PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

Ezmir
21-04-2010, 20:52
سلام بچه ها. من یه فیلمی دارم با فرمت avi که dvd player من این فرمت رو پخش نمی کنه.
دی وی دی هم lg 9750 هستش.
اگه بخوام از طریق فلش نگاه کنم باید با چه فرمتی باشه.
ممنون میشم کمکم کنین.

ghahremanimehdi
21-04-2010, 21:20
سلام بچه ها. من یه فیلمی دارم با فرمت avi که dvd player من این فرمت رو پخش نمی کنه.
ممنون میشم کمکم کنین.

Xvid- MP4-Divx
رزلوشنش هم کمتر از 576*720 باید باشه.

Ezmir
21-04-2010, 21:28
با چه برنامه ای تبدیل کنم؟

ghahremanimehdi
21-04-2010, 21:37
با چه برنامه ای تبدیل کنم؟

Allok MPEG4 Converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

davood-d
22-04-2010, 04:58
مطالب براي وب آقاي برزين است.
.................................................. .................................................. ..................

Onkyo اولين آمپلي فاير ديجيتال با امكان پشتيباني از HDMI 1.4 را ديروز در ژاپن عرضه كرد, و قراره به زودي در اروپا و آمريكا نيز اين آمپلي فاير ارائه شود. مدير بازرگاني انكيو در معرفي اين آمپلي فاير اعلام كرده HDMI 1.4 براي انتقال تصاوير سه بعدي وضوح بالا در آينده به كار خواهد آمد. انكيو اولين كمپاني بود كه آمپلي فايرهاي خود را با ويندوز 7 سازگار كرد.

اولين ويدئو پروژكتور LED توسط شركت Vivitek توليد شد, به تازگي يك شركت ايتالياي با نام SIM2 مدلGrand Cinema Mico 50 را توليد كرده كه نظر كارشناسان تصوير را بسيار جلب كرده است, Mico 50 كنتراست تصويري برابر با ١٠٠٠٠٠:١ دارد و قدرت نمايش بيش از 200 تريليون رنگ كه با كاليبره كردن رنگ توسط برنامه مخصوص اين پروژكتور كمپاني سازنده ادعا كرده دقت رنگ بالاتر نيز ميرود! در ساخت اين پروژكتور از مايه خنك كننده به جاي فن استفاده شده, عمر مفيد لامپ اين پروژكتور در حدود 100 هزار ساعت است! نمايش رنگ سياه بسيار خالص و وفاداري بالا به سورس ويدئوي از ويژگي هاي SIM2 است. قيمت اين پروژكتور در انگلستان 16 هزار پوند اعلام شده است.

كمپاني پايونر و شارپ قراره يك خط توليد بلوري پليرهاي ارزان قيمت بصورت مشترك راه اندازي كنند, پايونر اعلام كرده تمركز اصلي اين شركت بروي سيستم هاي صوتي و بلوري پليرهاي كلاس بالا است, رقابت بين دنون و پايونر همچون سالهاي پيش بر سر پليرهاي ويدئوي بسيار نزديك است, اين رقابت در توليد دي وي دي پليرها باعث شد اين دو كمپاني مورد علاقه من محصولات فوق العاده اي توليد كنند.

حتما خبر انتشار بلوري فيلم Saving Private Ryan در May 4 ,2010 شنيدين؟ خيلي دوست دارم ببينم اين فيلم روي تراك صوتي DTS-HD Master Audio چه صداي داره؟ واقعا تا به امروز هيچ فيلمي در صداي dts به پاي Saving Private Ryan نرسيده! اگر هم باشه بهتر نيست.

Sony 4K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ويدئو پروژكتور سوني مدل (SRXR320) اين روزها خيلي طرفدار پيدا كرده و روز به روز داره به تعداد سالن هاي كه خود را به اين پروژكتور فوق العاده مجهز ميكنند افزوده ميشه, تا به امروز بيش از 17 هزار سالن به اين پروژكتور مجهز شده اند.
وضوح تصوير SRXR320 برابر با 4096 در 2160 پيگسل است, و در حال حاضر با کیفیت ترین تصاویر سه بعدی را به نمایش میزاره.
لامپ زنون بكار رفته در اين پروژكتور ساخت كمپاني فيليپس است.

SRXR320 از فناوری DLP استفاده ميكنه, DLP تكنولوژي منحصر به كمپاني Texas Instruments است, سال گذشته اين كمپاني براي فناوري DLP جايزه (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) كسب كرد.
در آينده نزديك بايد منتظر فراگير شدن تصاوير (Ultra High Definition) با وضوح 7.680 در 4.320 پيگسل بر پرده سینما ها باشيم.

منبع

pourya_bo2pmc
22-04-2010, 14:09
ممنون میشم کمکم کنین.

سلام

شما 9750 رو چه مدته که دارین ؟
قیمتی که گرفتین ؟
راضی هستید ؟

pourya_bo2pmc
22-04-2010, 14:16
Xvid- MP4-Divx
رزلوشنش هم کمتر از 576*720 باید باشه.

من فکر میکردم یو اس بی 9750 در پخش فرمتهای مختلف ویدیوئی محدودیتی نداشته باشه که مثل اینکه اینجوری نیست درسته ؟

ghahremanimehdi
22-04-2010, 15:57
من فکر میکردم یو اس بی 9750 در پخش فرمتهای مختلف ویدیوئی محدودیتی نداشته باشه که مثل اینکه اینجوری نیست درسته ؟

خیر ، محدودیت رو همه ی DVD-Player ها دارند .

alivolvo
24-04-2010, 13:32
سلام
يك دي وي دي پلير كه كيفيت ساخت خوب و يو اس پي داشته باشه
توي پخش زيرنويسهاي فارسي مشكل نداشته باشه
مكانيكش قوي باشه
full hd باشه همراه با HDMI
قيمت هم تا 200 باشه خوبه
پيشاپيش متشكرم از راهنمائيتون

davood-d
24-04-2010, 17:54
سلام
يك دي وي دي پلير كه كيفيت ساخت خوب و يو اس پي داشته باشه
توي پخش زيرنويسهاي فارسي مشكل نداشته باشه
مكانيكش قوي باشه
full hd باشه همراه با HDMI
قيمت هم تا 200 باشه خوبه
پيشاپيش متشكرم از راهنمائيتون

فكز ميكنم با اين مشخصات فقط 1740 دنون باشه در حدود 260 تومان

amin148
24-04-2010, 19:44
سلام دوستان
من نمیدونم بین 3360 فیلیپس و 9750 ال جی کدومشو انتخاب کنم
من توی شیراز زندگی میکنم و گارانتی فیلیپس که پارس الرمس هست تو شیراز نمایندگی نداره و گارانتی خوب و به درد بخوری هم نیست ولی ال جی هم تو شیراز نمایندگی داره هم گارانتیش خوبه
میخواستم بدونم اگه فقط کیفیت صدا تصویر  و مخصوصا قدرت لنز مد نظر باشه واقعا فرق زیادی بینشون هست؟(اصلا پشتیبانی از کدک و زیر نویس برام مهم نیست)
و اگه هست ارزششو داره بی خیال گارانتی خوب ال جی بشم و فیلیپسو بخرم؟
ممنون که راهنماییم میکنید.

ghahremanimehdi
24-04-2010, 19:58
سلام دوستان
من نمیدونم بین 3360 فیلیپس و 9750 ال جی کدومشو انتخاب کنم
من توی شیراز زندگی میکنم و گارانتی فیلیپس که پارس الرمس هست تو شیراز نمایندگی نداره و گارانتی خوب و به درد بخوری هم نیست ولی ال جی هم تو شیراز نمایندگی داره هم گارانتیش خوبه
میخواستم بدونم اگه فقط کیفیت صدا تصویر و مخصوصا قدرت لنز مد نظر باشه واقعا فرق زیادی بینشون هست؟(اصلا پشتیبانی از کدک و زیر نویس برام مهم نیست)
و اگه هست ارزششو داره بی خیال گارانتی خوب ال جی بشم و فیلیپسو بخرم؟
ممنون که راهنماییم میکنید.

شما همون الجی بخر. گرچه فیلیپس سخت افزار بهتری داره.

amin148
24-04-2010, 23:14
خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط میشه  لطف کنید و بگید این که فیلیپس سخت افزار بهتری داره یعنی چی؟
و این موضوع تاثیر زیادی روی کیفیت صدا و تصویر داره؟

outpost
25-04-2010, 09:26
خیلی ممنون از راهنماییتون
فقط میشه لطف کنید و بگید این که فیلیپس سخت افزار بهتری داره یعنی چی؟
و این موضوع تاثیر زیادی روی کیفیت صدا و تصویر داره؟

يعني فيليپس كيفيت ساختش بالاتره.

عمر و دوام بيشتري برات ممكنه ....... خودموني : فيليپس خر كارتره

كيفيت صدا و تصوير فيليپس 3360 رو واقعا تاييد ميكنم . من فيلمهاي DivX رو با كيفيت نزديك به كيفيت DVD ، باهاش پخش ميكنم.

توي پخش DivX لنگه نداره. زيرنويس Sub/IDX رو به راحتي پخش ميكنه.

خيلي راحت مينوني Region Free بكنيش كه توي تاپيك فيليپس كه توي امضام هستش ، دقيقا توضيح دادم.

armenak
25-04-2010, 22:36
نقاط ضعف :
1- عدم وجود خروجی صدای 5.1 آنالوگ (RCA)
2-عدم پشتیبانی از DTS

اینارو جز معایب 3360 گفته بودین میشه بیشتر توضیح بدین اصلا اینا چین؟
راستش من lcd سامسونگ دارم با سینما خانگیش.یه ساب ووفر داره یه وویس اسپیکر و 4تا اسپیکر استاده اش و از همه مهمتر پلیرش!!! که این یدونه مزخرف از آب دراومه.میخوام پلیری بگیرم که جانشین پلیر مزخرف سامسونگم بشه ولی به خود سینما خانگیم کاملا وصل بشه.البته رابط سینما خانگیم با lcd از طریق کابل hdmi هست.میخوام همین باشه
خلاصه بگم میخوام فقط پلیرم عوض بشه!همین
ببخشید سرتونو درد اوردم

hamed_wise
26-04-2010, 10:48
سلام
کسانی که میخوان 9750 بگیرن ، حواسشون باشه mp4 رو ساپورت نمیکنه.
روی دایویکس های خیلی سنگین هم گاهی (ماهی یه بار !) هنگ و ری استارت میکنه

outpost
26-04-2010, 11:04
شايد اينجا جاش نباشه اما ميخواستم بدونم كه فيليپس 3360 توي پخش DivX تا چه Bit Rate رو ميتونه پشتيباني كنه؟

كسي ميدونه ؟

armenak
26-04-2010, 12:47
شايد اينجا جاش نباشه اما ميخواستم بدونم كه فيليپس 3360 توي پخش DivX تا چه Bit Rate رو ميتونه پشتيباني كنه؟

كسي ميدونه ؟

فکر کنم تا 5000

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

راستش من lcd سامسونگ دارم با سینما خانگیش مدل samsung HT TX250.یه ساب ووفر داره یه وویس اسپیکر و 4تا اسپیکر استاده اش و از همه مهمتر پلیرش!!! که این یدونه مزخرف از آب دراومه.میخوام پلیری بگیرم که جانشین پلیر مزخرف سامسونگم بشه ولی به خود سینما خانگیم کاملا وصل بشه.البته رابط سینما خانگیم با lcd از طریق کابل hdmi هست.میخوام همین باشه
ببخشید سرتونو درد اوردم

میشه راهنماییم کنید

pourya_bo2pmc
26-04-2010, 16:55
سلام

شما خودتون دارین 9750 رو یا نقل قول کردین ؟

اگه دارین راضی هستید ؟
چه مدت پیش و چند گرفتید ؟

LordMMD
26-04-2010, 17:18
پلیری که رزولوشن بیشتر از 800x600 رو برای فایل های ویدئویی DivX و غیره ساپروت کنه هست ؟!
من الان HT-TZ316
دارم.

glxx
26-04-2010, 21:50
پليري هست كه رزولوشن 1080 رو تو حالت فيلم ساپورت كنه بلو ري هم نباشه

glxx
26-04-2010, 21:55
[QUOTE=davood-d;4880240]فكز ميكنم با اين مشخصات فقط 1740 دنون باشه در حدود 260 تومان
هر كي ميخواد خرج كنه براي دي وي دي يك دستگاه BP-1600 سامسونگ بخره حدود 270000 توما با امكانات فوق العاده

armenak
26-04-2010, 23:17
اینارو جز معایب 3360 گفته بودین میشه بیشتر توضیح بدین اصلا اینا چین؟
راستش من lcd سامسونگ دارم با سینما خانگیش.یه ساب ووفر داره یه وویس اسپیکر و 4تا اسپیکر استاده اش و از همه مهمتر پلیرش!!! که این یدونه مزخرف از آب دراومه.میخوام پلیری بگیرم که جانشین پلیر مزخرف سامسونگم بشه ولی به خود سینما خانگیم کاملا وصل بشه.البته رابط سینما خانگیم با lcd از طریق کابل hdmi هست.میخوام همین باشه
ببخشید سرتونو درد اوردم

چرا کسی راهنماییم نمیکنه؟فکر نکنم سوال سختی پرسیده باشم!

sx2985
27-04-2010, 18:25
با سلام

یدستگاه dvdplayer میخوام قابلیت پخش usb رو داشته باشه و xvid رو پخش بکنه و توی پخش فیلم کم نیاره و زیر نویس هم خوب پشتیبانی بکنه

حدود 2 سال mhc داشتم عالی بود قیمتش هم موقع خرید 40 تومن بود همه این کارا رو میکرد و غیر usb مموری هم پخش میکرد که کاربردی برام نداشت

فقط xvid برام مهمه و usb دار بودن قیمت هم مناسب باشه

ممنون:11:

LordMMD
27-04-2010, 18:57
شما باید امکاناتی رو که میخوای داشته باشی لیست کنی و ببینی کدوم پلیر مناسب ترین هست.
مثلا اینی که من الان دارم و تو این پست گفتم چیز خوبیه...اما باز شاید مدل هایی با قابلیت های بیشتر و با قیمت بهتر پیدا بشه.

ghahremanimehdi
27-04-2010, 20:27
سلام

مگه میشه Mp4 ساپورت نکنه ؟ مشخصات دقیق اون فایلت رو که دستگاه اجرا نمیکنه بذار ببینیم.

كسي ميدونه ؟

چک میکنم .البته من 5986 دارم.

سوالتون دقیقا چیه ؟ 3360 پلیر خوبیه .

armenak
27-04-2010, 22:39
سوالم اینه :
من lcd سامسونگ دارم با سینما خانگیش مدل samsung HT-TX250.یه ساب ووفر داره یه وویس اسپیکر و 4تا اسپیکر ایستاده اش و از همه مهمتر پلیرش!!! که این یدونه مزخرف از آب دراومه.هر دی وی دی رو که میزارم no disc میزنه.از هر 2. 30 تا دی وی دی یکیشو میخونه منم کارم فیلمه بدبختی.میخوام پلیری بگیرم که جانشین پلیر مزخرف سامسونگم بشه ولی به خود سینما خانگیم کاملا وصل بشه.البته رابط سینما خانگیم با lcd از طریق کابل hdmi هست.میخوام همین باشه
البته نمیدونم راهی هست که پلیر خودم درست بشه.بدبختیشم اینه که از همون اول همینجوری بود

ghahremanimehdi
28-04-2010, 00:00
سوالم اینه :
من lcd سامسونگ دارم با سینما خانگیش مدل samsung HT-TX250.یه ساب ووفر داره یه وویس اسپیکر و 4تا اسپیکر ایستاده اش و از همه مهمتر پلیرش!!! که این یدونه مزخرف از آب دراومه.هر دی وی دی رو که میزارم no disc میزنه.از هر 2. 30 تا دی وی دی یکیشو میخونه منم کارم فیلمه بدبختی.میخوام پلیری بگیرم که جانشین پلیر مزخرف سامسونگم بشه ولی به خود سینما خانگیم کاملا وصل بشه.البته رابط سینما خانگیم با lcd از طریق کابل hdmi هست.میخوام همین باشه
البته نمیدونم راهی هست که پلیر خودم درست بشه.بدبختیشم اینه که از همون اول همینجوری بود

مدل دقیق پلیرتون رو از پشت دستگاه بخونید و بگید چیه.

armenak
28-04-2010, 00:59
مدل دقیق پلیرتون رو از پشت دستگاه بخونید و بگید چیه.

همین فقط نوشته TX250 60W
با یه بارکد
چیزه دیگه نیست

ghahremanimehdi
28-04-2010, 01:45
همین فقط نوشته TX250 60W
با یه بارکد
چیزه دیگه نیست
پلیر آمپلی فایر نداره که اسپیکر رو بهش وصل کنید.

LordMMD
28-04-2010, 05:18
همین فقط نوشته TX250 60W
با یه بارکد
چیزه دیگه نیست
مال شما همین مدل هست ؟!

