PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44

omid-p30
05-01-2012, 20:45
ببینید طبق اون لینکی که گذاشتید من دو تا فولدر رو به لیست سفید اضافه کردم و اپلای کردم و تیک include subfolder رو هم زدم.
پس دیگه محتویات اون تا دوفولدر نباید اسکن بشن یا اگر شدن نباید پاک بشن دیگه؟
در اینجا منظورم فولدر خود نرم افزار و کرک نرم افزار نارسیس هست که توی فولدر کرکش که به لیست سفید اضافه کرده بودم کرک رو کپی کردم ولی پاکش کرد!
و چند تا از فایل های خود نرم افزار رو بعد از کرک پاک کرد که باعث شد نرم افزار از کار بیفته و مجبور باشم دوباره نصبش کنم.
طبق اون پست، فولدر نصب برنامه و یا حاوی کرک اسکن نمیشند، اما هنگام اجرای برنامه و یا کرک با گارد فعال کاسپر مواجه میشند، که برای اضافه کردن فایل های اجرایی به لیست سفید هم، اون پستم رو ویرایش کردم و روشش رو گفتم.

ضمنا بعد از تعیین لیست سفید برای فولدر هایی تعیین شده، اگر کرک رو از اون پوشه به جای دیگه منتقل کنید طبیعتا دوباره مشمول اسکن قرار میگیره.

Golbarg01
06-01-2012, 13:12
طبق اون پست، فولدر نصب برنامه و یا حاوی کرک اسکن نمیشند، اما هنگام اجرای برنامه و یا کرک با گارد فعال کاسپر مواجه میشند، که برای اضافه کردن فایل های اجرایی به لیست سفید هم، اون پستم رو ویرایش کردم و روشش رو گفتم.

ضمنا بعد از تعیین لیست سفید برای فولدر هایی تعیین شده، اگر کرک رو از اون پوشه به جای دیگه منتقل کنید طبیعتا دوباره مشمول اسکن قرار میگیره.

البته فکر کنم در قسمت تراست زون نباید تیک گزینه threats type رو بزنیم چون من یه بار دیگه هم پوشه کرک و هم پوشه محل نصب برنامه رو به قسمت تراست زون اضافه کردم ولی این بار فقط گزینه object رو تیک زدم و برنامه و کرکش رو نصب کردم و دیگه انتی ویروس عکس العملی نشون نداد.
و دیگه نیازی به اعمال عکس چهارم و پنجم که گذاشتید نشد.هر چند اون موارد رو هم انجام دادم ولی باز درست نشده بود و فقط با برداشتن تیک threats type مشکل حل شد.

در مورد کند شدن سیستم هم ورژن های قبلی کسپر هم همینطورین؟چون سیستم من هم نسبتا قدیمی هست و رم و سی پی یوم پایینه.قبلا ناد 4 داشتم زیاد سرعت عملکرد سیستمو پایین نمیاورد.به نظرتون اگر همون ناد یا یک انتی ویروس دیگه نصب کنم از این لحاظ بهتر نباشه؟

omid-p30
06-01-2012, 13:47
البته فکر کنم در قسمت تراست زون نباید تیک گزینه threats type رو بزنیم چون من یه بار دیگه هم پوشه کرک و هم پوشه محل نصب برنامه رو به قسمت تراست زون اضافه کردم ولی این بار فقط گزینه object رو تیک زدم و برنامه و کرکش رو نصب کردم و دیگه انتی ویروس عکس العملی نشون نداد.
و دیگه نیازی به اعمال عکس چهارم و پنجم که گذاشتید نشد.هر چند اون موارد رو هم انجام دادم ولی باز درست نشده بود و فقط با برداشتن تیک threats type مشکل حل شد.

در مورد کند شدن سیستم هم ورژن های قبلی کسپر هم همینطورین؟چون سیستم من هم نسبتا قدیمی هست و رم و سی پی یوم پایینه.قبلا ناد 4 داشتم زیاد سرعت عملکرد سیستمو پایین نمیاورد.به نظرتون اگر همون ناد یا یک انتی ویروس دیگه نصب کنم از این لحاظ بهتر نباشه؟
بله، در اون پست نوشته بودم که فقط گزینه Object رو تیک دار کنید. به فقطش دقت نکرده بودید ظاهرا.

ورژن های جدید کاسپر همیشه سبک تر از قبل هستند و اگر قصد استفاده از کاسپر رو دارید فقط از ورژن آخر استفاده کنید.

بله محصولاتی مثل ناد، آواست، نورتون و آویرا سبک تر از کاسپر هستند.

S0R3N4
07-01-2012, 01:53
دوستان
میخوام دسترسی دیکشنری babylon رو به اینترنت کاملا بلوک کنم...چکار باید کرد؟؟
راستی...
چرا فایروال کسپر موقع اتصال هیچ نرم افزاری به اینترنت از من اجازه نمیگره؟؟چکار کنم که از من برای دسترستی هر نرم افزاری به اینترنت اجازه بخواد؟؟

SevenCity
07-01-2012, 04:49
برای استفاده از فقط kav اینو:
Kaspersky Anti-Virus 2012 12.0.0.374 Final
باید نصب کنم؟

ArashMiniStar
07-01-2012, 11:18
دوستان
راستی...
چرا فایروال کسپر موقع اتصال هیچ نرم افزاری به اینترنت از من اجازه نمیگره؟؟چکار کنم که از من برای دسترستی هر نرم افزاری به اینترنت اجازه بخواد؟؟
من الان کاسپرسکی ندارم.ولی از تو قسمت Application Control فایل (ها) ی مربوط به بابیلون رو پیدا کنید و از یک قسمتی که داره براش تعیین کنید که هر وقت خواست وصل بشه بلاک کنه یا ازتون سوال کنه.شرمنده که نمیتونم کامل توضیح بدم.:20:

Karkas20
07-01-2012, 11:55
دوستان
راستی...

خب این برمیگرده به قسمت تنظیمات پروتکشن

سربرگ PROTECTION GENERAL

تو تنظیماتش یه گزینه داره که زیرش نوشته NO DELETE SUSP

اون تیکا بردار / ازت سوال میکنه ردیف:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیکه

SELECTE action automatically

را بر دار / ردیف میشه کارت

فایروالتا با زدن این ]چند تا تیک امن تر بکن

این پست هم یه نیگا بندازی / بد نیست !

تنظیمات بهینه کسپرسکی (برای نسخه اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
07-01-2012, 12:05
برای استفاده از فقط kav اینو:
Kaspersky Anti-Virus 2012 12.0.0.374 Final
باید نصب کنم؟
بله، برای نصب نسخه آنتی ویروس که بدون فایروال هست همین رو نصب کنید.

E Z I O
10-01-2012, 14:50
دوستان چند وقتیه وقتی ویندوزم بالا میاد کسپر این پیغام را میده باید چی کار کنم؟

Lamanta
10-01-2012, 18:16
سلام بچه ها
کسپر من امروز خود به خود قرمز شد
این پیغام ها رو میزنم هرچی هم میزنم این گزینه ها رو درست نمیشه :
Enable رو میزنم درست نمیشه....چیکار کنم ؟

ArashMiniStar
10-01-2012, 19:06
سلام بچه ها
کسپر من امروز خود به خود قرمز شد
این پیغام ها رو میزنم هرچی هم میزنم این گزینه ها رو درست نمیشه :
Enable رو میزنم درست نمیشه....چیکار کنم ؟
خوب دوباره از روی فایل ستاپش نصب دوباره یا Repair کردید ببینید حل میشه یا نه؟

Lamanta
10-01-2012, 20:57
خوب دوباره از روی فایل ستاپش نصب دوباره یا Repair کردید ببینید حل میشه یا نه؟

مشکلش خود به خود حل شد....ممنونم....:11:

omid-p30
10-01-2012, 22:55
دوستان چند وقتیه وقتی ویندوزم بالا میاد کسپر این پیغام را میده باید چی کار کنم؟

گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو قرار بدید تا شاید علت مشکل مشخص بشه.

bia4beat
11-01-2012, 23:41
سلام كسپر ن اين پيغام رو ميده databases out of date
فايل ابديتشم را تازه كرفتم و نصب كردم

omid-p30
11-01-2012, 23:49
سلام كسپر ن اين پيغام رو ميده databases out of date
فايل ابديتشم را تازه كرفتم و نصب كردم

پیغام زرد رنگ هست و اعلام آپدیت نبودن کاسپر برای یک و یا چند روز هست. یک آپدیت آنلاین انجام بدید تا به تاریخ امروز در بیاد.

تاریخ سیستم رو هم چک کنید که درسته باشه.

bia4beat
12-01-2012, 00:06
ممنون پس با اين اوساف اگر اپديت افلان هم بكنم اين مشكل را دارد .

omid-p30
12-01-2012, 00:16
ممنون پس با اين اوساف اگر اپديت افلان هم بكنم اين مشكل را دارد .
خب آپدیت آفلاینی که دانلود کردید مربوط به چه تاریخی بوده ؟ مال امروز که احتمالا نبوده ؟

شما با نگه داشتن ماوس، روی آیکون کاسپر ببینید تاریخ دیتابیس مربوط به چه زمانی هست ؟ کاسپر 24 ساعت از آخرین آپدیتش هم که بگذره، پیغام زرد رنگ آپدیت نبودنش رو میده. بعد از 5 یا 7 روز، پیغام قرمز رنگ.

hadifarsi_1976
12-01-2012, 15:58
باسلام
چند روزی از دوره یک ماهه ای که نصب کرده بودم بیشتر باقی نمانده ظاهراَ باید اول license قبلی رو پاک کنم و بعد license جدید رو نصب کنم در زمینه من رو راهنمایی کنید.

omid-p30
12-01-2012, 16:00
باسلام
چند روزی از دوره یک ماهه ای که نصب کرده بودم بیشتر باقی نمانده ظاهراَ باید اول license قبلی رو پاک کنم و بعد license جدید رو نصب کنم در زمینه من رو راهنمایی کنید.
روش فعالسازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIR.KIK
12-01-2012, 16:26
باسلام
با این روش میتونی 30 روز دیگه فعالش کنی
تریال ریست کسپرسکای 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
12-01-2012, 23:34
Kaspersky Lab Wins Product of the Year in AV-Comparatives’ Annual Awards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fabout%2Fnews%2Fproduct%2F2012%2FKaspersky_Lab_Pr oduct_of_the_Year_AV-Comparatives)

Karkas20
13-01-2012, 08:07
اساتید اهل فن به اینجا هم سر بزنید ثواب داره
ترکیب ایده آل امنیتی و بهینه سازی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چون افراد توانمندی تو این تاپیک هستن جسارت کردم این درخواستو داشتم تا از نظراتشون استفاده شه
مرسی

دوست عزیز ، این پست شما در همه تایپیک ها هست و به عنوان اسپم شناخته میشود.

تایپیک مخصوص برای اینگونه سوالات وجود دارد !!!

hadifarsi_1976
13-01-2012, 11:01
باسلام
با تشکر از راهنمایی شما عزیزان، موفق شدم license جدید رو نصب کنم ولی این هم 91 روزه بود و60 روز دیگر اعتبارش تمام میشود. آیا کلید با اعتبار شش ماهه یا یک ساله هم داریم و در ضمن درباره این آپدیت offline هم برایم توضیح دهید. باز هم ممنون

omid-p30
13-01-2012, 11:04
باسلام
با تشکر از راهنمایی شما عزیزان، موفق شدم license جدید رو نصب کنم ولی این هم 91 روزه بود و60 روز دیگر اعتبارش تمام میشود. آیا کلید با اعتبار شش ماهه یا یک ساله هم داریم و در ضمن درباره این آپدیت offline هم برایم توضیح دهید. باز هم ممنون
کلید ها هر چند وقت یک بار در لیست سیاه قرار گرفته و بلاک میشوند و همین کلیدی هم که دارید به 60 روز نخواهد رسید.

پشتیبان گیری و آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Setareh 2006
13-01-2012, 17:12
سلام
دوست من واسه لپ تاپش از بیرون آنتی ویروس کاسپر اورجینال خریده بود حدود 40 هزار تومن هم واشه اش آب خورد . حالا دیگه اکسپایر شده و اکتیو کد می خواد . برای تمدیدش چکار باید بکنه ؟ دوباره باید بره کلی پول براش بده ؟

Sub007
13-01-2012, 18:03
سلام
دوست من واسه لپ تاپش از بیرون آنتی ویروس کاسپر اورجینال خریده بود حدود 40 هزار تومن هم واشه اش آب خورد . حالا دیگه اکسپایر شده و اکتیو کد می خواد . برای تمدیدش چکار باید بکنه ؟ دوباره باید بره کلی پول براش بده ؟

یا باید پول بده یه کلید جدید بخره یا اینکه با کلیدهایی که دوستان قرار میدن هر چند وقت یکبار اکتیوش کنه.:20:

Setareh 2006
13-01-2012, 18:16
یا باید پول بده یه کلید جدید بخره یا اینکه با کلیدهایی که دوستان قرار میدن هر چند وقت یکبار اکتیوش کنه.:20:
ممنونم از راهنمایتون . اکتیو کدش رو از کجا باید بگیرم ؟ اگر بشه با همین کدها دوباره اکتیوش کرد خیلی خوبه دیگه پول بیخودی هم بابتش نمیده .

omid-p30
13-01-2012, 18:40
ممنونم از راهنمایتون . اکتیو کدش رو از کجا باید بگیرم ؟ اگر بشه با همین کدها دوباره اکتیوش کرد خیلی خوبه دیگه پول بیخودی هم بابتش نمیده .
با کلید باید فعال کرد.

کلید ها رو از تاپیک کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا امضای من دریافت کنید و طبق روش این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال کنید.

geysar
14-01-2012, 12:21
ازکجا میتونم دیسک نجات کاسپریسکی رادانلود کنم ؟

omid-p30
14-01-2012, 12:25
ازکجا میتونم دیسک نجات کاسپریسکی رادانلود کنم ؟
Kaspersky Rescue Disk 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_35_teh
14-01-2012, 17:43
سلام دوستان .
من تا حالا از کاسپر 2011 استفاده میکردم و با تریال ریستر هر ماه اکتیو میکردم اما امروز که می خواستم از این برنامه استفاده کنم اکتیو نشد .ودوباره کاسپر رو پاک کردم و اینستال کردم ولی موقعی که برای لایسنس گزینه دوم رو برای نسخه تریال رو زدم ارور داد به نظر شما چی شده ؟ آیا این نسخه تریال دیگه کار نمیکنه؟ممنون میشم بگین مشکل از کجاست

AMIR.KIK
14-01-2012, 18:18
سلام دوستان .
من تا حالا از کاسپر 2011 استفاده میکردم و با تریال ریستر هر ماه اکتیو میکردم اما امروز که می خواستم از این برنامه استفاده کنم اکتیو نشد .ودوباره کاسپر رو پاک کردم و اینستال کردم ولی موقعی که برای لایسنس گزینه دوم رو برای نسخه تریال رو زدم ارور داد به نظر شما چی شده ؟ آیا این نسخه تریال دیگه کار نمیکنه؟ممنون میشم بگین مشکل از کجاست
سلام از این استفاده کن
تریال ریست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

G.D.ragon.Ir
15-01-2012, 06:57
من چندین باره که از تریال ریستر استفاده کردم ولی اینبار بعد از ریست بهم هشدارهای زیر رو میده, وقتی سیستم رو فول اسکن میکنم و گزینه دوم هم انجام میدم از بین میرن ولی همین که سیستمم رو خاموش, روشن میکنم روز از نو روزی از نو :13: میتونه بخاطر تریال ریستر باشه؟ (ولی برای دفعات قبل همچین چیزی پیش نمی اومد :13:)

davod_danger666
15-01-2012, 07:27
Kaspersky Rescue Disk 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fvirusscanner)

راستی کاربرد دیسک نجات چیه؟
چه فرقی با انتی ویسروس داره؟

omid-p30
15-01-2012, 09:27
من چندین باره که از تریال ریستر استفاده کردم ولی اینبار بعد از ریست بهم هشدارهای زیر رو میده, وقتی سیستم رو فول اسکن میکنم و گزینه دوم هم انجام میدم از بین میرن ولی همین که سیستمم رو خاموش, روشن میکنم روز از نو روزی از نو :13: میتونه بخاطر تریال ریستر باشه؟ (ولی برای دفعات قبل همچین چیزی پیش نمی اومد :13:)

احیانا اگر تصویری گذاشتید، برای من نشون داده نمیشه.

راستی کاربرد دیسک نجات چیه؟
چه فرقی با انتی ویسروس داره؟
مواقعی که سیستم آلوده به ویروس شده و آلودگی به حدی هست که از بالا اومدن ویندوز جلوگیری میکنه، باید از دیسک نجات برای پاک کردن سیستم استفاده کرد.

masoud_35_teh
15-01-2012, 10:20
سلام از این استفاده کن
تریال ریست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک تریال ریست خرابه .تو 99% گیر میکنه

G.D.ragon.Ir
15-01-2012, 10:42
احیانا اگر تصویری گذاشتید، برای من نشون داده نمیشه.
جای دیگه اپلود کردم

davod_danger666
15-01-2012, 10:47
اقا کسی pdf اموزشی کاربا کسپرسکی رو داره؟

یه بار از انجمن دانلود کردم هر کاری میکنم پیداش نمیکنم

---------- Post added at 10:47 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

مواقعی که سیستم آلوده به ویروس شده و آلودگی به حدی هست که از بالا اومدن ویندوز جلوگیری میکنه، باید از دیسک نجات برای پاک کردن سیستم استفاده کرد.[/QUOTE]

زمانی که سیستم سالم باشه نصب کنیم کارایی نداره؟

omid-p30
15-01-2012, 11:31

مورد اول میگه به یه فول اسکن نیاز داره. همون گزینه Scan computer رو بزنید تا انجام بشه.
مورد دوم هم میگه نیاز داره سیستم رو برا از بین بردن اثرات احتمالی مخرب هایی که به تازگی پاکشون کرده بررسی کنه. زیر این مورد هم اگر مثل مورد اول، گزینه مربوطش هست بزنید تا انجام بشه.

