PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Amirlike2
20-01-2009, 00:28
بچه ها ، برای کسی که میخواد توی شهر خودش ( منطقه 1 ) قبول بشه این درصد ها کافیه ؟

ریاضی : 20 الی 30 درصد

فیزیک : 30 الی 50 درصد

شیمی : 30 الی 40 درصد

زبان : 50 درصد

بینش : 50 الی 70 درصد

ادبیات : 40 الی 50 درصد

عربی 10 الی 20 درصد

میشه گفت به رشته و شهرت بستگی داره.
که چه رشته ای دوست داری و چه شهری زندگی میکنی.

hesamkowsar
20-01-2009, 00:56
نه خير چون شما از معافيت تحصيلي استفاده كردي ديگه حق استفاده مجدد نداري.ميتوني دانشگاه سراسري شركت كني اگه موفق شدي بايد هم آزاد و هم سراسريتو ادامه بدي

من الان در حال تحصیل هستما...ولی میخوام ازاد باز کنکور بدم.من از کجا میتونم بپرسم که اطمینان پیدا کنم.خودتون از کسی پرسیدید یا از تجربه خودتون گفتید؟

separate
20-01-2009, 08:48
من الان در حال تحصیل هستما...ولی میخوام ازاد باز کنکور بدم.من از کجا میتونم بپرسم که اطمینان پیدا کنم.خودتون از کسی پرسیدید یا از تجربه خودتون گفتید؟

باید دفترچه ی ثبت نام بیاد و از روی اون میتونین بفهمید میتونید ثبت نام کنید یا نه

separate
20-01-2009, 12:18
کسی نیست جواب بده؟

دوست عزیز باید بری سایت سنجش اونجا منابع کنکور و سال چاپ کتاب ها رو بررسی کنی.

majid.khaledi
20-01-2009, 13:19
بچه ها ، برای کسی که میخواد توی شهر خودش ( منطقه 1 ) قبول بشه این درصد ها کافیه ؟

ریاضی : 20 الی 30 درصد

فیزیک : 30 الی 50 درصد

شیمی : 30 الی 40 درصد

زبان : 50 درصد

بینش : 50 الی 70 درصد

ادبیات : 40 الی 50 درصد

عربی 10 الی 20 درصد
ازاد یا کاردانی یا پیام نور شاید:27:
رتبت هم 40 تا 45 هزار میشه(کشوری)

00990099
20-01-2009, 13:23
دوستان عزیز ، این درصد هایی که من گفتم برای کسی که توی شهر تبریز یا اردبیل زندگی میکنه ، میتونه خوب باشه یا بد ؟

اونهای که توی شهر خودشون ( منطقه دو ) برای رشته های خوب قبول میشن چه درصدهای میزنن ؟

mohsensoft
20-01-2009, 13:39
دوستان عزیز ، این درصد هایی که من گفتم برای کسی که توی شهر تبریز یا اردبیل زندگی میکنه ، میتونه خوب باشه یا بد ؟

اونهای که توی شهر خودشون ( منطقه دو ) برای رشته های خوب قبول میشن چه درصدهای میزنن ؟
گذشت اون دوراني كه درصد ميدادي و ميگفتند كجا قبول ميشي
اين كار الان ديگه اصلا معني نداره
با توجه به بومي گزيني و همچنين تاثير معدل هيچ چيزي مشخص نيست
تازه شما اصلا نگفتي كه چه رشته اي ميخواي
ضمنا
وقت خودتو با اين چيزا هدر نده
اگه بخواي به اين درصد ها فكر كني مطمئن باش نصف اينها رو هم نميتوني بزني(تجربه ي 1 سال كنكور)
موفق باشي

MaaRyaaMi
20-01-2009, 13:54

ببین فرقی نمی کنه

برای قبول شدن تو یه رشته تاپ (مهندسی) باید درصدات بالا باشه

اختصاصیا حدود 50 60
عمومی هم بالای 60 70
من چند وقت پیش داشتم کارنامه یه سری از اونایی که روزانه قبول شدن رو می دیدم واسه شهرای دیگه بودن
همشون تقریبا درصداشون همین حدودا بود

Reman
20-01-2009, 13:55
اگه بخواي به اين درصد ها فكر كني مطمئن باش نصف اينها رو هم نميتوني بزني
این حرف دوست بالایی تایید میشه.

pesarebaba2006
20-01-2009, 15:07
یه سوال مهم داشتم که رو زندگیم تآثیر میزاره...اگه واقآ میدونید بگید....
من 67 هستم.دانشجوی مهندسی کشاورزی د. ازاد.میخوام کنکور امسال پزشکی ازاد شرکت کنم.اما بعضی ها میگن اگه قبول شی اول باید سربازی بری بعد میتونی بری پزشکی.بعضی هام میگن نه.از این رشتت انصراف میدی میری اون دانشگاه ثبت نام.با توجه به وقت کم لطف کنید به من کمک کنید.ممنون میشم...
اگر بیش از 2 سال از مدت تحصیلت نگذشته باشه ، به شرطی که در مقطع بالاتر از مقطع کنونی قبول بشی ، میتونی جدیده رو بری.
البته باز هم مطمئن نیستم.

farhad_realmadrid
20-01-2009, 15:47
دوست عزیز باید بری سایت سنجش اونجا منابع کنکور و سال چاپ کتاب ها رو بررسی کنی.

دوست من:
سنجش چیزی نگفته که کدام کتابها عوض شده،وضعیت من مثل شماست که میخوام برای بار دوم کنکور بدم آیا کتابهای دینی تغیری کرده؟

separate
20-01-2009, 16:51
دوست من:
سنجش چیزی نگفته که کدام کتابها عوض شده،وضعیت من مثل شماست که میخوام برای بار دوم کنکور بدم آیا کتابهای دینی تغیری کرده؟

اگه الان شما بری کتاب دینی دوم رو بگیری مال امسال گیرت میاد در حالی که باید از کتاب 3 سال پیش برای کنکور استفاده کنی

توی این لینک منابع سوالات آزمون به همرا سال چاپ کتاب ها هست....اگه سال چاپ متفاوت بود احتمالا تغییراتی کرده در ضمن تو صفحه ی اول کتاب ها هم نوشته شده که محتوای کتاب تا چه سالی عوض نمیشه....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من چون فعلا از روی کتابای قدیمی میخونم اطلاع ندارم که عوض شدن یا نه...امیدوارم لینک بالایی بهتون کمک کنه

@R3Z
20-01-2009, 23:06
من دینی 2 م گم شده الان بخرم فرق کرده کلا؟

separate
21-01-2009, 10:31
من دینی 2 م گم شده الان بخرم فرق کرده کلا؟

بخرید معلوم میشه!

شما هم پشت کنکوری؟!
...........................................

mohsen_sir
21-01-2009, 12:33
شما شيمي رو چطوري ميخونيد؟
چند ساعت از رو چه كتابي؟

pesarebaba2006
21-01-2009, 13:36
چند ساعت از رو چه كتابي؟
کتاب درسی شیمی + یک کتاب تست خوب (آبی کانون)
این دو دقیقا حکم پیش غذا و غذا رو داره. حالا اگر به جای دسر ، درسنامه ی مبتکران رو هم بخوری ، سیر سیر میشی.
:18:

mohsen_sir
21-01-2009, 16:33
کتاب درسی شیمی + یک کتاب تست خوب (آبی کانون)
این دو دقیقا حکم پیش غذا و غذا رو داره. حالا اگر به جای دسر ، درسنامه ی مبتکران رو هم بخوری ، سیر سیر میشی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
من گاج 84 رو دارم توش سوالاي مزخرف پره اين كتابا استانداردن؟!

hackerboy
21-01-2009, 17:57
من گاج 84 رو دارم توش سوالاي مزخرف پره اين كتابا استانداردن؟!
من کلاً نظرم اینه آدم از همون اول کتاب درسی رو خیلی خیلی خفن مثل دین و زندگی بخونه و تمام نکات حفظیش رو دربیاره و فوت آب بشه، بعدش بشینه روی فقط همون مبتکران (بهمن بازرگانی) کار کنه. [حتی اگه مشکل دارید، کتاب درسش هم خیلی خوبه]
تست های کنکور سالهای قبل هم به صورت مجموعه ای بزنه کافیه.

البته این فقط نظره منه.

roham_06
21-01-2009, 18:16
اه............. حالم ديگه داره از اين همه كتاب و جزوه و پشتيبان به هم ميخوره كاش كي امشب بخوابم بلند شب ببينم شده 4 تير 88

f.taghizadeh
21-01-2009, 19:15
اه............. حالم ديگه داره از اين همه كتاب و جزوه و پشتيبان به هم ميخوره كاش كي امشب بخوابم بلند شب ببينم شده 4 تير 88

نگووو این حرفو تروخدا!
در مورده پشتیبان من باهات موافقم....:21:

* BriAnNa *
21-01-2009, 20:02
كاش كي امشب بخوابم بلند شب ببينم شده 4 تير 88

خدا نکنه ! :18:
من یکی که اصلا دوس ندارم یه بار دیگه پشت کنکور بمونم ! :31:
امیدوارم تا جای ممکن این ایام آروم آروم سپری بشه !

@R3Z
21-01-2009, 20:03
بخرید معلوم میشه!

شما هم پشت کنکوری؟!آره عزیز الان پیشم
یعنی چی بخرم معلوم میشه؟!!

separate
21-01-2009, 20:11
آره عزیز الان پیشم
یعنی چی بخرم معلوم میشه؟!!

یعنی چون تازشو ندیدیم باید تازشو بگیریم ببینیم عوض شده یا نه!

pesarebaba2006
22-01-2009, 10:11
وای بچه ها چشمتون روز بد نبینه.
دیروز رفتم واکسن مننژیت و کزاز و دیفتری زدم (برای سربازی). الان که دارم تایپ میکنم دمای بدنم 39 هست و دیشب اصلا 2 ساعت خوابیدم.
دیروز و امروز هم درس هیچی .
واسم دعا کنید زود خوب بشم.

mohsen_sir
22-01-2009, 12:32
وای بچه ها چشمتون روز بد نبینه.
دیروز رفتم واکسن مننژیت و کزاز و دیفتری زدم (برای سربازی). الان که دارم تایپ میکنم دمای بدنم 39 هست و دیشب اصلا 2 ساعت خوابیدم.
دیروز و امروز هم درس هیچی .
واسم دعا کنید زود خوب بشم.

نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من همينطوري از آمپول ميترسم!!؟!!؟!!!!!

wnba
22-01-2009, 15:00
بچه ها واسه ازمون بعدي همه مبحثاي پايه رو ميخونيد؟من فكر نكنم برسم يك سري از اختصاصيارو بخونم.ولي عمومي رو تمام تلاشمو سعي ميكنم بكنم.اخه ديگه نميرسيم خيلي بخونيمشون

m007007
22-01-2009, 23:32
سلام به همگی
امروز خوندن شیمی
رو شروع کردم البته بعد از تموم کردن شیمی 2 و پیش 1 از روی گاج که به خاطر انتظارات بالایی که داشتم از گاج 3 تصمیم به اتیش زدنش گرفتم!!!راستش این گاج 85 هست و من بخش 1 رو که خوندم(البته میپریدم!) به این صورت بود:تالیفی تالیفی تالیفی تالیفی تالیفی چند تا از کنکور دهه 60.کلا 350 تست بود حدودا که فکر کنم 30 تا درست حسابی هم به زور ازش بیرون میومد!(البته چند تایی هم از دهه 80 داشت بی انصافی نکنم!).
دوستان مشکل از کتابه یا من یا تو کنکور ازش این بخش سوال نمیاد؟؟؟تا به حال اینقدر نا امید نشده بودم ):

Amirlike2
23-01-2009, 01:11
چند ساعت از رو چه كتابي؟

شیمی رو اول از رو کتاب بعد هم از
کتاب های آموزشی و تست مبتکران(بهمن بازرگان)

pesarebaba2006
23-01-2009, 11:38
سلام به همگی
امروز خوندن شیمی
رو شروع کردم البته بعد از تموم کردن شیمی 2 و پیش 1 از روی گاج که به خاطر انتظارات بالایی که داشتم از گاج 3 تصمیم به اتیش زدنش گرفتم!!!راستش این گاج 85 هست و من بخش 1 رو که خوندم(البته میپریدم!) به این صورت بود:تالیفی تالیفی تالیفی تالیفی تالیفی چند تا از کنکور دهه 60.کلا 350 تست بود حدودا که فکر کنم 30 تا درست حسابی هم به زور ازش بیرون میومد!(البته چند تایی هم از دهه 80 داشت بی انصافی نکنم!).
دوستان مشکل از کتابه یا من یا تو کنکور ازش این بخش سوال نمیاد؟؟؟تا به حال اینقدر نا امید نشده بودم ):

باور کنید من پولی از کانون بابت تبلیغات دریافت نمیکنم.
کتاب آبی شیمی پیش دانشگاهی کانون حرف نداره.تمام تست های کنکور های سال های قبل رو (بلا استثنا) داره و بعد یه 10 تایی هم تالیفی نوشته.
اگر شک دارین توی صفحات قبل کارنامه های من رو ببینید. همشون رو مدیون درسنامه ی بهمن بازرگان و تست آبی کانون هستم. (10 سال و 30 سال نه.روش نوشته شیمی پیش دانشگاهی)
----------------------------------------------------------------------
راستی حالم خوب شد . فقط جای اون واکسن دوگانه هنوز درد میکنه.

m007007
23-01-2009, 12:22
باور کنید من پولی از کانون بابت تبلیغات دریافت نمیکنم.
کتاب آبی شیمی پیش دانشگاهی کانون حرف نداره.تمام تست های کنکور های سال های قبل رو (بلا استثنا) داره و بعد یه 10 تایی هم تالیفی نوشته.
اگر شک دارین توی صفحات قبل کارنامه های من رو ببینید. همشون رو مدیون درسنامه ی بهمن بازرگان و تست آبی کانون هستم. (10 سال و 30 سال نه.روش نوشته شیمی پیش دانشگاهی)
راستی حالم خوب شد . فقط جای اون واکسن دوگانه هنوز درد میکنه.

ممنون.ولی من منظورم شیمی 3 بود.

hackerboy
23-01-2009, 13:04
بچه ها واسه ازمون بعدي همه مبحثاي پايه رو ميخونيد؟من فكر نكنم برسم يك سري از اختصاصيارو بخونم.ولي عمومي رو تمام تلاشمو سعي ميكنم بكنم.اخه ديگه نميرسيم خيلي بخونيمشون
يه توصيه‌ي شخصي: براي آزمون درس نخونيد، براي کنکور درس بخونيد.
گاهي اوقات ممکنه شما به برنامه‌ي آزمونها به خوبي نرسيد. اينطوري شايد بشينيد و در عرض دو سه روز يه سري مطالب رو با کيفيتي پايين تر از کيفيت مطلوبش بخونيد، صرفاً براي اينکه به آزمون برسيد.

پس اگه به بخشي از برنامه‌ي آزمون هم نرسيديد، مهم نيست؛ کنکوره که مهمه و اون هم کيفيت مطالعه نياز داره!

mohsen_sir
23-01-2009, 20:43
بره شيمي راهنمايي خوبي كردين ولي نگفتين چند ساعت تو هفته وقت مي ذاريد؟!
بره درس زبان رو هم پيشنهاد بدين خيلي ممنون ميشم.

rambo_1386
23-01-2009, 20:44
آقا من 12 تومن دادم به شیمی کنکور گاج میخوام بدونم چطور کتابیه ؟ من تا حالا دو سه بار همینطوری نگاه کردم چیزه خوبی به نظر میرسه نظر شما درمورد این کتاب چیه؟؟؟

pesarebaba2006
24-01-2009, 11:16
يه توصيه‌ي شخصي: براي آزمون درس نخونيد، براي کنکور درس بخونيد.
گاهي اوقات ممکنه شما به برنامه‌ي آزمونها به خوبي نرسيد. اينطوري شايد بشينيد و در عرض دو سه روز يه سري مطالب رو با کيفيتي پايين تر از کيفيت مطلوبش بخونيد، صرفاً براي اينکه به آزمون برسيد.

پس اگه به بخشي از برنامه‌ي آزمون هم نرسيديد، مهم نيست؛ کنکوره که مهمه و اون هم کيفيت مطالعه نياز داره!

راستی شما چرا حاضر نشدی با کانون همکاری کنی ؟!
مگه آزمون هاش رو نمیدادی ! پس دیگه مشکل از کجاست؟!
من احساس میکنم یه جور غرور و حس جنگ طلبانه از طرف تو این مساله رو به وجود آورد.:21:
راستی چرا ؟

mohsen_sir
24-01-2009, 12:33
من احساس میکنم یه جور غرور و حس جنگ طلبانه از طرف تو این مساله رو به وجود آورد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
راستی چرا ؟
منم دو سال عضو كانون بودم ولي امسال و سال قبل ثبت نام نكردم.راستش ازش خوشم نمياد چون همش تبليغ بلدن...

* BriAnNa *
24-01-2009, 12:52
منم دو سال عضو كانون بودم ولي امسال و سال قبل ثبت نام نكردم.راستش ازش خوشم نمياد چون همش تبليغ بلدن...

تایید میشه ! ( البته من عضوش نبودم )
یادمه پشتیباناش میومدن دم مدرسه ما به زور شماره تلفن و ... می گرفتن ! هر موسسه ای هر چقدر هم دلسوز !!! باشه دیگه از این کارا نمی کنه ! :31:

کسی که خودش روزی 12-10 ساعت درس می خونه حقشه که یه رتبه عالی بیاره تو کنکور ! زحمت خودش بوده و نتیجه کارش رو هم می بینه ! کانون فقط جهت می ده به تلاش کنکوری ها ولی کار خاصی ( غیر از دریافت پول :31: ) انجام نمی ده ! نهایتش کل تلاش تک رقمی های کنکورو می چسبونه به خودش طوری که همه فکر کنن واقعا کار خاصی تو این موسسه انجام میشه !
تو تمام مصاحبه هاش با رتبه های برتر کنکور ، 90% مصاحبه راجع به دفتر برنامه ریزی و کتابهای زرد و سبز و آبی و کلاسور و ... هستش و کمتر میشه راجع به خود طرف و زحمتی که کشیده چیزی بنویسه ! اگه هم بنویسه بازم یه جورایی به کانون و ... ربطش می ده !
ای کاش اینقدر که روی رتبه های برتر کنکور مانور می داد یه چند تا مصاحبه هم با اون چند ده هزار نفری !!! که به کانون اومدن و زحمت کشیدن ولی موفق نشدن انجام می داد ! :27:

با احترام به همه کانونی های عزیز ، من فقط نظر شخصیمو گفتم ! :46: :11:

pesarebaba2006
24-01-2009, 16:34
یادمه پشتیباناش میومدن دم مدرسه ما به زور شماره تلفن و ... می گرفتن ! هر موسسه ای هر چقدر هم دلسوز !!! باشه دیگه از این کارا نمی کنه ! :31:

کسی که خودش روزی 12-10 ساعت درس می خونه حقشه که یه رتبه عالی بیاره تو کنکور ! زحمت خودش بوده و نتیجه کارش رو هم می بینه ! کانون فقط جهت می ده به تلاش کنکوری ها ولی کار خاصی ( غیر از دریافت پول :31: ) انجام نمی ده ! نهایتش کل تلاش تک رقمی های کنکورو می چسبونه به خودش طوری که همه فکر کنن واقعا کار خاصی تو این موسسه انجام میشه !
تو تمام مصاحبه هاش با رتبه های برتر کنکور ، 90% مصاحبه راجع به دفتر برنامه ریزی و کتابهای زرد و سبز و آبی و کلاسور و ... هستش و کمتر میشه راجع به خود طرف و زحمتی که کشیده چیزی بنویسه ! اگه هم بنویسه بازم یه جورایی به کانون و ... ربطش می ده !
ای کاش اینقدر که روی رتبه های برتر کنکور مانور می داد یه چند تا مصاحبه هم با اون چند ده هزار نفری !!! که به کانون اومدن و زحمت کشیدن ولی موفق نشدن انجام می داد ! :27:

با این نظرات شما کاملا مخالفم. مثل اینه که بگین : ((از کلاس اول دبستان تا پیش دانشگاهی ، معلم نیاز نداشتیم.کتاب که بود.خودمون راحت میتونستیم از روی کتاب بخونیم و 20 بگیریم. حضور معلم هم کاملا تشریفاتی بود. بیخود پول بیت المال رو هدر دادن.))
درست نمیگم ؟ شما همین که داری میگی کانون فقط جهت میده ، اگر هم فرض بگیریم که فقط همین کار رو میکنه ، کار بی اهمیتیه ؟
میترسم واسه پدر مادراتون که مبادا چند وقت دیگه شماها بهشون بگین : شما که کاری برای ما نکردین.ما خودمون بزرگ شدیم.رزق و روزیمون رو هم خدا فرستاده ....:18:
!!!!!!!!!!!!!!

mr saad
24-01-2009, 17:29

سلام.واقعا گل کاشتی
واقعا قبول دارم حرفتو عزیز.این همه آدم که رفتم کانون چرا فقط به عنوان مثال میان با این برتر ها مصاحبه میکنن؟
من دوستم پارسال کانون بود.کنکور رتبه ی دلخواهشو نیوورد.
امسال دیگه هیج جایی ثبت نام نکرده. و داره خودش میخونه.در واقع خیلیا رو دیدم که از کانون بدشون میاد ولی گاهی اوقات اینقدر تبلیغات حرفه ای میشه که نظر و حتی تجربشونو یادشون میره.
یکی از دبیرهای ما هم همین حرفو میزد.میگفت شما برین بپرسید ببینین چرا این چند هزار نفر قبول نشدن به جای اینکه برید و حداکثر 2-3 هزار نفر برترو ببینین.این عقلانی هم هست.نظرسنجی از اکثریت و برسی نتایج اکثریت نه اقلیت.
این دوست عزیز هم pesarebaba2006 این سوال منو جواب بدن ممنون میشم.چرا این 10-20-30 هزار نفر جای خوبی قبول نشدن.اون ها هم خب کانون میومدن!
در واقع اصل خود انسانه و تلاش و پشنکار خودش.عوامل دیگه درصد ناچیزی از موفقیت رو تشکیل میدن.
یک نکته هم اضافه کنم که چقدر بهتره ما به جای مجادله در مورد این چیزا و اتلاف وقت و انرژیمون تا میتونیم از شرایطمون استفاده کنیم.و یک چیز دیگه اینکه بعضی وقتا هنگامی که نابیناتیی میبینیم و چاهی اگر ساکت بنشینیم خطا کردیم.یعنی این هشدارها درجای خودش لازمه.
موفق باشید

* BriAnNa *
24-01-2009, 19:36
با این نظرات شما کاملا مخالفم. مثل اینه که بگین : ((از کلاس اول دبستان تا پیش دانشگاهی ، معلم نیاز نداشتیم.کتاب که بود.خودمون راحت میتونستیم از روی کتاب بخونیم و 20 بگیریم. حضور معلم هم کاملا تشریفاتی بود. بیخود پول بیت المال رو هدر دادن.))

