PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Nikonian
08-07-2011, 16:49
شما اگه دفترچه راهنمای دستگاه رو نگاه کنی جوابت سوالت رو پیدا می کنی با این حال دفترچه دستگاه رو چک کردم و در مورد سوال شما تو صفحه 26 چیزهایی نوشته :

USB storage device
Compatibility: Hi-Speed USB (2.0)
Class support: MSC (Mass Storage Cla)
File system: FAT16, FAT32
Maximum number of albums/folders: 3
Maximum number of tracks/titles: 648

اینجور که تو دفترچه نوشته می تونه از حافظه های خارجی پشتیبانی کنه ولی در مورد جزئیات صحبت زیادی نکرده...

ممنون دوست عزیز

من هم دفترچه دستگاه رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد!

davood-d
08-07-2011, 17:57
ممنون دوست عزیز

من هم دفترچه دستگاه رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد!

اينجور چيزارو موقع خريد با فروشنده شرط كنيد اگر اجرا نكرد بتوني پس بدي.

raminbeh
10-07-2011, 08:48
سلام به دوستان
من یک دستگاه پخش خانگی میخوام که فیلیپس یا پایونیر باشه شهرستانم از کجا میتونم تهیه کنم حداکثر فایل ها رو تا میتونه پخش کنه با فلش زیر نویس پخش کنه صدا 5.1و کابل hdmi و خش دار هم بخونه ممنون میشم مدل و قیمت را بهم بدین .صفحات اول رو هم خوندم ولی مال سال 2008 بود

mojtaba-p30
10-07-2011, 09:56
سلام دوستان
من 50 تومان بودجه دارم
می خواستم راهنمایی کنید چه مارکی بگیرم که هم تعداد زیادی فرمت ساپورت کنه هم کیفیت تصویر خوبی داشته باشه

davood-d
10-07-2011, 14:28
سلام به دوستان
من یک دستگاه پخش خانگی میخوام که فیلیپس یا پایونیر باشه شهرستانم از کجا میتونم تهیه کنم حداکثر فایل ها رو تا میتونه پخش کنه با فلش زیر نویس پخش کنه صدا 5.1و کابل hdmi و خش دار هم بخونه ممنون میشم مدل و قیمت را بهم بدین .صفحات اول رو هم خوندم ولی مال سال 2008 بود

سلام
اگر حتما نميخواي از روي ديسك فايل اجرا كني. ميتوني يه مديل پلير بگيري كه تمام چيزاي كه ميخواي داره
ميتوني فابل هاي روي ديسك بريزي روي فلش و پخش كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raminbeh
13-07-2011, 08:11
سلام دوستان
داود-د عزیز ممنون. ولی من در مورد مدیا پلیر اطلاعات زیادی ندارم چه مارکی خوبه چه بدیها و مزیت هایی در مقایسه با فیلیپس 3588 داره؟ ممنون میشم کمک کنید.من یک ال ای دی 46 دارم و یک سینما خانگی که هر دو مارک سونی هستند ولی همینطور که میدونین بندرت فایلی رو اجرا میکنند و از سویی همه فایل ها هم فلش نیست بعضی وقتها سی دی یا دی وی دی هستند؟ممنون میشم دوستان کمکم کنند .

sound.vision
13-07-2011, 10:27
سلام دوستان
داود-د عزیز ممنون. ولی من در مورد مدیا پلیر اطلاعات زیادی ندارم چه مارکی خوبه چه بدیها و مزیت هایی در مقایسه با فیلیپس 3588 داره؟ ممنون میشم کمک کنید.من یک ال ای دی 46 دارم و یک سینما خانگی که هر دو مارک سونی هستند ولی همینطور که میدونین بندرت فایلی رو اجرا میکنند و از سویی همه فایل ها هم فلش نیست بعضی وقتها سی دی یا دی وی دی هستند؟ممنون میشم دوستان کمکم کنند .

درود...
دوست خوبمون داوود راهنمایی خوبی کردن یعنی اگه بخوای همه جور فرمتی رو بدون دردسر اجرا کنی باید بری سراغ مدیاپلیر ولی اگه به پلیری نیاز داری که سی دی و دی وی دی رو هم اجرا کنه همین مدل 3588 مدل خیلی خوبی هست همه چیز رو در حد استاندارد داره نه بیشتر و نه کمتر.... ولی اگه باز نیازی به اطلاعات درباره مدیاپلیرها داشتی تاپیکی مخصوص این دستگاه در این فروم وجود دارد :

davood-d
13-07-2011, 18:41
درود...
دوست خوبمون داوود راهنمایی خوبی کردن یعنی اگه بخوای همه جور فرمتی رو بدون دردسر اجرا کنی باید بری سراغ مدیاپلیر ولی اگه به پلیری نیاز داری که سی دی و دی وی دی رو هم اجرا کنه همین مدل 3588 مدل خیلی خوبی هست همه چیز رو در حد استاندارد داره نه بیشتر و نه کمتر.... ولی اگه باز نیازی به اطلاعات درباره مدیاپلیرها داشتی تاپیکی مخصوص این دستگاه در این فروم وجود دارد :

پليرهاي رايج چند فرمت استاندارد شده مثل Divx پخش ميكنند كه امروزه انچنان به كار نمياد
مديا پلير در واقع يك هارد ديسك با خروجي هاي مختلف صوتي و تصويري كه شما ميتوني تمام فرمت هاي صدا و تصوير از طريق usb بهش انتقال بدي و از خروجي هاي مختلفي كه داره روي سيستم صوتي و تلويزيون استفاده كنيد.

WAR123
18-07-2011, 14:26
من دنبال یک DVD plyer میگردم که فلش بخوره MKV پخش کنه و زینویس سقف یا Sub/idx پخش کنه تورو خدا کمک کنید.

raminbeh
18-07-2011, 16:51
سلام وتشکر از دوستان عزیز
کسی میدونه این مدل فیلیپس 3588 تا فلش چند گیگ رو ساپورت میکنه؟

sound.vision
18-07-2011, 20:29
من دنبال یک DVD plyer میگردم که فلش بخوره MKV پخش کنه و زینویس سقف یا Sub/idx پخش کنه تورو خدا کمک کنید.

سوال شما مکررا در پست های قبلی تکرار و تکرار شده لطفا 10 صفحه آخر را مطالعه کنید

سلام وتشکر از دوستان عزیز
کسی میدونه این مدل فیلیپس 3588 تا فلش چند گیگ رو ساپورت میکنه؟

آقا مشکلی نداره از این بابت دیگه مگه می خوای بیشتر از 16 یا 32 بهش وصل کنی!!! من که به هر دستگاهی 16 وصل کردم بدون مشکل اجرا کرده..

afshin50cent
19-07-2011, 12:55
سلام! یه دی وی دی پلیر تا 60 هزار تومن که خوب باشه چی هست؟

sound.vision
21-07-2011, 09:30
سلام! یه دی وی دی پلیر تا 60 هزار تومن که خوب باشه چی هست؟

این مدل از فیلیپس مدل خوبی هست با توجه به بودجه شما »:
Philips DVP3850

قیمت : 60 تا 65 هزار تومان

raminbeh
24-07-2011, 13:08
سلام به دوستان عزیز
من میخوام همین مدل 3588فیلیپس رو بخرم مدلی بالاتر از این هست که امکانات بیشتری داشته باشه؟ و تازه تو تهران آدرس خرید هم نیاز دارم میخوام هفته آینده بیام تهران و بخرم.

sound.vision
24-07-2011, 14:47
سلام به دوستان عزیز
من میخوام همین مدل 3588فیلیپس رو بخرم مدلی بالاتر از این هست که امکانات بیشتری داشته باشه؟ و تازه تو تهران آدرس خرید هم نیاز دارم میخوام هفته آینده بیام تهران و بخرم.

همین مدلی که انتخاب کردی دستگاه خوبی هست ولی در مورد آدرس اگه بخوای می تونی بیای خیابان جمهوری و راه بهتر اینه که از طریق سایت chare.ir خرید کنی نه وقت می گذاری و نه اینکه هزینه رفت و آمد می دی.... چون احتمال داره یه وقت مدلی که در نظر داری تو فروشگاه مورد نظر موجود نباشه و کلی رفت و آمد بی خودی داشته باشی.

Renoir
28-07-2011, 01:06
سلام یه دی وی دی پلیر با قیمت حدود 100 تومن که کارائوکه داشته باشه و WMV و MKV پخش کنه معرفی کنید مدلهای LG
9570 یا 9560 کارائوکه دارن؟ چه فرمتهایی رو پخش میکنن؟ اگه مارکهای دیگه ای این 3 تا چیز با هم دارن معرفی کنید

یا یک دی وی دی مولتی مدیا پلیر معرفی کنید چون مولتی مدیا پلیرها اکثرا درایو دی وی دی ندارن یه مدلی معرفی کنید که تو تهران باشه و بشه از جای مشخص خرید

مثلا یه چیزی مثل این

sangol
28-07-2011, 12:47
سلام
آقا بیچاره شدم
dvd قبلیم پدرم رو دراورد
1 dvd کار درست که اکثر فرمت ها رو ساپورت بکنه و فلش هم بخوره و بازم بگم کار درست باشه و با خط و خش هم زیاد مشکل نداشته باشه و زیر نویس فارسی هم اجرا بکنه و قیمتش هم تا 60-70 تومن باشه تاچند سال دیگه هم سرپا باشه و رو بورس رو بهم بگید دمتون خیلی گرم
لطفا بچه کار درستا وکار بلدا جواب بدن
منتظرم
در ضمن میخوام با تلوزیونم که led sumsong 40in مدل 6960 هستم سازگاری داشته باشه
من همچنان پشت مانیتور منتظرم

sami6262
28-07-2011, 15:17
آیا دی وی دی پلیری چیزی هست با قیمت مناسب که فایلهای mkv رو باز کنه و فول hd هم باشه؟

sound.vision
28-07-2011, 15:53
آیا دی وی دی پلیری چیزی هست با قیمت مناسب که فایلهای mkv رو باز کنه و فول hd هم باشه؟

دی وی دی پلیر نداریم که قابلیت پخش فول اچ دی داشته باشه

davood-d
28-07-2011, 16:17
دی وی دی پلیر نداریم که قابلیت پخش فول اچ دی داشته باشه

يه مدل ال جي هست كه MKV پخش ميكنه و امكان ارتقاء sd به hd در ظاهر داره.

VAHID
29-07-2011, 20:54
سلام

یه راهنمایی دوستان دی وی دی پلیری هست که زیر نویس فارسی رو درست نشون بده ؟؟
یا فقط زیر نویس انگلیسی رو نشون میدن؟

raminbeh
30-07-2011, 11:44
من دیروز یه فیلیپس 3588 به قیمت 95 تومان از جمهوری خریدم. زیرنویس فارسی و انگلیسی نشون میده
فلش 16 گیگ رو میخون. از ماهواره برنامه ضبط کردم نشون میده ولی هارد 500 گیگ رو ساپورت نمیکنه. اگر سوالی داشتین من در خدمتم.
از دوستان اینجا من خیلی استفاده کردم و از همشون ممنونم.

sangol
30-07-2011, 13:48
حداقل 1 ذره معرفت داشتید 1 کامنت میذاشتید دلمون خوش باشه تحویلمون گرفتید
عمرا دیگه تو این سایت سوال بپرسم
بی معرفتا

VAHID
30-07-2011, 17:08
سلام

یه راهنمایی دوستان دی وی دی پلیری هست که زیر نویس فارسی رو درست نشون بده ؟؟جدا بندازیم زیر فیلم

کسی نبود کمک کنه؟

sound.vision
30-07-2011, 18:54
سلام

یه راهنمایی دوستان دی وی دی پلیری هست که زیر نویس فارسی رو درست نشون بده ؟؟

سلام
دوستمون که تو یکی از پست های همین تاپیک گفته که 3588 فیلیپی تو پخش زیر نویس مشکل نداره منم خودم یه مدل دیگه از فیلیپس دارم بدون مشکل زیر نویس رو پخش می کنه معمولا دستگاه های امروزی از برندهای معتبر مشکل خاصی تو این زمینه ندارن ولی اگه می خوای خیالت راحت باشه همین مدل 3588 رو بگیر که این دوستمون اخیرا خریده و راضی هست.

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

سلام
آقا بیچاره شدم
dvd قبلیم پدرم رو دراورد
1 dvd کار درست که اکثر فرمت ها رو ساپورت بکنه و فلش هم بخوره و بازم بگم کار درست باشه و با خط و خش هم زیاد مشکل نداشته باشه و زیر نویس فارسی هم اجرا بکنه و قیمتش هم تا 60-70 تومن باشه تاچند سال دیگه هم سرپا باشه و رو بورس رو بهم بگید دمتون خیلی گرم
لطفا بچه کار درستا وکار بلدا جواب بدن
منتظرم
در ضمن میخوام با تلوزیونم که led sumsong 40in مدل 6960 هستم سازگاری داشته باشه
من همچنان پشت مانیتور منتظرم

من باشم طبق معمول از مدل های فیلیپس انتخاب می کنم ولی شما می گی که می خوای با تی وی سامی مچ باشه مسئله دیگری هست... چون در مورد سامی اطلاعاتی ندارم راهنمایی نمی کنم ولی شاید مدلی خوبی هم داشته باشه....با 60 تا 70 تومن مدل هایی هستن که خوب باشه ولی همین مدل 3588 که قیمتش حدود 95 هست مدل خوب و استانداردی هست. (کمی بودجه را افزایش بده)
در ضمن دوستان گرامی...! اگه احیانا به سوالتون پاسخ داده نشده به این خاطر است که جواب سوال شما به کرات در صفحات قبلی همین تاپیک وجود داره و نیازی 100 درصدی هم نیست که صفحات تاپیک رو یا جواب های تکراری پر کنیم....موفق باشید

sangol
31-07-2011, 07:47
تشکر بابت جوابتون

subliz
31-07-2011, 17:07
من دیروز یه فیلیپس 3588 به قیمت 95 تومان از جمهوری خریدم. زیرنویس فارسی و انگلیسی نشون میده
فلش 16 گیگ رو میخون. از ماهواره برنامه ضبط کردم نشون میده ولی هارد 500 گیگ رو ساپورت نمیکنه. اگر سوالی داشتین من در خدمتم.
از دوستان اینجا من خیلی استفاده کردم و از همشون ممنونم.

دوست عزیز اگه درست دفترچه راهنما رو مطالعه میکردین توش نوشته که تا ماکزیمم 160 GB رو از طریق USB میتونه ساپورت کنه !

sangol
01-08-2011, 09:14
سلام
دوستمون که تو یکی از پست های همین تاپیک گفته که 3588 فیلیپی تو پخش زیر نویس مشکل نداره منم خودم یه مدل دیگه از فیلیپس دارم بدون مشکل زیر نویس رو پخش می کنه معمولا دستگاه های امروزی از برندهای معتبر مشکل خاصی تو این زمینه ندارن ولی اگه می خوای خیالت راحت باشه همین مدل 3588 رو بگیر که این دوستمون اخیرا خریده و راضی هست.

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

من باشم طبق معمول از مدل های فیلیپس انتخاب می کنم ولی شما می گی که می خوای با تی وی سامی مچ باشه مسئله دیگری هست... چون در مورد سامی اطلاعاتی ندارم راهنمایی نمی کنم ولی شاید مدلی خوبی هم داشته باشه....با 60 تا 70 تومن مدل هایی هستن که خوب باشه ولی همین مدل 3588 که قیمتش حدود 95 هست مدل خوب و استانداردی هست. (کمی بودجه را افزایش بده)
در ضمن دوستان گرامی...! اگه احیانا به سوالتون پاسخ داده نشده به این خاطر است که جواب سوال شما به کرات در صفحات قبلی همین تاپیک وجود داره و نیازی 100 درصدی هم نیست که صفحات تاپیک رو یا جواب های تکراری پر کنیم....موفق باشید

آقا دست گلت درد نکنه
حالا 1 سوال دیگه
مدل 3850 تو سایت چاره قیمت زده 65000تومن مشخصاتشم با 3588 چک کردم تقریبا یکیه در ضمن من فقط استفاده محدود و معمولی از این دستگاه رو میخوام اما خدایش کار درست باشه تا چند سال کارمو راه بندازه
با زیر نویسم مشکل نداشته باشه اگه شما okبدی امروز رفتم خریدمش
95 تومن فعلا نمیخوام هزینه کنم
مرسی

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

amirkalak6
03-08-2011, 12:54
سلام

دوستان این PLAYER های مارشال هیچکدوم قابلیت پخش از هارده اکسترنالو نداره پس بااین اوصاف؟؟

sound.vision
03-08-2011, 13:01
آقا دست گلت درد نکنه
حالا 1 سوال دیگه
مدل 3850 تو سایت چاره قیمت زده 65000تومن مشخصاتشم با 3588 چک کردم تقریبا یکیه در ضمن من فقط استفاده محدود و معمولی از این دستگاه رو میخوام اما خدایش کار درست باشه تا چند سال کارمو راه بندازه
با زیر نویسم مشکل نداشته باشه اگه شما okبدی امروز رفتم خریدمش
95 تومن فعلا نمیخوام هزینه کنم
مرسی

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

ببخشید عزیز دیر جواب می دم....والا مشخصاتشون همچین یکی یکی هم نیست یه تفاوت هایی دارند...الان یادم نیست که شما در پست های قبل چه چیزهایی مد نظرت بوده که این مدل رو به شما معرفی کردم... ولی بازم می گم اون 95 هزار تومنی به نظرم بهتره ولی اگه فعلا قصد هزینه کردن اون ملغ رو نداری قاعدتا فقط همین گزینه ارزون تر رو فارغ از مشخصاتش پش رو داری. اینم دستگاه بدی نیست ولی یکسری از امکانات مدل بالاتر رو نداره

sangol
03-08-2011, 13:49
ببخشید عزیز دیر جواب می دم....والا مشخصاتشون همچین یکی یکی هم نیست یه تفاوت هایی دارند...الان یادم نیست که شما در پست های قبل چه چیزهایی مد نظرت بوده که این مدل رو به شما معرفی کردم... ولی بازم می گم اون 95 هزار تومنی به نظرم بهتره ولی اگه فعلا قصد هزینه کردن اون ملغ رو نداری قاعدتا فقط همین گزینه ارزون تر رو فارغ از مشخصاتش پش رو داری. اینم دستگاه بدی نیست ولی یکسری از امکانات مدل بالاتر رو نداره
آقا ممنون از پیگیریت
دست گلت درد نکنه موفق باشی

alken
05-08-2011, 17:52
متاسفانه چند روز پیش یک دستگاه سینمای خانگی مارشال بدون دی وی دی خریدم
این مدل فقط ورودی 5/1 صدا داره و دو ورودی صدای معمولی ولاغیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مجبورم یک hd player بخرم که خروجی 5/1 داشته باشه !
و اما مشکل از این قراره که موقع پخش موزیک که از ورودی 5 به 1 به دستگاه وصل شده , فقط 2 تا از باندها صدا داره ولی موقع تست همشون درست کار میکنن, همه دستگاهها اینطورین؟

davood-d
06-08-2011, 00:09
متاسفانه چند روز پیش یک دستگاه سینمای خانگی مارشال بدون دی وی دی خریدم
این مدل فقط ورودی 5/1 صدا داره و دو ورودی صدای معمولی ولاغیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مجبورم یک hd player بخرم که خروجی 5/1 داشته باشه !
و اما مشکل از این قراره که موقع پخش موزیک که از ورودی 5 به 1 به دستگاه وصل شده , فقط 2 تا از باندها صدا داره ولی موقع تست همشون درست کار میکنن, همه دستگاهها اینطورین؟