اقا کسی pdf اموزشی کاربا کسپرسکی رو داره؟

یه بار از انجمن دانلود کردم هر کاری میکنم پیداش نمیکنم

زمانی که سیستم سالم باشه نصب کنیم کارایی نداره؟ Pdf ها مربوط به ورژن های قدیمی بودند. ورژن های جدید خیلی گسترده شدند و نمیشه همه مواردش رو یه جا توضیح داد. با این حال برا ورژن 2011 امیر خان یه راهنمای تنظیمات آماده کرده بودند که تو پست اول هستش.

دیسک نجات که نصب کردنی نیست. روی سی دی و یا فلاش رایتش میکنید و سیستم رو باهاش بوت میکنید تا قبل از بالا اومدن ویندوز، بتونید سیستم رو با دیسک نجات اسکن کنید و آلودگی ها رو پاک کنید.

کاراییش فقط همین اسکن کردن سیستم قبل از بالا اومدن ویندوز هست و وقتی سیستم بالا میاد و کاسپر هم بدون مشکل نصب هست با خود کاسپر میتونید اسکن رو انجام بدید. حالا دوست هم داشتید میتونید با دیسک نجات اسکن کنید.

omid-p30
15-01-2012, 11:36
امیر آقا راستی ورژن ایشون 2011 بود. اون پست که گذشتید برا 2012 هست. رو 2011 هم کار میکنه ؟

G.D.ragon.Ir
15-01-2012, 12:30
مورد اول میگه به یه فول اسکن نیاز داره. همون گزینه Scan computer رو بزنید تا انجام بشه.
مورد دوم هم میگه نیاز داره سیستم رو برا از بین بردن اثرات احتمالی مخرب هایی که به تازگی پاکشون کرده بررسی کنه. زیر این مورد هم اگر مثل مورد اول، گزینه مربوطش هست بزنید تا انجام بشه.مشکل دقیقآ همینجاست. من تا الان 2بار این عملیات ها رو انجام دادم و پیغام ها از بین رفتن ولی همین که سیستم رو خاموش - روشن میکنم دوباره پیغام ها ظاهر میشن!!!

omid-p30
15-01-2012, 12:38
مشکل دقیقآ همینجاست. من تا الان 2بار این عملیات ها رو انجام دادم و پیغام ها از بین رفتن ولی همین که سیستم رو خاموش - روشن میکنم دوباره پیغام ها ظاهر میشن!!!
چه ورژن و نسخه ای رو نصب کردید ؟

فایل های پوشه Temp ویندوز رو طبق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاک کنید.

مشکل باقی بود، کاسپر رو پاک کنید، ریستارت، نصب مجدد، ریستارت، آپدیت کامل، ریستارت

kodakan
15-01-2012, 12:45
سلام . من از نسخه کاسپرسکی 2011 که از شرکت اواژنگ(نسخه اورجینال) خریدم . ولی این یکی مثل بقیه فاقد صدای جیغ معروفشه. در اصل من برخلاف بقیه میخوام وقتی ویروس پیدا کرد جیغ بزنه. تو قسمت
Setting....notification......Event notification هم رفتم ولی قسمت Sound برنامه خاموشه و نمیشه تیکشو فعال کرد. لطفا اول اسا کنید بعا جواب بدید . چون خیلی ها از روی تجربه راهنمایی کردن ولی اطلاعاتشون مربوط به نسخه های فسیل شده کاسپر بود

omid-p30
15-01-2012, 13:18
سلام . من از نسخه کاسپرسکی 2011 که از شرکت اواژنگ(نسخه اورجینال) خریدم . ولی این یکی مثل بقیه فاقد صدای جیغ معروفشه. در اصل من برخلاف بقیه میخوام وقتی ویروس پیدا کرد جیغ بزنه. تو قسمت
Setting....notification......Event notification هم رفتم ولی قسمت Sound برنامه خاموشه و نمیشه تیکشو فعال کرد. لطفا اول اسا کنید بعا جواب بدید . چون خیلی ها از روی تجربه راهنمایی کردن ولی اطلاعاتشون مربوط به نسخه های فسیل شده کاسپر بود
شما در همون مسیر Settings ... notifications که میرید، گزینه Enable Sound Notificaions رو تیک دار کنید و بعد تیک گزینه Use Windows Default Sound scheme رو بردارید و بعد پنجره رو Ok کنید.

ضمنا اگر تغییراتی در بخش Sound در قسمت Event notifications انجام دادید به حالت قبل برگردونید. یعنی قسمت Sound مربوط به بخش Critical Events باید فعال باشه.

اگر درست شد و خواستید، بگید تا جیغ مربوط به نسخه 5 رو هم قرار بدم تا جایگزین جیغ فعلی کنید. یه مقدار با جیغ 2012 فرق داره و نوستالژیش هم بیشتره.

AMIR.KIK
15-01-2012, 13:40
چک کردم مشکلی نداره
قبل از دانلود آنتی ویروس خود رو غیر فعال کن

امیر آقا راستی ورژن ایشون 2011 بود. اون پست که گذشتید برا 2012 هست. رو 2011 هم کار میکنه ؟

آره امید عزیز جواب میده.
اینم یه عکس واسه ورژنهایی که جواب میده

G.D.ragon.Ir
15-01-2012, 13:50
چه ورژن و نسخه ای رو نصب کردید ؟
فایل های پوشه Temp ویندوز رو طبق این پست پاک کنید.ممنون, با خالی کردن temp مشکل حل شد
درضمن pure 9.1.0.124 دارم

tonypb
16-01-2012, 09:40
سلام...
وقتی نرم افزار Proxifier رو باز میکنم opera و firefox ارور network eror میدن نمیتونن به اینترنت وصل بشن...
ولی chrome مشکلی نداره...هر سه نرمافزار هم تو قسمت trusted هستند...

omid-p30
16-01-2012, 09:48
سلام...
وقتی نرم افزار Proxifier رو باز میکنم opera و firefox ارور network eror میدن نمیتونن به اینترنت وصل بشن...
ولی chrome مشکلی نداره...هر سه نرمافزار هم تو قسمت trusted هستند...
ارور network eror که میده دقیقا چه محتوایی داره ؟

خود Proxifier هم در Trusted هست ؟

کاسپر رو غیر فعال کنید و ببینید مشکل باز رخ میده یا نه ؟

tonypb
16-01-2012, 10:20
ارور network eror که میده دقیقا چه محتوایی داره ؟

ایناهاش:
opera

mozila

بله

نه دیگه.میدونم مشکل کسپره.
ممنون:40:

omid-p30
16-01-2012, 10:33
ایناهاش:
opera

mozila

بله

نه دیگه.میدونم مشکل کسپره.
ممنون:40:
حالا محض اطمینان کاسپر رو غیر فعال کنید و امتحان کنید.

مشکل باقی بود، به بخش تنظیمات فایروال برید و ببینید پراکسی فایر و فایرفاکس تیک سبز رنگ داشته باشند.

kaivanika
16-01-2012, 15:54
کاسپر اسکنر پرتابل نداره ؟

omid-p30
16-01-2012, 16:06
کاسپر اسکنر پرتابل نداره ؟
Kaspersky Virus Removal Tool 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
16-01-2012, 16:21
باید آپدیت بشه ؟
از آپدیت های kav نیمشه براش استفاده کرد ؟

omid-p30
16-01-2012, 16:41
باید آپدیت بشه ؟
از آپدیت های kav نیمشه براش استفاده کرد ؟
هر موقع که دانلود بشه، خودش به تاریخ همون روز آپدیت هست. در آینده ولی نه، نمیشه آپدیتش کرد و باید از نو دانلود بشه.

tonypb
17-01-2012, 13:14
حالا محض اطمینان کاسپر رو غیر فعال کنید و امتحان کنید.

مشکل باقی بود، به بخش تنظیمات فایروال برید و ببینید پراکسی فایر و فایرفاکس تیک سبز رنگ داشته باشند.

درسته.همشون تیک سبز دارند و allow هستند...

وقتی فایروال رو غیر فعال کنم فرقی نمیکنه و هنوز کار نمیکنه...
ولی وقتی general protection رو غیر فعال کنم درست میشه.

omid-p30
17-01-2012, 13:21
درسته.همشون تیک سبز دارند و allow هستند...

وقتی فایروال رو غیر فعال کنم فرقی نمیکنه و هنوز کار نمیکنه...
ولی وقتی general protection رو غیر فعال کنم درست میشه.

پراکسی فایر رو طبق مراحل 4 و 5 این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در قسمت Trusted Applications وارد کنید، ببینید درست میشه یا نه.

davod_danger666
17-01-2012, 13:57
دوستان من میخوام ویندوزمو اپدیت کنم اجازه نمیده .مشگل از کجاست؟

omid-p30
17-01-2012, 14:03
دوستان من میخوام ویندوزمو اپدیت کنم اجازه نمیده .مشگل از کجاست؟
به چه صورت اجازه نمیده ؟ ارور دقیق رو بگید. یا دقیق بگید چه اتفاقی می افته.

سیستم عامل و ورژن کامل کسپر رو هم بگید.

davod_danger666
17-01-2012, 14:09
به چه صورت اجازه نمیده ؟ ارور دقیق رو بگید. یا دقیق بگید چه اتفاقی می افته.

سیستم عامل و ورژن کامل کسپر رو هم بگید.

ببخشید دوست عزیز .تو کامپیوترم اسمارت سکوریتی نصبه.اینجارو با تایپیک اسمارت سکوریتی اشتباه گرفتم.
ولی واسه اینکه اسپم نشه یه سوال بپرسم میخوام واسه لپ تاپم یه انتی ویروس نصب کنم به نظرتون کسپرسکی خوب هست؟کار کردن باهاش راحته؟سرعت لپ تاپو نمیاره پاییین؟

tonypb
17-01-2012, 14:10
پراکسی فایر رو طبق مراحل 4 و 5 این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در قسمت Trusted Applications وارد کنید، ببینید درست میشه یا نه.

سلام...
اضافه کردم ولی
نه جواب نداد...

omid-p30
17-01-2012, 14:31
ببخشید دوست عزیز .تو کامپیوترم اسمارت سکوریتی نصبه.اینجارو با تایپیک اسمارت سکوریتی اشتباه گرفتم.
ولی واسه اینکه اسپم نشه یه سوال بپرسم میخوام واسه لپ تاپم یه انتی ویروس نصب کنم به نظرتون کسپرسکی خوب هست؟کار کردن باهاش راحته؟سرعت لپ تاپو نمیاره پاییین؟
تو اون تاپیک هم اگر سوال کردید، به همین سوالات اول جواب بدید.

کسپر بله، بهترین آنتی ویروس سال شناخته شد.
یاد گرفتن تنظیماتش هم ساده هست. فقط بسته به سیستم های مختلف، مقداری روی سرعت ممکنه تاثیر داشته باشه که باید امتحان کنید و ببینید.

سلام...
اضافه کردم ولی
نه جواب نداد...

من با برنامه پراکسی فایر آشنا نیستم و راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه. دوستان دیگه بتونند راهنمایی میکنند.

davod_danger666
17-01-2012, 14:40
تو اون تاپیک هم اگر سوال کردید، به همین سوالات اول جواب بدید.

کسپر بله، بهترین آنتی ویروس سال شناخته شد.
یاد گرفتن تنظیماتش هم ساده هست. فقط بسته به سیستم های مختلف، مقداری روی سرعت ممکنه تاثیر داشته باشه که باید امتحان کنید و ببینید.

نند.

یه خورده که اینجا مطالعه کردم ظاهرا کسپرسکی 20011 و 2012 تنظیماتش فرق داره.
من 2012 رو دانلود کردم مناسبه؟

omid-p30
17-01-2012, 14:42
یه خورده که اینجا مطالعه کردم ظاهرا کسپرسکی 20011 و 2012 تنظیماتش فرق داره.
من 2012 رو دانلود کردم مناسبه؟
بله مناسب ترین ورژن همین هست. تنظیماتشون 90 درصد مشابه هست. سوالی هست بپرسید.

tonypb
17-01-2012, 16:42
من با برنامه پراکسی فایر آشنا نیستم و راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه. دوستان دیگه بتونند راهنمایی میکنند.

سلام.
ممنون
با دانلود نسخه جدیدش مشکلم بر طرف شد.:11:

davod_danger666
17-01-2012, 17:12
بله مناسب ترین ورژن همین هست. تنظیماتشون 90 درصد مشابه هست. سوالی هست بپرسید.

اقا من خواستم نصب کنم نمیدونم چیکار باید بکنم .ستاپ نداره.اینم فایلش .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
17-01-2012, 17:15

[/URL]
این آپدیتش هست که دانلود کردید. برنامه اصلی رو از [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دان لود کنید.

davod_danger666
17-01-2012, 17:17
این آپدیتش هست که دانلود کردید. برنامه اصلی رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fkis_latest_versions)دانلود کنید.

وقتی خودش رو اجرا کردیم چه جوری اپدیتش رو اجراش کنیم؟

omid-p30
17-01-2012, 17:19
وقتی خودش رو اجرا کردیم چه جوری اپدیتش رو اجراش کنیم؟
آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad King
17-01-2012, 22:44

سلام عزیز عکس کوچیکتری میزاشتی تا تاپیک سنگین نشه...

ممنون

hadifarsi_1976
18-01-2012, 19:15
باسلام
از روزی که update offline رو فعال کردم دیگه پیام update failed رو میدهد.لطفاَ راهنمایی کنید.

omid-p30
18-01-2012, 19:35
باسلام
از روزی که update offline رو فعال کردم دیگه پیام update failed رو میدهد.لطفاَ راهنمایی کنید.
یعنی آپدیت آفلاین رو نمیتونید انجام بدید ؟

مطمین شید پوشه آپدیت ها رو که به کسپر معرفی کردید، جا به جا نکرده باشید.

پوشه آپدیت ها رو هم از کجا تهیه کردید ؟ مطمین شید متناسب با نوع و ورژن کسپر، دانلود کرده باشید.

گزارش آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم میتونید اینجا قرار بدید.

Karkas20
18-01-2012, 20:00
شاید تا بحال شده باشه ، وسط اپدیت کی شما بلوک بشه و نمیتونید از نت دیس بشید و در افلاین به کسپر کی بدهید.

این برنامه بهترین روش برای کی دادن به کسپر در حالت افلاین یا انلاین هست

طبق اموزش پیش بروید :

لینک اموزش : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:11:

omid-p30
18-01-2012, 20:09
شاید تا بحال شده باشه ، وسط اپدیت کی شما بلوک بشه و نمیتونید از نت دیس بشید و در افلاین به کسپر کی بدهید.
این برنامه بهترین روش برای کی دادن به کسپر در حالت افلاین یا انلاین هست
طبق اموزش پیش بروید :
لینک اموزش : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F0igkd6raea2k)
لینک دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fox8d830llsio)
موفق باشید:11:
جالبه.

فقط در مورد قضیه قطع کردن اینترنت، ورژن 2012 رو من امتحان کردم، وقتی هم که به نت وصلیم با وارد کردن اون سریال ها، پنجره وارد کردن ارور میاد و نیازی به قطعش نیست.

davod_danger666
19-01-2012, 19:23
آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا امید چه جوری بفهمم اپدیت ها اجرا شده؟به صورت افلاین

omid-p30
19-01-2012, 19:30
اقا امید چه جوری بفهمم اپدیت ها اجرا شده؟به صورت افلاین
ماوس رو روی آیکون کاسپر نگه دارید و تاریخ دیتابیس رو نگاه کنید.

با رفتن به بخش Report و سپس قسمت گزارش های آپدیت هم، میتونید جزییات آپدیت های انجام شده رو ببینید.

davod_danger666
19-01-2012, 19:45
ماوس رو روی آیکون کاسپر نگه دارید و تاریخ دیتابیس رو نگاه کنید.

با رفتن به بخش Report و سپس قسمت گزارش های آپدیت هم، میتونید جزییات آپدیت های انجام شده رو ببینید.

اینو زده.
1/15/2012-1/21/2012

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

سرعت لپ تاپمو اورده پایین فکر نمیکنم مفید باشه.

omid-p30
19-01-2012, 19:56
اینو زده.
1/15/2012-1/21/2012

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

سرعت لپ تاپمو اورده پایین فکر نمیکنم مفید باشه.
این دو تاریخ که نوشتید مال کجاند، کاسپر که یه تاریخ بیشتر نداره، همون تاریخ آپدیتش هست :

در مورد کاهش سرعت هم دیگه بستگی به نظر خودتون و انگیزه استفاده از کاسپر داره. من هم روی لپتاپم با رم 1 گیگ و سی پی یو 2 دارمش و راضی هستم.

davod_danger666
19-01-2012, 20:08
این دو تاریخ که نوشتید مال کجاند، کاسپر که یه تاریخ بیشتر نداره، همون تاریخ آپدیتش هست :

در مورد کاهش سرعت هم دیگه بستگی به نظر خودتون و انگیزه استفاده از کاسپر داره. من هم روی لپتاپم با رم 1 گیگ و سی پی یو 2 دارمش و راضی هستم.

والا سرعتش خیلی کند شده.رمم 4 هست و سی پی یوم 2
البته تازه لپ تاپ گرفتم.مشگل از لپ تاپ نیست به نظرتون؟

omid-p30
19-01-2012, 20:16
والا سرعتش خیلی کند شده.رمم 4 هست و سی پی یوم 2
البته تازه لپ تاپ گرفتم.مشگل از لپ تاپ نیست به نظرتون؟
رمتون که خوبه البته،

میتونید کسپر رو پاک کنید و ببینید اختلاف در چه حد هست.

