PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 11 - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

Armin 7
04-03-2011, 00:26
بچه ها شماها بیشتر به بیلد آپ و رسوندن تدریجی توپ به منطقه دفاعی با بازی گروهی علاقه دارید یا اینکه بیشتر دوست دارید با کمترین ضرب به توپ و در حداقل زمان ممکن توپو به منطقه دفاعی حریف برسونید ؟
یک سوال دیگه , شما تا چند درصد به حرکات بازیکنان تیم مورد علاقتون توی زمین بازی آشنا هستید و بر اساس پیش بینی حرکات بازیکنانتون توی زمین اقدام به پاس دادن به اونها میکنید . منظورم اینه که تا چه حد با حرکات رو به جلو , عقب و عرضی تک تک بازیکناتون بصورت مجزا آشنا هستید چه در زمانی که توپ لو میره و تیم در حالت دفاعی قرار میگیره و چه زمانیکه صاحب توپ هستید و قصد یک ضد حمله و یا مثلا بیلد آپ و بازی تدریجی رو به جلو رو دارید . اگه کسی شناختی نسبت به حرکات بازیکنان تیم مورد علاقش و یا هر تیمی دیگه ای رو داره لطفا دقیقا نوع حرکت , موقعیت و همینطور منطقه دقیق اونو اینجا بنویسه .
یک نمونشو من بگم در زمانیکه من با ژاوی در منطقه میانی زمین صاحب توپ هستم و دارم رو به جلو حرکت میکنم مسی از کناره خط طولی با سرعت زیاد در حال نفوذ به منطقه دفاعیه حریف که با آگاهی از این حرکت خیلی وقتا با استارت مسی و قبل از اینکه توی منطقه آفساید قرار بگیره با یک سانتر تودر طولی بلند این بازیکنو در موقعیت مناسبی قرار میدم .

با سلام.
من تا به حال با تیم چلسی زیاد بازی کردم و شناخت نسبی نسبت به بازیکناش دارم.
البته بگم که سبک بازی و سیستم خیلی مهمه تو شناخت حرکات بازیکنها و بازی سازی با اونها.
من با سیستم 2 - 4 - 4 بازی میکنم و علاقه وافری به بازی کند (پاسکاری زیاد) و باحوصله دارم و غیر از این رو نمی پسندم.
حسین جان همچین حالتی هم برا من تو این سیستم تو چلسی وجود داره
چون من بازی رو از دفاع شروع میکنم ( در اکثر اوقات) وقتی توپ رو به اشلی کول میدم به طور اتومات بال چپم که مالودا هستش شروع به فرار میکنه درست مثل حرکتی که بهش اشاره کردی.
اما همچین حرکتی خیلی کم در سمت راست تیم چلسی با سیستم من رخ میده.
سمت راست تیم چلسی (با سیستم من) ایوانویچ قرار داره که در اکثر مواقع وقتی میخوام با اون کار رو شروع کنم و بازی سازی کنم بال راستم که اسین هستش به ندرت پیش میاد که مثل مالودا میل به نفوذ داشته باشه.
و یا مثلا تو خط حمله که دو مهاجم دارم (دوگبا و آنلکا) اگه به هر کدوم پاس بدم اون یکی سریعا خودش رو در موقعیت گل قرار میده در صورتی که به جرات میتونم بگم که تا 90% مواقع تو آفساید نمیرن .
بنابراین من بیشتر با دونستن حرکات بازیکنا(م) در موقعیتهای مختلف و حدس زدن اون میتونم موقعیت سازی کنم.

اگه کسی شناختی نسبت به حرکات بازیکنان تیم مورد علاقش و یا هر تیمی دیگه ای رو داره لطفا دقیقا نوع حرکت , موقعیت و همینطور منطقه دقیق اونو اینجا بنویسه .
ای نامرد , میخوای سبک بازی بچه ها رو اینجا یاد بگیری و جلوشون تو بازی در بیای :31:
سپاسگذارم.

anon85
04-03-2011, 03:33
من یه مشکلی برام پیش اومده . تو منیج مود یکو نیم ستاره دارم . با اینکه همه بازیارو میبرم بازم بعضی وقتا ستاره ازم کم میکنه.چرا؟
اصلا سیستم این منیج مودش چجوریه ؟

سلام،
يكي از دلايلي كه باعث اين مساله (اضافه نشدن به reputation با وجود بردن بازي) مي شه اينه كه بازي ها منظم و با يه ترتيب مشخص انجام نمي شه؛
مثلا شما بازيتونو مي برين، ولي رتبه تون تو جدول بهتر نمي شه كه هيچ، پايين تر مي آد. چون تيماي رقيبتون با يه بازي بيشتر، تو جدول مي آن بالاي شما...
يا اينكه شما تو كاپ بازيتونو مي برين، از اون طرف تيم رقيبتون تو ليگ بازيشو مي بره و رتبه ي شما تو جدول پايين مي آد...
نمي دونم تونستم منظورمو برسونم يا نه.

magnetomoto
04-03-2011, 04:13
من این بازیو نصب کردم ولی اصلا ران نمیشه
باید چیکارش کنم؟!

anon85
04-03-2011, 07:07
بچه ها شماها بیشتر به بیلد آپ و رسوندن تدریجی توپ به منطقه دفاعی با بازی گروهی علاقه دارید یا اینکه بیشتر دوست دارید با کمترین ضرب به توپ و در حداقل زمان ممکن توپو به منطقه دفاعی حریف برسونید ؟
یک سوال دیگه , شما تا چند درصد به حرکات بازیکنان تیم مورد علاقتون توی زمین بازی آشنا هستید و بر اساس پیش بینی حرکات بازیکنانتون توی زمین اقدام به پاس دادن به اونها میکنید . منظورم اینه که تا چه حد با حرکات رو به جلو , عقب و عرضی تک تک بازیکناتون بصورت مجزا آشنا هستید چه در زمانی که توپ لو میره و تیم در حالت دفاعی قرار میگیره و چه زمانیکه صاحب توپ هستید و قصد یک ضد حمله و یا مثلا بیلد آپ و بازی تدریجی رو به جلو رو دارید . اگه کسی شناختی نسبت به حرکات بازیکنان تیم مورد علاقش و یا هر تیمی دیگه ای رو داره لطفا دقیقا نوع حرکت , موقعیت و همینطور منطقه دقیق اونو اینجا بنویسه .
یک نمونشو من بگم در زمانیکه من با ژاوی در منطقه میانی زمین صاحب توپ هستم و دارم رو به جلو حرکت میکنم مسی از کناره خط طولی با سرعت زیاد در حال نفوذ به منطقه دفاعیه حریف که با آگاهی از این حرکت خیلی وقتا با استارت مسی و قبل از اینکه توی منطقه آفساید قرار بگیره با یک سانتر تودر طولی بلند این بازیکنو در موقعیت مناسبی قرار میدم .

سلام،
اول از همه بگم از اين كه بحث فني هم تو اين تاپيك مي شه خوشحالم؛
در مورد اين چيزايي كه شما گفتين (مخصوصا سوال اولتون كه بيشتر راجع به شروع حمله و استراتژي هجومي تيمه)، من فكر كنم مسايل زيادي توش دخيل هستن:
اول از همه تيم تحت كنترل يوزره كه در واقع ابزار اصليه؛ بعدشم نگرش گيمر به بازيه؛ بعد از اون هم مهارتش تو بازيه كه تاثير مي زاره...
حالا با در نظر گرفتن اينا، من تجربه ي خودمو مي گم.
تيمي كه من باهاش بازي مي كنم مارسي فرانسه س؛ البته تو منجر مود يه سري ترانسفر هم طبيعتا انجام دادم كه بازيكنايي مثل مكسس، گالاس، فلاميني، پدرتي، ماووبا، بن عرفا، كاكوتا، هلب، كرسپو، و ... باهاشون بازي كردم كه بعدا اگه شد راجع به خصوصياتشون هم مي نويسم.
سيستم پايه: 1-3-2-4 (gk rb cb cb lb dm cm cam rw lw st)
سبك بازي مورد علاقه من هم possession football كه تمركزش رو مالكيت توپه. اساس بازي رو پاس هاي كوتاه و روي زمينه (از پاس بلند نسبتا كم استفاده مي كنم، معمولا واسه عوض كردن بازي از يه سمت به يه سمت ديگه)؛ بازيسازي از عقب زمين شروع مي شه؛ حمله با 7 يا 8 نفر (منهاي دروازه بان و دو تا دفاع وسط) و دفاع با 7 نفر (4 تا عنصر هجومي يعني cam rw lw st معمولا نهايتا تا نيمه ي زمين عقب ميان)؛ ...
تيم ايده آل واسه اين formation بايد تك تك پست هاش همچين خصوصياتي داشته باشن:
دروازه بان شيش دانگ؛ تو هوا قوي، رفلكس عالي، تك به تك گير، شوت گير، ... دو تا cb بايد خوب تكل بزنن، خوب توپ قطع كنن، هد خوب بزنن، سرعت خوبي داشته باشن؛ (ترجيحا rcb راست پا و lcb هم چپ پا باشه). دو تا دفاع كنار نقششون مهمه چون دايما تو كانال خودشون بايد برن و بيان؛ خوب هم سانتر كنن. dm بايد غول باشه (منظورم اينه كه صخره باشه، هد اولو بزنه، تكل ها رو ببره، توپ ها رو قطع كنه؛) cm بايد هم تكل زن خوبي باشه، هم اينكه پا به توپش خوب باشه؛ cam بايد آس باشه؛ يعني اينكه نقشش خيلي مهمه. بايد playmaker باشه، بتونه فضا ها رو ببينه، توپو تو بهترين جا واسه مهاجم و دو تا بال بفرسته؛ ريتم بازي رو اون تنظيم كنه؛ (خواست به بازي سرعت بده يا اينكه آرومش كنه...) دو تا وينگر هم بايد اول از همه دريبلر خوبي باشن؛ سرعت خوبي داشته باشن، خوب بتونن سانتر كنن، finishing شون هم خوب باشه كه چه بهتر؛ دو پا هم اگه باشن عاليه. مهاجم نوك هم بايد تموم كننده باشه، تك موقعيت ها رو بزنه، قد و هيكلش 180 به بالا و سرعت و acceleration خوب...
جواب سوال اولتون اينه كه من خودم دوست دارم build up play داشته باشم؛ تو بيشتر دقايق بازي رو از عقب شروع كنم بيارم بالا، ولي بعضي وقتا هم سعي مي كنم بيشتر vertical بازي كنم و نهايتا با چن تا توپ برسم به يك سوم يا باكس حريف؛ اونم وقتيه كه گل عقبم يا اينكه وقت زيادي از بازي نمونده...
حالا راجع به خصوصيت بازيكنا وسوال دومتون خلاصه مي تونم بگم كه دروازه بان من، استيو مانداندا، دروازه بان خيلي خوبيه؛ واكنش هاش عاليه، تو هوا خوبه، تك به تك گيره، شوت هم خوب مي گيره... تو دفاع وسط هام هاينتزه، مكسس و ويليام گالاس همشون دفاع هاي خوبين كه تقريبا خصوصياتشون يه شكله: خوب تكل مي زنن، خوب توپ گيرن؛ منظورم sliding tackle و standing tackle هست؛ گالاس و مكسس هدشون قوي تره به خاطر قد بلند ترشون، ولي هاينتزه پا به توپ تره، به خاطر اينكه دفاع چپ هم مي تونه بازي كنه... نقطه ضعف 3 تا شون هم سرعت نسبتا پايينشونه. ژينياك، مهاجم نوكم خيلي خوبه؛ توپ آخر و عالي مي زنه، شوتاش خوبن، تو هوا قويه، قدرت بدنيش بالاس، و سرعت نسبتا خوبي داره؛ البته پاس هاش دقت زيادي ندارن... متيو ولبوئنا (بازيكن محبوب منه :46:) كه اونم هم مي تونه وينگر باشه (دو طرف) و هم اينكه پشت مهاجم بازي كنه؛ دريبلينگ قوي، سرعت عالي، استامينا ي بالا، ديد عالي، پاس، شوت، هر چي بخواين داره. البته بزرگترين نقطه ضعف (به غير از اينكه ميني فيس نداره) فيزيكشه؛ با قد 1.67 و وزن 58 ديگه چي ميشه گفت...
بخوام خلاصه بگم، با اون formation بالا و اون ويژگي هاي مورد نظر هر پست، اگه من بخوام به بازيكنام نمره بدم (از 1 افتضاح تا 10 عالي)، اين ميشه:
gk: mandanda 8.5
rb: azpilicueta 7.5
lb: heinze 7
cb: mexes 7.5
cb: gallas 7.5
dm: mavuba 7
cm: flamini 8
cam: lucho 8
rw: valbuena 8.5
lw: ben arfa 8.5
st: gignac 8
ببخشيد كه زياد شد...

MJ assassins creed
04-03-2011, 07:33
حسین جون به نظرم بحث خیلی خوبی را شروع کردی و اگه ادامه بدی خیلی خوب میشه و کمک شایانی به ارتقا سطح فیفا باز ها میکنه.من دیگه درمورد خصوصیات تیم بارسا صحبت نمیکنم فکر کنم همه شما درباره ی خصوصیاتش علامه دهر باشید.در ضمن اگر اشتباه کردم کسی از من انتقاد کرد ناراحت نمیشم.
اگه دقت کنید زمانی که با مسی توی عمق از گوشه راست ضد حمله میکنید تا مسی تقریبا توی این کادر قرمز هست ویا کمی نزدیک و موازی با اون حرکت میکنه که بعضی مواقع با پاس تو عمق به ویا میشه اون رو تک به تک کرد.بعد از کادر نیز به درون محوطه میره برای سانتر آماده بشه.مشکی ها دفاع حریف اند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه نکته رو برای بارسایی ها میگم.
زمانی که مقابل رئال بازی میکنید شاید یکی از مواردی که شما رو در طول حمله اذیت بکند دفاع چپ رئال راموس باشد که با قدرت بدنی زیاد خود مجال به پدرو یا هر بازیکن دیگری رو نده.
اما من یه راه حل ساده برای جا گذاشتن این مدافع میگم.زمانی که نزدیک راموس شدید یعنی وقتی خواست توپتونو بگیره بازدن دکمه right stick هم جهت حرکتتون(شک راست) میتونید توپ راجلو انداخته و فرار کنید.البته احتمال خطا هم روی شما زیاد هست.من تا حالا چندین دفعه جلوی رئال یا هر تیم دیگری همینطور کارت قرمز گرفتم.
اینم دو کلیپ:
این کلیپ دریبل هست 1.2مگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کلیپ مسی و ویا هست 2.74 مگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MJ assassins creed
04-03-2011, 08:35
من یه مشکلی برام پیش اومده . تو منیج مود یکو نیم ستاره دارم . با اینکه همه بازیارو میبرم بازم بعضی وقتا ستاره ازم کم میکنه.چرا؟
اصلا سیستم این منیج مودش چجوریه ؟
کم شدن ستاره هم علت های خاصی رو داره.علاوه بر اون چیزی که دوستمون گفت یه علتش دیگه اش اینه که اگه بازیکن زیادی از تیمت مصدوم بشن این اتفاق می افته.یعنی برای من این اتفاق افتاد یا اینکه بازی های حساس و بزرگ را با نتیجه افتضاح ببازی.

mehdi_vsgh
04-03-2011, 10:40
تو هنگام کرنرها چطوری میشه دروازه بانمون را بیاریم جلو برای گل زنی؟
یه بار خودش برام اینکارو کرد

Spaniuly
04-03-2011, 11:08
تو هنگام کرنرها چطوری میشه دروازه بانمون را بیاریم جلو برای گل زنی؟
یه بار خودش برام اینکارو کرد
اولا باید تیمت عقب باشه در ثانی باید دقایق بعد از 86 بازی باشه یعنی دو سه دقیقه مونده به پایان بازی... البته توی نسخه کنسولی که Be a Goalkeeper داره می تونی توی هر کرنری که خواستی با زدن کلید RT بیای جلو

smallfrank
04-03-2011, 13:06
سلام دوستان

یه گل زدم به نظر خودم خیلی قشنگه و کلی حال کردم
یه سری بهش بزنین
نظر شما عزیزان چیه ؟
2 مگ

Maziar_69
04-03-2011, 13:23

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کلیپ مسی و ویا هست 2.74 مگ:

سلام.
آقا این دریبل رو با همون روش که تو اسپویلر گفتی زدی؟
من امتحان کردم نشد.

Spaniuly
04-03-2011, 13:53
سلام.
آقا این دریبل رو با همون روش که تو اسپویلر گفتی زدی؟
من امتحان کردم نشد.

یه تقه به آنالوگ راست میزنی بدون نگه داشتن LT تقه رو به سمتی می زنی که می خوای توپ رو بندازه دریبل ساده ای هست در واقع زمانی دریبل محسوب میشه که می خواد از بازیکن مقابلش رد بشه اون موقع یه همچین انیمیشنی خلق میشه وگرنه اگه بازیکنی مقابلت نباشه خیلی عادی توپ رو میندازه به جلو

سلام دوستان

یه گل زدم به نظر خودم خیلی قشنگه و کلی حال کردم
یه سری بهش بزنین
نظر شما عزیزان چیه ؟
2 مگ

خوب بود بد نبود ولی گل های راه دور خیلی خفنی می تونی توی گل های برتری که چند وقت پیش کاندیدای بهترین گل سال بودن رو ببینی توی فروم EA Sports :46: راستی با چه برنامه ای اینقدر قشنگ ریکورد کردی؟ فیفا 11 که امکان ضبط ریپلای نداره

smallfrank
04-03-2011, 14:04
خوب بود بد نبود ولی گل های راه دور خیلی خفنی می تونی توی گل های برتری که چند وقت پیش کاندیدای بهترین گل سال بودن رو ببینی توی فروم EA Sports راستی با چه برنامه ای اینقدر قشنگ ریکورد کردی؟ فیفا 11 که امکان ضبط ریپلای نداره

ممنون
اگه منظورت FIFA 10 کنسوله که یه باگ اساسی داشت.همین خروچ بیش از حد دروازبان که تو 11 PC امسال کامل بطرف شده.
خیلی به ندرت پیش میاد اینجوری دروازه بان بیاد جلو....برای همین اینقدر تعجب کردم
اگه هم FIFA 11 PC رو گفتی میشه یه لینک بدی . خیلی با دید ن اینجور کلیپها حال میکنم.

با نرم افزار FRAps البته یه خورده فریم ریتو میاره پایین.

4039
04-03-2011, 14:21
با سلام.
من تا به حال با تیم چلسی زیاد بازی کردم و شناخت نسبی نسبت به بازیکناش دارم.
البته بگم که سبک بازی و سیستم خیلی مهمه تو شناخت حرکات بازیکنها و بازی سازی با اونها.
من با سیستم 2 - 4 - 4 بازی میکنم و علاقه وافری به بازی کند (پاسکاری زیاد) و باحوصله دارم و غیر از این رو نمی پسندم.
حسین جان همچین حالتی هم برا من تو این سیستم تو چلسی وجود داره
چون من بازی رو از دفاع شروع میکنم ( در اکثر اوقات) وقتی توپ رو به اشلی کول میدم به طور اتومات بال چپم که مالودا هستش شروع به فرار میکنه درست مثل حرکتی که بهش اشاره کردی.
اما همچین حرکتی خیلی کم در سمت راست تیم چلسی با سیستم من رخ میده.
سمت راست تیم چلسی (با سیستم من) ایوانویچ قرار داره که در اکثر مواقع وقتی میخوام با اون کار رو شروع کنم و بازی سازی کنم بال راستم که اسین هستش به ندرت پیش میاد که مثل مالودا میل به نفوذ داشته باشه.
و یا مثلا تو خط حمله که دو مهاجم دارم (دوگبا و آنلکا) اگه به هر کدوم پاس بدم اون یکی سریعا خودش رو در موقعیت گل قرار میده در صورتی که به جرات میتونم بگم که تا 90% مواقع تو آفساید نمیرن .
بنابراین من بیشتر با دونستن حرکات بازیکنا(م) در موقعیتهای مختلف و حدس زدن اون میتونم موقعیت سازی کنم.

ای نامرد , میخوای سبک بازی بچه ها رو اینجا یاد بگیری و جلوشون تو بازی در بیای :31:
سپاسگذارم.
سبک بازیتو آرمین توی بازیهای آنلاینی که داشتیم دیدم خیلی با حوصله و منظم بازی میکنی سبک بازیت شباهت بسیار زیادی به سبک بازی آرسنال و تفکرات آرسن ونگر داره . دائم پشت یک سوم حریف توپو توی عرض به چرخش در میاری و با پاسهای کوتاه منتظری یک روزنه برای نفوذ ایجاد بشه . اینقدر اینکارو تکرار میکنی که بالاخره حریفت خسته بشه و یک جا اشتباه کنه . اینو نمیخواستم بگم اما این روشت منو که توی دفاع بسیار با حوصله کار میکنم و بقول بچه های گیم رنجر یکی از بهترین دفاعها رو بین بچه ها دارم چند بار مغلوب خودش کرد . به نظر من روی همین سبکت با فرمیشن و تاکتیهای بهینه شده در برابر بچه ها با همین روش میتونی خیلی موفق باشی .
در مورد حرکت مالودا هم اینو بگم که علت این نوع حرکتش بخاطر خصوصیت دامنه حرکتی رو به جلوی زیادیه که داره توی عکس زیر میتونی این مساله رو ببینی :

ممنون از اون نکته ای که در مورد آنلکا و دروگبا گفتی من این موردو نمیدونستم .

ما هر چی بیشتر در مورد نوع حرکات بازیکنان بدونیم مسلما خیلی شناورتر و هماهنگ تر میتونیم در برابر بچه ها بازی کنیم و مسلما این دانسته ها توی نتیجه گیری خیلی موثره .

حسین جون به نظرم بحث خیلی خوبی را شروع کردی و اگه ادامه بدی خیلی خوب میشه و کمک شایانی به ارتقا سطح فیفا باز ها میکنه.من دیگه درمورد خصوصیات تیم بارسا صحبت نمیکنم فکر کنم همه شما درباره ی خصوصیاتش علامه دهر باشید.در ضمن اگر اشتباه کردم کسی از من انتقاد کرد ناراحت نمیشم.
اگه دقت کنید زمانی که با مسی توی عمق از گوشه راست ضد حمله میکنید تا مسی تقریبا توی این کادر قرمز هست ویا کمی نزدیک و موازی با اون حرکت میکنه که بعضی مواقع با پاس تو عمق به ویا میشه اون رو تک به تک کرد.بعد از کادر نیز به درون محوطه میره برای سانتر آماده بشه.مشکی ها دفاع حریف اند.
من یه نکته رو برای بارسایی ها میگم.
زمانی که مقابل رئال بازی میکنید شاید یکی از مواردی که شما رو در طول حمله اذیت بکند دفاع چپ رئال راموس باشد که با قدرت بدنی زیاد خود مجال به پدرو یا هر بازیکن دیگری رو نده.
اما من یه راه حل ساده برای جا گذاشتن این مدافع میگم.زمانی که نزدیک راموس شدید یعنی وقتی خواست توپتونو بگیره بازدن دکمه right stick هم جهت حرکتتون(شک راست) میتونید توپ راجلو انداخته و فرار کنید.البته احتمال خطا هم روی شما زیاد هست.من تا حالا چندین دفعه جلوی رئال یا هر تیم دیگری همینطور کارت قرمز گرفتم.

