PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44

E Z I O
19-11-2011, 11:01
دوستان من از آپدیت آفلاین استفاده می کنم ! میگه تا مدت زیادی احتیاج به آپدیت ندارید! و اون علامت تیک را میزنه ولی وقتی کامپیوتر را خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم علامت ضربدر میاد و به آپدیت گیر میده باید چیکار کنم؟

omid-p30
19-11-2011, 12:49
دوستان من از آپدیت آفلاین استفاده می کنم ! میگه تا مدت زیادی احتیاج به آپدیت ندارید! و اون علامت تیک را میزنه ولی وقتی کامپیوتر را خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم علامت ضربدر میاد و به آپدیت گیر میده باید چیکار کنم؟
چه ورژنی دارید ؟

تاریخ سیستمتون درست هست ؟

بعد از آپدیت آفلاین، ماوس رو روی آیکون کاسپر نگه دارید و بگید تاریخ دیتابیس کاسپر چه زمانی هست ؟

در صورت امکان تصاویر بخش آپدیت در مواردی که گفتید رو قرار بدید.

S0R3N4
20-11-2011, 04:16
سلام دوستان
میشه دقیق توضیح بدید چطور میشه دسترسی یه برنامه به اینترنت رو با فایروال کسپر چطور مسدود کرد کاملا؟؟مثلا الان من میخوام دیکشنری بابیلون نتونه به اینترنت متصل شه هیچ وقت ...
چکار کنم؟

S0R3N4
20-11-2011, 05:00
دوستان
ایا تستی و جدولی برای آنتی اسپای ور ها وجود داره؟؟؟
من در کنار کسپرسکی اینترنت سکوریتی میتونم spyware doctor نصب کنم؟؟ایا قدرت سابق رو داره؟؟قدیم ها یادمه اساتید میگفتن با یکی از لایه های دفاعی کسپرسکی به اسم pmd مشکل داره...هنوزم اینطوریه؟؟؟
کسایی که اینقدر میگن Malwarebytes' Anti-Malware دلیل حرفشون چیه؟؟نظر شخصی یا منابع معتبری هم هست اینو تایید کنه؟؟

omid-p30
20-11-2011, 09:11
سلام دوستان
میشه دقیق توضیح بدید چطور میشه دسترسی یه برنامه به اینترنت رو با فایروال کسپر چطور مسدود کرد کاملا؟؟مثلا الان من میخوام دیکشنری بابیلون نتونه به اینترنت متصل شه هیچ وقت ...
چکار کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان
ایا تستی و جدولی برای آنتی اسپای ور ها وجود داره؟؟؟
من در کنار کسپرسکی اینترنت سکوریتی میتونم spyware doctor نصب کنم؟؟ایا قدرت سابق رو داره؟؟قدیم ها یادمه اساتید میگفتن با یکی از لایه های دفاعی کسپرسکی به اسم pmd مشکل داره...هنوزم اینطوریه؟؟؟
کسایی که اینقدر میگن Malwarebytes' Anti-Malware دلیل حرفشون چیه؟؟نظر شخصی یا منابع معتبری هم هست اینو تایید کنه؟؟
در مورد سازگاری کاسپر با بله، منم یادمه قدیمی های تاپیک میگفتند که نصبش کنید. الان نمیدونم هنوز مشکل داره یا نه، دیگر دوستان اگر کسی استفاده میکنه نظر خواهند داد.

بقیه موارد رو هم در تاپیک زیر مطرح کنید :

E Z I O
20-11-2011, 14:01
چه ورژنی دارید ؟

تاریخ سیستمتون درست هست ؟

بعد از آپدیت آفلاین، ماوس رو روی آیکون کاسپر نگه دارید و بگید تاریخ دیتابیس کاسپر چه زمانی هست ؟

در صورت امکان تصاویر بخش آپدیت در مواردی که گفتید رو قرار بدید.
ورژن 2012
تاریخ سیستم درسته!
بعد از آپدیت هم تاریخ دیتابیس درسته فقط وقتی سیستم خاموش میشه اینجوری میشه!

omid-p30
20-11-2011, 14:10
ورژن 2012
تاریخ سیستم درسته!
بعد از آپدیت هم تاریخ دیتابیس درسته فقط وقتی سیستم خاموش میشه اینجوری میشه!
خب اون تاریخ دیتابیس بعد از آپدیت رو نگفتید که مال چه زمانی هست. ورژن 2012 یک روز هم که آپدیت نشه، پیغام میده.
سرور آپدیت رو از حالت آفلاین خارج کنید و یک بار هم آپدیت آنلاین انجام بدید.

ویرایش : ضمنا الان متوجه شدم، کاسپر پیغامی مبنی بر " تا مدت زیادی احتیاج به آپدیت ندارید" که گفتید نداره. احتمالا با این اشتباه نگرفتید : Your database have not been updated for a long time

azad arak
21-11-2011, 00:00
سلام لطفا 1 سایت یا تاپیکی معرفی کنید من بتونم آپدیت آفلاین نسخه 2011 و 2012 رو دانلود کنم ممنونم من جایی پیدا نکردم

kases
21-11-2011, 00:31
سلام لطفا 1 سایت یا تاپیکی معرفی کنید من بتونم آپدیت آفلاین نسخه 2011 و 2012 رو دانلود کنم ممنونم من جایی پیدا نکردم
از اینجا

AMIR.KIK
21-11-2011, 00:32
Kaspersky Internet Security 2011 Offline Update 2011-11-20

Kaspersky Internet Security 2012 Offline Update 2011-11-20

Kaspersky Anti-Virus 2011 Offline Update 2011-11-20

Kaspersky Anti-Virus 2012 Offline Update 2011-11-20

S0R3N4
21-11-2011, 03:50
روی آیکون کاسپر کلیک راست کنید و از بخش Tools گزینه Application Control رو انتخاب کنید.

در بالا و سمت چپ صفحه ای که باز میشه، منوی کشویی رو روی All قرار بدید.

برنامه مورد نظر رو پیدا کرده، روش کلیک راست و گزینه Application Rules رو یزنید.

در صفحه ای که باز میشه به سربرگ Network Rules برید.

در قسمت Permission روی هر سه علامت تیک سبز رنگ موجود کلیک راست کرده، Block رو بزنید و پنجره ها رو Ok کنید.

اقا من میرم تو Tools ولی Application Rules نیست توش چرا؟؟

omid-p30
21-11-2011, 09:23
اقا من میرم تو Tools ولی Application Rules نیست توش چرا؟؟
ورژن چند رو داربد ؟

مطمینید Internet Security دارید و نه Anti virus ؟

E Z I O
21-11-2011, 13:17
خب اون تاریخ دیتابیس بعد از آپدیت رو نگفتید که مال چه زمانی هست. ورژن 2012 یک روز هم که آپدیت نشه، پیغام میده.
سرور آپدیت رو از حالت آفلاین خارج کنید و یک بار هم آپدیت آنلاین انجام بدید.

ویرایش : ضمنا الان متوجه شدم، کاسپر پیغامی مبنی بر " تا مدت زیادی احتیاج به آپدیت ندارید" که گفتید نداره. احتمالا با این اشتباه نگرفتید : Your database have not been updated for a long time
Are Hamino Mige

lahij_web
21-11-2011, 13:31
سلامـ
من Administration Kit کسپر رو روی سرورم نصب دارم و کلاینت ها هم از Agent استفاده میکنن و یه نسخه از آنتی ویروس کسپر .
ولی تو Manage قسمت Client ها چنتا از یوزرهام Out Of Control هستند . در حالی که هم آپدیت هستند هم لایسنس دارن هم Agent . بعضی ها هم با اینکه شرایطشون مثل قبلی هست پیغامی مبنی بر نصب نبودن کسپر میدن .
ممکنه مشکل از کجا باشه ؟ بخصوص Out Of Control بودن

omid-p30
21-11-2011, 13:54
Are Hamino Mige

فینگیلیش تایپ نکنید، فقط فارسی.
خب این پیغام که میگید بعد آپدیت آفلاین میاد، یعنی کاسپر آپدیت نیست.

از کجا گرفتید پوشه رو ؟ چه تاریخی رو براش زده بود ؟

تاریخ دیتابیس کاسپر رو قبل و بعد از آپدیت مقایسه کنید، اگر عوض نشده بود
یا درست مراحل آپدیت آفلاین رو انجام نمیدید، یا آپدیت ها مخصوص ورژن و نسخه کاسپر شما نیست.

E Z I O
21-11-2011, 14:08
فینگیلیش تایپ نکنید، فقط فارسی.
خب این پیغام که میگید بعد آپدیت آفلاین میاد، یعنی کاسپر آپدیت نیست.

از کجا گرفتید پوشه رو ؟ چه تاریخی رو براش زده بود ؟

تاریخ دیتابیس کاسپر رو قبل و بعد از آپدیت مقایسه کنید، اگر عوض نشده بود
یا درست مراحل آپدیت آفلاین رو انجام نمیدید، یا آپدیت ها مخصوص ورژن و نسخه کاسپر شما نیست.
bebakhshid man daneshgam keboardesh farsi type nemikone!

az sayte zir gereftam:

tarikh:2011.11.12

mishe begid chejuri bayad update konam ke dige in peygham ra nade? age mishe ye amuzeshe tasviri bezarid

S0R3N4
21-11-2011, 14:51
ورژن چند رو داربد ؟

مطمینید Internet Security دارید و نه Anti virus ؟

اره بابا...دیگه فرقشو که بلدم...:31:
2012

Karkas20
21-11-2011, 14:56
Are Hamino Mige

سلام

با اجازه ار امید جان / دوست بنده

فکر کنم اپدیت برا ینسخه 2011بوده که شما روی 2012 زدید.

یعنی در اصل برای 2012 هست ولی نسخه 2012 اپدیت میشه ولی پچ ها و بقیه اپدیت ها باید از سرور کسپر دان بشه تا بزنه دیتابیس کامل اپدیت شد.

بزار ببینم میتونم برات اپدیت امروز کسپر را روی یک سرور خوب اپلود بکنم.

مشکل از کسپر نیست بلکه اپدیت ها مشکل دارن.

:46:

Sub007
21-11-2011, 15:04
اره بابا...دیگه فرقشو که بلدم...:31:
2012

با اجازه از آقا امید.فکر کنم شما پنجره اصلی کسپر رو باز میکنید که وقتی روی Tools کلیک میکنین شامل ۴ تا گزینه از جمله Rescue Disk و ... هست.درسته؟
اگه اینکار رو میکنین کار رو اشتباه انجام میدین.باید روی آیکون کسپر که کنار ساعت هست کلیک راست کنین و بعد Tools و سایر گزینه هایی که آقا امید میگن رو انتخاب کنین.
اگه هم همینکار رو میکنین که واقعا جالبه که گزینه های ما با شما فرق داره.:31:

E Z I O
21-11-2011, 15:34
سلام

با اجازه ار امید جان / دوست بنده

فکر کنم اپدیت برا ینسخه 2011بوده که شما روی 2012 زدید.

یعنی در اصل برای 2012 هست ولی نسخه 2012 اپدیت میشه ولی پچ ها و بقیه اپدیت ها باید از سرور کسپر دان بشه تا بزنه دیتابیس کامل اپدیت شد.

بزار ببینم میتونم برات اپدیت امروز کسپر را روی یک سرور خوب اپلود بکنم.

مشکل از کسپر نیست بلکه اپدیت ها مشکل دارن.

:46:
ممنون میشم این کار را بکنید!:11:

Karkas20
21-11-2011, 15:58
ممنون میشم این کار را بکنید!:11:

سلام

اینم لینک اپدیت اینترنت سکیوریتی کسپر 2012

موفق باشید عزیز

AMIR.KIK
21-11-2011, 16:18
سلام

اینم لینک اپدیت اینترنت سکیوریتی کسپر 2012

موفق باشید عزیز
با اجازت امیر جان لینکت رو یه جای دیگه آپلود کردم

S0R3N4
22-11-2011, 01:27
با اجازه از آقا امید.فکر کنم شما پنجره اصلی کسپر رو باز میکنید که وقتی روی Tools کلیک میکنین شامل ۴ تا گزینه از جمله Rescue Disk و ... هست.درسته؟
اگه اینکار رو میکنین کار رو اشتباه انجام میدین.باید روی آیکون کسپر که کنار ساعت هست کلیک راست کنین و بعد Tools و سایر گزینه هایی که آقا امید میگن رو انتخاب کنین.
اگه هم همینکار رو میکنین که واقعا جالبه که گزینه های ما با شما فرق داره.:31:

اقا زدی وسط خال...
دمت گرم...مرسی

دوستان
با این Web Anti Virus مسخره ی کسپر چکار کنم؟؟؟به هر صفحه ای گیر میده!!!!بعدش هم میذارم تو لیست سایت هایی که بلوک نکنه بازم نمیتونم برم تو اون سایت...چه بلایی سرش بیارم؟؟؟

mehdi_47
22-11-2011, 15:55
سلام
جدیداً چرا کاسپر اینجوری شده ؟ آپدیتش خیلی طولانی شده ! تند تند ارور آپدیت میده

ALI . R
22-11-2011, 19:11
من رمز نرم افزار Kaspersky 2012 رو فراموش كردم.

الان نمي‌دونم چه كار كنم؟

آيا راه و روشي وجود داره كه اين رمز رو از بين ببرم يا نه؟

شاد باشيد:40:

با سلام
با تشکر از شما دوست عزیز ( آقای زارع )
من یک سوالی از شما داشتم ؛ من موزیلا 8 دارم ولی هر کار می کنم کاسپر 2012 روش فعال نمیشه.
من هم آنتی ویروس رو همیشه آپدیت می کنم . من از آقا امید ( کاربر فعال این تاپینگ ) شنده بودم که پچ جدید g برای موزیلا 8 انتشار شده که در قسمت about کاسپراسکای می شه مشاهده کرد . با آن می شه فعالش کرد . البته با یک بار پاک کردن و نصب کردن. ولی باز هم فعال نشد. نمی دونم اشکال از چیه . ممنون می شم اگه راهنمایی کنید. نکته قابل توجه این است که کاسپر اسکای کیبرد فعال می شه و آنتی ویروس اصلی فعال نمیشه.
سربلند باشید:40:

sadra121
22-11-2011, 22:41
از اونجایی که بیشتر کسانی که از این آنتی ویروس قدرتمند استفده می کنن ولی روش فعال سازی و تنظیمات اونو یاد ندارن و هر روز در تایپیک کرک و سریال کسپرسکای درخواست میدن که چطوری این آنتی ویروس رو فعال کنن صلاح دیدم که این تایپیک رو ایجاد کنم.
دو روش فعال سازی فعلی استفاده از نسخه ی تریال و استفاده از کی در فیلم های زیر آموزش داده شده به طور ساده
آموزش استفاده استفاده از تریال ریست به دلیل غیر فعال شدن این برنامه فعلا قرارا داده نمیشه تا یه تریال ریست جدید برای این ورژن ساخته بشه.
همچنین در روز های آینده آموزش تنظیم کسپرسکای برای انجام خودکار وظایف عدم نمایش هیچ پیامی بر روی صفحه نمایش قرار داده میشه.
امیدوارم استفاده لازم رو ببرین.
:40::11:موفق و پیروز باشید:40::11:

آموزش فعال سازی نسخه ی تریال آنتی ویروس کسپرسکای ورژن 2012

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم فایل:1800 کیلو بایت

آموزش فعال سازی آنتی ویروس کسپرسکای به وسیله کی(کلید فعال سازی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم فایل: 1593 کیلوبایت

ممنون !
چطور فایل ه باز میشه ؛ سیستم من نتونست بخونتش ؟

من اینترسکیورتی 2011 دارم که از لورد نصب کردم طریقه رستش همونجوری که توضیح داده شده انجام میدم ولی انجام نمیشه ؛ امیدی هست به ریست شدن یا نه ؟
حالا دیگه جایی برای وارد کردن سریال هم ندارم حتما باید آنلاین از سایت اصلی آبدیت بشم ؛ باید چکار کرد ؟

ممنون

mehdi_47
22-11-2011, 23:34
سلام
جدیداً چرا کاسپر اینجوری شده ؟ آپدیتش خیلی طولانی شده ! تند تند ارور آپدیت میده

کسی نیست جواب بده ؟ آنتی ویروس دیگه آپدیت هم نمیشه !

omid-p30
23-11-2011, 00:18
کسی نیست جواب بده ؟ آنتی ویروس دیگه آپدیت هم نمیشه !
دقیقا بگید که چه اروری میده، به همراه ورژن

ممنون !
چطور فایل ه باز میشه ؛ سیستم من نتونست بخونتش ؟

من اینترسکیورتی 2011 دارم که از لورد نصب کردم طریقه رستش همونجوری که توضیح داده شده انجام میدم ولی انجام نمیشه ؛ امیدی هست به ریست شدن یا نه ؟
حالا دیگه جایی برای وارد کردن سریال هم ندارم حتما باید آنلاین از سایت اصلی آبدیت بشم ؛ باید چکار کرد ؟

ممنون
اون راهنما برای ورژن 2012 هست. شما کلید امضای من رو دانلود کنید و طبق روش زیر کاسپر رو باهاش فعال کنید :

License رو در پایین و سمت راست صفحه اصلی کاسپر بزنید.

Activate the application with a new license رو کلیک بزنید.

ارتباط با اینترنت رو قطع کنید و در قسمت Activate commercial version این کد رو وارد کرده و next رو بزنید :
11111-11111-11111-1111X

پنجره ای با پیغام wrong activation codeظاهر میشه که اون رو اوکی کنید.