اگر گارانتی داره هنوز که ببرید تعمیر شاید هدش خراب باشه...اگر هم دستگاه مال خیلی وقت پیشه و تازه این طور شده که عادیه بعد یه مدت خراب میشه بالاخره.

راه دیگه هم اینه که از usb دستگاه استفاده کنید به جای dvd اش اگر که فیلم هاتون divx هست.

linkho
28-04-2010, 07:28
سلام
من یک دستگاه 5996 فیلیپس خریدم ولی فرمت mkv را پخش نکرد اونو با ورژن 17 سایت فیلیپس هم اپگرید هم کردم ولی فایدهای نداشت آیا راهکاری هست یا نه ؟ آیا راهنمای فارسی برای دستگاه وجود داره که امکاناتش را توضیح بده ؟ توی منو که میری یه کد داده و آدرس سایت dvx را داده که دستگاه را رجیستر کنید این به چه مفهومی است ؟
با تشکر

LordMMD
28-04-2010, 08:03
سلام
من یک دستگاه 5996 فیلیپس خریدم ولی فرمت mkv را پخش نکرد اونو با ورژن 17 سایت فیلیپس هم اپگرید هم کردم ولی فایدهای نداشت آیا راهکاری هست یا نه ؟ آیا راهنمای فارسی برای دستگاه وجود داره که امکاناتش را توضیح بده ؟ توی منو که میری یه کد داده و آدرس سایت dvx را داده که دستگاه را رجیستر کنید این به چه مفهومی است ؟
با تشکر
خوب این دستگاه فقط DivX رو ساپورت میکنه، نه mkv رو.
راهنمای انگلیسی دستگاه:

شما چند گرفتی ؟ از کجا ؟
میتونی یک DivX با رزولوشن بیشتر از 800x600 رو باهاش تست کنی ببینی جواب میده یا نه ؟!
ممنون

armenak
28-04-2010, 11:49
پلیر آمپلی فایر نداره که اسپیکر رو بهش وصل کنید.

چرا داره.مدل اونو میخواید؟منظورتون همون ساب ووفره؟

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

مال شما همین مدل هست ؟!

اگر گارانتی داره هنوز که ببرید تعمیر شاید هدش خراب باشه...اگر هم دستگاه مال خیلی وقت پیشه و تازه این طور شده که عادیه بعد یه مدت خراب میشه بالاخره.

راه دیگه هم اینه که از usb دستگاه استفاده کنید به جای dvd اش اگر که فیلم هاتون divx هست.

نه آقایون این نیست.عکسش تو این پسته:

sx2985
28-04-2010, 15:07
dvdplayer که xvid ساپورت بکنه و usb هم داشته باشه با ساپورت زیر نویس فارسی چی میتونم بگیرم ؟؟؟

امکاناتی بیشتر از این نیاز ندارم

قیمت هم مناسب باشه

linkho
28-04-2010, 15:23
خوب این دستگاه فقط DivX رو ساپورت میکنه، نه mkv رو.
راهنمای انگلیسی دستگاه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما چند گرفتی ؟ از کجا ؟
میتونی یک DivX با رزولوشن بیشتر از 800x600 رو باهاش تست کنی ببینی جواب میده یا نه ؟!
ممنون

================================================== ======
از اینکه جواب دادین سپاسگذارم اما دستگاه را از جمهوری و حدودا 130 ت گرفتم . ممنون می شم بقیه سوالها را هم جواب بدین .

LordMMD
28-04-2010, 17:47
================================================== ======
از اینکه جواب دادین سپاسگذارم اما دستگاه را از جمهوری و حدودا 130 ت گرفتم . ممنون می شم بقیه سوالها را هم جواب بدین .
فقط میدونم که mkv رو پخش نمیکنه.
امکانات هم تو همون انگلیسی نوشته، اون region free کردن رو هم نمیدونم.
مسلما تماس با نمایندگی بهترین راه هست.

davood-d
29-04-2010, 00:39
چرا داره.مدل اونو میخواید؟منظورتون همون ساب ووفره؟

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

نه آقایون این نیست.عکسش تو این پسته:

سلام
منظور شما از مولتي كد شدن براي پخش نسخه هاي كد1 آمريكا هست؟

aab_09
29-04-2010, 12:40
نظرتان درباره DVD ضبط و پخش سامسونگ با حافظه داخلي چيه؟ كدوم مارك مي پيشنهادين؟؟

armenak
29-04-2010, 17:30
سلام
منظور شما از مولتي كد شدن براي پخش نسخه هاي كد1 آمريكا هست؟

فقط ریجن آمزیکا نه.میخوام فری ریجن یشه

davood-d
30-04-2010, 02:37
فقط ریجن آمزیکا نه.میخوام فری ریجن یشه

منظورم اين بود شما به نسخه هاي كد 1 دسترسي داريد؟

armenak
30-04-2010, 22:35
منظورم اين بود شما به نسخه هاي كد 1 دسترسي داريد؟

نمیدئنم.از هر 30 تا دی وی دی یکیشو میخونه.اعصابمو بهم ریخته

riquelme
30-04-2010, 23:33
اساتيد گرامي
خسته نباشيد
يه DVD PLAYER ميخوام بگيرم.خوب و ارزون.البته سينما خانگي نباشه.فقط دستگاه پخش DVD باشه.با زير نويس هاي SRT هم مشکل نداشته باشه.
لطفا راهنمايي بفرماييد
خيلي ممنون

davood-d
01-05-2010, 00:27
نمیدئنم.از هر 30 تا دی وی دی یکیشو میخونه.اعصابمو بهم ریخته

نخواندن ديسك ها ربطي به كد منطقه اي نداره!
پلير مشكل هد داره به احتمال
ديسك هاي كه پخش نميشه را در پلير ديگر هم تست كنيد.

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

اساتيد گرامي
خسته نباشيد
يه DVD PLAYER ميخوام بگيرم.خوب و ارزون.البته سينما خانگي نباشه.فقط دستگاه پخش DVD باشه.با زير نويس هاي SRT هم مشکل نداشته باشه.
لطفا راهنمايي بفرماييد
خيلي ممنون

دوست عزيز بارها و بارها گفته شده هيچ دي وي دي پلير نميتونه زير نويس STR پخش كنه!
لطفا تايپ هاي گذشته را مطالعه كنيد.

riquelme
01-05-2010, 08:21
ببخشيد...
مطالعه کردم،حواسم نبود
ميگم اين PHILIPS DVD PLAYER DVP5965 خوبه؟

davood-d
01-05-2010, 15:20
ببخشيد...
مطالعه کردم،حواسم نبود
ميگم اين PHILIPS DVD PLAYER DVP5965 خوبه؟

خواهش ميكنم
اينو بايد دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارندخدمت شما توضيح بدن!

ahora50002000
01-05-2010, 20:45
با سلام
من یک دي وي دي پلير در حد 100000 میخواستم البته خم hd و فلش خور باشد یک مدل سونی دیدم که فلش خور بود در حدود 87000 و مدل دیگه hd ولی فلش خور نبود در حدود 100000 که 18 ماه گارانتی و ساخت مالزی نظر شما چیه

lordsaber
02-05-2010, 13:34
----- پاک شد! -----

10
03-05-2010, 03:41
philips dvp 3260 (فلش هم میخوره)

ahora50002000
03-05-2010, 22:03
با سلام
من یک دي وي دي پلير در حد 100000 میخواستم البته خم hd و فلش خور باشد یک مدل سونی دیدم که فلش خور بود در حدود 87000 و مدل دیگه hd ولی فلش خور نبود در حدود 100000 که 18 ماه گارانتی و ساخت مالزی نظر شما چیه
کسی جواب نمیده ؟

davood-d
03-05-2010, 23:03
شاید خیلی از زمانی که سونی و توشیبا سر فرمت نسل آینده ( بعد از DVD ) برای هم دندون تیز می کردن نگذشته باشه . بیشتر از یک سال این بلاتکلیفی در مورد HD DVD ها و blu-ray ها وجود داشت . شاید اون موقع خیلی ها کاملا منطقی روی کاغذ پیروزی رو با توشیبا و فرمت HD DVD می دونستند .
به نظر من دو تا چیز ورق رو کاملا بر گردوند . یکی وجود همین کنسول پلی استیشن ۳ بود که هنوزم که هنوزه از خیلی از پلیرهای بلوری سر تره . تازه اگه محاسن جانبی و آسانی استفاده و فاکتور قیمت رو هم بهش اضافه کنید شاید بی رقیب باشه . این عامل اول تو بلند مدت تاثیر خودش رو گذاشت . به هر حال طرفدارای کنسول سونی کم نبودن ( هنوز اینکه همکلاسی های دوره راهنمایی از دستگاه بازی سونی ( پلی استیشن ۱ ) سر کلاس با چه ولعی با هم حرف میزدن یادم نرفته ) . تمام این طرفدارای کنسول بازی نا خواسته به فرمت سونی رای دادن . بعد ها هم که حضور این فرمت کنار فرمت توشیبا تو بازار جدی تر شد خیلی ها به عنوان انتخاب اول و آخر برای تماشای فیلم های بلو ری انتخابش کردند . قدرت بالا و انعطاف پذیری بالا کم فاکتوری نبود اونم تو برهوت پلیر های مناسب ...
عامل دوم و تیر خلاص این قضیه هم تصمیم یهویی وارنر برای پشتیبانی صرف ازبلوری بود که کلا HD DVD رو کشید تو قبر و پروندش مختومه شد .
من آمار خاصی ندارم ولی بی بورو برگشت پلی استیشن ۳ پر تعداد ترین بلوری پلیر دنیاست حتی اگه گیمر ها رو هم از این خانواده میلیونی حذف کنیم . چیزی که باعث محبوب شدن پلی اسیشن بود و هست اینه که شما با هزینه تقریبی یه Standalone Player یه مجموعه کامل سرگرمی های خانگی رو خواهید داشت . این برای مصرف کننده ها یعنی فرصت ! بازی های این نسل حتی همون ۳ سال پیش هم به اندازه کافی هیجان انگیز بود قابلیت هایی که از اول روی کنسول بود و روز به روز با یه آپدیت ۱۳۰ - ۱۴۰ مگابایتی اضافه تر هم میشه چیزیه که اصولا تو برنامه کاری هیچ پلیری نیست چه Hi End ها چه زلمبو زیمبو دارهای شکستنی ! کنسول سونی همه اینهارو داشت چون پلیر نبود . یه مرکز سرگرمی بود که قابلیت اجرای بلوری فقط یکی از چند ده قابلیت محبوبش بود .
شاید الآن نسبت به تعدد کمی از پلیرها به علت محدودیت های ساخت که به بیش از ۳ سال پیش بر میگرده کم بیاره ولی هنوزم اگه انتخاب اول خیلی ها نباشه حتما تو لیستشون جایی داره .
کنسول برای اجرای بازیهای سنگین ویدئویی طراحی شده که شاید از لحاظ قدرت و سرعت پردازش غیر قابل مقایسه با هر پلیری باشه اما معلوم نیست ( من نمیدونم ) چقدر از این توانایی خرج پردازش سیگنالهای صوتی تصویری میشه . ولی حداقل میشه تو سرعت لودینگ دیسکها بی رقیب بودن قدرت کنسول رو دید .
نسل اول دستگاه مشکلاتی در استریم کردن صدای غیر فشرده به صورت bitstream داشت که گویا تو نسل جدید مشکل حل شده هر چند آپشن دیگه ای به اسم Linear PCM هم از اول تعبیه شده بود . تفاوت این دو در اینه که در bitsream دیکد کردن به عهده یک پکیج خارجی مثل ریسیور خواهد بود اما در Linear PCM پلی استیشن خودش زحمت دیکد کردن رو میکشه . این مشکل برای کسایی که به ریسیورهای عجیب غریب سونی یا پایونیرشون عادت داشتن یزره تو چشم بود ولی در کل برای پلیری در کلاس پلی استیشن عیب چندانی به حساب نمی اومد . کنسول ۳ تا گزینه برای خروجی صدا داره :
۱ - آنالوگ دو کاناله : که رسما بلااستفاده میمونه
۲ - Optical Fiber : خروجی دیجیتالی که امروزه پهنای باند کمش خیلی تو ذوق میزنه
۳ - HDMI : اینم که دیگه همه میدونن چیه .
این ۳ تا آپشن مخصوصا برای کسایی که ریسیور ندارن مشکل سازه . چون غالب پلیر ها کنار خروجی ( های ) دیجیتال حداقل یه خروجی انالوگ ۵.۱ هم تعبیه میکنن .
در مورد مقایسه خروجی تصویر هیچ نظر شخصی ندارم . چون فقط برای چند بار موفق به زیارت بلو-ری پلیری به جز پلی استیشن شدم که در تمام دفعات یه دیوار شیشه ای سرتاسری که بهش میگن ویترین بینمون فاصله بوده !! اما امکان مقایسه ای که خیلی از کاربرها داشتن میشه گفت در این زمینه هم خوب عمل کرده . اصولا کمتر ژلیری رو میشه دید که جامع الشرایط باشه و در مورد هر نوع صدا و تصویری بتونه خوب عمل کنه .
برای تنظیمات تصویر مثل صدا آشن های خیلی جزئی وجود نداره و محدود میشه به چند تا کار ساده ولی واجب که باید تعبیه می شد. کنسول توانایی نسبتا خوبی تو Upscale کردن دی وی دی داره ولی مسئله ریژن بندی که تو دستگاه رعایت شده آزار دهندست . این مسئله ای هست که باعث میشه موقع خرید فیلم حتما به ریژن فیلم توجه کنید چه دی وی دی و چه بلو-ری .
همونجوری که قبلا گفتم حسن بزرگ دستگاه آپدیت کردن ساده اونه . با توجه به فراگیری پلی استیشن ۳ آمار مشکل ساز شدن دستگاه در پخش فیلم ها ( مخحصوصا پروفایل بالا ها ) در مقابل سایر دستگاه ها ناچیزه .
با اینکه جزو قدیمی ترین بلو-ری پلیر هاست ولی خیلی راحت از پس پروفایل ۱ و ۲ بر میاد با BD-Live و جاوا و فلش هم که ابدا مشکلی نداره .
با این اوصاف این دستگاه بازی همراه یه کنترلر ( که بصورت رسمی برای دستگاه ارائه شده ) می تونه حسابی از خجالت دی وی دی ها و بلو-ری هاتون در بیاد . ( کارکردن با دسته بازی خیلی راحت نیست ) . سر جمع محدودیت ها و محاسن دستگاه رو اگه یکجا وزن کنید ، کفه خوبیهاش سنگین تره .
و اما جمله آخر :
اینکه انتخاب پلی استیشن ۳ ، انتخابِ بهترین نیست اما بهترین انتخابه ( حداقل برای خیلی ها )

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davood-d
04-05-2010, 01:12
کسی جواب نمیده ؟

هيچ دي وي دي پليري نميتونه تصاوير اچ دي نشان بده! فقط Upscale ميكنه! يعني تصاوير استاندارد را نزديك ميكنه با اچ دي

ahora50002000
04-05-2010, 10:41
هيچ دي وي دي پليري نميتونه تصاوير اچ دي نشان بده! فقط Upscale ميكنه! يعني تصاوير استاندارد را نزديك ميكنه با اچ دي
پیشنهاد شما برای خرید چیه

davood-d
04-05-2010, 15:55
پیشنهاد شما برای خرید چیه

فيلپس, ال جي, سوني به گفته دوستان عاليه
تايپ كامل مطالعه كني دوستان كاملا توضيح دادند

ahora50002000
05-05-2010, 11:44
با سلام

کسی جواب نمیده ؟

فيلپس, ال جي, سوني به گفته دوستان عاليه
تايپ كامل مطالعه كني دوستان كاملا توضيح دادند
شرمنده سوال من واضح بود !!!

.:HAMED:.
05-05-2010, 11:59
با سلام خدمت دوستان
لطف كنين يه دي وي دي پلير عالي معرفي كنيد كه حتي وي سي دي هم پخش كنه همه فرمت ها رو پشتيباني كنه (صوتي و تصويري و ويدئويي)
و قيمتش مهم نيست
ديگه آخرش باشه
لطفا دقيقا يك مورد عالي رو اشاره كنيد و از ارائه هفت هشتا گزينه خودداري كنيد
ممنون

s_paliz
05-05-2010, 12:18
با سلام خدمت دوستان
لطف كنين يه دي وي دي پلير عالي معرفي كنيد كه حتي وي سي دي هم پخش كنه همه فرمت ها رو پشتيباني كنه (صوتي و تصويري و ويدئويي)
و قيمتش مهم نيست
ديگه آخرش باشه
ممنونسوال من هم همینه

+

فلش خور باشه و فایلهای ویدئویی مثل Mkv و Mp4 و ... رو هم ساپورت کنه. قیمتش هم زیاد بالا نباشه.

