PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

MaaRyaaMi
10-04-2009, 12:47
هکر بوی راست میگه،
کتاب زرد مخصوصا سالهای قبل از 84 برای درسهای معارف و شیمی اصلا به درد ما نمیخوره! حتی تالیفش خیلی ضعیفه!.
من کتاب گاج را ندیدم،با توجه به اینکه سوالهای خارج از کشور داره به نظرم جالبه و میتونیم وضعیتمون بهتر محک بزنیم.

ضمنا اینکه،کاربر هکر بوی نفر اول ریاضی 87 هست،ایشون فقط قصد دارد ما را راهنمایی کند ،جا دارد از راهنمایاش تشکر کنیم.

من امروز کتاب زرد رو گرفتم !

معارف که به نظرم با کنکور امسال ! همچین مفهومی هم نیس فقط باید کتابو خوب خونده باشی همین

حتی واسه جمع بندی !

ولی در مورد شیمی آره موافقم بدجور ...
حالا منظور از سوالای خارج از کشور چی هس؟!متوجه نمیشم
من تاحالا کتابو ندیدم ...

only4you_mehr
10-04-2009, 12:48
mage hame inaee ke sherkat mikonan tamum mikonan????:46:

:31::31::31::31:

soheiltaker
10-04-2009, 13:04
سلام به همه
منم با اينكه در بحران شديدي به سر ميبردم و در طول دو هفته 20 ساعت خوندم ولي رفتم آزمون دادم!!!!!
توكل به خدا آزمون اصلي مهمه!!
موفق باشين

bleu2u4u
10-04-2009, 13:09
ضمنا اینکه،کاربر هکر بوی نفر اول ریاضی 87 هست،ایشون فقط قصد دارد ما را راهنمایی کند ،جا دارد از راهنمایاش تشکر کنیم.

خدایی من نمیدونستم .چند وقتی بود سر نزده بودم .ایشون از کی به اینجا سر میزنه؟
این نفر اول که میگید یعنی همون که با رمزینه مصاحبه کرده بود (اسمش فکر کنم فولادی بود)
اگه اینجوریه حتما ایشون راست میگن.من حرفهایی رو میزنم که از چار نفر بهتر از خودم شنیده بودم
حالا کی بهتر از ایشون که نفر اول ریاضی شده
حالا یه مقدار میشه در مورد این کتاب گاج توضیح بدید؟
تالیفی هم داره؟

pesarebaba2006
10-04-2009, 13:24
هکر بوی راست میگه،
کتاب زرد مخصوصا سالهای قبل از 84 برای درسهای معارف و شیمی اصلا به درد ما نمیخوره! حتی تالیفش خیلی ضعیفه!.
من کتاب گاج را ندیدم،با توجه به اینکه سوالهای خارج از کشور داره به نظرم جالبه و میتونیم وضعیتمون بهتر محک بزنیم.

البته ایشون یک خورده حسابی هم با کانون داره و زیاد هم بی قصد و غرض حرف نمیزنه.
در ضمن این مطلب به من 100 % ثابت شده که یک کتاب برای همه ی افراد ، یک جور جواب نمیده.
من درصد های درخشان زیست و شیمی رو مدیون کتابی هستم که به هر کسی که میگم، میگه برو بابا از رو اون که نمیشه بفهمیم و نمیشه کامل مطلب رو گرفت. ولی من میگم میشه. منظورم رو که فهمیدین کدوم کتاب رو میگم ، کتاب درسی ...
:8:

bleu2u4u
10-04-2009, 13:52
برای من صحیح کرده
فکر میکردم خیلی بهتر بزنم مخصوصا ادبیات و دیف و شیمی رو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

John Doe
10-04-2009, 14:21
کارنامه ی من:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

apollon
10-04-2009, 14:49
ببینم کارنامه همه اومده؟
مال من اومده ولی اختصاصیش خالیه ارزیابی نوشته d- !!!!!

* BriAnNa *
10-04-2009, 15:02
سنجشو اونایی که فارغ التحصیلن تو مدرسشون امتحان نمیدن کجا باید امتحان بدن؟
والا ما پارسالم که فارغ التحصیل نبودیم : دی تو مدرسمون امتحان نمی دادیم !
خودشون تعیین می کنن ! تعیین حوزه اینجا هم که افتضاحه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما رو از این کله شهر می کشونن اون کله ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beh,p
10-04-2009, 15:58
سلام بچه ها

مگه قرار نبود تو این آمزومن یا تحلیلی بزنیم یا گسسته؟(چیزی کهتوی خود برنامه نوشته)

farhad_realmadrid
10-04-2009, 16:00
من امروز کتاب زرد رو گرفتم !

معارف که به نظرم با کنکور امسال ! همچین مفهومی هم نیس فقط باید کتابو خوب خونده باشی همین

حتی واسه جمع بندی !

ولی در مورد شیمی آره موافقم بدجور ...
حالا منظور از سوالای خارج از کشور چی هس؟!متوجه نمیشم
من تاحالا کتابو ندیدم ...

خدایی من نمیدونستم .چند وقتی بود سر نزده بودم .ایشون از کی به اینجا سر میزنه؟
این نفر اول که میگید یعنی همون که با رمزینه مصاحبه کرده بود (اسمش فکر کنم فولادی بود)
اگه اینجوریه حتما ایشون راست میگن.من حرفهایی رو میزنم که از چار نفر بهتر از خودم شنیده بودم
حالا کی بهتر از ایشون که نفر اول ریاضی شده
حالا یه مقدار میشه در مورد این کتاب گاج توضیح بدید؟
تالیفی هم داره؟

من که برای اولین بار هست که میشنوم،بهتر از هست از خودشون بپرسید.
سوالات خارج از کشور مثل سوالهای ماست یعنی اونهایی که در خارج کشور هستن مثل ما کنکور میدن و سوالهاش خود سنجش طرح میکنه.
من که رفتم تو فروشگاه اینترنتی کتاب برای خرید این کتاب گاج، اصلا پیدا نشد یه دونه تجربی پیدا شد اونم بدون پاسخ و چاپ 86!!

farhad_realmadrid
10-04-2009, 16:03
کارنامه ی من:

تبریک میگم واقعا عالی زدی.

میشه بپرسم که برای گسسته از چه کتابی میخونی؟
و همچنین میشه روش خوندنت را به ما بگی.

------------------------------
این جمع از کی مناسبه؟از وسط اردیبشهت به بعد بهتره شروع کنیم یا هر چه زودتر؟؟

hackerboy
10-04-2009, 16:14
البته ایشون یک خورده حسابی هم با کانون داره و زیاد هم بی قصد و غرض حرف نمیزنه.
در ضمن این مطلب به من 100 % ثابت شده که یک کتاب برای همه ی افراد ، یک جور جواب نمیده.
من درصد های درخشان زیست و شیمی رو مدیون کتابی هستم که به هر کسی که میگم، میگه برو بابا از رو اون که نمیشه بفهمیم و نمیشه کامل مطلب رو گرفت. ولی من میگم میشه. منظورم رو که فهمیدین کدوم کتاب رو میگم ، کتاب درسی ...
:8:
اول من همه چيز رو کلاً تکذيب مي‌کنم!
دوم خورده‌حساب هم با کسي ندارم!
وقتي يه چيزي خوبه خوب خوبه ديگه! از آسمون که کتاب‌هاي کانون نازل نشدن!
حرفت هم درسته البته؛ ولي خوب يه سري کتاب‌ها هستن که با ديد خيلي وسيع‌تري تاليف شدن.
در هر صورت فقط من ميخوام تجربه انتقال بدم که آخر سال مثل من پشيمون نشيد.

John Doe
10-04-2009, 16:19
تبریک میگم واقعا عالی زدی.

میشه بپرسم که برای گسسته از چه کتابی میخونی؟
و همچنین میشه روش خوندنت را به ما بگی.

مرسی
فقط از روی خوشخوان.حتی به علت ضعف شدید معلمم سر کلاسای مدرسه نمیرم.گسسته خوندنش کلا وقت زیاد می طلبه ( حداقل واسه من که اینطوریه) واسه همین بعضی روزا رو کلا مجبورم گسسته بخونم.هیچ شیوه ی خاصی هم ندارم . فقط میدونم با حفظ فرمول کاری از پیش نمی ره

beh,p
10-04-2009, 16:30
حرفت هم درسته البته؛ ولي خوب يه سري کتاب‌ها هستن که با ديد خيلي وسيع‌تري تاليف شدن.

من هم با هکر بوی موافقم
اولا ایشون تجربه دارن
ثانیا آزمون های کانون همشون شبه کنکورند (یعنی هیچ تست اصولا تالیفی ندارن)
ثالثا برای دوران جمع بندی باید کتابی بگیرید که بتونین یک آزمونی رو تجربه کنین که تا به حال سوالاشون ندیده باشین و کمی هم سخت باشه تا بتونین به آزمون سخت عادت کنید
این کتاب سنجش اخر رو ندیدم ولی یکی از دوستان سال قبل که رتبه خوبی اورد کتاب 10کنکور تا کنکور خوشخوان رو به من داد و گفت که این سطح سوالاتش کمی بالا است و می تونه برای کنکور بهتر باشه

:46:

rambo_1386
10-04-2009, 16:38
مگه میخوای باهش عروسی کنی که باید از لحاظ بصری خوب باشه
بهترین کتاب برای جمع بندی زرد قلمچیه
آدم كه به خاطر زيبايي با كسي عروسي نميكنه فقط اخلاق مهمه:31::31::31::31::31:

mahsa1469
10-04-2009, 17:28
سلام بچه ها
یه سوال ازتون داشتم
شماها که الان به فکر کنکور هستید و اکثرا قلمچی امتحان می دید می دونید سال های گذشته تو رشته ی تجربی با چه ترازهایی چه رتبه ایی رو می اوردن البته توی کنکور سراسری؟

bleu2u4u
10-04-2009, 18:01
این بهترین ازمونی بود که تا حالا دادم
بیشترین ترازم تا حالا 4900 بوده(23 اسفند رو که ... ترازم شدش 4300)
ولی با این حال به نظر خودم توی اون سه درسی که گفتم خیلی انتظار بیشتری داشتم
حتی شیمی و ادبیات رو برای 100 رفته بودم ولی خب به هر حال راضیم
میخوام ازمون بعد رو بترکونم برم بالای 6000 هزار

bleu2u4u
10-04-2009, 18:03
سلام بچه ها
یه سوال ازتون داشتم
شماها که الان به فکر کنکور هستید و اکثرا قلمچی امتحان می دید می دونید سال های گذشته تو رشته ی تجربی با چه ترازهایی چه رتبه ایی رو می اوردن البته توی کنکور سراسری؟

فکر کنم تو سایت قلمچی بتونی یه چیزهایی پیدا کنی
قبلا که یادم (2 سال پیش) میرفتی ترازت رو میزدی و برات انتخاب رشته میکرد
خیلی باحال بود(تمام امیدهای ادم رو ناامید میکرد : دی)

javat00
10-04-2009, 18:17
چقدر مسخرست ..
اه ... اون از آزمون قبلی اینم از این آزموون..
واقعا چرا کانون اینطوریه..
یعنی شهرستانی ها چه گناهی کردن ؟ بابا تو خود برنامه راهبردی آزمون نوشته یا باید به سوال هندسه تحلیلی ترمی جواب بده یا گسسته ترمی...سالی هم که مشخصه ... رفتیم سر آزمون..ساعت 10.30 به کل بچه ها اعلام میشه آقایون از تهران زنگ زدند گفتند باید گسسته رو هم جواب بدید !!! اینجا همه صداشون رفت بالا .. 10 دقیقه اعتراض فقط بود..
آخه یعنی چی ؟ پشتیبان ها هم هیچ کدوم اشاره نکرده بودند و گفتند که همین الان اعلام شده و حتی بچه های تهران هم خودشون نمیدونستند و الان از تهران تماس گرفته شده و گفته شده ...
چی بگم دیگه ...

pesarebaba2006
10-04-2009, 19:11
این کارنامه ی john doe هستش ...

pesarebaba2006
10-04-2009, 19:16
این هم کارنامه ی blue4u2u بفرمایید ...

only4you_mehr
10-04-2009, 19:18
مال خودت کو ؟:دی

pesarebaba2006
10-04-2009, 19:20
مال خودت کو ؟:دی

رفتم کارنامه رو بگیرم ، گفتند موش خورده ... :41:

only4you_mehr
10-04-2009, 19:22
شمارندت رو بده خودم واست میارمش :دی

MaaRyaaMi
10-04-2009, 19:24
به ما که گفت پشتیبان همون اول آزمون ....

راستی تو همین گسسته یه سوالش اشتباه بود فکر کنم..همون سوال که گفته بود اگه p عددی اول و بزرگتر از 3 باشه آنگاه کدام از عبارات زیر قطعا اول نیست ؟؟
جواب رو زده p به توان 2 بعلاوه ی 8 ....
در حالی که به ازای p مساوی 7 داریم 49 بعلاو ه ی 8 که میشه 57 و باز هم اول هست !!!!!!
معلوم نیست جناب طراح منظورش چی بوده !!!!

سوال درسته !
57 اول نیس
بر 3 بخشپذیره !

soheilsmart
10-04-2009, 19:26
رفتم کارنامه رو بگیرم ، گفتند موش خورده ... :41:
با تلفن هم میشه گرفت حالا یه امتحانی بکن!
باید کد تهرانو بگیری البته!
02188978621

MaaRyaaMi
10-04-2009, 19:32
جناب john doe ! ترکوندین حسابی !

کف کردم : دی

خوش بحالتون : (

روزییییییییی چقدر میخونین؟؟؟؟؟؟؟ فارغ التحصیل آیا؟؟؟؟؟؟

از کی شروع کردین : دی

MyEnd
10-04-2009, 19:51
بعضی از دوستان راجع به کنکور خارج از کشور پرسیده بودند:
در خارج از کشور (فکر کنم 18 کشور) مثل امارات و... برای ورود به دانشگاه های ایران کنکور برگزار میشه ولی سوالاتش با ایران فرق میکنه اما شبیه هم هستش...
من تا حالا تو اینترنت سوالاشو ندیدم و از کسی هم نشنیده بودم کتابی داشته باشه ولی گویا گاج داره.:10:

star_mir
10-04-2009, 20:31
اقا این کارنامه رو چجوری میزاریم؟؟؟که من هم کارنامم رو بذارم

bleu2u4u
10-04-2009, 20:42
یه پرینت اسکرین بزن بعد برو یه سایت مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اپلودش کن بعد بیا اینجا بزارش

saeed_h1369
10-04-2009, 20:51
سلام عرض شد من نهایت سعیمو کردم از خوابمم زدم اما به خاطر یه عروسی فامیل نزدیک که نمیشد نرفت اونم 5 شنبه یعنی دیروز کلی وقتم رفت و مرورو از دست دادم ترازمم 7450 خیلی خیلی بهتر باید میشدم

John Doe
10-04-2009, 21:07

خوش بحالتون : (

روزییییییییی چقدر میخونین؟؟؟؟؟؟؟ فارغ التحصیل آیا؟؟؟؟؟؟

از کی شروع کردین : دی
قابل نداره!!!!!
دانش اموزم واز اول تابستون میخونم .الان هم روزی 6-7 ساعتی میخونم تا ببینیم چی میشه!!

bleu2u4u
10-04-2009, 21:57
بعضی از دوستان راجع به کنکور خارج از کشور پرسیده بودند:
در خارج از کشور (فکر کنم 18 کشور) مثل امارات و... برای ورود به دانشگاه های ایران کنکور برگزار میشه ولی سوالاتش با ایران فرق میکنه اما شبیه هم هستش...
من تا حالا تو اینترنت سوالاشو ندیدم و از کسی هم نشنیده بودم کتابی داشته باشه ولی گویا گاج داره.

تجربه ثابت کرده تیپ سوالهای جدیدی که توی کنکورهای خارج از کشور میاد سال بعدش توی کنکور سراسری میاد

رفتم کارنامه رو بگیرم ، گفتند موش خورده ...

بچه مطمئنا هرچقدر این ازمون رو بد داده باشید به بدیه ازمون قبلیه من ترازم 4300 شد ندادید
پس کانامتون رو بذارید تا هم خودتون یه چیزی ازش گیرتون بیاد هم کسای دیگه

john doe هم خوب کارنامشو گذاشت و فرار کرد رفت
باید خِرشو (فحش نیستا) بگیریم بیاریم تا بزور برنامه ی درس خوندنش برای این ازمون بگه
مخصوصا در مورد گسسته و تحلیلی که حسابی ترکونده

mohsen_sir
10-04-2009, 22:14
بچه ها اين هندسه 1 و 2 پير منو در آوردش من نه پارسال و نه پيارسال كه بره كنكور مي خوندم نه هندسه 1 و نه 2 هيچ كدومو نخوندم الانم هرچي مي خونم تست نمي تونم بزنم!
چطوري مي خونيد؟!

wnba
10-04-2009, 22:25
بچه ها شما مدرسه ميريد؟به نظرتون من واسه 2 امتحاني كه واسمون گذاشتن برم؟

darklord_8
10-04-2009, 22:37
این هم کارنامه ی blue4u2u بفرمایید ...

یه سوال برام پیش اومده بود کارنامه من رو با این کارنامه مقایسه کنید!!! یعنی 4 نمره تراز حدود 1300 نفر فاصله ایجاد میکنه (تراز کل) همینطور عمومی و اختصاصی.چرا اینطوریه؟؟؟

only4you_mehr
10-04-2009, 22:40
بچه ها شما مدرسه ميريد؟به نظرتون من واسه 2 امتحاني كه واسمون گذاشتن برم؟

آره برو :دی
ولی یه ذره هم به خاطرش خودت رو از برنامه کانون عقب ننداز
هر نمره ای آوردی با من :دی
زیره 10 نیار :دی
معلما خودشون درک میکنن :دی

timsar jackson
10-04-2009, 22:44
یه سوال برام پیش اومده بود کارنامه من رو با این کارنامه مقایسه کنید!!! یعنی 4 نمره تراز حدود 1300 نفر فاصله ایجاد میکنه (تراز کل) همینطور عمومی و اختصاصی.چرا اینطوریه؟؟؟

فکر کنم به خاطر تعداد شرکت کننده تا زمان صدور کارنامه باشه وقتی شما کارنامتو نگا کردی کارنامه ی4000 نفر بیشتر از

وقتی که blue4u2u کارنامشو نگا کرده تصحیح شده......

darklord_8
10-04-2009, 22:56
فکر کنم به خاطر تعداد شرکت کننده تا زمان صدور کارنامه باشه وقتی شما کارنامتو نگا کردی کارنامه ی4000 نفر بیشتر از

وقتی که blue4u2u کارنامشو نگا کرده تصحیح شده......

آره درسته.ممنون به اون قسمت توجه نکرده بودم

apollon
10-04-2009, 23:01
سلام بچه ها
یه سوال ازتون داشتم

بستگی به رتبه داری اگه زیر صد باشی(به خصوص منطقه 2 و3 )همون رتیت یه کم تغییر میکنه زیر هزار باشی نهایتا 100 150 تا بالا پایین میشی اما اگه ترازای پایین داشته باشی خیلی تغییر میکنه مثلا پارسال یکی از بچه های ما با تراز4900 رتبه اش شد 32 هزار البته برای بعضیعا خیلی تغییر میکنه مثلا یکی از بچه های ما تقریبا رتبه اش30 بود تو قلمچی اما تو کنکور(فکر استرس داشت)196 شد در حالی که همون سال یکی از بچه هامون که تو کانون رتبه اش تقریبا 90 بو شد 29 .دوره جمع بندی مهمه و همچنین آرامش و آمادگی سر کنکور هم خیلی مهمه .چون کانون از کنکورای سراسری و آزمونای قبلش سوال میده، اونایی که میرن واسه یه آزمون، جواب قبلیا رو حفظ میکنن تو کنکور افت میکنند

سلام بچه ها

مگه قرار نبود تو این آمزومن یا تحلیلی بزنیم یا گسسته؟(چیزی کهتوی خود برنامه نوشته)

چقدر مسخرست ..
یعنی شهرستانی ها چه گناهی کردن ؟ بابا تو خود برنامه راهبردی آزمون نوشته یا باید به سوال هندسه تحلیلی ترمی جواب بده یا گسسته ترمی...سالی هم که مشخصه ... رفتیم سر آزمون..ساعت 10.30 به کل بچه ها اعلام میشه آقایون از تهران زنگ زدند گفتند باید گسسته رو هم جواب بدید !!! اینجا همه صداشون رفت بالا .. 10 دقیقه اعتراض فقط بود..
آخه یعنی چی ؟ پشتیبان ها هم هیچ کدوم اشاره نکرده بودند و گفتند که همین الان اعلام شده و حتی بچه های تهران هم خودشون نمیدونستند و الان از تهران تماس گرفته شده و گفته شده ...
چی بگم دیگه ...