اینم دو کلیپ:

ممنون جواد عزیز بابت توضیحات بسیار خوبت که با تصویر و ویدئو کاملش کردی جالبه منی که با بارسا زیاد بازی میکنم هنوز به این مورد پی نبرده بودم . مسلما روی این حرکت بیشتر کار میکنم فکر میکنم حرکت تاکتیکیه بسیار خوبی برای موقعیت سازی باشه .
اون تکنیک دریبل دو طرفه هم کار خیلی سختیه اما به نظر میرسه مهارت خوبی توی این تکنیک داری . جواد ببین وقتی آنالوگ راستو گرفتی مخالف جهت با آنالوگ چپ حرکت کن دریبل دوطرفه رو میتونی بصورت کامل اجرا کنی .

سلام،
اول از همه بگم از اين كه بحث فني هم تو اين تاپيك مي شه خوشحالم؛
در مورد اين چيزايي كه شما گفتين (مخصوصا سوال اولتون كه بيشتر راجع به شروع حمله و استراتژي هجومي تيمه)، من فكر كنم مسايل زيادي توش دخيل هستن:
اول از همه تيم تحت كنترل يوزره كه در واقع ابزار اصليه؛ بعدشم نگرش گيمر به بازيه؛ بعد از اون هم مهارتش تو بازيه كه تاثير مي زاره...
حالا با در نظر گرفتن اينا، من تجربه ي خودمو مي گم.
تيمي كه من باهاش بازي مي كنم مارسي فرانسه س؛ البته تو منجر مود يه سري ترانسفر هم طبيعتا انجام دادم كه بازيكنايي مثل مكسس، گالاس، فلاميني، پدرتي، ماووبا، بن عرفا، كاكوتا، هلب، كرسپو، و ... باهاشون بازي كردم كه بعدا اگه شد راجع به خصوصياتشون هم مي نويسم.
سيستم پايه: 1-3-2-4 (gk rb cb cb lb dm cm cam rw lw st)
سبك بازي مورد علاقه من هم possession football كه تمركزش رو مالكيت توپه. اساس بازي رو پاس هاي كوتاه و روي زمينه (از پاس بلند نسبتا كم استفاده مي كنم، معمولا واسه عوض كردن بازي از يه سمت به يه سمت ديگه)؛ بازيسازي از عقب زمين شروع مي شه؛ حمله با 7 يا 8 نفر (منهاي دروازه بان و دو تا دفاع وسط) و دفاع با 7 نفر (4 تا عنصر هجومي يعني cam rw lw st معمولا نهايتا تا نيمه ي زمين عقب ميان)؛ ...
تيم ايده آل واسه اين formation بايد تك تك پست هاش همچين خصوصياتي داشته باشن:
دروازه بان شيش دانگ؛ تو هوا قوي، رفلكس عالي، تك به تك گير، شوت گير، ... دو تا cb بايد خوب تكل بزنن، خوب توپ قطع كنن، هد خوب بزنن، سرعت خوبي داشته باشن؛ (ترجيحا rcb راست پا و lcb هم چپ پا باشه). دو تا دفاع كنار نقششون مهمه چون دايما تو كانال خودشون بايد برن و بيان؛ خوب هم سانتر كنن. dm بايد غول باشه (منظورم اينه كه صخره باشه، هد اولو بزنه، تكل ها رو ببره، توپ ها رو قطع كنه؛) cm بايد هم تكل زن خوبي باشه، هم اينكه پا به توپش خوب باشه؛ cam بايد آس باشه؛ يعني اينكه نقشش خيلي مهمه. بايد playmaker باشه، بتونه فضا ها رو ببينه، توپو تو بهترين جا واسه مهاجم و دو تا بال بفرسته؛ ريتم بازي رو اون تنظيم كنه؛ (خواست به بازي سرعت بده يا اينكه آرومش كنه...) دو تا وينگر هم بايد اول از همه دريبلر خوبي باشن؛ سرعت خوبي داشته باشن، خوب بتونن سانتر كنن، finishing شون هم خوب باشه كه چه بهتر؛ دو پا هم اگه باشن عاليه. مهاجم نوك هم بايد تموم كننده باشه، تك موقعيت ها رو بزنه، قد و هيكلش 180 به بالا و سرعت و acceleration خوب...
جواب سوال اولتون اينه كه من خودم دوست دارم build up play داشته باشم؛ تو بيشتر دقايق بازي رو از عقب شروع كنم بيارم بالا، ولي بعضي وقتا هم سعي مي كنم بيشتر vertical بازي كنم و نهايتا با چن تا توپ برسم به يك سوم يا باكس حريف؛ اونم وقتيه كه گل عقبم يا اينكه وقت زيادي از بازي نمونده...
حالا راجع به خصوصيت بازيكنا وسوال دومتون خلاصه مي تونم بگم كه دروازه بان من، استيو مانداندا، دروازه بان خيلي خوبيه؛ واكنش هاش عاليه، تو هوا خوبه، تك به تك گيره، شوت هم خوب مي گيره... تو دفاع وسط هام هاينتزه، مكسس و ويليام گالاس همشون دفاع هاي خوبين كه تقريبا خصوصياتشون يه شكله: خوب تكل مي زنن، خوب توپ گيرن؛ منظورم sliding tackle و standing tackle هست؛ گالاس و مكسس هدشون قوي تره به خاطر قد بلند ترشون، ولي هاينتزه پا به توپ تره، به خاطر اينكه دفاع چپ هم مي تونه بازي كنه... نقطه ضعف 3 تا شون هم سرعت نسبتا پايينشونه. ژينياك، مهاجم نوكم خيلي خوبه؛ توپ آخر و عالي مي زنه، شوتاش خوبن، تو هوا قويه، قدرت بدنيش بالاس، و سرعت نسبتا خوبي داره؛ البته پاس هاش دقت زيادي ندارن... متيو ولبوئنا (بازيكن محبوب منه :46:) كه اونم هم مي تونه وينگر باشه (دو طرف) و هم اينكه پشت مهاجم بازي كنه؛ دريبلينگ قوي، سرعت عالي، استامينا ي بالا، ديد عالي، پاس، شوت، هر چي بخواين داره. البته بزرگترين نقطه ضعف (به غير از اينكه ميني فيس نداره) فيزيكشه؛ با قد 1.67 و وزن 58 ديگه چي ميشه گفت...
بخوام خلاصه بگم، با اون formation بالا و اون ويژگي هاي مورد نظر هر پست، اگه من بخوام به بازيكنام نمره بدم (از 1 افتضاح تا 10 عالي)، اين ميشه:
gk: mandanda 8.5
rb: azpilicueta 7.5
lb: heinze 7
cb: mexes 7.5
cb: gallas 7.5
dm: mavuba 7
cm: flamini 8
cam: lucho 8
rw: valbuena 8.5
lw: ben arfa 8.5
st: gignac 8
ببخشيد كه زياد شد...

ممنون از اینکه توی بحث شرکت کردی و اطلاعات خوبی هم در اختیارمون قرار دادی .
با توجه به اینکه شما توجه و دقت خیلی زیاد روی تواناییهای بازیکنان داری به نظر میرسه که فیفا 11 کنسولی ( که احتمالا 12 پی سی همین نسخه 11 کنسولی باشه ) خیلی برات جذاب باشه چون توی اون نسخه روی تواناییهای اختصاصی هر بازیکن خیلی خوب و دقیق کار شده ( بخاطر تمرکز زیادی که روی بخش پرسنالدی پلاس توی نسخه 11 کنسولی شده ) . توی اون نسخه شما دقیقا میتونی بازیکنانی با خصوصیاتی که لازم داریو پیدا کنی من چند نمونه از مواردی که بالا اشاره کردیو اینجا میذارم :

دو تا cb بايد خوب تكل بزنن، خوب توپ قطع كنن، هد خوب بزنن، سرعت خوبي داشته باشن؛

توی فیفا فقط 17 تا بازیکن تمام این ویژگیها رو با هم دارن که سرعت اکثرشون هم متوسطه .

پویول یک نمونه از این بازیکنست که البته قدرت هد زنیش در حد عالی نیست اما بقیه ویژگیها رو داره ( هم تکل زنه هم توانایی بازی خونی حریفو داره و هم قدرت بدنی بسیار خوبی داره ) . جان تری علاوه بر ویژگیهای بالا قدرت هدزنی بسیار خوبی هم داره .

این مورد ویژگی تکل زنی توی فیفا کنسولی به این شکل طراحی شده که این دسته از بازیکنان در زمانیکه مهاجم پا به توپ بهشون نزدیک میشه خیلی سریعتر و مهمتر از اون با دامنه وسیع تر در زمین تکل زنی بسیاری از توپا رو میتونن از مهاجمین بگیرن باید خودتون توی کنسول امتحان کنید تا متوجه حرفم بشید . واقعا این دست مدافعین برای یک تیم نعمتی هستن .

هاینزه هم جزء بازیکنان تکل زن و هد زنه اما توانایی بازی خونی حریف برای بریدن توپها رو نداره .

دروازه بان شيش دانگ؛ تو هوا قوي، رفلكس عالي، تك به تك گير، شوت گير،

در مورد دروازه بانها هم توی فیفا کنسولی بسیار دقیق کار شده . توی فیفا 11 پی سی دروازه بانها تقریبا توی اکثر مهارتها توانایی یکسانی دارن فقط ممکنه کمی توی پرشهاشون با هم متفاوت باشن اما توی کنسولی دروازه بانها مثل فوتبال واقعی ویژگیهاشون با هم فرق میکنه مثلا یک دروازه بان رفلکس و عکس العمل سریعی داره یکی دایوینگ و پرشهای خوبی داره یکی جایگیری خوبی توی دروازه داره یکی روی توپهای هوایی خوب کار میکنه یکی پرتاپ توپ خیلی بلندی داره بعضیا بازی با پای خوبی دارن ( دروازه بانایی که بازی با پای خوبی ندارن وقتی بهشون پاس داده میشه بخاطر اینکه کنترل ضعیفی روی توپ دارن معمولا نمیتونن توپو خوب کنترل کنن و بعد از برخورد توپ با پاشون توپ از پاشون فاصله میگیره که ممکنه موقعیت خطرناکی برای حریف ایجاد بشه ) . مثلا اینجا میبینید که بازی با پای کاسیاس خیلی خوب نیست .

حتی در زمینه حرکات بعد از سیو و مهار توپ هم متفاوتن بعضیا مثل کاسیاس حرکات نمایشی ندارن و بعد از مهار توپ حرکتشون کلاسیکه اما بعضی مثل دروازه بان لیورپول نمایشی توپ مهار میکنن .

دو تا دفاع كنار نقششون مهمه چون دايما تو كانال خودشون بايد برن و بيان؛ خوب هم سانتر كنن.

این بازیکنا هم در زمینه دفاع و هم حمله ورک ریت و دامنه حرکتی زیادی دارن یک نمونش مایکون بازیکن اینتر که ویژگی سانتر خوبی هم داره :

dm بايد غول باشه (منظورم اينه كه صخره باشه، هد اولو بزنه، تكل ها رو ببره، توپ ها رو قطع كنه؛)

تعداد این بازیکنا هم زیاد نیست که هم تکل زن خوبی باشن هم قدرت بدنی بالایی داشته باشن و هم اینکه قدرت بازیخونی شون زیاد باشه یک نمونشو توی تصویر پایین گذاشتم :

cm بايد هم تكل زن خوبي باشه، هم اينكه پا به توپش خوب باشه؛

یک نمونه کامل این پست میشه به ژاوی اشاره کرد که هم دید بسیار خوبی داره هم جایگیریش توی زمین خیلی خوبه هم بازیساز بسیار خوبیه و هم دقت پاساش خیلی خوبه ( توی فیفا 11 پی سی دقت پاس تمام بازیکنا یک جوره اما توی کنسولی روی این مورد هم کار شده و بازیکنان از نظر دقت پاس کمی با هم متفاوتن مثلا با بازیکنانی مثل اسنایدر , فابرگاس , ژاوی , اینیستا و ... خیلی راحت میشه تکضرب بازی کرد اما با بازیکنان عادی نمیشه چون دقت پاسشون در حد اینا نیست و در صورتیکه بخوایید تکضرب بازی کنید توپ پله میکنه و شتاب لازمه رو نمیگیره ) :

یک نمونه دیگه از این دست بازیکنان جرارده که متور و انجین تیمه و در طول 90 دقیقه با توان زیاد بارها طول و زمینو طی میکنه .

cam بايد آس باشه؛ يعني اينكه نقشش خيلي مهمه. بايد playmaker باشه، بتونه فضا ها رو ببينه، توپو تو بهترين جا واسه مهاجم و دو تا بال بفرسته؛ ريتم بازي رو اون تنظيم كنه؛ (خواست به بازي سرعت بده يا اينكه آرومش كنه...)

این ویژگیها رو هم میشه توی بازیکنانی مثل لمپارد دید که هم بازیسازه هم دید خوبی داره هم شوتزنه هم پاسور خوبیه و هم یک تمام کننده بسیار خوبه ( از فواصل دور و اینکه دید بسیار خوبی برای موقعیت گلزنی داره همون اصطلاح معروف کلینیکال فنیشر )

دو تا وينگر هم بايد اول از همه دريبلر خوبي باشن؛ سرعت خوبي داشته باشن، خوب بتونن سانتر كنن، finishing شون هم خوب باشه كه چه بهتر؛ دو پا هم اگه باشن عاليه.

یک نمونه برجسته این پست فرانک ریبری بازیکن بایرن مونیخه که هم دریبل زنه هم سرعت پا به توپ بسیار خوبی داره هم سانتر خوبیه .

و یا کریس رونالدوی پرتغالی که این ویژگیها رو داره :

مهاجم نوك هم بايد تموم كننده باشه، تك موقعيت ها رو بزنه، قد و هيكلش 180 به بالا و سرعت و acceleration خوب...

این ویژگیها رو میشه توی بازیکنی مثل آنلکا پیدا کرد که هم قدش بالای 180 هستش هم هیکلش خوبه هم سرعت و قدرتش بالای 80 هستش هم هد زنه و هم اینکه پوچر خوبیه که میتونه توی محوطه جریمه یک بازیکن شیش دانگه که میتونه فرصتهای نصف و نیمه رو با قدرت تمام کنندگی هد و شوتهاش تبدیل به گل کنه :

البته مهاجمین دیگه ویژگهای دیگه ای هم دارن که باز توی آنلکا نیست مثل شوتهای فنی دقیق و ... دروگبا یک نمونه از این بازیکنانست :

توی فیفا 11 پی سی چندان ارزش نداره توی منیجر مود مثلا 50-60 میلیون دلار برای بازیکنانی مثل ژاوی داده بشه اما توی کنسولی واقعا ارزش دادن این پولو دارن چون در نتیجه گیری خیلی میتونن موثر باشن .

فکر کنم اگه بخواییم یک چنین تیمی ببندیم حداقل نیم میلیارد دلار برای آدم آب میخوره تازه اگه همه شونم تمایل داشته باشن بیان توی تیم .

anon85
04-03-2011, 17:53

با توجه به اینکه شما توجه و دقت خیلی زیاد روی تواناییهای بازیکنان داری به نظر میرسه که فیفا 11 کنسولی ( که احتمالا 12 پی سی همین نسخه 11 کنسولی باشه ) خیلی برات جذاب باشه چون توی اون نسخه روی تواناییهای اختصاصی هر بازیکن خیلی خوب و دقیق کار شده ( بخاطر تمرکز زیادی که روی بخش پرسنالدی پلاس توی نسخه 11 کنسولی شده ) . توی اون نسخه شما دقیقا میتونی بازیکنانی با خصوصیاتی که لازم داریو پیدا کنی من چند نمونه از مواردی که بالا اشاره کردیو اینجا میذارم :

سلام،
ممنون دوست عزيز بابت اين همه وقتي كه گذاشتي؛
من كه از خط به خطش استفاده كردم...
:11:
............................................
اما در مورد اون نيم ميلياردي كه فرمودين، والا من اون خصوصياتي كه نوشتم، تو ايده آل ترين حالت بود. اگه نگاه به ترانسفراي من بكنين، مي بينين كه خيلي كمتر از اين حرفا خرجش شده؛ :46:
حالا من اگه بخوام نيم ميليارد بدم، واسه يه همچين تيمي مي دم:

كاسياس
لام
پويول
پيكه
كليشي
لاس
ژاوي
اينيستا
مسي
ريبري
زلاتان

بازم ممنون...

LiverBarca
05-03-2011, 13:09
سلام حسین خان...
ممنون که چنین بحثی رو راه انداختی...
راستش من تو فیفا با تیمهایی که قدرت بدنی زیادی دارن بهتر بازی میکنم...
البته من کلا 3 4 تا تیم بیشتر برنداشتم...
راستش تو باشگاهیها فقط با بارسا و لیورپول بازی کردم و همونطور که گفتم چون بارسا قدرت بدنیش پایینه با لیورپول موفق ترم...
هدف اصلی من تو بازی گل نخوردنه برا همین همیشه بازیم دفاعی هستش ولی حوصله ی رسوندن تو با پاسکاریهای زیاد به مهاجم رو ندارم و وقتی تو دفاع توپو گرفتم بلافاصله با پاسهای رو به جلو و توی عمق مهاجمم رو صاحب توپ میکنم...
چون 90% بازیهام رو با لیورپول میکنم تقریبآ به این روش عادت کردم...
لازمه ی بازی به این سبک داشتن بازیکنان قدرتی و یه مهاجم شش دانگه(مثل تورس)...
با رفتن تورس و اومدن سوارز و کارول کمی دچار مشکل شدم چون اونا نمیتونستن مثل تورس بدون و توپها رو گل کنن ولی خوب به اینها هم عادت کردیم و الان حریفی توی گیم رنجر نداریم:31:
راستی حسین بیا با تو هم یه بازی بکنم،شاید باختم بهت:31:
وسوسه شدم با چلسی هم بازی کنم،چونی تیمیه که من میخوام:31:

MJ assassins creed
05-03-2011, 16:49
سبک بازیتو آرمین توی بازیهای آنلاینی که داشتیم دیدم خیلی با حوصله و منظم بازی میکنی سبک بازیت شباهت بسیار زیادی به سبک بازی آرسنال و تفکرات آرسن ونگر داره . دائم پشت یک سوم حریف توپو توی عرض به چرخش در میاری و با پاسهای کوتاه منتظری یک روزنه برای نفوذ ایجاد بشه . اینقدر اینکارو تکرار میکنی که بالاخره حریفت خسته بشه و یک جا اشتباه کنه . اینو نمیخواستم بگم اما این روشت منو که توی دفاع بسیار با حوصله کار میکنم و بقول بچه های گیم رنجر یکی از بهترین دفاعها رو بین بچه ها دارم چند بار مغلوب خودش کرد . به نظر من روی همین سبکت با فرمیشن و تاکتیهای بهینه شده در برابر بچه ها با همین روش میتونی خیلی موفق باشی .
در مورد حرکت مالودا هم اینو بگم که علت این نوع حرکتش بخاطر خصوصیت دامنه حرکتی رو به جلوی زیادیه که داره توی عکس زیر میتونی این مساله رو ببینی :

ممنون از اون نکته ای که در مورد آنلکا و دروگبا گفتی من این موردو نمیدونستم .

ما هر چی بیشتر در مورد نوع حرکات بازیکنان بدونیم مسلما خیلی شناورتر و هماهنگ تر میتونیم در برابر بچه ها بازی کنیم و مسلما این دانسته ها توی نتیجه گیری خیلی موثره .

ممنون جواد عزیز بابت توضیحات بسیار خوبت که با تصویر و ویدئو کاملش کردی جالبه منی که با بارسا زیاد بازی میکنم هنوز به این مورد پی نبرده بودم . مسلما روی این حرکت بیشتر کار میکنم فکر میکنم حرکت تاکتیکیه بسیار خوبی برای موقعیت سازی باشه .
اون تکنیک دریبل دو طرفه هم کار خیلی سختیه اما به نظر میرسه مهارت خوبی توی این تکنیک داری . جواد ببین وقتی آنالوگ راستو گرفتی مخالف جهت با آنالوگ چپ حرکت کن دریبل دوطرفه رو میتونی بصورت کامل اجرا کنی .

توی فیفا فقط 17 تا بازیکن تمام این ویژگیها رو با هم دارن که سرعت اکثرشون هم متوسطه .

پویول یک نمونه از این بازیکنست که البته قدرت هد زنیش در حد عالی نیست اما بقیه ویژگیها رو داره ( هم تکل زنه هم توانایی بازی خونی حریفو داره و هم قدرت بدنی بسیار خوبی داره ) . جان تری علاوه بر ویژگیهای بالا قدرت هدزنی بسیار خوبی هم داره .

این مورد ویژگی تکل زنی توی فیفا کنسولی به این شکل طراحی شده که این دسته از بازیکنان در زمانیکه مهاجم پا به توپ بهشون نزدیک میشه خیلی سریعتر و مهمتر از اون با دامنه وسیع تر در زمین تکل زنی بسیاری از توپا رو میتونن از مهاجمین بگیرن باید خودتون توی کنسول امتحان کنید تا متوجه حرفم بشید . واقعا این دست مدافعین برای یک تیم نعمتی هستن .

هاینزه هم جزء بازیکنان تکل زن و هد زنه اما توانایی بازی خونی حریف برای بریدن توپها رو نداره .

در مورد دروازه بانها هم توی فیفا کنسولی بسیار دقیق کار شده . توی فیفا 11 پی سی دروازه بانها تقریبا توی اکثر مهارتها توانایی یکسانی دارن فقط ممکنه کمی توی پرشهاشون با هم متفاوت باشن اما توی کنسولی دروازه بانها مثل فوتبال واقعی ویژگیهاشون با هم فرق میکنه مثلا یک دروازه بان رفلکس و عکس العمل سریعی داره یکی دایوینگ و پرشهای خوبی داره یکی جایگیری خوبی توی دروازه داره یکی روی توپهای هوایی خوب کار میکنه یکی پرتاپ توپ خیلی بلندی داره بعضیا بازی با پای خوبی دارن ( دروازه بانایی که بازی با پای خوبی ندارن وقتی بهشون پاس داده میشه بخاطر اینکه کنترل ضعیفی روی توپ دارن معمولا نمیتونن توپو خوب کنترل کنن و بعد از برخورد توپ با پاشون توپ از پاشون فاصله میگیره که ممکنه موقعیت خطرناکی برای حریف ایجاد بشه ) . مثلا اینجا میبینید که بازی با پای کاسیاس خیلی خوب نیست .

حتی در زمینه حرکات بعد از سیو و مهار توپ هم متفاوتن بعضیا مثل کاسیاس حرکات نمایشی ندارن و بعد از مهار توپ حرکتشون کلاسیکه اما بعضی مثل دروازه بان لیورپول نمایشی توپ مهار میکنن .

