PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Battlefield 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

EngineeR EhsaN
23-10-2011, 13:37
این لینک خبر آنلاین که که به خودجوش بودن نفروختن بازی توسط فروشگاهها اشاره میکنه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed System
23-10-2011, 13:41
این لینک خبر آنلاین که که به خودجوش بودن نفروختن بازی توسط فروشگاهها اشاره میکنه :31:

ایران و شهر تهران را تبدیل به صحنه جنگ کرده است و مردم ايران كه از ساخت اين بازي خشمگينند، در اقدامي خودجوش به تحريم اين بازي روي آورده اند.

چی نوشته!:38:

ما داریم خودکشی میکنیم هر چه زوردتر این شاهکار هنری برسه دستمون و بازیش کنیم:27:

mohammad20ali20
23-10-2011, 14:00
با بازی کردن یا نکردن ما هیچ چیزی فرق نمی کنه. اونا اهداف خاص خودشونو داشتند که بهش هم میرسند. دیگه فکر نمیکنم ممنوع کردن بازی برای ایران بجا باشه حداقل میفهمیم طرز تفکرشون نسبت به حمله به ایران چیه؟؟؟

vtv004
23-10-2011, 14:12
با بازی کردن یا نکردن ما هیچ چیزی فرق نمی کنه. اونا اهداف خاص خودشونو داشتند که بهش هم میرسند. دیگه فکر نمیکنم ممنوع کردن بازی برای ایران بجا باشه حداقل میفهمیم طرز تفکرشون نسبت به حمله به ایران چیه؟؟؟
دقیقا درسته :8:

بچه این کرک های صفحه قبل کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟:19:

shahabprince
23-10-2011, 15:22
چه بازی رو ممنوع بکنن چه نکنن ما میریم دان میکنیم داداش:5: این بازی یه شاهکار هنریه اینا هیچی سرشون نمیشه:31:

Bobby Sands
23-10-2011, 15:45
IS IT REAL ? OR IS IT BATTLEFIELD 3

:18::18::18:
یه لحظه فکر کردم دارم فیلم سینمایی میبینم بعد که چشمامو مالیدم دیدم نه بازیه:31:
پیشنهاد من: حتما حتما ببینید
اينا هم عجب فيلمايي هستن:27:
اومدن چند تا صحنه فيلم رو با انيميشن قاطي كردن هركي نگاه ميكنه فكر ميكنه اينا همه ماله خود بازي هست:21:
اونجاهايي كه خيلي طبيعيه فيلمه زياد جو گير نشين:31:

Arrowtic
23-10-2011, 15:49
من که امروز از بازی فروشی نزدیک خونمون پرسیدم 3 4 تا مغازن گفتن آره میاریم.فقط یکیشون گفت جلو مردم نمیذاریم فقط به مشتری مخفیانه میدیم!(منم مشتریم!:دی)

Mool Tee
23-10-2011, 16:13
اينا هم عجب فيلمايي هستن:27:
اومدن چند تا صحنه فيلم رو با انيميشن قاطي كردن هركي نگاه ميكنه فكر ميكنه اينا همه ماله خود بازي هست:21:
اونجاهايي كه خيلي طبيعيه فيلمه زياد جو گير نشين:31:

یه چی گفتی در حد بنز حرف دیگه ای نداری مثلا شاید اصلا اسم بازی bf نیست گوسفند در جنگه ها؟:31:

ArashNAM
23-10-2011, 16:22
این بازی یکی از شاهکارهای دنیای بازی و مطمینن همه خورههای بازی دنبال بازی کردناشن حالا که همه ایران رو تحریم کردن ما هم اومدیم بگیم گنده ایم بازی رو تحریم کنیم به قول یکی از دوستامون 300 ساختن تاریخ چند هزار ساله ایران رو به سخره گرفتن هیچکی یه جمله نگفت تاریخ مهمتر یا یه بازی که واسه سرگرمی ساخته شد به خدا اینقدر دل این جوونا پر
به خاطره این مسخره بازی 2 و 3 تا از مغازه های پاساژ ولیعصر رو پلمپ کردن همه جا زور همه جا..............کی میشه آزاد باشیم

Bobby Sands
23-10-2011, 16:23
یه چی گفتی در حد بنز حرف دیگه ای نداری مثلا شاید اصلا اسم بازی bf نیست گوسفند در جنگه ها؟:31:
اينطور كه معلومه شما طرفدار دو آتيشه اين بازي هستي:31:
عزيز دل برادر من اون چيزي كه ديدم رو گفتم ! حالا اصلا اين بازي خدا، شما برو حالشو ببر:46:

bahman.pdf
23-10-2011, 17:09
بابا من این همه تدارکات پخش بازی رو فراهم کرده بودم !!
آخه این چه وضعیتیه دیگه؟
اگه شما میتونید یه بازی درست و حسابی بسازید !!
مثلا حمله به نیویورک
همش حرف زور ...

ALI . R
23-10-2011, 17:12
آیا این بازی در بازار آمده است؟ اگه نیامده پس کی میاد.:40:

SA.JJ.AD
23-10-2011, 17:13
آیا این بازی در بازار آمده است؟ اگه نیامده پس کی میاد.:40:

مثه اینکه تو هر صفحه باید اینو جواب داد :31::10:
+
سه شنبه ی همین هفته میاد :46:

dvd2010
23-10-2011, 18:46
شما برو یه بار دیگه فیلم نگاه کن متوجه میشی دوستمون چی گفتن.دقیقا اومدن چند تا صحنه فيلم رو با انيميشن قاطي كردن .

Leon-117
23-10-2011, 19:14
3.این فیلمو من دیدم این لهجه طرف چه مسخره هستش . یعنی لهجه فارسیش خوبه ولی لهجه انگلیسیش مثله هندیاست یا عربا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایرانیا کی اینجوری انگلیسی حرف میزنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا به نظر من این لحجه شو خیلی خوب در آورده بودن!اگه شبیه آمریکایی ها حرف میزد باید تعجب میکردیم!

silsin
23-10-2011, 19:34
اقا شدید موافقم . حالا یه سوال . این بازی رو سیستم داغون من بالا میاد ؟

'گرافیک : Geforce 8400
رم : 2 gig
سی پی یو : Amd نمی دونم چی چی دو هسته ای

می دونم این سیستم من بیشتر به شوخی شبیه ولی ما هم دل داریم :31:

pooriya_hp
23-10-2011, 20:43
بر و بچ عزیز کسی بازی روی کنسول ( x360 ) اجرا کرده ؟

بعد یه سوال من 16گیگ فضا دارم ! بعد این بازی رو می تونم بطور کامل ( هرچی همراش هست ) رو نصب کنم ؟

Leon-117
23-10-2011, 21:43

بعد یه سوال من 16گیگ فضا دارم ! بعد این بازی رو می تونم بطور کامل ( هرچی همراش هست ) رو نصب کنم ؟

من خودم نگرفتم ولی چند نفرو میشناسم که گرفتن.........اینجوری نیست که بازی کلا نایاب باشه.
بله برای نصب کامل بازی (هر 2 دیسک)14.5 گیگ فضا لازمه......

Masoud King
23-10-2011, 21:51

شما نیاز به 15.5 گیگ فضا داری تا همه چیزش رو نصب کنی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_nin
23-10-2011, 21:54
سلام به همگی ...
چندتا سوال داشتم ...
این بازی منتشر شده ؟؟ اگه نشده تاریخ دقیق انتشارش توی ایران کی هست ؟
cd-key ارجینال این بازی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ ...
و سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی چیه ؟؟

mjorh
23-10-2011, 22:05
میدونم جاش نیس ولی واسه اند شدن بحثای بیهوده !
یه والپیپر باحال

dashmojtaba
23-10-2011, 22:05
بچه ها به نظرتون میشه مثل کال اف 6 اینم برای آنلاینش یه ترفندی درست کرد ؟
الان یکساله کال اف انلاین میزنم اگر بتلفیلدم اینجوره برم بخرم
چهارراه تحویلی !!!!
دوباره شروع شد سوال از ما ... از شما:13:

Masoud King
23-10-2011, 22:50
دوستان هرگونه بحث در مورد پچ و کرک و سیستم مورد نیاز و سوالایی مثه با این سیستم میشه بازی کرد رو فقط و فقط اینجا:
مشکلات نصب و اجرا - Battlefield 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون : )

Masoud King
23-10-2011, 23:39
مقایسه بازی بین نسخه های PC, Xbox 360 HD , Non-HD Texture

اگه به این سه تا عکس نگاه کنید به غیز از چهره می بینید که تفگ و انگشتان چقدر با هم تفاوت دارن. مخصوصا تو نسخه Non-HD Texture که واقعا ناامید کننده هست.
کلا به نظر من باید دور نسخه بدون بافت های HD رو خط کشید چون بازی رو چند سطح پائین تر میاره. نصب بافت HD کیفیت گرافیک بازی رو نزدیک به نسخه PC میکنه.

PC

X360 به همراه پک HD

X360 بدون پک HD

masoud93
23-10-2011, 23:50
1 ساعت پیش بازی رو تموم کردم ...

بازی خوبی بود ، امتیاز من به این بازی :

8.5

shahin_mp3
23-10-2011, 23:58
چه قدر طول كشيد :21:

majid322
24-10-2011, 00:00
اقا یکی لطف کنه یه نقد روی بازی بنویسه یه چند تا عکسم بزاره :11:

Abolfazl3007
24-10-2011, 00:12
یه سایتی خوندم اگه بخوای نسخه pc رو با اون کیفیتی که تو عکسه ببینی باید یه سیستم 4000 دلاری داشته باشی !!

مگر نه نصفه نسخه hd pack هم کیفیت نمیتونی ببینی !

iCe m@n
24-10-2011, 00:16
یه سایتی خوندم اگه بخوای نسخه pc رو با اون کیفیتی که تو عکسه ببینی باید یه سیستم 4000 دلاری داشته باشی !!

مگر نه نصفه نسخه hd pack هم کیفیت نمیتونی ببینی !

کدوم سایت؟:46:

armardeh
24-10-2011, 00:30
1 ساعت پیش بازی رو تموم کردم ...

بازی خوبی بود ، امتیاز من به این بازی :

8.5

اي بابا جونمون به لب رسيد!
يه شاتي چيزي بزار بابا!:11:

amiredge
24-10-2011, 09:44
مگه كرك سالم اومده؟

sasan816
24-10-2011, 10:28
لیست وسایل نقلیه بازی
Tanks

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAnti-air vehicles

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAnti-air vehicles
lav-ad

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدtunguska]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHelicopters

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJets

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:

Masoud King
24-10-2011, 11:02
نمرات نسخه PC

IGN – 9.0
Joystiq – 4.5/5
Game Informer – 9.50
GameTrailers – 9.2
FZ.Se (Swedish) – 5/5
1UP – A-
GameSpy – 5/5
Everyeye.it – 9.2
Gamearena – 9.5
AusGamers – 9.8
GameReactor Sweden – 8

گویا بازم مثه همیشه قسمت مولتی پلیر جور ضعف های کمپین بازی رو کشید !!
+
گیم اینفورمر در مورد گرافیک گفته اگه کارت گرافیکتون ساپورت میکنه,شوتری بهتر از این ( از نظر گرافیکی) پیدا نخواهید کرد.
+
صدا گذاری بازی هم گویا مثه همیشه عالی هست.

hamed30
24-10-2011, 12:44
تا الان کسی بازی رو از بیرون خریده یا نه ؟ بازی کامل کرک شده یا هنوز خبری از کرک نیست ؟

iman kohansal
24-10-2011, 12:57
فکر نمی کنم توی تهران باشه.

Arrowtic
24-10-2011, 13:15
نمره هاش چیزی که انتظار داشتم نشد :(
البته خیلی خوبن ولی خوب من انتظار فراتر داشتم!

mf.designing
24-10-2011, 13:17
دوستان الان کرکش موجود هست ؟! سایتی هست بفروشه ؟

Mostafa NBA
24-10-2011, 13:38
میانگین امتیازات نسخه ی PC در متا:

یک باره دیگه باز هم به این نتیجه رسیدم که اصلاً نباید به تبلیغات و تریلر های قبل بازی توجه کرد و باید قبول کنیم که این نمره تا اینجا اصلاً در حد انتظاراتی که داشتیم نبود و این نمره شاید تا 9.1 پایین بیاد. باشد که عبرت بگیریم :46: :31:

Layken
24-10-2011, 13:52
لازم به ذکره که بازیی که امتیازش از 8 بالا باشه اون بازی فوق العادست
برداشت ها طوری شده که انگار همیشه خدا ما بازی های نامبر وان و بالای 9 بازی می کردیم بد عادت شدیم نه والا این طوری نیست هر بازی بالای 8 یا 8.5 گرفت اون بازی به حد کمال رسیده
وضعیت این بتلفیلد هم از همون اول مشخص بود نیازی به تبلیغات و تریلر و مجذوب شدن و غوطه ور شدن نداشت
+
مصطفی کلی بود ربطی به حرفای تو نداشت سوئتفاهم نشه دی
+

اینم الان دیدم trendy games به بازی امتیاز 9/5 از 10 داده و در مبحث نقات ضعفش گفته که بعضا تکسچرها بی کیفیت هستن و برخی بافت ها بهشون بی توجهی شده
قسمت کمپین هم کمی ایراد داره که به لطف بخش انلاین قوی جلو هستش

+
دوستانیکه از کنسول 360 برای بازی کردن این بازی بهره میبرند باید یک دیسک دوم حاوی ارتقای گرافیک بازی به سطح HD تهیه کنن و روی کنسول نسب کنن
پس نیاز به فضای اضافی رو یهارد هستش و کسانی که هارد ندارن نمی تونن از این گرافیک بالا بهره مند باشن ;)

Erfan.
24-10-2011, 14:10

یک باره دیگه باز هم به این نتیجه رسیدم که اصلاً نباید به تبلیغات و تریلر های قبل بازی توجه کرد و باید قبول کنیم که این نمره تا اینجا اصلاً در حد انتظاراتی که داشتیم نبود و این نمره شاید تا 9.1 پایین بیاد. باشد که عبرت بگیریم :46: :31:

