PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Seven مباحث و مشکلات

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Linux Learner
09-10-2009, 14:52
مگه ویندوز هفت بر خلاف ویستا نیازی به سیستم خیلی بالا نداره؟
در ضمن مشکل نصب درایور ندارم؟مثل کارت گرافیک مودم صدا و ...

گرافیک مشکلی نداره و صدا رو هم خودش میشناسه. البته همه رو خودش میشناسه. مودم و صدا رو مشخصاتشو بگید!؟

foodaj
09-10-2009, 17:19
سلام
در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

ضمنا مادر بورد من ASUS P5KPL-SE و هارد 250 ساتا دارم

عکس در آدرس زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم

Domrul
09-10-2009, 20:18
نرم افزار quicktime 7.6 روی ویندوز 7 من اجرا نمی شه! کسی روی ویندوز 7 از این نرم افزار استفاده کرده؟ من حتی با تنظیمات ویستا و xp هم نصب کردم ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته! لطفا راهنمائی کنید
کسی نبود؟ من برای اجرای برنامه starry night حتما باید روی سیستمم quicktime نصب باشه! ولی اینطوری هیچکدوم کار نمی کنه!:21: کسی روی ویندوز 7 این quicktime رو نصب نکرده؟ هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!:31:

DJ POLESTAR
09-10-2009, 20:51
سلام
در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

چون که شما درایو ویندوزتون رو فرمت نمیکنید این پیغام رو میده!
شما با این کارتون ویندوز 7 رو آپگرید میکنید و وقتی CD مادربورد رو میزری رو درایو درایوهای مخصوص ویندوز 7 رو میخواد! که اونا مخصوص ویندوز XP هستش!

ghermezeteh
09-10-2009, 21:48

گرافیک مشکلی نداره و صدا رو هم خودش میشناسه. البته همه رو خودش میشناسه. مودم و صدا رو مشخصاتشو بگید!؟

کارت صدام onboard هست.Realtek AC97
مودمم هم مودم adsl هست که به شیوه lan نصبش می کنم.مودم دیال اپم زولتریکس هست.
در کل با مشخصلات سیستمم م پیشنهاد می کنید از xp به seven مهاجرت کنم؟
motherboard:asus5p5vm
graphic:geforce nvidia 256mb
ram:256*2 mb ddr
cpu:intel celeron 2.8

DJ POLESTAR
09-10-2009, 21:55
در کل پیشنهاد میکنم نری سراغش!
چون:
1: Ram باید حداقل 1 باشه
2:CPUت هم کمی...! البته در برنامه های سنگین مشکل سازه!
ولی در مورد گرافیک, مشکلی نداری
ولی کلا اگه رمتونو ارتقا بدین میتونین بی هیچ مشکلی!×! اجرا کنید.

Linux Learner
09-10-2009, 21:57

من پیشنهاد میکنم نصب نکنید. من چون از XP متنفر بودم هر مشکلی رو به جون میخریدم که از دستش راحت بشم! شما که مشکلی نداره فعلا" با همون XP بساز. در مورد درایور ها مشکلی نداری ولی اگه نصب کردی دیگه راه برگشت نداره تقریبا". چون حذفش به راحتی XP نیست. دردسر داره.

Gamemaster
09-10-2009, 22:27
چطور ميشه فهميد وين بيلد چنده؟ يعني كامل مثل اين
(build 7600.16385.090713-1255

DJ POLESTAR
09-10-2009, 22:34
چطور ميشه فهميد وين بيلد چنده؟ يعني كامل مثل اين
(build 7600.16385.090713-1255
از منوی استارت تو قسمت پایین در سرچ بزن CMD بعد CMD رو اجرا کن و تو Das کلمه ی systeminfo رو بتایپ تا کل اطلاعات سیستمت رو بیاره و در قسمت Version هم میتونی بیلد ویندوزت رو ببینی.
یه راه دیگه هم اینه که, بازم تو منوی استارت تو پایین تایپ کن System Information و از اون بالا همین System Information رو بکلیکی و بازم تو قسمت وریژنش بیلد ویندوزت رو ببینی.

clove
10-10-2009, 07:43
سلام
وقتی که به اینترنت وصل می شم ویندوز 7 از اینترنتم استفاده می کنه .از وقتی که آپدیت ویندوز رو کنسل کردم بهتر شده ولی بازم بعد از 5 - 6 دقیقه استفاده از اینترنت با اونکه اینترنت اکسپلورر رو میبندم بازم از اینترنت استفاده می کنه.(هیچ برنامه ای هم نصب نکردم-ویروس هم نداره چون با xp هیچ مشکلی ندارم)
کسی می دونه مشکل از کجاست؟

DJ POLESTAR
10-10-2009, 11:55
سلام
وقتی که به اینترنت وصل می شم ویندوز 7 از اینترنتم استفاده می کنه .از وقتی که آپدیت ویندوز رو کنسل کردم بهتر شده ولی بازم بعد از 5 - 6 دقیقه استفاده از اینترنت با اونکه اینترنت اکسپلورر رو میبندم بازم از اینترنت استفاده می کنه.(هیچ برنامه ای هم نصب نکردم-ویروس هم نداره چون با xp هیچ مشکلی ندارم)
کسی می دونه مشکل از کجاست؟
مشکلت بازم از آپدیته!
شما بترتیب از چپ به راست مسیر زیر رو برو
Control Panel\System and Security\Windows Update\Change settings
و قسمت Imprtant Update
Never Check for Update (Not Recommended) روانتخاب کن تا دیگه چنین مشکلی نداشته باشی.

vahid_civil
10-10-2009, 17:54
آیا این امکان وجود داره که تقویم ویندوز رو فارسی یا شمسی کنیم ؟

bashir935
10-10-2009, 18:07

اره عزیزم، میشه
این ویندوز seven که من خریدم و نصب کردم تو برنامه های که همراش بود تقویم فارسی هم بود
ولی من نصب نکردم . از تو سایت مایکروسافت یه گجت تقویم شمسی پیدا کردم

foodaj
10-10-2009, 18:24
شما با این کارتون ویندوز 7 رو آپگرید میکنید و وقتی CD مادربورد رو میزری رو درایو درایوهای مخصوص ویندوز 7 رو میخواد! که اونا مخصوص ویندوز XP هستش!

ممنونم
يعني نميشه در حاليکه ويندوز xp وجود داره ويندوز 7 رو نصب کرد؟
اگه ويندوز 7 رو نصب کنم ميتونم ويندوز xp رو در کنارش نصب کنم ؟

shalineh
10-10-2009, 18:30
ممنونم
میشه. خوبم میشه. کاری که الان من در سیستمم کردم. اول Xp بعد سون رو نصب کن.

foodaj
10-10-2009, 18:38
میشه. خوبم میشه. کاری که الان من در سیستمم کردم. اول Xp بعد سون رو نصب کن.
اما دوستمون گفتن نميشه!!

ايشون گفتن:
"
"

bashir935
10-10-2009, 18:39
ممنونم

مایکروسافت این مشکل رو حل کرده

چون خیلی ها رو ویستا این مشکل رو داشتن

اینا رو سون یه حالت xp mode گذاشتن که اولا" باید سی پی یو کامپیوترت این حالت مجازی سازی رو ساپورت کنه
اگه ساپورت میکنه که بعد میری از تو سیت مایکروسافت برنامه مجازی سازی رو دانلود میکنی بعد یه چند تا فایل و بعد خوده xp کامل تو seven اجرا میشه

کلا" حجم این خرت و پرت ها که واسه راه انداختن xp باید دانلود کنی یه چیزی حدود 400 مگا بایت میشه

سی پی یو من ساپورت نمیکرد واسه همین بیخیال شدم

خوده سون یه حالت troubleshoot campatibility داره که اگه یه برنامه رو نتونست نصب کنه با اون یه کارایی میشه کرد

shalineh
10-10-2009, 18:40
اما دوستمون گفتن نميشه!!

ايشون گفتن:
"
"
موقع نصب سون، باید درایوی که قصد نصب ویندوز در اون رو داری، با فرمت NTFS فرمت کنی. هیچ چیز جدید و عجیبی هم نداره. به راحتی نصب خواهد شد.

vahid_civil
10-10-2009, 19:04

اره عزیزم، میشه
این ویندوز seven که من خریدم و نصب کردم تو برنامه های که همراش بود تقویم فارسی هم بود
ولی من نصب نکردم . از تو سایت مایکروسافت یه گجت تقویم شمسی پیدا کردم

ممنون . یکی پیدا کردم مخصوص ویندوز ویستا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی به سون هم میخوره به لیست گجت ها هم اضافه میشه . تنها مشکلش اینه که یکم کوچیکه ! که بزرگ هم نشد !
(نسبت به پیش فرض خود ویندوز )

ali3ooo
10-10-2009, 19:29
سلام من خیلی ضد حال خوردم.خواستم که اون evalution copy,build 7600 بره بعد از یه کرک استفاده کردم که بعد از اینکه ریست کردم دیگه بالا نمی اومد این مشکل قبلا با loader 7 داشتم گفتم این هم شاید اینم مثل loader 7 باشه.علاوه بر این برای نصب دوباره حتما باید بری از طریق نصب ویندوز xp درایو ها رو درست کنی چون همه رو خراب میکنه بعد تازه بریزی.راستش من امروزا درس دارم بعد اصلا وقت ریختن ویندوز ندارم.راه حلی دارین؟
motherboard : DFI LanParty UT ICFX 3200-T2R/G

foodaj
10-10-2009, 19:45
مایکروسافت این مشکل رو حل کرده

چون خیلی ها رو ویستا این مشکل رو داشتن

اینا رو سون یه حالت xp mode گذاشتن که اولا" باید سی پی یو کامپیوترت این حالت مجازی سازی رو ساپورت کنه
اگه ساپورت میکنه که بعد میری از تو سیت مایکروسافت برنامه مجازی سازی رو دانلود میکنی بعد یه چند تا فایل و بعد خوده xp کامل تو seven اجرا میشه

کلا" حجم این خرت و پرت ها که واسه راه انداختن xp باید دانلود کنی یه چیزی حدود 400 مگا بایت میشه

سی پی یو من ساپورت نمیکرد واسه همین بیخیال شدم

خوده سون یه حالت troubleshoot campatibility داره که اگه یه برنامه رو نتونست نصب کنه با اون یه کارایی میشه کرد
نه دوستان من اينا رو ميدونم
مشکلم اينه که اصلا ويندوز سون رو نميتونم نصب کنم يعني در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

عکس در آدرس زير:

ممنونم

Linux Learner
10-10-2009, 21:03
مشکلم اينه که اصلا ويندوز سون رو نميتونم نصب کنم يعني در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

عکس در آدرس زير:

ممنونم

من فکر میکنم نصب خود درایو دی وی دی تو نمیشناسه. وقتی Browse رو میزنی میتونی بری تو دی وی دی؟
میگم فایلای دی وی دی نصب رو توی یه فلش کپی کن و از روی فلش نصب کن ببین جواب میده.
مشخصات هارد و دی وی دی رایتر یا رام خودتو بده.

DJ POLESTAR
10-10-2009, 21:44
اما دوستمون گفتن نميشه!!
ايشون گفتن:
"
آره ولی با مشکل شما نمیشه!
شما باید اول Xp بعد 7 نصب کنید ولی شما که مشکلتون رو گزارش کردین, درایور مخصوص ویندوز 7 رو فرمت نمیکردید و نصب مجدد نمیکردید, آپگرید میکردد .

چيکار کنم

راستی ببینم شما که ویندوز 7 نصب میکنی درایو مربوط به 7 رو می فرمتی یا نه؟

bashir935
10-10-2009, 21:44
چيکار کنم؟

عکس در آدرس زير:

ممنونم

DVD ROMی که داری sata یا IDE ؟

من یه دی وی دی رایتر ال جی دربو داغون دارم که IDE با اون خیلی راحت نصب کردم

ولی واسه تو میگه درایور DVD ROM رو نمیشناسه و ازت می خواد که دی وی دی SEVEN رو برداری و درایورشو بذاری

linkin_park
10-10-2009, 22:39
سلام .... من سون 32بیت رو سیستمم نصب هست .... میخوام در کنارش یه 64 بیت هم داشته باشم .... چجوری سون 64 بیتو بریزم که این 32 بیتیه نپره و مجبور نشم از اول بریزمش ؟ با بوت بریزم میشه ؟

hamid090
10-10-2009, 23:54
سلام
ویندوز 7 من build 6801 هست،انواع و اقسام کرک و سریال گرفتم اما نتیجه نداده!
دوستان راهنمایی میکنید؟
rasoul2005
11-10-2009, 00:13
سلام
ویندوز 7 من build 6801 هست،انواع و اقسام کرک و سریال گرفتم اما نتیجه نداده!
دوستان راهنمایی میکنید؟
اینا امتحان کن ببین جواب میگیری ولی نسخه ویندوزت هم خیلی قدیمیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

hamid090
11-10-2009, 01:10
متشکرم آقا رسول اما متاسفانه اینم کار نکرد!!!
راه دیگه ای؟

Domrul
11-10-2009, 02:30
نرم افزار quicktime 7.6 روی ویندوز 7 من اجرا نمی شه! کسی روی ویندوز 7 از این نرم افزار استفاده کرده؟ من حتی با تنظیمات ویستا و xp هم نصب کردم ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته! لطفا راهنمائی کنید

کسی نبود؟ من برای اجرای برنامه starry night حتما باید روی سیستمم quicktime نصب باشه! ولی اینطوری هیچکدوم کار نمی کنه!:21: کسی روی ویندوز 7 این quicktime رو نصب نکرده؟ هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!:31:
بابا ایول! از اینهمه مدیر و متخصص که اینجا میان یکی نبود جواب ما رو بده؟ خیلی باحالید بابا!

