PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا N82 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

e.khafan!
13-07-2008, 13:29
سلام بچه ها چهطورین ؟ لگند جان مبارکه چند گرفتی ؟

--
من امروز احتمالا یه 82 می گیرم یه سوال دارم اول اینکه آیا تو انگیج ( بازی ) چون کیبوردش یه جوریه تو بازیای افقی مشکلی ندارین ، من خوره ی بازیم ... دوم اینکه به نظرتون سرعت این گوشی بیشتره یا 81 ؟

Greight
13-07-2008, 15:22
3
- وقتی گوشی را خاموش و روشن(Restart) می کم یه برنامه ای شروع به نصب کردن می کنه که قبلا این طوری نبود
درود
اولا گوشيتون بايد هك شده باشه
بعد با X-Plore :

برای رهایی از این مشکل باید فایلهای داخل پوشه Memory Card:\private\10202dce رو پاک کنید(به نقل از موبايلستان)

تو انگیج ( بازی ) چون کیبوردش یه جوریه تو بازیای افقی مشکلی ندارین
كلا بايد بازي با اون دكمه هار بيخيال شي
دي پد رديفي داره كه با همون ميشه كار كرد
البته قاب كريستالي هم هست كه روي دكمه ها رو ميپوشونه و كار با صفحه كليد رو راحت تر ميكنه

Greight
13-07-2008, 15:49
- وقتی گوشی را خاموش و روشن(Restart) می کم یه برنامه ای شروع به نصب کردن می کنه که قبلا این طوری نبود
يه چيزي هم الان به فكرم رسيد اينه كه احتمالا در حالت فايل ترنسفر هم بتوني به اون پوشه دست پيدا كني و فايل هاشو حذف كني فقط بايد بري توي فولدر آپشن و اون تيك Hide protected operating .... رو برداري . واضحه كه گزينه Show hidden files هم بايد فعال باشه

dimah2005
13-07-2008, 18:29
سلام
بچه ها منم بالاخره رم 8 گيگ Sandisk گرفتم...الانم دارم فول آلبوم داريوش ميريزم توش
سرعت گوشي هم همون طور كه مجتبي عزيز گفت فرقي نكرده...ولي با ابن رم ريدرش خيلي حال كردم...

مباركه چند گرفتي؟

کلا رم های ان 82 خراب هستن
من که برای خودم را عوض کردم

يعني با فرمت هم درست نمي شه؟
چه ماركي خريدي و چند گيگ؟

دوستان ديگر نظري در رابطه با سوال من (پست994) ندارند؟

Ice Star
13-07-2008, 18:33
سلام
بچه ها منم بالاخره رم 8 گيگ Sandisk گرفتم...الانم دارم فول آلبوم داريوش:40: ميريزم توش:31:
سرعت گوشي هم همون طور كه مجتبي عزيز گفت فرقي نكرده...ولي با ابن رم ريدرش خيلي حال كردم...:5:

مبارک باشه
چند؟
با گارانتی ؟

pezhman32
13-07-2008, 19:58

--
من امروز احتمالا یه 82 می گیرم یه سوال دارم اول اینکه آیا تو انگیج ( بازی ) چون کیبوردش یه جوریه تو بازیای افقی مشکلی ندارین ، من خوره ی بازیم ... دوم اینکه به نظرتون سرعت این گوشی بیشتره یا 81 ؟
اگه بازی و صدا برات مهمتر از امکانات ن82 مثل gps و سنسور و دوربین هست 100% ن81 بگیر.
دکمه هاش توی بازی مشکلی نداره چون اصلا" بازی های انگیج مخصوص همین چندتا گوشی هست پس 100% کاستمایز شدن برای گوشی ولی در عوض ن81 دکمه مخصوص بازی داره.
سرعت ن81 یه مقدار بیشتر چون سی پی یوش یه مقداری قوی تره ولی ن82 رم بیشتری برای باز کردن نرم افزارها در اختیارت میزاره

pezhman32
13-07-2008, 20:00
سلام
بچه ها منم بالاخره رم 8 گيگ Sandisk گرفتم...الانم دارم فول آلبوم داريوش:40: ميريزم توش:31:
سرعت گوشي هم همون طور كه مجتبي عزيز گفت فرقي نكرده...ولي با ابن رم ريدرش خيلي حال كردم...:5:
به, مبارک باشه
راستی دیگه مطمعنی مشکلات رم های خود ن82 رو نداره؟ رم قبلیت رو چه کردی؟ مغازه بر نمی داره؟ راستی 4 گیگش رو قیمت نداری؟

amin-se
13-07-2008, 20:13
اگه بازی و صدا برات مهمتر از امکانات ن82 مثل gps و سنسور و دوربین هست 100% ن81 بگیر.
دکمه هاش توی بازی مشکلی نداره چون اصلا" بازی های انگیج مخصوص همین چندتا گوشی هست پس 100% کاستمایز شدن برای گوشی ولی در عوض ن81 دکمه مخصوص بازی داره.
سرعت ن81 یه مقدار بیشتر چون سی پی یوش یه مقداری قوی تره ولی ن82 رم بیشتری برای باز کردن نرم افزارها در اختیارت میزاره

مطمئنی cpu ان81 از cpu ان82 قوی تره ؟؟

Legend
13-07-2008, 20:19

مباركه چند گرفتي؟

مبارک باشه
چند؟
با گارانتی ؟

به, مبارک باشه
راستی دیگه مطمعنی مشکلات رم های خود ن82 رو نداره؟ رم قبلیت رو چه کردی؟ مغازه بر نمی داره؟ راستی 4 گیگش رو قیمت نداری؟

سلام ممنون:11:
49000 تومان با گارانتي 5 ساله...

برخلاف اكثر بچه ها كه با رمشون مشكل دارند...من اصلا" مشكلي نداشتم...
4 گيگ حدود 27000 هست...

مطمئنی cpu ان81 از cpu ان82 قوی تره ؟؟

بله دوست عزيز سرعت 81 ،369 و 82 ،332 هست...
شاد باشي:40:

e.khafan!
13-07-2008, 21:06
سلام عزیزان ، بالاخره گرفتمش ! فعلا دارم باهاش ور می رم ...

بله دوست عزيز سرعت 81 ،369 و 82 ،332 هست...
فکر کنم بر عکس باشه ، چون شنیدم 82 دو تا سی پیو داره ولی 81 یه دونه ... نمی دونم.

Ice Star
13-07-2008, 21:18
سلام ممنون:11:
49000 تومان با گارانتي 5 ساله...

برخلاف اكثر بچه ها كه با رمشون مشكل دارند...من اصلا" مشكلي نداشتم...
4 گيگ حدود 27000 هست...
.

از کجا گرفتی آدرس دقیق بده که منم می خوام برم بگیرم
در ضمن یکی دیگه بود که می گفن 65000 هزار تومن اون کی بود؟
ایشالا که بیت هاش برات بچرخه

Ice Star
13-07-2008, 21:22
سلام عزیزان ، بالاخره گرفتمش ! فعلا دارم باهاش ور می رم ...

فکر کنم بر عکس باشه ، چون شنیدم 82 دو تا سی پیو داره ولی 81 یه دونه ... نمی دونم.

نه بابا من این طوری شنیدم تا وقتی که احتیاج به هسته دوم نشه ازش استفاه نمی کنه

sabasistem_co
13-07-2008, 21:44
من نمی دونم چرا مموری من این طور شده البته با 2 تا مموری تست کردم هر دو هم این طور شد ( هیچ کدوم از این مموری ها هم مال خود گوشی نبود ) ولی نمی دونم چرا یک دفعه هر چی رو مموری هست را پاک می کنه ولی حجم مموری کم نمی شه یعنی مثل اینکه ناپدید شده ولی حجمش هیچ تغییری نمی کنه انگار نه انگار که هیچی توش نیست ( مثلا قبلا که درست بود 530 مگابایت جا گرفته بود ولی حالا هم که هیچی توش نیست هم 530 مگابایت هست ) با کامپیوتر هم دیدم همین طور بود .

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ice Star
13-07-2008, 22:19
من نمی دونم چرا مموری من این طور شده البته با 2 تا مموری تست کردم هر دو هم این طور شد ( هیچ کدوم از این مموری ها هم مال خود گوشی نبود ) ولی نمی دونم چرا یک دفعه هر چی رو مموری هست را پاک می کنه ولی حجم مموری کم نمی شه یعنی مثل اینکه ناپدید شده ولی حجمش هیچ تغییری نمی کنه انگار نه انگار که هیچی توش نیست ( مثلا قبلا که درست بود 530 مگابایت جا گرفته بود ولی حالا هم که هیچی توش نیست هم 530 مگابایت هست ) با کامپیوتر هم دیدم همین طور بود .

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای دوست من هم این طوری شده بود به ویروس این کار را می کنه که البته رم دوستم امروز سوخت
پیشنهاد می کنم هم با کامپیوتر و هم با خود گوشی فرمت کنی
ایشالا که حل میشه

sabasistem_co
13-07-2008, 23:05
چطور ویروس می گیره ؟؟؟

1 - من هیچ وقت بلوتوث نمی گیرم .

2- بچه ها که می گن ویروس براش ننوشتن.

3- من فکر کنم تو فون مموری ویروس هست چطوری فون مموری را اسکن کنم با آنتی ویروس ؟؟؟؟ ( به روزه آنتی ویروس )

4 - آخه با یه رم دیگه هم همین طور شد .

5 - قبلا هم فون مموری رو فرمت کردم و هم مموری را ولی درست نشده که نشده .

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Greight
13-07-2008, 23:13

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا به عنوان فايل سيستمي مخفي ميكنه
كاري كه تو صفحه ي قبل گفتم با فولدر آپشن بكنيد رو انجام بده ببين چي ميشه

sabasistem_co
13-07-2008, 23:27
این کار رو انجام دادم نشد .

ولی فکر کنم اشتباه متوجه شدی من منظورم اینه که هم تو موبایل این طوری هست و هم تو کامی نوشته 530 مگا ولی اصلا هیچی توش نیست تو فایل منیجر هم همین طوری هست

Legend
14-07-2008, 08:49

سلام
دوست عزيز CPU 82 دو هسته اي هست كه يكيش براي دوربين هست و ديگري براي كارهاي ديگه...ولي سرعت 81 بيشتره...

Greight
14-07-2008, 10:21

ولی فکر کنم اشتباه متوجه شدی من منظورم اینه که هم تو موبایل این طوری هست و هم تو کامی نوشته 530 مگا ولی اصلا هیچی توش نیست تو فایل منیجر هم همین طوری هست
فرق نميكنه عزيزم
وقتي بقول شما تو كامپيوتر اتريبيوت سيستمي داشته باشه گوشي هم همونطور ميشناسه.

Ice Star
14-07-2008, 11:02
چطور ویروس می گیره ؟؟؟

3- من فکر کنم تو فون مموری ویروس هست چطوری فون مموری را اسکن کنم با آنتی ویروس ؟؟؟؟ ( به روزه آنتی ویروس )

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته این ویروس را موبایل اجرا نمی کنه ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنی اجرا میشه
می گم برا دوستم هم همین دیروز پری روز بود که این طوری شده بود که خدا را شکر رم اون سوخت

Majid393
14-07-2008, 13:29
مموري gوشي دوستت سوخته.اون ميgي خدا رو شكر ‎؟؟

ali racer
14-07-2008, 13:58

یه بار کامپیوترم ساسر گرفته بود
فایل های ویروسی منتقل شده بودن رومموری کارتم
جالب اینجا بود که روی گوشی اجرا نمیشدن ولی فضای مموری رو گرفته بودن
با فرمت هم پاک نمی شد
بماند که 1000 تا آنتی ویروس امتحان کردم
ولی بالاخره با آنتی ویروس اول ویروس زدایی کردم بعدا فرمت کردم تا اون فضا آزاد شد
حالا شما هم یه کارو بکن شاید مشکلت حل شد

dimah2005
14-07-2008, 19:40
چطور ویروس می گیره ؟؟؟

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n,sj ucdc h'i 'hvhljf nhvi ffv 'hvhkjd

دوست عزيز اگه گارانتي داره ببر گارانتي برات روبه راش ميكنند
همين امروز من بردمش گارانتي الان داره عين ساعت كار ميكنه (قبلا عقب مي موند يا جلو ميرفت)

Ice Star
14-07-2008, 22:40
مموري gوشي دوستت سوخته.اون ميgي خدا رو شكر ‎؟؟
مجید جون فکر اشتباه نکنی یه وقت ها
خدا را شکر را گفتم که گوشیش را تقویت نکنه بیاد به من بگه گوشی من مشکل داره
الآن هم هزار تا مشکل پیدا کرده گوشیش
در ضمن فضای حافظه داخلی گوشیش پر شده و بازی های ان گیج نصب نمیشه رو رم نصب می کنم ولی یه فضایی می خواد رو ححافظه ی گوشیش

یه بار کامپیوترم ساسر گرفته بود
فایل های ویروسی منتقل شده بودن رومموری کارتم
جالب اینجا بود که روی گوشی اجرا نمیشدن ولی فضای مموری رو گرفته بودن
با فرمت هم پاک نمی شد
بماند که 1000 تا آنتی ویروس امتحان کردم
ولی بالاخره با آنتی ویروس اول ویروس زدایی کردم بعدا فرمت کردم تا اون فضا آزاد شد
حالا شما هم یه کارو بکن شاید مشکلت حل شد

دوستان این ویروس چی هست که همه جا را پر کرده
همین دوستم که گفتم رفته مموری جدید خریده ولی این دفعه حافظه داخلی گوشیش این طوری شده هیچ چیزی توش نیست ولی نشون می ده 117 مگا بایت پره
من کاسپر اسکای را امروز یه بار دیگه آپدیت کردم اما هیچ چیزی پیدا نکرد

mehdi.kr
15-07-2008, 12:27
سلام

من دیروز رفتم گوشی n82 بخرم اما یک جا میگفت 460000هزار تومن یک جامیگفت 490000تومن
اون که گران میداد میگفت اصلیه.
اما اون که ارزان میداد میگفت اصل و غیر اصل نداره اون میخواد سود بیشتری کنه که گران میده
سوال من اینه آیا اصلی و غیر اصلی داره یا همش یکیه
اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم:11:.

pezhman32
15-07-2008, 13:28
سلام

من دیروز رفتم گوشی n82 بخرم اما یک جا میگفت 460000هزار تومن یک جامیگفت 490000تومن
اما اون که ارزان میداد میگفت اصل و غیر اصل نداره اون میخواد سود بیشتری کنه که گران میده
ببین خیلی سادست, روی جعبه ی گوشی رو نگا می کنی اگه نوشته بود فنلاند اصله. اگر هم گارانتی داشته باشه باز احتمال اصل بودنش بیشتره
هنوز چینیش با جعبه ی فنلاندی نیامده خداروشکر

Ice Star
15-07-2008, 13:46
سلام

بنظر من برو با گارانتی اصلی بخر
مطمئن هستی که اصلی هست و بعضی ها میگن هیچ چیزی را در قبالش ارائه نمی کنند اما در عوض اصلی که هست گوشیت

Majid393
15-07-2008, 14:00
ببین خیلی سادست, روی جعبه ی گوشی رو نگا می کنی اگه نوشته بود فنلاند اصله. اگر هم گارانتی داشته باشه باز احتمال اصل بودنش بیشتره
هنوز چینیش با جعبه ی فنلاندی نیامده خداروشکر

كاملا تاييد ميشه :31::31:

dimah2005
15-07-2008, 16:59
بنظر من برو با گارانتی اصلی بخر
مطمئن هستی که اصلی هست و بعضی ها میگن هیچ چیزی را در قبالش ارائه نمی کنند اما در عوض اصلی که هست گوشیت

راست ميگه
من هم با گارانتي گرفتم
اولش پشيمون شدم چرا اون ارزون رو نخريدم
ولي وقتي گوشيم چت كرد خدا رو شكر كردم كه پول بيشتر دادم

از اين گارانتي الكي ها نگيري ها (نداشتنش بهتر از داشتن هست )

Ice Star
15-07-2008, 18:16
مجید جون فکر اشتباه نکنی یه وقت ها
خدا را شکر را گفتم که گوشیش را تقویت نکنه بیاد به من بگه گوشی من مشکل داره
الآن هم هزار تا مشکل پیدا کرده گوشیش
در ضمن فضای حافظه داخلی گوشیش پر شده و بازی های ان گیج نصب نمیشه رو رم نصب می کنم ولی یه فضایی می خواد رو ححافظه ی گوشیش

دوستان این ویروس چی هست که همه جا را پر کرده
همین دوستم که گفتم رفته مموری جدید خریده ولی این دفعه حافظه داخلی گوشیش این طوری شده هیچ چیزی توش نیست ولی نشون می ده 117 مگا بایت پره
من کاسپر اسکای را امروز یه بار دیگه آپدیت کردم اما هیچ چیزی پیدا نکرد

کسی نمی دونه

كاملا تاييد ميشه :31::31:

به به داش مجید تایید کننده

راست ميگه
من هم با گارانتي گرفتم
اولش پشيمون شدم چرا اون ارزون رو نخريدم
ولي وقتي گوشيم چت كرد خدا رو شكر كردم كه پول بيشتر دادم

از اين گارانتي الكي ها نگيري ها (نداشتنش بهتر از داشتن هست )

من خودم هر وقت گوشیم یه چیزش میشه میشه حسرت می خورم که چرا با گارانتی نگرفتم
البته فکر کنم دی ماه هنوز نیا و اتصالات نیاورده بودند

vahab710
15-07-2008, 23:57
جوااب درست حسابی واسه پس من کسی نداره؟؟؟ 966 967

usjafar
16-07-2008, 00:59
سلام دوستان!!! امروز منم خریدم!!! تا الان که با این انتخابم دارم حال می کنم!!! خواستم از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون تشکر کنم!!!!
قیمت 465
گارانتی اتصالات

dimah2005
16-07-2008, 01:18
دوستان چند سوال داشتم
1. بازه در صد صدا رو چطور كم كنم (اذيت مي شوم)؟
2.شما هم با فايل ها ي با پسوند wav مشكل داريد(موقع كاركردن با گوشي)؟
3.ميشه با tv out برنامه هاي tv رو ضبط كرد (حالت عادي كه نميشه اگه برذنامه اي چيزي داره بطو كامل بزاريد)
4.
5.

فعلا همين ها باشه كه بقيه اش يادم رفت و هرچي فكر مي كنم يادم نمي ياد (همين دو تا هم چند روز كه مي خوام بپرسم)

*اولش دوتا بود بعدش سومي يادم اومد

ali racer
16-07-2008, 01:28
دوستان چند سوال داشتم
1. بازه در صد صدا رو چطور كم كنم (اذيت مي شوم)؟
2.شما هم با فايل ها ي با پسوند wav مشكل داريد(موقع كاركردن با گوشي)؟
3.ميشه با tv out برنامه هاي tv رو ضبط كرد (حالت عادي كه نميشه اگه برذنامه اي چيزي داره بطو كامل بزاريد)
4.
5.

