PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Battlefield 3

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Mool Tee
04-09-2011, 21:35
سلام به دوستان گل خواهش میکنم جوابم رو بدید.وقتی این بازی اومد برای آنلاین بازی کردن باید چیکار کرد تو رو خدا یه توضیح کامل به من بدید . باید Cd Code خرید؟از کجا؟معمولا قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:46: خیلی خیلی خیلی ممنون می شم جوابم رو بدین

SIMON137
04-09-2011, 22:10
سلام به دوستان گل خواهش میکنم جوابم رو بدید.وقتی این بازی اومد برای آنلاین بازی کردن باید چیکار کرد تو رو خدا یه توضیح کامل به من بدید . باید Cd Code خرید؟از کجا؟معمولا قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:46: خیلی خیلی خیلی ممنون می شم جوابم رو بدین

شما چند راه دارید ...
اول اینکه سی دی کی بخرید دوم با پک ...

برای جفتش هم جاهایی هست که اقدام به انجام اون کار می کنن.

پک که بحثی توش نیست ، خریداری می کنید بازی رو نصب می کنید و کدش رو میزنید و ...

ولی برای سی دی کی شما باید سی دی کی رو بخرید و وارد برنامه ORIGIN کنید و بازی شروع به دانلود بکنه

iCe m@n
04-09-2011, 22:24
فیمت بازی اورجینال مشخص شده چنده؟
سی دی کی چی اون مشخص شده که قیمتش چنده؟

SIMON137
04-09-2011, 22:31
قیمت سی دی کی در حال حاضر 47 هزار تومن هست و قیمت پک بدون هزینه ارسال 60 دلار

Saeed System
04-09-2011, 22:33

2 مدل داره

22 تومن

و لیمیتد ادیشن 47 تومن

SIMON137
04-09-2011, 22:47
تو سایت ****

2 مدل داره اولیش 22 تومنه

Battlefield 3-Limited edition+Back to Karkan

پیش فروش گذاشته 47 هزار تومن..cd key خالی

نحوه دریافت : (پیش فروش)

بعد از ریلیز شدن بازی کلیه کد هایی که پیش خرید شده اند به فاکتور خریداری شده توسط شما اضافه خواهند
منع فعالیت تبلیغاتی :
هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد
در موراد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است !

اگر نیاز به معرفی باشه باید به صورت خصوصی معرفی کنید.

Mool Tee
04-09-2011, 23:27
من می خوام بدونم از کجا میشه CD Key رو دریافت؟قیمتش چنده؟با پچ رو باید از کجا خرید؟اینکه دوستمون میگه باOrgin کد رو بزن بازی شروع به دنلود می کنه یعنی چی؟
برنامه Orgin رو باید Downlaod کرد؟مفتی میشه باهاش کار کرد؟(لطفا به همه سوال هام جواب بدین)

SIMON137
04-09-2011, 23:39
من می خوام بدونم از کجا میشه CD Key رو دریافت؟قیمتش چنده؟با پچ رو باید از کجا خرید؟اینکه دوستمون میگه باOrgin کد رو بزن بازی شروع به دنلود می کنه یعنی چی؟
برنامه Orgin رو باید Downlaod کرد؟مفتی میشه باهاش کار کرد؟(لطفا به همه سوال هام جواب بدین)

origin یک برنامه ای هست برای شرکت ea شما اون رو دانلود می کنید ، با اکانت که در ea می سازید در اون لاگین می کنید.

سپس یک بخش داره که کد رو در اون قسمت وارد می کنید بعد از اینکه وارد کردید بازی در لیست بازی های شما وارد میشه بعد می تونید روش کلیک کنید و دانلودش کنید رو کامپیوتر

قیمت سی دی کی رو که عرض کردم آدرس سایتش رو هم براتون می فرستم.

اگر هم با پک بخواهید ما داریم می خریم به همراه چند تن از دوستان به صورت خودجوش ، می تونید به ما ملحق بشید :31:

Mool Tee
05-09-2011, 00:18
origin یک برنامه ای هست برای شرکت ea شما اون رو دانلود می کنید ، با اکانت که در ea می سازید در اون لاگین می کنید.

سپس یک بخش داره که کد رو در اون قسمت وارد می کنید بعد از اینکه وارد کردید بازی در لیست بازی های شما وارد میشه بعد می تونید روش کلیک کنید و دانلودش کنید رو کامپیوتر

قیمت سی دی کی رو که عرض کردم آدرس سایتش رو هم براتون می فرستم.

اگر هم با پک بخواهید ما داریم می خریم به همراه چند تن از دوستان به صورت خودجوش ، می تونید به ما ملحق بشید :31:

خوبه.جزئیات رو لطفا به من پ.خ بدین . خیلی ممنون:11::40:
اگه بشه به شما ملحق میشم جزئیات این رو هم لطفا برام پ.خ کنید

ALI&SOAP
05-09-2011, 09:04
راستی این بازی یه تاپیک بخش چندنفره داره چرا اونجا در مورد انلاینش بحث نمی کنید:41:

اینو فقط برای اخبار بازی بذارید و اخبار مربوط به مولتی رو هم اونجا بگید:20:

sima_6600
05-09-2011, 09:08
راستی این بازی یه تاپیک بخش چندنفره داره چرا اونجا در مورد انلاینش بحث نمی کنید:41:

اینو فقط برای اخبار بازی بذارید و اخبار مربوط به مولتی رو هم اونجا بگید:20:
بازی که هنوز منتشر نشده تاپیک بخش چند نفره نداره.و معمولا تو همین تاپیک باید بحث بشه نه تاپیک دیگه ای.

ALI&SOAP
05-09-2011, 09:12
بازی که هنوز منتشر نشده تاپیک بخش چند نفره نداره.و معمولا تو همین تاپیک باید بحث بشه نه تاپیک دیگه ای.

اره اما من خودم اینو دیدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mac_world
05-09-2011, 19:38
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی تاپیکسو پیدا نکردم
من بدون اینکه شماره 1 بازی کنم و فقط 2 بازی کنم میتونم از داستان سر در بیارم و 3 بهم حال میده؟
یا اصلا داستان 1و 2 به هم ربط نداره؟

sima_6600
05-09-2011, 21:02
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی تاپیکسو پیدا نکردم
من بدون اینکه شماره 1 بازی کنم و فقط 2 بازی کنم میتونم از داستان سر در بیارم و 3 بهم حال میده؟
یا اصلا داستان 1و 2 به هم ربط نداره؟
این بازی روال مشخصی نداره و داستانش هم به هم ربطی نداره.البته شاید از این به بعد ربط پیدا کنه.:31:
شما اول BFBC2 رو بازی کن لذت ببر بعد اینو بازی کن.:46:

mac_world
05-09-2011, 22:44
این بازی روال مشخصی نداره و داستانش هم به هم ربطی نداره.البته شاید از این به بعد ربط پیدا کنه.:31:
شما اول BFBC2 رو بازی کن لذت ببر بعد اینو بازی کن.:46:

ممنون دو سه ساعت پیش مشکل نصب شدنشو برطرف کردم میخوام بازی کنم
فقط داشتم صفحه اول تاپیکو میخوندم یکم ناراحت شدم فهمیدم تو ایران هست....:19::13::41:

ALI&SOAP
05-09-2011, 23:02
ممنون دو سه ساعت پیش مشکل نصب شدنشو برطرف کردم میخوام بازی کنم
فقط داشتم صفحه اول تاپیکو میخوندم یکم ناراحت شدم فهمیدم تو ایران هست....:19::13::41:

کیفش تئ اینه که تو ایرانه بعد میگی نارخت شدم:18::31:

ایکاش تو مولتی بجای روسیه همون plr بود:41:

City 17
06-09-2011, 11:20
برای آزاد کردن همه Unlockables در بازی چیزی در حدود 100 ساعت زمان لازمه ، به گفته ی Alan Kertz چهت آزاد کردن تمامی اسلحه ها ، Gadget های مربوطه و تمامی موارد مربوط به هر اسلحه تقریبا 100 ساعت لازمه ...
گیم پلی بازی در Single Player هم در حدود 12 ساعت تخمین زده شده.

3Dmajid
06-09-2011, 12:11
من الان دارم BF2 رو بازی میکنم انصافا هنوزم که هنوزه به نظر من گرافیکش از خیلی از بازیای الان قشنگتره !!
دیگه خدا میدونه BF3 تا چند سال بهترین گرافیک رو داشته باشه :18:

SIMON137
06-09-2011, 12:39
من الان دارم BF2 رو بازی میکنم انصافا هنوزم که هنوزه به نظر من گرافیکش از خیلی از بازیای الان قشنگتره !!
دیگه خدا میدونه BF3 تا چند سال بهترین گرافیک رو داشته باشه :18:
برا شما که با BF2 حال می کنی ، Back to karkand می تونه جذاب باشه :دی

Mool Tee
06-09-2011, 17:58
سلام به دوستان.یه سوالی داشتم اگه من CD KEY این بازی بخرم وقتی بازی اومد (به صورت کپی از یک cd فروشی) بخرم بعد CD KEY رو بهش بدم می تونم آنلاین بازی کنم؟؟؟؟:46:از دوستمون امیر جان ممنونم ولی می خواستم نظر بقیه رو هم بدونم!!!!!!!و یه سوال دیگه.وقتی بازی اومد اگه من به صورت ارجینال بخرمش نیاز به Cd key برای آنلاین بازی کردن هست یا نه؟؟؟از کجا می تونم بازی ارجینال تهیه کنم؟از چه سایتی می تونم بخرم؟ولی آقای Simon137 شما اشتباه می کنید من باید بازی رو بخرم به صورت کپی وقتی CD KEY رو بهش بدم بازی اصل میشه و می تونه انلاین بازی کنم و هیچ احتیاجی به دانلود 15 گیگ بازی ندارم شما اشتباه می کردید

ALI&SOAP
06-09-2011, 18:36
سلام به دوستان.یه سوالی داشتم اگه من CD KEY این بازی بخرم وقتی بازی اومد (به صورت کپی از یک cd فروشی) بخرم بعد CD KEY رو بهش بدم می تونم آنلاین بازی کنم؟؟؟؟:46:از دوستمون امیر جان ممنونم ولی می خواستم نظر بقیه رو هم بدونم!!!!!!!و یه سوال دیگه.وقتی بازی اومد اگه من به صورت ارجینال بخرمش نیاز به Cd key برای آنلاین بازی کردن هست یا نه؟؟؟از کجا می تونم بازی ارجینال تهیه کنم؟از چه سایتی می تونم بخرم؟ولی آقای Simon137 شما اشتباه می کنید من باید بازی رو بخرم به صورت کپی وقتی CD KEY رو بهش بدم بازی اصل میشه و می تونه انلاین بازی کنم و هیچ احتیاجی به دانلود 15 گیگ بازی ندارم شما اشتباه می کردید

فک کنم تو علی گیم توضیح داده چجوری بازی رو اورجینال کنی
به هر حال یه کامنت تو علی گیم بده بگو من اگه سی دی کی رو به بازی بدم چقدر دانلود میکنه بعد به ما هم خبر بده(من وقتی کامنت میخوام بدم از ایمیلم اشکال میگیره وگرنه خودم میپرسیدم)
ممنون.:20:
راستی اگه بازی رو اورجینال (با پک) بخری خودش سی دی کی داره و نمیخواد دانلود کنی
مشکل سی دی کی همون دانلودشه
برا اورجینال باید کریدیت کارت بین المللی داشته باشی
ولی من هنوزم میگم فک نکنم سی دی کی 15 گیگ دان بخواد:13:شاید در حد 500 مگ یا حداکثر 1 گیگ:46::27:

ALI&SOAP
06-09-2011, 22:34
بشدت منتظر بتام ، حتی خوابشم دیدم:18::22::31::16:

Mool Tee
06-09-2011, 22:51
من همین امروز CD Key بازی رو پیش خرید کردم:31:آآآآآآآآآآخ جون دارم از صبر کردن میمیرم.منتظر بهترین بازی FPS در Single player و مخصوصا Multi Player هستم.اخ جونننننننننننننننننن.راست باید تاپیک مولتی پلیر این بازی هم درست بشه

SIMON137
06-09-2011, 23:37

دیگه من تجربم رو گفتم دیگه ، حالا شاید شما بخری مشکلی نداشته باشه ، برای افرادی هم که حجمی هستند دانلود 1 گیگ یعنی 1 گیگ یعنی 5 هزار تومن ، حالا اگه شبانه باشه که خوبه.

ایشالله که مشکلی پیش نمیاد براتون به عنوان اولین بازی اورجینال خاطره بد نداشته باشید.

hajoo
07-09-2011, 03:18
من bf2 بازی میکنم.میخواستم بپرسم بخش بازی چند نفره bf3 هم مثل bf2 هست؟که مثلا یه مپه بزرگه بیس داره.تانک و هواپیما؟
میدونم همه اینا رو داره ولی وقتی single player ش رو میبنیم انگار یه چیز دیگه است:31:اگه فهمیدین چی شد یه توضیحی بدین

SIMON137
07-09-2011, 06:52
من bf2 بازی میکنم.میخواستم بپرسم بخش بازی چند نفره bf3 هم مثل bf2 هست؟که مثلا یه مپه بزرگه بیس داره.تانک و هواپیما؟
میدونم همه اینا رو داره ولی وقتی single player ش رو میبنیم انگار یه چیز دیگه است:31:اگه فهمیدین چی شد یه توضیحی بدین
شما اگر می تونید تریلرهایی که معرفی شده رو یک نگاه بندازید.

بله دقیقا همونطور هست ، جور دیگه ای تو ذهنتون بود ؟ :دی

jr07
07-09-2011, 12:35
خوشحالم که بعد از چند سال یه رقیب جدی برای سری cod پیدا شد تا این سری هم یه تکونی به خودش بده.

Mool Tee
07-09-2011, 14:08
من یه سوالی دارم.اگه الان من CD KEY معمولی بازی رو خریدم دیگه نمی تونم به سرور های Limited Edition وصل شم؟

ALI&SOAP
07-09-2011, 14:16
من یه سوالی دارم.اگه الان من CD KEY معمولی بازی رو خریدم دیگه نمی تونم به سرور های Limited Edition وصل شم؟

مگه سرورای نسخه معمولی و لیمیت باهم فرق میکنن؟:18:(اگه اره؟ بله نمتونی وارد شی:41:)
(مولتی پلیر بازی از طریق سیستم battlelog اجرا میشه(یعنی ما نمی تونیم هاست شیم:41::31::34:))

Arrowtic
07-09-2011, 14:29
باید تاپیک مولتی پلیر این بازی هم درست بشه
هست!:31:
یکی از دوستان تو قسمت بازی های آنلاین و شبکه ای زدن.
__
دوستان از داستان بازی چیزی معلوم نشده؟منظورم از کاراکتر های بازی.

Mool Tee
07-09-2011, 14:31
مگه سرورای نسخه معمولی و لیمیت باهم فرق میکنن؟:18:(اگه اره؟ بله نمتونی وارد شی:41:)
(مولتی پلیر بازی از طریق سیستم battlelog اجرا میشه(یعنی ما نمی تونیم هاست شیم:41::31::34:))

خوب limited فقط 4 تا اسلحه بیشتر داره و دیگه کامل نمی دونم چی داره ولی سروراش نه فک نکنم فقط اسلح های اونا بیشتره فک کنم
لطفا یکی یه توضیح درست حسابی بده

Mool Tee
07-09-2011, 14:41
هست!:31:
یکی از دوستان تو قسمت بازی های آنلاین و شبکه ای زدن.
__

من گشتم پیدا نکردم لطفا آدرسش رو بده:27:

ALI&SOAP
07-09-2011, 14:50

چیزی که فعلا معلومه(از روی تریلرا)2 کاراکتر داره(فعلا:31:)
1-گروهبان بلک

2- فک کنم: سرجوخه میلر ( تانک سواره:31:)

از داستانشم فقط همین قدر معلوم هست که یه سلاح شیمیایه مرگبار:31: تو مرز ایران و عراق گم شده(خبر داری نه نه بی خبری نه نه پس تو ....:31:) و گروه تروریتیه plr ( که هم ایرانی داره هم عراقی) پیداش میکنن، بقیشه معلومه که:31: آمریکا لشکر کشی میکنه و...
راستی اینو بگم که تو بازی یه زلزله(تو سلیمانیه عراق) میاد که حسابی رنجرای آمریکارو اذیت میکنه:31:
بقیش در پرده ای از ابهام قرار دارد:31:

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

من گشتم پیدا نکردم لطفا آدرسش رو بده:27:

بفرمایید:31::

من گفتم تاپیک داره در مورد مولتیش اونجا بحث کنید دوستمون sima6600 گفت نه:41::31::8:

SIMON137
07-09-2011, 17:44
نسخه لیمت 4 تا اسلحه داره ، شما این چهار تا اسلحه رو ممکنه وقتی به level 30 رسیدید باز کنید در صورتی که اگر لیمیت تهیه کنید همون اول بازی براتون باز هست ، در ضمن نسخه back to karkand فقط روی لیمیت ارائه میشه.

توی نسخه قبل واقعا من از این لیمت استفاده کردم ، اول بازی اسلحه ها خیلی به کارم امد انصافا پیشرفت خوبی باهاش داشتم.

