PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

wordship
26-02-2010, 22:09
خواهش. اما هوش مصنوعی احتملا منظورشون نبوده.

بله کسپرسکی هم مثل همه برنامه های امنیتی تنظیمات داره و میشه اون هارو بالا برد. یعنی دقت و قدرتش رو افزایش داد.

شما در settings برنامه وارد بشید و current security level رو در هر سربرگ که به حالت پیش فرض روی متوسط هست بالا برد. اما من که پیش نهاد نمیکنم و به نظرم همین لول کافیه و بهترین هست.

در تنظیمات فایروال اون میشه ارتباط برنامه های گروه low restricted رو با اینترنت و شبکه قطع کرد. وارد rules for app statuses بشید و در اونجا کار با شبکه رو در گروه های غیر از rusted را deny کنید. این کار باعث میشه خیلی برنامه های مخرب مثل کی لوگر هاو... اگر برفض مثال رو نتونه تشخیص بده مختل کنه. (یعنی کی لوگری که وارد پی سی شده مطمئنا وارد گروه trusted نمیشه پس نمیتونه با اینترنت در تماس باشه و کی های شما لو بره )
الیته یادیتون باشه اگر برنامه ای می خواهید استفاده کنید که با اینترنت کار میکنه مثل google earth اگر وارد این گروه شده باشه باید خودتون از setting فایروال به طور تکی آزادش کنید ;)

نکته مهم دیگه ای که هست run کردن نرم افزار های مشکوک در محیط safe run هست. به طور مثال یک کرک مشکوک یک نرم افزار رو دانلود کردین می خواهید اجرا کنید با کیلیک راست روی اون وگزینه safe run میتونید با خیال آسوده تر باهاش کار کنید.

استفاده از کیورد مخصوص عملیات بانکی و پسورد در مواقع خاص

در قسمت security+ میتونید browser ویندوز فیکس کرد
و...

این یه مقدار از مواردی هست که خودم باهاشون کار میکنم و الان به ذهنم میرسه ولی خب هوش مصنوعی همونی بود که گفتم.

موفق باشید.:)

پس این Behavior Blocker
یعنی چی تنظیمات اینم اگه بزاری واقعا ممنون میشم.

Dr Hannibal
26-02-2010, 22:13
من به غیر از parental control بخش های anti spam و mail antivirus کاسپر رو هم همیشه موقع نصب حذف میکنم تا بیخود نصب نشه. چون فقط از سرویس های ایمیل گوگل و یاهو استفاده میکنم و این قسمت ها مخصوص برنامه های کلاینت هستند.

im antivirus هم برنامه yahoo messenger رو میتونه اسکن کنه. اما به شرط اینکه در بخش network گزینه encrupted connections رو فعال کنیم که حتی با نصب cerificate هم باز در باز شدن سایت های زیادی اختلالات ایجاد میشه. پس میشه اگر از فقط از یاهو مسنجر یا گوگل تاک استفاده میکنیم این قسمت رو هم حذف کنیم. درسته ؟

im antivirus اگر فعال باشه در هر شرایطی میتونه یاهو مسنجر رو چک کنه. به اصطلاح مسنجر از فیلتر کسپرسکی عبور میکنه. برای اینکه بهتر فعالیتش ببینید میتونید وقتی که با مسنجر on هستید کسپر رو exit کنید و کاملا غیرفعال شه. در این موقع دقت کنید به مسنجر که انگار از اول داره کانکت میشه. این کنترل کامل برنامه رو نشون میده.
مطئنا مسنجری مثل یاهو که خیلی پر استفاده هست حفره های امنیتی زیادی رو ازش پیدا کردن که بهتره این قسمت حذف نشه و فعال باشه.

شخصا در مورد اختلال در مورد باز شدن خیلی سایتا موردی رو ندیدم.

Dr Hannibal
26-02-2010, 23:15
سلام
با تشکر ، تأکید من روی این قسمت بود :

راهی نداره ؟
-----------------
حالا اگه من یه بار اینکارو بکنم بعد دوباره بخوام آپدیت کنم فایلای تو فولدر آپدیت میشن یا دوباره کلاً از اوّل دانلود میشه ؟

به نظر من این تیک رو روشن کن ولی مسیر رو تغییرش نده! اگر هم همونطور که گفتم برای اولین بار آپدیت شد نه دیگه دفعه بعد دیگه همون آپدیت کم حجم روزانه یا ساعتی که انجام میدادید میشه.

برای اون روشی که مد نظر من هست یک تاپیک میزنم تا تست کنید. اون روش دیگه این درد سر هارو نداره. اما خب همونطور که میدونید کسپر تو ورژن های جدید جلوی این آپدیت هار رو گرفته:46:

Dr Hannibal
26-02-2010, 23:53
پس این Behavior Blocker
یعنی چی تنظیمات اینم اگه بزاری واقعا ممنون میشم.

این اصطلاح یعنی همون دیدن رفتار یک نوع فایل. که 2 دسته میشه.زمانی که نرم افزار به مخرب بودن اون پی میبره و با توجه به دیتابیس خودش اون رو کاملا پاک میکنه. مثلا رفتار این فایل اجرایی طوری هست که وقتی باز شه روی ریجیستری فایروال ویندوز تغییرات مضرری رو ایجاد میکنه. پس در نتیجه اون رو پاک میکنه.

دسته بعدی از روی رفتار برنامه به خطرناک بودن اون فقط اخطار میده. که یا زرد کم خطر یا قرمز پرخطر هست. شما با اطلاعی که دارید از اون فایل و برنامه میتونید به اصطلاح این رفتار رو تایید یا مردود بکنید.

همونطور که گفتم توی بخش هوش مصنوعی تنظیمات خاصی وجود نداره که بگم.(این جز هوش مصنوعی هست)

;)

morteza_dvb
27-02-2010, 01:44
سلام بچه ها من پسورد Kaspersky Internet Security 2010 رو یادم رفته برای نسخه 7و 8 نرم افزار ریست پسورد رو پیدا کردم ولی 9 رو هر چی گشتم نبود میشه یکی کمکم کنه خیلی واقعا واجبه ممنون

morteza_dvb
27-02-2010, 10:27
ویندوزم XP هستش کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟

wordship
27-02-2010, 14:28
این اصطلاح یعنی همون دیدن رفتار یک نوع فایل. که 2 دسته میشه.زمانی که نرم افزار به مخرب بودن اون پی میبره و با توجه به دیتابیس خودش اون رو کاملا پاک میکنه. مثلا رفتار این فایل اجرایی طوری هست که وقتی باز شه روی ریجیستری فایروال ویندوز تغییرات مضرری رو ایجاد میکنه. پس در نتیجه اون رو پاک میکنه.

دسته بعدی از روی رفتار برنامه به خطرناک بودن اون فقط اخطار میده. که یا زرد کم خطر یا قرمز پرخطر هست. شما با اطلاعی که دارید از اون فایل و برنامه میتونید به اصطلاح این رفتار رو تایید یا مردود بکنید.

همونطور که گفتم توی بخش هوش مصنوعی تنظیمات خاصی وجود نداره که بگم.(این جز هوش مصنوعی هست)

;)

مرسی
تشکر.

hamilton
27-02-2010, 17:32
سلام بچه ها من پسورد Kaspersky Internet Security 2010 رو یادم رفته برای نسخه 7و 8 نرم افزار ریست پسورد رو پیدا کردم ولی 9 رو هر چی گشتم نبود میشه یکی کمکم کنه خیلی واقعا واجبه ممنون

اگر مطلبي در اين خصوص پيدا كردم اطلاع ميدم.بايد صبر كنيد ببينيم راه حلي داره يا خير.

morteza_dvb
27-02-2010, 18:39
اگر مطلبي در اين خصوص پيدا كردم اطلاع ميدم.بايد صبر كنيد ببينيم راه حلي داره يا خير.

ممنون اگه نشه باید ویندوز رو عوض کنم

Dr Hannibal
27-02-2010, 20:23
سلام
با تشکر ، تأکید من روی این قسمت بود :

راهی نداره ؟
-----------------
حالا اگه من یه بار اینکارو بکنم بعد دوباره بخوام آپدیت کنم فایلای تو فولدر آپدیت میشن یا دوباره کلاً از اوّل دانلود میشه ؟

این تاپیک رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morteza_dvb
28-02-2010, 00:01
سلام بچه ها کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton
28-02-2010, 10:08

براي رفع مشكل خود به ترتيب كارهايي كه ميگم را انجام بديد:

1-ابتدا فايل passOFF2010.zip را از لينك زير دانلود كرده و آنرا Extract كنيد:

2-2 فايل به شرح زير داخل پوشه فوق مشاهده خواهيد كرد:

فايل x86.reg براي ويندوزهاي 32 بيتي
فايل x64.reg براي ويندوزهاي 64 بيتي

3-كامپيوتر خود را Restart كنيد و وارد محيط Safe Mode بشيد.اگر ويندوز شما 32 بيتي هستش روي فايل x86.reg دابل كنيد(مطابق شكل زير):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).jpg

4-در نهايت روي دكمه Ok كليك كرده و سيستم خود را Restrat كرده و در حالت معمول ويندوز خود را راه اندازي كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).jpg

mohammadnejad2
28-02-2010, 21:57
سلام دوستان. اقا این کاسپر 2010 ما ویروس autorun.inf رو نمی گیره! چی کار کنم؟؟؟؟

Dr Hannibal
28-02-2010, 22:38
سلام دوستان. اقا این کاسپر 2010 ما ویروس autorun.inf رو نمی گیره! چی کار کنم؟؟؟؟

این ویروس که با این پسوند هست inf ساده ترین ویروس آتوران هست. و امکان نداره نگیره ;) احتمالا فعال نیست کسپر شما. یعنی باید کلید معتبر استفاده کنید.

فعال سازی + update

:46:

morteza_dvb
01-03-2010, 01:34
براي رفع مشكل خود به ترتيب كارهايي كه ميگم را انجام بديد:

1-ابتدا فايل passOFF2010.zip را از لينك زير دانلود كرده و آنرا Extract كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-2 فايل به شرح زير داخل پوشه فوق مشاهده خواهيد كرد:

فايل x86.reg براي ويندوزهاي 32 بيتي
فايل x64.reg براي ويندوزهاي 64 بيتي

3-كامپيوتر خود را Restart كنيد و وارد محيط Safe Mode بشيد.اگر ويندوز شما 32 بيتي هستش روي فايل x86.reg دابل كنيد(مطابق شكل زير):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4-در نهايت روي دكمه Ok كليك كرده و سيستم خود را Restrat كرده و در حالت معمول ويندوز خود را راه اندازي كنيد:

آقا واقعا دمت گرم دست طلا مشکلم حل شد خیلی حال دادی با اینکه نباید اینا بگم و فقط کیلید تشکر رو فشار بدم ولی با این کارت یک مشکل خیلی بزرگم رو که الان یک هفتست برام عذاب شده رو حل کردی امیدوارم یک روزی جبران کنم البته فکر نکنم بتونم در هر حال کارت درسته

فقط برای اینکه پستم پاک نشه میخواستم بدونم ورژن جدید کسپر کی میاد ؟؟؟

بازم ممنون

hamilton
01-03-2010, 08:53
آقا واقعا دمت گرم دست طلا مشکلم حل شد خیلی حال دادی با اینکه نباید اینا بگم و فقط کیلید تشکر رو فشار بدم ولی با این کارت یک مشکل خیلی بزرگم رو که الان یک هفتست برام عذاب شده رو حل کردی امیدوارم یک روزی جبران کنم البته فکر نکنم بتونم در هر حال کارت درسته

فقط برای اینکه پستم پاک نشه میخواستم بدونم ورژن جدید کسپر کی میاد ؟؟؟

بازم ممنون

خواهش ميكنم.كاري نكردم.خوشحالم كه مشكل شما هم حل شد.
در مورد ورژن جديد كاسپر كه فعلا خبري نيست.

saeid333
01-03-2010, 13:58
سلام

ببينيد من KIS2010 را نصب كرده ام

سوالي كه دارم در باره فايروال است
اول اينكه اگر بخواهم فايلي را در فايروال قرار دهم تا به اينترنت دسترسي نداشته باشد بايد چه كنم

دوم اينكه

براي فايروال كردن يك نرم افزار مثل نرو يا ادوب اكروبات كه به اينترنت دسترسي نداشته باشد و سريالهايش چك نشود بايد كدام فايل انرا در ليست قرار داد ايا همه فايلهايش را يا فايلي ديگر

hamilton
01-03-2010, 17:12
سلام

ببينيد من KIS2010 را نصب كرده ام

سوالي كه دارم در باره فايروال است
اول اينكه اگر بخواهم فايلي را در فايروال قرار دهم تا به اينترنت دسترسي نداشته باشد بايد چه كنم

دوم اينكه

براي فايروال كردن يك نرم افزار مثل نرو يا ادوب اكروبات كه به اينترنت دسترسي نداشته باشد و سريالهايش چك نشود بايد كدام فايل انرا در ليست قرار داد ايا همه فايلهايش را يا فايلي ديگر

وقتي يك برنامه را اجرا كنيد بطور اتوماتيك در ليست فايروال كاسپر قرار ميگيره.براي مشاهده برنامه هاي مورد نظر وارد بخش Settings كاسپر شده و به گزينه Firewall بريد.در تنظيمات فايروال برنامه مورد نظر خود را كه ميخواهيد به اينترنت دسترسي نداشته باشه را انتخاب كنيد.روي علامت + كنار آن كليك كنيد تا باز بشه.روي هر 3 گزينه مربوط به آن برنامه كليك راست كرده(گزينه Any Network Activity) و گزينه Deny را انتخاب كنيد.سپس تمام پنجره ها را Ok كنيد.

رعد
01-03-2010, 18:47
با سلام خدمت دوستان عزيز

بنده براي اولين بار با كاسپرسكي 8 به يك مشكلي برخوردم كه از اين قراره :

بعد از يك فول اسكن يك آيتم هايي رو پيدا كرده كه نميتونه روشون هيچ اعمالي انجام بده و مداوماً رنگش قرمز مونده

خواهش ميكنم راهنمايي كنين كه چگونه كاسپر اين ها رو پاك دليت و يا skip كنه و حالتش مجدداً سبز بشه

Dr Hannibal
01-03-2010, 18:58
با سلام خدمت دوستان عزيز

بعد از يك فول اسكن يك آيتم هايي رو پيدا كرده كه نميتونه روشون هيچ اعمالي انجام بده و مداوماً رنگش قرمز مونده

خواهش ميكنم راهنمايي كنين كه چگونه كاسپر اين ها رو پاك دليت و يا skip كنه و حالتش مجدداً سبز بشه

این رو هم به مطلبتون اضافه کنید تا بچه ها بهتر بتونن کمک کنن.

کسپرسکی آپدیت کامل هست؟ ( نه تا یک ماه پیش البته آپدیت روزانه میکنی؟)

اگه نیست انجام بده تا رفع کنه !
-------------

اون فایل هایی که نمیتونه اعمالی انجام بده مربوط میشه به سیستمی ویندوز؟ یا برنامه های نصبی خودت؟

اگه سیستمی دقیقا نام ببر چه فایل هایی هستن.( عکس هارو کامل بذاری هم خوبه)

یک سری از فایل های ویندوز رو میتونی پاک کنی و ویندوز رو repair کنی بعد یا جتی بدون ریپیر.

اگه نرم افزاری که خودت نصب کردی ایراد گرفته کاملا پاکش کن اون نرم افزار رو.

-------------

رعد
02-03-2010, 00:11
بله دوست عزيز

آپديت هر روز شايدم ساعتي

ميگم اصلا كاسپر اينجوري نبوده

عين يك آدم بيمار و بي حال هر چي بش ميگم بابا neutralise all اصلا انگار كه به يك ميت ميگي

هيچ واكنشي نشون نميده

saeid333
02-03-2010, 11:00
وقتي يك برنامه را اجرا كنيد بطور اتوماتيك در ليست فايروال كاسپر قرار ميگيره.براي مشاهده برنامه هاي مورد نظر وارد بخش Settings كاسپر شده و به گزينه Firewall بريد.در تنظيمات فايروال برنامه مورد نظر خود را كه ميخواهيد به اينترنت دسترسي نداشته باشه را انتخاب كنيد.روي علامت + كنار آن كليك كنيد تا باز بشه.روي هر 3 گزينه مربوط به آن برنامه كليك راست كرده(گزينه Any Network Activity) و گزينه Deny را انتخاب كنيد.سپس تمام پنجره ها را Ok كنيد.

لطفا در اين باره هم توضيح بدهيد

براي فايروال كردن يك نرم افزار مثل نرو يا ادوب اكروبات كه به اينترنت دسترسي نداشته باشد و سريالهايش چك نشود بايد كدام فايل انرا در ليست قرار داد ايا همه فايلهايش را يا...

ممنون

Dr Hannibal
02-03-2010, 11:17
بله دوست عزيز

آپديت هر روز شايدم ساعتي

ميگم اصلا كاسپر اينجوري نبوده

عين يك آدم بيمار و بي حال هر چي بش ميگم بابا neutralise all اصلا انگار كه به يك ميت ميگي

هيچ واكنشي نشون نميده

توی کسپرسکی ما 2 نوع اسکن داریم. یکیش معمولی و یکیش فقط برای پیدا کردن برنامه های آسیب دیده و یا برنامه هایی که احتمال آسیب دیدن رو دارن رو پیدا میکنه.

این بخش اسمش vulnerability هستش. که با اسکن معمولی هم گاهی اوقات یک سری هارو چک میکنه.

توی سیستم های سالم خب وقتی این بخش رو اسکن کنی برات یک سری از ایراد ها نرما افزار هارو میگه مثلا من برای اولین بار توی ویندوز جدیدم اجرا کردم و این جوری میشه

که یک سری از تنظیمات برنامه فایرفاکس و ... رو می خواد فیکس کنم که با یک کلید فیک میشه به راحتی.

اما برای شما مسئله متفاوت شده. به نظر من شما اول باید یک بار تنظیمات کلی کسپرسکی رو به حالت default برگردونید. شاید دقت اسکن رو انقدر بالا بردین که اینگونه ایراد میگیره ( احتمال این مورد باشه با توجه به عکس خیلی کمه)

اما احتمال بیشتر:

سیستم شما کاملا ویروسی شده است. این ویروس خودش رو با سایر برنامه های دیگتون bind کرده و مطمئنا وقتی که این ویروس به برنامه win rar شما متصل شده کسپرسکی نمی تونه قسمت ویروسی رو جدا از برنامه اصلی پاک سازی کنه.

من اگر جای شما بودم این روش رو انجام میدادم.

1_ تمام اون چند برنامه ای که کسپرسکی بهش ایراد گرفته مثل گوگل کروم . وینرر . فایرفاکس و آفیس ....
رو از سیستم کاملا پاک میکردم uninstall و هم خود فایل نصبی اون برنامه های ایراد گرفته شده.

2_ سپس خود کسپرسکی رو کاملا uninstall میکردم.

3_ یک ورژن خوب از کسپر یعنی کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2010 ورژن 9.0.0.736 رو نصب میکردم و آپدیت سپس اسکن کامل پی سی.

4_ بعد از این کار به احتمال زیاد سیستم شما پاک سازی کامل بشه. و سپس یک نسخه خوبی از این گونه نرم افزار ها مثل فایرفاکس . winrar و.... رو نصب میکردم. برای بدست ارودن یک نسخه خوب شما باید از یک سایت معتبر برنامه هارو دانلود و نصب کنید. مثلا سافتگذر و ...

امیدوارم مشکل شما حل بشه.

موفق باشید.

Dr Hannibal
02-03-2010, 11:24
لطفا در اين باره هم توضيح بدهيد

براي فايروال كردن يك نرم افزار مثل نرو يا ادوب اكروبات كه به اينترنت دسترسي نداشته باشد و سريالهايش چك نشود بايد كدام فايل انرا در ليست قرار داد ايا همه فايلهايش را يا...

ممنون

شما وارد setting فایروال بشید. در این قسمت تمام نرم افزار ها به طور کامل نشان داده شده. مثلا در این قسمت برنامه نرو رو پیدا میکنید. و مثل این عکس ارتباط با شبکه رو ازش میگیری.:

رعد
02-03-2010, 12:03
من ابتدا از اين 2010 استفاده كردم
ديدم كلي به تنظيمات اينترنت گير ميده وجالب بود كه سيگنال دريافتي داشتم
اكانتم تموم ميشد اما هيچي دانلود نميشد
با حذف 2010 مشكلم حل شد

در ضمن سابق بر اين فايلهاي خطرناك رو ميگفت خطرناكه
ديگه قرمز شدن نداشت كه

Dr Hannibal
02-03-2010, 14:45
من ابتدا از اين 2010 استفاده كردم
ديدم كلي به تنظيمات اينترنت گير ميده وجالب بود كه سيگنال دريافتي داشتم
اكانتم تموم ميشد اما هيچي دانلود نميشد
با حذف 2010 مشكلم حل شد

در ضمن سابق بر اين فايلهاي خطرناك رو ميگفت خطرناكه
ديگه قرمز شدن نداشت كه

تنظیمات رو به حالت default بردی؟ در هر قسمت از Setting دقت آنتی ویروس رو میشه بالا برد شاید به خاطر زیاد کردن دقت بوده باشه. برای این گفتم تنظیمان به این حالت ببری.

در حالت معمول برنامه های خطرناک رو در ویندوز فقط آفیس نشون میده. اونم با عنوان بسیار خطرناک. که فقط به قول خودت میگه خطر ناک و قرمز نمیشه و اصلا نمی گه پاک کن و ...

اما فایرفاکس win rar ... اون برنامه هایی که شما عکسش رو گذاشتین این مطلب رو به نظر من نشون نمیده.

من نظرم همون پست قبل هست.

موفق باشید

gharibe63
02-03-2010, 16:33
با سلام خدمت دوستان عزيز

سلام
ممکنه این پیغام مربوط باشه به اینکه کسپر یه ویروسی را نمیتونه پاکش کنه
دقیقا الان یادم نیست که چه مراحلی را باید انجام بدین ولی قبلا که از نسخه 2009 استفاده میکردم این مشکل چندین بار پیش اومد برام
خب حالا کسپرو open کنید بعد روی گزینه fix now کلیک کنید ببینید چه پیغامی میده
اگه ویروسی را قرنطینه کرده باشه کلیک راست کنید ببینید گزینه حذف و یا دلیت داره بعد پاکش کنید کسپر سبز میشه

رعد
02-03-2010, 19:47
من اصلا در درجه اسكن و گير دادنش هيچ تغييري ندادم
و همه همون حالت اوليه هستند .
براي فيكس كردن همه هر چي كليد ميكنم انگار كه غير فعاله :19:

pashangparsi6
02-03-2010, 21:13
با درود

من این نرم افزار رو نصب کردم

Kaspersky.Internet.Security.2010.v9.0

ولی توی بخش راهنمایی ها آموزشی رو برای وارد کردن کلید ها پیدا نکردم. چگونه می تونم برای این نسخه از نرم افزار کلید وارد کنم؟

Dr Hannibal
02-03-2010, 21:46
من اصلا در درجه اسكن و گير دادنش هيچ تغييري ندادم
و همه همون حالت اوليه هستند .
براي فيكس كردن همه هر چي كليد ميكنم انگار كه غير فعاله :19:

:31: خب با فریاد زدن که کاری درست نمیشه. اون کاری که گفتم یه کار کامل و خوبه. راهی دیگه نداشتی میتونی امتحانش کنی.