اساتید کانون اصلا قابل مقایسه با مدرسه نیستند ! همونطور که جو کانون قابل مقایسه با جو مدرسه نیست !
توی کانون بعضی از اساتید فرضو بر این می ذارن که دانش آموز مباحث پایه رو بلده و شروع می کنن مباحث پیشرفته رو درس دادن ! نتیجش این میشه که فقط 10% کلاس متوجه حرفهای استاد می شن و بقیه هیچ اعتراضی نمی تونن بکنن ! اگرم اعتراض کنن باید تشریف ببرن بیرون یا نهایتا جوابشون اینه که اگه دوست نداری نیا ! ولی تو مدرسه اینطور نیست و معلم وظیفه داره تک تک نکاتو اگه 100 بارم شده برای هر نفر تکرار کنه ! مدرسه قانون داره و اگه معلمی بخواد تو تدریسش کم بذاره باید جوابگوی مدیر و آموزش و پرورش استان و ... باشه در حالی که کانون فقط و فقط تبلیغ اساتیدش رو می کنه و ازشون دفاع می کنه !
تو کلاسهای کانون خیلی وقتها پیش میاد که استاد به دانش آموز توهین می کنه در حالی که تو مدارس هیچ دبیری حق این کارو نداره وگرنه یا توبیخ میشه یا اخراج !

ما خودمون تا حالا چند تا دبیرو تو مدرسمون عزل و نصب :31: کردیم !

دلسوزی دبیرای مدرسه اصلا قابل مقایسه با اساتید کانون نیست ! من خودم چند ماه، سال سوم و پیش مدرسه نمی رفتم ، خدا می دونه چقدر دبیرام و کادر مدرسه خودشونو به آب و آتیش زدن که بیا مدرسه ، کمکت می کنیم ، هر کاری بخوای برات می کنیم ! در حالی که واقعا مدرسه اومدن من نفعی براشون نداشت !
اگه شما چند تا از جلسات کانونو نری این کارو می کنن برات ؟! عمرا ! مگر اینکه نفعی براشون داشته باشه ! :21:

شما همین که داری میگی کانون فقط جهت میده ، اگر هم فرض بگیریم که فقط همین کار رو میکنه ، کار بی اهمیتیه ؟

ظاهرا با تبلیغاتی که کانون می کنه نه ! ولی در واقع کار خاصی نمی کنن ! یعنی کاری رو که اونا انجام می دن هر کسی ( از جمله خودم :31: ) می تونم انجام بدم !
مثلا همین پشتیبانی که اینقدر براش تبلیغات می کنن چیه ؟! غیر از اینکه روزی 100 بار زنگ می زنه و آدمو کلافه می کنه ؟! که چی ؟! درس بخون ! دیفرانسیلتو پایین زدی بیشتر بخون ! تا فردا گسستتو تموم کن ! کامپیوترتو جمع کن !صبحها زودتر از خواب بیدار شو ! ...
خوب این کارها رو خودمم می دونم که باید انجام بدم ! :31:
می تونم به خواهرم بگم روزی 1000 بار برام یادآوری کنه !

یا مثلا دفتر برنامه ریزی ! شما خودت می تونی یه تیکه کاغذ !!! برداری و خط کشیش کنی و ساعتهایی که می خوای درس بخونیو بنویسی و بینش تایم استراحت در نظر بگیری و بقیه کارهای لازم ! بالا و پایین صفحه رو هم می تونی چند تا جمله مثبت و قشنگ بنویسی و اگه هم دوست داشتی چند تا گل و بوته بکشی بالا و پایین صفحه ! :31:
به نظرتون واقعا این دفتر چیز خاصی داره که این همه واسش تبلیغ می کنن ؟!

میترسم واسه پدر مادراتون که مبادا چند وقت دیگه شماها بهشون بگین : شما که کاری برای ما نکردین.ما خودمون بزرگ شدیم.رزق و روزیمون رو هم خدا فرستاده ....

پدر و مادر همیشه عزیزن و محترم ! از خدا عمر نوح می خوام که جواب یه ذره از خوبی هاشونو بدم ! :8:

براتون آروزی موفقیت می کنم ، هر جا که هستید ! ( داخل کانون یا خارج کانون ! ) :46: :11:

jinoossat
24-01-2009, 19:53
ثبت نام اینترنتی دانشگاه از چه موقع شروع میشه ؟

روش و چگونگی ثبت نام رو یکی لطف کنه برام بگه

separate
24-01-2009, 20:35

اگه منظورتون ثبت نام دانشگاه آزاد هست که دفترچه رو که بگیرید تمام توضیحات مربوط به ثبت نام توش هست

ثبت نام دانشگاه آزاد هم از 15 تا 30 بهمن.

MaaRyaaMi
24-01-2009, 20:43
اگه شما چند تا از جلسات کانونو نری این کارو می کنن برات ؟! عمرا ! مگر اینکه نفعی براشون داشته باشه !

البته این حرف شما هم زیاد درست نیس
من پارسال کانون که بودم با اینکه درس نمی خوندم ولی پشتیبانم خیلی حرص میخورد به جای من :دی
همه دبیرای مدرسه هم دلسوز نیستن اگه دلسوز بودن من پارسال پیشمو غیر حضوری نمی خوندم

لطفا همه رو با هم یکی در نظر نگیرین ;)

به جای اینجور بحثا که کی خوبه کی بده ... درس بخونین

Macushla
24-01-2009, 21:06
وقتي شما در حال بحث كردن در مورد سنجش و كانون و گزينه 2 و ... هستيد من درس ميخونم و ميدونم كه اگر چه اين موسسات خوب و مفيد هستند ولي هيچ كدوم عامل موفقيت يا شكست من نيستند . اگر من تلاش نكنم و زحمت نكشم فرقي نميكنه كدوم مؤسسه باشم ولي اگر تمام توانم رو به كار بگيرم هر جا باشم بهترينم.

بچه ها به اين سايت حتما سر بزنيد

مطالب جالبي داره . قول ميدم دست خالي بر نمي گرديد .

:8::10::19::13::5::20::41::31::18::27::21::40::11:

hackerboy
24-01-2009, 21:09
من احساس میکنم یه جور غرور و حس جنگ طلبانه از طرف تو این مساله رو به وجود آورد.:21:
راستی چرا ؟
نمي‌دونم، حس مي‌کنم اگه همکاري مي‌کردم براي چندمين بار ذهن بچه‌ها از طرف چيزي که بايد بهش توجه کنن دور مي‌شد و اون تلاش خودشونه (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

ضمناً قبلاً هم گفتم من فقط قلمچي مي‌دادم، به خاطر مدرسه، ولي نه با برنامش درس خوندم و نه پشتيبان داشتم! به خاطر دادن 11 تا آزمون که آدم نمي‌ره همکاري کنه :پي!

pesarebaba2006
24-01-2009, 21:17
این دوست عزیز هم pesarebaba2006 این سوال منو جواب بدن ممنون میشم.چرا این 10-20-30 هزار نفر جای خوبی قبول نشدن.اون ها هم خب کانون میومدن!

چرا از میلیارد ها انسانی که میان به این دنیا و با شرایط نسبتا برابر زندگی میکنند،فقط عده ی خاصی پولدار میشن؟ یا فقط تعدادی بهشت میرند؟! پس چرا بقیه جهنم میرند؟؟؟؟
1- بسیار خوشحالم که این بحث با رعایت کامل ادب از جانب دو طرف ادامه پیدا میکنه.امیدوارم مدیران به پاک کردن این پست ها دست نزنند.
2-دوستان عزیز ، قرار نیست هرکسی که اسمش میره توی کانون و کارت واسش چاپ میشه رتبه ی 3 رقمی بیاره !!! هر کس تلاش کنه نتیجه میاره.ولی یکی از دغدغه های همه ی دانش آموزان نداشتن یک برنامه ی درسی خوبه که کانون با طرح کردن این برنامه و برگزاری آزمون های دو هفته ای برای ارزیابی تلاش این دوهفته بسیار به دانش آموزان کمک میکنه.همین.(راستی اگر کسی اصلا درس خون نباشه وبیاد به کانون اتفاقا افت هم میکنه .مثل خود بنده که پارسال رتبه ی 25000 منطقه یک رو آوردم.)
3-یکی از دوستان میگفت فقط از کتاب ها و دفتر برنامه ریزی صحبت میشه.در صورتی که شما اگر خوب مجله های کانون رو بخونید،بحث اول و آخر سخت کوشی و تلاش خوده فرده.
4- مهمترین نکته : نمیدونم چرا تقریبا 100% کسانی که کانون نمیاند فکر میکنند که کانون کلاس درسی داره !!!
واقعا چرا این فکر رو میکنید؟ کانون اصلا کلاس درسی نداره.کانون نمایندگی های خودش رو به آموزشگاه ها داده. مثلا در اصفهان آموزشگاه دکتر شفیعی نمایندگی کانون پسران و پارسایی نمایندگی دختران رو گرفته.
ولی خود کانون یک کلاس هم از خودش نداره.(به غیر از دوران عید که اون هم روی هم رفته 5 الی 6 جلسه هستش)
5-ولی در کل اگر شما فکر کنی میتونی یک برنامه ی مطمئن و امتحان پس داده رو برای خودت طراحی کنی ، و خوب باهاش جلو بری و ارزیابی هم از خودت بکنی ، به نظر من هک کانون نری خیلی بهتره.
ولی وقتی کانون با 200000 تومان یک برنامه با 24 آزمون با جامعه ی آماری 50000 نفر برای هر رشته ، با کارنامه ی کشوری و پاسخ نامه های نیمه جامع (:31:) و یک مجموعه ی خوب نمونه ی تست واست فراهم میکنه ، چرا که نه ..................
فووووووووو خسته نباشم. انشاا... که هم اونایی که عضو کانون هستند هم اونایی که نیستند ، امسال نتیجه ی دلخواهشون رو توی کنکور بگیرند.

separate
24-01-2009, 21:26
ای بابا من رفته رفته دپرستر میشم

یکی منو بندازه از اینجا بیرون
.
.
.
.
.
...........................
به دادم برسید اهل کوفه
.................................................. .................................................. ........................................
نمیدونم تنبلیه بی حوصلگیه یه خوره ای افتاده به جونم کتابو باز میکنم میخونم بعد 15 مین کتابو پرت میکنم بعد حرص میخورم!
عذاب وجدان میگیرم آخر روز میبینی بیشتر از 1 ساعت درس نخوندم....یکی چیزی بگه خب!
.................................................. .................................................. ........................................
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
بر پدر کسی لعنت که 2 سال از عمرمو با کنکور خورد
.
.
.
.
.
.

.
: )

rosenegarin13
24-01-2009, 21:36
seperate naya enghad inja aziz
beshin darseto bekhun bad be khodet begu age 8 saat khundam miram forum

separate
24-01-2009, 21:45
مشکل اینجا نیست

i Can't

rosenegarin13
24-01-2009, 21:57
motad shodia
jam kon khodeto
erade dashte bash pesar
begu nemiam ta 8 saat nashe
dar zemn i can't vojud nadare
begu i don't want
bekhah to mituni

rambo_1386
24-01-2009, 22:00
آقا من 12 تومن دادم به شیمی کنکور گاج میخوام بدونم چطور کتابیه ؟ من تا حالا دو سه بار همینطوری نگاه کردم چیزه خوبی به نظر میرسه نظر شما درمورد این کتاب چیه؟؟؟
آقا یکی به داد ما برسه یه کتاب گرفتم به هرکی میگم میگه آشغاله شیمی فقط شیمی بازرگان خوب من آموزش شیمی 2 بازرگانو دارم انصافا خیلی باحاله هر صفر کیلومتری هم میتونه با این کتاب شیمی خفن یاد بگیره ولی مگه تو زمینه تست کتابا چقدر باهم فرق دارن مگه این تست بازرگان نسبت به گاج چه تفاوتهایی داره ؟؟ یعنی این کتاب ارزش تست زدن نداره؟؟؟؟؟ عذاب وجدان گرفتم!!!!!!

* BriAnNa *
24-01-2009, 22:01
البته این حرف شما هم زیاد درست نیس
من پارسال کانون که بودم با اینکه درس نمی خوندم ولی پشتیبانم خیلی حرص میخورد به جای من :دی
همه دبیرای مدرسه هم دلسوز نیستن اگه دلسوز بودن من پارسال پیشمو غیر حضوری نمی خوندم
لطفا همه رو با هم یکی در نظر نگیرین ;)
به جای اینجور بحثا که کی خوبه کی بده ... درس بخونین
من راجع به یه موضوع خاص صحبت کردم که خیلی کلیت داره ! :31:
پشتیبان هم چه شما درس بخونین چه نخونین حرص می خوره ! چون به هر حال هر چی بیشتر درس بخونین به نفع اونه ! :46:
راجع به درس خوندن هم باهاتون موافقم ! :31: البته بحثم لازمه :46:

بسیار خوشحالم که این بحث با رعایت کامل ادب از جانب دو طرف ادامه پیدا میکنه.امیدوارم مدیران به پاک کردن این پست ها دست نزنند.
مثل خود بنده که پارسال رتبه ی 25000 منطقه یک رو آوردم.

منم خوشحالم که بحث کاملا مودبانس و کاملا دوطرفه ! به خصوص رو رتبه ها !!! :31: :18:

قرار نیست هرکسی که اسمش میره توی کانون و کارت واسش چاپ میشه رتبه ی 3 رقمی بیاره !!!

موافقم ! ولی کانون اینطوری نشون می ده ! طوری وانمود می کنه که هر کی می ره کانون حتما تک رقمی یا دو رقمی یا سه رقمی میاد بیرون ! :46:

مهمترین نکته : نمیدونم چرا تقریبا 100% کسانی که کانون نمیاند فکر میکنند که کانون کلاس درسی داره !!!واقعا چرا این فکر رو میکنید؟ کانون اصلا کلاس درسی نداره.کانون نمایندگی های خودش رو به آموزشگاه ها داده. مثلا در اصفهان آموزشگاه دکتر شفیعی نمایندگی کانون پسران و پارسایی نمایندگی دختران رو گرفته.
ولی خود کانون یک کلاس هم از خودش نداره.(به غیر از دوران عید که اون هم روی هم رفته 5 الی 6 جلسه هستش)
منم منظورم همون کلاسها بود که مستقیما زیر نظر کانونه ! نخبگان پارسایی هم که یه مدرسه زده بود و بعد از اون اتفاقاتی که افتاد آموزش و پرورش رسما درشو تخته کرد ! احتمالا دیگه مجوز مدرسه بهشون نمی دن ! آموزشگاهو نمی دونم ! اونم فکر نکنم دست کمی از مدرسش داشته باشه !

و اما منم می خوام یه مهمترین نکته بگم ! :46:
حدف من از این بحث فقط این بود که بگم هر موسسه ای که می رید گول تبلیغاتشو نخورین ! هیچ آزمونی جای خود کنکورو نمی گیره و رتبه هایی که تو موسسات مختلف از آزمونهای مختلف می گیرید فقط و فقط درحکم یه سنجش سادس ! همین !
من از کانون بدم میومد و این نفرت پارسال بیشتر شد چون پارسال یکی از بچه های مدرسمون به خاطر اینکه پشتیبان کانونش بهش گفته بود با این رتبش هیچ جا قبول نمیشه ، خودشو کشت ! :41: به همین راحتی !
pesarebaba2006 جان شما که خودت اصفهانی خبرشو داری حتما !
حالا سوال من اینه : یه موسسه چقدر باید تبلیغات داشته باشه که یه نفر وقتی رتبه دلخواهشو نمی یاره تصور کنه دیگه همه چی تموم شده ؟! چرا کانون باید این تصورو تو کنکوری ها به وجود بیاره که موفق نشدن تو آزمونهای کانون = موفق نشدن تو کنکور ؟!
این اتفاق ، اتفاق ساده ای نبود و هنوز هم نمی تونیم باورش کنیم !
مسئول این اتفاق کیه ؟! غیر از تبلیغات منفی و ... چیز دیگه ای هم هست ؟!

اگه بحث به حاشیه رفت از همه عذرخواهی می کنم ! می خواستم یه نتیجه گیری کلی کنم ! :46:
برای همه آرزوی موفقیت می کنم ! :11:

rosenegarin13
24-01-2009, 22:05
یه سری دارن پول درمیارن ماچی کاره ایم
بیخی
درس بخونید درس

Macushla
24-01-2009, 22:17
ای بابا من رفته رفته دپرستر میشم

یکی منو بندازه از اینجا بیرون
.
.
.
.
.
...........................
به دادم برسید اهل کوفه
نمیدونم تنبلیه بی حوصلگیه یه خوره ای افتاده به جونم کتابو باز میکنم میخونم بعد 15 مین کتابو پرت میکنم بعد حرص میخورم!
عذاب وجدان میگیرم آخر روز میبینی بیشتر از 1 ساعت درس نخوندم....یکی چیزی بگه خب!
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
بر پدر کسی لعنت که 2 سال از عمرمو با کنکور خورد
.
.
.
.
.
.

.
: )

احسان جان شما مثل يه معتاد هستي كه ميخواد ترك بكنه . براي اين كار اول بايد مواد مخدر ( كامپيو تر و اينترنت ) رو از خودت دور بكني وگرنه وسوسه ميشي و بايد بشيني پاي منقل ( p30world ) . پيشنهاد ميكنم يك هفته بري كتابخونه تا اونجا ترك بكني و از مواد متنفر بشي . وقتي بري كتابخونه مجبوري درس بخوني چون كار ديگه اي نميتوني انجام بدي و كم كم ساعات مطالعه رو بالا مي بري .تو اين شرايط وقتي برگردي خونه حاضر نيستي وقت خودت رو تلف بكني و ميفهمي اين ساعات چقدر با ارزش هستند . البته اگر تفنني بزني مشكلي نداره :31:ولي مواظب باش زياده روي نكني .

ببينم چه ميكني
موفق باشي:11:

jinoossat
24-01-2009, 22:37

اگه منظورتون ثبت نام دانشگاه آزاد هست که دفترچه رو که بگیرید تمام توضیحات مربوط به ثبت نام توش هست

ثبت نام دانشگاه آزاد هم از 15 تا 30 بهمن.

