله.

hamilton
15-08-2009, 13:26
ممنونم ازتون
2 تاشو نصب کردم برنامه usbdisk وقتی کد لیسانس رو وارد میکنم قبول نمیکنه واسه همین ویروس اتورانی که توی usb هستش رو پاک نمیکنه
اون یکی برنامه هم همین مشگلو داره میگه فول ورژن رو دانلود کنید و کد لیسانسی هم وجود نداره
کمکم میکنید؟

دوست عزيز با توجه به اينكه سوال شما ارتباطي با محتواي اين تاپيك نداره و از طرف ديگه در انجمن معرفي نرم افزار هر دو نرم افزار فوق داراي تاپيك اختصاصي ميباشند كه نسخه هاي فول هر دو برنامه در آنها موجود ميباشد لذا خواهش ميكنم يا از طريق انجمن معرفي نرم افزار پيگير باشيد يا از طريق پيغام خصوصي.

سلام دوستان
من از kis 9 استفاده میکنم
وقتی میره برای آپدیت تقریبا سیستمم هنگ میکنه مخصوصا اگه فایرفاکس اجرا باشه
و یه نکته جالب دیگه اینه که بعضی وقت ها یه دفعه دیگه من هیچ فایلی نمیتونم دانلود کنم از اینترنت حتی با دانلود منیجر ولی صفحات باز میشن تا اینکه 1 بار کسپر رو Exit کردم دیدم درست شد
البته این مشکلات رو با کسپر 8 نداشتم کلا کسپر 9 یه جوری شده

كلا همانطور كه قبلا هم اشاره كردم نسخه 2010 كاسپر داراي اشكالات عديده اي ميباشه كه فعلا به دوستان عزيز توصيه ميكنم از همون نسخه 8.0.506 استفاده كنند تا نسخه كم اشكال 2010 منتشر بشه.

sharghi
16-08-2009, 00:52
سلام دوستان
با تئجه به مشکلات زیادی که kis9 به وجود میاره که خیلی هم ازار دهنده است و بنا به توصیه استاد عزیز هامیلتون من این ورژن رو حذف کردم و از همون ورژن 8 استفاده میکنم که خیلی به شما هم پیشنهاد میکنم از خیر ورژن 9 بگذرید که به دردسراش نمیارزه حالا درست که هر ورژن جدیدتری بهتر از قبلی هست خودم هم دوست دارم همیشه از ورژن جدید هر نرمافزاری استفاده کنم اما در این مورد میبینیم که مشکلات زیادی هست. از هامیلتون عزیز درخواست میکنم اگه عیبهای ورژن 9 برطرف شد به اطلاع دوستان برسونن
تا بعد نصبش کنیم.

reza3600
16-08-2009, 10:05
سلام
چرا کسپر اپدیت نسخه 8 و 9 رو تو سایت نمیزاره
ممنون

SIMON137
16-08-2009, 16:20
من الان کسپر 9 ریختم ، مشکل خاصی ندارم . قرار برام مشکل پیش بیاد ؟
می خوام برگردونم به 8 باید پاک کنم ، دوباره بریزم ؟

adel28
17-08-2009, 00:51
من الان کسپر 9 ریختم ، مشکل خاصی ندارم . قرار برام مشکل پیش بیاد ؟
می خوام برگردونم به 8 باید پاک کنم ، دوباره بریزم ؟

اگه خوش شانس باشید مشکلی پیش نمیاد ولی اگه گیرهای عجیب دید تعجب نکنید.
نه مشکلی پیش نمیاد.

Gilopa
17-08-2009, 10:07
کاسپرسکای 2010 اینترنت سکیوریتی که من دارم یه مشکل بزرگ داره و اون سرعت اسکن فوق العاده ضعیفشه که واقعا بعیده از کاسپرسکای ... البته احتمالا در نسخه هاب بعد درست میکنند..
من نسخه کامل 2010 رو دارم با یک رم 2 گیگ و cpu دو هسته ای الان 4 روز هستش که بعد از نصب داره اسکن اولیه رو میکنه

لازم به ذکر هست برای اطمینان نسخه هایی که در این تاپیک گذاشته شده رو هم دانلود کردم و نصب کردم همچنان این مشکل وجود داره ..

hamilton
17-08-2009, 12:36
کاسپرسکای 2010 اینترنت سکیوریتی که من دارم یه مشکل بزرگ داره و اون سرعت اسکن فوق العاده ضعیفشه که واقعا بعیده از کاسپرسکای ... البته احتمالا در نسخه هاب بعد درست میکنند..
من نسخه کامل 2010 رو دارم با یک رم 2 گیگ و cpu دو هسته ای الان 4 روز هستش که بعد از نصب داره اسکن اولیه رو میکنه

لازم به ذکر هست برای اطمینان نسخه هایی که در این تاپیک گذاشته شده رو هم دانلود کردم و نصب کردم همچنان این مشکل وجود داره ..

نسخه 2010 فعلا به دليل مشكلاتي غيرعادي كه داره توصيه نميشه كه دوستان استفاده كنند.بايد صبر كرد تا نسخه پايداري از اين نسخه 2010 منتشر بشه.فعلا توصيه همان استفاده از نسخه 8.0.506 ميباشه.

sinath
17-08-2009, 14:12
چند تا از کی های جدید کسپر اسکی اینترنت سکیوریتی 2009 رو دارین؟من یه سری قبلا از همین تاپیک دانلود کرده بودم همشون اکسپایرد شدن.

Viren
17-08-2009, 16:52
سلام

این 2010 هنوز بتا هست؟

hamilton
17-08-2009, 16:53
چند تا از کی های جدید کسپر اسکی اینترنت سکیوریتی 2009 رو دارین؟من یه سری قبلا از همین تاپیک دانلود کرده بودم همشون اکسپایرد شدن.

كليدهاي كاسپر داراي تاپيك اختصاصي ميباشه.اين تاپيك صرفا به مباحث مربوط به خود محصولات كاسپر اختصاص داره.

hamilton
17-08-2009, 16:54
سلام

این 2010 هنوز بتا هست؟

نه.نسخه نهايي ميباشه ولي داراي اشكالات اساسي ميباشه كه بر اساس گزارشات كاربران كمپاني كاسپر داره تلاش ميكنه در Buildهاي جديد آنها را مرتفع كنه.

omid-p30
17-08-2009, 22:51
سلام
چرا کسپر اپدیت نسخه 8 و 9 رو تو سایت نمیزاره
ممنون

به هر حال تصمیمی هست که گرفتند و دلیلش رو نمیدونم. سایت ---------.com آپدیت های کلی این دو نسخه رو هر هفته قرار میده.

Nima_Designer
19-08-2009, 16:58
کسپر یه پیغامی داده بود که....
خلاصه گزینه آخرش رو زدم و دوتا از برنامه هام "move to untrusted..." شد و الان باز نمیشه.
یکی برنامه pdf و یکی power point الان باز نمیشه.
چجوری باید از اون لیست خارجشون کنم که باز بشن؟
آخه وقتی pause protection رو میزنم کار میکنن.

JU JU
19-08-2009, 18:07
سلام
خوبین ؟

چرا لایسنس کسپر 2010 دیگه نیست و اینکه این هست فقط kis-cn
فرقش با kis-cm چیه ؟

omid-p30
19-08-2009, 18:24
کسپر یه پیغامی داده بود که....
خلاصه گزینه آخرش رو زدم و دوتا از برنامه هام "move to untrusted..." شد و الان باز نمیشه.
یکی برنامه pdf و یکی power point الان باز نمیشه.
چجوری باید از اون لیست خارجشون کنم که باز بشن؟
آخه وقتی pause protection رو میزنم کار میکنن.

ورژن رو نگفتی. اگر 2010 هست در پست زیر توضیح دادند.

سلام
خوبین ؟

چرا لایسنس کسپر 2010 دیگه نیست و اینکه این هست فقط kis-cn
فرقش با kis-cm چیه ؟

در تاپیک کرک و سریال جواب دادم.

Haniiii
19-08-2009, 19:38
سلام به دوستان

کسی از Kaspersky Anti-Virus 2009 تو ویندوز 7 استفاده کرده ؟

من بعد از اینکه نصبش میکنم این پیغام رو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعد از زدن Start Application repair ویندوز رستارت و باز هم این پیغام میاد !

( در ویندوز XP و Vista این مشکل رو نداشتم ! )

لطفا کمک کنید !!

adel28
19-08-2009, 19:44
سلام به دوستان

من بعد از اینکه نصبش میکنم این پیغام رو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمک کنید !!

شاید بخاطر عدم سازگاری با ویندوز 7 باشه.

omid-p30
19-08-2009, 19:59
سلام به دوستان

من بعد از اینکه نصبش میکنم این پیغام رو میده :

لطفا کمک کنید !!

همون طور که adel28 گفتند نسخه مخصوص ویندوز 7 کاسپر هنوز منتشر نشده.

رعد
19-08-2009, 22:01
با سلام خدمت دوستان
من كاسپر 9 رو كه نصب كردم گاهي به دانلود منيجر idm گير بيخودي ميده
بطوري كه نميذاره فايلي دانلود بشه و به محض خروج كاسپرسكي دانلود شروع ميشه
نكته اينجاس وقتي كاسپر رو فعال ميكنم جلوي ادامه دانلود رو نميگيره
حالا چه كار كنم كه هي گير بيخودي نده ؟

adel28
19-08-2009, 22:19
ورژن 9 مشکل داره دوست عزیز.
به پست های قبلی یه نگاه بندازید، همه باهاش مشکل دارند.

omid-p30
19-08-2009, 22:44
با سلام خدمت دوستان

البته میتونید هم idm رو در قسمت trusted applications اضافه و همین طور طبق پست زیر به بخش trusted برنامه ها منتقل کنید. اگر باز مشکل باقی بود همون طور که گفتند اشکال از خودشه و باید منتظر نسخه بعدی موند.

Dreamland
20-08-2009, 15:59
سلام

تقدیم به همهء دوستان P30world

حتما می دونید که نسخه های 2010 محصولات Kaspersky را نمی توان از طریق فایل به روز کرد. در واقع شرکت Kaspersky این امکان را در نسخه های 8 به بالا غیر فعال کرده است. فایلهای Updateی هم که از طریق سایت این شرکت قابل دانلود است نسخه های 7 را به روز می کند.

روش به روز رسانی:
1- ابتدا فایل دانلود شده را اجرا و بعد از وارد کردن پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آن را از حالت فشرده خارج می کنید. به داخل فولدر باز شده می روید و به فولدر KIS KAV 2010 Update --------- می رسید.
2- این فولدر را در مسیری مانند ریشه درایو C کپی می کنید.
3- به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس My Update Center رفته و در قسمت Update Source بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KIS KAV 2010 Update --------- که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
5- گزینه Kaspersky Lab's Update servers را از حالت انتخاب خارج کنید و OK را بزنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت My Update Center در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.

نکات:
1- این فایل بر روی نسخه Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0459 و Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0459 تست شده است و ممکن است بر روی نسخه های بالاتر و البته 2010 نیز کار کند.
2- این روش Update‌ از بلک لیست (Blacklist) شدن کلید (Key) ها جلوگیری نمی کند و نیاز شما را به Key‌ جدید برطرف نمی کند.
3- تنظیمات را می توانید در تصویر بزرگ برنامه ببینید.
4- فایل تا حداکثر ممکن فشرده شده است.

دانلود از سافت گذر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راهنمای تصویری Update از طریق فولدر

Password

amirpers
20-08-2009, 17:04
دوستان این آپدیتش چرا اینجوریه ؟
من بعد از مدتها استفاده از Eset NOD32 بالاخره Kaspersky 2010 رو نصب کردم. چرا آپدیتش این جوریه؟ مثلا 60 کیلو باین دانلود می کنه بعد گیر می کنه. دوباره از اول و دوباره تکرار مسئله قبل.
من 3 روز طول کشید تا موفق شدم آپدیتش کنم.

saman.killer
20-08-2009, 21:24
بچه های عزیز kaspersky2010 آپدیت نمیشه یعنی تا حالا هرچی آپدیتش کردم کشک بوده:19::19::19::19:
پدرم در اومده تا آپدیت شده:18::18::18::18:نه:41:

dariushiraz
21-08-2009, 22:43
دوستان این آپدیتش چرا اینجوریه ؟
من بعد از مدتها استفاده از Eset NOD32 بالاخره Kaspersky 2010 رو نصب کردم. چرا آپدیتش این جوریه؟ مثلا 60 کیلو باین دانلود می کنه بعد گیر می کنه. دوباره از اول و دوباره تکرار مسئله قبل.
من 3 روز طول کشید تا موفق شدم آپدیتش کنم.

بچه های عزیز kaspersky2010 آپدیت نمیشه یعنی تا حالا هرچی آپدیتش کردم کشک بوده:19::19::19::19:
پدرم در اومده تا آپدیت شده:18::18::18::18:نه:41:

من هم در ابتدا این مشکل را داشتم. اما یک کاری کردم که مشکلم حل شد...

من حالت آپدیت را از حالت اتوماتیک به حالت manual تغییر دادم و بعد هر روز دستی خودم آپ می کنم . اینجووری دیگه گیر نمی کنه. شما هم امتحان کنید شاید مشکلتون حل شه.

dariushiraz
21-08-2009, 22:45
با سلام خدمت دوستان

در قسمت My Security Zone در قسمت Safe Run Application نرم افزار IDM را اضافه کنید.

dariushiraz
21-08-2009, 22:51
سلام به دوستان

لطفا کمک کنید !!

سیستم مورد نیاز برای ورژن 2009 در این آدرس موجوده. چیزی درباره ویندوز 7 ننوشته احتمالا با ویندوز 7 سازگاری نداره و گر نه ایحا می نوشت.

vigorous
22-08-2009, 05:40
من کامپیوترم سرعتش خیلی‌ اومده پائین.با جدیدترین کسپر هم سکن کردم ولی‌ باز مشکله سرعتش حل نشد.اواست هم جواب نداد.به نظرتون مشکل از کجاست؟ضمنا هر بار که سکن می‌کنم چند تا ویروس جدید پیدا می‌کنه.آیا آنتی ویروس دیگیی‌ هست که بتونه پیداش کنه؟ضمنا درایوهامم تو یه پنجره جدید باز می‌شه.