Dr Hannibal
02-03-2010, 21:53
با درود

من این نرم افزار رو نصب کردم

Kaspersky.Internet.Security.2010.v9.0

ولی توی بخش راهنمایی ها آموزشی رو برای وارد کردن کلید ها پیدا نکردم. چگونه می تونم برای این نسخه از نرم افزار کلید وارد کنم؟

در این قسمت وارد بشید

روش فعالسازی نرم افزار:
برای Active کردن ارتباط خود را از اینترنت قطع کنید. گزینه ای که عبارت Trial دارد را انتخاب کنید و Next را بزنید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد.

key هارو هم دوستان در همین انجمن قرار داده اند.:10:

dihav1359
02-03-2010, 22:01
ببخشيد چه جوري ميتونم پوشه آبديتهاي كاسپر 2009 را جابجا كنم تا بعدا دوباره از اول نخوام آبديت كنم در ضمن من از تريال استفاده ميكنم كه بعد يكماه با كرك كردن آن دوباره يكماه تريال فعال ميشه ايا بعد از هربار كرك بايد از اول آبديت كنم يا آبديتها باقي ميمونه ممنون

Dr Hannibal
02-03-2010, 22:06
ببخشيد چه جوري ميتونم پوشه آبديتهاي كاسپر 2009 را جابجا كنم تا بعدا دوباره از اول نخوام آبديت كنم در ضمن من از تريال استفاده ميكنم كه بعد يكماه با كرك كردن آن دوباره يكماه تريال فعال ميشه ايا بعد از هربار كرك بايد از اول آبديت كنم يا آبديتها باقي ميمونه ممنون

این تاپیک رو بخون :10:

نه اپدیتی کردین اگه ویندوز رو عوض نکنین و یا پاک نکنید برنامه رو باقی میمونه :46:

استفاده از key معتبر هم خوبه ها میتونی استفاده کنی.

موفق باشید

saeid333
06-03-2010, 12:25
سلام
من صفحه اول را خواندم اما يك چيز را نفهميدم و اون اينكه فايل آپديت بصورت افلاين را از كجا بايد دانلود كنم

مثلا براي نورتون من از سايت زير فايل را دانلود ميكردم و بعد انرا اجرا و نورتون اپديت ميشد اما براي كسپر چجوريه

sarmast65_ata
06-03-2010, 14:06
شما اگر ورژن خوبی از 2010 رو نصب کرده باشید و اکتیو کرده باشید همیچن مشکلی نباید پیش بیاد.
ورژن جدید این محصول 9.0.0.736 هست که هیچ مشکلی نداره و هم در ویندوز7 کار میکنه. هیچ وقت هم کرکی برای کسپر اجرا نکنید که خرابش میکنه. با یک key سالم و معتبر اکتیوش کنید.

اگر تمام موارد سالم و درست اجرا کردین شاید مشکل از ضعیف بودن سیستم مورد نظر هست. کسپرسکی علاوه اون امنیت تضمین شده ای که میده به سیستم ' نیاز به سیستم مناسب داره.
اکثرا روی سیستم هایی که ضعیف هستن کسپرسکی رو نمیرزند.

(در آخر این مورد رو هم بگم که رد کردن کانکشن به اینترنت و هنگ کردن سیستم در این موارد خودش نشان دهنده یک ویروس و برنامه مخرب هست )

ممنونم بابت جواب دادن
من الان نود 32 رو نصب کردم و از نظر اتصال به اینترنت هیچ مشگلی ندارم حتی وقتی اسکن هم میکنم ویروسی پیدا نمیکنه حتی با آنتی ویروس آنلاین prevx هم چیزی پیدا نمیشه کسپر 2007 که روی سیستمم نصب بود هیچ مشگلی نداشت ولی وقتی 2010 رو نصب کردم اینطوری شد وقتی که کانکت اینترنت رو میزنم کامپیوترم هنگ میکنه حتی ماوس هم حرکت نمیکنه که باید از پایین ریستارت کنم الان نود 32 نصبه آپدیت هم هست ولی زیاد راضی نیستم سرعت رو میاره پایین از کسپر خیلی راضی بودم و اگه بتونم کسپر رو نصب کنم حاضرم دوباره کسپر رو نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه بتونید بگید که کامپیوترم ویروسی هستش چطوری پیدا کنم؟

Dr Hannibal
06-03-2010, 18:59
ممنونم بابت جواب دادن
من الان نود 32 رو نصب کردم و از نظر اتصال به اینترنت هیچ مشگلی ندارم حتی وقتی اسکن هم میکنم ویروسی پیدا نمیکنه حتی با آنتی ویروس آنلاین prevx هم چیزی پیدا نمیشه کسپر 2007 که روی سیستمم نصب بود هیچ مشگلی نداشت ولی وقتی 2010 رو نصب کردم اینطوری شد وقتی که کانکت اینترنت رو میزنم کامپیوترم هنگ میکنه حتی ماوس هم حرکت نمیکنه که باید از پایین ریستارت کنم الان نود 32 نصبه آپدیت هم هست ولی زیاد راضی نیستم سرعت رو میاره پایین از کسپر خیلی راضی بودم و اگه بتونم کسپر رو نصب کنم حاضرم دوباره کسپر رو نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه بتونید بگید که کامپیوترم ویروسی هستش چطوری پیدا کنم؟

نخیر. حالا که میگید وقتی نود32 آپدیت کردین و مشکل کانکشن ندارید و هیچ ویروسی هم پیدا نمیکنه نود به نظر من یعنی سیستم شما ویورسی نیست. همونطور که گفتم شاید کسپر 2010 به سیستم شما نمی خوره. اما اینم بگم که نود32 یکی از آنتی ویروس هایی هست که سرعت سیستم رو خیلی کم می گیره. اگر هم معروف شده به خاطر در گیر نکردن سیستم هست.

از بابت سیستم هم مطئن باشید ویروس نیست اگر الان مشکل ندارید.

به هر حال اگر میخواهید کسپرسکی رو امتحان کنید بازم. میتونید اخرین ورژن رو از خود سایت کسپرسکی

دانلود کنید. بعد از ورود به سایت روی قسمت تریال ورژن کلیک کنید از اونجا خود برنامه رو دانلود کنید و با key هایی که دوستان میدن و یاسایت های دیگه اکتیو کنید و اپدیت.

موفق باشید

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

سلام
من صفحه اول را خواندم اما يك چيز را نفهميدم و اون اينكه فايل آپديت بصورت افلاين را از كجا بايد دانلود كنم

مثلا براي نورتون من از سايت زير فايل را دانلود ميكردم و بعد انرا اجرا و نورتون اپديت ميشد اما براي كسپر چجوريه

برای آپدیت افلاین کسپرسکی میتونید از یک سایت دانلود مثل سافتگذر استفاده کنید.

ahriman323
06-03-2010, 20:43
Safe Run Shared Folderکه توی My Computer هست برای چیه؟!

Dr Hannibal
06-03-2010, 21:28
Safe Run Shared Folderکه توی My Computer هست برای چیه؟!

برای جابه جایی مطئن فایل بین یوزر ها:7:

fulldownloadcity
06-03-2010, 21:54
آپديت جديد آنتي ويروس Kaspersky Internet Security 2010 Offline Update 2010-03-06
Kaspersky Internet Security 2010 Offline Update 2010-03-06

می دانید که نسخه های 2010 محصولات Kaspersky را نمی توان از طریق فایل به روز کرد. در واقع شرکت Kaspersky این امکان را در نسخه های 8 به بالا غیر فعال کرده است. فایلهای Updateی هم که از طریق سایت این شرکت قابل دانلود است نسخه های 7 را به روز می کند.

روش به روز رسانی:
1- ابتدا فایل دانلود شده را اجرا و آن را از حالت فشرده خارج می کنید. به داخل فولدر باز شده می روید و به فولدر KIS9Update می رسید.
2- این فولدر را در مسیری مانند ریشه درایو C کپی می کنید.
3- به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس My Update Center رفته و در قسمت Update Source بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KIS9Update که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
5- گزینه Kaspersky Lab's Update servers را از حالت انتخاب خارج کنید و OK را بزنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت My Update Center در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.
نکات:
1- این فایل بر روی نسخه Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0459 تست شده است و ممکن است بر روی نسخه های بالاتر و البته 2010 نیز کار کند.
2- این روش Update‌ از بلک لیست (Blacklist) شدن کلید (Key) ها جلوگیری نمی کند و نیاز شما را به Key‌ جدید برطرف نمی کند.
3- تنظیمات را می توانید در تصویر بزرگ برنامه ببینید.
4- فایل تا حداکثر ممکن فشرده شده است.

Roovigital
06-03-2010, 22:34
سلام دوستان ببخشید اگه تکراریه این پیغام Network Attack Blocker دقیقا چیه ، چرا جدیدا اینقد زیاد شده ، خیلی زیاد ؟!!

خطرناکه؟!

ممنون

sarmast65_ata
06-03-2010, 23:15
ممنونم ازت که زود جواب میدی
اخه بازم مطمئنم اگه کسپر رو نصب کنم نمی تونم دوباره کانکت شم من کسپر رو از cd کینگ نصب کردم فکر نمی کنم مشگلی داشته باشه کلآ سیستمم خیلی سرعتش اومده پایین حالا نمی دونم چرا فکر می کنم بخاطر نود باید باشه چون با کسپر واقعآ داشتم خوب کار می کردم از روزی که نود رو ریختم اینطوری شده
بازم ممنونم از راهنماییات

Dr Hannibal
07-03-2010, 00:20
سلام دوستان ببخشید اگه تکراریه این پیغام Network Attack Blocker دقیقا چیه ، چرا جدیدا اینقد زیاد شده ، خیلی زیاد ؟!!

خطرناکه؟!

ممنون

شما حتما کسپر رو اپدیت کنید و اگر ورژن قدیمی هست جدید رو استفاده کنید 9.0.736 .

این هارو میگم تا اگه تروجانی رو سیتم باشه پاک بشه.

این پیام یعنی حمله اینترنتی :20: همون ه-ک خودمون. اون IP که تو گزارش میاد رو نگه دار.

لطفا برای بالا رفتن اطلاعات ما هم اون عکس گزارش کسپر رو اینجا بذار تا ببینیم.
من چند سال هست که استفاده میکنم برام اتفاق نیوفتاده ;)

خوبه اینجا بحث بشه :46:

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

ممنونم ازت که زود جواب میدی
اخه بازم مطمئنم اگه کسپر رو نصب کنم نمی تونم دوباره کانکت شم من کسپر رو از cd کینگ نصب کردم فکر نمی کنم مشگلی داشته باشه کلآ سیستمم خیلی سرعتش اومده پایین حالا نمی دونم چرا فکر می کنم بخاطر نود باید باشه چون با کسپر واقعآ داشتم خوب کار می کردم از روزی که نود رو ریختم اینطوری شده
بازم ممنونم از راهنماییات

مشکل باید از چیزه دیگه باشه. نود خیلی کمتر از کسپر سرعت سیستم رو میاره پایین.

مشکل یا از ویندوزت هست . یا از ویروس یا غیره...

+

اگر از نود استفاده میکنید کرک نکنید.

هر انتی ویروسی که کرک بشه قابلیت نرم افزار اصلی رو نداره و دچار باگ میشه.

یا از یوزرنیم و پسورد و یا از سرور اپدیت رایگان سافتگذر استفاده کنید.

Roovigital
07-03-2010, 00:41
شما حتما کسپر رو اپدیت کنید و اگر ورژن قدیمی هست جدید رو استفاده کنید 9.0.736 .

این هارو میگم تا اگه تروجانی رو سیتم باشه پاک بشه.

این پیام یعنی حمله اینترنتی :20: همون ه-ک خودمون. اون IP که تو گزارش میاد رو نگه دار.

لطفا برای بالا رفتن اطلاعات ما هم اون عکس گزارش کسپر رو اینجا بذار تا ببینیم.
من چند سال هست که استفاده میکنم برام اتفاق نیوفتاده ;)

خوبه اینجا بحث بشه

سلام ، کسپر آپدیت هست تا چند دقیقه پیش و از همون نسخه 736 استفاده میکنم

اینو اضافه کنم که وقتی نرم افزار تورنت فعاله این اتفاق بیشتر میفته ؟!! اون پورتی هم که توی گزارش اشاره شده پورتیه که نرم افزار µTorrent ازش استفاده میکنه که البته الان تغییرش دادم
ممنون

Dr Hannibal
07-03-2010, 10:23

اینو اضافه کنم که وقتی نرم افزار تورنت فعاله این اتفاق بیشتر میفته ؟!! اون پورتی هم که توی گزارش اشاره شده پورتیه که نرم افزار µTorrent ازش استفاده میکنه که البته الان تغییرش دادم
ممنون

خب شما تو گزراش نتورک اتک رفته اید و event هارو داشتید میدید. این موردی نداره و مهم نیست.

در مواقعی که کسی بخواد به سیستم نفوذ کنه یک گزارش مثل گزارش پیدا کردن ویروس و ... پایین سمت راست ویندوز میاد نمایش داده میشه و در اون گزارش IP شخصی که قصد نفوذ و پورت مورد حمله قرار گرفته شده رو نشون میده من یه مقدار توی نت گشتم تا اون ریپورت مربوط رو پیدا کنم و اینجا بذارم پیدا نکردم متاسفانه.

این event ها موردی نداره.

موفق باشید.

Roovigital
07-03-2010, 14:43
خب شما تو گزراش نتورک اتک رفته اید و event هارو داشتید میدید. این موردی نداره و مهم نیست.

در مواقعی که کسی بخواد به سیستم نفوذ کنه یک گزارش مثل گزارش پیدا کردن ویروس و ... پایین سمت راست ویندوز میاد نمایش داده میشه و در اون گزارش IP شخصی که قصد نفوذ و پورت مورد حمله قرار گرفته شده رو نشون میده من یه مقدار توی نت گشتم تا اون ریپورت مربوط رو پیدا کنم و اینجا بذارم پیدا نکردم متاسفانه.

این event ها موردی نداره.

موفق باشید.
دوست عزیز دقیقا این اتفاقی که شما میفرمایید رخ میده...

M E H R A N
07-03-2010, 15:16

ممنون

وقتی برنامه های P2P فعال هستند بعضی ها از طریق پوتهایی که همین برنامه های برای باز کردنشون استفاده میکنند سعی میکنند که وارد سیستم شما شوند. پس زمانی که از هر برنامه P2P استفاده میکنید هیچوقت فایروال خود را غیر فعال نکنید. گزارشهایی را هم که کسپرسکی بهتون میده طبیعی است و هیچ ضرری برای شما نداره. کسپرسکی جلوی ورود و یا حملات این افراد و یا کرمها رو گرفته.

اگر از پیغامهای کسپرسکی خسته شدید میتونید طبق عکس زیر عمل کنید و تیک های روبروی شماره 3 را بردارید تا پیغام این حملات از این به بعد گزارش نشه. این قسمت فقط تنظیمات گزارش های کسپرسکی است و ربطی به فعال بودن و یا نبودن قابلیت ها مانند فایروال نداره.

saeid333
07-03-2010, 15:49
يعني غير از سايت سافت گذر راه ديگه براي آپديت افلاين كسپر نيست

Markus
07-03-2010, 16:13
يعني غير از سايت سافت گذر راه ديگه براي آپديت افلاين كسپر نيست

برنامه ای برای دریافت آپدیت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی

اين برنامه رو قبلاً معرفی کردم ولی چون پست رو پيدا نکردم دوباره عنوان ميکنم

این برنامه توسط خود شرکت کسپرسکی ارایه شده و با استفاده از این برنامه میتوانید آپدیت تمامی محصولاتی که از طرف شرکت کسپرسکی معرفی شدند رو دریافت کنیددر زیر عکسی از برنامه مشخص هست که شما میتوانید آپدیت هر کدوم از محصولات رو که نیاز داشته باشید را با تیک زدن بر روی آن ،اقدام به دریافت آن کنید ،که ابتدا گزینه Apply رو زده و سپس گزینه Start را برای شروع کار بزنید: (در هنگام اجرای پروسه دریافت آپدیت صفحه Command ویندوز فعال میشود)

در قسمت Setting برنامه هم میتونید مسیر قرار گیری پوشه آپدیت ها رو به دلخواه تغییر دهید..ولی بصورت پیش فرض در همان پوشه برنامه هست، و همچنین اگر در زمان دریافت آپدیت اینترنت شما قطع بشود ، برای دفعه بعد از ادامه راه اقدام به گرفتن آپدیت ها میکنددرضمن برای این که متوجه بشوید که پروسه دریافت آپدیت چگونه به پایان میرسه، این طور هست که در زمان انجام مرحله ابتدا 2 پوشه به نام های Temp و Update در مسیر تعیین شده ساخته میشود که ابتدا فایل های دریافتی در داخل پوشه Temp قرار میگیرندو با پایان مرحله دریافت فایل های نهایی برای استفاده های بعدی در داخل پوشه Update قرار میگیرند، به این صورت که عمل کپی فایل ها در پوشه Update به سرعت بعد از پایان دریافت آپدیت توسط صفحه باز شده Command انجام میگیرد و نشان داده میشود،(مانند عکس پایین) پس اگر مشاهده کردین که فایلی در پوشه Update قرار نگرفنه است پروسه آپدیت ناقص انجام شده است...

درضمن يکبار بعد آپديت اوليه که حجم زيادی دارن ، برای دفعات بعدی آپديت جديد به پوشه مربوطه اضافه شده و شما ميتونيد از اون برای انتقال برای سيستم های ديگر هم استفاده کنيد...

لينک دريافت برنامه KasperskyUpdater : (لينک مستقيم از سايت کسپرسکی)

Dr Hannibal
07-03-2010, 17:45
دوست عزیز دقیقا این اتفاقی که شما میفرمایید رخ میده...

IP شخص مقابل هم گفتید میده دیگه درسته. بنده اطلاع دارم که میشه به مخابرات با این مدراک شکایت کرد :27: حالا چطوری شو زیاد در جریان نیستم . با برنامه و یا سایت های مخصوص به IP ببینید چی گیرتون میاد واقعا یک شخصی اونم توی ایران :18: هست یا نه. اگه IP چک کنی ببینی ایرانی هست یکم خطرناک تر میشه فکر کنم !

حالا به نظر من شما باید دنبال مورد برطرف کردن این قضیه باشی !

من با اطلاعات کمی که دارم از ه_ک اینه که بدون تروجان و برنامه مخرب یکم غیر معمول هست پس اگر فرض بذاریم اینکه برنامه غیر سالمی روی سیستم شما هست و این باعث انجام این موارد شده.

من اگر جای شما بودم اون نرم افزار هایی که مشکوک بودن رو یک بار کامل ریمو می کردم و دفعه بعدی که می خواستم نصب کنم مثل همین تورنت که گفتید چک میکردم ببینم موردی ندارن یا نه اگه داشت از یه ورژن دیگه و کرک دیگه استفاده میکردم.

آیا شما کرک یا نرم افزاری رو که کسپر اون رو خطرناک حساب می کنه نصب نکردین؟ ویا در موقع اجرای یک کرک ابتدا کسپر رو خاموش کرده باشید و سپس کرک رو نصب کنید و دوباره کسپر رو روشن !

و آیا برنامه ای رو موقع نصب کسپر فوق خطرناک آلارم نداده و شما باز هم اون رو نصب کرده باشید؟( پیام آلارم قرمز رنگ)

و به این ترتیب دنبال حذف اون نرم افزار میگشتم.

اگر یکی از بچه ها که با تمام شرگرد های ه_ک آشنا هست اینجا کمک کنه هم خوب میشه :10:

در آخر بازم میگم که بوسیله IP شخص هکر میشه از طریق مخابرات ازش شکایت کرد( البته اگر واقعا وجود داشته باشه )

لطفا برای بالا رفتن آگاهی ما هم در این مورد ادامه نتیجه رو اینجا اعلام کن

موفق باشی

hamilton
07-03-2010, 19:16
IP شخص مقابل هم گفتید میده دیگه درسته. بنده اطلاع دارم که میشه به مخابرات با این مدراک شکایت کرد :27: حالا چطوری شو زیاد در جریان نیستم . با برنامه و یا سایت های مخصوص به IP ببینید چی گیرتون میاد واقعا یک شخصی اونم توی ایران :18: هست یا نه. اگه IP چک کنی ببینی ایرانی هست یکم خطرناک تر میشه فکر کنم !

حالا به نظر من شما باید دنبال مورد برطرف کردن این قضیه باشی !

من با اطلاعات کمی که دارم از ه_ک اینه که بدون تروجان و برنامه مخرب یکم غیر معمول هست پس اگر فرض بذاریم اینکه برنامه غیر سالمی روی سیستم شما هست و این باعث انجام این موارد شده.

من اگر جای شما بودم اون نرم افزار هایی که مشکوک بودن رو یک بار کامل ریمو می کردم و دفعه بعدی که می خواستم نصب کنم مثل همین تورنت که گفتید چک میکردم ببینم موردی ندارن یا نه اگه داشت از یه ورژن دیگه و کرک دیگه استفاده میکردم.

آیا شما کرک یا نرم افزاری رو که کسپر اون رو خطرناک حساب می کنه نصب نکردین؟ ویا در موقع اجرای یک کرک ابتدا کسپر رو خاموش کرده باشید و سپس کرک رو نصب کنید و دوباره کسپر رو روشن !

و آیا برنامه ای رو موقع نصب کسپر فوق خطرناک آلارم نداده و شما باز هم اون رو نصب کرده باشید؟( پیام آلارم قرمز رنگ)

و به این ترتیب دنبال حذف اون نرم افزار میگشتم.

