PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

s.fcukre
17-09-2008, 09:47
من عرض کردم بومی سازی برای کارشناسی خوبه
ولی برای کارشناسی ارشد باید بومی سازی نباشه

این بود ماه عسل == ماحصل گفته های من

قا :10:

خب چی میشد از اول بالاتراز کلا3 6ام نگی:46:!!!!!!!!!!!!!

2ومیشو قبول دارم،ولی اولیشم اگه ارومتر میکردن بهتر بود،امسال کارشون واقعا ضعیف بود،اعتراضا هم دلیلش همین بود...

s.fcukre
17-09-2008, 10:05
سلام دوستان
هر چند می دونم امسال سال سرنوشت هست و از این حرف ها اما حال درس رو ندارم یعنی هیچ وقت نداشتم
می خونم هم اصلا حالش نیست
هدفم هم معلومه اما ...............
اصلا هر چند که می خونم اما مثل یه کار خیلی سخته برام و کمی عذاب آور
حالش نیست
وقتی که درس می خوام بخونم نشسته پای درس خسته هستم
می رم باشگاه بدن سازی حاظرم 10 ساعت بدن سازی سنگین کار کنم اما درسه رو نخونم (آخرش که می خونم اما عذاب آور می دونم هم باید بخونم )
کسی راه حلی نداره
من درس رو خیلی زود یاد می گیرم یعنی یک بار بخونم یاد می گیرم فقط می مونه تکرار و مسئله و تست زدن که اصلا حالش رو ندارم مثلا درسه رو گرفتم چی به چی شده اما مثلا فیزیک باشه فرمول هاش رو حال ندارم حفظ کنم یا روش مسئله حل کنم که درست بعدا بتونم تست بزنم
درس برام کسل کننده شده انگار یه چیز تکراری دیگه می شینم کتاب رمان و زندگی نامه و این چیز ها می خونم
کسی راه حلی عملی نداره (خودم کلی کتاب های مشاوره درسی و این چیز ها خوندم و مشاوره به دوستام هم می دم اما عمل نمی تونم بکنم)
موفق باشید
بای

راه حل عملیش عملیه که خدم انجامیدم،جوابت میده،منم م3 تو حو3له خوندن نداشتم،فرمولم توی عمرم 1بارم سعی نکردم حفظ کنم،ولی از 1راه توپ یادشون میگرفتم،این کارا که میگمت بکن:

1درس(اختصا30)بردار کتاب تستش،1مبحث که قبلا خوندی یادت رفته بیار،شرو کن به تست زدن،از همون اول مشکل پیش میات واست(نری آخر کتاب سر جواباها!)برو جزوت بیار فرمولش یا نکتش پیدا کن،تست حل کن،اینجوری از 1 فرمول که چنتا تست بزنی دیگه یادش میگیری...

یادت باشه نری 10000تا تست مثل هم بزنیا،از هر گروه 3تا بزن،تا حو3لت سر نره،وا3 تکرارتم تست داشته باشی.

Rainy eye
17-09-2008, 12:52
سلام دوستان
ميشه بگين شما چه جوري درس ميخونين ؟؟
درسي كه مي خونين مثلا 100 تا تست رو كي ميزنين ؟
همه درسها رو تو يه روز ميخونين ؟
درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟
چند تا كتاب در روز و در هفته مي خونين ؟؟ از هر كتابي در روز چه قدر ميخونين ؟
من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم .
كسي كه سطحش زير صفره چه جوري بايد برنامه ريزي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا نمیشه چندتا درس رو یه روز خوند ؟!مثلا ریاضی وفیزیک
به نظر من تا روزی 3تا درس اختصاصی امکان پذیره !
هر 1.5 ساعت مطالعه یه ربع استراحت بهترین حالتش همین کمتر از این زیاد خوب نسیت چون تا بخوای غرق درس بشی زمانت تموم میشه
هر درسو که خوندی بعدش تستاشو میزنی تعدادش هم بستگی به خودت داره تا جایی که احساس کنی درسو فهمیدی کافیه !
ودرس بعدیو باز همینجوری میخونی ! تستارو هم لازم نیست اول کار زمان دار بزنی حتی شده یه تست 1 ساعت از وقتت رو گرفت روش فک کن وبه قول دوستمون نرو سریع پاسخ نامه رو نگاه کن چون خودتو گول میزنی !
موقع تست زدن بهتره استراحت نداشته باشی اینطوری هم تمرکزت به هم نمی خوره هم اینکه واسه روز کنکور عادت می کنی

اگه به نظر خودت در حد صفری که بعید میدونم از همون صفر شروع کن تا دیر نشده!

soheiltaker
17-09-2008, 12:59
سلام به همه عزيزان
از آقا سهيل و آقا بهنام يه سوال داشتم
ممنون ميشم اگه جواب بدين
من دوباره كانون اسم نوشتم برنامه هم گرفتم ولي يه مشكل دارم كه پارسال هم داشتم اونم برنامه ريزي هست
ميخواستم ببينم شما پارسال در طي دو هفته وقتي كه بين ازمون ها داشتين چطوري برنامه ريزي ميكردين
اختصاصي چه جوري ميخوندين ؟ عمومي ها رو چه جوري؟ هفته اول چي ميخوندين؟ هفته دوم چي؟ چه قدر تست ميزدين؟
تامهاي درسيتون چه جوري بود؟ و ....
خواهش ميكنم كامل جواب بدين
خيلي خيلي ممنون
منتظر جواب شما هستم

lomon
17-09-2008, 14:01
سلام دوستان
درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟
من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم .
لطفا راهنمايي كنيد.

سلام

من روش خودم رو می گم....

درسي كه مي خونين مثلا 100 تا تست رو كي ميزنين ؟ من هر درس رو بطور مبحثی می خونم و برای اختصاصی بلافاصله بعد از خوندن درس تست می زنم. دروس عمومی رو هم بلا فاصله بعد از خوندن درس تست می زنم و نکته های بعضی از تست ها رو در میارم و کنار صفحات درسی می نویسم ولی بعد از چند روز دوباره خود درس رو مرور می کنم .

همه درسها رو تو يه روز ميخونين ؟ مگه می شه همه درس ها رو تو یک روز خوند؟!! بله اگه خلاصه برداری کرده باشی می تونی تو یه روز مونده به آزمونت اون خلاصه ها رو مرور کنی.

من سعی می کنم در هر روز سه یا چهار درس رو بخونم که بستگی داره به حجم و سطح مطالب....

درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟ بستگی داره که حجم هر کدوم چقدر باشه و واسه هر کسی متفاوته.... شاید یه عده بخونن و عده ای دیگر نه....

ببینید شما سعی کنید خودتون رو در شرایط مشابه قرار بدید و نتیجه رو ببینید و تصمیم بگیرید. اکثر افرادی که این سوال رو می پرسند من قول می دم که اصلا زحمت امتحانش رو به خودشون ندادن و اگه شما امتحان کنی متوجه می شی ...

اما خود من تا حالا برام پیش نیومده. علتش رو تو سوال بعد می گم.

چند تا كتاب در روز و در هفته مي خونين ؟؟ از هر كتابي در روز چه قدر ميخونين ؟ ببنید این که چندتا کتاب در روز یا در هفته خونده می شه بستگی به برنامه ریزی بلند مدت شما داره. مثلا اگه برنامه کانون رو در نظر بگیریم که یه برنامه متعادل هستش ما دو هفته پیش رو داریم. من خودم این طوری می خونم که هفته اول یا یکی 2 روز بیشتر تمام دروس رو می خونم و یه سری تست می زنم و هفته دوم مرور سریع انجام می دم و فقط تست می زنم و روز آخر هم دوباره مرور می کنم واسه روز آزمون....

حالا با توجه به این برنامه درس ها بین روزها پخش می شه.من در هر روز یک درس اختصاصی و دو درس عمومی می خونم. اگه بخوام تو یه روز هم ریاضی و هم فیزیک بخونم یا هر دو درس اختصاصی دیگه به خاطر زیاد بودن حجم کار دیگه به دروس عمومی نمی رسم.
من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم . هیچ کس وجود نداره که بتونه به همه برنامه ای که ریخته عمل کنه. البته اگه کسی هر روز واسه خودش یه نصفه درس! برنامه ریخته باشه می تونه به برنامه عمل کنه! منظورم اینه که هیچ کسی که یه برنامه متعادل رو اجرا می کنه نمی تونه همیشه به برنامه خودش عمل کنه. چون ممکنه اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ بده. مثلا یه مهمونی واجب یا طول کشیدن یه درس بیش از حد انتظار.... پس کاری که باید کرد اینه که توی هر هفته یک روز رو خالی بزاریم یا دو روز تو هفته برنامه رو خیلی سبک بریزیم که اگه درس عقب افتاده داشتیم تو این مدت بگنجونیم.

كسي كه سطحش زير صفره چه جوري بايد برنامه ريزي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما که سطحتون زیر صفر نیست. همین که شروع کردید به درس خوندن دیگه سطحتون اومده بالا.
ببیند هیچ کس نمی تونه برای شما برنامه ریزی درسی بکنه و شما تو اون برنامه موفق بشید. شما باید خودتون برنامه بریزید . و این کار امکان پذیر نیست مگر اینکه خودتون رو تو شرایط قرار بدید (همون چیزی که قبلا گفتم).

باید یه هفته واسه خودتون برنامه ریزی کنید و ببنید که ساعت مطالعتون چقدره.... وقتی ساعت مطالعه دستتون اومد دیگه هفته دوم می تونید بهتر برنامه ریزی کنید و همینطور هفته به هفته بهتر می شید... بعد از چند هفته می بینید که تو غلتک افتادید. پس برای اینکه بهترین برنامه مختص خودتون رو پیدا کنید راهی وجود نداره جز اینکه خودتون رو تو شرایط مشابه قرار بدید و آزمون و خطا آنجام بدید تا نتیجه بگیرید.

s.fcukre
17-09-2008, 14:37
wo0ow
چطور ربط نداره؟؟؟! شما تا مفهوم چیزی رو بلد نباشی چطور می تونی مساله حل کنی؟؟!
کنکور هم به سواد ربط داره و هم سرعت عمل تو تست زدن!

به جان بچم به هیچکدوم ربط نداره،فقط اعتماد به نفس،هرچه قدر با سواد باشی،هر چه قدرم سریع باشی،بدون اعتماد به نفس هیچ کاری نمیکنی سر جل3 کنکور،فک میکردم هر کسی با 1بار کنکور دادن(آزمایشی نه ها)این مطلب دستگیرش میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s.fcukre
17-09-2008, 14:45
منم خیلیا رو دیدم که درسشون خیلی خوبه بوده( تشریحی)
ولی تو کنکور موفق نبودن...:27:

راستش اونهیی که تو میشنا30 در3شون خوب نبوده،نمره هاشون خوب بوده،ینی شب امتحان(منظور نزدیکای امتحانه)کلی میخوندن،نمره توپ میاوردن،ولی چون وا3 کنکور نمیشه همچین کاری کرد گیر کردن توی گل:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27::27::27::27::27:...

s.fcukre
17-09-2008, 15:02
سلام دوستان
لطفا راهنمايي كنيد.

2تا اختصا30 1روز نخونی بهتره،وا3 خوندنم 1بار بخون،چنروز بعد برو تست بزن روش،مطمئن باش خیلیاش نمیتونی،برو از جزوه یا کتاب راهش پیدا کن(نری جواب تست بخونیا خودت راهش پیدا کن)اینجوری درس دلت نمیزنه.
برنامه هم سنگین نریز،با فا3له،ولی هتما اجراش کن،وگرنه به هیچ دردی نمیخوره برنامت....

Dr_King
17-09-2008, 15:11
دوستان هیچکش اطلاعی در مورد تاثیر معدل تو سال 88 خبری نداره که چند درصد هست ؟ آیا همون 15 درصد هست ؟

Soheil joon
17-09-2008, 15:40
خذفیات کنکور 88 اعلام شدند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . sanjesh . org/Sarasari/1387/870627_02.php

Rainy eye
17-09-2008, 15:48
2تا اختصا30 1روز نخونی بهتره،وا3 خوندنم 1بار بخون،چنروز بعد برو تست بزن روش،مطمئن باش خیلیاش نمیتونی،برو از جزوه یا کتاب راهش پیدا کن(نری جواب تست بخونیا خودت راهش پیدا کن)اینجوری درس دلت نمیزنه.
برنامه هم سنگین نریز،با فا3له،ولی هتما اجراش کن،وگرنه به هیچ دردی نمیخوره برنامت....

تا چند روز بعد که بخواد تست بزنه همه چی از ذهنش رفته ! تا تنور داغه باید نون رو بچسبونی
یه موقعایی مجبوری 2 تا درس رو با هم بخونی

behnam_roli
17-09-2008, 16:43
دوستان هیچکش اطلاعی در مورد تاثیر معدل تو سال 88 خبری نداره که چند درصد هست ؟ آیا همون 15 درصد هست ؟

نه هنوز گفته نشده

ولی اگه بگن حتما میشنوی یا تو اینجا یا اخبار یا روزنامه...

pooyahacker
17-09-2008, 17:26
سلام برو بچز شریف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من امروز رفتم قلمچی رو ثبت نام کردم ، میگم این که تا عید درسهاش تموم نمیشه که ، مگه اینجوری بود که بعد عید بشنیم و سری دوم تستها ( تستهای مشکل ) رو بزنیم ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arsa Persian
17-09-2008, 22:12
سلام برو بچز شریف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من امروز رفتم قلمچی رو ثبت نام کردم ، میگم این که تا عید درسهاش تموم نمیشه که ، مگه اینجوری بود که بعد عید بشنیم و سری دوم تستها ( تستهای مشکل ) رو بزنیم ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال قبل هم 3 خرداد پیش 2 رو تموم کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rainy eye
17-09-2008, 23:47

مگه نگفتن 25درصد ؟! فقط نمره هر درس تخصصی جدا تاثیر داره ! یعنی معدلتو کاری ندارن!

pooyahacker
18-09-2008, 11:13
سال قبل هم 3 خرداد پیش 2 رو تموم کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب من اگه بخوام طبق برنامه ی قلمچی برم که هیچ وقت به کتاب تست سختها نمیرسم که!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوریاست ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheiltaker
18-09-2008, 11:41
خب من اگه بخوام طبق برنامه ی قلمچی برم که هیچ وقت به کتاب تست سختها نمیرسم که!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوریاست ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلامl
اگه دقت كني بعد عيد شما فقط پيش 2 رو دارين تموم كنين
و بقيه در سا قيل عيد تموم ميشه
و حتي اگه زرنگ باشي ميتوني پيش 2 رو هم تا قبل عيد تموم كني
اما نگران نباش ميرسي تست هاي سخت هم بزني!!:46:

soheiltaker
18-09-2008, 11:43
يه نظر داشتم بچه ها!!!
اگه ميشه مثل پارسال ( نميدونم تاپيك پارسال رو ديدين يا نه ) بعد از آزمون هاي كانون همه بيايم و درباره آزمون بحث كنيم و مهمتر از اون تراز و درصدهامونو بگيم
خوبه؟!!!!!!

MaaRyaaMi
18-09-2008, 12:03
يه نظر داشتم بچه ها!!!
اگه ميشه مثل پارسال ( نميدونم تاپيك پارسال رو ديدين يا نه ) بعد از آزمون هاي كانون همه بيايم و درباره آزمون بحث كنيم و مهمتر از اون تراز و درصدهامونو بگيم
خوبه؟!!!!!!
جالبه
من موافقم:20:

John Doe
18-09-2008, 12:23
يه نظر داشتم بچه ها!!!
خوبه؟!!!!!!

خیلی خوبه.دقیقا من دنبال یه همچین چیزی می گشتم .

lomon
18-09-2008, 14:06
..............
باشه .

dampayi
18-09-2008, 17:07
wo0ow
چطور ربط نداره؟؟؟! شما تا مفهوم چیزی رو بلد نباشی چطور می تونی مساله حل کنی؟؟!
کنکور هم به سواد ربط داره و هم سرعت عمل تو تست زدن!
حرف شما کاملا درسته و با حرف من هم تناقض نداره!!
اینکه همه باید بخونن یه چیزه بدیهیه
منظور من این بود : بین اونایی که برای کنکور می جنگند از نظر سواد چندان فرقی نیست ! همه همه ی سوالا رو بلدن
این وسط فقط و فقط سرعت و اعتماد به نفس سرنوشت سازه!