.:HAMED:.
05-05-2010, 15:15
البته مد نظر بنده قيمتش مهم نيست
فقط همونطور كه گفتيم آخرش باشه

hezare24
06-05-2010, 13:15
سلام

philips 5995 ساخت چه کشوری است
سایت مربوط به آن را معرفی کنید

kavoosh
07-05-2010, 00:29
با سلام خدمت دوستان
و قيمتش مهم نيست
ديگه آخرش باشه
ممنون

سوال من هم همینه

+

فلش خور باشه و فایلهای ویدئویی مثل Mkv و Mp4 و ... رو هم ساپورت کنه. قیمتش هم زیاد بالا نباشه.

بنظر من Philips DVP - 5996

هر چی قابلیت بخواین توی این دستگاه هست..

قیمتش هم بین 120 تا 140 گیر میاد..(اگه گیر بیاد)

سلام

philips 5995 ساخت چه کشوری است
سایت مربوط به آن را معرفی کنید

فکر کنم ساخت usa باشه..

من این سایت رو تونستم پیدا کنم:(ولی در مورد dvd player هاش چیزه خاصی ندیدم)

loyal_boy
07-05-2010, 11:55
سلام

من یه سینما خانواده خریدم مدل LG777
سینما رو که وصل کردم باند های عقبی خیلی خیلی ضعیفه صداش باید صداشو بزاری آخرش تا یه کمی صدا ازش در بیاد میخواستم بپرسم آیا باند های عقبی مثل باند های جلویی صدا میده یا نه ؟!
در ضمن اطلاع دارید که این مدل زیر نویس های DIVX رو ساپورت میکنه یا نه ؟

ahora50002000
07-05-2010, 13:33
شرمنده سوال من واضح بود !!!
سلام
کسی منو در خصوص خرید یک dvd player با ذکر مدل و قیمت حدود 100000 راهنمایی نمیکنه

davood-d
07-05-2010, 18:59
سلام
کسی منو در خصوص خرید یک dvd player با ذکر مدل و قیمت حدود 100000 راهنمایی نمیکنه

سلام
من راهنمايي كردم ولي نظرم توسط مدير پاك شد!:41:

ahora50002000
08-05-2010, 21:11
سلام
من راهنمايي كردم ولي نظرم توسط مدير پاك شد!:41:
ممنون از لطفت
ولی چرا از موسوی و کروبی حمایت می کنی و در این تاپیک( بازی !!! ) از اونها طرفداری می کنی آخه هر چی حدی داره خوب کاری مدیران کردند حقته !!!

davood-d
08-05-2010, 21:19
ممنون از لطفت
ولی چرا از موسوی و کروبی حمایت می کنی و در این تاپیک( بازی !!! ) از اونها طرفداری می کنی آخه هر چی حدی داره خوب کاری مدیران کردند حقته !!!

معلوم هست چي ميگي!!!! از كي حمايت كردم؟ كجا!:18:

majidhe
09-05-2010, 08:58
سلام
من یه دی وی دی پلیر می خوام که هم خیلی ارزون باشه و هم بتونه mkv رو نشون بده البته با زیر نویس فارسی هم مشکل نداشته باشه

ahora50002000
09-05-2010, 22:29
معلوم هست چي ميگي!!!! از كي حمايت كردم؟ كجا!:18:

مجید دلبندم !!! ( اگه نگی مجید کیه ! )
پسر خوب !
به طنز گفتم ! شما نوشته بودی من راهنمایی کردم مدیران پاک کردند آخه در تاپیک مشاوره خرید ممکنه چه چیز نوشته باشی که پاکش کنند اگر منظور جهت عدم تبلیغ برای یک کالای خاص باشد که این تاپیک باید از اول بسته باشد !
افتاد !!! ( شوخی کردم )

davood-d
10-05-2010, 03:05
مجید دلبندم !!! ( اگه نگی مجید کیه ! )
پسر خوب !
به طنز گفتم ! شما نوشته بودی من راهنمایی کردم مدیران پاک کردند آخه در تاپیک مشاوره خرید ممکنه چه چیز نوشته باشی که پاکش کنند اگر منظور جهت عدم تبلیغ برای یک کالای خاص باشد که این تاپیک باید از اول بسته باشد !
افتاد !!! ( شوخی کردم )

دوست عزيز ميشه از كلمات قشنگ تر هم استفاده كرد!
من فقط يك وبلاگ معرفي كردم به دوستان
:11:

ahora50002000
10-05-2010, 10:12
دوست عزيز ميشه از كلمات قشنگ تر هم استفاده كرد!
من فقط يك وبلاگ معرفي كردم به دوستان

دوست گرامی
سوما من که آخر نوشته گفتم شوخی کردم
دوما فکر نکنم در حرفهام جمله بدی بکار بردم
اولا اصلا منظورم شما نبودید و من منظورم به کسی بود که پاک کرده بود
صفرما در هر صورت ببخشید !!!

davood-d
10-05-2010, 11:55
دوست گرامی
سوما من که آخر نوشته گفتم شوخی کردم
دوما فکر نکنم در حرفهام جمله بدی بکار بردم
اولا اصلا منظورم شما نبودید و من منظورم به کسی بود که پاک کرده بود
صفرما در هر صورت ببخشید !!!

سلام
دوستم:10::11:

hamed2012591
10-05-2010, 23:01
من 9750 lg گرفتم چیز کامل و خوبیه 85000 تمام خروجی ها رو هم داره تازه کابل HDMI هم روش هست

mmasoudd
11-05-2010, 07:32
سلام به همه
دوستان من می خوام یه DVD Player بخرم با قیمت زیر 100 تومان
می خوام این قابلیت ها رو داشته باشه:
1- امکان پخش حداکثر فرمتهای ممکن از روی usb
2- امکان پخش زیر نویس فارسی بدون مشکل
3- پخش فرمتهای مختلف CD و DVD
4- داشتن خروجی های مختلف صوتی و تصویری
5- امکان ضبط از روی DVD یا CD بر روی فلش مموری
6- پشتیبانی از هارد اکسترنال (در صورت امکان)

از دوستان خواهش می کنم مدل پیشنهادی خودشون رو بگن
آیا مدلی هست که همه خواسته های منو یکجا داشته باشه؟

شاید سئوال من سئوال خیلی از دوستان هم باشه
ممنونم

aaeiria
12-05-2010, 22:50
سلام به همه

ممنونم

من هم همین سوال رو داشتم
البته زیاد هم این امکانات مدنظرم نیست ولی چیزی که برام مهمه ماندگاری و لنز خوب dvd player هستش.
ممنونم اگه به منم جواب بدید.

davood-d
12-05-2010, 23:46
سلام به همه

ممنونم

دوست من يكم بيشتر فكر ميكردي شايد چيزي از قلم افتاده باشه؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

من هم همین سوال رو داشتم
البته زیاد هم این امکانات مدنظرم نیست ولی چیزی که برام مهمه ماندگاری و لنز خوب dvd player هستش.
ممنونم اگه به منم جواب بدید.

سلام
امروزه با 100 هزار تومان نميشه انتظار كاركرد چند ساله از محصولات داشت.
يه پلير مناسب كه در همين پست دوستان معرفي كردن بخريد, ميتوني بسته به ميزان استفاده كم كم دوسال استفاده كنيد.

dsp2009
13-05-2010, 00:27
من 9750 lg گرفتم چیز کامل و خوبیه 85000 تمام خروجی ها رو هم داره تازه کابل HDMI هم روش هست

زیر نویس فارسی را هم ساپورت میکنه ؟

aaeiria
13-05-2010, 10:16
سلام
امروزه با 100 هزار تومان نميشه انتظار كاركرد چند ساله از محصولات داشت.
يه پلير مناسب كه در همين پست دوستان معرفي كردن بخريد, ميتوني بسته به ميزان استفاده كم كم دوسال استفاده كنيد.

متشکرم!!! خوب دو تارو لااقل پیشنهاد می دادی

aaeiria
13-05-2010, 14:31
سلام
لطفا یه سایت که قیمت های صوتی تصویری رو داشته باشه معرفی کنید

ghahremanimehdi
13-05-2010, 15:41
سلام
لطفا یه سایت که قیمت های صوتی تصویری رو داشته باشه معرفی کنید

whitewolf
13-05-2010, 21:35
سلام.
من یه دی وی دی پلیر فیلیپس دارم که فیلم رو با زیرنویس sub\idx میریزم توی فلش. منتها موقعی که line اول زیرنویس قراره پخش بشه دستگاه هنگ می کنه و باید دستگاه رو از برق بکشم بیرون.
چی کار کنم زیرنویس رو ؟ باید قاعده و قانون خاصی از لحاظ مکان زیرنویس و این جور چیزا باشه؟

ghahremanimehdi
14-05-2010, 01:44
سلام.
من یه دی وی دی پلیر فیلیپس دارم که فیلم رو با زیرنویس sub\idx میریزم توی فلش. منتها موقعی که line اول زیرنویس قراره پخش بشه دستگاه هنگ می کنه و باید دستگاه رو از برق بکشم بیرون.
چی کار کنم زیرنویس رو ؟ باید قاعده و قانون خاصی از لحاظ مکان زیرنویس و این جور چیزا باشه؟

قبلا تو تاپیک توضیح دادم که این مشکل از کجا ناشی میشه ، اگر دستگاه موقع اجرای زیرنویس هنگ میکنه ، زیرنویس ارور داره و باید با نرم افزار subtitle creator ارورهای زیرنویس رو اصلاح کنید...
اینجا بیشتر توضیح دادم :

whitewolf
14-05-2010, 02:37
قبلا تو تاپیک توضیح دادم که این مشکل از کجا ناشی میشه ، اگر دستگاه موقع اجرای زیرنویس هنگ میکنه ، زیرنویس ارور داره و باید با نرم افزار subtitle creator ارورهای زیرنویس رو اصلاح کنید...
اینجا بیشتر توضیح دادم :

مرسی. قهرمانی جان. خیلی زحمت می کشین.
یادمه یه بارم توی صفحه 66 کل تاپیک رو خلاصه کردین.
ممنون :11:

راستی اگه بخوام یه BD Player در حد 200 تا 250 بگیرم که usb خیلی قوی هم داشته باشه (اخرین کدک های تصویری و صوتی رو ساپورت کنه) چی رو پیشنهاد می کنین؟

ghahremanimehdi
14-05-2010, 02:46
مرسی. قهرمانی جان. خیلی زحمت می کشین.
یادمه یه بارم توی صفحه 66 کل تاپیک رو خلاصه کردین.
ممنون :11:

راستی اگه بخوام یه BD Player در حد 200 تا 250 بگیرم که usb خیلی قوی هم داشته باشه (اخرین کدک های تصویری و صوتی رو ساپورت کنه) چی رو پیشنهاد می کنین؟

خواهش میکنم.
اینجا رو اگر ندیدی یه نگاه بنداز :

البته با 200 تومن نمیشه بلوری پلیر خوبی خرید و هنوز مدلهای بالاتر وارد ایران نشده .

arash11
14-05-2010, 12:06
لطفا یک دی وی دی پلیر معرفی کنید که زیر نویس فارسی را خوب ساپورت کند.ممنون
کسانی که فیلیپس دارند ایا 3360 زیر نویس فارسی را خوب ساپورت میکند.ممنون

tommy vercetti
15-05-2010, 10:30
سلام ، دوستان می بخشید که این جا این سئوال رو می پرسم ...
من یه DVD Recorder از LG خریدم ... می خوام از تمام دستگاه هایی که به تلویزیون میره صدا و تصویر ضبط کنم ... چه جوری باید این کارو کنم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

pedram_sad
15-05-2010, 21:18
دوستان کسی با samsung u8900 کار کرده ؟
خیلی فوریه
چطور player هست ؟
بخصوص تو قسمت usb

armenak
15-05-2010, 21:25
سلام
کسی میدونه دی وی دی پلیر فیلیپس 3360 دی وی دی رو فلش اجرا میکنه یا نه؟
من فیلم آواتار رو دی وی دی ناینشو( 8.5گیگ) دارم به نظر شما اجراش میکنه با فلش؟
فیلمهای ناین رو هم مثه فیلمهای معمولی (4.7گیگ) رو اجرا میکنه؟

davood-d
15-05-2010, 23:16
سلام
کسی میدونه دی وی دی پلیر فیلیپس 3360 دی وی دی رو فلش اجرا میکنه یا نه؟
من فیلم آواتار رو دی وی دی ناینشو( 8.5گیگ) دارم به نظر شما اجراش میکنه با فلش؟
فیلمهای ناین رو هم مثه فیلمهای معمولی (4.7گیگ) رو اجرا میکنه؟

سلام
اگر فرمت ديسگ 8.5 شما فرمت استاندارد Mpeg2 باشه بايد اجرا كند. ديسك هاي اصلي هم 8.5 گيگ هستند.
اما اگر فرمت هاي كامپيوتري باشه نه نميتونه پخش كند.

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

دوستان کسی با samsung u8900 کار کرده ؟
خیلی فوریه
چطور player هست ؟
بخصوص تو قسمت usb

پليرهاي سامسونگ هميشه ضعيف بوده و هست.
ال جي و فيليپس تو USB خيلي عالي هستند.

ahmadd
16-05-2010, 01:49
با سلام

من برای کارم نیاز به یک دی وی دی رکوردی دارم که دارای عمر بالایی باشه از طرفی هنگ نکنه و نیز اگر در حال رکورد برق رفت تا اونجایی که ضبط کرده رو بتونه در حافظه یا فلشی که به آن متصل است نگه دارد!

لطفا راهنمایی کنید

armenak
16-05-2010, 10:55
سلام
من یه تی وی ال سی دی و یه سینمای خانگی دارم که پلیرش اذیتم میکنه میخواستم یه پلیر دیگه که خوب و کامل باشه مثه 3360 فیلیپس بگیرم که به سینما خانگیم وصل بشه و هیچ مشکلی هم باهاش نداشته باشه.سینما خانگی ما یه 6 تا سیم داره که هر کدوم یه رنگه که به پلیر وصل شده بوده یه 2تا سیم هم هست از این 2 به 2 هاس که از تی وی گرفتم برای AUX که بتونم برنامه های خود تی وی رو هم با اسپیکرهاش پخش کنه یه رابط HDMI هم از تی وی اومده که برای تصویره.همه این سیم ها به اون پلیر وصل شده بودن.میخوام دستگاهی که میگیرم همه اینا بهش وصل شه.میشه یه مدل خوب معرفی کنید
اینم عکسه سینما خانگیم : SAMSUNG HT-TX250

اینم یه عکس از پنل پشت پلیره :

pedram_sad
16-05-2010, 12:12
پليرهاي سامسونگ هميشه ضعيف بوده و هست.
ال جي و فيليپس تو USB خيلي عالي هستند.
با مدل های بدون usb که زیاد کار کردم
خودم و دوستان مشکلی نداشته

حالا این مدل usb رو نمیدونم چطوریاس
منظورم قدرت پخش از این پورت هست و تیکه تیکه نشدن و این مسایل

ghahremanimehdi
16-05-2010, 12:30
سلام
من یه تی وی ال سی دی و یه سینمای خانگی دارم که پلیرش اذیتم میکنه میخواستم یه پلیر دیگه که خوب و کامل باشه مثه 3360 فیلیپس بگیرم که به سینما خانگیم وصل بشه و هیچ مشکلی هم باهاش نداشته باشه.سینما خانگی ما یه 6 تا سیم داره که هر کدوم یه رنگه که به پلیر وصل شده بوده یه 2تا سیم هم هست از این 2 به 2 هاس که از تی وی گرفتم برای AUX که بتونم برنامه های خود تی وی رو هم با اسپیکرهاش پخش کنه یه رابط HDMI هم از تی وی اومده که برای تصویره.همه این سیم ها به اون پلیر وصل شده بودن.میخوام دستگاهی که میگیرم همه اینا بهش وصل شه.میشه یه مدل خوب معرفی کنید
اینم عکسه سینما خانگیم : SAMSUNG HT-TX250

اینم یه عکس از پنل پشت پلیره :

اون 6 تا سوکت، خروجی آمپلی فایر پلیر هست که به اسپیکرها وصل میشه ، شما نمیتونی مستقیما اسپیکرها رو به پلیر دیگه وصل کنی.

armenak
16-05-2010, 16:16
اون 6 تا سوکت، خروجی آمپلی فایر پلیر هست که به اسپیکرها وصل میشه ، شما نمیتونی مستقیما اسپیکرها رو به پلیر دیگه وصل کنی.

خوب حالا من چیکار کنم؟یعنی هیچ پلیر دیگه ای وجود ندازه این 6 تا سیم بهش وصل شه؟؟؟؟؟؟؟؟

kaveh_d
16-05-2010, 16:24
بذار اون شیش تا سیم بلندگو بهش وصل باشه. شما پلیرتو بخر خروجیشو به ورودی پلیر فعلیت وصل کن.

armenak
16-05-2010, 18:13
بذار اون شیش تا سیم بلندگو بهش وصل باشه. شما پلیرتو بخر خروجیشو به ورودی پلیر فعلیت وصل کن.