ویندوزتون رو هم با انواع روش های بهینه سازی همیشه تمیز و مرتب نگه دارید.

davod_danger666
19-01-2012, 20:19
رمتون که خوبه البته،

میتونید کسپر رو پاک کنید و ببینید اختلاف در چه حد هست.

ویندوزتون رو هم با انواع روش های بهینه سازی همیشه تمیز و مرتب نگه دارید.

والا خیلی تو ذوقم خورد.همه برنامه ها با تاخیر اجرا میشه.

اون اپدیت رو هر کاری میکنم اجرا نمیشه.
کنار دیتا بیس نوشته absolote

omid-p30
19-01-2012, 20:28
والا خیلی تو ذوقم خورد.همه برنامه ها با تاخیر اجرا میشه.

اون اپدیت رو هر کاری میکنم اجرا نمیشه.
کنار دیتا بیس نوشته absolote
خب بعد از آپدیت آفلاین که انجام دادید دیگه آپدیت انلاین انجام نداید ؟ از جایی که پوشه پشتیبان رو دانلود کردید تاریخش رو برا چه زمانی زده بود ؟

در مورد برنامه ها هم فقط در اولین اجرا یا چند اجرای اولشون توسط کسپر آنالیز میشند و دفعات بعد، من کاهشی رو متوجه نمیشم.

davod_danger666
19-01-2012, 20:44
خب بعد از آپدیت آفلاین که انجام دادید دیگه آپدیت انلاین انجام نداید ؟ از جایی که پوشه پشتیبان رو دانلود کردید تاریخش رو برا چه زمانی زده بود ؟

در مورد برنامه ها هم فقط در اولین اجرا یا چند اجرای اولشون توسط کسپر آنالیز میشند و دفعات بعد، من کاهشی رو متوجه نمیشم.

نه فقط اپدیت افلاین انجام دادم که ظاهرا موفقیت امیز نبوده.
زده بود برای اوایل دی ماه.
والا الان خیلی سرعت اومد پایین پاکش کردم ببینم چی میشه

omid-p30
19-01-2012, 21:49
پاک شود......................

hadifarsi_1976
20-01-2012, 00:09
یعنی آپدیت آفلاین رو نمیتونید انجام بدید ؟

مطمین شید پوشه آپدیت ها رو که به کسپر معرفی کردید، جا به جا نکرده باشید.

پوشه آپدیت ها رو هم از کجا تهیه کردید ؟ مطمین شید متناسب با نوع و ورژن کسپر، دانلود کرده باشید.

گزارش آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم میتونید اینجا قرار بدید.

باسلام
ضمن تشکر دوباره از روشی که گفته بودید برای تهیه گزارش آپدیت رفتم اما موفق نشدم.
در ضمن من فایلهای آپدیت رو از جایی نگرفتم بلکه بعد از اینکه چند مرحله آپدیت آفلاین ناموفق بود تنظیمات رو به آپدیت آنلاین برگرداندم که آپدیت با موفقیت انجام شد و حالا که تنظیمات رو به حالت آفلاین بردم آپدیت رو انجام میدهد ولی بعد از اتمام آپدیت باز وضعیت data base رو out of date اعلام میکند.

omid-p30
20-01-2012, 00:14
باسلام
ضمن تشکر دوباره از روشی که گفته بودید برای تهیه گزارش آپدیت رفتم اما موفق نشدم.
در ضمن من فایلهای آپدیت رو از جایی نگرفتم بلکه بعد از اینکه چند مرحله آپدیت آفلاین ناموفق بود تنظیمات رو به آپدیت آنلاین برگرداندم که آپدیت با موفقیت انجام شد و حالا که تنظیمات رو به حالت آفلاین بردم آپدیت رو انجام میدهد ولی بعد از اتمام آپدیت باز وضعیت data base رو out of date اعلام میکند.
خب وقتی تنظیمات رو به حالت آفلاین میبرید، چه پوشه ای رو به عنوان پوشه آپدیت به کسپر معرفی میکنید تا از روی اون به طور آفلاین آپدیت بشه ؟

اصلا اگر آپدیت آنلاین رو با موفقیت انجام دادید چرا دوباره میخواید آپدیت آفلاین انجام بدید ؟

.mohsen
20-01-2012, 01:03
دوستان چه جوری میشه پوشه Safe Run shared folder کاسپر اسکای که در my computer ایجاد میشه رو حذف کرد . خیلی اعصاب خرد کن هست . لطفا بگید .

ممنون

omid-p30
20-01-2012, 11:43
دوستان چه جوری میشه پوشه Safe Run shared folder کاسپر اسکای که در my computer ایجاد میشه رو حذف کرد . خیلی اعصاب خرد کن هست . لطفا بگید .

ممنون
راه استانداردی وجود نداره.

shahram_vzvz
20-01-2012, 12:09
با این مشکلاتم چه کنم ؟

هر دقیقه یک ارور میده !
اول همش درست بود و آپدیت بود بعد زد آنتی ویروس بلاک شده
رفتم دوباره از safe mode فایل کرک و ریختم دوباره زد آپدیت :13: کچلم کرده این
لطفا کمک کنید بچه ها
اینم هم شکل ارور ها .... :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
20-01-2012, 12:21
با این مشکلاتم چه کنم ؟
هر دقیقه یک ارور میده !
اول همش درست بود و آپدیت بود بعد زد آنتی ویروس بلاک شده
رفتم دوباره از safe mode فایل کرک و ریختم دوباره زد آپدیت :13: کچلم کرده این
لطفا کمک کنید بچه ها
اینم هم شکل ارور ها .... :
سیستم عامل و ورژن کامل کاسپر رو بگید.

کرک رو از کجا گرفتید ؟ کسپر هیچ کرکی نداره و فقط باید با کلید و یا تریال ریست معتبر فعالش کرد.

عکس ها برای من نشون داده نمیشند. جای دیگه آپلود کنید.

Vmusic
20-01-2012, 21:49
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

چند روزی هست که در گیر یک مشکل اساسی با کاسپر هستم و اون اینکه به هیچ عنوان نمی زاره تبادل دیتا در هنگام اتصال به وی پی ان صورت بگیرد و عملا از وی پی ان نمی تونم استفاده کنم

ممنون می شم راهنماییم کیند؟

omid-p30
20-01-2012, 21:56
با سلام خدمت شما دوستان گرامی
چند روزی هست که در گیر یک مشکل اساسی با کاسپر هستم و اون اینکه به هیچ عنوان نمی زاره تبادل دیتا در هنگام اتصال به وی پی ان صورت بگیرد و عملا از وی پی ان نمی تونم استفاده کنم
ممنون می شم راهنماییم کیند؟
سلام.
ورژن 2012 رو دارید ؟

sadra121
21-01-2012, 07:39
omid-p30 عزیز !

من بعداز اینکه کد 11111-11111-11111-1111X رو میزنم دیگه گزینه browse برام نمیاد ؛ در ضمن این اتفاق برام افتاد که هنوز 12 روز برام باقی مانده بود که یکدفعه بلک لیست شدم .

باید چکار کنم ؟
ممنون

omid-p30
21-01-2012, 08:49
omid-p30 عزیز !

من بعداز اینکه کد 11111-11111-11111-1111X رو میزنم دیگه گزینه browse برام نمیاد ؛ در ضمن این اتفاق برام افتاد که هنوز 12 روز برام باقی مانده بود که یکدفعه بلک لیست شدم .

باید چکار کنم ؟
ممنون
طبق راهنمایی که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم مرحله به مرحله عمل کنید.

مشکلی بود از این روش جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که امیر خان معرفی کردند استفاده کنید.

sadra121
21-01-2012, 10:19
طبق راهنمایی که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم مرحله به مرحله عمل کنید.

مشکلی بود از این روش جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که امیر خان معرفی کردند استفاده کنید.

امید عزیز !

مرحله آخر برای من نمیاد !

ممکنه کاسپر تشخیص داده باشه و اجازه ریست نده !

ممنون

omid-p30
21-01-2012, 10:28
امید عزیز !

مرحله آخر برای من نمیاد !

ممکنه کاسپر تشخیص داده باشه و اجازه ریست نده !

ممنون
نه، کاری به مساله ای که گفتید نداره.

مراحل کار، همونی هستند که در راهنما توضیح دادم و اگر صفحه browse برا شما نمیاد نمیدونم مشکل از کجاست.

میتونید از اون روش جدید استفاده کنید.

Vmusic
21-01-2012, 10:54
سلام.
ورژن 2012 رو دارید ؟

بله:20: در ضمن یک نکته ایی که وجود دارد این هست که وقتی با تیم ویوور وصل می شم به کامپیوتر دیگه ارتباط دیتا داریم ولی برای وب گردی و دانلود نه

omid-p30
21-01-2012, 14:49
بله:20: در ضمن یک نکته ایی که وجود دارد این هست که وقتی با تیم ویوور وصل می شم به کامپیوتر دیگه ارتباط دیتا داریم ولی برای وب گردی و دانلود نه
کارهای زیر رو به ترتیب اگر مشکل حل نشد انجام بدید :

1. برنامه vpn رو چک کنید که در مسیر زیر در پوشه Trusted قرار داشته باشه :
Settings, Application Control, Applications

2. پنجره Trusted Zone رو طبق تصویر زیر باز کنید.
و برنامه Vpn رو در قسمت Trusted Applications وارد کنید، همراه با زدن تیک های مربوطه :
3. پنجره Select رو در مسیر زیر باز کنید. گزینه Scan encrypted connections رو هم دقت کنید که تیک نخورده باشه.
ُ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پنجره ای که باز میشه تیک تموم گزینه های SSL رو بردارید و سپس همه پنجره ها رو ok کنید.

اگر مشکل باقی بود، تیک گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 443 رو بردارید.

Steps-Rap
21-01-2012, 22:06
سلام..این وضعیتی که الان kas نشون میده چه جوریه؟؟ این ویروس میروسارو خودش پاک کرده دیگه؟؟
چون در مورد پاک کرنش از من سوالی نکره؟!

omid-p30
21-01-2012, 22:23
سلام..این وضعیتی که الان kas نشون میده چه جوریه؟؟ این ویروس میروسارو خودش پاک کرده دیگه؟؟
چون در مورد پاک کرنش از من سوالی نکره؟!

بله وقتی صفحه سبز رنگ هست، یعنی مخرب فعالی در سیستم وجود نداره.

برای دیدن مخرب های پاک شده هم میتونید به قرنطینه یعنی Quarantine برید.

Steps-Rap
21-01-2012, 22:31
تو قرنطینه که میرم چیزی نیست ولی تو اینجا هست:

omid-p30
21-01-2012, 22:34
تو قرنطینه که میرم چیزی نیست ولی تو اینجا هست:

تو قرنطینه فایل های پاک شده از سیستم نگه داری میشند.

این عکس، گزارش مربوط به وبسایت های آلوده شناسایی شده است.

Steps-Rap
21-01-2012, 22:53
تو قرنطینه فایل های پاک شده از سیستم نگه داری میشند.

این عکس، گزارش مربوط به وبسایت های آلوده شناسایی شده است.

آره ولی یه کم پایینترش یه سری تروجانهست و یه سری هم worm.win32....

omid-p30
21-01-2012, 23:07
آره ولی یه کم پایینترش یه سری تروجانهست و یه سری هم worm.win32....
اینجا بخش گزارش هست و امکان داره گزارش فایل هایی باشند که قبلا از قرنطینه پاک کردید و یا خودشون بعد از یک ماه، اتومات پاک شدند.

فایل های temp ویندوز رو هم پاک کنید، کسپر رو Exit کنید و سیستم رو ریستارت، تا احیانا گزارش های نامربوطه دیگه نمایش نداده نشند.

در هر حال، از ستون Status مربوط به اون فایل ها هم میتونید اقدامی که کسپر در مورد اونها انجام داده رو ببینید.

hooman1981
22-01-2012, 06:42
سلام من یک سوال داشتم می خواستم بدونم چطور می تونم اپدیت افلاین و اضافه کنم؟ من الان یه کاسپرسکی 2012اپدیت شده دارم می خواستم اپدیت این رو به لپ تابم اضافه کنم میشه راهنمایی کنید

Vmusic
22-01-2012, 07:41
کارهای زیر رو به ترتیب اگر مشکل حل نشد انجام بدید :

1. برنامه vpn رو چک کنید که در مسیر زیر در پوشه Trusted قرار داشته باشه :
Settings, Application Control, Applications

2. پنجره Trusted Zone رو طبق تصویر زیر باز کنید.
و برنامه Vpn رو در قسمت Trusted Applications وارد کنید، همراه با زدن تیک های مربوطه :
3. پنجره Select رو در مسیر زیر باز کنید. گزینه Scan encrypted connections رو هم دقت کنید که تیک نخورده باشه.
ُ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پنجره ای که باز میشه تیک تموم گزینه های SSL رو بردارید و سپس همه پنجره ها رو ok کنید.

اگر مشکل باقی بود، تیک گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 443 رو بردارید.

با هیچکدوم از این روشایی که فرمودین درست نشد ، داشتم تست می کردم متوجه شدم که یکی دو تا سایت رو کامل و با سرعت خوب لود می کنه و بقیه سایت ها رو نه مثل فیس بوک بیاتوموزیک و اینارو اصلا لود نمی کنه

V.Valizadeh9
22-01-2012, 11:15
سلام خسته نباشید دوستان
KIS 2012 کانفیگ خاصی داره ؟
(یعنی من از زمانی که نصبش کردم تا به حال اصلا تنظیماتش رو Edit نکردم)
KIS 2012 رو دو تا سیستم نصب کردم
روی یکی Update کامل میشه اما روی یکی دیگه روی 100 % میمونه
ممنون میشم راهنمایی کنین
مرسی

omid-p30
22-01-2012, 15:45
سلام من یک سوال داشتم می خواستم بدونم چطور می تونم اپدیت افلاین و اضافه کنم؟ من الان یه کاسپرسکی 2012اپدیت شده دارم می خواستم اپدیت این رو به لپ تابم اضافه کنم میشه راهنمایی کنید
پشتیبان گیری و آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با هیچکدوم از این روشایی که فرمودین درست نشد ، داشتم تست می کردم متوجه شدم که یکی دو تا سایت رو کامل و با سرعت خوب لود می کنه و بقیه سایت ها رو نه مثل فیس بوک بیاتوموزیک و اینارو اصلا لود نمی کنه
در هر حال مشکل کسپر با بعضی وی پی ان ها، از مشکلات شایعش هست که راه حل استانداردی براش ندیدم پیدا شده باشه. تو فروم کسپر که جستجو میگردم بیشتر با اون روش سوم کارشون راه افتاده بود که من هم اینجا گفتم.

البته اختلالات اخیر vpn ایران هم میتونه مزید علت باشه.

اون سایت هایی که گفتید باز میشند سایت های فیلطر نشده هستند ؟ با انجام این روش ها باز شدند یا با تنظیمات قبل از انجام این روش ها هم باز میشدند و فقط با سایت هایی مثل فیسبوک مشکل داشتید ؟

سلام خسته نباشید دوستان
KIS 2012 کانفیگ خاصی داره ؟
(یعنی من از زمانی که نصبش کردم تا به حال اصلا تنظیماتش رو Edit نکردم)
KIS 2012 رو دو تا سیستم نصب کردم
روی یکی Update کامل میشه اما روی یکی دیگه روی 100 % میمونه
ممنون میشم راهنمایی کنین
مرسی

تنظیمات رو که میشه حسب سلیقه و نیاز به هر صورت تغییر داد، ولی در کل به همین صورت پیش فرض در حالت مناسب قرار داره.

امیر خان هم مطلبی رو برای آشنایی با بعضی تنظیماتش و اکثرا بالا تر بردن سطح امنیت نوشته بودند که در پست اول هست.

از سیستمی که گفتید آپدیتش کامل انجام شده میتونید پوشه پشتیبان تهیه کنید و سیستم بعدی رو از روی اون آپدیت آفلاین کنید.

Lord Farshad
22-01-2012, 16:12
درود.

من kaspersky pure رو نصب کردم ؛ ازش واقعا راضی ام ؛ فقط یه مشکلی هست اونم اینه که مثلا وقتی یه پیج رو باز میکنم؛ عکس های صفحاتش رو نشون نمیده و باید ریفرش کنم تا درست بشه. هم توی کروم و هم IE این مشکل هست.
ممنون میشم اگر کمک کنید.

omid-p30
22-01-2012, 16:19
درود.

من kaspersky pure رو نصب کردم ؛ ازش واقعا راضی ام ؛ فقط یه مشکلی هست اونم اینه که مثلا وقتی یه پیج رو باز میکنم؛ عکس های صفحاتش رو نشون نمیده و باید ریفرش کنم تا درست بشه. هم توی کروم و هم IE این مشکل هست.
ممنون میشم اگر کمک کنید.
وقتی کسپر رو غیر فعال میکنید مشکل برطرف میشه ؟

Lord Farshad
22-01-2012, 19:12
درود

وقتی کسپر رو غیر فعال میکنید مشکل برطرف میشه ؟

امتحان کردم، بله ؛ مشکلی نبود. ( تلاش هم شد که عادلانه باشه :دی همه چیز مرورگر پاک شد ، کسپر هم غیر فعال بود ) ولی به نظرم مشکل از کسپر نیست، شاید نت یا مرورگر قاطی میکنه. نمیدونم والا.

omid-p30
22-01-2012, 20:11
درود
امتحان کردم، بله ؛ مشکلی نبود. ( تلاش هم شد که عادلانه باشه :دی همه چیز مرورگر پاک شد ، کسپر هم غیر فعال بود ) ولی به نظرم مشکل از کسپر نیست، شاید نت یا مرورگر قاطی میکنه. نمیدونم والا.
شاید همون پاک کردن حافظه مرورگر درستش کرده باشه،نه غیر فعال کردن کسپر.