درسته ديگه! موزيك دو كانال
فكر كه نميكنم صداي دالبي پرولاجيك داشته باشد؟ بايد صداي رو بزاري روي حالت مولتي كانال

sangol
15-08-2011, 14:09
سلام آقا من دیروز یکی از بچه ها رفته بانه 1 dvd samsung برای خودش گرفته 70 تومن می خوام بگم برای منم بگیره
مشخصاتش رو میذارم هرکی هرنظر فنی داره بهم بگه ممنون میشم
می خواستم فیلیپس بگیرم گیرم نیومد3588)
[samsung c550[/SIZE]
مشخصات کامل
•عملکرد A / V اسکن پیشرفته با کیفیت اسکن پیشرفته•خروجی اسکن پیشرفته اسکن خطوط تصویر فردی به ترتیب به جای متناوب ، حداکثر وضوح تصاویر دیجیتال و آوردن واقعگرایی جدید به تجربه شما در حال مشاهده دی وی دی.
•HD Upconversion 720P / 1080 I / 1080 P بله•امکانات و مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر است.
•تابع سازگاری با قابلیت پخش انواع DVD ، DVD - R ، DVD - RW ، DVD + R ، DVD + RW ، CD ، CD - R ، CD - RW
•قابلیت پخش فرمت های MP3 ، WMA ، JPEG ، MPEG - 4 ، دیویکس•A / V اسکن پیشرفته با کیفیت اسکن پیشرفته•خروجی اسکن پیشرفته اسکن خطوط تصویر فردی به ترتیب به جای متناوب ، حداکثر وضوح تصاویر دیجیتال و آوردن واقعگرایی جدید به تجربه شما در حال مشاهده دی وی دی. بله•ویدئو DAC 12Bit/148MHz
•HD Upconversion 720P / 1080 I / 1080 P
•صوتی D / A 24Bit/192KHz تبدیل•صدای فراگیر دالبی دیجیتال بله•اتصال Anynet + (HDMI - CEC) بله•ویژگی های حرکت زوم بله•سوپر اسکن پخش (2X ، 8X ، 32X ، 128x) بله•EZ مشاهده بله
سایر ویژگی ها
•پخش از طریق مسنجر خیر•از طریق مسنجر پرش خیر•حفاظت از کودکان سهولت بله•ویژگی های فیزیکی جبهه پانل رنگ سیاه•FLT صفحه نمایش LED
•کارائوکه MIC 1 هیچ•میکروفون 2 NO
•حجم MIC بدون•دیسک بدون•Midi آهنگ و کارائوکه بدونورودی و خروجی

•قابلیت اتصال USB 2.0 بله
•HDMI خروجی بله
•اسکارت جک بدون
•کامپوننت خروجی ویدئو بله
•خروجی S - Video و بدون
•خروجی ویدئو کامپوزیت بله
•خروجی صوتی (L / R) بله
•6 گسسته صوتی 5.1ch خارج وجود ندارد
•کواکسیال از خروجی صوتی دیجیتال بله
•نوری خروجی صوتی بدون
•6watts مصرف برق قدرت
وزن

•وزن محصول و ابعاد ابعاد 430 X 42 X 207mm
•وزن 1.428Kg
•وزن حمل و نقل و ابعاد ابعاد 474 X 84 X 265mm
حالا باتوجه به این مشخصات فیلیپس 3588 بگیرم با قیمت 90 تومن با 1 کابل hdmiیا همین سامی رو بگیرم با 1 کابل hdmi به قیمت 70 تومن
منتظرم

mahmood2020
15-08-2011, 19:15
برادر یه چیزی بگیر که mkv رو بخونه حتما و زیرنویس فارسی srt رو ساپورت کنه

sangol
16-08-2011, 13:30
برادر یه چیزی بگیر که mkv رو بخونه حتما و زیرنویس فارسی srt رو ساپورت کنه

ممنون از اینکه نظر دادی
اما نظر شما رو هم در مورد مدل دستگاه می خوام فیلیپس بگیرم یا سامی
این مدل mkv رو ساپورت نمیکنه اما چه دستگاهی تو این قیمت از این فرمت پشتیبانی میکنه
در ضمن دستگاه بالا چطور دستگاهیه
مرسی

mahmood2020
16-08-2011, 19:11
فیلیپس خیلی بهتره دوست من اما من این رو پیشهاد میکنم

payamhetfild
17-08-2011, 23:44
دوستان دستگاه lg 9570 واقعا بینظیرررررررررررررررررررر رررررررههههههههههه.............. ....هر فایلی بشدادم عالی اجرا کرد..حتی فیلم های mkv با حجم 13 گیگ..!
اما ضدحالترین قسمتش اینه که زیرنویس فارسی با فرمت str رو سوپورت نمیکنهههههه!!!
باعث تاسف

amamset
21-08-2011, 19:32
مشکل دی وی دی پلیر سونی:DVP-NS728h
:من وقتی سی دی یا دی وی دی رو وارد دستگاه می کنم کیفیت فوق العاده پایین هست!!!
و کیفیت منو ها هم بسیار پاییینه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
ولی موقعی که فلش وارد دستگاه می کنم و اون رو روی حالت عکس قرار می دم تصویر سیاه میشه و دوباره میاد ، تمام منو ها و عکس ها رو به صورت کیفیت بالا و full hd نشون میده!!!
مدل TV:55Nx815
Hdmi cable
دی وی دی پلیر سونی:DVP-NS728h!!!
لطفا راهنماییم کنید!ممنون!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

davood-d
23-08-2011, 01:40
مشکل دی وی دی پلیر سونی:DVP-NS728h
:من وقتی سی دی یا دی وی دی رو وارد دستگاه می کنم کیفیت فوق العاده پایین هست!!!
و کیفیت منو ها هم بسیار پاییینه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
ولی موقعی که فلش وارد دستگاه می کنم و اون رو روی حالت عکس قرار می دم تصویر سیاه میشه و دوباره میاد ، تمام منو ها و عکس ها رو به صورت کیفیت بالا و full hd نشون میده!!!
مدل TV:55Nx815
Hdmi cable
دی وی دی پلیر سونی:DVP-NS728h!!!
لطفا راهنماییم کنید!ممنون!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

با نمايندگي تماس بگيريد

Soalziad
23-08-2011, 09:36
با سلام. یک محصول خانگی معمولی میخواستم که فرمت های روز رو پشتیبانی بکنه. یعنی دیویدی و avi/mp3/jpeg و اگر زیرنویس srt رو هم نشون بده که چه بهتر. بودجه 70 تا 80 هزار تومان هست. فقط میخوام لنزش قوی باشه و حداقل 5 سالی کار کنه. خلاصه دردسر نداشته باشه. من البته میدونم که دستگاه های مختلفی هم هستند که Mkv پخش میکنن و زیرنویس فارسی رو نشون میدن و حتی خودشون ----- دیجیتال هم هستند و 15 کانال استانی رو هم میگیرن و تازه برنامه ها رو ضبط هم میکنن ولی به نظرم اکثرا مارک های متفرقه هستند؟ یعنی من ترجیح میدم که همون دیویدی و ام پی 3 و avi و عکس که دستگاه های 8 سال پیش هم نشون میدادن رو فقط نشون بده ولی دستگاه کارا باشه و خراب نشه. حالا اگر مدل معتبری باشه که اون 4 کار اضافه رو هم بکنه که خب چه بهتر. اما اینکه فیلیپس تقلبی یا مارک هایی مثل مارشال و اینا بخوام بگیرم برای اونها حقیقتش اولویت نداره برام. با تشکر از شما.

sangol
23-08-2011, 13:23
سلام
من همون دی وی دی c550 samsung رو گرفتم 70 تومن از بانه ازشم خیلی راضیم اکثر فرمت ها رو پخش میکنه و خیلیم شیکه
لمسیه وبا ریموت تلوزیونمم سازگار قابلیت ضبط فیلم از روی سی دی رو روی فلشم داره فقط میخوام بدونم چطور میشه از روی تلوزیونم که 6960سامیه میشه فیلمهای شبکه های خودمون رو روی فلش ریخت
حالا به وسیله دستگاه دی وی دی یا اصلا خود تلوزیونم که گیرنده سر خوده اصلا میشه همچسن کاری کرد
کسی چیزی میدونه جواب بده
ممنون

sound.vision
23-08-2011, 13:45
سلام
من همون دی وی دی c550 samsung رو گرفتم 70 تومن از بانه ازشم خیلی راضیم اکثر فرمت ها رو پخش میکنه و خیلیم شیکه
لمسیه وبا ریموت تلوزیونمم سازگار قابلیت ضبط فیلم از روی سی دی رو روی فلشم داره فقط میخوام بدونم چطور میشه از روی تلوزیونم که 6960سامیه میشه فیلمهای شبکه های خودمون رو روی فلش ریخت
حالا به وسیله دستگاه دی وی دی یا اصلا خود تلوزیونم که گیرنده سر خوده اصلا میشه همچسن کاری کرد
کسی چیزی میدونه جواب بده
ممنون

مبارک باشه... منظورت از اینکه قابلیت ضبط فیلم از روی سی دی روی فلش داره... چیه؟؟؟ یعنی فیلمو کپی می کنه از سی دی روی فلش؟

اما در مورد سوال شما باید بگم که بعید می دونم همچین چیزی با دستگاه شما ممکن باشه... البته بعضی از تی وی ها هستند که خودشون قابلیت رکورد کردن روی فلش رو دارند که اخیرا دارن رایج می شن... قبل از تی وی ها هم دستگاه های گیرنده دیجیتال بود که می تونست برنامه های تی وی رو رکورد کنه اما اینکه تی وی خروجی تصویر بده به دی وی دی پلیر و اونم تصویر رو روی فلش رکورد کنه بعید به نظر می رسه (البته اگه منظورت رو درست فهمیده باشم)

در کل برای این کار باید یا دستگاه گیرنده دیجیتال با قابلیت Record کردن داشته باشی یا اینکه خود تی وی این قابلیت رو داشته باشه...هر راه حل دیگه به شدت مشکل خواهد بود!!!

Soalziad
25-08-2011, 00:54
با سلام. یک محصول خانگی معمولی میخواستم که فرمت های روز رو پشتیبانی بکنه. یعنی دیویدی و avi/mp3/jpeg و اگر زیرنویس srt رو هم نشون بده که چه بهتر. بودجه 70 تا 80 هزار تومان هست. فقط میخوام لنزش قوی باشه و حداقل 5 سالی کار کنه. خلاصه دردسر نداشته باشه. من البته میدونم که دستگاه های مختلفی هم هستند که Mkv پخش میکنن و زیرنویس فارسی رو نشون میدن و حتی خودشون ----- دیجیتال هم هستند و 15 کانال استانی رو هم میگیرن و تازه برنامه ها رو ضبط هم میکنن ولی به نظرم اکثرا مارک های متفرقه هستند؟ یعنی من ترجیح میدم که همون دیویدی و ام پی 3 و avi و عکس که دستگاه های 8 سال پیش هم نشون میدادن رو فقط نشون بده ولی دستگاه کارا باشه و خراب نشه. حالا اگر مدل معتبری باشه که اون 4 کار اضافه رو هم بکنه که خب چه بهتر. اما اینکه فیلیپس تقلبی یا مارک هایی مثل مارشال و اینا بخوام بگیرم برای اونها حقیقتش اولویت نداره برام. با تشکر از شما.

کسی راهنمایی نمیکنه؟

saeed1351
25-08-2011, 07:28
دوست عزیز من 6600 دارم فکر کنم همان 6960 شما باشه
فلش خود را داخل یکی از ورودی های تلوزیون قرار دهید
دکمه smart را بر روی کنترول بزنید بر روی ظبط تلوزیون بروید
مراحلی دارد همانند راهنما دنبال کنید فکر کنم تا اینجا ی کار اماده سازی فلش شما برا ضبظ کردن بود
اگر مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید میتوانید بر روی کانالهای داخلی بروید ضبظ کنید البته فکر کنم این فایل را نتوان در دستگاهی بجز tv تماشا کرد

aliartshow
28-08-2011, 11:58
کسی می دونه دی وی دی پلیر فیلیپس 3588 رو تو اصفهان از کجا میشه تهیه کرد؟

hosseinf722
31-08-2011, 23:22
سلام sound.vision جان
بین Philips DVP3580 و DVP3588K/98 به نظر شما کدومو بگیرم؟
dts , DVP3580 نداره و wmv پخش نمیکنه درسته ؟ فرق دیگه ای هم هست؟
خیلی ممنون

pourya_bo2pmc
01-09-2011, 08:50
دوستان سلام
ما تقریبا بیش از یکساله که ال جی 9750 گرفتیم ( خرداد 89 )
اونموقع میشه گفت جزو گرونهای دی وی دی پلیر معمولی بود 110 گرفتیم

mkv پخش نمیکنه :13:
فایلها و فولدرهای روی دی وی دی که با پارسی نوشته شده باشه نشون نمیده و ضربدر نمایش میده :41:
در ظاهر فول اچ دی هستش یعنی اما باور نمیکنید من یه فایل تصویری رو اچ دی کردم و ریختم رو دی وی دی ( فرمت AVI ) که نشون نداد و پیغام نشون ندادن فایل اچ دی رو داد حالا چجوری فول اچ دیه نمیدونم !!!!( ال سی دیمونم فول اچ دی هستش) :41:

دوستان خواهشا اگه راه حلی دارند بگن
منظورم اینه که اگه فایل آپدیت جدیدی واسش هست که این اشکالات رو رفع بکنه لینکشو با دستورالعملش بهم بگین

ممنون

sound.vision
01-09-2011, 10:44
سلام sound.vision جان
بین Philips DVP3580 و DVP3588K/98 به نظر شما کدومو بگیرم؟
dts , DVP3580 نداره و wmv پخش نمیکنه درسته ؟ فرق دیگه ای هم هست؟
خیلی ممنون

سلام عزیز....

والا اگه من باشم فکر کنم برم سراغ 3588 چون علاوه بر اینکه یه کابل HDMI به همراه دستگاه می دن... فرمت های بیشتری رو هم پخش میکنه (البته خیلی با 3580 فرقی نداره) ولی در مقابل 3580 کمی در بحث صدا...اونطور که روی کاغذ در مورد مشخصات این دستگاه ها نوشته شده...کیفیت صدای بهتری داره... ولی در کل هر دوی این دستگاه هایی که شما انتخاب کردی... انتخاب های معقولی هستند.

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

کسی می دونه دی وی دی پلیر فیلیپس 3588 رو تو اصفهان از کجا میشه تهیه کرد؟

قبلا تو سایت چاره داشت ولی الان زده که موجود نیست...بازم چک کنید.

دوستان سلام

در ظاهر فول اچ دی هستش یعنی اما باور نمیکنید من یه فایل تصویری رو اچ دی کردم و ریختم رو دی وی دی ( فرمت AVI ) که نشون نداد و پیغام نشون ندادن فایل اچ دی رو داد حالا چجوری فول اچ دیه نمیدونم !!!!( ال سی دیمونم فول اچ دی هستش) :41:

منظورم اینه که اگه فایل آپدیت جدیدی واسش هست که این اشکالات رو رفع بکنه لینکشو با دستورالعملش بهم بگین

ممنون

دوست عزیز هیچ دستگاه دی وی دی پلیری قادر به پخش فایل های Full HD نیست. دستگاه شما هم ایرادی نداره...اگه می بینی قبلا گفتن که پخش می کنه فقط دروغ تبلیغاتی بوده.

payamhetfild
01-09-2011, 15:50
دوستان تورو خدا یه دستگاه دی وی دی پلیر یا بلوریپلیر که mkv رو بخونه حتما و زیرنویس فارسی srt رو ساپورت کنه به من معرفی کنید ؟فوری لطفا دوستان خواهش میکنم:11:

Mohammad Yek110
01-09-2011, 17:20
با سلام
با کیفیت ترین دی وی دی که خروجی و کابل اچ دی ام ای داشته باشه و همه فرمتها را پشتیبانی کنه و جدید ترین باشه چیه؟

pourya_bo2pmc
02-09-2011, 15:39
دوستان سلام
ما تقریبا بیش از یکساله که ال جی 9750 گرفتیم ( خرداد 89 )
اونموقع میشه گفت جزو گرونهای دی وی دی پلیر معمولی بود 110 گرفتیم

mkv پخش نمیکنه :13:
فایلها و فولدرهای روی دی وی دی که با پارسی نوشته شده باشه نشون نمیده و ضربدر نمایش میده :41:

ممنون

بازم به خودم

دوستان من آپدیت فریمور رو پیدا کردم واسه سه ماه پیش

Firmware update for DV-9750PM (Ver:1.57A/Date:2011.05.31)

ای ول به خودم
الانم دانلود و بصورت زیپ هستش

چجوری آپدیت کنم حالا ؟

pourya_bo2pmc
02-09-2011, 21:30
بازم به خودم

دوستان من آپدیت فریمور رو پیدا کردم واسه سه ماه پیش

Firmware update for DV-9750PM (Ver:1.57A/Date:2011.05.31)

ای ول به خودم
الانم دانلود و بصورت زیپ هستش

چجوری آپدیت کنم حالا ؟

هی خودم میپرسم بعد خودم میرم تحقیق میکنم خودم جواب میدم

یه فایل پی دی اف راهنما برای آپدیت پلیرهای ال جی از یه سایت خارجی گرفتم و طبق اون به این روش عملکردم
فایل رو از حالت فشرده خارج و سپس ریختم رو سی دی
سی دی رو درون دستگاه قرار دادم و play کردم که طبق راهنما باید اون نسخه ی جدید رو شناسایی و نسخه ی قبلی رو اعلام و بعدش مراحل بعدی
که از همون اولش فایل رو تشخیص نداد و پیغام خطای نخوندن فایلهای درون سی دی رو داد که حدسم اینه که فریمور درون سایت ال جی که از همون صفحه ی 9750 هم طبق لینک زیر که براتون میگذارم نامعتبر و شاید مربوط به این پلیر نباشه

بازم اگه اطلاعاتی یا فایل آپدیتی دارید یاری فرمائید

درضمن اسم این پلیر در سایتهای خارجی به نام DV498H هستش

sound.vision
02-09-2011, 21:59
دوستان تورو خدا یه دستگاه دی وی دی پلیر یا بلوریپلیر که mkv رو بخونه حتما و زیرنویس فارسی srt رو ساپورت کنه به من معرفی کنید ؟فوری لطفا دوستان خواهش میکنم:11:

