PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

MaaRyaaMi
09-03-2009, 12:31
اگه اشتباه نکنم تراز بالای 5900 رتبه زیر 10000 میده

نخیر ! بنده خودم حول و حوش همین اوردم شدم 20000!

برای زیر 10000 باید تراز بالای 6500 7000 باشه البته اینم بستگی داره چون هر سال یه مقداری تغییر می کنه....

البته تو دولتی که تراز مهم نیس .... مهم آازاده که اونم هر رشته ای و شهری تراز خودشو داره !

Amirlike2
10-03-2009, 01:24
سلام
شاید گذاشتن این آدرس یکم واسه شما زود باشه ولی چون احتیاج به راهنمایی دارین اینو میذارم
ترازتون رو بدین نشون میده چی قبول میشین اگه اشتباه نکنم تراز بالای 5900 رتبه زیر 10000 میده ولی بازم دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی ممنونم خیلی خوب و مفید بود.
:11::40::40:

timsar jackson
10-03-2009, 11:47
اگه بخوای به یه نفر که تنبلی میکنه درس نمیخونه یه چیزی بگی که متحول بشه و به خودش بیاد چی بهش میگی؟

pesarebaba2006
10-03-2009, 12:05
اگه بخوای به یه نفر که تنبلی میکنه درس نمیخونه یه چیزی بگی که متحول بشه و به خودش بیاد چی بهش میگی؟

درس نخونی فردا بهت زن نمیدن هههههههههههههه :دی

m007007
10-03-2009, 12:41

تا طرف تا خودش به خودش نیاد این تحولات دوامی نخواهد داشت و موقتی خواهد بود.

timsar jackson
10-03-2009, 13:23

خب میگم یه کاری کنین یه چیزی بگین که به خودش بیاد....

rosenegarin13
10-03-2009, 13:30
یه چیزی بگین که به خودش بیاد....

بهش میگم:

به آیندت فکرکن و امسال

و اینکه خیلی به هم ربط دارند وهمه اینا به تو بستگی داره به تلاشی که میکنی

نابرده رنج گنج میسر نمیشود.......

هممون بلدیم ولی یه لحظه بهش فکرکنیم
باید زحمت بکشی اگه گنج میخوای

پس بشین درستو بخون

* BriAnNa *
10-03-2009, 14:33
درس نخونی فردا بهت زن نمیدن هههههههههههههه :دی
ممکنه درس بخونه هم بهش زن ندن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشود ... ( پارسال خودم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( کل روشهایی که میگم رو خودم قبلا تست شده ! :31: )

بستگی به طرف داره ...
من خودم یه جوریم که هر چی بیشتر بم بگن درس بخون کمتر می خونم ! نمی دونم چرا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونی از آینده و اینا براش بگی و اینکه اگه درس نخونه به هیچ جایی نمی رسه !
می تونی بهش اعتماد به نفس بدی مثلا بگی تو که انقدر باهوشی ،انقدر استعداد داری .... ، حیف نیس درس نخونی بمونی پشت کنکور ! تو می تونی با این استعداد و هوشت بهترین رتبه رو تو کنکور بیاری ، بشین درس بخون ! نخونی پشیمون میشی ....
می تونی بهش انگیزه قوی بدی !
می تونی بترسونیش ! مثلا بگی تو که اینقدر استعداد و اینا داری اگه درس نخونی و یه رشته درست حسابی قبول نشی اون دنیا باید جواب خدا را بدی ! :21:خدا در قبال این استعدادی که بهت داده ازت انتظار داره ! مردم هم بهت احتیاج دارن :31: ... اگه درس نخونی ، یه کاره ای نشی تو این مملکت ، یه حق الناس بزرگ میفته گردنت !
در مرحله آخر هم می تونی یکم خشونت داشته باشی ! :27:

یه نکته ای رو اشاره کنم ! همه این مراحل قبلا رو خودم تست شده ولی چون همشو خودم می دونستم هیچ کودومش جواب نداد ! :31:
اگه طرف فقط تنبله و حس درس نخوندن نداره ( مثه بعضی وقتهای خودم ! :31: ) باید جو درس خوندنو واسش درست کنی !
این روش 99 % جواب میده ! هیج زحمتی هم نداره ...
با چند تا از دوستات و این دوستت برید کتابخونه یاهر جای دیگه و بشینین جلوش خفن درس بخونین ! وفتی ببینه همتون دارین تلاش می کنین و می درسین به خودش میاد و اتومات شروع میکنه به درس خوندن .. :27:
این روش هم رو خودم تست شده 100% جواب داده ... :46:

به امید موفقیت همگی در کنکور 88 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

timsar jackson
10-03-2009, 16:39
مرسی از جواباتون این سوالو من واسه خودم پرسیدم آخه نمیدونم چرا یه هفته ایه شل گرفتم !!!!

RMDT
10-03-2009, 18:32
سلام .دوستان از بذل توجه همه ممنون.لطفا جواب سوال من و بدین.اسم اموزشگاهای خوب با دبیرای خوب رو برای بعد از عید و واسه تست بگین در تهران.دروس اختصاصی ریاضی.
دلمون خوشه یک سایت گیر آوردیم که لا اقل بچه ها سوالا مونو جواب می دن ولی اشتباه کردیم.

farhad_realmadrid
10-03-2009, 21:15
دوست من،
از من میشنوی آموزشگاه نرو مخصوصا دروس اختصاصی،چون باید خودت تست بزنی و بهتر میرسی و بهترم یاد میگیری...

حالا آدرس آموزشگاه میخواهی من فقط هندش میشناسنم برو سید خندان،آدرس دقیقش نمیدونم کجاست!! آموزشگاه ملاصدرا برو،اسمش هم هومن نوراییه،هم معلم هندست و هم گسسته.من که جزوش از یکی بچها گرفتم بگم که خیلی عالیه...

بقیه درسها خبری ندارم.

fnmtebyan
10-03-2009, 22:11
سلام بچه ها.
میخواستم بدونم برای امتحان نهایی(5 درس کنکوری)چه کتابی بخرم.
منظورم اینه که سوال های امتحان نهایی از سال 80 تا 87 رو بگیرم و کار کنم یا نه برم پیک گل واژه بگیرم ؟
نظر شما چیه؟خدا وکیلی کدومش بهتره؟

pesarebaba2006
10-03-2009, 22:37
سلام بچه ها.
منظورم اینه که سوال های امتحان نهایی از سال 80 تا 87 رو بگیرم و کار کنم یا نه برم پیک گل واژه بگیرم ؟

دو سالانه ی کانون خوبه.
ولی هیچ چیز نباید جای متن و مخصوصا تمرین ها و مثال های خود کتاب درسی رو بگیره.
دقت کن...

timsar jackson
10-03-2009, 23:28
سلام بچه ها.

اول خوب کتابو جزوه رو زیر و رو کن و بعد 2 سالانه ی کانون خوندن نمونه سوالای امتحان نهایی هم بهت کمک میکنه

اما مهمتر از همه زیر و رو کردن کتابه این چیزایی که بهت گفتمو سال پیش به من میگفتن گوش نکردم ضرر کردم.....!!

Amirlike2
11-03-2009, 00:43
بالاخره دیروز رفتم کتابخونه و بعد از یکی دو هفته !!! شروع کردم تحلیلی خوندن ! تو یه چشم به هم زدن تموم شد ! ( چند صفحه آخرش مونده که ایشالا فردا تموم میشه ، راحت میشم !!!) بعدش رفتم سراغ ادبیات ، یه چند ساعتم ادبیات خوندم بعد که برگشتم نگاش کردم دیدم فقط 3-2 تا درس مونده تا کل ادبیاتم تموم شه !
اصلا خودم مونده بودم این همه رو کی خوندم ؟! :18: هر چی برمی گشتم چند صفحه قبل ، می دیدم نه انگار همشو بلدم !
فهمیدم سرعت مطالعم خیلی بالاست :27:

میگم چجوری مطالعه کردی که با این سرعت تمومش کردی
خودم احساس میکنم سرعت مطالعم پایینه.
بگو چجوری مطالعه کردی تا منم یاد بگیرم که شاید یه وقت تاثیر داشت.

Amirlike2
11-03-2009, 00:48
من امروز رفتم دفترچه سربازی فرستادم واکسنم زدم تاریخ اعزامم آخر فروردین مشخص میشه.
خیالم راحت شد. خیلی فکرم مشغول کرده بود.

mohsensoft
11-03-2009, 10:33
من امروز رفتم دفترچه سربازی فرستادم واکسنم زدم تاریخ اعزامم آخر فروردین مشخص میشه.
خیالم راحت شد. خیلی فکرم مشغول کرده بود.
سلام
منم 1 ماه پيش فرستادم تاريخ اعزامم افتاد 18 مهر
خيلي نگران بودم نكنه بيفته قبل كنكور
البته هنوز پست نياورده ولي اگه خيلي عجله داري و ميخواي بدوني كه اعزامت كي هست با كارت ملي به پليس +10 مراجعه كن
يا علي

* BriAnNa *
11-03-2009, 13:06
میگم چجوری مطالعه کردی که با این سرعت تمومش کردی
خودم احساس میکنم سرعت مطالعم پایینه.
بگو چجوری مطالعه کردی تا منم یاد بگیرم که شاید یه وقت تاثیر داشت.

من که کل کتابو یه روزه نخوندم ! :31:
من فقط گفتم احساس کردم خیلی عقبم چون از هر بخش کتاب یه قسمتشو می خونم ، مثلا بخش ماتریس ها رو تا سر دوران خونده بودم بعد که رسیدم به دوران دیدم یه کوچولو ربط داره به مقاطع مخروطی مجبور شدم برگردم مقاطع رو بخونم !
یا ادبیات از هر قسمت کتاب هر جاشو که دوس داشتم می خوندم مثلا از ادبیات 3 دو تا درس فصل ادبیات انقلابو می خوندم حوصلم که سر می رفت می رفتم سراغ فصل ادبیات داستانی ! :31:
چون نوع خوندنم خیلی پراکنده بود احساس می کردم خیلی عقبم ولی اینجوری نبود و هر دوشون تو یه روز تقریبا تموم شدن ...
راجع به سرعت من نمی تونم یه روش کلی بهتون بگم ولی تجربه 1 ساله من :31: نشون می ده که تنوع برنامه به شدت رو سرعت مطالعه اثر می ذاره !
مثلا اگه قراره 20 صفحه گسسته و 20 صفحه تحلیلی رو تو 4 روز بخونی (هر روز کلا 10 صفحه ) به نظر من منطقی ترین کار اینه که هر دوشو با هم بخونی ، هر کدوم روزی 5 صفحه ... ( اکثر کنکوری ها ترجیح می دن اول یکیشو تو دو روز تموم کنن بعد برن سراغ اون یکی ! )
البته استثنا هم داره ... وقتی می خوای یه درسی رو ضربه فنی کنی و بذاریش کنار ! :27:
مثلا من تو همون مدتی که تحلیلی رو خوندم می تونستم به جاش شیمی پیش ،فیزیک 2 ، عربی و ادبیات و ... بخونم و از وقتم بهتر استفاده کنم ولی ترجیح دادم فقط تحلیلی بخونم تا شرشو از سرم کم کنم خیالم راحت شه ! :31:
هر قدر تنوع برنامت بیشتر باشه سرعت مطالعت هم می ره بالا ! اینکه بشینی دو سه ساعت پشت سر هم یه درسی رو بخونی خسته می شی و سرعتت میاد پایین !
بعدشم هر درسی قلق خاص خودشو داره باید ببینی که روش مطالعت درسته یا نه... :46:
( اینا فقط نظرات شخصی !!! و تجربه خودم بود :46: ممکنه خیلی ها باهاش موافق نباشن ! )

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fnmtebyan
11-03-2009, 18:45
اول خوب کتابو جزوه رو زیر و رو کن و بعد 2 سالانه ی کانون خوندن نمونه سوالای امتحان نهایی هم بهت کمک میکنه

اما مهمتر از همه زیر و رو کردن کتابه این چیزایی که بهت گفتمو سال پیش به من میگفتن گوش نکردم ضرر کردم.....!!
حرف شما کاملا درسته.اما سوال من اینه که بعد از تسلط به کتاب و جزوه ,در قدم بعدی چه کتابی رو باید حل کنم؟(دوسالانه,پیک گل واژه,یا سوالات امتحان نهایی سال های قبل رو؟)لطفا اگه میدونید و میتونید دلیلش هم بگید.
با تشکر.

timsar jackson
11-03-2009, 18:54
حرف شما کاملا درسته.اما سوال من اینه که بعد از تسلط به کتاب و جزوه ,در قدم بعدی چه کتابی رو باید حل کنم؟(دوسالانه,پیک گل واژه,یا سوالات امتحان نهایی سال های قبل رو؟)لطفا اگه میدونید و میتونید دلیلش هم بگید.
با تشکر.

خب پیک گل واژه هم سوالاش همون سوالای امتحان نهاییه سالای قبله.گلواژه بخون بهتره چون علاوه بر نمونه

سوالای کلی امتحان نهایی واسه هر قسمت جدا جدا هم سوالای نهایی رو آورده و اگه تو یه قسمت ضعیفی میتونی بیشتر روسوالای اون قسمت

زوم کنی

* BriAnNa *
11-03-2009, 19:36
سوال من اینه که بعد از تسلط به کتاب و جزوه ,در قدم بعدی چه کتابی رو باید حل کنم؟(دوسالانه,پیک گل واژه,یا سوالات امتحان نهایی سال های قبل رو؟)لطفا اگه میدونید و میتونید دلیلش هم بگید.
با تشکر.
سوالات امتحان نهایی سالهای قبل + راه حلهاشون که از طرف خود آموزش و پرورش به مصحح ها داده میشه !
( معمولا مدارس خودشون آخر سال نمونه سوالای امتحان نهایی رو می دن ! بازم تاکید می کنم حتما حتما راه حل سوالاتو بخون تا با نحوه تصحیح برگه ها آشنا شی ! )
دلیلشم واضحه ! :31:
مثلا شما الآن می دونی برای اینکه یه تابع توی نقطه x حد داشته باشه باید حد چپ و راستش با هم برابر باشن و ممکنه این نکته ضایع رو ننویسی تو برگت ! ( من عادت نداشتم بنویسم چون خیلی واضح بود !!! ) ولی وقتی به راهنمای تصحیح برگه ها نگاه می کنی می بینی واسه همین نکته ناقابل 25/0 تا 5/0 نمره در نظر گرفتن ! :31:
پس لازمه که برگه تصحیح رو هم دقیق دقیق بخونی !
یه سری درسها هم مثه دینی چون کتاباشون مرتب عوض میشن نمیشه زیاد به امتحان نهایی سالهای قبل تکیه کرد ! فکر کنم پیک گل واژه خوب باشه ...

Vict0Ria
12-03-2009, 08:17
( کل روشهایی که میگم رو خودم قبلا تست شده ! :31: )

بستگی به طرف داره ...
من خودم یه جوریم که هر چی بیشتر بم بگن درس بخون کمتر می خونم ! نمی دونم چرا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونی از آینده و اینا براش بگی و اینکه اگه درس نخونه به هیچ جایی نمی رسه !
می تونی بهش اعتماد به نفس بدی مثلا بگی تو که انقدر باهوشی ،انقدر استعداد داری .... ، حیف نیس درس نخونی بمونی پشت کنکور ! تو می تونی با این استعداد و هوشت بهترین رتبه رو تو کنکور بیاری ، بشین درس بخون ! نخونی پشیمون میشی ....
می تونی بهش انگیزه قوی بدی !
می تونی بترسونیش ! مثلا بگی تو که اینقدر استعداد و اینا داری اگه درس نخونی و یه رشته درست حسابی قبول نشی اون دنیا باید جواب خدا را بدی ! :21:خدا در قبال این استعدادی که بهت داده ازت انتظار داره ! مردم هم بهت احتیاج دارن :31: ... اگه درس نخونی ، یه کاره ای نشی تو این مملکت ، یه حق الناس بزرگ میفته گردنت !
در مرحله آخر هم می تونی یکم خشونت داشته باشی ! :27:

یه نکته ای رو اشاره کنم ! همه این مراحل قبلا رو خودم تست شده ولی چون همشو خودم می دونستم هیچ کودومش جواب نداد ! :31:
اگه طرف فقط تنبله و حس درس نخوندن نداره ( مثه بعضی وقتهای خودم ! :31: ) باید جو درس خوندنو واسش درست کنی !
این روش 99 % جواب میده ! هیج زحمتی هم نداره ...
با چند تا از دوستات و این دوستت برید کتابخونه یاهر جای دیگه و بشینین جلوش خفن درس بخونین ! وفتی ببینه همتون دارین تلاش می کنین و می درسین به خودش میاد و اتومات شروع میکنه به درس خوندن .. :27:
این روش هم رو خودم تست شده 100% جواب داده ... :46:

به امید موفقیت همگی در کنکور 88 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم به عنوان کسی که همه این مراحل رو پشت سر گذاشته باید بگم که اینا همه بی اساسن ،باید عشق درس خوندن پیدا کنید اون وقت هیچ چیزی مانع شما نمی شه ...
نزدیک 3 ماه مونده یه چشم زدیم 6 ماه گذشت این سه ماه با سرعت برق میگذره...
ولی نگران نباشید همه چیز به این 3 ماه بستگی داره .
کافیه یه 1 ساعتی فکر کنید 3 ماه سختی بعدش نتیجه مطلوب، به این فکر کنید که سال آینده تو یه دانشگاه 20 دارید حال می کنید!!!
به این که اگه جدی نگیرید چه مکافاتی به بار میاد ...
درس بخونید بازم بخونید... و خودتونو بکشید ،شک نکنید که به چیزی که میخواهید می رسید.
چون اونی که اون بالاست بد جور عدالت حالیشه!!ما هم خیلی کرشیم:20:

* BriAnNa *
12-03-2009, 12:21
من خودم به عنوان کسی که همه این مراحل رو پشت سر گذاشته باید بگم که اینا همه بی اساسن ،باید عشق درس خوندن پیدا کنید اون وقت هیچ چیزی مانع شما نمی شه ...