شعبه های شهرتون یه ذره از مرحله پرتن ایشون. چیزی که تو دفترچه نوشته عوض نمیشه که. اصلا خودتون بگید وقتی یکی از این دو تا رو تا آخر نخوندین چه جوری باید همشو بزنین!

به قول خود شما برای هرکسی یه کتابی جواب میده من خیلیارو میشناسم که با همین زرد قلمچی خیلی حال کردن ورتبه های خوبی داشتن. اصولا بین رتبه 1 تا 50 یا حتی کمی بالاتر تفاوت زیادی نیست همین کنکورو یه هفته عقب جلو میکردن رتبه ها عوض میشد. حتی همون روز یه سوالای دیگه میدادن ممکن بود یه نفر که30 شده میشد 1 کشور.
جنبه های مشاوره ای کانون کلا خیلی خوبه ولی یه سری که پشتکار ندارن و درست درس نمیخونن یا فکر میکنند درست می خونند بعدا از کانون گله میکنن.
مسلما شما که از مشاوره ی کانون استفاده نکردی یا یه مشاور خوب(خواهر، برادر،معلم، مشاور مدرسه، فامیل)داشتی یا در اثر تجربه ی شخصی بوده(که به تنهایی خیلی فایده نداره چون آدم با شرایط جدیدی مواجه میشه که مشاوره لازمه)من با اینحال که کلا از شخصیت شما خوشم میاد (مثلا این که بخاطر رتبه برتر بودن نرفتین برق یا مکانیک) اما احساس میکنم(امیدوارم اشتباه کرده باشم) در مورد کانون یه کم بی انصافی میکنید درسته تو موفقیت شما نقش خاصی نداشته اما خیلیا بهش مدیونند(از جمله خود من و خیلی از رتبه های خوب و بدی که دیدم) .
باید توجه کرد که کانون فرمان الهی نیست که برای همه باشه یا همش درست باشه!:31: اما خیلی چیزارو درست میگه و ما توجه نمیکنیم. خود کانون همیشه گفته اولویت اول مدرسه است بعد کانون. ولی من ترم اول چون به کانون خیلی اعتقاد داشتم با برنامه ی مدرسه پیش نرفتم کلی هم ضرر کردم ولی خوب از بی دقتی خودم بود.:19:

تو ترازای متوسط اینجوریه دیگه واقعا یک تست تعین کننده است

rosenegarin13
11-04-2009, 00:08
معلما خودشون درک میکنن :biggrin:

کاش همینطور بود که شما میگی..........
از ما امتحان نیم ترم هم میگیرن......
خستم کردن به خدا

bleu2u4u
11-04-2009, 10:06
چقدر مسخرست ..
چی بگم دیگه ...

اینو به ما توی ازمون 4 هفته قبل گفتن
اینجور که پیداست توی شهرستانها همه چی 4 هفته دیلی داره؟ : دی

من رفتم الان سایت قلمچی ترازم دقیقا مثل darklord_8 شده
نکنه از روی هم تقلب کردیم

elhameli
11-04-2009, 11:51
سلام دوستان
يكي ميشه جواب اين سوال رو به من بگه حد اين عبارت وقتي x به سمت منفي بي نهايت ميل مي كند جوابش چند ميشه ؟
ممنون

MyEnd
11-04-2009, 12:32
سلام دوستان
يكي ميشه جواب اين سوال رو به من بگه حد اين عبارت وقتي x به سمت منفي بي نهايت ميل مي كند جوابش چند ميشه ؟
ممنون
من چهار بدست اوردم

elhameli
11-04-2009, 12:45
من چهار بدست اوردم

سلام
ميشه راه حلتون رو توضيح بدين .
مال من 2 در مياد در صورتي كه جواب درست 4 هست .
ممنون

swamp
11-04-2009, 13:04
سلام
ممنون
جواب 4 میشه از داخل رادیکال x^2 فاکتور بگیر بعد با قدر مطلق بیرون بیار چون به سمت منفی بی نهایت میره x- میشه و بعد از صورت و مخرج x فاکتور بگیر .................جواب بدست میاد 4.

roham_06
11-04-2009, 13:11
كوهنوردي پس از سالها آماده سازی ماجراجویی خود را آغاز کرد.ولی از آنجا که افتخار کار را فقط برای خود می خواست تصمیم گرفت تنها از کوه بالا برود.شب بلندیهای کوه را تمامأ در بر گرفت و مرد هیچ چیز را نمی دید.همه چیز سیاه بود و دیده نمی شد.ابر روی ماه و ستارهها راپوشانده بود.همانطور که از کوه بالا می رفت چند قدم مانده به قله پایش لیز خوردودر حالیکه به سرعت سقوط می کرداز کوه پرت شد.در حال سقوط فقط لکه های سیاهی را در مقابل چشمانش می دید.همچنان سقوط می کرد و در آن لحظه ها ترس عظیمی سراپای وجودش را در بر گرفته بود.همه رویدادهای خوب و بد زندگیش به یادش می آمد.اکنون فکر می کرد مرگ چقدر به او نزدیک است.ناگهان احساس کرد طناب به دور کمرش محکم شد.بدنش میان آسمان و زمین معلق ماند و فقط طناب اورا نگاه داشته بود.در این لحظه های سکون چاره ای برایش نماند جز آنکه فریاد بکشد:
(...خدایا کمکم کن...)
ناگهان صدای پر طنینی که از آسمان شنیده می شد جواب داد:
(از من چه می خواهی؟)
ــای خدا نجاتم بده
ــ واقعأ باور داری که من می توانم تورا نجات بدهم؟
ــ البته که باور دارم.
ــ اگر باور داری طنابی را که به دور کمرت هست پاره کن.
یک لحظه سکوت... و مردتصمیم گرفت با تمام نیرو به طناب بچسبد...

روز بعد
گروه نجات می گویند که یک کوهنورد یخ زده را مرده پیدا کرده اند.بدنش از یک طناب آویزان بود و با دستهایش محکم طناب را گرفته بود. او فقط یک متر با زمین فاصله داشت... /

وشما؟چقدر به طنابتان وابسته اید؟آیا حاضرید آن را رها کنید؟
در مورد خداوند هرگز یک چیز را فراموش نکنید:
(هرگز نباید بگویید که او شمارا فراموش کرده است یا تنها گذاشته است.هرگز فکر نکنید که او مراقب شما نیست.به یاد داشته باشید که او همواره شمارا با دست خود نگاه داشته است.)

تراز منم 6900 و هيچ كسي يا اتفاقي رو ( به جز خودم) مقصر اين افت نميدونم!

wnba
11-04-2009, 13:51
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1388 اقدام نموده و اطلاعات خوابدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1388 اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور وارد نموده‌اند مي‌رساند كه اطلاعات ثبت‌نامي كليه داوطلبان ثبت‌نام كننده در آزمون سراسري سال 1388 درهفته آخر فروردين ماه به مدت 3 روز بر روي سايت اينترنتي سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي مشاهده داوطلبان و به منظور اطمينان از صحت اطلاعات وارد شده قرار داده خواهد شد.
كليه داوطلبان آزمون سراسري سال 1388 لازم است در روزهاي فوق‌الذكر به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با استفاده از اطلاعات شخصي و محرمانة مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود، اطلاعات ثبت‌نامي خود را مشاهده و در صورتيكه نياز به اصلاح مورد يا مواردي باشد بر اساس دستورالعملهاي مندرج در سايت اقدام نمايند.
لازم به ذكر است با توجه به اينكه در آزمون سراسري سال 1388 نمرات دروس امتحانات نهائي سال سوم دبيرستان نظام جديد ديپلمه سالهاي 84، 85 ، 86 و87 ، 15% در نتيجه آزمون سراسري آنان اعمال خواهد شد. لذا علاوه بر اطلاعات ثبت نامي ، اطلاعات دريافتي از وزارت آموزش وپرورش درخصوص نمرات امتحانات نهايي سال سوم اينگونه داوطلبان نيز بر روي سايت قرار داده مي‌شود.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور
:46:

darklord_8
11-04-2009, 17:33
من رفتم الان سایت قلمچی ترازم دقیقا مثل darklord_8 شده
نکنه از روی هم تقلب کردیم

شاید!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MyEnd
11-04-2009, 17:35
سلام
ممنون
swamp جان جواب را دادند ولی اگر خواستید بگید براتون بنویسم.
احتمالا شما در صورت وقتی می خواهید x را از قدر مطلق بیرون بیاورید آن را در منفی ضرب نمیکنید برای همین جوابتون 2 میشود
دقت کنید x به سمت منفی بینهایت میره .:40:

Mr Unknown
13-04-2009, 09:00
سلام
توی تهران چه دانشگاهی رشته مترجمی زبان انگلیسی رو داره؟
ممنون

MaaRyaaMi
13-04-2009, 15:48
اونایی که سنجش دارن این هفته جامع اول !

الان کارت ورود به جلسه رو گذاشتن رو سایت ...

میتونین برین ببینین !

Vict0Ria
13-04-2009, 16:31
سلام دوستان
نظرتون راجع به ده آزمون غیر حضوری گزینه دو چیه؟
من میخوام این آزمونا رو بدم شما چی؟؟؟
من امیدوارم همه بچه های این تاپیک هم شرکت کنن که جامع آماری خوب داشته باشه.

only4you_mehr
13-04-2009, 17:38
باید خیلی خوب باشه که
کی هستش ؟
من هم ممکنه بیام
جامع ان ؟

MaaRyaaMi
13-04-2009, 17:55
سلام دوستان
نظرتون راجع به ده آزمون غیر حظوری سنجش چیه

چی هس !
چه جوریاس؟؟؟

توضیحات لطفا ! چون متوجه نشدم عزیزم !!

farhad_realmadrid
13-04-2009, 18:57
سلام دوستان

میشه بیشتر توضیح بدی؟
منظورت سجنش تعاونی؟

timsar jackson
13-04-2009, 19:04
سلام دوستان

یکم در موردش توضیح میدی؟ یعنی تو خونه آزمون میدی؟

pesarebaba2006
13-04-2009, 20:08
سلام دوستان

اینترنتیه ؟!
چه جوراست ؟ من هم هستم . اطلاعات کامل بده...

soheiltaker
13-04-2009, 20:11
سلام
من ميخوام طرح مرور آخر گزينه 2 رو ثبت نام كنم به نظر چيز خوبي مياد
شما هم حتما يه سري به سايتش بزنيد
100 از سنجش خيلي بهتره!!

soheiltaker
13-04-2009, 20:18
سلام دوستان
سلام
من هيچ اطلاعي در اين مورد ندارم!!
اگه ميشه بيشتر توضيح بده

timsar jackson
13-04-2009, 20:33
من الان رفتم سایت گزینه 2 توضیحات بسته ی مرور آخرو خوندم به نظر من که عالیه البته به درد من نمیخوره ولی واسه شما خوبه که

خوندین

اینم لینک توضیحاتش:

MaaRyaaMi
13-04-2009, 20:48
گزینه 2 دیگه چه جوریاس ؟؟؟

ارزش داره 25 تومن پول بدیم ؟! :/ سنجش چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ : (

حالم از هر چی آزمونه دیگه بهم میخوره : (

only4you_mehr
13-04-2009, 21:39
راستی
من الان هر هفته یا هر 4-5 روز یکی از آزمون های اگر من طراح بودم رو میزنم تا سرعتم خوب شه
کتاب خوبیست :دی
پیشنهاد میشه
شبیه سازی کنکور88 :دی :پی

rosenegarin13
13-04-2009, 22:27
سلام دوستان

سلام
اگه یه کم در موردش بیشتر توضیح بدید شرکت میکنیم
تاریخش هزینش...........در مقایسه با گزینه دو و اینا

rosenegarin13
13-04-2009, 22:34
بچه ها
من پرینت کارت مرحله اول سنجش رو گرفتم
معدلم رو نوشته ./..
آخرش هم گفته اگه مشکلی داشت کارتتون........ دورش با قرمز خط بکشین بدین به حوزه........ تا برای مرحله بعد درست شه......
شما هم این مشکلو دارید؟

behnam_roli
13-04-2009, 23:22
سلام

کسی میتونه اینو جواب بده؟

به چند طریق میتوان 5 کتاب فارسی 5 کتاب انگلیسی و 10 کتاب فرانسه را در یک قفسه چید بطوریکه هیچ دو کتاب فارسی کنار هم نباشند؟

only4you_mehr
14-04-2009, 07:46
اینجوری نمیشه ؟ :دی
اون 5 کتاب انگلیسی و 10 کتاب فرانسه رو یکسان فرض می کنیم پس به 15 فاکتوریل حالت می تونن جایگشت کنن
حالا واسه اینکه ادبیات ها کنار هم نباشن باید بین این 15 کتاب باشن
بین این 15 کتاب 16 جای خالی هست
پس واسه ی اولین کتاب ادبیات 16 خونه
واسه بعدی 15 خونه
بعدی 14 خونه و ... که میشه
16*15*14*13*12
بعد این ها رو در هم ضرب میکنیم :دی
درسته ؟ :دی
زیاد نمیشه بهش اطمینان کرد :دی چون احتمال و آنالیز ترکیبیم زیاد خوب نیست :دی

mehrdad00
14-04-2009, 13:10
داداش جوابش سادس فقط فرض کن همه کتاب های فارسی کنار هم باشن که میشه!(10+5+1)
حالا کل حالات در نظر بگیر که میشه !20 از هم کم کن جواب اینه.

rambo_1386
14-04-2009, 13:51
سلام دوستان
فكر كنم منظور دوستمون آزمون هاي غير حضوريه گزينه 2 شايد هم من اشتباه ميكنم و سنجش هم آزمون غير حضوري داره ولي 10 آزمون غير حضوريه گزينه 2 خيلي توپه:

pooyahacker
14-04-2009, 13:51
بهنام بشين حاصل دسترنج خودتو بخور !لبته فكر نكنم كسي بتونه حل كنه چون اين ركوعي الكي سوالي رو نميگه بريد حل كنيد نمره بگيريد :27:

بچه ها سوال :
1.واسه جمع بندي آزموناي گزينه 2 رو بخرم آيا ؟
2.آزموناي مبحثي و جامع گزينه 2 و گاما واسه امسال يا پارسال روجوري ميشه گير آورد ؟
3.كتاب كلاس رمزينه ديفرانسيل رو بگيرم الان ؟ (فقط واسه اينكه يه نگاهي بندازم بهش و چهار تا نكته در بيارم ، همين ) ، ادبيات كوروش بقايي چطور ؟
4.واسه عربي لغتنامه سراغ ندارين ؟

باي

bida
14-04-2009, 14:28
جوابی که در پست شماره 3073 داده شده صحیح است.

نمی توان فرض کرد که هر 5 کتاب را کنار هم قرار می دهیم و سپس حاصل را از 20! کم می کنیم چرا که در این صورت حالتی را که 2
کتاب فارسی کنار هم و سه کتاب دیگر به صورت دلخواه در میان سایر کتابها قرار دارند را هم جزو مجموعه جواب گرفته ایم که صحیح نیست.

wnba
14-04-2009, 14:29
سلام دوستان

من اطلاعات دقيقي ازش ندارم ولي شنيدم يك سري ميخوان شركت كنك البته فكر كنم گزينه 2 هست.اگه اطلاعات بيشتري داري ممنون ميشم بگي

soheiltaker
14-04-2009, 14:40
دوستان يه سوال فوري!!!!
براي آزمون جامع سنجش ميشه فقط پرينت كارتو گرفت يا حتما بايد اصل كارتو داشت؟!

bida
14-04-2009, 14:42
همچنین
اگر فرض کنیم که 5 کتاب قارسی یکسان نیستند به ازای هرحالتی که کتابها را در میان کتابهای انگلیسی و فرانسه می چینیم خود کتابهای فارسی هم می توانند به 5 فاکتوریل حالت جایگشت کنند. یعنی جواب اصلی به صورت ریر ایت:
1- چیدن 15 کتاب فرانسه و انگلیسی در یک ردیف 15 فاکتوریل حالت
2- چیدن 5 کتاب فارسی در 16 جای خالی بین کتابها به 16*15*14*13*12 حالت یا انتخاب 5 از 16
3-جایگشت این 5 کتاب در محلهای خود به 5 فاکتوریل حالت.

جواب طبق اصل ضرب بدست می آید.

جواب پست شماره 3073 ایده اصلی برای حل این مساله است.

* BriAnNa *
14-04-2009, 15:01
دوستان يه سوال فوري!!!!
براي آزمون جامع سنجش ميشه فقط پرينت كارتو گرفت يا حتما بايد اصل كارتو داشت؟!
میشه فقط پیرینت بگیری ... لازم نیس اصل کارتو داشته باشی ! :46:

Vict0Ria
14-04-2009, 16:30
سلام دوستان
نظرتون راجع به ده آزمون غیر حضوری چیه؟
آره اشتباه شده بود من یه اشتباهی کردم شما هزار بار به من خندید..:13:
ولی اشکالی نداره
اون سنجش باید باشه>>>گزینه دو

باید خیلی خوب باشه که
کی هستش ؟
من هم ممکنه بیام
جامع ان ؟
4تا دورهای و 6تا جامع

چی هس !
چه جوریاس؟؟؟
توضیحات لطفا ! چون متوجه نشدم عزیزم !!

یکم در موردش توضیح میدی؟ یعنی تو خونه آزمون میدی؟

اینترنتیه ؟!
چه جوراست ؟ من هم هستم . اطلاعات کامل بده...
تو خونه آزمونا رو میدید بعد در یه زمان معین از طریق رمزی که گزینه دو میده وارد سایت می شید گزینه هایی که زده بودید وارد می کنید بعد یه روز سه تا کارنامه می گیرید و...

سلام
من ميخوام طرح مرور آخر گزينه 2 رو ثبت نام كنم به نظر چيز خوبي مياد
شما هم حتما يه سري به سايتش بزنيد
100 از سنجش خيلي بهتره!!
من نمی دونم سوالاش در چه سطحیه من تعریف آزمونای حضوریه گزینه دو رو خیلی شنیدم ولی نمی دونم اینا چطورین اگه شما میدونید توزیح بدید.

من الان رفتم سایت گزینه 2 توضیحات بسته ی مرور آخرو خوندم به نظر من که عالیه البته به درد من نمیخوره ولی واسه شما خوبه که
خوندین
اینم لینک توضیحاتش:

منم خیلی نخوندم ولی دوست عزیز خوندن یه چیزه جمع بندی یه چیز دیگه من ÷ارسال از همین جمع بندی چوب خوردم.

