PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 11 - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

mosolim
04-10-2010, 16:48
سلام الان انلاین زدم. اونم با دایال اپ. یخورده اذیت میکنه. اما میشه.

4039
04-10-2010, 16:58
سلام الان انلاین زدم. اونم با دایال اپ. یخورده اذیت میکنه. اما میشه.

با دایال آپ ؟ :18: عالیه .

بچه ها که کم کم راه افتادن میشه 5 در برابر 5 شم زد . جالب میشه مثلا توی سیستم 4-4-2 دو نفر خط هافبکو بردارن دو نفر دفاعو بگیرن و نفر هم خط حمله وایسته . اینجوری تاثیر هوش مصنوعی خود بازی خیلی کم رنگ میشه چون کنترل بازی دست خود گیمرهاست . تیمی که با هم هماهنگ ترن خیلی میتونن موفق تر باشن .

hds 3dlife
04-10-2010, 16:58
سلام بچه ها.من تازه بازیو دیدم.برام خیلی عجیب بود که اینقد بازی خوب شده.حتی بهتر از FIFA2010 کنسولی.و یه چیزه دیگه اینکه به نظر من گرافیکه بازی هم بر خلافه چیزایی که بعضی از دوستان میگن بهتر از PES شده . البته من PES2011رو ندیدم هنوز.فقط یه چیزه PES شاید یه مقدار بهتر باشه .اونم چهره ی با زیکناست.البته اونم نه همشون.

Mehdi Bayern
04-10-2010, 17:08
دوستان من تنظیمات رو تغییر دادم دیگه از اونجایی که کاکا میخواد وارد استادیوم بشه صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد و اهنگ پخش میکنه مشکل کجاست؟ رزولوشن رو تغییر دادم اینطوری شد و وقتی هم به حالت اول برگردوندم درست نشد

naderfar
04-10-2010, 17:29
سلام
چرا همه دوستان از نحوه اجرای بازی ساکین و مشکل دارن. برا من که هیچ مشکلی نداره راحت و روون با بالاترین گرافیک اجرا میشه. و همه چیشم تنظیمه من جمله گیم پد. اما بنده دارم رو ایکس باکس بازی میکنم. وقتی داشتم رو pc بازی میکردم داداشم داشت رو ایکس باکس بازی میکرد یه لحظه که مقایسه کردم تازه متوجه شدم که نسخه ی pc یه آشغاله به تمام معنیه که سازنده ها هیچ ارزشی براش قائل نیستند. راستی خیل حیف شد اینترنت پرسرعتم دچاره مشکل شده و نمی تونم آنلاین بزنم. ان شاا... که درست بشه حتما میام.

متوجه نشدم شما همه چیتون تو چی عالیه؟ xbox یا PC؟

در ضمن اینو یادآوری کنم که بازیه FIFA 11 در قیاس با سالهای قبل بهتر شده. :20:

Alex * Delpiero
04-10-2010, 17:49
دوستانی که مشکل کانکت شدن به lan رو دارن یا با پیغام connection timed out روبرو میشن حتما از برنامه ی زیر استفاده کنن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یکی از دوستان من همین مشکل رو داشت و با این برنامه الان داره راحت بازی میکنه
با تشکر از حسین عزیز (4039) :40:

اگه کسی gameranger رو نصب کرده منو ادد کنه که هر موقع بودیم چند دست بزنیم و حالشو ببریم:27:
alex_delpiero_@hotmail.com

smallfrank
04-10-2010, 18:20
سلام

برای آنلاین پینگ چند خوبه ؟

Alex * Delpiero
04-10-2010, 18:27
سلام

برای آنلاین پینگ چند خوبه ؟

دوست عزیز سرعت 128 هم کفایت میکنه فقط اون برنامه ای رو که در پست قبلی گذاشتم نصب کن که بدطوری پینگ رو میاره پایین
واقعا برنامه فوق العاده ای هستش :5:

Mehdi.ss
04-10-2010, 18:32
من یه بازی کردم خیل خوب و بدون تیک ، پینگمم پره ولی الان که می خوام دوباره بازی کنم تایم اوت مینویسه ، چرا ؟

Arrowtic
04-10-2010, 18:50
عجب چیزیه فیفا11!!!میدونستم خوب میشه ولی نه در این حد!شاهکاره!!!

Behnam_o2
04-10-2010, 18:57
دمشون گرم،عجب بازي شده
فقط يه چيزي رو اعصابه،اونم نتيجه بازيه كه به جاي اينكه گوشه تصوير باشه تقريبا وسط تصويره!!!!! مخصوصا بازيهايي كه تو ايتاليا برگزار ميشه
چرا اينجوريه آخه!!!!!

آقا راست میگه اسکوربورد لیگ ایتالیا و آلمان چرا انقد پایینه؟؟؟؟؟!!!!! لیگ انگلیس خوبه . کسی نمیدونه چطوری خوب میشه؟؟
با رزولیشن 768*1280 بازی میکنم به رزولیشن که ربطی نداره آخه!!!

Behnam_o2
04-10-2010, 19:05
یه سوال دیگه کسی منیجرمد با لیگ انگلیس مشکل نداره؟ واسه من میپره بیرون don't send میده . خواهشن راهنمایی کنین دوستان عزیزم

Alex * Delpiero
04-10-2010, 19:22
من یه بازی کردم خیل خوب و بدون تیک ، پینگمم پره ولی الان که می خوام دوباره بازی کنم تایم اوت مینویسه ، چرا ؟

یه ریست بزن به کامپیوتر ببین چی میشه ؟
کسی خواست تو GameRanger منو ادد کنه که هر موقع انلاین بودیم بازی کنیم :

Mehdi.ss
04-10-2010, 19:40
یه ریست بزن به کامپیوتر ببین چی میشه ؟
کسی خواست تو GameRanger منو ادد کنه که هر موقع انلاین بودیم بازی کنیم :
بعضی وقتها هم که میره تو انتخاب تیم ، عکس گیم پد حریف غیب میشه

Alex * Delpiero
04-10-2010, 20:08
بعضی وقتها هم که میره تو انتخاب تیم ، عکس گیم پد حریف غیب میشه

اره
فکر کنم همون مشکل connection timed out باشه که گفتم بالا

treason_boys
04-10-2010, 20:16
یه سوال دیگه کسی منیجرمد با لیگ انگلیس مشکل نداره؟ واسه من میپره بیرون don't send میده . خواهشن راهنمایی کنین دوستان عزیزم
منم با لیورپول این مشکلو دارم...تو فروم خود فیفا هم به این مشکل اشاره شده.ولی فعلا که کسی راه حلی پیدا نکرده...نمی دونم شاید مشکل از این کرک ریلود باشه

یعنی با یه تیم از یه لیگ دیگه برم dont send نمیده؟...الان تو با چی بازی می کنی؟

Kianoosh
04-10-2010, 20:39
من کلا اهل فیفا نبودم از 2000 به اینور امسال باز می خوام بگیرم آنلاین هم میزنیم چند تا آوانس میدین؟:دی

ali_santori
04-10-2010, 20:50
کسی میاد الان با گیم رنجر یه دست آنلاین بزنیم؟

پی ام بدین لطفا

Alex * Delpiero
04-10-2010, 20:52
کسی میاد الان با گیم رنجر یه دست آنلاین بزنیم؟

پی ام بدین لطفا

من میزنم بیا

OSEN
04-10-2010, 21:01
یکی هاست بشه خبر بده . منم پایم .

پ.ن : آقا میگم صحبت آنلاین زدنو ببریم تو این تاپیک دیگه :

هر کی پایس تو تاپیک بالا اعلام کنه که بریم .

night lord
04-10-2010, 21:06
آقا تو منیج مود بعد از بازیه اول میپره بیرون چیکارش کنم؟

Alex * Delpiero
04-10-2010, 21:11
یکی هاست بشه خبر بده . منم پایم .

پ.ن : آقا میگم صحبت آنلاین زدنو ببریم تو این تاپیک دیگه :

هر کی پایس تو تاپیک بالا اعلام کنه که بریم .

اره موافقم :46:

*hamedkhatar*
04-10-2010, 21:14
من تو بازی آفلاین با دسته بازی میکنم ولی اینجا تو آنلاین تا وارد بازی میشه دیگه دسته کار نمیکنه ولی توی منو کار میکنه
حالا باید چکار کنم؟
لطفا کمک کنید چون من اصلا نمیتونم با کیبورد بازی کنم
ممنون

Gilopa
04-10-2010, 21:37
آقا تروخدا یکی بیاد به من توضیح بده
چرا پاسکاریها انقدر عجیب قریبند ؟ شما بر چه اساسی به این گیم پلی میگید عالی ؟:41:
اصلا نمیشه پا به توپ شد ..
وقتی میخوام پاسکاری کنم توپ به پای بازیکنام میخوره و میره جلوتر از خودش .. باعث میشه تیم حریف سریع توپ رو ازم میگیره .. یه استپ ساده بلد نیستند اینا ؟آرزو به دل موندم یه پاس بدم این احمقها توپ رو درست استپ کنند
از طرفی هم کنترل بازیکن واقعا سخته .. یعنی وقتی میخوای بازیکنت رو به طرفین حرکت بدی پیر میشی
حالا من نمیدونم واقعا بر چه اساسی این گیم پلی سخت میشه عالی ..

بردیا
04-10-2010, 21:40
بهم برخورد
موقع رجیستر کردن تا افغانستان و پاکستان رو هم داشت ولی ایرانو نداشت:دی

M . Sayid
04-10-2010, 22:08
بهم برخورد
موقع رجیستر کردن تا افغانستان و پاکستان رو هم داشت ولی ایرانو نداشت:دی

خوب رآواترتو می فرستادی سراغشون حالشونو بگیره !!:31:

Mehdi.ss
04-10-2010, 22:39
من که غیر از اون 1 بار دیگه نتونستم بازی کنم :41:
وقتی خودم هاست میشم تا انتخاب دسته میاد ، طرف میپره میره
وقتیم که جوین میشم تایم اوت میده
کسی مشکل منو نداره

p_p_k
04-10-2010, 22:48
سلام. بچه ها زماني كه دسته وصله بازي بالا نمياد؟؟؟ چيكار كنم تورو خدا سريع جواب بدين.

بابا يه نفر جواب منو بده.:19::19:

بردیا
04-10-2010, 23:01
Be A Goalkeeper ش تو کدوم قسمت هستش؟

Alex * Delpiero
04-10-2010, 23:02
Be A Goalkeeper ش تو کدوم قسمت هستش؟

be a goalkeeper واسه نسخه کنسولی هست
نسخه pc هنوز نداره

mosolim
04-10-2010, 23:03
متوجه نشدم شما همه چیتون تو چی عالیه؟ xbox یا PC؟

در ضمن اینو یادآوری کنم که بازیه FIFA 11 در قیاس با سالهای قبل بهتر شده. :20:
سلام
همه چی تو pc. ولی در کل روی ایکس باکس بازی میکنم. اینک که میگم خیلی تفاوت فاحشه برا اینه که همزمان وقتی داشتیم نسخه pc و نسخه xbox رو بازی میکردم کاملا مشهود بود.

بردیا
04-10-2010, 23:05
be a goalkeeper واسه نسخه کنسولی هست
نسخه pc هنوز نداره

یعنی میره برای نسخه 2012 بازی؟
بد شد که

Alex * Delpiero
04-10-2010, 23:07
آقا تروخدا یکی بیاد به من توضیح بده
چرا پاسکاریها انقدر عجیب قریبند ؟ شما بر چه اساسی به این گیم پلی میگید عالی ؟:41:
اصلا نمیشه پا به توپ شد ..
وقتی میخوام پاسکاری کنم توپ به پای بازیکنام میخوره و میره جلوتر از خودش .. باعث میشه تیم حریف سریع توپ رو ازم میگیره .. یه استپ ساده بلد نیستند اینا ؟آرزو به دل موندم یه پاس بدم این احمقها توپ رو درست استپ کنند
از طرفی هم کنترل بازیکن واقعا سخته .. یعنی وقتی میخوای بازیکنت رو به طرفین حرکت بدی پیر میشی
حالا من نمیدونم واقعا بر چه اساسی این گیم پلی سخت میشه عالی ..

من به همچین مشکلی تا حالا بر نخوردم
مطمئنی؟
مثلا چقدر فاصله میگیره ؟

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

یعنی میره برای نسخه 2012 بازی؟
بد شد که

اره
چون اولین سالیه که فیفا واسه pc نکست شده
در واقع این بازی که برا pc اومده همون فیفا 10 کنسول هست که بعضی از ایراداتشو برطرف کردن :46:

Gilopa
04-10-2010, 23:27
من به همچین مشکلی تا حالا بر نخوردم
مطمئنی؟
مثلا چقدر فاصله میگیره ؟

آقا بخدا واسه من فاصله میگیره .. وقتی میخوام پاسکاری کنم توپ به پای بازیکن میخوره و به طرف جلو میره .. تصور کنید یکی محکم توپ رو به پای شما بزنه و توپ به خاطر برخورد شدید به پای شما به طرف جلو بره ..

*hamedkhatar*
04-10-2010, 23:27
آقا این کنترلش داره من رو دیوونه میکنه
چرا اینطوریه؟
با دسته میتونم توی بازی بز بکنم ولی توی منو نمیشه تو آنلاین هم نمیشه برا همین مجبورم با کیبورد بازی کنم
این عکس تنظیمات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل کجاست؟
شما توی همه جا میتونید با دسته بازی کنید؟
ممنون

Spaniuly
04-10-2010, 23:31
مختص نسخه کنسوله... البته برام جذابیت نداره به اون صورت:41:

Alex Fera
04-10-2010, 23:37

من با کرک ریلود بازی میکنم ولی نه تو منیجر مود نه تو هیچ جای دیگه مشکلی نداره ربطی به کرک شما نداره

بردیا
04-10-2010, 23:52
مشکل کجاست؟

باز مال تو که خوبه
من از وقتی فیفا نصب کردم دسته ای که تو ساکر هم باهاش بازی میکردم نمیشناستشو حتی تو خود ساکر هم دیگه نمیتونم باش بازی کنم

night lord
05-10-2010, 00:36
آقا یکی سوال منم جواب بده . تو manage mode وقتی یه بازی میکنم میاد بیرون از بازی و ارور dont send میده .
مشکل کجاست؟

اه بعد از 8 سال اومدیم fifa بازی کنیم . چقدر مشکل داره این بازی!

امير موسر
05-10-2010, 00:47
من آخر هم نتونستم آنلاین بازی کنم ! همش The connection has timed out میده ! هر کاری میکنم نمیشه !

Alex * Delpiero
05-10-2010, 01:38
من آخر هم نتونستم آنلاین بازی کنم ! همش The connection has timed out میده ! هر کاری میکنم نمیشه !

امیر جان یک بار دیگه اون تاپیک رو که گفتم مو به مو انجام بده
امکان نداره درست نشه
دوست منم اینطوری بود با این کار درست شد
تازه با سرعت 128 :rambo:

worldclass
05-10-2010, 01:54
سلام
تو PES با گرفتن RB+RT سرعت بازیکن بیشتر میشد و همینطور روی توپ های ارسالی میتونستی بازیکنت رو به نقطه دلخواه منتقل کنی
خواهشن بگید تو فیفا چطور این کار رو انجام بدم
این دفعه سوم هست که می پرسم :18:

worldclass
05-10-2010, 01:55
سلام
تو PES با گرفتن RB+RT سرعت بازیکن بیشتر میشد و همینطور روی توپ های ارسالی میتونستی بازیکنت رو به نقطه دلخواه منتقل کنی

Toranj_mhg
05-10-2010, 02:02
آقا من طبق نظر اون دوستمون که گفت با دیال آپ بازی کردم رفتم بلکه بتونم بعد قرار شد با یه عده دو به دو بازی کنیم همچین که رفت توی بازی ( یعنی توی استادیوم ) خود فیفا یه ارور داد که باید بیای بیرون از بازی! بعد با یکی دیگه که تو اهواز بود می خواستم بازی کنم توی chat هی می گفت kaje !! بعدش منو از رومش انداخت بیرون!؟!

Alex * Delpiero
05-10-2010, 02:06
آقا من طبق نظر اون دوستمون که گفت با دیال آپ بازی کردم رفتم بلکه بتونم بعد قرار شد با یه عده دو به دو بازی کنیم همچین که رفت توی بازی ( یعنی توی استادیوم ) خود فیفا یه ارور داد که باید بیای بیرون از بازی! بعد با یکی دیگه که تو اهواز بود می خواستم بازی کنم توی chat هی می گفت kaje !! بعدش منو از رومش انداخت بیرون!؟!

با دیال اپ میخواستی بازی کنی ؟!!!! :18::18:

Lamanta
05-10-2010, 02:07
آقا این کنترلش داره من رو دیوونه میکنه
چرا اینطوریه؟
با دسته میتونم توی بازی بز بکنم ولی توی منو نمیشه تو آنلاین هم نمیشه برا همین مجبورم با کیبورد بازی کنم
این عکس تنظیمات:

مشکل کجاست؟
ممنون

ببین اینجوری تنظیم کن و توی بازی شوک دستت رو روشن کن و بازی کن :

Toranj_mhg
05-10-2010, 02:21
با دیال اپ میخواستی بازی کنی ؟!!!! :18::18:

آخه یکی از بچه های اینجا چند صفحه قبل گفت که با دیال آپ انجام دادم بنده هم وسوسه شدم وگرنه ما مثل بچه ی آدم داشتیم با خودمون حال می کردیم!؟!:31:

Alex * Delpiero
05-10-2010, 02:47
آخه یکی از بچه های اینجا چند صفحه قبل گفت که با دیال آپ انجام دادم بنده هم وسوسه شدم وگرنه ما مثل بچه ی آدم داشتیم با خودمون حال می کردیم!؟!:31:

lمیشه ولی ارزش نداره با دیال اپ
همش lag میشه و هنگ میکنه
اصلا ادم نمیفهمه داره چیکار میکنه:13: 

Gilopa
05-10-2010, 03:13
دوستان تفاوت نسخه کنسولی بازی با نسخه ای که ماها در پیسی داریم بازی میکنیم زیاده ؟
مثلا چه تفاوتهایی دارن؟
الان در تاپیک نقد این بازی دوستان همه xbox360 دارن و بر اساس اون نقدش کردن ...

nathan mckane
05-10-2010, 07:36
تفاوت از نظر گرافیکی وجود نداره-بیشتر مربوط به گیم پلی بازی میشه که در واقع این بازی همون نسخه ی سال پیش فیفا است -یعنی فیفا 10 .