C0OPeR
22-08-2009, 06:59
من کامپیوترم سرعتش خیلی‌ اومده پائین.با جدیدترین کسپر هم سکن کردم ولی‌ باز مشکله سرعتش حل نشد.اواست هم جواب نداد.به نظرتون مشکل از کجاست؟ضمنا هر بار که سکن می‌کنم چند تا ویروس جدید پیدا می‌کنه.آیا آنتی ویروس دیگیی‌ هست که بتونه پیداش کنه؟ضمنا درایوهامم تو یه پنجره جدید باز می‌شه.
اسم ویروسی که پیدا میکنه q9.cmd نیستش ؟

hamilton
22-08-2009, 08:43

دوست عزيز اگر مشكل شما همچنان ادامه داره ميتونيد آنرا در انجمن زير مطرح و پيگيري كنيد:

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vigorous
22-08-2009, 13:21
راستش نمیدونم اسمش چیه.

iammahdi
22-08-2009, 14:28
چطور می شه از آپدیت های Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 Final بکاب گرفت تا بعد از ریستری اون آپدیت ها رو دوباره برگردوند.
ممنون ...

hamilton
22-08-2009, 16:03
چطور می شه از آپدیت های Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 Final بکاب گرفت تا بعد از ریستری اون آپدیت ها رو دوباره برگردوند.
ممنون ...

در تنظيمات كاسپر وارد شويد.گزينه Update را انتخاب كنيد.گزينه Setting را از بخش Update انتخاب كنيد.در قسمت Additinal بايد در مقابل گزينه Copy update to folder را تيك كرده و مسير يك فولدر از قبل ايجاد شده در يكي از داريوها را به آن بدهيد.

mehdi_vsgh
22-08-2009, 17:45
اسم ویروسی که پیدا میکنه q9.cmd نیستش ؟
من هم این ویروس رو گرفته بودم در حقیقت یه تروجانه
5شنبه فایلهای الوده رو برای کسپرسکی ارسال کردم جمعه صبح برام ایمیل اومد که میتونید دیتابیس انتی ویرستون را اپدیت کنید!!

هم اکنون این ویروس(تروجان صحیح تره) توسط کسپر به خوبی شناسایی میشه!!!!

======================

راسی دوستان کسی آخرین نسخه برنامه Kaspersky Emergency Bootable CD
داره؟

dariushiraz
22-08-2009, 22:17
فوری!!!!!!!!!!!!!!

دوستان من یک سوال دارم:

کاسپر 2010 می تونه ویروس win32 را شناسایی و پاک کنه؟؟؟

hamilton
23-08-2009, 09:17
فوری!!!!!!!!!!!!!!

دوستان من یک سوال دارم:

کاسپر 2010 می تونه ویروس win32 را شناسایی و پاک کنه؟؟؟

پاسخ شما را در تاپيك NOD32 دادم.

dariushiraz
23-08-2009, 12:08
پاسخ شما را در تاپيك NOD32 دادم.

منظورم انواع ویروس های Win32

mehdi_vsgh
23-08-2009, 16:20
راسی دوستان کسی آخرین نسخه برنامه Kaspersky Emergency Bootable CD
داره؟

کسی جواب سوال مارو نداد

hamilton
23-08-2009, 17:02
منظورم انواع ویروس های Win32

هرچقدر كه در ديتابيس آنتي ويروس تعريف شده باشه را شناسايي ميكنه.

saman.killer
23-08-2009, 20:45
سلام ببخشید من الان از کسپرسکی آنتی ویروس 2010استفاده می کنم و الآن فول آپدیت هست اماحالا می خوام از کسپر اینترنت سیکوریتی2010 استفاده کنم راهی هست که دوباره نخوام از اول همه ی اینترنت سیکوریتی رو آپدیت کنم ممنون:31:

dariushiraz
23-08-2009, 20:58
کسی جواب سوال مارو نداد

hamilton
23-08-2009, 21:38
سلام ببخشید من الان از کسپرسکی آنتی ویروس 2010استفاده می کنم و الآن فول آپدیت هست اماحالا می خوام از کسپر اینترنت سیکوریتی2010 استفاده کنم راهی هست که دوباره نخوام از اول همه ی اینترنت سیکوریتی رو آپدیت کنم ممنون:31:

آپديتهاي 2 محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي قابل استفاده براي هم نيستند.

Hitman-Group
24-08-2009, 15:49
سلام!

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2010 9.0.0.684 Beta

Size: 64.4 MB
Download Kaspersky Internet Security 2010 Beta

Download Kaspersky Anti-Virus 2010 Beta

parsbin
24-08-2009, 18:26
داخل اینترنت سکیوریتی
چطوری میشه کاری کرد که بیخیال فلان برنامه بشه؟! یعنی جلوی فعالیت و ارسال و دریافت اطلاعاتش رو نگیره؟
از وقتی نصبش کردم جلوی اولترا سورف و IDM و اکستنشن های فایرفاکس که باید ارسال و دریافت داشته باشن رو میگیره.
مجبورم PAUSE PROTECTION کنمش و بعد اینا رو اجرا کنم و از نو راش بندازم.

parsbin
24-08-2009, 19:57
من متوحه شدم جلوی ارتباط SSL رو میگیره انگار.
چطور میشه رفعش کرد؟

siavash61
25-08-2009, 02:28
Kaspersky KIS KAV 2009 Offline Update 2009-08-22

لينك مستقيم:

راپيدشير:

پسورد فایلها:

siavash61
25-08-2009, 02:33
Kaspersky KIS KAV 2010 Offline Update 2009-08-22

لينك مستقيم:

راپيدشير:

پسورد فایلها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

adel28
25-08-2009, 02:35
داخل اینترنت سکیوریتی
چطوری میشه کاری کرد که بیخیال فلان برنامه بشه؟! یعنی جلوی فعالیت و ارسال و دریافت اطلاعاتش رو نگیره؟
از وقتی نصبش کردم جلوی اولترا سورف و IDM و اکستنشن های فایرفاکس که باید ارسال و دریافت داشته باشن رو میگیره.

اگه اشتباه نکنم تو تنظیمات فایروال میشه تنظیمات لازم روی برنامه ها رو انجام داد.

hamilton
25-08-2009, 07:49
داخل اینترنت سکیوریتی

در بخش Settings كاسپر وارد بشيد.قسمتي به نام Threads and Exclusion وجود داره.در قسمت Exclusions وارد تنظيمات شويد و برنامه موردنظر خود را وارد قسمت Trust كنيد.

mehdi_vsgh
25-08-2009, 08:34
سلام
یه سوال
آیا امکان نصب nod32 در کنار کسپرسکی (البته در صورتی که ناد رو غیرفعال کنیم)
وجود داره یا خیر؟

hamilton
25-08-2009, 11:57
سلام
یه سوال
آیا امکان نصب nod32 در کنار کسپرسکی (البته در صورتی که ناد رو غیرفعال کنیم)
وجود داره یا خیر؟

به هيچ وجه اينكار توصيه نميشه چون آنتي ويروسها عموما با هم سازگاري ندارند.اين قضيه در مورد NOD32 و كاسپر نيز صدق ميكنه.

mehdi_vsgh
26-08-2009, 07:55
به هيچ وجه اينكار توصيه نميشه چون آنتي ويروسها عموما با هم سازگاري ندارند.اين قضيه در مورد NOD32 و كاسپر نيز صدق ميكنه.
قدیما یادمه اینکارو میکردیم
ولی باید ناد رو به صورت غیر فعال میکردیم
مشکلی هم به وجود نمیومد

الان یعنی مشکل دارن دیگه باهم؟؟

hamilton
26-08-2009, 09:32
قدیما یادمه اینکارو میکردیم
ولی باید ناد رو به صورت غیر فعال میکردیم
مشکلی هم به وجود نمیومد

الان یعنی مشکل دارن دیگه باهم؟؟

من شخصا روي يك سيستم تست كردم و اصلا سازگاري نداشتند.بنظر من نيازي به نصب 2 آنتي ويروس در يك سيستم نيست.شما اگر يكي از اين 2 محصول قدرتمند و خوب را با رعايت جوانب امنيتي و آپديت منظم و روزانه را استفاده كنيد كمترين مشكل براي شما ايجاد خواهد شد.

Mostafa NBA
26-08-2009, 12:36
من تازگی کسپر اسکای اینترنت سکوریتی رو نصب کردم. در آخرای نصبش یک صفحه میاد که دوتا گزینه داره. اولیش میگه که میخوای خوده نرم افزار کارای امنیتی رو انجام بده و بهش اعتماد میکنی؟
و دومیش میگه که هر کاری که نرم افزار خواست انجام بده اول به من اطلاع بده.

من متاسفانه گزینه دوم رو زدم. حالا پشیمونم و میخوام که همون گزینه اول بشه باید چی کار کنم ؟

hamilton
26-08-2009, 13:52
من تازگی کسپر اسکای اینترنت سکوریتی رو نصب کردم. در آخرای نصبش یک صفحه میاد که دوتا گزینه داره. اولیش میگه که میخوای خوده نرم افزار کارای امنیتی رو انجام بده و بهش اعتماد میکنی؟
و دومیش میگه که هر کاری که نرم افزار خواست انجام بده اول به من اطلاع بده.

من متاسفانه گزینه دوم رو زدم. حالا پشیمونم و میخوام که همون گزینه اول بشه باید چی کار کنم ؟

راهكار داره.شما وارد تنظيمات كاسپر بشيد.گزينه protection را انتخاب كنيد.در سمت راست يكسري گزينه مشاهده ميكنيد.در قسمت InterActive Protection شما بايد تيك گزينه Select Action automatically را برداريد و تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد.از اين پس هر برنامه اي هركاري بخواد انجام بده كاسپر در مورد آن از شما سوال ميكنه.فقط بايد هم دقت لازم را داشته باشيد و هم حوصله كافي.چون ممكنه ميزان پيغامها خيلي زياد بشه.

Mostafa NBA
26-08-2009, 14:07
از وقتی که کسپر اسکای اینترنت سکوریتی رو نصب کردم سیستمم به مشکل خورده, بعضی مواقع ارور میده. کلا یک جوری شده.

واسه همه اینطوری میشه یا واسه من این اتفاق افتاده ؟

hamilton
26-08-2009, 15:29
از وقتی که کسپر اسکای اینترنت سکوریتی رو نصب کردم سیستمم به مشکل خورده, بعضی مواقع ارور میده. کلا یک جوری شده.

واسه همه اینطوری میشه یا واسه من این اتفاق افتاده ؟

شما از كدوم نسخه استفاده ميكنيد؟errorي كه با آن مواجه ميشيد چيه؟دقيقتر توضيح بفرماييد تا بتونيم راهنمايي كنيم.

Mostafa NBA
26-08-2009, 19:23
از نسخه 2010 9.0.0.463 Internet Security . بعضی از نرم افزار ها رو که باز میکنم چند ارور میاد که هر کار میکنم از بین نمیره و تا زمانی که KIS رو غیر فعال نکنم نمیتونم با PC کار کنم.

مثلا چنتا از نرم افزار ها و بازی ها رو اینطوری کرده :

الان دیگه کلاً KIS رو غیر فعال کردم. اگر اینجا چاره ای واسم پیدا نشده با کمال نا رضایتی پاکش میکنم و میرم سراغ آنتی ویروسه دیگه.

لطفا کمکم کنید.

mehdi_vsgh
26-08-2009, 21:09
از نسخه 2010 9.0.0.463 Internet Security . بعضی از نرم افزار ها رو که باز میکنم چند ارور میاد که هر کار میکنم از بین نمیره و تا زمانی که KIS رو غیر فعال نکنم نمیتونم با PC کار کنم.

مثلا چنتا از نرم افزار ها و بازی ها رو اینطوری کرده :

الان دیگه کلاً KIS رو غیر فعال کردم. اگر اینجا چاره ای واسم پیدا نشده با کمال نا رضایتی پاکش میکنم و میرم سراغ آنتی ویروسه دیگه.

لطفا کمکم کنید.
(ای کاش یه عکس از پیغام خطایی که کسپر میده هم میزاشتی!!!)
من خودم این بازی PES رو انجام دادم و هیچ مشکی نداشتم
مطمئنا اگه داره بهت پیغام میده و غیرفعالش کرده یه مشکلی داره وگرنه من هیچ مشکلی با کسپر نداشتم

پیشنهاد میکنم که کل سیستمت رو یه بار اسکن کامل کنی
اگه اروری هم داد (به خصوص ارورهایی که با رنگ قرمز هستن) باید به وجود ویروس و تروجان در سیستمت شک کنی....

بهترین راه حل همینه که گفتم یه بار سیستمت رو کامل اسکن کن

راسی قبل از کسپر از چه انتی ویروسی استفاده میکردی؟

Mostafa NBA
26-08-2009, 22:52
(ای کاش یه عکس از پیغام خطایی که کسپر میده هم میزاشتی!!!)
من خودم این بازی PES رو انجام دادم و هیچ مشکی نداشتم
مطمئنا اگه داره بهت پیغام میده و غیرفعالش کرده یه مشکلی داره وگرنه من هیچ مشکلی با کسپر نداشتم

پیشنهاد میکنم که کل سیستمت رو یه بار اسکن کامل کنی
اگه اروری هم داد (به خصوص ارورهایی که با رنگ قرمز هستن) باید به وجود ویروس و تروجان در سیستمت شک کنی....

بهترین راه حل همینه که گفتم یه بار سیستمت رو کامل اسکن کن

راسی قبل از کسپر از چه انتی ویروسی استفاده میکردی؟

من قبل کسپر از Symantec استفاده میکردم. هروقت که ارور اومد بهتون میگم. فقط میدونم که موضوع ارورش Bad Image هست.

:41:

mehdi_vsgh
27-08-2009, 04:06
رنگ اون اروری که میداد قرمز بوده؟

linux6020
27-08-2009, 07:55
با سلام

از دوستان عزیز خواهشمند است روش ساختن Rescue Disk را برای نسخه Kaspersky Internet Security 2010 شرح دهند.

mehdi_vsgh
27-08-2009, 08:54
با سلام

از دوستان عزیز خواهشمند است روش ساختن Rescue Disk را برای نسخه Kaspersky Internet Security 2010 شرح دهند.
کسپرسکی رو اجرا میکنی
تو قسمت security+ بر روی creat a rescue disk کلیک میکنی بعدش گزینه ای که مبنی بر دانلود نسخه ISO از اینترنته رو انخاب میکنی و صبر مکنی تا یه فایل حدود 180 مگ دانلود بشه

فایل ISO دانلود شده رو بر روی سی دی رایت مکنی

linux6020
27-08-2009, 11:55
با سلام
دوست عزيز mehdi_vsgh من مي خواستم ببينم آيا بدون دانلود فايل ISo ميشه سي دي را ساخت.
مسئله اينجاست كه فكر كنم در نسخه 7 كه دوست عزيزمان روش ساختن آن را آموزش داده بودند با سي دي ويندوز و نرم افزار PE سي دي را ساخته بودند.
و در قسمت بالا از ما يك فايل ISO مي خواهد آن فايل را از كجا مي توانيم گير بياوريم آيا منظور همان فايلي است كه دانلود كرديم.
آيا ميشه فايل دانلود شده را در يكجا نگه داشت تا در صورت نياز بعدا نخواهيم مجبور شويم آن را مجدد دانلود كنيم.

