PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

majid20
15-12-2008, 17:54
دوستان برای یافتن نمایندگی های کسپرسکی در هر کشوری کافیه وارد قسمت زیر در سایت کسپرسکی شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس با انتخاب کشور و گونه خدمات ( فروش ، پشتیبانی و ... ) کلید OK را بزنید تا لیست نمایندگی های رسمی را به شما نشان دهد

درحال حاضر کسپرسکی 4 نمانیده فعال در ایران دارد که بعنوان نمونه می توان از شرکت های زیر نام برد :

meysam_rezvani
16-12-2008, 09:03
با تشكر از تمام دوستان بخاطر اطلاعات و اميدواريم بتونيم سطح آگاهي همديگرو بالا ببريم ممنون

mahyarSAMSUNG
16-12-2008, 10:31
45 هزار تومن بدم آنتی ویروس ؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaSoOd
17-12-2008, 12:26
وقتی در قسمت  AD-Blocker  برنامه سایتی رو برای Black-List  اضافه میکنم  اون سایت اصلا باز نمیشه 

در صورتی که فقط می خوام تبلیغاتش باز نشه 

دوستان راه حلی میدونین ؟ 

tohidkh
17-12-2008, 13:56
45 هزار تومن بدم آنتی ویروس ؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ای بابا!!!! :31:
خب این تاپیک برای اینه که 45 تومن به آنتی ویروس ندید دیگه...... :27:
شما با استفاده از پست اول میتونید سریال کاملا قانونی کسپر رو بدست بیارید.
موفق باشید :11:

IntelCentrino
17-12-2008, 14:18
من چطور می تونم توسط KIS یک rule تعریف کنم که همه ارتباطات شبکه ای من با یک سایت block بشه.
لطفا توجه داشته باشید که قصد من کلیه ارتباطات شبکه ای است نه block کردن یک برنامه خاص.

majid20
17-12-2008, 16:07
وقتی در قسمت  AD-Blocker  برنامه سایتی رو برای Black-List  اضافه میکنم  اون سایت اصلا باز نمیشه 

در صورتی که فقط می خوام تبلیغاتش باز نشه 

دوستان راه حلی میدونین ؟ 
دوست عزیز AD-Blocker بصورت عادی ، تمام تبلیغات یک سایت رو بنابه هوش مصنوعی و دیتابیس خود ، غیرفعال میکنه

هر چند آنگونه که باید قدرتمند نیست ... در بخش AD Blocker دو قسمت تعبیه شده تحت عنوان

Black List ( برای بلاک کردن کامل یک سایت ) و White List ( برای آزادی کامل یک سایت و عدم بستن تبلیغات آن )

خب وقتی شما سایتی رو به Black List اضافه کنید ، اینگونه به کسپرسکی معرفی کردید که کلا این سایت مضره و باید کاملا بسته بشه

من چطور می تونم توسط KIS یک rule تعریف کنم که همه ارتباطات شبکه ای من با یک سایت block بشه.
لطفا توجه داشته باشید که قصد من کلیه ارتباطات شبکه ای است نه block کردن یک برنامه خاص.
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟

با اضافه کردن سایت مزبور به لیست سیاه بخش AD Blocker می توانید کلا سایت مزبور رو ببندید

البته باید سایت مزبور رو بصورت ماسک شده وارد کنید اینگونه

*Yahoo.com*

IntelCentrino
17-12-2008, 16:15
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟

با اضافه کردن سایت مزبور به لیست سیاه بخش ad blocker می توانید کلا سایت مزبور رو ببندید

البته باید سایت مزبور رو بصورت ماسک شده وارد کنید اینگونه

*yahoo.com*

آیا با این روش، از داخل ویندوز من هیج ارتباط شبکه ای به سایت مذبور برقرار نمی شود؟
فکر می کنم راه حل پیشنهادی شما فقط در محیط وب کارساز باشد.

majid20
17-12-2008, 17:25
آیا با این روش، از داخل ویندوز من هیج ارتباط شبکه ای به سایت مذبور برقرار نمی شود؟
فکر می کنم راه حل پیشنهادی شما فقط در محیط وب کارساز باشد.
دوست عزیز این بخش در نسخه 7 زیرمجموعه فایروال است و بر تمام تبادلات اینترنتی نظارت دارد

هر چند در نسخه 2009 از زیرمجموعه فایروال خارج شد ولی چنانچه سایتی در لیست سیاه آن وارد شود

این بخش اجازه هیچ ردو بدل اطلاعات ( وبگردی ، دانلود ، آپدیت و ... ) رو از سایت مزبور نمیده

tajrobenik
17-12-2008, 22:29
كاسپر 7 رو وقتي مي‌‌خوام نصب كنم زونآلارم رو آني استال ميكنه...
نمي‌شه هم زون آلارم نصب باشه هم كاسپر؟؟؟؟

tohidkh
18-12-2008, 06:04
فکر نکنم نشه....
ولی اول باید کسپر نصب بشه.... بعد از اون زون الارم.
البته Kaspersky Internet Security 2009 خیلی خیلی قوی تر از زون آلارم هست هااااا.
موفق باشید :11:

MaSoOd
18-12-2008, 08:12
دوست عزیز ad-blocker بصورت عادی ، تمام تبلیغات یک سایت رو بنابه هوش مصنوعی و دیتابیس خود ، غیرفعال میکنه

هر چند آنگونه که باید قدرتمند نیست ... در بخش ad blocker دو قسمت تعبیه شده تحت عنوان

black list ( برای بلاک کردن کامل یک سایت ) و white list ( برای آزادی کامل یک سایت و عدم بستن تبلیغات آن )

خب وقتی شما سایتی رو به black list اضافه کنید ، اینگونه به کسپرسکی معرفی کردید که کلا این سایت مضره و باید کاملا بسته بشه

میشه گفت که این قسمت کاری رو که از اسمش معلومه بلد نیست انجام بده !

ایا راه دیگه ای برای بستن تبلیغات نیست ؟ 

hamilton
18-12-2008, 10:28

دوست عزيز توجه داشته باشيد كه كاسپر و زون آلارم با هم ناسازگار ميباشند و در صورت نصب اين دو برنامه با هر ترفندي منجر به ايجاد ناپايداري و ريست شدن مكرر سيستم شما خواهد شد.

majid20
18-12-2008, 18:39
میشه گفت که این قسمت کاری رو که از اسمش معلومه بلد نیست انجام بده !

ایا راه دیگه ای برای بستن تبلیغات نیست ؟ 

بخش Black list برای این در نظر گرفته شده که چنانچه یک سایت ( یا بخشی از آن ) از دید شما مضر است ، توسط فایروال کاملا مسدود شود

وظیفه مقابله با تبلیغات به دیتابیس و هوش مصنوعی بخش AD Blocker کسپرسکی مربوط است

برای مقابله با تبلیغات خب برنامه های تخصصی بهتری هم وجود داره

مثلا در حالت کلی فایروال اتپوست به مراتب بهتر و قویتر از کسپرسکی در این زمینه است

و یا از همه آنها بهتر ، نصب اکستنشن Adblock Plus بر روی مرورگر فایرفاکس است تا تمامی تبیغات یک سایت رو نابود کنید

کارایی مشابه رو میتونید با مرورگر اپرا انجام دهید

mohamad23
18-12-2008, 20:04
سلام,من کسپر اسکی اینترنت سکیوریتی 2009 رو نصب کردم البته قبلا هم نصب کرده بودم ولی این بار که نصب می کنم کی ها رو که نصب میکنم کسپر سکی خاموش میشه البته قبلش activate trial version هم کرده بودم این اتفاق افتاد ولی کی ها رو که پاک می کنم ارور نمیده و تو قسمت license نوشته license is not found ولی خاموش نیست روشنه ولی موقع اپدیت تا 99 درصد پر میشه ولی تموم نمیشه ,حالا چیکار باید کنم؟

majid20
18-12-2008, 22:37
سلام,من کسپر اسکی اینترنت سکیوریتی 2009 رو نصب کردم البته قبلا هم نصب کرده بودم ولی این بار که نصب می کنم کی ها رو که نصب میکنم کسپر سکی خاموش میشه البته قبلش activate trial version هم کرده بودم این اتفاق افتاد ولی کی ها رو که پاک می کنم ارور نمیده و تو قسمت license نوشته license is not found ولی خاموش نیست روشنه ولی موقع اپدیت تا 99 درصد پر میشه ولی تموم نمیشه ,حالا چیکار باید کنم؟
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟ تاریخ سیستم خود را چک کنید

آن مشکل 99% آپدیت هم معمولا در آپدیت های سنگین رخ میده و باید بگذارید تا کاملا آپدیت بشه

m_r1986
18-12-2008, 22:56

منم همچین مشکلی رو دارم البته جدیدا اینجوری شده یعنی از دیروز ورژن 2009 هستش برام ... وقتی ویندوز بالا میاد بعد از 5 دقیقه خاموش میشه دیگه روشن هم نمیشه ... حالا چیکار کنیم ؟ در مورد اپدیت هم همین مدلیه 2 بار تا 16 مگابایت آپدیت کرد ولی سبز نمیشه همون قرمز میمونه میگه بازم آپدیت کن لول واقعا گیج شدم مجبور شدم پاکش کنم .

ممنون میشم ورژن جدید و با فایل اکتیوش و بزارین برام.

tajrobenik
18-12-2008, 23:13
وقتي كاسپر نصبه سرعت خفن گرفته مي‌شه چرا؟
آيا اين مشكل رفع مي‌شه؟

tajrobenik
18-12-2008, 23:28
آيا مي‌شه از مدل ترال اكتيو كرد بعد از 30 روز ويندوز رو عوض كرد؟

armin_software
19-12-2008, 11:45
Kaspersky® Anti-Virus شامل چه نرم افزارهایی هست؟

IntelCentrino
19-12-2008, 12:41
دوست عزیز این بخش در نسخه 7 زیرمجموعه فایروال است و بر تمام تبادلات اینترنتی نظارت دارد

هر چند در نسخه 2009 از زیرمجموعه فایروال خارج شد ولی چنانچه سایتی در لیست سیاه آن وارد شود

این بخش اجازه هیچ ردو بدل اطلاعات ( وبگردی ، دانلود ، آپدیت و ... ) رو از سایت مزبور نمیده

من آدرس گوگل را بصورت *google.com* در قسمت black list در KIS 2009 وارد کردم. اما کماکان هم سایت گوگل در مرورگر باز میشه و هم میشه سایت گوگل را ping کرد.
نظرتون چی هست؟ آیا باید تنظیمات را طور دیگری اعمال کرد؟

hamilton
19-12-2008, 15:07

شما تمام كليدهايي كه به KIS 2009 داده ايد را حذف كنيد و اينبار از روشي كه در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر گذاشته ام اقدام به دريافت سريال يا كد 100 روزه قانوني نماييد و محصول خود را با اين سريال قانوني 100 روزه فعال كنيد و اقدام به آپديت نماييد و نتيجه را اعلام بفرماييد.در ضمن حتما تاريخ سيستم خود را نيز چك كنيد چرا كه اگر تاريخ سيستم شما حتي 1 روز هم جلوتر باشه مطمئنا در آپديت به مشكل بر خواهيد خورد.

منم همچین مشکلی رو دارم البته جدیدا اینجوری شده یعنی از دیروز ورژن 2009 هستش برام ... وقتی ویندوز بالا میاد بعد از 5 دقیقه خاموش میشه دیگه روشن هم نمیشه ... حالا چیکار کنیم ؟ در مورد اپدیت هم همین مدلیه 2 بار تا 16 مگابایت آپدیت کرد ولی سبز نمیشه همون قرمز میمونه میگه بازم آپدیت کن لول واقعا گیج شدم مجبور شدم پاکش کنم .

ممنون میشم ورژن جدید و با فایل اکتیوش و بزارین برام.

شما هم طبق توضيحاتي كه براي دوستمون دادم عمل كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

آيا اين مشكل رفع مي‌شه؟

اگر از نسخه هاي Final يا نهايي 2009 محصولات كاسپر استفاده كنيد مطمئنا مشكل افت سرعت كمتري را در سيستم خود احساس خواهيد كرد.از طرف ديگه مشكل افت سرعت سيستم جداي از مشخصات سخت افزاري سيستم بستگي به تعداد پروسه هايي داره كه همزمان با لود شدن ويندوز آنها نيز لود ميشوند.شما بايد پروسه هايي غير ضروري كه با ويندوز لود ميشوند را نيز از طريق تايپ عبارت msconfig در منوي run كنترل نماييد.

آيا مي‌شه از مدل ترال اكتيو كرد بعد از 30 روز ويندوز رو عوض كرد؟

نيازي با اينكار نيست كه بعد از تمام شدن مدت آزمايشي يا Trial اقدام به نصب مجدد ويندوز كنيد تا بتونيد براي 30 روز ديگه ار كاسپر بصورت ازمايشي استفاده كرد.شما ميتونيد از سريال يا كليد قانوني كه در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر گذاشتم استفاده كنيد يا از برنامه يا همون كرك Trial reset استفاده كنيد تا بعد از پايان 30 روز دوره آزمايشي با اجراي اين كرك مجدد 30 روز دوره آزمايشي تكرار بشه.

majid20
19-12-2008, 19:02
من آدرس گوگل را بصورت *google.com* در قسمت black list در KIS 2009 وارد کردم. اما کماکان هم سایت گوگل در مرورگر باز میشه و هم میشه سایت گوگل را ping کرد.
نظرتون چی هست؟ آیا باید تنظیمات را طور دیگری اعمال کرد؟
نباید اینگونه بشه ولی بهر حال راه حل اساسی برای بستن کامل یک هاست توسط KIS

1. به مسیر Settings --> Firewall --> Settings --> Network Packets رفته و بر روی گزینه Add کلیک کنید

2. حال در پنجره Network Rule باید تنظیمات زیر را انجام دهید

الف- Action : یعنی اینکه شما میخواهید فایروال چه کار کند: Allow ( اجازه دادن ) یا Block ( بلاک کردن )

خب چون شما قصد بلاک کردن دارید باید گزینه Block را انتخاب کنید

در ضمن با انتخاب گزینه Write to event log ، هر ارتباطی که قصد ارتباط غیرقانونی دارد را به اطلاع شما میرساند

ب- Network Sevice : به نوع سرویسی که قصد دارید آن را بلاک کنید ، اشاره دارد

اگر قصد بلاک کردن کامل دارید باید گزینه Any Network Activity را انتخاب کنید

ج- Address : خب این قسمت مشخص میکند که با کدام هاست یا سایت کار دارید

اگر سایت خاصی مدنظر شماست باید گزینه سوم یعنی Address from group را انتخاب کنید و بر روی Add کلیک کنید

3. در پنجره Network Address ابتدا نام سایت را مشخص میکنید مثلا Google

سپس آدرس سایت مزبور را در با استفاده از گزینه Add در هر یک از دو قسمت مشخص شده وارد کنید

( بنابه نیاز خود میتوانید در هر دو بخش یا یکی از آنها وارد کنید )

نکته 1 : در این قسمت شما باید آنلاین باشید

نکته 2 : برای وارد کردن آدرس سایت اینگونه وارد کنید بعنوان مثال Google.com

4. در آخر تما پنجره های رو OK کنید و در بخش Network Packets ،

قانون ساخته شده خود را با استفاده از گزینه Move Up به بالای قوانین منتقل کنید

موفق باشید

majid20
19-12-2008, 19:04
آيا اين مشكل رفع مي‌شه؟
شما از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم بهره می برید ؟

MaSoOd
19-12-2008, 22:22
بخش black list برای این در نظر گرفته شده که چنانچه یک سایت ( یا بخشی از آن ) از دید شما مضر است ، توسط فایروال کاملا مسدود شود

وظیفه مقابله با تبلیغات به دیتابیس و هوش مصنوعی بخش ad blocker کسپرسکی مربوط است

برای مقابله با تبلیغات خب برنامه های تخصصی بهتری هم وجود داره

مثلا در حالت کلی فایروال اتپوست به مراتب بهتر و قویتر از کسپرسکی در این زمینه است

و یا از همه آنها بهتر ، نصب اکستنشن adblock plus بر روی مرورگر فایرفاکس است تا تمامی تبیغات یک سایت رو نابود کنید

کارایی مشابه رو میتونید با مرورگر اپرا انجام دهید

قدیما وقتی از طریق بلاکر اپرا تبلیغی رو بلاک میکردیم دیگه در اون محل هیچ تبلیغی نمایش داده نمیشد !

ولی تازگیها بعضی سایتها مثل اینکه کارای خاصی تو تبلیغاتشون انجام میدن که اگه عکس تبلیغ عوض بشه باز دیده میشه !

من از اپرا و اینترنت سکوریتی کسپرسکی استفاده میکنم  

ایا راهی میدونید که منو از شر این تبلیغات خلاص کنه ؟ 

چون نمی خوام فایروال دیگه ای نصب کنم و یا برم سراغ فایرفاکس

CAPITAN MAC
20-12-2008, 15:14
سلام
بهترین نسخه -internet-security از kaspersky چه چه ننسخه هست 8یا 9 درکل به هم چه فرقی می کنند ؟

majid20
21-12-2008, 00:52

قدیما وقتی از طریق بلاکر اپرا تبلیغی رو بلاک میکردیم دیگه در اون محل هیچ تبلیغی نمایش داده نمیشد !

ولی تازگیها بعضی سایتها مثل اینکه کارای خاصی تو تبلیغاتشون انجام میدن که اگه عکس تبلیغ عوض بشه باز دیده میشه !

من از اپرا و اینترنت سکوریتی کسپرسکی استفاده میکنم  

ایا راهی میدونید که منو از شر این تبلیغات خلاص کنه ؟ 

چون نمی خوام فایروال دیگه ای نصب کنم و یا برم سراغ فایرفاکس
دوست عزیز اگر عکس تبلیغ عوض بشه ، هیچ فرقی نداره و باز بلاک میمونه مگر اینکه کلا آدرس تبلیغ مزبور عوض بشه ...

قدرت نابودی تبلیغات در اتپوست نسبت به کسپرسکی و فایرفاکس نسبت به اپرا بیشتره

برای کاربران اپرا میتونید آدرس ماسک شده یک تبلیغ رو بدید تا توسط اپرا بلاک بشه...

مثلا شما میخواهید عکس آواتار خود یا کل آواتار ها رو بلاک کنید ...برای این امر کافیه

بر روی صفحه کلیک راست کرده و گزینه Block Content رو بزنید ، حال کلید Shift رو نگه داشته و بر روی عکسی ( مثلا آواتار خود ) کلیک کنید

خب اگر حالا کلید Done رو بزنید صرفا عکس فعلی آواتار شما بلاک میشه یعنی اگه آواتار رو عوض کنید باز به نمایش در میاد...

شما برای اینکه مثلا کل آواتار ها رو بلاک کنید کافیه پس از علامت گذاری آواتار خود ، قبل از اینکه Done را بزنید ، کلید Details را انتخاب کنید

اگر در این صفحه بجای آنکه آدرس آواتار رو اینگونه بدهید

با استفاده ار کلید Edit به صورت زیر در آورده و Done کنید

*/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینگونه اپرا متوجه میشه که باید تمام عکس های آواتار رو حذف کنه

برای کاربران اپرا اینگونه میشه تاحدودی درصد بیشتری از تبلیغات رو حذف کرد

majid20
21-12-2008, 00:57
سلام
بهترین نسخه -internet-security از kaspersky چه چه ننسخه هست 8یا 9 درکل به هم چه فرقی می کنند ؟
دوست عزیز اولا هنوز نسخه 9 نیومده ودر مرحله آزمایش هستش

محصولا کسپرسکی با عنوان 6 ،7 و 8 ارائه میشه که به ورژن 8 نسخه 2009 هم میگن

نسخه 2009 یا ورژن 8 ، کاملترین نسخه کسپرسکی است و نسبت به نسخه های قبلی چه از لحاظ هوش مصنوعی

و چه از لحاظ کارایی و سرعت ، پیشرفت چشمگیری داشته

babialex
21-12-2008, 01:09
وقتی آنتی ویروس من که همین کسپره فعاله نمیتونم صفحه های اینترنت رو باز کنم

چه کنم ؟

CAPITAN MAC
21-12-2008, 12:25
می خواستم بدونم کسی میدونه کسپرسکی ورژن 8 نسخه 2009 شرکت آواژنگ پشیبانی می کنه یانه؟

mrmmnb
21-12-2008, 13:57
دوستان کسی اخرین ورژن اینترنت سیکیوریتی کاسپر رو به صورت پرتابل سراغ داره؟ پرتابل نود رو پیدا کردم اما چون با کاسپر کار میکنم وبهش اشنا تر هستم میخوام کاسپر باشه
برا فلش مموری میخوام
با تشکر

Ronnie88844
21-12-2008, 15:25
مرسي....
عالي بود آقا مجيد

majid20
21-12-2008, 15:25
وقتی آنتی ویروس من که همین کسپره فعاله نمیتونم صفحه های اینترنت رو باز کنم

چه کنم ؟
از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امینتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

با کدام مرورگر مشکل دارید ؟ آیا با مرورگر های دیگر هم چنین مشکلی دارید؟

می خواستم بدونم کسی میدونه کسپرسکی ورژن 8 نسخه 2009 شرکت آواژنگ پشیبانی می کنه یانه؟
بله

majid20
21-12-2008, 15:37
دوستان کسی اخرین ورژن اینترنت سیکیوریتی کاسپر رو به صورت پرتابل سراغ داره؟ پرتابل نود رو پیدا کردم اما چون با کاسپر کار میکنم وبهش اشنا تر هستم میخوام کاسپر باشه
برا فلش مموری میخوام
با تشکر
نسخه های پرتابل ، نسخه های شرکتی نیستند ، پس احتمال آلوده بودن این فایلها هستش

با اینحال دو نسخه از این گونه محصولات ( در ضمن بر روی XP کار میکنند )

Kaspersky Anti-Virus 2009 Portable
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ky_Anti-Virus_2009_Portable.rar.html

Kaspersky Internet Security7.1.0.0.125 Portable
Password: drali500

Kaspersky AntiVirus v7.0.0.120 Portable

composer_kuchulu
21-12-2008, 18:03
سلام دوستان من فکر می کردم مشکل ریست شدن سیستمم مربوط به رم هست ولی با خارج شدن از کسپر دیگه ریست ندارم.کسی می دونه چرا با فعال بودن کسپر یکباره سیستم ریست میشه؟ و دوتا مشکل دیگه هم با کسپر دارم: یکی اینکه سیستمها با فعال بودن کسپراز شبکه خارج می شن. یکی دیگه اینکه اصلا آپدیت کامل نمیشه. چرا؟

CAPITAN MAC
21-12-2008, 18:21
یک سوال دیگه داشتم این هم این بود که من از اینترنت زیاد استفاده میکنم و می خواستم بدونم که مزیایی خرید از این شرکت هایی که کاسپرسکی تو ایران پشیبانی می کنن چی هست وبهترین ورزن ونسخه برای سیستمم چی هست؟

yasser1680
21-12-2008, 20:34
دوستان من KS AntiVirus 2009 رو نصب کردم.ولی خواستم KS internet Security رو نصب کنم که بعد از بررسی پیغام داد که این برنامه نصب است و نمیشه نصب کرد در حالی که فقط آنتی ویروس رو نصب کردم.
اشکال چیه قبلا N32 داشتم که پاک کردم.
مورد دیگه اینکه برنامه KS Key Finder 1.4.4 هم موقعی که اجرا میکنم ارور میده؟

سیستم عامل ویندوز XP سرور پک 3 .

یک مورد دیگه که ویروس Autorun.inf رو نمیشناسه و پاک نمیکنه؟

hamilton
21-12-2008, 22:16
سلام دوستان من فکر می کردم مشکل ریست شدن سیستمم مربوط به رم هست ولی با خارج شدن از کسپر دیگه ریست ندارم.کسی می دونه چرا با فعال بودن کسپر یکباره سیستم ریست میشه؟ و دوتا مشکل دیگه هم با کسپر دارم: یکی اینکه سیستمها با فعال بودن کسپراز شبکه خارج می شن. یکی دیگه اینکه اصلا آپدیت کامل نمیشه. چرا؟

احتمال تداخل كاسپر با محصول ديگري وجود داره.مثلا اگر آنتي ويروس كاسپر در كنار فايروال زون آلارم نصب بشه منجر به ريست شدن ناگهاني سيستم ميشه.البته اين فقط يك مورد بود.شما از كدام محصول كاسپر و كدام نسخه آن استفاده ميكنيد؟از چه زماني اين مشكل ايجاد شده؟آيا بعد از اينكه برنامه خاصي روي سيستم خود نصب كرديد اين مشكل رخ داده يا به چه صورت بوده؟
در مورد شبكه و خارج شدن سيستمها با فعال شدن كاسپر شما بفرماييد شبكه شما از چند Client تشكيل شده و اين كلاينتها از چه ويندوزي استفاده ميكنند و روي اين كلاينتها چه محصولي و چه ورژني نصب ميباشه؟

یک سوال دیگه داشتم این هم این بود که من از اینترنت زیاد استفاده میکنم و می خواستم بدونم که مزیایی خرید از این شرکت هایی که کاسپرسکی تو ایران پشیبانی می کنن چی هست وبهترین ورزن ونسخه برای سیستمم چی هست؟

مزاياي خريد قانوني عمدتا امكان بهره مندي از خدمات پشتيباني و پس از فروش اين محصولات ميباشه.توصيه ميكنم از آخرين نسخه محصول اينترنت سكيوريتي 2009 كاسپر با نسخه 8.0.506 استفاده نماييد.