Mool Tee
08-09-2011, 00:56
یه سوال.مپ های مولتی پلیر از همون اول روی بازی هستن یا نه وقتی سی دی کی رو به Origin میدیم شروع به دانلود مپ های مولتی پلیر می کنه که مثلا حجمشون 5 گیگه؟!!ولی آخر من نفهمیدم وقتی CD key رو به Origin می دیم تا بازی اورجینال بشه آیا چیزی از اینترنت دانلود می کنه توسط Origin یا نه همون لحظه که کد رو میدی می تونی بازی کنی؟حجم اون پچی که دانلود می کنه معمولا چقدره؟سرعت لازم برای انجام دادن بازی چقدره؟(سرعتی که دانلود داره نه سرعتی که شرکت ها می نویسه)

marmolak kocholo
08-09-2011, 01:44
واقعا نمی دونم این بحث ها چرا تو این تاپیک داره صورت می گیره!؟ مگه ما بخش آنلاین مخصوص به این بازی رو نداریم که اینجا در موردش صحبت می کنید!!!
----
دوست عزیز، Mool Tee جان شما کافیه CD Key بازی رو تهیه کنید و تو اوریجین وارد کنید، بعد از اون میرید دی وی دی بازی رو تهیه می کنید و بازی رو هرجا که دوست داشتید نصب می کنید،( کرک نمی کنید)
کل بازی رو که نصب کردید کپی می کنید تو یکی از پوشه های داخل فولدر اوریجین ( دقیق یادم نیست کدوم )، بعدش می زنید بازی دانلود بشه، چون بازی رو ریختید، اوریجین دیگه دانلود نمی کنه و فقط فایل هارو یه بازی چک می کنه!
اگه فایل ها کامل بود که میرید تو بازی اگه نبود خودش خودکار هر فایلی خواست دانلود می کنه!
اگه آپدیتی هم باشه از همون جا دریافت می کنه!!!
در مورد حجم پچ هم والا به خدا ما با دایس کانتکتی نداریم نمی دونیم بعد انتشار بازی پچش چه قدره :| ! ( آخه اینم شد سوال!!!؟ )، برای مثال Battlefield: Bad Company 2 چند ماه بعد از انتشارش یه پچ داد که ویتنام هم درونش بود که حجمش 2.5 گیگ شده بود!
مپ های بازی هم از ابتدا درون خود بازی هستش و نیازی نیست دانلود کنید ! ( کانتر که نیست مپ اضافی داشته باشه! )
برای آنلاین بازی کردن هم کافیه یه اینترنت 128 با کیفیت به بالا داشته باشید! این جا سرعت مهم نیست، پینگ مهمه!
-----
بهتره برای این سوالا شما اول یه سرچی تو بخش آنلاین بکنید یا از گوگل استفاده کنید تا سریع تر به جواب برسید !

Mool Tee
08-09-2011, 12:09
آقا دستت در نكنه.اين شد يه جواب درست حسابي:40:

mac_world
08-09-2011, 15:00
اون عکسی که میان تو ایران ...پاک شده میشه تو پست اول ....میشه لینک عکسو بدین منم ببینم؟

MILAD2799
09-09-2011, 18:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تهران عزیز ( برج میلاد رو اینقدر خراب کنم :31: )

SIMON137
09-09-2011, 19:07

اینم تهران عزیز ( برج میلاد رو اینقدر خراب کنم :31: )

بنده این برج میلاد رو تکذیب می کنم.

پشتیش برج میلاده ، فکر کردین تاور رو از سر راه آوردیم می خواین تاور قلابی به ملت بندازین :دی

ALI&SOAP
09-09-2011, 19:18
بنده این برج میلاد رو تکذیب می کنم.

پشتیش برج میلاده ، فکر کردین تاور رو از سر راه آوردیم می خواین تاور قلابی به ملت بندازین :دی

اینکه 2تاست

آخرش میلاد کدوم یکیه؟

MILAD2799
09-09-2011, 19:35
امان از دسته این چینی ها آخر زدن برج میلاد رو هم کپی کردن . :31:

Erfan.
09-09-2011, 19:37
:40::40::40: دیگه نمیشه صبر کرد .... :19: فوق العادست، فقط باید از این گیم تعریف کرد... :40::40::40: تهران هم که دیدیم... عالی بود...:40: فقط آره چرا 2 تا برج هست :دی

Mool Tee
09-09-2011, 20:17
تموم شد.... بازی تو ایران ممنوع شد:31:

Arrowtic
09-09-2011, 20:20
اینا تهرانو زیادی پیشرفته در نظر گرفتن!2 تا برج!نمیدونن که یه دونه داریم اونم با هزار بدبختی ساخته شد و تازه کجه!:31:
اینا تهرانو با 2 تا برج + ساختمونای خوشگل ساختن!:13:

ولی درکل با تصاویر و ویدئو های اخیر مشخصه بلفیلد خوب پوز mw3 رو میزنه!فقط خدا کنه داستانشم قشنگ باشه!

Mool Tee
09-09-2011, 20:30
ولی شک دارم تهران باشه.به نظرتون این بازی تو ایران ممنوع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALI&SOAP
09-09-2011, 20:36
ولی شک دارم تهران باشه.به نظرتون این بازی تو ایران ممنوع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من امیدوارم ممنوع بشه:18:
میگی چرا؟:31:
میگم چون اگه ممنوع نشه(که میشه:31:) همه جا میشه نصب اسان و:2:
اما اگه ممنوع بشه(که حتما میشه:31:) رایتیش میاد:21: و راحت میشیم:46:

Arrowtic
09-09-2011, 20:38
نیست همه بازی های که میگیریم مجازن!الآن نصف بازیامون ممنوعن!اکثریت بازی های جدید ارجینالشون نیست اصلا(اگر چه اونم دزدیه ارجینال به حساب نمیاد!).معمولا یکی دان میکنه بازیو میریزه رو دی وی دی به کل مغازه ها میفروشه مغازه ها هم رایت میکنن هی میدن مشتری!

Mool Tee
09-09-2011, 20:47
پس چه بهتر که ممنوع بشه!!! الان تا حالا بازی بوده که بگن ممنوعه به دست ما نرسه.Cd فروشا کاری ندارن بازی ممنوعه یا نه دانلود می کنن می زنن رو DVD همین.:5: کی می خواد بیاد بگه این بازیتون ممنوعه؟

Mool Tee
09-09-2011, 21:29
ولی به دیوارا تو ویدئو یه نگا بندازین.تو تهران از اینا رو دیوار می نویسن!!!!:18:انگلیسی!!!!!!!!

shamsoddin
09-09-2011, 21:59
از کجا میگید تهرانه؟ فقط نوشته عملیات گیوتین!!!
یه چیز جالب دیگه اینکه توی یو تیوب زده 302 بازدید 7000 تا like !!!:31:

SIMON137
09-09-2011, 23:21
هرچی هست باشه فقط خداکنه این بتل لاگ رو فی.ل تو.ر نکنن که اگه بکنن رسما بیچاره میشیم

Big-Boss
10-09-2011, 13:12
اینقدر جستجو در اینترنت سخته؟
یه بار هم تو همین تاپیک گذاشتم.

از مپ های بازی تکنفره که تایید شده یکیش تهرانه:

Tehran

Teams: TBC

Tehran is the capital of Iran and Tehran Province. With a population of over 8,000,000 it is also Iran's largest urban area and city, one of the largest cities in Western Asia, and is the 21st largest city in the world. President Bush claimed that Iran's pursuit of nuclear weapons could trigger "World War III", while in 2007 Undersecretary of State Nicholas Burns warned Iran may be seeking a nuclear weapons capability

marmolak kocholo
10-09-2011, 13:23
بتلفیلد 3 تو صفحه Face*Bo0kـش رسما تایید کرد که تریلر عملیات گیوتین در تهران اتفاق افتاده :

Watch U.S. Marine Sgt. Blackburn enter the city of Tehran in Operation Guillotine, a joint operation to capture key members of the PLR leadership. Head to the Battlefield blog for the full story on how DICE are creating a captivating story grounded in authenticity, straight from Lead Writer David Go...

hajoo
10-09-2011, 14:57
یعنی این همه ذوق به خاطره اینه که یه مرحله تو تهران داره؟واقعا که.
راستی حالا که تو تهرانه به گوینده فارسی نیاز ندارن؟:31:

Mool Tee
10-09-2011, 15:39
راستی حالا که تو تهرانه به گوینده فارسی نیاز ندارن؟:31:
معلومه که دارن. شایدم خودشون به فارسی بگن مثل پرنس اف پرشیا:8:

Alireza.M67
10-09-2011, 16:41

خداییش ذوق نداره !؟ من که خیلی وقته دیگه حس و حال بازی کردن ندارم ولی این تریلر جدیده رو که دیدم واسم جالب بود ، احتمالا بگیرم بازی کنم :20:

king_darkness
10-09-2011, 16:51
بتلفیلد 3 تو صفحه Face*Bo0kـش رسما تایید کرد که تریلر عملیات گیوتین در تهران اتفاق افتاده :

Watch U.S. Marine Sgt. Blackburn enter the city of Tehran in Operation Guillotine, a joint operation to capture key members of the PLR leadership. Head to the Battlefield blog for the full story on how DICE are creating a captivating story grounded in authenticity, straight from Lead Writer David Go...

دو تا نظر جالب تو صفحه facebook دیدم گفتم شاید برای شما هم جالب باشه

WOW i can attack my home city :D and killing that soldairs who killed my freinds :D

哇喔~ 這太棒了~ 這是單人任務嗎?

این دومی رو نفهمیدم چی گفته :دی برای خنده گذاشتم
----
به نظر من هم چیز جالبی نیست فعلا منتظر جنجال 20:30 هستم
سر بازی که کشور های دیگه رو مسخره کرده که جنگ راه انداختن ببینیم برای این بازی چی کار می کنه !!!

SIMON137
10-09-2011, 16:56
哇喔~ 這太棒了~ 這是單人任務嗎?

Oh wow ~ ~ that's great, it is single-task

:دی

بهتره بزرگش نکنیم که تو چشم نباشه ...

metallica is me
10-09-2011, 18:18
به یکی از دوستان گفتم که چقد ناراحت شدم بازی تو تهرانه
تعجب کرد گفت همه به خاطر همینش دوست دارن ولی کافیه فقط کامنتهای مردمو بخونین
The sad part is... This is a normal day in Tehran...

always wanted to shoot some Iranian butt... thanks Dice

saeed_cpu_full
10-09-2011, 18:55
به یکی از دوستان گفتم که چقد ناراحت شدم بازی تو تهرانه
تعجب کرد گفت همه به خاطر همینش دوست دارن ولی کافیه فقط کامنتهای مردمو بخونین
The sad part is... This is a normal day in Tehran...

always wanted to shoot some Iranian butt... thanks Dice

توی بازی CoD : MW 2 ، چندین مرحله اگه اشتباه نکنم توی برزیل جریان داشت و در حال جنگ با یک گروه تروریستی متشکل از برزیلی ها بودیم ، یا مرحله هایی که توی روسیه روایت میشد و حتی توی بازی خود روسی ها مردم خودشون رو به گلوله میبستن و ...اما شاهد هیچ عکس العمل منفی از جانب مردمشون نبودیم . حتی همین بازی B3 توی شهر های دیگه ای مثل پاریس هم اتفاق میفته پس فرانسوی ها باید دلخور بشن که چرا داستان بازی توی کشور ما اتفاق میفته ؟

+

مگه شما با بازی کردن MW2 دیدت نسبت به مردم برزیل عوض شد ؟ الان همه ی برزیلی هارو به چشم تروریست می بینی ؟

این جریان دلخوری و ناراحتی هم فقط برای ما ایرانی ها اتفاق میفته ...

+

اکثر کامنت هایی که در مورد تهران و ایران توی فـیـس بــوک و یـوتــیــوب میبینید رو همین ایرانی ها نوشتن

metallica is me
10-09-2011, 19:11
توی بازی CoD : MW 2 ، چندین مرحله اگه اشتباه نکنم توی برزیل جریان داشت و در حال جنگ با یک گروه تروریستی متشکل از برزیلی ها بودیم ، یا مرحله هایی که توی روسیه روایت میشد و حتی توی بازی خود روسی ها مردم خودشون رو به گلوله میبستن و ...اما شاهد هیچ عکس العمل منفی از جانب مردمشون نبودیم . حتی همین بازی B3 توی شهر های دیگه ای مثل پاریس هم اتفاق میفته پس فرانسوی ها باید دلخور بشن که چرا داستان بازی توی کشور ما اتفاق میفته ؟

+

مگه شما با بازی کردن MW2 دیدت نسبت به مردم برزیل عوض شد ؟ الان همه ی برزیلی هارو به چشم تروریست می بینی ؟

+

اکثر کامنت هایی که در مورد تهران و ایران توی فـیـس بــوک و یـوتــیــوب میبینید رو همین ایرانی ها نوشتن

نه نه دوست عزیز اشتباه نکن
چون هیچ وقت از برزیل و فرانسه و... بد تو اخبارها نمیشنوی همیشه سرشون تو کاره خودشونه
ولی ایران و با سلاح هسته ای تروریسم تحر یم حقوق بشر و...تو اخبارها گفته میشه که یکی مثل این آقا که تو اسپویلر میزارم آرزوش کشتن ایرانیا بشه
البته ایراد از خودمونه نه اونا...
در هر صورت الان که تریلر دیدم خیلی برام عجیب بود دوتا برج میلاد بود رو دیوارها هم انگلیسی نوشته بودن :دی

Mool Tee
10-09-2011, 19:33
من که ککمم نمی گزه بازی تو تهرانه تازه باعث میشه علاقیه من به این بازی بیشتر بشه!تازه بعضی از بازی ها نشون میده خودشون خودشون رو می کشن پس اونا که بیشتر باید شاکی بشن و مثل ایران(تا یه بازی تو ایرانه) بازی خودشون رو تو کشور خودشون ممنوع کنن.ایران اینطوریه تا یه بازی تو ایران هست سریع می گن این بازی ممنوعه:41: واقعا متاسفم واسه کسایی که فک می کنن بازی تو تهرانه بهشون توهین شده.دوستمون saeed_cpu_full راس میگه شما تو بازی COD برزیلی ها و فرانسوی ها رو می کشتید پس بازی باید تو این دوتا کشور ممنوع بشه!!؟:41:یا مردمشون نارحت بشن؟!!!(مثل ایران البته اولی که ممنوع میشه ولی دومی رو بعضی ها قبول دارن)

king_darkness
10-09-2011, 19:44
درسته بازی fps هست و باید به یه جایی حمله بشه که معمولا روسیه هست
ولی هیچ کشوری اندازه ایران تو اروپا و امریکا منفور نیست با این تبلیغاتی که علیه ایران انجام میشه که بعضی هاش خودمون مقصریم
و فک نکنید فقط ایرانه که اینجوری واکنش نشون میده سر MW2 هم تو روسیه خیلی جنجال شده بود ولی دولتشون کاری نکرد

-------------------------

من خیلی به این بازی امیدوارم ! ولی عمرا بتونه Cod Mw3 را شکست بده! همش شعاره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرار هم نیست ea با همین یه بازی cod شکست بده
مطمئن باشه اگه MW3 بدترین بازی سال هم باشه به خاطر اسمش فروشش رو می کنه

SIMON137
10-09-2011, 20:16
من که ککمم نمی گزه بازی تو تهرانه تازه باعث میشه علاقیه من به این بازی بیشتر بشه!تازه بعضی از بازی ها نشون میده خودشون خودشون رو می کشن پس اونا که بیشتر باید شاکی بشن و مثل ایران(تا یه بازی تو ایرانه) بازی خودشون رو تو کشور خودشون ممنوع کنن.ایران اینطوریه تا یه بازی تو ایران هست سریع می گن این بازی ممنوعه:41: واقعا متاسفم واسه کسایی که فک می کنن بازی تو تهرانه بهشون توهین شده.دوستمون saeed_cpu_full راس میگه شما تو بازی COD برزیلی ها و فرانسوی ها رو می کشتید پس بازی باید تو این دوتا کشور ممنوع بشه!!؟:41:یا مردمشون نارحت بشن؟!!!(مثل ایران البته اولی که ممنوع میشه ولی دومی رو بعضی ها قبول دارن)

بنده در جریان بودم که خودشون ناراحت بودن گویا ، جایی هم شنیدم بودم بعضی از نسخه ها اون مراحل رو نداشت.

Big-Boss
10-09-2011, 20:19
بنده در جریان بودم که خودشون ناراحت بودن گویا ، جایی هم شنیدم بودم بعضی از نسخه ها اون مراحل رو نداشت.

یه توزیع روسی هست که اون مرحله رو نداره.

پ.ن:
اینقدر حساس نباشید تو خیلی از بازیها خود امریکا مورد حمله قرار گرفته،فقط یه بازی ویدئویی هست اینا همش برای هیحان انگیز کردن بازیه.

Arrowtic
10-09-2011, 20:22
البته اون مرحله با این فرق داره!تو اون مردم کلا قتل عام شدن!تازه بازم اومد ولی نسخه مخصوص!
اینجا نه یه مرحله تو ایرانه کلا بازیو ممنوع میکنن!(چه بازیو ممنوع نمیکنن؟!همه بازیا ممنوع میشن)

metallica is me
10-09-2011, 20:50
یه توزیع روسی هست که اون مرحله رو نداره.

پ.ن:
اینقدر حساس نباشید تو خیلی از بازیها خود امریکا مورد حمله قرار گرفته،فقط یه بازی ویدئویی هست اینا همش برای هیحان انگیز کردن بازیه.

درسته من شخصا یکم ناراحت شدم ولی برام خیلی مهم نیست
ولی برای کسایی که فکر میکنن اینا اصلا مهم نیست و تازه خوشحال میشن که تو ایرانه پیشنهاد میکنم یه سفر اروپایی داشته باشن که ببین هم مردم چه جوری به آدم نگاه میکنن یا تو فرودگاه از جای مخصوصی باید خارج بشی...:41::2: خوک از سیاست تمیز تره

البته از ماست که بر ماست

mac_world
10-09-2011, 20:57

+

+

سلام آقا سعید
البته اینو توجه بکنید که وضعیت ایران و کشورهای دیگه تفاوت داره
ایران منفوره ولی کشورهای دیگه مقبول
من بدم نمیاد که نیروهای ایران بمیرن :دی ولی این برام سخته که تا 30 سال پیش همینا جرات نمیکردن به ما بگن بالای چشتون ابروه
ولی الان......!!!!!

saeed_cpu_full
10-09-2011, 21:52
نه نه دوست عزیز اشتباه نکن
چون هیچ وقت از برزیل و فرانسه و... بد تو اخبارها نمیشنوی همیشه سرشون تو کاره خودشونه
ولی ایران و با سلاح هسته ای تروریسم تحر یم حقوق بشر و...تو اخبارها گفته میشه که یکی مثل این آقا که تو اسپویلر میزارم آرزوش کشتن ایرانیا بشه
البته ایراد از خودمونه نه اونا...
در هر صورت الان که تریلر دیدم خیلی برام عجیب بود دوتا برج میلاد بود رو دیوارها هم انگلیسی نوشته بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته بازی fps هست و باید به یه جایی حمله بشه که معمولا روسیه هست
ولی هیچ کشوری اندازه ایران تو اروپا و امریکا منفور نیست با این تبلیغاتی که علیه ایران انجام میشه که بعضی هاش خودمون مقصریم
و فک نکنید فقط ایرانه که اینجوری واکنش نشون میده سر MW2 هم تو روسیه خیلی جنجال شده بود ولی دولتشون کاری نکرد

سلام آقا سعید
البته اینو توجه بکنید که وضعیت ایران و کشورهای دیگه تفاوت داره
ایران منفوره ولی کشورهای دیگه مقبول
من بدم نمیاد که نیروهای ایران بمیرن :دی ولی این برام سخته که تا 30 سال پیش همینا جرات نمیکردن به ما بگن بالای چشتون ابروه
ولی الان......!!!!!

