PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

aylar6888
29-03-2013, 01:26
انتشار یک آپدیت جدید برای ESET Smart Security 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکت امنیتی ESET به تازگی یک بروز رسانی جدید برای بسته امنیتی پیشرفته خود یعنی ESET Smart Security 6 منتشر کرده است . پس از نصب این بروز رسانی ، نسخه ی این بسته امنیتی به ۶٫۰٫۳۱۴٫۰ تغییر خواهد کرد . به صورت کلی در این بروز رسانی برخی مشکلات حل شده اند و همچنین قابلیت SysRescue نیز در ویندوز ۸ پیشرفت های قابلیت توجهی داشته است . اگر نمی دانید SysRescue چیست باید به شما بگوییم که قابلیتی است که با استفاده از آن می توانید از طریق یک DVD و یا فلش دیسک ، کامپیوترهای آلوده را اسکن کرده و بدافزارهای پیدا شده را پاکسازی کنید .
اما از مشکلاتی که در این نسخه برطرف شده اند باید به اشکالاتی که در بخش ضد سرقت ( Anti Theft ) وجود داشت اشاره کنیم . در برخی مواقع این بخش به درست عمل نمی کرد و اسکرین شات های تهیه شده را ارسال نمی کرد .
همچنین نسخه قبلی Smart Security 6 مشکلی هم با نرم افزار مدیریت ایمیل شرکت مایکروسافت یعنی Outlook داشت که این مشکل نیز مربوط به پلاگین این بسته امنیتی می شد و موجبات بروز کرش های گاه و بیگاه آوت لوک را پدید می آورد .
برنامه نویسان شرکت ESET به کاربران گوشزد می کنند که اگر کاربر ویندوز ۷ هستید به ویندوز ۸ مهاجرت کنید . چون تجربه کاربری بهتری از بسته امنیتی Smart Security 6 خواهید داشت .
======================================
منبع : گویا آی تی

~~~
29-03-2013, 12:41
من خود eset 6 گذاشتم نصب بشه موقع نصب همیشه ورژن قبلی پاک میشه ولی ایندفه درد سر ساز شد ! با ccleaner رجسیتری و تعمیر کردم ولی بازم نصب نمیشه ! میگید چیکار کنم ؟

الان بدون نصب نود loacal area connection باید اینجوری باشه یه عکس از این قسمت بذار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

~~~
29-03-2013, 13:46
مشکل در نصب و حذف محصولات ESET

توجه: بعد از حذف آنتی‌ویروس تا سیستم reset نشود، اجازه نصب هیچ یک از محصولات ESET داده نمی‌شود.
اگر آنتی‌ویروس به درستی نصب نمی‌شود، از روش زیر استفاده کنید.

سیستم را در حالت safemode راه‌اندازی نمایید.
ESET Uninstaller را اجرا کرده و زمانی که تصویر زیر نمایش داده شد، کلید y را به نشانه تایید فشار دهید.

عدد 1 را وارد کرده و Enter کنید.

کلید y را به نشانه تایید فشار دهید.

چک کنید در قسمت C:\Program Files فولدر ESET موجود نباشد.
سیستم را در حالت عادی راه‌اندازی کرده و آنتی‌ویروس را دوباره نصب نمایید.

aylar6888
29-03-2013, 15:05
سلام :
این روش که توی سایت ایران ستاپ گذاشتن کاملا بدون دستکاری و با کمترین دردسر نود ورژن 6 رو آپدیت آفلاین میکنه...
در ضمن مهم نیست که فایلهای آپدیت رو از سسایت دیگه هم دانلدو کنید مثلا من روی فایلی که از یه سایت دیگه بجز ایران ستاپ دانلود کرده بودم توی ویندوز مجازیم تست کردم...
قسمتی که باید اسلش بذارید اگه فایل آپدیت رو توی ریشه یکی از درایوها کپی کنید خیلی کم دردسرتر میشه....
----------------------------------------------
لینک آموزش آفلاین آپدیت همراه با دو فایل رجیستری مورد نیازو آموزش نصب و آنیستال :::

لینک دانلود مستقیم از آپلود سنتر ساده دل :(حجم 875 کیلو بایت-فقط آموزش آفلاین آپدیت و فایلهای مورد نیاز رجیستری))

دانلود از مدیا فایر :حجم 875 کیلو بایت

aliglover2006
29-03-2013, 19:24
با سلام و خسته نباشید
من اسمارت سکوریتی 6 رو نصب کردم و کرکش کردم
الان مسکل من اینه که تو قسمت web and email گزینه web access and anti-phishig protection روی non-functional مونده و enable نمیشه به این خاطر آنتی ویروسم همیشه قرمز مونده راهنماییم کنید مشکل رو چطوری حل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aylar6888
29-03-2013, 19:45
با سلام و خسته نباشید
الان مسکل من اینه که تو قسمت web and email گزینه web access and anti-phishig protection روی non-functional مونده و enable نمیشه به این خاطر آنتی ویروسم همیشه قرمز مونده راهنماییم کنید مشکل رو چطوری حل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام :
منظورتون از کرک کردن چیه دقیقا؟؟؟
وقتی سریال به وفور براش پیدا میشه کرک کردن دیگه چرا؟؟؟
ضد مخربهاتونو هیچوقت کرک نکنید...به نظر من دوباره نصبش کنید و با سریال اکتیوش کنید...اگه نیازی به آپدیت دائم ندارین حتی به سریال هم نیاز پیدا نمیکنید...سریال فقط برای آپدیت کاربرد داره...

aliglover2006
29-03-2013, 20:05
crack کردمش که دیگه واسه آپدیت کردن هی سریال نزنم
بعدش جواب سوال من این نبود
لطفا راهنمایی کنید چجوری مشکل رو حل کنم؟؟

soft201163
29-03-2013, 23:44
با سلام و خسته نباشید
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم .یه جورایی فایروال رو از بین برده و الان فایروال ویندوز کار میکنه .چیکار کنم .البته شاید بگید یوزر وپس بکار ببرید ولی مگه سریال تا کی کار میکنه چون موقعی که کرک نمیکنی اون پایین مینویسه که تریال هستش ومثلا 30 روز کار برد داره .

aylar6888
30-03-2013, 00:14
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم .یه جورایی فایروال رو از بین برده و الان فایروال ویندوز کار میکنه .چیکار کنم .البته شاید بگید یوزر وپس بکار ببرید ولی مگه سریال تا کی کار میکنه چون موقعی که کرک نمیکنی اون پایین مینویسه که تریال هستش ومثلا 30 روز کار برد داره .
سلام :
دوست عزیز من به دوست بالایی هم گفتم که نباید کرک کنید..این از عوارض کرکه و اینکه هنوز کرک دائم و مطمئن نداره ورژن 6...حالا از بحث امنیت نداشتن کرک انتی ویروس بگذریم...
این مورد با تغییرات نامتناسب در رجیستری ایجاد میشه و گمون نکنم جز نصب دوباره فعلا علاج داشته باشه...
خوب اینکه بنویسه تریل که مهم نیست.تریل تمام امکانات رو داره و فقط محدودیت زمانی داره نه محدودیت امکانات..شما قرار نیست هر روز آپدیت کنید..هر زمان دستی خواستید آپدیت کنید یوزر پسورد بدید...

soft201163
30-03-2013, 00:46
سلام :
دوست عزیز من به دوست بالایی هم گفتم که نباید کرک کنید..این از عوارض کرکه و اینکه هنوز کرک دائم و مطمئن نداره ورژن 6...حالا از بحث امنیت نداشتن کرک انتی ویروس بگذریم...
این مورد با تغییرات نامتناسب در رجیستری ایجاد میشه و گمون نکنم جز نصب دوباره فعلا علاج داشته باشه...
خوب اینکه بنویسه تریل که مهم نیست.تریل تمام امکانات رو داره و فقط محدودیت زمانی داره نه محدودیت امکانات..شما قرار نیست هر روز آپدیت کنید..هر زمان دستی خواستید آپدیت کنید یوزر پسورد بدید...
ممنون دوست عزیز فقط یه جایی رو فکر کنم متوجه نشدید :
بعد پایان این 30 روز تریال آیا بازم میشه با سریال (البته سریالی که کارکنه )انتی ویروس رو اپدیت کرد واز تمام امکانا ت اون استفاده کرد؟

aylar6888
30-03-2013, 01:37
بعد پایان این 30 روز تریال آیا بازم میشه با سریال (البته سریالی که کارکنه )انتی ویروس رو اپدیت کرد واز تمام امکانا ت اون استفاده کرد؟
سلام :
بله -اکثرا از همین روش استفاده میکنن..استفاده از سریال خیلی معقول تر از کرک کردنه...اگه مدت تموم هم بشه فقط آپدیت نمیشه و بقیه موارد کار میکنن ...که با دادن سریال این مورد هم تا زمان اعتبار سریال درست میشه..

~~~
30-03-2013, 08:48

شما بیا ترفندستان قسمت سریال و کرک - اونجا هر کرک و سریالی برای نود بخوای هس - بلاک هم فعلا نشده شایدم اصلا نشه:n19::n20: البته پرشین نود لوگین سه هم سریال اتومات میده خیلی راحت اگه نصبش کنی
اینو حذف نکنید باشه همینجا شما که سریال و کرک نمذارید حداقل جلوی معرفی رو نگیرید:n05:

bijandarbari
30-03-2013, 10:29
سلام

چطوری میشه nod32 ورژن 4 رو کامل بست؟طوری که ایکونش از تو تسکبار هم حذف بشه و کامل بسته بشه.

تو نود ورژن 3 دکمه شیفت رو نگاه میداشتیم و رو ایکون نود راست کلیک میکردیم و close رو انتخاب میکردیم.ولی رو ورژن 4 من همچینی چیزی ندیدم.

thecrow
30-03-2013, 12:33
دوستان وقتی با نود اسکن انجام می دم.
فایل های ویروسی رو به quarantine منتقل می کنه.
حالا یک سری از این فایل ها که می شناسمشون و می دونم ویروسی
نیستند رو خودم restore می کنم که برگردن سر جاشون.
خواستم بپرسم با فایل هایی که می خوام از بین برن باید چه کنم؟؟؟ کدوم گزینه رو بزنم؟؟

Mr KING
30-03-2013, 12:58
سلام

چطوری میشه nod32 ورژن 4 رو کامل بست؟طوری که ایکونش از تو تسکبار هم حذف بشه و کامل بسته بشه.

تو نود ورژن 3 دکمه شیفت رو نگاه میداشتیم و رو ایکون نود راست کلیک میکردیم و close رو انتخاب میکردیم.ولی رو ورژن 4 من همچینی چیزی ندیدم.
سلام
در نسخه های 4-5-6 هم با همین روشی که گفتید کامل بسته میشن

دوستان وقتی با نود اسکن انجام می دم.
فایل های ویروسی رو به quarantine منتقل می کنه.
حالا یک سری از این فایل ها که می شناسمشون و می دونم ویروسی
نیستند رو خودم restore می کنم که برگردن سر جاشون.
خواستم بپرسم با فایل هایی که می خوام از بین برن باید چه کنم؟؟؟ کدوم گزینه رو بزنم؟؟
اون هایی که رفتن تو قرنطینه دیگه برای سیستم مشکلی ایجاد نمیکنند
خواستید میتونید از اونجا هم حذف کنید

thecrow
30-03-2013, 13:50
منم یک usb دارم که توش یه فایلی هست که چند تا ویروس داخلش وجود داره.
روی فایل ها کلیک راست می کنم. همه رو اسکن می کنم . همه رو ویروس می شناسه.
بعضی هاشون هم تو قرنطینه می بره.
ولی بعدش هیچ اتفاقی نمی افته یعنی فایل ها سر جاشون باقی می مونن. چی کار کنم؟؟؟

thecrow
30-03-2013, 14:00
ویرایش شد...

thecrow
30-03-2013, 15:34
اون هایی که رفتن تو قرنطینه دیگه برای سیستم مشکلی ایجاد نمیکنند
خواستید میتونید از اونجا هم حذف کنید

وقتی یه فایل رو از قرنطینه حذف می کنم قاعدتا باید از روی سیستم من از بین بره
که دیگه نتونه ایجاد مشکل کنه.
ولی وقتی یه فایلی رو از قرنتینه delete می کنم و بعد به محل اون فایل می رم
می بینم که سر جای خودش باقی مونده. ؟؟؟؟

Mr KING
30-03-2013, 21:45
در جواب Thecrow :
شما درست کارها رو انجام نمیدین
وقتی روی فایل ها راست کلیک میکنید از منوی Advance Option گزینه Clean Files رو انتخاب کنید تا از بین برن
بعدا وقتی به قرنطینه منتقل شدند دیگه خطری برای سیستم ندارند...

aylar6888
31-03-2013, 00:46
وقتی یه فایل رو از قرنطینه حذف می کنم قاعدتا باید از روی سیستم من از بین بره
که دیگه نتونه ایجاد مشکل کنه.
ولی وقتی یه فایلی رو از قرنتینه delete می کنم و بعد به محل اون فایل می رم
می بینم که سر جای خودش باقی مونده. ؟؟؟؟
سلام :
این مشکل در مورد ورژن 6 (برای شخص من و چند نفری که میشناسم و تست کردن )وجود داره..با اسکن راست کلیک قرنطینه و پاکسازی کامل انجام نمیشه...اما اگه از داخل خود انتی ویروس روی کاستیوم اسکن کلیک کنید و پوشه یا فایل مورد نظر رو اسکن کنید کامل پاکسازی و قرنطینه میشن...البته توی تنظیمات اسکن دستی و ریل تایم هم یک گزینه هست که روی حالت متوسط گندزدایی اسکریپتها هست و اگه اون فایل clean بشه یعنی گندزدایی میشه و نه قرنطینه و چون نود توی گند زدایی زیاد تعریفی نداره با اسکن دوباره همون فایل رو مخرب میشناسه چون کامل پاک (کلین)نشده...بهترین روش اینجوری که من توی سه بار نصب تست کردم کاستیو اسکنه نه اسکن راست کلیک...
اون عکسی هم که شما گذاشتین گزارش اسکنه نه محیط قرنطینه....

~~~
31-03-2013, 10:48
برای اینکه نود بعد از اسکن بطور خودکار ویروسها رو پاک کنه طبق عکس زیر باید عمل بشه
چون اکثرا به دلیل بی اطلاعی میگن نود ویروس رو پیدا میکنه ولی نمی تونه پاک کنه ولی با این روش همچین مشکلی پیش نمیاد

و برای اینکه قدرت نود بیشتر بشه طبق عکس تیک هوشمند مصنوعی پیشرفته رو فعال کنید که حتما در قدرت نود تاثیر دارد

light
31-03-2013, 12:27
تو nod6 smart security ، آدرس سرور رو کجا وارد کنم ؟ نداره چیزی

~~~
31-03-2013, 13:26
تو nod6 smart security ، آدرس سرور رو کجا وارد کنم ؟ نداره چیزی

در 6 نداره و اگه بخوای تغییر بدی از ریجستری داغون میشه شکل نود

اینم از یه سایت دیگست که آدرسش اینجا بلوکه - البته خودم امتحنش نکردم
وضعیت آنتی ویروس به صورت زیر در می‌آید که فقط یک مشکل ظاهری می‌باشد و دلیل آن هم فعال کردن قابلیت تغییر سرور برای آپدیت آفلاین می‌باشد.

در هر صورت کسانی که خیلی به ظاهر اهمیت می‌دهند باید آنرا به صورت زیر غیر فعال نمایید.

در حالت Safemode رایانه را راه‌اندازی نمایید.
فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کرده و اجرا نمایید.

دوستانش نظرشون رو بگن

star trek
31-03-2013, 14:14
من که از نود راضیم الان ۲ ساله که دارمش هیچ مشکلی ندارم

Juventus FC
31-03-2013, 14:33
آقا به هر ترتیبی بود من این ESET 6 نصب کردم ، آپدیتشم کردم ولی این بالا صفحش نوشته Trial Version Expire in 27 Days . من با سریال آپدیتش کردم ! و رسمی هم آپدیت شد دیگه دردش چیه ؟

aylar6888
31-03-2013, 14:54
برای اینکه نود بعد از اسکن بطور خودکار ویروسها رو پاک کنه طبق عکس زیر باید عمل بشه
چون اکثرا به دلیل بی اطلاعی میگن نود ویروس رو پیدا میکنه ولی نمی تونه پاک کنه ولی با این روش همچین مشکلی پیش نمیاد

سلام :
دوست عزیز اون گزینه ای که شما نشون دادید اولا در هر تمام حالا ت ریل تایم و آندیماند اسکن و... وجود داره و مفهومش پاکسازی خودکار فایلهای آلوده بدون اجازه و اخطار به کاربره و توی قدرت پاکسازی تاثیری نداره...
دیلیت با کلین تفاوت داره و گرنه اینجا هم از دیلیت استفاده میکردن...بالاخره توی حالت پیشفرض این حالت که روی متوسط هست هم باید مخرب رو بتونه پاک کنه و یا به کاربر بگه که میخوای چه عملی انجام بدی؟؟؟
مگه تنظیمات پیشفرض انتی ویروس نود 32 برای تماشا کردن ویروسه نه حذف و مقابله با اون؟
چطور توی حالت کاستیوم اسکن همون مخربها رو اطلاع میده و از کاربر نوع تصمیم گیری رو سوال میکنه با راست کلیک هم باید همین طور باشه...(no action-delet-clean) میپرسه که پاکسازی کنم یا حذف کنم یا هیچ کاری نکنم و...که از همین حالات هم میشه فهمید که دیلیت با کلین کردن فایل فرق داره...
حرف من این بود که چرا توی اسکن راست کلیک این حالت مثل کاستیوم اسکن نیست البته در بعضی موارد و فقط و فقط در ورژن 6
من در ورژن 4 و 5 این مورد رو ندیده بودم...به نظر من این یه باگه

aylar6888
31-03-2013, 14:57
آقا به هر ترتیبی بود من این ESET 6 نصب کردم ، آپدیتشم کردم ولی این بالا صفحش نوشته Trial Version Expire in 27 Days . من با سریال آپدیتش کردم ! و رسمی هم آپدیت شد دیگه دردش چیه ؟
سلام :
چون سریالهایی که استفاده میکنید سریالهای تریل هستن و آزمایشی ..حتی اگه از سریالهای EVA هم استفاده کنید دیر یا زود اکسپایر میشن...

Juventus FC
31-03-2013, 15:02
سلام :
چون سریالهایی که استفاده میکنید سریالهای تریل هستن و آزمایشی ..حتی اگه از سریالهای EVA هم استفاده کنید دیر یا زود اکسپایر میشن...

راه حلش چیه ؟ چه باید کرد که Active Ful Version بشه ؟

aylar6888
31-03-2013, 16:16
راه حلش چیه ؟ چه باید کرد که Active Ful Version بشه ؟
سلام :
اگه روی اکتیو کلیک کنید و به اینترنت وصل باشید و از فعالسازی آزمایشی یا سریال نامبر استفاده کنید اطلاعاتتون رو ثبت و اکتیو میکنه اتوماتیک..
اگه کامل اکتیو باشه آیکون توی تسکبار باید آبی رنگ بشه...

Juventus FC
31-03-2013, 21:11
سلام :
اگه روی اکتیو کلیک کنید و به اینترنت وصل باشید و از فعالسازی آزمایشی یا سریال نامبر استفاده کنید اطلاعاتتون رو ثبت و اکتیو میکنه اتوماتیک..
اگه کامل اکتیو باشه آیکون توی تسکبار باید آبی رنگ بشه...

دوست من میشه یکم واضح تر مراحل و به من بگی !

من در ESET 6 یه Buy Now دارم یه Active full version روی این دومی که میرم یه اکتیو با یوزر و پسورد هست یکی با سریال نامبر ! خب حالا باید چکارم کنم ؟

aylar6888
01-04-2013, 00:11
دوست من میشه یکم واضح تر مراحل و به من بگی !

من در ESET 6 یه Buy Now دارم یه Active full version روی این دومی که میرم یه اکتیو با یوزر و پسورد هست یکی با سریال نامبر ! خب حالا باید چکارم کنم ؟
یک گزینه سریاله یکی یوزر نیم پسورد و یکی اکتیو تریل هست...
شما هم میتونید اکتیو تریل یکماهه انتخاب کنید و بعد از 1 ماه استفاده کاملا قانونی بهش هر زمان که خواستید یوزر نیم و پسورد بدید..
هم میتونید یوزر نیم پسورد بدید و اکتیوش کنید...
انتخاب با شماست که با کدوم روش اکتیو کنید هیچ فرقی نداره اما به نظر من با تریل اکتیو کنید تا یکماه از دنبال یوزر نیم پسورد گشتن راحت باشید دوست عزیز...

