PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا N82 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21

Ali_BlueBoy
24-06-2009, 00:12
با سلام دوباره:
چطوری میتونم فایل cer , key رو بدست بیارم,الان بیشتر از 24 ساعت که تو سایت opda ثبت نام کردم و درخواست دادم ولی هنوز خبری نیست,راه حل سریعتری نیست؟

این سایت معمولا 12 ساعته این فایل ها رو میده احتمالا یه جایی اشتباه کردی...

بعد یه نکته این این کیت های اف ام ترنسمیتر زیاد کیفیت جالبی ندارن

من خودم یه زمانی با همین ها یه ایستگاه رادیوئی زده بودم ( با برد تقریبا 1 کیلو متر ...و البته کیفیت مزخرف...واسه بچه محلی ها..: دی)

به نظر من اگه دنبال کیفیتی بهتره بری یه امادشو بخری فکرکنم نهایتا تا 15 تومن بتونی پیدا کنی

Legend
24-06-2009, 10:27
رفیق یه پیشنهاد دارم ، میگم یدونه ازین فندکیا بخریم ، بعد بازش کنیم ، بردش که حتما خیلی کوچیکه ، یو اس بیشم که نیاز نداریم بر میداریم ، صفحشم بدردمون نمیخوره ، اگر میخوره صفحشم میزاریم فک کنم آخرش بتونیم توی یه جعبه ی 3*3*1.5 جاش بدیم ، باتریشم که کاری نداره با یه کتابی یا یدونه ازین باتریهای دزدگیر هست کوچولو ها ( اگر از دومی بزاریم تو خود جعبش جا میشه ، فقط بباید هر هفته عوض بشه یا شارژیش کنیم ) حل میشه ، نظرت چیه ؟ فقط باید یه بازشدشو ببینم وضع توش چجوره ... بگردم ببینم تو گوگل عکس باز شدش هست یا نه .

این روش تبدیل جواب میده ها ، من خودم تاحالا دو تا اسپیکر دو تیکه خریدم کردمشون یه تیکه توی یه جعبه 20*10*15 با باتری به عنوان اسپیکر n70 استفاده میکردم و اونیکیو دادم رفت !
-
نمیدونم چه جوری منع 2 هفته ایم شد یه هفته :دی

یه تاپیک تو بخش لوازم جانبی میزنم...بیا اونجا پیگیری کنیم...دوستان علاقه مند همگی به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیاید...( به زودی همه پست ها رو انتقال میدم)

شاد باشید:40:

Nice Devil
24-06-2009, 15:24
سلام به همه . گوشي من n82 است ولي از طريق sec man هك نميشه و موقع نصب برنامه پيغام unable to install .component is bulit in رو نشون ميده و از طريق hellocarbide هم هك كردم ولي محتويات فايل sys و private رو نشون نميده و توي x-plore هم 4 تا گزينه رو تيك دار كردم و بايد همه ي فايلهاي هايد رو نشون بده ولي اينطور نيست. لطفاً زودتر كمك كنيد خيلي مهمه

Hadi King
24-06-2009, 15:36
سلام به همه . گوشي من n82 است ولي از طريق sec man هك نميشه و موقع نصب برنامه پيغام unable to install .component is bulit in رو نشون ميده و از طريق hellocarbide هم هك كردم ولي محتويات فايل sys و private رو نشون نميده و توي x-plore هم 4 تا گزينه رو تيك دار كردم و بايد همه ي فايلهاي هايد رو نشون بده ولي اينطور نيست. لطفاً زودتر كمك كنيد خيلي مهمه
مهم : نوکیا : هک کلیه گوشی های سری 60 ویرایش 3 و 5 (Pre FP1, FP1, FP2) به روش HelloOX و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
نوکیا : هک سیمبین 9.1 و 9.2 برای فريمور هاي قديمي به روش "BiNPDA Security Manager "SecMan v1.10 و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشيد!:40:

Nice Devil
24-06-2009, 15:54
آقا مشكل من اينه كه گوشي n82 من هك نميشه و ورژن گوشيم v31.0.016 هست و با اون دو تا برنامه هم هك نشد

Saman-tci
24-06-2009, 15:57
دوست من همین الان هادی جان لینک برنامه های لازم رو براتون ارسال کرده ....
.
پست 3773 رو ندیدید ....؟؟؟