این بازیکنا هم در زمینه دفاع و هم حمله ورک ریت و دامنه حرکتی زیادی دارن یک نمونش مایکون بازیکن اینتر که ویژگی سانتر خوبی هم داره :

تعداد این بازیکنا هم زیاد نیست که هم تکل زن خوبی باشن هم قدرت بدنی بالایی داشته باشن و هم اینکه قدرت بازیخونی شون زیاد باشه یک نمونشو توی تصویر پایین گذاشتم :

یک نمونه کامل این پست میشه به ژاوی اشاره کرد که هم دید بسیار خوبی داره هم جایگیریش توی زمین خیلی خوبه هم بازیساز بسیار خوبیه و هم دقت پاساش خیلی خوبه ( توی فیفا 11 پی سی دقت پاس تمام بازیکنا یک جوره اما توی کنسولی روی این مورد هم کار شده و بازیکنان از نظر دقت پاس کمی با هم متفاوتن مثلا با بازیکنانی مثل اسنایدر , فابرگاس , ژاوی , اینیستا و ... خیلی راحت میشه تکضرب بازی کرد اما با بازیکنان عادی نمیشه چون دقت پاسشون در حد اینا نیست و در صورتیکه بخوایید تکضرب بازی کنید توپ پله میکنه و شتاب لازمه رو نمیگیره ) :

یک نمونه دیگه از این دست بازیکنان جرارده که متور و انجین تیمه و در طول 90 دقیقه با توان زیاد بارها طول و زمینو طی میکنه .

این ویژگیها رو هم میشه توی بازیکنانی مثل لمپارد دید که هم بازیسازه هم دید خوبی داره هم شوتزنه هم پاسور خوبیه و هم یک تمام کننده بسیار خوبه ( از فواصل دور و اینکه دید بسیار خوبی برای موقعیت گلزنی داره همون اصطلاح معروف کلینیکال فنیشر )

یک نمونه برجسته این پست فرانک ریبری بازیکن بایرن مونیخه که هم دریبل زنه هم سرعت پا به توپ بسیار خوبی داره هم سانتر خوبیه .

و یا کریس رونالدوی پرتغالی که این ویژگیها رو داره :

این ویژگیها رو میشه توی بازیکنی مثل آنلکا پیدا کرد که هم قدش بالای 180 هستش هم هیکلش خوبه هم سرعت و قدرتش بالای 80 هستش هم هد زنه و هم اینکه پوچر خوبیه که میتونه توی محوطه جریمه یک بازیکن شیش دانگه که میتونه فرصتهای نصف و نیمه رو با قدرت تمام کنندگی هد و شوتهاش تبدیل به گل کنه :

البته مهاجمین دیگه ویژگهای دیگه ای هم دارن که باز توی آنلکا نیست مثل شوتهای فنی دقیق و ... دروگبا یک نمونه از این بازیکنانست :

توی فیفا 11 پی سی چندان ارزش نداره توی منیجر مود مثلا 50-60 میلیون دلار برای بازیکنانی مثل ژاوی داده بشه اما توی کنسولی واقعا ارزش دادن این پولو دارن چون در نتیجه گیری خیلی میتونن موثر باشن .

فکر کنم اگه بخواییم یک چنین تیمی ببندیم حداقل نیم میلیارد دلار برای آدم آب میخوره تازه اگه همه شونم تمایل داشته باشن بیان توی تیم .
ممنون حسین جان.من هم هم عقیده شما هستم.یعنی منظورم اینه یا بازی نمیکنم یا اگه بازی میکنم باید با یه تیمی بازی کنم که تمام خصوصیات بازیکناشو بدونم و معمولا اسم بیشتر بازیکنان تیممو بلدم و اگه با تیمی نا آشنا بازی کنم اول میرم تو اسکوادش.مثلا من میدونم با بارسا از چه راه هایی گل بزنم
با استفاده از بازیکنی مثل مسی بعد از رفتن به گوش (باید اینقدر پاس کاری کنی که بازیکنان تیم حریف برگشته باشند)بعد تو سر توپزده(یا هر روش دیگری)توپ رو پشت محوطه جریمه آورده و بع با گرفتن RT شوت زده.میبینید که توپ به زیبایی وارد دروازه میشه. 1
یه نکته دیگه حسین جان میخوای روش کار کن معمولا اگه کرنر ها رو دقت کنی ویا یا مسی پشت محوطه آماده شوت از روی ریواند ها هستند.
با تیم بارسا من معمولا با ترکیب 3-3-4 بازی میکنم و بیشتر بازیکن جوان رشد میدم تا اینکه بازیکن بزرگ بخرم و اعتقاد دارم بازیکنای جوان بازده بهتری دارند.
ااین دور تازه یه نیم فصل هست تو بارسا ام.
ترکیب:
(valdes(gk
d.aogo(LB
puyol(cb
pique(cb
dany alves(RB
Xavi(Cm
bosquet(CDM
iniesta(CAM
Messi(RW
villa(ST
bojan(LW
البته الان میگید جووناش کو.من جوونامو بین دو نیمه بیشتر میارم تو.یکی از اونا Emerson هست که جای بوژان میاد.
ببخشید پر حرفی کردم این او موردی که تو اسپویلر گفتم.
2.8 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبچه ها اگه کسی رو میشناسین معرفی کنید جایگزین مسی و آلوز.فصل ترنسفر نزدیکه.

4039
05-03-2011, 17:10
سلام حسین خان...
ممنون که چنین بحثی رو راه انداختی...
راستش من تو فیفا با تیمهایی که قدرت بدنی زیادی دارن بهتر بازی میکنم...
البته من کلا 3 4 تا تیم بیشتر برنداشتم...
راستش تو باشگاهیها فقط با بارسا و لیورپول بازی کردم و همونطور که گفتم چون بارسا قدرت بدنیش پایینه با لیورپول موفق ترم...
هدف اصلی من تو بازی گل نخوردنه برا همین همیشه بازیم دفاعی هستش ولی حوصله ی رسوندن تو با پاسکاریهای زیاد به مهاجم رو ندارم و وقتی تو دفاع توپو گرفتم بلافاصله با پاسهای رو به جلو و توی عمق مهاجمم رو صاحب توپ میکنم...
چون 90% بازیهام رو با لیورپول میکنم تقریبآ به این روش عادت کردم...
لازمه ی بازی به این سبک داشتن بازیکنان قدرتی و یه مهاجم شش دانگه(مثل تورس)...
با رفتن تورس و اومدن سوارز و کارول کمی دچار مشکل شدم چون اونا نمیتونستن مثل تورس بدون و توپها رو گل کنن ولی خوب به اینها هم عادت کردیم و الان حریفی توی گیم رنجر نداریم:31:
راستی حسین بیا با تو هم یه بازی بکنم،شاید باختم بهت:31:
وسوسه شدم با چلسی هم بازی کنم،چونی تیمیه که من میخوام:31:

‘A great manager once said you cant loose games if you keep clean sheets – despite how obvious that sounds its very very true.

همون کاری که مورینیو پارسال توی جام باشگاههای اروپا با اینتر انجام داد .
توی فیفا اگه یکی روی دفاع خوب تمرکز کنه و سیستم دفاعی خوبی چیده باشه شکست دادنش خیلی مشکل میشه از طرفی احتمال گل خوردن روی ضد حمله هم وجود داره .
من معمولا در برابر این گیمرها و این سبک بازی از روشی که دومنک توی فرانسه اجرا میکرد استفاده میکنم یعنی اجازه میدم حریفم توپ و زمینو در اختیار بگیره و کاملا پیشروی کنه بعد از اینکه به اندازه کافی تیم حریف به زمین من نفوذ کرد و از فشردگی در اومد با توپ گیری اقدام به حمله میکنم ( شبیه سبک کاتناچوی ایتالیاییها ) .

شما توی گیم رنجر ایدیت چیه ؟ چطور من تا بحال ندیدمت .
ای دی من hossein4039

در ضمن شما که 90 درصد بازیهاتو با لیورپول انجام میدی , یکی دو مورد از حرکات بازیکناتو هم بگو . معمولا از چه طریقی , با چه بازیکنانی و با چه روشی موقعیت سازی میکنی ؟

4039
05-03-2011, 17:50
ممنون حسین جان.من هم هم عقیده شما هستم.یعنی منظورم اینه یا بازی نمیکنم یا اگه بازی میکنم باید با یه تیمی بازی کنم که تمام خصوصیات بازیکناشو بدونم و معمولا اسم بیشتر بازیکنان تیممو بلدم و اگه با تیمی نا آشنا بازی کنم اول میرم تو اسکوادش.مثلا من میدونم با بارسا از چه راه هایی گل بزنم
با استفاده از بازیکنی مثل مسی بعد از رفتن به گوش (باید اینقدر پاس کاری کنی که بازیکنان تیم حریف برگشته باشند)بعد تو سر توپزده(یا هر روش دیگری)توپ رو پشت محوطه جریمه آورده و بع با گرفتن RT شوت زده.میبینید که توپ به زیبایی وارد دروازه میشه. 1
یه نکته دیگه حسین جان میخوای روش کار کن معمولا اگه کرنر ها رو دقت کنی ویا یا مسی پشت محوطه آماده شوت از روی ریواند ها هستند.
با تیم بارسا من معمولا با ترکیب 3-3-4 بازی میکنم و بیشتر بازیکن جوان رشد میدم تا اینکه بازیکن بزرگ بخرم و اعتقاد دارم بازیکنای جوان بازده بهتری دارند.
ااین دور تازه یه نیم فصل هست تو بارسا ام.
ترکیب:
(valdes(gk
d.aogo(LB
puyol(cb
pique(cb
dany alves(RB
Xavi(Cm
bosquet(CDM
iniesta(CAM
Messi(RW
villa(ST
bojan(LW
البته الان میگید جووناش کو.من جوونامو بین دو نیمه بیشتر میارم تو.یکی از اونا Emerson هست که جای بوژان میاد.
ببخشید پر حرفی کردم این او موردی که تو اسپویلر گفتم.
2.8 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبچه ها اگه کسی رو میشناسین معرفی کنید جایگزین مسی و آلوز.فصل ترنسفر نزدیکه.

معلومه آشنایی خوبی با بارسا داری . پس بزار منم یک موردو بهت بگم که بدردت میخوره البته اگه بخوای با حریف انسانی بازی کنی و حریفت قوی باشه این روشو بکار ببند ( و یا اینکه دستی و manual بازی میکنی ) وگرنه توی منیجر مود , کامپیوتر اونقدرا قوی نیست که لازم باشه از تاکتیکها و استراتژیهای مختلف و پیچیده برای رسیدن به گل استفاده کرد .

سیستم بازی بارسا توی فوتبال واقعی همین سیستمیه که خودت استفاده میکنی . یکی از مهمترین خصوصیات این تیم توی فوتبال واقعی هماهنگی بسیار زیادیه که بین بازیکنان این تیم وجود داره که علتش اینه که سالهاست خیلی از بازیکنان این تیم دارن در کنار هم بازی میکنن و در کنار این هماهنگی زیاد , مهارت فنی بسیار بالا و همینطور سرعت عمل بسیار خوبیه که دارن این موارد وقتی با سیستم گواردیولا ترکیب میشه بارسایی میشه که همه ازش ترس دارن .
توی فیفا 11 پی سی از بین مواردی که بالا گفتم از دو موردش میشه استفاده کرد . یک مورد سرعت عمل بسیار خوبیه که این تیم داره . من شاید تا الان بیش از 100 بازی با بارسا در برابر بچه ها توی گیم رنجر انجام دادم و صدها بازی هم با تیمهای دیگه , میتونم به جرات بگم توی فیفا 11 پی سی تیمی نیست که به اندازه بارسا سرعت عمل و اجیلیتی بالایی داشته باشه . با همین فاکتور میشه مثل تیم بارسلون در فوتبال واقعی اینجا هم پاسکاریهای کوتاه و سریعی انجام داد و از این طریق دفاع حریفو باز کرد .
مورد دوم پیاده کردن سیستم حرکتی بازیکنان این تیمه به همون شکلی که توی فوتبال واقعی وجود داره یک موردشو من اینجا میگم ( با اجازه چند روش دیگه ای که خودم باهاشون زیاد کار میکنم پیش خودم بمونه چون حریفان میبینن توی گیم رنجر به ضرر خودم میشه :11: )
همونطوریکه که همه میدونیم فرمیشن بارسا 4 3 3 هستش اما این سیستم , سیستم ابتدایی این تیمه ( زمانیکه حریف صاحب توپه این آرایش تیمیه بارساست ) اما در زمان حمله این سیستم تبدیل به 3 4 3 میشه به این شکل که بازیکنان کناری در خطی که ژاوی و اینیستا هستن قرار میگیرن و هافبک مرکزی برای کمک به خط دفاعی سر جاش می ایسته . این مساله سبب میشه این تیم با تعداد نفرات بیشتر برای انجام پاسکاریهای مختلف و مثث سازی ها که لازمه باز کردن دفاع حریفه در حمله شرکت کنه . ما میتونیم دقیقا اینکارو با تاکتیکهای موجود در بخش مدیریت تیم به اجرا در بیاریم . به این شکل که توی بخش formation با زدن دکمه آبی ( همون شوت ) وارد بخش تاکتیها و استراتژیهای تیمی بشیم و در اونجا بخش مربوط به دامنه حرکتی بازیکنان کناریو در زمان حمله در حالت hight قرار بد یم و بعد در بخش نوع حرکت هم فلش نوع حرکت هجومی این دو بازیکن رو بسمت جلو به به موازات خط طولی قرار میدیم .
با اینکار آلوز و آبیدال در زمان حمله حرکت اورلپ انجام میدن ( بخصوص آلوز که که ساپورت بسیار خوبی برای مسی ایجاد میشه و این خصوصیت در پیش فرض این بازیکن تعریف شده . در این وضعیت با تعداد زیاد بازیکنان در یک سوم دفاعی حریف و با اجیلیتی بالایی که بازیکنان دارن میشه کارهای ترکیبی خوبی برای گشایش دفاع حریف انجام داد . مثلا با یک و دویی که با دکمه پاس+ ال بی صورت میگیره میشه با مسی و آلوز و ویا ایجاد مثلث کرد و یا با ال بی میشه مسی یا ویا و یا اونطرف پدرو رو در موقعیت تک به تک قرار داد .

Kit_Kat
05-03-2011, 18:15
سلام...به به عجب جایی اینجا:5:
حتی فکرشم نمی کردم فیفا این همه طرفدار داشته باشه(البته توی PC)
من اولین بار وقتی FIFA07 را خریدم اصلا ازش خوشم نیومد چون نه ورزشگاه داشت نه چهره ی بازیکن ها مثل خودشون بود و نه حرکات و گیم پلی بازی به نظرم اصلا خوب نبود.....
ولی حدودا یک ماهه که کامپیوترم را اساسی ارتقاع دادم و اولین کاری که کردم رفتم یک PES2011 خریدم و نصب کردم....چقدر تغییر کرده نسبت به2006 که من داشتم!!!!
اما الان می خواستم برم مغازه ببینم فیفا در چه حاله....حدس میزدم که باید تغییرات خوبی کرده باشه ولی اصلا باورم نمی شد این همه هوادار داشته باشه!
خلاصه نمیدونم چرا ولی با PES بیشتر از فیفا حال می کردم...ولی چونکه اسم و لوگوی بعضی از تیم ها توی PES اشتباه است و خیلی زمان میبره تا بخوام درستش کنم،گفتم شاید فیفا از PES بهتر باشه!!
اگه کسی حالشو داره یک توضیحی درمورد فیفا بده و یک مقایسه بین 11فیفا و PES2011 انجام بده.....منظورم اون بحث های طولانی و گیج کننده نیست....فقط شما با توضیح نکات مثبت و منفی و مسائل ساده و به عنوان هواداره فیفا منو راهنمایی کنید(قانع کنید یا هرچی اسمشو بزاریم...) که فیفا بهتره یا نه؟

MJ assassins creed
05-03-2011, 20:05
معلومه آشنایی خوبی با بارسا داری . پس بزار منم یک موردو بهت بگم که بدردت میخوره البته اگه بخوای با حریف انسانی بازی کنی و حریفت قوی باشه این روشو بکار ببند ( و یا اینکه دستی و manual بازی میکنی ) وگرنه توی منیجر مود , کامپیوتر اونقدرا قوی نیست که لازم باشه از تاکتیکها و استراتژیهای مختلف و پیچیده برای رسیدن به گل استفاده کرد .

سیستم بازی بارسا توی فوتبال واقعی همین سیستمیه که خودت استفاده میکنی . یکی از مهمترین خصوصیات این تیم توی فوتبال واقعی هماهنگی بسیار زیادیه که بین بازیکنان این تیم وجود داره که علتش اینه که سالهاست خیلی از بازیکنان این تیم دارن در کنار هم بازی میکنن و در کنار این هماهنگی زیاد , مهارت فنی بسیار بالا و همینطور سرعت عمل بسیار خوبیه که دارن این موارد وقتی با سیستم گواردیولا ترکیب میشه بارسایی میشه که همه ازش ترس دارن .
توی فیفا 11 پی سی از بین مواردی که بالا گفتم از دو موردش میشه استفاده کرد . یک مورد سرعت عمل بسیار خوبیه که این تیم داره . من شاید تا الان بیش از 100 بازی با بارسا در برابر بچه ها توی گیم رنجر انجام دادم و صدها بازی هم با تیمهای دیگه , میتونم به جرات بگم توی فیفا 11 پی سی تیمی نیست که به اندازه بارسا سرعت عمل و اجیلیتی بالایی داشته باشه . با همین فاکتور میشه مثل تیم بارسلون در فوتبال واقعی اینجا هم پاسکاریهای کوتاه و سریعی انجام داد و از این طریق دفاع حریفو باز کرد .
مورد دوم پیاده کردن سیستم حرکتی بازیکنان این تیمه به همون شکلی که توی فوتبال واقعی وجود داره یک موردشو من اینجا میگم ( با اجازه چند روش دیگه ای که خودم باهاشون زیاد کار میکنم پیش خودم بمونه چون حریفان میبینن توی گیم رنجر به ضرر خودم میشه :11: )
همونطوریکه که همه میدونیم فرمیشن بارسا 4 3 3 هستش اما این سیستم , سیستم ابتدایی این تیمه ( زمانیکه حریف صاحب توپه این آرایش تیمیه بارساست ) اما در زمان حمله این سیستم تبدیل به 3 4 3 میشه به این شکل که بازیکنان کناری در خطی که ژاوی و اینیستا هستن قرار میگیرن و هافبک مرکزی برای کمک به خط دفاعی سر جاش می ایسته . این مساله سبب میشه این تیم با تعداد نفرات بیشتر برای انجام پاسکاریهای مختلف و مثث سازی ها که لازمه باز کردن دفاع حریفه در حمله شرکت کنه . ما میتونیم دقیقا اینکارو با تاکتیکهای موجود در بخش مدیریت تیم به اجرا در بیاریم . به این شکل که توی بخش formation با زدن دکمه آبی ( همون شوت ) وارد بخش تاکتیها و استراتژیهای تیمی بشیم و در اونجا بخش مربوط به دامنه حرکتی بازیکنان کناریو در زمان حمله در حالت hight قرار بد یم و بعد در بخش نوع حرکت هم فلش نوع حرکت هجومی این دو بازیکن رو بسمت جلو به به موازات خط طولی قرار میدیم .
با اینکار آلوز و آبیدال در زمان حمله حرکت اورلپ انجام میدن ( بخصوص آلوز که که ساپورت بسیار خوبی برای مسی ایجاد میشه و این خصوصیت در پیش فرض این بازیکن تعریف شده . در این وضعیت با تعداد زیاد بازیکنان در یک سوم دفاعی حریف و با اجیلیتی بالایی که بازیکنان دارن میشه کارهای ترکیبی خوبی برای گشایش دفاع حریف انجام داد . مثلا با یک و دویی که با دکمه پاس+ ال بی صورت میگیره میشه با مسی و آلوز و ویا ایجاد مثلث کرد و یا با ال بی میشه مسی یا ویا و یا اونطرف پدرو رو در موقعیت تک به تک قرار داد .
واقعا نکته عالی رو گفتی.من هم دقیقا با شما موافقم.واقعا فیفا شبیه ساز عالی هست.اگر دقت کنید تو بازی بارسا وقتی آلوز حمله میکنه کیتا میاد جاشو پر میکنه.توی فیفا هم همینطور هست.
البته با یک ترفند راحت میشه با ژاوی موقعیت سازی کرد.وقتی سیستم توی حمله هست و ژاوی صاحب توپ هست.دفاع حریف خطی قرار گرفتن برای آفساید.شما میتونید با گفتن ژاوی به مهاجم سمت راست(معمولا مسی) و حرکت Fake ویا پدرو رو راحت صاحب توپ کنید.چون دو الی سه دفاع پایین می آیند و پدرو تقریبا آزاد میشه و با یک پاس تو عمق بلند پدرو رو صاحب توپ کنید.

LiverBarca
05-03-2011, 20:46
‘A great manager once said you cant loose games if you keep clean sheets – despite how obvious that sounds its very very true.

همون کاری که مورینیو پارسال توی جام باشگاههای اروپا با اینتر انجام داد .
توی فیفا اگه یکی روی دفاع خوب تمرکز کنه و سیستم دفاعی خوبی چیده باشه شکست دادنش خیلی مشکل میشه از طرفی احتمال گل خوردن روی ضد حمله هم وجود داره .
من معمولا در برابر این گیمرها و این سبک بازی از روشی که دومنک توی فرانسه اجرا میکرد استفاده میکنم یعنی اجازه میدم حریفم توپ و زمینو در اختیار بگیره و کاملا پیشروی کنه بعد از اینکه به اندازه کافی تیم حریف به زمین من نفوذ کرد و از فشردگی در اومد با توپ گیری اقدام به حمله میکنم ( شبیه سبک کاتناچوی ایتالیاییها ) .

شما توی گیم رنجر ایدیت چیه ؟ چطور من تا بحال ندیدمت .
ای دی من hossein4039

در ضمن شما که 90 درصد بازیهاتو با لیورپول انجام میدی , یکی دو مورد از حرکات بازیکناتو هم بگو . معمولا از چه طریقی , با چه بازیکنانی و با چه روشی موقعیت سازی میکنی ؟

ای دی من هم {|I.R.G|LiverBarca|} هست...
راستش در مورد گل زدن هم باید بگم از همین روشی که گفتم استفاده میکنم،اکثرآ ضد حمله و پاس توی عمق...:31:

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

گل رو هم قبلآ با تورس و الان با سوارز میزنم...