نمرات بسیار عالی هستند نمیدونم چه انتظاری میرفت... از همون اول بود که این بازی GOTY بشو نیست. ولی یک شوتر درجه 1 هست.:46:

حالا MW3 میاد اون هم نمره میگیره دیگه! :دی

Masoud King
24-10-2011, 14:22
چهارتا نمره دیگه

GameReactor Denmark – 9
GameReactor Norway – 9
Games.cz – 9
PCGames.de – 87%
GameStar.de – 9
CVG – 9.2
3DJuegos – 9.3
+
کار هر بازی ای نیست که میانگینش بالا 90 بشه...امسال شوترای زیادی بودن مثه کرایسیس 2 , کیل زون 3 و Resistance 3 که میانگینشون بالاتر از 85 نشده !!
این بتل فیلد 3 هم از تو نقدها مشخصه قسمت مولتی پلیر بازی که همیشه یه کلاس از همه بازیها جلوتره تونسته ضعف هاش رو پوشش بده

Mostafa NBA
24-10-2011, 14:24
لازم به ذکره که بازیی که امتیازش از 8 بالا باشه اون بازی فوق العادست
برداشت ها طوری شده که انگار همیشه خدا ما بازی های نامبر وان و بالای 9 بازی می کردیم بد عادت شدیم نه والا این طوری نیست هر بازی بالای 8 یا 8.5 گرفت اون بازی به حد کمال رسیده
وضعیت این بتلفیلد هم از همون اول مشخص بود نیازی به تبلیغات و تریلر و مجذوب شدن و غوطه ور شدن نداشت
+
مصطفی کلی بود ربطی به حرفای تو نداشت سوئتفاهم نشه دی
+

اینم الان دیدم trendy games به بازی امتیاز 9/5 از 10 داده و در مبحث نقات ضعفش گفته که بعضا تکسچرها بی کیفیت هستن و برخی بافت ها بهشون بی توجهی شده
قسمت کمپین هم کمی ایراد داره که به لطف بخش انلاین قوی جلو هستش

منم میدونم اینایی که گفتی رو اما ما مقایسه هایی که میکنیم نسبی هستن.من خودم الان در به در دنبال BF3 هستم اما خب گیر نمیاد درست و حسابی اولاش.
کلی تبلیغ کردن و ملت رو بردن توی توهم که عجب بازی خفنی هست و عجب نمراتی میگیره اما میبینیم که الان نسبت به بازی هایی معمولی که در این حد روش مانور نشده مثل Deux EX، حتی Gears برتری خاصی نداره و حتی بیشتر همین مردم ایران از قسمت داستانی بازی خوشحال بودن و هیچکی فکر نمیکرد که همین قسمت داستانی بازی طبق اکثر نقد های سایت ها، نقطه ضعف بازی محسوب بشه مثل نسخه Bad Company 2 . منم میدونم این بازی بزرگی هست اما ما نسبت به همه اتفاقاتی که قبل ریلیز افتاده باید تصمیم بگیریم و همچنین نسبت به بازی های دیگه.

به نظر من این بازی اگه نمره ی کمتر از 9.5 بگیره یعنی ضعیف عمل کرده و رسماً به گیمر ها دروغ گفته یک جورایی. در کل باشد که عبرت بگیریم :31: و درگیره جو سازی هایی که قبل بازی میشه نشیم و اصلاً به تریلر ها اعتماد نکنیم.

AlexMercer
24-10-2011, 16:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب تو این بازی تبلیغ medal of honor بعدی که سازندش danger close خواهد بود هم هست.

Переклад не
24-10-2011, 16:34
دوستان سوالی دارم نمیدونم واقعا پرسیدن داره یا خیر
برو بچ که میگن این بازی تو ایران فروخته میشه اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که فعلا کرکی برای این بای ساخته نشده پس اون بازی قراره چطوری اجرا بشه؟
خب به نظرمیاد باید مثله گرشاسب اکتیو کد واردش کنیم و این اکتیو کد هیچ گاه نمیتونه 2000 تمن قیمتش باشه و مهمتر از اون قانون کپی رایت تو کشورمون نداریم تا این بازی اورجینال وارد بشه و به قیمت 50 هزار تمنم به فروش برسه و تازه ملت هم بخرنش
پس یه جای این قضیه یه نمه میلنگه
البته اگه این برداشت اشتباه هستش دوستان لطف کنن ابهام زدایی بفرمایند

Mool Tee
24-10-2011, 17:13
دوستان سوالی دارم نمیدونم واقعا پرسیدن داره یا خیر
برو بچ که میگن این بازی تو ایران فروخته میشه اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که فعلا کرکی برای این بای ساخته نشده پس اون بازی قراره چطوری اجرا بشه؟
خب به نظرمیاد باید مثله گرشاسب اکتیو کد واردش کنیم و این اکتیو کد هیچ گاه نمیتونه 2000 تمن قیمتش باشه و مهمتر از اون قانون کپی رایت تو کشورمون نداریم تا این بازی اورجینال وارد بشه و به قیمت 50 هزار تمنم به فروش برسه و تازه ملت هم بخرنش
پس یه جای این قضیه یه نمه میلنگه
البته اگه این برداشت اشتباه هستش دوستان لطف کنن ابهام زدایی بفرمایند

فک نکنم نسخه PC فروخته بشه نسخه XBOX هست که فروخته میشه:31:

hosiyar
24-10-2011, 17:20
نسخه 360 کجا آورده برم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی راهنمایی کنه .

dashmojtaba
24-10-2011, 17:46
برای بار سوم میپرسم!
امید هست با یه ترفندی بشه مولتیشو تو ایران بازی کرد ؟

Mool Tee
24-10-2011, 17:58
برای بار سوم میپرسم!

فعلا نه ولی امید باید داشت(داداش برو یه CD KEY بخر بیا باهم سرور میزنیم حال میکنیم[COLOR=Silver]

Aria1997
24-10-2011, 18:04
دوستان کسی‌ میدون تو آلمان از کجا می‌شه سی‌دی کی‌ گرفت؟؟؟ CD-KEY

AlexMercer
24-10-2011, 18:20
برای بار سوم میپرسم!

بزار فعلا اصلا راهی برای سینگلش پیدا بشه بعد

netwait
24-10-2011, 18:34
ساعت 6:30عصر دوشنبه 1آبان90-24اکتبر2011

[بچه ها تبریک بازی از این لحظه رسما منتشر شد

طبق اطلاعات این لینکea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5881/showhome/true یا این لینک:csnation.net/showthread.php?380814-Article-Battlefield-3-Release-Times-Revealed
در حال حاضر ساعت 1 دقیقه بامداد به وقته کره استtimeanddate.com/worldclock/fullscreen.html?n=235 و کره ای ها به عنوان اولین کشور بهمراه کشورهای زیر میتونند بازی رو دانلود کنند.

Tuesday, October 25th, 12:01am Korea Standard Time (GMT +9)
Brunei, Cambodia, Cocos Islands, East Timor, Fiji, Guam, Hong Kong, Indonesia, Korea, Laos, Macau, Malaysia, Mongolia, Myanmar, Northern Mariana, Philippines, Singapore, Sri Lanka, Taiwan, Thailand, Vietnam
منتظریم ببنیم این چشم بادومیهای سرعت بالا در حد گیگ میتونند خدمتی به بشریت بکنند یا نه مثل اسکیدرو خودشونو....

vahidgame
24-10-2011, 18:44
واقعا توی این تاپیک یه چیزایی گفته میشه که آدم تعجب می کنه!
میانگین امتیاز بازی فعلا 9.3 هست که اگه همین باقی بمونه خیلی عالیه و انتظارات رو برآورده کرده
توی هر سال مگه چند تا شوتر می تونن بالای 9 بشن؟! مطمئنا تعداد اونا زیاد نیست و اونی که مثلا 9.3 میشه کاندید خیلی جدی برای بهترین شوتر ساله
اگه پرتال 2 نبود دیگه با این امتیاز بتلفیلد 3 می تونست مطمئن باشه که حداقل بهترین شوتر سال میشه. که امسال توی شوتر ها فقط cod مونده بیاد که به اونم امیدی نیست که اون چنان کار خیلی فوق العاده ای بتونه بکنه...
+
نقدهای بازی رو هم نگاه می کردم اکثر سایت روی فوق العاده بودن بخش مولتی پلیر تاکید داشتن. همین طور چند تا سایت هم اعتقاد داشتن که بتلفیلد 3 بهترین گرافیک حال حاضر در بین همه بازی ها رو در اختیار خودش داره
که البته فعلا این نقد ها و امتیاز ها برای نسخه پی سیه و هنوز خبری از امتیاز به نسخه کنسول بازی نیست...

AMIR.KIK
24-10-2011, 19:00
ساعت 6:30عصر دوشنبه 1آبان90-24اکتبر2011

[بچه ها تبریک بازی از این لحظه رسما منتشر شد

طبق اطلاعات این لینکea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5881/showhome/true
در حال حاضر ساعت 1 دقیقه بامداد به وقته کره استtimeanddate.com/worldclock/fullscreen.html?n=235 و کره ای ها به عنوان اولین کشور بهمراه کشورهای زیر میتونند بازی رو دانلود کنند.

Tuesday, October 25th, 12:01am Korea Standard Time (GMT +9)
Brunei, Cambodia, Cocos Islands, East Timor, Fiji, Guam, Hong Kong, Indonesia, Korea, Laos, Macau, Malaysia, Mongolia, Myanmar, Northern Mariana, Philippines, Singapore, Sri Lanka, Taiwan, Thailand, Vietnam
منتظریم ببنیم این چشم بادومیهای سرعت بالا در حد گیگ میتونند خدمتی به بشریت بکنند یا نه مثل اسکیدرو خودشونو....
از کجا میتونن دانلود کنن؟؟لینک؟؟

Amir.prs
24-10-2011, 19:06
چرا کرک نمیزارن ؟

شاید یادشون رفته چنین بازی ای هم هست :13:

netwait
24-10-2011, 19:16
از کجا میتونن دانلود کنن؟؟لینک؟؟

فکر میکنم از طریق این دانلود منیجر origin.com/us/about
اینکه میگم فکر میکنم به خاطره اینه: battlefield.com/battlefield3/pc-download

I-Tech
24-10-2011, 19:30
Battlefield 3 Review - PC

منبع:

amiredge
24-10-2011, 20:12
چرا کرک نمیزارن ؟

شاید یادشون رفته چنین بازی ای هم هست :13:
شما كه كرك بازي رو گير آورده بوديد و تا آخر بازي رفته بوديد؟حالا چي شد كه دنبال كرك ميگرديد؟

mehdi30nema
24-10-2011, 21:20
امروز موفق شدم نسخه 360 را بگیرم .
تا اینجا کلا 20 دقیقه بازی کردم . در یک کلام باید بگم فوق العاده بود . سکانس افتتاحیه بازی یه مرحله 10 دقیقه اییی است توی قطار که حرف نداره .
بعد هم یواش یواش وارد ایران میشه .
البته همه چیزشم به ایران نمیخوره ، مثلا تو تابلو یه مغازه نوشته بود (( درمان و اسباب بازی های کاربر )) که اصلا معلوم نیست یعنی چی . خلاصه باید بیشتر بازی کنم تا بتونم بهتر در مورد بازی توضیح بدم . اینم بگم که از دیسک یک 1.5 گیگ محتوای HD باید نصب کرد و بعد سینگل پلیر را از دیسک 2 اجرا کرد .
نکته جالب این بازی هم نحوه خریدش بود که مختصر براتون میگم .من بازی را از توپخونه گرفتم اگه آشنا نداشته باشید 20 تومان هم قیمت میدن .
مغازه دار با این حال که آشنای من بود به من گفت بیرون مغازه جلوی ورودی مترو وایسم بعد خودش با موتور رفت سمت لاله زار و 5 دقیقه بعد بازی رو آورد و بهم داد و رفت . هم چاپ روی دی وی دی و هم کاور بازی هیچ ربطی به بتلفیلد نداره . ماله بازی های دیگه را میزارن .
البته یه چیزه دیگه هم گفت که راست و دروغش را نمیدونم ، گفت اگه این بازی را از ما بگیرن 10 میلیون جریمه و یک سال پلمپ مغازه داره .

amd>intel
24-10-2011, 21:24
يكي هم دان كرد ندا بده به منم برسونه . ممنون

AlexMercer
24-10-2011, 21:58
اقا از کرج یا تهران کسی بازی رو دانلد نکرده برسونه دست ما ؟

sami-z
24-10-2011, 22:09
آقا اینی که توی سایت p30day هست نسخه pc هست؟؟؟میشه با این کرکی که دوستمون گذاشتن ازش استفاده کرد؟؟؟ تو رو خدا یکی جواب بده !!!!

=CYBER=
24-10-2011, 22:14
این هم عکس از داخل بازی :

با این کرک رفتم توش .

Leon-117
24-10-2011, 22:16
این ایرانی های تو بازی چقد بد دهن تشریف دارن!:31:برای بازی کردن جلوی خونواده اصلا مناسب نیست بازی!:31:
+
.

مغازه دار با این حال که آشنای من بود به من گفت بیرون مغازه جلوی ورودی مترو وایسم بعد خودش با موتور رفت سمت لاله زار و 5 دقیقه بعد بازی رو آورد و بهم داد و رفت . هم چاپ روی دی وی دی و هم کاور بازی هیچ ربطی به بتلفیلد نداره . ماله بازی های دیگه را میزارن .
منم امروز رفتم توپخونه به یکی 2 تا مغازه تا گفتم بتلفیلد میخوام میخواستن بزنن منو!یکی هم گفت 15 تومن میشه...:13:

sami-z
24-10-2011, 22:20
آقا اینی که توی سایت p30day هست نسخه pc هست؟؟؟میشه با این کرکی که دوستمون گذاشتن ازش استفاده کرد؟؟؟ تو رو خدا یکی جواب بده !!!!
جونه من یکی اینو جواب بده :41:

=CYBER=
24-10-2011, 22:24
جونه من یکی اینو جواب بده :41:

گفتم به مدیرش الان تو سایت اطلاعیه میزنه :دی

hessi19
24-10-2011, 22:25
منم واسه 360 گرفتم .. بازی واقعا قشنگه . مخصوصا صداگذاریش ..