Dr_King
18-09-2008, 20:01
مگه نگفتن 25درصد ؟! فقط نمره هر درس تخصصی جدا تاثیر داره ! یعنی معدلتو کاری ندارن!
شما از جایی شنیدید یا منیع این مضوع را دارید

John Doe
18-09-2008, 23:46

یه روز میگن 15 ویه روز 25 و ... تا کنکور 30 بار دیگه عوض میشه.بهتره فکر نکنیم به اینا.هر چی بوده سال سومو که نمیتونیم تکرار کنیم

John Doe
19-09-2008, 00:00
راستی من یه سوال از اونا که کانون میرن دارم. شما همه ی کارایی که میگن انجام بدینو انجام میدین؟ یعنی کلاسور ارزیابی- ذفتر برنامه ریزو از این جور چیزا. اگه آره واقعا مفیده؟ مرسی

John Doe
19-09-2008, 00:05
راستی من یه سوال از اونا که کانون میرن دارم. شما همه ی کارایی که میگن انجام بدینو انجام میدین؟ یعنی کلاسور ارزیابی- ذفتر برنامه ریزو از این جور چیزا. اگه آره واقعا مفیده؟ مرسی

batlagh
19-09-2008, 00:47
سلام
من که سه سال توی امتحانای کاظم جون شرکت می کنم
راستش کلاسور رو تا حالا تشکیل ندادم اصلا اما واقعا مفیده از اولین امتحان پیش هم می نویسمش
دفتر رو هم می نویسم خداییش اگر بخوای خودت رو بشناسی و تلاش کنی خوبه
اما اگر بخوای مثلا قبلا من بی حال کاری رو انجام بدی اصلا به درد نمی خوره
بای

batlagh
19-09-2008, 00:52
سلام
آقا اگه می شد یه خوابگاهی چیزی برای درس خوندن پیدا کرد عالیه
توی خونه اصلا نمی شه درس خوند
خداییش اصلا حال به من نمی ده این جور درس خوندن
آدم باید مجبور بشه درس بخونه و نتونه کاری دیگه انجام بده و حواسش به کار دیگه ای هم نباشه
مثلا دیدید این ها که زندانی هستند کلی کتاب و مقاله گیر می یارند می خونند (البته زندانی های سیاسی منظورم هست)
موفق باشید
بای

Rainy eye
19-09-2008, 01:19

من چند ماه پیش از اخبار شنیدم!مطمئنا تا اون موقع شونصد بار دیگه تغییر میکنه!!!!

elhameli
19-09-2008, 07:19
سلام
يه سوال آزمونهاي قلمچي براي كسي كه تا حالا درس هايي كه شما خوندين رو نخوندن حتي در دبيرستان يعني براي اولين داره كتاب رو باز ميكنه تا خودش تنهايي بخونه خوب هست يا نه ؟
شما از آزمونها جا نميمونيد ؟
ممنون

soheiltaker
19-09-2008, 10:02
سلام
يه سوال آزمونهاي قلمچي براي كسي كه تا حالا درس هايي كه شما خوندين رو نخوندن حتي در دبيرستان يعني براي اولين داره كتاب رو باز ميكنه تا خودش تنهايي بخونه خوب هست يا نه ؟
ممنون

نه اگه با برنامه ريزي درس بخوني جا نميموني
مخصوصا اگه سال دوم باشي
ولي در هر دو حالت نگران نباش!

pooyahacker
19-09-2008, 10:45
[QUOTE=batlagh;2969861]سلام
خداییش اصلا حال به من نمی ده این جور درس

behnam_roli
20-09-2008, 14:45
سلام
خداییش اصلا حال به من نمی ده این جور درس خوندن
آدم باید مجبور بشه درس بخونه و نتونه کاری دیگه انجام بده و حواسش به کار دیگه ای هم نباشه
مثلا دیدید این ها که زندانی هستند کلی کتاب و مقاله گیر می یارند می خونند (البته زندانی های سیاسی منظورم هست)
موفق باشید
بای

خوابگاه چیه؟؟

کتابخونه خیلی خوبه مجبور میشی بخونی من هر چقدر میخونم تو همون کتابخونس

اگه رفتی سعی کن تنها بری یا اگه تنها نرفتی بغل هم نشینید

batlagh
20-09-2008, 15:44
خوابگاه چیه؟؟

کتابخونه خیلی خوبه مجبور میشی بخونی من هر چقدر میخونم تو همون کتابخونس

اگه رفتی سعی کن تنها بری یا اگه تنها نرفتی بغل هم نشینید
سلام
کتابخونه که ما با بچه ها می ریم اصلا نمی زاریم دیگه کسی درس بخونه
کلا من باید تخت فشار باشم تا کتاب درسی رو بخونم
وگرنه خودم رو یه جوری سرگرم می کنم (زندان اوین - سیاسی آدم رو باسواد می کنه)
ممنون
بای

lomon
20-09-2008, 16:03

سلام

کلاسور ارزیابی رو حتما انجام بده. چون کلاسور ارزیابی هر شخصی یعنی مشکلات درسی و نقاط ضعف اون آدم.... اگه می خوای نقاط ضعف خودت رو بشناسی و برطرفشون کنی پس انجامش بده چرا که واجبه واجبه...

در ضمن کلاسور ارزیابی به درد دوران جمعبندی هم می خوره.... یا وقتی که بعد از چندتا آزمون به یه آزمون جامع می رسی مرور کلاسور خیلی بهت کمک می کنه...

دفتر برنامه ریزی هم واجبه که قبلا در موردش هم من و هم بقیه بچه ها توضیح دادن که چقدر اهمیت داره...

چیز دیگه که می مونه لایتنر هستش که اون هم خیلی کمک می کنه.

بقیه چیزها رو به نظر من زیاد جدی نگیر مثل این کاری که کاظم جدیدا زده بود به کلش که برنامه در یک نگاه رو به دیوار بزنید و رنگ آمیزی کنید.....!!!!!!!!

dampayi
20-09-2008, 16:04
با باتلاق موافقم
منم تا حالا نشده با رفقا بریم و درس بخونیم عمرا نمی شه
به قولی کار گروهی تو ایران 100 در صد شکست خورده
ولی بهنام درست می گه اگه شما تنهایی بری کتابخونه خیلی عالیه ولی به نظر من اینم یه اراده ی قوی می خواد که اگه من از این اراده ها داشتم خوب تو خونه خودم می خوندم دیگه!!!

lomon
20-09-2008, 16:07
سلام
ممنون

سلام
یعنی چی؟
یعنی کسی که مثلا تو رشته ریاضی اصلا این درس ها رو پاس نکرده؟!!!

مگه می شه!!

roham_06
20-09-2008, 16:11
سلام بچه ها....تاپيك قشنگي داردي ..منم امسال پيشم ... به اميد موفقيت تا بعد.....

dampayi
20-09-2008, 16:16
سلام roham جان منم برای شما آرزوی موفقیت می کنم

rosenegarin13
20-09-2008, 16:25
از آزمونای سنجش بگید بچه ها
چجوریاس

behnam_roli
20-09-2008, 16:27
سلام
کتابخونه که ما با بچه ها می ریم اصلا نمی زاریم دیگه کسی درس بخونه
کلا من باید تخت فشار باشم تا کتاب درسی رو بخونم
وگرنه خودم رو یه جوری سرگرم می کنم (زندان اوین - سیاسی آدم رو باسواد می کنه)
ممنون
بای

خب منم میگم تنها باید بری

اینجوری خیلی تحت فشاری

با باتلاق موافقم
منم تا حالا نشده با رفقا بریم و درس بخونیم عمرا نمی شه
به قولی کار گروهی تو ایران 100 در صد شکست خورده
ولی بهنام درست می گه اگه شما تنهایی بری کتابخونه خیلی عالیه ولی به نظر من اینم یه اراده ی قوی می خواد که اگه من از این اراده ها داشتم خوب تو خونه خودم می خوندم دیگه!!!

بستگی داره این رفقا از چه نوعی باشه

من رفیقای ولگرد و نابابو بیخیال شدم

بعدشم تو اگه تنها بری کتابخونه دیگه اراده نمیخواد مجبوری بخونی

سلام بچه ها....تاپيك قشنگي داردي ..منم امسال پيشم ... به اميد موفقيت تا بعد.....

خوش اومدی دوست عزیز:10:

behnam_roli
20-09-2008, 16:30
از آزمونای سنجش بگید بچه ها
چجوریاس

این آزموناش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم منابع:

soheiltaker
20-09-2008, 18:30
سلام بچه ها
اميدوارم حال همتون خوب باشه
امروز رفتم يه پك از كتاب فيزيك مبتكران خريدم ( 5 جلد )
به نظر شما ميشه با اين كتابا فيزيك رو بالاي 70 زد؟

MaaRyaaMi
20-09-2008, 20:23
سلام بچه ها
اگه درس بخونی همه چی امکان پذیره!:46:
:31:

pooyahacker
20-09-2008, 20:35
اگه درس بخونی همه چی امکان پذیره!:46:
:31:

عجب ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ــــــــــــــ

بچه ها من دیگه رفتم ، از این به بعد هر دو هفته یه سر میزنم ، شما هم برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

John Doe
20-09-2008, 20:54
سلام بچه ها
حتما امکان پذیره. اینو هم مطمئن باش که کتاب فیزیک بهتر از مبتکران نیست.

saeed_h1369
20-09-2008, 22:21
کتاب فیزیک بهتر از مبتکران نیست.
من که انرژی اتمی دارم فکر کنم از همه بهتر باشه

farhad_realmadrid
20-09-2008, 22:30
سلام
من نیمه اول 68 هستم و 87 تازه کنکور دادم.
با توجه به سازمان سنجش فقط 68 نیمه دوم به بعد میتوانن شرکت کنن.

من الان مشمول هستم و به نظام وظیفه رفتم و میتونم معافیت بگیرم و دریافت معافیت تا حالا حالا حاظر نمیشه.

آیا میتونم در آذر ماه ثبت نام کنم؟

soheiltaker
20-09-2008, 22:58
سلام به همه عزيزان
از آقا سهيل و آقا بهنام يه سوال داشتم
ممنون ميشم اگه جواب بدين
من دوباره كانون اسم نوشتم برنامه هم گرفتم ولي يه مشكل دارم كه پارسال هم داشتم اونم برنامه ريزي هست
ميخواستم ببينم شما پارسال در طي دو هفته وقتي كه بين ازمون ها داشتين چطوري برنامه ريزي ميكردين
اختصاصي چه جوري ميخوندين ؟ عمومي ها رو چه جوري؟ هفته اول چي ميخوندين؟ هفته دوم چي؟ چه قدر تست ميزدين؟
تامهاي درسيتون چه جوري بود؟ و ....
خواهش ميكنم كامل جواب بدين
خيلي خيلي ممنون
منتظر جواب شما هستم

سلام آقا سهيل
اگه ميشه اين سوال منو جواب بدين
ممنون:46:

NikYar
20-09-2008, 23:11
سلام
من نیمه اول 68 هستم و 87 تازه کنکور دادم.
با توجه به سازمان سنجش فقط 68 نیمه دوم به بعد میتوانن شرکت کنن.

من الان مشمول هستم و به نظام وظیفه رفتم و میتونم معافیت بگیرم و دریافت معافیت تا حالا حالا حاظر نمیشه.

آیا میتونم در آذر ماه ثبت نام کنم؟

فرهاد جون ...اگه میتونی معافیت بگیری که دیگه حله ... :31: فقط اگه معافیتت از هر نوعی که هست باید به تایید سازمان نطام وظیفه برسه ... :27: به هر حال یه زنگی به این تلفن ها بزن ( یا حضوری برو .. :31:) و اطالاعات کاملتری بدست بیار :5: :

تلفن گویای سازمان نظام وظیفه ناجا : 9- 73941735 (021) >>>>> ساعات پاسخگویی : 8 الی 14

تلفن مشاوره ی سازمان نظام وظیفه ناجا : 3- 73941520 (021) >>>> ساعات پاسخگویی : 15 الی 17

lomon
20-09-2008, 23:20
عجب ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ــــــــــــــ

بچه ها من دیگه رفتم ، از این به بعد هر دو هفته یه سر میزنم ، شما هم برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم هم همینطور.....

رفتم که رفتم....:46:

بچه ها خدا حافظ.:40:

soheilsmart
21-09-2008, 00:12
فهرست منابع سؤالات آزمون سراسري 1388

فهرست حذفيات كتب منبع سؤالات آزمون سراسري سال 1388

John Doe
21-09-2008, 00:52

البته هر کس از یه مدل کتاب خوشش میاد. نظر شخصی من بود

behnam_roli
21-09-2008, 07:39
بچه ها من دیگه رفتم ، از این به بعد هر دو هفته یه سر میزنم ، شما هم برید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم هم همینطور.....

رفتم که رفتم....:46:

بچه ها خدا حافظ.:40:

همه که دارن میرن پس منم سعی میکنم کمتر بیام

pouria007
21-09-2008, 08:20
اگه گفتم خدا حافظ .... نه اینکه رفتنم سادس
نه اینکه میشه باور کرد... که اینجا آخر جادس

بچه ها موفق باشین تا 9 ماه دیگه بای بای

nel
21-09-2008, 08:26
باید یه هفته واسه خودتون برنامه ریزی کنید و ببنید که ساعت مطالعتون چقدره.... وقتی ساعت مطالعه دستتون اومد دیگه هفته دوم می تونید بهتر برنامه ریزی کنید و همینطور هفته به هفته بهتر می شید... بعد از چند هفته می بینید که تو غلتک افتادید. پس برای اینکه بهترین برنامه مختص خودتون رو پیدا کنید راهی وجود نداره جز اینکه خودتون رو تو شرایط مشابه قرار بدید و آزمون و خطا آنجام بدید تا نتیجه بگیرید.[/QUOTE]

اشتباه نکن عزیزم این راهی که من میگم برو حتما جواب می گیر ی
من خودم می گفتم برنامه ریزی جفنگه ولی تو تایپیک روش های مطالعه کنکور صفه 2 یه برنامه جدولی داده که روزای هفته رو باید ستونی بکشی خیلی توپه

مهمترین نکتش تو خودکار قرمزه حتما بزارش

nel
21-09-2008, 08:31

حاجی من می خوام 200 تومن پوله مفت بریزم تو حلق اینا صرف داره؟

nel
21-09-2008, 08:42
يه نظر داشتم بچه ها!!!
خوبه؟!!!!!!

دمت گرم حاجی
منم احتمالا به کانون بپیوندم

nel
21-09-2008, 08:43
اگه گفتم خدا حافظ .... نه اینکه رفتنم سادس
نه اینکه میشه باور کرد... که اینجا آخر جادس

بچه ها موفق باشین تا 9 ماه دیگه بای بای

ای جان
همه رفتن کسی با ما نمونده
کسی حرف دله ما رو نخوندش

همه رفتن ولی این دل ما رو ....

هی دوستان مشکل منم حل نشد جایزه گذاشتم شاید به یه جایی برسیم تو تراشه

به اون دوست جدیدمون هم خوش امد می گم

nel
21-09-2008, 08:45

شما هم یاسی شدی
انرزی اتمی راحت گیر میا؟

Cleeev
21-09-2008, 09:05
منم کنکوری 88 م..............

از اول مهر دیگه خیلی بتونم بیام تو فوروم 2-3 روز یه بار هر بار حدود 5-10 دقیقه................... این کنکورم بدبختی اییه....... لعنتی......

farhad_realmadrid
21-09-2008, 09:20
دوست من
مثل اینکه میگن معافیت پزشکی باید دوره آموزشی هم برن آیا درسته؟

rezaxp
21-09-2008, 09:49
من هم که دیگه سعی می کنم از اول مهر فقط جمعه ها بیام نت !

soheiltaker
21-09-2008, 11:24
سلام بچه ها
همتون كه رفتين!!
يه جوري برنامه ريزي كنين حداقل روزاي آزمون بياين اينجا
براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم
قرارمون يادتون نره دير نكنين منتظرم....... !!!!!!!!!1

dampayi
21-09-2008, 12:35
بعدشم تو اگه تنها بری کتابخونه دیگه اراده نمیخواد مجبوری بخونی

نه من منظورم اراده ی تنها رفتن کتابخونه بود!!!
نمی شه!!!!

dampayi
21-09-2008, 12:44
اقا دلم گرفت!
چرا همه دارین خدافظی می کنین!!؟
نکنه منم باید بگم خدافظ
باورم نمی شه خیلی زود گذشت!!
بیخیل

ای بابا
آقا پس ما هم رفتیم دیگه
اگه بگم دلم براتون تنگ می شه، خیلی لوس می شه ولی ...
تا بعد...

MaaRyaaMi
21-09-2008, 14:34
بابا مگه اینجا تاپیک خداحافظیه؟؟؟!!!!
اگه برنامه ریزی کنین به همه چی میرسین ... ;)

Arsa Persian
21-09-2008, 15:25
از اول مهر دیگه خیلی بتونم بیام تو فوروم 2-3 روز یه بار هر بار حدود 5-10 دقیقه................... این کنکورم بدبختی اییه....... لعنتی......

من هم که دیگه سعی می کنم از اول مهر فقط جمعه ها بیام نت !