نمیخوام بحث رو ســیــاســی کنم ولی خبر در اصل یه چیزه . صدا و سیمای ما با یک لحن خبر رو میگه و BBC هم با یه لحن دیگه. هر کدوم طوری میگن که برداشت مخاطب به نفع خودشون باشه

+

در مورد منفور بودن کشورمون توی اروپا و آمریکا باید بگم که در واقع ســیــاســت اونها زمین تا آسمون با ســیــاســت ما فرق داره . هیچ وقت یک کشور رو منفور نشون نمیدن .. یه خبر مسخره گیر نمیارن چهار تا دروغ هم بزارن روش تحویل ملتشون بدن . دست میزارن روی فرهنگمون ( که سر تا پاش ضعفه ! ) مثلا میگن توی ایران سر کرایه تاکسی روی هم چاقو میکشن ( که عین واقعیته ) یا توی ایران حتی اگه مردم بعد از تصادف ها چیزیشون نشه حتما از دعوا های بعدش آسیب میبینن ( همون موقع هم یه ویدئو از دعوا کردن دو نفر به خاطر تصادف میزاره - که این هم عین واقعیته ! ) به خاطر همین پیش مردم اروپایی و آمریکایی یه کشور عقب مونده و صرفا مصرف کننده هستیم ( که هستیم ! ) نه به عنوان یک کشور منفور ( البته به استثنای آمریکا ) نه به عنوان یک کشور تروریست . این درسته که ایران رو با بمب اتم هم میشناسن ولی هیچ وقت ، هیچ جا ندیدم بهمون تروریست بگن ..

+

من به خاطر گرفتن جزوه ی DirectX 11 API با یک استاد دانشگاه کانادایی صحبت کردم که وقتی فهمید ایرانی هستم واقعا تعجب کرد که البته این رفتار ایشون برای من عادی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه های مشابه رو زیاد دیده بودم . چند سال پیش هم مجله بازی رایانه یه گزارش از E3 گذاشته بود که با بازیساز های معروف مصاحبه میکرد و وقتی بازیساز ها میفهمیدن که اینها از ایران اومدن تعجب میکردن و اکثرشون میگفتن : مگه توی ایران گیمر هم هست ؟!
بازی B3 بر خلاف بازی های مشابه ایرانی ها رو مدرن تر نشون داده . سر همین ماجرای دشمن ها من خیلی پیگیر بودم که آخر سر بهم جواب دادن که گروه PLR فقط ایرانی نیستن .. از سرتاسر دنیا توش عضو هستن

+

بر فرض کل دشمن های توی بازی ایرانی باشن . بر فرض که کل دنیا ما رو با اسم تروریست بشناسن و هدف این بازی هم همین باشه .. با ناراحتی من و شما که کاری درست نمیشه ! اون موقع که همین آمریکا ، فرت و فرت بازی میساخت که توش آمریکایی ها دنیا رو نجات میدادن و ... ( طوری که شخصیت مثبت هر بازی حتی بازی هایی که کشور های دیگه میساختن یه آمریکایی بود ) ما چه گلی به سرمون زدیم ؟! اون موقع که عزیزان هم وطن پشت سر هم مستند میساختن که بازی کامپیوتری بده ! بازی کامپیوتری اخــه ! ما چیکار کردیم ؟! بدبختی ما اینجاست که فقط اعتراض کردن رو بلد شدیم ! ( مخاطبم شخص خاصی نیست .. دارم کلی میگم ) در مورد اینکه 30 سال پیش چی بودیم و چی شدیم باید بگم که مقصر خودمونیم . همین کره ی جنوبی رو ببینید که تا 40 سال پیش نوکری کشور ما رو میکرد ... پیشرفت الانشون به خاطر انقلاب ســیــاســی بود یا فرهنگی ؟ واقعا چه خوبه اگه یاد بگیریم که به جز اعتراض کردن میتونیم کار دیگه ای هم انجام بدیم !

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

تمام حرفت کاملا درست و بحثی درش نیست
من اون مصاحبه رو دیدم این هم من به متن بالا اضافه کنم
مردم کشورهای دیگه (منظورم کشورهای منطقه نیست که از ما بدبخت تر هستن) فک می کنن ایران کره شمالی دوم هست
و این که میگن تروریست هستم کاملا با مدرک هستش حمله به سفارت امریکا و......
دوستان بحث رو همینجا تموم کنیم تا همگی بن نشدیم و تاپیک بسته بحثمون چی بود چی شد !!! : دی
حمله به سفارت آمریکا که نشونه ی تروریست بودن نیست .. توی آرشیو VoA بگرد . از اون ماجرا برای نشون دادن فرهنگمون استفاده میشه . بازم میگم من جایی ندیدم که به ایرانی ها بگن تروریست ...

ممنونم از این که نظراتتونو در اختیار من گذاشتید

فقط درباره اون قسمت قرمز بگم که
بنده یه شغلی پیدا کردم تو بلزیک رفتم برای مصاحبه و قبول شدم چون با پاس یه کشور دیگه خودمو معرفی کردم
هفته اول رتم سر کار همکارام کم کم باهام ارتباط برقرار کردن و گفتن لحجه داری ..منم گفتم ایرانی هستم
3 نفر با من داشتن صحبت میکردن هر سه نفرشون یعد از این که من این حرف زدم یهویی رفتن ....
منم فردا اومدم سر کار رئیسم اومد گفتم که یه نفر گفته شما تو ایران زندگی میکردی....منم گفتم آره
برگشت گفت تو این شرکت تروریست و مسلمون جایی نداره از اینکه تو این هفته باشما کار کردم بسیار خوشحالم و ....خلی راحت اخراج شدم
دیگه بهتره این بحث تموم بشهمراجعه بشه به قسمت انتهایی این پست ...

پ.ن : همه میان یه پست ســیــاســـی میدن آخرش هم میگن بهتره این بحث ادامه پیدا نکنه !! : دی

king_darkness
10-09-2011, 22:14
آخه میدونی مشکل چی ؟
تو اون بازی ها امریکا مظلوم واقع شده و هدف تروریست و همیشه با فداکاری های یه گروه جون سالم به در برده نیویورک داغون شده و....
ولی الان چی ؟

چند سال پیش هم مجله بازی رایانه یه گزارش از E3 گذاشته بود که با بازیساز های معروف مصاحبه میکرد و وقتی بازیساز ها میفهمیدن که اینها از ایران اومدن تعجب میکردن و اکثرشون میگفتن : مگه توی ایران گیمر هم هست ؟!
تمام حرفت کاملا درست و بحثی درش نیست
من اون مصاحبه رو دیدم این هم من به متن بالا اضافه کنم
مردم کشورهای دیگه (منظورم کشورهای منطقه نیست که از ما بدبخت تر هستن) فک می کنن ایران کره شمالی دوم هست
و این که میگن تروریست هستم کاملا با مدرک هستش حمله به سفارت امریکا و......
دوستان بحث رو همینجا تموم کنیم تا همگی بن نشدیم و تاپیک بسته

mac_world
10-09-2011, 22:26
نمیخوام بحث رو ســیــاســی کنم ولی خبر در اصل یه چیزه . صدا و سیمای ما با یک لحن خبر رو میگه و BBC هم با یه لحن دیگه. هر کدوم طوری میگن که برداشت مخاطب به نفع خودشون باشه

+

در مورد منفور بودن کشورمون توی اروپا و آمریکا باید بگم که در واقع ســیــاســت اونها زمین تا آسمون با ســیــاســت ما فرق داره . هیچ وقت یک کشور رو منفور نشون نمیدن .. یه خبر مسخره گیر نمیارن چهار تا دروغ هم بزارن روش تحویل ملتشون بدن . دست میزارن روی فرهنگمون ( که سر تا پاش ضعفه ! ) مثلا میگن توی ایران سر کرایه تاکسی روی هم چاقو میکشن ( که عین واقعیته ) یا توی ایران حتی اگه مردم بعد از تصادف ها چیزیشون نشه حتما از دعوا های بعدش آسیب میبینن ( همون موقع هم یه ویدئو از دعوا کردن دو نفر به خاطر تصادف میزاره - که این هم عین واقعیته ! ) به خاطر همین پیش مردم اروپایی و آمریکایی یه کشور عقب مونده و صرفا مصرف کننده هستیم ( که هستیم ! ) نه به عنوان یک کشور منفور ( البته به استثنای آمریکا ) نه به عنوان یک کشور تروریست . این درسته که ایران رو با بمب اتم هم میشناسن ولی هیچ وقت ، هیچ جا ندیدم بهمون تروریست بگن ..

+

من به خاطر گرفتن جزوه ی DirectX 11 API با یک استاد دانشگاه کانادایی صحبت کردم که وقتی فهمید ایرانی هستم واقعا تعجب کرد که البته این رفتار ایشون برای من عادی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه های مشابه رو زیاد دیده بودم . چند سال پیش هم مجله بازی رایانه یه گزارش از E3 گذاشته بود که با بازیساز های معروف مصاحبه میکرد و وقتی بازیساز ها میفهمیدن که اینها از ایران اومدن تعجب میکردن و اکثرشون میگفتن : مگه توی ایران گیمر هم هست ؟!
بازی B3 بر خلاف بازی های مشابه ایرانی ها رو مدرن تر نشون داده . سر همین ماجرای دشمن ها من خیلی پیگیر بودم که آخر سر بهم جواب دادن که گروه PLR فقط ایرانی نیستن .. از سرتاسر دنیا توش عضو هستن

+

بر فرض کل دشمن های توی بازی ایرانی باشن . با ناراحتی من و شما که کاری درست نمیشه ! اون موقع که همین آمریکا ، فرت و فرت بازی میساخت که توش آمریکایی ها دنیا رو نجات میدادن و ... ( طوری که شخصیت مثبت هر بازی حتی بازی هایی که کشور های دیگه میساختن یه آمریکایی بود ) ما چه گلی به سرمون زدیم ؟! اون موقع که عزیزان هم وطن پشت سر هم مستند میساختن که بازی کامپیوتری بده ! بازی کامپیوتری اخــه ! ما چیکار کردیم ؟! بدبختی ما اینجاست که فقط اعتراض کردن رو بلد شدیم ! ( مخاطبم شخص خاصی نیست .. دارم کلی میگم ) در مورد اینکه 30 سال پیش چی بودیم و چی شدیم باید بگم که مقصر خودمونیم . همین کره ی جنوبی رو ببینید که تا 40 سال پیش نوکری کشور ما رو میکرد ... پیشرفت الانشون به خاطر انقلاب ســیــاســی بود یا فرهنگی ؟ واقعا چه خوبه اگه یاد بگیریم که به جز اعتراض کردن میتونیم کار دیگه ای هم انجام بدیم !

بحثمون چی بود چی شد !!! : دی
حمله به سفارت آمریکا که نشونه ی تروریست بودن نیست .. توی آرشیو VoA بگرد . از اون ماجرا برای نشون دادن فرهنگمون استفاده میشه نه تروریست بودنمون

ممنونم از این که نظراتتونو در اختیار من گذاشتید

فقط درباره اون قسمت قرمز بگم که
بنده یه شغلی پیدا کردم تو بلزیک رفتم برای مصاحبه و قبول شدم چون با پاس یه کشور دیگه خودمو معرفی کردم
هفته اول رتم سر کار همکارام کم کم باهام ارتباط برقرار کردن و گفتن لحجه داری ..منم گفتم ایرانی هستم
3 نفر با من داشتن صحبت میکردن هر سه نفرشون یعد از این که من این حرف زدم یهویی رفتن ....
منم فردا اومدم سر کار رئیسم اومد گفتم که یه نفر گفته شما تو ایران زندگی میکردی....منم گفتم آره
برگشت گفت تو این شرکت تروریست و مسلمون جایی نداره از اینکه تو این هفته باشما کار کردم بسیار خوشحالم و ....خلی راحت اخراج شدم
دیگه بهتره این بحث تموم بشه

ALI&SOAP
10-09-2011, 22:59
اگه الان این بازی تو ایران اتفاق میفته باز مقصر خودمونیم

تمومش کنید تا تاپیک بسته نشده!:exclamati

m_kasaeei
10-09-2011, 23:07
بر فرض کل دشمن های توی بازی ایرانی باشن . با ناراحتی من و شما که کاری درست نمیشه ! اون موقع که همین آمریکا ، فرت و فرت بازی میساخت که توش آمریکایی ها دنیا رو نجات میدادن و ... ( طوری که شخصیت مثبت هر بازی حتی بازی هایی که کشور های دیگه میساختن یه آمریکایی بود ) ما چه گلی به سرمون زدیم ؟! اون موقع که عزیزان هم وطن پشت سر هم مستند میساختن که بازی کامپیوتری بده ! بازی کامپیوتری اخــه ! ما چیکار کردیم ؟! بدبختی ما اینجاست که فقط اعتراض کردن رو بلد شدیم ! ( مخاطبم شخص خاصی نیست .. دارم کلی میگم ) در مورد اینکه 30 سال پیش چی بودیم و چی شدیم باید بگم که مقصر خودمونیم . همین کره ی جنوبی رو ببینید که تا 40 سال پیش نوکری کشور ما رو میکرد ... پیشرفت الانشون به خاطر انقلاب ســیــاســی بود یا فرهنگی ؟ واقعا چه خوبه اگه یاد بگیریم که به جز اعتراض کردن میتونیم کار دیگه ای هم انجام بدیم !

کلا پست بسیار عالی بود سعید جان .اما تیکه ی آخرش عالی تر بود.
کلا متاسفانه ضعف عمیق فرهنگی در بند بند وجود ملت و مملکت ما ریشه کرده.مطمئنا همه می دونیم که بازی سازی یه علمه.اگه Battlefield 3 داره ایران رو می کوبه یعنی اینکه اونا دارن به وسیله ی علم و در قالب سرگرمی فرهنگ ما رو تخریب می کنن.پس ما هم علممون رو ببریم بالا و جوابشون رو بدیم.سعید خیلی خوب گفت.روزی که اونها با گیم به افکار جهت می دادن ما چی کار کردیم ؟ داشتیم بازی ها رو ممنوع می کردم و بازی و بازی سازو و بازی بازو می کوبیدیم !
با هوچی گری و جو سازی کاری درست نمیشه!
فقط حرف می زنیم و جو سازی می کنیم !
عزیز شما اگر ناراحتی علمتو ببر بالا و جوابشون رو با علم بده با پست دادن در این تاپیک هیچ اتفاقی نمیفته! زمانی که درجه بندی سنی 25+ در مملکت ما وجود داره یعنی اینکه اولا اون کسانی که همچین درجه بندی گذاشتن کلا نمی دونستن گیم یعنی چی دوما توهین به شعور گیمر.پس علم بازی سازی در این مملکت جایی نداره از همین طریق هم ضربه می خوریم
حرف آخر واقعا تاسف می خورم برای افراد ظاهر بین که ناراحتن که توی یه بازی برج میلاد خراب میشه
اگه یه مقدار دیدتون باز بود می فهمیدید چیزی که داره تخریب میشه دامنش خیلی خیلی وسیع تر از برج میلاد و مرگ 4 تا سربازه.
ولی ما همچنان ظاهر بین می مونیم.همین طور که سر قضیه ی گیم تا به الان خوب اینو نشون دادیم
خوش باشید !

Killzone2
10-09-2011, 23:11
دوستان اگه امکان داره این بحث ها رو تو پروفایل انجام بدین تا اینکه هم مشکلی پیش نیاد و هم اینکه از بحث اصلی تاپیک هم منحرف نشیم.
ممنون از توجه دوستان:11:

m_kasaeei
10-09-2011, 23:21
دوستان اگه امکان داره این بحث ها رو تو پروفایل انجام بدین تا اینکه هم مشکلی پیش نیاد و هم اینکه از بحث اصلی تاپیک هم منحرف نشیم.
ممنون از توجه دوستان:11:
:blink:
تو پروفایل ؟

Killzone2
10-09-2011, 23:23
:blink:
تو پروفایل ؟
بله عزیز تو پروفایل! باهاش که آشنایی دارین؟!:blink:
البته اگه امکان داره... چون موضوع تاپیک عوض میشه برای این گفتم...

Vahidking.75
11-09-2011, 01:49
اولا : سعید رو واسه این طرز فکرش تحسین می کنم
دوما : ما فقط حرف میزنیم ، بهتره بریم علم خودمونو بالا ببریم دوتا بازی خوب بسازیم ، اونجا اگه خواستی میتونی امریکایی ها رو هم بکشی اصلا یه بازی بسازین تخریب امریکا :31:
سوما : ببخشید این بحس رو ادامه دادم

HORROR
11-09-2011, 03:00
من که واسم اهمیتی نداره هر چی باشه یه بازیه دیگه البته با تمام احترام...فقط میخوام بدونم MW3 بهتر میشه یا BF3 که باید صبور باشیم!:31: اینقدرم سیاسی بازی درنیارین سربازان گمنان همجا هستند !:31:

majid322
11-09-2011, 11:46
این بحث ها فایده ای نداره ادامش ندید

من خودم وقتی تریلر تهرانو رو دیدم یه حس بدی بهم دست داد

اینم تریلر فیزیک بازی:

Mool Tee
11-09-2011, 12:03
اینجا جایه خبرهای بازی هست نه بحث سیاسی

Khashayar King
11-09-2011, 12:20
کسی که 1 قرون واسه بازی پول نمیده به نظر من حق هیچ گونه اعتراضی نداره ! حالا خوبه اینا دارن تروریست میکشن (به قول شما!) اگه مثل

MW2 توی فرودگاه مردم بیگناهو میکشتن میخواستین چیکار کنین ؟ واقعا باید به جنبه روسی ها تبریک گفت چون هنوز که هنوز

MW2 خیلی تو روسیه طرفدار داره حالا ما تا دوتا بازی بخوان بسازن برامون سریع شروع میکنیم به اعتراض ! خوب شما هم برو

بازی بساز که مثلا آمریکایی ها تروریستن ! تازه کجای این ویدو و اخبار گفته ایرانیا ترورسیتن ! خدا میدونه بزارید اطلاعات کاملی بیاد !