خو منم قبول دارم حرفتو ! ولی موضوع همین عشقه که چه جوری پیدا بشه ! :31:
ایشون راهکار عملی خواستن منم همه روشهاییو که رو خودم یا دوستام جواب داده گفتم !
چیز دیگه ای به مخم نرسید ! :31:

superior
12-03-2009, 17:06
خو منم قبول دارم حرفتو ! ولی موضوع همین عشقه که چه جوری پیدا بشه ! :31:
ایشون راهکار عملی خواستن منم همه روشهاییو که رو خودم یا دوستام جواب داده گفتم !
چیز دیگه ای به مخم نرسید ! :31:
به نام او

هیچ راهی وجود نداره که واسه همه درست باشه! ما انسان ها موجودات پیچیده ای هستیم. نمیشه راهی رو پیدا کرد که رو همه جواب بده. هر کس باید خودش راه خودشو پیدا کنه.

فرد باید بره توی یه جای خلوت و فقط فکر کنه!( نترس . دیوونه نمیشه!)و ...و تا به نتیجه نرسید نیاد بیرون.

باید به گذشته و حال و آینده فکر کنه! و مکان خودشو پیدا کنه! اونوقت همه کارها خودبه خود درست میشه!:5:

و این درسته!

کاروان هستی شتابان به حرکت خودش ادامه میده.....ما که رفتیم..

خداحافظ.....تا......... .

hackerboy
12-03-2009, 20:18
به نام او

هیچ راهی وجود نداره که واسه همه درست باشه! ما انسان ها موجودات پیچیده ای هستیم. نمیشه راهی رو پیدا کرد که رو همه جواب بده. هر کس باید خودش راه خودشو پیدا کنه.

فرد باید بره توی یه جای خلوت و فقط فکر کنه!( نترس . دیوونه نمیشه!)و ...و تا به نتیجه نرسید نیاد بیرون.

باید به گذشته و حال و آینده فکر کنه! و مکان خودشو پیدا کنه! اونوقت همه کارها خودبه خود درست میشه!:5:

و این درسته!

کاروان هستی شتابان به حرکت خودش ادامه میده.....ما که رفتیم..

خداحافظ.....تا......... .
اگه ارزش اين حرف رو ملت بفهمن چي‌ميشه!

soheiltaker
12-03-2009, 21:08
سلام
چطورين بچه ها؟ اوضاع احوال خوبه؟
فردا آخرين آزمون قلمچي در سال 87 ميباشد!
اميدوارم خدا به همه كانونيهاي مخصوصا كانونيهاي اين تاپيك كمك كنه تا بتونن اين ازمونو با موفقيت پشت سر بزارن
چون خيلي ازمونه مهميه
بچه ها برامون دعا كنين!! (( يه جوري گفتم حالا هر كي ندونه فكر ميكنه كنكور 88 رو ميخوايم بديم!))

* BriAnNa *
12-03-2009, 21:25
کاش زود فردا شه این آزمونو بدین من کارنامه چند تا از دوستانو ببینم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید کانونی های تاپیک ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

timsar jackson
12-03-2009, 22:33
سلام
چطورين بچه ها؟ اوضاع احوال خوبه؟
فردا آخرين آزمون قلمچي در سال 87 ميباشد!
اميدوارم خدا به همه كانونيهاي مخصوصا كانونيهاي اين تاپيك كمك كنه تا بتونن اين ازمونو با موفقيت پشت سر بزارن
چون خيلي ازمونه مهميه
بچه ها برامون دعا كنين!! (( يه جوري گفتم حالا هر كي ندونه فكر ميكنه كنكور 88 رو ميخوايم بديم!))

ایشالا تو این آزمونم مثل همیشه همتون میترکونین سهیلonly4you_mehr, pesare baba,lomon,saeed_h1369, separate و....

و به امید موفقیت هممون تو کنکور 88:11:

only4you_mehr
13-03-2009, 12:28
آزمون چه طور بود ؟ :دی
من عمومی ها رو زیر صفر زدم :دی
اختصاصی رو هم 2 تا بی دقتیه مفت کردم
ولی در کل خیلی راضیم :دی

saeed_h1369
13-03-2009, 12:46
اینجور که مشخصه کولاک کردی (only)
در عوض من خراب کردم نمیدونم چرا اما قبول دارم که خوب درس نخوندم حالا ببینم چی میشه اما اصلا راضی نیستم در سطحه مرغه

wnba
13-03-2009, 13:04
منم خيلي راضي نيستم چون درست نخوندم.واسه عموميا هم كه طبق معمول وقت كم اوردم.شما ها وقت كم نمياريد؟براي من كه مشكل بزرگيه

MaaRyaaMi
13-03-2009, 13:08
منم خيلي راضي نيستم چون درست نخوندم.واسه عموميا هم كه طبق معمول وقت كم اوردم.شما ها وقت كم نمياريد؟براي من كه مشكل بزرگيه

من واسه زبان وقت کم آوردم یعنی اصلا جواب ندادم
واسه کنکور هم یادمه زبان وقت کم اوردم
بیشتر سر ادبیات گیر میکنم :/

فقط می دونم فیزیکو افتضاح دادم این آزمون : دی

wnba
13-03-2009, 13:14
دقيقا منم ادبيات خيلي وقتمو ميگيره از همه درسا بيشتر

only4you_mehr
13-03-2009, 13:25
اینجور که مشخصه کولاک کردی (only)
در عوض من خراب کردم نمیدونم چرا اما قبول دارم که خوب درس نخوندم حالا ببینم چی میشه اما اصلا راضی نیستم در سطحه مرغه

اتفاقا برعکس
این آزمون رو زیاد خوب ندادم
چون خوب نخونده بودم
ولی خودم راضیم:دی

John Doe
13-03-2009, 13:43
بد نبود.
م یه سوال بنیادی دارم: وقت ازمون تا 11:30 یا ؟11:45

Amirlike2
13-03-2009, 13:46
منم زیاد خوب نشد این آزمونم
درستشم همین بود چون زیاد برای این آزمون نخونده بودم.
فیزیک پایه رو بد خراب کردم

roham_06
13-03-2009, 14:11
سلام. اين آزمون رو گند زدم در حد تيم ملي!!!!!!!!!!! در جواب دوستمون: آزمون ما ساعت 11-30 تموم شد ولي من 11 اومدم بيرون ( به دليل سرعت زياد در حل مسايل!!!!!) ببينيم چي ميشه! تازه مورد تجاوز اراذل و اوباش ( به قول نويد نادري) قرار گرفتم خفن همه رو از روم زدن!

soheiltaker
13-03-2009, 14:19

منم تو اختصاصيا وقت كم ميارم نميدونم براي چي؟!!! بايد تست زياد بزنيم
اميدوارم دوستايي كه سرعتشون بالاست ما رو راهنمايي كنن

بد نبود.
م یه سوال بنیادی دارم: وقت ازمون تا 11:30 یا ؟11:45
تو دفتر كه نوشته تا ساعت 11:45
ولي پشتيبانم ميگه اصلش تا ساعت 11:30 ميباشد! ولي چون توي بعضي حوزه ها تا 11:45 آزمون ميگيرن شما هم 11:45 پاسخنامه هاتونو بدين!!!
================================
من آزمون قبلي خيلي خيلي كم خونده بودم خوب همه ميدونيم كه خدا هم جاي حق نشسته به خاطر همين ترازم خيلي بد شد(( 6200))
براي اين آزمون بيشتر زحمت كشيدم (( نه خيلي ولي راضي بودم)) اميدوارم كه خدا هوامو داشته باشه(( مثل هميشه ))
اميدوارم شما هم همتون به غير از كانون توي كنكور اصلي موفق باشين :46::10:

saeed_h1369
13-03-2009, 14:53
بچه ها اومد کارنامه ها برین ببین

behnam_n80
13-03-2009, 14:59
سعید ببینیم این دفعه چه کردی.

saeed_h1369
13-03-2009, 15:01
بچه ها این گسسته ی منو یکیشو اشتباه زده من سوال 67 رو زدم 3 اما اینجا میگه زدی 4 شده 67 درصد اگه اینو درست کنه میشه 80 خیلی فرقشه چون گسستس از همه بیشتر تاثیر داره یه تستش حالا چیکار کنم؟ یه بار دیفمو یه تست غلطامو درست زده بود بعد 2 ساعت درست شد کاش حالا هم درست بشه تا رتبم زیر صد بشه بعدا کارناممو میزارم

John Doe
13-03-2009, 15:04
این دفعه خوب بود!! بالاخاره زیر 50 منطقه اوردم.هر چنند هنوز 42 هزار نفر تصحیح شده.تا شب عوض میشه.یه بار دیگهام اول 39 بودم بعد شد 59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

only4you_mehr
13-03-2009, 15:23
اینم کارنامه ی من :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عمومی رو خراب کردم :دی
ولی خب خوب بود :دی
-----------
John Doe جان عمومی رو چه جوری می خونی ؟

soheiltaker
13-03-2009, 15:25
خدا رو شكر نتيجه زحمتمو گرفتم (( البته در برابر شما دوستان كه هيچه!!)) اميدوارم بتونم اينو حفظ كنم و تلاشمو بيشتر كنم و بيارمش بالاتر
اين همه مثلثات خوندم وقت نكردم جواب بدم تو رو خدا بچه ها بگين براي اين كمبود وقت چه كنيم!؟!!
اين گسسته هم كه ديگه داره اعصابمونو خورد كرده بايد يه برنامه اساسي براش بريزيم!!!
تراز عمومي 6500
==================
برم براي مشاوره !!
راستي بچه ها ! يه خواهشي دارم اگه ميشه درباره برنامتون توي عيد كه ميخواين چي كار كنين چي بخونين چه جوري برنامه ميريزين چند ساعت ميخونين و....
يه كم توضيح بدين ممنون

roham_06
13-03-2009, 15:27
تراز كل 7300:46:

John Doe
13-03-2009, 15:29
اینم کارنامه ی من :
عمومی رو خراب کردم :دی
ولی خب خوب بود :دی
-----------
john doe جان عمومی رو چه جوری می خونی ؟
جور خاصی نیست. فقط از رو کتاب میخونم.تست هم تازگیا شروع مردم تستای کنکورو میزنموو دیگر هیچ.زبان هم تا حالا کتاب درسی و باز نکردم

saeed_h1369
13-03-2009, 15:45
من ترازم 7454 و رتبه 108 تا این گسستمو درستش نکنم نمیزارم درستش که کردمو رتبم زیره 100 شد میزارم:31::31:

@R3Z
13-03-2009, 16:09
پاسخنامه های ما رو ساعت 11:15 جمع میکنه پشتیبان به شیمی پایه نمیرسیم....ولی در کل فیزیک پایه و دینی و عربی رو گند زدم در حد 30 درصد ولی از بقیش راضیم.(البته چون تو 2 هفته گذشته مجموعا 28 ساعت خوندم راضیم)

rezaxp
13-03-2009, 16:47
تراز كل 7300:46:

ریاضی هستید یا تجربی؟

rezaxp
13-03-2009, 16:58
این هم کارنامه این هفته من :

کاملا راضی هستم ... من برام مهم درس های اختصاصی هست که خدا رو شکر این بار ترازش شده 7700 و خیلی خوبه ...

عمومی ها هم که برن گم بشن:31:
یک ماه قبل از کنکور همشون را می خورم:5:

=====================

دو جا آپلود کردم که مشکلی نداشته باشید ...

بچه ها تا می تونید تخصصی بخونید ... اینقدر خوبه:5: :31:

برای دوستانی هم که تو گسسته مشکل دارن تا دیر نشده کتاب کلاس رمزینه را تهیه کنند ، چاره تمام مشکلات هست ...

----
من فقط برم تحقیق کنم ببینم چرا فیزیک پیش را 63 زدم :31: خیلی کم زدم ... من تقریبا تو این مبحث فول بودما:41:

پیشاپیش هم سال نو را تبریک می گم ... انشاالله عید خوبی داشته باشید ( البته کنکوری ها که عید ندارند:27: )

بای . رضا

rezaxp
13-03-2009, 17:00
راستی یادم رفت بگم ... اگر کسی فهمید من چطور دینی را منفی 17 زدم ، جایزه داره... lol

saeed_h1369
13-03-2009, 17:33
پشتیبانم میگه فردا درست میشه حالا این کارنامم اما گسستش 80 درصد با ترازم 8000 (طبق تحقیقاتم )

MyEnd
13-03-2009, 18:23
دوستان این قلمچی در خارج کشور هم شعبه ای چیزی داره؟

lomon
13-03-2009, 19:07
سلام
گسسته رو یادم رفت 4 تا سوال صفحه دوم رو وارد کنم که اگه می کردم گسسته می شد 90....
ولی دیگه چه می شه کرد...

راستی به آقا سهیل هم تبریک می گم... آفرین همین رو ادامه بده...

ugly_girl_a
13-03-2009, 19:44
چرا عمومی هاتونو نمیخونین؟شدیدا تاثیر داره تو کنکور.پارسال دوستای خودم با رتبه های حدود 1000 درصد های عمومیشون پایین بود که اگه اونارو هم بالا میزدن خیلی خیلی رتبه شون بهتر میشد.ریسک نکنین

soheiltaker
13-03-2009, 20:08
سلام
گسسته رو یادم رفت 4 تا سوال صفحه دوم رو وارد کنم که اگه می کردم گسسته می شد 90....
ولی دیگه چه می شه کرد...

راستی به آقا سهیل هم تبریک می گم... آفرین همین رو ادامه بده...

ممنون lomon جان به پاي شما كه نميرسم . تمام تلاشمو ميكنم بيارمش رو 7000!
راستي ما كه چيزي نميبينيم اگه ميشه جاي ديگه آپ كن
موفق باشي:10::46:

lomon
13-03-2009, 20:49
ممنون lomon جان به پاي شما كه نميرسم . تمام تلاشمو ميكنم بيارمش رو 7000!
موفق باشي:10::46:

ایشا الله... 200 تا که چیزی نیست اونم به دست خواهد اومد...

راستی بگید کجا آپ کنم من هم همون جا بزارم؟ والا نمی دونم کجا بزارم که کسی مشکل نداشته باشه..

Macushla
13-03-2009, 20:49

سايت فيلطر بود . يه جاي ديگه اپ كردم .

كارنامه lomon

اگر مشكلي بود بگين تا باز هم جاي ديگه آپ كنم

pesarebaba2006
13-03-2009, 22:53

timsar jackson
14-03-2009, 09:37
ایشا الله... 200 تا که چیزی نیست اونم به دست خواهد اومد...

راستی بگید کجا آپ کنم من هم همون جا بزارم؟ والا نمی دونم کجا بزارم که کسی مشکل نداشته باشه..

به همتون تبریک میگم:11:

lomon جان تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ کن به info دقت کن...

بچه ها واسه عید چه برنامه ای دارین؟ چه قد میخونین؟ چه جوری میخونین؟ چی میخونین؟

behnam_n80
14-03-2009, 11:16
این هم کارنامه این هفته من :

کاملا راضی هستم ... من برام مهم درس های اختصاصی هست که خدا رو شکر این بار ترازش شده 7700 و خیلی خوبه ...

عمومی ها هم که برن گم بشن:31:
یک ماه قبل از کنکور همشون را می خورم:5:

فکر کردی عربیا می تونی کاری بکنی تو یه ماه؟بعید می دونم.خیلیا اختصاصیشون توپ بود ولی کنکور رتبه خوبی نیاوردن
بعدم که به اختصاصی فقط نمره نمیدن که
همه چی با هم
عربی کانون هم که آبه

* BriAnNa *
14-03-2009, 12:21
فکر کردی عربیا می تونی کاری بکنی تو یه ماه؟بعید می دونم.
عربی رو اگه درست بخونی و پایت خوب باشه میشه تو نصف ماهم !!! خوند :46:
ولی ادبیاتو من بعید می دونم تو سه ماهم بشه خوندش ! :27:

behnam_n80
14-03-2009, 13:42
عربی رو اگه درست بخونی و پایت خوب باشه میشه تو نصف ماهم !!! خوند :46:
ولی ادبیاتو من بعید می دونم تو سه ماهم بشه خوندش ! :27:

خوب عزیزم اگه پایت خوب باشه که دیگه درصدتا پایین نمیزنی
تازه اونم کانون تازه اونم زیر 50%

rezaxp
14-03-2009, 14:32
بچه ها دمتون گرم ، همتون عمومی ها رو ترکوندینا ...