قبل از اینکه دفترچه بیاد ثبت نام اینترنتی نداره دوست عزیز ؟؟

پس اینی که میگن ثبت نام اینترنتی شروع شده چیه؟

mohsen_sir
24-01-2009, 23:09
بحث كانون داغ شدهها!!!
ولي انصافاً با تجربه ها بيان وسط قضاوت كنن كه كانون آره يا نه

من 2 سال كانون بودم الان ميگم 10% پولي كه ميگيرن ارزشش رو بره من نداشت!

mohsensoft
24-01-2009, 23:37
آقا یکی به داد ما برسه یه کتاب گرفتم به هرکی میگم میگه آشغاله شیمی فقط شیمی بازرگان خوب من آموزش شیمی 2 بازرگانو دارم انصافا خیلی باحاله هر صفر کیلومتری هم میتونه با این کتاب شیمی خفن یاد بگیره ولی مگه تو زمینه تست کتابا چقدر باهم فرق دارن مگه این تست بازرگان نسبت به گاج چه تفاوتهایی داره ؟؟ یعنی این کتاب ارزش تست زدن نداره؟؟؟؟؟ عذاب وجدان گرفتم!!!!!!
من خودم از طرفداران سرسخت شيمي بازرگان هستم
ولي به حرف بقيه زياد توجه نكن
ببين خودت با كدوم كتاب حال ميكني
ما كنكوريها هم يه عادت بدي داريم كه خيلي دهن بين هستيم
يعني طرفي كه شايد 1 بارم گاج رو نديده مياد ميگه آشغاله،اون وقته كه ما ميزنيم تو سرمون كه اي بابا ديگه نميتونم شيمي رو 100 بزنم
يا مثلا رتبه 1 كنكور مياد ميگه فلان كتاب خوبه ماهم بايد بريم همونو بخريم تا 100% بزنيم
باور كنيد اينجوري نيست
باز به نظر من در اين مورد خود آقاي فولادي كه در اين تاپيك حضور فعال دارن صحبت كنند بهتره

hackerboy
25-01-2009, 00:00
من خودم از طرفداران سرسخت شيمي بازرگان هستم
ولي به حرف بقيه زياد توجه نكن
ببين خودت با كدوم كتاب حال ميكني
ما كنكوريها هم يه عادت بدي داريم كه خيلي دهن بين هستيم
يعني طرفي كه شايد 1 بارم گاج رو نديده مياد ميگه آشغاله،اون وقته كه ما ميزنيم تو سرمون كه اي بابا ديگه نميتونم شيمي رو 100 بزنم
يا مثلا رتبه 1 كنكور مياد ميگه فلان كتاب خوبه ماهم بايد بريم همونو بخريم تا 100% بزنيم
باور كنيد اينجوري نيست
باز به نظر من در اين مورد خود آقاي فولادي كه در اين تاپيك حضور فعال دارن صحبت كنند بهتره
محسن اينقدر «آقاي فولادي»، «آقاي فولادي» نکن لطفاً! ;)

کاملاً حرف درستيه؛ من به شخصه برام ثابته که اگه اين کتاب‌ها درست خونده و استفاده بشن نتيجشون با هم فرقي نداره. (يه سوال از بچه‌هاي رتبه خوب بکنين مي‌بينين که واقعاً کتابهاي متفاوتي رو مي‌خوندن)

يه بحث ديگه همين دهن‌بين بودن بچه‌هاست که البته به خاطر فشاري که روشون هست بهشون حق مي‌دم. اين وسط بايد آدم خودش رو ببينه. ممکنه براي يکي ديفرانسيل خوشخوان خوب باشه ولي براي من که ديفرانسيلم ضعيفه خوب نباشه. حالا چرا من بايد فقط بخاطر اينکه فلاني اينو کار مي‌کنه برم بخرمش؟ اينطوري هم از کتابي که در سطح خودمه مي مونم و هم کتاب سخت‌تره رو نمي تونم درست کار کنم.

يا مگه بعضي از کتاب‌ها از آسمون نازل شدن که بايد حتماً اونا رو خوند؟ البته شايد کتابي برتريهايي داشته باشه، ولي قرار نيست که لزوماً مثل تست‌هاي اون بياد که، يا حتماً مجبور باشيم اونو بخونيم.

بچه‌ها شديداً توصيه مي‌کنم دنبال اينکه فلان کتاب بهتره و فلان کتاب بدتره توي اين زمان از سال نباشيد؛ هر چي داريد رو خوب کار کنيد باور کنيد کافيه؛ حداکثر وقتي ديديد روي يکي مسلط شديد بريد کتاب بعدي که سطحش بالاتره.

درس بخونين، خودتون رو درگير اين دهن‌بيني‌ها نکنين!

خاطره:
يک روز زمستاني در مدرسه:

ـ سلام سجاد، فيزيک خوشخوان رو ديدي؟
ـ نه.
ـ من دارم مي‌زنم، خيلي سوالاش خفنه.
ـ ... آفرين.
ـ تو چي مي‌زني؟
ـ آبي قلم‌چي
ـ [با لحن تمسخر بخوانيد] زيادي آسون نيست؟
ـ ما بضاعتمون در همين حده!
ـ ولي اين خوشخوان رو بزن؛ خيلي عاليه‌ها!
ـ‌ بي‌خيال؛ به درد من نمي‌خوره.

[چند ماه بعد]
خودتان حدس بزنيد!

mohsensoft
25-01-2009, 00:13
و اما در مورد كانون....
نتيجه گيري اوليه از صحبت هاي دوستان:اينجا اكثر كسايي كه در مورد قلم چي صحبت كردند جزو 2 دسته بودند.يا موافق يا مخالف
اما من با يه سري كاراي كانون موافقم و يه سري مخالف.
من خودم 2 سال عضو قلم چي بودم و بايد اذعان كنم كه كانون براي كساني خوبه كه نميتونن برنامه ريزي درست و حسابي داشته باشند و دانش آموزاي متوسط به پاييني هستند
و هميشه نياز دارن كه يكي اونارو به سمت جلو هل بده.(اكثر اين افراد هم كسايي هستند كه واقعا عاشق درس نيستن)
اما برنامه ي كانون براي افرادي كه خودشون درس خون هستند تفاوت چنداني نداره.يعني نوع برنامه طوري هست كه اگه خود اون بچه درسخون هم ميخواست برنامه بريزه همين جوري برنامه ميريخت!!
قلم چي هم مثل ساير موسسات نقاط ضعف و قوت داره كه من اونايي رو كه خودم در طول اين 2 سال ديدم رو مينويسم.اول هم نقاط قوتش رو مينويسم كه نگين طرف عينك بدبيني زده:
نقاط قوت:
يكي از خوبيهاي كانون برنامه ريزي خوب و اصولي اونه كه فرصت جبران رو براي دانش آموزان متوسط به پايين فراهم ميكنه
حسن ديگه ي كانون جامعه آماري بالايي هست كه داره و همچنين كارنامه ي جامعي هست كه روز آزمون ارائه ميده.البته نبايد از اين نكته غافل شد كه خيلي از كسايي كه ميان قلم چي نقش سياهي لشكر رو ايفا ميكنن.يعني فقط دلشون خوش هست كه ميان كانون(اينا همون كسايي هستند كه وسط كار آزمون ها رو ول ميكنن (مثل خود من در سال گذشته))
نقاط ضعف:
تبليغات بيش از حد كه واقعا گاهي اوقات كفر آدم رو درمياره.چون ما جزو كساني هستيم كه حضور در كانون رو حس كرديم و ميدونيم از اين خبرها نيست.من خودم تصميم داشتم امسال ديگه كانون نرم(الان هم نرفتم)اما وقتي 1 بار با دوستم رفتم كانون آنچنان مخم رو شست و شو دادن كه ميخواستم همونجا اسمم رو بنويسم
اما وقتي اومدم خونه و فكر كردم ديدم واقعا تبليغاتشون فقط و فقط براي پول هستش
يكي ديگه از ضعف ها استفاده ي بي مورد از سوال هايي هست كه در كتاب هاي كانون وجود داره،يعني يه دانش آموز عاقل متوجه ميشه كه دليل استفاده از سوالات كتابهاي دوسالانه و آبي و زرد و سبز فقط و فقط فروش كتاب هاي كانونه
تا جايي كه من اطلاع دارم اكثر كتابهاي كانون توسط كساني تاليف ميشه كه واقعا در كارشون تخصصي ندارن(معمولا هم دانشجو هستن)
و اما ضعف ديگه پشتيبان هاي كانون هستن كه معمولا آدمايي هستن كه هيچ نوع مهارتي در زمينه ي مشاوره و برنامه ريزي و اين چيزا ندارند و بعد يه مدت صحبت هاشون به قدري براي دانش آموز خسته كننده و تكراري ميشه كه دانش آموز تصميم ميگيره به تلفنش جواب نده!!
و...........
به هر حال اين چيزايي بود كه من توي اين 2 سال از كانون ديدم.مطمئنا حرفهاي من هم مخالفت هايي رو به دنبال داره
فقط يه خواهش:منطقي برخورد كنيد و فقط به خاطر اينكه آزمون هاي كانون رو شركت ميكنيد يا شركت نميكنيد جواب نديد

S@eed_messi
25-01-2009, 03:00
مگه تو این فروم فولادی قلعه هم هست...؟؟؟
رتبه 1 کنکور و فروم بازی!!!!!!!!!!!!!!!!11

S@eed_messi
25-01-2009, 03:01
مگه تو این فروم فولادی قلعه هم هست...؟؟؟
رتبه 1 کنکور و فروم بازی!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

* BriAnNa *
25-01-2009, 10:03
در رابطه با مشکل separate عزیز ، نظر Macushla عزیز تایید میشه !
منم به شدت معتاد P30 ام و دوبار رفتم کتابخونه مشکلم تا حد زیادی حل شد ! فکر نمی کردم اینقدر اثر بذاره !
( البته بماند که دو روز بعدش اصلا نتونستم درس بخونم چون واقعا خسته شدم ! :31: )
اگه شما هم مثه من به زیاد درس خوندن عادت نداری برو کتابخونه ولی فعلا از هفته ای 3-2 بار شروع کن ! ( هر دو روز یا سه روز 1 بار ! ) اگه پشت سر هم بری اثر معکوس داره ! :46:
واقعا این پیشنهادو جدی بگیر ! پارسال دوستام خودشونو کشتن که حداقل 1 بار برم کتابخونه ولی خوب من اهمیتی نمی دادم ، چون فکر می کردم تو خونه هم می تونم بخونم !
نتیجش این شد که اونا الآن سر کلاس درس دانشگاهن و من همچنان سر P30 !
:31:

موفق باشی ! :46: :11:

mohsen_sir
25-01-2009, 10:35
ببخشيد اين آقاي فولادي كدومتونيد؟!
داداش فولاد كجايي؟

separate
25-01-2009, 10:41
احسان جان شما مثل يه معتاد هستي كه ميخواد ترك بكنه . براي اين كار اول بايد مواد مخدر ( كامپيو تر و اينترنت ) رو از خودت دور بكني وگرنه وسوسه ميشي و بايد بشيني پاي منقل ( p30world ) . پيشنهاد ميكنم يك هفته بري كتابخونه تا اونجا ترك بكني و از مواد متنفر بشي . وقتي بري كتابخونه مجبوري درس بخوني چون كار ديگه اي نميتوني انجام بدي و كم كم ساعات مطالعه رو بالا مي بري .تو اين شرايط وقتي برگردي خونه حاضر نيستي وقت خودت رو تلف بكني و ميفهمي اين ساعات چقدر با ارزش هستند . البته اگر تفنني بزني مشكلي نداره :31:ولي مواظب باش زياده روي نكني .

ببينم چه ميكني
موفق باشي:11:

motad shodia
jam kon khodeto
erade dashte bash pesar
begu nemiam ta 8 saat nashe
dar zemn i can't vojud nadare
begu i don't want
bekhah to mituni

من نفسم به جیک جیکه صدای هاردم بنده! یه روز جمعش کردم گذاشتم ته اتاق مثل معتادا تو خماری بودم! نفسم بالا نمیومد خدا شاهده!! رفتم پی 30 مو بغل کردم یه ماچه گنده بهش چسبوندم دوباره راش انداختم!!
عمه حدیثه اگه منو بن کنه من دیگه نمیام :27: هر چقد به پرو پاچش میپیچم کاری بام نداره :13::31:
.
.
شوخی به کنار کتابخونه پیشنهاد خوبیه....از همین فردا میرم کتابخونه...فقط دوستان بهم انگیزه بدین بگین که دیر نشده! من چیز زیادی تا الان نخوندم ولی امروز دیگه اراده کردم بخونم تا روزی 8 ساعت نشه به پی سی دست نمیزنم....

دعا کنید واسم فرزانه.مجید.مزگان.محسن.ممد رضا.رمان.عمه حدیثه......... همتون واسم دعا کنید

* BriAnNa *
25-01-2009, 13:40
من نفسم به جیک جیکه صدای هاردم بنده! یه روز جمعش کردم گذاشتم ته اتاق مثل معتادا تو خماری بودم! نفسم بالا نمیومد خدا شاهده!! رفتم پی 30 مو بغل کردم یه ماچه گنده بهش چسبوندم دوباره راش انداختم!!
عمه حدیثه اگه منو بن کنه من دیگه نمیام :27: هر چقد به پرو پاچش میپیچم کاری بام نداره :13::31:
.
.
شوخی به کنار کتابخونه پیشنهاد خوبیه....از همین فردا میرم کتابخونه...فقط دوستان بهم انگیزه بدین بگین که دیر نشده! من چیز زیادی تا الان نخوندم ولی امروز دیگه اراده کردم بخونم تا روزی 8 ساعت نشه به پی سی دست نمیزنم....

دعا کنید واسم فرزانه.مجید.مزگان.محسن.ممد رضا.رمان.عمه حدیثه......... همتون واسم دعا کنید

ایول اراده !
معلومه که دیر نشده ! اصلا همه تازه شروع می کنن ! خیلی از کسایی که از تابستون شروع کردن الآن خسته شدن و الآن که باید بخونن نمی تونن ادامه بدن ! من خودم 7-6 ماهه دارم استارت می زنم ولی هنوز شروع نکردم ! :31:
تازه خیلی از داوطلبای کنکور سال آینده در حال حاضر دانش آموزن و باید مدرسه برن و مطابق برنامه مدرسشون پیش برن ( چیزی حدود 5 تا 7 ساعت ) در روز ! وقتی می یان خونه هم نهایتا 7-6 ساعت اونطوری که خودشون می خوان درس می خونن ! در حالی که شما کل این زمان ( 14-13 ساعت ) دست خودته و میتونی هرجوری که دوست داری برنامه بریزی و درس بخونی !
با این حساب تا آخر سال اکثر کنکوری ها در واقع 2 ماه فرصت دارن ولی شما 4 ماه !
تازه بعدشم یک ماهی درگیر امتحانات میان ترم و پایان ترم خرداد میشن که شما از این زمان هم می تونی به بهترین شکل استفاده کنی !
به قول یکی !!! اونا فقط 2 هفته عید فرصت طلایی دارن در حالی که شما تموم فرصتهات و همه روزهات طلاییه !
بخوای حساب کنی کلی وقت داری ( حتی بیشتر از خیلی از کنکوری ها ) و می تونی از همین الآن بخونی واسه تک رقمی ! :21:

کامپیوترت رو جمع نکن ! من که یه مدت کامپیوترمو جمع کردم واقعا دیوونه شدم چون به شدت معتادش بودم ! البته هارد من مثه هارد شما صدای جیک جیک نمی ده ولی اگه خیلی صدای هاردتو دوست داری می تونی فقط مانیتورتو جمع کنی ! :31:
می تونی هم سیستمتو روشن کنی و همینطوری که درس می خونی به صدای جیک جیکش گوش کنی ! :31:
اگه بری کتابخونه هم به طور اتومات از کامپیوتر دور می شی !

نمی خواستم بهت انگیزه بی خود بدم و اینکه گفتم وقت داری به این خاطر بود که واقعا همینطوره !
از اعماق وجودم برات دعا می کنم و مطمئنم که می تونی و موفق می شی ! :46:
در ضمن اراده ای هم که داری فوق العادس !

به امید موفقیت همه در کنکور 88 ! :11:

rocket
25-01-2009, 14:19
.
.

سلام
ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست! اما باید یه سری کارا رو انجام بدی
1- ظاهرا امتحانات ترم شما تموم شده و دیگه مدرسه بی مدرسه! تو این روزا حدالامکان سعی کنید دروس عمومی خصوصا عربی و زبان رو خوب بخونید.
2- تو دروس اختصاصی قسمت هایی رو بخونید که دارای بیشترین بودجه بندی تو کنکور هستن مثلا از بخش الکتریسیته جاری در فیزیک 3 ، هر سال حدود 4 سوال مطرح میشه و همچین از بخش 2 فیزیک 3 یعنی e ساکن 2-3 سوال...
3- بخش 1 و 2 فیزیک پیش فوق العاده مهمه! مجموعا 6-7 سوال ... تمام کردن این فصل هایی که گفته شد اگه خوب تلاش کنی حدودا یه ماه و نیم طول میکشه(البته در کنار سایر دروس عمومی)
4- درس شیمی درس بسیار ساده ولی بسیار بسیار مهمه ( و در عین حال بسیار فرار!) پیشنهاد من اینه که درس شیمی رو از عید شروع به خوندن کنی یعنی شیمی 2 و 3 رو در عید تموم کنی (البته تا عید باید عمومی ها رو تموم کرده باشی که در در عید فقط برای رفع خستگی تست بزنی!)
5- در کل بهتره میزان کلی آمادگیتو بگی تا بهتر بشه راهنمایی کرد..
6- برای اینکه بدونی عمومی و شیمی چقدر مهمه درصدهای خودمو تو کنکور 87 میزارم اینجا :
ادب : 68%
عربی : 42%
دینی : 62%
زبان : 70.4%
ریاضی : 27%
فیزیک : 31%
شیمی : 51%
رتبه : 6805
مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
مطمئن باش شیمی ، زبان و ادبیات منو کشوندن بالا... چون بطور عادی همه ریاضی و فیزیک رو کم میزنن ولی شیمی چون آخرین درسه خیلیا به علت کمبود وقت نمیرسن(همچنین زبان)
حالا درصدهای دوستمو ببینین:
ادب : 40
عربی : 34
دینی : 55
زبان : 27
ریاضی : 45
فیزیک : 42
شیمی : 26
رتبه : 14752
خودتون مقایسه کنین
موفق باشید

mohsen_sir
25-01-2009, 15:17
!!!ببخشيد آقاي سعيد_مسي شما چطوري پستت رو از من جلوتر انداخيت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من قبل شما پست داده بودم حالا مال شما زود تر از من امده

fnmtebyan
25-01-2009, 18:47
این طور که از حرف های 90 درصد شما برمیاد کانون رو رد میکنید ولی من یه سوال دارم و اون اینه که بالاخره داوطلب کنکور باید محک بخوره یا نه؟(حالا یا تو کانون یا سنجش یا ...)
اگه شما کانون رو رد میکنید و مثلا طرفدار سنجش هستید ایا میتونید به بودجه بندی های سنجش برسید؟
یا مثلا گسسته یا هندسه تحلیلی رو اگه نخونده باشید تو ازمون ها چیکار میکنید؟
یکی از دوستان قبلا گفته بود اگه تو تهران باشی میرسی اگه شهرستانی هستی نه!
حالا نظر شما چیه؟:5:
چون به نظر من مهمترین مشکل سنجش همین دو مشکل بالا است و دیگه حضرت عباسی تکمیل تکمیله!
(تو رو خدا اگه جواب منو میدونید بگید )

:11::11::46:

S@eed_messi
25-01-2009, 19:14
!!!ببخشيد آقاي سعيد_مسي شما چطوري پستت رو از من جلوتر انداخيت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من قبل شما پست داده بودم حالا مال شما زود تر از من امده
همونطور که میدونی من کاربر جدید در آغاز فعالیتم...
بنابراین هر پستی میدم باید به تا 4 پنج ساعت بعد به تایید Aqoa برسه و بعد از تایید بعد از اخرین پست ظاهر میشه ...
و اینطوری میشه که این اتفاق رخ میده دوست عزیز:11:

* BriAnNa *
25-01-2009, 20:02
خیلی خیلی ممنون از rocket عزیز ! :11:
البته separate رشتشون انسانیه !
ولی ما از توضیحاتتون بسی بهره بردیم ! :46:

fnmtebyan عزیز ، من فکر می کنم شما تا بعد از کنکور همچنان در پی تحقیق و تفحصید ! :31:
( البته فکر می کنم سال سومی باشین :46: )
من که نظرمو تو تاپیک سنجش ... کانون مفصل گفتم ، درباره بودجش هم من بهش نرسیدم چون تا حالا درست و حسابی درس نخوندم ! البته یه برنامه چیدیم برای آزمون بعدیش ( بودجه بندی از اول کتاب تا آخر کتاب !!! :31: ) اگه رسیدم خبرشو بهتون می دم !
به نظرم اونقدرا هم که شما میگین بودجه بندیش خفن نیست !
در ضمن نیازی نیست که شما هر آزمونی می دید 100% به تمام بودجش برسید ! نهایتش چند تا سوال گسسته یا تحلیلی رو جواب نمی دید و سعی می کنید تو آزمون بعدی جبران کنید !
مگه تو صفحات قبلی نخوندین ؟! برای کنکور درس بخونید نه برای آزمونهای آزمایشی !