با فایرفاکس هم امتحان کن.

hadifarsi_1976
23-01-2012, 02:06
خب وقتی تنظیمات رو به حالت آفلاین میبرید، چه پوشه ای رو به عنوان پوشه آپدیت به کسپر معرفی میکنید تا از روی اون به طور آفلاین آپدیت بشه ؟

اصلا اگر آپدیت آنلاین رو با موفقیت انجام دادید چرا دوباره میخواید آپدیت آفلاین انجام بدید ؟

باسلام
با تشکر از راهنمایی های شما من تازه متوجه مطلب شدم فقط خواهش میکنم کاربرد آپدیت آفلاین را برایم توضیح دهید.
و در ضمن kis بلاک شد و از لینکی که معرفی کردید هم موفق به دان کلید جدید نشدم .لطفاًراهنمایی کنید.

omid-p30
23-01-2012, 08:01
باسلام
با تشکر از راهنمایی های شما من تازه متوجه مطلب شدم فقط خواهش میکنم کاربرد آپدیت آفلاین را برایم توضیح دهید.
و در ضمن kis بلاک شد و از لینکی که معرفی کردید هم موفق به دان کلید جدید نشدم .لطفاًراهنمایی کنید.
کلید جدید رو از صفحات آخر تاپیک کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.

آپدیت آفلاین دو کاربرد داره.

اول اینکه شما کسپر رو از اینترنت آپدیت کردید و دارید استفاده میکنید، اما بنا بر هر دلیلی مثل عوض کردن وبندوز، مجبور به پاک کردن کسپر هستید. در این حالت میتونید قبل از پاک کردن کسچر، یک پوشه پشتیبان از آپدیت های انجام گرفته تا اون زمان تهیه کنید تا بعد از نصب مجدد کسپر مجبور به آپدیت دوباره آپدیت های که تا کنون انجام دادید نباشید و کسپر رو از روی اون پوشه آپدیت آفلاین کنید.

کاربرد دوم این که اگر از کسپر روی چند سیستم استفاده میکنید میتونید آپدیت های انچام شده از یکی از سیستم ها رو به سیتم دیگه انتقال بدید.

shahram_vzvz
24-01-2012, 12:45
آپدیت کردم و کلید های جدید هم دادم باز این مشکل و میده چه کار کنم ؟

omid-p30
24-01-2012, 13:43
آپدیت کردم و کلید های جدید هم دادم باز این مشکل و میده چه کار کنم ؟

تاریخ سیستم رو میگید ؟

shahram_vzvz
24-01-2012, 20:03
2012/01/24 هستش

omid-p30
24-01-2012, 20:16
2012/01/24 هستش
سیستم رو ریستارت کنید اگر پیغام جلوی Database به Up to Date تغییر نکرد، گزارش آپدیت رو اینجا قرار بدید :

1. در صفحه اصلی کاسپر، بالا سمت راست روی Reports کلیک کنید.

2. در پنجره ای که باز میشه، پایین سمت راست روی Detailed Report کلیک کنید.

3. در پنجره باز شده، پایین ستون سمت چپ صفحه، به بخش Update برید.

4. سپس با استفاده از زدن گزینه Save و انتخاب یک نام دلخواه، گزارش آپدیت رو ذخیره کنید.

5. گزارش رو آپلود کرده و لینکش رو اینجا قرار بدید.

در صورت حجیم بودن فایل گزارش اون رو فشرده کنید.

shahram_vzvz
24-01-2012, 22:05

omid-p30
24-01-2012, 22:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php%3Ffilename%3D1327430165_a.rar)
خب بعد از اینکه از روی پوشه پشتیبان، آپدیت آفلاین انجام دادید باید سرور آپدیت رو دوباره روی سرور های کسپر قرار بدید و آپدیت کنید تا آپدیت های بعد از تاریخ مربوط به پوشه پشتیبان تا امروز هم دریافت بشه.

shahram_vzvz
24-01-2012, 23:04
آهان این یک تیکشو یادم رفته بود
خیلی خیلی خیلی ممنونم امید حان بازم شرمنده خیلی ممنون

hadi4507
25-01-2012, 01:49
سلام، لطفا مزایا و معایب کاسپر pure رو برام بگید و اینکه از لحاظ امنیت (من کارم بیشتر تو اینترنته)، سرعت و کارایی سیستم چقدر با نسخه اینترنت سیکوریتی فرق میکنه.رو سیستمم اینترنت سیکوریتی 2012 نصبه،همین خوبه یا pure نصب کنم؟

omid-p30
25-01-2012, 11:21
سلام، لطفا مزایا و معایب کاسپر pure رو برام بگید و اینکه از لحاظ امنیت (من کارم بیشتر تو اینترنته)، سرعت و کارایی سیستم چقدر با نسخه اینترنت سیکوریتی فرق میکنه.رو سیستمم اینترنت سیکوریتی 2012 نصبه،همین خوبه یا pure نصب کنم؟
یه توضیحات اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم. سوال دیگه ای بود بپرسید.

omid-p30
25-01-2012, 19:36
Kaspersky Whitelisting Team

افراد حاضر در تصویر زیر، تیم لیست سفید لابراتوار کسپرسکی رو تشکیل میدند که وظیفه جمع آوری لیست برنامه های سالم و معرفی اونها به برنامه رو بر عهده دارند.

Xo0oX
25-01-2012, 23:34
با سلام من از نرم افزار proxifire استفاده می کنم ولی به خاطر کاسپر 2012 که نصبه .وقتی نرم افزار باز می کنم ارور میده.
از چنتا پریدم گفتم باید قرنطینه نمیدونم اد کنی نرم افزارو قبل از نصب اینا.
حالا نمیدونم باید چیکار کنم چه جوری اد کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

hadi4507
26-01-2012, 03:10
یه توضیحات اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم. سوال دیگه ای بود بپرسید.

ممنون،میشه در مورد قسمت رمزنگاری و مخفی سازی اطلاعات کاسپر pure بیشتر توضیح بدید.این قسمت میتونه کار نرم افزارهایی مثل folder guard یا folder lock رو انجام بده؟

omid-p30
26-01-2012, 08:45
با سلام من از نرم افزار proxifire استفاده می کنم ولی به خاطر کاسپر 2012 که نصبه .وقتی نرم افزار باز می کنم ارور میده.
از چنتا پریدم گفتم باید قرنطینه نمیدونم اد کنی نرم افزارو قبل از نصب اینا.
حالا نمیدونم باید چیکار کنم چه جوری اد کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید
کارهای این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو انجام بدید، ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

ممنون،میشه در مورد قسمت رمزنگاری و مخفی سازی اطلاعات کاسپر pure بیشتر توضیح بدید.این قسمت میتونه کار نرم افزارهایی مثل folder guard یا folder lock رو انجام بده؟
بله، میتونید یک Container یا گاوصندوق ایجاد کنید و اطلاعات درون اون رو مخفی کنید.
البته برنامه هایی که گفتید برنامه های تخصصی این کار و دارای امکانات بیشتر هستند.
مثلا خودم از folder guard استفاده میکنم که میتونه مستقیما روی یک پوشه پسورد بذاره.

omid-p30
26-01-2012, 21:20
این هم کلیپ کوتاهی از لحظه اهدای جایزه آقای کسپرسکی.

بی صدا هست البته.

denzelmovie
29-01-2012, 17:38
دوستان با کسپر چطوری باید دسترسی بازی فیفا رو به اینترنت ببندم؟
ممنون

jadaa
29-01-2012, 20:05
سلام
کسی فایروال کومودو با آنتی ویروس کسپر پیشنهاد میده؟

amirpers
31-01-2012, 15:31
دوستان چه جوری میشه تو کسپرسکی 2012 دسترسی اینترنت سکیوریتی به برنامه ها رو ضعیف تر کنیم تا لجرای برنامه ها سریعتر بشه ؟

itno66
01-02-2012, 15:28
سلام

آنتی ویروس فعلی بنده avast هست که دوکس دارم آنتی ویروس کاسپر دانلود کنم ولی شما تو این سایت هزاران لینک با اسم های عجیب گذاشتین!لطفا یه لینک درست حسابی که ورژن اصلی باشه و تو ویروس کشی خدا باشه بهم بدین بیشتر کارم وبگردیه ممنون

kases
01-02-2012, 15:33
[QUOTE=itno66;6813721]سلام

آنتی ویروس فعلی بنده avast هست که دوکس دارم آنتی ویروس کاسپر دانلود کنم ولی شما تو این سایت هزاران لینک با اسم های عجیب گذاشتین!لطفا یه لینک درست حسابی که ورژن اصلی باشه و تو ویروس کشی خدا باشه بهم بدین بیشتر کارم وبگردیه ممنون[/QUOTE

Actros
01-02-2012, 16:13
trojan program rootkit.w32.zAccess.aml
سیستم من این تروجان رو گرفته و کاسپر 2011 نمیتونه پاکش کنه

kases
01-02-2012, 16:20
trojan program rootkit.w32.zAccess.aml
سیستم من این تروجان رو گرفته و کاسپر 2011 نمیتونه پاکش کنه

با این برنامه پاکش کن

Actros
02-02-2012, 01:12
با این برنامه پاکش کن

داداش اونو گرفت حالا این اومده :31:
virus.w32.Zaccess.c
disinfect میکنه ریست میکنه دوباره فول اسکن میکنه میبینم هنوز هستش . با اون برنامه شمام همینطور . سیستم ریست میشه دوباره همون آشو همون کاسه

kases
02-02-2012, 01:15
داداش اونو گرفت حالا این اومده :31:
virus.w32.Zaccess.c
disinfect میکنه ریست میکنه دوباره فول اسکن میکنه میبینم هنوز هستش . با اون برنامه شمام همینطور . سیستم ریست میشه دوباره همون آشو همون کاسه

از طریق سیف مد اقدام به پاکسازی کن

Mehrdad092000
02-02-2012, 14:04
سلام این برنامه هارو میخواستم خواها اگه هست همین اپدیت ها ورژن های دیگرو پیدا کردم
Kaspersky Rescue Disk 10.0.29.6 Build 2012-01-15 (ISO) + USB

G.D.ragon.Ir
03-02-2012, 21:01
اگر تو کادر زیر نقطه هایی به رنگ قرمز باشه یعنی فایل (های) مخربی بصورت فعال وجود داره؟ اگر این جمله درسته, با توجه به اینکه گزینه select action automatically هم فعال باشه, علتش چی هست؟ یعنی فایل مخربی هست که کسپرسکی نمیتونه حذفش کنه؟ (برای سیستم حیاتی هست یا...) ممنون میشم توضیح بدید و درانتها یک راه حلی هم بگید؟

Setareh 2006
04-02-2012, 07:08
سلام
این کی ها رو که برای تمدید لایسنس وارد می کنیم حدود 40 روز بیشتر اعتبار نداره . این مدت اعتبار برای همه کی های کاسپر هست یا اینکه این کی که دادم استثنا اینطوره ؟

G.D.ragon.Ir
04-02-2012, 07:26
سلام
این کی ها رو که برای تمدید لایسنس وارد می کنیم حدود 40 روز بیشتر اعتبار نداره . این مدت اعتبار برای همه کی های کاسپر هست یا اینکه این کی که دادم استثنا اینطوره ؟خوش شانسی شماست. مال من بهترینش 13 روز بود که اونم چون اعتقاد دارم باید انتی ویروس همیشه اپدیت باشه بعد از تقریبآ 1 هفته بلاک شد :31:

amirpers
04-02-2012, 16:06
دوستان اینترنت سکیوریتی کسپرسکی آیا امکان اسکن و پیدا کردن Malware و از بین بردن اون رو هم داره اگه سیستممون آلوده شده باشه ؟

A M ! N
04-02-2012, 16:26
دوستان اینترنت سکیوریتی کسپرسکی آیا امکان اسکن و پیدا کردن Malware و از بین بردن اون رو هم داره اگه سیستممون آلوده شده باشه ؟
منظورتون از Malware چی هست ؟

Malware به هر نوع بدافزاری گفته میشه ، مثلا ویروس ها ، کرم ها ، تروجان ها ، اسپای ور ها ، scareware ها ، rootkit ها و...

اما فک کنم منظورتون اسپای ور هستش و تروجان ؟ تاحد زیادی با تروجان ها مقابله میکنه ، اما کافی نیست ، بهتره در کنارش MBAM باشه.

موفق باشین../.

Sub007
04-02-2012, 20:41
سلام
این کی ها رو که برای تمدید لایسنس وارد می کنیم حدود 40 روز بیشتر اعتبار نداره . این مدت اعتبار برای همه کی های کاسپر هست یا اینکه این کی که دادم استثنا اینطوره ؟

اون پایین میزنه ۴۰ روز اما شاید به هفته هم نکشه و بلاک بشه.
من تا وقتی کلید برای کسپر نخریدم کلید ۹۰ روزه هم داشتم.حتی ۳۰۰ روزه هم یه دفعه گیرم اومد اما سریع بلاک شد.:19:

Mehrdad092000
04-02-2012, 22:35
سلام
دوستان کدوم ورژن نصب کنم ؟
فرقاشون چیه اگه میشه بگید
Kaspersky.pure9 اینو بنصبم خوبه؟

A M ! N
04-02-2012, 22:41
سلام
دوستان کدوم ورژن نصب کنم ؟
فرقاشون چیه اگه میشه بگید
Kaspersky.pure9 اینو بنصبم خوبه؟
سلام ورژن PURE کاملترین ورژن کاسپر اسکای هستش ، اما معمولا کلیدش گیرتون نمیاد و به نظر من بهتره که همون ورژن

kaspersky internet security رو بگیرین و استفاده کنین کلیدش هم همیشه اینجا موجوده..

شاد باشی./

Mehrdad092000
04-02-2012, 23:21
سلام ورژن PURE کاملترین ورژن کاسپر اسکای هستش ، اما معمولا کلیدش گیرتون نمیاد و به نظر من بهتره که همون ورژن

kaspersky internet security رو بگیرین و استفاده کنین کلیدش هم همیشه اینجا موجوده..

شاد باشی./
اها مرسی یعنی اصلا گیر نمیاد؟
چون اینو تو pc داشتم گفتم نصبش کنم میگید برم kaspersky internet security دنلود کنم باز؟
از سافت گدر بگیرم؟اخرین ورژن چنده؟

A M ! N
04-02-2012, 23:26
اها مرسی یعنی اصلا گیر نمیاد؟
چون اینو تو pc داشتم گفتم نصبش کنم میگید برم kaspersky internet security دنلود کنم باز؟

تقریبا میشه گفت اصلا ، البته trail reseter براش موجوده ، اما به دردسرش نمی ارزه ، تازه اون ورژن خیلی سنگینه..

برای دریافت KIS از سایت پایین عمل کنید که همه چیز هم در دسترس گذاشته هم کلید و آپدیت و ...

شاد باشی../.

Mehrdad092000
05-02-2012, 01:36
تقریبا میشه گفت اصلا ، البته trail reseter براش موجوده ، اما به دردسرش نمی ارزه ، تازه اون ورژن خیلی سنگینه..

برای دریافت KIS از سایت پایین عمل کنید که همه چیز هم در دسترس گذاشته هم کلید و آپدیت و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FSecurity%2FKaspersky.html)

شاد باشی../.
ممنون مرسی
پس pure بیخیال شم؟ امکانات اضافش چیه
یه سوالی فرق internet security با antivirusesh چیه؟ فایروال داره؟

Setareh 2006
05-02-2012, 05:13
اون پایین میزنه ۴۰ روز اما شاید به هفته هم نکشه و بلاک بشه.
من تا وقتی کلید برای کسپر نخریدم کلید ۹۰ روزه هم داشتم.حتی ۳۰۰ روزه هم یه دفعه گیرم اومد اما سریع بلاک شد.:19:
پس به این ترتیب این کی ها ارزش ندارن ؟ شما کلید رو چند خریدین ؟
خود برنامه یکسال پیش خریده شده ولی الان دیگه اعتبارش تموم شده . واسه همین یکی از همین کی های تاپیک رو دادم بهش ولی نوشته فقط 40 روز اعتبار داره . اینجور هم که شما میگین عملا 40 روز هم نیست و زود اکسپایر میشه .

alex_pk
05-02-2012, 07:21
من ویندوز قبلیم کلی فایل و برنامه و کلی بازی و... داشت ، ویندوزم هم خیلی سریع بود
ویندوز سون
4 گیگ رم
سی پی یو q9400

الان دیروز من ویندوز رو عوض کردم (کلا پارتیشن رو دلیت کردم مجدد ساختم) فایل خاصی هم نصب نکردم ، درایو گرافیک و یه مرورگر و یه پلیر و Winrar و Kaspersky Internet Security 2012
ولی احساس میکنم سرعت اومده پایین حتی چندبار هم هنگ کرد طوری که مجبور شدم ریست کنم سیستم رو.

ویندوز قبلیم حتی یبار هم هنگ نکرده بود در حالی که اکثر اوقات همزمان دو تا بازی در حال اجرا بود.
ولی این بخاطر Kaspersky احتمالا اینجوری شده.

نظرتون چیه؟

amintnt
05-02-2012, 07:52
من ویندوز قبلیم کلی فایل و برنامه و کلی بازی و... داشت ، ویندوزم هم خیلی سریع بود
ویندوز سون
4 گیگ رم
سی پی یو q9400

الان دیروز من ویندوز رو عوض کردم (کلا پارتیشن رو دلیت کردم مجدد ساختم) فایل خاصی هم نصب نکردم ، درایو گرافیک و یه مرورگر و یه پلیر و Winrar و Kaspersky Internet Security 2012
ولی احساس میکنم سرعت اومده پایین حتی چندبار هم هنگ کرد طوری که مجبور شدم ریست کنم سیستم رو.