Mostafa NBA
27-08-2009, 12:36
رنگ اون اروری که میداد قرمز بوده؟

این ارور از آنتی ویروس نیست از خوده ویندوزه ! بله رنگش قرمزه بازم.

الان باز تعداد بیشتری از نرم افزار ها خراب شدن و کار نمیکنن.:41:

hamilton
27-08-2009, 13:49
این ارور از آنتی ویروس نیست از خوده ویندوزه ! بله رنگش قرمزه بازم.

الان باز تعداد بیشتری از نرم افزار ها خراب شدن و کار نمیکنن.:41:

دوست عزيز كلا نسخه 2010 تا اينجاي كار نسخه پر اشكالي بوده و داراي باگهاي عجيب و غريب ميباشه.تيم كاسپر هم بر اساس گزارشاتي كه بهشون شده داران اشكالات موجود را رفع ميكنند.توصيه اينه كه فعلا از نسخه 8.0.506 كه كاملا پايدار ميباشه استفاده كنيد.

Amir Hossein
27-08-2009, 13:52
ماكه تو كاسپر از اين اخطار ها زياد ديديم!
ولي اين زياد تكرار شده!!
آيا اين خطر ناكه؟
چطور نابود كنم؟

mehdi_vsgh
27-08-2009, 16:07
با سلام
دوست عزيز mehdi_vsgh من مي خواستم ببينم آيا بدون دانلود فايل ISo ميشه سي دي را ساخت.
مسئله اينجاست كه فكر كنم در نسخه 7 كه دوست عزيزمان روش ساختن آن را آموزش داده بودند با سي دي ويندوز و نرم افزار PE سي دي را ساخته بودند.
و در قسمت بالا از ما يك فايل ISO مي خواهد آن فايل را از كجا مي توانيم گير بياوريم آيا منظور همان فايلي است كه دانلود كرديم.
آيا ميشه فايل دانلود شده را در يكجا نگه داشت تا در صورت نياز بعدا نخواهيم مجبور شويم آن را مجدد دانلود كنيم.
اره به راحتی میشه اون فایل رو اپدیت کرد

IntelCentrino
27-08-2009, 18:52
چطور می تونم از شر این پیغام خطای Balcklist خلاص بشم.
لایسنسی که دارم توی blacklist رفته و فعلا هم نمی خوام KIS خودم را update کنم و فقط میخوام این پیغام مدام مزاحم کارم نشه!

dariushiraz
27-08-2009, 20:05
لایسنسی که دارم توی blacklist رفته و فعلا هم نمی خوام KIS خودم را update کنم و فقط میخوام این پیغام مدام مزاحم کارم نشه!

برای این لایسنس دیگه نمی شه کاری کرد. اگر می خوای در آینده این پیغام رو نگیری آپدیتت را بکن manual نه automatic

IntelCentrino
27-08-2009, 20:54
اگر می خوای در آینده این پیغام رو نگیری آپدیتت را بکن manual نه automatic

با اینکه تنظیمات را از Automatic به Manual تغییر دادم ولی باز هم این پیغام کوفتی نمایش داده میشه.

gharibe63
27-08-2009, 21:17
سلام
به ترتیب وارد settings بعد notifications بعد تیک گزینه enable events notifications را بردارید ببینید مشکل حل میشه ؟

IntelCentrino
27-08-2009, 21:37
سلام
به ترتیب وارد settings بعد notifications بعد تیک گزینه enable events notifications را بردارید ببینید مشکل حل میشه ؟

به نظر میاد که این راه حل، راه حل اصولی نباشه. چون اینطوری جلوی نمایش همه پیغامها گرفته میشه.
نظر شما چی هست؟

gharibe63
27-08-2009, 22:05
به نظر میاد که این راه حل، راه حل اصولی نباشه. چون اینطوری جلوی نمایش همه پیغامها گرفته میشه.
نظر شما چی هست؟
فکر میکنم تنها راه همین باشه
ببینیم دوستان راه دیگه ای پیشنهاد میکنند

hamilton
27-08-2009, 22:27

اگر قصد آپديت نداريد يك Key كه در ليست سياه نباشه را انتخاب كنيد.كليدها هم كه بصورت مرتب توسط دوستان قرار داده ميشه.آپديت اتوماتيك هم به Manual تغيير بديد تا در صورت اتصال به اينترنت شروع به آپديت نكنه و مجددا با پيغام BlackList شدن كليد مواجه نشيد.

IntelCentrino
27-08-2009, 23:09
اگر قصد آپديت نداريد يك Key كه در ليست سياه نباشه را انتخاب كنيد.

مثلا یک کلید expire شده؟

adel28
28-08-2009, 00:30
مثلا یک کلید expire شده؟

مثلا یک کلید Expire نشده و کلیدی که تو لیست سیاه نباشه تا بتونید آپدیت کنید.
بعدش اتو اپدیت رو غیر فعال کنید.

IntelCentrino
28-08-2009, 10:57
مثلا یک کلید Expire نشده و کلیدی که تو لیست سیاه نباشه تا بتونید آپدیت کنید.
بعدش اتو اپدیت رو غیر فعال کنید.

یعنی شما میگی فقط یکبار update کنم و بعد بروزرسانی خودکار را غیر فعال کنم. درست متوجه منظورتون شدم؟

adel28
28-08-2009, 11:38
یعنی شما میگی فقط یکبار update کنم و بعد بروزرسانی خودکار را غیر فعال کنم. درست متوجه منظورتون شدم؟

دوست عزیز
شما اگه میخوای همیشه آپدیت باشی 2 راه داری:
1- لایسنس معتبر کاسپرسکی رو خریداری کنید.
2- از کلیدهایی که تو سایت های مختلف هست بصورت رایگان استفاده کنید و متقابلا بلاک لیست و اکسپایر شدن رو تحمل کنید و در صورت مواجه شدن با این ها دوباره دنبال کلید جدید بگردید و جایگزین کنید.

IntelCentrino
28-08-2009, 12:31
دوست عزیز
شما اگه میخوای همیشه آپدیت باشی 2 راه داری:
1- لایسنس معتبر کاسپرسکی رو خریداری کنید.
2- از کلیدهایی که تو سایت های مختلف هست بصورت رایگان استفاده کنید و متقابلا بلاک لیست و اکسپایر شدن رو تحمل کنید و در صورت مواجه شدن با این ها دوباره دنبال کلید جدید بگردید و جایگزین کنید.

ممنون. متوجه شدم.

yaghob.boss
28-08-2009, 14:47
با سلام دوستان اینترنت سکوریتی سرعت رو بیشتر پایین میاره یا آنتی ویروس ؟ چه اینترنت سکوریتی به اندازه کاسپر قدرتمند هست اما حجم کمتری دارد و سرعت راکمتر کاهش میدهد ؟

yaghob.boss
28-08-2009, 14:56
هر برنامه ای که میخواد اجرا بشه کاسپر یه چند لحظه ای اونو چک می کنه چطور این قسمت رو غیر فعال کنم

mehdi_vsgh
28-08-2009, 15:45
هر برنامه ای که میخواد اجرا بشه کاسپر یه چند لحظه ای اونو چک می کنه چطور این قسمت رو غیر فعال کنم
وظیفه آنتی ویروس همینه دیگه....:دی

adel28
28-08-2009, 15:49
با سلام دوستان اینترنت سکوریتی سرعت رو بیشتر پایین میاره یا آنتی ویروس ؟ چه اینترنت سکوریتی به اندازه کاسپر قدرتمند هست اما حجم کمتری دارد و سرعت راکمتر کاهش میدهد ؟

ناد 32 و کاسپرسکی 2 تا از سبک ترین ها هستند.
هر دو هم آنتی ویروس دارند و هم اینترنت سکوریتی.

adel28
28-08-2009, 15:50

میتونید غیر فعال کنید ولی اگه میخواهید این کار رو انجام بدید همون بهتر که آنتی ویروس رو کلا پاکش کنید.
چون عملا فلج میشه و کاراییش رو از دست میده.

mrmmnb
29-08-2009, 01:31
دوستان این ارور برا چی هست؟

کلید رو هم خریدم و قانونی هست فقط یه کلید 100 روزه داشتم(همونی که رایگان بچه ها معرفی کرده بودن تا امروز اعتبار داشت من چند روز پیش که این کلید جدید رو خریدم دادم به کاسپر قبول هم کرد اما امروز ارور میداد بعد اومدم پاکش کردم دوباره دادم این ارور رو داد از رج کی اون هم استفاده کردم فایده نداشت
توی help خود کاسپر هم گفته برا تاریخ و ساعت سیستم هست ولی اونا هم موردی نداشتن

adel28
29-08-2009, 01:48
دوستان این ارور برا چی هست؟

کلید رو هم خریدم و قانونی هست فقط یه کلید 100 روزه داشتم(همونی که رایگان بچه ها معرفی کرده بودن تا امروز اعتبار داشت من چند روز پیش که این کلید جدید رو خریدم دادم به کاسپر قبول هم کرد اما امروز ارور میداد بعد اومدم پاکش کردم دوباره دادم این ارور رو داد از رج کی اون هم استفاده کردم فایده نداشت
توی help خود کاسپر هم گفته برا تاریخ و ساعت سیستم هست ولی اونا هم موردی نداشتن

معمولا این مشکل از تاریخ سیستم هست ولی فرمودید که چک کردید و مشکلی نداشت.
اعتبار کلید جدیدار چه تاریخی تا چه تاریخی هست؟
کلید قبلی رو پاک کردید؟

پیشنهاد:
یه کلید رایگان رو کاسپرسکی تون تست کنید ببینید با اون هم همین مشکل رو دارید.

mrmmnb
29-08-2009, 06:11
توی سایت خود کاسپر که رفتم گفته بود مشکل تاریخ هست اگه اون بود که درست کنید و بعدش دوباره ریجستر کنید ولی بعدش هم نوشته بود اگه اون مشکلی نداشت 15 دقیقه صبر کنید و تست کنید من نیم ساعت صبر کردم بازم فایده نداشت ولی الان صبح که از رج کی استفاده کردم در کمال تعجب قبول کرد و درست شد
به هر حال ممنون از شما که توجه فرمودید

Mostafa NBA
30-08-2009, 13:45
لطفا یکی لینک آپدیت کسپر رو بده تا من دانلودش کنم.

ورژن من 8.0.0.506 .

omid-p30
30-08-2009, 14:17
لطفا یکی لینک آپدیت کسپر رو بده تا من دانلودش کنم.

ورژن من 8.0.0.506 .

vanish
30-08-2009, 14:47
سلام
KIS 2010 اجازه دسترسی به KM player رو نمیده!!چیکارش کنم؟

omid-p30
30-08-2009, 14:54
سلام
KIS 2010 اجازه دسترسی به KM player رو نمیده!!چیکارش کنم؟

به بخش trusted منتقلش کنید.

Mostafa NBA
30-08-2009, 16:12

من دانلود کردم و اکسترکت هم کردم, حالا چی کار کنم ؟ چه طوری آپدیت کنم ؟

omid-p30
30-08-2009, 16:17
من دانلود کردم و اکسترکت هم کردم, حالا چی کار کنم ؟ چه طوری آپدیت کنم ؟

ElmO
30-08-2009, 17:59
سلام دوستان ..

یکی از بچه ها که کسپر 2010 داره ، یه بار که اکروبات ریدر رو باز کرده ، کسپر ازش پرسیده و اینم گویا بلاکش کرده اشتباها ! ..
حالا ازم پرسید ، من تو قبلی ها یادم بود ، ولی تو این 2010 رو یکم گشتم ، پیدا نکردم ( دم افطار هم هست خدایی حال گشتن ندارم : دی )

حالا میخواستم یه لطفی بکنید بگید توی ستینگ که میریم ، از کدوم بخش باید این برنامه هایی که بلاک میکنیم رو از بلاکیت ! در بیاریم : دی ...

ممنون

یا حق

:40:

omid-p30
30-08-2009, 23:13
سلام دوستان ..

یکی از بچه ها که کسپر 2010 داره ، یه بار که اکروبات ریدر رو باز کرده ، کسپر ازش پرسیده و اینم گویا بلاکش کرده اشتباها ! ..
حالا ازم پرسید ، من تو قبلی ها یادم بود ، ولی تو این 2010 رو یکم گشتم ، پیدا نکردم ( دم افطار هم هست خدایی حال گشتن ندارم : دی )

حالا میخواستم یه لطفی بکنید بگید توی ستینگ که میریم ، از کدوم بخش باید این برنامه هایی که بلاک میکنیم رو از بلاکیت ! در بیاریم : دی ...

ممنون

یا حق

:40:

به بخش trusted منتقلش کنید.

hhhh_1360
31-08-2009, 00:19
سلام دوستان من کسپر 2010 را آپدیت کردم حالا می خواهم ویندوز را عوض کنم چگونه آپدیت ها را ذخیره کنم و از آنها به صورت آفلاین استفاده کنم که نخواهم 2 ساعت آپدیت را از اول انجام بدهم

adel28
31-08-2009, 02:24
سلام دوستان من کسپر 2010 را آپدیت کردم حالا می خواهم ویندوز را عوض کنم چگونه آپدیت ها را ذخیره کنم و از آنها به صورت آفلاین استفاده کنم که نخواهم 2 ساعت آپدیت را از اول انجام بدهم

برای بکاپ:
1- به مسیر زیر بروید:
Setting/update
در این قسمت میتوانید مسیری که آپدیت های کاسپرسکی در آن ذخیره شده است را پیدا کنید.
بطور پیش فرض این مسیر می باشد:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Update distribution

2- بعد از پیدا کردن مسیر فوق از آن بکاپ بگیرید.

ریستور کردن آپدیت ها:
1- بعد از نصب آنتی ویروس به مسیر زیر بروید:
Setting/update
در این قسمت در قسمت Source تیک کنار Kaspersky Lab`s update server را بردارید.
2- بر روی ADD کلید نمائید و و مسیر اون بکاپی که قبلا از دیتا بیش گرفتید را بدهید.
3- پنجره ها را به ترتیب Apply و Ok کنید.
4- و تو آنتی ویروس در قسمت مربوط به آپدیت start رو بزنید.