Nice Devil
24-06-2009, 16:13
دوست من همین الان هادی جان لینک برنامه های لازم رو براتون ارسال کرده ....
.
پست 3773 رو ندیدید ....؟؟؟

خوب منم گفتم كه با اون 2 تا هم هك نشد . اول جملمو تا آخر بخون دوست عزيز

Legend
24-06-2009, 16:15
خوب منم گفتم كه با اون 2 تا هم هك نشد . اول جملمو تا آخر بخون دوست عزيز
مشکلات مربوط به هک رو در تاپیک مربوط به خودشون دنبال کنید.
شاد تشکر

Nice Devil
24-06-2009, 20:11
مشکلات مربوط به هک رو در تاپیک مربوط به خودشون دنبال کنید.
شاد تشکر

اقا من امروز رفتم مغازه و يارو صاحب مغازه گفت چون گوشيه n82 تو جديده و ورژنش بالاست هك نميشه و بايد برنامه هارو از توي سايت ساين كرد . و گفت بخاطر هر ساين 15 هزار تومان ميگيره

e.khafan!
24-06-2009, 20:30
اقا من امروز رفتم مغازه و يارو صاحب مغازه گفت چون گوشيه n82 تو جديده و ورژنش بالاست هك نميشه و بايد برنامه هارو از توي سايت ساين كرد . و گفت بخاطر هر ساين 15 هزار تومان ميگيره

دوست من یه موقع ندیا !!! ساین کردن فقط 10مین زمان میخواد که سریالتو بدی بعدشم 48 ساعت صبر ، ازون به بعد هرچی خودت خواستی ساین کن ... به اون تاپیکا هم یه سر بزن کامل بخونشون !!!

Nice Devil
24-06-2009, 20:46
دوست من یه موقع ندیا !!! ساین کردن فقط 10مین زمان میخواد که سریالتو بدی بعدشم 48 ساعت صبر ، ازون به بعد هرچی خودت خواستی ساین کن ... به اون تاپیکا هم یه سر بزن کامل بخونشون !!!

آقا اينطور كه من فهميدم سايت opda فعلاً cer و key نميده حالا من از كجا بايد اينا رو بگيرم كه بتونم برنامه هامو ساين كنم . مرسي

*M!L4D*
25-06-2009, 01:07
گفت بخاطر هر ساين 15 هزار تومان ميگيره
15 هزار تومن ؟؟؟؟ :41:
مگه میخواد برات برنامه بنویسه که انقدر می گیره ... 4 روز صبر کنی certicate آماده شه بهتره ...

Nice Devil
25-06-2009, 13:37
يعني من بايد منتظر بشم كه ورژن جديد هك براي اين ورژن از گوشي من بياد . ورژن گوشي من 31.0.016 ??? tnx

e.khafan!
25-06-2009, 19:02
یه سوال ، من گوشیمو یه 20 روزی داده بودم دست یکی ، کانتکتاشو زیاد کرد حدود 300 ، ازون موقع این قسمت voice comm. گوشی از کار افتاده ، یعنی وقتی صحبت میکنم ، گوشی بعد از 10 ثانیه ریست میشه ، کانتکتاشو پاک کردم شد حدود 60 تا ولی بازم ریست میشه ، راهی نداره که بدون مستر ریست این ویس کام ها رو ریست کنیم ؟

:دی ، بچه ها جواب اینو کسی بلد نیست ؟

M A S 0 U D
25-06-2009, 20:40
سلام: وقتی تو شب عکس میگیره چشمهای طرف بدجوری قرمز میوفته, چکار باید کرد؟

M A S 0 U D
25-06-2009, 20:45

من گوشیمو سه چهار روز که گرفتم از اولش آپدیت بود ورژنشم 31 , راحتم هکش کردم

BLACK-BLACK
25-06-2009, 21:04

باید یه مقدار با تنظیماتش ور برید فلاشو بذارید رو حالت کاهش قرمزی چشم و مود رو برای عکاسی در شب تنظیم کنید.

psp2004
25-06-2009, 21:07

به خاطر red-eye هستش که رنگ چشم ها قرمز می افته با ید از تو قسمت فلاش گزینه automatic را انتخاب کنید..