اگر یکی از بچه ها که با تمام شرگرد های ه_ک آشنا هست اینجا کمک کنه هم خوب میشه :10:

در آخر بازم میگم که بوسیله IP شخص هکر میشه از طریق مخابرات ازش شکایت کرد( البته اگر واقعا وجود داشته باشه )

لطفا برای بالا رفتن آگاهی ما هم در این مورد ادامه نتیجه رو اینجا اعلام کن

موفق باشی

اون IPها كه دوستمون گذاشتند براي ايران نيستند كه دوستمون بخواد شكايت كنه.از طرف ميخواد شكايت كنه كه چي عايدش بشه ؟با يك IP كه كاسپر گزارش كرده؟به چه جرمي از طرف شكايت كنه؟ اصولا كسانيكه از برنامه هاي P2P استفاده ميكنند با اين موارد مواجه ميشن.بهمين خاطره كه هميشه توصيه اكيد شده در هنگام كاركردن با برنامه هاي P2p فايروال و آنتي ويروس حتما فعال باشند.
اين دوستمون هم نگران چيزي نباشن و با فعال بودن آنتي ويروس و فايروال نگراني خاصي نداشته باشند.

jojonice
07-03-2010, 19:23
سلام
لطفا راهنمائی کنید این ارور از چی است و کلا غیر فعال شده حتی از لیسانس تریال هم که استفاده میکنم غیر فعال است
این ارور: some components cannot be enbled
و وقتی خواستم آپدیت کنم حدودا زیر 30 مگابایت آپدیت کرد و گفت کامل شده ولی بعدش این ارور را داد: database are corrupted
لطفا راهنمائی کنید چگونه درست میشود و اگر برای بار اول ورژن آنتی ویروس را آپدیت کنیم چند مگابایت است
خیلی ممنون
خداحافظ

saeedhashemee
07-03-2010, 19:29
این اخطار network attack block دقیقا بعد از انتخابات هم برا من بسیار زیاد شده. تقریبا هر روز دارم بعضی وقتها چند بار در روز. البته من ویندوز ارژینال دارم روی لبتابم. وهیچگونه برنامه کرک شده هم در کامپیوترم ندارم. برای اطمینان هم لبتاب رو ریکاور کردم. بازهم توفیقی نکرد. فکر کنم مشکل باید از خود مخابرات باشه. شاید هم ارتش سایبری

Ali_vdo
07-03-2010, 19:30
سلام دوستان
من میخوام از محصول KIS استفاده کنم
مشکل اینه که قبلا وقتی از kavkiskey فایل میگرفتم
به صورت ناگهانی از کار میوفتاد و برنامه میگه key ـتوی black list هست
و تنها راه هم پاک کردن و دوباره ریختن برنامه بود ظاهرا
راه دیگه ای نیست ؟ مقابله ؟
خیلی ممنون

Dr Hannibal
07-03-2010, 21:54
اون IPها كه دوستمون گذاشتند براي ايران نيستند كه دوستمون بخواد شكايت كنه.از طرف ميخواد شكايت كنه كه چي عايدش بشه ؟با يك IP كه كاسپر گزارش كرده؟به چه جرمي از طرف شكايت كنه؟ اصولا كسانيكه از برنامه هاي P2P استفاده ميكنند با اين موارد مواجه ميشن.بهمين خاطره كه هميشه توصيه اكيد شده در هنگام كاركردن با برنامه هاي P2p فايروال و آنتي ويروس حتما فعال باشند.
اين دوستمون هم نگران چيزي نباشن و با فعال بودن آنتي ويروس و فايروال نگراني خاصي نداشته باشند.

دوست گرام این حرف هایی که زدی رو من هم گفتم که :31: گفتم ببین ای پی برای کجاست و چی گیرت میاد ;)

بله این کار انجام شده من باز هم چک کردم از طرف همون شرکت خدمات اینترنت باید نسبت شکایت و اقدام کرد اگر ایران باشه :46: به اضافه این که تا اونجایی که من میدونم کسی بخواد به سیستمی نفوذ کنه با ای پی خودش این کارو نمیکنه یه ------ ساده با ای پی هیدن این حرفا رو نداره ;) . چیزی که من خوندم این بود که باید به شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت تماس گرفته بشه.

من از برنامه های P2P استفاده نمی کنم ولی با توجه به حرف های شما:

اگر فقط زمانی که برنامه های P2P در حال اجرا هستن این گزارش بیاد موردی نداره و طبیعیه.

این هم نکته آموزشی بود که البته دوست دیگمون MEHRAN بالا فرمودن :10:

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

این اخطار network attack block دقیقا بعد از انتخابات هم برا من بسیار زیاد شده. تقریبا هر روز دارم بعضی وقتها چند بار در روز. البته من ویندوز ارژینال دارم روی لبتابم. وهیچگونه برنامه کرک شده هم در کامپیوترم ندارم. برای اطمینان هم لبتاب رو ریکاور کردم. بازهم توفیقی نکرد. فکر کنم مشکل باید از خود مخابرات باشه. شاید هم ارتش سایبری

با توجه به گفته دوستان دیگه اگر به خاطر اجرای برنامه های P2P باشه موردی نداره.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

سلام دوستان
من میخوام از محصول KIS استفاده کنم
مشکل اینه که قبلا وقتی از kavkiskey فایل میگرفتم
به صورت ناگهانی از کار میوفتاد و برنامه میگه key ـتوی black list هست
و تنها راه هم پاک کردن و دوباره ریختن برنامه بود ظاهرا
راه دیگه ای نیست ؟ مقابله ؟
خیلی ممنون

شما از سایتای دیگه استفاده کنید و یا کلید هایی که دوست خوبمون Dreamland در صفحه کرک کسپرسکی میذاره استفاده کنید.

موفق باشید.

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

سلام
لطفا راهنمائی کنید این ارور از چی است و کلا غیر فعال شده حتی از لیسانس تریال هم که استفاده میکنم غیر فعال است
و وقتی خواستم آپدیت کنم حدودا زیر 30 مگابایت آپدیت کرد و گفت کامل شده ولی بعدش این ارور را داد: database are corrupted
لطفا راهنمائی کنید چگونه درست میشود و اگر برای بار اول ورژن آنتی ویروس را آپدیت کنیم چند مگابایت است
خیلی ممنون
خداحافظ

من این مورد رو وقتی که می خواستم جایی کسپر 2010 رو اپدیت افلاین کنم پیش اومد و لوگوی کسپر به حالت خاکستری درومد !

هر کاری کردم دیگه درست نشد و مجبور شدم از اول برنامه رو نصب کنم :41:.

hamilton
07-03-2010, 22:31
سلام
خیلی ممنون
خداحافظ

شما از كدام محصول كاسپر و از كدام ورژن آن استفاده ميكنيد؟
ويندوز شما چيه؟
چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟
تا بحال آپديت موفقي براي كاسپر داشته ايد؟

jojonice
08-03-2010, 01:03
سلام
تازه آنتی ویروس را اینستال کردم و خیلی قبلا ها که اینستال میکردم بله مشکلی نداشت ولی این دفعه مشکل داره و ویندوز ایکس پی است ورژن آنتی ویروس: 9.0.0.7.3.6 و فقط از ورژن آنتی ویروس استفاده مکنم و از ورژن فایروال استفاده نمیکنم ممنون

Dr Hannibal
08-03-2010, 09:44
سلام
تازه آنتی ویروس را اینستال کردم و خیلی قبلا ها که اینستال میکردم بله مشکلی نداشت ولی این دفعه مشکل داره و ویندوز ایکس پی است ورژن آنتی ویروس: 9.0.0.7.3.6 و فقط از ورژن آنتی ویروس استفاده مکنم و از ورژن فایروال استفاده نمیکنم ممنون

یک بار به طور کامل کسپر رو remove کن و دوباره نصب کن.

بعد از remove کردن در این مسیر

c:\ Documents & settings \ all users \ application data

باید show hidden روشن باشه و به مسیر زیر برو یک یا دو فولدر به نام کسپر هست اون هارو هم پاک کن و بعد برنامه رو دوباره نصب کن.

مطمئنا درست میشه :rolleye:

IntelCentrino
08-03-2010, 13:42
آخرین ورژن و پایدارترین نسخه KIS چه نسخه ای هست؟

Dr Hannibal
08-03-2010, 14:07
آخرین ورژن و پایدارترین نسخه KIS چه نسخه ای هست؟

9.0.0.736

از خود سایت kaspersky.com برید قسمت تریال نسخه رو دانلود کنید. و از key های معتبر استفاده کنید.

peyman_nn
08-03-2010, 17:10
سلام
وقتی یک فلش مموری رو اسکن میکنم ، با پیدا کردن و نکردن ویروس و غیره ، میگه سیستم رو باید رستارت کنی
مشکل چیه ؟

Dr Hannibal
08-03-2010, 18:26
سلام
وقتی یک فلش مموری رو اسکن میکنم ، با پیدا کردن و نکردن ویروس و غیره ، میگه سیستم رو باید رستارت کنی
مشکل چیه ؟

بعضی وقتها لازم هست که سیستم رو ریست کنه و دیگه کاریش نمیشه کرد. اما بعضی وقتها پیشنهاد میده با یک آلارم قرمز رنگ که گزینه اولی رو بزنی سیستم رو ریست میکنه گزینه دومی do not perform سیستم رو ریست نمیکنه و همونطور اون ویروس رو del میکنه.

که در هر صورت به خاطر وجود ویروس هست.

اگر غیر از این بوده باشه یک عکس از اون لحظه بگیر اینجا بذار تا بچه ها بهتر راهنمایی کنن ;)

mohammadnejad2
09-03-2010, 01:11
سلام دوستان.
من وقتی از طریق گزنه support تو نرم افزار کاسپر به سایتش وصل میشم تو همون صفحه اول که باز میشه این پیغام برام میاد:
Unfortunately it seems you have purchased a Kaspersky license from an illegal or unauthorised seller of Kaspersky Lab software.
To make your license legal, please visit our Online store ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

You will need to contact your payment provider to refund your money as it has been taken fraudulently.
با اینکه انتی ویروی فعاله و اپدیت هم میشه!!!

Dr Hannibal
09-03-2010, 11:40
سلام دوستان.
من وقتی از طریق گزنه support تو نرم افزار کاسپر به سایتش وصل میشم تو همون صفحه اول که باز میشه این پیغام برام میاد:
Unfortunately it seems you have purchased a Kaspersky license from an illegal or unauthorised seller of Kaspersky Lab software.
To make your license legal, please visit our Online store ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

You will need to contact your payment provider to refund your money as it has been taken fraudulently.

احتمالا key شما اکسپایر شده.

الان توی سیستم شما key داره کار میکنه اما به نظرم شما آپدیت نمیشید و گرنه key شما هم بلک لیست میشه. یک دلیل اپدیت نشدن سیستم شما تاریخ اشتباه سیستم هست.

ساعت و تاریخ رو تنظیم کنید سپس اپدیت کنید. تاریخ به میلادی باشه و درست.

موفق باشید.

hamilton
09-03-2010, 12:45
سلام دوستان.

اين پيغام نشون ميده كليدي كه شما در حال حاضر در سيستم خود استفاده ميكنيد از آن دسته كليدهايي است كه بطور غير قانوني در اينترنت منتشر ميشه و نشون ميده كه شما از لايسنس اوريجينال و خريداري شده استفاده نميكنيد.چون براي من همچين پيغامي نمياد و براحتي به صفحه مربوط به Support وارد ميشم.

Dr Hannibal
09-03-2010, 15:12
درسته یک قسمت از ساپورت من هم بسته هست. تا حالا دقت نکرده بودم ! ;)

اما
FastTrack service من کاملا باز هست و جواب میده

mohammadnejad2
09-03-2010, 16:43
اين پيغام نشون ميده كليدي كه شما در حال حاضر در سيستم خود استفاده ميكنيد از آن دسته كليدهايي است كه بطور غير قانوني در اينترنت منتشر ميشه و نشون ميده كه شما از لايسنس اوريجينال و خريداري شده استفاده نميكنيد.چون براي من همچين پيغامي نمياد و براحتي به صفحه مربوط به Support وارد ميشم.
ممنون. کلید من بلک نشده. من کلیدی که استفاده کردم از همین سایت قسمت مربوط ب کلید کاسپر گرفتم.:2:
انتی ویروس اپدیت میشه اما تاریخ اپدیت یک روز قبل از تاریخ سیستم میخوره. تاریخ سیستم درسته

hamilton
09-03-2010, 21:07
ممنون. کلید من بلک نشده. من کلیدی که استفاده کردم از همین سایت قسمت مربوط ب کلید کاسپر گرفتم.:2:
انتی ویروس اپدیت میشه اما تاریخ اپدیت یک روز قبل از تاریخ سیستم میخوره. تاریخ سیستم درسته

بله ولي اين كليدها كليدهاي اوريجينال خريداري شده توسط شما نيستند.افراد زيادي همزمان از كليدي كه شما استفاده ميكنيد دارن استفاده ميكنند.اگر كليد شما اصل باشه و مختص شما باشه با پيغام خطايي كه گذاشتيد ديگه مواجه نخواهيد شد.

mohammadnejad2
09-03-2010, 23:03
بله ولي اين كليدها كليدهاي اوريجينال خريداري شده توسط شما نيستند.افراد زيادي همزمان از كليدي كه شما استفاده ميكنيد دارن استفاده ميكنند.اگر كليد شما اصل باشه و مختص شما باشه با پيغام خطايي كه گذاشتيد ديگه مواجه نخواهيد شد.
اره منم می دونم که اگه کلید اصلی باشه این پیغام نمییاد . اما همین کلید تقلبی رو هم بلاک نکرده و انتی ویروس کار میکنه. فقط تو قسمت support همچین پیغامی میده. اما من احساس می کنم کارایی قبلی شو نداره:41:

M E H R A N
10-03-2010, 01:48
اره منم می دونم که اگه کلید اصلی باشه این پیغام نمییاد . اما همین کلید تقلبی رو هم بلاک نکرده و انتی ویروس کار میکنه. فقط تو قسمت support همچین پیغامی میده. اما من احساس می کنم کارایی قبلی شو نداره:41:

همچین احساسی نکن. این کلید ها هیچ تاثیری بر روی آپدیت و کارایی آنتی ویروس ندارند و فرقی با کلید های خریداری شده نمیکنند. برای مطمئن شدن از این موضوع پست های زیر رو به ترتیبی که قرار دادم بخون.

raymond10171
11-03-2010, 01:07
تو سایت شرکت پرند هم کلیدهای کسپر و هم update هاش گذاشته شده من که همیشه از اونجا دانولد میکنم
شما هم می تونید به این سایت مراجعه کنید

بابا الکی تبلیغ نکن. کلیدهاش برای عهد بوقه. من تا حالا چند بار گرفتم کار نمیکنه. چرا تبلیغ سایت رو با حرفای دروغ میکنی. این بنده خدا راهنمایی خواست. تبلیغ محصولات شرکت شما رو که نخواست. توی همین انجمن یه سرچ کنه کلی کلید جدید پیدا میکنه.

moas
11-03-2010, 01:42
چطوری میشه آپدیت های کسپرو ذخیره کرد که بشه تو سیستم دیگه استفاده کنیم؟
نرم افزاری رو یکی از دوستان تو همین سایت معرفی کرده بودن که سی دی بوتیبل کسپر رو از رو نرم افزار میساخت میخواستم بدونم با آپدیت هاش میسازه یا نه؟

Dr Hannibal
11-03-2010, 07:23
چطوری میشه آپدیت های کسپرو ذخیره کرد که بشه تو سیستم دیگه استفاده کنیم؟
نرم افزاری رو یکی از دوستان تو همین سایت معرفی کرده بودن که سی دی بوتیبل کسپر رو از رو نرم افزار میساخت میخواستم بدونم با آپدیت هاش میسازه یا نه؟

بفرما :20:

omid-p30
11-03-2010, 09:47
اگر منظورت دیسک نجات هست اون نرم افزار نیست، شما خود ایمیج سی دی نجات رو دانلود می کنید و بعد در صورت نصب و آپدیت بودن کاسپراسکای درسیستم به راحتی و به صورت آفلاین ازطریق ویزارد مخصوص دیسک نجات کاسپر، ایمیج دانلود شده رو هم آپدیت میکنید. خود ایمیج معمولا مال یکی دو ماه قبل هست.

Dr Hannibal
11-03-2010, 11:45
اگر منظورت دیسک نجات هست اون نرم افزار نیست، شما خود ایمیج سی دی نجات رو دانلود می کنید و بعد در صورت نصب و آپدیت بودن کاسپراسکای درسیستم به راحتی و به صورت آفلاین ازطریق ویزارد مخصوص دیسک نجات کاسپر، ایمیج دانلود شده رو هم آپدیت میکنید. خود ایمیج معمولا مال یکی دو ماه قبل هست.

من امتحان کردم چند بار همیشه ایمیج ها بروز بروز هست وقتی دانلود میشه

یه سوال

بچه ها تو این چند روزه key ها بلوک نشدن اصلا ؟
مرسی

omid-p30
11-03-2010, 12:13
من امتحان کردم چند بار همیشه ایمیج ها بروز بروز هست وقتی دانلود میشه

یه سوال

بچه ها تو این چند روزه key ها بلوک نشدن اصلا ؟
مرسی
البته من سی دی رو نساختم. فقط تاریخ ساخت فایل موجود در پوشه I:\bases\Stat رو دیدم. مثلا وقتی امروز ایمیج رو آپدیت کردم تاریخش از آخرین آپدیت که یک ماه پیش کرده بودم به تاریخ امروز تغییر کرد. درسته همینطوری میشه تاریخ آپدیت ایمیج رو فهمید ؟ ضمنا شما از خود ویزارد ایمیج رو دان کردی یا از سایت ؟

بعد با سی دی نجات کار کردی ؟ یعنی فقط روی سیستم های آلوده باید استفاده بشه و من الان اگر بخوام برای اینکه با طرز کارش آشنا بشم یک بار سیستم خودم رو باهاش بالا بیارم مشکلی پیش نمیاد ؟

در مورد بلاک شدن کی ها هم هر بار که بلک لیست کاسپر به روز میشه تاریخ فایل های موجود در پوشه زیر هم تغییر میکنه که الان مال دیروز هست. کلید من پریروز 18 اسفند بلاک شد.
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder\bases\blst

Dr Hannibal
11-03-2010, 12:38
البته من سی دی رو نساختم. فقط تاریخ ساخت فایل موجود در پوشه I:\bases\Stat رو دیدم. مثلا وقتی امروز ایمیج رو آپدیت کردم تاریخش از آخرین آپدیت که یک ماه پیش کرده بودم به تاریخ امروز تغییر کرد. درسته همینطوری میشه تاریخ آپدیت ایمیج رو فهمید ؟ ضمنا شما از خود ویزارد ایمیج رو دان کردی یا از سایت ؟

بعد با سی دی نجات کار کردی ؟ یعنی فقط روی سیستم های آلوده باید استفاده بشه و من الان اگر بخوام برای اینکه با طرز کارش آشنا بشم یک بار سیستم خودم رو باهاش بالا بیارم مشکلی پیش نمیاد ؟

در مورد بلاک شدن کی ها هم هر بار که بلک لیست کاسپر به روز میشه تاریخ فایل های موجود در پوشه زیر هم تغییر میکنه که الان مال دیروز هست. کلید من پریروز 18 اسفند بلاک شد.
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder\bases\blst

بله از طریق خود ویزارد برنامه ایمیج رو دانلود میکنم.

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد من چند بار امتحان کردم حتی رو سیستم خودم که سالمه :46:

راحت بالا میاد و یه اسکن میکنه.( قدرت اسکن هم خیلی دقیق تر از خود ویندوزی باید باشه )

وقتی هم بوت بالا میاد از همون جا هم میشه اپدیت کرد ولی من چون همیشه موردی پیش بیاد جدید دانلود میکنم با بوت اپدیتش کار نکردم.

sise
12-03-2010, 17:53
سلام دوستان
آقا من kis 9 را نصب کردم اما ویندوز 7 بهش گیر میده و نمیذاره به همه جا دسترسی داشته باشه
این مشکل کلی هست یا فقط مال منه؟!

Dr Hannibal
12-03-2010, 20:00
سلام دوستان
آقا من kis 9 را نصب کردم اما ویندوز 7 بهش گیر میده و نمیذاره به همه جا دسترسی داشته باشه
این مشکل کلی هست یا فقط مال منه؟!

دوست گرامی شما باید این ورژن کسپرسکی رو برای وین7 داشته باشید

9.0.0.736

من هم 7 دارم مشکلی نیست اصلا :46:

lموفق باشید

gharibe63
12-03-2010, 22:12
برنامه ای برای دریافت آپدیت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی

اين برنامه رو قبلاً معرفی کردم ولی چون پست رو پيدا نکردم دوباره عنوان ميکنم

این برنامه توسط خود شرکت کسپرسکی ارایه شده و با استفاده از این برنامه میتوانید آپدیت تمامی محصولاتی که از طرف شرکت کسپرسکی معرفی شدند رو دریافت کنیددر زیر عکسی از برنامه مشخص هست که شما میتوانید آپدیت هر کدوم از محصولات رو که نیاز داشته باشید را با تیک زدن بر روی آن ،اقدام به دریافت آن کنید ،که ابتدا گزینه Apply رو زده و سپس گزینه Start را برای شروع کار بزنید: (در هنگام اجرای پروسه دریافت آپدیت صفحه Command ویندوز فعال میشود)

در قسمت Setting برنامه هم میتونید مسیر قرار گیری پوشه آپدیت ها رو به دلخواه تغییر دهید..ولی بصورت پیش فرض در همان پوشه برنامه هست، و همچنین اگر در زمان دریافت آپدیت اینترنت شما قطع بشود ، برای دفعه بعد از ادامه راه اقدام به گرفتن آپدیت ها میکنددرضمن برای این که متوجه بشوید که پروسه دریافت آپدیت چگونه به پایان میرسه، این طور هست که در زمان انجام مرحله ابتدا 2 پوشه به نام های Temp و Update در مسیر تعیین شده ساخته میشود که ابتدا فایل های دریافتی در داخل پوشه Temp قرار میگیرندو با پایان مرحله دریافت فایل های نهایی برای استفاده های بعدی در داخل پوشه Update قرار میگیرند، به این صورت که عمل کپی فایل ها در پوشه Update به سرعت بعد از پایان دریافت آپدیت توسط صفحه باز شده Command انجام میگیرد و نشان داده میشود،(مانند عکس پایین) پس اگر مشاهده کردین که فایلی در پوشه Update قرار نگرفنه است پروسه آپدیت ناقص انجام شده است...

درضمن يکبار بعد آپديت اوليه که حجم زيادی دارن ، برای دفعات بعدی آپديت جديد به پوشه مربوطه اضافه شده و شما ميتونيد از اون برای انتقال برای سيستم های ديگر هم استفاده کنيد...

لينک دريافت برنامه KasperskyUpdater : (لينک مستقيم از سايت کسپرسکی)

من برای آخرین ورژن اینترنت سکوریتی امتحان کردم جواب نمیده
برای بار اول در زمان 30 دقیقه حدود 95 مگ دریافت کرد و فقط به پوشه Temp اضافه شدو بعد از گذشت 1 ساعت هیچ فایل به پوشهTemp اضافه نشد
دوباره روز بعد امتحان کردم بعد از گذشت 1ساعت حدود 6 مگ دانلود کرد که الان حجم پوشه Temp شده 101 مگ
و هیچ فایلی به پوشه Updates اضافه نشده
دوستانی که با این برنامه فایل های آپدیت کسپرو دانلود کردن اگه اهنمایی کنند ممنون میشم

Roovigital
12-03-2010, 23:58
وارد تنظيمات کسپرسکی شده و تيک گزينه زير را برداريد

تصویر لود نمیشه

سلام
من تعدادی از نرم افزارهایی رو که نمیخوام به اینترنت دسترسی داشته باشن رو بلاک کردم ولی بعضی از چیزایی که توی این تنظیمات هست رو نمیدونم چیه باید چی کار کنم؟!