این ایرانی های تو بازی چقد بد دهن تشریف دارن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای بازی کردن جلوی خونواده اصلا مناسب نیست بازی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آره :31:
توی عراق دشمنا فارسی حرف میزدن !!

doncarllo1
24-10-2011, 22:29
بازیش برای pc اومده تو تهران؟:8:

Masoud King
24-10-2011, 22:49
اولین نقد نسخه x360

Planet Xbox 360.....8.8

Abolfazl_Real
24-10-2011, 22:55
نسخه ي xbox360ش حتما lt+2 نياز داره؟؟
با lt 1.9 و lt 1.9.1 اجرا نميشه؟

pouya_1631
24-10-2011, 22:58
پس چرا نارسیس نمیاره بتل را رو یه برگه زده بتلفیلد 3 نداریم انگار نسیه می خوای:31:

Abolfazl_Real
24-10-2011, 23:03
چون فروشش توي ايران ممنوعه
قسمتي از بازي توي شهر تهران انجام ميشه و به دليل مسائل سياسي فروش بازي ممنوع شده :41:

sami-z
24-10-2011, 23:12
گفتم به مدیرش الان تو سایت اطلاعیه میزنه :دی

ممنون از جوابتون..واقعا" قانع شدم!!!!!!!!!!!!!!!

Abolfazl_Real
24-10-2011, 23:13
نسخه ي xbox360ش حتما lt+2 نياز داره؟؟
با lt 1.9 و lt 1.9.1 اجرا نميشه؟

لطف كنيد دوستان پاسخ بديد

aha2012
24-10-2011, 23:15
لطف كنيد دوستان پاسخ بديد
بله نیاز به lt2داره
از این به بعد همه ی بازیا نیاز به lt2 دارن.

Amin_0913
24-10-2011, 23:48
بچه ها مثل اینکه نسخه PC بازی توی نت پخش شده اونم با کرک Reloded
حجمش 13 گیگه

netwait
24-10-2011, 23:53
بازار هستند

mjorh
24-10-2011, 23:59
بازار هستند

اینه گرافیک بازی ؟؟؟؟ :18::18:
چقد فرق داره با دموها!

AlexMercer
25-10-2011, 00:05
اینه گرافیک بازی ؟؟؟؟ :18::18:
چقد فرق داره با دموها!

ایشون در گرافیک 1600 در 900 دارن اجرا میکنند ولی نور پردازی عالیه

mjorh
25-10-2011, 00:09
اون اره
ولی یه ذره ب اسلحه و ستونا نیگا کن انگار واسه عصر حجره گرافیک بازی!

Persian_Gun's
25-10-2011, 00:09

1600 در 900 مگه کمه؟!!!

AlexMercer
25-10-2011, 00:13
1600 در 900 مگه کمه؟!!!

نه ولی شما میتونی همه چیزو بزاری رو low بهد 1920 در 1024 بازی کنی:46: قرار نیست هرچی رزلیشن بالاتر یا پایین تر بود کیفیت هم بالا پایین باشه

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

اون اره
ولی یه ذره ب اسلحه و ستونا نیگا کن انگار واسه عصر حجره گرافیک بازی!

اره فکر کنم anti aliasing رو فعال نکرده ولی راست میگی

Aria1997
25-10-2011, 00:14
دوستان اینم کرک بازی

واسه من کار نمی‌کنه اصلا توی بازی نمیره !!!!!!!!!!!!
:19:

Aria1997
25-10-2011, 00:15

Abolfazl_Real
25-10-2011, 00:20
دوستان شماها هم بازي رو دانلود كرديد؟
از جايي نگرفتيد؟(جايي نداره بازي رو؟)

Layken
25-10-2011, 00:20
فعلا که امتیازات نسخه PC در میان 6 نقد تو بخش Critic Score گیم اسپات 9.3 هستش
اگر سایتی مثل گیم اسپات مولتی رو خوب بدونه حتما بهش 9.5 میده. (البته PC )

Ali_softcenter
25-10-2011, 00:23
آقا من طاقت ندارم کی بازی رو با کرک ریلود بازی کرد؟

3Dmajid
25-10-2011, 00:31
این عکس بازار که صفحه ی قبل دوستمون گذاشته از خود بازی snapshot گرفته یا با دوربینی چیزی عکس گرفته :18:
چرا اینجوریه گرافیکش ! :18:

Ali_softcenter
25-10-2011, 00:32
یه لینک سالم بذارید!

ezio29
25-10-2011, 00:46
لینک های بازی:

نسخه کامل کرک شده توسط Reloaded

sima_6600
25-10-2011, 00:53
وایییییی عحب بازی بود وااااااااااااای خدای من

Layken
25-10-2011, 01:01
پست های این که می خرمو حتما بازیش میکنم میکشمو اینا حذف میشن
+
دوستان لطفا مراعات پستهاتون رو داشته باشین بازی هر چه قدر هم بد باشه سعی کنید با ملاحظه ادامه بدید
چه بسا که نمیتونه بازی بدی باشه :)

AlexMercer
25-10-2011, 01:41
اینم تصاویری از بازی با اخرین گرافیک روی pc مقایسه بازی روی low spec و high spec هست

mehdy.z
25-10-2011, 02:41
اینم تصاویری از بازی با اخرین گرافیک روی pc مقایسه بازی روی low spec و high spec هست

بچه ها نریزید سرم :31:ولی بیشترین تفاوتی که من توی این عکسها میبینم توی anti aliasing هست!
یعنی اگه از anti aliasing فاکتور بگیرید تفاوت توی low و ultra اصلا فاحش نمیزنه!!!

dvd2010
25-10-2011, 05:47
دوستان،در کل بازی جذاب هست یا نه؟

3Dmajid
25-10-2011, 08:15
بچه ها من از کجا برم بازی رو بخرم ؟
یه جا رو معرفی کنید که جوگیر نشده باشه 15تومن 30تومن بده بازی رو :41:

majid322
25-10-2011, 09:29
این یه عکسه دیگه که یکی از بچه ها انداخته...

بابا تو رو خدا بیاین عکس بزارید دیگه

Locker
25-10-2011, 09:32
سلام

اگه کسی فروشگاه اینترنتی می شناسه که این بازی رو اورده باشه ، یک خبر بده !

Vahid67
25-10-2011, 09:51
کسی لینک دانلود همراه با کرک سالم و تست شده ترجیحا تک زبانه ( فقط انگلیسی ) داره ؟؟

E Z I O
25-10-2011, 09:53
بروبچ اصفهان هر کس بازی را میخواد بخره و گیرش نمیاد یه حئ به من بده راهنماییش کنم!:20:

3Dmajid
25-10-2011, 09:53

بزار من بازی رو بخرم اینقد عکس میزارم که خسته شید !
فقط یکی بگه از کجا بخرم :37:

E Z I O
25-10-2011, 10:06
اسکرین شات های فوق العاده از بازی ! جدید!

گیم اسپات گذاشته!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baloteli
25-10-2011, 10:28
یکی یک لینک دانلود درست و حسابی از نسخه ی نهایی بازی بگذاره

Bobby Sands
25-10-2011, 11:20
دوستان يه چيزي ميگم لطفا نزنيد :31:
تو اين عكسايي كه از بازي گذاشته شده به هم نميخورن و با هم تناقض دارن.
از يك طرف ميگن تهرانه و توش صندوق صدقاته ، از طرف ديگه خيابونا پر نخله و رو درو ديوار خونه ها ديش ماهواره نصبه!
آخه كجاي ايران اينطوريه؟!

virus2009
25-10-2011, 11:43
دوستان نسخه Limited با Reloaded چه فرقی داره
من نسخه Limited رو داشتم دانلود می کردم ( الان 3 گیگش تموم شده ) که نسخه Reloaded اومد
اونو کنسل کنم و reloaded رو دانلود کنم ... ؟؟؟؟

به نظرتون این صحت داره ... ؟؟؟؟

My Graphic Settings
1920 x 1080 Fullscreen
AA : 8X MSAA
Other Graphic Settings : ULTRA
No Lagging, No Slowing , Not Crashing. Game is working perfectly.
My PC Properties :
Mainboard : ASUS M2A-VM AM2
Processor : AMD Athlon X2 64 +4600
Video Card : Sapphire ATI Radeon HD 3850 (256 Bit) 1 GB DDR 2
RAM : 3 GB 800 MHZ DDR2
PSU : 750 Watt OCZ Stealth Edition
HDD : 2 TB ( WD , Seagate , Samsung)

dvd2010
25-10-2011, 13:27
دوستان، بازی تو اهواز نیومده.هر جا میرم تا میگم این بازیو میخوام انگار بهشون فحش دادم همه باهم میگن نه نداریم نمیاریم.:41:

plsboy
25-10-2011, 13:31
دوستان يه چيزي ميگم لطفا نزنيد :31:
تو اين عكسايي كه از بازي گذاشته شده به هم نميخورن و با هم تناقض دارن.
از يك طرف ميگن تهرانه و توش صندوق صدقاته ، از طرف ديگه خيابونا پر نخله و رو درو ديوار خونه ها ديش ماهواره نصبه!
آخه كجاي ايران اينطوريه؟!

عزیزم اونجا اولشه که توی عراق هستش... بعدا میاد تو ایران...
دیشب داشتم چندتا اسکرین واستون آپلود میکردم که adsl قطع شد تا الان...!!!!
ولی این چندتا رو خودم گرفتم...
البته ممکنه صفحه رو خیلی سنگین کنه که اگه راهی هست به من بگید که اینجوری نشه....

چندتا اسکرین از hotel tehran و چندتا چیز دیگه بود که نذاشتم دیگه...
درضمن من سه چهار مرحله بازی کردم تمام جریان بازی رو فهمیدم...
این یارو رفیقتون که یه خیانت کار میخواد دهن آمریکارو سرویس کنه خیلی تابلوه... به حرفاش دقت کنید...
جریانش رو هم که از black ops کپ زده تا حدودی...
تا الان که بازی کردم اصلا حس نکردم که کسایی که بهشون شلیک میکنم با شلیک من میمیرن... به هر کس که شلیک میکنم یه فیلم مسخره بازی میکنه و ولو میشه...
راستی ایرانیا خیلی بد دهن تشریف دارنا...

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوستان، بازی تو اهواز نیومده.هر جا میرم تا میگم این بازیو میخوام انگار بهشون فحش دادم همه باهم میگن نه نداریم نمیاریم.:41:
من بازار رو چک نکردم ولی فکر نمیکنم اگه هم بیارن به هر کسی بدن... منظورم زیر میزی هستش...
اگه باشه فقط سرزمین...

Layken
25-10-2011, 13:50
ای بابا اخه پست به اون گندگی با اون حجم و سایز رو نقل و قول میکنن عجب (پاک میشه)
+
دوست عزیزplsboy شما هم حداقل بزار توی اسپویلر یا به صورت لینک بزار ماوس رو باید چند بار دوند تا برسه پایین دی

plsboy
25-10-2011, 13:59
ای بابا اخه پست به اون گندگی با اون حجم و سایز رو نقل و قول میکنن عجب (پاک میشه)
+
دوست عزیزplsboy شما هم حداقل بزار توی اسپویلر یا به صورت لینک بزار ماوس رو باید چند بار دوند تا برسه پایین دی

شرمنده میشه خودتون این کارو انجام بدید...
من هر کاری کردم نتونستم...

AlexMercer
25-10-2011, 14:06
بابا خداییش کیفیت بازی خوبه نگو بده ولی یجوری این دوستمون هی میخواد بزنه تو سر بازی

nima812
25-10-2011, 14:09
دوست عزیز plsboy شما که بازی کردی چند مرحله رو هیچ مشکلی مثل لگ باگ ازین جور قبیل تو بازی نداشتی؟ خصوصا صدا؟ شما بازی رو دانلود کردی یا خریدی؟

sami-z
25-10-2011, 14:09
من امروز خریدمش 3000 تومن ..نصب میکنم خبرشو میدم که ماله من چطوره

hasanoooooooo
25-10-2011, 14:11
بابا خداییش کیفیت بازی خوبه نگو بده ولی یجوری این دوستمون هی میخواد بزنه تو سر بازی

داداش این دوستمون کارش درسته... ایشون گفتن نسبت به دمو خیلی افت گرافیک داشته! راست هم میگه تو تصاویری که گذاشته حتی چشم دوستمونخوب معلوم نیست چه برسه به......

manuelcalavera
25-10-2011, 14:12
خیلی حال میده :دی

Erfan.
25-10-2011, 14:20
اوه اوه چه خبره:دی

خوب با تشکر از AlexMercer عزیز که اون لینک مقایسه بین Low و Ultra رو قرار دادن...

بچه ها نریزید سرم :31:ولی بیشترین تفاوتی که من توی این عکسها میبینم توی anti aliasing هست!
یعنی اگه از anti aliasing فاکتور بگیرید تفاوت توی low و ultra اصلا فاحش نمیزنه!!!

مهدی جان تفاوت زیاده، باید یه کم دقت داشته باشی، چون بازی روی Low هم زیباست این طوری حس میشه.

تفاوت هایی که من احساس کردم:

1- سایه پردازی؛

در Ultra سایه ها بسیار زیبا تر و طبیعی تر هستند، کاملا Soft Shadow این جا احساس میشه.

همچنین Ambient Occlusion قدرتمند در Ultra خودنمایی میکنه...

2- Draw Distance؛

در بعضی عکس ها کاملا تفاوت قابل توجهه، آبجکت ها و سایه ها در دور دست رو اگه مقایسه کنید متوجه میشید.