دوستان من KS AntiVirus 2009 رو نصب کردم.ولی خواستم KS internet Security رو نصب کنم که بعد از بررسی پیغام داد که این برنامه نصب است و نمیشه نصب کرد در حالی که فقط آنتی ویروس رو نصب کردم.
اشکال چیه قبلا N32 داشتم که پاک کردم.
مورد دیگه اینکه برنامه KS Key Finder 1.4.4 هم موقعی که اجرا میکنم ارور میده؟

سیستم عامل ویندوز XP سرور پک 3 .

یک مورد دیگه که ویروس Autorun.inf رو نمیشناسه و پاک نمیکنه؟

دوست عزيز اينترنت سكيوريتي كاسپر شامل همان آنتي ويروس كاسپر است به اضافه يكسري امكانات امنيتي بيشتر مانند فايروال و آنتي اسپم و آنتي فيشينگ و...بنابراين نصب 2 نسخه آنتي ويروس يك كمپاني در يك سيستم امكان پذير نيست.شما يا بايد آنتي ويروس را نصب كنيد يا اينترنت سكيوريتي كاسپر را.

در مورد برنامه Kaspersky Key Finder بايد مشخص نماييد كه پيغام Error چي ميباشه.براي اجراي اين برنامه بايد حتما Net Framework 3.5. كه از سايت مايكروسافت نيز قابل دانلود ميباشد روي سيستم شما نصب باشه و سعي كنيد از آخرين نسخه اين برنامه به دليل امكان تغيير سرورهاي قرار گرفتن كليدهاي كاسپر توسط طراح اين برنامه استفاده نماييد.
كاسپر آپديت شده قادر به پاكسازي ويروس فوق ميباشه.

mrmmnb
21-12-2008, 22:36
نسخه های پرتابل ، نسخه های شرکتی نیستند ، پس احتمال آلوده بودن این فایلها هستش

با اینحال دو نسخه از این گونه محصولات ( در ضمن بر روی XP کار میکنند )

Kaspersky Anti-Virus 2009 Portable
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ky_Anti-Virus_2009_Portable.rar.html

Kaspersky Internet Security7.1.0.0.125 Portable
Password: drali500

Kaspersky AntiVirus v7.0.0.120 Portable

ممنون
ولی لینک اولی یکمش فکر کنم ----- شده اگه ممکنه درستش کنید
وایا ورژن پرتابل 2009 برای Kaspersky Internet Security سراغ ندارید؟(اینی که 2009 هست انتی ویروس هست ولی من دنبال 2009 Kaspersky Internet Security میگردم)

mrmmnb
21-12-2008, 23:15
دوستان کار این دو تا برنامه چی هست؟
Kaspersky Key Finder
kaspersky-virus-removal-tool
واینکه اخرین ورژنشون چند هست اگه لینک دانلودذهم بزارید ممنون میشم

babialex
22-12-2008, 01:17
از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امینتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

با کدام مرورگر مشکل دارید ؟ آیا با مرورگر های دیگر هم چنین مشکلی دارید؟

بله

من نسخه 2009 دارم

آخرین نسخه

هیچ نرم افزار امنیتی دیگه ای هم ندارم !

توی هر دو تا ویندوز باید کسپر رو ببندم تا بتونم با فایرفاکس و اکسپلورر کار کنم

hamilton
22-12-2008, 11:03
Kaspersky Key Finder
واینکه اخرین ورژنشون چند هست اگه لینک دانلودذهم بزارید ممنون میشم

برنامه Kaspersky Key Finder يك برنامه ايست كه در صورا اجرا در سيستم شما و اتصال به اينترنت به سرور خودش متصل شده و كليدهايي كه توسط نويسنده اين برنامه در سرور مربوطه آپلود شده را دانلود و در سيستم شما ذخيره ميكنه.
برنامه اول لينك دانلودش در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر در همين انجمن موجود ميباشه.

majid20
22-12-2008, 18:19
ممنون
ولی لینک اولی یکمش فکر کنم ----- شده اگه ممکنه درستش کنید
وایا ورژن پرتابل 2009 برای Kaspersky Internet Security سراغ ندارید؟(اینی که 2009 هست انتی ویروس هست ولی من دنبال 2009 Kaspersky Internet Security میگردم)
تنها نسخه پرتابل قابل اطمینان برای کسپرسکی نسخه Kaspersky AntiVirus v7.0.0.120 هستش

سایر نسخه ها ایرادات خاص خود را دارند ( حتی این نسخه هم 100% مطمئن نیست )

در ضمن چون نسخه ها پرتابل هستند ، صرفا برای اسکن کاربرد دارند پس نسخه اینترنت سکیوریتی برای شما فرقی با آنتی ویروس ندارد

Kaspersky Virus Removal Tools یک محصول رایگان برای پاکسازی برخی ویروس ها و تروجانهای شایع است

لیست مخرب هایی که این محصول شناسایی و پاک میکند به شرح زیر است

majid20
22-12-2008, 18:31
من نسخه 2009 دارم

آخرین نسخه

هیچ نرم افزار امنیتی دیگه ای هم ندارم !

توی هر دو تا ویندوز باید کسپر رو ببندم تا بتونم با فایرفاکس و اکسپلورر کار کنم
اول چک کنید که با کلیک راست بر روی آیکن کسپرسکی ، گزینه Block Network Traffic تیک نخورده باشه

سپس به بخش Application Filte-ring رفته و ببنید آیا مرورگر شما در پوشه Trusted قرار دارد یا خیر

و آیا تمام گزینه ها آن فعال ( تیک دار سبز رنگ ) هست یا خیر ( همانند تصویر زیر )

pedram_ashena
22-12-2008, 20:05
چند وقتي است يك فايل inf با محتواي زير در همه شاخه هاي استارت ايجاد شده است مثلا در شاخه ياهو مسنجر
[.ShellClassInfo]
IconFile=%ProgramFiles%\Yahoo!\Messenger\YahooMess enger.exe
IconIndex=0

كاسپر به روز است.بد افزار و اسپاي هم چك كردم.

sattar_67
22-12-2008, 22:15
آیا راه حلی برای جلوگیری از بلک شدن کی های کسپر وجود دارد؟

hamilton
23-12-2008, 10:31
آیا راه حلی برای جلوگیری از بلک شدن کی های کسپر وجود دارد؟

بله.يك كرك وجود داره كه با استفاده از ان و يك كليد بلك ليست شده ميتونيد آپديت كنيد ولي استفاده از كرك براي يك محصول امنيتي كه بايد امنيت سيستم را فراهم كنه اصلا توصيه نميشه بخصوص كه در حال حاضر امكان دريافت سريالهاي قانوني چند ماهه براي محصولات كاسپر وجود دارند كه نگراني در خصوص بلك ليست شدن كليد هم ندارند.

farhad_s5
23-12-2008, 21:48
بچه ها من از Anti Virus Kasperesky 8 دارم استفاده مي كنم،ولي يه مشكلي دارم و اون اينه كه وقتي دو سه روز آپديتش نمي كنم از حالت protection خارج ميشه!!!

مكشلش چيه و چطوري ميشه حلش كرد؟!

اگه ميشه فايل هاي آپديت Internet Security kasperesky 8 رو تا امروز بزاريد ، براي يكي از دوستان مي خوام!

ممنون

composer_kuchulu
24-12-2008, 16:25
احتمال تداخل كاسپر با محصول ديگري وجود داره.مثلا اگر آنتي ويروس كاسپر در كنار فايروال زون آلارم نصب بشه منجر به ريست شدن ناگهاني سيستم ميشه.البته اين فقط يك مورد بود.شما از كدام محصول كاسپر و كدام نسخه آن استفاده ميكنيد؟از چه زماني اين مشكل ايجاد شده؟آيا بعد از اينكه برنامه خاصي روي سيستم خود نصب كرديد اين مشكل رخ داده يا به چه صورت بوده؟
در مورد شبكه و خارج شدن سيستمها با فعال شدن كاسپر شما بفرماييد شبكه شما از چند client تشكيل شده و اين كلاينتها از چه ويندوزي استفاده ميكنند و روي اين كلاينتها چه محصولي و چه ورژني نصب ميباشه؟

.
سلام دوست عزیز یاد آوری می کنم که مشکل من چی بود و پاسخ سوالات شما رو می دم: مشکلم اینه که با نصب کسپر و قبول قوانین سکوریتی اون، سیستم من که متشکل از 3 client و یک سرور هست همدیگر رو نمیشناسن.البته همه اونها به اینترنت متصل باقی می مونن و از فایلهای شیر شده بین هم استفاده می کنن ولی در برنامه مدیریت سیستم ها حذف میشن و کسپر اروری میده که فلان برنامه(مدیریت) رو اجازه میدی؟ من allow رو می زنم ولی با این حال در اون برنامه وجود ندارند.نسخه من kis8.0.0.506 هست که روی همگی نصب هست و روی همه سیستم ها ویندوز xp هم نصب هست.مشکل ریست از چیز دیگری بود که حل شد. ممنون میشم زودتر جواب بدین الان یک هفته ای هست سیستم ها کار نمی کنن.:11:

hamilton
24-12-2008, 16:47
سلام دوست عزیز یاد آوری می کنم که مشکل من چی بود و پاسخ سوالات شما رو می دم: مشکلم اینه که با نصب کسپر و قبول قوانین سکوریتی اون، سیستم من که متشکل از 3 client و یک سرور هست همدیگر رو نمیشناسن.البته همه اونها به اینترنت متصل باقی می مونن و از فایلهای شیر شده بین هم استفاده می کنن ولی در برنامه مدیریت سیستم ها حذف میشن و کسپر اروری میده که فلان برنامه(مدیریت) رو اجازه میدی؟ من allow رو می زنم ولی با این حال در اون برنامه وجود ندارند.نسخه من kis8.0.0.506 هست که روی همگی نصب هست و روی همه سیستم ها ویندوز xp هم نصب هست.مشکل ریست از چیز دیگری بود که حل شد. ممنون میشم زودتر جواب بدین الان یک هفته ای هست سیستم ها کار نمی کنن.:11:
آيا شما بصورت دستي در قسمت Application filtering در قسمت تنظيمات اقدام به وارد كردن برنامه مديريت خود در قسمت Trust كرده ايد؟از چه برنامه مديريتي استفاد ميكنيد؟قبلا هم اين مشكل را در سيستمهاي خود داشتيد؟آيا قبلا هم از اينترنت سكيوريتي كاسپر روي سيستمهاي خود استفاده ميكرديد؟

majid20
24-12-2008, 16:49
بچه ها من از Anti Virus Kasperesky 8 دارم استفاده مي كنم،ولي يه مشكلي دارم و اون اينه كه وقتي دو سه روز آپديتش نمي كنم از حالت protection خارج ميشه!!!

مكشلش چيه و چطوري ميشه حلش كرد؟!

اگه ميشه فايل هاي آپديت Internet Security kasperesky 8 رو تا امروز بزاريد ، براي يكي از دوستان مي خوام!
منظور شما زا اینکه از حالت پروتکشن خارج میشه چیه ؟

اگر رنگ منوی بالای کسپرسکی زرد رنگ بشه که خب صرفا یه هشدار برای آپدیت کردنه

اما اگه کاملا محصول خاکستری میشه که مشکل داره ... از چه ورژنی استفاده میکنید ؟

دوست عزیز نباید در نسخه 8 چنین مشکلی بوجود بیاد چون در این نسخه خاصیت Stealth Mode برداشته شده

توضیحات زیر را مطاله کرده و ببینید دو گزینه مشخص بر روی Deny نباشند

در ضمن یک بار هم گزینه های فوق را بر روی Allow بگذارد ببنید مشکل رفع میشه یا نه

composer_kuchulu
24-12-2008, 17:10
آيا شما بصورت دستي در قسمت application filtering در قسمت تنظيمات اقدام به وارد كردن برنامه مديريت خود در قسمت trust كرده ايد؟از چه برنامه مديريتي استفاد ميكنيد؟قبلا هم اين مشكل را در سيستمهاي خود داشتيد؟آيا قبلا هم از اينترنت سكيوريتي كاسپر روي سيستمهاي خود استفاده ميكرديد؟

نه خیر هیچ تنظیمات خاصی به صورت دستی انجام ندادم.برنامه هندی کافی هست که البته ورژن 2006 هست(فکر میکنم قدیمی بودن یکی از دلایلش باشه).قبلا این مشکل را با ورژن های جدیدتر ناد داشتم ولی با کسپر خیر.بله قبلا هم از kis استفاده می کردم و هیچ مشکلی نداشتم بلکه خیلی هم راضی بودم. ممنونم

Markus
24-12-2008, 18:51

ممنون

اين هم لينک دانلود پوشه پشتيبان آپديت های کسپرسکی 8.0، تا تاريخ 12/24/2008
مورد استفاده بر روی تمام ورژن های 8.0 تا اين لحظه...(هم آنتی ويروس هم اينترنت سکوريتی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در مورد نحوه انتقال هم ميتونيد از آموزش زير استفاده کنيد:

Markus
24-12-2008, 21:00
برنامه جالب برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی

نميدونم تا بحال با اين برنامه برخورد کردين يا نه، يا قبلاً از طرف دوستان معرفی شده يا نه...
درکل اين برنامه توسط خود شرکت کسپرسکی ارايه شده و با استفاده از اين برنامه ميتوانيد آپديت تمامی محصولاتی که از طرف شرکت کسپرسکی معرفی شدند رو دريافت کنيد
در زير عکسی از برنامه مشخص هست که شما ميتوانيد آپديت هر کدوم از محصولات رو که نياز داشته باشيد را با تيک زدن بر روی آن ،اقدام به دريافت آن کنيد ،که ابتدا گزينه Apply رو زده و سپس گزينه Start را برای شروع کار بزنيد:(در هنگام اجرای پروسه دريافت آپديت صفحه Command ويندوز فعال ميشود)

لینک دریافت برنامه:

در قسمت Setting برنامه هم ميتونيد مسير قرار گيری پوشه آپديت ها رو به دلخواه تغيير دهيد..ولی بصورت پيش فرض در همان پوشه برنامه هست، و همچنين اگر در زمان دريافت آپديت اينترنت شما قطع بشود ، برای دفعه بعد از ادامه راه اقدام به گرفتن آپديت ها ميکند
درضمن برای اين که متوجه بشويد که پروسه دريافت آپديت چگونه به پايان ميرسه، اين طور هست که در زمان انجام مرحله ابتدا 2 پوشه به نام های Temp و Update در مسير تعيين شده ساخته ميشود که ابتدا فايل های دريافتی در داخل پوشه Temp قرار ميگيرندو با پايان مرحله دريافت فايل های نهايی برای استفاده های بعدی در داخل پوشه Update قرار ميگيرند، به اين صورت که عمل کپی فايل ها در پوشه Update به سرعت بعد از پایان دریافت آپدیت توسط صفحه باز شده Command انجام ميگيرد و نشان داده ميشود،(مانند عکس پایین) پس اگر مشاهده کردین که فایلی در پوشه Update قرار نگرفنه است پروسه آپدیت ناقص انجام شده است...

اگر سؤالی بود در خدمتم...

لینک منبع:

zigma94
25-12-2008, 16:15
من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه جواب بدید:
1- آیا کسی که اینترنت سکیورتی کسپرسکی رو نصب می کنه در واقع آنتی ویروس کسپرسکی رو نصب کرده به علاوه قابلیتهای دیگه؟ و آیا دیگه نیازی به نصب آنتی ویروس کسپرسکی نداره؟

2-فایروال کسپرسکی(اینترنت سکیورتی) قوی تره یا برای زون آلارم؟
3-آنتی هکر کسپرسکی چیه؟ (با حجم حدود 4.5 مگابایت در جایی دیدم) و آیا کسی که اینترنت سکیورتی رو نصب کرده باشه احتیاج به نصبش داره یا خیر؟

با تشکر قبلی

composer_kuchulu
25-12-2008, 16:35
دوست عزیز نباید در نسخه 8 چنین مشکلی بوجود بیاد چون در این نسخه خاصیت stealth mode برداشته شده

توضیحات زیر را مطاله کرده و ببینید دو گزینه مشخص بر روی deny نباشند

در ضمن یک بار هم گزینه های فوق را بر روی allow بگذارد ببنید مشکل رفع میشه یا نه

طبق گفته شما تنظیم کردم ببینید درست هست؟:

ممنون:46:

Markus
25-12-2008, 17:24
من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه جواب بدید:
1- آیا کسی که اینترنت سکیورتی کسپرسکی رو نصب می کنه در واقع آنتی ویروس کسپرسکی رو نصب کرده به علاوه قابلیتهای دیگه؟ و آیا دیگه نیازی به نصب آنتی ویروس کسپرسکی نداره؟

2-فایروال کسپرسکی(اینترنت سکیورتی) قوی تره یا برای زون آلارم؟
3-آنتی هکر کسپرسکی چیه؟ (با حجم حدود 4.5 مگابایت در جایی دیدم) و آیا کسی که اینترنت سکیورتی رو نصب کرده باشه احتیاج به نصبش داره یا خیر؟

با تشکر قبلی

اگر به پست اول همين بخش سر ميزدين جواب همه سؤال ها رو ميگرفتين در کل به طور خلاصه:

1- شما وقتی محصول اينترنت سکوريتی کسپر رو داشته باشين يعنی محصول آنتی ويروس رو به همراه چند محصول ديگر مانند فايروال، آنتی اسپم و... در اختيار دارين...

2- در تستهای انجام گرفته فايروال کسپرسکی در کنار بهترين فايروال های موجود هست،

3-آنتی هکر کسپرسکی از محصولات قديمی اين شرکت هست که ديگه مورد استفاده قرار نميگيره و از طرف خود شرکت هم بروز نميشه، چون در محصول اينترنت سکوريتی کسپر گنجانده شده است

majid20
25-12-2008, 22:30
طبق گفته شما تنظیم کردم ببینید درست هست؟:

ممنون:46:
شما برنامه hndserver رو به پوشه Trusted منتقل کنید

در صورت عدم رفع مشکل شما یکبار فایروال رو خاموش کنید ، ببنید که ارتباط برقرا میشه یا نه

( این عمل رو برای مشخص کردن بخشی که عامل این مشکل بوده ، انجام میشه )

javady
26-12-2008, 00:50
سلام به دوستان و دوستداران آنتی ویروس کسپرسکی
یه مشکل من دارم اینکه:

بعضی از سایتها که مطمئن هستم هیچ مشکلی نداره(مطمئن)، مثل انجمن خودمون
کسپرسکی سکیوریتی مانع از ورود من به سایت یا انجمن میشه مثل عکس ضمیمه

این مشکل رو چطوری میتونم برطرف کنم؟

ممنون

majid20
26-12-2008, 20:31
این مشکل شما به دلیل فعال بودن بخش Parental Control کسپرسکی است

در کشورهای خارجی به دلیل آزاد بودن اینترنت ناچارا خود خانواده ها ، باید توسط برنامه هایی

اقدام به بستن سایت های غیراخلاقی یا سیاسی کنند

بخش مزبور ، برای عدم دسترسی کاربران کم سن و بستن سایت های مورد دار در نظر گرفته شده

چون در ایران ، محدویت ها از خود ISP اعمال میشود ، پس این بخش در ایران کاملا بی مورد است

شما می توانید بخش Parental Control را غیرفعال کنید ، و یا کلا پاک کنید

البته هشدار کسپرسکی در مورد سایت ما ، کاملا یک اشتباه شناسایی از طریق هوش مصنوعی بوده

که باید با استفاده از گزینه ... Click here if you tink آن را رفع کنید

composer_kuchulu
27-12-2008, 18:10
شما برنامه hndserver رو به پوشه Trusted منتقل کنید

در صورت عدم رفع مشکل شما یکبار فایروال رو خاموش کنید ، ببنید که ارتباط برقرا میشه یا نه

( این عمل رو برای مشخص کردن بخشی که عامل این مشکل بوده ، انجام میشه )

میشه لطف کنید نحوه انتقال به پوشه trusted رو توضیح بدین؟
یک مشکل دیگه هم دارم مرتب پیغام آپدیت بهم میده و یا آپدیتم کامل نمیشه ویا تا 100 درصد شد دوباره میگه باید آپدیت کنی.میشه دستی آپدیت ها رو بهش اضافه کنم؟ و اصلا دلیل این موضوع چیه.مرسی

majid20
27-12-2008, 22:10
میشه لطف کنید نحوه انتقال به پوشه trusted رو توضیح بدین؟
یک مشکل دیگه هم دارم مرتب پیغام آپدیت بهم میده و یا آپدیتم کامل نمیشه ویا تا 100 درصد شد دوباره میگه باید آپدیت کنی.میشه دستی آپدیت ها رو بهش اضافه کنم؟ و اصلا دلیل این موضوع چیه.مرسی

برای انتقال یک برنامه از پوشه ای ( مثلا Low Restricted ) به پوشه دگیر امنیتی ( مثلا Trusted)

کافیه برنامه مزبور را انتخاب کرده ( با یک کلیک روی آن ) و با استفاده از گزینه Move to ( همانند تصویر زیر ) برنامه مزبور را منتقل کنید

در زمینه مشکل آپدیت ، ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید تا کاملا صحیح باشد

در صورت صحت تاریخ ، عکسی از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید ( تا تاریخ دیتابیس را ببینم )

zendegi
28-12-2008, 00:14
منم چند روز که مشکل آپدیت دارم هر کاری میکنم نمیشه همین الان حدود 13 مگ دانلود کرد ولی بازم فایده نداره اینم عکسش:

saeed258s
28-12-2008, 11:26
دروود
آیا تارنمای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ،را می توان نمایندگی قانونی شرکت کسپرسکی پنداشت؟و یا تنها نام دامنه خودش را به این نام گزارده است؟

majid20
28-12-2008, 15:50
منم چند روز که مشکل آپدیت دارم هر کاری میکنم نمیشه همین الان حدود 13 مگ دانلود کرد ولی بازم فایده نداره
این مشکل در برخی سیستم های دیگه مشاهده شده که بیشتر بخش های کسپرسکی آپدیت میشود

ولی بخش اصلی آن آپدیت نمی شود که همان دیتابیس ضدویروس کسپرسکی است

ین مورد صرفا در نسخه های 2009 رخ میده و در نسخه های 7 در صورت عدم آپدیت کامل ، با آپدیت مجدد آن مشکل حل میشه

بهر حال موارد زیادی میتونه دخیل باشه و راه حل هایی هم داره

استفاده از فیلطرشکن هایی مثل فری گیت ، این مشکل را حل میکنه

البته پیش از آن توصیه میکنم از نسخه جدید 8.0.0.506 کسپرسکی استفاده کنید

majid20
28-12-2008, 15:58
دروود
آیا تارنمای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،را می توان نمایندگی قانونی شرکت کسپرسکی پنداشت؟و یا تنها نام دامنه خودش را به این نام گزارده است؟
در پست زیر اطلاعات پیرامون نمایندگی های کسپرسکی در ایران گذاشته شده

masoudsabz
28-12-2008, 18:53
سلام.دو تا سوال دارم.
اول اينكه آپديت اوليه من بعد از نصب كاسپر آنتي ويروس 7 يا وارد كردي key جديد حدود 1 الي 2.5 ساعت طول مي كشه. آيا اين طبيعيه؟
و سوال دوم اينكه اگر در طول مدت آپديت ديس بشم اون ميزان آپديت شده ذخيره ميشه؟ يا همش از بين ميره و بايد دوباره دو ساعت منتظر بمونم تا از اول آپديت بشه؟

majid20
28-12-2008, 20:02
سلام.دو تا سوال دارم.
اول اينكه آپديت اوليه من بعد از نصب كاسپر آنتي ويروس 7 يا وارد كردي key جديد حدود 1 الي 2.5 ساعت طول مي كشه. آيا اين طبيعيه؟
و سوال دوم اينكه اگر در طول مدت آپديت ديس بشم اون ميزان آپديت شده ذخيره ميشه؟ يا همش از بين ميره و بايد دوباره دو ساعت منتظر بمونم تا از اول آپديت بشه؟
آپدیت اولیه نسخه 7 سنگینه و این مدت زمان برای کسانی که اینترنت دیال آپ دارند ، طول میکشه

البته برای دفعات بعد که خواستید نسخه 7 رو نصب کنید ، اگر پوشه نگهداری آپدیت ها را فعال کرده باشید ، آپدیت اولیه لازم نیست

اما در زمینه قابلیت رزیوم آپدیت ها ، بله تاحدودی قابلیت رزیوم داره ولی نه انگونه که تصور میکنید

البته چون از نسخه 7 استفاده میکنید میتوانید کل آپدیت ها رو با استفاده از دانلود منجر از سایت کسپرسکی با قابلیت رزیوم دریافت کنید

سپس از طریق آپدیت دستی وارد کنید ( تمام موارد در پست اول توضیح داده شده )

sharghi
29-12-2008, 00:31
سلام دوستان databases are corrupted یعنی چی . چند روز هست کاسپر اپدیت نمیشه و حتی اکتیو هم نمیشه یعنی همه
امکاناتش غیر فعال است و این ارور رو میده باید چیکار کنم ورزن 8.357 و هم ورژن 8.454 (2009)

hamilton
29-12-2008, 10:56
سلام دوستان databases are corrupted یعنی چی . چند روز هست کاسپر اپدیت نمیشه و حتی اکتیو هم نمیشه یعنی همه
امکاناتش غیر فعال است و این ارور رو میده باید چیکار کنم ورزن 8.357 و هم ورژن 8.454 (2009)

واژه اي كه فرموديد به اين معني است كه database برنامه آسيب ديده كه ظاهرا شما اصلا موفق به آپديت هم نشده ايد.
چند مورد را براي راهنمايي بيشتر مشخص كنيد:
1-چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟
2-از كدام محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟
3-قبلا از چه محصول امنيتي در سيستم خود استفاده ميكرديد؟
4-آيا شما كاسپر را در يك سيستم الوده به ويروس نصب كرده ايد؟
5-آيا بلافاصله بعد از نصب كاسپر از كار ميافتد؟

saeed258s
29-12-2008, 11:19
با دروود
چطور از تارنمای رسمی کسپر می توان پسین نسخه های آزمایشی را دانلود کرد؟
زیرا که بنده پس از رفتن به قسمت دانلود ها،بااین قسمت مواجه می
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شوم...