~~~
01-04-2013, 12:54
Juventus FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شما با سریالهای eavدار اگه به نود بدین اون قسمت تریال یا buy now میره , Active full version میشه
ولی اگه سریال رو نخریدی بعد چن روز ممکنه باطل شه و دوباره یه سریال دیگه باید بگیری
زیاد مهم نیست فرقی نداره
تو ورژن جدید نود خواسته یه فرقی به 6 بده و هم کاربرا ترغیب بشن نود رو بخرن و هی تریال استفاده نکنن
این دوستمون آیلار میخوان تخصصی توضیح بدن یه توصیه دارم بهشون یکم بیان پایینتر
سریال برات فرستاد امتحانش کن خبر بده

~~~
01-04-2013, 13:04
سلام :
دوست عزیز اون گزینه ای که شما نشون دادید اولا در هر تمام حالا ت ریل تایم و آندیماند اسکن و... وجود داره و مفهومش پاکسازی خودکار فایلهای آلوده بدون اجازه و اخطار به کاربره و توی قدرت پاکسازی تاثیری نداره...
دیلیت با کلین تفاوت داره و گرنه اینجا هم از دیلیت استفاده میکردن...بالاخره توی حالت پیشفرض این حالت که روی متوسط هست هم باید مخرب رو بتونه پاک کنه و یا به کاربر بگه که میخوای چه عملی انجام بدی؟؟؟
مگه تنظیمات پیشفرض انتی ویروس نود 32 برای تماشا کردن ویروسه نه حذف و مقابله با اون؟
چطور توی حالت کاستیوم اسکن همون مخربها رو اطلاع میده و از کاربر نوع تصمیم گیری رو سوال میکنه با راست کلیک هم باید همین طور باشه...(no action-delet-clean) میپرسه که پاکسازی کنم یا حذف کنم یا هیچ کاری نکنم و...که از همین حالات هم میشه فهمید که دیلیت با کلین کردن فایل فرق داره...
حرف من این بود که چرا توی اسکن راست کلیک این حالت مثل کاستیوم اسکن نیست البته در بعضی موارد و فقط و فقط در ورژن 6
من در ورژن 4 و 5 این مورد رو ندیده بودم...به نظر من این یه باگه

دوست عزیز بنده منظورم از کلین این بود که فایل رو به قرنطینه منتقل میکنه و لازم نیست فرمانش روبدی یه عده خودکار دوس دارن -
چون خیلی از دوستان هی میگفتن این نود فایل رو میشناسه آلوده ولی وقتی تو اون پوشه آلوده بریم هنوز سر جاش هس
هر آنتی ویروسی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره - من که از ورژن 3 از نود استفده میکردم و هر از چند وقتی آنتی های
دیگه رو هم امتحان میکردم ولی دوباره به نود برگشتم
همین کومودو دنگ و فنگ داره یه بار نصبیدم اینقدر سئوال پرسید که بیخیال شدم
مشکل آپدیت با حجم زیاد داره
خلاصه آنتی یه بحث سلیقه ای هس
نباید زیاد به این حرفا که این آشغاله اون خوبه توجه کرد
نمدونم چرا یه عده فکر ککنن پی سی شون مال سازمان ناسا هس و هی میگن آنتی ویروس آنتی ویروس
شما آپدیت باش و یه آنتی از -5 6 تای اول سایت های معتبر رو بنصب

~~~
01-04-2013, 13:12
به دوستان توصیه میکنم یه بار کتاب نود 6 رو کامل بخونن بعد بیان مشکلاتشون رو بگن
تا دوست عزیزمون آیلار هم اذیت نشن برای توضیح دادن

mehdi_vsgh
01-04-2013, 21:35
سلام تو بخش تنظیمات smart security قسمت update اون گزینه edit رو چطوری میشه فعال کرد؟ میخوام سرور اپدیت رو خودم عوض کنم
یادمه میرفتیم تو safe mode و قسمت رجیستری یکی از کلیدهارو ویرایش میکردیم اما الان اصلا دقیقا یادم نمیاد کدوم رو ویرایش میکردیم

اگه یکی از دوستان توضیح بدهد ممنون میشم

~~~
01-04-2013, 21:53
سلام تو بخش تنظیمات smart security قسمت update اون گزینه edit رو چطوری میشه فعال کرد؟ میخوام سرور اپدیت رو خودم عوض کنم
یادمه میرفتیم تو safe mode و قسمت رجیستری یکی از کلیدهارو ویرایش میکردیم اما الان اصلا دقیقا یادم نمیاد کدوم رو ویرایش میکردیم

اگه یکی از دوستان توضیح بدهد ممنون میشم

ورژن چندی؟

این برای 5

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info]
change
"PackageFeature"=dword:00000003
to
"PackageFeature"=dword:00000001
or
"PackageFeature"=dword:1

در 6 نداره و اگه بخوای تغییر بدی از ریجستری - داغون میشه شکل نود

اینم از یه سایت دیگست که آدرسش اینجا بلوکه - البته خودم امتحنش نکردم - من endpoind دارم - یکی امتحان کنه به بقیه بگه
وضعیت آنتی ویروس به صورت زیر در می‌آید که فقط یک مشکل ظاهری می‌باشد و دلیل آن هم فعال کردن قابلیت تغییر سرور برای آپدیت آفلاین می‌باشد.

در هر صورت کسانی که خیلی به ظاهر اهمیت می‌دهند باید آنرا به صورت زیر غیر فعال نمایید.

فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را دانلود کرده و اجرا نمایید.
این فقط برای ورژن 6 هست - فایل به رنگ قرمز دانلود شه- آیلار جون شما که مجازی نود رو امتحان کردی روش فعال کردن آپدیت فعال رو
یه زحمت بکش لطفا اینم امتحان کن اگه شد اون تایپیکت این رو هم اضافه کن نازنین

اینم برای دوستانی که نمیدونن بگم نود رو میشه برای همیشه یوزر پسورد بدن و به 30 روز تریالش توجه نکنن - تو نت هم به وفور فعال کنندش هس
از پرشین نود لوگین استفاده کنید دیگه نمیخواد دنبال سریال بگردین

mehdi_vsgh
01-04-2013, 22:29
ورژن 5 هستم ....

فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کرده و اجرا نمایید.

منظورتون کدوم فایل هست؟

aylar6888
02-04-2013, 00:59
به دوستان توصیه میکنم یه بار کتاب نود 6 رو کامل بخونن بعد بیان مشکلاتشون رو بگن
تا دوست عزیزمون آیلار هم اذیت نشن برای توضیح دادن
سلام :
ممنون دوست عزیز...لطف داری :n16:...من هنوز خودم شاگردم و دارم از شما و دیگر دوستان چیز یاد میگیرم..
در ضمن ازم دیدم همینجا توضیح بدم که من لینک اون کتاب آموزشی رو گذاشتم اما نویسنده خوبشو نمیشناسم و اگه دوستان دقت کنند عمدا لینک مستقیم نذاشتم و لینک صفحه دانلود از پارس بوک گذاشتم که اگه نویسنده ناراضی بود تقصیری به گردن بنده نباشه...هر چند نویسنده عزیز این کتاب جایی ذکر نکرده که دانلود نشود یا از نویسنده اجازه گرفته شود و من هم به همین دلیل لینک گذاشتم که امیدوارم به دوستان کمکی کرده باشه...

aylar6888
02-04-2013, 01:08
ورژن 5 هستم ....

منظورتون کدوم فایل هست؟
سلام :
شما میخواین سرور رو برای آپدیت آنلاین عوض کنید یا آفلاین؟؟؟؟
اگه برای آنلاین که من شخصا توصیه میکنم اصلا اینکارو نکنین چون هیچ اعتباری به آپدیتهای سرورهای متفرقه نیست...
اگر هم برای اپدیت آفلاین میخواهید تغییرش بدید توضیحاتش رو توی پست زیر پیدا میکنید بدون دستکاری و ایجاد تداخل در انتی ویروستون...
هر چند خودم امتحان نکردم اما مطمئنم با همون روش میتونین سرور رو خودتون بجای آدرس پیش فرض تغییر بدید البته ادیت فعال نمیشه و فقط آدرس سرور بصورت بیان شده تغییر میکنه...

~~~
02-04-2013, 09:18
ورژن 5 هستم ....

منظورتون کدوم فایل هست؟

شما ورژن 5 هستی از طریق ریجستری گزینه edit آپدیت فعال کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

light
02-04-2013, 09:32
تو nod6 کجا باید آدرس یه فولدری رو بدم که فایلاش رو پاک نکنه ؟:

omid-p30
02-04-2013, 10:02
تو nod6 کجا باید آدرس یه فولدری رو بدم که فایلاش رو پاک نکنه ؟:

با کلید f5 به صفحه تنظیمات برید :

computer, antivirus and antispyware, exclusions

light
02-04-2013, 20:05
با کلید f5 به صفحه تنظیمات برید :

computer, antivirus and antispyware, exclusions
ممنون ، ولی تو nod6 نیست این چیزی که گفتید

Eblis 2011
02-04-2013, 20:11
حذف شود ....

omid-p30
02-04-2013, 20:14
ممنون ، ولی تو nod6 نیست این چیزی که گفتید

والا نمیدونم. این عکس صفحه تنظیمات من هست برا ورژن 6 :

FeelGood
02-04-2013, 20:42
نمیدونم چرا وقتی آناینستالش میکنم پورتهای usb از کار میفته حتی موس هم ندارم !!!
مشکل از کجاست؟چکار باید کرد؟

amin1374
02-04-2013, 23:10
دوستان ی سوال من نود اورجینال ورژن 5 رو دارم سفاش عماراته!
بعدش هنوز فعالش نکردم اگه بخام برای اولین بار فعالش کنم اون وقت نمیشه از ورژن 6 استفاده کنم یعتی سریال این ورزن 5 رو واسه 6 بزنم یا این که اول ورژن 5 رو فعال کنم بعدش ایمیلی چیزی از طرف شرکت ای ست میادش واسه ارتقا کلا چجوریه؟؟؟؟؟/

light
02-04-2013, 23:12
والا نمیدونم. این عکس صفحه تنظیمات من هست برا ورژن 6 :

نسخه کرک شده دانلود کردم درست شد

چجوری میتونم دانلود آفلاین درست کنم تو nod6 ?

بعدش هنوز فعالش نکردم اگه بخام برای اولین بار فعالش کنم اون وقت نمیشه از ورژن 6 استفاده کنم یعتی سریال این ورزن 5 رو واسه 6 بزنم یا این که اول ورژن 5 رو فعال کنم بعدش ایمیلی چیزی از طرف شرکت ای ست میادش واسه ارتقا کلا چجوریه؟؟؟؟؟/
اگه لایسنس منظورتونه که رو نود6 هم کار میکنه

amin1374
02-04-2013, 23:40

اگه لایسنس منظورتونه که رو نود6 هم کار میکنه[/QUOTE]
مظمئنی؟.....

ninjavb
03-04-2013, 00:48
با سلام
یه سوال این nod از کجا میفهمه کدوم سایتا رو باید فیلتر کنه ؟ آیا همه سایتها از سراسر دنیا رو چک میکنه ! چه طوری؟
باتشکر

Mr KING
03-04-2013, 01:15
با سلام
یه سوال این nod از کجا میفهمه کدوم سایتا رو باید فیلتر کنه ؟ آیا همه سایتها از سراسر دنیا رو چک میکنه ! چه طوری؟
باتشکر
سلام
کارکنان و ربات های مجازیش بیکار ننشستن
تمام سایت هایی که کرک این محصول رو قرار میدن بلاک میشن و سایت های دارای مخرب
تمامش که نه میشه گفت بیشترشون چک میشن:n27:

~~~
03-04-2013, 08:17
سلام
کارکنان و ربات های مجازیش بیکار ننشستن
تمام سایت هایی که کرک این محصول رو قرار میدن بلاک میشن و سایت های دارای مخرب
تمامش که نه میشه گفت بیشترشون چک میشن:n27:
فروشنده های داخلی هم گزارش میدن:n25:

omid-p30
03-04-2013, 09:12
نسخه کرک شده دانلود کردم درست شد

چجوری میتونم دانلود آفلاین درست کنم تو nod6 ?

نسخه های کرک شده رو به نظرم استفاده نکنید بهتر است.

برای فعال کردن دکمه Edit در ورژن 6 من این روش رو پیشنهاد میکنم :

فایل ضمیمه پست رو دانلود کنید.

1. سیستم رو در حالت Safe Mode بالا بیارید و فایل Enable رو اجرا کنید.

2. سیستم رو در حالت معمولی بالا بیارید و آپدیت آفلاین رو انجام بدید.

3. سیستم رو در حالت Safe Mode بالا بیارید و فایل Disable ر اجرا کنید.

...

یک روش دیگه هم دوستان در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتند که شخصا به نظرم دنگ و فنگش بیشتر هست. هر کدوم رو دوست داشتید انجام بدید.

amin1374
03-04-2013, 09:59
خب دوستان دیگه نظر بدن?بعدش ی سوال دیگه هر لایسنس اورجینال چند بار قابلیت فعال سازی مجدد داری چونویتدوز عوض کنم میگم من معمولا 2ماهی یبار عوض میکنم بعدش در مورد لایسنس نسخه های نود اگه میشه توضیح بدین یعنی من اول میتونم نسخه 6رو بریزم و با سریال نسخه 5اکتیوش کنم کلا ی توضیح جامع بدین تا از سردرگمی در بیام!??بعدش. امنیت نود چجوریه. تفاوت نسخه آنتی ویروس با اسمارت سیکیوریتی در چیه?
بعدش نود تو ایران نمایندگی رسمی داره یعنی اگه مشکلی داشتم زنگ بهشون بزنممثلا لایسنس مشکل پیدا کرده و....چون سفارش عماراتهمیگم

Hadijooon
03-04-2013, 10:10
سلام خدمت دوستان...
پک گردو گرفتم،داخلش کارت اسمارت یکساله داشت، داخل سایت رفتم کد کارت وارد کردم یک سریال دریافت کردم ...
دیگه نمیدونم کجا باید این سریال وارد کنم:Serial: Gerdoo-0000-0000-0000

thecrow
03-04-2013, 12:24
من یک فایل nod32 نسخه 6 رو از دانلود کردم.
و همین فایل رو روی دو کامپیوتر مختلف نصب کردم.
روی یکیش به راحتی آپدیت می شه ولی روی دیگری لودش پر می شه و ارور می ده.

achaemenian
03-04-2013, 12:35
سلام آپدیت آفلاین نود رو از کدوم سایت بگیرم!؟؟

mf.designing
03-04-2013, 12:36
سلام به دوستان
من روی ویندوز 7 نسخه 5.2 نود رو داشتم و توسط یه فایل کرک یا فیکسی که یه بار استفاده کرده بودم همیشه راحت آپدیت میشد و کار میکرد ! اما الان فک نمیکنم روی نود 6 بشه همچین کاری کرد یا حداقل من نمیدونم ! حالا میخوام بدونم چقدر تفاوت بین این دوتا هست من برگردم به 5.2 با آپدیت راحت بهتر نیست ؟!

FeelGood
03-04-2013, 13:03
نمیدونم چرا وقتی آناینستالش میکنم پورتهای usb از کار میفته حتی موس هم ندارم !!!
مشکل از کجاست؟چکار باید کرد؟

کسی از اساتید فن نمیدونه چجوری باید پاکش کنم که سیستم بهم نریزه؟؟؟

*Batman*
03-04-2013, 19:27
سلام آپدیت آفلاین نود رو از کدوم سایت بگیرم!؟؟

سلام
برای دریافت آپدیت آفلاین محصولات ESET میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
(فاصله ها رو حذف کنید)

w w w . s c a n w i t h . c o m / d o w n l o a d / E S E T _ N O D 3 2 _ A n t i v i r u s _ O f f l i n e _ U p d a t e s . h t m

~~~
04-04-2013, 07:46
خب دوستان دیگه نظر بدن?بعدش ی سوال دیگه هر لایسنس اورجینال چند بار قابلیت فعال سازی مجدد داری چونویتدوز عوض کنم میگم من معمولا 2ماهی یبار عوض میکنم بعدش در مورد لایسنس نسخه های نود اگه میشه توضیح بدین یعنی من اول میتونم نسخه 6رو بریزم و با سریال نسخه 5اکتیوش کنم کلا ی توضیح جامع بدین تا از سردرگمی در بیام!??بعدش. امنیت نود چجوریه. تفاوت نسخه آنتی ویروس با اسمارت سیکیوریتی در چیه?
بعدش نود تو ایران نمایندگی رسمی داره یعنی اگه مشکلی داشتم زنگ بهشون بزنممثلا لایسنس مشکل پیدا کرده و....چون سفارش عماراتهمیگم
دو تا نمایندگی میشناسم یکی یه قیمتی میگه یکی دوبرابر قیمت دیگه میگه اگه ایجا بذارم میگن تبلیغ هس
البته بنظرم نمایندگی قانونی نیستن چون تو سایت خود نود اسمشون نیس و سایتشون هم توسط نود بلاک شده
احتمالا مثل شما از امارات خریدن

~~~
04-04-2013, 07:47
کسی از اساتید فن نمیدونه چجوری باید پاکش کنم که سیستم بهم نریزه؟؟؟
از طریق e.s.e.t یونیستالر پاکش کردی یا نه

Maman- Shadi
04-04-2013, 07:49
سلام ببخشید یه سوال بی ربط با بحث دارم .
چه جوری میتونم کاربریمو حذف کنم؟ ممنون

~~~
04-04-2013, 07:54
دوستان در انجمن سافت98 هم میتونن سئوالاشون رو بپرسن اگه کسی اینجا جواب نداد

~~~
04-04-2013, 07:55
سلام ببخشید یه سوال بی ربط با بحث دارم .
چه جوری میتونم کاربریمو حذف کنم؟ ممنون
از اینجا؟
خب باشه مگه چیه؟
یه پیام خصوصی به مدیر انجمن بزن