گزینه 2 دیگه چه جوریاس ؟؟؟

ارزش داره 25 تومن پول بدیم ؟! :/ سنجش چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ : (

حالم از هر چی آزمونه دیگه بهم میخوره : (
راس می گی خیلی زیاد می گیرن من شنیده بودم پارسال این آزمونا رو مفت گذاشه بودند رو سایت البته از صحتش خبری ندارم ولی الان چی گرون نشده هر کی میخواد از یه راهی پول در بیاره

سلام
اگه یه کم در موردش بیشتر توضیح بدید شرکت میکنیم
تاریخش هزینش...........در مقایسه با گزینه دو و اینامن تا جایی که می تونستم گفتم ولی برای توضیح بیشتر برید به این کد:

Vict0Ria
14-04-2009, 16:36
اینم اطلاعات خیلی دقیق تر:
داوطلبان آزمون سراسری سال 88
بدون تردید « مرور و جمع بندی» مهمترین وظیفه شما عزیزان در هفته های پایانی باقیمانده تا آزمون سراسری است. داوطلبانی كه این كار را به خوبی و براساس اصول برنامه ریزی درسی انجام می دهند در آزمون سراسری نتایجی متفاوت می گیرند.

6 هفته پایانی منتهی به آزمون سراسری در زمینه « مرور و جمع بندی» از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مشاوران آموزشی و دبیران و كارشناسان اعتقاد دارند عملكرد درست در 6 هفته پایانی می تواند نتیجه نهایی آزمون سراسری را تعیین كند و بسیاری از اوقات, آن را برای افراد مختلف جابجا نماید. به عبارت دیگر ممكن است فردی كه از مدت ها قبل تلاش خیلی زیادی داشته است با برنامه ریزی اشتباه در 6 هفته پایانی, موقعیت خود را از دست بدهد. یا داوطلبی كه نتوانسته تا آن زمان در حد مطلوب و مورد علاقه خود تلاش نماید ، با اجرای یك برنامه هوشمندانه و حسابگرانه وضعیت خود را ارتقا دهد. به همین جهت و با توجه به حساسیت 6 هفته پایانی گزینه دو طرح «مرور آخر» را با هدف مرور و جمع بندی دروس در 6 هفته پایانی با ابتكارات جدید برای شما عزیزان ارائه می نماید. آخرین مرور خود را با « مرور آخر» گزینه دو همراه باشید.

1 ) محتوای بسته

در طرح «مرور آخر» گزینه دو ، یك بسته آموزشی – مشاوره ای ویژه 6 هفته پایانی یعنی 26 اردیبهشت تا آزمون سراسری به متقاضیان و داوطلبانی كه در این طرح ثبت نام می نمایند ارائه می گردد كه شامل موارد ذیل می باشد:

1-1 ) 10 مرحله آزمون آزمایشی طبقه بندی و جامع
مهمترین توصیه مشاوران برای هفته های پایانی, سنجش های استاندارد همراه مرور است. معمولاً به داوطلبان توصیه می گردد كه تقریباً هر 3 روز یكبار از خود آزمون برگزار نمایند و با ارزیابی دقیق از آموخته های خود به صورت هدفمند مرور و نقاط ضعف خود را برطرف نمایند تا از وقتِ محدود و اندك خود حداكثر استفاده بهینه را بنمایند. با شركت در این آزمون ها ؛ صدها نكته كلیدی و مهم دروس عمومی و اختصاصی و پایه و پیش دانشگاهی برای شما مرور می شود. سوالات این آزمون ها هم سطح آزمون های سراسری سال های اخیر است اما خود آنها نیست ,چرا كه اگر همان سوالات باشد نمی تواند ملاك مناسبی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف شما باشد. به عبارت دیگر شما در یك موقعیت استثنایی با سوالات هم سنگ آزمون سراسری سنجیده می شوید و با بیش از 2000 نكته كلیدی و مهم دروس مختلف برخورد می كنید.

این آزمون ها در منزل برگزار می شود و نیازی به صرفِ وقت برای حضور در حوزه امتحانی نیست. به اعتقاد ما آزمون های آزمایشی حضوری كه در اردیبهشت و خرداد برگزار می گردد و تا به حال نیز برگزار شده است برای آشنایی با مسائل خاص آزمون های آزمایشی حضوری كافی است.

دفترچه های سوال و پاسخ تشریحی و پاسخ برگ دقیقاً همانند یك آزمون رسمی برای هر مرحله از آزمون ها به صورت جداگانه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و در ساعت و روز مقرر داوطلبان در محل مناسبی كه در منزل ، مدرسه ، كتابخانه یا هر جای دیگری درنظر می گیرند مطابق ضوابط دستورالعمل اعلام شده و در صورت امكان با نظارت شخص ثالث از قبیل والدین یا ........ این آزمون را برگزار می نمایند. با استفاده از دفترچه پاسخ تشریحی و طبق برنامه در صورت تمایل شخصاً آزمون را تصحیح می نماید اما ................

ابتكاری جدید از گزینه دو ...

شما می توانید برای این آزمون و تمام 10 مرحله پیش بینی شده كارنامه بگیرید! نه تنها كارنامه اصلی و معمولی بلكه علاوه بر آن كارنامه تكمیلی و كارنامه مشاوره ای انفرادی!

اما چگونه؟

پس از برگزاری آزمون در بازه زمانی مشخصی كه اعلام می گردد شما پاسخ برگ خود را تا زمان مشخصی كه اعلام خواهد شد از طریق پایگاه اینترنتی گزینه دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) به دست ما می رسانید. یعنی با نام كاربری و رمز مخصوص خود وارد سایت می شوید و طبق پیش بینی ما در مدت زمانی حدود حداكثر 3 الی 5 دقیقه گزینه های خود را وارد پاسخ برگ اینترنتی می نمایید و برای ما ارسال می كنید. پس از پایان مهلت ارسال اطلاعات برای كلیه شركت كنندگان و با فاصله زمانی اندكی پس از آن ( مثلاً 12 ساعت) شما می توانید 3 كارنامه دریافت نمایید:

1) کارنامه اصلی
شامل درصدهای خام دروس ، نمرات تراز ، رتبه و نمره كل در مقایسه با شركت كنندگان در طرح و تخمین نمره كل و رتبه در مقایسه با آزمونهای سراسری سالهای قبل و ..........

2) كارنامه تكمیلی
در این كارنامه نقاط ضعف آموزشی شما در هر سوال در دروس مختلف تحلیل و ارزیابی می شود. این كار با استفاده از گزینه های غلط و نزده شما انجام می شود. براساس این تحلیل آموزشی شما می توانید برنامه درسی خود را برای روزهای بعد واقع بینانه و حسابگرانه تنظیم نمایید و از وقت خود حداكثر استفاده بهینه را بنمایید.

3) كارنامه مشاوره ای
در ابتكاری جدید به هر داوطلب شركت كننده در این طرح برای هر آزمون یك « كارنامه مشاوره ای» ارائه میگردد. در این كارنامه برخی مشاورههای آموزشی و روان شناختی متناسب با وضعیت هر نفر و به صورت اختصاصی به او ارائه میگردد. این مشاوره ها وضعیت مطالعاتی و آزمون دادن داوطلب در هفته های پایانی را بهبود می بخشد.بدیهی است تمام موارد فوق ( كارنامه ها) به صورت اینترنتی در اختیار شما قرار میگیرد.

یادآوری مهم:

اگر شخصاً دسترسی به اینترنت نداشته باشید می توانید این مراحل را با كمك نمایندگی های گزینه دو در شهر خود طی نمایید.

تاریخ و محدوده هر آزمون

ردیف
شماره آزمون
تاریخ پیشنهادی
محدوده
1
آزمون مرحله 1
1 شنبه 27/2/88
نیم سال دوم دوره پیش دانشگاهی
2
آزمون مرحله 2
4 شنبه 30/2/88
نیم سال اول دوره پیش دانشگاهی
3
آزمون مرحله 3
1 شنبه 3/3/88
كلیه دروس سال سوم دبیرستان
4
آزمون مرحله 4
4 شنبه 6/3/88
كلیه دروس سالهای اول و دوم دبیرستان
( آنچه در آزمون سراسری هست) + زبان 3
5
آزمون مرحله 5
1 شنبه 10/3/88
مطابق محدوده آزمون سراسری ( جامع)
6
آزمون مرحله 6
4 شنبه 13/3/88
7
آزمون مرحله 7
1 شنبه 17/3/88
8
آزمون مرحله 8
4 شنبه 20/3/88
9
آزمون مرحله 9
1 شنبه 24/3/88
10
آزمون مرحله 10
4 شنبه 27/3/88

تذكر مهم:

چنانكه ملاحظه میكنید برنامه آزمونها به نحوی تنظیم شده است كه از نظر تاریخ برگزاری و محدوده كاملاً هماهنگ با آزمونهای آزمایشی حضوری گزینه دو در خرداد ماه 88 میباشد. هم چنین داوطلبانی كه به صورت طبیعی در آزمونهای موسسات دیگر شركت می كنند نیز
می توانند به راحتی و بدون هیج گونه تداخلی در این آزمونها شركت نمایند.

یادآوری:

معمولاً از ابتدای خرداد ماه داوطلبان آزمون سراسری نه تنها كلاس درس ندارند بلكه امتحانات آنان نیز به پایان رسیده است. بنابراین
می توانند صبح روزهای تعیین شده را به آزمون دادن اختصاص دهند. البته در مورد مسائل مشاوره ای و برنامه ریزی درسی و VCDهای
مشاوره ای موجود در بسته آموزشی – مشاوره ای « مرور آخر» توضیحات كامل ارائه میگردد.

2-1) 2 عدد لوح فشرده مشاوره ای

6 هفته پایانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درست همانند دونده ای كه باید در دورهای پایانی به خصوص در مسابقات استقامتی خیلی مراقبت نماید ، یك داوطلب كنكور هم باید با حساسیت زیاد این دوره پایانی و مرور آخر را طی كند. برخی از مشاوره های آموزشی و روانشناختی مورد نیاز برای بهتر سپری كردن این هفته ها در یكی از VCDها توسط مشاوران و كارشناسان باتجربه گزینه دو به شما ارائه میگردد. در VCD دوم كه آن هم در همین بسته آموزشی- مشاوره ای است توصیه های ویژه هفته پایانی ، روز و شب قبل از آزمون ، صبح روز آزمون ، سر جلسه آزمون سراسری و پس از آن !! به شما ارائه میگردد.

3-1) برنامه ریزی درسی ویژه 6 هفته پایانی

6 هفته پایانی از روز شنبه 26 اردیبهشت 88 آغاز و تا پایان هفته اول تیرماه 88 ادامه دارد!مهمترین ابزار برای استفاده بهتر از این فرصت اندك كه حدود 40 روز می باشد داشتن برنامه ای منظم و دقیق است. كارشناسان و مشاوران گزینه دو برای این 6 هفته برنامه ای را تنظیم كرده اند كه علاوه بر كامل بودن, متناسب با وضعیت داوطلبان انعطاف پذیر نیز می باشد. در این برنامه كلیه آزمونهای آزمایشی حضوری و جامع گزینه دو و آزمونهای طبقه بندی و جامع ویژه مرور و جمع بندی و بسیاری مسائل دیگر نیز پیش بینی شده است. این برنامه یك برنامه ریزی درسی روزانه برای داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی ، علوم تجربی و علوم انسانی است. برنامه روزانه تنظیم شده همراه بسته آموزشی – مشاوره ای «مرور آخر» به داوطلبان ارائه میگردد.

4-1) دفترچه مشاوره و برنامه ریزی ویژه « مرور و جمع بندی»
مهمتر از آشنایی با اهمیت مرور و جمع بندی ، درست انجام دادن این كار است. داوطلبان زیادی دیده ایم كه با استفاده از اصول صحیح مشاوره ای و برنامه ریزی دقیق در 6 هفته پایانی وضعیت خود را بهبود بخشیده اند. شما هم می توانید جزو همین افراد باشید. البته معجزه ای اتفاق نخواهد افتاد اما شما با استفاده از این فرصت كه عده ای متاسفانه در آن پایان راه را اشتباه می روند با هوشیاری كارهایی انجام می دهید كه در «رقابت» آزمون سراسری از آنها (دیگران) جلو میافتید.دفترچه ویژه مشاوره و برنامه ریزی « مرور آخر» مكمل لوح های فشرده است و شما را به این اهداف می رساند، البته به شرط آنكه به آن عمل كنید!

2 ) ثبت نام
1-2) تاریخ ثبت نام:

آخرین مهلت ثبت نام در طرح «مرور آخر» گزینه دو جهت دریافت بسته آموزشی – مشاوره ای «مرور آخر» پنج شنبه 3 اردیبهشت ماه 88 می باشد.

2-2) هزینه ثبت نام:

هزینه ثبت نام در طرح « مرور آخر» گزینه دو برای داوطلبان آزمون سراسری سال 88 ، 000/250 ( دویست و پنجاه هزار) ریال می باشد.

3-2) نحوه ثبت نام:

متقاضیان شركت در طرح « مرور آخر» پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت نام می توانند از طریق پایگاه اینترنتی گزینه دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) یا از طریق مراجعه به نمایندگی های گزینه دو در سراسر كشور در این طرح ثبت نام نمایند.

الف) ثبت نام اینترنتی:

علاقمندان به ثبت نام اینترنتی باید به نحو ذیل عمل نمایند:

1) هزینه ثبت نام را كه معادل 000/250 ریال می باشد به حساب شماره 0189283997 بانك تجارت شعبه چیذر تهران كد 732 به نام موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو ( قابل واریز در كلیه شعب بانك تجارت در سراسر كشور) واریز نمایند و اصل فیش واریزی را دریافت نمایند.

2) با مراجعه به پایگاه اینترنتی گزینه دو به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد قسمت مخصوص ثبت نام اینترنتی « طرح مرور آخر» شوند.

3) فرم تقاضانامه ثبت نام را مطابق دستورالعمل تكمیل فرم كه در همان قسمت اعلام شده است تكمیل نمایند.

ب) ثبت نام در نمایندگی گزینه دو:

علاقمندان به ثبت نام از طریق نمایندگی باید به نحو ذیل عمل کنند:

1) به نمایندگی گزینه دو در شهر خود مراجعه نمایند.

2) فرم مخصوص ثبت نام را دریافت و پس از تكمیل به نمایندگی تحویل دهند.

3) هزینه ثبت نام را كه معادل 000/250 ریال می باشد به نمایندگی پرداخت و رسید دریافت نمایند.

4) پس از 48 ساعت كد رهگیری ثبت نام ، نام كاربری و رمز عبور خود را همراه پرینت فرم ثبت نام از نمایندگی برای مراحل اجرایی طرح دریافت نمایند.

* تذكرات خیلی مهم:

1) هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد و انصراف پذیرفته نمی شود.

2) بسته آموزشی- مشاوره ای « مرور آخر» حداكثر تا روز پنج شنبه 24 اردیبهشت ماه 88 توسط نمایندگی گزینه دو در هر شهر به داوطلبان تحویل داده می شود. ( در محل نمایندگی)

3) در تكمیل مشخصات فرم ثبت نام دقت فرمایید.

4) ثبت نام منحصراً به یكی از دو روش فوق انجام پذیر می باشد و تحت هیچ شرایطی ثبت نام به روش دیگر پذیرفته نمی گردد. در صورت انجام ثبت نام به هر روشی به جز روش های فوق مسئولیت عدمِ انجامِ ثبت نام و عدمِ ارسال بسته به نام داوطلب به عهده متقاضی خواهد بود.

5) در ثبت نام اینترنتی می توانید حداكثر 72 ساعت پس از انجام ثبت نام ، ثبت نام خود را با استفاده از كد رهگیری از طریق سایت پیگیری نمایید.

6) در ثبت نام اینترنتی ورود صحیح شماره 6 رقمی فیش واریز وجه در فرم ثبت نام از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورت عدم ورود صحیح اطلاعات و عدم تایید ثبت نام مسولیت آن متوجه متقاضی می باشد و قابل برطرف كردن و اصلاح نمی باشد.

7) در صورت واریز وجه به مقدار كمتر از مبلغ تعیین شده به عنوان هزینه ثبت نام ، ثبت نام تأیید نمی گردد و وجه واریز شده نیز مسترد نمی گردد.

8) در صورت واریز وجه به مقدار بیشتر از مبلغ تعیین شده به عنوان هزینه ثبت نام ، ثبت نام تأیید می گردد و در صورت امكان ، وجه اضافه واریز شده حداقل 3 ماه پس از ثبت نام قابل برگشت می باشد.

9) در صورت ثبت نام در نمایندگی حتماً وضعیت ثبت نام خود را حدود 3 روز پس از مراجعه به نمایندگی و ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی و با استفاده از كدِ رهگیری ثبت نام پیگیری نمایید.

پیروز و سر بلند باشید
روابط عمومی گزینه دو

Vict0Ria
14-04-2009, 16:39
اگه شلوغ کرم به بزگواری خودتون ببخشید.
اگه اعتراضی بود بگید شما اختیار دارید
راستی بچه ها حتماً نتیجه نهایی رو تا آخرین فرصت بگید که شرکت می کنید یا نه چون شرکت کردنه منم به شما بستگی داره.

MaaRyaaMi
14-04-2009, 17:12
مرسی عزیزم بابت توضیحات...
من که شرکت نمی کنم !
همین آزمونای قلم و سنجش رو میدم واسم کافیه !

WrongDoer89
14-04-2009, 17:14
سلام منم این آزمونا رو می گیرم ولی انصافاً پولش زیاده!

مرسی عزیزم بابت توضیحات...
من که شرکت نمی کنم !
همین آزمونای قلم و سنجش رو میدم واسم کافیه !
خدا زیاد کنه قلم +سنجش!!!!!!!!:18:
من که تا الان هیچ آزمونی ندادم.:31:

Macushla
14-04-2009, 22:02
سلام دوستان
نظرتون راجع به ده آزمون غیر حضوری گزینه دو چیه؟

من خيلي وسواس دارم تو درس خوندن و تا الان رياضي ، فيزيك و عربي نخوندم :18::18::18: ولي بقيه درسا رو واسه درصدهاي بالا خوندم . تصميم دارم تا 25 ارديبهشت اين درسا رو تموم كنم . گزينه 2 هم شركت ميكنم . اخه واسه 2 تا ازمون جامع اول سنجش زياد اماده نيستم .به نظرم برنامه بدي نيست 10 تا ازمون كه نميزاره سرگرم كارهاي متفرقه بشم .
البته هر كس بايد به موقعيت خودش نگاه بكنه.
باي

only4you_mehr
14-04-2009, 22:04
همچنین
اگر فرض کنیم که 5 کتاب قارسی یکسان نیستند به ازای هرحالتی که کتابها را در میان کتابهای انگلیسی و فرانسه می چینیم خود کتابهای فارسی هم می توانند به 5 فاکتوریل حالت جایگشت کنند. یعنی جواب اصلی به صورت ریر ایت:
1- چیدن 15 کتاب فرانسه و انگلیسی در یک ردیف 15 فاکتوریل حالت
2- چیدن 5 کتاب فارسی در 16 جای خالی بین کتابها به 16*15*14*13*12 حالت یا انتخاب 5 از 16
3-جایگشت این 5 کتاب در محلهای خود به 5 فاکتوریل حالت.

جواب طبق اصل ضرب بدست می آید.

جواب پست شماره 3073 ایده اصلی برای حل این مساله است.

فکر کنم اون 5 فاکتوریل آخری اضافی باشه
چون همون 5 از 16 جایگشت هاش رو شامل میشه

javat00
14-04-2009, 22:07
آقا کسی برای عربی این بخش تحلیل صرفی و ترکیبش کتاب کوچیک توپی میششناسه..؟
اگه نمیشناسه همینجا جان آقاش توضیح بده.بدجوری اعصابمو خورد کرده..
مرسی..

only4you_mehr
14-04-2009, 22:10
منم شاید ثبت نام نکردم
آخه این همه بخوام آزمون بزنم وقتی نمی مونه که بخوام بخونم

only4you_mehr
14-04-2009, 22:13
آقا کسی برای عربی این بخش تحلیل صرفی و ترکیبش کتاب کوچیک توپی میششناسه..؟
اگه نمیشناسه همینجا جان آقاش توضیح بده.بدجوری اعصابمو خورد کرده..
مرسی..