حالا در صفحه ای که ظاهر میشه با استفاده از گزینه browse ، کلیدی که دانلود کرده بودید رو وارد کنید و next رو بزنید.

mehdi_47
23-11-2011, 00:47

سلام
ورژن2012 هست و ارور میده که آپدیت فاسد شده :31: یا به عبارتی قدیمی شده و هر چی خودم میزنم که اپدیت بشه تا 40-50 درصد آپدیت میشه و بعد یه دفعه صفر میشه و دوباره ارور قدیمی بودن آپدیت رو میده. یه بار هم پاکش کردم و دوباره نصب کردم باز هم فایده نکرده ( جالب اینجاست که آپدیت اولیه که حجمش هم بالاست رو انجام داده و الان تو اپدیتهای چند مگی گیر میکنه )

amir.7
23-11-2011, 01:25
سلام

با اجازه امیدجان

مهدی جان کلید امضای امید رو دانلود کن و بعدش به آدرس زیر برو ، اونجا بصورت تصویری آموزش داده شده

انشااله که مشکلت حل میشه

S0R3N4
23-11-2011, 02:02
بچه ها
تورو خدا یکی مارو هم دریابه...مردیم از بس این کسپر مارو حرص داد...ا ه ه ه ه ه ...
چه میشه کرد با این Web Anti Virus مزخرفش؟؟؟غیر فعالش میکنم از شررش راحت شم ولی زرد رنگ میشه و اون نشونه ی زرد رنگ میره رو مخ...فعالش میکنم به زمین و زمان گیر میده...نمیتونم یه کلمه تو گوگل سرچ کنم بدبختانه...حالا اگه میشد یه جوری اون صفحه ای که بلوک میکنه رو دید خوب بود بازم...ولی بد بختی اساسی اینه که اگه اون ادرس رو بذارم تو لیست سفیدش هم بازم نمیشه رفت تو اون ادرس؟؟؟چکار کنم؟کسپر رو پاک کنم؟؟؟

omid-p30
23-11-2011, 08:01
سلام
ورژن2012 هست و ارور میده که آپدیت فاسد شده :31: یا به عبارتی قدیمی شده و هر چی خودم میزنم که اپدیت بشه تا 40-50 درصد آپدیت میشه و بعد یه دفعه صفر میشه و دوباره ارور قدیمی بودن آپدیت رو میده. یه بار هم پاکش کردم و دوباره نصب کردم باز هم فایده نکرده ( جالب اینجاست که آپدیت اولیه که حجمش هم بالاست رو انجام داده و

الان تو اپدیتهای چند مگی گیر میکنه )

قبل از آپدیت با نگه داشتن ماوس، روی آیکون کاسپر بگید که تاریخ دیتابیس چه زمانی هست.

هنگام یا بعد از آخرین آپدیت هم، وارد قسمت Reports در بالای صفحه اصلی کاسپر بشید.
در صفحه ای که باز میشه، پایین و سمت راست، روی Detailed Reports کلیک کنید تا وارد بخش گزراش کاپر بشید. به قسمت Update برید.
گزراش آپدیت در حال انجام و یا آخرین آپدیت انجام شده رو پیدا کنید.
متن ارور نهایی که باعت اتمام ناقص آپدیت میشه رو بگید. همینطور تمام ارور هایی که قبل از اون مشاهده میشه.

بچه ها
تورو خدا یکی مارو هم دریابه...مردیم از بس این کسپر مارو حرص داد...ا ه ه ه ه ه ...
چه میشه کرد با این Web Anti Virus مزخرفش؟؟؟غیر فعالش میکنم از شررش راحت شم ولی زرد رنگ میشه و اون نشونه ی زرد رنگ میره رو مخ...فعالش میکنم به زمین و زمان گیر میده...نمیتونم یه کلمه تو گوگل سرچ کنم بدبختانه...حالا اگه میشد یه جوری اون صفحه ای که بلوک میکنه رو دید خوب بود بازم...ولی بد بختی اساسی اینه که اگه اون ادرس رو بذارم تو لیست سفیدش هم بازم نمیشه رفت تو اون ادرس؟؟؟چکار کنم؟کسپر رو پاک کنم؟؟؟
مشکل رو دقیق تر توضیح بدید.

تا حالا اشکالی درباره Web Anti Virus دیده نشده.

به زمین و زمان گیر میده یعنی چی ؟ دقیقا با چه پیغامیش در چه موقعی مشکل دارید ؟

اگر سایتی رو وارد لیست سفید گذاشتید، دیگه نباید بلاکش کنه.

دقیقد و مرحله به مرحله توضیح بدید که چطور این کار رو انجام میدید، تا اگر اشتباهی بود متوجه بشیم.

Karkas20
23-11-2011, 09:26
بچه ها

طبق این راهنمایی پیش برید

در ضمن کسپرسکی الکی به سایتی گیر نمیده.
url سایت را بگذارید

تا ببینیم شاید سایت مشکل داشته باشه.

در ضمن پاک کردن یا پاک کردن سوییت شما به هیچ کسی ربط نداره که با خشونت اینگونه پست میدید.

وقتی این سوییت یا هرسوییتی که نصب کردید / کسی به اجبار به شما پیشنهاد نداد که اینگونه رفتار میکنید.

حتما ، هرکسی اینجا فعالیت میکنه فقط برای کمک به همدیگست , و دیگر هیچ ! !

sadra121
23-11-2011, 09:28

اون راهنما برای ورژن 2012 هست. شما کلید امضای من رو دانلود کنید و طبق روش زیر کاسپر رو باهاش فعال کنید :

License رو در پایین و سمت راست صفحه اصلی کاسپر بزنید.

Activate the application with a new license رو کلیک بزنید.

ارتباط با اینترنت رو قطع کنید و در قسمت Activate commercial version این کد رو وارد کرده و next رو بزنید :
11111-11111-11111-1111X

پنجره ای با پیغام wrong activation codeظاهر میشه که اون رو اوکی کنید.

حالا در صفحه ای که ظاهر میشه با استفاده از گزینه browse ، کلیدی که دانلود کرده بودید رو وارد کنید و next رو بزنید.

امید عزیز ! حقا که امیدی :31: دستت درد نکنه !
واقعا یک مشکل بزرگ برام شده بود حداقل برا یکماه راحت بودم قبلا باید نیم ساعت تا یکساعت دنبال سریال کی میگشتم

خداوند شما رو برا ما مستضعفا حفظ کنه:46:

EXXTREME
23-11-2011, 19:47
بچه ها
سایت الکی بلاک نمیکنه حتما مشکلی داره.
اگر نمیتونین با کسپرسکی کار کنین یه انتی دیگه نصب کنین.

S0R3N4
26-11-2011, 02:16
طبق این راهنمایی پیش برید

در ضمن کسپرسکی الکی به سایتی گیر نمیده.
url سایت را بگذارید

تا ببینیم شاید سایت مشکل داشته باشه.

در ضمن پاک کردن یا پاک کردن سوییت شما به هیچ کسی ربط نداره که با خشونت اینگونه پست میدید.

وقتی این سوییت یا هرسوییتی که نصب کردید / کسی به اجبار به شما پیشنهاد نداد که اینگونه رفتار میکنید.

حتما ، هرکسی اینجا فعالیت میکنه فقط برای کمک به همدیگست , و دیگر هیچ ! !

من واقعا لحنم بد بود؟؟اگه بود معذرت میخوام!!فقط این کسپرسکی خیلی تو وب گردی کلافم میکنه یه وقتهایی...
طبق اون آموزش پیش رفتم و Ok شد...
ولی اگه قرار باشه هر سری یه جایی رو بلوک کنه و من این مسیر رو طی کنم(پاک کردن کش و ریستارت کردن سیستم) خیلی این پروسه طولانی نیست تو یه وبگردی روزانه؟؟

سایت الکی بلاک نمیکنه حتما مشکلی داره.
اگر نمیتونین با کسپرسکی کار کنین یه انتی دیگه نصب کنین.
شما میتونید بگید که چی سایت IMDB مشکل داره که نمیذاره لوگین کنم؟؟؟و میتونید بگید چرا یه وقت هایی نمیذاره که من یه واژه رو سرچ کنم تو گوگل؟؟تا همین چند روز پیش نمیذاشت من کلمه یACD SEE رو سرچ کنم تو گوگل و بلاک میکرد!!!!یا نمیذاشت من انتی مالویر antimalwarebytes رو دانلود کنم و صفحه ی دانلود رو بلوک میکرد!!! اینا لکی بلاک کردن نیس؟

EXXTREME
26-11-2011, 11:34
من واقعا لحنم بد بود؟؟اگه بود معذرت میخوام!!فقط این کسپرسکی خیلی تو وب گردی کلافم میکنه یه وقتهایی...
طبق اون آموزش پیش رفتم و Ok شد...
ولی اگه قرار باشه هر سری یه جایی رو بلوک کنه و من این مسیر رو طی کنم(پاک کردن کش و ریستارت کردن سیستم) خیلی این پروسه طولانی نیست تو یه وبگردی روزانه؟؟

شما میتونید بگید که چی سایت IMDB مشکل داره که نمیذاره لوگین کنم؟؟؟و میتونید بگید چرا یه وقت هایی نمیذاره که من یه واژه رو سرچ کنم تو گوگل؟؟تا همین چند روز پیش نمیذاشت من کلمه یACD SEE رو سرچ کنم تو گوگل و بلاک میکرد!!!!یا نمیذاشت من انتی مالویر antimalwarebytes رو دانلود کنم و صفحه ی دانلود رو بلوک میکرد!!! اینا لکی بلاک کردن نیس؟
دوست عزیز منم کسپرسکی دارم ولی هیچ کدوم از مشکلاته شمارو ندارم.شما یه کاری کردی اینطوری میشه اینو مطمئن باش.
لینکهایی که بلاک میشنو بزار اینجا.
اون سایت هم سرچ کردم و برام بازش کرد بدون هیچ مشکلی.

abbas-t
26-11-2011, 18:21
سلام

در هنگام اسکن برخی فایل ها اخطار password protected میده این اخطار چه معنی داره ؟ایا فایل قابل اسکن نیست ؟ایا کار خاصی باید انجام داد؟

Sub007
26-11-2011, 18:55
سلام

در هنگام اسکن برخی فایل ها اخطار password protected میده این اخطار چه معنی داره ؟ایا فایل قابل اسکن نیست ؟ایا کار خاصی باید انجام داد؟

اگه اشتباه نکنم موقع اسکن فایلهای فشرده که برای اکسترکت شدنشون نیاز به پسورد هست این پیغام داده میشه.
تا اونجایی که من میدونم مشکلی نیست و کسپر اسکن رو انجام میده.چون من فایل این شکلی داشتم که ویروسی بوده و خود کسپر قبل از اکسترکت شدن شناساییش کرده.:20:

omid-p30
26-11-2011, 18:57
سلام

فایل های فشرده دارای پسورد رو کاسپر با تنظیمات پیش فرض خودش اسکن نمیکنه. بنابراین این حالا نگیم اخطار، این آگاهی رو میده که فلان فایل رو اسکن نکردم.

از نظر امنیتی هم نیازی هم این کار نیست، چون فرضا هم که فایل فشرده حاوی مخرب باشه، تا وقتی از حالت فشرده خارج نشده باشه نمیتونه کاری انجام بده و برای از حالت فشرده خارج شدن هم نیاز به دادن پسورد از سوی کاربر هست که در اون حالت هم، هم گارد فعال کاسپر حواسش به فایل باز شده هست و هم کاربر میتونه محتوای پوشه از حالت فشرده خارج شده رو قبل از وارد شدن بهش اسکن کنه.

AFSORDEH
27-11-2011, 14:34
hi :20:

مدتي پيش نرم افزار كاسپير س ....... رو روي سيستمم نصب كردم ولي بنا به دلايلي مثل ناتواني در كرك كردن نرم افزار و بعد از اون امتحان آنتي ويروس هاي ديگر، از روي سيستم حذفش كردم و چندين آنتي ويروس ديگه رو نصب كردم ولي به هر شكل! در آخر به اين نتيجه رسيدم كه دوباره كاسپرس .... رو نصب كنم و البته اگه شد راهي براي كرك كردنش...

ولي اين بار كه مي خوام نرم افزار رو نصب كنم چنين صفحاتي ظاهر مي شود و تمام! :41:

ضمنا اينم اضافه كنم كه به نظر نمي رسه نرم افزار آنتي ويروس ديگري روي سيستم الان نصب باشه....

EXXTREME
27-11-2011, 15:42
hi :20:

مدتي پيش نرم افزار كاسپير س ....... رو روي سيستمم نصب كردم ولي بنا به دلايلي مثل ناتواني در كرك كردن نرم افزار و بعد از اون امتحان آنتي ويروس هاي ديگر، از روي سيستم حذفش كردم و چندين آنتي ويروس ديگه رو نصب كردم ولي به هر شكل! در آخر به اين نتيجه رسيدم كه دوباره كاسپرس .... رو نصب كنم و البته اگه شد راهي براي كرك كردنش...

ولي اين بار كه مي خوام نرم افزار رو نصب كنم چنين صفحاتي ظاهر مي شود و تمام! :41:

ضمنا اينم اضافه كنم كه به نظر نمي رسه نرم افزار آنتي ويروس ديگري روي سيستم الان نصب باشه....

شما مطمون شو که برنامه قبلی بصورت کامل پاک شده و کرکها.بعد درایوهارو دنباله پو شه هاش بگرد و پاک کن.
ریست و نصب.

AFSORDEH
27-11-2011, 17:21
توي قسمت add remove progams و همينطور نرم افزارهاي جايگذينش، چيزي از نرم افزارهاي آنتي ويروس وجود نداره... البته نرم افزار آخري كه نصب كرده بودم يه كم توي حذفش اذيت كرد ولي به هر حال پوشش رو هم به هر شكلي بود حذف كردم و در ليست نرم افزارها هم نيست.

در حال حاضر فقط Sergiwa RRT Anti Viral Toolkit Enterprise v6.6.0.0 نصبه كه نمي دونم يعني اينو به عنوان يك آنتي ويروس شناسايي مي كنه؟! :32:

omid-p30
27-11-2011, 19:16
شیوه قرار دادن گزارش سیستم

1. برنامه کم حجم GetSystemInfo رو دانلود کنید : ( 600 کیلو بایت )

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownloads%2Futils%2Fgsi4.1.0.243.exe) یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownload%2FGetSystemInfo.exe)

2. اون رو اجرا کرده و در پیغامی که میبینید I Agree رو بزنید.

3. برنامه حالا باز شده و روی Create Report کلیک کنید.
4. صبر کنید تا جمع آوری اطلاعات به پایان برسه.

5. بعد از تمام شدن کار تهیه گزارش، برنامه به طور خودکار بسته میشه، یک فایل فشرده کم حجم حاوی گزارش روی صفحه دسکتاپ ایجاد میشه، و برنامه به طور خودکار گزارش رو به سایت خودش میفرسته. در این حالت با صفحه زیر در مرورگرتون روبه رو میشید که کافیه تا لینک آپلود شده رو کپی کرده و اینجا در انجمن قرار بدید.

6. اگر به هر دلیل برنامه نتونست به طور خودکار گزارش رو آپلود کنه، به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و با استفاده از گزینه Browse ، فایل فشرده ایجاد شده روی صفخه دسکتاپ ( که با نام getsysteminfo شروع میشه ) رو وارد کرده و روی Submit کلیک کنید. صبر کنید تا گزارش آپلود بشه و لینکش رو در اختیارتون قرار بده.

AFSORDEH
27-11-2011, 19:38
دوست عزيز اين صفحات قبل از Custom گذاري ميان...

توي ويندوز 7 كه خواستم كاسپر رو نصب كنم آنتي ويروس قبلي (كه ناقص حذف شده بود) رو شناسايي كرد ولي گزينه ي skip داشت كه روش كليك كردم و نصب كامل انجام شد.

ولي الان كه دقت كردم به يكي از نرم افزارها (IO securite 360) گير ميده.... و بر خلاف مورد قبلي گزينه ي skip رو هم نداره (شايد بخاطر همين تفاوت بوده كه متوجه نشدم:20:) ولي ميگه روي نكس كليك كني حذفش مي كنم كه بعد از كليك روي اين گزينه تصوير اولي كه ارسال كردم ظاهر ميشه... و باز در صورت ادامه عكس دوم و پايان كار.... :41:

لينك نرم افزاري كه گذاشتين كار نمي كنه .... هر چند كه خوشحال ميشم باهاش آشنا بشم///

به هر حال ممنون از شما :11::11::11:

omid-p30
27-11-2011, 19:52
دوست عزيز اين صفحات قبل از Custom گذاري ميان...

توي ويندوز 7 كه خواستم كاسپر رو نصب كنم آنتي ويروس قبلي (كه ناقص حذف شده بود) رو شناسايي كرد ولي گزينه ي skip داشت كه روش كليك كردم و نصب كامل انجام شد.

ولي الان كه دقت كردم به يكي از نرم افزارها (IO securite 360) گير ميده.... و بر خلاف مورد قبلي گزينه ي skip رو هم نداره (شايد بخاطر همين تفاوت بوده كه متوجه نشدم:20:) ولي ميگه روي نكس كليك كني حذفش مي كنم كه بعد از كليك روي اين گزينه تصوير اولي كه ارسال كردم ظاهر ميشه... و باز در صورت ادامه عكس دوم و پايان كار.... :41:

لينك نرم افزاري كه گذاشتين كار نمي كنه .... هر چند كه خوشحال ميشم باهاش آشنا بشم///

به هر حال ممنون از شما :11::11::11:
با گزارش اون برنامه میشد برنامه های ناسزگار نصب شده با کاسپر رو فهمید. خواستید از این لینک هم میتونید بگیرید :

اما اگر فهمیدید که مشکل از برنامه IO هست، طبق سرچی که من کردم با این برنامه میتونید به طور کامل پاکش کنید. اول برنامه رو به طور معمولی و ترجیحا با برنامه هایی مثل Your installer پاک کرده و بعد برنامه زیر رو اجرا کنید.

منبع :

S0R3N4
28-11-2011, 02:02
کاسپر معمولا خودش میگه که بقایای چه آنتی ویروسی رو سیستم جا مونده. در ابتدای نصب،گزینه Custom Installation رو اگر تیک نمیزنید، بزنید و ببینید میگه یا نه.

سیستم و رجیستری رو با برنامه های تمیز کننده رجیستری مثل CCleaner و Tune up utilities تمیز کنید.

آنتی ویروس ها معمولا خودشون برنامه ای برای حذف کامل بقایای خودشون دارند. از این برنامه آنتی ویروس هایی که نصب کردید استفاده کنید.

گزارش سیستم رو هم طبق پست زیر اگر قرار بدید میتونه به شناسایی علت مشکل کمک کنه.

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

نحوه ارسال گزارش سیستم توسط کاسپراسکای

1. برنامه کم حجم زیر رو دانلود کنید : ( 600 کیلو بایت )

و یا از این لینک :

2. اون رو اجرا کرده و در پیغامی که میبینید I Agree رو بزنید.

3. برنامه حالا باز شده و روی Create Report کلیک کنید.

4. صبر کنید تا جمع آوری اطلاعات به پایان برسه.

5. بعد از تمام شدن کار تهیه گزارش، برنامه به طور خودکار بسته میشه، یک فایل فشرده حاوی گزارش روی صفحه دسکتاپ ایجاد میشه، و برنامه به طور خودکار گزارش رو به سایت خودش میفرسته. در این حالت با صفحه زیر در مرور گرتون روبه رو میشید که کافیه تا لینک آپلود شده رو کپی کرده و اینجا در انجمن قرار بدید.