فیفا 11 کنسولی یه سری تغییرات داشته از جمله personality plus که باعث میشه هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودش رو داشته باشه . دقیقا مث اونچیی که سالها تو pes بود و فیفا از اون بی بهره بود. گفته میشه بازی به پاس هم زیاد وابسته شده و همین طور فیزیک بازیکنا بهتر کار شده. همه ی اونا به کامل تر شدن فیفا کمک کرده در صورتی که فیفا 11 پی سی همون فیفا 10 کنسولیه و بازی کردن با بازیکنا و تیمهای مختلف این احساس رو بهت نمیده که فرقی بین قدرت اونا وجود داره!

meysad
05-10-2010, 09:55
امیر جان یک بار دیگه اون تاپیک رو که گفتم مو به مو انجام بده
امکان نداره درست نشه
دوست منم اینطوری بود با این کار درست شد
تازه با سرعت 128 :rambo:

سلام میشه یه بار دیگه توضیح بدید چه کار باید بکنیم برای آن لاین بازی کردن ؟

mj77
05-10-2010, 10:07
سلام.
دوستان من قسمت tournomrt لیگ اسپانیا هفته 12 بازی با بیلبااو بعد بازی بیرون میاد! چرا؟

ebinem173
05-10-2010, 10:12
سلام.
دوستان من قسمت tournomrt لیگ اسپانیا هفته 12 بازی با بیلبااو بعد بازی بیرون میاد! چرا؟

واسه من هفته پنجم ارور میده از بازی میپره بیرون
چند بار من سوال کردم اما جوابی نگرفتم

hasani2008
05-10-2010, 10:19
سلام

از فلش هاي سمت راست كيبورد (2و4و6و8) استفاده كن

undercover
05-10-2010, 10:41
باسلام
من چندتاسوال فنی راجع به این gamrranger داشتم.
1- چه جوری میشه یک هاست مشخصی روازبین اون همه لیست سریعاپیداکرد؟(بجز find user چیزدیگه ای ندیدم)
2-من وقتی خودم هاست هستم مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی واردیک سروردربازی میشم بعدازچندلحظه چک کردن پیغام تایم اوت رومیده؟(چندتاازدوستان هم این مشکل روداشتند)
3-وقتی من هاست هستم(خودم سروررودرست می کنم)چرابازیکن مقابل هیچ تیمی انتخاب نمیکنه وفقط باهمون تیم پیشفرض بازی شروع میشه؟
4- واینکه اون زمان 30 ثانیه روکه براانتخاب تیم گذاشته نمیشه تغیرش داد؟(آخه یهوبدون برداشتن تیم موردنظر بعدازاون زمان کم سریعاواردبازی میشه)
خداییش اگه حال دارید کمک برسانید.:20:

apoosh
05-10-2010, 10:42
واسه من یه مشکل عجیب غریب داره! اول بازی رو روی لپ تاپ پسرعمم انجام دادیم و با دو تا دسته مختلف که بعد از تنظیمات همه چی اوکی بود و هیچ لگی هم نداشت
بازی رو روی لپ تاپ خودم ریختم، بازی که بالا اومدم رزولوشنش تنظیم نبود اما همه چی اوکی بود، دسته رو هم تنظیم کردم و همه چی خلاصه سالم و سرحال! بعد اومدم بیرون و تنها رزولوشن رو گذاشتم 768 × 1366 که مثل لپ تاپ خودم بشه. حالا وقتی که برگشتم به هیچ عنوان دسته رو نمیشناسه دیگه! به هیچ صراتی هم مستقیم نیست و وقتی تو قسمت تنظیمات گیم پد هم میرم یه ارور میده که RE ENTER کن!! درصورتیکه با همین رزولوشن تو لپ تاپ پسرعمم بازی کرده بودم. مشکل گرافیکی هم اصلا ندارم
آقا یکی بگه چیکار کنم تا گیم پد رو بشناسه، با کیبورد نمیتونم بازی کنم
کمممممممممممممممممک

Mehdi Bayern
05-10-2010, 11:00
دوستان فیفا رو من نصب کردم ولی وقتی داور سوت شروع بازی رو میزنه به شدت بازی کند میشه جوری که اصلا نمیشه بازی کرد، درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم ولی بازم نشد، لطفا راهنمایی کنید

Toranj_mhg
05-10-2010, 11:26
دوستان من هم بالاخره با اینترنت دیال آپ موفق به بازی آنلاین شدم!! زیادم لگ نداشت ولی تاخیر (response time) زیادی داشت حدود 1 و نیم ثانیه ! این مشکل به پینگ ربط داره یا سرعت؟
البته با کسی که بازی کردم اهل ترکیه بود و خیلی هم بازیش بد بود که با این همه محدودیتی که من داشتم در اخر صفر صفر شدیم!

undercover
05-10-2010, 11:34
من یه عمری معطل بودم خودم خبرنداشتم.یه چیزعجیب توبخش آنلاین واسه من پیش اومده اول اینکه خودم نمی تونم داخل سرور دیگه ای بشم چون تایم اوت میده.وقتی هم که خودم سرورمیشم طرف مقابل هیچ تیمی روبرنمی داره فکرکنم واسه همین مشکل تایم اوت باشه وقتی هم که واردبازی میشم طرفی درکارنیست ودارم دراصل باکامپیوتربازی میکنم .عزیزان یکی کمک کنه.

Toranj_mhg
05-10-2010, 11:44
من یه عمری معطل بودم خودم خبرنداشتم.یه چیزعجیب توبخش آنلاین واسه من پیش اومده اول اینکه خودم نمی تونم داخل سرور دیگه ای بشم چون تایم اوت میده.وقتی هم که خودم سرورمیشم طرف مقابل هیچ تیمی روبرنمی داره فکرکنم واسه همین مشکل تایم اوت باشه وقتی هم که واردبازی میشم طرفی درکارنیست ودارم دراصل باکامپیوتربازی میکنم .عزیزان یکی کمک کنه.

نکنه منم با خودم بازی می کردم خبر ندارم! ولی اگه کامپیوتر بود پس چرا این همه تاخیر داشت و هم اسم اون یارو بالا سر بازیکناش بود و اینکه این علامت هم چند بار وسط بازی اومد که بعضی موقعها تیک خورده بود:
یعنی چی؟

undercover
05-10-2010, 11:47
فکرنکنم تومشکلی داشته باشی .آخه موقعی که من دارم بازی میکنم اصلااسم طرف روهم نشون نمیده ازاینجاست که فهمیدم باکامپوتردارم بازی می کنم.

mj77
05-10-2010, 12:02
من امسال برای اولین بار فیفا بازی میکنم ولی از منیجر مودش سر در نیاوردم! من مادرید برداشتم و بعد چند هفته بازی پیغامی اومد که جز انتخاب دو تیم چیزی نداشت منم advanced زدم و یک تیم جدیدی بهم داد!
میشه راجب منیجر مود توضیح بدین؟

Alex * Delpiero
05-10-2010, 12:19

این تاپیک رو بخون مشکلت حل میشه

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

نکنه منم با خودم بازی می کردم خبر ندارم! ولی اگه کامپیوتر بود پس چرا این همه تاخیر داشت و هم اسم اون یارو بالا سر بازیکناش بود و اینکه این علامت هم چند بار وسط بازی اومد که بعضی موقعها تیک خورده بود:
یعنی چی؟

اگه اسم بالای سر بازیکناش بوده پس درسته تو بازی بودی
این عکس هم که گذاشتی مربوط میشه به replay تصاویر که هر 2 طرف باید ردش کنن
اگه دقت کنی زده 1/2 یهنی یکیتون این تصویر رو رد کرده و اگه اون یکی هم رد کنه replay رد میشه فوری

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

من امسال برای اولین بار فیفا بازی میکنم ولی از منیجر مودش سر در نیاوردم! من مادرید برداشتم و بعد چند هفته بازی پیغامی اومد که جز انتخاب دو تیم چیزی نداشت منم advanced زدم و یک تیم جدیدی بهم داد!

یه اطلاعات راجع به سخت افزارت میدی ؟
گرافیک و رم و cpu ?

JUSTIN11
05-10-2010, 12:20

شما انتظارات باشگاه رو برآورده نکردید و محترمانه اخراج شدید!!

apoosh
05-10-2010, 13:27
واسه من یه مشکل عجیب غریب داره! اول بازی رو روی لپ تاپ پسرعمم انجام دادیم و با دو تا دسته مختلف که بعد از تنظیمات همه چی اوکی بود و هیچ لگی هم نداشت
بازی رو روی لپ تاپ خودم ریختم، بازی که بالا اومدم رزولوشنش تنظیم نبود اما همه چی اوکی بود، دسته رو هم تنظیم کردم و همه چی خلاصه سالم و سرحال! بعد اومدم بیرون و تنها رزولوشن رو گذاشتم 768 × 1366 که مثل لپ تاپ خودم بشه. حالا وقتی که برگشتم به هیچ عنوان دسته رو نمیشناسه دیگه! به هیچ صراتی هم مستقیم نیست و وقتی تو قسمت تنظیمات گیم پد هم میرم یه ارور میده که RE ENTER کن!! درصورتیکه با همین رزولوشن تو لپ تاپ پسرعمم بازی کرده بودم. مشکل گرافیکی هم اصلا ندارم
آقا یکی بگه چیکار کنم تا گیم پد رو بشناسه، با کیبورد نمیتونم بازی کنم
کمممممممممممممممممک

undercover
05-10-2010, 13:48
[QUOTE=repshila;5487049]این تاپیک رو بخون مشکلت حل میشه

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

من برنامه رونصب کردم ولي بازمشکل حل نشد بازم تایم اوت میده البته پينگم رو سي تايي پايين آورد وحدود 600 شد.بالاخره چیکارکنم یه بارخواستیم فیفا آنلاین بزنیما:2:

Alex Fera
05-10-2010, 13:56
دوستانی که بعد از کمی بازی کردن،یازیشون هنگ میکنه لطف کنن بگن از چه کرکی استفاده میکن و مشخصات سیستمتون رو هم بگید

J.F.K
05-10-2010, 14:04
چطوری پنالتی رو باید به گوش دروازه زد؟؟؟
تو منیجر مود چطوری باید به یه بازیکن پیشنهاد داد مثلا میخوام به آدام جانسون پیشنهاد بدم.scouting بازیکنای خیلی بدی پیشنهاد میده!!!
لطفا جواب بدددددددددددددددددددددددد دددددددددددیییید

undercover
05-10-2010, 14:05
من ازهمون کرک 15.8 مگی استفاده می کنم

4039
05-10-2010, 14:36
باسلام
من چندتاسوال فنی راجع به این gamrranger داشتم.
1- چه جوری میشه یک هاست مشخصی روازبین اون همه لیست سریعاپیداکرد؟(بجز find user چیزدیگه ای ندیدم)
2-من وقتی خودم هاست هستم مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی واردیک سروردربازی میشم بعدازچندلحظه چک کردن پیغام تایم اوت رومیده؟(چندتاازدوستان هم این مشکل روداشتند)
3-وقتی من هاست هستم(خودم سروررودرست می کنم)چرابازیکن مقابل هیچ تیمی انتخاب نمیکنه وفقط باهمون تیم پیشفرض بازی شروع میشه؟
4- واینکه اون زمان 30 ثانیه روکه براانتخاب تیم گذاشته نمیشه تغیرش داد؟(آخه یهوبدون برداشتن تیم موردنظر بعدازاون زمان کم سریعاواردبازی میشه)
خداییش اگه حال دارید کمک برسانید.:20:

1- خب میشه طرف رو توی لیست دوستان قرار داد با اینکار ردیف رومی که طرف توش قرار داره به رنگ آبی در میاد و از بقیه کاملا متمایز میشه .

2- این مشکل تایم اوت رو خیلیها دارن چه ایرانی چه خارجی چه با اینترنت پر سرعت و چه کم سرعت و... علتش تا الان معلوم نشده . از کرک بازی هم نیست بعضیا میگن به خاطر اینه که پورت udp 16000 توی اکانت بعضی از افراد مسدوده به همین خاطر از درگاهی که باید به هاست جوینت شد نمیشه وارد شد . یعنی نوعی فایروال مانع از ملحق شدن به بقیه میشه بعضیا میگن بعضی از ای اس پیها این پورتو مسدود کردن من تا الان با بعضی از کاربرانی که تونستن آنلاین بازی کنن صحبت کردم اونایی که isp پارس آنلاین دارن همگی میتونن با هیچ مشکلی آنلاین بازی کنن اما صبا نتیها رو نمیدونم من صبح با بخش فنی صبا هم تماس گرفتم اونا گفتن ما هیچ پورتیو مسدود نمیکنیم . به هر حال هنوز این مساله صد در صد مشخص نیست و همچنان توی تالارهای گفتگوی مختلف در موردش بحث میشه .

3-این مشکل هم بخاطر همون ایراد بالاست .

htotti2006
05-10-2010, 14:38
با سلام بچه ها.دریبل زدن تو ابن بازی با چه دکمه هایی هستش.آخه من تا الان تو هیچ بازی فوتبالی نتونستم دریبل بزنم.لطفاً از روی دکمه های اصلی تو منوی گیم ستینگ بگید آخه من تنظیمات دکمه ها رو تغییر دادن.ممنون

Mehdi Bayern
05-10-2010, 14:47
دوستان فیفا رو من نصب کردم ولی وقتی داور سوت شروع بازی رو میزنه به شدت بازی کند میشه جوری که اصلا نمیشه بازی کرد، درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم ولی بازم نشد، لطفا راهنمایی کنید
امکان داره این مشکل از کرک باشه؟

naderfar
05-10-2010, 14:54
آقا بخدا واسه من فاصله میگیره .. وقتی میخوام پاسکاری کنم توپ به پای بازیکن میخوره و به طرف جلو میره .. تصور کنید یکی محکم توپ رو به پای شما بزنه و توپ به خاطر برخورد شدید به پای شما به طرف جلو بره ..

شاید شما دکمه پاسو زیاد فشار میدید (مثل شوت می تونید پاسو پر کنید)
این کار باعث فرستادن پاسای بلند میشه

Alex Fera
05-10-2010, 15:12

شما رو چه تنظیمات گرافیکی بازی میکنی؟
مشخصات سیستم؟

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

با سلام بچه ها.دریبل زدن تو ابن بازی با چه دکمه هایی هستش.آخه من تا الان تو هیچ بازی فوتبالی نتونستم دریبل بزنم.لطفاً از روی دکمه های اصلی تو منوی گیم ستینگ بگید آخه من تنظیمات دکمه ها رو تغییر دادن.ممنون

یه عکس از صفحه تنظیمات دسته یا کیبوردت بزار تا بهت بگم چطوری دریبل بزنی

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

تو منیجر مود چطوری باید به یه بازیکن پیشنهاد داد مثلا میخوام به آدام جانسون پیشنهاد بدم.scouting بازیکنای خیلی بدی پیشنهاد میده!!!

زمینی:پایین و جهت مورد نظر
هوایی:بالا و جهت مورد نظر

نکته:جهت ها رو زیاد فشار ندید یا به طور عامیانه زیاد نکشید تا توپ به بیرون نره

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

در مورد خرید بازیکن:اگه بازیکن توی ترنسفر لیست هستش که روش یه دونه کلیک میکونید و بعد از تنظیم قرارداد روی buy کلیک میکنید

اگه توی لیست نیست هم از طریق سرچ اسامی پیداش کنید و مراحل بالا رو برید.

Mehdi Bayern
05-10-2010, 15:24
شما رو چه تنظیمات گرافیکی بازی میکنی؟
مشخصات سیستم؟
با تنظیمات پیش فرض سیستم بازی میکنم، چون وقتی تنظیمات رو تغییر میدم از اونجایی که کاکا وارد زمین میشه صفحه سیاه میشه و دیگه نمیاد

رم 2 گیگ
کارت گرافیک 9500GT
با این سیستم مافیا 2 رو به راحتی اجرا کردم

Alex Fera
05-10-2010, 15:35
شما از قسمت fifa config توی tab اول از قسمت rendering quality ،very low رو بزن رزووولیشن(!) رو هم بیار پایین:31:

night lord
05-10-2010, 15:56
دوستان میشه یکی یه لینک کرک سالم به ما بده ؟برا منم تو منیج مود بعد از بازیه اول dont send میده.

money71
05-10-2010, 15:56
من تو كامپيوتر با دسنه بازيي ميكنم ولي نمي دونم چرا هي قاطي مي كنه تو بازي خوبه ولي وقتي كه ميخوام تيم انتخاب كنم يا تنظيماتي انجام بدم قاطي مي كنه
كسي ميدونه چرا؟

Alex Fera
05-10-2010, 16:16
دوستان میشه یکی یه لینک کرک سالم به ما بده ؟برا منم تو منیج مود بعد از بازیه اول dont send میده.

کرک تست شده:

fouad-pes
05-10-2010, 16:25
سلام من سریال نامبر بازی رو میخواستم
مرسی

erno69
05-10-2010, 16:35
من بعد چندین سال که PES بازی میکردم امسال هوس کردم گفتم بیام Fifa رو هم بگیرم ببینم چطوره...؟

افتضاحه...! واقعا بی تعصب میگم PES خیلی سرتره...
Fifa واسه نونهالانه...:31:

amin 2010
05-10-2010, 16:38
من بعد چندین سال که PES بازی میکردم امسال هوس کردم گفتم بیام Fifa رو هم بگیرم ببینم چطوره...؟

موش بخوره تورو اینقدر باهوشی .
بزرگسال برو PES تو بازی کن تو این تاپیکا در افشانی نکن .
+
حالم از پست هایی که توش نقد نباشه و فقط جملات کودکستانی مثله VIVA PES یا VIVA FIFA یا خاک تو سر کونامی و .. باشه به هم میحوره .
+
شما مطمئنی طرف فیفا 10 رو بهت غالب نکرده ؟

B3HZ@D
05-10-2010, 16:40
ما همه منتظر نظر کارشناسی شما بودیم
خوب شد گفتی
وقتی نمیتونین بازی کنین اجباری نبوده...شما هم برو بچسب به همون pes که به قول خودتون خیلی سرتره :27:
بیش از این هم بساط خنده ما رو ردیف نکنین

A.N.A.P
05-10-2010, 16:43
Fifa واسه نونهالانه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه ... چقدر بی تعصب !!!