کتاب سحرآمیز سبز کتاب خوبیه واسه جمع بندی
من خریدم خوب بید
10 تا آزمون هم داره
سوالاش خیلی مثل کنکوره :دی:31:

timsar jackson
15-04-2009, 00:38
هیچکی یه کتاب درست و حسابی واسه آموزش ریاضی 2 سراغ نداره؟

bida
15-04-2009, 01:03
فکر کنم اون 5 فاکتوریل آخری اضافی باشه
چون همون 5 از 16 جایگشت هاش رو شامل میشه

5 از 16 تعداد محل هایی را که ما می توانیم کتابهای فارسی را در آنجا قرار دهیم مشخص می کند.یعنی ما به چند طریق می توانیم 5 محل از 16 محل ممکن را برای قرار دادن کتابها انتخاب کنیم. حال برای چیدن این 5 کتاب در این 5 محل اگر کتابها را یکسان فرض نکنیم 5 فاکتوریل روش وجود دارد

only4you_mehr
15-04-2009, 07:46
5 از 16 تعداد محل هایی را که ما می توانیم کتابهای فارسی را در آنجا قرار دهیم مشخص می کند.یعنی ما به چند طریق می توانیم 5 محل از 16 محل ممکن را برای قرار دادن کتابها انتخاب کنیم. حال برای چیدن این 5 کتاب در این 5 محل اگر کتابها را یکسان فرض نکنیم 5 فاکتوریل روش وجود دارد

من که فکر کنم همین که توی جایگاه اول هرکتابی میتونه باشه و جایگاه بعدی هم همینطور این یعنی جایگشت ها محاسبه شده

hackerboy
15-04-2009, 09:33
سلام!
گزینه دو مربوط به رشته ی ریاضی رو آپلود کردم:

فقط حجمش حدود 8 مگابایت هست.

موفق باشید!

MaaRyaaMi
15-04-2009, 11:44
خدا زیاد کنه قلم +سنجش!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
من که تا الان هیچ آزمونی ندادم

چیزی نیس که
من قلم رو از اسفند دارم میرم

2 تا آزمون سنجش هم جامع !

زیاده ؟!!!!!

کسی میدونه آزمونای سنجش اونم جامعش رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟؟

به نظرتون میدون انقلاب هس ؟؟؟ : دی

only4you_mehr
15-04-2009, 12:02
سلام!
گزینه دو مربوط به رشته ی ریاضی رو آپلود کردم:

فقط حجمش حدود 8 مگابایت هست.

موفق باشید!

رشته ی تجربیش رو نداری ؟ :دی
خودت موفق باشی :دی
بسیار تشکر

javat00
15-04-2009, 12:41
کتاب سحرآمیز سبز کتاب خوبیه واسه جمع بندی
من خریدم خوب بید
10 تا آزمون هم داره
سوالاش خیلی مثل کنکوره :دی:31:

ممنون.ماله کدوم انتشاراته ؟ چنده ؟ کجا باید بگیرم ؟ کی بگیرم ؟ چقدره حجمش ؟ دیگه چیزی به ذهنم نمیاد بپرسم !!!

roham_06
15-04-2009, 13:30
چند قورباغه از جنگلي عبور مي كردند كه ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عميقي افتادند . بقيه ي قورباغه ها در كنار گودال جمع شدند و وقتي ديدند كه گودال چه قدر عميق است به دو قورباغه ي ديگر گفتند كه ديگر چاره اي نيست . شما به زودي خواهيد مرد .

دو قورباغه اين حرفها را ناديده گرفتند و با تمام توانشان كوشيدند كه از گودال بيرون بپرند . اما قورباغه هاي ديگر دائما به آنها مي گفتند كه دست از تلاش برداريد ، چون نمي توانيد از گودال خارج شويد ، به زودي خواهيد مرد
بالاخره يكي از دو قورباغه تسليم گفته هاي ديگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت او بي درنگ به ته گودال پرتاب شد و مرد
اما قورباغه ي ديگر با حداكثر توانش براي بيرون آمدن از گودال تلاش مي كرد . بقيه ي قورباغه ها فرياد مي زدند كه دست از تلاش بردار ،‌ اما او با توان بيشتري تلاش كرد و بالاخره از گودال خارج شد
وقتي از گودال بيرون آمد ،‌ بقيه ي قورباغه ها از او پرسيدند : مگر تو حرفهاي ما را نشنيدي ؟
معلوم شد كه قورباغه ناشنواست ، در واقع او در تمام مدت فكر مي كرده كه ديگران او را تشويق مي كنند .:40:

hackerboy
15-04-2009, 14:11
بسیار تشکر
نه متاسفانه!

MyEnd
15-04-2009, 14:19
hackerboy خیلی ممنون از آزمون های سنجش خیلی دنبالش بودم ...
برای من تا 3 MB بیشتر دانلود نمیکنه .... بعد تموم میشه :41:

دوستان این مرور آخر گزینه 2 آیا جواب سوالاش رو هم داره؟یعنی جواب هاش هم تو بسته هستش؟

hackerboy
15-04-2009, 15:01
برای کسایی که مشکل داشتن توی رپیدشیر آپلود کردم:

موفق باشید!

only4you_mehr
15-04-2009, 15:44
ممنون.ماله کدوم انتشاراته ؟ چنده ؟ کجا باید بگیرم ؟ کی بگیرم ؟ چقدره حجمش ؟ دیگه چیزی به ذهنم نمیاد بپرسم !!!

انتشارات کتاب سبز
3000 تومن :31:

MaaRyaaMi
15-04-2009, 17:36
شما ها گزینه جوان رو میبینین ؟:18:

الان یه تیکه شو دیدم طرف در مورد ریاضی مشاوره خواسته بود
بنده خدا رو فک کنم از زندگی نا امید کرد:18:

مشاوره هاشون واقعا در پیته !:13:پارسالم اینطوری بود...

rosenegarin13
15-04-2009, 17:56
شما ها گزینه جوان رو میبینین ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

بنده خدا رو فک کنم از زندگی نا امید کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

مشاوره هاشون واقعا در پیته ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gifپارسالم اینطوری بود...

من از زیرنویسش هم استرس میگیرم
کلا فقط جمعه ها تلویزیون میبینم
پیشنهاد میکنم نبینید
خیلی تضعیف روحیه هست

only4you_mehr
15-04-2009, 18:01
این بسته هه کم کم میاد دم خونه یا همشو یک جا میفرستن ؟
من که می خوام بخرمش با سوالاش آشنا بشم

WrongDoer89
15-04-2009, 18:36
من خيلي وسواس دارم تو درس خوندن و تا الان رياضي ، فيزيك و عربي نخوندم :18::18::18: ولي بقيه درسا رو واسه درصدهاي بالا خوندم . تصميم دارم تا 25 ارديبهشت اين درسا رو تموم كنم . گزينه 2 هم شركت ميكنم . اخه واسه 2 تا ازمون جامع اول سنجش زياد اماده نيستم .به نظرم برنامه بدي نيست 10 تا ازمون كه نميزاره سرگرم كارهاي متفرقه بشم .
البته هر كس بايد به موقعيت خودش نگاه بكنه.
باي
:18::18::18:
واقاً هم تعجب داره!!!!!!!!!
شما مگه رشتتون چیه
من با اینکه رشتم ریاضیه برعکس شما فقط ریاضی و فیزیک خوندم اونم نه کامل:31:

شما ها گزینه جوان رو میبینین ؟:18:

بنده خدا رو فک کنم از زندگی نا امید کرد:18:

مشاوره هاشون واقعا در پیته !:13:پارسالم اینطوری بود...
هر کی می خواد یه جوری پول در بیاره دیگه:27:

من از زیرنویسش هم استرس میگیرم
کلا فقط جمعه ها تلویزیون میبینم
پیشنهاد میکنم نبینید
خیلی تضعیف روحیه هست

خوب دوست عزیز شما استرس از نوع مضاعف دارید:31:

این بسته هه کم کم میاد دم خونه یا همشو یک جا میفرستن ؟
من که می خوام بخرمش با سوالاش آشنا بشم
اینطور باید یاشه فقط فکر تقلب رو از سرتون بیرون کنید:46:

حامدرضائی
15-04-2009, 18:39
به دلیل داشتن کنکور کمتر سر میزنم
یعنی چی؟
--------------------------------------
آقا یه سوال:
میگم من اگه بشینم خردادو تا روز 20 ام بخونم قبول میشم کنکور؟
تا حالا هم چیز خواصی نخوندم

a3m00n
15-04-2009, 19:00
هه هه !
یادش بخیر ماها هم پارسال این موقع ... !
ولی الان که به حقمون رسیدیم راحتیم !!!!!!!!!!

بچه ها شما دیگه تموم کردین چیزی نمونده
یکم دیگه ادامه بدین ایشالله به اونی که می خواین میرسین !

منم یادمه وقتی فوتبال میدیدم این نوشته گزینه جوان میومد پایین صفحه حالم بد میشد.
یا پیامای بازرگانی همش تبلیغ این چیزا رو میکرد.

ابن روزای آخرم بخونید و مرور کنید موفق میشید.
بای بای

Macushla
15-04-2009, 19:07
بسیار تشکر

من 3 تا ازمون تجربي گزينه 2 دارم . سعي ميكنم جمعه اپ كنم . :10:

javat00
15-04-2009, 19:09
بچه ها این روزا خیلی حال میده..به خدا نمیفهمید...وقتی تموم شد کنکور میفهمید که این موقع چه موقع خوبی بوده..
آدم انگیزه داره برای زندگی و.... بعدش دیگه چیزی نیست که میره آدم دانشگاه مثل مدرسه میمونه....
باور کنید خیلی به من که داره حال میده حتی اگه کنکور موفق نشم بازم بهم حال داده....
حالا شماها رو نمیدونم....
راستی این گزینه جوان چقدر مسخرست....دبیر ریاضی اومده میگه دیگه از الان هیچی جدید نباید بخونی...!!!!!! واقعا جالبه..
ما هنوز انتگرال مدرسمون تموم نکرده !!! یعنی انتگرال به این گلابی رو ول کنیم..؟!
اصلا به حرف های اینا گوش ندید..فقط منافع خودشونو میخوان نه منو شما.. هیچکی به فکر منو شما نیست مطمئن باشید..
موفق باشید... ضمنا احمد رضا جون ممنون از بابت توضیحاتت ...

bleu2u4u
16-04-2009, 09:01
یعنی چی؟
--------------------------------------
آقا یه سوال:
میگم من اگه بشینم خردادو تا روز 20 ام بخونم قبول میشم کنکور؟
تا حالا هم چیز خواصی نخوندم

شما اگه واقعا همت نکنی به احتمال خیلی زیاد تا همون 20 خرداد میگی "من اگه بخونم قبول میشم ".
پس از همین حالا (نه فردا) شروع کن به خوندن .مطمئن باش از اینی که هستی بهتر میشی؟
اگرم میخوای بگی که پس میگذارم برای سال بعد هم من میگم برای اینکه سال بعد هم یه چیز خوب قبول شی از همن حالا شروع کن
پس در هر صورت شروع کنی ضرر نمی کنی

MyEnd
16-04-2009, 13:47
من به احتما زیاد بسته مرور آخر رو می گیرم.
کسی تا حالا نگرفته ؟ آیا پاسخ هاش هم باهاشه(دومین باره که می پرسم)

majid.khaledi
16-04-2009, 17:02
من به احتما زیاد بسته مرور آخر رو می گیرم.
کسی تا حالا نگرفته ؟ آیا پاسخ هاش هم باهاشه(دومین باره که می پرسم)
سلام اگه دقت کنی میگه همراه پاسخ تشریحی و نکات و این به نظرت معنیش چیه؟:44:

pooyahacker
16-04-2009, 19:19
واسه جمع بندي چه كتابي بگيريم بهتره ؟

سنجش آخر گاج يا زرد قلمچي ؟

farhad_realmadrid
16-04-2009, 21:42
واسه جمع بندي چه كتابي بگيريم بهتره ؟

سنجش آخر گاج يا زرد قلمچي ؟

سنجش آخر میخواستم بگیرم ولی بدون پاسخ تشریحیه! برتریش نسبت به زرد سوالات برای داوطلبان خارج از کشور را داره.فعلا چاپ نکرده برای سال 87!
این سوالهای خارج کشور خیلی عالی بود برای محک زدن.من هر دوش را پیشنهاد میکنم.

pesarebaba2006
16-04-2009, 21:54
23 فروردين 1388, 12:25

رییس سازمان سنجش آموزش كشور از صدور كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری سال ‪ ۱۳۸۸‬دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی كشور خبر داد.
عبدالرسول پورعباس روز جمعه در حاشیه گردهمایی روسای دانشگاه‌های كشور در جمع خبرنگاران افزود: داوطلبان می توانند با تهیه پرینت از كارت و با ارائه آن به همراه كارت شناسایی معتبر در جلسه آزمون حضور پیدا كنند.
وی حذف سفرهای متعدد، افزایش امنیت، صرفه جویی در وقت و هزینه داوطلبان و سازمان سنجش را از جمله مزایای صدور كارت اینترنتی داوطلبان برشمرد.
معاون وزیر علوم در تشریح برخی تغییرات اجرایی كنكور سراسری امسال نسبت به سال‌های گذشته اظهار داشت: تا پیش از این دفترچه سوالات كنكور به صورت پلمب به حوزه‌های امتحانی ارسال و پلمب آن‌ها در سر حوزه‌ها باز می‌شد، اما با شخصی‌سازی دفترچه و پاسخنامه سوالات، در كنكور امسال دفترچه هر داوطلب به صورت پلمب به دست او داده خواهد شد و این مساله امنیت برگزاری كنكور را به میزان فوق‌العاده‌ای بالا خواهد برد.
پورعباس با اشاره به همكاری تنگاتنگ سازمان سنجش با وزارت اطلاعات به منظور افزایش سلامت برگزاری كنكور و جلوگیری از بروز هرگونه تقلب یادآورشد : با همكاری وزارت اطلاعات از ماه‌ها قبل فعالیت موسساتی كه احتمال طراحی هرگونه تقلب سازمان یافته برای كنكور در آن‌ها وجود دارد را مورد بررسی و رصد قرار داده‌ایم و اقداماتی از این دست قبل از رسیدن به نتیجه شناسایی می‌شوند.
وی نقش شخصی‌سازی دفترچه‌های سوالات داوطلبان كنكور را در از بین بردن احتمال تقلب از سوی داوطلبان بسیار تاثیرگذار خواند و گفت: در كنكور گذشته شخصی‌سازی در تعدادی از كد رشته‌های امتحانی به اجرا درآمد كه حتی یك مورد تقلب هم از این حوزه‌ها گزارش نشد.
به گفته رییس سازمان سنجش، شخصی‌سازی دفترچه سوالات از سال آینده برای تمام آزمون‌های این سازمان اعمال خواهد شد.
وی در ادامه از امكان مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت نامی داوطلبان كنكور ‪۸۸‬ طی روزهای ‪۲۹‬تا ‪ ۳۱‬فروردین ماه خبر داد و تاكید كرد: داوطلبان می‌توانند در این مدت با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی ‪
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اطلاعات ثبت نامی خود را مشاهده و در صورت هرگونه مغایرت نسبت به اصلاح مورد یا موارد اشتباه اقدام كنند.
به گفته پورعباس در سیستم طراحی شده از سوی سازمان سنجش، داوطلبان می توانند اطلاعات شناسنامه ای، محل اقامت، محل اخذ دیپلم، زبان امتحانی، گروه آزمایشی و معدل خود را در صورت نیاز اصلاح كنند.
وی تصریح كرد: نمرات امتحانی سال سوم دبیرستان داوطلبان نیز امسال از سوی آموزش و پرورش دراختیار سازمان سنجش قرار داده شده كه این نمرات نیز در روزهای ‪ ۲۹‬تا ‪ ۳۱‬فروردین بر روی سایت سازمان سنجش قابل دسترس است.
-داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت نمرات خود با آن‌ها باید برای تصحیح به حوزه آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم خود مراجعه كنند تا نمره اصلاح شده از طرف وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش اعلام شود.

------------------
امیدوارم دفترچه ی امسال ، مثل پارسال در قطع جیبی چاپ نشود.

MaaRyaaMi
16-04-2009, 23:25
این سوالهای خارج کشور خیلی عالی بود برای محک زدن.من هر دوش را پیشنهاد میکنم.

قیمتش چند هس ؟؟؟
: )

wnba
17-04-2009, 00:28
چه جالب من فكر ميكردم اين چند بار كه گزينه 2 رو ديدم فقط خودم استرس ميگيرم شايد همه خيلي بهتر از منن خوب پس خوب شد.

راستي اونايي كه گسسته دارن از خوشخوان استفاده ميكنن با زدن كدوم سطح سوالاش داريد نتيجه ميگيريد؟(a,b,c,d)

only4you_mehr
17-04-2009, 12:00
بیایید نیاییم :دی
سلام دوستان
بیاین این 2 ماه آخر رو خیلی کم بیایم نت :دی
منم خودم تا فردا بیشتر نمیام واسه ویرایش اطلاعات :دی

WrongDoer89
17-04-2009, 12:11
اینم اطلاعات خیلی دقیق تر:

دفترچه های سوال و پاسخ تشریحی و پاسخ برگ دقیقاً همانند یك آزمون رسمی برای هر مرحله از آزمون ها به صورت جداگانه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و در ساعت و روز مقرر داوطلبان در محل مناسبی كه در منزل ، مدرسه ، كتابخانه یا هر جای دیگری درنظر می گیرند مطابق ضوابط دستورالعمل اعلام شده و در صورت امكان با نظارت شخص ثالث از قبیل والدین یا ........ این آزمون را برگزار می نمایند. با استفاده از دفترچه پاسخ تشریحی و طبق برنامه در صورت تمایل شخصاً آزمون را تصحیح می نماید اما ................

.

پیروز و سر بلند باشید

روابط عمومی گزینه دو

خوب فکر کنم منظور از حرفای بالا این باشه که اول آزمون می دیم بعد میریم پاسخ نامه رو ار محا مناسب تعیین شده که می تومه خونه هم باشه!!! می گیریم .