Nice Devil
25-06-2009, 21:56
من گوشیمو سه چهار روز که گرفتم از اولش آپدیت بود ورژنشم 31 , راحتم هکش کردم

دوست عزيز ميشه بگي با چه برنامه اي و گوشي من هنگام نصب برنامه هاي هك پيغام unable to install.component is built in رو نشون ميده

pooyaabi
26-06-2009, 08:02
سلام
لطفا یکی جواب منو بده
بعد از یه سال سختی دیروز کنکور را دادم
حالا می خوام گوشی بگیرم
بعد از اینکه اکثر همین تاپیک ها رو خوندم الان بین
n78
n82
5800
تردید دارم
ان 82 که فقط از لحاظ دوربین از 78 سره می خوام ببینم برتری دیگه ای هم داره که 50 هزار گرون تره ؟ حتی باتریش هم 1050 هست ولی 78 1200

M A S 0 U D
26-06-2009, 09:49
دوست عزيز ميشه بگي با چه برنامه اي و گوشي من هنگام نصب برنامه هاي هك پيغام unable to install.component is built in رو نشون ميده

تو سایتopda ثبت نام و بعدش درخواست دادم که تقریبا 48 ساعت طول کشید فایل cer,key آماده شد
بعدشhellox1.03 رو دانلود و با signsis ساینش کردم ,hellox1.03 ساین شده رو رو گوشیم نصب کردم و بعد از نصب روش open و تمام, خودش همه کارها رو انجام میده , البته رو applying patchs گیر میکنه که یبار cancel بشه و دوباره اجرا بشه حل

e.khafan!
26-06-2009, 10:18
سلام
لطفا یکی جواب منو بده
حالا می خوام گوشی بگیرم
n78
n82
5800
تردید دارم
ان 82 که فقط از لحاظ دوربین از 78 سره می خوام ببینم برتری دیگه ای هم داره که 50 هزار گرون تره ؟ حتی باتریش هم 1050 هست ولی 78 1200این چه pحرفیه میزنی ؟

82 دوربین قوی داره
- - فلش زنون
- - شتاب سنج
- - چیپ گرافیکی
- - رم بیشتر
- - و کلا به نظرم از 78 قیافش جالب تره ولی یکم کلفت و سنگینه .
ولی 87
- - فرستنده ی اف ام
- - فیچر پک 2 ( افکت های زیبایی داره )

همینا یادم بود ...

در ضمن بنظرم 79 گزینه ی مناسب تری هست ، 82 هم نزدیک تره همه چی هم داره .

موفق باشی

TR4NC3
26-06-2009, 10:39
ان82 یه چیز دیگس ( چیپ گرافیکی / رم داخلی بیشتر / پوشش لنز دوربین / و ... ) به نظرم ارزش 50 هزار بیشتر دادن رو داره !

ولی من بودم یه مقدار پول بیشتر میدادم یه ان5 8گیگ میخریدم . من الان 2ساله یکی دارم اصلا از هر جهتی بگی کارش خیلی درسته : د ی

psp2004
26-06-2009, 19:05
سلام
لطفا یکی جواب منو بده
حالا می خوام گوشی بگیرم
n78
n82
5800
تردید دارم
ان 82 که فقط از لحاظ دوربین از 78 سره می خوام ببینم برتری دیگه ای هم داره که 50 هزار گرون تره ؟ حتی باتریش هم 1050 هست ولی 78 1200
فکر کنم همون تفاوت دوربین 50 تومن بی ارزه .ولی خب من شنیدم توی اجرای n-gage از n78 بهتره ولی خب باتریش واقعن ضعیفه....

pooyaabi
26-06-2009, 21:35
صداش چطور؟ مثلا با گوشی هایی که اسم xpress music رو یدک می کشن چقدر فرق داره ؟
و باتریش هم واسم مهمه یعنی زود خالی می کنه ؟

Saman-tci
26-06-2009, 22:09
دوست من این اشتباه که شما داری صدای 82 رو با گوشیهایی اکسپرس موزیک مثل 5310 یا 5610 مقایسه کنی ...

khoushab
27-06-2009, 12:45
سلام
چرا گوشی من در هنگام استفاده در N-Gage دکمه بالا سمت چپش ( دکمه تایید گزینه ها ) دیر عمل میکنه در بعضی مواقع حودود 30 الی 50 ثانیه ؟

Nice Devil
27-06-2009, 14:38
n82 نسبت به قيمت و كارايي هايي كه داره كه داره ميتونه بهترين انتخاب باشه
Good Luck
و يه سوال داشتم من وقتي كه گوشيمو ريست ميكنم تمام log من پاك ميشه (منظورم شماره هاي كه زنگ زدن و زنگ زدم و miss call) . به نظر شما اشكال از چيه . با تشكر