~~~
04-04-2013, 07:58
سلام به دوستان
من روی ویندوز 7 نسخه 5.2 نود رو داشتم و توسط یه فایل کرک یا فیکسی که یه بار استفاده کرده بودم همیشه راحت آپدیت میشد و کار میکرد ! اما الان فک نمیکنم روی نود 6 بشه همچین کاری کرد یا حداقل من نمیدونم ! حالا میخوام بدونم چقدر تفاوت بین این دوتا هست من برگردم به 5.2 با آپدیت راحت بهتر نیست ؟!
بیا تو آدرس امضا م یه نرم افزار هس بدون کرک- سریال رو خودکار تو نود قرار میده و نود مثل اورجینال دانلود میکنه آپدیت ها رو رو هر ورژنی کار میکنه

~~~
04-04-2013, 08:00
من یک فایل nod32 نسخه 6 رو از دانلود کردم.
و همین فایل رو روی دو کامپیوتر مختلف نصب کردم.
روی یکیش به راحتی آپدیت می شه ولی روی دیگری لودش پر می شه و ارور می ده.
از یه جایی دانلود کن که معتبر باشه و تغیر اصلا توش نداده باشن

~~~
04-04-2013, 08:01
سلام خدمت دوستان...
پک گردو گرفتم،داخلش کارت اسمارت یکساله داشت، داخل سایت رفتم کد کارت وارد کردم یک سریال دریافت کردم ...
دیگه نمیدونم کجا باید این سریال وارد کنم:Serial: Gerdoo-0000-0000-0000

برو انجمن گردو - درباره محصولاتشون سریع جواب میدن

Maman- Shadi
04-04-2013, 08:03
میخوام کاربریم کلا از این سایت حذف بشه؟

~~~
04-04-2013, 08:10
مقايسه كلي ESET NOD32 با ESET Smart Security

~~~
04-04-2013, 08:13
جدول مقاسيه قابليت هاي مختلف اينترنت سكيوريتي هاي جهان

~~~
04-04-2013, 08:15
لینک مقایسه نتایج آرمون های VB100 برای آنتی ویروس های مورد نظر شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
04-04-2013, 08:18
نگاهي به نتايج آزمون هاي آنتي ويروس هاي برتر جهان( گواهينامه بين المللي VB100 ):
__________________________________________________ ___

بر اساس نتايج فوق (تا ارديبهشت 1390) ، نظر شما را به نتايج برخي از آنتي ويروس هاي مطرح جهان جلب مي نمائيم :

آنتي ويروس ESET NOD32: آزمون موفق : 67 شكست : 3 عدم شركت : 4
آنتي ويروس Norton : آزمون موفق : 55 شكست : 7 عدم شركت : 13
آنتي ويروس Spophos : آزمون موفق : 57 شكست : 16 عدم شركت : 2
آنتي ويروس KasperSky : آزمون موفق : 55 شكست : 19 عدم شركت : 1
آنتي ويروس Norman : آزمون موفق : 47 شكست : 22 عدم شركت : 6
آنتي ويروس QuickHeal : آزمون موفق : 36 شكست : 11 عدم شركت : 4
آنتي ويروس McAfee: آزمون موفق : 45 شكست : 23 عدم شركت : 7
آنتي ويروس َAvira : آزمون موفق : 27 شكست : 5 عدم شركت : 6
آنتي ويروس Avast : آزمون موفق : 41 شكست : 23 عدم شركت : 11
آنتي ويروس BitDefender: آزمون موفق : 26 شكست : 10 عدم شركت : 24
آنتي ويروس iolo : آزمون موفق : 1 شكست : 4 عدم شركت : 19
آنتي ويروس K7 : آزمون موفق : 9 شكست : 3 عدم شركت : 12

amin1374
04-04-2013, 11:10
دوستان ی سوال من با پشتیبانی ایثت امارات تماس گرفتم اونا گفتن،که مشکلی نیست رو ورژن 6فعالش کنید منم فعال کردمو تو ایمیلم ی یوزر و پس وی سری توضیحات دادش یوزرمم با eav شروع میشه حالا گه بخام ویندوز عوض کنم تا چند بار میتونم دوباره لایسنسموفعال کنم توی ی کامپیوتر وکدوم طریق باد فعال کنم با یوزر و پس یا سریال?ضمنا آین ورزن رو نصب کردم 6منظورمه راحتم آپدیت میشه

light
04-04-2013, 11:30
دوستان ی سوال من با پشتیبانی ایثت امارات تماس گرفتم اونا گفتن،که مشکلی نیست رو ورژن 6فعالش کنید منم فعال کردمو تو ایمیلم ی یوزر و پس وی سری توضیحات دادش یوزرمم با eav شروع میشه حالا گه بخام ویندوز عوض کنم تا چند بار میتونم دوباره لایسنسموفعال کنم توی ی کامپیوتر وکدوم طریق باد فعال کنم با یوزر و پس یا سریال?ضمنا آین ورزن رو نصب کردم 6منظورمه راحتم آپدیت میشه
مشخصات سیستم شما تو دیتابیس eset ثبت میشه و مشکلی با نصب ویندوز نیس
تو برنامه f5 بزن و برو به قسمت آپدیت و یوزر و پس رو بده

amin1374
04-04-2013, 12:07
نه خب خودش اکتیوه اگه ویندوز عوض کنم باید بایوزر و پس اکتیوش کنم درسته
بعدش محدودیت نداره دیگه ک چند بار رو ی سیستم فعال شه درسته ?اگه مثلا تو این لپتاپ من رمشو ارتقا بدم مشکلی ایجاد میشه ? جالبه توی نسخه 6خیلی آپدیت اولیش وم حجم بود حدود5گ شد !!کلا اپدیتای نود کیلو بایتیه!!!توی تنظیمات نود نسخه آنتی ویروس تاگه بخام تنظیمش کنم به یک دایرکتوری خاص کاری نداشته باشه یا یک فایل خاص مثلا یک کرک باید چیکار کنم ?چطوری میتونم توسط فایروال ویندوز دسترسی یک برنامه رو به اینترنت قطع کنم ?
ممنون

~~~
04-04-2013, 13:17
نه خب خودش اکتیوه اگه ویندوز عوض کنم باید بایوزر و پس اکتیوش کنم درسته
بعدش محدودیت نداره دیگه ک چند بار رو ی سیستم فعال شه درسته ?اگه مثلا تو این لپتاپ من رمشو ارتقا بدم مشکلی ایجاد میشه ? جالبه توی نسخه 6خیلی آپدیت اولیش وم حجم بود حدود5گ شد !!کلا اپدیتای نود کیلو بایتیه!!!توی تنظیمات نود نسخه آنتی ویروس تاگه بخام تنظیمش کنم به یک دایرکتوری خاص کاری نداشته باشه یا یک فایل خاص مثلا یک کرک باید چیکار کنم ?چطوری میتونم توسط فایروال ویندوز دسترسی یک برنامه رو به اینترنت قطع کنم ?
ممنون
شما اول برو کتاب آموزشی نود 6 که تو انجمن گذاشتن بخون بعد اگه سئوالی موند بود بیا بپرس

achaemenian
06-04-2013, 08:56
سلام
برای دریافت آپدیت آفلاین محصولات ESET میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
(فاصله ها رو حذف کنید)

w w w . s c a n w i t h . c o m / d o w n l o a d / E S E T _ N O D 3 2 _ A n t i v i r u s _ O f f l i n e _ U p d a t e s . h t m

این سایت آپدیت هاش به روز نیستن
قبلا یه سایت دیگه تو قسمت آپدیت آفلاین بود که آپدیت هاش بروز بود
لینک همونو ندارین بهم بدید !؟

babak2002
06-04-2013, 11:55
سلام دوستان
ادرس اپدیت نود ورژن 6 رو چطور می شه تغییر داد که به یه سرور شخصی وصل شه و اپدیت شه ؟
من خودم با تنظیمات ریجستری یه کاراریی کردم اما حالا با Activate کردن محصول مشکل دارم چون دیگه نمی تونه به Database نود وصل شه ارور می ده

~~~
06-04-2013, 12:35
این سایت آپدیت هاش به روز نیستن
قبلا یه سایت دیگه تو قسمت آپدیت آفلاین بود که آپدیت هاش بروز بود
لینک همونو ندارین بهم بدید !؟

آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
06-04-2013, 12:52
سلام دوستان
ادرس اپدیت نود ورژن 6 رو چطور می شه تغییر داد که به یه سرور شخصی وصل شه و اپدیت شه ؟
من خودم با تنظیمات ریجستری یه کاراریی کردم اما حالا با Activate کردن محصول مشکل دارم چون دیگه نمی تونه به Database نود وصل شه ارور می ده

چه تغییری تو رجیستری دادید ؟

hamed29
06-04-2013, 12:52
سلام

ناد رو با برنامه eset uninstaller در محیط safemode پاک کنید و دوباره نصب کنید
قبل از نصب فایروال ویندوز روخاموش کنید

فايل رو اجرا کردم ؛ طبق عکس تو اين مرحله بايد چيکار کنم؟

omid-p30
06-04-2013, 12:58
فايل رو اجرا کردم ؛ طبق عکس تو اين مرحله بايد چيکار کنم؟

عدد 1 رو تایپ کنید و Enter بزنید. بعد یک سوال yes و یا no دیگه هم میاد که دوباره y رو زده و enter کنید.

وقتی عبارت press any key to exit اومد یعنی کار تمام شده.

Hi5
10-04-2013, 18:07
من eset 6 رو نصب کردم چند سوال داشتم...

1-این قسمت game mode به چه دردی میخوره؟
2-این HIS چیه؟
3-استفاده آپدیت های ورژن 5 برروی ورژن 6 باعث اختلال در برنامه نمیشه؟
4-بهترین مکمل در حال حاضر برای ESET چیه؟ Hitman Pro یا آنتی مالورس؟

Mr KING
10-04-2013, 19:27
من eset 6 رو نصب کردم چند سوال داشتم...

1-این قسمت game mode به چه دردی میخوره؟
2-این HIS چیه؟
3-استفاده آپدیت های ورژن 5 برروی ورژن 6 باعث اختلال در برنامه نمیشه؟
4-بهترین مکمل در حال حاضر برای ESET چیه؟ Hitman Pro یا آنتی مالورس؟
1 - در زمانی که بازی میکنید یا کارهایی که به صورت فول اسکرین هستند از جانب آنتی ویروس هیچ پیغامی نشون داده نمیشه
2 - شناسایی مخرب ها از روی رفتار اونا Hips
3 - خیر
4 - مالوربایت

omid-p30
10-04-2013, 20:04
آقا چطور میشه به طور کامل از برنامه خارج شد ؟

aylar6888
10-04-2013, 20:21
آقا چطور میشه به طور کامل از برنامه خارج شد ؟
سلام :
حتی اگه بطور کامل هم از برنامه خارج بشید باز هم پروسه ها و سرویسهاش در پس زمینه کاملا فعال هستند...تنها محصولی که دیدم کامل یا تقریبا کامل میشه ازش خارج شد کسپره...

omid-p30
10-04-2013, 20:29
سلام :
حتی اگه بطور کامل هم از برنامه خارج بشید باز هم پروسه ها و سرویسهاش در پس زمینه کاملا فعال هستند...تنها محصولی که دیدم کامل یا تقریبا کامل میشه ازش خارج شد کسپره...

در اون حالت میزان رمی که مصرف میکنه همین 50 مگی هست که الان به صورت عادی مصرف میکنه ؟

چون میخوام مواقعی که به رم نیاز دارم و تمام برنامه ها رو میبندم این هم بسته بشه تا رم بیشتری آزاد بشه. حالا مهم نیست بعضی از پروسه هاش آزاد هم بمونند.

Hi5
10-04-2013, 21:32
من تو سایت my.eset.com حساب ساختم اما وقتی ایمیل و پسورد میدم به قسمت ضد سرقتش این پیغام میده:

baranlmd
11-04-2013, 22:43
این شرکت در پیتی بدون اینکه من انتی ویروسشو نصب کرده باشم بیشتر سایتها رو برای من بسته!!!
من نورتون رو سیستمم وصله و هیچ چیز مربوط به نود ندارم ولی بیشتر سایتها از طریق این شرکت اشغال بستست!
دوستان کسی نمیدونه باید چکار کرد؟!

and-roid2
12-04-2013, 10:51
سلام
دوستان چطور میشه این قسمت از نود 32 6 رو غیر فعال کرد؟

~~~
12-04-2013, 14:15
این شرکت در پیتی بدون اینکه من انتی ویروسشو نصب کرده باشم بیشتر سایتها رو برای من بسته!!!
من نورتون رو سیستمم وصله و هیچ چیز مربوط به نود ندارم ولی بیشتر سایتها از طریق این شرکت اشغال بستست!
دوستان کسی نمیدونه باید چکار کرد؟!

قبلا نود نصبیدی؟
فقط نورتون بدون نصبیدنش بعضی سایتها رو بلاک میکنه
یه عکس بذار

~~~
12-04-2013, 14:18
سلام
دوستان چطور میشه این قسمت از نود 32 6 رو غیر فعال کرد؟

یوزر eavرو استفاده کن
خصوصی آدرسش رو زدم

~~~
12-04-2013, 14:20
در اون حالت میزان رمی که مصرف میکنه همین 50 مگی هست که الان به صورت عادی مصرف میکنه ؟

چون میخوام مواقعی که به رم نیاز دارم و تمام برنامه ها رو میبندم این هم بسته بشه تا رم بیشتری آزاد بشه. حالا مهم نیست بعضی از پروسه هاش آزاد هم بمونند.

4 به بالا هیچ جوری نمیشه
البته کلیدهای میانبر نود اینا هستن

aslani031
13-04-2013, 00:05
سلام دوستان

با توجه به عکس چرا آیکن نود من (ورژن 6) این شکلی هست؟
من این ورژن رو کرک شده دانلود کردم حالا از کجا مطمئن باشم پیغام خرید لایسنس رو نمیده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

~~~
13-04-2013, 08:34
تفاوت بین Trial License و EAV License

سریال (یوزرنیم و پسورد) آنتی ویروس ESET Nod32
آنتی ویروس نود32 محصول قدرتمند شرکت ESET میباشد این آنتی ویروس در بین کاربران جهان و ایران محبوبیت زیادی دارد این آنتی ویروس برای اینکه به خوبی عمل کند باید از طریق یوزرنیم وپسورد آپدیت شود در واقع یوزرنیم وپسورد کلید آپدیت این آنتی ویروس محبوب و قدرتمند میباشد .سرور بروز رسانی آنتی ویروس نود32 از دونوع میباشد یکی سرور تریال TRIALو یکی سرور EAV . در سرور TRIALاگر یوزرنیم وپسورد ورژن TRIAL داده شود آپدیت از طریق سرور TRIALانجام میپذیردو سرور دیگر سرور خریداری شده میباشد که به اختصار EAV نامیده میشود که اگر از سریال معتبر از نوع EAV استفاده شود بروز رسانی و آپدیت از طریق سرور خریداری شده از نوع EAV میشود ادامه.......

حال در اینجا بعضی از دوستان پیش خودشان فکر میکنند که چه فرقی بین سرور TRIAL (آزمایشی) و سرور EAV (خریداری شده) میباشد؟

1.سرور آزمایشی یاTRIAL:

برای تست و محک زدن آنتی ویروس توسط کاربران میباشد بروز رسانی فایل آپدیت و لیست امضای ویروس توسطESET از نظر بازده زمانی در طول روز دیر به دیر آپدیت میشود و شاید آنتی ویروس در طول روز یکبار و یا شاید دوبار و بعضی وقتها اصلا از طریق سرورTRIAL بروز رسانی نشودو خوب نتیجه منفی آن این هست که آنتی ویروس در طول روز تمام لیست امضای ویروس های جدیدو تروجانها به آن شناخته نمیشود . پس در نتیجه هوش مصنوعی و یا (مغز مصنوعی )آنتی ویروس تنبل تر و ضعیفتر عمل میکند که این خبر خوبی برای کاربران نیست. یوزرهای این سرور تریال هم بر دونوع میباشد یکی یوزری که خود شرکت ESET از طریق ایمیل به متقاضیان میدهد و یوزر هایی که به صورت عمومی توسط یوزرنویسان غیر قانونی نوشته میشود که بیشتر مال کشور چین میباشد. یوزری تریالی TRIALکه شرکت ESET از طریق ایمیل میدهد با یوزر تریالیTRIAL که به صورت عمومی موجود میباشد تفاوت دارند اگر با یوزرتریالTRIAL شرکت اقدام به آپدیت نمایید تا یکماه آنتی ویروس شما از سرور تریالTRIAL آپدیت خواهد شد و آنتی ویروس به صورت روز شمار منقضی شدن این یوزرنیم رو اعلام مینماید ولی یوزر تریالیTRIAL که توسط یوزرنویسان آنتی ویروس نود32 به صورت غیر قانونی نوشته میشود تاریخ منقضی شدن یوزر را نشان نمیدهد و با این تفاوت که این یوزرها را میلیون ها نفربا آن آپدیت میکنند و عمر این یوزرها خیلی کم میباشد بین 2 تا 3 روز چون شرکت ESET بلافاصله یوزرنیم غیر قانونی نوشته را منقضی میکند. پس نتیجه میگیریم که یوزر تریال یک یوزر عمومی با کارکرد چند روزه و از سرور آزمایشی شرکتESET که بازم احتمال این میرود که ویروس های بروزی را نشناسد با توجه به تریال بودن سرور و یوزر آن میباشد

2.سرور خریداری شده یاEAV

سرور EAV سرور خریداری شده و یا ارجینال شرکت ESET میباشد که با یوزر قانونی از نوع( EAV) آپدیت میشود این سرور کاملا قانونی وارجینال مباشدو برای کاربرانی که برای یوزرهای این سرور هزینه پرداخت نموده اند به کار برده میشود از مزایای این سرور بروز رسانی فایلهای آپدیت سریعتر و کم حجم تر در طول روز و ساعات روز که چندین بار آپدیت شده و باعث میشود آنتی ویروس از نظر شناسایی و ضریب امنیتی بسیار بالا ترقرار گیرد و امضای ویروس های بیشتری به آن شناسایی شوند و هوش مصنوعی آنتی ویروس فعال تر و دقیق تر عمل نماید . یوزر از نوعEAV کاملا اختصاصی و برای استفاده یک کاربر از یک سیستم و آنتی ویروس میباشد. برای آپدیت آنتی ویروس اگر از شرکت ESET اقدام به دریافت یوزرنیم وپسورد از نوعEAV یا پشتیبانی شرکتESET در ایران اقدام نمایید که بستگی به تاریخ انقضای لایسنس هم دارد اعتبار این یوزرها از 6 ماه تا یکسال و دوسال وحتی پنچ سال هم موجود میباشد
در پایان هم توصیه من اینست که سعی کنید از کرک استفاده نکنید و با دادن یوزر نیم و پسورد یا از سایت های معتبر آپدیت روزانه آنتی ویروس نود32 استفاده کنید.

xfati
13-04-2013, 13:14
دوستان قوی ترین بسته امنیتی این شرکت چیه ؟ که هم انتی ویروس باشه و هم برا اینترنت خوب باشه ؟ هم انتی اسپم و .... هم باشه ؟

hamidchi
13-04-2013, 13:21
دوستان قوی ترین بسته امنیتی این شرکت چیه ؟ که هم انتی ویروس باشه و هم برا اینترنت خوب باشه ؟ هم انتی اسپم و .... هم باشه ؟

در این مورد smart security گزینه مناسبی هست
علاوه بر داشتن امکانات بسته antivirus امکانات امنیتی بیشتری که بدرد اینترنت و شبکه میخوره داره

aylar6888
13-04-2013, 22:54
سلام :
شما ماشالله توی تمام تاپیکها پست دادین و این سوال روپرسیدین...
تمتام ضدمخربها 2 یا 3 نرم افزار دارن که شامل :
1- انتی ویروس (فقط محافظت دائم از سیستم شما رو بعهده داره اما برای وبگردی و اینترنت مناسب نیست )

2-اینترنت سکوریتی (سوئیت کامل که شامل انتی ویروس + فایروال =تامین امنیت سیستم و اینترنت و شبکه با هم

3-فایروال = فقط وظیفه ف ی ل تر کردن ارتباطات ورودی به سیستم و خروجی از سیستم هست و کاربر رو در بعضی محصولات مثل کومودو کاملا میتونه در تصمیماتش دخیل کنه (البته همین نود32 هم حفاظت پیشرفته و فایروال اینتراکتیو داره که قدرتشم خیلی خوبه...
=======================================
محصولات دیگه بجز این سه مورد حالا به هر نامی مثل توتال سکوریتی یا پیور یا... نامگذاری میشن ماژولهای اضافه ای علاوه بر اینترنت سکوریتی دارن و به اونها توجه نکنی چون عموما لازمتون نمیشه و فقط حجم رو بالا میبره و سرعت رو پایین...

illidan28
14-04-2013, 13:50
سلام
می خواستم بپرسم اگه من nod32 نصب کنم, برای آپدیت اون باید چیزشکن داشته باشم یا آپدیت آفلاین بکنم یا به طور معمولی با ارتباط مستقیم میشه آپدیت کردش؟

omid-p30
14-04-2013, 13:54
سلام
می خواستم بپرسم اگه من nod32 نصب کنم, برای آپدیت اون باید چیزشکن داشته باشم یا آپدیت آفلاین بکنم یا به طور معمولی با ارتباط مستقیم میشه آپدیت کردش؟

نیازی به چیز شکن نیست. هم آپدیت آفلاین میشه کرد و هم مستقیما.

javan01
14-04-2013, 15:23
دریافت مجوز سه ماهه eset smart security 6 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روی دکمه سبز رنگ کلیک کرده و ایمیل معتبر و سایر اطلاعات را وارد کنید

aylar6888
14-04-2013, 17:32
سلام دوستان

من این ورژن رو کرک شده دانلود کردم حالا از کجا مطمئن باشم پیغام خرید لایسنس رو نمیده؟
با تشکر
سلام :
شما باید محصولتون رو اکتیو کنید حتی اگه با پسورد تریل هم اکتیو (ثبتش) کنید اون مورد حل میشه و آیکون تسکبارتون آبی میشه..هر جند لزومی هم نداره