4039
05-03-2011, 20:57
سلام...به به عجب جایی اینجا:5:
حتی فکرشم نمی کردم فیفا این همه طرفدار داشته باشه(البته توی PC)
من اولین بار وقتی FIFA07 را خریدم اصلا ازش خوشم نیومد چون نه ورزشگاه داشت نه چهره ی بازیکن ها مثل خودشون بود و نه حرکات و گیم پلی بازی به نظرم اصلا خوب نبود.....
ولی حدودا یک ماهه که کامپیوترم را اساسی ارتقاع دادم و اولین کاری که کردم رفتم یک PES2011 خریدم و نصب کردم....چقدر تغییر کرده نسبت به2006 که من داشتم!!!!
اما الان می خواستم برم مغازه ببینم فیفا در چه حاله....حدس میزدم که باید تغییرات خوبی کرده باشه ولی اصلا باورم نمی شد این همه هوادار داشته باشه!
خلاصه نمیدونم چرا ولی با PES بیشتر از فیفا حال می کردم...ولی چونکه اسم و لوگوی بعضی از تیم ها توی PES اشتباه است و خیلی زمان میبره تا بخوام درستش کنم،گفتم شاید فیفا از PES بهتر باشه!!
اگه کسی حالشو داره یک توضیحی درمورد فیفا بده و یک مقایسه بین 11فیفا و PES2011 انجام بده.....منظورم اون بحث های طولانی و گیج کننده نیست....فقط شما با توضیح نکات مثبت و منفی و مسائل ساده و به عنوان هواداره فیفا منو راهنمایی کنید(قانع کنید یا هرچی اسمشو بزاریم...) که فیفا بهتره یا نه؟
از اون سوالات جنجالی پرسیدیا ! دی:
معمولا بیشتر گیمرها به این سوال با توجه به سلیقه خودشون جواب میدن من سعی میکنم تا حد امکان و به دور از تعصب واقعیتها رو براتون توضیح بدم تا خودتون متوجه بشید متمایل به کدوم بازی هستید و سلیقه و تفکراتتون بیشتر به کدوم یکی متمایله .
ببین دوست من همونطوریکه خودتون هم میدونید در حال حاضر ما دو بازی فوتبال کامپیوتری مطرح داریم بنامهای فیفا از شرکت EA و pes از شرکت کونامی . این دو بازی هر دو در ژانر ورزشی و فوتبال طبقه بندی میشه اما سبکشون کاملا با هم متفاوته .
شرکت EA از چند سال پیش که نسل نکست این بازی به دنیای بازی معرفی شد روی شبیه سازی بازی فوتبال متمرکز شد و شرکت کونامی روی فان و فانتزی بودن یک بازی فوتبال و هر دو شرکت کاملا هم روی رسالت و سیاستی که در پیش گرفتن با قدرت تمام دارن کار میکنن و این مسیرو به پیش میبرن .
علت اینکه این دو شرکت هر کدوم روی یک سبک خاص متمرکز شدن بازار هدف یا بعبارتی ما گیمرها هستیم که سلایقمون با هم متفاوته یک عده به بازی شبیه سازی شده بیشتر علاقه دارن و دوست دارن فوتبالی بازی کنن که تا حد امکان در تمام زمینه ها شبیه به واقعیت باشه اما یک عده فوتبالو بیشتر برای سرگرمی و جنبه فان بودنش بازی میکنن .
تفکرات و تمایلات دسته دوم بیشتر شامل این موارد میشه :
یک بازی راحت از نظر حرکت با توپ , باز کردن دفاع و عبور از بازیکنان حریف , شوتهای دقیق , باز کردن راحت دروازه حریفان , کسب عناوین و افتخارات مختلف به شکلی که زیاد سخت نباشه ( مثل عناوین قهرمانی در کاپها و جامهای مختلف , بهترین بازیکن , آقای گل و غیره ) و مواردی از این دست که بصورت خلاصه میشه گفت در مجموع گیم پلی راحت و کم زحمت برای رسیدن به رویاها و آرزوهای فوتبالی که در سر یک گیمر فان باز وجود داره بشکلی بسیار راحت و سریع .
اما در طرف مقابل دسته اول بیشتر به شبیه سازی بازی علاقمند هستن و جزئیات بازی براشون خیلی مهمتره تا راحتی اون .
اجازه بدین من چند نمونه از تفاوتهایی که در سبک شبیه ساز و فان وجود داره رو اینجا بگم .
توی PES که یک بازیه فانه بدون برنامه و با تکروی و پاسهای پی در پی در طول نود دقیقه بارها میشه در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما توی فیفا باید برای باز کردن دروازه حریف برنامه داشت ( برای اونایی که شدیدا به واقعیت گرایی علاقه دارن کنترلهای دستی طراحی شده که بازیو بشدت سخت و در عین حال واقعی و رئال میکنه ) .
توی PES بخاطر جنبه فان بودنش میشه یک بازیکن جوون رو در عرض چند سال به یک ستاره تبدیل کرد و کلی هم پول ازش درآورد یعنی میشه قدرتهای یک بازیکنو در عرض چند سال دست کم 40-50 درصد ارتقا داد ( که در عالم واقع چنین چیزی محاله ) اما توی فیفا بر اساس واقعیتها بازیکنان رشد معقولی دارن .
توی فیفا فرم بازیکنان در هر بازی چندان نوسان نداره اما توی PES یک بازیکن تا 20 درصد میتونه تواناییهاش نسبت به فرم عادی بهتر باشه و یا 20 درصد بدتر باشه که این تفاوت در عملکرد یک بازیکن تفاوت بسیار زیادی ایجاد میکنه مثلا اگه بازیکنانی مثل کاکا و ... در فرم خوب باشن دیگه کسی نمیتونه این بازیکنان رو مهار کنه .
توی فیفا مثل فوتبال واقعی اختلاف تواناییهای بازیکنان ( که در این سطح در دسته ورزشکاران حرفه ای طبقه بندی میشن ) چندان زیاد نیست اما توی PES تفاوتها خیلی زیاده .
من خودم وقتی PES بازی میکردم تمام بازیهای لیگو بدون استثناء میبردم و بطور میانگین توی هر بازی 3 یا 4 تا گل براحتی به هر تیمی میزدم . و در پایان فصل عنوان قهرمانی در لیگ , جام باشگاههای اروپا , جام حذفی رو در کنار بهترین بازیکن , بهترین پاسور , بهترین گلزن , بهترین خط دفاع , بهترین خط حمله و ... و خلاصه تمام عناوین ممکنه رو بدست میاوردم اما توی فیفا در حالت دستی با جون کندن فقط سعی میکنم سهمیه جام باشگاههای اروپا رو کسب کنم .
توی PES بخاطر اینکه راحت این عناوین بدست میومد بعد دو سه فصل دیگه اشتیاقی به ادامه وجود نداشتم اما اینجا ( در حالت کنترلهای دستی ) بازی اینقدر سخت و واقعیه که آدمو به چالش میکشونه که از راههای مختلف بشه به موفقیت دست پیدا کرد مثلا جذب بازیکنان بهتر , یا استفاده از تاکتیکهای مناسب , شناخت نقاط ضعف تیمهای حریف و ... این چالش سبب میشه این بازی مثل یک داستان برام ادامه دار باشه و تا زمانیکه بتونم افتخارات مختلف رو بدست بیارم به این مبارزه ادامه بدم . افتخارانی مثل آقای گلی , بهترین پاسور , عناوین قهرمانی و غیره .

اما جدای از سبک این دو بازی که کاملا از هم متفاوت هستن هر کدوم برتریهای نسبت به اون یکی داره . بطور کل بخاطر اینکه سبک فیفا شبیه سازه دست کم دو برابر روی این بازی بیشتر کار شده نسبت به PES .
- در زمینه انیمیشنها و شباهت حرکات بازیکنان به واقعیت , فیفا نسبت به PES کیلومترها جلوتره .
- در زمینه صدا گذاری و گزارشگری بازی هم فیفا نسبت به PES یک سر و گردن بالاتره .
- در زمینه جلوه های ویژه مثل انیمیشنهای جشنهای قهرمانی , کلیپهای مختلف در جامهای مختلف و ... PES نسبت به فیفا بسیار بهتر عمل کرده .
- در زمینه گرافیکی هر کدوم در یک بخش بهتر کار کردن .
- در زمینه تعداد تیمها و لیگها باز هم فیفا خیلی بهتر کار کرده و تیمهاو لیگهای مجوز گرفته شده بیشتری داره .
- در زمینه مودهای بازی هر دو خوب کار کردن توی فیفا به نظر من منیجرمود واقعی تر و قشنگ تره و توی PES مود B.A.L واقعا جذاب طراحی شده .
- در زمینه گیم پلی هم که بالا توضیح دادم سبک این دو بازی کاملا متفاوته یکی شبیه سازه و یکی فان و سرگرمی .
- در زمینه هوش مصنوعی بازی باید بگم هر دو در این زمینه نسبت به بقیه بخشهای بازی خیلی ضعیف هستن که احتمالا علت این مساله ضعف سخت افزاری و پردازش باشه شاید هم برنامه نویسی این بخش خیلی وقت گیر و کاربره اما در مجموع فیفا نسبت به PES در این زمینه هم خیلی بهتر عمل کرده علتشم باز بیشتر بر میگرده به همون سبک این دو بازی و جریان فان در مقابل شبیه ساز بودن این دو بازی .
من سعی کردم خیلی خلاصه تفاوت این دو بازیو توضیح بدم امیدوارم این توضیحات دید خوبی بهتون داده باشه .

...

یک نکته رو هم فراموش کردم بنویسم و اونم اینه که این مطالب بالا که در مورد سبک این دو بازی گفتم به این معنا نیست که یکی از این دو بازی نسبت به اون بهتره بلکه این تفاوت در سبکشونه که علتشو هم اول گفتم بخاطر سلایق مختلفیه که در گیمرهای مختلف وجود داره بنابراین شما باید ببینی تفکراتت بیشتر به کدوم یکی میخوره .
اما مواردی که در انتهای نوشتهام درمورد بخشهای مختلف گفتم به سلایق مربوط نمیشه و برتریهای هر کدوم از این دو بازیو نشون میده .

anon85
05-03-2011, 21:40
سلام،
تو اين لينك، سايت fifafanatic.com از روي ديتا بيس FIFA 11 اومده پتانسيل بازيكناي جوونو (25-16) تو منجر مود آورده:

FIFA 11 Best Young Players

با اين توضيح كه به طور كل بازيكناي زير 23 سال، شانس بيشتري واسه رسيدن به پيك پتانسيلشون دارن؛ اينو هم اضافه كرده كه اين ارقام واسه منجر مود كنسول هم صادقه...

anon85
05-03-2011, 22:06
بچه ها اگه کسی رو میشناسین معرفی کنید جایگزین مسی و آلوز.فصل ترنسفر نزدیکه.

سلام،
از جوونا اگه بخوايم پيشنهاد بديم (با توجه به اون ليست fifafanatic.com):
جاي آلوز تو دفاع راست ميشه اينا رو پيشنهاد داد: فيليپ لام، ميكا ريچاردز، گونزالو كاسترو، پابلو زابالتا، سرخيو راموس، آزپيليكوئتا، ...
چن تا وينگر خوب: خسوس ناباس، ديگو كاپل، حاتم بن عرفا، آندرس گاردادو، ادن هازارد، تئو ولكات، آرون لنون،
آردا توران، جفرسون فارفان، جوواني دوس سانتوس، ...

Kit_Kat
05-03-2011, 22:49
معمولا بیشتر گیمرها به این سوال ...

HAAY VAYE MAN

مرسی:40: از توضیح دقیقتون خیلی به دردم خورد....

من زیاد حوصله ی مربی گری ندارم و فکر کنم با PES راحت تر باشم، اما چونکه فیفا یک سری برتری ها نسبت به PES از جمله تعداد لیگ ها و تیم هاو...داره

البته فیفا07 که واقعا مزخرف بود اما اگه توی 4 سال این همه پیشرفت کرده که به قول شما از نظر شباهت حرکات بازیکنان و واقع گرایی ، کیلومترها با PES فاصله داره،به امتحان کردنش می ارزه....در کل حدس میزدم در حد فاجعه پیشرفت کرده باشه اما می خواستم مطمعا بشم که با توضیحات شما شدم...

الان به این نتیجه رسیدم که حتما فیفا را هم در کنار کونامی نصب کنم...

LiverBarca
05-03-2011, 22:59
باو فیفای امسال به هزارتا پس میارزه...:46:

ستاره آسمان
06-03-2011, 11:48
با تشكر از تمام دوستان
ميخواستم ببينم كه پچ جديدي براي آپديت بازيكنان توسط فيفا اومده يا نه ؟

City 17
06-03-2011, 14:11

...

یک نکته رو هم فراموش کردم بنویسم و اونم اینه که این مطالب بالا که در مورد سبک این دو بازی گفتم به این معنا نیست که یکی از این دو بازی نسبت به اون بهتره بلکه این تفاوت در سبکشونه که علتشو هم اول گفتم بخاطر سلایق مختلفیه که در گیمرهای مختلف وجود داره بنابراین شما باید ببینی تفکراتت بیشتر به کدوم یکی میخوره .
اما مواردی که در انتهای نوشتهام درمورد بخشهای مختلف گفتم به سلایق مربوط نمیشه و برتریهای هر کدوم از این دو بازیو نشون میده .

ماشا لله این قدر ملایم درباره نقاط ضعف PES اظهار نظر کردی که تعصبی ترین هوادارای11 PES هم فکرشو نمی کردن ...
جوری که از عدالت زیاد به بی عدالتی میل کرده :31:

نه خب حقایقو گفتم . راستش معراج من زیاد تعصبی به مسائل نگاه نمیکنم تا همین یکسال و نیم پیش که فیفا نکست رو زیاد بازی نکرده بودم و شناختی ازش نداشتم فکر میکردم pes نسبت به فیفا خیلی جلوتره فکر میکردم فیفا همچنان مثل نسخه های کارنتش ضعیف باشه اما بعد از اینکه چند ساعتی که بازی کردم تازه متوجه شدم این نسل چقدر نسبت به نسل قبل متفاوت شده . به همین خاطر pes رو کنار گذاشتم . آخه چرا باید بی جهت نسبت به یک چیز تعصب داشته باشیم ؟ من قبل از فیفای نکست pes fan بودم ( از pes 3 تا نسخه 2009 و مدتی هم نسخه 2010 ) و قبل از اون فیفا باز بودم ( نسخه 94 تا حدود 2002 ) و الان مجددا برگشتم به دوران قدیم که هارد کور و از طرفداران قدیمی های فیفا بودم . اگه توی نسل آینده مجددا pes به دوران طلایی خودش برگرده و فیفا رو جا بزاره مجددا میرم سراغ pes .
این احتمال هم وجود داره که pes توی نسل بعد پوست اندازی کنه چون چند سالی میشه کونامی بخش توسعه بازیها در آینده رو راه اندازی کرده و با اختصاص نیرو و سرمایه داره روی این جریان کار میکنه . اما از اونطرف فیفا هم به نظر نمیرسه براحتی صحنه رو خالی کنه و بازار مشتریان خودشو که چند سالیه روند صعودی به خودش گرفته به رقیب قدیمی خودش واگذار کنه .
جالبه اینو بدونی تا 3-4 سال پیش تعداد نسخه های فروش رفته pes از فیفا با یک فاصله بسیار خوبی بیشتر بود نقطه برابری این جریان سال 2008 اتفاق افتاد و از اون سال به بعد هر سال بخشی از طرفداران pes به سمت فیفا نقل مکان کردن و این روند همچنان ادامه داره .

تقریبا با تمام صحبتایی که کردی اتفاق نظر دارم من خودم تا اونجایی که تونستم از تعصب توی یه مورد حساس مثه این:31: از تعصب دوری کردم درست مثل خودت همون روال طبیعی تغییر از فیفا به PES و بعد از اون بازگشت دوباره به فیفا به خاطر نکست جن را طی کردم و همیشه به دنبال نسخه ای بودم که خوش ساخت تر باشه و تنوع حرکات دفاع/حمله/گل ها و ... بیشتری داشته باشه و از این دست مسائل... و برای همین می گم می توستی با تیغی بارها برنده تر از این به نقد PES بپردازی چون توی نسخه PES11 مشکلات بنیادینی می بینم که در امروز جایی ندارن خصوصا بعد از اون دوران درخشان KONAMI که واقعا به روح مرده فوتبال توی اون سالها جون تازه ای داد...

با تشكر از تمام دوستان
ميخواستم ببينم كه پچ جديدي براي آپديت بازيكنان توسط فيفا اومده يا نه ؟

برای کنسول بله ولی برای PC مشخص نیست که کی بیاد.

4039
06-03-2011, 14:52
ماشا لله این قدر ملایم درباره نقاط ضعف PES اظهار نظر کردی که تعصبی ترین هوادارای PES هم فکرشو نمی کردن ...
جوری که از عدالت زیاد به بی عدالتی میل کرده :31:

برای کنسول بله ولی برای PC مشخص نیست که کی بیاد.

نه خب حقایقو گفتم . راستش معراج من زیاد تعصبی به مسائل نگاه نمیکنم تا همین یکسال و نیم پیش که فیفا نکست رو زیاد بازی نکرده بودم و شناختی ازش نداشتم فکر میکردم pes نسبت به فیفا خیلی جلوتره فکر میکردم فیفا همچنان مثل نسخه های کارنتش ضعیف باشه اما بعد از اینکه چند ساعتی که بازی کردم تازه متوجه شدم این نسل چقدر نسبت به نسل قبل متفاوت شده . به همین خاطر pes رو کنار گذاشتم . آخه چرا باید بی جهت نسبت به یک چیز تعصب داشته باشیم ؟ من قبل از فیفای نکست pes fan بودم ( از pes 3 تا نسخه 2009 و مدتی هم نسخه 2010 ) و قبل از اون فیفا باز بودم ( نسخه 94 تا حدود 2002 ) و الان مجددا برگشتم به دوران قدیم که هارد کور و از طرفداران قدیمی های فیفا بودم . اگه توی نسل آینده مجددا pes به دوران طلایی خودش برگرده و فیفا رو جا بزاره مجددا میرم سراغ pes .
این احتمال هم وجود داره که pes توی نسل بعد پوست اندازی کنه چون چند سالی میشه کونامی بخش توسعه بازیها در آینده رو راه اندازی کرده و با اختصاص نیرو و سرمایه داره روی این جریان کار میکنه . اما از اونطرف فیفا هم به نظر نمیرسه براحتی صحنه رو خالی کنه و بازار مشتریان خودشو که چند سالیه روند صعودی به خودش گرفته به رقیب قدیمی خودش واگذار کنه .
جالبه اینو بدونی تا 3-4 سال پیش تعداد نسخه های فروش رفته pes از فیفا با یک فاصله بسیار خوبی بیشتر بود نقطه برابری این جریان سال 2008 اتفاق افتاد و از اون سال به بعد هر سال بخشی از طرفداران pes به سمت فیفا نقل مکان کردن و این روند همچنان ادامه داره .

LiverBarca
06-03-2011, 15:41
Data file : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Install:
Instructions:
Paste Files In This Folder C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 11\Game\data\db If Not Exist You Can Create, And After Run FIFA 11 i68 Regenerator 1.5 With The Option “Take Care Of Edited Files Stored Directly In Folders” Click On “GO” Button And Wait The Process Finishing.

Note: If You Have A Previous Edited DB Make A Backup
Note 2: If You Have A Previous Edited DB Only Replace, Dont Needed Run Regenerator.

After You Copy DB Files, Remove SQUADS Files Localized In My Documens > FIFA 11.

دوستان اینو از یکی از سایتها پیدا کردم،ظاهرا همون فایل ایدیت فیفا هست که باید تو db کپی بشه ولی چون انگلیسیم خوب نیست گفتم یکی اینو معنی کنه تا از شر این اسکواید راحت بشیم و با ریختن این فایل رو بازی ترنسفرها انجام بشه...:46:

Behnam_o2
07-03-2011, 01:29
من یه پچ آپدیت زمستانی از اینجا دان کردم. بسیار کامل و خوبه

Maziar_69
07-03-2011, 13:22
سلام. یه سوال حیاتی داشتم:
تو 2 تا سیستم این اتفاق افتاد.
داشتیم 2 نفره بازی میکردیم با این دسته های دو تایی.
یهو از بازی اومد بیرون و دیگه هم نرفت. البته وقتی میخواستیم 2 نفره بازی کنیم.
رو اون یکی سیستم هنوز جواب میداد ولی بعد از یه ربع همونجوری شد.

مشکل از دسته هاست؟ یا بازی؟

سیستم ها هم جفتش لپتاپ بود با ویندوز 7 64 بیت.
ممنون.

hamidkabiri6270
09-03-2011, 00:18
سلام

بچه ها من نرسیدم صفحات را کامل بخونم.این باگی که حین بازی ناگهان از بازی خارج میشیم هنوز هست؟آپدیتی چیزی نیومده برای رفع این باگ؟

anon85
09-03-2011, 01:37
سلام

بچه ها من نرسیدم صفحات را کامل بخونم.این باگی که حین بازی ناگهان از بازی خارج میشیم هنوز هست؟آپدیتی چیزی نیومده برای رفع این باگ؟

سلام،
شما پچ رسمي 1.01 رو نصب كنين.
منتها بايد بعدش كرك تو سي دي بازي رو دوباره تو محل نصب كپي كنيد؛
قاعدتا بايد اين مشكل كرش شدن برطرف بشه...
FIFA 11 PC Patch 1.01
لينك مستقيم: (حجم 19.74 مگ)

khelane
09-03-2011, 10:26
من نصبش کردم و دوباره کرک رو ریختم ولی بازم اینطوریه خیلی اعصابمو داغون میکنه بازی رو گذاشتم رو حالت دستی واقعا بازی نصف قبلی شده با ویارئال تو رده 5 هستم اونوم با چه بدبختی یه بازی رو میبرم فرت میپره بیرون نمیدونم چیکار کنم

king of the kings
09-03-2011, 13:28
سلام به دوستان ..
دو تا سوال دارم ..
کسی می دونه چجوری می شه این بازی رو سه نفره بازی کرد؟با سه تا دسته .
دومین سوالم هم اینکه ایا می شه be ap ro رو دو نفره رقیبی بازی؟

anon85
09-03-2011, 14:04
من نصبش کردم و دوباره کرک رو ریختم ولی بازم اینطوریه خیلی اعصابمو داغون میکنه بازی رو گذاشتم رو حالت دستی واقعا بازی نصف قبلی شده با ویارئال تو رده 5 هستم اونوم با چه بدبختی یه بازی رو میبرم فرت میپره بیرون نمیدونم چیکار کنم

سلام،
بدبختانه منم همين مشكلو دارم... :41:
راستش من بيشتر تو منجر مود بازي مي كنم و هر بار كه يه بازي رو تموم مي كنم، خدا خدا مي كنم كه كرش نشه... :18:
با اين كه قرار بود بعد پچ 1.01 اين مشكل برطرف بشه، ولي هنوز خيلي ها اين مشكلو دارن...
تو فروم رسمي EAsports UK هم كه بريد مي بينين كه خيلي ها اين مشكلو دارن؛

هنوزم كه هنوزه ما منتظريم كه EA يه پچ ديگه بيرون بده و اين مشكلا رو حل كنه ولي خبري نيس...
كلا مثل اينكه واسشون PC زياد مهم نيس؛
اولش كه بازي بيرون اومده بود، يه بابايي بود تو اون فروم، به اسم Ian Jarvis كه producer فيفا 11 هم هست؛
يه مدت جواب كاربر ها رو مي داد؛ كلي هم قول داد كه تو پچ هاي بعدي درست مي شه خيلي از مشكل ها، ولي خيلي وقته كه ديگه اثري ازش نيست...