HRN
31-08-2009, 23:48
سلام:
يك سوال داشتم:
توي كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي 2009 قسمتي هست كه حافظه كليپ برد ويندوز رو هر چند ثانيه يك بار پاك كنه.
اگه هست اين قسمت كجاست و چگونه ميشه فعال يا غبر فعالش كرد
باتشكر

Razel
02-09-2009, 15:37
سلام

من قسمت trust و network connection رو در حالت promt گذاشتم تا از اتصال برنامه هام به اینترنت مطلع بشم. وبرنامه دانلودم رو در حالت allow گذاشتم، ولی بازهم KIS2010 اجازه اتصال بهش رو نمیده. هم ida وهم idm اینجوری شده ولی وقتی برنامه رو غیرفعال می کنم مشکل حل میشه. لطفا بفرمایید چیکار کنم.؟

خیلی ممنون.

hamilton
02-09-2009, 16:24
سلام

من قسمت trust و network connection رو در حالت promt گذاشتم تا از اتصال برنامه هام به اینترنت مطلع بشم. وبرنامه دانلودم رو در حالت allow گذاشتم، ولی بازهم KIS2010 اجازه اتصال بهش رو نمیده. هم ida وهم idm اینجوری شده ولی وقتی برنامه رو غیرفعال می کنم مشکل حل میشه. لطفا بفرمایید چیکار کنم.؟

خیلی ممنون.

از كدوم نسخه اسنفاده ميكنيد؟

parsa205
02-09-2009, 16:56
از دوستان میشه چندتا سایت معرفی کنند لایسنس اورجینال کاسپر بفروشند....

Razel
02-09-2009, 17:14
از كدوم نسخه اسنفاده ميكنيد؟
Kaspersky internet security 2010 v9.0.0.463

adel28
02-09-2009, 18:02
از دوستان میشه چندتا سایت معرفی کنند لایسنس اورجینال کاسپر بفروشند....

در لینک زیر نام کشور رو ایران انتخاب کنید و لیست نمایندگی های رسمی رو مشاهده کنید:

hamilton
02-09-2009, 19:04
Kaspersky internet security 2010 v9.0.0.463

اين نسخه اين اشكالات را داره.برخي برنامه ها را به هيچ صورتي اجازه اتصال به اينترنت را نميده.بايد منتظر Buildهاي جديد نسخه 2010 بود.براي راحتي كار شما توصيه ميكم از نسخه 8.0.506 استفاده كنيد.

HRN
03-09-2009, 01:30
سلام:
يك سوال داشتم:
توي كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي 2009 قسمتي هست كه حافظه كليپ برد ويندوز رو هر چند ثانيه يك بار پاك كنه.
باتشكر

بخشيد ما اين جا بوقيم ديگه!!!!!!!!!!!!!!
انگار نه انگار كه سوالي پرسيديم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omid-p30
03-09-2009, 09:22
سلام:
يك سوال داشتم:
باتشكر

نه همچین قسمتی وجود نداره.

hamed_bijari
03-09-2009, 15:43
سلام دوستان
اگه میشه یه نسخه kasper بهم پیشنهاد کنید که با Vista مشکل نداشته باشه و به راحتی update شه
آخه من هرچی نصب کردم بعد update دیگه غیر فعال شد و کار نمیکرد !!!
ممنون

omid-p30
03-09-2009, 15:54
سلام دوستان
اگه میشه یه نسخه kasper بهم پیشنهاد کنید که با Vista مشکل نداشته باشه و به راحتی update شه
ممنون

کاسپر با vista هیچ مشکلی نداره. اگر بعد از آپدیت غیر فعال شده احتمالا کلیدش بلک شده ، باید کلید بلک شده رو پاک کنید یک کلید جدید بدید تا دوباره فعال بشه.

adel28
03-09-2009, 23:45
سلام دوستان
ممنون

دو راه پیشنهاد میکنم:
1- استفاده از لایسنس معتبر یا همون خرید لایسنس. (کلا مشکل تون حل میشه)
2- بروز کردن کلید ها کاسپر که ممکنه هر لحظه بپره. (استفاده از سایت هایی که بدین منظور وجود داره)

meisam_khoubrou
04-09-2009, 01:27
سلام دوستان
من kis 2010 رو نصب كردم ولي نميدونم چرا فايروالش روشن نميشه يا روشن هم كه ميشه جلوش ارور ميزنه ميشه لطفا راهنايي كنيد كه چيكار كنم.
ممنون

adel28
04-09-2009, 01:50
سلام دوستان
من kis 2010 رو نصب كردم ولي نميدونم چرا فايروالش روشن نميشه يا روشن هم كه ميشه جلوش ارور ميزنه ميشه لطفا راهنايي كنيد كه چيكار كنم.
ممنون

چه پیغام خطایی میده دوست من.
در صورت امکان ازش عکس بگیر و بزار.

hamid_Y2K
04-09-2009, 02:33
دوستان تو نسخه 2009 ورژن 8.0.506 فایل های ویروسی رو که پاک میکنه بک آپ هاش کجا ذخیره میشه ؟
چند تا فایل مهم پاک کرده
ممنون

meisam_khoubrou
04-09-2009, 02:43
سلام دوستان
ممنون

ممنون اگه كمك كنيد كلي از طرافيكم نميدونم كدوم برنامه داره مصرف ميكنه.

adel28
04-09-2009, 03:07
دوستان تو نسخه 2009 ورژن 8.0.506 فایل های ویروسی رو که پاک میکنه بک آپ هاش کجا ذخیره میشه ؟
چند تا فایل مهم پاک کرده
ممنون

اگه قرنطینه کنه تو مسیر زیر میریزه:

meisam_khoubrou
04-09-2009, 03:17
!!please help me

mrmmnb
04-09-2009, 06:50
دوستان کسی اطلاعی از این نسخه داره؟

final هست یا نه؟
من چون خودم دیال اپم نمیتونم دانلود کنم باید منتظر بمونم توی دانلود افلاین یه نفر دانلود کنه تا من بگیریم ولی متاسفانه دیشب تا حالا روشن بوده هیچ کس این نسخه رو دانلود نکرده

hamilton
04-09-2009, 07:48
سلام دوستان
ممنون

شما از كدوم Build نسخه 2010 استفاده ميكنيد؟ويندوز شما چيه؟آيا فايروال در سيستم خود نصب كرده ايد؟

final هست یا نه؟
من چون خودم دیال اپم نمیتونم دانلود کنم باید منتظر بمونم توی دانلود افلاین یه نفر دانلود کنه تا من بگیریم ولی متاسفانه دیشب تا حالا روشن بوده هیچ کس این نسخه رو دانلود نکرده

اين نسخه نهايي نيست و بتا ميباشه و توصيه به استفاده از نسخه بتا نميشه.

H a m e e d
04-09-2009, 13:00
سلام؛ من تنها چند روزه که از ناد 32 به کسپرسکی مهاجرت کرده م؛ چند تا سوال برام پیش اومد که فعلا نتونستم جوابشونو پیدا کنم:
موقع نصب Kaspersky Internet Security یه جفت گزینه بودن که یکیش در اختیار گذاشتن سطح امنیتی به خود نرم افزار بود و اون یکی اختیار دادن به خود کاربر در این باره بود، البته متن انگلیسیش یادم نیست، که من اولی رو زدم ولی حالا احساس میکنم دومی رو میزدم راحت تر بودم؛ الآن وقتی نرم افزار در tray فعال باشه، موقع استفاده از آپلود سنترا و پ ر و ک س ی ها خیلی اذیت میکنه و اکثرا اونا رو از کار میندازه؛ در حالی که وقتی میبندمش راحت میتونم از اونا استفاده کنم؛ کلا دانلود فایلها رو کند و مشکل کرده؛ چند مورد هم نرم افزار ها رو توی لیست exclusion اش گذاشتم ولی کماکان مشکل دارم؛ برای رفع این مشکلات کدوم تنظیمات رو باید عوض کنم؟
سوال دیگه م اینه که ممکنه کلید فعال سازی نرم افزار زودتر از موعد مقرری که نوشته شده پایین نرم افزار، توی بلک لیست قرار بگیره؟ (برای ناد 32 گاهی زودتر منقضی میشد)

hamilton
04-09-2009, 16:48
سلام؛ من تنها چند روزه که از ناد 32 به کسپرسکی مهاجرت کرده م؛ چند تا سوال برام پیش اومد که فعلا نتونستم جوابشونو پیدا کنم:
موقع نصب Kaspersky Internet Security یه جفت گزینه بودن که یکیش در اختیار گذاشتن سطح امنیتی به خود نرم افزار بود و اون یکی اختیار دادن به خود کاربر در این باره بود، البته متن انگلیسیش یادم نیست، که من اولی رو زدم ولی حالا احساس میکنم دومی رو میزدم راحت تر بودم؛ الآن وقتی نرم افزار در tray فعال باشه، موقع استفاده از آپلود سنترا و پ ر و ک س ی ها خیلی اذیت میکنه و اکثرا اونا رو از کار میندازه؛ در حالی که وقتی میبندمش راحت میتونم از اونا استفاده کنم؛ کلا دانلود فایلها رو کند و مشکل کرده؛ چند مورد هم نرم افزار ها رو توی لیست exclusion اش گذاشتم ولی کماکان مشکل دارم؛ برای رفع این مشکلات کدوم تنظیمات رو باید عوض کنم؟
سوال دیگه م اینه که ممکنه کلید فعال سازی نرم افزار زودتر از موعد مقرری که نوشته شده پایین نرم افزار، توی بلک لیست قرار بگیره؟ (برای ناد 32 گاهی زودتر منقضی میشد)

اگر نسخه 2010 اين محصول را در اختيار داشته باشيد متاسفانه حتي با وجود برخي تنظيمات اجازه فعاليت به برخي برنامه را نميده كه اميدوارم در Buildهاي جديد اين مشكلات برطرف بشه.
در مورد اون 2 گزينه نيز بايد خدمت شما عرض كنم كه براحتي ميتونيد كاري كنيد كه در مورد هركاري از شما سوال كنه ولي توجه داشته باشيد در اين صورت با پيغامهاي بسيار زيادي روبرو ميشيد كه ممكنه زياد براي شما خوشايند نباشه و براي پاسخ به برخي از آنها نيز بايد اطلاعات كافي داشته باشيد.براي اين منظور وارد بخش تنظيمات يا همون Settings بشيد و از گزينه Protection در سمت راست از بخش Interactive Protection گزينه Select action Automatically تيكش را برداريد و همه پنجره ها را Apply و Ok كنيد.
در مورد كليد فعال سازي هم به همين صورته كه فرموديد.با شناسايي كليدهايي كه بصورت غيرقانوني استفاده ميشوند كليد در ليست سياه قرار ميگيره.كليدي ممكنه تا 2 سال ديگه هم اعتبار براش نوشته شده باشه ولي فردا در ليست سياه قرار بگيره.

meisam_khoubrou
04-09-2009, 17:35
شما از كدوم Build نسخه 2010 استفاده ميكنيد؟ويندوز شما چيه؟آيا فايروال در سيستم خود نصب كرده ايد؟

build 9.0.0.463 مستقيم از خود سايتش دانلود كردم.ويندوزم هم xpsp2 هستش.نه هيچ فايروال ديگه اي نصب نيست حتي واسه خوده ويندوز هم خاموشه روشن هم ميكنم همين ارور رو ميده.
خسته شدم. لطفا بگيد چيكار كنم.

adel28
04-09-2009, 19:41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfinal هست یا نه؟

رسما که اعلام نشده.
آخرین ورژن رسمیش 9.0.0.463 هستش.

hamilton
04-09-2009, 19:46
build 9.0.0.463 مستقيم از خود سايتش دانلود كردم.ويندوزم هم xpsp2 هستش.نه هيچ فايروال ديگه اي نصب نيست حتي واسه خوده ويندوز هم خاموشه روشن هم ميكنم همين ارور رو ميده.
خسته شدم. لطفا بگيد چيكار كنم.

با توجه به اشكالات گزارش شده از نسخه 2010 توصيه ميكنم از نسخه 8.0.506 كه نسخه كاملا پايداري ميباشه استفاده كنيد.

H a m e e d
04-09-2009, 19:50
ممنون از توضیحات جناب hamilton؛ میخواستم بدونم با این تفاسیر اگه من به جای Internet Security از Antivirus ش استفاده کنم بهتر نیست؟ (یعنی اولی رو پاک کنم و دومی رو نصب کنم؟) یا راهی هست که فایروال Internet Security رو کلا غیرفعال کرد و تنها از Antivirus ش استفاده کرد؟ از اونجایی که من قبلا هم از Internet Security ها استفاده نمی کردم؛ گمون نکنم به مشکلی بربخورم.

hamid_Y2K
05-09-2009, 11:17
نقل قول:
نوشته شده توسط hamid_Y2K [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چند تا فایل مهم پاک کرده
ممنون

اگه قرنطینه کنه تو مسیر زیر میریزه:
کد:
Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\QB

اونجا یه فایل هایی با پسوند klq هست باید چیکار کنم؟
فایل هایی که پاک کرده فشرده بوده وقتی رفتم نگاه کردم دیدم فایل اصلی رو پاک کرده فقط سریالش تو فایل فشرده بود.
از تو خود صفحه اصلی کسپر به قسمت قرنطینه رفتم چیزی تو اون قسمت نبود؟

V i r u s e r
05-09-2009, 11:18
سلام
دوستان من با ورژن 9 مشکل اپدیت دارم
همش می گه Not all components were installed
باید چی کار کنم؟

V i r u s e r
05-09-2009, 11:37
سلام
دوستان من با ورژن 9 مشکل اپدیت دارم
همش می گه Not all components were installed
باید چی کار کنم؟

بهد از 30-40 بار اپدیت کردن درست شد

omid-p30
05-09-2009, 12:08
فایل هایی که پاک کرده فشرده بوده وقتی رفتم نگاه کردم دیدم فایل اصلی رو پاک کرده فقط سریالش تو فایل فشرده بود.

پس قرنطینه نکرده و delete شده.از همون قسمت قرنطینه تو خود کاسپر که رفتید منوی کشویی مربوطه رو باز کنید تا به جای quarantined قسمت های مربوط به desinfected files و یا all detected malware نشون داده بشند. فایل های پاک شده اونجا هستند.

adel28
05-09-2009, 14:30

باید به قسمت Detect رفته و در قسمت Detected Threats فایل مربوطه رو Restore کنید تا برگرده.

Honradez
05-09-2009, 15:49
سلام. خسته نباشيد.

اميدوارم سوالم تکراري نباشه (چون جزو سوالهاي متداول تاپيک اول نبود).

من آپديتهاي جديد کسپرسکاي اينترنت سکيوريتي 8 رو از سايت سافت‌پيديا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کرده‌ام، و سوالم اينست که چگونه آنرا نصب کنم.

با تشکر.

hamilton
05-09-2009, 17:06
سلام. خسته نباشيد.

اميدوارم سوالم تکراري نباشه (چون جزو سوالهاي متداول تاپيک اول نبود).

من آپديتهاي جديد کسپرسکاي اينترنت سکيوريتي 8 رو از سايت سافت‌پيديا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کرده‌ام، و سوالم اينست که چگونه آنرا نصب کنم.

با تشکر.

شما بايد وارد تنظيمات كاسپر بشيد و در قسمت Update وارد بخش Settings بشيد و تيك سرور آپديت كاسپر كه از اطريق اينترنت صورت ميگيره را برداريد و با استفاده از دكمه Add پوشه محتواي فايلهاي آپديت را بعنوان سرور براي آپديت كاسپر اضافه كنيد.سپس همه پنجره ها را Apply و Ok كنيد.حالا دكمه Update Now را بزنيد.بجاي اينترنت فايلهاي آپديت را از روي پوشه مربوطه برميداره و محصول شما آپديت ميشه.بعد از اينكار تنظيمات را بجاي اول برگردونيد تا بتونيد از طريق اينترنت آپديت كنيد.

milaaad
05-09-2009, 20:28
دوستان لینک انالیز فایل های مشکوکkaspersky چیه؟

mehdi_vsgh
05-09-2009, 20:46
دوستان لینک انالیز فایل های مشکوکkaspersky چیه؟

Mohammad Hosseyn
06-09-2009, 04:34
دوستان من آنتی ویروس 2010 ورژن 9.0.0.463 رو دارم و میخوام آفلاین آپدیتش کنم ...

روش رو بلدم ، اما نمی دونم از کجا دانلود کنم .
کسی لینک داره بهم بده .

omid-p30
06-09-2009, 09:30
دوستان من آنتی ویروس 2010 ورژن 9.0.0.463 رو دارم و میخوام آفلاین آپدیتش کنم ...

روش رو بلدم ، اما نمی دونم از کجا دانلود کنم .
کسی لینک داره بهم بده .

milaaad
06-09-2009, 20:15
گزینه safe run که در راست کلیک دیده میشه و مربوط به کاسپر اسکای هست یعنی چی؟

hamilton
06-09-2009, 20:58
گزینه safe run که در راست کلیک دیده میشه و مربوط به کاسپر اسکای هست یعنی چی؟

اين گزينه يك محيط مجازي براي اجراي برنامه هاي مشكوك ايجاد ميكنه تا در صورت احتمال آلودگي آسيبي به سيستم وارد نشه كه از اين گزينه به SandBox نيز نام برده ميشه.

milaaad
06-09-2009, 23:19
اين گزينه يك محيط مجازي براي اجراي برنامه هاي مشكوك ايجاد ميكنه تا در صورت احتمال آلودگي آسيبي به سيستم وارد نشه كه از اين گزينه به SandBox نيز نام برده ميشه.

یعنی میشه گفت اگه دیتا بیس انتی ویروس فایل الوده رو تشخیص نده با اجرا کردن اون فایل با safe run فایل مشکوک به شرکت برای انالیز فرستاده میشه؟ یعنی safe run قدرت شناسایی فایل الوده از فایل سالمو داره؟

milaaad
07-09-2009, 00:01
دوستان اگه اطلا عاتی در مورد open space security دارن واسه اگاهی بیشتر اعضا بذارن و به طور کلی این محصول به چه دردی میخوره؟

milaaad
07-09-2009, 01:52
من kaspersky internet security رو تو سیستمم نصب دارم با اینکه firewall برنامه enable هست ولی وقتی تو قسمت security center میرم میبینم که نوشته فایروال ویندوز on هست!!! دلیلش چی میتونه باشه؟
با اینکه firewall ویندوز رو خاموش میکنم باز فایروال کاس=ر رو نمیشناسه...چرا؟

adel28
07-09-2009, 02:14
من kaspersky internet security رو تو سیستمم نصب دارم با اینکه firewall برنامه enable هست ولی وقتی تو قسمت security center میرم میبینم که نوشته فایروال ویندوز on هست!!! دلیلش چی میتونه باشه؟
با اینکه firewall ویندوز رو خاموش میکنم باز فایروال کاس=ر رو نمیشناسه...چرا؟

منظورتون رو درست نفهمیدم.

با این وجود:
این دو تا که شما می فرمائید 2 فایروال جداگانه هستند، یکی برای خود ویندوز و یکی هم برای کاسپرسکی و فعال و غیر فعال بودنشون ربطی به هم نداره.
اون چیزی که داخل سکوریتی سنتر مشاهده می کنید که On هست فایروال خود ویندوز می باشد و ربطی به فایروال کاسپرسکی نداره.

adel28
07-09-2009, 02:24
دوستان اگه اطلا عاتی در مورد open space security دارن واسه اگاهی بیشتر اعضا بذارن و به طور کلی این محصول به چه دردی میخوره؟

این دسته از محصولات کسپرسکی که با نام Kaspersky Open Space Security شناخته می‌شوند مجموعه‌ای از برنامه‌هایی است که جهت محافظت از ساختارهای شبکه در هر اندازه و همه سطوح پیچیدگی طراحی شده است:

مزایا:

راه حلی برای تمامی‌گره‌های شبکه و تمامی‌پلاتفرم‌ها (سکوهای کاری)
حفاظت در برابر انواع تهدیدات اینترنتی
پاسخگویی سریع فناوری پیشگیرانه به عنوان پشتوانه در کنار محافظت بر اساس مشخصه‌های ویروس
محافظت از کامپیوترهای نوت بوک هر کجا که هستید- در دفتر، خانه یا سفر
محافظت برای کامپیوترهای مهمان
فناوری ضد Rootkit
محافظت در برابر سرقت هویت
نرم افزار بازگردانی تغییرات ایجاد شده توسط بدافزارها
دفاع از خود برنامه در مقابل حملات (Self Defense  )
مدیریت مرکزی
همخوانی با سایر راهکارها
استفاده کارآمد از منابع شبکه

محصولات:

Kaspersky Work Space Security:

این محصول ایستگاه‌های کاری در شبکه داخلی سازمان و همچنین کاربرانی که از راه دور به شبکه متصل می‌شوند را در برابر انواع تهدیدهای اینترنتی از قبیل ویروس ها،جاسوس افزارها، حملات هکرها و هرزنامه‌ها به صورت مرکزی محافظت می‌نماید. این محصول با اعمال کنترل کامل بر اطلاعات ورودی و خروجی روی PC (شامل ایمیل، ترافیک وب و تبادلات شبکه‌ای) امنیتی همه جانبه را برای کاربران فراهم می‌نماید.

Kaspersky Business Space Security:

این محصول ایستگاه‌های کاری و سرورها را در برابر انواع تهدیدهای اینترنتی از قبیل ویروس ها،جاسوس افزارها ، حملات هکرها و هرزنامه‌ها به صورت مرکزی محافظت می‌نماید. این محصول تمامی ‌تبادلات شبکه را ایمن می‌سازد. نسخه سروری به گونه‌ای طراحی شده است که در مقابل حجم بالای تبادلات امروزی به خوبی عمل نماید.

Kaspersky Enterprise Space Security:

این محصول تبادل اطلاعات ایمن در داخل سازمان و همچنین با دنیای خارج را فراهم می‌سازد. این راهکار علاوه بر این که مولفه‌هایی جهت محافظت از ایستگاه‌های کاری و سرورها در برابر انواع تهدیدهای اینترنتی از قبیل ویروس‌ها، جاسوس افزارها، حملات هکرها و هرزنامه‌ها را فراهم می‌نماید، به کمک آنتی ویروس برای میل سرورها، ویروس‌ها را از ایمیل‌ها پاک سازی نموده و اطلاعات ارسالی را امن می‌سازد.

Kaspersky Total Space Security:

این محصول یک محافظت همه جانبه برای تمامی ‌اجزای شبکه با هر اندازه و هر سطح پیچیدگی را فراهم می‌نماید. این راهکار تمام اطلاعات ورودی و خروجی (از قبیل ایمیل، ترافیک وب و تبادلات شبکه‌ای) را کنترل می‌نماید. در واقع این محصول علاوه بر حافظت از ایستگاه‌های کاری، سرورها و میل سرورها، گذرگاه‌های اینترنتی یا Internet Gateway‌ها را نیز محافظت می‌نماید.

hamilton
07-09-2009, 08:43
یعنی میشه گفت اگه دیتا بیس انتی ویروس فایل الوده رو تشخیص نده با اجرا کردن اون فایل با safe run فایل مشکوک به شرکت برای انالیز فرستاده میشه؟ یعنی safe run قدرت شناسایی فایل الوده از فایل سالمو داره؟

milaaad عزيز لطفا از دادن پستهاي پشت سرهم جدا خودداري فرماييد تا پستهاي پشت سرهم حذف نشوند.
براي توضيح بيشتر به مطلب زير توجه فرماييد:

تکنولوژی منحصر بفرد Sandbox ارائه دهنده محیط اختصاصی امن در زمان اجرای نرم‌افزارها، از امکانات امنیتی نوآورانه کسپرسکی است که از اطلاعات میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا برای پایین آوردن مدت زمان عکس‌العمل در مواجهه با تهدیدات جدید و تنظیم مجدد پایگاه اطلاعاتی استفاده مي‌كند.

همه نرم‌افزارهای ناشناخته برای اطمینان از امنیت باید تحت آنالیز چند عاملی قرار بگیرند. در اینترنت سکوریتی 2010 کسپرسکی محیطی به مراتب امن‌تر ارائه شده، زیرا قابلیت‌های Safe Run مبتنی بر تکنولوژی جدید Sand Box در این محصول ادغام شده است، قابلیتی که در محصولات امنیت اینترنتی منحصر بفرد است.
Safe Run به کاربر این امکان را می‌دهد که نرم‌افزار جدید را در یک محیط ایزوله شده اجرا نماید، و در نتیجه سیستم عامل را از همه تغییرات مخرب در امان نگاه دارد.

آمار نشان می‌دهد که هکرها غالبا با بهره‌برداری از آسیب‌پذیری سیستم عامل و برنامه‌های مورد اعتماد به برنامه‌هایی که از اینترنت استفاده می‌کنند حمله می‌نمایند.
قابلیت Safe Run کاربر را قادر می‌سازد که با استفاده از انواع مرورگرهاي اينترنتي با ایمنی و راحتی بسیار بیشتری از فضای اینترنت استفاده کند، و در عین حال هر تعداد نرم‌افزار دیگر را به طور همزمان اجرا کند.
نمايش یک نوار سبز رنگ به دور پنجره برنامه به کاربر نشان می‌دهد که آن نرم‌افزار در محيط حفاظت شده اجرا مي‌گردد.

milaaad
07-09-2009, 11:15
منظورتون رو درست نفهمیدم.

با این وجود:
این دو تا که شما می فرمائید 2 فایروال جداگانه هستند، یکی برای خود ویندوز و یکی هم برای کاسپرسکی و فعال و غیر فعال بودنشون ربطی به هم نداره.
اون چیزی که داخل سکوریتی سنتر مشاهده می کنید که On هست فایروال خود ویندوز می باشد و ربطی به فایروال کاسپرسکی نداره.

منظورم اینه که با اینکه فایروال برنامه enable هست و من فایروال ویندوز رو off میکنم نمیتونه فایروال برنامه رو تشخیص بده و میگه فایروالی تو سیستمت نصب نیس!!!

adel28
07-09-2009, 12:55
منظورم اینه که با اینکه فایروال برنامه enable هست و من فایروال ویندوز رو off میکنم نمیتونه فایروال برنامه رو تشخیص بده و میگه فایروالی تو سیستمت نصب نیس!!!

اون قسمت ربطی به کاسپرسکی نداره دوست من.
فقط مربوط به فایروال ویندوز هست نه هر فایروالی که رو سیستم نصب هستش.

omid-p30
07-09-2009, 13:09
اون قسمت ربطی به کاسپرسکی نداره دوست من.
فقط مربوط به فایروال ویندوز هست نه هر فایروالی که رو سیستم نصب هستش.

سکیوریتی سنتر ویندوز ، اکثر آنتی ویروس و فایروال های مشهور من جمله کاسپراسکای رو تشخیص میده و ذکر میکنه. دلیل اینکه برا دوستمون فایروال رو تشخیص نمیده نمیدونم.

Nima_Designer
07-09-2009, 18:10
فایر فاکس من چند روزی هست که هیچ سایتی رو نمیتونه باز کنه و همینجور در حالت لودینگ میمونه.
ولی وقتی pause protection می کنم کسپر رو درست میشه.
مرورگرهای دیگه درستن!
مشکل از کجاست؟

adel28
07-09-2009, 23:00
سکیوریتی سنتر ویندوز ، اکثر آنتی ویروس و فایروال های مشهور من جمله کاسپراسکای رو تشخیص میده و ذکر میکنه. دلیل اینکه برا دوستمون فایروال رو تشخیص نمیده نمیدونم.

فکر نکنم منظور دوستمون Virus Protection باشه. چون حرف از فایروال میزد نه ...

adel28
07-09-2009, 23:01
فایر فاکس من چند روزی هست که هیچ سایتی رو نمیتونه باز کنه و همینجور در حالت لودینگ میمونه.
ولی وقتی pause protection می کنم کسپر رو درست میشه.
مرورگرهای دیگه درستن!
مشکل از کجاست؟

از کدوم ورژن استفاده می کنید؟

meysammehrpooya
07-09-2009, 23:31
سلام اگه می شه license v 9.0.0.698 kas anti virus 2010 رو به من بدید مرسی

Nima_Designer
07-09-2009, 23:40
از کدوم ورژن استفاده می کنید؟
****** 2010 ******

adel28
08-09-2009, 00:38
****** 2010 ******

ورژن را Downgrade کنید به 2009.
این ورژن مشکل داره فعلا.

milaaad
08-09-2009, 01:44
سلام اگه می شه license v 9.0.0.698 kas anti virus 2010 رو به من بدید مرسی

هر چند که جاش اینجا نیس ولی خدمت دوست عزیز

ICEBOYS
08-09-2009, 07:27
سلام من از نسخه 2010 استفاده میکنم ولی مشکلی که دارم اینه که موقعی که انتی ویروس فعاله هر کاری که من تو سیستم انجام میدم چه زمانی که آنلاین هستم و چه زمانی که نیستم یک صفحه ای باز میشه allowو block میخواد به قول معروف خیلی گیر میده
بعد هم که تایید میکنم چند بار پشت سر هم دوباره میاد !!!!
راه حل این مشکل چیه

amir-shakh
08-09-2009, 07:53
سلام دوستان از دیروز یهو کسپر اسکای من پیغام Data base out of date و داد
من چند بار آپدیتش کردم با سرورهای مختلف هم چکش کردم ولی نمیدونم چه مرگشه؟ هر دفعه هم آپدیت کامل انجام میشه و میگه آپدیت کمپلیت
اینم عکسش

hamilton
08-09-2009, 08:25
سلام من از نسخه 2010 استفاده میکنم ولی مشکلی که دارم اینه که موقعی که انتی ویروس فعاله هر کاری که من تو سیستم انجام میدم چه زمانی که آنلاین هستم و چه زمانی که نیستم یک صفحه ای باز میشه allowو block میخواد به قول معروف خیلی گیر میده
بعد هم که تایید میکنم چند بار پشت سر هم دوباره میاد !!!!
راه حل این مشکل چیه

شما وارد تنظيمات كاسپر يا همون Settings بشيد. قسمت Protection را انتخاب كنيد.در سمت راست يكسري گزينه ميبينيد.گزينه Select Action automatically را تيك بزنيد و كليه پنجره ها را Apply و Ok كنيد.

سلام دوستان از دیروز یهو کسپر اسکای من پیغام Data base out of date و داد
من چند بار آپدیتش کردم با سرورهای مختلف هم چکش کردم ولی نمیدونم چه مرگشه؟ هر دفعه هم آپدیت کامل انجام میشه و میگه آپدیت کمپلیت
اینم عکسش

ظاهرا كه مشكلي از نظر آپديت نيست و خودش هم در عكس نوشته آپديت كامل انجام شده.براي اينكه عكس شما قابل مشاهده باشه در سايتي آپلود كنيد كه قيلتر نباشه.
از كدام Build نسخه 2010 استفاده ميكنيد؟متاسفانه در نسخه 2010 اشكالات و باگهاي عجيبي ديده شده كه شايد اين هم يكي از آنها باشه.توصيه ميكنم فعلا از نسخه 8.0.506 استفاده كنيد كه مشكلاتش خيلي كمتره.

Mohammad Hosseyn
08-09-2009, 21:20
لینک خرابه !!!

سایت دیگه ای نیست که بصورت آرشیوی بزاره ... یعنی مثلا الان یدونه دانلود کردی بدونی بعدی باید چی رو دانلود کنی ...

omid-p30
08-09-2009, 23:04
لینک خرابه !!!

سایت دیگه ای نیست که بصورت آرشیوی بزاره ... یعنی مثلا الان یدونه دانلود کردی بدونی بعدی باید چی رو دانلود کنی ...

نه من فقط همین ---------.com رو سراغ دارم که هر چند روز یک بار کل آپدیت ها رو قرار میده . لینک هم درست هست که البته الان گویا مشکلی برا کل سایت پیش اومده و باز نمیشه. سایت softpedia.com هم فکر کنم آپدیت ها رو قرار میده، یک سرچ هم در اون سایت بزنید.

hamed_wise
09-09-2009, 17:23
سلام
خوب دوست عزیز شما یه بار کل آپدیت را دانلود کن و بعدش خودت روزانه آپدیت بزن و میتونی هر روز آپ برداری و برای دفعات بعد استفاده کنی ولی سایتی نیست که به صورت آرشیوی ( هفتگی یا روزانه ) آپدیت ها رو قرار بده.
موفق باشید

SHAHAB-P30
10-09-2009, 16:33
سلام به نظر شما من ازکدوم ورژن استفاده کنم 2010 خیلی مشکل داشت

omid-p30
10-09-2009, 16:36
سلام به نظر شما من ازکدوم ورژن استفاده کنم 2010 خیلی مشکل داشت

ورژن 2009 نسخه 8.0.0.506

SHAHAB-P30
10-09-2009, 16:43
ورژن 2009 نسخه 8.0.0.506

لینکی از این ورژن داری

omid-p30
10-09-2009, 16:49
لینکی از این ورژن داری

از سایت کاسپر دانلود کن :

hamilton
10-09-2009, 18:32
لینکی از این ورژن داری

براي دانلود محصول Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.506 - Final از لينك زير استفاده كنيد:

و براي دانلود محصول Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 - Final از لينك زير استفاده نماييد:

Booseh_ye_Irani
11-09-2009, 00:12
آقا این نسخه ی 2010 کاسپر 32 بیتی و 64 بیتیش فرق نداره؟
یا اگه فرق داره لینک نسخه ی 64 بیتی کاسپر رو می گذارید :blush:

omid-p30
11-09-2009, 00:16
آقا این نسخه ی 2010 کاسپر 32 بیتی و 64 بیتیش فرق نداره؟
یا اگه فرق داره لینک نسخه ی 64 بیتی کاسپر رو می گذارید :blush:

فرقی ندارند. فایل نصب کاسپر برا ویندوز 32 و 64 بیت یکی هست.

sms11
11-09-2009, 11:27
سلام
اقا من میخوام برنامه نارسیس رو کرک کنم اما کسپر اجازه نمیده که اینکاره بکنم.دفعه پیش خیلی راحت انجام میدادم اما اینبار نمیتونم
بهم بگید پیکار کنم که بزاره کرک انجام بشه
کسپر من اینترنت سکیوریتی 2009 هست

Badform
11-09-2009, 12:02
سلام به همگی من در زمینه استفاده از کاسپر مبتدی هستم.
به عنوان اولین سوال و مشکلم من تا دیروز به راحتی از کاسپر استفاده می کردم.key جدید بهش می دم و آپدیت می شه و....
ولی از دیروز بدون اینکه دست به تنظیماتش زده باشم نمی زاره page باز بشه....کانکت هستم و توی یاهو مسنجر می روم اما اینترنت اکسپلور را که باز می کنم پیج بالا نمی یاره و تنها راحش اینه که از کاسپر خارج بشم!
مشکل از کجاست به نظرشما؟

adel28
11-09-2009, 12:17
سلام
اقا من میخوام برنامه نارسیس رو کرک کنم اما کسپر اجازه نمیده که اینکاره بکنم.دفعه پیش خیلی راحت انجام میدادم اما اینبار نمیتونم

چه پیغامی میده؟
شاید بعنوان ویروس یا تروجان میشناسه و اجازه نصب کرک نرم افزار نارسیس رو بهتون نمیده.

adel28
11-09-2009, 12:21
سلام به همگی من در زمینه استفاده از کاسپر مبتدی هستم.
به عنوان اولین سوال و مشکلم من تا دیروز به راحتی از کاسپر استفاده می کردم.key جدید بهش می دم و آپدیت می شه و....
ولی از دیروز بدون اینکه دست به تنظیماتش زده باشم نمی زاره page باز بشه....کانکت هستم و توی یاهو مسنجر می روم اما اینترنت اکسپلور را که باز می کنم پیج بالا نمی یاره و تنها راحش اینه که از کاسپر خارج بشم!
مشکل از کجاست به نظرشما؟

مطمئنا از ورژن 2010 استفاده می کنید.
اگه این طور هستش از ورژن 8.0.0.506 استفاده کنید. بطور کامل مشکلتون برطرف میشه.

sms11
11-09-2009, 13:14
چه پیغامی میده؟
شاید بعنوان ویروس یا تروجان میشناسه و اجازه نصب کرک نرم افزار نارسیس رو بهتون نمیده.

بله دوست من
به عنوان تروجان میشناستش و قبل از اینکه م کاری بکنم خودش کرک رو پاک میکنه
وقتی هم که کسپر رو غیر فعال میکنم و کرک رو اجرا میکنم و برنامه اجرا میشه وقتی دوباره کسپر رو فعال میکنم باز کرک رو پاک میکنه و نمیزاره برنامه اجرا بشه
شما راه حلی دارید؟

Badform
11-09-2009, 14:32
مطمئنا از ورژن 2010 استفاده می کنید.
اگه این طور هستش از ورژن 8.0.0.506 استفاده کنید. بطور کامل مشکلتون برطرف میشه.

بله 2010 ورژن 9 و خورده ای!!!
آخه سوال من اینه که این که سالم بود و مشکلی نداشت خود به خود چش شد!!؟
یعنی الان باید آنیستال کنم و همه آپ دیتام می پرن؟

adel28
11-09-2009, 15:35
بله دوست من
وقتی هم که کسپر رو غیر فعال میکنم و کرک رو اجرا میکنم و برنامه اجرا میشه وقتی دوباره کسپر رو فعال میکنم باز کرک رو پاک میکنه و نمیزاره برنامه اجرا بشه
شما راه حلی دارید؟

استفاده از کرک سالم.

بله 2010 ورژن 9 و خورده ای!!!
آخه سوال من اینه که این که سالم بود و مشکلی نداشت خود به خود چش شد!!؟
یعنی الان باید آنیستال کنم و همه آپ دیتام می پرن؟

یهو هیچیش نشد.
این ورژن جدید با تمام قابلیت های خوبی که داره با مشکل اومده بیرون.
شاید تو Build های جدیدش مشکل حل بشه.
بهترین راه حل در حال حاضر برگشت به آخرین ورژن پایدار یعنی 8.0.0.506 هست.

ALI16437
11-09-2009, 15:51
با سلام .
دوستان در ورژن 2010 بسیاری از نقایص امنیتی کاسپر در ورژن قبلی رفع شده
و در بسیاری از تست ها که توسط منابع معتبر گرفته شده رتبه بالای کسب کرده پس
فکر نمیکنم خیلی صحیح باشه که از ورژنهای قبلی اون استفاده کنید.

اما دوست عزیز انتی ویروس کاسپر رو ببند بعد کرک کن بعد فعال کن اگر بازم جواب نداد
میتونی در حالت safe mode امتحان کنی ولی بهتره قبلش ازآلوده نبودن کرک مطمئن بشی.

mehdi_vsgh
11-09-2009, 17:02
سلام
سلام
باید کسپر رو غیرفعالش کنی
راه دیگه هم اینه که بری یه کم خرج کنی و نسخه ارژینال نارسیس رو بخری که دیگه این مشکلات رو نداشته باشی

omid-p30
11-09-2009, 18:26
بله دوست من
شما راه حلی دارید؟

کرک مورد نظر و در کل تموم برنامه هایی رو که میخواهید کاسپر بهشون کاری نداشته باشه رو میشه به بخش trusted applications اضافه کرد. این قابلیت در بخش تنظیمات و قسمت threats and exclusions هست.

راه حل دوم این که کاسپر رو از حالت اتومات در بیارید تا برای پاک کردن کرک از شما اجازه بگیره .

sms11
11-09-2009, 20:27
استفاده از کرک سالم.

کرک سالم هست و اگه کسپر روی دستگاهم نداشتم به راحتی کار میکنه و ایرادی به کرک وارد نیست

سلام
باید کسپر رو غیرفعالش کنی
راه دیگه هم اینه که بری یه کم خرج کنی و نسخه ارژینال نارسیس رو بخری که دیگه این مشکلات رو نداشته باشی
مهدی جان تا اخر که نمیتونم کسپر رو غیرفعال کنم.اگه میخواستم غیر فعال کنم که اصلا روی دستگاهمم نصب نمیکردم
تازه من چندین ساله که پول بابت برنامه ندادم.افت داره که برم و پول بابت برنامه بدم.پس اینترنت گرفتم چی کار:31::10:
یه مشکل دیگه هم اینکه من تونستم کد فعالسازی رو از یه جا پیدا کنم
اما در نرم افزار جایی نیست که بخوام کد رو وارد کنم و استفاده کنم
تنها جایی که هست اینکه نرم افزار رو پاک کنی و دوباره نصب کنی تا اون صفحه که برای وارد کردن کد فعالسازی هست بیاد و کد رو وارد کنی
مشکل من اینکه وقتی نرم افزارو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم تا اون صفحه بیاد ، نمیاد

کرک مورد نظر و در کل تموم برنامه هایی رو که میخواهید کاسپر بهشون کاری نداشته باشه رو میشه به بخش trusted applications اضافه کرد. این قابلیت در بخش تنظیمات و قسمت threats and exclusions هست.

راه حل دوم این که کاسپر رو از حالت اتومات در بیارید تا برای پاک کردن کرک از شما اجازه بگیره .
راه حل اول رو امتحان کرده بودم و نشد و بازم کسپر بدون اجازه من کرک رو پاک میکنه
راه حل دوم رو هم اگه میشه بهم بگید که چطوری باید از حالت اتوماتیک درش بیارم
مرسی

omid-p30
11-09-2009, 20:46
راه حل اول رو امتحان کرده بودم و نشد و بازم کسپر بدون اجازه من کرک رو پاک میکنه
راه حل دوم رو هم اگه میشه بهم بگید که چطوری باید از حالت اتوماتیک درش بیارم

در بخش تنظیمات و قسمت protection تیک گزینه select action automatically رو بردارید.

adel28
11-09-2009, 21:18
کرک سالم هست و اگه کسپر روی دستگاهم نداشتم به راحتی کار میکنه و ایرادی به کرک وارد نیست

ببخشید میشهیه سوال بپرسم:

اگه یه فایل ویروسی باشه یا کدهای مخرب در اون وجود داشته باشه و شما آنتی ویروسی برای چک کردن اون نداشته باشید از کجا می فهمید که اون فایل آلوده به کد مخربه؟

mehdi_vsgh
12-09-2009, 04:14
مهدی جان تا اخر که نمیتونم کسپر رو غیرفعال کنم.اگه میخواستم غیر فعال کنم که اصلا روی دستگاهمم نصب نمیکردم
تازه من چندین ساله که پول بابت برنامه ندادم.افت داره که برم و پول بابت برنامه بدم.پس اینترنت گرفتم چی کار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه مشکل دیگه هم اینکه من تونستم کد فعالسازی رو از یه جا پیدا کنم
اما در نرم افزار جایی نیست که بخوام کد رو وارد کنم و استفاده کنم
تنها جایی که هست اینکه نرم افزار رو پاک کنی و دوباره نصب کنی تا اون صفحه که برای وارد کردن کد فعالسازی هست بیاد و کد رو وارد کنی
مشکل من اینکه وقتی نرم افزارو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم تا اون صفحه بیاد ، نمیاد

افت نداره عزیزم....اتفاقا کلاس کار به استفاده از نرم افزارهای اورژیناله...بدبختا کلی زحمت کشیدن بابتش

در مورد مشکلت:
بازم میگم تنها راهش همونیه که گفتم(من هم این مشکل رو داشتم(البته من نسخه اورژینالشو دارم ولی چون 5 تا لایسنس رو مصرف کرده بودم دیگه نمیتونستم کد فعال ساز بگیرم...ولی چند وقت پیش زنگ زدم به نارسیس دمشون گرم بهم یه کد جدید دادن مفته مفت:دی)

اون کرکی که استفاده مکنی کرک جدید نیوبی هستش...کرک مشکل داره و با انتی ویروس ناسازگاری شدیدی داره به همین دلیل این مشکل رو خواهی داشت.....
قبلا مشکل ندشاتی به این خاطره که انتی ویروس هنوز آپدیت نشده بود........

sms11
12-09-2009, 13:02
ببخشید میشهیه سوال بپرسم:

اگه یه فایل ویروسی باشه یا کدهای مخرب در اون وجود داشته باشه و شما آنتی ویروسی برای چک کردن اون نداشته باشید از کجا می فهمید که اون فایل آلوده به کد مخربه؟
خوب من راهی به غیر از خود انتی ویروس ندارم
اما این چه ربطی به سوال من داشت؟
کرک سالم هست و من از جایی کهه کرک رو گرفتم مطمئن هستم
کلا انتی ویروس ها با کرک ها مشکل دارن.این ربطی به کرک نداره و کرک سالم رو هم انتی ویروس ها ناسالم میدونن و فکر میکنن که ترجان هست

افت نداره عزیزم....اتفاقا کلاس کار به استفاده از نرم افزارهای اورژیناله...بدبختا کلی زحمت کشیدن بابتش

در مورد مشکلت:
بازم میگم تنها راهش همونیه که گفتم(من هم این مشکل رو داشتم(البته من نسخه اورژینالشو دارم ولی چون 5 تا لایسنس رو مصرف کرده بودم دیگه نمیتونستم کد فعال ساز بگیرم...ولی چند وقت پیش زنگ زدم به نارسیس دمشون گرم بهم یه کد جدید دادن مفته مفت:دی)

اون کرکی که استفاده مکنی کرک جدید نیوبی هستش...کرک مشکل داره و با انتی ویروس ناسازگاری شدیدی داره به همین دلیل این مشکل رو خواهی داشت.....
قبلا مشکل ندشاتی به این خاطره که انتی ویروس هنوز آپدیت نشده بود........

اولش فکر میکردم که نرم افزاریه خوبیه و معنیه تمام لغات رو داره .دیروز وقتی نگاه کردم دیدم خیلی با بقیه فرق نداره
دوما باید برم بازار بخرم که اونم حس و حالش نیست

من همیشه انتی ویروسم به روز هست.همیشه.از این بابت خیالت راحت باشه
اصلا مهدی جان مشکل جدید من اینکه نرم افزار رو وقتی پاک میکنم و میخوام که کد فعالسازی رو بزنم ، اون صفحه ایی که میخوام کد رو بزنم برام نمیاد.
گیریم که من نرم افزار اصلی رو خریدم.وقتی اون صفحه نمیاد که من کد رو بزنم چه فایده ایی داره؟
یکی از ایرادای این نمر افزار هم اینکه در داخل خود برنامه نمیشه فعالش کرد

sms11
12-09-2009, 13:06
در بخش تنظیمات و قسمت protection تیک گزینه select action automatically رو بردارید.

این راهی که فرمودید نشد!

Viren
12-09-2009, 17:39
این نسخه 2010 مشکلاتش برطرف شده دانلود کنیم؟

red ros
12-09-2009, 19:17
سلام
دوستان من ورژن 2010 استفاده مي كنم كليد معتبر هم دارم ولي موقع اجرا cpuمن تا 100 درصد پر مي ه سيستم يه جور ايي هنگ مي كنه avp.exe تا 95 /98 در صد cpu را پر مي كنه و برخي بر نامه مانن اينتر نت اكسپلوير را حذف مي كنه لطفا راهنمايي نماييد

adel28
12-09-2009, 20:17
خوب من راهی به غیر از خود انتی ویروس ندارم
اما این چه ربطی به سوال من داشت؟
کرک سالم هست و من از جایی کهه کرک رو گرفتم مطمئن هستم
کلا انتی ویروس ها با کرک ها مشکل دارن.این ربطی به کرک نداره و کرک سالم رو هم انتی ویروس ها ناسالم میدونن و فکر میکنن که ترجان هست

شما به بزرگواریتون اشتباه آنتی ویروس ها رو ببخشید.

adel28
12-09-2009, 20:18
سلام
دوستان من ورژن 2010 استفاده مي كنم كليد معتبر هم دارم ولي موقع اجرا cpuمن تا 100 درصد پر مي ه سيستم يه جور ايي هنگ مي كنه avp.exe تا 95 /98 در صد cpu را پر مي كنه و برخي بر نامه مانن اينتر نت اكسپلوير را حذف مي كنه لطفا راهنمايي نماييد

از آخرین نسخه 2009 این آنتی ویروس استفاده کنید.
2010 فعلا اشکالات عجیبی داره.

hamilton
12-09-2009, 22:05
این نسخه 2010 مشکلاتش برطرف شده دانلود کنیم؟

هنوز Buildهاي جديدتر نسخه 2010 در مرحله بتا ميباشند و نسبت به نسخه فينال قبلي نميشه زياد روشون حساب باز كرد.توصيه اينه كه فعلا از اين نسخه استفاده نكنيد.

Legend
12-09-2009, 23:28
سلام
آقا من سیستمم باز ویروسی شده...:31: الان KAV 2010 که قبلا" هم داشتم نصب کردم...ویروسم پیدا داره میکنه فعلا"...ولی Update نمیشه...! میگه:

Task cannot be started. Madule was not authenticated

این یعنی چی؟:20:

ممنون, شاد باشید:40:

mehdi_vsgh
13-09-2009, 03:52
من همیشه انتی ویروسم به روز هست.همیشه.از این بابت خیالت راحت باشه
اصلا مهدی جان مشکل جدید من اینکه نرم افزار رو وقتی پاک میکنم و میخوام که کد فعالسازی رو بزنم ، اون صفحه ایی که میخوام کد رو بزنم برام نمیاد.
گیریم که من نرم افزار اصلی رو خریدم.وقتی اون صفحه نمیاد که من کد رو بزنم چه فایده ایی داره؟
یکی از ایرادای این نمر افزار هم اینکه در داخل خود برنامه نمیشه فعالش کرد

اگه میخوای اون صفحه بیاد باید بعد از پاک کردن کامل نرم افزار این دو فایل که به صورت مخفی در درایوهات ایجاد شده رو حذف کنی
Narcis53.dat
Narcis53.sys

احتمالا این دو فایل در درایو C و یا آخرین درایو هاردت ایجاد شده این دو رو پاک کن صفحه فعال سازی ظاهر خواهند شد....

hamilton
13-09-2009, 08:34
سلام
آقا من سیستمم باز ویروسی شده...:31: الان KAV 2010 که قبلا" هم داشتم نصب کردم...ویروسم پیدا داره میکنه فعلا"...ولی Update نمیشه...! میگه:

Task cannot be started. Madule was not authenticated

این یعنی چی؟:20:

ممنون, شاد باشید:40:

ظاهرا زور ويروسهاي سيستم شما بيشتر از آنتي ويروس ميباشه.بايد سيستم خود را با ديسكهاي بوت يكي از آنتي ويروسها راه اندازي كنيد و در آن حالت سيستم خود را اسكن كنيد و ويروسهاي موجود را پاك كنيد.يك برنامه اسكنر هم هست به نام NOD32 On-Demand Scanner كه نيازي هم به نصب نداره و حجمي در حدود 15 مگ داره.اين برنامه در تاپيك اختصاصي NOD32 معرفي شده.ميتونيد اون رو هم تست كنيد.

cheetoz_motori
13-09-2009, 09:15
لطفاً اين پست رو پاك كنيد چون مشكل ام حل شد شرمنده

سلام
مشكل من سر active كردن 2010 هست ورژن 9.0.0.459.
من خيلي وقت هست كه از اين ورژن دارم استفاده مي كنم شايد 10 بار expire شدم و بعد هم لايسنس جديد دادم و مشكلي نبوده الان مي خواهم active كنم active new license كه مي زنم فقط گزينه active commercial license رو ميده كه نمي دونم چكارش بايد بكنم و احتمالاَ بايد كد اكتيو داخل اش بزنم ولي قبلاً اينجا ١ گزينه trial بود اون رو مي زدم بعد مي رفت به اينترنت وصل بشه نميشد ارور ميداد ok ميزدم مي رفتم ١ قسمت كه browse بود لايسنس مي دادم و تمام الان اين داستانها ديگه نمياد.
درضمن هيچ لايسنسي هم در برنامه از قبل نيست و پاكه پاكه.
حتي ١ بار uninstall هم كردم جواب نداد.
الان من براي active كردن بايد چكار كنم؟؟؟؟
با تشكر

omid-p30
13-09-2009, 09:22
سلام
مشكل من سر active كردن 2010 هست ورژن 9.0.0.459.
من خيلي وقت هست كه از اين ورژن دارم استفاده مي كنم شايد 10 بار expire شدم و بعد هم لايسنس جديد دادم و مشكلي نبوده الان مي خواهم active كنم active new license كه مي زنم فقط گزينه active commercial license رو ميده كه نمي دونم چكارش بايد بكنم و احتمالاَ بايد كد اكتيو داخل اش بزنم ولي قبلاً اينجا ١ گزينه trial بود اون رو مي زدم بعد مي رفت به اينترنت وصل بشه نميشد ارور ميداد ok ميزدم مي رفتم ١ قسمت كه browse بود لايسنس مي دادم و تمام الان اين داستانها ديگه نمياد.
درضمن هيچ لايسنسي هم در برنامه از قبل نيست و پاكه پاكه.
حتي ١ بار uninstall هم كردم جواب نداد.
الان من براي active كردن بايد چكار كنم؟؟؟؟
با تشكر

راهنمای کامل فعالسازی رو از امضای من بگیرید.

سوال های مربوط به فعالسازی رو هم از این به بعد در تاپیک کرک و سریال کاسپر بپرسید.

AAKOJ
14-09-2009, 20:19
درود بر دوستاران کاسپر
من چند سالی میشه از کاسپر استفاده می کنم چون واقعا ارزشو داره .
فقط از 9 به بعد و به ویزه در 10 چند تا مشکل برام پیش اومده از دوستان می خواهم که راهنماییم کنند
یکیش این که این کاسپر بد جوری به همه چیز گیر میده کلا سیستمو گرفته زیر نظر . مثلا نمیتونم دانلود کنم چون نمی ذاره
بعدا سرعت اینترنتم را هم بدجوری میاره پایین واسه خودش کلی کنترل داره
منم به این خاطر غیر فعالش می کنم
از دوستان می خواهم راه حل بدن تا این مشکلات را حل بکنم
مرسی

adel28
14-09-2009, 21:29
درود بر دوستاران کاسپر
من چند سالی میشه از کاسپر استفاده می کنم چون واقعا ارزشو داره .
فقط از 9 به بعد و به ویزه در 10 چند تا مشکل برام پیش اومده از دوستان می خواهم که راهنماییم کنند
یکیش این که این کاسپر بد جوری به همه چیز گیر میده کلا سیستمو گرفته زیر نظر . مثلا نمیتونم دانلود کنم چون نمی ذاره
بعدا سرعت اینترنتم را هم بدجوری میاره پایین واسه خودش کلی کنترل داره
منم به این خاطر غیر فعالش می کنم
از دوستان می خواهم راه حل بدن تا این مشکلات را حل بکنم
مرسی

مشکل شما با نصب آخرین ورژن 2009 این آنتی ویروس یعنی 8.00.506 حل خواهد شد.
ورژن 2010 فعلا مشکل داره.
در ضمن دوست عزیز آخرین ورژن کاسپرسکی 9 هستش.

B E H Z A D
15-09-2009, 09:53
چجوری کاری کنم که کسپر 9 یک فلدر رو ویروسی نشناسه ؟

hamilton
15-09-2009, 13:23
چجوری کاری کنم که کسپر 9 یک فلدر رو ویروسی نشناسه ؟

فولدر كه برنامه نيست.محتويات فوادر مهمه.خود فولدر فقط يك ظرفه.محتواي ظرفه كه حائز اهمين ميباشه.شما در تنظيمات كاسپر وارد بشيد و به قسمت Threats & Exclusions بريد و در قسمت Exclusion برنامه مروبطه را Add كنيد.

milaaad
15-09-2009, 22:55
سلام دوستان.
خواستم بدونم kis 2010 با فایروال online armor با در نظر گرفتن اینکه فایروال kis غیر فعال باشه سازگاری داره؟

adel28
15-09-2009, 23:05
سلام دوستان.
خواستم بدونم kis 2010 با فایروال online armor با در نظر گرفتن اینکه فایروال kis غیر فعال باشه سازگاری داره؟

KIS خودش فایروال داره.
نیازتون اینقدر زیاده که احتیاج به 2 فایروال دارید؟

milaaad
16-09-2009, 01:49
KIS خودش فایروال داره.
نیازتون اینقدر زیاده که احتیاج به 2 فایروال دارید؟
دوست عزیز گفتم در صورتی که فایروال kis رو نصب نکنم...

reza3600
16-09-2009, 10:27
سلام
من برنامه maple 12 رو با اینترنت سکیوریتی 7 نصب کردم ولی موقع اجرای میپل این خطا میاد که:
can not create virutal java mechine یا یه همچنین چیزی؟ خلاصه حرف خطا اینه که نمیتونه جاوا را اجرا کنه. با پاک کردن اینترنت سکوریتی این مشکل بر طرف میشه و من این مشکل رو با انتی ویروس خالی ندارم.

adel28
16-09-2009, 11:40
دوست عزیز گفتم در صورتی که فایروال kis رو نصب نکنم...

نگفتید نصب نکنم، فرمودید غیر فعالش کنم.

در مورد سوالتون هم با فایروالی که معرفی کردید آشنایی ندارم که بتونم کمک تون کنم.
منتظر باشید دوستان راهنمایی تون کنند.

adel28
16-09-2009, 11:44
سلام
من برنامه maple 12 رو با اینترنت سکیوریتی 7 نصب کردم ولی موقع اجرای میپل این خطا میاد که:
can not create virutal java mechine یا یه همچنین چیزی؟ خلاصه حرف خطا اینه که نمیتونه جاوا را اجرا کنه. با پاک کردن اینترنت سکوریتی این مشکل بر طرف میشه و من این مشکل رو با انتی ویروس خالی ندارم.

احتمالا فایروال اجازه دسترسی رو بسته.
به اون برنامه تون در فایروال اجازه دسترسی بدید.

samirareza
16-09-2009, 11:57
سلام خوبید
ممنون از این همه اطلاعات مفید
من یه آنتی ویروس اون هم کسپر برای سرور 2003 می خواهم اگه آدرسی برای دانلود دارید به من بدید ممنون میشم و اینکه چرا بعضی وقتها کلاینت های من که کسپر 7 دارن برای دانلود ابدیت آنکون میشن و دیگه آبدیت نمیشن ممنون میشم
من آنتی برای سرور 2003 ورژن بالا می خواهم اگه لینک دارید کمکم کنید

hamilton
16-09-2009, 12:12
سلام خوبید
ممنون از این همه اطلاعات مفید
من یه آنتی ویروس اون هم کسپر برای سرور 2003 می خواهم اگه آدرسی برای دانلود دارید به من بدید ممنون میشم و اینکه چرا بعضی وقتها کلاینت های من که کسپر 7 دارن برای دانلود ابدیت آنکون میشن و دیگه آبدیت نمیشن ممنون میشم
من آنتی برای سرور 2003 ورژن بالا می خواهم اگه لینک دارید کمکم کنید

نسخه هاي مختص سرور براشون كرك و سريالي موجود نيست و حتي در صورت دانلود هم قادر به استفاده از آن نخواهيد بود.اين نسخه بايد از نمايندگي رسمي كاسپر خريداري بشه.

the hell knight
16-09-2009, 17:16
سلام دوستان من ورژن 10 بويلد 459 استفاده ميكنم و اپديت 8.20.2009 هستش ولي اين پيغام هميشه بالاشه database are obsolate مشكل از كجاست

hamilton
16-09-2009, 19:13
سلام دوستان من ورژن 10 بويلد 459 استفاده ميكنم و اپديت 8.20.2009 هستش ولي اين پيغام هميشه بالاشه database are obsolate مشكل از كجاست

خب طبيعيه.براي اينكه آپديت آنتي ويروس شما تقريبا براي 1 ماه قبله.امروز روز 16 ماه 9 ميلادي هستيم.بايد آپديتش كنيد.

marshal_romel
17-09-2009, 00:53
سلام میخواستم ببینم kis 2010 نسخه تریالش غیر از این که 30 روزس فرق دیگه ای هم با ورژن خریداری شدش داره یا نه؟
ممنون

hamilton
17-09-2009, 09:40
سلام میخواستم ببینم kis 2010 نسخه تریالش غیر از این که 30 روزس فرق دیگه ای هم با ورژن خریداری شدش داره یا نه؟
ممنون

هيچ فرقي بين نسخه آزمايشي 30 روزه و نسخه خريداري شده نيست.در آن 30 روز بصورت فول ميتونيد از تمام امكانات كاسپر استفاده كنيد.

hamilton
17-09-2009, 09:42
آنتي ويروس2009 كسپرسكي جايزه VB100 در ماه August را برد

آزمايشگاه كسپرسكي، شركت پيشرو در ارائه راه حل‌هاي مديريت امنيت اطلاعات، برنده يكي ديگر از جوايز VB100 از نشريه Virus Bulletin شد.

به گزارش ديده بان آي تي، روابط عمومي كسپرسكي در ايران، در شماره ماه آگوست نشريه Virus Bulletin نرم افزار آنتي ويروس2009 كسپرسكي به عنوان نرم افزاري كه در شناسايي بدافزارها عالي عمل مي كند، معرفي شده است.
در اين نشريه آمده است كه: "راه حل كسپرسكي حقيقتا در مقابل بدافزارها حفاظتي عالي را ارائه مي كند .به نحوي كه بدافزارهايي را كه يك هفته بعد از آخرين بروز رساني بانك امضاها به وجود آمده بودند را نيز شناسايي كرد."

همچنين در گزارش آمده است كه برنامه آنتي ويروس2009 كسپرسكي در بين 37 برنامه ضدويروس ديگر كه روي سكوي ويندوز ويستا (Business Edition SP2 X32) آزمايش شدند توانسته است 100درصد ويروس ها، 97درصد تروجان ها و 99/99درصد ويروس هاي چندريختي را شناسايي نمايد. ضمن آنكه در جريان شناسايي و آشكارسازي تهديدات هيچ اعلام خطاي نادرستي (false positive) نيز نداشته است.

دوستان براي مشاهده نتايج كسب شده توسط اين محصول و ساير آنتي ويروسها ميتوانند به آدرس زير مراجعه نمايند:

baghozi
19-09-2009, 12:01
سلام

بعد از بروز کردن برنامه از اینترنت کلیه بخش های برنامه غیرفعال شده و این پیغام در قسمت بالای برنامه نوشته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن دیگه کلید جدید هم نمی تونم براش بذارم

(ورژن 9.0.0.459)

لطفا راهنمایی کنید

hamilton
19-09-2009, 13:25
سلام

بعد از بروز کردن برنامه از اینترنت کلیه بخش های برنامه غیرفعال شده و این پیغام در قسمت بالای برنامه نوشته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن دیگه کلید جدید هم نمی تونم براش بذارم

(ورژن 9.0.0.459)

لطفا راهنمایی کنید

پيغام ميگه كه مدت 30 روزه آزمايشي استفاده از كاسپر به پايان رسيده.در حالت معمول نميتوان براي فعال كردن كاسپر 2010 مانند نسخه هاي قبلي از Key استفاده كرد.براي رفع اين مشكل يك سريال كه در ليست سياه ميباشه را وارد قسمت Activation Online كنيد ولي به اينترنت وصل نشيد.پس از تلاش ناموفق كاسپر براي اتصال به سرورهاي خودش يك صفحه جديد باز ميشه كه ميتونيد از Key استفاده كنيد.نمونه سريالهاي غير قابل استفاده در پستهاي آخر تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر قرار داده شده است.

keuo
19-09-2009, 15:14
آقا لینک دانلود آپدیت kaspersky anti virus و kaspersky internet security نسخه 2009 اگه کسی داره اینجا بذاره
ممنون

Dreamland
19-09-2009, 15:27
آقا لینک دانلود آپدیت kaspersky anti virus و kaspersky internet security نسخه 2009 اگه کسی داره اینجا بذاره
ممنوندانلود به روز رسانی کاسپراسکی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس 2009 بدون اتصال به اینترنت تا تاریخ 22 شهریور 88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراهنمای تصویری Update از طریق فولدر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword

_soda_
19-09-2009, 15:48
به نظر من هیچ چیزی به پای کسپر اسکای اینترنت سکورتی 2010 نمی رسه.
مخصوصا آپدیت شدش.

pedram_ashena
19-09-2009, 15:54
كاسپر با رايتر لب تاپم مشكل دارد البته بايد بگم اپتيكم با كاسپر مشكل دارد.هر وقت كاسپر را نصب ميكنم همه سي دي و دي وي دي ها را ميسوزاند

Dreamland
19-09-2009, 16:25
هر وقت كاسپر را نصب ميكنم همه سي دي و دي وي دي ها را ميسوزاند
disable کن رایت کن.......دوباره enable کن..........

adel28
19-09-2009, 16:29
كاسپر با رايتر لب تاپم مشكل دارد البته بايد بگم اپتيكم با كاسپر مشكل دارد.هر وقت كاسپر را نصب ميكنم همه سي دي و دي وي دي ها را ميسوزاند

با کدوم ورژن این مشکل رو دارید؟
بیشتر در مورد مشکلتون توضیح بدید.

milaaad
20-09-2009, 02:32
سلام.از دوستان کسی میدونه kaspersky روزانه حدود چند تا update رو در database هاش قرار میده؟؟؟

hamilton
20-09-2009, 08:10
سلام.از دوستان کسی میدونه kaspersky روزانه حدود چند تا update رو در database هاش قرار میده؟؟؟

بستگي داره لابراتوار كاسپر چند بدافزار را شناسايي كرده باشه.آمار دقيقي نميشه ارايه داد.ممكنه گاهي اوقات HotFixهايي هم در آپديتها قرار بدن تا اشكالات و باگهاي گزارش شده در كاسپر را برطرف كنه.

milaaad
20-09-2009, 12:41
با عرض سلام خدمت جناب همیلتون.اگه امکانش هست یه مقداری درباره برنامه kaspersky key finder توضیح بدین.من اخرین نسخه این برنامه رو به همراه یک راهنمای تصویری از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کردم ولی باز چیزی متوجه نشدم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.اگر احتیاجی به نرم افزاز هست میتونید از سایت بالا دانلود کنید اگر هم نشد بگین خودم uplad کنم.ممنون

hamilton
20-09-2009, 15:25
با عرض سلام خدمت جناب همیلتون.اگه امکانش هست یه مقداری درباره برنامه kaspersky key finder توضیح بدین.من اخرین نسخه این برنامه رو به همراه یک راهنمای تصویری از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کردم ولی باز چیزی متوجه نشدم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.اگر احتیاجی به نرم افزاز هست میتونید از سایت بالا دانلود کنید اگر هم نشد بگین خودم uplad کنم.ممنون

با سلام.
يك زماني نويسنده اين برنامه كليدهاي كاسپر را تهيه ميكرد و اين برنامه با اتصال به سرورهاي خودش امكان دانلود و ذخيره سازي آن كليدها را در كامپيوتر افراد داشت.اما بنا به دلايلي اون فرد كليه تشكيلات خودش را جمع كرد و رفت و عملا ديگه اين برنامه كاربردي نداره.

milaaad
20-09-2009, 16:09
با سلام.
يك زماني نويسنده اين برنامه كليدهاي كاسپر را تهيه ميكرد و اين برنامه با اتصال به سرورهاي خودش امكان دانلود و ذخيره سازي آن كليدها را در كامپيوتر افراد داشت.اما بنا به دلايلي اون فرد كليه تشكيلات خودش را جمع كرد و رفت و عملا ديگه اين برنامه كاربردي نداره.

ممنون جناب همیلتون ولی من احساس میکنم هنوز هم key میده به شرطی که اخرین نسخه این نرم افزارو داشته باشین.تو نسخه 1.5 نمیتونه به سرورش وصل شه ولی تو نسخه های 2 به بالا به راحتی این کارو انجام میده.حالا به خاطر در خواست دوستان نسخه اخر این برنامه رو تو rapidshare قرار میدم تا دوستان بتونن ازش استفاده کنند و یه کمی هم ما رو کمک کنند.

alipencia
20-09-2009, 20:47
با سلام خدمت استاد عزیز hamilton.من از kis 2009 استفاده میکنم.میخواستم بدونم کرک تریال ریست تاثیری تو عملکرد انتی ویروس داره یا نه؟

hamilton
20-09-2009, 22:38
با سلام خدمت استاد عزیز hamilton.من از kis 2009 استفاده میکنم.میخواستم بدونم کرک تریال ریست تاثیری تو عملکرد انتی ویروس داره یا نه؟

با سلام خدمت شما.
نه اين كرك هيچ تاثيري بر عملكرد آنتي ويروس نداره و فقط زمان 30 روزه آزمايشي را دوباره تمديد ميكنه.

poorya.t
21-09-2009, 11:12
سلام ما نسخه 6 کسپر رو با لایسنس از شرکت کار نما خریدیم خوبه فقط روی یکی از کلاینتها 3 بخش:
File Anti Virus & Anti Haker & Proactive Defense
غیر فعاله:41::41:

adel28
21-09-2009, 12:01
سلام ما نسخه 6 کسپر رو با لایسنس از شرکت کار نما خریدیم خوبه فقط روی یکی از کلاینتها 3 بخش:
File Anti Virus & Anti Haker & Proactive Defense
غیر فعاله:41::41:

نسخه 6 !!!
اون قسمت بالا چه پیغامی داده بهتون؟!؟

ostadonline
21-09-2009, 13:42
سلام.
میخواستم بدونم آیا شرکتی در ایرن نسخه 10 رو عرضه کرئه؟ و اگر آره با چه قیمتی؟
ممنون

hamilton
21-09-2009, 15:12
سلام.
میخواستم بدونم آیا شرکتی در ایرن نسخه 10 رو عرضه کرئه؟ و اگر آره با چه قیمتی؟
ممنون

شما ميتونيد از نمايندگيهاي كاسپر در ايران در آدرس زير كسب اطلاع كنيد:

poorya.t
21-09-2009, 16:53
یعنی نسخه 6 خیلی قدیمیه؟؟؟؟
راستی به مشکلات یکی دیگه اضافه شد روی ms server 2003
نسخه kasper sky windows file server رو نصب کردم اون قسمت نصب که key رو میگیره نمیاد یعنی نصب میگه روی next کلیک کن که initial setup شروع شه که هیچی نمی یاد بعد برنامرو باز میکنی هیچ اتفاقی نمیفته به کلیک راست هم اضافه شده ولی کمرنگ و غیر فعاله.چه کنیم؟؟

keuo
21-09-2009, 17:16
اقا من میخوام کسپر اسکای نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنم وسط نصب میگه آنتی ویروس avg رو پاک کن بعد من این انتی ویروس رو قبلا پاک کردم بازم همین پیغام رو بهم میده . دوستان لطفا کمک کنین ... چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
مرسی ;

adel28
21-09-2009, 17:19
یعنی نسخه 6 خیلی قدیمیه؟؟؟؟
راستی به مشکلات یکی دیگه اضافه شد روی ms server 2003
نسخه kasper sky windows file server رو نصب کردم اون قسمت نصب که key رو میگیره نمیاد یعنی نصب میگه روی next کلیک کن که initial setup شروع شه که هیچی نمی یاد بعد برنامرو باز میکنی هیچ اتفاقی نمیفته به کلیک راست هم اضافه شده ولی کمرنگ و غیر فعاله.چه کنیم؟؟

ببخشید من توجه نکردم که بحث سر ورژن کلاینت، سروری هست.

این لینک رو یه چک کنید:

adel28
21-09-2009, 17:23
اقا من میخوام کسپر اسکای نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنم وسط نصب میگه آنتی ویروس avg رو پاک کن بعد من این انتی ویروس رو قبلا پاک کردم بازم همین پیغام رو بهم میده . دوستان لطفا کمک کنین ... چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
مرسی ;

احتمالا قسمت هایی از آنتی ویروس قبلی تون هنوز حذف نشده و واسه همین کاسپرسکی بهتون پیغام خطا میده.
program file
Program Files\Common Files
Documents and Settings\All Users\Application Data
Documents and Settings\Username\Application Data
Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data
و
رجیستر (مخصوصا)
رو چک کنید تا فایل های مربوطه به AVG وجود نداشته باشه
و در صورت پیدا کردن حذف کنید.

Hossein_nasa62
23-09-2009, 23:09
سلام