~~~
15-04-2013, 10:23
دریافت مجوز سه ماهه eset smart security 6 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روی دکمه سبز رنگ کلیک کرده و ایمیل معتبر و سایر اطلاعات را وارد کنید

تا مهلتش تمام نشده سریعا اقدام کنید من رفتم گرفتم با ایمیل موقت10minutemail.comهم میده

~~~
15-04-2013, 13:50
آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 (nod32) برای ورژن های 4 , 5 و 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad.hejazi
15-04-2013, 14:51
سلام دوستان شرمنده جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم, چند روزیه با این پیغام روبرو میشم اصلآ فریوال کامپیوترم به رنگ سبز رنگ در نمیاد روی گزینه use recommended seting هم کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
البته اسمارت سکوریتی نود هم داشتم اونم صفحه اصلش به رنگ قرمز در اومده بود و پیغام میداد که دوباره نود را نصب کنم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با تشکر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aslani031
15-04-2013, 16:31
سلام دوستان

با تشکر

سلام :
شما باید محصولتون رو اکتیو کنید حتی اگه با پسورد تریل هم اکتیو (ثبتش) کنید اون مورد حل میشه و آیکون تسکبارتون آبی میشه..هر جند لزومی هم نداره

با تشكر

دوست عزيز آنتي ويروس من از طريق سرور اداره آپديت ميشه آيا بايد يوزر نيم و پسورد رو در سيستم خودم وارد كنم يا در سرور؟

Dr Hannibal
15-04-2013, 17:56
سلام دوستان شرمنده جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم, چند روزیه با این پیغام روبرو میشم اصلآ فریوال کامپیوترم به رنگ سبز رنگ در نمیاد روی گزینه use recommended seting هم کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
البته اسمارت سکوریتی نود هم داشتم اونم صفحه اصلش به رنگ قرمز در اومده بود و پیغام میداد که دوباره نود را نصب کنم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با تشکر.

احتمالا نرم افزار نود شما ایراد پیدا کرده ، یک بار دیگه نصب کنید اگر مشکل پا بر جا بود احتمال زیاد آلوده شدین ، تاپیک بزنید در بخش اورژانس.

Dr Hannibal
15-04-2013, 17:59
با تشكر

دوست عزيز آنتي ويروس من از طريق سرور اداره آپديت ميشه آيا بايد يوزر نيم و پسورد رو در سيستم خودم وارد كنم يا در سرور؟

فعلا ایرادی نیست ، لازم نیست کاری کنید. اما اگه قرمز شد کرک کار نکرده که احتمالا هم کار نمیکنه در آینده.

aslani031
15-04-2013, 23:53
من كنسول ورژن 5 نود 32 رو ي سرور به روش Mirror نصب كردم و در حال حاضر هم همه 50 كلاينتها دارن آپديت ميشن. ولي مشكلي كه من دارم اين هست كه روي هر سيستم يك نسخه نود نصب شده و ورژن همه يكي نيست و من هم نميتونم براي همه سيستم ها به طور دستي نصب كنم . از نصب از راه دور خواستم استفاده كنم كه خطا ميده . ضمنا روي سرور يه نسخه معمولي نصب كردم (سرور نيست)

آيا يك فايل آموزشي كامل با ريزه كاري اين موضوع داريد؟
آيا براي نصب از راه دور حتما من نياز به فرمت msi دارم؟
آيا نسخه نصب شده در سرور بايد مخصوص سرور باشد؟

با تشكر

Dr Hannibal
16-04-2013, 09:34
من كنسول ورژن 5 نود 32 رو ي سرور به روش Mirror نصب كردم و در حال حاضر هم همه 50 كلاينتها دارن آپديت ميشن. ولي مشكلي كه من دارم اين هست كه روي هر سيستم يك نسخه نود نصب شده و ورژن همه يكي نيست و من هم نميتونم براي همه سيستم ها به طور دستي نصب كنم . از نصب از راه دور خواستم استفاده كنم كه خطا ميده . ضمنا روي سرور يه نسخه معمولي نصب كردم (سرور نيست)

با تشكر

لینک های پایین

باید فایل نصبش باشه ، حالا به شکل msi

بله نسخه بیزینس ادیشن لازمه. eset nod32 business edition

شخصا با ویندوز سرور کار نکردم. اما تا اونجا که من اطلاع دارم و پرسیدم معمولا یک نسخه سرور یعنی نسخه بیزنیس ادیشن ، نه خانگیش ، رو روی سرور به شکل تریال نصب میکنن و بعد فقط با سریال معتبر آپدیت میکنن.

اگر سریال رو نمیخواهید استفاده کنید احتمالا بشه سرور آپدیت رایگان رو پیدا کرد.

این رو بخونید و بعد یک نسخه سالم ( کرک نشده رو دانلود و طبق آموزش هاش نصب کنید )

لینک های مشابه این مطلب رو هم بخونید:

~~~
16-04-2013, 10:13

با تشكر

خصوصی آموزش جامع راه اندازی سرور آپدیت محصولات نود 32 رو فرستادم

Hi5
16-04-2013, 13:51
کسی سریالی که با EAV شروع بشه داره بده ما رایگان ؟

*Batman*
16-04-2013, 16:03

سلام
معرفی کرک و سریال محصولات ESET در انجمن ممنوعه!

اطلاعیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aslani031
16-04-2013, 23:47

با تشكر

لینک های پایین

باید فایل نصبش باشه ، حالا به شکل msi

بله نسخه بیزینس ادیشن لازمه. eset nod32 business edition

شخصا با ویندوز سرور کار نکردم. اما تا اونجا که من اطلاع دارم و پرسیدم معمولا یک نسخه سرور یعنی نسخه بیزنیس ادیشن ، نه خانگیش ، رو روی سرور به شکل تریال نصب میکنن و بعد فقط با سریال معتبر آپدیت میکنن.

اگر سریال رو نمیخواهید استفاده کنید احتمالا بشه سرور آپدیت رایگان رو پیدا کرد.

این رو بخونید و بعد یک نسخه سالم ( کرک نشده رو دانلود و طبق آموزش هاش نصب کنید )

لینک های مشابه این مطلب رو هم بخونید:

ممنون از ارسال پاسخ
ببخشيد ولي يه جاي كار رو من متوجه نميشم
اين طوري كه من فهميدم ما اگر نسخه eset nod32 business edition رو نصب و كرك اصلي كنيم ساير كلاينت ها هم از اون به عنوان سرور آپديت ميگيره ، درسته؟
من روي سرور خودم ESET Remote Administrator Console رو نصب كردم و نه سخه eset nod32 business edition رو و فايل nod.lic رو بهش معرفي كردم كه آپديت ها رو هر 50 دقيق ميگيره و چون به صورت MIRROR هست به راحتي داره آپديت ها رو به كلاينت ها ميده.
با توجه به مطالب بالا نسخه eset nod32 business edition كجا استفاده ميشه؟
پس ESET Remote Administrator Console كارش چي هست اگه نسخه business به تنهائي كار سرور رو انجام ميده؟

باز هم ممنون

~~~
17-04-2013, 09:11

خصوصی فرستادم

شـیـفــو
17-04-2013, 21:43
سلام دوستان
من تا حالا از نود استفاده نکرده بودم ٰ 2 روز پیش یه نسخه ازش رو روی کامپیوتر دفتر ریختم گفتم ببینم چجوریه
ٰ اولا که همش ارور میده و میره رو اعصاب :thumbsdow
دوما حتی ساده ترین ویروس ها رو هم نمیشناسه ٰ من فلشم رو دادم به دوستم برد کلی ویروس روش ریخت آوردم وصل کردم فقط یه new folder.exe رو شناخت که اگه نمیشناخت اصلا شک می کردم که آنتی ویروس ریختم .
به لپ تاپ داداشم زدم روش ماکروسافت + آواست داره ٰ همه رو شناخت و پاک کرد .
حالا یه ارور هم داده فردا ازش عکس میفرستم شاید بخاطر اینه که اینقدر ضعیفه .
راستی 31 مگ هم آپدیت کرد .
باز دم کاسپر گرم که بدون آپدیت و رجیستر کردن , کار آدم رو راه میندازه

Dark-man
18-04-2013, 00:49
با سلام خدمت دوستان

آقا من می خواستم بدونم چطور میشه نسخه 6 آنتی ویروس و سکیوریتی را طوری دستکاری کرد که در هنگام نصب براش یک مسیر آپدیت گذاشت که از سرور دیگری هم آپدیت بگیره و در ضمن بتوانیم که محدودیتش را هم بر داریم ..

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

mh.attari
18-04-2013, 03:15
سلام دوستان من همراه لپتاپ یک نسخه قانونی انتی ویروس نود رو دریافت کردم ولی خوب اینترنت سکیورتی نیست میخواستم ببینم اینو من استفاده کنم در کنارش چیزی استفاده کنم برای اینترنت سکیورتی یا نه برم از نسخه های غیر قانونی مثلا کسپر استفاده کنم که اینترنت سکیورتی هم دارن

شـیـفــو
18-04-2013, 08:17
اینم عکسش :

~~~
18-04-2013, 08:30
سلام دوستان
من تا حالا از نود استفاده نکرده بودم ٰ 2 روز پیش یه نسخه ازش رو روی کامپیوتر دفتر ریختم گفتم ببینم چجوریه
ٰ اولا که همش ارور میده و میره رو اعصاب :thumbsdow
دوما حتی ساده ترین ویروس ها رو هم نمیشناسه ٰ من فلشم رو دادم به دوستم برد کلی ویروس روش ریخت آوردم وصل کردم فقط یه new folder.exe رو شناخت که اگه نمیشناخت اصلا شک می کردم که آنتی ویروس ریختم .
به لپ تاپ داداشم زدم روش ماکروسافت + آواست داره ٰ همه رو شناخت و پاک کرد .
حالا یه ارور هم داده فردا ازش عکس میفرستم شاید بخاطر اینه که اینقدر ضعیفه .
راستی 31 مگ هم آپدیت کرد .
باز دم کاسپر گرم که بدون آپدیت و رجیستر کردن , کار آدم رو راه میندازه

اومدی یه سمپاشی در مورد نود کردی و رفتی
:n15:
شما اول نود رو از یه جای معتبر مثل سافت 98 دانلود کن ( چون بعضی سایتها دستکاری میکنن آنتی ویروسها رو)
بعد بدون کرک از یوزرهای E.A.V دار استفاده کن
بعد هم برنامه و هم خود نود رو آپدیت کن

هرآنتی ویروسی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره
نه باید خیلی تعریف کرد و نه خیلی بد گفت
تعصب رو این چیزا آفت هس

یه نگاه به آمار مینداختی بهتر بود

من خودم از ورژن 3 دارم مشکلی هم نیس

~~~
18-04-2013, 08:31
اینم عکسش :

معلومه نودت مشکل داره
اول به طور کامل پاک کن
تو C:\Program Files\ESET
وکلا درایو c هر چه مال آنتی ویروست هس رو پاک کن

mh.attari
18-04-2013, 11:34
سلام دوستان من همراه لپتاپ یک نسخه قانونی انتی ویروس نود رو دریافت کردم ولی خوب اینترنت سکیورتی نیست میخواستم ببینم اینو من استفاده کنم در کنارش چیزی استفاده کنم برای اینترنت سکیورتی یا نه برم از نسخه های غیر قانونی مثلا کسپر استفاده کنم که اینترنت سکیورتی هم دارن
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

~~~
18-04-2013, 13:21
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسپر رو لپ تاب فکر کنم سنگین باشه

Outpost Security
Suite Free
هم هست خیلی بهتر از کمودو هس
-
حتما یه فایروال باید داشته باشی - خود ویندوز که فایوالش ضعیفه البته با

Windows Firewall Control 3.9.1.2 فایروال ویندوز قویتر میشه نود اسمارت که سریالش به وفور هس

حالا صبر کن دوستان نظرشون رو بگن

DARRE
19-04-2013, 13:37
سلام

لینکی بود مربوط به سایتهای چینی کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا؟:n17:

Dark-man
19-04-2013, 23:06
آقا سلام ...
می خواستم بدونم این اکانت های اصلی ناد که مردم از امارات می گیرن و می فروشن اینجا چند هستش واقعاً قیمتش ..و چطوری این کارو می کنن این شرکت ها ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

*Batman*
20-04-2013, 00:23
سلام

لینکی بود مربوط به سایتهای چینی کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا؟:n17:

سلام
برای اینکه : اطلاعیه در خصوص بلاک شدن P30world توسط آنتی ویروس Nod32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aylar6888
20-04-2013, 02:03
کسپر رو لپ تاب فکر کنم سنگین باشه

Outpost Security
Suite Free
هم هست خیلی بهتر از کمودو هس
-
حتما یه فایروال باید داشته باشی - خود ویندوز که فایوالش ضعیفه البته با

Windows Firewall Control 3.9.1.2 فایروال ویندوز قویتر میشه نود اسمارت که سریالش به وفور هس

حالا صبر کن دوستان نظرشون رو بگن
سلام :
معیار شما برای گفتن اوت پست خیلی از کومودو قویتره چیه؟؟؟
چجوری تست کردی؟؟؟

~~~
20-04-2013, 08:16
سلام :
معیار شما برای گفتن اوت پست خیلی از کومودو قویتره چیه؟؟؟
چجوری تست کردی؟؟؟

چندین وقت قبل تست کردم - جدیدا هم تو نت خوندم دربارش

~~~
20-04-2013, 08:21
آقا سلام ...
می خواستم بدونم این اکانت های اصلی ناد که مردم از امارات می گیرن و می فروشن اینجا چند هستش واقعاً قیمتش ..و چطوری این کارو می کنن این شرکت ها ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کامیران بنظرم از همه ارزونتر میده - پستای چن صفحه قبل در مورد قیمتاش وچن چیز دیگه پست زدم

~~~
20-04-2013, 08:23
سلام

لینکی بود مربوط به سایتهای چینی کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا؟:n17:

حالا چه گیری دادی به چینیا:n13: - اینهمه سایت هستش در اون مورد :n05:

wooooow
20-04-2013, 18:35
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان 2 تا سوال دارم

اول اینکه من Nod ورژن 6 دارم که اصلا نمیتوته از سرعت اینترنت من استفاده کنه
سرعت دانلود من 120 هست ولی وقتی میخام آنتی ویروس رو آپدیت کنم آنتی ویروس اصلا نمیتونه از این سرعت استفاده کنه و بعد از چند ثانیه ارور اتصال میده و دیگه آپدیت نمیکنه
مشکل رو میشه برطرف کرد /؟

سوال دوم هم اینکه
ورژن 6 nod رو میشه کر*ک کرد ؟؟

من ورژن 6 دارم و چند روز آپدیت آنلاین نکردم - ولی الان که میخام آپدیت کنم همونطور که گفتم چون سرعت رو استفاده نمیکنه و حجم هم زیاده نمیتونه آپدیت کنه
میتونم کر*کش کنم و این فایل حجیم رو آفلاین آپدیت کنم و بقیه رو آنلاین ادامه بدم ؟؟

Dark-man
20-04-2013, 19:36
کامیران بنظرم از همه ارزونتر میده - پستای چن صفحه قبل در مورد قیمتاش وچن چیز دیگه پست زدم

دوست خوبم کامیران ناد را کرک کرده و سرورخودش را داره میده جزو سرور آپدیت

aylar6888
20-04-2013, 19:42
جالبه که این کامیران ورژن 4 رو تست و با محصولات دیگه مقایسه کرده؟؟؟
گمونم یه چند سالی از بروز رسانی دور بوده...:n02:
===========================================
توی تمام تستها هم از دم اول شده با اختلاف فاحش.....:n08:
ا
لوگوی سایتش هم که مال ورژن پنجه...

موقع ورود به سایت هم مثل اف بی آی هشدار میده....