Ali_p30
11-10-2009, 07:17
سلام
بعضی وقتا که ویندوز بالا میاد این پیغامو میده
مشکل از کجاست؟؟؟

Davood_titan
11-10-2009, 09:26
اقا این Search ویندوز کجاست و چه جوری کار میکنه

arsha125
11-10-2009, 09:30
من از windows 7 استفاده می کنم برام یه مشکلی پیش اومده وقتی می خوام از word 2007 استفاده کنم زمانی که یه جمله می نویسم همه چیز رو برعکس می نویسه مثلا

من حالم خوبه

خوبه حالم من

راهنمایی؟؟؟؟؟ لطفا سریع جواب بدید چون خیلی به Wrod نیاز دارم

DJ POLESTAR
11-10-2009, 09:36
اقا این Search ویندوز کجاست و چه جوری کار میکنه
عزیز کور که نیستیم با همون اندازه استاندارد بنویسی میبینیم! با این کارتون نظم تایپیک هم میزنید به هم!
قسمت Search ویندوز 7 در هر فایلی که باز میکنی در قسمت بالا کنار AdressBar قرار داره که روش هم نوشته Search co...

linkin_park
11-10-2009, 09:41
سلام .... من سون 32بیت رو سیستمم نصب هست .... میخوام در کنارش یه 64 بیت هم داشته باشم .... چجوری سون 64 بیتو بریزم که این 32 بیتیه نپره و مجبور نشم از اول بریزمش ؟ با بوت بریزم میشه ؟
یعنی انقد سخت بود سوالم ؟! تو رو خدا کمک کنید .... :11:

DJ POLESTAR
11-10-2009, 09:50
میشه بپرسم به چه دردتون میخوره؟!
مگه وقتی 64Bit رو میریزی رو درایورت, 32Bit میپره؟! شما که هردوشونو رو یه درایو نصب نمیکنی؟

Linux Learner
11-10-2009, 12:11

کار اشتباهیه! توصیه میکنم انجام ندی. البته اگه خیلی اصرار داری میتونی توی سونی که داری نصب رو شروع کنی و در مرحله ای که گزینه های U[grade و Custom هست Custom رو انتخاب و تو یه درایو دیگه سون 64 رو نصب کنی. قبل از همه اینها اون درایو رو تو سون فرمت کن. NTFS

Linux Learner
11-10-2009, 12:25

منم چیزی پیدا نکردم که کار بکنه. فکر میکنم اپل ساپورتی نداده.:31:
این ورژن رو تست کن:
Quicktime alternative 2.8

سلام
بعضی وقتا که ویندوز بالا میاد این پیغامو میده
مشکل از کجاست؟؟؟

به اینترنت وصل شو و و تیک ...Don't show رو بزار و روی ...Check for بزن.
مشکل از یکی از درایور هایی هست که برای یکی از سخت افزار ها یا بطور مجازی نصب شده که با سون سازگار نیست. چیز مهمی نیست فعلا. اما وقتی متوجه شدی کدوم دستگاه که به کامپیوتر وصل هست کار نمیکنه، درایور سونشو پیدا کن و بنصب.

linkin_park
11-10-2009, 13:12
ممنون از راهنماییتون .
فقط نگفتین چرا توصیه نمی کنید64 بیت بریزم ؟
یه چیز دیگه : از تو سون 32 نمیتونم 64 رو نصب کنم باید حتما بوت بشه ..... من میترسم با بوت نصبش کنم ویندوز سون 32 مو نتونم انتخاب کنم ...

DJ POLESTAR
11-10-2009, 14:07
ممنون از راهنماییتون .
فقط نگفتین چرا توصیه نمی کنید64 بیت بریزم ؟
یه چیز دیگه : از تو سون 32 نمیتونم 64 رو نصب کنم باید حتما بوت بشه ..... من میترسم با بوت نصبش کنم ویندوز سون 32 مو نتونم انتخاب کنم ...
کسی نگفت که 64بیتی نزن!
شما اختیارتون دست خودتونه, ولی اگه رمت از 4 با بالا باشه توصیه میشه چون فعلا 32 بیتی رو بورسه, یعنی تقریبا همه نرم افزارها رو 32بیتی میخوره ولی ولی بعضی ها با 64بیت مشکل دارن.
شما هر مدلی که خواستی نصب کن.
تفاوت عمده 64Bit با 32Bit در اینه=> (نظرات قبلی خودم کپی پیست کردم تا در انتخابت کمک کنم)
=>
)از نظر ظاهر هیچ تفاوتی
2) برنامه هایی که برای سخت افزار 64 بیتی نوشته شده اند مسلما" روی ویندوز 64 بیتی بهتر جواب میدن (بخاطر آدرس دهی بهتر در نوع 64 بیتی) ولی در برنامه های عادی تفاوت چندانی نمیکنه
3)حتما باید سخت افزار هاتون همه 64 بیتی باشن وگرنه ویندوز نمیشناسشون ! ا
از همه مهمتر فکر کنم اگه cpu تون قدیمی 32 بیتی باشه ؛ اصلا نتونید win64 نصب کنید !!!!
4)فکر کنم ویندوز 32 بیتی برای بازی ها بهتر باشه چون سازگارتره ! مگر اینکه بازی خاصی که 64 bit ساپورته ؛ مدنظرتون باشه که در اینصورت ویندوز 64 بیتی بهتره !

بیشتر برنامه های 32 بيتی روی 64 بيتی اجرا ميشن اما برنامه های 64 بيتی رو 32 اجرا نميشن.
بعضی از برنامه ها (تعداد کمی از برنامه های 32 بيتی رو 64 مشکل دارند) ولی در کل همه اجرا ميشن.
من که تا حالا جز 32 مورد بيشتر بر نخوردم که برنامه يا بازی رو 64 بيتی مشکل داشته باشه، بازی های جديد که به هيچ عنوان مشکلی ندارند.
سرعت 64 بالاتر از32 مي باشد.
در کل انتخاب با خودتونه!

foodaj
11-10-2009, 18:58
آقا تفاوت ويندوز 32 بيتي با 64 بيتي چيه؟

DJ POLESTAR
11-10-2009, 18:59
آقا تفاوت ويندوز 32 بيتي با 64 بيتي چيه؟
همینیه که تو صفحه ی قبل گفتم!

rasoul2005
11-10-2009, 21:45
متشکرم آقا رسول اما متاسفانه اینم کار نکرد!!!
راه دیگه ای؟

والا این کرک برا 7600 اینقدر ساده و راحته و برا شما که ویندوزت قدیمیه:41:

موفق باشید

MOHAMMAD2010
12-10-2009, 19:09
دوستان چند وقتیه یه مشکل پیدا کردم
من کارت صدای جداگانه دارم رو سیستمم
هر وقت سیستم رو خاموش میکنم یا مثلا گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم از حالت صدای 5.1 میره رو Headphones
چی کار کنم ؟

DJ POLESTAR
12-10-2009, 19:20
دوستان چند وقتیه یه مشکل پیدا کردم
من کارت صدای جداگانه دارم رو سیستمم
هر وقت سیستم رو خاموش میکنم یا مثلا گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم از حالت صدای 5.1 میره رو Headphones
چی کار کنم ؟

شما یه بار درایو کارت صدات رو آنیستال کن بعد بنصب.
به احتمال زیاد مشکلت حل بشه.

hamid090
12-10-2009, 20:16
سلام
میخاستم بدونم آیا در ویندوز سون مثل ویندوز ایکس پی میشه شورتکات از دایل آپ کانکشن، تهیه کرد؟؟
من تا الان نتونستم! لطفا راهنماییم کنید.
DJ POLESTAR
12-10-2009, 20:41
سلام
میخاستم بدونم آیا در ویندوز سون مثل ویندوز ایکس پی میشه شورتکات از دایل آپ کانکشن، تهیه کرد؟؟
من تا الان نتونستم! لطفا راهنماییم کنید.
از منوی Start , در قسمت Search Program and Files تایپ کن Dial Up همون بالا Set up a dial-up connection میاد, از گوشش بگیر (Drag & Drop) بیارش به دیسکتاپت. بهمین راحتی.

iMbaQ_SiR
12-10-2009, 21:38
سلام .طریقه اوردن Quick Launch رو می خواستم بدونم.

DJ POLESTAR
12-10-2009, 21:53
سلام .طریقه اوردن Quick Launch رو می خواستم بدونم.
ببینم شما که اینجا رو با انجمن XP اشتباه نگرفتی؟!
برادر من ویندوز 7 یه Quick Launch داره اونم اوتومات هنگام نصب ویندوز میاد!

mojtabaalemi
12-10-2009, 22:14
taskbar جدید ویندوز 7 نوع پیشرفته و الهام گرفته شده از quick launch ویندوز xp است .

xqg50
12-10-2009, 22:50
با سلام
من رو لپ تاپم وینوز سون نصب کردم و بدون این که درایوری نصب کنم بعضی درایوراشو شناخته ولی با بعضی سخت افراز ها مشکل داره مثل بلوتوث. روی سایت دل هم برای این مدل که inspiron 6400 هستش درایور برای سون نداره حالا من از کجا برای لپ تاپم درایور سون پیدا کنم.

YAHYA-PRO
12-10-2009, 23:36
میگم چرا این مدیا پلیر مثل ویستا نمیشه کوچیکش کرد ؟

mobah
13-10-2009, 00:39
اخوي ميشه بگين كه صداي سيستم رو چه جوري در بيارم
مادربردم AN52 از نسل ABIT
حالا اگه ميشه راه حل بدين چون درايور صدا رو هم خودش ميشناسه
عيب كجاست

mojtabaalemi
13-10-2009, 08:44
من دو تا مشکل دارم .یکی اینکه دکمه های اضافی کیبورد مثل مدیا پلیری هاش کار نمیکنه و دکمه tab هم کار نمی کنه .

DJ POLESTAR
13-10-2009, 10:55
میگم چرا این مدیا پلیر مثل ویستا نمیشه کوچیکش کرد ؟
نه نمیشه.

عيب كجاست

خوب خودتون که میگید درایور صدا رو میشناسه! پس مشکل چیه؟ صدا نمیاد, رو آیکون صدا خط قرمز کشیده؟
واضحتر توضیح بدید؟

من دو تا مشکل دارم .یکی اینکه دکمه های اضافی کیبورد مثل مدیا پلیری هاش کار نمیکنه و دکمه tab هم کار نمی کنه .

شما درایو کیبوردتون رو نصبیدی؟ اگه نصبیدی مشکل میتونه از ناسازگاری درایو کیبورد باشه! شما بگرد درایو مخصوص ویستا یا 7 رو واسش پیدا کن.

farzin_silver
13-10-2009, 12:35
سلام دوستان.
من ويندوز 7 نصب كردم.يه برنامه كه كار تون اپ رو انجام ميداد استفاده كردم.حالا كامپيوتر بعد از 1 دقيقه كه بهش دست نميزنم يوزرش لاك ميشه.رز تو كنترل پنل و پاور اپشن هم هركاري كردم درست نشد.برنامه رو هم پاك كردم درست نشد.
چي كار كنم؟

DJ POLESTAR
13-10-2009, 13:06
سلام دوستان.
من ويندوز 7 نصب كردم.يه برنامه كه كار تون اپ رو انجام ميداد استفاده كردم.حالا كامپيوتر بعد از 1 دقيقه كه بهش دست نميزنم يوزرش لاك ميشه.رز تو كنترل پنل و پاور اپشن هم هركاري كردم درست نشد.برنامه رو هم پاك كردم درست نشد.
چي كار كنم؟
از دیسکتاپ راست کلیک کن برو تو Personalize و از اونجا به Screen Saver تو صفحه تنظیمات Screen Saver تیک On resum, display logon screen رو بردار.

dashmojtaba
13-10-2009, 15:40
خسته نباشین همگی (هم سوالرا هم جوابرا !)
میون ویندوزای دنیا سونو عشق است که معتادش شدیم رفت !!
یه چیز باحالی که داره این بزرگ کوچیک شدن راحت پنجره هاشه خیلی جالبه تو ایکس پی باید دوبار کلیک کنی ولی این فقط یه تکونش بدی خیلی کارا میکنه ..

isbn84
13-10-2009, 19:15
سلام
من یه لپ تاپ دارم که ویندوز XP روش نصبه و یه PC که ویندوز 7 روش ، نصبه، قبلان که دوتا سیستم XP بود راحت شبکه می کردم، ولی الان همه چیز جاش عوض شده(تو 7) ، نمی دونم چه جوریه، اگر کسی بلد بود لطفا بگه..ممنون.

Alijo0on
13-10-2009, 21:08
سلام ، من یه ماهای میشه 7 نصب کردم
این دفعه که بعد از چند وقت ریستارت کردم نوار تسکبار یه جوری شده
اصلا نمیشه باهاش کار کرد .!!!:41:
من همیشه لپ تاپ و تنظیم کردم هایبرنت میشه بیشتر اوقات هفته یی 1 بار هم خاموش یا ریستارت میکنم !
که از شانس بد من اینسری اینجوری شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یه عکس دیگه نظرتون چیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چجوری میتونم به حالت قبل برگردونم ؟؟؟:13:

DJ POLESTAR
13-10-2009, 21:22
سلام
من یه لپ تاپ دارم که ویندوز XP روش نصبه و یه PC که ویندوز 7 روش ، نصبه، قبلان که دوتا سیستم XP بود راحت شبکه می کردم، ولی الان همه چیز جاش عوض شده(تو 7) ، نمی دونم چه جوریه، اگر کسی بلد بود لطفا بگه..ممنون.
راستش نمی دونم کجای کار مشکل داره
اما اگه هر دو 7 باشن به محض اتصال کابل شبکه هر دو همدیگرو میشناسن و اصلا نیازی هم به دردسر های XP از قبیل آی پی و DNS نیست
حتی اگه یکی XP باشه اون یکی 7 باز هم ویندوز 7 سریع کامپیوتر رو میشناسه بدون اینکه بازهم تغییری توی آی پی ها بدین
هر کانکشنی هم که شیر کرده باشین ویندوز 7 توی لیست network میاره .
sysma

سلام ، من یه ماهای میشه 7 نصب کردم
این دفعه که بعد از چند وقت ریستارت کردم نوار تسکبار یه جوری شده
اصلا نمیشه باهاش کار کرد .!!!:41:
من همیشه لپ تاپ و تنظیم کردم هایبرنت میشه بیشتر اوقات هفته یی 1 بار هم خاموش یا ریستارت میکنم !
که از شانس بد من اینسری اینجوری شده

رو تسکبار راست کلیک کن و Properties رو بکلیک و از Taskbar Button گزینه ی Always Combine, hide labels رو انتخاب کن.

L.A.M.P.A.R.D
13-10-2009, 21:27
سلام...........میشه بگید دلیله این ارور چی هستش

DJ POLESTAR
13-10-2009, 21:36
سلام...........میشه بگید دلیله این ارور چی هستش

آره, به زبان ساده داره میگه این ویندوز نسخه معتبر مایکروسافت نیست!
که طبق معمول مال هممون اینطوریه.
مشکل شما از کرک ویندوزه.
شما ویندوز سونتون رو کرک کردین؟

درضمن مشکلات دوستان دیگه تو صفحه قبل بحث شده.

Davood_titan
13-10-2009, 22:04
اقا این دفراگمنتش کجاست من هر چی گشتم نبود

DJ POLESTAR
13-10-2009, 22:17
اقا این دفراگمنتش کجاست من هر چی گشتم نبود
تو هر درایوری که میخوای دیفرگ کنی راست کلیک کن و Properties و Tools و از اونجا Defragment Now رو انتخاب کن.
در ضمن میتونی از همین منوی استارت از قسمت سرچ تایپ کنی Defragment تا پیداش کنی.
حالا من نمیدونم شما چجوری گشتی ولی پیداش نکردی!

