PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Roovigital
16-04-2009, 19:48
سلام...

هنگام اسکن کردن سیستم ، کسپر یه پیغامی میده مبنی بر اینکه ، فلان فایل پسورد پروتکت هست ...

این یعنی اینکه کسپر وضعیت اونو نمیتونه بررسی کنه؟

اگر جواب مثبته تنظیمی وجود نداره که فایلهای دارای پسورد هم اسکن بشن؟

ممنون

majid20
16-04-2009, 20:35
سلام...

هنگام اسکن کردن سیستم ، کسپر یه پیغامی میده مبنی بر اینکه ، فلان فایل پسورد پروتکت هست ...

این یعنی اینکه کسپر وضعیت اونو نمیتونه بررسی کنه؟

اگر جواب مثبته تنظیمی وجود نداره که فایلهای دارای پسورد هم اسکن بشن؟

ممنون
کسپرسکی هم به مانند سایر آنتی ویروس ها از متدهای خاصی اقدام به اسکن فایلهای آرشیو پسورد دار میکند

اما این متد ممکنه زمان اسکن را افزایش داده و روند اسکن سیستم را کند میکند

بهمین دلیل در حالت عادی کسپرسکی فایلهای پسورد دار را نشانه گذاری میکند و داخل آن را اسکن نمی کند

چنانچه فایل مزبور کوچکترین فعالیت برای باز شدن یا اجرای کدی کند ، در این حالت سریعا گارد کسپرسکی اول آن را اسکن میکند

پس موردی نیست که نگران باشید

majid20
16-04-2009, 21:22
بینsuper antispyware یا malwarebytes' anti-malware کدوم بهتره؟اگه ممکنه لینک دانلودش رو هم بذارید.
دوست عزیز این تاپیک اختصاصی کسپرسکی است

هرگونه سوال در زمینه مقایسه آنتی اسپایورها صرفا در تاپیک اختصاصی آن مطرح شود

Grand
17-04-2009, 01:23
سلام

من وقتی می‎خوام سیستم رو اسکن کنم با این پیغام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به رو میشم.

درست متوجه نمیشم چی میگه...

شما می‏دونید؟

hamilton
17-04-2009, 08:01
سلام

من وقتی می‎خوام سیستم رو اسکن کنم با این پیغام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به رو میشم.

درست متوجه نمیشم چی میگه...

شما می‏دونید؟

يكي از امكانات كاسپر اسكن نقاط ضعف نرم افزارهاي نصب شده در سيستم ميباشه كه تحت عنوان Vulnerability به كاربر نمايش داده ميشه كه در واقع توصيه اي هست كه كاربر از نسخه هاي جديدتر آن نرم افزارها استفاده كنه و صرفا جهت اطلاع كاربر ميباشه.در صورتيكه نيازي به اين اطلاع رساني كاسپر نميبينيد ميتوانيد روي دكمه Yes كليك كنيد تا گزارشهايي را كه براي شما تهيه كرده را پاك كنه.

sadra121
17-04-2009, 08:21
سلام به همگی !

مشکلی که جدیدا برام بوجود اومده اینه که کاسپرسکای با کی فعال میشه ولی وقتی آپدیت میکنم سریعا از 7 یا 10 درصد میرود به 100 درصد خودم احتمال میدم که آپدیت نشده چون اون منوی بالای کاسپرسکای قرمز رنگ ولی وقتی قبلا آپدیت میشد به رنگ سبز در میاومد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چکار کنم؟ درضمن ورژن 7 ست

alipencia
17-04-2009, 08:34
سلام.این دیسک نجات بدرد بخور هست یا نه؟واینکه نرم افزار PE Builder دیگه واسه چه کاری استفاده میشه؟

omid-p30
17-04-2009, 08:43
سلام به همگی !

مشکلی که جدیدا برام بوجود اومده اینه که کاسپرسکای با کی فعال میشه ولی وقتی آپدیت میکنم سریعا از 7 یا 10 درصد میرود به 100 درصد خودم احتمال میدم که آپدیت نشده چون اون منوی بالای کاسپرسکای قرمز رنگ ولی وقتی قبلا آپدیت میشد به رنگ سبز در میاومد

منوی بالای صفحه کلی هست و هر مشکلی که برای برنامه پیش بیاد یا هر تهدید جدیدی شناسایی بشه تغییر رنگ میده.پس روش کلیک کنید تاببینید اشکال از عدم آپدیت شدنه یا اینکه مشکل دیگه ای به وجود اومده.

majid20
17-04-2009, 17:56
سلام به همگی !

شما از کدام ورژن و محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

شما تصویروی از بخش آپدیت بگذارید ... هشدار قرمز رنگ کسپرسکی را مطالعه کنید

سلام.این دیسک نجات بدرد بخور هست یا نه؟واینکه نرم افزار PE Builder دیگه واسه چه کاری استفاده میشه؟
در مواقعی که سیستم شدیدا آلوده میشود و یا آنتی ویروس نصب شده فلج شده است یا اینکه کلا آنتی ویروس نصب نمیشود

می توان به کمک این دیسک نجات بوتیبل که به سیستم عامل وابسته نیست ، کل آلودگی ها را رفع کنید

برنامه PE Builder برای بوتیبل ساختن این دیسک نجات کاربرد دارد

در واقع PE Builder به شما امکان می دهد که بدون نصب ویندوز XP بروی کامپیوتر

توسط بوت شدن CD یا USB Flash یک سیستم عامل مستقل داشته باشید

sadra121
17-04-2009, 20:40
شما از کدام ورژن و محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

شما تصویروی از بخش آپدیت بگذارید ... هشدار قرمز رنگ کسپرسکی را مطالعه کنید

[bو[/b]

من از ورژن 7 استفاده میکنم و بنظرم دیتابیسش کامل آپدیت نمیشه یکدفعه به 100 درصد میرود میخوام نسخه 8 رو دانلود و نصب کنم
نظر شما چیه؟؟؟
ممنون:11:

majid20
17-04-2009, 22:51
من از ورژن 7 استفاده میکنم و بنظرم دیتابیسش کامل آپدیت نمیشه یکدفعه به 100 درصد میرود میخوام نسخه 8 رو دانلود و نصب کنم
نظر شما چیه؟؟؟
برای آپدیت کامل کسپرسکی کافیه از فیلطرشکن استفاده کنید ( مثل Ultra Surf یا Free Gate 6.8 )

البته نسخه 8 کسپرسکی مسلما نسبت به نسخه 7 با کیفیت تر شده

( البته نسخه 8 هم مشکل آپدیت رو داره که با فیلطرشکن رفع میشه )

FARID88
18-04-2009, 14:28
در مورد نسخه 9 که به تازگی نسخه بتا منتشر شده اطلاعی دارید دوستان که چه چیزی تغییر کرده ؟

کاش استاد گرامی vtn 54 در موردش توضیح می دادند.

sadra121
19-04-2009, 00:35
برای آپدیت کامل کسپرسکی کافیه از فیلطرشکن استفاده کنید ( مثل Ultra Surf یا Free Gate 6.8 )

البته نسخه 8 کسپرسکی مسلما نسبت به نسخه 7 با کیفیت تر شده

( البته نسخه 8 هم مشکل آپدیت رو داره که با فیلطرشکن رفع میشه )

majid20 عزیز دستت درد نکنه ! آره مشکلم همین بود که متاسفانه من کاسپرو پاک کردم و مجددا نصب کردم گفتم ممکنه از این باشه

ی سوال مهم

میخواستم بدونم این امکانش هست که ی سیستم که آنتی ویروسش آبدیت شده رو به یک سیستمی که نمیتونه به اینترنت وصل بشه رو آبدیت کرد
ممنون از تمام عزیران:11:

majid20
19-04-2009, 05:42
میخواستم بدونم این امکانش هست که ی سیستم که آنتی ویروسش آبدیت شده رو به یک سیستمی که نمیتونه به اینترنت وصل بشه رو آبدیت کرد
ممنون از تمام عزیران:11:
دوست عزیز در پست اول تاپیک راهنمای تصویری آپدیت دستی کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لیست شده است

syamak790
19-04-2009, 11:46
سلام
من وقتی از محل کار آپدیت رو کپی میگیرم ( از روش کپی آپدیت توی مسیر دیگر )
وقتی توی خونه می خوام استفاده کنم آپدیت نمیشه
و همش میگه که آپدیت ناقص انجام شد
هر دو از یک نسخه و ورژن هستن

ممنون میشم راهنمایی کنید

ebrahimjan
19-04-2009, 13:09
منظورت از كپي يعني چه مگه يه كم بيشتر توضيح بده چيكار مي كني

syamak790
19-04-2009, 14:29
منظورت از كپي يعني چه مگه يه كم بيشتر توضيح بده چيكار مي كني

سلام
ببخشید خوب توضیح ندادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منظورم همون آپدیت دستی بود

نمی دونم چشه
عین دستورالعمل رفتم اما وسط آپدیت میگه آپدیت نمیشه

ممنون

hamilton
19-04-2009, 14:31
سلام
من وقتی از محل کار آپدیت رو کپی میگیرم ( از روش کپی آپدیت توی مسیر دیگر )
وقتی توی خونه می خوام استفاده کنم آپدیت نمیشه
و همش میگه که آپدیت ناقص انجام شد
هر دو از یک نسخه و ورژن هستن

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما بايد طبق راهنماي زير عمل كنيد در غير اينصورت به مشكل برميخوريد و ممكنه خود كاسپر نيز دچار مشكل بشه:

نحوه آپدیت دستی محصولات كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

syamak790
19-04-2009, 16:53
شما بايد طبق راهنماي زير عمل كنيد در غير اينصورت به مشكل برميخوريد و ممكنه خود كاسپر نيز دچار مشكل بشه:

نحوه آپدیت دستی محصولات كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
منم دقیقا عین همین عمل کردم نمیدونم چرا اینجوری میکنه
حلا امشب دوباره تست میکنم
انشاالله که درست بشه

خیلی ممنون

satttanism
19-04-2009, 18:38
سلام دوستان
من یه چند روزه که نمیتونستم کسپر رو آپدیت کنم دائما ارور میداد!
امروز خواستم ورژن 9 رو دانلود کنم نتونستن از لینک های دانلود خود سایت کسپر استفاده کنم!
که یه دفعه گفتم از پراکـسی استفاده کنم
با پراکسی هم کسپر آپدیت شد هم تونستم به لینک دانلود دسترسی پیدا کنم!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما کسپر ایران رو تحریم کرده یا مشکل فقط از منه؟
من از اینترنت صبانت استفاده میکنم

omid-p30
19-04-2009, 19:21
سلام دوستان
امروز خواستم ورژن 9 رو دانلود کنم نتونستن از لینک های دانلود خود سایت کسپر استفاده کنم!
با پراکسی هم کسپر آپدیت شد هم تونستم به لینک دانلود دسترسی پیدا کنم!!!!!!!!!!!!!

در مورد آپدیت که آره تو همه ورژن ها این مشکل ممکنه پیش بیاد و باید با پراکسی آپدیت بشه تا درست بشه ولی سایت رو الان گفتی با دایل آپ چک کردم و لینک رو بهم داد و مشکلی نبود. تحریم ها اکثرا برا شرکت های آمریکایی و شاید چند کشور اروپایی دیگه هست. روسیه فکر نکنم از این کارها بکنه.

hamilton
19-04-2009, 21:51
سلام دوستان

ورژن 9 فعلا در مرحله آزمايشي و Beta بوده و استفاده از آن به دليل بروز مشكلات زياد براي كاربران توصيه نميشه.اگر تمايل به دانلود اين نسخه داريد ميتوانيد از لينكهاي زير استفاده كنيد:

براي دانلود آنتي ويروس كاسپر نسخه 2010 9.0.0.313 Beta از لينك زير:

و براي دانلود اينترنت سكيوريتي كاسپر نسخه 2010 9.0.0.313 Beta از لينك زير:

استفاده نماييد.
قضيه تحريم ايران توسط كمپاني كاسپر كاملا منتفي ميباشه . كمپاني كاسپر فعاليت خيلي خوب و گسترده اي در ايران داره و داراي چند نمايندگي نيز ميباشه.

sadra121
19-04-2009, 21:52
majid20 عزیز دستت درد نکنه همونی بود که میخواستم فقط باید فردا امتحان کنم .

فقط اگر میشه لینکه سایت خود کاسپرسکی که دستی میشه آبدیت کرد (روزانه و هفتگی) زحمت بکشید بگذارید.

omid-p30
19-04-2009, 22:22
majid20 عزیز دستت درد نکنه همونی بود که میخواستم فقط باید فردا امتحان کنم .

فقط اگر میشه لینکه سایت خود کاسپرسکی که دستی میشه آبدیت کرد (روزانه و هفتگی) زحمت بکشید بگذارید.
لینک رو میگذارم البته لینک و توضیحات مربوط به این صفحه در همون آموزش هست.

taghi_ramzi
19-04-2009, 22:52
این ورژن 2010 کی معتبر داره ؟ پچ چطور؟

من از نرم افزار کسپر آفلاین آپدیتر (این پایینی) استفاده می کنم ،با این نرم افزار نسخه 2010 رو میتونم آپدیت کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
19-04-2009, 23:06
ا
ین ورژن 2010 کی معتبر داره ؟ پچ چطور؟

من از نرم افزار کسپر آفلاین آپدیتر (این پایینی) استفاده می کنم ،با این نرم افزار نسخه 2010 رو میتونم آپدیت کنم؟

چون بتا هست هنوز کی براش تو نت منتشر نشده ولی میتونید beta licensce رو به صورت یک ماهه براش فعال کنید. برا نسخه های بتا هم که پچ نمیاد فقط Build جدید میاد که آخریش همونی هست که لینک هاشو همیلتون گرامی گذاشتند. در مورد آپدیت هم که خب نه همونطور که پیداست قسمتی برا ورژن 9 در این برنامه نیست. البته در تایید گفته همیلتون قویا توصیه میکنم فقط در صورت قبول مشکلات احتمالی نسخه بتای 9 رو نصب کنید. هر گونه ارتقای امنیتی یا قابلیت هایی تازه ای هم که در این ورژن اضافه شده باشه بعد از انتشار نسخه نهایی قابل بهره برداری کامل بوده و فعلا سهم کاربر فقط مشکلات و ایراد هاست.

taghi_ramzi
20-04-2009, 00:03
با آپدیتهای ورژنهای پایینتر میشه اینو آپدیت کرد ؟

majid20
20-04-2009, 00:44
با آپدیتهای ورژنهای پایینتر میشه اینو آپدیت کرد ؟

دوست عزیز اصولا ساختار نسخه بتا با نسخه های فاینال فرق داره

بهمین جهت معمولا آپدیت و کلید نسخه های فاینال بر روی آن ها کار نمیکنه

keuo
20-04-2009, 11:50
سلام دوستان:
چند تا سوال داشتم اول اینکه من از kaspersky internet security 2009 استفاده میکنم بعد میخواستم بدونم تنها internet security زو سیستم کافیه یا اینکه باید Kaspersky anti virus رو هم نصب کنم ؟ اصلا این دوتا همزمان میشه رو سیستم باشه یا اینکه مشکل پیش میاد همزمان رو سیستم کار کنند ؟ لطفا کمک ....
Best Regards

omid-p30
20-04-2009, 11:55
سلام دوستان:
چند تا سوال داشتم اول اینکه من از kaspersky internet security 2009 استفاده میکنم بعد میخواستم بدونم تنها internet security زو سیستم کافیه یا اینکه باید kaspersky anti virus رو هم نصب کنم ؟ اصلا این دوتا همزمان میشه رو سیستم باشه یا اینکه مشکل پیش میاد همزمان رو سیستم کار کنند ؟ لطفا کمک ....
Best regards

تفاوت Antivirus با Internet security رو در پست اول بخونید ضمن اینکه بله نباید هیچ کدوم از محصول یا ورژن های کاسپراسکای رو با هم نصب کنید.

satttanism
20-04-2009, 13:28
ورژن 9 فعلا در مرحله آزمايشي و beta بوده و استفاده از آن به دليل بروز مشكلات زياد براي كاربران توصيه نميشه.اگر تمايل به دانلود اين نسخه داريد ميتوانيد از لينكهاي زير استفاده كنيد:

براي دانلود آنتي ويروس كاسپر نسخه 2010 9.0.0.313 beta از لينك زير:

و براي دانلود اينترنت سكيوريتي كاسپر نسخه 2010 9.0.0.313 beta از لينك زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده نماييد.
قضيه تحريم ايران توسط كمپاني كاسپر كاملا منتفي ميباشه . كمپاني كاسپر فعاليت خيلي خوب و گسترده اي در ايران داره و داراي چند نمايندگي نيز ميباشه.

این لینک ها هم بدون پراکسی واسه من کار نمیکنند
من خود ورژن 9رو نمیخواستم دانلود کنم در کل منظورم این بود که به این سایت در حالت عادی دسترسی ندارم!!!!

denzelmovie
20-04-2009, 13:43
با سلام
دوستان من دیروز ویروس کش Kaspersky 8.0.0.454 رو به روز کردم
ولی وقتی به روزش میکنم میگه Key شما مسدود شده است
لطفا لینک یک Key مناسب برای این ورژن برای من بگذارید تا دانلود کنم
با تشکر

omid-p30
20-04-2009, 14:04
با سلام
دوستان من دیروز ویروس کش

kaspersky 8.0.0.454 رو به روز کردم
ولی وقتی به روزش میکنم میگه key شما مسدود شده است
لطفا لینک یک key مناسب برای این ورژن برای من بگذارید تا دانلود کنم
با تشکر

سریال ها و درخواست های مربوطه فقط در تاپیک کرک وسریال کاسپراسکای مطرح میشند. پست اول یا آخرین پست های اون تاپیک رو مرور کنید.

Benygh
20-04-2009, 19:33

سلام
من با کلیک و افزودن این دو app به exclusion ها نیز نمیتونم از این پیام خلاص بشم ! چه کنم ؟

majid20
20-04-2009, 22:08

سلام
من با کلیک و افزودن این دو app به exclusion ها نیز نمیتونم از این پیام خلاص بشم ! چه کنم ؟

شما چک کنید پروسه های مزبور کاملا به لیست سفید کسپرسکی اضافه میشند

omid-p30
20-04-2009, 23:12
پوسته جدید برای kis 8.0.0.506

Black Skin 1.1 Mb

برای استفاده از پوسته، فایل را از حالت فشرده خارج کنید. settings رو بزنید، به قسمت Appearance رفته گزینه
use alternative skin رو تیک دار کنید و در قسمت browse آدرس پوشه رو وارد کنید و ok کنید.

Molibden
21-04-2009, 08:52
چطور میشه یک برنامه را در kis8 بلاک کرد؟

omid-p30
21-04-2009, 09:11
چطور میشه یک برنامه را در kis8 بلاک کرد؟

منظورتون عدم دسترسی به اینترنته ؟ در قسمت پایین صفحه اصلی روی Applications under control کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه برنامه مورد نظر رو پیدا کنید و روی تیک سبز رنگ در قسمت Network کلیک راست کرده Deny رو انتخاب کنید و پنجره رو ok کنید.

saiiddz
21-04-2009, 12:58
سلام
در کسپر بعد از پیدا شدن ویروس چطور میشه اون پاک کرد
البته اسپم رو هم بگید لطفآ

omid-p30
21-04-2009, 13:49
سلام
در کسپر بعد از پیدا شدن ویروس چطور میشه اون پاک کرد
البته اسپم رو هم بگید لطفآ

اگر کاسپر تهدیدی رو شناسایی کنه در حالت اوتومات که خودش تصمیم لازم رو میگیره. در حالت غیر اتومات یا interactive هم بعد از پیدا کردن ویروس پنجره پیغامش رو ظاهر میکنه که از کاربر بپرسه که باید چه کار کنه( در این حالت گزینه پیشنهادی خودش رو هم با عبارت recommended مشخص میکنه ) که خب میشه اولdisinfect رو انتخاب کرد تا ویروس های فایل آلوده خنثی بشند. اگر نشد یا از اول نمیشد پیغام delete رو میده تا فایل آلوده کلا پاک بشه.(البته یک بک آپ هم از فایل گرفته میشه که در صورت لزوم میشه restore کرد).اگر به هر دلیل مثل انتخاب گزینه skip در پنجره پیغام، کاری روی ویروس صورت نگرفته باشه تمامی تهدیدات فعال در قسمت active threats نشون داده میشند و نوار سبز رنگ بالای صفحه هم تغییر رنگ داده تا زمانی که عدد مربوط به active threats در صفحه اصلی 0 نشه سبز نخواهد شد. در این حالت با کلیک روی این نوار به عبارت neutralise all بر میخوریم که با کلیک روی اون، پنجره انتخاب تصمیم ظاهر میشه.
در مورد اسپم چون Anti spam رو نصب نکردم چیزی نمیدونم.

omid-p30
21-04-2009, 21:54
شرکت کاسپراسکای آمادگی خود را برای تامین امنیت کامل Windows 7 اعلام کرد

بنا بر این خیر که امروز در سایت قرار گرفت آنتی ویروس کاسپراسکای توانسته امنیت کاملی برای کاربران سیتم عامل
جدید شرکت مایکروسافت که به صورت آزمایشی عرضه شده را در بر داشته باشد.در ابتدای سال 2009 نمونه اولیه این آنتی ویروس با بازدهی و ترکیبی عالی، همزمان با انتشار نسخه بتای windows 7 عرضه شده بود.