بابا فکر کردین فقط کنکوره واستون وقت نمیذاره
من الان یک هفته است الاف دانشگاهمم که تو شهر خودمون تبریزه
4-3 روزه اصلا نتونستم کامپیوتر رو آتیش کنم!
چه برسه بیام تو P30World

saeed_h1369
21-09-2008, 16:55
منم دیگه روز های آخرمه هی خدااااا
ماهی دو سه بار سر میزنم

mohsensoft
21-09-2008, 17:23
منم ديگه امروز آخرين روز الافيم بود
سعي ميكنم هر 2 هفته بيام

yusef
21-09-2008, 17:43
من که هیچ تغیری در سر زدن به اینترنت نمیکنم.
البته نه به این تاپیک :31::31:
تازه فعالتر هم میشم.:8:
راستی فکر کنم سال دیگه من هم همچین موقع هایی مثل دختر اصفهانیه خودکشی میکنم.
منو حلال کنید.:15:

soheiltaker
21-09-2008, 18:44
بابا مگه اینجا تاپیک خداحافظیه؟؟؟!!!!
اگه برنامه ریزی کنین به همه چی میرسین ... ;)
100 % تاييد ميشه
چرا همتون دارين خداحافظي ميكنين
مگه تاپيك پارسال نبود همه درسخون بودن ولي تو تاپيك ميومدن!
شما هم برنامه ريزي كنين ميتونين بياين:46:

@R3Z
21-09-2008, 19:04
بچه ها یه چیزی به من بگید از اینترنت دل بکنم بشینم پای درس!تابستون که خیلی کم خوندم میانگین روزی 1 ساعت و نیم.دمتون گرم

lomon
21-09-2008, 20:09
100 % تاييد ميشه
چرا همتون دارين خداحافظي ميكنين
مگه تاپيك پارسال نبود همه درسخون بودن ولي تو تاپيك ميومدن!
شما هم برنامه ريزي كنين ميتونين بياين:46:

اینجوری هم نیست که حاجی حاجی مکه....

من بعد آزمون ها حتما سر میزنم.

فعلا یه خورده باید پا رو دلمون بزاریم تا بعدا نتیجه اش رو ببینیم....

lomon
21-09-2008, 20:10
بچه ها یه چیزی به من بگید از اینترنت دل بکنم بشینم پای درس!تابستون که خیلی کم خوندم میانگین روزی 1 ساعت و نیم.دمتون گرم

بابا آخر فاروم باز....

چشماتو ببند رو مانیتور....

برو درستو بخون تا سال دیگه این روزها که بقیه رفتن و دانشگاه ثبت نام کردن روزهای حسرت تو نباشه... برو....برو دیگه!!!!

اگه می بینی نمی تونی دل بکنی آخه هرچی باشه بیخودی آخر فارروم باز نشدی که.... حتما یه علتی داشته....

بده برادرت یا خواهرت یا هر کس دیکه واسه کامپیوتر یا اینترنت پسورد بزاره و فقط یه مدت مشخصی به تو اجازه بده بیایی تو نت...

John Doe
21-09-2008, 22:19
فعلا همه تو جو اول مهرن. 2 هفته دیگه همتون 2 باره میاین.

apollon
21-09-2008, 23:00
بومی سازی زمانی خوبه که همه ی دانشگاه های کشور تو یه سطح باشن بهترین دانشگاههای ما که شریف وتهرانه رتبه اش تو جهان 500 دانشگاههای دیگه زیر هزارم نیستن اگه کسی بخواد بورسیه بشه یه دانشگاه خوب اگه نمره هاش خوب باشه ولی تو یه دانشگاه سطح پایین باشه بهش نگاه هم نمیکنند.البته درسته دور شدن از شهر برای هرکسی مشکلاتی داره اما نباید بخاطر بعضی افراد که تو شرایط جدید مشکل پیدا میکنند حق دیگران رو ازشون گرفت
باز خوبه سمنان تو ناحیه تهرانه دلم برای بقیه می سوزه(البته یکی از بچه هامون میگفت یکی تو تلویزیون گفته قرار یه سری رشته های شریفم استانی باشه که فکر کنم خوب منظورشو نفهمیده چون پارسال فقط کاردانی ها استانی بود یه هو اینقدر افتضاح نمیشه که)
از بچه های سمپاد کسی اینجا نیست این آزمونای پویا رفته رو اعصاب این آزمون جامش که جواب 10 تا سوال ریاضیش غلط بود شدیدا تو فکر پیچوندنشم

mohsen_sir
22-09-2008, 03:06
فعلا همه تو جو اول مهرن. 2 هفته دیگه همتون 2 باره میاین.
راست ميگه منم اينطوريم:31:

KFC
22-09-2008, 12:48
سلام
من یه سوال دارم که قبلآ پرشیدند ولی جوابی ندادند
آیا منابع سراسری 88 نسبت به 87 تغییر کرده؟
منظورم اینه که محتوای کتاب هایی که در فهرست منابع قرار داره عوض شده؟
ممنون

John Doe
22-09-2008, 14:55
از بچه های سمپاد کسی اینجا نیست این آزمونای پویا رفته رو اعصاب این آزمون جامش که جواب 10 تا سوال ریاضیش غلط بود شدیدا تو فکر پیچوندنشم
منم سمپادیم. ریاضیو 76 درصد زدم تو کارنامه نوشته 39!!!!!!!
5 -6 تا از سوالای فیزیکشم غلط بود جواباش.
کلا آزمونای پویا از نظر سوالا قویه ولی برگزاریش اصلا تو سطح بالایی نیست

John Doe
22-09-2008, 14:59
سلام
ممنون

فکر نکنم تغییر کرده باشه

s.fcukre
22-09-2008, 16:10
سلام
ممنون

KHOB BORO SANJESH.ORG
DAR ZMN,SRY;FAR30 NATAYpDAMA;NEMISHOD...

dampayi
22-09-2008, 16:24
DAR ZMN,SRY;FAR30 NATAYpDAMA;NEMISHOD...
ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeed_h1369
22-09-2008, 23:36
بچه ها همگی خدا حافظ من رفتم بعد هر آزمون قلم چی یه سر میزنم شما هم بیاین در مورد آزمون حرف میزنیم با بای

MORINIO
23-09-2008, 00:17
من برای اولین بار تو عمرم روزی 7 ساعت درس خوندم:27: جالب نبود زیاد:2:

من سعی میکنم هر سه چهار روز یه بار سر بزنم

hamidras
23-09-2008, 00:32
زنگ مدرسه ها فردا ساعت چند ميخوره؟

فهميدم 8!:2:

superior
23-09-2008, 07:52
سلام
ممنون

یا خدا

دقیقا منم همین سوال رو دارم. یعنی کتاب دینی 86 که پارسال میخوندم با 87 که امسال منبع هست یا.... فرق داره؟

کسی خبر داره؟

behnam_roli
23-09-2008, 09:49
مدرسه تا شنبه تعطیله

یه چند روز دیگه میام

nel
23-09-2008, 10:28
بله کاملا مشحصه یه زمانی در نصف روز 5 صفحه جلو می رفتید ولی الان بعد از 4 روز 5 صفحه نشده

خب دوستان یه چیزی رو از الان بگم

دیگه دوره ی تاثیر کنکور تو تهران اله و منطقه 2 bele و فلان کتاب گاج جیم بل نیست
الان که مدرسه شروع شده و معمولا تا 2 مدرسه ایم برنامتون واسه مطالعه چیه؟ اونایی که گنده ور میداشتن الان چطور میشه 10 ساعت خوند؟

راستی مدرسه ی ما مرات داره که تا عید 12 تا ازمون می گیره
به نظر شما من می تونم در کنارش کانون رو هم برم؟ فقط تا عید می خوام

MORINIO
23-09-2008, 14:27
ما که امروز مدرسه نداشتیم :27: از فردا میرم ....

راستی کسی کتاب گاج سفید دین و زندگی که مطابق کنکور 88 هست رو گرفته؟

من مال سال قبل رو گرفتم می خوام ببینم چقدر فرق کرده....

pesarebaba2006
23-09-2008, 17:47
متولد نیمه دوم 68 هستم. هنوز 5/1 واحد از پیش دانشگاهی مونده و باید برم شبانه. حالا واسه سربازی باید چی کار کنم؟

pesarebaba2006
23-09-2008, 18:10
1-هشت هزار گاج ..
2- کتاب سبز ...
کتاب گربه توصیه نمیشود
همون دو تای اول از نظر تست اونقدر سطحتون رو بالا میبره که تستهای دیگه براتون آب میشه ...-------------

کتاب های نموداری مهر وماه هم برای تفهیم بعضی از مطالب مخصوصا برای زیست 1 خوب هستن
تمام کتاب های فوق رو خوندم ...(زیست هم سراسری 85 - 90 درصد زدم)
شما از رو چه اصلی میگی گربه بده؟
آخه یه دلیلی هم بگو که ما قبول کنیم نریم عمرمون رو بزاریم پای گربه ...

yusef
23-09-2008, 18:50
سلام
یه سوال
برای کنکور زبان فقط سوال های عمومیه؟
برای قبولی در دانشگاه خوب باید حدودا درصد ها در چه حدی باشه؟

saman rossi
23-09-2008, 20:15
کنکور زبان شامل زبان اختصاصی و همه دروس عمومیه که زبان عمومیم جزوشونه

saman rossi
23-09-2008, 20:31
ما که امروز مدرسه نداشتیم :27: از فردا میرم ....

راستی کسی کتاب گاج سفید دین و زندگی که مطابق کنکور 88 هست رو گرفته؟

من مال سال قبل رو گرفتم می خوام ببینم چقدر فرق کرده....
1.کنکور 86 بهش اضافه شده
2.درس 1 پیش که جدیده بهش اضافه شده
3.یه کمی هم درسنامه هاشو ( بخصوص پیام ایاتو ) عوض کرده

soheiltaker
23-09-2008, 21:02
1.کنکور 86 بهش اضافه شده
2.درس 1 پیش که جدیده بهش اضافه شده
3.یه کمی هم درسنامه هاشو ( بخصوص پیام ایاتو ) عوض کرده

يعني ديني پيش الان 11 درسه؟
درس يكش(( هستي بخش)) نيست؟

MaaRyaaMi
23-09-2008, 21:17
من متوجه نشدم
یعنی کتابا دوباره تغییر کردن؟؟؟!:13:
لطفا اگه کسی میتونه تغییراتِ امسالو بگه...

ASHKAN_DGH
23-09-2008, 21:50
سلام من متولد 1/1/68 هستم کنکور 86 را دادم ولی نرفتم امسال دوباره کنکور دادم کارشناسی حسابداری غیر انتفاعی قبول شدم واسم نویسی کردم حالا سوالم اینه اولا واسه سربازیم من باید کاری کنم؟ یا خود دانشگاه به نظام وظیفه میگه که من دانشجوام؟یعنی غیبت نمیخوره واسم؟ 2_من میتونم واسه کنکور 88 اسم بنویسم؟؟؟؟؟؟

behnam_roli
23-09-2008, 22:00
يعني ديني پيش الان 11 درسه؟
درس يكش(( هستي بخش)) نيست؟

من نگاه کردم دینی امسال 10 درسه درس اولشم هستی بخشه!

حالا هر کدومو شک دارید نشونیاشو بدید تا چک کنم

saman rossi
23-09-2008, 22:43
اخه معلممون گفت هستی بخش جدیده . من چیکار کنم؟ تو گاجم هیچ تستی ازش نیست !(غیر تالیفی)

mehdi_08
23-09-2008, 22:51
خوب سلام به همه ی بچه هایی که می خوان سال آینده تو کنکور شرکت کنند بشن دکتر ومهندس های آینده:5:
من امسال تو کنکور 87 شرکت کردم نتیجه خوبی بدست نیاوردم :41:
اما تجربه های بدست آوردم که فکر می کنم خیلی بردد خودم و دیگر بچه ها بخوره :27:
این چیزایی رو که می گم یه نصیحت های برادرانه است گوش کردن بهشون دیگه با شماس:46:

1-اگر به خودتون اطمینان دارید که می تونید درس های پیش دانشگاههی رو خودتون خوب بخونید دیگه نیازی نیست خودتون رو با کلاس های کنکوری درگیر کنید فقط باید ایمان داشته باشید که می تونید به خدا اگه بخواین می تونید
من علاوه بر کلاس های پیش دانشگاهی اومدم و رفتم کلاس های کنکوری ریاضی و فیزیک روزا برام خیلی کوتاه شده بود صبح میرفتم مدرسه تا ساعت 1 از به بعد هم می رفتتم کلاس تا 5:30 میرسیدم خونه می شد ساعت 6:30 خسته کوفته طوری که اصلا انرژی درس خوندن رو نداشتم
وقتی به آخر های سال تحصیلی رسیدم دیدم که می تونستم اون مطالبی رو که توی کلاس یاد می گیرم خودم با یه کتاب کمک آموزشی بخونم حالا من هم به شما پیشنهاد می کنم اگه می تونید خودتون درس هارو فقط باکمک معلم مدرسه بخونید(که میدونم می تونید)نیازی نیست که به کلاس های رنگ و وارنگ برید یا اگر خیلی احساس ضعف می کنید تو درس بیشتر از یه کلاس نرید.
2-تو کلاس خوب به حرف های معلم گوش کنید هر سوالی در رابطه با درس براتون پیش اومد از معلم بپرسید که خیلی جلو می افتید
3-اگه تو آزمون های آزمایشی شرکت می کنید به نتیجه ای که دوستانتون می گن اطمینان نکنید تا وقتی که با چشمتون کارنامه طرف رو ندید چون بعضی از افراد هستند نتیجشون رو خیلی بهتر از اونی که هست می گن که این خودش برای شما که ممکنه از اون نتیجه ای که طرف می گه پایین تر اورده باشن باعث یه جور دلهره بشه
من خودم اینو به عینه دیدم:2:
فعلا تا طرح تجربه های بعدی بای :11:
اکه سوالی بود در خدمتم:11:
:40::40::40:

mehdi_08
23-09-2008, 22:52
اخه معلممون گفت هستی بخش جدیده . من چیکار کنم؟ تو گاجم هیچ تستی ازش نیست !(غیر تالیفی)
اگه منظورت دینی پیشه که تو کتاب پارسال همین درسو داشتیم

mohsen_sir
24-09-2008, 02:54
ديني امسال خيلي كم عوض شده بيايد اينجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pesarebaba2006
24-09-2008, 12:44
متولد نیمه دوم 68 هستم. هنوز 5/1 واحد از پیش دانشگاهی مونده و باید برم شبانه. حالا واسه سربازی باید چی کار کنم؟
آقا یکی جواب بده.

BehzadKiNG
24-09-2008, 13:39
دوستان ببخشید ، من تازه دارم به این تاپیک سر می زنم ، تو پست های اول یه بحث های مربوط به نهایی کردن پیش بود ، بالاخره نهایی یا نه ؟

elhameli
24-09-2008, 13:44
سلام دوستان
يكي منو راهنمايي كنه !!! اين گسسته خيلي سخته ؟!!! بخش اول گراف رو كه دارم ميخونم نميتونم رابطه منطقي توش پيدا كنم ... ديفرانسيل در مقابل گسسته خيلي آسونه/ به من بگين با اين گسسته چي كار كنم ؟؟
شما گسسته رو چه جوري ميخونين ؟ من درس و يه جورايي ميفهم ولي وقتي سوال رو يه جوري مثل اين ميدن قاطي ميكنم :
فرض كنيد v={a,b,c,d} داده شده چند گراف ساده روي مجموعه v ميتوان نوشت به طوري كه داراي 4 يال بوده و يكي از اين يال ها يال ab باشد

ممنون ميشم يكي منو راهنمايي كنه

John Doe
24-09-2008, 13:53
سلام دوستان
يكي منو راهنمايي كنه !!! اين گسسته خيلي سخته ؟!!! بخش اول گراف رو كه دارم ميخونم نميتونم رابطه منطقي توش پيدا كنم ... ديفرانسيل در مقابل گسسته خيلي آسونه/ به من بگين با اين گسسته چي كار كنم ؟؟
شما گسسته رو چه جوري ميخونين ؟ من درس و يه جورايي ميفهم ولي وقتي سوال رو يه جوري مثل اين ميدن قاطي ميكنم :
فرض كنيد v={a,b,c,d} داده شده چند گراف ساده روي مجموعه v ميتوان نوشت به طوري كه داراي 4 يال بوده و يكي از اين يال ها يال ab باشد

هنوز اول کاره.هر درسیو بخوای جدید شروع کنی همین وضعه.یکم صبر داشته باش موفق میشی

mehdi_08
24-09-2008, 14:05
آقا یکی جواب بده.
از یه مشاور بپرسی خیلی بهتره

mehdi_08
24-09-2008, 14:06
دوستان ببخشید ، من تازه دارم به این تاپیک سر می زنم ، تو پست های اول یه بحث های مربوط به نهایی کردن پیش بود ، بالاخره نهایی یا نه ؟
امتحانات پیش دانشگاهی نهایی شده و برای کنکور تاثیر داره
خیلی باید دقت کنید تو درس خوندن

M A T I N
24-09-2008, 14:07
سلام دوستان

تو گراف 2 تا چیز مهمه یکی شکل کشیدن و یکی دیگه حفظ کردن فرمول ها ( البته اگه بشه همشون رو حفظ کرد ) ...
اکثر سوال های کنکور سراسری که از این فصل میاد آسونه ...
مثلا همین سوال با یکی از ساده ترن فرمول هاش حل میشه ... جزوه سوال هاییه که 95 % حلش میکنن ...
نظریه اعداد بدترین قسمته که خودم شخصا اکثر قسمت هاشو کنار گذاشتم ... ( الان هم اصلا پشیمون نیستم )
فصل 3 هم زیاد چیزی نداره تو کنکور و فصل آخر یعنی احتمال هم که خیلی مهم و آسون هست 4 یا 5 تا سوال ازش تو کنکور میاد که خیلی راحت میشه حل کرد اگر خوب خونده باشی...

behnam_roli
24-09-2008, 14:37
سلام دوستان

گراف که خیلی حال میده. دیفرانسیل مزخرفه

نظریه اعداد هم اذیت میکنه ولی میشه خوندش

مشکل من دیفرانسیله اینقدر بدم میاد هیچ وقت نمیشینم بخونمش پایین ترین درصدم همیشه دیفرانسیله

تو امتحان آخری دیفرانسیلو 14 درصد زدم!!

elhameli
24-09-2008, 15:11

مشکل من دیفرانسیله اینقدر بدم میاد هیچ وقت نمیشینم بخونمش پایین ترین درصدم همیشه دیفرانسیله

پس ميشه مساله اي كه نوشتم توضيح بدين

dampayi
24-09-2008, 15:35
امتحانات پیش دانشگاهی نهایی شده و برای کنکور تاثیر داره
خیلی باید دقت کنید تو درس خوندن
شما این حرفو رو چه حسابی می زنید!؟؟
هیچکی نمی دونه
آموزش پرورش استان تهران گفته معلوم نیس
ولی بخشنامه اجرایی اون توی منطقه 13 ابلاغ شده!!
این یعنی عین خر تو خری
الکی شایعه درست نکنین
معلوم نیس

dampayi
24-09-2008, 15:37

خدا رو شکر ما هنوز به گراف مراف نرسیدیم!!!!!!!!!
ولی آخ دیفو گفتی
لامسب(لامذهب) پدر در میاره!!
14 درصد که خوبه من باید شانس بیارم منفی نزنم!