3- در بعضی عکس های Ultra یه حالت گرد و غبار مانندی وجود داره که در Low مشاهده نمیشه.

4- 100 درصد در Volumetric Light ها هم تفاوت بسیار دارن که متاسفانه در عکس ها از منابع نور عکسی وجود نداره...

5- در عکس ها، تخریب پذیری، Motion Blur، و موارد دیگه ای که در موقع بازی کردن بهشون توجه میشه، وجود ندارن... (از عکس این تفاوت ها معلوم نیستن و باید Video باشه:دی)

در کل عنوانیست که از نظر گرافیکی بسیار بسیار قدرتمنده، منتظر یه بررسی کامل از طرف من باشید.:20:

پیروز باشید.

plsboy
25-10-2011, 14:26
دوست عزیز plsboy شما که بازی کردی چند مرحله رو هیچ مشکلی مثل لگ باگ ازین جور قبیل تو بازی نداشتی؟ خصوصا صدا؟ شما بازی رو دانلود کردی یا خریدی؟

والله خیلی سبکتر و راحتتر از crysis 2 اجرا میشه و لگ که اصلا نداشتم...
ولی باگ, مگه میشه EA بازی بده و باگ نداشته باشه؟!!!
ولی باید گفت که خیلی کم بوده و چندتا چیز جزئی بوده مثل وقتی که از روی ساختمونها اولین level یازی میپریدی انگار که یه تیکه چوب رو از یه جا پرت میکردی یه جای دیگه اگه منظورم رو بگیری...
transaction ها هم فقط مخصوص کسایی هستش که میبینی وگرنه خودت عین بازی های 10 سال پیش عمل میکنی...

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

حرف عرفان جان هم فوقالعاده صحیح هستش...:10:
باید بگم که بهترین نورپردازی هستش که تا حالا دیدم...:31:
بابت ویدیو هم باید بگم که ترافیک adsl چیزی ازش نمونده که بخوام 300-200 مگ آپود کنم واستون و گرنه این کارو میکردم... شرمنده...:11:

عزیز من که گفتم از همون اول... گرافیکش اون چیزی که انتظار داشتم و تو دموها بود,نیست...

3Dmajid
25-10-2011, 14:27
من امروز خریدمش 3000 تومن ..نصب میکنم خبرشو میدم که ماله من چطوره

از کجا خریدی ؟
هیچ کی جواب منو نمیده :41:

Amir.prs
25-10-2011, 14:36
از کجا خریدی ؟
هیچ کی جواب منو نمیده :41:

دروغ میگه
بزار اول کرکش بیاد بعد همه جا پر میشه

kumarbaz
25-10-2011, 14:42
دروغ میگه
بزار اول کرکش بیاد بعد همه جا پر میشه
دروغی در کار نیست، رفیق خودم 1هفته پیش از رپید دانلود کرده بود(اکانت داره) امروز زنگ زدم بهش گفت: کرک از دیروز پخش شده تو نت، فردا بیا ببر حاضره.

Erfan.
25-10-2011, 14:51
عزیز من که گفتم از همون اول... گرافیکش اون چیزی که انتظار داشتم و تو دموها بود,نیست...

خوب این کاملا صحیحه، اون چیزی که شما در تریلر ها میبینی به طور حرفه ای Edit شده، و گلچینی از بهترین قسمت های بازی از جنبه های متفاوت هست...

من هم امروز ببینم میتونم بازی رو بگیرم یا نه، دیگه نمیتونم تحمل کنم!!! :19:

mehdy.z
25-10-2011, 14:52
البته حرف تو رو هم قبول دارم که احتمالا بازی توی low هم باید خیلی خوش ساخت باشه که تفاوت اصلا فاحش نیست ولی منظور من اینه که ما داریم فرق بین ultra و low رو بررسی میکنیم و توی بعضی از عکسها اصلا اون عظمت تفاوتی که انتظار میرفت وجود نداره!!!
مثلا این عکسها:

البته نمونش زیاده توی این سایت و همین طور که گفتم خودت از AA فاکتور بگیری دیگه به قول خودت غیر از چند سایه زنی نرم تفاوت آنچنانی مشاهده نمیشه!
ضمنا من توی هیچ کدوم از این عکسها تسلیشن خیلی خاصی ندیدم که کمی برام تعجب برانگیز بود!!!
ولی فکر کنم سرآخر باید صبر کرد تا یه حرفه ای مثل خودت تست و بررسی کنه تا معلوم شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baloteli
25-10-2011, 14:57
موتور بازی انصافا نسبت به توانایی هایی که داره خیلی خوب و روان و نرم بازی رو اجرا میکنه ، به شکلی که اصلا من به شخصه مشکلی نداشتم تا به حال
حتی تو صحنه های اکشن و انفجار و این جور صحنه ها هم کمبودی حس نمیکنم !
فکر کنم کرایسیس ۲ گزینه خوبی برای مقایسه باشه که به سادگی میتونم بگم با اینکه از نظر گرافیکی از این بازی کمتر بود اما سنگین تر بود
در کل اینبار دایس چیزی رو روانه بازار کرده که واقعا با کارهای قبلیش متفاوته

جالبه تو بعضی مراحل با هم حرف میزنن (فارسی)
یکی میگه من میرم بالا
اون یکی میگه من میرم پائین
نفر سوم میگه من دورش میزنم فکر میکنن من نمیفهمم

تازه هی فحش هم میدن ! بی تربیتا !

mjorh
25-10-2011, 14:57
خوب این کاملا صحیحه، اون چیزی که شما در تریلر ها میبینی به طور حرفه ای Edit شده، و گلچینی از بهترین قسمت های بازی از جنبه های متفاوت هست...

من هم امروز ببینم میتونم بازی رو بگیرم یا نه، دیگه نمیتونم تحمل کنم!!! :19:
آقا عرفان ادمو امیدوار میکنه:31:
منتظر نقد یو هسیم

BBNHFAK
25-10-2011, 15:04
درسته که فروش این بازی تو ایران ممنوع شده؟؟؟
یعنی باید dl کنیم:18:

mjorh
25-10-2011, 15:08
درسته که فروش این بازی تو ایران ممنوع شده؟؟؟
یعنی باید dl کنیم:18:
نترس بابا ،گیر میاد خیالت تخت!:46:

sima_6600
25-10-2011, 15:13
چی بگم من نمیدونم چرا همه انتقاد میکنن برای من دقیقا مثل ترایلر های بازی حتی خیلی بهتر بود و واقعا عالی کار شده
در مورد این که میرید جزیات رو عکس میگیرین این اصلا درست نیست و بازی ها باید به صورت کلی مورد برسی قرار بگیرن
من چند شات که خودم از مرحله کویر گرفتم رو میزارم تا بهتر بشه نظر داد.

Erfan.
25-10-2011, 15:16
البته نمونش زیاده توی این سایت و همین طور که گفتم خودت از AA فاکتور بگیری دیگه به قول خودت غیر از چند سایه زنی نرم تفاوت آنچنانی مشاهده نمیشه!

چند مورد دیگه غیر از سایه ها هم گفتما :دی

همین AO که در عکس اولی دیده میشه ازش نمیشه گذشت...

عکس دوم رو قبول دارم خیلی تفاوت ندارن...

عکس سوم هم که همون گرد و غبار و سایه و ... :دی

در بعضی بازی ها این طوری میشه... موتور بازی خودش قدرتمنده و طراحی ها و ... در سطح بالا هستن و این طوری میشه مثلا Mafia II هم همین طوری بود...

این در صورتی ضعف به حساب میاد که بازی کنسولیزه شده باشه و از گرافیک ضعیف برخوردار باشه، چیزی که تا حدودی در Crysis 2 دیده میشد که با پچ DX11 کاملا بر طرف شد.

ضمنا من توی هیچ کدوم از این عکسها تسلیشن خیلی خاصی ندیدم که کمی برام تعجب برانگیز بود!!!

درسته... فکر میکنم در مدل کاراکتر ها به کار رفته، مطمئن نیستم تا بررسی دقیق نباشه.

ولی فکر کنم سرآخر باید صبر کرد تا یه حرفه ای مثل خودت تست و بررسی کنه تا معلوم شه

لطف داری دوست خوبم...

در اولین فرصت...

mehdy.z
25-10-2011, 15:25
چی بگم من نمیدونم چرا همه انتقاد میکنناولا قبلش گفتم که نریزید سرم:31:
ثانیا بحث من اصلا سر پایین بودن گرافیک بازی نیست و فقط داشتم در مورد تفاوت بین low و ultra صحبت میکردم و دیگه کاری به اینکه آیا گرافیک بازی بالا هست ندارم و در این مورد تا وقتی خودم بازی رو انجام ندم نظر نمیدم!
ثالثا دمتون گرم که لطف میکنید و از بازی شات میگذارید ولی خواهشا یه فکری به حال سایزش بکنید چون چهارتا مثل من جد وآباد مودم جلوش چشمش نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه رو باز کنه!!

بهتره افراد 18- این بازی رو انجام ندند چون هم صحنه های 18+ داره و هم فوشهای آنچنانی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینو هستم باعث میشه هیجان بازی دو چندان بشه:31::27:

baloteli
25-10-2011, 15:26
بهتره افراد 18- این بازی رو انجام ندند چون هم صحنه های 18+ داره و هم فوشهای آنچنانی داره:31:

mjorh
25-10-2011, 15:29
:18: این عکسایی ک sima6600گزاشته ،فوق العادس ! با اون یکی شاتا خیلی میفرقه واقعا مثه تریلراشه !

plsboy
25-10-2011, 15:51
راستی کسی به در درختها توجه کرده؟
فکر کنم farcry 1 هم گرافیک بهتری داشت نسبت به این تو درختها... بوته ها هم مثل کاغد میمونن که ازشون رد میشید...:27:

Mool Tee
25-10-2011, 16:21
یکی بود اینجا می خواست بازی رو تهیه کنه یادم نمیاد بهم پ.خ بده

dvd2010
25-10-2011, 16:58
من الان از گیم نت پسر خالم میام. فقط میگم بازیش حرف نداره البته گرافیگش اون چیزی نبود که انتظارش میرفت.اما واقعا زیبا بود.تو بازار بزرگ فحش میدن.

dvd2010
25-10-2011, 17:07
این یه عکسه دیگه که یکی از بچه ها انداخته...

روی صندوق صدقات زده هدیه برای سالمندان.راستی تو ایران کی میاد اکثرا تابلوها ب زبان عربیه .بانک شهر را هم پرچما یکی درمیان مال عراق بعدش مال ایرانه

Mool Tee
25-10-2011, 17:24
اولا قبلش گفتم که نریزید سرم:31:
ثانیا بحث من اصلا سر پایین بودن گرافیک بازی نیست و فقط داشتم در مورد تفاوت بین low و ultra صحبت میکردم و دیگه کاری به اینکه آیا گرافیک بازی بالا هست ندارم و در این مورد تا وقتی خودم بازی رو انجام ندم نظر نمیدم!
ثالثا دمتون گرم که لطف میکنید و از بازی شات میگذارید ولی خواهشا یه فکری به حال سایزش بکنید چون چهارتا مثل من جد وآباد مودم جلوش چشمش نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا صفحه رو باز کنه!!

اینو هستم باعث میشه هیجان بازی دو چندان بشه:31::27:

اینو همونش حال میده من 1 سالم هم بود بازی میکردم.فحش های فارسی بدجور میده؟من هنوز بازی به دستم نرسیده ولی میرسه همین امروز

kurosh08
25-10-2011, 17:46
بابا چند تا عکس دیگه از تهران بذارین حال کنیم:8:
توی رامسر که هنوز نیاوردن....
اگه بیارن با کله میرم میخرم:10:
این همه توی بازی های مختلف به کشورهای دیگه حمله کردیم و چیزی نشد. یه بارم به ایران حمله کنیم ببینیم چه خبره.
تازه قرار نیست که مردم بیگناهو بکشیم که:20:
بابا بازیه دیگه:40:

3Dmajid
25-10-2011, 17:53
بابا توروخدا یکی جواب منو بده !
صد بار گفتم از کجا بازی رو بخرم !
هیچ کی جواب نمیده.
یه سایتی ... مغازه ای ... آدرسی :41:

MOHAMMAD2010
25-10-2011, 18:03
بابا توروخدا یکی جواب منو بده !
صد بار گفتم از کجا بازی رو بخرم !
هیچ کی جواب نمیده.
یه سایتی ... مغازه ای ... آدرسی :41:

pm دادم بهت ...

netwait
25-10-2011, 18:03
رفقا!
کسی نسخه ریلودد RELOADED رو از پی سی دی دانلود کرده؟
سالمه همه فایلها؟
منظورم این لینکهاست:

در این پست:

clickestan
25-10-2011, 18:42
دوستان بازی رو کجا میفروشه در تهران؟

در اصفهان چطور؟

دوستانی که میدونن و یا خرید کردن لطفا pm بدن

georgemartin
25-10-2011, 18:59
رفقا!
سالمه همه فایلها؟
منظورم این لینکهاست:

در این پست:

سرعتش دانلودش بعد از 20 دقیقه نصف شد من ولش کردم ، با رپیدبازی چیزی دانلود کنی بهتره.من از این سایت دارم دانلود میکنم

mehdi_nin
25-10-2011, 19:09
شیراز کجا این بازی رو میفروشن ؟؟ آدرس رو بهم پخ کنید

ALI&SOAP
25-10-2011, 19:11
هیچ راهی برای عوض کردن زبان از روسی به انگلیسی نیست
آخه دارم بازی میکنم ولی روسی=:2:

clickestan
25-10-2011, 19:11
دوستان تهرانی و اصفهانی لطفا جاهاییی که بازی رو گرفتن بگن

crowe
25-10-2011, 19:12
pm دادم بهت ...
سلام، اگه ميشه به من پي ام بديد. ممنون.

plsboy
25-10-2011, 19:12
عزیز سوالتو تو تاپیک بغلی مطرح کن و جواب بگیر...
نه تاپیک رو بخون به جواب میرسی...