فعلا همين ها باشه كه بقيه اش يادم رفت و هرچي فكر مي كنم يادم نمي ياد (همين دو تا هم چند روز كه مي خوام بپرسم)

*اولش دوتا بود بعدش سومي يادم اومد
1.نفهمیدم منظورت چیه ؟
می خوای استپ هاشو از 10 در صد 10 درصد کمتر کنی ؟
2.ان 82 مشکلی با این فایل ها نداره ولی همه ی فرکانس های این فرمت رو پشتیبانی نمی کنه !
3.همون طور که معلومه از اسمش تی وی اوت نه تی وی این !
نمیشه ضبط کرد برنامه ای هم وجود نداره واسه این کار

pezhman32
16-07-2008, 09:34
کسی نمی دونه

به به داش مجید تایید کننده

من خودم هر وقت گوشیم یه چیزش میشه میشه حسرت می خورم که چرا با گارانتی نگرفتم
البته فکر کنم دی ماه هنوز نیا و اتصالات نیاورده بودند
یعنی فکر می کنی اگه واسه ی گوشیت مشکلی پیش بیاد با گارانتی مشکلت حل میشه؟!!!! می دونی چه مواردی شامل گارانتی هستن؟ دقیقا" توی ایران گارانتی ها به این صورته که اگه واسه ی گوشیت سخت افزاری مشکلی پیش بیاد می گن ضربه یا فلان یا... که شامل گارانتی نیست ولی با یه مقدار $ که شاید 10 20 درصد ارزونتر از بقیه جاها باشه واسط درست میکنن
اگه مشکل نرم افزاری باشه خیلی راحت میگن ویروس گرفته که باز هم بی احتیاطی خودت بوده و شامل گارانتی نمی شه که شما در این صورت باید یه چوب دستت باشه که طرف رو بگیری بزنی که دیگه اینجوری مشتری رو احمق فرض نکنه =-=> واسه s60 3rd اصلا" ویروس نیامده که یا نمی دونه یا از ندونستن مشتری میخواد سوء استفاده بکنه
فقط شاید شاید اگه گوشیت از اول خراب بوده باشه به احتمال 10 20 % رایگان واسط تعمیرش کنن که باز هم بعیده اصلا" باور کنن که مشتری بگه از اول خراب بوده چون منم بودم بزور باور می کردم چون 80% این افراد دروغ میگن
تا حالا کسی رو دیدی که گوشیش یه اتفاق براش بیا فته ببره گارانتی یه روزه واسش مجانی درست کنن و پس بگیره؟ باز خوبه برا اونایی که تو تهرانن, ما که اینجا باید گوشیمون فرستاده بشه تهران که باز اگه تو راه در بازه ی زمانی 2 ماهه واسش اطفاقی نیافته باید خدا رو شکر کنی
البته برای مسائلی مثل آپدیت گوشی بعضی از گارانتی ها این کارو با منت و ... انجام میدن (معمولا" رایگان)
همه ی اینایی که گفتم بر اساس تجربیات شخصی, دیده ها و شنیده ها و مطالبی که از توی اینترنت خوندم بود و چیزیش رو از خودم در نیاوردم

ali racer
16-07-2008, 10:38
یعنی فکر می کنی اگه واسه ی گوشیت مشکلی پیش بیاد با گارانتی مشکلت حل میشه؟!!!! می دونی چه مواردی شامل گارانتی هستن؟ دقیقا" توی ایران گارانتی ها به این صورته که اگه واسه ی گوشیت سخت افزاری مشکلی پیش بیاد می گن ضربه یا فلان یا... که شامل گارانتی نیست ولی با یه مقدار $ که شاید 10 20 درصد ارزونتر از بقیه جاها باشه واسط درست میکنن
اگه مشکل نرم افزاری باشه خیلی راحت میگن ویروس گرفته که باز هم بی احتیاطی خودت بوده و شامل گارانتی نمی شه که شما در این صورت باید یه چوب دستت باشه که طرف رو بگیری بزنی که دیگه اینجوری مشتری رو احمق فرض نکنه =-=> واسه s60 3rd اصلا" ویروس نیامده که یا نمی دونه یا از ندونستن مشتری میخواد سوء استفاده بکنه
فقط شاید شاید اگه گوشیت از اول خراب بوده باشه به احتمال 10 20 % رایگان واسط تعمیرش کنن که باز هم بعیده اصلا" باور کنن که مشتری بگه از اول خراب بوده چون منم بودم بزور باور می کردم چون 80% این افراد دروغ میگن
تا حالا کسی رو دیدی که گوشیش یه اتفاق براش بیا فته ببره گارانتی یه روزه واسش مجانی درست کنن و پس بگیره؟ باز خوبه برا اونایی که تو تهرانن, ما که اینجا باید گوشیمون فرستاده بشه تهران که باز اگه تو راه در بازه ی زمانی 2 ماهه واسش اطفاقی نیافته باید خدا رو شکر کنی
البته برای مسائلی مثل آپدیت گوشی بعضی از گارانتی ها این کارو با منت و ... انجام میدن (معمولا" رایگان)
همه ی اینایی که گفتم بر اساس تجربیات شخصی, دیده ها و شنیده ها و مطالبی که از توی اینترنت خوندم بود و چیزیش رو از خودم در نیاوردم
کاملا با حرف های این دوستمون موافقم
جالب تر این جاست که
در صورت نصب برنامه گارانتی لغو(گوشی سیستم عامل دار نمی دونم گرفتیم واسه چی!!)
در صورت ضربه گارانتی باطل
در صورت نوسانات برق گارانتی باطل
ال سی دی و کلید ها و قطعات مصرفی شامل گارانتی نمیشوند !!

فقط 2 تا موضوع هست یکی اصل بودن گوشی
و دیگری آپ دیت کردن

در مورد اصل بودن من همیشه از یه مغازه گوشی می خرم که مورد اعتمادم است و تا الان
مشکلی نداشتم (البته اینقدر بی اطلاع هم نیستم که کسی بتونه گوشی بندازه بهم)
پس موضوع اصل بودن واسه کسی به درد می خوره که بی اطلاع باشه و یا آشنا نداشته باشه!

حالا بریم سر موضوع آپ دیت
که می تونی تو خونه به راحتی این کارو بکنی
اینترنت پر سرعت نداری برو کافی نت
حوصله نداری یک دهم مقداری که اضافه دادی واسه گارانتی
بده برات آپ دیت میکنن اونم بی منت !!

کلا گارانتی در ایران بی معناست جالب اینجاست تو انگلستان پولی که بابت گارانتی
می دی علاوه بر خدمات شامل بیمه حوادث گوشی هم میشه
چیزی که اینجا پولشو می گیرن ولی خدماتش رو ارائه نمیدن !!!

*عیسی*
16-07-2008, 11:22
دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه .لی 104 صفحه ست و نمی شه همه رو خوند:
می خام بدونم N95 معمولی بهتره یا N82 ? و اینکه صدای N73 وn82 و N95 رو یه مقایسه می کنید؟ ممنون.

Saman-tci
16-07-2008, 11:47
دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه .لی 104 صفحه ست و نمی شه همه رو خوند:
می خام بدونم N95 معمولی بهتره یا N82 ? و اینکه صدای N73 وn82 و N95 رو یه مقایسه می کنید؟ ممنون.

N95 و N82 یکسری تشابهات و یکسری فرقهایی با هم دارن......
تشابهاتشون دوربین 5 هست که هر دوی این گوشیها از لنز کارل زایس استفاده میکنن با این تفاوت که N82 فلاش قوی زنون داره .... من با کیبورد N82 اصلاً حال نمیکنم اون موقعی که داشتم موقع نوشتن SMS همش اشتباه میزدم ...... نور و شفافیت LCD گوشی N82 واقعاً پایینه .... یعنی در زیر نور آفتاب چیزی معلوم نیست .... در مقابل LCD گوشی N95 واقعاً خوبه ..... به نظر من تنها عیب N95 ضعف شدید باتری هست ....
تقریباً هر روز باید شارژ کنید .......
از نظر صدا هم در بین این 3 گوشی اگه از نظر بلندی بخوای صدای گوشی n73 بلندتر هست اما کیفیت لازم رو نداره .... ولی کیفیت پخش n95 و n82 واقعاً خوبه ......
اگه برات بلندی مهمه همون N73 خوبه ولی اگه کیفیت بالای پخش برات مهمه N95 و N82 رو پیشنهاد میکنم

pezhman32
16-07-2008, 12:18
تشابهاتشون دوربین 5 هست که هر دوی این گوشیها از لنز کارل زایس استفاده میکنن با این تفاوت که N82 فلاش قوی زنون داره .... من با کیبورد N82 اصلاً حال نمیکنم اون موقعی که داشتم موقع نوشتن SMS همش اشتباه میزدم ...... نور و شفافیت LCD گوشی N82 واقعاً پایینه .... یعنی در زیر نور آفتاب چیزی معلوم نیست .... در مقابل LCD گوشی N95 واقعاً خوبه ..... به نظر من تنها عیب N95 ضعف شدید باتری هست ....
از نظر صدا هم در بین این 3 گوشی اگه از نظر بلندی بخوای صدای گوشی n73 بلندتر هست اما کیفیت لازم رو نداره .... ولی کیفیت پخش n95 و n82 واقعاً خوبه ......
اگه برات بلندی مهمه همون N73 خوبه ولی اگه کیفیت بالای پخش برات مهمه N95 و N82 رو پیشنهاد میکنم
آقا سامان میشه یه مقایسه با n95 8gig بزنی حالا که با جفتشون عمر گزروندی؟

dimah2005
16-07-2008, 12:57
1.نفهمیدم منظورت چیه ؟
می خوای استپ هاشو از 10 در صد 10 درصد کمتر کنی ؟

;hlgh
lkمنظورم همين هست

خيلي برام مهم هست دوست دارم صدايش كم باش 5 6 در صد

يك سوال ديگه: چه طوري ويبرشو قوي تر كنم (وقتي رو ويبرره مي ره توجيبم اصلا نمي فهمم)

کلا گارانتی در ایران بی معناست جالب اینجاست تو انگلستان پولی که بابت گارانتی
می دی علاوه بر خدمات شامل بیمه حوادث گوشی هم میشه
چیزی که اینجا پولشو می گیرن ولی خدماتش رو ارائه نمیدن !!!

كاملا اين طور هست و جالب اينجاست كه وقتي با گارانتي مي خري محصول هيچ چيزيش نميشه فقط تا تاريخ گارانتي
ولي وقتي بدون گارانتي ميخري بازم هيچ چيزش نمي شه تا آخر عمر

(كلي گفتم)

اين جاست كه بايد به خيلي چيز ها افتخار كنيم

sabasistem_co
16-07-2008, 13:10
سلام دوستان!!! امروز منم خریدم!!! تا الان که با این انتخابم دارم حال می کنم!!! خواستم از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون تشکر کنم!!!!
قیمت 465
گارانتی اتصالات

با گارانتی اتصالات 465 خریدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

غیر ممکنه . یعنی اینقدر ارزون شده یا ایشون دارن اشتباه می کنن ؟؟؟!!!

iriali
16-07-2008, 14:18
با سلام

خوب دوستان این بحث گارانتی یه بحث چرته . من دیروز علائدین بودم و طبقات بالا 420 تا 430 میفروختن بدون گارانتی البته اون موقع که من خریدم هنوز به طبقات بالا این گوشی نرسیده بود . اما اگر گوشی گارانتی داشته باشه حداقل 10-20 گرونتره ولی قضیه اینجا تموم نمیشه چون وقتی با گارانتی بخوای بخری فروشنده میگه باید فلان برنامه و فلان برنامه و فلان چیزک رو روش نصب کنم تا شامل گارانتی بشه و برای نصب این برنامه ها 10 تا 20 میگیرن ( جالب اینجاست که میبرن میدن برات برنامه نصب کنن ولی هیچ چیزی نصب نمیکنن ) اگر شما بگین نمیخوام خیلی راحت میگن شرمنده من هم اینطوری نمیفروشم . به همین راحتی حداقل 20 اضافه دادین و دیروز این مسئله برام پیش اومد . خوب تا اینجا گوشی رو با گارانتی خریدین اما تا حالا گوشی خودتون رو گارانتی بردین ببینین چطوری با آدم رفتار میکنن مثل اینکه چیزی از آدم طلب دارن . من برادرم گوشی نوکیا رو برد گارانتی اونم گارانتی معتبری که هزینه میگیره که بدون هیچ چون چرایی گوشی رو اگر مشکل داشته باشه عوض کنه ولی میگفت هرکس گوش میاورد اول گوشی رو خوب نگاه میکرد تا خشی مشکلی میدید میگفت ضربه خورده شامل گارانتی نمیشه اگر مشکلی نداشت گوشی رو باز میکرد و بازم نگاه میکرد ببینه جای از گوشی زنگ نزده که اگر زده بود بازم میگفت آب خورده شامل گارانتی نمیشه و امکان نداره این مشکل نباشه چون شما توی دست میگیرین و بالاخره دست هم عرق میکنه و باعث این امر میشه . به هر حال گوشی که برادرم برده بود تنها یک هفته خریده بود و مشکلی نداشت و براش دو بار تعمیر کردن آخر هم برد داد بیرون براش تعمیر کردن تا مشکلش بر طرف شد .

ali racer
16-07-2008, 14:45
;hlgh
lkمنظورم همين هست

خيلي برام مهم هست دوست دارم صدايش كم باش 5 6 در صد

يك سوال ديگه: چه طوري ويبرشو قوي تر كنم (وقتي رو ويبرره مي ره توجيبم اصلا نمي فهمم)

كاملا اين طور هست و جالب اينجاست كه وقتي با گارانتي مي خري محصول هيچ چيزيش نميشه فقط تا تاريخ گارانتي
ولي وقتي بدون گارانتي ميخري بازم هيچ چيزش نمي شه تا آخر عمر

(كلي گفتم)

اين جاست كه بايد به خيلي چيز ها افتخار كنيم
تو تنظیمات گوشی که این چنین حالتی نداره
ولی میتونی با کم کردن میزان اکولایزر تو میزان 10% (همه فرکانس ها رو به یه نسبت کم کن)

به خواسته ات برسی
یا این که پلیر دیگه ای نصب کنی

*عیسی*
16-07-2008, 18:43

سامان جان ممنون از راهنمایی خوبتون.پس با این احوال n95 معمولی بگیرم بهتره تا N82 درسته؟(N95 8 gig که زیادی گرونه)
N95 بدیش اینه که یکم بزرگه درسته؟ که البته می شه یه جورایی باهاش کنار اومد. اما بدی صفحه کلید و LCD فکر نکنم قابل تحمل باشه.

mohamad_reza72
16-07-2008, 19:00
ba salam be bachehaye kooloope N82 man mikhastam ye gooshi ta 420 begiram be nazare shoma N82 ya N81 ya che gooshi ye dige befgiram?

ali racer
16-07-2008, 19:29
سامان جان ممنون از راهنمایی خوبتون.پس با این احوال n95 معمولی بگیرم بهتره تا N82 درسته؟(N95 8 gig که زیادی گرونه)
N95 بدیش اینه که یکم بزرگه درسته؟ که البته می شه یه جورایی باهاش کنار اومد. اما بدی صفحه کلید و LCD فکر نکنم قابل تحمل باشه.
به نظر من ان 82 بگیر
سی پی یو بهتری داره (دو هسته ای) و میزان رم دینامیکی بیشتر در نتیجه عملکرد بهتر
باتری اون خیلی بهتر از ان 95 هستش
مثل ان 95 خز نشده
دوربینش بهتره(بعلت استفاده از سنسور سی موس جدید و ماتریس های جدید پردازش تصویر
موشن سنسور داره
قویترین فلاش زنون رو داره بین کل گوشی های دوربین دار
در نتیجه بهترین عکس رو تو تاریکی میگیره
مشکل لق شدن اسلاید رو در صورت استفاده نداره !
مدل های نو عرضه شده به بازار کیفیت مطلوبی ندارند(در مقایسه با سری های اولیه)

و در مقابل ان 95 ال سی دی بهتر و بزرگتر داره
و کیفیت پخش اسپیکر هاش بهتره

ولی در نهایت خودت باید تصمیم بگیری ولی اگه می خوای ان95 بگیری حتما مدل 8 گیگ بگیر

dimah2005
17-07-2008, 00:58
میتونی با کم کردن میزان اکولایزر تو میزان 10% (همه فرکانس ها رو به یه نسبت کم کن)

به خواسته ات برسی
یا این که پلیر دیگه ای نصب کنی

دوست عزيز اين اكولایزر كجا هست هرچي گشتم پيدا نكردم اصلا يك مدتي هست كه دنباش هستم از زماني كه n70 داشتم (حال مي كني چقدر .........هستم جون تو همش يادم مي رفت سوال كنم يا دوباره بگردم براش )

اگر لطف كني به اين سوال هم پاسخ بده
چه طوري ويبرشو قوي تر(مدلشو عوض كنم) كنم (وقتي رو ويبرره مي ره توجيبم اصلا نمي فهمم )

بعد يك سوال ديگه تو dvd اش چه چيزايي هست (هنوز دستگاهم dvd نداره)

ali racer
17-07-2008, 01:27
دوست عزيز اين اكولایزر كجا هست هرچي گشتم پيدا نكردم اصلا يك مدتي هست كه دنباش هستم از زماني كه n70 داشتم (حال مي كني چقدر .........هستم جون تو همش يادم مي رفت سوال كنم يا دوباره بگردم براش )

اگر لطف كني به اين سوال هم پاسخ بده
چه طوري ويبرشو قوي تر(مدلشو عوض كنم) كنم (وقتي رو ويبرره مي ره توجيبم اصلا نمي فهمم )

بعد يك سوال ديگه تو dvd اش چه چيزايي هست (هنوز دستگاهم dvd نداره)
و قسمت موزیک وقتی آهنگی مشغول
پخش شدنه آپشن رو بزن گزینه اکولایزر رو انتخاب کن

ویبرشو نمیشه قویتر کرد

تو دی وی دی اش پی سی سویت و چند تا برنامه دیگه مثل لایف بلاگ و... هست

*عیسی*
17-07-2008, 13:46
به نظر من ان 82 بگیر
سی پی یو بهتری داره (دو هسته ای) و میزان رم دینامیکی بیشتر در نتیجه عملکرد بهتر
باتری اون خیلی بهتر از ان 95 هستش
مثل ان 95 خز نشده
دوربینش بهتره(بعلت استفاده از سنسور سی موس جدید و ماتریس های جدید پردازش تصویر
موشن سنسور داره
قویترین فلاش زنون رو داره بین کل گوشی های دوربین دار
در نتیجه بهترین عکس رو تو تاریکی میگیره
مشکل لق شدن اسلاید رو در صورت استفاده نداره !
مدل های نو عرضه شده به بازار کیفیت مطلوبی ندارند(در مقایسه با سری های اولیه)