MORINIO
24-09-2008, 15:52

من کاملا برعکس تو عاشق دیف و از گراف و گسسته متنفرم

خدا رو شکر ما هنوز به گراف مراف نرسیدیم!!!!!!!!!

چــــــــــی میگی؟ کتاب گسسته با گراف شروع میشه بعد چطور هنوز نرسیدی؟

soheiltaker
24-09-2008, 16:40
سلام به همه
الكي شايعه درست نكنيد
كتاب ديني پيش رويت شد
هيچ تغييري نكرده است!!!

M A T I N
24-09-2008, 17:03
چــــــــــی میگی؟ کتاب گسسته با گراف شروع میشه بعد چطور هنوز نرسیدی؟

احتمالا ترم اول تحلیلی میخونن ...

soheiltaker
24-09-2008, 17:17

اگه ايرادي نداره من ميگم

اميدوارم مشكلتون رو حل كرده باشم

soheiltaker
24-09-2008, 17:25
تو گسسته به غير از نظريه اعداد بقيه فصل ها نسبتا آسونه و ميشه به تست هاش جواب داد
ولي اين نظريه اعداد ....!!!

mehdi_08
24-09-2008, 19:03
شما این حرفو رو چه حسابی می زنید!؟؟
هیچکی نمی دونه
آموزش پرورش استان تهران گفته معلوم نیس
ولی بخشنامه اجرایی اون توی منطقه 13 ابلاغ شده!!
این یعنی عین خر تو خری
الکی شایعه درست نکنین
معلوم نیس
من که از خودم حرف در نمیارم
اولا اخبار اعلام کرده
دوما خودم رفتم مدرسه پارسالم پرسیدم اونا هم تایید کردند
در ضمن امتحانات پایه دوم سوم پیش نهایی شدن(سوم که نهایی بود)
اینم اینک چندتا خبر

تو لینک زیر هم مربوط می شه به آموزش وپرورش خراسان رضوی

yusef
24-09-2008, 19:52
اولا اخبار اعلام کرده
اینم اینک چندتا خبر

تو لینک زیر هم مربوط می شه به آموزش وپرورش خراسان رضوی

در لینک خبر در سایت شبکه خبر که در 13 تیر 87 منتشر شده نوشته که از سال آینده این طرح اجرا میشود.
پس جریان چیه؟

lomon
24-09-2008, 19:58
اگه ايرادي نداره من ميگم

اميدوارم مشكلتون رو حل كرده باشم

سلام

جواب 10 گراف هست نه 5 گراف....

لطفا دوباره سوال رو بخونید و جواب رو با دقت بررسی کنید( جواب رو خوب اومدی ولی یه جا بی دقتی کردی)
--------------------------------------------------
پ.ن: فعلا که درسم نمیاد اومدم یه سر ببینم چه خبره...

فعلا بای.

elhameli
24-09-2008, 20:14
سلام
مرسي از پاسخ . soheiltaker
بنابراين يال هايي كه داريم از كل يال ها حذف مي كنيم . جواب تستي كه پايين بود به نظرم 91 ميشه .
به نظر شما من چه جوري گسسته ياد بگيرم ؟
من رشته م رياضي – فيزيك نبوده و ميخوام در كنكور رياضي – فيزيك شركت كنم . الان هم كلاس ديفرانسيل دارم ميرم هم هندسه ...
كلاس ديفرانسيلش خوبه ولي كلاس هندسه اش اصلا خوب نيست .
من اصلا هيچي از هندسه نمي فهمم نمي دونم برم انصراف بدم ؟ يا نه ؟ دو دلم ؟؟؟؟؟؟
همش وقتم داره تلف ميشه از يه طرف نميدونم اگه خودم بخونم چيزي ميتونم ياد بگيرم يا نه !!!!!!!!!!!!!
استاد هم اش توي كلاس فرمول اثبات ميكنه منم كه رشته م رياضي – فيزيك نبوده اون وسط گيج ميزنم ...
هيچي نميفهمم . آخه از هندسه تحليلي شروع كرده ... كتاب خيلي خوبيم سراغ ندارم براي خوندن
حالا نشستم خودم دارم گسسته ميخونم. نمي دونم برم كلاس گسسته ثبت نام كنم يا اينكه خودم بخونم ؟؟؟
بدي چند تا كلاس كنكور رفتن اينكه هر استادي يه انتظاري داره وبايد سر روز موئد تمام تست ها رو مثلا 200 تا تست رو حل كرده باشي و اگه حل نكرده باشي خود دانش آموز عقب ميوفته و استاد منتظر دانش آموز نميشينه .
من الان 2 روز تو هفته تقريبا از ظهر تا شب كلاس دارم . اگه گسسته ام بخوام برم ميشه 3 روز تو هفته ...
كه اينجوري فكر كنم از درس هاي ديگه عقب بيفتم .
به نظرتون من چي كار كنم ؟؟

البته يه توصيه هم داشتم بچه ها تا اونجايي كه ميتونيد سر معلم هاتون خراب بشيد هرچي سوال دارين ازشون بپرسين . خلاصه پدرشون رو در بيارين .
بعدشم ميخواستم بگم خدا نويسنده هاي اين كتاب هاي درسي رو چي كار كنه با اين كتاب نوشتنشون اگه معلم هاي مدارس مثل آدم تدريس ميكردن و كتاب ها خود آموز بودن دانش آموزها اين همه اذيت نميشدن .....
تا دربه در دنبال كتاب كمك آموزشي درست و حسابي بگردن .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

MaaRyaaMi
24-09-2008, 21:01
ما که رشته مون ریاضیه تو هندسه موندیم ...

mehdi_08
24-09-2008, 21:28
در لینک خبر در سایت شبکه خبر که در 13 تیر 87 منتشر شده نوشته که از سال آینده این طرح اجرا میشود.
پس جریان چیه؟
دوست عزیز
فعلا چیزی که کاملا مشخصه اینه که شیر توشیره :23::23::23:
شما اون لینک آموزش وپرورش رو یه نگه بندار برای همین امسال گفته
می تونی تو گوگل یه سرچی بزنی

saman rossi
24-09-2008, 21:36
احتمال زیاد نهایی میشه ولی تاثیری تو کنکور نداره

mehdi_08
24-09-2008, 21:55
احتمال زیاد نهایی میشه ولی تاثیری تو کنکور نداره
اتفاقا با نهایی شدن امتحانات سال دوم و پیش دانشگاهی نمرات رو تو کنکور تاثیر میدن یعنی اصلا برای همین کار امتحانات رو نهایی کردن
حالا بیان تاثیر ندن

elhameli
24-09-2008, 22:16
تأثیر معدل در کنکور88
امروز شبكه 4 هم زيرنويس كرد 15% فقط نمرات سال سوم.

soheiltaker
24-09-2008, 23:24
سلام

جواب 10 گراف هست نه 5 گراف....

لطفا دوباره سوال رو بخونید و جواب رو با دقت بررسی کنید( جواب رو خوب اومدی ولی یه جا بی دقتی کردی)
.

ميشه بگي كجا بي دقتي كردم ؟ :46:
فكر كنم همون 5 بشه ولي شايدم شما درست بگي

سلام
بنابراين يال هايي كه داريم از كل يال ها حذف مي كنيم . جواب تستي كه پايين بود به نظرم 91 ميشه .
.

بله كاملا درسته
به نظر من اگه دانش آموز اراده داشته باشه نياز خاصي به كلاس نداره و ميتونه خودش با كتابهاي خوب بخونه
شما هم زياد خودتو با كلاس مشغول نكن كم كم كه درسا زياد بشه كم مياري :46:

lomon
24-09-2008, 23:53
سلام
من رشته م رياضي – فيزيك نبوده و ميخوام در كنكور رياضي – فيزيك شركت كنم . الان هم كلاس ديفرانسيل دارم ميرم هم هندسه ...
كلاس ديفرانسيلش خوبه ولي كلاس هندسه اش اصلا خوب نيست .
من اصلا هيچي از هندسه نمي فهمم نمي دونم برم انصراف بدم ؟ يا نه ؟ دو دلم ؟؟؟؟؟؟
همش وقتم داره تلف ميشه از يه طرف نميدونم اگه خودم بخونم چيزي ميتونم ياد بگيرم يا نه !!!!!!!!!!!!!
استاد هم اش توي كلاس فرمول اثبات ميكنه منم كه رشته م رياضي – فيزيك نبوده اون وسط گيج ميزنم ...
هيچي نميفهمم . آخه از هندسه تحليلي شروع كرده ... كتاب خيلي خوبيم سراغ ندارم براي خوندن
حالا نشستم خودم دارم گسسته ميخونم. نمي دونم برم كلاس گسسته ثبت نام كنم يا اينكه خودم بخونم ؟؟؟
بدي چند تا كلاس كنكور رفتن اينكه هر استادي يه انتظاري داره وبايد سر روز موئد تمام تست ها رو مثلا 200 تا تست رو حل كرده باشي و اگه حل نكرده باشي خود دانش آموز عقب ميوفته و استاد منتظر دانش آموز نميشينه .
من الان 2 روز تو هفته تقريبا از ظهر تا شب كلاس دارم . اگه گسسته ام بخوام برم ميشه 3 روز تو هفته ...
كه اينجوري فكر كنم از درس هاي ديگه عقب بيفتم .
به نظرتون من چي كار كنم ؟؟

البته يه توصيه هم داشتم بچه ها تا اونجايي كه ميتونيد سر معلم هاتون خراب بشيد هرچي سوال دارين ازشون بپرسين . خلاصه پدرشون رو در بيارين .
بعدشم ميخواستم بگم خدا نويسنده هاي اين كتاب هاي درسي رو چي كار كنه با اين كتاب نوشتنشون اگه معلم هاي مدارس مثل آدم تدريس ميكردن و كتاب ها خود آموز بودن دانش آموزها اين همه اذيت نميشدن .....
تا دربه در دنبال كتاب كمك آموزشي درست و حسابي بگردن .

سلام

من تا حالا نشنیده بودم از رشته های دیگه تغییر رشته بدن بیان ریاضی چون با مشکلات زیادی مواجه می شن مگر اینکه علاقه زیادی داشته باشن.....

البته فکر نکن ما که رشتمون ریاضی هستش خیلی ریاضی دانیم یا خیلی باهوشتر هستیم.... باور کن یه دانش آموز سوم ریاضی با یه سوم تجربی هیچ فرقی نمی کنن( البته اگه مقایسه بین تجربی و ریاضی باشه نه انسانی). البته منظورم اکثریت قریب به اتفاق هست منظورم خودم وخیلی از بچه های درس نخون دیگه که تا قبل پیش دانشگاهی هیچی بارشون نیست و اصلا تو رشته شون حیرون و سیرون هستن تازه تو پیش دانشگاهی یادشون می افته باید درس خوند اونم نه کشکی ..... درست و حسابی.....

بگذریم....
به نظر من شما باید با علاقه درس بخونید...
هر درسی که برات سخت هستش بهش علاقمند بشو.....به خودت بگو من عاشق این درسم..... من این درس رو به مقصدش می رسونم.... به خودت بگو هیچ درسی نیست که واسه من شاخ بشه... من همه درس ها رو هر چی هم چموش باشه رام می کنم... و از این جور تلقین ها تا باور کنی که می تونی.... من فکر میکنم مشکل شما بیشتر روانی و ارتباطی هستش یعنی درس رو برای خودتون سخت می گیرید. باور کنید اگه خودتون رو به درس ها علاقمند کنید می تونید بهترین نتیجه رو بگیرید....

من نمی دونم الان شما دانش آموز هستید یا فارغ التحصیل؟
اگه دانش آموز هستید من اگر جای شما بودم اول سر کلاس مدرسه درس رو تا جایی که می شد می گرفتم و بعد از اینکه یک تصویر کلی از درس بدست آوردم می رم و تو کلاس کنکور نکات تکمیلی تر رو یاد می گرفتم و مشکلاتم رو حل میکردم...

اگه فارغ التحصیل هستید چون وقت بیشتری دارید کارتون راحت تره....یعنی اول از یه کتاب کمک آموزشی درس رو یاد می گیرید بعد اگه دیدید نمی تونید خوب تست ها رو جواب بدید می رید کلاس کنکور.....

در مورد درس گسسته این مشکل شما نیست بلکه حتی داوطلبای قوی ریاضی هم دل خوشی از این درس ندارن. به نظر من شما باید این درس رو با طمانینه بیشتر و حواس جمع تر بخونید..... یعنی روی تمام قسمت ها خیلی دقیق بشید و هر سوالی براتون پیش اومد به دنبال جوابش باشید و روش فکر کنید....این خیلی مهمه که روی مسائل به اندازه کافی فکر کنید تا این مخه راه بیفته.....(یکی از بچه ها می گفت رمزینه گسسته رو خیلی خوب توضیح داده به طوری که اون رو به این درس علاقه من کرده حالا شما هم یه نگاه بنداز به این کتابه ببین چه جوریه ؟ خوبه یا نه... من که خودم ندیدم ... نمی دونم چه جوریه)

من خودم اینجوری هستم که دوست دارم اول یه چیزی رو تا جایی که می تونم یاد بگیرم بعد اگه مشکلی بود برم کلاس و اصلا دوست ندارم یه چیزی رو از صفر تا صد از معلم یاد بگیرم!!!!!

درس هندسه اگه منظورت هندسه تحلیلی باشه که خیلی درس شیرینی هستش.... چون خیلی قابل تجسم تر از دیفرانسیل و گسسته هست.... اصلا علت اینکه اکثر بچه ها از گسسته فراری هستن اینه که خیلی غیر قابل ملموس تر از سایر بخش های ریاضیه که تا حالا خوندن.....

من درست متوجه شدم؟ شما هم گسسته و هم تحلیلی رو میخوای همین نیم سال اول بخونی؟
مگه یکیشون نیم سال اول و یکیشون نیم سال دوم نیست؟

واسه تحلیلی من کتاب آموزشی سراغ ندارم چون خودم با کتاب هایی شروع کردم که شاید برای شما مناسب نباشه... من کتاب سبز قلمچی(تالیف پایافر) رو خوندم که برای من خوب بود ولی برای شما بعید می دونم.... اگه بچه کتاب خوبی سراغ دارن بگن...

و توصیه آخر به خودم و دوستان کنکوری 88 : کنکور دوی استقامت هست نه دوی سرعت...... پس تا آخر مقاوت کنید و مثل من نباشید که همش شل کن سفت کن داشتم...