Nice Devil
27-06-2009, 14:41
صداش چطور؟ مثلا با گوشی هایی که اسم xpress music رو یدک می کشن چقدر فرق داره ؟
و باتریش هم واسم مهمه یعنی زود خالی می کنه ؟

صداش تقريباً در حد n73 و 3250 است . و كيفيتش هم خوبه و با كار متوسط باتريش حدود 2 يا 3 روز دوام مياره

Good Luck

Nice Devil
27-06-2009, 15:12
تو سایتopda ثبت نام و بعدش درخواست دادم که تقریبا 48 ساعت طول کشید فایل cer,key آماده شد
بعدشhellox1.03 رو دانلود و با signsis ساینش کردم ,hellox1.03 ساین شده رو رو گوشیم نصب کردم و بعد از نصب روش open و تمام, خودش همه کارها رو انجام میده , البته رو applying patchs گیر میکنه که یبار cancel بشه و دوباره اجرا بشه حل

دوستان عزيز ميشه بگين بعد از اينكه درخواست داديم و key و cer آماده شد چطور بايد اونارو دانلود كنيم . منظورم اينه كه فقز بايد روشون كليك كنيم بعد خودشون دانلود ميشن و اگه دانلود ميشن . كجاي كامپيوتر ذخيره ميشن ؟؟ با تشكر

Ali_BlueBoy
27-06-2009, 15:39
دوستان عزيز ميشه بگين بعد از اينكه درخواست داديم و key و cer آماده شد چطور بايد اونارو دانلود كنيم . منظورم اينه كه فقز بايد روشون كليك كنيم بعد خودشون دانلود ميشن و اگه دانلود ميشن . كجاي كامپيوتر ذخيره ميشن ؟؟ با تشكر

شما مگه تا حالا فایل دانلود نکردی...؟؟؟!!!

خب باید خودت بهش ادرس بدی دیگه ...هر جا بخوای سیو میشه...

اقا یه نکته ای ... با هک کردن ال سی دی 82 تا الان با هر چی گوشی مقایسه کردم گوشیم از نظر ال سی دی از اون ها سرتر بود ( به غیر از 8 گیگ و و آی 8510 ) حالا میشه مثلا ال سی دیه 79 رو هم هکش کرد....

Legend
27-06-2009, 15:46
اقا یه نکته ای ... با هک کردن ال سی دی 82 تا الان با هر چی گوشی مقایسه کردم گوشیم از نظر ال سی دی از اون ها سرتر بود ( به غیر از 8 گیگ و و آی 8510 ) حالا میشه مثلا ال سی دیه 79 رو هم هکش کرد....
آره خداییش...ال سی دی خدا میشه...! :x

78 رو که میخوره... یا 8 گیگ ولی هنوز مقایسه نکردم..!

Saman-tci
27-06-2009, 16:01
N95 8gb بعد از N85 بهترین lcd رو داره ...
میتونید با همون N82 که هک کردین هم با N95 8gb امتحان کنید ....

M A S 0 U D
27-06-2009, 19:29

یه سری به اینجا بزن همه چیز رو با عکس توضیح داده, من خودم از همین روش استفاده کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PLAΨMID
27-06-2009, 20:51
یونس جون میشه یه بار دیگه طریقه هارد ریست رو توضیح بدی ؟
ممنون .

Legend
27-06-2009, 22:14
یونس جون میشه یه بار دیگه طریقه هارد ریست رو توضیح بدی ؟
ممنون .
سلام

گوشی خاموش

دکمه های

ستاره

3

سبز

رو نگه دار و گوشی رو نگه دار...هر 4 تارو نگه دار تا گوشی بالا بیاد...

PLAΨMID
27-06-2009, 22:30
گوشی رو خاموش کردم .
اون سه تا کلید رو کلی نگه داشتم . سبز + ستاره + 3
هیچ اتفاقی نیفتاد . چقدر باید نگه دارم ؟

Ali_BlueBoy
27-06-2009, 23:51
آره خداییش...ال سی دی خدا میشه...! :x

78 رو که میخوره... یا 8 گیگ ولی هنوز مقایسه نکردم..!

79 رو هم همچنین...:27:

N95 8gb بعد از N85 بهترین lcd رو داره ...
میتونید با همون N82 که هک کردین هم با N95 8gb امتحان کنید ....