دوست عزیز بلوری پلیرها مشکلی با بخش فرمت MKV ندارند و می تونن این فرمت را با رزولوشن فول اجرا کنن ولی این انتظار رو نباید از دی وی دی پلیرها داشته باشی... در مورد پشتیبانی از زیر نویس فارسی.... خیلی مطمئن نیستم چون چند تا دستگاه بلوری پلیر دیدم که با بخش زیر نویس مشکل داشتن...بهترین راه تست حضوری...ولی مدل های سری 7 و 9 هزار فیلیپس برای بلوری پلیر پیشنهاد می شن... بستگی به هزینه ای که می خوای کنی داره....

payamhetfild
03-09-2011, 01:03
هی خودم میپرسم بعد خودم میرم تحقیق میکنم خودم جواب میدم

یه فایل پی دی اف راهنما برای آپدیت پلیرهای ال جی از یه سایت خارجی گرفتم و طبق اون به این روش عملکردم
فایل رو از حالت فشرده خارج و سپس ریختم رو سی دی

درضمن اسم این پلیر در سایتهای خارجی به نام DV498H هستش

سلام پوریاجان
چنتا سئوال داشتم:11:
اول اینکه من دستگاه DV-9570 PM الجی تازه دارم میخرم چون mkv فوقالعاده پخش میکنه...!
ولی مشکلش اینه که زیرنویس str فارسی رو ساپورت نمیکنه:13: ..و اینه که میخاستم ازتون سئوال کنم آیا آپدیتی چیزی واسه این دستگاه نیومده؟:11:
بعدم اینکه کلا راهی واسه حل این مشکل زیرنویس str فارسی , شما پیدا کردین؟
درمورد کیفیت لنز دستگاه الجی و اینکه اسم این دستگاه من چی هست توی کشورای دیگه هم ممنون میشم کمکم کنید:11:
با تشکر
اینم لینک دستگاهم:

papilo
03-09-2011, 16:00
سلام به همگی

من می خوام یه DVD player بگیرم اما موندم.1-می خوام اکثر فرمت ها رو بخونه.2-USB بخوره3-HDMI هم داشته باشه.
100 تومنم می خوام هزینه کنم. با تشکر:20:

pourya_bo2pmc
03-09-2011, 16:40
سلام پوریاجان
چنتا سئوال داشتم:11:
اول اینکه من دستگاه DV-9570 PM الجی تازه دارم میخرم چون mkv فوقالعاده پخش میکنه...!
ولی مشکلش اینه که زیرنویس str فارسی رو ساپورت نمیکنه:13: ..و اینه که میخاستم ازتون سئوال کنم آیا آپدیتی چیزی واسه این دستگاه نیومده؟:11:
بعدم اینکه کلا راهی واسه حل این مشکل زیرنویس str فارسی , شما پیدا کردین؟
درمورد کیفیت لنز دستگاه الجی و اینکه اسم این دستگاه من چی هست توی کشورای دیگه هم ممنون میشم کمکم کنید:11:
با تشکر
اینم لینک دستگاهم:

سلام

متوجه که شدین من 9750 دارم با شما یکی نیست
رفتم سایت ال جی ایران تا مدل شما رو ببینم و آپدیتش رو اگه موجود هست واستون لینک کنم که اصلا مدل شما تو قسمت پلیرهاش نبود تو قسمت جستجو هم زدم چیزی پیدا نکرد
همنام خارجی مدل شما رو نمیدونم مدل خودمم یکی از بچه های همین فروم پارسال ، دستش درد نکنه بهم گفت و گرنه فهمیدنش با این سایتهای ناقص و بی دروپیکر الجی کار حضرت فیله !!!!!

m131p
03-09-2011, 16:54
سلام
من یک پلیر می خواهم که
1- زیرنویس SRT فارسی را ساپورت کند
2- پورت USB داشته باشد
3- MKV را هم سا پورت کند.
اگرم خودش به اینترنت اتصال کنه فیلم دانلود کنه بد نیست:46:

خارج از شوخی کسی مدلی و مارکی سراغ داره که این کار ها را انجام بده؟

payamhetfild
03-09-2011, 19:49
سلام
من یک پلیر می خواهم که
1- زیرنویس SRT فارسی را ساپورت کند
2- پورت USB داشته باشد
3- MKV را هم سا پورت کند.
اگرم خودش به اینترنت اتصال کنه فیلم دانلود کنه بد نیست:46:

خارج از شوخی کسی مدلی و مارکی سراغ داره که این کار ها را انجام بده؟

:31::16::دی:thumbsup:
داداش ما دربدر دنبال همینیم همه ایران و گشتیم نبوددددددد:27:!
تنها دستگاه فعلی دنیا!:5: که mkv و فرمت آینده!( wma ) با هر ریفریمی! با usb و hdmi - 1080p کاملا عالی پخش کنه ادستگاه DV-9570 PM الجی هست:27:

که متاسفانه ساپورتش از str فارسی جالب نیست!یا بهتر بگم من هنوز راهشو پیدا نکردیم!
چون با آپدیت و یا تغیر فورمت زیرنویس یا ذخیره زیرنویس با حالت unicod,,,,,حل شدنی میتونه باشه........
اما از لحظ کیفیت!من یک هارد اکسترنال 1ترابایت به این دستگاه وصل کردم:18: و جالبتر اینکه mkv با حجم 13 تا 18 گیگ به راحتی پلی میکنه اونم 1080p:18:
ولی زیرنویس...:13:؟!

papilo
03-09-2011, 20:27
سلام به همگی

من می خوام یه DVD player بگیرم اما موندم.1-می خوام اکثر فرمت ها رو بخونه.2-USB بخوره3-HDMI هم داشته باشه.
100 تومنم می خوام هزینه کنم. با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payamhetfild
03-09-2011, 21:06
سلام به همگی

100 تومنم می خوام هزینه کنم. با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز عمر لنز و قدرت باز کردن انواع dvd حتی خش دار! در محصولات سونی و الجی فوقالعاده بالاتر از سایر محصولات بازاره........البته فلیپس هم انصافا عالی هست:27: ولی خدماتی نداره در ایران...و در صورت خراب شدن یک قطعه ساده فیلیپس معلوم نیست گیر بیاد یا نیاد:18:!

پس بین سونی و الجی انتخاب کنید.......من به شخصه بهترین dvd پلیر فعلی دنیا رو که قیمتش فقط 110 تومنه! این میدونم:
lg DV-9570 PM

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

ضمنا اگه اینجا رو هم ببینید کاملا متوجه میشید که تنها دستگاه فعلی 1080p بازار فقط lg DV-9570 PM هستش!
لینک از این معتبرتر مطمئنا نداریم! ببینید:

payamhetfild
03-09-2011, 23:43
دوست عزیز بلوری پلیرها مشکلی با بخش فرمت MKV ندارند و می تونن این فرمت را با رزولوشن فول اجرا کنن ولی این انتظار رو نباید از دی وی دی پلیرها داشته باشی... در مورد پشتیبانی از زیر نویس فارسی.... خیلی مطمئن نیستم چون چند تا دستگاه بلوری پلیر دیدم که با بخش زیر نویس مشکل داشتن...بهترین راه تست حضوری...ولی مدل های سری 7 و 9 هزار فیلیپس برای بلوری پلیر پیشنهاد می شن... بستگی به هزینه ای که می خوای کنی داره....

:11:

مرسی داداش از راهنمایی های خوبت
میخوام نظرت رو در مورد این دستگاه از سیر تا پیاز بدونم:
sony BDP - S380
ممنون میشم:40:

بعدم اینکه آیا شما دستگاه بلوری یا dvd تا به حال دیدین که mkv و زیرنویس str فارسی رو بدون مشکل اجرا کنه؟

payamhetfild
04-09-2011, 00:00

Blu-ray پلیرهای جدید سونی: در این دسته چهار پلیر به نام های BDP-S780، BDP-S580، BDP-S480 و BDP-S380 همراه با سه پلیر در ترکیب با سیستم سینمای خانگی شامل BDV-E780W، BDV-E580 و BDV-E280 معرفی شدند که این سه مدل آخر هرکدام به سیستم صوتی 5.1 سینمای خانگی به نام HT-SS380 نیز مجهز شده اند. نگفته پیداست که همگی این مدل ها علاوه بر پخش Blu-ray امکان پخش CD و DVD را نیز خواهند داشت. تمامی این مدل ها در هنگام اتصال به اینترنت به بیش از 40 سرویس اختصاصی پخش فیلم، ویدئو و موسیقی از طریق پلتفرم BRAVIA Internet Video دسترسی خواهند داشت. از دیگر مشخصات مشترک این پلیرها باید به هماهنگی آنها با سیستم بی سیم HomeShare جدید سونی اشاره کرد که امکان استریم کردن صدا بدون نیاز به سیم در قسمت های مختلف خانه را فراهم می آورد. گرانقیمت ترین مدل در این گروه S780 است که از امکانات آن می توان به گیرنده وایرلس با پشیبانی از DLNA، پورت Ethrnet برای اتصال کابل شبکه، پورت USB جلوی دستگاه، امکان اتصال مسقیم به دوربین های USB TV برای ارتباط با Skype با وضوح 720p، امکان کنترل با Application رایگان قابل نصب بروی آیفون، آی پاد تاچ و گوشی های اندروید، امکان کنترل دستگاه از طریق صدا بوسیله Application جداگانه، امکان نمایش محتوای دو بعدی و سه بعدی و قابلیت تبدیل محتوای 2D به 3D و بلاخره سرعت بسیار بهبود یافته Start-up دستگاه و لودینگ دیسک اشاره کرد. این پلیر در ماه آوریل با قیمت 250 دلار به بازار ارائه می شود. امکانات حاضر در مدل S580 تقریبا تفاوت چندانی با مدل S780 دارد و شاید تنها فرق مهم این دو مدل به عدم وجود مبدل دو بعدی به سه بعدی در این مدل باز گردد. این مدل در ماه مارچ با قیمت 200 دلار عرضه می شود. در مدل S480 بصورت پیشفرض اتصال وای فای وجود ندارد اما دانگل USB اتصال وای فای آن را می توان بصورت جداگانه خریداری کرد سایر موارد حاضر در این مدل تفاوتی با مدل S580 ندارد. قیمت این مدل که در ماه مارچ ارائه می شود 180 دلار است. در نهایت مدل S380 یک Blu-ray پلیر استاندارد است که از پخش سه بعدی هم پشتیبانی نمی کند ماجرای وای فای این مدل هم مانند S480 بوده و در صورت نیاز به آن باید دانگل جداگانه ای برای این قابلیت تهیه کرد. قابلیت DLNA و HomeShare هم از این مدل حذف شده است. این مدل در ماه فوریه با قیمت 150 دلار عرضه می شود.

sound.vision
04-09-2011, 11:35
:11:

مرسی داداش از راهنمایی های خوبت
میخوام نظرت رو در مورد این دستگاه از سیر تا پیاز بدونم:
sony BDP - S380
ممنون میشم:40:

بعدم اینکه آیا شما دستگاه بلوری یا dvd تا به حال دیدین که mkv و زیرنویس str فارسی رو بدون مشکل اجرا کنه؟

سلام عزیز...

دستگاهی رو که شما معرفی کردی، دستگاه نسبتا معتبری هست و تعدادی نقد و بررسی هم تو اینترنت ازش پیدا کردم که لینکشو پایین برات گذاشتم... قبل از اینکه توضیح بیشتری بدم باید بگم که من نظر مثبتی نسبت به برند سونی ندارم (نظر شخصی) ولی اگر شما به این برند علاقه داری و این مدل رو هم پیدا کردی باید بگم که اولین چیزی که برای خرید یه دتسگاه بلوری پلیر اهمیت داره اینه که بتونه فایل های روزلوشن فول را + 3 بعدی را به خوبی نمایش بده... اما متاسفانه این دتسگاه توانایی نمایش تصاویر 3 بعدی را نداره...!

دوم اینکه Start Up این دستگاه مکی کند هست.

سوم : و....

اما مزیت های این دستگاه تا اونجا که من خوندم شامل مواردی مثل : کیفیت فوق العاده تصویر و طراحی زیبا، پخش SACD، دو پورت USB....

بخشی از یکی از نقدهای مربط به این دستگاه رو بخون :

Terrific upscaler
Move to the DVD of Nine and the Sony continues to impress. It’s terrific when it comes to upscaling standard-definition material, delivering relatively clean and crisp images and motion with strong but natural looking contrasts

میبینی همینطور که می بینی نوشته که کیفیت تصویر فوق العاده ای داره و خوب بسیار ارزشمند هست ولی در عین حال نداشتن 3 بعدی، یک نقص بزرگ به حساب می آید...

payamhetfild
04-09-2011, 13:33
Terrific upscaler
Move to the DVD of Nine and the Sony continues to impress. It’s terrific when it comes to upscaling standard-definition material, delivering relatively clean and crisp images and motion with strong but natural looking contrasts

میبینی همینطور که می بینی نوشته که کیفیت تصویر فوق العاده ای داره و خوب بسیار ارزشمند هست ولی در عین حال نداشتن 3 بعدی، یک نقص بزرگ به حساب می آید...

[/RIGHT]

واقعا متشکرم از راهنمایی هاتون که عالیه:11:
دوست عزیز شاید باورتون نشه:41: ولی من این دستگاه سونی رو اگه بگیرم فقط واسه پخش mkv و صدالبته پخش زیرنویس فارسی str هست!:41:
و حال جالبتر اینکه نمیدونم این دستگاه سونی str فارسی پخش میکنه یا نه.........؟!
شما نمیدونید؟

یه چیز دیگه !راستی میشه سیستم صوتی واسه این بلوریپلیر سونی خرید تو بازار ؟یا سرهم بندی کرد؟
راستی چرا با سونی به اندازه فلیپس فاز نمیکنید؟خشحال میشم دلایله حتی احتمالیتونو بدونم......
مرسی دوست عزیز

hosseinf722
04-09-2011, 17:43
سلام امروز از نمایندگی فیلیپس یه 3588k/98 گرفتم 107 تومن خیلی ممنون از دوستان به خاطر راهنمایی ها مخصوصا sound.vision
اگه سوالی بود در خدمتم

payamhetfild
04-09-2011, 19:11
دوستان آیا دستگاه ps3 میتونه mkv اجرا کنه؟

dara_az
04-09-2011, 22:24
دوستان آیا دستگاه ps3 میتونه mkv اجرا کنه؟

متاسفانه mkv و flac رو ساپورت نمیکنه. اگه این دوتا فرمت رو ساپورت میکرد من هیچوقت نمیرفتم دنبال hdplayer چون واقعا به جز قضیه ساپورت این دو فایل ، ps3 از همه نظر نسبت به تمام hdplayer ها سرتره و امکانات و قابلیت هاش واقعا بی نظیره.

mehdi_vsgh
04-09-2011, 22:28
دوستان نظرتون راجع به Lumexy T3601 چیه؟؟؟ کیفیت dvd پلیرش خوب هست یا نه؟؟؟ کیفیت گیرندش چطور؟ ارزش داره بخرم یا نه؟ بهتره گیرنده رو جدا و دی وی دی پلیر هم جدا بخرم؟یا این دستگاه که هردو رو باهم داره؟

payamhetfild
04-09-2011, 23:07
دوستان مژدهههههههههههههههههههههه هههههههههههه:18: اورکا اورکااااااااااااااااااااا :18:

دستگاهی که mkv رو عالی اجرا کنه و زیرنویس فارسی srt رو عالی ساپورت کنه بعد از 1ماه تحقیق یافتم

دستگاه sony BDP - S380 :8:

که تازه یه هفتس وارد بازار شیراز شده و قیمتم 260 هست راستی بلوری هم هستا:20:

بالاخره تحقیقات نتیجه داد...
البته رفقا من مطمئنم تا آخر اکتبر یا حداکثر نوامبر مارکهای دیگه هم این نیاز بازار بزرگ ایران , یعنی زیرنویس str و فرمتmkv رو تجهیز میکنند شک نکنید و البته روند سقوط قیمت این رنج دستگاهها هم محتملتر شده به نظرم(با توجه به اینکه اگه مثلا دستگاه sony BDP - S380
رلیز پارسال بود,قیمتش مطمئنا بالای 300 بود! اما مطمئنا از 2012 به بعد بلوری به دست تر میشیم همگی:46:

mehdi_vsgh
05-09-2011, 08:12
دوستان مژدهههههههههههههههههههههه هههههههههههه:18: اورکا اورکااااااااااااااااااااا :18:

دستگاهی که mkv رو عالی اجرا کنه و زیرنویس فارسی srt رو عالی ساپورت کنه بعد از 1ماه تحقیق یافتم

دستگاه sony BDP - S380 :8:

که تازه یه هفتس وارد بازار شیراز شده و قیمتم 260 هست راستی بلوری هم هستا:20:

بالاخره تحقیقات نتیجه داد...
البته رفقا من مطمئنم تا آخر اکتبر یا حداکثر نوامبر مارکهای دیگه هم این نیاز بازار بزرگ ایران , یعنی زیرنویس str و فرمتmkv رو تجهیز میکنند شک نکنید و البته روند سقوط قیمت این رنج دستگاهها هم محتملتر شده به نظرم(با توجه به اینکه اگه مثلا دستگاه sony BDP - S380
رلیز پارسال بود,قیمتش مطمئنا بالای 300 بود! اما مطمئنا از 2012 به بعد بلوری به دست تر میشیم همگی:46:
البته لومکسی T3601 هم ادعا میکنه بتون mkv رو پخش کنه همچنین زیرنویس فارسی srt

قیمتش هم 93 تومنه...ولی از لحاظ کیفیت هیچ اطلاعی ندارم ه منتظر نظر دوستان هستم

payamhetfild
05-09-2011, 08:31
البته لومکسی T3601 هم ادعا میکنه بتون mkv رو پخش کنه همچنین زیرنویس فارسی srt

قیمتش هم 93 تومنه...ولی از لحاظ کیفیت هیچ اطلاعی ندارم ه منتظر نظر دوستان هستم

دوست عزیز ما داریم از برندهایی مثل سونی و فلیپس حرف میزنیم!:27: واقعا حتی فکر به زبون آوردن اسم این دستگاههای لومسکی:31: مارشال و اینا رو هم حتی به ذهنتون راه ندید:11: واقعا حیفه یه قرون هست واسه این دستگاهها داد.....
مطمئنا با کمی تحقیق و عمیقتر شدن نگاهتون , کلا دیدتون عوض میشه و حتی نسبت به خرید مارکای معتبر کره ای هم دلچرک میشی:31:د(حتی الجی و سامی).... چون جلوی چشمتون کیفیت فوق العاده فلیپس , سونی ..پایونر و.....هست که خدا تشریف دارن:27:

mehdi_vsgh
05-09-2011, 09:41
دوست عزیز ما داریم از برندهایی مثل سونی و فلیپس حرف میزنیم!:27: واقعا حتی فکر به زبون آوردن اسم این دستگاههای لومسکی:31: مارشال و اینا رو هم حتی به ذهنتون راه ندید:11: واقعا حیفه یه قرون هست واسه این دستگاهها داد.....
مطمئنا با کمی تحقیق و عمیقتر شدن نگاهتون , کلا دیدتون عوض میشه و حتی نسبت به خرید مارکای معتبر کره ای هم دلچرک میشی:31:د(حتی الجی و سامی).... چون جلوی چشمتون کیفیت فوق العاده فلیپس , سونی ..پایونر و.....هست که خدا تشریف دارن:27:
حالا دوست عزیز من یه سوال از شما دارم
من 100 تومن پول دارم میخوام یه دی وی دی پلیر خوب بخرم که زیرنویس فارسی ساپورت کنه )mkv برام مهم نیست)
از طرفی یه گیرنده دیچیتال مارشال هم دارم که اصلا ازش راضی نیستم و تصمیم دارم عوضش کنم

به نظر شما چه کنم؟
الان یه dvdپلیر بخرم بعدا یه گیرنده خوب؟
الان گیرنده دیجیتالم رو عوض کنم؟
یا اینکه دستگاه لوکسی رو بخرم که هردو اینارو باهم داره!!!

sound.vision
05-09-2011, 12:26
واقعا متشکرم از راهنمایی هاتون که عالیه:11:
دوست عزیز شاید باورتون نشه:41: ولی من این دستگاه سونی رو اگه بگیرم فقط واسه پخش mkv و صدالبته پخش زیرنویس فارسی str هست!:41:
و حال جالبتر اینکه نمیدونم این دستگاه سونی str فارسی پخش میکنه یا نه.........؟!
شما نمیدونید؟

یه چیز دیگه !راستی میشه سیستم صوتی واسه این بلوریپلیر سونی خرید تو بازار ؟یا سرهم بندی کرد؟
راستی چرا با سونی به اندازه فلیپس فاز نمیکنید؟خشحال میشم دلایله حتی احتمالیتونو بدونم......
مرسی دوست عزیز

خواهش می کنم... ببینید من دستگاه 7500 فیلیپس رو از نزدیک چک کردم ولی اون موقع متاسفانه فیلمی نداشتم که زیر نویس فارسی داشته باشه و فقط تعدادی بلوری بود که داشتیم بررسی می کردیم... خود فروشنده ادعا کرده بود که می تونه زیر نویس رو هم پخش کنه ولی از اونجایی که فرصت نبود صحت این موضوع بررسی نشد... به نظرم بهترین کار اینه که وقتی همه مشخصات یک دستگاه + قیمتشو رو پسندیدی بری و با سورس زیر نویس فارسی همون جا چک کنی....