لطفا بحث رو به سیاست نکشید چون اصلا بحث رو گنگ میکنه ! حرف زدن در باره ی سیاست کلا کاره بیخودیه !!! بشینین بازیتونو بکنین ...

SA.JJ.AD
11-09-2011, 15:15
یکی از منابعی که همیشه شایعات مختلفی را به وجود آورده است، سایت “توییتر” و حساب های کاربری دست اندرکاران ساخت و انتشار بازی های رایانه ای و اشخاص مهم بوده است. اخیرا یکی از کارمندان شرکت EA عکسی از اجرای نسخه ی بتای بازی Battlefield 3 بر روی کنسول مایکروسافت را در توییتر خود پست کرده است. تصویر را در زیر میبینید:

پس از این، سایت ها و منابع مختلف که علاقه ی زیادی به بالارفتن آمار بازدیدشان دارند، به شایعه ی انحصاری بودن نسخه ی بتای این بازی دامن زده اند.

در یکی از این منابع آمده است:

با توجه به این که حساب کاربری کارمند EA مسدود شد و ظاهرا پخش این عکس غیر قانونی بوده است، احتمال عرضه ی بتای Battlefield 3 فقط برای کنسول مایکروسافت وجود دارد. باید منتظر تایید مایکروسافت در هفته ی جاری باشیم.

البته با توجه به این که کلا این شایعه پایه و اساس ندارد و از روی یک عکس نمی شود نتیجه گیری کرد، احتمالا این شایعه تا ابد “شایعه” می ماند.

3Dmajid
11-09-2011, 20:51
دوستان آخرین تریلر این بازی رو دیدید ؟
همون که نشون میده تو تهرانه و برج میلادم هس :31:

Erfan.
11-09-2011, 20:55
همون که نشون میده تو تهرانه و برج میلادم هس :31:

مجید جان یه سر به این صفحه (وصفحات بعد) بزن:

:دی

موفق باشید.

3Dmajid
11-09-2011, 21:09
همون که نشون میده تو تهرانه و برج میلادم هس ببخشید همینطوری اومدم یه چیزی گفته باشم :31:

آخه حرف اصلیم این نبود ...

اگه توی تریلر دقت کنید اونجایی که برج میلاد رو نشون میده یه برج میلاد دیگه اون ور ترش هست :31:

فک نکنم واقعا خود تهران باشه ... :20:

به هر حال من از دیدن این تریلر خیلی خوشال شدم که بلاخره یکی ایران و آدم حساب کرد !

Erfan.
11-09-2011, 21:16
ببخشید همینطوری اومدم یه چیزی گفته باشم :31:

آخه حرف اصلیم این نبود ...

اگه توی تریلر دقت کنید اونجایی که برج میلاد رو نشون میده یه برج میلاد دیگه اون ور ترش هست :31:

فک نکنم واقعا خود تهران باشه ... :20:

به هر حال من از دیدن این تریلر خیلی خوشال شدم که بلاخره یکی ایران و آدم حساب کرد !

بله، یه کم بد شبیه سازی کردن :13::31:

تهران بودن هم کلا حال میده خیلی عالیه...

3Dmajid
11-09-2011, 21:22
ای بابا !
این جا هم آدم آزادی بیان نداره تا یه چی میگه سریع پستش ویرایش میشه :31:

یه سوال دارم ... اینا که تهرانو ندیدن ! عکسی هم ازش ندارن چه جوری مرحله شو ساختن ؟ :31:

یعنی تو گوگل سیرچ کردن برج میلاد بعد طرف یه عکس ازش دانلود کرده و مدلینگشو ساخته ؟
عجب مغزی :18:

شایدم یه ایرانی بهشون آمار داده :21:

SA.JJ.AD
12-09-2011, 18:00
اطلاعات جالب تازه ای در مورد Battlefield 3 به دست آمده است. طبق گفته های استودیوی DICE ظاهرا Battlefield 3 از جهات مختلفی نسبت به Battlefield: Bad Company 2 و Battlefield 2 بهبود داده شده است. همان طور که می دانید DICE در برابر بازی بزرگی مثل Call of Duty: Modern Warfare 3 قرار گرفته به همین دلیل باید بتواند جلوی این بازی خود نمایی کند. اما DICE با چه چیزی می خواهد این کار را انجام دهد؟ بهینه تر کردن اثرات ضربه ها و تخریب پذیری و همین طور بهبود Net Code های (کد های بخش آنلاین بازی) Battlefield 3.
Alan Kertz طراح ارشد بازی یک بار دیگر خبر های خوبی با خود آورده است. او گفت اثر ضربات در بازی Bad Company 2 نسبت به Bad Company 2 به شدت بهبود داده شده است به طوری که می توانید انتظار داشته باشید زمانی که به دشمنان شلیک می کنید و آن ها را از پا در می آورید بسیار طبیعی و سریع می میرند و دیگر مانند قبل از Lag (تاخیر) در زمان مرگشان خبری نیست. البته این به سرعت اتصال شما به اینترنت هم مهم است و اصلاً نمی توان نسبت به آن ها مطمئن بود. DICE سخت مشغول کار بر روی این بخش هاست و قرار است با رفع آن ها تجربه ی گیم پلی بسیار خوبی در اختیار شما قرار دهد.
نکته ی دیگر که Alan Kertz حرف های زیادی در مورد آن دارد کیفیت تخریب پذیری در بازی است. به غیر از ساختمان های آجری مستحکم و اشیای فلزی با ضخامت زیاد می توانید انتظار تخریب بسیاری چیز ها مانند شیشه، چوب و اشیای فلزی نازک را داشته باشید. وقتی در مورد این ها فکر می کنید، می بینید که واقعاً هم طبیعی و منطقی است. او همچنین اشاره کرد که گلوله هایی که در بازی شلیک می شوند توانایی تخریب سطوح ضعیف و سبک را هم دارند.
اگر انتظار دارید بتوانید Battlefield 3 را برای مدت طولانی بازی کنید باید بدانید که این بازی می تواند این خواسته ی شما را برآورده کند. Alan Kertz می گوید بازی یک سیستم ارتقاء و پیشرفت دقیق در خود دارد که بازی کننده را تا مدت طولانی به دنبال خود می کشاند. همان طور که می دانید گرفتن همه ی اچیومنت ها (یا تروفی ها) و ارتقاء سلاح ها و … برای هر کلاس چیزی حدود 100 ساعت طول می کشد به همین دلیل اگر به دنبال بازیی هستید که مدت طولانی شما را سرگرم کند Battlefield 3 دقیقاً همان چیزی است که می خواهید.
متاسفانه نسخه ی PC بازی بر روی شبکه ی Steam قرار ندارد

Leon-117
13-09-2011, 08:13
چندتا عکس از نسخه X360 بازی لیک شده:

+
به احتمال زیاد این عکس ها برای نسخه Pre-Alpha هست چون حتی گرافیک BC2 هم از نسبت به این عکس ها بهتره!

Arrowtic
13-09-2011, 10:31
اگه گرافیک این باشه که خیلی نا امید کنندست!

SIMON137
13-09-2011, 10:42
اگه گرافیک این باشه که خیلی نا امید کنندست!
من که تصاویر آلفا رو قرار دادم ، می تونید نسبت به اون مقایسه کنید.

Leon-117
13-09-2011, 11:37
من که تصاویر آلفا رو قرار دادم ، می تونید نسبت به اون مقایسه کنید.
عکسهای قبلی از پلتفرم PC بودن.
اینا اولین عکس های نسخه X360 هستن............

Dark Shine
13-09-2011, 14:55
نمـیدونـم تریلـر جدید رو دیدیـن یـا نـه ؟ ( تـهران )
سوتـی داده :دی
نیامـده سوتـی رو دادن .
تـهران از کـی تـا به حـال دوتـا بـرج داره ؟ :دی

SA.JJ.AD
13-09-2011, 15:18
نیامـده سوتـی رو دادن .

خسته نباشی عزیز !! :31:
.
بحث شد . کلی مطلب ردو بدل شد ... تموم شد رفت !! حالا تازه شما متوجه شدی و عکس علامت گذاری کردی گذاشتی ؟:31:یه سر به صفحات قبل بزن:20::31::46:

sirchicco
13-09-2011, 16:22
نیامـده سوتـی رو دادن .

ای بابااااا
این کدوم تریلر بود من ندیدم!:31:

یکی لینک میده ما هم ببینیم!

iCe m@n
13-09-2011, 16:28
ای بابااااا
این کدوم تریلر بود من ندیدم!:31:

یکی لینک میده ما هم ببینیم!

بفرما دوست عزیز

ATA FARZADI
13-09-2011, 18:55
کی میاد؟/

تا یه ماه دیگه اومده؟؟؟

Big-Boss
13-09-2011, 19:03
کی میاد؟/

تا یه ماه دیگه اومده؟؟؟

25 اکتبر 2011 امریکای شمالی
27 اکتبر 2011 استرالیا
28 اکتبر 2011 اروپا

Erfan.
13-09-2011, 19:42
25 اکتبر 2011 امریکای شمالی
27 اکتبر 2011 استرالیا
28 اکتبر 2011 اروپا

29 اکتبر هم ایران :دی

mohammad8711
13-09-2011, 20:55
29 اکتبر هم ایران :دی
اطلاعات اشتباه ندید لطفا :31:
24 اکتبر هم ایران :31:

Big-Boss
14-09-2011, 07:21
نسخه XBOX360 بازی در دو دیسک عرضه میشه
دیسک 1 : مولتی پلیر،مراحل co-op و محتوای قابل نصب HD
دیسک 2 : قسمت تک نفره بازی

eurogamer.net

Big-Boss
14-09-2011, 07:21
نسخه XBOX360 بازی در دو دیسک عرضه میشه
دیسک 1 : مولتی پلیر،مراحل co-op و محتوای قابل نصب HD
دیسک 2 : قسمت تک نفره بازی

eurogamer.net

Imantec
14-09-2011, 08:04
نیامـده سوتـی رو دادن .
شاید اصلاً ایران نیست و برجهای دو قلوی پتروناس مالزیه که از هم دور افتادن!:31:

Big-Boss
14-09-2011, 08:09
شاید اصلاً ایران نیست و برجهای دو قلوی پتروناس مالزیه که از هم دور افتادن!:31:

صبحت بخیر،دست و صورتت که شستی یه چند صفحه قبل هم نگاه کن. :دی
تهرانه دیگه ولی تنها نقشه بازی تهران نیست نیویورک،پاریس،سلیمانیه هم تا حالا تایید شدند.

داشتم شوخی میکردم.شما حداقل صورتت رو میشستی و به اون اسمایلی خنده نگاه میکردی.

متوجه شدم برای همین هم خودم از اسمایلی :دي استفاده کردم که متوجه بشی من هم باهات مزاح کردم :دی

MR.CART
14-09-2011, 09:26
از كجا معلوم دشمنا ايراني باشن؟!:31:ممكنه يه كشوري چيزي به ايران حمله كرده باشه بعدش آمريكا ريخته تهران!
+
اسكن هاي مجله Game Informer،ولي اين عكس ها صفحات كامل مجله هست.يعني مطالبي هم كه نوشته شده كاملا معلوم هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکساااا حرااابه!

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

اطلاعات اشتباه ندید لطفا :31:
24 اکتبر هم ایران :31:
اطلاعات اشتباه ندید لطفا نیومده توی ایرانه!:31:

MR.CART
14-09-2011, 10:06
اطلاعات جالب تازه ای در مورد Battlefield 3 به دست آمده است. طبق گفته های استودیوی DICE ظاهرا Battlefield 3 از جهات مختلفی نسبت به Battlefield: Bad Company 2 و Battlefield 2 بهبود داده شده است. همان طور که می دانید DICE در برابر بازی بزرگی مثل Call of Duty: Modern Warfare 3 قرار گرفته به همین دلیل باید بتواند جلوی این بازی خود نمایی کند. اما DICE با چه چیزی می خواهد این کار را انجام دهد؟ بهینه تر کردن اثرات ضربه ها و تخریب پذیری و همین طور بهبود Net Code های (کد های بخش آنلاین بازی) Battlefield 3.
Alan Kertz طراح ارشد بازی یک بار دیگر خبر های خوبی با خود آورده است. او گفت اثر ضربات در بازی Bad Company 2 نسبت به Bad Company 2 به شدت بهبود داده شده است به طوری که می توانید انتظار داشته باشید زمانی که به دشمنان شلیک می کنید و آن ها را از پا در می آورید بسیار طبیعی و سریع می میرند و دیگر مانند قبل از Lag (تاخیر) در زمان مرگشان خبری نیست. البته این به سرعت اتصال شما به اینترنت هم مهم است و اصلاً نمی توان نسبت به آن ها مطمئن بود. DICE سخت مشغول کار بر روی این بخش هاست و قرار است با رفع آن ها تجربه ی گیم پلی بسیار خوبی در اختیار شما قرار دهد.
نکته ی دیگر که Alan Kertz حرف های زیادی در مورد آن دارد کیفیت تخریب پذیری در بازی است. به غیر از ساختمان های آجری مستحکم و اشیای فلزی با ضخامت زیاد می توانید انتظار تخریب بسیاری چیز ها مانند شیشه، چوب و اشیای فلزی نازک را داشته باشید. وقتی در مورد این ها فکر می کنید، می بینید که واقعاً هم طبیعی و منطقی است. او همچنین اشاره کرد که گلوله هایی که در بازی شلیک می شوند توانایی تخریب سطوح ضعیف و سبک را هم دارند.
اگر انتظار دارید بتوانید Battlefield 3 را برای مدت طولانی بازی کنید باید بدانید که این بازی می تواند این خواسته ی شما را برآورده کند. Alan Kertz می گوید بازی یک سیستم ارتقاء و پیشرفت دقیق در خود دارد که بازی کننده را تا مدت طولانی به دنبال خود می کشاند. همان طور که می دانید گرفتن همه ی اچیومنت ها (یا تروفی ها) و ارتقاء سلاح ها و … برای هر کلاس چیزی حدود 100 ساعت طول می کشد به همین دلیل اگر به دنبال بازیی هستید که مدت طولانی شما را سرگرم کند Battlefield 3 دقیقاً همان چیزی است که می خواهید.
متاسفانه نسخه ی PC بازی بر روی شبکه ی Steam قرار ندارد

به نظرم همینکه توی تهرانه میتونه خیلی بیشتر از کال اف دیوتی طرفدار جمع کنه!

Imantec
14-09-2011, 10:10
صبحت بخیر،دست و صورتت که شستی یه چند صفحه قبل هم نگاه کن. :دی
تهرانه دیگه ولی تنها نقشه بازی تهران نیست نیویورک،پاریس،سلیمانیه هم تا حالا تایید شدند.
داشتم شوخی میکردم.شما حداقل صورتت رو میشستی و به اون اسمایلی خنده نگاه میکردی.

3Dmajid
14-09-2011, 15:26
سوتـی داده
نیامـده سوتـی رو دادن .
تـهران از کـی تـا به حـال دوتـا بـرج داره ؟

سوتی کجا بود دوست عزیز ...
تازه بهمون لطف کردن کلاس شهرمونو بردن بالا.
نه تنها برج میلاد رو مثل واقعیتش کج نساختن، بلکه دو تام ازش گذاشتن که همه بگن عههههههه تهران دو تا برج داره عجب شهر با کلاسیه :10:
تازه رو در و دیوار شهرمونم گرافیتی طراحی کردن و نوشتن zero !
کلا کلاس شهرمون رفته بالا برو حالشو ببر :31:

Imantec
14-09-2011, 16:49
به نظرم همینکه توی تهرانه میتونه خیلی بیشتر از کال اف دیوتی طرفدار جمع کنه!
بابا من همین الانش دارم با خودم کلنجار میرم چطوری نیروهای ایرانی خودمون رو بزنم!:41: چشام رو ببندم و ماشه رو بچکونم چطوره؟!!

Mool Tee
14-09-2011, 16:54
من با شات گان می رم تمام دشمنارو می کشم چه ایرانی چه خارجی چه امریکایی چه افغانی همرو می کشم.
تازه بیاین حالشو ببرین بازی به این بزرگی داره تهران رو میسازه اونم نه با گرافیک زایه با گرافیک درحد واقعی .

3Dmajid
14-09-2011, 17:38
بابا من همین الانش دارم با خودم کلنجار میرم چطوری نیروهای ایرانی خودمون رو بزنم! چشام رو ببندم و ماشه رو بچکونم چطوره؟!!

خب رسیدی به اون مرحله بده من بازی کنم بعدا که رد کردم سیواشو بت میدم از اونجا به بعد برو :31:

Gregar
14-09-2011, 20:32
هنوز سیستم مورد نیاز واسه این بازی معرفی نشده ؟
من ATI 5670 دارم . روی high در حد بازی کردن میاره ؟ یعنی فریم بالای 20

راستی میگم تو این نسخه میشه ماشین سوار شد دیگه ؟ میشه تو بازی بریم دم خونمون با ماشین بوق بزنیم ؟ :31:

matrix_3s
14-09-2011, 20:57
راستی میگم تو این نسخه میشه ماشین سوار شد دیگه ؟ میشه تو بازی بریم دم خونمون با ماشین بوق بزنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم تا اون حد ساخته باشن............:31:
وقتی دو تا برج میلاد میسازن معلومه دیگه..........

Killzone2
14-09-2011, 21:29
هنوز سیستم مورد نیاز واسه این بازی معرفی نشده ؟
من ATI 5670 دارم . روی high در حد بازی کردن میاره ؟ یعنی فریم بالای 20

راستی میگم تو این نسخه میشه ماشین سوار شد دیگه ؟ میشه تو بازی بریم دم خونمون با ماشین بوق بزنیم ؟ :31:
عزیز به پست اول مراجعه کنید!
+
وسایل نقلیه هم وجود داره و میشه استفاده کرد برای آشنایی با وسایل نقلیه موجود در این بازی به لینک زیر مراجعه کنید :

لیست اسلحه های موجود در بازی هم در پست اول موجود است.

3Dmajid
14-09-2011, 21:39
فکر نکنم تا اون حد ساخته باشن............
وقتی دو تا برج میلاد میسازن معلومه دیگه..........

من که میگم شهری که ساختن اصلا شبیه تهران نیس !
حالا بزارید بازی بیاد تماشا کنید ! :21:

Gregar
14-09-2011, 21:54
عزیز به پست اول مراجعه کنید!
+
وسایل نقلیه هم وجود داره و میشه استفاده کرد برای آشنایی با وسایل نقلیه موجود در این بازی به لینک زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیست اسلحه های موجود در بازی هم در پست اول موجود است.

البته جمله دوم جنبه طنز داشت . مگه میشه BF3 ماشین نداشته باشه .

Killzone2
14-09-2011, 21:56
البته جمله دوم جنبه طنز داشت . مگه میشه BF3 ماشین نداشته باشه .
با توجه به جمله طنز شما گفتم...

راستی میگم تو این نسخه میشه ماشین سوار شد دیگه ؟

SA.JJ.AD
15-09-2011, 04:00
یه والپیر جدید و زیبا از بازی :20:

کیفیت Full HD

xeNociDe
15-09-2011, 12:30
عجب گرافیکی داره این Battlefield دوتا تریلر نگاه کردیم فکمون افتاد :دی
تاریخ دقیق عرضه اش کی هست ؟

SIMON137
15-09-2011, 12:41
محمد جون هفته اول آبان ماه معادل 28 اکتبر :دی

Killzone2
15-09-2011, 12:41
تاریخ های عرضه بازی در نقاط مختلف :

آمریکا شمالی : October 25, 2011
استرالیا : October 27, 2011
اروپا : October 28, 2011

xeNociDe
15-09-2011, 12:57
کی میره این همه راه رو ... :دی
تا اون موقع خیلی بی کاریم :دی
این Deus Ex هم خیلی باحال نبود...
ولی ادم کلیپ های BF3 رو میبینه کلاً میفهمه بازی چیه :دی

Imantec
15-09-2011, 16:32
چه بد شد.با شروع دانشگاهها و مدارس در ایران میخوان اینو ریلیز کنن.از اولش معلوم بود میخوان جوونا و نوجوونای درسخون ایرانی:31: رو از درس و زندگی بندازن.ای استکبار جهانی ننگ به نیرنگ تو:31:

Extreme-Forces
15-09-2011, 16:40
خداییش خوراکش انلاینه ها:42::rambo:. کسی درمورد نقشه های انلاینش خبر داره؟ باید جدا دانلود کرد یا همراه بازیه؟

Killzone2
16-09-2011, 11:28
تصاویر جدید از عملیات Guillotine در تهران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid322
16-09-2011, 11:29
سلام بچه ها اینم یه عکس از تهرانه خودمون .... :31:

از کی تا حالا با اسپری روی دیوار تهران مینویسن ما ندیدیم ...:13:

Arrowtic
16-09-2011, 11:45
آقا حالا تو مرحله تهران کیا رو میکشیم؟اعضای سازمان تروریستیه؟مردم عادیم هستن؟:31:

Gregar
16-09-2011, 12:01
آقا حالا تو مرحله تهران کیا رو میکشیم؟اعضای سازمان تروریستیه؟مردم عادیم هستن؟:31:

نگـــــــــــو :18: ... یه وقت حواسم نباشه تو بازی خودمو ببینم بکشم . از اونجایی که بازی اینقدر واقع گرایانه است یه وقت دیدی پشت سیستم مردم .

کاش لااقل یه چیزی فارسی تو عکسها دیده میشد . ادم به کشور خودش هم شک میکنه . همه انگلیسیه :27:

SIMON137
16-09-2011, 13:24
دیوارنویسی های تهرانو ندیدید واقعا ؟ کافیه یه سر به اکباتان بزنید :دی

حالا اینقدر تهران تهران می کنید یه کاری می کنن بازی کردن رو تو خواب ببینیما !

sirchicco
16-09-2011, 13:40
اینجا که یه دونه برج میلاد بیشتر نیست، تو تریلرش که 2 تا بود!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی من احساس می کنم این صورت کارکترها خیلی مصنوعیه اصلا حس ندارن، مخصوصا عکس پایینی که نور افتاده تو صورت طرف. یه جورایی شبیه عروسکه تا آدم :31: البته شاید بعضیا بگن واسه بازی FPS تا همین حد خوبه حرفشونم منطقیه ولی واسه یه همچین بازی تو این سطح با این همه تبلیغات شاید یه خورده چین و چروک واسه صورت کارکترها لازم باشه، نظر شما چیه؟

Gregar
16-09-2011, 13:47
اینجا که یه دونه برج میلاد بیشتر نیست، تو تریلرش که 2 تا بود!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی من احساس می کنم این صورت کارکترها خیلی مصنوعیه اصلا حس ندارن، نظر شما چیه؟

گرافیک این عکسها با گرافیک تریلرش یکی نیست چرا . یه کم مصنوعی تر شده تو عکسها

Imantec
16-09-2011, 14:03
سلام بچه ها اینم یه عکس از تهرانه خودمون .... :31:

از کی تا حالا با اسپری روی دیوار تهران مینویسن ما ندیدیم ...:13:

نامردا تا پشت دیوار خونه ی ما پیشروی کردن:41:

bar333lona
16-09-2011, 15:37
خوبی بعد از داربی به تهران جمله میکنن وگرنه فوتبالیست ها و کلی هوادار که از جاهای مختلف ایران میاد کشته می شدند :41:

Mool Tee
16-09-2011, 16:08
شهرو که فوق الاده ساخته خیلی قشنگه.توی تریلر دوتا برج میلاد هست ولی تو عکس یدونه خوب همینجوری دارن مشکل یابی میکنن شاید اینم مشکل بوده حل شده.

vivabarca
16-09-2011, 16:09
یه پوستر جالب از بازی : !!! :31:

Vahidking.75
16-09-2011, 16:32
اصلا از گرافیک شخصیت ( همون مصنوعیه :31:) خوشم نیومد -

برترین گرافیک رو من در بتمن آرخام سیتی و ای اساسینس کرید جدیده دیدم ، خداییش وقتی تریلر دیدم ازشون شک کردم گفتم انگار فیلمشم ساختن

SA.JJ.AD
16-09-2011, 17:42
اصلا از گرافیک شخصیت ( همون مصنوعیه :31:) خوشم نیومد -

برترین گرافیک رو من در بتمن آرخام سیتی و ای اساسینس کرید جدیده دیدم ، خداییش وقتی تریلر دیدم ازشون شک کردم گفتم انگار فیلمشم ساختن

عزیزم اونی که شما مثلا از ac دیدی تریلر In Game نبود ! و اصلا ربطی به به گرافیک بازی نداشت و تریلر از خود بازی نبود ( امیدوارم متوجه منظورم شده باشید :27: !! اما این عکس ها و تریلر هایی که از این bf3 تا الان پخش شده همگی کاملا از خود بازی تهیه شده و شما هم وقتی داری بازی میکنی 2 ماه دیگه همینو میبینی :20:گرفتی چی شد ؟ :31::46:

REZAt1980
16-09-2011, 21:24
خوب.
بالاخره سر شوخی رو با ما هم باز کردن و میخوان به این وسیله شاهکارهایی که با رسانه هاشون ( که صنعت گیم هم یکی از اوناست) انجام دادند، در مورد ما هم انجام بدن.

اینکه تو کل دنیا گیمر اقدام به کشتن یک ایرانی یا حمله به خاک ایران رو انجام بده، شاید بهترین نتیجه حاصل برای اونها باشه.

این سبب عادی سازی این مطلب میشه.
و به راحتی ذهن ها رو آماده می کنند.

قطعا نمی خوام بهتون بگم که بازی نکنید. چون خودم هم بازی خواهم کرد ( هر چند خیلی ناراحت کننده است)
اینکه بخواهیم به دست خودمون و با کلیک کردن و پوش کردن کیبرد یکی از خودمون رو بکشیم؛ قطعا روی ذهن ما هم تاثیر میگذاره.

اما حداقلش اینه که با حفظ ذهنیت خودمون این بازی رو انجام بدیم.

و از توش نکات ظریف و فنی رو هم بفهمیــم. بازی کنیم ، اما با هوشیاری ... .
حالا هر کی با هر عقیده ای که داره؛ قطعا میدونه که اشغال کشور، چه معنا و چه تبعاتی خواهد داشت ... .

و تولید چنین بازی هایی؛ قطعا تست افکار عمومی هست ... .
و واکنش ما هم؛ حائز اهمیت هست.

موفق باشید.

halflife g
16-09-2011, 21:28
خوب.
بالاخره سر شوخی رو با ما هم باز کردن و میخوان به این وسیله شاهکارهایی که با رسانه هاشون ( که صنعت گیم هم یکی از اوناست) انجام دادند، در مورد ما هم انجام بدن.

اینکه تو کل دنیا گیمر اقدام به کشتن یک ایرانی یا حمله به خاک ایران رو انجام بده، شاید بهترین نتیجه حاصل برای اونها باشه.

قطعا نمی خوام بهتون بگم که بازی نکنید. چون خودم هم بازی خواهم کرد ( هر چند خیلی ناراحت کننده است)
اینکه بخواهیم به دست خودمون و با کلیک کردن و پوش کردن کیبرد یکی از خودمون رو بکشیم؛ قطعا روی ذهن ما هم تاثیر میگذاره.

حالا هر کی با هر عقیده ای که داره؛ قطعا میدونه که اشغال کشور، چه معنا و چه تبعاتی خواهد داشت ... .

موفق باشید.

تکبیر............ .

+

دوستان این بحثا و توهم توطیه ها رو ول کنید برین تو گروهش بحث کنید..........یه گروه بزنید و در مورد استکبار رسانه ای صحبت کنید...... .

من خودم به عنوان یه کاربر عادی و حق خودم می خوام که دیگه این سایت چیتلر نشه......:11:
.
.

REZAt1980
16-09-2011, 21:45
تکبیر............ .

+

دوستان این بحثا و توهم توطیه ها رو ول کنید برین تو گروهش بحث کنید..........یه گروه بزنید و در مورد استکبار رسانه ای صحبت کنید...... .
این نظر شماست.

اما هر کسی حق داره که نظرش رو بیان کنه البته با رعایت قوانین سایت.

پس فلسفه چنین تاپیکی چیه؟
فقط جملات 5 کلمه ای نوشتن و جلوش اسمایل گذاشتن؟!

بنده در مورد محتوا و داستان بازی نظرم رو گفتم.

استکبار جهانی و توهم توطئه و تکبیر برداشت شماست.

بنده هم دوست دارم این سایت پابرجا باشه، چون خیلی از مشکلاتم رو اینجا حل می کنم.

هیچ حرف سیاسی ام نزدم. در مورد داستان بازی حرف زدم.

اینکه رسما دارن تو دنیا بازی رو عرضه میکنن که کشورم داره اشغال میشه، این توهم نیست دوست عزیز. این خود توطئه است. بهتره یک نگاهی بکنی و ببینی وقتی میخوان اقدامی بکنن، قبلش چه زمینه سازی هایی میکنند.
و چه تست هایی از افکار عمومی میگیرن

به هر حال بنده در مورد داستان بازی با رعایت قوانین سایت نظر دادم.
اگر مدیر این سایت بگه که بنده خلاف قوانین سایت مطلبی گفتم، قطعا بنده تمکین خواهم کرد.

Mostafa NBA
16-09-2011, 21:47
خوب.

موفق باشید.

مسئولین ما هم همین فکر های توهمی از استکبار جهانی دارند که وضع ما اینه !!!
این همه بازی میسازند از چین و روسیه و این همه کشور دیگه هیچ ربطی هم به آماده کردن ذهن نداره...بعد از اینهمه مدت یک بازی داره میاد که یک مرحلش توی تهران انجام میشه...همین بازی که داری ازش میگی توی نسخه های قبلش میتونستی در نقش سرباز چینی انجام وظیفه کنی و سربازان آمریکایی رو به فنا بدی !!! واقعاً وقتی جوون های مملکت اینطور فکر کنند وای به حال اون بالا دستی ها ... !

halflife g
16-09-2011, 21:57
اینکه رسما دارن تو دنیا بازی رو عرضه میکنن که کشورم داره اشغال میشه، این توهم نیست دوست عزیز. این خود توطئه است. بهتره یک نگاهی بکنی و ببینی وقتی میخوان اقدامی بکنن، قبلش چه زمینه سازی هایی میکنند.
و چه تست هایی از افکار عمومی میگیرن

اینکه من چه نظری دارم و شما چه نظری دارین و چی توهم هستش و چی توهم نیستش به این تاپیک مربوط نمیشه و قابل تعیین توسط من وشما نیست....... .

+

داستان این بازی مثه بازیهای دیگه نیس که بشه در موردش راحت و هر جوری خواستیم بحث کنیم..... .شما الان اینجوری سر بحثو(حتی غیر سیاسی)باز می کنی بعدش یکی پشت بند شما میاد میگه خوب می کنیم ایرانی می کشم مثلا مردم که نمی کشم که مثلا نظامی یا ب..س..ی..جی می کشم(حرفش درست یا غلط)
بعدش پشت بندش یکی تشکر می کنه یکی تکذیب می کنه یکی تایید می کنه یکی می گه فراماسونری هستش...یکی میگه امریکا استکبار......یکی میگه امریکا عالیه(همه این حرفا رو قبلا تو همین تاپیک خوودنم)
و این حرفاباعث میشه بحث تاپیک بیهوده بره جلو......

+

مدیرا و ناظما هم 24 ساعته که اینجا نیستن ما هر بحثی کردیم چه خوب چه بد بیاد سریع رسیدگی کنن من و شما باید حدودو کنترل کنیم......... .

+

خلاصه از ما گفتن .........تو خواه زین سخنم پند گیر خواه ملال.........موفق باشین:11:
.
.
.

SIMON137
16-09-2011, 21:59
این همه بازی میسازند از چین و روسیه و این همه کشور دیگه هیچ ربطی هم به آماده کردن ذهن نداره...بعد از اینهمه مدت یک بازی داره میاد که یک مرحلش توی تهران انجام میشه...همین بازی که داری ازش میگی توی نسخه های قبلش میتونستی در نقش سرباز چینی انجام وظیفه کنی و سربازان آمریکایی رو به فنا بدی !!! واقعاً وقتی جوون های مملکت اینطور فکر کنند وای به حال اون بالا دستی ها ... !

قطعا نمیان میلیاردی هزینه کنن برای تفریح من و شما ، اهداف خاصی خواهند داشت حالا این اهداف چی هست مشخص نیست.

توی COD هم زیاد میدیدم با اینکه ماموریت در ایران نداشت ، ولی گاها قبل از ورود به بازی رو ایران مانور میداد...

ممکنه تاثیراتی هم در افکار عمومی داشته باشه.

در هر حال بهتره این بحث فعلا صرفا در گروه اجتماعی بازی ادامه پیدا کنه که دوستان زحمتش رو کشیدند و از ادامه اون در تاپیک جلوگیری بشه ، از طرفین بحث سپاسگذاری می کنم.

REZAt1980
16-09-2011, 22:12
این همه بازی میسازند از چین و روسیه و این همه کشور دیگه هیچ ربطی هم به آماده کردن ذهن نداره...بعد از اینهمه مدت یک بازی داره میاد که یک مرحلش توی تهران انجام میشه...همین بازی که داری ازش میگی توی نسخه های قبلش میتونستی در نقش سرباز چینی انجام وظیفه کنی و سربازان آمریکایی رو به فنا بدی !!! واقعاً وقتی جوون های مملکت اینطور فکر کنند وای به حال اون بالا دستی ها ... ! نگاه کنید؛ کی اینجا داره بحث رو سیاسی میکنه؟!
بنده یا بعضی از دوستان؟
من اگه میخواستم تو این حوزه هایی که شما وارد شدید، وارد میشدم. اما نمیخوام قوانین سایت نقض بشه.
بنابراین پاسخ شما رو نمیدم.

اینکه من چه نظری دارم و شما چه نظری دارین و چی توهم هستش و چی توهم نیستش به این تاپیک مربوط نمیشه و قابل تعیین توسط من وشما نیست....... .برای همین عرض کردم که این نظر شماست. و نباید در مورد نظرات دیگران عبارت توهم و ... رو به کار برد.

شما الان اینجوری سر بحثو(حتی غیر سیاسی)باز می کنی بعدش یکی پشت بند شما میاد میگه خوب می کنیم ایرانی می کشم مثلا مردم که نمی کشم که مثلا نظامی یا ب..س..ی..جی می کشم(حرفش درست یا غلط)
بعدش پشت بندش یکی تشکر می کنه یکی تکذیب می کنه یکی تایید می کنه یکی می گه فراماسونری هستش...یکی میگه امریکا استکبار......یکی میگه امریکا عالیه(همه این حرفا رو قبلا تو همین تاپیک خوودنم) بهترین کار اینه که مرز قائل بشیم. و بهترین مرز هم قوانین سایت هست. ( تاکید من بر قوانین سایت به این دلیله که هر کی اینجاست، این قوانین رو امضا کرده و ملزم به رعایتش هست)

بنابراین اونهایی که از این مرز رد شدن باید باهاشون یا با پستهاشون برخورد بشه.
نه اینکه کلا کسی نظری نده.؛ چرا که امکان و امکان پاسخ هست( اگر بنابراین باشه، امکان سواستفاده از هر مطلبی هست) بلکه باید اجازه بدیم، هر کسی با حفظ حدود نظرش رو بده. اون کسی که میخواد سو استفاده کنه یا بحث بیهوده راه بندازه، اون رو باهاش برخورد کنیم.