میشه بیشتر توضیح بدید چجوری؟با چی و چجوری وصل کنم؟
اینجوری اونوقت از هر دوتا پلیر میتونم استفاده کنم؟

davood-d
16-05-2010, 23:51
سلام به دوستان

ديدم آقاي برزين يه كابل HDMI خيلي عالي معرفي كردند, گفتم خبر بدم شايد دوستان دنبال كابل خوب باشند:20: معمولا آقاي برزين برند بد معرفي نمي كنند.

arash11
17-05-2010, 00:06
لطفا یک دی وی دی پلیر معرفی کنید که زیر نویس فارسی را خوب ساپورت کند.ممنون
کسانی که فیلیپس دارند ایا 3360 زیر نویس فارسی را خوب ساپورت میکند.ممنون

لطفا همکاری کنید.ممنون

davood-d
17-05-2010, 00:20
لطفا همکاری کنید.ممنون

دوست عزيز معمولا دي وي دي پليرها تو پخش زيرنويس هاي مخصوصاSRT مشكل دارند و پخش نمي كنند! اگر تايپ دقيق مطالعه كنيد تا حد زيادي متوجه خواهيد شد.

ahmadd
17-05-2010, 02:36
با سلام

من برای کارم نیاز به یک دی وی دی رکوردی دارم که دارای عمر بالایی باشه از طرفی هنگ نکنه و نیز اگر در حال رکورد برق رفت تا اونجایی که ضبط کرده رو بتونه در حافظه یا فلشی که به آن متصل است نگه دارد!

لطفا راهنمایی کنید

hamed2012591
17-05-2010, 10:15
با سلام خدمت دوستان
من یک dvdplayer 9750 lg خریدم که با کابل hdmi به تلویزیون وصل کردم اما تصویر احساس می کردم که کنتراست بسیار پایینی داره امروز هم از خروجی hdmi و هم خروجی کامپوننت تصویر گرفتم و تلویزیون رو دو تصویر کردم که هر دو از dvd ' گرفته شده در کمال تعجب شفافیت تصویر از خروجی کامپوننت در حالت 576p در مقابل خروجی HDMI در همان حالت بالاتره و کنتراست بهتره و با چشم کاملا قابل تشخیصه ( تلویریون LED sharp)

علت این قضیه چیه کابل hdmi هم همان کابل همراه با dvd lg است که در کارتنش بود

اگه لازم باشه تصویر رو براتوتن میزارم

لطفا منو کمک کنید تا علت این قضیه رو بدونم

davood-d
17-05-2010, 16:34
با سلام خدمت دوستان
من یک dvdplayer 9750 lg خریدم که با کابل hdmi به تلویزیون وصل کردم اما تصویر احساس می کردم که کنتراست بسیار پایینی داره امروز هم از خروجی hdmi و هم خروجی کامپوننت تصویر گرفتم و تلویزیون رو دو تصویر کردم که هر دو از dvd ' گرفته شده در کمال تعجب شفافیت تصویر از خروجی کامپوننت در حالت 576p در مقابل خروجی HDMI در همان حالت بالاتره و کنتراست بهتره و با چشم کاملا قابل تشخیصه ( تلویریون LED sharp)

سلام
يادم هست آقاي برزين حدود يك سال پيش يك مطلبي نوشته بود كه ميگفت دوستاني كه سيستم هاي تجاري و پليرهاي ارزان دارند خروجي RGB را هم امتحان كنند, امكان داره نتيجه بهتري از HDMI بگيرند.
دلايل را هم ذكر كرده بودند كه الان من يادم نيست.

tommy vercetti
17-05-2010, 16:37
سلام ، دوستان می بخشید که این جا این سئوال رو می پرسم ...
من یه DVD Recorder از LG خریدم ... می خوام از تمام دستگاه هایی که به تلویزیون میره صدا و تصویر ضبط کنم ... چه جوری باید این کارو کنم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

دوستان اگه میشه به من هم کمک برسانند ... :21:
راستی بازم بخاطر سئوال نا به جام منو ببخشید ... اگر کسی از دوستان جای اصلی این پرسش رو می دونه بگه ... (:31:)

ghahremanimehdi
17-05-2010, 16:49
با سلام خدمت دوستان

شاید به خاطر کابلش باشه چون مطمئننا به خاطر قیمت بالای کابل HDMI کابل با کیفیتی همراهش ارائه نمیکنند.
ضمننا از لحاظ کیفیت تصویر از طریق HDMI به نظرم فیلیپس بهتر از الجی باشه.

davood-d
17-05-2010, 18:29
دوستان اگه میشه به من هم کمک برسانند ... :21:
راستی بازم بخاطر سئوال نا به جام منو ببخشید ... اگر کسی از دوستان جای اصلی این پرسش رو می دونه بگه ... (:31:)

سلام
خروجي تلويزيون را وصل كن به ورودي دي وي دي ركوردر تا تمام ورودي ها به تلويزيون ضبط بشه
فقط در اين نوع اتصال حتما بايد تلويزيون روسن باشد.

tommy vercetti
17-05-2010, 18:57
سلام
خروجي تلويزيون را وصل كن به ورودي دي وي دي ركوردر تا تمام ورودي ها به تلويزيون ضبط بشه
فقط در اين نوع اتصال حتما بايد تلويزيون روسن باشد.

منم اولش دقیقا همین کارو کردم ... اما فقط صدا رو ضبط می کنه ... تصویر نداره ...
اما در حالت معمول از آنتن براحتی می گیره ...

davood-d
17-05-2010, 19:50
منم اولش دقیقا همین کارو کردم ... اما فقط صدا رو ضبط می کنه ... تصویر نداره ...
اما در حالت معمول از آنتن براحتی می گیره ...

ركوردر را بايد روي LINE IN تنظيم كنيد. امكان داره روي تيونر باشد.
خروجي TV رو حتما چك كنيد.

amin_nishnish
18-05-2010, 00:56
سلام دوستان.تازگی یه ال سی دی سونی 40EX500 خریدم.خاستم سینما بخرم براش ولی دیدم پلیرش چیز جالبی نیست.سوالم اینه که اگه بخام پلیر جداگونه بخرم و سیستم صوتی رو هم جدا بگیرم اگه مثلا سیستم صوتی 6 بانده + ساب باشه باید پلیر هم 6 تا خروجی داشته باشه یا چیزی تو این مایه ها؟ببخشید اگه سوالم آماتوریه!
:19:

*Alucard*
18-05-2010, 01:16
باید پلیری بخری که قابلیت پردازش و ارسال سیگنالهای چند کاناله ( دالبی و ... ) رو داشته باشه (به عبارتی خروجی های دیجیتال و اپتیکال داشته باشه) اونوقت میتونی این پلیر رو به یه دک دالبی یا AV ----- وصل کنی (شاید یه سینمای خانگی معمولی این قابلیت رو داشته باشه که به عنوان یه Av ----- بشه ازش استفاده کرد) و از صدای چند کاناله واقعی لذت ببری.
بعضی AV رسیورها هم هستن که صدای استریو رو میگیرن و به طور مجازی 5.1 یا 7.1 کاناله میکنن که اون دیگه مربوط میشه به قابلیتهای ----- شما ولی به هیچ وجه کیفیت یه صدای چند کاناله رو که به صورت Native یا واقعی با سیستم چند کاناله صدا برداری شده باشه ندارن...

kaveh_d
18-05-2010, 09:07
میشه بیشتر توضیح بدید چجوری؟با چی و چجوری وصل کنم؟
اینجوری اونوقت از هر دوتا پلیر میتونم استفاده کنم؟

بله از هر دو میتونید استفاده کنید.
ببینید پلیر فعلیتون چه ورودیهایی برای صدا داره. همشون حداقل یه ورودی AUX دارن. اگه ورودی اپتیکال داشته باشه که چه بهتر. خروجی صوت پلیر جدید رو به این ورودی وصل کنید و تصویرشم به تلوزیون بدید.

amin_nishnish
18-05-2010, 14:56
ممنون از جواب.تو بازار که تحقیق کردم دیدم فقط پلیر مارشال هست که 5.1 کاناله هست که میشه یه سیستم صوتی 5 بانده رو بهش وصل کرد.من منظور شما رو متوجه نشدم از اینکه گفتی وصل کنم به رسیور؟مگه خروجیهای پلیر به بلندگوها وصل نمیشه؟پس ----- این وسط چه کارست؟(----- من هایویون 9696)

ghahremanimehdi
18-05-2010, 16:25
ممنون از جواب.تو بازار که تحقیق کردم دیدم فقط پلیر مارشال هست که 5.1 کاناله هست که میشه یه سیستم صوتی 5 بانده رو بهش وصل کرد.من منظور شما رو متوجه نشدم از اینکه گفتی وصل کنم به رسیور؟مگه خروجیهای پلیر به بلندگوها وصل نمیشه؟پس ----- این وسط چه کارست؟(----- من هایویون 9696)

عزیز من، ایشون منظورشون از ----- دستگاهی است که تمام سیستم های صوتی و تصویری بهش وصل میشه ، منظور از ----- ، گیرنده ماهواره نیستش. در ضمن اون فروشنده اشتباه به شما گفته ، فیلیپس هم مدلهایی داره که خروجی 5.1 آنالوگ داره مثل 5986 و 5996 ولی در صورتی میشه استفاده کرد که اسپیکر خودش آمپلی فایر داشته باشه.

tak2750
18-05-2010, 17:24
سلام
من یه دی وی دی پلیر با قیمت بین 50 تا 60 تومن میخام که divx رو هم پخش کنه و با زیرنویس فارسی هم مشکل نداشته باشه
ورودی usb هم داشته باشه
تو بازار هم راحت گیر بیاد

لطفا کمکم کنید

در ضمن چند تا سوال هم داشتم
ایا دی وی دی پلیر میتونه فایل avi و mpeg رو هم پخش کنه؟(منظورم از نوع ارزونه)
ایا اگه فایل های divx تو پوشه های مختلف باشند دی وی دی پلیر میتونه اونها رو بخونه؟

ghahremanimehdi
18-05-2010, 17:30
سلام
من یه دی وی دی پلیر با قیمت بین 50 تا 60 تومن میخام که divx رو هم پخش کنه و با زیرنویس فارسی هم مشکل نداشته باشه
ورودی usb هم داشته باشه

لطفا کمکم کنید

ایا اگه فایل های divx تو پوشه های مختلف باشند دی وی دی پلیر میتونه اونها رو بخونه؟

جواب همه سوالاتتون : بله هست
با قیمت 50 تومن باید دنبال مارکهای متفرقه مثل مارشال باشید.

davood-d
18-05-2010, 18:01
سلام
ورودی usb هم داشته باشه

لطفا کمکم کنید

سلام
با اجازه دوست عزيز "ghahremanimehdi"
من ال جي براي يكي از دوستانم خريدم 50 تومان از ميدان امام البته بدونه ضمانت با ضمانت ماديران 60 بود.
تمام كاراي هم كه گفتيد را انجام ميداد:20:

tak2750
18-05-2010, 18:39
جواب همه سوالاتتون : بله هست
با قیمت 50 تومن باید دنبال مارکهای متفرقه مثل مارشال باشید.

سلام
با اجازه دوست عزيز "ghahremanimehdi"
من ال جي براي يكي از دوستانم خريدم 50 تومان از ميدان امام البته بدونه ضمانت با ضمانت ماديران 60 بود.
تمام كاراي هم كه گفتيد را انجام ميداد:20:

مچکرم که جواب دادید
ممکنه مدل دقیق ال جی رو بگید
من رو اینترنت یه خورده گشتم مدل 6350 رو پیدا کردم قیمت رو نوشته بود 57 تومن.ولی هرچی مشخصات رو خوندم ننوشته بود که ایا زیرنویس فارسی هم میخونه یا نه؟
ایا میتونه فایل avi و mpeg رو هم پخش کنه؟
(در کل چند تا از فرمت هایی که تو کامپیوتر هست رو میتونه بخونه؟اخه من یه خورده اهنگ با فرمت های avi و mpg و wmv رو کامپیوتر دارم.میخام بدونم که میشه اینا رو رو دی وی دی رایت کنم یا کپی کنم رو فلش .ایا دی وی دی میتونه اینا رو بخونه؟منظورم همین مدل 6350 هست)
اصلا این مدل چطوره؟

davood-d
18-05-2010, 18:48
مچکرم که جواب دادید
ممکنه مدل دقیق ال جی رو بگید
من رو اینترنت یه خورده گشتم مدل 6350 رو پیدا کردم قیمت رو نوشته بود 57 تومن.ولی هرچی مشخصات رو خوندم ننوشته بود که ایا زیرنویس فارسی هم میخونه یا نه؟اصلا این مدل چطوره؟

سلام
همين 6350 بود, قيمت تو همين حدود هست.
در مورد زير نويس اطلاع ندارم, اما ميدونم SRT پخش نميكنه.
خروجي HDMI هم نداره
اما اگر قط براي مصرف خانگي ميخواي پلير خوبي هست.
فيليپس هم عاليه تو اين قيمت هاي پائين

kavoosh
19-05-2010, 01:30
کسی اینجا هست که خودش با فیلیپس 5986 یا 5996 کار کرده باشه؟

میخواستم بدونم این پلیرها میتونن wmv و MKV رو پخش کنن(مخصوصا mkv)

کلا توی مدل های مختلف فیلیپس مدلی هست که بتونه mkv رو بخونه؟(HD Divx)

ممنون میشم راهنمایی کنید..

davood-d
19-05-2010, 01:43
کسی اینجا هست که خودش با فیلیپس 5986 یا 5996 کار کرده باشه؟

میخواستم بدونم این پلیرها میتونن wmv و MKV رو پخش کنن(مخصوصا mkv)

کلا توی مدل های مختلف فیلیپس مدلی هست که بتونه mkv رو بخونه؟(HD Divx)

ممنون میشم راهنمایی کنید..

تايپ بخوني متوجه ميشي
WMV پخش ميكنند اما MKV نه

HD Divx فقط بلوري پليرها پخش ميكنند.

دي وي دي پليرها امكان پخش هيچ فرمت HD را ندارند.

kavoosh
19-05-2010, 01:49
تايپ بخوني متوجه ميشي
WMV پخش ميكنند اما MKV نه

HD Divx فقط بلوري پليرها پخش ميكنند.

دي وي دي پليرها امكان پخش هيچ فرمت HD را ندارند.

ممنون..
============================================

پلیر 5996 با dvdrip و زیرنویس srt مشکلی نداره؟

کجا میشه این پلیر رو گیر اورد؟

سایت خاصی نمیفروشه؟(تو ایران)

بازم ممنون.

ahmadd
19-05-2010, 02:08
با سلام کسی پاسخ من را نمیدهد؟

لطفا راهنمایی کنید

mortezaon
19-05-2010, 03:57
«ن پاناسونيك دارم محشره خيلي خركاره

tak2750
19-05-2010, 07:43
لطفا بهم بگید بین
DVP3111 فلیپس
و
DV-6450PM ال جی
کدوم بهتره؟
قیمت هردو 50 تومنه.
کدومشون فایل های بیشتری مخصوصا wmv (منظورم wma نیست) و mpg رو ساپورت میکنه؟
لفا سریع بگید چون میخام برم تهران و از اونجا بخرم

amin_nishnish
19-05-2010, 17:00
متشکر آقا مهدی.یه سوال دیگه برام پیش اومده.اگه مثلا پلیرهای سونی خروجی 5 کانال ندارن پس چطور سینماهای خونگی کامل رو که چند بانده هستن ست می کنند؟
پیشنهاد شما برای کسی که می خواد سیستم صوتی و پلیر رو جداگونه بخره چیه:46:؟

tak2750
20-05-2010, 09:45
لطفا بهم بگید بین
DVP3111 فلیپس
و
DV-6450PM ال جی
کدوم بهتره؟
قیمت هردو 50 تومنه.
کدومشون فایل های بیشتری مخصوصا wmv (منظورم wma نیست) و mpg رو ساپورت میکنه؟
لفا سریع بگید چون میخام برم تهران و از اونجا بخرم
بالاخره یه فیلیپس 3350 گرفتم 63 تومن
avi و mpg رو هم پخش میکنه ولی wmv رو نمیتونه پخش کنه

Zelgadis
20-05-2010, 16:40
دوستان اسم اين dvd player هايي كه خودشون مانيتور دارن و كانال هاي تلويزيون هم ميگيرند چيه . من يك مودل ديدم قيمتشم 160 بود . ولي اسمشو نپرسيدم. حالا ميخوام يك نمونه خوبشو بگيرم كه امكاناتش خوب باشه و كانال هاي تلويزيون رو هم بگيره و divx رو هم پخش كنه و زيرنويس فارسي رو هم بخونه. ميشه زيرنويس هاي فارسي كه از اينترنت ميگيرم با فلش مموري بزاريم روي فرمت هاي avi داخل هاردش و و پخش كنه ؟ اصلا ارزش خريدن داره ؟ من تا 200 هزارتومان حاضرم خرج كنم
لطفا معرفي كنيد.