در مورد این سوالت که می شه بعدا ارتقا بدی... باید بگم بلی به راحتی می تونی با خرید یه آمپ و ست اپیکر از داشتن یه صدای زیبا و دلنشین هم لذت ببری.... برای این بخش هم می تونی به تاپیک سینمای خانگی مراجعه کنی.... اونجا دوستان با اطلاعاتی هستند که می تونن به خوبی کمکت کنن.

payamhetfild
05-09-2011, 13:09
حالا دوست عزیز من یه سوال از شما دارم
من 100 تومن پول دارم میخوام یه دی وی دی پلیر خوب بخرم که زیرنویس فارسی ساپورت کنه )mkv برام مهم نیست)
از طرفی یه گیرنده دیچیتال مارشال هم دارم که اصلا ازش راضی نیستم و تصمیم دارم عوضش کنم

به نظر شما چه کنم؟
الان یه dvdپلیر بخرم بعدا یه گیرنده خوب؟
الان گیرنده دیجیتالم رو عوض کنم؟
یا اینکه دستگاه لوکسی رو بخرم که هردو اینارو باهم داره!!!

پیشنهد من اینه که بیاییم همگی مثل انگلیسیها فکر کنیم!:31:...
ببین دوست عزیز به نظر شما یه مرسدس رو که شرکت بنز ضمانت کرده تا مثلا 200 هزار کیلومتر اول به هیچ وجه احتیاج نخواهد شد که در کاپوت ماشی باز بشه:18: چه فرقی با یه سوزلیت داره:31:؟

میل خودتونه ولی به نظر من 90 الی 100 تومان(با احتساب هزینه پست) اصلا پول کمی نیست که بخای واسه یه پلیر سوزلیت بدی:27:
جدا حیفه پوله..
پیشنهاد من اینه کهاگه نمیخاید زیادم هزینه کنید,حتما این 2 دستگاه رو جدا تهیه کنید
ضمنا همه دستگاهها زیرنویس فارسی اجرا میکنن! همه dvd پلیرها تقریبا
اما پخش زیرنویس srt فارسی خیلی خیلی کمیابه توی بازار ...یا لا اقل من که تا حالا ندیدم و نشنیدم:13:

mehdi_vsgh
05-09-2011, 14:39
پیشنهد من اینه که بیاییم همگی مثل انگلیسیها فکر کنیم!:31:...
ببین دوست عزیز به نظر شما یه مرسدس رو که شرکت بنز ضمانت کرده تا مثلا 200 هزار کیلومتر اول به هیچ وجه احتیاج نخواهد شد که در کاپوت ماشی باز بشه:18: چه فرقی با یه سوزلیت داره:31:؟

میل خودتونه ولی به نظر من 90 الی 100 تومان(با احتساب هزینه پست) اصلا پول کمی نیست که بخای واسه یه پلیر سوزلیت بدی:27:
جدا حیفه پوله..
پیشنهاد من اینه کهاگه نمیخاید زیادم هزینه کنید,حتما این 2 دستگاه رو جدا تهیه کنید
ضمنا همه دستگاهها زیرنویس فارسی اجرا میکنن! همه dvd پلیرها تقریبا
اما پخش زیرنویس srt فارسی خیلی خیلی کمیابه توی بازار ...یا لا اقل من که تا حالا ندیدم و نشنیدم:13:
من به هیچ وجه نمیتونم بیش از این مقدار خرج کنم
خوب نگفتی بالاخره یه دی وی دی پلیر بخرم یا گیرنده دیجیتال؟؟؟؟ کدوم رو اولویت بزارم؟؟؟ گفتم که گیرنده مارشال دارم ولی ازش اصلا راضی نیستم......کیفیت لازمه رو نداره

payamhetfild
05-09-2011, 15:32
من به هیچ وجه نمیتونم بیش از این مقدار خرج کنم
خوب نگفتی بالاخره یه دی وی دی پلیر بخرم یا گیرنده دیجیتال؟؟؟؟ کدوم رو اولویت بزارم؟؟؟ گفتم که گیرنده مارشال دارم ولی ازش اصلا راضی نیستم......کیفیت لازمه رو نداره

پیشنهادم اینه که فعلا 1دونه مارشال کافیه:31: و نکنشون 2تا!

دوست عزیز یه dvd پلیر فوق العده میتونید با این مقدار هزیینه تهیه کنید که لااقل 5سال بیدغدغه dvd ببینید:46:
از بین فلیپس پایونر و سونی انتخاب کنید بهتره
اگرم میخایید تا مدلها رو هم واستون بنویسم

mehdi_vsgh
05-09-2011, 16:14
پیشنهادم اینه که فعلا 1دونه مارشال کافیه:31: و نکنشون 2تا!

دوست عزیز یه dvd پلیر فوق العده میتونید با این مقدار هزیینه تهیه کنید که لااقل 5سال بیدغدغه dvd ببینید:46:
از بین فلیپس پایونر و سونی انتخاب کنید بهتره
اگرم میخایید تا مدلها رو هم واستون بنویسم
ممنون
منتظر میمونم تا مدلهای پیشنهادیتون رو بگین!! :11:

payamhetfild
05-09-2011, 17:13
ممنون
منتظر میمونم تا مدلهای پیشنهادیتون رو بگین!! :11:

البته واسه این سئوالتون اساتیدی مثل جناب sound vision خیلی بهتر از من وارد هستند
اما مثلا این چنتا مدل واقعا خوبن:

Philips - DVP3880‎

Pioneer - DV-420‎

LG - DV-9570PM

این الجی آخریو هم خودم خیلی قبول دارم:31:
ولی خب بازم فلیپس و سونی و پایونر امتحانشونو پس دادن:27:

REZAt1980
06-09-2011, 11:48
سلام

يه دستگاه ميخواستم كه بلوري و دي وي دي معمولي رو اجرا كنه.

و همچنين از روي USB بتونه اجرا كنه.

لطفا گزينه​هايي كه موجود هستند رو معرفي بفرماييد.
با تشكر

saeid199_p
11-09-2011, 15:05
با سلام
فیلیپس DVP3588K/98 امکان بخش فایل های بلو ریپ 720P رو داره؟
چه دستگاهی امکان پخش این نوع فایل رو داره؟
چون اکثر فیلمهایی که از اینترنت دانلود میکنم با این فرمت هستش و میخوام یه دستگاه بگیرم که بتونم اینا رو ببینم

saeid199_p
11-09-2011, 23:30
با سلام
فیلیپس DVP3588K/98 امکان بخش فایل های بلو ریپ 720P رو داره؟
چه دستگاهی امکان پخش این نوع فایل رو داره؟
چون اکثر فیلمهایی که از اینترنت دانلود میکنم با این فرمت هستش و میخوام یه دستگاه بگیرم که بتونم اینا رو ببینم

كسي نيست راهنمايي كنه؟فردا ميخوام برم بخرم...

hosseinf722
12-09-2011, 12:56
بله فیلیپس DVP3588K/98 امکان بخش فایل های بلو ریپ 720P رو دارد
من خریدم خیلی راضی ام

saeid199_p
12-09-2011, 16:18
من خریدم خیلی راضی ام
ساخت کجاست؟
قیمت خرید؟

shayan3001
12-09-2011, 16:34
من خریدم خیلی راضی ام
وقتی میگین بلوریپ پسوند فایل چی هست؟ کدک تصویری چی؟

roxh58
12-09-2011, 18:03
دوستان نظرتون راجع به این مدل چیه
فلیپس DVP3560K

توصیه میکنید خریدش رو یا نه؟
ممنون

hosseinf722
12-09-2011, 18:07
ساخت کجاست؟
قیمت خرید؟
خ جمهوری بعد از خ رازی نرسیده به حافظ -پاساژ شرکا پنجمی یا ششمین مغازه دست چپ پارس الرمس
قیمتش هم 107 تومن

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

من AVI باز کردم

saeid199_p
12-09-2011, 18:30
mkv هستش ولي با jet audio كه به avi تبديل ميكنم نصف پايين تصوير سياه ميشه.
اين فرمت رو ميشه تبديل كرد كه با اين دستگاه ديد؟

hosseinf722
12-09-2011, 18:34
دوستان نظرتون راجع به این مدل چیه
فلیپس DVP3560K

توصیه میکنید خریدش رو یا نه؟
ممنون

من دفترچه شو خوندم دستگاه خوبیه فقط wmv پخش نمی کنه
ولی به نظر من DVP3588K/98 بگیرید بهتره چون wmv هم پخش می کنه و بقیه امکاناتش با 3560 یکیه
اگه شما lcd یا led داری و می خواین مثلا اسپیکر 5 تکه بهش وصل کنید جفت دستگاه ها عالیه
قیمت DVP3588K/98 تو نمایندگی 107 تومن بود حالا شما خدتون ببینید کدوم می خواین
بازم سوالی بود در خدمتم

roxh58
13-09-2011, 00:59
من دفترچه شو خوندم دستگاه خوبیه فقط wmv پخش نمی کنه
ولی به نظر من DVP3588K/98 بگیرید بهتره چون wmv هم پخش می کنه و بقیه امکاناتش با 3560 یکیه
اگه شما lcd یا led داری و می خواین مثلا اسپیکر 5 تکه بهش وصل کنید جفت دستگاه ها عالیه
قیمت DVP3588K/98 تو نمایندگی 107 تومن بود حالا شما خدتون ببینید کدوم می خواین
بازم سوالی بود در خدمتم

مرسی از راهنماییت دوست من
قیمت این مدل رو هم میدونید آیا؟
فلیپس DVP3560K

از طریق اینترنت میخوام بگیرم ممکنه ادرس یک فروشگاه معتبر اینترنتی رو بدید که داشته باشه این مدل یا مدلی که شما فرمودید رو
بنده تهران نیستم خوشبختانه :46:

hosseinf722
13-09-2011, 10:06
مرسی از راهنماییت دوست من
قیمت این مدل رو هم میدونید آیا؟
فلیپس DVP3560K

از طریق اینترنت میخوام بگیرم ممکنه ادرس یک فروشگاه معتبر اینترنتی رو بدید که داشته باشه این مدل یا مدلی که شما فرمودید رو
بنده تهران نیستم خوشبختانه :46:

قیمت اینو نمی دونم
فروشگاه اینترنتی معتبر سایت چاره هست ولی هیچ کدوم از مدل های فیلیپس رو الان نداره
می تونید به فامیل و آشنایانی که تو تهران دارید بگین بخرن براتون بفرستن

mehdi-abi
13-09-2011, 19:12
آیا دی وی دی پلیر های جدید سونی که تبلیغ میکنه دایویکس پخش میکنه میتونه فایلهای mkv و avi رو نشون بده ؟؟؟

saeid199_p
17-09-2011, 01:14
با سلام
من که نتونستم فیلیپس گیر بیارم.سونی گرفتم مدل dvp-ns728hp
ولی با هر برنامه ای فایلهای mkv رو که به دایویکس یا avi تبدیل میکنم پخش نمیکنه.خواهشن اگه کسی میتونه مشکل من رو حل کنه به من یاد بده

Advanced Ali-001
19-09-2011, 21:30
سلام دذوستان گرامی یه مدل خوب میخوام تا100تومن فقط برام مهمه مارک سونی یا سامسونگ باشه اگر مدل خوبی هست ممنون میشم راهنماییم کنین.:11:
البته برام مهمه که کابل hdmiبخوره واگه تو جعبش هم باشه معرکس!:11:

mahmood2020
20-09-2011, 00:10
بهترین مدل الان تو بازار مارک فیلیپس و پایونر هستن الان سونی سامسونگ فقط پول اسمشون رو میخورن دوست عزیز اشتباه نکن

saeid199_p
20-09-2011, 00:25
بهترین مدل الان تو بازار مارک فیلیپس و پایونر هستن الان سونی سامسونگ فقط پول اسمشون رو میخورن دوست عزیز اشتباه نکن
برای شما که تو تهران هستی بله فیلیپس و پاییونیر بهترینه ولی برای ما که کل استان رو باید بگردیم و جز سونی و سامسونگ و ال جی چیز دیگه ای گیر نمیتونیم بیاریم بهترین انتخاب رو باید از این سه برند انجام بدیم.من سونی گرفتم 115 تومن.کابل داخل کارتن داره و یو اس بی هم میخوره.دنبال فیلیپس تو شهری غیر از تهران نگردید که مثل من یک هفته وقتتون رو تلف میکنید

Advanced Ali-001
20-09-2011, 10:30
ممنون دوست من حالا پایوئنیرو که بیخیال فیلیپس چی داره تا100؟فقط برام مهمه کابل hdmi بخوره.

mahmood2020
20-09-2011, 13:47
منم تهران نیستم میشه بصورت اینترنتی گرفت یا میتونید به دوستی اشنایی که اونجا هست بگین بیاره البته کسی که داره 100 خرج میکنه برای دی وی دی پلیر بهتره که 20 تومن بذاره اچ دی پلیر بگیره وگرنه دی وی د ی پلیر بیشتر از 50 ارزش خرید نداره با این امکانات کم و فرمتهایی که ساپورت میکنه

Advanced Ali-001
22-09-2011, 12:46
منم تهران نیستم میشه بصورت اینترنتی گرفت یا میتونید به دوستی اشنایی که اونجا هست بگین بیاره البته کسی که داره 100 خرج میکنه برای دی وی دی پلیر بهتره که 20 تومن بذاره اچ دی پلیر بگیره وگرنه دی وی د ی پلیر بیشتر از 50 ارزش خرید نداره با این امکانات کم و فرمتهایی که ساپورت میکنه
خب اصلاً150تومن شما بهترینشو تا15به من معرفی کنین خواهش میشه!فقط DVDو....روبخوره وخروجیhdmi هم داشته باشه همین!

You Were Mine
23-09-2011, 12:18
دوستان این مدل سونی چطوره ؟ Sr510P ؟ یو اس بی داره ، دایویکس پخش میکنه ولی فقط خروجی HDMI نداره ؟ مدل بهتری هست همین مارد تو همین قیمت ؟ قیمت این مدل با گارانتی 90 هست.

1 مدل معرفی میکنید ک هم کابل Hdmi بخوره هم جنسش خوب باشه هم تو شهرستان گیر بیاد . قیمت هم تا 90-95 تومن.

این مدل ال جی 9570 چطوره ؟ همه فایلی را پخش میکنه حتی mkv !!!

M 1390
23-09-2011, 15:51
سلام بر دوستان
میخواستم نظرتون رو درباره ی کارایی دی وی دی پلیر های یوتکس وقیمتشون مثلا مدل 707 وتفاوتشون بدونم متشکر

mehdi-abi
24-09-2011, 21:28
پخش دی وی دی ال جی DVD LG مدل DV-9570PM

مارک وبرند LG
مدل DV-9570 PM
قابلیت ضبط از cdصوتی بر روی USB دارد
اسکن پیشرفته تصویر از طریق کابل HDMI دارد
قابلیت USB Plus جهت پخش فیلم، موزیک و عکس دارد
قابلیت پخش دیسک خارجی دارد
قابلیت پشتیبانی هارد خارجی دارد
قابلیت ضبط از CD صوتی بر روی USB دارد
فرمت های قابل پخش) (Audio/ DVD/JPEG/MP3/VCD/WMA/MKV/Track/DivX
اسکن پیشرفته تصویر از طریق کابل HDMI دارد
قابلیت پخش دیسک خارجی دارد
قابلیت پخش تمام فرمت ها شامل mKV,Divx HD دارد
گارانتی گلدایران

در ضمن من از فروشنده پرسیدم گفتش زیرنویس فارسی هم ساپورت میکنه

hosseinf722
25-09-2011, 20:49
سلام بر دوستان
میخواستم نظرتون رو درباره ی کارایی دی وی دی پلیر های یوتکس وقیمتشون مثلا مدل 707 وتفاوتشون بدونم متشکر

با وجود مارک های فیلیپس و پایونیر یا سونی و سامسونگ و ال جی چرا یوتکس؟!

