PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس ADSL مخابرات تهران

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

mehrdad38
03-07-2010, 13:32
به نام خدا

با سلام به تمام دوستان و کاربران P30World

همانطور که مستحضر هستید چندی وقتیه که مخابرات اقدام به ارائه مستقیم سرویس ADSL در پهنای باند های 64 کیلوبیت بر ثانیه تا 2 مگابیت بر ثانیه کرده.

از مزایای این سرویس می توان به قیمت مناسب ( 128 کیلوبیت معادل 9920 تومان در ماه) و نامحدود بودن آنها اشاره کرد.

در جدول زیر تعرفه سرویس ADSL مخابرات به تفکیک پهنای باند با ضریب اشتراک حداکثر 10 را مشاهده می کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویدئویی از تست سرعت اینترنت مخابرات تهران با پهنای 128 کیلوبیت بر ثانیه ، مرکز مخابرات بهشتی ( گرفته شده در تاریخ 6 ام مي 2011):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویدئویی از تست سرعت اینترنت مخابرات تهران با پهنای 256 کیلوبیت بر ثانیه ، مرکز مخابرات نبوت ( گرفته شده در تاریخ 8 ام مي 2011):

از معایب این سرویس می توان به عدم ارائه سرویس ADSL با پهنای باند بالاتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه و همینطور عدم پشتیبانی خوب و منسجم اشاره کرد.

اما گویا اخیرا بحث هایی در ارتباط با برداشته شدن محدودیت های استفاده کاربران از اینترنت با پهنای باند بالاتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه شنیده می شه.

بنابر این از تمام دوستانی که جدیدا سرویس های ADSL مخابرات رو ثبت نام کردن خواهش می کنم با ذکر نام مرکز مخابرات خودشون بگن که چه سرویسی رو ثبت نام کردن.

دیگه حرف رو کوتاه می کنم؛ امید من رسیدن روزی که تمام کاربران داخل کشور به اینترنت پر سرعت به معنای واقعی و همینطور ارزان دسترسی پیدا کنند.

KING_DESIGNER
03-07-2010, 13:39
دست گلت درد نکنه مهرداد جان
من کلی پیگیر اون یکی تاپیک بودم ولی نشد که دوباره باز بشه
و تاسف میخورم که تو برای بار سوم مجبور شدی این تاپیک رو بزنی و دو تا تاپیک قبلی بنا به دلائلی از بین رفت امیدوارم این یکی تاپیک بتونه نتیجه بخش باشه و به ملت کمک کنه. برات ارزوی موفقیت میکنم
ضمنا اون امانتی های امروز ما رو هم بفرست به پ.خ بنده.
مرسی:11:

sei_pm
03-07-2010, 14:34
از طرفی با وجود اینکه هنوز چند روزی از این خبرهای رویایی و خوش نگذشته گویا این رویا به واقعیت پیوسته. چند مرکز مخابرات در تهران اقدام به ارائه سرویس های بالاتر از 128 بدون ارائه مدرک خاص و سختگیرانه کردن که نمونه هایی از اونها هم توی فروم P30world مشاهده می شه.

آقا مهرداد شما که دست به تحقیقت خوبه یک زنگ بزن ببین کدوم مرکز داره این کار رو میکنه.

نامردا سرعت آپلود من رو پایین بستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط بدرد وبگردی میخوره. هر ساعت هم دقیقا 48 مگ میشه دانلود کرد.

mehrdad38
03-07-2010, 14:54
آقا مهرداد شما که دست به تحقیقت خوبه یک زنگ بزن ببین کدوم مرکز داره این کار رو میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنامردا سرعت آپلود من رو پایین بستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط بدرد وبگردی میخوره. هر ساعت هم دقیقا 48 مگ میشه دانلود کرد.

این چیزیه که فعلا من متوجه شدم. من به این دوستان PM دادم که به محض راه اقتادن سرویسشون بیان اینجا تست بذارن و بگن از کدوم مرکزمخابراتی هستن.

sei_pm
03-07-2010, 15:03
پست اولت رو ویرایش کن و روش بدست آوردن شماره پرونده و سایر چیزها و اطلاعات رو هم منتقل کن به این تاپیک.

mehrdad38
03-07-2010, 17:46
پست اولت رو ویرایش کن و روش بدست آوردن شماره پرونده و سایر چیزها و اطلاعات رو هم منتقل کن به این تاپیک.

مرکز مخابرات موظف هست که شماره پرونده رو به همراه یوزر و پسورد به مشتری بده حتما این رو ازشون بخاین.

sei_pm جان اون روشی که به شما گفتم ممکنه برای همه اینطور نباشه و فقط برای من اینطور بوده با شیر و خط که نمی شه شماره پرونده رو بدست آورد.

باید از مسئول ADSL بخواین و هیچ بهانه ای رو قبول نکنید.

hamidras
03-07-2010, 22:02
آقا در مورد نجوه محاسبه قیمت کسی میدونه چه جوریه .

ماهی 10 تومن یعنی مثلا از 12 این ماه تا 12 ماه بعد 10 تومن یا هر ماه شمسی 10 تومن.

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

sei_pm جان اون روشی که به شما گفتم ممکنه برای همه اینطور نباشه و فقط برای من اینطور بوده با شیر و خط که نمی شه شماره پرونده رو بدست آورد.

برای من نشد حال رفتن دوباره به مخابراتم ندارم راهی برای گرفتنش هست؟

از طرفی با وجود اینکه هنوز چند روزی از این خبرهای رویایی و خوش نگذشته گویا این رویا به واقعیت پیوسته. چند مرکز مخابرات در تهران اقدام به ارائه سرویس های بالاتر از 128 بدون ارائه مدرک خاص و سختگیرانه کردن که نمونه هایی از اونها هم توی فروم P30world مشاهده می شه.

امکان نداره
واسه 128 باید رییس منطقه تاییدت کنه واسه 256 احتمالا باید بری پیش رییس استان واسه....
احتمالا واسه 1 مگ سر از ریاست جمهوری در میاری واسه تایید:دی

reza_hsm
04-07-2010, 10:53
سلام.من تازه فهمیدم که دوستم از مخابرات ADSL گرفته.اونم 512!
پرسیدم چجوری؟گفت که با کارت دانشجویی!
حالا هم هرچی زنگ میزنم بهش گوشی رو بر نمیداره!من امروز میخوام برم مخابرات و کارو یک سره کنم و 512 از مخابرات با کارت دانشجویی بگیرم!
سرعت دانلود 512 مخابرات روی سرعت دانلود 64 ثابته؟!(همین رو میخوام ازش بپرسم ولی ...)

reb
04-07-2010, 11:23
مخابرات بالاتر از 128 نمیده توی تهران هرکی هم که میگه میده باید بهش شک کنین.

sei_pm
04-07-2010, 12:00
حالا هم هرچی زنگ میزنم بهش گوشی رو بر نمیداره!من امروز میخوام برم مخابرات و کارو یک سره کنم و 512 از مخابرات با کارت دانشجویی بگیرم!
سرعت دانلود 512 مخابرات روی سرعت دانلود 64 ثابته؟!(همین رو میخوام ازش بپرسم ولی ...)

احتمال داره دوستتون توهم زده باشه یا یک چیز تو همین مایه ها.

mehrdad38
04-07-2010, 12:29

شما یه لطف بکن اگر تونستین با دوستتون ارتباط برقرار کنین لطف کنین بشون بگین بیاد اینجا یه تست از سرویسش بگذار از سایت speedtest.net

mehrdad38
04-07-2010, 12:49
آقا در مورد نجوه محاسبه قیمت کسی میدونه چه جوریه .

ماهی 10 تومن یعنی مثلا از 12 این ماه تا 12 ماه بعد 10 تومن یا هر ماه شمسی 10 تومن.

قبض بعدی برای شهریور ماه هست (از 89/03/01 تا 89/05/01) که برای شما بیاد این چند روز تا انتهای ماه (31 تیر) رو برای ADSL محاسبه می کنن یعنی مبلغ ناچیزی میشه .

از دوره بعد (89/05/01 تا 89/07/01) دیگه روی روال می افته ماهی 9920 که میشه 19840 تومن. یعنی هر 2 ماه یکبار توی قبض این مبلغ درج میشه.:20:

شـیـفــو
04-07-2010, 14:31
adsl مخابرات يعني دردسر اگر مجبور نباشيد اصلا نگيريد همين مهرداد از فن اوا داشت ناشكري كرد حالا گير مخابرات افتاد

mehrdad38
04-07-2010, 15:08
adsl مخابرات يعني دردسر اگر مجبور نباشيد اصلا نگيريد همين مهرداد از فن اوا داشت ناشكري كرد حالا گير مخابرات افتاد

نه اتفاقا من مخابرات رو ترجیح می دم تا پول به فن اوای کلاه بدار و زیر مجموعه هاش بدم. اگر چه مخابرات فقط 128 می ده ولی خیالم راحته که پول 128 رو میدم نه اینکه 512 بگیرم برام 256 ببندن (شرکت هادی کام زیر مجموعه فن اوا) .:13:

الان من از مخابرات 128 دارم سرعت 14 فیکسه. قعطی هم نداشتم تا به الان نامحدود هم هست مگه دیوانه ام برم شرکتی مثل فن اوا و زیر مجموعش 512 بگیرم برام 256 ببندن این هم یه نوع دزدیه خدا ازشون نگذره. اون کسی که بهم این شرکت رو پیشنهاد داد .....:13:خودشم 1 مگابیت ازاین شرکت گرفته بود برای اونم سرعتش 11 بود :18: بعدا که من خطم رو رانژه کردم پست اش رو توی فروم دیگه دیدم که شکایت کرده بود از این شرکت.

همه داستان من رو توی این فروم می دونن 6 ماه بدون اینترنت چه مکافاتی کشیدم. همه ش هم تقصیر سادگی خودم و ناجنسی اون شخصی بود که این شرکت رو بهم معرفی کرد هیچوقت یادم نمی ره.:13:

reb
04-07-2010, 15:25
البته انتظارات فرق داره یکی مثل مهرداد از مخابرات چنان راضی و ممنونه که روزی 40 رکعت اضافه بر سازمان نماز میخونه که ثوابش برسه به مخابرات یکی مثل پادشاه میگه گور پدر مخابرات ول میکنه میره ایرانسل یکی هم مثل من میگه اگه مخابرات ماهی 20 تومن هم دستی بده ازش نمیگیرم چه برسه به این که ماهی 10 تومن هم بدم.

mehrdad38
04-07-2010, 15:38
البته انتظارات فرق داره یکی مثل مهرداد از مخابرات چنان راضی و ممنونه که روزی 40 رکعت اضافه بر سازمان نماز میخونه که ثوابش برسه به مخابرات یکی مثل پادشاه میگه گور پدر مخابرات ول میکنه میره ایرانسل یکی هم مثل من میگه اگه مخابرات ماهی 20 تومن هم دستی بده ازش نمیگیرم چه برسه به این که ماهی 10 تومن هم بدم.
نه من اصلا برای مخابرات نماز نمی خونم به هیچ وجه من گفتم مخابرات رو ترجیح می دم به این شرکت های دله دزد و مفت خور ولی نگفتم آسمون باز شده مخابرات افتاده پایین.

می دونی چیه انتخاب بین بد و بدتره

بعدشم مخابرات توی همه مناطق یکجور عمل نکرده برای کینگ قعطی زیاد داشته و بنا به دلایلی که خودش داره رفته سراغ ایرانسل.

ولی برای من هیچ مشکلی تا حالا نداشته 128 به معنای واقعی و نامحدود

reb
04-07-2010, 16:11
البته 128 واقعی که میگه منظورش همن 14 کیلو بایته که مبناش idm هست که اگر کسی باهاش کار کرده باشه میدونه که وسیله مناسبی برای سنجش سرعت نیست ضمن این که 14 کیلو بایت 128 واقعی نیست واقعی 16 کیلوبایته که رسیده به 12.8 کیلو بایت چون هرکی با ADSL تو ایران کار کرده باشه میدونه که اینجا Downstream و یا Upstream تقسیم بر 10 میشه نه 8 که خود مخابرات هم تایید کرد پس باید بشه 160 دان و 160 آپ در صورتی که 127 دان و 63 آپ هست.
برای اثبات سرعت خودتون کافیه رقمی که Dumeter نشون میده رو با چیزی که idm میگه رو مقایسه کنید.
ایضا مهرداد میگه پادشاه بدلیل فلان و بهمان و عملکرد مختلف مخابرات خوب در اومده یا بد ولی نمیگه مخابرات دزده ولی اینو برای شرکتهای خصوصی محق نمیدونه و قطعا میگه دزدند چرا؟ فقط بخاطر این که اسم نامحدود داره چون نامحدوده پس امام زاده هست و حال آن که همین نامحدود رو 24 ساعته استفاده کنید که بمعنای مصرف 24 ساعته برق و استهلاک کامپیوتر چیزی میشه حدود 1.1 گیگ اگه نخواد وبگردی کنه درصورتی که با چند هزارتومن(5هزارتومن) اضافه و عقل سلیم میشه بیشتر از این مقدار و زمان یک چهارم مال مخابرات گرفت و استفاده کرد ولی داستان اینه که اگه عقل بچشم باشه مشگل پیش میاد چون اسمش هست محدود ولذاست که مهرداد بعد از یک هفته موفق میشه آفیس 2010 رو دانلود کنه.

ehsan-inventor
04-07-2010, 17:37
سلام دوستان
من با دایال آپ آن میشم !
خطمون فیبر نوری هستش خواستم بدونم که مخابرات به خطوط فیبر نوری adsl میده یا نه مثل شرکت های خصوصی که میگن امکان نداره اینم نمیشه ؟!
ممنونم .

KING_DESIGNER
04-07-2010, 18:53
مخابرات فیبر نوری رو تبدیل به مسی میکنه و روی اون مسی برای خودش اینرتنت میده برای اطلاعات بیشتر حتما به مرکز یه سر بزن.

mehrdad38
04-07-2010, 21:20
سلام دوستان
من با دایال آپ آن میشم !
خطمون فیبر نوری هستش خواستم بدونم که مخابرات به خطوط فیبر نوری adsl میده یا نه مثل شرکت های خصوصی که میگن امکان نداره اینم نمیشه ؟!
ممنونم .

مخابرات روی فیبر نوری هم سرویس می ده منتها به گفته خودش ارائه ADSL بر بستر کابل مسی در اولویت هست. شما بهتره یه سوال از مرکز مخابراتی تون بپرسین.

شـیـفــو
05-07-2010, 02:23
مخابرات روی فیبر نوری هم سرویس می ده منتها به گفته خودش ارائه ADSL بر بستر کابل مسی در اولویت هست. شما بهتره یه سوال از مرکز مخابراتی تون بپرسین.
خوب حداقلش اون بنده خدا بعد از شكايت يك مگ واقعي تا حدود 10 ماه داشت و بهترين نكنه اينكه خودشم رفت بالاخره جز دست اندكاران همونجا بخاطر پيگيريهاش
خدا از اون مشترك بي ادب نگذره كه جواب پيام و تلفن ها رو نميده و همچين مينويسه انگار من نميشناسمش و بقيه اينجا ميشناسنش كه شش ماه الاف بوده
----
دوما سرويسي كه تو از هادي كام داشتي 256 بود نه512 هنوز پروندت اونجا هست 16 گيگ بود فكر كنم كه سرعت دانلود بايد بهت حدود 30 ميداد ( امكان گذاشتن اسكن پروندت موجوده)
نام كاربريت و رمزت هنوز تو سيستم هست ميخواي بدم همه ببينند چقدر دان و آپ داشتي اگر سرعتت همونقدر نبوده امكان نداره اين ميزان دان و اپ ميداشتي
----
هميشه افت سرعت تقصير سرويس دهنده نيست ممكنه از ويندوز تا خط تلفن داخل خونتون باشه هيچ وقت درخواست اعزام كارشناس از هادي كام كردي ؟
سرعت دانلودت خودت كه ميگفتي 25 هست خوب با پورتي كه داشتي درست بوده ديگه حدودا
----
ضمنا اون شخص من بودم ديگه من ناجنسم مهرداد باشه مرسي بعد از5 سال دوستي دستتدرد نكنه تو واقعه عيد اون سالو هنوز يادته كلاس كنترل گواهي تو هم جزو همون ادماي اون كلاس بودي من اشتباه كردم فكر ميكردم تو فرق داري هنوز 5تومن و اون كول ديسك خرابي كه بهم50تومن دادي جلومه خجالت بخاطر اونا نميكشي اينطوري ميگي به من
----
من از هادي كام دفاع نميكنم اما ادم خودش دقت نكنه اينطوري ميشه الانم ديگه اونجا نيستم تو خوده فن اوا هستم در تايپيكشم دارم خدمت رساني ميكنم اما تو هم همون موقع
1. درخواست اعزام كارشناس نكردي اگر ميكردي من كه اونجا كار ميكردم پولي ازت نميگرفتيم
2. منطقه مخابراتيتون هم خودت ميدوني چطوري وضعش بود. بازم تقصير ما نبود
3. خوب به منم اجازه ندادي يكبار بيام برات تست كنم خونتون منكه مثلا دوستتم كه فهميدم اينطور نيست
همين يك ساعت پيش علي ازت مي پرسيد گفتم نامرده ولش كن ديگه از من نپرس هيچوقت ازش
چه انتظاري داري ؟

hamidras
05-07-2010, 10:40

mehrdad38
05-07-2010, 10:43
شما 256 گرفتین یا 128 ؟

از سرور باکو هم یه تست بگذارید .

برای بهتر کردن پینگت هم برو تو تاپیکی که توی امضام آدرسش رو گذاشتم مراحل رو طبق دستورالعمل اجرا کن به احتمال زیاد پینگت هم چندتایی پایین میاد :20:

sei_pm
05-07-2010, 11:01
مخابرات سایتی چیزی نداره بشه ریز مصرف رو توش چک کرد؟

mehrdad38
05-07-2010, 11:35
متاسفانه خیر چون نامحدوده مخابرات احیانا لزومی برای این کار ندیده :20:

hamidras
05-07-2010, 11:40
شما 256 گرفتین یا 128 ؟

از سرور باکو هم یه تست بگذارید .

128

hamidras
05-07-2010, 11:49
متاسفانه خیر چون نامحدوده مخابرات احیانا لزومی برای این کار ندیده پس 1899.tct.ir چیه؟

مخابرات سایتی چیزی نداره بشه ریز مصرف رو توش چک کرد؟

bw meter رو نصب کنید.

mehrdad38
05-07-2010, 12:03
پس 1899.tct.ir چیه؟

کدوم قسمتش ؟ :20:

اینم عکس هایی از مرکز مدیریت و کنترل شبکه دیتا

بخش اول: بخشی ست که اطلاعات سرویس + وضعیت آخرین تیکت ارسالی توش درج می شه.

بخش دوم: بخشی ست که برای پشتیبانی سرویس ADSL مخابرات پیغام یا تیکت می فرستید و مشکلتون رو اعلام می کنید تا باهاتون در صورت لزوم تماس بگیرن.

بخش سوم: راستی این برای چیه؟

بخش آخرم ایمیل هست. ایمیلتون رو درج می کنید تا اداره مشترکین باهاتون در تماس باشه.

Exir
05-07-2010, 13:44

128 مرکز کلانتری :wac:

reb
05-07-2010, 13:49
128
این 256 نیست اقلکن 512 باید باشه.

hamidras
05-07-2010, 14:28
این 256 نیست اقلکن 512 باید باشه.

سرعت دانلودم 15 است

nikaan
05-07-2010, 21:44
سلام
فکر کنم مندر این فروم اولین نفری هستم که سرویس 256 داره و برای همین چند تا تست از سرویسم براتون می زارم

اما همونطور که قبلا گفتم من از مخابرات سرویس 256 دارم البته بخاطر دانشجوی ارشد بودن برادرم

من از مخابرات هفت حوض این سرویس رو گرفتم

اولش قبول نمی کردن(یعنی انگار یکی از مسئولین اونجا قبول نمی کرد) ولی بالاخره قبول کردن که 256 بدن البته ما اولش 512 می خواستیم گفتن باید بری مخابرات کل استان تهران

برادرم وقتی رفت اونجا گفتن ما به شخص 512 نمی دیم(البته فکر کنم الکی گفته چون در تست هامی تونید میانگین سرعت که البته ispرو ببینید که چقدر بالاست که البته شاید به مراکز دولتی داده باشن که بازم نمی فهمم یعنی کارمند میان سایت speed test وسرعتشون رو می سنجن که میانگین سرعت اینقدر بالا رفته چون باید به تعداد زیاد تست گرفته بشه وگرنه چون سرویس 128 زیاد داده شده و افراد زیاد تست می گیرن و اگر سشرعت بالاها زیاد تست نگیرن باعث میشه میانگین پایین بیاد!!!!!!!! حالا اگر اشتباه می کنم دوستان اصلاح کنن)

نکته ی خیلی مهم: برادرم که مخابرات کل رفته بود گفتن که مراکز سلیقه ای عمل می کنن و ممکن مرکزی به دانشجوی ارشد 256 بدن و بعضی ها ندن

اینم تست ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

نکته ی 1: به avarage isp دقت کنید که چقدر بالاست حدود 3 برابر سرعت من هست و چون کیانگین هست می تونیم حداقل سرعت بالا رو 1 مگا بیت در نظر بگیریم update: البته انگار در این لینک میانگین isp رو نمایش نمی ده ولی خودتون هم می تونید وقتی تست میگیرید ببینید که چقدر میانگینش بالاست

نکته ی 2: من پینگم خوبه بخاطر برنامه ی گوگل که آقا مهرداد قرار دادن واقعا برنامه ی کاربردی هست

سوال1: چرا پینگ من در سایت speed test با پینگم در سایت ping test متفاوت هست؟ در صورتی که همونطور که می بینید سرور ها رو یکسان انتخاب کردم

سوال2: چرا برخی از سرورها در speed test هستن ولی در ping test نیستن ؟

reb
05-07-2010, 21:50
بنده شدیدا به تست حضرتعالی مشکوکم البته ینفر هست که میگه میشه speedtest رو دور زد حالا نمیدونم راست میگه یا نه ولی فکر کنم راست بگه چون اونطور که من فهمیدم میشه سرعت دانلود رو بالاتر برد ولی ظاهرا نمیشه سرعت آپلود رو بالاتر برد واسه همینه که سرعت آپلودت همون 128 درپیتیه.

nikaan
05-07-2010, 22:03
بنده شدیدا به تست حضرتعالی مشکوکم البته ینفر هست که میگه میشه speedtest رو دور زد حالا نمیدونم راست میگه یا نه ولی فکر کنم راست بگه چون اونطور که من فهمیدم میشه سرعت دانلود رو بالاتر برد ولی ظاهرا نمیشه سرعت آپلود رو بالاتر برد واسه همینه که سرعت آپلودت همون 128 درپیتیه.