در ضمن یه سوالی واسه من پیش اومد ( به عنوان یه شهرستانی !!! :31: ) که بودجه بندی چه ربطی به تهران و غیرتهران داره ؟!

soheiltaker
25-01-2009, 22:37
این طور که از حرف های 90 درصد شما برمیاد کانون رو رد میکنید اگه شما کانون رو رد میکنید و مثلا طرفدار سنجش هستید ایا میتونید به بودجه بندی های سنجش برسید؟
:11::11::46:
اين دوستان تنها 40% بچه ها هستند ! كانونيها الان اينجا نيستند پس نميشه گفت 90% كانونو رد ميكنن!
بودجه بندي سنجش كه هيچ كل آزمونو سازمانو سوالا و ..... مزخرف هستند ! فقط آزمون هاي جامع سنجش

مگه تو صفحات قبلی نخوندین ؟! برای کنکور درس بخونید نه برای آزمونهای آزمایشی !

در ضمن یه سوالی واسه من پیش اومد ( به عنوان یه شهرستانی !!! :31: ) که بودجه بندی چه ربطی به تهران و غیرتهران داره ؟!

هر دو مورد تاييد ميشه !
عزيزان دوستان رفيقان كنكوري هاي 88 و..... اينقدر خودتونو با اين مسائل الكي سرگرم نكنين اصل كار يعني درس خوندن مهمه
شما چه كانون بري چه سنجش چه گاما چه گزينه 2 و..... تا وقتي درس نخوني هيچ فايده اي نداره
----------------------------------------------------
من كانونو تاييد ميكنم بسيار زياد دليل هاي زيادي دارم ولي الان حالشو ندارم !!
البته من پارسال هم كانون بودم ولي درس نميخوندم و اون موقع به نظرم كانون مزخرف بود ولي الان دارم باش حال ميكنم!!!!:27:
موفق باشين :10::46::11:

rocket
25-01-2009, 23:09
سلام دوستان
یه نکته بگم : کانون عیار سوالاشو تو آخرای سال مشخص میکنه .... شک نکنین کانون بهترین گزینه برای آمادگی در کنکوره....
البته اینو بگم : من دوران پیش دانشگاهی رفتم گزینه 2 .... یه وقت سو تفاهم پیش نیاد!

separate
26-01-2009, 12:02
سلام دوستان

این اولین روزی بود که بعد از صبحانه اومدم پای پی سی :27:
رفتم کتابخونه دیدم جمع عده ای از ارازل و جوجه تیغی های جوجه باز جمع هس!:15: همه پشت کنکوری داغ دار! :31:
یه نگاه به کتاب یه نگاه به جوجه! :31: منم منحرف شدم! اصلا این کتابخونه پیشنهاد کی بود؟! تازه اونجا Adsl مفتی داره از خونه بدتر,هر جارم نگا کنی چن تا جوجه دارن نوک میزنن! :29:

ولی به سوی درس دارم هدایت میشوم :)
فعلا که 5 ساعت خوندم تا شب هم 5 ساعت بخونم میشه 10 ساعت :8:

از همه دوستان ممنون.اینجا منبع انگیزست! :11::40::10:

mohsen_sir
26-01-2009, 12:12
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: خدمتمو دوباره عقب انداختم(يارو هواسش نبود موافقت كرد)!!!!!!!!!!!!!!!!!
تاريخ اعازامم شدش 18/4:26::26::26::26::26:

soheiltaker
26-01-2009, 13:15
ثبت نام آزاد شروع شد
قبض ثبت نام غير پزشكي 27000!!!!!!!
يعني چي؟ چرا اينقدر گرون پارسال من خريدم 10000
البته من هنوز نخريدم اين قيمت رو دوستم گفت

pesarebaba2006
26-01-2009, 13:18
منم شنیدم 28000 !!!

* BriAnNa *
26-01-2009, 13:22
سلام دوستان

این اولین روزی بود که بعد از صبحانه اومدم پای پی سی :27:
رفتم کتابخونه دیدم جمع عده ای از ارازل و جوجه تیغی های جوجه باز جمع هس!:15: همه پشت کنکوری داغ دار! :31:
یه نگاه به کتاب یه نگاه به جوجه! :31: منم منحرف شدم! اصلا این کتابخونه پیشنهاد کی بود؟! تازه اونجا Adsl مفتی داره از خونه بدتر,هر جارم نگا کنی چن تا جوجه دارن نوک میزنن! :29:

ولی به سوی درس دارم هدایت میشوم :)
فعلا که 5 ساعت خوندم تا شب هم 5 ساعت بخونم میشه 10 ساعت :8:

از همه دوستان ممنون.اینجا منبع انگیزست! :11::40::10:

آفرین ! خیلی خوبه ! محشره ! همینطوری ادامه بده :8:
کتابخونه پیشنهاد جمع کثیری !!! از دوستان بود ... منم از پیشنهاد کنندگان بودم ! :31:
می تونی کتابخونتو عوض کنی !

تازه واسه شما که زیاد بد نیست ! به جای جیک جیک هارد ، جیک جیک جوجه ها رو میشنوی ! دلت دیگه واسه P30ت تنگ نمیشه ! :38:
اون adsl هم فقط واسه کارهای تحقیقی گذاشتن ! استفاده ازش برای کارهای شخصی اصلا درست نیست ! :31: :21:
موفق باشی ! :11:

mohsen_sir
26-01-2009, 14:23
منم شنیدم 28000 !!!

مگه سر گردنست!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------
نه بابا ترسيدم ماله ارشده ناپيوسته هاست مال ما كه هنوز نيومده!

soheiltaker
26-01-2009, 20:21
مگه سر گردنست!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------
نه بابا ترسيدم ماله ارشده ناپيوسته هاست مال ما كه هنوز نيومده!

تاييد ميشه
1 ساعت پيش دوستم زنگيد گفت اشتباه ماله ارشدو خريده :31:

timsar jackson
26-01-2009, 21:53
من که تازه شروع کردم به درس خوندن شاید شماها تاپیکمو دیده باشین....

بچه ها واسه پیمان دعا کنین بتونه!!:40:

timsar jackson
26-01-2009, 21:54
تاييد ميشه
1 ساعت پيش دوستم زنگيد گفت اشتباه ماله ارشدو خريده :31:

دفترچه ی آزاد فکر کنم 15 میاد

mohsen_sir
27-01-2009, 09:43
واسه پیمان دعا کنین بتونه

ديگه از اين دعاها نكني يا!!!!1
بابا بگو بايد تركووووووووووووووووووووون د

بوووووووووووووووووووووووو ومب
با روحيه

* BriAnNa *
27-01-2009, 12:14
بچه ها واسه پیمان دعا کنین بتونه!!:40:

من توجهتونو به امضاتون جلب می کنم ! :31: ===> "من میخوام پس میتونم! یعنی باید بتونم! "
100% می تونی و 100% موفق می شی ، اگه بخوای و واسش تلاش کنی ! :46:
واست دعا نمی کنم که بتونی چون می تونی !
واست دعا می کنم که موفق بشی و نتیجه تلاشتو بگیری و اون رشته و شهری که دوست داری قبول شی ! :46: ( چون خیلی ها تلاش می کنن ولی به نتیجه نمی رسن ! )

Macushla
27-01-2009, 14:21
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: خدمتمو دوباره عقب انداختم(يارو هواسش نبود موافقت كرد)!!!!!!!!!!!!!!!!!
تاريخ اعازامم شدش 18/4:26::26::26::26::26:

خوشحالم
از اين فرصت ، خوب استفاده كن رفيق :11:

pesarebaba2006
27-01-2009, 15:13
دوستان عزیز کانونی ، برین تو سایت کانون همه ی کتاب ها با 20 درصد تخفیف بعضی از کتب با 50 درصد و بعضی هم مجانی !!!
از مجانی ها فقط یکی رو میتونید بخرید.من یک کتاب 4200 رو مفتی خریدم. :دی

timsar jackson
27-01-2009, 17:09
ديگه از اين دعاها نكني يا!!!!1

بوووووووووووووووووووووووو ومب
با روحيه

من توجهتونو به امضاتون جلب می کنم ! :31: ===> "من میخوام پس میتونم! یعنی باید بتونم! "
100% می تونی و 100% موفق می شی ، اگه بخوای و واسش تلاش کنی ! :46:
واست دعا نمی کنم که بتونی چون می تونی !
واست دعا می کنم که موفق بشی و نتیجه تلاشتو بگیری و اون رشته و شهری که دوست داری قبول شی ! :46: ( چون خیلی ها تلاش می کنن ولی به نتیجه نمی رسن ! )

ممنون بچه ها منم منظورم همین بود من تلاشمو میکنم شما دعا کنین خدا کمکم کنه

hermione
27-01-2009, 19:36
سلام دوستان . من امسال کنکوری نیستم انشاا... سال دیگه ... فقط می خواستم از تجربه اساتید بهره بگیرم .
چند تا سوال دارم می خواستم مشورت کنم :
من سال سوم ریاضی ام و توی بعضی از درسها مشکل دارم از جمله :فیزیک و شیمی 2 ، عربی ( در حد صفرم ) وحسابان و هندسه / حالا موندم توی این عید که میاد یه عده میگن بشین سوالای امتحان نهایی حل بکن از اونجایی که 25 روز فرصت خوبیه خودم می خوام ضعفم توی این چند تا درس جبران کنم . اگه میشه منو راهنمایی کنید .
دیگه این که من ترازم توی آزمونهای کانون 6300 هست وضعیتم چطوره ؟
از اصفهان چند نفر توی این تاپیک هستن ؟
یه سوال دیگه هم دارم در مورد عوض کردن دبیرستانم می خواستم مشورت کنم اول ببینم چند تا اصفهانی داره این تاپیک بعد...

soheiltaker
27-01-2009, 23:10
سلام دوستان . من امسال کنکوری نیستم انشاا... سال دیگه ... فقط می خواستم از تجربه اساتید بهره بگیرم .
من سال سوم ریاضی ام و توی بعضی از درسها مشکل دارم از جمله :فیزیک و شیمی 2 ، عربی ( در حد صفرم ) وحسابان و هندسه / حالا موندم توی این عید که میاد یه عده میگن بشین سوالای امتحان نهایی حل بکن از اونجایی که 25 روز فرصت خوبیه خودم می خوام ضعفم توی این چند تا درس جبران کنم . اگه میشه منو راهنمایی کنید .
یه سوال دیگه هم دارم در مورد عوض کردن دبیرستانم می خواستم مشورت کنم اول ببینم چند تا اصفهانی داره این تاپیک بعد...
سلام
اولويت اول شما بايد درسهاي سوم باشه چون بالاخره شما امتحان نهايي داري
اگه تو درسهاي سوم هيچ مشكلي نداري بايد رو دوم كار كني حالا اگه مشكل نداري بگو تا من و بقيه دوستان بگيم چه جوري بخون
زير آواتارم رو يه نيگاه بكن !!! چند نفر ديگه هم اهل اصفهان هستند در اينجا!!!
موفق باشي:46::11:

* BriAnNa *
28-01-2009, 00:24

سلام عزیز ! این تاپیک تا دلت بخواد اصفهانی داره یکیش خود من ! :46:
تو عید هم فقط و فقط به امتحان نهایی فکر کن ! یه موقع مثه من طرف کتابهای مبتکران و ... نری که بدجور ضربه می خوری ! :13:
کتابهای درسی ( خط به خط ) + دوسالانه کانون + ( اگه وقت کردی گل واژه ) کافیه !
اگه مدرسه سوالات سالهای قبل + راهنمای تصحیح سوالات رو بهتون می ده ، راهنماشو دقیق دقیق بخون تا با شیوه تصحیح برگه ها آشنا بشی !
برای جبران اون چند تا درسی هم که گفتی وقت زیاده ، تازه اگه تو عید بخوای مثلا شیمی 2 رو به قصد کنکور بخونی ، بعد از تعطیلات که مدرسه شروع میشه ، دوباره حواست متمرکز میشه رو درسهای سوم ( حدود 2 ماه ) و اون چیزایی که خوندی ممکنه یادت بره ! :46:

نمی دونم این چه خاصیته تو امتحان نهایی ! حتی اگه 25/ نمره از درسی نگیری کفری می شی ! :31:

superior
28-01-2009, 00:44
به نام او

سلام بر همگی. من چیزای زیادی رو دیدم! معدل 13 سال سوم رو دیدم که زیر3000 شد!

آدمهایی رو دیدم که تازه از بهمن به خودشون اومدن و ترکوندند. و حتی آدمهایی رو میشناسم که دو ماه مونده به کنکور شروع کردند و الان خودشون از کارشون راضیند!

هر کس به بلندای فکرش پرواز خواهدکرد.

برنامه فرصت برابر شنبه ها ساعت 18 و 30 که با کارشناسی آقای نیک خو و در مورد حوزه واحد هست رو به همه توصیه میکنم.

یادتون باشه:

لذت بخش ترین چیز انجام کاری است که همه می گویند تو نمیتوانی انجام دهی!

بدرود.

Amirlike2
28-01-2009, 00:57
من که هر وقت خواستم این برنامه رو ببینم نتونستم آخه همش یادم میره.
تازه وقتی برنامه فرصت برابر تموم میشه تازه یادم میوفته که باید میدیدم.

hermione
28-01-2009, 10:57
سلام عزیز ! این تاپیک تا دلت بخواد اصفهانی داره یکیش خود من ! :46:
تو عید هم فقط و فقط به امتحان نهایی فکر کن ! یه موقع مثه من طرف کتابهای مبتکران و ... نری که بدجور ضربه می خوری ! :13:
کتابهای درسی ( خط به خط ) + دوسالانه کانون + ( اگه وقت کردی گل واژه ) کافیه !
اگه مدرسه سوالات سالهای قبل + راهنمای تصحیح سوالات رو بهتون می ده ، راهنماشو دقیق دقیق بخون تا با شیوه تصحیح برگه ها آشنا بشی !
برای جبران اون چند تا درسی هم که گفتی وقت زیاده ، تازه اگه تو عید بخوای مثلا شیمی 2 رو به قصد کنکور بخونی ، بعد از تعطیلات که مدرسه شروع میشه ، دوباره حواست متمرکز میشه رو درسهای سوم ( حدود 2 ماه ) و اون چیزایی که خوندی ممکنه یادت بره ! :46:

نمی دونم این چه خاصیته تو امتحان نهایی ! حتی اگه 25/ نمره از درسی نگیری کفری می شی ! :31:

خیلی ممنون ...
پس عید تمرکزم روی امتحان نهاییه .

timsar jackson
28-01-2009, 12:18
به نام او

سلام بر همگی. من چیزای زیادی رو دیدم! معدل 13 سال سوم رو دیدم که زیر3000 شد!

آدمهایی رو دیدم که تازه از بهمن به خودشون اومدن و ترکوندند. و حتی آدمهایی رو میشناسم که دو ماه مونده به کنکور شروع کردند و الان خودشون از کارشون راضیند!

بدرود.

ایشالا منم یکی از اینا میشم!! همین حالا از مدرسه آمدم دبیر دیفرانسیل واسه اینکه حالشو گرفتم منو از کلاس بیرون کرد و بهم گفت تو هیچی

نمیشی بهش گفتم بهت نشون میدم لعنتی!!

الانم از مدرسه زدم بیرون یکم حال و هوام عوض شه

بهش نشون میدم میتونم یا نه!!!

* BriAnNa *
28-01-2009, 13:32
ایشالا منم یکی از اینا میشم!! همین حالا از مدرسه آمدم دبیر دیفرانسیل واسه اینکه حالشو گرفتم منو از کلاس بیرون کرد و بهم گفت تو هیچی

نمیشی بهش گفتم بهت نشون میدم لعنتی!!

الانم از مدرسه زدم بیرون یکم حال و هوام عوض شه

بهش نشون میدم میتونم یا نه!!!

جریان چی بوده ؟! :31:
من جدیدا یاد گرفتم از هر اتفاقی برداشت خوب می کنم !
شما هم می تونی اینطوری برداشت کنی که این یه اتفاق الهی !!! بوده به خاطر اینکه یه انگیزه قوی پیدا کنی برای درس خوندن !
من خیلی وقتها که بهم می گن نمی تونی این کارو انجام بدی یه انگیزه قوی پیدا می کنم برای انجام دادنش و با موفقیت انجامش می دم ! دست آخرم تو دلم واسه اونایی که بهم گفتن نمی تونی از صمیم قلب دعا می کنم ، چون بدون اینکه بخوان باعث پیشرفت من شدن ! :27:
البته همیشه هم اینطوری نیست ! :46:
یه دبیر زبان داشتم سال سوم که به شدت با من چپ بود ( چون سر کلاساش نمی رفتم ! ) و یه بار که آخرای سال رفتم سر کلاسش می خواست منو پرتم کنه بیرون و کلی منو مورد لطف خودش قرار داد ! :27:
نتیجش این شد که بالاترین نمره دیپلممو از درس زبان گرفتم ( چون خیلی بهم برخورد ! ) و سال پیش دانشگاهی کلی باهام رفیق بود و هوامو داشت ( با اینکه بازم سر کلاساش نمی رفتم !!! )
تنها دبیری هم بود که بعد از کنکور از بکس کلاس و معاون و ... سراغ منو گرفت !
الآن که فکر می کنم می بینم واقعا مدیونشم !

شما هم کاملا مشخصه که از این برخورد دبیرتون کلی انگیزه گرفتی ! نشونش هم این جملتونه ==>
" بهش نشون میدم میتونم یا نه "

حداقل الآن تمام تلاشتو می کنی تا بهش ثابت کنی که می تونی !
خلاصه اینکه اگه تو کنکور موفق شدی باید کلی ممنونش باشی ! :46:

الآن می دونم که کلی از پست من حرصتون گرفته و دوس دارین سر به تنم نباشه ! :31:
ولی خوب خیلی زود به چیزایی که گفتم می رسین ! :46:

موفق باشی ! :11: تو می تونی !

timsar jackson
28-01-2009, 19:49
جریان چی بوده ؟! :31:
من جدیدا یاد گرفتم از هر اتفاقی برداشت خوب می کنم !
شما هم می تونی اینطوری برداشت کنی که این یه اتفاق الهی !!! بوده به خاطر اینکه یه انگیزه قوی پیدا کنی برای درس خوندن !
من خیلی وقتها که بهم می گن نمی تونی این کارو انجام بدی یه انگیزه قوی پیدا می کنم برای انجام دادنش و با موفقیت انجامش می دم ! دست آخرم تو دلم واسه اونایی که بهم گفتن نمی تونی از صمیم قلب دعا می کنم ، چون بدون اینکه بخوان باعث پیشرفت من شدن ! :27:
البته همیشه هم اینطوری نیست ! :46:
یه دبیر زبان داشتم سال سوم که به شدت با من چپ بود ( چون سر کلاساش نمی رفتم ! ) و یه بار که آخرای سال رفتم سر کلاسش می خواست منو پرتم کنه بیرون و کلی منو مورد لطف خودش قرار داد ! :27:
نتیجش این شد که بالاترین نمره دیپلممو از درس زبان گرفتم ( چون خیلی بهم برخورد ! ) و سال پیش دانشگاهی کلی باهام رفیق بود و هوامو داشت ( با اینکه بازم سر کلاساش نمی رفتم !!! )
تنها دبیری هم بود که بعد از کنکور از بکس کلاس و معاون و ... سراغ منو گرفت !
الآن که فکر می کنم می بینم واقعا مدیونشم !