Soroush-S
25-09-2011, 22:05
با وجود مارک های فیلیپس و پایونیر یا سونی و سامسونگ و ال جی چرا یوتکس؟!
شاید باورت نشه ولی با وجود مارک های فیلیپس و پایونیر و سونی و سامسونگ و ال جی و یوتکت و ... من از دی وی دی پارس استفاده می کنم:27:

mehdi-abi
25-09-2011, 23:18
من موندم یک سری از کاربرا چجوری نظر میدن
یکی از کاربرا تو پستهای قبلی گفته فیلیپس 3588 گرفته و همه فایلهای تصویری رو نشون میده اون هم با زیرنویس
ولی من امروز رفتم این دی وی دی رو خریدم ولی متاسفانه تمام فایلهای تصویری رو که تو tv lg ه میبینم نشون نمیده
هیچکدوم از فایلهای تصویری اچ دی رو ساپورت نمیکنه

mehdi-abi
26-09-2011, 00:44
من موندم یک سری از کاربرا چجوری نظر میدن
یکی از کاربرا تو پستهای قبلی گفته فیلیپس 3588 گرفته و همه فایلهای تصویری رو نشون میده اون هم با زیرنویس
ولی من امروز رفتم این دی وی دی رو خریدم ولی متاسفانه تمام فایلهای تصویری رو که تو tv lg ه میبینم نشون نمیده
هیچکدوم از فایلهای تصویری اچ دی رو ساپورت نمیکنه

کسی نیست بگه پس چرا فایلهائی کهتلویزیونهای ال جی نشون میده این دی ویدی نمیتونه نشون بده ؟

hosseinf722
26-09-2011, 09:28
شما دقیقا بگو چه فرمت هایی رو نمی تونی ببینی

mehdi-abi
26-09-2011, 12:58
شما دقیقا بگو چه فرمت هایی رو نمی تونی ببینی

بیشتر فیلمهای اچ دی mkv هستند و من نتونستم هیچکدوم از این فایلها و فایل mp4 رو ببینم
در صورتی که تمام این فایلها رو تو tv lg میبینم

hosseinf722
26-09-2011, 14:14
شما اگه پست های قبلی رو می خوندی یا دفترچه راهنما شو میخوندی متوجه می شدی که این پلیر فرمت MKV رو پخش نمی کنه
الان مدل :DV-9570 ال جی می تونه MKV بخونه

mehdi-abi
26-09-2011, 21:22
شما اگه پست های قبلی رو می خوندی یا دفترچه راهنما شو میخوندی متوجه می شدی که این پلیر فرمت MKV رو پخش نمی کنه
الان مدل :DV-9570 ال جی می تونه MKV بخونه

امروز رفتم و این ستگاه رو تست کردم و متوجه شدم که این دستگاه هم نمیتونه mkv hd رو پخش کنه البته نه این دستگاه بلکه هیچ دی وی دی قادر به پخش این فرمت نیست

You Were Mine
26-09-2011, 22:34
امروز رفتم و این ستگاه رو تست کردم و متوجه شدم که این دستگاه هم نمیتونه mkv hd رو پخش کنه البته نه این دستگاه بلکه هیچ دی وی دی قادر به پخش این فرمت نیست

اقای محترم چرا داری دروغ میگی ؟ شما مطمئنی با همین دستگاه تست کردی ؟
من امروز عصر رفتم این دستگاه را خریدم واقعا عالیه mkv فول اچ دی را من باهاش پخش کردم هیچ مشکلی نداره شما چی تست کردی باهاش ک پخش نکرد ؟
من 720P ، 1080P و رزولوشن های پائین تر هم تست کردم همه را راحت پخش کرده.
فقط تنها مشکلی ک داره اینه ک نمیتونه زیرنویس های srt فارسی را پخش کنه.

کسی اگه سوالی داشت من در خدمتم.

mehdi-abi
27-09-2011, 00:23
اقای محترم چرا داری دروغ میگی ؟ شما مطمئنی با همین دستگاه تست کردی ؟
من امروز عصر رفتم این دستگاه را خریدم واقعا عالیه mkv فول اچ دی را من باهاش پخش کردم هیچ مشکلی نداره شما چی تست کردی باهاش ک پخش نکرد ؟
من 720P ، 1080P و رزولوشن های پائین تر هم تست کردم همه را راحت پخش کرده.
فقط تنها مشکلی ک داره اینه ک نمیتونه زیرنویس های srt فارسی را پخش کنه.

کسی اگه سوالی داشت من در خدمتم.

به جون خودم فیلمهای hd که با تلویزیون ال جی نگاه میکنم رو بردم و امتحان کردم و نشون نداد
خدا وکیلی راست میگم

You Were Mine
27-09-2011, 01:15
به جون خودم فیلمهای hd که با تلویزیون ال جی نگاه میکنم رو بردم و امتحان کردم و نشون نداد
خدا وکیلی راست میگم

مشکلش چی بود ؟ ارور چی داد ؟

mehdi-abi
27-09-2011, 15:49
مشکلش چی بود ؟ ارور چی داد ؟

اروری نمیداد . وقتی پوشه فیلم و یا گلهای فوتبال و باز میکردم خالی نشون میداد
البته شاید سایز فیلمهای بالا رو نمیتونه نشون بده و فیلمهای با سایز پائین رو نشون میده

You Were Mine
28-09-2011, 19:50
البته شاید سایز فیلمهای بالا رو نمیتونه نشون بده و فیلمهای با سایز پائین رو نشون میده

اشتباه از شما بوده نه از دستگاه .

شما وقتی فلش را به دستگاه وصل میکنی در حالت پیش فرض روی فلش دنبال عکس ها میگرده ک اون بالای صفحه هم نوشته Picture شما باید کلید Title روی کنترل را فشار بدی تا به قسمت Movie برسی بعد بری تو پوشه ها و فیلم هاتو اجرا کنی .
من واقعا ازش راضیم الان هم با نرم افزار Subtitle Creator زیرنویس های srt را توی 30
ثانیه به Sub تبدیل میکنم و روی دستگاه میبینم .
واقعا عالیه .
حالا شما 1 بار دیگه برو تست کن متوجه میشی ک مشکلت کجا بوده منم اولی ک رفتم دستگاه را دیدم همین اشتباه را کردم .
خبرش را همین جا اعلام کنید ک بقیه گمراه نشن. ممنون

Alishmas
29-09-2011, 19:13
دی وی دی پليری که با کمترين قيمت قابليت ساپورت mkv و زيرنويس رو داشته باشه چی هست ؟ و چه قيمتی ؟ ممنون ميشم چند مدل رو بهم معرفی کنيد.

mmf66
29-09-2011, 19:21
دی وی دی پلیر های با کیفیت mkv رو پخش نمیکنند فقط مارکهای اشغال چینی پخش میکنند
اگر واقا mkv براتون مهمه یک media player western digital بخرید راحت همه فرمت ها رو نگاه کنید وگرنه dvd player فقط
pionner philips

Alishmas
29-09-2011, 19:25
دی وی دی پلیر های با کیفیت mkv رو پخش نمیکنند فقط مارکهای اشغال چینی پخش میکنند
اگر واقا mkv براتون مهمه یک media player western digital بخرید راحت همه فرمت ها رو نگاه کنید وگرنه dvd player فقط
pionner philips

الان mkv فرمت روزه ، نميدونم چرا خيلی از برند ها ازش استقبال نکردند

در مورد اينی که گفتيد يکم توضيح ميديد ؟ قيمتش چه حدوديه ؟

You Were Mine
29-09-2011, 20:11
الان mkv فرمت روزه ، نميدونم چرا خيلی از برند ها ازش استقبال نکردند

در مورد اينی که گفتيد يکم توضيح ميديد ؟ قيمتش چه حدوديه ؟

در مورد دی وی دی پلیر تنها مدلی ک mkv پخش میکنه و کیفیت خیلی خوبی هم داره مدل 9570 ال جی هست ک من خودم دارمش واقعا خوبه .
در مورد hd media player ها اوضاع فرق میکنه اون ها توانایی پخش تمام فرمت های صوتی و تصویری را دارن اما اکثرا زیرنویس srt فارسی را پشتیبانی نمیکنن.
این دی وی دی پلیر ال جی هم ک معرفی کردم srt فارسی پخش نمیکنه خرچنگی نشون میده :31:
الان بیشتر فرمت هایی ک استفاده میشه MP4 , AVI , MKV هستن ک مدل 9570 این هارو راحت پخش میکنه . در مورد زیرنویس هم میتونین با نرمافزار subtitle Creator اونو ب idx در عرض چند ثانیه تبدیل و استفاده کنین.
در ضمن این مدل از هارد اکسترنال خارجی تا ظرفیت 4 ترابایت پشتیبانی میکنه.

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

سلام داداش .
شما چیکار کردی ؟ رفتی 1 بار دیگه تست کنی ؟

Alishmas
30-09-2011, 11:07
يه hd player که mkv و زيرنويس(Sub/Idx) رو ساپورت کنه چقدره قيمتش ؟ از چقدر تا چقدر ؟

You Were Mine
30-09-2011, 11:23
يه hd player که mkv و زيرنويس(Sub/Idx) رو ساپورت کنه چقدره قيمتش ؟ از چقدر تا چقدر ؟

همه hd media player ها هم فرمت mkv و هم زیرنویس sub/idx را پشتیبانی میکنن . مدل های زیادی هست از 100 تومن شروع میشه به بالا.
مدل وسترن دیجیتال را ب شما پیشنهاد میدم ک علاوه بر قیمت کم ، با اپدیت زیرنویس srt فارسی را هم ساپورت میکنه ( اینو توی تاپیکش خوندم )
اینم تاپیک :

اگه میتونی 2-3 روز صبر کنی اقای Stb2xxx 1 سوپر hd media player را وارد کردن ک امکانات خیلی خوبی داره و صبر کن ببین چجوریاست قیمتش چقدر در میاد اونو بگیر.

Alishmas
30-09-2011, 11:56
همه hd media player ها هم فرمت mkv و هم زیرنویس sub/idx را پشتیبانی میکنن . مدل های زیادی هست از 100 تومن شروع میشه به بالا.
مدل وسترن دیجیتال را ب شما پیشنهاد میدم ک علاوه بر قیمت کم ، با اپدیت زیرنویس srt فارسی را هم ساپورت میکنه ( اینو توی تاپیکش خوندم )
اینم تاپیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه میتونی 2-3 روز صبر کنی اقای Stb2xxx 1 سوپر hd media player را وارد کردن ک امکانات خیلی خوبی داره و صبر کن ببین چجوریاست قیمتش چقدر در میاد اونو بگیر.

اين مدل رو ميشه به سينمای خانگی وصل کرد و صدای دالبی داشت ؟ ورودی اپتيکال که نداره ؟

مدل 9570 ال جی چطور ؟ وروديه اپتيکال داره يا نه ؟

You Were Mine
30-09-2011, 12:19
اين مدل رو ميشه به سينمای خانگی وصل کرد و صدای دالبی داشت ؟ ورودی اپتيکال که نداره ؟

مدل 9570 ال جی چطور ؟ وروديه اپتيکال داره يا نه ؟

9570 ورودیه اپتیکال نداره اما خروجی هایی را ک روی دستگاه هست را برات مینویسم :

video out ( cvbs(
2ch audio out(left/right(
component video out
digitall audio out ( coaxial )
hdmi out

از صدای دالبی دیجیتال و dts هم پشتیبانی میکنه.
(من زیاد ب این چیزا وارد نیستم فقط اونی ک توی دفترچه بود را برات نوشتم )

Alishmas
30-09-2011, 13:13
9570 ورودیه اپتیکال نداره اما خروجی هایی را ک روی دستگاه هست را برات مینویسم :

video out ( cvbs(
2ch audio out(left/right(
component video out
digitall audio out ( coaxial )
hdmi out

از صدای دالبی دیجیتال و dts هم پشتیبانی میکنه.
(من زیاد ب این چیزا وارد نیستم فقط اونی ک توی دفترچه بود را برات نوشتم )

پس اگر ورودی اپتيکال نداره نميشه صدای تی وی رو به دی وی دی پلير و از دی وی پلير به سينمای خانگی منتقل کرد !!
اما برای پخش مستقيم mkv خيلی خوبه :20:
مرسی:11:

mmf66
01-10-2011, 01:43
پخش کننده مالتی مدیا ‎ WD TV Live HD Media

وسترن دیجیتال :: Western Digital ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قیمت: 127,000 تومان

File Formats Supported
Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9
Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG
Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS Playlist - PLS, M3U, WPL
Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

payamhetfild
01-10-2011, 01:43
در مورد دی وی دی پلیر تنها مدلی ک mkv پخش میکنه و کیفیت خیلی خوبی هم داره مدل 9570 ال جی هست ک من خودم دارمش واقعا خوبه .

این دی وی دی پلیر ال جی هم ک معرفی کردم srt فارسی پخش نمیکنه خرچنگی نشون میده :31:
ا

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

رفیق این دستگاه فقط زیرنویس با فونت tahoma رو نشون میده!!!:27:

اینم عیدی من به شماها:31:

You Were Mine
01-10-2011, 11:02
رفیق این دستگاه فقط زیرنویس با فونت tahoma رو نشون میده!!!:27:

اینم عیدی من به شماها:31:

یعنی srt با فونت tahoma ?
کدوع عید ک تو عیدی دادی ؟:31:

ویرایش : امتحان کردم srt با فونت تاهوما هم نشون نمیده.

ardi1989
04-10-2011, 09:43
سلام دوستان من برای انتخاب بین ابن دو تا مدل موندم:pioneer dv-430 و philips dvp3880 کدومو بگیرم؟تو کرج هست یا باید برم تهران؟Pioneer تو ایران گارانتی داره؟

mmf66
04-10-2011, 16:13
سلام دوستان من برای انتخاب بین ابن دو تا مدل موندم:pioneer dv-430 و philips dvp3880 کدومو بگیرم؟تو کرج هست یا باید برم تهران؟Pioneer تو ایران گارانتی داره؟

به نظر من pioneer dv-430 بگیر مخصوصا اگه برای موزیک گوش کردن میخوای
تو سایت چاره داره 100 تومان

ardi1989
04-10-2011, 17:57
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم :11:

You Were Mine
04-10-2011, 19:53
اگه نظر منو بخوای من بهت lg 9570 را پیشنهاد میدم خودم گرفتم خیلی عالیه

rgh2
04-10-2011, 21:17
دوستان لطفا یک دستگاه معرفی کنید که:

1-دیسک dvd بخوره
2-خروجی hdmi داشته باشه
3-فول hd پخش کنه
4-همه فرمتها از جمله mkv پخش کنه از dvd
5-از رو هارد فیلم پخش کنه با زیرنویس
6-زیرنویس های فایل avi , mkv نشون بده بدون وقفه
7-جنسش هم خوب باشه

ممنون

CAPITAN MAC
04-10-2011, 21:22
دوستان نظرتون درباره SAMSUNG DVD BLUR D5900

You Were Mine
04-10-2011, 21:23

1-دیسک dvd بخوره
2-خروجی hdmi داشته باشه
3-فول hd پخش کنه
7-جنسش هم خوب باشه

ممنون

تنها دی وی دی پلیری ک میتونه فول اچ دی و همچنین فایل های mkv را نشون بده lg 9570 هست ، از روی هارد فیلم پخش میکنه تا 4 ترابایت ساپورت میکنه.
فقط تنها مشکلش اینه ک زیرنویس های srt را نشون نمیده و لی با sub/idx مشکلی نداره

hosseinf722
05-10-2011, 11:32

سلام شما اول بگو از دی وی دی پلیرت چه انتظاراتی داری؟

ali_tadvin
05-10-2011, 16:17
تنها دی وی دی پلیری ک میتونه فول اچ دی و همچنین فایل های mkv را نشون بده lg 9570 هست ، از روی هارد فیلم پخش میکنه تا 4 ترابایت ساپورت میکنه.
فقط تنها مشکلش اینه ک زیرنویس های srt را نشون نمیده و لی با sub/idx مشکلی نداره

دی وی دی پلیر lg 9570 با فیلم mkv زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟

You Were Mine
05-10-2011, 22:01
دی وی دی پلیر lg 9570 با فیلم mkv زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟

با زیرنویس idx مشکلی نداره اما نمیتونه Srt را پخش کنه . با فرمت mkv به هیچ عنوان مشکلی نداره

CAPITAN MAC
05-10-2011, 22:08
دوستان نظرتون درباره SAMSUNG DVD BLUR D5900

:19::19::19::19:

davood-d
07-10-2011, 21:42
:19::19::19::19:

خوب كسي نداره كه نظر بده:20:

ardi1989
09-10-2011, 17:13
سلام شما اول بگو از دی وی دی پلیرت چه انتظاراتی داری؟
اول تصوبر بعد صدا اگه جفتشم با هم خوب باشه که بهتر:31:

ali_khoshtip
11-10-2011, 11:33
سلام من یک دستگاه DVD Player LG DV-9570PM خریدم که میخوام از طریق کابل کامپوننت به تلویزیون وصلش کنم اما وقتی با کابل AV داخل کارتنش وصل میکنم تصویر نمیاد و فقط چند تا خط رنگی بالا پایین میره و با چند تا کابل AV دیگه هم تست کردم همین مشکل بود
حالا به نظر شما ایراد از دستگاه هستش یا کابل؟
که اگر از کابل هستش چه نوع کابلی با چه مارکی بگیرم؟
دی وی دی پلیرم هم خروجی کامپوننت داره و هم اچ دی ولی تلویزیونم فقط خروجی کامپوننت داره حالا به نظر شما کابل اچ دی به کامپوننت بگیرم یا کامپوننت به کامپوننت؟کدام تصویر شفاف تری میده؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Farshid72
11-10-2011, 12:34
e970w
........

ardi1989
17-10-2011, 12:50
از philips ,pioneer مدلی هست که mkv رو هم ساپورت کنه؟

hosseinf722
17-10-2011, 23:19
فیلیپس نه ، پایونیر نمی دونم
ولی به خاطر یک فرمت ، کیفیت را رها نکن

monipa
19-10-2011, 09:31
سلام
من دنبال یه دستگاه دی وی دی پلیر هستم که divx رو هم پشتیبانی کنه و با زیر نویس فارسی مشکلی نداشته باشه و

لنزش قوی باشه و همه دیسکها رو راحت بخونه و همچنین میخوام قیمتش مناسب باشه . کسی چیزی با این مشخصات سراغ داره ؟

حالا چرا دی وی دی پلیر !!؟؟ توي دنياي hd حيف نيست hd پلير رو بزاري كنار و دنبال دی وی دی پلیر باشي!

tiyam 01
19-10-2011, 14:51

1-دیسک dvd بخوره
2-خروجی hdmi داشته باشه
3-فول hd پخش کنه
7-جنسش هم خوب باشه

ممنون
اگه از mkv صرف نظر کنیم پلیر ارزونتری هست که این خصوصیات رو داشته باشه؟
اچ دی ام ای و فول اچ دی هم زیاد ضروری نست. حداقل اچ دی پخش کنه

kia.Tahamtan
31-10-2011, 19:46
سيستم صوتي و تصويري
1. توانايي اتصال به آمپلي فاير پايونير با پورت خروجي SPDIF(اپتيكال نوري)
2. پورت خروجي به TV و Ampli Fire با پورت HDMI 1.4/1.3 و Component و Composit
3. پورت ورودي HDMI1.4/1.3 و ‍‍‍Composit براي اتصال Reciever
4. حداقل 2 پورت USB2 براي هارد اكسترنال 2tera (عدم هنگ) ، فلش مموري و دوربين ديجيتال
5. پورت Lan براي اتصال به اينترنت و آپديت كردن برا فرمت ها و frimwire
6. ايجاد شبكه Wi Fi و اتصال به Laptop/smart phone و Ready كردن فايل هاي صوتي وعكس (dlna)
7. درگاه هارد داخلي تا 2tera
8. 1.5 , 1.7 كاناله
9. تيونير ديجيتال ----T
10. قابليت ضبط برنامه هاي رسيور روي هارد خارجي و داخلي گيرنده
11. Shift time
12. قابليت ضبط 1كانال و ديدن كانال ديگر (فريز نشدن)
13. توانايي خواندن زيرنويس فارسي srt , vob , sub
14. قابليت پخش فرمت هاي تصويري و صوتي
.avi(divx 6 , xvid , h264/h261) .dat .mkv .vob .flv .AVCHD .mpeg(1,2,4) .mp3 .mp4 .aac .wma .wmv .ts .mts .flac .jpeg .gif
15. توانايي خواندن فايل هاي صوتي با بيت ريت هاي 128kb/s , 192kb/s , 320kb/s
16. توانايي پخش Full HD 1080p و xv Colour و Progressive scan
17. دكودر داخلي dts HD و Dolby digital و Dolby prologic plus
18. درايو نوري يا Dvd
Blu-ray player(philips ?/JVC ?/Pioneer ?) - با قابليت ها بالا بخرم يا گيرنده ديجيتال با قابليت ها بالا(كدام برند و مدل؟) و يا Digital HD player(كدام برند و مدل؟) ؟
- رسيورهاي Full HD لينوكسي قابليت هاي 1 تا 17 بالا را دارد؟ كدام برند و مدل ؟
- چرا laptop با كابل HDMI به TV متصل مي كنم فقط تصوير دارم و صدا ندارم؟

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.png

file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.pngfile:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.png
file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.png

ardi1989
01-11-2011, 23:16
سلام دوستان بالاخره pionner dv-430 گرفتم,بد نیست ولی اونجوری که از pioneer انتظار میرفت نیست یه مشکل دارم اونم اینه که یه سری از dvd ها و بعضی از فایل تصویری رو که avi یا dvix ... هست رو سیاه و سفید پخش میکنه کسی میدونه چرا؟

hrhgroup
04-11-2011, 19:37
سلام

در رابطه با مدل lg 9570 این سوال رو دارم که آیا این دستگاه از روی DVD هم فرمت mkv رو پخش میکنه؟ چون من میخوام فایلها رو از روی DVD بخونم نه از روی هارد یا فلش.