همون بیت تکراری ولی واقعا بی نظیر: رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود... رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

فعلا بای...

lomon
25-09-2008, 00:01
ميشه بگي كجا بي دقتي كردم ؟ :46:
فكر كنم همون 5 بشه ولي شايدم شما درست بگي

سلام

شما برای اینکه یال ab رو بعدا اضافه کنی یک واحد از 6 که تعداد کل یال ها بود کم کردی ولی یادت رفت یک واحد هم از 4 که تعداد یال های مورد نظر ما توی گراف ساده بود کم کنی....
در نتیجه جواب ما از ترکیب 3 از 5 بدست میاد نه از ترکیب 4 از 5
پس جواب میشه 10 گراف

soheiltaker
25-09-2008, 00:06
ببخشيد lomon جان شما دانش آموزي يا فارغ از تحصيل! ؟؟

soheiltaker
25-09-2008, 00:11
سلام

شما برای اینکه یال ab رو بعدا اضافه کنی یک واحد از 6 که تعداد کل یال ها بود کم کردی ولی یادت رفت یک واحد هم از 4 که تعداد یال های مورد نظر ما توی گراف ساده بود کم کنی....
در نتیجه جواب ما از ترکیب 3 از 5 بدست میاد نه از ترکیب 4 از 5
پس جواب میشه 10 گراف

بله بله كاملا درسته
عجب بي دقتيه زيبايي!!!!
ممنون:10:

behnam_roli
25-09-2008, 05:39

منم یه توضیح بدم

جواب این سوالت با دوتا فرمول حل میشه

زمانی که راس ها برچسب گذاری شده باشند یعنی مثل الان نوشته راس های a,b,c,d با فرمول q شی از p(p-1)/2 شی میفهمیم چند تا گراف میشه رسم کرد حالا چون گفته شامل راس ab باشه دوتا نکته باید بگم

1- تعداد انتخابهای r شی از n شی بطوریکه فاقد k شی خاص باشد برابراست با: r شی از n-k
2- تعداد انتخابهای r شی از n شی بطوریکه شامل k شی خاص باشد برابراست با: r-k شی از n-k

حالا چون اینجا گفته شامل فقط یک یال ab باشه فرمول میشه : q-1 شی از 1- p(p-1)/2 شی

حالا میشه 3 از 5 و جواب آخر میشه 10

lomon
25-09-2008, 12:34
ببخشيد lomon جان شما دانش آموزي يا فارغ از تحصيل! ؟؟

فارغ التحصیل........

apollon
25-09-2008, 14:33
اولا اخبار اعلام کرده
اینم اینک چندتا خبر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو لینک زیر هم مربوط می شه به آموزش وپرورش خراسان رضوی

معلم و مدیرای ما همه اومدن سر کلاس توضیح دادن هنوز تصمیم نهایی نشده و به طور کامل تصویب نشده وگرنه باید همه ی مدارس بدونند این خبرها رو ول کن حتی تو این مورد اگه isna هم نوشته بود من باور نمیکردم بهترین منبع آموزش پرورش وسایتی رسمیه خودشونه مثل -------- یا medu.ir یا sanjesh.org آموزش پرورش خراسانم صحبتای یه نفر گفته . همه بر اساس همین خبر که تو اخبارم اعلام شد گفتن نهاییه ولی هنوز تصویب نهایی نشده به قول معلم شیمی ما اموزش پرورش عرضه نداره نهایی بگیره میدونین چقدر هزینه می بره. تاریخ خبر برای سال 86 در حالی که یکی از بچه هامون ماه پیش رفت آموزش پرورش از یکی سوال کرد اونم گفت هنوز معلوم نیست.

با امضات خیلی حال کردم من شدید افتادم تو خط کتابای اندیشه سازان(مبتکران) به نظز من برای تست تو بیشترِ درسا از قلمچی بهتره.

John Doe
25-09-2008, 16:58
من شدید افتادم تو خط کتابای اندیشه سازان(مبتکران) به نظز من برای تست تو بیشترِ درسا از قلمچی بهتره.
قلمچیو حتی نمیشه با اندیشه مقایسه کرد

noia
25-09-2008, 18:24
سلام به همه!
آقا منم اومدم، ریاضی هستم/.
یه سوال:
به نظرتون با چه برنامه ای درس بخونم، مثلا با برنامه‌ای که واسه کنکورای آزمایشیه یا کلا یه برنامه‌ی جدا بنویسم البته با کمک مشاور.
من برنامه کنکورای آزمایشیه "گاما" پارسال رو دارم.
این کانون چه جوریاست؟
چیکار کنم؟

mohammad110
25-09-2008, 18:38
سلام
من ميخوام بعد از عمري كنكور شركت كنم. (صورتم رو شطرنجي كنيد :19: ) مي خوام اگر ميشه يه كلاس خوب معرفي كنيد. در ضمن من فني حرفه اي خوندم. اين مدرسان شريف يا فارابي يا فردانش چطوريا هستند. كسي از بچه ها اينجا درس خونده ؟؟
ممنون

mehdi_08
25-09-2008, 19:07
معلم و مدیرای ما همه اومدن سر کلاس توضیح دادن هنوز تصمیم نهایی نشده و به طور کامل تصویب نشده وگرنه باید همه ی مدارس بدونند این خبرها رو ول کن حتی تو این مورد اگه isna هم نوشته بود من باور نمیکردم بهترین منبع آموزش پرورش وسایتی رسمیه خودشونه مثل -------- یا medu.ir یا sanjesh.org آموزش پرورش خراسانم صحبتای یه نفر گفته . همه بر اساس همین خبر که تو اخبارم اعلام شد گفتن نهاییه ولی هنوز تصویب نهایی نشده به قول معلم شیمی ما اموزش پرورش عرضه نداره نهایی بگیره میدونین چقدر هزینه می بره. تاریخ خبر برای سال 86 در حالی که یکی از بچه هامون ماه پیش رفت آموزش پرورش از یکی سوال کرد اونم گفت هنوز معلوم نیست.

با امضات خیلی حال کردم من شدید افتادم تو خط کتابای اندیشه سازان(مبتکران) به نظز من برای تست تو بیشترِ درسا از قلمچی بهتره.
آره این آموزش وپرورش هم اصلا کاراش معلوم نیست والا من چیزی رو که شنیدم و دیدم رو گفتم اصلا قصد این و نداشتم که برای بچه ها اضطراب و نگرانی ایجاد کنم
در مورد امضا هم که خودت می دونی ماله اولین صفحه اندیشه سازانه
برا تست هم کتاب های قلم چی اصلا توصیه نمی شه منظم نیست :13:اندیشه سازان بهتره:46:

MORINIO
25-09-2008, 23:18
سلام به همه
الكي شايعه درست نكنيد
كتاب ديني پيش رويت شد
هيچ تغييري نكرده است!!!

درسته

علاوه بر این امتحانای پیش نهایی نشده و هیچ چیز معلوم نیست! چیزایی که تو اخبار هم میگن رو باور نکنین

mohammad110
26-09-2008, 11:22
سلام
آقايون يك سوالي پرسيدم درباره معرفي كلاس كنكور

saman rossi
26-09-2008, 12:11
به نظر من مدرسان شریف برو (قلمچی اگه فنی داره از شریف بهتره) . البته من خوم بعثت میرم ولی الان وسط کلاساشه نمیشه ثبت نام کرد

در ضمن حرکت در پیچ جاده واسه تجربیام هست یا فقط مال ریاضیاس؟

mehdi_08
26-09-2008, 13:24
حرکت در پیچ مخصوص ریاضی ها

s.fcukre
26-09-2008, 14:29
سلام به همه!
آقا منم اومدم، ریاضی هستم/.
یه سوال:
به نظرتون با چه برنامه ای درس بخونم، مثلا با برنامه‌ای که واسه کنکورای آزمایشیه یا کلا یه برنامه‌ی جدا بنویسم البته با کمک مشاور.
من برنامه کنکورای آزمایشیه "گاما" پارسال رو دارم.
این کانون چه جوریاست؟
چیکار کنم؟

به قول معلم فیزیکمون،اگه به غلط ترین برنامه اعتماد کنی و اجراش کنی موفق میشی،ببین کدوم برنامه به روحیه خودت میخوره،همون بهترین برنامست واست،تو باید تصمیم بگیری چی میخای،بقیه که تورو به اندازه خودت نمیشناسنت که!!!

pesarebaba2006
26-09-2008, 14:29
من که هیچ تغیری در سر زدن به اینترنت نمیکنم.
البته نه به این تاپیک :31::31:
تازه فعالتر هم میشم.:8:
راستی فکر کنم سال دیگه من هم همچین موقع هایی مثل دختر اصفهانیه خودکشی میکنم.
منو حلال کنید.:15:

آقا جریان این دختر اصفانیه چیه؟ بگید ما هم بدونیم..

pesarebaba2006
26-09-2008, 14:34
سلام به همگی. من کل این 95 صفحه رو تو دو روز خوندم که وارد بحث بشم.حالا به ما که رسید همتون تعطیلش کردین؟
باشه طوری نیست.
من از خودم میگم.فارغ التحصیل تجربی هستم.اصفهانیم.رتبه سراسری 20000 (خداییش نخندین).ولی آزاد هم مهندسی صنایع غذایی آوردم و هم کارشناسی شیمی کاربردی که به دلایلی نرفتم. حالا هم در خدمت شما هستم.
کانون هم میرفتم . امسال هم میرم.
راستی از بچه های اصفهان کسی استاد شریف رو میشناسه؟(دبیر فیزیک)

John Doe
26-09-2008, 14:39
آقا جریان این دختر اصفانیه چیه؟ بگید ما هم بدونیم..

همون که عید امسال بعد از یکی از ازمونای کانون خودکشی کرد.سمپادی بود

s.fcukre
26-09-2008, 15:05
حتما امکان پذیره. اینو هم مطمئن باش که کتاب فیزیک بهتر از مبتکران نیست.

فکر کنم منظورت از مبتکران اندیشه سازان بوده،آره!؟!

sayrex
26-09-2008, 19:53
اندیشه سازان که دیگه مدت هاست فعالیت هاش رو تعلیق کرده
و به مبتکران واگزار کرده....

John Doe
27-09-2008, 00:31
همین که Sayrex میگه

elhameli
27-09-2008, 12:35
سلام دوستان
واقعا از همه شما ممنونم . اين سايت و مطالبي كه دوستان گفتن كمك هاي زيادي به من كرده .
اميدوارم همه تون تو در كنكور موفق بشيد........
يه توصيه : اگه توي گسسته و هندسه تحليلي سطح تون پايين هست و مطلب رو ميخواين عمقي ياد بگيرين رمزينه رو هم يه نگاه بندازين براي من كه خيلي خوب جواب داد.
حالا يه سوال :
به نظرتون كنكور آزمايشي براي چه كسي خوبه ؟ من واقعا موندم !!!
از يه طرف دوست دارم برم كنكورهاي آزمايشي رو ثبت نام كنم از يه طرف ميترسم نتونم خودم رو به كنكورهاي آزمايشي برسونم .
خانواده ام هم كلا ميگن اين كنكورها به درد من نميخوره...!!!!
به نظرتون من از كجا بفهمم اين كنكورها به درد من ميخوره ؟ يا نه ؟
تشكر از راهنمايي هاي شما

apollon
27-09-2008, 13:26
سلام دوستان
واقعا از همه شما ممنونم . اين سايت و مطالبي كه دوستان گفتن كمك هاي زيادي به من كرده .
يه توصيه : اگه توي گسسته و هندسه تحليلي سطح تون پايين هست و مطلب رو ميخواين عمقي ياد بگيرين رمزينه رو هم يه نگاه بندازين براي من كه خيلي خوب جواب داد.
حالا يه سوال :
از يه طرف دوست دارم برم كنكورهاي آزمايشي رو ثبت نام كنم از يه طرف ميترسم نتونم خودم رو به كنكورهاي آزمايشي برسونم .
تشكر از راهنمايي هاي شما
کنکور آزمایشی به درد کسایی میخوره که میخوان تلاش کنن و اشکالاتشون بفهمن وبرطرف کنند و گرنه به درد نمیخوره
این قضیه رمزینه چیه من تا حالا کتاباشو ندیدم نفر اول کنکور امسالم(فولادی قلعه)که تنها کسی بوده که ریاضی 100 زده میگفت برای ریاضی از رمزینه استفاده کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lomon
27-09-2008, 13:48
سلام دوستان
حالا يه سوال :
تشكر از راهنمايي هاي شما

سلام

به نظر من کنکور آزمایشی برای همه واجبه .... منتها بستگی به آدمش داره که چقدر از این کنکور ها بهره ببره...
مطمئن باش اگه شرکت کنی ضرر نمی کنی...
چرا نمیتونی خودت رو به آزمونها برسونی؟؟؟؟
اگه دانش آموزی که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کننده ها دانش آموز هستن و اونهایی که با اراده هستن خودشون رو می رسونن به برنامه.... اگر هم فارغ التحصیل هستی که دیگه مشکل چیه؟ ؟؟؟

ببین تو هر چقدر هم که درس بخونی واسه افزایش موفقیت تو کنکور باید ببینی اصلا درس خوندنت به درد کنور می خوره یا نه.... دقت کن چی گفتم... گفتم برای افزایش شانس موفقیت تو کنکور.... وگرنه من دیدم آدم هایی رو که تو هیچ کنکور آزمایشی خاصی شرکت نکردن ولی رتبه های خوبی آوردن و آدم های موفقی بودن.... مثلا یه نمونش دوست برادرم که تو کنکور ریاضی سال 79 رتبه 700 آورد و مکانیک علم و صنعت قبول شد... فوق لیسانسش شریف قبول شد. دکترا هم شریف قبول شد ولی انصراف داد رفت دانشگاه واشنگتون و الان داره دکترا می گیره....
می خوام بگم این طور افراد هم وجود دارن و نمی شه گفت کسی که کنکور آزمایشی شرکت نکنه تو کنکور گیر می افته... ولی اگر همین آدم چندتا کنکور آزمایشی شرکت می کرد حتما رتبه زیر صد می آورد.....

elhameli
27-09-2008, 15:22
سلام

به نظر من کنکور آزمایشی برای همه واجبه .... منتها بستگی به آدمش داره که چقدر از این کنکور ها بهره ببره...
مطمئن باش اگه شرکت کنی ضرر نمی کنی...
چرا نمیتونی خودت رو به آزمونها برسونی؟؟؟؟
اگه دانش آموزی که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کننده ها دانش آموز هستن و اونهایی که با اراده هستن خودشون رو می رسونن به برنامه.... اگر هم فارغ التحصیل هستی که دیگه مشکل چیه؟ ؟؟؟

ببین تو هر چقدر هم که درس بخونی واسه افزایش موفقیت تو کنکور باید ببینی اصلا درس خوندنت به درد کنور می خوره یا نه.... دقت کن چی گفتم... گفتم برای افزایش شانس موفقیت تو کنکور.... وگرنه من دیدم آدم هایی رو که تو هیچ کنکور آزمایشی خاصی شرکت نکردن ولی رتبه های خوبی آوردن و آدم های موفقی بودن.... مثلا یه نمونش دوست برادرم که تو کنکور ریاضی سال 79 رتبه 700 آورد و مکانیک علم و صنعت قبول شد... فوق لیسانسش شریف قبول شد. دکترا هم شریف قبول شد ولی انصراف داد رفت دانشگاه واشنگتون و الان داره دکترا می گیره....
می خوام بگم این طور افراد هم وجود دارن و نمی شه گفت کسی که کنکور آزمایشی شرکت نکنه تو کنکور گیر می افته... ولی اگر همین آدم چندتا کنکور آزمایشی شرکت می کرد حتما رتبه زیر صد می آورد.....

سلام
مرسي از راهنمايي حرف هاي شما هميشه به من روحيه ميده . راستش من فارغ التحصيل هستم .
از اين نظر ميگم كه چون رشته ام رياضي –فيزيك نبوده . شايد برنامه براي كساني طراحي شده باشه كه درساشون خوبه وازهمون اول رو درس تسلط دارن و توي اون 2 هفته تا كنكورهاي كانون فقط درس رو نكته برداري ومرور ميكنن و مثل من نيستن كه تازه بخوان درس رو عمقي ياد بگيرن.
برنامه قلم چي چه جوري طراحي شده ؟ خوندن مطالب و نكته برداري در عرض 2 هفته سنگين نيست ؟
من تا حالا كنكور آزمايشي شركت نكردم اصلا آشنا نيستم.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

pesarebaba2006
27-09-2008, 15:35
همین که شما بری و 24 تا کنکور آزمایشی بدی باعث میشه استرسی که موجب زمین زدن آدم میشه ، ازت کامل دور بشه.
تازه توی زمان هم دیگه کم نمیاری تو کنکور.
اصلا چه بحثیه >>>>>.. میخای نری آقا نرو بهتر.................
این چیزا فردیه . دوست نداری نرو.
کسی کسی رو زور نکرده.

yusef
27-09-2008, 16:34
ولی بعضی از این مشاورها هم که دیگه شورش رو در میارن.
مثل مشاور مدرسه ما میگه قلمچی چرته دنیا سنجش هرکی رفته قلمچی بدبخت شده و الخ
به جای اینکه بیان بگن هر کدوم راحت تری برو میان این چرت و پرت ها رو میگن.

lomon
27-09-2008, 17:23
سلام
مرسي از راهنمايي حرف هاي شما هميشه به من روحيه ميده . راستش من فارغ التحصيل هستم .
از اين نظر ميگم كه چون رشته ام رياضي –فيزيك نبوده . شايد برنامه براي كساني طراحي شده باشه كه درساشون خوبه وازهمون اول رو درس تسلط دارن و توي اون 2 هفته تا كنكورهاي كانون فقط درس رو نكته برداري ومرور ميكنن و مثل من نيستن كه تازه بخوان درس رو عمقي ياد بگيرن.
برنامه قلم چي چه جوري طراحي شده ؟ خوندن مطالب و نكته برداري در عرض 2 هفته سنگين نيست ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام
خواهش می کنم. اینجا هر کسی هر سوالی بکنه من تا جایی که بدونم می نویسم...

برنامه کانون مطابق با حجم درس های تدریس شده مدارس هست و مسلما هدف اصلی این آزمون ها تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان هست نه فارغ التحصیل ها... بنابر این با توان و وقت یه دانش آموز متوسط رو به بالا فکر میکنم تنظیم شده باشه...

یعنی اگه دانش آموز یه تسلط نسبی رو مطالب دوم و سوم داشته باشه خیلی مشکلی براش پیش نمیاد...