سلام

دوست عزیز اینجا منو خیلی ها میشناسن

من تا یه ماه پیش هم از داتک سرویس داشتم و اونجا هم پست دادم قبلا

حالا شما هر جوری می خواهید بگید من تست بگیرم و همین الان اینجا بزارم

من نیازی به گفتن دروغ ندارم

من منتظرم جناب reb

در ضمن فکر کنم این شخص به تاپیک داتک هم اومده بود چون وقتی سر می زدم پست هایی در این مورد دیدم و اونجا گویا گفته شده بود ایشون همه رو سر کار گذاشتن

به ایشون می گفتید که از چند تا سرور تست بزارن

ضمن اینکه سرعت آپلود ایشون هم خیلی بالاست!!!!!!!!

reb
05-07-2010, 22:08
برو اینجا تست بگیر:

nikaan
05-07-2010, 22:13

sei_pm
05-07-2010, 22:16
آقا هر چی به مخابرات گفتم بیا دور بزنیم این Speedtest رو نشد که نشد مثل اینکه شاشتل دزد ملت رو. سرگرم کرده بود.
این هم تست من:

reb
05-07-2010, 22:16
دمت چیز ولی جالبه که 128 بالاتر به اوستای دانشگاه ندادن البته اونموقع عمومی نشده بود.
پس با این حساب مخابرات خر توخره هر منطقه واسه خودش شکمی تصمیم میگیره.

mehrdad38
05-07-2010, 22:18
سلام

دوست عزیز اینجا منو خیلی ها میشناسن

من تا یه ماه پیش هم از داتک سرویس داشتم و اونجا هم پست دادم قبلا

حالا شما هر جوری می خواهید بگید من تست بگیرم و همین الان اینجا بزارم

من نیازی به گفتن دروغ ندارم

من منتظرم جناب reb

در ضمن فکر کنم این شخص به تاپیک داتک هم اومده بود چون وقتی سر می زدم پست هایی در این مورد دیدم و اونجا گویا گفته شده بود ایشون همه رو سر کار گذاشتن

به ایشون می گفتید که از چند تا سرور تست بزارن

ضمن اینکه سرعت آپلود ایشون هم خیلی بالاست!!!!!!!!

من کاملا به حسن نیت شما واقفم و میدونم جریان چیه لازم نیست برای کسی توضیح بدی

دوست عزیز بهت تبریک می گم بله شما اولین نفری هستین که توی این فروم از مخابرات 256 داره قدرش رو بدون . به داداشا بگو درسشون رو طول بدن :46:

منم خواستم با کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل 256 یا 512 بگیرم ولی گفتن چون کارشناسی هستی نمی شه.

اون برنامه هم قابل شما و تمام کاربران عزیز P30world رو نداره خود گوگل باعث شد من اون رو با ------ دانلود کنم و بعد برای شماها آپلودش کنم و لینکش رو بزارم چون لجمو دراورد پیام میومد که این نرم افزار برای کشور شما ممنوعه (تحریم) منم گفتم می دونم چکارت کنم. :31:
در اولین فرصت اگر برات امکان داره یه عکس از IDM در حال دانلود بزار تا ببینیم این مخابرات چه آشی پخته.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:19
reb جان خیلی حرفت زشت بود :13:
نیکان جان من ازت عذر خواهی میکنم.

reb
05-07-2010, 22:20
کدوم حرف برادر؟

nikaan
05-07-2010, 22:23
دمت چیز ولی جالبه که 128 بالاتر به اوستای دانشگاه ندادن البته اونموقع عمومی نشده بود.
پس با این حساب مخابرات خر توخره هر منطقه واسه خودش شکمی تصمیم میگیره.

نمی دونم ولی به برادرم گفته بود اصلا سرعت 512 به بالا به شخص نمی دن

حالا اگه میشه اون دو تا سوالمو هم جواب بدین:31:

مرسی

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

نه من به دل نگرفتم

منم جای ایشون بودم مشکوک میشدم چون بالای 128 رو ندیده بودم به کسی داده باشن و این اولین مورد هست

برای همین طبیعیه

hamidras
05-07-2010, 22:26
البته ما اولش 512 می خواستیم گفتن باید بری مخابرات کل استان تهران

گفتم بالای 1 مگ کار به میدون پاستور میکشه:دی

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:28
معنی این حرفت اینه که ایشون دارند دروغ میگن در صورتی که من ایشون رو کاملا میشناسم و جزو دوستان خوب من هستند.
:41:

nikaan
05-07-2010, 22:30
در اولین فرصت اگر برات امکان داره یه عکس از IDM در حال دانلود بزار تا ببینیم این مخابرات چه آشی پخته.

فقط من با add one فایر فکس عکس میگیرم که باید دوباره نصبش کنم چون روی قبلیم نصب بود

اگر برنامه ی بهتری رو میشناسید معرفی کنید

در ضمن شما کجا عکس ها رو آپلود می کنید چون من توی t i n y p i c آپلود می کردم که فیلتر شد و دیگه جای خاصی رو نمی شناسم

در ضمن با دانلود منیجر اکثرا سرعتم روی 28 تا 29 کبلو بایت هست یعنی روی این دو تا خیلی ثابت می مونه

بابا یکی این دو تا سوال منو جواب بده

reb
05-07-2010, 22:30
نمی دونم ولی به برادرم گفته بود اصلا سرعت 512 به بالا به شخص نمی دن

حالا اگه میشه اون دو تا سوالمو هم جواب بدین:31:

مرسی

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

نه من به دل نگرفتم

منم جای ایشون بودم مشکوک میشدم چون بالای 128 رو ندیده بودم به کسی داده باشن و این اولین مورد هست

برای همین طبیعیه
راستش من واقعا نمیدونم داستان اسپید و پینگ تست رو پینگ تست هر کدوم یه حرفی میزنن و بنظر من هم پینگاش معتبر نیست هم سرعت آپلودش ولی این لینکی که بهت دادم همونطور که احتمالا خودت فهمیدی معتبرتر از از اسپیده ولی باز هم ایراد داره.
من یه موقعی بود که آپلود زیاد داشتم توی رپید حالا که دستم رسید به آپلود اساسی رپید زایید :31:
اینم از شانس من.
در مورد همون آقا که گفتی الان معلوم شد که خالی بسته ولی اسپید تست بعضی وقتها اتوماتیک قاطی میکنه نه بدلخواه.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:37
فقط من با add one فایر فکس عکس میگیرم که باید دوباره نصبش کنم چون روی قبلیم نصب بود

در ضمن شما کجا عکس ها رو آپلود می کنید چون من توی t i n y p i c آپلود می کردم که فیلتر شد و دیگه جای خاصی رو نمی شناسم

در ضمن با دانلود منیجر اکثرا سرعتم روی 28 تا 29 کبلو بایت هست یعنی روی این دو تا خیلی ثابت می مونه

در مورد عکس گرفتن
دکمه printscreen رو از روی صفحه کلید بزنید
به داخل برنامه نقاش ویندوز paint برید و paste کنید
یه عکس میگیره و میتونین ذخیره اش کنین ترجیحا با gif ذخیره کنین این فرمت کم حجمتره.

برای سایت اپلود هم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمتاسفانه به علت جریاناتی که از پارسال همین موقع ها افتاد دوستان قیلتری تصمیم گرفتند که کلیه سایتهای اشتراک خب و عکس و ... رو ببندن تا ملت بیشتر از این دعا گوی احوالشون باشند. :31:
دوتا سئوالت چی بود بگو خودم جواب میدم.:20::31:

mehrdad38
05-07-2010, 22:38

خوب پس سرعت 29 هست لزومی نداره عکس بگیری. خواستی هم بگیر :31:

من همیشه اینجا آپ می کنم :

چون سایش گفته قوانین جمهوری اسلامی رو رعایت می کنه تا حدودی خیالم راحته که فیل تر نمی شه.

Paint ویندوز از همه بهتره

جواب اون 2 سوال هم نمی دونم وگرنه حتما بهت می گفتم :20:

reb
05-07-2010, 22:45
اگه ویندوزت 7 هست احتیاجی به پرینت اسکرین نداری Snipping Tool واسه همین کاره.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

معنی این حرفت اینه که ایشون دارند دروغ میگن در صورتی که من ایشون رو کاملا میشناسم و جزو دوستان خوب من هستند.
:41:
خوب برادر بنده که خبر نداشتم اگه میدونستم لال میشدم.

sei_pm
05-07-2010, 22:46
من هم تا حالا ندیدم استاد دانشگاه بتونه 128 بالاتر بگیری تا حالا مشکوک:5: بودی از این به بعد به جمع صحابه و برادران ایمانی می پیوندی:31:

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:51
سلام
فکر کنم مندر این فروم اولین نفری هستم که سرویس 256 داره و برای همین چند تا تست از سرویسم براتون می زارم

اما همونطور که قبلا گفتم من از مخابرات سرویس 256 دارم البته بخاطر دانشجوی ارشد بودن برادرم

من از مخابرات هفت حوض این سرویس رو گرفتم

اولش قبول نمی کردن(یعنی انگار یکی از مسئولین اونجا قبول نمی کرد) ولی بالاخره قبول کردن که 256 بدن البته ما اولش 512 می خواستیم گفتن باید بری مخابرات کل استان تهران

برادرم وقتی رفت اونجا گفتن ما به شخص 512 نمی دیم(البته فکر کنم الکی گفته چون در تست هامی تونید میانگین سرعت که البته ispرو ببینید که چقدر بالاست که البته شاید به مراکز دولتی داده باشن که بازم نمی فهمم یعنی کارمند میان سایت speed test وسرعتشون رو می سنجن که میانگین سرعت اینقدر بالا رفته چون باید به تعداد زیاد تست گرفته بشه وگرنه چون سرویس 128 زیاد داده شده و افراد زیاد تست می گیرن و اگر سشرعت بالاها زیاد تست نگیرن باعث میشه میانگین پایین بیاد!!!!!!!! حالا اگر اشتباه می کنم دوستان اصلاح کنن)

نکته ی خیلی مهم: برادرم که مخابرات کل رفته بود گفتن که مراکز سلیقه ای عمل می کنن و ممکن مرکزی به دانشجوی ارشد 256 بدن و بعضی ها ندن

اینم تست ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

نکته ی 1: به avarage isp دقت کنید که چقدر بالاست حدود 3 برابر سرعت من هست و چون کیانگین هست می تونیم حداقل سرعت بالا رو 1 مگا بیت در نظر بگیریم update: البته انگار در این لینک میانگین isp رو نمایش نمی ده ولی خودتون هم می تونید وقتی تست میگیرید ببینید که چقدر میانگینش بالاست

نکته ی 2: من پینگم خوبه بخاطر برنامه ی گوگل که آقا مهرداد قرار دادن واقعا برنامه ی کاربردی هست

سوال1: چرا پینگ من در سایت speed test با پینگم در سایت ping test متفاوت هست؟ در صورتی که همونطور که می بینید سرور ها رو یکسان انتخاب کردم

سئوالاش که خیلی ساده است بابا جواب ندادید. :13:
اول بهت بگم پینگ همون قضیه شت جریان در برق هستش یعنی هرچقدر وات بالا داشته باشی برنده ای ولی برعکسش در شبکه میشه پینگ هرچقدر پینگ کمتری داشته باشی بهتره و سرعت مییگری.
حالا :

1- سایت اسپیدی تست یک سایته که چندتا سرور رو در اختیار داره و در کشورهایی که میبینی و در نقشه ستاره دارند نمایندگی گرفته و سرورهاشون یک بنرامه نصب دارند که با توجه به مسافت شما ( یعنی از ایران تا اونجا) پینگ رو نشون میده
هرچقدر که فاصله کمتر باشه پینگ هم کمتر میشه چون دیگه تاخیر و اطکاکی نیست
پس این ربطی به اسپ=یدی تست و پینگ تست نداره
مثلا در پینگ تست شما از ایالت فلوریدا تست گرفتی در حالی که باید نزدیکترین رو انتخاب میکردی نه کشوری در اون سر دنیا @@
برای همینه که پینگ فلوریدا از باکو بیشتره در حالی که باکو همین بغله ...:31:
پینگ فلوریدا رو 7300 در حالی که مال کویت 300 !!!! خودت نگاه کن !!!

2- این هم به سیاست همچین سایتهایی برمیگرده و اینکه با کی قرار داد داشته باشند .
زیاد مهم نیست..
مثلا خود شرکت مخابرات هم :31: یه برنامه جاوا داره که خوب بازم ه حساب کنی پینگش نسبت به اینها کمتره چون فاصله شما تا خود مخابرات رو نشون میده
در سایت خود مخابرات میتونین ببینین ولی باید برنامه vitrual machine java رو نصب داشت هباشید
اخه تحت فلش نیست و تحت جاوا اجرا میشه
ضمن اینکه امکان رپیورت گرفتن بصورت عکس و نداره
شبیه یچزی که ایدی تست میده نیست
(تولید وطنه دیگه چه انتظاری ازش داری :31:)

sei_pm
05-07-2010, 22:51
خدایا من رو ببخش:

nikaan
05-07-2010, 22:53
من هم تا حالا ندیدم استاد دانشگاه بتونه 128 بالاتر بگیری تا حالا مشکوک:5: بودی از این به بعد به جمع صحابه و برادران ایمانی می پیوندی:31:

من غلط بکنم جز این آشغال های آدم کش باشم:41:

گفتم سلیقه ای عمل می کنن حتی آقا مهرداد هم که رفته بود بهش گفته بودن به کارشناسی نمیدن و گویا باید کارشناسی ارشد باشه:20:

mehrdad38
05-07-2010, 22:54

من نمی دونم این شانس بد چیه این جغد شوم چیه که روی تاپیک مخابرات می شینه .

من نمی دونم چرا باید تاپیک مخابرات با صحابه و برادران ایمانی پیوند بخوره :13:

(منظورم به کسی نیست)

nikaan
05-07-2010, 22:54

اینم دو تا سوالم

ویرایش:

یه کار دیگه می کنم از سرعت دانلودم بادانلود منیجر بوسیله ی add ones فایر فوکس فیلم می گیرم فقط باید برم دوباره پیداش کنم

sei_pm
05-07-2010, 22:59

نه من منظورم چیز دیگه ای بود آخه یک مدت باب شده بود هرکی سرعتش بالاست از این القاب به این و اون نسبت داده می شد گفتم امیدوارم از اینها به شما نسبت داده نشه. اتفاقا هر کی بخواد می تونه اگر دانشجوی کارشناسی و مرتبط باشه بره یک وقت با رئیس کل بگذاره و توجیه ش کنه مطمئن باش اگر نامه بده راحت همون 512 رو هم میدن. آخه تا ماه قبل تو کرج همون 128 رو هم نمی دادن من به یکی این پیشنهاد رو دادم رفته بود گرفته بود.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:59

گفتم سلیقه ای عمل می کنن حتی آقا مهرداد هم که رفته بود بهش گفته بودن به کارشناسی نمیدن و گویا باید کارشناسی ارشد باشه:20:
دور از جون :31:

اینم دو تا سوالم
اقا جواب جفتشو دادم به مشکلی خوردی بگو توضیحشو بدم.:20:

nikaan
05-07-2010, 23:11
سئوالاش که خیلی ساده است بابا جواب ندادید. :13:
اول بهت بگم پینگ همون قضیه شت جریان در برق هستش یعنی هرچقدر وات بالا داشته باشی برنده ای ولی برعکسش در شبکه میشه پینگ هرچقدر پینگ کمتری داشته باشی بهتره و سرعت مییگری.
حالا :

1- سایت اسپیدی تست یک سایته که چندتا سرور رو در اختیار داره و در کشورهایی که میبینی و در نقشه ستاره دارند نمایندگی گرفته و سرورهاشون یک بنرامه نصب دارند که با توجه به مسافت شما ( یعنی از ایران تا اونجا) پینگ رو نشون میده
هرچقدر که فاصله کمتر باشه پینگ هم کمتر میشه چون دیگه تاخیر و اطکاکی نیست
پس این ربطی به اسپ=یدی تست و پینگ تست نداره
مثلا در پینگ تست شما از ایالت فلوریدا تست گرفتی در حالی که باید نزدیکترین رو انتخاب میکردی نه کشوری در اون سر دنیا @@
برای همینه که پینگ فلوریدا از باکو بیشتره در حالی که باکو همین بغله ...:31:
پینگ فلوریدا رو 7300 در حالی که مال کویت 300 !!!! خودت نگاه کن !!!

:31:)

نه منظور من اینه که با سرور یکسان مثلا شما سرور دوبلین رو در نظر بگیر وقتی در speedtest تست می گیرم پینگمو زده 406 میلی ثانیه در صورتی که در ping test با همون سرور پینگمو زده 169 میلی ثانیه

این تست ها از یه سرور هست و بلافاصله بعد از تست در سایت اول ، در سایت دوم تست رو با همین سرور انجام دادم ولی می بینید دو تا پینگ متفاوت داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

محمد امين
05-07-2010, 23:11
خيلي خوشحالم كه بعد از مدتها اومدم اينجا و اين بحث رو ديدم تا مشخص بشه وقتي كسي منطق كم مياره، چطور توهين ميكنه؟!
من خودم از شهراد دارم و بعد از عيد كلا سرويسش پدر ما رو درآورده! هم گرون كرده، هم دانلود رايگان شبانه رو حذف كرده و هم قطعي سرويسش زياد شده! ميخوام سوئيچ كنم روي مخابرات. ميخوام ببينم غير از دانشجوي ارشد بودن، با چه چيزايي ميشه 256 گرفت؟
يه چيز ديگه اينكه چقدر طول ميكشه سرويس بدن؟ من الان دارم از شهراد سرويس ميگيرم و همه چيم وصله پس نبايد زياد طول بكشه نه؟ نميخوام بدون اينترنت بمونم. آقا راستي اين سرويس مخابرات وقتي اوضاع كشور خراب بشه، قطع نميكنن كه؟!:worried:
ممنون

nikaan
05-07-2010, 23:14
خيلي خوشحالم كه بعد از مدتها اومدم اينجا و اين بحث رو ديدم تا مشخص بشه وقتي كسي منطق كم مياره، چطور توهين ميكنه؟!
من خودم از شهراد دارم و بعد از عيد كلا سرويسش پدر ما رو درآورده! هم گرون كرده، هم دانلود رايگان شبانه رو حذف كرده و هم قطعي سرويسش زياد شده! ميخوام سوئيچ كنم روي مخابرات. ميخوام ببينم غير از دانشجوي ارشد بودن، با چه چيزايي ميشه 256 گرفت؟
يه چيز ديگه اينكه چقدر طول ميكشه سرويس بدن؟ من الان دارم از شهراد سرويس ميگيرم و همه چيم وصله پس نبايد زياد طول بكشه نه؟ نميخوام بدون اينترنت بمونم. آقا راستي اين سرويس مخابرات وقتي اوضاع كشور خراب بشه، قطع نميكنن كه؟!:worried:
ممنون

سلام

استاد دانشگاه ، وکیل ، خانواده شهدا، جواز کار(البته باید تلفن برای محل کار باشه) و شاید موارد دیگه

این رو هم تکرار می کنم که مراکز مخابراتی سلیقه ای عمل می کنن و باید مثل داداشم سیریش بشین:31:(در صورت نیاز)

reb
05-07-2010, 23:14
ممنون
جناب شهراد کی به کی توهین کرد؟

محمد امين
05-07-2010, 23:21

شهراد به كسي توهين نكرد! اين شمايي كه داري دم بدم به همه تهمت ميزني و به سورسي كه خودتون براي تست معرفي كردي هم اطمينان نداري يا اينكه نميخواي داشته باشي! به هر حال تو اين چند ساله اينجا كم كسايي نبودن كه از شركتهاي ذي نفع فعاليت ميكردن. اميدوارم شرشون زودتر كم بشه از اين فروم! آمين

KING_DESIGNER
05-07-2010, 23:23
نه منظور من اینه که با سرور یکسان مثلا شما سرور دوبلین رو در نظر بگیر وقتی در speedtest تست می گیرم پینگمو زده 406 میلی ثانیه در صورتی که در ping test با همون سرور پینگمو زده 169 میلی ثانیه

این تست ها از یه سرور هست و بلافاصله بعد از تست در سایت اول ، در سایت دوم تست رو با همین سرور انجام دادم ولی می بینید دو تا پینگ متفاوت داده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
خوب وقتی که شمایک سرور خیلی دور رو انتخاب کنید همچین چیزی هم پیش میاد . چون که مبحث پینگ مثل دانلود و آپلود ینست یه چیز دیگه است
اگر در یک سرور هم مرز مثل باکو این کار رو میکردید میدید که کامل جواب میگرفتید و دوتا مورد مشابه داشتید.
چون فاصله دوره ممکنه مچین چیزی هم پیش بیاد.:20:

ممنون
همون چیزایی که نیکان گفت هم نمیشه :31: فقط باید کارت مقاومت داشته باشی :20:
در ضمن این مخابرات روزای که به قولی روز موعود هست تعطیل نمیشه ....از 4 روز قبلش به استقبلاش میره ...نمونه اش برو پستهای مربوط به اول خردادماه همین امسال رو بخون ببین از اول خرداد تا روز موعود چقدر من و مهرداد و بقیه اذیت شدیم.:13:

سلام

استاد دانشگاه ، وکیل ، خانواده شهدا، جواز کار(البته باید تلفن برای محل کار باشه) و شاید موارد دیگه

این رو هم تکرار می کنم که مراکز مخابراتی سلیقه ای عمل می کنن و باید مثل داداشم سیریش بشین:31:(در صورت نیاز)
سیریش نمیشه نیکان جان باید از روش مهندسیی اجتماعی کمک گرفت ..همون رانت و..