Jeff hardy M
25-10-2011, 19:25
سلام
دوستان سیستم رو تو صفحه 1 دیدم ولی شک دارم ببینید به این سیستم میخوره بازی ؟ ( نمیخوام تیکه تیکه بیاد ):

ASUSTeK Computer INC. P5P41T-LE
Intel Pentium E5700 @ 3.00GHz
NVIDIA GeForce 210 1024 MB
4.0GB Single-Channel DDR3
MS Windows 7 Ultimate 32-bit

بازی کیفیتش تو کامپیوتر بالاتره یا ایکس باکس 360 ؟ برای کدومش بگیرم بهتره ؟

تو قزوین کسی خریده ؟ کجا ؟

ممنون :11:

gta6767
25-10-2011, 19:36
سلام بازی را تو اصفهان کجا آورده بهم pm بدین

afshin-434
25-10-2011, 19:41
یه جوری آدرس رو پی ام میدین انگار میخواین کاری بکنین که مجازاتش اعدامه!
این که میگن حبس و جریمه داره همش فرافکنیه همش دروغه همش شایعست!
من مطمئنم فردا برم پاساژ همشون با پوستر بزرگ دارن میفروشنش!
اگه توجه کنید حتی سایت این بازی هم :31:پالایش:31: نشده !

Aria1997
25-10-2011, 19:43
رفقا!
سالمه همه فایلها؟
منظورم این لینکهاست:

در این پست:

سلام
داداش این مثل اینکه خرابه از پی‌ سی‌ دی‌ گرفتم ...

بابا به خدا بیشتر از ۳۰ گیگ دانلود کردم دیگه خسته شدم دوستان شما کدوم نسخه و از کجا دانلود کردید ؟؟؟ :13::19::41:

plsboy
25-10-2011, 20:10
دوستان من چندتا سوال دارم که آیا توی بازی واسه شما هم این اتفاقات میوفته؟
1. وقتی به کسی تیر اندازی میکنید 1 ثانیه ای طول میکشه که یادش بیاد که تیر خورده و باید بمیره؟
2.آیا نورهای چراغهای ماشینها و یا فلشهایی که به اسلحه های دشمنان وصله چشمای شمارو در نمیاره؟
این ویدیو رو نگاه کنید...

Переклад не
25-10-2011, 20:12

جهت تبدیل زبان روسی به انگلیسی:

ابتدا روی Start ویندوز رفته و RUN رو اجرا نمایید. سپس عبارت Regedit رو تایپ و اجرا کنید. در ادامه نسبت به نوع سیستم خود به مسیر های زیر بروید:
- در 32 بیت به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Battlefield 3
- در 64 بیت به مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node \Electronic Arts\Battlefield 3
رفته و در پنجره سمت راست بر روی Properties کلیک کنید و عبارت های زیر را وارد نمایید:

- قسمت Language عبارت English
- قسمت Locale عبارت en

amiredge
25-10-2011, 20:12
بازي تو اراك اومده.

قيمت طرح اورجينال(چاپ روي دي وي دي به همراه كاور) با يك پوستر به عنوان هديه ميده 4 تومان.

اونوقت ميگن جرمه و ممنوعه.اينا همه بازار گرميه.

hts1369
25-10-2011, 20:14
یه جوری آدرس رو پی ام میدین انگار میخواین کاری بکنین که مجازاتش اعدامه!
این که میگن حبس و جریمه داره همش فرافکنیه همش دروغه همش شایعست!
من مطمئنم فردا برم پاساژ همشون با پوستر بزرگ دارن میفروشنش!
اگه توجه کنید حتی سایت این بازی هم :31:پالایش:31: نشده !

خیلی بعید میدونم بتونی یه پوستر از بازی تو پاساژها گیر بیاری
هر کسی تو تهران بازی رو خریده به ما یه pm بده
خیلی ممنون

Переклад не
25-10-2011, 20:16
بازي تو اراك اومده.

قيمت طرح اورجينال(چاپ روي دي وي دي به همراه كاور) با يك پوستر به عنوان هديه ميده 4 تومان.

اونوقت ميگن جرمه و ممنوعه.اينا همه بازار گرميه.

خب کرکش اومده شب تا صب دارن بازی رو کپی میکنن میفروشن دیگه.البته کپی از نوع اورجینال سیور طرح رو جلد با کیفیت عالی:دی

Mool Tee
25-10-2011, 20:25
من کسایی که به من پ.خ میدن آدرس نمیدم سایت میدم برای خرید

plsboy
25-10-2011, 20:29
اینم یه ویدیوی دیگه از تهران...:8:

worldclass
25-10-2011, 20:36
سلام
کسی لینک زیر 5 گیگ برای دانلود داره؟

mehdi30nema
25-10-2011, 20:43
امروز نشستم یه یه ساعتی بازی کردم ، به برج میلاد و هتل تهران و بانک شهر هم رسیدم ولی راستش علی رقم همه تعریف هایی که از بازی شده من کماکان فکر میکنم که Modern Warfare از این بازی بهتره .
گیم پلی این بازی اصلا به نظرم با این حال که خیلی سریع هست ولی به سرعت مدرن وارفر2 نمیرسه .

mjorh
25-10-2011, 20:45
اینم یه ویدیوی دیگه از تهران...:8:

چرا دشمنا اینقد خنده دار میمیرن؟؟؟؟

marmolak kocholo
25-10-2011, 20:46
خب منم بازی رو از امید گرفتم، دستش درد نکنه خیلی به من لطف داره...
بازی واقعا عالیه !
فعلا تو کفم...

Locker
25-10-2011, 20:55
لطفا یک سایت برای خرید پستی این بازی معرفی کنید ، البته به صورت پیام خصوصی !

Arrowtic
25-10-2011, 21:04
راسته طرز مردن خیلی مسخرست؟من که گیرم نیومده فعلا :41:

dvd2010
25-10-2011, 21:15
تازه از بازار رسیدم خونه.تو اهواز هیچ جا پیدا نمیشه شدیدا ترسیدن .میگن چون بازی سیاسیه فعل نمیارن.شاید بعدا بیارن.
داداش آدرس سایت را واسم پخ کن.ممنون

Jeff hardy M
25-10-2011, 21:17
راسته طرز مردن خیلی مسخرست؟من که گیرم نیومده فعلا :41:
ویدیو اون دوستمون رو دانلود کردم . طرز مردن نسبت به modern warfare2 خیلی مسخره بود

بازی به پایه modern warfare 3 نمیرسه :10:

clickestan
25-10-2011, 21:21
تمام دوستان برای اینکه بفهمن سیستمشون میکشه یا نه برن تو سایت زیر و روی can u run it کلیک کنن(البته با همون سیستمی که میخوان بازی رو روش نصب کنن)
البته قبلش از تو لیست اسم بازی رو انتخاب کنید

Mostafa NBA
25-10-2011, 21:31

نمرات بسیار عالی هستند نمیدونم چه انتظاری میرفت... از همون اول بود که این بازی GOTY بشو نیست. ولی یک شوتر درجه 1 هست.:46:

حالا MW3 میاد اون هم نمره میگیره دیگه! :دی

منم میدونم اینایی که گفتی رو اما ما مقایسه هایی که میکنیم نسبی هستن.من خودم الان در به در دنبال BF3 هستم اما خب گیر نمیاد درست و حسابی اولاش.
کلی تبلیغ کردن و ملت رو بردن توی توهم که عجب بازی خفنی هست و عجب نمراتی میگیره اما میبینیم که الان نسبت به بازی هایی معمولی که در این حد روش مانور نشده مثل Deux EX، حتی Gears برتری خاصی نداره و حتی بیشتر همین مردم ایران از قسمت داستانی بازی خوشحال بودن و هیچکی فکر نمیکرد که همین قسمت داستانی بازی طبق اکثر نقد های سایت ها، نقطه ضعف بازی محسوب بشه مثل نسخه Bad Company 2 . منم میدونم این بازی بزرگی هست اما ما نسبت به همه اتفاقاتی که قبل ریلیز افتاده باید تصمیم بگیریم و همچنین نسبت به بازی های دیگه.

به نظر من این بازی اگه نمره ی کمتر از 9.5 بگیره یعنی ضعیف عمل کرده و رسماً به گیمر ها دروغ گفته یک جورایی. در کل باشد که عبرت بگیریم :31: و درگیره جو سازی هایی که قبل بازی میشه نشیم و اصلاً به تریلر ها اعتماد نکنیم.

آپدیت جدید برای نسخه Xbox که مطمئناً معیار اکثریت گیمر ها همین نسخه های کنسول هست نه PC :

اصلاً قصد مزاحمت در روند تاپیک ندارم و هیچ وقت هم این کارو تا حالا نکردم اما خواستم یک سری چیزارو یادآوری بکنم برای کسانی که درگیر تبلیغات اساسی و دروغین این بازی شدند.

این بازی از دید خیلی ها بدون شک پیروز رقابت با COD بود اما حالا میبینیم که اصلاً اینطور نیست.
Dice و EA تبلیغات زیادی دقیقا روی Medal of Honor کردند اما فاجعه ای بیش نبود اون بازی. این هم سبکش تا حد زیادی مثل همین MOH میمونه.

همیشه BF بهترین مالتی پلایر رو داشت و حتی نسخه ی قبل یعنی Bad Company 2 که سینگل مزخرفی داشت به دلیل مالتی پلایر و مد های آنلاین عالی تونست نمرات بسیار خوبی بگیره با میانگین 8.8 اما این نسخه با این تبلیغات خیره کننده ای که داشت حتی تا اینجا در حد Bad Company هم نبوده !

من الان همچنان مثل سابق نظرم روی COD هست و الان با این وضع نمرات بیشتر هم شد.

در کل باشد که عبرت بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و درگیره جو سازی هایی که قبل بازی میشه نشیم و اصلاً به تریلر ها اعتماد نکنیم.

موفق باشید :11:

dvd2010
25-10-2011, 21:47
آقا یکی پیدا نمیشه واسه ما آدرس سایتی را که این بازی را میفروشه بذاره

vegas
25-10-2011, 22:00
آپدیت جدید برای نسخه Xbox که مطمئناً معیار اکثریت گیمر ها همین نسخه های کنسول هست نه PC :

اصلاً قصد مزاحمت در روند تاپیک ندارم و هیچ وقت هم این کارو تا حالا نکردم اما خواستم یک سری چیزارو یادآوری بکنم برای کسانی که درگیر تبلیغات اساسی و دروغین این بازی شدند.

این بازی از دید خیلی ها بدون شک پیروز رقابت با COD بود اما حالا میبینیم که اصلاً اینطور نیست.
Dice و EA تبلیغات زیادی دقیقا روی Medal of Honor کردند اما فاجعه ای بیش نبود اون بازی. این هم سبکش تا حد زیادی مثل همین MOH میمونه.

همیشه BF بهترین مالتی پلایر رو داشت و حتی نسخه ی قبل یعنی Bad Company 2 که سینگل مزخرفی داشت به دلیل مالتی پلایر و مد های آنلاین عالی تونست نمرات بسیار خوبی بگیره با میانگین 8.8 اما این نسخه با این تبلیغات خیره کننده ای که داشت حتی تا اینجا در حد Bad Company هم نبوده !

در کل باشد که عبرت بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و درگیره جو سازی هایی که قبل بازی میشه نشیم و اصلاً به تریلر ها اعتماد نکنیم.

اره COD بهترینه برای اینکه هر سال همون بازی رو با همون اینجین با یه مقدار تغییرات و یک داستان ابکی ریلیز میکنه !:46:
به نظر من mw3 در واقع mw 2.5 هست و بیشتر به یک expansion pack شبیه تا یک بازی کامل ...:31:

Hojjat07
25-10-2011, 22:07
اینم مقایسه تصویری گرافیک این بازی بین سه کنسول

PC vs Xbox 360 vs PS3 Comparison

pouya_1631
25-10-2011, 22:13
از بروبچ اصفهان کی بازی رو خریده از کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:weird:

marmolak kocholo
25-10-2011, 22:15

دوست من، اولا این که چرا معیار بیشتر گیمرها نسخه کنسولی هست؟ برام سوال شد می خوام جوابشو بدونم! اصلا این اکثریتی که میگی از کجا در اومده؟
دوماً عکسی که گذاشتی فقط از 4 تا نقد هست، بهتره انقدر عجله نکنی، یهو دیدی بدجور زد حال خوردی!
سوماً جمله آخرت رو بهتره عوض کنی و از افعال اول شخص استفاده کنی! چون من به اندازه ای که با تریلرها عشق کردم با خود بازی هم دارم عشق می کنم...
---------
شما انگار خیلی بدتر تحت تاثیر داستان هایپ گونه Cod قرار گرفتید و از آواتارتون هم مشخصه که فن این بازی هستید! پس پست های شما بیشتر جنبه ی ترول گونه داره تا نقد و بررسی بازی، پس خواهش می کنم دیگه از این پست ها ایجاد نکنید.
ممنون.:40:

a.salireza
25-10-2011, 22:15
خب بلاخره ما هم بعد از عملیات سخته آپدیته دستگاه تونستیم این بازی رو اجرا کنیم ! البته عملیات سختر پیدا کردنه بازی بود که به لطفه دوستم بدون مشکل به دستم رسید :31: ( جلو 5 6 تا از مغازه ها زده بودن "بازیه باتل فیلد 3 نداریم لطفاً سوال نفرمایید : دی )
گرافیک فوق العادس . 1.5 گیگ فضا واسه نصب بافتهایه HD میخواد که ارزششو داره .
صداگزاری هم از همون اول جذب میکنه آدمو ! البته نه به خاطره حرفه ای بودنش ! به لطفه دوبلر هایی ایرانی که از همون صحنه ی اول ما رو هدفه الفاظه قشنگشون قرار میدن :) بهتره کسی کنارتون نباشه موقع بازی کردن ! خصوصاً بچه هایی که هنوز فحش بلد نیستن :31:
گیم پلی هم چون فقط 10 دقیقه بازی کردم نمیتونم نظری راجبش بدم . اما اونم بد به نظر نمیرسید !
کلاً به نظرم بازی خیلی پیشرفت داشته نسبت به نسخه های قبلی .