ممنون

Morss255
05-11-2011, 06:24
سلام

در رابطه با مدل lg 9570 این سوال رو دارم که آیا این دستگاه از روی DVD هم فرمت mkv رو پخش میکنه؟ چون من میخوام فایلها رو از روی DVD بخونم نه از روی هارد یا فلش.

ممنون

گفتند که بله

ardi1989
05-11-2011, 11:08
سلام دوستان بالاخره pionner dv-430 گرفتم,بد نیست ولی اونجوری که از pioneer انتظار میرفت نیست یه مشکل دارم اونم اینه که یه سری از dvd ها و بعضی از فایل تصویری رو که avi یا dvix ... هست رو سیاه و سفید پخش میکنه کسی میدونه چرا؟
مشکل حل شد باید سیستم پخش رو میاوردم روی PAL خودش به صورت کارخانه ای NTSC بود

Farzad_Jodary
05-11-2011, 12:46
سلام دوستان
لطفا منو در مورد خرید دی وی دی پلییر راهنمایی کنید
ترجیحا سونی باشه چون تلوزیون سونی هست و با کابل HDMI وصل می کنم و میخوام هماهنگی کامل داشته باشن اما اگه مارک بهتری هم بود معرفی کنید
قیمت حدود -100 تومن حالا گرون تر هم شد اشکالی نداره
بتونه اکثر ویدیو ها رو پخش کنه و اگه قابلیت ضبط فیلم روی USB هم داشته باشه عالیه مثلا بشه تصویر ورودی رو از رسیو.ر ضبط کنه
از روی فلش هم به راحتی فیلم ها رو پخش کنه. mkv هم پخش کنه خوبه

mrmostafa
06-11-2011, 14:05
سينما خانواده بگيريم بهتره يا دي وي دي پلير؟؟ من سينما خانگي سامسونگ خريدم پشيمونم نه درست پسوندهاي تصويري رو ساپورت ميكنه نه چيزي.
دي وي دي پليري كه پسوندهاي صوتي و تصويري زيادي رو ساپورت كنه چي خوبه و اينكه ميشه از اين باند هاي سينما خانگي جدا بهش وصل كرد؟؟؟؟ كلا اسپيكر ميشه بهش وصل كرد ديگه حالا پايه بلند يا كوتاه؟؟ و اينكه چند تا جا داره. امكان وصل كردن اسپيكر وايرلس دارن دي وي دي پليرها؟؟؟

mahsafar
06-11-2011, 18:09
چند ماه پیش یه دستگاه پایونیر خریدم .
حسابی کلافه ام کرده.
مدام میزنه نو دیسک و سی دی رو نمی خونه.
بعد چند روز خودش درست میشه
معلوم نیست چشه

yami
08-11-2011, 20:52
دوستان, ماشاله همتون تو کار سیستمهای کلاس بالا و اینا هستین ولی من جایی دور از خانواده زندگی میکنم و هر از گاهی براشون عکس و فیلم روی دی وی دی میفرستم. خانواده هم نه کامپیوتر دارن و اهل استفاده کردنش هستن و همیشه برای نگاه کردن به عکسها و فیلمها باید منت کشی این و اون رو بکنن. اگه میشه یک دی وی دی پلیری معرفی کنید که تقریبا تمام فرمتهای تصویری عکس و فیلم (فیلمهایی که با دوربین دیجیتال یا موبایل گرفته شده) رو پخش کنه. زیر نویس و نمیدونم کیفیت صدا تصویر هم اصلا مهم نیست. فقط همه عکسها و فیلمها رو نشون بده, خیلیه! چینی به اسم و نشان هم باشه مهم نیست ولی دیگه یک بار مصرف نباشه!

[راستش مثلا از بابت دسترسی به بازار مشکلی ندارم و همین الان هم اگه پولش باشه مثلا میتونم این رو بخرم!! خداییش نگاه کنین ببینین دی وی دی پلیر کاملتر از این دیدن تا حالا؟؟]

hosseinf722
14-11-2011, 17:50
اینکه dvd player نیست!!!

lurenzo
14-11-2011, 21:09
الان بهترین DVD-Player موجود در بازار از لحاظ ساپورت فرمت های قابل پخش روی DVD و USB و همچنین ساپورت زیرنویس فارسی چی هست؟
نظرتون رو هم راجع به پلیر سونی مدل DVP-NS728HP/B بفرمایید!

tiyam 01
14-11-2011, 23:31
درسته؟ با این قیمت؟ !!!!!

Pioneer DV-3022
دی وی دی خانگی
مارک : پایونیر Pioneer
مدل : DV-3022
پخش کننده DVD Multi Format)
قابلیت ذخیره سازی از CD به USB
قابلیت پخش فایلهای DivX از USB
دارای خروجی HDMI
لینک سازنده محصول Pioneer DV-3022 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گارانتی: پایونیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قيمت: ۰ ۵۷۰۰۰ تومان
توضیحات بیشتر :

Plays • DVD-Video, SVCD, VCD, CD
• CD-R/-RW
• DVD-R/-RW, DL/-RW (Video mode, VR mode with CPRM)
• DVD+R/+RW, DL/+RW (Video mode)
• File formats: DivX, MP3, WMA and JPEG
Terminals • 1 x USB
• 1 x HDMI out
• 1 x Coaxial out
• 1 x Video out
• 1 x Audio out
• 1 x Component Video out
USB Yes
HDMI (+) Yes
Upscaling to 1080p Yes
Sound Retriever (+) Yes
Disc-to-USB File Copy Yes
Video Signal D/A Converter 108MHz/12-bit
Dimensions (W x H x D) 360 x 42 x 200 mm
Weight 1,3 kg
Power Consumption (in use/standby) (+) 11 W / 0.7 W

DivX (+) Yes
JPEG Playback (+) Yes
JPEG with music playback Yes
MP3 (+) Yes
WMA (+) Yes
10-Key Direct Search & Play (+) Y

yami
15-11-2011, 01:33
اینکه dvd player نیست!!!

چرا نیست نوکرتم؟ تو توضیحاتش نوشته:
Dune HD Smart B1 is an all-in-one solution for up to Full HD (1080p) video playback, combining a universal high definition media player and a modern Blu-ray disc player in one device.
این مدلش بلوری هم میخونه اما مدلهایی داره که صرفا مدیا پلیر هستن ولی اگه بهشون بلوری خوان اکسترنال بزنی, باز اونم میخونن.

LoverOfHate
21-11-2011, 21:25
سلام دوستان

این اولین پستمه تو این سایت که ایشالا آخریش هم نباشه، میخواستم به من یه مشاوره عالی بدین!

بعضی پستها رو خوندم ولی بازم سوال داشتم شرمنده!

میخوام یه " دی وی دی پلیر" بخرم که حدالامکان علاوه بر فایلهای خود Vob و DVD فایلهای صوتی و تصویری زیادی رو ساپورت کنه. فایلهایی مثل Divx , DAT , WMV , VCD , SVCD و ...

با پخش دی وی دی های 8.5 گیگی هم مشکلی نداشته باشه و دی وی دی های خش دار رو هم بخونه!

با زیرنویس فارسی و انگلیسی srt و sub/idx مشکلی نداشته باشه برای نمایش چه واسه فایلهای DVD و چه برای DIVX و بقیه!

این رو هم بگم که من نمیخوام این دستگاه رو به LCD یا LED وصل کنم. میخوام به همین تلویزیونهای معمولی 21 اینچ با مارک سونی وصلش کنم. یعنی دنبال قابلیت HD و اینا نیستم!

اگه ورودی USB هم داشت که چه بهتر!

خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

yami
22-11-2011, 18:21
سلام دوستان
این اولین پستمه تو این سایت که ایشالا آخریش هم نباشه، میخواستم به من یه مشاوره عالی بدین!
بعضی پستها رو خوندم ولی بازم سوال داشتم شرمنده!
میخوام یه " دی وی دی پلیر" بخرم که حدالامکان علاوه بر فایلهای خود Vob و DVD فایلهای صوتی و تصویری زیادی رو ساپورت کنه. فایلهایی مثل Divx , DAT , WMV , VCD , SVCD و ...

دوستان عزیز
من و این دوستمون که این پست رو زدن و خیلی های دیگه واقعا سر در گم خرید یک دی وی دی پلیر ساده هستیم که بزنیم به تلویزون معمولی و مهمترین قابلیتی که نیاز داریم همون ساپورت کردن بیشترین فرمتهای صوتی تصویری هست چون هر کسی با یک موبایلی یا دوربینی فیلم برداری میکنه و فرمتها مختلفه.
خواهش میکنم با توجه به اینکه اعضا حرفه ای و متخصص اینجا کم نیستن, یکی دو مدل پلیر موجود در ایران رو با این مشخصات معرفی کنن که ما یکیشو بخریم. ثواب داره :)

hamid9961
26-11-2011, 00:11
سلام
من این چند صفحه رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که بین این چند مدل یکیو انتخاب کنم
فیلیپس 5996
پایونیر 430
ال جی 9750

کدومش بهتره ؟
البته خودم از اول میخواستم سونی 728 بگیرم

قبلا یه سامسونگ یو 8800 داشتم که خداییش هیچ مشکلی نداشت فقط خروجی HDMI نداشت
الانم برام فقط کیفیت پخش مهم هست و کیفیت خود دستگاه که لنزش قوی باشه و با دی وی دی رایت شده مشکل نداشته باشه
پخش MKV و زیر نویس Srt فارسی و خروجی 5.1 هم زیاد مهم نیست

لطف کنید بگید از بین این 3 تا یکیو انتخاب کنم یا همون سونی 728

پیشاپیش تشکر میکنم

LEICA
26-11-2011, 21:46
الانم برام فقط کیفیت پخش مهم هست و کیفیت خود دستگاه که لنزش قوی باشه و با دی وی دی رایت شده مشکل نداشته باشه

پیشاپیش تشکر میکنم

سلام

قربون دهنت (در اینجا دستت :46:) من هم دنبال یه دستگاه میگردم که 1- فرمت MKV رو پشتیبانی کنه 2- با فایل های سنگین مشکلی نداشته باشه 3- با زیرنویس خارجی SRT و صد البته فارسی مشکل نداشته باشه 4- حتی الامکان بلوری پلیر باشه 5- دی وی دی رایتی رو نشون بده

الان یه دی وی دی سامسونگ دارم ، هرچی زیرنویس تو فولدر باشه نشون میده و میگه با کدوم میخوای پخش کنی؟ اگر هم زیرنویس داخلی داشته باشه میگه با زیرنویس داخلی یا خارجی؟

البته یکی از دوستان 2 -3 تا مدل معرفی کرده اما نمیشناسم
ال جی BX-580
سامسونگ BD-D6500 و BD-C-7500 و BD-D5900
پایونیر BDP-LX54

قیمتش هم تا 400-500 مشکلی ندارم

ممنون میشم کمک کنید

davood-d
26-11-2011, 23:31
دوستان عزیز
من و این دوستمون که این پست رو زدن و خیلی های دیگه واقعا سر در گم خرید یک دی وی دی پلیر ساده هستیم که بزنیم به تلویزون معمولی و مهمترین قابلیتی که نیاز داریم همون ساپورت کردن بیشترین فرمتهای صوتی تصویری هست چون هر کسی با یک موبایلی یا دوربینی فیلم برداری میکنه و فرمتها مختلفه.
خواهش میکنم با توجه به اینکه اعضا حرفه ای و متخصص اینجا کم نیستن, یکی دو مدل پلیر موجود در ایران رو با این مشخصات معرفی کنن که ما یکیشو بخریم. ثواب داره :)

واقعا پلير نيست كه اين همه فرمت پخش كند. بلوري پليرها اين امكان دارن.
شما يك مديا پلير بخر تمام اين فرمت هارو پخش ميكنه.

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

سلام
من این چند صفحه رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که بین این چند مدل یکیو انتخاب کنم
فیلیپس 5996
پایونیر 430
ال جی 9750

کدومش بهتره ؟

پیشاپیش تشکر میکنم

پايونير خروجي HDMI با كيفيتي داره و تمام دوستان از اين دستگاه راضي هستند.
فيليپس دوستان تعريف مي كنند

TWILIGHT-ROMANCES
28-11-2011, 15:53
سلام دوستان ... من یه LED 3D سامسونگ خریدم که خودش از فرمتهای تصویری خیلی زیادی حتی مثل MKV پشتیبانی میکنه.
اما با توجه به اینکه خرید دیسکهای بلوری و سه بعدی هنوز هم چندان به صرفه نیست بهم پیشنهاد دادند که یک هارد اکسترنال تهیه کنم و فیلمهای 3 بعدی و بلوری رو از طریق اون به یک دستگاه وصل کنم و روی تلوزیون ببینم.
حالا برای من سوال هست
1- چنین دستگاهی هست که بدون دیسک قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمتهای تصویری(MKV) و زیرنویس فارسی رو داشته باشه ؟
2- قابیلت وصل کردن یو اس بی و هارد رو داشته باشه و فیلهای بلوری و سه بعدی رو از روی هارد پخش کنه؟
3-کابل HDMI بخوره؟

یک جا مطلبی در مورد EGREAT R200خوندم.نظرتون در مورد این چیه؟

اگر چنین دستگاهی نمیشناسید لطفا بلوری پلیر با چنین مشخصاتی به بنده معرفی کنید.
یک دنیا ممنون

gtairani
29-11-2011, 02:17
سلام دوستان
بنده یه Lg 9750 گرفتم و چند تا فیلم mkv رو بدون مشکل اجرا کردم ولی با یکی 2 تا از فایل های mkv مشکل دارم.وقتی اجرا میکنم روی صفحه ی ابی منو میمونه و هیچ کاری نمیکنه.مشکلش چیه؟

davood-d
30-11-2011, 00:35
سلام دوستان
بنده یه Lg 9750 گرفتم و چند تا فیلم mkv رو بدون مشکل اجرا کردم ولی با یکی 2 تا از فایل های mkv مشکل دارم.وقتی اجرا میکنم روی صفحه ی ابی منو میمونه و هیچ کاری نمیکنه.مشکلش چیه؟

امكان داره از پسوند هاي mkv باشه و يا حجم فايل زياده و دستگاه نمي تونه اجرا كند

hosseinf722
30-11-2011, 13:12
سلام
فیلیپس 5996
پایونیر 430
ال جی 9750

کدومش بهتره ؟

پیشاپیش تشکر میکنم

بهترین گزینه : philips DVP3588K/98

xxx.ghazal.xxx
02-12-2011, 17:43
بهترین گزینه : philips DVP3588K/98

این پلیر mkv پخش می کنه؟

bargriz
02-12-2011, 19:06
وستان من می خواهم برای تلویزیون LED سه بعدی بلوری بخرم. چی پیشنهاد می کنید؟ ضمنن بلوری مناسب تلویزیون رایتر هم هست یا مدلی دارد که رایتر هم باشد؟ ترجیان سامسونگ قیمت خیلی مهم نیست. متشکرم

h_r_v
03-12-2011, 08:15
هیچ دی وی دی پلیری هست که فایل AVI و SRT رو با هم باز کنه؟! ترجیحا فلش مموری هم بخوره.. قیمت هم بگید ممنون میشم.. مرسی

Farshid72
03-12-2011, 11:20
e880
sony
پلیر خوبی هستش ولی قیمتش حدود 900 تومن هستش

h_r_v
03-12-2011, 19:24
من ذهنم روی 80 تومن بود.!!
حالا دی وی دی پلیری هست که دی وی دی بخوره و 80 تومن باشه!؟

hosseinf722
05-12-2011, 17:37
این پلیر mkv پخش می کنه؟

نه، mkv پخش نمی کنه

moslem47
07-12-2011, 23:18
سلام
دوستان لطفا یه پلیر عالی در حد 60-70 تومن معرفی کنید
اساسا بهترین پلیر مربوط به کدوم برنده؟

(@.@)
09-12-2011, 13:56
سلام
لطفا یه پلیر خوب و بادوام زیر 70 تومن معرفی کنید
این برند و مدل چطوره؟

Terova
10-12-2011, 12:50
کنترل پلیر من گم شده شما اطلاع ندارید باید از کجا این کنترل رو تهیه کنم..