اگر به هر دلیل برنامه نتونست به طور خودکار گزارش رو آپلود کنه، به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید.
با استفاده از گزینه Browse ، فایل فشرده ایجاد شده روی صفخه دسکتاپ ( که با نام getsysteminfo شروع میشه ) رو وارد کرده و روی Submit کلیک کنید. صبر کنید تا گزارش آپلود بشه و لینکش رو در اختیارتون قرار بده.

چه جالب
امید جان؛این گزارش تهیه کردن مصارف دیگه ای هم داره؟؟

omid-p30
28-11-2011, 11:25
چه جالب
امید جان؛این گزارش تهیه کردن مصارف دیگه ای هم داره؟؟
نه، فقط برا مشاهده وضعیت کامل سیستم و فهمیدن نقایص احتمالی که باعث بروز مشکل برا کاسپر شده هست.
برا دیدن گزراش هم کافیه عضو سایت بشید.

AntAreS
28-11-2011, 12:52
قبل از آپدیت با نگه داشتن ماوس، روی آیکون کاسپر بگید که تاریخ دیتابیس چه زمانی هست.

هنگام یا بعد از آخرین آپدیت هم، وارد قسمت Reports در بالای صفحه اصلی کاسپر بشید.
در صفحه ای که باز میشه، پایین و سمت راست، روی Detailed Reports کلیک کنید تا وارد بخش گزراش کاپر بشید. به قسمت Update برید.
گزراش آپدیت در حال انجام و یا آخرین آپدیت انجام شده رو پیدا کنید.
متن ارور نهایی که باعت اتمام ناقص آپدیت میشه رو بگید. همینطور تمام ارور هایی که قبل از اون مشاهده میشه.

سلام

دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم که شما این راهنمایی رو به دوستمون کردی

چند وقتیه آپدیت انجام نمی گیره و همیشه چراغ قرمز روشنه

طبق راه هایی که گفتی رفتم و این پیغام اومد

ممنون میشم راهنماییم کنی، چند وقتیه واقعا آزار دهنده شده

مشکل دیگه اینکه کاسپر مدام خاموش میشه و سکوریتی سنتر ارور میده (بالای ساعت)
و وقتی روی ارور کلیک می کنم به صفحه سکوریتی سنتر میره و اونجا وقتی روی i trust می زنم protction فعال میشه

خیلی آزار دهنده شده روزی چند مرتبه خاموش میشه و باید موند تا خودکار یا با کلیک کردن فعالش کرد

ورژن هم 11.0.1.400 Kaspersky Internet Security

در حال حاضر هم ارور Databases Are Obsolete وجود داره

omid-p30
28-11-2011, 14:39
سلام

دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم که شما این راهنمایی رو به دوستمون کردی

چند وقتیه آپدیت انجام نمی گیره و همیشه چراغ قرمز روشنه

طبق راه هایی که گفتی رفتم و این پیغام اومد

ممنون میشم راهنماییم کنی، چند وقتیه واقعا آزار دهنده شده

مشکل دیگه اینکه کاسپر مدام خاموش میشه و سکوریتی سنتر ارور میده (بالای ساعت)
و وقتی روی ارور کلیک می کنم به صفحه سکوریتی سنتر میره و اونجا وقتی روی i trust می زنم protction فعال میشه

خیلی آزار دهنده شده روزی چند مرتبه خاموش میشه و باید موند تا خودکار یا با کلیک کردن فعالش کرد

ورژن هم 11.0.1.400 Kaspersky Internet Security

در حال حاضر هم ارور Databases Are Obsolete وجود داره
موارد زیر رو در صورت رفع نشدن مشکل انجام بدید :

1. با رفتن به بخش تنظیمات و در مسیر :
Settings > Update > Run Mode > Run Task As
ببینید که گزینهRun Task As تیک نخورده باشه. اگر خورده تیکش رو بردارید، پنجره ها رو به ترتیب ok کنید، سیستم رو ریستارت کنید، دوباره به این قسمت برید و چک کنید که اون گزینه تیک نخورده باشه و حالا کاسپر رو آپدیت کنید.

2. حجم درایو ویندوز رو چک کنید که فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه.

3. Self defense رو طبق تصویر زیر خاموش کنید و آپدیت رو امتحان کنید. بعد از آپدیت دوباره روشنش کنید.

4. کاسپر رو پاک و دوباره نصب کنید.

5. گزارش سیستم رو طبق پست های بالا اینجا قرار بدید.

6. روشن و خاموش شدن کاسپر، احتمال آلوده بودن سیستم هم رو میده. با برنامه Malwarebytes Anti Malware
سیستم رو فول اسکن کرده و موارد شناسایی شده احتمالی رو پاک کنید.

omid-p30
28-11-2011, 21:28
The smart screensaver

یک محافظ صفحه نمایش زیبا ، که با وصل شدن به مرکز شبکه امنیتی کاسپراسکای، آخرین امار ورارقام رو در قالب این صفحه و چندین صفحه دیگه نمایش میده.

روی فایل Irida کلیک راست کرده و install رو بزنید تا به جمع محافظ صفحه نمایش های ویندوز اضافه بشه.

EXXTREME
28-11-2011, 23:25
یک فایله text هست که اصلا گزینه اینستال نداره.
دوستانی که نصب کردن بگن.

omid-p30
28-11-2011, 23:43
یک فایله text هست که اصلا گزینه اینستال نداره.
دوستانی که نصب کردن بگن.
چرا دیگه، فایل فشرده دانلود شده با نام scr رو اکستراکت کنید، یک فایل با آیکونی که در تصویر مشخص هست با نام Irida در اون وجود داره که با کلیک راست روی اون، گزینه install هم مشخص هست.

yaghob.boss
29-11-2011, 09:46
با سلام دوستان بهتره نیست واسه اسکن کردن از روی حالت safe mode یا بوت دیسک استفاده کنیم؟

yaghob.boss
29-11-2011, 09:58
فایروال کومودو و آنتی ویروس کسپرسکی به نظر شما چطوره ؟

omid-p30
29-11-2011, 11:11
با سلام دوستان بهتره نیست واسه اسکن کردن از روی حالت safe mode یا بوت دیسک استفاده کنیم؟
دوبله پست ندید. پست اول رو ویرایش کنید.

در حالت عادی نیازی نیست، هنگام آلودگی شدید چرا بهتره.

فایروال کومودو و آنتی ویروس کسپرسکی به نظر شما چطوره ؟
میشه استفاده کرد ولی نیازی نیست، مگر اینکه با فایروال کوموو کار کرده باشید و بهش علاقه داشته باشید و کار کردن باهاش براتون بهتر از مجموعه اینترنت سکیوریتی کاسپر باشه.

چون فایروال کاسپر هم خودش کاملا عالی هست و ضمنا آنتی ویروس و فایروالش با هم، به صورت یک مجموعه یکپارچه، هماهنگی و کارایی بیشتری خواهد داشت.

به خصوص که کاسپر در کنار بیت دفندر و کمی هم نورتون، از معدود شرکت هایی هستند که هم آنتی ویروس و هم فایروال سطح اولی دارند و حیفه که از اینترنت سکیوریتی اون ها استفاده نکرد.

EXXTREME
29-11-2011, 13:19
چرا دیگه، فایل فشرده دانلود شده با نام scr رو اکستراکت کنید، یک فایل با آیکونی که در تصویر مشخص هست با نام Irida در اون وجود داره که با کلیک راست روی اون، گزینه install هم مشخص هست.

دوست عزیز برای من اینطوری نیست اصلا و اینستال هم نداره.این عکسشه:

omid-p30
29-11-2011, 13:24
دوست عزیز برای من اینطوری نیست اصلا و اینستال هم نداره.این عکسشه:

نمایش پسوند فایل ها رو فعال کنید و ببینید پسوند این فایل چی هست، اگر scr نبود، به همین تغییرش بدید.

شهرام11
29-11-2011, 13:29
با سلام -چطور میتوانم از آپدیتهای کاسپر2012بک آپ بگیرم وبه صورت آفلاین آپدیت کنم؟

EXXTREME
29-11-2011, 13:39
نمایش پسوند فایل ها رو فعال کنید و ببینید پسوند این فایل چی هست، اگر scr نبود، به همین تغییرش بدید.
پسوندش scr هست.

mrmostafa
29-11-2011, 14:12
در حال حاضر كاسپر اسكاي بهتره يا كومودو؟؟؟ چون من كومودو تستي كه از تمام‌آنتي ويروس ها كرده بودن ديدم 1 درصد خطا داشت پارسال. حالا براي يه سيستم ايمن چي نصب كنم؟؟ من يه انتي ويروس رايگان آويرا دارم با يه اينترنت سكوريتي كومودو و مالوير. آيا كسپر خوبه چه محصولاتي از كسپر رو نصب كنم؟؟؟ آخرين ورژن هاش رو لينك بدين ممنون ميشم. در ضمن اينكه usb flash به سيستم وصل بشه برنامه اي داره اتومات اسكن كنه ويروس داشته باشه تا از بين نبرده باز نشه.
الان اين ورژن Internet Security Kingdom Edition (2012) چه فرقي داره با Kin 12.0.0.374en ؟؟؟ حجم اولي 150 مگ هست دومي 74؟؟؟ در ضمن اگر اينترنت سكوريتي نصب كنم نيازي به آنتي ويروسش هم هست؟؟؟
ممنونم

omid-p30
29-11-2011, 14:31
پسوندش scr هست.

به این مسیر در رجیستری برید :
HKEY_CLASSES_ROOT

به مورد scr برید.

در پنجره سمت راست قسمت scr روی default دابل کلیک کنید.

در پنجره ای که باز میشه در قسمت Value Data به جای AutoCAD Script تایپ کنید scrfile و ok کنید .

رجیستری رو ببندید و سیستم رو ریستارت کنید.

omid-p30
29-11-2011, 14:41
در حال حاضر كاسپر اسكاي بهتره يا كومودو؟؟؟ چون من كومودو تستي كه از تمام‌آنتي ويروس ها كرده بودن ديدم 1 درصد خطا داشت پارسال. حالا براي يه سيستم ايمن چي نصب كنم؟؟ من يه انتي ويروس رايگان آويرا دارم با يه اينترنت سكوريتي كومودو و مالوير. آيا كسپر خوبه چه محصولاتي از كسپر رو نصب كنم؟؟؟ آخرين ورژن هاش رو لينك بدين ممنون ميشم. در ضمن اينكه usb flash به سيستم وصل بشه برنامه اي داره اتومات اسكن كنه ويروس داشته باشه تا از بين نبرده باز نشه.
الان اين ورژن Internet Security Kingdom Edition (2012) چه فرقي داره با Kin 12.0.0.374en ؟؟؟ حجم اولي 150 مگ هست دومي 74؟؟؟ در ضمن اگر اينترنت سكوريتي نصب كنم نيازي به آنتي ويروسش هم هست؟؟؟
ممنونم
در این تاپیک فقط در مورد کاسپراسکای سوال کنید و برای انتخاب آنتی ویروس در تاپیک زیر :

کاسپر خوب هست بله.

اسکن خودکار usb هم در تنظیماتش داره.

از کاسپراسکای یا آنتی ویروسش رو باید نصب کنید و یا اینترنت سکیوریتی که خودش مجموعه آنتی ویروس + فایروال هست.

omid-p30
29-11-2011, 15:04
پشتیبان گیری از آپدیت 2012

هنگام نصب مجدد ویندوز و یا پاک کردن کاسپر، میتونید از آپدیت ها یک پوشه پشتیبان تهیه کنید تا بعد از نصب مجدد، مجبور به آپدیت دوباره نباشید.

برای تهیه یک پوشه پشتیبان از آپدیت های کاسپر به مسیر مشخص شده در تصویر رفته گزینه Copy updates to folder رو تیک دار کنید و از قسمت Browse، مسیری رو به دلخواه برای ایحاد پوشه پشتیبان بهش معرفی کرده و سپس پنجره ها رو Ok کنید. حالا با اولین آپدیت بعد از انجام این کار، اون پوشه هم در محل انتخاب شده ایجاد میشه و در دفعات بعدی هم، همزمان با آپدیت کاسپر، این پوشه هم به روز میشه.
نکته : فقط در اولین آپدیت بعد از ایجاد پوشه پشتیبان، حجم آپدیت بالا خواهد بود.

آپدیت آفلاین 2012

برای انجام آپدیت آفلاین از روی پوشه پشتیبان ( که یا قبلا خودتون تهیه کردید و یا از جایی دانلود کردید)، به مسیر مشخص شده در تصویر رفته و با استفاده از گزینه Add، مسیر پوشه پشتیبان رو معرفی کنید. تیک گزینه kaspersky lab update servers رو برداشته و گزینه مسیر پوشه پشتیبان رو تیک دار کرده و دو پنجره باز شده را ok کنید.
حالا میتونید کاسپر رو آپدیت کنید تا از روی پوشه پشتیبان، آپدیت انجام بشه.

نکته : برای اینکه مجددا آپدیت آنلاین انجام بدید، تیک مسیر پوشه پشتیبان را برداشته و گزینه قبلی را تیک دار کنید.

yaghob.boss
29-11-2011, 15:57
دوبله پست ندید. پست اول رو ویرایش کنید.

در حالت عادی نیازی نیست، هنگام آلودگی شدید چرا بهتره.

میشه استفاده کرد ولی نیازی نیست، مگر اینکه با فایروال کوموو کار کرده باشید و بهش علاقه داشته باشید و کار کردن باهاش براتون بهتر از مجموعه اینترنت سکیوریتی کاسپر باشه.

چون فایروال کاسپر هم خودش کاملا عالی هست و ضمنا آنتی ویروس و فایروالش با هم، به صورت یک مجموعه یکپارچه، هماهنگی و کارایی بیشتری خواهد داشت.

به خصوص که کاسپر در کنار بیت دفندر و کمی هم نورتون، از معدود شرکت هایی هستند که هم آنتی ویروس و هم فایروال سطح اولی دارند و حیفه که از اینترنت سکیوریتی اون ها استفاده نکرد.

امید جان حالا که شما اینقدر از فایروال کاسپر تعریف کردی من میخواستم روی این فایروال تنظیماتی انجام بدم که اول از همه ارتباط تمام برنامه ها رو با اینترنت قطع کنه فقط 3 برنامه ای که من اجازه میدم به اینترنت دسترسی داشته باشه . و اگر برنامه ای از اینترنت داره استفاده میکنه نشون بده که چه برنامه ای داره استفاده میکنه از نت

omid-p30
29-11-2011, 16:19
امید جان حالا که شما اینقدر از فایروال کاسپر تعریف کردی من میخواستم روی این فایروال تنظیماتی انجام بدم که اول از همه ارتباط تمام برنامه ها رو با اینترنت قطع کنه فقط 3 برنامه ای که من اجازه میدم به اینترنت دسترسی داشته باشه . و اگر برنامه ای از اینترنت داره استفاده میکنه نشون بده که چه برنامه ای داره استفاده میکنه از نت
تعریف من که بر مبنای نتایج تست هاست و گر نه زیاد از فایروال چیزی سر در نمیارم :

سوال اول رو نمیدونم میشه انجام داد یا نه، میگردم و یا دوستان کسی بدونه میگه.

سوال دوم هم به بخش Network Monitor و سربرگ Network Activity برید.

yaghob.boss
29-11-2011, 16:53
امید جان یه سوال دیگه من میخوام کسپر وقتی یک فایل آلوده رو پیدا میکنه خودش ویروسش رو از بین ببره یا فایل رو حذف کنه وقتی که حذف کرد یه کپی ازش توی قرنطینه و اینقدر پیام نده خودش اتومات همه کارارو انجام بده بزاره چطوره میشه اینکارو انجام داد

omid-p30
29-11-2011, 17:51
امید جان یه سوال دیگه من میخوام کسپر وقتی یک فایل آلوده رو پیدا میکنه خودش ویروسش رو از بین ببره یا فایل رو حذف کنه وقتی که حذف کرد یه کپی ازش توی قرنطینه و اینقدر پیام نده خودش اتومات همه کارارو انجام بده بزاره چطوره میشه اینکارو انجام داد

این برای گارد فعال :

این هم برای اسکن : ( اسکن های Full و Critical areas هم در بالای همین بخش، تنظیمات جداگانه دارند)

vahid_sh2447
30-11-2011, 13:21
سلام
من Kaspersky Internet Security 2012 رو نصب کردم در مسیر زیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP12
هر روز نزدیک 100 الی 150 مگ به ظرفیتش اضافه میشه تا الان حجم کلش شده 1 گیگ از اونجایی که من مشکل نبود فضای خالی در درایو C دارم چه کار باید بکنم و به نظرتون چرا هر روز به ظرفیت فایلهای داخل این پوشه اضافه میشه؟
ممنون

omid-p30
30-11-2011, 13:44
سلام
من Kaspersky Internet Security 2012 رو نصب کردم در مسیر زیر:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP12
هر روز نزدیک 100 الی 150 مگ به ظرفیتش اضافه میشه تا الان حجم کلش شده 1 گیگ از اونجایی که من مشکل نبود فضای خالی در درایو C دارم چه کار باید بکنم و به نظرتون چرا هر روز به ظرفیت فایلهای داخل این پوشه اضافه میشه؟
ممنون
پوشه QB ، مخصوص فایل های نگهداری شده در قرنطینه هستند. میتونید اونها رو از داخل برنامه به طور کامل پاک کنبد.

پوشه Report ، مخصوص گزارش هاست، اون ها رو هم از داخل برنامه میتونید پاک کنید.

پوشه Temp ، مخصوص فایل های موقت هست. با غیر فعال کردن موقت Self Defence ، میتونید تمام فایل های با پسوند temp رو به طور دستی پاک کنید.

پوشه Update distribution، محل پیش فرض ذخیره پوشه پشتیبان آپدیت هست. میتونید از داخل برنامه محلش رو در یک درایو دیگه تعیین کنید.

در پوشه Data ، پوشه ای به نام Rdisk، وجود داره که محل ذخیره دیسک نجات کاسپر است. اون رو هم بعد از هر عملیات تهیه دیسک نجات، با غیر فعال کردن موقت Self Defence میتونید پاک کنید یا به درایو دیگه ای منتقل کنید.

روش انجام هر کدوم از موارد بالا رو نمیدونستید بگید.

سایر پوشه ها، ضروری خود کاسپراسکای هستند و کاری بهشون نداشته باشید.

ضمنا برای من در حالی که تمام پوشه های موارد بالا خالی هست، حجم کلی پوشه AVP 12 حدود 700 مگ هست. یعتی مقدار طبیعیش همین حد هست و در صورت نداشتن فضا باید حجم درایو C رو افزایش بدید.

vahid_sh2447
30-11-2011, 13:49
ممنون از توضیحات کاملتون...