حامدرضائی
17-04-2009, 12:21
آره راس میگی
پس ما برای دریافت کارت باید بریم از سایت سنجش دریافت کنیم؟

javat00
17-04-2009, 12:25
آقایون و خانوما امروز آزمون جامع اول سنجش بوده..
هر کی گرفته سوالاتتاشو جان آقاش بذاره اینجا تا بقیه هم ببینن با پاسخ..
دستتون درد نکنه.

farshidshd
17-04-2009, 12:25
تاريخ و چگونگي مشاهده و اصلاح اطلاعات تقاضانامه ثبت نامي آزمون سراسري سال 1388

از فردا شروع میشه::

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در موعد مقرر، نسبت به ثبت نام در آزمون سراسري سال 1388 اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور وارد نموده‌‌اند، مي رساند كه اطلاعات تقاضانامه ثبت نامي كليه داوطلبان ثبت نام كننده در آزمون سراسري سال 1388 و همچنين نمرات كتبي امتحانات نهايي سال سوم دبيرستان (ديپلم) براي ديپلمه هاي نظام جديديكي از سالهاي 1384 ، 1385 ، 1386 ويا 1387 كه دريكي از رشته هاي رياضي فيزيك ، علوم تجربي ،ادبيات وعلوم انساني ويا علوم ومعارف اسلامي كه توسط وزارت آموزش و پرورش به اين سازمان تحويل شده از روز شنبه 29/1/88 لغايت روز دوشنبه 31/1/88 به مدت 3 روز بر روي پايگاه اينترنتي سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي مشاهده داوطلبان و به منظور اطمينان از صحت اطلاعات وارد شده قرار داده مي‌شود.
كليه داوطلبان آزمون سراسري سال 1388 لازم است در روزهاي فوق‌الذكر به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه واطلاعات تقاضانامه ثبت نامي خود را بر اساس دستورالعمل هاي مربوط برروي سايت مشاهده نمايند. براي اطلاع بيشترداوطلبان موارد ذيل به اطلاع مي‌رسد.
1- پس از ورود به سايت سازمان و انتخاب لينك مربوط به مشاهده اطلاعات ثبت نامي و مشاهده اطلاعات نمراتي كه توسط وزارت آموزش و پرورش در رابطه با ديپلمه هاي نظام جديد يكي از رشته هاي رياضي فيزيك،علوم تجربي،ادبيات و علوم انساني و علوم معارف اسلامي 86،85،84 و يا 87 تهيه و به اين سازمان تحويل شده است، امكان ورود به اين لينك با در اختيار داشتن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام (شامل شماره پرونده، شماره كارت، شماره كاربر، رمز عبور و شماره شناسنامه) يا شماره پرونده و كد رهگيري وجود دارد.
2- پس از ورود با هر يك از دو روش فوق ، اطلاعات ثبت نامي داوطلب نمايش داده مي شود. امكان مشاهده و در صورت لزوم ويرايش اطلاعات (به جز بندهاي علاقه‌مندي به گروههاي آزمايشي هنر و زبانهاي خارجي، مراكز تربيت معلم، دانشگاه پيام‌نور و موسسات غيرانتفاعي و غيردولتي، بند معلوليت و سهميه) وجود دارد اين امكان در انتهاي صفحه نمايش با انتخاب گزينه ويرايش اطلاعات فراهم مي‌شود.
3- با توجه به اينكه پرونده ثبت نامي تعدادي از داوطلبان از لحاظ مداركي همچون عكس، فرم معلوليت و .... ناقص مي باشد براي ايندسته از داوطلبان در زمان مشاهده اطلاعات ثبت نامي پيامي نمايش داده مي‌شود كه اين دسته از داوطلبان لازم است بر اساس متن پيام اقدام لازم را بعمل آورند.
4- داوطلبانيكه متقاضي سهميه اي غير از سهميه مناطق بوده‌اند و به همين منظورسهميه مورد نظر را در تقاضانامه ثبت نام علامتگذاري نموده اند ، چنانچه سهميه درخواستي آنان مورد تاييد ارگان ذيربط قرار گرفته باشد سهميه درخواستي براي آنان اعمال و دراطلاعات تقاضانامه ثبت نام سهميه مورد نظر خود را مشاهده خواهند نمود. ولي چنانچه سهميه ايندسته از داوطلبان مورد تاييد ارگان ذيربط قرار نگرفته باشد، طبق ضوابط سهميه درخواستي ايندسته از داوطلبان به سهميه مناطق تغيير داده شده است و چنين داوطلباني مي توانند براي پيگيري وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه نمايند.
5-در صورتي كه نياز به ويرايش اطلاعات ثبت نامي نباشد و اين اطلاعات مورد تأييد است داوطلبان ديپلم نظام جديد يكي از رشته‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، ادبيات و علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه درسالهاي 84، 85، 86 ويا 87 ديپلم نظام جديد خود را اخذ نموده‌اند مي توانند ريز نمرات خود را مشاهده نمايند. همچنين داوطلباني كه اطلاعات خود را ويرايش نيز مي‌نمايند اين امكان براي آنها فراهم است كه با انتخاب گزينه «مشاهده نمرات ارسالي داوطلب از سوي آموزش و پرورش» آن را مشاهده كنند.
6- داوطلباني كه اطلاعات ثبت نامي آنها كامل و به خصوص كد دانش آموزي صحيح نيز در زمان ثبت نام اعلام نموده اند بر اساس فايل ارسالي نمرات توسط آموزش و پرورش ، نمرات خود را مشاهده مي‌نمايند. داوطلبان مشمول اين قانون در صورت هرگونه مغايرت نمرات قرار داده شده بر روي سايت با نمرات مندرج در كارنامه فارغ التحصيلي (سوابق تحصيلي) خود (مغايرت نمرات ، عدم درج نمرات دركارنامه ، و...) مي توانند با در دست داشتن كارت شناسايي معتبرو دو نسخه ازكارنامه فارغ‌التحصيلي و درج شماره پرونده ثبت‌نامي در كنكور بر روي كپي كارنامه هاي مذكور، به منطقه آموزش و پرورش محل فارغ‌التحصيلي خود مراجعه كنند وضمن تحويل يك نسخه از كپي كارنامه به مسوول مربوطه براي بررسي ، نسخه ديگربه عنوان رسيد ممهور به مهر آموزش وپرورش منطقه ذيربط نموده وبراي پيگيري در اختيار داشته باشند.
تبصره 1- داوطلبانيكه كارنامه فارغ‌التحصيلي را ندارند مي توانند با مراجعه به مراكز پيش دانشگاهي محل تحصيل خود كپي كارنامه فارغ التحصيلي ديپلم خود را دريافت نمايند و در صورت عدم دريافت از مركز پيش دانشگاهي براي دريافت كپي كارنامه راساً به منطقه آموزش و پرورش مربوطه مراجعه نمايند.
تبصره 2 - تاريخ مراجعه به مناطق براي مغايرت نمرات از روز شنبه 5/2/88 لغايت سه شنبه 15/2/88 مي‌باشد.
7- ذكر اين نكته ضروري است كه سوابق تحصيلي فقط براي داوطلباني اعمال خواهد شد كه ديپلم خود را دريكي از سالهاي 84، 85، 86 ويا 87 در يكي از رشته هاي رياضي فيزيك ، علوم تجربي ، ادبيات وعلوم انساني ويا علوم ومعارف اسلامي اخذ نموده باشند و فقط دروسي از آنها در سوابق تحصيلي اعمال مي شود كه آزمون آن به صورت سراسري وكشوري برگزار شده باشد. منظور از سوابق تحصيلي نمرات كتبي سال سوم ، دقيقاَ همان نمرات درج شده در ستون انتهاي كارنامه سال سوم (تحت عنوان نمرات كتبي سال سوم) مي باشد كه نمونه اي از آن در كارنامه ذيل مشخص شده است .

8- سوابق تحصيلي براي كليه داوطلباني كه ديپلم نظام جديد خود را به غير از سالهاي 84، 85، 86 ويا 87 اخذ نموده اند اعمال نخواهد شد.
داوطلبان در صورت لزوم مي توانند در ساعات اداري با شماره تلفن‌هاي 2-88923591-021 تماس حاصل نمايند و از مراجعه حضوري به سازمان سنجش جداً خودداري نمايند.

قابل توجه :
قانون اعمال سوابق تحصيلي فقط ويژه ديپلمه‌هاي نظام جديد آموزش متوسطه كه در يكي از سالهاي 84-83، 85-84 ، 86-85، 87-86 و در يكي از رشته‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي فارغ‌التحصيل گرديده‌اند، مي‌باشد و ساير افراد مشمول نمي‌باشند. علي‌الخصوص ديپلمه‌هاي كار و دانش و فني حرفه‌اي مشمول اين قانون نمي‌باشند.
منظور از سوابق تحصيلي نمرات كتبي نهايي سال سوم، دقيقاً همان نمرات درج شده در ستون انتهايي كارنامه سال سوم ( تحت عنوان نمرات كتبي نهايي سوم) مي‌باشد كه نمونه‌اي از آن در شكل ذيل نشان داده شده است.
داوطلبان مشمول اين قانون در صورت هر گونه اعتراض به سوابق تحصيلي خود مي‌تواند با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر، ( اصل يا كپي كارنامه فارغ‌التحصيلي و شماره پرونده‌ي ثبت نامي در كنكور به منطقه آموزش و پرورش محل فارغ‌التحصيلي خود مراجعه كنند.
تبصره1: داوطلباني كه كارنامه فارغ‌التحصيلي را ندارند مي‌توانند با مراجعه به مراكز پيش‌دانشگاهي محل تحصيل كپي كارنامه دانش‌آموزي را دريافت نمايند و در صورت عدم دريافت از مركز، جهت دريافت كپي كارنامه رأساً به منطقه آموزش و پرورش مربوطه مراجعه نمايند.
تاريخ مراجعه به مناطق جهت اعتراض از تاريخ 5، ارديبهشت لغايت 15 ارديبهشت ماه سال جاري مي‌باشد.
لازم به تاكيد است كه اين اطلاعيه صرفاً ويژه داوطلبان مشمول قانون اعمال سوابق تحصيلي مي‌باشند و ساير اعتراضات بر اساس دستورالعمل مربوطه در سازمان سنجش اقدام گردد.

نمونه ی کارنامه:::::::::::::::::

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

.

soheiltaker
17-04-2009, 13:11
سلام
خوبين!؟
آزمون بدي نبود فقط رياضي مو گند زدم!
يه چندتا غلط فاحش هم داشت حالا حالشو ندارم بگم البته 100% خودتون فهميديد
جمعه خوبي داشته باشين

farshidshd
17-04-2009, 13:27
آره راس میگی
پس ما برای دریافت کارت باید بریم از سایت سنجش دریافت کنیم؟

بله
دانلود میکنی بعدشم پرینت.

rezaxp
17-04-2009, 13:39
دوستان سلام !

امیدوارم سنجشتون را عالی داده باشید ...

من تقریبا تمام درس ها رو خوب زدم به غیر از ریاضی که مقداری کم دقتی کردم و همش به خاطر دو تا مثبت و منفی از این جور چیزا خیلی از سوالایی را که بلد بودم غلط زدم

javat00
17-04-2009, 13:59
دوستان سلام !

امیدوارم سنجشتون را عالی داده باشید ...

من تقریبا تمام درس ها رو خوب زدم به غیر از ریاضی که مقداری کم دقتی کردم و همش به خاطر دو تا مثبت و منفی از این جور چیزا خیلی از سوالایی را که بلد بودم غلط زدم

رضا جان آقات اگه سوالارو یه جور میتونی بذاری بذار.
جامع بعدی هم شرکت میکنی؟ اخه به کانون میخوره

mohsen_sir
17-04-2009, 14:10
منم سنجش دادم خيلي گند زدم.
تو سوالاش پر غلطاي فاحش داشت ! اصلاً شايد قصداً گذاشتن!

matius88
17-04-2009, 14:40
بچه ها من واسه 3 روز یه ازمون میخوام تستای جامع سنجش سالهای قبل87و86 رو بزنم ؟خوبه؟یا تو مرور اخر گزینه 2 شرکت کنم؟

timsar jackson
17-04-2009, 15:03
یا تو مرور اخر گزینه 2 شرکت کنم؟

به نظر من مرور آخر چیز خوبیه

rosenegarin13
17-04-2009, 16:47
چقدر غلط علمی و تایپی داشت این سنجش
منم ریاضیو زیاد خوب نزدم
درکل بد نبود
موفق باشید

MaaRyaaMi
17-04-2009, 17:19
خوووووووب!

چطور بود ؟؟! سخت بود یا آسون ؟! در حد و اندازه های قلم بود ؟! عمومی ها چطور؟!

: دی

farhad_realmadrid
17-04-2009, 17:50
خوووووووب!

چطور بود ؟؟! سخت بود یا آسون ؟! در حد و اندازه های قلم بود ؟! عمومی ها چطور؟!

سلام،
امروز سنجش دادم،سوالهاش نسبت به پارسال خیلی بهتر شده بود.
امروز در بخش عمومیها در درس معارف کیلومترها با کنکور فاصله داشت اصلا به درد نمیخورد،ادبیات مثل آزاد بود خیلی چرت پرت بود،
فقط عربیش خوب بود زبانم فقط درک و مطلبش.
اما در دروس اختصاصی ریاضی خیلی مضخرف بود اصلا سوالهای کنکور کجاست این کجا!
فیزیکش نسبت به پارسال خیلی بهتر شده بود ولی بازم هنوز یه سری سوالهاتش اصلا در حد طراحان کنکور نبود در کل فیزیکش خوب بود.
اما شیمیش بد نبود نسبت به پارسال خیلی بهتر شده بود.

قلمچی را اصلا نمیشه با سنجش مقایسه کرد،سوالهای قلم چی برای جمع بندی خیلی بهتر از سنجشه.
سنجش یه خوبی که داره میتونه تمام مشکلاتت از الان نشون بده و سریعتر رفع و اشکال کنی و بهتر آماده شی.

ولی حتما در جامع بعدی سنجش شرکت کنین پشیمون نمیشین.

موفق باشین.

rosenegarin13
17-04-2009, 18:18
یکی میتونه راه درست شمردن تکواژ و واژه رو توضیح بده خیلی گیر دارم
خواهش میکنم اگه بلدید بگید
مرسی

behnam_roli
17-04-2009, 18:35
یکی میتونه راه درست شمردن تکواژ و واژه رو توضیح بده خیلی گیر دارم
خواهش میکنم اگه بلدید بگید
مرسی

تو کتاب زبان فارسی رمزینه شهریار قبادی خیلی خوب توضیح داده

..............

سوال 214 و 226 شیمی زده " کدام مطلب نادرست است" بعد اومده تو پاسخنامه گزینه درستو انتخاب کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid.khaledi
17-04-2009, 18:47
سوال 214 و 226 شیمی زده " کدام مطلب نادرست است" بعد اومده تو پاسخنامه گزینه درستو انتخاب کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا سنجش فقط عمومی هاش و فیزیکش خوبه
مضخرفترین پاسخ هام مال ریاضی و شیمی هستش:13:

MaaRyaaMi
17-04-2009, 18:56
سلام،
امروز در بخش عمومیها در درس معارف کیلومترها با کنکور فاصله داشت اصلا به درد نمیخورد،ادبیات مثل آزاد بود خیلی چرت پرت بود،
فیزیکش نسبت به پارسال خیلی بهتر شده بود ولی بازم هنوز یه سری سوالهاتش اصلا در حد طراحان کنکور نبود در کل فیزیکش خوب بود.
اما شیمیش بد نبود نسبت به پارسال خیلی بهتر شده بود.

قلمچی را اصلا نمیشه با سنجش مقایسه کرد،سوالهای قلم چی برای جمع بندی خیلی بهتر از سنجشه.
سنجش یه خوبی که داره میتونه تمام مشکلاتت از الان نشون بده و سریعتر رفع و اشکال کنی و بهتر آماده شی.

ولی حتما در جامع بعدی سنجش شرکت کنین پشیمون نمیشین.

موفق باشین.
خوبه خوبه !

ولی من فک میکردم عمومیاش باید خیلی خفن باشه !

من که به توصیه ی برخی دوستانی که پارسال کنکوری بودن خردادو شرکت میکنم از بس گفتن به درد نمیخوره چرته : دی

موفق باشین همگی :)

John Doe
17-04-2009, 19:27
من که به توصیه ی برخی دوستانی که پارسال کنکوری بودن خردادو شرکت میکنم از بس گفتن به درد نمیخوره چرته : دی

:)
اخه واقعا چرت بود.مخصوصا از نظز برگزاری و تایپ و ...

amir400
17-04-2009, 23:02
بچه ها یه سوال! آیا ادبیات سنجش اخیرا آسون تر شده یا من ادبیاتم خیلی خوب شده؟
من ادبیات سنجش رو 100 زدم!!

amir400
17-04-2009, 23:09
آقایون و خانوما امروز آزمون جامع اول سنجش بوده..
هر کی گرفته سوالاتتاشو جان آقاش بذاره اینجا تا بقیه هم ببینن با پاسخ..
دستتون درد نکنه.
جوابیه تشریحی اینجا میاد

اما سوال رو باید یکی اسکن کنه

rezaxp
18-04-2009, 11:42
امکانش برام مهیا نیست ، شرمنده!

من که سنجش شرکت می کنم .

rezaxp
18-04-2009, 11:49
موافقم . دینی و ادبیاتش خیلی راحت تر از تست های کنکور بود ؟

اتفاقا به نظر من عربیش خیلی خیلی راحت تر از کنکور بود و اصلا در سطح سوالات کنکور نبود . من با این عربی خرابم 80 زدم

دقیقا منظورتون چیه ؟ یعنی این خیلی سخت تر از کنکور بود یا آسان تر ؟

amir400
18-04-2009, 12:12
داوطلبان آزمون سراسری سال 1388 جهت مشاهده / ويرايش اطلاعات ثبت نام آزمون سراسري سال 88 و مشاهده سوابق تحصیلی اینجا را کلیک نمایید

only4you_mehr
18-04-2009, 12:50
من اطلاعاتم رو ویرایش کردم :دی
با فایرفاکس که مشکلی پیش نمیومد ؟
-------
بای تا بعد کنکور

حامدرضائی
18-04-2009, 13:25
منم ویرایش کردم بابای تابعد کنکور

noia
18-04-2009, 13:43
سلام،
یه سئوال در مورد ویرایش اطلاعات:
من دیپلم رو سال 86-85 گرفتم. در قسمتی که نمراتم رو زدن سال اخذ تمامی نمرات رو 85 ذکر کرده، نمی دونم این اشتباهه یا نه؛ماله شما هم این‌ جوریه؟ (در واقع دیپلم سال 86 مدرکش صادر شده)

حالم به‌هم می‌خوره از این همه ادعایی که می‌کنن،‌ بعدشم همه چی‌شون ناقصه، خودشونم نمی‌دونن واقعا اطلاعات ارسالی ‌اموزش پرورش درست هست یا نیست. تلفن‌شونم که همیشه خدا اشغال بوده و هست.

ممنون/.