و یک پرسش دیگر که چرا درقسمت فروش نمی توان نام ایران را درلیست کشورها دید؟:11:

majid20
29-12-2008, 15:45
با دروود
چطور از تارنمای رسمی کسپر می توان پسین نسخه های آزمایشی را دانلود کرد؟
زیرا که بنده پس از رفتن به قسمت دانلود ها،بااین قسمت مواجه میشوم...
و یک پرسش دیگر که چرا درقسمت فروش نمی توان نام ایران را درلیست کشورها دید؟:11:
نسخه های آزمایشی معمولا برای یک مدت کوتاه در سرور گذاشته میشوند تا کاربران متخصص دانلود کرده و آن را تست کنند

بخش زیر در سایت کسپرسکی برای محصولا بتا درنظر گرفته شده

تارنمای کسپرسکی برای نسخه های بتا

برخی نسخه های قبلی آزمایشی در سرور زیر گذاشته شده است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اگر نسخه آزمایشی بصورت عموم منتشر بشه عزیزان در تاپیک زیر خواهند گذاشت

در ضمن کسپرسکی در ایران نمایندگی دارد که در پست اول مشخص شده

saeed258s
29-12-2008, 16:39
دروود

و یک پرسش دیگر که چرا درقسمت فروش نمی توان نام ایران را درلیست کشورها دید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این را از قلم انداختید..
من منظورم نسخه هایTrial بود،آنها راچطورمی توانم دانلود کنم؟
اگر دارای نمایندگی می باشد،چطور است که لیست ایران در لیست کشورهایش نیست؟

majid20
29-12-2008, 17:14
دوست عزیز اگر شما به پست زیر مراجعه میکردید ( که در پست اول لیست شده ) متوجه میشدید

نمایندگی های رسمی کسپرسکی در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در تصویر زیر نام ایران هم جزو کشورهای دارای نمایندگی های رسمی عنوان شده

این هم تصویر لیست نمایندگی های ایران ( فقط شرکت اول در امارات واقعه که در ایران هم فعالیت میکنه )

در سمت چپ نام و مکان شرکت و در سمت راست میزان خدمات ارائه شونده شرکت مشخص شده

در ضمن نمایندگی برای خرید محصول و یا پشتیبانی آن کارایی داره

اگر میخواهید از نسخه تریال استفاده کنید نیازی به نمایندگی ندارید و باید از خود سایت کسپرسکی دانلود کنید

Street.Boy
29-12-2008, 20:49
من یه مشکلی با کسپر دارم.
من کسپر اینترنت سکیوریتی 2009 دارم.
وقتی که کسپر فعال هست نمی دونم چرا سرعت اینترنت من رو می گیره وقتی Pause Protection می کنم و فعالیتش رو متوقف می کنم سرعت اینترنت من به حالت عادی بر می گرده. یعنی وقتی فعال هست سایتها با سرعت کمتری upload می شه و وقتی فعال نیست با سرعت بیشتری.
دلیلش چیه و چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنماییم کنین.

saeed258s
29-12-2008, 22:08
دوست عزیز اگر شما به پست زیر مراجعه میکردید ( که در پست اول لیست شده ) متوجه میشدید

نمایندگی های رسمی کسپرسکی در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در تصویر زیر نام ایران هم جزو کشورهای دارای نمایندگی های رسمی عنوان شده

این هم تصویر لیست نمایندگی های ایران ( فقط شرکت اول در امارات واقعه که در ایران هم فعالیت میکنه )

در سمت چپ نام و مکان شرکت و در سمت راست میزان خدمات ارائه شونده شرکت مشخص شده

در ضمن نمایندگی برای خرید محصول و یا پشتیبانی آن کارایی داره

اگر میخواهید از نسخه تریال استفاده کنید نیازی به نمایندگی ندارید و باید از خود سایت کسپرسکی دانلود کنید
دروود
این تصویر رو ببینید،چرا در اینجا نامی از ایران نیست،اما دارای نمایندگی می باشد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و نسخه های تریال را چطور دانلود کنیم؟

darkangel85
29-12-2008, 22:48
در مورد آپدیت دستی سوال داشتم:
من آپدیت های خودم رو توی یک پوشه ریختم و دادم به دوستم که کسپر رو تازه نصب کرده بود و اون هم تمام کارهای گفته شده در آموزش آپدیت دستی رو انجام داد ولی وقتی روی آپدیت کلیک میکنه آپدیت نمیشه!!! مشکل از چی میتونه باشه؟!!!

sharghi
30-12-2008, 02:40
واژه اي كه فرموديد به اين معني است كه database برنامه آسيب ديده كه ظاهرا شما اصلا موفق به آپديت هم نشده ايد.
چند مورد را براي راهنمايي بيشتر مشخص كنيد:
1-چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟
2-از كدام محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟
3-قبلا از چه محصول امنيتي در سيستم خود استفاده ميكرديد؟
4-آيا شما كاسپر را در يك سيستم الوده به ويروس نصب كرده ايد؟
5-آيا بلافاصله بعد از نصب كاسپر از كار ميافتد؟

سلام
1- خیلی وقته از ورژن 7 شروع به نصب کاسپر کردم
2-از اینترنت سکوریتی
3-قبلا یعنی خیلی وقت قبل از مکافی
4-خیر
5-بله
در ضمن من یک پوشه اپدیت با حجم 44 مگ از کاسپر هم دارم که همیشه بعد از نصب برای اپدیت استفاده میکردم و
مشکلی نبود تا اینکه سیستم را ریستور کردم به دو هفته قبل که اینجوری شد و چند بار هم حذف و دوباره نصب کردم اما...

hamilton
30-12-2008, 11:46
دروود
این تصویر رو ببینید،چرا در اینجا نامی از ایران نیست،اما دارای نمایندگی می باشد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز تصويري كه شما قرار داده ايد و نامي از ايران را در آن مشاهده نميكنيد سايت رسمي كاسپر نيست.شما اگر به سايت رسمي كاسپر برويد ميتوانيد ليست نمايندگيهاي كاسپر را مشاهده كنيد.به لينك زير برويد:

در مورد آپدیت دستی سوال داشتم:
من آپدیت های خودم رو توی یک پوشه ریختم و دادم به دوستم که کسپر رو تازه نصب کرده بود و اون هم تمام کارهای گفته شده در آموزش آپدیت دستی رو انجام داد ولی وقتی روی آپدیت کلیک میکنه آپدیت نمیشه!!! مشکل از چی میتونه باشه؟!!!

براي آپديت دستي بايد پوشه آپديت كاسپر كه حاوي فولدرهايي به نامهاي AutoPatches و bases و index ميباشه به عنوان server براي آپديت به كاسپر معرفي بشه و در تنظيمات آپديت كاسپر نيز حتما تيك گزينه پيش فرض براي آپديت برداشته شده و تمام پنجره ها نيز Apply و OK بشه.از طرف ديگه بايد هر دو محصول از يك خانواده باشن.آپديتهاي مثلا آنتي ويروس رو نميشه براي اينترنت سكيوريتي استفاده كرد يا بالعكس.ورژن دو محصول هم بايد يكي باشن يكي نسخه 8 و ديگري نسخه 7 نباشه(مثلا).
اگر تصويري از پيغام خطا و بخش آپديت بگذاريد تا با هم چك كنيم بسيار عالي خواهد بود.

سلام
2-از اینترنت سکوریتی
4-خیر
5-بله
در ضمن من یک پوشه اپدیت با حجم 44 مگ از کاسپر هم دارم که همیشه بعد از نصب برای اپدیت استفاده میکردم و
مشکلی نبود تا اینکه سیستم را ریستور کردم به دو هفته قبل که اینجوری شد و چند بار هم حذف و دوباره نصب کردم اما...

شما يك كاري انجام بديد.ابتدا نسخه موجود را كه فرموديد بلافاصله بعد از نصب هم از كار ميافته را Uninstall كنيد.سپس با يكي از برنامه مخصوص مانند Registry Mechanic اقدام به پاكسازي رجيستري كنيد.آخرين نسخه كاسپر يعني نسخه 8.0.506 را نصب و با استفاده از سريال قانوني آنرا رجيستر و آپديت كنيد و نتيجه را اعلام كنيد.

hamilton
30-12-2008, 11:53
دروود
آیا تارنمای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ،را می توان نمایندگی قانونی شرکت کسپرسکی پنداشت؟و یا تنها نام دامنه خودش را به این نام گزارده است؟

دوست عزيز اگر به لينك زير مراجعه كنيد و من هم تصويري از آنرا قرار داده ام مشاهده خواهيد كرد كه اشاره شده كه كمپاني آواژنگ نماينده كاسپر در ايران ميباشه كه محصولات كاسپر را در سايت Kasperskylabs.ir بفروش ميرسونه.پس شما با خيال راحت ميتونيد از سايت kasperskylabs.ir خريد كنيد:

اين لينك صفحه مربوطه:

اينهم تصوير صفحه فوق:

saeed258s
30-12-2008, 12:28
بادروود
جناب همیلتون،ببینید،این آدرسی که در عکس هست،آدرس اصلی خود تارنمای رسمی کسپر هست،که پس از رفتن به قسمت Download trial به این آدرس دگرگون می شود..

hamilton
30-12-2008, 12:55
بادروود
جناب همیلتون،ببینید،این آدرسی که در عکس هست،آدرس اصلی خود تارنمای رسمی کسپر هست،که پس از رفتن به قسمت Download trial به این آدرس دگرگون می شود..

شما بدون اينكه به آدرس فوق برويد ميتونيد نسخه Trial محصولات كاسپر را از لينك زير دريافت كنيد:

Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 - Final:

Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.506 - Final:

در مورد نبود نام ايران هم به كمپاني كاسپر ايميل زدم و منتظر پاسخ آنها هستم.

saeed258s
30-12-2008, 14:08
با دروود بر استاد گرامی،جناب همیلتون...
اما من می خواستم خودم از تارنمای کسپر،بدانم چطور دانلود نمایم،پیشتر به راحتی می شد دانلود کرد،اما مثل اینکه تازگی ها این رویه دگرگون شده است!!!!؟؟؟

majid20
30-12-2008, 22:52
دروود

خب دوست عزیز نباید هم در این قسمت نامی از ایران باشد

چون این سایت مخصوص فروش آنلاین کسپرسکی و ارسال آن است

به دلیل تحریم ایران و عدم دسترسی کاربران ایرانی به کارت های اعتباری بین المللی معتبر ، نام ایران حذف شده

برای کابران ایرانی ، خرید آفلاین در نظر گرفته شده که بسیار مقرون به صرفه تر است

چون قیمت اشتراک یکساله در خرید آنلاین محصول اینترنت سکیوریتی 59دلار ( تقریبا 59 هزار تومان ) است

در حالیکه در صورت خرید از نمایندگی های رسمی در ایران به 45 دلار ( 45 هزار تومان ) کاهش پیدا میکنه

اما در زمینه نسخه های تریال ...

نگاه کنید دوست عزیز کسپرسکی همانند ناد32 نیست که دو محصول تریال و رجیستر شده ارائه بده

شما اگر برای اولین بار باشه که پس از نصب ویندوز اقدام به نصب کسپرسکی میکنید ، هنگام فعالسازی گزینه Trial ظاهر میشه

که می توانید کسپرسکی را به حالت تریال فعال کرده و استفاده کنید

با دروود بر استاد گرامی،جناب همیلتون...
اما من می خواستم خودم از تارنمای کسپر،بدانم چطور دانلود نمایم،پیشتر به راحتی می شد دانلود کرد،اما مثل اینکه تازگی ها این رویه دگرگون شده است!!!!؟؟؟
برای دانلود تمامی محصولا کسپرسکی از سایت آن به بخش زیر بروید

محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و ورژن انگلیسی آن را دانلود کنید

majid20
30-12-2008, 22:56
من یه مشکلی با کسپر دارم.
من کسپر اینترنت سکیوریتی 2009 دارم.
وقتی که کسپر فعال هست نمی دونم چرا سرعت اینترنت من رو می گیره وقتی pause protection می کنم و فعالیتش رو متوقف می کنم سرعت اینترنت من به حالت عادی بر می گرده. یعنی وقتی فعال هست سایتها با سرعت کمتری upload می شه و وقتی فعال نیست با سرعت بیشتری.
دلیلش چیه و چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنماییم کنین.
شما از کدام ورژن کسپرکسی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ فایروال ویندوز خاموش است ؟

آیا با تمام برنامه ها و مرورگر ها مشکل کندی دارید؟

darkangel85
30-12-2008, 23:41
براي آپديت دستي بايد پوشه آپديت كاسپر كه حاوي فولدرهايي به نامهاي autopatches و bases و index ميباشه به عنوان server براي آپديت به كاسپر معرفي بشه و در تنظيمات آپديت كاسپر نيز حتما تيك گزينه پيش فرض براي آپديت برداشته شده و تمام پنجره ها نيز apply و ok بشه.از طرف ديگه بايد هر دو محصول از يك خانواده باشن.آپديتهاي مثلا آنتي ويروس رو نميشه براي اينترنت سكيوريتي استفاده كرد يا بالعكس.ورژن دو محصول هم بايد يكي باشن يكي نسخه 8 و ديگري نسخه 7 نباشه(مثلا).
اگر تصويري از پيغام خطا و بخش آپديت بگذاريد تا با هم چك كنيم بسيار عالي خواهد بود.

کلا خطا نمیده اصلا اتفاق خاصی نمی افته!!!!
من واسه آپدیت هم پوشه خود آپدیت + اون 3تا پوشه ای که گفتین رو اضافه کردم ولی بازم آپدیت نمیشه!!!

KILLER_PANT
30-12-2008, 23:58
سلام به همه
یه سال من میخوام kasper 2009 8.5 که دارم رو آپدیت کنم اما نمیخوام برم قسمت آپدیت نرم افزار و آپدیت کنم میخوام از طریق سایتش فایلای آپدیتشو بگیرم و ببرم روی کامپیوتری که اینترنت نداره پآپدیت کنم
رفتم سایتش آپدیتاش مال ورژن های قدیمی که میزاره من په کنم؟

majid20
31-12-2008, 00:48
کلا خطا نمیده اصلا اتفاق خاصی نمی افته!!!!
من واسه آپدیت هم پوشه خود آپدیت + اون 3تا پوشه ای که گفتین رو اضافه کردم ولی بازم آپدیت نمیشه!!!
شما تصویری از بخش سرور آپدیت کسپرسکی بگذارید ... مطمئن شوید از یک Key معتبر استفاده میکنید ... تاریخ سیستم را چک کنید

سلام به همه
یه سال من میخوام kasper 2009 8.5 که دارم رو آپدیت کنم اما نمیخوام برم قسمت آپدیت نرم افزار و آپدیت کنم میخوام از طریق سایتش فایلای آپدیتشو بگیرم و ببرم روی کامپیوتری که اینترنت نداره پآپدیت کنم
دوست عزیز در پست دوم تاپیک توضیح داده شده

Markus
31-12-2008, 01:25
سلام به همه

الاوه بر ساخت پوشه پشتيبان که دوست عزيزم majid20 معرفی کردن راه ديگری هم هست،
به پست زير هم سر بزنيد:

saeed258s
31-12-2008, 10:05
خب دوست عزیز نباید هم در این قسمت نامی از ایران باشد

چون این سایت مخصوص فروش آنلاین کسپرسکی و ارسال آن است

به دلیل تحریم ایران و عدم دسترسی کاربران ایرانی به کارت های اعتباری بین المللی معتبر ، نام ایران حذف شده

برای کابران ایرانی ، خرید آفلاین در نظر گرفته شده که بسیار مقرون به صرفه تر است

چون قیمت اشتراک یکساله در خرید آنلاین محصول اینترنت سکیوریتی 59دلار ( تقریبا 59 هزار تومان ) است

در حالیکه در صورت خرید از نمایندگی های رسمی در ایران به 45 دلار ( 45 هزار تومان ) کاهش پیدا میکنه

اما در زمینه نسخه های تریال ...

نگاه کنید دوست عزیز کسپرسکی همانند ناد32 نیست که دو محصول تریال و رجیستر شده ارائه بده

شما اگر برای اولین بار باشه که پس از نصب ویندوز اقدام به نصب کسپرسکی میکنید ، هنگام فعالسازی گزینه Trial ظاهر میشه

که می توانید کسپرسکی را به حالت تریال فعال کرده و استفاده کنید

برای دانلود تمامی محصولا کسپرسکی از سایت آن به بخش زیر بروید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproductupdates)

محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و ورژن انگلیسی آن را دانلود کنید
بادروود
بسیار بسیار از راهنماییتان سپس گزارم....
و در مورد دانلود نیز،من منظورم همین قسمتی بود که شما فرمودید امامثل اینکه شوربختانه،مانند پیشتر که درقسمت Trial می توانستیم دانلود کنیم،اکنون جایش دگرگون شده است.و..
به هر روی بسیار سپاس گزارم...
:11::11:

gap
31-12-2008, 18:40
سلام دوستان.
یک key جدید میشه بدین؟اون که صفحه اول بود خراب بود لینکش.
من مجبورم تاریخ سیستمم رو عقب بندازم تا key هام کار کنه.
یه سوال:
من اگه با یه سیستم پر سرعت آپدیت کنم کسپرسکی رو چجوری به آنتی ویروس خودم فایل های آپدیت رو انتقال بدم؟
اصلا میشه؟

darkangel85
31-12-2008, 19:25
شما تصویری از بخش سرور آپدیت کسپرسکی بگذارید ... مطمئن شوید از یک Key معتبر استفاده میکنید ... تاریخ سیستم را چک کنید

آره Key معتبره، همه قسمت ها سبزه به جز آپدیت که خاکستریه، قسمت آپدیتشم هیچ چیز خاصی نداره فقط تاریخ آپدیت مال 8 فوریه هست که هر چی رو update databases کلیک میکنم آپدیت نمیشه!!!

majid20
31-12-2008, 23:07
سلام دوستان.
یک key جدید میشه بدین؟اون که صفحه اول بود خراب بود لینکش.
من مجبورم تاریخ سیستمم رو عقب بندازم تا key هام کار کنه.
یه سوال:
من اگه با یه سیستم پر سرعت آپدیت کنم کسپرسکی رو چجوری به آنتی ویروس خودم فایل های آپدیت رو انتقال بدم؟
اصلا میشه؟
در خواست Key صرفا در تاپیک کرک و سریال کسپرسکی صورت گیرد

در زمینه سوال دم هم بله به روش آپدیت دستی که در پست اول توضیح داده شده

آره Key معتبره، همه قسمت ها سبزه به جز آپدیت که خاکستریه، قسمت آپدیتشم هیچ چیز خاصی نداره فقط تاریخ آپدیت مال 8 فوریه هست که هر چی رو update databases کلیک میکنم آپدیت نمیشه!!!
شما از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ( منظور محصولیکه میخواهید آپدیت های آن را منتقل کنید )

شما در ضمن تصویری از بخش آپدیت و همچنین سرورهای کسپرسکی اینجا بگذارید

sharghi
31-12-2008, 23:46
لطفا به منم کمک کنید

darkangel85
01-01-2009, 00:25
شما از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ( منظور محصولیکه میخواهید آپدیت های آن را منتقل کنید )

شما در ضمن تصویری از بخش آپدیت و همچنین سرورهای کسپرسکی اینجا بگذارید

هر دو آنتی ویروز ورژنشون 7.0.1.325 هستش
منظورتو از سرور کسپرسکی چیه؟!! و چجوری مشخص میشه؟
من یه سری آپدیت از ویندوز خودم داشتم طبق آموزش اونارو کپی کردم دادم به دوستم حالا اون میخواد آپدیت کنه (به اینترنتم دسترسی نداره!!!!!)

majid20
01-01-2009, 01:03

سلام
2-از اینترنت سکوریتی
4-خیر
5-بله

لطفا به منم کمک کنید
شما ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید تا کاملا صحیح باشد ( امروز 2009/01/01 است )

از یک Key معتبر دیگر برای فعالسازی کسپرسکی استفاده کنید ( البته قبلش Key های قبلی را پاک کنید )

اگر برنامه امنیتی دیگری هم دارید را پاک کنید

در صورت عدم رفع مشکل ، شما یکبار کسپرسکی را پاک کنید و سپس رجیستری بوسیله برنامه ای نظیر CCLeaner تمیز کنید

کسپرسکی را مجددا نصب کنبد ( حدالمقدور ورژن 8.0.0.506 )

اگر با تمام این اوصاف مشکل حل نشود پس احیانا ویندوز شما معیوب یا آلوده است و برای نسخه 2009 مشکل سازه

یا باید ویندوز را مجددا نصب کنید یا اینکه از نسخه 7 استفاده کنید

majid20
01-01-2009, 01:17
هر دو آنتی ویروز ورژنشون 7.0.1.325 هستش
منظورتو از سرور کسپرسکی چیه؟!! و چجوری مشخص میشه؟
من یه سری آپدیت از ویندوز خودم داشتم طبق آموزش اونارو کپی کردم دادم به دوستم حالا اون میخواد آپدیت کنه (به اینترنتم دسترسی نداره!!!!!)
شما به بخش تنظیمات آپدیت کسپرسکی رفته ( Settings --> Update --> Settings )

در پنجره جدید شما سرور آپدیت کسپرسکی را مشاهده میکنید

اگر می توانید تصویری از همین بخش از سیستم دوست خود و بخش آپدیت آن بگذارید

در ضمن شما دو مورد را در سیستم آن چک کنید

اول اینکه Key آن معتبر و جدید باشد

دوم اینکه تنظیمات پر و کسی را چک کنید و آن را غیرفعال نمایید ( چون اینترنت نداره پس لازم نیست فعال باشه )

khorh
01-01-2009, 12:45
میشه آخرین آپدیت (date base) واسم بزارین یا لینکشو .میخوام بصورت آفلاین آپدیتش کنم.مرسی

mrmostafa
01-01-2009, 13:06
این ورپن 2009 رو میریزم بعد مدتی اینترنت من قطع و وصل میشه تنظیماتش چطوری باید باشه ؟؟؟؟؟

majid20
01-01-2009, 17:13
این ورپن 2009 رو میریزم بعد مدتی اینترنت من قطع و وصل میشه تنظیماتش چطوری باید باشه ؟؟؟؟؟
دقیقا از کدام نسخه و چه ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

منظور شما از قطع و وصل دقیقا چطوریه ؟

Street.Boy
03-01-2009, 19:18
شما از کدام ورژن کسپرکسی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ فایروال ویندوز خاموش است ؟

آیا با تمام برنامه ها و مرورگر ها مشکل کندی دارید؟

من کسپر ورژن 8 (2009) استفاده می کنم نه فایر وال دیگه ایی رو سیستمم هست نه اینکه فایر وال ویندوزم روشنه.
Yahoo! Messenger و Internet Exploreram کند می شه.