عزیزم بهتره این ماجرا رو بیشتر از این هم نزنی ......خراب کردی ..خراب:13:
برو پستهاتو ویرایش کن...:27:

KING_DESIGNER
05-07-2010, 23:24
شهراد به كسي توهين نكرد! اين شمايي كه داري دم بدم به همه تهمت ميزني و به سورسي كه خودتون براي تست معرفي كردي هم اطمينان نداري يا اينكه نميخواي داشته باشي! به هر حال تو اين چند ساله اينجا كم كسايي نبودن كه از شركتهاي ذي نفع فعاليت ميكردن. اميدوارم شرشون زودتر كم بشه از اين فروم! آمين
دوست عزیز ایشون یه خورده بدبین هستند خودشون هم گفتند که اگه میدونستم سکوت میکردم دیگه خواهشا این مسئله رو کش ندین وگرنه من احساس میکنم دو طرف فقط دوست دارند اصطکاک رو بیشتر کنند و یا این که خدای نکرده یه راه برای افزایش پست پیدا کردند :20:

mo_ho
05-07-2010, 23:24
حالا اینا قصد ندارن راحت به همه بدون نیاز به موارد پایین بالاتر از 128 بدن؟

پیر شدیم با این 128:2:

KING_DESIGNER
05-07-2010, 23:27

aDSL رو موقتا قطع کن با EDGE ایرانسل بیا سرعتش اگه کلاس EDGe گوشیتون 32 باشه تا 35 و 40 کیلو در ثانیه هم میره
لینکشو توی امضام گذاشتم ماهی 10 تومن نامحدود .
فقط یه گوشی + سیم ایرانسل

nikaan
05-07-2010, 23:28
خوب وقتی که شمایک سرور خیلی دور رو انتخاب کنید همچین چیزی هم پیش میاد . چون که مبحث پینگ مثل دانلود و آپلود ینست یه چیز دیگه است
اگر در یک سرور هم مرز مثل باکو این کار رو میکردید میدید که کامل جواب میگرفتید و دوتا مورد مشابه داشتید.
چون فاصله دوره ممکنه مچین چیزی هم پیش بیاد.:20:

سیریش نمیشه نیکان جان باید از روش مهندسیی اجتماعی کمک گرفت ..همون رانت و..

..

آخه سرور باکو در ping test نیست

شما تست سرور کویت رو هم که ببینید باز هم تفاوت داره

الان چند تا تست از سرور های نزدیک می گیرم و قرار می دم

بابا بی خیال پس یعنی ما هم از رانت استفاده کردیم:46:

mehrdad38
05-07-2010, 23:31

فعلا حرفش هست. جناب وزیر پیشنهاد 512 دادن گفتن باید سازمان انقلاب فرهنگی ok رو بده . مجلس هم زیرش یه امضا بزنه اونوقت.

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

aDSL رو موقتا قطع کن با EDGE ایرانسل بیا سرعتش اگه کلاس EDGe گوشیتون 32 باشه تا 35 و 40 کیلو در ثانیه هم میره
لینکشو توی امضام گذاشتم ماهی 10 تومن نامحدود .
فقط یه گوشی + سیم ایرانسل

کینگ چرا من بد شناسم عباس اباد سرعت افتضاحه گاهی وقتا فکر می کنم دارم بیابون زندگی میکنم . من با N95 8GB گیگ امتحان کردم سرعتش 5 ه آخه این یعنی چی ؟:13:

هر جا رفتم سراب بود هر رودخونه ای رفتم خشکید

اونم از اینترنت ماهواره ای یکماه داشتم بعدش اون سرویس ها رو جمع کردن

KING_DESIGNER
05-07-2010, 23:33
آخه سرور باکو در ping test نیست

شما تست سرور کویت رو هم که ببینید باز هم تفاوت داره

الان چند تا تست از سرور های نزدیک می گیرم و قرار می دم

بابا بی خیال پس یعنی ما هم از رانت استفاده کردیم:46:
خوب ببین نیکان جان این مثل مسیر نیست که دقیقا چون روی نقشه 100 کیلومتر فاصله داره پس حتما پینگ هم باید 100 باشه به خیلی از عوامل بستگی داره حتی تعداد کانکشنهایی که همزمان با شما برای تست وصل میشوند همه اینها باعث بوجود اومدن پینگ میشه بهترین راه همون مخابراته ولی خوب دوستان گیر دادند به اسپید تست و پینگ تست که اصلا دخلی هم به ایران نداره.
ضمنا من کی گفتم شما از رانت استفاده کردی راستی یه مساله ای هم بهت پ.خ میزنم بررسی کن :20:مرسی.:11:

فعلا حرفش هست. جناب وزیر پیشنهاد 512 دادن گفتن باید سازمان انقلاب فرهنگی ok رو بده . مجلس هم زیرش یه امضا بزنه اونوقت.

خدا رو شکر از شر اون یکی خلاص شدیم که میگفت 56 کیلو کافیه :13: 3 سال دیگه مونده این یکی هم بساطشو جمع کنه....:13:

nikaan
05-07-2010, 23:36
سرور عمان:

سرور دوحه:

سرور کراچی:

سرور کویت:

ویرایش:

برای دوتای اولی تقریبا حرف شما صحیحه ولی دوتای دومی اختلاف عددیشون زیاده خصوصا سرور کراچی و حتی برای سرور کویت که رنگ طلاییش کرده توی نقشه تفاوت حدود 80 میلی ثانیه هست!!!!!!!!!!!!

mehrdad38
05-07-2010, 23:40
خدا رو شکر از شر اون یکی خلاص شدیم که میگفت 56 کیلو کافیه :13: 3 سال دیگه مونده این یکی هم بساطشو جمع کنه....:13:
چه فایده ای داره بساطش رو جمع کنه . یکی دیگه میاد . باید بخوان سرعت رو ببرن بالا تا نخوان نمی شه که الان افغانستان هم وضعیتش از ما بهتره با اون وضع اسفبار سیاسی و امنیتیش.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 23:56
سرور عمان:

سرور دوحه:

سرور کراچی:

سرور کویت:

ویرایش:

برای دوتای اولی تقریبا حرف شما صحیحه ولی دوتای دومی اختلاف عددیشون زیاده خصوصا سرور کراچی و حتی برای سرور کویت که رنگ طلاییش کرده توی نقشه تفاوت حدود 80 میلی ثانیه هست!!!!!!!!!!!!
خوب نحوه دسترسی هم فرق میکنه
یکی کابلی وصله یک سروری با لیز لاین وصله
ولی مثلا در مورد کویت احتمالش هست همون شرکتی که با پینگ تست قرارداد داره با اسپیدی هم قرارداد بسته چون نگاه کن فاصله چقدر کمه.
متوجه شدی ؟
نحوه دسترسی ها هم مهم هست عزیز اگر که قرار باشه فیکس هم باشند که نمیشه
تنها در یه حالت میشه به کمترین پینگ ممکن در یک شهر رسید که دوتا ISP دقیقا از یک روش برای ارسال و دریافت دیتا استفاده کرده باشند پهنای باندی یکسانی داشته باشند و دقیقا هم در کنار هم باشند .:20:

چه فایده ای داره بساطش رو جمع کنه . یکی دیگه میاد . باید بخوان سرعت رو ببرن بالا تا نخوان نمی شه که الان افغانستان هم وضعیتش از ما بهتره با اون وضع اسفبار سیاسی و امنیتیش.

تجربه نشون داده هرکی میاد یه خورده اوضاع بهتر میشه . البته خوب شما هم متوجه شدی که از 5 سال یش تا الان اون یکی (!) عوض نشده هروقت این 3 سال گذشت و یکی دیگه اومد که زیر نظر این یکی (!) نبود میشه امیدی داشت ...
به امید دیدن اون یکی (!):27::21:

nikaan
06-07-2010, 00:25
خوب نحوه دسترسی هم فرق میکنه
یکی کابلی وصله یک سروری با لیز لاین وصله
ولی مثلا در مورد کویت احتمالش هست همون شرکتی که با پینگ تست قرارداد داره با اسپیدی هم قرارداد بسته چون نگاه کن فاصله چقدر کمه.
متوجه شدی ؟
نحوه دسترسی ها هم مهم هست عزیز اگر که قرار باشه فیکس هم باشند که نمیشه
تنها در یه حالت میشه به کمترین پینگ ممکن در یک شهر رسید که دوتا ISP دقیقا از یک روش برای ارسال و دریافت دیتا استفاده کرده باشند پهنای باندی یکسانی داشته باشند و دقیقا هم در کنار هم باشند .:20:

آخه مشکل اینجاست که سایت ping tst هم متعلق به همون سایت speedtest هست و در واقع یکی هستن

تازه یه بار توی سایت اسپید تست دیدم که برام نوشت به اون یکی سایت ما یعنی همون پینگ تست برای تست پینگ و ... سر بزنید

وحتی لینک هر کدوم از سایت ها رو توی سایت دیگه می بینید

یعنی هر دو سایت متعلق به یک شرکت و احتمال خیلی زیاد برای یک سرور هست

KING_DESIGNER
06-07-2010, 00:58
آخه مشکل اینجاست که سایت ping tst هم متعلق به همون سایت speedtest هست و در واقع یکی هستن

تازه یه بار توی سایت اسپید تست دیدم که برام نوشت به اون یکی سایت ما یعنی همون پینگ تست برای تست پینگ و ... سر بزنید

وحتی لینک هر کدوم از سایت ها رو توی سایت دیگه می بینید

یعنی هر دو سایت متعلق به یک شرکت و احتمال خیلی زیاد برای یک سرور هست

درسته ولی ممکنه فقط با هم مشترک المنافع باشند و نه اینکه هرجفتشون یکی باشه ...چون به نظر شما عاقلانه است گوگل که یک سرویس پر قدرت سرچ هست یک جستجوگر دیرگری رو هم در زیر شاخه خودش داشته باشه ؟
عاقلانه است ؟

ممکنه که این شرکت یک هدفی داشته باشه اون هم تقسیم کاربرا به دو نقطه باشه مثلا کاربرای اسیایی رو با اسپیدی تست پوشش بده و کاربرای اروپایی و امریکای رو هم با اسپیدی .
البته این نظر منه باید کامل مطمئن بشم.:20:

karajwizard
06-07-2010, 11:27
در مورد مونیتورینگ بگم که تمامی شرکتهای PAP دارن سرویسهاشون رو از مخابرات میگیرن اگه بحث مونیتورینگ باشه همه رو مونیتورینگ میکنن

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

و اینکه سهام مخابرات رو سپاه خریده و ...

nikaan
06-07-2010, 11:39
سلام

من به جای عکس تصمیم گرفتم از دانلودم فیلم بگیرم

نرم افزار BB FlashBack Pro Recorder رو دانلود کردم و یه فیلم حدود 2 دقیقه ای از دانلودم از سایت میهن دانلود گرفتم

حجمش هم حدود 2 مگ شد ولی گویا فایل فلش هست برای همین یا خود نرم افزار بالا رو دانلود کنید تا بتونید فیلم رو ببینید یا از نرم افزاری که بتونه پخشش کنه (فرمت فایل fbr. هست)

اینم لینک دانلود:

البته چون محدودیت 10 بار دانلود داره توی رپید پارس فرارش دادم نمی دونم بازم محدودیت باقی می مونه یا نه ولی اگر جای بهتری رو برای آپلود می شناسید بگید اونجا آپلود کنم

اگر هم دوباره می خواهید فیلم بگیرم بگید که همین الان انجام بدم

mehrdad38
06-07-2010, 12:07
لازم نیست خود نرم افزار Convert داره من با این برنامه کار کردم و تست سرعت IDM که تو پست اول هست با همین نرم افزار گرفتم. باید با بخش دیگه برنامه (2 تا آیکون داره) تبدیلش کنی به WMV .

توی:

mediafire.com

آپلود کن لینکاش مستقیمه و قابلیت Resume داره.

nikaan
06-07-2010, 12:37
لازم نیست خود نرم افزار Convert داره من با این برنامه کار کردم و تست سرعت IDM که تو پست اول هست با همین نرم افزار گرفتم. باید با بخش دیگه برنامه (2 تا آیکون داره) تبدیلش کنی به WMV .

توی:

mediafire.com

آپلود کن لینکاش مستقیمه و قابلیت Resume داره.

من تبدیل AVI به فلش رو پیدا کردم ولی بلعکسش رو پیدا نکردم

حالا کانورت فلشش کجاست؟

فایل فلش رو با حجم 2 مگ در سایت زیر آپلود کردم:

ehsan-inventor
06-07-2010, 14:35
سلامن دوستان
چه خبره اینجا از دیروز تا حالا 6 صفحه رفت جلو !
آقا خواستم بگ من شاکیم ! امروز رفتم مخابرات که مثلا درخواست adsl بدم این مرکز محل ما خیلی داغونه ! گفت باید یه فرم تنظیم کنی بدی به ما ! گفتم خوب یه فرم بدین؟ گفتن خودت یه کاغد گیر بیار بعد درخواستتو بنویس بده به ما !!!!
بهش گفتم قبلا 8 ماه پیش هم یه فرم دادم خبری نشد گفت اونو ولش کن دیگه !!!
خیلی قاطی کردم زدم بیرون.خواستم بدونم شماها هم این طوری از مخابرات سرویس گرفتین؟! اگه این درخواستشه پس پشتیبانیش چی خواهد بود؟!
شما می گین من الان چیکار کنم؟
موفق باشید

mehrdad38
06-07-2010, 14:44
من تبدیل AVI به فلش رو پیدا کردم ولی بلعکسش رو پیدا نکردم

حالا کانورت فلشش کجاست؟

فایل فلش رو با حجم 2 مگ در سایت زیر آپلود کردم:

صبر کن دارم دنبال برنامه می گردم پیداش کردم نصبش می کنم برات عکسشو می زارم. می گم چکار کنی. یکم صبر کن

سلامن دوستان
چه خبره اینجا از دیروز تا حالا 6 صفحه رفت جلو !
آقا خواستم بگ من شاکیم ! امروز رفتم مخابرات که مثلا درخواست adsl بدم این مرکز محل ما خیلی داغونه ! گفت باید یه فرم تنظیم کنی بدی به ما ! گفتم خوب یه فرم بدین؟ گفتن خودت یه کاغد گیر بیار بعد درخواستتو بنویس بده به ما !!!!
بهش گفتم قبلا 8 ماه پیش هم یه فرم دادم خبری نشد گفت اونو ولش کن دیگه !!!
خیلی قاطی کردم زدم بیرون.خواستم بدونم شماها هم این طوری از مخابرات سرویس گرفتین؟! اگه این درخواستشه پس پشتیبانیش چی خواهد بود؟!
شما می گین من الان چیکار کنم؟
موفق باشید

تاپیک مخابرات طرفدار زیاد داره و محل بحث و گفتگوهای مختلفه

برای من هم همینطور بود من 17 اسفند 88 رفتم مرکز مخابراتیمون خودشون یه تیکه کاغذ A4 بهم داد گفت درخواستت رو خودت بنویس زیرش هم تاریخ و امضا بزن من هم همین کار رو کردم و شماره موبایل و شماره خونه رو توش نوشتم. بعد گفت برو اتاق آقای فلانی امضاشو بگیر . اینم انجام دادم گفت هفته دیگه بیا برای ثبت نام نهایی. هفته دیگه خود مخابرات زنگ زد خونمون گفت بیان برای ثبت نام ما هم رفتیم اونجا یه فرم از پیش چاپ شده بود فقز امضا می خواست . امضا کردم یه تیکه کاغذ داد روی شماره تلفن خونه + یوزر + پسورد + شماره پرونده بود و یه CD راهنما هم داد. گفت 2 روز دیگه رانژه می شه. فرداش رانژه شد ولی توی نت نمی رفت خلاصه سرت رو درد نمی یارم به تعطیلات عید خورد روز 14 فروردین وصل شد. :20:

reb
06-07-2010, 16:50
بهترین نرم افزار برای فیلمبرداری Camtasia Studio هست که میشه مستقیما با avi ذخیره کرد و یا فرمت خاص خودش.
اینم از فیلم بنده که دانلود بدون اکانت و فری از رپید هست:

ehsan-inventor
06-07-2010, 19:33
صبر کن دارم دنبال برنامه می گردم پیداش کردم نصبش می کنم برات عکسشو می زارم. می گم چکار کنی. یکم صبر کن

تاپیک مخابرات طرفدار زیاد داره و محل بحث و گفتگوهای مختلفه

برای من هم همینطور بود من 17 اسفند 88 رفتم مرکز مخابراتیمون خودشون یه تیکه کاغذ A4 بهم داد گفت درخواستت رو خودت بنویس زیرش هم تاریخ و امضا بزن من هم همین کار رو کردم و شماره موبایل و شماره خونه رو توش نوشتم. بعد گفت برو اتاق آقای فلانی امضاشو بگیر . اینم انجام دادم گفت هفته دیگه بیا برای ثبت نام نهایی. هفته دیگه خود مخابرات زنگ زد خونمون گفت بیان برای ثبت نام ما هم رفتیم اونجا یه فرم از پیش چاپ شده بود فقز امضا می خواست . امضا کردم یه تیکه کاغذ داد روی شماره تلفن خونه + یوزر + پسورد + شماره پرونده بود و یه CD راهنما هم داد. گفت 2 روز دیگه رانژه می شه. فرداش رانژه شد ولی توی نت نمی رفت خلاصه سرت رو درد نمی یارم به تعطیلات عید خورد روز 14 فروردین وصل شد. :20:

ممنونم مهرداد جان...نوشتتو که دیدم یه جورایی خوشحال شدم ! چون فکر می کردم مرکز ما خیلی اوضاعش خرابه نگو کلا مخابرات داغونه ! آخه یعنی چی یه کاغذ گیر بیار توش درخواستتو بنویس...خوب یه فرم واسه این چیزا تنظیم کنن دیگه !!
بگذریم.شما خطت فیبر نوری نبود؟ اگر فیبر نوری باشه چی میشه؟ من که از اون خانومی که پشت میز بود پرسیدم قانعم نکرد گفت باید بررسی شه. پرسیدم این بررسی یعنی چی ؟گفت شما برو فرمو تنظیم کن بررسی میشه!!!(من شیفته ادبیاتشون شدم !):27:
حالا یه سوال می مونه.چقدر امکان داره به منی که خطمون روی فیبر نوریه adsl بدن؟ می خوام ببینم دلم خوش باشه یا نه؟! من فردا میرم اونجا و تو یه کاغذ درخواستو می نویسم ببینم چی میشه:10:
موفق باشی:11:

nikaan
06-07-2010, 21:38
سلام

من یه مشکل داشتم ،چند ساعت برام این فروم ف ی ل ت ر بود تا اینکه مودم رو خاموش و روشن کردم تا ip عوض بشه

این کار رو که انجام دادم دیگه فروم ف ی ل ت ر نبود

حالا می خوام بدونم اصلا این مشکل چرا وجود داره و چرا با تغییر ip مشکل حل شد؟ یا اصلا ربطی به ip داره یا نه؟

مرسی

mehrdad38
06-07-2010, 22:19
ممنونم مهرداد جان...نوشتتو که دیدم یه جورایی خوشحال شدم ! چون فکر می کردم مرکز ما خیلی اوضاعش خرابه نگو کلا مخابرات داغونه ! آخه یعنی چی یه کاغذ گیر بیار توش درخواستتو بنویس...خوب یه فرم واسه این چیزا تنظیم کنن دیگه !!
بگذریم.شما خطت فیبر نوری نبود؟ اگر فیبر نوری باشه چی میشه؟ من که از اون خانومی که پشت میز بود پرسیدم قانعم نکرد گفت باید بررسی شه. پرسیدم این بررسی یعنی چی ؟گفت شما برو فرمو تنظیم کن بررسی میشه!!!(من شیفته ادبیاتشون شدم !):27:
حالا یه سوال می مونه.چقدر امکان داره به منی که خطمون روی فیبر نوریه adsl بدن؟ می خوام ببینم دلم خوش باشه یا نه؟! من فردا میرم اونجا و تو یه کاغذ درخواستو می نویسم ببینم چی میشه:10:
موفق باشی:11:
خواهش می کنم

نه خط ما فیبر نوری نیست. خود مخابرات گفت روی بستر فیبر هم سرویس می دیم منتها اولویت با کابل مسی هست.

منظور اون خانم هم استعلام خط هست . وقتی شما درخواست می دین خط شما رو برای امکان ارائه سرویس یا عدم ارائه بررسی می کنن.

به هر حال خوش بین باشین و فردا برین درخواستتون رو اعلام کنید.

موفق باشید.

سلام

من یه مشکل داشتم ،چند ساعت برام این فروم ف ی ل ت ر بود تا اینکه مودم رو خاموش و روشن کردم تا ip عوض بشه

این کار رو که انجام دادم دیگه فروم ف ی ل ت ر نبود

حالا می خوام بدونم اصلا این مشکل چرا وجود داره و چرا با تغییر ip مشکل حل شد؟ یا اصلا ربطی به ip داره یا نه؟

مرسی

سلام

نه ربطی به IP نداره. برای یکی دو ساعت فیلتر شد و بعدش الان رفع فیلتره.