*IN*
13-10-2009, 22:54
سیستم من از این ویندوز نمره 4.9 گرفته نمره خوبیه؟

L.A.M.P.A.R.D
13-10-2009, 22:57
آره, به زبان ساده داره میگه این ویندوز نسخه معتبر مایکروسافت نیست!
که طبق معمول مال هممون اینطوریه.
مشکل شما از کرک ویندوزه.
شما ویندوز سونتون رو کرک کردین؟

درضمن مشکلات دوستان دیگه تو صفحه قبل بحث شده.
کرک کردم..طبق اموزشی که توی dvd بود.ولی............

DJ POLESTAR
13-10-2009, 23:22
کرک کردم..طبق اموزشی که توی dvd بود.ولی............
من از یه جایی تو همین تایپیک ها دیده بودم که یکی میگفت مایکروسافت میاد حفره های ....(حالا دیگه نمیدونم چیه ی ویندوز) رو شناسایی میکنه و ویندوز های کرک شده رو از طریق اینترنت از کار میندازه!!!
تو همین انجمن ویندوز 7 کرک های زیادی قرار داده شده یه سرچ بکن و اون کرک هارو امتحان کن.
راستی نسخه ویندوزت چیه؟

L.A.M.P.A.R.D
13-10-2009, 23:33
رویه جعبش نوشته <<<<<windows 7 ultimate final version

DJ POLESTAR
13-10-2009, 23:44
رویه جعبش نوشته <<<<<windows 7 ultimate final version
رو جعبش رو وللش! رو جعبه خیلی چیزا مینویسن!
از منوی استارت تو قسمت سرچ تایپ کن System Information و همین گزینه رو بکلک و تو قسمت Version در System Information ببینن عین همونو بزار!

Alijo0on
14-10-2009, 00:12
رو تسکبار راست کلیک کن و Properties رو بکلیک و از Taskbar Button گزینه ی Always Combine, hide labels رو انتخاب کن.

ممنوم بهتر شد ، اما مشکل حل نشد
دیگه نمیتوم غیر حالت Combine تسکبار و ببینم و کار کنم ؟!:18::41:

mishen
14-10-2009, 00:19
سلام یه سوال من میخوام لپتاپ سونی مدل Z540NMB رو بگیرم . با یکی از دوستانم مشورت کردم گفتن ویندوز 7 روش نصب نمیشه آیا واقعا نمیشه ؟

DJ POLESTAR
14-10-2009, 00:28
سلام یه سوال من میخوام لپتاپ سونی مدل Z540NMB رو بگیرم . با یکی از دوستانم مشورت کردم گفتن ویندوز 7 روش نصب نمیشه آیا واقعا نمیشه ؟
اینو باید تو انجمن لپتاپ ذکر کنی.

L.A.M.P.A.R.D
14-10-2009, 00:34
رو جعبش رو وللش! رو جعبه خیلی چیزا مینویسن!
از منوی استارت تو قسمت سرچ تایپ کن System Information و همین گزینه رو بکلک و تو قسمت Version در System Information ببینن عین همونو بزار!

rasoul2005
14-10-2009, 09:58

ویندوزت که 7600 است ولی به احتمال بسیار زیاد کرکی که استفاده کردی مطمین نبوده

موفق باشید

Davood_titan
14-10-2009, 10:43
تو هر درایوری که میخوای دیفرگ کنی راست کلیک کن و Properties و Tools و از اونجا Defragment Now رو انتخاب کن.
در ضمن میتونی از همین منوی استارت از قسمت سرچ تایپ کنی Defragment تا پیداش کنی.
حالا من نمیدونم شما چجوری گشتی ولی پیداش نکردی!

اخه شبیه ویندوز XP نیست آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:

meti_victor
14-10-2009, 10:44
سلام من یک سوال داشتم که من هیجای سایت برای ارسال این پیام نداشتم ببخشید
من اول ویندوز xp نصب کردم و من اینترنت وایرلس دارم من در xp به راحتی ip هار وارد میکنم وconectino میسازم و به اینترنت وصل میشم ولی من الان 7 نصب کردم ودر قسمت کانکشن یه کانکشن میسازم وip ها رو وارد میکنم ولی وقتی conection رو میزنم و conect میشم فقط veryfing user name رو میزنه وlog on to internet نمیشه و اخرش میزنه ارور 800من باید چیکار کنم که در ویندوز7 به اینترنت وصل بشم مادر بورد من albatron هست

DJ POLESTAR
14-10-2009, 11:28
اخه شبیه ویندوز XP نیست آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:
حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید:31:
آره متصفانه پیکر بندی هارد رو بطور کندویی نشون نمیده که هم در ویستا چنین بود و هم 7!

سلام من یک سوال داشتم که من هیجای سایت برای ارسال این پیام نداشتم ببخشید
من اول ویندوز xp نصب کردم و من اینترنت وایرلس دارم من در xp به راحتی ip هار وارد میکنم وconectino میسازم و به اینترنت وصل میشم ولی من الان 7 نصب کردم ودر قسمت کانکشن یه کانکشن میسازم وip ها رو وارد میکنم ولی وقتی conection رو میزنم و conect میشم فقط veryfing user name رو میزنه وlog on to internet نمیشه و اخرش میزنه ارور 800من باید چیکار کنم که در ویندوز7 به اینترنت وصل بشم مادر بورد من albatron هست

دوست عزیز من کمک زیادی نمیتونم در مورد مشکل شما بگم ولی Error 800 مربوطه به:
""قادر به ایجاد اتصال --- نمیباشد.سرویس دهنده --- در دسترس نمی باشد و یا ممکن است پارامترهای امنیتی برای اتصال به درستی پیکربندی نشده باشد.""

ghermezeteh
14-10-2009, 12:01
جدیدترین نسخه ویندوز 7 چیه؟7600؟این نسخه نهاییه دیگه؟یا از این جدیدتر هم میاد؟

DJ POLESTAR
14-10-2009, 12:04
جدیدترین نسخه ویندوز 7 چیه؟7600؟این نسخه نهاییه دیگه؟یا از این جدیدتر هم میاد؟
نسخه ی نهایی ویندوز 7 در 22اکتبر منتشر خواهد شد! تقریبا 8 روز دیگه!

majid_k
14-10-2009, 12:21
سلام دوستان
من پکیج کوانتوم رو خریدم و ویندوز 7 رو نصب کردم الان شماره سریال میخواد و من نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی بکنید

majid_k
14-10-2009, 12:52
چرا کسی جواب منو نمیده ؟

L.A.M.P.A.R.D
14-10-2009, 13:05
بچه ها ...........پس میشه در مورده کرک کمکم کنید.........چیکارکنم

rasoul2005
14-10-2009, 13:06
سلام دوستان
من پکیج کوانتوم رو خریدم و ویندوز 7 رو نصب کردم الان شماره سریال میخواد و من نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی بکنید

چرا کسی جواب منو نمیده ؟

تیک مربوط به قسمت سریال را بردار تا برات 30 روزه فعال بشد بعد ار تموم شده نصب کرکش کن تا ویندوزت اکتیو بشد

موفق باشید

DJ POLESTAR
14-10-2009, 13:12
بچه ها ...........پس میشه در مورده کرک کمکم کنید.........چیکارکنم
ببین این واست کار میکنه

majid_k
14-10-2009, 13:18
مشکل حل شد
با تشکر از شما

mamad_chagho
14-10-2009, 13:35
سلام
من میخوام ویندوز سون نصب کنم ؟ به نظرتون ارزشش رو داره ؟ برای داریور ها مشکلی نداره ؟ اصلا سیستم من جواب میده ؟

CPU : Intel celeron 2.66Ghz
Graphic card : radeon x300 series
Ram : 1.5

اگه رو لبتابم هم بریزم بعدا بخوام دوباره تیدیلش کنم با ایکس پی که مثل وستا مشکلی نیست ؟

majid_k
14-10-2009, 14:07
مشکل بعدی اکتیو نمیشه

rasoul2005
14-10-2009, 15:00
مشکل بعدی اکتیو نمیشه

از این کرک استفاده کن به احتمال بسیار زیاد جواب میگیری

موفق باشید

DJ POLESTAR
14-10-2009, 17:06
سلام
من میخوام ویندوز سون نصب کنم ؟ به نظرتون ارزشش رو داره ؟ برای داریور ها مشکلی نداره ؟ اصلا سیستم من جواب میده ؟
CPU : Intel celeron 2.66Ghz
Graphic card : radeon x300 series
Ram : 1.5
اگه رو لبتابم هم بریزم بعدا بخوام دوباره تیدیلش کنم با ایکس پی که مثل وستا مشکلی نیست ؟
میشه بگید دقیقا گرافیکتون از 1 یا 512 یا 256 یا 128؟!
در مورد CPU هم در برنامه های سنگین به مشکل بر خواهید خورد!
از بابت Ram هم مشکلی نیست.
در کل چندان توصیه نمیشه!

mamad_chagho
14-10-2009, 17:56
256 هست .

حالا به نظر شما کدوم نسخه رو نصب کنم ؟ Ultimate دیگه ؟ فرق بین 64x و 86x چیه ؟

mamad_chagho
14-10-2009, 17:57
منظور همون 64 و 32 بیتیه ؟ کدومش 32 بیتیه ؟ 64x؟

Chatrbaaz
14-10-2009, 18:07
256 هست .

حالا به نظر شما کدوم نسخه رو نصب کنم ؟ Ultimate دیگه ؟

خوب معلومه ... ultimate دیگه .. البته ما ایرانیها به لطف کپی رایت اینطوری دستمون بازه واسه انتخاب ... اگه قانون رعایت میشد اونوقت بود که به خاطر جیبت هم که شده نوع مناسب با کاربرد و نیازهات رو خرید و نصب میکردی ....

فرق بین 64x و 86x چیه ؟

منظور همون 64 و 32 بیتیه ؟ کدومش 32 بیتیه ؟ 64x؟
آره داداش ...
اما با توجه به سی پی یوی تو 32 رو باید نصب کنی .. x86

sinath
14-10-2009, 18:16
من ویندوز سون رو نصب کردم ولی بعضی نرم افزار ها رو از روی سی دی که می خوام نصب کنم این ارور رو میده:

در ضمن چه جوری پنجره user control رو که موقع نصب نرم افزار ها میاد غیر فعال کنم؟

mamad_chagho
14-10-2009, 18:18
ممنون

همون ultimate 86x (32 بیتی ) رو خواستم نصب کنم که پیام زیر رو داد :

تو اون درایوی هم که زده بودم ویندوز قبلی نداشتم ! هرچی اوکی رو میزم باز بر میگرده همون جا ! فضا هم 23 گیگی هست . بیشتر لازم داره ؟

DJ POLESTAR
14-10-2009, 18:19
256 هست .
حالا به نظر شما کدوم نسخه رو نصب کنم ؟ Ultimate دیگه ؟ فرق بین 64x و 86x چیه ؟
Ultimate رو انتخاب کن.
.
.
تفاوت عمده 64Bit با 32Bit در اینه=> (نظرات قبلی خودم کپی پیست کردم تا در انتخابت کمک کنم)
=>
)از نظر ظاهر هیچ تفاوتی
2) برنامه هایی که برای سخت افزار 64 بیتی نوشته شده اند مسلما" روی ویندوز 64 بیتی بهتر جواب میدن (بخاطر آدرس دهی بهتر در نوع 64 بیتی) ولی در برنامه های عادی تفاوت چندانی نمیکنه
3)حتما باید سخت افزار هاتون همه 64 بیتی باشن وگرنه ویندوز نمیشناسشون ! ا
از همه مهمتر فکر کنم اگه cpu تون قدیمی 32 بیتی باشه ؛ اصلا نتونید win64 نصب کنید !!!!
4)فکر کنم ویندوز 32 بیتی برای بازی ها بهتر باشه چون سازگارتره ! مگر اینکه بازی خاصی که 64 bit ساپورته ؛ مدنظرتون باشه که در اینصورت ویندوز 64 بیتی بهتره !

بیشتر برنامه های 32 بيتی روی 64 بيتی اجرا ميشن اما برنامه های 64 بيتی رو 32 اجرا نميشن.
بعضی از برنامه ها (تعداد کمی از برنامه های 32 بيتی رو 64 مشکل دارند) ولی در کل همه اجرا ميشن.
من که تا حالا جز 32 مورد بيشتر بر نخوردم که برنامه يا بازی رو 64 بيتی مشکل داشته باشه، بازی های جديد که به هيچ عنوان مشکلی ندارند.
سرعت 64 بالاتر از32 مي باشد.
در کل انتخاب با خودتونه!

ولی mamad_chagho جان شما 32BIT رو انتخاب کن.

DJ POLESTAR
14-10-2009, 18:22
من ویندوز سون رو نصب کردم ولی بعضی نرم افزار ها رو از روی سی دی که می خوام نصب کنم این ارور رو میده:

این ارور مربوط به ناسازگاری نرم افزار با سیستم عامل 7 هستش.
شما باید از نرم افزارهای بروز و جدید استفاده کنید.

DJ POLESTAR
14-10-2009, 18:27
ممنون
همون ultimate 86x (32 بیتی ) رو خواستم نصب کنم که پیام زیر رو داد :
تو اون درایوی هم که زده بودم ویندوز قبلی نداشتم ! هرچی اوکی رو میزم باز بر میگرده همون جا ! فضا هم 23 گیگی هست . بیشتر لازم داره ؟
اگه اینطوری که میگید درست باشه یعنی درایور که ویندوز 7 رو نصب میکنید خالی باشه و ویندوز XP توش نباشه, مشکل از فرمت درایور شماست که لازم به ذکر است که ویندوز 7 فقط فرمت NTFS رو فرمت میکنه!

Chatrbaaz
14-10-2009, 18:39
در ضمن چه جوری پنجره user control رو که موقع نصب نرم افزار ها میاد غیر فعال کنم؟
برو به این مسیر:
Start Menu -> Control Panel -> User Accounts and Family Safety -> User Account
- روی لینک User Account Control کلیک کن ----- اسلاید بار رو روی Never Notify ببر و اوکی کن و آخر هم ریستارت ...
اگه حل نشد بگو تا ترفند رجیستری بهت بدم ...

mamad_chagho
14-10-2009, 18:48
اگه اینطوری که میگید درست باشه یعنی درایور که ویندوز 7 رو نصب میکنید خالی باشه و ویندوز XP توش نباشه, مشکل از فرمت درایور شماست که لازم به ذکر است که ویندوز 7 فقط فرمت NTFS رو فرمت میکنه!