من ادبیات پیش 1 و ادبیات دوم و سوم را تا حالا چند بار خوندم و تقریبا مشکلی ندارم و فقط باید یک بار سریع بخونم تا همه چیزها یادآوری بشه ...

عربی هم الان دارم می خونم اما نه با برنامه قلم چی .
دارم از مباحث پایه می خونم میام جلو تا مشکلی نداشته باشم ...

الان من کل صرف را تموم کردم و باید از اول عید نحو را شروع کنم ...

----------
ولی با این کارنامه هایی که از شما دیدم سعی می کنم از این به بعد بیشتر عمومی بخونم ...

موفق باشید ...

rezaxp
14-03-2009, 14:35
عربی رو هم قبول دارم که اصلا بلد نیستم ... Lol

* BriAnNa *
14-03-2009, 14:42
خوب عزیزم اگه پایت خوب باشه که دیگه درصدتا پایین نمیزنی
تازه اونم کانون تازه اونم زیر 50%
ممکنه یکی پایش قوی باشه ولی مطالبو فراموش کرده باشه و فقط نیاز به یادآوری مختصر باشه ! :31:
اگه یه مرور کوچیک نکنه ممکنه درصداش باید پایین !
نمیشه بگیم هر کسی درصداش پایینه یعنی از پایه مشکل داره ! :46:

MaaRyaaMi
14-03-2009, 17:46
من نمی دونم با ادبیات کوفتی چیکار کنم : ( فک نمی کردم اینقدر ادبیاتم افتضاح باشه !

ادبیات پیشو 6 درصد زدم : (
پایه هم 33 : (

lomon
14-03-2009, 17:47
فکر کردی عربیا می تونی کاری بکنی تو یه ماه؟بعید می دونم.خیلیا اختصاصیشون توپ بود ولی کنکور رتبه خوبی نیاوردن
بعدم که به اختصاصی فقط نمره نمیدن که
همه چی با هم
عربی کانون هم که آبه

عربی کانون پارسال آب بود ولی امسال خیلی فرق کرده....

behnam_n80
14-03-2009, 17:53
عربی رو هم قبول دارم که اصلا بلد نیستم ... Lol

دمت گرم رضا
انتقاد پذیریت 20
من برا خودت میگم
که بعد کنکور هی نیای اینجا پست بزنی که من ریاضیما فلان درصد زدم و فیزیکا بهمان اما رتبم بد شد.
از تجربه ها استفاده کن

behnam_n80
14-03-2009, 17:55
عربی کانون پارسال آب بود ولی امسال خیلی فرق کرده....

هر چی باشه به پا سنجش و کنکور نمیرسه

behnam_n80
14-03-2009, 17:56
ممکنه یکی پایش قوی باشه ولی مطالبو فراموش کرده باشه و فقط نیاز به یادآوری مختصر باشه ! :31:
اگه یه مرور کوچیک نکنه ممکنه درصداش باید پایین !
نمیشه بگیم هر کسی درصداش پایینه یعنی از پایه مشکل داره ! :46:

هر درسی دیگه تو عمومیا می گفتی قبول می کردما
اما تو عربی فضیه فرق داره
خیلی فرق داره

rezaxp
14-03-2009, 18:45
بچه ها قبول دارید که عربی کنکور خیلی راحت تر از این عربی های قلم چی هست ؟؟؟
من سوالات کنکور را که بررسی می کنم خیلی راحت تر به نظر می رسن ...

------------
کلا این مورد تو خیلی از امتحانات قلم چی پیش میاد که چون مجبوره از قسمت خاصی از کتاب سوالات زیادی طرح کنه سوالات غیراستاندارد و گاهی سخت میشن ... ( نمونه بارزش هم همون امتحانی بود که از 20 تا سوال حسابان 10تاش را دوره تناوب داده بودند ، در صورتی که تو 8 سال گذشته حداکثر دو تا سوال دوره تناوب داده شده ... )

Alamate Soal
15-03-2009, 00:19
بچه ها قبول دارید که عربی کنکور خیلی راحت تر از این عربی های قلم چی هست ؟؟؟
من سوالات کنکور را که بررسی می کنم خیلی راحت تر به نظر می رسن ...

------------
کلا این مورد تو خیلی از امتحانات قلم چی پیش میاد که چون مجبوره از قسمت خاصی از کتاب سوالات زیادی طرح کنه سوالات غیراستاندارد و گاهی سخت میشن ... ( نمونه بارزش هم همون امتحانی بود که از 20 تا سوال حسابان 10تاش را دوره تناوب داده بودند ، در صورتی که تو 8 سال گذشته حداکثر دو تا سوال دوره تناوب داده شده ... )

کار از محکم کاری عیب نمیکنه دوست خوبم . :10:

timsar jackson
15-03-2009, 08:26

:45::45:.........

MaaRyaaMi
15-03-2009, 10:06

برنامه من که ساعت مطالعه مو زیاد کنم
پایه رو تموم کنم
خلاصه یه جوری تموم می کنم که واسه سنجش هم که تو فروردینه درس نخونده نداشته باشم ...سعی می کنم !

: )

* BriAnNa *
15-03-2009, 11:00
من فک می کنم برنامه های بچه های سال اولی با سال دومی ها یه کوچولو فرق می کنه !
واسه سال اولیا به قول این مشاورا !!! دوران طلاییه ...
ایشالا همتون توپ ازش استفاده کنین ... :46:
تو عید اگه خدا بخاد زبان تخصصی ( احتمالا تسلط رو مبحث واژگان ! ) + دو فصل آخر شیمی 2 و 3 که جا مونده !!! + کل ریاضی ( انقد پراکنده خوندم که معلوم نیس چی به چیه ! )
کلا به همش یه سری میزنم ! :31:

پایه رو تموم کنم
خلاصه یه جوری تموم می کنم که واسه سنجش هم که تو فروردینه درس نخونده نداشته باشم ...سعی می کنم !

چه قدر برنامه هامون شبیهه ! :31:
منم تصمیم دارم ساعت مطالعمو خفن زیاد کنم ( یادش بخیر پارسال روز عید هم همین قولو به خودم دادم ... :31: )
به شدتم آزمون سنجش واسه مهمه ... چون می دونم اگه حتی یه مبحث کوچیکو نخونده بزارم مثه سنجشای قبلی نمی رم بدم !
موفق باشید همگی ! :46:

timsar jackson
15-03-2009, 11:01
پایه رو تموم کنم

: )

من که متاسفانه واسه سنجش 28 فروردین نمیتونم برسونم:41: به نظرتون 28 فروردینو امتحان بدم؟

timsar jackson
15-03-2009, 11:16
( یادش بخیر پارسال روز عید هم همین قولو به خودم دادم ... :31: )
:46:

پارسال که این قولو به خودت دادی بهش عمل کردی؟

MaaRyaaMi
15-03-2009, 13:48
من که متاسفانه واسه سنجش 28 فروردین نمیتونم برسونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif به نظرتون 28 فروردینو امتحان بدم؟

حتما ! چون اولین آزمون جامع هس به نظرم خوبه آدم شرکت کنه ... حداقلش اینه که مشخص میشه تا الان وصعیتت چطوره و بعدشم 2 ماه فرصت داری رو این قسمتایی که ضعف داری کار کنی ...
چرا نتونی ؟

به نظرم بشین پایه رو بخون چون بیشتر سوالا از پایه هس !

تا اون موقع 1 ماهی مونده ! خیلی وقت داری
:)

behnam_n80
15-03-2009, 15:56
من عید حداقل 11 و حداکثر 13 ساعت خوندم.
روزه اول و 13 را هم تعطیل کامل

rosenegarin13
15-03-2009, 19:46

من پایه و پیش رو تا جایی که بتونم:31: جمع بندی میکنم

rezaxp
15-03-2009, 20:00
من سعی می کنم تمام تخصصی ها را تا آخر فروردین تمام کنم ( البته فکر کنم زودتر تمام میشه )
اکثرش را به دو سوم رسوندم و می خوام یکی یکی تمامشون کنم ، من وقتی یک درس را تمام می کنم خیلی روحیه میگیرم ...

ساعات مطالعه ام که همون میانگین 50 ساعت در هفته فکر نکنم تغییر کنه...
(چون همه اعضای خانواده تو خانه هستند و درس خوندن یکم سخت تر میشه تا اون موقعی که صبح ها 8 ساعت خونه خالی بود ... )

آزمون 28 فروردین را هم در هر صورت شرکت می کنم ...

soheiltaker
15-03-2009, 21:13
سلا بچه ها
يه نكته رو يادآوري كنم البته ميدونم همتون استادين و ميدونين
عجله اي درس نخونين منظورم اينه كه ميگين همشو براي 28 فروردين تموم كنم!
من خودم با كانون پيش ميرم و اگه خوب بخونم تا 28 فروردين 75% مطالبو خوندم و تمام سعمو ميكنم روي اينا تسلط پيدا كنم و سر جلسه كه ميرم از خودم انتظار دارم درصدهام روي 70 باشه
البته اگه بتونين با تسلط تموم كنين كه چه بهتر!
خوش باشين و همچنين موفق!

MaaRyaaMi
15-03-2009, 21:13
من سعی می کنم تمام تخصصی ها را تا آخر فروردین تمام کنم ( البته فکر کنم زودتر تمام میشه )

آره به نظرم اختصاصی ها خیلی مهمتره چون بعدا یعنی تو خرداد نمیشه جمع و جورش کرد فقط باید تست زد
ولی خب عمومی ها مشکلی نداره

راستی کسی هس که قبلا یک دور کامل کتابها رو خونده باشه و الان بار دومش باشه که داره دوره می کنه؟!!!

timsar jackson
15-03-2009, 22:02
من خودم میخوام تو عید ساعت مطالعه رو بالا ببرم

باید بیخیال فیلم و سریال شم 3-2 قسمت اولشونو که نبینم دیگه خودم تا آخر نگا نمیکنم فقط باید 3-2 روز اولو جلو

خودمو بگیرم:31:

واسه 28 فروردین که نمیتونم برسونم آزمون بعد از 28 فروردین کی برگزار میشه؟

MaaRyaaMi
15-03-2009, 22:04

باید بیخیال فیلم و سریال شم 4-3 قسمت اولشونو که نبینم دیگه خودم تا آخر نگا نمیکنم فقط باید 3-2 روز اولو جلو

آره به نظرم بیخیال بشین یا حداقل یه فیلمو دنبال کنین که اونم دیگه بیشتر از 1 ساعت وقت نمیگیره :31:

آزمون بعدی 18 اردیبهشته که من ثبت نام نکردم اینو...

آزمون بعدشم 8 خرداد !

timsar jackson
15-03-2009, 22:16
من همه ی جامع ها رو ثبت نام کردم.سنجش هم مثل کانون کارنامه رو همون روز روی نت میزاره؟

من درسام زیاد مونده به نظر شما ها واسه بعضی درسا مثلا شیمی 2 و 3 معلم بگیرم زودتر پیش میرم؟

MaaRyaaMi
15-03-2009, 22:21
من همه ی جامع ها رو ثبت نام کردم.سنجش هم مثل کانون کارنامه رو همون روز روی نت میزاره؟

من درسام زیاد مونده به نظر شما ها واسه بعضی درسا مثلا شیمی 2 و 3 معلم بگیرم زودتر پیش میرم؟

آره روی نت میزاره

فک نمی کنم خییلی ضروری باشه

درهر صورت معلم هم بگیری باید بخونی !

همه بچه های اینجا که معلم ندارن

timsar jackson
15-03-2009, 22:24
آره روی نت میزاره

فک نمی کنم خییلی ضروری باشه

درهر صورت معلم هم بگیری باید بخونی !

همه بچه های اینجا که معلم ندارن

میگم اگه معلم بگیرم میتونم زودتر تمام کنم؟ با معلم زودتر پیش نمیرم؟ آخه من خیلی از درسام مونده

MaaRyaaMi
15-03-2009, 22:30
میگم اگه معلم بگیرم میتونم زودتر تمام کنم؟ با معلم زودتر پیش نمیرم؟ آخه من خیلی از درسام مونده

اگه واقعا تو شیمی مشکل داری معلم بگیر ولی اگه فقط بخاطر اینه که دیر شروع کردی به خوندن
به نظرم فایده ای نداره خودت بخونی بهتره
نگگران نباش میتونی تموم کنی
اگه روزی 1 2 ساعت واسش وقت بزاری تا آخرای فروردین تموم میشه
بعدشم میتونی تست بیشتر کار کنی

* BriAnNa *
15-03-2009, 22:31
پارسال که این قولو به خودت دادی بهش عمل کردی؟
نه ... چون یه قول اجباری بود ! :31:
می دونی همش بستگی به خودت داره ! اگه واقعا از ته قلبت بخوای و واسش زحمت بکشی بهش میرسی !
من می خواستم ولی حاضر نبودم واسش زحمت بکشم ! :31:
این دوستم هم الان خودش داره پزشکی اصفهان می خونه ... خواست و شد !

من که متاسفانه واسه سنجش 28 فروردین نمیتونم برسونم:41: به نظرتون 28 فروردینو امتحان بدم؟
من دقیقا می خواستم حرفای soheiltaker را بگم که ایشون زودتر گفتن !
هیچ وقت به خاطر آزمون برنامه درسیتو تغییر نده ! :46:
اگه رفتی آزمون دادی از خودت انتظار معقول داشته باش !
مثلا اگه نرسیدی عربی رو بخونی و ترازت اومد پایین و درصدت شد 10% !!! ... باید از خودت انتظار منطقی داشته باشی ! نخوندی و ترازت اومده پایین ... به جاش تو کنکور می خونی و ترازت میاد بالا ! :27:
ولی می تونی برای محک زدن خودت تو درسایی که تمومشون کردی و مسلط شدی بری بدی ! :46:

* BriAnNa *
15-03-2009, 22:34
سنجش هم مثل کانون کارنامه رو همون روز روی نت میزاره؟

نه ! حدودا یک هفته بعد :46:

timsar jackson
15-03-2009, 22:42
اگه واقعا تو شیمی مشکل داری معلم بگیر ولی اگه فقط بخاطر اینه که دیر شروع کردی به خوندن
به نظرم فایده ای نداره خودت بخونی بهتره
نگگران نباش میتونی تموم کنی
اگه روزی 1 2 ساعت واسش وقت بزاری تا آخرای فروردین تموم میشه
بعدشم میتونی تست بیشتر کار کنی

باید ببینم تو عید معلم گیر میاد یا نه:31:

کتابای آموزش شیمی بازرگان پر حجمن من با این وقت کم می ارزه وقت بزارم از روی بازرگان بخونم؟

MaaRyaaMi
15-03-2009, 22:45
کتابای آموزش شیمی بازرگان پر حجمن من با این وقت کم می ارزه وقت بزارم از روی بازرگان بخونم؟

پر حجم ؟! به نظر من که خوبه

یادت باشه داری واسه کنکور میخونی نه یه امتحان تشریحی مدرسه ای

timsar jackson
15-03-2009, 22:52
پر حجم ؟! به نظر من که خوبه

یادت باشه داری واسه کنکور میخونی نه یه امتحان تشریحی مدرسه ای

به نظر منم خیلی خوب و کامله عالی ترین کتاب شیمیه اما حجمش با وقت من نمیخونه...:41:

timsar jackson
15-03-2009, 23:23
نه ... چون یه قول اجباری بود ! :31:
می دونی همش بستگی به خودت داره ! اگه واقعا از ته قلبت بخوای و واسش زحمت بکشی بهش میرسی !
من می خواستم ولی حاضر نبودم واسش زحمت بکشم ! :31:
این دوستم هم الان خودش داره پزشکی اصفهان می خونه ... خواست و شد !

من دقیقا می خواستم حرفای soheiltaker را بگم که ایشون زودتر گفتن !
هیچ وقت به خاطر آزمون برنامه درسیتو تغییر نده ! :46:
اگه رفتی آزمون دادی از خودت انتظار معقول داشته باش !
مثلا اگه نرسیدی عربی رو بخونی و ترازت اومد پایین و درصدت شد 10% !!! ... باید از خودت انتظار منطقی داشته باشی ! نخوندی و ترازت اومده پایین ... به جاش تو کنکور می خونی و ترازت میاد بالا ! :27:
ولی می تونی برای محک زدن خودت تو درسایی که تمومشون کردی و مسلط شدی بری بدی ! :46:

شما که سال دومی هستی پارسال کی درسا رو تمام کردی؟

Macushla
16-03-2009, 01:20
فاز (+) برگشت :5::8:

dogtag
16-03-2009, 01:37
بچه ها 2 تا سوال داشتم:
1- این زرد قلومچی(!!!) چجوریه؟ خلاصه نویسی کرده تو 2 صفحه؟ یا تست زده تنگش؟
روده درازی هم کرده؟
من خودم خلاصه نویسی کنم بهتره یا از رو اون بخونم؟

2- برای جمع بندی خلاصه ی زبان واسه کنکور چی پیشنهاد می کنید؟
می خوام مثل سبز قلمچی نباشه که تا تونسته نوشته.
به قول معروف » "خیر کلام ما قلّ و دلّ"

مرسی، منتظرم.