Alexey Kalgin مدیر بخش بازاریابی این شرکت گفت : به وسیله همکاری با مایکروسافت ما مطمین هستیم که شرکت ما گزینه امنیتی کاملی را پیش روی کاربران این سیستم عامل قرار خواهد داد که به آسانی قابل مدیریت بوده و به انها در حفظ امنیت اطلاعات ارزشمندشان بدون کاهش سرعت سیستم کمک برساند.
نمونه اولیه آنتی ویروس ما توسط بیش از 300،000 کاربر در طی زمان دو ماه و نیم نصب شد. به لطف همکاری مایکروسافت ما حجم بالایی از نظرات ارزشمند آزمایش کنندگان را دریافت کردیم که ما را مطمین میسازد که محصولات ما به مجرد انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل سازگاری کامل را با آن دارا خواهد بود.

Michael Angiulo مدیر کل بخش برنامه ریزی ویندوز شرکت مایکروسافت هم گفت : ما از همکاری با لابراتوار کاسپراسکای بسیار خوشحال هستیم و آنها مجوعه امنیتی خود را برای windows 7 آزمایش و توسعه خواهند داد.
هدف نهایی مشترک ما ارایه امنیتی بالا همراه با بازدهی، قابلیت مدیریت بالا وپویایی افزایش یافته است.

طبق آخرین ارزیابی های انجام شده لابراتوار کاسپراسکای بازخورد های مثبت زیادی را در زمینه سرعت، میزان اطمینان و پایداری برای محافظت از windows 7 دریافت کرده است.بسته امنیتی کاسپراسکای بلافاصله پس از انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

بواسطه همکاری با مایکروسافت، کاسپراسکای در نظر دارد برترین محافظت در برابر تهدیدات اینترنتی را برای کاربران
ٌWindows 7 نسل جدید محبوبترین سیتم عامل دنیای کامپیوترفراهم کند.

Molibden
22-04-2009, 17:01
منظورتون عدم دسترسی به اینترنته ؟ در قسمت پایین صفحه اصلی روی Applications under control کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه برنامه مورد نظر رو پیدا کنید و روی تیک سبز رنگ در قسمت Network کلیک راست کرده Deny رو انتخاب کنید و پنجره رو ok کنید.
ممنون دوست عزیز
دقیقا کاری رو که فرمودین برای Adboe updater انجام دادم که دیگه خودکار آپدت نکنه
اما حالا وقتی کاسپر بازه اصلا اینترنتم قطعه و سند و ریسیو نداره
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

omid-p30
22-04-2009, 18:22
ممنون دوست عزیز
دقیقا کاری رو که فرمودین برای Adboe updater انجام دادم که دیگه خودکار آپدت نکنه
اما حالا وقتی کاسپر بازه اصلا اینترنتم قطعه و سند و ریسیو نداره
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

اگر کار اضافه دیگه ای انجام نداده باشی نباید اینطوری بشه. روی آیکون کاسپر در نوار وظیفه کلیک راست کن. درست بالای Exit در حالت عادی عبارت Block network traffic وجود داره که با زدن این گزینه دقیقا حالتی که گفتی به وجود میاد و اون عبارت هم تبدیل میشه به Unblock network traffic. و خب برا آزاد کردن دوباره اینترنت باید unblock رو زد.

hamilton
23-04-2009, 07:49
Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.1081 Technical Preview for Windows 7

در راستاي ايجاد و حفظ امنيت براي ويندوز 7 كه قرار است نسخه نهايي ظرف چند ماه آينده منتشر شود كمپاني كاسپر به تدريج آماده ارايه محصولات امنيتي خود براي ويندوز 7 ميشود و سعي دارد با شناسايي مشكلات كاسپر بر روي ويندوز7 بتواند همراه با ارايه نسخه نهايي ويندوز7 كمپاني كاسپر نيز نسخه پايدار و نهايي را براي آن منتشر كند:

arash n
24-04-2009, 16:26
من کاسپر اینترنت سکوریتی 2009 دارم
کی هاش همه معتبرن از جدیدترین کی های همین سایت گرفتم
آپدیت هاشو از سایت کاسپر دانلود کردم
درست طبق راهنمایی های خود شما آپدیت دستی رو (54 mb) انجام میدم
ولی وقتی روی آپدیت خود برنامه کلیک می کنم فورا (خیلی زود - غیر عادی) آپدیتش بدون هیچ پیامی تموم میشه ولی دیتا بیسش هنوز ماله سال 2008/4

omid-p30
24-04-2009, 17:23
من کاسپر اینترنت سکوریتی 2009 دارم
کی هاش همه معتبرن از جدیدترین کی های همین سایت گرفتم
آپدیت هاشو از سایت کاسپر دانلود کردم

آپدیت های سایت کاسپراسکای برای ورژن 7 هستند و برای ورژن 8 یا همون 2009 رو قرار ندادند.

درست طبق راهنمایی های خود شما آپدیت دستی رو (54 mb) انجام میدم

منظورتون اینه فایلی رو که دانلود کردید 54 مگابایته ؟

و
لی وقتی روی آپدیت خود برنامه کلیک می کنم فورا (خیلی زود - غیر عادی) آپدیتش بدون هیچ پیامی تموم میشه ولی دیتا بیسش هنوز ماله سال 2008/4

بدون پیغام که نمیشه. اگر آپدیت موفق تموم بشه که در قسمت آپدیت completed نشون داده میشه و در غیر این صورت هم ارور مربوطه . به هر حال احتمالا چون آپدیت ورژن 7 رو استفاده کردید آپدیت انجام نمیشه.

alipencia
25-04-2009, 11:53
دوستان پوسته های دیگه برای kis از کجا میتونم گیر بیارم؟

omid-p30
25-04-2009, 12:02
دوستان پوسته های دیگه برای kis از کجا میتونم گیر بیارم؟

mdchicho
26-04-2009, 12:48
سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اما من آنتی ویروس 7 رو توی خونه که به اینترنت متصل نیستم نصب کردم آپدیت رو هم به صورت دستی انجام دادم تا تاریخ 25-4-2009 به روز شده .
حالا مشکل از اینجا شروع شد که شروع به اسکن کرد و تمام فایلهای exe من روی تمام درایوها غیب شدن . یعنی حتی پیغام نداد که اینها ویروس هستن فقط رفتم یک فایل رو اجرا کنم دیدم نیست .
تمام قسمتهای آنتی ویروس رو هم گشتم نبود مثل qarantine و Backup و ..
البته این رو هم بگم که تا نصب کردم چون key فعال نداشتم بعد از اینکه چند دقیقه اسکن کرد و این اتفاقها افتاد آنتی ویروس غیر فعال شد .
ببخشید که طولانی شد فقط دچار مشکلی شدم که داره تمام زندگیم رو نابود میکنه .
لطفا کمک کنید

hamilton
26-04-2009, 14:37
سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه اما من آنتی ویروس 7 رو توی خونه که به اینترنت متصل نیستم نصب کردم آپدیت رو هم به صورت دستی انجام دادم تا تاریخ 25-4-2009 به روز شده .
حالا مشکل از اینجا شروع شد که شروع به اسکن کرد و تمام فایلهای exe من روی تمام درایوها غیب شدن . یعنی حتی پیغام نداد که اینها ویروس هستن فقط رفتم یک فایل رو اجرا کنم دیدم نیست .
تمام قسمتهای آنتی ویروس رو هم گشتم نبود مثل qarantine و Backup و ..
البته این رو هم بگم که تا نصب کردم چون key فعال نداشتم بعد از اینکه چند دقیقه اسکن کرد و این اتفاقها افتاد آنتی ویروس غیر فعال شد .
ببخشید که طولانی شد فقط دچار مشکلی شدم که داره تمام زندگیم رو نابود میکنه .
لطفا کمک کنید

سيستم شما به احتمال زياد آلوده به ويروس ميباشه.شما مشكل خود را در انجمن زير مطرح نماييد:

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
26-04-2009, 19:57
لابراتوار کاسپراسکای در شهر مسکو.

دوستان ده الی 15 روز در خدمت نخواهم بود. به امید دیدار.

ashrafi116
29-04-2009, 21:37

دوستان این گزارش چی میگه ؟ من باید چکار کنم دقیقن ؟ متشکرم

hamilton
29-04-2009, 21:56

دوستان این گزارش چی میگه ؟ من باید چکار کنم دقیقن ؟ متشکرم

اين عكس بقدري كوچك ميباشه كه چيزي ديده نميشه.

ashrafi116
30-04-2009, 06:10
این هم تصویر بزرگ . حالا بگو چیه ؟ دستت درد نکنه

majid20
30-04-2009, 06:42
این هم تصویر بزرگ . حالا بگو چیه ؟ دستت درد نکنه

این هشدار در زمینه گارد کسپرسکی است

شما ابتدا تاریخ سیستم را چک کرده و از یک کلید معتبر استفاده نمایید

سپس آنتی ویروس را با استفاده از فیلطرشکن هایی نظیر Ultra Surf و یا Free-Gate کامل آپدیت کنید

iman_n21
30-04-2009, 11:14
سلام

شرمنده اگر سوالم خيلى ابتداييه ولى اگر ميشه يه نفر يه توضيح بده كه فرق بين آنتى ويروس كاسپر و اينترنت سكيوريتيش چيه و كدومش بهتره ؟

من دارم كاسپر 8 رو دانلود ميكنم و كاسپر 7 (اينترنت سكيوريتى) هم رو سيستمم نصب هست، قبل از نصب ورژن 8 بايد 7 رو پاك كنم يا لزومى نداره ؟

hamilton
30-04-2009, 12:38
سلام

شرمنده اگر سوالم خيلى ابتداييه ولى اگر ميشه يه نفر يه توضيح بده كه فرق بين آنتى ويروس كاسپر و اينترنت سكيوريتيش چيه و كدومش بهتره ؟

من دارم كاسپر 8 رو دانلود ميكنم و كاسپر 7 (اينترنت سكيوريتى) هم رو سيستمم نصب هست، قبل از نصب ورژن 8 بايد 7 رو پاك كنم يا لزومى نداره ؟

به لينك زير مراجعه نماييد:

تفاوت Anti-Virus با Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودش موقع نصب به شما ميگه بايد چكار كنيد.بهتره نسخه 7 را پاك كرده و نسخه جديد را نصب كنيد.

ashrafi116
30-04-2009, 19:18

معنای این تصویر چیه دوستان ؟ لطفن به زبان ساده بگید ؟ ممنونم

majid20
30-04-2009, 22:06

معنای این تصویر چیه دوستان ؟ لطفن به زبان ساده بگید ؟ ممنونم
دوست عزیز برای اینکه سریعتر به جواب خود برسید از تصاویر واضح تری استفاده فرمایید

ashrafi116
30-04-2009, 22:22

حالا خوبه ؟ فقط به زبان ساده بگین لطفن

majid20
30-04-2009, 23:10
حالا خوبه ؟ فقط به زبان ساده بگین لطفن
دوست عزیز این گزارشی از عملکرد کسپرسکی در برابر تهدیدات است

در سمت چپ نمودار عملکرد سه بخش اصلی کسپرسکی Anti-Malware و Online Security و Content Filtering مشاهده میکنید

در بخش Anti-Malware تهدیدات به 5 دسته کلی تقسیم بندی شده و هر گونه به یک رنگ در تصویر مشخص میشود

ویروس ها به رنگ قرمز
تروجان ها به رنگ صورتی
برنامه های مخرب به رنگ نارنجی
بدافزارها به رنگ زرد
سایر برنامه های غیرامن به رنگ سبز

در بخش Online Security تهدیدات به 3 دسته تسقیم بندی میشود

مقابله با سرقت هویت به رنگ صورتی
مقابله با حملات صورت گرفته در اینترنت به رنگ سبز
مقابله با Dialer ها به رنگ آبی

بخش Content Filtering هم چندان برای کاربران عادی مهم نیست

در سمت راست تصویر شما می توانید ریز عملکرد کسپرسکی در شناسایی و بلاک کردن کلیه تهدیدات ببینید

موفق باشید

ar.behnam
01-05-2009, 00:08
سلام آقایان مهندس
به مشکلی بر خوردم عجیب !
با کاسپر 2009 گزینه ی block Network traffic رو انتخاب کردم...
بعد از اینکه کارم تموم شد unblock کردم
خیلی عجیبه ولی به هیچ وجهی شبکه ترافیک نداره یعنی در هر 2 حالت بلاک و آنبلاک ترافیک ندارم
منم مجبور شدم آنتی ویروس رو disable کنم
مشکل از کجاست؟

oapw
01-05-2009, 15:34
سلام آقایون
میشه لطفا بگین این قسمت کاسپر چیه؟
ممنون

majid20
01-05-2009, 16:08
سلام آقایان مهندس
به مشکلی بر خوردم عجیب !
با کاسپر 2009 گزینه ی block Network traffic رو انتخاب کردم...
بعد از اینکه کارم تموم شد unblock کردم
خیلی عجیبه ولی به هیچ وجهی شبکه ترافیک نداره یعنی در هر 2 حالت بلاک و آنبلاک ترافیک ندارم
منم مجبور شدم آنتی ویروس رو disable کنم
مشکل از کجاست؟
دوست عزیز ورژن کسپرسکی شما دقیقا چیست ؟ برنامه امنیتی دیگری دارید ؟

یعنی وقتی شما وقتی مجددا بر روی آیکن کسپرسکی کلیک راست کرده و Block Network Traffic را غیرفعال میکنید ، مشکل دارید؟

سلام آقایون
میشه لطفا بگین این قسمت کاسپر چیه؟
ممنون

این یک نمودار از میزان و سرعت اطلاعات ورودی و خروجی شماست

نمودار صورتی بیانگر میزان اطلاعات ورودی شما در هر بازه زمانیست ( بطور پیش فرض یک دقیقه )

نمودار سبز بیانگر میزان اطلاعات خروجی شماست

ehsan-inventor
01-05-2009, 19:28
سلام دوستان
من یه ویروس دارم اونم اینه :
یه فلش وصل کردم به d, hs fd بازش کردم اتوران شد و بعد از اون دمای سیستمم همین طور میرفت بالا و cpu رو 100 در 100 کار میکرد در حالی که هیچ برنامه ای در حال اجرا نبود !
من ویندوزمو عوض کردم کامل فرمت کردم و دوباره نصب کردم روز اول باهاش مشکلی نداشتم اما مجبور شد وارد چند تا از درایوا شم و ...
بعد که اومدم بیرون دیدم که دوباره cpu رو 100 نه رو 85 درصد گیر کرده و دمای سیستم داره میره بالا !
من یه nod 32 داشتم از شهریور پارسال اون نشناخت
یه kasper sky هم داشتم روی سی دی درایور مادربودم که موقع نصب نوشته بود gigabyte لیسنسشو تا تاریخ 27-7-2009 'گرفته
نصب کردم و رفتم آپدیت کنم
حدود 5 ساعت زمان آپش بود(با دایال آپ)
4 ساعت گذشته بود رسیده بود به 92 در صد !!! یهو هنگ کرد اصلا نمی دونم چه مرگش شد کلا سیستم هم هنگ کرد
منم مجبور شدم ری ست کنم
بعد دوباره که خواستم آپ کنم از اول شروع کرد !!
خلاصه بی خیال شدم و الان مجبورم وارد هیچ درایوی نشم و فقط دارم از اینترنت استفاده می کنم
من چی کار کنم که از شر این ویروس اتوران لعنتی راحت شم؟؟ سرعت نتم هم که کمه واسه دانلودآنتی ولی باید یه آنتی دانلود کنم
لینک دانلود و بقیه ی چیزاشو کسی در اختیار من می ذاره؟؟ من هیچی نمی دونم آماتورم اگه ممکنه کمک کنید

majid20
01-05-2009, 23:33
دوست عزیز شما بهتره به بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رجوع نمایید

ar.behnam
02-05-2009, 18:57
دوست عزیز ورژن کسپرسکی شما دقیقا چیست ؟ برنامه امنیتی دیگری دارید ؟

یعنی وقتی شما وقتی مجددا بر روی آیکن کسپرسکی کلیک راست کرده و block network traffic را غیرفعال میکنید ، مشکل دارید؟

سلام
ورژن 8.0.0.506
بله ناد32
بله وقتی بلاک که میکنم مشکلی نیست...
ولی وقتی آنبلاک میکنم دیگه پورت ها باز نمیشه و هیچ برنامه ای به اینترنت دسترسی نداره فقط خودش دسترسی داره که از آپدیت شدهن های متعدد متوجه میشم
قبلا ناد 32 هم با هم داشتم ولی توی این گزینه مشکلی نداشتم...

Payman_62
02-05-2009, 23:59
سلام.
من آپدیتر کسپر رو تنظیم میکنم مثلا 3 روز یه بار آپدیت شه. ولی کار نمیکنه. دلیلش چیه؟ 5 روز هم گذشت آپدیت نکرد.

majid20
03-05-2009, 17:32
سلام
ورژن 8.0.0.506
بله ناد32
بله وقتی بلاک که میکنم مشکلی نیست...
ولی وقتی آنبلاک میکنم دیگه پورت ها باز نمیشه و هیچ برنامه ای به اینترنت دسترسی نداره فقط خودش دسترسی داره که از آپدیت شدهن های متعدد متوجه میشم
قبلا ناد 32 هم با هم داشتم ولی توی این گزینه مشکلی نداشتم...
شما یکبار کسپرسکی را پاک کرده و مجددا نصب کنید

سلام.
من آپدیتر کسپر رو تنظیم میکنم مثلا 3 روز یه بار آپدیت شه. ولی کار نمیکنه. دلیلش چیه؟ 5 روز هم گذشت آپدیت نکرد.
احتمال داره Scheduler کسپرسکی آسیب دیده باشه یا تاریخ سیستم شما صحیح نباشه

یکبار کسپرسکی را Repair کنید

در ضمن آپدیت های کسپرسکی نباید بیش از 2 روز به تاخیر بیفتند ( استانداردش روزانه است )

ar.behnam
03-05-2009, 17:42
شما یکبار کسپرسکی را پاک کرده و مجددا نصب کنید
[/b]

معذرت اگه میخواستم دوباره نصب کنم که اینجا پست نمیزدم؟!مشکل از کجاست این مهمه واسم
ممنون

M A R S H A L L
04-05-2009, 03:58
دوستان درود,
من جدیدترین نسخه KIS رو نصب کردم ولی بعد از نصب وارد برنامه نمیشه.
مشکل من این اروره:
Make Sure You Typed The Name Correctly And Then Try Again.

قبلاً Eset داشتم که یه کم مکافات داشتم تا حذفش کردم که البته هنوزم کامل پاک نشده و یه تعداد فایل غیر قابل حذف تو پوشه اش مونده.
به هر حال الان سیستمم کاملاً آلوده به ویروس Kazme Gheyz یا یه همچین چیزیه و موندم چطور به داد این سیستم آلوده برسم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

hamilton
04-05-2009, 08:36
دوستان درود,
من جدیدترین نسخه KIS رو نصب کردم ولی بعد از نصب وارد برنامه نمیشه.
مشکل من این اروره:
Make Sure You Typed The Name Correctly And Then Try Again.

قبلاً Eset داشتم که یه کم مکافات داشتم تا حذفش کردم که البته هنوزم کامل پاک نشده و یه تعداد فایل غیر قابل حذف تو پوشه اش مونده.
به هر حال الان سیستمم کاملاً آلوده به ویروس Kazme Gheyz یا یه همچین چیزیه و موندم چطور به داد این سیستم آلوده برسم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

اون پيغام به علت آلودگي سيستم به ويروس ميباشه.شما مشكل خود را در انجمن زير مطرح كنيد.چرا كه ابتدا بايد آلودگي را از بين ببريد سپس اقدام به نصب آنتي ويروس نماييد:

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ar.behnam
04-05-2009, 19:46
خداحافظ کسپر اسکای !
بالاخره از کاسپر مهاجرت کردیم !
مشکلمون با دوباره نصب هم درست نشد !

ali_khujaste
04-05-2009, 21:22
سلام به همه.

آقایون من مشگل عجیبی دارم با این Kaspersky Internet Security 2009 !!

من هر وقت وارد ویندوز میشم و LogIn میکنم! بعد از چند دقیقه یوز CPU میره بالا و هی بالا پایین میشه!!
خیچ ارتباطی هم با استارت آپ نداره! این حالت بوز سی پی یو دایمی هستش!

توی تسک منیجر که نیگا میکنم برنامه یا فایل avp در حال پروسس هستش!! و سی پی یو رو اشغال کرده!!

در واقع avp یکی از فایلهای Kaspersky Internet Security 2009 هستش!! چیکار کنم که این نرمال بشه!!

آیا مشگلی هستش؟؟

تازگیها اینجوری شده!!

وقتی هم نت میام این حالت بیشتر میشه!!

هیچ پیغامی مبنی بر error یا چیز غیر طبیعی هم ندارم!

P‌C
05-05-2009, 00:44
سلام به همه.

آقایون من مشگل عجیبی دارم با این kaspersky internet security 2009 !!

من هر وقت وارد ویندوز میشم و login میکنم! بعد از چند دقیقه یوز cpu میره بالا و هی بالا پایین میشه!!

توی تسک منیجر که نیگا میکنم برنامه یا فایل avp در حال پروسس هستش!! و سی پی یو رو اشغال کرده!!

در واقع avp یکی از فایلهای kaspersky internet security 2009 هستش!! چیکار کنم که این نرمال بشه!!