ممنون از راهنماییت

ویندوز که توش نیست ! 23 گیگ هم فضا داره ! فرمتش هم NTFS هست .

Chatrbaaz
14-10-2009, 19:05
ممنون از راهنماییت

ویندوز که توش نیست ! 23 گیگ هم فضا داره ! فرمتش هم NTFS هست .

توی چه رایوی میخوای نصب کنی؟
احتمالا با فرمت مجدد درایو مشکلت حل بشه ...

mamad_chagho
14-10-2009, 19:50
f یا e ! مگه فرقی هم میکنه ؟ البته اون زیر که مینویسه فضای کافی وجود نداره !

Chatrbaaz
14-10-2009, 20:40
f یا e ! مگه فرقی هم میکنه ؟
نظر من رو c بود عزیز ....

ببین این ایرادات الکی همیشه هست ... از چلقوزبازیهای ویندوزه دیگه .. درایو رو فرمت کردی یا نه؟

Chatrbaaz
14-10-2009, 20:51
البته اون زیر که مینویسه فضای کافی وجود نداره !

راستی یه چیزی ... نمیونم ربط داره ا نه اما میگم .. مال ایکس پیه که شاید واسه 7 هم باشه ... وقتی میخوای یه ویندوز ایکس پی کنار اون یکی اکس پیه نب کنی مرحله اول کپی فایلها روی درایو c هست ... یعنی اول فایلها رو c ریخته میشن تا سیستم هنگام بوت با نصب ویندوز بالا بیاد و دست آخر اون فایلها رو حذف میکنه .. اگه یه بار حین نصب ویندوز دوم سیستم رو ریستارت کنی و بری تو ویندوز اولی (نصب ناقص منظورمه) متوجه میشی که فایلها روی c هستن ... حالا شاید 7 هم همینطوری باشه و بخواد اول فایلها رو روی c بریزه ... پس شاید فضا کافی نباشه تو c ... براش جور کن فضا رو ...
البته 90 درصد این موضوع بی ربط خواهد بود ولی امتحان کن .. سنگ مفت و گنجشک هم مفت ...

Chatrbaaz
14-10-2009, 20:55
یه نیگاه هم به اینجا بنداز .. کمکی توضیح داده :

Linux Learner
15-10-2009, 00:09
Autoplay ویندوز بعد از کرک غیر فعال میشه! واسه شما هم این اتفاق افتاده؟ امکانش هست از User Account Control باشه؟ چون برا کرک اون آف میکنیم دیگه.

این 999 امین پستم و آخرین پست از پروفشنال هست.

fmps
15-10-2009, 23:04
سلام
آبا درایور هایی که یه وستا نصب کرده بودم به 7 هم نصب می شن؟
یا باید رایورهای سیستم رو برای 7 بیدا کنم؟

mobah
16-10-2009, 00:18
شما گفتين بيشتر توضيخ بدم

عيب كجاست

راستش تو ولوم ويندوز كه نگاه ميكني داره تكون ميخوره اما خبري نيستاز صدا تو اسپيكر
يعني اينطوري بگم همه چيز درسته ولي صدا از اسپيكر نمي آيد،سوكت صدا را هم چك كردم

من درايور رو شدت صدا رو تو خود ويندوز ميبينم .
صداي ويستا32 بيتي رو هم نصب كردم باز نشد .
از خود سايت ابيت نوع ويستايي رو دانلود كردم ،باز هم نشد.
شما فكري ديگر داريد.تا صدا را از اسپيكر بشنويم.

sepidaar
16-10-2009, 08:06
سلام
آبا درایور هایی که یه وستا نصب کرده بودم به 7 هم نصب می شن؟
یا باید رایورهای سیستم رو برای 7 بیدا کنم؟

تقریبا 7 همه درایورهای که روی ویستا نصب می شن رو داره، اگر هم نداشته باشه توی نت
حتما دریوارهای سیستم شما برای 7 پیدا میشه.

7 خیلی بهتر از ویستا و بهتر از xp هستش.

fmps
16-10-2009, 12:47
salam
bebakhshid vali in win farsi nadare
che tor 2rostesh konam
dar zemn vagti driver haro khastam nasb konam goft:
hich drivere gabele gabuli baraye in system vojud nadare
komak konid

Xx Hossein xX
16-10-2009, 13:27
سلام .......

من دوتا مشکل دارم بعد از نصب مجدد ویندوز این صفحه هنگام بوت ویندوز میآد چطوری حذوش کنم ؟!

یه چند روز هم هستش که قبل از اوون صفحه ای که برای لود ویندوز هستش یه صفحه سیاه به مدت 3-4 دقیقه میآد بنظرتون مشکلش از کجاست ؟!

Chatrbaaz
16-10-2009, 17:08
salam
bebakhshid vali in win farsi nadare
che tor 2rostesh konam
dar zemn vagti driver haro khastam nasb konam goft:
hich drivere gabele gabuli baraye in system vojud nadare
komak konid
نصب کردن زبان فارسی کاری نداره ... در گزینه Regional & Language Option توی کنترل پنل هست ... من الان رو سیستمم ویندوز 7 ندارم که مسیر مستقیم بدم اما چون با ویندوز ویستا یکیه این آدرس رو ببین :

درایورهات هم باید مخصوص 7 رو پیدا کنی .. از سایت سازنده قطعات ...
یا اینجا:

من دوتا مشکل دارم بعد از نصب مجدد ویندوز این صفحه هنگام بوت ویندوز میآد چطوری حذوش کنم ؟!
منظورت رو دقیق متوجه نشدم ... من اینطوری برداشت کردم که ویندوز 7 رو بعد از ایکس پی نصب کردی و حالا نمیخوای صفحه بوت به این شکلی باشه و ویندوز 7 رو هم نداری (و یا نمیخواییش) و البته نمیخوای اکس پی رو دوباره نصب کنی... درسته؟ اگه آره اینجا رو ببین :

Vahid67
16-10-2009, 19:20
سلام دوستان
من روی لپتاپم Dell Inspiron 1501 ویندوز 7 رو نصب کردم منتها درایوراشو نتونستم پیدا کنم .... از کجا دانلودشون کنم؟؟؟

Chatrbaaz
16-10-2009, 20:07
سلام دوستان
من روی لپتاپم Dell Inspiron 1501 ویندوز 7 رو نصب کردم منتها درایوراشو نتونستم پیدا کنم .... از کجا دانلودشون کنم؟؟؟

درایور چه قطعه ای رو میخوای؟ گرافیک؟ صدا؟ و ...؟؟؟!!!
چه نسخه ای از 7 رو نصب کردی؟ 32 یا 64؟
مثلا این درایور گرافیکت تو ویندوز 7 نسخه 64 بیت هست :

و اینم 32 بیتش :

البته هیچ جا بهتر از سایت خود دل نیست :

و در آخر حتما یه نگاهی به این بنداز .. پیدا کردن اتوماتیک درایورها توسط نرم افزار مخصوص :

Xx Hossein xX
16-10-2009, 20:55
منظورت رو دقیق متوجه نشدم ... من اینطوری برداشت کردم که ویندوز 7 رو بعد از ایکس پی نصب کردی و حالا نمیخوای صفحه بوت به این شکلی باشه و ویندوز 7 رو هم نداری (و یا نمیخواییش) و البته نمیخوای اکس پی رو دوباره نصب کنی... درسته؟ اگه آره اینجا رو ببین :

نه ! من ویندوز 7 رو سیستمم بود و بنا به مشکلاتی پاکش کردم و بعد از نصب مجدد ویندوز 7 صقحه بوت اینطوری شد ! حالا میخوام اینطوری نباشه و اوون 30 ثانیه رو منتظر نمونه تا حالت ویندوز رو انتخاب کنم ؟!

یه چند روز هم هستش که قبل از اوون صفحه ای که برای لود ویندوز هستش یه صفحه سیاه به مدت 3-4 دقیقه میآد بنظرتون مشکلش از کجاست ؟!
مشکل دوم چی قبل اوون صفحه ی آبی که مینویسه پیلیز ویت ( ! ) 3-4 دقیقه یه صفحه سیاه میآد ! :41:

:11::11::11::11::11:

Vahid67
16-10-2009, 21:48
امشب درایور گرافیک رو دانلود میکنم بجز اون اینا رو لازم دارم :

ATISMBus/Chipset Driver rev :A02
Conexant HDA D110 MDC V.92
Dell Wireless WLAN Card
web cam FC 1540
ممنون

alirezabehzad
17-10-2009, 11:23
یه سوال در مورد Windows 7 داشتم ..
یک Error هست که هنکام باز کردن بعضی از برنامه ها (مثلا keygen بعضی از برنامه ها ،Autorun ها ...) ظاهر میشه .نوشته ( Has stopped Working نام برنامه )و یک دکمه Close Program داره.

*IN*
17-10-2009, 12:37
سلام
وقتی میخوام ویندوزمو آپدیت کنم یه ارور میده
شمارش اینه80070002
باید چی کار کنم؟

*IN*
17-10-2009, 12:47
ویرایش شد..................

fmps
17-10-2009, 13:33
[QUOTE=Chatrbaaz;4318472]نصب کردن زبان فارسی کاری نداره ... در گزینه Regional & Language Option توی کنترل پنل هست ... من الان رو سیستمم ویندوز 7 ندارم که مسیر مستقیم بدم اما چون با ویندوز ویستا یکیه این آدرس رو ببین :

akhe man un gozine ro nadaram

fmps
17-10-2009, 13:57
مرسی حل شد

fmps
17-10-2009, 14:07
ولی مشکل درایور ها بازم هست
رفتم از سایت دل دانلود کنم ولی اونم واسه 7 نذاشته هنوز
چی کار کنم؟

*IN*
19-10-2009, 13:19
سلام
شمارش اینه80070002
باید چی کار کنم؟

این ارور مال چیه؟:41:

arasht1
19-10-2009, 13:41
با سلام خدمت دوستان عزیز
خواهشن به این سوال من جواب دهید و مرا در حل مشکلم یاری کنید.

1 هفته ای میشه که بر روی لبتابم ویندوز 7 نسب کردم همه چیز خوبه فقط مشکل اینجا است که نرم افزار فینگر پرینتم دیگه device فینگر پرینت را شناسایی نمی کنه البته دیوایس رو که در دیوایس منیجر چک میکنم کاملاً نسب شده و میگه که درایورش هیچ مشکلی نداره کسی راه حل را میداند کمک. ممنون

mafr07
19-10-2009, 15:51
با سلام به دوستان گرامی
میخواستم بدونم آیا نسخه ی نهایی win7 و ایران اومده یا نه چون این طور که معلومه مایکروسافت نسخه ی نهایی آنرا با قیمت نزدیک200 دلار در فروشگاه سایتش قرار داده.
با تشکر

Vahid67
19-10-2009, 19:05
با سلام خدمت دوستان عزیز
خواهشن به این سوال من جواب دهید و مرا در حل مشکلم یاری کنید.

1 هفته ای میشه که بر روی لبتابم ویندوز 7 نسب کردم همه چیز خوبه فقط مشکل اینجا است که نرم افزار فینگر پرینتم دیگه device فینگر پرینت را شناسایی نمی کنه البته دیوایس رو که در دیوایس منیجر چک میکنم کاملاً نسب شده و میگه که درایورش هیچ مشکلی نداره کسی راه حل را میداند کمک. ممنون

به نظر من اول ویندوز رو با به سریال بصورت آنلاین اکتیو کنید بعدش اونو آپدیت کنید به احتمال زیاد مشکلش حل میشه...

newhamedpc
20-10-2009, 12:17
سلام
با اين مشخصات مي تونم 7 نصب كنم
Ram 1.5GB DDR400
CPU : 2.8 Intel Celeron
Graphic : 6200TC
Motherboard: p5vd1 or dv1 (yadam nist daqiq)

DJ POLESTAR
20-10-2009, 12:26
سلام
با اين مشخصات مي تونم 7 نصب كنم
Ram 1.5GB DDR400
CPU : 2.8 Intel Celeron
Graphic : 6200TC
Motherboard: p5vd1 or dv1 (yadam nist daqiq)
کارت گرافیک شما از چه برندی است؟ و قدرت اجراییش (128,512,1....)چنده!؟
در مورد رم مشکلی نیست
در مورد CPU هم چندان مشکلی نیست ولی در برنامه های سنگین به مشکل بر خواهی خورد!

oghtapost
20-10-2009, 14:12
چجوری میتونم ویندوزو فعال کنم؟ هیچ کدی هم ندارم.

arminjahanshahr
20-10-2009, 16:25
دوستان من تازه يک ويندوز 7 گرفتم
مشکلم اينه که ويندوز هيچي نشون نميده فقط موس را نشان مي دهد
نصب ويندوز تمام مي شود و installation complate مي دهد وقتي وارد ويندوز مي شوم صفحه سياه نشان داده ميشه؟ و فقط موس تکان مي خورد
به نظر مياد کارت گرافيک رو نميشناسه اما هيچي را نشون نميده که حداقل کارت گرافيک را نصب کنم
کارت گرافيکم geforce 9500 gt يک گيگ هست
رم 2 گيگ
cpu duo core 2.5
مانيتور 19 اينچ سامسونگ LCD

Yi Yi
20-10-2009, 16:38
کارت گرافیک شما از چه برندی است؟ و قدرت اجراییش (128,512,1....)چنده!؟
به این نمی گن قدرت اجرایی! بهش میگن VRAM یا همون رم کارت گرافیگ.

rasoul2005
20-10-2009, 19:41
چجوری میتونم ویندوزو فعال کنم؟ هیچ کدی هم ندارم.

شما از این کرک استفاده کن به احتمال قوی جواب میگیری

موفق باشید

arminjahanshahr
20-10-2009, 19:49
دوستان من تازه يک ويندوز 7 گرفتم
مشکلم اينه که ويندوز هيچي نشون نميده فقط موس را نشان مي دهد
نصب ويندوز تمام مي شود و installation complate مي دهد وقتي وارد ويندوز مي شوم صفحه سياه نشان داده ميشه؟ و فقط موس تکان مي خورد
به نظر مياد کارت گرافيک رو نميشناسه اما هيچي را نشون نميده که حداقل کارت گرافيک را نصب کنم
کارت گرافيکم geforce 9500 gt يک گيگ هست
رم 2 گيگ
cpu duo core 2.5
مانيتور 19 اينچ سامسونگ LCD

آقا خواهشا يکي جواب منو بده

fmps
20-10-2009, 20:00
سلام
آقا این ویندوز movie maker نداره؟

mohsen.rajabi
21-10-2009, 07:56
ببخشید دوستان من با ویندوز سونم مشکل دارم

درایور چاپگر ( hp 1020 ) و اسکنرم ( canon lide 25 ) رو واسه سون پیدا نکردم

بعدش می خوام نرم افزار نصب کنم آخرش ارور می ده ( مثل فوتوشاپ و ... )

ایراد از کجاست؟

از یکی پرسیدم گفتش این ایراد ویندوز سون هست ، درسته؟

DJ POLESTAR
21-10-2009, 11:00
به این نمی گن قدرت اجرایی! بهش میگن VRAM یا همون رم کارت گرافیگ.
من خودم میدونم VRAM چیه!
اینو که گفتم قدرت اجرایی گفتم شاید شما نتونید آنالیز بکنید بخاطر همون همینطوری زپرتی یه چیزی گفتم تا قابل مفهوم باشه که به حمد الله شما میدونستید!