شما هم کاملا مشخصه که از این برخورد دبیرتون کلی انگیزه گرفتی ! نشونش هم این جملتونه ==>
" بهش نشون میدم میتونم یا نه "

حداقل الآن تمام تلاشتو می کنی تا بهش ثابت کنی که می تونی !
خلاصه اینکه اگه تو کنکور موفق شدی باید کلی ممنونش باشی ! :46:

الآن می دونم که کلی از پست من حرصتون گرفته و دوس دارین سر به تنم نباشه ! :31:
ولی خوب خیلی زود به چیزایی که گفتم می رسین ! :46:

موفق باشی ! :11: تو می تونی !

:40::40::11::11::40::11::40::11::40::11::11::11::1 1::11:

pesarebaba2006
28-01-2009, 21:12
خیلی ممنون ...
پس عید تمرکزم روی امتحان نهاییه .

سوال دیگه ای که داشتم ( برای همین پرسیدم چند نفر اصفهانی هست ) من الان امام باقر شعبه 1 درس می خونم اما از اونجایی که از این مدرسه خیری ندیدم:41: . می خوام پیش دانشگاهی برم سادات . می خواستم ببینم سادات معدل نهایی چند رو میگیره اصلاً خوب هست ؟ در کل نظر دوستان رو بدونم ..:13:
کلا" هم امام باقر و هم سادات از مدارس خیلی خوب هستن. هر کد.م رو رفتی ، رفتی دیگه...
ولی مهم تر از همه خودتی.اول خودت رو بشناس و با توجه به قابلیت ها و علایق و هدفت ، تلاش بی نهایتی رو برای سال دیگت برنامه ریزی کن.:20:
فقط خودت.(کتاب ها رو به معنای واقعی ، حلاجی کن.:21:)

Rainy eye
28-01-2009, 22:51

خیلیا فک میکنن شیمی2 بلد نیستن!!!!!!!!! ولی وقتی بیای واسه کنکور بخونی میبینی شیمی 3 خیلی نکته هاش بیشتر از اونه!!!!!! یعنی تستایی که از شیمی 2 میزنی خیلی راحت تر از تستای شیمی 3 به جواب میرسی!!!!!!واسه من که اینطوری بوده!!
فیزیک 2 هم اگه وقتشو داشتی یه کلاسی چیزی برو!!!!!! 2 فصل اولش تو پیشم هست... به مشکل میخوری!!!!!!!!
عربیو باید همش بخونی !!!!!!!! برعکس درسای دیگه که الان نباید خودتو درگیر تست کنی عربیو هرچی تست بزنی تسلطت بیشتر میشه!!!!
حسابان وهندسه هم بخون دیگه... الان بچسب به امتحان نهایی ...
البته من فقط نظرمو گفتم!!!!!!

اینو خیلی دقت کن !!!!!!!!!!!!!

behnam_n80
29-01-2009, 18:20
سوال دیگه ای که داشتم ( برای همین پرسیدم چند نفر اصفهانی هست ) من الان امام باقر شعبه 1 درس می خونم اما از اونجایی که از این مدرسه خیری ندیدم:41: . می خوام پیش دانشگاهی برم سادات . می خواستم ببینم سادات معدل نهایی چند رو میگیره اصلاً خوب هست ؟ در کل نظر دوستان رو بدونم ..:13:[/quote]

آقا منم اصفانیم
بعدشم سادات بودم ولی خوشم نیومد رفتم دانشگاه:31:
سادات در کل بهتره باقره(برنامه ریزی و کادره مشاوره ای خوبی داره)
برا رفتن تو پیش هم خیلی باید قوی باشی تا قبولت کنند
در ضمن اگه هم نتونسی مهم نیس
خودت مهم تره مدرسه ای

wnba
29-01-2009, 21:17
بچه ها نظرتون راجع به غير حضوري واسه ترم 2 چيه؟شرايتشم بگيد اخه مدرسه خيلي وقتمو ميگيره

farhad_realmadrid
29-01-2009, 22:10
بچه ها نظرتون راجع به غير حضوري واسه ترم 2 چيه؟شرايتشم بگيد اخه مدرسه خيلي وقتمو ميگيره

شرایط خاصی ندارد و هیچ فرقی ندارد تنها فرقش اینه که امتحان ترم 2 هست همین.

دوست من 2 راه دارد:
1-اگر درس خون هستی یعنی درسهات خیلی خوبه مشکلی واست درست نمیکنه و مطمئن هستی درسهاتو پاس میکنیی و میتنونی غیر حضوری بگیری .

2-اگر درسهات خوب نباشه،غیر حضوری بگیری به ضررته چون ممکنه خیلی از دبیران نمرتو ندن.

انتخابش با خودت.

pesarebaba2006
29-01-2009, 22:45
من اصلا برای آزمون فردا آماده نیستم. ای کاش میشد دو هفته برگردیم عقب....

Amirlike2
30-01-2009, 00:29
منم همینطور
خیلی برای آزمون فردا آماده نیستم.
حالا یه هفته هم کافی بود اما همین یه هفته هم که نمیاد عقب.

00990099
30-01-2009, 09:13
ببخشید ، فردا مگه قراره چه آزمونی برگزار بشه ؟

w0rm
30-01-2009, 10:15
دوستان كسي ميدونه كنكور 88 با كنكور 89 چه فرقهايي ممكنه داشته باشه؟

mohsen_sir
30-01-2009, 10:35
دوستان كسي ميدونه كنكور 88 با كنكور 89 چه فرقهايي ممكنه داشته باشه؟

اينقدر پيچوندن كه ما از كنكور خودمون چسزي سر در نمياريم چه برسه به سال بعد...

soheiltaker
30-01-2009, 13:06
سلام
كانونيها چه خبر؟
من كه بد جور اعصابم خورده اين همه ادبيات و عربي خوندم اخرش هم هيچي
اول آزمونو با انگيزه شروع كردم يه دفعه ديدم عجب ادبيات سختي اين كلمه ها رو از كجا اوردن اين بيتو نداشتيم من كيم اينجا كجاست!!! و.....
تا اخرش كه رسيدم ديدم بله (( جا تره و بچه نيست !!!!!)) حدود 15 دقيقس من دارم ادبيات 2 ميزنم !!!
ديگه اعصابم تركيد نفهميدم چي كار كنم
دوباره 45 دقيقه رو بين 4 تا درس تقسيم كردمو.....
خلاصه ....دم
البته بازم اميد دارم منتظرم كارنامه بياد
اميدوارم شماها تركونده باشين !

soheiltaker
30-01-2009, 13:18
واي......
رتبه 1 آزمون قبلي كانون معدلش 13 بوده!!!!!!!!!!!!!

only4you_mehr
30-01-2009, 13:29
فکر کنم اشتباه شده باشه :دی
--------
آزمون امروز خوب بود :دی
اختصاصیاش آسون بود ماله ما شما چه طور ؟ :دی

only4you_mehr
30-01-2009, 13:44
می گم الان جمع نمیشین توی یاهو ؟ :دی
همتون که آنلاینین :دی
بیاین توی گروه عمومی راجع بهش صحبت کنیم :دی
تا اسپم نزده باشیم :دی

ashegh o tanha
30-01-2009, 13:45
دوستان عزیز با امید موفقیت همتون تو کنکور
می خاستم بگم اگه هیشه ذهنتون رو مشغول درس کنید شاید خسته بشید ولی حتما موفق میشید:31:

pesarebaba2006
30-01-2009, 14:09
دوستانی که من رو توی یاهوو اد نکردن لطفا اد کنند.
pesarebaba2006
لطفا اسمتون در این سایت رو هم بفرستین که بدونیم چی به چیه. ممنون.

Amirlike2
30-01-2009, 14:17
بچه ها منو اد کنین
Amir_2008_9@yahoo.com
سریعتر

* BriAnNa *
30-01-2009, 14:21
وبرایش شد ! :31:

only4you_mehr
30-01-2009, 14:27
only4you_mehr[at]yahoo.com

majid.khaledi
30-01-2009, 14:31
سلام بر همه
من یه سوال داشتم در مورد اینکه چه موقع هایی بیشتر میاید اینجا
فکر کنم جمعه ها بعدظهر همه جمع شیم اینجا خوب باشه
نظرتون چیه؟

only4you_mehr
30-01-2009, 14:34
من بعد از هر آزمون میام :دی
فکر کنم بقیه هم همین طوری باشن

saeed_h1369
30-01-2009, 14:50
خیلی آزمون خوب بود وای اگه این بی دقتیرو نمیکردم 10 عمومی غلط داشتم که 1 کیش خیلی جالب بود بزه رو بز خوندم!!!!!!!! و اختصاصی فقط دوتا فیزیک نزدم خیلی هم خوشحال که همشو زدم بعد
اخه کدوم احمقی میاد جذر هزارو میخواد و دوتا عددی رو میده که 2 دهم با هم فرق دارن؟ این یه غلط
تعداد ریشه خیال کردم باید مضاعف رو دوتا بگیریم اینم یه غلط
خودم گفتم آروماتیکه حتی زیر آروماتیکا خط کشیدم که یکی از این دو گزینه رو بزنم یه غیر آروماتیک زدم
و چند بی دقتی مشابه دیگه تو اختصاصی 9 تا غلط زدم اعصابم خورده چون این اشتباهارو نمیکردم عالی میشد عالی

only4you_mehr
30-01-2009, 15:17
کارنامه ها رو زدن چی کار کردین ؟
توی یاهو تا کارنامه زدن همه گرخیدن :دی

saeed_h1369
30-01-2009, 15:18
بچه ها اومد کارنامه ها برین بگیرین

saeed_h1369
30-01-2009, 15:22
اینم مال من اگه این 6 تا بی دقتی رو نمیکردم یا حداقل کمتر بود زیره 80 میشد رتبم اما دیگه همینه فقط بلد بودن مهم نیست کسی موفقه که کمتر بی دقتی کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

only4you_mehr
30-01-2009, 15:29
مال من این دفعه خوب شد
ترازم 7826

fnmtebyan
30-01-2009, 16:20
سلام.
میگم بچه ها جایی سوال های کانون رو نمیفروشن یا جایی که بشه دانلودشون کرد وجود داره؟
اصلا من چطوری میتونم سوالات کانون رو داشته باشم؟!!

only4you_mehr
30-01-2009, 16:26
از یکی از دوستات بگیر:دی

John Doe
30-01-2009, 17:25
این مال منه.نمی دونم فقط واسه خودم فیلتره یا واسه بقیه هم همین طوره. حالا شما یه نگاهی بندازین شاید درست بود

only4you_mehr
30-01-2009, 17:28
واسه من هم فیلتره توی یه جای دیگه آپ کن
اینجا آپ کن :

اینم مال من : ( این دفعه خوب شد :دی )

Macushla
30-01-2009, 17:38
واسه من هم فیلتره توی یه جای دیگه آپ کن

كارنامه ها رو اينجا آپ كنيد

John Doe
30-01-2009, 17:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL ([URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

only4you_mehr
30-01-2009, 17:46
اینم کارنامه ی John Doe ( بزرگ ) :دی ( چون کوچیک بود ) :

John Doe
30-01-2009, 17:47
کاری که می خواستم بکنمو only for you mehr زحمتشو کشید.این پستو ویرایش کردم واسه همین

saeed_h1369
30-01-2009, 18:30
لومون کجایی؟ چرا کارنامتو نزاشتی؟

lomon
30-01-2009, 18:45
سلام....

lomon
30-01-2009, 18:59
لومون کجایی؟ چرا کارنامتو نزاشتی؟

سلام رفیق...
من چون فرصت نت بازیم خیلی کمه (هر دو هفته 2 ساعت) ( امان از دست این داداشه!!) دیر میام تا بتونم پست همه رو بخونم و حال کنم...

کارتون واقعا عالی بوده هم شما و هم بقیه دوستان مثل John Doeو only4you_mehrبریک می گم....
انشاء الله امسال شریفی زیاد داریم از این تاپیک.... درسته این تاپیک کمیت تاپیک پارسال رو نداره ولی کیفیتش ترکونده....( البته only4you_mehrکه پزشکی تهران رو شاخشه..)

در مورد اشتباهات که تو آزمون ها داریم حق باشماست... گفتنش هیچ فیده ای نداره فقط آدم باید ازشون پند بگیره و کمتر و کمترشون کنه....من هم مثل خودت یه اشتباهاتی کردم وقتی اومدم خونه دیدم اصلا خندم گرفته بود !!! ولی چیکار می شه کرد؟!! بهترین کار عبرت گرفتنه... به قول امام علی (ع) : عبرت ها چه بسیارند و عبرت گیرندگان چه اندک.

موفق باشید

amintnt
30-01-2009, 19:43
سلام....

تبریک میگم... کارتون عالیه ;)

من چند وقتی نبودم..... اون چندتای قبلی 6000، 6500 و ..... (بازم بود؟ اگه بوده توی همین حدوداست)

و این امتحان هم:

ریاضی پایه ضمیمه: 67
ریاضی پایه: 37
هندسه ی 1: 53
جبر: 47
فیزیک 1 و 2: 72
شیمی 2: 47

تراز: 6464

ادبیات: 65
عربی: 45
دین و زندگی 2: 0
زبان: 87

تراز: 5887

تراز کل: 6297

موفق باشید :)

only4you_mehr
30-01-2009, 20:04
سلام....

این عکسا واسه من نمیاد :(

مثل اینکه امروز آپلود عکسا با منه :دی
اینم مال lomon :

lomon
30-01-2009, 21:19
تو tinypic آپلود کردم!!! من همیشه می تونم ببینم! نمی دونم شما چرا نمی تونید ببینید! شاید از ISP تون باشه..

soheiltaker
30-01-2009, 23:05
تبريك ميگم به همتون
انشاا... تو كنكور هم بتركونين
lomon جان كجايي بابا ؟ دلمون برات تنگ شده بود !:46:

Amirlike2
31-01-2009, 00:58
منم تبریک میگم به همتون عالی بود:thumbsup:
خداییش ترکوندین:27:

roham_06
31-01-2009, 08:23
سلام.
تراز كل 7070

* BriAnNa *
31-01-2009, 12:10
:18: !
اینجا رو نیگا ! چه خبره ؟؟!!
بکس ترکوندن !! :5:
به همه می تبریکم ! :46:
به امید موفقیت تو کنکور 88 ! :11:

timsar jackson
31-01-2009, 20:33
سلام

بچه ها من وقتم خیلی کمه و هیچی هم نخوندم........

بعضی روزا تا 12 ساعت مدرسه ام.........

چیکار کنم؟؟؟!!!!!

pesarebaba2006
31-01-2009, 23:16
من همین جا رسما" از only4you_mehr عزیز خواهش میکنم که بیاد و بگه که هر درس رو دقیقا از چه کتابی میخونه..
نوع مدرسه ای هم که میرید لطفا بگید که دولتی یا غیر انتفاعی یا تیزهوشان ؟
مرسی .(دکتر جواب ما رو بدی ها)

Macushla
01-02-2009, 00:35
مهرداد جان ياد جوونياي خودم افتادم . :31:
واقعا گل كاشتي . :11:
من هم با pesarebaba2006 موافقم .:10:

only4you_mehr
01-02-2009, 01:12
من همین جا رسما" از only4you_mehr عزیز خواهش میکنم که بیاد و بگه که هر درس رو دقیقا از چه کتابی میخونه..
نوع مدرسه ای هم که میرید لطفا بگید که دولتی یا غیر انتفاعی یا تیزهوشان ؟
مرسی .(دکتر جواب ما رو بدی ها)

بابا این بار رو خرخونی کرده بودم خدایی :دی
از این به بعد هم خرخونی می کنم شدید :دی

ولی فیزیک رو اندیشه سازان می خونم :دی
ریاضی همومی رو هم مبتکران رو خوندم :دی ( تست های آموزشیش رو دو-سه بار خوندم :دی)
شیمی رو هم بهمن بازرگان خوندم :دی

ولی چون خر خونی کردم این جوری شد :دی
نتیجش خوب شد منم خوشم اومد پس از این به بعد بیشتر خرخونی می کنم :دی ( شما هم برین پیه خرخونی :دی اینقدر نیاین نت :دی :دی :دی )

arash520
01-02-2009, 18:21
سلام دوستان و مهندسین

می خواستم بدونم مهندسی برق صنعتی شیراز رتبه چند می خواد ؟
اگه میشه رتبه لازم برای گرایش های مختلف(مثلا برق مخابرات - الکترونیک - کنترل ) به صورت جدا بگید.
بعدن اینکه می خواستم بدونم کدوم یک از شما ها الان در این دانشگاه درس می خونه , می خواستم
در باره امکانات دانشگاه از تون بپرسم (مثلا : خوابگاه چطوره :2::5:- سرعت اینترنتش چهطوره:41::27: - ....)؟
راستی سطح علمی دانشگاه در چه سطحی است؟ استاداش خوبه ؟

یه دنیا تشکر:40::11::11::40::40::40:

lomon
01-02-2009, 18:27
تبريك ميگم به همتون
انشاا... تو كنكور هم بتركونين
lomon جان كجايي بابا ؟ دلمون برات تنگ شده بود !:46:

سلام سهیل جان

خوبی آقا....
من بیشتر جمعه ها میام ... بعضی وقت ها هم با کلک بازی وسط های هفته.!!! کلا خیلی کم میام نت...

اوضاع چطوره؟؟ آزمون ها کانون رو خوب می دی دیگه؟؟ مهم اینه که پیشرفت داشته باشی و نزول نداشته باشی ... امیدوارم که همینطور باشه.

موفق باشی

( شما هم برین پیه خرخونی :دی اینقدر نیاین نت :دی :دی :دی )

گل گفتی... دمت گرم..

wnba
01-02-2009, 23:47
بچه ها من مدرسه خيلي وقتمو ميگيره هر روز صبح كه ندارم يا شايد نرم كامل صبح رو استفاده ميكنم.شما هم همينجوريد؟ چي كار كنم؟

rosenegarin13
02-02-2009, 00:05
منم همینطور مخصوصا درسای عمومیو خیلی زورم میاد
معلمامونم گیرن دید میزنن ببینن چیز دیگه نخونی
معلم زبان ما انقد ازش بدم میاد میدونه بیشترازاون حالیمه هی گیر میده
داشتم به کفشم نگاه میکردم میگه چی میخونی زیر میز!!!!!!

mohsen_sir
02-02-2009, 13:20

بادبادک با باد مخالف اوج می گیره.

m007007
02-02-2009, 13:31
سلام
ایا کسی که برای امتحان سراسری زبان ثبت نام نکرده میتونه بعدا ثبت نام کنه؟؟(البته برای کسی میپرسم)

Reman
02-02-2009, 14:12
فکر نکنم....

Moolerian
02-02-2009, 14:56
من در آزمون های قلم چی هستم و
در آزمون جامع درصدهام اینطور شده
دیفرانسیل : 50 فیزیک : 50 شیمی: 77 تحلیلی : 60 گسسته : 40 ادبیات :50 عربی :50
دینی : 60 زبان : 70
کجا قبول میشم ؟؟؟؟
آیا به تهران امیدی هست؟؟؟؟

Amirlike2
02-02-2009, 15:28
سلام
ایا کسی که برای امتحان سراسری زبان ثبت نام نکرده میتونه بعدا ثبت نام کنه؟؟(البته برای کسی میپرسم)

تا اینجا که من می دونم نمیشه.:41:

behnam_n80
02-02-2009, 19:58
سلام رفیق...

انشاء الله امسال شریفی زیاد داریم از این تاپیک.... درسته این تاپیک کمیت تاپیک پارسال رو نداره ولی کیفیتش ترکونده....( البته only4you_mehrکه پزشکی تهران رو شاخشه..)

.