پست ویرایش شد !!!:31:
افتضاحه...! واقعا بی تعصب میگم FIFA خیلی سرتره...
PES واسه نونهالانه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex * Delpiero
05-10-2010, 16:48

شما همون بهتر که بازیه تخیلی و پر از باگ pes رو بازی کنید
میخوای یه عکس جالب از pes واست بزارم که از خنده روده بر بشی ؟ :27::27:

A.N.A.P
05-10-2010, 16:51
بذار یه کم بخندیم !!!

fouad-pes
05-10-2010, 16:54
سریال نامبر بازی رو میخواستم
مرسی

erno69
05-10-2010, 16:56
بیشتر از این پست نزنم بهتره چون ارزش نداره ...:21:
شما خوش باشین با فیفاتون...:27:
فیفا عالیه واسه کوچولوها...!
به EA تبریک میگم...بای.:2:

B3HZ@D
05-10-2010, 17:04
سریال نامبر بازی رو میخواستم
مرسی

F7R9-C7BQ-FYGE-UFYQ-FRLD

85XX-FFME-DDTP-JDDG-RRLD

WGFP-9PJ4-XC5M-PXCR-NRLD

K6F7-V6X3-3HSZ-Q3H2-3RLD

FCUL-RLZP-RPG4-SRPQ-5RLD

Mehdi Bayern
05-10-2010, 17:12
شما از قسمت fifa config توی tab اول از قسمت rendering quality ،very low رو بزن رزووولیشن(!) رو هم بیار پایین:31:
متاسفانه باز هم تغییری نکرد، مشکل از کرک نیست؟

Gilopa
05-10-2010, 17:20
بیشتر از این پست نزنم بهتره چون ارزش نداره ...:21:
شما خوش باشین با فیفاتون...:27:
فیفا عالیه واسه کوچولوها...!
به EA تبریک میگم...بای.:2:

بیبین دوست عزیز من خودم از فیفا بدم میومد و شدیدا به گرافیک حساس بودم به این خاطر که تو ps2 پرو بازی میکردم تو پیسی هم به خاطر گرافیکش سراغ پرو میرفتم ..
اما تارف ندارم واقعا جز گرافیک بالا پرو تو پیسی هیچ حرفی برای گفتن نداره ! نسخه کنسول واقعا عالیه اما نسخه پیسی به هیچ وجه .. اینم به نظرم بر میگرده به سیاست شرکت کونامی که ژاپنیه و به این خاطر که ps3 واسه کشور خودشونه ازش حمایت بیشتری بشه و بتونه جلوی xbox کم نیاره ! مردم ژاپن اصلا سراغ پیسی نمیرن واسه بازی هم سن و سالای ما همشون تو خونشون یه ps3 دارن ...

فیفا واقعا عالی شده .. حرکات بازیکنا و استیلشون واقعا طبیعیه ! و برای منی که xbox یا ps3 ندارم فیفا خیلی بهم حال میده
تنها ایرادش نسبت به رقیب گرافیک پایینترشه .. اما وقتی یه بازی مثل pes گرافیکش بالا باشه ولی گی پلیش افتضاح؟ صداگزاریش افتضاح ؟ کدوم میچربه ؟ صداگزاری مسخره pes واقعا یه توهین به شعور گیمر محسوب میشه
پس مسلما باید منطقی باشیم و بگیم فعلا فیفا برتره ..
نه به من چیزی میرسه نه به شما !

worldclass
05-10-2010, 17:46
سلام

از فلش هاي سمت راست كيبورد (2و4و6و8) استفاده كن
هیچکدومشون جواب نمیده
نه بازیکن رو توپ های ارسالی جابجا میشه و نه سرعت موقع کورس ها افزایش پیدا میکنه

یعنی واقعا هیچکس تو این فروم این دستور رو بلند نیست؟!!

vahidgame
05-10-2010, 17:47
من پستو نقل قول نکنم بهتره. به نظرم باید آدم منطقی صحبت کنه. این که آدم با تعصب بیاد صحبت کنه مشخصه که هیچ فایده ای نداره و فقط باعث میشه چند نفر بیا با حرفای منطقی جواب اونو بدن و اون طرف هم دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشه.
کسانی که این قدر ضد فیفا هستن به خودشون حتی حاظر نیستن فرصت بدن که این بازیو برای یه بار هم که شده بازی کنن! کلمه Next Gen هم فکر کنم تا حالا به گوشش نخورده یا اینکه خودشون نخواستن اینو درک کنن!
احتمالا این اشخاص اینجوری فکر می کنن که این نقد ها و امتیاز های بزرگترین سایت های بازی دنیا در مورد این بازی همه الکیه و دست های پشت پرده در کاره که باعث میشه این امتیاز ها این قدر خیره کننده باشه :38:
من خودم می تونم بگم نصف عمرمو با PES گذروندم. الان یکمی پیشمونم چون می تونستم جای اون کارای دیگه بکنم :38: هر سال موقعی که اون ساعت بازی کردن مسترلیگ رو می دیدم بالای 1000 ساعت اونو زده بود! ولی امسال وقتی فیفا پی سی رو بازی کردم متوجه شدم که این بازی یه سر و گردن بالاتره. این یه چیزیه که کسانی که این بازی رو بازی کردن می تونن قشنگ درک کنن. نظر شخصی هم نمی تونه تاثیر داشته باشه چون این یه چیزی مشخصیه و نظر من تنها فقط نیست. بلکه نظر بزرگترین منتقد های بازیه که هر کدوم از اونا بدون هیچ تعصبی بازیو نقد می کنن...
یه سایت می تونه الکی امتیاز بده نه اینکه یه دفعه 70 تا سایت معتبر بیان به بازی همچین امتیاز هایی بدن!

بیبین دوست عزیز من خودم از فیفا بدم میومد و شدیدا به گرافیک حساس بودم به این خاطر که تو ps2 پرو بازی میکردم تو پیسی هم به خاطر گرافیکش سراغ پرو میرفتم ..
اما تارف ندارم واقعا جز گرافیک بالا پرو تو پیسی هیچ حرفی برای گفتن نداره ! نسخه کنسول واقعا عالیه اما نسخه پیسی به هیچ وجه .. اینم به نظرم بر میگرده به سیاست شرکت کونامی که ژاپنیه و به این خاطر که ps3 واسه کشور خودشونه ازش حمایت بیشتری بشه و بتونه جلوی xbox کم نیاره ! مردم ژاپن اصلا سراغ پیسی نمیرن واسه بازی هم سن و سالای ما همشون تو خونشون یه ps3 دارن ...

فیفا واقعا عالی شده .. حرکات بازیکنا و استیلشون واقعا طبیعیه ! و برای منی که xbox یا ps3 ندارم فیفا خیلی بهم حال میده
تنها ایرادش نسبت به رقیب گرافیک پایینترشه .. اما وقتی یه بازی مثل pes گرافیکش بالا باشه ولی گی پلیش افتضاح؟ صداگزاریش افتضاح ؟ کدوم میچربه ؟ صداگزاری مسخره pes واقعا یه توهین به شعور گیمر محسوب میشه
پس مسلما باید منطقی باشیم و بگیم فعلا فیفا برتره ..
نه به من چیزی میرسه نه به شما !

همه حرفات کاملا تایید میشه
ولی حالا جالبه که PES توی کنسول با پی سی فرقی نداره. حداقل امتیاز های اون که همینو میگه. توی پی سی کنسول امتیاز ها تقریبا عین همه.
توی ایران هم تقریبا همه نسخه پی سی PES رو بازی می کنن. فکر کنم کمتر کسی حاظر باشه نسخه PS3 رو بگیره!
پس با این حساب خلاصه باید گفت که تعصب در این مورد این بحث هایی که پیش میاد تاثیر زیادی داره و بهتره خودمون رو گول نزنیم :38:
در کل ما که بدون هیچ تعصبی هر دو بازی رو بازی می کنیم و بعدا هم توی گروه مقایسه این دو تا بازی بدون هیچ تعصبی این دو بازی رو از جنبه های مختلف با هم مقایسه می کنیم...

meysad
05-10-2010, 17:50
سلام . این تنظیمات دسته من تو بازی هست . میشه بگید با چی ها باید دریبل بزنم . یه آموزش از ضربه کاشته ، دریبل زدن ، کرنر ، و ... بزارید ممنون میشم .

keb
05-10-2010, 17:52
کنترل قدیمی فیفا طبق classic preset:

erno69
05-10-2010, 18:01
دوستان عزیز منظور منم از افتضاح گراقیک فیفا بود...!
چون تو دید اول گرافیک بیشتر جلوه داره...تو بقیه موارد اکثرا باهاتون هم عقیدم...:46:
اگه بی منطق و تند هم حرف زدم معذرت میخوام.:10::11:

AlexMercer
05-10-2010, 18:06

میشه عزیزم با دیال اپ بازی کرد.دوست بنده با دیال اپ بازی میکنه و خیلی هم راحته. اگر میخوای راحت بازی هسات شو :46:

mohammadirani
05-10-2010, 18:23
چرا تیم های ملیش این قدر کمه
نه ایران رو داره نه ژاپن

پچی براش نیومده؟

Toranj_mhg
05-10-2010, 18:26
اگر میخوای راحت بازی هسات شو :46:

مرسی
معنی جمله ی آخرتون رو نفهمیدم!؟
امروز صبح موفق شدم با یکی بازی کنم ولی حدود دو ثانیه تاخیر داشت (یعنی مثلا پاس رو که می زدی دو ثانیه بعد می داد) ولی یارو واسه ترکیه بود حالا نمی دونم بخاطر پینگ کم بود یا سرعت دیال آپ ؟ آخه بدبختی دیال آپ ما هم دیال آپ نیست که از 28.8 سرعتش بیشتر نمی شه!

razor-rbk
05-10-2010, 18:26
سلام ملت.من فیفا رو روی لپ تاپم نصب کردم ولی وقتی پلی میکنم صفحه کوچیکه و وقتی میخوام کانفیگ رو تغییر بدم اصلا فایل کانفیگ باز نمیشه که بخوام تغییرش بدم!

M A X I M U M
05-10-2010, 18:29
دوستان یکی میتونه یک لینک کامل و بی نقص برای PC بهم بده تا دانلود کنم البته بدون مشکل !

naderfar
05-10-2010, 18:34
دوستان یکی میتونه یک لینک کامل و بی نقص برای PC بهم بده تا دانلود کنم البته بدون مشکل !

اکثر سایتای دانلود لینکای مستقیم گذاشتن بدون هیچ مشکلی دانلود میشن

teraktor2003
05-10-2010, 18:36
سلام
من دمو فیفا رو نصب کرده بودم و وارد بازی می شد اما کمی کند
حالا اصل فیفا رو گرفتم بعد از ایجاد پروفایل اون دایره برای لود شدن می چرخه ولی وارد منوهای اصلی بازی نمی شه(همون جا می مونه واسه خودش,سیستم هنگ نمی کنه و کار میکنه ولی جلو نمی ره!) امکان داره از کرک باشه؟
کسی به این مشکل برنخورده؟

erno69
05-10-2010, 19:07
با سلام دوباره...من تو بازی نمیتونم با دسته کار کنم...مشکل از چیه؟
میشه راهنمایی کنید و اگه تنظیماتی باید انجام بدم بگید؟؟؟

Gilopa
05-10-2010, 19:26
همه حرفات کاملا تایید میشه
ولی حالا جالبه که PES توی کنسول با پی سی فرقی نداره. حداقل امتیاز های اون که همینو میگه. توی پی سی کنسول امتیاز ها تقریبا عین همه.
توی ایران هم تقریبا همه نسخه پی سی PES رو بازی می کنن. فکر کنم کمتر کسی حاظر باشه نسخه PS3 رو بگیره!
پس با این حساب خلاصه باید گفت که تعصب در این مورد این بحث هایی که پیش میاد تاثیر زیادی داره و بهتره خودمون رو گول نزنیم :38:
در کل ما که بدون هیچ تعصبی هر دو بازی رو بازی می کنیم و بعدا هم توی گروه مقایسه این دو تا بازی بدون هیچ تعصبی این دو بازی رو از جنبه های مختلف با هم مقایسه می کنیم...

من گفتم حتما تو کنسول خوب عمل کرده بر اساس گذشته .. چون من نه پولشو دارم و نه علاقه ای دارم ps3 بخرم و تستش کنم:46:

آفرین باید تعصب رو کنار گذاشت .. این مساله تعصب حز ضرر زدن هیچ فایده ای نداره .. فقط خود شخصه این وسط ضرر میکنه .. متاسفانه فقط هم در بازیها تیست بلکه تو هر چیزی از لپتاپ و موبایل و .... وجود داره

Mehdi Bayern
05-10-2010, 19:32
سلام
من دمو فیفا رو نصب کرده بودم و وارد بازی می شد اما کمی کند
حالا اصل فیفا رو گرفتم بعد از ایجاد پروفایل اون دایره برای لود شدن می چرخه ولی وارد منوهای اصلی بازی نمی شه(همون جا می مونه واسه خودش,سیستم هنگ نمی کنه و کار میکنه ولی جلو نمی ره!) امکان داره از کرک باشه؟
کسی به این مشکل برنخورده؟
منم وقتی تنظیمات رو تغییر میدم همینطوری میشه، بازی هم کند اجرا میشه فقط بازی

Gilopa
05-10-2010, 19:36
با سلام دوباره...من تو بازی نمیتونم با دسته کار کنم...مشکل از چیه؟
میشه راهنمایی کنید و اگه تنظیماتی باید انجام بدم بگید؟؟؟

اینطور که من متوجه شدم با توجه به تست بازی رو ویندوز ایکس پی و سون
گویا خیلی از دوستان با ویندوز ایکس پی در شناخت دسته ها مشکل دارن

رو ویندوز سون تا الان ندیدم کسی مشکل خاصی داشته باشه .. ( از جمله خود من که راحت دسته رو شناخت )

حالا مشکل شما دقیقا چیه ؟ ویندوزت چیه ؟

Masoud King
05-10-2010, 19:54
بچه ها اینجا کسی با game ranger آنلاین بازی میکنه این فیفا 11 رو؟

Killzone2
05-10-2010, 20:05
بچه ها اینجا کسی با game ranger آنلاین بازی میکنه این فیفا 11 رو؟
سلام.
اره آقا مسعود بنده هم بازی میکنم البته جدیدا مشکل دار شده یعنی مشکل پیدا کرده!!!ولی در کل خوب هست تو این چند باری که بازی کردم.

erno69
05-10-2010, 20:09
اینطور که من متوجه شدم با توجه به تست بازی رو ویندوز ایکس پی و سون
گویا خیلی از دوستان با ویندوز ایکس پی در شناخت دسته ها مشکل دارن

رو ویندوز سون تا الان ندیدم کسی مشکل خاصی داشته باشه .. ( از جمله خود من که راحت دسته رو شناخت )

حالا مشکل شما دقیقا چیه ؟ ویندوزت چیه ؟
دسته رو میشناسه...وینوزمم سون هستش...تو منو دسته کار میکنه اما تو گیم هیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنه...:41:

Masoud King
05-10-2010, 20:10
خوب پس یکی تو بخش آنلاین یه تاپیک برای این بازی بزنید تا اونجا خیلی بهتر با هم در ارتباط باشیم.

Alex Fera
05-10-2010, 20:19
خوب پس یکی تو بخش آنلاین یه تاپیک برای این بازی بزنید تا اونجا خیلی بهتر با هم در ارتباط باشیم.

سلام منم بازی میکنم تاپیکشم قبلا زده شده تو امضام هست

یا علی

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

مرسی
امروز صبح موفق شدم با یکی بازی کنم ولی حدود دو ثانیه تاخیر داشت (یعنی مثلا پاس رو که می زدی دو ثانیه بعد می داد) ولی یارو واسه ترکیه بود حالا نمی دونم بخاطر پینگ کم بود یا سرعت دیال آپ ؟ آخه بدبختی دیال آپ ما هم دیال آپ نیست که از 28.8 سرعتش بیشتر نمی شه!

هاست به معنی اینکه به جای اینکه توی روم هایی که دیگران ساختن جوین بشین خودتون یه دونه روم بسازید تا دیگران بیان توی اون روم ok?

Masoud King
05-10-2010, 20:22

یا علی
سلام
آره تازه دیدم
+
خوش به حال کسائیکه تازه دارن فیفا بازی میکنن.. اون زمانیکه ما رو pc بازی می کردیم چیزی در حد چغندر بود و فقط به خاطر منیجر مدش بازی می کردم....

Gilopa
05-10-2010, 20:26
دسته رو میشناسه...وینوزمم سون هستش...تو منو دسته کار میکنه اما تو گیم هیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنه...:41:

خواب عزیز من شما حالت بازی رو گذاشتی رو کیبورد
باید از تنظیمات بازی بری و گیم پلی رو حالت دسته تنظیم کنی ..
دسته رو به طرفین میاری و کیبورد رو وسط قرار میدی ..

Alex * Delpiero
05-10-2010, 20:38
بذار یه کم بخندیم !!!

این هم یه عکس واسه شما و تمام کسانی که گیم پلی تخیلی و فضایی رو قبول دارن

میشه واسه من توضیح بدی این 5 تا مدافع چرا یک بازیکن رو گرفتند ؟
کجای واقعیت همچین صحنه ای دیدی !!!؟
با مدرک حرف بزن دوست من :15:

خدایی هر کی خندش گرفت از این صحنه یه تشکر بزنه ببینیم چند نفر خندشون میگیره از این صحنه !
نمیشه اسمش گذاشت فوتبال ! باید گفت کمدی ! طنز !

B3HZ@D
05-10-2010, 20:40

اگه آنلاین بازی کنیم از ترافیک کم میکنه؟!
اگه جواب مثبته حجم ترافیکی که کم میشه چقدره؟!...نیایم یه موقع همه ترافیکو به فنا بدیم

خوش به حال کسائیکه تازه دارن فیفا بازی میکنن.. اون زمانیکه ما رو pc بازی می کردیم چیزی در حد چغندر بود و فقط به خاطر منیجر مدش بازی می کردم....