Mohammad King
21-10-2009, 11:15

ایراد از کجاست؟

ویندوز شما چند بیت هست؟

متن ارور را بنویس تا بگم/

موفق باشید

Vahid67
21-10-2009, 13:37

ایراد از کجاست؟

از کدوم ورژن استفاده میکنید (Build) ؟؟ ویندوز رو آپدیت کردید؟

*IN*
21-10-2009, 13:50
سلام
شمارش اینه80070002
باید چی کار کنم؟
جواب منم بدین:41:

mohsen.rajabi
21-10-2009, 15:40
ویندوز شما چند بیت هست؟

متن ارور را بنویس تا بگم/

موفق باشید

32 بيت

متنش يادم نيست

از کدوم ورژن استفاده میکنید (Build) ؟؟ ویندوز رو آپدیت کردید؟

از ورژن 7600 ، بله

mobah
21-10-2009, 21:57
عيب كجاست

من كه گفتم

راستش تو ولوم ويندوز كه نگاه ميكني داره تكون ميخوره اما خبري نيستاز صدا تو اسپيكر
يعني اينطوري بگم همه چيز درسته ولي صدا از اسپيكر نمي آيد،سوكت صدا را هم چك كردم

من درايور رو شدت صدا رو تو خود ويندوز ميبينم .
صداي ويستا32 بيتي رو هم نصب كردم باز نشد .
از خود سايت ابيت نوع ويستايي رو دانلود كردم ،باز هم نشد.
شما فكري ديگر داريد.تا صدا را از اسپيكر بشنويم.

فقط فهميدم اينجا هركي درد خودشو داره.خيلي خيلي بده
خدا حافظ دوستان

armin_software
22-10-2009, 14:42
سلام
این ویندوز چند نسخه داره؟

rasoul2005
22-10-2009, 14:46
سلام

دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی

موفق باشید

mehraban321
22-10-2009, 15:17
evaluation copy build7127 winmain090507 قبل و بعد از کرک شدن هم این پیغام بالای ساعت هنوز مونده..یعنی ویندوز بعد از 30 روز میپره؟

Mohammad King
22-10-2009, 16:27
سلام

وندوز شما نسخه ی نناقص هست/

باید نسخه ی کاملش را نصب کنید.

موفق باشید

armin_software
22-10-2009, 17:25
دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی

موفق باشید

منظورم این هست که مثل ویستا home یا bussiness نداره؟

SADEGH 7
22-10-2009, 18:45
تو وبسایتش که این ها رو برای فروش گذاشته:

Windows 7 Ultimate : $319.99

Windows 7 Professional : $299.99

Windows 7 Home Premium : $199.99

فکر نمی کنم ورژن دیگه ای داشته باشه.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی:11:

bashir935
22-10-2009, 19:26
سلام بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم

ویندوزم اپدیت نمیشه...

این عکس رو ببینید

bashir935
22-10-2009, 19:35

Windows 7 Starter 32bit
Windows 7 Home Basic 32bit/64bit
Windows 7 Home Premium 32bit/64bit
Windows 7 Professional 32bit/64bit
Windows 7 Ultimate 32bit/64bit

اینا نسخه هایی هست که من دارم

DJ POLESTAR
22-10-2009, 19:45
سلام
Windows 7 Starter
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional
Windows 7 Enterprise / Ultimate

برای راهنمایی بیشتر

DJ POLESTAR
22-10-2009, 19:52
evaluation copy build7127 winmain090507 قبل و بعد از کرک شدن هم این پیغام بالای ساعت هنوز مونده..یعنی ویندوز بعد از 30 روز میپره؟
اگه کرک کرده باشی نه نمیپره!
این پیغام مربوط به کپی شده ی ویندوز از نسخه ی اصلی است که وقتی به اینترنت متصل میشی خود به خود میاد!!!

وندوز شما نسخه ی نناقص هست/
باید نسخه ی کاملش را نصب کنید.
موفق باشید

هیچ ربطی به ناقص بودن یا نبودن نداره!

DJ POLESTAR
22-10-2009, 19:56

ویندوزم اپدیت نمیشه...

این عکس رو ببینید

شما احیانا از فیلترشکن استفاده نمیکردین!؟!؟
برای حل این مشکل باید
از Control Panel روی Network and Internet کلیک کن بعد روی Internet Option بکلیک و از قسمت Advanced روی Restore Advanced Setting و Reset کلیک کن.تمام

Vahid67
22-10-2009, 20:28
برای آپدیت نیازی به فیلتر شکن نیست....

iceweek
22-10-2009, 20:39
7 منتشر شد

DJ POLESTAR
22-10-2009, 23:31
برای آپدیت نیازی به فیلتر شکن نیست....
ببینم حالا این پستی که دادی سوال بو یه تنه!
حالا اگه هردوش بود....عزیز من چرا ربط نداره...فیلترشکن ------ شما رو عوض میکنه و وقتی پرکسی شما عوض شد نمی تونید....

bashir935
22-10-2009, 23:55
شما احیانا از فیلترشکن استفاده نمیکردین!؟!؟
برای حل این مشکل باید
از Control Panel روی Network and Internet کلیک کن بعد روی Internet Option بکلیک و از قسمت Advanced روی Restore Advanced Setting و Reset کلیک کن.تمام

نه جانم من از ف ی ل ت ر شکن استفاده نمی کنم،(اون زمان استفاده نمیکردم)

Vahid67
23-10-2009, 00:27
ببینم حالا این پستی که دادی سوال بو یه تنه!
حالا اگه هردوش بود....عزیز من چرا ربط نداره...فیلترشکن ------ شما رو عوض میکنه و وقتی پرکسی شما عوض شد نمی تونید....

هیچکدوم نبود فقط یه نکته بود که بدون استفاده از ------ هم می تونید آپدیت کنید .... در ضمن فیلترشکن ------ رو عوض نمیکنه IP رو عوض میکنه ... :10:

fmps
23-10-2009, 11:52
سلام
آقا این ویندوز movie maker نداره؟

یکی به ما هم جواب بده

DJ POLESTAR
23-10-2009, 14:06
نه جانم من از ف ی ل ت ر شکن استفاده نمی کنم،(اون زمان استفاده نمیکردم)
حالا شما راهی رو که گفتم برو به احتمال زیاد مشکلت حل بشه.

هیچکدوم نبود فقط یه نکته بود که بدون استفاده از ------ هم می تونید آپدیت کنید .... در ضمن فیلترشکن ------ رو عوض نمیکنه IP رو عوض میکنه ... :10:

ببخشید اشکال از من بود درسته IP رو عوض میکنه:7:

bashir935
23-10-2009, 14:17
یکی به ما هم جواب بده

من Windows Live Movie Maker رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم
الان رو ویندوزم دارم

اگه ویندوزت Geniune نیست و ADSL نداری فکرش رو هم نکن

مگه اینکه فایل setup رو گیر بیاری

mnaderpour
23-10-2009, 15:13
سلام
من رو هر 3 تا ویندوز 7 که دارم یه مشکلی پیش اومده !! یه آپدیت 15 مگی رو گرفته هر دفعه که شات دان میکنم نصبش میکنه دفعه بعد که سیستم رو روشن میکنم یه 5 دقیقه طول میده نصب کنه . رو 74 درصد ارور میده و نصب نمیشه دوباری سیستم رو ریست میکنه و یه 5 دقیقه ایی هم مینویسه windows revert و بعد بالا میاد ... هر دفعه این مشکل رو دارم . الان 2 روز هم هست این مشکل پیش تومده !! :((

ila
23-10-2009, 21:02
من بعد از اینکه کامپیوترن رو روشن کردم تمام برنامه هام اینجوری شدن ایکون روی دسکتاپ هم شرتکاتاش ناشناخته شدن و وقتی روشون دابل کیلیک میکنم اینجوری میشه..چیکار کنم..کمک کنید

ila
23-10-2009, 21:13
من ویندوزم هر روز آپدیت میشه یم 5-6 مگی دانلود میکنه به نظر شما آپدیت فایده ای داره یا نه..یعنی خیلی تاثیر خوبی داره یا دیگه ما که هر 4-5 ماه ویندوز عوض میکنیم خیلی فرقی نداره؟

dashmojtaba
23-10-2009, 22:59
خب دوستان همونطوری شد که قرار بود
ویندوز سون رسماً روز 22 اکتبر فاینال شد.
البته با ورژن آر تی ام خیلی تفاوت نداره ولی دیگه رسمیه و شایدم ایرادای جزئیش که بعضیو آزار داده رفع شده باشه

Linux Learner
24-10-2009, 02:57

ویندوزم اپدیت نمیشه...

این عکس رو ببینید

این ارور مربوط میشه به زمان ویندوز:

Linux Learner
24-10-2009, 03:05
من بعد از اینکه کامپیوترن رو روشن کردم تمام برنامه هام اینجوری شدن ایکون روی دسکتاپ هم شرتکاتاش ناشناخته شدن و وقتی روشون دابل کیلیک میکنم اینجوری میشه..چیکار کنم..کمک کنید

حتی Computer و  Recyle Bin هم اینطوریند؟
اون ارور مفهومش اینه که فایلی که ازش میانبر گرفته شده موجود نیست.
بیلد ویندوزت؟ Build

bashir935
24-10-2009, 12:39
این ارور مربوط میشه به زمان ویندوز:

ممنون عزیز

دیروز رفتم دیدم که اپدیت ماله VB بود، تیک اپدیتشو برداشتم و مشکل حل شد

به خاطر همین VB مجبور بودم تاریخ ویندوز رو بیارم عقب تا اجرا شه

واقعا" ممنون اصلا فکر نمیکردم مشکل از اینجا باشه

:11:

pouyapro
24-10-2009, 15:03
یک نسخه خوب وامتحان شده ویندوز7 رو از کجا میشه دانلود کرد؟

1kaveh1
24-10-2009, 15:22
حالا این نسخه نهایی هم کرکش مثل قبلی هاست؟
چون 7600 بایوس اپدیت میکردی دیگه ویندوز بالا نمیاومد(به خاطر کرک شدن)

bashir935
24-10-2009, 15:28
یک نسخه خوب وامتحان شده ویندوز7 رو از کجا میشه دانلود کرد؟

من اینو خریدم و راحتم ولی خوب با جنیون کردنش یکم مشکل داشتم

blAck fire
24-10-2009, 18:54
چرا وقتی بازی رو اجرا می کنم فقط تو 900*1440 به طور کامل نشون میده از این به پایین گیم تصویرش کوچیک میشه. چی کارکنم تو همه ی resolution به طور کامل نشون بده.

DJ POLESTAR
24-10-2009, 18:58
چرا وقتی بازی رو اجرا می کنم فقط تو 900*1440 به طور کامل نشون میده از این به پایین گیم تصویرش کوچیک میشه. چی کارکنم تو همه ی resolution به طور کامل نشون بده.
کلیدهای Ctrl+Enter رو باهم بزن تا بزرگ بشن:20:

blAck fire
24-10-2009, 21:24
کلیدهای Ctrl+Enter رو باهم بزن تا بزرگ بشن:20:

کجا بزنم من کلا game رو میگم مثلا pes2010 , s.t.a.l.k.r

ila
25-10-2009, 12:54
زمانی که میخوام یک عکسی رو که از یک سایت گرفتم سیو کنم توی مای پیکچر یا هر جای دیگه این پیغام میاد حتی اسمش هم عوض میکنم همین ماد دلیلش چیه
عکس سیو میشه ولی وقتی باز میکنم چیزی رو نشون نمیده حتما باید دوبار سیو کنم
ممنون

DJ POLESTAR
25-10-2009, 13:18
کجا بزنم من کلا game رو میگم مثلا pes2010 , s.t.a.l.k.r
منم تو همون صفحه بازیها میگم دیگه! وقتی بازی رو اجرا میکنی یه بار روی صفحه بازی کلیک کن تا فعال بشه بعد Ctrl+Enter رو بزن.

زمانی که میخوام یک عکسی رو که از یک سایت گرفتم سیو کنم توی مای پیکچر یا هر جای دیگه این پیغام میاد حتی اسمش هم عوض میکنم همین ماد دلیلش چیه

فقط تو My Picture ان مشکل رو داری؟
برو از My Picture رو باز کن و از بالا Organize رو بزن و برو تو Properties رو بکلیک و در صفحه باز شده روی Restore Defaults رو بکلیک.

pouyapro
25-10-2009, 13:34
من اینو خریدم و راحتم ولی خوب با جنیون کردنش یکم مشکل داشتم

من لینک برای دانلود میخواستم. البته هنوزم میخوام.

ila
25-10-2009, 14:23
منم تو همون صفحه بازیها میگم دیگه! وقتی بازی رو اجرا میکنی یه بار روی صفحه بازی کلیک کن تا فعال بشه بعد Ctrl+Enter رو بزن.

فقط تو My Picture ان مشکل رو داری؟
برو از My Picture رو باز کن و از بالا Organize رو بزن و برو تو Properties رو بکلیک و در صفحه باز شده روی Restore Defaults رو بکلیک.

نه این کار رو کردم جواب نداد..نه فقط مای پیکچر..همه جا

farhad_realmadrid
25-10-2009, 15:00
سلام،
من 2 سوال دارم:

1-از کجا بفهم ویستا من 7600؟

2-وقتی من میخوام آهنگ گوش بدم با مدیا پلیر،چرا صدای خش خش یا هر 2 ثانیه یه بار وایسه بعد میخونه؟ درواقع فریز داره.
درایورم ماله xp نصب کردم و نصب شد.اون موقعی که ویستا نصب کردم مشکلی نداشت.