بحثه برتریه BF یا COD رو هم پیش نمیکشم ! اگرچه میدونم COD هم قرار نیس انقلابی باشه ...

( خلاصه که منتظرم فردا بیان دمه خونه ببرنم پاسگاه به جرم بازی کردن :31: )

Jeff hardy M
25-10-2011, 22:26
خب بلاخره ما هم بعد از عملیات سخته آپدیته دستگاه تونستیم این بازی رو اجرا کنیم ! البته عملیات سختر پیدا کردنه بازی بود که به لطفه دوستم بدون مشکل به دستم رسید :31: ( جلو 5 6 تا از مغازه ها زده بودن "بازیه باتل فیلد 3 نداریم لطفاً سوال نفرمایید : دی )
گرافیک فوق العادس . 1.5 گیگ فضا واسه نصب بافتهایه HD میخواد که ارزششو داره .
صداگزاری هم از همون اول جذب میکنه آدمو ! البته نه به خاطره حرفه ای بودنش ! به لطفه دوبلر هایی ایرانی که از همون صحنه ی اول ما رو هدفه الفاظه قشنگشون قرار میدن :) بهتره کسی کنارتون نباشه موقع بازی کردن ! خصوصاً بچه هایی که هنوز فحش بلد نیستن :31:
گیم پلی هم چون فقط 10 دقیقه بازی کردم نمیتونم نظری راجبش بدم . اما اونم بد به نظر نمیرسید !
کلاً به نظرم بازی خیلی پیشرفت داشته نسبت به نسخه های قبلی .

بحثه برتریه BF یا COD رو هم پیش نمیکشم ! اگرچه میدونم COD هم قرار نیس انقلابی باشه ...

( خلاصه که منتظرم فردا بیان دمه خونه ببرنم پاسگاه به جرم بازی کردن :31: )

چه فحش هایی میدن ؟ :31: پ.خ کن

پیشگیری بهتر از درمانه :31: (درست گفتم دیگه ؟ هان ؟!)

ezio29
25-10-2011, 22:59
دوستان یکی فحش هایی که میدنو برامون پ.خ کنه
خداوکیلی پ.خ کنین ببینیم در چه حده
یه مورد دیگه هم اینکه کسی از دوستان یه مغازه تو اصفهان بگه که داشته باشه
امروز رفتم بخرم یه جوری نگام میکردن گفتم حالا فکر میکنن از طرف جایی اومدم آمار بگیرم،سفت میگیرن میزننم
بعدشم میری پاسگاه بگی اینا منو زدن میگن چرا،میگی برای BF3،اونا هم یه دست میزنن
بعدشم با یه جریمه ای تعهدی چیزی میفرستن خونه اونجا هم یه دست کتک میخوری
آخرشم هیچی
برا همینم سریع گازشو گرفتم اومدم خونه که از طریق مراجع زیرزمینی امر تهیه بازی رو دنبال کنم.

AlexMercer
25-10-2011, 23:02
شرمنده اینو میگم. از کل بازی به فحش هاش علاقه مند شدین؟ خوب نهایتن خواهر و مادر طرف رو میاره جلوی چشاش دیگه.

در ضمن این یکی واقعا توهین چون رزمنده های ایران و سربازان امروزی در میدان جنگ بازهم روی لب نام خدا و ائمه رو میارن تا فحش بدن.

ezio29
25-10-2011, 23:09
نه عزیز
من برای این میگم که میخواستم صدای بازی رو زیاد کنم و بازی کنم
ولی تا که فهمیدم توش فحش بد میدن ضد حال خوردم
به خاطر همین میخواستم ببینم چه فحش هایی میدن
وگرنه بازی که جای خود داره
در مورد رزمنده ها هم باید بگم بله
متاسفانه آمریکایی ها هر کاری میکنن میخوان یه جوری بقیه رو هم شریک جرم خودشون کنن
حالا به هر روشی که شده

LiverBarca
25-10-2011, 23:14
سربازای ایرانی چه فحشهایی میدن؟؟؟:31:امریکاییها چی تو جوابش میگن؟؟؟:27:
من تا حالا نتونستم بازی رو گیر بیارم و بازی کنم،یکی به ما هم بگه چه خبره!!!:21:

Reza Azimy_RW
25-10-2011, 23:15
در ضمن این یکی واقعا توهین چون رزمنده های ایران و سربازان امروزی در میدان جنگ بازهم روی لب نام خدا و ائمه رو میارن تا فحش بدن.
اطفاقا" اینقدر بهم فهش میدن تو خدمت . همینان میرن جنگ دیگه :دی

AlexMercer
25-10-2011, 23:27
اطفاقا" اینقدر بهم فهش میدن تو خدمت . همینان میرن جنگ دیگه :دی

داداش من خودم سربازم. میدونم چی میگی ولی موقع جنگ حداقل برای زنده موندن دست به دامان مقدسات میشن

kortol
25-10-2011, 23:27
بابا بی خیال فحش ها .. تو خیابون از این بد تر هم می گن ...
من توی یه مرحله گیر کردک یکی کمکم کنه ... توی مرحله ای که سوار هواپیما میشی بری تهران بترکونی ... یه جا هستش که یه هلیکوپتر و چند تا ماشین را با لیزر هدف میگیری برات می زننش بعد چند نفر توی سطح فرود گاه پراکنده می شن ...یکیشون هست در حد لالیگا تند تند میره و فقط توی یه مسیر بیضی شکل می چرخه اصلا هم نمی میره ... بازی مشکل داره ؟؟؟؟..من با لیزر هدف گیری کردم تیرا اومد روش ولی نمرد ....کسی سیو بعد از اون رو داره برام بفرسته ؟؟؟
ممنون می شم...

Erfan.
25-10-2011, 23:33
اه اه اه اه

:41::41::41::41::41::41:

بابا 1000000000 بار، داستانو لو میدید توی Spolier بزارید آخه...

گند خورد به بازی ما رفت..........

آخه از بازی خوشتون نیومده چرا بازی دیگرانو خراب میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه کی این چیزا روی میخواید رعایت کنید میاید داستانو لو میدید میره؟

خراب شد رفت.

saminem
25-10-2011, 23:34
کسی سایت سراغ داره که بازی رو بفروشه؟؟؟؟

ezio29
25-10-2011, 23:36
بابا بی خیال فحش ها .. تو خیابون از این بد تر هم می گن ...
من توی یه مرحله گیر کردک یکی کمکم کنه ... توی مرحله ای که سوار هواپیما میشی بری تهران بترکونی ... یه جا هستش که یه هلیکوپتر و چند تا ماشین را با لیزر هدف میگیری برات می زننش بعد چند نفر توی سطح فرود گاه پراکنده می شن ...یکیشون هست در حد لالیگا تند تند میره و فقط توی یه مسیر بیضی شکل می چرخه اصلا هم نمی میره ... بازی مشکل داره ؟؟؟؟..من با لیزر هدف گیری کردم تیرا اومد روش ولی نمرد ....کسی سیو بعد از اون رو داره برام بفرسته ؟؟؟
ممنون می شم...

دوست عزیز شما برو اینجا مشکلتو بگو

این تاپیک ماله حرف زدن در مورد خود بازیه نه مشکلاتش

H M R 0 0 7
25-10-2011, 23:36
بازی رو اجرا کردم
گرافیکش که خیلی خوبه
چند دقیقه ای بیشتر بازی نکردم ، مرحله اول تو کردستان عراقه ولی چیزی که جالبه آیتم های ایرانیه
تمام پلاک مااشین ها ایرانیه !! I.R Iran
بعضی تابلو ها ایرانیه و ...

armardeh
25-10-2011, 23:38
Our videos of Battlefield 3
چي بگم! شنيدن كي بود مانند ديدن(چي گفتيم!):31:
ويديوها وسطاي صفحه س گم نشيد يه موقع! روي stream the video كليك كنيد تا ويديو ها باز بشه:11:

BMW.M3_E46
25-10-2011, 23:39
اه اه اه اه

خراب شد رفت.

من هنوز نخوندم :31:
آقا سی دی کی بخریم ارزش داره یا خیر؟

mjorh
25-10-2011, 23:41
اه اه اه اه

خراب شد رفت.
اره بابا ضد حال اساسی بود!

ezio29
25-10-2011, 23:41
من هنوز نخوندم :31:
آقا سی دی کی بخریم ارزش داره یا خیر؟

به نظر من صبر کن همه بازی کنن نظرشونو با دلایلشون بگن
بعد اگه خوب بود برو بخر

saminem
25-10-2011, 23:43
بازی رو اجرا کردم
گرافیکش که خیلی خوبه
چند دقیقه ای بیشتر بازی نکردم ، مرحله اول تو کردستان عراقه ولی چیزی که جالبه آیتم های ایرانیه
تمام پلاک مااشین ها ایرانیه !! I.R Iran
بعضی تابلو ها ایرانیه و ...

روی کنسول بازی میکنید یا PC ؟

kortol
25-10-2011, 23:44
این تاپیک ماله حرف زدن در مورد خود بازیه نه مشکلاتش
اون تاپیک که برای نصب و اجرا هستش ..من که توی اون زمینه مشکلی ندارم که برم اونجا بازی برای من راحت اجرا میشه ..بدون هیچ مشکلی ..... این تاپیک رو زدن که درباره بازی حرف بزنیم ؟؟؟ چی بگیم مثلا ؟؟؟ من توی یه مرحله گیر کردم تقاضای کمک می خوام همین ...

خراب شد رفت.
اگه منظورت با من بود شرمنده ...معذرت می خوام .......ولی اون جایی که من گفتم بخشی از داستان بازی نیست و کلا 5 دقیقه از اوایل بازی هستش ... چیزی از داستان نداره که لو بره ...اگه بازی نکردی بدون داستان خیلی پر حرف تر از این چیزاست و یه چیز دیگه است ..

Killzone2
25-10-2011, 23:44
درباره این موضوع مقایسه بین عنوان ها بهتره برید تو گروه هایی که برای اون ایجاد شده تا روند تاپیک هم از روند اصلی خارج نشه :11:

به یک مورد فقط اشاره کنم که نه MW یا بهتر بگم شاهکار بزرگ COD عنوانی نیست که بخواد از دیگر عنوان ها پایین تر باشه... Battlefield هم به همین صورت هست حالا یک گروه از مولتی پلیر بتلیفد بیشتر لذت میبرن و یک سری هم با سری کال که البته بیشتر هم cod رو عنوان بزرگ میدونن و کلا گفته بشه COD دیگه مسخره شده کلا درست نیست البته درباره سری MW که شماره دوم جالبی هم نداشت بیشتر برای فروش و درامد ساخته شد این شماره هم همینطوری هست ولی کلا عنوان بزرگ و شاهکار هست کسی هم بگه این عنوان مورد داره در واقع داره به تجربه از این بازیی که داشته توهین میکنه!!! داستان بازی اگر کمبود داره ولی گیم پلی بازی واقعا شاهکار اول شخص هست اگر هم سری مدرن بازی اومده الان خیلی از عنوان ها میخوان بهتر از این سری ظاهر بشن که بیشتر به فاجعه تبدیل میشن...

درباره بتلفید که یک شاهکار بزرگ و البته تکامل در بخش چند نفره و همینطور در شماره های جدید با رو اوردن انجین جدید و تخریب و مقیاس های بالا باعث شده بیشتر گیمر ها بیان این بازی رو تست کنن حالا تو شماره سوم که دیگه واقعا شاهکاری هست برای خودش همون بد کمپانی هم خودش شاهکاری بود داستانش هم خوب بود و البته بخش مولتی پلیر بازی که واقعا جالب هست حالا دایس تو این شماره روی داستان بازی کار کرده که از هر نظر عالی به نظر میرسه که باعث میشه از این مورد از MW3 بهتر باشه ولی در کل هر دو عنوان شاهکار های بزرگی هستن که طرفدار خودش رو داره...

در کل اگر فقط مقایسه بین دو عنوان MW 3 با bf 3 باشه بهتره برید تو گروه هایی که براش ایجاد شده اونجا بحث کنید بهتره ولی اگر گرافیک و داستان این شماره بتلفیلد رو در نظر بگیریم به نسبت فقط بهتر از mw 3 هست اگر هم عنوان COD نمرات بالا و همینطور فروش بالا نداشت میشد گفت نسبت به دیگر عنوان های کم بیاره...
ولی این شماره در کل بتلفیلد 3 واقعا شاهکار هست که دلیل بهتر بودن نسبت به MW3 باشه ولی باید مدرن وارفیر 3 هم منتشر بشه بعد بشه نظر درست داد.

+

دوستان لطفا داستان رو تو اسپویلر قرار بدید که مشکل ایجاد نشه:11:
ممنون از توجه!:20:

ezio29
25-10-2011, 23:45
دوستان کسی نیست اینو برا ما بفرسته:

آخه چیز بدی نخواستم که انجامش نمیدید
میخوام از بنیادهای خانواده محافظت کنم

mjorh
25-10-2011, 23:47
اون تاپیک که برای نصب و اجرا هستش ..من که توی اون زمینه مشکلی ندارم که برم اونجا بازی برای من راحت اجرا میشه ..بدون هیچ مشکلی ..... این تاپیک رو زدن که درباره بازی حرف بزنیم ؟؟؟ چی بگیم مثلا ؟؟؟ من توی یه مرحله گیر کردم تقاضای کمک می خوام همین ...