مدیرا و ناظما هم 24 ساعته که اینجا نیستن ما هر بحثی کردیم چه خوب چه بد بیاد سریع رسیدگی کننمشکلی نیست، چون هم میشه گزارش کرد پست ها رو . و هم اینکه بعد از چند ساعت که رسیدگی میکنند.
اتفاقا تو این فروم، من همیشه مدیران رو آن می بینم و همیشه به روز هستند.

خلاصه از ما گفتن .........تو خواه زین سخنم پند گیر خواه ملال.........موفق باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بنده هم بحثی نداشتم، صرفا نظرم رو گفتم، که اگر برخورد دوستان ( به نظرم ناعادلانه ) نبود، پست دومی نمی دادم....

موفق باشید.

B.3.S.T
16-09-2011, 22:43
نگاه کنید؛ کی اینجا داره بحث رو سیاسی میکنه؟!
بنده یا بعضی از دوستان؟
من اگه میخواستم تو این حوزه هایی که شما وارد شدید، وارد میشدم. اما نمیخوام قوانین سایت نقض بشه.
بنابراین پاسخ شما رو نمیدم.

برای همین عرض کردم که این نظر شماست. و نباید در مورد نظرات دیگران عبارت توهم و ... رو به کار برد.

بهترین کار اینه که مرز قائل بشیم. و بهترین مرز هم قوانین سایت هست. ( تاکید من بر قوانین سایت به این دلیله که هر کی اینجاست، این قوانین رو امضا کرده و ملزم به رعایتش هست)

بنابراین اونهایی که از این مرز رد شدن باید باهاشون یا با پستهاشون برخورد بشه.
نه اینکه کلا کسی نظری نده.؛ چرا که امکان و امکان پاسخ هست( اگر بنابراین باشه، امکان سواستفاده از هر مطلبی هست) بلکه باید اجازه بدیم، هر کسی با حفظ حدود نظرش رو بده. اون کسی که میخواد سو استفاده کنه یا بحث بیهوده راه بندازه، اون رو باهاش برخورد کنیم.

مشکلی نیست، چون هم میشه گزارش کرد پست ها رو . و هم اینکه بعد از چند ساعت که رسیدگی میکنند.
اتفاقا تو این فروم، من همیشه مدیران رو آن می بینم و همیشه به روز هستند.

بنده هم بحثی نداشتم، صرفا نظرم رو گفتم، که اگر برخورد دوستان ( به نظرم ناعادلانه ) نبود، پست دومی نمی دادم....

موفق باشید.

شما معنی کلمه تـــــــــــرول رو میدونی چی هست آیا؟!!
عینآ پست اولت این کلمه رو تأیید می کنه!نظرات روشنفکرانه و از روی احساسات اینجا از زمان ایجاد تاپیک زیاد بوده و رکورد بهم ریختن جو تو کل انمن واسه همین تاپیکه به خاطر همین پست های دوستانی مثل شما که جای بحث رو درست متوجه نمیشن که کجاست.;) قوانین سایت هم مشخصه لازم نیست هر بار نقل قول می کنید ازش استفاده کنید در حالی خودتون بحث رو شروع کردین.بحث کشیده شدن بازی تو کشور ما همش جزئی از بازی و به اسطلاح همان توهمات هست نه واقعیت.شما این بازی رو زیادی کشوندی داخل تفکرات عمیق خودت ازش یک بمب استکباری ساختی قصد و قرض هم مسلمآ نشون دادن راه راست و هدف الهی به دیگران که کمی البته ساده لوحانه به قضیه نگاه می کنن و زود باورن.ما آدمای جالبی هستیم به خدا...فقط خودمون رو می پسندیم و کاری که خودمون نمی تونیم انجام بدیم رو همیشه سرکوب می کنیم:)

REZAt1980
16-09-2011, 22:51
شما معنی کلمه تـــــــــــرول رو میدونی چی هست آیا؟!!
عینآ پست اولت این کلمه رو تأیید می کنه!نظرات روشنفکرانه و از روی احساسات اینجا از زمان ایجاد تاپیک زیاد بوده و رکورد بهم ریختن جو تو کل انمن واسه همین تاپیکه به خاطر همین پست های دوستانی مثل شما که جای بحث رو درست متوجه نمیشن که کجاست.;) قوانین سایت هم مشخصه لازم نیست هر بار نقل قول می کنید ازش استفاده کنید در حالی خودتون بحث رو شروع کردین.بحث کشیده شدن بازی تو کشور ما همش جزئی از بازی و به اسلاح همان توهمات هست نه واقعیت.شما این بازی رو زیادی کشوندی داخل تفکرت عمیق خودت ازش یک بمب استکباری ساختی قصد و قرض هم مسلمآ نشون دادن راه راست و هدف الهی به دیگران که کمی البته ساده لوحانه به قضیه نگاه می کنن و زود باورن.ما آدمای جالبی هستیم به خدا...فقط خودمون رو می پسندیم و کاری که خودمون نمی تونیم انجام بدیم رو همیشه سرکوب می کنیم:)

شما دیگه آخرشی !
برای یک نظر بنده ببینید، چیا گفتید و چه مسائلی رو به من نسبت دادید. از استکبار و هدایت و روشنفکری و ...

آخرش هم میگید سرکوب ... . جالبه !
واقعا با این جمله ات موافقم:

فقط خودمون رو می پسندیم

به هر حال بنده عرض کردم که بحثی ندارم. اما ظاهرا شما علاقه ای به اتمام بحث ندارید.

لطفا قضاوت منحرف کردن یا نکردن تاپیک رو در مورد من به مدیران بسپارید.
چون بنده تنها نظرم رو در مورد محتوای بازی گفتم. حتی از هیچ کشوری هم اسم نبردم تا به کسی بربخوره.

اما شما دوستان تا حالا بحث رو به هر چی که خواستید کشیدید ( تکبیر، توهم توطئه ، مشکل مسئولین ما، هدایت و ... ) و در نهایت بنده رو متهم به منحرف کردن تاپیک می کنید!!

برای مرتبه سوم عرض میکنم که بنده هیچ علاقه ای به ادامه دادن بحث ندارم. پس لطفا خاتمه اش بدید و قضاوت رو به مدیران بسپارید ... .

B.3.S.T
16-09-2011, 23:24
برای یک نظر بنده ببینید،
این مدل نظرها که باعث واکنش میشه باید تو گروه ها گفته بشه نه اینجا که الان به خاطر یک نظر شما 2 صفحه بحث به سیاست کشیده شد!

اما شما دوستان تا حالا بحث رو به هر چی که خواستید کشیدید ( تکبیر، توهم توطئه ، مشکل مسئولین ما، هدایت و ... ) و در نهایت بنده رو متهم به منحرف کردن تاپیک می کنید!!
به نظر شما همین که این همه واکنش نسبت به پست های شما داده میشه تحریک و انحراف نیست!؟همه دارن اشتباه می کنن آیا؟!

Layken
16-09-2011, 23:34
دوستان جان هر کی دوس دارین بیخیال این بحثا بشید ...........
والا به پیر به پیغمبر ....ای خدا...........

Mostafa NBA
17-09-2011, 02:21
ویدیویی جدید از گیم پلای عملیات Guillotine که در تهران انجام میشه و نحوه ی ورود به این شهر رو نشون میده :

کیفیت HD - حجم 42 مگابایت:

کیفیت معمولی یا SD - حجم 14 مگابایت:

MR.CART
17-09-2011, 06:02
سلام اقا اگه میشه اون متن انگلیسی رو که میگه بازی توی تهران هستش رو بزارید ممنون

Black Vengeance
17-09-2011, 07:22
خوب دوستان این ویدیو رو دانلود کردم

این ویدیو بخشی از گیم پلی نسخه ی Xbox 360 رو نشون میده
ویدیو نکات مثبت و منفی مختلفی داره که سعی می کنم اونها رو توضیح بدم
کلا تریلر (حتی با حجم 40 مگابابت) نسبت به تریلر هفته ی پیش کیفیت کمتری داره.
از این تریلر مشخص شد که بازی 100 درصد در تهرانه.که در قسمت پایانی این پست با تصویر این مطلب تایید میشه.

*نور پردازی همچنان خیلی عالیه

*ابتدای تریلر مانند تریلر هفته ی پیش شروع میشه تا اینکه کاراکتر قابل بازی پشت یک مانع سنگر می گیره.یه سرباز با ماشین گان اونها رو زیر رگبار گرفته.کاراکتر قابل بازی با پرتاب یک نارنجک سرباز رو می کشه.نوع پرتاب شدن سرباز بر اثر انفجار نارنجک خوب به نظر میاد

*بعد وارد یک ساختمون میشن.کاراکتر قابل بازی یک شات گان داره.کمی جلو میره تا یه درو باز کنه ناگهان یه سرباز غافلگیرش می کنه و از اون طرف درو باز می کنه و کاراکتر روی زمین میفته.در همین حال صحنه Slowmotion میشه و کاراکتر شلیک می کنه.

*یکی از نکات منفی دقیقا همین جا دیده میشه.نوع افتادن اسلحه و پاشیدن خون روی زمین فیزیک رو زیر سوال می بره

*بعد سوار ماشین نظامی میشه و در حال جلو رفتن از خیابون های تهران هست.همون ابتدا چند ماشین سواری دیده میشه در خیابون که جزئیات نسبتا کمی داره.کناره های خیابون منطبق بر واقعیت طراحی شدن.

*درآخر هم با توجه به برخورد RPG به کامیون حامل سوخت انفجار رخ میده

*با توجه به نوشته ی Tehran HOTEL در قسمت سمت چپ عکس زیر این مرحله 100 درصد در تهران هست و تمام شبهه ها از بین میره

دوستان عزیز توجه داشته باشن که قصد مقایسه یا نتیجه گیری در مورد بازی رو نداشتم و فقط چیز هایی رو که مشاهده کردم نوشتم
در کل به نظرم این بازی فوق العادس مخصوصا با گرافیک نسخه ی PC

Big-Boss
17-09-2011, 08:19
*با توجه به نوشته ی Tehran HOTEL در قسمت سمت چپ عکس زیر این مرحله 100 درصد در تهران هست و تمام شبهه ها از بین میره

Black Vengeance@ ممنون بابت تصاویر و توضیحات ولی یه چیزی برام قابل فهم نیست وقتی تیم سازنده قبل از ریلیز این ویدئو ها مپ های بازی رو اعلام کرده رسما گفته یکیشون تهران هست شما چجور دچار شبهه بودید ولی با دیدن تریلر رفع شبهه ازتون شد!؟
update*
Black Vengeance@ منظور کلی من این بود که "منابع رسمی و قابل اتکا امروزه از هر دوره ای در دسترس تر هستند" هدف جمله شخص شما نبودید. اولین باری هست که یوزرنیمتون رو میبینم.

مسترکارت@ مپ های تایید شده قسمت تکنفره (منبع battlefield3online.com ) :

Paris

Teams: USMC versus MEC

Paris, the capital of France has 2.2 million people living in the dense central city and almost 12 million people living in the whole metropolitan area - one of the largest agglomerations in Europe. Located in the north of the country on the river Seine, Paris has the reputation of being the most beautiful and romantic of all cities, brimming with historic associations and remaining vastly influential in the realms of culture, art, fashion, food and design. In 2001, a suspected terrorist plot from Al-Qaida to destroy the United States embassy in Paris, France, as well as a munitions depot in Belgium was uncovered and stopped. The attack on the U.S. embassy in Paris would have involved a suicide bomber.

New York

New York City, with a population of over 8,000,000 people, is the most populous city in the United States. It is known for its status as a financial, cultural, transportation, and manufacturing center, and for its history as a gateway for immigration to the United States. According to the U.S. Department of Commerce, it is also a destination of choice for many foreign visitors. Both state and city were named for the 17th century Duke of York, James Stuart, future James II and VII of England and Scotland. In 2001, New York suffered a fourth terrorist attack in which 3,000 people were killed and 6,000 injured.

Tehran

Tehran is the capital of Iran and Tehran Province. With a population of over 8,000,000 it is also Iran's largest urban area and city, one of the largest cities in Western Asia, and is the 21st largest city in the world. President Bush claimed that Iran's pursuit of nuclear weapons could trigger "World War III", while in 2007 Undersecretary of State Nicholas Burns warned Iran may be seeking a nuclear weapons capability.

Sulaymaniyah

Sulaymaniyah is a city in Iraq, Iraqi Kurdistan. It is the capital of Sulaymaniyah Governorate. Sulaymaniyah is surrounded by the Azmar Range, Goizja Range and the Qaiwan Range in the north east, Baranan Mountain in the south and the Tasluje Hills in the west. The city has a semi-arid climate with very hot and dry summers and very cold winters. The area east of al-Sulaymaniyah is traditionally the main stronghold of the Kurdish Islamists. It was the gateway for the first group of al-Qaeda fighters who came from Afghanistan and set up their camps there.

...More to be confirmed

Imantec
17-09-2011, 08:53
بقول این دوست بالایی این بحث بهتره تموم شه.ولی تا تنور داغه بذار منم دو تا جواب بدم:31:

خوب.

موفق باشید.
دوست عزیز از بعد روانشاسی صحبت شما درسته و بازیهای کامپیوتری رزمی خودشون نوعی simulation محسوب میشه.نمیدونم اتاق کنترل هواپیماهای بدون سرنشین رو دیدی یا نه؟ دو نفر جداگانه پشت کنسولهای مجزایی نشستن و در نگاه اول تو گویی دارن بازی میکنن!:31:

تکبیر............ .

+

من خودم به عنوان یه کاربر عادی و حق خودم می خوام که دیگه این سایت چیتلر نشه......:11:
.

منم موافقم که این بحث نباید شروع میشد ولی خود شما عمداً با این پستهای توهین آمیزت بیشتر باعث تحریک دیگران میشی.توهم توطئه کدومه خوشگل؟ بخشی از نقشه ی بازی مربوط به ایرانه! چشاتو باز کن!
در ثانی با این حساسیت و زوم بالایی که توی سایتهای مربوط به این بازی درباره ی بخش ایران راه افتاده مطمئن باشین توی bf4 سهم خیلی بیشتری به عملیات ایران داده خواهد شد....

Black Vengeance
17-09-2011, 09:02
Black Vengeance@ ممنون بابت تصاویر و توضیحات ولی یه چیزی برام قابل فهم نیست وقتی تیم سازنده قبل از ریلیز این ویدئو ها مپ های بازی رو اعلام کرده رسما گفته یکیشون تهران هست شما چجور دچار شبهه بودید ولی با دیدن تریلر رفع شبهه ازتون شد!؟

راستش بنده نمی دونم هدف شما از دادن این طور پست ها چیه
ولی به نظرم بهتره که جنابعالی یه نگاهی به اسپم های صفحه ی 88 تا به اینجا بندازید تا متوجه بشید
اگرم توجه کنید دقیقا قبل از پست من یک کاربر منبع خواسته.پس هنوزم ممکنه کسانی باشن که شک دارن روی این موضوع! اینکه شما در پست 799 اومدید این رو گذاشتید دلیل نمیشه تمام کاربران p30world دیده باشن پست شما رو.یا اینکه همه سایت بازی رو چک کرده باشن
بنده شبهه ای نداشتم! اتفاقا با چندیدن نفر در این مورد کاملا صحبت کردم
دلیل قرار دادن این عکس هم این بوده که دیگه در این مورد سوالی نشه
ولی منم یه چیز برام قابل فهم نیست
دقیقا هدف شما از این شکل پست دادن چیه ؟ هدفتون تخریبه اشخاصه ؟
حالا شما فرضو به این بذار که یه نفر تا امروز شک داشته که این مپ تهرانه.شما مشکلی دارید؟ که وقتی وضعیت تاپیک به این صورته جو رو متشنج تر می کنید ؟
فقط میشه تاسف خورد

halflife g
17-09-2011, 09:30
منم دیدم این تریلر نسخه x360 مربوط به تهران رو..... .

از لحاظ گرافیک که نسبت به نسخه pc مشخصا پایینه...ولی نسبت به سایر رقبای کنسولی خودش مثه gears 3 یا unchrted 3 یا crysis 2 هم در وضعیت به مراتب پایینی هست... .

از لحاظ گیم پلی هم یکم شباهت عجیبی به cod پیدا کرده.....خیلی سینماتیک و خطی شده.....درسته مثه cod منبع لایزال respawn نیرو نداره ولی به وضوح مشخصه که خیلی بازی رو به سمت خطی شدن بردن.... .

ممنون...... .
.
.

shahabprince
17-09-2011, 09:32
من تریلر رو ندیدم
تو این تریلر برج میلاد یا میدون ازادی رو هم نشون میده؟

5ajad
17-09-2011, 09:36
کسی میتونه این تریلر آخری رو یه جا آپلود کنه ما هم ببینیم؟;)

mjorh
17-09-2011, 09:37
با حرفیدن علیه هم دیگه خوتونو خراب نکنید ،بچه ها این سایت همه با شخصیتن ،این سوتفاهما هم پیش میاد .....

mjorh
17-09-2011, 09:57
میتونسن ماشینای ک تو راه هستو بهتر کار کنن...
در کل خوبه....

Mostafa NBA
17-09-2011, 11:17
من تریلر رو ندیدم
تو این تریلر برج میلاد یا میدون ازادی رو هم نشون میده؟

برج میلاد اره دیده میشه و نکته ای که باید بهش توجه کرد اینه که برعکس تریلر قبلی از این عملیات در تهران، دیگه شاهد 2 تا برج میلاد نیستیم و فقط یکدونه وجود داره.

شهر به تهران اصلاً شباهت نداره.دیوار های های شهر و همچنین ماشین های شهر کاملاً از چیزی که دیده میشه متمایزه که البته نباید انتظار داشت دقیقاً همه چیز رو همونطوری که هست به نمایش بزارن.

ALI&SOAP
17-09-2011, 11:29
حالا چقدری میشه حجمش؟

احتمالا یه 3 یا 4 گیگی بشه

shahabprince
17-09-2011, 11:44
برج میلاد اره دیده میشه و نکته ای که باید بهش توجه کرد اینه که برعکس تریلر قبلی از این عملیات در تهران، دیگه شاهد 2 تا برج میلاد نیستیم و فقط یکدونه وجود داره.