حامدرضائی
18-04-2009, 13:47
مال من که درست بود
نحوه ی مقابله با اینجور موقعیتها اونجا نوشته بود که
موفق باشین

noia
18-04-2009, 13:52
مال من که درست بود
نحوه ی مقابله با اینجور موقعیتها اونجا نوشته بود که
موفق باشین
یعنی ماله شما دقیقا سال صادر شدن مدرک دیپلم رو زده بود؟

faraz-hacker
18-04-2009, 13:55
برای منم که همین پارسال (87)دیپلم گرفتم رو زده 86 حالا من فعلا همینطوری خارج شدم ولی می خوام بدونم اگر تیک مغایرت سال اخذ دیپلم رو تیک برنیم بازم باید بریم آموزش پرورش یا نه؟
شیطونه میگه تحریمشون کنم کنکور ندم:دی

MaaRyaaMi
18-04-2009, 13:56
یعنی ماله شما دقیقا سال صادر شدن مدرک دیپلم رو زده بود؟

یه سوال اونایی که امسال پشت کنکوری هستن و برای دومین باره کنکور میدن سال مدرک دیپلم رو چند زده ؟

برای من 85 بود... بقیه چی؟

faraz-hacker
18-04-2009, 14:00
یه سوال اونایی که امسال پشت کنکوری هستن و برای دومین باره کنکور میدن سال مدرک دیپلم رو چند زده ؟

برای شما باید 86 میشد وبرای اونایی که مثل من سال اولی هستن 87.
شما چیکار کردید وقتی تیک عدم مطابقت رو علامت زدید چی شد؟

pouria007
18-04-2009, 14:20
سال اخذ نمره های منو زده 86 با اینکه پیش دانشگاهی امسال هستم
شما چطور؟

darklord_8
18-04-2009, 14:22
من خرداد 87 امتحان دادم همه رو زده 86 یعنی درسته؟؟؟ فکر میکنم منظورشون سال تحصیلی است نه شمسی (!!!) یعنی 86-87 .غیر از این چی میتونه باشه ؟ وقتی نمره ها درسته یعنی اطلاعات رو درست گرفتن (؟)

pouria007
18-04-2009, 14:25
من خرداد 87 امتحان دادم همه رو زده 86 یعنی درسته؟؟؟ فکر میکنم منظورشون سال تحصیلی است نه شمسی (!!!) یعنی 86-87 .غیر از این چی میتونه باشه ؟ وقتی نمره ها درسته یعنی اطلاعات رو درست گرفتن (؟)

منم همینطور
پس یعنی مشکلی نداره؟
تایید کنم؟

darklord_8
18-04-2009, 14:30
من که تایید کردم بالاخره نمره هام اونجا هست و اینکه تاثیر نمره ها مهمه نه اینکه چه سالی اخذ شدن
ولی من مطمین نیستم ها!!!

pesarebaba2006
18-04-2009, 14:55
دستم به دامنتون ...
یادم نمیاد که چه سالی امتحان های سال سوم رو دادم :دی
متولد نیمه دوم 68 هستم و امسال فارغ التحصیل. بهار 87 پرونده ی پیش دانشگاهی بسته شد. حالا من امتحانات سال سوم رو کی دادم؟ 86 دیگه...
ولی تو سایت زده 85.
چه کار کنم؟

pesarebaba2006
18-04-2009, 15:10
من تیک گزینه ی مغایرت سال اخذ نمره رو زدم. ولی اتفاق خاصی نیافتاد. یه مشت چرت و پرت نوشت که باید برم آموزش پرورش و از این حرف ها ...
من که حالش رو ندارم برم. میزارم ببینم چی میشه !!!

noia
18-04-2009, 15:32
منم که صفحه قبل گفتم، دقیقا مثه مال شماست؛ باید 86 بزنن ولی 85 زدن.
مثه اینکه واسه همه همین طوریه، فکر کنم مشکلی نباشه.

skull_avatar
18-04-2009, 15:37

قاعدتا باید می زد 86 ولی واسه منم زده 85

MaaRyaaMi
18-04-2009, 15:49
دستم به دامنتون ...
یادم نمیاد که چه سالی امتحان های سال سوم رو دادم :دی
متولد نیمه دوم 68 هستم و امسال فارغ التحصیل. بهار 87 پرونده ی پیش دانشگاهی بسته شد. حالا من امتحانات سال سوم رو کی دادم؟ 86 دیگه...
ولی تو سایت زده 85.
چه کار کنم؟

درستههههههه
وقتی واسه همه ما 85 هس
یعنی درسته !
دوستان نگران نباشین !!

skull_avatar
18-04-2009, 15:53
من تایید کردم.

pesarebaba2006
18-04-2009, 16:00
حالا تکلیف من که تیک زدم چی میشه ؟!؟!؟!؟! محروم نشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

only4you_mehr
18-04-2009, 16:03
منم الان یادم اومد که مال من رو زده بود 86
اومدم اینجا دیدم مثی که مال همه رو اشتباه زدن
منم رفتم تیک زدم

mohsen_sir
18-04-2009, 16:05
منم تائيد كردم. من دو بار كنكور دادم برام 86 زده!
قاعدتاً مهم اينه كه مال سال 84-85-86-87 باشه مهم نيست 84 بشه 87 يا 87 بشه 86(چون سوابق تحصيلي تاثير ميزاره)

MaaRyaaMi
18-04-2009, 16:08
ای بابا ! گیج شدم : )))

خدا بگم چیکارشون نکنه ! استرس کنکور کمه ! اینم بهش اضافه شد ! :دیی

* BriAnNa *
18-04-2009, 16:17
یه سوال !
اصن لازمه تایید کنیم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر چی دنبال کارتم می گردم پیداش نمی کنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_sir
18-04-2009, 16:20
خوب با اطلاعات شخصيت برو

swamp
18-04-2009, 16:43
منم ویرایش کردم و سال اخذ نمره ها هم درست بود و همه رو 87 نوشته بود

only4you_mehr
18-04-2009, 17:10

پس یعنی مال ما اشتباه بوده
باید از کجا درستش کرد؟

rezaxp
18-04-2009, 18:22
اینو برای من زده 87

- سال اخذ مدرک سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم 87

timsar jackson
18-04-2009, 18:36
همه باید اطلاعاتو تایید کنن؟ اگه نکنن چی میشه؟

واسه من سال دیپلمو درست زده بود زده بود 87

بچه ها وقتی شما اطلاعاتو تایید میکنین چه صفحه ای میاد؟

MaaRyaaMi
18-04-2009, 18:53
بچه ها وقتی شما اطلاعاتو تایید میکنین چه صفحه ای میاد؟

وای خدایا درگیرین شما هنوز ؟!

وقتی تائیدو زدم دوباره همون صفحه اول که نوشته بود شماره پرونده .... اومد

timsar jackson
18-04-2009, 18:54

واسه منم همین اومد فکر کردم شاید اشتباه کردم.....

mohsensoft
18-04-2009, 20:10

واسه منم همین اومد فکر کردم شاید اشتباه کردم.....
شما چرا انقدر به خودتون گير ميدين؟
اينا اصلا مهم نيستند!!
وقتي ثبت كرديد و عمليات تموم شد ميريد به صفحه ي اول ديگه...نكنه انتظار داريد يه فيلم يا موزيك هم واستون پخش كنه؟:دي
درست مثل وقتي كه از ايميل ياهو خارج ميشيد و به صفحه ي اول سايت برميگرديد
بس كنيد اينقدر حاشيه سازي نكنيد واسه خودتون!!!

Rainy eye
18-04-2009, 20:41
سلام دوستان
من 2 تا مشکل فجیع دارم!!!!!!!
هیچ راهی وجود نداره بخوای شماره پرونده و... رو یه جوری دوباره بگیری؟!
آخه من پرینتی که از فرم ثبت نام گرفتم + دفترچه ای که محض اطمینان کد رهگیری و شماره پرونده رو توش نوشته بودم گم کردم!!!!!!مثلاً تو دفترچه نوشتم که اگه اونو گم کردم اینجا داشته باشمش!!!!نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه بدتر اینکه اصلاً نمیتونم تو سایت سنجش برم!!!!! نمیفهمم مشکل چیه؟!

noia
18-04-2009, 21:19
وای خدایا درگیرین شما هنوز ؟!

تیک مغایرت سال اخذ رو زدی، یا همون 85 رو تایید کردی؟

MaaRyaaMi
18-04-2009, 21:58
سلام دوستان
آخه من پرینتی که از فرم ثبت نام گرفتم + دفترچه ای که محض اطمینان کد رهگیری و شماره پرونده رو توش نوشته بودم گم کردم!!!!!!مثلاً تو دفترچه نوشتم که اگه اونو گم کردم اینجا داشته باشمش!!!!نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو چیکار کردی دختر !!!!!!!!!!!!

فکر بعدشو کردی واسه اعلام نتایجو و انتخاب رشته و ... !!!!!!!

باید مشکلتو با سنجش در میون بزاری
چون هر جور فک میکنم میبینم نمیشه

تیک مغایرت سال اخذ رو زدی، یا همون 85 رو تایید کردی؟
نه نزدم ! تائید کردم تموم شد رفت : دی

Macushla
18-04-2009, 23:03
سلام دوستان

شما كارت ثبت نام رو هم گم كري؟

اگر شماره پرونده رو داشته باشي ميتوني وارد بشي و بقيه اطلاعات رو دوباره دريافت بكني

ميتوني از سيستم پاسخگويي سايت سنجش هم سوال بكني .

ا

amir400
18-04-2009, 23:05
تو چیکار کردی دختر !!!!!!!!!!!!

فکر بعدشو کردی واسه اعلام نتایجو و انتخاب رشته و ... !!!!!!!

چون هر جور فک میکنم میبینم نمیشه

نه نزدم ! تائید کردم تموم شد رفت : دی
منم همون85 رو تایید کردم! مشکل از خودشونه به ما چه!!! :دی

اینو برای من زده 87

- سال اخذ مدرک سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم 87
بابا جان ما که اونو نمیگیم
شما داری بند 15 فرم ثبت نام را میگی که اونو خودت وارد کرده بودی موقع ثبت نام که خب واسه ما هم درست زده
ما توی صقحه ی تایید نمرات رو داریم میگیم!
که البته مثل اینکه واسه همه همین جوریه
وقتی نوشته 86 اختمالا منظورش سال تحصیلی 86-87 هست و فکر نکنم مشکلی باشه!

قاعدتاً مهم اينه كه مال سال 84-85-86-87 باشه مهم نيست 84 بشه 87 يا 87 بشه 86(چون سوابق تحصيلي تاثير ميزاره)

فعل این دو نفر متفاوتن:18::13::2:د!:27: با بقیه!:21:

Amirlike2
19-04-2009, 00:37
سال اخذ دیپلم منو زده بود 86 درست زده بود یعنی همون سال تحصیلی 85-86

WrongDoer89
19-04-2009, 08:45
یه سوال !
اصن لازمه تایید کنیم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر چی دنبال کارتم می گردم پیداش نمی کنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر نکنم اتفاقی بیافته چون من پارسال اصلاً تو باغ این چیزا نبودم :31:سر کنکور هم هیچ اتفاقی نیافتاد:5:

سال اخذ مدرک رو اگه 85 زده اشتباه خودتون یعنی در واقع اونو خودتون زدید ...
بچه ها همون طور که گفتن منظورشون سال اخذ نمره است که مال من 86 بود
این جا خیلی خر تو خر شده
شما منظورتون اینه...
15 - سال اخذ مدرک سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم86
من نیمه8 دوم 68 هستم ...
نام درس :تعليمات ديني وقرآن )3( نمره :18.00

سال اخذ نمره :86

منظورتون اینه که این 86 رو زده براتون 85!!!
پس چرا مال من رو زده 86!!!
نکنه مال من اشتباهست !!!
ولی فکر نکنم مال من اشتباه باشه:31:

من که تایید کردم بالاخره نمره هام اونجا هست و اینکه تاثیر نمره ها مهمه نه اینکه چه سالی اخذ شدن
ولی من مطمین نیستم ها!!!

من تیک گزینه ی مغایرت سال اخذ نمره رو زدم. ولی اتفاق خاصی نیافتاد. یه مشت چرت و پرت نوشت که باید برم آموزش پرورش و از این حرف ها ...
من که حالش رو ندارم برم. میزارم ببینم چی میشه !!!

اگه تاثیر معدل این طور باشه که با هم دوره ای های خودمون مقایسه شیم شاید مشکل پیش بیاد ...
مثلاً سال ما (سال تحصیلی 85/86)فیزیک سخت بود ممکنه نمره 17 به 19 سال قبل یا بعد اون بیارزه...
یا مثلاً اگه شما با معدل 17 سال 85/86 سال 85 رو زدید شاید با بچه های سال 84/86 که امتحاناشون آسون بود مقایسه شید...و ترازتون افت کنه ولی بازم بگم به نحوه تاثیر معدل بستگی داره شاید همه داوطلبان کنکور (84-85-86-87) با هم مقایسه شن که در این صورت سال اخذ نمره هیچ فرقی نمی کنه که بعید میدونم اینجوری باشه چون حق خیلی ها خورده می شه چون سال ما سطح امتحانا خیلی بالا بود نمرات بچه ها خیلی افت داشت تو شهر ما که یکی دو نفر بیشتر معدلشون بالای 19 نشد !!! البته اون یکی دو نفر من نبودم!!!:دی

سوالا رو برو از آموزش پرورش منطقه تون بخر اینقد ما رو تو خرج ننداز.

سلام،
حالم به‌هم می‌خوره از این همه ادعایی که می‌کنن،‌ بعدشم همه چی‌شون ناقصه، خودشونم نمی‌دونن واقعا اطلاعات ارسالی ‌اموزش پرورش درست هست یا نیست. تلفن‌شونم که همیشه خدا اشغال بوده و هست.
ممنون/.
منم موافقم مثلاً رو دفتر چه آزمون نوشتن مشاهده کارنا مه حداکثر تا 48 ساعت دیگه ولی خبری نیست:18:
من الان رفتم سایتش نوشته بود...:ohno:
آخرين بروز رساني:
15/12/87
فاجعه از این بدتر...:13:

سلام دوستان
برات متاسفم دوست عزیز تو بد مخمصه ای افتادی ...
ولی نگران نباش این سنجش همیشه پیاز داغشو زیاد می کنه حتماً یه راهی هست...
اینکه گم کردی مشکلی نیست اخه همیشه چند راه برا ورود وجود داره تو می تونی با شماره شناسنامه و این جور چیزا وارد شی ولی اگه اون پرینته دس کسی بیافته ممکنه سوء استفاده کنه...

only4you_mehr
19-04-2009, 10:33
نمرات من رو درست کردند
برین شما هم مال خودتون رو ببینین

javat00
19-04-2009, 10:50
نمرات من رو درست کردند
برین شما هم مال خودتون رو ببینین

مگه نمراتت مشکل داشت ؟

noia
19-04-2009, 10:59
سلام،
یه چیز فوق‌العاده عجیب، امروز رفتم همون 85 رو تایید کنم، به طور شگفت‌انگیزی دیدم، سال اخذ از 85 به 86 تغییر پیدا کرده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
{قانون بی قانون}
ــــــــــــــــــ
امروز 19 آپریل 2009
عکس زیر مال امروزه سایت سازمان سنجش‌ه:

faraz-hacker
19-04-2009, 11:19
برای منم دیروز 86 بود امروز زد 87!!!
این که سنجش و تازه فرصت برای پیگیری اشتباه وجود داشت ببینید دیگه آزاد چه گندی میزنند که باید برای گرفتن نمره ها مرکز ازمون آزاد باید هم به اموزش پرورش لینک بشه هم سنجش!!!!!و همینطور وقتم برای رفع ایرادات نیست!!!!!!

broken-home
19-04-2009, 11:37
کارنامه کنکور آزمایشی جامع اول کی میاد پس؟ الان 48 ساعت بعده! اون کارنامه ی اولیه که گفتن کو ؟کجای سایته؟ نیست که!

تو قسمت کارنامه ها هنوز کارنامه ی نهایی مرحله پنجم هم نیست که!
لینک "کارنامه های آزمون های آزمایشی سال گذشته " هم که کار نمیکنه !!!
چه خبره؟ گل بگیرن درشو!

only4you_mehr
19-04-2009, 11:53
مگه نمراتت مشکل داشت ؟

همون سالش رو میگم :دی

soheiltaker
19-04-2009, 11:54
کارنامه کنکور آزمایشی جامع اول کی میاد پس؟ الان 48 ساعت بعده! اون کارنامه ی اولیه که گفتن کو ؟کجای سایته؟ نیست که!

تو قسمت کارنامه ها هنوز کارنامه ی نهایی مرحله پنجم هم نیست که!
لینک "کارنامه های آزمون های آزمایشی سال گذشته " هم که کار نمیکنه !!!
چه خبره؟ گل بگیرن درشو!

عزيزم اينكه واقعي نيست
اين يه جكه ! وقتي كه شما خسته و كوفته از جلسه مياي بيرون اينو ببيني و بخندي يه كم روحيت عوض شه!!:31:
=====================
اصلا چرا ديگه سايتش باز نميشه؟!

MaaRyaaMi
19-04-2009, 11:57
سال اخذ مدرک رو اگه 85 زده اشتباه خودتون یعنی در واقع اونو خودتون زدید ...
بچه ها همون طور که گفتن منظورشون سال اخذ نمره است که مال من 86 بود
این جا خیلی خر تو خر شده
شما منظورتون اینه...
15 - سال اخذ مدرک سال سوم نظام جديد يا ديپلم نظام قديم86
من نیمه8 دوم 68 هستم ...
نام درس :تعليمات ديني وقرآن )3( نمره :18.00

سال اخذ نمره :86

منظورتون اینه که این 86 رو زده براتون 85!!!
پس چرا مال من رو زده 86!!!
نکنه مال من اشتباهست !!!
ولی فکر نکنم مال من اشتباه باشه

منم منظورم همون بود و اشتباه نکردم !
دیروز 85 بود ! امروز 86 !

اگه تاثیر معدل این طور باشه که با هم دوره ای های خودمون مقایسه شیم شاید مشکل پیش بیاد ...
مثلاً سال ما (سال تحصیلی 85/86)فیزیک سخت بود ممکنه نمره 17 به 19 سال قبل یا بعد اون بیارزه...
یا مثلاً اگه شما با معدل 17 سال 85/86 سال 85 رو زدید شاید با بچه های سال 84/86 که امتحاناشون آسون بود مقایسه شید...و ترازتون افت کنه ولی بازم بگم به نحوه تاثیر معدل بستگی داره شاید همه داوطلبان کنکور (84-85-86-87) با هم مقایسه شن که در این صورت سال اخذ نمره هیچ فرقی نمی کنه که بعید میدونم اینجوری باشه چون حق خیلی ها خورده می شه چون سال ما سطح امتحانا خیلی بالا بود نمرات بچه ها خیلی افت داشت تو شهر ما که یکی دو نفر بیشتر معدلشون بالای 19 نشد !!! البته اون یکی دو نفر من نبودم!!!

این دیگه از اون حرفا بود!
تاثیر نمرات برای همه یکسانه ! و 15 درصده ! نه بیشتر نه کمتر!

منم موافقم مثلاً رو دفتر چه آزمون نوشتن مشاهده کارنا مه حداکثر تا 48 ساعت دیگه ولی خبری نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
من الان رفتم سایتش نوشته بود...:ohno:
آخرين بروز رساني:
15/12/87
فاجعه از این بدتر...

کجای دفترچه نوشته 48 ساعت بعد که من ندیدم !
اگه دفترچه رو کامل خونده باشین که بعید میدونم ! ننوشته 48 ساعت ! حداکثر یکی دو هفته بعد از ازمون اعلام میشه!

این که سنجش و تازه فرصت برای پیگیری اشتباه وجود داشت ببینید دیگه آزاد چه گندی میزنند که باید برای گرفتن نمره ها مرکز ازمون آزاد باید هم به اموزش پرورش لینک بشه هم سنجش!!!!!و همینطور وقتم برای رفع ایرادات نیست!!!!!!

ببخشید چه ربطی به آزاد داره ؟!!!!!!

soheiltaker
19-04-2009, 12:11
اگه دفترچه رو کامل خونده باشین که بعید میدونم ! ننوشته 48 ساعت ! حداکثر یکی دو هفته بعد از ازمون اعلام میشه!

روي دفترچه پاسخ تشريحي!!:31:

faraz-hacker
19-04-2009, 12:32
منم منظورم همون بود و اشتباه نکردم !
دیروز 85 بود ! امروز 86 !

ببخشید چه ربطی به آزاد داره ؟!!!!!!
از امسال ریز نمرات توی آزادم تاثیر داره!!!!!!!!!15%
منظورتون این بود یا از لحاظ فنی؟بگید تا بیشتر توضیح بدم.

MaaRyaaMi
19-04-2009, 12:59
بله میدونم تاثیر داره
چیز عجیبی نیس
ولی تاثیرش ناچیزه...

منظورتون این بود یا از لحاظ فنی؟بگید تا بیشتر توضیح بدم.

فنی؟!
متوجه منظورتون نمیشم

روي دفترچه پاسخ تشريحي!!

چرت و پرته : دی

mohsen_sir
19-04-2009, 13:09
به به چه خبره!!!!

روي دفترچه پاسخ تشريحي!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
راست ميگيا! شايد منظورشون جواب تشرحيه!آخه اين سنجش بي درو پيكره معلوم نيست چي ميگن كه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آخه تو دفترچه ثبت نام نوشته 8 ميادش!

WrongDoer89
19-04-2009, 15:07

می دونم تاثیر معدل 15 درصده ولی بستگی داره تو در تاثیر معدل نمیان مثلاً معدلی که گرفتیم مقایسه کنن بلکه هر درسی یه ترازی داره ... اگه سال 85 تراز نمره 19 بشه 12000 سال 86 باید بیشتر بشه چون سختر بود و اکثراً خرابیدنند...
راستی الان دوباره رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته بود:
آخرين بروز رساني:
30/01/88 :18:
فکر کنم پست منو دیدن!!!

روي دفترچه پاسخ تشريحي!!:31:پ
دفتر چه که نه یه تیکه کاغذ اونم از جنس کاهی!!!
پاسخ تشریحی هم منظورتون همون صفحه X کتابY بود دیگه!!!:31:

roham_06
19-04-2009, 15:20
مرد جواني در آرزوي ازدواج با دختر ِ زيباروي کشاورزي بود. به نزد کشاورز رفت تا از او اجازه بگيره. کشاورز براندازش کرد و گفت: پسر جان، برو در آن قطعه زمين بايست. من سه گاو نر رو يک به يک آزاد ميکنم، اگر تونستي دم هر کدوم از اين سه گاو رو بگيري، ميتوني با دخترم ازدواج کني.