Sub007
01-12-2011, 01:51
من چند روزیه گرفتار یه مشکلی شدم.
چند روز پیش اتفاقی دیدم که حتی وقتی صفحه ای در اینترنت در حال باز شدن نیست و سیستم کاملا از لحاظ اینترنتی بیکاره وقتی از کانکشن اینترنت status میگیرم همینطور سند و ریسیو دارم.
برنامه netlimiter رو نصب کردم که ببینم مورد از کجاست دیدم که کسپر داره از خط استفاده میکنه و در واقع باعث میشه که DLSpeed در برنامه netlimiter مقدارش بالا بره.
این مورد وقتیکه میرم پیش دوستانی که Adsl دارن باعث میشه که ناخودآگاه از ترافیک اون بنده خدا کم بشه.
کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.حتی ویندوز رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان پا برجاست.
گاهی اوقات کسپر هیچ باری روی خط نمیزاره اما گاهی هم همینطور DlSpeed رو بالا میبره.
با netlimiter محدودش هم کردم اما انگاری باعث افت سرعت توی باز کردن صفحات میشه.ورژن 2012 دارم.حدود 1ماهه این ورژن رو نصب کردم و تا چند روز پیش باهاش مشکلی نداشتم.
ممنون میشم که راهنماییم کنید.

amirpers
01-12-2011, 01:57
دوستان
اگه یه فایل به خصوص. مثلا dll داشته باشم و آنتی ویروس به اشتباه اون رو پاک می کنه و میبره به قرنطینه ، باید چکار کرد ؟ توی 2012 .

omid-p30
01-12-2011, 12:12
لیست سفید فایل و فولدر

1. پنجره Trusted Zone رو طبق تصویر زیر باز کنید :
2. در این پنجره و در قسمت Exclusion rulesروی Add کلیک کنید و در پنجره باز شده، فقط گزینه Object رو تیک دار کنید :
3. در قسمت پایین این پنجره ، رو به روی عبارت Object، روی Select Object کلیک کرده و فایل یا فولدر مورد نظر رو وارد کرده و سپس تمام پنجره ها رو OK کنید.

( گزینه Include Subfolders برای شامل شدن فولدر های موجود در داخل یک فولدر به کار میره. )

لیست سفید برنامه ها

در صورتی که هنگام اجرای برنامه ها، کرک ها و کلیه فایل های اجرایی که سالم هستند با واکنش کاسپر رو به رو میشید، طبق مراحل زیر، فایل اجرایی مورد نظر رو وارد لیست سفید برنامه ها کنید.

اگر علاوه بر هنگام اجرا، کسپر هنگام اسکن نیز، فایل های محل نصب برنامه و یا نگهداری کرک رو آلوده تشخیص داده و اقدام به پاک کردن اونها میکنه، علاوه بر مراحل زیر، طبق مراحل گفته شده در بالا، پوشه محل نصب برنامه و یا نگهداری کرک رو هم وارد لیست سفید فایل و فولدر کنید.

4. فایل اجرایی برنامه و یا کرک رو طبق تصویر زیر در پنجره Trusted Applications وارد کنید :

5. بعد از وارد کردن فایل اجرایی مورد نظر، پنجره زیر باز میشه که تمام گزینه های اون رو تیک دار کرده و پنجره رو Ok کنید.

6. در پایان تمامی پنجره های باز رو Ok کنید.

mrmostafa
01-12-2011, 13:25
برنامه Virsus removal tool کاسپر رو از کجا دانلود کنم؟؟؟؟

amirpers
01-12-2011, 13:36
Files and folders exclusions

لیست سفید فابل و فولدر

پنجره Trusted Zone رو طبق تصویر زیر باز کنید :

در این پنجره و در قسمت Exclusion rulesروی Add کلیک کنید و در پنجره باز شده، فقط گزینه Object رو تیک دار کنید :

در قسمت پایین این پنجره ، رو به روی عبارت Object، روی Select Object کلیک کرده و فایل یا فولدر مورد نظر رو وارد کرده و سپس تمام پنجره ها رو OK کرده و برای اطمینان از اعمال تغییرات، سیستم رو ریستارت کنید.

( گزینه Include Subfolders برای شامل شدن فولدر های موجود در داخل یک فولدر به کار میره. )

ممنون دوست من
اتفاقا دیروز این کار رو کردم و بعدش برای اینکه ببینم کار می کنه یا نه ، همون فایل رو اسکن کردم ، دیدم که دوباره بردش تو قرنطینه.

kases
01-12-2011, 13:46
پاک شود......

G.D.ragon.Ir
01-12-2011, 14:10
میتونم پوشه اپدیت PURE رو برای KIS یا KAV هم استفاده کنم؟

omid-p30
01-12-2011, 14:50
برنامه Virsus removal tool کاسپر رو از کجا دانلود کنم؟؟؟؟

از اینجا دانلود کن

ایشون منظورش ایزار پاکسازی سیستم های آلوده کاسپر هست، لینکی که شما دادید ابزار پاک کردن کامل خود کاسپر هست.
Virus Removal Tool رو از اینجا دانلود کنید :

میتونم پوشه اپدیت PURE رو برای KIS یا KAV هم استفاده کنم؟
اصولا نباید امکان پذیر باشه.

omid-p30
01-12-2011, 14:58
من چند روزیه گرفتار یه مشکلی شدم.
چند روز پیش اتفاقی دیدم که حتی وقتی صفحه ای در اینترنت در حال باز شدن نیست و سیستم کاملا از لحاظ اینترنتی بیکاره وقتی از کانکشن اینترنت status میگیرم همینطور سند و ریسیو دارم.
برنامه netlimiter رو نصب کردم که ببینم مورد از کجاست دیدم که کسپر داره از خط استفاده میکنه و در واقع باعث میشه که DLSpeed در برنامه netlimiter مقدارش بالا بره.
این مورد وقتیکه میرم پیش دوستانی که Adsl دارن باعث میشه که ناخودآگاه از ترافیک اون بنده خدا کم بشه.
کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.حتی ویندوز رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان پا برجاست.
گاهی اوقات کسپر هیچ باری روی خط نمیزاره اما گاهی هم همینطور DlSpeed رو بالا میبره.
با netlimiter محدودش هم کردم اما انگاری باعث افت سرعت توی باز کردن صفحات میشه.ورژن 2012 دارم.حدود 1ماهه این ورژن رو نصب کردم و تا چند روز پیش باهاش مشکلی نداشتم.
ممنون میشم که راهنماییم کنید.
کاسپر به هر حال قطعا روی ترافیک مصرفی، هیچ تاثیری نداره. این هم که مشکلتون از کجا ناشی میشه شخصا نظری ندارم. پست زیر رو هم بخونید شاید کمکتون کنه.

ممنون دوست من
اتفاقا دیروز این کار رو کردم و بعدش برای اینکه ببینم کار می کنه یا نه ، همون فایل رو اسکن کردم ، دیدم که دوباره بردش تو قرنطینه.
نمیدونم والا. تا حالا موردی دیده نشده که این بخش کارش رو درست انجام نده.مطمین شید درست انجام میدید.
در تصویر دوم هم مطمین شید عبارت Protection component بر روی any قرار داره.

hraa
01-12-2011, 16:49
دوستان من روی سرور بصورت یک ماه آنتی ویروس شبکه ای kasper workstation نصب کردم و برای نصب و حدفش پسورد گذاشتم حالا پس از یک ماه که مدتش گذشته میخوام حدفش کنم ولی پسوردش یادم رفته ! میشه کمکم کنین.

omid-p30
01-12-2011, 17:13
دوستان من روی سرور بصورت یک ماه آنتی ویروس شبکه ای kasper workstation نصب کردم و برای نصب و حدفش پسورد گذاشتم حالا پس از یک ماه که مدتش گذشته میخوام حدفش کنم ولی پسوردش یادم رفته ! میشه کمکم کنین.
محصولتون کدوم از برنامه های زیر هست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا کلیک راست روی برنامه و رفتن به بخش about ، اسم کامل و ورژن کامل برنامه رو بگید تا راه حل رو در صورت وجود جستجو کنیم.

MVP77
02-12-2011, 07:11
سلام من از اینترنت سکوریتی 2012 ورژن 12.0.0.374 استفاده میکنم
میخوام بدونم اگر بخوام آپدیت های خودم رو روی یه سیستم دیگه بریزم باید کدوم فولدر رو کپی کنم ؟ مسیری که پایین میزارم درسته ؟
C: / ProgramData / Kaspersky Lab / AVP12 / Bases

Sub007
02-12-2011, 11:05
سلام من از اینترنت سکوریتی 2012 ورژن 12.0.0.374 استفاده میکنم
میخوام بدونم اگر بخوام آپدیت های خودم رو روی یه سیستم دیگه بریزم باید کدوم فولدر رو کپی کنم ؟ مسیری که پایین میزارم درسته ؟
C: / ProgramData / Kaspersky Lab / AVP12 / Bases

سلام دوست عزیز.
مسیرتون درسته اما بدون اون Space ها(البته احتمالا برای راحتی خوندن خودتون گذاشتینشون)

فقط به جای پوشه Base باید پوشه Update distribution رو کپی کنین.:20:

MVP77
02-12-2011, 14:21
سلام دوست عزیز.
مسیرتون درسته اما بدون اون Space ها(البته احتمالا برای راحتی خوندن خودتون گذاشتینشون)

فقط به جای پوشه Base باید پوشه Update distribution رو کپی کنین.:20:
دوست عزیز ممنون
اما این پوشه Update distribution حجمش صفر هست یعنی توش هیچی نیست !
اگر کل فولدر AVP12 رو کپی کنم مشکلی نداره ؟
حجم کل این فولدر 717 مگ هست

omid-p30
02-12-2011, 14:24
دوست عزیز ممنون
اما این پوشه Update distribution حجمش صفر هست یعنی توش هیچی نیست !
اگر کل فولدر AVP12 رو کپی کنم مشکلی نداره ؟
حجم کل این فولدر 717 مگ هست

MVP77
02-12-2011, 18:29
آقا امید این پست رو دیدم اما خودتون گفتید :

5. حالا بعد از اولین آپدیتی که انجام میدید، اون پوشه هم در محل مورد نظر ایجاد میشه و در دفعات بعدی هم، همزمان با آپدیت کاسپر، این پوشه هم به روز میشه.
نکته : فقط در اولین آپدیت بعد از ایجاد پوشه پشتیبان، حجم آپدیت بالا خواهد بود.
یعنی این برای زمانی خوبه که تازه کسپر رو نصب کردیم و قبل از شروع به آپدیت اینکار و بکنیم تمام آپدیتها توی اون پوشه هم کپی میشه اما کسپر من تا امروز آپدیت هست
حالا باید چکار کنم ؟!
:11:

omid-p30
02-12-2011, 18:47
آقا امید این پست رو دیدم اما خودتون گفتید :

یعنی این برای زمانی خوبه که تازه کسپر رو نصب کردیم و قبل از شروع به آپدیت اینکار و بکنیم تمام آپدیتها توی اون پوشه هم کپی میشه اما کسپر من تا امروز آپدیت هست
حالا باید چکار کنم ؟!
:11:
منظور از اولین آپدیت، اولین آپدیت بعد از نصب کاسپر نیست، اولین آپدیت بعد از فعال کردن گزینه ایجاد پوشه پشتیبان هست.

الان هم که شما اون گزینه رو فعال کنید و یک بار آپدیت کنید، پوشه ایجاد میشه.

ضمنا یک روش غیر استاندارد هم وجود داره که کپی گرفتن از پوشه مسیر زیر و سپس انجام آپدیت آفلاین به طریق گفته شده در اون پست هست.

C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP12\Data\Updater\Temporary Files

MVP77
02-12-2011, 22:31
خیلی ممنون آقا امید کاملا متوجه شدم
فقط یه سوال دیگه
اگر با این روشی که فرمودید حالت آفلاین آپدیت کنم ؛ اگر لایسنس سیستم دوم لایسنس اصلی باشه با این کار اکسپایر نمیشه ؟
یعنی تو حالت آفلاین لایسنس بلاک نمیشه ؟ یا با آپدیتهای آنلاین بعدی سیستم دوم لایسنس تو بلک لیست نمیره ؟

خیلی ممنون :11:

omid-p30
02-12-2011, 22:37
خیلی ممنون آقا امید کاملا متوجه شدم
فقط یه سوال دیگه
اگر با این روشی که فرمودید حالت آفلاین آپدیت کنم ؛ اگر لایسنس سیستم دوم لایسنس اصلی باشه با این کار اکسپایر نمیشه ؟
یعنی تو حالت آفلاین لایسنس بلاک نمیشه ؟ یا با آپدیتهای آنلاین بعدی سیستم دوم لایسنس تو بلک لیست نمیره ؟

خیلی ممنون :11:
درست متوجه نشدم. اگر لایسنس سیستم دوم، خریداری شده هست پس در هیچ صورت بلاک نمیشه.
بلک لیست فقط حاوی لایسنس های غیر قانونی پخش شده در اینترنت هست.

javad1361839
03-12-2011, 11:05
درکنار کاسپراسکای اینترنت سکیوریتی 2010 چه برنامه ی دیگه ای لازمه که نصب باشه ؟؟

omid-p30
03-12-2011, 11:34
درکنار کاسپراسکای اینترنت سکیوریتی 2010 چه برنامه ی دیگه ای لازمه که نصب باشه ؟؟
اولا این سوالتون نشون میده امنیت کاملی رو برا سیستم میخواد، که در این حالت همیشه بهتره ورژن اخر کاسپراسکای رو نصب کنید.

برای مکمل های انتی ویروس ها هم تاپیک اختصاصی داریم که اینجا باید سوال کنید. ضمنا در صفحات میانی این تاپیک هم در مورد کاسپر بحثی شده :

alipencia
03-12-2011, 14:08
دوستان حجم اپدیت روزانه kis 2012 حدودا چنده؟اگر کسی لینک اپدیت افلاین رو داره یه زحمت بکشه بذاره

omid-p30
03-12-2011, 14:45
دوستان حجم اپدیت روزانه kis 2012 حدودا چنده؟اگر کسی لینک اپدیت افلاین رو داره یه زحمت بکشه بذاره
حدودا 5 مگابایت.

به جای نقطه های اول لینک، بدون فاصله تایپ کنید : s o f t g o z a r

ali703
03-12-2011, 19:15
دوست عزیز، کاسپر رو بخوایی نصب کنی باید همیشه کانکت باشی. حجمش هم نزدیک به 1 مگابایت هستش

ArashMiniStar
03-12-2011, 19:17
دوست عزیز، کاسپر رو بخوایی نصب کنی باید همیشه کانکت باشی. حجمش هم نزدیک به 1 مگابایت هستش
چرا باید همیشه کانکت باشی؟:27:

hraa
04-12-2011, 12:54
محصولتون کدوم از برنامه های زیر هست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا کلیک راست روی برنامه و رفتن به بخش about ، اسم کامل و ورژن کامل برنامه رو بگید تا راه حل رو در صورت وجود جستجو کنیم.

دوست عزیز ببین از طریق این عکس میتونین راهنمایی ام کنین، این رور روی سرور نصب کردم،
البته در کلاینتها طبق راهنماش باید kasper antivirus 6 for windows workstation را نصب کنم.
(مربوط به بحث برداشتن پسورد هنگام پاک کردن برنامه است...)

Whansinnig
04-12-2011, 15:23
درود ؛

بسیار سپاسگذار می شوم چنانچه در مورد زیر راهنمایی ام بفرمایید :
و اما مشکل : دی ؛
چراغ کسپر در سیستم ام قرمز مانده و دکمه ی fix هم غیر فعال است ، این مشکل به خاطر این به وجود آمد که خواستم برنامه ای را از روی سی دی روی سیستم نصب کنم منتها فراموش کردم اسکن کنم. سی دی اجرا نشد اما آلارم ویروس هم چنان هست .
این سوال رو از فروم خود آنتی ویروس کسپر پرسیدم + به علاوه ی عکس از شرایط ، پیشنهاد دادند مراحل زیر رو انجام بدهم :

Please clean install version 2012. Clean install instructions

مشکل اینجاست که نمی دانم ، چگونه باید آن ها را انجام دهم !!!

اگر سوالم تکراری است پوزش می خواهم تلاش داشتم تا جواب سوالم را از طریق جستجو به دست بیاورم و به این پست دوست گرانقدر جناب Dr Hannibal رسیدم ،

اما نتوانستم تشخیص بدهم این فرایند همان فرایند گفته شده در سایت خود کسپر هست یا خیر . و بالاخره اینکه باید چه کاری انجام بدهم .
به هر حال پیشاپیش از راهنمایی هایتان بی نهایت سپاسگذارم . :11:

omid-p30
04-12-2011, 15:48
دوست عزیز ببین از طریق این عکس میتونین راهنمایی ام کنین، این رور روی سرور نصب کردم،
البته در کلاینتها طبق راهنماش باید kasper antivirus 6 for windows workstation را نصب کنم.

راه حلی فعلا پیدا نکردم.

درود ؛

بسیار سپاسگذار می شوم چنانچه در مورد زیر راهنمایی ام بفرمایید :
و اما مشکل : دی ؛
چراغ کسپر در سیستم ام قرمز مانده و دکمه ی fix هم غیر فعال است ، این مشکل به خاطر این به وجود آمد که خواستم برنامه ای را از روی سی دی روی سیستم نصب کنم منتها فراموش کردم اسکن کنم. سی دی اجرا نشد اما آلارم ویروس هم چنان هست .
این سوال رو از فروم خود آنتی ویروس کسپر پرسیدم + به علاوه ی عکس از شرایط ، پیشنهاد دادند مراحل زیر رو انجام بدهم :

مشکل اینجاست که نمی دانم ، چگونه باید آن ها را انجام دهم !!!

اگر سوالم تکراری است پوزش می خواهم تلاش داشتم تا جواب سوالم را از طریق جستجو به دست بیاورم و به این پست دوست گرانقدر جناب Dr Hannibal رسیدم ،

اما نتوانستم تشخیص بدهم این فرایند همان فرایند گفته شده در سایت خود کسپر هست یا خیر . و بالاخره اینکه باید چه کاری انجام بدهم .
به هر حال پیشاپیش از راهنمایی هایتان بی نهایت سپاسگذارم . :11:

ورژنتون 2012 بود دیگه درسته ؟

1. پچ هایی که برای ورژن 2012 منتشر شدند این مشکل رو برطرف کردند. اگر کاسپر آپدیت نیست، کامل آپدیتش کنید و سیستم رو ریستارت کنید. در این حالت پچ های a تا g در قسمت about برنامه باید مشاهد بشند.

2. اگر مشکل برطرف نشد، طبق همون پست Dr Hannibal عمل کنید.

3. اگر مشکل برطرف نشد، طبق دستوری که در فروم دادند، مبنی بر روش صحیح نصب مجدد عمل کنید :

کاسپر رو کاملا پاک میکنید، ریستارت، نصب مجدد، ریستارت، آپدیت کامل ، ریستارت

omid-p30
05-12-2011, 11:55

ابزار پاکسازی کامل این برنامه رو امتحان کنید. مشکلی داشتید بگید ترجمه کنم :

Cheric1986
06-12-2011, 02:33
با سلام
من internet security 2012 kaspersky در laptop dell 5110 که ویندوز اورجینال 64 بیتی داره نصب کردم

ولی در مسیرprogram failes x86 نصب شد مگه نباید بر حسب نوع میندوزم در مسیر فایلهای 64بیتی نصب بشه مثل نود64

یا اینکه این انتی ویروس نسخه 64 بیتی نداره و در هر دو نوع ویندوزهای 64 و 32 در مسیر فایل های 32 بیتی نصب میشه (x86 در ویندوز های 64بیتی
بر خلاف نود که هم 32بیتی دا ره و 64 بیتی

EXXTREME
06-12-2011, 12:21
با سلام
من internet security 2012 kaspersky در laptop dell 5110 که ویندوز اورجینال 64 بیتی داره نصب کردم

ولی در مسیرprogram failes x86 نصب شد مگه نباید بر حسب نوع میندوزم در مسیر فایلهای 64بیتی نصب بشه مثل نود64

یا اینکه این انتی ویروس نسخه 64 بیتی نداره و در هر دو نوع ویندوزهای 64 و 32 در مسیر فایل های 32 بیتی نصب میشه (x86 در ویندوز های 64بیتی
بر خلاف نود که هم 32بیتی دا ره و 64 بیتی
برا منم اینطوریه.مشکلی نداره.

omid-p30
06-12-2011, 15:55
اقا ممنون........
نخوردش.........
جایی نیستش افلاین اپدیتش کنم
فکر کنم سایت کاسپر آپدیت های 7 رو هم چنان قرار میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا در این ورژن های اخیر، برای آپدیت آفلاین هم نیاز به کلید فعالسازی دارید. نمیدونم برا 7 هم به همین ترتیب هست یا نه.
من پیشنهاد میکنم ورژن آخر رو دانلود کنید تا هم 4 ورژن عقب نباشید هم این درد سر ها رو نداشته باشید.

omid-p30
06-12-2011, 19:42
خواهش... چون که یک مکمل برای کاسپر هست یه نوع آپدیت یا پچ که باید در کنار کاسپراسکای باشه، برای تعمیر فایل های ویروسی مثل سالیتی نیاز هست و شرکت کاسپر اسکای این رو به عنوان یک مکمل داد برای محصولش...که بدون این خود آنتی ویروس اون قدرت خاص خودش رو نخواهد داشت پس حتما بگیرینشاین به نظر من ابزار پاکسازی سیستم های آلوده هست که کاسپر ارایه کرده، همین. یعنی در مواقعی که آلودگی سیستم، کاسپر رو احیانا از کار انداخته و یا از ابتدا قابل نصب نیست،از این ابزار که نیاز به نصب نداره و رایگان هم هست برای اسکن و پاکسازی سیستم استفاده میشه.
ضمنا قابل آپدیت هم نیست، به نوعی یک بار مصرف هست.

آپدیتی هم که داره همون آپدیت کاسپر اینترنت سکیوریتی هست و چیز مکمل و اضافه ای نیست. همینطور قدرتش در پاکسازی.

و یا در این مورد که بدون این خود آنتی ویروس اون قدرت خاص خودش رو نخواهد داشت، این رو هم تا حالا اصلا همچین چیزی درباره اون در سایت و فروم کاسپر و هیچ جای دیگه نشنیدم.

محصول اصلی این شرکت، همون کاسپراسکای اینرتنت سکیوریتی هست که در صورت نصب و کارکردن بدون مشکل در سیستم، خودش به طور کامل کار پاکسازی سیستم رو انجام میده، اما اگر همون طور که گفتم به دلیل آلودگی یا هر دلیل نرم افزاری و سخت افزاری دیگه، امکان نصب یا کارکرد صحیحش فراهم نباشه، و سیستم هم آلوده باشه، در این حالت میشه در کنار دیسک نجات کاسپر، از این ابزار هم برای پاکسازی سیستم استفاده کرد.

همینطور هم که در صفحه مربوط بهش در فروم کاسپر گفتند، یک ابزار برای پاکسازی سیستم های آلوده هست و حتی گفتند بعد از کار پاکسازی، باید از سیستم پاک بشه و از محصولات اصلی شرکت استفاده بشه :

اگر اشتباه میکنم بفرمایید.

A M ! N
06-12-2011, 20:05
امیدجان دقیقا اینطوری که شما میگین هست ، البته من توضیحاتم رو باز نکردم اونجا چون نمیشد!
ولی این دیتابیس میتونه ویروسهایی رو تعمیر کنه که اصل محصول بدون آپدیت نمیتونه:

لیست مختصری از ویروسها و تروجان ها و یا کرم های قابل حذف یا تعمیر توسط این کامپوننت :

الان داشتم میخوندم خود کاسپر هم توصیه کرده که این درکنارش نصب باشه همیشه:13:
همونطور که گفتی یکبار مصرف هست و بعد از استفاده و آمدن ورژن جدید ، قبلی باید توسط Remover خود محصول پاک بشه و ورژن جدید نصب بشه.

درکل همون نظر خودم رو گفتی چیزی عوض نمیشه ، اختلافی هم بین علما نیفتاد الان:31:
Take Care:40:

ArashMiniStar
06-12-2011, 20:08
امیدجان دقیقا اینطوری که شما میگین هست ، البته من توضیحاتم رو باز نکردم اونجا چون نمیشد!

لیست مختصری از ویروسها و تروجان ها و یا کرم های قابل حذف یا تعمیر توسط این کامپوننت :

الان داشتم میخوندم خود کاسپر هم توصیه کرده که این درکنارش نصب باشه همیشه:13:
همونطور که گفتی یکبار مصرف هست و بعد از استفاده و آمدن ورژن جدید ، قبلی باید توسط Remover خود محصول پاک بشه و ورژن جدید نصب بشه.

اگه کسی KIS رو داشته باشه اینم باید داشته باشه یعنی بهتره که Kaspersky Virus Removal Tool رو در کنارش داشته باشه!؟

A M ! N
06-12-2011, 20:13
اگه کسی KIS رو داشته باشه اینم باید داشته باشه یعنی بهتره که Kaspersky Virus Removal Tool رو در کنارش داشته باشه!؟
بایدی در کار نیست آرش جان

ولی خود کاسپر هم توصیه کرده داشته باشینش در کنار اینترنت سکوریتی... یا خدای نکرده اگه ورژن Premium داریم ازش!

ولی همین به تنهایی همون طور که امید هم گفت ، میشه روی یک سیستم آلوده نصب کرد و سریعا مشکل رو برطرف کرد

omid-p30
06-12-2011, 20:17

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست مختصری از ویروسها و تروجان ها و یا کرم های قابل حذف یا تعمیر توسط این کامپوننت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان داشتم میخوندم خود کاسپر هم توصیه کرده که این درکنارش نصب باشه همیشه:13:

چرا دیگه، محل اختلاف همین چیزیه که الان یه کاربر هم سوال کرد.

اون دو تا لینک که گذاشتی هم خوندم.

اول اینکه دقیقا کجا توصیه کردند که همیشه این کنار کاسپر نصب باشه ؟

و دوم تمام اون لیست مخرب های قابل تعمیر توسط این کامپوننت، خب قابل تعمیر توسط خود کاسپراسکای هم هستند.

مرسی.
:20:

A M ! N
06-12-2011, 20:35
چرا دیگه، محل اختلاف همین چیزیه که الان یه کاربر هم سوال کرد.

اون دو تا لینک که گذاشتی هم خوندم.

اول اینکه دقیقا کجا توصیه کردند که همیشه این کنار کاسپر نصب باشه ؟

و دوم تمام اون لیست مخرب های قابل تعمیر توسط این کامپوننت، خب قابل تعمیر توسط خود کاسپراسکای هم هستند.

مرسی.
:20:
باز هم تغییری نکرد :31:
فقط یک نکته رو بگم ، این که محصول بدون آپدیت رو گفتم که نمیتونه مث AVP Tool کلین انجام بده
چون اگه آپدیت محصول رو بخوای بگیری تقریبا اندازه ی این حجم داره
داخل اونجا هم یک خط نوشته که :
Kaspersky Virus Removal Tool 2011 can be used both with Kaspersky Lab and third-party anti-virus programs

حالا چه گیری دادی:31:
من اینهمه روی سیستم داشتم تجربش رو دارم که بودنش چقدر مفید بوده.

omid-p30
06-12-2011, 21:04
باز هم تغییری نکرد :31:
فقط یک نکته رو بگم ، این که محصول بدون آپدیت رو گفتم که نمیتونه مث AVP Tool کلین انجام بده
چون اگه آپدیت محصول رو بخوای بگیری تقریبا اندازه ی این حجم داره
داخل اونجا هم یک خط نوشته که :
Kaspersky Virus Removal Tool 2011 can be used both with Kaspersky Lab and third-party anti-virus programs

حالا چه گیری دادی:31:
من اینهمه روی سیستم داشتم تجربش رو دارم که بودنش چقدر مفید بوده.

مرسی، نه گیری ندادم.:20:

آخه دیدم شما به کاربرا توصیه اکید میکنی که در کنار کاسپری که نصب دارند این رو هم استفاده کنند، در صورتی که فتوای من این هست که نه، اگر کاسپر در سیستم نصب، آپدیت و دارای کارکرد بدون مشکل هست، دانلود و استفاده از این ابزار، صورت بی فایده ای رو داره. همون اسکنی که قرار هست با این برنامه انجام بدند رو با خود کاسپر میتونند انجام بدند.

برداشتم از اون جمله هم اینه که گفتند این ابزار میتونه در کنار کاسپر ( در حالتی که به مشکل برخورده) و یا کنار آنتی ویروس دیگه ای استفاده بشه، یعنی نیاز به پاک کردن اونها نیست، نه اینکه توصیه ای به استفادش در کنار کاسپر باشه.

بازم مرسی در هر حال.:46:

ویرایش : این رو هم اضافه کنم که دلیل اصرارم بر قضیه، همون مربوط به کاربرای معمولی هست که اون هم با شرایط اینترنت ایران، الکی وقتی چیزی نیازی بهش نیست دانلود نکنند و گر نه در مفید بودن اون ابزار در مواقعی که نیاز بهش هست که شکی نیست.

Angel Of Darkness
07-12-2011, 08:55
من Internet Securityدارم چند ساله مشکلم نداشتم ولی از وقتی ویندوز7 دارم هر روز کسپر بدون اینکه اسکن یا کاری کنه حدود 10 تا 15 بار در روز سیپیومو 100 درصد پر میکنه بعد چند دقه خوب میشه کلافم کرده کسی این مشکلو نداشته ؟

omid-p30
07-12-2011, 10:04
من Internet Securityدارم چند ساله مشکلم نداشتم ولی از وقتی ویندوز7 دارم هر روز کسپر بدون اینکه اسکن یا کاری کنه حدود 10 تا 15 بار در روز سیپیومو 100 درصد پر میکنه بعد چند دقه خوب میشه کلافم کرده کسی این مشکلو نداشته ؟
گزارش سیستم رو قرار بدید :

Angel Of Darkness
07-12-2011, 11:41
ممنون بهت pm میکنم

E Z I O
07-12-2011, 11:47
سلام

من Internet Security 2012 را روی سیستم دوستم نصب کردم! دوستم اصلا به اینترنت دسترسی نداره! وقتی میخوام آپدیت آفلاین را روی نرم افزار انجام بدم تا آخر آپدیت را کپی میکنه ولی آخرش نمیزنه Up To Date همون پیغام قبل را نشون میده Have Not Updated along Time الانم که دیگه کلا از کار افتاده میشه یه راهنمایی درست و حسابی بکنید؟

ArashMiniStar
07-12-2011, 12:09
سلام

من Internet Security 2012 را روی سیستم دوستم نصب کردم! دوستم اصلا به اینترنت دسترسی نداره! وقتی میخوام آپدیت آفلاین را روی نرم افزار انجام بدم تا آخر آپدیت را کپی میکنه ولی آخرش نمیزنه Up To Date همون پیغام قبل را نشون میده Have Not Updated along Time الانم که دیگه کلا از کار افتاده میشه یه راهنمایی درست و حسابی بکنید؟
میشه روی آیکون کوچک کسپرسکی پایین صفحه موس رو نگه دارید و بفرمایید Database release date مربوط به چه موقع هست؟
فایل آپدیتتون مربوط به چه تاریخی هست؟
از درست بودن تاریخ سیستم اطمینان دارید؟
کدوم پوشه رو برای آپدیت به نرم افزار میدید؟ Update distribution ?

E Z I O
07-12-2011, 12:17
میشه روی آیکون کوچک کسپرسکی پایین صفحه موس رو نگه دارید و بفرمایید Database release date مربوط به چه موقع هست؟
فایل آپدیتتون مربوط به چه تاریخی هست؟
از درست بودن تاریخ سیستم اطمینان دارید؟
کدوم پوشه رو برای آپدیت به نرم افزار میدید؟ Update distribution ?
الان تو کافی نتم دسترسی به آنتی ویروس ندارم!

تازه نصبش کردم!

فایل آپدیتم را از لینک زیر گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. s o f t g o z a r .com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=305&Title=Kaspersky-Internet-Security-2012-Offline-Update-2011-11-26
اول قرارش دادم روی پوشه ی Update distribution بعد یه پوشه دیگه براش درست کردم بازم نشد!

تاریخ سیستمم هم درسته!

omid-p30
07-12-2011, 12:21
الان تو کافی نتم دسترسی به آنتی ویروس ندارم!

تازه نصبش کردم!

فایل آپدیتم را از لینک زیر گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. s o f t g o z a r .com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=305&Title=Kaspersky-Internet-Security-2012-Offline-Update-2011-11-26
اول قرارش دادم روی پوشه ی Update distribution بعد یه پوشه دیگه براش درست کردم بازم نشد!

تاریخ سیستمم هم درسته!
آپدیت آفلاین از روی پوشه ای که دانلود کردید رو باید به روش زیر انجام بدید :

E Z I O
07-12-2011, 12:27
آپدیت آفلاین از روی پوشه ای که دانلود کردید رو باید به روش زیر انجام بدید :

داداش من همه این کارارا انجام دادم خودم نمیشه که نمیشه!!! هیچکس هم تا به حال نتونسته کمک کنه:13:

omid-p30
07-12-2011, 12:37
داداش من همه این کارارا انجام دادم خودم نمیشه که نمیشه!!! هیچکس هم تا به حال نتونسته کمک کنه:13:
خب شما گفتید که آپدیت دانلود شده از سافت گذر رو کپی کردید داخل پوشه Update distribution که روش نادرستی هست. به همین خاطر من ارجاع دادم به روش صحیح.
اگر با روش گفته شده هم نتونستید انجام بدید به قسمت Report کاسپر و بخش update برید و ببینید که چه ارور هایی داده میشه و یا تصویر تمام ارور ها رو اینجا قرار بدید.

E Z I O
07-12-2011, 12:39
خب شما گفتید که آپدیت دانلود شده از سافت گذر رو کپی کردید داخل پوشه Update distribution که روش نادرستی هست. به همین خاطر من ارجاع دادم به روش صحیح.
اگر با روش گفته شده هم نتونستید انجام بدید به قسمت Report کاسپر و بخش update برید و ببینید که چه ارور هایی داده میشه و یا تصویر تمام ارور ها رو اینجا قرار بدید.
هیچ اروری نمیده!

kases
07-12-2011, 13:26
هیچ اروری نمیده!

شم یک بار کسپرو پاک کن دوباره نصب کن و از روشی که امید جان برای اپدیت افلاین گفتن استفاده کن

omid-p30
07-12-2011, 13:31
هیچ اروری نمیده!
نمیشه که هم درست آپدیت نشه، هم ارور نده.

یک بار کاسپر رو از روی پوشه ای که دانلود کردید و به روش گفته شده در قسمت دوم اون پست، آپدیت آفلاین کنید ( دوباره لطفا بخونیدش). بعد برای دیدن گزارش به طریق زیر عمل کنید :

1. در صفحه اصلی کاسپر، بالا سمت راست روی Reports کلیک کنید.

2. در پنجره ای که باز میشه، پایین سمت راست روی Detailed Report کلیک کنید.

3. در پنجره باز شده، پایین ستون سمت چپ صفحه، به بخش Update برید.

4. قسمت view که در تصویر نشون دادم رو روی do not group قرار بدید. در کنارش هم برای خلوت شدن صفحه میتونید قسمت period رو روی Day قرار بدید تا فقط گزارش های مربوط به امروز نشون داده بشند.

5. حالا گزارش مربوط به آخرین آپدیت انجام شده رو با کلیک روی علامت بعلاوه کنار خودش باز کنید.

6. برای اینکه متن جملات ارور ها کامل دیده بشند، از بالا قسمت Event رو مثل تصویر به سمت راست بکشید تا جملات این بخش کامل دیده بشند. همین طور جملات بخش Object هم باید کامل دیده بشند.

7. حالا تمام ارور های گزارش شده رو با ذکر عبارت موجود در Event یا object رو بگید یا تصویرش رو قرار بدید.

Eblis 2011
07-12-2011, 20:37
دوستان من تازه آنتی ویروس kaspersky Internet security 2012 رو نصبیدم . . . این در بهترین شرایط قرار داره ؟
تصویر:

EXXTREME
07-12-2011, 23:32
دوستان من تازه آنتی ویروس kaspersky Internet security 2012 رو نصبیدم . . . این در بهترین شرایط قرار داره ؟
تصویر:

اپدیتش کردی؟

Eblis 2011
07-12-2011, 23:50
اپدیتش کردی؟

آره حدود 2 ساعت طول کشید تا آپدیت بشه

omid-p30
08-12-2011, 00:13
آره حدود 2 ساعت طول کشید تا آپدیت بشه
سیستم رو ریستارت کن و بعد با نگه داشتن ماوس روی آیکون کاسپر، تاریخ دیتابیس رو چک کنید.

چون در صفحه اصلی و عکسی که گذاشتید در صورت انجام درست و کامل آپدیت باید عبارت up to date نوشته بشه.

Eblis 2011
08-12-2011, 00:19
ریستارت کردم اینم عکس :

همه چی اوکی ؟

تاریخ دیتابیس رو زده :

چرا ؟ من که امروز عصر آپدیت کردم چرا به این تاریخ آپدیت شده

AMIR.KIK
08-12-2011, 00:52
تاریخ دیتابیس رو زده :

چرا ؟ من که امروز عصر آپدیت کردم چرا به این تاریخ آپدیت شده
تاریخ سیستمت رو چک کن ببین درسته؟
8/12/2011 باید باشه

Eblis 2011
08-12-2011, 00:59
تاریخ سیستمت رو چک کن ببین درسته؟
8/12/2011 باید باشه
تاریخ سیستمم اینه

AMIR.KIK
08-12-2011, 01:42
تاریخ سیستمم اینه
یه بار ریستارت کن و بزن آپدیت

ArashMiniStar
08-12-2011, 09:31
تصویر:
برای بهترین تنظیمات هم از این راهنما استفاده کن :

E Z I O
08-12-2011, 20:20
نمیشه که هم درست آپدیت نشه، هم ارور نده.

یک بار کاسپر رو از روی پوشه ای که دانلود کردید و به روش گفته شده در قسمت دوم اون پست، آپدیت آفلاین کنید ( دوباره لطفا بخونیدش). بعد برای دیدن گزارش به طریق زیر عمل کنید :

4. قسمت view که در تصویر نشون دادم رو روی do not group قرار بدید. در کنارش هم برای خلوت شدن صفحه میتونید قسمت period رو روی Day قرار بدید تا فقط گزارش های مربوط به امروز نشون داده بشند.

5. حالا گزارش مربوط به آخرین آپدیت انجام شده رو با کلیک روی علامت بعلاوه کنار خودش باز کنید.

6. برای اینکه متن جملات ارور ها کامل دیده بشند، از بالا قسمت Event رو مثل تصویر به سمت راست بکشید تا جملات این بخش کامل دیده بشند. همین طور جملات بخش Object هم باید کامل دیده بشند.

7. حالا تمام ارور های گزارش شده رو با ذکر عبارت موجود در Event یا object رو بگید یا تصویرش رو قرار بدید.

اینم از ارور ها:

omid-p30
08-12-2011, 20:33
اینم از ارور ها:

نسخه ای که نصب کردید Kaspersky Anti-Virus هست، پوشه آپدیتی که دانلود کردید مخصوص نسخه Kaspersky Internet Security هست.

E Z I O
08-12-2011, 20:35
نسخه ای که نصب کردید Kaspersky Anti-Virus هست، پوشه آپدیتی که دانلود کردید مخصوص نسخه Kaspersky Internet Security هست.
نه Internet Security هست!

omid-p30
08-12-2011, 20:46
نه Internet Security هست!
این تصویری که شما گذاشتید آنتی ویروس هست دوست عزیز.
در نوار وظیفه عبارت Anti Virus نوشته شده و در ستون سمت چپ صفحه گزارش، فقط اجزای آنتی ویروس وجود دارند.

اگر مطمینید اینترنت سکیوریتی رو نصب کردید، احتمالا اشتباها با دادن کلید آنتی ویروس، تبدیل به اون شده.
کاسپر رو دوباره نصب کنید و با امضای من فعالش کنید.

jorj
09-12-2011, 00:57
سلام
به چه صورت می تونم کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 طوری تنظیم کنم که هر برنامه ایی خواست به اینترنت متصل بشه به من اعلام کنه و من برای خروجش تصمیم بگیرم . از خروج همه برنامه ها جلوگیری بکنه و در صورت تایید اجازه متصل شدن به اینترنت بدهد.
ممنون

omid-p30
09-12-2011, 08:11
سلام
به چه صورت می تونم کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 طوری تنظیم کنم که هر برنامه ایی خواست به اینترنت متصل بشه به من اعلام کنه و من برای خروجش تصمیم بگیرم . از خروج همه برنامه ها جلوگیری بکنه و در صورت تایید اجازه متصل شدن به اینترنت بدهد.
ممنون
نیازی به خروج از برنامه نیست :

E Z I O
09-12-2011, 10:18
این تصویری که شما گذاشتید آنتی ویروس هست دوست عزیز.
در نوار وظیفه عبارت Anti Virus نوشته شده و در ستون سمت چپ صفحه گزارش، فقط اجزای آنتی ویروس وجود دارند.

اگر مطمینید اینترنت سکیوریتی رو نصب کردید، احتمالا اشتباها با دادن کلید آنتی ویروس، تبدیل به اون شده.
کاسپر رو دوباره نصب کنید و با امضای من فعالش کنید.
آقا امید بازم نشد

این ارور ها را میده:

و

راستی این تصویر را ببین از شما روی افغانستانه از من روی ایران قضیه چیه؟:

omid-p30
09-12-2011, 11:03
آقا امید بازم نشد

این ارور ها را میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی این تصویر را ببین از شما روی افغانستانه از من روی ایران قضیه چیه؟:

اون تصویر که رو افغانستانه برا من نیست و منم از سایت کاسپر کپی کردم در اون پست.

از تصاویر درست نمیتونم بفهم مشکل از کجاست.

سیستم رو بعد از آپدیت اگر ریستارت نکردی ریستارت کن و تاریخ دیتابیس کاسپر رو اعلام کن.

علاوه بر این ارور ها، بخش پایانی گزارش هم رو نشون بده. یعنی ارور و یا هر گزارشی که به جای گزارش پایان موفقیت آمیز آپدیت که ( Update Completed ) هست گزارش میشه.

این کارها هم رو میتونی امتحان کنی :

ویرایش : به جای کاری که گفتم، این کار رو بکن :
پاک کردن کاسپر، ریستارت، چک دیسک درایو C ( به روش زیر) ، نصب مجدد کاسپر، ریستارت، انجام آپدیت

- و یا روی یک سیستم دیگه ( بعد از پاک کردن هر آنتی ویروسی که روش نصب هست) این کار رو امتحان کن. اگر آپدیت شد، احتمالا یک مشکل مثل مشکلی که گفتم در سیستم شما هست و اگر باز هم آپدیت نشد، احتمالا پوشه آپدیت دارای اشکال هست و میتونی یک بار دیگه دانلود کنی و امتحان کنی.

jorj
09-12-2011, 11:58
نیازی به خروج از برنامه نیست :

ممنون از شما .
منظورم از خروج برنامه ، متصل شدن به اینترنت بود.
من برنامه زیاد دارم . بخوام برای هر برنامه این کار بکنم خیلی زمان می بره . نمی شه جوری همه رو یک دفعه تنظیم کنم ؟

omid-p30
09-12-2011, 16:06
ممنون از شما .
منظورم از خروج برنامه ، متصل شدن به اینترنت بود.
من برنامه زیاد دارم . بخوام برای هر برنامه این کار بکنم خیلی زمان می بره . نمی شه جوری همه رو یک دفعه تنظیم کنم ؟

به این مسیر برید :
ُُSettings,Firewall,Setting

در پنجره Firewall ، برنامه های موجود در گروه Trusted ( که قبلا از طرف کاسپر و یا کاربر ) به عنوان برنامه های سالم معرفی شدند، اجازه فعالیت کامل در سیستم، من جمله اتصال به اینترنت دارند. میشه یک زیر مجموعه در این گروه ایجاد و فقط محدودیت اتصال به اینترنت رو برای این زیر مجموعه تعریف کنید :

روی عبارت Trusted کلیک راست کرده و Create subgroup رو بزنید، نامی به دلخواه تعیین کنید و ok کنید. ( در تصویر من نام A رو انتخاب کردم)

حالا روی علامت موجود در قسمت Permission مربوط به این زیرمجموعه کلیک راست کرده و محدودیت مورد نظر، یعنی بلاک یا درخواست اجازه رو اعمال کنید.

حالا تمام برنامه های مورد نظر رو با نگه داشتن ماوس و کشیدن آنها به داخل این زیرمجموعه انتقال بدید.

برنامه های موجود در گروه Low Restricted هم ( که قبلا از طرف کاسپر یا کاربر ) به عنوان برنامه های مشکوک معرفی شدند، خودشون به صورت پیشفرض دارای یک سری محدودیت ها در سیستم، من جمله درخواست اجازه از کاربر برای اتصال به اینترنت هستند. میتونید هم این محدودیت رو به همون روش برای تمام برنامه های گروه Low Restricted به بلاک تغییر بدید و یا در صورت اطمینان از سلامت برنامه ها، اون ها رو وارد زیرمجموعه ایجاد شده در بخش Trusted کنید.

در پایان، تمام پنجره ها را اوکی کنید.

nelahe
10-12-2011, 13:35
بله دوست عزيز امكان بستن پورتهاي USB توسط كاسپر وجود داره.با توجه به شكل زير عمل كنيد:

سلام

یعنی چه که پورت usb را ببنده

و عکس هاش نشان داده نمی شود

nelahe
10-12-2011, 13:43
براي بلوك كردن ابتدا به مسير زير برين

نام برنامه خود رو از ليست پيدا كرده در جلوي ام برنامه مورد نظر بخشNETWORK رو كليك راست و علامنت ضربدر رو بزنين

سلام

عکس نمایش داده نمی شود

* امکان pdf کردن لینک هایی که در پست اول وجود دارد هست

چون عکس ها از بین رفته اند

omid-p30
10-12-2011, 14:25
سلام

عکس نمایش داده نمی شود

* امکان pdf کردن لینک هایی که در پست اول وجود دارد هست

چون عکس ها از بین رفته اند
مطالب پست اول، مربوط به ورژن های قدیمی هستند.

شما سوال و مورد نیازتون رو بفرمایید تا برای ورژت آخر راهنمایی کنیم/

Steps-Rap
10-12-2011, 14:25
دوستان چرا وقتی کسپرو میزام آپدیت شه سرعت دانلود آپدیتش انقدر پایینه؟؟

omid-p30
10-12-2011, 17:11
دوستان چرا وقتی کسپرو میزام آپدیت شه سرعت دانلود آپدیتش انقدر پایینه؟؟
کلا سرعت دانلود پایینه.

فکر میکنم به خاطر ساختار آپدیت ها باشه، که از تعداد زیادی فایل های تکی تشکیل شدند.

شبیه همین قضیه در ویندوز که مثلا کپی شدن 25 فایل 10 مگابایتی در زمان کوتاهی انجام میگیره، اما کپی شدن پوشه پشتیبان آپدیت که همین 250 مگ هست، مدت خیلی بیشتری میبره، چون بالای 3000 فایل داره.

Steps-Rap
10-12-2011, 23:58
بعدد یه سوال دیگه ...
مثلا وقتی این یه ویروس یا تروجان پیدا میکنه خودش پاکشون میکنه یا ما باید بزنیم پاک شه؟

omid-p30
11-12-2011, 08:50
بعدد یه سوال دیگه ...
مثلا وقتی این یه ویروس یا تروجان پیدا میکنه خودش پاکشون میکنه یا ما باید بزنیم پاک شه؟

اگر در حالت خودکار باشه خودش تصمیم میگیره و اگر نه، پیغام میده.

nelahe
11-12-2011, 09:34
مطالب پست اول، مربوط به ورژن های قدیمی هستند.

شما سوال و مورد نیازتون رو بفرمایید تا برای ورژت آخر راهنمایی کنیم/

سلام ورژن من اینترنت سکوریتی 2012 هستش

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

سلام من یه سوال بپرسم

1- چطور این عکس را به این صورت درست کرده اید

2- چطور به صورت محتوای مخفی در انجمن گذاشته اید

omid-p30
11-12-2011, 09:48
سلام ورژن من اینترنت سکوریتی 2012 هستش

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

سلام من یه سوال بپرسم

1- چطور این عکس را به این صورت درست کرده اید

2- چطور به صورت محتوای مخفی در انجمن گذاشته اید
اون عکس در فرمت Gif هست. برنامه های ایجاد کننده این فرمت رو اینجا درخواست بدید :

برای آشنایی با امکانات انجمن مثل ایجاد محتوای مخفی اینجا سوال کنید :

در این تاپیک هم فقط سوالات مربوط به کاسپراسکای رو بپرسید.

Steps-Rap
11-12-2011, 16:48

ممنون ..برای من این گزینه تیک داره ولی جدیدا یه ویروس و یه تروجان پیدا کرده و ندیدمم که بپرسه پاکش کنه یا نه! الان خودم باید پاکش کنم؟ اگه آره چه جورری؟

omid-p30
11-12-2011, 16:55
ممنون ..برای من این گزینه تیک داره ولی جدیدا یه ویروس و یه تروجان پیدا کرده و ندیدمم که بپرسه پاکش کنه یا نه! الان خودم باید پاکش کنم؟ اگه آره چه جورری؟
روی صفحه اصلی کاسپر، همون جایی که با هشدار زرد و یا قرمز رنگ اعلام کرده که مخربی رو پیدا کرده کلیک کنید و در صفحه ای که باز میشه، سمت راست مربوط به مخرب پیدا شده، عبارت Fix رو کلیک کنید.

mansour_hotboy
11-12-2011, 21:04
با سلام به دوستان عزیز.یکی از دوستام یک کلید اورجینال کسپر خریده،میخواستم بدونم اگه منم از کلید اون استفاده کنم کلیدش باطل میشه؟ اصلا کسپر چطور میفهمه من همون کاربر اورجینال هستم یا یکی دیگه؟!
با تشکر فراوان.

EXXTREME
11-12-2011, 22:27
با سلام به دوستان عزیز.یکی از دوستام یک کلید اورجینال کسپر خریده،میخواستم بدونم اگه منم از کلید اون استفاده کنم کلیدش باطل میشه؟ اصلا کسپر چطور میفهمه من همون کاربر اورجینال هستم یا یکی دیگه؟!
با تشکر فراوان.
اگر تک کاربره باشه شما نمیتونی استفاده کنی.

mansour_hotboy
12-12-2011, 00:52
اگر تک کاربره باشه شما نمیتونی استفاده کنی.
خوب کسپر چطوری میفهمه این سریال رو من که خریدمش وارد کردم یا یکی دیگه؟

ashkankhaleghi
13-12-2011, 23:40
سلام.
یه سوالی داشتم.
من ویندوز7 نسخه 64 بیتی دارم .وقتی می خوام کاسپر را نصب کنم در program x86 نصب میشه.از جایی هم که دانلود کردم نوشته بود برای 32 بیت و 64 بیت. آیا و کارکرد آنتی ویروس یا گایین آوردم بیشتر سرعت تاثیری داره.
ممنون میشم کسی کمکم کنه

G.D.ragon.Ir
14-12-2011, 08:12
من یک فایل رو جزء استثناها قرار دادم, الان چطور میتونم اونو از لیست استثناها حذف کنم؟ (با ذکر مسیر باشه ممنون میشم)

omid-p30
14-12-2011, 08:50
من یک فایل رو جزء استثناها قرار دادم, الان چطور میتونم اونو از لیست استثناها حذف کنم؟ (با ذکر مسیر باشه ممنون میشم)
بخش Exclusion Rules در پنجره Trusted Zone :

kamran2000
14-12-2011, 13:01
من ميخوام براي 3 تا سيستم سريال (كد) بخرم .ولي قيمت هايي كه ميبينم باهم فرق دارن .58000- 75000-82500 تومان دارن ميفروشن. اينها واقعاً نمايندگي كسپر اسكاي هستن؟

omid-p30
14-12-2011, 19:04
سلام.
یه سوالی داشتم.
من ویندوز7 نسخه 64 بیتی دارم .وقتی می خوام کاسپر را نصب کنم در program x86 نصب میشه.از جایی هم که دانلود کردم نوشته بود برای 32 بیت و 64 بیت.
ممنون میشم کسی کمکم کنه
فایل نصب کاسپر برای 32 و 64 بیت، یکسان هست و اون پوشه با نام x86 هم ربطی به قضیه نداره و مشکلی نیست.

آیا و کارکرد آنتی ویروس یا گایین آوردم بیشتر سرعت تاثیری داره.
اگر درست متوجه سوالتون شده باشم، هر آنتی ویروسی به هر حال حسب وظیفه اش، مقداری از منابع سیستم رو به خودش اختصاص میذه که این امر در کاسپراسکای کمی بیشتر هم هست. باید ببینید با توجه به سیستمتون این تا چه حد تاثیر داره.

AK1
15-12-2011, 13:40
من ميخوام براي 3 تا سيستم سريال (كد) بخرم .ولي قيمت هايي كه ميبينم باهم فرق دارن .58000- 75000-82500 تومان دارن ميفروشن. اينها واقعاً نمايندگي كسپر اسكاي هستن؟

مي توني از لينك زير نماينگي هاي كاسپرسكي رو ببيني

تو وبلاگم تجربه خريد خودم رو نوشتم شايد بدردت بخوره اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( درضمن تخفيفي كه بخاطر نمايشگاه ميده فرصت مناسبيه )

ali703
15-12-2011, 14:00
من کاسپر نصب میکنم ویروس اتوران میگیره، چکارش کنم، همیشه هم آپدیته

EXXTREME
15-12-2011, 15:20
من کاسپر نصب میکنم ویروس اتوران میگیره، چکارش کنم، همیشه هم آپدیته
یعنی جی دوست عزیز.کسپرسکی اتورانو میخوره.
همیچنین سلف قوی داره و امرن مشکلی بارش پیش بیاد.
پیشنهاد میکنم کسپرسکی. پاک کن با نرم افزار kaspresky removal tool سیستمو اسکن کن هر چی پیدا کرد پاکش کن بعد کسپرسکیو بنصب.
لینک دانلود:

omid-p30
15-12-2011, 15:38
یعنی جی دوست عزیز.کسپرسکی اتورانو میخوره.
همیچنین سلف قوی داره و امرن مشکلی بارش پیش بیاد.
پیشنهاد میکنم کسپرسکی. پاک کن با نرم افزار kaspresky removal tool سیستمو اسکن کن هر چی پیدا کرد پاکش کن بعد کسپرسکیو بنصب.
لینک دانلود:

به نظر من با خود کاسپر و آپدیت کامل، میتونند فول اسکن کنند و مخرب ها رو از بین ببرند و نتیجه کار، فرقی با اسکن سیستم به وسیله این ابزار نخواهد داشت.

ضمنا در مواقعی هم که نیاز به استفاده از این برنامه پیش میاد، مثل بروز اختلال در عملکرد کاسپر و یا عدم امکان آپدیت، نیازی به پاک کردن کاسپر نیست و همزمان میشه از این ابزار استفاده کرد.

omid-p30
15-12-2011, 22:13
اینم بر و بچ اولیه کاسپراسکای. صاحابش هم همون آقای eugene kaspersky هست که اون جلو نشسته.

alone_boy
16-12-2011, 11:58
سلام.مسیر ذخیره آپدیتها توو ویندوز 7 رو میخواستم
ممنون :11:

Sub007
16-12-2011, 12:07
سلام.مسیر ذخیره آپدیتها توو ویندوز 7 رو میخواستم
ممنون :11:

پوشه UpdateDistribution همون آپدیتهای کسپره

alone_boy
16-12-2011, 12:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپوشه UpdateDistribution همون آپدیتهای کسپره
چرا این پوشه واسه من خالیه؟؟

p3rsi4n
16-12-2011, 12:29

arfnpm
16-12-2011, 13:25
اینم بر و بچ اولیه کاسپراسکای.

کسپرسکیدرسته

omid-p30
16-12-2011, 14:24
کسپرسکیدرسته
بله تلفظ اصلیش همین است.

Sub007
16-12-2011, 18:29

شما اول طبق اون پستی که دوستمون گذاشتن تیک گزینه ...Copy رو بزارین و بعد از Ok کردن یه دور کسپر رو آپدیت کنین تا اون پوشه با آپدیتها پر بشه.:20:

Farhad
16-12-2011, 20:59
سلام :20:

من یک کاسپر اینترنت سکوریتی 2011 نصب کردم

الان موقعی که از منوی استارت میرم روی آیکنش کلیک میکنم اصلا هیچ صفحه ای نمیاد مشکل از کجاست ؟

حتما جواب بدین ممنون :40:

omid-p30
16-12-2011, 21:05
سلام :20:

من یک کاسپر اینترنت سکوریتی 2011 نصب کردم

الان موقعی که از منوی استارت میرم روی آیکنش کلیک میکنم اصلا هیچ صفحه ای نمیاد مشکل از کجاست ؟

حتما جواب بدین ممنون :40:
آیکون برنامه در نوار وظیفه، کنار ساعت ویندوز وجود داره ؟ با کلیک روی اون، صفحه کاسپر باز میشه ؟

به قسمت add and remove programs برید و ببینید کاسپر در لیست برنامه های نصب شده، هست یا نه.

همزمان، آنتی ویروس یا برنامه دیگه ای نصب نکردبد ؟

Farhad
16-12-2011, 21:10
آیکون برنامه در نوار وظیفه، کنار ساعت ویندوز وجود داره ؟ با کلیک روی اون، صفحه کاسپر باز میشه ؟

آیکون برنامه در اونجا وجود نداره متاسفانه !! / در ضمن آیکون volume هم نیست :18:
+

به قسمت add and remove programs برید و ببینید کاسپر در لیست برنامه های نصب شده، هست یا نه.
به این قسمت رفتم ، آره در لیست هست

همزمان، آنتی ویروس یا برنامه دیگه ای نصب نکردبد ؟
نه به غیر از کاسپر آنتی ویروس دیگه ای نصب نکردم

پ ن : خواستم یک تشکری هم از تون بکنم که زود جواب دادین :11:

omid-p30
16-12-2011, 21:22
آیکون برنامه در اونجا وجود نداره متاسفانه !! / در ضمن آیکون volume هم نیست :18:
+

به این قسمت رفتم ، آره در لیست هست

نه به غیر از کاسپر آنتی ویروس دیگه ای نصب نکردم

پ ن : خواستم یک تشکری هم از تون بکنم که زود جواب دادین :11:
سیستم رو اگر بعد از نصب، ریستارت نکردید، ریستارت کنید و نتیجه رو ببینید.

مشکل باقی بود، کاسپر رو پاک کنید، ریستارت، نصب مجدد، ریستارت، و نتیجه رو ببینید.

مشکل باقی بود برای اطمینان از آلوده نبودن سیستم، برنامه Malwarebaytes Anti-Malware رو نصب، آپدیت و کل سیستم رو باهاش اسکن کنید. و یا اگر مشکل دانلود ندارید این کار رو با برنامه kaspersky Removal Tool انجام بدید.

اگر مواردی شناسایی کرد، اون ها رو پاک و کاسپر رو به ترتیبی که گفتم نصب مجدد کنید.

برای بررسی بیشتر، میتونید گزارش سیستم رو هم اینجا قرار بدید :

Farhad
16-12-2011, 21:27
ممنون

ولی اینکه گفتید ری استارت کنم ،

من الان چند روزی هست که نصب کردم این کاسپر رو

اون روز اول مشکلی نداشته بعدا این موضوع پیش آمده :13:

omid-p30
16-12-2011, 21:32
ممنون

ولی اینکه گفتید ری استارت کنم ،

من الان چند روزی هست که نصب کردم این کاسپر رو

اون روز اول مشکلی نداشته بعدا این موضوع پیش آمده :13:
خب پس موارد پیشنهادی بعدی من رو انجام بدید.

Farhad
16-12-2011, 21:43
خب پس موارد پیشنهادی بعدی من رو انجام بدید.

یعنی Malwarebaytes Anti-Malware را نصب کنم ؟

omid-p30
16-12-2011, 21:48
یعنی Malwarebaytes Anti-Malware را نصب کنم ؟
اول کاسپر رو به ترتیبی که گفتم،نصب مجدد کنید.

اگر مشکل باقی بود، سیستم رو با یکی از این دو برنامه که گفتم اسکن کنید.

Farhad
16-12-2011, 21:50
اول کاسپر رو به ترتیبی که گفتم،نصب مجدد کنید.

اگر مشکل باقی بود، سیستم رو با یکی از این دو برنامه که گفتم اسکن کنید.

مشکل از License نیست ؟

omid-p30
16-12-2011, 21:54
مشکل از License نیست ؟
فکر نمیکنم. شما میگید که کاسپر اصلا اجرا نمیشه. حدس من، اختلال در عملکردش هست که با نصب مجدد باید برطرف بشه و یا آلوده بودن سیستم که مانع اجرای کاسپر میشه.

Pedram_IR
17-12-2011, 07:14
من يه نرم افزار نصب كردم كه دو تا فايل dll براي كرك داره ولي كاسپر به عنوان ويروس ميشناسدشون، و هر بار مي خوام نرم افزار رو اجرا كنم مجبورم كاسپر رو غيرفعال كنم، راهي هست كه بشه اين دو dll رو به نرمافزار كاسپر معرفي كرد كه ديگه ارور نگيره؟

omid-p30
17-12-2011, 08:23
من يه نرم افزار نصب كردم كه دو تا فايل dll براي كرك داره ولي كاسپر به عنوان ويروس ميشناسدشون، و هر بار مي خوام نرم افزار رو اجرا كنم مجبورم كاسپر رو غيرفعال كنم، راهي هست كه بشه اين دو dll رو به نرمافزار كاسپر معرفي كرد كه ديگه ارور نگيره؟

omid-p30
17-12-2011, 14:38
نسخه جدید ورژن 10 دیسک نجات کاسپر هم در قالب سومین بسته بهبودی ( Maintenance Pack 3 ) در حال گذراندن مراحل آزمایشی هست.

به غیر از بعضی اصلاحات، یک Registry Editor و قابلیت ذخیره متنی گزارش ها هم اضافه خواهند شد.

G.D.ragon.Ir
18-12-2011, 06:42
مگه keylogger ها جزء برنامه های مخرب نیستند. پس چرا کسپر گزینه ای برای بلاک/حذف کردنش بهم نداده؟! من الان باید بهش اجازه بدم؟

omid-p30
18-12-2011, 14:06
مگه keylogger ها جزء برنامه های مخرب نیستند. پس چرا کسپر گزینه ای برای بلاک/حذف کردنش بهم نداده؟! من الان باید بهش اجازه بدم؟

به نظر عجیب میاد. میتونید فایل مخرب رو اینجا آپلود کنید ؟

G.D.ragon.Ir
18-12-2011, 16:15
به نظر عجیب میاد. میتونید فایل مخرب رو اینجا آپلود کنید ؟
فایلی درمیون نبود و خودش هم چیزی درمورد فایل بخصوصی نشون نداد (سیستم sleep بود بعد که از sleep دراوردم و وارد شدم, این پیغام ظاهر شد!)

Farhad
18-12-2011, 21:27
سلام

شما گفتید باید کاسپر رو یونیستال کنم اما نمیشه :41:

اینم عکسش :

omid-p30
18-12-2011, 22:14
فایلی درمیون نبود و خودش هم چیزی درمورد فایل بخصوصی نشون نداد (سیستم sleep بود بعد که از sleep دراوردم و وارد شدم, این پیغام ظاهر شد!)
از قسمت Report شاید بتونید پیدا و بررسی کنید که مربوط به چه برنامه ای بوده. سیستم رو هم یه فول اسکن کنید بد نیست.

سلام

شما گفتید باید کاسپر رو یونیستال کنم اما نمیشه :41:

اینم عکسش :

یه بار دیگه کاسپر رو پاک کنید و بذارید تا هر جا که ارور نداده بره و پاک کنه. اگر دوباره همین ارور رو داد، برنامه زبر رو اجرا کنید تا کامل پاکش کنه. بعد ریستارت کنید و کاسپر رو از نو نصب کنید.

alipencia
19-12-2011, 23:59
دوستان من بعد یه سال کار با کومودو دوباره کاسپر رو نصبیدم.این ۲۰۱۲ خیلی خفن شده هم سبک.حالا یه سوال وقتی داره اپدیت میشه یه سری قسمت هست تحت عنوان patch و یه سری دیگه bases.حالا این همون پچ های برنامه ست؟راستی حجم اپدیت که خیلی شده بیشتر مربوط به کدوم قسمت میشه؟

naaaji
20-12-2011, 01:34
سلام دوستان
من جدیدا یه لیسانس کسپر واسه لب تاپو پی سیم خریدم
رو لب تاپ ویندوز 7 نصبه
رو پی سی ایکس پی
الان من رو جفت سیستم ها ساکس نصب کردم از دیشب
دیشب این ایکس پیه مشکلی نداشت
ولی این کاسپره ایکس پی الان اومده و این ساکس ما رو تروجان شناخته
هربارم نصبش میکنم میگه این تروجانه و نمیذاره باز شه
تو 7 این خبرا نیست فقط تو ایکس پی الان گیر داده
چطوری میتونم یه فایلو تو کسپر بگم که اقا جان این چیزی نیست .. یعنی از لیست سیاهش در بیارمش

ali0i
20-12-2011, 07:07
کلید جدید لطفا بدید؟ ممنون

omid-p30
20-12-2011, 08:07
دوستان من بعد یه سال کار با کومودو دوباره کاسپر رو نصبیدم.این ۲۰۱۲ خیلی خفن شده هم سبک.حالا یه سوال وقتی داره اپدیت میشه یه سری قسمت هست تحت عنوان patch و یه سری دیگه bases.حالا این همون پچ های برنامه ست؟راستی حجم اپدیت که خیلی شده بیشتر مربوط به کدوم قسمت میشه؟
درسته patch ها همون پچ ها هستند. آپدیت روزانه که فکر نکنم بیشتر شده باشه. آپدیت اولیه اگر منظورتون بود، بله مربوط به پچ هاست که 7 تا تا حالا براش منتشر شده.

سلام دوستان
من جدیدا یه لیسانس کسپر واسه لب تاپو پی سیم خریدم
رو لب تاپ ویندوز 7 نصبه
رو پی سی ایکس پی
الان من رو جفت سیستم ها ساکس نصب کردم از دیشب
دیشب این ایکس پیه مشکلی نداشت
ولی این کاسپره ایکس پی الان اومده و این ساکس ما رو تروجان شناخته
هربارم نصبش میکنم میگه این تروجانه و نمیذاره باز شه
تو 7 این خبرا نیست فقط تو ایکس پی الان گیر داده
چطوری میتونم یه فایلو تو کسپر بگم که اقا جان این چیزی نیست .. یعنی از لیست سیاهش در بیارمش

mostafabad2007
20-12-2011, 14:15
سلام دوستان اگه میشه یکم راجب فرق pure و internet security رو توضیح بدین

omid-p30
20-12-2011, 14:17
سلام دوستان اگه میشه یکم راجب فرق pure و internet security رو توضیح بدین

alipencia
20-12-2011, 14:40
من دیشب اپدیت کردم حدود ۷ مگ.الان هم که گذاشتم حدود ۱۰ مگ دان کرده و هنوز هم رو ۵۰ درصده.این قدر حجم اپدیت؟چه خبره

omid-p30
21-12-2011, 11:13
من دیشب اپدیت کردم حدود ۷ مگ.الان هم که گذاشتم حدود ۱۰ مگ دان کرده و هنوز هم رو ۵۰ درصده.این قدر حجم اپدیت؟چه خبره
دیروز برای من هم یه آپدیت 9 مگی داشت. بعضی وقت ها فقط انقدر میشه. در کل روزی 3 الی 5 مگ هست.

mostafabad2007
21-12-2011, 13:26
سلام اگه میشه اخرین نسخه اینترنت سکوریتی و pure رو بزارین

omid-p30
21-12-2011, 13:32
سلام اگه میشه اخرین نسخه اینترنت سکوریتی و pure رو بزارین
یکیشون رو باید نصب کنید ها :

omid-p30
23-12-2011, 19:46
کلید جدید لطفا بدید؟ ممنون
کلید ها رو میتونید از تاپیک کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید.

Cheric1986
24-12-2011, 23:46
سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
ورژن 2012 رو نصب کردم ولی اپدیت نمیشه حتی اپدیت افلاین هم دانلود کردم بازم اپدیت نشد قبلا نصب کرده بودم مشکلی نداشت ویندوزو ریکاوری کردم نصبیدم الان اپدیت نمیشه برنامه فعاله با لاینسس سریع 100% میشه ولی اپدیت نمیشه
اینترنتم 512
ویندوز 7 اورجینال(لپ تاپ دل)

amir.7
25-12-2011, 00:20
سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
ورژن 2012 رو نصب کردم ولی اپدیت نمیشه حتی اپدیت افلاین هم دانلود کردم بازم اپدیت نشد قبلا نصب کرده بودم مشکلی نداشت ویندوزو ریکاوری کردم نصبیدم الان اپدیت نمیشه برنامه فعاله با لاینسس سریع 100% میشه ولی اپدیت نمیشه
اینترنتم 512
ویندوز 7 اورجینال(لپ تاپ دل)

سلام

تاریخ سیستم رو چک کن .

shakerfar_yahoo
25-12-2011, 07:00
با سلام
من ورژن 2012 نسخه آنتی ویروسش نصب کردم خواستم بدونم این نسخه باعث کاهش سرعت اینترنت میشه امروز که این آنتی ویروس رو نصب کردم سرعتم پایین امده ممکنه از آنتی ویروس باشه یا نه

omid-p30
25-12-2011, 12:17

4. سپس با استفاده از زدن گزینه Save و انتخاب یک نام دلخواه، گزارش آپدیت رو ذخیره کنید.

5. گزارش رو آپلود کرده و لینکش رو اینجا قرار بدید.

در صورت حجیم بودن فایل گزارش، میتونید قبل از آپلود،
اون رو از منوی Send to در کلیک راست و انتخاب گزینه Compressed (Zipped) Folder ، فشرده کنید.

Cheric1986
26-12-2011, 01:43
اگر تاریخ سیستم درست بود، گزارش آپدیت رو اینجا قرار بدید :

4. قسمت view که در تصویر نشون دادم رو روی do not group قرار بدید.

5. سپس با استفاده از زدن گزینه Save و انتخاب یک نام دلخواه، گزارش آپدیت رو ذخیره کنید.

6. گزارش رو در یکی از سایت های آپلود، مثل up.fanbook.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کرده و لینکش رو اینجا قرار بدید.

7. در صورت حجیم بودن فایل گزارش، میتونید قبل از آپلود،
اون رو از منوی Send to در کلیک راست و انتخاب گزینه Compressed (Zipped) Folder ، فشرده کنید.

کاسپر اسکای تاثیری روی کاهش سرعت اینترنت نداره.

ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتین:11:

تاریخ ویندوز 1روز جلو بود درست شد و اپدیت شد

قسمت view که در تصویر نشون دادین رو باید رو کدوم تنظیم کنم یادم رفت پیش فرض کدوم بود

omid-p30
26-12-2011, 08:22
ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتین:11:

تاریخ ویندوز 1روز جلو بود درست شد و اپدیت شد

قسمت view که در تصویر نشون دادین رو باید رو کدوم تنظیم کنم یادم رفت پیش فرض کدوم بود
فرقی نداره، هر طور سلیقه خودتون هست.

Cheric1986
26-12-2011, 14:56
فرقی نداره، هر طور سلیقه خودتون هست.
اگه ممکنه توضیح بدین این قسمت مربوط به چیه و چه کاری انجام میده هر گزینه و بهترین تنظیمش کدومه:20:

Sub007
26-12-2011, 18:58
اگه ممکنه توضیح بدین این قسمت مربوط به چیه و چه کاری انجام میده هر گزینه و بهترین تنظیمش کدومه:20:

برای نوع نمایش گزارشها به شماست.که آیا گزارشها رو بر حسب زمان گروه بندی شده بهتون نمایش بده یا نه.
پیش فرضش هم روی Group by time هست.:20:

Cheric1986
26-12-2011, 19:54
برای نوع نمایش گزارشها به شماست.که آیا گزارشها رو بر حسب زمان گروه بندی شده بهتون نمایش بده یا نه.
پیش فرضش هم روی Group by time هست.:20:
تنظیم میکنم رو group by time ولی خود بخود میاد رو group by threat type چرا اینجوری میشه؟
برای شما هم همینطوره

Sub007
26-12-2011, 20:41
تنظیم میکنم رو group by time ولی خود بخود میاد رو group by threat type چرا اینجوری میشه؟
برای شما هم همینطوره

برای گزارش آپدیتها پیش فرض روی group by time هست(منم چون توی عکس روی آپدیت بود پیش فرض اونو گفتم) اما Detective Threats برای منم پیش فرض روی group by threat type هست و با هر بار تغییر هم دوباره برمیگرده به همین گزینه.:20:
مشکلی نداره.شما با خیال راحت از کسپر استفاده کنین:20:

peyman_nn
28-12-2011, 09:30
سلام
برای دوستم نصب کرده ام که لابراتور عکاسی دارند

الان نمیدونه چطوری دو کامپیوتر محیط کارش رو شبکه کنه
چون کاسپر نمیذاره
جایی نداره که مثل ند32 بهش اجازه شبکه کردن رو بهش فهماند ؟

iilliya
28-12-2011, 23:57
سلام دوستان یه سوال میپرسم کسی فکر نکنه حالا می خوام کاری بکنم ها یا سی 30 هستم نیستم به خدا !
آقا ما یکی از دوستامون امروز گفت چه اینترنت سکوریتی نصب کردی گفتم فقط کسپر و بس گفت این که یه شرکت رو س هست و این کشورم که با کشور ما خیلی خوبن این برنامه دزدی اطلاعات نکنه آمار گیری این حرفا حالا حالا کسی چیزی میتونه به من بگه بدونم خیالم راححت شه یا نه

omid-p30
29-12-2011, 14:47
سلام دوستان یه سوال میپرسم کسی فکر نکنه حالا می خوام کاری بکنم ها یا سی 30 هستم نیستم به خدا !
آقا ما یکی از دوستامون امروز گفت چه اینترنت سکوریتی نصب کردی گفتم فقط کسپر و بس گفت این که یه شرکت رو س هست و این کشورم که با کشور ما خیلی خوبن این برنامه دزدی اطلاعات نکنه آمار گیری این حرفا حالا حالا کسی چیزی میتونه به من بگه بدونم خیالم راححت شه یا نه
صحت نداره.

punisher3
29-12-2011, 17:11
سلام
هروقت میخوام از سیستم به فلش فایلی کپی کنم اجازه کپی نمیده
مشکل از کجاست؟
kaspersky pure

omid-p30
29-12-2011, 17:33
سلام
هروقت میخوام از سیستم به فلش فایلی کپی کنم اجازه کپی نمیده
مشکل از کجاست؟
kaspersky pure
کاسپر اجازه نمیده ؟ چه پیغامی میده ؟

فلش رو اسکن کردید بابت ویروسی نبودن ؟

punisher3
29-12-2011, 18:10
خطا اینه

omid-p30
29-12-2011, 18:21
خطا اینه

ربطی به کاسپراسکای نداره. در انجمن بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند.

mm_yaghoob
30-12-2011, 19:25
سلام
چطوري ميشه زبانه فارسي را در Kaspersky Internet Security 2012 اضافه كرد

اخه قرار بود در ورژن2012 زبان فارسي هم اضافه كرد

omid-p30
30-12-2011, 19:42
سلام
چطوري ميشه زبانه فارسي را در Kaspersky Internet Security 2012 اضافه كرد

اخه قرار بود در ورژن2012 زبان فارسي هم اضافه كرد
فعلا خبری نیست.

aminhacker
31-12-2011, 01:05
آقا خسته نباشید
ما این کسپر اینترنت سکسوریتی نسخه آخریش رو نصبیدم بعد الان این تریال ریست کسپر رو هر چی می زنم بعد ریستارت مبفهمه باز میگه لایسنس اکسپایر
مسی راهی نداره ممنون میشم
بااین آنتی ویروس غریبه ام

omid-p30
31-12-2011, 11:15
آقا خسته نباشید
ما این کسپر اینترنت سکسوریتی نسخه آخریش رو نصبیدم بعد الان این تریال ریست کسپر رو هر چی می زنم بعد ریستارت مبفهمه باز میگه لایسنس اکسپایر
مسی راهی نداره ممنون میشم
بااین آنتی ویروس غریبه ام
از امضای من کلیدش رو بگیرید و طبق روش این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال کنید.

رعد
01-01-2012, 20:13
با سلام خدمت دوستا
كاسپرسكي سكوريتي 2012 فايلهايي رو كه اسكن كرده چرا دوباره اسكن نميكنه وفقط گزارش ميده قبلا اسكن شده
در ضمن چرا داخل پوشه هاي زيپ رو كه اسكن ميكنه مينويسه فقط يك فايل؟

reza,n
01-01-2012, 20:41
دوستان من توی شرکتی کار میکنم که کامپیوترها شبکه هستند و روی سیستمها کسپرسکی نصب هستش. جدیدا" دسترسی به فلش مموری رو از طریق کسپرسکی محدود کردند و متاسفانه نمیشه به سیستمها فلش وصل کرد و استفاده کرد. میخواستم بپرسم پر راهی وجود داره که بتونم یه جوری این قضیه رو دور بزنم؟ (امکان غیرفعال کردن کسپر هم نیست! و براش پسورد کذاشتن)
ممنونم

manya-atashin
02-01-2012, 11:49
سلام دوستان

كد فعال سازي

kaspersky anti-virus 12.0.0.374

رو ميخوام
مرسي

Golbarg01
02-01-2012, 12:43
سلام دوستان
در اینترنت سکیوریتی وقتی یک فایلی به quarantine و storage منتقل میشه یعنی اون فایل از سیستم پاک شده؟
یا باید از اون منطقه هم خودمون دستی پاکشون کنیم تا کامل پاک بشن و در واقع ویروس کاملا رفع بشه؟
هر چند پاک کردن دستیشون از اونجا بعضا وقت گیره.

omid-p30
02-01-2012, 15:45
كاسپرسكي سكوريتي 2012 فايلهايي رو كه اسكن كرده چرا دوباره اسكن نميكنه وفقط گزارش ميده قبلا اسكن شده

تنظیمات پیش فرض کاسپر برای صرفه جویی در منابع سیستم همین هست و فایل هایی که از زمان آخرین اسکن، تغییری نکردند رو اسکن نمیکنه.

سلام دوستان

كد فعال سازي

kaspersky anti-virus 12.0.0.374

رو ميخوام
مرسي
کلید ها در صفحات آخر تاپیک کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده میشوند.

سلام دوستان
در اینترنت سکیوریتی وقتی یک فایلی به quarantine و storage منتقل میشه یعنی اون فایل از سیستم پاک شده؟
یا باید از اون منطقه هم خودمون دستی پاکشون کنیم تا کامل پاک بشن و در واقع ویروس کاملا رفع بشه؟
هر چند پاک کردن دستیشون از اونجا بعضا وقت گیره.
نخیر، کاسپر وقتی پاکشون میکنه، یعنی کاملا از سیستم پاک شدند، اما از اونجا که ممکنه اشتباها این کار صورت گرفته باشه در قرنطینه کاسپر نگهداری میشوند تا در صورت لزوم قابل برگردوندن باشند.
ضمنا در تنظیمات پیش فرض، فایل های موجود در قرنطینه هم بعد از یک ماه به طور خودکار پاک میشوند.

omid-p30
02-01-2012, 16:53
duplicated
..................

reza,n
02-01-2012, 19:52
دوستان من توی شرکتی کار میکنم که کامپیوترها شبکه هستند و روی سیستمها کسپرسکی نصب هستش. جدیدا" دسترسی به فلش مموری رو از طریق کسپرسکی محدود کردند و متاسفانه نمیشه به سیستمها فلش وصل کرد و استفاده کرد. میخواستم بپرسم پر راهی وجود داره که بتونم یه جوری این قضیه رو دور بزنم؟ (امکان غیرفعال کردن کسپر هم نیست! و براش پسورد کذاشتن)
ممنونم
دوستان کسی نمیتونه کار منو را بندازه؟؟
ممنونم

omid-p30
02-01-2012, 20:01
دوستان کسی نمیتونه کار منو را بندازه؟؟
ممنونم
نسخه های تجاری کاسپر نصب هستند رو سیستم یا همین آنتی ویروس و یا اینترنت سکیوریتی خانگی ؟
پسورد نسخه های خانگی رو میشه راحت حذف کرد که اون هم البته فکر نکنم راه حل مناسبی برا شما باشه.

reza,n
02-01-2012, 20:57
نسخه های تجاری کاسپر نصب هستند رو سیستم یا همین آنتی ویروس و یا اینترنت سکیوریتی خانگی ؟
پسورد نسخه های خانگی رو میشه راحت حذف کرد که اون هم البته فکر نکنم راه حل مناسبی برا شما باشه.
امید جان دقت به این مورد نکردم ولی خوب بیش از 100 تا سیستم دارن از شبکه و این آنتی ویروس استفاده میکنند فکر میکنم نسخه تجاری باشه . به هر حال آیا راه حلی برای حذف پسورد و یا غیر فعال کردن کسپرسکی وجود نداره؟ ضمنا" آیا این آنتی ویروس Master key و یا پسورد اضطراری نداره که بشه یه جوری بازش کرد. (فرض کنید یکی پسوردش رو فراموش کرد ! تکلیف چیه؟ قاعدتا" باید راهی باشه)
به هر حال ممونم

omid-p30
02-01-2012, 21:16
امید جان دقت به این مورد نکردم ولی خوب بیش از 100 تا سیستم دارن از شبکه و این آنتی ویروس استفاده میکنند فکر میکنم نسخه تجاری باشه . به هر حال آیا راه حلی برای حذف پسورد و یا غیر فعال کردن کسپرسکی وجود نداره؟ ضمنا" آیا این آنتی ویروس Master key و یا پسورد اضطراری نداره که بشه یه جوری بازش کرد. (فرض کنید یکی پسوردش رو فراموش کرد ! تکلیف چیه؟ قاعدتا" باید راهی باشه)
به هر حال ممونم
پسورد مستر که نه ولی برای نسخه های خانگی، امکان حذف پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffaq%2F%3Fqid%3D208284475) در صورت فراموش کردنش وجود داره. نمیدونم برا نسخه تجاری هم کار میکنه یا نه.

reza,n
02-01-2012, 21:48
پسورد مستر که نه ولی برای نسخه های خانگی، امکان حذف پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffaq%2F%3Fqid%3D208284475) در صورت فراموش کردنش وجود داره. نمیدونم برا نسخه تجاری هم کار میکنه یا نه.
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون من متن راهنما رو ملاحظه کردم متاسفانه مسئله اینه که باید سیستم رو با سیف مود بالا بیاری که متاسفانه امکان پذیر نیست و سیستم روی سیف مود بالا نمیاد و در واقع امکان اینکار بلاک شده به هر حال ممنون اگه راه حل دیگه ای به ذهنتون رسی ممنون میشم ارائه کنید.
ضمنا" امید جان یکی از دوستان با یه فایلی به اسم "kavremvr" انتی ویروشس رو غیر فعال کرده و به فلش دسترسی داره! منتها فایل اجرایی فوق رو الان نداره و من هم نمیدونم اصلا" این فایل چی بوده و از کجا میشه دانلود کرد آیا شما میدونید این چه فایلی میتونه باشه؟
ممنونم

reza,n
02-01-2012, 21:58
دوستان من قبلا" از کسپرسکی 20011 استفاده میکردم که سیستم رو کند میکرد میخواستم بپرسم آیا این قضیه در کسپر 2012 هم وجود داره؟ یا نه بهتر شده و کمتر روی سرعت سیستم تاثیر میذاره؟
ممنونم

omid-p30
02-01-2012, 22:30
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون من متن راهنما رو ملاحظه کردم متاسفانه مسئله اینه که باید سیستم رو با سیف مود بالا بیاری که متاسفانه امکان پذیر نیست و سیستم روی سیف مود بالا نمیاد و در واقع امکان اینکار بلاک شده به هر حال ممنون اگه راه حل دیگه ای به ذهنتون رسی ممنون میشم ارائه کنید.
ضمنا" امید جان یکی از دوستان با یه فایلی به اسم "kavremvr" انتی ویروشس رو غیر فعال کرده و به فلش دسترسی داره! منتها فایل اجرایی فوق رو الان نداره و من هم نمیدونم اصلا" این فایل چی بوده و از کجا میشه دانلود کرد آیا شما میدونید این چه فایلی میتونه باشه؟
ممنونم
ابزار پاکسازی کامل کاسپر هست. غیر فعال نمیکنه بلکه کلا یرنامه رو پاک میکنه.
خواستید استفاده کنید برنامه اصلیش برا اکثر نسخه ها اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست. امکان داره برا بعضی نسخه های تجاری، برنامه جدا گونه داشته باشه، مثل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

دوستان من قبلا" از کسپرسکی 20011 استفاده میکردم که سیستم رو کند میکرد میخواستم بپرسم آیا این قضیه در کسپر 2012 هم وجود داره؟ یا نه بهتر شده و کمتر روی سرعت سیستم تاثیر میذاره؟
ممنونم
هرچند در کل جزو محصولات تاثیرگذار روی سرعت سیستم هست اما ورژن به ورژن بهتر هم شده،

Alishmas
04-01-2012, 00:29
من الان نسخه internet security 2012 رو دانلود و نصب کردم (66mb) . ميخواستم ببينم نسخه کامل برنامه که شامل آنتی ويروس و همه چيز هست همينه ؟

omid-p30
04-01-2012, 00:38
من الان نسخه internet security 2012 رو دانلود و نصب کردم (66mb) . ميخواستم ببينم نسخه کامل برنامه که شامل آنتی ويروس و همه چيز هست همينه ؟
بله
..............

Alishmas
04-01-2012, 00:43
بله
..............

دليل اين تفاوت حجم چيه ؟ چرا بعضی ها مثل اينی که من گرفتم حجمش 66 مگه مثلاً اما بعضی ها حدود 160 مگه ؟!

AMIR.KIK
04-01-2012, 00:48
سلام نسخه 66 مگابایتی اولین نسخه 2012 بود بعد یه مدت نسخه 76 مگابایتی رو زد بیرون الان نسخه 76 مگابایتی در سایت کسپر هست
لینک دانلود از سایت کسپر

Alishmas
04-01-2012, 01:02
سلام نسخه 66 مگابایتی اولین نسخه 2012 بود بعد یه مدت نسخه 76 مگابایتی رو زد بیرون الان نسخه 76 مگابایتی در سایت کسپر هست
لینک دانلود از سایت کسپر

اون نسخه 160 مگابايتی پس چيه ؟

omid-p30
04-01-2012, 09:28
اون نسخه 160 مگابايتی پس چيه ؟
در نسخه 160 مگی، آپدیت های بیشتری در فایل نصب موجود هستند و آپدیت اولیه کمتری نسبت به نسخه 70 مگی داره. در عوض نسخه 70 مگی سریع تر دانلود و نصب خواهد شد با آپدیت اولیه بیشتر.

Alishmas
04-01-2012, 10:01
موقع آپديت روی 15 درصد قفل ميشه ، سرعت اينترنتمم بد نيست ! مشکل از چيه ؟

omid-p30
04-01-2012, 10:41
موقع آپديت روی 15 درصد قفل ميشه ، سرعت اينترنتمم بد نيست ! مشکل از چيه ؟
اگر آپدیت اولیه رو دارید انجام میدید احتمالا به دلیل بالا بودن حجم آپدیت، درصد شمار درست کار نکنه و ممکنه یه دفعه از 15 درصد بره 60 درصد و ...

به بخش گزارش آپدیت برید و ببینید فایل های جدید هر چند دقیقه دارند دانلود میشند یا نه و یا اینکه اروری داده شده یا نه :
در صفحه اصلی کاسپر، بالا سمت راست روی Reports کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه، پایین سمت راست روی Detailed Report کلیک کنید. در پنجره باز شده، پایین ستون سمت چپ صفحه، به بخش Update برید.

Golbarg01
05-01-2012, 18:10
در kis2012 چجوری یک فایل رو به عنوان فایل غیرمخرب به کسپر معرفی کنم که پاکش نکنه؟
یا اگر پاکش کرد بشه برش گردوند؟
چون بعضی کرک ها رو به عنوان ویروس میشناسه و پاک می کنه

omid-p30
05-01-2012, 18:14
در kis2012 چجوری یک فایل رو به عنوان فایل غیرمخرب به کسپر معرفی کنم که پاکش نکنه؟
یا اگر پاکش کرد بشه برش گردوند؟
چون بعضی کرک ها رو به عنوان ویروس میشناسه و پاک می کنه
به بخش Quarantine برید و با کلیک راست روی موارد مورد نظر و انتخاب Restore اونها رو برگردونده و طبق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به لیست سفید اضافه کنید.

Golbarg01
05-01-2012, 18:54
نمیشه آپدیت کسپر رو سیو کرد که با عوض کردن ویندوز یا ریپیر کردن کسپر دوباره پوشه اون رو برگردونیم و لازم نباشه از اول اپدیت کنیم؟
مثلا پوشه اپدیت kis2012 رو سیو کنیم یا اگر خواستیم برای ورژن های 2011 یا قبل ازا ون هم استفاده کنیم؟

-کسپراسکی زیاد از رم کامپیوتر استفاده میکنه؟
چون از وقتی kis2012 نصب کردم سیستمم تا حدودی کند شده
نمیشه این مشکل رو هم رفع کرد؟

omid-p30
05-01-2012, 19:27
نمیشه آپدیت کسپر رو سیو کرد که با عوض کردن ویندوز یا ریپیر کردن کسپر دوباره پوشه اون رو برگردونیم و لازم نباشه از اول اپدیت کنیم؟
مثلا پوشه اپدیت kis2012 رو سیو کنیم یا اگر خواستیم برای ورژن های 2011 یا قبل ازا ون هم استفاده کنیم؟

-کسپراسکی زیاد از رم کامپیوتر استفاده میکنه؟
چون از وقتی kis2012 نصب کردم سیستمم تا حدودی کند شده
نمیشه این مشکل رو هم رفع کرد؟
ایجاد پوشه پشتیبان و آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله، کاسپر نسبتا تاثیر گذار روی منابع سیستم هست. این مشکل نیست که بخواد رفع بشه و جزو خصوصیات کاسپر هست.

میتونید از روش های دیگه برای بالا بردن سرعت سیستم استفاده کنید تا جبران بشه. مثل نصب ویندوز خوب، حذف برنامه های اضافی، دفراگ مرتب هارد، تمیز کردن مرتب رجیستری و ویندوز با برنامه های بهینه ساز و ...

Golbarg01
05-01-2012, 19:38
برای جلوگیری از پاک کردن خودکار ویروس ها و مخرب ها به کدوم قسمت باید برم؟
یعنی اگر ویروسی رو شناسایی کرد اول ازم بپرسه که پاک کنم یا نه
نه اینکه مستقیما پاک کنه
یا حداقل در مورد اسکن بخشی از سیستم نه همه جا
در ورژن 2012 و 2011

omid-p30
05-01-2012, 20:03
برای جلوگیری از پاک کردن خودکار ویروس ها و مخرب ها به کدوم قسمت باید برم؟
یعنی اگر ویروسی رو شناسایی کرد اول ازم بپرسه که پاک کنم یا نه
نه اینکه مستقیما پاک کنه
یا حداقل در مورد اسکن بخشی از سیستم نه همه جا
در ورژن 2012 و 2011

Golbarg01
05-01-2012, 20:09
به بخش Quarantine برید و با کلیک راست روی موارد مورد نظر و انتخاب Restore اونها رو برگردونده و طبق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به لیست سفید اضافه کنید.

ببینید طبق اون لینکی که گذاشتید من دو تا فولدر رو به لیست سفید اضافه کردم و اپلای کردم و تیک include subfolder رو هم زدم.
پس دیگه محتویات اون تا دوفولدر نباید اسکن بشن یا اگر شدن نباید پاک بشن دیگه؟
در اینجا منظورم فولدر خود نرم افزار و کرک نرم افزار نارسیس هست که توی فولدر کرکش که به لیست سفید اضافه کرده بودم کرک رو کپی کردم ولی پاکش کرد!
و چند تا از فایل های خود نرم افزار رو بعد از کرک پاک کرد که باعث شد نرم افزار از کار بیفته و مجبور باشم دوباره نصبش کنم.