ویندوز قبلیم حتی یبار هم هنگ نکرده بود در حالی که اکثر اوقات همزمان دو تا بازی در حال اجرا بود.

نظرتون چیه؟
بله، کسپر اجرای نرم‌افزارها رو واقعا کند می‌کنه. من الآن ویندوزم رو حدودا یک سال و نیمه نصب دارم و کسپر هم از ابتدا روش نصب داشتم. چون کسپر همیشه فعال بود من زیاد متوجه این افت سرعت اجرای برنامه‌ها نبودم. چندباری که کسپر رو Exit کردم متوجه این تفاوت شدم. شما هم مدتی کسپر رو ببند و ببین تفاوتی توی سرعت سیستم می‌بینی یا نه.
هرچند که من از کسپرم راضی‌ام :)

G.D.ragon.Ir
05-02-2012, 08:16
یه سوالی فرق internet security با antivirusesh چیه؟ فایروال داره؟

برای دانلود خود محصول هم هیچ سایتی مطمئن تر و بهتر از خود سایت رسمی کسپرسکی نیست

من خودم از pure و "تریال رسیترش" استفاده میکنم. تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم. به نظر من که "تریال رسیتر" خیلی بهتر و راحت تر از پیدا کردن کلید و فعال کردنش, هرچند روز یکباره. اما در نهایت این خودتون هستید که انتخاب میکنید

alex_pk
05-02-2012, 08:50
بله، کسپر اجرای نرم‌افزارها رو واقعا کند می‌کنه. من الآن ویندوزم رو حدودا یک سال و نیمه نصب دارم و کسپر هم از ابتدا روش نصب داشتم. چون کسپر همیشه فعال بود من زیاد متوجه این افت سرعت اجرای برنامه‌ها نبودم. چندباری که کسپر رو Exit کردم متوجه این تفاوت شدم. شما هم مدتی کسپر رو ببند و ببین تفاوتی توی سرعت سیستم می‌بینی یا نه.
هرچند که من از کسپرم راضی‌ام :)

واقعا این دیگه خیلی سرعت رو کم میکنه
حالا جدای از این مورد
چنتا سوال داشتم

من اپدیت آفلاین 11 بهمن رو دانلود کردم 240 مگ و برنامه رو توسط اون آپدیت کردم.
خوب طبیعتا از 11 ام تا امروز که 16 امه نباید حجم زیادی برای آپدیت آنلاین نیاز باشه ولی من هر چی میذارم برای اپدیت میبینم حجماش خیلی زیاده با سرعت خیلی کمی درصد ها جلو میره این طبیعیه؟

دوم اینکه این حالت Safe Run For Application به چه دردی میخوره؟همچنین Safe Run For Website ؟

مرسی

Sub007
05-02-2012, 10:52
ویندوز سون
4 گیگ رم
سی پی یو q9400

نظرتون چیه؟

به نظر من ایراد از کسپر نیست.چون خود من روی لپ تاپی که مشخصات کمتری داره استفاده میکنم اما کاهش سرعت ندارم.
کسپر کاهش سرعت داره اونم موقع اسکن.اما وقتی در حالت عادی باشه تاثیری روی سیستم نداره.یعنی برای من که همیشه همینطور بوده.

alex_pk
05-02-2012, 10:58
نزدیک 5 دقیقه از تمام سی پی یو داشت استفاده میکرد
موس رو هم بزور تکون میدادم

amintnt
05-02-2012, 12:18
واقعا این دیگه خیلی سرعت رو کم میکنه
حالا جدای از این مورد
چنتا سوال داشتم

من اپدیت آفلاین 11 بهمن رو دانلود کردم 240 مگ و برنامه رو توسط اون آپدیت کردم.
خوب طبیعتا از 11 ام تا امروز که 16 امه نباید حجم زیادی برای آپدیت آنلاین نیاز باشه ولی من هر چی میذارم برای اپدیت میبینم حجماش خیلی زیاده با سرعت خیلی کمی درصد ها جلو میره این طبیعیه؟

دوم اینکه این حالت Safe Run For Application به چه دردی میخوره؟همچنین Safe Run For Website ؟

مرسی
من تا حالا به صورت آفلاین آپدیت نکرده‌م، اما وقتی می‌ذارم به صورت اتوماتیک و مرتب آپدیت بکنه، گاهی پیش میاد که حدود 800 کیلوبایت فقط دانلود کنه. احتمالا حدود 8 مگ واسه‌ی این چند روز نیاز به آپدیت داشته باشه واسه شما. سرعت آپدیت کسپر هم نمی‌دونم به چه دلیل اما یه جورایی کم هست. یعنی پیش اومده که من سرعت خطم حتی تا 300KB/s هم جا داشته باشه واسه دانلود اما کسپر حدود 15-20 فقط دانلود کنه.

در مورد Safe Run هم تا اونجایی متوجه شدم از توضیحات سایت کسپر، محیطی ایزوله هست که از سیستم عامل جداست. یعنی اگه شما مشکوک بودی که فلان فایل اگزه ویروس داره می‌تونی تحت Safe Run اجراش کنی و حتی اگه اثر مخربی داشته باشه روی سیستم عامل تاثیری نخواهد داشت. در مورد وبسایت‌ها هم به همین صورت هست که مثلا ردی از فعالیت‌های کاربر به جا نمی‌ذاره و کوکی‌ها رو در محیط امنی تحت کنترل داره. حدس می‌زنم مثلا کش مرورگر و کوکی‌ها رو جای دیگه‌ای نگه‌داری می‌کنه که از بدافزار‌ها اونا رو دور نگه‌داره؛ خصوصا برای حساب‌های بانکی آنلاین استفاده می‌شه.

اینجا هم توضیحات بیشتری هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمن اینکه اگه اون کشیدن از سی‌پی‌یو مجددا تکرار شد احتمالا یه جای کار می‌لنگه. تاثیر تا این حد دیگه نرمال نیست.

pedram_01
05-02-2012, 13:02
Safe Run در کاسپر همان سند باکس میباشد

Mehrdad092000
05-02-2012, 21:37
کسپر خیلی از سخت افزار استاده میکنه؟
اگه اره بیخیال شم اخه سیستمم پایینه
512Ram
2.8cpu 1mb 775

A M ! N
05-02-2012, 21:45
کسپر خیلی از سخت افزار استاده میکنه؟
اگه اره بیخیال شم اخه سیستمم پایینه
512Ram
2.8cpu 1mb 775
آره بیخیال شو دوست من

بجاش آویرا نصب کن... لذتشو ببر..

شاد باشی../.

Mehrdad092000
05-02-2012, 22:28
آره بیخیال شو دوست من

بجاش آویرا نصب کن... لذتشو ببر..

شاد باشی../.
نصب کردم سرعت خوب بود اما نمیدونم چرا یهو اومد پایین پاکش کردم
سیستمو میخوام عوض کنم
با 4گیگ رو و cpu 6هسته ای Amd دیگه مشکلی نداره نه؟
-----------------------
میگم من با نود مشکلی نداشتم نورتون چطوره ؟زیاد مصرف داره اونو بنصبم

A M ! N
05-02-2012, 22:31
نصب کردم سرعت خوب بود اما نمیدونم چرا یهو اومد پایین پاکش کردم
سیستمو میخوام عوض کنم
با 4گیگ رو و cpu 6هسته ای Amd دیگه مشکلی نداره نه؟
-----------------------
میگم من با نود مشکلی نداشتم نورتون چطوره ؟زیاد مصرف داره اونو بنصبم
با این سیستمی که گفتین هیچ مشکلی به وجود نمیاد..

نورتون از لحاظ سبکی مث ناد هستش ، قدرتش هم مث آویرا و کاسپر اسکای.. پیشنهاد خیلی خوبیه.

اذیتت نمیکنه ، فقط تنها بدیش نصب آپدیت های آفلاین هست که به مشکل میخورین معمولا.

Mehrdad092000
05-02-2012, 22:36
با این سیستمی که گفتین هیچ مشکلی به وجود نمیاد..

نورتون از لحاظ سبکی مث ناد هستش ، قدرتش هم مث آویرا و کاسپر اسکای.. پیشنهاد خیلی خوبیه.

اذیتت نمیکنه ، فقط تنها بدیش نصب آپدیت های آفلاین هست که به مشکل میخورین معمولا.
ممنون این سیستمو میخوام بگیرم تا چند روز اینده اما فعلا برای امنیت همون نورتونو نصب کنم توی قسمت نورتون میپرسم سوالمو که مدیران گیر ندن

davod_danger666
06-02-2012, 11:53
سلام
دوستان وقتی که کسپرسکی رو نصب کنیم باید فایروال رو off کنیم؟

kases
06-02-2012, 13:03
سلام
دوستان وقتی که کسپرسکی رو نصب کنیم باید فایروال رو off کنیم؟

اگه منظورت فایروال خود ویندوزه که خیر خود کسپر اتوماتیک اونو از کار میندازه

alex_pk
07-02-2012, 13:51
چه خبره این چرا انقدر دانلود می کنه
قبلش هم 28 مگ گرفته بود
اپدیت 11 بهمن رو هم کامل بصورت آفلاین انجام دادم.

ali_kasper
09-02-2012, 07:42
با سلام !

کسی هست برامون توضیح بده قسمت کلود پروتکشن که جدیدا به ورژن 2012 اضافه شده کارش دقیقا چیه ؟؟

REZAt1980
09-02-2012, 12:59
سلام

من كاسپر 2011 دارم. اينترنت سكيوريتي
اورجينال هست.

ميخوام ويندوز عوض كنم.
اما بعد از تعويض ويندوز كد ندارم كه وارد كنم از دوباره.

از كجاي نرم افزار ميشه فهميد كدي كه الان واسش وارد كردم، چي هست؟
كه بعد از تعويض ويندوز دوباره اكتيوش كنم؟؟؟

Actros
09-02-2012, 15:34
virus heur:trojan.win32.generic
آقا سیستم این ویروس رو گرفته تو system32 پوشه dirver . کاسپر2011 نمیتونه پاکش کنه . چرا آخه ؟
با TDSSKILLER هم پاک نشد
===========
یه مطلب دیگه من اینترنت سکیوریتی 2012 نصب کردم هرچی آپدیت میکنم باز میزنه obsolote .بعدش 238 مگ آپدیت آفلاین دانلود کردم
بهش دادم 180 190 مگ آپدیت کرد بازم زد obsolote !!!

alex_pk
09-02-2012, 16:30
یه مطلب دیگه من اینترنت سکیوریتی 2012 نصب کردم هرچی آپدیت میکنم باز میزنه obsolote .بعدش 238 مگ آپدیت آفلاین دانلود کردم
بهش دادم 180 190 مگ آپدیت کرد بازم زد obsolote !!! برای منم همینطوری بود
اون سری 100 مگ آنلاین دانلود کردم کلی هم آفلاین.

البته الان درست شد
باید بذاری کامل آنلاین دانلودش تموم بشه بعد میزنه up to date

=============
تو صفححه اصلی برنامه نوشته
IM-Anti Virus Is Disabled
روی Enable هم کلیک می کنم اتفاقی نمیفته.

یه علامت تعجب زرد رنگ هم هست که میگه بزودی لایسنس نرم افزار تموم میشه نمیشه کاری کرد این اخطار نیاد؟

G.D.ragon.Ir
09-02-2012, 18:37
تو صفححه اصلی برنامه نوشته
IM-Anti Virus Is Disabled
روی Enable هم کلیک می کنم اتفاقی نمیفته.
برای منم چندتا از قسمت ها غیرفعال شدن, بعد از کلی کلنجار رفتن (که فایده ای هم نداشت) کسپر رو پاک و امدم دوباره نصب کنم که توی مرحله ی اکتیو کردن تریال گیر کرده (کلآ هنگ کرده!!!؟؟؟)

یه علامت تعجب زرد رنگ هم هست که میگه بزودی لایسنس نرم افزار تموم میشه نمیشه کاری کرد این اخطار نیاد؟وقتی گزینه مربوطه رو انخاب میکنی دکمه ی "مخفی کردن پیغام" رو بزن

G.D.ragon.Ir
10-02-2012, 07:41
مشکل اکتیو کردن نسخه 30 روزه بوسیله و-پ-ن حل شد (در حالت عادی امکانش نبود!!!؟؟؟)

REZAt1980
10-02-2012, 12:37
سلام

من كاسپر 2011 دارم. اينترنت سكيوريتي
اورجينال هست.

ميخوام ويندوز عوض كنم.
اما بعد از تعويض ويندوز كد ندارم كه وارد كنم از دوباره.

از كجاي نرم افزار ميشه فهميد كدي كه الان واسش وارد كردم، چي هست؟
كه بعد از تعويض ويندوز دوباره اكتيوش كنم؟؟؟

لطفا یکی جواب ما رو بده.
میخوام ویندوز عوض کنم.
مشکل دارم.

ali_kasper
10-02-2012, 20:07
لطفا یکی جواب ما رو بده.
میخوام ویندوز عوض کنم.
مشکل دارم.
میشه بگید دقیقا کلید رو از کجا به صورت قانونی خریداری کردید؟

REZAt1980
11-02-2012, 03:04
میشه بگید دقیقا کلید رو از کجا به صورت قانونی خریداری کردید؟

والا یه شرکتی بود که الان یادم رفته اسمش رو .
یکشنبه صبح که رفتم سرکار میگم بهتون.

از اینجا هم میتونین خریداری کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproducts%2Foriginal-antiviruses.html)

حالا کسی نمیدونه من باید چه کار کنم؟

ali shah
11-02-2012, 21:37
سلام دوستان
بنده Kaspersky Internet Security 2012 رو از یه دی وی دی نصب کردم و ازطریق دانلود فایل اپدیت افلاین کردم وkey جدید بهش دادم ولی الان تو تکسبار به صورت قرمز هست ومثاث زرد رنگ کنارش هست.لطفا راهنمایی بفرمایید چجوری از این حالت درش بیارم تا فعال باشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
11-02-2012, 22:47
سلام دوستان
بنده Kaspersky Internet Security 2012 رو از یه دی وی دی نصب کردم و ازطریق دانلود فایل اپدیت افلاین کردم وkey جدید بهش دادم ولی الان تو تکسبار به صورت قرمز هست ومثاث زرد رنگ کنارش هست.لطفا راهنمایی بفرمایید چجوری از این حالت درش بیارم تا فعال باشه؟

اول تاریخ سیستمت روتنظیم کن
تو این عکس مشخصه که انتی ویروست به تاریخ امروز اپدیت نشده لایو اپدیت بزن تا کامل اپدیتاشو دریافت کنه
و همچنین کسپر تو سیستمت ویروس پیدا کرده

alex_pk
12-02-2012, 03:18
وقتی گزینه مربوطه رو انخاب میکنی دکمه ی "مخفی کردن پیغام" رو بزن

سلام
لطفا یکم بیشتر توضیح بدید.
مرسی.

amirpers
12-02-2012, 13:49
دوستان یه سوالی برای من پیش اومده.
من کسپر 2012 رو روی سیستم خودم نصب کردم و روی یه لپ تاپ هم نصب کردم. هر دو عین هم.
روی سیستمم وقتی که چند روز آپدیت نشه ، بعد 2 روز زرد میشه و بعد چند روز قرمز میشه که آپدیتش کنیم. اما روی اون لپ تاپ ، یه روز بعد مستقیم قرمز میشه و آپدیت میگه بکنید.
برای چی اینجوریه ؟

kases
12-02-2012, 14:00
دوستان یه سوالی برای من پیش اومده.
من کسپر 2012 رو روی سیستم خودم نصب کردم و روی یه لپ تاپ هم نصب کردم. هر دو عین هم.
روی سیستمم وقتی که چند روز آپدیت نشه ، بعد 2 روز زرد میشه و بعد چند روز قرمز میشه که آپدیتش کنیم. اما روی اون لپ تاپ ، یه روز بعد مستقیم قرمز میشه و آپدیت میگه بکنید.
برای چی اینجوریه ؟

ببین روی لب تاپ تاریخ سیستمت دقیق هست

amirpers
12-02-2012, 15:08
ببین روی لب تاپ تاریخ سیستمت دقیق هست

بله دقیقه.

G.D.ragon.Ir
12-02-2012, 19:43
سلام
لطفا یکم بیشتر توضیح بدید.
مرسی.روی دکمه Fix it Now کلیک کنید
بعد هم روی پیغام مورد نظر کلیک کرده و گزینه Hide message رو انتخاب کنید

parsa205
12-02-2012, 20:40
دوستان من رو کامپیوترم یه کاسپر اسکای اصل با 60 روز اعتبار باقی مانده دارم میخوام یه جدیدش رو هرچه زودتر بخرم اگه قبل این که این 60 روز تموم بشه کی جدید رو ثبت کنم روزهای باقی مانده کی قبلی می مونه یا میپره؟

amir.7
13-02-2012, 00:12
سلام

از بین میره ، وقتی 60 روز مونده چرا کلید جدید ، ما کلید چند روزه میدیم رفیق :31:

Sub007
13-02-2012, 00:13
دوستان من رو کامپیوترم یه کاسپر اسکای اصل با 60 روز اعتبار باقی مانده دارم میخوام یه جدیدش رو هرچه زودتر بخرم اگه قبل این که این 60 روز تموم بشه کی جدید رو ثبت کنم روزهای باقی مانده کی قبلی می مونه یا میپره؟

میپره و از کلید جدید شروع به کم کردن روزها میکنه.:20:

polestar98g
13-02-2012, 19:37
سلام خدمت دوستان. خسته نباشید
یک سؤالی داشتم که: آیا گزینه زیر را از کانکشن میتونم غیرفعال کنم تا سرعت اینترنتم کم نشه
و کلاً چه فرقی میکنه که تیک داشته باشه یا نه:

خیلی ممنون از راهنماییتان.

parsa205
14-02-2012, 20:44
سلام

از بین میره ، وقتی 60 روز مونده چرا کلید جدید ، ما کلید چند روزه میدیم رفیق :31:

میپره و از کلید جدید شروع به کم کردن روزها میکنه.:20:
ولی به نظرم اگه کلید قبلی رو پاک نکنیم اعتبار کلید قبلی میمونه....چون فکر کنم دو تا کی با هم کار بکنند....