و در مقابل ان 95 ال سی دی بهتر و بزرگتر داره
و کیفیت پخش اسپیکر هاش بهتره

ولی در نهایت خودت باید تصمیم بگیری ولی اگه می خوای ان95 بگیری حتما مدل 8 گیگ بگیر

از راهنمایی شما هم ممنونم دوست عزیز.بالاخره باید تصمیم گرفت!راجع بع نور کم LCD تو موبایلستان یه روش هست که با هک گوشی نورشو زیاد می کنن.:11:

perjixen
17-07-2008, 14:07
این قصه گو...............................
چراغ قوه داره.............................؟؟؟؟؟!!! ! البته فلاش زنون اگه روشن بمونه میترکه............ داغ میشه............!!!
ولی برای چراغ قوه چی کار میشه کرد.......؟؟؟

perjixen
17-07-2008, 14:08
این قصه گو...............................
چراغ قوه داره.............................؟؟؟؟؟!!! ! البته فلاش زنون اگه روشن بمونه میترکه............ داغ میشه............!!!
ولی برای چراغ قوه چی کار میشه کرد.......؟؟؟

mohamad_reza72
17-07-2008, 14:41
سلام من میخواستم بدونم کمترین فیمتی که مربوط به n82 هست چنده؟
با گارانتی یا بدون گارانتی فرقی نداره

dimah2005
17-07-2008, 16:47
و قسمت موزیک وقتی آهنگی مشغول
پخش شدنه آپشن رو بزن گزینه اکولایزر رو انتخاب کن

Hrh nsjj

آقا دستت درد نكنه
خودم آخرش پيدا كردم به گزينه edit توجه نداشتم :41:
بازم بابت پاسخت ممنون :11:
خيلي كمكم كرد:20:

vahab710
17-07-2008, 19:17
یه نفر نیست جواب دندون شکن به پست(966 )ما بده؟ یه دانشمند

مونتاژ چین؟برچسب فنلاند؟ یــــــــــــــــــــــــ ـــــــا اصلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییس؟
حتما نوکیا به برچسب ها جدید زیاد بها نمیده!!! ؟ گوشیم که مث ساعت کار میکنه . دوربین . gps, symbian

............
فقط منو از این حسی که فروشنده خواسته باشه گوشی ارزونترو به قیمت فنلاند..................داربیارین کافیه !!! اگه زحمتی
نیست با گوشی خودتون مقایسه کنید !!!![-o<

vahab710
17-07-2008, 19:21
بلاخره اصل یا نه؟؟؟؟ پس چرا پروداکت کد که تو سایت نوکیا میزنم میگه N70؟؟؟
Code:0524120

aydin_eb7777
17-07-2008, 21:18
بلاخره اصل یا نه؟؟؟؟ پس چرا پروداکت کد که تو سایت نوکیا میزنم میگه N70؟؟؟
Code:0524120
------------
با این پروداکت کدی که شما دادی معلومه که گوشی شما نه تنها اصل نیست بلکه یک گوشی چنج شده هستش.
شما سریال گوشیت را هم چک کن
با زدن کد #06#* سریال 15 رقمی را یاد داشت کن و در لینک زیر چک کن تا اطلاعات کاملتری را راجع به گوشیت ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahab710
17-07-2008, 22:04
این قدرام چولمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــن

نیستیم برادر aydin_eb7777 !!!!!!!!!!!!!!!! خودم همه این کارارو کردم ! مشکل من همون چیز ایی که گفتم بود! اصلآ ما که
مشکلی نداریم با خود گوشی پس پخ پخ!!!!

vahab710
17-07-2008, 22:09
سریالو همون ثانیه اول تو سایت mci و numberingplans چک کردم .. در ضمن سریال نوکیا با تعویض ic فقط امکان چنج شدن
داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

usjafar
17-07-2008, 22:51
سلام یه سوال از دوستان!!!
شارژری که روی گوشی بود خیلی کوچک و جدید است!!! در پشت شارژر ولتاژ خروجی رو 5 ولت زده، در حالی که شارژر های قدیمی 3.7 ولت خروجی داشتند!!! حالا سوال اینجاست که آیا می شود با تبدیل های موجود در بازار از شارژرهای قدیمی هم استفاده کرد؟؟
با تشکر!!

usjafar
17-07-2008, 22:54
با گارانتی اتصالات 465 خریدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

غیر ممکنه . یعنی اینقدر ارزون شده یا ایشون دارن اشتباه می کنن ؟؟؟!!!

نه دوست من اشتباه نمی کنم!!! فاکتورش هم هست!!! اگر می خواهید می تونم آدرس هم بدم!!!

Ice Star
18-07-2008, 11:15
شارژری که روی گوشی بود خیلی کوچک و جدید است!!! در پشت شارژر ولتاژ خروجی رو 5 ولت زده، در حالی که شارژر های قدیمی 3.7 ولت خروجی داشتند!!! حالا سوال اینجاست که آیا می شود با تبدیل های موجود در بازار از شارژرهای قدیمی هم استفاده کرد؟؟
با تشکر!!

بله میشه
من که یه دونه از این شارژر های همراه گرفتم بععضی موقع ها ازش استفاده می کنم که کار تبدیل را هم انجام می ده

usjafar
18-07-2008, 11:56
بله میشه
من که یه دونه از این شارژر های همراه گرفتم بععضی موقع ها ازش استفاده می کنم که کار تبدیل را هم انجام می ده

پس این اختلاف ولتاژ چی می شه؟؟؟ بعد یه سوال دیگه وقتی از اون شارژری که گفتین خریدین استفاده می کنید، زود تر شارژ می شه یا دیر تر؟؟؟

Ice Star
18-07-2008, 12:32
پس این اختلاف ولتاژ چی می شه؟؟؟ بعد یه سوال دیگه وقتی از اون شارژری که گفتین خریدین استفاده می کنید، زود تر شارژ می شه یا دیر تر؟؟؟

اون اختلاف ولتاژ را نمی دونم
اما تو زمان شارژ فرقی نمی کنه همچین

راستی دوستان این شارژر های همراه ضرر که نداره؟؟؟؟

Ice Star
18-07-2008, 12:45
این یکی را یادم رفت

چند روز پیش از این اسپیکر های همراه یکی گرفتم
چند تا سوال درباره اون داشتم
1 - کلا برا گوشی مشکل ایجاد نمی کنه که
2 - صداش را وقتی به گوشی هایی مثل ان 73 و 3250 و 5700 وصل می کنم خیلی زیاده ولی با گوشی خودم کم تره
3 - روش ننوشته که چقدر باید تو شارژ بمونه شما می دونی؟؟
4 - یادم نمیاد؟!!!!

در ضمن 4 تا روش اسپیکر داره و 2 تا تیوتر
گوشیم شارزش تموم شده و شارژر و بقیه بساط گوشیم هم تو شهرستان(رفته بودم مسافرت 2 روزه) جا مونده
وگرنه یه عکس براتون ازش می زاشتم

Greight
18-07-2008, 17:13
با تشکر!!
دو جور شارژر داره
يكي مسافرتي كه بزرگه و سريعتر شارژ ميكنه
يكي هم معمولي خودش كه كوچيكه و همون 5 ولت هم خروجيش هستش

Ice Star
18-07-2008, 17:38
دو جور شارژر داره
يكي مسافرتي كه بزرگه و سريعتر شارژ ميكنه
يكي هم معمولي خودش كه كوچيكه و همون 5 ولت هم خروجيش هستش

فکر می کنم منظور دوستمون فیش (سوکت) این شارژر بود نه حجم شارژر

Ice Star
18-07-2008, 22:29
چراغ قوه........................؟؟؟!!!

یعنی چی؟؟؟

خوب پست بیهوده می دی که چی
اگه میشه واضح توضیح بدین

Greight
18-07-2008, 22:36
فکر می کنم منظور دوستمون فیش (سوکت) این شارژر بود نه حجم شارژر

ايشون گفتن شارژرم كوچيكه پشتش هم نوشته فلان خب حالا اگه پشت سوكت ميشه نوشت هر چي شما ميگي درسته. براي تبديل بله منظورشون همونيه كه شما ميگي

Ice Star
18-07-2008, 22:39
یک مشکل بسیار عجیب برام الآن پیش اومد من هر وقت CD گوشی را نصب میکردم این برنامه ها که باهاش Sms می نوشتم یا Contact درست می کردم دیگه نصب نمی شن ؟؟؟؟

Greight
18-07-2008, 23:36
همين ورژن رو نصب مي كردي ؟
اطلاع داريد كه توي نسخه هاي Nseries امكان نوشتن مسيج رو ندارين

Ice Star
19-07-2008, 00:25
همين ورژن رو نصب مي كردي ؟
اطلاع داريد كه توي نسخه هاي Nseries امكان نوشتن مسيج رو ندارين

عجب مثل اینکه شما اطلاع ندارید
چون اون طور که من اطلاع دارم و هم چنین بصورت عملی خودم کار کردم میشه این کار ها را کرد

Greight
19-07-2008, 04:28
گويا توجه نكردي
ما دو ورژن PC Suite داريم : يكي معمولي و يكي هم Nseries. در نسخه ي جديد معمولي همه ي گوشيهاي سريN هم ساپورت ميشن. اما مشكل جالبي كه ورژن سري N داره عدم امكان نوشتن مسيج از طريق كامپيوتر هستش.

pezhman32
19-07-2008, 11:53
چراغ قوه........................؟؟؟!!!
نمی دونم هدف شما از خرید N82 چیه؟ چراغ قوه؟! می تونید با 1000 تومن یکی خوبش رو بخرید

pezhman32
19-07-2008, 14:25
سلام دوستان
می خواستم بدونم رم kingstone چحوریاست؟ کسی تاحالا داشته یا دیده کسی داشته باشه؟

ali_power42
19-07-2008, 14:41
سلام دوستان

تقلبیش هم هست ولی اگه اصل باشه خوبه
اگه میخوای خیالت راحت باشه transcend بگیر من تا حالا تقلبیشو ندیدم و نشنیدم ولی ایرانه دیگه ممنکنه یه وقت تقلبیه این هم بیاد

aydin_eb7777
19-07-2008, 16:14
گويا توجه نكردي
ما دو ورژن PC Suite داريم : يكي معمولي و يكي هم Nseries. در نسخه ي جديد معمولي همه ي گوشيهاي سريN هم ساپورت ميشن. اما مشكل جالبي كه ورژن سري N داره عدم امكان نوشتن مسيج از طريق كامپيوتر هستش.
-----------------
کاملاً درسته و تایید می شه.
در پی سی سوئیت NSeries نمیشه از طریق رایانه اس ام اس فرستاد.:11:

Legend
19-07-2008, 16:23
سلام دوستان

سلام
پژمان جان چرا sandisk نميگيري؟ من 4 و 8 گيگشو تو بازار ديدم...

e.khafan!
19-07-2008, 17:40
یه برنامه ای چیزی نیست بشه مثل 95 از دگمه های مالتی میدیا موقع بازی استفاده کرد ؟ اون دگمه ی کم و زیاد کردن صدا رو می گم.

dimah2005
19-07-2008, 22:42
N,sjhk Fhcl
دوستان بازم سوال :

من موقع وصل Usb به گوشي
تم به حالت كار خانه مي رورد

آيا مال شما هم اين گونه هست
چه كار بايد كنم

redevil6990
19-07-2008, 23:35
سلام دوستان.راستش من چند روز ديگه اگه خدا بخواد دارم ميرم مكه معظمه. چند نفر بهم توصيه كردن كه از ايران N82 نگيرم و برم اونجا بگيرم چون هم ارزون تره هم مطمئنه و هم گارانتي اتصالات داره و ...
حالا خواستم نظر شمارو بدونم با توجه به اينكه شنيدم تو ايران خيلي گوشي تقلبي ميندازن به مردم.
ممنونم.

Ice Star
20-07-2008, 00:07
N,sjhk Fhcl
دوستان بازم سوال :

من موقع وصل Usb به گوشي

چه كار بايد كنم

نه برا من که این طوری نیست دوست عزیز
البته اگه تم را در رم نصب کرده باشی وقتی رم را در بیاری تم به حالت پیش فرض بر می گرده ما در این مورد برا من این طوری نمیشه

Greight
20-07-2008, 00:07
N,sjhk Fhcl
دوستان بازم سوال :

من موقع وصل Usb به گوشي

چه كار بايد كنم
يعني چي ؟ منظورت اينه كه همه ي تنظيمات ريست ميشه ؟!

Ice Star
20-07-2008, 00:11
يعني چي ؟ منظورت اينه كه همه ي تنظيمات ريست ميشه ؟!

منظورش فقط تم بود فکر می کنم!

Ice Star
20-07-2008, 00:14
سلام دوستان.راستش من چند روز ديگه اگه خدا بخواد دارم ميرم مكه معظمه. چند نفر بهم توصيه كردن كه از ايران N82 نگيرم و برم اونجا بگيرم چون هم ارزون تره هم مطمئنه و هم گارانتي اتصالات داره و ...
حالا خواستم نظر شمارو بدونم با توجه به اينكه شنيدم تو ايران خيلي گوشي تقلبي ميندازن به مردم.
ممنونم.

فکر می کنم یه بار هم قبلا همین ها را گفته بودی که مجتبی گفت که بهتر بری از اونجا بگیری

Ice Star
20-07-2008, 00:20
سلام

تقلبیش هم هست ولی اگه اصل باشه خوبه
اگه میخوای خیالت راحت باشه transcend بگیر من تا حالا تقلبیشو ندیدم و نشنیدم ولی ایرانه دیگه ممنکنه یه وقت تقلبیه این هم بیاد

خوب توشیبا از هم بهتر هست که قیمتش خیلی بالا هست
بعد Transcend یک مدل معمولی و ارزان هست که همه جا از این نوع دارند
SanDisk هم مدل متوسط اما رو به بالا هست یعنی از اون یکی بهتره
من رفتم پرسیدم این طوری گفتن

Greight
20-07-2008, 00:24
منظورش فقط تم بود فکر می کنم!

كارخانه يعني تم ؟

فکر می کنم یه بار هم قبلا همین ها را گفته بودی که مجتبی گفت که بهتر بری از اونجا بگیری

آره تكراري بود و قبلا بحث شده بود !:13:

Ice Star
20-07-2008, 00:33
N,sjhk Fhcl
دوستان بازم سوال :

من موقع وصل Usb به گوشي

چه كار بايد كنم

كارخانه يعني تم ؟
!:13:

دوست عزیز می بینی که من درست دیدم همون طور که قرمز کردم
گفته بودند که تم به حالت ککارخانه می رود

Greight
20-07-2008, 01:15
دوست عزیز می بینی که من درست دیدم همون طور که قرمز کردم
گفته بودند که تم به حالت ککارخانه می رود
ا راست ميگي
آقا من شرمنده م
ممنون از تذكر تون
موفق باشي

Legend
20-07-2008, 10:44
خوب توشیبا از هم بهتر هست که قیمتش خیلی بالا هست
بعد Transcend یک مدل معمولی و ارزان هست که همه جا از این نوع دارند
SanDisk هم مدل متوسط اما رو به بالا هست یعنی از اون یکی بهتره
من رفتم پرسیدم این طوری گفتن

مطمئني Toshiba رم MicroSD داره؟؟ من فقط SD ديدم...

ali racer
20-07-2008, 11:36
مطمئني Toshiba رم MicroSD داره؟؟ من فقط SD ديدم...
من تا حالا میکرو اس دی توشیبا ندیدم
مطمئنی ؟
قیمت چقدر میگفتن ؟

pezhman32
20-07-2008, 12:01
سلام
سلام
در اینکه sandisk بهترین کیفیت رو به نسبت قیمتش داره شکی نیست ولی یه جا توی اینترنت دیدم kingstone میفروخت 4گیگش رو 19 تومن که البته بعدش فهمیدم فروش عمده بوده =))
راستی قیمت 4 گیگ sandisk رو داری؟

pezhman32
20-07-2008, 12:06
راستی همونطور که می دونید اگه یه تم رو روی میموری نصب کنید در بعضی frameware ها نمیشه اونو پاک کرد
یه راه حل برای پاک کردنشون پیدا کردم که اگه تکراری بود شرمنده: شما باید فایل ستاپ تمی رو که روی مموری نصب کردید رو دوباره اجرا کنید و replace کنید در phone memory و بعد می بینید که تمتون توی app. manager اومده که حالا اگه بخواید می تونید پاکشون کنید

Legend
20-07-2008, 12:26
سلام
در اینکه sandisk بهترین کیفیت رو به نسبت قیمتش داره شکی نیست ولی یه جا توی اینترنت دیدم kingstone میفروخت 4گیگش رو 19 تومن که البته بعدش فهمیدم فروش عمده بوده =))
راستی قیمت 4 گیگ sandisk رو داری؟

من ميگم همون sandisk رو بگير...قيمت 4 گيگش هم 26000 تومان قيمت دارم...

prince72
20-07-2008, 12:34
اقایان محترم سلام
من یه سوال دارم میخواستم کمکم کنید به نظر شما اگه من این گوشی را که خیلی در موردش تحقیق کردم بخرم پشیمون میشم یا نه ؟
تو هر سایتی بگید رفتم ولی میخوام از زبون شما که اون را دارید بشنوم

Legend
20-07-2008, 12:57
سلام
دوست من شما كه تحقيق كردي بايد خودت بهتر سليقه خودتو بدوني...!:10: شما دقيقا" منظورت از پشيموني چيه؟
ارزون شه؟ خز شه؟ ...؟

sabasistem_co
20-07-2008, 14:10
من ميگم همون sandisk رو بگير...قيمت 4 گيگش هم 26000 تومان قيمت دارم...