شهر به تهران اصلاً شباهت نداره.دیوار های های شهر و همچنین ماشین های شهر کاملاً از چیزی که دیده میشه متمایزه که البته نباید انتظار داشت دقیقاً همه چیز رو همونطوری که هست به نمایش بزارن.

با کیا تو ایران میجنگن؟
منظورم اینه که به چه ارگانی حمله میکنند؟
ایا دشمنان فارسی صحبت میکنند؟

ALI&SOAP
17-09-2011, 11:51
با کیا تو ایران میجنگن؟

یه فرد مهم از plr تو تهران قایم شده(مثل موش) دارن دنبال اون میگردن

S@nti@go_s&k
17-09-2011, 12:08
با کیا تو ایران میجنگن؟

فارسی که صحبت نمیکنن ارگانی هم که شما میگی لباس و نقاب تیره تنشونه ارگان خاصی نیست

به غیر از برج میلادش چیز دیگش شبیه تهران نیست

البته اینا با این کارشون میخوان عکس العمل ایرانیارو ببینن چیه

در ضمن مگه اینکه تو بازی بتونن بیان تو تهران وگرنه.............

mjorh
17-09-2011, 12:27
یه فرد مهم از plr تو تهران قایم شده(مثل موش) دارن دنبال اون میگردن که مطمعنا مجبور میشن با نیرو های ایران هم درگیر بشن
اگه این جوری باشه ک هدفشون حمله ب ایران یا تهران نیس ک....

S@nti@go_s&k
17-09-2011, 12:49
اگه این جوری باشه ک هدفشون حمله ب ایران یا تهران نیس ک.... هدفشون پی ال آر یا همون شبه نظامی های شورشی هستن که از مردم تشکیل شدن

این مراحلش در سلیمانیه و کردستان عراق و دشت کویر و تهران هستش .

که نیروی دریایی آمریکا با همکاری نیروی اسپتنساز روسیه (نیروهای ویژه) به این مناطق حمله میکنن .

بخاطر اینکه احتمال میدن این نیروها در پاریس بمب گذاری کنن .

ALI&SOAP
17-09-2011, 13:11
اگه این جوری باشه ک هدفشون حمله ب ایران یا تهران نیس ک....
بله . پس چی فکر کردی؟

Big-Boss
17-09-2011, 13:27
نمیدونم کاربرها چقدر با داستان های بازی ها یا حتی فیلم ها آشنایی دارند،ولی این نکته ضروری شد گفتنش:
بجز در آثاری که تاریخی محسوب میشن و سند درباره شون موجوده مثل جنگ های جهانی در بقیه موارد در فیلم ها و بازی های اکشن بخاطر حساسیت موضوع هیچ وقت دولت خاصی رو نشونه نمیرن.
مثلا در بازی هایی که جنگ امریکا با روسیه هست این روسیه فعلی نیست بلکه جنرال یاغی روس هست که بر علیه دولت کودتا کرده.
یا اگه به کشوری میرن با نیروهای خود اون کشور کاری ندارن بلکه هدف خرابکارهایی هستند که اونجا مخفی شدن.
یا حتی رئیس جمهور امریکا یه شخصیت خیالیه.
حتی بالاتر از این همیشه یه نفر تو جبهه مخاف هست که با کارهای سرانش موافق نیست یا حتی به جبهه مقابل میپیونده.
اینجوری چندان حساسیتی برانگیخته نمیشه.

Gregar
17-09-2011, 13:35
نمیدونم کاربرها چقدر با داستان های بازی ها یا حتی فیلم ها آشنایی دارند،ولی این نکته ضروری شد گفتنش:
بجز در آثاری که تاریخی محسوب میشن و سند درباره شون موجوده مثل جنگ های جهانی در بقیه موارد در فیلم ها و بازی های اکشن بخاطر حساسیت موضوع هیچ وقت دولت خاصی رو نشونه نمیرن.
مثلا در بازی هایی که جنگ امریکا با روسیه هست این روسیه فعلی نیست بلکه جنرال یاغی روس هست که بر علیه دولت کودتا کرده.
یا اگه به کشوری میرن با نیروهای خود اون کشور کاری ندارن بلکه هدف خرابکارهایی هستند که اونجا مخفی شدن.
اینجوری نه به کسی بر میخوره نه چندان حساسیتی برانگیخته میشه.

ممنون از توضیحت Dark angel جان .

یه سوال پیش اومد واسم :
COD : BO هم شامل این موضوع میشه ؟
اونجور که دیده میشد شخصیتهای سیاسی واقعی توش بودن . مخصوصا شخصیتهای منفور از طرف امریکا . در حالی که تا جایی که من اطلاع دارم داستانش واقعی نبود . خوب اینجا هم که میشه همین کارو بکنن .
به نظرم این قاعده ای که گفتی از بازی مستثنی است . مگه اینکه بازی از روی فیلم باشه . چون به نظرم بازی های این دور و زمونه بیشتر وسیله ایه برای القای عقیده تا سرگرمی . مخصوصا عقاید مذهبی و سیاسی . نمونه اش AC که توش شخصیتها بیشترشون واقعین . البته غیر از فیفا :31:
هر چند این روزا تو فیلمها هم همچین چیزایی میبینیم . مثلا Transformers

Layken
17-09-2011, 13:42
حتی بالاتر از این همیشه یه نفر تو جبهه مخاف هست که با کارهای سرانش موافق نیست یا حتی به جبهه مقابل میپیونده.
اینجوری چندان حساسیتی برانگیخته نمیشه.

این حرف شما صحیحه ولی اگر مراجعه کنیم به بازی COD :MW2 میبینیم که بین روسیه و ایالات متحده جنگ شکل میگیره
و اگر به داستانش توجه کنیم روسیه دلیل این کارش رو هم حمله تروریستی به فرودگاهش قلمداد میکنه

یه سوال پیش اومد واسم :
COD : BO هم شامل این موضوع میشه ؟
اونجور که دیده میشد شخصیتهای سیاسی واقعی توش بودن . مخصوصا شخصیتهای منفور از طرف امریکا . در حالی که تا جایی که من اطلاع دارم داستانش واقعی نبود . خوب اینجا هم که میشه همین کارو بکنن .
به نظرم این قاعده ای که گفتی از بازی مستثنی است . مگه اینکه بازی از روی فیلم باشه . چون به نظرم بازی های این دور و زمونه بیشتر وسیله ایه برای القای عقیده تا سرگرمی . مخصوصا عقاید مذهبی و سیاسی . البته غیر از فیفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چند این روزا تو فیلمها هم همچین چیزایی میبینیم . مثلا Transformers

داستان بازی COD : BO کاملا واقعی بود و این رویدادها در کوبا...ویتنام و اظهارات رئیس جمهور فقید امریکا کندی نیز در میان بازی رو میبینیم که همش واقعی هستن.
داستان COD : BO واقعی بود

dvd2010
17-09-2011, 14:20
یه تاکسی عراقی تو فیلم مشاهده شد بعد از اینکه از ماشین پیاده میشید اولین ماشینو رد میکند یه تاکسی به رنگ نارنجی وسفید هست اگه دقت کرده باشید.اینا هنوز نمیدونن که ایرانیا با عربا فرق دارن متاسفانه:grrr:

mjorh
17-09-2011, 14:54
بله . پس چی فکر کردی؟
بیچاره ها خب چیکار کنن ،ماموریت دارن دیگه :31:

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

اول زیاده بازیا مینویسه ک این بازیا فیکشنن (واقعی نیسن)!!!

Big-Boss
17-09-2011, 18:35
Gregar،layken@ بازی COD:BO جز سری هست در باره جنگ ها و عملیات اتفاق افتاده صحبت میکنه(جنگ سرد)،برای همین از کِندی به راحتی اسم میبرن ولی جایی که احتمال حساسیت میدن به جای نیکیتا خروشجف رهبر کاریزماتیک شوروی در اون دوران از یه شخصیت خیالی نیکیتا دراگوییچ یه جنرال روس(که فعالیتهاش هم بیشتر از اینکه زیر نظر دولت باشه خودسرانه هستش) استفاده میکنند.
بالاخره همیشه داستان رو پیگیری کنید دنبال یه راهی هستند که خیلی حساسیت ایجاد نکنند.

Black Vengeance
17-09-2011, 18:39
یک سری اسکرین شات از بازی دیروز در VG247 منتشر شده
واقعا فوق العادس

Sep 15 , 2011 > Gamespot
Sep 15 , 2011 > IGN
Sep 16 , 2011 > VG247

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*این تصویر رو قبلا جناب آرین قرار داده بودن

Little Sparrow
17-09-2011, 22:50
دوستان امروز یه تریلر جدید از گیم پلی بازی در مرحله ی تهران اومد.فقط بدونید این تریلر ماله گیم پلی بازی در
Xbox360 هست.
توضیحات:
An extended look at how U.S. Marine Sgt. Blackburn enters Tehran in Operation Guillotine!
ترجمه:
یک نگاه طولانی تر به چگونگی ورود سرهنگ Blackburn از نیروی دریایی آمریکا به تهران در عملیات Guillotine
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظر خودم در مورد تریلر:
اولا که گرافیک در Pc بهتر می باشد.خیال Pc Fan ها راحت باشه.
دوما این ماشین رو توی تریلر دیدم برام جالب بود.فقط یه جوریه ماشینه.به دلم ننشست.
اینم یه عکس دیگه دوباره از ماشین:
موفق باشید.

iCe m@n
17-09-2011, 23:01
دوست عزیز قبلا این تریلر گذاشته شده

Little Sparrow
17-09-2011, 23:07
E ندیدم.
اخه پست 1003 هست و با توجه به اینکه تریلر امروز اومده من فقط 2-3 صفحه ی پیش رو نگاه کردم.
فکر نمی کردم بره اینقدر عقب با توجه به اینکه امروز اومده بود.:20:
ببخشید.

SIMON137
18-09-2011, 12:09
یکی از دوستان (sinaxex) در تاپیک عکاسی یک عکس زیبا از برج میلاد گرفته بود که من دیدم یاد bf3 افتادم ، گفتم شما هم ببینید :

دقت کنید حجم عکس بالا هست.

Mool Tee
18-09-2011, 17:38
اگه کسی ای تریلر تهران رو نمی تونه دانلود کنه بگه آپلود کنم:46:

SIMON137
18-09-2011, 21:58
دوستان عرض کردم برای بحث کردن به گروه زیر بروید :

گفته نمیشه بحث نکنید ، گفته میشه بحث کنید ولی در گروه مربوطه.

نمی گم بحث رو تموم کنید ولی اگر می خواهید ادامه بدید در جایی که لینکش رو قرار دادم ادامه بدید

پست هایی که محتوا ندارند و بی مربوط هستند پاک خواهند شد...

متشکرم

SamGun
18-09-2011, 22:06
خب گیریم تک تک شما بچه ها حرفتون از بیخ و بن به قل همه متین !!

الان شما میخواین هر کدوم حرف به کرسی بشونین که چی بشه !؟ میخواین جلوی انتشار بازی رو بگیرین ؟! یا اینکه الان تو Social Network دارین با میلیون ها نفر صحبت میکنید و افشا گری میکنید !؟

همتون هم بازی رو تا تهش میرید و به به و چه چه هم میکنید ! پس خواهشا تاپیک بازی رو به چالش های فضایی نکشید.

===============

واقعا جالبه که بعضی دوستان اصالت اطرافیان خود رو با یه بازی سنجش میکنن !!

Layken
18-09-2011, 22:19
موضوع اصلی تاپیک کلا به حاشیه رفت
برخی پستها پاک میشه و در صورت ادامه با اخطار جدی اقدام خواهیم کرد.
سعید جان من تو صفحه قبلی بودم متوجه پستت نشدم. همزمان شد.

Erfan.
18-09-2011, 22:23
از مدیریت این بخش تقاضا دارم که با افراد که نظم تاپیک رو به هم میریزن برخورد کنن... تاپیک 100 صفحه رفته جلو پر این اسپم ها و حرف های الکی هست...

موفق باشید.

halflife g
18-09-2011, 23:35
ممنون از ناظمهای عزیز به خاطر کنترل اوضاع..... .

+

حالا دوستان یه سوال(اونقدر از گرافیک و اون مرحله گفتن که اصل کاری از یاد همه رفته):

مراحل قسمت داستانی خیلی خیلی خطی شده و مشخصا برای جذب مخاطب از نوع cod هستش......به نظرتون خوب این تغییرات یا بد؟؟
..

.

ALI&SOAP
18-09-2011, 23:48
ممنون از ناظمهای عزیز به خاطر کنترل اوضاع..... .

+

حالا دوستان یه سوال(اونقدر از گرافیک و اون مرحله گفتن که اصل کاری از یاد همه رفته):

مراحل قسمت داستانی خیلی خیلی خطی شده و مشخصا برای جذب مخاطب از نوع cod هستش......به نظرتون خوب این تغییرات یا بد؟؟
..

.

برا کسایی که cod بازی کردن بده برا کسایی که بازی نکردن خوبه

در کل من از این کار خوشم نمیاد

Erfan.
19-09-2011, 00:35

در Bad Company 2 هم خطی بود تقریبا... ولی خوب اگه بتونن سینمایی کار کنن، چرا که نه :دی مشکلی نداره، ولی خوب بهتره بعضی مراحل رو وسیع کار کنن که قطعا میکنن مثل همون مرحله صحرا... یا مراحل دیگه...

Mool Tee
19-09-2011, 01:07
به نظر من یه مراحلیش خطی باشه بعضیاش نه خیلی خوب میشه.

Saeed System
19-09-2011, 12:12
این بازی برای کنسول 360 قفل xgd3 نداره؟

:11:

ALI&SOAP
19-09-2011, 12:13
بچه ها اینو دیدین؟:18:

منظورم تریلر کاسپین نیست ها!!:31:

Erfan.
19-09-2011, 12:58

لینک خرابه عزیز... :11:

ALI&SOAP
19-09-2011, 13:02
لینک خرابه عزیز... :11:
خراب نیست چیز پی ان بزن

Zaghan_13
19-09-2011, 13:53

اگه تریلر ه مستقیمش کنین تا ما هم ببینیم اگه نیست که خبر بدین بریم چیز پی ان جدید بگیریم.

ALI&SOAP
19-09-2011, 13:58
عکس العمل یه گربه در حال نگا کردن تریلر کاسپین بوردر

اینو فقط برا خنده گزاشتم نیاین یه بحث دیگه درباره این شروع کنین

EngineeR EhsaN
19-09-2011, 18:48

دوست عزیز لینک خرابه ، لطفا یه لینک دیگه بدید :40:

ALI&SOAP
19-09-2011, 19:25
دوست عزیز لینک خرابه ، لطفا یه لینک دیگه بدید :40:

من که گفتم چیز پی ان بزنید:41:

iCe m@n
19-09-2011, 21:13
دوست عزیز با چیز پی ان هم لینک خرابه:41:

ALI&SOAP
19-09-2011, 21:17
نمیدونم چی شده خودم 2 بار امتحان کردم.به هر حال بفرمایید

marmolak kocholo
19-09-2011, 23:45
یه مقایسه تو یوتیوب گذاشته شده بین نسخه پی سی و اکس باکس که گفتم شاید براتون جالب باشه !
( مسلماً پی اس 3 هم در حد اکس باکس هست پس میشه گفت PC vs Consoles )
فقط شرمنده اگه سایزها یکم بزرگن، 2 تای اولی رو به صورت عکس گذاشتم، 2 تای آخری رو لینک گذاشتم...
برای بهتر متوجه شدن تفاوت (!) تصاویر رو یا دانلود کنید یا تو 2 تا تب باز کنید.

-----------------------------------------

اینم لینک ویدئو اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------
فکر نمی کنم دیگه توضیح خاصی لازم باشه، همون طور که میبینید نسخه پی سی چندین سر و گردن از بقیه پلتفرم ها بالاتره، فطعاً تجربه این بازی رو پی سی بسیار متفاوت تر و خاص تر خواهد بود...

Erfan.
20-09-2011, 00:08
از آرین عزیز ممنونم برای پست بسیار عالی...

تفاوت کیفیت بسیار زیاده!

روی بدن کاراکتر در نسخه PC تسلیشن کار شده و خیلی طبیعی تر هست... سمت چپ تصویر سنگ ها و چمن ها، و سایه های اون ها بین PC و کنسول اصلا شباهتی دیده نمیشه :دی

موقع تجربه بازی هم قطعا تفاوت ها بیشتر به چشم میان...

موفق باشید.

mjorh
20-09-2011, 00:11
از آرین عزیز ممنونم برای پست بسیار عالی...

تفاوت کیفیت بسیار زیاده!

روی بدن کاراکتر در نسخه PC تسلیشن کار شده و خیلی طبیعی تر هست... سمت چپ تصویر سنگ ها و چمن ها، و سایه های اون ها بین PC و کنسول اصلا شباهتی دیده نمیشه :دی

موقع تجربه بازی هم قطعا تفاوت ها بیشتر به چشم میان...

موفق باشید.
تسلیشن به چی میگن ؟

Erfan.
20-09-2011, 00:24
تسلیشن به چی میگن ؟

یکی از مهم ترین قابلیت های (مهمترین) DirectX11 هست که باعث میشه فرو رفتگی ها و بر امدگی ها و ... زیباتر و طبیعی‌تر نمایش داده بشن...

mjorh
20-09-2011, 00:29
جالب بود...............

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

cod رو گرافیک چهره بهتر کارمیکنه تا BF ،نه؟

marmolak kocholo
20-09-2011, 00:50
جالب بود...............

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

cod رو گرافیک چهره بهتر کارمیکنه تا BF ،نه؟

(-.-)

amir raya
20-09-2011, 09:09
یه سوال؟ این چفیه جهانیه؟

mjorh
20-09-2011, 09:37

(-.-)
خوب این تریلر دیگه ،تو بازی میفرقه !

Vahidking.75
20-09-2011, 10:05
خوب این تریلر دیگه ،تو بازی میفرقه !