حالا که شما فارغ التحصیل هستی کارت خیلی آسون تر شده و وقت بسیار بیشتری داری.من فکر نمی کنم شما تو این دوهفته مشکل زمانی برات وجود داشته باشه... بالاخره هر چی باشه ادبیات و زبان و دین و زندگی پایه و پیش رو خوندی.... همچنین اگه تجربی باشی شیمی و فیزیک پایه و پیش رو خوندی و فقط می مونه 1 دیفرانسیل 2-گسسته 3-هندسه تحلیلی 4-هندسه 2 درسته؟؟؟

تو این 9 ماه فرصت باقی مونده هم که داری راحت می تونی علاوه بر مرور دروس تکراری به این 4 تا درس هم مسلط بشی به شرط اینکه با برنامه پیش بری و ساعت مطالعه خودتو به یه حد مطلوب برسونی و در همون حد حفظ کنی....

برنامه قلم چي چه جوري طراحي شده ؟ خوندن مطالب و نكته برداري در عرض 2 هفته سنگين نيست ؟ ببین نمی شه گفت سنگین نیست بالاخره هر که گاو خواهد جور هندوستان کشد(منظور همون طاووسه).... باید یه خورده سختی کشید... خود من هم می خوام امسال شرکت کنم با اینکه همین الان هم رو نصف بیشتر درس ها تسلط دارم ولی می دونم امسال کار آسونی در پیش رو ندارم و باید بهتر و بیشتر از قبل درس بخونم تا برای امسال سرم نیاد... باید یه سری از دل مشغولی هام رو کنار بزارم اگه می خوام نتیجه خوبی بگیرم....

قبلا هم گفتم هفته اول یا یه خوره بیشتر تشریحی کار کن و هفته دوم رو بزار رو مرور سریع و تست و تست و تست....
روز آخر یعنی پنج شنبه دوباره یه مرور سریع از درس ها و جمعه انشاالله آزمون.....

دو سه تا که آزمون بدی دستت میاد که چی کار کنی بهتره و یواش یواش می افتی رو غلتک.....پس حواست فقط به کارت باشه و سعی کن امسال رو فقط فکر درس باشی... اگه مشکلی برات پیش اومد بیا و با بچه ها مطرح کن اینجا بچه های با تجربه تر می تونن کمکت می کنن ...

توصیه به خودم و بقیه دوستان: بیایید این 9 ماه خودمون رو وقف آیندمون کنیم.....

فعلا بای

soheiltaker
27-09-2008, 17:34
سلام بچه ها
تكميل ظرفيت از كي شروع ميشه ؟

soheiltaker
27-09-2008, 17:37
ببخشيد lomon جان من هي از شما سوال ميپرسم
شما رتبت تو كنكور چند شد؟ ( البته اگه فضولي نباشه )
الان ترازت تو كانون چنده؟

soheiltaker
27-09-2008, 17:40
سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام
حرف هاي lomon جان كاملا درسته
به نظر من با توجه به آزمون هايي كه پارسال تو كانون دادم برنامش براي يه فارغ التحصيل هيچ مشكلي رو ايجاد نميكنه و همچنين شما كه فارغ التحصيل هستي بايد در كنكور آزمايشي شركت كني تا هم انگيزه پيدا كني هم بتوني با رقيبات رقابت كني و نقاط ضعف و قدرت خودتو بفهمي و ...
به نظر من حتما كانون ثبت نام كن تا (( درخت تو بار دانش بگيرد و چرخ نيلوفري را به زير آوري !!!!‌))
موفق باشي:46:

lomon
27-09-2008, 19:59
ببخشيد lomon جان من هي از شما سوال ميپرسم
شما رتبت تو كنكور چند شد؟ ( البته اگه فضولي نباشه )
الان ترازت تو كانون چنده؟

رتبه ام شد 5700

هنوز امسال آزمون ندادم که ترازم رو بگم ولی پارسال هم تراز 7300 داشتم هم تراز 6200 .... اما میانگین تراز پارسالم 6900 بود

batlagh
27-09-2008, 20:00
سلام
من یه سوال دارم
درصد بومی سازی چقدر هست من از یکی شنیدم 80 از یکی 65 درصد
کدومش هست؟:19:
با تشکر
بای

sayrex
27-09-2008, 20:58
شما با 5700 انتخاب رشته نکردی؟ یا جایی قبول نشدی؟

soheiltaker
27-09-2008, 22:53
رتبه ام شد 5700

هنوز امسال آزمون ندادم که ترازم رو بگم ولی پارسال هم تراز 7300 داشتم هم تراز 6200 .... اما میانگین تراز پارسالم 6900 بود

پس چرا با اين رتبه دانشگاه نرفتين؟
امسال كانون شركت نميكنين؟
چندتا سوال ديگه دارم كه بعدا ميپرسم
قربونه شما :46:

lomon
28-09-2008, 00:17
شما با 5700 انتخاب رشته نکردی؟ یا جایی قبول نشدی؟

پس چرا با اين رتبه دانشگاه نرفتين؟
امسال كانون شركت نميكنين؟
چندتا سوال ديگه دارم كه بعدا ميپرسم
قربونه شما :46:

یه جوری انتخاب رشته کردم که قبول نشم چون انتظار رتبه خیلی بهتر رو داشتم و یه سری مشکلات شخصی داشتم که باعث شد کنکور رو خراب کنم......

امسال کانون ثبت نام کردم انشالله با هم امتحانات رو می ترکونیم :21::10:

mohsen_sir
28-09-2008, 10:25
تكميل ظرفيت؟

soheiltaker
28-09-2008, 12:21
یه جوری انتخاب رشته کردم که قبول نشم چون انتظار رتبه خیلی بهتر رو داشتم و یه سری مشکلات شخصی داشتم که باعث شد کنکور رو خراب کنم......

امسال کانون ثبت نام کردم انشالله با هم امتحانات رو می ترکونیم :21::10:

انشاالله :10::27:

rosenegarin13
28-09-2008, 12:51
سلام میبینم که ترکوندین
کسی اینجا سازمان سنجش ثبت نام نمیکنه همه قلم چی؟؟؟؟؟؟؟

shabeashegha
28-09-2008, 13:44
رتبه ام شد 5700

5700؟؟؟؟؟
فکر کنم منظورتون 570 بوده چون با این ترازی که گفتین رتبه زیر هزار میاد.چون تراز قلم چی قابل اطمینانه . البته به شرطی که اتفاق خاصی روز آزمون نیوفته

saman rossi
28-09-2008, 15:23
سلام میبینم که ترکوندین
کسی اینجا سازمان سنجش ثبت نام نمیکنه همه قلم چی؟؟؟؟؟؟؟

با اجازتون من سنجش ثبت نام کردم . چون ازمانوش استانداردتر از کاظمه . البته گزینه 2 هم ثبت نام کردم

lomon
28-09-2008, 15:49
5700؟؟؟؟؟
فکر کنم منظورتون 570 بوده چون با این ترازی که گفتین رتبه زیر هزار میاد.چون تراز قلم چی قابل اطمینانه . البته به شرطی که اتفاق خاصی روز آزمون نیوفته

واسه همین می گم انتظار رتبه خیلی بهتری داشتم......

soheiltaker
28-09-2008, 16:42
چون ازمانوش استانداردتر از کاظمه . البته گزینه 2 هم ثبت نام کردم

نزنين اين حرفو !!! با چه دليلي ميگين استاندارد تر از از كانونه؟ اصلا با چه دليلي ميگين استاندارده!!!؟؟

هزينه گزينه 2 چقدره؟:46:

AOM
28-09-2008, 16:47
کنکور آزمایشی به درد کسایی میخوره که میخوان تلاش کنن و اشکالاتشون بفهمن وبرطرف کنند و گرنه به درد نمیخوره
این قضیه رمزینه چیه من تا حالا کتاباشو ندیدم نفر اول کنکور امسالم(فولادی قلعه)که تنها کسی بوده که ریاضی 100 زده میگفت برای ریاضی از رمزینه استفاده کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رمزینه های گسسته و تحلیلی و دیفرانسیل 3 تاشو گرفت که صد زده؟اموزششو گرفته یا تست؟

farshad_miki
28-09-2008, 17:12
من يه سوال دارم
كجا ميتونم كنكور ازمايشي قلمچي ثبت نام كنم؟

elhameli
28-09-2008, 17:34
رمزینه های گسسته و تحلیلی و دیفرانسیل 3 تاشو گرفت که صد زده؟اموزششو گرفته یا تست؟

100% زدن نفر اول رياضي چه ربطي به رمزينه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
كتاب هاي رمزينه خوب هست ولي نبايد هر چيزي رو كه گفتن زود باور كرد .
شنيدن كي بود مانند ديدن.

soheiltaker
28-09-2008, 18:02
100% زدن نفر اول رياضي چه ربطي به رمزينه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
كتاب هاي رمزينه خوب هست ولي نبايد هر چيزي رو كه گفتن زود باور كرد .
شنيدن كي بود مانند ديدن.

راست ميگن
تو مصاحبه اي كه باش كردن گفته
من هم تو نت خوندم ( لينكش رو بعد ميزارم ) هم تو مجله خانواده سبز!
اون كتابي هم كه گفته كتاب تست هست كه ديف و حسابان و رياضي پايه رو داره

MaaRyaaMi
28-09-2008, 18:09
5700؟؟؟؟؟
نه همونه:31:
البته خوب فکر کنم حتما آمادگیشو نداشتن زیاد...

mohsen_sir
28-09-2008, 20:24
بچه ها يه سوال درسته كه انتخاب رشته امسال از اول قراره صورت بگيره؟ يكي از آشنا هامون گفتش اخبار ديروز گفته

sayrex
28-09-2008, 20:28
بچه ها يه سوال درسته كه انتخاب رشته امسال از اول قراره صورت بگيره؟ يكي از آشنا هامون گفتش اخبار ديروز گفته
این که شما میگ دانشگاه آزاد هست

و گرنه دانشگاه سراسری بعد از ازمون انتخاب رشته میکنند

sayrex
28-09-2008, 20:33
با اجازتون من سنجش ثبت نام کردم . چون ازمانوش استانداردتر از کاظمه . البته گزینه 2 هم ثبت نام کردم

منظورتون از استاندارد تر چی هست؟

والا ما که امسال کنکور داشتیم
من گزینه دو و سنجش بودم
هردوشون زمین تا آسمون با کنکور تفاوت داشت!!

6633555
28-09-2008, 20:42
به سلام به همه ی دوستان جدید
من همون nel قدیم هستم یه پیغام خصوصی به سینا دادم پرسیدم در امد سایت چه طوریه گفت هیچ در امدی نداریم!!!!!!!!!!
روز بعد دیدم بعد از 3 و4 سال عضویت اخراج شدم
ولی خب به قول سروش همه چی رو دایورت کن جای دیگت

مثل این که از قدیمی ها فقط سهیل تکر مونده البته اگه بشه گفت قدیمی

دوستان الان که مدرسه وقت زیادی رو می گیره چطوری می خومید؟

saman rossi
28-09-2008, 22:17
[quote=sayrex;3010031]منظورتون از استاندارد تر چی هست؟

من گزینه دو و سنجش بودم
هردوشون زمین تا آسمون با کنکور تفاوت داشت!![/q
1. زمانبندی ازمونها : تو ازمونای قلمچی تعداد ازمونها خیلی زیاده و ازمونها خیلی نزدیک به هم (از نظر زمان ) برگزار میشن که باعث خستگی و همچنین پایین اوردن روحیه میشه (اگه ازمونارو خراب کنی)

2.تو ازمونای قلمچی عمدتائ کسایی موفقن که تو کلاسای کانون ثبت نام کنن یا کتاباشو بخونن (پارسال معلم زیست ما محسنی مولف زیست قلمچی بود و سوالایی که به ما میگفت عینا تو ازمونا میومد و من همیشه بالای 90 میزدم ولی ازمونای سنجشو که مدرسه رایگان برگزار میکرد خراب مبکردم)

MaaRyaaMi
28-09-2008, 22:32
منظورتون از استاندارد تر چی هست؟

من گزینه دو و سنجش بودم
هردوشون زمین تا آسمون با کنکور تفاوت داشت!!
درسته
منم که سنجش دادم اصلا قابل مقایسه با کنکور نبود
چون همیشه بهم می گفتن سنجش سوالاش در حد کنکور برگزار میشه ولی....

soheiltaker
29-09-2008, 00:27
مثل این که از قدیمی ها فقط سهیل تيکر مونده البته اگه بشه گفت قدیمی

ميشه بگير منظورت از ((اگه بشه گفت قديمي)) چي بود ؟!!!:46:

[quote=sayrex;3010031]منظورتون از استاندارد تر چی هست؟

من گزینه دو و سنجش بودم
هردوشون زمین تا آسمون با کنکور تفاوت داشت!![/q
1. زمانبندی ازمونها : تو ازمونای قلمچی تعداد ازمونها خیلی زیاده و ازمونها خیلی نزدیک به هم (از نظر زمان ) برگزار میشن که باعث خستگی و همچنین پایین اوردن روحیه میشه (اگه ازمونارو خراب کنی)

2.تو ازمونای قلمچی عمدتائ کسایی موفقن که تو کلاسای کانون ثبت نام کنن یا کتاباشو بخونن (پارسال معلم زیست ما محسنی مولف زیست قلمچی بود و سوالایی که به ما میگفت عینا تو ازمونا میومد و من همیشه بالای 90 میزدم ولی ازمونای سنجشو که مدرسه رایگان برگزار میکرد خراب مبکردم)

فكر كنم شما نشستي اين برنامه گزينه جوان رو ديدي تحت تاثير قرار گرفتي
اگه من دستم به اين يارو كوالا (( مشاور گزينه دو : دستمالچي )) برسه بلدم باش چي كار كنم
آخه يكي بهش بگه بدبخت برو دسمالتو بفروش
امروز اومده بود هر چي ميتونست كانونو كوبيد ! ميگفت فقط ازمون هاي گزينه 2
ميگفت تو كنكور امسال 70% سوال هاي شيمي عين آزمون هاي ما بوده همچنين 60% فيزيك و 50 % زبان و ... ميگفت هر كسي اگه فقط آزمون هاي گزينه 2 رو ميخوند ميتونست راحت 60% فيزيك بزنه
عزايزن به اين مزخرفات گوش ندين ! يه ضرب المثلي ميگه (( هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه ))
من هم نميگم حتما برين كانون ولي از اهل فنش سوال كنين از كسي كه تجربشو داشته
موفق باشين قربونه همه:10::46:

sayrex
29-09-2008, 01:10
يگفت تو كنكور امسال 70% سوال هاي شيمي عين آزمون هاي ما بوده همچنين 60% فيزيك و 50 % زبان و ... ميگفت هر كسي اگه فقط آزمون هاي گزينه 2 رو ميخوند ميتونست راحت 60% فيزيك بزنه
من امسال گزینه بودم دیگه
باید بگم با عرض معضرت تا جایی که میدونم چرت محض

mohsen_sir
29-09-2008, 05:02
ميگفت تو كنكور امسال 70% سوال هاي شيمي عين آزمون هاي ما بوده همچنين 60% فيزيك و 50 % زبان و ... ميگفت هر كسي اگه فقط آزمون هاي گزينه 2 رو ميخوند ميتونست راحت 60% فيزيك بزنه
حالا اين چيزي نيستش من يه بار ديدم علوي تبليغ داده بودش 98 درصد سوالاي كنكور توي كنكور آزمايشي داده بودن!!(با مستندات :D

soheiltaker
29-09-2008, 09:38
سلام دوستان
2 تا سوال دارم درباره كتاب شايد جاش اينجا نباشه ولي من ميگم! چون تو تاپيك كمك درسي دير جواب ميدن
براي گسسته كتاب سبز بخرم يا رمزينه؟
هندسه هم گاج سفيد دارم ولي باش حال نميكنم به نظر شما رمزينه بگيرم؟

roham_06
29-09-2008, 10:14
[quote=saman rossi;3010619]

اگه من دستم به اين يارو كوالا (( مشاور گزينه دو : دستمالچي )) برسه بلدم باش چي كار كنم
عزايزن به اين مزخرفات گوش ندين ! يه ضرب المثلي ميگه (( هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه ))
مرتيكه خودش ديپلم نداره مياد پشت سر عمو كاظم بد و بيراه ميگه ....