Vict0Ria
16-03-2009, 06:42
من تو عید هم مطا بق برنامم پیش میرم نه بیشتر نه کمتر.
برنامم هم اینجوریه که تا وسطای اردیبهشت اونایی که میخوام تموم کنم.
اونایی که میخوام شامل همه مباحپ اختصاصی و یه 50 % عمومیه:20:

راستی شاید تا یه هفته ای نیام برای جبران کم کاریام...
پیشاپیش سال جدید رو به همه تبریک می گم و امید وارم سالی پر برکت برای همه باشه :11:

behnam_n80
16-03-2009, 07:51
بچه ها 2 تا سوال داشتم:
روده درازی هم کرده؟

مرسی، منتظرم.

هیچی خلاصه نویسی خود آدم نمیشه(این از این)
اما زرد برا خرداد عالیه(من زردا با برنامه ریزس خودم تو خرداد زدم و اصلا هم خلاصه نویسیاشا یه بارم نخوندم)

واسه زبان به نظر من زبان انتشارات شبقره مفید و مختصر زبان پیش و سه را اورده و خیلی خوب و جامع و کافی و کم حجمه

behnam_n80
16-03-2009, 07:55

باید بیخیال فیلم و سریال شم 3-2 قسمت اولشونو که نبینم دیگه خودم تا آخر نگا نمیکنم فقط باید 3-2 روز اولو جلو

فکر خوبیه
اخه بعدا هم به کرات تکرارا این فیلم ها را می ذارن
هیچ برنامه ارزش کنکورتونا نداره

timsar jackson
16-03-2009, 08:44
امتحانای ترم 2 کی شروع میشه؟ مثل پارسال توی خرداد؟

MaaRyaaMi
16-03-2009, 10:11
امتحانای ترم 2 کی شروع میشه؟ مثل پارسال توی خرداد؟

پیش دانشگاهی امتحاناش از اردیبهشت شروع میشه نه خرداد

به نظر منم خیلی خوب و کامله عالی ترین کتاب شیمیه اما حجمش با وقت من نمیخونه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

ببین نصف مطالبش همون کتاب درسی خودمونه

Alamate Soal
16-03-2009, 13:28
بچه ها ، پیش دانشگاهی شما چندتا شیمی داره ! ؟

timsar jackson
16-03-2009, 14:27
بچه ها ، پیش دانشگاهی شما چندتا شیمی داره ! ؟

:18: شیمی 1 و 2 پیش

Alamate Soal
16-03-2009, 20:17
:18: شیمی 1 و 2 پیش

2 کتاب مجزا هست یعنی !؟

راستی ، کتابهای پیش رو تو مدرسه میدن یا خودتون میخرین !؟

timsar jackson
16-03-2009, 20:25
2 کتاب مجزا هست یعنی !؟

راستی ، کتابهای پیش رو تو مدرسه میدن یا خودتون میخرین !؟

نه یک کتابه شیمی 1و2 با هم توی یک کتابه که 2 فصل مربوط به شیمی 1 و 2 فصل مربور به شیمی2 هست

مدرسه ما از ما پول گرفت و بهمون کتاب داد!

soheilsmart
17-03-2009, 00:10
هر چی باشه به پا سنجش و کنکور نمیرسه

کلا تو 2 تا درس دینی و عربی ، هیچ آزمونی شبیه به کنکور نیس!

asroma08
17-03-2009, 01:58
بچه ها 2 تا سوال داشتم:
روده درازی هم کرده؟

مرسی، منتظرم.

خلاصه نویسی کرده . کلا برای 1ماهه اخر خیلی مفیده

Mr Unknown
17-03-2009, 14:22
من روزی 10 ساعت دارم می خونم. 2 ساعت اختصاصی1 ساعت عمومی.فقط مشکل اینه که4 روزه شروع کردم!:41:
امیدوارم با این وضع هوا و فضا علوم تحقیقات قبول بشم.
فقط امیدوارم...

m007007
17-03-2009, 16:03
من روزی 10 ساعت دارم می خونم. 2 ساعت اختصاصی1 ساعت عمومی.فقط مشکل اینه که4 روزه شروع کردم!:41:
امیدوارم با این وضع هوا و فضا علوم تحقیقات قبول بشم.
فقط امیدوارم...
اگه 10 ساعت با کیفیت باشه واقعا عالیه و امدوارم قبول بشید.(ولی جمع 2 ساعت و 1 ساعت که میشد 3؟؟؟به هر حال)
راستی با امضات هم خیلی حال کردم.از کیه؟؟؟

separate
17-03-2009, 17:02
سلام دوستان
امیدوارم همتون خوب باشید

آزمون 23 اسفند ترازم 5600 شد

روزیم حدودا 8-10 ساعت مفید میخونم

پی سی رو هم تقریبا جمع کردم

راستی این 3 ماه به کل 6 ماه گذشته می ارزه این دیگه آخرین فرصته از دستش ندیم!

تا عید بای!

ugly_girl_a
17-03-2009, 17:15
اگه 10 ساعت با کیفیت باشه واقعا عالیه و امدوارم قبول بشید.(ولی جمع 2 ساعت و 1 ساعت که میشد 3؟؟؟به هر حال)

احتمالا منظورش اینه که 2 ساعت اختصاصی میخونه 1 ساعت عمومی دوباره 2 ساعت اختصاصی و ا ساعت عمومی.10 ساعتش اینجوری پر میشه.(من سخنگو شم :46: )

Mr Unknown
17-03-2009, 17:26

احتمالا منظورش اینه که 2 ساعت اختصاصی میخونه 1 ساعت عمومی دوباره 2 ساعت اختصاصی و ا ساعت عمومی.10 ساعتش اینجوری پر میشه.(من سخنگو شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
آره همینجوری

نمی دونم .تو یه والپیپر بود:دی

mohsensoft
17-03-2009, 20:04
سلام
سال نو رو پيشاپيش به همه ي دوستان به خصوص كنكوري هاي عزيز تبريك ميگم
اميدوارم توي عيد بتركونين درسارو!!

ugly_girl_a
17-03-2009, 21:19
عید بهترین فرصت واسه جبران عقب موندگی هاتونه .از دستش ندین 15 روز 24 ساعته وقتتون در اختیار خودتونه.معمولا استادا و مشاورها 15 روز عید و 1 ماه آخر کنکورو زمان هایی میدونن که اگه ازشون استفاده کنین میتونین رتبه ی فوق العاده بهتری بدست بیارین.یادتون باشه فرق رتبه 3 رقمی با 4 رقمی و 2 رقمی با 3 رقمی خیلی زیاده هاااا

ugly_girl_a
17-03-2009, 21:20
عید بهترین فرصت واسه جبران عقب موندگی هاتونه .از دستش ندین 15 روز 24 ساعته وقتتون در اختیار خودتونه.معمولا استادا و مشاورها 15 روز عید و 1 ماه آخر کنکورو زمان هایی میدونن که اگه ازشون استفاده کنین میتونین رتبه ی فوق العاده بهتری بدست بیارین.یادتون باشه فرق رتبه 3 رقمی با 4 رقمی و 2 رقمی با 3 رقمی خیلی زیاده هاااا :10: :11:

swamp
18-03-2009, 00:04
برنامه عید برای من پیشاپیش آغاز شد از شنبه 24 اسفند تا 14 فروردین 7 صبح میرم مدرسه و 11 شب برمیگردم حدودا روزی 10 ساعت مفید در میاد و از 14 تا 21 فروردین میریم اردوگاه ابوذر در دارآباد(شمال تهران ) که کلا باید خر بزنیم و خدا رو شکر چون تو مدرسه هستم دیگه نگرانی برای تلویزیون ندارم بالاجبار هیچ فیلم و سریالی نمیشه دید تا 8 خرداد هم طبق برنامه ای که داریم البته از طرف مدرسه است باید 700 ساعت مطالعه کنیم
انشاالله همه بچه ها از این فرصت طلایی استفاده بهینه کنند
یا علی

pesarebaba2006
18-03-2009, 23:09
حس درس خوندن ندارم. نمیدونم چرا ...
استقلالی های عزیز ، تسلیت :دی

seyyedi
19-03-2009, 10:51
دوستان سلام
یه خواسته ای دارم
اگه ممکنه یه روش ساده و سریع برای تقسیم یه چند جمله ای بر یه چند جمله ای دیگه بگید
ممنون

dogtag
19-03-2009, 12:30
دوستان سلام
یه خواسته ای دارم
اگه ممکنه یه روش ساده و سریع برای تقسیم یه چند جمله ای بر یه چند جمله ای دیگه بگید
ممنون
یه روش هست به اسم جدول هرنر که تو گوگل بگردی نشونت میده ولی به نظرم اون هم به درد نمی خوره!

seyyedi
19-03-2009, 14:23
دوستان سلام

یه روش هست به اسم جدول هرنر که تو گوگل بگردی نشونت میده ولی به نظرم اون هم به درد نمی خوره!
جدول هرنر همین نیست که ریشه مقسوم علیه بدست میاریم بعد ضرایب مقسوم رو بالای جدول مینویسیم و تقسیم و ضرب تا یه سری اعدا بدست بیاد بعد به ترتیب برای اعدا درجه میزاریم
اگه این باشه که اولا همه جا فکر نمی کنم جواب بده دوما همین هم زمانبره
من میخوام بشه ذهنی این کار رو کرد

mahmud.k
19-03-2009, 15:50
چند روز پیش در برنامه گزینه جوان خبری از حاج آقا پور عباس خوند که می گفت همه داوطلبان باید اطلاعات خود را در تایید کنند
همه می دونید اون فدر ها هم اجباری نیست فقط آدم رو یاد حرف های تابستون پارسال میندازه "کلیه داوطلبان می بایست تمام 100 رشته را انتخاب کنند"(یه چیزی تو همین مایه ها) به هر حال با توحه به تاکید برخی علما ! در چند وقت اخیر به بومی گزینی و این که چند روز بعدش تصمیم مجلس اعلام میشه شک کردن چندان دور از وافعیت نیست
توصیه من اینه که همه حواستون رو جمع کنید و تا روزای آخر اطلاعاتتون رو تایید نکنید و اگه نکته مبهمی دیدید نامردی نکنید همین جا بزارید تا همه ببینن

اگه اعصاب درست و حسابی ندارید این قسمت رو نخونید

من که شک دارم بگن یه امکانی براشون گذاشتیم ولی نذارن به هر حال من که می خوام از صفحه تایید اطلاعات فیلم بگیرم و رو اینترنت بزارم (مشخص بودن تاریخ فیلمبرداری) البته به صورت zip شده و با پسورد اگه کسی خواست امکاناتش اینجاست(البته بی دردسر با دکمه print screen عکس هم می تونید بگیرید)
نرم افزار فیلم برداری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pass :
upload site :

اولی بهتره

حداقل با این کارا خیالم راحت میشه و بی استرس سر جلسه میرم

dogtag
19-03-2009, 15:53
دوستان سلام

جدول هرنر همین نیست که ریشه مقسوم علیه بدست میاریم بعد ضرایب مقسوم رو بالای جدول مینویسیم و تقسیم و ضرب تا یه سری اعدا بدست بیاد بعد به ترتیب برای اعدا درجه میزاریم
اگه این باشه که اولا همه جا فکر نمی کنم جواب بده دوما همین هم زمانبره
من میخوام بشه ذهنی این کار رو کرد
همینه.
من که گفتم به درد نمی خوره.
البته 1 روش دیگه هم داره:

باید چشم هات رو ببندی و 3 بار بگی "اجی مجی لا ترجی"! (شوخی کردم ها! شاکی نشی :دی)

pesarebaba2006
19-03-2009, 16:12
چند روز پیش در برنامه گزینه جوان خبری از حاج آقا پور عباس خوند که می گفت همه داوطلبان باید اطلاعات خود را در تایید کنند
همه می دونید اون فدر ها هم اجباری نیست فقط آدم رو یاد حرف های تابستون پارسال میندازه "کلیه داوطلبان می بایست تمام 100 رشته را انتخاب کنند"(یه چیزی تو همین مایه ها) به هر حال با توحه به تاکید برخی علما ! در چند وقت اخیر به بومی گزینی و این که چند روز بعدش تصمیم مجلس اعلام میشه شک کردن چندان دور از وافعیت نیست
توصیه من اینه که همه حواستون رو جمع کنید و تا روزای آخر اطلاعاتتون رو تایید نکنید و اگه نکته مبهمی دیدید نامردی نکنید همین جا بزارید تا همه ببینن

اگه اعصاب درست و حسابی ندارید این قسمت رو نخونید

من که شک دارم بگن یه امکانی براشون گذاشتیم ولی نذارن به هر حال من که می خوام از صفحه تایید اطلاعات فیلم بگیرم و رو اینترنت بزارم (مشخص بودن تاریخ فیلمبرداری) البته به صورت zip شده و با پسورد اگه کسی خواست امکاناتش اینجاست(البته بی دردسر با دکمه print screen عکس هم می تونید بگیرید)
نرم افزار فیلم برداری:

حداقل با این کارا خیالم راحت میشه و بی استرس سر جلسه میرم
دوستان اگر کسی از این حرف ها سر در آورد برای من ترجمه کنه.مر30:8:

MaaRyaaMi
19-03-2009, 16:54
دوستان اگر کسی از این حرف ها سر در آورد برای من ترجمه کنه.مر30

راستش منم متوجه منظور اوشون ! نشدم

کدوم اطلاعات ؟

الان دیگه همه ثبت نامشون رو کردن و چیزی واسه تائید کردن یا نکردن وجود نداره !

شایدم منظورتون واسه انتخاب رشته هس
و جریانی که امسال پیش اومد
؟؟؟؟؟؟؟؟!

mahmud.k
19-03-2009, 20:13
اشتباه که نیومدم!
منظور تایید (اصلاح) اطلاعات داوطلبان کنکور در نیمه دوم فروردینه(در سایت سازمان سنجش)

Macushla
19-03-2009, 22:10
سلام بچه ها
اين مطلب رو حتما بخونيد و بهش فكر كنيد . مطمئن باشيد ضرر نمي كنيد

زندگی مار و پله است.

همه مون وقتي كوچك بوديم مار و پله بازي مي كرديم، يادته چقدر هيجان داشت؟! مي توني تصور كني كه دوباره داري به اين بازي ادامه مي دي؟ آره،تو زندگي واقعي! فكر نمي كني زندگي هم يه جور مار و پله است؟

اگه دقت كرده باشي توي زندگي واقعي، هم مار داريم هم نردبون.بعضي وقتها اون قدر بايد صبر كني تا شش بياري و بتوني بازي رو شروع كني.شايد سال ها زندگي كني ولي هيچ وقت نتوني شش بياري.اين شش مي تونه همون هدف و راهي باشه كه توي زندگي ات انتخاب مي كني. شش كه آوردي شروع ميكني به جلو رفتن.شايد اولش يك آوردي، يا شايد پنج يا دوباره شش آوردي.نبايد از اين كه يك آوردي حالت گرفته شه، نه از اين كه شش، آوردي خوشحال باشي، از كجا معلوم با همين يك آوردن به يه نردبون نرسي و شش تو رو نندازه توي دهن ماري كه مجبور شي دوباره از اول شروع كني؟

چه بخواي، چه نخواي سر راهت هم مار هست، هم نردبون، اگه مار نيشت زد خودتو نباز،دوباره مي توني شروع كني.قانون اين بازي اينه كه هيچ وقت از صفحه بيرون انداخته نمي ‌‌‌‌شي مگه خودت بخواي بازي رو نيمه كاره رها كني.

شروع كه كردي بايد تا ته بازي رو بري. حالا بستگي به خودت داره كه چقدر اراده ات رو جزم كني كه ادامه بدي. ولي اينو مطمئن باش هر چقدر هم مار ها تو رو نيش بزنن باز مي توني به خونه ي آخر برسي،مهم چه جور رسيدنه. اون طرف قضيه رو هم ببين ممكنه يه عدد كوچك و ناقابل مثل يك، تو رو از يه نردبون ببره بالا كه خيلي جلو بيفتي، ولي باز هم مواظب باش، دست و پاتو گم نكني چون هنوز هم سر راهت مار هست كه نيشت بزنه، فقط بايد با تحمل و تأمل جلو بري، وقتي هم به خونه ي آخر رسيدي، دمت گرم به يه هدفت جامه ي عمل پوشاندي، پس دوباره تاس رو بنداز كه براي رسيدن به هدف ديگه دست به كار شي.