DJ POLESTAR
25-10-2009, 15:11
سلام،
من 2 سوال دارم:
1-از کجا بفهم ویستا من 7600؟

2-وقتی من میخوام آهنگ گوش بدم با مدیا پلیر،چرا صدای خش خش یا هر 2 ثانیه یه بار وایسه بعد میخونه؟
درایورم ماله xp نصب کردم و نصب شد.
اولا که اینجا انجمن ویندوز 7 هستش نه ویستا
بعدشم دو راه داره:20:
1.از طریق داس بری و تو صفحه داس تایپ کنی SystemInfo تا تمام اطلاعات سیستمت رو بهت بده و در قسمت OS Version میتونی ورژن ویندوزت رو بفهمی.
2.از منوی Start در قسمت سرچ تایپ کن System Information تا بتونی سری....پیدا کنی بعد رو System Informaion کلیک کن و تو همون صفحه ی اول جلوی Version میتونی ورژن ویندوزت رو ببینی.

و در مورد مشکل دوم هم میتونی وقتی سیستم بوت میشه کلید F8 رو بزنی و در صفحه باز شده روی گزینه اول یعنی System Repair رو انتخاب کنی.

farhad_realmadrid
25-10-2009, 15:25
ممنون جفتش درست شد.

فقط یه سوال ،

به سیستم رم 512 سپیو اینتل پنتیوم 2.8 سون روش اجرا میشه؟

Mohammad King
25-10-2009, 15:43
ممنون جفتش درست شد.

فقط یه سوال ،

آره میشه 7 هوشمن اتوماتیک از امکانتاتش کم میکنه.

موفق باشید

DJ POLESTAR
25-10-2009, 16:20
ممنون جفتش درست شد.

فقط یه سوال ،

میشه, چرا نشه!
ولی فقط از کار کردن باهاش حالتون بهم میخوره و فکر میکنید ویندوز 7 سرعتش پایینتر از XPیه که بعضی از دوستان هم همین فکر و میکردن!
اگه رم شما 1 باشه مشکل حله.

ila
25-10-2009, 17:08
ممنون

احتمال ویروس یا تروجان هست؟

sardar ali
25-10-2009, 18:42
سلام موقع نصب ويندوز سون قبل از اينكه اون صفحه مقررات رو تاييد كنيم اين ارور ميده فكر كنم به خاطر ويندوز ايكس پي كه رو سيستم نصبه ... ولي خوب نميزاره اصلا فرمتش كنم چي كار كنم

sardar ali
25-10-2009, 18:47
خودشم ويندوز 2010 كه از پكيج lord هستش

اسماء ماجد
25-10-2009, 19:05
سلام
من هم با ویستا کار میکنم اما برای استفاده از Deamon Tools مجبورم برم تو XP.
همش تقصیر بل گتسه!!

Asali
25-10-2009, 19:06
با سلام
من دو سیستم عامل xp و vista روی سیستم داشتم که vista روی درایو C و xp روی درایو D نصب بود، امروز آمدم ویندوز seven را روی درایو C بجای vista نصب کردم ضمنا هنگام نصب، درایو C را فرمت کردم ولی حالا هنگام بوت گزینه انتخاب ویندوز را نشون نمیده و مستقیم وارد ویندوز seven میشه ! اطلاعات زیادی روی XP دارم . چی کار کنم تا صفحه انتخاب ویندوز را نشون بده، لطفا راهنمایی کنید.

sardar ali
25-10-2009, 19:19
با سلام
من دو سیستم عامل xp و vista روی سیستم داشتم که vista روی درایو C و xp روی درایو D نصب بود، امروز آمدم ویندوز seven را روی درایو C بجای vista نصب کردم ضمنا هنگام نصب، درایو C را فرمت کردم ولی حالا هنگام بوت گزینه انتخاب ویندوز را نشون نمیده و مستقیم وارد ویندوز seven میشه ! اطلاعات زیادی روی XP دارم . چی کار کنم تا صفحه انتخاب ویندوز را نشون بده، لطفا راهنمایی کنید.

خوب ميتونيد از همون سون برين اطلاعات از درايوي كه ايكس پي نصب كردين بردارين اگر برنامه نصب شده نباشه

mehdi_halla
25-10-2009, 19:26
شما از برنامه easybcd استفاده کن مشکلت حل میشه.
راحته کار باهاش.
بدون برنامه هم میشه توی ریکاوری 7 میتونین با دستور
bootrec این کارو انجام بدین اگه خواستین بگین تا بنویسم کاملشو.

Asali
25-10-2009, 19:33
راحته کار باهاش.

با تشکر
اگر برام بنویسی ممنون میشم

blAck fire
25-10-2009, 20:55

نه بازی تو حالت full sceren ولی از چهار طرف 3 سانت سیاهه مثل فیلما

DJ POLESTAR
25-10-2009, 21:57
با سلام
با این کار بوت سیستم شما پریده!
شما یه بار C رو کامل فرمت کن بعد دوباره 7 نصب کن تا مشکلت حل بشه. XP هم مشکل نداره , وقتی 7 رو کامل فرمت کردی و دوباره نصب کردی XP هم میاد.

bashir935
25-10-2009, 22:27

4GB رو می خوای دانلود کنی؟ :18:

mehdi_halla
25-10-2009, 22:35
با سلام

راحته کار باهاش.

با تشکر
اگر برام بنویسی ممنون میشم

سلام دوست عزیز
شرمنده من فکر کردم xp رو بعد 7 نصب کردین .ولی این مدلیش رو (چون 7 روی درایو بوت شما و xp روی درایو D هستش ) تجربه نکردم.و با bootrec فکر نکنم حل بشه.شما اگه از دستور fixboot ریکاوری xp هم استفاده کنین میتونین با Xp بوت شین ولی دوباره احتمالا 7 رو نمیتونین بوت کنین.
بهترین راه همون برنامه Easybcd هستش که راحت دو تا ویندوز رو میاره توی منوی بوت.(700 کیلو حجمشه)

بعد ار نصبش شما سمت چپ یه گزینه به نام Add/Remove Entries دارین اونو کلیک کنین.در سمت راست و قسمت پایینش سه قسمت Version و Drive و Name رو پر کنین(متناسب با درایو xp تون).و Add Entry رو بزنین.و در انتها ؛در بالا گزینه Save رو .کار تمومه.

bashir935
25-10-2009, 22:36

Windows 7 RTM Biuld 7600 32bit

rasoul2005
25-10-2009, 23:42
Windows 7 RTM Biuld 7600 32bit

دوست عزیر الانه دیگه نسخه نهایی اومده پس کسی که هنوز ویندوز 7 نصب نکرده بهتره همون فاینالو دانلود کنه نه 7600

موفق باشید

armin_software
26-10-2009, 00:52
نسخه ی کرک شده ی اون به بازار اومده؟

Asali
26-10-2009, 07:00
سلام دوست عزیز
شرمنده من فکر کردم xp رو بعد 7 نصب کردین .ولی این مدلیش رو (چون 7 روی درایو بوت شما و xp روی درایو D هستش ) تجربه نکردم.و با bootrec فکر نکنم حل بشه.شما اگه از دستور fixboot ریکاوری xp هم استفاده کنین میتونین با Xp بوت شین ولی دوباره احتمالا 7 رو نمیتونین بوت کنین.
بهترین راه همون برنامه Easybcd هستش که راحت دو تا ویندوز رو میاره توی منوی بوت.(700 کیلو حجمشه)

بعد ار نصبش شما سمت چپ یه گزینه به نام Add/Remove Entries دارین اونو کلیک کنین.در سمت راست و قسمت پایینش سه قسمت Version و Drive و Name رو پر کنین(متناسب با درایو xp تون).و Add Entry رو بزنین.و در انتها ؛در بالا گزینه Save رو .کار تمومه.

با Bootrec امتحان کردم جواب نداد!
اما این برنامه Easybcd را دارم نسخه 1.7.2 این هم هنگام اضافه کردن ویندوز xp قسمت درایو را نشون نمیده و پیغام میده!

Asali
26-10-2009, 07:05
با این کار بوت سیستم شما پریده!
شما یه بار C رو کامل فرمت کن بعد دوباره 7 نصب کن تا مشکلت حل بشه. XP هم مشکل نداره , وقتی 7 رو کامل فرمت کردی و دوباره نصب کردی XP هم میاد.

آیا مطمئنی که مشکل حل میشه؟!
خوب چرا دفعه اول که seven را نصب کردم xp را نشناخت!

Asali
26-10-2009, 07:10
با سلام

تو این تاپیک کسی نیست که مشکل مرا حل کنه؟ متخصصان کجایند؟ !!!!!

DJ POLESTAR
26-10-2009, 10:22
آیا مطمئنی که مشکل حل میشه؟!
خوب چرا دفعه اول که seven را نصب کردم xp را نشناخت!
دفعه اول شما ورداشتی 7 رو روی ویستا زدی که با این کار در بوت سیستم بقول معروف اختلال ایجاد کردی:20:
آره مطمعنم!

saeedn70
26-10-2009, 10:43
دوستان
چون ویندوز 7 درایوهای سخت افزاریم رو نمیشناسه .

می خواهم xp رو به 7 آپدیت کنم.
چون تمام قطعات سخت افزاریم الان تو xp sp3 نصبه اگه آپدیت کنم تو ویندوز 7 هم همینجوری میشه دیگه درسته !!!!

فقط 1 مشکلی هست xp sp3 به ویندوز 7 مستقیم آپدیت میشه؟؟

و اگه میشه شنیدم میگن اگه برنامه زیاد ریاد رو ویندوز نصب باشه شاید تا 3 روز طول بکشه آپدیت ویندوز به 7 !!

آیا این صحت داره؟؟

SoheilExtreme
26-10-2009, 10:48
دوستان
چون ویندوز 7 درایوهای سخت افزاریم رو نمیشناسه .

می خواهم xp رو به 7 آپدیت کنم.
چون تمام قطعات سخت افزاریم الان تو xp sp3 نصبه اگه آپدیت کنم تو ویندوز 7 هم همینجوری میشه دیگه درسته !!!!

فقط 1 مشکلی هست xp sp3 به ویندوز 7 مستقیم آپدیت میشه؟؟

و اگه میشه شنیدم میگن اگه برنامه زیاد ریاد رو ویندوز نصب باشه شاید تا 3 روز طول بکشه آپدیت ویندوز به 7 !!

آیا این صحت داره؟؟

اولا به این کار اپدیت نمیگن اپگرید میگن.درضمن بعد از اپگرید از xp به سون باز هم باید درایور داشته باشید که نصب کنید.درضمن به راحتی درایورهای رو رو سون نصب میکنه کافیه به اینترنت وصل باشی

SoheilExtreme
26-10-2009, 10:49
دوست عزیر الانه دیگه نسخه نهایی اومده پس کسی که هنوز ویندوز 7 نصب نکرده بهتره همون فاینالو دانلود کنه نه 7600

موفق باشید

دوست عزیز نسخه فاینال دسامپر میاد این نسخه که ای که شما میگید من خودم از پی سی ورلد خرید این RTM هست فاینال ورژن نیست

bashir935
26-10-2009, 10:53

موفق باشید

من همین RTM رو نصب کردم و جنیونش کردم و راحت اپدیت می شه و هیچ مشکلی هم نداره

اگه لینکشو پیدا کردی اینجا بذار ما هم دانلود کنیم

ویندوز 7 همین پنجشنبه release شده ، الان لینک دانلود میخوای

mehdi_halla
26-10-2009, 12:02
QUOTE]

دفعه اول شما ورداشتی 7 رو روی ویستا زدی که با این کار در بوت سیستم بقول معروف اختلال ایجاد کردی:20:
آره مطمعنم!

نه دوست عزیز مشکل حل نمیشه مطمئن باش.چون ویندوز xp برای بالا اومدن به یه سری فایل نیاز داره که این دوستمون اونا رو پاک کردن.

تو این تاپیک کسی نیست که مشکل مرا حل کنه؟ متخصصان کجایند؟ !!!!!

دوست عزیز شما با سی دی ویندوز XP بوت بشین بعد قسمتی که میگه میخواین Repair کنین یا ویندوز تازه بریزن شما گزینه Repair رو انتخاب کنین.
حالا دنبال ویندوزها میگرده که احتمالا برای شما دوتا پیدا میکنه(شماره 1 همون ویندوز 7هستش که توی درایو c قرار داره وشماره 2 ویندوز xp هستش که توی درایو D شما قرار داره.)
شما 2 رو تایپ و Enter کنین.
حالا از شما پسورد ادمین تون رو میخواد اونو وارد کنین (اگه نداره خالی بذارین) و Enter کنین.
حالا شما باید دو تا فایل ntdetect.com و ntldr رو که پاک شدن(بخاطر فرمت) رو توی c کپی کنین.
با این دستورات:

copy e:\i386\ntldr c:

copy e:\i386\ntdetect.com c
درایو e رو مطابق با درایو سی دی تون عوض کنین در دستورات بالا.
(البته شما میتونستین این دو تا فایل رو زمانی که داخل 7 هستین هم کپی کنین از داخل پوشه i386 سی دی به درایو c:).
حالا برای ساختن بوت xp دستور زیر رو تایپ کنین:

boofcfg /rebuild
این دستور دنبال ویندوز xp تون میگرده و وقتی پیداش کرد ازتون میپرسه اضاف کنم به لیست بوت.شما با Y جواب میدین.
دستور exit رو تایپ کنین تا ری استارت بشه سیستم.
حالا مستقیم با xp وارد میشین.توی xp از همون برنامه Easybcd برای اضافه شدن ویندوز 7 استفاده کنین.

pouyapro
26-10-2009, 12:24
4GB رو می خوای دانلود کنی؟ :18:
خیلیا میکنن :5:

mohsen.rajabi
26-10-2009, 13:45
ببخشيد اين نسخه اصلي كه مايكروسافت داده ، همون 76000 هست يا فرق داره؟

ila
26-10-2009, 15:28
ممنون

کسی جواب نمیده دوستان عزیز مدیر

rasoul2005
26-10-2009, 15:31
من همین RTM رو نصب کردم و جنیونش کردم و راحت اپدیت می شه و هیچ مشکلی هم نداره

اگه لینکشو پیدا کردی اینجا بذار ما هم دانلود کنیم

ویندوز 7 همین پنجشنبه release شده ، الان لینک دانلود میخوای

پسر خوب نسخه نهایی که پنج شنبه عرضه شده لینکاش تو نت اومده چون جاش ابنجا نیست من لینکاشو نمیزارم برو یه سری به تاپیک خودش بزنم میفهمی لینکاش اومده یا نه

موفق باشید

rasoul2005
26-10-2009, 15:32
ببخشيد اين نسخه اصلي كه مايكروسافت داده ، همون 76000 هست يا فرق داره؟

همون 7600 است نه 76000 اما اپدیت شده اش

موفق باشید

Asali
26-10-2009, 16:33
آره مطمعنم!