نه . تو علائدین 4 گیگ SanDisk قیمت دارم 18.5 ( 4 روز پیش )

ولی من Transcend را پیشنهاد می کنم با گارانتی ITR Service قیمت 4 گیگش هم 22 هست ( علائدین )

sabasistem_co
20-07-2008, 14:36
من تا حالا میکرو اس دی توشیبا ندیدم
مطمئنی ؟
قیمت چقدر میگفتن ؟

آره توشیبا Micro SD داره ولی خیلی گرونه مثلا 4 گیگش تو علائدین 48 تومن ولی san disk قیمت 18.5 و قیمت Transcend به قیمت 22 تومن

Ice Star
20-07-2008, 15:54
بله اما بنظر من هر مارکی گرفتی باید با گارانتی تعویض بگیری تا از لحاظ خراب شدن یا اصلی بودن مطمئن بشی
من هم می خوام بگیرم
احتمالا 8 گیگ Sandisk بگیرم

pezhman32
20-07-2008, 18:19
اقایان محترم سلام
من یه سوال دارم میخواستم کمکم کنید به نظر شما اگه من این گوشی را که خیلی در موردش تحقیق کردم بخرم پشیمون میشم یا نه ؟
تو هر سایتی بگید رفتم ولی میخوام از زبون شما که اون را دارید بشنوم
اگه تحقیق کردی خوب دیگه مسئله سلیقه و کارایی به تناسب نیاز هست
سه گوشی n81 n78 n82 از نظر قیافه و برخی امکانات شبیه هم هستند و فقط به تناسب نیاز و سلیقه باید انتخاب کنی. اگه بیشتر سیمبینش رو لازم داری خوب ن78 چون ورژن s60 جدید تره (fp2) و اگه دوربین و gps برات مهمه ن82 و اگه صدا و بازی 100% ن81

prince72
20-07-2008, 18:28
از نظر خز شدن و کم اوردن:20:

prince72
20-07-2008, 18:37
اگه تحقیق کردی خوب دیگه مسئله سلیقه و کارایی به تناسب نیاز هست
سه گوشی n81 n78 n82 از نظر قیافه و برخی امکانات شبیه هم هستند و فقط به تناسب نیاز و سلیقه باید انتخاب کنی. اگه بیشتر سیمبینش رو لازم داری خوب ن78 چون ورژن s60 جدید تره (fp2) و اگه دوربین و gps برات مهمه ن82 و اگه صدا و بازی 100% ن81

شما خودتون اگه جای من بودید و میخواستید گوشیتون که سونی اریکسون هست را بفروشید و برای اولین بار نوکیا بخرید کدوم را انتخاب میکردید؟:20:

Greight
20-07-2008, 18:46
از نظر خز شدن و کم اوردن
اگه تنها ملاكت همينه اصلا پولتو حروم نكن. 400 500 تمن ميخاي بدي براي كلاس ؟! اگه به كارايي اهميت نميدي همون گوشي خودت بهترينه برات

prince72
20-07-2008, 18:54
اگه تنها ملاكت همينه اصلا پولتو حروم نكن. 400 500 تمن ميخاي بدي براي كلاس ؟! اگه به كارايي اهميت نميدي همون گوشي خودت بهترينه برات

عزیزم کارایی که جای خودشو داره :31:حالا من میگم که به قول شما حالا اگر بناس که بیام یه 400 500 تومن بدم گوشی بخرم چیزی نباشه که اونقدرها زود ازش بدم بیاد یا پشیمون بشم:41:
تازه من که خیلی به ان 82 امید داشتم چون یه سری یه حرفایی زدن کمی دارم ازش نا امید میشم و منتظر یه منبع کامل میگردم که به من بگه خوبه یا نه:20:

Ice Star
20-07-2008, 19:06
چه حرف هایی زدن

بعد N82 که اصلا خز نشده
بعد بخاطر همین حرف ها هم هیچ کی نمی گیره و در نتیجه هیچ وقت خز نمیشه
اما کلاس 8gig و N81 بنظر من بالاتره
چون قیافشون بهتره و کشوئی هستن
کلا سطح فکر عمومی در ایران 8gig را می پرسته

pezhman32
20-07-2008, 19:07
عزیزم کارایی که جای خودشو داره :31:حالا من میگم که به قول شما حالا اگر بناس که بیام یه 400 500 تومن بدم گوشی بخرم چیزی نباشه که اونقدرها زود ازش بدم بیاد یا پشیمون بشم:41:
تازه من که خیلی به ان 82 امید داشتم چون یه سری یه حرفایی زدن کمی دارم ازش نا امید میشم و منتظر یه منبع کامل میگردم که به من بگه خوبه یا نه:20:
لحظه ای شک نکن که ن82 به شدت در حال خز شدن هست و بزودی دست هر کسی (متاسفاته) خواهی دید (البته همین الآن هم خیلی ها دارن و به نسبت زمانی که اومده فروش فوق الاده ای داشته) ولی گوشی نسبتا" بی عیبی هست فقط اگه اگه اگه انگشت های بزرگی داری اصلا" به سمت این گوشی نیا کا دکمه هاش دیونت می کنه.
من هم عین شما این اولین نوکیا بعد از سونی اریکسون ام بود و راضی ام و مطمعن ام که از بین سه تا گوشی که گفتم هر کدوم رو که می گرفتم باز هم راضی بودم

prince72
20-07-2008, 19:10
من همش 15 سالمه واونقدرا که شما فکر میکنید انگشتام بزرگ نیستن
پس بخرم دیگه هان؟حالا خز شدن که عیب گوشی نیست هر گوشی بهتر احتمال خز شدنش هم بیشتر نه؟

prince72
20-07-2008, 19:23
همگی نظرتون در مورد این حرف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کلام آخر:
این گوشی ترکیبی از بهترین دوربین بازار و یک گوشی کاملاً هوشمند که به روز شده نوکیا n73 است.
با یک حساب ساده متوجه می شوید که نوکیا N82 با کارت حافظه میکروSD با گنجایش 8GB، چیزی شبیه به نوکیا N95 8GB است. این گوشی پاسخ خوبی به علاقه مندان گوشیهای موبایل با دوربین با کیفیت هستند.
خرید این گوشی کاری است که از آن پشیمان نخواهد شد.
و
در زیر نور خورشید به واضحی سایرگوشیهای نوکیاست.
و
کیفیت صوتی
تست های انجام گرفته روی کیفیت صوتی نوکیا N82 حاکی از آن است که سخت افزار صوتی این گوشی مشابه N95 8gb است و همان کیفیت صوتی را ارایه میدهد

Ice Star
20-07-2008, 19:24
من همش 15 سالمه واونقدرا که شما فکر میکنید انگشتام بزرگ نیستن
پس بخرم دیگه هان؟حالا خز شدن که عیب گوشی نیست هر گوشی بهتر احتمال خز شدنش هم بیشتر نه؟

نگفتی چعه حرف هائی زدن که شک برداشتت

prince72
20-07-2008, 19:29
گفتن ان 82 از هر نظر از 8گیگ و ان 81 بدتره
گفتن صداش در نمیاد
گفتن صفحه اش تاره و مات
گفتن کیبوردش ناجور بده
گفتن زشته
و...

sabasistem_co
20-07-2008, 19:55
گفتن صداش در نمیاد
گفتن صفحه اش تاره و مات
گفتن کیبوردش ناجور بده
گفتن زشته
و...

1 - اصلا کی گفته به نظر من 100% الان بهترین گوشی هست از N95 8gig هم بهتره و N81 هم که حرفی واسه گفتن نداره.

2- نه صداش خیلی هم عالی هست هم تو هدفون و هم تو اسپیکر گوشی ( کیفیتش خداست )

3 - به نظر من صفحه اش خیلی خوب هست فقط کمی از 95 کم میاره که برای من 82 خیلی بهتره چون 95 یا 8گیگ 95 روزی 2 بار باید شارژ بشه

4 - کیبورد هم بعذ از 2 3 روز بهش عادت می کنی( اصلا مشکلی در مورد کیبورد نیست )

5 - کی گفته زشته ؟>؟؟؟ مثلا به نظر شما 95 به این گندگی خیلی خوشگل هست ؟؟؟

تبصره : به خدا دیگه N82 نگیرید کم کم داره به طور وحشتناکی خز می شه ( برید 95 بگیرید )

pezhman32
20-07-2008, 19:58
گفتن صداش در نمیاد
گفتن صفحه اش تاره و مات
گفتن کیبوردش ناجور بده
گفتن زشته
و...
چیز گفتن یعنی زیادی شلوغش کردن همه ی اینایی که گفتن در حد متوسطه
گوشی جم و جور با حداکثر امکانات و کیفیت (البته توی کیفیت ن81 و ن98 8گیگ بهترن ولی باز خود ن82 از خیلی گوشی ها سرتره)

prince72
20-07-2008, 20:01
دمت گرم خدا خیرت بده تو کمی روحیم را باز کردی اما این حرفا را که میزنی با کمال اطمینان و صحت میزنی و ایا بقیه هم همین نظر را دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی نظرتون را در باره ی او چند تا حرف هم بگید

pezhman32
20-07-2008, 20:01
تبصره : به خدا دیگه N82 نگیرید کم کم داره به طور وحشتناکی خز می شه ( برید 95 بگیرید )
:31::31::31::31::31: دمت قیژ, اصلا" فکر کنم 70% دلیل خز شدن این گوشی بخاطر همین کلوپ های ن82 هست :20: برید ن95 8 بگیرید :27:! پول ندارید :13:ن95 معمولی بگیرید:2:

prince72
20-07-2008, 20:03
اینو مطمئنم که از کا 850 دیگه بهتره.............

pezhman32
20-07-2008, 20:14
فکر کنم این جمله ی من "بسته به نیازتون" می تونید از هر 2 صفحه ی این تاپیک تو یک پست پیدا کنید
k850 یه گوشی ایده عال برای کسانی هستن که از سیمبین چیزی سر در نمیارن و بدردشون هم نمی خوره و فقط زنگ و sms و یه دوربین عالی می خوان.
به نظر من کسی که پول به گوشی سیستم عامل دار بده (سیمبین و ویندوز موبایل رو منظورمه چون واسه مکینتاش و لینوکس نرم افزار زیادی اراعه نشده) و استفادش فقط زنگ و sms و حداکثر دوربین و آهنگ باشه یه خورده مشکل داره
شما باید ببینید سلیقه و نیازتون چیه
مثلا" مشخصه که هواپیمای f22-a یا هلیکوپتر بهتر از یه پرایده ولی کسی که فقط می خواد با وسیله ی نقلیش بره سر کار یا تردد توی یه شهرستان کوچیک که نمیره چند صد ملیون پول به هلیکوپتر بده

Ice Star
20-07-2008, 20:31
1 - اصلا کی گفته به نظر من 100% الان بهترین گوشی هست از N95 8gig هم بهتره و N81 هم که حرفی واسه گفتن نداره.

2- نه صداش خیلی هم عالی هست هم تو هدفون و هم تو اسپیکر گوشی ( کیفیتش خداست )

3 - به نظر من صفحه اش خیلی خوب هست فقط کمی از 95 کم میاره که برای من 82 خیلی بهتره چون 95 یا 8گیگ 95 روزی 2 بار باید شارژ بشه

4 - کیبورد هم بعذ از 2 3 روز بهش عادت می کنی( اصلا مشکلی در مورد کیبورد نیست )

5 - کی گفته زشته ؟>؟؟؟ مثلا به نظر شما 95 به این گندگی خیلی خوشگل هست ؟؟؟

به جز صدا همش تایید میشه
از حق نگذریم صداش جالب نیست هر جا رفتم آبروم را برده

دمت گرم خدا خیرت بده تو کمی روحیم را باز کردی اما این حرفا را که میزنی با کمال اطمینان و صحت میزنی و ایا بقیه هم همین نظر را دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی نظرتون را در باره ی او چند تا حرف هم بگید

من هم همین نظر را دارم

:31::31::31::31::31: دمت قیژ, اصلا" فکر کنم 70% دلیل خز شدن این گوشی بخاطر همین کلوپ های ن82 هست :20: برید ن95 8 بگیرید :27:! پول ندارید :13:ن95 معمولی بگیرید:2:

خوب یکی دو نفر بگیرن اشکال نداره

فقط به کسی توصیه نکنید

خسته نباشی

فکر کنم این جمله ی من "بسته به نیازتون" می تونید از هر 2 صفحه ی این تاپیک تو یک پست پیدا کنید
k850 یه گوشی ایده عال برای کسانی هستن که از سیمبین چیزی سر در نمیارن و بدردشون هم نمی خوره و فقط زنگ و sms و یه دوربین عالی می خوان.
به نظر من کسی که پول به گوشی سیستم عامل دار بده (سیمبین و ویندوز موبایل رو منظورمه چون واسه مکینتاش و لینوکس نرم افزار زیادی اراعه نشده) و استفادش فقط زنگ و sms و حداکثر دوربین و آهنگ باشه یه خورده مشکل داره
شما باید ببینید سلیقه و نیازتون چیه
مثلا" مشخصه که هواپیمای f22-a یا هلیکوپتر بهتر از یه پرایده ولی کسی که فقط می خواد با وسیله ی نقلیش بره سر کار یا تردد توی یه شهرستان کوچیک که نمیره چند صد ملیون پول به هلیکوپتر بده

مثال جالبی بود
البته خوب سیمبیان عالی هست مثلا همین NGage و Gps

prince72
20-07-2008, 20:31
دوربین کا 850 که از ان 82 بهتر نیست؟تازه مگه ان 82 به درد زنگ و اس ام اس نمیخوره؟

prince72
20-07-2008, 20:35
پس اینطور که شما میگی ان 82 نیازم را تو زنگ و پیام و اهنگ تامین نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pezhman32
20-07-2008, 20:43
پس اینطور که شما میگی ان 82 نیازم را تو زنگ و پیام و اهنگ تامین نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه برای اس ام اس میخوای و زنگ 1100 نیازتون رو بیشتر و بهتر تامین می کنه, چرا؟ دکمه های نرم تر و بزرگتر و چون هیچی نداره باتری هم 3 4 برابر بیشتر نگه میداره و اگر هم ضربه بخوره نگران نیستی چیزیش شده باشه
من می گم باید ببینی از چه امکاناتیش استفاده می کنی. من خودم وقتی می خوام از این سر شهر برم اون سر شهر و یا جایی که تاحالا نرفتم از gps استفاده می کنم و استفادم از gps زیاده نه اینکه اصلا" یادت بره گوشیت gps داره
دوربین ن82 بهتر از k850 ه ولی اگه فقط دوربین گوشی می خوای (یعنی دوربین گوشی نه اکسترنال) نمی ارزه 150 تومن پول بیشتر بدی به تفاوتی که شاید برای شما کاملا" نامحسوس باشه

prince72
20-07-2008, 20:56
به نظر من حرف حرف دانشمندانه ای است.وقبولتون دارم حسابی.
من برای بازی و اهنگ گوش دادن و عکس و فیلم و اینترنت رفتن وکلاس گوشی و کمی هم جی پی اس و خواندن باز کردن همه جور پسوندهای صوتی وتصویری و....
نظر شما در این رابطه چیه؟

pezhman32
20-07-2008, 21:00
به نظر من حرف حرف دانشمندانه ای است.وقبولتون دارم حسابی.
من برای بازی و اهنگ گوش دادن و عکس و فیلم و اینترنت رفتن وکلاس گوشی و کمی هم جی پی اس و خواندن باز کردن همه جور پسوندهای صوتی وتصویری و....
نظر شما در این رابطه چیه؟
لول خوب پس روی ن95 8گیگ و ن82 حساب کن (البته این چیزایی که شما گفتی یه مقداری هم به سمت پاکت پی سی ها متمایله (منظورم گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز موبایله) ولی خوب سیمبین هم از عهده ی این کارها خیلی خوب بر میاد) اگه پول داری ن95 8گیگ بگیر
اگه دوربینش حالا یکمی ضعیفتر باشه اشکال نداره (3.2) ن78 بگیر چون جدیدتره و تا وقتی ن82 تولید میشه این خز نمیشه
اگه خیلی خیلی بچه پول داری صبر کن حداکثر 3 4 ماه دیگه ن96 میاد با حداقل قیمت 700 800 تومن که به یه دنیا می ارزه :دی
و از اونجایی که فکر کنم هیچ کدوم از اینایی که گفتم باب میلت نباشه ن82 شاید گزینه ی خیلی مناسبی باشه

prince72
20-07-2008, 21:03
اقا ممنون نمیدونم چه شکلی تشکر کنم همون 82 که از اول چشمم را گرفته بود ایوله
صداش که خیلی هم ضایع نیست مثلا از کا 750 که بدتر نیست؟
راستی قیمت دقیقش چنده ان82؟

pezhman32
20-07-2008, 21:08
اقا ممنون نمیدونم چه شکلی تشکر کنم همون 82 که از اول چشمم را گرفته بود ایوله
صداش که خیلی هم ضایع نیست مثلا از کا 750 که بدتر نیست؟
راستی قیمت دقیقش چنده ان82؟
صداش از k750 بیشتر, با کیفیت تره و استریوست
دوستان بدون گارانتی قیمت 420 رو فکر کنم دارن (رنگ تیتانیومش رو میگم و مشکیش یه 10 20 تومنی گرونتره)

prince72
20-07-2008, 21:11
اون وقت رم 8 گیگ واسش گیر میاد؟؟؟
تولوازم جانبیش فیش اتصال به تلوزیون هم هست؟

prince72
20-07-2008, 21:12
البته با این تفاوت که من یزدی هستم و شاید قیمتش با تهران فرق کنه
یا ارزونتر یا گرونتر

Greight
20-07-2008, 21:29
تاكبد ميكنم اگه براي كلاس ميخاي 8 گيگ رو از دست نده
كيفيت تصوير در آفتاب صفره
صدا خيلي تعريفي نداره
دكمه ها خيلي كوچيكه ضمنا بر خلاف گفته ي خيلي ها اونطور كه من تو رويو ها خوندم سخت افزار GPS ش ضعيفتره از 95. آقا بخدا اين حرف من نيست. نزنين ما رو!

ولي من شخصا با كل گوشي حال ميكنم و با اطلاع از همه ي اينها گرفتمش
بعد شما كه به تصورت مقايسه با k750 مياد بيخيال اين شو !
ضمنا براي مشاوره خريد تاپيك جدايي نداريم ؟

prince72
20-07-2008, 23:04
به خدا نمیدونم چی بگم یکی کمک کنه این حرفها را ببینید از یکی از کار برها تو تاپیک مشاور قیمت هست: ان 82 فقط از نظر دوربین بهتره. و گرنه برتری دیگه نداره.ان 78 هم صداش خیلی بهتره. هم جی پی اس قویتری داره به نسبت گوشییای قبلی.
و هم باتری قویتری.
در ضمن اون ان 82 هست که صفحه ش کم نوره.
و گرنه ان 78 صفحه ی خیلی بهتر و با کیفیت تری داره.

چی کار کنم یعنی حرفای این دوستمون از روی تعصب اضافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا واقعیته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

redevil6990
20-07-2008, 23:37
به خدا نمیدونم چی بگم یکی کمک کنه این حرفها را ببینید از یکی از کار برها تو تاپیک مشاور قیمت هست: ان 82 فقط از نظر دوربین بهتره. و گرنه برتری دیگه نداره.ان 78 هم صداش خیلی بهتره. هم جی پی اس قویتری داره به نسبت گوشییای قبلی.
و هم باتری قویتری.
در ضمن اون ان 82 هست که صفحه ش کم نوره.
و گرنه ان 78 صفحه ی خیلی بهتر و با کیفیت تری داره.