KING_DESIGNER
06-07-2010, 22:52
بهترین نرم افزار برای فیلمبرداری Camtasia Studio هست که میشه مستقیما با avi ذخیره کرد و یا فرمت خاص خودش.
اینم از فیلم بنده که دانلود بدون اکانت و فری از رپید هست:

لازم به ذکره که در مبحث مالتی مدیا بهترین نرم افزار معرفی شده snag it هست که ساخته دست techsmit هستش.
امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره
.فوق العاده ساده است.

roteal2007
07-07-2010, 08:30
خواهش می کنم

نه خط ما فیبر نوری نیست. خود مخابرات گفت روی بستر فیبر هم سرویس می دیم منتها اولویت با کابل مسی هست.

منظور اون خانم هم استعلام خط هست . وقتی شما درخواست می دین خط شما رو برای امکان ارائه سرویس یا عدم ارائه بررسی می کنن.

به هر حال خوش بین باشین و فردا برین درخواستتون رو اعلام کنید.

موفق باشید.

سلام

فروم دامنه .COM همچنون شیلتره....

reb
07-07-2010, 11:53
خواهش می کنم

سلام

کاملا به آی پی ارتباط داره دیروز اون آی پی هایی که با 80 شروع میشدن فیلتر نبود بقیه فیلتر بود امروز اونایی که با 217 شروع میشن فیلتره و 85 فیلتر نیست.
در یک کلام خر توخره.

V_E
08-07-2010, 19:48
سلام
می خواستم بدونم وضیعت adsl مخابرات چجوری هستش ؟سرعت ،قعطی؟بعد در چه سرعتایی ارائه می شه؟
با تشکر

mehrdad38
08-07-2010, 20:49
سلام

بالاتر از 128 داده نمی شه . سرعت دانلود 13 الی 14 . قعطی برای من که تا به الان نداشته. پینگ معمولی. تست سرعت تو پست اول هست.

reb
08-07-2010, 21:48
سلام
می خواستم بدونم وضیعت adsl مخابرات چجوری هستش ؟سرعت ،قعطی؟بعد در چه سرعتایی ارائه می شه؟
با تشکر
اشتباه شد ...

hamidras
09-07-2010, 11:02

:دی

roham_06
13-07-2010, 19:40
سلام....
ثبت نام این سرویس چجوریاس؟؟ ( چی میخواد؟)
برای سرعت بالا آیا باید صاحاب خط دانشجوی ارشد به بالا باشه یا هر کس دیگه ای؟
چند روزه آماده میشه؟؟
آنلاین مییشه سفارش داد؟؟؟
ممنون!

mehrdad38
13-07-2010, 19:50
ثبت نام :

مراجعه حضوری صاحب خط تلفن

مدارک: کپی آخرین قبض پرداخت شده تلفن + کپی از شناسنامه و کارت ملی صاحب خط + در صورت مستاجر بودن اجاره نامه

هر فرد خانواده کارشناسی ارشد باشه اون خانواده شانس آورده :31:

مرکز با مرکز فرق داره معمولا 2 الی 5 روز

در صورتی که در پرتال مخابرات تهران عضو باشین می تونین آنلاین سفارش بدین.

خواهش می کنم.

alpha007
13-07-2010, 20:01
ثبت نام :

مراجعه حضوری صاحب خط تلفن

مدارک: کپی آخرین قبض پرداخت شده تلفن + کپی از شناسنامه و کارت ملی صاحب خط + در صورت مستاجر بودن اجاره نامه

هر فرد خانواده کارشناسی ارشد باشه اون خانواده شانس آورده :31:

مرکز با مرکز فرق داره معمولا 2 الی 5 روز

در صورتی که در پرتال مخابرات تهران عضو باشین می تونین آنلاین سفارش بدین.

خواهش می کنم.
داشتن مدرک تحصیلی (حالا یا ارشد یا ... )مگه تاثیر داره؟
:13:
کدوم شرکت به این چیزها اهمیت میده که مخابرات بده!!!

Milad4171
13-07-2010, 20:07
داش مهرداد شما که اطلاعاتت بالاست و کلی خاک اینترنت مخابرات رو خوردی ، واسه این فیبرنوری ها کاری نکردن هنوز؟
راست منم شنیده بودم که گفتن اولیت با سیم مسی هست ولی وقتی کل یک منطقه فیبره و هیچ شرکتی نمیتونه سرویس بده باید این مخابرت احمق یه فکری به ذهنش برسه!!

mehrdad38
13-07-2010, 20:17
داشتن مدرک تحصیلی (حالا یا ارشد یا ... )مگه تاثیر داره؟
:13:
کدوم شرکت به این چیزها اهمیت میده که مخابرات بده!!!

ظاهرا برای مخابرات مدرک تحصیلی افراد خیلی مهمه :20: من که دانشجوی کارشناسی هستم گفت به شما بالاتر از 128 نمی دیم باید کارشناسی ارشد باشی.:13:

داش مهرداد شما که اطلاعاتت بالاست و کلی خاک اینترنت مخابرات رو خوردی ، واسه این فیبرنوری ها کاری نکردن هنوز؟
راست منم شنیده بودم که گفتن اولیت با سیم مسی هست ولی وقتی کل یک منطقه فیبره و هیچ شرکتی نمیتونه سرویس بده باید این مخابرت احمق یه فکری به ذهنش برسه!!

دادش میلادی شما لطف دارین در مقابل شما من که شاگردی بیش نیستم :11:
اتفاقا یکی خطش فیبر بود از مخابرات گرفته بود ولی نتونسته بود به اینترنت وصل بشه. زنگ زده بود به مخابرات بهش گفته بودن مودم مخصوص می خواد حالا دیگه نمی دونم راست می گفت یا نه .

شما پیگیرش نشدین ؟

Milad4171
13-07-2010, 20:29
من دارم از ایرانسل استفاده میکنم ولی خوب بخاطر نوسانات بالای سیستم بی سیم دنبال ADSL هستم.
راستش نه. چون منطقه ما منطقه ی 2 مخابراتی هست و کلا اصلا تو لیست نیست.
من یک بار رفتم گفت نمیدیم و اون زنه هم یه کارمند بود. اونجا اصلا کسی جوابگو نبود. ولی چون نزدیکه یه سر دیگه میخوام برم.
باورت میشه الان فهمیدم که هزینه اش روی قبض میاد. این خیلی خوبه:31:
منم شنیدم مخابرات داره 256 میده. اون روزی که رفتم حتما میرم بپرسم که قضیه اش چیه!؟
ولی چون شنیدم دیگه کابل کشی فیبر نوری متوقف شده به این نتیجه رسیدم که فعالیت روی فیبر نوری فعلا امکان پذیر نیست .اگه بود اینا فیبرنوری کردن خطهای قدیمی رو قطع نمیکردن.
بهرحال مرسی و باید برم بپرسم قضیه چیه.
تاپیک جدید اندر جدید هم مبارک:31:

mohammad_87
13-07-2010, 21:18
اتفاقا یکی خطش فیبر بود از مخابرات گرفته بود ولی نتونسته بود به اینترنت وصل بشه. زنگ زده بود به مخابرات بهش گفته بودن مودم مخصوص می خواد حالا دیگه نمی دونم راست می گفت یا نه .

سلام آقا مهرداد.این شخصی که میگین از کاربران سایت بوده؟میشه نام کاربریش رو بگین تا یه مشورتی باهاش کنم ببینم چجوری میشه از شر این فیبر لعنتی خلاص شد...
-----------------------------------------------
آقا احسان پیگیری شما چی شد؟؟تونستین روی فیبر کاری کنین؟اگه جواب گرفتین یه راهنمایی اینجا کنین برای بقیه.خدا خیرت دهد به ما که نداد...فیبر نوری داد که باعث شده دو-سه سالی دانلودم تک رقمی باشه

roham_06
14-07-2010, 08:53
عروس صاحاب خط دانشجوی پزشکیه....میشه؟ :دی

mehrdad38
14-07-2010, 11:20
سلام آقا مهرداد.این شخصی که میگین از کاربران سایت بوده؟میشه نام کاربریش رو بگین تا یه مشورتی باهاش کنم ببینم چجوری میشه از شر این فیبر لعنتی خلاص شد...

توی تاپیک مودم بود باید برم پیداش کنم. چشم اگر پیداش کردم بهت اطلاع می دم.

عروس صاحاب خط دانشجوی پزشکیه....میشه؟ :دی

اگر توی یه خونه زندگی می کنن و اون عروس دانشجوی کارشناسی ارشد باشه آره میشه.

yade
14-07-2010, 12:04
دوستانی که گرفتن تنظیمات خاصی داره ؟ این دوست من گرفته مشکل داره با اون بعد از 4 روز یوز پسورد ر وبه اون دادن اما هنور نمی تونه کانکت کنه و ارور 815 میده زنگ میزنه میگه مودم باید ببری تنظیم کنی مودمش دلینک هست

V_E
14-07-2010, 21:09
من امروز رفتم مخابرات گفتن ی روز می دیم سرویس یک روز دیگه نمی دیم ؟راست می گن ؟

behnam-k
17-07-2010, 18:01
دوستان خوش بحالتون که تو تهران و شیراز و ... هستید که میتونید از مخابرات ADSL هر چند با سرعت کم بگیرید
من تو کرمانشاه هستم با یه سری شرکت دزد
اگه مخابرات بده سریعا میرم ازشون میگیرم

125
19-07-2010, 12:40
سلام،
آقا من دیروز رفتم مرکز مخابراتمون ( فرد اسدی ) گفت اصلا بالای 128 نمیده مخابرات گفتم بعضی جاها میدن گفتن به ما گفتن فقط 128، حالا یه سری سوال داشتم عزیزانی که دارن این سرویسو جواب بدن خواهشا فوریه:11:

1. سرعت 128ی که میدن مثل شرکتهای بیرون هست مثلا همون سرعت دانلود بین 12-16 رو میده و لود صفحاتش به 128 میخوره؟

2. قطع و وصلیش چه جوریاس؟ اذیت میکنه؟

3. چند روز میکشه وصل شه؟

4. پشتیبانیش همون مرکز خودمون میشه ؟

5. اگه این سرویس رو بگیریم میشه بعدا از همین شرکتای خصوصی بگیریم؟

6. رانژه ی سرویسش هزینه داره؟

خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین.

ممنون
:11:

KING_DESIGNER
19-07-2010, 14:52
سلام،
آقا من دیروز رفتم مرکز مخابراتمون ( فرد اسدی ) گفت اصلا بالای 128 نمیده مخابرات گفتم بعضی جاها میدن گفتن به ما گفتن فقط 128، حالا یه سری سوال داشتم عزیزانی که دارن این سرویسو جواب بدن خواهشا فوریه:11:

1. سرعت 128ی که میدن مثل شرکتهای بیرون هست مثلا همون سرعت دانلود بین 12-16 رو میده و لود صفحاتش به 128 میخوره؟

2. قطع و وصلیش چه جوریاس؟ اذیت میکنه؟

3. چند روز میکشه وصل شه؟

4. پشتیبانیش همون مرکز خودمون میشه ؟

5. اگه این سرویس رو بگیریم میشه بعدا از همین شرکتای خصوصی بگیریم؟

6. رانژه ی سرویسش هزینه داره؟

خیلی ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین.

ممنون
:11:
به ترتیب
1- دقیقا همین طوره برای من سرعت دانلودم حدود 14 هستش برای یکی از دوستام 12
اره دیگه سرعت صفحات هم زیاد نیست ولی با اموزش مهرداد که توی تاپیک بهترین DNS گذاشته یمشه این کمبود سرعت و جبران کرد و گازشو بگیری !!! حدود 30 درصد اضافه سرعت بهت میده

2- اگر DNS خوب بزاری حساسیتش رقع میشه من یه زمانی قطعی وصلی زیادی داشتم مرکز هم میگفت به ما چه ولی از همون روز دعوا دیگه خوب شد !!!! حالا دقیق نیمدونم چه مرگش بود ولی هرچی هست زیر سر DNS ها بود

3-4 روز تا یه هفته

4- نخیر باید زنگ بنزید به 1899 این متن رو بگید
" سلام علیکم خسته نباشید طاعاتتون قبول باشه . من (( فلانی )) هستم به شماره خط ( فلان) تماس میگیرم از ساعت (فلان) تا (فلان) دچار مشکل شدم لطف کنید بررسی کنید ...یا علی ...
این یا علی گفتن قسمت اخرش خیلی مهمه :46: رمز این دسته فقط همین یه کلمه است

5-اینو نمیدونم

6-نخیر مفت مثل شیر مادر یه قرون نمیگیرن

7- منم سریع جواب دادم دیگه :31:

hamidras
19-07-2010, 18:47
5
. اگه این سرویس رو بگیریم میشه بعدا از همین شرکتای خصوصی بگیریم؟

بله ولی باید بری و انصراف بدی تا یکی 2 روز تا 10 روز دیگه×! خطت از ژانره مخابرات در آرد.بعد از شرکتا بگیری.

125
19-07-2010, 19:37
به ترتیب
1- دقیقا همین طوره برای من سرعت دانلودم حدود 14 هستش برای یکی از دوستام 12
اره دیگه سرعت صفحات هم زیاد نیست ولی با اموزش مهرداد که توی تاپیک بهترین DNS گذاشته یمشه این کمبود سرعت و جبران کرد و گازشو بگیری !!! حدود 30 درصد اضافه سرعت بهت میده

2- اگر DNS خوب بزاری حساسیتش رقع میشه من یه زمانی قطعی وصلی زیادی داشتم مرکز هم میگفت به ما چه ولی از همون روز دعوا دیگه خوب شد !!!! حالا دقیق نیمدونم چه مرگش بود ولی هرچی هست زیر سر DNS ها بود

3-4 روز تا یه هفته

4- نخیر باید زنگ بنزید به 1899 این متن رو بگید
" سلام علیکم خسته نباشید طاعاتتون قبول باشه . من (( فلانی )) هستم به شماره خط ( فلان) تماس میگیرم از ساعت (فلان) تا (فلان) دچار مشکل شدم لطف کنید بررسی کنید ...یا علی ...
این یا علی گفتن قسمت اخرش خیلی مهمه :46: رمز این دسته فقط همین یه کلمه است

5-اینو نمیدونم

6-نخیر مفت مثل شیر مادر یه قرون نمیگیرن

7- منم سریع جواب دادم دیگه :31:

دم شما حسابی گرم:10:

فقط یه سوال الان یادم اومد، اینکه پورتای تورنتو که نبستن؟

KING_DESIGNER
19-07-2010, 20:20
دم شما حسابی گرم:10:

فقط یه سوال الان یادم اومد، اینکه پورتای تورنتو که نبستن؟

خواهش داداش وظیفه است کاری داشتی من همیشه تو اینجاها هستم :31:
توی تاپیکهای منم سر بزن چیزای خوبی گیرت میاد( واقع شده در امضای بنده)

والا اتفاقا خودمم تورنت باز قهاری هستم ولی متاسفانه از وقتی که به سمت مخابرات کوچ کردیم دهن مهنمون سرویس شده
سرویس بازه ولی سرعتش خیلی افتضاحست
چون تورنت اپلود هم داره این لامصب اپلودش خیلی بده حدود 3 کیلو اپ میکنه و همیشه هم بصورت ثابت روی 6و7 هستش و خیلی اوج بگیره میره روی 10 تا 12 و خودت هم که میدونی بیشتر نمیشه چون سقف دانلودم 128 هستش که میشه 16 قانونی...
و چون که نهایت 3 کیلو هم میتونی اپ کنی از اون طرف نسبیت کم میشه و متاسفانه شما رو بته لیست لیچرها میفرستند این هم بدبختی و مصیبتیه که مخابرات گردن ما انداخته.
البته یه وقتهایی هم که با چیز پی ان میرم سرعتش بهتر میشه و مثلا روی 10 ثابت می مونه

الان من به این نتیجه رسیدم که باید با این مخابرات یه سرویس حجمی کوچیک شبانه دار رایگان هم داشته باشی مثلا صبانت 15 تومن هم اگه داشته باشی میشه نور علی نور روزها با همین وبگردی کن دانلود کن شبها هم بنداز با صبانت همه رو از رپیدشیر بگیر

الان که من با رپید میگیرم چون که کل پهنای باند رو به دانلود اختصاص میدم راحت 15 کیلو در ثانیه دارم که از تورنت بهتره.
پس به فکر یه اکانت رپیدشیر باش یا از سرویسهای رپید گو و یا رپید پارس استفاده کن.
این نظر منه.

hamed-sos
20-07-2010, 20:56
اگر با رئیس مرکز آشنا باشین ..حتما میتونید 256 دریافت کنین...اما 512 رو فکر نکنم....
راستی در مورد نظر سنجی این تاپیک و جواب های دوستان ...جا خوردم!!!!
من تو منطقه مجیدیه تهران هستم و از مرکز مخابرات تندگویان 128 گرفتم
باید بگم که شرکتهای خصوصی اینجا 3 -4 تا بودن که با قیمتهاشون به دلیل نبود رقابت ...سر میبریدن
همین سرویس 128 نامحدود رو میدادن و میدن 26 هزار تومن با هزینه رانژه اولیه تازه باید تو نوبت میبوندیم!!!
حالا من 10 تومن میدم
پس به نظر من شرکتهای خصوصی یه تو دهنی بزرگ خوردن و این مورد کاملا بجا بود
چون جز اولین دریافت کنندگان بودم..تا 15 روز سرعت دانلود من (نه سرعت اینترنت) در حد فضا بود...
سرعتی که نشون میداد 7 مگ بود!!!
این عکسی هست که گرفتم....2 هفته مانده بود به عید نوروز
.....
حالا هم در حالت استاندارد دانلود هست
پشتیبانیشون هم خوب بوده
من نمیگم سرعت فعلی و محدودیت اون ...مناسبه .....اما در مقایسه با شرکتهای جلادی مثل پارس آنلاین ...داتک...ندا و...عالی بود...و هست...مخصوصا در مناطقی که بین شرکتها رقابت نیست!!!

KING_DESIGNER
20-07-2010, 21:29
اگر با رئیس مرکز آشنا باشین ..حتما میتونید 256 دریافت کنین...اما 512 رو فکر نکنم....
راستی در مورد نظر سنجی این تاپیک و جواب های دوستان ...جا خوردم!!!!
من تو منطقه مجیدیه تهران هستم و از مرکز مخابرات تندگویان 128 گرفتم
باید بگم که شرکتهای خصوصی اینجا 3 -4 تا بودن که با قیمتهاشون به دلیل نبود رقابت ...سر میبریدن
همین سرویس 128 نامحدود رو میدادن و میدن 26 هزار تومن با هزینه رانژه اولیه تازه باید تو نوبت میبوندیم!!!
حالا من 10 تومن میدم
پس به نظر من شرکتهای خصوصی یه تو دهنی بزرگ خوردن و این مورد کاملا بجا بود
چون جز اولین دریافت کنندگان بودم..تا 15 روز سرعت دانلود من (نه سرعت اینترنت) در حد فضا بود...
سرعتی که نشون میداد 7 مگ بود!!!
این عکسی هست که گرفتم....2 هفته مانده بود به عید نوروز
.....
حالا هم در حالت استاندارد دانلود هست
پشتیبانیشون هم خوب بوده
من نمیگم سرعت فعلی و محدودیت اون ...مناسبه .....اما در مقایسه با شرکتهای جلادی مثل پارس آنلاین ...داتک...ندا و...عالی بود...و هست...مخصوصا در مناطقی که بین شرکتها رقابت نیست!!!

اون قضیه 15 روز رو یکی از بچه ها گفت راست میگی :20:
ولی در مرد رییس مرکز و اشنا بازی نمیدونم تا چه حد بتونه جواب بده.:13:

125
20-07-2010, 22:07
خواهش داداش وظیفه است کاری داشتی من همیشه تو اینجاها هستم :31:
توی تاپیکهای منم سر بزن چیزای خوبی گیرت میاد( واقع شده در امضای بنده)

والا اتفاقا خودمم تورنت باز قهاری هستم ولی متاسفانه از وقتی که به سمت مخابرات کوچ کردیم دهن مهنمون سرویس شده
سرویس بازه ولی سرعتش خیلی افتضاحست
چون تورنت اپلود هم داره این لامصب اپلودش خیلی بده حدود 3 کیلو اپ میکنه و همیشه هم بصورت ثابت روی 6و7 هستش و خیلی اوج بگیره میره روی 10 تا 12 و خودت هم که میدونی بیشتر نمیشه چون سقف دانلودم 128 هستش که میشه 16 قانونی...
و چون که نهایت 3 کیلو هم میتونی اپ کنی از اون طرف نسبیت کم میشه و متاسفانه شما رو بته لیست لیچرها میفرستند این هم بدبختی و مصیبتیه که مخابرات گردن ما انداخته.
البته یه وقتهایی هم که با چیز پی ان میرم سرعتش بهتر میشه و مثلا روی 10 ثابت می مونه

الان من به این نتیجه رسیدم که باید با این مخابرات یه سرویس حجمی کوچیک شبانه دار رایگان هم داشته باشی مثلا صبانت 15 تومن هم اگه داشته باشی میشه نور علی نور روزها با همین وبگردی کن دانلود کن شبها هم بنداز با صبانت همه رو از رپیدشیر بگیر

الان که من با رپید میگیرم چون که کل پهنای باند رو به دانلود اختصاص میدم راحت 15 کیلو در ثانیه دارم که از تورنت بهتره.
پس به فکر یه اکانت رپیدشیر باش یا از سرویسهای رپید گو و یا رپید پارس استفاده کن.
این نظر منه.

ایول
پس همچین بدکم نیست که:31:
من موقعی که از سپنتا داشتم تورنتم بین 10 تا 16 میچرخید
دمت گرم پس حالا برای تنوع یه سرم میریم مخابرات:8:

در مورد تاپیکاتم به چشم، adsl بگیرم حله :10:

ممنون

KING_DESIGNER
20-07-2010, 23:04
ایول
پس همچین بدکم نیست که:31:
من موقعی که از سپنتا داشتم تورنتم بین 10 تا 16 میچرخید
دمت گرم پس حالا برای تنوع یه سرم میریم مخابرات:8:

در مورد تاپیکاتم به چشم، adsl بگیرم حله :10:

ممنون
خواهش داداش
ولی سرعتش در حد سپنتا نیست
با ایمول هم میونه خوبی نداره
خاک بر سر ایمول دانکی
الان سرعتم روی 2 هستش !!!!! اپلود هم 3 !!!
ولی تورنت همونه که قبلا گفتم

Honradez
21-07-2010, 23:12
سلام دوستان.