Sub007
14-02-2012, 21:32
ولی به نظرم اگه کلید قبلی رو پاک نکنیم اعتبار کلید قبلی میمونه....چون فکر کنم دو تا کی با هم کار بکنند....

اینطور که من یادم هست وقتی کلید جدید رو بهش میدین جایگزین قبلی میشه و در واقع کلید قبلی رو خودش پاک میکنه.
شما هم الان که مهلت کلیدتون باقی مونده ازش استفاده کنین و وقتی تموم شد کلید جدید بدین که با اطمینان از کل روزهای کلید استفاده شده باشه:20:

ali_kasper
15-02-2012, 08:42
سلام خدمت دوستان. خسته نباشید
یک سؤالی داشتم که: آیا گزینه زیر را از کانکشن میتونم غیرفعال کنم تا سرعت اینترنتم کم نشه
و کلاً چه فرقی میکنه که تیک داشته باشه یا نه:

خیلی ممنون از راهنماییتان.

بلمه شما میتونید با غیر فعال کردن این گزینه باعث عدم کاهش سرعت نت و سیستم خودتون بید،اما حالا من یه سوال از شما دارم؟!

شما با نصب آنتی ویروس کسپرسکی چه هدفی داشتید؟
چون با غیر فعال کردن این گزینه امنیت شما به خطر میفته(شما به نوعی نرم افزار رو نصب میکنید و در قسمت ستینگ اون رو غیر فعال میکنید)خوب کار راحت تر اینه که کل نرم افزار رو پاک کنید !

ali_kasper
15-02-2012, 08:46
بله حرف شما درسته،یعنی اینکه در صورت وارد کردن هردو کلید ،هردو کلید شروع به شمارش تا پایان روز انقضا میکنن
پس یعنی وقتی شما کلیدی دارید که رو به اتمامه و همزمان کلید جدیدی اضافه میکنید و کنتور یا شمارنده هر دو باهم شروع به کم شدن میکنن پس به نوعی کلید قبلی هیچ خاصیتی نداره و پاک شده حساب میشه

این توی ذهنتون باشه:

کلید جدید کلید قبلی رو میخوره

yaghob.boss
15-02-2012, 11:37
با سلام دوستان من آنتیویروس کسپرسکی 2011 دارم فایروال من نشون میده که داره از نت استفاده میکنه ولی نمیدونم کدوم قسمتش هست چون آپدیت غیرفعال هست عکس زیر رو ببینید

amir.7
15-02-2012, 20:03

سلام

دوست من شما تا کلید قبلی رو پاک نکنید نمی تونید کی جدید وارد کنید و ضمنا چرا وقتی از کی قبلی 60 روز مونده

میخوای کی جدید بدی ، خوب بذار تموم که شد کی جدید رو وارد کن اینکه دیگه مشکلی نیست

راهنمای وارد کردن کلید جدید

r_oscar2007
15-02-2012, 21:27
سلام دوستان
عجب انتی ویروس خداییه من که خیلی از خوشم اومده تا سه روز پیش از طرفداران پرپراقرص نود بودم و به مدت دو سال بود که از نود استفاده میکردم ما که از خیری ندیدیم از این نود گور به گور شده

ali_kasper
15-02-2012, 22:56
سلام

دوست من شما تا کلید قبلی رو پاک نکنید نمی تونید کی جدید وارد کنید و ضمنا چرا وقتی از کی قبلی 60 روز مونده

میخوای کی جدید بدی ، خوب بذار تموم که شد کی جدید رو وارد کن اینکه دیگه مشکلی نیست

راهنمای وارد کردن کلید جدید

ولی نرم افزار میتونه با دو لایسنس هم کار کنه!اجازه ورود چند کلید رو به یوزر میده ! :46:

amir.7
16-02-2012, 01:42
ولی نرم افزار میتونه با دو لایسنس هم کار کنه!اجازه ورود چند کلید رو به یوزر میده ! :46:

من اینو نمیدونستم ، ممنون از راهنماییتون :10: شما از این مطلب مطمئن هستید

اگه میشه لطفا نحوه استفاده از دو کلید به صورت همزمان رو توضیح بدید

ali_kasper
16-02-2012, 09:11
من اینو نمیدونستم ، ممنون از راهنماییتون :10: شما از این مطلب مطمئن هستید

اگه میشه لطفا نحوه استفاده از دو کلید به صورت همزمان رو توضیح بدید
بر روي آنتي ويروس خود كليك كرده و آن را اجرا كنيد
سپس بر روي گزينه Activation كليك كرده و در قسمت View detailed info on keys كليك كنيد. حالا در قسمت Purchase Key گزينه Install Key كليك كنيد. با انتخاب كردن گزينه Apply existing license key روي دكمه Next كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده کلید كه از وب سايت دانلود کردید را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد

قابل اجرا در نسخه های 2009 و 2010

:20:

parsa205
16-02-2012, 18:32
اینطور که من یادم هست وقتی کلید جدید رو بهش میدین جایگزین قبلی میشه و در واقع کلید قبلی رو خودش پاک میکنه.
شما هم الان که مهلت کلیدتون باقی مونده ازش استفاده کنین و وقتی تموم شد کلید جدید بدین که با اطمینان از کل روزهای کلید استفاده شده باشه:20:
چرا میشه دوتا کی رو باهم وارد کرد...پست های قبلی رو بخونید.

بله حرف شما درسته،یعنی اینکه در صورت وارد کردن هردو کلید ،هردو کلید
شروع به شمارش تا پایان روز انقضا میکنن
پس یعنی وقتی شما کلیدی دارید که رو به اتمامه و همزمان کلید جدیدی اضافه میکنید و کنتور یا شمارنده هر دو باهم شروع به کم شدن میکنن پس به نوعی کلید قبلی هیچ خاصیتی نداره و پاک شده حساب میشه

این توی ذهنتون باشه:

کلید جدید کلید قبلی رو میخوره

بر روي آنتي ويروس خود كليك كرده و آن را اجرا كنيد
سپس بر روي گزينه Activation كليك كرده و در قسمت View detailed info on keys كليك كنيد. حالا در قسمت Purchase Key گزينه Install Key كليك كنيد. با انتخاب كردن گزينه Apply existing license key روي دكمه Next كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده کلید كه از وب سايت دانلود کردید را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد

قابل اجرا در نسخه های 2009 و 2010

:20:
ولی من فکر میکنم اگه دو تا کی رو به کاسپر وارد کنیم روزهای باقی مونده هر دوتا کی باهم جمع میشند نه این که با هم دیگه موازی کارکنند. دلیل این که من میخوام یه کی دیگه بگیرم این هستش که یه شرکت تا 10 اسفند با 30 درصد تخفیف فروش داره واسه همون عجله داشتم...

ali_kasper
16-02-2012, 19:17
چرا میشه دوتا کی رو باهم وارد کرد...پست های قبلی رو بخونید.

ولی من فکر میکنم اگه دو تا کی رو به کاسپر وارد کنیم روزهای باقی مونده هر دوتا کی باهم جمع میشند نه این که با هم دیگه موازی کارکنند. دلیل این که من میخوام یه کی دیگه بگیرم این هستش که یه شرکت تا 10 اسفند با 30 درصد تخفیف فروش داره واسه همون عجله داشتم...
راسش من از قسمت پشتیبانی کسپرسکی این رو نشنیدم و طبق تجربه شخصی خودم از چهار پنج سال پیش که با کسپرسکی آشنا شدم و با کلید نرم افزار رو اکتیو میکردم به کررات میدیدم که وقتی چنید کلید رو به نرم افزار وارد میکنی(نسخه های 2009 به قبل) دو کلید به صورت موازی کار میکنند!

parsa205
16-02-2012, 21:18
راسش من از قسمت پشتیبانی کسپرسکی این رو نشنیدم و طبق تجربه شخصی خودم از چهار پنج سال پیش که با کسپرسکی آشنا شدم و با کلید نرم افزار رو اکتیو میکردم به کررات میدیدم که وقتی چنید کلید رو به نرم افزار وارد میکنی(نسخه های 2009 به قبل) دو کلید به صورت موازی کار میکنند!
آخه اون وقت استفاده همزمان از دوکلید کاملا بی معنی میشه.... ولی من فکر میکنم این موردی هم که شما گفتید مربوط به کی های غیر قانونی هستش که ممکنه یکیش از کار افتاده باشه...ولی سوال من در مورد کی های اورجینال هستش...

p3rsi4n
17-02-2012, 09:10
دوستان شما هم مشکل سنگینی کاسپر رو روی سیستم دارید مثل این

alex_pk
17-02-2012, 09:28
دوستان شما هم مشکل سنگینی کاسپر رو روی سیستم دارید مثل این

چند صفحه قبل من یه عکس گذاشتم که 97 درصد از CPU رو گرفته بود!

ali_kasper
17-02-2012, 14:46
این درصد اشغال سی پی یو زمانیه که کسپرسکی داره سیستم شما رو اسکن میکنه_فول اسکن)
معمولا تو این حالت سرعت سیستم پایین میاد ولی در حالت عادی به صورت real time نباید این حجم از سی پی یو رو اشغال کنه به نظر من که غیر معمولیه !

حجم اشغال شده در حالت معمولی برای سیستم من 3 مگابایته !

geysar
17-02-2012, 21:38
ایا با ابدیت کاسپر2011ورژنش به کاسپر2012تغییر پیدا میکنه ویا نه ؟

ali_kasper
17-02-2012, 21:50
ایا با ابدیت کاسپر2011ورژنش به کاسپر2012تغییر پیدا میکنه ویا نه ؟
خیر

شما با آپدیت کسپر 2011 صرفا دیتابیس نرم افزار رو آپدیت میکنید و ورژن خود نرم افزار آپدیت نمیشود :20:

polestar98g
18-02-2012, 11:19
این درصد اشغال سی پی یو زمانیه که کسپرسکی داره سیستم شما رو اسکن میکنه_فول اسکن)
معمولا تو این حالت سرعت سیستم پایین میاد ولی در حالت عادی به صورت real time نباید این حجم از سی پی یو رو اشغال کنه به نظر من که غیر معمولیه !
حجم اشغال شده در حالت معمولی برای سیستم من 3 مگابایته !

سلام. درسته در حالت عادی مصرفی نداره ولی اینکه هنر نیست
وقتی میخواهی اسکن کنی دیگه نباید به سیستم دست بزنی چون کلّ سی پی یو را در اختیار میگیره
در مقابل،‌ شما با آویرا که اسکن بکنید مصرف سی پی یو از پنجاه درصد بالاتر نمیره

سنگینی سیستم توسط کسپرسکی، یک ایراد مهمّ غیرقابل اغماض است
البته این ایراد قدیمی است؛
اخیراً اظهار میشد که در محصولات جدید برطرف شده ولی در عمل همچنان باقیست.
همین امر باعث فرار کاربران از این آنتی ویروس قدرقدرت میشه. وگرنه از سایر جهات هیچ ایرادی نداره و در رتبه اوّل است.

ali_kasper
18-02-2012, 13:39
سلام. درسته در حالت عادی مصرفی نداره ولی اینکه هنر نیست
وقتی میخواهی اسکن کنی دیگه نباید به سیستم دست بزنی چون کلّ سی پی یو را در اختیار میگیره
در مقابل،‌ شما با آویرا که اسکن بکنید مصرف سی پی یو از پنجاه درصد بالاتر نمیره

سنگینی سیستم توسط کسپرسکی، یک ایراد مهمّ غیرقابل اغماض است
البته این ایراد قدیمی است؛
اخیراً اظهار میشد که در محصولات جدید برطرف شده ولی در عمل همچنان باقیست.
همین امر باعث فرار کاربران از این آنتی ویروس قدرقدرت میشه. وگرنه از سایر جهات هیچ ایرادی نداره و در رتبه اوّل است.

برای خوردن املت لازمه که اول تخم مرغ بشکونی

هر چیزی در زمینه خاصی قدرتمند بشه مسلماً از یه زمینه دیگه دچار افت میشه،ولی حالا مسعله اینه:
قدرت کسپرسکی در مقایسه با کندی سرعت حین اسکن که داره آیا قابل قبوله یا نه؟
آیا شما راضی هستید که یکی از قوی ترین آنتی ویروس های دنیا رو داشته باشید به شرط اشغال 70% سی پی یو؟
البته اینکه بخوایم افزایش سرعت و بهبود سرعت سیستم در حین اسکن کسپرسکی رو در ورژن های جدید نادیده بگیریم غیر منصفانس،چون در این زمینه خیلی کار شده و تاثیرش رو همه یوزر های کسپرسکی میبینند
البته اینم قبول دارم که میگین باعث فرار کاربران شده اما خیلی از افراد اونقدر که سرعت براشون مهمه امنیت براشون مهم نیست!

amir.7
18-02-2012, 22:03
سلام

یه تست از میزان درگیری و گرمای پردازنده در اسکن سیستم توسط کاسپر2012

geysar
18-02-2012, 22:45
با سلام
اقا من به یه مشکلی با کاسپربرخوردم که درنوع خودش جالبه
من اینترنت سیکیورتی کاسپر2011داشتم بعد ازیه مدتی ابدیتش کردم که درزمان ابدیت خطا داد که وقت سریال شما تمامه
بعد ازگشتن تو اینترنت چند تا کی پیدا کردم وبا اون انتی ویروس را اکتیو کردم
حالا باکمال تعجب میبینم که اینترنت سیکیورتی فقط به انتی ویروس تبدیل شده
یعنی فایروال و اینجورچیزا نداره حتی نوشته اون هم به انتی ویروس 2011تغییر یافته است
چطوری اینکارشده ؟
درضمن اززمان سریال جدید فقط 2روزمونده

Sub007
18-02-2012, 23:37
با سلام
اقا من به یه مشکلی با کاسپربرخوردم که درنوع خودش جالبه
من اینترنت سیکیورتی کاسپر2011داشتم بعد ازیه مدتی ابدیتش کردم که درزمان ابدیت خطا داد که وقت سریال شما تمامه
بعد ازگشتن تو اینترنت چند تا کی پیدا کردم وبا اون انتی ویروس را اکتیو کردم
حالا باکمال تعجب میبینم که اینترنت سیکیورتی فقط به انتی ویروس تبدیل شده
یعنی فایروال و اینجورچیزا نداره حتی نوشته اون هم به انتی ویروس 2011تغییر یافته است
چطوری اینکارشده ؟
درضمن اززمان سریال جدید فقط 2روزمونده

به خاطر این هست که شما از کلید KAV استفاده کردین.برای همین هم KIS به KAV‌ تبدیل شده.
حالا هم اتفاق خاصی نیفتاده.از تاپیک سریال و کرک کسپر یه کلید مخصوص KIS‌ بردارین و با اون برنامه رو با اون اکتیو کنین.دوباره نسخه KIS برمیگرده:20:

alex_pk
19-02-2012, 02:55
یه تست از میزان درگیری و گرمای پردازنده در اسکن سیستم توسط کاسپر2012بصورت لحظه ای گاهی اینطوریه ولی مجموع و بصورت میانگین مقدار زیادی از cpu رو اشغال می کنه.
مثلا این اشغال سی پی یو در تصویر زیر حدود 5 دقیقه طول کشید
اون 3 درصدی که شما گذاشتید کاملا لحظه ایه و احتمالا باعث میشه Average CPU بیاد پایین.

ضمنا از CPU Usage History در Windows Task Manager شما مشخصه که بعضی جاها بالا هم رفته.
همچنین وقتی تازه 2 درصد سیستم رو چک کرده نباید انتظار داشته باشید گرمای سی پی یو بالا بره!
در آخر عرض کنم همه Core i7 در دسترس ندارن که از کاسپر استفاده کنن.

ali_kasper
19-02-2012, 13:25
این چه حرفیه شما میزنید آخه ؟!هر آنتی ویروس حین اسکن درصد اشغال سی پی یو رو زیاد میکنه و از طرفی گرما تولید میکنه خود شما هم بخواین برای پیدا کردن سویچ ماشینتون خونتون رو زیرو رو کنید عرق میکنید !!!آخه نمیدونم چی بگم!

حالا بعضی آنتی ویروس ها سطحی تر عمل میکنن بعضی عمیق!مهم اینه که با توجه به عمق کار نرم افزار ها حین اسکن تمام گرمای تولیدی و درصد اشغال نرماله !

alex_pk
19-02-2012, 17:49
مگه من گفتم کار بدی می کنه؟!
من در جواب اون دوستی که تصویر گذاشته بود که دو درصد از سی پی یو استفاده شده عرض کردم که همیشه اینطوری نیست.
به یک تصویر نمیشه اکتفا کرد.

شما هم بخواین برای پیدا کردن سویچ ماشینتون خونتون رو زیرو رو کنید عرق میکنید !!!آخه نمیدونم چی بگم!
بنده اگر بخوام دنبال سوئیچم بگردم قبلش عرق نمیکنم احتمالا در اواسط گشتن و در اواخرش ممکنه عرق کنم!

نتیجه می گیریم که:
1 - با 2 درصد اسکن نباید اتظار داشت دمای سی پی یو بالا بره
2 - در تاپیک کاسپر اسکای نباید هیچ بدی ازش گفته بشه.

ali_kasper
19-02-2012, 20:02
مگه من گفتم کار بدی می کنه؟!
من در جواب اون دوستی که تصویر گذاشته بود که دو درصد از سی پی یو استفاده شده عرض کردم که همیشه اینطوری نیست.
به یک تصویر نمیشه اکتفا کرد.