Spaniuly
09-03-2011, 15:36
منم الان که xbox360 رو چند روزی هست فرستادم تهران تا lt+ بریزن روش با pc دارم بازی می کنم fifa 11 رو حقیقتاً یک بازی ضعیف هست جلو نسخه کنسولیش و واقعا گیم پلی ناجوری داره هوش مصنوعی بازیکن کم هست و پاس ها واقعا پینگ پونگی هستند انیمیشن هاش در گرفتن و تصاحب توپ واقعا کم هست و این باعث یکنواختی گیم شده خیلی خشک هست ولی خوب بهترین گزینه برای PC فعلا همین فیفا 11 هست که در واقع فیفا 10 کنسولی هست... حقیقتا فیفا 11 کنسولی بی رقیب هست در حال حاضر من که نشستم اکامپلیشمنت ها رو انجام میدم... عمرا اگه حوصله کنم منیجر مود محدودش رو بازی کنم... ولی از حق نگذریم نسخه PC فیفا هم چیزای جالبی داره و آدم از بازی کردنش لذت لازم رو می بره

khelane
09-03-2011, 18:55
حالا شرایط مارو درک کن من هم رسیده جونم میخوام گوشیم رو بفروش روش یه اندک پول بزارم یه پی اس 3 بخرم و حال کنم

Cris9 ripper
10-03-2011, 12:10
دوستان پچی نیست که روی گزارش بازی کار شده باشه؟
من با PC بازی میکنم...ولی دیروز رفتم خونه ی پسر عموم xBox داشت..واقعا رو نسخه ی کنسول خیلی جامع تر گزارش میکنه..:41:

4039
10-03-2011, 13:22
منم الان که xbox360 رو چند روزی هست فرستادم تهران تا lt+ بریزن روش با pc دارم بازی می کنم fifa 11 رو حقیقتاً یک بازی ضعیف هست جلو نسخه کنسولیش و واقعا گیم پلی ناجوری داره هوش مصنوعی بازیکن کم هست و پاس ها واقعا پینگ پونگی هستند انیمیشن هاش در گرفتن و تصاحب توپ واقعا کم هست و این باعث یکنواختی گیم شده خیلی خشک هست ولی خوب بهترین گزینه برای PC فعلا همین فیفا 11 هست که در واقع فیفا 10 کنسولی هست... حقیقتا فیفا 11 کنسولی بی رقیب هست در حال حاضر من که نشستم اکامپلیشمنت ها رو انجام میدم... عمرا اگه حوصله کنم منیجر مود محدودش رو بازی کنم... ولی از حق نگذریم نسخه PC فیفا هم چیزای جالبی داره و آدم از بازی کردنش لذت لازم رو می بره

آرمین جان یکی از نکات مثبت سری فیفا که موجب محبوبیت مضاعفش بین گیمرها شده همین تغییرات زیادیه که از یک نسخه به نسخه قبل شاهدش هستیم همون طوریکه این نسخه نسبت به نسخه قبل تغییرات اساسی داشته به همین شکل همونطوریکه خودتم در جریانی نسخه 10 کنسولی نسبت به نسخه 9 تغییر و تحول زیادی داشت ( با نوآوری حرکت 360 درجه ) . حتی به عقیده مسعود پیشرفتهای نسخه 10 کنسولی نسبت به نسخه 9 خیلی بیشتر از تغییرات و پیشرفتهای نسخه 11 کنسولی نسبت به نسخه 10 کنسولیه. اگه به همین شکل ea ادامه بده چند سال دیگه شاهد یک بازی رویایی خواهیم بود .
به گفته دیوید راتر با شروع هر نسل همه چیز مجددا از صفر شروع میشه .
به نظرت این پیشرفتها میتونه ادامه دار باشه ؟ فکر میکنی EA در نسل آینده ( نسل بعد از نسل نکست جن ) میتونه به موفقیتهاش همچنان ادامه بده ؟

Kit_Kat
10-03-2011, 13:56
آقا این فیفا میگن هی میپره بیرون از بازی؟آره؟
این مشکل جدیه؟یعنی برای همه پیش اومده؟
یک سوال دیگه هم داشتم....فیفا 11 تیم های لیگ کره و ژاپن رو داره؟

Armin 7
10-03-2011, 14:10
آقا این فیفا میگن هی میپره بیرون از بازی؟آره؟
این مشکل جدیه؟یعنی برای همه پیش اومده؟
یک سوال دیگه هم داشتم....فیفا 11 تیم های لیگ کره و ژاپن رو داره؟

با سلام.
خیر . هی بیرون نمیپره .
برا من هم گاهی اوقات یعنی هر 7-8 تا بازی که انجام میدم اینطوری میشه.
بله تیمهای لیگ کره و ژاپن رو هم داراست.
سپاسگذارم.

smallfrank
10-03-2011, 14:17
البته اگه پچ 1.01 رسمی رو نصب نکنید بعضی وقتا کرش میکنه....

Kit_Kat
10-03-2011, 14:58
آها اوکی..مرسی از پاسختون...
راستی فیفا12 زودتر از سال2012 منتشر نمیشه؟

anon85
10-03-2011, 18:07
سلام،
فيفا 11 ليگ كره (K-League) رو به صورت كامل داره، ولي ليگ ژاپن رو نه...
از اينجا هم مي تونين ببينين كه چه ليگ هايي تو بازي هست:

anon85
10-03-2011, 22:09
آها اوکی..مرسی از پاسختون...
راستی فیفا12 زودتر از سال2012 منتشر نمیشه؟

سلام،
فيفا 11، 28 سپتامبر 2010 اومد بيرون؛
احتمالا فيفا 12 هم همون طرفاي سپتامبر و اكتبر 2011 (مهر و آبان 90) بياد.
معمولن كه اين طوري بوده اين سال ها...

masoudm90
11-03-2011, 00:27
دوست عزیز سرعت 128 هم کفایت میکنه فقط اون برنامه ای رو که در پست قبلی گذاشتم نصب کن که بدطوری پینگ رو میاره پایین
واقعا برنامه فوق العاده ای هستش :5:

سلام بنده برنامه ای که گفتین رو نصب کردم و مراحلش رو هم با موفقیت طی کردم اما بازم مشکل connection has timed out رو داشتم . درست نشد که نشد

mohamad skystar
11-03-2011, 00:45
فیفا 11 خیلی بیشتر از PES حال میده.
فقط حیف که امکاناتش کمه.

Alex * Delpiero
11-03-2011, 05:22
فقط حیف که امکاناتش کمه.

منظورت از امکانات چیه ؟

H A M A S
11-03-2011, 09:18
چه طوری از جاموندن دفاع و گل خوردن توی ضد حمله جلوگیری کنیم؟؟

KAHAKDAM
11-03-2011, 14:25
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم
وقتی میخوام افلاین بازی کنم بازی رو روی حالت دسته(جواستیک) میارم ولی موقع انلاین بازی کردن با کیبورد میاد!
راستی چرا وقتی بازی رو میارم هر بار باید انتخاب کنم میخوام با دسته بازی کنم؟چرا توی منو حالت دسته نیست؟راهی وجود نداره؟ممنون میشم جوابمو بدین:11:

mafr07
11-03-2011, 15:31
فقط حیف که امکاناتش کمه.

اگه منظورت از امکانات ; گرافیک بازی . شادی بعد از قهرمانی . عدم امکان ترنسفر در طول فصل . شادی های یکنواخت پس از گل زدن و ... هست . حق با شماست . تو بازی pes به اینا بیشتر توجه شده . ولی فیفا یک خوبی داره اونم اینه که کم پیش میاد ازش زده بشی .

khelane
11-03-2011, 16:45
والا منم تایید میکنم وقتی گل میزنم خوشحالی مزخرفی هست من میخوام خوشحالیش خیلی جنب و جوش وه یجان داشته باشه بازیکن مصدوم میشه اصلا هیچی ولی در طول فصل من چهار بازی مونده به فصل ترنسفر کردم و یه بازیکن جوان رو خریدم نمیدونم واسه شما

Spaniuly
11-03-2011, 19:36
آقا این خوشحالی بعد از گل Acrobatic 3 رو کی تونسته انجام بده فرمولش اینه:

RB
جهت پائین
جهت بالا
جهت پائین
دکمه A

ولی من بار ها امتحان کردم هیچ خوشحالی انجام نمیده فقط همین یه دونه مونده بقیه اوکی شده

4039
11-03-2011, 20:10
سلام بنده برنامه ای که گفتین رو نصب کردم و مراحلش رو هم با موفقیت طی کردم اما بازم مشکل connection has timed out رو داشتم . درست نشد که نشد

شما باید ای پی هاتو توی ویندوزت عوض کنی . بخش بازیهای آنلاین انجمن یک تاپیک درمورد بازی آنلاین فیفا وجود داره . فکر کنم صفحه 5 یا 6 اون تاپیک در این مورد بچه ها توضیح دادن .

چه طوری از جاموندن دفاع و گل خوردن توی ضد حمله جلوگیری کنیم؟؟

شما برو توی بخش فرمیشن بعد دکمه آبی دسته ( شوت ) رو بزن وارد بخش تاکتیکها میشی برو بخش مربوط به دامنه حرکتی بازیکنان و همینطور محل استقرارشون . دامنه حرکتی مدافعین وسطو در زمان دفاع بصورت high قرار بده و محل استقرارشونو هم منتهی الیه نقطه دفاعی بزار تا توی ضد حمله جا نمونن دفاعات . اگه بازم جا میمونی فلش دامنه حرکتی رو به جلو بازیکنان دفاعیتو هم در زمان حمله بصورت low بزار .

والا منم تایید میکنم وقتی گل میزنم خوشحالی مزخرفی هست من میخوام خوشحالیش خیلی جنب و جوش وه یجان داشته باشه بازیکن مصدوم میشه اصلا هیچی ولی در طول فصل من چهار بازی مونده به فصل ترنسفر کردم و یه بازیکن جوان رو خریدم نمیدونم واسه شما

توی نسخه بعد ( که احتمالا میشه 11 کنسولی ) شادی و خوشحالیهای بازیکنان بعد از به ثمر رسیدن گل خیلی بهتر شده و لازم نیست حتما خودت شادیها رو انجام بدی اما بازم به نظرم pes در این مورد موفق تر عمل کرده .

City 17
12-03-2011, 00:47
آقا این خوشحالی بعد از گل Acrobatic 3 رو کی تونسته انجام بده فرمولش اینه:

RB
جهت پائین
جهت بالا
جهت پائین
دکمه A

ولی من بار ها امتحان کردم هیچ خوشحالی انجام نمیده فقط همین یه دونه مونده بقیه اوکی شده

من هر وقت درست اجراش کردم روی دو تا دستش یه پشتک زده و تعادلش را از دست داده و در حالی که افتاده رو زمین دو تا دستشو میبره بالا البته بعضی وقت ها هم هیچ کاری نمی کنه. عجیبه!
به نظرم جهت ها را باید خیلی دقیق زد توصیه می کنم اول با بازیکن رو به بالا حرکت کنین و دقیق تنظیم کنین که هیچ انحرافی نداشته باشین بعد اجراش کنین.

Cris9 ripper
12-03-2011, 10:44
دوستان پچی نیست که روی گزارش بازی کار شده باشه؟
من با PC بازی میکنم...ولی دیروز رفتم خونه ی پسر عموم xBox داشت..واقعا رو نسخه ی کنسول خیلی جامع تر گزارش میکنه..:41:
:41::41::41::41:

Spaniuly
12-03-2011, 13:49
من هر وقت درست اجراش کردم روی دو تا دستش یه پشتک زده و تعادلش را از دست داده و در حالی که افتاده رو زمین دو تا دستشو میبره بالا البته بعضی وقت ها هم هیچ کاری نمی کنه. عجیبه!
به نظرم جهت ها را باید خیلی دقیق زد توصیه می کنم اول با بازیکن رو به بالا حرکت کنین و دقیق تنظیم کنین که هیچ انحرافی نداشته باشین بعد اجراش کنین.
به نظرم باگ هست و چنین حرکتی انجام شدنی نیست بار ها این کار رو کردم چطور میشه که تمام حرکت ها رو در عرض چند بازی و در یک روز انجام بدم ولی یک هفته اس این حرکت انجام نمیشه این Move یا دستورش اشتباه درج شده یا تعریف نشده تا حالا هیچ کس نتونسته این celebration رو انجام بده و تیک مربوط به Acrobatic 3 رو درج کنه البته این باگ ها طبیعی هست به هر حال این بازی پورت شده اس من به جای دکمه RB کلیدهای RT و حتی LB رو هم تست کردم نشده انواع و اقسام تغیرات رو چک کردم حتی به جای کلید A دکمه های دیگه رو هم امتحان کردم یا خبری از Celebration نیست یا یه Celebration دیگه انجام میده به هر حال تیک مربوط به Acrobatic 3 زده نشده همه Celebratin Pack های 1 و 2 به غیر از همین یه دونه تیک خورده برام

night lord
12-03-2011, 16:11
آخرین آپدی چیه ؟ چیز جدیدی نیومده؟
من از وقتی اون پچی رو که بازیو نرمتر میکنه که رو پچ رسمی نصب میشه رو نصب کردم تو تمرین اول بازی که میره اگه استارت نزنم از بازی میپره بیرون . چرا؟

Spaniuly
12-03-2011, 21:38
چند نمونه گل که شاید خوشتون بیاد خوشبختانه کم حجم هستند

گل علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی راه دور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

back heel goal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2Fihonubutayfame8er5e2.mp4)

قیچی برگردان 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2F7chb6zonse2by4inlx8r.mp4)

قیچی برگردان 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2Fo49atd2sammur4he5thh.mp4)

گل از روی نقطه کرنر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Subaru
12-03-2011, 22:54
لیست کامل کلید های ترکیبی برای اجرای شادی های پس از گل رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟

Maziar_69
12-03-2011, 23:03
قسمت Help تو خود بازی گزینه ای به نام Celebrations داره اونجا لیست کامل هست.

IranApadana
12-03-2011, 23:05
درود
دوستان میشه راهنمایی کنید...
من با دوستان میخوام یک تورنومنت رو شروع کنیم و هر کدوممون چند تیم داشته باشیم که به صورت دوره ای با هم بازی کنیم. دقیقاً از کجا باید این کارو انجام بدم؟
Create Tornoment رو هم رفتم اما فقط یک نفره میشه.
منتظر راهنماییتون هستم.
سپاس

Aless
12-03-2011, 23:49
ببخشید دوستان
من هنوزم وقتی وارد بازی میشم اونجایی که کاکا میاد تمرین کنه از بازی خارج میشه.
چیکار کنم؟کرک یا پچی نیومده؟
مرسی.

anon85
13-03-2011, 01:17
ببخشید دوستان
من هنوزم وقتی وارد بازی میشم اونجایی که کاکا میاد تمرین کنه از بازی خارج میشه.
چیکار کنم؟کرک یا پچی نیومده؟
مرسی.

سلام،
شما پچ 1.01 رو نصب كردين؟ (خيلي وقت پيش اومده و تنها پچ رسمي بازيه؛)
يه سري از مشكلا رو بر طرف مي كنه.
مي تونين از اينجا دانلودش كنين: (لينك مستقيم، حجم 19.74 مگ)

بعد از نصب پچ، كرك تو سي دي بازي رو دوباره تو محل نصب كپي كنيد؛

..........................................

راستي شما مينيموم سيستم مورد نيازو داريد؟

CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better)
Intel Core2Duo @ 1.8Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7
1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 3.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

IranApadana
13-03-2011, 11:34
چند نمونه گل که شاید خوشتون بیاد خوشبختانه کم حجم هستند

گل علی کریمی از روی ضربه ایستگاهی راه دور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

back heel goal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2Fihonubutayfame8er5e2.mp4)

قیچی برگردان 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2F7chb6zonse2by4inlx8r.mp4)

قیچی برگردان 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9-2%2Fo49atd2sammur4he5thh.mp4)

گل از روی نقطه کرنر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایول
بسیار زیبا بود
آموزش زدن قیچی برگردون و اینا رو به ما هم یاد بده

Cris9 ripper
13-03-2011, 11:57
بچه ها چطور میشه گل سیو کرد؟!

anon85
13-03-2011, 13:08
بچه ها چطور میشه گل سیو کرد؟!

سلام،
تو فيفا 11 نميشه گل (رو هارد) سيو كرد؛
فقط اگه اكاونت EA داشته باشي، مي توني آپلودشون كني.
(اونم مطمئن نيستم واسه ما ها كه بازي هامون اريجينال نيس بشه...)
.....................................
البته ميشه از برنامه هايي مثل xfire يا fraps استفاده كرد...

Spaniuly
13-03-2011, 14:14
ایول
بسیار زیبا بود
آموزش زدن قیچی برگردون و اینا رو به ما هم یاد بده
تصویر گویای همه چیز هست دیگه خیلی ساده اس روپا میری بلند می کنی ضربه می زنی کافیه بازیکن تکنیکی باشه مثل رونالدو - مسی و ...

Aless
13-03-2011, 14:43
سلام،
شما پچ 1.01 رو نصب كردين؟ (خيلي وقت پيش اومده و تنها پچ رسمي بازيه؛)
يه سري از مشكلا رو بر طرف مي كنه.
مي تونين از اينجا دانلودش كنين: (لينك مستقيم، حجم 19.74 مگ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب پچ، كرك تو سي دي بازي رو دوباره تو محل نصب كپي كنيد؛

..........................................

راستي شما مينيموم سيستم مورد نيازو داريد؟

CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better)
Intel Core2Duo @ 1.8Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7
1 Gigabyte of RAM (2 GB required for Windows Vista / Windows 7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 3.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

ممنون از پاسختون
سیستمم برای بازی کافیه.
تازه وقتی اون صفحه قبلش باز میشد من یکم گرافیک و این چیزاش را کم میکردم که راحت تر لود کنه.
حالا امتحان میکنم.
بازم ممنون.

IranApadana
13-03-2011, 19:59
تصویر گویای همه چیز هست دیگه خیلی ساده اس روپا میری بلند می کنی ضربه می زنی کافیه بازیکن تکنیکی باشه مثل رونالدو - مسی و ...

خب واسه ما مبتدی ها کامل توضیح بدید بد نیست
روپا و این حرفا...:11:

MJ assassins creed
13-03-2011, 20:10
خب واسه ما مبتدی ها کامل توضیح بدید بد نیست
روپا و این حرفا...:11:
کلید LT و RT رو با هم فشار میدی و بعد پشت سرهم RT رو میزنی.
بعد مثلا اگر بازیکن صورتش به جلو باشه دکمه جلو رو زده توپ رو بالا میندازه و بعد سمت عقب رو گرفته و شوت رو میزنی.

night lord
13-03-2011, 22:20
آخرین آپدی چیه ؟ چیز جدیدی نیومده؟
من از وقتی FIFA 11 Hybrid Gameplay Patch V 3.0.0 که رو پچ رسمی نصب میشه رو نصب کردم تو تمرین اول بازی که میره اگه استارت نزنم از بازی میپره بیرون . چرا؟

masoudm90
14-03-2011, 20:55
سلام بچه ها یه مشکل
با این سیستم افت فریم دارم فقط رو حالت low و very low درست میشه تیک ها رو هم غیر فعال میکنم
ram : 4gb ddr3
vga : gt 220 ddr3
cpu : intel 5700 2core 3 GHz
monitor : 4.3
با این سیستم اجرا کردم رو همه حالتها روون بود :
ram : 2
vga : 9400 gt
cpu: intel 5500
16.9 مانیتور

Maziar_69
14-03-2011, 21:00
دوستان یه برنامه معرفی کنید که بتونم از صفحه ی بازی فیلم بگیرم.
البته fraps نباشه.
چون با اون هر موقع میخوام ضبط کنم انقدر فریم ریت رو میاره پایین که دیگه به هیچ وجه نمیشه بازی کرد.
کلا تصویر یه وقتا 2 ثانیه وایمیسته...

مرسی.

anon85
14-03-2011, 21:16
دوستان یه برنامه معرفی کنید که بتونم از صفحه ی بازی فیلم بگیرم.
البته fraps نباشه.
چون با اون هر موقع میخوام ضبط کنم انقدر فریم ریت رو میاره پایین که دیگه به هیچ وجه نمیشه بازی کرد.
کلا تصویر یه وقتا 2 ثانیه وایمیسته...

مرسی.

سلام،
xfire هم هست؛ البته اينجا نوشته كه اونم فريم ريتو پايين مياره:

....................................
از اينجا هم ميشه دانلودش كرد:

aloo00che
15-03-2011, 21:43
سلام به همه
خسته نباشید
میخواستم بدونم چه جوری تو فیفا 11، یک و دو کنیم؟
و اینکه تو فیفا 11 تمرینی وجود نداره؟ قبلن میشد با تیمت تمرین کنی

anon85
15-03-2011, 23:03
سلام به همه
خسته نباشید
میخواستم بدونم چه جوری تو فیفا 11، یک و دو کنیم؟
و اینکه تو فیفا 11 تمرینی وجود نداره؟ قبلن میشد با تیمت تمرین کنی

سلام،
واسه 2-1، LB رو نگه داشته باش و پاس بده؛
واسه تمرين هم، وقتي تو arena هستي (همون جايي كه وقتي وارد بازي مي شي، مي آد؛ اونجايي كه خودتي و پيتر چك...)، اگه f1 بزني، منوي تمرينا مي آد...

Maziar_69
16-03-2011, 01:53
سلام،
واسه 2-1، LB رو نگه داشته باش و پاس بده؛
واسه تمرين هم، وقتي تو arena هستي (همون جايي كه وقتي وارد بازي مي شي، مي آد؛ اونجايي كه خودتي و پيتر چك...)، اگه f1 بزني، منوي تمرينا مي آد...