چی کار کنم یعنی حرفای این دوستمون از روی تعصب اضافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا واقعیته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا شما كه تحقيق كافي داشتي روي گوشي پس چرا هي شك ميكني؟ مطمئن باش هر گوشي كه بگيري يه نقطه ضعف هايي داره كه بايد ازشون در مقابل نقاط قوت صرفنظر كني پس تو خريد N82 شك نكن چون نقاط ضعفش در مقابل مزيت هاش صفرن. پس ديگه راجع به خريد، تو اين تاپيك پست نده.

Greight
21-07-2008, 00:38
من بدون تعصب با اينكه خودم 500 بالاش پول دادم و خيلي هم دوسش دارم واقعيت رو بهت گفتم. توي اين ظرافت امكانات بالايي داره و واقعا كارش بيسته. صدا برات مهم بود كه لا اقل از سري دابليو كه من داشتم كم مياره. كيفيت صفحه ش هم در براير دابليو 580 كه دارم جدا صفره ! اما عكسهاش خوبه. تو تاريكي هم كه با فلاشش عاليه. از باتري هم كه كل نوكيا مشكل داره. اگه بكوب كار كني 5 ساعت دووم داره. جي پي اسش هم بد نيست براي من كه كار راه اندازه و بيشتر از اين هم از گوشي انتظار ندارم. قشنگيش هم مشكيش قشنگتره ولي نقره ايشم زشت نيست. ببين عزيزم من براي كارايي گرفتم و اون خصوصياتي كه از يه گوشي انتظار دارم رو داره. تيپشم خيلي دوس دارم.
توضيحات كامله ديگه خودت ميدوني. اينم بدون كه هيچ گوشي كامل نيست.

prince72
21-07-2008, 07:51
باشهههههههههههههههههههههه ههههههه
حتما همینطوره

prince72
21-07-2008, 08:30
این درسته؟؟ n82:دارای پردازنده 332 مگاهرتزی ARM 11
n78: هیچی

بعد ان 82 صفحه ش فقط تو نور بده که نه زیر سقف مثل بقیه ی گوشی هاست نه؟؟؟تو نور که حالا ما کارش نداریم..........
صداش هم اونقدر بلند باشه که از تو جیب بیاد بیرون بسه ....
خدارو شکر برق فراوونه هر وقت باتریش ته کشید زرتی میکوبیم تو شارز......

یه سوال اساسی 1-هیچ برنامه یا نرم افزاری تا حالا واسه ان 82 اومده که بتونه مقداری از این معایبش را برطرف کنه ؟؟؟؟؟ مثل صدا یا سرعت جی پی اس و نور صفحه و....
2-که من فکر نمی کنم اونقدرا هم که میگن سرعت جی پی اسش کم باشه چون بالا خره یکی از دلایل جهانی شدن این گوشی جی پی اسش هست نه؟

3-عکسهای را که باش میگیرید با کیفیت نشون میده ؟؟؟؟؟
4- wi fi کار ایی به خصوصی داره یا به درد ما نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
21-07-2008, 08:44

بعد ان 82 صفحه ش فقط تو نور بده که نه زیر سقف مثل بقیه ی گوشی هاست نه؟؟؟تو نور که حالا ما کارش نداریم..........

یه سوال اساسی 1-هیچ برنامه یا نرم افزاری تا حالا واسه ان 82 اومده که بتونه مقداری از این معایبش را برطرف کنه ؟؟؟؟؟ مثل صدا یا سرعت جی پی اس و نور صفحه و....
2-که من فکر نمی کنم اونقدرا هم که میگن سرعت جی پی اسش کم باشه چون بالا خره یکی از دلایل جهانی شدن این گوشی جی پی اسش هست نه؟

سلام
دوست من 78 داراي پردازنده 369 مگاهرتزي هست كه از 82 قويتره...
صداشم خوبه ...حداقل واسه من...
.
1-راجع به اون برنامه ها هم بگم واسه صدا نيست( فكر نكنم بياد)...
سرعت GPS هم اصلا" محسوس نيست ،من تو فضاي باز در عرض 15 ثانيه وصل ميشم...
واسه نور صفحه هم يه تاپيك تو همين بخش هست كه مجيد عزيز زحمتشو كشيده...:10:
.
2-درسته...ولي گوشي هايي مثل 6110 مخصوص كار با GPS هستند...
.
3-بهترين گوشي دوربين دار بازاره...
.
4-من با WIFI تو نمايشگاه كتاب امسال با سرعت وحشتناك به اينترنت وصل شدم...:18::27:
همين 82 رو بگير بره...:5:

prince72
21-07-2008, 08:46
شماهم شاد باشی دوست من
این چیه ان 82 هم داره :FP2

Legend
21-07-2008, 09:23
شماهم شاد باشی دوست من
این چیه ان 82 هم داره :FP2

فكر ميكنم مخفف Feature Pack باشه...و البته تا جاي كه من ميدونم واسه 82 ،Feature Pack 1 هست...

Greight
21-07-2008, 10:59
باشهههههههههههههههههههههه ههههههه
حتما همینطوره
يعني چي ؟ چرا اسپم ميدي ؟ چي همينطوره ؟

prince72
21-07-2008, 11:20
يعني چي ؟ چرا اسپم ميدي ؟ چي همينطوره ؟

اقا شما چرا جنگ داری:13: اگه بری پستای ÷قبلی را بخونی اون دوستمون گفت دیگه در مورد شک و اینا پست نده منم گفتم باشه
ودر جواب شما هم که توضیح داده بودید گفتم حتما همینطوره...........

Ice Star
21-07-2008, 11:37

نورش را میشه با یه ترفن بیشتر کرد
صداش را هم آپدیت کنی بهتر میشه
در ضمن صداش را یکی از این مغازه های شهر ما اندازه ان 73 کرده بود
که هر کاری کردیم نگفت چی کار کرده
صد در صد نرم افزاری بود
چون تو منوی تنظیمات یه گزینه Player اومده بود

prince72
21-07-2008, 11:45
خیلی جالبه ................
شما میتونی به من بگی نورش را چه طوری میشه بهتر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونقدرا که میگن نورش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی تو افتاب هیچی نمیشه دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
21-07-2008, 11:51
خیلی جالبه ................
شما میتونی به من بگی نورش را چه طوری میشه بهتر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونقدرا که میگن نورش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی تو افتاب هیچی نمیشه دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو اين تاپيك هست...

Ice Star
21-07-2008, 11:57

این لینک که آقامجی از موبالستان کپی فرمودهه اندد

prince72
21-07-2008, 12:04
اقایون به خدا ببخشید من یه سوال متفرقه دارم وبعد از جوابتون ادیتش میکنم یکی به من بگه چرا تو انجمن متفرقه نمیتونم پست بدم

pezhman32
21-07-2008, 13:43

من نمی دونم چجوری و چرا در کمتر از 24 ساعت 3 4 صفحه اسپم کردی
بابا همه ی اینایی که گفتی و پرسیدی توی این 115 صفحه هست و اگه بعضی ها اسپم نکنن بعضی های دیگه برای رسیدن به هدفشون می تونن این صفحات رو که حجم کمتری پیدا خواهد کرد رو بخونن و کامل در مورد همه چیز اطلاع پیدا کنن وگر نه با زیاد شدن صفحات اسپمر هم زیادتر میشه
کی گفته سرعت gps ن82 پایینه؟ نکنه با دستگاههای gps دو سه میلوین تومنی داری مقایسه می کنی؟ برو gps ن95 رو روشن کن بعد میبینی... نمی دونم تو symbian-freak بود یا gsmarena که خوندم حدودا" 1.5 تا 2.5 دقیقه زودتر از ن95 موقعیت دقیقت رو نشون میده
اصلا" من موندم این چرت و پرت هارو که فروشنده ها بهت معمولا" بار ملت می کنن چیه؟ من خودم وقتی می خواستم گوشیمو بگیرم با اینکه از یه مغازه ی خیلی بزرگ گرفتم و صاحب مغازه که رئیس و همه کاره ی اونجا هم بود و خودش ن95 8 داشت به من گفت اینا gps شون آفلاینه!!! یعنی چی؟ یعنی یه مختصات بهت میده و اگه دوباره مختصات بخوای باید بزنی سرچ کنه و دوباره یه مختصات عددی بهت بده!!!!....

راستی دوستان نمی دونم یه دو سه روزی هست که احساس می کنم باتری گوشیم داره دو سه برابر زود تر خالی میشه! حالا بازم بررسی می کنم ولی نظری ندارید؟!

prince72
21-07-2008, 14:19
اقای پزمان چرا دعوا داری اسپمر هم من نیستم و..............
تازه زوری که نیست جواب منو نده چرا میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه من رفتم.......................................... .................................................. .....

pezhman32
21-07-2008, 14:25
اقای پزمان چرا دعوا داری اسپمر هم من نیستم و..............
تازه زوری که نیست جواب منو نده چرا میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه من رفتم.......................................... .................................................. .....
واه کی زد؟ کی دعوا کرد؟ من فقط لپ کلامم این بود که تاحالا 3 4 بار به هر کدوم از این سوالات پاسخ داده شده
اگه سوال جدیدی باشه حتما" اینجا جوابش رو دوستان میدن ولی خوب سوال تکراری و زدن پست های کوتاه یه جور اسپم ه دیگه... نیست؟! حالا نارحت نشو برگرد :دی

prince72
21-07-2008, 14:29
باشه من که عمرا نمی رفتم چون اگه این گوشی را بخرم حالا حالا ها اینجام عزیز...........
ولی خواهش میکنم یه کم برخورد دوستانه تر بهتر باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Greight
21-07-2008, 14:36
ببين عزيز
ما همه با هم دوستيم و دعوا هم نداريم
چيزي كه هست اينه كه توضيحات اين تاپيك كامله
تو همين چند صفحه هم مجددا من و دوستان ديگه برات مزايا و معايب رو توضيح داديم
شما هم اگه واقعا آدم پيگيري باشي ميشيني يه گشتي تو همين صفحات و البته تو سايتهاي تخصصي ميزني ببيني چه نكاتي بوده كه كاربرا باهاش مواجه بودن.
خب با توجه به اين مسائل حرف اينه كه پستهاي بعديت يا سوالهاي كاملا جديد درباره ي همين گوشي باشه يا هم كه خبر خريدن اين گوشي و سوالاتي كه اون موقع برات مطرح ميشه.
موفق باشي

Ice Star
21-07-2008, 19:00
عجیبه ها یه سوال پرسیده بودم هر چی می گردم نه سوال هست نه جواب
از بس این 3 . 4 صفحه آخر شلوغ شده تقریبا شده مثل چت روم

بی خیال سوالم را می پرسم

این اسپیکر ها که بصورت جدا وصل می کنند به گوشی ضرری چیزی مکه نداره

Greight
21-07-2008, 19:13
قاعدتا نبايد ضرري داشته باشه
اما كسي از اين شارژراي همراه ديده كه ميتونه 4-5 بار گوشي رو شارژ كنه ؟
رو سايت نوكيا هستش.

Ice Star
21-07-2008, 19:37
قاعدتا نبايد ضرري داشته باشه
اما كسي از اين شارژراي همراه ديده كه ميتونه 4-5 بار گوشي رو شارژ كنه ؟
رو سايت نوكيا هستش.

اون که رو سایت نوکیا هست را نمی دونم ولی من خودم یکی از این ها دارم

که بعضی موقع ها به دادم می رسه
اگه سوال داری بپرس

dimah2005
21-07-2008, 21:02
به به تركونديد بابا بعد از يك روز اومدم n صفحه

مشكل تم هم فكر كنم حل شد بايد تو گوشي نصبشون ميكردم( عجب)

دوستان اين سي دي ها كه توشون نرم افزار هاي نوكيا سري 60 ورژن 3 رو دارن كدومشون بهتر هست؟ (به نظرم نمي صرفه هي برنامه از اينترنت با ديال آپ دان كنم )

راستی دوستان نمی دونم یه دو سه روزی هست که احساس می کنم باتری گوشیم داره دو سه برابر زود تر خالی میشه!

فكر كنم آبگريد كني خوب ميشه (فلش)
چون اساسا گوشي هاي نوكيا مرض شارژ دارن
اول از همه وقتي مشكل پيدا مي كنند شارژ تعطيل مي شه

تجربه دارم اونم 2 بار

prince72
چي شد؟ خريدي ؟

کی گفته سرعت gps ن82 پایینه؟ نکنه با دستگاههای gps دو سه میلوین تومنی داری مقایسه می کنی؟ برو gps ن95 رو روشن کن بعد میبینی... نمی دونم تو symbian-freak بود یا gsmarena که خوندم حدودا" 1.5 تا 2.5 دقیقه زودتر از ن95 موقعیت دقیقت رو نشون میده

فكر كنم راست ميگه (چون من نا 95 رو مقايسه نكردم)

ولي بابام دستگاه gps داريم
مدت زمان وصل شدن شان تقريبا مثل هم هست (گرچه اون دنگ و فنگ داره )
ولي به اين نكه توجه كنيد كه gps خيلي به شرايط بستگي داره
حتي در طول شبانه روز از ساعت 9 تا 16 اوج قدرتش هست
در حالي كه شبها به احتمال زياد وصل نميشه (تا حالا شب با گوشيم وصل نشدم )

جاهاي مرتفع ديگه n دش هست و........

بعد شما ها يا ديگر دوستان تو بدترين موقعيت از gps استفاده مي كنند بعد ميگن" ال بود بل بود "

ولي خودمونيم ها اين gps بابام عجب چيزي هست (كلش از گوشيم بزگتر)

Ice Star
21-07-2008, 21:22
بابا هنوز نخریده تا ایشون گوشی بخره سر دوستان را کچل مینه(لطفا ناراحت نشین شوخی کردم)

من که با gps کار نکردم اما خوب میگن سرعتش خوبه یعنی خوبه دیگه

prince72
21-07-2008, 22:00
فعلا که سر خودمو بابام کچل شده تانوبتت شما هم برسه............................
خدا کنه هر چی خریدم تقلبی نباشه

Ice Star
21-07-2008, 22:41
فعلا که سر خودمو بابام کچل شده تانوبتت شما هم برسه............................
خدا کنه هر چی خریدم تقلبی نباشه

زیاد سخت نگیر

prince72
21-07-2008, 23:22
چشم......................

Greight
21-07-2008, 23:41
اون که رو سایت نوکیا هست را نمی دونم ولی من خودم یکی از این ها دارم

که بعضی موقع ها به دادم می رسه
اگه سوال داری بپرس
ممنون
چقدر شارژش طول ميكشه ؟
چند بار ميتونه با يك شارژ گوشي رو شارژ كنه ؟
چند خريدي و چه ماركي هست ؟ راضي هستي ؟

pezhman32
21-07-2008, 23:45
به به تركونديد بابا بعد از يك روز اومدم n صفحه

مشكل تم هم فكر كنم حل شد بايد تو گوشي نصبشون ميكردم( عجب)

دوستان اين سي دي ها كه توشون نرم افزار هاي نوكيا سري 60 ورژن 3 رو دارن كدومشون بهتر هست؟ (به نظرم نمي صرفه هي برنامه از اينترنت با ديال آپ دان كنم )

فكر كنم آبگريد كني خوب ميشه (فلش)
چون اساسا گوشي هاي نوكيا مرض شارژ دارن
اول از همه وقتي مشكل پيدا مي كنند شارژ تعطيل مي شه

تجربه دارم اونم 2 بار

prince72
چي شد؟ خريدي ؟

فكر كنم راست ميگه (چون من نا 95 رو مقايسه نكردم)

ولي بابام دستگاه gps داريم
مدت زمان وصل شدن شان تقريبا مثل هم هست (گرچه اون دنگ و فنگ داره )
ولي به اين نكه توجه كنيد كه gps خيلي به شرايط بستگي داره
حتي در طول شبانه روز از ساعت 9 تا 16 اوج قدرتش هست
در حالي كه شبها به احتمال زياد وصل نميشه (تا حالا شب با گوشيم وصل نشدم )

جاهاي مرتفع ديگه n دش هست و........

بعد شما ها يا ديگر دوستان تو بدترين موقعيت از gps استفاده مي كنند بعد ميگن" ال بود بل بود "

ولي خودمونيم ها اين gps بابام عجب چيزي هست (كلش از گوشيم بزگتر)
اگه طوری بشه که عملکرد باطریم مثل ن95 هم بشه دیگه دوباره تن به ریست نمی دم, کلی نرم افزار نصب شده دارم که خیلی هاشون رو هم با gprs آپدیت کردم... حالا مگه اینکه آپدیت جدید بیاد و قبل یا بعد از آپدیت به منظور بالا بردن سرعت و عملکرد گوشی بخوام ریست کنم که بازم بعیده

prince72
22-07-2008, 08:50
یعنی ما هر وقت گوشی را گرفتیم هیچ وقت نباید ریستش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12890
22-07-2008, 10:13
سلام دوستان
من خریده ام گوشی خیلی خوبیه این همه از صداش دا د نزنید ولا صداش خیلی بد نیست به نظر من که صداش خوبه
من فقط یک مشک در داخلش دارم اونهم اینه که درحال کار ریست می کنه

prince72
22-07-2008, 10:19
به نظر شما که تازه خریدی بگو صداش با کیفیته لطفا کامل توضیح بده؟؟؟؟؟
نور صفحه ش چی خیلی مات و کمه ؟؟؟؟؟
دوربینش چه شکله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشی قبلیت چی بوده؟؟

Majid393
22-07-2008, 10:24
گوشيت ورژن چنده؟
اگر 20 نيست يه update بكني مشكلت حل ميشه

prince72
22-07-2008, 13:08
راه دقیق تشخیص ان 82 تقلبی از واقعی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dimah2005
22-07-2008, 14:37
سلام دوستان
من خریده ام گوشی خیلی خوبیه این همه از صداش دا د نزنید ولا صداش خیلی بد نیست به نظر من که صداش خوبه
من فقط یک مشک در داخلش دارم اونهم اینه که درحال کار ریست می کنه

ببر گارانتي
نداره
آپگريد كن
----------------------------------------------------------------------------------

راه دقیق تشخیص ان 82 تقلبی از واقعی چیه؟

راه خاصي نداره
فقط حواست باشه چيني نباشه

اگر خيلي نگراني
يك ريزه بزار رو پولت برو با گارانتي (درست حسابي نه الكي) بخر
يا
از آشنا بخر (اگر مرام داشته باشه)
يا
با خودت يك خبره ببر

ودر در كل ببين اونايي كه دوستانت دارند چه ريختي هست (دقيق: منظورم حتي رنگ برد هايي كه زير سيم كارت معلوم هست)

---------------------------------------------------
برو ببخر ديگه همه چيز خودش جور ميشه
نترس
بترسي بهت ميندازن --------------------------------------------------
در ضمن يك نكته كه تازه واردي:
به پست هاي من ودوستان نگاه كن ببين چقدر پر حجم و پر بار هست
يعني بجاي اينكه چند تا پست بدي همه رو تو يك پست بده (ببين توي 2 روز اينجا رو چقدر شلوغ كردي) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نقلي از خودم

كسي نمي دونه؟

e.khafan!
22-07-2008, 14:40
سلام بچه ها من می خوام یه رم 4 گیگ بگیرم ، با 17 ، 18 می تونم ؟ چی بگیرم ؟ راستی آقا این قاب من پریروز پلاستیکای محافظشو باز کردم دیروز 2 تا خط گنده روش افتاد ! نمی دونم چه جوریه چه قاب حساسی داره !