من در حال حاضر از آسياتک اينترنت ميگيرم. تا همين اواخر سرعتش خوب بود. درواقع 128 ميگيرم ولي خب چون ظاهرا مشترک بوده بين چهار نفر، وقتي سه نفر ديگه آفلاين بودن سرعت تا 500-400 هم بالا ميرفت.

ولي ظاهرا ديگه اونطوري نيست و هرکس اينترنت خودشو داره. يعني حداکثر سرعت 128 خواهد بود و بس. جداي اون، شبها هم که مثلا قراره رايگان باشه و براي محدوديت حجمي کنتور نندازه اصلا اينترنتش کار نميکنه! هربار بيش از 2 دقيقه کانکت نميمونه و بعد ميره تا 10 دقيقه بعد که بتوني باهاش کانکت شي!

اينه که دوست ندارم بيشتر از اين آسياتک داشته باشم.

با اين تفاسير ميخواستم از دوستاني که از مخابرات ميگيرن بپرسم آيا اونها هم مشکل قطع و وصل شدن رو دارن؟

بسيار ممنون. :46:

KING_DESIGNER
21-07-2010, 23:30
سلام دوستان.

من در حال حاضر از آسياتک اينترنت ميگيرم. تا همين اواخر سرعتش خوب بود. درواقع 128 ميگيرم ولي خب چون ظاهرا مشترک بوده بين چهار نفر، وقتي سه نفر ديگه آفلاين بودن سرعت تا 500-400 هم بالا ميرفت.

ولي ظاهرا ديگه اونطوري نيست و هرکس اينترنت خودشو داره. يعني حداکثر سرعت 128 خواهد بود و بس. جداي اون، شبها هم که مثلا قراره رايگان باشه و براي محدوديت حجمي کنتور نندازه اصلا اينترنتش کار نميکنه! هربار بيش از 2 دقيقه کانکت نميمونه و بعد ميره تا 10 دقيقه بعد که بتوني باهاش کانکت شي!

با اين تفاسير ميخواستم از دوستاني که از مخابرات ميگيرن بپرسم آيا اونها هم مشکل قطع و وصل شدن رو دارن؟

بسيار ممنون. :46:
DNS خوب ببندی مشکلی پیش نمیاد وگرنه چرا دم به دقیقه قطعی و وصلی داره
ولی از وقتی که DNS ها رو عوض کردم مشکلی نداشتم خدا رو شکر.

Honradez
22-07-2010, 11:57
DNS خوب يعني چي؟

Kianoosh
22-07-2010, 12:31

کینگی جان اکثر قطعی ها مربوط به شبکه دیتا هست دی ان اس رو چی کارش داری این قطعی اصلا دست کاربر نیست :دی

سلام دوستان.

دوست عزیز من در صورتی که فقط و تنها فقط قصد وبگردی داشته باشی نیاز به پینگ پایین نداشته باشی و مدیریت حجم برات مشکل باشه و البته قیمت فضایی سرویسهای 128 نامحدود از شرکتها اقدام کن قطعی هم هست نسبت به اولش خیلی کم شد در کل برای من تو سه ماه سه بار قطع شده که هر سه بار با تماس با پشتیبانی همون روز وصل شد البته مشکلات دیگه ای هم بوده مثل وصل نشدن یا قطع ارتباط به محض عدم تبادل دیتا که اینا خیلی کم پیش اومده در ایام خاص!سرعت دانلود هم برای من 14 هست پینگ یه زمانی 165 بود الان از 250 پایینتر نمیاد :دی

hamidras
22-07-2010, 13:55
گرنه چرا دم به دقیقه قطعی و وصلی داره

سرعت مخابرات افتضاحه! ولی قطعی تا حالا نداشتم.

KING_DESIGNER
22-07-2010, 14:38
کینگی جان اکثر قطعی ها مربوط به شبکه دیتا هست دی ان اس رو چی کارش داری این قطعی اصلا دست کاربر نیست :دی

دوست عزیز من در صورتی که فقط و تنها فقط قصد وبگردی داشته باشی نیاز به پینگ پایین نداشته باشی و مدیریت حجم برات مشکل باشه و البته قیمت فضایی سرویسهای 128 نامحدود از شرکتها اقدام کن قطعی هم هست نسبت به اولش خیلی کم شد در کل برای من تو سه ماه سه بار قطع شده که هر سه بار با تماس با پشتیبانی همون روز وصل شد البته مشکلات دیگه ای هم بوده مثل وصل نشدن یا قطع ارتباط به محض عدم تبادل دیتا که اینا خیلی کم پیش اومده در ایام خاص!سرعت دانلود هم برای من 14 هست پینگ یه زمانی 165 بود الان از 250 پایینتر نمیاد :دی
مخابرات قطعیهای خاص خودشو داره . نمونه بارزش سرویس من . الان چندوقته دوباره بامبول دراوورده بیاد dns هارو عوض کنمم.:41:

Honradez
22-07-2010, 19:09

من منظورتون رو شرمنده دقيق متوجه نشدم. يعني فرمودين اگر نخوام دانلود کنم مخابرات و اگه بخوام و مشکل قيمت نداشته باشم بايد برم سراغ شرکتها؟ خب راستش من مشکل قيمت رو دارم. بيشتر از 13 تومن در ماه نميخوام خرج کنم.
بعد اين قضيه پينگ چيه و چرا کمترش خوبه؟

سرعت مخابرات افتضاحه! ولی قطعی تا حالا نداشتم.
اگه منظورتون از افتضاح اينيه که تو امضاتونه که خيلي عاليه. :دي

ولي جدا از شوخي، اين سرعت 14 که فرمودن خيلي خوبه. چون راستش الان هم من تقريبا همون رو دارم حالا بعضي وقتها دوتا بالاتر.

از هردو بسيار ممنونم و همچنين از KING_DESIGNER گرامي. :46:

Kianoosh
22-07-2010, 20:59
من منظورتون رو شرمنده دقيق متوجه نشدم. يعني فرمودين اگر نخوام دانلود کنم مخابرات و اگه بخوام و مشکل قيمت نداشته باشم بايد برم سراغ شرکتها؟ خب راستش من مشکل قيمت رو دارم. بيشتر از 13 تومن در ماه نميخوام خرج کنم.
بعد اين قضيه پينگ چيه و چرا کمترش خوبه؟

بله با سرعت میانگین 13 و دانلود 100 مگ در زمان تقریبی 2 ساعت 15 دقیقه خیلی نمیشه چیزی دانلود کرد در طول روز اما مثلا همین سرویس 128 توسط برخی ISP ها به طور حجمی عرضه میشن در حالی که سرعت واقعی شما 1 مگ بسته میشه (البته به اینکه حجمتون زود تموم بشه و هر گیگ حجم اضافی رو به قیمت نجومی بخرید کاری نداریم :دی) اما همونطور که گفتید مشکل هزینه در ماه هست + اینکه تا اونجایی که من میدونم مثلا صبا نت چند وقتیه دیگه قرارداد یک ماهه نمیبنده و شما حداقل سه ماهه باید قرار داد ببندی یک جا هم حدود 55 تومن بدی.... و هرچی شد شده!البته هزینه رانژه خط انداختان مودم های بی کیفیت به بهانه هماهنگی با شبکه ISP و ... مواردی هست که تو مخابرات دیده نمیشه

با توجه به همه موارد سرویس 128 مخابرات گزینه خوبی برای شماست...

اما Ping و Latency و Lag :

اصطلاح کلی Ping به این معنی هست که آیا کامپیوتر شما در شبکه می تونه با کامپیوترهای دیگه ارتباط برقرار کنه یا نه حالا اگه این ارتباط برقرار باشه Ping test توسط کامپیوتر شما یا واسطه ها زمان تاخیر فنی (Latency ) بین کامپیوتر شما و کامپیوتر(سرور) هدف رو مشخص می کنه یا کلی تر و ساده تر ping مدت زمانی هست که سیگنال به سرور ارسال بشه و برگرده و Latency مدت زمانی که کدها و داده ها ترجمه و ارسال بشن بین سرور و کامپیوتر شما پس در واقع به وسیله Ping ما Latency رو تعیین می کنیم که تا 100 ms قابل قبول هست برای یک خط با کیفیت حالا اگه Ping بالا باشه حالت تاخیری شدید به وجود میاد که مثلا تو بازی های آنلاین ملموس هست و به اسم Lag می شناسیمش

اطلاعات بیشتر این پست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخابرات قطعیهای خاص خودشو داره . نمونه بارزش سرویس من . الان چندوقته دوباره بامبول دراوورده بیاد dns هارو عوض کنمم.

انقدر قطعی هات زیاده مشکوک شدم بهت :دی کدوم مرکز بودی؟

KING_DESIGNER
22-07-2010, 21:31
بله با سرعت میانگین 13 و دانلود 100 مگ در زمان تقریبی 2 ساعت 15 دقیقه خیلی نمیشه چیزی دانلود کرد در طول روز اما مثلا همین سرویس 128 توسط برخی ISP ها به طور حجمی عرضه میشن در حالی که سرعت واقعی شما 1 مگ بسته میشه (البته به اینکه حجمتون زود تموم بشه و هر گیگ حجم اضافی رو به قیمت نجومی بخرید کاری نداریم :دی) اما همونطور که گفتید مشکل هزینه در ماه هست + اینکه تا اونجایی که من میدونم مثلا صبا نت چند وقتیه دیگه قرارداد یک ماهه نمیبنده و شما حداقل سه ماهه باید قرار داد ببندی یک جا هم حدود 55 تومن بدی.... و هرچی شد شده!البته هزینه رانژه خط انداختان مودم های بی کیفیت به بهانه هماهنگی با شبکه ISP و ... مواردی هست که تو مخابرات دیده نمیشه

اصطلاح کلی Ping به این معنی هست که آیا کامپیوتر شما در شبکه می تونه با کامپیوترهای دیگه ارتباط برقرار کنه یا نه حالا اگه این ارتباط برقرار باشه Ping test توسط کامپیوتر شما یا واسطه ها زمان تاخیر فنی (Latency ) بین کامپیوتر شما و کامپیوتر(سرور) هدف رو مشخص می کنه یا کلی تر و ساده تر ping مدت زمانی هست که سیگنال به سرور ارسال بشه و برگرده و Latency مدت زمانی که کدها و داده ها ترجمه و ارسال بشن بین سرور و کامپیوتر شما پس در واقع به وسیله Ping ما Latency رو تعیین می کنیم که تا 100 ms قابل قبول هست برای یک خط با کیفیت حالا اگه Ping بالا باشه حالت تاخیری شدید به وجود میاد که مثلا تو بازی های آنلاین ملموس هست و به اسم Lag می شناسیمش

اطلاعات بیشتر این پست

Shahid jefri :5:

hamidras
22-07-2010, 21:50
امروز خیلی عجیب شده سرعتم بین 18 تا 22 رفته! :دی

Exir
22-07-2010, 22:20

حالشو ببر !

Honradez
23-07-2010, 02:13
ببين اين همون قانون جذبه که ميگن. تو امضات عکس يه سرعت خفنو گذاشتي حالا داري بهش ميرسي!! :8:

اطلاعات بیشتر این پست

بسيار بسيار بسيار... نميدونم ديگه چجوري بگم: ممنون. خيلي لطف کرديد با توضيحاتتون.

پس با اين حساب ظاهرا کار مفيديه که کوچ کنم مخابرات. حالا که سرعتم در همون حدود 13 و اينها هست، چه بهتر که محدوديت حجمي رو ديگه نداشته باشم. اين صبانتي هم که ميگيد ظاهرا خيلي بستگي به منطقه داره ولي در کل من از چند نفر پرسيدم در حد همون سرعت قراردادشون داشتن نه بيشتر. يه بحثهايي هم هست که ميگن دانلود يا آپلودي رو بيشتر کنتور ميندازه که بگذريم.

خوش باشيد.
:10:

amirpers
23-07-2010, 16:11
دوستان مخابرات در تمام مراکز سرویس میده ؟
مثلا ما که شماره های اول تلفنمون 6651 هستش اصلا هیچ شرکتی نیست که خدمات بده ، حالا می خوام بدونم مخابرات چی ، سرویس رو تو این منطقه داره یا نه ؟

Kianoosh
23-07-2010, 20:37
Shahid jefri

اونجا که خیلی خوبه :دی

بسيار بسيار بسيار... نميدونم ديگه چجوري بگم: ممنون. خيلي لطف کرديد با توضيحاتتون.

پس با اين حساب ظاهرا کار مفيديه که کوچ کنم مخابرات. حالا که سرعتم در همون حدود 13 و اينها هست، چه بهتر که محدوديت حجمي رو ديگه نداشته باشم. اين صبانتي هم که ميگيد ظاهرا خيلي بستگي به منطقه داره ولي در کل من از چند نفر پرسيدم در حد همون سرعت قراردادشون داشتن نه بيشتر. يه بحثهايي هم هست که ميگن دانلود يا آپلودي رو بيشتر کنتور ميندازه که بگذريم.

خوش باشيد.

خواهش می کنم دوست عزیز

اکثرا صبانت دان استریم و آپ استریم مشترکین سرویس 128 رو 1024 /512 یا 256/512 میبنده البته بستگی هم داره درسته حالا جز اینها عدم امکان وبگردی و بازشدن صفحات در سرویس شبانه یا کاهش شدید سرعت شبانه کاهش مشکوک حجم و .. از مشکلات دیگه این ISP ها هست

مثلا ما که شماره های اول تلفنمون 6651 هستش اصلا هیچ شرکتی نیست که خدمات بده ، حالا می خوام بدونم مخابرات چی ، سرویس رو تو این منطقه داره یا نه ؟

دوست عزیز یه تماس بگیری با مرکزتون مشخص میشه

آدرس اداره کل مخابرات منطقه 6 تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfABTO wUDQ6UGb0lGd)

KING_DESIGNER
23-07-2010, 21:18
اونجا که خیلی خوبه :دی

همچین هم خوب نیست میبینی که هر نیم ساعت قطعی داره.:13:

nikaan
24-07-2010, 13:13

سلام

مرکز مخابراتی شما شهید چمران هست و مخابرات در اونجا سرویس adsl واگذار می کنه

طبق لینک زیر:

mehrdad_goleyakh
24-07-2010, 21:18
دوستان ارور 800 چه دلایلی غیر از dhcp‏ میتونه داشته باشه؟

mehrdad38
24-07-2010, 22:09
دوستان ارور 800 چه دلایلی غیر از dhcp‏ میتونه داشته باشه؟
800- مودم قادر به ایجاد اتصال V P N نمی باشد یا سرویس دهنده V P N در دسترس نمی باشد

mohammad_dj96
24-07-2010, 22:42
با سلام خدمت استید
میخواستم بپرسم نحوه ی غیر فعال کردن این سرویس چجوریه؟!
باید رفت مخابرات یا باید زنگ بزنی به اون شماره 4 رقمیه؟!:20:

mehrdad_goleyakh
24-07-2010, 23:53
خوب چی دلایلی میتونه داشته باشه که این ارور پیش میاد؟

mehrdad38
25-07-2010, 09:11
با سلام خدمت استید
میخواستم بپرسم نحوه ی غیر فعال کردن این سرویس چجوریه؟!
باید رفت مخابرات یا باید زنگ بزنی به اون شماره 4 رقمیه؟!:20:

باید صاحب خط به مرکز مخابراتی مربوطه مراجعه و درخواست فسخ قرار داد کنه.

خوب چی دلایلی میتونه داشته باشه که این ارور پیش میاد؟
نمی دونم :31:

sei_pm
25-07-2010, 12:16
باید صاحب خط به مرکز مخابراتی مربوطه مراجعه و درخواست فسخ قرار داد کنه.

من نمی دونم این خدمات اینترنتی مخابرات به چه درد میخوره الان که مرکز ما هم سرویس میده باز هم درخواست ثبت ADSL رو میزنه غیر فعال. حتما فسخ هم از اوهنجا ثبت کنم انجام نمی دن؟

Kianoosh
25-07-2010, 17:48
من نمی دونم این خدمات اینترنتی مخابرات به چه درد میخوره الان که مرکز ما هم سرویس میده باز هم درخواست ثبت ADSL رو میزنه غیر فعال. حتما فسخ هم از اوهنجا ثبت کنم انجام نمی دن؟

شما مالک نیستید !؟اگه نه چه برای دایری چه برای قطعی باید به مرکز مربوطه مراجعه کنید...

sei_pm
25-07-2010, 18:09
شما مالک نیستید !؟اگه نه چه برای دایری چه برای قطعی باید به مرکز مربوطه مراجعه کنید...

این چه ربطی به پست من داره؟ میگم اینترنتی !!! اونجا که طرف میره خدمات اینترنتی رو فعال میکنه در حقیقحت زیر هر عملی به واسطه اینترنت رو امضاء کرده نمونش همون روز اول زدم برای تست خط رو قطع کنند فرداش کار رو انجام دادم دوباره مجبور شدم بزنم خط رو فعال کنند. منتها اون موقع اینترنت نداشت مرکز ما. راستی شما از این تستها نکنید چون 1000 تومن کارمز زدن برامون.تست خوب می خوای عدم اعلام شماره به 118 کارمزد هم نداره.

Kianoosh
25-07-2010, 21:10
این چه ربطی به پست من داره؟ میگم اینترنتی !!! اونجا که طرف میره خدمات اینترنتی رو فعال میکنه در حقیقحت زیر هر عملی به واسطه اینترنت رو امضاء کرده نمونش همون روز اول زدم برای تست خط رو قطع کنند فرداش کار رو انجام دادم دوباره مجبور شدم بزنم خط رو فعال کنند. منتها اون موقع اینترنت نداشت مرکز ما. راستی شما از این تستها نکنید چون 1000 تومن کارمز زدن برامون.تست خوب می خوای عدم اعلام شماره به 118 کارمزد هم نداره.

دوست عزیز دایری و قطعی ADSL برای افراد غیر مالک از طریق سایت خدمات اینترنتی استان تهران مقدور نیست!

حالا اگه شما مالک هستید و مرکز بدون مشکل ADSL واگذار می کنه باید برین اونجا!

خدمات اینترنتی مشترکین (بدون نیاز به عضویت در سایت):
ثبت نام تلفن ثابت
پیگیری ثبت نام تلفن ثابت
صدور قبض المثنی
پرداخت اینترنتی قبوض
اعلام خرابی تلفن (17)
118 کل کشور
ثبت مشاغل در 118
فروش و پیگیری کارت اعتباری IN

خدمات اینترنتی مشترکین :
درخواست بررسی امکانات تغییر مکان
اصلاح نشانی محل نصب تلفن
درخواست تعویض شماره
درخواست قطع و یا وصل تلفن
درخواست برقراری سرویس های ویژه مخابراتی
درخواست قطع سرویسهای ویژه مخابراتی
درخواست اعلام تلفن به سیستم 118 و یا عدم اعلام آن
درخواست کشف مزاحم تلفنی
درخواست بستن صفر دوم و یا باز نمودن آن
دریافت ریز مکالمات تلفنهای تهران بزرگ
دریافت ریز مکالمات شهرستانهای استان تهران و کرج
دریافت رمز 1818
ارائه سرویس ADSL
صدور قبض المثنی

خدمات اینترنتی شاغلین و باز نشستگان:
خدمات رفاهی بازنشستگان
گزارش تعداد سهام کارکنان
شناسنامه آموزشی کارکنان

KING_DESIGNER
25-07-2010, 22:48
دوست عزیز دایری و قطعی ADSL برای افراد غیر مالک از طریق سایت خدمات اینترنتی استان تهران مقدور نیست!

ثبت نام تلفن ثابت
پیگیری ثبت نام تلفن ثابت
صدور قبض المثنی
پرداخت اینترنتی قبوض
اعلام خرابی تلفن (17)
118 کل کشور
ثبت مشاغل در 118

خدمات اینترنتی مشترکین :
اصلاح نشانی محل نصب تلفن
درخواست تعویض شماره
درخواست کشف مزاحم تلفنی
دریافت رمز 1818
ارائه سرویس ADSL
صدور قبض المثنی

خدمات رفاهی بازنشستگان
گزارش تعداد سهام کارکنان
شناسنامه آموزشی کارکنان

ارباب جان من از متانت وبزرگواریت تشکر میکنم .:41: .
واقعا لحن خیلیها زننده است. :13:

sei_pm
26-07-2010, 01:21

ثبت نام تلفن ثابت
پیگیری ثبت نام تلفن ثابت
صدور قبض المثنی
پرداخت اینترنتی قبوض
اعلام خرابی تلفن (17)
118 کل کشور
ثبت مشاغل در 118

خدمات اینترنتی مشترکین :
اصلاح نشانی محل نصب تلفن
درخواست تعویض شماره
درخواست کشف مزاحم تلفنی
دریافت رمز 1818
ارائه سرویس ADSL
صدور قبض المثنی

خدمات رفاهی بازنشستگان
گزارش تعداد سهام کارکنان
شناسنامه آموزشی کارکنان

پس اینها که شما نوشتید و من قرمز کردم چیه؟
اگر باورتون نمیشه همچین قسمتی داخل پنل وجود داره می خواهید براتون عکس بگیرم؟

Kianoosh
26-07-2010, 18:15
پس اینها که شما نوشتید و من قرمز کردم چیه؟
اگر باورتون نمیشه همچین قسمتی داخل پنل وجود داره می خواهید براتون عکس بگیرم؟

مگه من گفتم این مورد ارائه ADSL وجود نداره!؟گفتی برای شما غیر فعال هست گفتم یکی از دلایلش می تونه این باشه که شما مالک خط نیستی یا مرکزتون مشکل واگذاری داره با این مدل ثبت و درخواست هماهنگی نداره و حتما باید حضوری باشه....بالاخره مثل هر شرکت دیگه ای برای عقد قرار داد شما باید فرمهایی رو پر کنی و تعهدهایی بدی شاید به طور کامل اینترنتی هنوز نشده ...

sei_pm
26-07-2010, 19:16
مگه من گفتم این مورد ارائه ADSL وجود نداره!؟گفتی برای شما غیر فعال هست گفتم یکی از دلایلش می تونه این باشه که شما مالک خط نیستی یا مرکزتون مشکل واگذاری داره با این مدل ثبت و درخواست هماهنگی نداره و حتما باید حضوری باشه....بالاخره مثل هر شرکت دیگه ای برای عقد قرار داد شما باید فرمهایی رو پر کنی و تعهدهایی بدی شاید به طور کامل اینترنتی هنوز نشده ...