ICEBOYS
03-01-2009, 19:19
سلام

من kaspersky internet security 2009
ورژن 8.0.0.454 دارم

وقتی میزارم آپدیت بشه تا حدود 66 درصد میره ولی جلوتر نمیره

آیا میشه فایلهای جدید آپدیت را از اینترنت گرفت بعد روی آنتی ویروس نصب کرد ؟؟؟؟

نحوه تنظیمات فایروال و آنتی ویروس را میخواستم

با تشکر

majid20
03-01-2009, 23:00
من کسپر ورژن 8 (2009) استفاده می کنم نه فایر وال دیگه ایی رو سیستمم هست نه اینکه فایر وال ویندوزم روشنه.
Yahoo! Messenger و Internet Exploreram کند می شه.
شما تصویری از About کسپرسکی بگذارید ( کافیه بر روی آیکن آن کلیک راست کرده و گزینه About را انتخاب کنید)

تصویری هم از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید

سپس وارد بخش Application Fil-tering شده و ببنید برنامه های فوق در پوشه Trusted قرار دارند یا خیر ؟

سلام

من kaspersky internet security 2009
ورژن 8.0.0.454 دارم

وقتی میزارم آپدیت بشه تا حدود 66 درصد میره ولی جلوتر نمیره

آیا میشه فایلهای جدید آپدیت را از اینترنت گرفت بعد روی آنتی ویروس نصب کرد ؟؟؟؟

نحوه تنظیمات فایروال و آنتی ویروس را میخواستم

با تشکر
آپدیت اولیه کسپرسکی اندکی سنگینه و باید صبر کنید تا کاملا به روز بشه

البته جدیدا برخی ISP ها با سرورهای کسپرسکی مشکل دارند

که خب اگر مشکل از این بایت باشه با استفاده از فیلطرشکن مورد رو حل کنید

تنظیمات کسپرسکی رو هم در پست اول تاپیک لیست شده

sharghi
04-01-2009, 00:17
[quote=majid20;3333449]شما ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید تا کاملا صحیح باشد ( امروز 2009/01/01 است )

از یک Key معتبر دیگر برای فعالسازی کسپرسکی استفاده کنید ( البته قبلش Key های قبلی را پاک کنید )

اگر برنامه امنیتی دیگری هم دارید را پاک کنید

در صورت عدم رفع مشکل ، شما یکبار کسپرسکی را پاک کنید و سپس رجیستری بوسیله برنامه ای نظیر CCLeaner تمیز کنید

کسپرسکی را مجددا نصب کنبد ( حدالمقدور ورژن 8.0.0.506 )

اگر با تمام این اوصاف مشکل حل نشود پس احیانا ویندوز شما معیوب یا آلوده است و برای نسخه 2009 مشکل سازه

یا باید ویندوز را مجددا نصب کنید یا اینکه از نسخه 7 استفاده کنید[/quote

با عوض کردن ویندوز مشکل برطرف شد اما یه مشکل دیگه برام پیش اومد و اون اینکه من یه پوشه اپدیت درست کرده بودم مطابق راهنمایی قبل که تیک کپی رو تو تنظیمات زده بودم بدین ترتیب تمام اپدیتهایی که میگرفتم اینجا ذخیره میشد و هر با ویندوز عوض میکردم از این پوشه برای اپدیت افلاین استفاده میکردم بدین صورت که اونو به عنوان سرور به کاسپر معرفی میکردم حجمش رسیده بود به 44 مگ کا اولی اپدیتش هم خیلی وقت گرفت حالا مشکل اینجاست که با عوض کردن ویندوز دیگه کاسپر با این پوشه اپدیت نمیشه و من باید همه اپدیتها رو دوباره بگیرم که خیلی زوره به نظر شما پوشه اپدیت من اسیب دیده و باید چکار کنم در ضمن ورزن 8 506 رو هم دارم

majid20
04-01-2009, 00:53
با عوض کردن ویندوز مشکل برطرف شد اما یه مشکل دیگه برام پیش اومد و اون اینکه من یه پوشه اپدیت درست کرده بودم مطابق راهنمایی قبل که تیک کپی رو تو تنظیمات زده بودم بدین ترتیب تمام اپدیتهایی که میگرفتم اینجا ذخیره میشد و هر با ویندوز عوض میکردم از این پوشه برای اپدیت افلاین استفاده میکردم بدین صورت که اونو به عنوان سرور به کاسپر معرفی میکردم حجمش رسیده بود به 44 مگ کا اولی اپدیتش هم خیلی وقت گرفت حالا مشکل اینجاست که با عوض کردن ویندوز دیگه کاسپر با این پوشه اپدیت نمیشه و من باید همه اپدیتها رو دوباره بگیرم که خیلی زوره به نظر شما پوشه اپدیت من اسیب دیده و باید چکار کنم در ضمن ورزن 8 506 رو هم دارم
دقیقا هنگام آپدیت چه اروری میده ؟ تنظیمات سرور رو چک کنید تا صرفا یک سرور تیک دار باشه

تاریخ سیستم را چک کنید ... تصویری از بخش آپدیت بگذارید

Key خود را هم چک کنید

Benygh
04-01-2009, 10:08
سلام
من روی سیستمی که اکس پی سرویس پک سه داره ورژن kis8.0.0.454en رو نصب میکنم ولی اصلا اجر نمیشه ! چندین بار هم تست کردم !‌البته با یک فایل و همیشه اررور زیر رو میده !‌
چه کنم ؟

این هم گزارش اون سیستم !

majid20
04-01-2009, 16:47
آنچه مسلمه آلودگی سیستم شما به گونه ای از ویروس اوتوران سبب بروز این مشکل شده

hideproc.sys خودش یک ویروس نیست بلکه یه تروجان بسیار خطرناک برای ورود کد های مخرب دیگر هستش

شما در وهله اول سعی کنید از Safe Mode وارد شده و مراحل نصب و اسکن سیستم را در آنجا انجام دهید

اگر Safe Mode غیرفعال شده ، پس ابتدا کسپرسکی را کاملا پاک کنید

قاعده کار اینه که شما از دیسکت نجات کسپرسکی برای اسکن سیستم و رفع آلودگی آن استفاده کنید

اما اگر قادر به تهیه یا دانلود این محصول نیستید باید از راه دیگری وارد شوید

ابتدا سعی کن با استفاده از برنامه Process Explorer پروسه های مشکوک رو ببندی

اگه هنوز سیستم رو کاملا آلوده نکرده باشه با استفاده از SUPERAntiSpyware قادر به پاکسازی اون هستی

اگر آلودگی شدید باشه و به راحتی رفع نشه بهتره در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

درضمن راه حل های تاپیک زیر را مطالعه کنید

البته یه تست کن و ببین میتونی Bitdefender یا NOD32 را نصب کنید ( تا از طریق آنها پاکشون کنید)

بخاطر اینکه در سیستم های آلوده که امکان نصب یا فعالیت آنتی ویروس غیرفعال شده ، عملکر این دو بهتره

masoudsabz
04-01-2009, 17:38
با سلامی دویاره. یه سوال دیگه داشتم.
اونم اینه که آیا نمیشه kav و kis رو همزمان روی یه سیستم نصب کرد؟
اگه فقط یکی از این دو تا رو میتونیم نصب کنیم ، اونوقت کدومش بهتره؟ آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی؟
آیا آنتی ویروس امنیت اینترنت ما رو هم تامین می کنه؟
و یا برعکس.
آیا اینترنت سکوریتی امنیت سیستم و نرم افزارهای ما رو در مقابل انواع ویروس ها تامین میکنه؟
شاید جواب این سوالاتم در توضیحات صفحه اول باشه.
اما اونجا حجم مطالب اونقدر زیاده که برای پیدا کردن جواب خودم باید چندتا جواب دیگه بخونم تا جواب خودمو پیدا کنم.
اگه تو این تاپیک به سوالم جواب داده بشه خیلی ممنون میشم.
در غیر اینصورت خواهش میکنم لینک جواب منو بدین تا برم بخونم.
مرسی

Markus
04-01-2009, 18:31
با سلامی دویاره. یه سوال دیگه داشتم.
اونم اینه که آیا نمیشه kav و kis رو همزمان روی یه سیستم نصب کرد؟
اگه فقط یکی از این دو تا رو میتونیم نصب کنیم ، اونوقت کدومش بهتره؟ آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی؟
آیا آنتی ویروس امنیت اینترنت ما رو هم تامین می کنه؟
و یا برعکس.
آیا اینترنت سکوریتی امنیت سیستم و نرم افزارهای ما رو در مقابل انواع ویروس ها تامین میکنه؟
شاید جواب این سوالاتم در توضیحات صفحه اول باشه.
اما اونجا حجم مطالب اونقدر زیاده که برای پیدا کردن جواب خودم باید چندتا جواب دیگه بخونم تا جواب خودمو پیدا کنم.
اگه تو این تاپیک به سوالم جواب داده بشه خیلی ممنون میشم.
در غیر اینصورت خواهش میکنم لینک جواب منو بدین تا برم بخونم.
مرسی

سؤال شما در قسمت اول دسته بندی شده است...به پست زير سر بزنيد:

masoudsabz
04-01-2009, 20:30
آقا خیلی ممنون.
رفتم اون مطلبو خوندم .
مرسی. خیلی به دردم خورد.
با اجازتون تصمیم گرفتم اینترنت سکوریتی نصب کنم.
ورژن 7.0.0.125 رو دارم. خوبه؟
واما سوالات جدیدم....
اول اینکه من زمانی که از آنتی ویروس کاسپر 7 استفاده میکردم مرکز امنتیتی سیستم هی ÷یام میداد که فایر وال شما خاموشه.( یا نمیدونم شاید هم میگفت اصلا ندارید فایروال) . اونطور که من از مطلب ذکر شده فهمیدم اشکال از آنتی ویروس بوده. آره؟ یعنی کلا آنتی ویروس ، فایر وال نداره. درسته؟
بعد، اون مطلبی که لینکشو دادی به ما و ما هم رفتیم خوندیم ( تفاوت آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی) آیا این برای تمامی آنتی ویروس ها و اینترنت سکوریتی ها صدق می کنه یا که فقط کاسپر اینجوریه. البته فکر می کنم برای همشون اینجوری باشه ها. اما برای مطمئن شدم پرسیدم.
سوال بعدی این که آیا آپدیت اولیه اینترنت سکوریتی هم مثل آنتی ویروسش، چند ساعت ( حدود 2 الی 3 ساعت) طول می کشه؟ یا اینکه زودتر یا حتی دیرتر از آنتی ویروسه؟
حالا چرا اسم اینترنت سکوریتی رو "اینترنت سکوریتی" گذاشتن؟ اینجوری که همه ( یکیش خود من) فکر میکنن فقط برای امنیت اینترنته و آنتی ویروس برای سیستم نداره؟
خیلی ممنون

بعد از جواب گرفتنم برای این سوالات،، خواهم آمد با سوالات جدید.
به درود

MR.Punisher
04-01-2009, 21:36
آقا خیلی ممنون.
رفتم اون مطلبو خوندم .
مرسی. خیلی به دردم خورد.
با اجازتون تصمیم گرفتم اینترنت سکوریتی نصب کنم.
ورژن 7.0.0.125 رو دارم. خوبه؟
واما سوالات جدیدم....
اول اینکه من زمانی که از آنتی ویروس کاسپر 7 استفاده میکردم مرکز امنتیتی سیستم هی ÷یام میداد که فایر وال شما خاموشه.( یا نمیدونم شاید هم میگفت اصلا ندارید فایروال) . اونطور که من از مطلب ذکر شده فهمیدم اشکال از آنتی ویروس بوده. آره؟ یعنی کلا آنتی ویروس ، فایر وال نداره. درسته؟
بعد، اون مطلبی که لینکشو دادی به ما و ما هم رفتیم خوندیم ( تفاوت آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی) آیا این برای تمامی آنتی ویروس ها و اینترنت سکوریتی ها صدق می کنه یا که فقط کاسپر اینجوریه. البته فکر می کنم برای همشون اینجوری باشه ها. اما برای مطمئن شدم پرسیدم.
سوال بعدی این که آیا آپدیت اولیه اینترنت سکوریتی هم مثل آنتی ویروسش، چند ساعت ( حدود 2 الی 3 ساعت) طول می کشه؟ یا اینکه زودتر یا حتی دیرتر از آنتی ویروسه؟
حالا چرا اسم اینترنت سکوریتی رو "اینترنت سکوریتی" گذاشتن؟ اینجوری که همه ( یکیش خود من) فکر میکنن فقط برای امنیت اینترنته و آنتی ویروس برای سیستم نداره؟
خیلی ممنون

بعد از جواب گرفتنم برای این سوالات،، خواهم آمد با سوالات جدید.
به درود

جواب سوال اول: آنتی ویروس فایروال نداره.فقط اینترنت سکیوریتی هست که فایروال داره.
جواب سوال دوم: بله.تقریبا برای تمام محصولات امنیتی صدق می کنه.
جواب سوال سوم: بله حدود 15 مگابایت آپدیت می کنه.

پیشنهاد: همیشه از آخرین ورژن استفاده کنید.الان Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 Final
آخرین ورژن هست و تقریبا Stable هست.

masoudsabz
04-01-2009, 21:41
پونیشر جان خیلی مخلصیم.
درسته. استفاده از آخرین ورژن بهترین کاره.
چشم. سعی میکنم آخرین ورژنشو بگیرم.
راستی این Stable ی که گفتی ای یعنی چه؟

masoudsabz
04-01-2009, 22:43
پونیشر جان . عزیز مطمئنی 15 مگ آپدیت داره؟
من الان چند ساعته گذاشتم آپدیت بشه.
الان 14.5 مگابایت آپدیت کرده.
اما هنوز 48 درصده.
اینجوری بره که من باید حداقل 30مگ آپدیت کنم .

MR.Punisher
04-01-2009, 23:01
پونیشر جان خیلی مخلصیم.
درسته. استفاده از آخرین ورژن بهترین کاره.
چشم. سعی میکنم آخرین ورژنشو بگیرم.
راستی این Stable ی که گفتی ای یعنی چه؟

Stable یعنی اینکه نسخه ی پایدار و خوبی هست.bug هاش برطرف شده و هنگ نمی کنه.
با ویندوز مشکل خاصی نداره و باعث Crash نمیشه.در کل قابل اعتماده.

masoudsabz
04-01-2009, 23:03
دو ساعت و 15 دقیقه
حجم آپدیت انجام شده : 17 مگا بایت
درصد آپدیت انجام شده : 53 درصد
بچه ها کمک کنید.
من چند ساعت دیگه باید تو نت باشم.
من باید امشب آپدیت رو کامل کنم.
حجم آپدیت اینترنت سکوریتی 7 چند مگا بایت هستش؟
کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممک !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MR.Punisher
04-01-2009, 23:06
پونیشر جان . عزیز مطمئنی 15 مگ آپدیت داره؟
من الان چند ساعته گذاشتم آپدیت بشه.
الان 14.5 مگابایت آپدیت کرده.
اما هنوز 48 درصده.
اینجوری بره که من باید حداقل 30مگ آپدیت کنم .

این آماری که دادم برای 10 روز پیش هست.شاید از اون موقع Hotfix ها و Patch های
جدیدی اضافه شده یا Database خیلی زیاد شده.
به هر حال باید دانلود کنید.چون آپدیت های ورژن 8 مثل ورژن 7 روی سایت کسپرسکی
قرار نمی گیره تا قابل دانلود باشه،مجبورید آنلاین آپدیت کنید.
در ضمن یه فولدری رو تو یه درایو به غیر از C به کسپرسکی معرفی کنید تا آپدیت ها رو
اونجا بریزه تا موقع تعویض ویندوز به مشکل بر نخورید و مجبور بشید کلی وقت بذارید و
دوباره آپدیت کنید.

hamilton
04-01-2009, 23:25
دو ساعت و 15 دقیقه
حجم آپدیت انجام شده : 17 مگا بایت
درصد آپدیت انجام شده : 53 درصد
بچه ها کمک کنید.
من چند ساعت دیگه باید تو نت باشم.
من باید امشب آپدیت رو کامل کنم.
حجم آپدیت اینترنت سکوریتی 7 چند مگا بایت هستش؟
کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممک !!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزيز در ابتدا ميخواستم خواهش كنم پستهاي پشت سرهم نديد و پست آخر خود را ويرايش كنيد و موارد و سوالات و ابهامات جديد خود در خصوص يك موضوع واحد را در همان پست مطرح فرماييد.
حجم آپديت نسخه 2009 هم بالاست بخصوص اگر از خطوط Dialup براي اين منظور استفاده كنيد حتي ممكنه حجمي بالاي 30MB را نيز دانلود كنيد.
حجم آپديت نسخه 7 هم چيزي در حدود 40-50MB شايد هم قدري بالاتر باشه.
من خودم نسخه پشتيبان آپديتهام در نسخه 8 حجمي در حدود 68MB داره.

masoudsabz
04-01-2009, 23:36
پس یه دفعه بگین بدبخت شدیم رفت دیگه.
پونیشر جان گفتی یه پوشه دیگه در درایوی غیر از سی بدم.
قربونت برم. چطوری این کارو بکنم؟ بابا وقتی یه کاری میگین، روشش رو هم بگین دیگه.
حالا همیلتون میاد میگه ویرایش کن پست پشت سر هم نده و...
بابا من 57 درصد آپدیت کردم. الانم میشه اون کارو کرد؟
من چطوری آپدیت ها رو در یه پوشه دیگه ذخیره کنم؟
همیلتون جان واقعا شرمنده. این دفعه رو هم بی خیال شو. دفعه بعد دیگه پست پشت سر هم نمیدم.
مخلصتم

majid20
05-01-2009, 00:54
دوست عزیز تمامی موارد در پست اول تاپیک لیست شده ( مسائل پیرامون آپدیت دستی )

با مطالعه آموزش های موجود تمامی پاسخ شما داده میشود

در ضمن پوشه ذخیره آپدیت ها رو هر وقت هم بسازید ، کار میکنه

تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).gif)

sharghi
05-01-2009, 01:54
دقیقا هنگام آپدیت چه اروری میده ؟ تنظیمات سرور رو چک کنید تا صرفا یک سرور تیک دار باشه

تاریخ سیستم را چک کنید ... تصویری از بخش آپدیت بگذارید

Key خود را هم چک کنید

بینید همه چیز درسته تاریخ کی و تنظیمات سرور ارور هم نمیده فقط عجیب اینجاست که از پوشه 44 مگی فقط 3 مگ رو به عنوان اپدیت قبول میکنه و میگه اوت اپدیت من موندم چرا یکدفعه اینجوری شد من همیشه از این پوشه اپدیت میکردم و مشکلی هم نبود فقط میدونم از وقتی که ویندوز قبلیم را به تاریخ عقب تر ریستور کردم اینجوری شد دیگه والله موندم نه دیگه میتونم همه اپدیتهارو دوباره بگیرم ولی باید برم سراغ یه انتی دیگه که حجم اپدیتهاش سبک با شه نمیدونم....

ariaa
05-01-2009, 06:45
من آنتی ویروس کاسپرسکی رو از ErrooorTM. گرفتم که بعدا متوجه شدم با تروجان پک کردنش . دوستان اگه کسی از اینجا Kaspersky Antivirus 2009 رو گرفته حتما پاک کندش. البته الان دیگه از خود سایت کاسپرسکی میگیرم. الان نسخه جدید رو هم گذاشته .
لینک

hamilton
05-01-2009, 09:45
پس یه دفعه بگین بدبخت شدیم رفت دیگه.
پونیشر جان گفتی یه پوشه دیگه در درایوی غیر از سی بدم.
قربونت برم. چطوری این کارو بکنم؟ بابا وقتی یه کاری میگین، روشش رو هم بگین دیگه.
حالا همیلتون میاد میگه ویرایش کن پست پشت سر هم نده و...
بابا من 57 درصد آپدیت کردم. الانم میشه اون کارو کرد؟
من چطوری آپدیت ها رو در یه پوشه دیگه ذخیره کنم؟
همیلتون جان واقعا شرمنده. این دفعه رو هم بی خیال شو. دفعه بعد دیگه پست پشت سر هم نمیدم.
مخلصتم

دوست عزيز همانطور كه مجيد عزيز نيز فرمودند تمام موارد و سوالات دوستان در پست اول تاپيك ليست شده اند.شما ابتدا مسير قرار گرفتن آپديتها را مشاهده كنيد.سپس مسير پيش فرض را به مسير دلخواه خود تغيير دهيد.مثلا ميتونيد يك پوشه به نام دلخواه در درايوي غير از C كه ويندوز نصبه انتخاب كنيد و مطابق تصوير زير با استفاده از گزينه Browse مسير مورد نظر را اعمال كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).gif

Majid393
05-01-2009, 14:09
وقتی میخوام u92 ( همون برنامه فــیـلـتر شکن ) رو اجرا کنم ، kis به عنوان ویروس اونو شناسایی میکنه و هشدار میده و حذفش میکنه .
به غیر از غیرفعال کردن kis میشه کاری کرد که حذفش نکنه و اخطار نده ؟؟؟

majid20
05-01-2009, 14:34
وقتی میخوام u92 ( همون برنامه فــیـلـتر شکن ) رو اجرا کنم ، kis به عنوان ویروس اونو شناسایی میکنه و هشدار میده و حذفش میکنه .
به غیر از غیرفعال کردن kis میشه کاری کرد که حذفش نکنه و اخطار نده ؟؟؟
شما باید برنامه مزبور رو به Trusted zone کسپرسکی وارد کنید

tabriz-info
05-01-2009, 19:53
میبخشید من ریپورتم رو اونیکی تاپیک گذاشتم گفتم شاید اینجا باید قرار میدادم

majid20
06-01-2009, 18:19
میبخشید من ریپورتم رو اونیکی تاپیک گذاشتم گفتم شاید اینجا باید قرار میدادم

محمد جان مورد خاصی در سیستم شما مشاهده نکردم

شما کارهای زیر را انجام بدید

اول از همه با استفاده از گزینه Rollback ، آپدیت ها کسپرسکی را به قبل برگردانده و مجددا آنلاین آپدیت کنید

اگر مورد برطرف نشد شما سرور زیر را جایگزین سرور اصلی کسپرسکی کرده و آپدیت کنید

( یادتان باشد باید تیک گزینه سرور اصلی را برداشته و سرور جدید صرفا تیک دار باشه )

چنانچه موارد فوق مفید واقع نشد شما یکبار با V-P-N یا ف-ل-ت-ر شکنی مثل Ultrasurf اقدام به آپدیت کنید

تا مطمئن بشم مشکل از سرور ISP شما نیست

mojtaba_sa
06-01-2009, 22:05
سلام من آنتی ویروس کسپر اسکای 2006 رو دارم اگه آپدیتش کنم تمام امکانات 2009 رو پیدا میکنه ؟؟
و اینکه اگه فایل آپدیت رو از یه جای دیگه بگیرم می تونم بیارم آپدیتش کنم ؟ چطوری ؟ کجا باید بریزمش ؟

MR.Punisher
06-01-2009, 22:39
سلام من آنتی ویروس کسپر اسکای 2006 رو دارم اگه آپدیتش کنم تمام امکانات 2009 رو پیدا میکنه ؟؟
و اینکه اگه فایل آپدیت رو از یه جای دیگه بگیرم می تونم بیارم آپدیتش کنم ؟ چطوری ؟ کجا باید بریزمش ؟

سلام دوست عزیز.اگه پست اول همین تاپیک رو بخونید همه چیز دستگیرتون میشه.

sama_65
06-01-2009, 23:25
سلام دوستان
یکی از دوستام سیستمشو داده بیرون واسش کاسپر ریختن. وقتی میاد آپ دیت کنه این پیغامو میده:

Apply Exsiting License key

حالا باید چی کار کنه؟

masoudsabz
07-01-2009, 00:57
خوب حتما keyهاش مشکل دارن دیگه.
key trial ورژن گرفته؟

sharghi
07-01-2009, 02:03
بینید همه چیز درسته تاریخ کی و تنظیمات سرور ارور هم نمیده فقط عجیب اینجاست که از پوشه 44 مگی فقط 3 مگ رو به عنوان اپدیت قبول میکنه و میگه اوت اپدیت من موندم چرا یکدفعه اینجوری شد من همیشه از این پوشه اپدیت میکردم و مشکلی هم نبود فقط میدونم از وقتی که ویندوز قبلیم را به تاریخ عقب تر ریستور کردم اینجوری شد دیگه والله موندم نه دیگه میتونم همه اپدیتهارو دوباره بگیرم ولی باید برم سراغ یه انتی دیگه که حجم اپدیتهاش سبک با شه نمیدونم

برای مشکل ما دوستان راه حلی ندارن . در ضمن اون دوستانی که از kis 2009 پوشه اپدیت تا امروز دارن میشه
اون پوشه برا دانلود بزارید .

hamilton
07-01-2009, 11:11

دوست عزيز چنين چيزي امكان نداره.شما بايد نسخه 2009 اين محصول را تهيه و در صورت تمايل استفاده كنيد.
در مورد آپديت دستي نيز در پست اول راهنماي كامل آن همراه با تصوير قرار داده شده است.

سلام دوستان
یکی از دوستام سیستمشو داده بیرون واسش کاسپر ریختن. وقتی میاد آپ دیت کنه این پیغامو میده:

Apply Exsiting License key

حالا باید چی کار کنه؟

در تاپيك مروط به كرك و سريال كاسپر اين سوال را پرسيده بوديد كه پاسخ دادم.لطفا پاسخ را از آن تاپيك مطالعه بفرماييد.

بینید همه چیز درسته تاریخ کی و تنظیمات سرور ارور هم نمیده فقط عجیب اینجاست که از پوشه 44 مگی فقط 3 مگ رو به عنوان اپدیت قبول میکنه و میگه اوت اپدیت من موندم چرا یکدفعه اینجوری شد من همیشه از این پوشه اپدیت میکردم و مشکلی هم نبود فقط میدونم از وقتی که ویندوز قبلیم را به تاریخ عقب تر ریستور کردم اینجوری شد دیگه والله موندم نه دیگه میتونم همه اپدیتهارو دوباره بگیرم ولی باید برم سراغ یه انتی دیگه که حجم اپدیتهاش سبک با شه نمیدونم

برای مشکل ما دوستان راه حلی ندارن . در ضمن اون دوستانی که از kis 2009 پوشه اپدیت تا امروز دارن میشه

احتمال اينكه مشكل مربوط به همان Restore كردن سيستم باشه هست.اگر آپديت نميشه فكر نميكنم كار خاصي بشه كرد مگر اينكه از اول آپديت كنيد.
در مورد آپلود كردن آپديتهاي KIS2009 بايد عرض كنم كه حجمي در حدود 70MB داره.

Markus
07-01-2009, 16:11

اول اين که هميشه نبايد حجم آپديتی که شما دارين دقيقاً به محصول انتقال پيدا کنه...چون نصف بيشتر اون پوشه پشتيبانی که شما درست ميکنيد فايل های مورد نياز برای انتقال هست، نه خود آپديت و اين طبيعی هست که از حجم مثلاً 40 مگ بيش از مثلاً 5/6 مگ آپديت نشه، و اين مورد برای محصولات جديد تر کم تر هست مثلاً اگر شما ورژن 8.0.0.357 داشته باشين حجم آپديت دريافتی بيشتر از محصول ورژن 8.0.0.506 هست...
مورد دوم اين که شما وقتی پوشه پشتيبانی رو درست ميکنيد آپديت های تا همون لحظه به پوشه انتقال پيدا ميکنه، و اگر اون پوشه رو مثلاً 5/6 روز بعد به يک محصول تازه نصب آپديت نشده انتقال بدين، باز اخطار آپديت به شما ميده، چون اون پوشه آپديت هاش از تاريخ نصب محصول قبل تر هست...
در مورد دريافت اين پوشه پشتيبان، ميتونيد از برنامه اي که در پست زير معرفی کردم استفاده کنيد، اين برنامه به شما کمک ميکنه که آپديت های هرکدوم از محصولات کسپرسکی رو که ميخواهيد دريافت کنيد، اگر باز به پوشه پشتيبان نياز داشتين بگين تا پوشه آپديت های خودم رو برای شما آپلود کنم...

Payman_62
08-01-2009, 06:38
سلام.
من آخرین ورژن کسپر kis8.0.0.506en.exe و kav8.0.0.506en.exe رو دانلود کردم.
kav رو نصب کردم. ولی وقتی میخوام kis رو نصب کنم این پیغام رو میده که عکسشو گذاشتم. حتی کسپر رو بستم و سرویسشم استاپ کردم ولی باز همین ارور رو داد. مشکل از چیه؟ یعنی نمیشه هم زمان اینارو نصب کرد؟

majid20
08-01-2009, 07:55
پیمان جان در پست زیر تفاوت این دو محصول عنوان شده

تفاوت Anti-Virus با Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نصب همزمان این دو محصول نه تنها به امنیت سیستم کمک نمیکنه بلکه سبب ضعف سیستم میشه

بخاطر همین خود کسپرسکی پیش از نصب ، سیستم رو چک میکنه که محصول دیگری که سبب اخلال در کارش بشه وجود نداشته باشه

شما باید بین KAV یا KIS یکی را انتخاب کنید ( البته KIS بدلیل داشتن گارد کاملتر قدرتمندتره )

hamilton
08-01-2009, 09:21
در خصوص لينك دانلود آخرين نسخه محصولات كاسپر مدتي است كه كاربران به هنگام دانلود نسخه Trial محصولات كاسپر از لينك زير به صفحه جديدي هدايت ميشوند كه بايد ادرس ايميل و...وارد نمايند تا لينك دانلود به آدرس ايميل آنها ارسال شود و شايد اين مورد براي كاربراني كه قصد دارند از محصولات كاسپر استفاده كنند چندان خوشايند نباشه.

آدرس دانلود نسخه Trial محصولات كاسپر:

وقتي كاربران به لينك بالا ميروند جهت دانلود نسخه آزمايشي به لينك زير هدايت ميشدند كه بايد مشخصات ايميل و... وارد ميكردند تا لينك دانلود براي آنها ايميل شود:

از اين پس دوستان براي دانلود آخرين نسخه محصولات كاسپر از طريق لينكهاي زير اقدام كنند:

براي دانلود آخرين نسخه Kaspersky Internet Security:

************************************************** **

براي دانلود آخرين نسخه Kaspersky AntiVirus:

mrmostafa
08-01-2009, 17:20
آقا من این محصول 2009 رو میزیم به نظر من اینترنت من به مشکل میخوره اولش کار میکنه ولی بعد یه مدتی اینترنت قطع و وصل میشه صفحات وب رو نمیاره ولی اینترنت دانلود منیجر کار میکنه میخواستم ببینم چطوری باید نصب کنیم ؟؟؟ گزینه های مربوط به اینترنت چطوریه؟؟؟

majid20
08-01-2009, 23:38
آقا من این محصول 2009 رو میزیم به نظر من اینترنت من به مشکل میخوره اولش کار میکنه ولی بعد یه مدتی اینترنت قطع و وصل میشه صفحات وب رو نمیاره ولی اینترنت دانلود منیجر کار میکنه میخواستم ببینم چطوری باید نصب کنیم ؟؟؟ گزینه های مربوط به اینترنت چطوریه؟؟؟
از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

آیا با مرورگر خاصی مشکل دارید یا تمام مرورگرها اینگونه اند ؟

mrmostafa
09-01-2009, 00:15
از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

آیا با مرورگر خاصی مشکل دارید یا تمام مرورگرها اینگونه اند ؟

از نسخه Kaspersky Internet Security2009V8.0.0.454+serialsByStonyHeart استفاده میکنم البته الان اصلا هیچ نرم افزار امنیتی ندارم الان نریختم گفتم دوباره بریزم معلوم میشه از اینه. مرورگر internet Explorer , netscape دارم که با دو تا هم اینجوری میشه . حالا بگین از چی استفاده کنم ممنون میشم

sharghi
09-01-2009, 06:00
اول اين که هميشه نبايد حجم آپديتی که شما دارين دقيقاً به محصول انتقال پيدا کنه...چون نصف بيشتر اون پوشه پشتيبانی که شما درست ميکنيد فايل های مورد نياز برای انتقال هست، نه خود آپديت و اين طبيعی هست که از حجم مثلاً 40 مگ بيش از مثلاً 5/6 مگ آپديت نشه، و اين مورد برای محصولات جديد تر کم تر هست مثلاً اگر شما ورژن 8.0.0.357 داشته باشين حجم آپديت دريافتی بيشتر از محصول ورژن 8.0.0.506 هست...
مورد دوم اين که شما وقتی پوشه پشتيبانی رو درست ميکنيد آپديت های تا همون لحظه به پوشه انتقال پيدا ميکنه، و اگر اون پوشه رو مثلاً 5/6 روز بعد به يک محصول تازه نصب آپديت نشده انتقال بدين، باز اخطار آپديت به شما ميده، چون اون پوشه آپديت هاش از تاريخ نصب محصول قبل تر هست...
در مورد دريافت اين پوشه پشتيبان، ميتونيد از برنامه اي که در پست زير معرفی کردم استفاده کنيد، اين برنامه به شما کمک ميکنه که آپديت های هرکدوم از محصولات کسپرسکی رو که ميخواهيد دريافت کنيد، اگر باز به پوشه پشتيبان نياز داشتين بگين تا پوشه آپديت های خودم رو برای شما آپلود کنم...

ممنون از جواب شما در مورد اولی که فرمودید حق با شماست اما با پوشه اپدیت بار اخر که اقدام به اپدیت کردم 17 مگ سایز زد . که بعد با سرور کاسپر به طور انلاین 4مگ به این اپدیت افزوده شد و عجیب اینکه اپدیت کامل
شد در صورتیکه من منتظر بودم بالای 20 مگ دانلود کند که نفهمیدم چه شد و برام جای سوال باقی ماند
جالب اینکه حجم پوشه اپدیتی که جدیدا جایی جدا از پوشه قبلی ساختمش به 66 مگ رسید.
مورد دوم بین تاریخ نصب پوشه و تاریخ دریافت اپدیتها حتی یک روز هم فاصله نیفتاده بود . در کل من بارها اقدام به اپ کردن با پوشه کردم یکبار 3مگ حجم میزد یه بار 5 یه بار حتی 10 کیلو تا این اخر 17 تا شد. باز هم ممنونم فعلا که اپدیتهام کامله و به قول کاسپر protected هستم .

shadow of fear
09-01-2009, 13:35
من هم درست همین مشکل رو دارم

majid20
09-01-2009, 14:54
از نسخه Kaspersky Internet Security2009V8.0.0.454+serialsByStonyHeart استفاده میکنم البته الان اصلا هیچ نرم افزار امنیتی ندارم الان نریختم گفتم دوباره بریزم معلوم میشه از اینه. مرورگر internet Explorer , netscape دارم که با دو تا هم اینجوری میشه . حالا بگین از چی استفاده کنم ممنون میشم
شما گزارش سیستم خود را اینجا بگذارید

من هم درست همین مشکل رو دارم
دوست عزیز شما دقیق از کدام نسخه کسپرسکی و ورژن 8 آن استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

مشکل شما با مرورگر خاصی است یا با تمام مرورگرها مشکل دارید؟

Brave Hearts
09-01-2009, 17:09
من بخش كپي آپديتها به پوشه پيش فرض رو فعال كردم و بعد از اينكه 3-2 مگ آپديت كردم هيچ فايلي به پوشه انتقال پيدا نكرده بود. مشكل از كجاست؟

majid20
10-01-2009, 00:15
وقتی یک بار آپدیت کامل و با موفقیت انجام بدید ، در مرحله آخر تمامی آپدیت ها به پوشه مزبور منتقل میشوند

آیا کاملا آپدیت کردید ؟

Brave Hearts
10-01-2009, 02:13
وقتی یک بار آپدیت کامل و با موفقیت انجام بدید ، در مرحله آخر تمامی آپدیت ها به پوشه مزبور منتقل میشوند

آیا کاملا آپدیت کردید ؟

نه فقط 3-2 مگ آپديت كردم. (بعد از نصب بدون هيچگونه آپديت اوليه)
ممنون

majid20
10-01-2009, 02:41
شما از کدام نسخه کسپرسکی و چه ورژن آن استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟ آیا برنامه امنیت دیگری هم دارید؟

تصویری از بخش آپدیت بگذارید

Hossein_nasa62
10-01-2009, 03:54
با سلام خدمت شما دوستان
مدتي است در بالاي نسخه 7 كاسپر پيغام data base obsolete درج شده(ديتابيس ازكار افتاده )
با پاك كردن نرم افزار هم درست نشده
آپديت هم تاثيري نداره
علت ازچي ممكنه باشه ؟

majid20
10-01-2009, 04:14
شما ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید

تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی ( برای مشاهده شماره دیتابیس ) اینجا بگذارید

khorh
10-01-2009, 12:19
سلام دوستان
من از نسخه8.0.0.454 internet security استفاده میکنم چند روز پیش با برنامه آپدیت خود شرکت بصورت آفلاین آپدیتش کردم زد 100% آپدیت شده ولی فرداش پیغام داد که دیتاباس آپدیت نیست یه همچین چیزی!!.مشکل از کجاست (حجم آپدیتم که دانلود کردم34.9mg شد)

hamilton
10-01-2009, 13:47
سلام دوستان
من از نسخه8.0.0.454 internet security استفاده میکنم چند روز پیش با برنامه آپدیت خود شرکت بصورت آفلاین آپدیتش کردم زد 100% آپدیت شده ولی فرداش پیغام داد که دیتاباس آپدیت نیست یه همچین چیزی!!.مشکل از کجاست (حجم آپدیتم که دانلود کردم34.9mg شد)

شما يك عكس از بخش مربوط به اپديت محصول خود قرار دهيد تا با هم چك كنيم.توجه داشته باشيد كه اگر كاسپر را حتي يك روز هم آپديت نكنيد پيغام آپديت نبودن را به شما ميدهد و ار شما ميخواهد كه كاسپر را آپديت كنيد.

Ship Storm
10-01-2009, 15:14
دوستان من ویستا 64 بیتی رو سیستمم نصبه میخواستم بدونم این کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2009 نسخه 64 بیتی داره که دانلود کنیم؟

majid20
10-01-2009, 17:12
نسخه 2009 کسپرسکی تمام ویندوز های زیر را ساپورت میکنه و فایل Set Up همشون یکی هستش

Microsoft Windows XP Home Edition
Microsoft Windows XP Professional
Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Microsoft Windows Vista Starter (32 bit)
Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Basic SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate SP1 (32/64 bit

mrmostafa
10-01-2009, 19:20
الان بهترین ورپن کدوم ورپن هستش که ممشکلی نداره و با اینترنت مچ هستش لینک بزارین دانلود کنیم . مرسی

hamilton
10-01-2009, 19:39
الان بهترین ورپن کدوم ورپن هستش که ممشکلی نداره و با اینترنت مچ هستش لینک بزارین دانلود کنیم . مرسی

ورژن 8.0.506 ميباشه كه هم از خود سايت kaspersky.com قابل دانلود ميباشه و هم با مراجعه به پست اول اين تاپيك راهنماي دانلود را پيدا خواهيد كرد.در صفحه قبل هم لينك دانلود مستقيم از خود سايت Kaspersky را نيز قرار داده ام.

Ship Storm
10-01-2009, 21:23
نسخه 2009 کسپرسکی تمام ویندوز های زیر را ساپورت میکنه و فایل set up همشون یکی هستش

microsoft windows xp home edition
microsoft windows xp professional
microsoft windows xp professional x64 edition
microsoft windows vista starter (32 bit)
microsoft windows vista home basic (32/64 bit)
microsoft windows vista home premium (32/64 bit)
microsoft windows vista ultimate (32/64 bit)
microsoft windows vista home basic sp1 (32/64 bit)
microsoft windows vista home premium sp1 (32/64 bit)
microsoft windows vista ultimate sp1 (32/64 bit

پس فرقی نمیکنه که روی چه سیستم عاملی نصب میشه
کاسپرسکی 2009 خیلی خوبه که 64 بیتی رو هم ساپورت میکنه
ممنون :11:

iceman10
11-01-2009, 04:07
من ورژن 7 دانلود کردم ولی هر کاری میکنم هیچ key قبول نمیکنه چیکار کنم؟:41:
updatam که میکنم فقط 22درصد میشه

Ship Storm
11-01-2009, 06:44
من ورژن 7 دانلود کردم ولی هر کاری میکنم هیچ key قبول نمیکنه چیکار کنم؟:41:
updatam که میکنم فقط 22درصد میشه

تاریخ سیستم شما تنظیمه؟

از این بسته کلید ها استفاده کنید من که دارم استفاده میکنم جواب میده: :11:

khelane
11-01-2009, 15:34
سلام دوستان من کاسپر 2009 یا 08 رو دانلود کردم الان از کجا اپدیتهاش رو گیر بیارم

iceman10
11-01-2009, 20:51
تاریخ سیستم شما تنظیمه؟

از این بسته کلید ها استفاده کنید من که دارم استفاده میکنم جواب میده: :11:

ممنونم دوست عزیز من این کلیدارو ذیختم ولی هر وقت restart میکنم مینویسه که تاریخش قدیمیه باید اپدیت کنی
مشکل چی؟تاریخ این کلیدا مال کی؟
الن تو قسمت update databases در قسمت databases با قرمز نوشته databases are absolete
من باید چیکار کنم؟:41:
درضمن تاریخ سیستمم الان 11/1/2009

majid20
12-01-2009, 13:14
من خیلی سعی کردم سر در بیارم...ولی آخرش به نتیجه نرسیدم که کسپرسکی بهتره یا ناد32؟
دوست عزیز ایجا تاپیک کرک کسپرسکی است نه تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها

سلام دوستان من کاسپر 2009 یا 08 رو دانلود کردم الان از کجا اپدیتهاش رو گیر بیارم
برای نسخه ها 6 و 7 خود کسپرسکی در سایت خود آپدیت ها را در اختیاز عموم میگذارد

اما برای نسخه 8 یا 2009 چنین تمهیداتی درنظر گرفته نشده

تنها راه آپدیت نسخه 2009 یا آپدیت آنلاین است یا آپدیت از طریق پوشه نگهداری آپدیت ها

ممنونم دوست عزیز من این کلیدارو ذیختم ولی هر وقت restart میکنم مینویسه که تاریخش قدیمیه باید اپدیت کنی
مشکل چی؟تاریخ این کلیدا مال کی؟
الن تو قسمت update databases در قسمت databases با قرمز نوشته databases are absolete
من باید چیکار کنم؟:41:
درضمن تاریخ سیستمم الان 11/1/2009
شما تصویری از بخش آپدیت خود بگذارید

Benygh
12-01-2009, 17:09
سلام
من چگونه از تنظیمات و در کل کسپرسکی خود که ورژن 4.560 است بک آپ بگیرم ؟

majid20
12-01-2009, 18:03
برای ذخیره تنظیمات کسپرسکی همانطور که در PDF آموزش تنظیمات توضیح داده شده

وارد تنظیمات کسپرسکی شده ، در بخش Protection شما دو کلید Save و Load می بینید

کلید Save برای ذخیره کلیه تنظیمات فعلی کسپرسکی بکار میره

کلید Load هم برای وارد کردن فایل ذخیره تنظیمات بکار میره

گزینه Restore هم برای برگرداندن به حالت اولیه نصب هستش

masoudsabz
12-01-2009, 21:37
يالا.
سلام عليكم.
من آمدم. خوش آمدم.
آمدم با سوالاتي جديد.
داش مجيد خوب هستي ؟ احوال داداش هميلتون چطوره؟
واما سوال اين هفته :
آقا جونم واستون بگه كه من يه كاسپر اينترنت سكوريتي 7 نصبيدم رو كامپيوترم. البته با مشاوره و راهنمايي داش مجيد.
يه key گرفتم سي روزه. تريال ورژن. آپديت اوليش هم كه حدود 50 مگابايته كامل انجام دادم. ( باباي كامپيوترم در اومد با اين اينترنت ديال آپ).
از قسمت تنظيمات آپديت، آدرس محل ذخيره شدن اين آپديت ها رو يافتم. و يه جاي ديگه كپي كردم.
حالا من اين آپديت ها رو كجاها مي تونم استفاده كنم؟
گزينه ها :
الف ) وقتي ويندوز عوض مي كنم و دوباره kis7 نصب مي كنم و يك key جديد وارد مي كنم آيا مي توانم همين آپديت ها رو در مسير مورد نظر كپي كنم تا ديگه نيازي به آپديت اوليه (50 مگابايت) نباشه ؟ يا حداقل كمتر باشه، مثلا يكي دو مگا باشه؟
ب ) وقتي kis7 رو براي يكي از دوستانم ( كلا يه كامپيوتر ديگه ) نصب مي كنم ميتونم از اين آپديت ها استفاده كنم تا آپديت اوليه لازم نباشه ؟( يا كمتر باشه)؟
ج ) گزينه الف و ب
د) گزينه الف و ب + موارد ديگر.
لطفا توضيح بديد كه در كجاها و با چه شرايطي مي تونم از اين آپديتها ( كه در يك جاي ديگر به غير از محل اصلي خود ) كپي كردم ( به عنوان نسخه پشتيبان) ، استفاده كنم.

خيلي ممنون.

majid20
13-01-2009, 01:43
نگاه کن دوست عزیز شما آپدیت های جمع آوری شده در پوشه نگهداری آپدیت ها را می توانید

برای انتقال به سیستم دیگر ، یا استفاده مجدد در همان سیستم پس از نصب مجدد کسپرسکی استفاده کنید

تنها شرط این انتقال هم اینه که ورژن محصول نصب شده با ورژن محصول قبلی یکی باشه

پس از آپدیت به این روش ، دیگر نیازی به آپدیت اولیه نیست

Ship Storm
13-01-2009, 04:35
دوستان من نسخه آخر اینترنت سکوریتی رو دانلود کردم آپدیتش هم کردم 20 مگی شد
ولی هی پیغام میاد مگه Data Base Are Obsolote و یک پیغام میاد میگه اپدیت کن به نظر شما علتش چیه؟
این پیغامه تا الان 30 بار اومده و من زدم اپدیت هر دفعه هم 2 مگی میگیره و خلاصه اذیت میکنه
یک بار پاکش کردم و دباره نصبش کردم ولی همین آشه و همین کاسه
با ورژن کی قبل این 8.0.0.504 اصلا مشکلی نداشتم این چرا اینطوریه؟ :13:
من همین ورژن جدید رو روی ویستا نصب کردم خیلی خوب جواب داد الان روی xp سرویس نصب کردم به این مشکل خوردم الان وهم ویستا نصبه رو سیستم هم xp
چکار کنم؟ :19:
اینم تصویرش:

الآن یک چیزی متوجه شدم الآن که خود کاسپر داره آپدیت میشه و این پیغام رو میده رفتم دیدم ورژنش عوض شده به 8.0.0.506 تغییر کرده :18:
ببینید:

Markus
13-01-2009, 05:03
دوستان من نسخه آخر اینترنت سکوریتی رو دانلود کردم آپدیتش هم کردم 20 مگی شد
ولی هی پیغام میاد مگه data base are obsolote و یک پیغام میاد میگه اپدیت کن به نظر شما علتش چیه؟
این پیغامه تا الان 30 بار اومده و من زدم اپدیت هر دفعه هم 2 مگی میگیره و خلاصه اذیت میکنه
یک بار پاکش کردم و دباره نصبش کردم ولی همین آشه و همین کاسه
با ورژن کی قبل این 8.0.0.504 اصلا مشکلی نداشتم این چرا اینطوریه؟ :13:
من همین ورژن جدید رو روی ویستا نصب کردم خیلی خوب جواب داد الان روی xp سرویس نصب کردم به این مشکل خوردم الان وهم ویستا نصبه رو سیستم هم xp
چکار کنم؟ :19:
اینم تصویرش:

الآن یک چیزی متوجه شدم الآن که خود کاسپر داره آپدیت میشه و این پیغام رو میده رفتم دیدم ورژنش عوض شده به 8.0.0.506 تغییر کرده :18:
ببینید:

اين اشکال بيشتر بخاطر دو مورد پيش مياد:
اول اين که تاريخ سيستم دقيق نباشد
دوم اين که محصول شما کامل آپديت نشده و در بين راه قطع شده است
البته اگر از قسمت آپديت محصول خود يک عکس بگذاريد بيشتر مشخص ميشه

درضمن ورژن شما از اول هم همون 8.0.0.506 بود چون اولاً کسپرسکی ورژني با کد 8.0.0.504 نداره! ثانياً محصولات کسپرسکی به هيچ عنوان با آپديت کد آنها ارتقا پيدا نميکند...(مانند محصولات نورتون)

يالا.
سلام عليكم.
من آمدم. خوش آمدم.
آمدم با سوالاتي جديد.
داش مجيد خوب هستي ؟ احوال داداش هميلتون چطوره؟
واما سوال اين هفته :
آقا جونم واستون بگه كه من يه كاسپر اينترنت سكوريتي 7 نصبيدم رو كامپيوترم. البته با مشاوره و راهنمايي داش مجيد.
يه key گرفتم سي روزه. تريال ورژن. آپديت اوليش هم كه حدود 50 مگابايته كامل انجام دادم. ( باباي كامپيوترم در اومد با اين اينترنت ديال آپ).
از قسمت تنظيمات آپديت، آدرس محل ذخيره شدن اين آپديت ها رو يافتم. و يه جاي ديگه كپي كردم.
حالا من اين آپديت ها رو كجاها مي تونم استفاده كنم؟
گزينه ها :
الف ) وقتي ويندوز عوض مي كنم و دوباره kis7 نصب مي كنم و يك key جديد وارد مي كنم آيا مي توانم همين آپديت ها رو در مسير مورد نظر كپي كنم تا ديگه نيازي به آپديت اوليه (50 مگابايت) نباشه ؟ يا حداقل كمتر باشه، مثلا يكي دو مگا باشه؟
ب ) وقتي kis7 رو براي يكي از دوستانم ( كلا يه كامپيوتر ديگه ) نصب مي كنم ميتونم از اين آپديت ها استفاده كنم تا آپديت اوليه لازم نباشه ؟( يا كمتر باشه)؟
ج ) گزينه الف و ب
د) گزينه الف و ب + موارد ديگر.
لطفا توضيح بديد كه در كجاها و با چه شرايطي مي تونم از اين آپديتها ( كه در يك جاي ديگر به غير از محل اصلي خود ) كپي كردم ( به عنوان نسخه پشتيبان) ، استفاده كنم.

خيلي ممنون.

در ضمن در تکميل صحبت های دوست عزيزم majid20، بايد بگم که برای استفاده از پوشه مورد نظر و انتقال آپديت ها در موقع نياز، آپديت ها رو نبايد در جايی کپی کنيد، بلکه بايد از طریق خود کسپرسکی به محصول انتقال بدهيد...
برای فهم بيشتر ميتونيد روش انتقال آپديت ها رو از طريق آموزش زير مطالعه کنيد:

Ship Storm
13-01-2009, 05:45
اين اشکال بيشتر بخاطر دو مورد پيش مياد:
اول اين که تاريخ سيستم دقيق نباشد
دوم اين که محصول شما کامل آپديت نشده و در بين راه قطع شده است
البته اگر از قسمت آپديت محصول خود يک عکس بگذاريد بيشتر مشخص ميشه

درضمن ورژن شما از اول هم همون 8.0.0.506 بود چون اولاً کسپرسکی ورژني با کد 8.0.0.504 نداره! ثانياً محصولات کسپرسکی به هيچ عنوان با آپديت کد آنها ارتقا پيدا نميکند...(مانند محصولات نورتون)

خو تا الان 50 باری زدم روی اپدیت اون موقع اگه 20 بار زده بودم الان 50 بار زدم هر دفعه هم 1.6 , 1.8 یا بیشتر آپدیت گرفته تا الان فکر کنم 80 مگی گرفته
تاریخ سیستم درسته چک کردم

این عکسی که گفته بودید از قسمت اپدیتش:

Ship Storm
13-01-2009, 05:50
الان دویاره زدم روی اپدیت
عدد ها رو برسی کردم هیچکدوم بالا نرفتن؟

یک مسئله ای هم هست چرا تو ویستا من هیچ مشکلی نداشتم؟به راحتی 22 مگ آپدیت رو رگفت و درست شد

majid20
13-01-2009, 10:42
الان دویاره زدم روی اپدیت
عدد ها رو برسی کردم هیچکدوم بالا نرفتن؟

یک مسئله ای هم هست چرا تو ویستا من هیچ مشکلی نداشتم؟به راحتی 22 مگ آپدیت رو رگفت و درست شد
موردی که از نسخه 2009 در ویندوز XP ( بالاخص سرویس پک 2 ) میشه به آن اشاره کرد همین موضوعه

این مشکل اینگونه است که اکثر بخش های آنتی ویروس آپدیت میشه اما کسپرسکی قادر به آپدیت دیتابیس اصلی خود نیست

من هم علت این موضوع برام مبهم مانده ( چون قبلا وجود نداشت و در چند هفته اخیر رخ داده )

آنچه مسلمه این مشکلی باید با ISP ها ربط داشته باشه چون اگه شما کسپرسکی با V-P-N یا ف-ی-ت-لترشکنی مثل ...Ultra استفاده کنید

به راحتی آپدیت کامل میشود و موردی نخواهید داشت

majid20
13-01-2009, 11:00
AVZ Tools

AVZ Tools با نام کاملتر AVZ Antiviral Toolkit یک برنامه پرتابل بسیار مفید و قدرتمند بالاخص برای کاربران کسپرسکی است

با استخدام نویسنده این برنامه توسط کسپرسکی ، این برنامه هم به کمپانی کسپرسکی تعلق گرفت و در نسخه 2009 کسپرسکی وارد شده

در وهله اول از این ابزار برای تهیه گزارش کامل سیستم جهت نظارت پروسه های فعال ، سالم و مخرب سیستم استفاده میشود

به کمک این گزارش کارشناسان کسپرسکی حتی در شدیدترین آلودگی های سیستم هم قادرند با کمک اسکریپت های خود سیستم را احیا کنند

( البته مرحله پاکسازی شامل نوشتن اسکریپت مناسب ، تهیه ابزار های کمکی و از جمله برنامه ComboFix می باشه )

منهای ارزش اطلاعاتی این برنامه ، فعالیت های این برنامه هم بسیار جالب و مفیده

این برنامه در برابر تمامی مخرب ها ( منهای ویروس ها ) قدرت پاک کنند گی داره و معمولا در سیستم های آلوده استفاده میشه

نکته دیگر بازگردانی نقاط حیاتی سیستم که توسط ویروس ها و سایر مخرب ها غیرفعال یا نابود شده اند که از جمله

فعالسازی مجدد بخش های Task Manager ، Registery ، Safe Mode ، Group Policy ، تنظیمات دسکتاپ و مرورگرها و دهها فعالیت مفید دیگر

1- برای استفاده از این برنامه ابتدا بخش AVZGuard رافعال کنید

این بخش ضمن بستن کامل رجیستری و پروسه های فعال ، امکان هرگونه خرابکاری بیشتر را سلب میکنه

AVZGuard برای این منظور فعال میشه که اگر در حین اسکن خودکار یا پاکسازی دستی بخواهیم پروسه ای رو غیرفعال یا پاک کنیم

ولی پروسه مزبور قابل برگشت باشه ، با این گارد دیگر نمیتوانید مجددا فعال شود

2- پس از فعالسازی گارد و انجام تنظیمات دلخواه ، سیستم را با حداکثر قدرت اسکن کنید و موارد مخرب رو حذف کنید

3- در بخش Service یک سری ابزارهای کمکی بسیار مفید همانند تسک منجر و پروسه یاب حرفه ای ، جستجوگر و ... واقع شده اند

این ابزار در برخی مواقع به کاملا به کار شما می آیند

لینک دانلود برنامه

سرور اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

majid20
13-01-2009, 11:55
سلام

با عرض معذرت برای مزاحمت مکرر

فایل hosts رو هم جایگزین کردم ولی باز نمیتونه به kaspersky.com وصل بشه. تنها جایی هم که وصل نمیشه اینه.

راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه؟

ممنون
همانطور که حدس میزدم شما به روتکیت های خطر ناک TDSServ و Seneka آلوده شده اید

این روتکیت در وهله اول امکان اتصال شما به سایت مایکروسافت و کلیه سایت های امنیتی رو غیرفعال میکنند

سپس از به روز رسانی ویندوز و برنامه های امنیتی جلوگیری میکنند و در قدم آخر سعی در غیرفعال کردن محصول امنیتی دارد

برای نابودی این مخرب شما به یک آنتی اسپایور قوی مثل Malwarebytes' Anti-Malware یا SUPERAntiSpyware نیاز دارید

(نوع آلودگی به گونه ایست که برنامه SUPERAntiSpyware بسیار موفق عمل میکنه )

سپس باید با یک آنتی ویروس خوب ( مثل آویرا ، کسپرسکی ، ناد32 و ... ) سیستم رو کامل اسکن کنید

اما راه حل اصلی برای ریشه کنی این مخرب

1. از داخل منوی Start بر روی My Computer کلیک راست کرده و وارد Properties شوید

2. از سربرگ Hardware وارد Device Manager شوید

3. از منوی View گزینه Show Hidden Devices را انتخاب کنید

4. وارد زیر شاخه Non-Plug and Play Drivers شوید

5. بر روی نام های زیر کلیک راست گرده و گزینه Disable را انتخاب کنید
seneka.sys
clbdriver.sys
tdsserv.sys
( و نامهایی اینگونه tdssxyz.sys یا xyz.sys شده)

6. کامپیوتر را ریست کرده وارد Safe Mode شوید

7. مجددا وارد بخش مزبور در Divice Manager شده و کلیه درایوهای فوق را با استفاده از گزینه Uninstall حذف کنید

8. با وارد شدن به Folder Option ویندوز ، فایلهای Hidden را به حالت Show Hiden بگذارید

مرحله آخر - ریستارت کنید و وارد ویندوز شوید ، حال SUPERAntiSpyware را نصب و آپدیت کرده و کل سیستم را اسکن کنید

سپس آنتی ویروس خود ار نصب یا آپدیت کنید و سیستم را با حداکثر قدرت اسکن کنید

برای مطمئن شدن از پاکسازی کامل چنانچه مایل بودید مراحل زیر را بصورت دستی پیش از ریست و انجام مرحله آخر انجام دهید

9. به پوشه C:\Windows\System32\Drivers رفته و چنانچه فایلهایی با نام فوق ( مرحله 5 ) دید پاک کنید

10. به پوشه C:\Windows\System32 رفته و فایلها رو براساس تاریخ ( Modified ) قرار دهید

تمام فایلها با نام *clb یا *td یا *seneka و یا هر فایل مشکوکی که در 24 ساعت گذشته با پسوند exe یا dll ایجاد شده را حذف کنید

11. برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SDFIX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hesta.com%2FRemovalTools%2FSDFix_ReadMe.htm) و ComboFix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er.com%2Fcombofix%2Fhow-to-use-combofix) را دانلود کرده و در Safe mode اجرا کنید

حال می توانید با خیال راحت مرحله آخر را که قبلا شرح داده بودم را انجام دهید

موفق باشید

nirvana.12345
13-01-2009, 11:58
اقا من application filtering و firewall رو از کسپر پاک کردم و به جاش فایروال کومودو را نصب کردم. مشکلی نداره؟ علتش هم این بود که از دست application filtering خسته شده بودم و با پاک کردن اون فایروال هم پاک میشه

Ship Storm
13-01-2009, 13:22
موردی که از نسخه 2009 در ویندوز xp ( بالاخص سرویس پک 2 ) میشه به آن اشاره کرد همین موضوعه

این مشکل اینگونه است که اکثر بخش های آنتی ویروس آپدیت میشه اما کسپرسکی قادر به آپدیت دیتابیس اصلی خود نیست

من هم علت این موضوع برام مبهم مانده ( چون قبلا وجود نداشت و در چند هفته اخیر رخ داده )

آنچه مسلمه این مشکلی باید با isp ها ربط داشته باشه چون اگه شما کسپرسکی با v-p-n یا ف-ی-ت-لترشکنی مثل ...ultra استفاده کنید

به راحتی آپدیت کامل میشود و موردی نخواهید داشت

ویندوز من سرویس پک 3 هستش
ولی نمیدونم چرا اینطوری کرد
مجبورم پاکش کنم برم سراغ یک اینترنت سکوریتی دیگه
شما چی پیشنهاد میکنید که خیلی قوی باشه؟

Markus
13-01-2009, 14:38
خو تا الان 50 باری زدم روی اپدیت اون موقع اگه 20 بار زده بودم الان 50 بار زدم هر دفعه هم 1.6 , 1.8 یا بیشتر آپدیت گرفته تا الان فکر کنم 80 مگی گرفته
تاریخ سیستم درسته چک کردم

این عکسی که گفته بودید از قسمت اپدیتش:

من برای شما کل آپديت های ورژن 8.0 رو جايی آپلود کردم، دريافت کنيد و به محصول انتقال بدين، در زمان های بعدی ببينيد مشکل بر طرف ميشه يا نه..

البته با استفاده از برنامه پست زير هم ميتونيد آپديت های محصول خودتون رو دريافت کنيد:

درضمن،هميشه سعی کنيد چون از Dial-Up استفاده ميکنيد موقع آپديت کسپر به گشت و گذار در نت نپردازيد...

mir@
14-01-2009, 06:00
همانطور که حدس میزدم شما به روتکیت های خطر ناک TDSServ و Seneka آلوده شده اید

این روتکیت در وهله اول امکان اتصال شما به سایت مایکروسافت و کلیه سایت های امنیتی رو غیرفعال میکنند

سپس از به روز رسانی ویندوز و برنامه های امنیتی جلوگیری میکنند و در قدم آخر سعی در غیرفعال کردن محصول امنیتی دارد

برای نابودی این مخرب شما به یک آنتی اسپایور قوی مثل Malwarebytes' Anti-Malware یا SUPERAntiSpyware نیاز دارید

(نوع آلودگی به گونه ایست که برنامه SUPERAntiSpyware بسیار موفق عمل میکنه )

سپس باید با یک آنتی ویروس خوب ( مثل آویرا ، کسپرسکی ، ناد32 و ... ) سیستم رو کامل اسکن کنید

اما راه حل اصلی برای ریشه کنی این مخرب

1. از داخل منوی Start بر روی My Computer کلیک راست کرده و وارد Properties شوید

2. از سربرگ Hardware وارد Device Manager شوید

3. از منوی View گزینه Show Hidden Devices را انتخاب کنید

4. وارد زیر شاخه Non-Plug and Play Drivers شوید

5. بر روی نام های زیر کلیک راست گرده و گزینه Disable را انتخاب کنید
seneka.sys
clbdriver.sys
tdsserv.sys
( و نامهایی اینگونه tdssxyz.sys یا xyz.sys شده)

6. کامپیوتر را ریست کرده وارد Safe Mode شوید

7. مجددا وارد بخش مزبور در Divice Manager شده و کلیه درایوهای فوق را با استفاده از گزینه Uninstall حذف کنید

8. با وارد شدن به Folder Option ویندوز ، فایلهای Hidden را به حالت Show Hiden بگذارید

مرحله آخر - ریستارت کنید و وارد ویندوز شوید ، حال SUPERAntiSpyware را نصب و آپدیت کرده و کل سیستم را اسکن کنید

سپس آنتی ویروس خود ار نصب یا آپدیت کنید و سیستم را با حداکثر قدرت اسکن کنید

برای مطمئن شدن از پاکسازی کامل چنانچه مایل بودید مراحل زیر را بصورت دستی پیش از ریست و انجام مرحله آخر انجام دهید

9. به پوشه C:\Windows\System32\Drivers رفته و چنانچه فایلهایی با نام فوق ( مرحله 5 ) دید پاک کنید

10. به پوشه C:\Windows\System32 رفته و فایلها رو براساس تاریخ ( Modified ) قرار دهید

تمام فایلها با نام *clb یا *td یا *seneka و یا هر فایل مشکوکی که در 24 ساعت گذشته با پسوند exe یا dll ایجاد شده را حذف کنید

11. برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SDFIX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hesta.com%2FRemovalTools%2FSDFix_ReadMe.htm) و ComboFix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er.com%2Fcombofix%2Fhow-to-use-combofix) را دانلود کرده و در Safe mode اجرا کنید

حال می توانید با خیال راحت مرحله آخر را که قبلا شرح داده بودم را انجام دهید

موفق باشید

بینهایت از کمک شما ممنونم.

با ترکیبی از روش های شما و غیره فکر کنم همین TDSServe ملعون نابود شد. امیدوارم البته

حالا باید هم Kaspersky هم Superantispyware با هم فعال باشند؟

باز هم ممنونم

majid20
14-01-2009, 14:53
حالا باید هم Kaspersky هم Superantispyware با هم فعال باشند؟

باز هم ممنونم
نه لازم به استفاده از گارد فعال یک انتی اسپایور نیست

شما فقط هر چند وقت یکبار سیستم خود را با یک آنتی اسپایور خوب اسکن کنید

در ضمن محصول Malwarebytes' Anti-Malware را بر روی سیستم خود نصب کنید چون در بسیار موارد به کمک شما می آید

Razel
14-01-2009, 14:58
سلام دوستان

در قسمت Application Filtering بعضی برنامه ها خودکار در قسمت trusted قرار می گیرن که بعضیاشون اتوماتیک آپدیت برنامه هاست . آیا راهی هست که اول در low trust قرار بگیرند؟

majid20
14-01-2009, 15:10
سلام دوستان

در قسمت Application Filtering بعضی برنامه ها خودکار در قسمت trusted قرار می گیرن که بعضیاشون اتوماتیک آپدیت برنامه هاست . آیا راهی هست که اول در low trust قرار بگیرند؟
کسپرسکی یه لیست سفید در این زمینه داره که برنامه های مفید و پرکاربرد رو در همان ابتدا شناسایی کرده

و به پوشه Trusted منتقل میکند چون کسپرسکی کاملا مطمئن هستش که برنامه مزبور هیچ فعالیت مخربی نسبت به کابر نداره

اما خب اگر کاربر تشخیص بده که لازمه نظارت بیشتری روش اعمال بشه باید بطور دستی و از طریق گزینه Move to ،

پروسه یا برنامه مزبور رو به پوشه دلخواه خود منتقل کنید

Razel
14-01-2009, 15:18
کسپرسکی یه لیست سفید در این زمینه داره که برنامه های مفید و پرکاربرد رو در همان ابتدا شناسایی کرده

و به پوشه Trusted منتقل میکند چون کسپرسکی کاملا مطمئن هستش که برنامه مزبور هیچ فعالیت مخربی نسبت به کابر نداره

اما خب اگر کاربر تشخیص بده که لازمه نظارت بیشتری روش اعمال بشه باید بطور دستی و از طریق گزینه Move to ،

پروسه یا برنامه مزبور رو به پوشه دلخواه خود منتقل کنید
نه منظورم برنامه های دیگه ای غیر از اینهاست. مثلا اتو آپدیت tuneup من یا اتوآپدیت اکروبات ریدر به قسمت trust اضافه شده.

majid20
14-01-2009, 16:24
نه منظورم برنامه های دیگه ای غیر از اینهاست. مثلا اتو آپدیت tuneup من یا اتوآپدیت اکروبات ریدر به قسمت trust اضافه شده.
خب منظور من این بود که خودتون می تونید مثلا فایلی رو از پوشه Trusted به پوشه دیگر بنابه صلاحدید خود منتقل کنید

یا مثلا فعالیت Network را غیرفعال کنید و ...

البته برای برنامه هایی که مثال زدید به راحتی بدون نیاز به فایروال میشه اتو آپدیت آنها را غیرفعال کرد مثلا برای اکروبات

Razel
14-01-2009, 17:35
خب منظور من این بود که خودتون می تونید مثلا فایلی رو از پوشه Trusted به پوشه دیگر بنابه صلاحدید خود منتقل کنید

یا مثلا فعالیت Network را غیرفعال کنید و ...

البته برای برنامه هایی که مثال زدید به راحتی بدون نیاز به فایروال میشه اتو آپدیت آنها را غیرفعال کرد مثلا برای اکروبات

دوست عزیز من می خوام کاری کنم برنامه ها رو که بهشون اجلزه فعالیت میدم اول برن به low trust بعد خودم اگر خواستم trusted کنم.

kamalali
15-01-2009, 05:48
من از سکیوریتی کاسپر ورژن 8.0.0.506 استفاده میکنم.
امروز وقتی که آپدیت کاسپر رو زدم مقداری آپدیت رفت و آپدیت متوقف شد و کاسپر در تسک منیجر به رنگ طوسی در اومد و کاملا غیر فعال شد و یک پیغام خطا در قسمت لایسنس ایجاد شد به نام databases are corrupdate و مشخصات لایسنس محو شد و هر کاری کردم کاسپر فعال نشد که نشد.
اینترنت رو قطع کردم و کسپر رو با گزینه ریپیر تعمیر کردم و بعد از ریستارت دوباره مشخصات لایسنس اومد. دوباره به اینترنت وصل شدم و اقدام به آپدیت کردم و نزدیک 900 کیلو بایت رفت ولی آپدیت نشد. چند بار این کار رو کردم و هر دفعه حجم خاصی می رفت ولی آپدیت نمیشد.

یک مشکل هم در زمان آپدیت اولیه داشتم.زمانی که بعد از نصب کاسپر برای اولین بار آپدیتش کردم یک بار 5 مگ گرفت و خود کاسپر آپدیت رو متوقف کرد و تمام قسمت ها آپدیت شده بود به جز مالور و بعد دوباره آپدیت رو زدم و 6 مگ دیگه گرفت و مالور هم آپدیت شد.
در ضمن قسمت نتورک اتک هم تا تاریخ 29 /12 / 2008 آپدیت شده و آپدیت 2009 نشده,این مشکلی نداره ؟نباید تا 2009 آپدیت میشد؟

اگر مدیران یک آنتی ویروس و فایروال و یا یک سکیوریتی مطمئن معرفی کنند که مشکلات آپدیتش مثل کاسپر نباشه خیلی خوب میشه.

hamilton
15-01-2009, 09:59
من از سکیوریتی کاسپر ورژن 8.0.0.506 استفاده میکنم.
امروز وقتی که آپدیت کاسپر رو زدم مقداری آپدیت رفت و آپدیت متوقف شد و کاسپر در تسک منیجر به رنگ طوسی در اومد و کاملا غیر فعال شد و یک پیغام خطا در قسمت لایسنس ایجاد شد به نام databases are corrupdate و مشخصات لایسنس محو شد و هر کاری کردم کاسپر فعال نشد که نشد.
اینترنت رو قطع کردم و کسپر رو با گزینه ریپیر تعمیر کردم و بعد از ریستارت دوباره مشخصات لایسنس اومد. دوباره به اینترنت وصل شدم و اقدام به آپدیت کردم و نزدیک 900 کیلو بایت رفت ولی آپدیت نشد. چند بار این کار رو کردم و هر دفعه حجم خاصی می رفت ولی آپدیت نمیشد.

یک مشکل هم در زمان آپدیت اولیه داشتم.زمانی که بعد از نصب کاسپر برای اولین بار آپدیتش کردم یک بار 5 مگ گرفت و خود کاسپر آپدیت رو متوقف کرد و تمام قسمت ها آپدیت شده بود به جز مالور و بعد دوباره آپدیت رو زدم و 6 مگ دیگه گرفت و مالور هم آپدیت شد.
در ضمن قسمت نتورک اتک هم تا تاریخ 29 /12 / 2008 آپدیت شده و آپدیت 2009 نشده,این مشکلی نداره ؟نباید تا 2009 آپدیت میشد؟

اگر مدیران یک آنتی ویروس و فایروال و یا یک سکیوریتی مطمئن معرفی کنند که مشکلات آپدیتش مثل کاسپر نباشه خیلی خوب میشه.

آپديت كاسپر مشكلي نداشته(حداقل براي من).شما 2 مورد را چك كنيد: يكي تاريخ سيستم و ديگري اعتبار كليد يا Licenseي كه براي كاسپر استفاده كرده ايد.آيا شما از Proxy استفاده ميكنيد؟آيا تنظيمات آپديت كاسپر را مشاده كرده ايد؟در صورت امكان عكسي از بخش آپديت كاسپر و نيز عكسي از بخش تنطيمات آپديت كاسپر قرار دهيد.

kamalali
15-01-2009, 10:30
آپديت كاسپر مشكلي نداشته(حداقل براي من).شما 2 مورد را چك كنيد: يكي تاريخ سيستم و ديگري اعتبار كليد يا Licenseي كه براي كاسپر استفاده كرده ايد.آيا شما از Proxy استفاده ميكنيد؟آيا تنظيمات آپديت كاسپر را مشاده كرده ايد؟در صورت امكان عكسي از بخش آپديت كاسپر و نيز عكسي از بخش تنطيمات آپديت كاسپر قرار دهيد.

تاریخ سیستم درسته و از کلید 30 روز خوده کسپر استفاده میکنم(تریال). از ------ هم استفاده نکردم. به تنظیمات آپدیت هم دست نزدم و به صورت پیش فرض هست.

البته الان تونستم با یک isp دیگه کسپر رو آپدیت کنم ولی مشکلم این هست که اگر ایراد از isp قبلی بوده چرا خطای databases are corrupdate رو در بخش لایسنس گرفته؟؟

در مورد تاریخ آپدیدت نتورک اتک هم توضیح بدید( آیا برای شما هم تا 29/12/2008 آپدیت شده؟)

hosseinmusicmaster
15-01-2009, 17:51
خسته نباشید
می خواستم ببینم این فولدرایی که تو این مسیر هستند چی هستند ، میشه به یه درایو دیگه انتقال داد ! ( مشکلی پیش نمیاد ؟ ) مخصوصا QB که خیلی حجمش زیاده !

nirvana.12345
15-01-2009, 19:51
سلام. با disable کردن application filtering ، ایا باز هم میتوان از وصل شدن بعضی از برنامه ها به اینترنت جلوگیری کرد، ؟ یعنی فقط با استفاده از تنظیمات فایروال ؟ ممنون

majid20
15-01-2009, 19:51
تاریخ سیستم درسته و از کلید 30 روز خوده کسپر استفاده میکنم(تریال). از ------ هم استفاده نکردم. به تنظیمات آپدیت هم دست نزدم و به صورت پیش فرض هست.

البته الان تونستم با یک isp دیگه کسپر رو آپدیت کنم ولی مشکلم این هست که اگر ایراد از isp قبلی بوده چرا خطای databases are corrupdate رو در بخش لایسنس گرفته؟؟

در مورد تاریخ آپدیدت نتورک اتک هم توضیح بدید( آیا برای شما هم تا 29/12/2008 آپدیت شده؟)

مشکل عدم آپدیت بخش Malware کسپرسکی صرفا در نسخه 2009 و عمدتا در ویندوز XP رخ میده

که بیش از هر چیز به ISP بستگی داره چون صرفا در برخی ISP ها چنین مشکلی دیده شده

بهر حال با استفاده از V-p-n و ف-ی-لترشکن یا استفاده از ISP دیگر می توان به راحتی کسپرسکی را کاملا آپدیت کرد

بخش Network Attack هم در سیستم شما کاملا به روز هستش چون دیتابیس این بخش به روز رسانی کاملا متفاوتی با سایر بخش ها داره

خسته نباشید
می خواستم ببینم این فولدرایی که تو این مسیر هستند چی هستند ، میشه به یه درایو دیگه انتقال داد ! ( مشکلی پیش نمیاد ؟ ) مخصوصا QB که خیلی حجمش زیاده !

این بخش میز کار کسپرسکی هستش و نباید تغییر کنه

پوشه QB محل نگهداری فایلهای قرنطینه شده و فایلهای بک آپ هستش ..و البته حجم این پوشه نباید زیاد بشه

الان چه حجمی داره ؟

majid20
15-01-2009, 20:03
اقا من application filtering و firewall رو از کسپر پاک کردم و به جاش فایروال کومودو را نصب کردم. مشکلی نداره؟ علتش هم این بود که از دست application filtering خسته شده بودم و با پاک کردن اون فایروال هم پاک میشه

سلام. با disable کردن application filtering ، ایا باز هم میتوان از وصل شدن بعضی از برنامه ها به اینترنت جلوگیری کرد، ؟ یعنی فقط با استفاده از تنظیمات فایروال ؟ ممنون
بخش application filtering تکنولوژی مشابه HIPS هستش که همزمان به فایروال و هوش مصنوعی کسپرسکی کمک میکنه

غیرفعال کردن این بخش تاحدود زیادی کارایی کسپرسکی را کاهش میده

اگر کار با این نوع تکنولوژی شما رو اذیت میکنه ناچارا باید از ترکیب آنتی ویروس کسپرسکی و فایروال دیگه

یا اینکه از نسخه 7.0.1.325 کسپرسکی استفاده کنید

البته فایروال کمودو با آنتی ویروس کسپرسکی سازگاری خوبی ندارند

hosseinmusicmaster
15-01-2009, 20:18
این بخش میز کار کسپرسکی هستش و نباید تغییر کنه

پوشه qb محل نگهداری فایلهای قرنطینه شده و فایلهای بک آپ هستش ..و البته حجم این پوشه نباید زیاد بشه

الان چه حجمی داره ؟
206 mb .

cd3
15-01-2009, 20:24
سلاو دوستان کاسپرو این 11004 پورت رو بسه چطور می شه بازش کرد؟؟؟؟؟؟؟ هر چی می گردم نیست!!!!!!!!!

mohammadirani
15-01-2009, 22:33
سلام
ورژن Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 رو کسی لینک مستقیم که قابلیت رسیوم داشته باشه نداره

از سایت خود کازپرسکی نمیتونم دانلود کنم.یه ویروس ناجور افتاده اجازه باز شدن سایت کازپرسکی را به من نمیده

ورژن قبلی version is : 8.0.0.454 Internet Security 2009 بودش
حالا خواهشا یه لینک مستقیم بدین تا بتونم دانلود کنم

nirvana.12345
15-01-2009, 22:58
بخش application filtering تکنولوژی مشابه HIPS هستش که همزمان به فایروال و هوش مصنوعی کسپرسکی کمک میکنه

غیرفعال کردن این بخش تاحدود زیادی کارایی کسپرسکی را کاهش میده

اگر کار با این نوع تکنولوژی شما رو اذیت میکنه ناچارا باید از ترکیب آنتی ویروس کسپرسکی و فایروال دیگه

یا اینکه از نسخه 7.0.1.325 کسپرسکی استفاده کنید

البته فایروال کمودو با آنتی ویروس کسپرسکی سازگاری خوبی ندارند

بله ، متشکرم، ولی با این حال نه می خوام نه از ورژن 8 صرف نظر کنم و نه از فایروال کسپر. چون در آموزش

تنظیمات در پست اول، خوندم که در صورت اپدیت همیشگی ،اصلا نیازی به فعال کردن هوش مصنوعی نیست.

به فایر وال بدون application filtering تنها هم راضی ام. مشکل اصلی فقط همینه که قابلیت تنظیم دسترسی به

اینترنت رو از تنظیمات فایروال بردند اونجا. اگه راه دیگه ای برا ی این کار پیدا بشه، من ترجیح می دم application رو

غیر فعال کنم.

kamalali
16-01-2009, 10:23
با اینکه isp رو عوض کردم و دیروز کاسپر آپدیت شد ولی دوباره امروز زمانی که داشت آپدیت میشد یک مشکلی پیش اومد
databases are corrupdate ظاهر شد. این دفعه ازش عکس گرفتم.

IntelCentrino
16-01-2009, 11:23
در KIS و در بخش firewall -> network rule -> network service تفاوت inbound/outbound با inbound stream/outbound stream چی هست؟

hossein61
16-01-2009, 12:05
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم که بدون وی پی ان یا پ ر و ک س ی نمی تونم KSI 2009 رو آپدیت کنم.این مشکلو با Windows Update ویستا هم دارم که با پیغام Error Code 80244019 مواجه می شم. کسی از دوستان راه حلی برای مشکل من سراغ نداره؟
با تشکر فراوان

mehdi_vsgh
16-01-2009, 12:23
سلام
سرعت startup سیستم من خیلی کم شده گاهی 4-5 دقیقه طول میکشه که سیستم بالا بیاد
برنامه‌هایی که تو استارت آپ هستن عبارتند از
kis2009
IDM
yahoo massenger
DEAMON TOOLS

ایا ممکنه دلیلش کسپرسکی باشه؟
چه کنم که سرعتم بره بالا؟

mohammadirani
16-01-2009, 16:41
من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم که بدون وی پی ان یا پ ر و ک س ی نمی تونم KSI 2009 رو آپدیت کنم.این مشکلو با Windows Update ویستا هم دارم که با پیغام Error Code 80244019 مواجه می شم. کسی از دوستان راه حلی برای مشکل من سراغ نداره؟
با تشکر فراوان

منم دقیقا همین مشکل را داشتم
فقط با V..p.n باید اپدیت میکردم
ولی نمیدونم چی شد خود به خود خوب شدش
فکر نکنم راه چاره ای وجود داشته باشه

.
.
.
تو این پست توضیح داده شده.حالا فهمیدم چرا خود به خود خوب شده بود برای من

hamilton
16-01-2009, 18:08
سلام
ورژن Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 رو کسی لینک مستقیم که قابلیت رسیوم داشته باشه نداره

از سایت خود کازپرسکی نمیتونم دانلود کنم.یه ویروس ناجور افتاده اجازه باز شدن سایت کازپرسکی را به من نمیده

شما ميتونيد از لينك زير نسخه Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 - Final را دانلود كنيد:

با تشکر فراوان

احتمالا در تنظيمات كاسپر گزينه مربوط به Proxy تيك خورده.مطابق شكل زير چك كنيد آيا گزينه مربوطه چك شده يا خير.اگر تيك خورده بود كافيه تيك انرا برداشته و كليه پنجره هاي باز شده را Ok كنيد:

سلام
سرعت startup سیستم من خیلی کم شده گاهی 4-5 دقیقه طول میکشه که سیستم بالا بیاد
برنامه‌هایی که تو استارت آپ هستن عبارتند از
kis2009
IDM
yahoo massenger
DEAMON TOOLS

ایا ممکنه دلیلش کسپرسکی باشه؟
چه کنم که سرعتم بره بالا؟

شما از كدام نسخه و محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟چند وقته كاسپر را در سيستم خود نصب كرده ايد؟ميزان رم سيستم شما چقدره؟از طريق تايپ دستور msconfig در منوي run چك كنيد ببينيد چه پروسه هاي ديگري در هنگام لود شدن ويندوز در منوي startup همراه ويندوز لود ميشوند.

mehdi_vsgh
16-01-2009, 19:07
شما از كدام نسخه و محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟چند وقته كاسپر را در سيستم خود نصب كرده ايد؟ميزان رم سيستم شما چقدره؟از طريق تايپ دستور msconfig در منوي run چك كنيد ببينيد چه پروسه هاي ديگري در هنگام لود شدن ويندوز در منوي startup همراه ويندوز لود ميشوند.اینترنت سکیوریتی کاسپر نسخه 8.0.0.454
کسپر کلا حدود 1 الی 1.5ماهی هست که ویندوز عوض نکردم(ویندوز اکس پی سرویس پک3- بدون هیچگونه دستکاری شده)
رم من 2 گیگ هست
اینم یه عکس از پروسه های در حال اجرا

MR.Punisher
16-01-2009, 19:36
من هم با مشکل databse مواجه شدم.با اینکه تاریخ سیستمم درست هست(امروز جمعه 16 ژانویه 2009)
و از سریال معتبر(از طریق پست اول تاپیک کرک کسپر به دست آوردم) استفاده می کنم ولی باز هم
با اون مشکل خراب بودن database مواجه شدم.از ظهر به اینور مشکل Database حل شد ولی کسپر به
صورت random غیر فعال میشه و سرعت اینترنت به شدت افت می کنه.کسی راه حلی نداره؟

noisymind
16-01-2009, 21:08
آقا منم قبلا با ویندوز قبلی کسپر 2009 رو نصب کردم مشکل خوردم رفتم ناد نصب کردم. الانم که ویندوز و عوض کردم دوباره که یک ورژن دیگه 2009 رو نصب کردم باز هم همین مشکل رو دارم.

- مشکل اینکه که تا وقتی که به برنامه کاری نداری همه چیز حله. ولی وقتی Full Scan میکنم سرعت همچین فرقی نمیکنه که از این بابت خوبه ولی بعد از یک مدت وسط اسکن به طور متناوب تا 10-15 ثانیه هنگ میکنه و دوباره شروع میکنه و باز هم همینطور!! گاهی هم مجبور شدم بیخیال شم و ریستارت کنم.

سیستمم همچین پایین نیست و رمم هم 2گیگ هست. رو همین سیستم انواع و اقسام نورتون رو هم که اینقدر سنگینه داشتم ولی هیچ مشکلی نداشتم. به نظر شما مشکل چیه؟ ( به تنظیمات اسکن هم دست نزدم)

majid20
17-01-2009, 02:00
206 mb .

خب این حجم چندان غیر طبیعی نیست

شما در وهله اول به بخش قرنطینه کسپرسکی ( در بخش Detected ) رجوع کنید و اگر می بنیید فایلهایی وجود داره که نیاز ندارید، پاک کنید

سپس به بخش تنظیمات گزارشات رفته Settings --> Reports و همانند تصویر زیر تنظیم کنید و یکبار هم Clear کنید

اگر حجم همچنان بالا بود ، ابتدا Self-Defense کسپرسکی را غیرفعال کنید ( Settings --> Protection )

سپس فایلهای اضافی را پاک کنید ( در آخر مجددا Self- Defense کسپرسکی را فعال کنید )

سلاو دوستان کاسپرو این 11004 پورت رو بسه چطور می شه بازش کرد؟؟؟؟؟؟؟ هر چی می گردم نیست!!!!!!!!!
شما میخواهید کلا یک پورت را باز کنید یا صرفا برای یک برنامه خاص به این پورت نیاز دارید ؟ نام برنامه ؟

سلام

شما برای رفع مشکل ورود به سایت کسپرسکی به پست زیر رجوع کنید

majid20
17-01-2009, 02:13
بله ، متشکرم، ولی با این حال نه می خوام نه از ورژن 8 صرف نظر کنم و نه از فایروال کسپر. چون در آموزش

تنظیمات در پست اول، خوندم که در صورت اپدیت همیشگی ،اصلا نیازی به فعال کردن هوش مصنوعی نیست.

به فایر وال بدون application filtering تنها هم راضی ام. مشکل اصلی فقط همینه که قابلیت تنظیم دسترسی به

اینترنت رو از تنظیمات فایروال بردند اونجا. اگه راه دیگه ای برا ی این کار پیدا بشه، من ترجیح می دم application رو

غیر فعال کنم.
application filtering بخش جدانشدنی در نسخه 2009 به حساب میاد و نمیشه فایروال رو بدون اون درنظر گرفت

در KIS و در بخش firewall -> network rule -> network service تفاوت inbound/outbound با inbound stream/outbound stream چی هست؟
دوست عزیز شما تصویری از این گزینه ها در بخش مزبور بگذارید ( من چنین گزینه هایی نمی بینم )

صرفا گزینه Any Incoming ... stream وجو داره

کلا Stream به معنی وردوی ،جریان وردوی و مشابه اینها هستش

majid20
17-01-2009, 02:26
با اینکه isp رو عوض کردم و دیروز کاسپر آپدیت شد ولی دوباره امروز زمانی که داشت آپدیت میشد یک مشکلی پیش اومد
databases are corrupdate ظاهر شد. این دفعه ازش عکس گرفتم.

من هم با مشکل databse مواجه شدم.با اینکه تاریخ سیستمم درست هست(امروز جمعه 16 ژانویه 2009)
و از سریال معتبر(از طریق پست اول تاپیک کرک کسپر به دست آوردم) استفاده می کنم ولی باز هم
با اون مشکل خراب بودن database مواجه شدم.از ظهر به اینور مشکل Database حل شد ولی کسپر به
صورت random غیر فعال میشه و سرعت اینترنت به شدت افت می کنه.کسی راه حلی نداره؟
مورد شما عزیزان اکثرا در مواردی رخ میده که ویندوز معیوب یا آلوده باشه

در چنین شرایطی پیگیری عامل اصلی اندکی دشوار میشه و راه حل نهایی شاید تعویض ویندوز باشه

بهرحال شما گزارش سیستم خود را اینجا بگذارید ( مطابق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

majid20
17-01-2009, 03:09
اینترنت سکیوریتی کاسپر نسخه 8.0.0.454
کسپر کلا حدود 1 الی 1.5ماهی هست که ویندوز عوض نکردم(ویندوز اکس پی سرویس پک3- بدون هیچگونه دستکاری شده)
رم من 2 گیگ هست
اینم یه عکس از پروسه های در حال اجرا
شما تیک پروسه های HDeck - TrayLayout - IDMan رو بردارید ( همچنین تیک آن پروسه بی نام )

سیستم را ریست کرده و کل سیستم را یکبار اسکن کنید

در ضمن آیا از ADSL استفاده میکنید ؟

آقا منم قبلا با ویندوز قبلی کسپر 2009 رو نصب کردم مشکل خوردم رفتم ناد نصب کردم. الانم که ویندوز و عوض کردم دوباره که یک ورژن دیگه 2009 رو نصب کردم باز هم همین مشکل رو دارم.

- مشکل اینکه که تا وقتی که به برنامه کاری نداری همه چیز حله. ولی وقتی Full Scan میکنم سرعت همچین فرقی نمیکنه که از این بابت خوبه ولی بعد از یک مدت وسط اسکن به طور متناوب تا 10-15 ثانیه هنگ میکنه و دوباره شروع میکنه و باز هم همینطور!! گاهی هم مجبور شدم بیخیال شم و ریستارت کنم.

سیستمم همچین پایین نیست و رمم هم 2گیگ هست. رو همین سیستم انواع و اقسام نورتون رو هم که اینقدر سنگینه داشتم ولی هیچ مشکلی نداشتم. به نظر شما مشکل چیه؟ ( به تنظیمات اسکن هم دست نزدم)
منظور شما اینه که در هنگام اسکن سیستم ، شما به فعالیت دیگری با سیستم می پردازید و سیستم فریز میشه

یا نه حتی در حالت عادی هم اینگونه است ؟

دقیقا از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟ در ضمن آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

mehdi_vsgh
17-01-2009, 06:08
شما تیک پروسه های HDeck - TrayLayout - IDMan رو بردارید ( همچنین تیک آن پروسه بی نام )

سیستم را ریست کرده و کل سیستم را یکبار اسکن کنید

در ضمن آیا از ADSL استفاده میکنید ؟
trylayout را نمیتونم بردارم چون برای درست کردن صفحه کیبورد فارسی به استاندارده با توجه به وضعیت شغلیم نیازش دارم همیشه باشه
idm هم با توجه به اینکه برای دانلود شبانه میبایستی همیشه در حال اجرا باشه میبایستی آماده باشه
hdec هم مربوط به درایور کارت صدام هستش

بلی من از adsl استفاده میکنم

majid20
17-01-2009, 16:43
دوستانیکه ADSL دارند ، هنگام بالا آمدن سیستم ، Local Area Connection شروع به فعالیت و بالا آمدن کامل میکنه

خب کسپرسکی در شروع سیستم ضمن اسکن این منطقه ، خودش رو بر روی آن سوار میکنه تا ورودی های سیستم را در دست بگیره

این امر سبب کندی سرعت استارت آپ سیستم میشه و تا بالا آمدن کامل بخش و کسپرسکی اندکی زمان می بره

این زمان به نوع ارتباط مودم با کیس ( LAN یا USB ) یا سوئیچر هم بستگی داره

البته این تاخیر زمانی آنقدرها هم نخواهد بود

مواردی که میتونه سبب افزایش مثبت سرعت بشه ، اسکن کامل سیستم ، حذف فایلهای اضافی قرنطینه ،

گذاشتن پسورد هنگام ورود به سیستم ، خاموش کردن System Restore و ...

در ضمن شما با استفاده از برنامه هایی نظیر Process Explorer چک کنید ببنید چه پروسه هایی در سیستم شما اجرا می شوند

برخی پروسه ها خود را در استارآپ نشان نمی دهند ولی با بالا آمدن سیستم اجرا میشوند

noisymind
17-01-2009, 20:04
منظور شما اینه که در هنگام اسکن سیستم ، شما به فعالیت دیگری با سیستم می پردازید و سیستم فریز میشه

یا نه حتی در حالت عادی هم اینگونه است ؟

دقیقا از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟ در ضمن آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

بله فقط موقعی که اسکن میکنم. فعالیت خاصی انجام نمیدم. دقیقا سیستم فریز میشه و باز عادی میشه.
البته دیشب کلا هنگ کرد و بعد از ریست کردم بعد از کلی ریکاوری قبل از ویندوز و ... ویندوز کاملا ریستور شد!!! یعنی همه تنظیمات و ... صفر شد و انگار همین الان ویندوز نصب کردم!!!!:weird:
تا چند ساعت داشتم گند کاریهای کسپر رو درست میکردم. آخه دیگه همه نرم افزارها هم کرکهاشون از بین رفته بود!!!!

من از ورژن 8.0.0.506 IS استفاده میکنم. قبلا آنتی ویروس ناد + Comodo داشتم که قبل از نصب کسپر همشو uninstall کردم.

Masоud
17-01-2009, 20:08
صحت داره که میگن Kaspersky 2010 داره میاد ؟

majid20
18-01-2009, 01:47
بله فقط موقعی که اسکن میکنم. فعالیت خاصی انجام نمیدم. دقیقا سیستم فریز میشه و باز عادی میشه.
البته دیشب کلا هنگ کرد و بعد از ریست کردم بعد از کلی ریکاوری قبل از ویندوز و ... ویندوز کاملا ریستور شد!!! یعنی همه تنظیمات و ... صفر شد و انگار همین الان ویندوز نصب کردم!!!!:weird:
تا چند ساعت داشتم گند کاریهای کسپر رو درست میکردم. آخه دیگه همه نرم افزارها هم کرکهاشون از بین رفته بود!!!!
من از ورژن 8.0.0.506 is استفاده میکنم. قبلا آنتی ویروس ناد + comodo داشتم که قبل از نصب کسپر همشو uninstall کردم.
هر چقدر فایلهای اجرایی سیستم ، سنگین تر باشند به همان اندازه کسپرسکی برای اسکن آن حافظه شما رو اشغال میکند

به هر حال مشکل شما شاید بدلیل تغییرات برنامه های قبلی بر روی ویندوز رخ داده باشه

البته اندکی کسپرسکی در نسخه جدید به دلیل اصلاحیه های متعدد سنگین شده که در پچ های آینده رفع میشه

صحت داره که میگن kaspersky 2010 داره میاد ؟
نخیر ، فکر کنم تابستان سال 88 نسخه های آزمایشی 2010 مراحل نهایی خودشون رو طی کنند ( حال شاید یکی دو ماه زودتر )

MR.Punisher
18-01-2009, 14:51
مورد شما عزیزان اکثرا در مواردی رخ میده که ویندوز معیوب یا آلوده باشه

در چنین شرایطی پیگیری عامل اصلی اندکی دشوار میشه و راه حل نهایی شاید تعویض ویندوز باشه

بهرحال شما گزارش سیستم خود را اینجا بگذارید ( مطابق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

این هم گزارشی که خواسته بودید مجید جان.در موقع آپدیت چندین فایل رو نمی تونه دانلود کنه یا خراب دانلود میکنه.

MR.Punisher
18-01-2009, 14:58
ویندوز هم عوض کردم ولی بازم مشکل پابرجاست.شاید اگه یه سرور دیگه به صورت دستی بهش بدیم
دیگه موقع آپدیت مشکل پیدا نکنه.
اینا هم عکس های مشکل هنگام آپدیت هستن.

majid20
18-01-2009, 17:17
این هم گزارشی که خواسته بودید مجید جان.در موقع آپدیت چندین فایل رو نمی تونه دانلود کنه یا خراب دانلود میکنه.