~~~
20-04-2013, 20:30
دوست خوبم کامیران ناد را کرک کرده و سرورخودش را داره میده جزو سرور آپدیت

عزیز من که وقتی این همه سریال هس - نمیخرمش
ولی تو سایتش 17 تومن و این حدودا میزد - نود32دات آی آر هم هست نظرت دروردش چیه؟

~~~
20-04-2013, 20:33
جالبه که این کامیران ورژن 4 رو تست و با محصولات دیگه مقایسه کرده؟؟؟
گمونم یه چند سالی از بروز رسانی دور بوده...:n02:
===========================================
توی تمام تستها هم از دم اول شده با اختلاف فاحش.....:n08:
ا

لوگوی سایتش هم که مال ورژن پنجه...

موقع ورود به سایت هم مثل اف بی آی هشدار میده....

دیگه دنبال فروشه:n09:
البته بیشتر آنتیها خودشون رو بهتر از همه معرفی میکنن:n06:
بحث سلیقه ای هس هر کی با یه آنتی حال میکنه
شما هم خودت یه روز نودی نبودی؟:n23:

البته بنظرت کمودو بدرد کاربر عادی میخوره

wooooow
20-04-2013, 20:34
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان 2 تا سوال دارم

اول اینکه من Nod ورژن 6 دارم که اصلا نمیتوته از سرعت اینترنت من استفاده کنه
سرعت دانلود من 120 هست ولی وقتی میخام آنتی ویروس رو آپدیت کنم آنتی ویروس اصلا نمیتونه از این سرعت استفاده کنه و بعد از چند ثانیه ارور اتصال میده و دیگه آپدیت نمیکنه
مشکل رو میشه برطرف کرد /؟

سوال دوم هم اینکه
ورژن 6 nod رو میشه کر*ک کرد ؟؟

من ورژن 6 دارم و چند روز آپدیت آنلاین نکردم - ولی الان که میخام آپدیت کنم همونطور که گفتم چون سرعت رو استفاده نمیکنه و حجم هم زیاده نمیتونه آپدیت کنه
میتونم کر*کش کنم و این فایل حجیم رو آفلاین آپدیت کنم و بقیه رو آنلاین ادامه بدم ؟؟

دوستان یکی جواب مارو بده :n02:

با تشکر

aylar6888
20-04-2013, 20:56
دیگه دنبال فروشه:n09:
البته بیشتر آنتیها خودشون رو بهتر از همه معرفی میکنن:n06:
بحث سلیقه ای هس هر کی با یه آنتی حال میکنه
شما هم خودت یه روز نودی نبودی؟:n23:

البته بنظرت کمودو بدرد کاربر عادی میخوره
چرا خدایی تا ورژن 4.2.71 نودی بودم...:n16:

Dark-man
20-04-2013, 21:50
آقا من می خوام بدونم تینهایی که ادعا می کنن اکانت اورجینال را با 40 تومن می فروشن چه جوریه ؟؟
میشه راهنمایی کنید

~~~
21-04-2013, 08:27
دوستان یکی جواب مارو بده :n02:

با تشکر

در مورد اولی تا حالا همچین مشکلی بر نخوردم مگه آپدیت آخر نود چن میتونه باشه - نهایتش 40 اگه زور بزنه 50 :n08:
همیشه میگم از یه جای مطمئن بگیری (مثلا بعضی جاها مثل ایران ستاپ) فایل رو دستکاری میکنن
بعدش از سریال e.a.v دار استفاده کنی
اتفاقا نود به آپدیت کم معروفه
حتی دیال آپیها اگه هنوز منقرض نشدن میتونن به راحتی ازش استفاده کنن
در مورد دوم میشه ولی توصیه نمیشه

بدون کرک هم میتونی فعال کنی
این از یکی از دوستان هس:
برای فعال کردن دکمه Edit در ورژن 6 من این روش رو پیشنهاد میکنم :

فایل ضمیمه پست رو دانلود کنید.

1. سیستم رو در حالت Safe Mode بالا بیارید و فایل Enable رو اجرا کنید.

2. سیستم رو در حالت معمولی بالا بیارید و آپدیت آفلاین رو انجام بدید.

3. سیستم رو در حالت Safe Mode بالا بیارید و فایل Disable ر اجرا کنید.

Edit Offline Update.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
21-04-2013, 08:28
قرمز رنگ شدن آنتی ویروس بعد از کرک

در نسخه Smart Security 6 پس از کرک، وضعیت آنتی ویروس به صورت زیر در می‌آید که فقط یک مشکل ظاهری می‌باشد و دلیل آن هم فعال کردن قابلیت تغییر سرور برای آپدیت آفلاین می‌باشد.

این فایل را دانلود کرده و اجرا نمایید.

Disable.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
21-04-2013, 08:32
آقا من می خوام بدونم تینهایی که ادعا می کنن اکانت اورجینال را با 40 تومن می فروشن چه جوریه ؟؟
میشه راهنمایی کنید

نمیشه اعتماد کرد به هر کسی
ممکنه از این رایگان های 3 ماهه یا 6 ماهه پیدا کرده باشه بخواد از ناآگاهی افراد استفاده کنه بفروشه ولی سایت نود32دات آی آر بعضیا میگن خوبه میتونی از مشاور داخل سایتش استفاده کنی
خدمات بعد از فروشم دارن

kases
21-04-2013, 08:33
سلام
دوست عزیز ~~~ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس پست بالا من نمیتونم ببینم لطفا یه جای دیگه اپ کنید با تشکر

wooooow
21-04-2013, 10:19
در مورد اولی تا حالا همچین مشکلی بر نخوردم مگه آپدیت آخر نود چن میتونه باشه - نهایتش 40 اگه زور بزنه 50 :n08:
همیشه میگم از یه جای مطمئن بگیری (مثلا بعضی جاها مثل ایران ستاپ) فایل رو دستکاری میکنن
بعدش از سریال e.a.v دار استفاده کنی
اتفاقا نود به آپدیت کم معروفه
حتی دیال آپیها اگه هنوز منقرض نشدن میتونن به راحتی ازش استفاده کنن
در مورد دوم میشه ولی توصیه نمیشه

من میگم Adsl دارم و سرعتم دانلود هم 120 هست
ولی nod نمیتونه از کل این سرعت استفاده کنه و فقط از 5 تا 7 کیلوبایت استفاده میکنه
بعد از چند ثانیه هم اتصالش قطع میشه

Ehsan-8
21-04-2013, 13:33
آنتی ویروس من " Eset smart security ver 5 "
از وقتی ویندوزمو عوض کردم و 64 بیت رو نصب کردم این قضیه پیش اومده که هروقت سیستم بالا میاد اون گوشه پیامی میده که این آیپی77.238.178.122 رو پیدا کرده و نوشته و پیام قرمز رنگ هم هست
:n29:

نمیدونم چطور مجدد این پیام هارو ببینم چون بنظرم یکبار دو سه آیپی دیگه هم نوشته بود ! اینم هست : 98.139.102.145
همزمان اینکه این فایلهارو هم توی قرنطینه داره
windows/kmsEmulator.exe
windows/AutoKMS/AutoKMS.exe
_3.5.0.77.exelocal/temp/KMP

اینا چی هستن و باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
:n03:

ضمنا وقتی کانکت میشم این پیام میاد"که خوب طبیعیه اونوقت بیاد "

~~~
21-04-2013, 14:11
سلام
دوست عزیز ~~~ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس پست بالا من نمیتونم ببینم لطفا یه جای دیگه اپ کنید با تشکر

درست شد؟....

~~~
21-04-2013, 14:15
من میگم Adsl دارم و سرعتم دانلود هم 120 هست
ولی nod نمیتونه از کل این سرعت استفاده کنه و فقط از 5 تا 7 کیلوبایت استفاده میکنه
بعد از چند ثانیه هم اتصالش قطع میشه

شما نگفتی از کجا دانلود کردی و آیا کرک شده بوده یا نه
بعضی جاها قسمت آپدیت رو دستکاری میکنن که از یه سرور خاصی بگیره یه عکس از قسمت update بذار
دوست عزیز بقیه مطلی رو خوندی

البته یکی دیگه همچین مشکلی داشت
ویکی از دوستان همچین جوابی بهش داد

سلام
من این آنتی ویروسو همراه با کرک نصب کردم . گفتن که اینجوری نیازی نیست مدام یوزر و پسورد بهش بدین . اما الان بعد مدتی همش پیغام میده که آنتی ویروس دیتابیسش نیاز به آپدیت داره و رنگش هم نارنجی شده . آپدیت رو هم میزنم بیشتر از 8% جلو نمیره و فیلد میشه . مشکل از چیه ؟
دوست عزيز :
سرور اپديت نود32 شما تغيير كرده بايد يك سرور ديگه بهش معرفي كنين پيشنهاد من كه بعنوان كسي كه از مدتها قبل از نود اورجينال استفاده مي كنه اينه كه اولا از ورژن اورجينال استفاده بشه اگه مشكل دارين اين نود را كاملا پاك كرده و مجددا يك نسخه بدون كرك نصب و از سريالهاي موجود در سايت و يا اينترنت نسبت به اپديت اون استفاده كنيد.

حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت E-S-E-T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
21-04-2013, 14:20
آنتی ویروس من " Eset smart security ver 5 "
از وقتی ویندوزمو عوض کردم و 64 بیت رو نصب کردم این قضیه پیش اومده که هروقت سیستم بالا میاد اون گوشه پیامی میده که این آیپی77.238.178.122 رو پیدا کرده و نوشته و پیام قرمز رنگ هم هست
:n29:

نمیدونم چطور مجدد این پیام هارو ببینم چون بنظرم یکبار دو سه آیپی دیگه هم نوشته بود ! اینم هست : 98.139.102.145
همزمان اینکه این فایلهارو هم توی قرنطینه داره
windows/kmsEmulator.exe
windows/AutoKMS/AutoKMS.exe
_3.5.0.77.exelocal/temp/KMP

اینا چی هستن و باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
:n03:

ضمنا وقتی کانکت میشم این پیام میاد"که خوب طبیعیه اونوقت بیاد "

اینا بنظرم کرک ویندوز بیاد
اون پیغامها مال اینه یه نرم افزاری میخواد از داخل با سرورش ارتباط برقرارکنه
البته برای خروجی به داخل هم میاد
تو تاپیک یه روش بود برای غیر فعال کردن هشدارش
راستی شما ویندوز 8 و کرکش کردی

Ehsan-8
21-04-2013, 14:44
اینا بنظرم کرک ویندوز بیاد
اون پیغامها مال اینه یه نرم افزاری میخواد از داخل با سرورش ارتباط برقرارکنه
البته برای خروجی به داخل هم میاد
تو تاپیک یه روش بود برای غیر فعال کردن هشدارش
راستی شما ویندوز 8 و کرکش کردی

نه من ویندوزم 7 sp1 هست . خیلی هم روش زده اکتیو و جنیوس . اطلاعات سیستم رو هم میزنم بیاد کنارش عکس جنیوس بودنه"بنظرم خیلی جو گیره" :n26:
حالا قرنطینه بودنشون یا پاک کردنش آسیب میرسونه ؟ چون دیگه تو قرنطینه کاری بکار من نداره که!
مساله من بیشتر این آی پی هااند چون نگران مساله -- و جاسوسیم ! شما میگی نرم افزار پس یعنی خیالم راحت باشه خطر ناک نیست ؟ مثلا مسنجرمه ؟ آخه چرا قبلا نبود ؟ :n13:
مرسی

راستی من مسنجر 11 اینا داشتم که بعد آپدیت ایمپرتنت های ویندوز گفت ورژنت قدیمیه کار نمیکرد .منم نسخه بتا 12 رو نصب کردم "ویستاست" اما اونیکیو پیاک کردم روش نصب نشد . این آِ پی به اینا ربط داره؟

~~~
21-04-2013, 15:22
نه من ویندوزم 7 sp1 هست . خیلی هم روش زده اکتیو و جنیوس . اطلاعات سیستم رو هم میزنم بیاد کنارش عکس جنیوس بودنه"بنظرم خیلی جو گیره" :n26:
حالا قرنطینه بودنشون یا پاک کردنش آسیب میرسونه ؟ چون دیگه تو قرنطینه کاری بکار من نداره که!
مساله من بیشتر این آی پی هااند چون نگران مساله -- و جاسوسیم ! شما میگی نرم افزار پس یعنی خیالم راحت باشه خطر ناک نیست ؟ مثلا مسنجرمه ؟ آخه چرا قبلا نبود ؟ :n13:
مرسی

راستی من مسنجر 11 اینا داشتم که بعد آپدیت ایمپرتنت های ویندوز گفت ورژنت قدیمیه کار نمیکرد .منم نسخه بتا 12 رو نصب کردم "ویستاست" اما اونیکیو پیاک کردم روش نصب نشد . این آِ پی به اینا ربط داره؟

بعضی مواقع اگه مشکوک بشم به تروجانی - super anti spyware رو مینصبم
ویه اسکن میکنم البته بعضی دوستانMalwarebytes Anti-Malware رو پیشنهاد میکنن
هم آپدیتش زیاده هم سرعت نت رو کم میکنه

این از پست یکی از دوستان هس
بازم دوستان دیگه نظر بدن

پروتکل ICMP (غیر فعال کردن پیغامهای Exploit in ICMP Packet)

این مشکلات برای هر فایروالی زیاد پیش میاد. ممکنه ناد از دسترسی یک برنامه جلوگیری کرده باشه یا مثلا کوکی ها.

البته پروتکل ICMP ، درحمله های سایبری به بهترین نحو ازش استفاده میشه. ولی اینجا تمام تارگتهای شما !Yahoo

هستش! مبدا هم سیستم خودتون. ناد یکم بامزه شده اینجا.

میتونید هشدارهای مربوط به اینطور جلوگیری هارو غیر فعال کنید تا همه چیز در بک گراند اتفاق بیفته و شمارو هم اذیت
نکنه.

ناد رو باز کن کلید F5 رو بزن تا به تنظیمات Advanced بری و به این آدرس پایین برو و تیک گزینه ی Display notification after attack detections رو بردارین

.

aslani031
21-04-2013, 23:26
ممنون از ارسال پاسخ
ببخشيد ولي يه جاي كار رو من متوجه نميشم
اين طوري كه من فهميدم ما اگر نسخه eset nod32 business edition رو نصب و كرك اصلي كنيم ساير كلاينت ها هم از اون به عنوان سرور آپديت ميگيره ، درسته؟
من روي سرور خودم ESET Remote Administrator Console رو نصب كردم و نه سخه eset nod32 business edition رو و فايل nod.lic رو بهش معرفي كردم كه آپديت ها رو هر 50 دقيق ميگيره و چون به صورت MIRROR هست به راحتي داره آپديت ها رو به كلاينت ها ميده.
با توجه به مطالب بالا نسخه eset nod32 business edition كجا استفاده ميشه؟
پس ESET Remote Administrator Console كارش چي هست اگه نسخه business به تنهائي كار سرور رو انجام ميده؟

باز هم ممنون

ممنون ميشم منم راهنمائي كنيد:n01:

Ehsan-8
21-04-2013, 23:55
بعضی مواقع اگه مشکوک بشم به تروجانی - super anti spyware رو مینصبم
ویه اسکن میکنم البته بعضی دوستانMalwarebytes Anti-Malware رو پیشنهاد میکنن
هم آپدیتش زیاده هم سرعت نت رو کم میکنه

این از پست یکی از دوستان هس
بازم دوستان دیگه نظر بدن

پروتکل ICMP (غیر فعال کردن پیغامهای Exploit in ICMP Packet)

این مشکلات برای هر فایروالی زیاد پیش میاد. ممکنه ناد از دسترسی یک برنامه جلوگیری کرده باشه یا مثلا کوکی ها.

البته پروتکل ICMP ، درحمله های سایبری به بهترین نحو ازش استفاده میشه. ولی اینجا تمام تارگتهای شما !Yahoo

هستش! مبدا هم سیستم خودتون. ناد یکم بامزه شده اینجا.

میتونید هشدارهای مربوط به اینطور جلوگیری هارو غیر فعال کنید تا همه چیز در بک گراند اتفاق بیفته و شمارو هم اذیت
نکنه.

ناد رو باز کن کلید F5 رو بزن تا به تنظیمات Advanced بری و به این آدرس پایین برو و تیک گزینه ی Display notification after attack detections رو بردارین

.

ممنون . راستش نمیخوام فقط نوشتش نیاد میخوام علت رو بدونم ... الان SUPERAntiSpyware Professional رو نصب کردم و داره اسکن میکنه . این برنامه همراه اسمارت سکیورتی نصب باشه یا فقط بعضی وقتا لازمه ؟ اگر کند نکنه کامپیوتر رو بهتره باشه مگه نه ؟!!! و همین پیام ip که میاد به هرحال نشون میده داره ازم مراقبت میشه دیگه درسته ؟! آخه معمولا آنتی ویروسا چیزی پیدا نمیکنن همین نود 32 . خیالم راحت باشه یا نه این از هفت دولت آزاده ؟!

فعلا این آنتی اسپای ور 9تا ازینا کشف کرده : Adware.tracking cookie - Trojan.Agent/Gen
بازم ممنون:n01:

~~~
22-04-2013, 06:22
ممنون ميشم منم راهنمائي كنيد:n01:

شما همون سایتی که معرفی کردم تخصصی هست کارش اینه اونجا مطرح میکردین خیلی بهتر بود

~~~
22-04-2013, 06:37
ممنون . راستش نمیخوام فقط نوشتش نیاد میخوام علت رو بدونم ... الان SUPERAntiSpyware Professional رو نصب کردم و داره اسکن میکنه . این برنامه همراه اسمارت سکیورتی نصب باشه یا فقط بعضی وقتا لازمه ؟ اگر کند نکنه کامپیوتر رو بهتره باشه مگه نه ؟!!! و همین پیام ip که میاد به هرحال نشون میده داره ازم مراقبت میشه دیگه درسته ؟! آخه معمولا آنتی ویروسا چیزی پیدا نمیکنن همین نود 32 . خیالم راحت باشه یا نه این از هفت دولت آزاده ؟!

فعلا این آنتی اسپای ور 9تا ازینا کشف کرده : Adware.tracking cookie - Trojan.Agent/Gen
بازم ممنون:n01:

به عنوان یه مکمل برای نود خوبه و مشکلی نداره
اونایی که پیدا کرده فکر کنم کوکی سایتها هستن و چیز مهمی نیس
یه اسکن کامل توسط نود رو هم بزن
حال اگه بعد از این هم بازم پیغام اومد و اینجا جواب نگرفتی انجمن های ذیگه مثل سافت 98 هم مطرح کن
برای اینکه قدرت نود بیشتر بشه طبق عکس تیک هوشمند مصنوعی پیشرفته رو فعال کنید که حتما در قدرت نود تاثیر دارد

~~~
22-04-2013, 08:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود فایل ویدیویی حذف محصولات ESET با حجم 1.27 مگابايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود از Trainbit با قابليت Resume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود از Mediafire با قابليت Resume ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
22-04-2013, 08:23
تفاوت نگارش های مختلف آنتی ویروس ناد 32

شاید برای شما این سئوال پیش بیاید که بهتر است کدامیک از محصولات شرکت ESET را دانلود و نصب نمایید؟!
در حال حاضر محصولات شرکت ESET در دو گروه Home و Business ارائه می شوند.

نرم افزارهای موجود در گروه Home Edition:

ESET Smart Security
ESET NOD32 Antivirus
ESET Cybersecurity for Mac
ESET Mobile Security
ESET Family Security Pack

● برای مشاهده جزئیات محصولات این گروه به لینک زیر مراجعه نمایید:

نرم افزارهای موجود در گروه Business Edition:

Endpoint Security

ESET Endpoint Antivirus
ESET Endpoint Security
ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Linux
ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac
ESET Mobile Security Business Edition

Mail Security

ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server
ESET Mail Security for Linux / BSD / Solaris
ESET Mail Security for IBM Lotus Domino
ESET NOD32 Antivirus for Kerio Connect

File Security

ESET File Security for Microsoft Windows Server
ESET File Security for Linux / BSD / Solaris

Gateway Security

ESET Gateway Security for Linux / BSD / Solaris
ESET NOD32 Antivirus for Kerio Control

● برای مشاهده جزئیات محصولات این گروه به لینک زیر مراجعه نمایید:

● همانگونه که در صفحات معرفی نرم افزارها مشخص است، محصولات گروه Business در شبکه و برای مدیران شبکه مفید خواهد بود.
● برای کاربران خانگی انتخاب یکی از محصولات گروه Home پیشنهاد می شود.
● در صفحه مقایسه محصولات گروه Home کاملترین آنتی ویروس برای ویندوز، ESET Smart Security می باشد.
● ESET Smart Security شامل Antispam و Firewall می باشد ولی ESET NOD32 Antivirus این دو قابلیت را شامل نمی شود.