اگه منظورت با من بود شرمنده ...معذرت می خوام .......ولی اون جایی که من گفتم بخشی از داستان بازی نیست و کلا 5 دقیقه از اوایل بازی هستش ... چیزی از داستان نداره که لو بره ...اگه بازی نکردی بدون داستان خیلی پر حرف تر از این چیزاست و یه چیز دیگه است ..
نه بابا منظورشون شما نبودید...

plsboy
25-10-2011, 23:58
دوستان من واقعا شرمندم اگه داستان بازی رو واسه بعضی ها لو دادم...
ولی خداییش همیشه که از spoiler استفاده میکنم پستم رو ناقص میکنه...
بخدا چیز خاصی از جریان بازی هم نیست که من لو دادم...
ولی شرمنده... به بزرگی خودتون ببخشید...:11:

Kamyar_AnathemA
26-10-2011, 00:06
مشهد آوردن بریم بخریم ؟

armardeh
26-10-2011, 00:09
بچه ها بچه ها صب كنيد بابا فك كنم اشتباهي رخ داده!:19:
آخه ديدن بازيهايي كه ما خودمون ساختيم كيفيتش خيلي بالاس يه نسخه ي اختصاصي برامون ساختن كه بتونه انتظارمون رو برآورده كنه كه البته با dx12 قابل اجراس نگو واسه همين هم بود گفتن 28 م واسه اروپا بازي و ميديم بيرون خواستن سرگرمشون كنن كه ما واسه خودمون با اين نسخه بيشتر حال كنيم(نه كه انتظارمون خيلي بالاس):31::31::31:
بابا ول كنيد اين بازيكه اصلا" تم واقع گرايانه بودن نداره :11:
ولي در كل بدك نيست, خوبه:46::5::20:

حالا ببين چجوررر به توپ ميبندن مارو!:31:

MILIN3M
26-10-2011, 00:11
بچه ها اين يكو نيم گيگ فايل hdرو بايد از لايو دانلود كنيم براي٣٦٠؟؟؟ چنتا dvdهستش؟؟

dvd2010
26-10-2011, 00:12
دوستان من واقعا شرمندم اگه داستان بازی رو واسه بعضی ها لو دادم...
ولی خداییش همیشه که از spoiler استفاده میکنم پستم رو ناقص میکنه...
بخدا چیز خاصی از جریان بازی هم نیست که من لو دادم...
ولی شرمنده... به بزرگی خودتون ببخشید...:11:
شما جایی را تو اهواز سراغ نداری که بازی را بفروشن؟

ezio29
26-10-2011, 00:14
آخه ديدن بازيهايي كه ما خودمون ساختيم كيفيتش خيلي بالاس يه نسخه ي اختصاصي برامون ساختن كه بتونه انتظارمون رو برآورده كنه كه البته با dx12 قابل اجراس نگو واسه همين هم بود گفتن 28 م واسه اروپا بازي و ميديم بيرون خواستن سرگرمشون كنن كه ما واسه خودمون با اين نسخه بيشتر حال كنيم(نه كه انتظارمون خيلي بالاس):31::31::31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا ببين چجوررر به توپ ميبندن مارو!:31:

آهان
من میگم چی میگی
بابا این یه ویدئو فیک هستش از بتل 4
هنوز 3ش درست حسابی نیومده
بخوان 4ش رو بدن بیرون؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
وای مردم از خنده
عجب ویدئویی بود
طرف از 2 متری داره با دوربین یکی دیگه رو میزنه
:39::39::39::27::27::27:

H M R 0 0 7
26-10-2011, 00:14
روی کنسول بازی میکنید یا PC ؟

PC
'گرافیکم GTS 450
ویندوز سون
پردازنده هم E7500

توی Ultra کمی تیک میزنه ولی بین high و ultra روانه

mjorh
26-10-2011, 00:19
[نقد ها و نمرات Battlefield 3 نسخه ی PC منتشر شدند[

– ‬‬
میدان نبرد 3 برای ورود به بازار جهانی آماده می شود و از طرف دیگر بررسی های سایت ها و مجلات مختلف نشان می دهد که این بازی از سطح کیفی بالایی بر خوردار است.
از دو روز پیش که EA اجازه ی انتشار نقد های این بازی را صادر کرده است، نمرات فوق العاده ی زیادی از این بازی منتشر شده است که آن ها را در زیر میبینید:

IGN – 9.0
Joystiq – 4.5/5
Game Informer – 9.50
GameTrailers – 9.2
FZ.Se (Swedish) – 5/5
1UP – A-
GameSpy – 5/5
Everyeye.it – 9.2
Gamearena – 9.5
AusGamers – 9.8
GameReactor Sweden – 8
GameReactor Denmark – 9
GameReactor Norway – 9
Games.cz – 9
PCGames.de – 87%
GameStar.de – 9
CVG – 9.2
3DJuegos – 9.3

این امتیازات مربوط به نسخه ی PC می باشند و EA هنوز اجازه ی انتشار نقدهای نسخه های کنسولی این بازی را نداده است. این در حالی است که نسخه های کنسولی این بازی از چند روز پیش در بازار های غیر رسمی موجود می باشد و نسخه ی PC هم دیروز کرک شده است.
dbazinews

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

دیگه ای جی ان 9 بده ،حتما خیلی خوفه

ezio29
26-10-2011, 00:32
Gamespot اگه 9 به بالا بده خوف میشه
البته آخرش خودمون باید تست بزنیم
این سایتها رو خیلی نمیشه بهشون اعتماد کرد

3Dmajid
26-10-2011, 00:42

این فیلمه ؟ :31:
یا از اون بازیاس که شبیه فیلم ساختن ؟ :31:
خیلی باحال بود :10:

kortol
26-10-2011, 00:51
آقا کسی سیو بازی رو نداره بعد از این مرحله به ما بده .. دمتون گرم ..نسخه PC هستش..

ممنون می شم...
خدا وکیلی حیفه گیر کنم این جوری روی بازی ...

B.3.S.T
26-10-2011, 00:54
پس بلاخره انتظارها به پایان رسید !

plsboy
26-10-2011, 00:56
شما جایی را تو اهواز سراغ نداری که بازی را بفروشن؟

گفتم که اگه بفروشن همون سرزمین...
یکمی صبر کن آبها از آسیاب بیوفته, میارن...

ezio29
26-10-2011, 00:56
بابا آخه هنوز کسی بازی رو نگرفته که بخواد سیو هاشو به شما بده
شما حداقل باید تا فردا عصر صبر کنی تا یکی بخره و سریع برسه به مرحله مورد نظر
تازه بعدشم بتونه اون مرحله رو رد کنه
کمی صبر پیشه کن عزیز دل برادر:20:

Abolfazl3007
26-10-2011, 01:00
سلام
دوستان من هم بالاخره بازی رو گرفتم !

با هزار دردسر ! آخر قرار شد یکی شب بریم مغازش بهمون بده .
رفتیم مغازه یارو ساعت 11 شب با عملیات راپل پرید بالای انباری بعد از نیم ساعت با فریاد الله اکبر بازی رو بیرون آورد !:31:

بهش گفتیم 5 تومن بیشتر یه قرون هم نمیدم هی آه و ناله که اگه بگیرن شلوارمو .... !! فلان و بسار !:31: هزار تومن دیگه دادم ! :31:

حالا خود بازی : (نسخه 360 ) :

بتلفیلد 3 یه بازی اکشن اول شخص حرفه ای هستش
گرافیک بازی چشم نوازه
صداگزاری حرف نداره
گیم پلی هم خوبه
ولی در همین حد و حدود -تعداد وحشتناک باگهای عجیب غریب - مشکلات گرافیک در بعضی قسمتها - نبودن تم واقع گرایانه درست حسابی و کاراکترهای معمولی و ایرانیهای عجیب غریب که کل کشورهی دنیا هستند ! و.... چیزهایی هستند که از کیفیت کلی کار کم میکنن

در کل بازی در حد 8.5 یا 8 هست و متاسفانه با goty و شاهکار فاصله داره ...

شاید اگه مقایسه ها و رقابت های میشه گفت احمقانه بین این بازی و MW3 وجود نداشت آدم بیشتر از بازی لذت میبرد و انتظار های زیاد و عجیب کمتری داشتیم و با خیال راحت بازی میکردیم

منتقدها هم همشون از مولتی بازی تعریف کردن و حالت تک نفره زیاد به دلشون نشسته ... که اونم تو ایران افراد کمی میتونن مولتی بزنن ...

در کل بازی جزو اول شخص های حرفه ای حساب میشه حتما انجام بدین ( فقط ارزش نداره با قیمتهای خفن بخرین چند روز وایسین اوضاع عادی بشه بهتره ...

plsboy
26-10-2011, 01:00

حالا ببين چجوررر به توپ ميبندن مارو!:31:

من متوجه نشدم ولی انگار یه قسمت در نقش آمریکاییها هستیم و بقیش بر ضدشون هستیم؟
فکر کنم اینو EA ایران مسازه برای رقابت با نسخه آمریکایی...:27:

ezio29
26-10-2011, 01:03
دوستان من رفتم برای دی ال
هر کی مغازه تو اصفهان سراغ داره که میفروشه حتما بگه
بای بر همگی

kortol
26-10-2011, 01:41
بابا آخه هنوز کسی بازی رو نگرفته که بخواد سیو هاشو به شما بده
شما حداقل باید تا فردا عصر صبر کنی تا یکی بخره و سریع برسه به مرحله مورد نظر
تازه بعدشم بتونه اون مرحله رو رد کنه
کمی صبر پیشه کن عزیز دل برادر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم ...

با هزار دردسر ! آخر قرار شد یکی شب بریم مغازش بهمون بده .
رفتیم مغازه یارو ساعت 11 شب با عملیات راپل پرید بالای انباری بعد از نیم ساعت با فریاد الله اکبر بازی رو بیرون آورد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا چرا اینجوری می گید .. ادم غریبه باشه می ترسه ..شهر ما توی پاساژ همه از یه هفته قبل تبلیغ و پوستر زدن به درو دیوار پاساژ ..تازه پاساژ دقیقا توی مرکز شهره... همه هم دارن هم نسخه 360 هم PC ...

یه جوری شما و بقیه دوستان می گین خرید کردیم ادم یاد مواد فروش های توی پارک می افته :
بازی رو گذاشتم زیر درخت سومی بعد از سطل آشغال برو برش دار پول رو بنداز توی سطل زباله کناریم !!! بی صدا و سریع ...بجنب بچه !!

نه بابا ... حالا یا شهر ما هنوز بی خبرن ( شایدم خیلی کویته !!) یا نزدیک خونه شماها مراکز مبارزه با جنگ نرم خیلی وجود داره !!! بابا خبری نیست ...گندش نکنید بی خودی ...یه بازیه .... .حالا یه چند تا ایرانی هم زدیم ترکوندیم ... چیزی نشده که ...( من خودم چند تا هوایما از ایران انداختم ..ولی دم ایرانیها گرم چه ویراژی می دادن با هواپیما توی آسمون ..کف کردم ...آمریکایی ها رو زمین گیر کرده بودند اونم رو هوا ... !!!)

ولی خدا وکیلی تیکه های ایرانی ها خیلی باحاله ...
صدا گذاریش عالیه .... می گن : ( چیزی از بازی لو نمی ره اوایل باز یهستش ... )
من می رم پایین تو برو بالا ... بکشیدش نامردو ....همین جا تیر بارونشون کنید .... اونجاست .. مراقب باشید ...پناه بگیرید ...

فحش هم تا الان نشنیدم

aha2012
26-10-2011, 01:47
بچه ها اين يكو نيم گيگ فايل hdرو بايد از لايو دانلود كنيم براي٣٦٠؟؟؟ چنتا dvdهستش؟؟
خیر
دو دیسک هست بازی(برای 360)
دیسک اول توش HD هست و باید نصبش کنی-نیازی به لایو نیست

amirpers
26-10-2011, 02:37
یه چیز جالب این که من درایور جدید انویدیا رو نصب کردم. نمره ویندوز 7 به کارت گرافیکم 6.8 بود که با نصب این درایور شد یه دفعه 7.5.
حالا فعلا بازی دستم نیومده تا چکش کنم.

MILAD2799
26-10-2011, 08:55
اینم از اهنگ منوی بازی که بسیار زیباست

kumarbaz
26-10-2011, 09:39
Gamespot هم به PC امتیازشو داد---> 8.5، چقدم مهربون بوده :دی
The Good

Deep and varied multiplayer competition
Awesome array of vehicles
Many gorgeous environments
Rewards teamwork handsomely

The Bad

Campaign is disappointing and dull
Only six cooperative missions
No way to practice jet flight outside of multiplayer

plsboy
26-10-2011, 11:14
Gamespot هم به PC امتیازشو داد---> 8.5، چقدم مهربون بوده :دی
The Good

Deep and varied multiplayer competition
Awesome array of vehicles
Many gorgeous environments
Rewards teamwork handsomely

The Bad

Campaign is disappointing and dull
Only six cooperative missions
No way to practice jet flight outside of multiplayer

یعنی این بازی فقط بخاطر داشتن مالتی پلیر بالاترین امتیاز ممکن رو از بازیهای سریالی گرفته؟؟؟:2:
توجه داشته باشید که gamespot و EA دستشون تو یه کاسست ولی دادن این نمره با توجه به اینکه خودشون نوشتن فقط بخاطر مالتی پلیر... خیلی خنده داره...:27:
حالا شما توجه کنید که gamespot واسه امتیاز دادن به بازیهای سریالی یک سری قوانین داره که بالاترین نمره ممکن به بازی سریالی میشه 8.5...

plsboy
26-10-2011, 11:58
وختی از چیزی خبر نداری بیخودی واسه خودت.....چه ربطی ب جمبه داره؟
ایشون اظهار نظر نکنن ،کی بکنه؟ بفهم داری با کی میحرفی !
خطر لو رفتن داستان وجود داشت

اولا که شما ولیک وسی کسی نیستی و به شما هیچ ربطی نداشت :21:
دوما داستان لو بره یا نره بازی فروخته شده بیشتریام بازی کردن:19:
:39:
:42::45:هنوز
دوستان بیخیال شید...:10:
من یه اشتباهی کردم عذر خواهی هم کردم...
پستم هم پاک شد رفت...
شما خون خودتون رو کثیف نکنید...:11:

plsboy
26-10-2011, 12:10
اولا احترام خوتو نگه دار ،دوما کاری نکن ک اونجوری ک لیاقتت جوابتو بدم .