دوست عزیز اگر خود این کار را انجام نداده ای نباید بگویی من مطمئن هستم، چون حداقل چند ساعت وقت مرا گرفتی و ویندوز را دوباره نصب کردم ول اتقاق خاصی نیفتاد و بطور مستقیم وارد ویندوز seven میشه!!!!!

Asali
26-10-2009, 18:20
QUOTE]

دوست عزیز شما با سی دی ویندوز XP بوت بشین بعد قسمتی که میگه میخواین Repair کنین یا ویندوز تازه بریزن شما گزینه Repair رو انتخاب کنین.
حالا دنبال ویندوزها میگرده که احتمالا برای شما دوتا پیدا میکنه(شماره 1 همون ویندوز 7هستش که توی درایو c قرار داره وشماره 2 ویندوز xp هستش که توی درایو D شما قرار داره.)
شما 2 رو تایپ و Enter کنین.
حالا از شما پسورد ادمین تون رو میخواد اونو وارد کنین (اگه نداره خالی بذارین) و Enter کنین.
حالا شما باید دو تا فایل ntdetect.com و ntldr رو که پاک شدن(بخاطر فرمت) رو توی c کپی کنین.
با این دستورات:

copy e:\i386\ntldr c:

copy e:\i386\ntdetect.com c
درایو e رو مطابق با درایو سی دی تون عوض کنین در دستورات بالا.
(البته شما میتونستین این دو تا فایل رو زمانی که داخل 7 هستین هم کپی کنین از داخل پوشه i386 سی دی به درایو c:).
حالا برای ساختن بوت xp دستور زیر رو تایپ کنین:

boofcfg /rebuild
این دستور دنبال ویندوز xp تون میگرده و وقتی پیداش کرد ازتون میپرسه اضاف کنم به لیست بوت.شما با Y جواب میدین.
دستور exit رو تایپ کنین تا ری استارت بشه سیستم.
حالا مستقیم با xp وارد میشین.توی xp از همون برنامه Easybcd برای اضافه شدن ویندوز 7 استفاده کنین.

با تشکر از پاسخ شما اما
من سی دی بوت اکس پی را گذاشتم، قسمت Repair را نمیاره، میره برای نصب مجدد و انتخاب درایو نصب ، من فکر کردم بعد از انتخاب درایو گزینه Repair را میاره، همان درایو D که محل نصب اکس پی بود را انتخاب کردم اما دیدم داره فایلها را کپی میکنه روی درایو تا نصب مجدد کنه البته کپی را انجام داد و سیستم را ریست کرد که من با کلید پاور سیستم را خاموش کردم و بعد سی دی seven را گذاشتم و با پامترهای Bootrec بوت سون را برگرداندم حالا نمیدونم چیکار کنم تا xp برگرده و ادامه نصب را هم انجام نده، البته الان که به درایو D نگاه می کنم فایلها را جایگزین نکرده ولی فایلهای شروع نصب مجدد xp را کپی نموده، لطفا راهنمایی کنید، خیلی ضروریه!

mehdi_halla
26-10-2009, 18:55
سلام دوست عزیز
نباید اینجوری بشه ؟!!
مهم نیست شما توی 7 برین و فایلهایی که گفتم رو (ntldr و ntdetect.com) از پوشه i386 سی دی ویندوز xp داخل درایو c کپی کنین.فقط میمونه یه فایل boot.in که اونو من براتون آپ کردم(از د اخل فایل زیپ بردارین) اونو هم دانلود کنین و بریزین توی c.(اگه درایو xp تون d نیستش اون باید ادیت کنین).

mehdi_halla
26-10-2009, 19:42
امتحان کردم نشد دوست عزیز

حتما باید با ریکاوری کنسول برین و دستور
bootcfg/ rebuild
رو اجرا کنیم.
یا اینکه شما همون اروری که easyboot داد رو بنویسین چی بود .

Asali
27-10-2009, 17:03
امتحان کردم نشد دوست عزیز

حتما باید با ریکاوری کنسول برین و دستور
bootcfg/ rebuild
رو اجرا کنیم.
یا اینکه شما همون اروری که easyboot داد رو بنویسین چی بود .

با تشکر از این که خودتون آزمایش نمودید
نمیدونم باید چه کار کنم، اخه چطوری وارد ریکاوری بشم
برنامه EasyBCD نسخه جدیدش یعنی 2 را که بتا است نصب کردم تا شاید با سون سازگار باشه، ولی فایده نداره، گرچه پیغامش با نسخه 1.7.2 فرق میکنه ولی هنوز مشکل داره و درایو نصب اکس پی را نمی شناسه، توی انجمن سایت این نرم افزار هم بعضی از اعضاء همین اشکال من را مطرح کرده بودند که من خیلی راحلش را متوجه نشدم

چند لحظه قبل اومدم نسخه 1.7.2 EasyBCD را دو مرتبه نصب کردم و حالا که هنگام بوت گزینه اکس پی را میزنم پیغام میده
فایل hal.dll در مسیر system32 ویندوز موجود نیست، این فایل را از کجا پیدا کنم؟ البته وقتی سرچ کردم در درایو D محل نصب اکس پی این فایل وجود دارده ، منظور چیه؟

M.K_Soft
27-10-2009, 20:05
چرا همیشه موقع نصب این پیغام برام میاد؟

saetup was unable to creat a new system or locate an existing system partition. see the setup log files for more information.

در نصب ویندوز XP هم یه همچین چیزهایی میگه.
کسی دلیلش رو میدونه؟
ممنون...

mehdi_halla
27-10-2009, 20:38
با تشکر از این که خودتون آزمایش نمودید
نمیدونم باید چه کار کنم، اخه چطوری وارد ریکاوری بشم
برنامه EasyBCD نسخه جدیدش یعنی 2 را که بتا است نصب کردم تا شاید با سون سازگار باشه، ولی فایده نداره، گرچه پیغامش با نسخه 1.7.2 فرق میکنه ولی هنوز مشکل داره و درایو نصب اکس پی را نمی شناسه، توی انجمن سایت این نرم افزار هم بعضی از اعضاء همین اشکال من را مطرح کرده بودند که من خیلی راحلش را متوجه نشدم

چند لحظه قبل اومدم نسخه 1.7.2 EasyBCD را دو مرتبه نصب کردم و حالا که هنگام بوت گزینه اکس پی را میزنم پیغام میده
فایل hal.dll در مسیر system32 ویندوز موجود نیست، این فایل را از کجا پیدا کنم؟ البته وقتی سرچ کردم در درایو D محل نصب اکس پی این فایل وجود دارده ، منظور چیه؟

دوست عزیز این فایل رو آپ کردم hal.dll رو تو همون مسیر کپی کن؛ببین چی میشه ولی فکر نکنم چیزی بشه...

شما همون ورژن 1.6 رو بگیر ببین نمیشه آخه من شرایط شما رو برای خدوم بازسازی کردم و با همین ورژن تونستم مشکل رو حل کنم.نمیدونم ولا..

راستی شما یه درایوت چک دیسک رو بکن یا از ابزارهایی که دیسک رو تعمیر میکنن خطاهاشو با سی دی های قابل بوت(مثلا hieren cd).شاید فرجی شد.

Asali
27-10-2009, 23:24
دوست عزیز این فایل رو آپ کردم hal.dll رو تو همون مسیر کپی کن؛ببین چی میشه ولی فکر نکنم چیزی بشه...

شما همون ورژن 1.6 رو بگیر ببین نمیشه آخه من شرایط شما رو برای خدوم بازسازی کردم و با همین ورژن تونستم مشکل رو حل کنم.نمیدونم ولا..

راستی شما یه درایوت چک دیسک رو بکن یا از ابزارهایی که دیسک رو تعمیر میکنن خطاهاشو با سی دی های قابل بوت(مثلا hieren cd).شاید فرجی شد.

با تشکر
همانطور که شما گفتید فایل hal.dll که کپی کردم اتقاق خاصی نیفتاد
بعد نسخه 1.6 را نصب کردم بازهم همان پیغام نبودن فایل hal.dll در مسیر system32 را داد
اما استفاده از چک دیسک سی های بوت را یاد ندارم ، آیا سی دی خاصی لازم داره؟ یا با هر سی دی بوت میشه! و hieren cd را نمیدونم چیه؟

farhad_persona
27-10-2009, 23:42
SALAM DUSTAN...MAN TAZE WINDOW 7 64 BIT NASB KARDAM VA FARSI NADARAM...MAN YE MOSHKELI MOGHE NASB DASHTAM...VAGHTI MIKHASTAM HARD RO PARTISION BANDI KONAM FAGHAT TA 300 GIG EJAZE PARTION BANDI DAD VA BAAD ON GOZINE ((NEW))GHEIRE FAAL SHOD
MOSHKEL AZ KOJAST ?CHI KAR KONAM? HARDAM SAMSUNG F2 HAST 1 TB ALBATE GHABLAN YE BAR BA DVD XP PARTISION BANDI KARDAM 1 TB RO SHENAKHT

YE CHIZE DIGE....TYPE FARSI CHEOTR EZAFE KONAM? TO GHESMATE LANGUAGE FARSI NIST

mohammad1395
28-10-2009, 00:10
دانلود مستقیم ویندوز هفت نسخه ultimate retail به همراه کرک تست شده با حمایت شرکت پژوهش غرب شهرستان قروه

تشکر یادت نره!

M.K_Soft
28-10-2009, 00:29
SALAM DUSTAN...MAN TAZE WINDOW 7 64 BIT NASB KARDAM VA FARSI NADARAM...MAN YE MOSHKELI MOGHE NASB DASHTAM...VAGHTI MIKHASTAM HARD RO PARTISION BANDI KONAM FAGHAT TA 300 GIG EJAZE PARTION BANDI DAD VA BAAD ON GOZINE ((NEW))GHEIRE FAAL SHOD
MOSHKEL AZ KOJAST ?CHI KAR KONAM? HARDAM SAMSUNG F2 HAST 1 TB ALBATE GHABLAN YE BAR BA DVD XP PARTISION BANDI KARDAM 1 TB RO SHENAKHT

YE CHIZE DIGE....TYPE FARSI CHEOTR EZAFE KONAM? TO GHESMATE LANGUAGE FARSI NIST

این مسیر رو دنبال کن:

control panel >> region and language >> keyboard and languages >> change keyboards >> add >> persian >> keyboard >> persian

این مسیر رو که بری، آخرین گزینه یه تیک هست که باید بزنی.
بعد کیبرد فارسی برات اضافه میشه.

farhad_persona
28-10-2009, 00:43
ممنونم دوست عزیز ...فکر میکردم اینهم باید farsi باشه به خاطر همون پیدا نکردم...
خب اون مشکل پارتیشن بندی رو چه کار کنم دوستان؟ پارتیشن مجیک هم رو این ویندوز 64 bit نمیاد!

ebinem173
28-10-2009, 00:45
چطور میشه لیست فایلهای پخش شده رو به طور کلی از راست کلیک میدیا پلیر توی تسکبار حذف کرد؟
یا کاری کرد که اصلا ذخیره نشه؟

farhad_persona
28-10-2009, 02:25
دوستان این ویندوز مدیا پلیر و لایبرری رو چه طور میشه از رو Taskbar برداشت؟ گزینه ای به اسم Custumize taskbar ندیدم!

همچنین یه راه برا ساکت کردن مودم در ویندوز سون بگید...من الان میرم تو اون قسمت که باید atm0 رو وارد کنی ولی نمیتونم چیزی وارد کنم...غیر فعال هست...همین طور speaker مودم!

mehdi_halla
28-10-2009, 06:27
با تشکر
همانطور که شما گفتید فایل hal.dll که کپی کردم اتقاق خاصی نیفتاد
بعد نسخه 1.6 را نصب کردم بازهم همان پیغام نبودن فایل hal.dll در مسیر system32 را داد
اما استفاده از چک دیسک سی های بوت را یاد ندارم ، آیا سی دی خاصی لازم داره؟ یا با هر سی دی بوت میشه! و hieren cd را نمیدونم چیه؟

سلام دوست عزیز.به نظر میرسه حالا که به hal.dll گیر میده تونسته پوشه ویندوز xp رو پیدا کنه شما یه تست دیگه بزن ببین میتونی وارد ریکاوری کنسول بشی و تعمیر کنی ویندوز xp رو .با یه سی دی دیگه هم امتحان کن(بعید میدونم از سی دی باشه!).

در مورد چک دیسک و عیب یابی اون نرم افزارهای مختلفی هستش که تحت داس اجرا میشن. شما اگه مجموعه های نرم افزاری مثل گردو و.. رو داشته باشین احتمال زیاد یکی از دیسک هاشون سی دی hieren باشه (گردو که داشت) و یا میتونین اونو جدا تهیه کنین. هیرن سی دی یه مجموعه جالب نرم افزار در تمامی زمینه هاست که به صورت بوتیبل زمانی که سیستم بوت میشه میتونین ازش استفاده کنین.(یا مجموعه golden pack همچین چیزی داشت).
اگه نداشتین حداقل توی 7 چک دیسک خود ویندوز رو استفاده کنین.

mehdi_halla
28-10-2009, 06:30
ممنونم دوست عزیز ...فکر میکردم اینهم باید farsi باشه به خاطر همون پیدا نکردم...
خب اون مشکل پارتیشن بندی رو چه کار کنم دوستان؟ پارتیشن مجیک هم رو این ویندوز 64 bit نمیاد!

سلام دوست عزیز.شما با disk management خود 7 رفتی ببینی چه خبره اوضاع پارتیشنهات.

mojtaba_tanha
28-10-2009, 09:32
سلام روی ویندوز 7 بعضی نرم افزار ها کاملا نصب میشه ولی اجرا نمیشه مثلا ATI Catalyst رو نصب میکنم ولی وقتی روش کلیک میکنم عملا هیچ عکس العملی صورت نمیگیره چند مورد دیگه ام همینجوریه بعضی بازیها رو همین طوریه. باید چی کار کنم؟

DJ POLESTAR
28-10-2009, 12:23
چطور میشه لیست فایلهای پخش شده رو به طور کلی از راست کلیک میدیا پلیر توی تسکبار حذف کرد؟
یا کاری کرد که اصلا ذخیره نشه؟
دوست عزیز میشه واضحتر توضیح بدید, یعنی چی از راست کلیک مدیا پلیر توی تسکبار حذف کرد!
فکر کنم همون فایلهای ذخیره شده تو مدیا پلیر رو میگید که به انگلیسی میشه Recently
برای اینکار از قسمت Option مدیا پلیر و در قسمت Player گزینه ای است به اسم Save Recently use to the........ شما باید تیک متن مربوطه رو بردارید تا دیگه فایلهای باز شده ذخیره نشن.
ولی اگه منظورتون این نبود بیشتر توضیح بدید تا کمک کنیم.