Ghaioom
23-04-2013, 12:22
سلام

خطای:

Eset Smart Security setup ended prematurely because of an error. Your system has not been modified. To install this program at a later time, please run the installation again.
Click the finish button to exit the Setup Wizard.

موقع نصب Smart Security نسخه 4 هست چیه؟
چون سیستم من نیست و من کنارش نیستم میخوام با teamviewer درستش کنم. :n02:
یه راههایی دارم تست میکنم.

ویرایش:

بعد از فراز و نشیب هایی فهمیدم چندین تایی ویروس تو سیستم هست. حالا موندم چجوری پاک کنم؟ یکیش آتورانه بقیش هم شو هایدن و این چیزا ! D:
یه فایل bat مال اتوران و شو هایدن رو از یه سایت ایرانی دان کردم درست میشه ولی بازم خراب میشه!! چیکار کنم؟ نمیشه آنتی ویروس رو نصب کرد اه :|

manuch
23-04-2013, 20:07
webroot.com

manuch
23-04-2013, 20:11
سلام

خطای:

Eset Smart Security setup ended prematurely because of an error. Your system has not been modified. To install this program at a later time, please run the installation again.
Click the finish button to exit the Setup Wizard.

موقع نصب Smart Security نسخه 4 هست چیه؟
چون سیستم من نیست و من کنارش نیستم میخوام با teamviewer درستش کنم. :n02:
یه راههایی دارم تست میکنم.

ویرایش:

بعد از فراز و نشیب هایی فهمیدم چندین تایی ویروس تو سیستم هست. حالا موندم چجوری پاک کنم؟ یکیش آتورانه بقیش هم شو هایدن و این چیزا ! D:
یه فایل bat مال اتوران و شو هایدن رو از یه سایت ایرانی دان کردم درست میشه ولی بازم خراب میشه!! چیکار کنم؟ نمیشه آنتی ویروس رو نصب کرد اه :|

have your fun

Hadijooon
25-04-2013, 09:31
سلام. اسمارت 5 رو سیستم نصبه .. وقتی فلش یا cd میزارم اتوماتیک شروع به سرچ برای ویروس میکنه ... چجوری به حالت اول برگردونم که برا سرچ کردن ازم سوال کنه؟ ممممنون:n01:

manuch
25-04-2013, 14:32
سلام. اسمارت 5 رو سیستم نصبه .. وقتی فلش یا cd میزارم اتوماتیک شروع به سرچ برای ویروس میکنه ... چجوری به حالت اول برگردونم که برا سرچ کردن ازم سوال کنه؟ ممممنون:n01:
F5 رو بزن و در تنظیمات پروفایل تیکش رو بردار
متاسفانه مدتیه از است دور شده ام.
ببخشید

sazman1
25-04-2013, 15:56
من نمیتونم ورژن جدیدُ نصب کنم .. یعنی تا آخرش میره ولی میرسه به جایی که Rolling back action میاد و عملیات نصب به عقب بر میگرده!! راه حل چیه!؟

manuch
25-04-2013, 16:04
من نمیتونم ورژن جدیدُ نصب کنم .. یعنی تا آخرش میره ولی میرسه به جایی که Rolling back action میاد و عملیات نصب به عقب بر میگرده!! راه حل چیه!؟
احتمالا برنامه امنیتی قبلی (مخصوصا اگر eset نباشه) کاملا حذف نشده.
دردسر!

sazman1
25-04-2013, 16:43
پاسخ بهتری ندارید. چون من هر راهی رو انتخاب کردم.برنامه های unistaller، برنامه esetunistaller؛safe mode
کلافه شدم

sazman1
25-04-2013, 19:02
هر طور شده نصب کردم. آپدیت کامل هم کردم. منتهی علامت تعجب (البته برعکس i) روی آیکون سبز رنگ هست !!؟ علتش چیه!؟

Ghaioom
25-04-2013, 20:26
هر طور شده نصب کردم. آپدیت کامل هم کردم. منتهی علامت تعجب (البته برعکس i) روی آیکون سبز رنگ هست !!؟ علتش چیه!؟

حتما برای آپدیت سیستم هست که میتونی تو قسمت اپدیت دنبال update system بگردی و غیر فعالش کنی. پیدا نکردی یه سرچی بزن میپیداییش.

xfati
25-04-2013, 20:43
سلام :
شما ماشالله توی تمام تاپیکها پست دادین و این سوال روپرسیدین...
تمتام ضدمخربها 2 یا 3 نرم افزار دارن که شامل :
1- انتی ویروس (فقط محافظت دائم از سیستم شما رو بعهده داره اما برای وبگردی و اینترنت مناسب نیست )

2-اینترنت سکوریتی (سوئیت کامل که شامل انتی ویروس + فایروال =تامین امنیت سیستم و اینترنت و شبکه با هم

3-فایروال = فقط وظیفه ف ی ل تر کردن ارتباطات ورودی به سیستم و خروجی از سیستم هست و کاربر رو در بعضی محصولات مثل کومودو کاملا میتونه در تصمیماتش دخیل کنه (البته همین نود32 هم حفاظت پیشرفته و فایروال اینتراکتیو داره که قدرتشم خیلی خوبه...
=======================================
محصولات دیگه بجز این سه مورد حالا به هر نامی مثل توتال سکوریتی یا پیور یا... نامگذاری میشن ماژولهای اضافه ای علاوه بر اینترنت سکوریتی دارن و به اونها توجه نکنی چون عموما لازمتون نمیشه و فقط حجم رو بالا میبره و سرعت رو پایین...

اخه دارم همه نسخه ها رو برسی میکنم :n02: ببینم هر شرکت قوی ترین محصولش کدومه که به روز داشتم باشم همه اونها رو و نخام باز بگردم دنبال سوال و جواب
بابت جوابتون هم ممنون ...:n16:

aylar6888
25-04-2013, 23:34
سلام :
با یوزر نیم پسورد یا با استفاده از نسخه آزمایشی روی اکتیو کلیک کنید ...بعد از اکتیو شدن از طریق اینترنت رنگش آبی میشه...
البته همینجوری هم اگه ببینید امنیت کامل دارید و بهتون اینو گفته...

Ghaioom
27-04-2013, 21:32
سلام

وقتی فایلهای سیستمی ویروسی میشه فکر کنم ناد نمیتونه پاکشون کنه حالا چیکار میشه کرد؟ فکر کنم باید ویندوز رو رپیر کرد تا درست بشه؟

star trek
28-04-2013, 12:29
دوستان من نسخه اونجینال با سریال نامبر 1 ساله دارم نصب کردم رو لب تاپ الان میخوام از رو لب تاپ پاک کنم روی pc نصب کنم آیا سریال بهم کار میده بازم؟

rezafo
28-04-2013, 12:35
با سلام خدمت همه بزرگوران

چرا با اینکه در تنظیمات این نرم افزار در بخش پیشرفته در قسمت "به روز رسانی خودکار" آن را غیر فعال می کنیم، ولی با این حال وقتی رایانه ما ارتباط اینترنتش برقرار میشود این نرم افزار شروع به ارسال و دریافت اطلاعات می کند و بعد از مدتی پیام میدهد که "کلمه عبور" شما از درجه اعتبار ساقط شده است و آیکون قرمز میشود.

من بارها و بارها بخش پیشرفته این آنتی ویروس رو مرور کردم ولی گزینه اضافه دیگری رو پیدا نکردم که راهی داشته باشد و مطمئن هستم که " به روز رسانی خودکار" نرم افزار غیر فعال است.

لطفا راهنمائی بفرمایید، چه کنیم تا این نرم افزار علیرغم حضور اینترنت در سیستم به روز رسانی خودکار انجام ندهد.

با سپاس فراوان

~~~
29-04-2013, 14:19
با سلام خدمت همه بزرگوران

چرا با اینکه در تنظیمات این نرم افزار در بخش پیشرفته در قسمت "به روز رسانی خودکار" آن را غیر فعال می کنیم، ولی با این حال وقتی رایانه ما ارتباط اینترنتش برقرار میشود این نرم افزار شروع به ارسال و دریافت اطلاعات می کند و بعد از مدتی پیام میدهد که "کلمه عبور" شما از درجه اعتبار ساقط شده است و آیکون قرمز میشود.

من بارها و بارها بخش پیشرفته این آنتی ویروس رو مرور کردم ولی گزینه اضافه دیگری رو پیدا نکردم که راهی داشته باشد و مطمئن هستم که " به روز رسانی خودکار" نرم افزار غیر فعال است.

لطفا راهنمائی بفرمایید، چه کنیم تا این نرم افزار علیرغم حضور اینترنت در سیستم به روز رسانی خودکار انجام ندهد.

با سپاس فراوان

در سایت خود eset جوابش هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اینو اضافه کنم اگه کلا میخوای اتومات آپدیت نشه
همه تیک ها رو بردار فقط تیک Regular automatic update باشه بعدش بیا پایین روی گزینه edit کلیک کن بعد ار اون گزینه کشویی update رو انتخاب کن بعد گزینه once بعد تاریخ انتخابی رو چندین سال جلو ببر بعد next تا آخر

zehneziba11
29-04-2013, 18:01
سلام دوستان من تازه نود 32 ورژن 6 نصب کردم برای بدست آوردن یوزرنیم و پسورد به مشکل برخودم لطفا راهنماییی کنید

ممنون:n12:

Ghaioom
29-04-2013, 21:03
سلام دوستان من تازه نود 32 ورژن 6 نصب کردم برای بدست آوردن یوزرنیم و پسورد به مشکل برخودم لطفا راهنماییی کنید

تو گوگل جستجو کنید پیدا میکنید. سایتهای زیادی گذاشتن.

~~~
30-04-2013, 08:55

تو خصوصی زدم - یه برنامه هم گذاشتم آدرسشو اتومات برات یوزر پیدا میکنه میذاره تو نود - فارسی هم هس

basketball
01-05-2013, 23:27
دوستان نسخه 6 اصلی را نصب کردم، اون کادر بالای صفحه که برای اکتیو کردن آنتی ویروس است را چطور پنهان کنم؟
طبق روش ایران ستاپ آپدیت میکنم ولی آن کادر هنوز از بین نرفته!

Mr KING
01-05-2013, 23:38
دوستان نسخه 6 اصلی را نصب کردم، اون کادر بالای صفحه که برای اکتیو کردن آنتی ویروس است را چطور پنهان کنم؟
طبق روش ایران ستاپ آپدیت میکنم ولی آن کادر هنوز از بین نرفته!
بایستی از یوزر پسوردهایی که با Eav شروع میشند استفاده کنید .

Dark Shine
02-05-2013, 11:29
آقـا من از آپدیت آفلاین استفاده کردم ... الان هم توی صفحه ی آپدیت میزنه Is Up To Date ولی همیشه گیر میده که باید آپدیت کنی + لوگوی ـی Tray قرمزه !
در صورتی که آپدیت هست !

basketball
02-05-2013, 12:13
بایستی از یوزر پسوردهایی که با Eav شروع میشند استفاده کنید .

این کلیدها را پیدا نکردم، جالبه روی سیستم خودم این کادر حذف شده ولی برای سیستم برادرم....

Harvest_moon_majid
02-05-2013, 16:10
بهترین آنتی ویروس از نظر من KASPER SKY هستش...
ESET مف نمی ارزه حتی به COMODO...

SaMsUnG
02-05-2013, 21:18
من سراغ eset اومدم مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چجوری آپدیتش کنم و فروم پی سی ورلد را هم اجازه عبور نمیده و مجبورم آنتی ویروس را غیرفعال کنم

~~~
02-05-2013, 21:19
بهترین آنتی ویروس از نظر من KASPER SKY هستش...
ESET مف نمی ارزه حتی به COMODO...

شما میخوای در تمام تاپیکها اینو بگی؟
نورتون رو هم تست کن ببین چطوره؟
شاید جز کسپر - اکثرا همون مطلب رو بگی

~~~
02-05-2013, 21:33
این کلیدها را پیدا نکردم، جالبه روی سیستم خودم این کادر حذف شده ولی برای سیستم برادرم....

خصوصی ارسال شد

AM4
03-05-2013, 19:37
دوستان اگه زحمتی نیست از این لایسنسهای EAV برای من هم بفرستید پیشاپیش ممنون:n16:

Harvest_moon_majid
04-05-2013, 11:24
شما میخوای در تمام تاپیکها اینو بگی؟
نورتون رو هم تست کن ببین چطوره؟
شاید جز کسپر - اکثرا همون مطلب رو بگی

Norton خوبه ولی بازم من میگم کسپر بهتره (البته این نظر شخصیه منه)
نورتونو تست کردم کارایی خوبه..
ESET هم خوبه ولی نظر منه اینه که خوب نیست!!!
این نظر شخصیه !
ممکنه نظر عمومی یه چیز دیگرو بگه و از اون حرفم(مف نمی ارزه) معذرت می خوام یه مقدار تند بود.
حلال کن داداش

~~~
04-05-2013, 12:57
نحوه ساخت دیسک "Bootable" یا اصطلاحا "Rescue CD" برای محصولات امنیتی شرکت "ESET" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
04-05-2013, 12:59
حذف کلمه عبور (Password) مربوط به کنسول مدیریتی ضد ویروس nod

به منظور حذف کلمه عبور مربوط به کنسول مدیریتی ضد ویروس مراحل زیر را دنبال نمایید:
1- به مسیر "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET Remote Administrator\Server\configuration" مراجعه نموده و فایل "era_private.xml" را با کلیک راست و انتخاب گزینه "Open With Wordpad" آنرا باز نمایید.
2- پاراگراف مربوط به اطلاعات کلمه عبور را مطابق تصویر حذف نموده و تغییرات را ذخیره نموده و برنامه "Wordpad" را ببندید.

3- پس از انجام مراحل فوق سرور ضد ویروس را راه اندازی مجدد (Restart) نمایید.

~~~
04-05-2013, 20:18
دوستان اگه زحمتی نیست از این لایسنسهای EAV برای من هم بفرستید پیشاپیش ممنون:n16:

ارسال شد ....

~~~
04-05-2013, 20:26
وقتی درایو یا پوشه ای را اسکن می کنید و نود آن را شناسایی نموده ولی فایل ویروسی را حذف (Delete) نمی کند

نرم افزارهای امنیتی شرکت "ESET" در حین اسکن و مواجهه با فایلهای آلوده ممکن است پیام فوق را برای کاربر به نمایش در آورند. این پیغام دلایل مختلفی می تواند داشته باشد:

1- فایل آلوده جزء یکی از فایلهای در حال اجرا سیستم عامل بوده و یا اینکه در حال حاضر در اختیار نرم افزار دیگری می باشد که این امر سبب می گردد اسکنر نرم افزار نتواند اقدام به پاکسازی آن نماید. در این حالت بهتر است رایانه موردنظر را در حالت "Safe Mode" که اکثر سرویسهای سیستم عامل به حالت غیر فعال می باشند اسکن نمود .

2- ممکن است نحوه اسکن را به درستی انجام نداده و یا از حالت "Scan without cleaning" استفاده کرده باشید. ل

~~~
04-05-2013, 20:28
نحوه اسکن کردن رایانه با نود در محیط "Safe Mode" چگونه است و چه مزایایی دارد؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ممکن است کاربران با فایلهای آلوده ای مواجه گردند که نرم افزارهای امنیتی مذکور در حالت معمول ویندوز قادر به پاکسازی آنها نباشد و لازم است تا با استفاده از این روش اینگونه آلودگی ها نیز مرتفع گردند.

~~~
04-05-2013, 20:30
نحوه استفاده از اسکنر نرم افزارهای شرکت "ESET" جهت اسکن فایلها، پوشه ها و درایوهای رایانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
04-05-2013, 20:31
بهترین حالت اسکن یک درایو خاص و مخصوصا حافظه های جانبی (فلش مموری) با نود 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته دوستان عزیز ای چنتا روشی که لینکش رو زدم
توسط نود بلاک شده - دلیلش هم اینه که نود فروشش رو به ایران تحریم کرده
و این سایت در کنار فروش - پشتیبانیش سئوالات مهم کاربرا رو لیست کرده و جواب داده

~~~
04-05-2013, 20:41
من سراغ eset اومدم مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چجوری آپدیتش کنم و فروم پی سی ورلد را هم اجازه عبور نمیده و مجبورم آنتی ویروس را غیرفعال کنم

در پنجره نود کلید Ctrl + U رو بزن و سریالی رو که برات ارسال کردم بزن آپدیتش کن و مبینی که نود این فروم رو دیگه بلاک نمیکنه

~~~
05-05-2013, 15:29
رفقا بهتره برای آپدیت از خود سایت نود که لینکشو بتمن تو پست اول گذاشتن استفاده کنید و وقتی ازتون یوزر و پسورد میخواد - یوز و پس نود که تو نت زیاده وارد کنید اگه بلاک نشده باشه - راحت دانلود میکنه

آپدیت آفلاین NOD32 Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آپدیت آفلاین ESET Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
05-05-2013, 15:38
فعال کردن آپدیت آفلاین در نود 6 یا وارد کردن کپی آپدیت در پوشه نود بدون نیاز به safe mode

میتونید با غیرفعال کردن hips و self-defense همونطور که تو عکس مشخصه
و زدن ریستارت اون کاری که میخواین انجام بدین و
وقتی کار تون تموم شد دوباره اون دو گزینه رو فعال کنید و دوباره ریستارت کنید

Eliminal
06-05-2013, 12:08
سلام
دوستان اگه میشه برای من سریال EAV بفرستید...ممنون!

~~~
06-05-2013, 15:09
سلام
دوستان اگه میشه برای من سریال EAV بفرستید...ممنون!