البته دکمه ی select هم همین کارو میکنه.
حالا نمیشه با تیم دوم خودمون تمرین کنیم؟
خیلی تابلوئه هر بازی میخوای بکنی این چک میاد افتخاری وایمیسته تو دروازه. :31:

LiverBarca
16-03-2011, 09:50
خیلی تابلوئه هر بازی میخوای بکنی این چک میاد افتخاری وایمیسته تو دروازه. :31:
:31::39:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

undercover
16-03-2011, 12:15
دوستانی که این برنامه های کاهش پینگ رو تست کردن یه توضیحی بدن ببینیم واقعا ارزشش رو دارن امتحان کنیم یا نه؟
به عبارتی چقدر شاهد کاهش لگ یا تاخیر در بازی بودین واین مسئله محسوس بوده یا جزئی؟
باتشکر:question:

khelane
16-03-2011, 21:29
کسی میتونیه فایل چند کیلوبایت ریجستری فیفا ر. در مسیر زیر برام بیاره واپ کنه برای وقتی که ویندوز رو فرمت کردید کافیه این فایل رو دبل کلیک کنید تا بازی رو نصب کنه با سپاس
در برنامه run ویندوز تایپ
regedit-
hkey_local_machine
softwar
easport
فایل Ea sport رو برام ااکسپورت واپلود کنید
ممنون

Spaniuly
16-03-2011, 23:49
کسی میتونیه فایل چند کیلوبایت ریجستری فیفا ر. در مسیر زیر برام بیاره واپ کنه برای وقتی که ویندوز رو فرمت کردید کافیه این فایل رو دبل کلیک کنید تا بازی رو نصب کنه با سپاس
در برنامه run ویندوز تایپ
regedit-
hkey_local_machine
softwar
easport
فایل Ea sport رو برام ااکسپورت واپلود کنید
ممنون
نمی دونم به دردت می خوره یا نه ولی از روی دیسک اورجینال نصب شده من دیسک Clone شده از دیسک اورجینال بازی رو روی دیسک DVD9 دارم از روی اون نصب کردم رجیونش هم اروپای شرقی هست

aloo00che
17-03-2011, 00:48
سلام به همه
پیشاپیش عیدتون مبارک
بوسسسسسسس :11::11:
قربونتون به من بگین چی کار کنم تو کرنرها بتونم موفق باشم؟ من تا حالا روی کرنر و کلا روی ضربه ای سر موفق نبودم.
1 سوال دیگه اینکه تو فیفا برای اینکه بتونی روی ضربه های ایستگاهی موفق باشی باید چی کار کنی؟
توی PES شوت میزدی + جهت پایین، توی فیفا چه جوریه؟ :18:
مرسی

khelane
17-03-2011, 12:24
ممنون ول ی کار نکرد امروز میرم دوباره بازی رو نصب میکنم

Alex Fera
17-03-2011, 20:52
سلام به همه
پیشاپیش عیدتون مبارک
قربونتون به من بگین چی کار کنم تو کرنرها بتونم موفق باشم؟ من تا حالا روی کرنر و کلا روی ضربه ای سر موفق نبودم.
1 سوال دیگه اینکه تو فیفا برای اینکه بتونی روی ضربه های ایستگاهی موفق باشی باید چی کار کنی؟
مرسی

توی کرنر ها به توپ کمی کاد(!) بده تا توپ بچرخه البته جا گیری شما تو محوطه جریمه هم خیلی مهم هستش.....

توی ضربه های ایستگاهی هم اگه از نزدیک میزنی اول ضربه رو 2 نفره من بعد L رو بگیر و پاس بده و بشوت.....
اگه هم از دور میزنی باید جوری به توپ کاد بدی که از بالای سر نفر دوم دیوار دفاعی رد بشه و بره به گوشه دروازه البته خیلی باید تمرین کنی...........

mafr07
17-03-2011, 21:00
سلام به همه
پیشاپیش عیدتون مبارک
مرسی
یکم تمرین کنی همه چی میاد دستت . :5:

alessandroo
17-03-2011, 23:07
سلام.چطور به شوت وسانتر کات بدم؟

edi2
17-03-2011, 23:39
دوستان یه سوالی دارم واگه اینجا جتش نیست عذرخواهی میکنم
و اون این که من تازه فیفا رو نصب کردم و با دسته نمیتونم بازی کنم در حالی که pes رئ با دسته میتونم بازی کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

Kamyar_AnathemA
18-03-2011, 00:11
کلا ضربات شروع مجدد از قبیل کرنر و ضربه ایستگاهی در فیفا 11 به چند روش میشه باهاشون به نتیجه رسید

در کرنر شما هم میتونی سانتر معمولی میتونی بکنی و با سر گل بزنی
هم میشه مواج سانتر کرد و گل زد
هم میشه مواج ضربه زد که مستقیم گل بشه که این آخری سخته و نیاز به تمرین زیادی داره . خودم فقط یک بار تونستم این کارو انجام بدم

در مورد ضربات ایستگاهی هم که خیلی بیشتر Option هست

مثلا اگر فاصله توپ تا دروازه بین 18 تا 23-24 متر باشه خودم با 6 روش مختلف میتونم توپو گل کنم
هر چی فاصله بیشتر بشه Option کمتر میشه
که در فواصل بالای 35 متر میشه 2 روش

چون خودم به ضربه آزاد علاقه دارم دنبالش رفتم و یاد گرفتم تا حدودی

alessandroo
19-03-2011, 10:13
سلام.چطور سانتر و شوت رو کات دار یا مواج بفرستیم؟

Kamyar_AnathemA
19-03-2011, 12:45
سلام.چطور سانتر و شوت رو کات دار یا مواج بفرستیم؟

با استفاده از LB و جهتی که میخوای بهش کات بدی

smallfrank
19-03-2011, 13:52
سلام

این خوشحالی ها چیه ؟ کسی تا حالا تونسته بزنه ؟

xzero
19-03-2011, 19:11
سلام دوستان

میخواستم بپرسم چطوری میشه با دسته بازی کرد؟!!

برای من دسته رو settings بازی میشناسه ولی وقتی تو بازی میرم کار نمیکنه دسته!(البته اول یکی دوبار تو بازی هم شناخت ولی دیگه نمیشناسه)!

solo8
19-03-2011, 19:18
سلام دوستان

میخواستم بپرسم چطوری میشه با دسته بازی کرد؟!!

برای من دسته رو settings بازی میشناسه ولی وقتی تو بازی میرم کار نمیکنه دسته!(البته اول یکی دوبار تو بازی هم شناخت ولی دیگه نمیشناسه)!

اول باید دسته رو وصل کنی و بعد بری تو فیفا کانفیگ.بعدش باید بری به Game Settings و از اونجا به برگه ی Controller
بعدش واسه ی هر کدوم از جا خالی های یه دکمه ی دسته رو تعریف میکنی و بعدش ok میکنی و میری تو بازی.بر اساس همون چیزی که مرتب کردی تو بازی از دسته استفاده کن....

solo8
19-03-2011, 19:27
من تو این بازی یه مشکلی دارم:

وقتی که LB رو میزنم واسه سانتر کردن از کرنر اون خط قدرت ضربه پر میشه ولی ضربه نمیزنه.10 بار هم اینکار رو بکنی انجام نمیده!باید بدون LB سانتر کنم تا بفرسته!

راهی واسه انلاین بازی کردن این نیومده؟

اپدیتی واسش اومده و میتونیم ما ازش استفاده کنیم؟اگه میشه یه راهنمای کنید.

ممنون...

Kamyar_AnathemA
19-03-2011, 21:59
من تو این بازی یه مشکلی دارم:

وقتی که LB رو میزنم واسه سانتر کردن از کرنر اون خط قدرت ضربه پر میشه ولی ضربه نمیزنه.10 بار هم اینکار رو بکنی انجام نمیده!باید بدون LB سانتر کنم تا بفرسته!

راهی واسه انلاین بازی کردن این نیومده؟

اپدیتی واسش اومده و میتونیم ما ازش استفاده کنیم؟اگه میشه یه راهنمای کنید.

ممنون...

مشکل اول که خیلی عجیبه و باید سانتر کنه . نمیدونم علتش چیه

مورد دوم هم با نرم افزار Game Ranger میشه آنلاین بازی کرد

آموزش تو سایت هست

alessandroo
19-03-2011, 22:00
بله با هر کدوم از دکمه های کیبرد یا دسته بازی یا ترکیب دو یا چند تا از اونا میشه بعد از هر گل خوشحالی متفاوتی کرد که تو قسمت HELP-CELEBRATIONS توی خود بازی که عکسش و گذاشتی راهنمایی میکنه مثلا اگه RT رو بگیری و شوک سمت راست رو چند بار پشت سر هم به به طرف بالا بدی یاLB یا RBرو بگیری و شوک سمت راست360درجه بچرخونی ملق میزنه.من خودم تقریبا تموم خوشحالی ها رو بلدم.

solo8
19-03-2011, 23:15
مشکل اول که خیلی عجیبه و باید سانتر کنه . نمیدونم علتش چیه

مورد دوم هم با نرم افزار Game Ranger میشه آنلاین بازی کرد

آموزش تو سایت هست

آره راستی!

خودم یادم نبود پریشب خواستم بازی کنم!حالا بیخیال میگم شما تو بازی تیک ندارین؟من همون شب 2-3 بار تست کردم بازی خیلی کند اجرا میشد!

ADSL 512 دارم.سرعت دانلود هم 60.

کسی پیدا نمیشه برای بار اول یه کم صبر کنه من برم تو بازی.همه بعد 30 ثانیه میگن من برم و موفق باشی!منم نتونستم تست کنم!

sepand_salehi
20-03-2011, 01:32
یه سوال دارم.اگه تکراریه ببخشید
چطور می شه کنترل بازی فیفا رو به همون کیبورد کلاسیک (نسخه های قبلی) تغییر داد؟ مثلا با D بدود دنبال بازیکن صاحب توپ و...

Sepehr2010
23-03-2011, 18:05
میشه 6 نفره رفت فیفا pc رو؟

undercover
23-03-2011, 20:44
فکر نکنم بیشتر از 4 نفر امکانش باشه

Sepehr2010
23-03-2011, 23:54
فکر نکنم بیشتر از 4 نفر امکانش باشه

4 تا هم نشد یعنی 3 تا دسته و کی برد نمیشه و وارد بازی نمیشه آخه چرا ea?

pashangparsi6
24-03-2011, 01:21
دوستان چگ.نه می شه ترکیب یک تیم رو سیو کرد که هر بار نیاز نباشه ترکیب رو بجینیم؟

pashangparsi6
24-03-2011, 01:52
دوستان من بازی رو نصب کردم و کرک کردم و حتی پچ ریختم ولی این مشکل رو می گیره:

AppName: fifa.exe AppVer: 1.0.0.0 ModName: fifa.exe
ModVer: 1.0.0.0 Offset: 00042357

این رو جچوری درست کنم؟

Kamyar_AnathemA
24-03-2011, 11:54
دوستان چگ.نه می شه ترکیب یک تیم رو سیو کرد که هر بار نیاز نباشه ترکیب رو بجینیم؟

ترکیبو اگه میهوای سیو کنی باید بری قسمت My Fifa 11 و بعد قسمت Edit و قسمت Team Managemanetو از اونجا هر ترکیبی که بچینی خودش تو همون ترکیب میمونه

mh.mahmoudi68
25-03-2011, 10:47
سلام من بازی را نصب میکنم میره تو باری عکس کاکا اولین عکس میا بعد میپره بیرون ارور دنت سند میده چشه؟

konami-pes
25-03-2011, 20:24
یه سوال داشتم ممنون میشم یه نفردقیق جواب بده

فیفا 12 که 6 ماه دیگه میاد نسخه کنسولیش و PC دقیقا یکیه؟ کسی در این مورد اطلاعی نداره؟قبلا شنیده بودم یکی هستن آیا قطعی شده؟

Spaniuly
25-03-2011, 21:58
سلام من بازی را نصب میکنم میره تو باری عکس کاکا اولین عکس میا بعد میپره بیرون ارور دنت سند میده چشه؟
بازی به سیستمت می خوره؟ یعنی مشکلی از لحاظ پائین بودن گرافیک و پردازنده نداری که؟ در ضمن پچ 1.01 و کرکش رو نصب می کنی اگه نه باید بگیری پست های منو توی همین تاپیک سرچ کنی چند باری لینک پچ و کرک رو گذاشتم
این جور موارد دلایل مختلفی می تونه داشته باشه

Spaniuly
25-03-2011, 22:15

فیفا 12 که 6 ماه دیگه میاد نسخه کنسولیش و PC دقیقا یکیه؟ کسی در این مورد اطلاعی نداره؟قبلا شنیده بودم یکی هستن آیا قطعی شده؟

اخبار خیلی مختصری پیرامون فیفا 12 منتشر شده در هر صورت بین این اخبار منتشر شده اینی که شما فرمودید اشاره نشده... شاید براتون جالب باشه اینا

راتر توی مصاحبه ای که داشته با مجله نمی دونم چی جی (خوب چی کار کنم اسمش یادم نمونده خارجی بود) حرف های جالبی در مورد فیفا 12 زده

فیفا 12 لودینگ نخواهد داشت.
فیفا 12 بهترین ورژن و برتر از 11 خواهد بود
احساسات رو بیشتر لمس خواهید کرد مثلا فرض کنید توی فیفا 12 اگه چلسی با لیورپول بازی کنه یا هر بازیکنی که مقابل تیم سابقش بازیکنی و حالتی داشته باشه که انتقالش به تیم دیگه جنجالی باشه مورد غضب تماشاگرا قرار میگیره و هو میشه و از این حرفا
هوش مصنوعی بازیکنان شدیدا افزایش پیدا خواهد کرد

اینا رو همگی گفته ولی اینکه عملی خواهند کرد یا نه خیلی نمیشه با اطمینان گفت ولی اینها قول هایی هستند که این سازنده فیفا نکست خوش تیپ کانادایی گفته... و یک چیزی هم خیلی گمانه زنی میشه حضور یک لیگ جدید که لیگی نیست جز لیگ ایران!
ولی تا بازی رونمایی نشده هیچ کدوم از اینا رو نمیشه باور کرد و ملاک قرار داد کمتر از یک ماه دیگه مسلما بازی فیفا 12 رو نمایی میشه و می تونیم اخبار مربوط به اون رو دنبال کنیم

Mehdi.ss
25-03-2011, 23:24
سلام به تمامی دوستان
امروز یه پک اسکربرد پیدا کردم چون خیلی زیبا بود گفتم اینجا هم بذارم ( البته هنوز خودم نصبش نکردم )
.:: Scoreboard Pack V.1 ::.

- World Cup 2010 – ARD
- World Cup 2010 – EuroSport
- Bundesliga – Sky
- Liga BBVA – GolTV
- Serie A – Sky
- Uefa Champions League – Sky
- ESPN
- Digi Sport TV

- ZDF

دانلود با حجم 1.65 مگ

دانلود با حجم 313 کیلوبایت

منبع

Alex Fera
25-03-2011, 23:25
یک چیزی هم خیلی گمانه زنی میشه حضور یک لیگ جدید که لیگی نیست جز لیگ ایران!

آرمین جان اون نظرسنجی رو دیدی بین لیگ های ایران و عربستان و چند تا لیگ دیگه؟؟؟

ایران 95% آرا رو جمع کرده بود،خیلی حال کردم:31::46:

Mehdi.ss
25-03-2011, 23:39
ایران 95% آرا رو جمع کرده بود،خیلی حال کردم:31::46:
سلام محمد جان
مثل اینکه عربستانیا تازه این نظر سنجی رو دیدن
اگه این نظر سنجی سرکاری نباشه ، امکانش هست که رای عربستان بیشتر از ما بشه

Armin 7
25-03-2011, 23:46
با سلام
آدرس این سایت نطر سنجی رو به منم بدین تا شرکت کنم
(البته اگه نظر سنجی تموم نشده)
سپاسگذارم.

mh.mahmoudi68
26-03-2011, 00:00
بازی به سیستمت می خوره؟ یعنی مشکلی از لحاظ پائین بودن گرافیک و پردازنده نداری که؟ در ضمن پچ 1.01 و کرکش رو نصب می کنی اگه نه باید بگیری پست های منو توی همین تاپیک سرچ کنی چند باری لینک پچ و کرک رو گذاشتم
این جور موارد دلایل مختلفی می تونه داشته باشه

اره همه اینا حله فقط
cpu 5400dulcor
ram 2
grafik ati 5450
ادرس نظرسنجی؟

mh.mahmoudi68
26-03-2011, 08:20
4 تا هم نشد یعنی 3 تا دسته و کی برد نمیشه و وارد بازی نمیشه آخه چرا ea?
تو آنلاین میشه اما تو یه کامپیوتر باید دسته های مختلف داشته باشی یعنی اسم دسته ها یکی نباشه

Spaniuly
26-03-2011, 09:02
بله من این نظر سنجی رو دو ماهی هست که دیدم حتی از اون وقت تا حالا هی رای می دوم هر روز میشه یک رای داد بارها اومدم توی تاپیک های فیفا 12 گفتم توی یاهو STA می کردم ولی متاسفانه خیلی سهل انگاری می کنیم باید همه توی نظرسنجی شرکت کنن اینا یه لیگ می خوان اضافه کنن حالا اگه مال لیگ ایران باشه ایرادی نداره هیچ بلکه خیلی هم توپ میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ستاره آسمان
26-03-2011, 09:26
سلام به دوستان
من سه فصل هست كه در منيجر مود بازي ميكنم ولي تا الان نتونست يك بازيكن بخرم اگه ممكن هست مي خواستم راهنمايم كنيد .
:41:

hts1369
26-03-2011, 09:55
سلام به تمامی دوستان
امروز یه پک اسکربرد پیدا کردم چون خیلی زیبا بود گفتم اینجا هم بذارم ( البته هنوز خودم نصبش نکردم )
.:: Scoreboard Pack V.1 ::.

- World Cup 2010 – ARD
- World Cup 2010 – EuroSport
- Bundesliga – Sky
- Liga BBVA – GolTV
- Serie A – Sky
- Uefa Champions League – Sky
- ESPN
- Digi Sport TV

- ZDF

دانلود با حجم 1.65 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود با حجم 313 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع

برا نصب این اسکوربرد میگه
- copy the ".big" file of the scoreboad you want to use into (..FIFA 11\Game\data\ui\game\overlays\)
ولی یه همچین مسیری تو محل نصب بازی من نیست

mh.mahmoudi68
26-03-2011, 10:19
- copy the ".big" file of the scoreboad you want to use into (..FIFA 11\Game\data\ui\game\overlays\)

من هم نتونستم نصب کنم

sinasalar2007
26-03-2011, 12:20
تو فیفا انلاین اون قسمتی که وارد روم میشیم افرادی که با من توی لابی هستن خیلی سریع متن مینویسن و میفرستن تو لابی ولی من توی لابی باید 40-30 ثانیه منتظر بمونم تا بتونم به طور روان مطلب مورد نظرمو بنویسم ( چه هاست باشم چه join بشم این مشکل برام هست ) چرا ؟

mh.mahmoudi68
26-03-2011, 12:29
تو فیفا انلاین اون قسمتی که وارد روم میشیم افرادی که با من توی لابی هستن خیلی سریع متن مینویسن و میفرستن تو لابی ولی من توی لابی باید 40-30 ثانیه منتظر بمونم تا بتونم به طور روان مطلب مورد نظرمو بنویسم ( چه هاست باشم چه join بشم این مشکل برام هست ) چرا ؟

باید بری تو تنظیمات و کیفیت را وری لاو کنی

ar2006
26-03-2011, 15:44
سلام دوستان.من از این دسته های 2 قلو دارم ولی در فیفا فقط ذسته اولی کار میکنه با زدن 2 دسته مجزا وارد بازی نمی شود و با اروdont send از بازی خارج میشه.لطفا از دوستان اگه کسی این مشکل را حل کرده راهنمایی کند ویا فایل buttonDataSetup را برای من قرار دهید.
لطفا کمکم کنید چون اصلا نمی تونم 2 نفره بازی کنم. با تشکر فراوان

Spaniuly
26-03-2011, 23:36
توی نسخه کنسولی میشه Pro Ranked Natch بازی کرد یکی از اکامپلیشمنت های فیفا 11 PC اینه که یه بازی آنلاین با VP انجام بدیم ولی من پیداش نمی کنم اصلا میشه؟

si2na
27-03-2011, 13:34
لام دوستان با تشکر از آرمین جان که هم پسر خالم هم حریف سر سخت من تو FiFa 11

راستش من هر چقدر آنلاین بازی میکنم اکامپلیشمنت های فیفا 11 اضافه نمیشه دلیل میدونم که باید VP خودم بازی کنه اما چجوریش رو نمیدونم لطفا کمکم کنید ممنون

ar2006
27-03-2011, 14:32
سلام دوستان.من از این دسته های 2 قلو دارم ولی در فیفا فقط ذسته اولی کار میکنه با زدن 2 دسته مجزا وارد بازی نمی شود و با اروdont send از بازی خارج میشه.لطفا از دوستان اگه کسی این مشکل را حل کرده راهنمایی کند ویا فایل buttonDataSetup را برای من قرار دهید.
لطفا کمکم کنید چون اصلا نمی تونم 2 نفره بازی کنم. با تشکر فراوان
کسی نیست من را راهنمایی کنه؟

Sepehr2010
27-03-2011, 19:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بابا برید رای بدید این عربای سوسک خور دارن جلو میزنن کم کم! برید به لیگ و تیم ملی ایران در fifa 12 رای بدید. درصد ها اوایل 90 درصد بود! الان شده 46 به 44 خیلی خطری شده. دیروز 56 به 36 به سوده ایران بود! امروز شده 46 به 44 به سوده ایران! فردا هم حتما عربا(لیگ+تیم ملی عربستان)از ما جلو میزنن! سریعا برید به ایران رای بدید

h-rafiee
27-03-2011, 20:00
اقا من سوال دارم چرا نمی تونم فیفا11 رو ادیت کنم می خواستم توپ رو جایگزین کنم همون طوری که سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته تو دستورات مربوط به 5 توپ نایک عمل کردم یک ساعت دنبال fifa11 texture editor گشتم همه کارا رو همون طوری که گفت دنبال کردم هیچ تغییری انجام نشد:41:

mh.mahmoudi68
28-03-2011, 14:11
سلام هیچ نرم افزاری نیست که بشه آهنگ منو را تغیر داد؟؟؟

Maziar_69
28-03-2011, 18:47

اگه نيست خودتون اون مسیر رو بسازین.
رو سیستم خونه این فولدر برای من هم نبود و ساختمش.
ولی تو لپتاپم اومدم بریزم دیدم فولدرش هست.

بعد از کپی کردن هم باید Regenerator رو اجرا کنید. :11:

mh.mahmoudi68
28-03-2011, 22:01
اگه نيست خودتون اون مسیر رو بسازین.
رو سیستم خونه این فولدر برای من هم نبود و ساختمش.
ولی تو لپتاپم اومدم بریزم دیدم فولدرش هست.

بعد از کپی کردن هم باید Regenerator رو اجرا کنید. :11:

این Regenerator را پیدا نکردم افلاین بازی کردم نبود اما با گیمرنجر آنلاین اومد
حالا Regenerator کجاست؟؟؟؟؟

Maziar_69
28-03-2011, 23:43

خدمت شما.

h-rafiee
29-03-2011, 09:49
آقا من چطور توپهایی که سایت فیفا-پچ داده رو اضافه کنم همونطوری که گفته بود مراحل رو دنبال کردم اما اتفاق خاصی نیفتاد

Ashkan R
31-03-2011, 19:40
دوستان من 6-7 ماه بدون مشکل با سیستم بازی میکردم و هیچ مشکلی نبود
ولی جدیدا حتی با کمترین رزولوشن که 16:9 باشه (یعنی1280x720) و با کیفیت Very Low هم تو بازی لگ دارم و تصویر میپره!
بعد از یه مقدار سرچ برنامه RadeonPro رو پیدا کردم که نوشته بود لگ رو برای ATI از بین میبره ولی باز هم جواب نداد
مشخصات سیستم:
CPU : i5 750
Ram : 2*2 GB Bus 1333
VGA : ATI MSI 4850 512MB

اگه چیزی به ذهنوتون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید

xzero
01-04-2011, 12:26
سلام دوستان

من چند وقتیه fifa 11 رو نصب کردم و پچ 1.01 و کرک reloaded هم ریختم ولی نمیدونم چرا اخر بعضی بازیها ارور stop working میده!!!