حالا ديدي چرا مي گم زندگي مثل مار و پله مي مونه، نمي دونم چند بار تا حالا توي زندگي مار نيشت زده ولي اميدوارم هر بار كه نيشت زد دوباره تاس رو انداخته باشي. مي دونم كه جا نزدي. مي دوني اگه مار نبود نردبون معنا نداشت اميدوارم زندگي ات هميشه پر از نردبون باشه و خودت هم نردبون باشي براي ديگران.

و اين رو هم بدون كه تعداد دفعاتي كه مي توني تاس رو بندازي محدوده چون همه مي خوان توي اين بازي شركت كنن.پس بگو يا علي و دوباره تاس رو بنداز.

منبع: وبلاگ زندگی بهتر

سال نو فرصت خوبيه كه بعد از يه استراحت كوتاه دوباره تاس رو بندازين .

اميدوارم سال خوبي داشته باشيد . :11::40::11:

roham_06
20-03-2009, 09:17
سلام. سال نو رو به همتون تبريك ميگم.
ميخواستم بهتون بگم جون بچتون!!!!! ديگه خوب درس بخونيد و واسه هدفتون و واسه آيندتون اين 3 ماه رو تلاش كنيد به قول مشاورمون آدمهاي بي شعور آدمهايي هستن كه براي هدفشون تلاش نمكنن ! حاضر نيستن از همه چيز خودشون واسه هدفشون بگذرن از تفريح از ...... پس واسه خودتون و آيندتون تلاش كنيد!

mahsa1469
20-03-2009, 18:46
سلام
امروز اومدم اینجا تا فقط بهتون بگم این دوران بهترین دوران واقعا طلائیه من سال گذشته اشتباه کردم و از این دوران به درستی استفاده نکردم و الآن دارم چوبش رو می خورم
اونایی که هنوز خوب شروع نکردین به خدا یکی از دوستانم از الآن شروع کرد نوروز ترکوند بعد از نوروز کمی کند شد ولی خیییییلی بهتر از من نتیجه گرفت پس هنوز دیر نشده فرصت رو از دست ندید
گول این سریال های جور واجور رو هم نخورید والا تکرارش پخش می شه ارزش دیدن نداره
راستی عید مبارک!

dogtag
20-03-2009, 23:33
آقا سریال ها که همه چرت بود!

فقط میشه "کلاه قرمزی 88" و "مرد 2 هزار چهره" رو دید.
+
فیلمها هم فقط میشه اینها رو دید:
Dark Knight
Chaplin
Wanted
+ یکی 2 تا دیگه

=

خوراک درس خوندنه

timsar jackson
21-03-2009, 00:16
تازه اگه خیلی کشته مرده ی فیلمایین همه ی این فیلما رو بعد از کنکور میتونین دی وی دی هاشو از اینترنت بخرین

Amirlike2
21-03-2009, 00:47
سلام بچه ها
عید همتون مبارک:40::11::11::11::11:
راست میگن امسال همچین برنامه خاصی نداره من که فقط مرد 2 هزار چهره می بینم
پس بیاین وقتمونو تلف نکنیم
آخه این برنامه ها همش گذراست بازم سال بعد از این برنامه ها پخش میشه. این آینده هست که همیشه در کنارمونه و زندگی ما رو جهت میده. پس به آینده فکر کنید.

only4you_mehr
21-03-2009, 07:50
سلام دوستان :دی
عیدی همگی مبارک :دی
-----
کی میشه اطلاعات ثبت نام رو ویرایش کرد ؟ :دی

MaaRyaaMi
21-03-2009, 10:30
فقط میشه "کلاه قرمزی 88" و "مرد 2 هزار چهره" رو دید.

منم فقط این 2 تا رو میبینم : دی

کی میشه اطلاعات ثبت نام رو ویرایش کرد ؟

فک کنم از 15 به بعد بیاد رو سایت !
به هر حال به سایتش سر بزنین...

عید همگی مبارک : دی

soheilsmart
21-03-2009, 11:25
سلام دوستان :دی
عیدی همگی مبارک :دی
-----
کی میشه اطلاعات ثبت نام رو ویرایش کرد ؟ :دی
اطلاعات ثبت­نامي داوطلبان آزمون سراسري 1388 اواخر فروردين بر روي سايت سازمان قرار مي گيرد

19/12/87 تاريخ درج خبر

بدين وسيله به اطلاع داوطلبان ثبت­نام كننده در آزمون سراسري 1388 مي­رساندكه اطلاعات ثبت­نامي داوطلبان در اواخر فروردين 1388 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل رؤيت خواهد بود؛ لذا كليه داوطلبان لازم است با مراجعه به سايت سازمان نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت­نامي خود اقدام نمايند و در صورت نياز نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت­نامي خود بر اساس دستورالعمل مربوط اقدام نمايند.
اطلاعيه تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور درسايت سازمان و هفته­نامه پيك­سنجش دوشنبه مورخ17/1/88 و 24/1/88 درج خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

soheiltaker
21-03-2009, 11:47
عيد همگي مبارك اميدوارم سالي سرشار از موفقيت داشته باشين (( به خصوص كنكور !))
-----------------------------------------------------------------
منم تو سريالها فقط مرد 2هزاز چهره رو ميبينم
بقيشم دلم ميخواد ببينيم ولي نميشه !
البته مطمئن باشين تا اخر سال 10 بار اينا رو ميزاره بعدشم وقتي 2 3 قسمت اولشو نبيني ديگه بيخيالش ميشي
قربونه همتون

seyyedi
21-03-2009, 17:23
دوستان سلام

من که فقط مرد 2 هزار چهره می بینم

منم تو سريالها فقط مرد 2هزاز چهره رو ميبينم
منم شاید فقط همین رو دیدم شاید هم نه
میشه بعد از کنکور با یکم خرج همین رو هم از سروش خرید
اونوقت موقع که دانشجو هستی و بیکاری آی فاز میده بشینی نگاه کنی
البته نگاه کردن الان هم حال دیگه ای داره
نمی دونم چیکار کنم
از یه طرف دیر موقع میزاره(پارسال زودتر بود)
از یه طرف هم نمیشه ندیدش
----
راستی که کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
راه حلی سریع برای تقسیم سریع چند جمله ای بر چند جمله ای دیگه
علی علی

hesamkowsar
21-03-2009, 17:35
تراز رو تو کنکور دانشگاه ازاد چجوری حساب میکنند؟هرکی یه چیزی میگه...کسی دقیق میدونه فرمولش چیه؟

rosenegarin13
21-03-2009, 20:28
راستی که کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟
راه حلی سریع برای تقسیم سریع چند جمله ای بر چند جمله ای دیگه

معلم ما میگه باید روش هرنر رو زیاد کار کنی تا جدول و اینا رو در ذهنت رسم کنی و حل کنی و اینا

javat00
22-03-2009, 09:31
سلام.عید همه کنکوری های عزیز مبارک..
بچه ها کسی راه خوبی برای شناخت مقاوت معادل تو شکل های سخت بلده ..راه آسون باشه ...مرسی.

.:HAMED:.
22-03-2009, 13:02
راه حلی سریع برای تقسیم سریع چند جمله ای بر چند جمله ای
جدول هرنربهترین حالت هستش

superior
22-03-2009, 15:24
سلام.عید همه کنکوری های عزیز مبارک..
بچه ها کسی راه خوبی برای شناخت مقاوت معادل تو شکل های سخت بلده ..راه آسون باشه ...مرسی.

به نام او

فقط تمرین و تست.

من خودم سعی میکنم از یه گوشه دور تر از دوسر کل مجموعه شروع کتم!بقیشم که ردیفه دیگه.

توی متوالی ها که با هم جمع میشن.

توی موازی هام که از فرمول خیلی قشنگ زیر استفاده میکنیم:

n +1 ÷ مقاومت بزرگ = مقاومت معادل

(برای دو مقاومت موازی : مقاومت بزرگتر تقسیم بر n +1 که n = نسبت مقاومت بزرگتر به کوچکتر.... البته این روش برای وقتی خوبه که نسبت مقاومت بزرگتر به کوچکتر یک عدد صحیح باشه که خوشبختانه در 99% تست های مربوطه در کنکور همینطوره)

یک سری از شکل هام که الکی قصد پیچوندن قضیه رو دارند که با کمی تجسم فکری. خودشونو لو میدن!!!

بنابر این قبل از هر کاری اول باید یه نگاه کلی به شکل بندازی که از اون تست های آسونی باشه که فقط ادعا دارند نباشه!

بای.

only4you_mehr
23-03-2009, 07:02
منم فقط مرد دو هزار چهره رو میبینم :دی
میگم واسم ضبطش کنن آخر شب میرم نگاش می کنم :دی
----------------
دوستان کسی راه حلی واسه ی Cloze Test و متن هایی که توی عربی می دن داره ؟ :(
خیلی ضعیفم :((
با تشکر :دی

pesarebaba2006
23-03-2009, 10:53
منم فقط مرد دو هزار چهره رو میبینم :دی
میگم واسم ضبطش کنن آخر شب میرم نگاش می کنم :دی
----------------
دوستان کسی راه حلی واسه ی cloze test و متن هایی که توی عربی می دن داره ؟ :(
خیلی ضعیفم :((
با تشکر :دی
راه حل که نه والا . ولی من خودم اول میرم سراغ سوال ها و سوال ها رو میخونم.بعد میرم متن رو مثل یه داستان میخونم و سعی میکنم جواب سوال هارو پیدا کنم. :31: کلا سعی کن که اول سوال ها رو بخونی :10:

MaaRyaaMi
23-03-2009, 15:47
من یه جائی دیدم نوشته بود امسال تو سوالای آزمونای سنجش درک مطلب اینا نداشته حتما تو کنکور هم مطرح نمیشه

نمی دونم درسته یا نه....

Vict0Ria
23-03-2009, 16:38
سلام دوستان ،عیدتون مبارک:11:
یه کمکی می خواستم
یه نفر که کتابای مبتکران ، اندیشه فائق ، خوشخوان و رمزینه دروس ریاضی شامل دیفرانسیل،گسسته و هندسه تحلیلی رو دیده و با سطحشون آشنایی داره لطف کنه سطح کدومشون بالاتره
من تقریباً مفاهیم رو یاد گرفتم و یه کتاب میخوام که بتونم درصد ریاضیم رو به بالای 80 برسونم.
دوستانی که همیشه درصداشون خفن می شه لطف کنن دست ما رو بگیرن...
ممنونم

MaaRyaaMi
23-03-2009, 18:14
یه کمکی می خواستم
یه نفر که کتابای مبتکران ، اندیشه فائق ، خوشخوان و رمزینه دروس ریاضی شامل دیفرانسیل،گسسته و هندسه تحلیلی رو دیده و با سطحشون آشنایی داره لطف کنه سطح کدومشون بالاتره
من تقریباً مفاهیم رو یاد گرفتم و یه کتاب میخوام که بتونم درصد ریاضیم رو به بالای 80 برسونم.
ممنونم

عزیزم همه این کتابا خوب هستن ...
و فک می کنم همه بچه هایی که درصداشون به قول شما خفن ! هستن از همینا استفاده می کنن
شما اگه واقعا مشکلی تو مفاهیم نداری پس هر سوالی که باشه تو هر سطحی میتونی جواب بدی دیگه
یعنی منظورم اینه میتونی بالای 80 یا حتی 100 بیاری !

soheiltaker
23-03-2009, 20:39
من یه جائی دیدم نوشته بود امسال تو سوالای آزمونای سنجش درک مطلب اینا نداشته حتما تو کنکور هم مطرح نمیشه

نمی دونم درسته یا نه....

نه! سوالهاي سنجش بر اساس بودجه بندي كنكور نيست!پارسال تو آزمون هاي جامع اصلا سوال آمار نميداد ولي در صورتي كه تو كنكور 2 تا تست مياد ازش!خلاصه به سنجش اعتمادي نيست!

timsar jackson
23-03-2009, 21:16
یه کمکی می خواستم
ممنونم

توی اینا فقط گسسته میدونم که خوشخوان تستای سطح بالایی داره تستای گسسته ی خوشخوان در 4 سطح

a,b,c,d طرح شده که میتونی خودت انتخاب کنی چه سطح تستی رو بزنی.....

timsar jackson
24-03-2009, 01:08
بچه ها یه سوالی داشتم

توی کتاب تست فیزیک پایه گاج توی قسمت فیزیک 2 از فصلای 2(حرکت شناسی) و 3(دینامیک) و4 (کار و انرژی) هیچ تستی

نیاورده.... فکر کنم دلیلش اینه که تو فیزیک پیش تکرار شده

این فصلا رو تو فیزیک 2 نباید بخونیم؟

MaaRyaaMi
24-03-2009, 07:26
بچه ها یه سوالی داشتم

توی کتاب تست فیزیک پایه گاج توی قسمت فیزیک 2 از فصلای 2(حرکت شناسی) و 3(دینامیک) و4 (کار و انرژی) هیچ تستی

فصل کارو انرژی که باید بخونی !! فک کنم 1 2 سوال ازش بیاد دقیق نمیدونم
اون 2 تا فصله هم که تو پیش بیشتر در موردش توضیح داده شده ززیاد فرقی نمیکنه...

timsar jackson
24-03-2009, 15:15
فصل کارو انرژی که باید بخونی !! فک کنم 1 2 سوال ازش بیاد دقیق نمیدونم
اون 2 تا فصله هم که تو پیش بیشتر در موردش توضیح داده شده ززیاد فرقی نمیکنه...

فیزیک 2 کدوم فصلاش ارزش حذف کردن داره؟

MaaRyaaMi
24-03-2009, 15:20
فیزیک 2 کدوم فصلاش ارزش حذف کردن داره؟

هیچکدوم

چون همه چیز بهم ربط داره و باید خونده بشه !

hackerboy
24-03-2009, 17:31

نمی دونم درسته یا نه....
سنجش توي قبل از عيد (حداقل سال ما) درک مطلب نداشت و فقط توي بعد عيد داشت.

seyyedi
24-03-2009, 19:52
دوستان سلام
کسی فرمول "دلتا پریم" که برای جمله های درجه2 هست رو میدونه چیه و چطوری ازش استفاده میشه؟
علی علی

separate
24-03-2009, 19:59
سلام دوستان عید همگی مبارک
من متاسفانه الان برای تعطیلات نمیتونم برم کتابخونه,تو خونه هم نمیتونم بخونم ایشالله از فردا شروع میکنم

یکی از دوستان درباره ی تایید اطلاعات تو اواخر فروردین گفته بود که من زیاد منظورشون رو متوجه نشدم.اگه توضیح بدین.

دوم اینکه پارسال یعنی حتما باید 100 رشته رو هم انتخاب میکردیم یا اختیاری بود؟؟؟ امسال چطور؟؟

dogtag
24-03-2009, 21:02
دوستان سلام
کسی فرمول "دلتا پریم" که برای جمله های درجه2 هست رو میدونه چیه و چطوری ازش استفاده میشه؟
علی علی
به جای b می نویسی 'b (اووووووه! عجب کاری!)

و 2 / b' = b

و

دلتا پریم هم میشه b به توان 2 منهای a×b

و اون کسره هم میشه » منهای b مثبت و منفی رادیکال دلتا پریم تقسیم بر a

(چقدر زشت شد!)

Vict0Ria
25-03-2009, 15:50
عزیزم همه این کتابا خوب هستن ...
و فک می کنم همه بچه هایی که درصداشون به قول شما خفن ! هستن از همینا استفاده می کنن
شما اگه واقعا مشکلی تو مفاهیم نداری پس هر سوالی که باشه تو هر سطحی میتونی جواب بدی دیگه
یعنی منظورم اینه میتونی بالای 80 یا حتی 100 بیاری !
من گفتم تقریباً و مشکلم سرعت عمله

توی اینا فقط گسسته میدونم که خوشخوان تستای سطح بالایی داره تستای گسسته ی خوشخوان در 4 سطح

a,b,c,d طرح شده که میتونی خودت انتخاب کنی چه سطح تستی رو بزنی.....

من یه کتاب کم حجم می خوام

mahsa1469
25-03-2009, 17:47
من یه کتاب کم حجم می خوام
کتاب کم حجم اگه بخوای می تونی از کتاب آبی استفاده کنی (قلمچی)اما کیفیت فقط تستهای کنکوره دیگه اما اگه تازه شروع کردین به گسسته خوندن از همین کتاب استفاده کنید خلاصه ی نکات هم اول هر بحث هست
ولی انصافا خوشخوان یه چیز دیگست

Mr Unknown
25-03-2009, 19:47
سلام
من فقط واسه آزاد دارم می خونم
ریاضی رو کامل نمی تونم بخونم.
کدوم درسها و قسمتها مهمه که بخونم و کدوما مهم نیست؟فقط تحلیلی و دیف1و2 رو بخونم کافیه؟
فیزیک چطور؟
.
.
نمی دونم چرا ولی همش استرس دارم.همیشه این فکر به ذهنم میاد که این آزاد و هم قبول نمیشم آخه تازه شروع کردم به خوندن:41::41:

MaaRyaaMi
26-03-2009, 14:21
سلام
من فقط واسه آزاد دارم می خونم
ریاضی رو کامل نمی تونم بخونم.
کدوم درسها و قسمتها مهمه که بخونم و کدوما مهم نیست؟فقط تحلیلی و دیف1و2 رو بخونم کافیه؟
فیزیک چطور؟
.
.
نمی دونم چرا ولی همش استرس دارم.همیشه این فکر به ذهنم میاد که این آزاد و هم قبول نمیشم آخه تازه شروع کردم به خوندن:41::41:

آزاد که با دولتی فرق می کنه

مثلا نظریه اعداد که تو دولتی شاید ازش 2 تا سوال بیاد ! تو آزاد یه دفه میبینی 7 8 تا:18: ازش اومده
اصلا مشخص نیس !