ارسال شد :n18:

sasan.69
06-05-2013, 18:52
دوستان هربار که میخوام اپدیت کنم خیلی طول میکشه و ناقص قطع میشه(سرعت نت دانلودمم خوبه)لطفا راهنمایی کنید

~~~
06-05-2013, 19:23
دوستان هربار که میخوام اپدیت کنم خیلی طول میکشه و ناقص قطع میشه(سرعت نت دانلودمم خوبه)لطفا راهنمایی کنید

حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت ESET

شرکت ESET را اکثر کاربران دنیا با محصولاتی نظیر ESET NOD 32 Antivirus و ESET Smart Security می شناسند . محصولاتی که همیشه جزو برترین های بازار بوده اند و کاربران زیادی نیز در سراسر دنیا از آنها استفاده می کنند . اگر شما هم یکی از کاربران محصولات این شرکت اسلواکیایی هستید ، ممکن است تا به حال با خطاهایی مواجه شده باشید . در این مطلب قصد داریم یکی از خطاهایی که به هنگامی بروز رسانی رخ می دهند را با هم بررسی کرده و روش های حل آن را به شما نشان دهیم . پس با گویا آی تی همراه باشید …..
خطایی که در هنگام عدم موفقیت بروز رسانی بانک اطلاعاتی آنتی ویروس شما نمایش داده می شود ، یکی از دو مورد زیر است

Error 0073

Virus Signature database update failed

اما حالا به سراغ روش های این خطا می رویم . در کل سه روش برای حل این مشکل وجود دارد .

۱- نام کاربری و کلمه عبور اشتباه
همانطور که می دانید ، نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET به صورت تجاری عرضه می شوند و برای استفاده از آنها باید مبلغی را بپردازید . پس از پرداخت این مبلغ ، یک نام کاربری و کلمه عبور به شما اختصاص داده خواهد شد که از طریق آن می توانید آنتی ویروس خود را بروز رسانی کنید . همچنین لازم به ذکر است نام کاربری و کلمه عبور شما دارای محدودیت زمانی ( مثلا یک ساله یا بیشتر ) می باشد .
اکنون ممکن است که مشکل بروز رسانی آنتی ویروس شما نیز به همین قضیه ربط داشته باشد . پس ابتدا بهتر است که محدودیت زمانی لایسنس خریداری شده آنتی ویروس تان را بررسی کنید . چون ممکن است که لایسنس تان بی اعتبار شده باشد و به همین دلیل دیگر نتوانید از آن نام کاربری و کلمه عبور استفاده کنید .
مورد بعدی اشتباه در تایپ نام کاربری و کلمه عبور است . باز هم به دقت بررسی کنید که هر دو مورد را صحیح تایپ کرده باشید .
همانطور که مستحضرید ، استفاده غیر قانونی از نرم افزارها در کشور ما بسیار رواج دارد . حالا به دلیل عدم توانایی خرید نسخه های اصلی از طریق وبسایت شرکت مذکور و یا قدرت خرید کم کاربران . در صورتی که شما هم از نسخه های غیر قانونی محصولات این شرکت استفاده می کنید و با این خطا مواجه می شوید ، بهتر است که از نام های کاربری و کلمات عبور جدید به منظور دریافت بروز رسانی ها استفاده کنید .

۲- پاکسازی بخش ذخیره سازی موقت فایل های مربوط به بروز رسانی

ریشه خیلی از مشکلات در اکثر نرم افزارها ، بخش ذخیره سازی موقت فایل ها یا اطلاعات است . به عنوان مثال چند مدت پیش با مشکلی در سرویس گوگل درایو مواجه شده بودم . طی ایمیلی به تیم پشتیبانی گوگل درایو ، مشکل خود را توضیح دادم . یکی از راهنمایی هایی که تیم پشتیبان گوگل درایو به من ارائه کرد ، پاکسازی حافظه موقت مرورگر بود . با انجام این کار مشکل به صورت کامل برطرف شد .
شاید بپرسید این چه ربطی به آنتی ویروس ها دارد ؟ ربط آن را در خط اول توضیح دادم . هنگامی که مشکلی با یک برنامه پیدا می کنید ، سعی کنید که بخش ذخیره سازی موقت آن را پاکسازی کنید . ممکن است مشکل تان برطرف شود . اکنون برای پاکسازی بخش Cache Update محصولات شرکت ESET باید به ترتیب زیر عمل کنید .
- آنتی ویروس خود را باز کرده و دکمه F5 را بزنید تا پنجره تنظیمات پیشرفته باز شود .
- وارد بخش Update شده و گزینه Update را انتخاب کنید .
- در قسمت سمت راست ، گزینه Clear را انتخاب کنید تا بخش ذخیره سازی فایل های موقت بروز رسانی آنتی ویروس تان پاکسازی شود .

- کامپیوتر خود را ریست کنید .

حالا باید دوباره امتحان کنید و بررسی کنید که مشکل حل شده است یا خیر .

۳- پاکسازی دیگر آنتی ویروس های نصب شده روی سیستم
همیشه داشتن چند آنتی ویروس به صورت همزمان روی سیستم باعث بوجود آمدن مشکلاتی خواهد شد . گرچه برخی آنتی ویروس ها اجازه نصب آنتی ویروس دیگری را نمی دهند . دلیل آن هم تداخلی است که در عملکرد آن ها بوجود می آید و هیچکدام نمی توانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند . پس اگر آنتی ویروس دیگری روی کامپیوتر خود دارید ، آن را پاک کنید . از طریق لینکی که در پایان مطلب وجود دارد ، می توانید Uninstaller اکثر آنتی ویروس ها را دریافت کنید .

۴- اضافه کردن محصولات ESET به لیست سفید فایروال ها
ممکن است که شما هم در کنار آنتی ویروس تان از یک فایروال به منظور داشتن امنیت بیشتر استفاده کنید . فایروال هایی مثل Zone Alarm و یا Comodo . گاهی اوقات برخی فایروال ها دچار اشتباه می شوند و ارتباطات اینترنتی آنتی ویروس شما را مختل و یا به صورت کلی قطع می کنند . ممکن است که برای شما نیز همین مشکل پیش آمده باشد . حالا شما باید فایل اصلی مربوط به محصولات ESET را به لیست برنامه های امن فایروال تان اضافه کنید . این لیست معمولا با نام Whit List نیز شناخته می شود . در ادامه ما با روش انجام این کار در فایروال شرکت Comodo آشنا خواهیم شد .
فایروال کومودو را باز کرده و به تب Firewall بروید . حالا گزینه Define a new Trusted application را انتخاب کنید .

در پنجره باز شده روی دکمه Select کلیک کرده و گزینه Running Process را انتخاب کنید .

اکنون پنجره ای باز می شود که لیست پردازش های جاری سیستم را به شما نشان خواهد داد . در این لیست پردازشی وجود دارد با نام ekrn.exe که پردازش اصلی محصولات ESET می باشد . این پردازش را انتخاب کرده و select را بزنید .

در پنجره بعدی نیز باید دکمه Apply را کلیک کنید .
به همین راحتی فایل اصلی آنتی ویروس شما به لیست سفید برنامه های کومودو اضافه خواهد شد و دسترسی هایی که آنتی ویروس شما درخواست می کند ، از طرف فایروال تایید خواهد شد .

۵- بررسی عدم وجود مشکل در برقراری ارتباط با سرورهای بروز رسانی ESET
مشکلی که ممکن است در سرور خیلی از وبسایت ها اتفاق بیفتد ، از کار افتادن آنها می باشد که به اصطلاح به آن Down شدن نیز می گویند . مثلا اگر سرورهای وبسایت ما Down شوند تا زمان رفع مشکل نمی توانید از آن استفاده کنید . گرچه احتمال از کار افتادن سرورهای قدرتمندی که در شرکت های معتبر دنیا به کار گرفته می شوند اندک است ؛ اما باز هم می توان این احتمال را داد . به منظور بررسی این مورد باید از روش زیر استفاده کنید .
وارد منوی استارت شده و عبارت cmd را تایپ کرده و اینتر را بزنید تا پنجره خط فرمان ویندوز نمایش داده شود . اکنون دستور ping update.eset.com را تایپ کرده و اجرا کنید .

در صورتی که بتوانید به سرور بروز رسانی ESET متصل شوید ، عبارت Reply from … را مشاهده خواهید کرد که در مقابل آن ، آدرس آی پی سرورهای بروز رسانی ESET نوشته شده است . در غیر این صورت با پیغام Request timed out مواجه خواهید شد که نشان دهنده عدم برقراری ارتباط است .

۶- پیکربندی دقیق تر تنظیمات بروز رسانی

اگر تنظیمات بروز رسانی آنتی ویروس را دستکاری کرده باشید ، ممکن است مشکل از همین جا نشات گرفته باشد . چون تغییرات نادرست در هر بخشی مسلما باعث بروز مشکلاتی خواهند شد . پس باید تنظیمات را مطابق توضیحات زیر بررسی کرده و در صورت عدم مطابقت ، آن ها را تصحیح کنید .
وارد آنتی ویروس شده و کلید F5 را بزنید تا به قسمت تنظیمات پیشرفته بروید . وارد قسمت Update شده و زیر منوی Update را انتخاب کنید . اکنون از قسمت راست روی دکمه Setup کلیک کنید .

اکنون در پنجره جدید به تب HTTP Proxy رفته و گزینه Do not use proxy server را انتخاب نمایید .

۷- حذف و نصب مجدد

اما آخرین گزینه ای که برای تان باقی می ماند ، این است که آنتی ویروس خود را حذف کرده و مجددا نصب کنید . چون ممکن است بعضی از فایل های اصلی آنتی ویروس شما آسیب دیده باشند .

sasan.69
06-05-2013, 19:42
حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت ESET

شرکت ESET را اکثر کاربران دنیا با محصولاتی نظیر ESET NOD 32 Antivirus و ESET Smart Security می شناسند . محصولاتی که همیشه جزو برترین های بازار بوده اند و کاربران زیادی نیز در سراسر دنیا از آنها استفاده می کنند . اگر شما هم یکی از کاربران محصولات این شرکت اسلواکیایی هستید ، ممکن است تا به حال با خطاهایی مواجه شده باشید . در این مطلب قصد داریم یکی از خطاهایی که به هنگامی بروز رسانی رخ می دهند را با هم بررسی کرده و روش های حل آن را به شما نشان دهیم . پس با گویا آی تی همراه باشید …..
خطایی که در هنگام عدم موفقیت بروز رسانی بانک اطلاعاتی آنتی ویروس شما نمایش داده می شود ، یکی از دو مورد زیر است

Error 0073

Virus Signature database update failed

اما حالا به سراغ روش های این خطا می رویم . در کل سه روش برای حل این مشکل وجود دارد .

۱- نام کاربری و کلمه عبور اشتباه
همانطور که می دانید ، نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET به صورت تجاری عرضه می شوند و برای استفاده از آنها باید مبلغی را بپردازید . پس از پرداخت این مبلغ ، یک نام کاربری و کلمه عبور به شما اختصاص داده خواهد شد که از طریق آن می توانید آنتی ویروس خود را بروز رسانی کنید . همچنین لازم به ذکر است نام کاربری و کلمه عبور شما دارای محدودیت زمانی ( مثلا یک ساله یا بیشتر ) می باشد .
اکنون ممکن است که مشکل بروز رسانی آنتی ویروس شما نیز به همین قضیه ربط داشته باشد . پس ابتدا بهتر است که محدودیت زمانی لایسنس خریداری شده آنتی ویروس تان را بررسی کنید . چون ممکن است که لایسنس تان بی اعتبار شده باشد و به همین دلیل دیگر نتوانید از آن نام کاربری و کلمه عبور استفاده کنید .
مورد بعدی اشتباه در تایپ نام کاربری و کلمه عبور است . باز هم به دقت بررسی کنید که هر دو مورد را صحیح تایپ کرده باشید .
همانطور که مستحضرید ، استفاده غیر قانونی از نرم افزارها در کشور ما بسیار رواج دارد . حالا به دلیل عدم توانایی خرید نسخه های اصلی از طریق وبسایت شرکت مذکور و یا قدرت خرید کم کاربران . در صورتی که شما هم از نسخه های غیر قانونی محصولات این شرکت استفاده می کنید و با این خطا مواجه می شوید ، بهتر است که از نام های کاربری و کلمات عبور جدید به منظور دریافت بروز رسانی ها استفاده کنید .

۲- پاکسازی بخش ذخیره سازی موقت فایل های مربوط به بروز رسانی

ریشه خیلی از مشکلات در اکثر نرم افزارها ، بخش ذخیره سازی موقت فایل ها یا اطلاعات است . به عنوان مثال چند مدت پیش با مشکلی در سرویس گوگل درایو مواجه شده بودم . طی ایمیلی به تیم پشتیبانی گوگل درایو ، مشکل خود را توضیح دادم . یکی از راهنمایی هایی که تیم پشتیبان گوگل درایو به من ارائه کرد ، پاکسازی حافظه موقت مرورگر بود . با انجام این کار مشکل به صورت کامل برطرف شد .
شاید بپرسید این چه ربطی به آنتی ویروس ها دارد ؟ ربط آن را در خط اول توضیح دادم . هنگامی که مشکلی با یک برنامه پیدا می کنید ، سعی کنید که بخش ذخیره سازی موقت آن را پاکسازی کنید . ممکن است مشکل تان برطرف شود . اکنون برای پاکسازی بخش Cache Update محصولات شرکت ESET باید به ترتیب زیر عمل کنید .
- آنتی ویروس خود را باز کرده و دکمه F5 را بزنید تا پنجره تنظیمات پیشرفته باز شود .
- وارد بخش Update شده و گزینه Update را انتخاب کنید .
- در قسمت سمت راست ، گزینه Clear را انتخاب کنید تا بخش ذخیره سازی فایل های موقت بروز رسانی آنتی ویروس تان پاکسازی شود .

- کامپیوتر خود را ریست کنید .

حالا باید دوباره امتحان کنید و بررسی کنید که مشکل حل شده است یا خیر .

۳- پاکسازی دیگر آنتی ویروس های نصب شده روی سیستم
همیشه داشتن چند آنتی ویروس به صورت همزمان روی سیستم باعث بوجود آمدن مشکلاتی خواهد شد . گرچه برخی آنتی ویروس ها اجازه نصب آنتی ویروس دیگری را نمی دهند . دلیل آن هم تداخلی است که در عملکرد آن ها بوجود می آید و هیچکدام نمی توانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند . پس اگر آنتی ویروس دیگری روی کامپیوتر خود دارید ، آن را پاک کنید . از طریق لینکی که در پایان مطلب وجود دارد ، می توانید Uninstaller اکثر آنتی ویروس ها را دریافت کنید .

۴- اضافه کردن محصولات ESET به لیست سفید فایروال ها
ممکن است که شما هم در کنار آنتی ویروس تان از یک فایروال به منظور داشتن امنیت بیشتر استفاده کنید . فایروال هایی مثل Zone Alarm و یا Comodo . گاهی اوقات برخی فایروال ها دچار اشتباه می شوند و ارتباطات اینترنتی آنتی ویروس شما را مختل و یا به صورت کلی قطع می کنند . ممکن است که برای شما نیز همین مشکل پیش آمده باشد . حالا شما باید فایل اصلی مربوط به محصولات ESET را به لیست برنامه های امن فایروال تان اضافه کنید . این لیست معمولا با نام Whit List نیز شناخته می شود . در ادامه ما با روش انجام این کار در فایروال شرکت Comodo آشنا خواهیم شد .
فایروال کومودو را باز کرده و به تب Firewall بروید . حالا گزینه Define a new Trusted application را انتخاب کنید .

در پنجره باز شده روی دکمه Select کلیک کرده و گزینه Running Process را انتخاب کنید .

اکنون پنجره ای باز می شود که لیست پردازش های جاری سیستم را به شما نشان خواهد داد . در این لیست پردازشی وجود دارد با نام ekrn.exe که پردازش اصلی محصولات ESET می باشد . این پردازش را انتخاب کرده و select را بزنید .

در پنجره بعدی نیز باید دکمه Apply را کلیک کنید .
به همین راحتی فایل اصلی آنتی ویروس شما به لیست سفید برنامه های کومودو اضافه خواهد شد و دسترسی هایی که آنتی ویروس شما درخواست می کند ، از طرف فایروال تایید خواهد شد .

۵- بررسی عدم وجود مشکل در برقراری ارتباط با سرورهای بروز رسانی ESET
مشکلی که ممکن است در سرور خیلی از وبسایت ها اتفاق بیفتد ، از کار افتادن آنها می باشد که به اصطلاح به آن Down شدن نیز می گویند . مثلا اگر سرورهای وبسایت ما Down شوند تا زمان رفع مشکل نمی توانید از آن استفاده کنید . گرچه احتمال از کار افتادن سرورهای قدرتمندی که در شرکت های معتبر دنیا به کار گرفته می شوند اندک است ؛ اما باز هم می توان این احتمال را داد . به منظور بررسی این مورد باید از روش زیر استفاده کنید .
وارد منوی استارت شده و عبارت cmd را تایپ کرده و اینتر را بزنید تا پنجره خط فرمان ویندوز نمایش داده شود . اکنون دستور ping update.eset.com را تایپ کرده و اجرا کنید .

در صورتی که بتوانید به سرور بروز رسانی ESET متصل شوید ، عبارت Reply from … را مشاهده خواهید کرد که در مقابل آن ، آدرس آی پی سرورهای بروز رسانی ESET نوشته شده است . در غیر این صورت با پیغام Request timed out مواجه خواهید شد که نشان دهنده عدم برقراری ارتباط است .

۶- پیکربندی دقیق تر تنظیمات بروز رسانی

اگر تنظیمات بروز رسانی آنتی ویروس را دستکاری کرده باشید ، ممکن است مشکل از همین جا نشات گرفته باشد . چون تغییرات نادرست در هر بخشی مسلما باعث بروز مشکلاتی خواهند شد . پس باید تنظیمات را مطابق توضیحات زیر بررسی کرده و در صورت عدم مطابقت ، آن ها را تصحیح کنید .
وارد آنتی ویروس شده و کلید F5 را بزنید تا به قسمت تنظیمات پیشرفته بروید . وارد قسمت Update شده و زیر منوی Update را انتخاب کنید . اکنون از قسمت راست روی دکمه Setup کلیک کنید .

اکنون در پنجره جدید به تب HTTP Proxy رفته و گزینه Do not use proxy server را انتخاب نمایید .

۷- حذف و نصب مجدد

اما آخرین گزینه ای که برای تان باقی می ماند ، این است که آنتی ویروس خود را حذف کرده و مجددا نصب کنید . چون ممکن است بعضی از فایل های اصلی آنتی ویروس شما آسیب دیده باشند .

پینگ سرویسم خیلی بالاست ممکنه از اون باشه راه حل حل چیه؟

Dark-man
06-05-2013, 21:55
آقا ببخشید این یوزرنیم و پورد های OEM که بعضی سایتها می فروشن را از کجا میشه گرفت ...وقتی اینها 28 می دن حتماً برای خودشون 10 تومن هم در نیومده ..ممنون میشم راهنمایی کنید

~~~
07-05-2013, 21:08
آقا ببخشید این یوزرنیم و پورد های OEM که بعضی سایتها می فروشن را از کجا میشه گرفت ...وقتی اینها 28 می دن حتماً برای خودشون 10 تومن هم در نیومده ..ممنون میشم راهنمایی کنید

شاید کلی میخرن ارزون در میاد تو نت بگردی هس حتی یکی زده 12 ماهه 8500 ت
البته نود ایران رو تحریم کرده
یه سایت روسی پیدا شده رایگان سه ماهه میده
6 ماهش قدیم بود رایگان
شاید از اینا باشه

~~~
07-05-2013, 21:09
پینگ سرویسم خیلی بالاست ممکنه از اون باشه راه حل حل چیه؟

اول بگو پینگت بالاس
اول ببین تو دانلود مشکل نداری بعد ببین تو آپدیت
مطلب های بال هم لطفا -جواب بصورت نقل قول -نزنید

partizan70
08-05-2013, 19:11
سلام
آنتی ودروس من eset nod32 5.2.9.1 هست ولی هر موقع چیزی رو باهاش اسکن میکنم مثلا می زنه
Number of infected objects:1
Number of cleaned objects:0
می خواستم ببینم با اینکه این آنتی ویروس اصل بوده چرا ویروس هارو پاک نمی کنه؟

~~~
08-05-2013, 21:06
سلام
آنتی ودروس من eset nod32 5.2.9.1 هست ولی هر موقع چیزی رو باهاش اسکن میکنم مثلا می زنه
Number of infected objects:1
Number of cleaned objects:0
می خواستم ببینم با اینکه این آنتی ویروس اصل بوده چرا ویروس هارو پاک نمی کنه؟

با این روش نود خودکار به قرنطینه منتقل میکنه

و برای اینکه قدرت نود بیشتر بشه طبق عکس تیک هوشمند مصنوعی پیشرفته رو فعال کنید که حتما در قدرت نود تاثیر دارد

puya2010
08-05-2013, 22:12
میشه سریال ess 6 رو برام بفرستین؟

اصن از کجا میتونم به صورت هفتگی سریال ess 6 رو تهیه کنم؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

~~~
09-05-2013, 00:00
میشه سریال ess 6 رو برام بفرستین؟

اصن از کجا میتونم به صورت هفتگی سریال ess 6 رو تهیه کنم؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

ارسال شد ........

partizan70
09-05-2013, 07:05
این کاری که گفتید را انجام دادم ولی باز پاک نمی کنه
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

~~~
09-05-2013, 10:40
این کاری که گفتید را انجام دادم ولی باز پاک نمی کنه
با تشکر
سلام
چند نکته میگم و انتخاب با خودتون
1- این ویروس رو یه جا آپلود کن و لینکش رو بذار قسمت
دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-نحوه اسکن کردن رایانه با نود در محیط "Safe Mode" چگونه است و چه مزایایی دارد؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ممکن است کاربران با فایلهای آلوده ای مواجه گردند که نرم افزارهای امنیتی مذکور در حالت معمول ویندوز قادر به پاکسازی آنها نباشد و لازم است تا با استفاده از این روش اینگونه آلودگی ها نیز مرتفع گردند.