ویندوز هم عوض کردم ولی بازم مشکل پابرجاست.شاید اگه یه سرور دیگه به صورت دستی بهش بدیم
دیگه موقع آپدیت مشکل پیدا نکنه.
اینا هم عکس های مشکل هنگام آپدیت هستن.
MR.Punisher عزیز در گزارش سیستم شما صرفا یک چیز دیده میشه و اونهم فعالیت Symantec Security Drivers هستش

که خب باید مشخص کنید آیا از برنامه های Symantec استفاده میکنید

دلیل دیگری که میشه برای مشکل آپدیت شما نام برد ، به برخی از ISP های ایران ربط داره

ببینید با فیلطرشکن یا V-p-n قادر به آپدیت هستید

MR.Punisher
18-01-2009, 20:14
mr.punisher عزیز در گزارش سیستم شما صرفا یک چیز دیده میشه و اونهم فعالیت symantec security drivers هستش

که خب باید مشخص کنید آیا از برنامه های symantec استفاده میکنید

دلیل دیگری که میشه برای مشکل آپدیت شما نام برد ، به برخی از isp های ایران ربط داره

ببینید با فیلطرشکن یا v-p-n قادر به آپدیت هستید

با v-p-n آپدیت شد.متوجه شدم مشکل از چیه.سرورهایی که همیلتون عزیز در پاسخ یکی از سوالات پست اول
مطرح کردن هنوز قابل استفاده هست؟
اگه نیست لطفا یک سرور دیگه معرفی کنید که از اون آپدیت کنم.ممنونم.
در ضمن من از adsl شاتل استفاده می کنم.

water_soul
18-01-2009, 21:41
سلام
من یه مدت از mcafee 2009 استفاده میکردم ولی چون سرعت رو خیلی اورد پایین پاکش کردم
حالا kaspersky 2009 رو می خوام نصب کنم ولی موقع نصب یه پیغام میاد که میگه شما اول باید mcafee رو پاک کنید
تو قسمت add or remove program که mcafee نیست من تو پوشه های ویندوزم گشتم ولی mcafee رو پیدا نکردم
لطفا بگید که چه جوری میتونم mcafee رو به صورت کامل پاک کنم تا kaspersky نصب بشه

hoomany
18-01-2009, 23:22
راجع به Network monitor در کسپر 8.0.0.454

وقتی وارد سربرگ Network Traffic میشم بین برنامه ها یه مورد هست به نام system. این یعنی چی؟
یعنی نرم افزاری با این نام داره از اینترنت استفاده میکنه؟

مورد دیگه اینکه آیا حجم ترافیک مربوط به خود برنامه کسپرسکی باید مساوی جمع سایر برنامه ها باشه؟
به عبارت دیگه هر اطلاعاتی که با اینترنت توسط برنامه ها رد و بدل میشن باید از دل کسپر بگذره؟

ممنون

Markus
19-01-2009, 02:37
سلام
من یه مدت از mcafee 2009 استفاده میکردم ولی چون سرعت رو خیلی اورد پایین پاکش کردم
حالا kaspersky 2009 رو می خوام نصب کنم ولی موقع نصب یه پیغام میاد که میگه شما اول باید mcafee رو پاک کنید
تو قسمت add or remove program که mcafee نیست من تو پوشه های ویندوزم گشتم ولی mcafee رو پیدا نکردم
لطفا بگید که چه جوری میتونم mcafee رو به صورت کامل پاک کنم تا kaspersky نصب بشه

بهترین راه برای پاک کردن کامل محصول MacAfee استفاده از برنامه زیر هست که توسط خود شرکت MacAfee تهیه شده و تمام ردپاهای موجود رو که از محصول مانده پاک میکنه:

Benygh
19-01-2009, 13:48
سلام
این مشکل رو قبلا هم بیان کرده بودم !
وقتی که یک فایل Infected پیدا میکنه و من Neturalize All رو میزنم این فایل پاک یا تمیز و ... میشه و بعد شروع به اسکن میکنه کسپرسکی ... و بعد از اتمام اسکن سیستم میره به حالت تم Win 98 و بعد هم کسپر غیرفعال میشه و همه ی برنامه ها قاطی میکنند و سیستم ریست میشه !
حالا دیگه میترسم Neturallize All کنم !

majid20
19-01-2009, 15:23
راجع به Network monitor در کسپر 8.0.0.454

وقتی وارد سربرگ Network Traffic میشم بین برنامه ها یه مورد هست به نام system. این یعنی چی؟
یعنی نرم افزاری با این نام داره از اینترنت استفاده میکنه؟

مورد دیگه اینکه آیا حجم ترافیک مربوط به خود برنامه کسپرسکی باید مساوی جمع سایر برنامه ها باشه؟
به عبارت دیگه هر اطلاعاتی که با اینترنت توسط برنامه ها رد و بدل میشن باید از دل کسپر بگذره؟

ممنون
ُSystem در واقع Device Driver شما محسوب میشه و باید باشه

در زمینه حجم ترافیک کسپرسکی و سایر برنامه ها ، خیر اینگونه که شما فرض میکنید نیست

کسپرسکی در درگاه سیستم ، اطلاعات رو چک میکنه نه اینکه خودش ترافیک مصرف کنه

ترافیکی که کسپرسکی مصرف میکنه صرفا مربوط به آپدیت و برخی وردو و خروج اطلاعات دیگره

سلام
این مشکل رو قبلا هم بیان کرده بودم !
وقتی که یک فایل Infected پیدا میکنه و من Neturalize All رو میزنم این فایل پاک یا تمیز و ... میشه و بعد شروع به اسکن میکنه کسپرسکی ... و بعد از اتمام اسکن سیستم میره به حالت تم Win 98 و بعد هم کسپر غیرفعال میشه و همه ی برنامه ها قاطی میکنند و سیستم ریست میشه !
حالا دیگه میترسم Neturallize All کنم !
یا برنامه ای با کسپرسکی تداخل ایجاد میکنه یا سیستم آلوده شده

شما از Safe Mode کل سیستم رو اسکن کردید؟

havva
19-01-2009, 17:15
فرق آنتي ويروس كاسپر با اينترنت سكيوريتي كاسپر چيه ؟

Benygh
19-01-2009, 22:16
یا برنامه ای با کسپرسکی تداخل ایجاد میکنه یا سیستم آلوده شده

شما از safe mode کل سیستم رو اسکن کردید؟
سلام
اصلا من ویندوز رو تازه عوض کردم !
هیچ ویروسی هم نیست ...
در دفعات قبل از نصب ویندوز هم میشد ولی در اواخر بعد از آپدیت ها و .. برطرف شد ولی الان نمیشه !

majid20
19-01-2009, 22:52
پست اول تاپیک رو مطالعه کنید ( کلیه موارد و سوالات مهم لیست شده است )
تفاوت Anti-Virus با Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
اصلا من ویندوز رو تازه عوض کردم !
هیچ ویروسی هم نیست ...
در دفعات قبل از نصب ویندوز هم میشد ولی در اواخر بعد از آپدیت ها و .. برطرف شد ولی الان نمیشه !
وقتی گزینه Infected ظاهر بشه پس مسلما خطری سیستم رو تهدید میکنه

یا آلودگی مزبور باعث این امر میشه یا اینکه برنامه ای در سیستم دارید که با کسپرسکی تداخل پیدا میکنه

شما گزارش سیستم خود را بگذارید تا ببینم آیا پروسه ای با کسپرسکی تداخل داره یا نه

hoomany
20-01-2009, 02:22
ُSystem در واقع Device Driver شما محسوب میشه و باید باشه

در زمینه حجم ترافیک کسپرسکی و سایر برنامه ها ، خیر اینگونه که شما فرض میکنید نیست

کسپرسکی در درگاه سیستم ، اطلاعات رو چک میکنه نه اینکه خودش ترافیک مصرف کنه

ترافیکی که کسپرسکی مصرف میکنه صرفا مربوط به آپدیت و برخی وردو و خروج اطلاعات دیگره

مجید خان دستت درست. خیلی ممنون. از بابت سیستم توجیه شدم. اما از بابت حجم لطفا یه نگاه به اینجا بنداز:

به نظرت روزانه میشه 300-400 مگ توسط کسپر داونلود شه؟ یا چک بشه؟
(مطابق شکل در روز قبل 361 و در هفته قبل 2.3 گیگ ترافیک برای کسپر بوده-درحالی که کل ترافیک ازین رقم فراتره)

با تشکر مجدد :11::11::11:

hoomany
20-01-2009, 02:32
یه مشکل برام پیدا شده. لطفا کمکم کنید.
کسپر رو آپدیت میکنم و آپدیت میشه. اما هردفعه راجع به وضعیت آپدیت میگه: out of date

دفعه بعد که سیستمو روشن میکنم با رنگ قرمز گیر میده که دیتابیست خرابه و فورا آپدیت کن.
بعد از انجام آپدیت هم رنگ قرمز میره اما همچنان out of date میمونه!

ضمنا این عکسها ممکنه اطلاعات بیشتری بده:

و این هم ریپورت آپدیت:

nirvana.12345
20-01-2009, 08:15
با سلام ، من قصد دارم مدتی عملکرد اسمارت سکوریتی را هم ازمایش کنم. ایا صرف خاموش کردن کاسپر و اگزیت از ان کافی است یا حتما باید پاک کنم؟ مطمانا هیچ کدام را همزمان روشن نمی کنم .

hamilton
20-01-2009, 09:16
با سلام ، من قصد دارم مدتی عملکرد اسمارت سکوریتی را هم ازمایش کنم. ایا صرف خاموش کردن کاسپر و اگزیت از ان کافی است یا حتما باید پاک کنم؟ مطمانا هیچ کدام را همزمان روشن نمی کنم .

نصب همزمان ESET Smart Security در كنار محصول كاسپر اصلا توصيه نميشه و ممكنه سرعت سيستم شديدا كند شده و شما قادر به انجام هيچ كاري در محيط ويندوز نشويد.حتما قبل از نصب NOD32 ابتدا كاسپر را از روي سيستم خود پاك كنيد.

hamilton
20-01-2009, 10:18

در پست اول لينك مربوط به تفاوت اين 2 محصول موجود ميباشه.

یه مشکل برام پیدا شده. لطفا کمکم کنید.
کسپر رو آپدیت میکنم و آپدیت میشه. اما هردفعه راجع به وضعیت آپدیت میگه: Out of date

دفعه بعد که سیستمو روشن میکنم با رنگ قرمز گیر میده که دیتابیست خرابه و فورا آپدیت کن.
بعد از انجام آپدیت هم رنگ قرمز میره اما همچنان out of date میمونه!

ضمنا این عکسها ممکنه اطلاعات بیشتری بده:

و این هم ریپورت آپدیت:

شما با استفاده ازProxy يا همان قيلترشكن اقدام به آپديت كنيد.بعد از اينكه آپديت با موفقيت انجام شد ميتونيد تنظيمات را به حالت اول برگدونيد.

majid20
20-01-2009, 15:49
مجید خان دستت درست. خیلی ممنون. از بابت سیستم توجیه شدم. اما از بابت حجم لطفا یه نگاه به اینجا بنداز:

به نظرت روزانه میشه 300-400 مگ توسط کسپر داونلود شه؟ یا چک بشه؟
(مطابق شکل در روز قبل 361 و در هفته قبل 2.3 گیگ ترافیک برای کسپر بوده-درحالی که کل ترافیک ازین رقم فراتره)

با تشکر مجدد :11::11::11:
بله دوست عزیز حق با شماست

کسپرسکی با اسکن صفحات وب و http ، مقداری ترافیک ایجاد میکنه

البته حجم بالای ترافیک کسپرسکی در سیستم شما بدلیل دانلود زیاد با idm هستش

وقتی شما از یک سرور http دانلود میکنید ، کسپرسکی در هر زمان اقدام به اسکن اون میکنه تا مبادا فایل آلوده باشه

در هر مرحله از دانلود که باشید چنانچه کسپرسکی متوجه بشه سریعا به شما اطلاع میده و یا فایل رو حذف میکنه

مثلا شما 2.5 گیگ با idm دانلود داشتید که 2.3 گیگ آن توسط کسپرسکی اسکن شده

( بقیه اسکن نشده چون از سروری غیر از http دانلود داشتید یا دلایل دیگر )

hoomany
20-01-2009, 17:53
شما با استفاده ازproxy يا همان قيلترشكن اقدام به آپديت كنيد.بعد از اينكه آپديت با موفقيت انجام شد ميتونيد تنظيمات را به حالت اول برگدونيد.

ضمن تشکر، میشه توضیح بدید چطور اینکارو بکنم؟

ممنون

hamilton
20-01-2009, 19:49
ضمن تشکر، میشه توضیح بدید چطور اینکارو بکنم؟

ممنون

ابتدا مطابق شكلهاي زير وارد بخش مربوط به تنظبمات مربوط به Proxy شويدتيك مقابل عبارت Use Proxy server را فعال كنيد و بسته به برنامه اي كه استفاده ميكنيد در قسمتهاي خالي مربوطه IP و Port مربوط به آن برنامه را وارد كنيد و كليه پنجره هاي باز را Ok كرده و اقدام به آپديت كنيد:

hoomany
21-01-2009, 00:49
ابتدا مطابق شكلهاي زير وارد بخش مربوط به تنظبمات مربوط به Proxy شويدتيك مقابل عبارت Use Proxy server را فعال كنيد و بسته به برنامه اي كه استفاده ميكنيد در قسمتهاي خالي مربوطه IP و Port مربوط به آن برنامه را وارد كنيد و كليه پنجره هاي باز را Ok كرده و اقدام به آپديت كنيد:

خیلی ممنون از زحمتت.

همین الان انجام دادم ولی نشد :19: :41::19::41::19:

وقتی آپدیت تموم میشه همچنان malware رو به تاریخ قدیمی نشون میده (همونطور که در عکس قبل هم میشد دید)

چیزی به نظرتون میرسه؟
ممنونم

sia-saketi
21-01-2009, 01:55
سلام مجید 20 عزیز:10:
با توجه به توضیحی که در مورد
Win.MSSQL.worm.Helkern داده شده در صفحه ی اول:
من از کجا مطمئن می تونم بشم که Microsoft SQL server 2000 روی PC من نصب نیست؟ (هر راهی به جز Add/remove)

من کامپیوترم خونگی هست ولی از این نگرانم که برنامه های متعددی رو که روی ویندوز نصب کردم این برنامه هم توسط یکی از همین برنامه ها اتوماتیک!!! نصب شده باشه!!! (چون ممکنه بعضی از این برنامه ها بهش احتیاج داشته باشن)

من تا به الان که این پست رو نوشتم 65 حمله شده که آخریش توی قسمت ریپورت این رو نوشته بود:
UDP from 117.103.192.49 to local port 1434 Absent Detected: Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern

البته توی حمله های بعدی همیشه IP تغییر می کنه.
هر بار که به اینترنت وصل میشم حداقل یک بار به من حمله میشه!

یه روز که PC رو روشن کردم دیدم که تمام برنامه هام (مثلا Win RAR, IDM, Nero ) (که همشون رو هم توی درایوی که ویندوز توی اون نباشه نصب می کنم. به جای C توی مثلا E) پاک شده و فقط فولدر کسپرسکی هست و دو سه تا هم از فولدر های برنامه های دیگه که البته کسپرسکی سالم بود و بقیه فولدرهای مربوط به بقیه ی برنامه هام خالی بود یا Notepad هایی با عنوان عجیبی که داشتن

خلاصش کنم که مجبور شدم تمام برنامه هام رو از اول نصب کنم و احتمالا می تونی تصور کنی چه حالی آدم توی اون لحظه داره!!!
به عبارتی تا حدودی بیچاره شدم:2:
ولی خدا رو شکر فقط محتویات فولدر Programs من توی اون درایو به این سرنوشت دچار شد بقیه ی قسمت های هاردم تا به الان که سالم و دست نخورده به نظرم میاد (خدا رو تریلیون ها!!! بار شکر که اطلاعات دیگم سالمه)

من فکر کنم این کار یه هکر باشه شاید ولی کسپرسکی فقط حمله های Helkern رو تا به الان گذارش کرده...
حالا نظرت چیه؟ یه کمکی کن تا من به این واقعه! دیگه دچار نشم
:11:خیلی مرسی!

nirvana.12345
21-01-2009, 10:00
با سلام . من برای سیستم خانه برادرم kis 2009 نصب کردم، البته بدون application filtering و firewall . چون میدونم اصلا از عهده کار کردن و تنظیماتش بر نمی ایند و با توجه به اینکه زیاد هم با اینترنت سرو کار ندارند در این حالت و با فایروال ویندوز از امنیت نسبی بر خوردار هستند؟

hamilton
21-01-2009, 10:44
سلام مجید 20 عزیز:10:
با توجه به توضیحی که در مورد
Win.MSSQL.worm.Helkern داده شده در صفحه ی اول:
من از کجا مطمئن می تونم بشم که Microsoft SQL server 2000 روی PC من نصب نیست؟ (هر راهی به جز Add/remove)

من کامپیوترم خونگی هست ولی از این نگرانم که برنامه های متعددی رو که روی ویندوز نصب کردم این برنامه هم توسط یکی از همین برنامه ها اتوماتیک!!! نصب شده باشه!!! (چون ممکنه بعضی از این برنامه ها بهش احتیاج داشته باشن)

من تا به الان که این پست رو نوشتم 65 حمله شده که آخریش توی قسمت ریپورت این رو نوشته بود:
UDP from 117.103.192.49 to local port 1434 Absent Detected: Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern

البته توی حمله های بعدی همیشه IP تغییر می کنه.
هر بار که به اینترنت وصل میشم حداقل یک بار به من حمله میشه!

یه روز که PC رو روشن کردم دیدم که تمام برنامه هام (مثلا Win RAR, IDM, Nero ) (که همشون رو هم توی درایوی که ویندوز توی اون نباشه نصب می کنم. به جای C توی مثلا E) پاک شده و فقط فولدر کسپرسکی هست و دو سه تا هم از فولدر های برنامه های دیگه که البته کسپرسکی سالم بود و بقیه فولدرهای مربوط به بقیه ی برنامه هام خالی بود یا Notepad هایی با عنوان عجیبی که داشتن

خلاصش کنم که مجبور شدم تمام برنامه هام رو از اول نصب کنم و احتمالا می تونی تصور کنی چه حالی آدم توی اون لحظه داره!!!
به عبارتی تا حدودی بیچاره شدم:2:
ولی خدا رو شکر فقط محتویات فولدر Programs من توی اون درایو به این سرنوشت دچار شد بقیه ی قسمت های هاردم تا به الان که سالم و دست نخورده به نظرم میاد (خدا رو تریلیون ها!!! بار شکر که اطلاعات دیگم سالمه)

من فکر کنم این کار یه هکر باشه شاید ولی کسپرسکی فقط حمله های Helkern رو تا به الان گذارش کرده...
حالا نظرت چیه؟ یه کمکی کن تا من به این واقعه! دیگه دچار نشم
:11:خیلی مرسی!

دوست عزيز اين حملات به كرات براي خود من نيز اتفاق ميافته ولي جاي هيچ نگراني نيست.اگر شما مثلا از ويندوز XP استفاده ميكنيد مطمئن باشيد SQl Server روي سيستم شما نصب نيست مگر اينكه خود شما اقدام به تهيه DVD مربوط به SQL نموده باشيد و شخصا آنرا روي ويندوز XP نصب كرده باشيد .البته اگر از ويندوز XP استفاده كنيد فقط 2 نسخه از SQL به نامهاي Standard Edition و Develop Edition روي XP قابل نصبه.روي ويندوزهايي غير از XP و windows server اين SQL قابل نصب نيست.
پاك شدن برنامه هاي شما قلعدتا ارتباطي با حملات Win.MSSQL.worm.Helkern نداره و بايد دليل ديگري را براي آن پيدا كرد.

hamilton
21-01-2009, 10:56
كمپاني كاسپر اقدام به انتشار آنتي ويروس براي محصول Windows7 نمود

كمپاني كاسپر براي ويندوز نوپاي ماكروسافت اقدام به انتشار آنتي ويروس نموده است.دوستاني كه از Windows7 استفاده ميكنند ميتوانند جهت دانلود و تست اين محصول به آدرس زير مراجعه نمايند:

majid20
21-01-2009, 14:56
خیلی ممنون از زحمتت.

همین الان انجام دادم ولی نشد :19: :41::19::41::19:

وقتی آپدیت تموم میشه همچنان malware رو به تاریخ قدیمی نشون میده (همونطور که در عکس قبل هم میشد دید)

چیزی به نظرتون میرسه؟
ممنونم
احتمالا ISP شما هم مشکلی داشته باشه

شما تنظیمات کسپرسکی را به حالت اول بازگردانید و سپس از طریق v-p-n یا قیلطرشکن آپدیت کنید

با سلام . من برای سیستم خانه برادرم kis 2009 نصب کردم، البته بدون application filtering و firewall . چون میدونم اصلا از عهده کار کردن و تنظیماتش بر نمی ایند و با توجه به اینکه زیاد هم با اینترنت سرو کار ندارند در این حالت و با فایروال ویندوز از امنیت نسبی بر خوردار هستند؟
در مورد قدرت فایرولها پست زیر را مطالعه کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در زمینه فایروال ویندوز باید گفت که فایروال ضعیفی است

Benygh
21-01-2009, 21:34
سلام
این هم گزارش سیستم من :

یک نکته : امروز کسپرسکی کرش کرد و از من خواست تا فایلهایی رو آپلود کنم .. اپلود کردم و با باز و بسته کردن درست شد .

sadeghhp
22-01-2009, 11:37
سلام
این کسپر 506 دائما خودشو آپدیت میکنه یه 10 مگی هم میشه حجمش
اما بازم آلارم میده که دیتا بیس آبسولوته
الانم که دیگه کلا قاط زده میگه دیتا بیس خرابه و کسپر از کار افتاده
ریپیر هم کردم
دوباره هم نصب کردم
کانکشن هم مشکلی نداره

majid20
22-01-2009, 14:20
سلام
این هم گزارش سیستم من :

یک نکته : امروز کسپرسکی کرش کرد و از من خواست تا فایلهایی رو آپلود کنم .. اپلود کردم و با باز و بسته کردن درست شد .
در سیستم شما برخی موارد سبب تداخل کسپرکسی و کرش آن میشود

1. شما در وهله اول Windows Defender را غیرفعال کرده و Windows Firewall هم خاموش کنید

2. سپس برنامه های زیر را پاک کنید

C:\Program Files\du meter\dumeter.exe
C:\Program Files\Asktbar

البته من تاکنون با برنامه Wallpaper Changer کار نکردم که ببینم آیا این برنامه به تغییر تم تاثیر داره یا خیر ولی محض احتیاط آن را هم فعلا پاک کنید

3. کسپرسکی را پاک کرده و رجیستری را با استفاده از برنامه هایی نظیر CCleaner پاک کنید

4. توصیه میکنم پیش از نصب مجدد کسپرسکی ، ابتدا با Malwarebytes' Anti-Malware سیستم را کامل اسکن کنید

5. کسپرسکی را مجددا نصب کنید و آن را آپدیت نمایید

موفق باشید

majid20
22-01-2009, 14:25
سلام
ریپیر هم کردم
دوباره هم نصب کردم
کانکشن هم مشکلی نداره
این مشکل دو دلیل میتونه داشته باشه

1. تاریخ سیستم صحیح نیست ؛ که در این صورت باید تاریخ آن را درست کنید ( امروز 2009/01/22 هستش )

2. کسپرسکی قادر به آپدیت تمام بخش های خود نیست بدینگونه که برخی بخش های آن کاملا بروز میشوند

ولی بخش اصلی به روز نمی شود ... همین امر سبب میشود کسپرسکی در دیتابیس دچار مشکل شود

این مشکل در چند وقت اخیر به دلیل مشکل چندین PAP ایران رخ داده

کافیه کسپرسکی را با استفاده از v-p-n یا قیلطرشکن ، آپدیت کنید

Benygh
22-01-2009, 21:47
C:\Program Files\du meter\dumeter.exe
C:\Program Files\Asktbar
بله ! اولی خیلی وقت ها کرش میکنه !
ولی اگه نباشه که نمیشه ! لازمش دارم !
میشه لینک اون نرم افزار رو بدید ؟

Wallpaper changer یک ابزار برای تغییر والپیپره که توی Advanced System Optimizer موجوده !
یک سوال :
ایای ممکنه رجیستری رو با استفاده از خود ASO پاک کنم ؟

babak_tour
22-01-2009, 22:46
سلام
فایل آپدیت کسپر 2009kav کجاست؟
اصلا میشه از اون برای kis2009 هم استفاده کرد؟

majid20
23-01-2009, 16:59
بله ! اولی خیلی وقت ها کرش میکنه !
ولی اگه نباشه که نمیشه ! لازمش دارم !
میشه لینک اون نرم افزار رو بدید ؟

Wallpaper changer یک ابزار برای تغییر والپیپره که توی Advanced System Optimizer موجوده !
یک سوال :
ایای ممکنه رجیستری رو با استفاده از خود ASO پاک کنم ؟
خب من با توجه به اینکه شما اشاره داشتید که هنگام Defince دچار تغییر تم میشید چنین پیشنهادی کردم

بهر حال هرجور صلاح میدونید ولی حداقل برنامه های مزبور رو به Trusted Zone کسپرسکی منتقل کنید

در زمینه پاک سازی رجیستری موردی نیست ( هرچند برنامه CCleaner هم حجمی نداره )

سلام
فایل آپدیت کسپر 2009kav کجاست؟
اصلا میشه از اون برای kis2009 هم استفاده کرد؟
برای نگهداری آپدیت های کسپرسکی باید از پوشه پشتیبان استفاده کنید که در پست اول ( بخش آپدیت دستی ) توضیح داده شده

در ضمن نمیشه از آپدیت های KAV برای به روز رسانی KIS استفاده کنید

HADI roni
23-01-2009, 19:15
سلام به همه.
ميخواستم بدونم چطور ميشه از Update برنامه يه Bakc Up داشته باشم؟اگه ميشه توي كدوم پوشه ذخيره منشه؟
اگه برنامه رو جاي ديگه نصب كنم ميشه از اين Back Up استفاده كرد؟
ممنون

hamilton
23-01-2009, 20:32
سلام به همه.
ميخواستم بدونم چطور ميشه از update برنامه يه bakc up داشته باشم؟اگه ميشه توي كدوم پوشه ذخيره منشه؟
اگه برنامه رو جاي ديگه نصب كنم ميشه از اين back up استفاده كرد؟
ممنون

پاسخ سوال شما را در پست قبلي مجيد عزيز دادند.راهنماي تاپيك نيز در پست اول موجود ميباشد كه مجموعه اي از سوالات متدوال كاربران بهمراه پاسخهاي آنها ميباشد.

sia-saketi
23-01-2009, 23:39
فقط 2 نسخه از sql به نامهاي standard edition و develop edition روي xp قابل نصبه.روي ويندوزهايي غير از xp و windows server اين sql قابل نصب نيست.

روی ویندوز ویستا چطور؟

hamilton
24-01-2009, 14:06
روی ویندوز ویستا چطور؟

بعيد ميدونم 2 نسخه اي كه خدمت شما معرفي كردم قابل نصب بر روي ويندوز ويستا باشه.

technoboy
24-01-2009, 23:16
سلام
ریپیر هم کردم
دوباره هم نصب کردم
کانکشن هم مشکلی نداره
من هم دقیقاً همچین مشکلی دارم ، به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟

ممنون

hamilton
25-01-2009, 08:59
من هم دقیقاً همچین مشکلی دارم ، به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟

ممنون

به تجربه بارها ديده ام كه پس از نصب كاسپر بدون اينكه كاربر در تنظيمات تغييري داده باشه گزينه Use Proxy Server چك شده و در نتيجه كاسپر اگر Proxy فعالي روي سيستم كاربر نباشه قادر به آپديت DataBase خود نبوده و دائما پيغام Database Absolute و Database Corruput ميده.شما مطابق پست زير چك كنيد ببينيد اين گزينه چك نشده باشه:

technoboy
25-01-2009, 13:25
من وقتي نصب كردم همين مشكل را داشتم ، يعني اصلاً آپديت نشده اين جوري بود