موفق باشید

دست درد نکنه
بابا سال پیش اگه این قانونه مسخره نبود کیفیت هم توپ می شد
آقا سهیل و سعید چطورین هم شهریا؟
سعید اوضاع خوبه؟؟(با نقش داری؟)

hackerboy
02-02-2009, 20:30
افتادگي آموز اگر طالب فيضي / هرگز نخورد آب زميني که بلند است

اين چيزي که گفتين براي خيلي‌ها پيش مي‌آد ولي سعي کنين احترام معلم رو هميشه حفظ کنين؛ کاري نکنين معلم وسط کلاس تحقير بشه (خودتون رو بذاريد جاي معلم)

rosenegarin13
02-02-2009, 21:49
افتادگي آموز اگر طالب فيضي / هرگز نخورد آب زميني که بلند است

اين چيزي که گفتين براي خيلي‌ها پيش مي‌آد ولي سعي کنين احترام معلم رو هميشه حفظ کنين؛ کاري نکنين معلم وسط کلاس تحقير بشه (خودتون رو بذاريد جاي معلم)

من کاریش ندارم:10:
اصولا خیلی هوای معلمامو دارم ولی خیلی بی معرفتن بعضیاشون:41:
همش منو نگاه میکنه ببینه چی کار میکنم
شایدم حساس شدم
نمیدونم
به هر حال مرسی:10:

soheiltaker
02-02-2009, 22:06
دست درد نکنه
بابا سال پیش اگه این قانونه مسخره نبود کیفیت هم توپ می شد
آقا سهیل و سعید چطورین هم شهریا؟
سعید اوضاع خوبه؟؟(با نقش داری؟)
قربونت بهنام جان شما خوبي؟
دعا كن ما هم امسال بتركونيم و بيايم در جوار شما!
موفق باشي :10::46::11:

behnam_n80
02-02-2009, 23:31
قربونت بهنام جان شما خوبي؟
دعا كن ما هم امسال بتركونيم و بيايم در جوار شما!
موفق باشي :10::46::11:
ایشالا میای(بایذ بیای:31:)
این چند ماهه را جدا بچسب
خودت می دونی دانشگاه تا دانشگاه فرق داره(پس فشارا چندین برابر کن)

Moolerian
03-02-2009, 09:40
تا اینجا که من می دونم نمیشه.:41:

من هم فکر کنم نشه!!!!!!1:13:

Moolerian
03-02-2009, 09:43
فکر نکنم بشه

Moolerian
03-02-2009, 13:25
فکر نکنم تا آنجا که من می دونم

pesarebaba2006
03-02-2009, 14:53
سلام علیکم بهههههههههههههههه خوبین ؟!؟!
بچه ها شما ها با سی دی ها و روش های پژوهندگان راه دانش آشنایی دارین ؟
کسی تجربه استفادش رو داشته ؟

pesarebaba2006
03-02-2009, 21:49
سلام.برو بچز محترم دفترچه آزاد نیومد؟!؟!
اگر اومد قیمتش چند ؟ ((غیر پزشکی+پاره وقت+پزشکی))

m007007
03-02-2009, 23:00
والا خبر ندارم فکر نکنم اومده باشه

دوستان حرفه ای یه سوال در مورد 8 سوال از هندسه 1 و 2 ریاضی دارم.نظرتون در مورد تست هاش چیه؟؟چون میخوام قلم چی ابی برای همین بگیرم خواستم ببینم اگه زیاد پیچ تند در سوالاتش ایجاد نمیکنند تا از دستش ندیم.

soheiltaker
03-02-2009, 23:48
والا خبر ندارم فکر نکنم اومده باشه

دوستان حرفه ای یه سوال در مورد 8 سوال از هندسه 1 و 2 ریاضی دارم.نظرتون در مورد تست هاش چیه؟؟چون میخوام قلم چی ابی برای همین بگیرم خواستم ببینم اگه زیاد پیچ تند در سوالاتش ایجاد نمیکنند تا از دستش ندیم.
عاليه بهترين سوالا سوالهاي كنكور سالهاي گذشتس
مخصوصا الان كه ديگه چيزي باقي نمونده!!!:27:
موفق باشي:46::10:

Amirlike2
04-02-2009, 00:54
سلام علیکم بهههههههههههههههه خوبین ؟!؟!
بچه ها شما ها با سی دی ها و روش های پژوهندگان راه دانش آشنایی دارین ؟
کسی تجربه استفادش رو داشته ؟

من تا حدودی آشنایی دارم
سی دی های نمونه رودارم بد نیستن

سلام.برو بچز محترم دفترچه آزاد نیومد؟!؟!
اگر اومد قیمتش چند ؟ ((غیر پزشکی+پاره وقت+پزشکی))
ظاهرا 21 بهمن میاد.

rosenegarin13
04-02-2009, 05:43
سلام
دفترچه آزاد 23 بهمن میاد. چون واسه کارشناسی ارشد تمدید شد واسه ما عقب افتاد

* BriAnNa *
04-02-2009, 13:08
مخصوصا الان كه ديگه چيزي باقي نمونده!!! :27:

وای نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو رو خدا اینطوری نگین ! :ohno:
ما تازه داریم شروع می کنیم ! :45: :whistle:
اینطوری که باید بزاریم واسه سال بعد ! :37:

swamp
04-02-2009, 19:55
:9::9::9:141روز تا کنکور:40::40::40:

timsar jackson
04-02-2009, 20:05
:9::9::9:141روز تا کنکور:40::40::40:

به این قضیه مثبت نگا کنین....

141 روز میدونی چه قدر زیاده پسرررر؟؟کلی میتونی درس بخونی و عقب

موندگیا رو جبران کنی.:40:

rosenegarin13
04-02-2009, 23:40
انقدر استرس ندید
141 روز خیلی زیاده هنوز فرصت هست

ماهیو هر وقت از آب بگیری تازست

soheiltaker
04-02-2009, 23:54
انقدر استرس ندید

ماهیو هر وقت از آب بگیری ميميره!
بابا من يه چيزي گفتم
هنوز خيلي وقت هست
چه بسيار انسانهايي كه تازه از اسفند شروع كردن و به كجا رسيدند!!
:10:

swamp
04-02-2009, 23:58
انقدر استرس ندید

اصلا هدف من از تایپ این جمله دادن استرس نبود می خواستم اونهایی که قدر فرصتهارو کمتر میدونند و هنوز تو خوابند بیدار کنم و به کسایی هم که تا حالا کمترخوندن این اطمینانو بدم که این روزها برای جبران خیلی از کم کاریهای گذشته کافیه و با خوندن وکمی فشار بیشتر می توان نتیجه مطلوب رو گرفت ولی اگه حتی 30 روز از این 141 روز رو از دست بدی پشیمانی فردایش فایده ای نداره و دیگه جبرانش سخت و کمی غیر ممکنه
عزیزان تو لحظه های سرنوشت ساز کنکوریم پس خواب غفلت رو برای بعد کنکور بزارید

bleu2u4u
05-02-2009, 02:16
اقا من پشتيبانم گير داده ميگه حتما بايد بياي اردوي نوروزي ولي من چون پارسال يک تجربه ي تلخ در مورد اردوي نوروزي داشتم
(پارسال ماازطرف مدرسه برامون اردو گذاشتن که به جرئت ميگم اگه من اونجا نميرفتم ومي شستم تو خونه هیچی درس نمیخوندم رتبه ي بهتري تو کنکور مياوردم)
ميترسم اينم مثل اون شه . ميخواستم نظر شما رو هم بدونم

Vict0Ria
05-02-2009, 08:03
اقا من پشتيبانم گير داده ميگه حتما بايد بياي اردوي نوروزي ولي من چون پارسال يک تجربه ي تلخ در مورد اردوي نوروزي داشتم
(پارسال ماازطرف مدرسه برامون اردو گذاشتن که به جرئت ميگم اگه من اونجا نميرفتم ومي شستم تو خونه هیچی درس نمیخوندم رتبه ي بهتري تو کنکور مياوردم)
مگه بده؟ منم میخوام برم
اگه ضرر داره
پس چرا همه تعریف میکنن
لطفاً شما که تجربه کردید راهنمایی کنید
ممنون

farhad_realmadrid
05-02-2009, 09:01

این اردو بیشتر جنبه تفریحی داره!!! پشتیبانها اصلا که دلش واستون نمیسوزه فقط به پول فکر میکنه و وظیفشه که همرو به زور اردو ببره!!!

به هرحال اگر خودت بخونی خیلی خیلی بهتره.

mohsen_sir
05-02-2009, 09:18
اردوي نوروزي من نرفتم.تا اونجايي كه شنيدم جالب نيستش

MaaRyaaMi
05-02-2009, 11:59
اردوي نوروزي من نرفتم.تا اونجايي كه شنيدم جالب نيستش

من نرفتم پارسال ! ییکی از دوستام می گفت خوبه اینا...

ولی منم ترجیح میدم خودم تنهایی بخونم !

* BriAnNa *
05-02-2009, 12:44
چه بسيار انسانهايي كه تازه از اسفند شروع كردن و به كجا رسيدند!!
پس از اسفند شروع کنیم ! :31: :38:
مرسی از همه به خاطر انگیزه ای که تو محیط پخش می کنن ! :46:
پست قبلی رو فقط به این خاطر دادم که دوستان لطف کنن و تاکید کنن که هنوز وقت هست ! در واقع نظر شخصیم کاملا با چیزی که تو پست قبلی گفتم متفاوته ! :31:
یه پست مصلحتی بود به این خاطر که در جوابش چند تا پست انرژی زا از طرف بکس داده بشه که خوشبختانه این اتفاق افتاد ! :27: :11:

راستش من خودم اصلا استرس ندارم ( ولی به شدت بهش نیاز دارم ! )
نمی دونم چرا همیشه احساس می کنم کلی وقت دارم ! پارسال هم همین فکرو می کردم ! :31:
اینم sms دوستم 13 روز مونده به کنکور ریاضی : ( خودش الآن داره پزشکی اصفهان می خونه ! )

Faghat in yadet bashe 13 ruz dige forsat dari ke mishe ke mishe 312 saat . kheili . kheili kara tu hamin
forsat mituni bokoni

موفق باشین ! :10:

only4you_mehr
05-02-2009, 12:54
چه بسیار انسان هایی که یک روز قبل از کنکور شروع کردند و موفق شدند :دی :31:

آنهایی که سوال ها رو از قبل خریداری کرده بودند :دی

RMDT
05-02-2009, 15:43
سلام من امسال سال دومم تاالان فقط دو تا ازمون سنجش دادم که به نصف بودجه بندیشم نرسیدم به نظرتون برم کانون البته اصلا نظر خوبی در مورد کانون ندارم پارسال اول مهر ترازم4800 بود تا خردادم هیچ فرقی نکرد یعنی کانون هیچ کمکی بهم نکرد میترسم دوباره این بشه:41:

RMDT
05-02-2009, 16:18
سلام به همه ی دوستان p30 من میخوام بعد عید برای دروس اختصاصی برم کلاس تست تهران خودم تهرانی نیستم میخوام کلاساش 1ماه یا 40 روز بیشتر نباشه و فقط تست باشه و دبیراش واقعا عالی باشن اگه اموزشگاهی میشناسین لطفا معرفی کنین

Macushla
05-02-2009, 21:48
سلام من امسال سال دومم تاالان فقط دو تا ازمون سنجش دادم که به نصف بودجه بندیشم نرسیدم به نظرتون برم کانون البته اصلا نظر خوبی در مورد کانون ندارم پارسال اول مهر ترازم4800 بود تا خردادم هیچ فرقی نکرد یعنی کانون هیچ کمکی بهم نکرد میترسم دوباره این بشه:41:

وقتي شما تلاش نكني ...
اگر ميخواي بري كانون و تلاش نكني همين بهتر كه نري و اسكناس ها رو هدر ندي.:31:
ببين دوست عزيز شما تا وقتي تصميم جدي نگيري و درس نخوني اصلا فرقي نميكنه كانون باشي يا سنجش. اگر كانون هم بري ، همين آش و همين كاسه . شما كه مثل من و خيلي از بچه هاي اينجا پشت كنكوري هستي وقت زيادي واسه خوندن داري .سعي كن اين فرصت ها رو از دست ندي تا هر جا هستي چه كانون و چه سنجش بهترين خودت باشي .

من نميدونم چرا بچه ها گير ميدن به اين موضوع و براي آزمون درس ميخونن ؟؟؟ يعني شما اگر هيچ آزموني ثبت نام نكني نبايد خودت يه برنامه داشته باشي ؟!!!!!!! خيلي مواقع برنامه ريزي هاي خودمون از برنامه ريزي آزمون ها ، يه سر و گردن بالاتره (جمله رو داشتي ):5: !!!!!!!

فقط درس بخون داداشي . گفتي به نصف بودجه بندي هم نرسيدي ، تلاشت رو يه كم بيشتر كن ، قول ميدم براي آزمون بعدي به تمام بودجه بندي ميرسي !!!

:11::11::11::11:

pesarebaba2006
05-02-2009, 23:16
ولی من احتمالا این اردو رو میرم. اصفهان دو نوع اردو داره.
1-میریزنمون تو یک سالن بزرگ (از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر) پذیرایی کامل (ناهار و آجیل باجیل و گز و ...) 130000
2-کلاس های دروس تخصصی که بدون پذیرایی 120000
من اولی رو میرم.

Amirlike2
06-02-2009, 00:58
منم اردو کانون نمیرم
آخه شنیدم ارزش نداره یه جورایی بیشتر وقتتو تلف میکنه یعنی خودت توی خونه بشینی بخونی
خیلی بهتره. البته این در مورد کانونه.( که 130000 تومان میگیره)
من خودم میخوام خونه بخونم مگه این که جایه دیگه ای برم اردو.

noia
06-02-2009, 02:37
سلام،
از شما کسی تو کنکورای آزمایشی گاما شرکت نکرده؟

bleu2u4u
06-02-2009, 04:57
دوستان اگه کسی تجربه ی اردو های نوروزی کانون رو داره یک کم در موردش توضیح بدن
در مورد اردو هایی که جاهای دیگه هم برگذار میشه اگه کسی اطلاع داره بده تا بتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم

seyyedi
06-02-2009, 15:17
دوستان سلام

راستش من خودم اصلا استرس ندارم ( ولی به شدت بهش نیاز دارم ! )
آخ حرف دل من رو زدی
------------------
راستی دوستان یکم در مورد این اردو مردوها توضیح بدین حداقل بشنویم چه خبره اونجاها
ما که اینجاها از این چیز میزا نداریم

m007007
06-02-2009, 23:43
سلام
دوستان کسی اینجا 8 کتاب ریاضی گاج رو داره؟چه جوریه؟لطفا یه توضیحی بدید اگه دارید
مرسی

apollon
07-02-2009, 15:13
منم اردو کانون نمیرم
آخه شنیدم ارزش نداره یه جورایی بیشتر وقتتو تلف میکنه یعنی خودت توی خونه بشینی بخونی
خیلی بهتره. البته این در مورد کانونه.( که 130000 تومان میگیره)
من خودم میخوام خونه بخونم مگه این که جایه دیگه ای برم اردو.

به نظر من امسال به هیچ عنوان مسافرت نرین پارسال که سوم بودم برای عید می خواستم ضعفامو تو عید جبران کنم. یه جلسه هم برای عید قلمچی گذاشته بود که گفتن مسافرت نرید درس نمی خونید و مسافرت برای فراموش کردن خوبه و این حرفا. من گفتم برو بابا کتابام رو ورداشتم با خودم بردم گفتم حتما میخونم 1 ساعت هم در طول 13 روز نخوندم

majid.khaledi
07-02-2009, 16:59
سلام
بدترین کاری که تو عید میشه کرد رفتن به اردوی قلم چی هستش:27::2:
خودتون تو خونه درس بخونید خیلی بهتره
این نظره منه:11:

عسل h
07-02-2009, 17:11
سلام
آیا دانشگاه آزاد شبستر امسال اولین سالی است که ارشد نرم افزار را هم آورده یا پارسال هم داشته؟اگرهم داشته ، از تراز آخرین فرد قبول اطلاعی دارید؟ می تونید برام پیدا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فوریه فوریییییییییییییییییییییی ییی

Vict0Ria
07-02-2009, 19:06
سلام

اگر ميخواي بري كانون و تلاش نكني همين بهتر كه نري و اسكناس ها رو هدر ندي.
ببين دوست عزيز شما تا وقتي تصميم جدي نگيري و درس نخوني اصلا فرقي نميكنه كانون باشي يا سنجش. اگر كانون هم بري ، همين آش و همين كاسه . شما كه مثل من و خيلي از بچه هاي اينجا پشت كنكوري هستي وقت زيادي واسه خوندن داري .سعي كن اين فرصت ها رو از دست ندي تا هر جا هستي چه كانون و چه سنجش بهترين خودت باشي .
100% تأئید میشه.

من نميدونم چرا بچه ها گير ميدن به اين موضوع و براي آزمون درس ميخونن ؟؟؟
من میدونم
خوب میخوان با برنامه اون پیش برن.
شاید منظورتون اینه که بیشتر ذهنشون مشغول کانونه تا کنکور.
شاید تراز براشون اعتباره!!!
حس اول بودن خیلی هیجان انگیزه!!!!!!!!!
البته خیلی از این افراد که برای آزمون میخونن موفق هم بودن
ولی 2رست خوندن.

سلام
بدترین کاری که تو عید میشه کرد رفتن به اردوی قلم چی هستش
خودتون تو خونه درس بخونید خیلی بهتره
این نظره منه

چرا اینقد از این اردو ها بد می گید کسی نیست تعریف کنه ؟؟؟؟

rosenegarin13
07-02-2009, 20:54
یه خواهش از کسایی که میگن اردوی کانون بده:

میشه دلیلاتونو بگید؟
من خودم نمیخوام برم ولی یکی از دوستام سر دو راهی شدیدی گیر کرده که بره کانون یا بره جای دیگه

dogtag
08-02-2009, 10:29
سلام.
آیا منبعی برای کنکور ریاضی امسال هست که بگه از هر جا چقدر تست میاد؟
مثلاً بگه:
فیزیک » دینامیک 3 تا - استاتیک 4 تا - ...
ریاضی » تابع 2 تا - لگاریتم 1 و ...
...

؟

یا خودتون می دونید؟
می خوام ببینم تو این وقت کم، باید کدوم ها رو نخونم.

---

و این که در کل با نخوندن تحلیلی و گسسته موافقید؟

MaaRyaaMi
08-02-2009, 12:22
سلام.
مثلاً بگه:
ریاضی » تابع 2 تا - لگاریتم 1 و ...
...

؟

یا خودتون می دونید؟

---

منبعی نیس که دقیقا بگه امسال چی میاد از هر مبحث و درسی !

ولی خب بیشتر کتابای تستی بودجه بندی درسا رو نوشتن !

مثلا واسه گسسته خیلی تاکید می کنن برای بحث نظریه اعداد همنهشتی رو بخونین (البته برای کنکور دولتی)
برعکس اگه واسه آزاد می خونین بیشتر نظریه اعداد بخونین چون بیشتر تستاش از این مبحثه...
یا بیشتر از مبحث جبر و احتمال بخونین چون حدودا 5 6 تا تست ازش میاد !

.....

نه اصلا !

به نظرم تحلیلی خوندنش خیلی بهتر از هندسه پایه س !
گسسته هم اون فصلی که مربوط به احتمال ایناس رو خب باید بیشتر خوند...آسونتر هم هست نسبت به بقیه مباحث گسسته

dogtag
08-02-2009, 12:59
ممنون MaaRyaaMi عزیز،
شما الان چیزی داری که بنویسی؟
من فقط شیمی رو دارم که گفته شیمی 2 فلان تست. و...

و بقیه ی دوستان...
لطفاً اگر از این بودجه بندی ها دارید، بنویسید.

ممنون.

soheiltaker
08-02-2009, 14:08
سلام.

---

اصلا
حتي شده يه نگاه كوچولو هم كني خيلي خوبه
من همين كارو پارسال كردم ضرر كردم

swamp
08-02-2009, 15:49
سلام.
مثلاً بگه:
ریاضی » تابع 2 تا - لگاریتم 1 و ..
یا خودتون می دونید؟

pesarebaba2006
08-02-2009, 17:16
دوستان : (همه ی جمله زیر رادیکال است.2 هایی که بعد از ایکس و پرانتز گذاشتم،توان هستش)
دامنه ی تابع y=-x2(x2-4)2 چند عضو دارد؟
میدونم که 3 عضو داره ولی نمیدونم چرا اگر بخوام حلش کنم ، گیر می افتم.(تعیین علامتش هم خیلی سخته)

pesarebaba2006
08-02-2009, 17:42
جونم در اومد تا این رو بنویسم. اون هم با برنامه ی پیشرفته و بسیار عالی Paint...

dogtag
08-02-2009, 18:23
خب 0 و 4 و -4 ه دیگه.
نه؟

همه همیشه مثبت (و صفر) اند.
پس باید جا هایی رو در بیاری که صفر بشن.
x2 وقتی صفر می شه که x=0 باشه

اون یکی هم وقتی 4-4 بشه که x می تونه +4 و -4 باشه.

pesarebaba2006
08-02-2009, 19:06
خب 0 و 4 و -4 ه دیگه.
نه؟

همه همیشه مثبت (و صفر) اند.
پس باید جا هایی رو در بیاری که صفر بشن.
X2 وقتی صفر می شه که x=0 باشه

اون یکی هم وقتی 4-4 بشه که x می تونه +4 و -4 باشه.
البته فکر کنم منظور شما 2- و 2+ باشه!!!
درست.ولی میخوام یکی اینو کامل حل کنه.تعیین علامت هم اگر ممکنه. (کجایی سجاد فولادی که یادت سبز ...)

soheilsmart
08-02-2009, 20:41
جونم در اومد تا این رو بنویسم. اون هم با برنامه ی پیشرفته و بسیار عالی Paint...