بچه ها كسي ميدونه مهندس همت يار كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟ thnx

elhameli
29-09-2008, 10:20
سلام دوستان
2 تا سوال دارم درباره كتاب شايد جاش اينجا نباشه ولي من ميگم! چون تو تاپيك كمك درسي دير جواب ميدن

سلام
رياضيات گسسته انتشارات كتاب سبز چه جوري مطالب رو توضيح داده ؟
نكته اي يا مفهومي ؟

elhameli
29-09-2008, 10:21
كسي كتاب جبرواحتمال بجز جبرواحتمال جوادتركمن انتشارات مبتكران سراغ نداره ؟
ممنون

mohsen_sir
29-09-2008, 12:13
چرا سره كاظم دعوا ميكنيد؟ متاسفانه تو اين مملكت كنكور آزمايشي درست حسابي وجود نداره نه سنجش نه قلمچي يا هرچي ديگه.حتي سوالاي كانونو آدم مي بينه به بي استانداديش پي ميبره ولي به خاطر برنه مه هايي كه دارن ناچارن بايد بر حسب سليقه يكي رو اتنتخايب كردش

namakdoon
29-09-2008, 12:39
برو بکس 88ی سلام ! :دی
من یه سوال داشتم اگه من آزاد ثبت نام کرده باشم میتونم بدون انصراف کنکور بدم ؟

batlagh
29-09-2008, 13:53
سلام دوستان
برای من یه سوال پیش اومده
من از یکی شنیدم که درصد بومی سازی 80 هست یکی هم گفته 65 کدومش درسته هست؟
ممنونم
موفق باشید
بای

MaaRyaaMi
29-09-2008, 14:03
سلام دوستان
ممنونم
موفق باشید
بای
هنوز در مورد تاثیر معدل و بومی سازی چیزی گفته نشده!!!

mohsen_sir
29-09-2008, 14:39
نوشته شده توسط batlagh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوستان
ممنونم
موفق باشید
بای

80% دانشگاهها از 65% استفاده مي كنند

John Doe
29-09-2008, 15:03
كسي كتاب جبرواحتمال بجز جبرواحتمال جوادتركمن انتشارات مبتكران سراغ نداره ؟
ممنون

یه کتاب اندیشه سازان جبر و احتمال از کتاب خونه گرفتم که مال 3 4 سال پیشه.هنوز اندیشه سازان فعالیت میکرده اون موقع. نمی دونم الان مبتکران چاپشو ادامه داده یا نه .نویسندش هم فرهاد ابولقاسمی با یکی دیگس. کتاب خیلی خوبیه . بیشترش تست تالیفیه.

yusef
29-09-2008, 17:35
سلام
راستی این دستگاه اعداد بود یا نظریه اعداد گسسته که بعضی ها نمیخونن؟
کدومش بود؟

MaaRyaaMi
29-09-2008, 18:00
سلام
راستی این دستگاه اعداد بود یا نظریه اعداد گسسته که بعضی ها نمیخونن؟
کدومش بود؟
نظریه اعداد:5:

pesarebaba2006
29-09-2008, 18:40
برو بکس 88ی سلام ! :دی
من یه سوال داشتم اگه من آزاد ثبت نام کرده باشم میتونم بدون انصراف کنکور بدم ؟

بدون انصراف میتونی کنکور بدی ، ولی اگر قبول شدی باید انصراف بدی و یک پول گنده هم بدی به دانشگاه قبلی...

AOM
29-09-2008, 19:44
سلام دوستان

این طور که من شنیدم:
1)گسسته کتابای بهتر از سبز داره اونارو بگیری بهتره.رمزینه میخوای بگیری اموزششو بگیر واسه تست خوسخوان یا فایق بگیر.
2)هندسه پایه منم گاج داشتم بد نبود رفتم اندیشه گرفتم خوب بود.درسو میکنه تو مغزت.ولی کنارش شهریاری یا فایق بگیر.من فایق گرفتم ولی هنوز نخوندم ببینم چطوره.

elhameli
29-09-2008, 21:15
سلام دوستان
كتابي هست كه مثلا فرق كنايه و مجاز يا انواع سجع يا جناس و... رو خوب توضيح داده باشه ؟ و اينكه ياد داده باشه چه جوري ميشه تشخيص داد ؟
ممنون

batlagh
29-09-2008, 21:19
80% دانشگاهها از 65% استفاده مي كنند

سلام
من که متوجه نشدم
سوال من اینه که سال 87 چند درصد دانشگاه های رو بومی می گرفتند 80 یا 65 درصد چون من از یکی شنیدم 80 یکی هم گفته 65 درصد
باتشکر
بای

namakdoon
29-09-2008, 21:45
بدون انصراف میتونی کنکور بدی ، ولی اگر قبول شدی باید انصراف بدی و یک پول گنده هم بدی به دانشگاه قبلی...
ایول ! پس عصرا میرم آزاد صبحا و شبا می خونم ! :دی :10:

ببنین این بار چه گلی میزنم به سره خودم !! :21::21::21:

saman rossi
29-09-2008, 22:11
[quote=saman rossi;3010619]

ببخشید مگه --خلم که الکی وقتمو پای این برنامه ها هدر بدم در ضمن من تا ساعت 3:15 کلاس دارم پس اصلا نمیرسم که این برنامه رو ببینم . بعدشم فکر میکنم به حد کافی عقل و شعور دارم که خوب رو از بد تشخیص بدم و محتاج این یارو دستمالفروش نباشم . و نکته اخر اینکه ازمونای گزینه 2 رو میشه دانلود کرد به همین دلیل گفتم در گزینه 2 هم شرکت میکنم ولی در اصل فقط سنجش ثبت نام کردم . البته ازمونای جامع قلمچی رو هم ثبت نام خواهم کرد .بای :11:

John Doe
29-09-2008, 22:50
سلام دوستان
كتابي هست كه مثلا فرق كنايه و مجاز يا انواع سجع يا جناس و... رو خوب توضيح داده باشه ؟ و اينكه ياد داده باشه چه جوري ميشه تشخيص داد ؟
ممنون

انسانی ها یه کتابی دارن به اسم آرایه های ادبی که کتاب درسیشونه.اگه قراره جایی نوشته باشه احتمالا همون کتابه.البته من ندیدمش.فقط حدس میزنم

elhameli
29-09-2008, 22:58
انسانی ها یه کتابی دارن به اسم آرایه های ادبی که کتاب درسیشونه.اگه قراره جایی نوشته باشه احتمالا همون کتابه.البته من ندیدمش.فقط حدس میزنم

من منظورم براي بچه هاي رياضي و فيزيك هست . مگه توي سوالات ادبيات از اين چيزا نمياد ؟!!!!!!!!
شما از چه كتابي اينا رو ياد ميگيريد ؟

lomon
29-09-2008, 23:59
سلام دوستان
ممنون

سلام

من تا اونجایی که دیدم کتاب پیش 1 ادبیات مبتکران آخر کتاب همه این آرایه ها رو توضیح داده به علاوه درآمدها و یه سری مطالب دیگه که من تو مغازه دیدم ولی نخردیم.... می تونی بری ببینی و سبک سنگین کنی.....

یه کتاب هم واسه کلک معلم هستش به نام آرایه های ادبی که من این رو خریدم به نظرم کامل ترین بود و کلی مثال و تست داره و آخر کتاب هم از سال 82 و 83 تا سال 86 همه تست های آرایه ادبی کنکورهای سراسری و آزاد و سنجش و با جواب تقریبا تشریحی آورده .... ولی تست های داخل درس دیگه پاسخ تشریحی نداره .... ایراد کتاب های تست ادبیات در حال حاضر اینه که اکثرا جواب تست ها بدون پاسخ تشریحی هست...

به هر حال اگه کسی کتاب بهتر و کامل تری سراغ داره معرفی کنه.....

Numb
30-09-2008, 01:14
برای ارایه ها احمدنیا یک جزوه داره که به صورت کتاب تو همایش هاش میده به بچه ها اگه انو پیدا کنی ریاضی ام باشی تست های انسانی برات هلو میشه.من فرق مصراع با قافیه رو نمی دونستم ولی این خیلی کمکم کرد البته معلمم هم خودش...

mohsen_sir
30-09-2008, 04:29
برای ارایه ها احمدنیا یک جزوه داره که به صورت کتاب تو همایش هاش میده به بچه ها اگه انو پیدا کنی ریاضی ام باشی تست های انسانی برات هلو میشه.من فرق مصراع با قافیه رو نمی دونستم ولی این خیلی کمکم کرد البته معلمم هم خودش...

از كجا ميشه پيداش كرد؟ شما جزوه رو داري؟
من يه همچين چيزي بره قرابت معنايي مي خوام

mohsen_sir
30-09-2008, 04:33
سلام
من که متوجه نشدم
سوال من اینه که سال 87 چند درصد دانشگاه های رو بومی می گرفتند 80 یا 65 درصد چون من از یکی شنیدم 80 یکی هم گفته 65 درصد
باتشکر
بای
80 % از رشته هاي موجود امسال در دانشگاههاي مختلف 65% ظرفيت خودشون رو بومي رو برداشتن

hackerboy
30-09-2008, 05:19
سلام

من تا اونجایی که دیدم کتاب پیش 1 ادبیات مبتکران آخر کتاب همه این آرایه ها رو توضیح داده به علاوه درآمدها و یه سری مطالب دیگه که من تو مغازه دیدم ولی نخردیم.... می تونی بری ببینی و سبک سنگین کنی.....

یه کتاب هم واسه کلک معلم هستش به نام آرایه های ادبی که من این رو خریدم به نظرم کامل ترین بود و کلی مثال و تست داره و آخر کتاب هم از سال 82 و 83 تا سال 86 همه تست های آرایه ادبی کنکورهای سراسری و آزاد و سنجش و با جواب تقریبا تشریحی آورده .... ولی تست های داخل درس دیگه پاسخ تشریحی نداره .... ایراد کتاب های تست ادبیات در حال حاضر اینه که اکثرا جواب تست ها بدون پاسخ تشریحی هست...

به هر حال اگه کسی کتاب بهتر و کامل تری سراغ داره معرفی کنه.....
اين کتاب مبتکران واقعاً عاليه و من شديداً اون رو به همه توصيه مي‌کنم/

roham_06
30-09-2008, 07:18
یه کتاب اندیشه سازان جبر و احتمال از کتاب خونه گرفتم که مال 3 4 سال پیشه.هنوز اندیشه سازان فعالیت میکرده اون موقع. نمی دونم الان مبتکران چاپشو ادامه داده یا نه .نویسندش هم فرهاد ابولقاسمی با یکی دیگس. کتاب خیلی خوبیه . بیشترش تست تالیفیه.
تاييد ميشه ..كتاباي ابوالقاسمي خوبه ولي... يه ذره سطحش بالاست من فصل احتمالش رو خوندم بعضي از فرمولاي گسسته توش بود... مثله معادله خطي و ....... توي مجموعه ها هم همنهشتيه گسسته رو گفته بود.. ولي تست هاي قشنگي داره....

mohsen_sir
30-09-2008, 11:40
جواب تكميل ظرفيت كي مياد؟

pesarebaba2006
30-09-2008, 12:16
دوستان من دیروز رفتم عمو کاظم ثبت نام کردم.به مقدار 10000 تومان کتاب میتونم انتخاب کنم. چه کتابهایی بگیرم ؟(فقط کانون داره-فارغ التحصیل تجربی)
زیست پایه آبی-فیزیک پیش آبی-دین و زندگی سبز -------- این ها رو خودم از قبل دارم .
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa.m
30-09-2008, 13:06
جواب تكميل ظرفيت كي مياد؟
به نظرم 15مهر گفته بودن

mostafa.m
30-09-2008, 13:07
اين کتاب مبتکران واقعاً عاليه و من شديداً اون رو به همه توصيه مي‌کنم/
من هم تایید میکنم
فقط فکر کنم پیداکردنش سخت باشه
وگرنه از همه نظر عالیه

master_shz
30-09-2008, 13:32
من از اول تابستون راجع به آزمون های آزمایشی فکر میکردم
خوهشا صاحب نظرها در مورد اینکه کدومشون بهتره نظر بدن

soheiltaker
30-09-2008, 13:44

به نظر من فقط كانون :46:

shabeashegha
30-09-2008, 15:14

کانون بهتره . توضیح واضحاته ولی ویژگی هاش اینان:
1_ فاصله آزموناش زیاد نیست برای همین اگه مسیری رو اشتباه بری فرصت برای جبران هست (یعنی مثلا اگه برنامه ریزیت غلط باشه یا درس خوندنت فوری متوجه میشی و میتونی جبران کنی)
2_ برنامه ریزیش واسه آزمون فوق العادست. چون هم برنامه مدرسه رو مد نظر قرار میده و هم یه طوری پیش میره که از یه جایی به بعد حس می کنی مثل 1 راهنماست که کی چی بخونی
3_ کارنامش همون روز میاد. در صورتی که بقیه ی آزمونا وقتی کارنامه میدن که آدم از جو اون آزمون خارج شده و حتی یادش نیست چی بوده . ضمنا چون کارنامه همون روز داده میشه 1جور برات انگیزه ایجاد میکنه که از روز بعد استارت قویتری رو بزنی
4_ پاسخ نامش فوق العاده است (البته نباید از بعضی اشتباهاتش هم چشم پوشی کرد)
5_ کتاب کاری که همراه آزمون میدن 1جور کتاب درس و نکته است. سوالایی که داده شده اغلبشون نکته دارن. من خودم سوالای نکته دارشو توی کلاسور ارزیابی مینویسم
ضمنا بچه ها من آزمون سنجش رو شرکت کردم (منظورم جامع هاشه) جامع های سنجش هم خوبه . ولی برای طول سال ریسک نکنید و آزمونا باید به قدری باشه که کمکتون کنه .
اینایی که گفتم بدون جانب داری بود . منم مثل شما داوطلب کنکورم.
راستی واسه بچه هایی که تهران هستن: یکی از دوستام می گفت تخته سیاه هم آزموناش محشره . هم سوالاش همه در حد استاندارد (1جورایی مثل کنکور و مفهومیه) هم اینکه پاسخنامش 1 کتابه که کاملا هر چیزی که راجع به اون سوال و نکات سوالات مشابهش هست رو نوشته. ولی نمیدونم شهرستانا هم هست یا نه . ضمنا خوبیه تخته سیاه اینه که برای هر داوطلب 1پشتیبان داره که میگن از پشتیبانای کانون قویترن !!
اگه کسی راجع به آزمونای تخته سیاه میدونه بگه منم دوست دارم بیشتر بدونم:11:

lomon
30-09-2008, 16:04
خوبه دیگه....هر دوسه روز یه بار بچه ها می پرسن کنکور آزمایشی چی خوبه!!!!

کانونی ها واسه آزمون 12 مهر آماده هستین یا نه؟
تونستین خودتون رو برسونید؟

من امروز بعد از سه ماه تابستون تونستم 3 ساعت درس بخونم!!! (آخه تازه از امروز وقتم واسه خودم شده و از کار خلاص شدم)
فردا و پس فردا هم می خونم ببینم چی می شه... ولی از آزمون بعدی دیگه اینطوری نخواهد بود...
فکر نکنم این آزمون تراز خوبی بیارم!! حالا ببینیم چی می شه!

فعلا بای

yusef
30-09-2008, 19:42
سلام
میخواستم بدونم کتاب تستی چیزی برای کنکور زبان نیست؟
که بدرد بخور باشه.
بعد اگه میدونید بگید سطح سوالاش چطوریه؟

pesarebaba2006
30-09-2008, 19:54
دوستان من دیروز رفتم عمو کاظم ثبت نام کردم.به مقدار 10000 تومان کتاب میتونم انتخاب کنم. چه کتابهایی بگیرم ؟(فقط کانون داره-فارغ التحصیل تجربی)
زیست پایه آبی-فیزیک پیش آبی-دین و زندگی سبز -------- این ها رو خودم از قبل دارم .

خدا وکیلی ببینید من یک سوال پرسیدم هیچ کس جواب نداد. ولی یکی از عزیزان اومد و گفت ضاحبنظران جواب بدن ، یکدفعه همه براش صاحب نظر شدن.
مملکت ما همینه.توی یک اداره هم تا ....مالی شون رو نکنی جوابتون رو نمیدن.

elhameli
30-09-2008, 20:22
خدا وکیلی ببینید من یک سوال پرسیدم هیچ کس جواب نداد. ولی یکی از عزیزان اومد و گفت ضاحبنظران جواب بدن ، یکدفعه همه براش صاحب نظر شدن.