مارک پلیر هم مارشال بدون گارانتی هست..

amirfiri
10-12-2011, 13:18
تجربه استفاده از محصولات مارشال رو ندارم.
ولی با توجه به قیمت پایینش ازش تعریف زیاد شنیدم.

esi222
11-12-2011, 18:56
سلام به دوستای کم کار اینجا :46:
یه تاپیک زدم اینجا:

اما کسی توجهی نمیکنه :13:
یه DVD Player میخوام که ویدیوهای HD رو از DVD بتونه بخونه.
قیمتش هم تا حدود 100 تومن بشه.
آیا کسی هست مرا یاری کند؟ :31:
راستی یه سوال،رو پلیرها مینیویسن 1080p Up Scaling یعنی چی؟
یعنی که الکی فقط سایز تصویرو بزرگ میکنن یا اینکه 1080p رو میتونه بخونه؟
ممنون :11:

derodobss
12-12-2011, 16:47
با سلام من به بلوري پلير ميخوام كه سه بعدي رو خوب ساپورت كنه و هارد 1 ترابايت بهش وصل كنم واز روي هارد فيلم هايي كه با فرمت mp4,mkv,avi,wmv ,ts,وهرنوع فرمت جديد را بخونه قيمت هم اصلا مهم نيست

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

با سلام من به بلوري پلير ميخوام كه سه بعدي رو خوب ساپورت كنه و هارد 1 ترابايت بهش وصل كنم واز روي هارد فيلم هايي كه با فرمت mp4,mkv,avi,wmv ,ts,وهرنوع فرمت جديد را بخونه قيمت هم اصلا مهم نيست

VAHID_ENGINEER
14-12-2011, 16:53
با سلام.
تلویزیونمون سامسونگ 40 اینچ سری 6 هستش که سال 88 خریدیم.
واسه فیلم دیدن میخوام یه LG dv9750pm (همان LG dv498h) به قیمت 90 تومن بخرم که خروجی 5.1 و usbداره و یه اسپیکر 5 تکه مثل Edifier DA5000 pro با قیمت 240 تومن بهش وصل کنم.

- به نظرتون صدای خوبی از این ترکیب میگیرم ؟
- میخوام ارزونتر از سینما خانگی در بیاد البته این ادیفایر هم به نظر ساب قوی داره.
- باید واسه اسپیکرای عقبیش دو تا پایه جور کنم.
- مدل LG dv9570 که میتونه فرمت mkv بخونه، منو به شک انداخته که این مدلو بخرم. این مدل خروجی 5.1 داره ؟؟؟
- منتظر نظر.

VAHID_ENGINEER
14-12-2011, 17:12
LG dv498h یا LG dv9750pm :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LG dv9750pm :

عکسهایی از Edifier DA5000pro :

esi222
15-12-2011, 00:36
با سلام.
- مدل LG dv9570 که میتونه فرمت mkv بخونه، منو به شک انداخته که این مدلو بخرم. این مدل خروجی 5.1 داره ؟؟؟
- منتظر نظر.

سلام دوست عزیز
چند وقتیه که منم دنبال یه DVD Player هستم که فرمت mkv 1080p رو از روی DVD بخونه.
که بعد از کلی سرچ این دو مدل رو پیدا کردم که ظاهرا از رو DVD میتونن 1080p رو بخونن:
Sony NS728HP
LG 9570 PM
اما نمیدونم که دقیقا از روی DVD ویدیوی 1080p میخونن یا فلش.
حالا منتظرم ببینم کسی اطلاع داره یا خیر:19:

david-ebi
15-12-2011, 21:46
دوستان اگه کسی دنبال یک دی وی دی پلیر ساده میگرده که لنز فوق العاده قوی داشته باشه و اگه حتی پیش دستی بذاری توی درایوش برات فیلم با کیفیت فول اچ دی پخش کنه و ورودی فلشش هم اکثر فرمتهای مهم رو مثل آب خوردن باز کنه و یک قیمت ارزون هم داشته باشه فقط سامسونگ مدل c-360 رو پیشنهاد میدم. چون خودم دارمش و با اینکه از تو بغلم حتی روی آسفالت افتاده هیچ مرگش نزده. لنزشم ضد غبار و سی دی های صوتی معمولی رو به mp3 تبدیل میکنه وروی فلش میریزه.

MOHAMMAD2010
18-12-2011, 18:15
نظرتون درباره Pioneer DV-3022 چیه ؟

moslem47
18-12-2011, 19:31
دوستان اگه کسی دنبال یک دی وی دی پلیر ساده میگرده که لنز فوق العاده قوی داشته باشه و اگه حتی پیش دستی بذاری توی درایوش برات فیلم با کیفیت فول اچ دی پخش کنه و ورودی فلشش هم اکثر فرمتهای مهم رو مثل آب خوردن باز کنه و یک قیمت ارزون هم داشته باشه فقط سامسونگ مدل c-360 رو پیشنهاد میدم. چون خودم دارمش و با اینکه از تو بغلم حتی روی آسفالت افتاده هیچ مرگش نزده. لنزشم ضد غبار و سی دی های صوتی معمولی رو به mp3 تبدیل میکنه وروی فلش میریزه.
قیمتش چنده؟...............

esi222
18-12-2011, 20:32
قیمتش چنده؟...............

66 تومن.

VAHID_ENGINEER
18-12-2011, 21:23
با تشکر فراوان از پاسخ و راهنمایی اعضای p30world.

:grrr:
:angry:
:18:

esi222
18-12-2011, 23:07
با تشکر فراوان از پاسخ و راهنمایی اعضای p30world.

:grrr:
:angry:
:18:

منم کاملا باهات موافقم.
نمدونم چرا اینجا اینقدر کم کاره.:41:
چند وقته یه سوال پرسیدم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم هنوز
حتی تو امضامم گزاشتم،ولی خبری نیست که نیست:41:

اما درمورد سوالت منم متاسفانه اطلاعی ندارم که اگه داشتم دریغ نمیکردم.
به نظر مدل 9570 سرتر از 9750 باشه.
چون ظاهرا mkv هم میخونه.نوشته Divx HD هم میخونه.اما خودم ندیدم و هنوز واسم سواله که از روی DVD میخونه یا USB

kia.Tahamtan
19-12-2011, 06:39
سلام دوستان .
1- در تصاویر Full HD با چه فرمتی تصویر کیفیت بالاتری داره؟کدام Codec مناسبتره؟
2- تفاوت کدک و فرمت در چیه؟
3- کدام فرمت برای صدا مناسبتر و با کیفیت تره؟ mpeg? aac? dts? flac?...?
با سپاس.

davood-d
20-12-2011, 07:30
66 تومن.

دوستان هيچ دي وي دي پلير در پروسسور توان پردازش اطلاعات و بيت ريت فول اچ دي نداره! فقط تصاوير استاندارد تعداد خطوط افقي و عمودي به 1080/1920 افزايش ميده.
اگر ميزنه فول اچ دي يعني در خروجي
اچ دي ام اي سيگنال فول اچ دي داريد. به اين معني نيست كه فرمت هاي فول اچ از روي فلش يا يو اس بي ميخونه.

esi222
20-12-2011, 11:50
دوستان هيچ دي وي دي پلير در پروسسور توان پردازش اطلاعات و بيت ريت فول اچ دي نداره! فقط تصاوير استاندارد تعداد خطوط افقي و عمودي به 1080/1920 افزايش ميده.
اگر ميزنه فول اچ دي يعني در خروجي
اچ دي ام اي سيگنال فول اچ دي داريد. به اين معني نيست كه فرمت هاي فول اچ از روي فلش يا يو اس بي ميخونه.

چرا دوست عزیز من شنیدم این دو مدل از روی DVD هم میتونن ویدیو HD رو اجرا کنن:

Sony NS728HP
LG 9570 PM

مخصوصا مدل 9570 LG که تو بعضی پست ها بهش اشاره شده:

davood-d
20-12-2011, 19:38
چرا دوست عزیز من شنیدم این دو مدل از روی DVD هم میتونن ویدیو HD رو اجرا کنن:

Sony NS728HP
LG 9570 PM

مخصوصا مدل 9570 LG که تو بعضی پست ها بهش اشاره شده:

اشاره كرده دايويكس اچ دي
خيلي با فرمت هاي اچ دي با بيت ريت بالا مثل TS فرق داره

فقط بلوري پليرها پروسسور دارند كه فايل هاي اچ دي دكد ميكنه

esi222
20-12-2011, 20:49
اشاره كرده دايويكس اچ دي
خيلي با فرمت هاي اچ دي با بيت ريت بالا مثل TS فرق داره

فقط بلوري پليرها پروسسور دارند كه فايل هاي اچ دي دكد ميكنه

من که نمیخوام بلوری باهاش Play کنم.
همین کلیپ های HD و Full HD ریپ شده،یا فیلم های ریپ شده که حجمشون تقریبا 700,800mb هست.
کلیپ ها یا فیلم هایی که دارم همشونو دان میکنم که فرمت mp4 یا mkv هستن.
میخوام همینارو بخونه.که چندان Bit rate بالایی ندارن.
میانگین 4 تا 6000 هستن.

davood-d
20-12-2011, 21:05
من که نمیخوام بلوری باهاش Play کنم.
همین کلیپ های HD و Full HD ریپ شده،یا فیلم های ریپ شده که حجمشون تقریبا 700,800mb هست.
کلیپ ها یا فیلم هایی که دارم همشونو دان میکنم که فرمت mp4 یا mkv هستن.
میخوام همینارو بخونه.که چندان Bit rate بالایی ندارن.
میانگین 4 تا 6000 هستن.

بهترين روش:
فايل ببر تست كن:20:

esi222
20-12-2011, 21:55
بهترين روش:
فايل ببر تست كن:20:

مرسی از راهنماییت :18:
خوب اگه شرایطش بود تست کنم که دیگه اینهمه منتظر یه جواب نمی موندم که!

brad pitt
23-12-2011, 02:15
66 تومن.

این مدل سامسونگ که فرمودید

1. فول اچ دی واقعی هست ؟
2. فیلمای زیرنویس فارسی هم هماهنگ و خوب پخش میکنه ؟
3.شما راضی هستید ؟

esi222
23-12-2011, 23:02
این مدل سامسونگ که فرمودید

1. فول اچ دی واقعی هست ؟
2. فیلمای زیرنویس فارسی هم هماهنگ و خوب پخش میکنه ؟
3.شما راضی هستید ؟

دوست عزیز اول اینکه من اصلا این مدلو ندارم.دوستان قیمت پرسیدن منم لینک دادم.
بعدش اینکه این مدل اصلا خروجی HD نداره!

brad pitt
24-12-2011, 16:12

سلام دوست عزیز
شما فرمودید ازین دیویدی پلیر گفتید راضی هستید خواستم بدونم یعنی دیویدی با کیفیت hd پخش میکنه ؟
در مورد ساپورت زیرنویس هم بفرمایید

ممنون

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

دوست عزیز اول اینکه من اصلا این مدلو ندارم.دوستان قیمت پرسیدن منم لینک دادم.
بعدش اینکه این مدل اصلا خروجی HD نداره!

شرمنده
معذرت

آخه دنبال یه دیویدی پلیر ارزونم که فیلمای DIVX HD رو هم پخش کنه + زیرنویس فارسی
این دوستمون تو صفحه قبل گفت فیلم که میزاری داخل دیویدی پلیره کیفیت فول اچ دی میده بیرون منم پرسیدم

تنکس

esi222
24-12-2011, 20:09
سلام دوست عزیز
شما فرمودید ازین دیویدی پلیر گفتید راضی هستید خواستم بدونم یعنی دیویدی با کیفیت hd پخش میکنه ؟
در مورد ساپورت زیرنویس هم بفرمایید

ممنون

من که عرض کردم.اصلا خروجی HDMI نداره تا بخواد HD رو ساپورت کنه.
پس اصلا HD نمیخونه.

شرمنده
معذرت

آخه دنبال یه دیویدی پلیر ارزونم که فیلمای DIVX HD رو هم پخش کنه + زیرنویس فارسی
این دوستمون تو صفحه قبل گفت فیلم که میزاری داخل دیویدی پلیره کیفیت فول اچ دی میده بیرون منم پرسیدم

تنکس

خواهش میکنم.
اگه امضامو نگاه کرده باشی.منم دنبال یه همچین پلیری هستم.:31:
که بعد از کلی سرچ اون دوتا مدلی که تو امضام هست،ظاهرا HD ساپورت میکنن.
مدل 9570 رو که خود سایتش نوشته Divx HD ساپورت میکنه.
اما خودم ندیدم تا تست کنم و مطمئن شم.
حالا اگه شما امکانشو داری برو بازار و یه DVD که توش ویدیو Divx HD و mkv HD داری تست کن.نتیجه رو به منم خبر بده.:10:

SCANIA 113
28-12-2011, 11:16
دوستان سلام.میخواستم خواهش کنم یک دی وی دی پلیر کامل از 1- پاناسونیک و یا 2- فیلیپس برام معرفی کنید.قیمت تا 200000 تومان مشکلی نداره.چون TV پانی هستش اگر دی وی دی هم پاناسونیک باشه بهتره ولی اگر مارک فیلیپس بهتر بود هم زیاد مهم نیست.

ساسان مهاجم
28-12-2011, 16:37
سلام
من دنبال یه دستگاه دی وی دی پلیر هستم که divx رو هم پشتیبانی کنه و با زیر نویس فارسی مشکلی نداشته باشه و لنزش قوی باشه و همه دیسکها رو راحت بخونه و همچنین میخوام قیمتش مناسب باشه . کسی چیزی با این مشخصات سراغ داره ؟

سلام آرمین جان
من خودم هم توی خرید دی وی دی پلیر برام داشتن لنز قوی خیلیییی مهم بود، خیلی هم گشتم و فهمیدم لنز سونی خیلیی قویه و دی وی دی پلیرهای ایکس ویژن لنزشون سونی هست . من xvision XDVP-757 رو خریدم و به نظرم خوبه . قیمتشم 47 تومن بود . usb و sd card و کابل hdmi هم داره و divx رو هم پشتیبانی میکنه .

brad pitt
29-12-2011, 01:40
کابل hdmi چنده ؟
یعنی اگر کابل hdmi رو از دیویدی پلیر به تیوی وصل کنیم کیفیت hd واقعی نشون میده ؟

ساسان مهاجم
31-12-2011, 15:35
کابل hdmi چنده ؟
یعنی اگر کابل hdmi رو از دیویدی پلیر به تیوی وصل کنیم کیفیت hd واقعی نشون میده ؟

حدود 10-12 تومنه . کابل hdmi باعث میشه کیفیت تصویر بهتری داشته باشی ولی داشتن کیفیت hd واقعی در صورتی برات امکان پذیره که آن کیفیت توسط tv هم ساپورت بشه و به امکانات tv هم مربوط میشه ولی درکل hdmi کیفیت تصویر رو بهتر میکنه .

esi222
31-12-2011, 21:36
کابل hdmi چنده ؟
معمولا از 7 تومن به بالا

در صورتی کیفیت HD واقعی میده که خود ویدیو هم HD باشه.درغیر این صورت فقط کادرو بزرگش میکنه و یخورده هم تصویر بهتر میشه.

payamhetfild
04-01-2012, 21:22
آقا از اونجایی که من از پادشاهان این تاپیکم:31: یه چیز دیگم بهتون معرفی میکنم همگی بزنید لایکو به افتخارم:27:
محصولات فوق العاده باکیفیت AEG از آلمان:

AEG 4547 DVD Player

:

اینم لینک البسکو :

برند آ.ا.گ
مدت زمان گارانتی هجده ماه گارانتی
محصول کشور تحت لیسانس کشور آلمان، مونتاژ کشور چین
رنگ مشکی
وزن (گرم) 1400.0000
ابعاد 24x3.5x18 cm
دیسک های قابل اجرا DVD-R/RW/DVD+R/RW/VCD/S-VCD/CD/CD-R/CD-RW/JPG/MP3/ MPEG 4
اجرای دینامیک صدا CD-Audio/MP3/DVD-Audio • Audio D/A Wandler
خروجی صدا Coaxial digital outlet, Card Reader, USB
خروجی تصوير Composite Video Out, HDMI 1080p
ويژگي های ديگر DVD Slot in USB port, Card Reader, Function Infrared remote control, LED display, OSD menu Stereo (Dolby Digital Decoder) Wall mountig
منبع تغذيه 230 V/ 50Hz

concordx
04-01-2012, 23:26
سلام دوستان .
یه سوال داشتم : DVD recorder RDR-HX980 sony چجوریاس ؟
به نظرتون خوبه یا نه؟
زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟
آیا وقتی فیلم رو رو هاردش ریخت میتونیم از پورت USB دستگاه استفاده کنیم و فیلمو رو فلش ریخت؟
میشه مثلا یه ویدیو بهش وصل کرد و فیل ویدیو رو ریخت تو حافضش؟
mp3 رو هم میتونه بخونه؟
ممنون میشم اگه جوابو بدین.
مرسی.

homa2142
05-01-2012, 09:45
سلام دوستان .
یه سوال داشتم : DVD recorder RDR-HX980 sony چجوریاس ؟
به نظرتون خوبه یا نه؟
زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟
آیا وقتی فیلم رو رو هاردش ریخت میتونیم از پورت USB دستگاه استفاده کنیم و فیلمو رو فلش ریخت؟
میشه مثلا یه ویدیو بهش وصل کرد و فیل ویدیو رو ریخت تو حافضش؟
mp3 رو هم میتونه بخونه؟
ممنون میشم اگه جوابو بدین.
مرسی.
اقا این فرمت چی میخونه mkv 7gig میخونه از رو usb

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

آقا از اونجایی که من از پادشاهان این تاپیکم:31: یه چیز دیگم بهتون معرفی میکنم همگی بزنید لایکو به افتخارم:27:
محصولات فوق العاده باکیفیت AEG از آلمان:

AEG 4547 DVD Player

:

اینم لینک البسکو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aeg-4547-dvd-player.html)

برند آ.ا.گ
مدت زمان گارانتی هجده ماه گارانتی
محصول کشور تحت لیسانس کشور آلمان، مونتاژ کشور چین
رنگ مشکی
وزن (گرم) 1400.0000
ابعاد 24x3.5x18 cm
دیسک های قابل اجرا DVD-R/RW/DVD+R/RW/VCD/S-VCD/CD/CD-R/CD-RW/JPG/MP3/ MPEG 4
اجرای دینامیک صدا CD-Audio/MP3/DVD-Audio • Audio D/A Wandler
خروجی صدا Coaxial digital outlet, Card Reader, USB
خروجی تصوير Composite Video Out, HDMI 1080p
ويژگي های ديگر DVD Slot in USB port, Card Reader, Function Infrared remote control, LED display, OSD menu Stereo (Dolby Digital Decoder) Wall mountig
منبع تغذيه 230 V/ 50Hz
اقا usb این دستگاه mkv 7 gig پخش میکنه

angel_boot
05-01-2012, 10:02
سلام بچه ها من دي وي دي سوني خريدم هم كابل اچ دي داره هم فلش ميخوره خريدم 120 تومان عاليه تمام فرمتها رو هم پشتبياني ميكنه مدلش dvp-ns728hp/b عاليه حتما امتحانش كنيد يا اگر خواستيد در موردش تحقيق كنيد به سايت فروشگاه ارادو يا ديجي كالا برويد ضرر نميكنيد. من tv سامسونگ سري 6 دارم وصلش ميكنم ميتركونه عاليه

مهدی صمصامی
06-01-2012, 17:23
سلام دوستان
من میخوام یه دستگاه DVD پلیر بخرم که قیمتش از 150 بالاتر نره و موارد زیر رو به غیر از امکانات عادی داشته باشه :

1- Blu-Ray Support
2- Wi-Fi (منظورم Wi-Fi Ready نیست!!)
3- امکان کنترل با اسمارت فون (مثل iPhone)
4- MKV Supoort

موارد 2 و 3 خیلی برام مهمه... ممنون میشم راهنمایی کنید. چن تا مدل دیدم (مثل DB670 LG) ولی قیمتشون بالاست.

ghafas man
12-01-2012, 18:03
دوستان من میخوام یه بلوری پلیر یخرم لطفا بین مارکهای سامسونگ و سونی تا رنج 300000 تومن راهنمایی کنین کدوم بهتره و چه مدلی؟

esi222
12-01-2012, 22:47
سلام بچه ها من دي وي دي سوني خريدم هم كابل اچ دي داره هم فلش ميخوره خريدم 120 تومان عاليه تمام فرمتها رو هم پشتبياني ميكنه مدلش dvp-ns728hp/b عاليه حتما امتحانش كنيد يا اگر خواستيد در موردش تحقيق كنيد به سايت فروشگاه ارادو يا ديجي كالا برويد ضرر نميكنيد. من tv سامسونگ سري 6 دارم وصلش ميكنم ميتركونه عاليه
مبارکت باشه
از روی DVD میتونه 1080p رو بخونه؟

tiyam 01
14-01-2012, 17:41
کسی نظری درباره Pioneer DV-3022 نداشت؟

به جای دی وی دی پلیر، از گیرنده دیجیتال استفاده بشه چطوریه؟ (فقط درایو دی وی دی وجود نداره)

Video decoding: MPEG-2 SD/HD (MP@ML and MP@HL), MPEG-4 H.264/AVC SD/HD DivX 3.X ~ 6.X JPEG,BMP,PNG, Motion JPEG AVI, VOB, MOV, MKV
Resolution: 576i, 576p, 720x567(PAL), 1080i

بعضیا هم 1080p رو دارن

samira_googleOne
16-01-2012, 15:46
دوستان من میخوام یه بلوری پلیر یخرم لطفا بین مارکهای سامسونگ و سونی تا رنج 300000 تومن راهنمایی کنین کدوم بهتره و چه مدلی؟

ببین من یه دی وی دی پلیر سامسونگ دارم از دستش دیوونه شدم . اصلا" سامسونگ نخر . یا سونی بگیر یا الجی یا شارپ . اگه بخوای مدلهای خوبشونم در میارم میگم بهت :)

arash11
18-01-2012, 16:17
با درود
ایا دی وی دی پلیری هست که فیلمهای سه بعدی بروی دی وی دی را پخش کند.البته برروی تی وی تری دی
(در ضمن بلوری نباشد.)