davood-d
21-05-2010, 01:14

مباركه:thumbsup:

rafiep30world
21-05-2010, 06:51
از كجا خريدي تلفنشو بهم مي دي؟

tak2750
21-05-2010, 15:07
از كجا خريدي تلفنشو بهم مي دي؟

از نمایندگی
خیابان جمهوری پاساژ شرکا

rafiep30world
21-05-2010, 15:15
از نمایندگی
خیابان جمهوری پاساژ شرکا
من تهران نيستم اگه زحمت بكشي تلفنشو بهم بدي ممنون ميشم

amin_nishnish
21-05-2010, 17:17
آقا هر کی میتونه لطفا راهنمایی کنه.یه سینمای خانگی مارشال 6114 خریدم که پلیرش خروجی HD داره ولی کابل رو که وصل می کنم تلوزیون پیغام میده که سیگنال ساپورت نمیشه و خروجی دستگاه رو چک کنید.کابلش رو هم بهترین مدل گرفتم.تنظیمات پلیر شامل ای چیزا میشه:
tv system: 1_NTSC 2_PAL 3_PAL60 4_AUTO
video: 1_YUV 2_S-VIDEO
resolution: 1_480p/576p 2_720 3_1080i 4_1080p
tv mode: 1_4:3 ps 2_4:3LB 3_16:9
خواهشا راهنمایی کنید که تنظیماتشو چطور انجام بدم تا تصویر بده؟
راستی جای دیگه تست کردم تصویر میومد ولی تلوزیون خودم ساپورت نمیکنه.تلوزیونم سونی 40 EX 500
یه سوال فرعی هم داشتم.اگه همزمان به خروجی پلیر کابل اچ دی و خروجی سه فیش معمولی وصل کنم میتونه به هر دو همزمان خروجی تصویر بده؟

vafa1353
21-05-2010, 18:51
آقا هر کی میتونه لطفا راهنمایی کنه.یه سینمای خانگی مارشال 6114 خریدم که پلیرش خروجی HD داره ولی کابل رو که وصل می کنم تلوزیون پیغام میده که سیگنال ساپورت نمیشه و خروجی دستگاه رو چک کنید.کابلش رو هم بهترین مدل گرفتم.تنظیمات پلیر شامل ای چیزا میشه:
راستی جای دیگه تست کردم تصویر میومد ولی تلوزیون خودم ساپورت نمیکنه.تلوزیونم سونی 40 EX 500
یه سوال فرعی هم داشتم.اگه همزمان به خروجی پلیر کابل اچ دی و خروجی سه فیش معمولی وصل کنم میتونه به هر دو همزمان خروجی تصویر بده؟

تنظيمات TV رو بايد مچ كنيد....منوهاي اين مدل رو نديدم ولي سعي كنيد ميتونيد.

mmasoudd
22-05-2010, 14:13
سلام
من میخوام یه 9750 ال جی بگیرم
الان قیمتش چنده؟
از کجا می تونم به بهترین قیمت و مطمئن خرید کنم؟
ممنونم

alireza1974
23-05-2010, 16:24
سلام
الان قیمتش حدود 85 هزار تومان است. یک کابل HDMI هم بصورت رایگان روش هست.

xvid
24-05-2010, 16:44
سلام
دوستان من میخوام یه پلیر خونگی بخرم اخرین دستگاهی هم که داشتم یه cd پلیر 10 کیلویی بود!! راستش زیاد تو خط تلوزیون بینی نیستم اما حالا یه ال سی دی مفتی گیرم اومده دیدم حیفه که یه پلیر نداشته باشم با یه عده از دوستان که مشورت کردم گفتن بهتره که بلو ری پلیر بخری چون که به خاطر پیشرفت فرمت hd کم کم دی وی دی داره جمع میشه و از این حرفا... اما شنیدم بلو ری پلیر های ارزون کیفیت چندانی ندارند .
حالا میخوام بدونم نظر دوستان چیه یعنی dvd بگیرم یا بلو ری؟
اگه جوابتون dvd player بود خواهش میکنم یه مدل خوب حدود 80 تومن معرفی کنید .
مرسی:20:

davood-d
24-05-2010, 21:20
سلام
دوستان من میخوام یه پلیر خونگی بخرم اخرین دستگاهی هم که داشتم یه cd پلیر 10 کیلویی بود!! راستش زیاد تو خط تلوزیون بینی نیستم اما حالا یه ال سی دی مفتی گیرم اومده دیدم حیفه که یه پلیر نداشته باشم با یه عده از دوستان که مشورت کردم گفتن بهتره که بلو ری پلیر بخری چون که به خاطر پیشرفت فرمت hd کم کم دی وی دی داره جمع میشه و از این حرفا... اما شنیدم بلو ری پلیر های ارزون کیفیت چندانی ندارند .
حالا میخوام بدونم نظر دوستان چیه یعنی dvd بگیرم یا بلو ری؟
اگه جوابتون dvd player بود خواهش میکنم یه مدل خوب حدود 80 تومن معرفی کنید .
مرسی:20:

سلام
قيمت يه فيلم بلوري زير 70 تومان نيست! حالا حالا ها هم كپي اين حرفها نمياد
شما يه دي وي دي ال جي يا فيليپس بگير خيال راحت:20:

nokhodchi
24-05-2010, 21:29
سلام دوستان
من هفته پیش 2 مدل را چک کردم.فیلیپس 5996 (135 هزار) و پایونیر 320(75هزار).اما هیچکدام نتوانستند زیر نویسsrt فارسی را از روی فلش بخوانند.من نیاز شدید به خرید دی وی دی پلیر با ساپورت زیر نویس فارسی از روی فلش دارم. لطفا راهنمایی کنید. بودجه نامحدود.تشکر

xvid
24-05-2010, 22:11
سلام
قيمت يه فيلم بلوري زير 70 تومان نيست! حالا حالا ها هم كپي اين حرفها نمياد
شما يه دي وي دي ال جي يا فيليپس بگير خيال راحت:20:
لطفا اگه میشه چند مدل مشخص و قابل دسترس که خودتون ترجیح میدین معرفی کنید

MOSHAVER AMIN
24-05-2010, 22:22
سلام
در خصوص معرفي دي وي دي پلير فليپس مدل 3360يه سوال خدمت اساتيد داشتم و ممنون ميشم در صورتي كه اطلاعاتي رو داريد به بنده محبت كنيد
سوال من :
اين دستگاه قابليت ساپورت يرنويس هاي:
Sub/Idx
SRT
فارسي رو براي فرمت هاي دايوكس كه بر روي ديسك هستند رو داره يا خير؟

davood-d
24-05-2010, 23:17
سلام
در خصوص معرفي دي وي دي پلير فليپس مدل 3360يه سوال خدمت اساتيد داشتم و ممنون ميشم در صورتي كه اطلاعاتي رو داريد به بنده محبت كنيد
سوال من :
اين دستگاه قابليت ساپورت يرنويس هاي:
Sub/Idx
SRT
فارسي رو براي فرمت هاي دايوكس كه بر روي ديسك هستند رو داره يا خير؟

سلام

SRT اجرا نميكنه
در حال حاظر هيچ دي وي دي پليري SRT اجرا نميكنه! نه از روي فلش و نه ديسك:41:

MOSHAVER AMIN
25-05-2010, 05:55
سلام

SRT اجرا نميكنه
در حال حاظر هيچ دي وي دي پليري SRT اجرا نميكنه! نه از روي فلش و نه ديسك:41:

ممنون
Inx , sub فارسي رو چطور؟

outpost
25-05-2010, 08:13
ممنون
Inx , sub فارسي رو چطور؟

بله پخش ميكنه.

SRT رو هم ميتونيد با نرم افزار aviaddxsub به فيلم بچسبوني كه زير 5 دقيقه زمتن ميبره.

mmasoudd
25-05-2010, 09:05
سلام
من دیشب یه 9750 ال جی گرفتم
از نمایندگی گلدیران تو جمهوری گرفتم 85 تومان- 18 ماه هم گارانتی داره
فعلاً خیلی تستش نکردم ولی ظاهرش که قشنگه و یه کابل HDMI هم روش داره!

xvid
25-05-2010, 12:29
سلام
دوستان بین دو مدل LG 9750 و PHILIPS 3360 کدوم رو انتخاب کنم؟

MOSHAVER AMIN
25-05-2010, 12:49
يه دي وي دي پلير ال جي دارم كه فايل هاي sub , inx رو پشتيباني ميكنه اما زير نويس هاش با تصوير هماهنگ نيستن و زودتر از موعد نمايش داده ميشن رو كامپيوتر هم همين اش و همين كاسه بود
چجوري ميتونم اونهار و مچ شده نگاه كنم
مرسي

alireza1974
25-05-2010, 14:30
سلام
من دیشب یه 9750 ال جی گرفتم
از نمایندگی گلدیران تو جمهوری گرفتم 85 تومان- 18 ماه هم گارانتی داره
فعلاً خیلی تستش نکردم ولی ظاهرش که قشنگه و یه کابل HDMI هم روش داره!
سلام
مبارک باشه! :8:پس از بررسی یک ریویو ازش بزار. ممنون.

xvid
26-05-2010, 09:44
يه دي وي دي پلير ال جي دارم كه فايل هاي sub , inx رو پشتيباني ميكنه اما زير نويس هاش با تصوير هماهنگ نيستن و زودتر از موعد نمايش داده ميشن رو كامپيوتر هم همين اش و همين كاسه بود
چجوري ميتونم اونهار و مچ شده نگاه كنم
مرسي
سلام
با نرم افزار Subtitle Workshop به راحتی میتونی مشکل رو حل کنی
این نرم افزار به همراه آموزش اون توی خیلی از سایت ها هست کافیه تو گوگل سرچ کنی
فقط یادت باشه آخرین ورژنش رو دانلود کنی
موفق باشی

Hamed2420
26-05-2010, 10:38
با سلام
براي كار آتليه عكاسي نياز به اين دارم كه عكسهاي روي فلش مموري رو بر روي "26 LCD پخش كنم اما نميخوام كه كامپيوتر در كار باشه.

به فكرم رسيد كه يك دي وي دي پلير بخرم كه ورودي USB داشته باشه و خروجي HDMI. لطفاً يك مدل خوب به من معرفي كنيد.

همچنين آيا اسم فايل ها رو هم ميتونم به صورت Subtitle بر روي عكس ببينم؟

ممنونم

sasan816
26-05-2010, 11:39
دوستان میخواهم یک dvd player مارشال بگیرم میخواستم ببینم فرمت mkvو wmv رو ساپرت میکنه یا نه

hamed_wise
28-05-2010, 18:55
سلام
توی مدل هایی که من دیدم , نخیر , ساپورت نمیکنه.
9750‏ دارم , گاهی ری استارت میکنه , پایونیر یا فیلیپس بهتره,

bmhvnn6
28-05-2010, 20:33
سلام
آیا pioneer مدل DVD Player داره که بدون اینکه به تلویزیون وصل بشه، بشه Mp3 گوش کرد و اهنگ و فولدر عوض کرد. یعنی به عنوان mp3 player استفاده کرد. می خوام وصلش کنم به ضبط قدیمیم که باشه باهاش cd و dvd های mp3 رو گوش کرد. یه فیلیپس دارم که وصل می شه و می خونه اما واسه فولدر عوض کردن و اینا حتما باید تصویری اینکارو کرد یعنی رو کنترلش دکمه ای واسه تغییر فولدر نداره. باید با مکان نم و روی تصویر این کار رو کرد.

davood-d
28-05-2010, 22:52
سلام
آیا pioneer مدل DVD Player داره که بدون اینکه به تلویزیون وصل بشه، بشه Mp3 گوش کرد و اهنگ و فولدر عوض کرد. یعنی به عنوان mp3 player استفاده کرد. می خوام وصلش کنم به ضبط قدیمیم که باشه باهاش cd و dvd های mp3 رو گوش کرد. یه فیلیپس دارم که وصل می شه و می خونه اما واسه فولدر عوض کردن و اینا حتما باید تصویری اینکارو کرد یعنی رو کنترلش دکمه ای واسه تغییر فولدر نداره. باید با مکان نم و روی تصویر این کار رو کرد.

سلام
مدل هاي بالاي پايونر نمايشگر VFD داره

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][
مثل اين تصوير
اما نميدونم فولدر نشون ميده يا نه!
بهترين كار اينه كه يه سي دي MP3 ببري تو فروشگاه و تست كني, اگر نشون داد كه چه بهتر:8:

amin_nishnish
29-05-2010, 16:28

سلام.من هنوز هم این مشکل رو دارم.ولی نکته جالب اینجاست که کارت گرافیک کامپیوتر من خروجی اچ دی داره و وقتی با همون کابل به تلوزیون وصل کردم تا به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم تصویر داد.!!کسی میدونه مشکل چیه که دی وی دی پلیرم رو وقتی وصل می کنم سیگنال رو ساپورت نشده معرفی می کنه؟
نکته اینجاست که روی جلد کابل اچ دی که دارم این جمله نوشته شده:
connects HD DVD player and ... to HDTV/HD plasma TV or HD LCD monitor
آیا معنی این جمله اینه که کابل من فقط مخصوص مانیتور ال سی دی و تلوزیون پلاسما هست و تلوزیون ال سی دی رو ساپورت نمی کنه؟همچین چیزی ممکنه؟
همونطور که قبلا گفتم جای دیگه پلیرم رو با یه کابل دیگه به یه تلوزیون ال سی دی سونی وصل کردم و مشکلی نداست.

davood-d
29-05-2010, 18:37
سلام.من هنوز هم این مشکل رو دارم.ولی نکته جالب اینجاست که کارت گرافیک کامپیوتر من خروجی اچ دی داره و وقتی با همون کابل به تلوزیون وصل کردم تا به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم تصویر داد.!!کسی میدونه مشکل چیه که دی وی دی پلیرم رو وقتی وصل می کنم سیگنال رو ساپورت نشده معرفی می کنه؟
نکته اینجاست که روی جلد کابل اچ دی که دارم این جمله نوشته شده:
connects HD DVD player and ... to HDTV/HD plasma TV or HD LCD monitor
آیا معنی این جمله اینه که کابل من فقط مخصوص مانیتور ال سی دی و تلوزیون پلاسما هست و تلوزیون ال سی دی رو ساپورت نمی کنه؟همچین چیزی ممکنه؟
همونطور که قبلا گفتم جای دیگه پلیرم رو با یه کابل دیگه به یه تلوزیون ال سی دی سونی وصل کردم و مشکلی نداست.

قبلا هم گفتم به شما!
رزولوشن پلير را بزار روي 720 شايد تلويزيون ساپورت نميكنه؟
تنظيمات پلير را كم كن ببين مشكل حل ميشه؟

amin_nishnish
29-05-2010, 23:25
قبلا هم گفتم به شما!
رزولوشن پلير را بزار روي 720 شايد تلويزيون ساپورت نميكنه؟
تنظيمات پلير را كم كن ببين مشكل حل ميشه؟

تنظیمات پلیر رو رو همه حالتها امتحان کردم جواب نمیده.ممکنه کابل تلوزیون ال سی دی رو ساپورت نکنه؟

davood-d
30-05-2010, 01:20
تنظیمات پلیر رو رو همه حالتها امتحان کردم جواب نمیده.ممکنه کابل تلوزیون ال سی دی رو ساپورت نکنه؟

كابل HDMI يه فرمت استاندارد شده هست و تفاوتي در نوع كانكتور نداره! يك كابل هست شامل 19 رشته سيم و يك گراند كه ميشه 20 تا و سري كابل يا همان فيش استاندارد هست.
شما سعي كن يك پلير ديگه را روي تلويزيون امتحان كن اگر باز مشكل داشت با سرويس مجاز تماس بگير.

hamedDJboy
30-05-2010, 11:02
با سلام
دوستان عزیز بالاخره قضیه این تلوزیون ما حل شد و برادر بنده ( mafia ) زحمت کشید و برای من از بانه یه 46EX500 SONY آورده

حالا من نیاز به یه سینما خانگی حرفه ای دارم تا رنج قیمت 500 هزار تومان

برای من مهم تفکیک صدای بالا و نویز کم اهمیت داره تا حجم صدا و باس بالا

کلا" من نیاز به صدا با کیفیت عالی در حد کامپوننت دارم (همانطور که روی ماشینم 2 دست دارم )

ممنون میشم

انتخاب خودم هم یه مدل از پایونیر هست که الان مدل رو حضور ذهن ندارم

monipa
30-05-2010, 13:10
دوستان عزیز
من دنبال بلوری هستم
راستش من به یکی از بستگان سفارش کردم از اونور برام یه سونی bd-s370 بیاره نظرتون چیه
توی المان برند بهتری میشه پیدا کرد
درضمن فکر می کنم بین 200 تا 250 هزار برام تموم شه
ایا توی ایران کار ایی داره
دیسکت های با فرمت بلوری گیرم میاد

adameh_bahal
30-05-2010, 21:44
من ی دی وی دی پلیر پایونیر دارم که یه دفه دیگه با کابل Hdmi کار نمیکنه یعنی اولش که فقط ۲ ۳ ثانیه صدا دارم و بعدش همونم میره . تصویر هم که ندارم
قبلا کار میکرد یه دفه اینجوری شد...
مشکل از کابل hdmi هم نیست چون با یه کابل hdmi دیگه امتحان کردم بازم همینجوری بود

davood-d
31-05-2010, 00:50
من ی دی وی دی پلیر پایونیر دارم که یه دفه دیگه با کابل Hdmi کار نمیکنه یعنی اولش که فقط ۲ ۳ ثانیه صدا دارم و بعدش همونم میره . تصویر هم که ندارم
قبلا کار میکرد یه دفه اینجوری شد...
مشکل از کابل hdmi هم نیست چون با یه کابل hdmi دیگه امتحان کردم بازم همینجوری بود

فقط بايد با نمايندگي تماس بگيري
آدرس روي برگه گارانتي روي كارتن پلير هست.:20:

mahsafar
01-06-2010, 18:19
از لحاظ گارانتی و پشتیبانی پایونیر بهتره یا فیلیپس؟

mortezaon
01-06-2010, 18:31
پانا سونيك بهتره

.

davood-d
01-06-2010, 21:33
از لحاظ گارانتی و پشتیبانی پایونیر بهتره یا فیلیپس؟

اگر گارانتي واقعي بخواي هيچ كدوم
ال جي و سامسونگ فقط گارانتي حسابي دارند.

اما از نظر كيفيت تو دي وي دي پليرها خوب پائين تر از برندهاي مطرح اين كاره هستند.

Behnam-II
02-06-2010, 12:03
سلام
میخواستم بدونم که آیا دی وی دی پلیری هست تو بازار که قابلیت خوندن زیرنویس همراه فیلمای divx رو داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه منو./

davood-d
02-06-2010, 18:11
سلام
میخواستم بدونم که آیا دی وی دی پلیری هست تو بازار که قابلیت خوندن زیرنویس همراه فیلمای divx رو داشته باشه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه منو./
سلام
تمام پليرهاي جديد كه امكان پخش دايويكس دارند زير نويس را هم همراه فايل دايويكس پخش ميكنند.

mahsafar
02-06-2010, 19:12
پانا سونيك بهتره

.

شما که پیشنهاد پاناسونیک میدی
پاناسونیک یک مدل پلیر بیشتر نداره اونم DVD-S54K 
این مدل هم من هر چی تو مشخصاتش گشتم پورت usb ندیدم
اگر اشتباه میکنم اصلاح بفرمائید

dark fear
03-06-2010, 19:23
سلام
من یه dvd player میخواستم طرفای 100 تومن ، که usb داشته باشه و بشه روش ضبط کرد
مارک هم برام مهم نیست..
نظرتون در مورد الجی DP-1400‎ چیه؟
اگه که مدل هایی که ضبط میکنن تو این رنج قیمت نیستن لطفا یه مد مناسب تو مایه های 50-100 معرفی کنید !!
یه سوال هم داشتم..
این dvdplayer ها میتونن فیلم های hd 720p رو پخش کنن ؟
اگه روی dvd 5 رایت شده باشه..
ممنون

khafan_farhad
05-06-2010, 11:56
سلام
من یه سینمای خانگی ال جی مدل LH-777HTS دارم. وقتی یه دی وی دی رو که فایلهاش پسوند vob داره توی فلش کپی می کنم اصلا تو لیست فایلها نشون نمیده ولی اگر بدون کانورت کردن فقط پسوند فیلم رو از VOB به mpg یا avi یا divx تغییر بدم هم توی لیست نشون میده و هم پخش میکنه ولی زیرنویسش عمل نمیکنه. آیا راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد.

Open-Source
06-06-2010, 16:49
من الان یه LG 9750 دارم که البته تو مشخصاتش نوشته Full HD که یعنی پخش DVDهای HD و DVD های HD رو پخش میکنه اما فایل های Avi که Dvix هستن رو تا 720x576p بیشتر پخش نمیکنه
عنایت کنین یک Player معرفی کنید که فایل های Avi با سایز بیشتر از 576p رو هم پخش کنه.

hadi357
07-06-2010, 08:50
1- من یه دستگاه فیلیپس مدل 3350 دارم که فرمت MKV رو نمیخونه میخواستم ببینم برا بقیه هم همین طوریه؟؟

2- بهترین فرمت برای فایل تصویری چی هست که از یه فرمتی کانورت کنم که دستگاه بخونه؟؟

3- اگه من فرمت mkv رو کانورت کنم به MP4 و زیرنویس رو هم با همون نام بذارم کنارش میخونه؟ حالا اگه چند تا فایل تصویری همراه با زیرنویس هاشون رو با هم یکجا روی سی دی (بدون درست کردن فلدر) رایت کنم میخونه؟؟

afsos
07-06-2010, 13:32
با سلام خدمت اساتید
من میخوام یه دستگاه پخش دی وی دی خانگی بخرم،قیمتش هم تا 70 یا 80 هم بیشتر نباشه و فرمت های رایج رو هم پشتیبانی کنه و زیر نویس فارسی رو هم بخونه
حالا بهترین و با کیفیت ترینشون چه مدلیه؟

davood-d
07-06-2010, 18:41
1- من یه دستگاه فیلیپس مدل 3350 دارم که فرمت MKV رو نمیخونه میخواستم ببینم برا بقیه هم همین طوریه؟؟

2- بهترین فرمت برای فایل تصویری چی هست که از یه فرمتی کانورت کنم که دستگاه بخونه؟؟

3- اگه من فرمت mkv رو کانورت کنم به MP4 و زیرنویس رو هم با همون نام بذارم کنارش میخونه؟ حالا اگه چند تا فایل تصویری همراه با زیرنویس هاشون رو با هم یکجا روی سی دی (بدون درست کردن فلدر) رایت کنم میخونه؟؟

سلام
نه هيچ پليري تا به امروز فرمت MKV را پخش نكرده:41:
فرمت رايج DIVX و MPEG1 را پخش ميكنه
بعضي از پليرها MPEG1 را هم پخش نميكنند!

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

با سلام خدمت اساتید
من میخوام یه دستگاه پخش دی وی دی خانگی بخرم،قیمتش هم تا 70 یا 80 هم بیشتر نباشه و فرمت های رایج رو هم پشتیبانی کنه و زیر نویس فارسی رو هم بخونه
حالا بهترین و با کیفیت ترینشون چه مدلیه؟

با اين قيمت از نظر من ال جي بهتره, چرا كه اكثر فرمت هاي رايج را پخش ميكنه و خدمات مناسبي هم داره:20:

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

من الان یه LG 9750 دارم که البته تو مشخصاتش نوشته Full HD که یعنی پخش DVDهای HD و DVD های HD رو پخش میکنه اما فایل های Avi که Dvix هستن رو تا 720x576p بیشتر پخش نمیکنه
عنایت کنین یک Player معرفی کنید که فایل های Avi با سایز بیشتر از 576p رو هم پخش کنه.

پلير شما يك SD پلير ساده هست! با امكان Upscaling تصاوير را روي خروجي HDMI مياره روي 1080P ربطي به HD-DVD نداره
دي وي دي كه اصلا نميتونه فايل هاي اچ دي را ذخيره كنه
بحث جدايي داره
استاندارد دايويگس 720x576ميزان خطوط افقي و عمودي هست.

t_tanhayam
08-06-2010, 09:51
دوستان يك سوال
پايونر DV 420 و DV320 ميتونند بدون نياز به خروجي تصوير منظورم مستقيم از USB اهنگ ها رو پخش كنند و نيازي به منو نداشته باشه
براي استفاده مستقيم براي ضبط
سوالي كه يكي از دوستان كردند ممنون ميشم راهنمايي كنيد

higrade61
08-06-2010, 13:12
اگه با KMPLAYER توی ویندوز کار کرده باشید میدونید که خیلی راحت با دکمه( [ ) زیرنویس به جلو و با دکمه( ] ) به عقب میره. کسی دی وی دی پلیری میشناسه که این قابلیت را داشته باشه؟؟(حوصله SUBTITLE WORKSHOP ) ندارم!
درسته که میگن MKV را هیچ دی وی دی ساپورت نمیکنه؟؟

golmohammadi
09-06-2010, 16:42
من چند وقت پیش میخواستم یک پلیر خانگی بخرم
ولی نخریدم و موکول شد به امروز
یکی از دوستان ( DVP 3360k_98) را معرفی کرده بود
نظرتون در مورد این پلیر چیه ؟
فیلیپس هست
یه سوال آیا کابل hdmi داره ؟
یا باید خودمون بگیریم ؟
قیمتش فکر کنم 70 تا 80 بود
همین عیار جنس و مارک بهتری یافت میشه یا همین خوبه ؟
اگه میشه زود جواب بدین چون شاید امروز بخرم

pourya_bo2pmc
09-06-2010, 17:18
دوستان سلام
   یه ال سی دی ال اچ 500 ال جی دارم که قصد خرید یه دی وی دی پلیر از همین برند هم دارم 9750 رو تائید میکنید یا مدل بهتر و بالاتری از ال جی هم اومده ؟

یو اس بی این مدل چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه ؟
آپسکلینگش خوبه و تصویر خوبی با این سایز ال سی  دیم که 37 هستش بهم خروجی میده ؟

davood-d
09-06-2010, 23:22
دوستان سلام
یه ال سی دی ال اچ 500 ال جی دارم که قصد خرید یه دی وی دی پلیر از همین برند هم دارم 9750 رو تائید میکنید یا مدل بهتر و بالاتری از ال جی هم اومده ؟

یو اس بی این مدل چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه ؟
آپسکلینگش خوبه و تصویر خوبی با این سایز ال سی دیم که 37 هستش بهم خروجی میده ؟

از يو اس بي فرمت هاي
dvix
mpeg 1
mp3
wma
پخش ميكنه:20:

ghahremanimehdi
09-06-2010, 23:33
من چند وقت پیش میخواستم یک پلیر خانگی بخرم
ولی نخریدم و موکول شد به امروز
یکی از دوستان ( DVP 3360k_98) را معرفی کرده بود
نظرتون در مورد این پلیر چیه ؟
فیلیپس هست
یه سوال آیا کابل hdmi داره ؟
یا باید خودمون بگیریم ؟
قیمتش فکر کنم 70 تا 80 بود
همین عیار جنس و مارک بهتری یافت میشه یا همین خوبه ؟
اگه میشه زود جواب بدین چون شاید امروز بخرم

بهترین DVD-Player در بازار فیلیپس هست .
کابل HDMI همراهش نیست .
اگر برای HDMI نمیخواید جداگانه هزینه کنید ، LG 9750 هم گزینه ی بدی نیست(HDMIکابل هم همراهش هست).

t_tanhayam
09-06-2010, 23:38
اقاي قهرماني شما هم كه فكر ميكنم DVD PIONEER داريد اين سوال رو ازتون ميپرسم ممنون ميشم جواب بدبد
DV420 يا DV 320 توانايي خوندن MP3 از روي فلش بدون احتياج به منو رو داره؟ ميشه مستقيم رفت و اهنگ ها رو اجرا كرد يا نياز داره به ديدن منو ها وانتخاب از اين طريق؟
سپاس بي پايان :11:

ghahremanimehdi
09-06-2010, 23:51
اقاي قهرماني شما هم كه فكر ميكنم DVD PIONEER داريد اين سوال رو ازتون ميپرسم ممنون ميشم جواب بدبد
DV420 يا DV 320 توانايي خوندن MP3 از روي فلش بدون احتياج به منو رو داره؟ ميشه مستقيم رفت و اهنگ ها رو اجرا كرد يا نياز داره به ديدن منو ها وانتخاب از اين طريق؟
سپاس بي پايان :11:

نه من پایونیر ندارم. (فیلیپس دارم)
پلیرهایی که قابلیت Browse دارند (اغلب پلیرهای امروزی) ، اگر چندین فایل فولدر صوتی و تصویری در یک سورس مثلا فلش مموری باشند ، برای انتخاب فایل مورد نظرتون باید تلویزیون رو روشن کنید و فولدر و فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا پخش کنه ، مثلا فرض کنید شما تو فلشتون 10 تا فولدر دارید که توی هر فولدر فایلهای مختلفی (صوتی و تصویری) قرار گرفته ، شما باید تلویزیون رو روشن کنید و فولدر موردنظرتون رو که میخواید فایلهای توش پخش بشه باز کنید و بعدش اولین آهنگ رو که پلی کنید خود دستگاه به ترتیب تا انتهای فایلهای داخل اون فولدر رو پلی میکنه. (در مورد فیلیپس بدین شکل هست)
اگر شما دسترسی به تلویزیون ندارید ، باید توی فلشتون فقط فایلهای MP3 رو در ریشه فلش مموری بریزید بعد که فلش رو به دستگاه وصل کردید بدون دیدن منو میتونید دکمه ی پلی رو بزنید تا آهنگهاتون رو اجرا کنه ، ولی اگر توی فلشتون فولدرهای مختلفی داشته باشید باید تلویزیون رو روشن و Browse کنید.

t_tanhayam
09-06-2010, 23:59
بسيار ممنون از جوابتون
من چندين مورد DVD پليرهاي چيني رو ديدم بدون مشكل و BROWSING حتي توي پوشه هاي متفاوت پخش ميكردند فكر كردم اين قابليت عمومي هست
متجه شدم فقط بايد MP3 و فقط توي ROOT بايد باشه تا اجرا بشه
در مورد DVD پايونر قبلا خاطرم هست توي همين تاپيك وپستي گفته بودين پايونر دارين بخاطر اين عنوان كردم عذر ميخوام از اين بابت
و از لطفتون ممنون

ghahremanimehdi
10-06-2010, 00:15
بسيار ممنون از جوابتون
من چندين مورد DVD پليرهاي چيني رو ديدم بدون مشكل و BROWSING حتي توي پوشه هاي متفاوت پخش ميكردند فكر كردم اين قابليت عمومي هست
متجه شدم فقط بايد MP3 و فقط توي ROOT بايد باشه تا اجرا بشه
در مورد DVD پايونر قبلا خاطرم هست توي همين تاپيك وپستي گفته بودين پايونر دارين بخاطر اين عنوان كردم عذر ميخوام از اين بابت
و از لطفتون ممنون

لازم نیست توی روت باشه ، اگر داخل فولدر باشه هم اجرا میکنه ولی باید تلویزیون رو روشن کنید تا ببینید کدوم فولدر رو باید انتخاب کنید.
کدوم پست من گفته بودم پایونیر دارم ؟

t_tanhayam
10-06-2010, 00:27
نه منظور من همون اجرا بدون منو وتلويزيون بود
پيدا كردم حتما توي پ.خ براتون ارسال ميكنم

ghahremanimehdi
10-06-2010, 00:32
پيدا كردم حتما توي پ.خ براتون ارسال ميكنم

لازم به پ.خ نیست ، پیدا کردید همینجا نقل قول کنید.چون من یادم نیست همچین چیزی گفته باشم.

t_tanhayam
10-06-2010, 02:47
چشم قربان
خوب من تمام 144 صفحه رو خوندم و متوجه شدم شما پايونر نداشتيد
گويا بنده دوست ديگري رو با شما اشتباه گرفتم كه ازتون عذر ميخوام
و از زحماتتون همينجا تشكر ميكنم
درود بي پايان :11:

golmohammadi
10-06-2010, 09:39
بهترین DVD-Player در بازار فیلیپس هست .
کابل HDMI همراهش نیست .
اگر برای HDMI نمیخواید جداگانه هزینه کنید ، LG 9750 هم گزینه ی بدی نیست(HDMIکابل هم همراهش هست).
اخه کابل hdmi گرونه
15 تا 20 تومنه حداقلش
حقیقتش من یک کابل hdmi دارم (رو مانیتور aoc v22 بود)
اما یک ----- hdmi نیز میخرم
واسه خاطر همین این کابلو به ----- وصل میکنم
و برای دی وی دی پلیر فیلیپس باید دوباره کابل بگیرم
مگر اینکه به همون 3 فیش بسازم واسه dvd player

قیمت فیلیپس یادم رفته
با فرض بر اینکه 80 تومنه
اگر یه کابل هم بگیرم میشه 95
با 95 فکر کنم بشه دستگاه بهتری گرفت درسته ؟

lg9750 چطوره ؟
گفتی کابل داره قیمتش چنده ؟
نسبت به فیلیپس چطوره ؟

ghahremanimehdi
10-06-2010, 10:07
lg9750 چطوره ؟
گفتی کابل داره قیمتش چنده ؟
نسبت به فیلیپس چطوره ؟

نسبت به فیلیپس من خیلی تاییدش نمیکنم ولی دوستانی که خریدند راضی بودن (نسبت به قیمتش)
قیمتش فکر کنم حدود 75-80 هست.

pourya_bo2pmc
10-06-2010, 14:18
خیلی جالب دوستان در تهران با ضمانتنامه گلدیران 9750 رو گرفتن 85 من اینجا تو شهر خودم زنگ زدم نمایندگی گلدیران یکیشون که نداشت و اون یکی هم که داشت گفت 95 هزار تومن 

یه جا دیگه که مشتریشون هستم گفتم واسم قیمت بگیره ببینم اون چند میگه گرفت که با گارانتی 93 تومن و بدون گارانتی 83 تومن ، اینم چون منو میشناسه و میدونه که خبر قیمتها رو همیشه دارم 

زمانیکه ال سی دی هم گرفتم اینجا درست یک میلیون تومن پول دادم در حالیکه تهران همزمان همون 880 تومن گرفته بودن 120 تومن اختلاف واسه یک نوع گارانتی کم نیستش

دوستان 9750 رو اگه 3 تومن تخفیفش بگیرم با قیمت 90 تومن ارزش خرید داره ؟
خودش میگه مدل 4500 رو بردار که هم خیلی شیکه و قشنگه و هم جدیدتره میده 130 تومن

golmohammadi
10-06-2010, 15:03
نسبت به فیلیپس من خیلی تاییدش نمیکنم ولی دوستانی که خریدند راضی بودن (نسبت به قیمتش)
قیمتش فکر کنم حدود 75-80 هست.