حالا سوالم اینه که قاب کریستالی درست حسابی براش پیدا می شه ؟ من دو سه تا گوشی تو مترو دیدم یعنی کیف دیدم ، چرم مانند بود 3 طرفش بسته بود و فقط بالاش یه جا برای کردن گوشی توش بود :دی ، خیلی شیک و بسیار کم حجم بود میخ وام بدونم کسی از اونا دیده جایی ، می خوام بخرم خیلی چیز توپ و شیک و پیکیه ....

حالا یه چیز دیگه امروز دیدم تو دنیا رتبه اول فروش برای 82 ست ! چیکار کنم نیومده خزید .... الهی خز کنا خز بشن ... اگر اینجوریه 78 هم نیومده خز شده پیش بینی میکنم 1 ماه دیگه افغانی الاف سر کوچمون که کار ساختمونی می کنه 95 شو بفروش یه 78 بگیره !

Legend
22-07-2008, 14:53
[COLOR="Sienna"]
نقلي از خودم:

كسي نمي دونه؟

سلام
دوست من منظورت چه برنامه هايي هست...؟ برنامه ها كه حجم زيادي ندارند...!

e.khafan!
22-07-2008, 17:38
از همتون به خاطر پاسخ به سوالم ممنونم :دی

12890
22-07-2008, 18:49
ببر گارانتي
نداره
آپگريد كن
----------------------------------------------------------------------------------

راه خاصي نداره
فقط حواست باشه چيني نباشه

اگر خيلي نگراني
يك ريزه بزار رو پولت برو با گارانتي (درست حسابي نه الكي) بخر
يا
از آشنا بخر (اگر مرام داشته باشه)
يا
با خودت يك خبره ببر

ودر در كل ببين اونايي كه دوستانت دارند چه ريختي هست (دقيق: منظورم حتي رنگ برد هايي كه زير سيم كارت معلوم هست)

---------------------------------------------------
برو ببخر ديگه همه چيز خودش جور ميشه
نترس
بترسي بهت ميندازن --------------------------------------------------
در ضمن يك نكته كه تازه واردي:
به پست هاي من ودوستان نگاه كن ببين چقدر پر حجم و پر بار هست
يعني بجاي اينكه چند تا پست بدي همه رو تو يك پست بده (ببين توي 2 روز اينجا رو چقدر شلوغ كردي) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نقلي از خودم

كسي نمي دونه؟

دوست عزیز
گارانتی نداره
وآخرین آپدیت هم روش هست

12890
22-07-2008, 18:55
سلام آخرین آپدیت روش هست وبیشتر هم درحین کار با اینترنت یک دفعه هنگ میکنه ورستارت میکنه مثل کامپیوتر
ازنرم افزار operaاستفاده می کنم ممکنه از این نرم افزار باشه

prince72
22-07-2008, 22:15
ایا امکان تولید شدن سری های جدیدتر ان 82 هست؟؟؟؟؟یا تولید شده که مثلا اون معایب را نداشته باشه یا کمتر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه ناراحت نمیشید راهنمایی وتوضیح بدید

pezhman32
22-07-2008, 22:42
ایا امکان تولید شدن سری های جدیدتر ان 82 هست؟؟؟؟؟یا تولید شده که مثلا اون معایب را نداشته باشه یا کمتر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا ناراحت بشیم؟
به نظر من خیر, چون اولا" سیاهش دیگه اومده و تغییری هم نکرده و دوما" دیگه تمام گوشی های جدید با ویرایش جدید s60 وارد بازار می شن که به صورت عادی امکان نصبش روی n82 نیست و مورد بعدی هم اینه که اینقدر گوشی جدید در سطح ن82 داره نوکیا میزنه که نیازی به ورژن جدید ن82 نیست

dimah2005
22-07-2008, 23:05
دوست عزیز
گارانتی نداره
وآخرین آپدیت هم روش هست

كلا آپگريد كن
چون يك جور فلش هست
و در ضمن نگران فون مموري نباش
كه پاك نميشه
يعني اين ورژن آخري (20) پاك نمي كنه

سلام آخرین آپدیت روش هست وبیشتر هم درحین کار با اینترنت یک دفعه هنگ میکنه ورستارت میکنه مثل کامپیوتر
ازنرم افزار operaاستفاده می کنم ممکنه از این نرم افزار باشه

پاكش كن ببين درست ميشه
چون معمولا وقتي كوشي مشكل براش پيش مياد
ررستارت مي كنه
تو پاكش كن نشد (كه احتمالا نمي شه)
كاري كه بهت گفتم بكن
و در كل پاكش كن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز پژمان جان مثل اينكه حواست نبود كه جديدا آپگريد به فون مموري كاري نداره
البته شايدم به ريسكش نمي ارزه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برو بخر تا بيشتر از ايين خز نشده
بدو بدو و به اين كارا كار نداشته باش
هزار بار دوستان جواب اين سوالت رو دادن

اين ورژن آخري كه مال چند ماه پيش هست خيلي از مشكلات نرم افزاري (فقط نرم افزاري)حل شده
و تو كاري با نوكيا نداشته باش
و نگران نباش
وقتي خريدي مشكلاتش به چشم نمياد (من كه اصلا با هاش مشكل ندارم)

سلام
دوست من منظورت چه برنامه هايي هست...؟ برنامه ها كه حجم زيادي ندارند...!

بيشتر برنامه هايي كه اينجا هست
چند تايي از اين سي دي ها رو ديدم ولي برنامه هاي جالبي نداشتند
مثلا برنامه هاي شتابسنج نداشتند

درست ميگي
ولي منو جو (من بيشتر شبا آن هستم)تا 6 7 صبح بيدار مي مونم اونوقت بايد تبعات بعدي رو ماست مالي كنم

--------------------------------------------------------------------------------

از همتون به خاطر پاسخ به سوالم ممنونم

دوست عزيز نميدونم ولي من شنيدم كه قابش ضد خش هست
حلا چرا پلاستيكشو كندي ؟
برو دوباره بخر و بزار
من كه يك قاب كريستالي گرفتم دو روزم دوام نياورد
همون جيبم از همه چيز بهتر هست

در ضمن مي توني از اين قاي چيني ها بندازي (اگه اومده بود منم خبر كن)
يا همون چيزي كه دوست داري بخر (چرمه)

------------------------------------------------------------------------------
نمي دونم من كه هنوز خز شدنشو حس نكردم
همون قاب كريستالي رو بزور پيدا كردم (عدم خز شدن)
تا حالا هم دست كسي نديدم (چه كور : آخه تابلو نيست)
تا وقتي ان 95 و ان 73 و سوني اركسون هست نوبت به گوشي ما نمي رسه (البته از چيني هاي گرام خيلي بايد ممنون بود كه هنوز اينو خز نكردن)

----------------------------------
در رابطه با رم هم بي اطلاع هستم

prince72
22-07-2008, 23:06
حال یعنی اون معایب را فقط با یه سری برنامه میشه رفع کرد نه؟؟
ان 82 تو بندر عباس 420تومن هست(بدون گارانتی) ایا تو بازار علادین ارزونتره یا گرونتر ؟

pezhman32
22-07-2008, 23:14
دوست عزيز پژمان جان مثل اينكه حواست نبود كه جديدا آپگريد به فون مموري كاري نداره
البته شايدم به ريسكش نمي ارزه

دوست عزيز نميدونم ولي من شنيدم كه قابش ضد خش هست

آخ شرمنده من فکر کردم منظورت ریست هست نه آپگرید
درضمن من از همون روز اول پلاستیک روش رو کندم, تا حالا هم که حدودا" 2.5 ماه میگزره خشی نیست که با چشم مسلح دیده بشه

Greight
22-07-2008, 23:14
ویرایش جدید s60 وارد بازار می شن که به صورت عادی امکان نصبش روی n82 نیست
اين ويرايش جديد چيه ؟ 9.3؟

pezhman32
22-07-2008, 23:18
اين ويرايش جديد چيه ؟ 9.3؟
هم سیمبینش 9.3 و هم اینترفنس s60 به 3.2 (یعنی fp2) ارتقا پیدا کرده

Greight
22-07-2008, 23:37
توي چه گوشي هست ؟

tagarg_yakh
23-07-2008, 05:34
سلام دوستان
اینکه میگن میشه از روی شماره های (اعداد)روی کیبورد به اصل بودن یا تقلبی بودن گوشی پی برد صحت داره؟
منظورم تفاوت بین اعداد ردیف اول و دوم با ردیف سوم هستش.
ممنون میشم جواب بدین.

راستی در مورد اون دوستمون که می خواد N82 بخره ؛شما گفتی که تحقیقات کردی و فقط به نظر نهایی میخوای ،اما سوالاتی که شما می پرسین نشون می ده که اصلا تحقیقات انجام ندادی و تازه دارین در مورد این گوشی تحقیق می کنی.در هر صورت موفق باشی.

prince72
23-07-2008, 07:26
سلام دوستان
اینکه میگن میشه از روی شماره های (اعداد)روی کیبورد به اصل بودن یا تقلبی بودن گوشی پی برد صحت داره؟
منظورم تفاوت بین اعداد ردیف اول و دوم با ردیف سوم هستش.
ممنون میشم جواب بدین.

راستی در مورد اون دوستمون که می خواد N82 بخره ؛شما گفتی که تحقیقات کردی و فقط به نظر نهایی میخوای ،اما سوالاتی که شما می پرسین نشون می ده که اصلا تحقیقات انجام ندادی و تازه دارین در مورد این گوشی تحقیق می کنی.در هر صورت موفق باشی.

یا بسم الله
شما حالت خوبه که انشا الله :10:
من تحقیقات را کردم ودارم صحت تحقیقاتم را واسه خودم ثابت میکنم وگرنه میشه بگید این همه اطلاعات از گوشی را از کجا اوردم؟؟؟؟؟؟؟؟:27::20:

prince72
23-07-2008, 07:29
میگن اعداد ردیف اول باید سمت راست باشه وردیف های دوم وسوم سمت چپ کلیدهای کیبورد(اصلاش اینجوریه در غیر این صورت..............)
از رنگ و مارک ان 82 زیر دوربین دوم هم میشه فهمید اصلا این مارک رو دارند

ali racer
23-07-2008, 10:32
میگن اعداد ردیف اول باید سمت راست باشه وردیف های دوم وسوم سمت چپ کلیدهای کیبورد(اصلاش اینجوریه در غیر این صورت..............)
از رنگ و مارک ان 82 زیر دوربین دوم هم میشه فهمید اصلا این مارک رو دارند
دوست من این فرض درست نیست
اون سری ان 82 ها هم
اصل هستند
فقط
برای بازار جنوب شرق آسیا و چین ساخته شده اند
عکس هر دو مدل تو صفحات قبلی همین تا پیک هست !

sabasistem_co
23-07-2008, 11:45
من چطوری از Gps دستگاه استفاده کنم ؟؟؟؟ کجاش برم ؟؟؟؟؟؟؟

sabasistem_co
23-07-2008, 11:46
حال یعنی اون معایب را فقط با یه سری برنامه میشه رفع کرد نه؟؟
ان 82 تو بندر عباس 420تومن هست(بدون گارانتی) ایا تو بازار علادین ارزونتره یا گرونتر ؟

مشکی یا نقره ای ؟؟؟؟؟؟؟

sabasistem_co
23-07-2008, 11:49
آخ شرمنده من فکر کردم منظورت ریست هست نه آپگرید
درضمن من از همون روز اول پلاستیک روش رو کندم, تا حالا هم که حدودا" 2.5 ماه میگزره خشی نیست که با چشم مسلح دیده بشه

من هم 3 روزه پلاستیک صفحه ش رو کندم و الان هم 4 5 تا خط ناجور افتاده روی LCD ش که کاملا قابل رویت هست

می شه کاریش کرد ؟؟؟؟

گوشیم هم مشکی هست ( اصلی فنلاند )

prince72
23-07-2008, 13:15
مشکی یا نقره ای ؟؟؟؟؟؟؟

مشکی چرا مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارزونتره؟؟؟؟؟

sabasistem_co
23-07-2008, 13:25
مشکی چرا مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارزونتره؟؟؟؟؟

اگه مشکی 420 تومن هست تو بندرعباس که فکر کنم چینی باشه ( اصل فنلاند نیست )

pezhman32
23-07-2008, 13:25
من هم 3 روزه پلاستیک صفحه ش رو کندم و الان هم 4 5 تا خط ناجور افتاده روی LCD ش که کاملا قابل رویت هست

می شه کاریش کرد ؟؟؟؟

نمی دونم چرا مال شما اینجوریه, مال من هم مشکی اصل فنلانده و همونطور که گفتم خش نیافتاده

sabasistem_co
23-07-2008, 13:54
نمی دونم چرا مال شما اینجوریه, مال من هم مشکی اصل فنلانده و همونطور که گفتم خش نیافتاده

شما صفحه ش رو خاموش کن بعد به دقت به LCD ش نگاه کن

حالا خط داره یا نه ؟؟؟؟

prince72
23-07-2008, 14:19
چرا اصله اصله فقط گارانتی نداره همین

e.khafan!
23-07-2008, 16:49
بچه ها کسی بهم نگفت برای این گوشی قاب کریستالی هست ؟
-
من می خوام قابش رو عوض کنم ( کیبورد عربی داره )‌ به نظرتون اگه قاب رو بگیرم خودم می تونم عوض کنم یا باید بدم یه جا ؟
-

من هم 3 روزه پلاستیک صفحه ش رو کندم و الان هم 4 5 تا خط ناجور افتاده روی Lcd ش که کاملا قابل رویت هست

می شه کاریش کرد ؟؟؟؟

مال منم اینجوریه ولی فعلا روی صفحش نیافتاده ، روی قاب پشتی یه جوری خط خطی شده که انگار رو آسفالت کشیدم ، روی دکمه ی منوش هم از اول یه خطی بود ! از اون موقع تا الانم گوشیمو گذاشتم خونه نبردم بیرون میترسم رو صفحش خط بیافته ، امروز باسش یه دونه از این پلاستیکای محافظ میبندم ... راستی مال شما هم کیبورد عربیه ؟

sabasistem_co
23-07-2008, 17:16
بچه ها کسی بهم نگفت برای این گوشی قاب کریستالی هست ؟
-
من می خوام قابش رو عوض کنم ( کیبورد عربی داره )‌ به نظرتون اگه قاب رو بگیرم خودم می تونم عوض کنم یا باید بدم یه جا ؟
-

مال منم اینجوریه ولی فعلا روی صفحش نیافتاده ، روی قاب پشتی یه جوری خط خطی شده که انگار رو آسفالت کشیدم ، روی دکمه ی منوش هم از اول یه خطی بود ! از اون موقع تا الانم گوشیمو گذاشتم خونه نبردم بیرون میترسم رو صفحش خط بیافته ، امروز باسش یه دونه از این پلاستیکای محافظ میبندم ... راستی مال شما هم کیبورد عربیه ؟

آره چیزی که زیاده قاب کریستالی

اره منم کیبور عربی هست ( مشکی ) الیته الان کیبورد فارسی هم اومده

sabasistem_co
23-07-2008, 17:19
چرا اصله اصله فقط گارانتی نداره همین

فکر نکنم اصل فنلاند باشه .

ممکنه نوشته باشه فنلاند ولی مال فنلاند نیست .

بچه ها شما نظرتون چیه گوشی 82 مشکی بدون گارانتی 420 اصل فنلاند هست ( بندرعباس) ؟؟؟؟

pezhman32
23-07-2008, 18:06
شما صفحه ش رو خاموش کن بعد به دقت به LCD ش نگاه کن

حالا خط داره یا نه ؟؟؟؟
والا اگه اونکارو بکنم و صفحه رو هم تمیز تمیز بکنم خوب آره پر از خشه ولی از فاصله ی 30 سانتی هیچی دیده نمیشه و از اونجا که من خودم گوشیم رو نمی چسبونم به چشمم و بقیه هم گوشیم رو از فاصله ی 50سانتی جلوتر نمی بینن مشکلی نیست, تازه گفتم که اگه صفحش رو تمیز تمیز بکنم یه چیزایی دیده میشه

pezhman32
23-07-2008, 18:36
خب منم همین طوری دیگه
همچین گفتی خش گنده که گفتم صفحت جر خورده :دی
منم اولش خیلی حساس بودم ولی مطمعن باش از این بدتر نمیشه, پس نمی خواد گوشیت و به خودت حروم کنی و 100 تا سلیفون و کریستالی روش بندازی

dimah2005
23-07-2008, 20:57
من چطوری از Gps دستگاه استفاده کنم ؟؟؟؟ کجاش برم ؟؟؟؟؟؟؟

يك سرچ تو سايت بزن

اين تاپيك هايي كه به كارت مياد

ترتيب اهميت نداره
همه چيز رو گذاشتم
انگار هيچي بلد نيستي (اين جسارت رو ببخش گفتم شايد بلد نباشي)

فکر نکنم اصل فنلاند باشه .

ممکنه نوشته باشه فنلاند ولی مال فنلاند نیست .

بچه ها شما نظرتون چیه گوشی 82 مشکی بدون گارانتی 420 اصل فنلاند هست ( بندرعباس) ؟؟؟؟

فكر كنم تو ايران زندگي مي كنيم !

دوست من این فرض درست نیست
اون سری ان 82 ها هم
اصل هستند
فقط
برای بازار جنوب شرق آسیا و چین ساخته شده اند
عکس هر دو مدل تو صفحات قبلی همین تا پیک هست !