الان مسعود خان کلاسشون بالاتر رفته و Halo : reach میزنن توی رگ حالشو میبرن :31:

اگه یکی از دوستان هم بگه چطور میشه ضربات آزاد رو توی بازی قدرتی و محکم زد ممنون میشم
هر جروی میزنم ضربه ها رو نرم و با بغل پا میزنن

البته دوست عزیز بهتره دیگه این بحث ها رو بی خیال بشیم...الانه که بقیه دوستان PES بار بریزن اینجا و دوباره کل کل راه بیفته
ما که دیگه از موقعی که بهمون گفتن دیگه توی تاپیک PES نیا پامون رو اونجا نذاشتیم و به حرف دوستان گشو دادیم :31:

AlexMercer
05-10-2010, 20:42
مرسی

یعنی خودت یک room بساز منتظر باش یکی join شه و بازی کنین اینطوری سرعتت میره بالاتر:46:

FCBarcelona.ir
05-10-2010, 20:50
لیگ قهرمانان تو فیفا لایسنس نشده؟ چون می نویسه Champions Cup هیچ چیزی هم توش نیست!

دریغ از اینکه صحنه ورودی بازی فینال لااقل با بازی دوستانه فرق داشته باشه! خوشحالی قهرمانی که دیگه فاجعه س، چند تا بازیکن جمع میشن وسط زمین خشک و خالی بالا پایین می پرن!

من فکر می کردم فیفا بیش از اینا به این مسائل که سالهاس در PES عالی کار شده اهمیت بده.

Gilopa
05-10-2010, 20:51
این هم یه عکس واسه شما و تمام کسانی که گیم پلی تخیلی و فضایی رو قبول دارن

میشه واسه من توضیح بدی این 5 تا مدافع چرا یک بازیکن رو گرفتند ؟
کجای واقعیت همچین صحنه ای دیدی !!!؟
با مدرک حرف بزن دوست من :15:

خدایی هر کی خندش گرفت از این صحنه یه تشکر بزنه ببینیم چند نفر خندشون میگیره از این صحنه !
نمیشه اسمش گذاشت فوتبال ! باید گفت کمدی ! طنز !

وای خدا ترکیدم :27:
خدا بگم چکارت کنه پسر
خودت گرفتیش؟:27::31:

Alex * Delpiero
05-10-2010, 20:57
اینم یه عکس دیگه واسه کسایی که دم از خدایی گرافیک pes میزنن

احتمالا تیم معلولان عضوی هست که تازه لایسنس شده :5:

شرمنده اگه از بحث فیفا خارج شدم
این ها فقط چند تا مدرک بود
ببخشید از همه :40:

بردیا
05-10-2010, 21:15
چه جوری میشه تنه زد؟
برای من بعضی وقتا چه موقعی که میخوام سربزنم و نمیتونم چه موقع شوت زدن وقتی جلومو میگیرن امتیاز منفی بهم میده بابت تنه زدن یا خوردن(jostle)

با کیبورد هستم چون دسته رو نمیشناسه

zeus_1
05-10-2010, 21:33
من کلا در این چند روز اخیر دو تا واقعیت رو فهمیدم.. هر دو هم بر اساس تجربه

1- گرافیک pes نسبت به اون همه نعریف که می کنن، واقعا چرنده

2- gameplay بازی FIFA نسبت به اون چیزی که دارن ازش تعریف می کنن واقعا چرته

به شخصه بعد از این همه سال بازی کردن، دلیل تعصبی که بعضی ها روی بازی کامپیوتری دارن!!! رو نمی فهمم

فکر کنم اگر EA و KONAMI با هم می ریختن روی هم و یک فوتبال مشترک می دادن بیرون چیز خوبی می شد!!!!
....................................
حالا یه سوال
این مشکل تنظیمات فیفا حل نشد؟؟ برای یه سری باز نمی شد و اررور می داد. هنوز راه حلی براش پیدا نشده؟؟؟

bushido
05-10-2010, 21:49
مشکل دسته این بازی رفع نشد
دقیقا زمانی که تنظیمات setting بازی رو کوچکترین تغییری میدم این اتفاق میفته و بعد از حذف تنظیمات دوباره درست میشه
ولی مشکل اینجاست رزولیشن پیشفرض بازی بسیار پایینه و نمیشه اینجوری بازی کرد

erno69
05-10-2010, 21:52
من که هرچی کردم نتونستم تنظیمات دسته رو ردیف کنم...:13:دکمه های حرکتی اصلا تکون نمیخورن!!!
یه مساله دیگه اینکه واقعا جای لیگ های لایسنس شده خالیه!!! فینال ها خیلی مسخرست و فرقی با بازی های عادی نداره!
ولی تا اینجا که بازی کردم گیم پلی روانتری داره نسبت به pes...

zeus_1
05-10-2010, 21:54
مشکل دسته این بازی رفع نشد
دقیقا زمانی که تنظیمات setting بازی رو کوچکترین تغییری میدم این اتفاق میفته و بعد از حذف تنظیمات دوباره درست میشه
ولی مشکل اینجاست رزولیشن پیشفرض بازی بسیار پایینه و نمیشه اینجوری بازی کرد

خوب چیکار باید کرد؟؟ اینجوری که خیلی بده. من از روزی که بازی رو خریدم هنوز نتونستم درست و حسابی بازی کنم به خاط همین تنظیمات دسته و کیبورد. اگر مشکل برای همه گیمرهای جهان باشه باید شرکت EA زودتر یه فکری کنه. اگر هم فقط برای ما ایرانی هاست، کرکرها باید یه فکری کنن
برای این نسخه creation master ارائه نشده؟؟

AlexMercer
05-10-2010, 22:14

به شخصه بعد از این همه سال بازی کردن، دلیل تعصبی که بعضی ها روی بازی کامپیوتری دارن!!! رو نمی فهمم

فکر کنم اگر EA و KONAMI با هم می ریختن روی هم و یک فوتبال مشترک می دادن بیرون چیز خوبی می شد!!!!
حالا یه سوال
این مشکل تنظیمات فیفا حل نشد؟؟ برای یه سری باز نمی شد و اررور می داد. هنوز راه حلی براش پیدا نشده؟؟؟

:18::18: نمیشه که برادر شما برای حرفت دلیل بیار چرا چرته.کاری به پس11 ندارم. گیم پلی فیفا چرا چرته؟ اگر بخوایم مقایسه کنیم با پس که گیم پلی فیفا در عرش و پس در خاک! اگر هم نخوایم مقایسه کنیم فیفا به صورت معمول یک فوتبال منطقی رو ارائه میده. شما چطوری به این نتیجه فاخر رسیدی؟

samyar_red
05-10-2010, 22:16
اقا یه سوال
چطور باید وقتی بازیکنی رو edit position کردی سیوش کنی؟ نمیشه هرکاری میکنم

amin 2010
05-10-2010, 22:22

حالا یه سوال

ببخشید فکر کنم سطح انتظارات شما از این بازی بالا بوده و احتمالا شما محدودیت سخت افزاری رو در نظر نگرفتین و گرنه چنین حرفی در مورد گیم پلی فیفا کاملا عجیبه !
+
گرافیک PES مدیون چهره هاشه که قابل مقایسه با فیفا نیستن !!چون فقط یه عکس هستن !! فیفا اما چهره رو کاملا 3 بعدی میسازه . شما از کنار به چهره بازیکن ها در 2 بازی نگاه کن تا تفاوتا رو بهتر احساس کنی.

zeus_1
05-10-2010, 22:30
:18::18: نمیشه که برادر شما برای حرفت دلیل بیار چرا چرته.کاری به پس11 ندارم. گیم پلی فیفا چرا چرته؟ اگر بخوایم مقایسه کنیم با پس که گیم پلی فیفا در عرش و پس در خاک! اگر هم نخوایم مقایسه کنیم فیفا به صورت معمول یک فوتبال منطقی رو ارائه میده. شما چطوری به این نتیجه فاخر رسیدی؟

من گفتم نسبت به اون همه تعریف که ازش می شه
دلیل هم زیاد دارم براش و همینجوری روی هوا نمی گم.
در مقام مقایسه من هم با نظر شما موافقم . در واقع می شه گفت من هم فیفا رو ترجیح میدم. چون این چیزا سلیقه ایه
ولی واقعا فیفا هم ایراد زیاد داره
ولی بیخیال این بحث ها بشیم بهتره
الان من ترجیح میدم پیگیری کنم این مشکل تنظیمات رو یه جوری حل کنم که بتونم درست و حسابی بازی کنم

night lord
05-10-2010, 22:30
من 8 سال fifa بازی نکردم فقط pes میزدم قبلشم wining eleven ,و بعضی وقتا fifa . از گرافیک فیفا حالم به هم میخورد .
اما امسال اول pes demo رو بازی کردم گفتم پسر عالی شده ولی وقتی fifa رو نصب کردم سه چهار دست که بازی کردم خدایی دیگه تو pes میرم حالم به هم میخوره از بازی واقا افتضاحه .
بارها شنیده بودم fifa fan ها میگفتن pes بازیکنا مثل ربات میمونن . من میگفتم اینا چرند میگن اما حالا و میفهمم چی میگفتن .
واقا pes مثل رباتن .

erno69
05-10-2010, 22:56
حالا مقایسه ها رو بیخیال...فکری به حال تنظیمات دسته کنین تو گیم...!!!
من که هنوز نتونستم درست حسابی بازی کنم...:41:

AlexMercer
05-10-2010, 23:03
حالا مقایسه ها رو بیخیال...فکری به حال تنظیمات دسته کنین تو گیم...!!!
من که هنوز نتونستم درست حسابی بازی کنم...:41:

lمشکلت چیست برادر؟

B3HZ@D
05-10-2010, 23:08
یه چیز باحال : :31:
دارم با تیم میلان منیجر مود رو دنبال میکنم...بواتنگ بازیکن میلان رو توی این بازی ها بصورت فشرده و تمام و کمال بازی دادم
توی یکی از بازی ها قدرت تنفسی اون دیگه کم شده بود و داشت تموم میشد ولی من با یک بازیکن کورس گذاشتم تا توپ رو از اون بگیرم ولی بواتنگ نفس کم آورد و یک انیمیشن نشون داد که بواتنگ افتاده روی زمین و سینه اش رو گرفته و بازیکنان میلان هم دورش جمع شدن تا ببینن چی شده
بعد هم که مصدوم شد و اون بعلاوه قرمز کنار اسمش اومد
این صحنه رو دیدم کف کردم...اینقدر مات و مبهوت این صحنه شده بودم که یادم رفت عکس بگیرم...الان هم به شدت دنبال اینم که دوباره این اتفاق برام بیفته.

کمک داورها هم خیلی جالب برای توپ هایی که به سمتشون میان جاخالی میدن..یا سرش رو خم میکنه...یا بدنش رو کج میکنه

توی یک صحنه توی موقعیت ضد حمله بودم بازیکن حریف با تکل از کنار بازیکنم رو زد ولی داور آوانتاژ داد و من هم که داشتم حمله میکردم بازیکن حریف اون یکی بازیکنم رو با تکل پشت زد
داور هم اومد اون بازیکن خطاکار رو صدا زد و یک کارت زرد به اون داد و
بعد دیدم داور داره با دستهاش به یک بازیکن دیگه هم اشاره میکنه که بیا جلو
بعد بازیکن قبلی رو هم که آوانتاژ داده بود صداکرد و به اون هم کارت داد.

ما هم اینطوری شده بودیم :18:

samyar_red
05-10-2010, 23:19
اقا یه سوال
چطور باید وقتی بازیکنی رو edit position کردی سیوش کنی؟ نمیشه هرکاری میکنم
.......................
لطفا جواب بدید
هی برمیگرده حالت اصلی خود سیستم هرچی ادیت میکنم فایده نداره

meysad
05-10-2010, 23:33
سلام . این تنظیمات دسته من تو بازی هست . میشه بگید با چی ها باید دریبل بزنم . یه آموزش از ضربه کاشته ، دریبل زدن ، کرنر ، و ... بزارید ممنون میشم .
کسی راهنمایی نداره

B3HZ@D
05-10-2010, 23:40
لطفا جواب بدید
هی برمیگرده حالت اصلی خود سیستم هرچی ادیت میکنم فایده نداره

خوب شما وقتی پست بازیکن رو ادیت کردین برای خروج ازا ون قسمت یک سری گزینه میاد
یکی از اونا حروج بدون سیو کردن Exit Without saving ...که شما با انتخاب این قسمت از اونجا خارج میشین بدون این که تعییرات داده شده ذخیره بشه
یکی دیگه از گزینه ها هم کنسل هست که مشخصه چکار میکنه
و آخری هم سیو کردن تغییرات داده شده روی اسلات های خالی که برای ذخیره ترکیب در نظر گرفته شده
شما بعد از ذخیره کردن تغییرات میرین و اون ترکیب رو انتخاب میکنن تا بازیکنان بر اساس پوزیشنی که برای اونا در نظر گرفتین وارد زمین بشن

4039
05-10-2010, 23:47
من مشکل تایم اوت توی بازی آنلاینو امشب تونستم بفهمم از چیه .
چون میدونم خیلیا این مشکلو داشتن اینجا میگم . ایراد از تنظیمات مودمه اگه شما با مودم یک نفر که تونسته آنلاین بازی کنه بازی کنید راحت میتونید وارد بازی بشید .
ایشالا بعدا باید تنظیم دقیق مودمهایی که نمیشه باهاشون بازی کرد رو پیدا کنیم .

undercover
05-10-2010, 23:52
من مشکل تایم اوت توی بازی آنلاینو امشب تونستم بفهمم از چیه .
چون میدونم خیلیا این مشکلو داشتن اینجا میگم . ایراد از تنظیمات مودمه اگه شما با مودم یک نفر که تونسته آنلاین بازی کنه بازی کنید راحت میتونید وارد بازی بشید .
ایشالا بعدا باید تنظیم دقیق مودمهایی که نمیشه باهاشون بازی کرد رو پیدا کنیم .

آقادمت گرم دیگه داریم ازقافله عقب می افتیم.ضمنامن بصورت Bridge کانکت می شم لطف کن ببین مشکل ازاون نیست.:10:

erno69
06-10-2010, 00:00
lمشکلت چیست برادر؟
دکمه های حرکتی اصلا تو بازی کار نمیکنن!!! با کیبردم که اصلا بازی حال نمیده...
چطوری باید تنظیمش کنم؟؟؟

4039
06-10-2010, 00:05
لیگ قهرمانان تو فیفا لایسنس نشده؟ چون می نویسه Champions Cup هیچ چیزی هم توش نیست!

دریغ از اینکه صحنه ورودی بازی فینال لااقل با بازی دوستانه فرق داشته باشه! خوشحالی قهرمانی که دیگه فاجعه س، چند تا بازیکن جمع میشن وسط زمین خشک و خالی بالا پایین می پرن!

من فکر می کردم فیفا بیش از اینا به این مسائل که سالهاس در PES عالی کار شده اهمیت بده.

حق با شماست سعید جان فیفا در زمینه جام باشگاههای اروپا نسبت به PES خیلی ضعیفه .

اگه آنلاین بازی کنیم از ترافیک کم میکنه؟!
اگه جواب مثبته حجم ترافیکی که کم میشه چقدره؟!...نیایم یه موقع همه ترافیکو به فنا بدیم

اگه یکی از دوستان هم بگه چطور میشه ضربات آزاد رو توی بازی قدرتی و محکم زد ممنون میشم
هر جروی میزنم ضربه ها رو نرم و با بغل پا میزنن

:31:

نه بهزاد جان چیزی از حجمت کم نمیشه با خیال راحت بازی کن .
ایشالا بچه ها که آنلاینو تست کردن و مشکل همه حل شد لیگو راه میندازیم پس حسابی تمرین کنید .

در مورد ضربه مستقیم باید دکمه L1 یا همون دکمه ای که چیپ میزنی رو نگه داری شوت محکم و مستقیم میشه . به نظر من این ضربه رو دو نفره انجام بده هم خیلی قشنگ تر میشه و هم اینکه دیوار دفاعی ممکنه جا بمونه . یادت باشه توی تو دو ضرب دکمه رو تا قبل از زدن ضربه نگه داری .

mohammadirani
06-10-2010, 00:07
چرا تیم های ملی کمه؟
نه ژاپن هستش نه ایران :(((

khelane
06-10-2010, 00:12
من وقتی گل میزنم حتی دست به کیبورد و یا دسته نمیزنم میخوام تکرار یه رو cpu بزارم حوشحالی رو ببینم نمیشه و میره رو وسط زمین و بازی از نو شروع میهش در کل ریپلی ها و انیمشنهای داخل بازی از قبیل تکرار گل و تعویض و حوشحال رو نداره قبلا" داشت الان نمیدونم چه مرگشه

erno69
06-10-2010, 00:32
مشکل دسته بازی من حل شد...ولی بازم به نظرم تو یه نتیجه کلی PES بهتره...
حالا هرکی نظری داره...:20:

samyar_red
06-10-2010, 00:51
خوب شما وقتی پست بازیکن رو ادیت کردین برای خروج ازا ون قسمت یک سری گزینه میاد
یکی از اونا حروج بدون سیو کردن Exit Without saving ...که شما با انتخاب این قسمت از اونجا خارج میشین بدون این که تعییرات داده شده ذخیره بشه
یکی دیگه از گزینه ها هم کنسل هست که مشخصه چکار میکنه
و آخری هم سیو کردن تغییرات داده شده روی اسلات های خالی که برای ذخیره ترکیب در نظر گرفته شده
شما بعد از ذخیره کردن تغییرات میرین و اون ترکیب رو انتخاب میکنن تا بازیکنان بر اساس پوزیشنی که برای اونا در نظر گرفتین وارد زمین بشن
ممنونم
اما مشکل من همینجاست
وقتی که سیو کردم
چطور برم دوباره اون رو واسه ترکیبم انتخاب کنم؟(من اولین سری هست که فیفا بازی میکنم برا همینه یکم مشکل دارم تو این چیزاش)

FCBarcelona.ir
06-10-2010, 01:36
ایشالا بچه ها که آنلاینو تست کردن و مشکل همه حل شد لیگو راه میندازیم پس حسابی تمرین کنید .