آخرش Marshal ME 6137 گرفتم
با گارانتی 18 ماه
به قیمت 54 تومن
hdmi هم داره

حقیقتش فیلیپس تو بازار تبریز کمیاب بود
چند مدل فقط موجود بود
و مدل مورد نظر (3660) نبود
یک مدل پائینتر از این بود که hdmi نداشت

گوسونیک رو هم تعریف میکردند که با 60 تومن خوبشو میدادند کایل هم داشت
سونی هم خیلی بود
خلاصه چون فیلیپس نبود مجبور شدم یکی دیگه بخرم
و چون به مارشال اطمینان زیادی دارم مارشال گرفتم
البته کابل hdmi نداره
اما با خودم فلش و دی وی دی برده بودم همشو باز کرد
حتی گوشی را با کابل usb وصل کردم و محتویاتشو براحتی باز کرد

masoooud
10-06-2010, 22:01
کسی در مورد Blu-ray player Philips BDP3000 اطلاعاتی داره ؟ درسته که میشه با هاش زیرنویس رو بالا و پائین برد؟ یا این قابلیت فقط مختصBDP7500 هستش؟

golmohammadi
10-06-2010, 23:41
بچه ها یه مشکل
این مدل مارشال hd باز نمیکنه
عجب بد شانسی
همه جور فایل تو مغازه تست کردم به غیر از hd
نمیدونم عوضش میکنه یا نه ...

mr_rayan
10-06-2010, 23:48
بچه ها یه مشکل
عجب بد شانسی
شما هر مدل dvd پلیر که می گرفتین hd باز نمی کرد،فرقی نداره ،ناراحت نباش.

ghahremanimehdi
10-06-2010, 23:49
بچه ها یه مشکل
عجب بد شانسی

هیچ DVD پلیری ، فایلهای با رزلوشن یا کدک HD باز نمیکنه.

hadi357
11-06-2010, 18:17
من فیلیپس 3350 دارم اونم HD باز نمیکنه. چرا دی وی دی پلیر ها اچ دی رو باز نمیکنن؟؟
به فرمت خاصی تبدیل کنیم نمیخونه؟
اگه فایل HD رو با نرم افزار convert x to dvd تبدیل به دی وی دی کنم میخونه؟

t_tanhayam
11-06-2010, 20:40
متاسفانه dvd پلير ها توي اين رنج قيمت نميتونند hd رو پخش كنند اكثرا
اگه تبديل كنيد به divx يا vob كه همون فرمت رايج اكثر dvd هاست ميتونه اجرا كنه

golmohammadi
12-06-2010, 00:18
شما هر مدل dvd پلیر که می گرفتین hd باز نمی کرد،فرقی نداره ،ناراحت نباش.
جدا راست میگی؟
پس من به فکر تعویض نباشم ؟
چون کاملا راضی هستم و همه کارامو را میندازه

هیچ DVD پلیری ، فایلهای با رزلوشن یا کدک HD باز نمیکنه.
چطور ممکنه ؟
پس این hdmi دکور هست ؟

متاسفانه dvd پلير ها توي اين رنج قيمت نميتونند hd رو پخش كنند اكثرا
اگه تبديل كنيد به divx يا vob كه همون فرمت رايج اكثر dvd هاست ميتونه اجرا كنه

اونایی که hd باز میکنند چه قیمتی دارند ؟
برای دایویکس 720*480 رزولیشن خوبیه که تبدیلش کنم ؟

davood-d
12-06-2010, 04:12
يك مطلب جديد در مورد فروشندگان صوتي و تصويري و كلي كامنت هاي موافق و مخالف در وب آقاي برزين شايد براتون جاب باشد.

t_tanhayam
12-06-2010, 08:45
جدا راست میگی؟

چطور ممکنه ؟
پس این hdmi دکور هست ؟

متاسفانه يا خوشبختانه اكثر ودقيقا همه dvd پليرهاي كنوني البته در رنج هاي قيمتي پايين منظور زير 300 نميتوندد hd‌پخش كنند
همينطوره شما بهتر عوض نكني
تقريبا دكوريه hdmi منتها خوب خروجي خيلي بهتري ميده نسبت به بقيه پورتهاي خروجي قطعا
اونهايي كه hd باز ميكنند و بلوري رو ساپورت ميكنند 400 به بالا البته pioneer bdp- 120 هست كه 320 تومان هست
اره 480p تقريبا رزولوشن خوبيه واسه دايوكس هرچند ultradivx نيست
شما چرا يك multimedia hd player‌با قيمت خوب حول و حوش 130 نميگيريد؟

ghahremanimehdi
12-06-2010, 12:58
جدا راست میگی؟

چطور ممکنه ؟
پس این hdmi دکور هست ؟

HDMI دکور نیستش چون وقتی دستگاه Upscaling 1080 انجام میده ، تصاویر با رزلوشن 1080 توسط پورت HDMI ارسال میشه.

golmohammadi
12-06-2010, 19:56
متاسفانه يا خوشبختانه اكثر ودقيقا همه dvd پليرهاي كنوني البته در رنج هاي قيمتي پايين منظور زير 300 نميتوندد hd‌پخش كنند
همينطوره شما بهتر عوض نكني
تقريبا دكوريه hdmi منتها خوب خروجي خيلي بهتري ميده نسبت به بقيه پورتهاي خروجي قطعا
اونهايي كه hd باز ميكنند و بلوري رو ساپورت ميكنند 400 به بالا البته pioneer bdp- 120 هست كه 320 تومان هست
اره 480p تقريبا رزولوشن خوبيه واسه دايوكس هرچند ultradivx نيست
شما چرا يك multimedia hd player‌با قيمت خوب حول و حوش 130 نميگيريد؟
این دیگه چیه ؟
چه فرقی با dvd player داره ؟

HDMI دکور نیستش چون وقتی دستگاه Upscaling 1080 انجام میده ، تصاویر با رزلوشن 1080 توسط پورت HDMI ارسال میشه.

من میگم وقتی hd باز نمیکنه خروجی hdmi چه کارایی داره ؟
خودم حدث میزنم برای عکسها بهتره
چون عکسها سایز بزرگی دارن د

t_tanhayam
12-06-2010, 20:06
این دیگه چیه ؟
چه فرقی با dvd player داره ؟

من میگم وقتی hd باز نمیکنه خروجی hdmi چه کارایی داره ؟
خودم حدث میزنم برای عکسها بهتره
چون عکسها سایز بزرگی دارن د

دستگاه كوچكي است كه اكثر فايلها رو تا رزولوشن فول اچ دي باز ميكنه بدون دردسر وقيمت مناسب انواع واقسامي دارد :46: اندازه كف دست وusb‌ميخوره و ميتونيد بهش فلش يا هارد اكسترنال بزنيد و فايلها تون رو مستقيم اجرا كنيد

خوب ميتونيد خروجي بهتر وشفافتري بگيريد از همون فايلهاي غير hd اگه اين دستگاهها رو با يك دستگاه معمولي مقايسه كنيد شاهد همون upscaling و تصوير برتر البته نسبت به ساير دستگاهها خواهيد شد
البته من حرف شما رو تاييد ميكنم هم نظريم :10:

golmohammadi
13-06-2010, 11:08
حالا قدر گوشی ویواز را میفهمم
که خودش hd فیلم میگیره
و hd را هم اجرا میکنه
این دستگاه باید جالب باشه وقت کنم نگاش میکنم

t_tanhayam
13-06-2010, 12:17
حالا قدر گوشی ویواز را میفهمم
که خودش hd فیلم میگیره
و hd را هم اجرا میکنه
این دستگاه باید جالب باشه وقت کنم نگاش میکنم

من فكر نميكنم vivaz بتونه mkv رو باز كنه كه اگه اينطوره كارش درسته واقعا :18:
تا جايي كه در جريان هستم قرار گالكسي mkv ‌رو اجرا كنه براي اولين بار
در مورد hdmedia player ها واقعا گزينه اي خوبي هستند براي دوستاني كه انواع فرمت ها رو ميخوان داشته باشند :46:

golmohammadi
13-06-2010, 16:45
من فكر نميكنم vivaz بتونه mkv رو باز كنه كه اگه اينطوره كارش درسته واقعا :18:
تا جايي كه در جريان هستم قرار گالكسي mkv ‌رو اجرا كنه براي اولين بار
در مورد hdmedia player ها واقعا گزينه اي خوبي هستند براي دوستاني كه انواع فرمت ها رو ميخوان داشته باشند :46:

mkv نمیدونم
و فکر نکنم بتونه
ولی همین که mp4 hd اجرا میکنه خودش مزیته
فقط مشکل اینه که خروجی تی وی hdmi نداره و 3 فیش هست
حالا بیخیال
این hd player اره خوبه
مال وسترن دیجیتال هست خوبه (ایول داره وسترن امروز هم هارد 1 ترا وسترن گرفتم :40: )
یه مشکلی دارم
تصاویری که از ----- ضبط میکنم را دی وی دی پلیر باز نمیکنه
فرمتشون ts هستند

t_tanhayam
13-06-2010, 16:57
mkv نمیدونم
و فکر نکنم بتونه
ولی همین که mp4 hd اجرا میکنه خودش مزیته
فقط مشکل اینه که خروجی تی وی hdmi نداره و 3 فیش هست
حالا بیخیال
این hd player اره خوبه
مال وسترن دیجیتال هست خوبه (ایول داره وسترن امروز هم هارد 1 ترا وسترن گرفتم :40: )
یه مشکلی دارم
تصاویری که از ----- ضبط میکنم را دی وی دی پلیر باز نمیکنه
فرمتشون ts هستند

BLUERAY پليرها ميتونند پخش كنند
WD به راحتي پخش ميكنه :46:

mohsen@mohsen
13-06-2010, 18:36
سلام
دوستان يك پلير ساده در حد 60 تومان چي پيشنهاد ميكنيد
خودم بين پايونير DV-120 فيليپس DVP3111 مرددم؟

t_tanhayam
13-06-2010, 19:33
سلام
دوستان يك پلير ساده در حد 60 تومان چي پيشنهاد ميكنيد
خودم بين پايونير DV-120 فيليپس DVP3111 مرددم؟

پايونر 320 بگير 75 تومان ديزاينش هم قشنگتر شده كليد ها هم مشكي شده وزيبا
فيليپس 3350 به قيمتت ميخوره يكم بيشتر 3360 ميتوني داشته باشي كه خيلي عاليه :46:

mohsen@mohsen
13-06-2010, 19:40
ممنون از راهنمائي اتان
چون من دستگاه را براي كسي ميخواهم كه ميخواد به تي وي معمولي وصل كنه به خاطر همين امكاناتي مثل خروجي hdmi يا up scaling به كارش نمياد و نخواهد آمد!
فقط در حد پخش dvd و vcd وحالا احيانا پخش از روي رم يا فلش باشه

t_tanhayam
13-06-2010, 20:55
ممنون از راهنمائي اتان
چون من دستگاه را براي كسي ميخواهم كه ميخواد به تي وي معمولي وصل كنه به خاطر همين امكاناتي مثل خروجي hdmi يا up scaling به كارش نمياد و نخواهد آمد!
فقط در حد پخش dvd و vcd وحالا احيانا پخش از روي رم يا فلش باشه

اگه كيفيت ستخت واين مسائل براتون مهم نيست چرا از دستگاههاي چيني استفاده نميكنيد با امكانات فوق العاده تر واقعا نسبت به مارك هاي اريجينال؟ با قيمتهاي خيلي مناسب

sadas
13-06-2010, 22:42
به نظر من پلیر زیر خیلی خوبه هم از نظر مالی هم از نظر امکاناتش:20:
مدل:samsung F1080
مشخصاتش:
فرمتهای قابل پخش:MP3,WMA,MPEG-4,DIVX,JPEG
پورت:HDMI
دارای مبدل دیجیتال به آنالوگ 14 بیتی
خروجی ویدئوی کامپوزیت
خروجی های صوتی کواکسیال
صدای دالبی دیجیتال سراند
کلید های لمسی
قیمت:100 الی115 تومن
اینم لینکش

:21:

metalika777_h_g
17-06-2010, 01:31
سلام یه dvd player میخوام حدود 60 تا 90 تومان hdmi داشته باشه divx بخونه usb داشته باشه و قابلیت اتصال به گوشی

ممنون میشم راهنمایی کنین

davood-d
17-06-2010, 02:47
سلام یه dvd player میخوام حدود 60 تا 90 تومان hdmi داشته باشه divx بخونه usb داشته باشه و قابلیت اتصال به گوشی

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
فكر ميكنم فقط مدل هاي جديد سوني اين امكان داره كه با گوشي سوني اريكسون ارتباط برقرار كنه, باز 100% اطمينان ندارم.
در مورد HDMI و USB تمام مدل هاي بالاي برند هاي مختلف اين دو امكان را دارند.

pourya_bo2pmc
17-06-2010, 11:42
دوستان سلام
دیشب دی وی دی پلیر ال جی 9750 رو به قیمت 90 هزار تومن گرفتم 
کابل اچ دی ام ای هم روش بود که با اون پلیر رو وصل به ال سی دی کردم

davood-d
18-06-2010, 19:00
سلام
الان وب آقاي برزين را ديدم يه تحليل از آمپليفار جديد ياماها نوشتند. ببينيد.

saeed85
20-06-2010, 02:38
سلام دوستان.
من دی وی دی پلیر پایونیر مدل 420 دارم . من دو تا فایل با فرمت Avi و با رزولیشن 720 *1280 رو توی یه دی وی دی ریختم و گذاشتم که دستگاه بخونه ولی پلیر نتونست این فایل ها رو نشون بده و پیغام میداد که این رزولیشن رو ساپورت نمیکنه ؟ حالا به نظر شما مشکل کجاست ؟ مشکل در فرمت این فایلها هستش یا کلا این پلیر ها نمیتونن فایلهای با کیفیت بالا که روی دی وی دی رایت شدن رو نشون بدن ؟
در ضمن اینم بگم که توی تنظیمات دستگاه مقدار خروجی 1080 * 1920 هستش با کابل hdmi . ولی نمیدونم چرا به یه فایلی که حتی فول اچ دی هم نیست گیر داده و نمیتونه نشونش بده ؟؟؟؟؟
حالا من برای رفع این مشکل چیکار کنم ؟ با تشکر

t_tanhayam
20-06-2010, 08:40
سلام دوستان.
من دی وی دی پلیر پایونیر مدل 420 دارم . من دو تا فایل با فرمت Avi و با رزولیشن 720 *1280 رو توی یه دی وی دی ریختم و گذاشتم که دستگاه بخونه ولی پلیر نتونست این فایل ها رو نشون بده و پیغام میداد که این رزولیشن رو ساپورت نمیکنه ؟ حالا به نظر شما مشکل کجاست ؟ مشکل در فرمت این فایلها هستش یا کلا این پلیر ها نمیتونن فایلهای با کیفیت بالا که روی دی وی دی رایت شدن رو نشون بدن ؟
در ضمن اینم بگم که توی تنظیمات دستگاه مقدار خروجی 1080 * 1920 هستش با کابل hdmi . ولی نمیدونم چرا به یه فایلی که حتی فول اچ دی هم نیست گیر داده و نمیتونه نشونش بده ؟؟؟؟؟

دوست عزيز ممكن مربوط به كدك خاص يا متفاوت فيلمتون باشه شما فيلم ديگه هاي هم امتحان كرديد با اين فرمت؟
420 ميتونه فايل هايي با رزولوشن fullhd‌رو اجرا كنه مشكلي نيست

ghahremanimehdi
20-06-2010, 13:10
سلام دوستان.

هیچ دی وی دی پلیری رزلوشن بیشتر از 576*720 رو اجرا نمیکنه.

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

تنها راه حلش کانورت کردن به رزلوشن 576*720هست.