انشاالله همون دولتی قبول میشین ... آزاد اگه تهران مد نظرتونه ... اونم آسون نیس ...

Mr Unknown
26-03-2009, 15:19
آزاد که با دولتی فرق می کنه

مثلا نظریه اعداد که تو دولتی شاید ازش 2 تا سوال بیاد ! تو آزاد یه دفه میبینی 7 8 تا:18: ازش اومده
اصلا مشخص نیس !

انشاالله همون دولتی قبول میشین ... آزاد اگه تهران مد نظرتونه ... اونم آسون نیس ...
هوا و فضا علوم تحقیقات انتخاب کردم:20:
مثل سراسری بودجه بندی نداره؟
جائی نیست که تقریبی مشخص کرده باشه؟
مرسی

soheiltaker
26-03-2009, 17:34
سلام
اميدوارم تا الان عيد خوبي داشته باشين!
عجب آزمون شاخيه فردا ! خدا به هممون كمك كنه انشاا... موفق باشيم و روحيه بگيريم براي آزمون بعدي
به نظر من فردا در كنار دانش! مديريت آزمون نقش بسيار مهمي بازي ميكنه!(( به به ....))
موفق باشين قربونه همه

seyyedi
26-03-2009, 18:02
دوستان سلام

مثل سراسری بودجه بندی نداره؟
جائی نیست که تقریبی مشخص کرده باشه؟
مرسی
نه عزیز آزاد هیچچ وقت مشخص نیست که چطوری سوالاتش رو در میاره
اصلا مفهومی نیست
باید ریاضی رو فول بلد باشی جوری که ریاضی سراسری رو آب خوردن واست باشه تا آزاد هم خیلی خوب بزنی

Alamate Soal
26-03-2009, 18:50
بچه ها یه سوالی داشتم

من فیزیک پایه رو مطالعه کردم ، فصل چهار ( کار و انرژی ) به صورت مفصل و اکمل تست آورده و خیلی هم تست های خوبی هستند . فکر کنم مجموعا 286 تا از ان فصل تست اومده بود که من 11 تاشو غلط زدم فقط :31:

hackerboy
27-03-2009, 11:39
سلام.
من پارسال يه مشکلي داشتم و اون خوندن لغات املاء مربوط به کتاب‌هاي زبان فارسي 1 و 2 و 3 بود. به همين خاطر همون پارسال اين فايل رو آماده کردم:

البته اين خلاصه‌اي از لغاتيه که به نظر خودم مهم بوده؛ ولي به هرحال فکر مي‌کنم خلاصه‌ي خوبي باشه ولي تضمين نمي‌کنم کامل بودنشو! ضمناً اين فقط املاء زبان فارسي هست و ادبيات نيست!

موفق باشيد!

پي‌نوشت: کلمات ستاره‌دار کلمات مهم هستند.

javat00
27-03-2009, 12:33
.اه.... گند به این شانس بزنند.
من آخرین صفحه عمومی رو اصلا ندیدم..زبان 3 سوالات ضمیمه..
چقدر مسخرست... کل تراز رو میاره پایین..
این 3ومین آزمون بود که کانون میدم..
آخه این چه مسخره بازیه ضمیمه و ...
درصد زیر 80 ندارم اما جناب زبان ضمیمه 0 !!!!

mahsa1469
27-03-2009, 13:13
سلام.
من پارسال يه مشکلي داشتم و اون خوندن لغات املاء مربوط به کتاب‌هاي زبان فارسي 1 و 2 و 3 بود. به همين خاطر همون پارسال اين فايل رو آماده کردم:

البته اين خلاصه‌اي از لغاتيه که به نظر خودم مهم بوده؛ ولي به هرحال فکر مي‌کنم خلاصه‌ي خوبي باشه ولي تضمين نمي‌کنم کامل بودنشو! ضمناً اين فقط املاء زبان فارسي هست و ادبيات نيست!

موفق باشيد!
به نظر من چیز خیلی خوبیه راحت تر می شه خوندش من که برای خواهرم برداشتم فقط قضیه ی این ستاره ها چیه؟

John Doe
27-03-2009, 15:38
پس من شروع می کنم. تقریبا مث دفعه ی پیش. ادبیاتش خیلی سخت بود.36%!!!

[img=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_h1369
27-03-2009, 15:47
بقیه هم بزارن حتی اگه بد شدین (اصلا منظورم only نبودااااااا )

only4you_mehr
27-03-2009, 16:15
بابا شوخی کردم خراب کردم :دی
می خواستم کلاس بزارم :دی
خدا رو شکر مثل همون قبلی شدم
اینم کارنامه ی من :

wnba
27-03-2009, 18:56
سلام منم دقيقا صفحه اخر زبان رو نديدم خيلي بد شد:-((

elhameli
28-03-2009, 13:32
سلام دوستان عيدتون مبارك
يه سوال از فيزيك
1- دماي يك تابش كننده x درجه سلسيوس است .. اگر دماي اين تابش كننده 3x درجه سلسيوس بشود طول موج بيشينه انرژي تابش آن كسر 2 تقسيم بر 3 (منظورم كسر دو سوم است )حالت اول مي شود x چند درجه سلسيوس است ؟

1) 182
2) 273
3) 409.5
4) 91

1- دماي يك جسم جامد را بر حسب درجه سلسيوس سه برابر كنيم و طول موج مربوط به بيشينه انرژي نصف مي شود دماي اوليه جسم چتد درجه سلسيوس بوده است ؟
1) صفر
2) 273
3) 546
4) 819

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

soheilsmart
28-03-2009, 13:52
سلام دوستان عيدتون مبارك
يه سوال از فيزيك
1- دماي يك تابش كننده x درجه سلسيوس است .. اگر دماي اين تابش كننده 3x درجه سلسيوس بشود طول موج بيشينه انرژي تابش آن كسر 2 تقسيم بر 3 (منظورم كسر دو سوم است )حالت اول مي شود x چند درجه سلسيوس است ؟

1) 182
2) 273
3) 409.5
4) 91

1- دماي يك جسم جامد را بر حسب درجه سلسيوس سه برابر كنيم و طول موج مربوط به بيشينه انرژي نصف مي شود دماي اوليه جسم چتد درجه سلسيوس بوده است ؟
1) صفر
2) 273
3) 546
4) 819

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

با توجه به مطالبی که از پارسال یادم مونده!
لاندا*T=مقدار ثابت!
و T باید بر حسب کلوین باشد!

rezaxp
28-03-2009, 14:13
این هم 7 فروردین :

star_mir
28-03-2009, 14:43
Reza xp جان برای املا ادبیات و ارایه ها چی کار میکنی؟؟؟؟اگر بقیه هم راه حلی دارن ممنون میشم...فعلا.........

elhameli
28-03-2009, 14:49
با توجه به مطالبی که از پارسال یادم مونده!
لاندا*t=مقدار ثابت!
و t باید بر حسب کلوین باشد!

سلام
ممنون از پاسخ شما . يه سوال
مگه دما (x) رو بر حسب سلسيوس نمي خواد ؟
شما كه دما رو + 273 كردين اونوقت دما برحسب كلوين بدست مياد .
چرا 273-91 نكردين ؟
تا بر حسب سلسيوس بدست بياد

soheilsmart
28-03-2009, 19:33
سلام
ممنون از پاسخ شما . يه سوال
مگه دما (x) رو بر حسب سلسيوس نمي خواد ؟
شما كه دما رو + 273 كردين اونوقت دما برحسب كلوين بدست مياد .
چرا 273-91 نكردين ؟
تا بر حسب سلسيوس بدست بياد
خواهش می کنم!
خوب x خودش بر حسب سلسیوس هست !
x رو که تغییر ندادیم !
ابتدا در صورت سوال اون رو بر حسب سلسیوس داده بود

- دماي يك تابش كننده x درجه سلسيوس است

ما T=x+273 رو لحاظ کردیم ولی x رو تغییر ندادیم !

rezaxp
29-03-2009, 08:36
reza xp جان برای املا ادبیات و ارایه ها چی کار میکنی؟؟؟؟اگر بقیه هم راه حلی دارن ممنون میشم...فعلا.........

والا کار خاصی نیست ...
آرایه ها رو که از قبل خیلی کار کرده بودم و الان مشکلی ندارم ... برای املا هم معلممون تو جزوه ای که داره کلمات مهم از نظر املایی را علامت زده !

Vict0Ria
29-03-2009, 17:54
یه کمکی می خواستم
ممنونم
چقدم لطف کردید شرمنده شدیم.
من یه کتاب میخوام که بیشتر رو بودجه بندی کنکور تمرکز کرده باشه سطحش هم از کنکور یه نمه بالا باشه خوشخوانم به دردم نمی خوره چون برا شروع خوبه آخه خیلی پر حجمه
لطف کنید نظرتون رو در مورد کتابای بالا بگید+کانون بنفش و...
منتظرما
زت زیاد

behnam_n80
29-03-2009, 19:17
من یه کتاب میخوام که بیشتر رو بودجه بندی کنکور تمرکز کرده باشه سطحش هم از کنکور یه نمه بالا باشه خوشخوانم به دردم نمی خوره چون برا شروع خوبه آخه خیلی پر حجمه
منتظرما
زت زیاد

خوشخوانا که شسی گذاشتی کنار
تو تحلیلی بنفش کارش یکه
برا دیف و ریاضی هم اگه سوال سخت می خوای فقط 10 استاد

rezaxp
30-03-2009, 09:50
منتظرما
زت زیاد

ببین اگه می رسی مجموعه سه جلدی مهندس مهربان را بخر ( رمزینه )
البته لازم نیست همشو بزنی می تونی از هر قسمت رندوم چند تا تست را انتخاب کنی یا مثلا دو تا درمیان بزنی که برسی همه مباحث را کار کنی :

beh,p
30-03-2009, 12:01
سلام به همه بچه هاي كانوني
سلام مخصوص تر به بچه هاي فروم
سلامي بسي مخصوص تر به همه كنكوري ها

بچه نا اميد شديم اين آزمون 7 فروردين منو واقعا نااميد كردم

ترازم شد 6880 آخه شيمي هايم رو 10% زدم

Vict0Ria
30-03-2009, 12:53
خوشخوانا که شسی گذاشتی کنار
تو تحلیلی بنفش کارش یکه
برا دیف و ریاضی هم اگه سوال سخت می خوای فقط 10 استاد

برای تحلیلی فقط بنفش رو تائید میکنید من حسابانش رو دیدم خوبه دیف و گسستش رو کسی ندیده ؟
اندیشه فائق چطوره؟
کتابای سازمان سنجش چطوره؟

ببین اگه می رسی مجموعه سه جلدی مهندس مهربان را بخر ( رمزینه )
البته لازم نیست همشو بزنی می تونی از هر قسمت رندوم چند تا تست را انتخاب کنی یا مثلا دو تا درمیان بزنی که برسی همه مباحث را کار کنی :
کتاب رمزینه فکر میکنم برا آموزش ،در واقع باید از 6 ماه پیش به این فکر می افتادم من برای آموزش کتاب دیگه ای خوندم الان فقط میخوام تسلطم رو ببرم بالا یه کتاب که زیاد وارد جزئیات نشده باشه.

rosenegarin13
30-03-2009, 21:27
منتظرما
زت زیاد

سلام
واسه دیف من اندیشه فائق دارم و 10 سال قلمچی

MaaRyaaMi
30-03-2009, 23:03

به نظر منم همینا خوب و کافیه ... قلم که همش تستای کنکوره و خوبه

تازه بعضی از تستای قلم تو اندیشه هم هس ...

ولی خب رمزینه تستای سنجشو گزینه رو هم داره از این لحاظ بهتره به نظرم !

اگه می تونی قلم ( 10 سال ) و رمزینه بگیر فقط

:) موفق باشی

behnam_n80
30-03-2009, 23:46
[QUOTE=Vict0Ria;3641491]برای تحلیلی فقط بنفش رو تائید میکنید من حسابانش رو دیدم خوبه دیف و گسستش رو کسی ندیده ؟
اندیشه فائق چطوره؟
کتابای سازمان سنجش چطوره؟
کتابا سنجشا بذار کنار
من بنفش تحلیلی زدم و جدا حال می کردم(حس خوبی میده و سوالاش کارش 20)
اندیشه فایق رضوی(دیف و پایه) که من در بست مخلصشم و همشا زدم(کامل!)بعد اون هم برا سوالا خیلی سخت رفتم سره 10استاد
بنفش دیف هم استادمون خیلی تاکید کرد و جدا عالیه

Vict0Ria
31-03-2009, 08:54
سلام

ولی خب رمزینه تستای سنجشو گزینه رو هم داره از این لحاظ بهتره به نظرم !

تورو خدا اینقد این رمزینه رو تائید نکنید تو این سه ماه اندی که نمی شه سه جلد کتاب خوند اونم فقط دیف من فکر کنم اندیشه فائق کم حجم باشه احتمالا برم سراغ این

من بنفش تحلیلی زدم و جدا حال می کردم(حس خوبی میده و سوالاش کارش 20)
اندیشه فایق رضوی(دیف و پایه) که من در بست مخلصشم و همشا زدم(کامل!)بعد اون هم برا سوالا خیلی سخت رفتم سره 10استاد
بنفش دیف هم استادمون خیلی تاکید کرد و جدا عالیه
به نظر شما ده استاد سوالای سخت تری داره.
ببین دوست عزیز من کتابی می خوام که سوالاش مشابه کنکور باشه نه این که سوال از هر دری آورده باشه حالا بین این سه تا کدوم مناسب تره:کانون بنفش،اندیشه فائق وده استاد

pouria007
31-03-2009, 10:49
میگم هندسه پایه رو چیکار میکنین شما؟
من که به توصیه یکی از بروبچ کتاب رو کامل خوندم تستای ده دوازده سال اخیر کنکور رو هم زدم

only4you_mehr
31-03-2009, 12:08
من که به توصیه یکی از بروبچ کتاب رو کامل خوندم تستای ده دوازده سال اخیر کنکور رو هم زدم

اگه هندسه پایه همون تجربیش هست مبتکران خیلی خوبه :دی
فکر کنم ابولقاسمی نویسندش بود :5:

MaaRyaaMi
31-03-2009, 13:17
تورو خدا اینقد این رمزینه رو تائید نکنید تو این سه ماه اندی که نمی شه سه جلد کتاب خوند اونم فقط دیف من فکر کنم اندیشه فائق کم حجم باشه احتمالا برم سراغ این

من که نگفتم همشو بخون ! میگم تستای سنجشو و گزینه رو بزن فقط !

تستای تالیفی و اینا رو بیخیال شو !

کانون بنفش،اندیشه فائق وده استاد

خوب اونلی اندیشه فائق !
بهتره از همین حالا بری سراغش ! وقتنت از بین میره !

beh,p
31-03-2009, 13:48
برای گسسته چی می خونین؟
من خوشخوان دارم ولی یه نمه نظریه اعداد رو خوب نگفته.
چی پیشنهاد می کنین

soheilsmart
31-03-2009, 14:39
اندیشه فائق واسه مشفق هم خوبه فقط سطحش خیلی بالاس!

javat00
31-03-2009, 17:12
داشتم دفترم رو نگاه می کردم، توش این معادله بود:
X به توان 4 - 3x به توان 3 + x به توان 2

به بار به سمت منهای بی نهایت میل دادمش که مشکلی نداره.
ولی وقتی به سمت مثبت بی نهایت میل بدم، مشکل دار نمیشه؟
(بی نهایت - بی نهایت)

خیلی به این چیزا فکر نکن . چون این چیزا اصلا تو کنکور نمیاد .. الان وقتشه که دیگه سراغ تالیفی و .. نرید.
فقط تستای کنکور هستند که آقایی میکنن.اگه تست های امسال رو ببینید مخصوصا ریاضی و فیزیکشو میبینید که 85% دقیقا شبیه به تستای سال های پیش هست..
نکنه شما ها میخوایید المپیاد هم امتحان بدید. ؟
البته دوگ تاگ جون فقط با شما نبودم با همه اونایی که کتاب های سطح قوق العاده بالا رو پیشنهاد میکنن.
باور کنین من فقط تسلط رو کنکور های سال های پیش و سنجش های سال های پیش دارم . خوب هم تو کنکور آزمایشی ها نتیجه گرفتم بدون اینکه اندیشه فائق و بنفش و .. رو خونده باشم.البته ده استاد رو به نظرم خوبه و ذهن رو خیلی باز میکنه.. در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
موفق باشید.

fnmtebyan
31-03-2009, 20:13
سلام بچه ها عیدتون مبارک باشه!