اینو دانلود کن!

Macushla
08-02-2009, 23:04
اعلام تاريخ آغاز ثبت نام داوطلبان شركت در آزمون سراسري سال 1388 دانشگاه آزاد اسلامي
به گزارش روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي ثبت نام داوطلبان شركت در آزمون سراسري سال 1388 اين دانشگاه از روز چهارشنبه مورخ 23/11/87 آغاز مي شود .
اين گزارش مي افزايد داوطلبان شركت در آزمون ياد شده مي بايستي از تاريخ مذكور ضمن مراجعه به دفاتر پستي سراسر كشور نسبت به تهيه دفترچه راهنماي آزمون و خريد كارت اعتباري ثبت نام اقدام نمايند .
روابط عمومي مركز آزمون
دانشگاه آزاد اسلامي

separate جان بالاخره از تنهايي در اومدي

اينجا رو بخون

سلام دوستان برای ادبیات رشته انسانی چه کتابی بخرم خوبه میخام بیشتر تست باشه برای ادبیات همه رو پیشنهاد کنید هم ادبیات 2و3وپیش و متون نظم و نثر
برای عربی هم میخام اونم بیشتر تست باشه بهتره
ممنون میشم

Vict0Ria
09-02-2009, 07:34
دامنه ی تابع y=-x2(x2-4)2 چند عضو دارد؟
(همه ی جمله زیر رادیکال است.2 هایی که بعد از ایکس و پرانتز گذاشتم،توان هستش)

زیر رادیکال که منفی نمی شه می شه!!!؟؟
x2(x2-4)2 این یه عدد مثبته قبول داری؟
منفی قبلش عدد رو منفی میکنه
پس باید جواب هایی رو بدست آورد که زیر رادیکال صفر بشه
?ok
بقیش هم که تابلو دیگه .

pesarebaba2006
09-02-2009, 12:23
زیر رادیکال که منفی نمی شه می شه!!!؟؟
x2(x2-4)2 این یه عدد مثبته قبول داری؟
منفی قبلش عدد رو منفی میکنه
پس باید جواب هایی رو بدست آورد که زیر رادیکال صفر بشه
?ok
بقیش هم که تابلو دیگه .

خیلی ممنون.بهتر فهمیدم.با این حساب اصلا رفتن دنبال تعیین علامت این جمله راه به ترکستان است.باید فقط صفر بشه.(چون هم ایکس و هم پرانتز توان دو دارد در هر صورت این جمله مثبت است.و وقتی یک منفی قبلش باشه پس در همه حال منفیه.پس فقط باید صفر بشه و برای همین ...) (تقریبا یه چیز بدون حل کردنه.بیشتر باید حس ریاضی داشته باشی).
خیلی ممنون. سهیل اسمارت عزیز یک جرقه ای زد و ویکتوریای عزیز هم بشکه ی بنزین رو ریخت روی شعله.:21:
خیلی ممنون.

prance666
09-02-2009, 16:34
سلام دوستان برای ادبیات رشته انسانی چه کتابی بخرم خوبه میخام بیشتر تست باشه برای ادبیات همه رو پیشنهاد کنید هم ادبیات 2و3وپیش و متون نظم و نثر
ممنون میشم

hermione
09-02-2009, 22:47
یه سوال داشتم :
من از سایت کانون چند تا کتاب خریدم و پولشو به بانک ریختم حالا بمن یه برگه داده نمی دونم کدومش شماره فیش هست ( همونی که کانون می خواد )

یه شماره پیگیری داره که 14 تا حرف و عدد داره
یه شناسه داره که 20-30 تا کارکتر داره
یه شماره دیگه هست 6 رقمه و سمت راستشم یه کسر ب/383 هست
کسی می تونه راهنماییم کنه ؟

m007007
09-02-2009, 23:04
سلام
شماره فیش اگر اشتباه نکنم همونی هست که بالا به رنگ قرمز نوشته.

----------------------------------
دوستان به نظر شما سوالات کتاب 30 سال کنکور ریاضی برای خوندن(+ نکاتش) کافی هست؟؟؟اگه همه نظرتون رو بدید ممنون میشم.

timsar jackson
10-02-2009, 07:38
یه سوال داشتم :
من از سایت کانون چند تا کتاب خریدم و پولشو به بانک ریختم حالا بمن یه برگه داده نمی دونم کدومش شماره فیش هست ( همونی که کانون می خواد )

یه شماره پیگیری داره که 14 تا حرف و عدد داره
یه شناسه داره که 20-30 تا کارکتر داره
یه شماره دیگه هست 6 رقمه و سمت راستشم یه کسر ب/383 هست
کسی می تونه راهنماییم کنه ؟

همون شماره ای که بالا قرمز نوشته رو باید بفرستی

rosenegarin13
10-02-2009, 12:20

میشه دلیلاتونو بگید؟
من خودم نمیخوام برم ولی یکی از دوستام سر دو راهی شدیدی گیر کرده که بره کانون یا بره جای دیگه

همچنان منتظریم:10:

Vict0Ria
10-02-2009, 12:24
کم کم دارم آدم می شم.
ترازای خوبم هم داره میاد.:8::40:

میشه دلیلاتونو بگید؟

ما هم منتظریم...

soheiltaker
10-02-2009, 12:36
دوستان به نظر شما سوالات کتاب 30 سال کنکور ریاضی برای خوندن(+ نکاتش) کافی هست؟؟؟اگه همه نظرتون رو بدید ممنون میشم.

باتوجه به سوال هاي كنكور امسال بله
ولي به شرط اينكه كاملا روشون مسلط بشي :46:

separate
10-02-2009, 14:24
ممنون میشم

بالاخره یک انسان(ی) اینجا پیدا شد!:31:

برای عربی کتاب آبی کانون خوبه

pesarebaba2006
10-02-2009, 15:11
بچه ها کسی خبر نداره قیمت این دفترچه دانشگاه آزاد تقریبا چنده ؟ (فردا میاد دیگه؟)

m007007
10-02-2009, 15:41
باتوجه به سوال هاي كنكور امسال بله
ولي به شرط اينكه كاملا روشون مسلط بشي :46:

امسال؟؟حالا چرا امسال؟مگه قراره یه جور خاصی باشه؟؟؟؟

Vict0Ria
10-02-2009, 19:27
امسال؟؟حالا چرا امسال؟مگه قراره یه جور خاصی باشه؟؟؟؟

من می دونم چرا آخه کنکور سالای فرد سخت و سالای زوج آسونه امسالم کنکور آسونه .شما م که داری برای کنکور 88 می خونی 2رسته؟

mohsensoft
10-02-2009, 22:22
من می دونم چرا آخه کنکور سالای فرد سخت و سالای زوج آسونه امسالم کنکور آسونه .شما م که داری برای کنکور 88 می خونی 2رسته؟
ايول
من هنوزم تو كف نظريه ي شما هستم!!!!!
مگه طرح ترافيكه كه زوج و فرد داشته باشه؟
شما با چند سال تحقيق به اين نتيجه رسيدي؟ :دي
نه بابا؛از اين خبرها نيست
كنكور هميشه سخت بوده و هست
ربطي هم به زوج و فرد نداره

* BriAnNa *
10-02-2009, 23:28
خدا نکنه آسون بیاد !
از اعماق وجودم دعا می کنم کنکور امسال سخت ترین کنکور ممکن !!! باشه :27:
و البته دعا می کنم خودم و دوستام و بچه های p30 توش موفق باشن ! :46: :11:

R0Yal
11-02-2009, 13:19
جدیداً چیزای جدیدی از یک مشاور به نام دکتر حسین احمدی شنیدم که روش های جدیدی برای تست زدن داره.
و ادعا می کنه رتبه های تک رقمی زیادی تحت مشاوره او بودند(حبیب الله عبدالهی پور رتبه 2 کنکور ریاضی مهندسی برق شریف ، ندا ایاز رتبه 1 مهندسی کامپیوتر،سپیده آذریان مهندس برق رتبه ،فرشید غلامی و شبنم کوشک پزشکی شهید بهشتی،هانیه کرباسی و آیدا شافعی دانشجوی مهندسی معماری و...)تازه می گه اکثر این افراد در چند ماه آخر به او روی آوردند .
و با روشی نام آلفای ذهنی روش های تست زنی رو به شاگرداش آموزش میده.
البته من اصلاً به مشاورا اعتقاد ندارم و معتقدم همه چیز به خود آدم بستگی داره ولی وقتی این حرفا رو شنیدم تعجب کردم.
اگه کسی چیزی شنیده و به صحت این حرفا اطمینان داره بگه و یه سایتی بده که بیشتر آشنا شیم.

منم قبول دارم.

ايول
شما میتونید برید رتبه های دو نفر که یه جا قبول شدنو و دو سال پیاپی کنکوردادند رو مقایسه کنید.

hackerboy
11-02-2009, 16:54
ايول
سر ما همش مي‌گفتن که فيزيک شما سخته، رياضيتون آسون؛ دقيقاً برعکس شد!

mohsensoft
11-02-2009, 17:49
سر ما همش مي‌گفتن که فيزيک شما سخته، رياضيتون آسون؛ دقيقاً برعکس شد!
به به
سلام داش سجاد خودمون.چه خبر؟
بيا يه كمي توصيه كن تا اينقدر به حواشي توجه نشه(حالا يكي ميخواد منو نصيحت كنه)

شما میتونید برید رتبه های دو نفر که یه جا قبول شدنو و دو سال پیاپی کنکوردادند رو مقایسه کنید.
اصلا ملاك خوبي نيست
چون افراد باهم متفاوت هستند

MaaRyaaMi
11-02-2009, 19:15

!!!

خدا نکنه آسون بیاد !
از اعماق وجودم دعا می کنم کنکور امسال سخت ترین کنکور ممکن !!! باشه

دعای من و شما تاثیری نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
سوالای کنکور همیشه در سه سطح آسون متوسط سخت برگزار میشه ...!

کنکور 87 که به نظر من و چند تا از دوستام
ریاضیش آسون بود نسبتا منظورم اینه سوالاش آشنا بود واسمون
فیزیک هم بدک نبود !
ولی شیمی تا حدودی مشکل بود !به طوریکه از 86 سختتر بود واسم!

معمولا هر سال یکی از دروس اختصاصی یکم مشکلتر میشه...ولی باید همه درسا رو تو یه سطح خوند و پیش بینی نکرد !

pesarebaba2006
11-02-2009, 19:18
این سایت سنجش قاطی داره و کد 14 رقمی نمیده.
راستی حساب کردم که پول دریافتی از ملت برای کنکور سراسری ، مبلغ نا چیز 24000000000 (بیست و چهار میلیارد تومان تمام-----------------% در وجه حامل_______________% :دی) میشه. این پول ها کجا میره !!!!

* BriAnNa *
11-02-2009, 20:34

منم طرح زوج و فردو رد می کنم ! نمونش هم کنکور 84 که میگن !!! خیلی سخت بوده ! :46:

دعای من و شما تاثیری نداره

ان شاء الله امسال تاثیرشو می بینیم ! :31:
من به دعا خیلی اعتقاد دارم ! :46:

MaaRyaaMi
11-02-2009, 21:14
این سایت سنجش قاطی داره و کد 14 رقمی نمیده.
راستی حساب کردم که پول دریافتی از ملت برای کنکور سراسری ، مبلغ نا چیز 24000000000 (بیست و چهار میلیارد تومان تمام-----------------% در وجه حامل_______________% :دی) میشه. این پول ها کجا میره !!!!

خب این پولا صرف همون دفترچه سوالا تاااااااااااااااااا اون کیک و کلوچه ای که میدن سر کنکور میشه دیگه:27:

ان شاء الله امسال تاثیرشو می بینیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من به دعا خیلی اعتقاد دارم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

منم نگفتم بی اعتقادم !
ولی به نظرم به جای فک کردن روی اینجور مسایل که خودش استرس زا هم هس ! بهتره دعا کنیم رشته مورد مد نظرمو نو قبول بشیم:20: نه اینکه کنکور سخت باشه یا آسون ! چون سختی یا آسونی سوالا به هر حال واسه هم هس :46:

موفق باشید:11:

Vict0Ria
11-02-2009, 22:02
منم طرح زوج و فردو رد می کنم ! نمونش هم کنکور 84 که میگن !!! خیلی سخت بوده !

حا لا وقتی کنکور رو دادید سلام میدم.

pesarebaba2006
11-02-2009, 23:01
خب این پولا صرف همون دفترچه سوالا تاااااااااااااااااا اون کیک و کلوچه ای که میدن سر کنکور میشه دیگه:27:
چقدر هم خرج دفترچه سوال ها میکنند !!! من قشنگ یادمه که دو سه بار دفترچه رو پاک کردم.فقط به خاطر اینکه جا نبود(آخه من هم یه کم درشت مینویسم.دوست ندارم حساب کتابم تو هم باشه:دی)
فکر کنم دفترچه سوال های اختصاصی کنکور 1387 در قطع جیبی بود :27:

soheiltaker
11-02-2009, 23:17
به نظر من كه پارسال كنكور دادم كنكور 87 يكي كنكورهاي آسون بوده !!
من بعد از اينكه كنكور 87 رو دادم هر كي از من ميپرسيد چي كار كردي ميگفتم : سخترين كنكورو از ما گرفتن . سوالاي المپياد رو اشتباهي به ما دادن و.... از اين شعرو ور ها!!!
ولي الان كه فكر ميكنم واقعا از اعماق درونم ميسوزم !! اگه من پارسال خودمو نميباختم و از كنكور غول نميساختم الان اون دانشگاهي كه دلم ميخواست قبول شده بودم
عزيزان كنكور خيلي آسونه خيلي .... اين ماييم كه اونو سخت ميگيريم (( جمله رو عشق است!!))
الان كه سوالاي كنكورو حل ميكنم باورم نميشه اينقدر سوالا آسون بوده و من از ترس سر جلسه اصلا به اونا نگاه نكردم
از من ميشنوين سعي كنين روي سوالاي كنكور 30 سال اخير مسلط شين و روي تمرين هاي كتاب همين و فقط همين
چند مثال (( البته اينا فقط چند مثال هست و من كل سوالا رو بررسي كردم ))
سوال 182 فيزيك شبيه سراسري تجربي 84 بوده - سوال 189 فيزيك شبيه آزاد تجربي 67 بوده !!- 192 فيزيك شبيه سراسري تجربي 72 بوده و در سالهاي زيادي تكرار شده - سوال 156 فيزيك عينا مثل سراسري تجربي 63 بوده - 159 فيزيك شبيه آزاد زياضي 81 بوده - 151 رياضي شبيه آزاد 81 - 105 رياضي كاملا شبيه سراسري رياضي 82 بوده - 108 رياضي تمرين 2 صفحه 57 ديف و......
از اينا زياد پيدا كردم (( خوم پيدا كردم نه از جايي كپي كنم !!))
بابا مگه چقدر ديگه ميتونن سوال طرح كنن !؟؟!!
موفق باشين

mohsensoft
11-02-2009, 23:18
به امضام نگاه كنيد
فعلا باي تا كنكور!!!
برام دعا كنيد
دوستتون دارم

* BriAnNa *
12-02-2009, 13:03
منم نگفتم بی اعتقادم !
ولی به نظرم به جای فک کردن روی اینجور مسایل که خودش استرس زا هم هس ! بهتره دعا کنیم رشته مورد مد نظرمو نو قبول بشیم:20: نه اینکه کنکور سخت باشه یا آسون ! چون سختی یا آسونی سوالا به هر حال واسه هم هس :46:

موفق باشید:11:

حرفتو دربست قبول دارم ! ولی خوب هر کسی به زبون خودش دعا می کنه ! :31:
من عادت دارم هر وقت می خوام دعا کنم همه جزئیاتو بگم ! اتفاقا خیلی هم باعث آرامش میشه !
:46: :11:

سوال 182 فيزيك شبيه سراسري تجربي 84 بوده - سوال 189 فيزيك شبيه آزاد تجربي 67 بوده !!- 192 فيزيك شبيه سراسري تجربي 72 بوده و در سالهاي زيادي تكرار شده - سوال 156 فيزيك عينا مثل سراسري تجربي 63 بوده - 159 فيزيك شبيه آزاد زياضي 81 بوده - 151 رياضي شبيه آزاد 81 - 105 رياضي كاملا شبيه سراسري رياضي 82 بوده - 108 رياضي تمرين 2 صفحه 57 ديف و......
موفق باشين

:18: !
وقت مشاوره می دین ؟! :31:
خیلی کارتون درسته ! واقعا نشستین همشو بررسی کردین ؟!
مرسی ! :11:

superior
12-02-2009, 13:49
من بعد از اينكه كنكور 87 رو دادم هر كي از من ميپرسيد چي كار كردي ميگفتم : سخترين كنكورو از ما گرفتن . سوالاي المپياد رو اشتباهي به ما دادن و.... از اين شعرو ور ها!!!
ولي الان كه فكر ميكنم واقعا از اعماق درونم ميسوزم !! اگه من پارسال خودمو نميباختم و از كنكور غول نميساختم الان اون دانشگاهي كه دلم ميخواست قبول شده بودم
عزيزان كنكور خيلي آسونه خيلي .... اين ماييم كه اونو سخت ميگيريم (( جمله رو عشق است!!))
الان كه سوالاي كنكورو حل ميكنم باورم نميشه اينقدر سوالا آسون بوده و من از ترس سر جلسه اصلا به اونا نگاه نكردم
از من ميشنوين سعي كنين روي سوالاي كنكور 30 سال اخير مسلط شين و روي تمرين هاي كتاب همين و فقط همين
موفق باشين

به نام او

شدیدا تایید میشه! این تقریبا وضیعیت منم بود.! همیشه توی ترس و واهمه بودم و اینکه وقت نیست! چه اول مهر و چه یه روز قبل از کنکور !

تازه ملتفت شدیم که این کنکور هم واسه خودش پدیده جالبیه!

farhad_realmadrid
12-02-2009, 14:15
موفق باشين
به همه دوستان توصیه میکنم این پست را تا آخرش بخونین.

دوست من سهیل جان:

ما تو کنکور چیزی به اسم سخت و آسون نداریم.:41:

اما خیلیها میگن که کنکور زوج آسونه ولی فرد سخته!

در سال 80 جز آسون ترین کنکور در دهه 80 و 81 سخت بود و 82 آسون و 83 متوسط به بالا و 84 سخت

چرا 84 سخت بود؟

چون یک هفته قبل از کنکور سوالها در کل تهران پخش شده بود و خیلی آسون بوده و سنجش در آخرین روزها سخترین سوالها را مطرح کردن.و کلا عوض شد.و 85 سخت و 86 آسون و 87 سخت(همه اینها از دیدگاه داووطلبان هست.)

اما تکلیف داووطلب چیشه؟ آیا زوج و فرد اعتبار دارد؟؟؟یعنی امسال آسون خواهد بود؟

ببینین هیچکدام از دبیران و رئیسان آموزش پرورش اطلاع ندارن که کنکور رو کی طرح میکنه.هرسال طراح سوالها عوض میشه ممکنه یک طراح بیاد از 45 سوال فیزیک 15تاش سخت بگیره بقیش آسون و متوسط. و یا برعکس.

به جای اینکه بیایم فکر کنیم که آره امسال کنکور آسونه بیایم تمام سوالهای سراسری و آزاد را الگوریتم حل مسائل حفظ کنیم و راحت قبول شیم!! با ایننجوری خوندن رتبه زیر 10000 را نمیاریم!

باید دیدمون را عوض کنیم باید یه جوری دیگه فکر کرد اینطوری فکر کنیم:

مثلا داریم درس فیزیک 3 بخش خازن را میخونیم که این فرمول مثلا بار خازن به بدست میاد در هنگام خواندن این فرمول باید فکر کنیم که طراح چجوری از این فرمول سوال میدن.وقتی که بررسی کردیم بریم چند تست از همون مبحثی که خواندیم محک بزنیم ببینم در چه وضعی هستیم و دو راه داره: اگر راضی کننده نبود یعنی نتونستی خوب حل کنی برگرد دوباره خازن را بخون 2- اگر راضی کننده بود بریم سوالهای سخت را بگردیم و بزنیم اون وقت اگر بازم راضی کننده بود یعنی حلش کردیم اینجا معلوم میشه که در مبحث این خازن تسلط زیادی دست یافتیم حتی هزارتای دیگه سوال سخت بدن میتونی حل کنی، این چه فایده ای داره؟ فایدش اینه که تا 3 یا 4 ماه آینده هرچی که خازن خوندی تو حافظت ثبت شده و در هنگام دوره سریع یادت میاد.