Reza_994
20-06-2010, 21:30
سلام

آیا خرید پلیر فیلیپس dvp-3360 با قیمت 80 معقوله ؟
چیز بهتری با این قیمت میشه خرید ؟

t_tanhayam
20-06-2010, 21:34

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

عرضم به حضورتون كه اقا مهدي يك دي وي دي پلير چيني مارك suniya فكر كنم بود 720p رو فرمت دايويكس ميتونست پخش كنه فيلم beuwolf رو باهاش ديديم 60 تومان خريده بود البته يكم گاهي ريپ ميزد

ghahremanimehdi
20-06-2010, 21:49
عرضم به حضورتون كه اقا مهدي يك دي وي دي پلير چيني مارك suniya فكر كنم بود 720p رو فرمت دايويكس ميتونست پخش كنه فيلم beuwolf رو باهاش ديديم 60 تومان خريده بود البته يكم گاهي ريپ ميزد

ما در مورد برندها و مدلهای معروف بازار بحث میکنیم نه برندهای چینی.

t_tanhayam
20-06-2010, 21:51
اخه من توي جملتون چيني نديدم :46:

ممنون از ز زحماتي كه براي دوستان ميكشيد :10:

ghahremanimehdi
20-06-2010, 22:46
سلام

آیا خرید پلیر فیلیپس dvp-3360 با قیمت 80 معقوله ؟
چیز بهتری با این قیمت میشه خرید ؟

بله خوبه....

ChaoticHead
21-06-2010, 06:37

با عرض احترام، جمله تون غلطه!

هیچ دی وی دی پلیری دیسکهای با فرمت DVD-Video با رزلوشن بیشتر از 576*720 رو اجرا نمیکنه.
علتش هم بخاطر رعایت استاندارد مربوطه هست وگرنه کافیه یک چیپ پردازنده/شتاب دهنده قویتر داشته باشه تا حتی محتوای 1080P با بیت ریت بالا را هم پخش کنه.

ما در مورد برندها و مدلهای معروف بازار بحث میکنیم نه برندهای چینی.

کاری را که یک برند چینی می تونه انجام بده، برندهای معتبر چند سال قبلش بدون شک انجام دادن چون بودجه R&D چند برابر اون برندهای چینی داشتن.

kaveh_d
21-06-2010, 09:35
برادرم یه دی وی دی پلیر پرتابل LCD سرخود از بانه گرفته که فیلمهای با رزولوشن 720 رو هم پخش میکنه اما همراه با نویز به صورت نوارهای پهن سبز رنگ:46:.

...

کاری را که یک برند چینی می تونه انجام بده، برندهای معتبر چند سال قبلش بدون شک انجام دادن چون بودجه R&D چند برابر اون برندهای چینی داشتن.

البته تا اونجائیکه من یادمه اولین Mp3 پلیرهایی که اومد و من به قیمت 67 تومن گرفتم و یه هفته بعدشم سوخت (مارک acc) چینی بودن!
اون موقع مغازه دارا حتی نمیدونستن MP3 چی هست. وقتی یه CD با 190 تا آهنگ MP3 واسه تست با خودم برده بودم شاخ دراورده بودن :31:

قبول دارم ماکهای معتبر تکنولوژی رو زودتر بدست میارن، اما شاید به دلیل ریسک کمتر تا وقتی مطمئن نشدن اونو به بازار نمیفرستن.

ChaoticHead
21-06-2010, 21:03
البته تا اونجائیکه من یادمه اولین Mp3 پلیرهایی که اومد و من به قیمت 67 تومن گرفتم و یه هفته بعدشم سوخت (مارک acc) چینی بودن!
اون موقع مغازه دارا حتی نمیدونستن MP3 چی هست. وقتی یه CD با 190 تا آهنگ MP3 واسه تست با خودم برده بودم شاخ دراورده بودن :31:

قبول دارم ماکهای معتبر تکنولوژی رو زودتر بدست میارن، اما شاید به دلیل ریسک کمتر تا وقتی مطمئن نشدن اونو به بازار نمیفرستن.

مشکل از بازار محل سکونت شماست که مارکهای متفرقه زودتر توش میاد والا مطمئن باشین اول برندهای بزرگ ساختنش.
البته در مورد پشتیبانی از فرمتهای نوظهور که هنوز جا نیافتادن حق باشماست. مثلا اولین دستگاههی پلیر که قابلیت پخش فایلهای mpeg raw و mkv داشتن، مارکهای کمتر مشهور بودن (باز هم نه کمپانیهای چینی صرفا کپی کار)

mahyarrs
26-06-2010, 16:59
سلام.خسته نباشید.
من حدود 30 صفحه‌ی اول این تاپیک را خوندم و بقیه را نه.اگر سوالم تکراری است ببخشید:
همان طوری که گفته شده philips مدل 5996 و یا 5965 می‌تونه dvd ها و یا divx و ... رو از فلش بخونه .حالا آیا می‌تونه از روی هارد اکسترنال هم بخونهو اصلا آیا می‌شه هارد اکسترنال رو بهش وصل کرد؟هارد من هم اینه:
seagate 1 terabyte
مرسی

moji2007
27-06-2010, 10:49
سلام دوستان یه دی وی دی پلیر خوب با پشتیبانی از دایویکس و زیرنویس فارسی و خلاصه تکمیل دیگه :31:
هر مارکی از مارکهای معتبر باشه مشکلی نیست ؟

مرسی دوستان

davood-d
01-07-2010, 03:32
سلام دوستان یه دی وی دی پلیر خوب با پشتیبانی از دایویکس و زیرنویس فارسی و خلاصه تکمیل دیگه :31:
هر مارکی از مارکهای معتبر باشه مشکلی نیست ؟

مرسی دوستان

سلام
ال جي خيلي ارزون و عالي هست.
فيليپس كمي گران تر با همون كيفيت و امكانات ال جي براي فرمتهاي فشرده شده

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:30 AM ----------

سلام.خسته نباشید.
من حدود 30 صفحه‌ی اول این تاپیک را خوندم و بقیه را نه.اگر سوالم تکراری است ببخشید:
همان طوری که گفته شده philips مدل 5996 و یا 5965 می‌تونه dvd ها و یا divx و ... رو از فلش بخونه .حالا آیا می‌تونه از روی هارد اکسترنال هم بخونهو اصلا آیا می‌شه هارد اکسترنال رو بهش وصل کرد؟هارد من هم اینه:
seagate 1 terabyte
مرسی

سلام
نه نميشه!! فقط به مدل هاي گران قيمت دي وي دي ركوردر ميشه و بعضي از مدل هاي مديا پليرهاي موجود.

mahyarrs
03-07-2010, 21:02
سلام
نه نميشه!! فقط به مدل هاي گران قيمت دي وي دي ركوردر ميشه و بعضي از مدل هاي مديا پليرهاي موجود.
بنابر چیزهایی که در فروم های خارجی خوندم philips 5990/5996 اکثر هارد اکسترنال ها رو ساپورت می کنه به دو شرط:
1.فرمت هارد FAT32 باشد
2.هارد آداپتر داشته باشه یعنی تغذیه ی برق جداگانه.

ebi66_boukan
03-07-2010, 21:32
بنابر چیزهایی که در فروم های خارجی خوندم philips 5990/5996 اکثر هارد اکسترنال ها رو ساپورت می کنه به دو شرط:
1.فرمت هارد FAT32 باشد
سلام قیمت این مدلا الان چنده؟
بهترین ها الان تو بازار اینا هستن؟؟/

davood-d
03-07-2010, 23:10
1.فرمت هارد FAT32 باشد

به كجاي اين پلير هارد ميخواي وصل كنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] etail.jpg

strongnew
04-07-2010, 01:29
کمک
من یک دی وی دی رکوردر سونی مدل RDR-HX-725 دارم. یک هفته پیش بدون هیچ علتی دستگاه قفل کرد. فقط کلمه Welcome که همیشه موقع روشن کردن دستگاه اول می آید ، دیده می شود. هیچ کار دیگری نمی کند. چند بار هاردریست کردم. چند روز از برق کشیدم شاید درست شود. ولی درست نشد. آیا کسی هست که با چنین مشکلی روبرو شده باشد؟ ممنون می شوم اگر کمک کنید.

davood-d
04-07-2010, 15:44
کمک
من یک دی وی دی رکوردر سونی مدل RDR-HX-725 دارم. یک هفته پیش بدون هیچ علتی دستگاه قفل کرد. فقط کلمه Welcome که همیشه موقع روشن کردن دستگاه اول می آید ، دیده می شود. هیچ کار دیگری نمی کند. چند بار هاردریست کردم. چند روز از برق کشیدم شاید درست شود. ولی درست نشد. آیا کسی هست که با چنین مشکلی روبرو شده باشد؟ ممنون می شوم اگر کمک کنید.

فقط پيشنهاد ميكنم ببري نمايندگي معتبر.

mahyarrs
04-07-2010, 16:47
به كجاي اين پلير هارد ميخواي وصل كنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] etail.jpg
خب بداهتا با استفاده از پورت usb !
مثلا می‌تونید به این پست‌ها نگاه کنید:

و کامنت ششم در این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو هم‌چنین کامنت bwd777 در این‌جا:

در مورد این پلیرها نسبتا زیاد خوندم و به زودی اگر وقت کنم پستی در این رابطه خواهم زد.

ghahremanimehdi
04-07-2010, 16:57

خیر لزوما نیازی نیست حتما هارد آداپتور دار باشه . من خودم دارم از هارد 2.5 اینچی پرتابل استفاده میکنم و مشکلی هم نداره.

davood-d
04-07-2010, 18:34
خب بداهتا با استفاده از پورت usb !
مثلا می‌تونید به این پست‌ها نگاه کنید:

و کامنت ششم در این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو هم‌چنین کامنت bwd777 در این‌جا:

در مورد این پلیرها نسبتا زیاد خوندم و به زودی اگر وقت کنم پستی در این رابطه خواهم زد.

خيلي ممنون لطف كردي
فكرشو نميكردم.
:10:

mahyarrs
04-07-2010, 22:40
خیر لزوما نیازی نیست حتما هارد آداپتور دار باشه . من خودم دارم از هارد 2.5 اینچی پرتابل استفاده میکنم و مشکلی هم نداره.
بله شما درست می‌گین.لزومی نداره.در واقع اگر به طور دقیق بخواهیم بگیم مساله رو اینه:هر dvd player ای میزان آمپر محدودی رو می‌تونه تحمل کنه .وقتی هارد شما دارای حافظه‌ی بیشتری است جریان آن آمپر بیشتری دارد ، در نتیجه ممکنه دستگاه شما نتونه آنقدر رو تحمل کنه.وقتی هارد شما آداپتر بخوره این مشکل وجود نداره ولی اگر تغذیه‌ی خود را از usb بگیره موضوع فرق می‌کنه.جایی خوندم که این مدل 5990 برای هاردهای بدون آداپتر تا 160GB رو ساپورت می‌کنه ولی خب اطمینان ندارم به این حرف.چیزی که فهمیدم اینه که در مورد هاردهای بدون آداپتر این‌که مدل پلیری بتونه هارد رو بشناسه فرمول خاصی نداره .باید امتحان کنید ببینید می‌شه یا نه.هم‌چنین خیلی به این بستگی داره که مدل پلیر شما از usb 2.0 استفاده بکنه یا نه .حتی در مورد هارد با آداپتر هم ممکنه مدل هارد شما سازگاز نباشه ولی مثلا در مورد این مدل فیلیپس گویا اکثرا مشکلی نیست(بازهم با اطمینان 100٪ نمی‌شه گفت)

arash11
05-07-2010, 08:52
با درود
میخواهم تصلویر tv را بدون استفاده ازکامپیوتر ظبط کنم.لطفا دستگاهی معرفی کنید که قیمت مناسب داشته باشدو کار با ان راحت
باشد.ممنون

ghahremanimehdi
05-07-2010, 15:16
با درود
میخواهم تصلویر tv را بدون استفاده ازکامپیوتر ظبط کنم.لطفا دستگاهی معرفی کنید که قیمت مناسب داشته باشدو کار با ان راحت
باشد.ممنون

اگر از تلویزیون منظورت کانالهای ایران هست ، به صرفه ترین و با کیفیت ترین حالتش اینه که اگر تهران هستی ، ----T بخری و اگر نیستی ----- های جدید همشون قابلیت ضبط دیجیتال رو دارند که برای شبکه های ایران باید روی اینتلست 902 تنظیم کنی.

arash11
05-07-2010, 23:32
با تشکر از شما
من در تهران نیستم.ایا راه دیگری هم هست برای ظبط تصاویر.چون از ----- هم نمتوانم استفاده کنم.بدلایلی.
لطفا دستگاه دیگری معرفی کنید.
با تشکر از شما دوست عزیز

ghahremanimehdi
06-07-2010, 00:16
با تشکر از شما
من در تهران نیستم.ایا راه دیگری هم هست برای ظبط تصاویر.چون از ----- هم نمتوانم استفاده کنم.بدلایلی.
لطفا دستگاه دیگری معرفی کنید.
با تشکر از شما دوست عزیز

باید ریکوردر بخری . بعضیهاشون هارد اینترنال هم داره.

arash11
07-07-2010, 08:21
با سپاس
لطفا ریکودر خوب با قیمت مناسب معرفی کنید
ممنون

ghahremanimehdi
07-07-2010, 08:41
با سپاس
لطفا ریکودر خوب با قیمت مناسب معرفی کنید
ممنون

You Were Mine
07-07-2010, 09:49
سلام دوستان عزیز
شرمنده اگه سوالم تکراری هست من میخوام یک DVD Player بگیرم مدل مد نظر خودم سونی هست که حالا لینکشو براتون میذارم این مدل توانایی پخش DivX را داره ایا میتونه MKV را هم پخش کنه ؟ اگه نه چه دستگاه هایی پیشنهاد میدید ؟ در ضمن اگه جنس بهتری هم سراغ دارین با لینک از خود سایت سازنده بهم معرفی کنید

اینم لینک اون مدل سونی که گفتم :

mahyarrs
08-07-2010, 19:10
سلام قیمت این مدلا الان چنده؟
بهترین ها الان تو بازار اینا هستن؟؟/
فیلیپس و پایونیر طرف‌دار زیاد دارن.این‌که بهترین هستند رو نمی‌دونم ولی ازشون تعریف زیاد شده.
فیلیپس 5996:حدود 140,000
فیلیپس 3360 : حدود 80,000
پایونیر 420v :حدود 95,000
هر چند 60 هزار تومن تفاوت قیمت هست بین دو مدل اول و دوم ولی این دو فرق کمی با هم دارندو قیمتشان در خارج تقریبا یکی است(از من نپرسید چرا این‌جا انقدر تفاوت قیمت هست!!)
اگر می‌خواین بیش‌تر در این رابطه بدونین ، تو این پست در مورد این سه توضیح داده‌ام

برای معرفی مدل‌های دیگه به صفحه‌های 77و78 از همین تاپیک نگاه کنید.

Amin_0913
19-07-2010, 08:52
سلام
یه DVD Player خوب با ساپورت فرمت بالا در حدود قیمت 70 معرفی کنید

Reza_994
20-07-2010, 15:57
سلام دوستان

من به تازگی یه philips 3360 گرفتم

خوبه راضیم ! ولی یه مشکل :

srt که ساپورت نمیکنه این که ok

ولی sub / idx رو جوری نشون میده که اصلا نمیشه خوندش ! یعنی میره پایین صفحه فقط گاهی موقع ها بالای زیرنویس معلومه !

اگه بشه جای نمایش زیرنویس رو عوض کرد خوبه !

ghahremanimehdi
20-07-2010, 20:38
سلام دوستان

من به تازگی یه philips 3360 گرفتم

خوبه راضیم ! ولی یه مشکل :

srt که ساپورت نمیکنه این که ok

ولی sub / idx رو جوری نشون میده که اصلا نمیشه خوندش ! یعنی میره پایین صفحه فقط گاهی موقع ها بالای زیرنویس معلومه !

اگه بشه جای نمایش زیرنویس رو عوض کرد خوبه !

قبلا در اینباره توی همین تاپیک راه حلش رو گفتم ، جستجو کنید.

AlamtabC
21-07-2010, 18:26
سلام

من یه دی وی دی رکوردر گازونیک 1369 دارم وقتی Hq رایت می کنم (روی DvD-R) تو PC نشون نمیده

قبلا با Sp رایت کردم نشون میداد حالا با HQ نشون نمیده مشکل چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

ghahremanimehdi
21-07-2010, 21:08
سلام

من یه دی وی دی رکوردر گازونیک 1369 دارم وقتی Hq رایت می کنم (روی DvD-R) تو PC نشون نمیده

قبلا با Sp رایت کردم نشون میداد حالا با HQ نشون نمیده مشکل چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

کدک پک نصب کردی ؟
Klite رو نصب کن مشکل باید حل بشه.

AlamtabC
21-07-2010, 22:00
کدک پک نصب کردی ؟
Klite رو نصب کن مشکل باید حل بشه.

خیلی ممنونم

اما منظور من این بود که دی وی دی رو مثل خام نشون میده بدون محتوا خالیه انگار

تو دی وی دی رکوردر پخش میشه و ظرفیتش رو هم نشون میده

rafiep30world
23-07-2010, 14:45
سلام

سلام
اين ركوردر گازونيك رو چقدر خريدين ؟ از كيفييتش راضي هستين يا نه ؟يه توضيح كاملي دربارش بدين ممونون مي شم.