من یه مشکلی که دارم اینه که پشت کارم در سطح صفره!!
یعنی چی؟===>یعنی اصلا 1 ساعت نمیتونم بشینم درس بخونم یا تست بزنم !
هی دلم میخواد درس رو یه جوری دور بزنم و... .
تو یه جمله بگم که من پشت کار ندارم.
به نظر خودم چون پشت کار ندارم هیچی نمیشم!
خدا وکیلی شما جای من بودی چی کار میکردی؟

arta2008
31-03-2009, 21:16
منم مثل تو هستم یعنی تا الان 1 ساعت هم برای کنکور نخوندم .نمیدونم چیکار کنم ؟

خیلی وضعه بدیه .

skull_avatar
01-04-2009, 09:20
عید همگی مبارک
من دومین بارم که می خوام کنکور شرکت کنم رشته ریاضی
فکر کنم این سوالمو بچه های پشت کنکوری بهتر بتونن جواب بدن
می خواستم بدونم کتاب ها تغییراتی کرده یا نه

MaaRyaaMi
01-04-2009, 12:05
عید همگی مبارک

فک نکنم تغییری کرده باشه!!!!!

منم پشت کنکوریم ولی به این چیزا توجه نمی کنم : دی

behnam_n80
01-04-2009, 12:07
به نظر شما ده استاد سوالای سخت تری داره.
ببین دوست عزیز من کتابی می خوام که سوالاش مشابه کنکور باشه نه این که سوال از هر دری آورده باشه حالا بین این سه تا کدوم مناسب تره:کانون بنفش،اندیشه فائق وده استاد

خوبی 10 استاد اینه که سولاشا کد بندی کرده
یعنی در اصل سطح بندی کرده
تو 10 استاد سوال دری وری تو سختاش هست سواله خوب هم که مشابهش تو کنکور 86 اومد هم هس(آخه مولفاش بهترینا ایرانن)
فایق سولاش کاربردی تره و نکته هم داره و خوبه
اگه خیلی تسلط داری 10 استاد
اما اگه هنوز گیر داری همون فایقا بزن که جدا خوبه

soheiltaker
01-04-2009, 12:09
عید همگی مبارک
عيد شما هم مبارك
نه هيچ تغييري نكرده (( مثل اينكه فقط جلد كتابهاي ديني 3 و پيش عوض شده!!!)):46:

beh,p
01-04-2009, 13:30
برای گسسته چی می خونین؟
من خوشخوان دارم ولی یه نمه نظریه اعداد رو خوب نگفته.
چی پیشنهاد می کنین

واقعا لطف کردین

با این همه پیشنهاد واقعا نمی دونم کدوم رو انتخاب کن

Vict0Ria
01-04-2009, 13:58
من که نگفتم همشو بخون ! میگم تستای سنجشو و گزینه رو بزن فقط !
تستای تالیفی و اینا رو بیخیال شو !
من خیلی از این لحاظ وسواسم یه کتاب بگیرم باید همش رو بخونم :31:کاش می شد یه کتاب کم حجم تر معرفی کنید.

خوبی 10 استاد اینه که سولاشا کد بندی کرده
یعنی در اصل سطح بندی کرده
تو 10 استاد سوال دری وری تو سختاش هست سواله خوب هم که مشابهش تو کنکور 86 اومد هم هس(آخه مولفاش بهترینا ایرانن)
فایق سولاش کاربردی تره و نکته هم داره و خوبه
اگه خیلی تسلط داری 10 استاد
اما اگه هنوز گیر داری همون فایقا بزن که جدا خوبه
خوب همین روزا میرم میگیرم ببینم کدومش خوبه از شما هم که منو راهنمایی می کنید ممنونم.:11:

شاید به خاطر این چند روز عیده که به همچین احساسی دارید منم این چند روز خیلی کم درس خوندم ولی خودمو نباختم و امیدوارم بعد عید جبران کنم.:20:

ExoMars
01-04-2009, 15:59
سلام
من می خواب برا کنکور زبان بخونم
بنا به دلایلی تو این مدت هیچی نخوندم متاسفانه!!!
میشه تو این تقریبا 3ماه خودمو برسونم؟
چی بخونم؟
یکمی نا امید شدم
دامنه لغاتم هم خوبه.
همین
ممنون

separate
01-04-2009, 17:18

منم مثل تو هستم یعنی تا الان 1 ساعت هم برای کنکور نخوندم .نمیدونم چیکار کنم ؟

خیلی وضعه بدیه .

سلام
من می خواب برا کنکور زبان بخونم
بنا به دلایلی تو این مدت هیچی نخوندم متاسفانه!!!
میشه تو این تقریبا 3ماه خودمو برسونم؟
چی بخونم؟
یکمی نا امید شدم
دامنه لغاتم هم خوبه.
همین
ممنون

دوستان اصلا ناامید نباشید مهم همین 3 ماه هست.اگه با پشتکار واقعا این 3 ماه رو تلاش کنید مطمئن باشید جواب میگیرید :11:

swamp
02-04-2009, 00:09
عید همگی مبارک
ببینم خسته که نشدین همین چند ماهه ها به فکر 5 تیر باشین که اگه این چند ماهو خوب کار کرده باشین انشاالله بهترین نتیجه منتظرتونه
یاعلی بگید و بی خیال دنیا بشین بچسبید به کتاب که فعلا موفقیت تو این کتابها نهفته است
یا علی التماس دعا

Vict0Ria
02-04-2009, 07:26
واقعا لطف کردین
با این همه پیشنهاد واقعا نمی دونم کدوم رو انتخاب کن

رمزینه گسسته رو میل آب خوردن کرده میتونی از اون کمک بگیری.

roham_06
02-04-2009, 18:40
سلام. خسته نباشيد ... سوالاي سال 84 رو از كجا ميتونم dl كنم؟؟ مرسي
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40:

soheilsmart
02-04-2009, 18:49
سلام. خسته نباشيد ... سوالاي سال 84 رو از كجا ميتونم dl كنم؟؟ مرسي
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40:

separate
03-04-2009, 19:16
سلام دوستان
یه توصیه به عنوان یه پشت کنکوری!

حدود 90 روز به کنکور مونده.به روزی که ممکنه برای آیندتون خیلی تاثیر گذار باشه.تا حالا هر کاری که کردین رو بیخیال بشید فقط این 90 روز رو بچسبید به درس.منم تو این راه بعضی وقتا دلسرد شدم ولی مثل پارسال دیگه درسو ول نکردم نمیخوام مثل پارسال بشم مطمئنا شما هم نمیخواید یه سال عقب بیفتید...این آخرین ولی بهترین فرصت هست تا میتونید درس بخونید

به امید قبولی

farhad_realmadrid
03-04-2009, 20:03
سجاد hackerboy یه سوال:

سوالهای جمع بندی گزینه 2 و آزمونهای دیگر داری که واسمون آپلود کنی؟

timsar jackson
04-04-2009, 13:57
کسی جزوه ی آمار واسه دانلود سراغ داره؟

hackerboy
04-04-2009, 15:57
سجاد hackerboy یه سوال:

سوالهای جمع بندی گزینه 2 و آزمونهای دیگر داری که واسمون آپلود کنی؟
بله دارم.
8 (يا نه) سري آزمون «مبحثي» گزينه‌ي دو هست که براي مرور کردن خيلي خيلي خوبه؛ البته شايد بعضي جاها سخت باشه، ولي تست‌هاي خوبي داره. (عمومي‌هاش زياد شاخ نيست ولي سوالهاي اختصاصيش خوبه و نو هست.) چون حجمش زياده نمي‌تونم از خونه آپلود کنم؛ انشاالله در دو سه روز آينده از دانشگاه حتماً خواهم کرد.

البته سوالهاي آزمون سال ماست، نه امسال.

موفق باشيد!‌

mohsen_sir
05-04-2009, 00:29
تو شيمي كدوم واكنشا رو بايد حفظ كنيم؟
همه رو نيازه؟

beh,p
05-04-2009, 11:11
تو شيمي كدوم واكنشا رو بايد حفظ كنيم؟
همه رو نيازه؟

هر اون چیزی که توی کتاب میشه پیدا کرد
توصیه می کنم یک خلاصه برداری کلی از هر فصل برای واکنش ها برداری
خودم همین کار رو دارم می کنم:10::10:

mohsen_sir
05-04-2009, 14:00
فرمولا خيلي زياده...!!1

MyEnd
05-04-2009, 14:12
واکنش های فصل اول شیمی 3 حدودا 40-50 تا میشه!
باید همه رو بلد بود؟

swamp
05-04-2009, 21:03
واکنش های فصل اول شیمی 3 حدودا 40-50 تا میشه!
باید همه رو بلد بود؟
همش رو که نباید حفظ کرد طبق قاعده های ساده ایست که تو مبتکران هم توضیح داده ولی بعضی از فرمولها با این قاعده هاهم سازگاری نداره و باید آنها را حفظ کرد مثل تصفیه فضا پیما ( که اتفاقا سوال سال 86 هم بوده و اگر فرمول را حفظ نباشی اصلا نمیشه سوال را حل کرد ) یا مثل تهیه گاز کلر در آزمایشگاه و چندتای دیگه که سر جمع شاید 10 تا هم نشه
یا علی

MyEnd
06-04-2009, 13:29
همش رو که نباید حفظ کرد طبق قاعده های ساده ایست که تو مبتکران هم توضیح داده ولی بعضی از فرمولها با این قاعده هاهم سازگاری نداره و باید آنها را حفظ کرد مثل تصفیه فضا پیما ( که اتفاقا سوال سال 86 هم بوده و اگر فرمول را حفظ نباشی اصلا نمیشه سوال را حل کرد ) یا مثل تهیه گاز کلر در آزمایشگاه و چندتای دیگه که سر جمع شاید 10 تا هم نشه
یا علی
آره ... اونا رو دیدم تو مبتکران.
بالاخره هر کاریش کنی باید چندتاش رو حفظ کنی! از همین حفظ کردنی های شیمی هست که ازش بدم میاد!!:2:
من نیمسال اول چندتاش رو حفظ بودم ولی الان هیچ کدومش یادم نیست:41:

timsar jackson
06-04-2009, 17:27
همش رو که نباید حفظ کرد طبق قاعده های ساده ایست که تو مبتکران هم توضیح داده

منظورتون کتابه بهمن بازرگانیه؟

swamp
06-04-2009, 17:45
منظورتون کتابه بهمن بازرگانیه؟
بله............

MyEnd
06-04-2009, 19:30
سلام دوستان
امروز برنامه گزینه دو رو دیدین؟
نظرتون راجع به برنامه جمع بندی و بسته پیشنهادیش چیه؟
تو سایتش دربارش توضیح داده قسمت مرور آخر

rezaxp
07-04-2009, 07:37
بهترین کتاب برای جمع بندی همین کتاب زرد هست؟؟

hackerboy
07-04-2009, 09:01
بهترین کتاب برای جمع بندی همین کتاب زرد هست؟؟
سلام
به نظر من، سنجش آخر گاج خيلي بهتر از زرده قلم چي هست؛ به چند علت:
1) سوالات خارج کشور رو داره؛ اين سوالات رو تقريباً هيچ‌جايي نديديد و کاملاً جديد هستند و از طرفي دقيقاً در سبک کنکور، چون طراحان اونها همون طراحان کنکورن
2) براي سالهايي مانند 83 که شيمي اونها به درد ما نمي‌خوره، براي رياضي‌ها از سوالات شيمي مثلاً سال 86 تجربي استفاده شده و مثل قلمچي از سوالات تاليفي خودش استفاده نکرده.
3) از نظر بصري خيلي بهتره!

موفق باشيد دوستان!

rezaxp
07-04-2009, 09:48
این گاجی که می گید پاسخ تشریحی داره یا کلیدی؟

soheiltaker
08-04-2009, 11:40
سلام به همه دوستان
خوب هستين؟ من كه خفن داغونم
اين هفته رو كامل استراحت كردم و دارم ميكنم !! چاره اي ندارم شايد اين آزمونم نرم!
اميدوارم كه حال و حوصله شما خوب باشه!!!!!!
================================================== ==
كارتهاي آزمون سنجشو بايد از كجا و كي بگيريم؟

MaaRyaaMi
08-04-2009, 12:01
كارتهاي آزمون سنجشو بايد از كجا و كي بگيريم؟

واسه جامع اول که نوشته 26 و 27 (یعنی چهارشنبه و پنج شنبه ی هفته دیگه) هس

واسه اونایی هم که تهران هستن میتونن پرینت کارتشونو از نت بگیرن ... خیلی راحتتره

rezaxp
08-04-2009, 12:55
واسه اونایی هم که تهران هستن میتونن پرینت کارتشونو از نت بگیرن

چرا فقط تهران ؟

--------

بقیه که تهران نیستند باید از کجا بگیرن ؟

mohsen_sir
08-04-2009, 13:07
همش رو که نباید حفظ کرد طبق قاعده های ساده ایست که تو مبتکران هم توضیح داده
كدوم كتاب؟ چن صفحست؟ميتوني اسكن كني بزاري ما هم استفاده كنيم؟

چاره اي ندارم شايد اين آزمونم نرم!
چرا ديگه آزمونو نري؟چرا ميترسي؟
بعدش خيال نكن با استراحت كردن روحيه ميگيري و دوباره درس ميخوني! اينطوري داري خودتو توجيه ميكني و از اون بدتر داري خودتو تنبل بار مياري!

pouria007
08-04-2009, 13:50

ما هم تهران نیستیم ولی کارنامه رو از نت میگیریم
حالا یه امتحانی بکن:31:
میگم این سنجش که گفته هفته آخر فروردین 3 روز یعنی چه روزهایی؟

MaaRyaaMi
08-04-2009, 15:12
چرا فقط تهران ؟

نمی دونم تو دفترچه ای که واسه آزموناس نوشته شده که فقط داوطلبای تهرانی میتونن کارتشونو از نت بگیرن و پرینت کنن بقیه باید به اداره آموزش و پرورش هر کدوم از حوزه های امتحانی مراجعه کنند !!

ما هم تهران نیستیم ولی کارنامه رو از نت میگیریم

بله کارنامه رو میشه گرفت کلا هر جا باشی ! منظور من کارت ورود به جلسه هس

حالا پیک سنجش هفته دیگه رو بگیرین اونجا بیشتر توضیح داده ...

masih_m2000
08-04-2009, 19:01
من masih_m2000

یک مطلب دربارهی تمرکز گذاشتم حتما به من نظر بدهید .
فصل اول کتاب تمرکز هست .

فصل اول
واقعیت ها در: تمرکز حواس
تمرکز چیست ؟

مهم ترین علت عدم دستیابی به یک تمرکز فکرعالی، تعاریف نادرستی است که درذهن شما برای تمرکز حواس وجود دارد.

بیشتر شما تمرکز را فکرکردن به یک موضوع ویژه به صورت مطلق و کامل و صد درصد می دانید درحالی که چنین چیزی نه تنها برای شما که برای هیچ انسانی درهیچ شرایطی به هیچ عنوان ممکن نیست.

شما ابداً قادرنیستید تمام ذهن خود را به طورکامل و مطلق در اختیاریک موضوع بگذارید و بقیه ی افکار را درآن زمان از ذهن خود کاملاً حذف کنید.

زمانی که یک انسان می تواند چنین تمرکزی داشته باشد، حداکثرسه الی چهارثانیه است. یعنی تاکنون کسی نبوده که پنج ثانیه متوالی به طورمطلق، تنها و تنها به یک چیزبیاندیشد.

بنابراین، منطقی نیست که شما تعریف بالا را برای تمرکزحواس قبول کنید. چنین تعریفی، سطح توقع شما را بالا می برد. وقتی که فکردیگری به جزموضوع اصلی به ذهنتان راه می یابد و یا کوچک ترین عامل حواس پرتی را ازمحیط اطراف خود دریافت می کنید. احساس سرخوردگی می کنید و گمان می کنید که قدرت تمرکز ندارید. حال آنکه این تصور فقط ناشی از برداشت اولیه ی نادرستی است که از تمرکزداشته اید وهمین تصورعملاً شما را در تلاش برای بهبود تمرکز ناکام می سازد.

پس، اولین و مهم ترین قدم را در راه افزایش تمرکز ذهنی خود بردارید: تعریف نادرستی را که از تمرکز حواس درذهن خود دارید دگرگون کنید.

اما تعریف درست تمرکز

تمرکزحواس همان قدرمی تواند واقعی باشد که عوامل حواس پرتی واقعیت دارند.