آیا مشگلی هستش؟؟

تازگیها اینجوری شده!!

من مشکلی شبیه شما رو قبلا داشتم. سابقه پستهای من رو بگردید تا راه حل احتمال رو پیدا کنید.

ali_khujaste
05-05-2009, 00:50
من مشکلی شبیه شما رو قبلا داشتم. سابقه پستهای من رو بگردید تا راه حل احتمال رو پیدا کنید.
بیشتر پستها رو خوندم اما چیزی که بتونم ازش استفاده کنم پیدا نکردم!

ممنون میشتم یه نفر بهتر و کامل تر راهنمایی کنه!

alipencia
05-05-2009, 11:50
یک توضیح میخوام.من یک سریال100 روزه معتبر گرفتم.تا دیروز قبل از عوض کردن ویندوز مدت اتمام زده بود 94.اما بعد تعویض ویندوز با همون سریال فعالش کردم.اما بعد فعال کردن دوباره شد 100 روز.ایا همیشه همینه؟

majid20
05-05-2009, 15:38
خداحافظ کسپر اسکای !
بالاخره از کاسپر مهاجرت کردیم !
مشکلمون با دوباره نصب هم درست نشد !
شما گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

سلام به همه.

آقایون من مشگل عجیبی دارم با این Kaspersky Internet Security 2009 !!

من هر وقت وارد ویندوز میشم و LogIn میکنم! بعد از چند دقیقه یوز CPU میره بالا و هی بالا پایین میشه!!

در واقع avp یکی از فایلهای Kaspersky Internet Security 2009 هستش!! چیکار کنم که این نرمال بشه!!

آیا مشگلی هستش؟؟

تازگیها اینجوری شده!!

دقیقا از چه ورژنی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟ قبل از کسپرسکی چه آنتی ویروسی داشتید ؟

majid20
05-05-2009, 15:38
یک توضیح میخوام.من یک سریال100 روزه معتبر گرفتم.تا دیروز قبل از عوض کردن ویندوز مدت اتمام زده بود 94.اما بعد تعویض ویندوز با همون سریال فعالش کردم.اما بعد فعال کردن دوباره شد 100 روز.ایا همیشه همینه؟
بله معمولا چنین حالتی رخ میده

alipencia
05-05-2009, 20:41
بله معمولا چنین حالتی رخ میده

یعنی اگه 90 روز دیگه هم این کار رو بکنم میشه 100 روزه؟

ali_khujaste
05-05-2009, 20:43
دقیقا از چه ورژنی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ ویندوز شما چیست ؟ قبل از کسپرسکی چه آنتی ویروسی داشتید ؟

سلام.

من ویندوز ویستا سرویس پک یک.

در حدود یک سال هستش که این کسپرسکی اینترنت سکیوریتی روی سیستم من نسب هستش!!

بیشتر از یک سال! قبل از او نود بود ورژن 2.7! چون دیگه آپ نمیشد و من هم از ورژن های 3 به بعد خوشم نمیومد اومد سراغ کسپر!

خلاصه که الان در حدود 4 روز هستش که یوز سی پی یو خیلی بالاس!! AVP پروسس Sysem

ورژنی هم که استفاده میکنم :

8.0.0.454

ehsan-inventor
05-05-2009, 20:53
سلام.

بیشتر از یک سال! قبل از او نود بود ورژن 2.7! چون دیگه آپ نمیشد و من هم از ورژن های 3 به بعد خوشم نمیومد اومد سراغ کسپر!

8.0.0.454

من هم مشکل شما رو دارم
منتهاش سیستم من یه ویروس خفن داشت که کسپرو از همین جا دانلود کردمو ویروسه پاک شد
منم وقتی دیدم وقتی سیستمو روشن می کنم این قدر cpu میره بالا و کند می کنه غیر فعالش کردمو خلاص !
ولی من فکر کنم با روشن کردن سیستم اتوماتیک کار اسکنو شروع می کنه آخه وقتی تو این حالت بری تو قسمت PROTECTION... می بینی که اونجا فعاله ! (عذر می خوام که نمی تونم تخصصی حرف بزنم چیز زیادی نمی دونم !)
موفق باشید

hamilton
06-05-2009, 09:23
یعنی اگه 90 روز دیگه هم این کار رو بکنم میشه 100 روزه؟

خير چنين امكاني وجود نداره.

سلام.

8.0.0.454

شما فقط در زمان Start شدن ويندوز و براي چند دقيقه اين مشكل را پيدا ميكنيد يا در تمام طول زمان استفاده از سيستم؟
آيا شما از آنتي اسپايور هم در سيستم خود استفاده ميكنيد؟

ali_khujaste
06-05-2009, 17:14
شما فقط در زمان Start شدن ويندوز و براي چند دقيقه اين مشكل را پيدا ميكنيد يا در تمام طول زمان استفاده از سيستم؟
آيا شما از آنتي اسپايور هم در سيستم خود استفاده ميكنيد؟

نه عزیز جان در تمام طول کار کرد! من موقع لود ویندور همه چیز خوب و سریع پیش میره!

اما همین که 2 دقیقه از لود ویندوز گزشت! سی پی یو میچسبه بالا!

وقتی هم که به نت وصل میشم بدتر میشه! از آنتی سپای هم استفاده نمیکنم!

majid20
06-05-2009, 19:21
نه عزیز جان در تمام طول کار کرد! من موقع لود ویندور همه چیز خوب و سریع پیش میره!

اما همین که 2 دقیقه از لود ویندوز گزشت! سی پی یو میچسبه بالا!

وقتی هم که به نت وصل میشم بدتر میشه! از آنتی سپای هم استفاده نمیکنم!
شما گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را بهمراه تصویری از بخش آپدیت اینجا بگذارید

ali_khujaste
07-05-2009, 00:00
شما گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را بهمراه تصویری از بخش آپدیت اینجا بگذارید
سلام.

ممنون که پیگیری میکنی.

آقا من هم از روش اون فایلی که پیوست کردین گزارش گرفتم که با فرمت TXT بهم داد هم با خود کسپر که یک فایل ZIP بهم داد که داخلش دو فایل با فرمتهای XML و HTML رو بهم داد! که باز نمیشد و error میداد!

اما من اون فایل TXT رو آپ لود کردم و این هم لینک اون گزارش!

در ضمن حجم فایل TXT شده 2.08 MB

در ضمن چرا توی قسمت فرانسه لینک دادین؟ نمیشد توی قسمت EN کار کرد؟ و اونجا آپلود کنم؟؟ منظور این سایته:

ضمنآ من این گزارش رو وقتی توی نت بودم تهیه کردم! مشگلی که نیست؟

آقا این گزارش رو که دارم نیگا میکنم میبینم که تا فیها خالدون سیستم ما و در آورده! عجب جانوری!

ما که نتونستین گزارش این پارسر رو ببینیم! بس که این سایت سنگین بود!

kases
07-05-2009, 04:23
دوستان سلام من انتي ويروس كسپر7 استفاده ميكنم به نظر شما ميتونه از سيستمم محافظت كنه يا نه(تا حالا كه محاظت كرده) به نظر شما به ورژن بالاتر ارتقاع بدم يا نه و تفاوتهاي وزژن 7 با 8 ميشه برام يه مقايسه بكنيد بدليل اينكه ورژن 7 خيلي باهاش راحتم ازش خوشم مياد

majid20
07-05-2009, 20:28
سلام.

ممنون که پیگیری میکنی.

آقا من هم از روش اون فایلی که پیوست کردین گزارش گرفتم که با فرمت TXT بهم داد هم با خود کسپر که یک فایل ZIP بهم داد که داخلش دو فایل با فرمتهای XML و HTML رو بهم داد! که باز نمیشد و error میداد!

اما من اون فایل TXT رو آپ لود کردم و این هم لینک اون گزارش!

در ضمن حجم فایل TXT شده 2.08 MB

شما ابتدا Windows Defender غیرفعال کرده و فایروال ویندوز را کاملا خاموش کنید

سپس سیستم را بوسیله برنامه ای نظیر Malwarebytes' Anti-Malware و SUPERAntiSpyware اسکن نمایید

در صورت امکان نسخه کسپرسکی خود را به 8.0.506 ارتقاء دهید

چنانچه مشکل حل نشد برنامه NemoBar را هم از سیستم پاک کنید

دوستان سلام من انتي ويروس كسپر7 استفاده ميكنم به نظر شما ميتونه از سيستمم محافظت كنه يا نه(تا حالا كه محاظت كرده) به نظر شما به ورژن بالاتر ارتقاع بدم يا نه و تفاوتهاي وزژن 7 با 8 ميشه برام يه مقايسه بكنيد بدليل اينكه ورژن 7 خيلي باهاش راحتم ازش خوشم مياد
در مورد ویژگی های نسخه 8 کسپرسکی و تفاوت آن با نسخه 7 در پست زیر توضیح داده شده است

ویژگی های نسخه 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر از اینترنت سکیوریتی کسپرسکی استفاده میکنید نسخه 8 به مراتب بهتر از نسخه 7 هستش

اما اگر از آنتی ویروس استفاده میکنید ، نسخه 7 و 8 تقریبا در یک سطح هستند

ali_khujaste
07-05-2009, 20:42
خوب این ویندوز دیفنر رو نمیشه غیر فعال کرد!!

میشه؟ اگه میشه چجوری؟ آخه من که نسب نکردمش پیش فرز روی ویندوز بود!

Malwarebytes' Anti-Malware و SUPERAntiSpyware رو از کجا گیر بیارم؟؟!!

در ضمن اگر لینک ورژن 8.0.506 رو هم لطف کنی ممنون میشم!

من از این کی های 100 روزه تا زه استفاده کردم یعنی امروز اگز برنامه رو ارتقا بدم توی وارد کردن کی مشگل بر میخورم یا نه؟؟

majid20
07-05-2009, 21:05
خوب این ویندوز دیفنر رو نمیشه غیر فعال کرد!!

میشه؟ اگه میشه چجوری؟ آخه من که نسب نکردمش پیش فرز روی ویندوز بود!

Malwarebytes' Anti-Malware و SUPERAntiSpyware رو از کجا گیر بیارم؟؟!!
برای غیرفعال کردن Windows Defender کافیست آن را باز کنید

سپس از طریق منوی Tools به بخش Options آن رفته و تیک گرینه Use Windows Defender را بردارید و Save کنید

در آخر از منوی Start ویندوز عبارت Msconfig ار در قسمت Run یا Start Search وارد کرده و Enter بزنید

حال به سربرگ Startup رفته و تیک گزینه Windows Defender را بردارید

برای دانلود آنتی اسپایور های مزبور می تونید از سایت خودشان اقدام کنید یا به تاپیک ها زیر رجوع کنید

Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SUPERAntiSpyware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

majid20
07-05-2009, 21:09
در ضمن اگر لینک ورژن 8.0.506 رو هم لطف کنی ممنون میشم!

من از این کی های 100 روزه تا زه استفاده کردم یعنی امروز اگز برنامه رو ارتقا بدم توی وارد کردن کی مشگل بر میخورم یا نه؟؟
برای دانلود آخرین محصولا کسپرسکی می توانید از پست زیر استفاده کنید

در ضمن این کلیدها بر روی کلیه ورژن های 8 و همچین ورژن 7 سازگارند

omid-p30
08-05-2009, 10:43
آقای Eugene Kaspersky برنده جایزه کشوری علم و فناوری روسیه گردید

بر اساس این خبر که هفته گذشته در سایت قرار گرفت، Eugene Kaspersky موسس و مدیر ارشد اجرایی شرکت کاسپراسکای این جایزه را 12 ژوین امسال در کاخ ریاست جمهوری Kremlin دریافت خواهد کرد.جایزه کشوری علم و

فناوری هر ساله از سوی رییس جمهور روسیه به شهروندان این کشور بنا بر فعالیت های برجسته، نوآوری و دستاوردهایی تعلق میگیرد که هم برای روسیه و هم دنیای علم مفید بوده و کمک چشمگیری در راستای پیشبرد

علم و فناوری میداشته است.این جایزه بالاترین آن در روسیه است که به افراد برای خدماتشان به علم و جامعه تعلق میگیرد و شامل جایزه مالی، دانشنامه، مدال و اعطای گواهینامه است.

Eugene Kaspersky در این باره گفت : من مایلم مراتب قدردانی ام را به آقای رییس جمهور به خاطر دستیابی به این افتخار بزرگ ابراز کنم و همینطور به تیمی که در طی 20 سال وابستگی من به تحقیقات درباره امنیت دنیای IT مرا

حمایت کردند.من مطمین هستم که علم در روسیه پتانسیل عظیمی داشته و قادر است اثرات بزرگی در دنیای فن آوری های برتر بگذارد.

Eugene Kaspersky فارغ التحصیل موسسه علوم کامپیوتری، ارتباطات و رمزنویسی است. او در سال 1989 بعد از آلوده شدن کامپیوترش به ویروس Cascade شروع به مطالعه ویروس ها کرد.از 1991 تا 97 در مرکز فن آوری اطلاعات

KAMI فعالیت کرده که با همراهی گروهی از همکاران منجر به ایجاد پروژه آنتی ویروس AVP شد.(AVP در سال 2000 به Kaspersky Anti-Virus تغییر نام داد). او در سال 1997 لابراتوار کاسپراسکای را تاسیس نمود و در سال 2007

CEO (مدیر ارشد ) این شرکت نام گرفت.امروز او با 20 سال تجربه یکی از پیشگامان متخصص در زمینه انتی ویروس ها بوده و اغلب در سمینار و کنفرانس ها در سراسر جهان به انجام سخنرانی و نوشتن مقالات علمی میپردازد.

امروزه شرکت کاسپراسکای یکی از 5 فروشنده بزرگ محصولات امنیتی بوده و محصولات وفن آوری آن توسط بیش از 250 ملیون نفر در دنیا استفاده میشود.

adameh_bahal
08-05-2009, 11:19
من هرچی انتی ويروس کاسپرم رو آپديت ميکنم بازم ميگه:
Your computer security is at risk.Fix it now
فقط بار اوّل بيشتر طول ميکشه و قرمزه ولی بعدش زرد ميشه

omid-p30
08-05-2009, 12:04
من هرچی انتی ويروس کاسپرم رو آپديت ميکنم بازم ميگه:
فقط بار اوّل بيشتر طول ميکشه و قرمزه ولی بعدش زرد ميشه

خب این طوری که گفتی معلوم نیست واقعا آپدیت انجام میشه یا نه .هر مشکل و مساله دیگه ای هم که به وجود بیاد نوار بالای صفحه تغییر رنگ میده و عبارتی که گفتی روش ظاهر میشه. روی نوار بالای صفحه کلیک کن تا پیغام ها مشاهده بشند. اگر مشکل از آپدیت بود یک تصویر از بخش آپدیت کاسپراسکای بگذار. در مورد جمله آخر هم بیشتر توضیح بده.

adameh_bahal
08-05-2009, 12:39
خب این طوری که گفتی معلوم نیست واقعا آپدیت انجام میشه یا نه .هر مشکل و مساله دیگه ای هم که به وجود بیاد نوار بالای صفحه تغییر رنگ میده و عبارتی که گفتی روش ظاهر میشه. روی نوار بالای صفحه کلیک کن تا پیغام ها مشاهده بشند. اگر مشکل از آپدیت بود یک تصویر از بخش آپدیت کاسپراسکای بگذار. در مورد جمله آخر هم بیشتر توضیح بده.

تو اين صفحه که گزاشتم من هرچی update now رو ميزنم آپديت ميشه و بازم اين صفحه مياد

omid-p30
08-05-2009, 12:59
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو اين صفحه که گزاشتم من هرچی update now رو ميزنم آپديت ميشه و بازم اين صفحه مياد

آپدیت قبلی رو از اینترنت انجام دادی یا از فایل پشتیبان ؟ عکسی هم که گذاشتی مربوط به پیغام نوار بالای صفحه هست.موقع آپدیت روی گزینه ای که نشون دادم کلیک کن تا پنجره مربوط به بخش آپدیت باز بشه. بعد از دیدن اروری که نمیگذاره آپدیت انجام بشه تصویرش رو بگذار.

omid-p30
08-05-2009, 13:34
شرکت کاسپراسکای امتیاز فن آوری نوین آنالیز هوش مصنوعی را برای خود ثبت کرد

بنا بر این خبر که دیروز در سایت قرار گرفت امتیاز این فن آوری در ایالات متحده برای شرکت کاسپراسکای به ثبت رسید. این فن آوری برنامه ها را بسته به نوع رفتارشان درجه بندی امنیتی میکند و اهمیت فوق العاده ای در شناسایی برنامه های مخربی دارد که هنوز برای متخصصین در شرکت های آنتی ویروس ناشناخته اند.

روش های کنونی نمیتوانند تضمین 100 درصدی برای شناسایی مخرب های جدید باشند و این امر نیازمند الحاق فن اوری های جدیدی برای شناسایی و بلاک کردن این تهدید ها میباشد.

فن آوری نوین هوش مصنوعی لابراتوار کاسپراسکای بر پایه سیستمی از قوانین استوار است که پروسه های مختلف را درجه بندی امنیتی میکند. تکنولوژی Security Rating technology چند روز قبل در دفتر ثبت امتیاز اختراع ها و عنوان های تجاری واقع در آمریکا برای لابراتوار کاسپراسکای ثبت شد.

این عنوان اشاره به سیستمی از قوانین ثابت و توسعه یافته دارد که در آن مشهورترین رفتار های برنامه های مخرب مانند تلاش برای دسترسی به رجیستری ، به اینترنت، به فایل های سیستمی و... مشخص شده اند. هر کدام از آن ها هم دارای رتبه بندی مشخص به لحاظ میزان خطری که در بر دارند بوده و به محض شناسایی این گونه رفتارها دسترسی برنامه از ابتدا به محیطی در سیستم که آن جا قرار بوده فعالیت مخربانه انجام دهد بلاک میشود.

این فن آوری کارایی حفاظت سیستم را بالا برده و محصولات کاسپراسکای را بیشتر به کاربران علاقه مند میکند. نتیجه تمام این ها فن آوری HIPS پیاده شده در Kaspersky Internet Security 2009 بوده است.

adameh_bahal
08-05-2009, 13:38
آپدیت قبلی رو از اینترنت انجام دادی یا از فایل پشتیبان ؟ عکسی هم که گذاشتی مربوط به پیغام نوار بالای صفحه هست.موقع آپدیت روی گزینه ای که نشون دادم کلیک کن تا پنجره مربوط به بخش آپدیت باز بشه. بعد از دیدن اروری که نمیگذاره آپدیت انجام بشه تصویرش رو بگذار.

آخه اصلاً اروری نميده فقط سريع آپديت ميشه و بازم همون نوار زرد ميمونه که ميگه:

من همه آپديت هايی که انجام ميدم از خود اينترنت هست

omid-p30
08-05-2009, 14:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخه اصلاً اروری نميده فقط سريع آپديت ميشه و بازم همون نوار زرد ميمونه که ميگه:

من همه آپديت هايی که انجام ميدم از خود اينترنت هست

تاریخ سیستمتون 4 روز جلو هست. امروز 8 ماه 5 سال 2009 هست. درست کنید تا مشکل برطرف شه.

omid-p30
08-05-2009, 15:38
آپدیت کامل Kaspersky Internet Security 8.0.0.506

تا تاریخ 18 اردیبهشت 1388

حجم هر کدام از فایل ها 4.8 مگا بایت و حجم کل 45 مگابایت هست.

پسورد تمامی فایل ها : forum.p30world.com

Xx Hossein xX
10-05-2009, 13:36
سلام ...
من یه لایسنس کی از کسپر دارم که از یکی گرفتم ( اونم خریده بودش ) توی اوون cd که به من داده بود کسپر ورژن 6 بود حالا میخواستم بدونم اگه ورژن بالاتری از برنا مه رو بریزم اوون کلید روش کار میکنه ؟؟؟؟؟

ممنون

majid20
10-05-2009, 14:47
سلام ...
من یه لایسنس کی از کسپر دارم که از یکی گرفتم ( اونم خریده بودش ) توی اوون cd که به من داده بود کسپر ورژن 6 بود حالا میخواستم بدونم اگه ورژن بالاتری از برنا مه رو بریزم اوون کلید روش کار میکنه ؟؟؟؟؟

ممنون
معمولا کلید های کسپرسکی چنین قابلییتی دارند

در ضمن در صورت خرید کلید از نمایندگی چنانچه مشکلی هم پیش بیاید سریعا کلید شما را عوض خواهند کرد

Xx Hossein xX
10-05-2009, 19:10
معمولا کلید های کسپرسکی چنین قابلییتی دارند

در ضمن در صورت خرید کلید از نمایندگی چنانچه مشکلی هم پیش بیاید سریعا کلید شما را عوض خواهند کرد

ممنون ..
یه سوال دیگه هم داشتم در کل ورژن 6 با آخرین ورژن چه فرقی داره ؟! ( منظورم اینکه که اصلا لزومی داره که آخرین ورژن رو بریزم ؟! )

:11:

omid-p30
10-05-2009, 19:32
ممنون ..
یه سوال دیگه هم داشتم در کل ورژن 6 با آخرین ورژن چه فرقی داره ؟! ( منظورم اینکه که اصلا لزومی داره که آخرین ورژن رو بریزم ؟! )

از زمین تا آسمون فرق هست. انجین ورژن 2009 از نو طراحی شده به همراه بسیاری اضافات بزرگ و بهبودات اساسی که مهم ترینشون رو در پست اول میتونید در قسمت ویژگی های نسخه 8 بخونید .در کل برا یک محصول امنیتی مثل کاسپر که روز به روز در حال پیشرفت هست با وجود اومدن ورژن های 7 و 8 و به زودی هم که قراره 9 بیاد دیگه اصلا نباید به 6 فکر کرد.

ssima
10-05-2009, 21:45
سلام

آنتی ویروسی که کرک شده ، کد میخواد که تو پوشه کرک هستش مث نرم افزارای دیگه درسته؟ ولی من کلمه کلید رو تازه شنیدم، نمی دونم منظور همون کد کرک هستش؟
آخه تو قسمت توضیحات آنتی ویروس کسپرسکی هم در مورد کد و هم کلید جدا نوشته شده!!