مرد جوان در مرتع، به انتظار اولين گاو ايستاد. در طويله باز شد و بزرگترين و خشمگين‌ترين گاوي که تو عمرش ديده بود به بيرون دويد. فکر کرد يکي از گاوهاي بعدي، گزينه ي بهتري خواهد بود، پس به کناري دويد و گذاشت گاو از مرتع بگذره و از در پشتي خارج بشه. دوباره در طويله باز شد. باورنکردني بود! در تمام عمرش چيزي به اين بزرگي و درندگي نديده بود. با سُم به زمين ميکوبيد، خرخر ميکرد و وقتي او رو ديد، آب دهانش جاري شد. گاو بعدي هر چيزي هم که باشه، بايد از اين بهتر باشه. به سمتِ حصارها دويد و گذاشت گاو از مرتع عبور کنه و از در پشتي خارج بشه.

براي بار سوم در طويله باز شد. لبخند بر لبان مرد جوان ظاهر شد. اين ضعيف ترين، کوچک ترين و لاغرترين گاوي بود که تو عمرش ديده بود. اين گاو، براي مرد جوان بود! در حالي که گاو نزديک ميشد، در جاي مناسب قرار گرفت و درست به موقع بر روي گاو پريد. دستش رو دراز کرد... اما گاو دم نداشت!..

زندگي پر از فرصت هاي دست يافتنيه. بهره گيري از بعضي هاش ساده ست، بعضي هاش مشکل. اما زماني که بهشون اجازه ميديم رد بشن و بگذرن (معمولاً در اميد فرصت هاي بهتر در آينده)، اين موقعيت ها شايد ديگه موجود نباشن.

برگرفته از : وبلاگ روانشناسی موفق

WrongDoer89
19-04-2009, 15:26
براي بار سوم در طويله باز شد. لبخند بر لبان مرد جوان ظاهر شد. اين ضعيف ترين، کوچک ترين و لاغرترين گاوي بود که تو عمرش ديده بود. اين گاو، براي مرد جوان بود! در حالي که گاو نزديک ميشد، در جاي مناسب قرار گرفت و درست به موقع بر روي گاو پريد. دستش رو دراز کرد... اما گاو دم نداشت!..

یعنی اونقد کوچیک بود که دم در نیاورده بود!!!:31:

swamp
19-04-2009, 16:13
به به چه خبره!!!!

راست ميگيا! شايد منظورشون جواب تشرحيه!آخه اين سنجش بي درو پيكره معلوم نيست چي ميگن كه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه تو دفترچه ثبت نام نوشته 8 ميادش!
امشب بعد از ساعت 12 کارنامه اولیه رو میده که فقط درصدها هست هفته بعد کارنامه کلی که شامل رتبه توی تک تک درسها در منطقه استان و کشور هست بعد هم تراز تو منطقه 1 2 3 رو بهت میده بعدهم رتبه در آزمون سراسری 87 رو مشخص میکنه که اصلا اعتبار نداره چون تناسب به جمعیت میبنده و به درصدها کاری نداره:41:

amirf
19-04-2009, 16:30
سنجشم مسخره کرده , چرا مثل کانون زود نمیده نتایجو ؟

darklord_8
19-04-2009, 17:17
ماله منم درست شد
چقدر گیجن!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rainy eye
19-04-2009, 19:15
اینکه گم کردی مشکلی نیست اخه همیشه چند راه برا ورود وجود داره تو می تونی با شماره شناسنامه و این جور چیزا وارد شی ولی اگه اون پرینته دس کسی بیافته ممکنه سوء استفاده کنه...

به هرحال همون اول باید شماره پرونده رو وارد کنی!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ميتوني از سيستم پاسخگويي سايت سنجش هم سوال بكني .

آدم کچل بشه ولی از سنجش سوال نپرسه!!!!!!!
به هر حال حل شد...تو آشغالا پیداشون کردم!!

یا مثلاً اگه شما با معدل 17 سال 85/86 سال 85 رو زدید شاید با بچه های سال 84/86 که امتحاناشون آسون بود مقایسه شید...و ترازتون افت کنه ولی بازم بگم به نحوه تاثیر معدل بستگی داره شاید همه داوطلبان کنکور (84-85-86-87) با هم مقایسه شن که در این صورت سال اخذ نمره هیچ فرقی نمی کنه که بعید میدونم اینجوری باشه چون حق خیلی ها خورده می شه چون سال ما سطح امتحانا خیلی بالا بود نمرات بچه ها خیلی افت داشت تو شهر ما که یکی دو نفر بیشتر معدلشون بالای 19 نشد !!! البته اون یکی دو نفر من نبودم!!!

جل الجلال ... چه ربطی داره؟!!!!! فیزیک پارسالم همچین آسون نبود!!!!
من شنیدم نمره ها رو بردن رو نمودار و... همه نمره هاشون خوب شده...تازه تاثیر هر درس جدا خیلی بهتره از معدل کتبی!!!!

sada
19-04-2009, 19:32
سلام دوستان کنکوری.
یه سوال داشتم.امروز با چنتا از دوستان سر رشته ها داشتیم بحث می کردیم اونا همینطور اصرار می کردن که رشته فقط برق و مکانیک و عمران و شیمی و دیگه غیر از اینا بقیش چرته.آیا درسته؟؟؟؟
یعنی هر کی بره یه رشته ی دیگه بدبخت میشه؟؟
اعصابم ریخته به هم از وقتی این بحث رو کردیم.
شما بگید حرفشون درسته؟

MaaRyaaMi
19-04-2009, 19:46
سلام دوستان کنکوری.
یه سوال داشتم.امروز با چنتا از دوستان سر رشته ها داشتیم بحث می کردیم اونا همینطور اصرار می کردن که رشته فقط برق و مکانیک و عمران و شیمی و دیگه غیر از اینا بقیش چرته.آیا درسته؟؟؟؟
شما بگید حرفشون درسته؟

شما رشته تون چیه ؟! : دی

اصلا به این حرفا نیس!

شما اگه علاقه داشته مطمئن باش اینو تو رشتت پیشرفت می کنی ! کافیه آدم اراده داشته باشه !

دلیل نمیشه هرکی رشته ش برقه تو فلان دانشگاه ! تا مدرک بگیره بیان بگن بفرما سر کار ! : دی

من خودم همه میدونن دیگه : دی شیمی خیلی دوس دارم موقع انتخاب رشته آزاد همه اومدن گفتن به درد نمیخوره یا باید پارتی داشته باشی و اینا ولی من انتخابمو کردم ! واسم فرقی نمی کنه آزاد یا قبول شم یا دولتی ! تلاشمو میکنم که فقط این رشته رو قبول شم و میشم ! : دی
به حرف کسی هم کاری ندارم اصلا...

آدم کچل بشه ولی از سنجش سوال نپرسه!!!!!!!
به هر حال حل شد...تو آشغالا پیداشون کردم!!

چی میگی : دی سطل اشغال ؟!

نه اتفاقا سنجش جواب میده اوندفه واسه مدرک پیش ازشون پرسیدن یه روز بعد جوابمو دادن ! منم خوشحال ! : دی

a3m00n
19-04-2009, 19:56
سلام دوستان کنکوری.
شما بگید حرفشون درسته؟

سلام !
اصلا اینجوری نیست و همه رشته ها خوبن !
بستگی به خودت داره که چی دوس داری .
مهم اینکه هر رشته ای که قبول بشی سعی کنی توش بهترین باشی و عاشق بشی !
اینم که بعضیا میگن من فلان رشته رو دوس دارم و فقط باید اینو قبول شم به نظر من اشتباهه !
تو فعلا درستو بخون بعد که کنکور دادی فکر کن به رشتت !

مهم اینه که هرچی قبول شی سعی کنی خودتو گول بزنی و خودتو عاشقش کنی بعد می فهمی که از هر رشته ای بیشتر دوسش داری!

من خودم عاشق برق بودم ! نمی دونم چرا ... ! اما الکی الکی میگفتم باید برق قبول شم و ... !
اما شیراز چون مکانیکش قطب بود و ... من مکانیک شیرازو زدم !
الان همش حس میکنم این همون چیزیه که می خواستم (شایدم به خودم دروغ میگم ولی الان عاشق رشتمم و حاظر نیستم جامو با یه برقی عوض کنم)

مهم اینه که تو هر رشته ای هستی بهترین باشی اونوقت کار واست زیاد هست.

خلاصه : خودتونو و ذهنتونو محدود به یه رشته نکنین ! به چند دلیل:
1- استرستونو زیاد میکنه که اگه این رشته رو نیارم و ...
2- اگه خدای نخواسته اون رشته رو نیاری هر چی بیاری تو دانشگاه به شدت پسرفت میکنی و حداقل تا 2 ترم نمی تونی خودتو جمع کنی
3- ...

(شرمنده عجله داشتم خوب نشد )

من پارسال کنکور دادم !
سعی میکنم این روزا بهتون سر بزنم و تا قبل کنکور اگه کمکی از دستم بر اومد براتون انجام بدم.

بخونید و لذت ببرید بای بای

pouria007
19-04-2009, 20:22
سنجشم مسخره کرده , چرا مثل کانون زود نمیده نتایجو ؟

خودتو نکش من توی آزمونای قبلیشم شرکت کردم سه شنبه ی هفته دیگه میزنه

broken-home
19-04-2009, 21:52

هیچ آدم سالمی اون دفترچه رو کامل نمیخونه! :19:توی دفترچه نوشته 88/2/8 ولی اگه دقت کنی توی سایت نوشته:

نحوه دريافت كارنامه اولیه آزمون نوبت اول جامع : ترتیبی اتخاذ گردیده تا کارنامه نتایج اولیه داوطلبان آزمون های آزمایشی 48 ساعت پس از برگزاری از طریق سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است.

کارنامه ی 1هفته دیگه، حس آدم و از بین میبره.اه

rosenegarin13
19-04-2009, 21:53
سلام
منم تایید کردم
هی خارج شدم هی وارد شدم
الان کد رهگیریمو حفظ شدم!!!!!!!!
سال اخذ دیپلمو زده بود87
پیش هم88

amir400
20-04-2009, 01:29
سلام
منم تایید کردم
هی خارج شدم هی وارد شدم
الان کد رهگیریمو حفظ شدم!!!!!!!!
سال اخذ دیپلمو زده بود87
پیش هم88
من امروز صبح زنگ زده بودم گفت اشکالش سراسریه آموزش پرورش اشتیاه داده و تا فردت درستش می کنیم

rosenegarin13
20-04-2009, 01:38
من امروز صبح زنگ زده بودم گفت اشکالش سراسریه آموزش پرورش اشتیاه داده و تا فردت درستش می کنیم

اونوقت تکلیف کسایی که تایید کردن چی میشه؟:13:
راستی مگه مال من درست نیست
من سال اولمه

amir400
20-04-2009, 01:48
اونوقت تکلیف کسایی که تایید کردن چی میشه؟:13:
راستی مگه مال من درست نیست
من سال اولمه
من بهش گفتم اینکه تیک نزدم که غلطه و تایید کردم مشکلی پیش نمی یاد؟
گفت: نه ! فردا خودش درست میشه همه!
مال شما هم درسته چون امروز(یعنی بعد از درست شدنش تایید کردید)

skull_avatar
20-04-2009, 09:11
من همون 29 فروردین با اینکه سال اخذ نمرم رو اشتباها زده بود 85 تایید کردم
امروز رفتم زده بود 86 و باز هم تایید کردم!!!(دوبارم اینکار رو انجام دادم)

apollon
20-04-2009, 09:48
عجب بدبختی داریم از دست این سنجش.سال اخذ مدرک سال سوم من به جای 87 ، 88 بود رفتم تو ویرایش درستش کردم بعد که کارم تموم شد اومدم ادامه رو زدم به جای اینکه نمره های نهایی من رو بنویسه نوشت :«داوطلب گرامي در فايل ارسالي داوطلبان نمره اي از شما موجود نمي باشدلطفا مطالب ذيل را به دقت مطالعه نماييد». بعد دیدم مشکل داره خروج رو نزدم بک رو زدم که دیدم اطلاعات ثبت شده و دیگه نمیشه ویرایش کرد حالا اون اطلاعات به درک من موندم کارنامه من چی شده بعد رفتم تو بخش مشاوره اش سوال کنم همه چیز رو فارسی نوشتم 4 دونه ویرگول و پرانتز و عدد نوشتم میگه:لطفا متن خود را به فارسی بنویسید.آخه من با این سایت هوشمند چی کار کنم؟

mohsen_sir
20-04-2009, 10:43
جواب سنجش اومدش اونم چه اومدني ورداشتن درصدارو گذاشتن بابا اينارو كه بابامونم بلد بود به دست بياره!

rezaxp
20-04-2009, 11:31
من که هنوز درصدهامم نیومده

به پيام هاي ارائه شده دقت نماييد : پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است به محض وصول پاسخنامه حوزه امتحاني شما نتايج اوليه بر روي سايت قرارد خواهد گرفت لذا براي اطلاع از وضعيت کارنامه اوليه خود روزانه به سايت مراجعه کنيد

majid.khaledi
20-04-2009, 11:41

به پيام هاي ارائه شده دقت نماييد : پاسخنامه شما هنوز از حوزه امتحاني در يافت نشده است به محض وصول پاسخنامه حوزه امتحاني شما نتايج اوليه بر روي سايت قرارد خواهد گرفت لذا براي اطلاع از وضعيت کارنامه اوليه خود روزانه به سايت مراجعه کنيد

جواب سنجش اومدش اونم چه اومدني ورداشتن درصدارو گذاشتن بابا اينارو كه بابامونم بلد بود به دست بياره!
سلام
اینقد خودتونو ازار ندید
من از سال سوم تو ازمونای سنجش شرکت کردم
تا پارسال 10 روز بعده ازمون کارنامه میداد
امسال یه کارنامه اولیه میده فقط درصد هاست که 2شنبه و یا 3 شنبه می اد
کارنامه نهایی که تراز و رتبه داره رو هم شنبه یا 1 شنبه هفته ای که میاد میده:5:

faraz-hacker
20-04-2009, 12:01
بابا سایت خیلی قاطی داره دویاره علاقه مندی این امام صادق و اینا رو زده رو سایت (در صورتی که نمیشه باید بند 42 را تیک زد که فقط موقع ثبت نام میشد.)
داوطلبانیکه هم اکنون علاقمند به شرکت در گزینش در رشته های دانشگاه امام حسین (ع) ، دانشگاه امام صادق (ع) ، دانشگاه شاهد ، دانشکده علوم قضایی وخدمات اداری می باشند ، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط هر یک از دانشگاه های مربوطه مندرج در صفحات 40 الی 43 دفترچه شماره یک نسبت به علامتگذاری بند 42 تقاضانامه اقدام و سپس برگ درخواست پذیرش دانشگاه را تکمیل و به همراه سایر مدارک درخواستی به آدرس دانشگاه ذیربط ارسال نمایند.

جهت دریافت فرم درخواست پذیرش دانشکده علوم قضایی وخدمات اداری اینجا را کلیک نمایید.

جهت دریافت فرم درخواست پذیرش دانشگاه امام حسین (ع)اینجا را کلیک نمایید.

جهت دریافت فرم درخواست پذیرش دانشگاه امام صادق (ع)اینجا را کلیک نمایید.

mohsen_sir
20-04-2009, 12:21
اهههههههههههههههههه:18::18::18: :18:
بابا دست عجب آدمايي گير كرديما.
همش سوتي پشت سوتي اين چه وضيه بازم دانشگاه آزاد.
اين از دانشگاه امام حسين و امام صادق كه بايد تا بهمن پست ميشدش
اين از آزمونا
از همه فاجعه تر انتخاب رشته پارسال و بدتر از اون افزايش ظرفيت ، تكميل ظرفيت.
خدايا كي مردم مملكت آدم ميشن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:42::42::42:!!!!!!!!!! !:19::19::19:

Vict0Ria
20-04-2009, 12:32
بچه ها من برای مرور آخر ثبت نام کردم شما چی؟

WrongDoer89
20-04-2009, 13:00

برای منم این پیام اومد ...
بی انصافی نکنیم ...
این دفعه رو ایراد از سنجش نیست...
اشکال از سیستم پستی کشوره...:41:

جل الجلال ... چه ربطی داره؟!!!!! فیزیک پارسالم همچین آسون نبود!!!!
من شنیدم نمره ها رو بردن رو نمودار و... همه نمره هاشون خوب شده...تازه تاثیر هر درس جدا خیلی بهتره از معدل کتبی!!!!
دوست عزیز حرف من و شما تعیین نمی کنه که چقد سخت بود...:46:

باید حساب شده عمل کنیم ...:27:
رشتت ریاضیه؟
اگه ریاضی باشی و پشت کنکوری میتونی به یاد بیاری که اون سال فیزیک چه بلوایی به پا کرد...:18:

rambo_1386
20-04-2009, 13:00
منم ثبت نام كردم حالا يه سوال واسم پيش اومده بسته مرور آخر براي كسايي كه اينترنتي ثبت نام كردن ارسال ميشه يا بايد برن از نمايندگي بگيرن؟

WrongDoer89
20-04-2009, 13:24
منم ثبت نام كردم حالا يه سوال واسم پيش اومده بسته مرور آخر براي كسايي كه اينترنتي ثبت نام كردن ارسال ميشه يا بايد برن از نمايندگي بگيرن؟
من زنگیدم نمایندگی شهرمون گفت باید بیایید از اینجا بگیرید...:41:

beh,p
20-04-2009, 14:27

ویکتوریای عزیز
شرمنده بابت اینکه نتونستم سوالت رو جواب بدم ولی در هر حال به نظر من سوالات گزینه 2 همیشه خوب و مفهومی بوده ولی واسه جمع بندی حیلی زوده . اگر کانونی هستی بهتره با برنامه کانون پیش بری وجمع بندی رو بذاری برای ماه آخر

بچه ها من دارم یکی از بدترین دورانم رو میگذرونم و احساس می کنم هر چی رو که خوندم رو فراموش کردم
از شدت ناراحتی دارم می ترکم استرس تمام وجودم رو گرفته وقتی اون همه زحمتی رو که از اول سال کشیدم رو می بینم به خودم می گم اگه نتیجه نگیرم چی؟
دارم دق می کنم:2:
تو رو خدا یکی کمکم کنه

WrongDoer89
20-04-2009, 14:53
دوست عزیز منم مثل تو شدم جمعه اولین آزمونی بود که دادم با اینکه از ریاضی و فیزیکم توقع بالای 80 داشتم ولی کلی اشتباه به خاطر فراموش کاری و بی دقتی داشتم بعد این آزمون به این نتیجه رسیدم با این که کامل نخوندم ولی اگه همینایی که خوندم خوب جمع کنم بهترین نتیجه رو می گیرم...

Rainy eye
20-04-2009, 15:52
رشتت ریاضیه؟
اگه ریاضی باشی و پشت کنکوری میتونی به یاد بیاری که اون سال فیزیک چه بلوایی به پا کرد...

خیر، نه ریاضیم نه پشت کنکوری !!!!
ولی حالا به خاطر یه نمره فیزیک که نمیشه گفت اصلاً خوب نیست!!!!!

MaaRyaaMi
20-04-2009, 17:56
شنبه ها: شيمي با تدريس دکتر محمد سهيلي.
يکشنبه ها: ادبيات فارسي با تدريس استاد علي احمدنيا.
دوشنبه ها: زبان انگليسي با تدريس استاد تابنده جعفرزاده و حساب ديفرانسيل با تدريس استاد محمد مهربان ( يک هفته درميان).
سه شنبه ها: مشاوره تحصيلي.
چهارشنبه ها: عربي با تدريس دکتر حسين طهماسبي.
پنج شنبه ها:رياضيات گسسته با تدريس استاد سيد سعيد قندچي.