اما اگر برییم به صورت حفظی یعنی بریم سوالهای 30 سال اخیر را بررسی کنیم و سوالهاشو حل کنیم کمتر از یک ماه دووم نمیاریم.و سریه تمام مبحثهات یادمون میره.

اما این چیزی من از طراح سوالها فهمیدم اینه که تمام سوالهای چند سال اخیر عین همه.(توضیح دادنش واسم سخته نمیدونم چجوری بگم ، در کل تیپ سوالهات شبیه همه فقط روش جواب دادنش فرق میکنه.)

طراحان وقتی میخوان تست سخت را مطرح کنن مثلا در بخش خازن، نمیان مستقیم مجهولاش را بگن
بیایم ببینم که این سوال چه چیزی نداده و چه چیزی داده، آن چیزی که نداده باید خودمون پیدا کنیم به توجه به تسلط خودموم،و این تسلط از تمرین زیاد با کیفیت خوب به دست میاد.

در کنکورهای سراسری همیشه داووطلب را میپیچونه و مجهولات مسئله را مستقیم نمیگن.اما آزاد مثل گلابی!! همرو میگه فقط باید فرمولها را به یاد بیاریم.همین.

فرض کنیم الان داریم کنکور 88 را میدیم اولین سوال فیزیک سخته:2: یا متوسط یا آسون، اما مشکل اینجاست اینه که وقتی به این سوالی برخورد کردیم که طراح کاملا ما را پیچونده همه اینها را باید خودمون پیدا کنیم با توجه به وقت محدود یک دقیقه و پونزده ثاینه برای حل یک تست فرصت داریم چجوری باید سریع کنیم؟؟؟

این برمیگرده به روش درس خوندن یعنی مفهمومی خوندن سپس تمرین زیاد با کیفیت. اون وقت اگر تونستی در یک سال خوب و مفهمومی و با تمرین زیاد با کیفیت بخونیم اون سوال سخت سوال یک فیزیک 88 را راحت میتونیم حل کنیم.

اما اگر مفهمومی نخنونیم یعنی بشینیم فقط فرمولها را حفظ کنیم و بگیریم سوالهای 30 سال اخیر را بزنیم مطمئنا اون سوال 1 فیزیکو نمیتونین حل کنین چرا؟ خودتو میتونین حدس بزنین چرا..

امیداورم حرفهای من را فهمیده باشین و با توجه به 4 ماه باقیمانده (این 4 ماه یکی از ماهای طلاییی کنکوریهاست،اگر مثلا فروردین ماه یک مبحث را خوب نخوانده باشین دیگه فرصی نیست که دوباره برگردیم اون مبحث را بخونیم با توجه به حجم زیاد درسها سعی کنین یک روزش را از دست ندیدن و خوب بخونین تا در آینده به مشکل نخورین) با بهترین حالت درس بخونین و نتیجه وزحمتهاتون را ببیننن.

یادتون باشه که کنکور واسه همه سخته حتی برای رتبه یک کنکور.

به امید موفقیت همه شماها.:40::11:

fnmtebyan
12-02-2009, 18:12
سلام بچه ها.
راستش موضوعی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که اگه در سال 1389 تو کنکور قبول نشم باید چیکار کنم؟
چون از سال بعدش کنکور رو میخوان ور دارن.
خدا وکیلی استرس خودمون کمه تازه به این مسایل هم که فکر میکنم بهترین گزینه رو ترک تحصیل میبینم!
خدا وکیلی چیه این قدر ما رو اذیت میکنن!
سال های قبل اگه رتبه دلخواهی نمی اوردی لا اقل با یه جمله انشا الله سال دیگه جبران میکنم امید وتر میشدی.اما الان من و همسالان من چیکار کنن؟
تازه این موضوع استرس سر جلسه رو هم صد برابر میکنه.

حالا کسی از شما در این مورد حرفی داره بزنه؟

dogtag
12-02-2009, 18:43
جریان حذف که منتفیه!
من زنده، شما هم زنده. به حرف من می رسید.

====

یه سوال آزادی دارم:
من اگر هر 6 تا بزنم تهران و اطراف و تیک هفتم رو بزنم خوبه؟ (با توجه به این که سال دوممه که کنکور می دم و درس هم خوندم)

مرسی

mahsa1469
12-02-2009, 19:20
سلام بچه ها
من پارسال کنکور دادم به یاد سال گذشته یه سر اومدم اینجا !
شما خیلی در مورد زوج و فرد بحث کردین اما برای این که متوجه بشین اصلا این طوری نیست یه نگاه به کتاب زرد بندازید (البته نه الآن بعد از عید ) اون وقت متوجه می شین که اصلا این جوری نیست من خودم تنها کنکوری که می گم سخت بود سال 84 بود البته با توجه به درس خوندن خودم !این شمایید که سختی و آسوونیه انتحان رو باید تشخیص بدین و این برای هر کسی میزان درس خوندنشه یه چیزی بهتون بگم یه سال به خودتون سختی بدین از تفریحات و هر چیزی دیگه بگذرید بعدش تا عمر دارید خوش باشید

behnam_n80
12-02-2009, 20:07
موفق باشين

سهیل جان نمی خوام بگم حرفت اشتباسا
اما هیچ وقت هیچ وقت نمی تونی شرایط جلسه کنکورا تو خونه بسازی و تازه اینکه من خودم 84 را که زدم(قبل کنکور)درصدای بالایی زدم یا مثلا اون سوال ریاضیه 85 (تو شکل بودا) تونسم حل کنم.اما سره جلسه خیلی فرق داره.دوستان می دونم می دونین اما این چند ماهه تا کنکور حیاتی ترین زمانه.الانه که خیلیا جلو می افتن.
ایشالا همه بچا مخصوصا اصفانیا موفق باشن(مخصوصا سهیل جان)

Vmusic
12-02-2009, 20:13
دوستان از قرار دادن هر گونه لینک به وبلاگ ها و سایت های شخصی خودداری کنن

ممنون

Vict0Ria
12-02-2009, 20:29
نوشته شده توسط soheiltaker

خوب من کلی گفتم .حالا یه چیزی گفتم ولی عجب جبهه ای شد چند نفر به یه نفر!!!آقا ما تسلیم...:45:

نوشته شده توسط mohsensoft
ايول

نوشته شده توسط* brianna *
خدا نکنه آسون بیاد !
از اعماق وجودم دعا می کنم کنکور امسال سخت ترین کنکور ممکن !!!

نوشته شده توسط hackerboy
سر ما همش مي‌گفتن که فيزيک شما سخته، رياضيتون آسون؛ دقيقاً برعکس شد !

نوشته شده توسط mohsensoft
اصلا ملاك خوبي نيست
چون افراد باهم متفاوت هستند

نوشته شده توسط maaryaami
کنکور 87 که به نظر من و چند تا از دوستام
ریاضیش آسون بود نسبتا منظورم اینه سوالاش آشنا بود واسمون
فیزیک هم بدک نبود !
ولی شیمی تا حدودی مشکل بود !به طوریکه از 86 سختتر بود واسم

نوشته شده توسط* brianna *
منم طرح زوج و فردو رد می کنم ! نمونش هم کنکور 84 که میگن !!! خیلی سخت بوده!

نوشته شده توسطmahsa1469
شما خیلی در مورد زوج و فرد بحث کردین اما برای این که متوجه بشین اصلا این طوری نیست یه نگاه به کتاب زرد بندازید (البته نه الآن بعد از عید ) اون وقت متوجه می شین که اصلا این جوری نیست من خودم تنها کنکوری که می گم سخت بود سال 84 بود البته با توجه به درس خوندن خودم !این شمایید که سختی و آسوونیه انتحان رو باید تشخیص بدین

نوشته شده توسطfarhad_realmadrid
اما خیلیها میگن که کنکور زوج آسونه ولی فرد سخته!
در سال 80 جز آسون ترین کنکور در دهه 80 و 81 سخت بود و 82 آسون و 83 متوسط به بالا و 84 سخت
چرا 84 سخت بود؟
چون یک هفته قبل از کنکور سوالها در کل تهران پخش شده بود و خیلی آسون بوده و سنجش در آخرین روزها سخترین سوالها را مطرح کردن.و کلا عوض شد.و 85 سخت و 86 آسون و 87 سخت(همه اینها از دیدگاه داووطلبان هست.)
اما تکلیف داووطلب چیشه؟ آیا زوج و فرد اعتبار دارد؟؟؟یعنی امسال آسون خواهد بود؟
حق با شما از نظر منم کنکور پارسال آسون بود مخصوصاً فیزیک و ریاضی ،ولی من حدس می زنم امسال آسون تر این فقط یه حسیه که من دارم نه چیز دیگه!!!بهتره بیشتر از این این تاپیک رو وارد حاشیه نکنیم.

نوشته شده توسط maaryaami
به نظرم به جای فک کردن روی اینجور مسایل که خودش استرس زا هم هس ! بهتره دعا کنیم رشته مورد مد نظرمو نو قبول بشیم نه اینکه کنکور سخت باشه یا آسون ! چون سختی یا آسونی سوالا به هر حال واسه هم هس
اگه حدس بی مورد من باعث استرس شما شد شرمندم :41:شما هم به بزرگی خودتون این بنده حقیر رو ببخشید.
ممنون:11:

MaaRyaaMi
12-02-2009, 21:08
جریان حذف که منتفیه!
من زنده، شما هم زنده. به حرف من می رسید.

====

یه سوال آزادی دارم:
من اگر هر 6 تا بزنم تهران و اطراف و تیک هفتم رو بزنم خوبه؟ (با توجه به این که سال دوممه که کنکور می دم و درس هم خوندم)

مرسی

چه ربطی به سال دوم داره ؟!!!
همه که میزنن شما هم بزن روش:31: ولی فک نمی کنم کسی دیگه کارش به انتخاب هفتم برسه:18:

soheiltaker
12-02-2009, 21:15
[quote=farhad_realmadrid;3492037]به همه دوستان توصیه میکنم این پست را تا آخرش بخونین.

دوست من سهیل جان:

ما تو کنکور چیزی به اسم سخت و آسون نداریم.:41:
به جای اینکه بیایم فکر کنیم که آره امسال کنکور آسونه بیایم تمام سوالهای سراسری و آزاد را الگوریتم حل مسائل حفظ کنیم و راحت قبول شیم!! با ایننجوری خوندن رتبه زیر 10000 را نمیاریم!

باید دیدمون را عوض کنیم باید یه جوری دیگه فکر کرد اینطوری فکر کنیم:

اما اگر برییم به صورت حفظی یعنی بریم سوالهای 30 سال اخیر را بررسی کنیم و سوالهاشو حل کنیم کمتر از یک ماه دووم نمیاریم.و سریه تمام مبحثهات یادمون میره.

فرض کنیم الان داریم کنکور 88 را میدیم اولین سوال فیزیک سخته:2: یا متوسط یا آسون، اما مشکل اینجاست اینه که وقتی به این سوالی برخورد کردیم که طراح کاملا ما را پیچونده همه اینها را باید خودمون پیدا کنیم با توجه به وقت محدود یک دقیقه و پونزده ثاینه برای حل یک تست فرصت داریم چجوری باید سریع کنیم؟؟؟

این برمیگرده به روش درس خوندن یعنی مفهمومی خوندن سپس تمرین زیاد با کیفیت. اون وقت اگر تونستی در یک سال خوب و مفهمومی و با تمرین زیاد با کیفیت بخونیم اون سوال سخت سوال یک فیزیک 88 را راحت میتونیم حل کنیم.

اما اگر مفهمومی نخنونیم یعنی بشینیم فقط فرمولها را حفظ کنیم و بگیریم سوالهای 30 سال اخیر را بزنیم مطمئنا اون سوال 1 فیزیکو نمیتونین حل کنین چرا؟ خودتو میتونین حدس بزنین چرا..

امیداورم حرفهای من را فهمیده باشین و با توجه به 4 ماه باقیمانده (این 4 ماه یکی از ماهای طلاییی کنکوریهاست،اگر مثلا فروردین ماه یک مبحث را خوب نخوانده باشین دیگه فرصی نیست که دوباره برگردیم اون مبحث را بخونیم با توجه به حجم زیاد درسها سعی کنین یک روزش را از دست ندیدن و خوب بخونین تا در آینده به مشکل نخورین) با بهترین حالت درس بخونین و نتیجه وزحمتهاتون را ببیننن.

یادتون باشه که کنکور واسه همه سخته حتی برای رتبه یک کنکور.

به امید موفقیت همه شماها.:40::11:

quote]

من اصلا و ابدا منظورم حفظ كردن سوالاي 30 سال اخير نبود اصلا ....
من منظورم اين بود كه بعد از تسلط روي كتاب بهترين تست در اين زمان تستهاي كنكوره
اينو ميتونين از خود سجاد جان هم بپرسين يعني اصلا خود ايشون به من گفت
و اينو هم همه بايد قبول داشته اگه كنكور سخت باشه براي همه سخته و اگه آسون براي هم آسون
اميدوارم منظورم رو فهميده باشين ! :10::46:

soheiltaker
12-02-2009, 21:19
سهیل جان نمی خوام بگم حرفت اشتباسا
اما هیچ وقت هیچ وقت نمی تونی شرایط جلسه کنکورا تو خونه بسازی و تازه اینکه من خودم 84 را که زدم(قبل کنکور)درصدای بالایی زدم یا مثلا اون سوال ریاضیه 85 (تو شکل بودا) تونسم حل کنم.اما سره جلسه خیلی فرق داره.دوستان می دونم می دونین اما این چند ماهه تا کنکور حیاتی ترین زمانه.الانه که خیلیا جلو می افتن.
ایشالا همه بچا مخصوصا اصفانیا موفق باشن(مخصوصا سهیل جان)

كاملا قبول دارم
ولي اگه ما به خودمون اعتماد داشته باشيم و بدونيم اگه زحمت بكشيم مطمئنا به نتيجه ميرسيم و بتونيم استرس رو سر جلسه كنكورهاي آزمايشي تجربه كنيم اونوقت ميتونيم سر جلسه كنكور با ارامش به سوالا جواب بديم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون بهنام جان انشاا.. شما هم در زندگي موفق باشي:11::11::11::11:

pesarebaba2006
12-02-2009, 21:35
ولی درباره ی شیمی و مخصوصا" زیست که کاملا متفاوت بود و شاهد سوال هایی از کره ی ماه بودیم... :دی
نه از نظر سختی. بیشتر از لحاظ نوع طراحی. امسال خدا کمک کنه.

hermione
12-02-2009, 22:27
:19:
سلام بچه ها.
راستش موضوعی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که اگه در سال 1389 تو کنکور قبول نشم باید چیکار کنم؟
خدا وکیلی استرس خودمون کمه تازه به این مسایل هم که فکر میکنم بهترین گزینه رو ترک تحصیل میبینم!
سال های قبل اگه رتبه دلخواهی نمی اوردی لا اقل با یه جمله انشا الله سال دیگه جبران میکنم امید وتر میشدی.اما الان من و همسالان من چیکار کنن؟

راست می گ عجب بدبختی داریم ما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19:

* BriAnNa *
12-02-2009, 23:06
سلام بچه ها.

عزیز ، سالهای قبل اول کنکورتو می دادی بعد که خراب می کردی می گفتی ان شاء الله سال بعدش جبران می کنم ! ( مثه من :31: )
نه اینکه از سال سوم بشینی به این فکر کنی که اگه دو سال دیگه کنکور قبول نشم ، چی کار کنم ؟!
وقت و انرژیتو واسه این افکار هدر نده و محکم بچسب به امتحان نهایی ! :46:
حتی اگه خدای نکرده اتفاقی که بگی بیفته ( یعنی کنکور 89 قبول نشی ) ملاک پذیرش برای دانشگاه به احتمال خیلی قوی نمرات درسهای دیپلمته !
( البته بماند که هنوز معلوم نیست می خوان چی کار کنن ! فعلا یه سازمان سنجشه و 7000 تا معدل 20 که نمی دونن چه طوری باید وارد دانشگاشون کنن ! :31: )
محکم بخون واسه امتحان نهایی ! تو چند صفحه قبلم گفتم امتحان نهایی یه جوریه که اگه 25/0 از درسی نگیری واقعا اعصابت خورد میشه ! چون خیلی راحت میشه نمره آورد !
شما از الآن به فکر کنکورتی و این خیلی خوبه !
اگه از الآن درسهای سومتو خوب بخونی و همینطوری ادامه بدی احتمال موفقیتت تو کنکور خیلی زیاده ! :46:
پس بهتره وقتتو با " اگه قبول نشم چی میشه " و این فکرا هدر ندی !

به موفقیت فکر کن نه به شکست !

ایشالا همه بچا مخصوصا اصفانیا موفق باشن
ایشالا ! آروزی همه ما قبولی بچه های p30 به خصوص اصفهانیهای گله ! :31: :46:

Macushla
12-02-2009, 23:13
كنكور 88 سخته !!!! واسه من سخته ، واسه شما سخته ، واسه همه سخته

كنكور 88 آسونه !!! واسه من آسونه ، واسه شما آسونه ، واسه همه آسونه

اين كه كنكور سخته يا آسون فقط بعد از كنكور مشخص ميشه پس ميتونيد 4 ماه دست نگه داريد و منتظر بمونيد

هميشه گفتم "بهترينه خودت باش "

تا ميتوني تلاش كن
اگر كنكور سخت بود شما همه تلاشت رو كردي و در حد توان خودت پاسخ ميدي و ميدوني بهتر از اين در توان شما نبوده و اگر آسون بود ، چون تو سطح بالاتري مطالعه كردي همه سوالا رو خوب پاسخ ميدي و يه سوال هم از دست نميدي و در هر صورت از خودت راضي هستي چون نميتونستي بهتر از اين باشي. (بهترينه خودت بودي )

اميدوارم به اندازه تلاشتون موفق باشيد :11::12::thumbsup::11::thumbsup:

به امضام نگاه كنيد
فعلا باي تا كنكور!!!
برام دعا كنيد
دوستتون دارم

خوشم مياد از آدم هايي كه واسه هدف خودشون هر كاري ميكنن :11:

چقدر هم خرج دفترچه سوال ها میکنند !!! من قشنگ یادمه که دو سه بار دفترچه رو پاک کردم.فقط به خاطر اینکه جا نبود(آخه من هم یه کم درشت مینویسم.دوست ندارم حساب کتابم تو هم باشه:دی)
فکر کنم دفترچه سوال های اختصاصی کنکور 1387 در قطع جیبی بود :27:

:10::10:

من هم با اين مورد مشكل دارم . درسته يه كم بزرگ مينويسم ولي 20 تا سوال رو هم نميشه تو اون دفترچه به جواب رسيد چه برسه بيشتر از اين !!!!
از همين جا از مسئولين درخواست ميكنم يك دفتر 40 برگ همراه دفترچه سوالات به من و بقيه دوستاني كه بزرگ مينويسن بدن تا مشكل ما هم حل بشه . :31::31::31:

rosenegarin13
13-02-2009, 10:47
من هم با اين مورد مشكل دارم . درسته يه كم بزرگ مينويسم ولي 20 تا سوال رو هم نميشه تو اون دفترچه به جواب رسيد چه برسه بيشتر از اين !!!!
از همين جا از مسئولين درخواست ميكنم يك دفتر 40 برگ همراه دفترچه سوالات به من و بقيه دوستاني كه بزرگ مينويسن بدن تا مشكل ما هم حل بشه .

منم همینطوری بودم ولی الان نه چون چند وقتیه از چرکنویسای کوچیک استفاده میکنم واسه تست زدن
شما هم امتحان کنید کم کم عادت میکنید

MaaRyaaMi
13-02-2009, 12:21
دیشب کانال 2
اخبار... وزیر علوم رو نشون میداد
حرفاش نشون می داد که خودشون هم از حذف کنکور راضی نیستن :27:

saeed_h1369
13-02-2009, 12:48
بچه ها چطور دادین؟
اختصاصیا سخت بود یا من خراب کردم؟ خیلی سخت بود اختصاصیاش نه؟

dogtag
13-02-2009, 12:50
چی رو؟!؟!

==

راستی، واسه ای سنجش باید کی برم پست؟

soheiltaker
13-02-2009, 12:57
سلام به همه
به نظر من تا آزمون خوبي بود (( اميدوارم وقتي كارنامم هم مياد همين نظرو داشته باشم!!!))
اميدوارم شما هم عالي كار كرده باشين