بنده اگر بخوام دنبال سوئیچم بگردم قبلش عرق نمیکنم احتمالا در اواسط گشتن و در اواخرش ممکنه عرق کنم!

نتیجه می گیریم که:
1 - با 2 درصد اسکن نباید اتظار داشت دمای سی پی یو بالا بره
2 - در تاپیک کاسپر اسکای نباید هیچ بدی ازش گفته بشه.
بحث رو این نیست که کسی از کسپر بد نگه !بحث رو اینه که این آنتی ویروس با تمام فواید و قدرتی که داره اگه سیستم من رو به نقطه ذوب فلز نزدیک کنه من و امثالی(کلمه عربی نوشتم یعنی امثال من) راضی هستیم
قبل از نصب کسپرسکی هر یوزر با خودش سبک سنگینی میکنه سیستمی داشته باشه که به بالاترین حد امنیت مجهز باشه در حالی که کیس محترمش شاید منفجر شه !!!!! یا اینکه راضیه یه آنتی ویروس سطحی و سبک در حد خاله بازی داشته باشه و کیسش خنک باشه !!!

من ترجیح میدم تو کامپیوترم آتیش بازی باشه اما از اینکه چراغ ADSL من 24 ساعت روشنه و دایم الکانتکتم(این کلمات عربی رو خودم میسازم) و تمام عملیات بانکی و اطلاعت شخصی رو تو سیستمم دارم خیالم راحت باشه !

میدونم ولنتاین گذشته اما اینو از طرف من داشته باش ! :40:

amir.7
21-02-2012, 02:10
با سلام خدمت مدیر متواضع و بزرگوار انجمن ( میثم جان )

منو میبخشید که اون تصویر اسباب دردسر شد :46: :43:

راستش من فقط تجربه شخصی خودم رو عرض میکنم تا شاید کمکی به دوستان بشه ، خصوصا دوستانی که در این زمینه تجربه کمتری

دارن ، من روی این سیستم یکی دو تا آنتی دیگه تست زدم که به نظرم کاسپر 2012 عملکرد خوبی در این زمینه داشت

و اما در مورد اینکه پردازنده سیستم قدرتمند هستش و متاسفانه همه دوستان این چنین امکانی رو ندارن کاملا موافق هستم

و نکته دیگه این هستش که با پیشرفت فناوری ساخت نرم افزارهای امنیتی در سالهای اخیر میزان درگیری سیستم بسیار کمتر شده

به عنوان مثال نورتون 2010 نسبت به ورژنهای قبلی و یا جی دیتا 2012 نسبت به ورژنهای فبلی و ............................

من قبلا کاربر جی دیتا بودم و وقتی ورژن 2011 رو با همین سیستم میزدم برا فول اسکن ، ترجیح میدادم که دیگه با سیستم کاری انجام

ندم تا اسکن تموم بشه و اما در ورژن 2012 جی دیتا این مشکل بطور کامل برطرف شده بود ، ببخشید اگه سخن به درازا کشید .

ارادتمند دوستان ..........

ali shah
23-02-2012, 19:25
اول تاریخ سیستمت روتنظیم کن
تو این عکس مشخصه که انتی ویروست به تاریخ امروز اپدیت نشده لایو اپدیت بزن تا کامل اپدیتاشو دریافت کنه
و همچنین کسپر تو سیستمت ویروس پیدا کرده

یعنی اون فایل 125مگابایت برا اپدیت که دانلود کردم دیگه کاربرد نداره.دوست عزیز سیستم من ناجور ویروسی شده و

وقتی گزینه اسکن رو میزنم تمام کلید های اسکن کار نمیکنندومتن ها نمایش داده نمیشن.

ali_kasper
23-02-2012, 19:30
یعنی اون فایل 125مگابایت برا اپدیت که دانلود کردم دیگه کاربرد نداره.دوست عزیز سیستم من ناجور ویروسی شده و

وقتی گزینه اسکن رو میزنم تمام کلید های اسکن کار نمیکنندومتن ها نمایش داده نمیشن.
نظر من برای کامپیوتر آلوده شما استفاده از دیسک نجات کسپرسکیه !

چون در حالت بوت وقتی سیستم رو اسکن میکنه ویندوز در حالت run نیست که مشکلی براتون پیش بیاد!

نگران نباشید اون حجم آپدیت سرجاشه بعد از اسکن به دردتون میخوره:11:

saeid333
24-02-2012, 13:18
سلام
اقا مسير ذخيره فايل هاي آپديت توي اينترنت سكوريتي كسپر 2011و 2012 كجاست
بعد اين مسيرا تو هر ورژني و يا فرق ميكنه يا تو همش مثلا آنتي ويروسم همينه
اونوقت اگه فايلهاي آپديت رو داشته باشيم و بريزيم تو مسير فايلهاي آپديت كسپر ، كسپر آپديت ميشه
ممنون

ali_kasper
24-02-2012, 14:52
سلام
اقا مسير ذخيره فايل هاي آپديت توي اينترنت سكوريتي كسپر 2011و 2012 كجاست
بعد اين مسيرا تو هر ورژني و يا فرق ميكنه يا تو همش مثلا آنتي ويروسم همينه
اونوقت اگه فايلهاي آپديت رو داشته باشيم و بريزيم تو مسير فايلهاي آپديت كسپر ، كسپر آپديت ميشه
ممنون
مسیر آپدیت c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP12\Data\updater

(منظور از c درایویه که ویندوز توش نصبه)

این مسیر مربوط به زمانی میشه که نرم افزار رو به صورت مستقیم با سرور کسپرسکی آپدیت میکنی،این مسیر برای ورژن های 2010 و 2011 و 2012 که من تست کردم همینه(در ویندوز سون)
و اینکه اگه شما آپدیت های کسپرسکی رو از جایی دیگه دانلود کنید و بخواید سیستمتون رو به صورت آفلاین آپدیت کنید میتونید در قسمت setting مربوط به آپدیت در تب source مسیر اون پوشه آپدیت رو بهش بدین،البته با این کار کسپرسکی به صورت کامل آپدیت نمیشه برای ست کردن و خواندن آپدیت خود کسپرسکی حجم خیلی کوچکی آپدیت رو انجام میده،که این آپدیت کم حجم برای خوندن آپدیتیه که به صورت دستی وارد کردین

سوالی داشتین بفرمایین :20:

p3rsi4n
24-02-2012, 16:45
سلام به همه دوستان چند تا مطلب رو در مورد کاهش بار روی سی پی یو در هنگام کار با کاسپر تست کردم که فعلا رو سیستم من جواب داده و فشار روی کاسپر رو به طرز چشمگیری کاهش داده
1- تعیین میزان virtual memory روی سیستم در درایوی به جز درایو محل نصب ویندوز مخصوصا در ویندوز سون که خودش اتومات این میزان رو تعیین میکنه
2-تیک کردن گزینه

Concede resources to other applications

3- برداشتن تیک دو گزینه

Perform Idle Scan

Perform regular rootkit scan

4- SELF DEFENSE را غیر فعال کنید و به دو مسیر زیر برید و فاییلهای موجود در اونها رو پاک کنید و دوباره سلف دیفنس رو فعال کنید
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP12\Data\Updater\Temporary Files
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP12\Bases\Cache

ali_kasper
24-02-2012, 19:11
با این تنظیماتی که شما اعمال کردین قسمتی از امنیت سیستم بسته میشه !

ali shah
24-02-2012, 19:12
نظر من برای کامپیوتر آلوده شما استفاده از دیسک نجات کسپرسکیه !

چون در حالت بوت وقتی سیستم رو اسکن میکنه ویندوز در حالت run نیست که مشکلی براتون پیش بیاد!

نگران نباشید اون حجم آپدیت سرجاشه بعد از اسکن به دردتون میخوره:11:

چطور میتونم از طریق بوت اسکن بزنم

kases
24-02-2012, 20:07
چطور میتونم از طریق بوت اسکن بزنم

شما باید دیسک نجات کسپر دانلود کنید بر روی سی دی رایت کنید وبه صورت بوتیبل از رو سی دی
بالا بیایید و سیستمو اسکن کنید
دیسک نجات کسپر با حجم 246 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_kasper
24-02-2012, 20:16
- کاسپر اسکای

وقتی گرفتار کامپیوتری می‌شوید که کاملاً به ویروس آلوده شده است گاهی اوقات بهترین راه‌حل این است که آن را با یک دیسک نجات یا اصطلاحاً Rescue Disk ریبوت نمائید و از درون محیط آن یک اسکن کامل برای یافتن ویروس‌ها و پاکسازیشان انجام دهید. این روش در مقابل ویروس‌هایی که در اولین گام امکان نصب آنتی‌ویروس را غیر فعال می‌کنند یا اسکنر آنتی‌ویروس شما را از کار می‌اندازند یکی از موثر‌ ترین‌هاست لذا در ادامه به توضیح نحوهء استفاده از دیسک نجات کسپر‌سکی یا همان Kaspersky Recue Disk می‌پردازیم.
راه‌های زیادی برای پاکسازی یک کامپیوتر آلوده وجود دارد استفاده از دیسک نجات کسپر‌سکی یک راه حل ساده ارائه شده توسط یک کمپانی معتبر در زمینهء تولید آنتی‌ویروس است که برای همهء کاربران از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای کمترین دردسر را دارد و رایگان نیز می‌باشد.
دانلود و رایت ایمیج دیسک نجات بر روی سی‌دی
اولین کاری که نیاز است انجام دهید مراجعه به سایت کسپر‌سکی و دانلود آخرین نسخهء ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیسک نجات این کمپانی است، سپس فایل ایزوی ایمیجی را که دانلود نموده‌اید را با استفاده از برنامه‌ای مثل ImgBurn یا Nero بر روی یک دیسک نوری مثل سی‌دی یا دی‌وی‌دی بیاورید.

استفاده از دیسک نجات کسپرسکی برای پاکسازی یک سیستم آلوده
وقتی دیسک آماده شد آن را درون درایو نوری سیستم آلوده قرار دهید و ریبوت نمائید-سپس می‌بایستی صفحه‌ء جدیدی را مشاهده نمائید مشابه تصویر زیر که از شما می‌خواهد یکی از کلید‌های صفحه کلید را فشار دهید تا وارد منوی دیسک‌نجات شوید پس اگر قصد ورود به منو را دارید یکی از کلید‌های صفحه کلید را فشار دهید اگر نه کمی صبر کنید تا سیستم به صورت نرمال با ویندوز بوت شود و بالا بیاید. (قبل از این عملیات بایستی در بایوس کامپیوتر خود اولین گزینهء بوت را بر روی درایو نوری خود قرار دهید)

در مرحلهء بعد از شما سئوال می‌شود که می‌خواهید از محیط متنی برنامه استفاده کنید یا محیط گرافیکی‌اش؟ به شخصه توصیه می‌کنم حتماً به سراغ محیط گرافیکی بروید مگر اینکه واقعا مسئله یا مشکل حادی در سیستم وجود داشته باشد که به شما امکان بهره‌گیری از این محیط را ندهد.

بعد از این موارد برنامه از شما می‌خواهد به منظور موافقت با قوانین بهره‌گیری از آن حرف “a” را تایپ و کلید enter را فشار دهید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چیزی که عجیب بود اینکه اگر حرف A را به صورت بزرگ تایپ کنیم برنامه نمی‌پذیرفت و باید حتما فرم آن به صورت a می‌بود.

پس از چند ثانیه بایستی قادر باشید تا محیط کامل برنامه را مشاهده کنید و پنجرهء دیسک نجات کسپر‌سکی نیز در همین حین در وسط صفحه نمایش قابل رویت است.

اولین کاری که لازم است در اینجا انجام دهید این است که به سراغ تب یا برگهء My Update Center بروید و بر روی دکمهء Start Update کلیک نمائید تا آخرین اطلاعات مرتبط به ویروس‌ها و پاکسازیشان از وب سایت کسپرسکی توسط اینترنت در برنامه بارگذاری شوند.

وقتی مرحلهء قبل به اتمام رسید مجدد به تب یا برگهء Objects Scan بازگردید، درایوهایی که قصد دارید برای پاکسازی از ویروس اسکن نمائید را مشخص کنید و کلید Start Objects Scan را بزنید.

اسکن درایوها آغاز شده و هر ویروسی که در حین اسکن پیدا شود پاکسازی می‌شود. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر ویروسی که برنامه پیدا کند شما از آن آگاه شده و می‌‌توانید تصمیم بگیرید فایل آلوده حذف شود یا قرنطینه گردد.
اگر حین پاکسازی ویروس‌ها مثلاً با موردی مواجه شدید که نیاز به تحقیق از اینترنت داشتید یا نیاز به نگاه مجدد به فایل‌‌های موجود بر روی ‌هاردتان بود دیسک نجات ابزارهای مرتبطی را با استفاده از منویی که در تصویر زیر مشاهده می‌کند در نظر گرفته است، مجموعه‌یی شامل یک مرورگر وب، یک Command Line، فایل منیجر و چند ابزار دیگر.

برای دسترسی به پارتیشن ویندوز خود با استفاده از فایل منیجر دیسک نجات می توانید از مسیر /discs/C: folder اقدام نمائید.

در پاک کردن ویروس‌ها به این روش امیدوارم موفق باشید. (;

nima_19
25-02-2012, 11:50
الآن 17 ماهه که دارم از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2011 با روش تریال ریست استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم الآن چند روزه که ویندوز ارور میده که احتمالاً کسپر از کار افتاده ولی خود کسپر اروری نمیده و ویندوز میگه ورژن جدیدش رو دانلود کن.
حالا شما دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید آیا ورژن جدید با تریال ریست کار میده؟

ali_kasper
25-02-2012, 13:04
الآن 17 ماهه که دارم از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2011 با روش تریال ریست استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم الآن چند روزه که ویندوز ارور میده که احتمالاً کسپر از کار افتاده ولی خود کسپر اروری نمیده و ویندوز میگه ورژن جدیدش رو دانلود کن.
حالا شما دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید آیا ورژن جدید با تریال ریست کار میده؟
به شما پیشنهاد میکنم در صورت امکان ورژن کسپرسکی 2012 رو دانلود کنید تا آپدیت سنتر ویندوز به شما اخطار نده

این هم یه تریال ریسیت برای ورژن 2012

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fj7z3iz9j11h8uyf)

nima_19
25-02-2012, 13:33
به شما پیشنهاد میکنم در صورت امکان ورژن کسپرسکی 2012 رو دانلود کنید تا آپدیت سنتر ویندوز به شما اخطار نده

این هم یه تریال ریسیت برای ورژن 2012

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fj7z3iz9j11h8uyf)

میشه لینک دانلودش رو بدید

ali_kasper
25-02-2012, 13:38
میشه لینک دانلودش رو بدید
این لینک دانلود تریال ریسیت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fj7z3iz9j11h8uyf)

این هم لینک دانلود کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2012 از خود سایت سازنده: trial.kaspersky-labs.com/trial/registered/J3WJIFT5FEV3RX7KCQM5/kis12.0.0.374en.exe

همیشه سعی کنید نرم افزار های امنیتی رو تا اونجایی که امکان داره به صورت ارجینال از خود سایت اصلی دانلود کنید :20:

denzelmovie
25-02-2012, 19:50
سلام
دوستان چرا من هرچی ویروس کش کسپر Anti-Virus 8.0.0.454 رو نصب مبکنم این ارور رو میده
Some Components cannot be enabled
Start Application Repair
وقتی هم روش کلیک میکنم سیستم ریست میشه بعد که میاد بالا دوباره همین ارور رو میده
ممنون میشم سریع راهنمایی کنید سیستم داره به فنا میره

ali_kasper
25-02-2012, 20:05
سلام
دوستان چرا من هرچی ویروس کش کسپر Anti-Virus 8.0.0.454 رو نصب مبکنم این ارور رو میده
Some Components cannot be enabled
Start Application Repair
وقتی هم روش کلیک میکنم سیستم ریست میشه بعد که میاد بالا دوباره همین ارور رو میده
ممنون میشم سریع راهنمایی کنید سیستم داره به فنا میره
کسپرسکی رو Uninstall کن بعد سیستم رو ریستارت کن و دوباره نصب کن،یه آپدیت خوشگل بزن تو کارش

امیدوارم مشکلت حل شه،منم قبلا این مشکل رو داشتم

mansoory
25-02-2012, 23:40
سلام
من یه سوال داشتم. من برای اولین بار هست که کسپر ریختم روی سیتمم. من چندین سال هست که از nod32 استفاده میکردم. ولی وقتی کسپر ریختم از nod32 ناامید شدم.کسپر واقعا فوق العادس. سوال من اینجاس. من Kaspersky_Keys_Internet_Securit2012 رو نصب کردم. با راهنمایی های داخل سایت کلید برنامه رو دادم و برنامه آبدیت شد. در قسمت license عدد 344days ramaining نوشته شده. این ینی چی؟ کی باید کلید های برنامه رو داد و چه موقع میشه فهمید که کسپر به آپدیت احتیاج داره؟ رینم بگم که بعد آپدیت یرنامه سبز رنگ شده و یه تیک سفید رنگ هم روش خورده. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

ali_kasper
25-02-2012, 23:53
سلام
من یه سوال داشتم. من برای اولین بار هست که کسپر ریختم روی سیتمم. من چندین سال هست که از nod32 استفاده میکردم. ولی وقتی کسپر ریختم از nod32 ناامید شدم.کسپر واقعا فوق العادس. سوال من اینجاس. من Kaspersky_Keys_Internet_Securit2012 رو نصب کردم. با راهنمایی های داخل سایت کلید برنامه رو دادم و برنامه آبدیت شد. در قسمت license عدد 344days ramaining نوشته شده. این ینی چی؟ کی باید کلید های برنامه رو داد و چه موقع میشه فهمید که کسپر به آپدیت احتیاج داره؟ رینم بگم که بعد آپدیت یرنامه سبز رنگ شده و یه تیک سفید رنگ هم روش خورده. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

اول به شما تبریک میگم برای این انتخاب خوب!
در اون قسمتی که شما میگید نوشته 344days ramaining این یعنی 344 روز دیگه میتونین از این نرم افزار استفاده کنید.اما همونطور که خودتون میدونید این کلید ها (key) تقلبی هستند پس شما انتظار نداشته باشید که به صورت واقعی تا 344 روز دیگه این کلید برای شما کار کنه،کلید هایی که من و شما و بقیه استفاده میکنند تقلبی هستند که معمولا بعد از چند روز(1 هفته تا ده روز)پس از انتشار کلید تاریخشون تموم میشه(توسط نرم افزار و سرور کسپرسکی بلاک میشه)

وقتی شما آنتی ویروس رو آپدیت میکنید بر اساس اون آپدیتی که انجام داده احتمال داره کلیدی شما بلاک (مسدود) بشه یا نشه!
ممکنه تا چند هفته هم آپدیت کنید اما نرم افزار کلید شما رو تقلبی حساب نکنه،بستگی به شانس شما داره
نگران نباشد بعد از هر آپدیت در صورت بلاک شدن(غیر فعال شدن کلید)شما میتونید کلید رو پاک کنید و جدید کلید هارو با حجم پایین دانلود کرده و به نرم افزار وارد کنید(2-3 هفته دیگه بازم میتونید از نرم افزار استفاده کنید).
در مورد آپدیت کسپرسکی هم باید بگم شما میتونید در قسمت تنظیمات،حالتی رو انتخاب کنید که خود نرم افزار به صورت اتماتیک بعد از چند ساعت هی خودش رو آپدیت کنه،و هم اینکه در قسمت تنظیمات،حالت دستی رو انتخاب کنید.میتونم بگم تقریبا هر 72 ساعت احتیاج به آپدیت داره.این تیک و رنگ سبز نشون دهنده امن بودن سیستم شما رو نشون میده،وقتی رنگ زرد میشه (احتمالا فایل مشکوک دیده-برنامه آپدیت نشده-...)و رنگ قرمز در صورت بلاک شدن کلید و پیدا کردن ویروس و کرم و تروجان...