تاييد ميشه

rainysky50
24-07-2008, 14:51
سلام!اقایون امیدوارم منو به عنوان یک مهمان تازه وارد در این کلوپ بپذیرید!من امین هستم ساکن هند!!امروز یک ان82 مشکی رنگ با گارانتی اصلی یک ساله اینترنشنال +3 ماه gps رایگان به قیمت 430 هزار تومن خریدم!:8::8:اقایون تا حالا با این گوشی مشکلی داشتید؟؟من گوشی قبلیم 5700 بود و تا الان که نور ال سی د ی ان82 رو روی متوسط گذاشتم منو راضی کرده!سرعت gps رو در اتومبیل تست کردم فوق العاده بود!مال من ساخت هند هست و 2 گیگ رم توش هست!هندزفری مال من طرحش ساده است و دکمه ی زیادی نداره!عکس هندزفری تون رو میتونید بزارید؟؟اقایون الان ان82 مشکی در ایران با گارانتی اصلی چنده؟؟؟ایا بین رنگ مشکی و معمولی فرقی هست؟؟؟:8::8::8:

rainysky50
24-07-2008, 15:00
اول از همه یکی به من بگه در باتریشو چطور باز کنم!!خیلی سفته!!!

sabasistem_co
24-07-2008, 15:12
سلام!اقایون امیدوارم منو به عنوان یک مهمان تازه وارد در این کلوپ بپذیرید!من امین هستم ساکن هند!!امروز یک ان82 مشکی رنگ با گارانتی اصلی یک ساله اینترنشنال +3 ماه gps رایگان به قیمت 430 هزار تومن خریدم!:8::8:اقایون تا حالا با این گوشی مشکلی داشتید؟؟من گوشی قبلیم 5700 بود و تا الان که نور ال سی د ی ان82 رو روی متوسط گذاشتم منو راضی کرده!سرعت gps رو در اتومبیل تست کردم فوق العاده بود!مال من ساخت هند هست و 2 گیگ رم توش هست!هندزفری مال من طرحش ساده است و دکمه ی زیادی نداره!عکس هندزفری تون رو میتونید بزارید؟؟اقایون الان ان82 مشکی در ایران با گارانتی اصلی چنده؟؟؟ایا بین رنگ مشکی و معمولی فرقی هست؟؟؟:8::8::8:

اولا مبارک باشه .

باید هدفونش پشتش نوشته باشه ( مدلش : HS-43 ) هدفون اصلیش اینه و پشت هدفون هم نوشته ساخت چین

مشکی و نقره ای هیچ فرقی با هم ندارند کاملا یکی هستند

گوشی شما ساخت هند هست ؟؟؟!!! یعنی روی جعبه و پشت گوشی نوشته Made in India ؟؟؟!!!

اول از همه یکی به من بگه در باتریشو چطور باز کنم!!خیلی سفته!!!

پشتش یه کلید هست اون را فشار بده و درش را به پایین فشار بده . حالا باز شد .

rainysky50
24-07-2008, 15:13
ممنون عزیز دل!!اقایون ورژن گوشی من 20.0.06 که برای ماه دوم سال 2008 هست!خوبه؟؟ورژن جدید چنده؟؟؟؟
!!در ضمن صدای گوشی از 5700 بلندتره ولی کیفیت پایینتره!

rainysky50
24-07-2008, 15:15
اره !اینجا حتی ان78 و ان 95 8 گیک هم مال نوکیا هند هستند!کیفیتشون با فنلاند یکیه و اصلا فنلاندی اینجا وجود نداره!!خیلی کم میتونی پیدا کنی!اگه در محافظ لنز رو باز بذاریم لنز خش میفته؟؟چون ادم هی یادش میره درشو ببنده!!!قیمت ایران رو نگفتید!در باتری اصلا باز نمیشه!!!!!!

sabasistem_co
24-07-2008, 15:38
اره !اینجا حتی ان78 و ان 95 8 گیک هم مال نوکیا هند هستند!کیفیتشون با فنلاند یکیه و اصلا فنلاندی اینجا وجود نداره!!خیلی کم میتونی پیدا کنی!اگه در محافظ لنز رو باز بذاریم لنز خش میفته؟؟چون ادم هی یادش میره درشو ببنده!!!قیمت ایران رو نگفتید!در باتری اصلا باز نمیشه!!!!!!

چه جالب . حالا بگو نوشته Made in India یا نه ؟؟؟

آره محافظ را باز نذار چون که گرد و غبار می گیره که اصلا خوب نیست و برای بستن درش هم کم کم عادت می کنی

قیمتش هم دقیق نمی دونم ولی فکر کنم مشکی با اتصالات 480 490 باشه .

برای باتری هم فقط فشار می خواد . کلید کوچولو پشتش را فشار بده و همون طوری که کلید را گرفتی درش را به طرف پایین فشار بده . الان باز شد دیگه

ممنون عزیز دل!!اقایون ورژن گوشی من 20.0.06 که برای ماه دوم سال 2008 هست!خوبه؟؟ورژن جدید چنده؟؟؟؟

ورژن جدید هم 20.0.062 هست .

صداش تو کیفیت خداس ولی نمی دونم مال شما چرا این طوری هست

Ice Star
24-07-2008, 16:38

همون طور که دوستمون گفت آخرین ورزن همین هست
و برای صدا هم یکی تنظیمات کارخانه کن شاید درست شه
صداش باکیفیته اما اصلا بلند نیست

در ضمن یه دکمه هسا توجه کن چون رنگ خود قاب گوشی هست اون دکمه را فشار بده بعد بسمت خودت بکش یکم فشار بده نترس فک نکنم بشکنه

prince72
24-07-2008, 16:40
چه قدر خوب اونجا با گارانتی اصل و مشکی 430تومنه عالیه.............
دوست من شما از دوربینش راضی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟(میخوام ببینم دوربینش را خوب زدن)

Ice Star
24-07-2008, 16:43
99% گوشی های Nokia رجیستر اصلی هست .

برای اینکه مطمئن بشی کد ( ستاره مربع 06 مربع ) را بزن یه سریالی بهت می ده این سریال باید با IMEI یا سریال روی جعبه و پشت گوشی مطابقت کنه . که 100% مطابقت می کنه

گوشیش چیه ؟؟؟

بعلاوه این imei را تو سایت numbering چک کن بهت می گه گوشی اصلی هست یا نه ؟؟؟؟؟

ان 81 8گیگ

دوست عزیز این جا کلوپ N82 هست مثل اینکه

Greight
24-07-2008, 16:55
xxxicestar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست من در مورد اون شارژر همراهت توضيح ندادي. چند و از كجا ؟ چند بار شارژ ميكنه ؟

Ice Star
24-07-2008, 17:09
آه راستی من امروز من اومدم تا این را بگم
شارژر من چینی بود و مارک نوکیا داشت
من دوبار فوا شارژ کردمش که حدود2 ساعت طول کشید
و هر دفعه یکبار بیشتر شارژ نکردم گوشیم را
چون لازم نشد ولی فروشنده می گفت می تونه تا 2 با فول شارژ کنه

اما خوب دوست عزیز منم باید یکی دیگه بگیرم چون امروز هم این شارژ و هم او ن اسپیکر همراه که گفتم هر دو تاش خراب شد
اسپیکر را خواهر زادم داش بازی می کرد که اومدم دیدم دو تا اسپیکر را هم از جاش در آورده بیرون
هم چنین این شارژر را هم شکونده
شرمنده
چون من فردا کنکور دارم نتونستم زود تر جواب بدم

Mojtaba N87
24-07-2008, 17:28
امروز 5 صفحه این تاپیک رفت جلو و بیشترش هم پست های بیهوده بود.

چرا بحث های خارج از موبایل رو می کشونید اینجا ؟ که مجبور شیم تاپیک رو پاک سازی کنیم؟

از دوستانی که قوانین رو رعایت می کنن کمال تشکر رو دارم.

Greight
24-07-2008, 18:06
مجتبي جان ما كه هر چي ميگيم فك ميكنن باهاشون پدر كشتگي داريم زحمت پاكسازي رو بايد بكشي

آه راستی من امروز من اومدم تا این را بگم
شارژر من چینی بود و مارک نوکیا داشت
من دوبار فوا شارژ کردمش که حدود2 ساعت طول کشید
و هر دفعه یکبار بیشتر شارژ نکردم گوشیم را
چون لازم نشد ولی فروشنده می گفت می تونه تا 2 با فول شارژ کنه

اما خوب دوست عزیز منم باید یکی دیگه بگیرم چون امروز هم این شارژ و هم او ن اسپیکر همراه که گفتم هر دو تاش خراب شد
اسپیکر را خواهر زادم داش بازی می کرد که اومدم دیدم دو تا اسپیکر را هم از جاش در آورده بیرون
هم چنین این شارژر را هم شکونده
شرمنده
چون من فردا کنکور دارم نتونستم زود تر جواب بدم
اميدوارم موفق باشي
ولي نوكيا نوشته بود 4 - 5 بار. توي لوازم همين n82 هم بود. اگه رفتي بگيريزحمت بكش همين شارژر 4-5 باري رو هم سوال كن با قيمتش
ممنون

Ice Star
24-07-2008, 18:14
یه چیز جالبی بگم تو ساوه گشتم رم 8 گیگ بگیرم هیچکی نداشت تازه رم 4 گیگ هم نداشتن

احتمالا2 یا 3 روز دیگه برم تهران از اونجا یه رم 8 بگیرم
حتما باید یه شارژر همراه هم بگیرم

دوست عزیز من که گفتم همون دوبار را هم امتحان نکردم تازه اون را هم فروشنده می گفت خوب جنس چینی همینه دیگه
البته این دفعه می خوامن یه جنس خوب بگیرم و نگهش دارم حتما سعی می کنم همین شارژر را بگیرم

Ice Star
24-07-2008, 18:16
یه سوال از آقا مجتبی و داش یونس که رم 8 گیگ دارن

من مطمئن باشم که رم 8 گیگ را می کشه دیگه
یهو نرم بگیرم بعد گوشی نکشه

بعد یه سوال رم 8 گیگ را این رم ریدر های معمولی هم تو کامپیوتر باالا میارن یا نه ؟؟؟

آخه شنیدم خودش رم ریدر داره ؟؟

rainysky50
24-07-2008, 18:39
والله دوستان در مورد نوشته ی made in india سوال کردند!من این گوشی رو از فروشگاه مرکزی نوکیا که فقط نوکیا داره و حتی اشخاصی اونجا هستند که لباس فرم دارند که گوشیها رو معرفی میکنند خریدم و روی گوشی نوشته made by nokia!ادرس کارخانه رو هم نوشته address of importer:india..... ایمپورتر یعنی چی؟؟؟؟خود نمایندگی هم میگفت تمام محصولاتشون از طرف نوکیا هند هست!!توی گوشی هم زبان انگلیسی هندی فیلیپینی و اندونزیایی رو داره!!!اقایون ادرس سایت numbering رو میدید؟؟؟؟
یه چیز دیگه!!باتری من هم bp-6mt هست و هولوگرام نوکیا رو هم چک کردم و عکس دستها 3 بعدی بود و در پایین ارم نوکیا که وسط هولوگرام هست 3 نقطه در بالا 4 نقطه در پایین و در سمت راست 2 نقطه و سمت چپ 1 نقطه ی 3 بعدی مخفی وجود داره ولی اون قسمتی که یک شماره هست و باید روکشش رو بکنی رو نداره!همونی رو که وقتی میخواهی باتری رو چک کنی شماره رو وارد میکنی!!تون شماره رو نداره!!مال شما هم اینطوریه؟؟فقط زیر هولوگرام یه شماره نوشته: TB3M1U1 باتری ساخت کره جنوبی هست!!!!!:18::18:

Ice Star
24-07-2008, 18:45
بفرما این آدرس Numbering

rainysky50
24-07-2008, 18:50
وای خدا رو شکر!گوشی رو تو سایت نامبرینگ مشخص کرد!اصله!!حالا پست 1215 رو بخونید و یه سوالاتم بی زحمت جواب بدید!!

Greight
24-07-2008, 18:55
اين اون شارژز نوكيا هستش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nokia Power Pack DC-1 – Power where and when you need it

With the Nokia Power Pack DC-1 you have your own, powerful source of energy on the move. If travel takes you away from an AC supply, you can still charge your Nokia device or accessories directly from the pack – from two to five times a trip (depending on battery size).
With a Nokia Power Pack DC-1 you can:

have a roaming reserve of power for Nokia devices
recharge from two to five times on one trip
recharge the pack with a standard Nokia 2mm charger

Weight

* 215g

Charging Capacity

* Up to 3 phone charges (3 x @950mAh)

Cable length

* 800 mm (fixed cable)
250 mm (removable)

Charger dimensions

* 86 x 86 x 30 mm (LxWxH)

Charger input

* Nokia 2mm charger IF max 900mA

Charger output (2 Outputs)

* 5.7 V DC
750 mA

Internal battery charge time

* 10h (AC-4)

Output connectors

* 2 mm plug and cable, detachable cable with 2 mm plug

Color

* Black/Chrome

Operating temperature

* 0°C up to + 45°C

Sales package content

* Nokia Power Pack DC-1
* DC-1 Connection Cable
* Nokia Carrying Case CP-213
* User Guide

Ice Star
24-07-2008, 18:56
برای دوستم که تازه ان 82 خریده مثل برا شما هست که میگی
ولی برای من که یه شماره سریال داره در قسمت راست بصورت عمودی

خوب دوست عزیز از این شارژر هیچ قیمتی نداری ؟

Mojtaba N87
24-07-2008, 19:19
یه سوال از آقا مجتبی و داش یونس که رم 8 گیگ دارن

من مطمئن باشم که رم 8 گیگ را می کشه دیگه
یهو نرم بگیرم بعد گوشی نکشه

بعد یه سوال رم 8 گیگ را این رم ریدر های معمولی هم تو کامپیوتر باالا میارن یا نه ؟؟؟

آخه شنیدم خودش رم ریدر داره ؟؟

رم 8گیگ رو کاملا ساپورت می کنه و حتا گفته شده تا رم 32 رو که هنوز نیومده ساپورت می کنه.

اگه مارک sandisk بگیری خودش رم ریدر داره ولی با رم ریدر های دیگه هم به راحتی کار می کنه.

Ice Star
24-07-2008, 19:24
رم 8گیگ رو کاملا ساپورت می کنه و حتا گفته شده تا رم 32 رو که هنوز نیومده ساپورت می کنه.

اگه مارک sandisk بگیری خودش رم ریدر داره ولی با رم ریدر های دیگه هم به راحتی کار می کنه.

ممنون داش مجتبی پس با خیال راحت برم بگیرم
قیمت نداری که چنده الان ؟؟؟

Mojtaba N87
24-07-2008, 19:28
ممنون داش مجتبی پس با خیال راحت برم بگیرم
قیمت نداری که چنده الان ؟؟؟

خیالت راحت باشه...

دقیق نمی دونم. متغیره...

بعضی جاها 60 تا 65 می دن ولی یونس 50 تومن خرید. قیمتش تو مالزی 40 تومنه. بگردی تو تهران 50 گیر میاد.

rainysky50
24-07-2008, 19:28
یه سوال دیگه!صدای وارنینگ تون گوشی من خیلی کم!از 5700 خیلی کمتره!از کجا زیادش کنم؟؟؟تمام ولومها رو بردم بالا ولی تغییری نکردی!!!

Mojtaba N87
24-07-2008, 19:31
یه سوال دیگه!صدای وارنینگ تون گوشی من خیلی کم!از 5700 خیلی کمتره!از کجا زیادش کنم؟؟؟تمام ولومها رو بردم بالا ولی تغییری نکردی!!!

راهی نداره دوست من. صدای ان82 در همین حده که یکی از معایبش هست...

rainysky50
24-07-2008, 19:36
یه اکولایزر توپ به من معرفی کنید!همچنین میخوام بدونم سرعت انتقال اطلاعات با کابل از گوشی به کامپیوتر و برعکس چنده؟؟
یک سوال دیگه اینکه این چراغ قرمز توی فلاش چیه؟؟؟
یک سوال دیگه ایا این گوشی 3d accelaretor داره(چیپ گرافیکی همانند ان95 8 گیگ؟؟)
دلیل سوالاتم اینه که در مورد این گوشی قبل از خریدش هیچ تحقیقی نکردم!!!

Ice Star
24-07-2008, 19:39

دوست عزیز وارینگ تون چی هست

rainysky50
24-07-2008, 19:42
همین صدایی که میگه باتری کمه!!در برابر 5700 ولومش کمتره!همونطور که مجتبی جان گفت مثل اینکه برا افزایشش راهی نیست!خواهشا پاسخ بدید به سوالاتم قبلیم!!!!

Ice Star
24-07-2008, 19:48
سوال اولت رابنظر من Rock و Pop از همه بهتر است

دوم هم فک کنم برا اتو فوکوس هست

دوستان یکی از بچه محل ها که ( کرد ) هم هست میگه که تو کرمانشاه و اون طرف ها که قاچاق وارد می کنن رم 8 گیگ 20 تا 30 هزار تومن هست بنظر شما بگم بیاره

Greight
24-07-2008, 20:26
خوب دوست عزیز از این شارژر هیچ قیمتی نداری ؟
نه متاسفانه
اگه اساتيد قيمت كردن به ما هم بگن

دوستان یکی از بچه محل ها که ( کرد ) هم هست میگه که تو کرمانشاه و اون طرف ها که قاچاق وارد می کنن رم 8 گیگ 20 تا 30 هزار تومن هست بنظر شما بگم بیاره
به نظر من رم رو ابدا نبايد بدون گارانتي گرفت حتي شده خود فروشنده 24 ساعت گارانتي كنه!

rainysky50
24-07-2008, 20:32
ایا میدونید که وای فای ان82 تکنولوژِی upnp رو هم داره!درست مانند ان96 و ان78!!روی جعبه ی گوشی و توی gsmarena نوشته شده!!!

meha
24-07-2008, 21:12
سلام
ببخشید وقتی من به قسمت inbox اس ام اس ها میرم و مثلا یک اس ام اس که امروز ساعت 10 صبح اومده را در قسمت Message details میرم در قسمت Time مثلا نوشته 5 عصر در صورتی که این اس ام اس 10 صبح به دستم رسیده ولی پیامهایی که فرستادم و در قسمت Sent هست اونا زمانهاشون درست هست!!
چه کار باید بکنم زمان خود گوشی هم درسته!Time Zone هم درسته!!!

dimah2005
24-07-2008, 22:38
--------------------------------------------------------------------------------

ایا میدونید که وای فای ان82 تکنولوژِی upnp رو هم داره!درست مانند ان96 و ان78!!روی جعبه ی گوشی و توی gsmarena نوشته شده!!!

hdk ;i ld'd dukd ]d
اين كه ميگي يعني چي؟

ببخشید وقتی من به قسمت inbox اس ام اس ها میرم و مثلا یک اس ام اس که امروز ساعت 10 صبح اومده را در قسمت Message details میرم در قسمت Time مثلا نوشته 5 عصر در صورتی که این اس ام اس 10 صبح به دستم رسیده ولی پیامهایی که فرستادم و در قسمت Sent هست اونا زمانهاشون درست هست!!