آخه به دوستم که تو مرکز با پیش شماره 2224 هست هم گفتم بره سرویس رو فعال کنه ولی برای اون هم غیرفعاله :

تا بخواد مخابرات درست بشه جون ما در رفته . وزیر گفته ویژگی سرویسهای مخابرات نامحدود بودنشه اونوقت تو اصفهان و شیراز سرویس محدودیت حجمی داره اصلا حساب کتاب نداره.

BLACK-BLACK
28-07-2010, 23:42
سلام دوستان عزیز
من 8 مرداد قراردادم با لایزر تموم میشه میخاستم از اونایی که از مخابرات سرویس گرفتن بپرسم که راضی هستن یا نه
و اینکه یه تستی بکنید ببینید سرویس تورنت روی مخابرات فعاله یا قطعه

Exir
29-07-2010, 00:02
سلام دوستان عزیز
من 8 مرداد قراردادم با لایزر تموم میشه میخاستم از اونایی که از مخابرات سرویس گرفتن بپرسم که راضی هستن یا نه

مخابرات خوبه ولی اگه بتونید سرویس 256 بگیرید بهتر از لایزر یا هر شرکت دیگه ای هست !
تورنتم روش کار میکنه.

M3HRD@D
29-07-2010, 13:14
دوستان چند تا سوال داشتم
1.قیمت این adsl مخابرات چقدره؟
2.قضیه این مانیتورینگ کاربران چیه؟
3.تورنت دیگه چیه؟
4.امنیتش خوبه یا نه؟
5.برا فردیس کرج هم اراِیه میدن؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

VBYOFSKI
29-07-2010, 16:18
تا اونجایی که این تاپیک رو خوندم فکر کنم روی فیبر نوری سرویس نمیدن، درسته؟؟؟
من ثبت نام کردم ولی امروز رفتم گفت فیبر نوریه نمیشه.

KING_DESIGNER
29-07-2010, 17:11
سلام دوستان عزیز
بستگی داره رضایت رو روی چی ببینی
برای وبگردی بدک نیست ساتفاده ای که اینها میگن میشه کرد ولی سرعتی اننانی نداره
ولی برای دانلود هم مجبور نیتی بری تا شب که دانلود کنه هر موقع عشقم بکشه میندازمش روی دانلود.
ولی وقتی حجمی داشتم بدجوری استرس داشتم چون همیشه باید یه چشمت به موینتور باشه یه چشمت به ترافیک مصرفی . انگار یه لیوان اب بهت دادن با همین زنده ای !!!! جوجه هم باشه دق میکنه چه برسه به ادم ..والا :31:

مخابرات خوبه ولی اگه بتونید سرویس 256 بگیرید بهتر از لایزر یا هر شرکت دیگه ای هست !
تورنتم روش کار میکنه.
256 فقط یه نفر روی کره زمین گرفته اونم دوست منه نیکان جان که میبنیید براتون از اسیپید تست لینک گذاشته

دوستان چند تا سوال داشتم
3.تورنت دیگه چیه؟
4.امنیتش خوبه یا نه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

ده هزار تومن
معلوم نیست ! و قطعی هم نیست ! ولی یک درصد احمالش هست ! حتی منی هم که خرافاتی نیستم به این مورد بسیار بسیار مشکوکم.
مربوط به این بخش نیت در قسمت آپلود و دانلد بپرسید ربطی به پر سرعت نداره. یک سرویس برای انتقال فایل هستش که بین کاربران هستش و با سرعت کیم کار میکنه دانلود مستقیم نیست و ادرسی هم نداره برای جزییاتش باید برید یه جا دیگه اینجا جایش نیست ولی خوب چون که مربوط به اینترنت پرسرعت میشه دوستا میپرسند و بالاخره اینم یه راه دانلوده دیگه
ه شدت مفتضح الافتضاح دوستان رفتند توی سیتسمهای همسایه های مترم یه چرخی زدند و برگشتند :31:
فکر کنم اره
خواهش

بزن تو سرش وزیر احمق گفت هرجا که فیبر باشه با درخواست مشترک تبدیل به مس میشه!

mehrdad38
29-07-2010, 17:22
دوستان چند تا سوال داشتم
3.تورنت دیگه چیه؟
4.امنیتش خوبه یا نه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

1- قیمت سرویسها توی پست اول هست. 128 ماهی 9900 نامحدود
2- این فقط نظر سنجی که گذاشته شده تا نظر دوستان رو راجعه به هدف مخابرات از ارائه مستقیم ADSL جویا بشیم.
3- اطلاعات کامل در ارتباط با شبکه اشتراک گذاری فایل بین کاربران (تورنت) :

4- امنیت مشابه سایر ISP هاست.
5- 2 ماه پیش گفتن کرج شروع شده دیگه نمی دونم.

گفتن اولویت با مشترکین کابل مسی هست فیبر نوری در اولویت بعدی.

mohammad_dj96
31-07-2010, 21:54
چرا هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم؟!
با فل فل شکن که میام فقط میتونم Page باز کنم!
مشکل از کجاست!!!!!!

sei_pm
31-07-2010, 23:51
چرا هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم؟!
با فل فل شکن که میام فقط میتونم Page باز کنم!
مشکل از کجاست!!!!!!

مشکل از سرویس مخابراته مثل اینکه با سایت مشکل داره ولی پارس آنلاین مشکلی نداره.

zelda64
01-08-2010, 00:36
سلام به همه‌ی اساتید.

بچه‌ها من از ADSL مخابراتی استفاده می‌کنم.

یک مشکلی برای من پیش آمده می‌خواهم از شما بپرسم و کمک بگیرم.

از دو ماه پیش تمام سایت‌های میزبانی فایل مثل fileserve و hotfile و sharingmatrix و uploading و megaupload و ... به غیر از rapidshare به طور کامل فــ یلتــ ر شده‌اند.

به طوری که پدرمان در می‌آید تا یک فایلی یا نرم‌افزاری و یا موزیکی دانلود کنیم.

برای من که کاربر ADSL مخابراتی هستم ، به غیر از سایت‌های میزبانی فایل ، تمام سایت‌های میزبانی عکس هم به طور کامل فــ یلتــ ر شده است.

حال از شما دوستان می‌پرسم که آیا برای کاربران ADSL شاتل و یا کاربران ADSL صبانت و یا کاربران ADSL پارس‌آنلاین و کلاً کاربران ADSL شرکت‌های خصوصی هم ، تقریباً تمام سایت‌های میزبانی فایل و تمام سایت‌های میزبانی عکس به طور کامل فــ یلتــ ر و مسدود شده است.

خواهشمندم پاسخ من را بدهید و مرا راهنمایی کنید تا اگر سایت‌های میزبانی فایل در ADSL شرکت‌های خصوصی فــ یلتــ ر و مسدود نیست ADSL خود را عوض کنم و از یک ISP خصوصی ADSL بگیرم.

متشکرم.

mohammad_87
01-08-2010, 00:48

ای بابا.آخری چی شد؟جواب سر بالا میدن یا میان درست میکنن این فیبر بی پدرمادرو....:19:

من الان با edge ایرانسل کانکتیدم.دوماه رو نمیدونم اما این آخری تمام اون سایتهایی که شما گفتین برای من هم فیلتر بوده.همچنین در چندین شماره هوشمند.مثل اینکه داریم دنیا رو تحریم میکنیم!:31:

Ami R 940
01-08-2010, 09:05
از دوستان کسی امروز سرعتش افت نکرده؟ سرعت دانلود من شده 8 9
تو تنظیمات مودم نگاه کردم Downstream که 124 بود شده 80 !

Downstream / Upstream (Kbps) 80/70

KING_DESIGNER
01-08-2010, 09:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدای بابا.آخری چی شد؟جواب سر بالا میدن یا میان درست میکنن این فیبر بی پدرمادرو....:19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن الان با edge ایرانسل کانکتیدم.دوماه رو نمیدونم اما این آخری تمام اون سایتهایی که شما گفتین برای من هم فیلتر بوده.همچنین در چندین شماره هوشمند.مثل اینکه داریم دنیا رو تحریم میکنیم!:31:
والا من حرف وزیرش رو نقل قول کردم هرچی بگه دست اونه من که نگفتم حرف منه ؟

mehrdad38
01-08-2010, 09:31

برای من که افت نداشته، همون 126 هست.

Ami R 940
01-08-2010, 10:46
متاسفانه سرعتم دیگه الان روی دایل آپ هم کم کرد و رسید به Downstream / Upstream (Kbps) 56/70 با سرعت دانلود 5 کیلوبایت .

الان یکی دو ساعتی هست با شماره 1899 تماس می گیرم کسی گوشی رو ور نمی داره و پاسخ گو نیست! مرکز مخابراتی تماس گرفتم اونا هم گفتن ما کاره ای نیستیم و فقط پورت می بندیمو باز می کنیم به این شماره 1899 تماس بگیر! گفتم تماس گرفتم جریان از این قراره! جالب اینجاس بهشون میگم کسی پاسخ گو نیست میگن خودمون می دونیم کسی اونجا نیست که ور داره!!! اما ما کاره ای نیستیم!.خلاصه من موندم چی کار کنم

کسی شماره مستقیمی چیزی نداره از پشتیبانیشون؟

nikaan
01-08-2010, 11:05
سلام به همه‌ی اساتید.

بچه‌ها من از ADSL مخابراتی استفاده می‌کنم.

یک مشکلی برای من پیش آمده می‌خواهم از شما بپرسم و کمک بگیرم.

از دو ماه پیش تمام سایت‌های میزبانی فایل مثل fileserve و hotfile و sharingmatrix و uploading و megaupload و ... به غیر از rapidshare به طور کامل فــ یلتــ ر شده‌اند.

به طوری که پدرمان در می‌آید تا یک فایلی یا نرم‌افزاری و یا موزیکی دانلود کنیم.

برای من که کاربر ADSL مخابراتی هستم ، به غیر از سایت‌های میزبانی فایل ، تمام سایت‌های میزبانی عکس هم به طور کامل فــ یلتــ ر شده است.

حال از شما دوستان می‌پرسم که آیا برای کاربران ADSL شاتل و یا کاربران ADSL صبانت و یا کاربران ADSL پارس‌آنلاین و کلاً کاربران ADSL شرکت‌های خصوصی هم ، تقریباً تمام سایت‌های میزبانی فایل و تمام سایت‌های میزبانی عکس به طور کامل فــ یلتــ ر و مسدود شده است.

خواهشمندم پاسخ من را بدهید و مرا راهنمایی کنید تا اگر سایت‌های میزبانی فایل در ADSL شرکت‌های خصوصی فــ یلتــ ر و مسدود نیست ADSL خود را عوض کنم و از یک ISP خصوصی ADSL بگیرم.

متشکرم.

سلام

من تقریبا تا 1.5 ماه پیش adsl داتک رو داشتم

در اونجا هم مگا آپلود و هات فایل فیلتر بود بقیه رو هم تا حالا نرفتم

اما این فیلترینگ ربط داره به شرکت زیر ساخت که در اونجا کل اینترنت کشور رو فیلتر می کنن

اما بعضی از شرکت ها هم هستن که گویا خودشون فیلترینگ مجزا دارن و فیلترشون بیشتر میشه مثلا میگن

همین دزد آنلاین فیلترش بیشتر از بقیه اس حتی توی کارت های دایل آپش:13:

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

متاسفانه سرعتم دیگه الان روی دایل آپ هم کم کرد و رسید به Downstream / Upstream (Kbps) 56/70 با سرعت دانلود 5 کیلوبایت .

الان یکی دو ساعتی هست با شماره 1899 تماس می گیرم کسی گوشی رو ور نمی داره و پاسخ گو نیست! مرکز مخابراتی تماس گرفتم اونا هم گفتن ما کاره ای نیستیم و فقط پورت می بندیمو باز می کنیم به این شماره 1899 تماس بگیر! گفتم تماس گرفتم جریان از این قراره! جالب اینجاس بهشون میگم کسی پاسخ گو نیست میگن خودمون می دونیم کسی اونجا نیست که ور داره!!! اما ما کاره ای نیستیم!.خلاصه من موندم چی کار کنم

سلام

شما وقتی با 1899 تماس می گیرید باید به قسمت پیام گیرش برید و مشکلتون رو اونجا مطرح کنید + شماره تلفنتون رو هم می دید

حدود 2 الی 3 ساعت دیگه با شما تماس می گیرن

KING_DESIGNER
01-08-2010, 11:17

1899 که تماس مستقیم نیست داداش
زنگ میزنی میگی
سلام خسته نباشین طاعاتو عباداتتون قبول حق (فلانی ) هستم به شماه تلفن( شماره ای که قطع شده)
جناب با عرض معذرت از ساعت (فلان ) تا الان که ساعت ( فلان) هست سرویس من فوق العاده کم سرعت و قطع !! میباشد لطف کنید ببررسی کنید متاسفانه کار واجبی هم با اینرتنت دارم
از پیگیری شما ممنون و متشکرم
یا علی

این یا علی معجزه میکنه :27: نمیدونم چی میشه که اگه این یا علی رو نگی تحویلت نمیگیرن :13::31:
بعد از دو سه ساعت باهات تماس میگیرن و دیگه اونجا خفتشون بکن و هی سئوال بپرس تا پشیمون بشوند.!

hamidras
01-08-2010, 11:56
البته من که گرفتم تو برگه یوزر نیم پسورد زده بود پشتیبانی شرکت کیهان ارتباط شمارشم بود .

یه باز زنگ زدم یارو اندازه بلا نسبت ... هم نمیفهمید:دی

reb
01-08-2010, 13:21

Line Rate - Upstream (Kbps): 59
Line Rate - Downstream (Kbps): 127
خر تو خره هردفعه با یه سرعتی که اکثرا هم پایینه کانکت میشه مگه این که ایمن الظواهری و یا رفیقش باشی.
باید اینقده مودمو روشن و خاموش کنی تا درست بشه.

symbian-freak
01-08-2010, 18:01
بچه ها منطقه سعادتمند کسی نت داره از مخابرات..

mehrdad38
01-08-2010, 19:37

شماره پرونده نداری ؟ اگر داشته باشی می تونی از طریق پرتال کنترل شبکه دیتا تیکت بفرستید:

nikaan
01-08-2010, 22:12
شماره پرونده نداری ؟ اگر داشته باشی می تونی از طریق پرتال کنترل شبکه دیتا تیکت بفرستید:

سلام

این شماره ی پرونده دیگه چیه؟

چه جوری می تونم بگیرمش؟

باید تقاضا دهنده ی adsl بگیردش?

mehrdad38
02-08-2010, 09:05
باید همراه یوزرنیم و پسورد به شما بدن ؟ اگر ندادن برید مرکز مخابراتی ازشون بگیرید.

mohammad_87
02-08-2010, 20:46
سلام.توی پستهای قبلی گفته بودین به خانواده هایی که دانشجوی ارشد داشته باشن سرعت 256 هم میدن.مثل اینکه آقای nikaan هم این سرویس رو تونسته بگیره.حالا یه سوال:تبصره ندادن که چه رشته ای باشه که؟:31:بعد با مدارک دانشگاهی کار تمومه یا باز باید بریم و بیایم؟

zelda64
02-08-2010, 22:44
سؤال از اساتید :

من 5 ماه است از مخابرات تهران و مرکز مالک‌اشتر ADSL با سرعت 128 کیلوبیت‌برثانیه گرفته‌ام.

به آزمایش سرعت زیر از طریق سایت speedtest دقت کنید به نظر شما ping من خیلی پایین نیست؟ دو یا سه ماه پیش حدود 330 میلی‌ثانیه ping داشتم ولی الان وضعیت بد است.

سؤال دوم : راستی آیا مخابرات تهران ADSL 128 را به ADSL 256 تبدیل می‌کند یعنی ADSL با سرعت 256 واگذار میکند؟

متشکرم.

nikaan
03-08-2010, 09:56
سلام.توی پستهای قبلی گفته بودین به خانواده هایی که دانشجوی ارشد داشته باشن سرعت 256 هم میدن.مثل اینکه آقای nikaan هم این سرویس رو تونسته بگیره.حالا یه سوال:تبصره ندادن که چه رشته ای باشه که؟:31:بعد با مدارک دانشگاهی کار تمومه یا باز باید بریم و بیایم؟

سلام

اولا ما برای محکم کاری خطمون به نام دادشم کردیم که صاحب خط کارشناسی ارشد باشه

بعدشم گفتم مرکز به مرکز فرق داره و سلیقه ای عمل می کنن

داداشم که سریش شد تا تونست بگیره:13:

در ضمن سرعت بالای 256 هم نمی دن و باید به مخابرات کل استان تهران مراجعه کنی

سؤال از اساتید :

من 5 ماه است از مخابرات تهران و مرکز مالک‌اشتر ADSL با سرعت 128 کیلوبیت‌برثانیه گرفته‌ام.

به آزمایش سرعت زیر از طریق سایت speedtest دقت کنید به نظر شما ping من خیلی پایین نیست؟ دو یا سه ماه پیش حدود 330 میلی‌ثانیه ping داشتم ولی الان وضعیت بد است.

سؤال دوم : راستی آیا مخابرات تهران ADSL 128 را به ADSL 256 تبدیل می‌کند یعنی ADSL با سرعت 256 واگذار میکند؟

متشکرم.

اگر دانشجوی ارشد یا قاضی یا خانواده شهدا یا استاد دانشگاه باشی می تونی بری درخواست بدی و اونها به 256 تبدیلش کنن در غیر این صورت نمیشه

برای کاهش پینگت از برنامه ای که آقای MEHRDAD38 در امضاشون قرار دادن(DNS SERVAR) استفاده کنید

برای من که خیلی تاثیر داشت

mohsen137
03-08-2010, 19:09
سلام.واقعا پست جالبیه.
دو تاسوال داشتم.
1.ایا راهی به غیر از رفتن به مخابرات برای گرفتن ADSL وجود داره و در صورت بودن اون را لطفا لینک سایت یا... را بگذارید.
2.ایا رو فیبر نوری هم میدن؟
لطفا جواب بدید خیلی واجبه.اخه دارم میمیرم

armanleila
03-08-2010, 19:11
من رفتم از خود مخابرات مرکز مدنی تهران گرفتم البته بعد از دو روز خواستم کنسل کنم بعلت سرعت خیلی پائین اما نشد گفتند " جمع آوري سرويس انتقال داده ها امکان پذير نيست " البته از طریق خدمات غیرحضوری سایت مخابرات درخواست فرستادم! گفتم حالا یکماهی تست کنم ببینم چی میشه!

سرعت در بهترین حالت :

Downstream *** Upstream
SNR Margin (dB): 14.5 *** 27.6
Attenuation (dB): 23.0 *** 7.3
Output Power (dBm): -23.9 *** -51.2
Attainable Rate (Kbps): 1744 *** 1308
Rate (Kbps): 126 *** 63

حداکثر سرعت بر حسب کیلوبیت در ثانیه که به من داده شده 108 کیلوبیت است که سرعت ماکسیمم به 13.4 بیشتر نمی رسد!

در ضمن چهار روز اول فعال سازی اینترنت برای من یوزنیم و پسورد را نمی شناخت و کلی دردسر کشیدم !

راستی یک چیز خیلی جالب و عجیب:

در منزل ما 4 تلفن متصل به همین خط ADSL است که بدون استفاده از Spilliter یا Microfilter تمامی آنها بخوبی کار میکند و هنگام استفاده از اینترنت هم هم می توان با تلفن بدون هیچ نویزی صحبت کرد و اینترنت هم اصلا قطع نمی شود مثل همین الان که این مطلب را می نویسم!! تازه فاکس و کالر آی دی هم روی این خط وجود دارد!!!!!!
تازه خود مودم هم بدون اسپیلیتر کار می کند!!! برام خیلی عجیب بود این مطلب! :18:

mohsen137
03-08-2010, 19:16
سلام پست جالبیه.
دو تا سوال داشتم.
1.ایا راهی برای گرفتن اینترنت پر سرعت از اینترنت وجود داره؟در صورت وجود,لطفا لینک رو بزارید.
2.ایا روی خط فیبر نوری هم میدن یا نه؟
لطفا جواب بدید خیلی واجبه.اخه دارم میمیرم.مرسی

mohsen137
03-08-2010, 19:17
سلام پست جالبیه.
دو تا سوال داشتم.
1.ایا راهی برای گرفتن اینترنت پر سرعت از اینترنت وجود داره؟در صورت وجود,لطفا لینک رو بزارید.
2.ایا روی خط فیبر نوری هم میدن یا نه؟
لطفا جواب بدید خیلی واجبه.اخه دارم میمیرم.مرسی

sei_pm
03-08-2010, 19:37
من رفتم از خود مخابرات مرکز مدنی تهران گرفتم البته بعد از دو روز خواستم کنسل کنم بعلت سرعت خیلی پائین اما نشد گفتند " جمع آوري سرويس انتقال داده ها امکان پذير نيست " البته از طریق خدمات غیرحضوری سایت مخابرات درخواست فرستادم! گفتم حالا یکماهی تست کنم ببینم چی میشه!

سرعت در بهترین حالت :

Downstream *** Upstream
SNR Margin (dB): 14.5 *** 27.6
Attenuation (dB): 23.0 *** 7.3
Output Power (dBm): -23.9 *** -51.2
Attainable Rate (Kbps): 1744 *** 1308
Rate (Kbps): 126 *** 63

حداکثر سرعت بر حسب کیلوبیت در ثانیه که به من داده شده 108 کیلوبیت است که سرعت ماکسیمم به 13.4 بیشتر نمی رسد!