سوالی داشتین بفرمایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mansoory
26-02-2012, 00:44
ممنون دوست من که برام توضیح دادی. یه سوال دیگه. این من یه فایل هم از نت دانلود کردم. که اسم پوشش skin بود. این به په کار میاد؟

denzelmovie
26-02-2012, 10:53
کسپرسکی رو Uninstall کن بعد سیستم رو ریستارت کن و دوباره نصب کن،یه آپدیت خوشگل بزن تو کارش

امیدوارم مشکلت حل شه،منم قبلا این مشکل رو داشتم

دوست عزیز این کار رو هم کردم نشد به نظرت اگه با برنامه ی Kaspersky Recue Disk که آموزشش رو هم خودتون زحمتش رو کشید سیستم رو ویروس کشی کنم مشکل برطرف میشه؟

kases
26-02-2012, 11:24
دوست عزیز این کار رو هم کردم نشد به نظرت اگه با برنامه ی Kaspersky Recue Disk که آموزشش رو هم خودتون زحمتش رو کشید سیستم رو ویروس کشی کنم مشکل برطرف میشه؟

اگه شما از ویندوز 7 استفاده میکنید این ورزن 8 که شما می خوان نصب کنید
به درستی ویندوز 7 ساپورت نکنه این ورزن قدیمیه شاید مشکل از این باشه شما از اخرین ورزن استفاده کنید.

ali_kasper
26-02-2012, 12:01
ممنون دوست من که برام توضیح دادی. یه سوال دیگه. این من یه فایل هم از نت دانلود کردم. که اسم پوشش skin بود. این به په کار میاد؟
نسخه جدید کسپرسکی این امکان رو برای استفاده کننده ها فراهم کرده که بتونن از اسکین (پوسته های) مختلف جهت تنوع استفاده کنند،پوشه ای که شما دانلود کردید صرفا صورت و ظاهر نرم افزار رو تغیر میده،طریقه استفاده از اسکین رو من بلد نیستم شاید دوستان بتونن برای شما توضیح بدن.به شما توصیه میکنم دنبال عوض کردن اسکین و پوسته نرم افزار نباشد،یادتون نره هدف اصلی نرم افزار تامین امنیت سیستم شماست:11:

denzelmovie
26-02-2012, 12:05
دوستان Kaspersky Internet Security بهتره یا Kaspersky Anti -Virus ؟؟؟؟

ali_kasper
26-02-2012, 12:11
همون طور که دوست عزیز فرمودن ورژن کسپرسکی شما قدیمیه و زیاد با ویندوز سون سازگاری نداره.حجم ورژن جدیدش 80 مگابایت فکر نکنم بیشتر باشه،تا اونجا که امکان داره نسخه اصلی و جدید رو دانلود و نصب کنید.

این پیشنهاد رو از طرف من داشته باشید:

حتی اگه مشکل الآن شما حل شد و کسپرسکی نصب شد و همه چه خوب پیش رفت،اما شما یه نسخه دیسک نجات کسپرسکی رو دانلود و پیش خودتون نگه دارید،ممکنه یه روز کارتون بیاد(به صورت پشتیبانی)

ببین عزیز اینکه شما حتی آنتی ویروسی رو کامپیوترتون نصب نباشه دلیل این نیست که هر کسی تونست میاد و وارد سیستم شما دزدی اطلاعات و خرابکاری میشه.این همه محافظه کاری این همه دنگ و فنگ برای اینه که سیستم شما 99 درصد امنیتش تامین بشه،اگه واقعا امنیت سیستمتون براتون مهمه نسخه جدید رو دانلود کنید،و قبل از نصب مطمعن باشید هیچ گونه آنتی ویروسی رو سیستمون نصب نیست.

موفق و پیروز باشید

(این روزها همه کسپرسکی نصب میکنن شما چطور؟!!!)

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

دوستان Kaspersky Internet Security بهتره یا Kaspersky Anti -Virus ؟؟؟؟

آیا شما به اینترنت وصل میشید؟!ADSL دارید؟
اینترنت سکیوریتی هم امنیت سیستم شما رو به صورت آفلاین فراهم میکنه هم وقتی آنلاین هستین،ولی نسخه Kaspersky Anti -Virus یرای اون دسته افرادی خوبه که زیاد به نت وصل نمیشن.اینترنت سکیوریتی فایروال قوی داره

ولی من به شخصه اینترنت سکیوریتی رو به شما پیشنهاد میکنم چون parental control داره و شما میتونید بیشتر از سیستم خودتون حفاظت کنید

انتخاب با شماست دوست عزیز :11:

kases
26-02-2012, 12:56
نسخه جدید کسپرسکی این امکان رو برای استفاده کننده ها فراهم کرده که بتونن از اسکین (پوسته های) مختلف جهت تنوع استفاده کنند،پوشه ای که شما دانلود کردید صرفا صورت و ظاهر نرم افزار رو تغیر میده،طریقه استفاده از اسکین رو من بلد نیستم شاید دوستان بتونن برای شما توضیح بدن.به شما توصیه میکنم دنبال عوض کردن اسکین و پوسته نرم افزار نباشد،یادتون نره هدف اصلی نرم افزار تامین امنیت سیستم شماست:11:

نحوه تغییر دادن اسکین کسپر

denzelmovie
26-02-2012, 13:15
همون طور که دوست عزیز فرمودن ورژن کسپرسکی شما قدیمیه و زیاد با ویندوز سون سازگاری نداره.حجم ورژن جدیدش 80 مگابایت فکر نکنم بیشتر باشه،تا اونجا که امکان داره نسخه اصلی و جدید رو دانلود و نصب کنید.

این پیشنهاد رو از طرف من داشته باشید:

حتی اگه مشکل الآن شما حل شد و کسپرسکی نصب شد و همه چه خوب پیش رفت،اما شما یه نسخه دیسک نجات کسپرسکی رو دانلود و پیش خودتون نگه دارید،ممکنه یه روز کارتون بیاد(به صورت پشتیبانی)

ببین عزیز اینکه شما حتی آنتی ویروسی رو کامپیوترتون نصب نباشه دلیل این نیست که هر کسی تونست میاد و وارد سیستم شما دزدی اطلاعات و خرابکاری میشه.این همه محافظه کاری این همه دنگ و فنگ برای اینه که سیستم شما 99 درصد امنیتش تامین بشه،اگه واقعا امنیت سیستمتون براتون مهمه نسخه جدید رو دانلود کنید،و قبل از نصب مطمعن باشید هیچ گونه آنتی ویروسی رو سیستمون نصب نیست.

موفق و پیروز باشید

(این روزها همه کسپرسکی نصب میکنن شما چطور؟!!!)

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

آیا شما به اینترنت وصل میشید؟!ADSL دارید؟
اینترنت سکیوریتی هم امنیت سیستم شما رو به صورت آفلاین فراهم میکنه هم وقتی آنلاین هستین،ولی نسخه Kaspersky Anti -Virus یرای اون دسته افرادی خوبه که زیاد به نت وصل نمیشن.اینترنت سکیوریتی فایروال قوی داره

ولی من به شخصه اینترنت سکیوریتی رو به شما پیشنهاد میکنم چون parental control داره و شما میتونید بیشتر از سیستم خودتون حفاظت کنید

انتخاب با شماست دوست عزیز :11:
دوست عزیز خیلی ممنون
آره اینترنت 128 دارم و تقریبا بیشتر وقتها به نت وصل هستم
پس Kaspersky Internet Security رو نصب میکنم

kases
26-02-2012, 13:27
دوست عزیز خیلی ممنون
آره اینترنت 128 دارم و تقریبا بیشتر وقتها به نت وصل هستم
پس Kaspersky Internet Security رو نصب میکنم

بله شما حتما از اینترنت سکیوریتی استفاده کنید

denzelmovie
28-02-2012, 12:28
دوستان آپدیت Kaspersky Internet Security کجای سیستم ذخیره میشه؟
میشه از این آپدیت برای یک سیستم دیگه استفاده کرد؟

ali_kasper
28-02-2012, 18:56
دوستان آپدیت Kaspersky Internet Security کجای سیستم ذخیره میشه؟
میشه از این آپدیت برای یک سیستم دیگه استفاده کرد؟

c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP12\Data\updater

این آدرس رو در قسمت address bar ویندوز کوپی پیست کن،اینجا تنها جاییه که به آپدیت مربوطه و تونستم پیدا کنم

برای اینکه بتونید در یه سیستم که به اینترنت وصله آپدیت رو درون یه پوشه بریزید و در یه سیستم دیگه ازش استفاده کنید طبق عکس زیر عمل کنید:

در این قسمت شما میتونید آدرسی که مایل هستید آپدیت در اون قسمت ذخیره بشه رو تعیین کنید،حوصله کنید تا آپدیت به صورت کامل انجام بشه،بعد شما قادر هستید که از این پوشه به عنوان سورس آپدیت در یه سیستم دیگه استفاده کنید

mehdi_vsgh
29-02-2012, 08:31
سلام
این نسخه 2012 از لحاظ محیط کاری خیلی فرق کرده.....چطوری میشه یه برنامه رو تولیست فایروال قرار داد تا دسترسیش به اینترنت قطع بشه؟؟؟؟؟

ali_kasper
29-02-2012, 10:52
سلام
این نسخه 2012 از لحاظ محیط کاری خیلی فرق کرده.....چطوری میشه یه برنامه رو تولیست فایروال قرار داد تا دسترسیش به اینترنت قطع بشه؟؟؟؟؟

طبق عکس زیر عمل کنید :

من برای شما یه مثال برای قطع اینترنت گوگل کروم و گوگل ارث که توی سیستمم نصبه زدم،شما میتونید با باز کردن به زیر مجموعه به انتخاب هر کدوم از نرم افزار هایی که میخواهید به اینترنت وصل نشه و در لیست فایروال قرار بگیره رو انتخاب کنید.

با کلیک راست روی نرم افزار مورد نظر برای قطع ارتباطش با اینترنت application rules وارد پنجره زیر میشوید :

با کلیک راست روی قسمتی که با دایره مشخص کردم میتونید اتصال یا عدم اتصال به اینترنت رو برای نرم افزار مشخص کنید

Benygh
01-03-2012, 03:00
سلام
قصد ساخت سرور آپدیت برای کسپرسکی رو دارم، کسی لینک راهنمایی داره برای این کار مثل استفاده از Kaspersky Updater داره ؟

omid-p30
02-03-2012, 13:21
سلام
قصد ساخت سرور آپدیت برای کسپرسکی رو دارم، کسی لینک راهنمایی داره برای این کار مثل استفاده از Kaspersky Updater داره ؟
مرسی، ولی به نظرم سودی نداره این کار.

کسپر بر خلاف نا32 ، در صورت فعال نبودن کلا از کار میفته که آپدیت از سرور های دیگه و حتی عدم امکان آپدیت آفلاین هم جزوش میشه.

یعنی اگر کسی فعال نکرده باشه کسپر رو، قادر به استفاده از سرور شما نیست و وقتی هم که کسپر رو فعال کرده،

دیگه فکر نمیکنم استفاده از سرور های دیگه مزیتی داشته باشه.

البته ممکنه دلایل دیگه ای جز این مد نظرتون بوده باشه.

saeid333
04-03-2012, 08:13
مسیر آپدیت c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP12\Data\updater

(منظور از c درایویه که ویندوز توش نصبه)

این مسیر مربوط به زمانی میشه که نرم افزار رو به صورت مستقیم با سرور کسپرسکی آپدیت میکنی،این مسیر برای ورژن های 2010 و 2011 و 2012 که من تست کردم همینه(در ویندوز سون)
و اینکه اگه شما آپدیت های کسپرسکی رو از جایی دیگه دانلود کنید و بخواید سیستمتون رو به صورت آفلاین آپدیت کنید میتونید در قسمت setting مربوط به آپدیت در تب source مسیر اون پوشه آپدیت رو بهش بدین،البته با این کار کسپرسکی به صورت کامل آپدیت نمیشه برای ست کردن و خواندن آپدیت خود کسپرسکی حجم خیلی کوچکی آپدیت رو انجام میده،که این آپدیت کم حجم برای خوندن آپدیتیه که به صورت دستی وارد کردین

سوالی داشتین بفرمایین :20:

ممنون جواب دادين
من 2011 دارم ولي مسير بالا رو تو ران زدم برا وا نشد چرا
ويندوزم سون هست
يه سوال كوچولو ديگه
من اگه فايلهاي آپديت كسپر رو از مسيري كه گفتين كپي كنم تو همين مسير برا يه
كسپر جديد بعد به اينترنت وصل شم يه آپديت كوچولو بگيرم كار آپديتدرست انجام شده
يا از تو اينترنت حجم زيادي رو دانلود ميكنه كسپر
راستي آپديتهاي 2011 به 2012 هم ميخوره كلا آپديتها براي هر ورژن كه فرق نداره داره
سوالا زياد شد شرمنده
ممنون

mehdi_vsgh
04-03-2012, 08:40
سلام اقا من قبلا از کسپر استفاده میکردم مشکل خاصی باهاش نداشتم به جز همون بلوک شدن لاینسنسها....بعد رفتم سراغ ناد32 و الان دوباره برگستم به عشقم:دی
اما یه مسئله ای هست الان برای من و اونم اینه که نسخه 2012 رو که نصب کردم یه مقداری برای برنامه هام مزاحمت ایجاد میکنه و مانع کار کردن برخی از برنامه هام میشه...به عنوان یک نمونه مثلا Total Video Converter که کار میکنم اگه کسپر فعال باشه نمیتونه فایل رو کانورت کنه....حتما باید کسپر رو ببندم تا کار کنه...
یادم نمیاد قبلا یه همچنین مشکللات داشته بودم....قبلا کسپر خیلی بی آزارتر بود.....

آیا مشکل از تنظیماتشه یا دلیل دیگه ای داره؟؟

EXXTREME
04-03-2012, 12:17
سلام اقا من قبلا از کسپر استفاده میکردم مشکل خاصی باهاش نداشتم به جز همون بلوک شدن لاینسنسها....بعد رفتم سراغ ناد32 و الان دوباره برگستم به عشقم:دی
اما یه مسئله ای هست الان برای من و اونم اینه که نسخه 2012 رو که نصب کردم یه مقداری برای برنامه هام مزاحمت ایجاد میکنه و مانع کار کردن برخی از برنامه هام میشه...به عنوان یک نمونه مثلا Total Video Converter که کار میکنم اگه کسپر فعال باشه نمیتونه فایل رو کانورت کنه....حتما باید کسپر رو ببندم تا کار کنه...
یادم نمیاد قبلا یه همچنین مشکللات داشته بودم....قبلا کسپر خیلی بی آزارتر بود.....

آیا مشکل از تنظیماتشه یا دلیل دیگه ای داره؟؟
من هم از کانورت استفاده میکنم بدون مشکل.
شما تنظیمات app control رو چه سطحی گزاشتین؟

mehdi_vsgh
04-03-2012, 14:16
من هم از کانورت استفاده میکنم بدون مشکل.
شما تنظیمات app control رو چه سطحی گزاشتین؟
تو بخش for unknown aplication رو گذاشتم روی hight restricted منظورت همین قسمت بود؟

a6543210
05-03-2012, 07:11
سلام
دوستان بنده می خوام هر قت ویندوز بالا می یاد کاسپر هم بالا نیاد فقط قتی لازمش دارم اجراش کنم.ممنون می شم کسی راهنمایی کنه چطور جلوشو بگیرم.از start up هم تیکشو برداشتم ولی نشد.
نسخه کاسپر Kaspersky Internet Security 2012
مرسی