دوستان این ویندوز مدیا پلیر و لایبرری رو چه طور میشه از رو Taskbar برداشت؟ گزینه ای به اسم Custumize taskbar ندیدم!

همچنین یه راه برا ساکت کردن مودم در ویندوز سون بگید...من الان میرم تو اون قسمت که باید atm0 رو وارد کنی ولی نمیتونم چیزی وارد کنم...غیر فعال هست...همین طور speaker مودم!

روی هر کدوم که می خواهید وردارید راست کلیک کرده و Unpin this program from Taskbar رو انتخاب کنید.
و برای بی صدا کردن مودم هم عین XPیه فقط باید در قسمت تولبار روی آیکن اتصال اینترنت چپ کلیک کنید و کنید و روی Dial up Connection راست کلیک کنید و Status را بزنید و بعد Properties و بعد Configure و در اونجا یه گزینه ای است به اسم Enable Modem Speker که اگه تیک اونو بردارید صدای مودم غیر فعال مشه.

سلام روی ویندوز 7 بعضی نرم افزار ها کاملا نصب میشه ولی اجرا نمیشه مثلا ATI Catalyst رو نصب میکنم ولی وقتی روش کلیک میکنم عملا هیچ عکس العملی صورت نمیگیره چند مورد دیگه ام همینجوریه بعضی بازیها رو همین طوریه. باید چی کار کنم؟

احتمالا مشکل از ویندوز شماست.
نسخه ویندوزتونو بگید؟

mojtaba_tanha
28-10-2009, 12:44
احتمالا مشکل از ویندوز شماست.
نسخه ویندوزتونو بگید؟

دوسه تا ویندوزم عوض کردم .ورژن ویندوزم فینال دیروز گرفتم.

saeedn70
28-10-2009, 18:20
سلام دوستان خسته نیاشید

یه مشکل بد پیدا کردم با ویندوز 7 32 بیتی نهایی .

بعد از اینکه تمام آپدیتهای ویندوز رو نصب کردم + چند تا آپدیت اپشنال مثلا درایور vga که خود ویندوز برام پیدا کرد

نمیدونم چرا صدای ویندوز قطع شده ولی کارت صدا نصبه هیچ آهنگی هم باز نمیشه این ارور رو میده :

saeedn70
28-10-2009, 18:44
سلام دوستان خسته نیاشید

یه مشکل بد پیدا کردم با ویندوز 7 32 بیتی نهایی .

بعد از اینکه تمام آپدیتهای ویندوز رو نصب کردم + چند تا آپدیت اپشنال مثلا درایور vga که خود ویندوز برام پیدا کرد

نمیدونم چرا صدای ویندوز قطع شده ولی کارت صدا نصبه هیچ آهنگی هم باز نمیشه این ارور رو میده :

هر برنامه ای که به صدا مربوط میشه هنگ میکنه اگه بازش کنم .:41::41::41::41::41:

اینم عکسه davice manager & sound :

ترو خدا کمک کنید:41::41::41:

saeedn70
28-10-2009, 19:13
یه مشکل دیگه هم دارم . چرا ویندوز 7 به سیستم من نمیتونه rate بده و ارور میده در صورتی که ویندوز 7 rtm میداد :

اینم عکس ارور :

Vahid67
28-10-2009, 20:26
یه مشکل دیگه هم دارم . چرا ویندوز 7 به سیستم من نمیتونه rate بده و ارور میده در صورتی که ویندوز 7 rtm میداد :

اینم عکس ارور :

بخاطر اینکه به اینترنت وصل نیستید

saeedn70
28-10-2009, 20:40
بخاطر اینکه به اینترنت وصل نیستید

مشکل صداش رو درست کردم یه فایل dll مربوط به کارت صدا مشکل پیدا کرده بود . دوباره نصب کردم درست شد فقط همین rate نمیتونه بده

الان با اینترنت متصل هم امتحان کردم نمیتونه rate بده همون ارور رو میده:41::41:

mjzaret
28-10-2009, 21:04
حالا این Rate چقدر برات مهمه؟ ازون مهمتر چیه؟

Asali
29-10-2009, 09:24
سلام دوست عزیز.به نظر میرسه حالا که به hal.dll گیر میده تونسته پوشه ویندوز xp رو پیدا کنه شما یه تست دیگه بزن ببین میتونی وارد ریکاوری کنسول بشی و تعمیر کنی ویندوز xp رو .با یه سی دی دیگه هم امتحان کن(بعید میدونم از سی دی باشه!).

در مورد چک دیسک و عیب یابی اون نرم افزارهای مختلفی هستش که تحت داس اجرا میشن. شما اگه مجموعه های نرم افزاری مثل گردو و.. رو داشته باشین احتمال زیاد یکی از دیسک هاشون سی دی hieren باشه (گردو که داشت) و یا میتونین اونو جدا تهیه کنین. هیرن سی دی یه مجموعه جالب نرم افزار در تمامی زمینه هاست که به صورت بوتیبل زمانی که سیستم بوت میشه میتونین ازش استفاده کنین.(یا مجموعه golden pack همچین چیزی داشت).
اگه نداشتین حداقل توی 7 چک دیسک خود ویندوز رو استفاده کنین.

با تشکر از پاسخ شما
دوباره برای ریکاوری تست کردم نشد که نشد!!!
چک دیسک ویندوز 7 هم انجام دادم اتفاق خاصی نیافتاد
با سی بوت کاسپر اسکای که چک دیسک هم داره، چک دیسک کردم و خیلی هم طول کشید باز درست نشد! و همان پیغام hal.dll را میده، دیگه نمیدونم چکار کنم! خیلی هم برام ضروریه که xp درست بشه.

mehdi_halla
29-10-2009, 09:50
با تشکر از پاسخ شما
با سی بوت کاسپر اسکای که چک دیسک هم داره، چک دیسک کردم و خیلی هم طول کشید باز درست نشد! و همان پیغام hal.dll را میده، دیگه نمیدونم چکار کنم! خیلی هم برام ضروریه که xp درست بشه.

سلام دوست عزیز
من چیزی به ذهنم نمیرسه.خیلی جالبه.یعنی شما اصلا همچین صفحه ای رو نمیبینی(زمان بوت با سی دی ویندوز):

شما با یه سی دی دیگه امتحان کردی برا ورورد به ریکاوری کنسول یا با فلاپی بوت xp (این برنامه فلاپی بوت مبسازه برات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) البته اگه فلاپی درایو داشته باشی.
اگه نشد:

حالا که به این مرحله رسیده که تو منوی بوت ویندوز اومده ولی با ارور مواجه میشی این کارو انجم بده شاید شد:

البته با دی دی دی 7 این مراحل رو برین(command prompt ریکاوری 7).

isbn84
29-10-2009, 09:50
سلام
من adsl دارم، وقتی می خام به اینترنت وصل بشم، روی آیکن کانکشن که تو task bar هست کلیک می کنم، کانکشن هامو میاره، به جای adsl یا چیزی شبیه اون ، نوشته وی پی ان و dial up ، وقتی هم کانکت رو می زنم، چند دقیقه طول میکشه، تا وصل بشه، ولی قبلا که وی پی ان ننوشته بود سریع وصل میشد، چند بارم کانکشن رو پاک کردم دوباره ساختم بازم نوشته ، --- T انتی ویروس کاسپراسکی 2010 آپدیت شده هم دارم ..
اگر کسی می دونه دلیلش چیه ، ممنون

farhad_persona
29-10-2009, 13:45
آقا الان این ویندوز سون من ظاهرا خودش خود به خود یک آپدیت هایی رو دانلود میکنه چون وقتی میخوام خاموش کنم سیستم رو میزنه Installing Updates ...
میخواستم ببینم اولا این آپدیت ها چه فایده ای داره و اینکه چه طور میتونم غیر فعالشون بکنم چون ظاهرا وقتی این داره کار میکنه U.95 از کار میفته...

امير موسر
29-10-2009, 14:05
من امروز ویندوز BUILD 7600 رو که از قبل داشتم نصب کردم ولی اصلا یه جور دیگه شده بود ! یه سری چیزاتش اصلا کار نمیکرد هی هم ارور میداد که ویندوز رو اکتیو کن در صورتی که قبلا به این شکل نبود ! کلا هیچ بک گراندی هم نمیتونستم بندازم ! مشکلش چیه !؟

yusef
29-10-2009, 15:04
سلام
چرا وقتی من برنامه kmplayer رو نصب میکنم و اجراش میکنم میزنه class not registered.
علتش چیه؟

DJ POLESTAR
29-10-2009, 16:30
دوسه تا ویندوزم عوض کردم .ورژن ویندوزم فینال دیروز گرفتم.
مشخصات کامل سیستمتون رو میشه بگید؟

من adsl دارم، وقتی می خام به اینترنت وصل بشم، روی آیکن کانکشن که تو task bar هست کلیک می کنم، کانکشن هامو میاره، به جای adsl یا چیزی شبیه اون ، نوشته وی پی ان و dial up ، وقتی هم کانکت رو می زنم، چند دقیقه طول میکشه، تا وصل بشه، ولی قبلا که وی پی ان ننوشته بود سریع وصل میشد، چند بارم کانکشن رو پاک کردم دوباره ساختم بازم نوشته ، --- T انتی ویروس کاسپراسکی 2010 آپدیت شده هم دارم ..
اگر کسی می دونه دلیلش چیه ، ممنون

شما باید کانکشن مربوط به Connetion To Internet (SetUp Wirless,Bordband......)s رو انتخاب کنید.

آقا الان این ویندوز سون من ظاهرا خودش خود به خود یک آپدیت هایی رو دانلود میکنه چون وقتی میخوام خاموش کنم سیستم رو میزنه Installing Updates ...
میخواستم ببینم اولا این آپدیت ها چه فایده ای داره و اینکه چه طور میتونم غیر فعالشون بکنم چون ظاهرا وقتی این داره کار میکنه U.95 از کار میفته...

برای غیر فعال کردن روش زیر رو دنبال کن
از چپ به راست â
Control Panel - System and security - Windows Update - Change Settings و بعد طی مراحل زیر در قسمت Important Updates گزینه ی Never Check for Updates رو انتخاب کن.

من امروز ویندوز BUILD 7600 رو که از قبل داشتم نصب کردم ولی اصلا یه جور دیگه شده بود ! یه سری چیزاتش اصلا کار نمیکرد هی هم ارور میداد که ویندوز رو اکتیو کن در صورتی که قبلا به این شکل نبود ! کلا هیچ بک گراندی هم نمیتونستم بندازم ! مشکلش چیه !؟

دقیقا منظورتون رو از ("یه سری چیزهاش اصلا کار نمیکه و هی ارور میده")بگید!؟
در مورد اکتیو کردنش هم شاید کرک شما از کار افتاده که داستانش مفصله برای توضیح اینکه چرا از کار افتاده!
ولی من در متن شما نفهمیدم شما در مورد گذشته حرف زدید یا حال!!!
در ضمن مشخصات سیستمتون رو هم لطف کنید.

SPY.07
29-10-2009, 16:59
چجوری میتونم این ویندوز رو حذف کنم ؟

mehdi_halla
29-10-2009, 18:29
سلام
چرا وقتی من برنامه kmplayer رو نصب میکنم و اجراش میکنم میزنه class not registered.
علتش چیه؟

سلام دوست عزیز
شما فلش پلیر اینترنت اکسپلورر رو آپدیت کن ، درست میشه:

mehdi_halla
29-10-2009, 21:11
چجوری میتونم این ویندوز رو حذف کنم ؟

شما براي پاک کردن ويندوز 7 اين کارها رو انجام بدين:
با ويندوز xp بالا بياين.
دي‏وي‏دي ويندوز 7 رو تو درايو بذارين
توي Run تايپ کنين:D:\boot\bootsect.exe /nt52 ALL /force
( D مطابق با درايو دي‏وي‏دي شما تغيير ميکنه)
سيستم رو ري استارت کنين.
داخل xp که شدين پوشه هاي باقيمانده از 7 رو پاک کنين.(program files,windows,users)

DJ POLESTAR
29-10-2009, 21:28

اینم عکس ارور :

اول این گل خدمت شما:11:
دوست عزیز وقتی یه مشکلی دارید و عکس آپلود میکنید دیگه لازم نیست که کل عکس مانیتور رو آپلود کنی واسه ما! اروری که ویندوز میده همون عکس ارور رو بزاری کافیه!
همون عکس هم آدرسش رو مثل نقل قولی که کردم بذاری عالیه چون باید Dial Upها رو هم مد نظر قرار بدیم!!!
در ضمن در مورد مشکل شما, شما مطمعنید که همه درایوهای سیستم نصبه؟ و نسخه ویندوزتون چنده؟

mehdi_halla
29-10-2009, 21:37
با تشکر از پاسخ شما

سلام دوست عزیز
من چیزی به ذهنم نمیرسه.خیلی جالبه.یعنی شما اصلا همچین صفحه ای رو نمیبینی(زمان بوت با سی دی ویندوز):

شما با یه سی دی دیگه امتحان کردی برا ورورد به ریکاوری کنسول یا با فلاپی بوت xp (این برنامه فلاپی بوت مبسازه برات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) البته اگه فلاپی درایو داشته باشی.
اگه نشد:

حالا که به این مرحله رسیده که تو منوی بوت ویندوز اومده ولی با ارور مواجه میشی این کارو انجم بده شاید شد:

البته با دی دی دی 7 این مراحل رو برین(command prompt ریکاوری 7).

سلام شما توی 7 ،دی وی دی ویندوز 7 رو بذارین تو درایو و cmd رو در حالت administrator(run as administrator) اجرا کنین .
و دستور زیر رو وارد کنین:
E:\boot\bootsect.exe /nt52 c: /force
درایو E همون درایو سی دی رامه.
ری استارت کنین ببینین چی میشه.

fmps
29-10-2009, 22:03
سلام
من با آپدیت این ویندوز مشکل دارم
این ارور رو میده
code 80072ee2
code 8024200d

DJ POLESTAR
29-10-2009, 22:53
سلام
من با آپدیت این ویندوز مشکل دارم
این ارور رو میده
code 80072ee2
code 8024200d
مشکل از تاریخ ویندوزه!
تاریخ شما یا عقبه یا جلو.

master_shz
29-10-2009, 22:55
من کرک Windows 7 Loader 1.7.2 را دانلود کردم و نصبش هم کردم
ویندوز اکتیو شده ولی هرکاری میکنم لوگوی لپ تاپ (ایسوس) را نشون نمیده توی properties
لطفا راهنمایی کنید، اصلا کرکها این کار را انجام میدن یا حتما ویندوز باید oem باشه ؟؟؟؟؟؟!!!