در ضمن چهار روز اول فعال سازی اینترنت برای من یوزنیم و پسورد را نمی شناخت و کلی دردسر کشیدم !

راستی یک چیز خیلی جالب و عجیب:

در منزل ما 4 تلفن متصل به همین خط ADSL است که بدون استفاده از Spilliter یا Microfilter تمامی آنها بخوبی کار میکند و هنگام استفاده از اینترنت هم هم می توان با تلفن بدون هیچ نویزی صحبت کرد و اینترنت هم اصلا قطع نمی شود مثل همین الان که این مطلب را می نویسم!! تازه فاکس و کالر آی دی هم روی این خط وجود دارد!!!!!!
تازه خود مودم هم بدون اسپیلیتر کار می کند!!! برام خیلی عجیب بود این مطلب! :18:

تعجب کردم چرا با اینکه Attenuation شما خیلی پایینه ولی SNR شما بالا نیست نگو از هرچی تلفن داشتید وصل کردید . فکر کنم فاصلت با مرکز کمتر از 1 کیلومتر باشه یا اینکه فیبر نوری هست خطتون؟ حالا هرچیزی روی خط دارید رو به جز مودم بکشید و یک بار مودم رو از برق درآرید . د.باره بزنید ببینید اینها چه تغییری می کنند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

armanleila
03-08-2010, 22:31
درست حدس زدید فاصله من تا مرکز مخابرات 150 متر است. فکر نمی کنم خطم فیبر نوری باشد چون این خط خیلی قدیمیه

کاری که خواستید را انجام دادم و نتیجه این شد:

Downstream ***** Upstream
SNR Margin (dB): 15.5 ***** 98.1
Attenuation (dB): 16.0 ***** 5.8
Output Power (dBm): -26.1 ***** -51.2
Attainable Rate (Kbps): 21824 ***** 1343
Rate (Kbps): 126 ***** 63

sei_pm
03-08-2010, 23:04
درست حدس زدید فاصله من تا مرکز مخابرات 150 متر است. فکر نمی کنم خطم فیبر نوری باشد چون این خط خیلی قدیمیه

کاری که خواستید را انجام دادم و نتیجه این شد:

Downstream ***** Upstream
SNR Margin (dB): 15.5 ***** 98.1
Attenuation (dB): 16.0 ***** 5.8
Output Power (dBm): -26.1 ***** -51.2
Attainable Rate (Kbps): 21824 ***** 1343
Rate (Kbps): 126 ***** 63

خدا رو شکر حدسم درست بود. همون به خاطر فاصله کم شماست . فیبر هم بود همین میشد تقریبا چون فاصله کافو ها تا کاربر همون حدود 100 تا 200 متر هست . دقیقا نمی دونم SNR شکا چرا باز هم بالا نرفت ولی اگر دقت کنید Attainable Rate (Kbps): 21824 ***** 1343یعنی سرعت تخمینی شما به 21.8 Mb/s رسید که قبلا حدود 1.7 Mb/s بود این یعنی اگر شما تلفن اضافه نگذاری رو خط شرایط شما طوری هست که تا 21 مگ رو جواب میده بدون اینکه قطع و وصل بشید. البته ملاک دید مستقیم نیست شایذ شما دید مستقیم رو گقتید وگرنه راحت تا 24 مگ رو می شد گرفت البته به جنس و قطر کابل هم بستگی داره.
البته زیاد هم امیدوار نباشید چون اگر روزی روزگاری قرار شد 24 مگ ارزون هم بدن تا 10 سال دیگه تکنولوژی انقدر پیشرفت میکنه که سرعت Adsl و پینگش در حد مقایسه دایال آپ با Adsl در زمان حال میشه اون موقع هم کاربرها حسرت پهنای باند 1 Gb/s رو می خورند.

armanleila
03-08-2010, 23:24
از اطلاعات فنی و راهنمایی شما سپاسگذارم .
من هم هرچی سعی کردم SNR Downstream بالا نرفت اما SNR Upstream که به 98 رسید؟ اما 21.8 Mb/s این سرعت را فکر نکنم تا 10 سال دیگه بشه توی منزل داشت! بله من دید مستقیم را گفتم و دید غیر مستقیم حدود 400 متر است. امیدوارم من و شما و بقیه دوستان روزی بتوانند با قیمت ارزان و سرعت بالا به اینترنت وصل شوند. :8:

sei_pm
03-08-2010, 23:33
از اطلاعات فنی و راهنمایی شما سپاسگذارم .
من هم هرچی سعی کردم SNR Downstream بالا نرفت اما SNR Upstream که به 98 رسید؟ اما 21.8 Mb/s این سرعت را فکر نکنم تا 10 سال دیگه بشه توی منزل داشت! بله من دید مستقیم را گفتم و دید غیر مستقیم حدود 400 متر است. امیدوارم من و شما و بقیه دوستان روزی بتوانند با قیمت ارزان و سرعت بالا به اینترنت وصل شوند. :8:

ببینید مودها یک قسمت برای تنظیم نوع DSL دارند مثل G.dmt و G.lite و Adsl2+ و ... شما اون رو روی G.dmt تنظیم کنید و بگذارید لینک مودم دوباره ثابت بشه چک کنید ببینید چه فرق هایی میکنه. برای من هم هنوز جای سواله که چرا SNR دانلود شما بالا نرفته.

M3HRD@D
03-08-2010, 23:46
دوستان من رفتم مخابرات منطقمون بگیرم گفتند فقط صاحب اصلی خط یعنی بابام باید بیاد پیش کارشناس و درخواست بده هیچ راهی نداره خودم بگیرم؟

sei_pm
03-08-2010, 23:56
دوستان من رفتم مخابرات منطقمون بگیرم گفتند فقط صاحب اصلی خط یعنی بابام باید بیاد پیش کارشناس و درخواست بده هیچ راهی نداره خودم بگیرم؟

خیر راهی نیست حتی برای شرکتهای خصوصی هم باید امضاء صاحب خط باشه.

Kianoosh
04-08-2010, 02:54

اگه صاحب خط نباشی می تونی خودت بگیری اونم اینه که مستاجر باشی و با ارائه اجاره نامه به عنوان استفاده کننده خط ثبت میشه و یا بحث حقوقی شرکت یا سازمانی باشه ....ولی وقتی پدر صاحب خط هست باید راضیش کنی :دی

mehrdad_goleyakh
06-08-2010, 15:22
یکی از دوستام میگفت ADSL مخابرات گرفته بعد وی پی ان نساخته با کانکشن معمولی ADSL وصل شده! میشه؟

KING_DESIGNER
06-08-2010, 15:34
یکی از دوستام میگفت ADSL مخابرات گرفته بعد وی پی ان نساخته با کانکشن معمولی ADSL وصل شده! میشه؟
برای اتصال به ADSL از 3 راه که الان معمول هست میشه اقدام کرد.
استفاده از PPPoe : که یک کانکشن بصورت اتوماتیک و دائم الکانکت در مودم ساخته میشه و شما با روشن شدن سیستم با اینرتنت متصل روبرو میشید.
استفاده از کانکشن : که یک کانکشن شبیه به دایال آپ باید بسازید و نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنید و کانکت میشوید
استفاده از شبکه : که بوسیله کابل شبکه به یک سیستم که کانکشن رو به اشتراک گذاشته وصل میشید.
و بقیه راهها

حال برای اتصال از طریق چیز پی ان : شما باید وقتی که به اینترنت وصل هستید ( با استفاده از یکی از 3 روش معمول در بالا ) یک کانکشن بسازید و در ان رمز عبور و نام کاربری اکانت پی چیز پی ان رو وارد کنید و وصل بشید
در واقع اگر از گزینه شماره 2 استفاده کرده باشید الان 2 تا چراغ مونیتور در کنار ساعت ویندوزتون در سیستم شما باید دیده بشه.

حال این دوست شما با توجه به گفته شما از روش شماره یک استفاده کرده . پس میبنیید که ربطی به چیز پی ان نداره

*چیز پی ان = وی پی ان:20:

mehrdad_goleyakh
06-08-2010, 15:46
ADSL مخابرات لااقل تو مشهد که من خبر دارم با استفاده از کانکشن وی پی ان کانکت میشه، که باید یه کانکشن بسازی IP سروری که دادن وارد کنی بعد هم یوزر و پسورد خطت،بعد این موردی که من میگم بدون ساختن کانکشن وی پی ان وصل شده بود.

KING_DESIGNER
06-08-2010, 16:31
ADSL مخابرات لااقل تو مشهد که من خبر دارم با استفاده از کانکشن وی پی ان کانکت میشه، که باید یه کانکشن بسازی IP سروری که دادن وارد کنی بعد هم یوزر و پسورد خطت،بعد این موردی که من میگم بدون ساختن کانکشن وی پی ان وصل شده بود.

البته من نمیدونم شما از کجا این خبرها رو میارید ولی طبق گفته مایکروسافت
Make a virtual private network (---) connection

Updated: January 21, 2005

Applies To: Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 with SP1, Windows Server 2003 with SP2

To make a virtual private network (---) connection

1. Open Network Connections.

2. Double-click New Connection Wizard, and then click Next.

3. Click Connect to the network at my workplace, and then click Next.

4. Click Virtual Private Network connection, and click Next.

5. Type a name for this connection in Company Name, and click Next.

6. If you have already established a dial-up connection, do one of the following:

* If you need to establish a connection with your ISP or some other network before tunneling to your destination computer or network, click Automatically dial this initial connection, click a connection in the list, and then click Next.

* If you do not want to automatically dial an initial connection, click Do not dial the initial connection, and then click Next.

7. Type the host name or IP address of the --- server to which you are connecting, and then click Next.

8. Do one of the following:

* If you want this connection to be made available to all users on this computer, click Anyone's use, and then click Next.

* If you want to reserve the connection for your own use, click My use only, and then click Next.

9. If you want to create a shortcut for this connection on your desktop, select the Add a shortcut to this connection to my desktop check box.

10. Click Finish.

بعله طبق این دستور در لینک زیر

شما باید از قبل یک کانکشن برای ساخت چیز پی ان داشته باشید وگرنه اصلا وصل نمیشه

یوزرهای چیز پی ان تعریف شده هستند و برای هرکاری استفاده نیمشوند حالا در ایران برایوبگردی و... استفاده میشه البته جای بحث دیگری داره وگرنه اسن سرویس کاربرد دیگری دارد.
موفق باشید.

aminpost
06-08-2010, 17:14
دوستان توی تهران جایی هست که Adsl روی فیبر نوری بدهند ؟
اگه هست کدوم مراکز و آیا شرکت این کار رو میکنه ؟

PhrenetiC
07-08-2010, 16:01
دوستان برای گرفتن سرویس های بالاتر از 128 ، چه مدارکی لازم هست ؟ ( مثلا 1mb )
الان سرویس 1mb ماهانه 38 تومن خرج داره ؟ کسی هست که 1mb گرفته باشه ؟ سرعت آپلود چقدر هست ؟

nikaan
07-08-2010, 18:25
اشتباه پست زدم

ببخشید

لطفا حذف شود

با تشکر

armanleila
08-08-2010, 13:26
پینگ مخابرات همیشه برای من بد بوده است: تست امروز

tahour
10-08-2010, 16:43
سلام می خواستم بدون سرعت دانلود 256 مخابرات چقدره؟

tahour
10-08-2010, 16:46

ahora-kabir
10-08-2010, 19:01
دوستان مخابرات تهران مودم هوایی را چند میده؟
مدل hawaii smartax mt882a را بگید بهتره

mehrdad38
10-08-2010, 21:22
تست سرعت اینترنت 256 مخابرات توی پست اول هست دانلود کن و ببین.

فکر می کنم 20 تومن البته من خودم از مخابرات مودم نگرفتم و لی فرکر می کنم حدود قیمت همین باشه.

ahora-kabir
10-08-2010, 21:58
فکر می کنم 20 تومن البته من خودم از مخابرات مودم نگرفتم و لی فرکر می کنم حدود قیمت همین باشه.
مطئنی !!!
چه کلای سر خودم رفت من (در شهرستان) 65 تومان به من فروخت !!!! (این را برای یک نفر دیگه می خوام)

mo_ho
11-08-2010, 11:07
25750 تومن از خود مخابرات گرفتم.

mahy007
11-08-2010, 11:58
دوستان الان مخابرات تهران 256 میده ؟
چند روزه وصل میشه ؟
مرکز مخابراتی هجرت هستم

SIMON137
11-08-2010, 12:04
اینا شماره پشتیبانی ندارن ؟
این مودم رفیقم NAT رو که خاموش می کنه دیگه کانکت نمیشه . به کدوم شماره باید زنگ بزنم ؟

reb
11-08-2010, 12:08
اینا شماره پشتیبانی ندارن ؟
این مودم رفیقم NAT رو که خاموش می کنه دیگه کانکت نمیشه . به کدوم شماره باید زنگ بزنم ؟
البته که داره :1899 در کل دنیا معروفه شما چطور خبر ندارین؟

SIMON137
11-08-2010, 12:23
البته که داره :1899 در کل دنیا معروفه شما چطور خبر ندارین؟
به این شماره بی صاحاب که زنگ میزنی هیچ کس برنمیداره که

Kianoosh
11-08-2010, 12:25
به این شماره بی صاحاب که زنگ میزنی هیچ کس برنمیداره که

باید پیغام بزاری ...

bleu2u4u
11-08-2010, 12:26
تو تنظیمات مودم vpi و vci رو چند باید زد؟

reb
11-08-2010, 12:29
تو تنظیمات مودم vpi و vci رو چند باید زد؟
تهران: 0و35

mahy007
11-08-2010, 12:43
دوستان الان مخابرات تهران 256 میده ؟
چند روزه وصل میشه ؟
مرکز مخابراتی هجرت هستملطفا یکی جواب منو بده !
برام خیلی مهمه :31:

برای خرید باید چیکار کنیم ؟! مدارک و فرم و ... رو کجا بفرستیم ؟

M3HRD@D
11-08-2010, 13:17
لطفا یکی جواب منو بده !
بالاتر از 128 نمیدن
یک هفته ای وصل میشه.

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

دوستان من رفتم مخابرات در خواست دادم گفتند یک هفته ای وصل میشه
یه سوال داشتم تو قبض تلفن همین 10 هزار تومان بابت هر ماه اضافه میشه
دیگه پول شهری بابت اینترنت که نمیاد؟

xxxj
11-08-2010, 13:24
بالاتر از 128 نمیدن
یک هفته ای وصل میشه.

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

دوستان من رفتم مخابرات در خواست دادم گفتند یک هفته ای وصل میشه
یه سوال داشتم تو قبض تلفن همین 10 هزار تومان بابت هر ماه اضافه میشه
دیگه پول شهری بابت اینترنت که نمیاد؟

هر دوماه 20 هزار تومان میاد رو قبضت و هیچی اضافی نداره .

در ضمن از دوستان یک سوال داشتم در سته که با اینترنت مخابرات بازی های کامپیوتر ی رو نمیشه انلاین زد اگه اینطوری هست سریع بگید من برم عوض کنم و به شما دوست عزیز توضیه میکنم نخر برو قرار داد تو فسخ کن برو داتک بگیر.

sei_pm
11-08-2010, 15:08

در ضمن از دوستان یک سوال داشتم در سته که با اینترنت مخابرات بازی های کامپیوتر ی رو نمیشه انلاین زد اگه اینطوری هست سریع بگید من برم عوض کنم و به شما دوست عزیز توضیه میکنم نخر برو قرار داد تو فسخ کن برو داتک بگیر.

من که با سرورهای داخلی کانتر رو تست کردم به خوبی جواب میده درصورتی که تنظیماتش رو درست انجام بدین.

d3t
11-08-2010, 17:29
من تو ملایرم و برای 128 ثبت نام کردم من فقط برای بازی میخوامش
میخوام all-star و wow بازی کنم مطمئنی نمیشه با اینا بازی کرد؟

xxxj
11-08-2010, 18:46
ببین من تا اونجا که میدونم تو تهران نمیشه والا من شهر های دیگه رو نمیدونم ولی وقتی پایتخت کشور این است چه توقعی از دیگر شهر ها. بازم میگم برو داتک بگیر هم ارزون هم با صرفه هم سرعت بهتر منم میخوام عوض کنم.

Exir
11-08-2010, 20:20
لطفا یکی جواب منو بده !

برای خرید باید چیکار کنیم ؟! مدارک و فرم و ... رو کجا بفرستیم ؟

یه نمه پارتی میخواد.

mehrdad38
11-08-2010, 21:31
ببین من تا اونجا که میدونم تو تهران نمیشه والا من شهر های دیگه رو نمیدونم ولی وقتی پایتخت کشور این است چه توقعی از دیگر شهر ها. بازم میگم برو داتک بگیر هم ارزون هم با صرفه هم سرعت بهتر منم میخوام عوض کنم.

نه اتفاقا تهران از نظر سرعت اینترنت عقب هست و چندتا شهر هستن که در صدر جدول هستن.

بعنوان مثال مخابرات اصفهان 128 ارائه می ده ولی برای کاربرا 128 رو روی 512 به بالا می بنده نمونه ش همین دوست عزیز roteal 2007 هست که از مخابرات اصفهان داره و براش 750 بستن.

reb
11-08-2010, 21:36
نه اتفاقا تهران از نظر سرعت اینترنت عقب هست و چندتا شهر هستن که در صدر جدول هستن.

بعنوان مثال مخابرات اصفهان 128 ارائه می ده ولی برای کاربرا 128 رو روی 512 به بالا می بنده نمونه ش همین دوست عزیز roteal 2007 هست که از مخابرات اصفهان داره و براش 750 بستن.

داداش اونجا محدود میدن مثل شرکتهایی که تهران میدن مخابرات اصفهان مثل مخابرات تهران خیلی سپاه صحابه نیست فرق داره ایضا خودش مستقیم نمیده.

xxxj
12-08-2010, 14:02
اره دیگه ولی مشکل اصلی مخابرات انلاین بازی کردن است . و در بعضی مکان ها اپلود (خدارو شکر مورد دو برای من نیست)

mahy007
12-08-2010, 14:45
خوب ! سرعت 128 مخابرات 13 هستش ! یعنی با این سرعت در هر ساعت چند مگ میشه دانلود کرد ؟!

xxxj
12-08-2010, 15:22
10 یا 20 مگ البته فکنم.

KING_DESIGNER
12-08-2010, 15:26
خوب ! سرعت 128 مخابرات 13 هستش ! یعنی با این سرعت در هر ساعت چند مگ میشه دانلود کرد ؟!
13ضربدر 60 ثانیه= 780 کیلو در یک دقیقه
780 ضربدر 60 دقیقه= 46مگ و 800 کیلوبایت

فهمیدی؟:20:

rootnt
12-08-2010, 22:34

همش درسته
هفته پیش وصل شد حالا می خوام فسخ کنم
نظر من فقط به درد اونایی که تا الان دایل آپ استفاده می کردن می خوره
همچین کسایی وقتی این سرویس رو ببینین خیلی حال می کنن
من رفتم بگم حداقل سرعت بالا بدید یا بپرسم چرا اینقدر داغونه
طرف گفت سرعت بالاتر نمی دیم (با لحن بد) وقتی گفتم کیفیتش پایینه گفت می تونی بیای انصراف بدی ما الان جامون پر شده همین الان جاتو می دیم یکی دیگه
واقعا چرا؟
چرا واسه این سرویس آشـــــــغــــــا ل سر و دست می شکونن؟

حالا یه سوال
الان برم واسه فسخ قرارداد چند روز طول می کشه تا خطم از رانژه در بیاد؟

sei_pm
13-08-2010, 01:28
همش درسته
هفته پیش وصل شد حالا می خوام فسخ کنم
نظر من فقط به درد اونایی که تا الان دایل آپ استفاده می کردن می خوره
همچین کسایی وقتی این سرویس رو ببینین خیلی حال می کنن
من رفتم بگم حداقل سرعت بالا بدید یا بپرسم چرا اینقدر داغونه
طرف گفت سرعت بالاتر نمی دیم (با لحن بد) وقتی گفتم کیفیتش پایینه گفت می تونی بیای انصراف بدی ما الان جامون پر شده همین الان جاتو می دیم یکی دیگه
واقعا چرا؟
چرا واسه این سرویس آشـــــــغــــــا ل سر و دست می شکونن؟

حالا یه سوال
الان برم واسه فسخ قرارداد چند روز طول می کشه تا خطم از رانژه در بیاد؟

آقا من کانتر زدم با سرورهای داخلی جواب داد.
فکر کنم حداکثر 3 روز طول بکشه. پولش رو هم به تعداد روزهایی که استفاده کردی روی قبض میاد مثل این شرکتها نیست ماهیانه باشه. واسه من که اینجوری بود ماه اول که سرویس از 8 برج شروع شد.

vahidreza2007
13-08-2010, 01:33
سلام دوستان . اقا شهرستان فیروزکوه تو استان تهران هم زیر این پوشش ای دی اس ال مخابرات رفته یا نه ؟

اگه اره چطور باید اقدا کنیم برای گرفتن اشتراک ؟

این هزینه ماهیانه میاد رو قیض تلفن دیگه ؟

اگه اره مشخص میکنه کدوم هزینه مربوط به ای دی اس ال هستش ؟

KING_DESIGNER
13-08-2010, 03:15
سلام دوستان . اقا شهرستان فیروزکوه تو استان تهران هم زیر این پوشش ای دی اس ال مخابرات رفته یا نه ؟

اگه اره چطور باید اقدا کنیم برای گرفتن اشتراک ؟

این هزینه ماهیانه میاد رو قیض تلفن دیگه ؟

اگه اره مشخص میکنه کدوم هزینه مربوط به ای دی اس ال هستش ؟

نمیدونیم رفته با نه
باید بری مرکزتون ببینین سرویس میدن یا نه
قبض تلفن کپی و اصل شناسنامه فرد متاقاضی پرکردن فرم ثبت نام واریز اخرین بدهی و تصویه سحاب تا اون تاریخ
همین
ماهی ده تومن که قبض دوماه یه بار میاد میشه 20 تومن
اره یه جدول باید داشته باشه نوشته که ای دی اس ال قیمتش هم زده

Reza_994
14-08-2010, 16:36
سلام دوستان

منم adsl گرفتم از مخابرات ( 256 )

ولی حالا یه مشکلی هست

صبح دیدم خطم رانژه شده بعد رفتم کانکشن pppoe ساختم و کانفیگ مودم رو هم درست کردم

ولی موقع اتصال ارور 678 میداد ( موقع connect )
بعد یخورده تو کانفیگ مودم دستکاری کردم
اینبار موقع registering ارور 619 رو میداد
connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed

ولی با اینکه این ارور رو میداد اینترنت قابل استفاده بود !
یعنی الان با این روش اومدم این پست رو دادم !