متاسفانه مال من هم همين جوري هست

Saman-tci
24-07-2008, 22:47
سلام

meha جان من این مسئله رو بارها و بارها در همین فروم گفتم بازم برای شما میگم .....
این مشکل رو من حدود یک سال پیش و درست از زمان یکه سیم کارتمو عوض کردم بوجود اومد .....
دقیقاً همین مشکل شما رو داشتم که بعد از کلی تحقیق و پرس و جو متوجه شدم این اشکال ربطی به گوشی نداره ..... این مشکل شبکه هست ..... و متاسفانه دست من و شما نیست که بتونیم حلش کنیم .....
اگه بخوای مطمئن بشی میتونی سیم کارتتو روی یه گوشی دیگه امتحان کنی بازم میبینی همین مشکل رو داره !!!

Greight
25-07-2008, 00:01
meha جان من این مسئله رو بارها و بارها در همین فروم گفتم بازم برای شما میگم .....
این مشکل رو من حدود یک سال پیش و درست از زمان یکه سیم کارتمو عوض کردم بوجود اومد .....
دقیقاً همین مشکل شما رو داشتم که بعد از کلی تحقیق و پرس و جو متوجه شدم این اشکال ربطی به گوشی نداره ..... این مشکل شبکه هست ..... و متاسفانه دست من و شما نیست که بتونیم حلش کنیم .....
اگه بخوای مطمئن بشی میتونی سیم کارتتو روی یه گوشی دیگه امتحان کنی بازم میبینی همین مشکل رو داره !!!
سامان جان من قبلا w300 سوني داشتم. اون اين مشكلو نداشت

rainysky50
25-07-2008, 00:11
...........................

Greight
25-07-2008, 01:16
آره رو جعبه نوشته

--

امتياز : 6483

rainysky50
25-07-2008, 02:08
اره!مشکلم حل شد!!دست شما درد نکنه!

sabasi
25-07-2008, 14:19
سلام به همگی . ببخشید یک سئوال داشتم . هر چند دفعه یکبار که گوشی رو به حالت Data Transfer به کامپیوتر وصل میکنم وقتی کارم تموم میشه و میخوام کابل رو جدا کنم گزینه remove توی نوار Task bar رو که میزنم اون علامت اتصال از روی صفحه گوشی نمیره و بعد از چند ثانیه صفحه گوشی پر نور میشه و هنگ میکنه و حتی گوشی خاموش هم نمیشه و مجبورم باتری رو در بیارم . میخواستم بدونم مشکلش چیه ؟ میخواستم بدونم آیا راه دیگه ای داره که مثلا با حالت Pc Suite مموری کارت رو نشون بده ؟
آخه قبلا N73 داشتم که توی Pc Suite گزینه File Manager داشت و راحت میشد داخل گوشی رفت . اگه راه حل دیگه ای نداره میشه مشکل هنگ کردن گوشی رو برطرف کرد ؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

e.khafan!
25-07-2008, 15:07
دوست من شما Nseries pc suite که تو خود DVD گوشی هست بریز ، اونوقت براتون مثل n73 هم مموری گوشی و هم رم رو نشون میده ، ولی حتما ببر گوشیوتو رو یه کامپیوتر دیگه هم تست کن اگر اونجا هم اینجوری شد بده گارانتی ... احتمال داره شما گوشیتو درست ریموو نیم کنی وقتی ریموو دیوایس رو از رو ویندوز میزنی رو گوشی مینویسه که کابل رو جدا کنید اگر ننوشت یا ریموو درست انجام نشده یا گوشیت مشکل داره ...

sabasi
25-07-2008, 16:02
e.khafan! جان ممنونم از اینکه جوابمو دادی اما روی کامپیوتر pc suite خود گوشی نصبه . یعنی وقتی میخواستم برنامه رو نصب کنم توی لیست برنامه های سی دی فقط nokia multy media converter و Nokia Nseries pc suite رو تیک زدم و نصب کردم . ولی وقتی pc suite رو باز میکنم گزینه ای به نام file manager نداره و مجبورم برای اینکه یک فایل رو به گوشی منتقل کنم از حالت data transfer استفاده کنم .
راستی وقتی در حالت دیتا ترانسفر remove رو از task bar کامپیوتر میزنم پیغام remove روی گوشی میاد ولی هر چند دفعه یکبار ( مثلا هر 5 یا 6 دفعه که با دیتا ترانسفر وصل میشم بعد اینکه پیغام remove رو روی گوشی ok میکنم اون علامت اتصال گوشه بالا سمت راست روی صفحه گوشی نمیره و بعد از چند ثانیه ال سی دی پر نور میشه و گوشی هنگ میکنه که مجبورم باتری رو در بیارم .
میشه کمکم کنید ؟

e.khafan!
25-07-2008, 16:35
من همین الان ، حالتای مختلفو رو گوشیم تست کردم ولی هیچ کدوم مثل اون حالتی که شما گفتی نشد ... یه شوال شما تم گوشیتو عوض کردی ؟ اگر کردی روی مموریه یا رو خود گوشی ، احتمال داره از اون باشه ، چون مال منم یه 30 ثانیه ای میکشه تا گوشی بیاد حالت اول .

--
اینم برای شما ...بعد از اینکه گوشیو وصل میکنی اینجوری می شه :

e.khafan!
25-07-2008, 16:44
عجیبه من تا دیشب باهاش کار میکردم ، الان دیدم وقتی میرم تو n82 هیچی نیست! ببینم چیکارش میتونم بکنم بهتون میگم ...

sabasi
25-07-2008, 16:55
هیچ تمی روی گوشی نصب نکردم . همون تمهای فابریک گوشیه . اینم عکس زمانیه که گوشی به کامپیتو وصل میشه :

اگه میشه کمکم کنید که بدون نیاز به حالت دیتا ترانسفر بتونم فایل توی گوشی منتقل کنم و به درایو های گوشی دسترسی داشته باشم . هر وقت که میخوام از حالت دیتا ترانسفر استفاده کنم خدا خدا میکنم که گوشی هنگ نکنه . ممنون

Ice Star
25-07-2008, 16:58
سلام به همگی . ببخشید یک سئوال داشتم . هر چند دفعه یکبار که گوشی رو به حالت Data Transfer به کامپیوتر وصل میکنم وقتی کارم تموم میشه و میخوام کابل رو جدا کنم گزینه remove توی نوار Task bar رو که میزنم اون علامت اتصال از روی صفحه گوشی نمیره و بعد از چند ثانیه صفحه گوشی پر نور میشه و هنگ میکنه و حتی گوشی خاموش هم نمیشه و مجبورم باتری رو در بیارم . میخواستم بدونم مشکلش چیه ؟ میخواستم بدونم آیا راه دیگه ای داره که مثلا با حالت Pc Suite مموری کارت رو نشون بده ؟
آخه قبلا N73 داشتم که توی Pc Suite گزینه File Manager داشت و راحت میشد داخل گوشی رفت . اگه راه حل دیگه ای نداره میشه مشکل هنگ کردن گوشی رو برطرف کرد ؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

e.khafan! جان ممنونم از اینکه جوابمو دادی اما روی کامپیوتر pc suite خود گوشی نصبه . یعنی وقتی میخواستم برنامه رو نصب کنم توی لیست برنامه های سی دی فقط nokia multy media converter و Nokia Nseries pc suite رو تیک زدم و نصب کردم . ولی وقتی pc suite رو باز میکنم گزینه ای به نام file manager نداره و مجبورم برای اینکه یک فایل رو به گوشی منتقل کنم از حالت data transfer استفاده کنم .
راستی وقتی در حالت دیتا ترانسفر remove رو از task bar کامپیوتر میزنم پیغام remove روی گوشی میاد ولی هر چند دفعه یکبار ( مثلا هر 5 یا 6 دفعه که با دیتا ترانسفر وصل میشم بعد اینکه پیغام remove رو روی گوشی ok میکنم اون علامت اتصال گوشه بالا سمت راست روی صفحه گوشی نمیره و بعد از چند ثانیه ال سی دی پر نور میشه و گوشی هنگ میکنه که مجبورم باتری رو در بیارم .
میشه کمکم کنید ؟

دوست عزیز اگه منظورت این هست که فایل منجر تو my computer نمیاد باید بگم که برا من هم نمیومد
ولی الآن هر وقت Nokia Application Inistaller را اجرا می کنم گزینه فایل منجیر مثل اون عکسی که دوستمون گذاشت میشه شما هم امتحان کن شاید جواب بده

اما برای قسمت دوم که گفتید هنگ می کنه و پر نور میشه باید بگم برا من هم عید و 2 ماه بعد از اون این طوری می شد
که دوستان همین تاپیک گفتن که گوشی من جنی شده
خلاصه از وقتی که رم گوشیم را عوض کردم این مشکل هم رفع شده امیدوارم گوشی شما هم درست بشه

یه پیشنهاد هم دارم اگه Cd گوشی N73 را نصب کنی بجای سی دی N82 خیلی بهتره من هم این کار را می خوام بکنم

Ice Star
25-07-2008, 17:01
یادتونه بهتون گفتم قبلا می شد با کامپیوترم پیامک بفرستم اما الآن نمیشه
یادم اومد که اون موقع سی دی N73 یکی از دوستان را روی گوشیم نصب کرده بودم
خیلی از N82 بهتر بود
الآن هم می خوام این کار را بکنم
نتیجه را می گم

e.khafan!
25-07-2008, 17:04
احتمالا پی سی یوییت بد نصب شده ، وقتی از روی گوشی میزنی پی سی سوییت ف علامت کابل میاد ؟ اگر میاد مشکل از گوشی نیست ، حالا باید بری پی سی یوییت رو دست کاری کنی :

اول : بر روی آیکون پی سی یوییت دوبار کلیک کن

بعد برو به قسمت ستینگ ( روی اون عکس آچار کلیک کن )

بعد GEt connect wiz. رو بزن ، حالا بعد از نکست ، cable conn. بعدم گوشیو وصل کن ... همین اگر نشد یه بار دیگه پی سی رو نصب کن بازم اگه نشد ، متاسفم نمی دونم باید چیکار کنی .

-
حالا اگر اصلا گوشی نفهمید که یو اس بی رو وصل کردی تو حالت پی سی ( علامت کابل بالای صفحه نیومد ) یه بار مستر ریست کن 99% مشکلت حل میشه .

ادتونه بهتون گفتم قبلا می شد با کامپیوترم پیامک بفرستم اما الآن نمیشه
خیلی از N82 بهتر بود
نتیجه را می گم
منم این کارو کردم ( تو عکس معلومه ) ولی نمی تونم اس ام اس بفرستم ، در ضمن سرعتشم کمتر از خود پی سی سوییت گوشیه .

sabasi
25-07-2008, 17:28
xxxicestar عزیز ممنونم از راهنماییت . اما هر وقت گوشیو به حالت pc suite وصل میکنم هیچ اتفاقی برای درایو های کامپیوتر نمیوفته ( یعنی اون عکسی که e.khafan عزیز گذاشته اصلا اونجوری نمیشه برام . هیچ درایوی اضافه نمیشه . )
e.khafan عزیز وقتی گوشیو وصل میکنم چه با حالت pc suite و چه با حالت data transfer علامت اتصال روی گوشی میاد . ولی مشکلم اینه که غیر از حالت data transfer نمیتونم مثل حالت file manager در pc suite N73 به درایو ها دسترسی داشته باشم .
از هر دوتون ممنونم که کمکم میکنید . راستی xxxicestar جان اگه میشه نتیجه کار با pc suite N73 رو بگو . اگه با N82 کار کنه خیلی عالی میشه . به نظرم pc suite N73 خیلی عالی و کامل بود .

Ice Star
25-07-2008, 17:48
xxxicestar عزیز ممنونم از راهنماییت . اما هر وقت گوشیو به حالت pc suite وصل میکنم هیچ اتفاقی برای درایو های کامپیوتر نمیوفته ( یعنی اون عکسی که e.khafan عزیز گذاشته اصلا اونجوری نمیشه برام . هیچ درایوی اضافه نمیشه . )
e.khafan عزیز وقتی گوشیو وصل میکنم چه با حالت pc suite و چه با حالت data transfer علامت اتصال روی گوشی میاد . ولی مشکلم اینه که غیر از حالت data transfer نمیتونم مثل حالت file manager در pc suite N73 به درایو ها دسترسی داشته باشم .
از هر دوتون ممنونم که کمکم میکنید . راستی xxxicestar جان اگه میشه نتیجه کار با pc suite N73 رو بگو . اگه با N82 کار کنه خیلی عالی میشه . به نظرم pc suite N73 خیلی عالی و کامل بود .

خوب یک کاری کن
برای من این مراحل جواب میده یعنی هر وقت ویندوزم را عوض کنم مشکل شما را دارم
اما این کار را می کنم
1 - pc Suit را نصب کن(که احتمالا این کار را کردی)
2 - کامپیوترت را Restart کن
3 - اول کابل usb را به گوشی وصل کن بعد به کامپیوتر بعد رو گوشیت گزینه Pc Suit را انتخاب کن
4 - بعد باید درست بشه
اگه گوشیت را شناخت ولی اون درایو ها نیومد همون کاری که قبلا گفتم را بکن
یعنی رو pc Suit گزینه آچار (اون بالاش) بعد برنامه Nokia Application Inistaller را اجرا کن باور کن درست
نگاه من به عکس ها
1 - قبل از اجرای Application Inistalller در حالی که گوشی نصب شده به کامپیوتر ولی درایو ها نیست

2 -بعد از اجرای این برنامه

خلاصه شرمنده برا من این طوری جواب میده

sabasi
25-07-2008, 18:43
xxxicestar عزیز کارهایی که گفتی همه رو انجام دادم . pc suite رو پاک کردم دوباره نصب کردم . بعدش کامپیوتر رو ریست کردم و بعدش گوشی رو وصل کردم ( روی pc suite گذاشتم ) . بعدش کامپیوتر گوشی رو شناخت ولی وقتی pc suite رو باز کردم و بعدش nokia application installer رو باز کردم بازم هیچ درایوی به my computer اضافه نشد . میشه بگی مشکل کجاست ؟

Ice Star
25-07-2008, 19:09
xxxicestar عزیز کارهایی که گفتی همه رو انجام دادم . pc suite رو پاک کردم دوباره نصب کردم . بعدش کامپیوتر رو ریست کردم و بعدش گوشی رو وصل کردم ( روی pc suite گذاشتم ) . بعدش کامپیوتر گوشی رو شناخت ولی وقتی pc suite رو باز کردم و بعدش nokia application installer رو باز کردم بازم هیچ درایوی به my computer اضافه نشد . میشه بگی مشکل کجاست ؟

دوست عزیز همین طور که تو عکس ها می بینی این کار رو گوشی من و رو کامپیوتر من جواب میده دیگه نمی دونم
البته دوستان واساتید قوی و کاربلد هسنتن که امروز نمی دونم برا چی نیومدن تو تاپیک اگه اونا بیان مطمئن هستم مشکلت را حل می کنن

sabasi
25-07-2008, 19:57
ممنونم . راستی pc suite N73 برای N82 جواب نمیده؟ امتحان کردی ؟

Ice Star
25-07-2008, 20:24
ممنونم . راستی pc suite N73 برای N82 جواب نمیده؟ امتحان کردی ؟

هنوز Cd یش را نیاورده فردا خودم می رم می گیرم خبرش را می دم مطمئن باش تو پست بعدی که می دم جواب همین کار هست

Greight
25-07-2008, 21:12
یادتونه بهتون گفتم قبلا می شد با کامپیوترم پیامک بفرستم اما الآن نمیشه
خیلی از N82 بهتر بود
نتیجه را می گم
نود و نه درصد براي N82 جواب نميده. من يه ورژن 6 داشتم جواب نداد آخرين ورژن 6 رو از نوكيا گرفتم مثل توپ كار ميكنه.
ضمنا دوستان كلا PC SUITE سري Nseries با معمولي متفاوت هستش و امكان فرستادن پيامك !!!! رو نداره .

Ice Star
25-07-2008, 21:28
نود و نه درصد براي N82 جواب نميده. من يه ورژن 6 داشتم جواب نداد آخرين ورژن 6 رو از نوكيا گرفتم مثل توپ كار ميكنه.
ضمنا دوستان كلا PC SUITE سري Nseries با معمولي متفاوت هستش و امكان فرستادن پيامك !!!! رو نداره .

نمی دونم به شما چه طور ثابت کنم
من با گوشیم پیامک می فرستادم و کنتاکت درست می کردمو.....خیلی کار های دیگه
البته زمانی که به کامپیوتر متصل بود ها
امیدوارم این روش جواب بده

e.khafan!
25-07-2008, 21:32
ببینین ، شما اگر اول Nseries رو نصب کنید بعد هر پی سی سوییت معمولی رو هم نصب کنید جواب میده ، مهم درایور گوشی هست که Nseries موقع نصب براتون میریزه و بقیه کاراش هم موقع وصل کردن کابل تو 5 دقیقه حل میشه ، من الان با پی سی سوییت ان 70 دارم کار میکنم ، هیچ مشکلی هم ندارم فقط اس ام اس نمی تونم بفرستم ، مدلای بالاتر الان فهمیدم که اتوماتیک یه برنامه نصب میکنن که دوباره اس ام اس راه میافته مال من ندراه دنبال پی سی سوییت 73 هستم ...

Greight
25-07-2008, 21:35
ببینین ، شما اگر اول Nseries رو نصب کنید بعد هر پی سی سوییت معمولی رو هم نصب کنید جواب میده ، مهم درایور گوشی هست که Nseries موقع نصب براتون میریزه و بقیه کاراش هم موقع وصل کردن کابل تو 5 دقیقه حل میشه ، من الان با پی سی سوییت ان 70 دارم کار میکنم ، هیچ مشکلی هم ندارم فقط اس ام اس نمی تونم بفرستم ، مدلای بالاتر الان فهمیدم که اتوماتیک یه برنامه نصب میکنن که دوباره اس ام اس راه میافته مال من ندراه دنبال پی سی سوییت 73 هستم ...

من همينكارو كردم ولي نميتونست كانتكتها رو بگيره يا به اصطلاح Synchronize كنه و مينوشت ساپورت نميشه

نمی دونم به شما چه طور ثابت کنم
من با گوشیم پیامک می فرستادم و کنتاکت درست می کردمو.....خیلی کار های دیگه
البته زمانی که به کامپیوتر متصل بود ها
امیدوارم این روش جواب بده

چيرو ؟