عجب حالی میده بازی آنلاین! انقدر این و اون رو بردم، هوس کردم بیام سراغ غول های فیفا :31:

Toranj_mhg
06-10-2010, 01:43
یعنی خودت یک room بساز منتظر باش یکی join شه و بازی کنین اینطوری سرعتت میره بالاتر:46:

اینطوری سرعت من خوب می شه ولی ظاهرا اون بنده خدایی که Join شده حتی اگه اینترنتش پرسرعت باشه ،بازی براش کند می شه؟

Alex * Delpiero
06-10-2010, 01:50
اینطوری سرعت من خوب می شه ولی ظاهرا اون بنده خدایی که Join شده حتی اگه اینترنتش پرسرعت باشه ،بازی براش کند می شه؟

اره دقیقا :46:

B3HZ@D
06-10-2010, 02:01
در مورد ضربه مستقیم باید دکمه L1 یا همون دکمه ای که چیپ میزنی رو نگه داری شوت محکم و مستقیم میشه . به نظر من این ضربه رو دو نفره انجام بده هم خیلی قشنگ تر میشه و هم اینکه دیوار دفاعی ممکنه جا بمونه . یادت باشه توی تو دو ضرب دکمه رو تا قبل از زدن ضربه نگه داری .

ممنون حسین جان دستت درد نکنه
فقط لطف کن بگو چطور توی ضربات آزاد دو نفره پاس بدم...هر کاری کردم نتونستم پاس بدم...
اون بازیکنی رو هم که اضافه میکنم بیاد برای پاس دادن فقط برای قشنگی میاد اونجا وایمیسه :31:
اگه یک کمک دیگه بکنی ممنون میشم

ممنونم
اما مشکل من همینجاست
وقتی که سیو کردم
چطور برم دوباره اون رو واسه ترکیبم انتخاب کنم؟(من اولین سری هست که فیفا بازی میکنم برا همینه یکم مشکل دارم تو این چیزاش)

شما بعد از سیو ترکیب مورد نظرتون به گزینه دوم زیر Sqaud یعنی همون فورمیشن برین و ترکیبی رو که سیو کردین انتخاب کنین
دیگه بعد از این بازیکنان در همون پستی که خواسته بودین ایفای نقش میکنن :46:

AlexMercer
06-10-2010, 02:05

اره ولی مهم خودتی.:31:

Toranj_mhg
06-10-2010, 02:33
ما که با دیال آپ بالاخره نتونستم یه دست، درست حسابی بازی کنیم ایرانی ها که باهام بازی نمی کنند خارجی ها هم نهایتا 20 دقیقه بازی می کنند بعد میرن! یه بارم که این آقا حسین ما رو انداخت بیرون!!:31:

ولی عوضش به نتایج تاسف باری رسیدم که به اینجا زیاد ربط نداره ولی می ذارم:

حالا هی تو سر و کله ی هم دیگه بزنیم تا ثابت کنیم pes بهتره یا فیفا!!

AlexMercer
06-10-2010, 02:43
ما که با دیال آپ بالاخره نتونستم یه دست، درست حسابی بازی کنیم ایرانی ها که باهام بازی نمی کنند خارجی ها هم نهایتا 20 دقیقه بازی می کنند بعد میرن! یه بارم که این آقا حسین ما رو انداخت بیرون!!:31:

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه 32 سال پیش برای خودمون تو دنیا کسی بودیم!:41:

ولی امروز.............!

4039
06-10-2010, 03:52
میگم این بازی 5 در برابر 5 توی آنلاین چقدر قشنگ از آب در میاد . شما اینجوری آنلاینشو بازی کردین ؟ من الان با 9 تا نفر دیگه که هر کدوم از یکجا بودن بازی کردم واقعا باید بگم خیلی جذاب و قشنگه این حالت .
اول رفتیم بازیو در حالت BE A PRO قرار دادیم بعد هر کی یک پستو انتخاب کرد بعد رفتیم توی زمین . چون هوش مصنوعی بازی زیاد دخالت نمیکرد بعضی وقتا با حرکات ترکیب صحنه های قشنگی توی زمین ایجاد میشد . اگه این حالتی بازی نکردین توصیه میکنم امتحانش کنین واقعا خیلی قشنگه و دیدنی میشه بازی . فقط تنها ایرادش اینه که بازی یک کم سنگین میشه .

ممنون حسین جان دستت درد نکنه
فقط لطف کن بگو چطور توی ضربات آزاد دو نفره پاس بدم...هر کاری کردم نتونستم پاس بدم...
اون بازیکنی رو هم که اضافه میکنم بیاد برای پاس دادن فقط برای قشنگی میاد اونجا وایمیسه :31:

یکی از زیبا ترین حرکات توی ضربات کاشته همین کاشتن توپ برای یک نفره که با دورخیز توپ کاشته شده رو به سمت دروازه شلیک کنه واقعا اینو توی فیفا خیلی قشنگ درست کردن .
بهزاد جان شما باید موقع پاس دادن دکمه L2 رو هم نگه داره تا زمانیکه بازیکنی که چند متر عقب تر دور خیز کرده خودشو به توپ برسونه بعد اون دکمه رو ول کن و دکمه شوتو بزن .

اوخ اوخ شرمنده MY GUNNER شما بودی ؟ اونجا که گفتم بهت که بازیت با ما مچ نمیشه ؟
راستشو بخوای مچ هم نمیشدی چون حروفت ایتالیک بود .

B3HZ@D
06-10-2010, 04:05
خوب حسین جان این L2 کدوم کلید میشه!
مثلا توی تنظیمات خود بازی در جوی استیک Xbox کدوم یکی میشه؟!

AlexMercer
06-10-2010, 04:31
اقا مطمئنین این game ranger از شارژ adsl نمیخوره؟ چون من فیفا 10 رو انلاین بازی میکردم یهو دیدم شارژم خیلی زود تموم میشم دیگه بازی نکردم!

mehdi30nema
06-10-2010, 08:14
من تا قبل از این فیفا 11 را فقط روی 360 بازی کرده بودم . دیروز نسخه pc را هم گرفتم و دیدم که واقعا نسبت به فیفا 10 پیشرفت کرده و شاید بشه گفت چیزی کمتر از نسخه 360 نداشت .

H.P1366
06-10-2010, 08:27
آقا یه سوال
اگر این فیفا است پس چیزی که قبلا بازی می کردیم چی بود؟:18:

Masoud King
06-10-2010, 08:46
الان مسعود خان کلاسشون بالاتر رفته و Halo : reach میزنن توی رگ حالشو میبرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ها؟ : دی

+
دکمه ی LB رو بگیری ضربه آزاد ها رو محکم و رو پا میزنه...ولی میتونی موقع ضربه زدن جهت بالا رو بگیری تا تیز و محکم تر بزنه

hoomi_gta
06-10-2010, 09:02
من بیشتر فیفا را بخاطر آنلاین بازی کردنش گرفتم. کلا خودم از PES باز های قدیمیم! :دی . ولی باید بگم فیفا 11 واقعا پیشرفت کرده و بازی کردنش هم لذت بخش شده. بازی خیلی سختی هم هست. هنوز آنلاین بازی نکردم ولی احتمالا Manager mode و هم میرم امیدوارم سویت های مسخره ای که در فیفا های قبلی بود تو این رفع شده باشه . مثلا آقای گل لیگ برتر و جام حذفی و جام اتحادیه را یکجا نشون میداد!! یا اگه تو جام حذفی بازیکنی اخراج میشد بازی بعدی که مثلا لیگ قهرمانان بود و از دست میداد! البته من فیفا 09 و داشتم. فیفا 10 و بازی نکردم.

MCSE MAN
06-10-2010, 10:33
سلام دوستان
بازی رو کامپیوتر خودم راحت نصب شد و بازی کردم ولی رو یه کامپیوتر دیگه وقتی نصب میشه و میخوام بازی کنم ارور E0001 رو میده که مثل اینکه مربوط به کارت گرافیکه.هیچ راهی وجود نداره که بشه حتی رو low بازی کرد؟
گرافیک: ATI Ox796E , memory:700
رم: 3 گیگ
سی پی یو: AMD Altlon(tm) || X2 240 , 2.81GH

Toranj_mhg
06-10-2010, 11:06
اوخ اوخ شرمنده MY GUNNER شما بودی ؟ اونجا که گفتم بهت که بازیت با ما مچ نمیشه ؟
راستشو بخوای مچ هم نمیشدی چون حروفت ایتالیک بود .

خواهش می کنم دشمنت شرمنده باز دم شما گرم گقتی مشکلم چیه ، اونجا تا توی یه روم می رفتم بدون سلامی و علیکی سریع مینداختنم بیرون!

samyar_red
06-10-2010, 11:40
خوب معلومه فیفا یه تغییر اساسی تو موتور بازیش داده چون واقعا قبلا هم گفتم هیچ فرقی بین فیفا 98 و فیفا 10 نبود بجز اینکه مالدینی و دسایی! توش نبودند!
اما این نسخه یکم پیشرفت کرده لذت بخش تر شده. فعلا تنها ضعفی که توش دیدم بعضی سانتها و شوتها بوده که غیر طبیعی یکم به توپ ضربه میزنه
من که تا امروز فقط پیس بازی میکردم. اما الان میتونم فیفا هم بازی کنم چون واقعا این نسخه حیفه بخاطر تعصب pes از دست بدی. اما واقعا هنوز هیچ بازی فوتبالی رو دست pes06 نیومده.
---
راستی یه سوال: این جریان مستر لیگ و اینا که تو پیس هست تو اینجام داره؟ اگه داره چطوری باید تیم زد؟

Masoud King
06-10-2010, 11:47
اون بازیکنی رو هم که اضافه میکنم بیاد برای پاس دادن فقط برای قشنگی میاد اونجا وایمیسه
اول RT+LT رو میگیری تا دو نفر بیان پشت توپ
بعدش LT رو نگه میداری و پاس رو میدی ...بعدش به بازیکن سوم پاس میده و شما یه شوت سر ضرب میزنی و گل نمیشه اکثرا اما کلی حال میکنی از این حرکت :دی

MCSE MAN
06-10-2010, 12:05
راستی یه سوال: این جریان مستر لیگ و اینا که تو پیس هست تو اینجام داره؟ اگه داره چطوری باید تیم زد؟
بله فیفا هم داره،اسمش اینجا manager mode هست و وقتی رفتی تو بازی دیگه بقیش مثل همون مستر لیگه

hoomi_gta
06-10-2010, 12:06
یکی از چیزایی که تو فیفا خیلی به من ضد حال میزد این بود که وقتی توی منجر مود قهرمان میشدی جام قهرمانی و نشون نمیداد و نشون نمیداد که جام و بالای سرشون ببرن. توی این نسخه هم اگه این مورد و اصلاح نکرده باشن خیلی نا امید کنندس!

Masoud King
06-10-2010, 12:11
یکی از چیزایی که تو فیفا خیلی به من ضد حال میزد این بود که وقتی توی منجر مود قهرمان میشدی جام قهرمانی و نشون نمیداد و نشون نمیداد که جام و بالای سرشون ببرن. توی این نسخه هم اگه این مورد و اصلاح نکرده باشن خیلی نا امید کنندس!
آره فیفا تو زمینه جشن قهرمانی خیلی بد کار کرده و اصلا مثه PES جامی چیزی نشون نمیده که بهت بدن
واقعا حیفه همچین بازی با این عظمتی این کمبود پیش پا افتاده رو داشته باشه

titanium_zarin
06-10-2010, 13:35
سلام ...
فرض کنید چندتا کامپیوتر که شبکه هیتن ...
حالا میخوایم هر نفر روی یکی بشینه و بازی کنن با همدیگه ...
میشه کامل توضیح بدید کجاها برم و چه جوری این کار رو بکنم ؟؟

p_p_k
06-10-2010, 14:04
سلام. زمانمي كه ميرم تو بازي دسته خود به خود كار ميكنه و بالا و پايين و چپ و راست ميشه. چيكارش كنم؟؟؟ جواب بدين تورو خدا.

undercover
06-10-2010, 14:30
باسلام
عزیزانی که مشکل لگ زدن(ریپ کردن)دارند وبا XP SP3 دارن بازی می کنند میشه این مشکل روحل کرد فقط کافیست درایورجدیدانودیا
Geforce 260.63 Beta رودانلودکنید.براخودمن که کاملاجواب داد والان دارم درحداکثرتنظیمات گرافیکی و MSAA 4X بدون هیچ گونه لگی بازی میکنم.

ArashNAM
06-10-2010, 14:36
آقا یه کمکی کنید من ده بار پاک کردم و نصب کردم ویندوز عوض کردم همه کار کردم ولی نشد که بشه
من همه کارا رو انجام میدم ولی می خوام برم تو بازی میره ولی وقتی لود کاکا میاد عکس کاکا هست بعد یهو میندازه بیرون ارور میده close program چکار کنم خواهشا یه کمکی کنید سیستمم هم اینه
cpu : Q 6600
vga: ati radeon 4850
ram : 2g
win : 7
pes رو خیلی راحت اجرا کرد دیگه چی بازی رو بگم مافیا همه رو راحت با آخرین تنضیمات اجرا کرد خواهشا یه کمکی کنید

Masoud King
06-10-2010, 14:41
سلام ...
فرض کنید چندتا کامپیوتر که شبکه هیتن ...
حالا میخوایم هر نفر روی یکی بشینه و بازی کنن با همدیگه ...
میشه کامل توضیح بدید کجاها برم و چه جوری این کار رو بکنم ؟؟
برو تو آنلاین مد
بعد ملتی پیلر و از اونجا لن رو انتخااب کن..
یکی هاست بشه و بقیه جوین... ببین میشه اینطوری

hobgoblin
06-10-2010, 14:45
باسلام
عزیزانی که مشکل لگ زدن(ریپ کردن)دارند وبا XP SP3 دارن بازی می کنند میشه این مشکل روحل کرد فقط کافیست درایورجدیدانودیا
Geforce 260.63 Beta رودانلودکنید.براخودمن که کاملاجواب داد والان دارم درحداکثرتنظیمات گرافیکی و MSAA 4X بدون هیچ گونه لگی بازی میکنم.

كارتت چيه دوست عزيز؟

Alex * Delpiero
06-10-2010, 14:47
سلام. زمانمي كه ميرم تو بازي دسته خود به خود كار ميكنه و بالا و پايين و چپ و راست ميشه. چيكارش كنم؟؟؟ جواب بدين تورو خدا.

اگه دستت انالوگ داره یکبار انالوگ چپ رو به جهت راست تکون بده درست میشه

Mehdi Bayern
06-10-2010, 15:00
باسلام

همین درایور رو 2روز پیش دانلود کردم ولی بازم وقتی سوت شروع بازی زده میشه لگ میزنه :41:

Alex * Delpiero
06-10-2010, 15:07
همین درایور رو 2روز پیش دانلود کردم ولی بازم وقتی سوت شروع بازی زده میشه لگ میزنه :41:

اگه بازم با نصب این درایور مشکلت حل نشده پس refresh rate مانیتورت رو بیار پایین
منم اینطوری بودم رفرش رو اوردم رو 60 درست شد و الان بدون لگ هست

Mehdi Bayern
06-10-2010, 15:23
نمیدونم چه گیریه که هیچجوری درست بشو نیست، refresh rate روی 60 گذاشتم بازم فرقی نمیکنه :41:

hts1369
06-10-2010, 15:23
اونهایه که بازیشون ریپ میزنمه cpu شون ضعیفه من امروز یه cpu گرفتم مشکلم به کل حل شد و الان به راحتی بازی میکنم

hamidkabiri6270
06-10-2010, 15:37
باسلام

من هم دمو برام همین طور بود .با دانلود این درایور بازی برام کاملا روون اجرا میشه.سی پیوم هم زیاد بالا نیست:

e2160 core2duo 1.80mhz

کارت گرافیکم هم اینه:giga9500gt

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

میخوای کرک خودم را برات آپلود کنم یه امتحانی بکنی؟

undercover
06-10-2010, 15:51
كارتت چيه دوست عزيز؟

VGA : 8800 GT
CPU : AMD 5600 X2
RAM : 2 GB DDR2 800

Alex Fera
06-10-2010, 15:51
fifa 11 ign:8.6
pes 2011 ign:9

ولی خداییش امسال ففط فیفا و انلاینش

undercover
06-10-2010, 15:54

ویندوزت چیه؟
باید بگم که این درایور تو سون مشکل شماروحل نخواهدکرد.

Alex Fera
06-10-2010, 15:57
آنلاین نبود؟
حریف میطلبیم

ali_santori
06-10-2010, 16:12
آنلاین نبود؟
حریف میطلبیم

من هستم ولی ارور تایمینگ اوت میده

اینترنتم هم 512 هست.

Toranj_mhg
06-10-2010, 16:28
باسلام

میشه یکی مال ati رو هم بذاره یا بگه از کجا باید گیر اورد؟

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

آقا یه کمکی کنید من ده بار پاک کردم و نصب کردم ویندوز عوض کردم همه کار کردم ولی نشد که بشه
من همه کارا رو انجام میدم ولی می خوام برم تو بازی میره ولی وقتی لود کاکا میاد عکس کاکا هست بعد یهو میندازه بیرون ارور میده close program چکار کنم خواهشا یه کمکی کنید سیستمم هم اینه
pes رو خیلی راحت اجرا کرد دیگه چی بازی رو بگم مافیا همه رو راحت با آخرین تنضیمات اجرا کرد خواهشا یه کمکی کنید

مال منم این جوری میشه وقتی که 2 تا گیم پد بازی بهش وصل می کنم یعنی وقتی از دو پرت usb برای اتصال دسته ها ،استفاده می کنم حالا شما کلا اگه گیم پد دارید یه بار از pc خارج کنید ببینید چی میشه؟

Shayan Arya
06-10-2010, 16:39
wow عجب بازی شده این FIFA 11 :40:
من آخرین بار فیفا رو به طور جدی 10 سال پیش بازی کردم که با تیم ملی فرانسه (بارتز- زیدان - ویلتورد - دسایی- پتی - ویرا) کلا هر چی تیم بود با دریبل زیدانی و برگردون و ... نابود میکردم :18:
شاید اون بازی برای زمان خودش فان بود ولی در سالهای اخیر هرچی فیفا اومد مزخرف و مزخرف تر بود و من هم فقط PES بازی میکردم.
ولی الان FIFA 11 واقعا فوتبال شده و آدم از بازیش لذت میبره پس فعلا بیخیال PES میشم چون دیگه حوصله مسخره بازی کونامی که هیچ لیگ و تیمی رو مثل آدم لایسنس نمیکنه ندارم. گزارشگر تکراری هم که نیاز به بحث نداره...
امیدوارم امسال PES در بازار شکست بخوره تا شاید برای سال بعد به فکر بیفتن و مشکلات آزار دهنده بازیشون رو حل کنند
اما به طور کلی این خیلی خوبه که بین FIFA و PES رقابت باشه چون سودش برای بازی کننده هاست

من بازی رو روی لپ تاپ با گرافیک Intel GMA 4500MHD اجرا کردم که رسما تعطیل هست (مموری 32)
با این حال تونستم با رزولوشن 1366×768 (16:9) کیفیت Low همچنین MSSAA و wait for vsync هر دو off به خوبی اجرا کنم
تازه کیفیت اجرای بازی با سیستم برادرم که 9600GT داره و با گرافیک High و MSSAA روی 4x و ... اجرا میکنه فرق زیادی نداره

فقط یک سوال دارم که آیا فیفا هم مثل PES بچ و ... داره تا تیم و لیگ و امکانات بیشتری به بازی اضافه کنیم؟
آخه برادر من عاشق شوچنکو هست ، ولی FIFA11 متاسفانه نه دیناموکیف رو داره و نه تیم ملی اوکراین :41:
میشه کاریش کرد؟

AlexMercer
06-10-2010, 16:47
من آخرین بار فیفا رو به طور جدی 10 سال پیش بازی کردم که با تیم ملی فرانسه (بارتر- زیدان - ویلتورد - دسایی- پتی - ویرا) کلا هر چی تیم بود با دریبل زیدانی و برگردون و ... نابود میکردم :18:
شاید اون بازی برای زمان خودش فان بود ولی در سالهای اخیر هرچی فیفا اومد مزخرف و مزخرف تر بود و من هم فقط PES بازی میکردم.
ولی الان FIFA 11 واقعا فوتبال شده و آدم از بازیش لذت میبره پس فعلا بیخیال PES میشم چون دیگه حوصله مسخره بازی کونامی که هیچ لیگ و تیمی رو مثل آدم لایسنس نمیکنه ندارم. گزارشگر تکراری هم که نیاز به بحث نداره...
امیدوارم امسال PES در بازار شکست بخوره تا شاید برای سال بعد به فکر بیفتن و مشکلات آزاد دهند بازیشون رو حل کنند
اما به طور کلی این خیلی خوبه که بین FIFA و PES رقابت باشه چون سودش برای بازی کننده هاست

من بازی رو روی لپ تاپ با گرافیک Intel GMA 4500MHD اجرا کردم که رسما تعطیل هست (مموری 32)
با این حال تونستم با رزولوشن 1366×768 (16:9) کیفیت Low همیچنین MSSAA و wait for vsync هر دو off به خوبی اجرا کنم
تازه کیفیت اجرای بازی با سیستم برادرم که 9600GT داره و با گرافیک High و MSSAA روی 4x و ... اجرا میکنه فرق زیادی نداره

فقط یک سوال دارم که آیا فیفا هم مثل PES بچ و ... داره تا تیم و لیگ و امکانات بیشتری به بازی اضافه کنیم؟
آخه برادر من عاشق شوچنکو هست ، ولی FIFA11 متاسفانه نه دیناموکیف رو داره و نه تیم ملی اوکراین :41:
میشه کاریش کرد؟

الان دوساله که کونامی داره شکست میخوره.پارسال امار فروش فیفا تو خود ژاپن بیشتر از پس بود!

Alex Fera
06-10-2010, 16:47

میشه کاریش کرد؟

بله این بازی هم عین pes پچ داره اما نمیدونم پچ شوچنکو(!) هست یا نه؟

Shayan Arya
06-10-2010, 16:54
الان دوساله که کونامی داره شکست میخوره.پارسال امار فروش فیفا تو خود ژاپن بیشتر از پس بود!
با این حال فیفا پارسال فرق زیادی با سال های قبلش نداشت
شاید دلیل فروش بیشتر FIFA این بود که PES هم چند ساله که پیشرفت زیادی نداشته

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

بله این بازی هم عین pes پچ داره اما نمیدونم پچ شوچنکو(!) هست یا نه؟
پچ ها برای چی هست و کجا میتونم پیدا کنم؟

AlexMercer
06-10-2010, 16:57
با این حال فیفا پارسال فرق زیادی با سال های قبلش نداشت
شاید دلیل فروش بیشتر FIFA این بود که PES هم چند ساله که پیشرفت زیادی نداشته

نه نسخه کنسولی فیفا با نسخه کامپیوترش فرق داشت. اینی که الان شما داری بازی میکنی نسخه پارسال کنسوله و نسخه امسال کنسول چند ویژگی جدید داره که یکیش دروازه بان شدنه!:46:

ArashNAM
06-10-2010, 17:20

کسی نیست جواب بده خیلی دوست دارم بازی کنم win 64 bit ممکن از اون باشه یا ربط نداره

malkemid
06-10-2010, 17:32
کسی نیست جواب بده خیلی دوست دارم بازی کنم win 64 bit ممکن از اون باشه یا ربط نداره

دوست عزیز شما قبل از اجرای بازی همه گیم پد هایی که داری رو از کامپیوتر بکش...مال منم مشکلش همین بود...

Mehdi Bayern
06-10-2010, 18:02
میخوای کرک خودم را برات آپلود کنم یه امتحانی بکنی؟
من کرک 15 مگی ریلودد استفاده میکنم اگر غیر از این داری آپلود کن

ویندوزت چیه؟
باید بگم که این درایور تو سون مشکل شماروحل نخواهدکرد.
XP SP3

undercover
06-10-2010, 18:20
ملت این مشکل تایم اوت حل نشد؟
عزیز(4039) کجایی پس؟

MCSE MAN
06-10-2010, 18:33
سلام دوستان
بازی رو کامپیوتر خودم راحت نصب شد و بازی کردم ولی رو یه کامپیوتر دیگه وقتی نصب میشه و میخوام بازی کنم ارور E0001 رو میده که مثل اینکه مربوط به کارت گرافیکه.هیچ راهی وجود نداره که بشه حتی رو low بازی کرد؟
گرافیک: ATI Ox796E , memory:700
رم: 3 گیگ
سی پی یو: AMD Altlon(tm) || X2 240 , 2.81GH
کسی نیست جواب منو هم بده؟

Alex * Delpiero
06-10-2010, 18:42
آنلاین نبود؟
حریف میطلبیم

حریف میخوای ؟
ایمیل و یوزرت رو واسم بفرست تا 10 20 دست بازی کنیم :27::21:

4039
06-10-2010, 18:52
ملت این مشکل تایم اوت حل نشد؟
عزیز(4039) کجایی پس؟

من چند صفحه قبل که نوشتم مشکل از تنظیمات مودمه .
شما مدل مودمت چیه ؟

AlexMercer
06-10-2010, 18:53

درایور کارت گرافیکش رو به روز کن شاید درست شد!

4039
06-10-2010, 19:20

مدل shader چیپست کارت گرافیک شما به حدی جدید نیست که بتونه این نسخه از فیفا رو اجرا کنه . این بازی حداقل به shader model 3.0 نیاز داره .

ArashNAM
06-10-2010, 19:38
دوست عزیز شما قبل از اجرای بازی همه گیم پد هایی که داری رو از کامپیوتر بکش...مال منم مشکلش همین بود...

مرسی اما یعنی باید بیخیال بازی با game pad شم:41:
من تا حالا فوتبال با کیبورد نزدم راه دیگه نداره :13:

AlexMercer
06-10-2010, 19:55
مرسی اما یعنی باید بیخیال بازی با game pad شم:41:
من تا حالا فوتبال با کیبورد نزدم راه دیگه نداره :13:

چرا شاید باید یک game pad دیگه بخری. چون فقط یک سریش استاندارد ea هستند!

4039
06-10-2010, 20:02
چند ماه پیش من یک سری مطالب از مجله رسمی راهنمای این بازی ترجمه کرده بودم و توی تاپیک بازی قرار داده بودم از اونجایی که اون موقع هنوز صحبتی از نکست شدن این بازی برای PC به میون نیومده بود خیلی از PC دارها به دلیل اینکه به اون تاپیک سر نمیزدن از وجود اون مطالب اطلاع نداشتن به همین خاطر من تصمیم گرفتم اون مطالب رو توی این تاپیک نقل قول کنم .
این راهنما برای نسخه های 9 , 10 , جام جهانی و 11 مشترکه ( اختلاف بسیار ناچیزه ) بنابراین میتونه مرجع خوبی برای گیمرها باشه .
در ضمن کل این مجله که از انتشارات رسمی EA هستش حدود 200 صفحه میشه که من سعی میکنم به مرور مطالب جدید تری رو ترجمه کنم تا به امید خدا کم کم ترجمه کل مجله کامل بشه .

در زیر فهرست مطالب مندرج در این مجله رو میبینیم :

NEW FEATURES ...................... 4
HOW TO USE THIS GUIDE ......... 6
INTRODUCTION ....................... 10
WHAT’S NEW INFIFA 10 ......... 10
BASIC CONTROLS ..................17
ATTACKING CONTROLS—
TRAPPING ............................... 19
ATTACKING CONTROLS—
DRIBBLING .............................. 20
ATTACKING CONTROLS—
PASSING ................................. 22
ATTACKING CONTROLS—
CROSSING ............................... 24
ATTACKING CONTROLS—
SHOOTING ............................... 25
CONTROL ASSISTS .................. 26
DEFENSIVE CONTROLS ............ 27
GOALKEEPER CONTROLS ......... 29
SKILL MOVES AND JUGGLING
TRICKS ....................................31
INTRODUCTION ....................... 33
1 STAR SKILL MOVES .............. 33
2 STAR SKILL MOVES .............. 34
3 STAR SKILL MOVES .............. 35
4 STAR SKILL MOVES .............. 37
5 STAR SKILL MOVES .............. 38
COMBINATION AND EXIT
MOVES ....................................42
5 STAR JUGGLING TRICKS ...... 47
BEATING YOUR OPPONENT
ONE-ON-ONE ..........................49
SET PIECES .............................53
CORNER KICKS ........................ 55
FREE KICKS ............................. 56
FREE KICK DEFENCE/CONTROL
WALL ....................................... 58
THROW INS ............................. 59
PENALTY TAKING .................... 60
PENALTY SAVING .................... 61
CREATE-A-SET PIECE .............. 62
TACTICS & STRATEGIES ........67
POSITIONS ..............................69
FORMATIONS .......................... 70
CUSTOM TACTICS .................... 75
QUICK TACTICS ....................... 84
PLAYER ROLES......................... 84
MAN MARKING ....................... 84
ON THE FLY TACTICS ............... 84
MENTALITY..............................85
ADVANCED TACTICS &
STRATEGIES ............................85
TOP CLUB ROSTERS AND
RATINGS .................................97
ENGLISH PREMIER LEAGUE .... 99
ARSENAL ...............................................99
ASTON VILLA .........................................99
BIRMINGHAM CITY .......................... 100
BLACKBURN ROVERS ..................... 100
BOLTON WANDERERS ..................... 101
BURNLEY ............................................ 101
CHELSEA ............................................ 102
EVERTON ............................................ 102
FULHAM ............................................. 103
HULL CITY ........................................... 103
LIVERPOOL ......................................... 104
MANCHESTER CITY ......................... 104
MANCHESTER UNITED ................... 105
PORTSMOUTH ................................... 105
STOKE CITY ........................................ 106
SUNDERLAND .................................. 106
TOTTENHAM HOTSPUR ................... 107
WEST HAM UNITED ......................... 107
WIGAN ATHLETIC ............................. 108
WOLVERHAMPTON
WANDERERS .................................... 108
FRANCE LIGUE 1 .................... 109
AJ AUXERRE ...................................... 109
AS MONACO ..................................... 109
AS NANCY-LORRAINE ......................110
AS SAINT-ETIENNE ..........................110
FC GIRONDINS DE BORDEAUX ......111
FC LORIENT BRETAGNE SUD ..........111
FC SOCHAUX-MONTBÉLIARD .........112
GRENOBLE FOOT 38 ..........................112
LE MANS UC 72 ..................................113
LOSC LILLE MÉTROPOLE ..................113
MONTPELLIER HSC ...........................114
OGC NICE .............................................114
OLYMPIQUE DE MARSEILLE ...........115
OLYMPIQUE LYONNAIS ....................115
PARIS SAINT-GERMAIN ..................116
RACING CLUB DE LENS ...................116
STADE RENNAIS FC ..........................117
TOULOUSE FC .....................................117
US BOULOGNE CÔTE D’OPALE ..... 118
VALENCIENNES FC ...........................118
GERMANY BUNDESLIGA ....... 119
1. FC KÖLN ...........................................119
1. FC NÜRNBERG ...............................119
1. FSV MAINZ 05 ............................... 120
1899 HOFFENHEIM ........................... 120
BAYER 04 LEVERKUSEN .................. 121
BAYERN MÜNCHEN ........................ 121
BORUSSIA DORTMUND ................. 122
BORUSSIA M’GLADBACH .............. 122
EINTRACHT FRANKFURT ................ 123
FC SCHALKE 04 ................................. 123
HAMBURGER SV .............................. 124
HANNOVER 96 .................................. 124
HERTHA BSC ..................................... 125
SC FREIBURG .................................... 125
VFB STUTTGART ............................... 126
VFL BOCHUM .................................... 126
VFL WOLFSBURG ............................. 127
WERDER BREMEN ........................... 127
ITALY SERIE A ....................... 128
ATALANTA ......................................... 128
BARI .................................................. .. 128
BOLOGNA .......................................... 129
CAGLIARI ........................................... 129
CATANIA ............................................ 130
CHIEVO VERONA .............................. 130
FIORENTINA ...................................... 131
GENOA ................................................ 131
INTER .................................................. 132
JUVENTUS ......................................... 132
LAZIO .................................................. 133
LIVORNO ............................................ 133
MILAN ................................................ 134
NAPOLI ............................................... 134
PALERMO ........................................... 135
PARMA ............................................... 135
ROMA ................................................. 136
SAMPDORIA ..................................... 136
SIENA ................................................. 137
UDINESE ............................................ 137
PRIMERA DIVISIÓN MEX ...... 138
AMÉRICA ........................................... 138
ATLANTE ............................................ 138
ATLAS ................................................. 139
CF INDIOS CD JUÁREZ .................... 139
CLUB SAN LUIS ................................. 140
CRUZ AZUL ........................................ 140
GUADALAJARA .................................141
JAGUARES DE CHIAPAS .................141
MONARCAS MORELIA .................... 142
PACHUCA ........................................... 142
PUEBLA FC ......................................... 143
QUERÉTARO FC ................................. 143
RAYADOS DE MONTERREY ............ 144
SANTOS LAGUNA ............................ 144
TIGRES U.A.N.L. ............................... 145
TOLUCA .............................................. 145
U.A.G. ................................................. 146
U.N.A.M. ............................................ 146
SPAIN LIGA BBVA ................. 147
ATHLETIC CLUB DE BILBAO ............147
ATLÉTICO DE MADRID ......................147
CA OSASUNA .................................... 148
CD TENERIFE ..................................... 148
FC BARCELONA ................................ 149
GETAFE CF .......................................... 149
MÁLAGA CF ....................................... 150
RACING DE SANTANDER ............... 150
RC DEPORTIVO .................................. 151
RCD ESPANYOL ................................ 151
RCD MALLORCA ............................... 152
REAL MADRID ................................... 152
REAL SPORTING DE GIJÓN ............ 153
REAL VALLADOLID ........................... 153
REAL ZARAGOZA .............................. 154
SEVILLA FC ....................................... 154
UD ALMERÍA ..................................... 155
VALENCIA CF ..................................... 155
VILLARREAL CF ................................. 156
XEREZ CD ........................................... 156
MAJOR LEAGUE SOCCER ....... 157
CHICAGO FIRE ................................... 157
CHIVAS USA ...................................... 157
COLORADO RAPIDS ......................... 158
COLUMBUS CREW ........................... 158
D.C. UNITED ....................................... 159
FC DALLAS ......................................... 159
HOUSTON DYNAMO ........................ 160
KANSAS CITY WIZARDS ................. 160
LOS ANGELES GALAXY ................... 161
NEW ENGLAND REVOLUTION ....... 161
NEW YORK RED BULLS ................... 162
REAL SALT LAKE ............................... 162
SAN JOSE EARTHQUAKES ............. 162
SEATTLE SOUNDERS FC ................. 163
TORONTO FC ...................................... 163
INTERNATIONAL TEAMS ....... 164
ARGENTINA ....................................... 164
BELGIUM ............................................ 164
BRAZIL ................................................16 5
CROATIA .............................................165
ENGLAND .......................................... 166
FRANCE .............................................. 167
GERMANY .......................................... 167
GREECE ............................................... 168
ITALY .................................................. .. 168
MEXICO .............................................. 169
NETHERLANDS ................................. 169
NORWAY ............................................ 170
PORTUGAL ......................................... 170
REPUBLIC OF IRELAND ....................171
RUSSIA ................................................17 1
SPAIN ................................................. 172
SWEDEN ............................................ 173
SWITZERLAND ................................. 173
TURKEY ................................................17 4
URUGUAY ............................................174
CAREER MODES ................... 175
VIRTUAL PRO ......................... 177
MANAGER MODE .................. 187
TROPHIES AND
ACHIEVEMENTS ................... 208

اول از مطالب مهمتر شروع میکنیم .

همونطوریکه در فهرست مشخصه نویسنده بعد از نگارش مقدمه ای بر بازی و همینطور توضیحاتی درباره این مجله راهنما , به توصیف موارد جدیدی که به نسخه 11 بازی اضافه شده پرداخته و در ادامه به تشریح جزئیات موجود در این بازی اهتمام ورزیده . این بخشها عبارتند از :
- کنترل های مقدماتی در بازی
- حرکات , مهارتها و فریبها
- ضربات شروع مجدد اعم از ضربات ایستگاهی و ضربات کرنر
- تاکتیکها و استراتژیها
- ریتینگ و روستر تیمهای موجود در چند لیگ برتر دنیا

همونطوریکه که بالا اشاره کردم از بین بخشهای مختلف به نظرم رسید قسمت تاکتیکها و استراتژی تیمی از بقیه بخشها اهمیت بیشتری داره بنابراین تصمیم گرفتم کار خودمو از این بخش شروع کنم در ادامه اگر این کار مورد استقبال دوستان قرار گرفت بقیه بخشها رو هم توی تاپیک قرار خواهم داد .
از اونجایی که مطالب زیاد هستند من سعی میکنم هر روز ترجمه چند صفحه یا چند عنوان از مطالب رو توی تاپیک قرار بدم تا به مرور با بررسی اونها میزان کاربردی بودنشون رو با هم بررسی کنیم نظر شخصی منو بخواید 50 تا 60 از موفقیت و پیروزی یک گیمر در بازی به مهارت خود گیمر برمیگرده شاید بشه گفت 20 درصد به انتخاب تیمهای قویتر و چیزی حدود 25 درصد استفاده بهینه و بجا از تاکتیکها میتونه در موفقیت یک گیمر تاثیر داشته باشه . به بیان دیگه این بیشتر مهارت گیمر هست که میتونه عامل پیروزی و موفقیتش در برابر حریف باشه و استفاده از تاکتیکها عامل ثانویه و کمکی میتونه باشه علت این مساله بیشتر محدودیتهائیه که در این تاکتیکها و کلا بازی وجود داره بنابراین توقع زیادی از اجرای این تاکتیکها در تحول بازیتون نداشته باشید .
بیشتر از این وقت دوستان رو نمیگیرم و میرم سر اصل مطلب .

قسمت مربوط به تاکتیکها و استراتژیهای تیمی شامل بخشهای زیر میشه :

TACTICS & STRATEGIES
POSITIONS
FORMATIONS
CUSTOM TACTICS
QUICK TACTICS
PLAYER ROLES
MAN MARKING
ON THE FLY TACTICS
MENTALITY

ADVANCED TACTICS &

STRATEGIES

- موقعیتها
- فرمیشن و ترکیب تیمی
- تاکتیکهای مرسوم
- تاکتیکهای سریع
- نقش و وظایف بازیکنان
- مشخص کردن بازیکن برای من تو من کردن
- تاکتیکهای در جریان بازی
- طرز تفکر بازیکن
- تاکتیکها و استراتژیهای پیشرفته

من از بخش Custom Tactics بحثو شروع میکنم بعد سراغ بخشهای دیگه خواهیم رفت . این بخش پارسال در فیفا 9 به بازی اضافه شد و به بازی ارزش زیادی داد . با این تاکتیکها شما قادر خواهید بود نوع بازی تیمتون , موقعیت گیری بازیکنان و شناوری بازی تیمتون رو تعیین کنید . با این تاکتیکها شما میتونید به بازی سرعت بدید یا اونو آروم کنید یا اینکه از سیستم ضد حمله استفاده کنید و ...

وقتی شما در برابر cpu بازی میکنید تاکتیکهای custom و معین حریف کاملا مشخص میکنه که اونا چطوری بازی میکنن همینطور حرکات تمام بازیکنان از قبل تعریف شده اما وقتی شما بعنوان یک انسان کنترل تیم رو بعهده میگیرید حرکات 9 بازیکن رو cpu تعیین میکنه . ما در این بخش تصمیم داریم با توضیح و ارائه مثالهایی برای شما مشخص کنیم که تاکتیکهای 11 گانه موجود در این بازی تا چه اندازه در سبک بازی تیمی شما تاثیر گذاره . این تاکتیکها نوع پاسکاری , حرکت , جایگیری در زمین و خلق موقعیت تیم رو مشخص میکنند . بعنوان نمونه تیمی آرسنال با پاسهای کوتاه در زمین به بازی سرعت میده در حالیکه تیمی مثل سلتیک توپو رو به جلو برای فورواردها میفرستن و حملاتشون رو بصورت مستقیم پی ریزی میکنند .

تیم بارسلون از پاسهای کوتاه در بازی استفاده میکند

این بخش شامل سه قسمت میشه :

speed یا سرعت

passing یا نوع پاسکاری تیم

و positioning یا جاگیری بازیکنان در زمین

تنظیمات و ستینگ Build Up نوع بازی تیم شما رو در سه بخش مختلف زمین تعیین میکنه . cpu نوع پاسکاری رو بر اساس این تنظیمات مشخص میکنه همچنین جایگیری بازیکنان تیم شما نیز بر اساس این تنظیمات صورت خواهد گرفت . این تنظیمات بیشتر روی هافبکهای میانی , بالها یا مدافعین کناری و هافبکهای کناری تاثیر گذاره .

بخش اول : speed

ArashNAM
06-10-2010, 20:08
چرا شاید باید یک game pad دیگه بخری. چون فقط یک سریش استاندارد ea هستند!

از کجا بفهمم که کدوم استاندارد این ea هست یا نه عجب گیر مزخرفیه
من یه دسته xbox واسه pc هم دارم اون خوبه یعنی چه کنم

4039
06-10-2010, 20:12
از کجا بفهمم که کدوم استاندارد این ea هست یا نه عجب گیر مزخرفیه
من یه دسته xbox واسه pc هم دارم اون خوبه یعنی چه کنم

Logitech®

Logitech® ChillStream™
Logitech® Cordless Rumblepad™ 2
Logitech® Rumblepad™
Logitech® Rumblepad™ 2 Vibration Feedback Gamepad
Logitech® Dual Action™ Gamepad
Logitech® Cordless RumblePad™

Saitek

P880 Dual Analog Pad
P990 Dual Analog Pad
P2500 Rumble Pad
P2600 Rumble Pad
P2900 Wireless Pad
P3000 Wireless Pad and Docking Station
P3200 Rumble Pad
Cyborg Rumble Pad

Thrustmaster

Dual Trigger 2-in-1 Gamepad
Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force
Dual Trigger 3-in-1 Rumble Force
Wireless Dual Trigger Gamepad
FireStorm Dual Power 3
FireStorm Dual Analog 3
Run'n'Drive 3-in-1 Rumble Force
Run'n'Drive 3-in-1 Wireless Rumble Force
T-Wireless 3-in-1 Rumble Force
Rechargeable Wireless 2-in-1 Dual Trigger

hama®

hama® Black Force
hama® BlackSteel
hama® Flashlight Blue
hama® Whitestorm

SpeedLink

Thunderstike
Strike2 Gamepad
360 Style Gamepad
Devotion Pad Wireless

Microsoft

Xbox 360™ Controller for Windows (most recent controller driver)
Xbox 360™ Wireless Controller for Windows (most recent controller driver)

adel0098711
06-10-2010, 20:34
توی بازی جهت های دسته کار نمی کنه چه کار کنم؟

Shayan Arya
06-10-2010, 20:57
نه نسخه کنسولی فیفا با نسخه کامپیوترش فرق داشت. اینی که الان شما داری بازی میکنی نسخه پارسال کنسوله و نسخه امسال کنسول چند ویژگی جدید داره که یکیش دروازه بان شدنه!:46:
منظور من هم همون نسخه PC بود دیگه...
ای کاش امسال که حال دادن نسخه کنسول جدید رو برای PC میگذاشتن :46: ولی همینش هم خیلی خوبه :40:

.net مخصوص 64 بیتی رو نصب کردی؟

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

دوستانی که میخوان گیم پد بخرن ولی نمیخوان برای Logitech و Saitek و Microsoft Xbox 360 پول زیاد بدن بهترین گیم پد ارزان قیمت در بازار ایران Viera هست که میتونین با 11 تا 12 هزار تومن بخرید

گیم پد های Viera هم ارزون هستند هم با کیفیت (در محدوده قیمت خودش) و البته پشیبانی کامل از بازی های مختلف مثل FIFA 11
من مذل VI-711 رو دارم که همراش یک CD داریور هست و بعد از نصب گیم پد در Game Settings بازی دکمه ها رو تعریف کردم و الان خیلی راحت بازی میکنم

البته من این مدل VI-711 رو پیشنهاد نمیکنم چون جهت های سمت چپش طوری هست که مثلا وقتی یک جهت رو میگری کمی روی جهت های کناری تاثیر میگذاره (خیلی حساس هست و باید دقیق باشید) ولی مدل های دیگری هست که این مشکل رو ندارند

hamidkabiri6270
06-10-2010, 21:01
من کرک 15 مگی ریلودد استفاده میکنم اگر غیر از این داری آپلود کن

XP SP3

اینی که من داره هم 15 مگیه ولی ظاهرا ریلودد نیست.البنه کرک ریلودد را هم دارم .اگه خواستی خبر بده .کرکی که من دارم اینه و از نسخه که از بازار خریدمش.تو از اینترنت دان کردی یا بازی را از بیرون خریدی؟

Shayan Arya
06-10-2010, 21:06
من با یک نکته مسخره مواجه شدم که نمیدونم دلیلش چیه:
مشکل اینه که وقتی بازیکنی رو تعویض میکنید (دیر یا زود فرقی نمیکنه) در پایان بازی که به هر بازیکن امتیاز میده جای بازیکن بیرون کشیده شده در لیست بازیکنان خالیه :13: انگار طرف اصلا نبوده :18:

pouya_99999
06-10-2010, 21:25
سلام ... مشکل استفاده از دو دسته همزمان حل نشده ؟

AlexMercer
06-10-2010, 21:27
مشکل اینه که وقتی بازیکنی رو تعویض میکنید (دیر یا زود فرقی نمیکنه) در پایان بازی که به هر بازیکن امتیاز میده جای بازیکن بیرون کشیده شده در لیست بازیکنان خالیه :13: انگار طرف اصلا نبوده :18:

اینطور نیست.وقتی به بازیکنان امتیاز میده به همه کسایی که تو تیم بازی کردن امتیاز میده. مثلا اگر 14 نفر رو شما بازی دادین به 14 نفر امتیاز میده و اون باقی که امتیاز نگرفتن هم که خوب بازی نکردن.

کمترین امتیاز هم 1 هست که برای من مایکل اون یک بار گرفت:31:

Lamanta
06-10-2010, 21:54
دوتا دسته مشکلی نداره که !
بچه ها دسته های اصلی Xbox درایور می خوان ؟

بردیا
06-10-2010, 22:02
با شالکه 2-3 از گلادباخ جلو بودم که دقایق آخر فشار زیادی میاورد
بعدش یه کرنر بود و با کمال تعجب دیدم که دروازبان گلادباخ هم برای سر زدن اومده تو محوطه جریمم
خیلی حال کردم با شبیه سازی دقیقشون

Alex Fera
06-10-2010, 22:16
بعدش یه کرنر بود و با کمال تعجب دیدم که دروازبان گلادباخ هم برای سر زدن اومده تو محوطه جریمم
خیلی حال کردم با شبیه سازی دقیقشون

هم تو pes 2010 و هم توی fifa 10 هم این قابلیت بود ولی خوب برای واقعی تر شدن بازی کمتر استفاده میشد

hds 3dlife
06-10-2010, 22:20
مشکل از یکی از دسته هاته. دستههاتو بکن دوباره تست کن.

Kamyar_AnathemA
06-10-2010, 22:24
سلام

من این بازیو تازه دانلود کردم

می خواستم ببینم تا الان چه پچ هایی آمده که مفیده و لازمه نصب بشه

اگه لینکی هست اینجا بگین که دانلود کنم :20:

Alex Fera
06-10-2010, 22:26
پچ ها برای چی هست و کجا میتونم پیدا کنم؟

سلام از پچ فیس تا پچ ایرانو پچ های گرافیکی بگیر تا هر چی دیگه دلت بخواد تو نت مخصوصا سایت های خارجی و مخصوصا سایت آلمانی:

پچ های خوبی پیدا میشه

بردیا
06-10-2010, 22:46
هم تو pes 2010 و هم توی fifa 10 هم این قابلیت بود ولی خوب برای واقعی تر شدن بازی کمتر استفاده میشد

من فیفا بعد نسخه 2003 اولین باریه که بازی میکنم
توی ساکر هم خود من به شخصه ندیده بودم اصلا

smallfrank
06-10-2010, 23:17
سلام

میشه بگین قسمت Training بازی کجاست؟ اصلا وجود داره ؟

حجم بازی هم بعد از نصب چقدره ؟

ممنون

hds 3dlife
06-10-2010, 23:24
بچه ها من هر چی نسخه ی کنسو لی و پی سی رو بازی میکنم فرقی بینشون نمیبینم.این فرقایی که میگین هستو میشه به منم بگین . اگه میشه یکم توضیح بدین راجع بشون.مرسی.

hamidkabiri6270
06-10-2010, 23:29
سلام

حجم بازی هم بعد از نصب چقدره ؟

ممنون

قسمت trining که نداره به جاش قسمت آرنا را داره .فقط عنوانش عوض شده.

حجم کل فولدر بازی حدود 13 گیگ میشه.

Javad-ht
06-10-2010, 23:41
دقیقا برای منم همینجوریه!
بازیکنایی که تعویض میکنم غیب میشن!
------------
راستی من یه مشکل دیگه هم دارم!
هر چند بازی یه بار تو منیجر مد وقتی بازی تموم میشه و میخواد بهترین بازیکن زمین رو معرفی کنه یهو از بازی میپره بیرون و ارور "has stopped working" میده!
ویندوز ام هم 7 هستش!
به نظرتون مشکل کجاس؟
بازی هم بدون کرکه!
یعنی من هیچ کرکی استفاده نکردم!

Shayan Arya
06-10-2010, 23:43
اینطور نیست.وقتی به بازیکنان امتیاز میده به همه کسایی که تو تیم بازی کردن امتیاز میده. مثلا اگر 14 نفر رو شما بازی دادین به 14 نفر امتیاز میده و اون باقی که امتیاز نگرفتن هم که خوب بازی نکردن.

کمترین امتیاز هم 1 هست که برای من مایکل اون یک بار گرفتتعویض کردی؟
اصلا بازیکن تعویضی رو تو لیست نمیبینی که بخواد امتیاز داشته باشه،
البته من فعلا بازی دوستانه با CPU رفتم که همیشه بازیکنای تعویضی رو غیب کرده.
کسی این مشکل رو نداره؟

خیلی حال کردم با شبیه سازی دقیقشون برای من هم اینطور شد رفتم تو شک نتونستم سریع توپ رو بگیرم و به دروازه خالی بزنم :19:

سلام از پچ فیس تا پچ ایرانو پچ های گرافیکی بگیر تا هر چی دیگه دلت بخواد تو نت مخصوصا سایت های خارجی و مخصوصا سایت آلمانیلطف کردی :10:

-----------

راستی این بازی واقعا گزارشش عالی هست (جان چمپیون و مارک لورنسن برن ووووزلا بزنن)
مثلا تو دربی بارسلونا - رئال خیلی جالب تاریخ باشگاه و مردم بارسلون رو توضیح میده،
یه جا هم توپ به داور خورد گفت این داور باید از خودش شرمنده باشه...

بازی تمرینی همونجاست که با یک بازیکن مقابل دروازبان هستی
میتونی اونجا نوع تمرین رو مشخص کنی و در قسمت تنظیمات بازی هم مشخص کنی اصلا چه بازیکنی رو اونجا بگذاره یا زمین تمرین کجا باشه

حجم کل فولدر بازی حدود 13 گیگ میشه.برای من 6.12 GB هست
احتمالا شما فولدر + DVD نصب رو حساب کردی که دومی رو میشه حذف کرد

Lamanta
07-10-2010, 00:07
پچی چیزی واسه بازی اومده ؟
اگه آره یکی بزاره + آموزشش

underali
07-10-2010, 00:08
سلام

شما همون قسمت آرنا SELECT دسته رو بزن بعد یک منو میاد که شما نوع تمرین رو انتخاب میکنی

hamidkabiri6270
07-10-2010, 00:24
بازی تمرینی همونجاست که با یک بازیکن مقابل دروازبان هستی
میتونی اونجا نوع تمرین رو مشخص کنی و در قسمت تنظیمات بازی هم مشخص کنی اصلا چه بازیکنی رو اونجا بگذاره یا زمین تمرین کجا باشه

برای من 6.12 GB هست
احتمالا شما فولدر + DVD نصب رو حساب کردی که دومی رو میشه حذف کرد

سلام

گفتم حدود 13 گیگ.دقیقش 12.8 گیگ

Lamanta
07-10-2010, 00:31
من تو بازی آنلاین مشکل دارم میرم تو بازی میرم توی لن ارور time out میده ، چی کنم ؟

Andaron
07-10-2010, 01:32
سلام دوستان

من یه دسته بازی از همون معمولی ها دارم ومی خوام fifa بازی کنم و تو قسمت تنظیمات فقط یکی از دسته ها رو می شناسه ( از همون 2 تایی های ساده هستش ) و وقتی هم تو بازی شروع می کنم همش دسته جهت اتومایک می گیره یعنی خودش میره به یه سمتی! دسته مشکل داره یا فیفا

Alex * Delpiero
07-10-2010, 01:41
سلام دوستان

من یه دسته بازی از همون معمولی ها دارم ومی خوام fifa بازی کنم و تو قسمت تنظیمات فقط یکی از دسته ها رو می شناسه ( از همون 2 تایی های ساده هستش ) و وقتی هم تو بازی شروع می کنم همش دسته جهت اتومایک می گیره یعنی خودش میره به یه سمتی! دسته مشکل داره یا فیفا

خوب معلومه دیگه دسته مشکل داره !

LiverBarca
07-10-2010, 02:26
من خیلی راحت دفام باز میشه،مخصوصآ با پاسهای عمقی!!!!چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Lamanta
07-10-2010, 03:03
سلام دوستان

هزار بار گفتم اینجوریش کنید و توی بازی شک دسته رو روشن کنید درست میشه :

ببین اینجوری تنظیم کن و توی بازی شوک دستت رو روشن کن و بازی کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 717x605.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afshinsiah
07-10-2010, 05:08
سلام
یکی بگه با دیال آپ میشه آنلاین بازی کرد؟با پینگ 500

undercover
07-10-2010, 09:09
من چند صفحه قبل که نوشتم مشکل از تنظیمات مودمه .
شما مدل مودمت چیه ؟

من ازمودم ALFEX استفاده میکنم.اگه زحمتی نیست شمادقیقاتنظیمات مودمت رواینجابنویس تامن ببینم مشکل ازکجاست.
باتشکر

smallfrank
07-10-2010, 10:33
از کجا میفهمین پینگ چنده ؟

soccer 2009 update
07-10-2010, 10:46
من فيفا رو خريدم موقع نصب بازي بدون سريال نصب شد ميخواب بدونم بازيم اصله؟اين قسمت download last squed رو توضيح ميدين باتشكر

4039
07-10-2010, 10:50
من ازمودم ALFEX استفاده میکنم.اگه زحمتی نیست شمادقیقاتنظیمات مودمت رواینجابنویس تامن ببینم مشکل ازکجاست.
باتشکر

من هنوز دقیقا متوجه نشدم چه قسمتی از تنظیمات مودم باید تغییر کنه فقط این مساله رو از عوض کردن مودم متوجه شدم .
یک احتمال وجود داره که گزینه NAT - Network Adress Translation توی مودمتون تیک نخورده . یک بررسی بکن اگه تیک نداشت تیکشو بزار .

از کجا میفهمین پینگ چنده ؟

اگه بطور کلی بخوای میشه از دو سایت زیر پینگ رو بررسی کرد . مقدار پینگ در ساعات مختلف روز فرق میکنه همچنین اینکه این پینگ نسبت به نقاط مختلف متفاوته .
اما بدلیل اینکه کاربران داخل کشورها نسبت به هم پینگهاشون بهتره , ترجیحا بهتره با کاربران ایرانی بازی کنید . توی همون برنامه گیم رنجر که تصویرشو چند صفحه قبل گذاشته بودم پینگ افراد مختلف نسبت به شما جلوی هر روم نشون داده شده معمولا اونایی که پینگشون سبزه ایرانی هستن .

سایتهایی برای تست پینگ :

ping test
speedtest

ebinem173
07-10-2010, 10:51
من فيفا رو خريدم موقع نصب بازي بدون سريال نصب شد ميخواب بدونم بازيم اصله؟اين قسمت download last squed رو توضيح ميدين باتشكر

نه بازی اورجینال قیمت خیلی بالایی داره و توی ایران به این راحتی هم گیر نمیاد
در واقع بازی شما از قبل کرک شده است که شما مشکلی برای نصب نداشته باشید

اون قسمت هم برای دانلود آخرین تغییرات ارنج تیمها هست

Andaron
07-10-2010, 11:32
هزار بار گفتم اینجوریش کنید و توی بازی شک دسته رو روشن کنید درست میشه :

ممنون از پاسخ دقیق شما
اما فقط باید دسته بازی از این شک دارها باشه ؟
نمیشه از این ساده ها که شک ندارند استفاده کرد؟

Mehdi Bayern
07-10-2010, 12:00
اینی که من داره هم 15 مگیه ولی ظاهرا ریلودد نیست.البنه کرک ریلودد را هم دارم .اگه خواستی خبر بده .کرکی که من دارم اینه و از نسخه که از بازار خریدمش.تو از اینترنت دان کردی یا بازی را از بیرون خریدی؟
از مغازه خریدم، اگه میشه آپلود کن ببینم چی میشه

4039
07-10-2010, 12:26
ادامه بحث از بخش bulid up play :

'گفتیم این بخش شامل سه قسمت speed , passing و positioning میشه . حالا به توضیح این موارد میپردازیم .

Speed ( سرعت )

این ساختار , سرعت حرکت رو به جلوی تیمی در بخش اول , دوم و سوم زمین رو تعیین میکنه و شامل سه حالت میشه :

- slow یا آهسته : در این وضعیت تیم در بازی سازی صبر و شکیبایی به خرج میده و معمولا توپ در قسمت دفاعی تیم در گردش خواهد بود و عموما بیشتر پاسها متمایل به عقب داده میشه . در این وضعیت بازیکنان پیدا کردن موقعیت و فضای مناسب رو بر حرکت رو به جلو ترجیح میدن .
- balanced یا وضعیت متعادل : ترکیبی از حالت آهسته و سریع ( fast ) .
- fast یا سریع : در این وضعیت تیم بدنبال فرصتی میگرده که در سریعترین زمان ممکن توپو از عقب به جلو منتقل کنه بازیکنان سعی میکنند موقعیتهای مناسبی برای جایگیری و دریافت توپ در بخشهای جلوتر زمین پیدا کنند و عموما بیشتر , حرکات بازیکنان رو به جلو هست تا اینکه مثل حالت اول بیشتر حول منطقه دفاعی حرکت کنند .

passing ( پاسکاری )

این ساختار بیشتر نوع پاسکاری بین بازیکنان رو مشخص میکنه و شامل سه حالت میشه :

- short یا پاسهای کوتاه : در این وضعیت معمولا بازیکنان از پاسهای کوتاه برای رد و بدل کردن توپ استفاده میکنند .
- mixed یا یا حالت ترکیبی : در این وضعیت بازیکنان از دو نوع پاسهای کوتاه و بلند برای انتقال توپ به همدیگه استفاده میکنند .
- long یا بلند : در این وضعیت بازیکنان بیشتر از پاسهای بلند برای انتقال توپ به یار خودی استفاده میکنند . در این وضعیت معمولا بازیکنان فوروارد تارگت و هدف پاسور قرار میگیرند . در این حالت معمولا بازیکنانی که فاصله زیادی از توپ دارند سعی میکنند خودشون رو در موقعیتی مناسبی قرار بدهند تا پاسور ترغیب به فرستادن توپ برای اون بازیکن بشه .

Positioning ( جاگیری )

این ساختار دامنه حرکتی بازیکنان رو تعیین میکنه به بیان دیگر آزادی حرکت یک بازیکن در محدوده ای از زمین رو مشخص میکنه و شامل دو حالت میشه :

Organized یا حالت سازمان یافته : در این حالت بازیکنان در طول بازی زیاد تمایلی ندارند که از محدوده ای که برای پستشون تعریف شده فاصله بگیرند و تیم در بازی سازی ساختار استقرار خودشو حفظ میکنه .

Free form یا وضعیت آزاد : در این حالت به بازیکن این اجازه داده شده تا بر اساس شرایطی که در بازی اتفاق میفته بعضی وقتها از محدوده پستی که درش قرار دارن فاصله بگیرند مثلا مهاجمین این اجازه رو دارند که برای گرفتن توپ از دروازه حریف فاصله بگیرند یا مثلا بک های کناری بعنوان بال میتونند از حرکات اورلپ بیشتری استفاده کنند یا هافبکهای میانی اجازه حرکت تا نزدیکیهای نقطه کرنر رو دارند .

اما این حالات مختلف به چه شکلی در زمین به اجرا در میاند ؟

توضیحات تکمیلی درباره ساختار پاس کوتاه

در این وضعیت بازیکنان تیم بیشتر به بازیکن صاحب توپ نزدیک میشند تا اینکه ازش فاصله بگیرند . cpu ارنج تیم و وضعیت استقرار بازیکنان رو طوری طراحی میکنه که بازیکن صاحب توپ گزینه های بیشتری برای پاس دادن در اختیار داشته باشه بعبارتی cpu بازیکنان تیم رو بشکلی در زمین به حرکت در میاره که شما تعداد بیشتری بازیکن در موقعیتهای مناسب برای پاس دادن در اختیار داشته باشید ( البته بازیکنان هم تیمی بیشتر به بازیکن صاحب توپ نزدیک میشند و از میزان پراکندگی اونها در زمین کم میشه که این سیستم در برابر بعضی از تیمها نمیتونه کارایی زیادی داشته باشه ) .

به تصویر زیر نگاه کنید , زمانیکه بازیکن مدافع ما که با رنگ زرد مشخص شده توپو دریافت میکنه میبینید که تعداد زیادی از بازیکنان هم تیمی که با رنگ قرمز های لایت شدن در موقعیت مناسبی برای دریافت توپ قرار میگیرند در اینجا بازیکن صاحب توپ گزینه های زیادی برای دادن پاس در اختیار خواهد داشت :

این نوع سیستم پاسکاری میتونه در بالابردن درصد مالکیت توپ مفید باشه از نمونه های بارزی که از این نوع سیستم پاسکاری استفاده میکنن میشه به تیم بارسلون اشاره کرد .

توضیحات تکمیلی درباره ساختار Long Passing یا پاس بلند

در سیستم پاسکاریهای بلند بازیکنان دائما در فضاهایی حرکت میکنند که انتظار پاسهای بلند وجود داره . در این وضعیت مهاجمین یا اقدام به ساپورت دریافت کننده توپ میکنند و یا اینکه با نیم نگاهی به عقب , موقعیت دریافت توپ بشکل پاس بلند از مدافعین رو بررسی میکنند همچنین بازیکنان وینگ یا بال حریف غالبا برای تعقیب این سانترهای بلند به حرکت در می آیند .
در این حالت معمولا توپ برای بازیکنانی ارسال میشه که حداقل 30 یارد یا 27.5 متر از پاسور فاصله داشته باشند و در عین حال در فضای باز و مناسبی برای دریافت توپ قرار داشته باشند .

انتخاب سیستم پاسکاری بلند در مقابل تیمهایی که استراتژی پرسینگ رو با شدت زیادی در زمین پیاده میکنند خیلی کارا و موثر واقع میشه . فقط یک چشموتون به رادار باشه در نتیجه میتونید بازیکن مورد نظرتون رو در حال حرکت در عمق ببینید .

توی تصویر زیر ما در دایره وسط زمین صاحب توپ هستیم شما میتونید بازیکن بال ما رو در کنار خط طولی زمین ببینید که درخواست توپ میکنه :

ما با یک پاس تودر اون بازیکن رو صاحب توپ میکنیم و اونو در موقعیتی تک به تک با دروازه بان قرار میدیم ( چون تعداد تصاویر زیاد میشه و صفحه سنگین میشه تصویر رو قرار ندادم اما آدرس تصویر رو در پایین قرار دادم ) :

کد:

توضیحات تکمیلی درباره ساختار slow

در این ساختار کنترل توپ در اولویت کار تیم قرار میگیره. در این وضعیت اطمینان از رسیدن توپ به مقصد ( یار خودی ) از اهمیت ویژه ای برخورداره و در این راه گاها بازیکنان از پاسهای رو به عقب هم استفاده میکنند و حرکت رو به عقب بازیکنان در جهت نیل به این هدف بر حرکت رو به جلو در اولویت و مرتبه ای بالاتر قرار میگیره .

در تصویر زیر مهاجم ما در حال حرکت با توپه :

اون متوجه شد که مدافع حریف داره خودشو بهش نزدیک میکنه و امکان لو دادن توپ وجود داره بنابراین بجای پیشروی توپو به عقب پاس میده :

تصاویر بالا این سبک بازی رو در تیم Club Americas به نمایش میذاره .

معمولا اکثر تیمهای مکزیکی از این سبک در بازیشون زیاد استفاده میکنند زیاد غیر عادی نیست که ببینیم تیمی که از این سبک در بازیش استفاده میکنه گاها 20 یا بیشتر از 20 پاس بینشون رد و بدل میشه .
سبک بازی slow غالبا از مدل دو گام به جلو یک گام به عقب پیروی میکنه .

تیمی مثل پاچوکا شدیدا با این سبک بازی مچه

توضیحات تکمیلی درباره ساختار Fast

در این ساختار بازیکنان تیم تمایل به حرکت در فضاهای رو به جلو دارند و معمولا از سرعت در حرکت رو به جلو زیاد استفاده میکنند و با حرکات سریع و ناگهانی در موقعیتی باز و رو به جلو جاگیری میکنند . در این نوع بازی از برش و حرکت ناگهانی رو به جلو زیاد استفاده میشه .
به این نوع بازی میگن بازی فریب , پاس و حرکت ( یا حرکت سریع و رو به جلو ) .

در تصویر زیر ما در دایره میانی زمین توپو توسط یکی از بازیکنان هافبکمون دریافت میکنیم و برای پیشروی و حرکتی رو به جلو بلافاصله در جستجوی بازیکنی برای دادن پاس بعدی هستیم :

به محضی که پاسو دادیم بازیکن دهنده پاس حرکتی رو به جلو رو شروع خواهد کرد تا خودشو به یک فضای باز برسونه :

این حرکت موجب باز شدن فضای بال کناریمون میشه بنابراین توپو به این بازیکن واگذار میکنیم :

ما میخوایم همچنان به حرکت رو به جلوی خودمون ادامه بدیم بنابراین با یک پاس تودر توپو برای بازیکنی که نزدیک محوطه جریمه قرار داره ارسال میکنیم . در اینجا شما به یک بازیکن بزرگ نیاز دارید تا بتونه توپو تا فراهم شدن موقعیت مناسب برای مهاجمین حفظ کنه :

پاسور اولیه ما ( که توپو در دایره میانی به هم تیمی پاس داده بود ) در حال دویدن به داخل محوطه جریمه حریفه و فضایی بسیار خوب و بازی در این منطقه در انتظارشه :

توضیحات تکمیلی درباره ساختار positioning :

این مورد احتیاج به توضیح بیشتر نداره همونطوریکه گفته شد دو حالت داره اگنایز و فری فرم . در حالت اول یا همون حالت سازمان یافته به بازیکن اجازه داده نمیشه تا از محدود پست تخصصی خودش فاصله بگیره برعکس حالت دوم که این آزادی عمل در حرکت به بازیکن داده میشه . در مجموع باید گفت این ساختار در خلق موقعیت چندان موثر نیست و شما میبینید که بازیکنان در کل تمایل به حرکت در محدوده غیر تخصصی خودشون نیستند ( که این چیز خوبی قلمداد میشه ) .

و اما ترکیب تاکتیکهای مختلفی که در بالا توضیح داده شد :

pooryak
07-10-2010, 12:56
اول بازی که کاکا تک به تکه پشت دروازه یا رو زمین همش رد رد سفید میفته یا موقعی که صحنه های حساس بازی پخش میکنه همینجوری میشه

vahidgame
07-10-2010, 12:59
کاش یه راه حلی برای این مشکل time out کسی پیدا می کرد
امروز برای اولین بار می خواستم این بازیو با یکی از دوستام آنلاین بازی کنم ولی هر کاری کردم اون پیغام رو داد :13:

undercover
07-10-2010, 13:24
من هنوز دقیقا متوجه نشدم چه قسمتی از تنظیمات مودم باید تغییر کنه فقط این مساله رو از عوض کردن مودم متوجه شدم .
یک احتمال وجود داره که گزینه NAT - Network Adress Translation توی مودمتون تیک نخورده . یک بررسی بکن اگه تیک نداشت تیکشو بزار .

دوست عزیز من هرچی توقسمت تنظیمات مودم گشتم نتونستم این NAT روپیداکنم.حالاراه دیگه ای نیست:41:

B3HZ@D
07-10-2010, 13:53
:: FIFA 11 PC | FIFA Config Addon ::

این هم فیفا کانفیگ که جناب Monkedragon اون رو ساخته و همون کارهای فیفاکانفیگ بازی رو انجام میده
ولی تنها فرقش اینه که برای کسانی ساخته شده که با مشکل در اجرای فیفاکانفیگ اصلی خو بازی مواجه شدن
ولی با استفاده از این برنامه مشکلشون برطرف میشه و می تونن تنظیمات گرافیک - کیبورد و جوی استیک رو انجام بدن

این هم عکسی از محیط برنامه:

دانلود:

-------------------------------------------------------------------

:: FIFA 11 PC | GAME Tweaker & UPDATES ::

این هم ورژن جدید نرم افزاری که به تازگی نسخه 0.7 اون ارائه شده
ویژگی جدیدش اینه که شما میتوینی Intro بازی رو بوسیله این نرم افزار حذف کنین و هم این که پروفایلتون رو لود کنین
توی نسخه های قبلی این نرم افزار همچین قابلیتی وجود نداشت

تصویری از محیط برنامه:

دانلود با حجم 10.6 مگابایت:

m_h_hadavi
07-10-2010, 13:58
کاش یه راه حلی برای این مشکل time out کسی پیدا می کرد
امروز برای اولین بار می خواستم این بازیو با یکی از دوستام آنلاین بازی کنم ولی هر کاری کردم اون پیغام رو داد :13:

منم همین مشکل رو دارم با پینگ زیر 200 فایروال رو هم غیر فعال کردم فایده نداره :19:

Shayan Arya
07-10-2010, 14:05
سلام

گفتم حدود 13 گیگ.دقیقش 12.8 گیگ
اینقدر تفاوت حجم منطقی نیست!
لطفا سایر دوستان هم بگن حجم فولدر FIFA 11 در Program Files چقدر هست؟

برای من 6 گیگ و 120 مگابایت

B3HZ@D
07-10-2010, 14:08

برای من هم 6 گیگ و خرده ای حجمشه
نمیخواد نگران باشی

Prince_M
07-10-2010, 14:36

واسه منم حدودا 6.5 گیگ هست و نسخه ی اصلی بازیه.

vroom
07-10-2010, 14:57
کنترل قدیمی فیفا طبق classic preset:

خدا عمرت بده دوست عزیز:11:
اگه این را نذاشته بودی من تا شب دستم فقط بند تنظیم کردن دکمه ها بود:31:

////////////

دوستان کسی میدونه اون دکمه ای که باهاش بازیکن را انتخاب میکنیم کدومه؟
منظورم همون S تو ورژن های قبلی بازی هست که هم باهاش پاس میدادیم هم بازیکن را انتخاب میکردیم

//////////
داخل بازی نمیشه وارد قسمت تنظیم دکمه ها شد؟

shahi666
07-10-2010, 14:59
اول بازی که کاکا تک به تکه پشت دروازه یا رو زمین همش رد رد سفید میفته یا موقعی که صحنه های حساس بازی پخش میکنه همینجوری میشه

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم موندم چیکار کنم:41:

linkin_park
07-10-2010, 16:00
آقا یه پیشنهاد .... یه تاپیک نمیتونید درست کنید که هرکسی یوزرش تو GameRanger رو بذاره ... صفحه اول تاپیک لیست بشه اسم بچه ها ..... کلا مخصوص آنلاین باشه .... اینجا بحث آنلاین میشه یه خورده گیج میشه آدم ...

hts1369
07-10-2010, 16:20
بازی منم 6.1gb حجمشه کامل هم هستش

vahidgame
07-10-2010, 16:31
آقا یه پیشنهاد .... یه تاپیک نمیتونید درست کنید که هرکسی یوزرش تو GameRanger رو بذاره ... صفحه اول تاپیک لیست بشه اسم بچه ها ..... کلا مخصوص آنلاین باشه .... اینجا بحث آنلاین میشه یه خورده گیج میشه آدم ...
فکر کنم توی انجمن بازی های آنلاین به زودی تاپیکش زده بشه