درسته ، به نظر من هم گرافیک چهره در میدان نبرد 3 چنگی به دل نمیزنه ، ولی گرافیک محیط و اسلحه ها بسیار عالی کار شده
:27:

SA.JJ.AD
20-09-2011, 14:52
به تازگی بازی Battlefield 3 عنوان بهترین نمایش را در نمایشگاه TGS به خود اختصاص داده است. این عنوان را کمیته انجمن جوایز بازی در ژاپن به این بازی اختصاص داد. پس از تقریبا دو سال, این بار اول است که یک استودیوی بازی سازی اروپایی, توانسته است در ژاپن به چنین افتخاری دست پیدا کند.
همچنین EA در این باره اعلام کرده است: “این برای ما افتخار بزرگی محسوب میشود.”
این شرکت بزرگ در صنعت بازی سازی ادامه داد که حتما شانس با آن ها یار بوده است که تواسته اند در سال 2011 که یک سال بسیار شلوغ و پر هیاهو برای بازی سازان بوده است به چنین افتخاری برسند.

پیش از این عنوان شوتر DICE توانسته بود در نمایشگاه E3 2011 عوان بهترین بخش Multiplayer را به دست بیاورد و همچنین توانست در نمایشگاه GamesCom 2011 نیز در بخش Co-op gameplay موفق ظاهر شود و افتخار دیگری در این زمینه کسب کند.

+

بازی Battlefield 3 در تاریخ سوم آبان ماه سال جاری بر روی سه پلتفرم PC, PS3, Xbox360 عرضه خواهد شد.

ArYaNaM
20-09-2011, 22:11
تریلر عملیات گیوتین رو اگه نگاه کنین که مربوط به بازی بتلفیلد 3 هست ، میبینید که در این بازی به تهران حمله شده که زیاد جالب نیست و این دمو ها و بازی میخواد بین میلیون ها نفر پخش بشه :41:
تریلر عملیات گیوتین :

دومین تریلر: عملیات گیوتین

majid322
20-09-2011, 22:15
وای الان دوباره شروع میشه همه میان یه حرف سیاسی در میکنن میرن...

اتفاق خاصی قرار نیست بیفته بازی تو تهرانه ...

ALI&SOAP
20-09-2011, 22:20
من دیگه ... میخورم در مورد این عملایت ف ا ک ی ن گیوتین بحث بکنم :31:

لطفا شما هم ادامه ندین یا حداقل اگه چند روزه از این تاپیک دیدن نمیکنید صفحه های قبل رو بخونید:13:

B.J.U
20-09-2011, 22:24
راس میگه دیگه
شما چیکار دارید کجا دارید مامورت انجام میدید فرض کنید توی یه ضهر دیگه ای هستید؟اصلا چیکار به این کارا دارید؟

dvd2010
20-09-2011, 22:58
تریلر عملیات گیوتین رو اگه نگاه کنین که مربوط به بازی بتلفیلد 3 هست ، میبینید که در این بازی به تهران حمله شده که زیاد جالب نیست و این دمو ها و بازی میخواد بین میلیون ها نفر پخش بشه :41:
تریلر عملیات گیوتین :

دومین تریلر: عملیات گیوتین

این که تکراری بود 20مگ نتم پرید:41:

p30c
21-09-2011, 13:16
اين همان بازي اي هست كه نبردها در تهران، كركوك و بغداد انجام ميشه؟ يا يك نسخه ديگه از باتلفيلد هست؟

hosiyar
21-09-2011, 21:01
نسخه اورجینال این بازی رو از کجا میشه تهیه کرد ؟؟ سایت های خارجی مثل آمازون و اینا که با کارت های ما نمیشه خرید . چیکار کنم ؟

Killzone2
23-09-2011, 12:12
یک تریلر جدید منتشر شده که مربوط یه همون عملیات در تهران هست برای پلتفرم xbox 360

New Battlefield 3 Xbox 360 footage
لینک مستقیم

mjorh
23-09-2011, 13:05
یک تریلر جدید منتشر شده که مربوط یه همون عملیات در تهران هست برای پلتفرم xbox 360

New Battlefield 3 Xbox 360 footage
لینک مستقیم

این ک تکراری بود :41::41::41:،تو صفه های قبلی هس!!!!!!

Killzone2
23-09-2011, 14:26
این ک تکراری بود :41::41::41:،تو صفه های قبلی هس!!!!!!
این لینک رو یرو گیمر جدید گزاشته بود...
به هر حال....

Alex Fera
23-09-2011, 15:37
این با کیفیت نسخه 360 هستش.............
فرق فوکوله...........

mjorh
23-09-2011, 15:40
این با کیفیت نسخه 360 هستش.............
فرق فوکوله...........
اونم 360 بود

ALI&SOAP
23-09-2011, 19:25
سوال:دوتا اشتباه از تریلرای بازی گرفتم چجوری عکسشو بزارم تو همین صفحه؟:31:
منظورم اینه که لینکی نذارم لطفا سریع جواب بدید:11:

david071
23-09-2011, 19:32

ALI&SOAP
23-09-2011, 19:38
ممنون دادش من الان عکس رو اپلود کردم حالا وقتی ادرس رو بهش میدم یه مربع شکسته نشون میده:41:

Mool Tee
23-09-2011, 19:44
ممنون دادش من الان عکس رو اپلود کردم حالا وقتی ادرس رو بهش میدم یه مربع شکسته نشون میده:41:
لینکشو بزار میبینیم

ALI&SOAP
23-09-2011, 19:47
لینکشو بزار میبینیم
اخه نمیشه باید توضیح باهاش بدم:41:

ALI&SOAP
23-09-2011, 20:09
یکی به من بگه چجوری عکسم رو تو همین ص نشون بدم:19:

تواین عکس انگار بعضیا ضد انفجارند:18:
حجم:900 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر 12 دقیقه ی فالت لاین رو ببینین
این یارو اصلا شلیک نمیکنه :18:خوب تماشا کنید
حجم:35 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه عکس دیگه از این تا باور کنید
حجم356 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر شما رو اینا کار نکردن یا خودشون میدونن این جوریه؟

marmolak kocholo
23-09-2011, 20:16
سوال:دوتا اشتباه از تریلرای بازی گرفتم چجوری عکسشو بزارم تو همین صفحه؟:31:
منظورم اینه که لینکی نذارم لطفا سریع جواب بدید:11:
تریلر گیم پلی بازی که مربوط به نسخه کنسولی هست ودر TGS نشون داده شد هم بگیرید! 2 تا باگ نا فرم رخ میده !!
یکی ثانیه 00:58 هست که یهو دشمن 1 2 متر میپره عقب.
یکی دیگه هم دقیقه 1:10 هست که یکی از یارهاتون میره تو دیوار !!!

Alex Fera
23-09-2011, 22:56
زیادی سخت نگیرید،بازی که هنوز منتشر نشده............
هر وقت اومد و باگ داشت،اونموقع حق اعتراض دارید..............

Gregar
24-09-2011, 01:58
تریلر گیم پلی بازی که مربوط به نسخه کنسولی هست ودر TGS نشون داده شد هم بگیرید! 2 تا باگ نا فرم رخ میده !!
یکی ثانیه 00:58 هست که یهو دشمن 1 2 متر میپره عقب.
یکی دیگه هم دقیقه 1:10 هست که یکی از یارهاتون میره تو دیوار !!!

احتمالا خوب یا نسخه الفا بوده یا بتا .

MR.CART
24-09-2011, 06:22
پچ مچ میدن مشکلاش میره

E Z I O
25-09-2011, 18:26
HDR screen shots of Battlefield 3

سایز اصلی:

سایز اصلی:

سایز اصلی:

سایز اصلی:

Mool Tee
25-09-2011, 19:20
به صورت فردی که توی عکس obstacle در بالا هست یه نگا بکنید اصلا به دلم ننشست

3Dmajid
25-09-2011, 20:31
یکی بگه بازی اومد یا نه ؟

majid322
25-09-2011, 20:34
نه اقا چه خبره زمان عرضه اوایل ابان ماهه ....

Killzone2
25-09-2011, 21:00
یه تریلر جدید از Bf3 منتشر شده که جالبه...

کیفیت خوب
لینک مستقیم :

bar333lona
25-09-2011, 21:40
یه تریلر جدید از Bf3 منتشر شده که جالبه...

کیفیت خوب
لینک مستقیم :

ما که سرعت نداریم نمیتونیم دانلود کنیم :41:هر کی دانلود کرده بگه چی هست و چطوره ؟:5:

Mool Tee
25-09-2011, 22:05
ما که سرعت نداریم نمیتونیم دانلود کنیم :41:هر کی دانلود کرده بگه چی هست و چطوره ؟:5:

حجمش 2 مگ هست مگه دایل آپی؟چیز خاصی نیست

Erfan.
25-09-2011, 22:08

خیلی کوتاه... چیز خاصی نبود اصلا... نمیدادن بهتر بود!:13: در حد یه Teaser خیلی عادی...

alone_boy
25-09-2011, 22:55
awesome زده که 30 ساعت مونده تا انتشار
جریان چیه؟

BATTLEFIELD 3 [30 HOURS LEFT]

majid322
25-09-2011, 22:59
awesome زده که 30 ساعت مونده تا انتشار
جریان چیه؟
:18::18::18:

Mool Tee
25-09-2011, 23:11
شاید بتا رو زده خوب

marmolak kocholo
25-09-2011, 23:21
عزیز، فکر می کنم اون 30lDays هست نه 30lHours !! : )

alone_boy
25-09-2011, 23:37
آخه چند روز پیش هم که نگاه کردم زده بود 61 Hours Left

HO3IN-Life
26-09-2011, 20:22

توضیحاتی درمورد بازی Battlefield 3 میدان نبرد:

Battlefield 3 دوازدهیم شماره از سری بازی های Battlefield است و در واقع دنباله داستان قبلی آن در Battlefield 2 می باشد که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد. داستان Battlefield 3 حول ۲ شخصیت اصلی در سال ۲۰۱۴ می‌چرخد. در این بازی شما نقش تفنگداران نیروی دریایی آمریکا را دارید که طبق معمول با نام عباراتی چون آزادی و مبارزه با تروریسم به کشورهای دیگر از جمله ایران حمله می کنید.از جمله ویژگی های این بازی استفاده آن از موتور بازی Frostbite 2.0 ساخت شرکت DICE است. این موتور سبب می شود تا سازندگان آن بتوانند عملیات های تخریبی پیشرفته تر و نیز موسیقی و گرافیک بهتری را ارائه دهند. سازندگان آن سعی کرده اند تا با استفاده از این موتور جدید، شرایط کاملاً طبیعیِ میادین نبرد را به بازی باز القا کنند، شرایطی چون پرت شدن بر اثر موج انفجار، و تأثیر وزش باد و نیروی جاذبه بر روی گلوله ها.

دانلود تریلر جدید بازی Battlefield 3:

vegas
26-09-2011, 22:26
------------

Killzone2
26-09-2011, 22:48
لینک تریلر Battlefield 3 extended Jay-Z trailer که قرار داده شده در پست قبل با لینک یورو گیمر...

HO3IN-Life
27-09-2011, 15:11
:40:
لینک تریلر Battlefield 3 extended Jay-Z trailer که قرار داده شده در پست قبل با لینک یورو گیمر...

لینک پست من مشکل نداره . فقط باید بعد از اینکه لینک رو توی دانلود منیجر کپی کردی یه 30 ثانیه کمتر صبر کنی تا لینک درست بشه.

pouya_1631
27-09-2011, 19:53
Battlefield 3، در باره ی ایجاد تغییراتی در نسخه ی کنسولی بازی نسبت به نسخه ی کامپیوتری آن خبر داد. تغییرات ایجاد شده بیشتر بخش شبکه ای و آنلاین بازی را تحت شعاع قرار می دهد. در نسخه های کنسولی میدان نبرد ۳، ۲۴ بازیکن می توانند در نقشه های مختلف در برابر یکدیگر ظاهر شوند ولی در نسخه ی کامپیوتری آن، این تعداد افزایش یافته و به ۶۴ عدد رسیده است. موتور گرافیکی بازی نیز همان موتور استفاده شده در سری بازی های BAD COMPANY که بی نظیر و قابل ستایش طراحی و پیاده سازی شده است. موتور Frostbite 3، موتور گرافیکی این بازی، که در هر دو پلاتفرم، به صورت مشترک و با Direct X 10 و Direct X 11 در رایانه های خانگی، دیده می شود.
کد:

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

Battlefield 3 عنوانی است که EA میخواهد بوسیله آن دوباره به سلطان عناوین First Person Shooter تبدیل شود. تریلر ها و تصاویری که تا کنون از بازی منتشر شده اند، EA را تا کنون در این راه موفق نشان داده اند. در اینجا برای بیشتر آشنا شدن با این عنوان می توانید این F.A.Q را مطالعه و اطلاعاتی را در رابطه با بازی کسب نمایید.

Battlefield 3 دنباله کدام عنوان است و در چه سالی عرضه شده؟

Battlefield 2 که در سال 2005 عرضه شده.

برای کدام کنسول ها عرضه خواهد شد؟

بر خلاف نسخه قبل که فقط برای PC عرضه شد، Battlefield 3 علاوه بر PC، برای X360, PS3 و همچنین Wii U نیز عرضه خواهد شد.

BF3 با کدام موتور ساخته خواهد شد؟

Frostbite 2.

تخریب پذیری در BF3 چگونه خواهد بود؟

بخش مهمی از گیم پلی بازی در گرو تخریب پذیری است. عنصری که در BC و BC2 نیز نقش مهمی را ایفا می کرد. البته Battlefield 3 از این جهت از عناوین یاد شده یک سر و گردن بالاتر است.

آیا Battlefield 3 دارای Singleplayer Campaign خواهد بود؟

بله، بخش داستانی در BF3 نقش مهمی را ایفا می کند.

آیا به صورت دو نفره هم می توان بخش داستانی را پیش برد؟

بله، co-op در بخش داستانی وجود خواهد داشت، البته هنوز معلوم نشده این قابلیت در حالت آفلاین خواهد بود یا آنلاین یا هر دوی آن ها.

بخش چند نفره BF3، چند نفر را ساپورت خواهد کرد؟

بخش مولتی پلیر این بازی 24 نفر را در نسخه های کنسولی و 64 نفر را در نسخه PC پشتیبانی خواهد کرد. البته سازندگان بازی این بخش را با 256 نفر هم تست کرده بودند ولی از آن جایی که به گفته آنان لذت بخش نبود، از 256 نفر صرف نظر کردند.

آیا قابلیت فرماندهی در Battlefield 3 وجود خواهد داشت؟

خیر، بر خلاف نسخه پیشین بازی، قابلیت فرماندهی در BF3 وجود نخواهد داشت.

آیا در بخش چند نفره خبری از Award و Unlock خواهد بود؟

بله، همانند تمامی نسخه های پیشین Battlefield، در این نسخه هم این قابلیت ها وجود خواهند داشت.

آیا Battlefield 3 ویندوز XP را نیز ساپورت خواهد کرد؟

خیر، BF3 منحصراً ویندوز ویستا و 7 را پشتیبانی خواهد کرد.

آیا نسخه ای تحت عنوان بتا در کار خواهد بود؟

بله، یک نسخه بتا از مولتی پلیر بازی که تنها پذیرای دارندگان Limited Edition عنوان Medal of Honor است، وجود خواهد داشت. البته در ماه سپتامبر امسال نیز یک نسخه بتا که همه می توانند آن را تجربه کنند، عرضه خواهد شد.

آیا Battlefield 3 دارای Limited Edition خواهد بود؟

بله، در آن DLC ای تحت عنوان Back To Karkand وجود خواهد داشت.

Back to Karkand چیست و محتویات آن را چه چیز هایی تشکیل خواهند داد؟

یک DLC می باشد که دارندگان Limited Edition میتوانند از آن استفاده کنند و دارای 4 مپ BF2، چند اسلحه از BF2، چند وسیله نقلیه از BF2 و Award های جدید خواهد بود.

بخش داستانی Battlefield 3 در چه جاهایی اتفاق می افتد؟

عراق، ایران، پاریس، نیویورک و ... .

آیا تریلری از بخش هایی که در ایران اتفاق می افتند، نشان داده شده؟

بله، در جریان کنفرانس E3، تریلری که در محلی به نام Tehran Desert اتفاق می افتاد، نمایش داده شد.

در بخش مولتی پلیر چند کلاس وجود خواهد داشت؟

بر خلاف Battlefield 2 که دارای 7 کلاس بود، در BF3 تنها 4 کلاس وجود خواهد داشت.

آیا نسخه موبایل هم برای این بازی منتشر خواهد شد؟

بله، در روز عرضه BF3، نسخه موبایل آن نیز عرضه خواهد شد.

آیا Battlefield 3، سه بعدی خواهد بود؟

بله، نسخه PC را به وسیله Nvidia 3D Vision و ATI HD3D میتوانید به صورت 3 بعدی تجربه کنید. هنوز در این باره از نسخه های X360 و PS3 حرفی به میان آورده نشده.

آیا نسخه PC از نسخه های X360 و PS3 بهتر خواهد بود؟

طبیعتاً بله، ولی تریلر نسخه PS3 که به تازگی منتشر شده هم دارای گرافیک بسیار بالایی است.

مپ های Battlefield 3 چه قدر بزرگ خواهند بود؟

به گفته سازندگان بازی، BF3 دارای بزرگ ترین مپ ها در کل سری خواهد بود.

آیا در BF3 توانایی کنترل وسایل نقلیه جنگی را خواهیم داشت؟

بله، همانند نسخه های پیشین توانایی کنترل تانک، بالگرد و ... وجود خواهد داشت.

تاریخ عرضه Battlefield 3 چه زمانی است؟

بیست و پنجم اکتبر 2011.

تریلر ها و اسکرین شات های بازی را در کجا می توانم مشاهده کنم؟

در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

EngineeR EhsaN
27-09-2011, 22:35
نسخه موبایلش برا اندرویده؟

Gregar
28-09-2011, 08:14
سوال اخرش باحال بود :31:

میگم توجه کردین روی Xp جواب نمیده . فکر کنم اولین بازی باشه که Xp رو به کل سپورت نمیکنه .