اگه کسی راه حلی بده ممنون میشم!

anon85
01-04-2011, 16:47
ولی جدیدا حتی با کمترین رزولوشن که 16:9 باشه (یعنی1280x720) و با کیفیت Very Low هم تو بازی لگ دارم و تصویر میپره!
بعد از یه مقدار سرچ برنامه RadeonPro رو پیدا کردم که نوشته بود لگ رو برای ATI از بین میبره ولی باز هم جواب نداد
مشخصات سیستم:

سلام،
شما پچ 1.01 رسمي بازي رو نصب كردين؟
اگه نه، مي تونين از اينجا دانلودش كنين:

.............................
اگه نصبش كنين يه گزينه به قسمت تنظيمات اضافه مي شه كه مخصوص كسايي مثل شما هستش؛
يعني اونايي كه كارت گرافيكشون ATI هستش و مشكل لگ دارن...
منظورم اين گزينه س:
ATI Micro Stuttering

Ashkan R
01-04-2011, 19:26
سلام،
شما پچ 1.01 رسمي بازي رو نصب كردين؟
اگه نه، مي تونين از اينجا دانلودش كنين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.............................
اگه نصبش كنين يه گزينه به قسمت تنظيمات اضافه مي شه كه مخصوص كسايي مثل شما هستش؛
يعني اونايي كه كارت گرافيكشون ATI هستش و مشكل لگ دارن...
منظورم اين گزينه س:
ATI Micro Stuttering

ممنون از جوابتون
من این پچ رو هم نصب شده دارم
ولی متاسفانه با این وجود روی هر گزینه ای باشه فرقی نداره

H.A.M.E.D
01-04-2011, 19:38
سلام دوستان

من چند وقتیه fifa 11 رو نصب کردم و پچ 1.01 و کرک reloaded هم ریختم ولی نمیدونم چرا اخر بعضی بازیها ارور stop working میده!!!

اگه کسی راه حلی بده ممنون میشم!
شما این کرک رو امتحان کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
برای من که با عوض کردن کرک درست شد لگ بازی هم تا حدودی رفع شد.

anon85
01-04-2011, 19:48
مشخصات سیستم:

ممنون از جوابتون
من این پچ رو هم نصب شده دارم
ولی متاسفانه با این وجود روی هر گزینه ای باشه فرقی نداره

سلام مجدد،
والا با توجه به مشخصات سيستمتون شما قاعدتا بايد راحت بازي رو اجرا كنيد؛
و اينكه مي گيد 6، 7 ماه بدون مشكل بازي مي كرديد، ولي حالا واستون مشكل پيش اومده عجيبه...
چيزي كه به نظر من مي رسه اينه كه شايد اگه شما بازي رو دوباره نصبش كنيد، ديگه مشكلي نداشته باشين؛
(البته اين صرفا يه پيشنهاده و من اين حرفو واسه اين ميگم كه شما قبلا بدون مشكل بازيو رو سيستمتون اجرا مي كردين...)

Ashkan R
01-04-2011, 21:16
سلام مجدد،
والا با توجه به مشخصات سيستمتون شما قاعدتا بايد راحت بازي رو اجرا كنيد؛
و اينكه مي گيد 6، 7 ماه بدون مشكل بازي مي كرديد، ولي حالا واستون مشكل پيش اومده عجيبه...
چيزي كه به نظر من مي رسه اينه كه شايد اگه شما بازي رو دوباره نصبش كنيد، ديگه مشكلي نداشته باشين؛
(البته اين صرفا يه پيشنهاده و من اين حرفو واسه اين ميگم كه شما قبلا بدون مشكل بازيو رو سيستمتون اجرا مي كردين...)

تشکر مجدد
والا من همه راههای ممکن(از جمله همین نصب مجدد) رو هم امتحان کردم ولی فایده نداشت
حالا یه نکته ای الان فهمیدم که فک میکنم مشکل از CPU Usage باشه
3-4 دقیقه اول بازی که معمولا لگ نیست CPU Usage نسبتا طبیعی ه
ولی وقتی شروع میکنه به لگ وقتی میرم تو تسک منیجر میبینم CPU Usage صد درصد یا نزدیک به 100 هست
حالا فک میکنید چرا اینطوریه؟

masoudm90
02-04-2011, 19:52
سلام بچه ها یه مشکل
با این سیستم افت فریم دارم فقط رو حالت low و very low درست میشه تیک ها رو هم غیر فعال میکنم
ram : 4gb ddr3
vga : gt 220 ddr3
cpu : intel 5700 2core 3 GHz
monitor : 4.3
با این سیستم اجرا کردم رو همه حالتها روون بود :
ram : 2
vga : 9400 gt
cpu: intel 5500
16.9 مانیتور
؟؟؟ کسی مشکل منو نمیدونه؟

h-rafiee
03-04-2011, 09:35
کسی نبود به ما جواب بده؟

hadi_vazi
04-04-2011, 14:48
من اومدم بعد از مدتها فیفا بازی کنم اومدم ببینم کرک یا پچ جدیدی نیومده.
تو پست اول و دوم که چیزی آپدیت نشده نمی دونم شاید اینجا پستی وجود نداره که آخرین کرک و پچ رو آپدیت کنه؟

Alex * Delpiero
04-04-2011, 22:03
من اومدم بعد از مدتها فیفا بازی کنم اومدم ببینم کرک یا پچ جدیدی نیومده.
تو پست اول و دوم که چیزی آپدیت نشده نمی دونم شاید اینجا پستی وجود نداره که آخرین کرک و پچ رو آپدیت کنه؟

همون patch 1.01 بوده که خیلی وقته اومده

hooman 98
05-04-2011, 21:03
دانولد کریشن مستر 11 با حجم حدود 4 مگ:

از فردا پچ سازی رو شروع می کنم.

rooli2006
08-04-2011, 13:18
سلام به اساتید فیفا
کسی میدونه این پچ هیبرید فیفا چیه؟
FIFA 11 Hybrid Gameplay patch

LiverBarca
08-04-2011, 15:50
سلام به اساتید فیفا
کسی میدونه این پچ هیبرید فیفا چیه؟
FIFA 11 Hybrid Gameplay patch
این پچ بازی رو شبیه بازی کنسولی میکنه(بازیکنا حرکاتشون هوشیارانه تر و طبیعی تر میشه و بازی کردن با pc سخت تر میشه)
البته من خودم بهش اعتقادی ندارم...

rooli2006
08-04-2011, 16:03
تغییرش در گیم پلی محسوسه یا نه یعنی ارزش داره دانلود و نصبش کنی؟

Alex * Delpiero
08-04-2011, 16:57
تغییرش در گیم پلی محسوسه یا نه یعنی ارزش داره دانلود و نصبش کنی؟

بله دوست عزیز ارزش داره نصبش کنی :46:

harrypotter
11-04-2011, 09:29
برای اولین بار از PES اومدم به فیفا
این فیفا 11 یه چند مورد توش برام سواله:
قسمتی مثل master leage نداره قسمت تورنومنت تیمی مثل منچستر رو انتخاب میکنی فقط بازی های باشگاهی هست و لیگ قهرمانان یا جام حذفی انگلیس نیست. پچی هست که این مورد حل بشه؟

آخرین پچ برای بازی که ترنسفر هارو درست کنه کدومه و از کجا میشه دان کرد؟

MCSE MAN
11-04-2011, 10:41
برای اولین بار از PES اومدم به فیفا
این فیفا 11 یه چند مورد توش برام سواله:
قسمتی مثل master leage نداره قسمت تورنومنت تیمی مثل منچستر رو انتخاب میکنی فقط بازی های باشگاهی هست و لیگ قهرمانان یا جام حذفی انگلیس نیست. پچی هست که این مورد حل بشه؟

آخرین پچ برای بازی که ترنسفر هارو درست کنه کدومه و از کجا میشه دان کرد؟
داره، تو فيفا اسمش manager mode هست
فقط پچ 1.01 براش اومده كه لينك دانلودش رو براتون ميذارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

BIJAN5759
11-04-2011, 12:17
داره، تو فيفا اسمش manager mode هست
فقط پچ 1.01 براش اومده كه لينك دانلودش رو براتون ميذارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:

بخشید دوست عزیر این پچی که گذاشتین واصه ps3 هستش یا pc ؟

MCSE MAN
11-04-2011, 12:38
بخشید دوست عزیر این پچی که گذاشتین واصه ps3 هستش یا pc ؟
براي PC هست دوست عزيز
اينجا تاپيك PC است،اگه براي كنسول ها ميخوايد،به تاپيك مربوطه اش بريد

BIJAN5759
11-04-2011, 13:23
ببخشید میشه بگین کجا باید برم ؟

alibararsani8
11-04-2011, 13:57
با سلام.
دوستان كسي لينك دانلود پچ ترانسفرو واسه pc داره؟(علي كريمي شالكه....)
ضمنا دوست عزيز Bijan579 شما بايدبه اين لينك بري...

Prince_M
11-04-2011, 17:01
آخرید نقل و انتقالات (Fifa 11 (Squades مربوط به ماه ژانویه:

SevenCity
11-04-2011, 17:23
1-من حتی بعد از ریختن پچ و انواع کرک ها هنوز مشکل کرش بعد از بازی رو دارم کسانی که مشکل ندارند اگه زحمتی نیست لینک دانلود کرکشونو برام بفرستن
2- برای اپدیت ترنسفر حتما باید دستی عمل کنیم؟
3-لینکی توضیحی اموزشی چیزی هست که راه های دفاع کردن رو بگه؟

mohammad_87
12-04-2011, 01:17
سلام
تاپیکی مستقل در مورد فیفا 12 پیدا نکردم.خبر داغ دارم:
ساعت 8:30 امشب سه شنبه اولین اسکرین شاتهای فیفا 12 بطور رسمی نمایش داده خواهد شد.

anon85
12-04-2011, 03:06
سلام
تاپیکی مستقل در مورد فیفا 12 پیدا نکردم.خبر داغ دارم:
ساعت 8:30 امشب سه شنبه اولین اسکرین شاتهای فیفا 12 بطور رسمی نمایش داده خواهد شد.

سلام،
مرسي دوست عزيز بابت خبر؛
بايد منتظر بمونيم تا 8:30 امشب ببينيم چيكارا كرده ea؛
البته يه ويدئوي خيلي كوتاه هم گذاشتن تو اون صفحه كه يه جورايي آنونس همين خبره.
از اينجا مي تونين دانلودش كنين: (حجم 232 كيلوبايت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم صفحه ي فيسبوك easportsfifa كه اين خبرو زده رو ديوارش: (قراره اسكرين شات ها فقط تو همون جا نشون داده بشه...)

Armin 7
12-04-2011, 11:07
با سلام.
آیا نسخه 12 فیفا برا پی سی هم ارائه میشه
یا فقط کنسولیه ؟
یا اینکه سری قبل یعنی نسخه 11 کنسولی رو برا پی سی با نام نسخه 12 ارائه میکنن ؟
سپاسگذارم.

anon85
12-04-2011, 19:39
سلام،
اينم اولين اسكرين شات رسمي فيفا 12:

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اينجا هم مي تونين عكس رو تو سايز اصلي (با حجم وحشتناك 9 مگ :18:) ببينين:

mehdi_vsgh
12-04-2011, 21:34
سلام لطفا تکنیکهای بازی و... رو آموزش میدین؟؟
من با کیبورد بازی میکنم

Mehdi.ss
14-04-2011, 00:08
سلام،
اينم اولين اسكرين شات رسمي فيفا 12:

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اينجا هم مي تونين عكس رو تو سايز اصلي (با حجم وحشتناك 9 مگ :18:) ببينين:

سایز اصلی این عکس با حجم 50 مگ ، من فشردش کردم و به 7 مگ رسوندمش

Spaniuly
14-04-2011, 07:47
سایز اصلی این عکس همون 8.5 مگ هست اینکه برای شما 50 مگ شده سیو کردنی bitmap سیو شده 100 درصد ولی همچین خفن هم نیست گرافیک چهره کاکا... موهای بدون جزئیاتش رو خوب نگاه کنید... همون تکنولوژی Hair Making چند سال پیش هست یک عکس با تکسچر Hair که فقط خم شده قسمت فوقانی سرش کاملا نشون دهنده سادگی تکسچر موهاش هست... راستی کاکا اینقدرام که توی این عکس طراحی شده چهارشونه نیست.... هست؟ هنوز به اون ایده آل لازم نرسیده فیفا در ساخت چهره باید دید برای گیم پلی چه خواهد کرد امیدوارم اخبارش به زودی آنونس بشه

hasanoooooooo
15-04-2011, 22:37
دوستان این بازی با چه کلیدی میدوه؟

CAPITAN MAC
16-04-2011, 13:29
سلام
اگر میشود یکی از دوستان سیو منجیر مودش برای دنلود بگذاره

Alex Fera
17-04-2011, 12:37
با سلام.
آیا نسخه 12 فیفا برا پی سی هم ارائه میشه
یا فقط کنسولیه ؟
یا اینکه سری قبل یعنی نسخه 11 کنسولی رو برا پی سی با نام نسخه 12 ارائه میکنن ؟
سپاسگذارم.

چند روز پیش یه جا خودم که یکی از مسئولان EA گفته بود که Fifa 12 رو برای پلتفرم های PC.PS3.X360 یه جور عرضه میکنن درست بر عکس سال قبل که نسخه کنسولی زمین تا آسمون با نسخه PC فرق داشت..........

mohsen_rkh
17-04-2011, 15:45
سلام دوستان.
من تو خونه یه Desktop و یه Laptop دارم که با هم شبکه هستن و به راحتی میتونم ازشون برای انتقال فایل و ... استفاده کنم ولی هر چی تلاش می کنم نمی تونم FIFA 11 رو به صورت شبکه با این دو سیستم بازی کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

mehdi_vsgh
17-04-2011, 21:34
سلام لطفا تکنیکهای بازی و... رو آموزش میدین؟؟
من با کیبورد بازی میکنم
راهنمایی نبود؟:41:

Kamyar_AnathemA
19-04-2011, 15:15
راهنمایی نبود؟:41:

من تکنیک هارو بلدم همشو اما با کیبورد نه

با گیمپد بازی میکنم

با کیبورد بستگی داره چجوری دکمه هارو تنظیم کرده باشی

یوتیوب یک سری آموزش تصویری برای تکنیک با کیبورد هست سرچ کن پیدا میکنی

mohsen_rkh
19-04-2011, 20:08
کسی اینجا پیدا نشد به ما بگه این نسخه رو چطوری روی شبکه بازی کنیم؟ (WLAN)

2 SHAHROOZ
21-04-2011, 17:27
سلام دوستان این مشخصات سیستم منه
چرا نمیتونم خوب بازی کنم ؟
میزارمش روی very low ولی وقتی وارد بازی میشم همش تیک داره.
چه چیزی رو ارتقا بدم؟
cpu : Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1.80GHz x 1 (1.80Ghz)
ram : 2.0 GB
gpu : NVIDIA GeForce 8600 GT (PS3.0/VS3.0) 512

4039
21-04-2011, 18:24
سلام دوستان این مشخصات سیستم منه
چرا نمیتونم خوب بازی کنم ؟
میزارمش روی very low ولی وقتی وارد بازی میشم همش تیک داره.
چه چیزی رو ارتقا بدم؟
cpu : Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1.80GHz x 1 (1.80Ghz)
ram : 2.0 GB
gpu : NVIDIA GeForce 8600 GT (PS3.0/VS3.0) 512

شما فایل زیر رو کپی کن توی پوشه گیم بازی یعتی توی این مسیر ( البته سی پی یوت هم خیلی ضعیفه ) :

C:\Program Files \EA Sports\FIFA 11\Game

2 SHAHROOZ
21-04-2011, 19:36
شما فایل زیر رو کپی کن توی پوشه گیم بازی یعتی توی این مسیر ( البته سی پی یوت هم خیلی ضعیفه ) :

C:\Program Files \EA Sports\FIFA 11\Game

مرسی بهتر شد (ولی بازم کمتر داره)
ولی بعد از اینکه چند بار رفتم رزولیشنو تغییر دادم دوباره برگشت .

Dark Soul
22-04-2011, 09:37
اگه کسی وقت داره لطفا اموزش دریبل زدن و یک و دو کردن را بزاره....
البته خودم می دونم کجا توضیحاتشونو داده ولی وقت بازی کردن به ندرت دارم چه برسه به تمرین کردن اینا!!

Ramin khuzestan
22-04-2011, 21:03
سلام
دوستان میدونم سوالی که میپرسم 100% پرسیده شده ولی شرمنده نمیتونم سرچ کنم.
چطور میشه گیم پد رو تنظیم کنم؟
هرکاری میکنم تنظیم نمیشه توی قسمت game setting دکمه ها رو معرفی میکنم و ok میکنم ولی بازم توی بازی عمل نمیکنه

classic_m
23-04-2011, 21:22
میشه فیفا 11 رو مثل فیفا 10 از توی خود بازی آنلاین بازی کرد ؟ من توی ea اکانت ساختم و با فیفا 10 آنلاین بازی میکنم چون فیفا 10 سی دی کی اورجینال نمیخواد ولی فیفا 11 اینجوری نیست .
توی یک سایتی یه نفر طریقه نصبش و ترفندش رو گفته بود ولی الان نمیدونم کدوم سایت بوده ؟
حالا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم . در ضمن گیم رنجر رو میدونم ولی میخوام از توی خود فیفا بازی کنم.
مرسی

aliagheli
24-04-2011, 13:03
دوستان اموزش دریبل وتکنیک با دسته ایکس باکس برای pc رو ندارید؟

IranApadana
25-04-2011, 21:04
تو قسمت Manager Mode تیم بارسلونا رو انتخاب کزدم. چند بازی هم انجام دادم و سیو هم کردم. همه بازی ها رو برده بودم. اما الان که دوباره لود کردم 3 بازی رو خودش بازی کرد و همشون 3 - 0 باخت...!!!
مینوشت Squad رو پیشفرض لود میکنه..!!!
میشه دوستان راهنمایی کنن چحوریه؟ آخه من سیو کردم و دوباره همون سیو رو لود کردم. به Squad چیکار دارم.. :41:

IranApadana
26-04-2011, 23:07
تو قسمت Manager Mode تیم بارسلونا رو انتخاب کزدم. چند بازی هم انجام دادم و سیو هم کردم. همه بازی ها رو برده بودم. اما الان که دوباره لود کردم 3 بازی رو خودش بازی کرد و همشون 3 - 0 باخت...!!!
میشه دوستان راهنمایی کنن چحوریه؟ آخه من سیو کردم و دوباره همون سیو رو لود کردم. به Squad چیکار دارم.. :41:

کسی نیست راهنمایی کنه؟

Dark Soul
27-04-2011, 18:03
متن انگلیسیشو بگذار

newahwaz
27-04-2011, 19:29
سلام
چرا نمیشه گلها رو سیو کرد؟؟؟
ضمناً دریبل دو طرفه کی وارده بگید لطفاً...
دروازه بان روی ضربات کرنر چطوری میاد جلو ؟؟؟؟

anon85
28-04-2011, 04:58
سلام
چرا نمیشه گلها رو سیو کرد؟؟؟
ضمناً دریبل دو طرفه کی وارده بگید لطفاً...
دروازه بان روی ضربات کرنر چطوری میاد جلو ؟؟؟؟

سلام،
جواب سوال اولتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوالِ دومو نميدونم؛

سومي هم اينجا:

IranApadana
28-04-2011, 08:19
متن انگلیسیشو بگذار

وقتی Next Math رو میزنم این پیغام میاد:

It Seems you don't have a full squad for the next math.if you don't address this issue you will forfeit the next math.Do you want to go to Team Management?
Yes - Go to Team Management
No - Forfeit the next math

بازی رو خودش رد میکنه نتیجه هم 3 - 0 میشه به نفع حریف..!!

MCSE MAN
28-04-2011, 08:55
وقتی Next Math رو میزنم این پیغام میاد:

It Seems you don't have a full squad for the next math.if you don't address this issue you will forfeit the next math.Do you want to go to Team Management?
Yes - Go to Team Management
No - Forfeit the next math

بازی رو خودش رد میکنه نتیجه هم 3 - 0 میشه به نفع حریف..!!
خوب دوست عزيز اين پيام ميگه كه تركيب شما كامل نيست يعني مثلا تو تركيبتون بازيكن محروم يا مصدوم داريد. شما بايد Yes رو بزنيد و بريد تركيبتون رو درست كنيد

IranApadana
28-04-2011, 09:45
خوب دوست عزيز اين پيام ميگه كه تركيب شما كامل نيست يعني مثلا تو تركيبتون بازيكن محروم يا مصدوم داريد. شما بايد Yes رو بزنيد و بريد تركيبتون رو درست كنيد

سپاس....درست شد.
عجب ضدحالی خوردم...چند تا بازی الکی الکی 3-0 واسم رد کرد

newahwaz
28-04-2011, 11:49
سلام،
جواب سوال اولتون:

سومي هم اينجا:

بابت پاسخ از شما ممنونم :11:
جواب سوال سومم رو متوجه نشدم تو pc هم از RT باید استفاده کرد؟؟؟؟:10:

SevenCity
28-04-2011, 15:22
چجوری میشه وقتی پا به توپی یار پشت سرتو ببری جلو؟

anon85
28-04-2011, 17:44
بابت پاسخ از شما ممنونم :11:
جواب سوال سومم رو متوجه نشدم تو pc هم از RT باید استفاده کرد؟؟؟؟:10:

سلام،
والا من خودم تا حالا اين كارو نكردم؛ (دروازه بانو سرِ كرنر نياوردم جلو...)
ولي فكر كنم همون طور كه آرمين جان هم تو اون پست گفتش، تو PC هم با RT بشه آورد جلو دروازه بانو.
البته مطمئن نيستم...
:11:

MJ assassins creed
28-04-2011, 18:27
سلام،
جواب سوال اولتون:

سومي هم اينجا:

جواب دوم هم این هست
شما نزدیک بازیکن که میشید شک راست رو یه بار به سمت حرکتتون میزنید.