یه مشکلی هم داشتم و اون اینکه من نرم افزار پاک کردن کامل مکافی رو دانلود و اجرا کردم ولی وقتی میخوام کسپرسکی رو نصب کنم با پیغام mcafee virusscan professional bonus pack مواجه میشم که انگار میگه اونو از قسمت add/remove پاک کنم در صورتی که من خیلی وقت پیش مکافی نصب کرده بودم و بعد از اون چندتا آنتی ویروس رو هم امتحان کرده بودم.
فقط با کسپرسکی به این مشکل بر می خورم، چرا؟؟

omid-p30
11-05-2009, 09:19
سلام

آنتی ویروسی که کرک شده ، کد میخواد که تو پوشه کرک هستش مث نرم افزارای دیگه درسته؟ ولی من کلمه کلید رو تازه شنیدم، نمی دونم منظور همون کد کرک هستش؟
آخه تو قسمت توضیحات آنتی ویروس کسپرسکی هم در مورد کد و هم کلید جدا نوشته شده!!

کرک های کاسپراسکای فقط کرک زمانی هستند، یعنی بعد از اینکه مدت یک ماهه استفاده آزمایشی و بدون نیاز به فعالسازی محصول تموم شد دوباره 30 روز رو به اول برمیگردونند. بعد از پایان یک ماه در صورت کرک نکردن باید از سریال های فعال کننده استفاده کرد تا اصطلاحا کاسپر Activate بشه که یا به صورت کد هست یا به صورت کلید یا همون key که هر دوی اینها یکی هستند و برای فعال سازی
استفاده میشوند. تنها فرقشون این هست که هر کدوم رو در دو قسمت مجزا باید وارد کاسپر کرد که توضیحات کامل در صفحه اول تاپیک کرک و سریال کاسپر هست و سوالات و مشکلات درباره کرک و
سریال کاسپر رو هم از این به بعد فقط همونجا مطرح کنید.

sinasalar2007
11-05-2009, 16:05
من همیشه kis رو اپ تو دیت نگه میدارم اما یکی دو هفته هستش که هر وقت اپدیتش کردم بالای 20 مگ فایل دانلود کرده !! قبلا فقط زمانی که می خواست ورژن kis تغییر کنه این قدر فایل فایل دانلود میکرد ( حالا ربط تغییر ورژن به اپدیت kis چیه منم نمی دونم )
برای شما هم همچین چیزی پیش اومده ؟!

omid-p30
11-05-2009, 16:21
چند وقته نمیتونم وارد صفحه ایمیلم بشم. هر کاری می کنم این صفحه را باز نمی کند. نه با Internet Explorer و نه با FireFox تمام ایمیلهای مهم و حیاتیم رو هم نمی تونم چک کنم.تو رو خدا کمکم کنید.
انتی ویروسم Nod32 است. هر روز آپدیتش می کنم. با User و Pass سایت ------ با تاریخ روز.

اینجا تاپیک کاسپراسکای هست، در تاپیک ناد بپرسید :

من همیشه kis رو اپ تو دیت نگه میدارم اما یکی دو هفته هستش که هر وقت اپدیتش کردم بالای 20 مگ فایل دانلود کرده !! قبلا فقط زمانی که می خواست ورژن kis تغییر کنه این قدر فایل فایل دانلود میکرد ( حالا ربط تغییر ورژن به اپدیت kis چیه منم نمی دونم )

برای 8 نه .کدوم ورژن رو دارید ؟ فقط آپدیت اولیه حجم های اینچنینی داره و همینطور اولین آپدیت بعد از ایجاد فایل پشتیبان . همینطور اگر مکان فایل پشتیبان رو روی هارد تغییر بدیم ولی در تنظیمات کاسپر همون محل قبلی مونده باشه دوباره شروع به ایجاد فایل پشتیبان میکنه با حجم بالا. دلایل دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

capitan black
11-05-2009, 17:04
سلام...دوستان فرق بین قسمت network attack blocker و فایروال در کسپر اینترنت سکوریتی چیه؟..مرسی

hamilton
11-05-2009, 17:38

من هم که در ویستا نصب کردم و با Backup قبلی هم آپدیت کردم باز چیزی در حدود 33MB آپدیت کرد که فکر میکنم مشکلی نباشه.

سلام...دوستان فرق بین قسمت network attack blocker و فایروال در کسپر اینترنت سکوریتی چیه؟..مرسی

network attack blocker هم جزئی از فایروال میباشه.یکی از کارهایی که فایروال انجام میده دفاع در برابر حملات صورت گرفته میباشه.

sohiel742
11-05-2009, 20:41
سلام
دوستان فایل آپدیت کامل کاسپرسکای سکروتی 7-8 بارم بزارید با تشکر

omid-p30
11-05-2009, 20:49
سلام
دوستان فایل آپدیت کامل کاسپرسکای سکروتی 7-8 بارم بزارید با تشکر

ورژن7 رو سایت کاسپراسکای گزاشته در این آدرس :

و ورژن 8 رو هم در این پست آپلود کردم :

فقط یادتون باشه که یا باید 7 رو نصب کنید یا 8

ali_khujaste
11-05-2009, 23:16
آپدیت کامل Kaspersky Internet Security 8.0.0.506

تا تاریخ 18 اردیبهشت 1388

حجم هر کدام از فایل ها 4.8 مگا بایت و حجم کل 45 مگابایت هست.

پسورد تمامی فایل ها : forum.p30world.com

سلام.

از اینها چجوری میشه استفاده کرد؟؟

باید از برنامه خاصی استفاده کرد یا فقط کپی پیست؟

درضمن اینها رو باید روی ورژن 8.0.0.5.0.6 استفاده کرد؟

sinasalar2007
11-05-2009, 23:47

من از ورژن 8.0.0506 استفاده می کنم ، من اصلا ویندوز رو هم عوض نکردم ولی نمیدونم چرا دوهفته ای هست وقتی که اپدیتش می کنم بالای 20 مگ فایل دانلود کرده :18: ( این اتفاق 4-3 باری پیش اومده )

omid-p30
12-05-2009, 09:11
سلام.

از اینها چجوری میشه استفاده کرد؟؟

باید از برنامه خاصی استفاده کرد یا فقط کپی پیست؟

درضمن اینها رو باید روی ورژن 8.0.0.5.0.6 استفاده کرد؟

با کپی پیست نمیشه، باید طبق آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول اونها رو وارد کاسپر کنید.
بله برای kis 8.0.0.506 هستند.( البته من روی kis 8.0.0.454 هم امتحان کردم و جواب داد ).

Tornado2800
12-05-2009, 12:44
دوستان من به خاطر محدودیت هایی که دارم وقتی کسپر اینترنت سکوریتی نصب می کنم برای اپدیت کردنش حدود 25 مگ باید دانلود کنه که من نمی تونم این کارو انجام بدم
و زدم update database only

ضد ویروس از لحاظ به روز بودن هر موقع اپدیت بشه انجام میشه دیگه ؟
مشکلی نداره ؟
یا حق.

ssima
12-05-2009, 23:34
سلام

کسپرسکی 8 رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام کسپرسکی رو نصب کنم با پیغام mcafee virusscan professional bonus pack مواجه میشم که انگار میگه اونو از قسمت add/remove پاک کنم در صورتی که من خیلی وقت پیش مکافی نصب کرده بودم و بعد از اون چندتا آنتی ویروس رو هم امتحان کرده بودم.
من نرم افزار پاک کردن کامل مکافی رو دانلود و اجرا کردم ولی فقط با کسپرسکی به این مشکل بر می خورم، چرا؟؟
چیکار کنم نصب بشه؟
من به امیده نصب کسپرسکی الان هیچ آنتی ویروسی رو سیستمم نصب نیست! چون قبلی رو پاک کردم ! حالا هم که این نصبش مشکل داره! کمک کنید!

hamilton
13-05-2009, 09:18
دوستان من به خاطر محدودیت هایی که دارم وقتی کسپر اینترنت سکوریتی نصب می کنم برای اپدیت کردنش حدود 25 مگ باید دانلود کنه که من نمی تونم این کارو انجام بدم
و زدم update database only

ضد ویروس از لحاظ به روز بودن هر موقع اپدیت بشه انجام میشه دیگه ؟
مشکلی نداره ؟
یا حق.

شما ميتونيد از برنامه زير براي اين منظور استفاده كنيد و هر زمان كه امكانش بود نسبت به تهيه و جمع آوري آپديتهاي كاسپر براي محصولات و ورژنهاي مختلف اقدام كنيد كه هم سريعتر ميباشه و هم يكبار كه آپديتاي كامل را داشته باشيد براي دفعات بعدي استفاده مشكل كمتري خواهيد داشت:

برنامه جالب برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

کسپرسکی 8 رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام کسپرسکی رو نصب کنم با پیغام mcafee virusscan professional bonus pack مواجه میشم که انگار میگه اونو از قسمت add/remove پاک کنم در صورتی که من خیلی وقت پیش مکافی نصب کرده بودم و بعد از اون چندتا آنتی ویروس رو هم امتحان کرده بودم.
من نرم افزار پاک کردن کامل مکافی رو دانلود و اجرا کردم ولی فقط با کسپرسکی به این مشکل بر می خورم، چرا؟؟
چیکار کنم نصب بشه؟
من به امیده نصب کسپرسکی الان هیچ آنتی ویروسی رو سیستمم نصب نیست! چون قبلی رو پاک کردم ! حالا هم که این نصبش مشکل داره! کمک کنید!

شما از راهنماي پست زير استفاده كرده ايد؟:

نحوه پاک کردن مک آفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر از راهنماي پست بالا استفاده كرده ايد و نتيجه نگرفته ايد اقدام به نصب برنامه هاي مخصوص Uninstall كردن كنيد.برنامه هاي قدرتمندي مانند: Your Uninstaller! 2008 در اين برنامه ليست تمامي نرم افزراهاي نصب شده در سيستم نشان داده ميشه كه ميتونيد نسبت به پاك كردن كامل آنها اقدام كنيد.سپس با استفاده از برنامه هاي پاك كننده رجيستري مانند registry Mechanic اقدام به اسكن سيستم و پاكسازي رجيستري كنيد و نتيجه را اعلام نماييد.

omid-p30
13-05-2009, 10:05
من از ورژن 8.0.0506 استفاده می کنم ، من اصلا ویندوز رو هم عوض نکردم ولی نمیدونم چرا دوهفته ای هست وقتی که اپدیتش می کنم بالای 20 مگ فایل دانلود کرده :18: ( این اتفاق 4-3 باری پیش اومده )

آپدیت رو به روز نگه دار هر موقع دوباره حجم بالا آپدیت کرد همون موقع اطلاع بده تا چک کنیم.

ssima
13-05-2009, 11:50
:41:

بله از برنامه MCPR استفاده کردم ولی فایده نداشت!

حالا بازم دوباره اجراش میکنم ببینم شاید جواب داد ؛ ولی اگه نشد این برنامه ای که گفتید
Your Uninstaller 2008 6.2.1347 پیدا کردم ، اجراش میکنم ببینم چی میشه!

ممنونم!

hamilton
13-05-2009, 12:02
:41:

بله از برنامه MCPR استفاده کردم ولی فایده نداشت!
حالا بازم دوباره اجراش میکنم ببینم شاید جواب داد ؛ ولی اگه نشد این برنامه هایی که گفتید رو از کجا دانلود کنم؟ با همون اسمی که گفتین سرچ کنم پیدا میشه؟

ممنونم!

مجدد تست كنيد.اين برنامه هايي كه خدمت شما معرفي كردم در انجمن دانلود نرم افزار موجود ميباشه كه اگر Search كنيد حتما پيدا ميكنيد.

red ros
13-05-2009, 21:00
سلام اساتيد
من kis نسخه 8.0.0.454 نصب كردهام و با كرك اولين پست كرك يك ماهه كردهام ولي طبق عكس زير يه پيام مي ده و غير فعال مي شه دو سه بار كرك كرد هام و ريستارت ولي باز ارور مي ده راهنماييم كنيد

omid-p30
13-05-2009, 21:45
سلام اساتيد
من kis نسخه 8.0.0.454 نصب كردهام و با كرك اولين پست كرك يك ماهه كردهام ولي طبق عكس زير يه پيام مي ده و غير فعال مي شه دو سه بار كرك كرد هام و ريستارت ولي باز ارور مي ده راهنماييم كنيد

این پیام هیچ ربطی به کرک یا اکتیو کردن کاسپر نداره و اصلا ارور هم نیست. هر موقع که هنگام وصل بودن به اینترنت کاسپر رو بخوایم غیر فعال کنیم یا از اون خارج بشیم این پیغام میاد و اعلام میکنه که برای انجام این کار بعد از 10 ثانیه ارتباط با اینترنت برای لحظاتی قطع خواهد شد که اگر yes رو بزنیم همون لحظه این کار انجام میشه اما اگر پشیمون شدیم ( مثلا موقع دانلود بدون رزیوم ) no رو انتخاب میکنیم. برای اینکه ببینید کاسپر کرک شده یا نه باید به قسمت license برید وببینید 30 روز به اول برگشته یا نه و اگر مشکل داشتید در تاپیک کرک وسریال بپرسید.

khark11
14-05-2009, 11:58
سلام دوستان
دیشب واسه لپ تاپ یکی از دوستان ای وی جی 8 رو حذف کردم و بعدشم ریست کردم و شروع کردم به نصب کسپر 8 ولی متاسفانه بعد از چند تا نکست که زدم پیغام داد که "یه نرم افزار به نام AVG8 روي سيستم شما نصب است لطفا ابتدا آن را حذف نموده و مجددا اقدام به نصب کسپر نمائید. ریست کردن ویندوز ممکن است به شما کمک کند."
حالا مشکل اینه که من مطمئنم AVG رو حذف كردم و حتي واسه اطمينان هر كليدی با اسم AVG یا AVG8 هم تو رجیستری پیدا کردم رو حذف کردم و حتی فولدر هایی که از AVG مونده بود رو پاک کردم و خلاصه هر کاری کردم نتونستم حالیش کنم که AVG حذف شده و بتونم نصبش کنم. سیستم رو هم ده بار ریست کردم. حتی دوباره AVG رو نصب كردم و باز حذفش کردم و نشد که نشد. ضمنا ویندوز لپ تاپه ویستا هستش.
از دوستان اگه کسی چیزی به نظرش می رسه خوشحال میشم راهنماییم کنه. ببخشید که طولانی شد.
پیشاپیش از همتون ممنونم.
ضمنا انتی ویروس فقط کسپر ! ! !:20:

omid-p30
14-05-2009, 12:26
سلام دوستان
دیشب واسه لپ تاپ یکی از دوستان ای وی جی 8 رو حذف کردم و بعدشم ریست کردم و شروع کردم به نصب کسپر 8 ولی متاسفانه بعد از چند تا نکست که زدم پیغام داد که "یه نرم افزار به نام AVG8 روي سيستم شما نصب است لطفا ابتدا آن را حذف نموده و مجددا اقدام به نصب کسپر نمائید. ریست کردن ویندوز ممکن است به شما کمک کند."
حالا مشکل اینه که من مطمئنم AVG رو حذف كردم و حتي واسه اطمينان هر كليدی با اسم AVG یا AVG8 هم تو رجیستری پیدا کردم رو حذف کردم و حتی فولدر هایی که از AVG مونده بود رو پاک کردم و خلاصه هر کاری کردم نتونستم حالیش کنم که AVG حذف شده و بتونم نصبش کنم. سیستم رو هم ده بار ریست کردم. حتی دوباره AVG رو نصب كردم و باز حذفش کردم و نشد که نشد. ضمنا ویندوز لپ تاپه ویستا هستش.
از دوستان اگه کسی چیزی به نظرش می رسه خوشحال میشم راهنماییم کنه. ببخشید که طولانی شد.
پیشاپیش از همتون ممنونم.
ضمنا انتی ویروس فقط کسپر ! ! !:20:
پست زیر رو بخونید :

j.moqadam_88
14-05-2009, 14:34
من در كسپر وقتي fix now ميزنم،مينويسهsupport اين يعني چي؟
بايد چكار كنم؟

hamilton
14-05-2009, 15:11
من در كسپر وقتي fix now ميزنم،مينويسهsupport اين يعني چي؟
بايد چكار كنم؟

شما از كدام محصول و كدام نسخه استفاده ميكنيد؟رنگ آلارم Fix Now چه رنگي ميباشه؟در صورت امكان تصويري از صفحه نمايش داده شده به هنگام زدن دكمه Fix Now را قرار دهيد.

alipencia
15-05-2009, 09:54
با سلام خدمت اساتید محترم.من دو تا ویندوز xp و هفت دارم.حالا میخواستم بدونم میشه از همون سریالی که برای فعال سازی تو xp استفاده کردم تو هفت هم استفاده کنم؟

Hsnti
15-05-2009, 10:06
سلام

من از KIS 2009 ورژن 8.0.0506 استفاده میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم از Kaspersky Internet Security 2010 Beta
9.0.0.413 استفاده کنم متاسفانه بعد از نصب برنامه نمیدونم چرا سیستمم قاطی میکنه و بالا نمیاد یعنی بالا میاد ولی داخل ویندوز نمیشه مجبور شدم از طریق safe mode برنامه رو لنیستال کنم

چند بار هم نصب کردم همش این مشکل پیش میاد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
سیستمم هم در حد خودش عالیه

مرسی

omid-p30
15-05-2009, 10:14
سلام

من از KIS 2009 ورژن 8.0.0506 استفاده میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم از Kaspersky Internet Security 2010 Beta
9.0.0.413 استفاده کنم متاسفانه بعد از نصب برنامه نمیدونم چرا سیستمم قاطی میکنه و بالا نمیاد یعنی بالا میاد ولی داخل ویندوز نمیشه مجبور شدم از طریق safe mode برنامه رو لنیستال کنم

چند بار هم نصب کردم همش این مشکل پیش میاد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
سیستمم هم در حد خودش عالیه

مرسی

دلیلش مشخصه، به خاطر بتا یا آزمایشی بودن برنامه هست که از این مشکلات و ایراد ها زیاد داره. باید صبر کنید تا نسخه نهایی یا حداقل پیش نهایی 2010 بیاد.

hamilton
15-05-2009, 11:27
با سلام خدمت اساتید محترم.من دو تا ویندوز xp و هفت دارم.حالا میخواستم بدونم میشه از همون سریالی که برای فعال سازی تو xp استفاده کردم تو هفت هم استفاده کنم؟

اگر شما سريال معتبر داشته باشيد به طبع داراي يك UserID و Paasword نيز خواهيد بود كه به دنبال اولين بار فعال سازي سريال از طرف كمپاني كاسپر به آدرس ايميل شما ارسال شده.با وارد كردن آن سريال بهمراه آن UserID و Password مشكلي در زمينه قرار گرفتن سريال در ليست سياه نخواهيد داشت.

alipencia
15-05-2009, 12:18
یه سوال دیگه داشتم اینکه چه طور هر دو تا رو به روز نگه دارم؟مثلا اگر 10 روز از یک ویندوز استفاده کنم.و ایا میشه محل ذخیره فایل های اپدیت برای هر دو رو یک مسیر قرار داد؟

hamilton
15-05-2009, 16:28
یه سوال دیگه داشتم اینکه چه طور هر دو تا رو به روز نگه دارم؟مثلا اگر 10 روز از یک ویندوز استفاده کنم.و ایا میشه محل ذخیره فایل های اپدیت برای هر دو رو یک مسیر قرار داد؟

شما اگر از يك نسخه كاسپر در هر دو ويندوز استفاده ميكنيد ميتونيد آپديتهاي كاسپر در يك ويندوز را كه داريد از همان براي آپديت آفلاين كاسپر در ويندوز دوم استفاده كنيد بدون اينكه مجبور باشيد در ويندوز دوم نيز حجم بالايي را آپديت كنيد.

red ros
15-05-2009, 16:44
این پیام هیچ ربطی به کرک یا اکتیو کردن کاسپر نداره و اصلا ارور هم نیست. هر موقع که هنگام وصل بودن به اینترنت کاسپر رو بخوایم غیر فعال کنیم یا از اون خارج بشیم این پیغام میاد و اعلام میکنه که برای انجام این کار بعد از 10 ثانیه ارتباط با اینترنت برای لحظاتی قطع خواهد شد که اگر yes رو بزنیم همون لحظه این کار انجام میشه اما اگر پشیمون شدیم ( مثلا موقع دانلود بدون رزیوم ) no رو انتخاب میکنیم. برای اینکه ببینید کاسپر کرک شده یا نه باید به قسمت license برید وببینید 30 روز به اول برگشته یا نه و اگر مشکل داشتید در تاپیک کرک وسریال بپرسید.

سلام دوست و دوستان محترم
دو عكس اپلود مي كنم به محض كرك درج تاريخ سي روزه پيغام بالايي مي اد و انتي ويروس غير فعال مي شه مشكل از كجاست

abbas_dante2oo8
15-05-2009, 17:06
سلام
دوستان من از نود32 استفاده میکنم وحالا میخواستم از کاسپر استفاده کنم.
مشکلی که هست من اول نود32 رو پاک میکنم و سیستم هم ریست میشه اما موقع نصب کاسپر یکدفعه یه صفحه ابی رنگ میاد و باید حتما سیستم رو دستی ریست کنم
بعد دیگه سیستمم بالا نمیاد و حتما باید ریستور بشه تا برم تو ویندوز!!!
من از ویندوز 7 ..32 بیتی استفاده میکنم و ورژن kav2010.0.0.413en کاسپر رو هم دان کردم ومیخوام نصب کنم که نمیشه.
لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

majid20
15-05-2009, 17:55
سلام اساتيد

دوست عزیز زمانی که آنلاین هستید و در اینترنت مشغولید ( مثلا مرورگر باز هستش یا دانلود میکنید )

چنانچه بخواهید کلید کسپرسکی را پاک کنید تا کلید جدید را وارد نمایید ، چون سبب میشه موقتا کسپرسکی کاملا غیرفعال بشه

کسپرسکی از شما میخواد که اینترنت رو برای امنیت بیشتر قطع کنید یا خیر ( تصمیم با خودتونه )

سلام دوست و دوستان محترم
دو عكس اپلود مي كنم به محض كرك درج تاريخ سي روزه پيغام بالايي مي اد و انتي ويروس غير فعال مي شه مشكل از كجاست

شما کسپرسکی را با استفاده از فسلطرشکن بطور کامل آپدیت کنید مشکل رفع میشود

majid20
15-05-2009, 17:58
سلام
دوستان من از نود32 استفاده میکنم وحالا میخواستم از کاسپر استفاده کنم.
مشکلی که هست من اول نود32 رو پاک میکنم و سیستم هم ریست میشه اما موقع نصب کاسپر یکدفعه یه صفحه ابی رنگ میاد و باید حتما سیستم رو دستی ریست کنم
بعد دیگه سیستمم بالا نمیاد و حتما باید ریستور بشه تا برم تو ویندوز!!!
من از ویندوز 7 ..32 بیتی استفاده میکنم و ورژن kav2010.0.0.413en کاسپر رو هم دان کردم ومیخوام نصب کنم که نمیشه.
لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر
دوست عزیز نسخه ای که شما میخواهید استفاده کنید نسخه بتا یا آزمایشی است

اینگونه نسخه ها معمولا مشکلاتی بهمراه دارند بهمین دلیل توصیه میشه کاربران عادی از این نسخه ها استفاده نکنند

شما بهتره از آخرین نسخه فینال کسپرسکی 2009 یعنی ورژن 4.0.506 استفاده نمایید

ورژن نهایی 2010 در تابستان امشال منتشر میشود

omid-p30
15-05-2009, 20:53
دوستان من پوشه پشتیبان آپدیتم رو که از kis 8 گرفته بودم روی آنتی ویروس 8 هم امتحان کردم و عجیبه که جواب داد. پس چرا تا حالا این طور به نظر میرسید که به خاطر متفاوت بودن نوع محصول و index file این کار عملی نباشه ؟ یا مثلا در kaspersky updater هم kis و kav جدا شدند، حتی برای هر بیلد. در صورتی که 506 رو هم روی 454 دیدم که جواب میده. نظرتون رو لطف کنید یا اگر ممکنه شما هم چک کنید.

ali_khujaste
15-05-2009, 22:05
سلام.

من همچنان مشگا یوز بودن سی پی یو روی 100 رو دارم! که AVP بخش سیستم اونو اشغال کرده!

یه سیستم اینفوی دیگه آپ کردم!

الان ورژن کسپر 8.0.0.506 هستش! در واقع به این ورژن ارتقا دادم! اما باز هم مشگل برطرف نشد!

این هم دوتا گزارش دیگه که توی موقعیتهای مختلف از سیستم گرفته شده!

در واقع گزارش اول از روش خود کسپر گرفته شده . این دوتای دیگه از طریق اون فایل پیوستی که خودش گزارش میگیره!!

ممنون میشم راهنمایی کنین مشگل از کجاس؟؟

واقعآ دیگه دارم از دست این کسپر خسته میشم! اصلآ نمیتونم روی سیستم بازی ران کنم! تمام منابع سیستم رو این AVP میگیره نمیزاره هیچ بازی با فریم خوب اجرا بشه!

ممنون منتظرم.

SIMON137
15-05-2009, 22:23
ورژن نهایی 2010 در تابستان امشال منتشر میشود
ببخشید ، بعد من مجدد باید این ورژن رو بخرم ؟
چون الان نسخه اصلی دارم مجدد برای ورژن جدید باید همین مقدار پول بدم ؟

omid-p30
15-05-2009, 22:42
ببخشید ، بعد من مجدد باید این ورژن رو بخرم ؟
چون الان نسخه اصلی دارم مجدد برای ورژن جدید باید همین مقدار پول بدم ؟

نه ، ورژن جدید رو از سایت کاسپراسکای دانلود خواهید کرد و تا زمان پایان اعتبار کلید فعالسازیتون میتونید از اون برای ورژن بالاتر استفاده کنید.

moozmar
16-05-2009, 00:17
سلام!

من یه ویروسی گرفتم که یکی از نشانه هاش اینه که اجازه اجرای کسپر رو بهم نمیده...یعنی علامتش اون پایین میاد ولی باز نمیشه!
تو safe mode که میرم..باز میشه!!

یه rescue disk کسپر دانلود کردم ولی مشکل اصلی اینه که نرم افزار آپدیت نیست
میخواستم بببینم آیا فایلی هست که دانلود کنم و جایی کپی کنم تا کار آپدیت رو انجام بده؟؟

کلا از هر گونه پیشنهادی جهت رفع این مشکل استقبال میشه!!

hamilton
16-05-2009, 08:44
سلام!

من یه ویروسی گرفتم که یکی از نشانه هاش اینه که اجازه اجرای کسپر رو بهم نمیده...یعنی علامتش اون پایین میاد ولی باز نمیشه!
تو safe mode که میرم..باز میشه!!

یه rescue disk کسپر دانلود کردم ولی مشکل اصلی اینه که نرم افزار آپدیت نیست
میخواستم بببینم آیا فایلی هست که دانلود کنم و جایی کپی کنم تا کار آپدیت رو انجام بده؟؟

کلا از هر گونه پیشنهادی جهت رفع این مشکل استقبال میشه!!

توصيه ميكنم برنامه NOD32 On-Demand Scanner را كه نياز به نصب هم نداره و صرفا يك اسكنر ميباشه و آپديت شده نيز ميباشه را از پست زير دانلود كرده و سيستم خود را كامل با آن اسكن نموده و آلودگيها را پاك كنيد:

NOD32 On-Demand Scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SIMON137
16-05-2009, 09:12
اگر من آپدیت هامو برای دانلود بذارم ، با اینکار برای خودم مشکلی پیش نمیاد (مثلا سریالم از بین بره یا ... ) ؟

hamilton
16-05-2009, 12:05
اگر من آپدیت هامو برای دانلود بذارم ، با اینکار برای خودم مشکلی پیش نمیاد (مثلا سریالم از بین بره یا ... ) ؟

خير مشكلي پيش نمياد.چرا كه قبل از دانلود اپديتها ابتدا سريال سيستم شما با سرورهاي كاسپر چك ميشه و در صورا معتبر بودن سريال اجازه دانلود اپديتها را به شما ميده و سريال شما داخل اين فايلهاي آپديت شده نميباشه.بلكه سريالها و كليدهاي بلك ليست شده داخل يكي از فايلهاي آپديت ميباشه.

omid-p30
16-05-2009, 16:57
لابراتوار کاسپراسکای امتیاز فن آوری تامین امنیت برای جامعیت داده ها را برای خود ثبت کرد

بنا بر این خبر که دو روز پیش در سایت قرار گرفت امتیاز این فن آوری پیشرفته که از دستکاری غیر مجاز اطلاعات جلوگیری میکند در آمریکا برای لابراتور کاسپراسکای به ثبت رسید.

دستکاری غیر مجاز اطلاعات، چه عمدی و چه تصادفی به از بین رفتن و یا خرابی اطلاعات منجر میشوند.تغییرات غیر مجاز در کد های یک برنامه به پیش آمدن خطاهایی هنگام اجرای آن منجر میشوند. برای همه واضح است که اکثر برنامه های مخرب ، کد های خود را درون فایل های اجرایی تزریق کرده و منجر به این میشوند که بعد از اجرا شدن آن کد مخرب نیز اجرا شود. بنابراین تامین امنیت جامعیت داده ها (data integrity) یک مساله اساسی در دنیای IT است.

در حال حاظر جامعیت وسلامت یک فایل با استفاده از فن آوری هایی همچون درهم سازی ، digital signatures ، و ردگیری آخرین تغییرات صورت گرفته روی فایل، تضمین میشوند. به هر حال دو روش اول منابع سیستم زیادی را مصرف میکنند و اجرای استاندارد روش آخر هم قابل اعتماد نیست. بسیاری از برنامه های مخرب امروزی قادرند زمان ثبت تغییراتی که روی فایل اعمال میکنند را تغییر داده و هرگونه ردگیری را غیر ممکن سازند.

فن آوری پیشرفته توسعه یافته توسط لابراتوار کاسپراسکای از نقاط ضعف روش های کنونی بی بهره است و سلامت جامعیت داده ها را با اطمینان و به سرعت و بدون افزایش چشمگیر منابع سیستم چک میکند.

این فن آوری بر جلوگیری از درخواست برنامه برای تغییر ثبت زمان در فایل ها استوار است. این چنین درخواست هایی برای تمام فایل ها ردگیری و در محلی ذخیره میشوند. این اطلاعات سپس در اختیار یک قسمت مخصوص (معمولا یکی از اجزای آنتی ویروس) قرار داده میشوند و این قسمت هم آخرین ثبت زمان ها و تعداد آن ها را با

ثبت زمان های مناسب و معمول مقایسه میکند. هر گونه تغییر در ثبت زمان ها که مطابق روند معمول و قبلی نبوده باشد نشان دهنده دستکاری و آلودگی احتمالی خواهد بود. در این زمان آنتی ویروس به اسکن فایل ، جستجوی کد های مخرب و اعلام هشدار اقدام میکند.

این شیوه که توسط لابراتوار کاسپراسکای راه اندازی و امتیاز آن برای او ثبت گردید ردیابی سریع و قابل اطمینان دستکاری و تغییرات در فایل ها را فراهم آورده و مانند ماشه ای می مانند که با کشیده شدن آن ، اسکن فایل توسط آنتی ویروس بلافاصله شروع شده و از اجرای برنامه مخرب جلوگیری به عمل می آورد.امتیاز فوق العاده این

فن آوری این است که بسیار سریع بوده و اجازه اسکن فایل با صرف حداقلی از منابع سیستم را فراهم
میسازد.این ابتکار چشمگیری بوده که منحصر به لابراتوار کاسپراسکای هست و در حال حاضر از آن در محصولات کاسپراسکای استفاده به عمل آمده است.

sadra121
16-05-2009, 21:43
سلام به همگی

ببخشید که اینجا مطرح میکنم چون احتمال میدم شما بیشتر بتونید کمک کنید

کاسپرم این پیام رو میده و گزینه دلیت نداره بنظر شما چه باید کرد؟؟؟
ممنون

hamilton
17-05-2009, 07:58
سلام به همگی

ببخشید که اینجا مطرح میکنم چون احتمال میدم شما بیشتر بتونید کمک کنید

کاسپرم این پیام رو میده و گزینه دلیت نداره بنظر شما چه باید کرد؟؟؟
ممنون

چون اين فايل به فايلهاي سيستمي چسبيده كاسپر در پيغام خودش هم ذكر كرده كه جهت تغيير يا حذف اين فايل امكان دسترسي به آنرا نداشته.يكبار در حالت safe Mode تست كنيد.

nokia_6253
17-05-2009, 10:26
من میخواستم بپرسم از بین این ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟
norton 360
kaspersky internet security
macafee
zonealarm
nod32
سیستمم به اندازه کافی قویه بنابراین از لحاظ کند شدن سیستم مشکلی ندارم.
یه ویروس افتاده به سیستمم که به فایلهای سیستمی میچسبه و فقط با پاک شدن درست میشه بعدشم سیستمم قاطی میکنه.بعضی از فایلهای هاردمم پاک میکنه.

Grand
17-05-2009, 13:01
سلام

وقتی کاسپر رو نصب میکنم در آخر این صفحه میاد که دو گزینه داره، این یعنی چی؟

hamilton
17-05-2009, 13:53
من میخواستم بپرسم از بین این ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟
norton 360
kaspersky internet security
macafee
zonealarm
nod32
سیستمم به اندازه کافی قویه بنابراین از لحاظ کند شدن سیستم مشکلی ندارم.
یه ویروس افتاده به سیستمم که به فایلهای سیستمی میچسبه و فقط با پاک شدن درست میشه بعدشم سیستمم قاطی میکنه.بعضی از فایلهای هاردمم پاک میکنه.

اگر سيستم شما آلوده باشه ممكنه در نصب و راه اندازي آنتي ويروس و نيز آپديت آن به مشكل بر بخوريد.ابتدا بايد سيستم خود را از وجود ويروسهاي موجود پاكسازي كنيد و سپس نسبت به نصب آنتي ويروس جديد اقدام كنيد.
شما در حال حاضر از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنيد؟
در حال حاضر آنتي ويروسهاي كاسپر و NOD32 در جايگاه خوبي هستند و با اطمينان خاطر بيشتري ميتوان از آنها استفاده كرد.

سلام

وقتی کاسپر رو نصب میکنم در آخر این صفحه میاد که دو گزینه داره، این یعنی چی؟

اين صفحه در خصوص ارسال اطلاعات در مورد ويروسهاي سيستم افراد به لابراتورهاي كاسپر ميباشه كه در صورت موافقت شما و با اجازه شما اين كار صورت ميگيره.اين كار باعث بهبود روند شناسايي بدافزارها و اقدامات موثر از سوي كمپاني كاسپر ميشه.خودشون هم ذكر كردند كه هيچگونه اطلاعاي در خصوص سيستم شما به لابراتورهاي كاسپر ارسال نميشه.اين كار در واقع نوعي مشاركت از سوي كاربران ميباشه كه به دلخواه نيز صورت ميگيره.

omid-p30
17-05-2009, 14:01
دوستان من پوشه پشتیبان آپدیتم رو که از kis 8 گرفته بودم روی آنتی ویروس 8 هم امتحان کردم و عجیبه که جواب داد. پس چرا تا حالا این طور به نظر میرسید که به خاطر متفاوت بودن نوع محصول و index file این کار عملی نباشه ؟ یا مثلا در kaspersky updater هم kis و kav جدا شدند، حتی برای هر بیلد. در صورتی که 506 رو هم روی 454 دیدم که جواب میده. نظرتون رو لطف کنید یا اگر ممکنه شما هم چک کنید.

فکر میکنم به این صورت باشه که پوشه پشتیبانم رو که دیدم در قسمت auto patch ، فولدر مربوط به هر سه بیلد 357 ،454 و 506 موجود هست به همراه Index file مربوط به آنتی ویروس.یعنی آپدیت ها کلی ارایه میشه.

nokia_6253
17-05-2009, 14:12
اگر سيستم شما آلوده باشه ممكنه در نصب و راه اندازي آنتي ويروس و نيز آپديت آن به مشكل بر بخوريد.ابتدا بايد سيستم خود را از وجود ويروسهاي موجود پاكسازي كنيد و سپس نسبت به نصب آنتي ويروس جديد اقدام كنيد.
شما در حال حاضر از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنيد؟
در حال حاضر آنتي ويروسهاي كاسپر و NOD32 در جايگاه خوبي هستند و با اطمينان خاطر بيشتري ميتوان از آنها استفاده كرد.
.
norton 2009 internet security

Benygh
17-05-2009, 14:30
سلام
من به دلیل استفاده از اینترنت Dial-Up مجبورم که کسپر رو به صورت دستی آپدیت کنم .
آیا کسی میدونه که من چطور میتونم تمامی آپدیت های KIS 8 رو دانلود کنم ؟!

*مسیر پوشه ها و ... رو درست کردم طبق آموزشتون ...

hamilton
17-05-2009, 16:13
norton 2009 internet security

شما ميتونيد از برنامه زير كه يك اسكنر بوده و نيازي هم به نصب نداره و مربوط به آنتي ويروس NOD32 ميباشه استفاده كرده و يكبار بطور كامل سيستم خود را اسكن كنيد و نتيجه را اعلام كنيد.
در صورت تمايل ميتونيد از آنتي ويروسهاي كاسپر يا NOD32 يا Avira نيز استفاده نماييد.

NOD32 On-Demand Scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من به دلیل استفاده از اینترنت Dial-Up مجبورم که کسپر رو به صورت دستی آپدیت کنم .
آیا کسی میدونه که من چطور میتونم تمامی آپدیت های KIS 8 رو دانلود کنم ؟!

*مسیر پوشه ها و ... رو درست کردم طبق آموزشتون ...

شما با استفاده از برنامه زير ميتونيد اينكار را انجام بديد:

برنامه جالب برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_k700
18-05-2009, 13:50
سلام.ببخشید دیتا بیس آپدیت آفلاین KIS 8.0.0.506 2009 رو از کجا می تونم بگیرم?

omid-p30
18-05-2009, 14:02
سلام.ببخشید دیتا بیس آپدیت آفلاین KIS 8.0.0.506 2009 رو از کجا می تونم بگیرم?

از برنامه kaspersky updater استفاده کنید.

omid-p30
18-05-2009, 15:32
اولین نسخه pre RC ورژن 9 امروز منتشر شد. این دو هفته اخیر به شکل خیلی عجیبی با افزایش ساعات کاریشون روی نسخه های بتا کار میکردند و تقریبا یک روز در میون حتی روزهای تعطیل بیلد جدید بیرون اومده. البته نسخه امروز هم، هم چنان هیچ دست کمی از بتا های قبلستفا نداره و پر از ایراد هست. حتی بعضی ایراد هایی که تو نسخه های قبل به وضوح دیده میشدند رفع نشدند. پس برای استفاده ، هیچ مناسب نیستند اما دوستانی که قصد دیدن و آزمایش نسخه های ورژن 9 رو دارند لینک اونها رو در تاپیک دانلود کاسپراسکای گذاشتم.

Grand
18-05-2009, 22:02
سلام

سیستم دوست من ویروسی شده آورد پیش من تا براش کاسپر نصب کنم. اول براش ویندوز عوض کردم بعد که خواستم KIS 8.0.0.506 2009 رو براش نصب کنم یک مشکلی پیش اومد! نصب ناقص انجام میشه و زمانی که می‏خوام برنامه کاسپر رو از منوی استارت باز کنم با پیغام زیر رو به رو میشم:

وقتی میخوام وارد اینترنت بشم آدرس زیر برام باز میشه:

کلافه شدم لطفاً کمک کنید...

ali_khujaste
18-05-2009, 23:24
سلام.

من همچنان مشگا یوز بودن سی پی یو روی 100 رو دارم! که AVP بخش سیستم اونو اشغال کرده!

الان ورژن کسپر 8.0.0.506 هستش! در واقع به این ورژن ارتقا دادم! اما باز هم مشگل برطرف نشد!

در واقع گزارش اول از روش خود کسپر گرفته شده . این دوتای دیگه از طریق اون فایل پیوستی که خودش گزارش میگیره!!

واقعآ دیگه دارم از دست این کسپر خسته میشم! اصلآ نمیتونم روی سیستم بازی ران کنم! تمام منابع سیستم رو این AVP میگیره نمیزاره هیچ بازی با فریم خوب اجرا بشه!

ممنون منتظرم.

چی شد پس؟؟

کسی سر در نیورد؟

صورت مسئله رو پاک کنیم؟؟

کسپر اخ شد؟؟

ENASAP
19-05-2009, 00:23
براي تبديل Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 به آنتي ويروس تنها، موقع نصب، چه قسمتهايي رو بايد انتخاب كرد؟ در پست اول روش اينكار فقط براي ورژن 7 توضيح داده شده است!

omid-p30
19-05-2009, 10:54
براي تبديل Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 به آنتي ويروس تنها، موقع نصب، چه قسمتهايي رو بايد انتخاب كرد؟ در پست اول روش اينكار فقط براي ورژن 7 توضيح داده شده است!

قسمت هایی که در عکس حذف شدند در آنتی ویروس 8 وجود ندارند.

mohsen.rajabi
20-05-2009, 08:38
با سلام

ببخشید من پسوردی که واسه تنظیمات گذاشته بودم فراموش کردم الان نمی تونم کلیدی که وارد کردم رو تایید کنم ، چی کار کنم؟

omid-p30
20-05-2009, 09:01
با سلام

ببخشید من پسوردی که واسه تنظیمات گذاشته بودم فراموش کردم الان نمی تونم کلیدی که وارد کردم رو تایید کنم ، چی کار کنم؟

نحوه برداشتن پسورد کاسپراسکای در پست اول هست.

hamilton
20-05-2009, 10:34
سلام

سیستم دوست من ویروسی شده آورد پیش من تا براش کاسپر نصب کنم. اول براش ویندوز عوض کردم بعد که خواستم KIS 8.0.0.506 2009 رو براش نصب کنم یک مشکلی پیش اومد! نصب ناقص انجام میشه و زمانی که می‏خوام برنامه کاسپر رو از منوی استارت باز کنم با پیغام زیر رو به رو میشم:

وقتی میخوام وارد اینترنت بشم آدرس زیر برام باز میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

کلافه شدم لطفاً کمک کنید...

سيستم دوست شما با وجود تعويض ويندوز هنوز آلوده است.توصيه ميكنم ابتدا برنامه اسكنر زير را كه نياز به نصب هم نداره دانلود و سيستم را بطور كامل اسكن كنيد و ويروسهاي موجود را حذف كنيد سپس كاسپر را نصب را اجرا كنيد:

[url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]NOD32 On-Demand Scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_khujaste
20-05-2009, 11:32
سلام.

من همچنان مشگل یوز بودن سی پی یو روی 100 رو دارم! که AVP بخش سیستم اونو اشغال کرده!

ممنون منتظرم.

آقا خواهش میکنم یکی جواب بده :41:

:42: :19::19:

mahyarSAMSUNG
20-05-2009, 21:33
میشه سایتی رو برای دانلود آپدیتها بصورت آفلاین معرفی کنید ؟!

omid-p30
20-05-2009, 21:44
میشه سایتی رو برای دانلود آپدیتها بصورت آفلاین معرفی کنید ؟!

7 :

8 :

omid-p30
21-05-2009, 21:44
آقا خواهش میکنم یکی جواب بده :41:

:42: :19::19:

شما ابتدا Windows Defender غیرفعال کرده و فایروال ویندوز را کاملا خاموش کنید

سپس سیستم را بوسیله برنامه ای نظیر Malwarebytes' Anti-Malware و SUPERAntiSpyware اسکن نمایید

در صورت امکان نسخه کسپرسکی خود را به 8.0.506 ارتقاء دهید

چنانچه مشکل حل نشد برنامه NemoBar را هم از سیستم پاک کنیدتمام این موارد رو انجام دادی ؟ طبق گزارشت windows defender هنوز فعاله. غیرفعالش کن، اگر مشکل باقی بود یک گزارش دیگه با آخرین ورژن برنامه تهیه گزارش قرار بده.

Hossein_nasa62
21-05-2009, 22:00
سلام
كسپر من آپديت نمي شه
كي فعال است
و ميگه نميتونه از پ ر و كس ي استفاده كنه
مشكل از كجاست

omid-p30
21-05-2009, 22:06
سلام
كسپر من آپديت نمي شه
كي فعال است
و ميگه نميتونه از ------ استفاده كنه
مشكل از كجاست

از بخش آپدیت یک عکس بذار.از کدوم پراکسی استفاده کردی ؟

Hossein_nasa62
21-05-2009, 22:42
از بخش آپدیت یک عکس بذار.از کدوم پراکسی استفاده کردی ؟

ممنونم درست شد

ali_khujaste
22-05-2009, 00:24
تمام این موارد رو انجام دادی ؟ طبق گزارشت windows defender هنوز فعاله. غیرفعالش کن، اگر مشکل باقی بود یک گزارش دیگه با آخرین ورژن برنامه تهیه گزارش قرار بده.

عزیز جان ویندوز دیفند هم غیر فعال هستش!!

من به عنوان آخرین گزارش هام که قرار دادم تمام کار هایی که بچه ها گفتن رو انجام دادم

اسکن بوسیله آنتی سپای ور و غیر فعال کردن ویندوز دیفندر!

این هم 3 تا گزارش توی حالات مختلف!!

omid-p30
22-05-2009, 07:46
عزیز جان ویندوز دیفند هم غیر فعال هستش!!

من به عنوان آخرین گزارش هام که قرار دادم تمام کار هایی که بچه ها گفتن رو انجام دادم

اسکن بوسیله آنتی سپای ور و غیر فعال کردن ویندوز دیفندر!

این هم 3 تا گزارش توی حالات مختلف!!

نمیدونم. طبق گزارش ویندوز دفندر فعاله :

mrmostafa
22-05-2009, 09:03
من Kasper sky interet security 2009 نصب کردم بغد وقتی بازی کانتر رو اجرا میکنم اجرا میشه ولی میخوام به یه آی پی وصل بشم بازی رو میبنده ولی وقتی آنتی ویروس رو می بندم مشکلی نداره بازی رو میاره چیکار باید بکنم ؟؟؟

omid-p30
22-05-2009, 09:45
من Kasper sky interet security 2009 نصب کردم بغد وقتی بازی کانتر رو اجرا میکنم اجرا میشه ولی میخوام به یه آی پی وصل بشم بازی رو میبنده ولی وقتی آنتی ویروس رو می بندم مشکلی نداره بازی رو میاره چیکار باید بکنم ؟؟؟

احتمالا اگر بازی رو به لیست سفید کاسپر معرفی کنی مشکل حل شه.

Settings,,,Threats and exclusions,,,Trusted zone,,,Trusted applications

در این قسمت add رو بزن و با browse فایل اجرایی بازی رو معرفی و ok کن. در پنجره ای که میاد هر 3 گزینه رو تیک دار بعد تموم پنجره ها رو ok کن.

mrmostafa
22-05-2009, 17:26
من KasperSky internet Security 8.0.0.506 رو نصب میکنم سیستم بهم میریزه و اینترنت من بعد مدتی قطع میشه . تازی ویندوز ریختم در ویندوز قبلی نصب کردم مشکلی نداشتم البته هر سری نصب میکنم بعضی وقتها اینجوری میشه نمیدونم چیکار میکردم. آموزش تصویری نصبش رو دارین بزارین؟؟؟؟ که بدونم به ترتیب چیکارا باید بکنم ؟؟؟ الان ویندوز رو از طریق ssytem restore برگردونم به قبل از نصب آنتی ویروس هیچ مشکلی ندارم و اینترنت کار میکنه مشکلی نیست ولی آنتی ویروس نصب کردم مشکل دار مشه بعد یهو حالت ویندوز عوض میشه دوباره بر میگرده به defult از این مشکلات بعد اینترنت هم کانکت هس ولی هیچ سایتی رو نمیاره و ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

omid-p30
22-05-2009, 17:54
من KasperSky internet Security 8.0.0.506 رو نصب میکنم سیستم بهم میریزه و اینترنت من بعد مدتی قطع میشه . تازی ویندوز ریختم در ویندوز قبلی نصب کردم مشکلی نداشتم البته هر سری نصب میکنم بعضی وقتها اینجوری میشه نمیدونم چیکار میکردم. آموزش تصویری نصبش رو دارین بزارین؟؟؟؟ که بدونم به ترتیب چیکارا باید بکنم ؟؟؟ الان ویندوز رو از طریق ssytem restore برگردونم به قبل از نصب آنتی ویروس هیچ مشکلی ندارم و اینترنت کار میکنه مشکلی نیست ولی آنتی ویروس نصب کردم مشکل دار مشه بعد یهو حالت ویندوز عوض میشه دوباره بر میگرده به defult از این مشکلات بعد اینترنت هم کانکت هس ولی هیچ سایتی رو نمیاره و ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

غیر از کاسپراسکای ، آنتی ویروس ،برنامه امنیتی دیگه، یا نسخه های دیگه کاسپر که نصب نیست ؟از کدوم سیستم عامل و سرویس پک استفاده میکنی ؟راهنمای نصب هم در پست زیر هست اگر موردی بود که اینجا نیست و نمیدونی چبه سوال کن.

نصب کن بعد هر مشکلی بود دقیقا بگو تا اگر اشکال از تنظیماته برطرف شه. مثلا موردی که اینترنت کانکته ولی هیچ سایتی نمیاد به خاطر زدن block network trafic در منوی کلیک راست آیکن کاسپر هست. برگشتن تنظیمات ویندوز رو هم تو 2010 دیدم ولی تو 2009 صد در صد اشکال از خود کاسپر نیست و باید دید از کجاست.

در مورد سوالت تو تاپیک دانلود هم ، فعلا اصلا به 2010 فکر نکن تا نسخه نهایی بیاد. الان پر از اشکاله.

mrmostafa
22-05-2009, 18:47
غیر از کاسپراسکای ، آنتی ویروس ،برنامه امنیتی دیگه، یا نسخه های دیگه کاسپر که نصب نیست ؟از کدوم سیستم عامل و سرویس پک استفاده میکنی ؟راهنمای نصب هم در پست زیر هست اگر موردی بود که اینجا نیست و نمیدونی چبه سوال کن.

نصب کن بعد هر مشکلی بود دقیقا بگو تا اگر اشکال از تنظیماته برطرف شه. مثلا موردی که اینترنت کانکته ولی هیچ سایتی نمیاد به خاطر زدن block network trafic در منوی کلیک راست آیکن کاسپر هست. برگشتن تنظیمات ویندوز رو هم تو 2010 دیدم ولی تو 2009 صد در صد اشکال از خود کاسپر نیست و باید دید از کجاست.

در مورد سوالت تو تاپیک دانلود هم ، فعلا اصلا به 2010 فکر نکن تا نسخه نهایی بیاد. الان پر از اشکاله.

ممنونم. نه هیچی نصب ندارم . ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 هستش . گزینه بلوک رو میدونم و اون رو نمیزنم اصلا ولی کلا نصب میکنم موقع مراحل یه سری تنظیماتداره دست نمیزنم همونطور نصب میکنم با این حال اینجوری میشه

alipencia
22-05-2009, 21:02
سلام خدمت اساتيد.دو تا سوال دارم.اول اينكه چرا بعضا پيغام اپديت به رنگ زرد هست؟دومي شايد به اينجا مربوط نباشه اما اگر كسي ميدونه لطفا جواب بده اينكه چرا گاهي اوقات ساعت سيستم نيم تا يك ساعت عقب ميافته؟

omid-p30
22-05-2009, 21:25
سلام خدمت اساتيد.دو تا سوال دارم.اول اينكه چرا بعضا پيغام اپديت به رنگ زرد هست؟دومي شايد به اينجا مربوط نباشه اما اگر كسي ميدونه لطفا جواب بده اينكه چرا گاهي اوقات ساعت سيستم نيم تا يك ساعت عقب ميافته؟

تا چند روز اول رو در صورت آپدیت نکردن با هشدار زرد رنگ مشخص میکنه،بعد از چند روز اگر هم چنان آپدیت انجام نگیره به رنگ قرمز در میاد. سوال دوم رو هم اینجا در انجمن سیستم عامل مربوطتون بپرسید.

. نه هیچی نصب ندارم . ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 هستش . گزینه بلوک رو میدونم و اون رو نمیزنم اصلا ولی کلا نصب میکنم موقع مراحل یه سری تنظیماتداره دست نمیزنم همونطور نصب میکنم با این حال اینجوری میشه [/quote]مشخص کن که بعد از پاک کردن کاسپر و نصب مجدد طبق فایل راهنما ( مثل خاموش کردن فایروال ویندوز) همین الان و نه قبلا دقیقا چه مشکلاتی وجود دارند که بعد از نصب کاسپر به وجود اومدند با ذکر جزییات.

alipencia
22-05-2009, 22:16
باتشكر.اما منظورم اين نبود.من تو تنظيمات قسمتي كه براي پيغام اپديت شدن هست رو فعال كردم.اما بعضي مواقع پيغام update complete رو به جاي سبز با زرد نمايش ميده...

denzelmovie
23-05-2009, 11:51
با سلام
دوستان کسی لینکی از آپدیت جدید Kaspersky Anti-Virus 8 رو نداره
میخوام برم توی کافی نت دانلود کنم
از طریق خود نرم افزار نمیتونم آپدیت کنم
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

omid-p30
23-05-2009, 12:42
با سلام
دوستان کسی لینکی از آپدیت جدید

Kaspersky Anti-Virus 8 رو نداره
میخوام برم توی کافی نت دانلود کنم
از طریق خود نرم افزار نمیتونم آپدیت کنم
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

لینک زیر وجود داره که تا 30 اردیبهشت هست. از kaspersky updater هم میتونید استفاده کنید.

باتشكر.اما منظورم اين نبود.من تو تنظيمات قسمتي كه براي پيغام اپديت شدن هست رو فعال كردم.اما بعضي مواقع پيغام update complete رو به جاي سبز با زرد نمايش ميده...

من تا حالا بهش برخورد نکردم.نمیدونم.

esyo
24-05-2009, 05:56
سلام
1(دوستان علت اینکه آپدیت روی 99 درص گیر میکنه و دیگه آپدیت نمیشه چی هست؟
2(اگر بخوام دو تا سایت دیگه برای آپدیت بهش معرفی کنم چطور انجام بدم؟
ftp://dnl-test.kasperky-labs.com/beta_updates/tm2این رو نتونستم بهش اضافه کنم!چه کار کنم؟

ممنون از لطفتون

omid-p30
24-05-2009, 07:34
سلام
1(دوستان علت اینکه آپدیت روی 99 درص گیر میکنه و دیگه آپدیت نمیشه چی هست؟
2(اگر بخوام دو تا سایت دیگه برای آپدیت بهش معرفی کنم چطور انجام بدم؟
ftp://dnl-test.kasperky-labs.com/beta_updates/tm2این رو نتونستم بهش اضافه کنم!چه کار کنم؟

ممنون از لطفتون

در آپدیت با حجم های بالا این اتفاق می افته و درصد شمار اشتباها 99 درصد نشون میده در صورتی که ممکنه 60 تا هم نرفته نباشه. فکر هم کنم تو ورژن 2010 اصلا این درصد شمار رو حذف کنند. شما از قسمت details ببینید تا وقتی اروری دریافت نکردید و فایل ها دارند مرتب دانلود میشند اجازه بدید تا آپدیت کامل شه و کاری به 99 درصد نداشته باشید.
اگر هم با ارور database are corrupted مواجه شدید باید با فیلترشکن آپدیت کنید.ضمنا اگر آپدیت اولیه بعد از نصب رو انجام میدید از برنامه Kaspersky updater هم میتونی استفاده کنی.ایجاد پوشه پشتیبان برای استفاده هنگام نصب مجدد کاسپر هم توصیه میشه.

با این حساب با توجه به اینکه سروری هم که معرفی کردی مربوط به نسخه های بتا هست که نظم کمتر و احتمال مشکلات بیشتر رو دارند نیازی به استفاده از اون نیست اما به هر حال برای معرفی سرور جدید، settings رو بزن، در بخش update مجددا settings مربوطه رو بزن. در پنجره ای که باز میشه در قسمت source با استفاده از add میشه سرور های جدید رو وارد کرد و سروری رو که میخوایم آپدیت از اون انجام بشه تیک دار کرد.

omid-p30
24-05-2009, 08:23
انتشار نسخه RC ورژن 2010 کاسپراسکای

IceLord
25-05-2009, 08:28
سلام دوستان

یک مشکل عجیب قریب برای من پیش اومده:

حدود 4 ماه پیش سیستم شروع کرد به فریز کردن. یعنی موقع کار کردن ناگهان به مدت 10 تا 15 ثانیه فریز می شد و بعد از اون دوباره به حالت اولش بر می گشت. تا اینکه تعداد این فریز های بیشتر شد و تقریبا پشت سر هم سیستم فریز می شد. البته این اتفاق توی بازی ها خیلی بیشتر می افتاد. با توجه به اینکه فن کارت گرافیکم اون موقع به صدا افتاده بود فکر کردم مشکل از اینه که فن خوب کار نکرده و گرافیکم داغ کرده و نیم سوز شده.

پس رفتم و کارت گرافیکم رو عوض کردم. و این مشکل حل شد. ولی الان تقریبا بعد از 2 ماه دوباره همین مشکل شروع شده. ولی این دفعه فهمیدم که مشکل از Kaspersky هست!!! یعنی وقتی کسپر رو غیر فعال می کنم این مشکل به طور کامل حل میشه!!!

شده همون قضیه ربط گودرز و شقایق!!!!

حالا بقیه دوستان همچین مشکلی دارن؟ جایی این مشکل گزارش شده؟

این نکته رو هم بگم که از ورژن kaspersky Intenet Security 8 استفاده می کنم. به طور کامل هم آپدیت هست.

مرسی

omid-p30
25-05-2009, 09:46
سلام دوستان

یک مشکل عجیب قریب برای من پیش اومده:

حدود 4 ماه پیش سیستم شروع کرد به فریز کردن. یعنی موقع کار کردن ناگهان به مدت 10 تا 15 ثانیه فریز می شد و بعد از اون دوباره به حالت اولش بر می گشت. تا اینکه تعداد این فریز های بیشتر شد و تقریبا پشت سر هم سیستم فریز می شد. البته این اتفاق توی بازی ها خیلی بیشتر می افتاد. با توجه به اینکه فن کارت گرافیکم اون موقع به صدا افتاده بود فکر کردم مشکل از اینه که فن خوب کار نکرده و گرافیکم داغ کرده و نیم سوز شده.

پس رفتم و کارت گرافیکم رو عوض کردم. و این مشکل حل شد. ولی الان تقریبا بعد از 2 ماه دوباره همین مشکل شروع شده. ولی این دفعه فهمیدم که مشکل از Kaspersky هست!!! یعنی وقتی کسپر رو غیر فعال می کنم این مشکل به طور کامل حل میشه!!!

شده همون قضیه ربط گودرز و شقایق!!!!

حالا بقیه دوستان همچین مشکلی دارن؟ جایی این مشکل گزارش شده؟

این نکته رو هم بگم که از ورژن kaspersky Intenet Security 8 استفاده می کنم. به طور کامل هم آپدیت هست.

مرسی

از کدوم ورژن 8 استفاده میکنی ؟ برنامه امنیتی دیگه ای هم داری ؟ سیستم عامل و سرویس پکت چیه ؟

omid-p30
25-05-2009, 12:16

دیدمش. چیزی نیست ، یک اشکال گرافیکی کوچیکه و دلیل خاصی نداره.

IceLord
25-05-2009, 20:58
از کدوم ورژن 8 استفاده میکنی ؟ برنامه امنیتی دیگه ای هم داری ؟ سیستم عامل و سرویس پکت چیه ؟

ورژن 8.0.0.357 رو دارم.

سیستم امنیتی دیگه ای هم در کار نیست.

سیستم عامل هم ویندوز XP 2002 SP3 32bit هست که کاملا آپدیتش هم کردم.

omid-p30
25-05-2009, 21:09
ورژن 8.0.0.357 رو دارم.

سیستم امنیتی دیگه ای هم در کار نیست.

سیستم عامل هم ویندوز XP 2002 SP3 32bit هست که کاملا آپدیتش هم کردم.

حدس میزدم 357 باشه. بهترین پیشنهاد اینه که از 8.0.0.506 استفاده کنی که قطعا این طور مشکلات رو نخواهد داشت. البته اگر اشکال از جای دیگه نباشه. اما احتمال اینکه اشکال از 357 باشه بالای 60 درصده.

darvish1900
25-05-2009, 22:23
روش اورجینال کاسپر اسکای اینترنت سکیوریتی 2009
فروش لایسنس اصلی کسپراسکای

ORIGINAL KASPERSKY INTERNET SECURITY 2009 =20000 toman
یک سال برای سه کاربر
-----------------------------------------
ORIGINAL KASPERSKY INTERNET SECURITY 2009 =15000 toman
یک سال برای یک کاربر
---------------------------------------------------------
ORIGINAL KASPERSKY Anti virus 2009 =15000 toman
یک سال برای یک کاربر

دریافت اکتیو کد و ثبت اون در سایت رسمی کسپر و دریافت کد اکتیو 1 ساله برای سه کامپیوتر یا یک کامپیوتر

پ. خ نمایید

Hitman-Group
26-05-2009, 10:33
با سلام
دوستان من می روم کافی نت و اپدیت کاسپرسکی را از سایت خودش دانلود میکنم بعد همون جا یک قسمت از کافی نت برای یکی از دوستانم هست و ائنجا کاسپرسکی فایل ها را میگیره و خودش را اپدیت میکنه(از روش دستی)
بعد من فایل ها را که میبرم خونه تا انتی ویروس خودم را اپدیت کنم تا 6 درصد که رفت یک ارور میده که انتی ویروس اپدیت نشده.در ضمن دوستان کی انتی ویروس هم فعاله یعنی اکتیو.
لطفا کمک کنید.
دوستان یک چیز دیگه هم میخواستم بدونم بعضی از این سایت های دانلود در ایران این اپدیت کاسپرسکی را برای دانلود گذاشتن ولی وقتی که دانلود میکنی داخلش 3 تا پوشه است
1.اتو پچیز
2.فکر کنم اپدیت
3.نمیدونم یادم نیست
دوستان داخل پوشه اپدیت که میشی مانند اون فایلی که از کاسپراسکی میگیری نیست و فایل ها داخل پوشه های مختلفی هستند خوب این ها را چه جوری باید اپدیت کرد.
با تشکر

omid-p30
26-05-2009, 10:54
با سلام
دوستان من می روم کافی نت و اپدیت کاسپرسکی را از سایت خودش دانلود میکنم بعد همون جا یک قسمت از کافی نت برای یکی از دوستانم هست و ائنجا کاسپرسکی فایل ها را میگیره و خودش را اپدیت میکنه(از روش دستی)
بعد من فایل ها را که میبرم خونه تا انتی ویروس خودم را اپدیت کنم تا 6 درصد که رفت یک ارور میده که انتی ویروس اپدیت نشده.در ضمن دوستان کی انتی ویروس هم فعاله یعنی اکتیو.
لطفا کمک کنید.
دوستان یک چیز دیگه هم میخواستم بدونم بعضی از این سایت های دانلود در ایران این اپدیت کاسپرسکی را برای دانلود گذاشتن ولی وقتی که دانلود میکنی داخلش 3 تا پوشه است
1.اتو پچیز
2.فکر کنم اپدیت
3.نمیدونم یادم نیست
دوستان داخل پوشه اپدیت که میشی مانند اون فایلی که از کاسپراسکی میگیری نیست و فایل ها داخل پوشه های مختلفی هستند خوب این ها را چه جوری باید اپدیت کرد.
با تشکر

ورژن کاسپراسکای دوستت و خودت هر دو 7 هستند ؟ آپدیت های سایت کاسپر فقط مخصوص ورژن 7 هستند.
اگر از ورژن 7 استفاده کردی یک تصویر از بخش آپدیت بذار تا مشکلش رو ببینیم چی هست.