چه ربطي به مملكت داره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط رشته رياضي - فيزيك رو ميدونم كتاب هاي سبز كانون اصلا به درد نميخوره . خيلي ميخواي بگيري كتاب هاي آبي كانون + 2 سالانه .
راستي كتاب عربي سبز كانون( نكته ها و روش ها) هم به نظر من خوبه .
از آبي ها هم بخوام بگم :
آبي رياضي پايه و پيش - فيزيك پايه و پيش - هندسه تحليلي و گسسته و... بد نيست .
آبي عربي كانون هم خيلي خوبه .
شيمي آبي پايه و پيش كانون هم خوبه . اما كتاب هاي بهتر هم هست.
2 سالانه ديفرانسيل هم خوبه .
خلاصه اينكه خودت درآخربايد بري ببيني و تشخيص بدي اين كتاب ها به دردت ميخوره يا نه .

elhameli
30-09-2008, 20:27
سلام
راستي كسي ميدونه براي پر كردن فرم تكميل ظرفيت فقط حق داريم از دانشگاه هايي كه توي پيك سنجش نوشتن انتخاب كنيم يا ميشه از كد رشته هايي كه توي دفترچه شماره 2 نوشته بودن هم استفاده كنيم؟
لطفا سريع اطلاع رساني كنيد تا شنبه تمديد شده .
راستي عيدتون (عيد فطر) مبارك

MaaRyaaMi
30-09-2008, 21:12
سلام
راستي كسي ميدونه براي پر كردن فرم تكميل ظرفيت فقط حق داريم از دانشگاه هايي كه توي پيك سنجش نوشتن انتخاب كنيم يا ميشه از كد رشته هايي كه توي دفترچه شماره 2 نوشته بودن هم استفاده كنيم؟
لطفا سريع اطلاع رساني كنيد تا شنبه تمديد شده .
راستي عيدتون (عيد فطر) مبارك
آخه وقتی اونا پر شدن دیگه واسه چی میخوای بازم انتخاب کنی...؟؟!!!:13:

master_shz
30-09-2008, 21:22
کانون بهتره . توضیح واضحاته ولی ویژگی هاش اینان:
1_ فاصله آزموناش زیاد نیست برای همین اگه مسیری رو اشتباه بری فرصت برای جبران هست (یعنی مثلا اگه برنامه ریزیت غلط باشه یا درس خوندنت فوری متوجه میشی و میتونی جبران کنی)
2_ برنامه ریزیش واسه آزمون فوق العادست. چون هم برنامه مدرسه رو مد نظر قرار میده و هم یه طوری پیش میره که از یه جایی به بعد حس می کنی مثل 1 راهنماست که کی چی بخونی
3_ کارنامش همون روز میاد. در صورتی که بقیه ی آزمونا وقتی کارنامه میدن که آدم از جو اون آزمون خارج شده و حتی یادش نیست چی بوده . ضمنا چون کارنامه همون روز داده میشه 1جور برات انگیزه ایجاد میکنه که از روز بعد استارت قویتری رو بزنی
4_ پاسخ نامش فوق العاده است (البته نباید از بعضی اشتباهاتش هم چشم پوشی کرد)
5_ کتاب کاری که همراه آزمون میدن 1جور کتاب درس و نکته است. سوالایی که داده شده اغلبشون نکته دارن. من خودم سوالای نکته دارشو توی کلاسور ارزیابی مینویسم
ضمنا بچه ها من آزمون سنجش رو شرکت کردم (منظورم جامع هاشه) جامع های سنجش هم خوبه . ولی برای طول سال ریسک نکنید و آزمونا باید به قدری باشه که کمکتون کنه .
اینایی که گفتم بدون جانب داری بود . منم مثل شما داوطلب کنکورم.
راستی واسه بچه هایی که تهران هستن: یکی از دوستام می گفت تخته سیاه هم آزموناش محشره . هم سوالاش همه در حد استاندارد (1جورایی مثل کنکور و مفهومیه) هم اینکه پاسخنامش 1 کتابه که کاملا هر چیزی که راجع به اون سوال و نکات سوالات مشابهش هست رو نوشته. ولی نمیدونم شهرستانا هم هست یا نه . ضمنا خوبیه تخته سیاه اینه که برای هر داوطلب 1پشتیبان داره که میگن از پشتیبانای کانون قویترن !!

فاصله زمانی کانون خیلی کم نیست؟ یعنی دوهفته وقت برای رفع اشکالات گذشته و آمادگی برای دروس جدید هست؟

apollon
30-09-2008, 21:45
فاصله زمانی کانون خیلی کم نیست؟ یعنی دوهفته وقت برای رفع اشکالات گذشته و آمادگی برای دروس جدید هست؟
با تو جه به اینکه 9 ماه دیگه کنکور داریم نمیشه سبک ترش کرد چون نصف درسا میمونه.مسلما اگه فاصله ها زیاد تر باشه حجم درس ها بیشتر است پس برای درسای جدید و رفع اشکال هم باید وقت بیشتری گذاشت
این فاصله هارو کم کردن که هم از جو درس دور نشیم هم بفهمیم تو هر مبحثی چه مشکلی داریم.
اصولا هرچی به آزمون نزدیکتر میشی بیشتر میخونی
بالاخره کانون چندین ساله داره رو کنکور کار میکنه و تجربه ی زیادی داره من کاملا بهش اطمینان دارم چون با عقل جور درمیاد

lomon
30-09-2008, 21:51

سلام
رفته بودم بانک پول کلم چی رو بریزم .... هرکی میومد مجیز کارمند بانک رو می گفت کارش رو سریع راه مینداخت... عصابم خورد شد یه خورده داده بیداد کردم کار منم راه انداختن رفتم!!!!

بیشتر بچه های اینجا ریاضی هستن و فکر کنم واسه همینه که جواب ندادن...

تو عمومی ها عربی آبی (خاکباز- ایاد فیلی) خوبه...
زبان انگلیسی (زرد ریدینگ) خوبه....

واسه اختصاصی هم سی ساله همه خوبن...

می تونی زرد عمومی رو هم مد نظر داشته باشی... تو آخرای سال اونقدر بهت توصیه می کنن این زرد عمومی رو تا کچل بشی..

تا اونجا که به من مربوط بود گفتم....
راستی پیشاپیش عیدتون مبارک@@@

saman rossi
30-09-2008, 22:33
:

معلم زیست و شیمی ما تو تخته سیاه کار میکنن و ازموناشو برامون میارن . سطح ازموناش خیلی بالاس و اگه بالای 70 بزنی یعنی تو سنجش و ... راحت 100 میزنی . در ضمن اکثر سوالاش از المپیاد و ... میاد

master_shz
30-09-2008, 23:34

عزیز این کلمات واسه شما دردآور هست؟ عفت کلام داشتن چیز بدیه؟

soheiltaker
01-10-2008, 00:19
خوبه دیگه....هر دوسه روز یه بار بچه ها می پرسن کنکور آزمایشی چی خوبه!!!!

کانونی ها واسه آزمون 12 مهر آماده هستین یا نه؟
تونستین خودتون رو برسونید؟

من امروز بعد از سه ماه تابستون تونستم 3 ساعت درس بخونم!!! (آخه تازه از امروز وقتم واسه خودم شده و از کار خلاص شدم)
فردا و پس فردا هم می خونم ببینم چی می شه... ولی از آزمون بعدی دیگه اینطوری نخواهد بود...
فکر نکنم این آزمون تراز خوبی بیارم!! حالا ببینیم چی می شه!

فعلا بای

سلام
اولا عيد رو به همه تبريك ميگم
ببخشيد lomon جان يعني شما تابستون درس نخوندي ؟
منم امروز رفتم ثبت نام كردم ولي گفت ديگه براي آزمون 12 مهر دير اومدي
يعني اولين آزمونم ميشه 22 مهر :10: :46:

shabeashegha
01-10-2008, 00:32

دوست عزیز من زیاد از کتابای کانون نمیدونم ولی اینارو مطمئنم خوبه:
فیزیک 30 سال آبی_ ریاضیات 10 سال آبی (و 30 سال) _ شیمی آبی _ زیست بنفش (تیزهوشان) _ زبان آبی
اگه دیر جواب دادم دلیلش این بود که صفحه آخر رو فقط خوندم

shabeashegha
01-10-2008, 00:49

ببینید کانون هر محدوده ای رو 2 بار آزمون میگیره (بعضی وقتها هم 3بار) یعنی شما آزمون اول که 1 محدوده رو آزمون میدین و متوجه میشین که مثلا مشکلتون توی شیمی برای آزمون بعد بیشتر روی شیمی وقت میذارین و مثلا تست بیشتری رو می زنین یا به فکر کلاس یا کتاب آموزشی می افتین. نگران ایرادای قبلیتون زیاد نباشین چون هر محدوده ای که آزمون میدین در آزمون جامعش هم دوباره تکرار میشه و شما کافیه که راه درست برای درس خوندن رو پیدا کنید تا توی آزمونای جامعش دوباره برید اون جاهایی رو که ایراد دارین یا درست مطالعه نکردین با روش درست (همون روشی که توی طول آزمونا خودتون یه طورایی کشف می کنید) می خونید و مشکلتون حل میشه (به امید خدا):31:
ضمنا توی دو هفته مطالب آزمون گذشته رو نخونید . به نظر من این کار خود زنیه !!شما توی 2هفته باید خودتون رو برای آزمونی که در پیش دارین آماده کنید نه این که آزمون قبلی رو رفع اشکال کنید
ضمنا کلاسور ارزیابی رو فراموش نکنید که از نون شب واجب تره!

MaaRyaaMi
01-10-2008, 11:29
سلام
22مهر؟
مگه 26 مهر نیس؟
بعدشم میخوام بدونم اولین آزمون آبان کِی هس؟
آخه من ثبت نام نکردم میخوام از آبان شروع کنم...

elhameli
01-10-2008, 11:36
22مهر؟
مگه 26 مهر نیس؟
سلام
اولين آزمون بعد 12 مهر 26 مهر هست
موفق باشيد

lomon
01-10-2008, 12:14
سلام

سلام
نه نخوندم!!!!

22مهر؟
مگه 26 مهر نیس؟

12 مهر
26 مهر
10 آبان

elhameli
01-10-2008, 12:20
سلام
دوستان يه سوال
شما وقتي براتون مهمون مياد چه جوري ميتونيد درس بخونيد .وقتي هم كه در كتابخونه نتونيد درس بخونيد.
منظورم مهمون عادي نيست با بچه 8 ماهه اونم يه روز نه چندين روز در هفته .
بعدشم بخاطر روي ماه مهمون چند روز بايد بچه خونه شما بمونه

ممنون

lomon
01-10-2008, 15:19
سلام
دوستان يه سوال
شما وقتي براتون مهمون مياد چه جوري ميتونيد درس بخونيد .وقتي هم كه در كتابخونه نتونيد درس بخونيد.

ممنون

من خودم زیر زمین خونمون رو فرش کردم و اونجا شده اتاق من و همه کارم رو اونجا انجام میدم.....اگه امکانش برات وجود داره تو همین کار رو بکن...

بستگی به خونه خودتون داره که اوضاع و احوالش چه جوریه.... اگه اتاق داری خوب برو تو اتاقت و در رو ببند... اگه بازم سر و صدا میاد که دیگه باید عادت کنی آخه به بچه 8 ماهه که نمیشه گفت ساکت باش!!

می تونی به مادرت بگی که این چند ماه مراعات تو رو بکنه و به مهمون ها یه جوری حالی کنه که در چه وضعیتی هستی....

بعضی ها هم تو گوششون پنبه می کنن!!!!
بعضی ها هم اونقدر تمرکزشون قوی هستش که زیاد به این چیزا توجه نمی کنن...

pesarebaba2006
01-10-2008, 15:19
عزیز این کلمات واسه شما دردآور هست؟ عفت کلام داشتن چیز بدیه؟

من روی حرفم با شما نبود. با کسایی بود که با حرف شما قشنگ شاخ رفت تو جیبشون.و الا جامعه پر از آدم هایی با ادبیات شماست.:27:
شما کارت درسته . حد اقل میدونی چه جوری با این مردم حرف بزنی که جوابت رو بدن.:13:

pesarebaba2006
01-10-2008, 15:24
سلام
دوستان يه سوال

ممنون
دیگه این که مامان یا بزرگترت مساله ی تو رو درک نکنند ، فقط با حرف حل میشه.:20:
بهشون بگو که چه وضعی داری.بلاخره برای اونا تو از مهمون ها عزیزتری.یه فکری برات میکنند.تو خودت که یه چند بار نری جلو مهمون ها بهت میگن : فلانی پس نیستی؟ بگو: دارم درس میخونم اصلا وقت ندارم.حال و حوصله ی کاری غیر از درس رو ندارم.
این رو که بگی اگر عاقل باشن حساب کار میاد دستشون.

saman rossi
01-10-2008, 15:35
چند سوال از بچه های تجربی :

1.در کدام فقط خون سرخرگی وجود دارد؟
1.روده 2. کیسه هوایی 3.پانکراس 4.گلومرول

2.کدام به کبد وارد نمیشود؟
1.لوسین 2. فروکتوز 3. یون پتاسیم 4.ویتامین E

3.کدام در پروانه واران وجود ندارد؟
1.تراکئید 2.عنصر اوندی 3. سانتریول 4.جنبش فعال

اگر کروموزوم یک باکتری دارای n پیوند فسفو دی استر باشد و کروموزوم کمکی ان دارای 2n پیوند قند-فسفات باشد در سلول باکتری چند نوکلئوتید پورینی وجود دارد؟

n
n/2
2n
3n/2

ممنون میشم جواب بدید.

yusef
01-10-2008, 17:29
سلام
من اگر خونه خیلی ساکت باشه تمرکزم به هم میریزه.باید حتما یه سرو صدایی باشه.
اگرم خیلی ساکت باشه تلویزیون رو روشن میکنم تا یکم تمرکز بگیرم.
راستی به نظر شما اگر کسی عمومی ها رو حدودای 60-70 بزنه ولی عربی20-30 بزنه و اختصاصی ها حدود 40-50 بزنه ولی ریاضی حدود 10-20 بزنه آیا رتبش در منطقه 3 بین 3 تا 4 هزار میشه؟

MaaRyaaMi
01-10-2008, 17:32
سلام
من اگر خونه خیلی ساکت باشه تمرکزم به هم میریزه.باید حتما یه سرو صدایی باشه.
اگرم خیلی ساکت باشه تلویزیون رو روشن میکنم تا یکم تمرکز بگیرم.
راستی به نظر شما اگر کسی عمومی ها رو حدودای 60-70 بزنه ولی عربی20-30 بزنه و اختصاصی ها حدود 40-50 بزنه ولی ریاضی حدود 10-20 بزنه آیا رتبش در منطقه 3 بین 3 تا 4 هزار میشه؟
منم دقیقا همینطوریم...:31:
اصل کار همون عربی و ریاضیه!
ولی خوف فکر کنم دوروبر 6 هزار اینا بشه...

yusef
01-10-2008, 20:18

ولی فکر نکنم.چون بعضی ها من دیدم با درصد هایی مثل این رتبه هاشون خیلی بهتر شده.
البته در منطقه 3 منظورمه.

MaaRyaaMi
01-10-2008, 21:20
ولی فکر نکنم.چون بعضی ها من دیدم با درصد هایی مثل این رتبه هاشون خیلی بهتر شده.
البته در منطقه 3 منظورمه.
خوب من یکی از دوستام همچین درصدایی اورده بود واسه همین گفتم
ولی خوب نمیشه همیشه اینجور باشه یکم بالا و پایین داره

mehdi_08
01-10-2008, 21:28
نمی شه اینطوری یه نظر کلی داد

Maziar_69
01-10-2008, 21:29
سلام دوستان.
یه سوال:

معلوم شده که تاثیر معدل تو کنکور 88 چند درصده؟؟؟

lomon
01-10-2008, 22:00
من روی حرفم با شما نبود. با کسایی بود که با حرف شما قشنگ شاخ رفت تو جیبشون.و الا جامعه پر از آدم هایی با ادبیات شماست.:27:
شما کارت درسته . حد اقل میدونی چه جوری با این مردم حرف بزنی که جوابت رو بدن.:13:

آقا من یه چیزی بگم...
اینجا کسی وظیفه نداره به هر کسی که سوال پرسید جواب بده.... والا هر کسی میاد اینجا یا هر فاروم دیگه ای هم دوست داره روی خوش ببینده و هم باید روی خوش نشون بده پس خرابش نکن...

اگه برگردی صفحات قبل رو ببینی خواهی دید که یه نفر یه سوال رو شاید پنج بار پرسیده ولی جوابش رو ندادن.... ولی اخم و تخم نکرده و گذاشته به حساب اینکه کسی جواب درست و حسابی نداشته ......

پس فکر نکن اینجا به کسی حقوق میدن تا در خدمت دیگران باشه!!!
به نظر من اگه کسی سوالت رو جواب نداد دوباره بپرس... اگه بازم جواب ندادن با یه زبون دیگه بپرس و بیشتر توضیح بده و مشکلت رو بیشتر باز کن در این صورت جواب خواهی گرفت...

shabeashegha
02-10-2008, 00:58
آقا من یه چیزی بگم...
اینجا کسی وظیفه نداره به هر کسی که سوال پرسید جواب بده.... والا هر کسی میاد اینجا یا هر فاروم دیگه ای هم دوست داره روی خوش ببینده و هم باید روی خوش نشون بده پس خرابش نکن...

اگه برگردی صفحات قبل رو ببینی خواهی دید که یه نفر یه سوال رو شاید پنج بار پرسیده ولی جوابش رو ندادن.... ولی اخم و تخم نکرده و گذاشته به حساب اینکه کسی جواب درست و حسابی نداشته ......

پس فکر نکن اینجا به کسی حقوق میدن تا در خدمت دیگران باشه!!!
به نظر من اگه کسی سوالت رو جواب نداد دوباره بپرس... اگه بازم جواب ندادن با یه زبون دیگه بپرس و بیشتر توضیح بده و مشکلت رو بیشتر باز کن در این صورت جواب خواهی گرفت...

کاملا تایید میشه.اینجا جو 1 جو دوستانه است نه ارباب رجوعی که کسی باید برای دیگران تعریف و تمجید کنه که جوابش رو بدن. توی فروم کسی چیزی ندونه پیغام نمیده بگه من نمیدونم! در این صورت 1فروم 80 در صدش میشه این پیغام "نمیدونم"
یا به قول دوستمون ممکنه کسی پیغام شما رو نبینه. کسی که دنبال جواب سوالشه برای رسیدن بهش تلاش می کنه و چند مرتبه سوالش رو تکرار می کنه