Dark Soul
29-04-2011, 07:44
چجوری میشه وقتی پا به توپی یار پشت سرتو ببری جلو؟
با Player Run
البته با این کلید نزدیکترین بازیکن بهت به سمت جلو حرکت میکنه حالا اگه نردیکترین بازیکن در جلوت باشه ،با زدن این کلیدحرکت می کنه تو عمق واگه پشت سرت باشه به سمت جلو حرکت میکنه

SevenCity
29-04-2011, 21:56
با Player Run
البته با این کلید نزدیکترین بازیکن بهت به سمت جلو حرکت میکنه حالا اگه نردیکترین بازیکن در جلوت باشه ،با زدن این کلیدحرکت می کنه تو عمق واگه پشت سرت باشه به سمت جلو حرکت میکنه

حیلی عجیبه
وقتی این دکمه رو میزنم بازیکنای کناریم هیچ حرکتی نمیکنن ولی نا باس میدم بازیکنم با سرعت تمام میره جلو
یعنی همون بازیکنی که پاس داد این کارو میکنه یک به دو میکنه
در حالیکه من میخوام بازیکنای کناریم برن جلو :31:
البته با کیبورد بازی میکنم

Dark Soul
30-04-2011, 18:07
حیلی عجیبه
وقتی این دکمه رو میزنم بازیکنای کناریم هیچ حرکتی نمیکنن ولی نا باس میدم بازیکنم با سرعت تمام میره جلو
یعنی همون بازیکنی که پاس داد این کارو میکنه یک به دو میکنه
در حالیکه من میخوام بازیکنای کناریم برن جلو :31:
البته با کیبورد بازی میکنم
من با گیم پد بازی میکنم ....
و اگه بخوام یک دو کنم باید این کلید رو بگیرم و دوبار بزنم روی پاس!

mohsen_rkh
01-05-2011, 18:34
لینک دانلود بازی رو کسی داره؟

Mehdi.ss
03-05-2011, 22:39
سلام
من امروز می خواستم فیفا آنلاین بزنم ولی نمیدونم چرا بازی اجرا نمیشد
این مشکل فقط تو آنلاین هست و تو آفلاین هیچ مشکلی ندارم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

anon85
04-05-2011, 01:15
سلام
من امروز می خواستم فیفا آنلاین بزنم ولی نمیدونم چرا بازی اجرا نمیشد
این مشکل فقط تو آنلاین هست و تو آفلاین هیچ مشکلی ندارم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

سلام،
فيفا آنلاين از داخلِ بازي؟ يا با گيم رنجر؟
فقط كسايي كه فيفا اريجينال خريده باشن، مي تونن (با ساختنِ اكانت easports) از تو خودِ بازي، فيفا رو آنلاين بازي كنن؛
واسه ما ها كه بازيمون كرك شده ست، فقط با گيم رنجر مي تونيم آنلاين بازي كنيم...

Mehdi.ss
04-05-2011, 16:52
سلام،
فيفا آنلاين از داخلِ بازي؟ يا با گيم رنجر؟
فقط كسايي كه فيفا اريجينال خريده باشن، مي تونن (با ساختنِ اكانت easports) از تو خودِ بازي، فيفا رو آنلاين بازي كنن؛
واسه ما ها كه بازيمون كرك شده ست، فقط با گيم رنجر مي تونيم آنلاين بازي كنيم...
نه منظورم همون گیم رنجر هست ، وقتی روی استارت کلیک میکنم وارد بازی نمیشه
البته من سریال اصلی بازی رو هم خریدم ولی نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم

Alex * Delpiero
04-05-2011, 18:26
سلام برو بچ
میخواستم آهنگ بندازم رو بازی !!! راهی هست ؟؟؟ برنامه ای چیزی که فقط آهنگ های خودم رو پخش کنه :8:

راستی کسی هست که با ویندوز سون بازی کرده باشه ؟؟؟ کلا واسه بازی چطوره ؟؟؟ مخصوصا واسه فیفا ؟؟؟

dani.la10
06-05-2011, 11:13
سلام 2 تا سوال داشتم:
1. کسی کار با کریشن مستر رو بلده؟من نصب کردم اما ارور میده.
2.تو be a pro فقط تولیگ میتونی بازی کنی یعنی جام حذفی یا لیگ قهرمانان(ساختگی) رو نداره؟
ممنون

Alex * Delpiero
07-05-2011, 00:02
سلام برو بچ
میخواستم آهنگ بندازم رو بازی !!! راهی هست ؟؟؟ برنامه ای چیزی که فقط آهنگ های خودم رو پخش کنه :8:

راستی کسی هست که با ویندوز سون بازی کرده باشه ؟؟؟ کلا واسه بازی چطوره ؟؟؟ مخصوصا واسه فیفا ؟؟؟

طوری که بوش میاد کسی این تاپیک رو نمی بینه هه هه

mehdi_vsgh
07-05-2011, 10:26
طوری که بوش میاد کسی این تاپیک رو نمی بینه هه هه
قسمت اول سوالتو نمیدونم
ولی قسمت دومش من الان با ویندوز7 نسخه 64بیتی داره به راحتی بازی میکنم روی 32 بیتی هم مشکلی نداره و به خوبی اجرا میشه

hoomanfarzin
15-05-2011, 02:54
سلام.گزارشگر بازی اسم خیلی از بازیکنان معروف را نمیگه.آیا پچی هست که نصب کنیم و اسم بازیکنانی را که نمیگه بگه؟
راهی داره؟

Alex * Delpiero
15-05-2011, 05:18
سلام.گزارشگر بازی اسم خیلی از بازیکنان معروف را نمیگه.آیا پچی هست که نصب کنیم و اسم بازیکنانی را که نمیگه بگه؟
راهی داره؟
نمیگه ؟؟؟!!! مطمئنی ؟؟؟
مثلا کدوم بازیکنا رو نمیگه ؟!!

mehdi_vsgh
15-05-2011, 07:48
راهی داره؟
اتفاقا فیفا یکی از بهترین ویژگیهاش همین گزارشگرشه که خیلی کامله
اسم کدوم بازیکنا رو نمیگه؟؟؟

hoomanfarzin
15-05-2011, 15:01
اتفاقا فیفا یکی از بهترین ویژگیهاش همین گزارشگرشه که خیلی کامله
اسم کدوم بازیکنا رو نمیگه؟؟؟
من خودم همیشه با رئال بازی می کنم.مثلا اوزیل-دی ماریا-مارسلو را نمی گه

Alex * Delpiero
15-05-2011, 17:22
من خودم همیشه با رئال بازی می کنم.مثلا اوزیل-دی ماریا-مارسلو را نمی گه
اتفاقا اوزیل رو میگه !!! اون 2 تا رو توجه نکردم ببینم میگه یا نه !!!!:34:

hoomanfarzin
15-05-2011, 21:31
اتفاقا اوزیل رو میگه !!! اون 2 تا رو توجه نکردم ببینم میگه یا نه !!!!:34:
من دارم هر روز با رئال بازی می کنم.اوزیل را اصلا نمی گه.شما چطوری میگی میگه؟
دی ماریا و مارسلو را هم نمی گه.اگه واقعا برای شما می گه و برای من نمیگه دلیلش چیه؟

B3HZ@D
16-05-2011, 14:57
دوستمون درست میگه...اسم اوزیل توسط گزارگشر گفته نمیشه

فکر نکنم بشه تلفظ اسم بازیکنان رو توی فیفا وارد کرد...توی PES میشه همچین کاری کرد
ولی توی فیفا من تا حالا ندیدم...حتی ندیدم تلفظ اسم بازیکنان برای فیفا روی نت قرار بگیره

shiraz_2010
19-05-2011, 19:04
سلام......
می خواستم بدونم جند تا پچ از فیفا 11 تا الان منتشر شده؟؟؟
افزودنی های دیگه مثل چهره های بازیکن ها.اسکوربردها و .... ر. کسی کار کرده؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.........

armin_software
26-05-2011, 11:03
سلام
دوستان در فیفا 11 امکان لیگ و جام باشگاه ها هست؟

newahwaz
26-05-2011, 14:42
سلام
دوستان در فیفا 11 امکان لیگ و جام باشگاه ها هست؟

سلام

بله ، می تونید وارد بخش منیجر مد بشید
البته تو فصل اول باید امتیازات لازم رو بگیرید و جزء تیمهای اول جدول بشید تا در فصل بعدش بتونید وارد جام باشگاههای اروپا بشید...:8:

ESTEGHLAL 67
27-05-2011, 18:46
دوستان میشه بگید باید چیکار کرد مدیر باشگاه اخراجم نکنه من همیشه یا اولم یا دوم که اخرای فصل نامه ای میده و من رو اخراج میکنن و باید از تیمهای دسته 2 و3 شروع کنم میشه بگید باید چیکار کرد .ضمنا من با رئال منجر رو میرم

moh72
27-05-2011, 20:04
راهنمای تاکتیکهای تیمی , ترجمه شده از انتشارات رسمی شرکت الکترونیک آرتز ( EA )
سلام میخواستم بدونم واسه pes 2010 ـم از اینا دارین؟ انگلیسیم باشه عیب نداره
+
اصلا pes 2010 تاپیک داره؟
anon85
28-05-2011, 05:20
دوستان میشه بگید باید چیکار کرد مدیر باشگاه اخراجم نکنه من همیشه یا اولم یا دوم که اخرای فصل نامه ای میده و من رو اخراج میکنن و باید از تیمهای دسته 2 و3 شروع کنم میشه بگید باید چیکار کرد .ضمنا من با رئال منجر رو میرم

سلام،:20:
موقع ساختن منجر مود، يه گزينه اي هست تحت عنوان board difficulty يا همچين چيزي؛ اونو بزاريد رو آماتور تا هم بودجه تون واسه ترانسفر و حقوق بازيكنا بيشتر بشه، و هم هيئت مديره باشگاه باهاتون بيشتر مدارا كنن...

واسه اخراج نشدن هم، بايد به objective هايي كه اول فصل واستون باشگاه تعيين مي كنه (مثلا قهرماني تو ليگ، يا جام اروپا، ...) برسين، به اضافه اينكه ترازِ مالي باشگاهتون هم مثبت باشه...

anon85
28-05-2011, 05:31
سلام میخواستم بدونم واسه pes 2010 ـم از اینا دارین؟ انگلیسیم باشه عیب نداره
+
اصلا pes 2010 تاپیک داره؟
PES 2010

PES 2011

newahwaz
28-05-2011, 11:17

کی آدرس ترجمه شده اش رو داره ، لطفاً بزارید

ss_esteghlal40
28-05-2011, 11:29
چطوری میشه تو بازی فیفا 11 چهار نفره بازی کرد .؟ تا 4 دسته ی بازی تو کامپیوتر میزنی وارد بازی نمیشه ؟!!!!!!!!!!!!!:41:

pashangparsi6
28-05-2011, 11:35
چطوری میشه تو بازی فیفا 11 چهار نفره بازی کرد .؟ تا 4 دسته ی بازی تو کامپیوتر میزنی وارد بازی نمیشه ؟!!!!!!!!!!!!!:41:
آره دسته ها بیش تر از یک شمار(تعداد) باشه نمی شه بازی کرد

معلوم نیست یک رخنه‌گاه(باگ) هست یا چیز دیگه ای /؟

pashangparsi6
28-05-2011, 11:40
دوستان اهنگ های فیفا 11 رو چجوی می شه به دست آورد؟

newahwaz
28-05-2011, 11:41
ضمناً اگه کسی تمام کلید های ترکیبی خوشحالی بعد از گل بازیکنا رو داره بگه ...

Spaniuly
28-05-2011, 13:00
ضمناً اگه کسی تمام کلید های ترکیبی خوشحالی بعد از گل بازیکنا رو داره بگه ...
همه دستورالعمل ها رو داخل بازی گذاشته همگی صحیح هستند غیر از یک مورد فکر می کنم آکروباتیک شماره 2 یا 3هست که حرکت چرخوندن 360 درجه آنلوگ رو دوبار نوشته درحالیکه 3 بار هست ساعتگرد پادساعتگرد ساعتگرد هست فکر کنم اونجا ساعت گرد پادساعتگرد درج کرده

moh72
28-05-2011, 14:16

کی آدرس ترجمه شده اش رو داره ، لطفاً بزارید
صفحه ی اول همین تاپیکه

SevenCity
31-05-2011, 20:44
این بازی چرا تو ویندوز سون بد اجرا میشه تو xp کاملا روونه pes هم تو سون روونه
یعنی واسه این بازی من مجورم برم xp

mehdi_vsgh
01-06-2011, 08:34
تو ویندوز سون هیچ مشکلی ندارم و خیلی خوب اجرا میشه

newahwaz
01-06-2011, 11:51

منم تو 7 اجرا کردم بدون مشکل ...
ممکنه ویندوزتون مشکل داشته باشه :11:

H A M A S
01-06-2011, 14:43
سلام
لینک آخرین آپدیت Squad تیم ها لطفن!
ممنون!

fsas
01-06-2011, 15:08
سلام
لینک آخرین آپدیت Squad تیم ها لطفن!
ممنون!

لینک دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود اکسترک کن و داخل Documents\FIFA 11 کپی کن موفق باشی.

SevenCity
02-06-2011, 03:18
لینک دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود اکسترک کن و داخل Documents\FIFA 11 کپی کن موفق باشی.

لینک ارجینالش چیه؟
اینار رسمیه؟

fsas
02-06-2011, 10:36
لینک ارجینالش چیه؟
اینار رسمیه؟

بله دوست عزیز رسمیه/ لینک ارجینالش رو یادم نیست ولی بعد از نصب تغییرات و نقل و انتقالات زمستانی ایجاد شده. و با تنظیمات بازی کاری نداره فقط ترکیب بازیکنا رو بروز میکنه.

hamed_dij
02-06-2011, 13:51
بهترین کرک فیفا 11 چی هست؟

sabar
02-06-2011, 19:50
سلام
ببخشید اگه لطف کنید یه جواب خوب بدید متشکر میشم
من با دسته پلی 2 فیفا بازی میکنم
زمانی که چراغ آنالوگ روشنه شوک سمت راست رو که میزنم توپ رو خیلی جلو میندازه و توپ لو میره مگه اینکه شوک رو خاموش کنم کخ اون موقع باید با دسته بازی کنم و نمیشه با شوک چپ بازی کرد
متاسفانه من فقط با شوک چپ و راست میتونم بازی کنم نه با دسته راهی هست که بشه مشکل منو حل کرد

fsas
03-06-2011, 12:52
سلام
ببخشید اگه لطف کنید یه جواب خوب بدید متشکر میشم
من با دسته پلی 2 فیفا بازی میکنم
زمانی که چراغ آنالوگ روشنه شوک سمت راست رو که میزنم توپ رو خیلی جلو میندازه و توپ لو میره مگه اینکه شوک رو خاموش کنم کخ اون موقع باید با دسته بازی کنم و نمیشه با شوک چپ بازی کرد
متاسفانه من فقط با شوک چپ و راست میتونم بازی کنم نه با دسته راهی هست که بشه مشکل منو حل کرد

به قسمت my fifa 11 /settings /controllers sittings برو بعد RT رو بزن گزینه آخر و یکی مونده ب آخر رو با هم عوض کن: move player و TACTICES & MENTALITY این دو گزینه رو باه هم جاه جا کن.

فک کنم مشکلت حل بشه

X-Volt
03-06-2011, 15:52
بهترین کرک فیفا 11 چی هست؟
Razor 1911 (1
Reloaded Crack (2

Gregar
03-06-2011, 16:59
بچه ها قضیه این FIFA 11 Ultimate team چیه . چجوری میشه دانلود کرد و بعدش بازی کرد ؟

X-Volt
04-06-2011, 07:10
بچه ها قضیه این FIFA 11 Ultimate team چیه . چجوری میشه دانلود کرد و بعدش بازی کرد ؟
FUT → Fifa 11 Ultimate Team یه نوع Mod آنلاین به حساب میاد ...
دانلودش در XBOX Live و PS-Store رایگانه، تو این حالت با یکسری امتیازات میشه بازیکن های حرفه ای خرید و به تیم مورد علاقه انتقال داد ...
آپدیت های هفتگی هم قابل دانلودن ...

sabar
04-06-2011, 10:50
سلام
خسته نباشید
دوستان من کارت گرافیک انویدیا 1 گیگ دارم مدلشم فکر کنم 9600 باشه سی پیو 4000 د هسته و رم 2 گیگ دارم ولی وقتی فیفا بازی میکنم تو بازی یه لحظه بازی وای میاسته و بعد دوباره میره توپ چشم رو اذیت میکنه چکار کنم؟
اینم جایی خوندم انجام دادم نشد حالا چکار کنم
((
9. حل مشکل لگ (Lag) داشتن بازی
در صورتی که به هنگام اجرای بازی احساس میکنید بازی ناگهان کند میشود و یا به اصطلاح لگ دارد، این کار را انجام دهید:
به مسیر زیر بروید:
Control Panel>Hardware and Sound> Sound> Speakers> Properties> Advanced
اکنون Sample Rate را به 24 bit و 44100 Hz تغییر دهید و پنجره ها را OK کنید.
همچنین در فایل fifaconfig.exe در تب Display Configuration تنظیمات گرافیکی بازی را بر روی Low یا Very Low تنظیم کنید و بررسی کنید ببینید آیا مشکل با این کار حل شده است یا خیر.
))

SevenCity
04-06-2011, 16:55
Razor 1911 (1
Reloaded Crack (2

پسوردشم حتما باید کرک کنیم؟

Gregar
04-06-2011, 22:07
FUT → Fifa 11 Ultimate Team یه نوع Mod آنلاین به حساب میاد ...
دانلودش در XBOX Live و PS-Store رایگانه، تو این حالت با یکسری امتیازات میشه بازیکن های حرفه ای خرید و به تیم مورد علاقه انتقال داد ...
آپدیت های هفتگی هم قابل دانلودن ...

من شنیدم مود افلاین هم داره . پس نمیشه با این نسخه های کرکی دانلودش کرد و بازیش کرد دیگه ؟

X-Volt
05-06-2011, 05:24
من شنیدم مود افلاین هم داره . پس نمیشه با این نسخه های کرکی دانلودش کرد و بازیش کرد دیگه ؟
Mod آفلاین نداره ولی از اونجایی که اساس این بازی رقابته، شما میتونید با ترکیب مخصوص تیم حریفتون (حتی اگه اون آفلاین باشه) برای تمرین و مهارت بیشتر، بازی کنید ...
من در مورد نسخه PC خبر ندارم ولی از طریق XBOX Live که به راحتی میشه بازی کرد!

sabar
06-06-2011, 18:18
سلام
دوستان نمیدونم چرا اینطوری من تا به حال پی اس بازی میکردم ولی امسال گفتم برم فیفا رو تجربه کنم
تا به حال خیلی از چیزهای فیفا برام جذابتر بوده بجز مشکلی که چند تا پست قبلی هم ذکر کردم که نمیدونم چرا لرزش داره
ولی یه سوال درباره بازی دارم
آقا من هر چی پاس میدم حریف میاد توپ رو میگیره و براحتی منو دریبل میزنه و وقتی میرم توپ بگیرم با تنه نمیزاره ازش بگیرم در ضمن به نظر با تیم در پیتی هم سرعتش از من بیشتره
خلاصه حتی هد هم نمیشه بزنم چون ورد کلاس بازی میکنم و کمترش برام کمی بچه بازیه
حالا اگر کسی بتونه کمی برام بگه که این دریبل با چه دکمه هایی هست یا کمی درباره دکمه های دسته و کاراییش توضیح بده ممنون میشم
میدونم درخواستم زیاد بود ولی اگر کسی حال داشت خیلی کمکم کرده

Gregar
07-06-2011, 14:07
سلام
دوستان نمیدونم چرا اینطوری من تا به حال پی اس بازی میکردم ولی امسال گفتم برم فیفا رو تجربه کنم
تا به حال خیلی از چیزهای فیفا برام جذابتر بوده بجز مشکلی که چند تا پست قبلی هم ذکر کردم که نمیدونم چرا لرزش داره
ولی یه سوال درباره بازی دارم
آقا من هر چی پاس میدم حریف میاد توپ رو میگیره و براحتی منو دریبل میزنه و وقتی میرم توپ بگیرم با تنه نمیزاره ازش بگیرم در ضمن به نظر با تیم در پیتی هم سرعتش از من بیشتره
خلاصه حتی هد هم نمیشه بزنم چون ورد کلاس بازی میکنم و کمترش برام کمی بچه بازیه
حالا اگر کسی بتونه کمی برام بگه که این دریبل با چه دکمه هایی هست یا کمی درباره دکمه های دسته و کاراییش توضیح بده ممنون میشم
میدونم درخواستم زیاد بود ولی اگر کسی حال داشت خیلی کمکم کرده

واسه دریبل که توی قسمت help خود بازی تمام دریبل ها رو اموزش داده . من خودم همهشو با دسته PS2 میرفتم . البته به نظرم فقط با دسته ایکس باکس خوب میشه از اینجور کارا کرد .
واسه پاس دادن هم چون نسبتا پروپاسینگ اضافه شده یه کم باید بهش عادت کنی .
کلا تنها راهش زیاد بازی کردنه و روش خاصی نداره . من خودم اول از فیفا خوشم نیومد ولی زیاد که بازی کردم عاشقش شدم .

krasic
09-06-2011, 09:46
دوستانی که مشکل کانکت شدن به lan رو دارن یا با پیغام connection timed out روبرو میشن حتما از برنامه ی زیر استفاده کنن :

یکی از دوستان من همین مشکل رو داشت و با این برنامه الان داره راحت بازی میکنه
با تشکر از حسین عزیز (4039) :40:

اگه کسی gameranger رو نصب کرده منو ادد کنه که هر موقع بودیم چند دست بزنیم و حالشو ببریم:27:
alex_delpiero_@hotmail.com

سلام شما می پی برو اون صفجه من رفتم 20 تا مورد هست چی رو باید دانلود کنیم؟
یه توضیحی بدید

sabar
09-06-2011, 13:28
سلام
من این پچ رو دانلود کردم و اجرا کردم ولی دیگه حتی تو بازی هم نمیره و پیغام مده سی دی اورجینال بازی رو بزار چکارش کنم؟

Masоud
10-06-2011, 13:05
سلام
من این پچ رو دانلود کردم و اجرا کردم ولی دیگه حتی تو بازی هم نمیره و پیغام مده سی دی اورجینال بازی رو بزار چکارش کنم؟
سلام

باید کرک بازی رو دوباره کپی کنید.

موفق باشید :40:

sabar
10-06-2011, 18:42
سلام

باید کرک بازی رو دوباره کپی کنید.

موفق باشید :40:
سلام
میشه لینک پچ و کرکش رو رام بزارید یادم نیست از کجا دانلود کردم
در ضمن اگر فقط کرک رو کپی کنم فرقی نداره پچش رو از کجا دانلود کرده باشم؟

newahwaz
15-06-2011, 11:45
سلام
میگم وقتی دارم جام بازی میکنم بازی که تموم میشه می خواد بره بازی بعدی ارور میده و از بازی میاد بیرون ، بعدآ دوباره باید اون بازی رو تکرار کنم ...!
کسی می تونه مشکل من رو حل کنه؟

Spaniuly
15-06-2011, 13:00
مشکل از کرک نسخه عدم نصب پچ نهایی و این حرفا...
من نسخه Clone از دیسک 8 گیگ اورجینال بازی دارم بعد نصب پچ و کرک هنایی رو می ریزم همچین مشکلاتی هم ندارم

iran_100
22-06-2011, 16:10
سلام
کسی این نرم افزار که میذاره قدرت بازیکن های فیفا 11 رو 99 کنی داره اگه میشه کار دیگه ای هم کرد لطفا راهنمایی کنید.:8:

SevenCity
22-06-2011, 16:34
کلا چجوری دفاع میکنید؟
بارها شده با دوستان بازی میکنم یک مهاجم دارند وسط 4..5 تا دفاع من توی محوطه جریمه که مهاجم بعد از اینکه پاسو میگیره با یه چرخش رو به جلو به راحتی گل میزنه یعنی میخوام تاکتیکی باشه که مهاجم به راحتی نتونه وسط اون همه مدافع راحت گل بزنه
زمانی که توپ نزدیک به محوطه هست خوب من حواسم باید به کسی باشه که توپو پاس داره میده نمیتونم دیگه جلوی اون بازیکنی رو بگیرم که تو محوطه است