زيست شناسي با تدريس دکتر محمد مهدي ميوه چي (جديد!)
حساب ديفرانسيل با تدريس مهندس جهانشاهخاني (جديد!)
شنبه تا پنج شنبه از ساعت 17:20 تا 17:50 رادیو فرهنگ!

اینو الان تو یه سایت دیدم گفتم بزارم اینجا ... بیشترین دلیلش هم بخاطر محمد مهربان نویسنده رمزینه هس...شاید به دردتون خورد !

seyyedi
20-04-2009, 18:05
دوستان سلام
یه سوال فوری و مهم دارم هر کی میتونه جواب بده
سایت سنجش اطلاعیه زیر رو توی اول سایت زده

داوطلبانیکه هم اکنون علاقمند به شرکت در گزینش در رشته های دانشگاه امام حسین (ع) ، دانشگاه امام صادق (ع) ، دانشگاه شاهد ، دانشکده علوم قضایی وخدمات اداری می باشند ، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط هر یک از دانشگاه های مربوطه مندرج در صفحات 40 الی 43 دفترچه شماره یک نسبت به علامتگذاری بند 42 تقاضانامه اقدام و سپس برگ درخواست پذیرش دانشگاه را تکمیل و به همراه سایر مدارک درخواستی به آدرس دانشگاه ذیربط ارسال نمایند.
من بعد از ثبت نام اصلی پشیمون شدم که چرا تیک امام حسین رو نزدم و بعد فرم رو پر کردم و تا مهلت اعلامی قبلی تموم نشده بود فرستادم به امید این تصحیح اطلاعات
حالا سوالم اینه که بازم باید فرم رو بفرستم یا نه؟
یعنی قبلی معتبر هست با وجود اینکه قبلا تیکش رو نزده بودم؟
علی علی

Macushla
20-04-2009, 23:06

من هم ثبت نام كردم

يه عالم كتاب نخونده دارم

تا 25 ارديبهشت نميام :5:

بچه ها فعلا

باي

موفق باشيد :11:

wnba
20-04-2009, 23:49
بچه ها كسايي كه اطلاعاتشونو ويرايش نكردن چي ميشه؟نميتونن كنكور بدن؟من ويرايش كردم كلا ميخوام بدونم.

amir400
21-04-2009, 01:30
بچه ها كسايي كه اطلاعاتشونو ويرايش نكردن چي ميشه؟نميتونن كنكور بدن؟من ويرايش كردم كلا ميخوام بدونم.
اتفاق خاصی نمی افته مهم نیست

amir400
21-04-2009, 01:55
بچه ها من گیج شدم:13:!
مرور آخر بهتره یا زرد قلم چی؟(زرد قلم چی 13 تا آزمون سراسری و آزاده)
مرور آخر 10 تا آزمون که 4 تاش غیر جامع6 تا جامع!! و سوالات همه طراحی شده
اون 16-17 هزار تومن
و این 25 هزار تومن!
اما با مرور آخر دیگه فرصت نمی شه هیچ کذوم از کنکور های سال های گذشته رو زد!!!
بعدشم مطمئن نیستم چیز خوبی باشه چون انگار فقط داره زیاد تبلیغات میکنه:19:!
ضمن اینکه باعث میشه پروژه آخر برنامه کانون درست اجرا نشه:2: !
بعد زرد قلم چی یک ویژگی خوب دیگه هم که داره باعث میشه ببینی که سوالات چقدر تکراری میاد! ولی مرور آخر می خواهد تو 10 تا آزمون دوباره یک عالمه نکته ی متفاوت بهت یاد بده. خب اینکه دیگه میشه همون تست زدن قبل از جمع بندی! دیگه مرور و تسلط نمیشه اسمش!
توی زرد قلم چی نوشته تو دوران جمع بندی نباید درس جدید خوند یا تست جدید زد.
ضمننا این سی دی های مشاوره ای تو بسته اون کارنامه تکمیلی و کارنامه مشاوره ای و اینا هم که داره من احساس می کنم فقط باعث محدودیت در برنامه ریزی بعد آزمون میشه و هیچ کمکی نمی کنه! تازه این وارد کردن پاسخ نامه در اینترنت و ماه آخر هر روز روی کامپیوتر اومدن خودش یه مشکل دیگه است! چون تجربه ثابت کرده اومدن پای کامپیوتر فورا آدمو از حال و هوای درس خارج می کنه و ذهن رو هم تنبل میکنه!

از طرفی هم میشه هر دو رو خرید ! ولی نه یه مشکلی هست . من فکر می کنم اگر هر دو رو بخرم اونوقت فقط باعث میشه بیشتر گیج بشم و از هیچ کدوم اون طور که باید و با این تاکید و تمرکز روی یک برنامه استفاده نشه!
از همه مهم تر پر واضح است که گزینه ی دو این شیوه ی مرور رو از قلم چی دزدیده است!
نکته قابل توجه: قلم چی خم می تونست سوالات طراحی شده بزاره! اما این سوالات رو تو کتاب تکمیلی(اگر من طراح بودم) گذاشته! و تاکید کرده مر حله ی اول زدن 6 سال کنکوره!
شما چی فکر می کنید؟:18:

bleu2u4u
21-04-2009, 03:36
فکر کنم مهلت این تایید کارنامه هم تموم شد
حالا حتما باید تایید میکردیم چون من حوصله نداشتم برم تایید کنم
تمدیدم که فکر نکنم کرده باشنش

bleu2u4u
21-04-2009, 03:40

مهلت ارسال مدارک دانشگاه امام حسین که خیلی وقت پیش تموم شد
منم طبق معمول ساعت 3 بعد از ظهر روز اخر فرم رو ارسال کردم

Amirlike2
21-04-2009, 04:43
بچه ها من رفتم قسمت ویرایش و تیک دانشگاه امام حسین رو زدم.
حالا باید فرمی که تو سایت سنجش هستو پر کنم و به آدرس پستی که تو دفترچه ثبت نام سراسری هست بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا کی وقت داریم؟؟؟؟
قبلا که گفته بودن تا 30 بهمن اما ظاهرا دوباره اجازه ثبت نام دادن.

javat00
21-04-2009, 13:25
هاهاهاها...
واقعا خنده داره !!!
همونطور که گفته بودم من تو آزمون سنجش اینبار شرکت نکرده بودم یعنی جامع اول..
امروز سوالاشو گرفتم از دوستم...چقدر مسخره بود سوالاش ... همین الان که دارم مینویسم مردم از خنده..
ادبیاتش عجب چیز مسخره ای بود ... چرا اینا وقت نمیذارن رو سوال طرح کردنشون... واقعا که ... چقدر گزینه های چرت و پرتی داره..یعنی اگه کسی اصلا هیچی از ادبیت ندونه راحت با یکم استدلال 90 به بالا رو میزد نه راحت میزد..
اصلا گزینه هاش میخواست بگه به آدم که آقا منم گزینه ی درست.
تو همین فکرا بودم که شنیدم از کوچکمون یه صدایی میاد ... نونه خشکیه نون خشک ...
هیچی آقا دویدم به سمت در خونمون و سوالای سنجش رو هم با خودم بردم.. گفتم حاجی وایسا کارت دارم..
وایساد و رفتم این سوالای سنجش رو دادم بهش گفتم این سواله ادبیات رو میتونی حل کنی .. همون که گفته بود معنی بیت
.... بباید زدن سنگ را بر بسوی .... را میدونی کدوم گزینه میشه..؟
ناراحت شد گفت داری منو مسخره میکنی...گفتم نه جان خودم همینطوری میخواستم بدونم..
آقا با کمال تعجب دیدم جواب داد از طریق حذف کردن گزینه ها... هاهاهاها
همونجا نزدیک بود ولو بشم تو حال خودم بودم داشتم میخندیدم که یهو چشم باز کردم دیدم نون خوشکیه نیست و گاریش رو گذاشته
رفته... اینور اونور و گشتم ندیدمش.. بعد پس از پرسجو فراوان فهمیدم رفته کنکور ثبت نام کنه هاهاهاهاها....بیچاره فکر کرد اینقدر سوالاش راحته کنکور مثل سنجش ..
آره خلاصه میخواستم بگم واقعا سوالاش مضخرف یود و سوالاتی هم البته داره که هر کی عالم دهر هم باشه نمیتونه جوابش بده مثل ردینگ زبان !!!!!! تا آدم موضوع ردینگ دستش بیاد شب به روز اومده ...

rosenegarin13
21-04-2009, 14:19
همون که گفته بود معنی بیت
.... بباید زدن سنگ را بر بسوی .... را میدونی کدوم گزینه میشه..؟

البته این سوال با گزینه های یه کم مفهومی تر (نه زیاد)
سوال سراسری 78 بوده

ردینگ زبان

زبانش غلط داشت ولی ریدینگاش انصافا خوب بود

amir400
21-04-2009, 15:05
البته این سوال با گزینه های یه کم مفهومی تر (نه زیاد)
سوال سراری 87 بوده

زبانش غلط داشت ولی ریدینگاش انصافا خوب بود
با همه اش موافقم اما زبان اش غلط نداشت! کجاش غلط داشت؟

rosenegarin13
21-04-2009, 16:09
کجاش غلط داشت؟

سوال 93 دو تا جواب داشت
dress به عنوان فعل به معنای تزئین و آراستن و مزین کردنه
prepare به معنای آماده کردن و تدارک دیدنه
و به نظر من با توجه به art تو دوخط قبل design به معنای مدل دادن مناسب تر از prepare بود
نمیدونم شایدم اشتباه میکنم

شاد باشید

bahman26
21-04-2009, 18:14
دوستان اگه سوالم مربوط به اینجا نیست ببخشید دیگه
من کارت ازمون سوم ازمایشی سنجشو اینترنتی خریدم ولی دفترچه شو ندارم
موقع ثبت نام در قسمت شماره 14 کد شهرستان برای تعیین حوزه میخاد
حالا اگه کسی دفتر چه رو داره لطف کنه در صفحات 11و 12 جدول شماره 4 ببینه که شهر تهران کدش چنده
یا لینکی از دفترچه رو بذارین
اصلا کدهاش با دفتر چه خود سنجش یکی نیستش
بازم ببخشید
ممنون

rosenegarin13
21-04-2009, 18:21
حالا اگه کسی دفتر چه رو داره لطف کنه در صفحات 11و 12 جدول شماره 4 ببینه که شهر تهران کدش چنده

کد تهران 320 هستش

pesarebaba2006
21-04-2009, 21:20
نمرات من هم درست شده بود. همه چی ردیفه ... انشالا 3ماه دیگه رتبه هامون رو در اون سایت کذایی ببینیم و بیایم اینجا اظهار خرسندی کنیم .... پرسپولیس باخت خفت باری رو متحمل شذ و من بسیار ناراحتم.

soheiltaker
21-04-2009, 21:36
سلام به همه عزيزان
در آخرين لحظه منصرف شدم!! گزينه 2 رو ميگم
هر چي فكر كردم ديدم خرداد كارام زياد ميشه و نميشه به اون نتيجه مطلوب رسيد!
حسابشو بكن زرد كانون و آزمونهاي جامع سنجشو كانون و جمع بندي مرور و ......
به نظر من ما كه كانون ميريم با برنامه كانون بايد پيش بريم و بهش اعتماد كنيم !
موفق باشين

amir400
21-04-2009, 23:32
سوال 93 دو تا جواب داشت
dress به عنوان فعل به معنای تزئین و آراستن و مزین کردنه
prepare به معنای آماده کردن و تدارک دیدنه
و به نظر من با توجه به art تو دوخط قبل design به معنای مدل دادن مناسب تر از prepare بود
نمیدونم شایدم اشتباه میکنم

شاد باشید
سلام
عمدا design رو تو الف گذاشته بودن! چون تو فارسی "طراحی کردن" و " تزیین کردن" معنای نزدیکی داره! و باعث میشه فورا با دبدن الف انتخابش کنیم
اما با توجه به اینکه:
design(v) =طراحی کردن - نقشه کشیدن - تدبیر کردن
prepare= آماده کردن - تدارک دیدن
جواب "د" میشد! چون design بیشتر برای این بکار میرود که مثلا می خواهیم بگوییم طرح فلان محصول را آن شخص داده است!
مثلا کسی که نقشه ی یک تلویزیون را میکشه که ساخته بشه در واقع او تلویزیون را design کرده است!

بنابراین ترجمه قسمت آخر درک مطلب اینجوری میشه
"نویسنده ی اسکاتلندی به نام جیمز باسول انسان را 'حیوان آشپز' دانسته است. او اظهار داشت:"هیچ یک از جانواران نمی توانند غذا بپزند" انسان می تواند به تنهایی بشقابی زیبا(از غذا) را تدارک ببیند. و هر انسانی به هر حال با تو جه به ذائقه ی (ذائقه رو تو فارسی چجوری می نویسن؟ :دی) مورد علا قه ی خود کم و بیش یک آشپز است"

bleu2u4u
22-04-2009, 00:23
فکر کنم مهلت این تایید کارنامه هم تموم شد
حالا حتما باید تایید میکردیم چون من حوصله نداشتم برم تایید کنم
تمدیدم که فکر نکنم کرده باشنش

اقا یکی جواب منو بده ببینم کسایی که تایید نکردن چی میشن

timsar jackson
22-04-2009, 05:49

کسایی که تایید نکنن نمیدونم چی میشه اما هنوز وقت واسه تایید تا 3 اردیبهشت هست......

amir400
22-04-2009, 10:01
فکر می کنم تایید اطلاعات اختیاری است. چون معاون سازمان سنجش که داشت تو تلیویزیون صحبت می کرد می گفت پارسال متاسفانه فقط تعداد کمی از داوطلبن اطلاعات رو تایید کردند و واسه همین بعد کنکور اونایی که اطلاعاتشون اشتباه داشت کلی کارشون طول کشید چون قبلا ویرایش نکردند!
در ضمن از داوطلبان خواهش کرد امسال حتما 3 وز آخر فروردین به سایت مراجعه کنند و اطلاعتو تایید کنن!

rosenegarin13
22-04-2009, 12:13
سلام
عمدا design رو تو الف گذاشته بودن! چون تو فارسی "طراحی کردن" و " تزیین کردن" معنای نزدیکی داره! و باعث میشه فورا با دبدن الف انتخابش کنیم
اما با توجه به اینکه:
design(v) =طراحی کردن - نقشه کشیدن - تدبیر کردن
prepare= آماده کردن - تدارک دیدن
جواب "د" میشد! چون design بیشتر برای این بکار میرود که مثلا می خواهیم بگوییم طرح فلان محصول را آن شخص داده است!
مثلا کسی که نقشه ی یک تلویزیون را میکشه که ساخته بشه در واقع او تلویزیون را design کرده است!

بنابراین ترجمه قسمت آخر درک مطلب اینجوری میشه
"نویسنده ی اسکاتلندی به نام جیمز باسول انسان را 'حیوان آشپز' دانسته است. او اظهار داشت:"هیچ یک از جانواران نمی توانند غذا بپزند" انسان می تواند به تنهایی بشقابی زیبا(از غذا) را تدارک ببیند. و هر انسانی به هر حال با تو جه به ذائقه ی (ذائقه رو تو فارسی چجوری می نویسن؟ :دی) مورد علا قه ی خود کم و بیش یک آشپز است"

فعلا با توجه به پاسخنامه نظر شما محترمه
ولی من قانع نشدم چون معانی دو واژه تو انگلیسی خیلیییییییی نزدیک به همه و من عبارتdress the foodخیلی آشناست برام.شایدم چون خیلی وقته زبان حرف نزدم اینطوری شده
به هرحال.......

موفق باشید

WrongDoer89
22-04-2009, 16:22
خیر، نه ریاضیم نه پشت کنکوری !!!!
ولی حالا به خاطر یه نمره فیزیک که نمیشه گفت اصلاً خوب نیست!!!!!
دوست من الان زمان تنگه ان شاءالله بد کنکور مفصل در موردش می حرفیم البته اگه عمری باقی بود.
الان داریم زود قضاوت می کنیم .

majid.khaledi
22-04-2009, 18:23
سلام بر همه
به نظرتون من که 20% کتاب هام مونده بخونم
این طرح مرور اخر به دردم می خوره؟
خودم موندم که ثبت نام کنم یا نه
در ضمن من کانونی نیستم
ممنون

rosenegarin13
22-04-2009, 19:16
بچه ها 10 روزتون میره واسه این گزینه 2
10 روز حداقل 4 ساعت پشت کامپیوتر تست زدن
من روزایی که آزمون میدم خیلی خسته میشم
شما رو نمیدونم
یعنی 10 روزم میره
مگه چند روز دیگه مونده
من میخواستم ثبت نام کنم ولی معلمم قانعم کرد بشینم درس بخونم بهتره
به هرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند
این نظر من بود

سربلند باشید

wnba
22-04-2009, 19:36
لطفا كسايي كه ميدونن جواب بدن.
اونايي كه گسسته دارن از خوشخوان استفاده ميكنن با زدن كدوم سطح سوالاش داريد نتيجه ميگيريد؟(a,b,c,d

John Doe
22-04-2009, 20:29
لطفا كسايي كه ميدونن جواب بدن.
اونايي كه گسسته دارن از خوشخوان استفاده ميكنن با زدن كدوم سطح سوالاش داريد نتيجه ميگيريد؟(a,b,c,d
a b c و نه d

majid.khaledi
22-04-2009, 20:56
بچه ها 10 روزتون میره واسه این گزینه 2
10 روز حداقل 4 ساعت پشت کامپیوتر تست زدن
من روزایی که آزمون میدم خیلی خسته میشم
شما رو نمیدونم
یعنی 10 روزم میره
مگه چند روز دیگه مونده
من میخواستم ثبت نام کنم ولی معلمم قانعم کرد بشینم درس بخونم بهتره
به هرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند
این نظر من بود

سربلند باشید
پشت کامپیوتر که تست نمی زنی!!
تو پاسخ برگ جواب میدی و بعد میری تو سایتش تو max 5min گزینه ها رو پر میکنی

MaaRyaaMi
22-04-2009, 21:54
به نظر من که این مرور گزینه 2 به درد نمیخوره و وقت گیره !

مگه چقدر وقت دارین ؟؟؟ که میخواین واسه اونم وقت بزارین ... جامع اماری آنچنانی هم نداری برای مقایسه !
من که دوستای دیگه م هم گفتم شرکت نمی کنن ...
البته اینو واسه اونایی که کانونی هستن میگم ...
وی مطمئنا بدون این چیزا هم میشه نتیجه ی خوب گرفت و پشیمونی هم نداره
الان تنها چیزی که مهمه وقته !

only4you_mehr
23-04-2009, 07:25
به نظر من که این مرور گزینه 2 به درد نمیخوره و وقت گیره !

مگه چقدر وقت دارین ؟؟؟ که میخواین واسه اونم وقت بزارین ... جامع اماری آنچنانی هم نداری برای مقایسه !
من که دوستای دیگه م هم گفتم شرکت نمی کنن ...
البته اینو واسه اونایی که کانونی هستن میگم ...
وی مطمئنا بدون این چیزا هم میشه نتیجه ی خوب گرفت و پشیمونی هم نداره
الان تنها چیزی که مهمه وقته !

به نظر من که چیز خوبی می تونه باشه
آخه یک ماه آخر رو بیشتر باید آزمون زد
من که هم زرد می زنم و هم گزینه ی 2

MyEnd
23-04-2009, 09:09
سلام دوستان
برتری مرور آخر اینه که سوال تکراری نداره ولی زردقلمچی کلش سوالاتی هستش که شما قبلا زدید و به قول گزینه دو شما نمی تونید خودتون رو محک بزنید و ببینید کجا اشکال دارید چون ممکنه اون سوال دقیقا به ذهن شما مونده باشه یا شاید حفظ کرده باشین ولی احساس کنید بلدین و اینجوری دقیقا نقاط ضعف شناسایی نمیشه:41:
من خودم که ثبت نام نکردم