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moas
13-03-2010, 01:32
بعد از ویروس یابی درایو های سیستم باز نمیشد و این پیغامو میداد
this file dose not have a program associated with it for performing this action.creat an association in the folder option control panel
مشکل چیه؟

Markus
13-03-2010, 01:45
من برای آخرین ورژن اینترنت سکوریتی امتحان کردم جواب نمیده
برای بار اول در زمان 30 دقیقه حدود 95 مگ دریافت کرد و فقط به پوشه Temp اضافه شدو بعد از گذشت 1 ساعت هیچ فایل به پوشهTemp اضافه نشد
دوباره روز بعد امتحان کردم بعد از گذشت 1ساعت حدود 6 مگ دانلود کرد که الان حجم پوشه Temp شده 101 مگ
و هیچ فایلی به پوشه Updates اضافه نشده
دوستانی که با این برنامه فایل های آپدیت کسپرو دانلود کردن اگه اهنمایی کنند ممنون میشم

حجم کنونی آخرين نسخه اينترنت سکوريتی تا اين لحظه حدود 140mb هست، تا زمانی که حجم آپديت کامل نشه فايلي در پوشه Update ظاهر نميشه..

yahyqazmis
13-03-2010, 01:55
با سلام خدمت دوستان.
مشکل من با kis 2010 این هست که یه کرکی رو هی گیر میده و بدونه اینکه بپرسه پاک میکنه(میخوره). و وقتی که neutralize رو میزنم بعد skip رو ، دوباره باز پاک میکنه.
حالا از دوستان میخواستم بپرسم راهی داره که به این کرک ما گیر نده و اصلا بیخیالش بشه ،چون اولین بارم هست که از kis استفاده میکنم
آنتی ویروس قبلیم avira بود که راحت گزینه ای داشت که میزدم و میگفتم به این فایل گیر نده(جون مادرت نخورش:31:)

ممنون میشم یه عزیزی ما رو راهنمایی کنه.

gharibe63
13-03-2010, 13:13
حجم کنونی آخرين نسخه اينترنت سکوريتی تا اين لحظه حدود 140mb هست، تا زمانی که حجم آپديت کامل نشه فايلي در پوشه Update ظاهر نميشه..

ممنون از راهنمایی
ولی با سرعت 512 سی دقیقه حدود 2 الی3 مگ دانلود میکنه
همین الان امتحان کردم
تنظیم خاصی داره که باید انجام بدم؟
مرسی

Markus
13-03-2010, 14:05
ممنون از راهنمایی
ولی با سرعت 512 سی دقیقه حدود 2 الی3 مگ دانلود میکنه
همین الان امتحان کردم
تنظیم خاصی داره که باید انجام بدم؟
مرسی

نه دوست عزيز غير از مطالبی که گفتم هيچ تنظيمی نداره، البته سرعت آپديت سرور های کسپرسکی نسبتا پايين هست،

Dr Hannibal
13-03-2010, 14:10
سلام
من تعدادی از نرم افزارهایی رو که نمیخوام به اینترنت دسترسی داشته باشن رو بلاک کردم ولی بعضی از چیزایی که توی این تنظیمات هست رو نمیدونم چیه باید چی کار کنم؟!

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر کدوم از برنامه هایی که دوست ندارید به نت وصل بشن رو در اینجا باز کنید. روی علامت ضربدر کلیک کنید و هر 3 تیک سبز رنگ رو deny کنید. همین.

به این شکل

Dr Hannibal
13-03-2010, 14:17
بعد از ویروس یابی درایو های سیستم باز نمیشد و این پیغامو میداد
this file dose not have a program associated with it for performing this action.creat an association in the folder option control panel
مشکل چیه؟

شما وارد folder options بشید و این این تیک دیدن فایل های هیدن رو بگذارید و تیک فایل های سیتمی رو بردارید مثل این شکل.

سپس از ادرس بار بالای مای کامپیوتر وارد درایو بشد. مثلا برای درایو d میشه :D رو بزنید و وارد بشید. در همون قسمت هرچی فایل به اسم autoran.inf , و یا با فرمت ini بود رو پاک کنید. یک بار سیستم رو ریست کنید چند لحظه بعد درست میشه

موفق باشید

Dr Hannibal
13-03-2010, 14:24

میشه این اپدیت رو بگید یعنی چی 140 mb برای چی هست؟

kis 9.0.0.736 مجموع اپدیتش الان 24 مگ هست همین لحظه.

zigma94
13-03-2010, 17:24
سلام . سوالی داشتم که ممنون میشم اگه جواب بدید. میخواستم بپرسم که آیا در نسخه 2010 هم حالت "تریال" که امکان استفاده به مدت 1 ماه و به صورت رایگان رو میده وجود داره ؟ و اگه هست آیا وقتی ما از این حالت استفاده می کنیم هیچ تفاوتی با اینکه مثلا یک نسخه اریجینال رو خریداری و استفاده می کنیم ندارد ؟

M E H R A N
13-03-2010, 17:39
سلام . سوالی داشتم که ممنون میشم اگه جواب بدید. میخواستم بپرسم که آیا در نسخه 2010 هم حالت "تریال" که امکان استفاده به مدت 1 ماه و به صورت رایگان رو میده وجود داره ؟ و اگه هست آیا وقتی ما از این حالت استفاده می کنیم هیچ تفاوتی با اینکه مثلا یک نسخه اریجینال رو خریداری و استفاده می کنیم ندارد ؟

بله نسخه 30 روزه وجود داره.
خیر تفاوتی بین نسخه های 30 روزه و خریداری شده وجود ندارند. تنها تفاوتشون در مدت زمان استفاده ازشون هست وگرنه از لحاظ کارایی, آپدیت دیتابیس و عملکرد تفاوتی وجود نداره.

Muradin
13-03-2010, 19:18
کسی key سالم کسپر اسکای 2010 رو داره؟فوری نیاز دارم

Dr Hannibal
13-03-2010, 19:34
بله نسخه 30 روزه وجود داره.
خیر تفاوتی بین نسخه های 30 روزه و خریداری شده وجود ندارند. تنها تفاوتشون در مدت زمان استفاده ازشون هست وگرنه از لحاظ کارایی, آپدیت دیتابیس و عملکرد تفاوتی وجود نداره.

نسخه ای تحت عنوان 30 روزه و یا کامل نداریم. چیزی که در تفاوت هست فقط key هاست.

jax2
13-03-2010, 19:36
کی های جدید کسپرسکای 2010 را از سایت زیر دانلود کنید:

Dr Hannibal
13-03-2010, 19:37
کسی key سالم کسپر اسکای 2010 رو داره؟فوری نیاز دارم

شما از این دو پست دوستان استفاده کنید

M E H R A N
13-03-2010, 20:15
نسخه ای تحت عنوان 30 روزه و یا کامل نداریم. چیزی که در تفاوت هست فقط key هاست.

تمام نسخه ها و محصولات کسپرسکی برای کاربران خانگی در مرحله اول و قبل از رجیستر کردن با کی های لو رفته و تقلبی 30 روزه هستند و کاربران میتونند هر نسخه ای را که دوست داشتند دانلود کرده و به مدت زمان 30 روز ازش استفاده کنند.

بعد از تمام شدن 30 روز هم امکان اکتیو کردن با یک کی دیگه وجود داره.

masud1988
13-03-2010, 21:39
مي خواستم بدونم چه جوري ميشه سخت افزارهاي كاممپيوتر ( پورت سخت افزاري ) رو با kasper مسدود كرد تو اين تاپيك گشتم ( تا جايي كه ميشد :31:) البته چيزي پيدا نكردم ، تو قسمت سوالات متداول هم يه عنوان بود كه اون هم مال kasper 8 بود ولي من kasper 2010 ورژن 9 رو نصب كردم .
خيلي ممنون ميشم اگه يه كمكي بكنيد

omid-p30
13-03-2010, 22:01

حجم پوشه پشتیبان آپدیت های کاسپر هست.برای من هم 142 مگ هست.

Roovigital
13-03-2010, 23:05
هر کدوم از برنامه هایی که دوست ندارید به نت وصل بشن رو در اینجا باز کنید. روی علامت ضربدر کلیک کنید و هر 3 تیک سبز رنگ رو deny کنید. همین.

به این شکل

دوست عزیز من این کارو انجام دادم عرضم اینه که من تعدای از این نرم افزارها رو که کسپر نشون میده رو اصلا نمیشناسم نمیدونم باید روی چه حالتی تنظیم بشن....

yahyqazmis
13-03-2010, 23:32
با سلام خدمت دوستان.
مشکل من با kis 2010 این هست که یه کرکی رو هی گیر میده و بدونه اینکه بپرسه پاک میکنه(میخوره). و وقتی که neutralize رو میزنم بعد skip رو ، دوباره باز پاک میکنه.
حالا از دوستان میخواستم بپرسم راهی داره که به این کرک ما گیر نده و اصلا بیخیالش بشه ،چون اولین بارم هست که از kis استفاده میکنم
آنتی ویروس قبلیم avira بود که راحت گزینه ای داشت که میزدم و میگفتم به این فایل گیر نده(جون مادرت نخورش:31:)

یعنی یه جوون مرد پیدا نمیشه به ما هم کمکی بکنه؟:41:

fulldownloadcity
14-03-2010, 00:17

Kaspersky Internet Security 2010 Offline Update 2010-03-13

می دانید که نسخه های 2010 محصولات Kaspersky را نمی توان از طریق فایل به روز کرد. در واقع شرکت Kaspersky این امکان را در نسخه های 8 به بالا غیر فعال کرده است. فایلهای Updateی هم که از طریق سایت این شرکت قابل دانلود است نسخه های 7 را به روز می کند.

روش به روز رسانی:
1- ابتدا فایل دانلود شده را اجرا و آن را از حالت فشرده خارج می کنید. به داخل فولدر باز شده می روید و به فولدر KIS9Update می رسید.
3- به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس My Update Center رفته و در قسمت Update Source بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KIS9Update که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
5- گزینه Kaspersky Lab's Update servers را از حالت انتخاب خارج کنید و OK را بزنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت My Update Center در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.
نکات:
1- این فایل بر روی نسخه Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0459 تست شده است و ممکن است بر روی نسخه های بالاتر و البته 2010 نیز کار کند.
2- این روش Update‌ از بلک لیست (Blacklist) شدن کلید (Key) ها جلوگیری نمی کند و نیاز شما را به Key‌ جدید برطرف نمی کند.

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

Kaspersky Anti-Virus 2010 Offline Update 2010-03-13

می دانید که نسخه های 2009 محصولات Kaspersky را نمی توان از طریق فایل به روز کرد. در واقع شرکت Kaspersky این امکان را در نسخه های 8 به بالا غیر فعال کرده است. فایلهای Updateی هم که از طریق سایت این شرکت قابل دانلود است نسخه های 7 را به روز می کند.

روش به روز رسانی:
1- ابتدا فایل دانلود شده را اجرا و آن را از حالت فشرده خارج می کنید. به داخل فولدر باز شده می روید و به فولدر KAV9Update می رسید.
3- به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس Update رفته و بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KAV9Update که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت Update در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.
3- به داخل برنامه Internet Security یا Anti-Virus می روید و به قسمت Settings ‌و سپس Update رفته و بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KAV9UpdateSoftgozar که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت Update در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.
نکات:
1- این فایل بر روی نسخه Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.763 تست شده است و بر روی نسخه های بالاتر و البته 2010 نیز کار می کند.

Markus
14-03-2010, 02:04

دوست عزيز اين مقداری که ما بحث کرديم، مقدار پوشه پشتيبان آپديت هست که ذخيره ميشه، نه آپديت کلی که دريافت ميکنه برنامه...
Update distribution

vaskasi
14-03-2010, 02:18
سلام من ۲ تا سیستمو شبکه کردم وقتی‌ می‌خوام وارد پوشهٔ شر شده بشم ارور میده البته برای یه طرف فقط ارور میده و مطمئنم که به خاطره کاسپر هست چون زمانی‌ که کاسپرو
پاک می‌کنم درست می‌شه کسی‌ میدونه که از کجا باید درستش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
14-03-2010, 08:38
تمام نسخه ها و محصولات کسپرسکی برای کاربران خانگی در مرحله اول و قبل از رجیستر کردن با کی های لو رفته و تقلبی 30 روزه هستند و کاربران میتونند هر نسخه ای را که دوست داشتند دانلود کرده و به مدت زمان 30 روز ازش استفاده کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از تمام شدن 30 روز هم امکان اکتیو کردن با یک کی دیگه وجود داره.

والا منم همین رو گفتم. چیزی به عنوان ورژن 30 روزه نداریم که شما اشاره کریدن.

تفاوت ها فقط در مورد key ها هستند. استفاده از تریال برنامه های کسپر هم با key صورت میگیره. همین برنامه اصلی شما باید از خود محیط برنامه درخواست کنید و یک key 30 روزه دریافت کنید. نه این که برنامه 30 روز خود به خود کار میکنه.

باز هم جمله پست پیشم رو تکرار میکنم

ورژنی تحت عنوان تریال نداریم. تفاوت ها فقط در مورد key هاست.

Dr Hannibal
14-03-2010, 08:55
دوست عزيز اين مقداری که ما بحث کرديم، مقدار پوشه پشتيبان آپديت هست که ذخيره ميشه، نه آپديت کلی که دريافت ميکنه برنامه...
Update distribution

خیلی جالب بود.

من خودم از اپدیت ها پشتیبان نمیگیرم.

از این پوشه Update distribution چگونه باید اسفاده کرد؟

این پوشه رو اگه من تشکیل بدم ایا میشه برای انتقال اپدیت استفاده کنم؟ اگه میشه به ورژن های پایین تر هم کارایی داره؟ ( یعنی از 736 به کمتر در نسخه 9 مثلا)

ممنون

Dr Hannibal
14-03-2010, 09:08
دوست عزیز من این کارو انجام دادم عرضم اینه که من تعدای از این نرم افزارها رو که کسپر نشون میده رو اصلا نمیشناسم نمیدونم باید روی چه حالتی تنظیم بشن....

هرچی گزینه در این قسمت میبینی فایل های اجاری سیستمتون هست. بازی برنامه وغیره....

کسپر در حالت پیش فرض دسترسی تمام برنامه ها رو ( غیر از اونهایی که سالم نیستن ) به شبکه باز میذاره. شما لازم نیست تمام برنامه هارو ببندید.

بعضی برنامه ها هستن که دوست ندارین به نت وصل بشن رو میتونید از اینجا جلوگیری کنید. خیلی هاشون رو هم اصلا شاید دیگه توی هارد نداشته باشی و پاک کرده باشی اما باز هم این ایکون ذخیره میکنه.

یعنی شما لازم نیست این موارد رو تنظیم کنید. اما من خودم تمام گروه low rectricted رو میبندم.

N I R V A N A
14-03-2010, 17:33
سلام به همه بچه ها. خسته نباشید.
من چند وقتیه با یه مشکلی دارم سر و کله میزنم. و اونم اینه که ترافیک اینترنتم خیلی زود تموم میشه.
خودم مطمئنم که کار یه تروجان یا چیز دیگه ای باشه. آنتی ویروسم هم الان Nod 32 هست و آپدیت هم هست. ولی اصلا ازش راضی نیستم. شنیدم کسپر اسکای آنتی ویروس قوی ای هست.
فکر میکنید بتونه مشکل منو حل کنه؟ همین پریروز هم 1 گیگ دیگه شارژ کردم. دانلود هام جمعا تو این دو روز 20 مگ نمیشد. اما نصف بیشتر ترافیکم رفته.......
هم آپلود داره و هم دانلود. حالا یه نفر به من بگه باید چیکار کنم....
ممنون.:40:

N I R V A N A
14-03-2010, 18:00
البته اگه برنامه ای بود اگه لینکش هم محبت کنین ممنون میشم....:11:

ALI16437
14-03-2010, 18:08
دوست خوبم N I R V A N A
مشکل شما چیزی فراتر از یک بدافزار است
معمولا اکثر نرمافزارهاخودشون ر اپدیت میکنند که بعدش کرکشون هم از کار میافته
مثلا Adobe Acrobat 9 Pro یاYour Uninstaller! و...
حتی خود ویندوز هم میتونه اتوماتیک خودشو اپدیت کنه
آنتی ویروس شما اگر نود هست انرو به ESET ارتقائ بدید
تا به کمک فاروال بتونید دسترسی به اینترنت رو برای برخی برنامه ها
محدود کنید .
موفق باشید.

hadishi
14-03-2010, 20:09
سلام یک مشکل برخورد کردم من کسپرسکای که نصب کردم سرعت دانلود امده پایین ایا تنظیم خاصی داره؟

Dr Hannibal
14-03-2010, 22:29
سلام به همه بچه ها. خسته نباشید.
من چند وقتیه با یه مشکلی دارم سر و کله میزنم. و اونم اینه که ترافیک اینترنتم خیلی زود تموم میشه.
خودم مطمئنم که کار یه تروجان یا چیز دیگه ای باشه. آنتی ویروسم هم الان Nod 32 هست و آپدیت هم هست. ولی اصلا ازش راضی نیستم. شنیدم کسپر اسکای آنتی ویروس قوی ای هست.
فکر میکنید بتونه مشکل منو حل کنه؟ همین پریروز هم 1 گیگ دیگه شارژ کردم. دانلود هام جمعا تو این دو روز 20 مگ نمیشد. اما نصف بیشتر ترافیکم رفته.......
هم آپلود داره و هم دانلود. حالا یه نفر به من بگه باید چیکار کنم....
ممنون.:40:

من اگر جای شما بودم اینترنت سکیورتی کسپرسکی 2010 رو نصب میکردم و 2 احتمال موجود رو پیگیری میکردم.

1_اگر تروجان و .. باشه اون رو راحت پاک میکنه.( قدرتش واقعا بالاتر از نود32 هست در صورت اپدیت)

2_اگر برنامه ای با اینترنت در حال کار هست به راحتی با نت ورک مانیتور کسپر مشخص میشه. مثلا من برنامه بابیلون رو نصب کردم این برنامه من نمیدونم چش بود هر روز مقدار زیادی به شبکه وصل میشد و دانلود وارسال میکرد بعد از 10 دقیقه تموم میشد و چند دقیقه بعد دوباره دانلودش رو شروع میکرد (خود برنامه از جای معتبر دانلود شده بود البته !!!

از فایروال دسترسی رو به شبکه ازش گرفتم و خلاص.

این 2 احتمال رو برسی باید بشه.

موفق باشید

yahyqazmis
14-03-2010, 23:14
با سلام خدمت دوستان.

یعنی هیچکسی توانایی کمک کردن به ما رو نداره؟:19::19:
ثواب داره بخدا

Dr Hannibal
14-03-2010, 23:37
یعنی هیچکسی توانایی کمک کردن به ما رو نداره؟:19::19:
ثواب داره بخدا

دوست عزیز من تا بحال نخواسته بودم فایلی رو که ویروس تشخیص میده بگم پاک نکنه. به شما هم در مرحله اول همین توصیه رو میکنم.

شما هیچ وقت نباید به فایلی که از محیط نت میگیری و انتی ویروس بهش گیر میده اعتماد داشته باشی.

اما در مورد مشکل شما :

1)
ابتدا رو ایکون پایین سمت راست ویندوز که کسپر هست کلیک راست کنید. بعد کامل کسپرسکی رو خارج کنید.

2)
حالا اون فایل رو دانلود کنید و این مسیر رو برو

setting ---> threats and exclusions ---> exclusions --->setting

در این قسمت باید اون فایل رو add کنی و سپس برنامه رو به حالت قبل برگردونی و تمام

من خودم شبه ویروس رو این کار رو کردم و حتی اسکن هم کردم پاک نکرد.

موفق باشید

zigma94
15-03-2010, 02:11
با درود
در تنظیمات کسپرسکی 2010 چند مورد برای من نامفهوم بود که تصاویرشون رو میگذارم و خیلی ممنون میشم اگه به تفکیک راجع به اونها توضیح بدید و کاراییشون رو مشخص کنید :

در مورد قسمت " آنتی اسپم" هم اگه توضیحی بدید ممنون میشم

باسپاس

Dr Hannibal
15-03-2010, 12:11
با درود
در تنظیمات کسپرسکی 2010 چند مورد برای من نامفهوم بود که تصاویرشون رو میگذارم و خیلی ممنون میشم اگه به تفکیک راجع به اونها توضیح بدید و کاراییشون رو مشخص کنید :

در مورد قسمت " آنتی اسپم" هم اگه توضیحی بدید ممنون میشم

باسپاس

سلام

توضیح دادن تک تک گزینه های بالا خیلی زمان میبره اما یه توضیح کلی میشه داد بابتش

عکس اول مربوط میشه به وب انتی ویروس. این قسمت برای تنظیمات مرورگر شما کاربرد داره.

url که همان ادرس و لینک میشه گفت که گزینه اول suspicious یعنی سایت های مشکوک.که اگر وارد اون لینک بشید برنامه با اعلام خطر جلوی شما رو میگیره.

گزینه دوم یعنی فیشینگ سات هست یعنی سایت هایی برای دزدی اطلاعات طراحی شده اند. که میتونه پسورد میل یا رمز های بانکی ویا... هرچی دیگه باشه.

درقسمت دیگه دقت اسکن رو نشون میده و نوع اسکن در طریقه ارتباط شما با یک وب سایت که همون متوسط بهترین حالتش هست. و کاملا مناسب هست.

عکس دوم مربوط به اسکن برنامه های مثل گوگل تاک و یاهو مسنجر هست. دقت کنید که کسپرسکی تمام برنامه های ارتباط انلاین رو از فیلتر خودش عبور میده.

گزینه های این اسکن هم مثل قبل هست. اما دیگه در این جا اگر کسی برای شما لینک ویروسی و یا فیشینگ ارسال کنه شما اصلا در صفحه پی ام نمیبینیدش یعنی کلا فیلتر میکنه تمام url های نامناسب ارسال شده.

عکس سوم مربوط به کنترل نرم افزار ها هست.برای اون قسمتی که اشاره کردین => اگر دقت کرده باشید هر برنامه و نرم افزاری رو موقع اجرا شدن چک میکنه و وضعیتش رو برسی میکنه که شما میتونید ماکسیموم رو در اینجا قرار بدین چه زمانی باشه. گزینه بعدی هم که مشخصه حذف url های برنامه هایی که مثلا 60 روز غیر فعال بودن. این گزینه برای کنترل برنامه ها برای شبکه به کار گرفته میشه. که دیگه وقتی لازم نباشه از قسمت فایرل وال کسپر url اون فایل اجرایی اتوماتیک پاک بشه.

عکس 4 . این گزینه مانیتور کردن برنامه های درحال اجرا هست. البته به اندازه کافی خود انتی ویروس روی پروسس رایانه شما تسلط داره و همیشه در احال اسکن هست( 100% ریل تایم )

دقت اسکن در تمام موارد همون حالت متوسط بهترین گزینه هست

در مورد آنتی اسپم:

این گزینه برای اکثر ما کار برد نداره. مخصوص افرادی هست که از از برنامه های خاص برای دریافت mail هاشون استفاده میکنن. ( outolook )
که میتونند جلوی اسپم ها و پیام های مزاحم رو بگیره و برای کاربر نمایش داده نشه.

موفق باشید

N I R V A N A
15-03-2010, 23:30
دوست خوبم N I R V A N A
مشکل شما چیزی فراتر از یک بدافزار است
معمولا اکثر نرمافزارهاخودشون ر اپدیت میکنند که بعدش کرکشون هم از کار میافته
مثلا Adobe Acrobat 9 Pro یاYour Uninstaller! و...
حتی خود ویندوز هم میتونه اتوماتیک خودشو اپدیت کنه
آنتی ویروس شما اگر نود هست انرو به ESET ارتقائ بدید
تا به کمک فاروال بتونید دسترسی به اینترنت رو برای برخی برنامه ها
محدود کنید .
موفق باشید.

ممنون دوست عزیز بابت کمکی که کردین.:11:
اما منظورم همون ESET بود. همه ی اون Update ها هم یا آف بود یا برنامه اش رو رو سیستمم نداشتم.

من اگر جای شما بودم اینترنت سکیورتی کسپرسکی 2010 رو نصب میکردم و 2 احتمال موجود رو پیگیری میکردم.

1_اگر تروجان و .. باشه اون رو راحت پاک میکنه.( قدرتش واقعا بالاتر از نود32 هست در صورت اپدیت)

2_اگر برنامه ای با اینترنت در حال کار هست به راحتی با نت ورک مانیتور کسپر مشخص میشه. مثلا من برنامه بابیلون رو نصب کردم این برنامه من نمیدونم چش بود هر روز مقدار زیادی به شبکه وصل میشد و دانلود وارسال میکرد بعد از 10 دقیقه تموم میشد و چند دقیقه بعد دوباره دانلودش رو شروع میکرد (خود برنامه از جای معتبر دانلود شده بود البته !!!

از فایروال دسترسی رو به شبکه ازش گرفتم و خلاص.

این 2 احتمال رو برسی باید بشه.

موفق باشید

حالا روشی رو که خودم انجام دادم میگم. اول از همه با ISP م صحبت کردم. اون بهم آخرین ورژن Macafee رو پیشنهاد کرد که آپدیت هاش هم بهم داد. گفت با این اسکن کن البته antispyware ش رو هم بهم داد. بعد گفت بعد از فول اسکن ویندوزت رو عوض کن. و بعد AVG رو به همراه فایروالش البته بازم با spyware ( یا اگه فایر والشو نخواستم از همون فایر وال مک آفی استفاده کنم. ) که همه ی برنامه هاشو خودش برام زد رو CD .
من تمام این کارا رو کردم. 120 مورد رو مک آفی کشف کرد که 12 نوع تروجان مختلف بودن. حالا من موندم ESET چطور اینا رو نشناخته بود.....:41::13:
تا الان که چیزی از اکانتم خدا رو شکر کم نشده. فقط یه مشکل تو آپدیت AVG داشتم که 55 مگ گرفت. آخرش ارور Update failed داد. همین.
اینا رو گفتم که اگه کس دیگه ای هم مشکل منو داشت با این روش حلش کنه....:11:
بازم ممنون. :40:

Dr Hannibal
15-03-2010, 23:47
[/QUOTE]
تا الان که چیزی از اکانتم خدا رو شکر کم نشده. فقط یه مشکل تو آپدیت AVG داشتم که 55 مگ گرفت. آخرش ارور Update failed داد. همین.
اینا رو گفتم که اگه کس دیگه ای هم مشکل منو داشت با این روش حلش کنه....:11:
بازم ممنون. :40:[/QUOTE]

از کدوم نسخه avg استفاده کردین. اگر رایگان بود که هیچی. اگر غیر از این بود احتمالا اکسپایر شده که به تاپیک خود avg برید و لایسنس جدیدش رو استفاده کنید.

وگرنه اگه اپدیت نباشید باز هم در اینده این گونه مشکلات بوجود میاد.

آنتی ویروس های بهتری هم از AVG هستند.

اونهارو هم میتونید یه تست بگیرید.

N I R V A N A
16-03-2010, 01:56
از کدوم نسخه avg استفاده کردین. اگر رایگان بود که هیچی. اگر غیر از این بود احتمالا اکسپایر شده که به تاپیک خود avg برید و لایسنس جدیدش رو استفاده کنید.

وگرنه اگه اپدیت نباشید باز هم در اینده این گونه مشکلات بوجود میاد.

آنتی ویروس های بهتری هم از AVG هستند.

اونهارو هم میتونید یه تست بگیرید.

نه. نسخه 8.5.409 بود که زده تا 2018 expire میشه. معلومه که بهتر از avg هم هست. اما سیستم من پایینه. در حد رم 512 و سی پی یو 2.4 . نمیخوام سرعت سیستمم بیاد پایین. من حی از آویرا هم استفاده کردم. اما خیلی سنگین بود و سرعت سیستمم رو آوارد پایین. شما چی پیشنهاد میکنید؟
نظرتون رو راجه به norton هم میخواستم بدونم....

zigma94
16-03-2010, 02:20
سلام

توضیح دادن تک تک گزینه های بالا خیلی زمان میبره اما یه توضیح کلی میشه داد بابتش

عکس اول مربوط میشه به وب انتی ویروس. این قسمت برای تنظیمات مرورگر شما کاربرد داره.

url که همان ادرس و لینک میشه گفت که گزینه اول suspicious یعنی سایت های مشکوک.که اگر وارد اون لینک بشید برنامه با اعلام خطر جلوی شما رو میگیره.

گزینه دوم یعنی فیشینگ سات هست یعنی سایت هایی برای دزدی اطلاعات طراحی شده اند. که میتونه پسورد میل یا رمز های بانکی ویا... هرچی دیگه باشه.

درقسمت دیگه دقت اسکن رو نشون میده و نوع اسکن در طریقه ارتباط شما با یک وب سایت که همون متوسط بهترین حالتش هست. و کاملا مناسب هست.

عکس دوم مربوط به اسکن برنامه های مثل گوگل تاک و یاهو مسنجر هست. دقت کنید که کسپرسکی تمام برنامه های ارتباط انلاین رو از فیلتر خودش عبور میده.

گزینه های این اسکن هم مثل قبل هست. اما دیگه در این جا اگر کسی برای شما لینک ویروسی و یا فیشینگ ارسال کنه شما اصلا در صفحه پی ام نمیبینیدش یعنی کلا فیلتر میکنه تمام url های نامناسب ارسال شده.

عکس سوم مربوط به کنترل نرم افزار ها هست.برای اون قسمتی که اشاره کردین => اگر دقت کرده باشید هر برنامه و نرم افزاری رو موقع اجرا شدن چک میکنه و وضعیتش رو برسی میکنه که شما میتونید ماکسیموم رو در اینجا قرار بدین چه زمانی باشه. گزینه بعدی هم که مشخصه حذف url های برنامه هایی که مثلا 60 روز غیر فعال بودن. این گزینه برای کنترل برنامه ها برای شبکه به کار گرفته میشه. که دیگه وقتی لازم نباشه از قسمت فایرل وال کسپر url اون فایل اجرایی اتوماتیک پاک بشه.

عکس 4 . این گزینه مانیتور کردن برنامه های درحال اجرا هست. البته به اندازه کافی خود انتی ویروس روی پروسس رایانه شما تسلط داره و همیشه در احال اسکن هست( 100% ریل تایم )

دقت اسکن در تمام موارد همون حالت متوسط بهترین گزینه هست

در مورد آنتی اسپم:

این گزینه برای اکثر ما کار برد نداره. مخصوص افرادی هست که از از برنامه های خاص برای دریافت mail هاشون استفاده میکنن. ( outolook )
که میتونند جلوی اسپم ها و پیام های مزاحم رو بگیره و برای کاربر نمایش داده نشه.

موفق باشید
سلام
با تشکر از جوابتون فقط در مورد تصویر زیر متوجه تایم قابل تنظیم گزینه مربوط نشدم که ممنون میشم اگه توضیج بدید :

گمان می کنم این قسمت هم جا افتاد :

با سپاس

Dr Hannibal
16-03-2010, 06:33
نه. نسخه 8.5.409 بود که زده تا 2018 expire میشه. معلومه که بهتر از avg هم هست. اما سیستم من پایینه. در حد رم 512 و سی پی یو 2.4 . نمیخوام سرعت سیستمم بیاد پایین. من حی از آویرا هم استفاده کردم. اما خیلی سنگین بود و سرعت سیستمم رو آوارد پایین. شما چی پیشنهاد میکنید؟

من با هر 2 آنتی ویروس مکافی(نسخه ویروس اسکن اینترپرایز) و avg (فیری) کار کردم اما هر دو واقعا ضعف داشتن.

نورتون / کسپر / آویرا / آواست / بیت دیفندر آنتی ویروس های خیلی خوبی هستند اما اگه روی سیستم شما باشن واقعا سرعت و رم سیستم شما رو میگیرن. خودش از ویروس بدتر میشه ;)

درسته از نود ناراضی بودین ولی باز
به نظر من حرفه ای ترین آنتی ویروس برای سیستم شما در حال حاضر این باشه.

ESET Smart Security Business Edition 4.2.35.0 Final

این رو من نمی گم تست های گرفته شده معتبر نشون میدن (av-comparatives). به احتمال زیاد خود نرم افزار نود32 قبلی شما مشکل داشته و گرنه 13 تروجان مختلف بعید به نظر میرسه. بعضی وقتها نود 32 و هر نرم افزار دیگه ای دچار باگ میشه و کارایی خودشو از دست میده.

موفق باشید

Dr Hannibal
16-03-2010, 06:55
سلام
با تشکر از جوابتون فقط در مورد تصویر زیر متوجه تایم قابل تنظیم گزینه مربوط نشدم که ممنون میشم اگه توضیج بدید :

با سپاس

پست قبل اشاره کردم. این زمان بندی ها برای میزان وقت و دقت در کار قسمت های مختلف برنامه هست.

کسپرسکی تمام برنامه ها و نرم افزار های روی هارد که اجرایی هستن رو در دسته های مختلف قرار میده و با توجه به همون وضعیت روشون تسلط داره.

این دسته بندی ها برای میزان دقت روی کارکرد نرم افزار و دسترسی اون به شبکه انجام میشه. این گروه مثل

trusted

low rectricted

high rectricted

untrusted

هست.

در برخورد اول که یک فایل اجرایی می خواد ثبت کنه این فایل اجرایی در چه گروهی است زمان میگیره و اگه دقت کرده باشید ایکون خود کسپرسکی در پایین توی ورژنهای 9 بزرگ و کوچیک میشه که این زمان ثبت و دقت رو از اینجا میتونید کم و زیاد کنید. که مطمئنا خودش در بهترین گزینه هست 30 ثانیه ماکسیموم باید استاندارد باشه.

در مورد وب انتی ویروس هم مثل بالا زمان بندی مربوط میشه به ماکسیموم زمان دقت در سایت های بلوک شده و اسکن بقیه محتویات بارگذاری شده توسط مرورگرتون هست.

موفق باشید

Markus
16-03-2010, 12:34

دوست عزيز، راستش اين قسمت مربوط به محصول امنيتی کسپرسکی هست، نه مقايسه محصولات لطف کنيد سؤالات خودتون رو در قسمت های خودش مطرح کنيد...

ولی در کل شما با اين مشخصات سيستمی که دارين، ميتونيد محصولات زير رو تست کنيد:
(به غير از محصولات ESET که ميگين راضی نيستين)

محصول رايگان Avast (حتماً امتحان کنید)
محصول رايگان Avira

البته نسخه کامل تر هم ميتونيد استفاده کنيد ولی من برای راحتی کار شما عنوان کردم. محصولات نورتون ورژن جديد هم محصولات خوبی هستن که البته با اين وضعیت سيستم شما امکان داره شما رو اذيت کنه

سرعت بيش از حد پايين سيستم شما هم:
البته غير از امکان ويروسی بودن سيستم شما، امکانش هست که سيستم شما موقع لود شدن دارای شلوغی در Startup هست،
شما ابتدا اين 2 کار رو انجام دهيد:
1- هر نرم افزار امنيتی (هر چی باشه) قبل ورود به صفحه اصلی ويندوز وقفه اي ايجاد ميکنه،پس قبل ورود به صفحه اصلی حتماً از يک پسورد برای ورود استفاده کنيد، اين کار باعث ميشه که شما بطور ناگهانی وارد ويندوز نشيد تا اختلالی در لود برنامه ها داشته باشين
2- حتماً و حتماً از اجرای برنامه های غير ضروری در Startup خوداری کنيد...

بطور مثال:

hussain
20-03-2010, 00:31
سلام دوستان
کسی میدونه طرز کار Kaspersky_Rescue_Disk چطوری؟
روی سی دی ریحتم ولی نمیدونم چطور رو حالت بوت قرارش بدم؟!

ehsan_jan3
20-03-2010, 01:12
سلام دوستان

هر وقت میخوام کاسپر را به صورت آفلاین آبدیت کنم متاسفانه کی را از کار میندازه و جلوی آبدیت را میگیره .

چکار کنم اساتید

لطفا کمک نمایید .

jax2
20-03-2010, 11:59
سلام دوستان

سلام آقا حسین
سال نو مبارک
منظور شما kaspersky rescue disk نسخه 8 هست یا 9؟
اگه منظور شما نسخه ی 8 هست راهنمای کاملشو تو وبلاگم گذاشتم میتونید استفاده کنید
ولی اگه منظور شما نسخه ی 9 هست باید بگم تو نسخه ی 9 هسته ی این دیسک نجات تغییر کردن و بر پایه ی لینوکس شده
شما اول یه فایل تقریبا 100 مگی رو دانلود می کنی بعد آنتی ویروس اونو آپدیت می کنه و یه فایل ایمیج 140 مگی به شما میده
من خودم هر جوری این ایمیجو رو سی دی رایت کردم و ازش سیستمو بوت کردم نتونستم استفاده کنم
ولی دیروز روی فلش ریختمش و فلشمو بوتیبل کردم بالاخره بالا اومد
توصیه ی من اینه که رو فلش بریزی تا راحت بوت بشه

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

سلام دوستان

هر وقت میخوام کاسپر را به صورت آفلاین آبدیت کنم متاسفانه کی را از کار میندازه و جلوی آبدیت را میگیره .

چکار کنم اساتید

لطفا کمک نمایید .

سلام
میشه منظورتونو واضح تر بگین
یعنی وقتی آپدیت تموم میشه کی از کار میفته؟
یا وقبل از آپدیت؟

hussain
20-03-2010, 14:19
اسم کاملش اینه
Kaspersky_Rescue_Disk_8.8.1.36_Build_03.03.2010

Dr Hannibal
20-03-2010, 15:32
سلام دوستان

سلام شما اون فایل دانلود شده رو باید توسط این نرم افزار کم حجم رایت کنید و گزینه بوت رو تیک بزنید.

لینک با توضیحات مربوط به لایسنس

بعد از رایت مثل سی دی ویندوز بوت میکنید.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سلام دوستان

چکار کنم اساتید

لطفا کمک نمایید .

ساعت و تاریخ ویندوزتون رو تنظیم کنید روی میلادی و کاملا درست باشه.

سپس اپدیت کنید.

وقتی کلید بلوک کرد از کلید دارای اعتبار جدید استفاده کنید اگر ندارید اعلام کنید ورژن رو در بخش کرک کسپر قرار بدهند دوستان..( با توجه به ورژن استفاده شده )

jax2
20-03-2010, 23:31
بر ای رایت فایل iso دانلود شده نیازی به تیک زدن گزینه ی boot نیست
چون خود ایمیج iso دانلود شده بوتیبل هست

Dr Hannibal
21-03-2010, 00:19
بر ای رایت فایل iso دانلود شده نیازی به تیک زدن گزینه ی boot نیست
چون خود ایمیج iso دانلود شده بوتیبل هست

شما امتحان کردین تا بحال یا نه؟

من همیشه از این نرم افزار بوتیبل میسازم چون image یه چیزه دیگست بوتیبل هم یه چیزه دیگه.

اما به نظر میرسه درست باشه.

دلیل استفاده از نرم افزار لینک زیر:

omid-p30
21-03-2010, 09:11
یک بار که در فروم کاسپر پرسیدم گفتند خود ایمبج بوتیبل هست اما من نتونستم با رایت معمولی بالا بیارمش. در صفحه ساپورت سایت اما به نظر میاد که در خط آخر گفته خودتون باید یوتیبل رایت کنید. این رو هنوز امتحان نکردم.

Armin 7
21-03-2010, 15:01
اقـایون سلام. من هر کاری میکنم این کسپر اسکای آپدیت نمیشه. پدرم در اومد . چیکار کنم؟

Markus
21-03-2010, 17:18
یک بار که در فروم کاسپر پرسیدم گفتند خود ایمبج بوتیبل هست اما من نتونستم با رایت معمولی بالا بیارمش. در صفحه ساپورت سایت اما به نظر میاد که در خط آخر گفته خودتون باید یوتیبل رایت کنید. این رو هنوز امتحان نکردم.

دوست عزيز کلاً Rescue Disk هر محصولی (Kasper,Avira,ESET,BitDefender...)، خودش Bootable هست و نياز به هيچ تغييری نيست، فقط فايل ايمج رو با يک برنامه رايت مناسب رايت کنيد،
در خط آخر هم، پيشنهاد داده که از برنامه Nero استفاده کنيد..
البته شما ميتونيد با هر برنامه رايت ايمج اين کار رو انجام دهيد(UltraISO,Nero,Alcohol,Clone,...)
بعد رايت بايد سيستم رو راه اندازی مجدد کنيد، و با انتخاب CD-ROM به عنوان Firs Boot, ديسک مورد نظر را بوت کنيد،

omid-p30
21-03-2010, 18:20
اقـایون سلام. من هر کاری میکنم این کسپر اسکای آپدیت نمیشه. پدرم در اومد . چیکار کنم؟
ورژن کاسپر و سیتم عامل به همراه ارور مربوط به آپدیت نشدن کاسپر رو بگید.

دوست عزيز کلاً Rescue Disk هر محصولی (Kasper,Avira,ESET,BitDefender...)، خودش Bootable هست و نياز به هيچ تغييری نيست، فقط فايل ايمج رو با يک برنامه رايت مناسب رايت کنيد،
در خط آخر هم، پيشنهاد داده که از برنامه Nero استفاده کنيد..
البته شما ميتونيد با هر برنامه رايت ايمج اين کار رو انجام دهيد(UltraISO,Nero,Alcohol,Clone,...)
بعد رايت بايد سيستم رو راه اندازی مجدد کنيد، و با انتخاب CD-ROM به عنوان Firs Boot, ديسک مورد نظر را بوت کنيد،
من هم همین کار ها رو کردم. با آشامپو رایت کردم که نشد. حالا فرصت کردم دوباره امتحان میکنم.

M E H R A N
22-03-2010, 00:39
ورژن کاسپر و سیتم عامل به همراه ارور مربوط به آپدیت نشدن کاسپر رو بگید.

من هم همین کار ها رو کردم. با آشامپو رایت کردم که نشد. حالا فرصت کردم دوباره امتحان میکنم.

شما باید فایل رو بصورت یک فایل ایمیج رایت کنید نه بصورت DATA.

PowerISO یا UltraISO رو امتحان کن اگر با رایت ایمیج مشکل داری. من رایت کردم و مشکلی هم نداشتم.

ehsan_jan3
22-03-2010, 14:11
تاريخ درسته و ورزن 735 است

ولي تا مي خوام آبديت آ فلاين کنم کي را از کار مياندازه

meisam317
23-03-2010, 12:41
لطفا یکی KEY جدید بزارین ، من از سایت سافت گذر اپدیت 2010/03 رو گرفتم KEY اینجا همششون بلک لیست رفتن

خیلی ممنون

jax2
23-03-2010, 12:55
سلام
سال نو مبارک
بهتره بوت کسپرو داخل فلشتون بریزید
برنامه ی unetbootin از لینک زیر دانلود کنید:

بعد اجراش کنید و از لیست سمت چپ kaspersky rescue disk انتخاب کنید
بعد از قسمت پایین disk imag انتخاب کنید و وبا کلید ... فایل iso بوت کسپر 2010 انتخاب کنید
بعد از قسمت type یو اس بی(usb drive) انتخاب کنید و و از قسمت drive فلشتونو انتخاب منید و روی ok کلیک کنید
صبر کنید تا فایل ها کپی بشه و بعد سیستمو ریسیت کنید و از روی فلش بوت کنید
بوت کسپر از روی فلشتون خیلی سریع بالا میاد
موفق باشید
:10::10::10:

P‌C
23-03-2010, 20:27
به نظر من kis 2010 یک افتضاح تاریخیه توی محصولات امنیتی. رابط کاربری پیچیده و غیر کاربر پسند ، تنظیمات محدود و ضعیف برای rules در قسمت فایروال و از همه مهمتر تاثیرات منفی ای که روی عملکرد چند برنامه مختلف و یا قسمت های ویندوز (اضافه کردن دستی مودم) میگذاشت که باعث فریز شدن ویندوز xp میشد! و فقط با حذف kis2010 بر طرف شد باعث شد که من بعد از مدتی استفاده ، مجددا به kis 2009 داون گرید کنم که انصافا الان خیالم از مسخره بازیای 2010 راحته!
البته امکانات خوبی هم بهش اضافه شده و سرعت برنامه و آپدیتش نسبت به 2009 بهتر شده ولی همون ایرادات اعصاب خورد کنش باعث شد که من تا ریلیز شدن ورژن 2011 از همون 2009 استفاده کنم.

mohsen_djd2
24-03-2010, 08:55
سلام
چطوری Rootkit Scan رو غیرفعال کنم؟؟
اتوماتیک روزی 3-4 بار اسکن میکنه و اعصاب منو خورد :(
KIS 2010

majid2124
24-03-2010, 10:30
سلام من یک بار از طریق خود کسپر فایل بوتش رو دانلود کردم حدود 139 مگ شد حالا میخوام بدونم آیا همچین امکانی هست که مثلا 20 روز دیگه خواستم دوباره بوتش رو دانلود کنم همون قبلی باشه و فقط آپدیتهای جدید بهش اضافه شه منظورم اینکه دوباره 140 مگ دانلود نکنه فقط آپدیتها رو بهش اضافه کنه. مرسی.

M E H R A N
24-03-2010, 13:41
سلام من یک بار از طریق خود کسپر فایل بوتش رو دانلود کردم حدود 139 مگ شد حالا میخوام بدونم آیا همچین امکانی هست که مثلا 20 روز دیگه خواستم دوباره بوتش رو دانلود کنم همون قبلی باشه و فقط آپدیتهای جدید بهش اضافه شه منظورم اینکه دوباره 140 مگ دانلود نکنه فقط آپدیتها رو بهش اضافه کنه. مرسی.

سی دی بوتیبل کسپرسکی رو کافیه 1 بار دانلود کنی. اگر شما ...

اسم اصلی سی دی بوتیبا کسپرسکی را در مسیر اصلیش تغییر ندهید.
اگر هارد یا پارتیشنی که سی دی بوتیبل کسپرسکی قرار داره دفرج نکنید.

در دفعات بعدی فقط کافیه دوباره به همان قسمتی برید که سی دی بوتیبل کسپرسکی را دانلود کردید و دوباره اجراش کنید. یعنی مسیر Security+>> Create Rescue Disk بعد با پیغامی مواجه میشید که بهتون میگه یک نسخه ی دیگه از سی دی بوتیبل را در سیستم شما تشخیص داده. اگر بخوهید همون سی دی قبلی را که دانلود کردید آپدیت کنید و کاری کنید که فقط آپدیت های جدید بهش اضافه بشند در این صورت بزارید تیک Use existing ISO File بمونه و Next را بزنید. در غیر اینصورت تیکش را بردارید.

jax2
24-03-2010, 13:56
به نظر من kis 2010 یک افتضاح تاریخیه توی محصولات امنیتی. رابط کاربری پیچیده و غیر کاربر پسند ، تنظیمات محدود و ضعیف برای rules در قسمت فایروال و از همه مهمتر تاثیرات منفی ای که روی عملکرد چند برنامه مختلف و یا قسمت های ویندوز (اضافه کردن دستی مودم) میگذاشت که باعث فریز شدن ویندوز xp میشد! و فقط با حذف kis2010 بر طرف شد باعث شد که من بعد از مدتی استفاده ، مجددا به kis 2009 داون گرید کنم که انصافا الان خیالم از مسخره بازیای 2010 راحته!
البته امکانات خوبی هم بهش اضافه شده و سرعت برنامه و آپدیتش نسبت به 2009 بهتر شده ولی همون ایرادات اعصاب خورد کنش باعث شد که من تا ریلیز شدن ورژن 2011 از همون 2009 استفاده کنم.

سلام
اینکه شما نمی تونید با کسپر 2010 و اینترفیسش کار کنید دلیل نمیشه که اونو یه افتضاح تاریخی بدونید
کجای رابط کاربریش پیچیده است؟:31:
کجای تنظیمات rule ضعیفه؟
من از ورژن 6 تا الان که 9 هست استفاده کردم از هیچکدوم به اندازه ی این یکی راضی نبودم
برای اینکه سیستمتون فریز نشه از تو تنظیمات قسمت application control رو غیر فعال کنید :40:

P‌C
24-03-2010, 15:51
سلام
اینکه شما نمی تونید با کسپر 2010 و اینترفیسش کار کنید دلیل نمیشه که اونو یه افتضاح تاریخی بدونید

شما اول برو مفهوم " به نظر من" رو یاد بگیر بعد بیا صحبت کن!

P‌C
24-03-2010, 16:20
سلام
کجای رابط کاربریش پیچیده است؟:31:
کجای تنظیمات rule ضعیفه؟
من از ورژن 6 تا الان که 9 هست استفاده کردم از هیچکدوم به اندازه ی این یکی راضی نبودم
برای اینکه سیستمتون فریز نشه از تو تنظیمات قسمت application control رو غیر فعال کنید :40:
1.کلا محصولات کسپر نسبت به سایر آنتی ویروس ها از نظر یوزر فرندلی بودن در درجه پایینتری هستند. این رو توی نتایج میتونید ببینید. کاربرای مبیتدی با اون سخت میتونن رابطه بر قرار کنن.

2. اولا اونجایی که شما نمیونید دست بندی مشخصی برای فایلهای ارائه شده از یک شرکت که در ورژن 8 یا 2009 بر اساس امضای دیجیتالیشون در یک دسته قرار میگرفتند رو در این ورژن در یک مجموعه ببینید. در ورژن قبلی به راحتی رولز های یک شرکت رو تعیین میکردید اما در این ورژن همه چی بهم ریخته است و تفکیک نمیشه.
- دوما امکان مرتب کردن فایلهای اجرایی براساس نام الفبایی دیگه وجود نداره.
- سوما ایجاد یک استثنا برای یک فایل دیگه به راحتی گذشته نیست. مثلا در 2009 هنگامی که دسترسی کل Low Restricted ها به اینترنت رو قطع میکردید اگر یک برنامه در این دسته قرار میگرفت و میخواستید که به اینترنت وصل بشه با 2 کلیک در rules settings میونستید دسترسیش به اینترنت رو برقرار کنید اما در 2010 اینکار پیچیده تر شده و مطمئنم کاربران مبتدی باهاش به مشکل میخورن چون اولویت rules اصلی در این ورژن بسیار بالاتر از 2009 هست و حتما باید برای برنامه مورد نظرتون یک نتورک رولز جدید بسازید و تنها با Allow کردن اون برنامه کارتون راه نمی افته.
3.من 8 ساله که با آنتی ویروسها و فایروالها کار میکنم و در کل به نظرم kis2009 یک شاهکار و kis2010 همچنان یک افتضاح تاریخیه هیچ فایروالی هم به پای zone alarm نمیرسه .

4. application control ی که باید غیر فعال بشه تا ویندوز فریز نشه به چه دردی میخوره؟ خب یه دفعه کل آنتی ویروس رو غیر فعال کنیم بهتره:31: هر چند که این مشکل نه با غیر فعال کردن و نه با Exit کردن kis2010 بر طرف شد. فقط با Remove کردنش!

milaaad
24-03-2010, 16:46
1.کلا محصولات کسپر نسبت به سایر آنتی ویروس ها از نظر یوزر فرندلی بودن در درجه پایینتری هستند. این رو توی نتایج میتونید ببینید. کاربرای مبیتدی با اون سخت میتونن رابطه بر قرار کنن.

2. اولا اونجایی که شما نمیونید دست بندی مشخصی برای فایلهای ارائه شده از یک شرکت که در ورژن 8 یا 2009 بر اساس امضای دیجیتالیشون در یک دسته قرار میگرفتند رو در این ورژن در یک مجموعه ببینید. در ورژن قبلی به راحتی رولز های یک شرکت رو تعیین میکردید اما در این ورژن همه چی بهم ریخته است و تفکیک نمیشه.
- سوما ایجاد یک استثنا برای یک فایل دیگه به راحتی گذشته نیست. مثلا در 2009 هنگامی که دسترسی کل Low Restricted ها به اینترنت رو قطع میکردید اگر یک برنامه در این دسته قرار میگرفت و میخواستید که به اینترنت وصل بشه با 2 کلیک در rules settings میونستید دسترسیش به اینترنت رو برقرار کنید اما در 2010 اینکار پیچیده تر شده و مطمئنم کاربران مبتدی باهاش به مشکل میخورن چون اولویت rules اصلی در این ورژن بسیار بالاتر از 2009 هست و حتما باید برای برنامه مورد نظرتون یک نتورک رولز جدید بسازید و تنها با Allow کردن اون برنامه کارتون راه نمی افته.
3.من 8 ساله که با آنتی ویروسها و فایروالها کار میکنم و در کل به نظرم kis2009 یک شاهکار و kis2010 همچنان یک افتضاح تاریخیه هیچ فایروالی هم به پای zone alarm نمیرسه .

4. application control ی که باید غیر فعال بشه تا ویندوز فریز نشه به چه دردی میخوره؟ خب یه دفعه کل آنتی ویروس رو غیر فعال کنیم بهتره:31: هر چند که این مشکل نه با غیر فعال کردن و نه با Exit کردن kis2010 بر طرف شد. فقط با Remove کردنش!

doooste aziz avvalan kesi az shoma nazar nakhas va shoma ghosse taze kararo nakhor.har vaght az shoma nazar khastan shoma nazar bede

M E H R A N
24-03-2010, 16:49

عکس های زیر رو نگاه کنید... اگر عکس ها پاسخ خوب و قانع کننده برای شما نبودند پیشنهاد میکنم نسخه 5 کسپرسکی رو نصب کنید. تنظیماتش خیلی راحت تره :31:

تغییر دادن trusted به untrusted فقط با 2 کلیک.

امکان مرتب کردن فایل های اجرایی بر اساس حروف الفبا

جهت این منظور باید شما اول تصمیم گیری را از عهده کسپرسکی با انجام تنظیمات زیر خارج کنید.

بعد تنظیمات اینترنت Low Restricted را بر روی Prompt قرار بدید. در این صورت تمام برنامه هایی که دارای امضای الکترونیکی نباشند و در این دسته قرار بگیرند, اگر بخوان به اینترنت وصل بشند کسپرسکی بهتون پیغام میده و احتیاجی به تنظیمات دوباره برای هر برنامه وجود نداره. یک بار برای همیشه. :46:

همچین مشکلی در سیستم شما وجود داره نه بقیه. پس باید بدونید مشکل سیستم شما چیه و به طور کلی به کسپرسکی ربطش ندید. در کامپیوتره هایی که من استفاده میکنم, 1 پی سی, 1 لپ تاپ و 1 نت بوک تمام قابلیت های کسپرسکی فعال هستند و مشکل فریز شدن رو ندارم.

P‌C
24-03-2010, 17:30
doooste aziz avvalan kesi az shoma nazar nakhas va shoma ghosse taze kararo nakhor.har vaght az shoma nazar khastan shoma nazar bede
یه کلام فینگیلیش از مادر عروس!

P‌C
24-03-2010, 17:54
تغییر دادن trusted به untrusted فقط با 2 کلیک. نگرفتی چی شد جانم. یه بار دیگه مطلبم رو بخون. دسته بندی بر اساس نام شرکت (مایکروسافت، موزیلا و...)

امکان مرتب کردن فایل های اجرایی بر اساس حروف الفبامن که نتونستم انجامش بدم. الانم رو سیستمم نصب نیست که ببینم چه جوریه.

جهت این منظور باید شما اول تصمیم گیری را از عهده کسپرسکی با انجام تنظیمات زیر خارج کنید.

بعد تنظیمات اینترنت Low Restricted را بر روی Prompt قرار بدید. در این صورت تمام برنامه هایی که دارای امضای الکترونیکی نباشند و در این دسته قرار بگیرند, اگر بخوان به اینترنت وصل بشند کسپرسکی بهتون پیغام میده و احتیاجی به تنظیمات دوباره برای هر برنامه وجود نداره. یک بار برای همیشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مشکلی با low res شدن یا نشدن اتوماتیک یا غیر اتوماتیک ندارم. شما در این حالتی که مثال زدید میتونید دسترسی برنامه ای خاص رو برای همیشه به اینترنت بر قرار کنید در حالی که اون برنامه در low res قرار داره و طبعا نباید سایر برنامه های این دسته بدون اجازه شما به اینترنت وصل بشن؟

همچین مشکلی در سیستم شما وجود داره نه بقیه. پس باید بدونید مشکل سیستم شما چیه و به طور کلی به کسپرسکی ربطش ندید. در کامپیوتره هایی که من استفاده میکنم, 1 پی سی, 1 لپ تاپ و 1 نت بوک تمام قابلیت های کسپرسکی فعال هستند و مشکل فریز شدن رو ندارم. من هم همیشه با این مشکل مواجه نبودم:
1. بعد از نصب مرورگر a o l 9.5 هنگامی که میخواست به اینترنت وصل بشه.(لطفا نگید تنظیمات رولزت درست نبود و از این حرفا، چون تمامش صحیح بودن و trusted)
2. اضافه کردن دستی مودم از لیست ویندوز ( تمام پروسس های ویندوز trusted و دسترسیشون به تمام منبع سیستم و شبکه ، آزاد بود)
ویندوز من هم XP sp2
اگر در موارد بالا مشکل نداشتید حق با شماست. اگر نه که حق با منه.

omid-p30
24-03-2010, 17:55
سلام
چطوری Rootkit Scan رو غیرفعال کنم؟؟
اتوماتیک روزی 3-4 بار اسکن میکنه و اعصاب منو خورد :(
KIS 2010
نمیشه غیر فعالش کرد. از نسخه 9.0.0.736 استفاده کنید تا مشکلات کمتری داشته باشه.

casper66m
24-03-2010, 18:42
سلام
اقا این کسپرسکی نمی ذاره ما با فایرفاکس وارد اینترنت بشیم
یعنی هر وقت می خوام با فایر فاکس وارد اینترنت بشم باید اول کسپرسکی رو ببندم بعد برم
مشکل از کجاست؟
ورژن 2010 هست (kis9.0.0.463en)
ممنون

mohsen_djd2
24-03-2010, 19:23
2تا سوال:
1. KIS 2010 v9.0.0.736 رو میشه آپدیت دستی(آفلاین) کرد؟ چطوری ؟
2. از کجا آپدیت ها رو بیارم(آفلاین)؟

Markus
24-03-2010, 21:19
1. بعد از نصب مرورگر a o l 9.5 هنگامی که میخواست به اینترنت وصل بشه.(لطفا نگید تنظیمات رولزت درست نبود و از این حرفا، چون تمامش صحیح بودن و trusted)
اگر در موارد بالا مشکل نداشتید حق با شماست. اگر نه که حق با منه.

دوست عزيز من از مرورگر AOL استفاده ميکنم، ولی جز دفعه اول که برای لود شدن طول کشيد، در زمان های بعدی بی تاثیر، بود درضمن جريان مرورگر AOL با بقيه مرورگر ها کاملاً فرق داره بخاطر همين هست که امکان باز شدن سايت های
ف-ي-ل-ت-ر شده را دارا ميباشد...توضيح در مورد اين مرورگر زياد هست و در اين پست جايش نيست...

saeid333
24-03-2010, 21:42
2تا سوال:

من هم همین سوال را دارم لطفا کمک کنید

Dr Hannibal
24-03-2010, 22:27
2تا سوال:

این سایت منبع خوبیه داشته باشش

Dr Hannibal
24-03-2010, 22:37

من هم امتحان کردم بالا نیومد... :46:

یه سی دی خام طلبش :rambo:

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

توضیحات سوال رو بیشتر بکنید لطفا تا دوستان رفع کنند.

لایسنست اکسپایر نشده ؟ تاریخ سیستم درسته ؟ اخطار چی بهت میده ؟ ورژن مورد استفاده...

casper66m
24-03-2010, 22:49
این سایت منبع خوبیه داشته باشش

اقا این چه ربطی به مشکل ما داشت من مشکلم اینه که با فایرفاکس نمی تونم وارد اینترنت بشم الان فهمیدم ie هم همین مشکل رو داره الان از maxthon استفاده می کنم
اینم بگم اولین صفحه باز می شه ولی بقیه باز نمیشه مثلا صفحه اول که برای من گوگل هست رو میاره ولی بعد که تو گوگل سرچ می کنم صفحه search یا هر سایت دیگه نمیاد کسپرسکی رو که می بندم درست میشه

P‌C
24-03-2010, 23:23
دوست عزيز من از مرورگر AOL استفاده ميکنم، ولی جز دفعه اول که برای لود شدن طول کشيد، در زمان های بعدی بی تاثیر، بود درضمن جريان مرورگر AOL با بقيه مرورگر ها کاملاً فرق داره بخاطر همين هست که امکان باز شدن سايت های
ف-ي-ل-ت-ر شده را دارا ميباشد...توضيح در مورد اين مرورگر زياد هست و در اين پست جايش نيست...
مطمئنم ارتباطی با اون قضایاش نداره. الان کاملا بازه(بدون 2010). فقط اون لحظه ای که میخواست نوع کانکشن رو تشخیص بده به مشکل میخورد.
شما ویندوزتون xp sp2 هست؟ چون خودم این مشکلو با سون نداشتم.
با نصب دستی مودم مشکلی ندارید؟

Dr Hannibal
24-03-2010, 23:59
اقا این چه ربطی به مشکل ما داشت من مشکلم اینه که با فایرفاکس نمی تونم وارد اینترنت بشم الان فهمیدم ie هم همین مشکل رو داره الان از maxthon استفاده می کنم
اینم بگم اولین صفحه باز می شه ولی بقیه باز نمیشه مثلا صفحه اول که برای من گوگل هست رو میاره ولی بعد که تو گوگل سرچ می کنم صفحه search یا هر سایت دیگه نمیاد کسپرسکی رو که می بندم درست میشه

نقل قول رو اشتب زدم عزیزم. اصلاح کردم :20:

اما در مورد شما :8:

شما این قسمت کسپرسکی برو

setting > firewall > setting

اینجا ایکون رو پیدا کن ببین هر 3 تیک درسته یا نه

اگر برنامه ای دیگه هم در ارتباط داری چک کن.

بعد برو توی فایرفاکس

tools > options > advanced > network > setting

اینجا اگه ------ تعریف شده کنسل کن و no رو انتخاب کن.

حالا اگه با ------ کانکت نباشی هیچ مشکلی نباید باشه. اگه هست از اون مشکلات بنی اسرائیلیه :20:

موفق باشی

casper66m
25-03-2010, 00:31
نقل قول رو اشتب زدم عزیزم. اصلاح کردم :20:

اما در مورد شما :8:

شما این قسمت کسپرسکی برو

setting > firewall > setting

اینجا ایکون رو پیدا کن ببین هر 3 تیک درسته یا نه

اگر برنامه ای دیگه هم در ارتباط داری چک کن.

بعد برو توی فایرفاکس

tools > options > advanced > network > setting

اینجا اگه ------ تعریف شده کنسل کن و no رو انتخاب کن.

حالا اگه با ------ کانکت نباشی هیچ مشکلی نباید باشه. اگه هست از اون مشکلات بنی اسرائیلیه :20:

موفق باشی

من اینکار هارو کرده بودم حتی ویندوزم عوض کردم درست نشد:41:

hosein67
25-03-2010, 10:46
من چجوری kis 9.0.0.736 خودمو اپدیت کنم مقاله هارو خوندم چیزی دستگیرم نشد لطف کنید یه سایت دریافت key با چگونگی وارد کردن اون رو آموزش بدید

mosayeb01
25-03-2010, 11:24
نظد شما در مورد یه انتی ویروس خوب چیه؟

M E H R A N
25-03-2010, 12:45
من چجوری kis 9.0.0.736 خودمو اپدیت کنم مقاله هارو خوندم چیزی دستگیرم نشد لطف کنید یه سایت دریافت key با چگونگی وارد کردن اون رو آموزش بدید

اسم این تاپیک رو بخون.

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست اول

موفق باشید.

Amir Hossein
25-03-2010, 15:11
سلام
آخرین نسخه کاسپر الآن چیه؟

Markus
25-03-2010, 16:08
مطمئنم ارتباطی با اون قضایاش نداره. الان کاملا بازه(بدون 2010). فقط اون لحظه ای که میخواست نوع کانکشن رو تشخیص بده به مشکل میخورد.
شما ویندوزتون xp sp2 هست؟ چون خودم این مشکلو با سون نداشتم.
با نصب دستی مودم مشکلی ندارید؟

خوب دوست عزيز من هم گفتم جز لود اوليه مشکل نداره،...
منظورم از فرق اين بود که سيستم کاريش فرق داره، اول اين که هسته اصليش همون IE هست، ولی بخاطر خاصيتی که داره به غير از کنترل کسپر به صورت يک مرورگر، از جهات ديگری هم مورد کنترل کسپر هست ( يکيش دقيقاً زمان لود کانکشن، اون هم بخاطر شرايطی که داره) درضمن من روی ویندوز XP امتحان نکردم، فقط ويستا و7...(البته اگر شما از Diul-Up استفاده کنيد برای استفاده اين مرورگر اين مشکل بيشتر هست)
ولی در مورد نصب مودم به صورت دستی، چندين سيستم رو که اينگونه بود و مودم رو بهش دستی شناسانديم
(هم XP هم Vista) مشکلی اينطوری تابحال برنخوردم...

سلام
آخرین نسخه کاسپر الآن چیه؟

درحال حاضر: Version 2010 - 9.0.0.736

mrmmnb
25-03-2010, 23:07
این کاسپر بد جور به پرو پای IDM پیچیده قبلا هیچ مشکلی نداشتم ویندوز که عوض کردم اخرین ورزن IDM یعنی بیلد 8 رو که ریختم اینجوری شده البته اولش فکر کنم کار میکرد رفتم قسمت فایروال همش قرمز بود تیک سبز رو زدم براش اما بازم نمیتونه وصل بشه مجبورم غیر فعالش کنم تا باهاش کار کنم از دوستان کسی راه حلی داره؟

mrmmnb
26-03-2010, 13:26
دوستان میگم این قرنطینه کاسپر کجاست؟ بعد اگه فایلی ویروسی بود و پاکش کرد از روی هارد پاک میکنه یا میفرسته قرنطینه؟
الان یکی از فایلای من رو پاک کرده چطوری میتونم برگردونم؟

M E H R A N
26-03-2010, 15:22
این کاسپر بد جور به پرو پای IDM پیچیده قبلا هیچ مشکلی نداشتم ویندوز که عوض کردم اخرین ورزن IDM یعنی بیلد 8 رو که ریختم اینجوری شده البته اولش فکر کنم کار میکرد رفتم قسمت فایروال همش قرمز بود تیک سبز رو زدم براش اما بازم نمیتونه وصل بشه مجبورم غیر فعالش کنم تا باهاش کار کنم از دوستان کسی راه حلی داره؟

احتمالا شما از پچ برای رجیستر کردن IDM استفاده کردید. پچ ها تغییراتی رو در فایل اجرایی برنامه میدند و به همین دلیل قسمت Application Control در کسپرسکی چون فکر میکنه که این تغییرات ممکنه توسط تروجانها و یا ویروسها انجام شده باشند اون رو از قسمت Trusted حذف میکنه.

شما کارهای زیر را انجام بده ببین درست میشه.

1. IDM را کاملا از کامپیوتر پاک کن و بعد ریستارت کن.

2. به پوشه نصب برنامه برو احتمالا یکی دو تا فایل که توسط پچ ایجاد شدند اونجا هستند. اونها رو هم پاک کن.

3. کسپرسکی رو باز کن و از لیست سمت چپ My Security Zone را انتخاب کن.

4. حالا روی Application Activity کلیک کن.

5. در پنجره ی باز شده از قسمت Category داخل لیست All را انتخاب کن.

6. حالا داخل همون پنجره سمت راست قسمت سرچش بنویس Internet Download Manager

7. نتیجه ی جستجو اگر مربوط به IDM بود روی همشون کلیک راست کن و Delete From the list رو بزن.

8. طرز رجیستر کردن همیشگی IDM را توسط شماره سریال از پست زیر بخون و دقیقا کارهایی رو که گفتم انجام بده.

با این روش IDM کوچکترین مشکلی با کسپرسکی در سیستم من و دوستانی که براشون با این روش نصب کردم نداره. اما باز هم اگر مشکلی بود اعلام کنی تا من و دوستان بتونیم راهمایی کنیم.

M E H R A N
26-03-2010, 15:31
دوستان میگم این قرنطینه کاسپر کجاست؟ بعد اگه فایلی ویروسی بود و پاکش کرد از روی هارد پاک میکنه یا میفرسته قرنطینه؟
الان یکی از فایلای من رو پاک کرده چطوری میتونم برگردونم؟

KIS9 رو باز کن. در قسمت بالا نوشته Quarantine , روش کلیک کن تا یک پنجره برات باز بشه.

حالا مثل عکس زیر اول All رو از توی لیست انتخاب کن.

حالا دنبال فایلی که پاک کردی بگرد و ریستور رو با کلیک راست کردن انتخاب کن.

mrmmnb
26-03-2010, 16:45
ضمن تشکر از شما به خاطر راهنمایی هاتون
وقتی ریستور کردم دوباره پاکش میکنه چطوری بهش بگم بیخیال این فایل بشه؟

M E H R A N
26-03-2010, 17:21
ضمن تشکر از شما به خاطر راهنمایی هاتون
وقتی ریستور کردم دوباره پاکش میکنه چطوری بهش بگم بیخیال این فایل بشه؟

خواهش میکنم.

کارهای زیر رو به ترتیب شماره ها برای فایلی که دوست داری اتوماتیک پاک نشه انجام بده.

mrmmnb
26-03-2010, 17:29
ممنون دستت درد نکنه عالی بود
من هم همین مراحل رو میرفتم فقط توی شماره 6 میرفتم تب کناری یعنی trusted applications وفایل رو بهش معرفی میکردم ولی دوباره پاکش میکرد
خوب trusted applications مگه برا برنامه ها نیست؟ من از اسمش هم فکر کردم این باید برم

M E H R A N
26-03-2010, 17:43
ممنون دستت درد نکنه عالی بود
من هم همین مراحل رو میرفتم فقط توی شماره 6 میرفتم تب کناری یعنی trusted applications وفایل رو بهش معرفی میکردم ولی دوباره پاکش میکرد
خوب trusted applications مگه برا برنامه ها نیست؟ من از اسمش هم فکر کردم این باید برم

خواهش میکنم.

قسمت trusted application بیشتر برای کنترل نکردن یک فایل در تغییراتی که در سیستم میده انجام میشه.

کلا وقتی فایلی را در قسمت trusted application اد کنی کارهای زیر روی اون فایل انجام نمیشه.

موقع باز کردن فایل اسکن نمیشه.

تغییراتی رو که فایل ایجاد میکنه کنترل نمیکنه.

فعالیت child control برای بچه ها رو کنترل نمیکنه.

توسط فایروال کنترل نمیشه و به هر آی پی آدرسی خواست میتونه وصل بشه بدونه اینکه پیغامی دریافت کنید.

اما اگر فایلی در قسمت Exclusion rules وارد بشه کارهای زیر بر روی اون فایل انجام نمیشه.

توسط File Antivirus اسکن نمیشه. مثلا با موس برید روی فایل اگر فایل آلوده باشه پیغامی بهتون نشون نمیده.

توسط Mail Antivirus و Web Antivirus هم اون فایل دیگه اسکن نمیشه.

Application Control یعنی همون HIPS دیگه به اون فایل کاری نداره.

Proactive Defense یا همون Behavior Blocker که برای تشخیص فایل های آلوده از نوع رفتار اونها بکار میره دیگه به اون فایل کاری نداره.

در داخل Scan My Computer هم ثبت میشه تا موقع اسکن کردن پارتیشن ها اگر به فایل شما رسید اون رو اسکن نکنه و نادیده بگیره.

WaTeRsTyLeR
26-03-2010, 23:01
سلام من ی مشکلی با این آنتی ویروس دارم . تو home group من میتونم باغیارو ببینم ولی کسی نمیتونه از فایل های من استفاده کنه اگر kaspersky رو ببندم کار میکنه فک کنم کار خودش باشه. اگر کسی بتونه ی راهنمائی بکنه ممنون میشم . مرسی

M E H R A N
27-03-2010, 03:44
سلام من ی مشکلی با این آنتی ویروس دارم . تو home group من میتونم باغیارو ببینم ولی کسی نمیتونه از فایل های من استفاده کنه اگر kaspersky رو ببندم کار میکنه فک کنم کار خودش باشه. اگر کسی بتونه ی راهنمائی بکنه ممنون میشم . مرسی

برو داخل تنظیمات فایروال و کانکشنی رو که ازش برای شیر کردن فایل استفاده میکنی به Trusted Network تغییر بده.

طرز تغییر دادنش را هم به ترتیب شماره هایی که در عکس زیر میبینی عمل کن و بعد پنجره های باز شده را اول apply و بعد OK کن.

Dream Of Fly
29-03-2010, 12:58
بخشید کامپیوتر من یک ویروس گرفت و بعد من با کسپر پاکش کردم ولی بعد از پاک شدن هنوز هم نمیذاره فایلهای هیدنمو ببینم!
یعنی وقتی میرم تو تولز، فولدر آپشن و بعد ش تو تب ویو شوی هیدن رو میزنم بازم هیدنا نشون داده نمیشه!
چه کار کنم؟

Dr Hannibal
29-03-2010, 13:08
بخشید کامپیوتر من یک ویروس گرفت و بعد من با کسپر پاکش کردم ولی بعد از پاک شدن هنوز هم نمیذاره فایلهای هیدنمو ببینم!
یعنی وقتی میرم تو تولز، فولدر آپشن و بعد ش تو تب ویو شوی هیدن رو میزنم بازم هیدنا نشون داده نمیشه!
چه کار کنم؟

حتما کسپر رو کامل اپدیت کن تا همین امروز یک بار بعد دوباره اسکن کن. اگه اپدیت نباشی نمیتونی بگی که هنوز ویروس ندارم یا دارم.

اگه آپدپیت کردی و هنوز مشکلت پا برجا موند این نرم افزار کم حجم و جامع و کامل زیر رو که میذارم دانلود و استفاده کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

wordship
31-03-2010, 13:29

این هم محصول جدید کاسپرسکی که میتونید از اینجا بگیریدش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abbas_dante2oo8
02-04-2010, 18:37
سلام
دوستان من با انتی ویروس کاسپر 2010 اینترنت سکوریتی مشکل پیدا کردم
یه برنامه دارم که هر وقت میخوام اجراش کنم میگه ویروسه و سریع پاکش میکنه!!
اما مطمعن هستم که ویروس نیست
یادمه که نود32 رو میشد 1کاری کرد که به برنامه های خواص که بهش میگی گیر نده
حالا میخواستم بدونم کاسپر هم همچین چیزی داره؟؟؟
باتشکر

Dr Hannibal
02-04-2010, 20:38
سلام
دوستان من با انتی ویروس کاسپر 2010 اینترنت سکوریتی مشکل پیدا کردم
یه برنامه دارم که هر وقت میخوام اجراش کنم میگه ویروسه و سریع پاکش میکنه!!
اما مطمعن هستم که ویروس نیست
یادمه که نود32 رو میشد 1کاری کرد که به برنامه های خواص که بهش میگی گیر نده
حالا میخواستم بدونم کاسپر هم همچین چیزی داره؟؟؟
باتشکر

سلام

مسیر زیر دنبال کنید.

در قسمت بالای برنامه گزینه setting انتخاب کنید سپس در سمت چپ گزینه threats & exclusion پیدا کنید روش کلیک کنید حالا سمت راست شما 2 تا setting دارید که دومیه مربوط به بحث شماست اون رو انتخاب کنید یک پنجره باز میشه و سپس select object و در اون پنجره باید اون فایلی که فکر میکنید ویروس نیست رو بهش معرفی کنید و add کنید.

مانند این عکس :

در هنگام انجام مراحل بالا باید انتی ویروس رو غیر فعال کرده باشید.

در آخر به شما توصیه میکنم هیچ وقت به فایل هایی که انتی ویروس ها اونها رو مخرب شناسایی میکنند اعتماد نکنید و نخواهیین استفاده کنیید اگر کرکیه یه کرک دیگه و غیره...

موفق باشید.

wordship
02-04-2010, 22:42
اینم در kaperskypure

یه مقدار جزیی با سکیوریتیش فرق داره.
اگه ازش سوالی داشتین در خدمتم.

IntelCentrino
03-04-2010, 00:08
اینم در kaperskypure

یه مقدار جزیی با سکیوریتیش فرق داره.
اگه ازش سوالی داشتین در خدمتم.

چی هست این برنامه؟! تفاوتی داره با KIS ؟!

Dr Hannibal
03-04-2010, 09:41

تمام نرم افزارهای شرکت کسپرسکی رو در غالب یک برنامه ارائه داده.

wordship
03-04-2010, 11:47

اینو از دوست عزیز اقا مهران بزاتون نقل میکنم

Kaspersky 360 اسمیه که باید روش گذاشته میشد چون اینترفیس نرم افزاریش دقیقا کپی برداری از Norton 360 است.

Kaspersky Pure چیزی خاضی نداره که بشه در موردش نظر داد, همه برنامه ها و امکاناتی که داره قبلا توسط کسپرسکی ارائه شده.
مثلا Kaspersky internet security که وظیفه ی محافظت از سیستم رو در Pure داره قبلا ارائه شده و چیز جدیدی در Pure وجود نداره. تنها کاری که کسپرسیکی کرده اینه که تمام برنامه هاش رو در قالب یک اینترفیس ارائه کرده.

قسمت بک آپ و یا Parental Control به درد کسی میخوره که ندونه چی میخواد. چون اگر کسی بدونه چی میخواد مسلما برای بک آپ گیری هیچ وقت Paragon, Acronis یا Symantec Backup Exec System Recovery را با کلی ساپورت نرم افزاری و انجمنی با Pure عوض نخواهد کرد.

jax2
03-04-2010, 13:35

بفرما
من قبلادر مورد این برنامه نوشتم

lonelinesspains
03-04-2010, 19:54
سلام دوستان کسی می دونه چرا من نمی تونم تو ویندوز 7 کاسپر رو آپدیت آفلاین کنم؟ لینک پوشه رو بهش میدم تا 810 کیلو بایت پر میشه بعد ارور میده که مرجعتون قابل دسترسی نیست. کمکم کنید لطفا.

Dr Hannibal
03-04-2010, 20:39
سلام دوستان کسی می دونه چرا من نمی تونم تو ویندوز 7 کاسپر رو آپدیت آفلاین کنم؟ لینک پوشه رو بهش میدم تا 810 کیلو بایت پر میشه بعد ارور میده که مرجعتون قابل دسترسی نیست. کمکم کنید لطفا.

بله دوست عزیز چند وقتیه دیگه مثل قبل نمیشه اپدیت هارو جابه جا کرد البته فقط توی ورژن 2010 اما اگه شما از این سایت دانلود کنی میشه

من خودم امتحان کردم. هنوز روشش رو یاد نگرفتم اما از این سایت میشه.

wordship
03-04-2010, 20:39

برادر عزیز
شما یه دونه کلید معتبر که جناب drhaniball قرار دادن رو استفاده کن
یا از گزینه تریال ورژن استفاده کن
اونوقت هر وقت دلت خواست افلاین اپدیتش کن.
تنها مشکل اپدیت نشدن افلاین کاسپر بازم میگم تنها مشکل
نداشتن کلیده معتبره که برادران فکر میکنن در اپدیت افلاین کاسپر بیخیال اون میشه.
اگر نه انلاین اپدیت میکردند.
همین.

.::SMS::.
04-04-2010, 01:41
نمیشه تو کسپر، آپدیت ها رو جمع آوری کرد تا بعد از نصب دوباره ویندوز، آپدیت از اول صورت نگیره؟

Dr Hannibal
04-04-2010, 08:47
نمیشه تو کسپر، آپدیت ها رو جمع آوری کرد تا بعد از نصب دوباره ویندوز، آپدیت از اول صورت نگیره؟

این تیک رو بزنید. اپدیت هارو کپی میکنه توی این قسمت. خودتون هم میتونید مسیرش رو تغییر بدین.

اما یادتون باشه اگر این تیک رو بزنید اپدیت هارو از اول انجام میده انگار دفعه اوله که دارید اپدیت میکنید.

روش دستی مثل اینکه توی این ورژن 2010 دیگه انجام نمیشه و بهترین روش همینه.

در مواقع نیاز:
اون فایل کپی باید همون مسیر رو به عنوان سرور برای اپدیت معرفی کنید. بعد از اینکه تموم شد هم سرور رو به حالت قبل برگردونید.

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

شما هم برای جابه جایی از روش بالا استفاده کنید.

انجام میشه.

lonelinesspains
04-04-2010, 09:32
ممنون دوستان، متوجه شدم مشکل کجا بوده.
اینکه موقع آپدیت آفلاین باید تیک اون قسمت که فایل ها رو به یه پوشه کپی (Copy updates to folder) و نگه داری کنه رو برداری در غیر این صورت با مشکل مواجه میشه آپدیت.

*IN*
04-04-2010, 09:54
سلام
چی کار کنم که کسپر به یه برنامه اجازه دسترسی به اینتر نت رو نده؟؟؟

Dr Hannibal
04-04-2010, 10:18
سلام
چی کار کنم که کسپر به یه برنامه اجازه دسترسی به اینتر نت رو نده؟؟؟

اگه اینترنت سکورتی کسپر رو داشته باشی:

میری قسمت setting گزینه فایروال رو انتخاب میکنی بعد توی این قسمت setting اولی رو بزن یک پنجره باز میشه توی اون پنجره تمام برنامه هستن اون برنامه مورد نظر رو انتخاب میکنی سپس اون تیک های سبز رنگ رو ضربدر میکنی. تمام.

اگه انتی ویروس داری و یا ورژن های دیگه میتونی بری قسمت اپلیکیشن کنترل و اونجا تیک های مربوطه رو باز ضربدر کنی.

mohammad20ali20
04-04-2010, 19:36
دوستان من از kis 2010 v736 استفاده میکنم و اپدیت هاش رو به حالت manuall گذاشتم تا هر وقت دلم خواست اپدیتش کنم تا از ترافیک اینترنت استفاده نکنه
اما حالا وقتی به گزارش مصرف ترافیک اینترنت که خود کسپر داره نگاه میکنم مصرف کسپر از اینترنت اسپلورر هم بیشتره راهی نیست کمش کرد.

Dr Hannibal
04-04-2010, 19:46
دوستان من از kis 2010 v736 استفاده میکنم و اپدیت هاش رو به حالت manuall گذاشتم تا هر وقت دلم خواست اپدیتش کنم تا از ترافیک اینترنت استفاده نکنه
اما حالا وقتی به گزارش مصرف ترافیک اینترنت که خود کسپر داره نگاه میکنم مصرف کسپر از اینترنت اسپلورر هم بیشتره راهی نیست کمش کرد.

این ترافیک مربوط به دانلود کسپرسکی نمیشه. چون همه موارد ورودی رو چک میکنه و به اصطلاح ورود اطلاعات از تونل کسپرسکی انجام میشه شما ترافیکش رو انقدر میبینید و گرنه اصلا ترافیکی نداره به غیر از اپدیتش. این ترافیکی که شما دیدی و تعجب کردی مربوط به مرور گر ها برنامه های دیگه یاهو مسنجر و هرچیزه دیگه...

موفق باشید.

sara_8021
05-04-2010, 13:41
سلام
چجوری میتونم automatic update رو غیر فعال کنم ؟؟

راهی هست که بتونم از حالت expire شده خارجش کنم ؟؟

ممنون

I arrived !
05-04-2010, 14:32
یه جند وقته وین 7 مشکل بالا نیاد،کند شده نمی دونم از آنتی ویروسه یا کرکش؟قبلا nod داشتم الان kasper زدم

Dr Hannibal
05-04-2010, 16:35
سلام
چجوری میتونم automatic update رو غیر فعال کنم ؟؟

راهی هست که بتونم از حالت expire شده خارجش کنم ؟؟

ممنون

اگه اکسپایر شده اصلا انتی ویروس کار نمیکنه ها باید لایسنس جدید بذاری امضای omid_p30 رو توی تاپیک کرک ببین آموزش هست. هم کلید جدید هست هم dreamland کلید جداگانه قرار داده.

برای اینکه منوال بشه باید بری روی اون قسمت که اپدیت میکنی اونجا یه تیکه نوشته اتوماتیک اپدیت روش کلیک کن بزن منوآل کنش.

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

یه جند وقته وین 7 مشکل بالا نیاد،کند شده نمی دونم از آنتی ویروسه یا کرکش؟قبلا nod داشتم الان kasper زدم

کسپر کند کرده :46: طبیعیه.

sara_8021
05-04-2010, 20:55
ممنون دوست عزیز
ولی خب اون کلید ها هم بعد از مدت جواب نمیده
ولی خوبه
مرسی لطف کردید

wordship
05-04-2010, 21:14
ممنون دوست عزیز
ولی خب اون کلید ها هم بعد از مدت جواب نمیده
ولی خوبه
مرسی لطف کردید

پس اینطور که معلومه شما فکر کردید کی ها نا محدوده
در ضمن فکر کیجنراتور هم نباشید چون الان بار سومه ویندوز عوض میکنم هنوز میگه ویروس داره

sara_8021
06-04-2010, 08:19
خب درسته ولی من nod رو استفاده میکنم سریالم هم هنوز خوشبختانه expire نشده :دی

saeid333
06-04-2010, 09:53
بعضي سايتها مثل تبيان يراي KIS 2010 فايل اپديت آفلاين گذاشته اند آيا با اين روش جواب ميده يا بايد آپديت آنلاين باشه

parsa205
06-04-2010, 12:48
ببخشید من یه آنتی ویروس با Key یکساله گرفتم میخواستم بدونم اگه در مدت این سال ویندوز خودم رو عوض کنم و دوباره این آنتی ویروس رو نصب کنم این کی از کار میفته؟؟؟؟

Dr Hannibal
06-04-2010, 13:48
ببخشید من یه آنتی ویروس با Key یکساله گرفتم میخواستم بدونم اگه در مدت این سال ویندوز خودم رو عوض کنم و دوباره این آنتی ویروس رو نصب کنم این کی از کار میفته؟؟؟؟

نه خیر فقط زمان مهمه

بعضي سايتها مثل تبيان يراي KIS 2010 فايل اپديت آفلاين گذاشته اند آيا با اين روش جواب ميده يا بايد آپديت آنلاين باشه

بهترین سایتی که من دیدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاملا منظم انجام میده هر دو هفته. تست شده و مطئن هم هست. :46: تبیان کند عمل میکنه.

wordship
07-04-2010, 15:37
این فایل هم تنظیمات اولیه اینترنت سکیوریتی کاسپر که پس از نصب اعمال میشه
برایه کسانی که تنظیمات رو دستکاری کردن و میخوان به حالت اولیه برگردونن:

mohammadirani
08-04-2010, 19:57
Kaspersky Pure

لینک دانلود به حجم 90 مگ !

مقایسه این محصول با سایر محصولات شرکت کاسپرسکی

از ویژگی‌های این محصول می توان به کنترل پیشرفته والدین بر دسترسی کودکان به اینترنت و قسمت‌های پیشرفته رمز عبور و کد گذاری و صفحه کلید مجازی اشاره کرد.

از دیگر برنامه‌های اضافه شده می توان به برنامه بهینه سازی و مرمت سیستم و بررسی سالم بودن سیستم از نظر نرم افزاری نیز نام برد.

حفاظت از اطلاعات هویتی،دیواره آتشین دوطرفه و سیستم رمز نگاری بسیار پیشرفته داده‌ها از دیگر امکانات اضافه شده است.

قیمت این محصول با اعتبار و یا لایسنس یکساله ۷۹٫۹۵ دلار آمریکا و برای ۳ رایانه در حدود ۱۰۰ دلار اعلام شده است.

wordship
08-04-2010, 20:03
Kaspersky Pure

در مورد این محصول جدید اطلاعات خاصی دارید؟

دوسته عزیز به جایه عکسی که من هم هفته قبل گزاشتم
یه سریال یا کلید بزار براش
با سریال اکتیوش کردی؟
یا کلید؟
این سریال یا کلید رو هم به ما بده.

mohammadirani
08-04-2010, 23:06
دوسته عزیز به جایه عکسی که من هم هفته قبل گزاشتم
یه سریال یا کلید بزار براش
با سریال اکتیوش کردی؟
یا کلید؟
این سریال یا کلید رو هم به ما بده.

سلام
من پست اول تاپیک رو دیدم .فکر کردم محصول جدید رو تو پست اول معرفی میکنند چون نبود فکر کردم کسی نزاشته

به هر حال شرمنده:11:

فعلا همون 30 روزه رو استفاده کن تا بعد که حتما سریالی کلیدی فایلی براش میاد:20:

gog2000
09-04-2010, 08:40
چطور میشه کاسپر 2010 را طوری تنظیم کرد که تروجان و ویروسهائی و ..... هرچی که میابه هیچکدوم را حذف نکنه بلکه همشونو به قرنطینه بفرسته

wordship
09-04-2010, 09:02
سلام
من پست اول تاپیک رو دیدم .فکر کردم محصول جدید رو تو پست اول معرفی میکنند چون نبود فکر کردم کسی نزاشته

به هر حال شرمنده:11:

فعلا همون 30 روزه رو استفاده کن تا بعد که حتما سریالی کلیدی فایلی براش میاد:20:

پس شما با چی 366 روز فعالش کردین؟؟؟
خریدینش؟؟

mh.attari
09-04-2010, 15:48
سلام چطوری یه برنامه مثل بابیلون رو دسترسی به نتش رو قطع کنم
اخرین ورژن همراه با فایروال رو دارم
ممنون

wordship
09-04-2010, 16:46
کلیک راست کن و گزینه DENY رو بزن تویه عکسه زیر:

gog2000
09-04-2010, 23:31
چطور میشه کاسپر 2010 را طوری تنظیم کرد که تروجان و ویروسهائی و ..... هرچی که میابه هیچکدوم را حذف نکنه بلکه همشونو به قرنطینه بفرسته

یکی جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون این حالت پاک کردن اتوماتیک برداشتم بازم فایده نداشت و برای هر فایل مشکوک سوال میکنه و دو گزینه دلت و اسکیپ داره و قرنطینه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال دیگم اینه چکار کنم هر فایلی که میخام نصب کنم سرو کله کاسپر پیدا نشه و مدام سوال نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

kaenat_quantom
10-04-2010, 02:05
سلام به همه ی دوستان.آقا من به یه مشکل عجیب برخوردم.اومدم kis 2010 و kav 2010 رو نصبیدم.ولی موقعی که میخوام برم نت و آپش کنم مودم تو مرحله ی openning port.....میمونه و سیستم هنگ میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!1
کسی میدونه موضوع چیه؟

Dr Hannibal
10-04-2010, 06:41
سلام به همه ی دوستان.آقا من به یه مشکل عجیب برخوردم.اومدم kis 2010 و kav 2010 رو نصبیدم.ولی موقعی که میخوام برم نت و آپش کنم مودم تو مرحله ی openning port.....میمونه و سیستم هنگ میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!1
کسی میدونه موضوع چیه؟

با هم ریختی ؟!

یکیشو باید بریزی. kis رو فقط بریز.

Dr Hannibal
10-04-2010, 06:53
یکی جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون این حالت پاک کردن اتوماتیک برداشتم بازم فایده نداشت و برای هر فایل مشکوک سوال میکنه و دو گزینه دلت و اسکیپ داره و قرنطینه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال دیگم اینه چکار کنم هر فایلی که میخام نصب کنم سرو کله کاسپر پیدا نشه و مدام سوال نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

هر فایلی که پاک میکنه مثل همون قرنطینه میمونه... لازم نیست بره تو قرنطینه. شما برو توی ریپورت کسپرسکی اون قسمت که ویروسی رو پاک کرده کنارش یه تیک سبز هست.

روی اون فایل کلیک راست کن و گزینه ریستور رو بزن. بره قرطینه هم همین حالته.

موفق باشید.

tasnim68
10-04-2010, 13:20
activation code برای kav از کجا میشه گیر آورد؟

Dr Hannibal
10-04-2010, 13:29

خیلی کم هست و زود اکسپایر میشه.

شما از key استفاده کن فرقی نداره. :46:

kaenat_quantom
10-04-2010, 23:46
با هم ریختی ؟!

یکیشو باید بریزی. kis رو فقط بریز.

نه هر دوتا رو جدا جدا ریختم

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

کسی جوابه سوالمو نمدونه ؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

wordship
11-04-2010, 13:46
نه هر دوتا رو جدا جدا ریختم

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

منظورشون اینه که هر دو نصبه الان؟

lebesgue
11-04-2010, 17:04
چند تا از نرم افزارها و بازیهای من هستند که هر دفعه بازشون میکنم, کسپرسکی پیغام هشدار میده. آیا میشه کاری کرد که دیگه این پیغام رو نده؟ مثلا بازی minimize میشه اعصاب رو بهم میریزه!

Dr Hannibal
11-04-2010, 22:49
چند تا از نرم افزارها و بازیهای من هستند که هر دفعه بازشون میکنم, کسپرسکی پیغام هشدار میده. آیا میشه کاری کرد که دیگه این پیغام رو نده؟ مثلا بازی minimize میشه اعصاب رو بهم میریزه!

چون این گونه نرم افزار ها حالت trusted ندارند. کسپرسکی به حالت پیش فرض اجرای غیر trusted رو با تایید قرار داده.

این کاری که میگم رو انجام بده ولی اصلا توصیه نمیشه بهتر هست که هر وقت خواستی باز کنی یه تایید کوچولو بکنی ولی اگه بازم خواستی پیام نیاد این کارو بکن.

وارد تنظیمات بشو.

سمت چپ گزینه application control رو بزن. حالا در قسمت راست روی گزین configure کلیک کن.

حالا در پنجره جدید فقط ردیف دوم رو مثل ردیف اول تیک سبز بزن.

این کار توصیه نمیشه البته بازم میگم.

ardalan_zapata
12-04-2010, 20:12
لطفا لینک دانلود آخرین نسخه KIS برای ویندوز سرور 2008 R2 Starndard رو بدید
ترجیحا با Key باشه

KIS معمولی روش نصب نمیشه.

wordship
12-04-2010, 21:09
لطفا لینک دانلود آخرین نسخه KIS برای ویندوز سرور 2008 R2 Starndard رو بدید
ترجیحا با Key باشه

KIS معمولی روش نصب نمیشه.
kis2010:

pure2010:

لینک ها مستقیم و از سایت کسپر هستند
میتونید تریال استفاده کنید
یا کی که دوستان قرار میدن.

pourya_bo2pmc
15-04-2010, 17:31
دوستان سلام
امروز من نود 32 رو از رو سیستمم پاک و آخرین نسخه از کاسپر رو از سایت خودش دانلود کردم
2 تا مشکل باهاش دارم
1 - هر بار وین بالا میاد کل هارد رو اسکن میزنه چطور اینو بر طرف کنم که دیگه اسکن نکنه ؟
2 - من کی هایی که تو پست قبلی بود رو دانلود کردم چطوری اینترنت سکیوریتیمو فعال کنم ؟

اگه این دو مشکل حل نشه مجبورم پاکش کنم و از همون نود استفاده کنم

فقط زود که داره اعصابمو بهم میریزه

pooriya_hp
15-04-2010, 20:26
شما می تونید از سایت زیر دریافت کنید

pourya_bo2pmc
15-04-2010, 21:08
دوستان سلام
امروز من نود 32 رو از رو سیستمم پاک و آخرین نسخه از کاسپر رو از سایت خودش دانلود کردم
2 تا مشکل باهاش دارم
1 - هر بار وین بالا میاد کل هارد رو اسکن میزنه چطور اینو بر طرف کنم که دیگه اسکن نکنه ؟
2 - من کی هایی که تو پست قبلی بود رو دانلود کردم چطوری اینترنت سکیوریتیمو فعال کنم ؟

اگه این دو مشکل حل نشه مجبورم پاکش کنم و از همون نود استفاده کنم

فقط زود که داره اعصابمو بهم میریزه

فعلا عصر تا حالا داره اسکن میکنه گذاشتم یکبار اسکنش تموم بشه ببینم دفعه ی بعد که ریست میکنم باز اسکن میکنه یا نه چون فعلا هر چی ریست میکنم باز ادامه ی قبلی شروع به اسکن کردن میکنه هیچ جا هم واسه متوقف کردنش نیست

نسخه ی من 9.0.0.736 
آخرین نسخه هستش

Dr Hannibal
15-04-2010, 22:41
فعلا عصر تا حالا داره اسکن میکنه گذاشتم یکبار اسکنش تموم بشه ببینم دفعه ی بعد که ریست میکنم باز اسکن میکنه یا نه چون فعلا هر چی ریست میکنم باز ادامه ی قبلی شروع به اسکن کردن میکنه هیچ جا هم واسه متوقف کردنش نیست

نسخه ی من 9.0.0.736
آخرین نسخه هستش

دوست من اگه منظورت اون صفحه شبیه به رادار هست اشتباه میکنی. اون نشون دهنده فایل های اسکن شده هست. کسپرسکی همیشه در حال اسکن فایل هایی که جابه جا میشن هست. اون رادار هم به صورت نمادین هست.

alex winson
15-04-2010, 23:11
سلام
من وقتي ميخوام آپديت دستي انجام بدم با اينكه فايلها سالم هستن اما وسط آپديت يدفعه ارور ميده
تا حالا چندت بسته آپديت رو امتحان كردم واسه همه ارور داده

مشكل چبه؟

Dr Hannibal
15-04-2010, 23:17
سلام
من وقتي ميخوام آپديت دستي انجام بدم با اينكه فايلها سالم هستن اما وسط آپديت يدفعه ارور ميده

مشكل چبه؟

فایل اپدیت ار کجا تهیه کردی ؟ مطمئن بوده ؟

باید در لیست اد کردن فایل اپدیت طوری عمل کنی که اون 3 فولدر اصلی توش به نام بیسز و اتوپچ و ایندکس انتخاب شده باشه مجموعش. دیگه هیچ مشکلی نباید باشه.

alex winson
15-04-2010, 23:23
فكر كنم
از --------- هستش
آره هرسه فولدر وجود داره
نميشه بصورت منوال فايلها رو كپي كنم؟

szr
15-04-2010, 23:30
سلام

مشكل چبه؟

با سلام
بنده هم همین مشکل را دارم!
حتی وقتی به صورت انلاین هم میخواهم به روز رسانی کنم تا 50 یا 55 درصد میره و به یک باره تا 100 میره و تمام میشه اما هیچ اتفاقی نمی افته؟؟!!!!

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

pourya_bo2pmc
16-04-2010, 09:44
دوست من اگه منظورت اون صفحه شبیه به رادار هست اشتباه میکنی. اون نشون دهنده فایل های اسکن شده هست. کسپرسکی همیشه در حال اسکن فایل هایی که جابه جا میشن هست. اون رادار هم به صورت نمادین هست.

آره منظورم همون صفحه راداره بودش ، خودمم صبحی متوجه شدم که این همیشه فعاله و ربطی به اسکن فایلها بصورت دستی نداره

pourya_bo2pmc
16-04-2010, 10:16
فكر كنم
از --------- هستش
آره هرسه فولدر وجود داره
نميشه بصورت منوال فايلها رو كپي كنم؟

دوست عزیز من کاسپر رو دیروز نصب کردم یعنی اولین تجربم مربوط میشه به 5 سال پیش که اون موقع با به روز کردنش مشکل داشتم که پاک کردم و تا الان که دیروز اخرین نسخه ی اینترنت سکیورتیشو گرفتم ونصب کردم

من دیشب فایل آپدیت آفلاینشو به حجم 75 مگابایت از سایت سافت گذر دانلود کردم که وقتی از حالت زیپ خارج میکنی میشه 148 مگابایت و تا تاریخ 10/04/2010 به روز میشه و بقیشم که تا امروز 16/04/2010 هستش آنلاین به روز کنی فقط 2 مگابایت هستش 

اینم لینک دانلود مستقیمش از سایت سافت گذر دات کام که به درستی کار میکنه

ehsan_
16-04-2010, 15:06
سلام
دوستان من Kaspersky internet security 2009 رو دارم
2010 رو دیروز دانلود کردم ولی وقتی می خوام نصب کنم
می گه که اول باید ESET رو پاک کنی
من 2 تا ویندوز دارم
که روی یکی کاسپر 2009 و روی دیگری ESET4 دارم
کاسپر 2009 رو بدون مشکل نصب کردم و این 2010 داره مسخره بازی در میاره
چی کار کنم ؟
راهی نداره بدون پاک کردن ESET از روی اون یکی ویندوز 2010 رو روی این یکی نصب کنم ؟
اصلا میشه این 2009 رو مستقیم و بدون نصب دوباره به 2010 ارتقا بدم ؟

Dr Hannibal
16-04-2010, 17:34
سلام
دوستان من Kaspersky internet security 2009 رو دارم
2010 رو دیروز دانلود کردم ولی وقتی می خوام نصب کنم
می گه که اول باید ESET رو پاک کنی
من 2 تا ویندوز دارم
که روی یکی کاسپر 2009 و روی دیگری ESET4 دارم
کاسپر 2009 رو بدون مشکل نصب کردم و این 2010 داره مسخره بازی در میاره
چی کار کنم ؟
راهی نداره بدون پاک کردن ESET از روی اون یکی ویندوز 2010 رو روی این یکی نصب کنم ؟
اصلا میشه این 2009 رو مستقیم و بدون نصب دوباره به 2010 ارتقا بدم ؟

2009 رو که نمیشه این کارو کرد.

اما اگه توی همین این ویندوز قبلا ها هم نود32 داشتی پاک کردی با این نرم افزار your uninstaller 2010 یه چک کن تا ریجیستری های باقی مونده رو از بین ببره. اگه نه لازم نیست چک کنی.

mojtaba_sa
16-04-2010, 19:30
سلام
من امروز نود32 رو گذاشتم کنار و کاسپر ورژن 8 رو نصب کردم و آبدیت کردم ولی یه مشکلی که هست اینه که هر وقت به اینترنت وصل میشم شروع میکنه به آبدیت خودش و حدود 1 مگ دانلود میکنه !!
راهی برای متوقف کردنش هست ؟

jax2
16-04-2010, 21:03
سلام
من امروز نود32 رو گذاشتم کنار و کاسپر ورژن 8 رو نصب کردم و آبدیت کردم ولی یه مشکلی که هست اینه که هر وقت به اینترنت وصل میشم شروع میکنه به آبدیت خودش و حدود 1 مگ دانلود میکنه !!
راهی برای متوقف کردنش هست ؟

اولا به نظر من ورژن 9 کسپرو نصب کن
برای اینکه اتومات آپدیت نشه از قسمت update center تو خود برنامه یه جایی هست که نوشته run mode روش کلیک کن و از منوی باز شده گزینه ی manual رو انتخاب کن

ehsan_
16-04-2010, 22:14
2009 رو که نمیشه این کارو کرد.

اما اگه توی همین این ویندوز قبلا ها هم نود32 داشتی پاک کردی با این نرم افزار your uninstaller 2010 یه چک کن تا ریجیستری های باقی مونده رو از بین ببره. اگه نه لازم نیست چک کنی.

درسته توی همین هم قبلا eset داشتم
با همین نرم افزار چک کردم چیزی پیدا نکرد
اثری از eset نیست
اما همچنان کاسپر نصب نمیشه و پیغام میده اول eset رو پاک کن

mojtaba_sa
17-04-2010, 15:37
سلام
می خواستم بدونم از فایلهایی که کسپر برای آبدیتش دانلود کرده میشه بک آپ گرفت چون قصد دارم ویندوز رو عوض کنم ، می خوام مجبور نباشم دوباره کلی آبدیت کنم !!
کجا ذخیره میکنه این فایلهای دانلود شده رو ؟؟
ممنون

pourya_bo2pmc
17-04-2010, 16:34
دوستان سلام
من سیستمم قدیمی هستش و همونجوری که گفتم تا دو روز پیش از نود استفاده میکردم و الان کاسپر اینترنت سکیوریتی و سیستمم کند شده یه جوری رو اعصابمه

به نظر شما ارزششو داره یا نه برم با همون نود ؟

nekooee
17-04-2010, 20:21
با سلام

دوستان من مدت زیادی هست که از آنتی ویروس کاسپر استفاده می کنم. فعلا نسخه 9 رو نصب دارم. تا حالا از لایسنس استفاده می کردم و بعد از بلاک شدن دوباره لایسنس جدید و ...
اما از چند هفته پیش تصمیم گرفتم از تریال ریست استفاده کنم و بدین گونه کاسپر رو به صورت تریال فعال می کنم و بعد از اتمام تریال آن رو صفر و دوباره تریال فعال می کنم.
اما مشکلی که حالا دارم قبلا آپدیت آفلاینی رو که بعد از آپدیت داشتم روی یک کامپیوتر دیگر بعد از نصب کاسپر 9 استفاده می کردم و مشکلی هم نبود. اما حالا وقتی میبرم روی یک کامپیوتر دیگه و یا حتی کامپیوتر خودم که یکبار خراب شده بود دیگه اون عمل نمیکنه یعنی یکم همون اول گیر میکنه اما یکدفعه faild میده و میپره بیرون!
کاسپری که نصب می کنم دقیقا یکی هست و به صورت تریال و قانونی هم اکتیوش می کنم و تاریخ کامپیوتر هم دقیقا یکی و درست هست... پس چرا موقع آپدیت ارور میده و آپدیت نمیکنه از روی آفلاین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

jax2
17-04-2010, 22:16
سلام
می خواستم بدونم از فایلهایی که کسپر برای آبدیتش دانلود کرده میشه بک آپ گرفت چون قصد دارم ویندوز رو عوض کنم ، می خوام مجبور نباشم دوباره کلی آبدیت کنم !!
کجا ذخیره میکنه این فایلهای دانلود شده رو ؟؟
ممنون

برای این کار آنتی ویروسو اجرا کنید و روی setting از بالای پنجره کلیک کنیدو از پنجره ی باز شده روی my update center کلیک کنید و باز هم در پنجره ی بعدی روی setting دومی(پایینی)کلیک کنید.
در پنجره ی باز شده تیک گزینه ی copy updates to folder رو بزن
میتونی با کلیک browse یه جایی برای ذخیره ی آپدیت ها تعیین کنید

jax2
17-04-2010, 22:22
دوستان سلام
من سیستمم قدیمی هستش و همونجوری که گفتم تا دو روز پیش از نود استفاده میکردم و الان کاسپر اینترنت سکیوریتی و سیستمم کند شده یه جوری رو اعصابمه

به نظر شما ارزششو داره یا نه برم با همون نود ؟

ارزششو که داره
ولی اگه سیستمت کند شده بجای ایمکه دوباره نود نصب کنی آویرا نصب کن

kaenat_quantom
17-04-2010, 22:53
کسی میدونه موضوع چیه؟
بازم سلام آقا من هر کدومو جدا نصب میکردم.حالا کسی میدونه مشکل کجاست؟

Pejvak61
18-04-2010, 09:00
بعد از تشخيص ويروس يا آيتم امنيتي خطرناك يه اسكن جزئي ميكنه و بعدش سيستم رو reset ميكنه فعلاً هر چي گشتم نتونستم راهي پيدا كنم كه از اين كار جلوگيري كنه.

جمع بندي سئوالات :
اولاً دليل اين كه reset ميكنه چيه؟
دوماً آيا راهي داره كه بدون reset به كارش ادامه بده؟

mojtaba_sa
18-04-2010, 09:46
برای این کار آنتی ویروسو اجرا کنید و روی setting از بالای پنجره کلیک کنیدو از پنجره ی باز شده روی my update center کلیک کنید و باز هم در پنجره ی بعدی روی setting دومی(پایینی)کلیک کنید.
در پنجره ی باز شده تیک گزینه ی copy updates to folder رو بزن
میتونی با کلیک browse یه جایی برای ذخیره ی آپدیت ها تعیین کنید
به جون خودم از این به بعد فقط کسپر
تاپیکش هم از آنتی ویروسهای دیگه زنده تره :27::27:

Dr Hannibal
18-04-2010, 10:00
بعد از تشخيص ويروس يا آيتم امنيتي خطرناك يه اسكن جزئي ميكنه و بعدش سيستم رو reset ميكنه فعلاً هر چي گشتم نتونستم راهي پيدا كنم كه از اين كار جلوگيري كنه.

جمع بندي سئوالات :
اولاً دليل اين كه reset ميكنه چيه؟
دوماً آيا راهي داره كه بدون reset به كارش ادامه بده؟

این موقعی اتفاق می افته که ویروس در حال اجرا شدن هست به طور اتوماتیک و قصد الوده کردن سیستم رو داره نه موقع اسکن.

برای همین یه دور ریجیستری رو چک میکنه یه اسکن تسک منیجر میکنه و ریست میکنه.

اما موقعی که این اتفاق می افته سوال میکنه می گه می خواهی ریست شه حالت استاندارد یا نه. تو بزن do not perform یعنی دومیه که بزنی ریست نمیکنه.

vampyre
18-04-2010, 15:08
سلام.
دوستان من از َAvira استفاده میکنم.ولی برای بعضی از آنتیویروسها کشش نداره و به مشکل برمیخوره حجم cpu رو هم زیاد میگیره.
حالا میخواستم بپرسم ببینم که
کسپر سی پیو رو چه قدر میگیره ؟
قابلیت آپدیت داره ؟
ویروسها رو خوب میکشه؟

saeid333
18-04-2010, 15:21
سلام

دو سوال

1- اين قسمت كه در عكس مشخص كرده ام در كسپر چه كار ميكند و كجاها را اسكن ميكند و اينكه نوشته چهار تروجان يعني چهار تروجان دارد

2- اگر بخواهيم به كسپر بگوييم كه اين فايلها را اسكن نكن و كاري نداشته باش بايد چه كنيم

ممنون

Dr Hannibal
18-04-2010, 16:47
سلام.
دوستان من از َAvira استفاده میکنم.ولی برای بعضی از آنتیویروسها کشش نداره و به مشکل برمیخوره حجم cpu رو هم زیاد میگیره.
حالا میخواستم بپرسم ببینم که
کسپر سی پیو رو چه قدر میگیره ؟
قابلیت آپدیت داره ؟
ویروسها رو خوب میکشه؟

کسپر سنگین تر آویرا هست.

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

سلام

دو سوال

1- اين قسمت كه در عكس مشخص كرده ام در كسپر چه كار ميكند و كجاها را اسكن ميكند و اينكه نوشته چهار تروجان يعني چهار تروجان دارد

2- اگر بخواهيم به كسپر بگوييم كه اين فايلها را اسكن نكن و كاري نداشته باش بايد چه كنيم

ممنون

هر فایلی که در سیستم شما جابه جا بشه اسکن میشه. 4 تروجان تاحالا پاک کرده.

نه این کار رو نمیتونید انجام بدین. این خاصیت همه ی آنتی ویروس هاست

nekooee
18-04-2010, 18:08
با سلام

دوستان من مدت زیادی هست که از آنتی ویروس کاسپر استفاده می کنم. فعلا نسخه 9 رو نصب دارم. تا حالا از لایسنس استفاده می کردم و بعد از بلاک شدن دوباره لایسنس جدید و ...
اما از چند هفته پیش تصمیم گرفتم از تریال ریست استفاده کنم و بدین گونه کاسپر رو به صورت تریال فعال می کنم و بعد از اتمام تریال آن رو صفر و دوباره تریال فعال می کنم.
اما مشکلی که حالا دارم قبلا آپدیت آفلاینی رو که بعد از آپدیت داشتم روی یک کامپیوتر دیگر بعد از نصب کاسپر 9 استفاده می کردم و مشکلی هم نبود. اما حالا وقتی میبرم روی یک کامپیوتر دیگه و یا حتی کامپیوتر خودم که یکبار خراب شده بود دیگه اون عمل نمیکنه یعنی یکم همون اول گیر میکنه اما یکدفعه faild میده و میپره بیرون!
کاسپری که نصب می کنم دقیقا یکی هست و به صورت تریال و قانونی هم اکتیوش می کنم و تاریخ کامپیوتر هم دقیقا یکی و درست هست... پس چرا موقع آپدیت ارور میده و آپدیت نمیکنه از روی آفلاین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

آقا لطفا یکی راهنمایی کنه. البت هشاید مشکل از نوع فعال کردن هم نباشه اما دلیل وجود داره که آپدیت آفلاین با faild مواجه میشه!
اولش به کنید تا حدود 400kb میره که مشخص هست هنوز آپدیت شروع نشده و داره وضعیت فعلی خود کاسپر رو چک می کنه اما بعد به محض اینکه می خواد آپدیت اصلی رو از آفلاین شروع کنه faild میده و هیچ آپدیتی صورت نمیگیره. در حالی قبلا که از همین روش استفاده میکردم سریع تا حدو 30 مگابایت آپدیت می کرد و 100درصد می شد!!
کسی نمی دونه چرا اینجوریه؟