Ehsan_2012
22-01-2012, 08:34
ببین من یه دی وی دی پلیر سامسونگ دارم از دستش دیوونه شدم . اصلا" سامسونگ نخر . یا سونی بگیر یا الجی یا شارپ . اگه بخوای مدلهای خوبشونم در میارم میگم بهت :)

تایید میشه
دی وی پلیرهای سامسونگ واقعا مسخره اند، واسه من نوشته پخش دایو ایکس داره، یکبار پخش میکنه، قاط میزنه! فقط بدرد این میخوره که باهاش دی وی دی نگاه کنی

مهدی صمصامی
24-01-2012, 07:36
بچه ها نظرتون درباره LG BD-670 چیه؟؟

---
I am here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BATMAN-LOVE
25-01-2012, 06:12
این بلوری پلیرها ریموتشون مثله ps3 بلوتوث هستش؟؟؟یعنی از هر زاویه ی کار میکنه؟؟؟

raminmaster
26-01-2012, 17:11
سلام دوستان من شنبه 1 بهمن 90 سینما خانگی پایونیرhtz 202 خردیم ولی چون اپتیکال نداره میخوام بفرشمش و مدله بالاترشو بگیرم htz 787 که واتشم بالاتره.....ولی خداییش کیفیت صداش عالیه من خودم قبل از این سونی داشتم ولی پایونیر یه چیزه دیگس.... این دستگاه یه سال گارانتی پایونیران هم داره .
اینم لینکش که هر کی دوست داشت ببینه چقد خوشگله !:46:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر کی خواست با من تماس بگیره (تخفیفم میدم) : 09102306488
من تهرانم.

ghafari3
28-01-2012, 13:18
سلام.

DVD Player می خواستم که فرمت های رایج و mkv را پشتیبانی کنه و قابلیت پخش Full HD - 1080p را داشته باشه.

پیشاپیش ممنون

BATMAN-LOVE
31-01-2012, 12:53
این بلوری پلیرها ریموتشون مثله ps3 بلوتوث هستش؟؟؟یعنی از هر زاویه ی کار میکنه؟؟؟
احتمالا کار میکنه!!!!

ghafari3
01-02-2012, 09:52
سلام.

DVD Player می خواستم که فرمت های رایج و mkv را پشتیبانی کنه و قابلیت پخش Full HD - 1080p را داشته باشه.

پیشاپیش ممنون

LG DV-9570 PM

ما که توی این انجمن هر لینکی قرار میدیم (برای پاسخ به سئوالات) بعد از یک مدت پست حذف میشه :20:

ساسان مهاجم
01-02-2012, 15:18
با درود
ایا دی وی دی پلیری هست که فیلمهای سه بعدی بروی دی وی دی را پخش کند.البته برروی تی وی تری دی
(در ضمن بلوری نباشد.)
نه دوست عزیز سوالی که پرسیدی مثل اینه که بگی cd player ای داریم که dvd نمایش بده ؟!!

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

تایید میشه
دی وی پلیرهای سامسونگ واقعا مسخره اند، واسه من نوشته پخش دایو ایکس داره، یکبار پخش میکنه، قاط میزنه! فقط بدرد این میخوره که باهاش دی وی دی نگاه کنی
آره موافقم دی وی دی پلیر و سینما خانگیش آدم رو پیر میکنه تا یه فرمتی رو پخش کنه .

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

سلام.

پیشاپیش ممنون
مدل DV-SL2400W جزء dvd player های خوب شارپ هست که باهاش کار کردم و چیزایی که میخوای رو داره .
یه نگاه به مشخصاتش بنداز :

ghafari3
02-02-2012, 10:31
نه دوست عزیز سوالی که پرسیدی مثل اینه که بگی cd player ای داریم که dvd نمایش بده ؟!!

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

آره موافقم دی وی دی پلیر و سینما خانگیش آدم رو پیر میکنه تا یه فرمتی رو پخش کنه .

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

مدل DV-SL2400W جزء dvd player های خوب شارپ هست که باهاش کار کردم و چیزایی که میخوای رو داره .
یه نگاه به مشخصاتش بنداز :
ممنون از پاسختون

این مدل شارپ، mkv اجرا میکنه؟ توی مشخصاتش نوشته نشده

attari16
03-02-2012, 00:23
سلام دوستان
یه سوال داشتم
میخواستم بپرسم فرق blue ray player های LG مدل های BX-580 و BD-370 و BD-670 با توجه به تفاوت قیمتی که دارن چیه؟؟؟
تنکیو!!!

salar_linux
03-02-2012, 17:36
سلام
بچه ها به نظر شما تفاوتی بین Bluray player و HDmedia player وجود داره؟
چون به نظر میرسه تمام فرمتهای که hdmedia player نشون می ده BDPlayer هم نشون میده از طریق پورت یو اس بی
اما نمی دونم فایل iso bd هم نشون می ده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

attari16
03-02-2012, 21:24
سلام دوستان
یه سوال داشتم
میخواستم بپرسم فرق blue ray player های LG مدل های BX-580 و BD-370 و BD-670 با توجه به تفاوت قیمتی که دارن چیه؟؟؟
تنکیو!!!
دوستان خواهشا سریعتر جواب بدین
فردا شب نمایندگی شهرمون میخواد جنس سفارش بده باید تا اونموقع یکی از این مدل ها رو انتخاب کنم

ساسان مهاجم
04-02-2012, 14:43
ممنون از پاسختون

این مدل شارپ، mkv اجرا میکنه؟ توی مشخصاتش نوشته نشده
درسته دوست عزیز mkv اجرا نمیکنه . من فکر کرده بودم Divx مدنظرته. بهر حال ببخشید برای این اشتباه چشمی که داشتم .:11:

ar.tmu
04-02-2012, 21:48
سلام من یه دی وی دی پلیر میخواستم که اولا full hd باشه.divx و mkv رو پخش کنه و usb هم بخوره.شما چه چیزی رو پیشنهاد می کنین.lg یا samsung یا sony

ساسان مهاجم
05-02-2012, 11:07
سلام من یه دی وی دی پلیر میخواستم که اولا full hd باشه.divx و mkv رو پخش کنه و usb هم بخوره.شما چه چیزی رو پیشنهاد می کنین.lg یا samsung یا sony
راستش تا جائیکه من با توجه به نظراتی که شنیدم و خوندم و تجربه خودم میدونم lg بهتره چون لنز قوی داره و راحت میخونه و اکثر فرمتها رو ساپورت میکنه ولی من همیشه برای play کردن سامسونگ و ناز کردنش کلی حرص خوردم !!! سونی هم شنیدم خوبه ولی با lg کار کردم و به نظرم خیلی خوب بوده .

esi222
05-02-2012, 11:17

سلام
LG 9570
من خودم ندارمش و باهاش کار نکردم.اما شنیدم حتی از روی DVD هم میتونه 1080p رو پخش کنه.USB که جای خود داره.
تمام فرمت هارو هم ساپورت میکنه.
فقط چیزی که واسه خودمم سواله اینه دقیقا نمیدونم که از روی DVD میتونه 1080p رو بخونه یا نه!
اگه امکانش بود قبل خریدت تست کن.البته اگه خوندن 1080p از روی DVD برات مهم باشه

ar.tmu
07-02-2012, 15:23
من تو همین جا خوندمم که ال جی 9750 با زیرنویس فیلمهای mkv مشکل داره.میخواستم بدونم نزدیکترین پلیر به اون از بین سامسونگ و سونی کدومه؟در ضمن داشتن HDMI واسم خیلی مهمه.همچنین زیرنویسهای فارسی رو اجرا کنه و مشکل نداشته باشه.

esi222
07-02-2012, 15:40
من تو همین جا خوندمم که ال جی 9750 با زیرنویس فیلمهای mkv مشکل داره.میخواستم بدونم نزدیکترین پلیر به اون از بین سامسونگ و سونی کدومه؟در ضمن داشتن HDMI واسم خیلی مهمه.همچنین زیرنویسهای فارسی رو اجرا کنه و مشکل نداشته باشه.

9750 نخیر دوست عزیز!
9570
این مدل 9570 و سونی ns728 چیزای خوبی هستن

ar.tmu
08-02-2012, 11:57
9750 نخیر دوست عزیز!
9570
این مدل 9570 و سونی ns728 چیزای خوبی هستن

عجب سوتی دادم :31: ولی تقصیر خود گلدیرانه که یه جا اینو 9750 زده.
شما بین این دو مدل که گفتین کدوم می صرفه واسه خریدن؟به نسبت پولی که میدم کارایی داشته باشه؟در ضمن نظرتون نسبت به DV-9585PT‌چیه؟نوشته دارای تیونر دیجیتال هست؟

esi222
08-02-2012, 20:05
عجب سوتی دادم :31: ولی تقصیر خود گلدیرانه که یه جا اینو 9750 زده.
:39::38:

شما بین این دو مدل که گفتین کدوم می صرفه واسه خریدن؟به نسبت پولی که میدم کارایی داشته باشه؟
به نظر 9570 بهتر باشه

در ضمن نظرتون نسبت به DV-9585PT‌چیه؟نوشته دارای تیونر دیجیتال هست؟
ظاهرا که بهتره اما ازش اطلاعات ندارم:41:

CAPITAN MAC
10-02-2012, 15:36
سلام
دوستان میدونم این جا جاش نیست ولی می خواستم یک سایت خوب وقابل اعتماد برای خرید فیلم های HD معرفی کنید

havzhen
12-02-2012, 17:29
آيا مشكل دي وي دي پلير مدل 9570 ال جی براي ژخش زيرنويس فارسي حل نشده

waltz
15-02-2012, 13:27
دوستان میخواستم راهنماییم کنید یه پلیر میخوام واسه اتاقم که فرمت mkv رو با زیرنویس فارسی ساپورت کنه اصلا همچین پلیری هست ؟ بعدشم دوستم مارشال داره خیلی هم تعریف میکنه میخواستم ببینم چطوره

ممنون

SNOWLEOPARD
15-02-2012, 13:42
2012 Best DVD Player Comparisons and Reviews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SNOWLEOPARD
16-02-2012, 09:24
دوستان اگه بخوام بعدا اسپیکر چند کاناله راه بندازم چه خروجی باید داشته باشه؟

CAPITAN MAC
18-02-2012, 14:23
سلام
دوستان میدونم این جا جاش نیست ولی می خواستم یک سایت خوب وقابل اعتماد برای خرید فیلم های HD معرفی کنید

:19::19::10::10::10::11:

behnam129
19-02-2012, 19:55
سلام عزیزان
بنده دیروز یه دی وی دی پلیر C9800 سامسونگ خریدم که فعلا متوجه این نواقصش شدم:

عدم ساپورت فرمت های MKV و MP4

عدم نمایش زیرنویس فارسی به طور صحیح (کلمات رو با حروف جدا از هم نشون میده)

عدم شناسایی هارد اکسترنال

ایجاد سر و صدا هنگام پخش دیسک

و از همه بدتر، عدم توانایی پخش تصاویر HD چه برسد به Full HD (حداکثر رزولوشن قابل پخش: 720x480) که این یکی دیگه واقعا افتضاحه چون حتی این گیرنده های دیجیتال بی صاحب چینی هم میتونند تصاویر 720p رو پخش کنند

دوستان کاش قبلا فرصت داشتم تا تو انجمن برای خرید مشاوره کنم ، البته این چیزا زیاد هم برام مهم نیستند و اگه اپتیک دستگاه قوی و کارکن باشه مشکلی ندارم
و اما اگه دوستان لطفی بکنن و در مورد برند های LG , SONY ,SHARP , و Panasonic اطلاعاتی از این قبیل در اختیار بنده قرار بدهند ممنون میشم

davood-d
26-02-2012, 13:42
سلام عزیزان
بنده دیروز یه دی وی دی پلیر C9800 سامسونگ خریدم که فعلا متوجه این نواقصش شدم:

عدم ساپورت فرمت های MKV و MP4

عدم نمایش زیرنویس فارسی به طور صحیح (کلمات رو با حروف جدا از هم نشون میده)

عدم شناسایی هارد اکسترنال

ایجاد سر و صدا هنگام پخش دیسک

و از همه بدتر، عدم توانایی پخش تصاویر HD چه برسد به Full HD (حداکثر رزولوشن قابل پخش: 720x480) که این یکی دیگه واقعا افتضاحه چون حتی این گیرنده های دیجیتال بی صاحب چینی هم میتونند تصاویر 720p رو پخش کنند

دوستان کاش قبلا فرصت داشتم تا تو انجمن برای خرید مشاوره کنم ، البته این چیزا زیاد هم برام مهم نیستند و اگه اپتیک دستگاه قوی و کارکن باشه مشکلی ندارم
و اما اگه دوستان لطفی بکنن و در مورد برند های LG , SONY ,SHARP , و Panasonic اطلاعاتی از این قبیل در اختیار بنده قرار بدهند ممنون میشم

اگر ميزنه full hd يعني از خروجي hdmi 1080p خروجي ميده و منظور پخش فايل اچ دي نيست.
فقط يه مدل ال جي هست كه هارد و mkv پشتيباني ميكنه

شما يه مديا پلير بخر همه اين كارهارو انجام ميده

behnam129
27-02-2012, 19:49
اگر ميزنه full hd يعني از خروجي hdmi 1080p خروجي ميده و منظور پخش فايل اچ دي نيست.
فقط يه مدل ال جي هست كه هارد و mkv پشتيباني ميكنه

شما يه مديا پلير بخر همه اين كارهارو انجام ميده

دوست عزیز این دستگاه اصلا نه خروجی HDMI داره و نه روش از این چیزایی که شما حدس زدید نوشته
و چیزایی که شما میگی رو من خودم میدونم (اما این فرمایش شما بر فرض اینکه شرایط دستگاه اونجوری باشه که شما فکر کردید ، مگه ممکنه دستگاهی که فایل ورودیش نتونه بیشتر از SD باشه و اونوقت خروجی Full HD بده؟ )
ضمنا من با تلویزیونم همه این امکانات رو دارم و قصدم فقط نقد دستگاه بود تا اعضای انجمن از تجربه ام با این دستگاه استفاده کنند

arash11
29-02-2012, 23:18
با درود
لطفا یک دی وی دی پلیر معرفی کنید که :
-زیر 90 تومان باشد
- زیر نویس فارسی را خوب ساپوت کند.
-لنز قوی داشته باشد.
-یو اس بی خور باشد.
با سپاس

saeed afshar
01-03-2012, 15:34
با درود
لطفا یک دی وی دی پلیر معرفی کنید که :
-زیر 90 تومان باشد
- زیر نویس فارسی را خوب ساپوت کند.
-لنز قوی داشته باشد.
-یو اس بی خور باشد.
با سپاس
مدل DV-SL1400W sharp جدیده و فکر کنم قیمتش 65 تومنه .
مشخصات:

Divx Playback
USB Host

DVD, DVD-R/RW, JPEG, VCD ,MP3, WMA, CD-R/RW playable

High Resolution Picture with Progressive Scan

Dolby Digital / dts digital out

DVD Component Video out

Remote Control

internet-forum
04-03-2012, 13:15
سلام دوستان ، من دنبال یه دی وی دی پلیری هستم که فرمت MKV رو درست حسابی پخش کنه ، بقیه امکاناتش برام مهم نیست فقط و فقط MKV برام مهمه
لطفا راهنمایی کنید

luca_toni
04-03-2012, 17:14
سلام
یه DVD player و BLUray player بهم معرفی کنید که هم MKV و هم 1080P رو ساپورت کنه
زیرنویس فارسی هم راحت بیاره
USB برای وصل کردن فلش و هارد هم داشته باشه
لظفا قیمت هم بدید
سپاس فراوان

kourosh4
05-03-2012, 15:59
دوستان سلام
من ميخام يه دى وى دي پلير با خروجي full hd بخرم به نظرتون يدونه note book براي اين كار بخرم بهتره يا يه پلير خوب؟
لطفا يه پلير قوي هم بهم معرفي كنيد
ممنون

asargardan
17-03-2012, 19:57
با سلام خدمت همه دوستان کارم بد گیره لطفا راهنمایی کنید
یک dvdplayer lg مدل 9750 گرفتم
به جای سینما خانواده همچیش خوبه ولی تو شرایطی هستم که باید باند سینما خانواده داشته باشم
فروشنده گفته خروجی یک ساب میده دوتا اسپیکر
اما همچین چیزی رو از کجا پیدا کنم
یا میشه 6 تیکه بهش وصل کرد