البته گاهی موقع ها قطع میشه !

چیکار کنم این ارور رو نده؟

sei_pm
14-08-2010, 16:54
سلام دوستان

منم adsl گرفتم از مخابرات ( 256 )

ولی حالا یه مشکلی هست

صبح دیدم خطم رانژه شده بعد رفتم کانکشن pppoe ساختم و کانفیگ مودم رو هم درست کردم

ولی موقع اتصال ارور 678 میداد ( موقع connect )
بعد یخورده تو کانفیگ مودم دستکاری کردم
اینبار موقع registering ارور 619 رو میداد
connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed

ولی با اینکه این ارور رو میداد اینترنت قابل استفاده بود !
یعنی الان با این روش اومدم این پست رو دادم !

البته گاهی موقع ها قطع میشه !

چیکار کنم این ارور رو نده؟

شما چجوری 256 گرفتی؟

Reza_994
14-08-2010, 17:26
با کلی دردسر
اولش که نمیدادن رفتیم به رئیسشون گفتیم ( چون بابام استاد دانشگاه بود ) اونم گفت باید برید با رئیس منطقه صحبت کنید
رفتیم با رئیس منطقه ( سهیلی ) صحبت کردیم
گفت اگه میخواید میتونم بنویسم در صورت توسعه 256 را بدهند ( یک ماه طول میکشه ! ):18:
آخرش همون نامه رو بردیم دادیم گفتند باشه!

sei_pm
14-08-2010, 17:58
با کلی دردسر
اولش که نمیدادن رفتیم به رئیسشون گفتیم ( چون بابام استاد دانشگاه بود ) اونم گفت باید برید با رئیس منطقه صحبت کنید
رفتیم با رئیس منطقه ( سهیلی ) صحبت کردیم
گفت اگه میخواید میتونم بنویسم در صورت توسعه 256 را بدهند ( یک ماه طول میکشه ! ):18:
آخرش همون نامه رو بردیم دادیم گفتند باشه!

پس این همه راه رفتی 256 به بالا نتونستی بگیری؟
حالا سرعت آپلود تو مودم چنده؟
یک تست هم از speedtets.net بنداز.

Reza_994
14-08-2010, 18:38
نمیدادند !
همین رو هم رئیس منطقه به زور داد !

سرعت دانلود هم 29 دقیق

bleu2u4u
14-08-2010, 20:53
منم 2-3 روزه به جمع adsl داران مخابراتی پیوستم
تو این دو سه روز همه چی خوب بوده غیر از اینکه وقتی که دانلود میکنم دیگه هیچ کاری نمیتونم انجام بدم
حتی دانلودم که تموم میشه انگاری میخواد نفس بگیره تا 10-20 ثانیه هیچ کاری نمیتونم بکنم
سرعتم هم وقت دانلود 14.5 تقریبا ثابته
اینم تست

AMIIIIIIR
14-08-2010, 21:27
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مودم d-link 2520u دارم و چند ماهی میشه از مخابرات اینترنت گرفتم تقریبا باسرعت 13 دانلود می کنه و اپلودش افتضاحه(4-5) و جدیدا هم بعضی موقع ها دیسکانکت میشه ولی سوالی که از شما دوستان داشتم این بود که چراغ internet مودم من روشن نمیشه و هر کاری کردم جواب نداد (با ip داده شده توسط دستگاه config نمیشه) اگه کسی بلده چجور این مشکلو حل کنم ممنون میشم جواب بده .

دم همتون گرم

mehrdad38
14-08-2010, 21:42
نمیدادند !

سرعت دانلود هم 29 دقیق

خوب خوبه من به سهم خودم بهتون تبریک می گم

ببینم شما دم رئیس مرکز مخابراتی خودتون رو دیدین یا مرکز مخابراتی کل منطقه تون رو ؟

راستی پینگت یکم بالاست بیا توی تاپیک DNS سرور آدرسش توی امضام هست پینگت رو پایین میاره و سرعت لود صفحه مرورگرت بالا می ره.

منم 2-3 روزه به جمع adsl داران مخابراتی پیوستم
تو این دو سه روز همه چی خوب بوده غیر از اینکه وقتی که دانلود میکنم دیگه هیچ کاری نمیتونم انجام بدم
حتی دانلودم که تموم میشه انگاری میخواد نفس بگیره تا 10-20 ثانیه هیچ کاری نمیتونم بکنم
سرعتم هم وقت دانلود 14.5 تقریبا ثابته
اینم تست

آره دقیقا برای منم همین وضعیت هست.

به شما هم توصیه می کنم بیاین توی تاپیک DNS سرور پینگتون یکم بالاست. آدرسش توی امضام هست.

با سلام خدمت دوستان عزیز
من مودم d-link 2520u دارم و چند ماهی میشه از مخابرات اینترنت گرفتم تقریبا باسرعت 13 دانلود می کنه و اپلودش افتضاحه(4-5) و جدیدا هم بعضی موقع ها دیسکانکت میشه ولی سوالی که از شما دوستان داشتم این بود که چراغ internet مودم من روشن نمیشه و هر کاری کردم جواب نداد (با ip داده شده توسط دستگاه config نمیشه) اگه کسی بلده چجور این مشکلو حل کنم ممنون میشم جواب بده .

دم همتون گرم

سلام امیر

یعنی توی صفحه کانفیگ مودم نمی تونین وارد بشین؟

اگر منظور همینه باید مودم رو یکبار ریست سخت افزاری کنین.

Reza_994
14-08-2010, 21:56
خوب خوبه من به سهم خودم بهتون تبریک می گم

ببینم شما دم رئیس مرز مخابراتی خودتون رو دیدین یا مرکز مخابراتی کل منطقه تون رو ؟

راستی پینگت یکم بالاست بیا توی تاپیک DNS سرور آدرسش توی امضام هست پینگت رو پایین میاره و سرعت لود صفحه مرورگرت بالا می ره.خیلی ممنون

رئیس کل منطقه

راستی کلا مثل اینکه سرعت آپلود از 5 بالاتر نمیره !

mehrdad38
14-08-2010, 22:05
آره آپلود بین 5 الی 6 هست.

reb
14-08-2010, 22:30
نمیدادند !

سرعت دانلود هم 29 دقیق
سرعت واقعی شما عدد Downstream تقسیم بر 10 هست و برای اطمینان میتونی یک فایل 100 مگی رو بزاری واسه دانلود خواهی دید که ظرف یکساعت دانلود تمام نمیشه.
امتحان کن

چیزی که dumeter نشون میده با اونی که uTorrent نشون میده 10 کیلوبایت ناقابل اختلاف داره.

Reza_994
14-08-2010, 22:46
سرعت واقعی شما عدد Downstream تقسیم بر 10 هست و برای اطمینان میتونی یک فایل 100 مگی رو بزاری واسه دانلود خواهی دید که ظرف یکساعت دانلود تمام نمیشه.
امتحان کن
Downstream=255
Upstream=63
آره خوب بعضی موقع ها کاهش و افزایش پیدا میکنه
تو یک ساعت هم فکر کنم یه چیزی حدود 88 مگ دانلود کنه

راستی دوستان مخابراتی ! الان از کدوم روش برای اتصال استفاده میکنید ؟
اونی که یوزر و پسورد میخواد مثل دایل آپ bridge
یا احتیاجی به این کار نداره ؟ pppoe

چیزی که dumeter نشون میده با اونی که uTorrent نشون میده 10 کیلوبایت ناقابل اختلاف داره.

حالا این چی رو نشون میده ؟!

reb
14-08-2010, 22:55
حد اکثر سرعتی که میشه بهش رسید برای دانلود Downstream بر حسب (کیلو بیت) اون یکی هم مال آپلوده.
منظور من این بود که نشانگر ها دقیق نیستند آدم حین کار میفهمه که سرعت واقعی چقدر هست.

Reza_994
14-08-2010, 23:06
حد اکثر سرعتی که میشه بهش رسید برای دانلود Downstream بر حسب (کیلو بیت) اون یکی هم مال آپلوده.
منظور من این بود که نشانگر ها دقیق نیستند آدم حین کار میفهمه که سرعت واقعی چقدر هست.

100%
من سرعتو با idm گفتم ( همون سرعت لحظه ای میشه ) حالا اگه افزایش پیدا کنه بعدش کاهش پیدا میکنه
راستی چرا 10dumeter کیلوبایت اضافه نشون میداد ؟

money71
14-08-2010, 23:21
من شاتل 128 (اصفهان)گرفتم سرعت دانلودم بين 60 تا 70 متغيره اون وقت شما ميخواين 512 بگيرين !
البته نامردا rapidshare رو بستن :19:

David.Jn
15-08-2010, 11:22
امروز رفتم مخابرات طرف نزاشت حرفم تموم بشه گفت پورت نداریم(عجب)
یهو یه پسره با فیش تلفنش اومد پیش این کارمنده قاطی کرد
آقا این چه وضعیه شما گفته بودید واسه هر فیش 10 تومن میاد ولی الان واسه هر ماه داره 10 تومن میاد(اشتباه توجیه شده بود)
بعدش خیلی هم گلایه میکرد از سرویسش میگفت قطعی داره در حد لالیگا و میگفت حتی دانلود هم نمیتونم بکنم یعنی خیلی از اوفات پیغام میومد که سرور اجازه دانلود برای شما نمیده بعد از چند ساعت دوباره دانلود باز میشد

ولی اسممو گذاشتم تو لیست
یه چیز واسم تعجب آور بود اینا که اینهمه از این سرویس گلایه میکنن چرا پورتا تموم شده اگه اینجوری که اینا میگفتن باشه که هیچکی استفاده نمیکنه و همه پورتا هم خالی میمونه :/
تازه اسم من رفت تو آخر لیست صفحه سومشون:دی
ولی من که منصرف شدم

mehrdad38
15-08-2010, 12:36
برای اینکه هزینه اینترنت توی ایران بالاست (به نسبت درامد) چون اینترنت مخابرات ارزونه مردم استقبال کردن . من همون روز اول که مرکز مخابراتی مون اعلام کردن واگذار می کنیم رفتم نمی دونی چه صفی بود.

البته من از فروردین دارم استفاده می کنم یکبارم قطع نشده و سرعت 14 هست الان چند روزیه گاهی برای چند ثانیه به 40 هم می رسه .

شـیـفــو
15-08-2010, 14:58
اين مخابرات چقدر باحاله
بنظر شما ما كدوم يكي از گزينه هاي زير هستيم ؟ البته اول راهنما رو ببينيد بعد جواب بديد
-------
نوشته راهنماي تماس با 1899 ( جهت رفع خرابي)
ابتدا گوشي را برداشته 1899 را شماره گير نماييد
كليد1را ميزنيم
شماره adsl خود را وارد نماييد
مجدد كليد1 ميزنيم
مجدد شماره Adsl خود را وارد مينماييد
پيغام خود را بگذاريد
در آخر كليد9 را ميزنيم
----
جالبه نه ؟ حالا جواب يديد كه مردم
1. كور هستن
2. نا شنوا هستن
3. هردوش هستن
4. پول كاغذ ميگين كه پولش حلال باشه
ها ؟

partab1
16-08-2010, 08:24
سلام
من يک کانکشن بريج درست کردم. ارور 651 ميدهد. کسي ميدونه به علت چيه؟ حالت عادي و با استفاده از خود مودم وصل ميشه ولي جاهايي که نياز به يوزر نيم و پسورد داره مثل اي ميل و سايت بانکها نميره. کسي مي تونه کمک کنه؟ تمام ستينگ ها رو هم چک کردم.
سه ماه بدون ايراد کار مي کرد.
با تشکر

nikaan
16-08-2010, 10:04
سلام
من يک کانکشن بريج درست کردم. ارور 651 ميدهد. کسي ميدونه به علت چيه؟ حالت عادي و با استفاده از خود مودم وصل ميشه ولي جاهايي که نياز به يوزر نيم و پسورد داره مثل اي ميل و سايت بانکها نميره. کسي مي تونه کمک کنه؟ تمام ستينگ ها رو هم چک کردم.
سه ماه بدون ايراد کار مي کرد.
با تشکر

سلام

اگر با بریج ارور 651 میده احتمالا شما تنظیمات داخل مودم رو روی pppoe قرار دادید و یک کانکشن در ویندوز ساختید و برای اینکه کانکشنتون کار کنه باید تنظیمات مودم رو روی حالت bridge قرار بدید

اما در مورد بانک ها و ایمیل باید بگم که مثلا قسمت اینترنتی بانک ملی با فایر فوکس مشکل داره و باید با اکسپلورر وارد بشیم

شما با مرورگرهای دیگه تست بگیرید ببینید باز مشکلتون پابرجاست یا نه

reb
16-08-2010, 10:13
سلام

اگر با بریج ارور 651 میده احتمالا شما تنظیمات داخل مودم رو روی pppoe قرار دادید و یک کانکشن در ویندوز ساختید و برای اینکه کانکشنتون کار کنه باید تنظیمات مودم رو روی حالت bridge قرار بدید

اما در مورد بانک ها و ایمیل باید بگم که مثلا قسمت اینترنتی بانک ملی با فایر فوکس مشکل داره و باید با اکسپلورر وارد بشیم

میگه 3 ماه بدون مشگل کار میکرد و ایضا وقتی با فایرفاکس بری واسه پرداخت خودش بفارسی سلیس میگه که این مرورگر نمیشه و علی الظاهر ایشان هم فارسی در حد کلاس اول بلده.

partab1
16-08-2010, 10:25
سلام

آقاي نيکان با سلام مجدد و تشکر از جنابعالي بابت راهنمايي که کرديد.
بايستي به اطلاعتون برسونم، مشکل وصل نشدن به سرويس اي ميلها، بانک و حتي سرويس مشترکين سايت مخابرات محدود به فايرفاکس يا اپرا نيست اکسپلورر هم اين مشکل رو داره. در ضمن تنظيمات setting لن و پراکسي هم درست ولي نميدونم چرا هر آدرسي که نياز به وارد کردن يوزر نيم و پسورد داره يه مدتي طول ميکشه و بعد پيغام too long to respond رو ميده. ممنون ميشم اگر بتونيد راهنمايي بفرماييد.

reb
16-08-2010, 10:31
بايستي به اطلاعتون برسونم، مشکل وصل نشدن به سرويس اي ميلها، بانک و حتي سرويس مشترکين سايت مخابرات محدود به فايرفاکس يا اپرا نيست اکسپلورر هم اين مشکل رو داره. در ضمن تنظيمات setting لن و پراکسي هم درست ولي نميدونم چرا هر آدرسي که نياز به وارد کردن يوزر نيم و پسورد داره يه مدتي طول ميکشه و بعد پيغام too long to respond رو ميده. ممنون ميشم اگر بتونيد راهنمايي بفرماييد.
اون ارتباطی به مخابرات نداره فایروال و یا آنتی وبروست چیه؟

partab1
16-08-2010, 10:45
اون ارتباطی به مخابرات نداره فایروال و یا آنتی وبروست چیه؟

فايروال خاصي ندارم ولي آنتي ويروس NOD32 سيستم عامل هم ويندوز 7 Ultimate سي و دو بيتي است. NOD32 هم اتوماتيک Update ميشه. راستي سرويس اينترنت هم سرويس 128 مخابراته سه ماه تقريباً مشکل نداشت. سرويس آنتي ويروس NOD رو هم اجرا کردم، تروجاني پيدا نکرد.
Ovooo و Freedom رو هم Uninstall کردم و settingهاي وب بروزرها هم حالت معمولي اتصال به اينترنت هست.

reb
16-08-2010, 10:52
گرچه من eset رو قبولش ندارم ولی با اطمینان نمیشه گفت ایراد از اونه باید دونه دونه امتحان کنی بخصوص add-ons بویژه تولبار و ملحقات گوگل

partab1
16-08-2010, 10:58
گرچه من eset رو قبولش ندارم ولی با اطمینان نمیشه گفت ایراد از اونه باید دونه دونه امتحان کنی بخصوص add-ons بویژه تولبار و ملحقات گوگل

پيشنهاد شما چيه؟ ناد رو Uninstall کنم؟ مودم رو از اول تنظيم کنم؟
با تشکر

reb
16-08-2010, 11:06
پيشنهاد شما چيه؟ ناد رو Uninstall کنم؟ مودم رو از اول تنظيم کنم؟
با تشکر
مودم بدبخت این وسط تقصیری نداره ناد هم که از اول بوده احتمالش خیلی کمه که از اون باشه ولی من خودم تجربه کردم یوقتی مرور گر با تاخیر فاز بالا میومد به Microsoft Security Essentials شک کردم ولی آخرش رفتم توی تنظیمات add-ons و اونجا مقصر رو که یکی از اجزای تولبار گوگل بود پیدا کردم مشگل حل شد حالا شما هم برو توی این قسمت هرچی هست غیر فعال کن ببین چی میشه.

nikaan
16-08-2010, 11:34

خوب من فکر کردم قبلا تنظیمات pppoe بوده و جدیدا کانکشن بریج ساختید

خوب اگر قبلا هم بصورت بریج وصل شدید که مشکل از تنظیمات مودم نیست

به نظر من می تونه از برنامه هایی باشه که یا روی مرورگر نصب کردید یا در محیط ویندوز

حتی می تونه از block list نود هم باشه که ممکنه چیزهایی رو جدیدا نا خواسته بلاک شده باشه

من خودم تا حالا چنین مشکلی رو نداشتم ولی من هم توصیه می کنم برنامه ها رو تک تک چک کنید و ببینید مشکل از کجاست

البته آسون ترین کار نصب دوباره ی سیستم عامل هست که البته پاک کردن صورت مسئله حساب میشه:27:

partab1
16-08-2010, 12:05
اقاي نيکان و جناب Reb
با تشکر از راهنمايي هاي شما
بايستي دوباره يادآوري کنم که کليه صفحات وب توسط وب بروزرهاي مختلف مثل اپرا، فاير فاکس، کروم و اکسپلورر نمايش داده مي شود.
مشکل زماني بوجود مي‌آيد که روي لينک ياهو ميل و يا سرويس جي ميل و يا گردش حساب هر بانک(يا هر سايت و لينکي که نياز به يوزر نيم و پسوورد داره) کليک کنم و يا ادرسشو توي آدرس بار بنويسم(اگر آدرس سايت با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم شروع بشه، حدود يک دقيقه طول ميکشه و پيام too long to respond رو ميده. در ضمن add-ons هم جديداً نصب نکردم. فقط freedom بود که با اون هم مشکل نداشت و وقتي تنظيمات رو برمي گردوندم کار مي‌کرد. که همونطور که خدمتتون گفتم اون رو هم uninstall کردم.
بازهم از راهنمايي ها و دقت نظر شما سپاسگزارم.

sei_pm
16-08-2010, 12:14
اقاي نيکان و جناب Reb
با تشکر از راهنمايي هاي شما
بايستي دوباره يادآوري کنم که کليه صفحات وب توسط وب بروزرهاي مختلف مثل اپرا، فاير فاکس، کروم و اکسپلورر نمايش داده مي شود.
مشکل زماني بوجود مي‌آيد که روي لينک ياهو ميل و يا سرويس جي ميل و يا گردش حساب هر بانک(يا هر سايت و لينکي که نياز به يوزر نيم و پسوورد داره) کليک کنم و يا ادرسشو توي آدرس بار بنويسم، حدود يک دقيقه طول ميکشه و پيام too long to respond رو ميده.
بازهم از راهنمايي ها و دقت نظر شما سپاسگزارم.

احتمالا مشکل شما با ssl هست.از کدوم شرکت سرویس دارید؟

partab1
16-08-2010, 12:19
خوب من فکر کردم قبلا تنظیمات pppoe بوده و جدیدا کانکشن بریج ساختید

خوب اگر قبلا هم بصورت بریج وصل شدید که مشکل از تنظیمات مودم نیست

به نظر من می تونه از برنامه هایی باشه که یا روی مرورگر نصب کردید یا در محیط ویندوز

حتی می تونه از block list نود هم باشه که ممکنه چیزهایی رو جدیدا نا خواسته بلاک شده باشه

من خودم تا حالا چنین مشکلی رو نداشتم ولی من هم توصیه می کنم برنامه ها رو تک تک چک کنید و ببینید مشکل از کجاست

البته آسون ترین کار نصب دوباره ی سیستم عامل هست که البته پاک کردن صورت مسئله حساب میشه:27:

احتمالا مشکل شما با ssl هست.از کدوم شرکت سرویس دارید؟

از شرکت مخابرات سرويس 128 و منطقه پيام نور

amirreza.13
17-08-2010, 14:22
مخابرات - 128 - مشهد - فیبرنوری

shervin83
18-08-2010, 10:34
متاسفانه پورت وی پی ان از دیروز توسط مخابرات بسته شده.

M3HRD@D
18-08-2010, 12:36
دوستان من الان یه هفته در خواست adsl از مخابرات دادم بعد یه هفته هنوز وصل نشدم وهی erore 678
میده به پشتیبانیم زنگ میزنم میگه از اینجا که وصله و چراغ dsl مودم هم هی چشمک میزنه