آپدیت کاسپراسکای هم شامل 3 پوشه هست. Auto patches که پچ های اصلاحی و بهبود دهنده اجزای خود انتی ویروس هستند. Bases که آخرین اطلاعات مربوط به ویروس ها و سایر تهدیدات هست و index که معرفی ورژن و نوع محصول هست. برای آپدیت دستی هم باید پوشه ای رو که هر 3 تای اینها در اون قرار گرفتند رو به کاسپر معرفی کرد.

baghozi
26-05-2009, 12:13
سلام دوستان

من kis 2009 را روی کامپیوتر یکی از دوستانم نصب کردم و فایلهای آپدیت خودم رو براش کپی کردم تا به صورت دستی به روزش کنم (تمام مراحل به روز رسانی دستی را هم درست انجام دادم) اما بعد از ری استارت سیستم تعدادی از ابزارهای برنامه غیرفعال شده و پیغام می ده که آنتی ویروس رو دوباره نصب کنم و برنامه هم به روز نشده.

می خواستم بدونم مشکل از کجاست؟

omid-p30
26-05-2009, 12:38
سلام دوستان

من kis 2009 را روی کامپیوتر یکی از دوستانم نصب کردم و فایلهای آپدیت خودم رو براش کپی کردم تا به صورت دستی به روزش کنم (تمام مراحل به روز رسانی دستی را هم درست انجام دادم) اما بعد از ری استارت سیستم تعدادی از ابزارهای برنامه غیرفعال شده و پیغام می ده که آنتی ویروس رو دوباره نصب کنم و برنامه هم به روز نشده.

روی سیستم دوستت آنتی ویروس یا برنامه امنیتی دیگه ای هم نصبه ؟ ورژن دقیق کاسپر خودت و دوستت چی هست ؟

اگر نصب و آپدیت رو یک جا انجام دادی ، کاسپر رو پاک و دوباره بدون آپدیت کردن نصب و ریستارت کن و ببین مشکلی هست یا نه. بعد آپدیتش کن و بگو بعد از نصب این مشکلات به وجود میاند یا بعد از آپدیت. بعد از غیر فعال شدن بعضی از اجزا هم یک بار کاسپر رو repair کن و ببین مشکل برطرف میشه یا نه. تاریخ آپدیت رو هم که روی آیکن کاسپر نشون داده میشه قبل و بعد از آپدیت بگو که هر کدوم مال جه زمانی هستند. اگر تونستی تصویری از صفحه اصلی و بخش آپدیت رو هم قرار بده.

hamilton
26-05-2009, 14:19
سلام دوستان

شما به چه صورت كاسپر را با فايلهاي خودتان آپديت كرديد؟آيا فايلها را در مسير خاصي كپي كرديد يا كار ديگري انجام داديد؟دقيقتر توضيح بفرماييد تا مكشل را با هم چك كنيم.

m.karami jam
28-05-2009, 08:56
سلام خشته نباشید ...
من تمام تنظیمات رو طبق چیزی که گفته شده بود انجام دادم و فعلا گزینه trial رو فعال کردم اما وقتی می خوام آپدیت کنم با اين ارور مواجه می شم :

Update : File or folder not found

من آدرس پوشه جدید برای آپدیتم رو تو يکی از درايو های دیگه ( غير از c ) دادم ...

کمکم کنيد :18:

mahyarSAMSUNG
28-05-2009, 11:43
آقا راست میگه منم با آپدیت آفلاین این برنامه مشکل دارم . البته آفلاینها رو وقتی از سایتی میگیرم و آفلاین آپدیدت می کنم مشکلی نیست ولی وقتی که خودم به مسیر آپدیتها میرم و از ریشه آپدیتها رو کپی میکنم و برای آپدیت مسیرش رو میدم آپدیت نمیشه و میگه فلان فایل رو پیدا نکردم !

مثلا آپدیت رو از این سایت میگیرم مشکلی نیست !

من آپدیتها رو از این مسیر کپی میکنم یعنی کل پوشه AVP8 رو کپی میکنم توی یه درایو جدا ولی وقتی آدرس این پوشه رو به برنامه میدم آپدیت نمیشه ! چند دقیقه پش هم به خیال این که آپدیت میشه کل این پوشه رو کپی کردم تا آنتی ویروس 2010 رو نصب کنم بعد خوشم نیومد دوباره 2009 رو نصب کردم آدرس همین پوشه رو به 2009 دادم ولی آپدیت نشد و تمام زحمات به باد رفت ! آیا به غیر از این مسیر چیز دیگه ای رو هم باید کپی کنم ؟

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8

منتظرم جواب هستم برای این مشکلم

hamilton
28-05-2009, 12:47
سلام خشته نباشید ...
من تمام تنظیمات رو طبق چیزی که گفته شده بود انجام دادم و فعلا گزینه trial رو فعال کردم اما وقتی می خوام آپدیت کنم با اين ارور مواجه می شم :

Update : File or folder not found

من آدرس پوشه جدید برای آپدیتم رو تو يکی از درايو های دیگه ( غير از c ) دادم ...

کمکم کنيد :18:

شما فايلهاي آپديت را از كجا تهيه كرديد؟از كدام نسخه و كدام محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟به چه صورت آپديت آفلاين را انجام ميديد؟

آقا راست میگه منم با آپدیت آفلاین این برنامه مشکل دارم . البته آفلاینها رو وقتی از سایتی میگیرم و آفلاین آپدیدت می کنم مشکلی نیست ولی وقتی که خودم به مسیر آپدیتها میرم و از ریشه آپدیتها رو کپی میکنم و برای آپدیت مسیرش رو میدم آپدیت نمیشه و میگه فلان فایل رو پیدا نکردم !

مثلا آپدیت رو از این سایت میگیرم مشکلی نیست !

من آپدیتها رو از این مسیر کپی میکنم یعنی کل پوشه AVP8 رو کپی میکنم توی یه درایو جدا ولی وقتی آدرس این پوشه رو به برنامه میدم آپدیت نمیشه ! چند دقیقه پش هم به خیال این که آپدیت میشه کل این پوشه رو کپی کردم تا آنتی ویروس 2010 رو نصب کنم بعد خوشم نیومد دوباره 2009 رو نصب کردم آدرس همین پوشه رو به 2009 دادم ولی آپدیت نشد و تمام زحمات به باد رفت ! آیا به غیر از این مسیر چیز دیگه ای رو هم باید کپی کنم ؟

منتظرم جواب هستم برای این مشکلم

براي آپديت آفلاين كاسپر به هيچ وجه نبايد از روش كپي كردن فايلها يا پوشه ها استفاده كرد چرا كه هم باعث آسيب رسيدن به خود كاسپر شده و هم عملا آپديتي هم صورت نميگيره.براي آپديت آفلاين به پست زير مراجعه نماييد:

نحوه آپدیت دستی نسخه های 7 و 8 محصولات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.karami jam
28-05-2009, 14:43
من آفلاين آپدیت نمی کنم ...
از نسخه kaspersky internet security 7.0.1.325 hsjthni ld ;kl ...
گزینه trial رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ... اما وقتی میزنم که آپدیت کنه با اون ارور مواجه میشم !

hamilton
28-05-2009, 15:58
من آفلاين آپدیت نمی کنم ...
از نسخه kaspersky internet security 7.0.1.325 hsjthni ld ;kl ...
گزینه trial رو فعال کردم و ازش دارم استفاده میکنم ... اما وقتی میزنم که آپدیت کنه با اون ارور مواجه میشم !

شما آنتي ويروس را در كدام درايو نصب كرديد؟

m.karami jam
28-05-2009, 16:07
در درايو c نصب کردم ...

zexin
29-05-2009, 09:51
سلام
ممنون میشم به این سوالها پاسخ بدین:

1. برای فول اسکن، کاسپرسکی با فایلهای dvd image مشکل داره و خیلی اسکن اونها رو طول میده، من میخواستم فولدرهایی که شامل این فایلها هستن رو اسکن نکنه، اما مثل اینکه همچین تنظیمی نداره. یعنی تنظیمی برای اینکه یک فولدر خاص رو اسکن نکنه، نداره؟

2. وقتی از برنامه های "فیل شکن" استفاده میکنیم، از یه پورت خاص استفاده میکنن، میشه کاسپر رو طوری تنظیم کرد که اون پورت خاص رو کنترل کنه؟ من فکر کنم توی این مسیر باید پورت رو دستی اضافه کرد: setting > network < monitored port

omid-p30
29-05-2009, 10:42
اضافه کردن فایل یا پوشه ها به بخش استثنایات اسکن کاسپراسکای

در تنظیمات کاسپر به بخش Threats and exlusions برید. settings مربوط به Exclusions رو بزنید و در پنجره ای که باز میشه در بخش exlusion rules دکمه add رو بزنید.

در پنجره بعدی قسمت object باید تیک خورده باشه. select object رو بزنید.

اینجا با استفاده از دکمه browse فایل یا فولدر مورد نظر رو اتخاب کنید.

حالا در پنجره تصویر قبلی دکمه any رو هم بزنید تا عبارت select componets ظاهر بشه . روی این عبارت کلیک کنید و در پنجره ای که باز میشه قسمت scan رو فعال و ok کنید.

حالا تمامی پنجره ها رو ok کنید.

baghozi
30-05-2009, 12:09
سلام دوستان

من kis 8 را برای یکی ازدوستانم نصب کردم و اپدیت های خودم رو به صورت دستی براش کپی کردم تا به روز بشه

(تمامی مراحل رو به درستی انجام دادم) اما پس از ری استارت سیستم بیشتر بخش های برنامه غیر فعال شده و

پیغام میده برنامه را دوباره نصب کنم !!!!

می خواستم بدونم مشکل ازچیه؟

اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم

hamilton
30-05-2009, 12:25
سلام دوستان

من kis 8 را برای یکی ازدوستانم نصب کردم و اپدیت های خودم رو به صورت دستی براش کپی کردم تا به روز بشه

(تمامی مراحل رو به درستی انجام دادم) اما پس از ری استارت سیستم بیشتر بخش های برنامه غیر فعال شده و

پیغام میده برنامه را دوباره نصب کنم !!!!

می خواستم بدونم مشکل ازچیه؟

اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم

براي آپديت دستي به هيچ وجه نبايد از روش كپي كردن فايلهاي آپديت در مسير نصب كاسپر يا جاهاي ديگه استفاده كرد.با انجام اينكار كلا آنتي ويروس از كار ميافته.روش آپديت دستي(آفلاين) در راهنماي پست اول اين تاپيك موجود ميباشه.

amirhosenpour
30-05-2009, 20:28
سلام دوستان کسی آخرین آپدیت کاسپر اسکای رو برای ورژن 8.0.0.506 به صورت آفلاین داره کامپیو ترم بدجوری بهم ریخته ویندوز ایکس پی لوگ ان نشده لوگ آف میشه فقط صدای لوگ ان و لوگ اف می شنوم فقط ویستا مونده که تو اون هم هر چی اسکن میکنم نمیتونه ویروس ها رو پاک کنه نوع ویروس هایی که پیدا می کنه اینان

Heur.Invader
Trojan-Droper.Win32.KGen.dbr

Type_Win32
Win32.backdoor

البته بعضی ها پاک میشن دیتا بیس کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی هم 2008-11-13 هستش مشکل اینجاست که آپدیت نمیشه بعد آپدیت با سریال مشکلی نداره فقط می نویسه

Not all components were updated

بعد هم مینویسه

Database is corrupted

و پروتکشن کاسپر خاموش مشه چند بار آپدیت کردم بلز همین شد حتی از طریق

updater_for_kis_8.0.0._454-506___v.3.1.0.6

اپدیت آفلاین کردم باز همون شد حالا از دوستان اگه کسی آپدیت سالم kis 8.0.0.506 داره لطف کنه برام یه جا آپلود کنه یا حداقل تا ویستا هم از دست نرفته یکی بگه چیکار کنم

Oracle_Eldorado
30-05-2009, 20:49
با سلام دوستان .
ببخشید خواستم ببینم ورژن 2009 فول هم اومده ؟
چون تو بعضی سایت ها دیدم که اسمش رو زدن .

راستی یه سئوال دیگه داشتم .
فرق بین این 2 تا چیه ؟

Kaspersky Internet Security
Kaspersky Antivirus Secutity

و همینطور بگید کدومش بهتره .
ممنون میشم .

zexin
30-05-2009, 22:59
omid_p30 عزیز بسیار ممنونم از راهنمایی کاملت.:10::11:

با سلام دوستان .

فرق بین این 2 تا چیه ؟

ممنون میشم .
کاسپرسکی 2009 یا همون ورژن 8 که خیلی وقته اومده و فول هم هست، اما یه ورژن جدید دراه میاد که هنوز بتاست.

internet security کامل ترین بسته امنیتی هست که شامل آنتی ویروس، فایروال و ... هست.
antivirus فقط آنتی ویروس هست و در کنارش باید خودتون فایروال و چیزهای دیگه نصب کنید.

واضح و آشکار است که internet security بهتر و کاملتره.:20:

siavash2death
30-05-2009, 23:08
با سلام دوستان .

فرق بین این 2 تا چیه ؟

ممنون میشم .

ورژن 8.0.454 و 8.0.506 آخرین ورژن های فول و فینال هستش؟اگه منظورتون ورژن 2010 هستش باید بگم نه!هنوز نیومده!
در مورد دوم گزینه دوم که گفتید نمی دونم سکیوریتیش دیگه چه صیغه ایه!به طور معمول هر آنتی ویروسی تقریبا دو نوع داره!یکی آنتی ویروس و دیگری اینترنت سکیوریتی!
در مورد اینکه کدومش بهتره باید بگم که بستگی به خود فرد کاربر داره!
از لحاظ امکانات مسلما اینترنت سکیوریتی خیلی بهتر و سر تر هستش!ولی از لحاظ استفاده همون طوری که گفتم بستگی به کاربر داره!شاید یه نفر فایروالی که در اینترنت سکیوریتی هستش و یکی از موارد تفاوت بین 2 نسخه آنتی ویروس اشاره شده هستش رو نپسنده و یا ضعیف و یا مزاحم بدونش و شاید بخواد از یه فایروال دیگه استفاده کنه.
پس از نسخه آنتی ویروس معمولی استفاده می کنه!
ولی نظر شخصی خودم این هستش که وقتی یه مجموعه تشکیل شده از آنتی ویروس - آنتی اسپایور و فایروال و همچنین آنتی اسپم از یه شرکت به نام معروف! اینترنت سکیوریتی ارائه می شه هماهنگی بیشتر و کاملتری داره تا اینکه برای هر عملکرد بخوای از یه برنامه مجزا استفاده کنی!
این بود کل نظرات من!!:27::11:

siavash2death
30-05-2009, 23:17
اگه می خوای مقایسه رو ببیینی به این آدرس برو:

و از تب های پایین روی گزینه compare کلیک کن!

omid-p30
30-05-2009, 23:50
سلام دوستان کسی آخرین آپدیت کاسپر اسکای رو برای ورژن 8.0.0.506 به صورت آفلاین داره کامپیو ترم بدجوری بهم ریخته ویندوز ایکس پی لوگ ان نشده لوگ آف میشه فقط صدای لوگ ان و لوگ اف می شنوم فقط ویستا مونده که تو اون هم هر چی اسکن میکنم نمیتونه ویروس ها رو پاک کنه نوع ویروس هایی که پیدا می کنه اینان

Heur.Invader
Trojan-Droper.Win32.KGen.dbr

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدType_Win32
Win32.backdoor

البته بعضی ها پاک میشن دیتا بیس کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی هم 2008-11-13 هستش مشکل اینجاست که آپدیت نمیشه بعد آپدیت با سریال مشکلی نداره فقط می نویسه

Not all components were updated

بعد هم مینویسه

Database is corrupted

و پروتکشن کاسپر خاموش مشه چند بار آپدیت کردم بلز همین شد حتی از طریق

updater_for_kis_8.0.0._454-506___v.3.1.0.6

اپدیت آفلاین کردم باز همون شد حالا از دوستان اگه کسی آپدیت سالم kis 8.0.0.506 داره لطف کنه برام یه جا آپلود کنه یا حداقل تا ویستا هم از دست نرفته یکی بگه چیکار کنم

در مورد ارور هایی که گفتی باید با فیلطر شکن آپدیت انجام بشه تا رفع بشند. در مورد آپدیت آفلاین هم یا فایل های آپدیت خراب هستند یا از روشی به غیر از روش پشتیبان گیری استفاده کردی. لینک زیر آپدیت ها رو تا 5 خرداد داره و برای آپدیت آفلاین طبق آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول عمل کن. در مورد ویروس ها هم باید به انجمن اورژانش سیستم های آلوده مراجعه کنی.

omid-p30
31-05-2009, 00:07
کاسپرسکی 2009 یا همون ورژن 8 که خیلی وقته اومده و فول هم هست، اما یه ورژن جدید دراه میاد که هنوز بتاست.

این توضیح رو اضافه کنم که ورژن 2010 از حالت بتا بودن در اومده و همونطور که در تاپیک دانلود کاسپراسکای لینک رو گذاشتم نسخه 9.0.0.459 TR و یا technical release هست که به معنای پایان یافتن مراحل آزمایشی و توسعه محصول هست. طی یکی دو ماه آینده و پس از طی مراحل تجاری و امور مربوط به بازاریابی ، ورژن 2010 رسما منتشر و یا anounce خواهد شد. بنابراین از آنجا که هنوز پچ های اصلاحی 9.0.0.459 برای رفع کامل باگ ها و ایرادات منتشر نشدند تا قبل از انتشار رسمی ورژن 2010 بهترین و با ثبات ترین ورژن همون 8.0.0.506 ورژن 2009 هست.

mehdiiii
31-05-2009, 01:59
سلام من نسخه آخر سکوریتی رو دانلود کردم میخواستم ببینم حجم کل آپدیتش چقدره .همینطور میخواستم بدونم راهی نداره که تا اون قسمتی رو که دانلود کردیم(مثلا60% در صورت قطع شدن) از ادامه اون دانلود بشه .چون من 13 مگ آپتدیت کردم اما اینترنت قطع شد بعد که دوباره خواستم دانلود کنم از اول شروع شد.شرمنده اگه سوال تکراریه

omid-p30
31-05-2009, 07:40
سلام من نسخه آخر سکوریتی رو دانلود کردم میخواستم ببینم حجم کل آپدیتش چقدره .همینطور میخواستم بدونم راهی نداره که تا اون قسمتی رو که دانلود کردیم(مثلا60% در صورت قطع شدن) از ادامه اون دانلود بشه .چون من 13 مگ آپتدیت کردم اما اینترنت قطع شد بعد که دوباره خواستم دانلود کنم از اول شروع شد.شرمنده اگه سوال تکراریه

برای 8.0.0.506 فکر میکنم کاسپر حول و حوش 25 مگ دانلود برا آپدیت اولیه داشته باشه. اون 60 درصد هم که آپدیت کردی به صورت ذخیره در یک temporary folder وجود داره و در آپدیت بعدی از هر چقدر که امکانش باشه از این آپدیت ها استفاده میشه و دوباره اونها رو دانلود نمیکنه.

بی باک بی بال
31-05-2009, 08:58
بین محصولات Kaspersky کدام بهتر است

omid-p30
31-05-2009, 09:19
بین محصولات Kaspersky کدام بهتر است

Kaspersky Internet Security 8.0.0.506

اینترنت سکوریتی علاوه بر داشتن آنتی ویروس ،فایروال عالی و دیگر اجزای قدرتمندی رو داره که به طور هماهنگ با هم عمل میکنند. آخرین ورژن هم 2009 هست و آخرین نسخه 8.0.0.506 که در واقع دومین پچ اصلاحی

از نوع critical fix برای ورژن 2009 به شمار میاد.

mrmostafa
31-05-2009, 17:11
آقا تو آموزش كسپر اينترنت سكوريتي اين ها رو توضيح نداده بود :

اينجا من 2 تا تيك رو برداشتم

چرا Fix it من اينجوريه ميزنم يه سري چيز مياره سردر نميارم چيكار كنم؟؟؟؟

اين خطا براي چيه:

هنگام نصب اومد البته اينترنت اكسپلولر هم باز بود هنگ كرد

omid-p30
31-05-2009, 17:53
آقا تو آموزش كسپر اينترنت سكوريتي اين ها رو توضيح نداده بود :

تصویر اول : اگر automatic mode رو انتخاب کنید تمام تصمیمات رو کاسپر خودش به طور اتوماتیک اعمال میکنه و هیچ پیغامی نمیده و اگر interactive mode رو انتخاب کنید کاسپر بدون اجازه شما اقدام به هیچ کاری نمیکنه و در تمامی موارد با نشون دادن پیغامی از کاربر سوال میکنه که چه کار باید بکنه . البته در این حالت گزینه پیشنهادی خودش رو

هم با عبارت recommended مشخص میکنه. ضمنا حالتی که در اینجا انتخاب میکنیم ثابت نیست و اگر بخواهیم بعد از نصب هم میشه از حالت automatic به interactive و یا بالعکس تغییر حالت داد.

تصویر دوم : برای تامین امنیت بیشتر other programs رو هم در کنار بقیه موارد تیک دار کنید تا کاسپر به نسبت به سایر برنامه های مخرب احتمالی از انواع مختلف حساسیت نشون بده.

تصویر سوم : این قسمت رو هم طبق پیش فرض رها کنید.disable dns caching تیک خورده باشه تا یکی از راه های نفوذ هکر ها به سیستم قطع بشه. و مورد بعدی هم که ثبت گزارشات غیر مهم هست و نیازی به فعال بودنش نیست.

تصویر چهارم : میتونید هر دو تیک رو بردارید . مربوط به این هست که گزارش کار کاسپر در مواقع مختلف به لابراتوار کاسپراسکای ارسال بشه تا بتونند برای پیشرفت محصول در ورژن های بعد ازاینها استفاده کنند که خب با توجه به سرعت پایین نت ایران نیازی به این کار نیست.

تصویر آخر : این خطا یکی از رایج ترین خطاهای ویندوزه و ربطی به کاسپر نداره و برای خیلی ها هم پیش میاد. برای رفعش باید یک سری آپدیت های ویندوز رو نصب کرد که جوابش قبلا در تاپیک مشکلات ویندوز در پست زیر داده شده ، اگر باز مشکلی بود همونجا سوال کنید. البته خود من با نصب سرویس پک 3 ویندوز این مشکل رو رفع کردم.

در مورد خطای fix it مورد اول میگه بعد از آپدیتی که انجام دادی باید سیستم restart بشه. restart کن بعد اگر موارد دوم و سوم همچنان باقی بودند بگو تا ببینیم مشکل از کجاست. مورد چهارم هم داره یاد آوری میکنه که داری از کلید یک ماهه استفاده میکنی که خب مهم نیست، hide messege رو بزن تا پیام مخفی بشه.

omid-p30
01-06-2009, 20:06
امروز به مطلبی برخوردم که برا خودم یک مقدار جالب بود و اون هم اینکه از ورژن 7 فقط تا پایان سال 2009 یعنی 6 ماه دیگه پشتیبانی میشه و بعد از اون ورژن 7 هم مثل 6 از رده خارج میشه .

Hammer
02-06-2009, 08:33
خیلی ممنون از معرفی این برنامه

baghozi
02-06-2009, 11:45
براي آپديت دستي به هيچ وجه نبايد از روش كپي كردن فايلهاي آپديت در مسير نصب كاسپر يا جاهاي ديگه استفاده كرد.با انجام اينكار كلا آنتي ويروس از كار ميافته.روش آپديت دستي(آفلاين) در راهنماي پست اول اين تاپيك موجود ميباشه.

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون

من دقیقا از روشی که گفتید عمل کردم اما بازهم مشکلم حل نشد

hamilton
02-06-2009, 12:33
دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون

من دقیقا از روشی که گفتید عمل کردم اما بازهم مشکلم حل نشد

اگر طبق راهنماي مصور كه لينك آن در پست اول وجود داره عمل كنيد به هيچ وجه نبايد مشكلي در زمينه آپديت وجود داشته باشه.من شخصا روي سيستمهاي متعددي تست كردم و مشكلي نداشت.
شما آپديتها را در سيستم خود از كدام مسير جمع آوري ميكنيد تا براي آپديت در سيستمهاي ديگه استفاده كنيد؟
ورژن KIS8 سيستم شما و سيستم دوست شما دقيقا چنده؟

zigma94
03-06-2009, 06:32
واقعا به نظرم کسپرسکی آنتی ویروس مزخرفیه
هر هفته مجبورم که به پوشه زیر برم:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data
و فایلهایی با پسوند tmp رو پاک کنم تا درایو c لبریز نشه.
اما با اینکه تمام tmp ها رو در آدرس گفته شده پاک کردم ولی باز هم حجم پوشه Kaspersky Lab در آدرس زیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
حجمش به 1250 مگابایت رسیده.
وقتی وارد پوشه Kaspersky Lab میشم ، یک سری فایل با پسوند dmp وجود داره و یک پوشه به نام AVP8 که داخلش یک سری پوشه دیگه وجود داره.
پوشهAVP8 با تمام محتویات داخلش روی هم 100 مگابایت اشغال کرده و تمام مشکل من با اون سری از فایلهاست که پسوند dmp دارند.
اگه راه حلی وجود داره ، لطفا بفرمایید.
USAEBRAHIMSAT
03-06-2009, 11:22
با سلام
چرا من وقتی می خوام یه چیزی رو نصب کنم آنتی ویروس اون رو آنالیز می کنه و بعد از مدتی فایل setup شروع به نصب می کنه؟
این قابلیت رو چطوری میشه از کار انداخت ( چون خیلی برام وقت گیره )

با تشکر

omid-p30
03-06-2009, 11:55
با سلام
چرا من وقتی می خوام یه چیزی رو نصب کنم آنتی ویروس اون رو آنالیز می کنه و بعد از مدتی فایل setup شروع به نصب می کنه؟
این قابلیت رو چطوری میشه از کار انداخت ( چون خیلی برام وقت گیره )

با تشکر

به خاطر به کارگیری تکنولوژی پیش رفته HIPS یا آنالیز رفتاری بر پایه هوش مصنوعی در ورژن 2009 کاسپراسکای هست که برنامه ها قبل از نصب و اجرا آنالیز میشند تا بسته به میزان خطرات احتمالی ، محدودیت هایی برای برنامه هنگام اجرا اعمال بشه تا در صورت آلوده شدن یا بودن به مخرب ها ، فضای لازم برای انجام تغییرات توسط مخرب ها در سیستم به برنامه داده نشه.

در ورژن 8 راهی برای غیر فعال کردن این آنالیز اولیه نیست و کاری نمیشه کرد. اما به نظر میاد متخصصین لابراتوار کاسپراسکای متوجه این قضیه شدند و در ورژن تازه متولد شده 2010 که کمتر از یکی دو ماه هم به انتشار رسمی اون مونده امکان مدیریت بیشتری فراهم اومده و مثلا میشه حداکثر زمان برای آنالیز اولیه رو به دلخواه تعیین کرد و یا اصلا آنالیز نشه و برنامه ها مستقیما به گروهی که شامل محدودیت میشه برند و بعدا کاربر میتونه محدودیت ها رو با انتقال برنامه به گروه بالاتر برداره.

baghozi
03-06-2009, 16:46
اگر طبق راهنماي مصور كه لينك آن در پست اول وجود داره عمل كنيد به هيچ وجه نبايد مشكلي در زمينه آپديت وجود داشته باشه.من شخصا روي سيستمهاي متعددي تست كردم و مشكلي نداشت.
شما آپديتها را در سيستم خود از كدام مسير جمع آوري ميكنيد تا براي آپديت در سيستمهاي ديگه استفاده كنيد؟
ورژن KIS8 سيستم شما و سيستم دوست شما دقيقا چنده؟

دوست عزیز من پوشه Update distribution رو از مسیر زیر :

برمی دارم و ورژن هر دو برنامه هم 8.0.0.454 هست

zigma94
04-06-2009, 04:44
واقعا به نظرم کسپرسکی آنتی ویروس مزخرفیه
هر هفته مجبورم که به پوشه زیر برم:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data
و فایلهایی با پسوند tmp رو پاک کنم تا درایو c لبریز نشه.
اما با اینکه تمام tmp ها رو در آدرس گفته شده پاک کردم ولی باز هم حجم پوشه Kaspersky Lab در آدرس زیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
حجمش به 1250 مگابایت رسیده.
وقتی وارد پوشه Kaspersky Lab میشم ، یک سری فایل با پسوند dmp وجود داره و یک پوشه به نام AVP8 که داخلش یک سری پوشه دیگه وجود داره.
پوشهAVP8 با تمام محتویات داخلش روی هم 100 مگابایت اشغال کرده و تمام مشکل من با اون سری از فایلهاست که پسوند dmp دارند.
اگه راه حلی وجود داره ، لطفا بفرمایید.

لطفا اگه کسی میدونه راهمایی کنه که باید با ون فایلهای پسوند DMP (در آدرس گفته شده) چیکار کنم؟ (درایو C به خاطر اونها داره سرریز میشه)

hamilton
04-06-2009, 07:20

شما بايد يك مسير جداگانه براي جمع آوري آپديتها در تنظيمات كاسپر اعمال كنيد تا از آن آپديتها براي آپديت آفلاين كاسپر در ساير سيستمها بتونيد استفاده كنيد.پوشه آپديت بايد حاوي 3 فولدر به نامهاي AutoPatches و bases و index باشه تا عمليات آپديت بدرستي انجام بگيره.در غير اينصورت به ساختار كاسپر آسيب رسانده ميشه.

لطفا اگه کسی میدونه راهمایی کنه که باید با ون فایلهای پسوند DMP (در آدرس گفته شده) چیکار کنم؟ (درایو C به خاطر اونها داره سرریز میشه)

اگر صبر كنيد من اين موضوع را دقيق بررسي كنم و خدمت شما پاسخ بدم.

Hammer
04-06-2009, 11:28
شما بايد يك مسير جداگانه براي جمع آوري آپديتها در تنظيمات كاسپر اعمال كنيد تا از آن آپديتها براي آپديت آفلاين كاسپر در ساير سيستمها بتونيد استفاده كنيد.پوشه آپديت بايد حاوي 3 فولدر به نامهاي AutoPatches و bases و index باشه تا عمليات آپديت بدرستي انجام بگيره.در غير اينصورت به ساختار كاسپر آسيب رسانده ميشه.

اگر صبر كنيد من اين موضوع را دقيق بررسي كنم و خدمت شما پاسخ بدم.

منم نیاز دارم . یواش یواش می خوام برم سراغ NOD از دست ای فایلها

T I G E R
04-06-2009, 14:46
وجود فایلهای dmp یعنی اینکه برنامه کرش میکنه
برای حل مشکل شما باید مشخص کنید چه موقع کرش پیش میاد ... موقع آپدیت ؟ یا مواقع دیگه ؟
همچینین گزارش GSI کسپرسکی رو همه تهیه کنید

T I G E R
04-06-2009, 14:55

دوست عزیز برای آپدیت آفلاین باید پوشه زیر را بردارید و پس از نصب مجدد پوشه مزبور رو به عنوان سرور معرفی کنید

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

البته استفاده از پوشه ذخیره ساز آپدیت ها گزینه مناسب تری هستش. در ضمن برای آپدیت افلاین باید ورژن های کسپرسکی دقیقا یکی باشد

hamilton
04-06-2009, 17:31
دوستاني كه قصد دارند آپديتهاي كاسپر را جمع كنند (بصورت اتوماتيك) و در سيستمهاي ديگر استفاده كنند يا در هنگام نصب سيستم جديد براي خود استفاده كنند بايد تنظيماتي را در كاسپر اعمال كنند تا در هنگام آپديت كاسپر يك كپي از فايلهاي آپديت در مسير ديگري كه شما مشخص ميكنيد ذخيره بشوند.توصيه اكيد ميشه اين مسير ذخيره سازي آپديت در مسيري غير از مسير نصب ويندوز باشه تا در صورت بروز مشكل براي سيستم فرد به آپديتها آسيبي وارد نشه.دوستان ميتوانند مطابق تصوير زير وارد Settings در بخش Update شده و تنظيمات را مطابق تصوير زير انجام دهند:

zigma94
04-06-2009, 23:15
وجود فایلهای dmp یعنی اینکه برنامه کرش میکنه
برای حل مشکل شما باید مشخص کنید چه موقع کرش پیش میاد ... موقع آپدیت ؟ یا مواقع دیگه ؟
همچینین گزارش GSI کسپرسکی رو همه تهیه کنید

البته من بعد از نصب ویندوز جدید،اصلا کسپر رو آپدیت نکردم
ولی با این تفاسیر ، راه حل چیه؟ اگه DMPها رو توی آدر سی که قبلا گفتم پاک کنم مشکلی پیش میاد؟

mhv_kntu
05-06-2009, 04:50
آپدیت به صورت آنلاین این آنتی ویروس چه شکلیه ؟ هر موقع آنلاین آپدیت می کنم یه چیزایی نشون میده ولی عدد database تغییر نمی کنه !؟ فکر کنم یه جای کارم اشتباه و راه درست رو بلد نیستم و مجبورم دستی آپدیت کنم. ورژنش هم مال 2007 هست!
من همش دارم اون فایل 50 مگی کلی رو هر جند هفته دانلود می کنم و دیگه حوصلم سر رفت از این کار!؟

omid-p30
05-06-2009, 07:32
آپدیت به صورت آنلاین این آنتی ویروس چه شکلیه ؟ هر موقع آنلاین آپدیت می کنم یه چیزایی نشون میده ولی عدد database تغییر نمی کنه !؟ فکر کنم یه جای کارم اشتباه و راه درست رو بلد نیستم و مجبورم دستی آپدیت کنم. ورژنش هم مال 2007 هست!
من همش دارم اون فایل 50 مگی کلی رو هر جند هفته دانلود می کنم و دیگه حوصلم سر رفت از این کار!؟

ورژن رو درست نفهمیدم، 2007 نداریم. ورژن 6 داشتیم که از رده خارج شد. حالا ورژن 7 داریم و ورژن 8 که بهش 2009 هم میگند.

اگر منظورت همون ورژن 7 بوده ،یک تصویر از بخش آپدیت بگذار تا ارورش رو ببینیم چی هست.نسخه دقیق ورژن رو هم بگو.

hamilton
05-06-2009, 08:12
البته من بعد از نصب ویندوز جدید،اصلا کسپر رو آپدیت نکردم
ولی با این تفاسیر ، راه حل چیه؟ اگه DMPها رو توی آدر سی که قبلا گفتم پاک کنم مشکلی پیش میاد؟

ظاهرا اين فايلهاي .dmp در هنگام Crash كردن برنامه ايجاد ميشوند و براي حل مشكلات برنامه توسط سازندگان آن مورد استفاده قرار ميگيرند. پاك كردن اين فايلها مشكلي براي كاسپر ايجاد نميكنه.

Hitman-Group
05-06-2009, 10:01
با سلام دوستان
ببخشید من هر دفعه که فایل های اپدیت را از سایت کاسپراکی دانلود میکنم تا 6 در صد میرود و می گویید
database obsuled
فکر کنم اینطوری نوشته بود یعنی کلمات ابسولید را اشتباه نوشته باشم
خوب باید حالا چکار کرد
در ضمن دوستان من یک فایل زیپ اپدیت از یک سایت دانلود کردم که درونش چنین پوشه هایی است
base
Autopatch
و یکی دیگه که یادم نیست اگر میشه مشکلات من را حل کنید و نگویید برویید یک جای دیگه پس بدید همین جا جواب را بدهید.
با تشکر

omid-p30
05-06-2009, 10:28
با سلام دوستان
ببخشید من هر دفعه که فایل های اپدیت را از سایت کاسپراکی دانلود میکنم تا 6 در صد میرود و می گویید
database obsuled
فکر کنم اینطوری نوشته بود یعنی کلمات ابسولید را اشتباه نوشته باشم
خوب باید حالا چکار کرد
در ضمن دوستان من یک فایل زیپ اپدیت از یک سایت دانلود کردم که درونش چنین پوشه هایی است
base
Autopatch
و یکی دیگه که یادم نیست اگر میشه مشکلات من را حل کنید و نگویید برویید یک جای دیگه پس بدید همین جا جواب را بدهید.
با تشکر

ورژن رو نگفتی ، اگر ورژنت 8 هست آپدیت های سایت کاسپراسکای فقط مخصوص ورژن 7 هستند و به 8 نمیخورند.
همینطور برای ورژن 7 هم 3 نوع فایل روزانه، هفتگی و کل مجموعه آپدیت هاست که باید دقت کنی مجموعه کلی رو دانلود کنی. ضمنا برای آپدیت دستی هم فقط باید طبق آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول عمل کرد.

اگر موارد بالا رو برای ورژن 7 رعایت کردی یک تصویر از بخش آپدیت قرار بده تا ببینیم ارورش چی هست.

همونطور که چند صفحه قبل در جواب همین سوالت توضیح دادم : آپدیت کاسپراسکای هم شامل 3 پوشه هست. Auto patches که پچ های اصلاحی و بهبود دهنده اجزای خود انتی ویروس هستند. Bases که آخرین اطلاعات مربوط به ویروس ها و سایر تهدیدات هست و index که معرفی ورژن و نوع محصول هست. برای آپدیت دستی هم باید پوشه ای رو که هر 3 تای اینها در اون قرار گرفتند رو به کاسپر معرفی کرد. __________________

mhv_kntu
05-06-2009, 18:00
این عکس مربوط به ورژن:
واین هم مربوط به آپدیت:

ارور خاصی نمیده ولی آپدیت هم نمیشه؟ و data base اون روی همون عددی که تو تصویر هست ثابت می مونه تا اینکه من دستی آپ کنم.

h_radnoosh
05-06-2009, 19:44
Infected: Trojan program Trojan-GameThief.Win32.Magania.avys K:\gi2ky.exe 106.3 KB

سلام این ویروس را کاسپر راحت میگیره ولی اگه ویروس رو دستگاه باشه نمیداره کاسپر آپدیت شه تا بگیرش یه removal میخام که این ویروس از بین بره سپس کاسپر آپدیت شه چه کار کنم/
ضمنا به جز این ویروس یه سری دیگه نمیداره کسپر آپدیت شه این ویروسا رو چه جوری بگیریم؟

hsj110
06-06-2009, 00:12
Infected: Trojan program Trojan-GameThief.Win32.Magania.avys K:\gi2ky.exe 106.3 KB

سلام این ویروس را کاسپر راحت میگیره ولی اگه ویروس رو دستگاه باشه نمیداره کاسپر آپدیت شه تا بگیرش یه removal میخام که این ویروس از بین بره سپس کاسپر آپدیت شه چه کار کنم/
ضمنا به جز این ویروس یه سری دیگه نمیداره کسپر آپدیت شه این ویروسا رو چه جوری بگیریم؟

سلام

یه سری به تاپیک ناد32 بزن و NOD32 On-Demand Scanner رو دانلود کن فکر کنم کارتو راه بندازه

:10:

hamilton
06-06-2009, 08:09
ارور خاصی نمیده ولی آپدیت هم نمیشه؟ و data base اون روی همون عددی که تو تصویر هست ثابت می مونه تا اینکه من دستی آپ کنم.

با توجه به اينكه اشاره كرديد كه آپديت را بصورت دستي انجام ميديد آيا پس از انجام آپديت دستي اقدام به تغيير سرور آپديت به حالت قبل ميكنيد؟چون در حالت پيش فرض سرور آپديت از طريق اينترنت و سرورهاي كاسپر ميباشه و وقتي كه در حالت آپديت دستي قرار بگيره اين تنظيم عملا بهم ميخوره.
در صورت امكان تصويري از بخش تنظيمات آپديت قرار دهيد.

hsj110
07-06-2009, 18:14
سلام

میخواستم بدونم چهطوری میشه تو کسپر یک پورت رو بلاک کرد .( مثلا پورت 135 )

قبلا ممنونم :10:

aaaammmm87
07-06-2009, 23:33
کرک 2010
v 9.0.0.318

web2003
08-06-2009, 08:33
با سلام
دوستان كسي براي kav 2010 سريال يا كرك يا key نداره ؟

omid-p30
08-06-2009, 08:40
کرک 2010
v 9.0.0.318

با سلام
دوستان كسي براي kav 2010 سريال يا كرك يا key نداره ؟

درخواست ها و موارد مربوط به کرک و سریال فقط در تاپیک کرک و سریال کاسپراسکای مطرح میشند. ضمنا 9.0.0.318 جزو اولین نسخه های آزمایشی 2010 بوده و مناسب نیست . از 9.0.0.459 استفاده کنید.

mehdiiii
09-06-2009, 23:12
سلام من یه سوال داشتم و یه مشکل ...قبلا روی سیستم من زون آلارم و کاسپر نصب بود بعد از این که شنیدم که اینها به هم ناسازگاری دارند رفتم سکوریتی کاسپر رو نصب کردم اما سوال من اینه که چرا بر خلاف زون آلارم که هر چند دقیقه یک بار یه نتورک اتک رو بلاک میکرد سکوریتی کاسپر هیچی رو ثبت نمیکنه و نشون نمیده و مشکل من هم اینه یکی از دوستان گفت آپدیت اولیه کاسپر حدود 25 مگ است من هم حدود 33 مگ آپدیت کردم وقتی تموم شد و کامپیوترو ریست کردم ارور میده که دیتابیس خراب شده و کلا از کار میافته که مجبور شدم از اول نصبش کنم میخواستم ببینم راه حل این دو تا موضوع چیه مرسی