3-نحوه استفاده از اسکنر نرم افزارهای شرکت "ESET" جهت اسکن فایلها، پوشه ها و درایوهای رایانه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])4-بهترین حالت اسکن یک درایو خاص و مخصوصا حافظه های جانبی (فلش مموری) با نود 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5-وقتی درایو یا پوشه ای را اسکن می کنید و نود آن را شناسایی نموده ولی فایل ویروسی را حذف (Delete) نمی کند

نرم افزارهای امنیتی شرکت "ESET" در حین اسکن و مواجهه با فایلهای آلوده ممکن است پیام فوق را برای کاربر به نمایش در آورند. این پیغام دلایل مختلفی می تواند داشته باشد:

1- فایل آلوده جزء یکی از فایلهای در حال اجرا سیستم عامل بوده و یا اینکه در حال حاضر در اختیار نرم افزار دیگری می باشد که این امر سبب می گردد اسکنر نرم افزار نتواند اقدام به پاکسازی آن نماید. در این حالت بهتر است رایانه موردنظر را در حالت "Safe Mode" که اکثر سرویسهای سیستم عامل به حالت غیر فعال می باشند اسکن نمود .

2- ممکن است نحوه اسکن را به درستی انجام نداده و یا از حالت "Scan without cleaning" استفاده کرده باشید.

6-استفاده از یه مکمل خوب که تاپیک مکملها برو

7- مهمترین نکته ::n26:
و در آخر کلی میگم اگه با نود مشکل دارین و میگین ضعیفه کسی مجبورتون نکرده استفادش بکنین:n15: - میتونی بری بیت دفندر و کسپر و ... ولی هر کدوم مشکل خودشون رو دارن راه باز جاده دراز:n05:

Golbarg01
09-05-2013, 14:39
سلام دوستان
من دیروز ویندوز 8 رو نصب کردم بعدش esset smart security 4.2 رو هم نصب کردم.
منتها با یه مشکلی مواجه شدم که در ویندوز 7 وجود نداشت.بعد از نصب انتی ویروس و متصل شدن کانکشن اینترنتم، کامپیوتر دیگه اجازه هیچ سند و رسیوی نمیده.یعنی کانکشن وصله ولی نمیشه وبگردی کرد.
طبق عکس زیر:

nod32 رو که پاک کردم اتصال برقرار شد ولی وقتی کامپیوتر رو ریستارت کردم و دوباره انتی ویروس رو نصب کردم مشکل عدم اتصال به اینترنت برقرار بود.
مشکل از چیه؟
اخه من در ویندوز 7 هم nod32 رو با همین ورژن و تنظیمات نصب می کردم ولی همچین مشکلی نبود!

الانم کانکشن وصل میشه ها ولی ظاهرا کامپیوتر اجازه سند و رسیو نمیده و هیچ سایتی رو نمیشه باز کرد و ایکون کانکشن در نوار دسکتاپ هم یه علامت سوال زرد روشه.

تو کدوم قسمت از تنظیمات انتی ویروس باید برم این مشکل رو رفع کنم؟

~~~
09-05-2013, 20:57
سلام دوستان
من دیروز ویندوز 8 رو نصب کردم بعدش esset smart security 4.2 رو هم نصب کردم.

شما دوست عزیزآخرین ورژن نود رو دانلود و نصب کنید
دانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 54 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 62 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد بدون کرک با سریال که تو نت فراونه

البته قبلش نود رو کامل پاک کن و پوشه هاش تو درایوی که نصبیدی رو هم پاک کن

Golbarg01
09-05-2013, 22:12
شما دوست عزیزآخرین ورژن نود رو دانلود و نصب کنید
دانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 54 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 62 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد بدون کرک با سریال که تو نت فراونه

البته قبلش نود رو کامل پاک کن و پوشه هاش تو درایوی که نصبیدی رو هم پاک کن

با چه برنامه ای پاک کنم بهتره؟
your uninstaller یا revo uninstaller یا برنامه بهتری هست؟
با your uninstaller که نود رو پاک کردم بعد از نصب دوباره هنوز بعضی تنظیمات از نصب قبلی باقی مونده بود و نشون میداد کامل پاک نشده بوده.

~~~
09-05-2013, 23:10
با چه برنامه ای پاک کنم بهتره؟
your uninstaller یا revo uninstaller یا برنامه بهتری هست؟
با your uninstaller که نود رو پاک کردم بعد از نصب دوباره هنوز بعضی تنظیمات از نصب قبلی باقی مونده بود و نشون میداد کامل پاک نشده بوده.

ESET Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ فیلم آموزشی حذف محصولات ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولین پست تاپیک رو بخون اونجا لینکای خوبی هس

با ccleaner هم ریجستری رو پاک کن

kamivh1
09-05-2013, 23:51
سلام من از دو جای مختلف اکانت سرور اپدیت برای اپدیت eset smart security گرفتم. طبق روشی هم که گفتن انجام دادم. اپدیت میشه ولی به اخرین شماره دیتابیس نه! مثلا الان که دارم مینویسم تو سایت eset اخرین دیتابیس شماره 8315 هست ولی انتی ویروس من هر چی اپدیت میکنم همون 8311 هست! موضوع چیه؟؟

aylar6888
10-05-2013, 00:29
سلام من از دو جای مختلف اکانت سرور اپدیت برای اپدیت eset smart security گرفتم. طبق روشی هم که گفتن انجام دادم. اپدیت میشه ولی به اخرین شماره دیتابیس نه! مثلا الان که دارم مینویسم تو سایت eset اخرین دیتابیس شماره 8315 هست ولی انتی ویروس من هر چی اپدیت میکنم همون 8311 هست! موضوع چیه؟؟
سلام :
بخاطر اینه که اون سرورهای متفرقه هم آپدیتشون رو از سرور اصلی نود 32 میگیرن و گرفتن و گذاشتن روی سرورشون مدتی زمان میبره و به این خاطر همیشه آپدیتها مدتی در این سرورها ( که بنظر من اصلا به هیچکدومشون اعتمادی نیست ) دیرتر به کاربر میرسه و همیشه یک گام از سرور اصلی عقب هستن...
- وقتی یوزر نیم پسورد فراوونه چرا به سرور مجهول آپدیت کنیم

alireza20202003
10-05-2013, 00:30
بله آخرین آپدیت اونطور كه منم الان می‌بینم 8315 هست ، احتمالا سرور دریافت آپدیت شما یك روز عقب تره ، بهترین راه آپدیت هنوز همون سریال‌هایی هست كه چند هفته‌ای دووم میارن.

Dark-man
10-05-2013, 11:33
با سلام خدمت دوستان
آقا من دنبال یک برنامه ای هستک که بتونه در ناد کرک شدن وقتی اجراش کنی توی بخش آپدیت سرور آدرس سروری رو که می خواهم رابگذارم ...
کسی از دوستان هست راهنمایی کنه ؟

~~~
10-05-2013, 12:37
با سلام خدمت دوستان
آقا من دنبال یک برنامه ای هستک که بتونه در ناد کرک شدن وقتی اجراش کنی توی بخش آپدیت سرور آدرس سروری رو که می خواهم رابگذارم ...
کسی از دوستان هست راهنمایی کنه ؟

اگه بخوای تو نود آپدیت سرور رو فعال کنی نود بهم میریزه فقط برای وقتایی خوبه که بخوای آپدیت آفلاین کنی و بعد به حالت اول برگردونیش
شما یا نود 5 استفاده کن یا نظرم اینه نسخه ایندپوینت نود نسخه آخرش که سافت 98 لینک مستقیمش رو گذاشته - اون قسمت توش فعاله

Golbarg01
10-05-2013, 12:43
شما دوست عزیزآخرین ورژن نود رو دانلود و نصب کنیددانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 54 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 62 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد بدون کرک با سریال که تو نت فراونهالبته قبلش نود رو کامل پاک کن و پوشه هاش تو درایوی که نصبیدی رو هم پاک کن

ورژن 5 رو نصب کردم مشکل حل شد.
فقط یه چیزی
موقع نصب همون اول یه گزینه داره کدومو باید بزنم؟طبق عکس زیر :

Dark-man
10-05-2013, 18:25
دوست خوبم از کجا میشه فهمید ناد کی نسخه جدید میده و یا کی کامپوننت را آپدیت می کنه؟

~~~
10-05-2013, 18:37
ورژن 5 رو نصب کردم مشکل حل شد.
فقط یه چیزی
موقع نصب همون اول یه گزینه داره کدومو باید بزنم؟طبق عکس زیر :

اولی شما بهتره پی دی اف های آموزشی ایران ستاب رو هم بگیری آموزش نصب و غیره توش هست البته کتاب آموزشی نود 5 پست اول هم فکر کنم همون باشه
البته همین نود رو هم میشه بعد از نصب قسمت آپدیت نرم افزار به شش تبدیلش کرد

~~~
10-05-2013, 18:42
دوست خوبم از کجا میشه فهمید ناد کی نسخه جدید میده و یا کی کامپوننت را آپدیت می کنه؟

در پنجره نود قسمت آپدیت که هم آپدیت نود هس پایینش هم آپدیت نرم افزار هس
شما هم بهتره کتاب آموزشی نود 6 رو دانلود کنی

force5
10-05-2013, 23:07
سلام.خسته نباشید.آقا من هرکاری میکنم icon nod نارنجی میشه.آپدیت هم هست

alinasrollahi
10-05-2013, 23:16
با سلام
من چطوری و از کجا میتونم یوزر نام و اسورد تهیه کنم؟
ممنون

~~~
11-05-2013, 00:20
حل مشکل نارنجی شدن آیکون آنتی ویروس در taskbar :
برای این کار باید وارد تنظیمات پیشرفته برنامه شوید. آنتی ویروس را باز کرده و در صفحه اصلی آن ، دکمه F5 کیبورد خود را فشار دهید.
در صورتی که از شما سوالی پرسیده شد با YES تایید نمایید
خواهید دید که پنجره تنظیمات پیشرفته باز می شود.
از گزینه های سمت چپ ، گزینه Tools را بیابید.
از زیر مجموعه های آن System updates را انتخاب نمایید.
سپس در سمت راست ، گزینه NO update را انتخاب کنید

~~~
11-05-2013, 00:21
با سلام
من چطوری و از کجا میتونم یوزر نام و اسورد تهیه کنم؟
ممنون

ارسال شد..........

waltz
11-05-2013, 01:58
بچه ها این سایت رو چجوری میتونم باز کنم؟
انتی ویروسم گیر میده

~~~
11-05-2013, 11:17
بچه ها این سایت رو چجوری میتونم باز کنم؟
انتی ویروسم گیر میده

اگه بهش مطمئنی
رفع بلاک شدن یک سایت یا کل سایتهایی که توسط ESET بلاک میشوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

waltz
11-05-2013, 15:19
اگه بهش مطمئنی
رفع بلاک شدن یک سایت یا کل سایتهایی که توسط ESET بلاک میشوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون ولی اینجوریم باز نمیشه و هنگامی هم که اسم این سایت رو تو گوگل سرچ میکنی پیغام Malware warning میده :n28:

~~~
11-05-2013, 15:30
ممنون ولی اینجوریم باز نمیشه و هنگامی هم که اسم این سایت رو تو گوگل سرچ میکنی پیغام Malware warning میده :n28:

پس خطری عزیز - حالا خیلی نیازش داری

waltz
11-05-2013, 15:37
بله چون همیشه از سایتش استفاده میکردم، ولی اگه شما میگید خطرناکه استفاده نکنم بهتره
ممنون خیلی لطف کردین

~~~
11-05-2013, 18:19
بله چون همیشه از سایتش استفاده میکردم، ولی اگه شما میگید خطرناکه استفاده نکنم بهتره
ممنون خیلی لطف کردین

یه تست با ویروس توتال بزن ببین چطوریه

~~~
11-05-2013, 18:21
ESET نام قابل اعتماد در صنعت امنیت رایانه های رومیزی است. آنها با به روز رسانی سریع اخبار ویروس ها، گاهی در صورت لزوم چند بار در روز، موفق به کسب رضایتمندی هر دو طیف کاربران تجاری-اداری و کاربران خانگی به طور یکسان شده اند. همچنین این سایت دارای یک وبلاگ و فروم فوق العاده است که اطلاعات هر کاربری در مورد ویروس های جدید و یا تروجان ها به روز نگه می دارد. وبلاگ به طور مرتب به روزرسانی می شود و علاوه بر ارائه آخرین اطلاعات در مورد ویروس ها ، متخصصان این سایت، اطلاعات اضافی دیگری از جمله مقالات مفید به صورت راهنمایی مرحله به مرحله از طریق سوال و جواب برای جلوگیری از دستکاری هکرها، نفوذ و غیره در اختیار ما قرار می دهد. ESET مدام مطالب وبلاگ خبری خود را با محتوایی که به کار همه بیاید به روز رسانی می کند: از کاربران مبتدی گرفته تا حرفه ای ها. مقالات این سایت حاوی جزئیات مانند چگونگی کار زیرزمینی بدافزارها در رایانه ها، چگونگی توزیع تروجان توسط هکرها از طریق بازی های آنلاین و چگونگی دستکاری بازار سهام توسط روبات های botnets می باشند. البته اینها تنها برخی از موضوعات جالب تحت پوشش این سایت هستند.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

barmak asad
12-05-2013, 16:05
سلام دوستان :اپدیت eset 6 خیلی کند وناقص انجام میشه وپیغامvirus signature database up date ended with an errorمیده مشکل از کجاست چکار کنم؟با تشکر

~~~
12-05-2013, 16:15
سلام دوستان :اپدیت eset 6 خیلی کند وناقص انجام میشه وپیغامvirus signature database up date ended with an errorمیده مشکل از کجاست چکار کنم؟با تشکر

تو پستا قبلی زدم روشها رو

barmak asad
12-05-2013, 19:28
تو پستا قبلی زدم روشها رو
اگه ادرس پستهای قبلی رو بزنی ممنون میشم.

~~~
12-05-2013, 20:09
اگه ادرس پستهای قبلی رو بزنی ممنون میشم.

حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Juventus FC
12-05-2013, 22:09
سلام

چند وقت تا ویندوز میاد بالا ESET SMART SECURITY 6 این پیغام و این پایین میده !

این چیه ؟ دلیلش چیه ؟ و باید چه کار کرد ؟

~~~
12-05-2013, 22:26
سلام

چند وقت تا ویندوز میاد بالا ESET SMART SECURITY 6 این پیغام و این پایین میده !

این چیه ؟ دلیلش چیه ؟ و باید چه کار کرد ؟

جلوگیری از نمایش پیغام مربوط به دفع حملات (Preventing Attack Detection) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matin95
14-05-2013, 09:21
سلام دوستان من یک انتی ویروس میخوام قبلا نود 32 ورژن4 روداشتم میخوام جدیدترش کنم ورژن 6 نود هم مشکل داره کار کردن با اون سخت اگه میشه یه انتی ویروس قوی بهم معرفی کنید که هم بتونم دانلودش کنم هم اپدیت افلاین راحت پیدا بشه منون از راهنماییتون

~~~
14-05-2013, 10:01
سلام دوستان من یک انتی ویروس میخوام قبلا نود 32 ورژن4 روداشتم میخوام جدیدترش کنم ورژن 6 نود هم مشکل داره کار کردن با اون سخت اگه میشه یه انتی ویروس قوی بهم معرفی کنید که هم بتونم دانلودش کنم هم اپدیت افلاین راحت پیدا بشه منون از راهنماییتون

6 چه سختی داره اتفاقا یکی از راحتترین محیطهای کاربری رو داره خیلی راحت گیجم نمیشی توضیح بیشتر بده
اگه آپدیت آفلاینش رو میگی میتونی از ایند پوینت استفاده کنی قسمت تغییر سرورش فعاله

barmak asad
15-05-2013, 20:17
حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزیز: وقتی بصورت انلاین اپدیت میکنم پیغام خطا میده ولی بصورت افلاین بدون مشکل اپدیت میشه علت چیه؟

~~~
15-05-2013, 22:35
سلام دوست عزیز: وقتی بصورت انلاین اپدیت میکنم پیغام خطا میده ولی بصورت افلاین بدون مشکل اپدیت میشه علت چیه؟

معلومه که آفلاین خطا نمیده
همه کارهایی که تو لینک بود انجام دادی ؟
از کجا دانلودش کردی؟
کرکش کردی بعضی کرکا مشکل ساز میشن

matin95
16-05-2013, 07:09
سلام خسته نباشيد نود32 ورژن 6 رو نصب كردم ولي ريجستري وكد ميخواد لطفا راهنماييم كن

~~~
16-05-2013, 09:42
سلام خسته نباشيد نود32 ورژن 6 رو نصب كردم ولي ريجستري وكد ميخواد لطفا راهنماييم كن

ارسال شد
یک سایت فرستادم eavیک ماهه میده

mahjouyan
16-05-2013, 10:38
فروشگاه های ایرانی هستن که با تخفیف لایسنس معتبر می دن.

matin95
16-05-2013, 11:02
چي فرستادي داداش كجا كو

~~~
16-05-2013, 12:26
چي فرستادي داداش كجا كو

قسمتVisitor Messages خودت
خصوصی هم زدم دیگه نازنین چی

~~~
16-05-2013, 12:27
فروشگاه های ایرانی هستن که با تخفیف لایسنس معتبر می دن.

منظورتون چی بود الان
لینکشون رو میخوای که ممنوع اینجا
تبلیغ ممنوع اینجا
منظورت چیه ؟

barmak asad
16-05-2013, 15:39
معلومه که آفلاین خطا نمیده
همه کارهایی که تو لینک بود انجام دادی ؟
از کجا دانلودش کردی؟
کرکش کردی بعضی کرکا مشکل ساز میشن
باور کن تمام راه حلها را انجام دادم حتی حذف ونصب مجدد کردم ولی هنوز با اپدیت انلاین مشکل دارم درضمن باید بگم که این مشکل زمانی شروع شد که تقریبا 10روز اینترنتم قطع بود ودر طول این مدت انتی ویروس چندین دفعه پیغام اپدیت میداد ولی من نمیتونستم اپدیتش کنم انتی ویروسم ازنوع اسمارت سکوریتی نسخه 6واز سایت ایران استاپ دانلودش کردم اگر عیب از یوزر پسورده لطف کن برام بفرست تا مشکلم حل بشه.مرسی