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

نه آخه عزیز ، بضیا واقعا فهم و شعور سرشون نمیشه !

نه آقا توروخدا توهین نکنید به همدیگه...
خواهشا اگه مدریتور هست این پستهارو پاک کنه...:11:

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

دوستان یه چندتایی ویدیو از باگهای بازی که واسه خودم اتفاق افتاده::27:

فقط اولی رو بهش شلیک کردم و اینطوری شوت شد که دیر رسیدم واسه رکورد کردن...:27:

فقط این رو در مورد AI این بازی دادم که 100ها بار اتفاق افتاد این قضیه...

:27::27::27:

ezio29
26-10-2011, 12:12
اه بابا ول کنید
یکی اومد پایه داستانو گفت و رفت
چیز مهمیو لو نداد که
مهم بازی و گیم پلیش
بیخیال بابا یکی بگه اصفهان کی داره من برم بخرم؟

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

دوستان اگه کسی از اصفهان خرید کرده یه ندا هم به ما بده فعلا هر جا که رفتم که میگن نمیاریم!!!

عزیز من دربه در دنبالشم
اگه پیدا کردی یه ندایی هم به ما بده با هم بریم بخریم

ezio29
26-10-2011, 12:20
اسنایپش صدای این تفنگ ترقه ای ها رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویدئو دومیه هم که دیگه پایه خنده س
طرف میاد تیر میزنه بعدش تا که میخوای بزنیش میره تو ماشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخریه هم که فقط کم مونده همون جا دراز بکشه خستگیشو در کنه بعد دوباره تیر بزنه
فکر کنم هوش مصنوعیش در حد لک لک هم نباشه
دوستان پیشنهاد میکنم حتما هر 4 تاشو ببینید پایه خنده س حسابی
ممنون به خاطر ویدئو ها

afshin-434
26-10-2011, 12:20
نه آقا توروخدا توهین نکنید به همدیگه...
خواهشا اگه مدریتور هست این پستهارو پاک کنه...:11:

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

دوستان یه چندتایی ویدیو از باگهای بازی که واسه خودم اتفاق افتاده::27:

فقط اولی رو بهش شلیک کردم و اینطوری شوت شد که دیر رسیدم واسه رکورد کردن...:27:

فقط این رو در مورد AI این بازی دادم که 100ها بار اتفاق افتاد این قضیه...

:27::27::27:

نکنه توقع دارید بازی کرک شده باگ هم نداشته باشه؟:5:

baloteli
26-10-2011, 12:30
نکنه توقع دارید بازی کرک شده باگ هم نداشته باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجا نوشته بین باگ و کرک رابطه وجود داره؟!!:46:

p_p_k
26-10-2011, 12:33
بچه های شیراز کسی نداره این بازیو؟؟؟؟؟

ezio29
26-10-2011, 12:35
منم هنوز به این رابطه پی نبردم
شاید اسکایدرو تو این چند روز که بازی زیر دستش بود برداشته کلا موتور بازی رو هم عوض کرده که ما خیلی باهاش حال نکنیم
یا مثلا گفته بذار هوش مصنوعیشو کم کنم که بروبچ کپی خور راحت تر بازی کنن
در کل معلوم نیست دنیا چه خبره
ولی نکته مهم اینه که بین باگ و کرک یه رابطه ای وجود داره

hamed30
26-10-2011, 12:42
نکنه توقع دارید بازی کرک شده باگ هم نداشته باشه؟:5:
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

plsboy
26-10-2011, 12:45
منم هنوز به این رابطه پی نبردم
شاید اسکایدرو تو این چند روز که بازی زیر دستش بود برداشته کلا موتور بازی رو هم عوض کرده که ما خیلی باهاش حال نکنیم
یا مثلا گفته بذار هوش مصنوعیشو کم کنم که بروبچ کپی خور راحت تر بازی کنن
در کل معلوم نیست دنیا چه خبره
ولی نکته مهم اینه که بین باگ و کرک یه رابطه ای وجود داره
نگاه کن عزیز کرکر نمیاد که لانچر بازی رو تغییر بده!
فقط میاد قفلهای لانچر رو ازش حذف میکنه یا به قولی میشکنه...:10:

ezio29
26-10-2011, 12:48
چرا به من میگی؟
به اون دوستی بگو که این حرفو زد
برو نوشته منو دقیق بخون میفهمی من نظرم چیه

vaghean
26-10-2011, 12:55
بچه های شیراز کسی نداره این بازیو؟؟؟؟؟

سلام تمامي مغازه ها دارن فقط 15 مي دن منم نخريدم امشب دانش مي كنم فقط رفتي بخري چرت پرت مي گن نمياريمو جريمه داره بعدشم زودي نتنگ بيرون تا گفت نداريم بگو جونه خودت(يعني داري مثل چي دروغ مي گي) تازه يهو بتنگ تو مي بيني دست پاچه مي شن نترس چون دارن خودشونم بازي مي كنن:27: بگو چند يكلام بغيه هم دارن ولي من آشنا نيستم ميگه يكيرو مي شناسم ميگه 15 ولي گرون مي ده مي خواي؟ توهم مي گي گرونه اونم مي گه گفتم گرونه ميخواي؟ ديگه آره و نش با خودت. راهه حل دست بياد مي فهمي چطوري حتي مواد گيرت مياد جدا:27:

afshin-434
26-10-2011, 13:00

بعضی از خط ها رو کلاً پاک میکنه من خودم چند بازی کرک شده بازی کردم باگ داشته در حد تیم ملی در صورتی که نسخه اصلی اونو وقتی بازی کردم اصلاً باگی نداشته.

سلام تمامي مغازه ها دارن فقط 15 مي دن منم نخريدم امشب دانش مي كنم فقط رفتي بخري چرت پرت مي گن نمياريمو جريمه داره بعدشم زودي نتنگ بيرون تا گفت نداريم بگو جونه خودت(يعني داري مثل چي دروغ مي گي) تازه يهو بتنگ تو مي بيني دست پاچه مي شن نترس چون دارن خودشونم بازي مي كنن:27: بگو چند يكلام بغيه هم دارن ولي من آشنا نيستم ميگه يكيرو مي شناسم ميگه 15 ولي گرون مي ده مي خواي؟ توهم مي گي گرونه اونم مي گه گفتم گرونه ميخواي؟ ديگه آره و نش با خودت. راهه حل دست بياد مي فهمي چطوري حتي مواد گيرت مياد جدا:27:

کسی بخواد 15 تومن بده نسخه کرک شده میره اصل رو میخره 23 تومن!

vaghean
26-10-2011, 13:06
بعضی از خط ها رو کلاً پاک میکنه من خودم چند بازی کرک شده بازی کردم باگ داشته در حد تیم ملی در صورتی که نسخه اصلی اونو وقتی بازی کردم اصلاً باگی نداشته.

اون مورده اولو كه اصلا قبول ندارم ديگه بقيش به من مربوط نيست فقط در اين حد كه اگر پاس ويندوزو از ريجستري برداري تري دي مكست خراب نميشه(ربطش همون ربطه خود شماست)البته اميدوارم خوب صحبت كرده باشم ناراحت نشده باشي:11:
اما مورد دوميش خود من اينترنته مجاني دارم اما حوصله دانو زمانشو ندارم حالا بقيه هم بايد زمانشو داشته باشن هم پول هم سرعت اون 23 هم فقط كي بازي و بايد بازم دان كني

Hojjat07
26-10-2011, 13:12

CDKey بازی 23 تومنه اصلش حدود 70 تا 80 تومن میشه
15 تومن گرونه ولی وقتی مقایسه می کنی میبینی بازم ارزش داره

afshin-434
26-10-2011, 13:14
اون مورده اولو كه اصلا قبول ندارم ديگه بقيش به من مربوط نيست فقط در اين حد كه اگر پاس ويندوزو از ريجستري برداري تري دي مكست خراب نميشه(ربطش همون ربطه خود شماست)البته اميدوارم خوب صحبت كرده باشم ناراحت نشده باشي:11:
اما مورد دوميش خود من اينترنته مجاني دارم اما حوصله دانو زمانشو ندارم حالا بقيه هم بايد زمانشو داشته باشن هم پول هم سرعت اون 23 هم فقط كي بازي و بايد بازم دان كني

ولی کلاً ارزشش رو داره که برای اصلی بشینی دانلود کنی.

Saeed System
26-10-2011, 13:16
CDKey بازی 23 تومنه اصلش حدود 70 تا 80 تومن میشه
15 تومن گرونه ولی وقتی مقایسه می کنی میبینی بازم ارزش داره

100% ارزش داره ...

ولی یه زره سوزش داره وقتی آدم فکر میکنه طرف dvd خام دونه ای 250 تومنی روش رایت کرده..

کلا برای خودش هزار تومن شده داره 14 تومن روش سود میکنه...:11:

ezio29
26-10-2011, 13:17
کسی تو اصفهان نیست بگه از کجا خریده؟
یا اگه خواست با هم دانلودش کنیم؟
بابا همه دارن بازی میکنن ولی تا که میگی از کجا خریدین کسی نمیگه
عجب دنیایی شده ها
برای یه بازی باید پدرت دربیاد تا بتونی گیرش بیاری

plsboy
26-10-2011, 13:18
آقا بازی تمام شد!!!!!!:18:
چقدر زود؟:18:
خیلی کشکی هم تمام شد...:2:
مثل این فیلمهای درجه سه هالیوود بود...:2:
فکر نمیکنم که بیشتر از 6 ساعت gameplay داشت...

Aria1997
26-10-2011, 13:21
بابا یعنی‌ چی‌ ؟؟؟
معلومه که ارزش داره !!!! :18:
بیاین اینجا شما باید BF3رو ۷۹.۹۹ یورو بخرید !!!!
بازم ایول به ایران ...:27:

WOLF PACK
26-10-2011, 13:23
دوستان جایی رو تو تهران میشناسید که بشه بازی رو گرفت؟؟؟

manreza71
26-10-2011, 13:24
آقا بازی تمام شد!!!!!!:18:
چقدر زود؟:18:
خیلی کشکی هم تمام شد...:2:
مثل این فیلمهای درجه سه هالیوود بود...:2:
یعنی این همه مسخرس که با یه روز تموش کردی ؟؟

hamed30
26-10-2011, 13:26

نسخه اصلی شو از کجا 23 بگیریم ؟

Hojjat07
26-10-2011, 13:30

بابا یه خورده با دقت بیشتر پست ها رو مطالعه کنید
به اون دوستمون هم گفتم CDKey بازی 23 تومنه(البته اونم 25 تومنه...)
یعنی خبری از DVD نیست
آدرس سایتی که CDKey میفروشه رو براتون پ.خ می کنم

ezio29
26-10-2011, 13:30
وای:31::31::27::27::27::27:
بازی تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هه هه هه
چقدر مسخره
حداقل میذاشتی مام بگیریم بعد تمومش میکردی
راستی آخرشو برام پ.خ کن ببینم چی میشه

plsboy
26-10-2011, 13:31
یعنی این همه مسخرس که با یه روز تموش کردی ؟؟

عزیز من تازه اصلا بازی نمیکردم...:18:
بیشتر وقتم رو داشتم تو فروم میچرخیدم...:18:

Saeed System

23 تومن که عمرا بدن جایی :11:

با 23 تومن میشه cd key رو بخرید...تو برنامه اریجین وارد کنید و تو اکانتتون اکتیو میشه بازی و میزارید نسخه

اصلی دانلود بشه و هم از قسمت آنلاینش هم لذت م یبرید...

ولی نسخه ارجینال با پک و دفترچه فکر نکنم زیر 50 دلار باشه..باید بریم از خود سایت ea قیمت پکشو ببینیم:11:

WOLF PACK
بابا یعنی یکی نیست از تهران گرفته باشه؟؟؟؟ای بابا...

manreza71
26-10-2011, 13:33
نمیدونم چرا هر بازی که زیاد تبلیغش میکنن گند میزنه میره !!
پس با این اوصاف منتظر همون nfs run میمونم !

البته اینو هم دانلود میکنم تا ببینم چی بوده ملت تبلیغش میکردن !

afshin-434
26-10-2011, 13:33
کسی تو اصفهان نیست بگه از کجا خریده؟
یا اگه خواست با هم دانلودش کنیم؟
بابا همه دارن بازی میکنن ولی تا که میگی از کجا خریدین کسی نمیگه
عجب دنیایی شده ها
برای یه بازی باید پدرت دربیاد تا بتونی گیرش بیاری

کلاً اینجا هیچ چیزی با عقل جور در نمیاد!
همه دارن بازی میکنن در صورتی که گیر نمیاد و همشون هم میگن از بازار خریدیم و همشون هم میگن گیر نمیاد!
در حال حاضر تنها مشکل کشور این بازیه و دیگه هیچ مشکلی در کشور وجود نداره:46:

ezio29
26-10-2011, 13:35
عزیز من تازه اصلا بازی نمیکردم...:18:
بیشتر وقتم رو داشتم تو فروم میچرخیدم...:18:

یعنی یه جوری زدی تو سر بازی که دیگه هیچی ازش باقی نموند
ترکوندیش رفت
حالا پس سیو هاتو بذار بعضیا که گیر کردن راه بیفتن
:27::27::27::27:

ezio29
26-10-2011, 13:40
دوستان داستانشو فهمیدم
یعنی اینقدر آبکیه که اگه بخونید فقط میخندید
فکر نمی کنم ارزش خریدن با این همه دردسر رو داشته باشه

plsboy
26-10-2011, 13:45
خدمت شما اینم save :

میره تو C:\Users\...\Documents

vaghean
26-10-2011, 13:45
دوستان داستانشو فهمیدم
یعنی اینقدر آبکیه که اگه بخونید فقط میخندید
فکر نمی کنم ارزش خریدن با این همه دردسر رو داشته باشه
سلام ميشه داستانشو برام بفرستي من كه اصلا از داستانه اينجور بازيا سر در نميارم لا اقل يكبار بفهمم داستان چيه