یعنی: شما باید بپذیرید که به هرحال، همیشه عواملی حواس شما را پرت می کنند که بعضی ازآن ها منشأ ذهنی و درونی دارند و ازاندیشه ی خود شما ناشی می شوند و بعضی دیگرمنشأ محیطی و بیرونی دارند و از محیط اطراف شما نشأت می گیرند. عواملی مثل یادآوری خاطرات و تخیلات گوناگون وتجزیه وتحلیل مسائلی خارج ازچارچوب موضوع مطالعه، ازعوامل حواس پرتی درونی و عواملی مانند سروصدا، حضورمزاحم دیگران و آشفتگی مکان مطالعه ازعوامل بیرونی به حساب می آیند.

شاید بتوان ذهن انسان را به یک سیستم ارتباطی بسیارپیچیده تشبیه کرد. درهرلحظه هزاران پیام ازمحیط داخلی بدن و ازمحیط اطراف به آن مخابره می شود و درعین حال هزاران پیام ازاین مرکز به محیط داخلی بدن و محیط اطراف ارسال می گردد. اگرچه بسیاری از این مبادله ها درحوزه ی ناخودآگاه ما صورت می گیرد، بعضی از این پیام ها وارد حوزه ی آگاهی ما می شوند و ذهن ما را از موضوع مطالعه منحرف می کنند.

گفتیم که برای دستیابی به تمرکز حواس عالی، باید آن را درست تعریف کرد. برای تعریف درست هم ابتدا باید حواس پرتی را به عنوان یک واقعیت انکارنشدنی بپذیریم و بعد بگوییم : تمرکزحواس یعنی" عوامل حواس پرتی را به حداقل رساندن". با تمرین هایی که جلوتر شرح خواهیم داد، شما می توانید عوامل حواس پرتی خود را کمترو در نتیجه تمرکز حواس خود را بیشتر کنید.

تمرکز حواس نسبی است

درتعریفی که برای تمرکزحواس ارائه دادیم نسبی بودن تمرکزکاملاً نشان داده شده است. گفتیم که تمرکز هرشخص به نسبت کاهش عوامل حواس پرتی او افزایش می یابد و بنا به تغییرات موقعیت ذهنی و محیطی اوتغییرمی کند. درنتیجه شما هیچ گاه ازیک میزان مشخص وثابت تمرکز برخوردارنیستند. به محض آنکه محیط شما عوض شود و یا شرایط ذهنی شما تغییرکند، میزان تمرکزشما بریک مطلب تغییرمی کند.

همچنین تمرکزحواس افراد مختلف نسبت به یکدیگر، کاملاً فرق می کند. بنابراین شما هرگزنباید خود را فرد حواس پرت و فاقد تمرکزی بدانید یا معرفی کنید، چرا که چنین چیزی حقیقت ندارد.

درست ترآن است که بگویید در این لحظه، با ذهنیت کنونی و در محیط فعلی عوامل حواس پرتی من بیشترو میزان تمرکزم کمتراست.

گفتن" من کاملاً آدم حواس پرتی هستم" و عباراتی ازاین دست، کاملاً نادرست است. این قضاوت شما درباره ی تمرکز حواستان به هیچ وجه منصفانه نیست چرا که خود شما بارها و بارها درشرایط متفاوت تمرکزهای عالی گوناگونی را تجربه کرده اید.

همیشه به خاطر داشته باشید که به هنگام قضاوت درمورد خودتان یا دیگران، واقع بین بودن با بدبین بودن خیلی فرق می کند. کسی که واقع بین است همه ی جنبه ها چه خوب و چه بد را درنظر می گیرد. به سرعت داوری نمی کند. جزئیات را می بیند و کلی گویی نمی-

کند. پس: درمورد تمرکزحواس خود واقع بینانه قضاوت کنید و واقع بینانه حرف بزنید یعنی همیشه توجه کنید که: تمرکزحواس نسبی است.

تمرکز حواس اکتسابی است

بسیاری ازشما در مواردی که نمی توانید تمرکز حواس عالی داشته باشید، می گویید: "من ذاتاً آدم حواس پرتی هستم" . همین ذهنیت نادرست باعث می شود که نتوانید ازچنین تمرکزی برخوردار گردید.

تمرکز حواس به هیچ وجه ذاتی نیست. ما ژن مشخصی برای تمرکزدرمغزنداریم و هیچ یک ازما با تمرکز مادرزاد به دنیا نیامده ایم. اگرچه برخی از والدین، رفتارنوزاد خود را هنگامی که محکم شیشه ی شیررا در دست گرفته، به آن نگاه می کند و شیر را می مکد، تمرکز حواس تلقی می کنند و می پندارند که کودکشان ازتمرکز ذاتی برخورداراست. رفتار کودک صرفاً پاسخی بازتابی به محرک که شیشه ی شیر یا سینه ی مادراست، می باشد و هیج نوع تفکری درآن صورت نمی گیرد چرا که هنوز مراکزعالی مغز، کنترل رفتارکودک را به دست نگرفته اند و بنابراین تعبیر رفتارکودک به تمرکز حواس کاملاً بی اساس است.

آنچه مسلم است استعداد بالقوه ی تمرکزحواس درهمگان وجود دارد و مانند هراستعداد دیگر می توان آن را درخود رشد داد و پروراند. شما به راحتی می توانید این خصلت همگانی را درخود تربیت کنید و به عالی ترین مراتب خویش برسانید.

همه توانایی های همگانی را به عضله ای تشبیه می کنند. قوی ترین و عضلانی ترین افراد را هم که در نظربگیرید، وقتی به دنیا آمدند ازعضلاتی ساده و نرم و طبیعی مانند دیگران برخورداربودند اما تمرین و ممارست و به کارگرفتن عضلات باعث شده که آن ها به مرور در رشد عضلانی خود پیشرفت کنند و به بالاترین مرتبه ی آن که مهارت های ویژه دراستفاده ازعضلات است، برسند.

تمام استعدادهای بالقوه ی انسانی را می توان به صورت بالفعل درآورد و پرورش داد و به عالی ترین درجه ی خود را رساند.

مثلاً یک بند باز ماهر را درنظربگیرید. اوهم وقتی متولد شد مانند همه ی کودکان طبیعی دیگر، توانایی حفظ تعادل را به دست نیاورده بود. مدت ها طول کشید تا او بتواند بنشیند و دروضعیت نشسته تعادل به دست آورد، بایستد و در وضعیت ایستاده تعادل به دست بیاورد. راه برود و درحال راه رفتن تعادل خود را حفظ کند. درست مانند همه ی کودکان طبیعی دیگر. اما او با تمرینات مداوم و مکرر، استعداد حفظ تعادل خود را آن قدرپرورش داد که به یک مهارت تبدیل کرد. حالا او آنقدرتوانایی حفظ تعادل دارد که می تواند به راحتی روی یک بند حرکات پیچیده انجام دهد و تعادل خود را حفظ کند و ما را به وجد بیاورد.

حافظه و تمرکزهم دو استعداد همگانی هستند که می توانند پرورش پیدا کنند و به مهارت های ویژه تبدیل شوند.

کسانی که قادرند ضرب و تقسیم اعداد چند رقمی را درکوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند، کسانی که می توانند با یک باردیدن، شنیدن، حس کردن یا خواندن، آنچه را که آموخته اند، تا زنده اند به خاطر داشته باشند و همه ی کسانی که ما آن ها را استثنائی و عجیب و غریب می دانیم، افرادی کاملاً معمولی هستند که یک یا چند استعداد طبیعی وهمگانی خود را تا این سطح پرورش داده اند. امروز حتی خلاقیت، که حدود صد سال پیش یک استعداد کاملاً ذاتی تصورمی شد، یک استعداد کاملاً پرورش یافته محسوب می شود.

دکتر" اسبورن" در کتاب " پرورش استعداد همگانی ابداع و خلاقیت" براین موضوع بسیارتأکید می کند و تمرینات زیادی را برای پرورش این استعداد بالقوه به خوانندگان کتاب خود می آموزند.

علت رشد روزافزون مؤسسه های پرورش نیروهای ذهنی دردنیا همین قابلیت پرورش یافتن نیروهای ذهنی و اکتسابی بودن آن هاست.

پس کاملاً ایمان بیاورید و باورکنید که به راحتی قادرید استعداد خدادادی تمرکزفکر را در خودتان پرورش دهید و نسبت به وضعیت کنونی، آن را بهبود بخشید. حتی اگرامروز فکرمی کنید که سن شما بیشترشده و یا درزندگی خود مشکلات جسمی، عاطفی و محیطی فراوان دارید، بازهم مطمئن باشید که می توانید ازقدرت تمرکزعالی برخوردارشوید به شرط آنکه روش به کارگیری صحیح این استعداد بالقوه را فرا گیرید.

به خاطرداشته باشید که اگرازیک کلید مدتی استفاده نکنید، زنگ می زند ولی تا هنگامی که کلید در قفلِِِ ِ در می چرخد و به کارگرفته می شود، هرروزبراق ترو درخشان ترمی شود.

تمام استعدادهای ما مصداق این کلید را دارند. باید آن ها را به کاراندازیم تا به استعداد های درخشان تبدیل شوند. درغیراین صورت به مرور زنگ خواهند زد.

* BriAnNa *
08-04-2009, 19:13
ما هم تهران نیستیم ولی هم کارت ورود به جلسه هم کارنامه رو از نت می گیریم ! :46:
فک کنم هر جایی که باشی می تونی از نت بگیری هر دوشو ! :46:

timsar jackson
08-04-2009, 19:14
ما هم تهران نیستیم ولی هم کارت ورود به جلسه هم کارنامه رو از نت می گیریم ! :46:
فک کنم هر جایی که باشی می تونی از نت بگیری هر دوشو ! :46:

سنجشو اونایی که فارغ التحصیلن تو مدرسشون امتحان نمیدن کجا باید امتحان بدن؟

MaaRyaaMi
08-04-2009, 19:53
سنجشو اونایی که فارغ التحصیلن تو مدرسشون امتحان نمیدن کجا باید امتحان بدن؟

سنجش تعیین می کنه دیگه حوزه ت کجاس

خدا کنه حوزه ی من مدرسه م باشه : (

elhameli
08-04-2009, 22:13
سلام دوستان
كسي اينجا كسي استادي رو در تهران ميشناسه كه نظريه اعداد و احتمالات رو به طور خصوصي خوب درس بده ؟
البته با هزينه مناسب .
لطفا هرچه زودتر خبر بدين ممنون

mohsen_sir
09-04-2009, 07:22
سلام دوستان
كسي اينجا كسي استادي رو در تهران ميشناسه كه نظريه اعداد و احتمالات رو به طور خصوصي خوب درس بده ؟
البته با هزينه مناسب .
خودت بهترين معلم بره خودتي:11:

pouria007
09-04-2009, 09:50
بله کارنامه رو میشه گرفت کلا هر جا باشی ! منظور من کارت ورود به جلسه هس
ببخشید اشتباه شد
منظورم همون کارت بود دیگه:31:

bleu2u4u
09-04-2009, 19:14
اقا یه کتاب میخواستم که درسها رو خلاصه کرده باشه و بشه بدون مراجعه به کتاب یا جزوه باهاش درس رو مرور کرد
(خودم یه کتاب شب کنکور علوی رو دارم که هم اختصاصی داره هم عمومی جدا از هم ام هستند
ولی خب اون یه مقدار قدیمیه و بعضی درسها بعد چاپ اون کتابهاشون عوض شده )

سلام دوستان
البته با هزينه مناسب .

elhameli من میخواستم جوابت رو که قبلا ازم سال کرده بودی رو بدم ولی خب مشکلات زندگی نمیگذاره : دی
تو اگه توی نظریه ی اعداد رو الان درحد 70 درصدی و میخوای خودت رو به 100 برسونی که من پیشنهاد میدم همین 70 درصد رو بچسبی و همین وقت رو (با توجه به زمان باقی مانده تا کنکور) بگذاری برای عمومی هات
اگرهم کمتر از 70 هستی بهتره ببری سراغ بقیه ی مباحث گسسته و اونا رو قوی تر کنی(باز هم با توجه به زمان باقی مانده تا کنکور) چون نظریه ی اعداد وقت گیرترین و پیچیده ترین مبحث گسسته است(طوری که حتی خیلی از معلمها هم توی درس دادنش مشکل دارن) تو با همون وقتی که روی این مبحث برای فول شدنش میزاری میتونی با سرمایه گذاری روی دروس عمومی یا مباحث ساده ی دیگه نتیجه ی خیلی بهتری بگیری.تو چه یه تست گراف بزنی چه یه تست نظریه هیچ فرقی نمیکنه پس بیخیال شو!!!
(البته منظورم این نیست که کامل بیخیالش شی چون ممکنه توی کنکور ازش یه تست اسون بیاد اونوقته که ...)

bleu2u4u
09-04-2009, 20:35
سلام
به نظر من، سنجش آخر گاج خيلي بهتر از زرده قلم چي هست؛ به چند علت:
1) سوالات خارج کشور رو داره؛ اين سوالات رو تقريباً هيچ‌جايي نديديد و کاملاً جديد هستند و از طرفي دقيقاً در سبک کنکور، چون طراحان اونها همون طراحان کنکورن
2) براي سالهايي مانند 83 که شيمي اونها به درد ما نمي‌خوره، براي رياضي‌ها از سوالات شيمي مثلاً سال 86 تجربي استفاده شده و مثل قلمچي از سوالات تاليفي خودش استفاده نکرده.
3) از نظر بصري خيلي بهتره!

موفق باشيد دوستان!

مگه میخوای باهش عروسی کنی که باید از لحاظ بصری خوب باشه
بهترین کتاب برای جمع بندی زرد قلمچیه

only4you_mehr
09-04-2009, 21:48
نظرتون در مورد این مداد گاج چیه ؟:دی
من خریدم اصلا نتونستم باش خوب کار کنم :دی

timsar jackson
09-04-2009, 21:54

منم گرفتم اولاش نتونستم باهاش خوب کار کنم بعد قلقش دستم اومد ولی باهاش حال نکردم.......

only4you_mehr
09-04-2009, 22:01
منم گرفتم اولاش نتونستم باهاش خوب کار کنم بعد قلقش دستم اومد ولی باهاش حال نکردم.......

یعنی واقعا سرعتیه ؟:دی
با یه حرکت می تونم پرکنم خونه رو وقتی قلق بیاد دستم ؟:دی

timsar jackson
09-04-2009, 22:42
یعنی واقعا سرعتیه ؟:دی
با یه حرکت می تونم پرکنم خونه رو وقتی قلق بیاد دستم ؟:دی

قلق دستت بیاد با یه حرکت تقریبا پر میکنه یکم دور و برش شاید خالی بمونه:31: در کل به نظر من چیز جالبی نیست

farhad_realmadrid
10-04-2009, 07:40
مگه میخوای باهش عروسی کنی که باید از لحاظ بصری خوب باشه
بهترین کتاب برای جمع بندی زرد قلمچیه
هکر بوی راست میگه،
کتاب زرد مخصوصا سالهای قبل از 84 برای درسهای معارف و شیمی اصلا به درد ما نمیخوره! حتی تالیفش خیلی ضعیفه!.
من کتاب گاج را ندیدم،با توجه به اینکه سوالهای خارج از کشور داره به نظرم جالبه و میتونیم وضعیتمون بهتر محک بزنیم.

ضمنا اینکه،کاربر هکر بوی نفر اول ریاضی 87 هست،ایشون فقط قصد دارد ما را راهنمایی کند ،جا دارد از راهنمایاش تشکر کنیم.

farhad_realmadrid
10-04-2009, 07:42
بهترین مداد همون مداد خودمونه!! این گاج همش به فکر پوله! به نظرم بهتره بیخیال این مداد گاج شی ریسکش خیلی زیاده.

rosenegarin13
10-04-2009, 07:50
نظرتون در مورد این مداد گاج چیه ؟:biggrin:
من خریدم اصلا نتونستم باش خوب کار کنم :biggrin:

من دیروز واسه دوستمو دیدم
مداد خودمون بهتره چون نوک مداد گاج نا مسطح میشه وقتی میخوای تو کنکور راه حل بری
از طرفی اگه بخوای با مداد خودت جواب بدی وقتت بیشتر گرفته میشه
به قول معروف یه فکر جدید برای سرکیسه کردن ما
موفق باشید

apollon
10-04-2009, 12:28
سلام

آزمون چه طور بود؟ امیدوارم همه آزمون رو خوب داده باشن
با توجه به ساعت درسی کمم از اول سال تا حالا با همین یه ذره مطالعه در 2 هفته اخیر این آزمون رو خیلی خوب دادم

only4you_mehr
10-04-2009, 12:34
آزمون چه طور بود ؟
من نرسیدم تموم کنم به خاطر همین نرفتم :دی
امروز رو هم باید عقب موندگی هامو جبران کنم :دی

roham_06
10-04-2009, 12:45
آزمون چه طور بود ؟
من نرسیدم تموم کنم به خاطر همین نرفتم :دی
امروز رو هم باید عقب موندگی هامو جبران کنم :دی
mage hame inaee ke sherkat mikonan tamum mikonan????:46: