PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

ehsan_jan3
18-06-2008, 09:38
با سلام در کاسپر 8 چجوری کی وارد کنیم جایی برای وارد کردن کی نداره.

AK1
18-06-2008, 10:41
سلام
ببینید در نسخه 7 بنرهای سایتها بلاک میشد ولی در نسخه 8 این اتفاق نمیفته. تو تنظیماتشم نتونستم پیدا کنم.
لطفا راهنمایی کنید.

با سلام
داره خوبش هم داره:31:
تو تنظيماتش برين و فيلترش رو روشن كنيد البته ليست سياه و سفيد هم داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام در کاسپر 8 چجوری کی وارد کنیم جایی برای وارد کردن کی نداره.

دو ست عزيز تصوير زير ( اول كي قبلي رو پاك كنيد و بعد كي جديد رو اضاف كنيد )

Razel
18-06-2008, 11:01
با سلام
داره خوبش هم داره:31:
تو تنظيماتش برين و فيلترش رو روشن كنيد البته ليست سياه و سفيد هم داره

خیلی ممنون از راهنماییت. تیکش زده بود ولی use heruistic analizer فعال نبود که فعالش کردم.

ولی هیچ فرقی برای add های گوگل نکرد.

Ship Storm
18-06-2008, 12:09
شما احتمالا این نسخه را آپدیت نکرده اید نسخه اولیه چنین مشکلی داشت ولی با نصب Hotfix a از طریق

آپدیت این مشکل تا حدود زیادی برطرف می شود. در مورد دو اخطار فوق هم چون این دو برنامه در گروه Trusted

نصب نشده اند بنابراین کاسپرسکی یک سری محدودیتها برای انها ایجاد می کند .علت این دو پیغام هم

همین است.

ممنون از راهنمایی خوبتون فعلا همه notification ها رو Disable کردم و آپدیتش هم کردم مشکل حل شده ممنون
فقط وقتی سیستم میاد بالا به یه مشکلی خوردم یه Error میده اونم اینه که در پایین توضیح میدم به صورت کامل :

===
سلام دوستان یه نرم افزاری رو من نصب کردم که کاش نصب نمیکردم فکر کنم یه جور ویروس باشه حالا وقتی سیستم میاد بالا با پیغام error زیر مواجه میشم ببینید:

این هم آدرس اون سایت و نرم افزاری که دانلود کردم ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون و با تشکر :11:

vtn54
18-06-2008, 14:33
ممنون از راهنمایی خوبتون فعلا همه notification ها رو Disable کردم و آپدیتش هم کردم مشکل حل شده ممنون
فقط وقتی سیستم میاد بالا به یه مشکلی خوردم یه Error میده اونم اینه که در پایین توضیح میدم به صورت کامل :

===
سلام دوستان یه نرم افزاری رو من نصب کردم که کاش نصب نمیکردم فکر کنم یه جور ویروس باشه حالا وقتی سیستم میاد بالا با پیغام error زیر مواجه میشم ببینید:

این هم آدرس اون سایت و نرم افزاری که دانلود کردم ببینید:

ممنون و با تشکر :11:

همانطور که گفتم علت این اخطارها این است IDM و Yahootools را در گروه Trusted قرار ندارند بنابراین کاسپرسکی

برایشان محدودیت ایجاد می کند از جمله از بالا آمدن آنها با ویندوز جلوگیری می کند .برای توضیحات بیشتر در مورد

گروه ها در این نسخه کاسپرسکی سری به پست زیر بزنید :

برای رهایی از این گونه اخطارها می توانید دو کار بکنید :

اگر به نرم افزار مربوطه اعتماد دارید ( مثلا IDM ) می توانید آن را به یک گروه بالاتر ( مثلا Trusted ) منتقل کنید. یا

اگر به نرم افزار مربوطه اعتماد ندارید می توانید یا ان را آنیستال کنید ( مثلا در مورد Yahootools ) و یا آن را از لیست

Startup حذف کنید.

abs_hotline
19-06-2008, 01:12
سلام
من با آپديت كسپراسكاي اينترنت سكوريتي ورژن 8 مشكل دارم. خطاي زير رو مي ده. كسي از دوستان به اين مشكل برخورده ؟ ايراد از كجاست ؟

ممنون مي شم از راهنمايي تون
مرسي

vtn54
19-06-2008, 14:20
سلام
من با آپديت كسپراسكاي اينترنت سكوريتي ورژن 8 مشكل دارم. خطاي زير رو مي ده. كسي از دوستان به اين مشكل برخورده ؟ ايراد از كجاست ؟

ممنون مي شم از راهنمايي تون
مرسي

سلام

تاریخ سیستم شما درست نیست .آن را اصلاح کنید.

Razel
19-06-2008, 14:37
دوستان ، من banner add blocker رو فعال هم کردم،تیک use heuristic analyzer رو هم زدم ولی بنرهای سایتها رو حذف نکرد. درحالی که در نسخه 7 این امکان پیشفرض فعال بود و بنرها رو خودش حذف میکرد. مخصوصا google ads .

لطفا کمکم کنید.

تكنولوژي
20-06-2008, 01:01
با سلام
من آموزش كار با نسخه 8.0.0.357en رو ميخوام.
البته من تا حالا با نسخه 6 اين نرم افزار كار كردم ولي حالا كه نسخه 8.0.0.357en رو نصب كردم ديدم كه خيلي با نسخه 6 اون متفاوته واسه همين اينجا يه در خواست زدم تا كساني كه كار با اين نرم افزار رو بلدند به من كمك كنند. البته نميخوام كه از سير تا پيازش رو بگين ها!
با تشكر

Mojtaba-MCI
20-06-2008, 17:56
سلام.یه کمک فوری می خواستم...
من یه لیسانس جدید برای کسپراسکای 6 می خوام!مال خودم دیگه تاریخش گذشته ، ممنون میشم هرچه سریعتر بذارید...

رعد
20-06-2008, 20:20
با سلام خدمت دوستان
كاسپرسكي اينترنت سكوريتي 7 در سيستم من اخيرا جلوي دانلود منيجر رو نميگيره
در حالي كه قبلا ميگرفت
بعنوان مثال اگر در حال دانلود فايلي اينترنت كه adsl هم هست قطع بشه دانلود منيجر خودسرانه دوباره وصل ميشه
حالا بايد از كجا اين عيب كاسپرسكي رو برطرف كنم

Ship Storm
20-06-2008, 23:31
چرا کاسپرسکی اینطوری شده ورژن 8 رو دارم و نسخه نهاییش رو میاد تا 68% آپدیت میشه و گیر میکنه و دیگه ادامه نمیده؟

cheetoz_motori
21-06-2008, 15:45
با سلام
من از آنتی ویروس Kaspersky ورژن 8.0.0.357 استفاده می کنم.
به این جهت که ما در محیط شبکه کار می کنیم و در اینجا همه دسترسی به اینترنت ندارند و درنتیجه آنتی ویروس آنها update نمی شود می خواستم ببینم چگونه می توانم تنظیمات این ورژن را تغییر دهم که دیگر کاربران شبکه بتوانند از update هایی که من از net می گیرم استفاده کنند.
درضمن در راهنمایی که لطف می کنید انجام می دهید تنظیماتی را پیشنهاد بدهید که لازم نباشد من هر از چند گاهی فایلهای آپدیت ام را در جایی copy/paste کنم تا دیگران از آن استفاده کنند.
می خواهم همینطور که من update می کنم آنتی ویروس آنها را جوری تنظیم کنم که بیاد از روی کامپیوتر من آپدیتها را بردارد و خودش را آپدیت کند همینجور که من برای اینکار از net کمک می گیرم.
با تشکر

AK1
21-06-2008, 17:59
با سلام
من از آنتی ویروس Kaspersky ورژن 8.0.0.357 استفاده می کنم.
به این جهت که ما در محیط شبکه کار می کنیم و در اینجا همه دسترسی به اینترنت ندارند و درنتیجه آنتی ویروس آنها update نمی شود می خواستم ببینم چگونه می توانم تنظیمات این ورژن را تغییر دهم که دیگر کاربران شبکه بتوانند از update هایی که من از net می گیرم استفاده کنند.
درضمن در راهنمایی که لطف می کنید انجام می دهید تنظیماتی را پیشنهاد بدهید که لازم نباشد من هر از چند گاهی فایلهای آپدیت ام را در جایی copy/paste کنم تا دیگران از آن استفاده کنند.
می خواهم همینطور که من update می کنم آنتی ویروس آنها را جوری تنظیم کنم که بیاد از روی کامپیوتر من آپدیتها را بردارد و خودش را آپدیت کند همینجور که من برای اینکار از net کمک می گیرم.
با تشکر

با سلام
دوست عزيز شما اگه چند صفحه قبل رو نگاه كنيد روش آپ ديت ضد ويروس آپ ديت ها انجام شده ( به صورت افلاين 9 اموزش داده شده براي شما بازم تاپيك ها رو در زير ليست كردم
#3948 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و #3955 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنها كاري كه شما بايد بكنيد اينكه يك پوشه رو اختصاص بدين به آپ ديت ( بهتر تو درايو ديگه اي باشه) بعد پوشه رو شير كنيد تو شبكتون و كاسپر هر كامپويتر رو جوري تنظيم كنيد كه از اين پوشه آپ ديت بشه مي توني از سيستم آپ ديت اتوماتيك براي راحتي كار استفاده كنيد و يا ساعت خاصي رو براي آپ ديت تعين كنيد
اگه توضيحات كم بود بگين كامل تر بديم

AABB
21-06-2008, 20:51
با سلام
تنها كاري كه شما بايد بكنيد اينكه يك پوشه رو اختصاص بدين به آپ ديت ( بهتر تو درايو ديگه اي باشه) بعد پوشه رو شير كنيد تو شبكتون و كاسپر هر كامپويتر رو جوري تنظيم كنيد كه از اين پوشه آپ ديت بشه مي توني از سيستم آپ ديت اتوماتيك براي راحتي كار استفاده كنيد و يا ساعت خاصي رو براي آپ ديت تعين كنيد
اگه توضيحات كم بود بگين كامل تر بديم

سلام. من هم با آف لاین از این طریق چندین بار کار کردم که هیچکدومشون تا به حال صد در صد واسم جواب ندادند که چند بار هم این جا مطرح کردم ولی کسی درست جوابمو نداد. حالا من می خوام از از طریق safe mode بالا بیام و آپ دیت هایی رو که از یه کامپیوتر متصل به اینترنت هست وارد کامپیوتر آف لاین بکنم.
خوب شما نظرتون چیه:
برم تمام فایل های پوشه base رو بریزم داخل بیس کسپر اسکای آف لاین؟
یا نه تنها اون فایل هایی که نیستند رو اضافه کنم و over write نکنم دیگه؟
فکر کنم بعضی وقتها kaspesky lab یه چند تا از فایل های مقدماتی اش رو که در هنگام نصب بوجود میان رو به مرور زمان replace می کنه.حالا من دونه دونه برم properties فایل ها رو نگاه کنم و بعد replace کنم و یا اصلا لازم نیست؟
در ضمن می دونم به این روش اصلا تاریخ آپ دیت مشخص نمی شه! ولی آیا واقعا واسه گرفتن ویروس های جدید آپ دیت هستش؟
خواهشا این دفعه کامل جوابم رو بدید.
تشکر از همگی دوستان.

nimaoy
22-06-2008, 08:03
کاسپر ورژن 8 به روش offline آپدیت نمیشه

AK1
22-06-2008, 08:55
با سلام
تا جايي كه من اطلاع دارم مشكلي در آپ ديت آفلاين نيست !
من خودم شخصا هر روز به صورت آنلاين آپ ديت مي كنم بعد فايلهاي آپ ديت شده رو كه در بالا نحوه كنار گذاري و ذخيره در پوشه رو گفته شده براي دوستانم كه از همين كاسپر 8 استفاده مي كنن مي دم و اونا هم به خوبي آپ ديت مي كننن.
من خودم هم وقتي ويندوز رو از اول ميزنم و كاسپر رو مجددا نصب مي كنم از بيس دوباره آپ دت مي كنم تا برسم به جديد ترين آپ ديت ، بنابراين به نظر من مشكلي نست چون تست شده . سايت خود كاسپر هم كه توضيح در مورد اين كار داده و آموزش گذاشته( در بالا تصاويري كه مي بنين مال سات كاسپره اين هم صفحه مستقيم اموزش

در هنگام كپي كردن كل بيس در حالت سيف مود به برنامه كاسپر من چند بار امتحان كردم درست از آب در نيومد كه علاوه بر مشكلات هنگام كپي برنامه با سيستم دفاع از خود در حالت سيف مد هم مقابله مي كنه و بعد از خاموش كردن اين دفاع باز هم مشكلاتي داره براي آپ ديت
بنابراين روش خود كاسپر بهتره شما يك بارديگه مراحل آپ ديت آفلاين رو چك كنيد ببني چي يشه
لينك دانولد از پي دي اف سايت كاسپر هم كه دادهش ده بود براي دانلود آپ ديت هاي كلي هفتگي و روزانه

موفق باشين

majid20
22-06-2008, 16:14
با سلام خدمت دوستان
كاسپرسكي اينترنت سكوريتي 7 در سيستم من اخيرا جلوي دانلود منيجر رو نميگيره
در حالي كه قبلا ميگرفت
بعنوان مثال اگر در حال دانلود فايلي اينترنت كه adsl هم هست قطع بشه دانلود منيجر خودسرانه دوباره وصل ميشه
حالا بايد از كجا اين عيب كاسپرسكي رو برطرف كنم
خب احتمالا شما اجازه هرگونه عملکردى رو به دانلود منجر خودتون دادید

شما بهتره به بخش تنظیمات دانلود منجر رفته و در قسمت ارتباط با مودم ، تیک مربوطه رو بردارید

دوستان ، من banner add blocker رو فعال هم کردم،تیک use heuristic analyzer رو هم زدم ولی بنرهای سایتها رو حذف نکرد. درحالی که در نسخه 7 این امکان پیشفرض فعال بود و بنرها رو خودش حذف میکرد. مخصوصا google ads .

لطفا کمکم کنید.
براى یه مدت کسپرسکى رو سیستمم نیست و نمیتونم مشکل شما رو دقیقا حل کنم (اى کاش تصاویرى از تب هاى مختلفش رو میزاشتى)

دلیل اینکه آنتى بنر نسخه 8 از 7 عملکرد متفاوتى داره اینه که در نسخه هاى پیشین آنتى بنر زیرمجموعه فایروال بود

اما در نسخه جدید بخش مجزایى بنام Content F-i-l-tering مسئولیت این امر رو بعهده داره

اصولا اگه برنامه مزبور نتونه جلوى Ads ها رو بگیره شما باید در بلک لیست آنتى بنر وارد کنید به اینصورت که باید Mask شده باشند

مثلا اگه شما عبارت *.*.Ads رو وارد کنید اینگونه از طرف فایروال معنى میشه که تمام صفحاتیکه با نام Ads شروع میشن

براى هر سایت و با هر پسوندى که باشند باید بلاک بشن چون از دید شما بنر هاى مزاحم هستند

خب شما ببنید معمولا google ads چه آدرسى دارندو یه کلیت ازشون بگیرید و آدرس رو بصورت Mask وارد کنید

موفق باشید

majid20
22-06-2008, 17:03
کاسپر ورژن 8 به روش offline آپدیت نمیشه

نه اتفاقا همونطور که akmfad1 عزیز گفتند کسپرسکى 8 به ر احتى آفلاین اپدیت میشه و مشکل شما و دوست دیگرمون جاى دیگه است

نگاه کنید دوست عزیز شما پس از نصب کسپرسکى و قبل از آپدیت اون باید اول یه پوشه نگهدارى آپدیت بسازید

همونطور که akmfad1 عزیز نحوه تشکیل پوشه اپدیت رو توضیح دادند ذکر یه نکته واجبه و اینکه

سعى کنید یه پوشه بنام Kaspersky Updates در درایو دیگه مثلا D بوجود بیارید و از این پوشه براى نگهدارى آپدیت کسپرسکى استفاده کنید

سپس کسپرسکى رو آنلاین آپدیت کنید و خیالتون راحت باشه چون آپدیت ها در پوشه مزبور حفظ میشن

حال هرگاه مشکلى پیش اومد (مثلا ویندوز عوض کردید ) که ناچار بشید مجددا کسپرسکى رو نصب کنید

کافیه که این پوشه رو بعنوان یه سرور به کسپرسکى معرفى کنید و سرور دیگه رو که سایت کسپرسکى هستش رو غیرفعال کنید ...

...(یعنى تیکش رو بردارید) ... حالا میتونید راحت بطور آفلاین ، کسپرسکى رو آپدیت کنید ...

(یادتون باشه پس از آپدیت مجددا سایت کسپر رو بعنوان سرور معرفى کنید و پوشه مزبور رو غیرفعال کنید)

در ضمن اگه میخواید که یه سیستم دیگه رو از بیس خودتون آپدیت بکنید باید نسخه هاى مشابه باشند

یعنى نسخه بتا با نسخه نهایى متفاوت هستش ، کلیه نسخه هاى 7 با هم مشابهند اما با نسخه هاى 8 آپدیتشون فرق داره و...

البته تمام این توضیحات رو Nine عزیز قبلا دادند که خب من یه یادآورى کردم

موفق بشید

Razel
22-06-2008, 17:30
[B]براى یه مدت کسپرسکى رو سیستمم نیست و نمیتونم مشکل شما رو دقیقا حل کنم (اى کاش تصاویرى از تب هاى مختلفش رو میزاشتى)

دلیل اینکه آنتى بنر نسخه 8 از 7 عملکرد متفاوتى داره اینه که در نسخه هاى پیشین آنتى بنر زیرمجموعه فایروال بود

اما در نسخه جدید بخش مجزایى بنام Content F-i-l-tering مسئولیت این امر رو بعهده داره

اصولا اگه برنامه مزبور نتونه جلوى Ads ها رو بگیره شما باید در بلک لیست آنتى بنر وارد کنید به اینصورت که باید Mask شده باشند

مثلا اگه شما عبارت *.*.Ads رو وارد کنید اینگونه از طرف فایروال معنى میشه که تمام صفحاتیکه با نام Ads شروع میشن

براى هر سایت و با هر پسوندى که باشند باید بلاک بشن چون از دید شما بنر هاى مزاحم هستند

خب شما ببنید معمولا google ads چه آدرسى دارندو یه کلیت ازشون بگیرید و آدرس رو بصورت Mask وارد کنید

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون.
ولی حرفاتون منو قانع نکرد چون اگر من یکی یکی آدرسها رو وارد کنم که آنتی بنر دیگه معنی خودشو از دست میده و بی فایدست مثل این میمونه که اسم ویروس ها رو یکی یکی وارد کنی.
در نسخه 7 حتی بنرهای فلش رو هم بلاک میکرد که تا حدودی در پهنای باند هم صرفه جویی میشد. بودن یا نبودن این قسمت در نسخه 8 تا حالا که فرقی به حال من نکرده.

در ضمن عبارت *.*.Ads هم فرقی به حالش نکرد.

اینم عکسی که خواستی:

majid20
22-06-2008, 18:24
خیلی ممنون از راهنماییتون.
ولی حرفاتون منو قانع نکرد چون اگر من یکی یکی آدرسها رو وارد کنم که آنتی بنر دیگه معنی خودشو از دست میده و بی فایدست مثل این میمونه که اسم ویروس ها رو یکی یکی وارد کنی.
در نسخه 7 حتی بنرهای فلش رو هم بلاک میکرد که تا حدودی در پهنای باند هم صرفه جویی میشد. بودن یا نبودن این قسمت در نسخه 8 تا حالا که فرقی به حال من نکرده.

در ضمن عبارت *.*.Ads هم فرقی به حالش نکرد.

اون عبارتى که مثال زدم صرفا یه توضیح در مورد نحوه Mask کردن یه آدرس بود

مثلا در قسمت تنظیمات آنتى بنر ورژن 7 ، بنرهاى مزاحم اینگونه Mask شده اند

اگه دقت کنید درست مثل ورژن 8 هستش (حتى شما میتونید لیستش رو با ورژن 8 مقایسه کنید) ... اینم لیست ورژن 7

حال بنرهاى زیادى پیدا میشند که از این لیست خارج هستند و شما باید اونا رو معرفى کنند

اما اینگه نسخه 7 جلوش رو میگرفت ولى 8 نه، خب این جاى تفکر داره

شما به این نکته توجه داشته باشید براى مقابله با بنرها صرفا کسپرسکى کارساز نیست و نوع مرورگر هم تاثیر گذاره

مثلا اگه شما مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و بعد دو اکستنشن AdBlock Plus و Falsh Block رو نصب کنید تازه درک مى کنید ضد تبلیغ یعنى چى

حتى با مرورگر اپرا هم میشه به راحتى جلوى خیلى از تبلیغات مزاحم رو گرفت (البته نه به قدرت فایرفکس)

مثلا سایت سنگین و مسخره زیر رو ببینید که چقدر تبلیغات داره

حال بوسیله فایرفاکس و به کمک اکستنشن AdBlock ببین چه بلایى سر تبلیغاتش میاد

در زمینه Flash ها هم به کمک اکستنشن Falsh Block عکس العمل جالبى داره که تا شما اجازه ندید هیچ فلشى لود نمیشه

بهرحال اگه بازم سوالى بود در خدمتیم

Nine
23-06-2008, 01:44
با سلام
این کسپرسکی هم انگار در ارائه نسخه 8 محصولات خود حسابی به مشکل بر خورده
یه روز نسخه 8 رو رو سایت برای دانلود می ذاره فردا می آی می بینی دویاره نسخه 7 رو گذاشته
جالبه وقتی نسخه 8 هم برای دانلود بود این جمله زیر روی سایت وجود داشت

شاید این تغییرات زیاد در این نسخه کمی کار رو مشکل کرده شاید هم دلیل دیگری داره

D o l f i n
24-06-2008, 12:29
سلام دوستان میشه کاسپر رو بدونه وصل شدن به نت و فقط با آپدیت های ماهانه که تو سایتها هست آپدیتش کرد اگه میشه اسم سایتهایی که آپدیتهای ماهانه رو میزاره ذکر کنید ممنون

AK1
24-06-2008, 13:50
سلام دوستان میشه کاسپر رو بدونه وصل شدن به نت و فقط با آپدیت های ماهانه که تو سایتها هست آپدیتش کرد اگه میشه اسم سایتهایی که آپدیتهای ماهانه رو میزاره ذکر کنید ممنون

سلام
بله عزيز ميشه در صفحات قبل بارها و بارها و بارها توضيح داده شده كافي بود يه مطالعه مي فرموديد :46:
جالبهدر پست قبل از شما همكار عزيز Nine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم تو امضاشون گذاشتن :31:
آپدیت دستی (آف لاین ) محصولات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روي اين هم كليك كنيد بنده يه توضيحاتي دادم #3948 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خدا صبر جميل بده

Havbb
24-06-2008, 14:00
آپدیت آنتی ویروس چه فایده ای داره؟ یعنی باعث میشه ویروسهای جدید را بشناسه؟

Helen_Farhani
24-06-2008, 14:01
پایدارترین نسخه Kis چه نسخه ای هست؟
نسخه ای که هیچگونه مشکل و باگی نداشته باشه.

Helen_Farhani
24-06-2008, 14:10
آپدیت آنتی ویروس چه فایده ای داره؟ یعنی باعث میشه ویروسهای جدید را بشناسه؟

بله. همینطور هست.

seyyedalith
24-06-2008, 14:17
نسخه 7 هيچگونه باگي نداره

Helen_Farhani
24-06-2008, 14:22
نسخه 7 هيچگونه باگي نداره

یعنی اینکه روی نسخه 8 هم نمیشه حساب کرد؟

hamilton
24-06-2008, 15:32
یعنی اینکه روی نسخه 8 هم نمیشه حساب کرد؟

شما با اطمينان از نسخه فينال 8 ميتوانيد استفاده كنيد.اين نسخه با تغييرات گسترده اي كه در انجين آن صورت گرفته از نظر كاهش صرف منابع سيستم و افزايش سرعت اسكن داراي برتريهايي نسبت به نسخه 7 ميباشه( تغييرات صورت گرفته در نسخه 8 توسط دوست ارجمندمان جناب vtn54 در پستهاي قبلي بصورت مفصل و كامل شرح داده شده است).

hamilton
24-06-2008, 22:28
سلام
ورژن 7.0.0125 امروز licence هاش رفت تو blacklist کسی licence جدید داره بزاره ممنون میشم

كرك و سريال محصولات كاسپر تاپيك اختصاصي داره و قرار دادن سريال و كرك محصولات كاسپر در اين تاپيك ممنوع ميباشه.

Havbb
24-06-2008, 22:43
این دانلود آپدید هفتگی با آپدیت روزانه چه فرقی داره؟ یعنی اعتبارشون یک هفته یا یک روزه؟

AK1
24-06-2008, 22:50
این دانلود آپدید هفتگی با آپدیت روزانه چه فرقی داره؟ یعنی اعتبارشون یک هفته یا یک روزه؟

دوست عزيز آپ ديت هفته اي براي يك هفته پيش آپ ديته مي كنه و روزانه مال روز جاري ( گذشته قبل) رو
براي كساني هست كه يا مي خواين هفتگي و يا روزانه آف لاين آپ ديت كنند:40:

mohsen.rajabi
25-06-2008, 08:51
ببخشید این ورژن جدید کاسپر که اومده رو لینکش رو ندارید؟ ورژن 2009 رو می گم

sepehr_x50
25-06-2008, 09:28
ببخشید این ورژن جدید کاسپر که اومده رو لینکش رو ندارید؟ ورژن 2009 رو می گم

اینجا

sepehr_x50
25-06-2008, 09:30
من تازه ویندوز عوض کردم.

هنوز هم آنتی ویروس نصب نکردم.

بهترین ورژن موجود کاسپر و جدیدترینش که key هم داشته باشه کدومه؟

Havbb
25-06-2008, 14:18
من آپدیت هفتگی را از نت دانلود کردم و اومدم خونه فابل زیپ را باز کردم و ریخمشون توی همون پوشه. و آپدیت را زدم تمامی مراحل گفته شده در آموزش را هم چک کردم ولی اون آپدیت ناقصه! بعضی فایلهاش نیست برای همین Error میده.

Markus
25-06-2008, 16:07
من آپدیت هفتگی را از نت دانلود کردم و اومدم خونه فابل زیپ را باز کردم و ریخمشون توی همون پوشه. و آپدیت را زدم تمامی مراحل گفته شده در آموزش را هم چک کردم ولی اون آپدیت ناقصه! بعضی فایلهاش نیست برای همین Error میده.

شما نبايد فايل های آپديت رو بريزين تو پوشه يا کپی کنيد، عمل آپديت بايد از طريق خود کسپر صورت بگيره، به اين صورت که بايد مسير آپديت رو از طريق تنظيمات به محصول بشناسين و بعد گزينه آپديت رو بزنيد تا محصول آپديت بشه،
در آموزش زير بطور کامل توضيح داده شده

در ضمن اگه در انتقال آپديت به اين طريق اخطاري مواجه شديد دليلش اين هست که آپديت محصول شما ناقص هست،
حال اين ناقص بودن ميتونه به فايل آپديت برگرده که يا برای ورژن محصول شما نيست يا تعداد روزهای آپديت هماهنگ با محصول نيست

AABB
25-06-2008, 16:53
سلام.
چرا کسپر اسکای من این علامت رو نشون میده؟؟؟
هر روز هم آپ دیتش می کنم. نکنه بلک لیست شده بازم؟

Havbb
25-06-2008, 22:39
شما نبايد فايل های آپديت رو بريزين تو پوشه يا کپی کنيد، عمل آپديت بايد از طريق خود کسپر صورت بگيره، به اين صورت که بايد مسير آپديت رو از طريق تنظيمات به محصول بشناسين و بعد گزينه آپديت رو بزنيد تا محصول آپديت بشه،
در آموزش زير بطور کامل توضيح داده شده

در ضمن اگه در انتقال آپديت به اين طريق اخطاري مواجه شديد دليلش اين هست که آپديت محصول شما ناقص هست،
حال اين ناقص بودن ميتونه به فايل آپديت برگرده که يا برای ورژن محصول شما نيست يا تعداد روزهای آپديت هماهنگ با محصول نيست

وقتی میخوایم آپدیت را از سایت کسپر دانلود کنیم دوتا سریه سه تایی گذاشته اون سری بالایی را دانلود کنم یا از سه تای پایینی؟؟؟؟؟

AK1
25-06-2008, 23:24
سلام.
چرا کسپر اسکای من این علامت رو نشون میده؟؟؟
هر روز هم آپ دیتش می کنم. نکنه بلک لیست شده بازم؟

دوست عزيز چك كن ببن چه اروري مي ده
آيا خودتون يا كسي ديگه اي اون رو غير فعال نكردي ( كه امانش ضعيفه )
شما به قسمت اخطار كه كاسپر ميده برين احتمالا نوشته چه مرگشه

وقتی میخوایم آپدیت را از سایت کسپر دانلود کنیم دوتا سریه سه تایی گذاشته اون سری بالایی را دانلود کنم یا از سه تای پایینی؟؟؟؟؟

دوست عزيز شما هم بايد ببني براي اينترنت سكيورتي مي خواي يا ضد ويروسش
سه تاي بالاي كه av نوشته براي انتي ويروس و اوناي كه اولش نوشته av-i386&ids براي انترنت سكيوريتيش هست كه بايد به نسبت نوع آپ ديت ( كلي cumul ، هفتگي weekly و روزانه daily ) يكيش رو دانلود كني
موفق باشي:10:

sokote mordab
26-06-2008, 01:09
سلام من کاسپر اسکای اینترنت سیکوریتی 6 را نصب کردم زبانش فرانسوی است راهی دارد تغییر زبان به انگلیسی شود؟ممنون

AABB
26-06-2008, 04:22
یه سئوال:
من با وجود اینکه آنتی ویروسم آپ دیت هست و مشکلی هم در ظاهر نداره، چر این ویروس رو نمی شناسه؟
و در عوض به فایل های exe چیزهای دیگه و حتی exe های ویندوز مشکوک می شه؟!!!

ورژن آنتی ویروسم هست:KIS 6.0.2.614

Helen_Farhani
26-06-2008, 09:08
شما با اطمينان از نسخه فينال 8 ميتوانيد استفاده كنيد.اين نسخه با تغييرات گسترده اي كه در انجين آن صورت گرفته از نظر كاهش صرف منابع سيستم و افزايش سرعت اسكن داراي برتريهايي نسبت به نسخه 7 ميباشه( تغييرات صورت گرفته در نسخه 8 توسط دوست ارجمندمان جناب vtn54 در پستهاي قبلي بصورت مفصل و كامل شرح داده شده است).

کدام ورژن 8 را باید دانلود کنم؟ و از کجا؟
ممنون میشم لینک دانلود را بگذارید.

AK1
26-06-2008, 10:18
کدام ورژن 8 را باید دانلود کنم؟ و از کجا؟
ممنون میشم لینک دانلود را بگذارید.

دوست عزيز شما بستگي به نوع انتخابتون ضد ويروس و يا اينترنت سكيوريتي 0 كه همراه انتي ويروس فايروال و ديگر ابزار امنيتي رو داره) رو بايد دانئدل كنيد
مهم اينكه شما نسخه بتا دانلود نكنيد چون در مراحل آزمايش هست
آخرين ورژن انتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر اسكي نسخه 8.0.0.357 هست كه از تاپيك دانولد اين برنامه در آدرس زير مي تونين دانولد كنيد از سايت خود كاسپر

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Kaspersky Anti-Virus & Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KING iMAN
26-06-2008, 11:03
تنظیمات آخرین ورژن کسپر رو از کجا یاد بگیرم؟

sokote mordab
26-06-2008, 11:33
یکی جواب من را بده
من کاسپر اسکای اینترنت سیکوریتی 6 را نصب کردم زبانش فرانسوی است راهی دارد تغییر زبان به انگلیسی شود؟ممنون

AK1
26-06-2008, 11:49
تنظیمات آخرین ورژن کسپر رو از کجا یاد بگیرم؟

دوست عزيزمون Nine در پست زير توضيحات كاملي در مورد تنظيمات دادن
آموزش تنظیمات محصولات Kaspersky (بهترین تنظیمات در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی جواب من را بده
من کاسپر اسکای اینترنت سیکوریتی 6 را نصب کردم زبانش فرانسوی است راهی دارد تغییر زبان به انگلیسی شود؟ممنون

خب اولا شما چرا داري از نسخه 6 خودش هم فرانسويش استفاده مي كني بهتره از نسخه 7 و يا 8 استفاده كني هم قوي هستند و هم مطمئين تر
دوما تو پوشه كاسپر ببن اصلا تو پوشه (فكر كنم Skin ) پوشه به نام en هستش توش فايلها با پسوند loc بايد باشه ؟

من پوشه en نسخه 6 رو براتون آپ كردم از لينك زير دانولد و در محل كه گفتم پيست كنيد البته احتمالا بايد در حالت سيف مد بتونيد چون برنامه از خودش محافظت مي كنه:31: (خب مال خيلي وقت پيشه ادم يادش ميره)

sokote mordab
26-06-2008, 18:03
در پوشه skin پوشه en بود حالا چه کارکنم که انگلیسی بشه؟

AK1
26-06-2008, 20:07
در پوشه skin پوشه en بود حالا چه کارکنم که انگلیسی بشه؟

دو حالت داره اگه بغل پوشه مال زيان ديگه اي باشه حذف كن ولي اگه نبود برو فايلهاي يا پسوند loc رو با نت پد باز كن ببن آيا زبان انگليسي هست يانه اگه انگليسي نبود اونيكي من دادم رو دانولد كن و جاي گزين كن موفق باشي

ninjavb
26-06-2008, 21:32
با سلام
چه طور میشه کاسپر اسکای رو طوری تنظیم کنیم که موقعی که داره اپدیت میشه اگه از اینترنت خارج شدیم و دوباره وصل شدیم ادامه ی اپدیت کردنشو بره اصلا میشه؟
با تشکر

ninjavb
26-06-2008, 21:56
من الان 4 مگا دانلود کردم حدود 40 درصد الانم باید برم بیرون از اینترنت تو رو خدا یه راه حلی بگید.
ممنون

AABB
27-06-2008, 00:20
من الان 4 مگا دانلود کردم حدود 40 درصد الانم باید برم بیرون از اینترنت تو رو خدا یه راه حلی بگید.
ممنون
تا جایی که من می دونم آپ دیت کسپر اسکای خاصیت Resume داره و از هر کجایی قطع شده باشه از همون جا ادامه بده. واسه من هم همیشه همین جور بوده...

sokote mordab
27-06-2008, 00:36
کاری که گفتید را انجام دادم انگلیسی بود پوشه fr را پاک کردم کاسپر اجرا میشود ولی تمام نوشته پاک شدند

AK1
27-06-2008, 10:32
کاری که گفتید را انجام دادم انگلیسی بود پوشه fr را پاک کردم کاسپر اجرا میشود ولی تمام نوشته پاک شدند

با سلام
عجيبه !!
بايد انگليسي لود مي شد :41:
پوشه كه داده بودم رو كپي كردي تو EN يا نه؟
ديگه داريم به بن بست مي رسيم:31:

Markus
27-06-2008, 11:21

بهترين راه اين هست که دوباره محصول کسپرسکی رو دانلود کنيد، ولی اين بار نسخه انگليسیش رو...!

sada
27-06-2008, 14:52
سلام
یه راهنمایی می خواستم.
می خواستم یکی آموزش آپدیت آفلاین کاو 8 رو به من بگه.
ممنون

ninjavb
27-06-2008, 18:54
تا جایی که من می دونم آپ دیت کسپر اسکای خاصیت Resume داره و از هر کجایی قطع شده باشه از همون جا ادامه بده. واسه من هم همیشه همین جور بوده...
واسه من اینجوری نیست الانم که اومدم داره از نو اپدیت میکنه لطفا یه راه حلی بدید تو تنظیماتش باید کاری کرد؟؟:23:

AK1
27-06-2008, 19:33
سلام
یه راهنمایی می خواستم.
می خواستم یکی آموزش آپدیت آفلاین کاو 8 رو به من بگه.
ممنون

شما دوست عزيز مي تونين چند صفحه قبل رو نگاه كنيد توضيحات كامل داده شده
موفق باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز iman_3250 جان شما اگه دقت كنيد چند نوع AdWare دارين كه ويروس نيستند ولي خب چيز خوب يهم نيستند و از اونجاي كه سيستم رستوري فعال بودي تعدا زيادي ويروس در پوشه سيستم ريستوري جمع شدن

در مورددند 32 هم عجيبه ! البته به علت اينكه ويروس ها در پوشه هاي سيستمي و غير فعال بودن احتمالا به علت اسكن نكردن اين پوشه ها چيزي پدا نكرده تا اينكه با كاسپر اسكن كامل كردين هارد رو

KING iMAN
28-06-2008, 08:08
واسه اولین بار که بخوام آپدیتش کنم حجمش چقدره؟

KING iMAN
28-06-2008, 08:17
موفق باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز iman_3250 جان شما اگه دقت كنيد چند نوع AdWare دارين كه ويروس نيستند ولي خب چيز خوب يهم نيستند و از اونجاي كه سيستم رستوري فعال بودي تعدا زيادي ويروس در پوشه سيستم ريستوري جمع شدن

در مورددند 32 هم عجيبه ! البته به علت اينكه ويروس ها در پوشه هاي سيستمي و غير فعال بودن احتمالا به علت اسكن نكردن اين پوشه ها چيزي پدا نكرده تا اينكه با كاسپر اسكن كامل كردين هارد رو

ناد 32 هم اون پوشه ها رو اسکن کرد و ازشون چند تا فایل الوده(حدود 30 تا)حذف کرد ولی کسپر خیلی بیشتر پیدا کرد.واسه همین تعجب کردم.
بهر حال ممنون.

sada
28-06-2008, 09:43
پیدا کردم ولی من ماله ورژن 8 رو می خواستم .

AK1
28-06-2008, 10:27
پیدا کردم ولی من ماله ورژن 8 رو می خواستم .

بيشتر دقت كن ايني كه اينجا نوشته شده براي نسخه 8 معروف به 2009 هست:31: ( تازه فرق خاصي هم نمي كنه همون رواله)
#3948 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sada
28-06-2008, 10:40
بيشتر دقت كن ايني كه اينجا نوشته شده براي نسخه 8 معروف به 2009 هست:31: ( تازه فرق خاصي هم نمي كنه همون رواله)
#3948 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی ولی یه چنتا راهنمایی کنید.
اول اینکه فرقی نداره فلدری که به عنوان سورس انتخاب می کنیم هر جا باشه؟
بعد اینکه وقتی انتخاب کردیم این سورس رو بعد باید اون فایل زیپ رو آنزیپ کنیم تو اون فلدره؟

Nine
28-06-2008, 11:22
مرسی ولی یه چنتا راهنمایی کنید.
اول اینکه فرقی نداره فلدری که به عنوان سورس انتخاب می کنیم هر جا باشه؟
بعد اینکه وقتی انتخاب کردیم این سورس رو بعد باید اون فایل زیپ رو آنزیپ کنیم تو اون فلدره؟

با سلام
تو امضای من کامل توضیح دادم
نه فرقی نداره از کجا آپدیت کنید مثلا از روی فلش یا فایل رو روی هارد بریزید و ...
اگه شما از سایت آپدیت ها رو به صورت کامل یا هفتگی یا روزانه می گیرید اول مثلا فایل مربوط به کامل رو آن زیپ کنید و به عنوان سورس بدید به برنامه و قتی تموم شد فایل روزانه رو آن زیپ کنید و به عنوان سورس جدید بدید وقتی هم تموم شد سورس رو روی کسپرسکی لب بذارید

sada
28-06-2008, 12:45
با سلام
تو امضای من کامل توضیح دادم
نه فرقی نداره از کجا آپدیت کنید مثلا از روی فلش یا فایل رو روی هارد بریزید و ...
اگه شما از سایت آپدیت ها رو به صورت کامل یا هفتگی یا روزانه می گیرید اول مثلا فایل مربوط به کامل رو آن زیپ کنید و به عنوان سورس بدید به برنامه و قتی تموم شد فایل روزانه رو آن زیپ کنید و به عنوان سورس جدید بدید وقتی هم تموم شد سورس رو روی کسپرسکی لب بذارید

مرسی.
بعد حالا من این ورژنش رو تازه نصب کردم حالا کودوم آپدیت ها رو باید دانلود کنم؟

Nine
28-06-2008, 13:01
مرسی.
بعد حالا من این ورژنش رو تازه نصب کردم حالا کودوم آپدیت ها رو باید دانلود کنم؟

با سلام
والا فعلا که کسپرسکی به صورت یه روز در میون رو سایت نسخه 7 و 8 رو برا دانلود می ذاره
یه بار می ری می بینی نسخه 2009 رو گذاشته یه روز بعدش می بینی نسخه 7 رو گذاشته
هنوز آپدیت نسخه 8 هم رو سایت قرار نگرفته

البته می شه از آپدیت های کسی که آنتی ویروسش رو آپدیت و فایل های آپدیت رو در پوشه Update distribution
جمع کرده استفاده کرد اگه همچین کسی دم دستتون باشه :41:

KING iMAN
29-06-2008, 08:29
من كسپر رو نصب كردم(2009)و خيلي ازش راضيم.
حالا ميخوام اينترنت وايرلس بگيرم و در نتيجه مدت زيادي رو به اينترنت وصلم و خطرات بيشتري سيستمم رو تهديد ميكنه.سؤالم از شما بعنوان يه استاد اينه كه آيا ميتونم در كنار كسپر ، NETGATE Spy Emergency رو هم نصب كنم؟تداخلي با همديگه ندارن؟

Nine
30-06-2008, 13:30
من كسپر رو نصب كردم(2009)و خيلي ازش راضيم.
حالا ميخوام اينترنت وايرلس بگيرم و در نتيجه مدت زيادي رو به اينترنت وصلم و خطرات بيشتري سيستمم رو تهديد ميكنه.سؤالم از شما بعنوان يه استاد اينه كه آيا ميتونم در كنار كسپر ، NETGATE Spy Emergency رو هم نصب كنم؟تداخلي با همديگه ندارن؟

با سلام
راستش ایمان جان این نسخه با توجه به جدیدالورود بودنش هنوز خیلی نتونستیم رو هماهنگیش با بقیه نر مافزار های امنیتی کار کنیم
برای همین فکر کنم بهترین روش اینه که خودتون دست به کار بشید و امتحان کنید و حتی نتیجه رو برای بقیه دوستان هم بذارید
هر چند که من حدس می زنم مشکلی با هم نداشته باشند

KING iMAN
30-06-2008, 19:23
با سلام
راستش ایمان جان این نسخه با توجه به جدیدالورود بودنش هنوز خیلی نتونستیم رو هماهنگیش با بقیه نر مافزار های امنیتی کار کنیم
برای همین فکر کنم بهترین روش اینه که خودتون دست به کار بشید و امتحان کنید و حتی نتیجه رو برای بقیه دوستان هم بذارید
هر چند که من حدس می زنم مشکلی با هم نداشته باشند

چشم دوست عزیز.
همین امشب خودم تست میکنم.

sada
30-06-2008, 22:24
سلام
ممنون از جواباتون.یه در خواست کسی هست که آپدیت های ماله ورژن 8 رو داشته باشه به ما هم بده.ممنون

ninjavb
01-07-2008, 17:52
با سلام
چه طور میشه کاسپر اسکای رو طوری تنظیم کنیم که موقعی که داره اپدیت میشه اگه از اینترنت خارج شدیم و دوباره وصل شدیم ادامه ی اپدیت کردنشو بره اصلا میشه؟
با تشکر
یکیم به سوال ما جواب بده توی تنظیماتشم رفتم چیزی پیدا نکردم یکی کمک کنه.

Nine
01-07-2008, 23:59
یکیم به سوال ما جواب بده توی تنظیماتشم رفتم چیزی پیدا نکردم یکی کمک کنه.

باسلام
اگر شما در حین اپدیت اتصالتون از اینترنت قطع بشه آپدییت کسپر قطع نمی شه
تا زمانی که این آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وجود داره انتی ویروس داره آپدیت می شه و وقتی شما قطع می شید تنها تفاوتش اینه که چیزی دانلود نمی شه
حالا اگه شما در همین حالت مجددا وصل بشید آپدیت ادامه پیدا می کنه
اما اگه مثلا سیستم رو خاموش کنید یا ری استارت کنید و ایکون به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بیاد اگر دوباره وصل بشید دوباره از اول شروع می شه

ninjavb
02-07-2008, 10:06
باسلام
اگر شما در حین اپدیت اتصالتون از اینترنت قطع بشه آپدییت کسپر قطع نمی شه
تا زمانی که این آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وجود داره انتی ویروس داره آپدیت می شه و وقتی شما قطع می شید تنها تفاوتش اینه که چیزی دانلود نمی شه
حالا اگه شما در همین حالت مجددا وصل بشید آپدیت ادامه پیدا می کنه
اما اگه مثلا سیستم رو خاموش کنید یا ری استارت کنید و ایکون به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بیاد اگر دوباره وصل بشید دوباره از اول شروع می شه
با سلام
ببینید دوست عزیز مثلا من الان 14 درصد دانلود کردم حالا اگه اتصالم قطع بشه و دوباره وصل بشم از اول شروع به اپدیت میکنه یعنی از 1 درصد.و ادامه ی دانلود رو نمیره چون من دارم میبینم که داره از اول شروع میکنه.
ممنون از جوابتون

Post coloft
02-07-2008, 10:20
سلام
دوستان کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif من این آنتی ویروس کسپراسکای 7.0.1.321 رو نصب کردم بعد نصب Activstion
می خواد key رو وارد کردم ولی همش eror می ده توجه کنید من همه روش ها را امتحان کردم مثلا کرک
در sofe mode خواهش می کنم یه راهی ارائه کنید کامپیوترم ترکید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

Nine
02-07-2008, 10:27
با سلام
ببینید دوست عزیز مثلا من الان 14 درصد دانلود کردم حالا اگه اتصالم قطع بشه و دوباره وصل بشم از اول شروع به اپدیت میکنه یعنی از 1 درصد.و ادامه ی دانلود رو نمیره چون من دارم میبینم که داره از اول شروع میکنه.
ممنون از جوابتون

با سلام
راستش برای من که به این صورت نیست و در صورت قطع و وصل شدن آنی آپدیت ادامه پیدا می کنه
گزینه آپدیت هم رو اتومات تنظیم شده

ninjavb
02-07-2008, 14:04
با سلام
گفتم اینم بگم شاید به درد بخوره ورژن 7.0.1.321
با تشکر

Nine
02-07-2008, 18:32
با سلام
البته نمی تونم بگم ایراد شاید از نسخه مورد استفاده شما باشه
ولی این ورژن یکی از ورژن های ایراد دار بود و زمانی که از طرف کسپرسکی ارائه شد ایرادهای زیادی بهش وارد شد و مدت خیلی کمی هم روی سایت برای دانلود وجود داشت و خیلی ها نسخه قبلی رو نصب کردند
به هر حال حتی جدا از مساله یاد شده به نظر من اگر از ورژن 7 می خواهید استفاده کنید ورژن kis7.0.1.325en رو نصب کنید که بهترین ورژن 7 است.
من همیشه یه آرشیو از ورژن های نهایی آنتی ویروس ها دارم که تو کسپرسکی همون kis7.0.1.325en بهترینه

Nine
02-07-2008, 18:47
با سلام
به نظر می رسه این بار شرکت کسپرسکی نسخه 2009 رو واقعا ارائه کرده باشه !!
و یه رو در میون اونو با ورژن 7 تو سایت جایگزین نکنه:41:
به نظر من تو نسخه 2009 بر خلاف خیلی از انتی ویروس ها که فقط لباس آنتی ویروس رو عوض می کنند تغییرات بنیادی و فوق العاده ای صورت گرفته و علاوه بر این که گزینه هایی برای ساده سازی استفاده برای کاربرای تازه کار در اختیار کاربر قرار داده
دست کاربرای حرفه ای رو هم کاملا باز گذاشته
تا به حال آنتی ویروسی رو ندیدم که اینقدر انعطاف پذیر باشه برای هر کار و هر قسمتی می شه براش یه دستور تعریف کرد

اینم تبلیغات سایت کسپر که انگار تب یورو 2008 به آنتی ویروس ها هم سرایت کرده

saeed_cpu_full
02-07-2008, 19:16
سلام دوستان
کلیدی که من برای کسپرسکی استفاده می کردم جزو بلک لیست ها رفته
اگر میشه یه کلید معتبر برام بزارید
ممنون

Post coloft
02-07-2008, 20:31
سلام
من نسخه های 6 . 7 . 8 کسپر رو نصب کردم ولی بهد نصب که کد فعال سازی رو می خواد گیر کردم هر key رو که وارد می کنم ارور می ده من اکثر روش ها رو امتحان کردم ولی کارایی نداشته یه مهندس کامپیوتر مشکلمو گفتم و گفت هیچ امیدی نیست و یه چیزی گفت که من نفهمیدم فکر کنم گفت رایانت key ها رو شناسایی کرده حالا گفتم که شما شاید بتونید به من کمک کنید خواهش می کنم اگر راهی است با آموزش بزارید و هر چه سریعتر خیلی نیاز دارم
خواهش می کنم

Nine
02-07-2008, 23:11
سلام
من نسخه های 6 . 7 . 8 کسپر رو نصب کردم ولی بهد نصب که کد فعال سازی رو می خواد گیر کردم هر key رو که وارد می کنم ارور می ده من اکثر روش ها رو امتحان کردم ولی کارایی نداشته یه مهندس کامپیوتر مشکلمو گفتم و گفت هیچ امیدی نیست و یه چیزی گفت که من نفهمیدم فکر کنم گفت رایانت key ها رو شناسایی کرده حالا گفتم که شما شاید بتونید به من کمک کنید خواهش می کنم اگر راهی است با آموزش بزارید و هر چه سریعتر خیلی نیاز دارم
خواهش می کنم

با سلام
متاسفانه شما اطلاعات دقیقی از مشکلتون به ما ندادید !!
اینکه شما به چه صورتی کلید ها رو وارد می کنید ؟
و چه اروری دریافت می کنید؟
شما ابتدا مشخص کنید از چه نسخه ای (آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ) و از چه ورژنی به طور دقیق استفاده می کنید؟

مانند شکل پایین

وتصویری از ارور مربوطه رو هم اینجا قرار بدهید

ضمنا در امضای من نوع وارد کردن کلید برای هر دو ورژن 7 و 8 وجود داره

ربطی هم به شناسایی کی ها توسط رایانه نداره

hhhh_1360
02-07-2008, 23:25
سلام به دوستان عزیز من کسپر ورژن 8.0.0.357 را آپدیت کردم فایل آپدیت در کدام قسمت ویندوز ذخیره می شود که زمانی که ویندوز عوض کردم از فایل آپدیت که انجام دادم استفاده کنم در یک قسمت دوستان گفته بودند که در پوشه Update distribution ذخیره می شود ولی من این پوشه را من چک کردم وخالی می باشد پس آپدیتها در کدام پوشه ذخیره شده است ورژن 8.0.0.357 سایت مستقیم آپدیت دارد

Nine
02-07-2008, 23:50
سلام به دوستان عزیز من کسپر ورژن 8.0.0.357 را آپدیت کردم فایل آپدیت در کدام قسمت ویندوز ذخیره می شود که زمانی که ویندوز عوض کردم از فایل آپدیت که انجام دادم استفاده کنم در یک قسمت دوستان گفته بودند که در پوشه Update distribution ذخیره می شود ولی من این پوشه را من چک کردم وخالی می باشد پس آپدیتها در کدام پوشه ذخیره شده است ورژن 8.0.0.357 سایت مستقیم آپدیت دارد

روش آپدیت یکسانه
هنوز سایت کسپرسکی آپدیت ها ی این ورژن رو روی سایتش نذاشته

caspian
03-07-2008, 09:39
آپدیت کسپر 2009 در ویندوز vista کجا ذخیره میشه؟

Nine
03-07-2008, 09:49

C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP8\Bases

اما این محل و آپدیت ها به کار شما نخواهد امد
امضامو ببینید بیشتر کمکتون می کنه

AK1
03-07-2008, 09:54

دوست عزيز شما بايد خودتون حل ذخيره رو انتخاب كنيد تصوير زير كمكتون مي كنه

ببخشید کسی یه کلید معتبر واسه دانلود نداره؟

عزيز دلم تاپيك مخصوص داره
کرک و سریال محصولات Kaspersky در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

موفق باشين

caspian
03-07-2008, 10:24
[QUOTE=akmfad1;2599269]دوست عزيز شما بايد خودتون حل ذخيره رو انتخاب كنيد تصوير زير كمكتون مي كنه
من چه جوری محل را تعیین میکنم؟
جاش که به صورت دیفالت مشخصه

AK1
03-07-2008, 10:28
من چه جوری محل را تعیین میکنم؟
جاش که به صورت دیفالت مشخصه

خب عزيز مسيري كه مي خواي رو بده بهش (منظورم اين بود كه اون تيك رو فعال كن و مسير رو پوشه اي بده كه خودت مي خواد)
پوشه ديفالت تو درايو ويندوزه و بعد از نصب ويندوز پاك مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

caspian
03-07-2008, 11:57
خب عزيز مسيري كه مي خواي رو بده بهش (منظورم اين بود كه اون تيك رو فعال كن و مسير رو پوشه اي بده كه خودت مي خواد)
پوشه ديفالت تو درايو ويندوزه و بعد از نصب ويندوز پاك مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من می خواستم آپدیتی که رو لپ تاپم هست را بریزم روی کامپیوتر که نخواهم هر دو را آپدیت کنم

AABB
03-07-2008, 15:29

من می خواستم آپدیتی که رو لپ تاپم هست را بریزم روی کامپیوتر که نخواهم هر دو را آپدیت کنم

AK1
03-07-2008, 23:22

اه نگرفتي بابا تو ديگه كي؟
ببن اول از روشي كه تو عكس بود وقتي مسير رو تعريف و آپ ديت كني كل بس رو ميرزه آونجا خب!
بعد اين فايل رو كپي ي كني تو ي لب تاپ بعد به روش آپ ديت آفلاين كه تو صفات قبل و همچنين تو اردسي كهع دوستمون دادن نوشته مي ري و لب تاپ رو از فايلهاي كه داري بروز مي كني تموم
اوكي؟:31:

ahmads
04-07-2008, 02:48
ببخشید یه سوال داشتم :

من الان از Kav 7.0.1.325 استفاده میکنم . همیشه هم آنلاینم و رو یاهو و .... میخواستم بدونم حتما باید نسخه جدید رو جایگزین کنم ؟

منظورم اینه که لزومی داره ؟

Markus
04-07-2008, 09:28
ببخشید یه سوال داشتم :

من الان از Kav 7.0.1.325 استفاده میکنم . همیشه هم آنلاینم و رو یاهو و .... میخواستم بدونم حتما باید نسخه جدید رو جایگزین کنم ؟

منظورم اینه که لزومی داره ؟

البته هميشه محصولات جديد تر قابليت های بهتری دارن، ولی خوب ورژن کسپرسکی شما اگر باهاش موردی ندارين، نيازی به ارتقا نيست، و با همون ورژن کار کنيد
ولی پيشنهاد ميکنم چون ميگين هميشه آنلاين هستين بهتره از نسخه اينترنت سکوريتی استفاده کنيد، چون الاوه بر داشتن آنتی ويروس قدرتمند کسپرسکی دارای فايروال قدرتمندی نيز هست

ahmads
04-07-2008, 13:50
البته هميشه محصولات جديد تر قابليت های بهتری دارن، ولی خوب ورژن کسپرسکی شما اگر باهاش موردی ندارين، نيازی به ارتقا نيست، و با همون ورژن کار کنيد
ولی پيشنهاد ميکنم چون ميگين هميشه آنلاين هستين بهتره از نسخه اينترنت سکوريتی استفاده کنيد، چون الاوه بر داشتن آنتی ويروس قدرتمند کسپرسکی دارای فايروال قدرتمندی نيز هست

بخشید اشتباه نوشتم منظورم KIS بود !!!!!

و خیلی ممنون از راهنماییتون

amirpers
04-07-2008, 14:05
دوستان من یه سوال داشتم .
من از آنتی ویروس NOD32 استفاده می کنم . این Kaspersky Internet Security 2009 رو دانلود کردم .
می خوام بدونم آیا اگه این کسپر اسکای رو نصب کنم ، باز هم احتیاج هست که آنتی ویروس ناد32 رو یا آنتی ویروس کسپراسکای رو هم نصب کنم رو سیستمم ؟

AK1
04-07-2008, 14:13
دوستان من یه سوال داشتم .
من از آنتی ویروس NOD32 استفاده می کنم . این Kaspersky Internet Security 2009 رو دانلود کردم .
می خوام بدونم آیا اگه این کسپر اسکای رو نصب کنم ، باز هم احتیاج هست که آنتی ویروس ناد32 رو یا آنتی ویروس کسپراسکای رو هم نصب کنم رو سیستمم ؟

با سلام
دوست عزيز انترنت سيكوريتي كاسپر مجموعه صد ويروس فاير ول و ديگر اباز امنيتي به صورت مجتمع هستش و شما رو بي نياز از نصب جدا گانه مي كنه
پس نيازي به نصب ضد ويرس جانبي ندارين( اين كار مي تونه باعث تداخل بشه)

استقلال قهرمان
04-07-2008, 20:25
سلام

بابا یکی کمکمون کنه
کسپر من ورژن 7.0.321 است معلوم نیست چش شده هیچ ویروسی رو شناسایی نمی کنه
در ضمن من کسپراسکای 2009 رو دانلود کردم ولی نوشته kaspersky 2009 beta می خواستم بدونم معنی beta چیه؟

AK1
04-07-2008, 22:45
سلام

بابا یکی کمکمون کنه
کسپر من ورژن 7.0.321 است معلوم نیست چش شده هیچ ویروسی رو شناسایی نمی کنه
در ضمن من کسپراسکای 2009 رو دانلود کردم ولی نوشته kaspersky 2009 beta می خواستم بدونم معنی beta چیه؟

دوست عزيز ميشه بگين از كجا مي دوني كه ويروس رو نمي شناسه ؟
نسخه بتا به نسخه آزمايشي يك برنامه اطلاق ميشه كه براي رفع اشكال توضيع شده و به كاربراي معمولي توصيه نمي شه چون احتمالا مشكل داران
آخرين نسخه كاسپر اسكاي فوق نسخه 2009 v8.0.0.357
تاپيك دانلود نرمافزار كاسپر اسكاي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KING iMAN
05-07-2008, 09:28
یه سؤال دارم.
من از Kis 2009 استفاده میکنم.تنظیمات بلاک کردن پنجره های پاپ آپ کجاشه؟
منظورم اینه که تو بعضی از فرومها یا آپلود سنترها پنجره ی آپلود بصورت پاپ اپ باز میشه ولی کسپر بلاکش میکنه و اجازه نمیده بار بشه.میخوام گاهی اوقات بصورت دستی این قابلیت رو غیر فعال کنم .راهنمایی لطفاً...

Nine
05-07-2008, 22:42
با سلام
اینم تاریخچه روند تکامل شرکت کسپرسکی که از ویروسی شدن کامیوتر Eugene Kaspersky در سال 1989 شروع شد

و اینم جناب Eugene Kaspersky

vtn54
07-07-2008, 08:16
سلام دوستان
من از Kaspersky Internet security 8.0.0.357 2009 استفاده می کنم هنگام اسکن این ویروس ها رو شناسایی کرده
می خواستم بدونم که آیا این ویروس ها پاک یا غیر فعال شده اند یا نه اگر نشده اند کمکم کنید که ویروس ها رو پاک یا غیر فعال کنم.
در ضمن می خواستم بدونم اینترنت سکیوریتی مجموعه ای از چه چیز هایی است؟ و دیگر اینکه من هر وقت به اینترنت وصل می شوم آپدیت می شه می خواستم یه روشی بگید که این آپدیت سر خود غیر فعال بشه ؟

سلام

دوست عزیز من هیچ ویروسی روی سیستم شما نمی بینم .اینهایی که کاسپرسکی گزارش کرده است ویروس

نیستند بلکه آسیب پذیری های موجود در سیستم عامل و نرم افزارهای شما (Vulnerability ) هستند که به زبان ساده تر

همان حفره های امنیتی موجود در نرم افزارهای امنیتی یا سیستم عامل است که اغلب در نرم افزارهای اپدیت

نشده وجود دارد و سیستم شما را مستعد هک شدن توسط افراد مهاجم می کند .مثلا شما از نسخه قدیمی

نرم افزارهای حاوی Flash و نیز نسخه قدیمی نرم افزار Nero استفاده می کنید.

در ضمن لطفا هنگام آپلود عکسها ابتدا آنها را فشرده کنید ( با فرمت JPG یا PNG ) تا سرعت لود شدن صفحات را به

ویزه برای کسانی که از اتصالهای Dial-up استفاده می کنند کاهش نیابد.

sagh_moha
09-07-2008, 00:29
آقا یه سوال ... من نسخه های اینترنت رو دانلود کنم بهتره یا نسخه اصلی رو بخرم ؟ نسخه اورجینال خود شرکت 1 ساله برای یک کامپیوتر 36 تومان ... خودشون میگند نسخه اصلی تمام لایسنس ها رو پوشش میده ... چی کار کنم ؟

KING iMAN
09-07-2008, 09:41
سلام.
من از KIS 2009 استفاده میکنم.یه بار سیستمم رو چند روز پیش فول اسکن کردم و کلی فایل تحت عنوان ویروس شناسایی کرد که توی پوشه های System Volum Information درایوها بودن و همه رو حذف کرد.پدیروز ویندوزمو عوض کردم و دوباره KIS 209 رو نصب کردم و بازم فول اسکن کردم و در کمال تعجب دیدم که بارم تعداد زیادی از این دسته فایلها توی همون مسیرها شناسایی کرد.جریان چیه؟اینا واقعاً ویروس هستن؟
اینم عکسش:

Nine
09-07-2008, 11:11
آقا یه سوال ... من نسخه های اینترنت رو دانلود کنم بهتره یا نسخه اصلی رو بخرم ؟ نسخه اورجینال خود شرکت 1 ساله برای یک کامپیوتر 36 تومان ... خودشون میگند نسخه اصلی تمام لایسنس ها رو پوشش میده ... چی کار کنم ؟

با سلام
نسخه های اینترنت (از نظر ستاپ) با نسخه اصلی فرقی ندارند
و شما حتی بعد از خرید بسته نرم افزار احتمال با ستاپ قدیمی روبرو می شی که برای بروز کردنش قاعدتا باید بیایی و از سایت کسپر نسخه جدید رو دانلود کنی
اونچه که در خرید انتی ویروس به شما داده می شه لایسنس 1 ساله استفاده از آنتی ویروس (اگر نسخه آنتی ویروس رو خریده باشید) یا اینترنت سکیوریتی (اگر اینترنت سکیوریتی رو خریده باشید) است.
بله مسلما خرید یک لایسنس 1 ساله بسیار کار خوبی است هم از نظر اخلاقی و هم از نظر حفظ امنیت و کم شدن دردسر برای پیدا کردن کلید های جدید.
اگر فایروال جداگانه دارید لایسنس آنتی ویروس رو بخرید و اگر نه لایسنس اینترنت سکیوریتی رو بخرید که کمی گرانتر از آنتی ویروس است.
مطمئن شوید لایسنسی که می خرید برای نسخه های 8 (یا همون2009) هم کار کند که قاعدتا هم باید چنین باشد.
شرکت آوارژنگ ارائه دهنده لایسنس های اصلی این محصول است.
من حدود 7-8 ماه پیش لایسنس اینترنت سکیوریتی 7 رو خریدم که الان رو نسخه 8 هم کار می کنه و نزدیک 120 روز ازش مونده
با این کلید می تونید تو سایت کسپر برای خودتون یه پروفایل هم درست کنید تا در صورت داشتن سوال بتونید با نام کاربری و پسوردتون لاگین کنید و سوالتون رو بپرسیدو 24 ساعت بعد جواب رو دریافت کنید
البته الان یه کم سرشون شلوغ شده و دیرتر جواب می دن قبلا خیلی سریعتر جواب می دادن

موفق باشید

AABB
09-07-2008, 14:13
سلام. چرا کسپر اسکی دیگه اون دقت سابق رو نداره؟!!! ویروس های قدیمی رو شناسایی نمی کنه!!! تازه بعضی از ویروس های ایرانی رو هم نمی شناسه!!!

iran2008
10-07-2008, 19:11
سلام

من وقتی میخوام سایت kavkiskey رو بیارم این پیغام رو میده :

MR.Punisher
10-07-2008, 19:56
سلام

من وقتی میخوام سایت kavkiskey رو بیارم این پیغام رو میده :

شرکت کسپر فکر کنم یه مشکلی در رابطه تزریق تروجان به سیستم ها
در این سایت پیدا کرده و اون رو ممنوع کرده.خود سایت مذکور این حرف رو رد کرده
و گفته اصلا همچین چیزی نیست و کسپر دچار اشتباه شده.
البته خدا می دونه شاید کسپر می خواد با این کارش این سایت رو بد جلوه بده
تا Key هاش همین جوری پخش نشه و کسپر ضرر کنه.
شما برای استفاده از سایت Kavkiskey کسپرسکی رو ببندید و بعد از استفاده از این سایت دوباره
فعالش کنید.

alirafaat
11-07-2008, 21:13
سلام
من با ورژن 2009 این محصول مشکلی دارم که با ورژنهای قبلی نداشتم

اول اینکه می خوای اسکن رو متوقف کنی باید پدر خودت و سیستم رو در بیاری تا متوقف شه

از اون مهمتر اینکه وقتی فایلهای الوده رو شناسایی می کنه (قسمت بالیی پنجره اصلی قرمز میشه و پیشنهاد fix it now میده ) از راههای پیشنهادی خودش هیچ کاری نمیشه کرد یعنی وقتی روی neutralize all در سربرگ اول و یا روی disinfect all در سربرگ دوم کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته

باید منتظر بشم پنجره پاپ اپ سیستم ترای بیاد بالا وبعضی از فایلها حذف یا ... بشن که اون هم در مورد همه فایلهای شناسایی شده اتفاق نمیفته

الان هم دو روزه پنجره اصلی رنگش قرمزه

gholam14
12-07-2008, 02:08
باسيام
من دو سوال دارم اول اينكه من روي لينك اينترنت سكيوريتي8.0.0.357 كليك كردم وآنرادانلودكردم چرابالاي آن مينويسد2009 وسوال دوم اينكه درورژنهاي6 و7 گزينه ايي بودبراي كنترل رجيستري مثلااگرمن نرم افزاري رادراستارت آپ قرارميدادم وياازاستارت آپ ويندوزحذف ميكردم ازمن سوال ميكردكه دررجيستري ميخواهدچنين تغييري انجام شودشمااجازه ميدهيدياخير. ميخواهم بدانم اين امكاندرورژن8 هموجود دارديااينكه دركدام قسمت است چون ظاهركاسپرباورژنهاي 6 و7 خيلي فرق كرده.
متشكرم

ملا نصرالدین
12-07-2008, 10:07
من کاسپر 7 رو نصب کردم..اون موقع خودش active code داشت ولی مرتب پیغام میداد که اکتیو نیست..اون کد رو پاک کردم یه کد دیگه گذاشتم ولی باز هم پیغام میده که اکتیو نیست چرا؟

Nine
12-07-2008, 10:14
باسيام
من دو سوال دارم اول اينكه من روي لينك اينترنت سكيوريتي8.0.0.357 كليك كردم وآنرادانلودكردم چرابالاي آن مينويسد2009 وسوال دوم اينكه درورژنهاي6 و7 گزينه ايي بودبراي كنترل رجيستري مثلااگرمن نرم افزاري رادراستارت آپ قرارميدادم وياازاستارت آپ ويندوزحذف ميكردم ازمن سوال ميكردكه دررجيستري ميخواهدچنين تغييري انجام شودشمااجازه ميدهيدياخير. ميخواهم بدانم اين امكاندرورژن8 هموجود دارديااينكه دركدام قسمت است چون ظاهركاسپرباورژنهاي 6 و7 خيلي فرق كرده.
متشكرم

با سلام
سوال خوبی رو مطرح کردید
در مورد سوال اول بله تمام نسخه های 8 تحت عنوان 2009 نامیده می شوند اما برای مشخص شدن شماره هر نسخه از عباراتی مثل 8.0.0.357 استفاده می شه و هر بار که نسخه جدیدی ارائه بشه شما بر اساس همین شماره ها متوجه تغییر اون می شید

در مورد سوال دومتون ابتدا توصیه می کنم حتما تنظیمات ارائه شده برای این ورژن رو که در امضای من است رو ببینید

در نسخه 2009 با اجرای هر برنامه اونا در 4 دسته تقسیم می شن که هر دسته برای خودش قوانین خاصی دارند شما می توانید این قوانین رو تغییر هم بدهید
این دسته بندی در application filtering مشخص می شود
مثلا در عکس زیر برنامه ای که در دسته برنامه های مطمئن قرار گرفته رو انتخاب کردم و روی edit کلیک کردم
ببینید تنظیمات رجیستری برای این برنامه محدودیت نداره

حالا این بخش برای برنامه هایی که مطمئن نیستند یا اطمئنان کمتری داره به شکل دیگری است
مثلا برای برنامه ای در دسته تقریبا مطمئن

با این روش هم دست شما برای دادن قوانین برای هر برنامه به طور کامل باز است هم بعد از دسته بندی خودکار برنامه ها توسط آنتی ویروس سوالات مکرر آنتی ویروس از شما کاهش می یابد

این ورژن از نظر کاربری واقعا بی نظیر است و فوق العاده قابل انعطاف
موفق باشید

Nine
12-07-2008, 10:21
من کاسپر 7 رو نصب کردم..اون موقع خودش active code داشت ولی مرتب پیغام میداد که اکتیو نیست..اون کد رو پاک کردم یه کد دیگه گذاشتم ولی باز هم پیغام میده که اکتیو نیست چرا؟

با سلام
یه عکس از ارور مربوطه بذارید
نسخه نر م افزار رو هم بنویسید و از چه کی استفاده می کنید

ملا نصرالدین
12-07-2008, 11:34

ملا نصرالدین
12-07-2008, 11:36
ببخشید که توی 2تا پست جدا مینویسم هر کاری کردم نشد اون تو بنویسم
اینترنت سکیوریتی
7
چند تا کی توی خود cd بود از اون ها استفاده میکنم

Nine
12-07-2008, 11:46
با سلام
اون کلید ها از کار افتاده اند
از این کلید ها استفاده کنید

kis:اینترنت سکیوریتی
kav: آنتی ویروس

محل درست برای چنین در خواست هایی

کرک و سریال محصولات Kaspersky در اینجا

موفق باشید

AABB
13-07-2008, 00:34
تا حالا شما هم متوجه شدید که کسپر اسکی ویروس های قدیمی رو نمی تونه بگیره؟؟؟

mohamad23
13-07-2008, 05:53
بعد از kaspersky internet security 7 چه ورژنهایی از این نرم افزار ارائه شده است,نسخه 8 یا نسخه ی دیگری هم بوده؟و اینکه نسخه 8 همان 2009 است یا فرق می کند؟آخرین ورژن این نرم افزار 8 است یا 8.5؟

Nine
13-07-2008, 12:13
بعد از kaspersky internet security 7 چه ورژنهایی از این نرم افزار ارائه شده است,نسخه 8 یا نسخه ی دیگری هم بوده؟و اینکه نسخه 8 همان 2009 است یا فرق می کند؟آخرین ورژن این نرم افزار 8 است یا 8.5؟

نسخه های نهایی ورژن 7 عبارتند از

7.0.0.125

7.0.1.321

7.0.1.325

و تنها نسخه نهایی ورژن 8 عبارتند از

8.0.0.357

تمام نسخه های 8 به طور کلی با نام 2009 شناخته می شوند

sepidrt
14-07-2008, 18:31
Kaspersky Internet Security/Antivirus 8.0.0.357 + Many Working Keys!!

Setup Files

Kaspersky Internet Security 8.0.0.357 Setup

Kaspersky Antivirus 8.0.0.357 Setup

Keys

Kaspersky Internet Security 8.0.0.357 - 14 Keys

Kaspersky Antivirus 8.0.0.357 - 111 Keys

sinasalar2007
14-07-2008, 20:07
من جدیدا یه مشکلی با این kaspersky پیدا کردم . از وقتی که این نسخه ی 8 رو نصب کردم موقعی که داره اسکن می کنه داخل ه اسکن بعضی از فایل ها گیر میکنه . مثلا می بینی داره 30 دقیقه فقط یک فایل رو اسکن می کنه .
انتی ویروس من تمام اپدیت ها رو داره و license هم داره . من کلا چون زیاد کامپیوترم ویروسی میشه موقع اسکن security level رو روی high قرار میدم . حالا با تو جه به این توضیحات بگید مشکل کجاست ؟
یه سوال دیگه این هم داشتم : می خواستم ببینم داخل ورژن 8 امکان این که درجه ی firewall رو کم و زیاد کنیم وجود داره یا نه ؟ اگر ممنکنه بگید کجا میشه این کارو انجام داد

ict1720
14-07-2008, 20:44
سلام
من یک کلاینت ناول در ویندوز XP دارم. قبلا برای دسترسی به منابع ناول و نرم افزار ها مشکلی نداشتم ولی در kasp 2007 به بعضی از برنامه ها اجازه اجرا نمی داد و لان توی ورژن 2008 بکل دسترسی به ناول امکان نداره. می تونید راهنمایی کنید که چگونه این مشکل را حل کنم.

AliROCK
14-07-2008, 21:18
فایروال کسپر چرا اینجوری شده موقع وصل شدن یه برنامه به نت اصلا پیغام نمیده که به کدوم سایت یا Ip داره وصل میشه فقط مینویسه law نمیدونم چی چی :دی اخه پاکش کردم لغت دقیقش یادم نیست

Nine
14-07-2008, 23:14
فایروال کسپر چرا اینجوری شده موقع وصل شدن یه برنامه به نت اصلا پیغام نمیده که به کدوم سایت یا Ip داره وصل میشه فقط مینویسه law نمیدونم چی چی :دی اخه پاکش کردم لغت دقیقش یادم نیست

با سلام
من تو PDF تنظیمات این مطلب رو توضیح دادم
در این پست هم تقریبا به مطلب مشابهی در مورد رجیستری اشاره کردم

تو این ورژن دسترسی برنامه ها بر اساس دسته ای است که هر برنامه تو اون دسته قرار می گیره
اگر به بخش APPLICATION FILTERING بروید بخش نت ورک مربوط به دسترسی برنامه به اینترنت است
حالا وقتی برنامه ای در دسته بندی مطمئن باشه در دسترسی به اینترنت محدودیت نداره
شما می تونید دسته بندی هر برنامه ای که دوست دارید عوض کنید و حتی نوع دسترسی هر دسته رو هم تغییر بدهید

Nine
14-07-2008, 23:19
من جدیدا یه مشکلی با این kaspersky پیدا کردم . از وقتی که این نسخه ی 8 رو نصب کردم موقعی که داره اسکن می کنه داخل ه اسکن بعضی از فایل ها گیر میکنه . مثلا می بینی داره 30 دقیقه فقط یک فایل رو اسکن می کنه .
انتی ویروس من تمام اپدیت ها رو داره و license هم داره . من کلا چون زیاد کامپیوترم ویروسی میشه موقع اسکن security level رو روی high قرار میدم . حالا با تو جه به این توضیحات بگید مشکل کجاست ؟
یه سوال دیگه این هم داشتم : می خواستم ببینم داخل ورژن 8 امکان این که درجه ی firewall رو کم و زیاد کنیم وجود داره یا نه ؟ اگر ممنکنه بگید کجا میشه این کارو انجام داد

با سلام
یه بار با تنظیمات دیفالت بذارید به طور کامل وقتی با کامپیوتر کاری ندارید تمام کامپیوتر رو فول اسکن کنه
تو این مدت با کامپیوتر کاری نکنید و برنامه های اضافی رو هم ببندید

عملکرد فایروال هم در نسخه 8 با 7 فرق داره و جزئی از SYSTEM SECURITY است و بر اساس طبقه بندی application filtering کار می کنه و بر اساس محدودیت هایی که شما در اونجا برای هر برنامه و هر دسته ای ایجاد کنید درجه کاریش فرق می کنه و مثل ورژن 7 پیچ کم و زیاد نداره

saeed774
16-07-2008, 00:30

دوست عزیز موقع اتصال به نت روی ایکون کسپر کلیک راست کن و گزینه Network Monitor رو انتخاب کن تو این قسمت تمام IP ها و برنامه هایی که موقع تصال فعال هستن نمایش داده میشن

mohamad23
17-07-2008, 02:05
سلام دوستان,من اگه آنتی ویروس کسپر اسکی 8+ فایروال نصب کنم بهتره یا اینترنت سکیوریتی.در ضمن اینترنت سکیوریتی چه امکاناتی داره و از نظر شناسایی و اسکن ویروسها با آنتی ویروس فرقی می کنه؟

hamilton
17-07-2008, 11:12
سلام دوستان,من اگه آنتی ویروس کسپر اسکی 8+ فایروال نصب کنم بهتره یا اینترنت سکیوریتی.در ضمن اینترنت سکیوریتی چه امکاناتی داره و از نظر شناسایی و اسکن ویروسها با آنتی ویروس فرقی می کنه؟

اينترنت سكيوريتي كاسپر داراي فايروال قدرتمندي است و نيازي به نصب فايروال در كنار آن نيست و از نظر امكانات نسبت به آنتي ويروس كاسپر داراي فايروال و آنتي اسپم و... نيز ميباشه ولي از نظر شناسايي و اسكن ويروسها هيچ تفاوتي نسبت به آنتي ويروس نداره.توصيه من استفاده از اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشه.

nasser460
17-07-2008, 19:27
سلام دوستان من با یک مشکل ناجور برخورد کردم. وقتی نرم افزار کاسپرسکی را نصب می کنم دیگه نرم افزار maple اجرا نمی شه و خطای cant create the java virtual machine را صادر می کنه. کسی می تونه در این مورد کمک کنه؟

hamilton
18-07-2008, 12:38
سلام.
کی جدید سراغ ندارید دوستان؟ 13 روزه دیگه تمومه!!!
Kis 6.0.2.614
دوست عزيز درخواست و دانلود كليد محصولات كاسپر در تاپيك اختصاصي آن صورت ميگيرد.هرگونه درخواست و گذاشتن كليد در اين تاپيك ممنوع بوده و فقط مباحث مرتبط با محصولات كاسپر در اين تاپيك صورت ميگيرد.

Helen_Farhani
18-07-2008, 19:50
من از KIS 2009 استفاده میکنم. برنامه را چطور تنظیم کنم که هر وقت برنامه ای خواست به اینترنت وصل بشه از من سوال بشه ( مثل همون نسخه های قدیمی )
در حال حاضر همه برنامه ها بصورت اتوماتیک به گروه Trusted اضافه میشن و هیچ سوالی پرسسده نمیشه.

Nine
18-07-2008, 22:03
من از KIS 2009 استفاده میکنم. برنامه را چطور تنظیم کنم که هر وقت برنامه ای خواست به اینترنت وصل بشه از من سوال بشه ( مثل همون نسخه های قدیمی )
در حال حاضر همه برنامه ها بصورت اتوماتیک به گروه Trusted اضافه میشن و هیچ سوالی پرسسده نمیشه.

با سلام
PDF تنظیمات (در امضام) رو ببینید
در بخش APPLICATION FILTERING می تونید و در زیر بخش نت ورک این کار رو برای هر برنامه ای که دوست دارید می تونید انجام بدید

vtn54
18-07-2008, 23:20

Ali Pacino
19-07-2008, 05:22
سلام
دوستان من یه مشکل عجیب با این برنامه دارم وقتی برنامه رو نصب می کنم سیستمم هنگ می کنه تا حالا 2 بار ویندوز عوض کردم!!!
سریال نامبرشم فعال نمی شه و وقتی آن می شم اکتیو میشه!!!راهی نداره که بشه بدون آن شدن نصبش کرد؟!!!
من ورژن 6 و 2009 که نسخه ی بتا هستش رو دارم شما چه نسخه ایش رو پیشنهاد می کنید؟!
خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

hamilton
19-07-2008, 08:47
سلام
دوستان من یه مشکل عجیب با این برنامه دارم وقتی برنامه رو نصب می کنم سیستمم هنگ می کنه تا حالا 2 بار ویندوز عوض کردم!!!
سریال نامبرشم فعال نمی شه و وقتی آن می شم اکتیو میشه!!!راهی نداره که بشه بدون آن شدن نصبش کرد؟!!!
من ورژن 6 و 2009 که نسخه ی بتا هستش رو دارم شما چه نسخه ایش رو پیشنهاد می کنید؟!
خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

نسخه هاي بتا به دليل مشكلاتي كه ممكنه داشته باشند اصلا توصيه نميشه روي سيستم نصب شوند.هميشه سعي كنيد از نسخه Final يا نهايي محصولات استفاده كنيد.از محصولات 2009 كاسپر و نسخه 8.0.357 كه نسخه نهايي ميباشه استفاده كنيد.

Helen_Farhani
19-07-2008, 17:02

بابت راهنمایی که کردید ممنون. مشکلم برطرف شد. اما از وقتی که تنظیمات را بر اساس لینکی که شما معرفی کردید به حالت Interactive تغییر دادم مدام با پیغام های زیر روبرو میشم.
و هنگامی که سیستم به حالت stand By وارد میشه سیستم یا قفل میکنه یا اینکه صفحه مونیتور مشکی میشه و چیزی نمایش داده نمیشه ( اما ظاهرا فقط تصویر از بین میره. چون صدا های محیط ویندوز وجود دارد )

homa25
19-07-2008, 18:29
با سلام
یه سوال داشتم
می خواستم بدونم که میشه از آپدیت های اینترنت سکیوریتی برای آنتی ویروس کسپر استفاده کرد؟
آیا مشکلی بوجود خواهد آمد؟
ممنون

vtn54
19-07-2008, 19:51
بابت راهنمایی که کردید ممنون. مشکلم برطرف شد. اما از وقتی که تنظیمات را بر اساس لینکی که شما معرفی کردید به حالت Interactive تغییر دادم مدام با پیغام های زیر روبرو میشم.
و هنگامی که سیستم به حالت stand By وارد میشه سیستم یا قفل میکنه یا اینکه صفحه مونیتور مشکی میشه و چیزی نمایش داده نمیشه ( اما ظاهرا فقط تصویر از بین میره. چون صدا های محیط ویندوز وجود دارد )

سلام

اگر به شکل آخری که در آن پست گذاشته ام دقت کنید می بینید که تنها تنظیمات مربوط به قسمت Network را که با

فلش قرمز مشخص شده است باید تغییر دهید و با قسمتهای دیگر ( Operating System , Confidential Data و...) نباید

کاری داشته باشید و در ضمن در گروه Trusted به گروه Microsoft بروید و تنظیمات قسمت Network را از

Prompt for action به Allow تغییر دهید.

Helen_Farhani
19-07-2008, 20:53
سلام

اگر به شکل آخری که در آن پست گذاشته ام دقت کنید می بینید که تنها تنظیمات مربوط به قسمت Network را که با

فلش قرمز مشخص شده است باید تغییر دهید و با قسمتهای دیگر ( Operating System , Confidential Data و...) نباید

کاری داشته باشید و در ضمن در گروه Trusted به گروه Microsoft بروید و تنظیمات قسمت Network را از

همینطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، من فقط همان قسمت Network را تغییر دادم.

Ali Pacino
20-07-2008, 04:53
نسخه هاي بتا به دليل مشكلاتي كه ممكنه داشته باشند اصلا توصيه نميشه روي سيستم نصب شوند.هميشه سعي كنيد از نسخه Final يا نهايي محصولات استفاده كنيد.از محصولات 2009 كاسپر و نسخه 8.0.357 كه نسخه نهايي ميباشه استفاده كنيد.
وقتی مکافی رو نصب می کردم و کسپرم نصب می کردم به این مشکل می خوردم
راهی داره که بدون آن شدم کد کسپر فعال بشه آخه هر چی سریال نامبرشو می زنم قبول نمی کنه!!!:18:

vtn54
20-07-2008, 06:30
همینطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، من فقط همان قسمت Network را تغییر دادم.

اگر مشکل همچنان برقرار است همانطور که قبلا گفتم در گروه Microsoft تنظیمات قسمت Network را از

Markus
20-07-2008, 09:49
با سلام
یه سوال داشتم
می خواستم بدونم که میشه از آپدیت های اینترنت سکیوریتی برای آنتی ویروس کسپر استفاده کرد؟
ممنون

بله دوست عزيز آپديت های محصول اينترنت سکوريتی رو ميتونی برای محصول آنتی ويروس استفاده کنی...البته انتقال فايل آپديت هم بايد به صورت انتقال از خود کسپر باشه که دوستان آموزش دادن، نه اينکه فايل ها رو کپی کنيد

وقتی مکافی رو نصب می کردم و کسپرم نصب می کردم به این مشکل می خوردم
راهی داره که بدون آن شدم کد کسپر فعال بشه آخه هر چی سریال نامبرشو می زنم قبول نمی کنه!!!:18:

اولاً محصول مک آفی يکی از محصولاتی هست که با هيچ محصول امنيتی ديگری هماهنگی نداره...و به هيچ وجه نبايد اين کار رو انجام داد،
در ضمن برای دريافت کدهای جديد به لينکی که در امضاء من هست مراجعه کنيد، و نکته مهم اينکه در هنگام استفاده از کد های کسپر کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

Helen_Farhani
20-07-2008, 14:39
اگر مشکل همچنان برقرار است همانطور که قبلا گفتم در گروه Microsoft تنظیمات قسمت Network را از

باز هم این پیغام را نمایش میده. مثلا هنگام اجرای Photoshop و یا Firefox

vtn54
20-07-2008, 14:52
باز هم این پیغام را نمایش میده. مثلا هنگام اجرای Photoshop و یا Firefox

سلام

یکی از برنامه های موجود در گروه Low Restricted شما فعالیتی نامعمول دارد یعنی این برنامه از برنامه های گروه Trusted

برای انجام کارهایش استفاده می کند . این مشکل زمانی پیش می اید که یا یک برنامه متعلق به گروه Trusted به

اشتباه در گروه Low Restricted جای گرفته است یا یک بدافزار در سیستم شما جاخوش کرده است. لطفا شکلی از

برنامه های موجود در گروه Low Restricted خودتان را بگذارید تا ببییم مشکل از کدام یک است .در ضمن اگر بتوانید

اطلاعات بیشتری از هشدارهایی که نمایش داده می شود برایمان بگذارید بسیار مفیدتر خواهد بود برای این کار

روی نام برنامه در هشدار مربوطه ( مانند Adobe photoshop CS در شکل اولی که گذاشته اید ) کلیک کنید و شکل

صفحه باز شده را برایمان بگذارید.

Helen_Farhani
20-07-2008, 15:29
سلام

یکی از برنامه های موجود در گروه Low Restricted شما فعالیتی نامعمول دارد یعنی از این برنامه از برنامه های گروه Trusted

برای انجام کارهایش استفاده می کند . این مشکل زمانی پیش می اید که یا یک برنامه متعلق به گروه Trusted به

اشتباه در گروه Low Restricted جای گرفته است یا یک بدافزار در سیستم شما جاخوش کرده است. لطفا شکلی از

برنامه های موجود در گروه Low Restricted خودتان را بگذارید تا ببییم مشکل از کدام یک است .در ضمن اگر بتوانید

اطلاعات بیشتری از هشدارهایی که نمایش داده می شود برایمان بگذارید بسیار مفیدتر خواهد بود برای این کار

روی نام برنامه در هشدار مربوطه ( مانند Adobe photoshop CS در شکل اولی که گذاشته اید ) کلیک کنید و شکل

صفحه باز شده را برایمان بگذارید.

هنگام اجرای Photoshop دو بار، این پیغام نمایش داده میشه که هر کدام را به همراه جزئیات در پایین قرار دادم.
در ضمن، فقط یک برنامه در گروه "Low Restricted" وجود دارد.

پیغام اول:

پیغام دوم:

vtn54
20-07-2008, 17:11
هنگام اجرای Photoshop دو بار، این پیغام نمایش داده میشه که هر کدام را به همراه جزئیات در پایین قرار دادم.
در ضمن، فقط یک برنامه در گروه "Low Restricted" وجود دارد.

پیغام اول:

پیغام دوم:

لطفا همان تک برنامه موجود در گروه Low restricted ( یعنی Windows NT Logon Application ) را به داخل گروه Microsoft

در بخش Trusted منتقل کنید ( برای این کار می توانید با استفاده از موس این برنامه را به داخل گروه Microsoft

بکشید یا از دستور Move to در پایین پنجره استفاده کنید ) و مطمئن شوید که تمام گزینه های مربوط به ان در حالت Allow باشد.

Helen_Farhani
20-07-2008, 17:24
لطفا همان تک برنامه موجود در گروه Low restricted ( یعنی Windows NT Logon Application ) را به داخل گروه Microsoft

در بخش Trusted منتقل کنید ( برای این کار می توانید با استفاده از موس این برنامه را به داخل گروه Microsoft

بکشید یا از دستور Move to در پایین پنجره استفاده کنید ) و مطمئن شوید که تمام گزینه های مربوط به ان در حالت Allow باشد.

همانطور که گفتید، Windows NT Logon Application را به گروه Low restricted و شاخه Microsoft منتقل کردم و تغییرات را ذخیره کردم و از آن به بعد با پیغامی بجز پیغام های firewall مواجه نشدم. اما وقتی سیستم stand by میشه، همان صدای نمایش پیغام های Kasper شنیده میشه و سیستم standby نمیشه و در همان صفحه آبی رنگی که پیغام "Prepairing to Standby" نوشته باقی میماند و نه به داخل ویندوز بر میگرده و نه stand by میشه.
همانطور که در پستهای قبلی هم عرض کردم، سیستم قفل نمیکنه و از محیط ویندوز صداهایی پخش میشه ( مثلا صدای یاهو مسنجر و ... ) بعد از اینکه مجبور میشم سیستم را reset کنم و وارد ویندوز میشم همان آش و همان کاسه. Windows NT Logon Application به گروه Low restricted منتقل شده. :41:

vtn54
20-07-2008, 17:36
همانطور که گفتید، Windows NT Logon Application را به گروه Low restricted و شاخه Microsoft منتقل کردم و تغییرات را ذخیره کردم و از آن به بعد با پیغامی بجز پیغام های firewall مواجه نشدم. اما وقتی سیستم stand by میشه، همان صدای نمایش پیغام های Kasper شنیده میشه و سیستم standby نمیشه و در همان صفحه آبی رنگی که پیغام "Prepairing to Standby" نوشته باقی میماند و نه به داخل ویندوز بر میگرده و نه stand by میشه.
همانطور که در پستهای قبلی هم عرض کردم، سیستم قفل نمیکنه و از محیط ویندوز صداهایی پخش میشه ( مثلا صدای یاهو مسنجر و ... ) بعد از اینکه مجبور میشم سیستم را reset کنم و وارد ویندوز میشم همان آش و همان کاسه. Windows NT Logon Application به گروه Low restricted منتقل شده. :41:

کمی عجیب است چون به طور طبیعی این برنامه باید به صورت اتوماتیک به گروه Microsoft در بخش Trusted اضافه شود

از آن هم عجیب تر این است که وقتی شما برنامه ای را تغییر مکان می دهید نباید دوباره به محل اولش برگردد.آیا

مطمئن هستید پس از تغییر مکان گزینه OK را در پایین پنجره زده اید ؟

اگر این کار را قبلا کرده اید لطفا Windows NT Logon Application را انتخاب کنید و گزینه Edite را در پایین پنجره انتخاب

کنید و شکلی از صفحه اول پنجره باز شده را برایمان بگذارید .

Helen_Farhani
20-07-2008, 17:45
کمی عجیب است چون به طور طبیعی این برنامه باید به صورت اتوماتیک به گروه Microsoft در بخش Trusted اضافه شود

از آن هم عجیب تر این است که وقتی شما برنامه ای را تغییر مکان می دهید نباید دوباره به محل اولش برگردد.آیا

مطمئن هستید پس از تغییر مکان گزینه OK را در پایین پنجره زده اید ؟

اگر این کار را قبلا کرده اید لطفا Windows NT Logon Application را انتخاب کنید و گزینه Edite را در پایین پنجره انتخاب

کنید و شکلی از صفحه اول پنجره باز شده را برایمان بگذارید .

آره مطمئن هستم که OK را زدم.

vtn54
21-07-2008, 08:47
آره مطمئن هستم که OK را زدم.

سلام

شرمنده که جواب دیر شد لطفا فایل Winlogon.exe را که در پوشه C:\Windows\System32 قرار دارد در داخل یک فایل

فشرده برایم آپلود کنید ( این به خاطر این است که از سالم بودن آن مطمئن شویم چون این یکی از پروسه های حیاتی

ویندوز است و خیلی از روت کیت ها و تروجانها به ان دست اندازی می کنند اگر این فایل سالم باشد با پاک کردن کامل

کاسپرسکی و نصب مجدد آن به احتمال زیاد مشکل شما برطرف خواهد شد ).

vtn54
21-07-2008, 14:53
لطفا پیغام خصوصی خود را چک کنید.

سلام

فایل آپلود شده مشکلی نداشت برای حل مشکلتان روش زیر را امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد کاسپرسکی را به

طور کامل از روی سیستم آنیستال کرده و پس از ریستارت ان را مجددا نصب کنید :

به قسمت تنظیمات ( Setting ) بروید و در پنجره باز شده همانطور که در شکل زیر می بینید گزینه Restore را انتخاب کنید:

در پنجره باز شده Next را بزنید و در پنجره بعدی مطابق شکل زیر فقط گزینه های مربوط به System Security را انتخاب کنید و

تیک سایر گزینه ها را بردارید و دوباره Next را بزنید :

پس از اتمام کار اگر هنوز Windows NT Logon Application در قسمت Low Restricted قرار داشت همانطور که گفتم

بهتر است کاسپرسکی را مجددا نصب کنید ولی اگر از گروه Low Restricted خارج شده بود می توانید دوباره

تنظیمات فایروال را به همان روش قبلی به میل خود تنظیم کنید.

homa25
21-07-2008, 15:36
نقل قول:
نوشته شده توسط homa25 مشاهده تاپيک
با سلام
یه سوال داشتم
ممنون
بله دوست عزيز آپديت های محصول اينترنت سکوريتی رو ميتونی برای محصول آنتی ويروس استفاده کنی...البته انتقال فايل آپديت هم بايد به صورت انتقال از خود کسپر باشه که دوستان آموزش دادن، نه اينکه فايل ها رو کپی کنيد

خیلی ممنون :20:
ببینم میشه بر عکس این کارم انجام داد از آنتی ویروس به اینترنت سکیوریتی انتقال داد مشکلی پیش نمآید؟

sram1385
23-07-2008, 09:53
برای بلک لیست نشدن کی میشه از روش آپ دیت آف لاین استفاده کرد

majid20
23-07-2008, 12:08
برای بلک لیست نشدن کی میشه از روش آپ دیت آف لاین استفاده کرد

همراه فایلهای آپدیت لیست Key های غیرمعتبر هم به روز میشود و حتی اگه از روش آفلاین استفاده کنید مشکل حل نمیشه

PeS
23-07-2008, 16:03
سلام دوستان

وقتی کسپر سیتم را اسکن کرد باید روی چی کلیک کنم ؟

و معنی این یعنی چی ؟ Neutrallize All

و این عکس ها باید روی چی بزنم ؟

واین

و این

majid20
23-07-2008, 17:22
سلام دوستان

وقتی کسپر سیتم را اسکن کرد باید روی چی کلیک کنم ؟

و معنی این یعنی چی ؟ Neutrallize All

و این عکس ها باید روی چی بزنم ؟

منظور از Neutralize خنثی نمودن حمله و یا رفع ایراد است

اگه به تصاویر دقت کنید فلش و یا موبایل شما به ویروس کظم غیض دچار شده و کسپرسکی سریعا اعلام هشدار کرده

اما گویا شما Skip کردید و اقدامی برای پاکسازی ویروس انجام ندادید (بخاطر همین جلوی هشدارهای مربوطه نوشته postponed یعنی به بعد موکول شده)

شما ابتدا موبایل و یا فلش آلوده رو به سیستم وصل کنید و بعد گزینه Neutralize All رو بزنید و تمام ویروسها رو پاک کنید

چطور فایل هایی که آپدیت شدن روپیدا کنم
و جای کپی کگنم که بعد از نصب دیگر احتیاجی به ۀپدیت نباشد و انها را اضافه کنم

دوست عزیز اگه به تاپیک تنظیمات دقیق کسپرسکی مراجعه کرده باشید و یا نحوه آپدیت آفلاین رو که دوستان توضیح دادند مطالعه کنید

جواب سوالتون رو به دست میارید

موفق باشید

KING iMAN
23-07-2008, 17:22
ديشب ويندوزمو عوض كردم و حالا از KIS2009 و Spy Emergency 2008 همزمان استفاده ميكنم.
مرورگرم FF 3 هست.
اين كسپر پدرمو در آورده بسكه پيغام پسغام ميده.حتي وقتي ميخوام فايرفاكسم رو باز كنم تاييديه ميخواد.اعصابمو بهم ريخته.
قبلاً اينجوري نبود.تنظيماتشم همونطوريه كه قبلاً انجام دادم.
از ديشب اينجوري شده.
مشكل از چيه به نظر شما؟

KING iMAN
25-07-2008, 02:21
کمک==> از نوتیفیکیشن های کسپر خسته شدم

سلام دوستان.
من روي سيستمم از KIS 2009 بهمراه SpyEmergency 2008 اسافاده ميكنم و از تركيبشون و امنيت سيستمم فوق العاده راضي هستم.
مشكل اينجاس كه با وجود اينكه كسپر رو تنظيم كردم(طبق اموزش ناين عزيز)ولي خيلي پيغام ميده.طوري كه حتي واسه باز كردن مرورگرم(فايرفاكس)پيغام ميده و بايد تأييد كنم.
حالا به ناچار ميخوام كسپر رو حذف كنم.(هر چند دلم نمياد و همين الآنم اپديتش كردم)
لطفاً يه تركيب بهم معرفي كنين كه جايگزين مناسبي واسه انتي ويروس فوق العاده و فايروال قوي كسپر باشن.البته انتي ويروس كه فكر كنم ناد32 جايگزين خوبي باشه.مي مونه فايروال.
ضمناً من اخرين نسخه ي اسمارت سكيوريتي ناد رو دارم كه شامل انتي ويروس قوي و فايروال نه چندان جالبشه.ميخواستم بدونم ميتونم اسمارت سكيوريتي ناد رو بهمراه يه فايروال نصب كنم؟
اساتيد محترم لطفاً راهنماييم كنين.

[ali]
25-07-2008, 03:14
سلام

چه طوری طوری تنظیم کنم ورژن8 کسپرو که به برنامه هایی که یا ذابل کلیک اجرا می کنم کاری نداشته یاشه؟

vtn54
25-07-2008, 04:15
چقدر اين تاپيك بي روحه.كسي نيست جواب ما رو بده اون وقت وقتي يه تاپيك جدا باز ميكنيم زود قفل ميشه و ميگين اينجا بحث كنين.خوب اينجا كسي جواب نميده.
اينو ببينين:

زودي قفل شد.

دوست عزیز

در پاسخ به سوال شما من نظرم را در مورد ترکیب نود32 و زون آلارم در تاپیک خود زون الارم داده ام ( اصولا تاپیک

اختصاصی کاسپرسکی جای چنین سوالی نیست ) ولی اگر منظورتان مشکل مربوط به کاسپرسکی است با این میزان

اطلاعاتی که شما داده اید فکر نکنم کسی بتواند کمکتان کند بهتر است اطلاعاتی دقیق تر و جامع تر ترجیحا همراه با

عکس بگذارید تا دوستان بتوانند کمکتان کنند.

Ali-ss
25-07-2008, 11:46
الان چند دقيقه نيست که ويندوز رو عوض کردم دليلش هم ويروسي شدن کامپيوتر بود و هر کار مي کردم کسپر اسکاي و نود 32 رو اجرا نمي کرد الان اولين کار که کردم کاسپر رو نصب کردم اما فايل اجرايي آنتي ويروس رو که اجرا مي کنم اين ارور مي ده
windows cannot find 'C:\program files\kaspersky Lab\kaspersky Antivirus 2009\avp.exe'. Make sure You typed the name correctly, and then try again. to serch for a file , click the start button, and click serch
دقيقا همان ارور قبلي در ويندوز قبلي مي ده اين ويندوزم ايکس پي سرويس پک 3 هست براي نصب آنتي ويروس مجبور شدم از درايو اف ايتفاده کنم چون فايل نصبي در اونجا بود وحدس مي زنم ويروسي در ريستور درايو ها هست که نيم زاره آنتي ويروسها اجرا بشه کسي راه حلي بلده من بتونم آنتي ويروس رو راه بندازم؟

iranian_genius
25-07-2008, 14:45
سلام دوستان. يه مشكل بزرگ:

موقع آپديت:

Kis2009 روی 99% میمونه و تا 28 مگابایت آپدیت میگیره و همین جور میره جلو یعنی اصلا 100% نمیشه . فقط میگیره..

اشکال از چیه؟

کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

اساتید کسی نمیدونه چرا این مشکل وجود داره و چجوری باید بر طرفش کرد؟؟

AK1
25-07-2008, 18:30

موقع آپديت:

Kis2009 روی 99% میمونه و تا 28 مگابایت آپدیت میگیره و همین جور میره جلو یعنی اصلا 100% نمیشه . فقط میگیره..

اشکال از چیه؟

منم در يك آپ ديت( فكر مي كنم بار اول) اينجوري شد .لي مشكلي نداشت فكر كنم يك سري هات فيكس و پچ و سرويس پك خود كاسپر رو دان مي كنه كه به بهبود برنامه كمك مي كنه:10:

[ali]
25-07-2008, 21:57
برنامه هایی که کسپر خود سر حذف می کنه رو کجا پیدا کنم؟ و برای نظارت؟ منظورم قسمت قرنطینه هست..:13:

saeed774
26-07-2008, 01:14
چقدر اين تاپيك بي روحه.كسي نيست جواب ما رو بده اون وقت وقتي يه تاپيك جدا باز ميكنيم زود قفل ميشه و ميگين اينجا بحث كنين.خوب اينجا كسي جواب نميده.
اينو ببينين:

زودي قفل شد.

دوست عزیز موقع نصب کسپر باید گزینه Automatic رو به جای Interactive میزدید الانم میتونید در بخش تنظیمات در سربرگ Protection و در قسمت Interactive Protection تیک بخش Select Action Automatically رو بزنی

reza3600
26-07-2008, 12:56
سلام
کن ورژن 7 اینترنت سکوریتی رو دارم.
ولی وقتی اینو نصب میکنم نمتونم از قسمت غیر کلاسیک maple11 استفاده کنم.

isbn84
26-07-2008, 13:41
سلام
چگونه می تونیم از اپ دیتممون backup بگیریم و دوباره اونو نصب کنیم برای دفعات بعد

[ali]
26-07-2008, 15:35
سلام
چگونه می تونیم از اپ دیتممون backup بگیریم و دوباره اونو نصب کنیم برای دفعات بعد
برای ورژن 2009 من هر چی تلاش کردم نشد که نشد مسیر پوشه ی آپدیت رو توی تنظیماتش اضافه کردم ولی ارور داد..

AABB
26-07-2008, 16:39
می دونم به اینجا مربوط نیست ولی چون کسپراسکی من نشناخت می خواستم سئوال کنم:
این ویروسه؟؟؟ قبلا یه ویروس با همین نام دیدیه بودم:

[ali]
26-07-2008, 18:29
;2712574']برای ورژن 2009 من هر چی تلاش کردم نشد که نشد مسیر پوشه ی آپدیت رو توی تنظیماتش اضافه کردم ولی ارور داد..
دوستا من با انتقال آ‍بدیت ورزن ۲۰۰۹ از سیستم خودم به سیستم دیگه مشکل دارم راهنمایی کنید...

nasser460
26-07-2008, 20:13
سلام دوستان من با یک مشکل ناجور برخورد کردم. وقتی نرم افزار کاسپرسکی را نصب می کنم دیگه نرم افزار maple اجرا نمی شه و خطای cant create the java virtual machine را صادر می کنه. کسی می تونه در این مورد کمک کنه؟

Markus
26-07-2008, 22:33
سلام

;2713591']دوستا من با انتقال آ‍بدیت ورزن ۲۰۰۹ از سیستم خودم به سیستم دیگه مشکل دارم راهنمایی کنید...

از آموزش زير استفاده کنيد که نحوه کامل آپديت دستی محصولات کسپرسکی 7.0 و 8.0 ميباشد

reza3600
27-07-2008, 10:32
سلام
کن ورژن 7 اینترنت سکوریتی رو دارم.
ولی وقتی اینو نصب میکنم نمتونم از قسمت غیر کلاسیک maple11 استفاده کنم.

منم این مشکل رو دارم. البته از قسمت کلاسیک maple میشه استفاده کرد ولی از قسمت غیر کلاسیک که بهتر هم هست نمیشه استفاده کرد

mohamad23
27-07-2008, 12:05
سلام دوستان,من بعضی وقتها که وارد ویندوز میشم توی taskbar می زنه kaspersky internet security is turn off که البته توی security center ویندوز که میرم تو قسمت فایروال زده kaspersky is on ولی توی virus protection نوشته kaspersky anti virus is turn off .هر چی هم صبر می کنم درست نمیشه آنتی ویروسم هم روشنه و آپدیت شده.و آخر مجبور میشم ریستارت کنم و این بار دیگه این پیغام نمیاد.

mohamad23
28-07-2008, 08:04
چرا بعضي سايتها رو نميتونم باز كنم به جاش kaspersky parental control مياد بايد parental control رو disable كنم يا ميتونم فقط اون سايتها رو از ليستش خارج كنم؟البته آدرس اون سايتها رو توي parental control نديدم.

AABB
28-07-2008, 11:07
یه سئوال: بین آنتی ویروس های کسپر اسکی با ورژن های 6 و 7 و 8 (البته همگی آپ دیت و دارای کی) واسه اسکن آنتی ویروس، تفاوتی وجود داره؟ کدومشون قویتره؟؟؟

majid20
28-07-2008, 11:49
چرا بعضي سايتها رو نميتونم باز كنم به جاش kaspersky parental control مياد بايد parental control رو disable كنم يا ميتونم فقط اون سايتها رو از ليستش خارج كنم؟البته آدرس اون سايتها رو توي parental control نديدم.
بخش Parental Control یا کنترل والدین سایتهای خلاف اخلاق رو ف-ی-ل-تر میکنه

حال این سطح ف-ی-ل-ترینگش در دو سطح Child با درجه بالا و والدین با درجه کم میباشد

معمولا کاربران هنگام نصب این بخش رو اصلا نصب نمیکنند یا پس از نصب غیرفعال میکنند

چون این گزینه در ایران کاربرد نداره (بدلیل اعمال شدید ف.ی-ل.ترینگ) و بیشتر در

کشورهایی نظیر آمریکا که هیچگونه محدودیتی ندارند برای والدین بسیار مفید خواهد بود

یه سئوال: بین آنتی ویروس های کسپر اسکی با ورژن های 6 و 7 و 8 (البته همگی آپ دیت و دارای کی) واسه اسکن آنتی ویروس، تفاوتی وجود داره؟ کدومشون قویتره؟؟؟
در حال حاضر بهترین نسخه آنتی ویروس کسپرسکی ورژن 7 اون میباشد

نسخه 6 یه نسخه پر از ایراد بود و نسخه 8 هم باگ های عجیبی داره

البته در مورد اینترنت سکیوریتی بحث فرق میکنه و ورژن 8 و 7 کارایی خوب دارند

موفق باشید

majid20
28-07-2008, 12:14
منم این مشکل رو دارم. البته از قسمت کلاسیک maple میشه استفاده کرد ولی از قسمت غیر کلاسیک که بهتر هم هست نمیشه استفاده کرد
1- شما در حال حاضر از نسخه 8 استفاده میکنید یا 7 ؟ آیا در نسخه های پیشین این مشکل رو داشتید؟

2- آیا تمام کارهای لازم رو انجام دادید؟ مثلا در قسمت فایروال به پوشه Trusted انتقال دادید ؟
یا رفتار برنامه رو از دید کسپرسکی کاملا آزاد گذاشتید؟

3- سعی کنید با غیرفعال کردن بخش های مختلف ببنید این برنامه با کدوم بخش درگیره؟
مثلا یه بار Application Filter رو غیرفعال کنید و دفعه بعد فایروال ....

reza3600
28-07-2008, 15:29
1- شما در حال حاضر از نسخه 8 استفاده میکنید یا 7 ؟ آیا در نسخه های پیشین این مشکل رو داشتید؟

2- آیا تمام کارهای لازم رو انجام دادید؟ مثلا در قسمت فایروال به پوشه Trusted انتقال دادید ؟
یا رفتار برنامه رو از دید کسپرسکی کاملا آزاد گذاشتید؟

3- سعی کنید با غیرفعال کردن بخش های مختلف ببنید این برنامه با کدوم بخش درگیره؟
مثلا یه بار Application Filter رو غیرفعال کنید و دفعه بعد فایروال ....

هم 7 هم 8 این مشکل رو داره.
حتی وقتی که کسپر رو exit میکنم اینطوریه!

majid20
28-07-2008, 16:45
هم 7 هم 8 این مشکل رو داره.
حتی وقتی که کسپر رو exit میکنم اینطوریه!

دوست عزیز وقتی شما کسپرسکی رو غیرفعال میکنید ولی مشکل همچنان باقیست به این معنی که مشکل از کسپرسکی نیست

احتمالا مشکلی در ویندوز هستش اما شما برای اطمینان کسپرسکی رو آنیستال کن (قبلش آپدیت را رو نگهدار) و ببین مشکلت حل شد یا نه

reza3600
29-07-2008, 10:56
دوست عزیز وقتی شما کسپرسکی رو غیرفعال میکنید ولی مشکل همچنان باقیست به این معنی که مشکل از کسپرسکی نیست

احتمالا مشکلی در ویندوز هستش اما شما برای اطمینان کسپرسکی رو آنیستال کن (قبلش آپدیت را رو نگهدار) و ببین مشکلت حل شد یا نه

با پاک کردن کسپر مشکل هم حل میشه! ولی وقتی نصب میشه دوباره مشکل شروع میشه!!!

majid20
29-07-2008, 16:43
با پاک کردن کسپر مشکل هم حل میشه! ولی وقتی نصب میشه دوباره مشکل شروع میشه!!!
تاکنون برنامه ای که با هسته کسپرسکی مشکل داشته باشه ندیده بودم :18:

تا اونجا که من اطلاع دارم Maple یه برنامه محاسباتی ریاضی هستش و اصولا نباید مشکلی پیش بیاد

متاسفانه تاکنون با Maple کار نکردم ...مگه این برنامه برای کار کردن به اینترنت نیاز داره؟

اگه مشکل با Pause Protoction کسپرکی حل میشد ، میشد حدس زد که مشکل از PDM باشه

در این حالت برای حل مشکل مثلا در نسخه 7 به مسیر Settings --> Threats & Exclusions --> Trusted Zone رفته

در قسمت Trusted Applications فایل اجرای Maple رو معرفی کیده و هر 4 گزینه زیر رو تیک دار کنید

اما اگه مشکل با غیرفعال کردن کسپرسکی حل نشد دو راه حل زیر رو هم امتحان کنید ببینید چی میشه

1- به مسیر Settings --> Protection رفته و گزینه بخش Compatibility رو تیک دار کنید

2- غیرفعال کردن Self-Defense در بخش Service

amir_rafie
29-07-2008, 19:21
سلام...
لینک دانلود جدیدترین نسخه Portable این آنتي ويروس رو میشه بدید؟

ممنون.

reza3600
31-07-2008, 01:17
تاکنون برنامه ای که با هسته کسپرسکی مشکل داشته باشه ندیده بودم :18:

تا اونجا که من اطلاع دارم Maple یه برنامه محاسباتی ریاضی هستش و اصولا نباید مشکلی پیش بیاد

متاسفانه تاکنون با Maple کار نکردم ...مگه این برنامه برای کار کردن به اینترنت نیاز داره؟

اگه مشکل با Pause Protoction کسپرکی حل میشد ، میشد حدس زد که مشکل از PDM باشه

در این حالت برای حل مشکل مثلا در نسخه 7 به مسیر Settings --> Threats & Exclusions --> Trusted Zone رفته

در قسمت Trusted Applications فایل اجرای Maple رو معرفی کیده و هر 4 گزینه زیر رو تیک دار کنید

اما اگه مشکل با غیرفعال کردن کسپرسکی حل نشد دو راه حل زیر رو هم امتحان کنید ببینید چی میشه

1- به مسیر Settings --> Protection رفته و گزینه بخش Compatibility رو تیک دار کنید

2- غیرفعال کردن Self-Defense در بخش Service

سلام
درست نشد.
دیگه رفتم تو فکر یه انتی ویروس دیگه مثل avg or f-secure ولی حیف شد. کسپر هم خوب بود.
ممنون

vista_vz
31-07-2008, 01:20
دوستان کسی میدونه database کاسپر چند بار در طول روز آپدیت میشه؟؟؟

vista_vz
31-07-2008, 01:21

موقع آپديت:

اشکال از چیه؟

منم همین مشکل آپدیتهایی که رو 99% گیر میکنه رو داشتم...فکر کنم راه حلش همین باشه...واسه من که جواب داد...

اگه گیر کرد رو 99% با خیال راحت دکمه stop update رو بزنید و دوباره بزنید start update

به همین راحتی.....احتمال 99% مشکل حل میشه و دوباره به روزهای خوش آپدیت بودن برمیگردید!!!!:31::11:

dost1
31-07-2008, 10:55
سلام بچه ها من از ورژن هفت کسپر اسکی استفاده میکنم چند روزی است که با مشکل آپدیت روبه رو شدم وقتی روی آپدیت کلیک میکنم اصلا شروع به آپدیت شدن نمی کنه نمیدونم مشکلش چیه تا دو روز قبل درست بود اصلا تنظیماتش را هم دستکاری نکردم
وقتی روی Update Database میزنم هیچ عکس العملی نشان نمیده
یه بار پاک کردم و دوباره انستال کردم بازم فایده ای نداشت
مشکل چیه ؟
اینم عکسش

وقتی روی آپدیت کلیک میکنم سمت راستش نوشته میشه unknown وقتی روی unknown کلیک میکنم اون صفحه آپدیت میاد ولی هیچ نوشته ای نداره مشکل چیه ؟؟

AABB
31-07-2008, 14:25
سلام.
تو کسپر اسکی 6 اگه اروری داده می شد. وقتی که دبل کلیک روش می کردی نوع ارور رو توی یه تب جداگانه ارور رو می گه ولی توی ورژن 7 اش کجا ارور ها رو لیست می کنه؟؟؟

V i r u s e r
31-07-2008, 14:57
سلام
البته اگه صبر کنید اپدیت تموتم میشه!
ممنون

sinath
31-07-2008, 17:35
چرا همش واسه من پنجره notification تو وسط صفحه باز ميشه؟چه كار كنم كه بره بالاي تسكبار؟

hamilton
01-08-2008, 08:34
چرا همش واسه من پنجره notification تو وسط صفحه باز ميشه؟چه كار كنم كه بره بالاي تسكبار؟

شما يكبار كه صفحه Notification براي شما در وسط صفحه ظاهرا شد روي يك گوشه از پنجره Notification كليك راست را نگه داريد و آنرا بكشيد ببريد بالاي تسكبار.از اين به بعد پنجره آلارم كاسپر در محلي كه شما تعيين ميكنيد ظاهر خواهد شد.

majid20
01-08-2008, 12:52
دوستان کسی میدونه database کاسپر چند بار در طول روز آپدیت میشه؟؟؟
بستگی به میزان شناسایی کدهای مخرب در اون روز داره مثلا روزهایی هر 4 ساعت آپدیت میشه و برخی اوقات هم هر ساعت (حتی نیمساعت)

سلام.
تو کسپر اسکی 6 اگه اروری داده می شد. وقتی که دبل کلیک روش می کردی نوع ارور رو توی یه تب جداگانه ارور رو می گه ولی توی ورژن 7 اش کجا ارور ها رو لیست می کنه؟؟؟

گزارشات مربوط به خود کسپرسکی و یا مشکلات حیاتی رو با کلیک بر روی عبارت زیر میتونید ببینید

کلیه گزارشات رو هم با کلیک بروروی عبارت زیر میتونید ببنید

در قسمت Detected تمام برنامه های مخرب شناسایی شده بر روی هارد رو گزارش میده

قسمت Event هر گونه رویداد مهم رو ثبت میکنه

در قسمت Reports تمام گزارشات مربوط به قسمت های مختلف کسپرسکی چون فایروال ، PDM و غیره قرار داره

کافیه که بر روی بخش مورد نظر رفته و کلید Details رو بزنید ... بقیه قسمت ها هم نیازی به توضیح ندارند

البته شما میتونید با رفتن به مسیر زیر برای هر اتفاق خاص یک لوگ جداگانه درنظر بگیرید

Setting --> Appearance --> Events notification --> Advanced

موفق باشید

mrmmnb
01-08-2008, 19:40
اقا تو کاسپر 8 نمیشه کاری کرد وقتی ستاپ برنامه ها رو برا نصب میزنی چک نکنه ؟ اخه هر وقت چه چیزی میخوام نصب کنه کلی وقت بهش گیر میده بعدش اجازه نصب میده

reb
02-08-2008, 14:07
این عکسی که گذاشتم گزارش کسپره برای نرم افزار Lock My PC 4 دم به دقیقه هم میاد حالا واقعا این Lock My PC 4 کی لاگره؟

mrmmnb
02-08-2008, 14:51
اثا نسخه Kaspersky Internet Security v8.0.0.454 اومده؟توی همه سایتا نوشتن فینال کسی خبر داره؟
شایدم اومده و من خبر نداشتم!توی سایت خود کاسپر سرچ کردم چیزی نشون نداد!!!

hamilton
02-08-2008, 18:05
اثا نسخه Kaspersky Internet Security v8.0.0.454 اومده؟توی همه سایتا نوشتن فینال کسی خبر داره؟
شایدم اومده و من خبر نداشتم!توی سایت خود کاسپر سرچ کردم چیزی نشون نداد!!!

نسخه 8.0.0.454 نسخه RC3 ميباشه و بزودي شاهد انتشار نسخه نهايي خواهيم بود.

Ship Storm
03-08-2008, 08:57
دوستان سلام من ورژن 8 این نرم افزار رو دارم و در حال حاضر روی سیم ویروس پیدا کرده و قسمت نوار بالای اون رنگش قرمز شده و دکمه FIX IT NOW ظاهر شده در بالای برنامه روی اون که میزنم زده Neutralize All که وقتی روش میزنم هیچ عکس العملی از آنتی ویروس نمیبینم و ویروس رو پاک نمیکنه در ورژن های قبلی به راحتی ویروس پاک میشد ولی تو این ورژن مثل اینکه خیلی آنتی ویروس بد کار میکنه و گیر میده حالا باید برای رفع این مشکل و از بین بردن ویروس ها چکار کنم؟
ممنون و با تشکر

dost1
04-08-2008, 07:20
سلام بچه ها من از ورژن هفت کسپر اسکی استفاده میکنم چند روزی است که با مشکل آپدیت روبه رو شدم وقتی روی آپدیت کلیک میکنم اصلا شروع به آپدیت شدن نمی کنه نمیدونم مشکلش چیه تا دو روز قبل درست بود اصلا تنظیماتش را هم دستکاری نکردم
وقتی روی Update Database میزنم هیچ عکس العملی نشان نمیده
یه بار پاک کردم و دوباره انستال کردم بازم فایده ای نداشت
مشکل چیه ؟
اینم عکسش

وقتی روی آپدیت کلیک میکنم سمت راستش نوشته میشه unknown وقتی روی unknown کلیک میکنم اون صفحه آپدیت میاد ولی هیچ نوشته ای نداره مشکل چیه ؟؟

کسی نیست به داد من برسه ؟؟:19:

AK1
04-08-2008, 14:12
کسی نیست به داد من برسه ؟؟:19:

دوست عزيز تو بخش تنظيمات عكس زير محل هاي مشخص شده رو چك كنيد

majid20
04-08-2008, 15:43
این عکسی که گذاشتم گزارش کسپره برای نرم افزار Lock My PC 4 دم به دقیقه هم میاد حالا واقعا این Lock My PC 4 کی لاگره؟

نسخه 8 کسپرسکی برخی برنامه ها مفید رو که رفتار مشکوکی دارند رو بعنوان کی لاگر میشناسه

البته با توجه به عملکرد برنامه Lock My PC شما میتونید اون رو به بخش Trusted Zone ببرید

بهر حال توصیه من اینه که اصلا بهتره بیخیال Lock My PC بشید چون پسوردش به راحتی قابل هک هستش

از طرف دیگه به راحتی میشه برنامه رو از کار انداخت

دوستان سلام من ورژن 8 این نرم افزار رو دارم و در حال حاضر روی سیم ویروس پیدا کرده و قسمت نوار بالای اون رنگش قرمز شده و دکمه FIX IT NOW ظاهر شده در بالای برنامه روی اون که میزنم زده Neutralize All که وقتی روش میزنم هیچ عکس العملی از آنتی ویروس نمیبینم و ویروس رو پاک نمیکنه در ورژن های قبلی به راحتی ویروس پاک میشد ولی تو این ورژن مثل اینکه خیلی آنتی ویروس بد کار میکنه و گیر میده حالا باید برای رفع این مشکل و از بین بردن ویروس ها چکار کنم؟
ممنون و با تشکر
این مشکل دلایل مختلفی داره که من دو دلیلش رو که تجربه داشتم رو براتون میگم

1- شما نسخه 8 رو روی یه ویندوز معیوب نصب کردید که تعویض ویندوز تاثیر بسزایی در عملکرد قوی کسپرسکی داره

2- ممکنه ویروس در فلش بوده و حالا که شما فلش رو از سیستم جدا کردید کسپرسکی دربه در دنبالش میگرده

بهر حال دوست عزیز اگه دیدید نسخه 8 براتون مشکل سازه میتونید از همون نسخه 7 استفاده کنید که کارایی خوب داره

موفق باشید

nimaoy
04-08-2008, 16:01
نسخه جدید کاسپرسکی همین آلان آمد : (8.0.0.454)

Ship Storm
04-08-2008, 19:23
آپدیتشم که میکنم میاد روی 100% گیر میکنه دیگه بالاتر نمیره حالا چکار کنم؟
ممنون و با تشکر

mrmmnb
04-08-2008, 22:36
نسخه جدید کاسپرسکی همین آلان آمد : (8.0.0.454)

من 2 روز پیش اعلام کردم که نهایی هست یا نه اما یکی از دوستان گفت RC3 هست
برا من توی دانلود افلاین اومده بود ای پی سایتی هم که ازش دانلود شده بود سایت خود کاسپر بود اما هر چی زیر رو کردم چیزی پیدا نکردم تا اینکه امروز رسمی گزاشتن حالا طرفی که اینو دانلود کرده از کجای سایت دانلود کرده نمی دونم احتمالا یه فرد خاصی بوده و به قسمت های غیر قایل دسترسی برا افراد عادی دسترسی داشته ای پی هم که ازش دانولد شده اینه برید یه سر بزنید جالبه(البته شاید برا من اصلا اگه بخواهیم به طور عادی به این قسمت بریم چطوری باید رفت؟)
212.47.219.83

!Bikhaneman!
04-08-2008, 23:40
سلام به همگی :11:

من و دوستم دوتا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکای گرفتیم (Kaspersky Internet Security 2009-v8.0.0.357 )..اما مال من آپدیت نمیشه ! یعنی وقتی شروع به آپدیت میکنه ، تا یه درصدی میره یدفه میره رو %100 و بعدش قطع میشه و اون ارور معروفه Database is Out of Date میاد ! :13:

تا حالا یه 40 باری تست کردم موفقترینش تا 17 مگابایت دانلود کرد و قطع شد..

-کارت اینترنت رو هم عوض کردم ..نشد

-ویندوز رو Restore کردم (لپتاپ) و دوباره نصب کردم ..نشد :41:

-فایلهای دانلودی که دوستم با موفقیت آپدیت کرده بود رو بصورت دستی اضافه کردم تا تو آپدیت بعدی حجم آپدیت کم بشه و بتونه راحت آپدیت کنه..بازم همین ارور رو میده. دوستم با همین پوشه آپدیتها ، وقتی ویندوزشو عوض کرد ، کسپرشو بدون نیاز به اینترنت Update کرد و کسپرش از حالت قرمز به سبز تغییر وضعیت میده اما مال من با همونایی که بهم داد نمیشه !!

-چون گارانتی داشت ، دوباره برام یکی دیگه فرستادن اونم نصب کردم ..همین وضعه

فکر میکردم مشکل از ویندوز ویستا هست اما مال دوستمم ویستاست اما این مشکلات رو نداره

اولش با سریال نصب کرده بودم..رفتم تو سایتش و Activation Key رو هم دانلود کردم و اینبار با اون اکتیو کردم اما بازم نشد . :19:

دوستمم اولش مشکلاتی مثل من داشت یعنی چند بار پشت سر هم تکرار کرد تا تونست آپدیت کنه اما من هنوز موفق نشدم.

بجورایی انگار به سرور وصل نمیشه..تنظیمات رو هم چک کردم مشکلی نبود .

سیستمم لپتاپ سونی هست..ربطی داره ؟ مشکل از کجاست ؟

vtn54
05-08-2008, 00:46
سلام به همگی :11:

من و دوستم دوتا آنتی ویروس اورجینال کسپرسکای گرفتیم (Kaspersky Internet Security 2009-v8.0.0.357 )..اما مال من آپدیت نمیشه ! یعنی وقتی شروع به آپدیت میکنه ، تا یه درصدی میره یدفه میره رو %100 و بعدش قطع میشه و اون ارور معروفه Database is Out of Date میاد ! :13:

تا حالا یه 40 باری تست کردم موفقترینش تا 17 مگابایت دانلود کرد و قطع شد..

-کارت اینترنت رو هم عوض کردم ..نشد

-ویندوز رو Restore کردم (لپتاپ) و دوباره نصب کردم ..نشد :41:

-فایلهای دانلودی که دوستم با موفقیت آپدیت کرده بود رو بصورت دستی اضافه کردم تا تو آپدیت بعدی حجم آپدیت کم بشه و بتونه راحت آپدیت کنه..بازم همین ارور رو میده. دوستم با همین پوشه آپدیتها ، وقتی ویندوزشو عوض کرد ، کسپرشو بدون نیاز به اینترنت Update کرد و کسپرش از حالت قرمز به سبز تغییر وضعیت میده اما مال من با همونایی که بهم داد نمیشه !!

-چون گارانتی داشت ، دوباره برام یکی دیگه فرستادن اونم نصب کردم ..همین وضعه

فکر میکردم مشکل از ویندوز ویستا هست اما مال دوستمم ویستاست اما این مشکلات رو نداره

اولش با سریال نصب کرده بودم..رفتم تو سایتش و Activation Key رو هم دانلود کردم و اینبار با اون اکتیو کردم اما بازم نشد . :19:

دوستمم اولش مشکلاتی مثل من داشت یعنی چند بار پشت سر هم تکرار کرد تا تونست آپدیت کنه اما من هنوز موفق نشدم.

بجورایی انگار به سرور وصل نمیشه..تنظیمات رو هم چک کردم مشکلی نبود .

سیستمم لپتاپ سونی هست..ربطی داره ؟ مشکل از کجاست ؟

سلام

لطفا گزارش کامل آخرین آپدیت خودتان را اینجا Copy & Paste کنید مثل زیر :

saeed258s
05-08-2008, 08:22
دروود
آیا نسخه 8.0.0.454 رسمی هست؟اگر بله،پس چرا لینک دانلودش در سایت خود کسپرسکی نیست؟

MR.Punisher
05-08-2008, 11:26
دروود
آیا نسخه 8.0.0.454 رسمی هست؟اگر بله،پس چرا لینک دانلودش در سایت خود کسپرسکی نیست؟

بله.نسخه فاینال هست.این هم لینکش:

!Bikhaneman!
05-08-2008, 11:39
سلام

لطفا گزارش کامل آخرین آپدیت خودتان را اینجا Copy & Paste کنید مثل زیر :

چون حجمش زیاد بود مجبور شدم یجایی آپلود کنم :

دیشب از 1.5 شب تا 4 صبح نشستم بپاش ! داشت آپدیت میشد تا 93 درصد رسید دوباره بدون اینکه اپدیت قطع بشه ارور داد که Please Update : Database is out of date !! این دیگه چه صیغه ایه ؟! بعدش حدود 10 دقیقه بعد دوباره رفت سر 100 و دوباره همون ارور ظاهر شد و وضعیت همچنان رو قرمز و Oboelete میمونه

vtn54
05-08-2008, 12:06
چون حجمش زیاد بود مجبور شدم یجایی آپلود کنم :

دیشب از 1.5 شب تا 4 صبح نشستم بپاش ! داشت آپدیت میشد تا 93 درصد رسید دوباره بدون اینکه اپدیت قطع بشه ارور داد که Please Update : Database is out of date !! این دیگه چه صیغه ایه ؟! بعدش حدود 10 دقیقه بعد دوباره رفت سر 100 و دوباره همون ارور ظاهر شد و وضعیت همچنان رو قرمز و Oboelete میمونه

سلام

دوست عزیز تاریخ سیستم شما درست نیست امروز پنجم August سال 2008 (8/5/2008 ) است .تاریخ سیستمتان را

درست کنید و پس از ریستارت مجددا آپدیت کنید.

در ضمن به نظر می رسد از یک نسخه قدیمی استفاده می کنید .نسخه 454 منتشر شده است اگر توانستید بهتر است

پس از پاک کردن نسخه قبلی نسخه جدید را نصب کنیدچون بسیاری از مشکلات نسخه های قبلی در این نسخه برطرف شده است.

!Bikhaneman!
05-08-2008, 13:06
سلام

دوست عزیز تاریخ سیستم شما درست نیست امروز پنجم August سال 2008 (8/5/2008 ) است .تاریخ سیستمتان را

در ضمن به نظر می رسد از یک نسخه قدیمی استفاده می کنید .نسخه 454 منتشر شده است اگر توانستید بهتر است

پس از پاک کردن نسخه قبلی نسخه جدید را نصب کنیدچون بسیاری از مشکلات نسخه های قبلی در این نسخه برطرف شده است.

ممنون
آخه چرا فقط این مشکل برای من پیش میاد و برای دوستم نه ؟!

vtn54
05-08-2008, 14:13
ممنون
آخه چرا فقط این مشکل برای من پیش میاد و برای دوستم نه ؟!

دوست عزیز تاریخ سیستمتان را اصلاح کردید ؟

!Bikhaneman!
05-08-2008, 15:10
سلام

تاریخ رو درست کردم اما یه اروری داد که تاریخ Activation Key معتبر نیست..ریست کردم دوباره همینه
Activation Key رو پاک کردم دوباره نصب کردم ، گفتم بصورت آنلاین اکتیو کنم :

آنتی ویروس رو دوباره نصب کردم و هرچی پوشه هیدن شده و.. از این برنامه تو سیستمم بود رو هم پاک کردم اما..
گل بود به سبزه نیز آراسته شد !

!Bikhaneman!
05-08-2008, 15:18
تاریخ رو برگردوندم به همون 15/8 درست شد . چون زمانی که برای اولین بار اکتیو کردم تاریخ سیستمم همین بود ، حالا با برگردوندن به 5/8 تناقض داره

mrmmnb
05-08-2008, 15:19
خوب دوست عزیز مشکل اولتون مال تاریخ سیستمتون بوده که با درست کردن اون این مشکل هم حل شده مشکل دومتون برا رج کی کاسپر هست که معتبر نیست اگه واقعا نسخه ارجینال خریدید(چون توی پست اول گته بودید که نسخه ارجینال خریدید) باید برید نمایندگیش وبگید کی معتبر نیت و یه کی معتبر دریافت کنید اگرم میخوای میتونی از کی هایی که مرکوس توی همین سایت معرفی میکنند استفاده کنید که همش معتبر هستند

!Bikhaneman!
05-08-2008, 15:24
خوب دوست عزیز مشکل اولتون مال تاریخ سیستمتون بوده که با درست کردن اون این مشکل هم حل شده مشکل دومتون برا رج کی کاسپر هست که معتبر نیست اگه واقعا نسخه ارجینال خریدید(چون توی پست اول گته بودید که نسخه ارجینال خریدید) باید برید نمایندگیش وبگید کی معتبر نیت و یه کی معتبر دریافت کنید اگرم میخوای میتونی از کی هایی که مرکوس توی همین سایت معرفی میکنند استفاده کنید که همش معتبر هستند

مشکلم حل نشده که ! با تغییر تاریخ عملا انتی ویروس غیر فعال میشه مجبور شدم برگردونم به همونی که از اول بود .
بله انتی ویروس رو با گارانتی ماهان 45 تومن خریدیم..تماس گرفتم گفتن چیزی به ذهنشون نمیرسه یه پک دیگه برام فرستادن با اونم مشکل دارم..نمیشه که همه کی ها مشکل داشته باشه..اگه معتبر نبود خودتون بهتر میدونید کسپر خیلی سخت گیره و یراست میرفت تو بلک لیست. در ضمن..دوستمم داره دیگه ..اون اصلا این مشکلات رو نداره

vtn54
05-08-2008, 16:29
مشکلم حل نشده که ! با تغییر تاریخ عملا انتی ویروس غیر فعال میشه مجبور شدم برگردونم به همونی که از اول بود .
بله انتی ویروس رو با گارانتی ماهان 45 تومن خریدیم..تماس گرفتم گفتن چیزی به ذهنشون نمیرسه یه پک دیگه برام فرستادن با اونم مشکل دارم..نمیشه که همه کی ها مشکل داشته باشه..اگه معتبر نبود خودتون بهتر میدونید کسپر خیلی سخت گیره و یراست میرفت تو بلک لیست. در ضمن..دوستمم داره دیگه ..اون اصلا این مشکلات رو نداره

دوست عزیز

مشکل آپدیت شما مربوط به تاریخ سیستمتان است علت این که دوست شما چنین مشکلی ندارد نیز همین است . اگر

تاریخ سیستم شما حتی یک روز هم از تاریخ درست جلوتر باشد آپدیت به مشکل بر می خورد.تنها راه شما این است که

مشکل ایجاد شده را به نمایندگی کاسپرسکی اطلاع دهید تا کلیدتان را تعویض کنند یا آن را اصلاح کنندو تا آنجا که من

می دانم این کار به سادگی امکان پذیر است نمایندگی و خدمات پس از فروش برای این گونه مواقع است و آنها وظیفه

دارند مشکل شما را حل کنند.

!Bikhaneman!
05-08-2008, 23:25
دوست عزیز

مشکل آپدیت شما مربوط به تاریخ سیستمتان است علت این که دوست شما چنین مشکلی ندارد نیز همین است . اگر

تاریخ سیستم شما حتی یک روز هم از تاریخ درست جلوتر باشد آپدیت به مشکل بر می خورد.تنها راه شما این است که

مشکل ایجاد شده را به نمایندگی کاسپرسکی اطلاع دهید تا کلیدتان را تعویض کنند یا آن را اصلاح کنندو تا آنجا که من

می دانم این کار به سادگی امکان پذیر است نمایندگی و خدمات پس از فروش برای این گونه مواقع است و آنها وظیفه

دارند مشکل شما را حل کنند.

به این سایت به خاطر داشتن عضو با معلوماتی مثل شما تبریک میگم :11:
وقتی گفتید تاریخ مشکل داره با دوستم تماس گرفتم پرسیدم اون تاریخش موقع نصب کی درست بوده با نه ..انتظار داشتم بگه نه اما...تاریخش دقیقا به میلادی و صحیح بود ! 100 درصد همینطوره..فردا تماس میگیرم..آخه جالب اینجاست از مسئول پشتیبانی پرسیدم اما چیزی نمیدونست !! فردا باید یه اطلاعات مفید برای اولین بار به بانک اطلاعاتیشون به مدد شما اضافه کنم :46:

!Bikhaneman!
06-08-2008, 00:13
دوستان عزیز mrmmnb و مخصوصا جناب vtn54 :
به خاطر راهتمایی و اطلاعات دقیقتون ممونم :10: :11: :11: :11:

یه دفه زد به سرم تاریخ رو درست کنم و از سریال نامبره پکیج اولی استفاده کنم..کی رو قبول کرد و آپدیت شد و الان سبز شد همه چیز Okeye :26:

FARID88
07-08-2008, 13:20
435 رو کسی تست کرده ؟

نصبش توصیه میشه ؟

mrmmnb
07-08-2008, 14:04
435 نداریم حتما منظورت 454 هست من نصبش کردم زیاد فرقی نکرده حداقل من تفاوتی رو احساس نکردم

net_vahid
07-08-2008, 18:23
اگر کسی لینک آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی کاسپر اسکای رو برای ویندوز 2003 سرور داره لطف کنه همین جا بذاره ممنون

majid20
07-08-2008, 19:01
اگر کسی لینک آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی کاسپر اسکای رو برای ویندوز 2003 سرور داره لطف کنه همین جا بذاره ممنون

تا اونجاییکه اطلاع دارم برای ویندوز های سرور باید از محصولات زیر بهره برد

Total Space Security
Enterprise Space Security
Business Space Security
Work Space Security

فرق این محصولات رو هم در جدول زیر میتونید ببنیند

برای دانلود نسخه Trial محصولا فوق به سایت کسپرسکی مراجعه کنید

البته چون هیچکدام کرک و سریال معتبری ندارند اگر امنيت واقعا برايتان مهم است بهتر است از نسخه هاى ارژينال اين محصولات استفاده کنيد.

Madonna
08-08-2008, 13:33
سلام
یک سوالی دارم
ورژن 2009 را اینستال کردم اما مشکل آپدیت کردن را داشت و دوباره همان ورژن 6 را نصب کردم و موقع آپدیت کردن گفت که 5 مگابایت آپدیت دارد ولی وقتی یک مگابایت آپدیت میکند در همان جزئیات آپدیت کردن یک اروری میدهد و مینویسد: Network operation timeout expired

و بعضی مواقع این ارور را میدهد: Connection terminated

و دوباره شروع میکند از اول آپدیت کردن لطفا بگید چرا این مشکل پیش میاد و چرا وقتی یک مگابایت را آپدیت کرد دوباره شروع میکند از اول آپدیت کردن و برای سریال هم فعلا دارم از همون نسخه 30 روزه خودش استفاده میکنم و از کرک استفاده نمیکنم
لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

Markus
08-08-2008, 16:10
435 رو کسی تست کرده ؟

نصبش توصیه میشه ؟

همانطور که دوست قبلی گفتن زياد تفاوتی نکرده، فقط بنظرم مياد که اون وقفه اي که هنگام اجرای ستاپ بود، تا حدودی بهتر شده و ديگه زياد مکث نميکنه، (ورژن 8.0.0.454)

majid20
08-08-2008, 18:09
سلام
یک سوالی دارم
ورژن 2009 را اینستال کردم اما مشکل آپدیت کردن را داشت و دوباره همان ورژن 6 را نصب کردم و موقع آپدیت کردن گفت که 5 مگابایت آپدیت دارد ولی وقتی یک مگابایت آپدیت میکند در همان جزئیات آپدیت کردن یک اروری میدهد و مینویسد: Network operation timeout expired

و بعضی مواقع این ارور را میدهد: Connection terminated

و دوباره شروع میکند از اول آپدیت کردن لطفا بگید چرا این مشکل پیش میاد و چرا وقتی یک مگابایت را آپدیت کرد دوباره شروع میکند از اول آپدیت کردن و برای سریال هم فعلا دارم از همون نسخه 30 روزه خودش استفاده میکنم و از کرک استفاده نمیکنم
لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

دوست عزیز گویا شما کلا با آپدیت کردن مشکل دارید و شاید این مشکل بخاطر عیبی در ویندوزت باشه

اول از ورژن 6 استفاده نکنید چون اصلا محصولی در حد نسخه 7 و 8 نیست

اگه با ورژن 8 مشکل دارید از نسخه های 7.0.1.325 و 7.0.0.125 استفاده کنید

دوم اینکه ارور فوق هنگامی رخ میده که ارتباط شما باسرور کسپرسکی قطع میشه

اگه مشکل از شلوغی سرور باشه سریعا کسپرسکی سرور رو عوض میکنه و ادامه آپدیت رو از سرور دیگه ادامه میده

اما اگه مشکل از ارتباط شما باشه اونموقع کسپرسکی دیگر قادر نخواهد بود با سرورهای دیگه خودش هم ارتباط برقرار کنه و اپدیت قطع میشه

شما اول یه نسخه خوب نصب کن و با سریال اکتیوش کن

بعد در موقعیکه وضع ترافیک اینترنت خوبه شروع به آپدیت کن (سعی کن اینبار هنگام آپدیت کاری نکنی)

Ship Storm
08-08-2008, 20:41
دوستان یه فولدری با نام QB در آدرس

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\QB

ایجاد شده و حجمش هم چیزی حدود 3 گیگابایت هستش میخوام بدونم این چه فولدری هستش و فایل هایی که توشه اگه پاکشون کنم آنتی ویروس رو از کار میندازه یا نه؟
در ضمن فولدری دیگر به نام Data هم به ادرس

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data

هستش که اون هم 400 مگابایت شده میخوام بدونم این فولدر ها با این حجم کارشون چیه؟

در آخر هم سوالی داشتم و اونم اینه که بلاخره شما اساتید ورزن 8 رو پیشنهاد میکنید یا 7 رو؟

ممنون وبا تشکر

AK1
08-08-2008, 21:33
دوستان یه فولدری با نام QB در آدرس

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\QB

ایجاد شده و حجمش هم چیزی حدود 3 گیگابایت هستش میخوام بدونم این چه فولدری هستش و فایل هایی که توشه اگه پاکشون کنم آنتی ویروس رو از کار میندازه یا نه؟
در ضمن فولدری دیگر به نام Data هم به ادرس

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data

هستش که اون هم 400 مگابایت شده میخوام بدونم این فولدر ها با این حجم کارشون چیه؟

در آخر هم سوالی داشتم و اونم اینه که بلاخره شما اساتید ورزن 8 رو پیشنهاد میکنید یا 7 رو؟

ممنون وبا تشکر

با سلام

چي 3 گيگ
چه خبره
اون پوشه quarantine/backup هستش مگكه چقدر ويروس پيدا كرده تنو سيستمت كه اينقدر قرنتينه داري؟

400 مگ ديتا ؟ بايد دور ور 30 مگ باشه ؟
نظر من رو بخواي يه بار كلا پاك كن كاسپ رو پوشه هاي رو هم پاك كن بعد از اول بزن بو اپ ديت كن

Ship Storm
08-08-2008, 21:55
با سلام

چي 3 گيگ
چه خبره
اون پوشه quarantine/backup هستش مگكه چقدر ويروس پيدا كرده تنو سيستمت كه اينقدر قرنتينه داري؟

400 مگ ديتا ؟ بايد دور ور 30 مگ باشه ؟
نظر من رو بخواي يه بار كلا پاك كن كاسپ رو پوشه هاي رو هم پاك كن بعد از اول بزن بو اپ ديت كن

پس به نظر شما پاکش کنم از اول نصبش کنم؟
حجم Report خیلی کمه 24 کیلوبایته این یه فولدر دیگست نمیدونم چیه که اینقدر حجم داره Report ها رو همشون رو پاک کردم
نظرتون رو راجه به برتری نسخه ها نگفتید که ورژن 7 بهتره یا 8
ممنون و با تشکر

AK1
08-08-2008, 22:26
پس به نظر شما پاکش کنم از اول نصبش کنم؟
حجم Report خیلی کمه 24 کیلوبایته این یه فولدر دیگست نمیدونم چیه که اینقدر حجم داره Report ها رو همشون رو پاک کردم
نظرتون رو راجه به برتری نسخه ها نگفتید که ورژن 7 بهتره یا 8
ممنون و با تشکر

رپورت رو نگرفتم چه ربطي داشت بالا شما مال قرنتنه رو گفتي ؟!!!

در مورد نسخه 8 و يا 7 كه قبلا استاد عزيز vtn54 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضيح دادن
طبق گفته ايشون اينجيل نسخه 8 بهتر نوشته شده سرعت بالاي داره و قابليتهاي بيشتر
مي توني به پست ايشون مراجعه كنيد

من شخصا اي 8 استفاده مي كنم مشكلي ندارم به خوبي آپ ديت ميشه ويروسا رو سه سوت ميكشه و خيالم راحته

داخل پارنتز( در جديدترين آزمون ها كاسپرنه از بوليتن قبول شد نه از advancad + ولي هنوز هم كاسپر بهترينه:31:)

majid20
08-08-2008, 22:35
در مورد نسخه 8 و يا 7 كه قبلا استاد عزيز vtn54 توضيح دادن

اگه بحث سر اینترنت سکیوریتی باشه که بله نسخه 8 بهتر از نسخه 7 هستش

اما اگه بخواهید صرفا از آنتی ویروس استفاده کتید ورژن 7 به مراتب بهتر از 8 می باشد

Ship Storm
08-08-2008, 22:43
رپورت رو نگرفتم چه ربطي داشت بالا شما مال قرنتنه رو گفتي ؟!!!

در مورد نسخه 8 و يا 7 كه قبلا استاد عزيز vtn54 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضيح دادن
مي توني به پست ايشون مراجعه كنيد

من شخصا اي 8 استفاده مي كنم مشكلي ندارم به خوبي آپ ديت ميشه ويروسا رو سه سوت ميكشه و خيالم راحته

داخل پارنتز( در جديدترين آزمون ها كاسپرنه از بوليتن قبول شد نه از advancad + ولي هنوز هم كاسپر بهترينه:31:)

قرنتینه رو چجوری میشه پاکش کرد راحی داره که برنامه هامون رو نریزه به هم؟

UnKnOwN_MaX
08-08-2008, 22:56
میشه بگین محل ذخیره آپدیدت ورژن 8.454 تو ویندوز ویستا کجاست ؟
تو Xp رو میدونم اما تو ویستا فرق میکنه و نتونستم پیداش کنم
مرسی

nhz
09-08-2008, 00:24
من این آنتی ویروسا گرفتم ولی چون هی ازم لیسنس می خواهد می خواهم که پاکش کنم بلد نیستم کمک

majid20
09-08-2008, 01:05
میشه بگین محل ذخیره آپدیدت ورژن 8.454 تو ویندوز ویستا کجاست ؟
تو Xp رو میدونم اما تو ویستا فرق میکنه و نتونستم پیداش کنم
مرسی
محل ذخیره آپدیت ها در ویندوز ویستا ( x نام درایو ویندوز ویستا هستش)

X:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution

البته اگه شما تنظیمات لازم رو انجام بدید میتونید خودتون محل ذخیره فایلها رو تعیین کنید

Ali_Best
10-08-2008, 19:25
با سلام و عرض ادب خدمت طرفداران کاسپر!
آقا ... من از ناد 32 استفاده میکنم ... الآن میخوام از کاسپر استفاده کنم ...ماشالله تعداد پستهای مربوط به این تاپیک اونقدر زیاده که آدم همون ابتدای کار از خوندنشون دلسرد میشه ...!
کدوم نسخه رو پیشنهاد میدین؟ من جدیدترین نسخه ای که دوستان تو پست اول گفتن رو دارم دانلود میکنم (الآنم حدود 25% گذشته) ... بنظر میرسه که "اینترنت سکیوریتی" باشه ... کدوم رو پیشنهاد میدین : "اینترنت سکیوریتی" یا " آنتی ویروس خالی" اگه دومی ... لینک آنتی ویروس خالی کجاست؟ ورژن 7 بهتره یا 8 ؟
پیشاپیش ممنون:11:

mrmmnb
10-08-2008, 23:04
به نظر من شما که تازه میخوای از کاسپر استفاده کنی فعلا یه مدت از 7 استفاده کن ورژن 8 خیلی خوب شده ولی کلا خیلی گیر میده و شاید از کاسپر زده شی فعلا 7 رو استفاده کن خوبه

Ship Storm
10-08-2008, 23:06
دوستان در ورژن 8 چرا وقتی فلش مموری رو روی سیستم نصب میکنیم تا نریم دستی اسکن کنیم فلش رو نمیگه ویروس داره یکبار من سیستمم سر همین موضوع ویروسی شد و خیلی دردسر افتادم ورژن 7 خیلی دقیق و اتوماتیک میگفت که فلش ویروس داره

AK1
10-08-2008, 23:16
دوستان در ورژن 8 چرا وقتی فلش مموری رو روی سیستم نصب میکنیم تا نریم دستی اسکن کنیم فلش رو نمیگه ویروس داره یکبار من سیستمم سر همین موضوع ویروسی شد و خیلی دردسر افتادم ورژن 7 خیلی دقیق و اتوماتیک میگفت که فلش ویروس داره

من KIS 8 دارم روز يهم يه 10 باري فلش هام رو قطع وصل ميكنم مشكلي ندارم كاسپر در موارد ويروسي اتوماتيك علاوه بر اعلام نابود هم كرده :31:

در اين ورژن از جمله قابليتهاي كه خوشم مياد به قول دوستان سه سوت ويروس رو ميكشه مثل يه سمورايي سريع و بدون نقص :18:

نمي دونم براي شما چراي اينجوريه تنظيماتش احتمالا مشكل داره!!!

majid20
10-08-2008, 23:52

شاید شما از Kaspersky AntiVirus 2009 استفاده کردید که قادر به نابودی ویروس های فلش نیست

اما Kaspersky Internet Security 2009 عملکرد بسیار بهتری نسبت به محصول فوق داره

Ship Storm
11-08-2008, 08:16
من KIS 8 دارم روز يهم يه 10 باري فلش هام رو قطع وصل ميكنم مشكلي ندارم كاسپر در موارد ويروسي اتوماتيك علاوه بر اعلام نابود هم كرده :31:

در اين ورژن از جمله قابليتهاي كه خوشم مياد به قول دوستان سه سوت ويروس رو ميكشه مثل يه سمورايي سريع و بدون نقص :18:

نمي دونم براي شما چراي اينجوريه تنظيماتش احتمالا مشكل داره!!!

نمیدونم من اصلا وقتی نصبش کردم هیچ تنظیمی رو به هم نزدم نمیدونم چرا اینطوری هستش و فلش رو میزنی خیلی خطرناکه نمیگه ویروس داره باید خودت حواست باشه که فلش رو اجرا نکنی

شاید شما از Kaspersky AntiVirus 2009 استفاده کردید که قادر به نابودی ویروس های فلش نیست

اما Kaspersky Internet Security 2009 عملکرد بسیار بهتری نسبت به محصول فوق داره

ممنون ولی من دقیقا Kaspersky Internet Security 2009 رو رو سیستم نصب کردم

hamid2006gh
11-08-2008, 09:35
من KIS 2009 رو سیستم دارم .
جدیدا نمیذاره من Connect بشم و این پیغام رو میده :
Unblock network traffic
لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

majid20
11-08-2008, 13:21
ممنون ولی من دقیقا Kaspersky Internet Security 2009 رو رو سیستم نصب کردم
اگه شما با این نسخه 8 مشکل دارید استفاده از همون نسخه 7 رو توصیه میکنم (خودم هم از نسخه 7.0.1.325 استفاده میکنم)

متاسفانه نسخه 8 کسپرسکی هنوز ایراداتی داره که در صورت رفع اون بی شک بهترین آنتی ویروس خواهد شد

من KIS 2009 رو سیستم دارم .
جدیدا نمیذاره من Connect بشم و این پیغام رو میده :
Unblock network traffic
لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

شما روی آیکن کسپرسکی کلیک راست کنید و ببنید عبارت Block network traffic تیک نخورده باشه

mahsa_kaf
11-08-2008, 17:03
سلام

چند روزه که که فقط دوقسمت kis8 یعنی MALWARE وSUSPICIOS SUITE آپدیت مشن و بقیه قسمتها آپدیت نمیشه
( آپدیت اتوماتیک هست) ولی نمیدونم چرا بقیه قسمتها آپدیت نمیشه !

لطفاً راهنمایی بفرمایید ، دلیلش چی میتونه باشه؟

چکار باید بکنم؟

hamilton
11-08-2008, 17:16
سلام

چند روزه که که فقط دوقسمت kis8 یعنی MALWARE وSUSPICIOS SUITE آپدیت مشن و بقیه قسمتها آپدیت نمیشه
( آپدیت اتوماتیک هست) ولی نمیدونم چرا بقیه قسمتها آپدیت نمیشه !

لطفاً راهنمایی بفرمایید ، دلیلش چی میتونه باشه؟

چکار باید بکنم؟

ميتونيد تصويري از قسمت Update كاسپر را بگذاريد.

yashar1984
11-08-2008, 21:32
سلام دوستان
خسته نباشید
من بازی گرید رو نصب کردم
ولی وقتی کاسپر نصبه بازی نمیاد
و وقتی کاسپر رو حذف میکنم بازی به راحتی میاد و اجرا میشه
لطفا منو راهنمایی کنید که چی کار کنم؟
با تشکر
البته یادم رفت بگم که ورژن کاسپر 8.0.0.357 هستش

AK1
11-08-2008, 22:02
سلام دوستان
خسته نباشید
من بازی گرید رو نصب کردم
ولی وقتی کاسپر نصبه بازی نمیاد
و وقتی کاسپر رو حذف میکنم بازی به راحتی میاد و اجرا میشه
لطفا منو راهنمایی کنید که چی کار کنم؟
با تشکر
البته یادم رفت بگم که ورژن کاسپر 8.0.0.357 هستش

با سلام
تمام انتي ويروس ها در حالت اسكن رآل تايم اسكن باعث كم سرعت شدن و اجرا مشكل داره بازي ها و بعضي بازي ها ميشن

من خودم با استفاده از تنظيمات كاسپر برنامه هاي خاصي رو براش تعريف مي كنم كه در صورت اجرا بخش اسكن فايل و مموري به حالت توقف بره

مسير:
به SETTING برين در زير مجموعه Anti- Malware بخش Files and memory دگمه SETTING در تب سوم Additioonal تيك گزينهَ At application start UP (اون پايين ) رو علامت دار و در گزينه انتخاب برنامههاي مورد نظرتون رو بهش بدين

در اين صورت بعد از اجرا اسكن فايل كاسپر غير فعال ميشه

اميدوارم توضيحاتم كافي باشه ؟!!

موفق باشي

hamid2006gh
11-08-2008, 22:03
اگه شما با این نسخه 8 مشکل دارید استفاده از همون نسخه 7 رو توصیه میکنم (خودم هم از نسخه 7.0.1.325 استفاده میکنم)

متاسفانه نسخه 8 کسپرسکی هنوز ایراداتی داره که در صورت رفع اون بی شک بهترین آنتی ویروس خواهد شد

شما روی آیکن کسپرسکی کلیک راست کنید و ببنید عبارت Block network traffic تیک نخورده باشه

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد . ولی میخوام بدونم چطوری این قسمت تیک خورده من تنظیمات رو تغییر ندادم .

در ضمن چطوری میشه یه نرم افزار رو با KIS بلوک کرد تا به اینترنت وصل نشه ؟
با تشکر

AK1
11-08-2008, 22:21
ممنون دوست عزیز مشکل حل شد . ولی میخوام بدونم چطوری این قسمت تیک خورده من تنظیمات رو تغییر ندادم .

در ضمن چطوری میشه یه نرم افزار رو با KIS بلوک کرد تا به اینترنت وصل نشه ؟
با تشکر

براي بلوك كردن ابتدا به مسير زير برين

نام برنامه خود رو از ليست پيدا كرده در جلوي ام برنامه مورد نظر بخشNETWORK رو كليك راست و علامنت ضربدر رو بزنين

yashar1984
11-08-2008, 22:53
با سلام
تمام انتي ويروس ها در حالت اسكن رآل تايم اسكن باعث كم سرعت شدن و اجرا مشكل داره بازي ها و بعضي بازي ها ميشن

من خودم با استفاده از تنظيمات كاسپر برنامه هاي خاصي رو براش تعريف مي كنم كه در صورت اجرا بخش اسكن فايل و مموري به حالت توقف بره

مسير:
به SETTING برين در زير مجموعه Anti- Malware بخش Files and memory دگمه SETTING در تب سوم Additioonal تيك گزينهَ At application start UP (اون پايين ) رو علامت دار و در گزينه انتخاب برنامههاي مورد نظرتون رو بهش بدين

در اين صورت بعد از اجرا اسكن فايل كاسپر غير فعال ميشه

اميدوارم توضيحاتم كافي باشه ؟!!

موفق باشي

عزیز جان دستت درد نکنه
این کارایی که گفتی رو انجام دادم اما بازم فرقی نکرد
لطفا کمک کنید

AK1
12-08-2008, 00:13
عزیز جان دستت درد نکنه
این کارایی که گفتی رو انجام دادم اما بازم فرقی نکرد
لطفا کمک کنید

عجيبه!
در همون صفحه برنامه رو انتخاب و دگمه MOVE رو بزن و بخش Truset بره( بعد از انتقال دگمه اوكي روبزن)
اگه مشكل برطرف نشد يه عكس از اون صفحه كه برنامهت هم نشون بده بنداز بزار اينجا