من با 8 گیگ هم مقایسه کردم به ....8 گیگ یه نمه بیتره....!!!!! ولی جلوی 8510 باید لونگ بندازه....: دی:13:

سلام

گوشی خاموش

دکمه های

ستاره

3

سبز

رو نگه دار و گوشی رو نگه دار...هر 4 تارو نگه دار تا گوشی بالا بیاد...

شاد باشید

اوخ اوخ چه کار سختیه ....!!!!:2:

خدا کنه کار ما به اینجا نرسه چون باید از بچه محلی ها کمک بگبریم ...: دی ( البته از انگشتهای پا هم میشه اسفاده کرد...: دی)

Saman-tci
28-06-2009, 08:00
گوشی رو خاموش کردم .
اون سه تا کلید رو کلی نگه داشتم . سبز + ستاره + 3
هیچ اتفاقی نیفتاد . چقدر باید نگه دارم ؟

دوست من شما موقعی که این 3 تا کلید رو نگه داشتی باید گوشیتو روشن کنی ...
یعنی باید همزمان 4 تا کلید رو با هم فشار بدی و تا موقعی هم که ازت اسم شهر و کشور رو نپرسیده ول نکنی ..

Nice Devil
28-06-2009, 18:13
]چرا آقا دانلود كردم ولي وقتي من روي گزينه cer يا key كليك ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته
راستي يه سوال ديگه وقتي من عكس ميگيرم و ميرم تو گالري كه عكسمو نگاه كنم عكس كجكي گرفته شده و بصورت افقي نشون داده ميشه نه عمودي و در موقع عكس گرفتن گوشيو طوري ميگيرم كه بلندگوهاش بيفته بالا و انگشتم روي دكمه عكسبرداري باشه . مشكل از كجاست؟؟
آقايان يه سوال ديگه وقتي من گوشيمو خاموش و روشن ميكنم تمام log من پاك ميشه و هيچ شماره اي توش نيست .مشكل از چيه ؟ ممنون
Good Luck

hellbrain666
28-06-2009, 18:35
خب با برنامه SignSis باید با سر و کی دانلودی فایل HelloOX رو ساین کنی
مثل اینکه تاپیک همه چیز در مورد ساین رو نخوندی
در مورد سوال دوم هم خوب متوجه نشدم

ARZHANG_430
28-06-2009, 18:43
با سلام.یه کمک فوری می خوام.گوشیم سیمبینش خراب شده.هر فایل با پسوند sis که می خوام نصب کنم پیغام file corrupted میده.لطفا کمک کنید چیکار کنم؟؟؟

Legend
28-06-2009, 20:10
با سلام.یه کمک فوری می خوام.گوشیم سیمبینش خراب شده.هر فایل با پسوند sis که می خوام نصب کنم پیغام file corrupted میده.لطفا کمک کنید چیکار کنم؟؟؟
از کی اینجوری شده؟ هک کردی؟ برنامه نصب کردی؟...؟

شاد باشی:40:

pooyaabi
28-06-2009, 20:55
دوستان من دیگه می خواام برم n82 رو بخرم
فقط مونده صفحه کلیدش
راحت هست ؟؟؟

ARZHANG_430
28-06-2009, 22:13
اره.8 ماه قبل با secman هک کرده بودم.2روزه اینطوری شده .همه فایله sis رو پیغام file corrupted! میده. چیکار کنم.؟ ممنون

Nice Devil
28-06-2009, 23:37
دوستان من دیگه می خواام برم n82 رو بخرم
فقط مونده صفحه کلیدش
راحت هست ؟؟؟

بدك نيست يه هفته كه دستت باشه بهش عادت ميكني

Nice Devil
29-06-2009, 00:15
خب با برنامه SignSis باید با سر و کی دانلودی فایل HelloOX رو ساین کنی
مثل اینکه تاپیک همه چیز در مورد ساین رو نخوندی
در مورد سوال دوم هم خوب متوجه نشدم

عزيزم خودمم ميدونم كه بايد ساينش كنم ولي منظورم اينه كه وقتي توي سايت opda ميخوام ker و cer رو بگيرم و روشون كليك ميكنم هيچ گزينهاين براي اين نمياد كه بگه كجا ميخواي فايلتو save كني
و در مورد سوال دوم منظورم اينه كه من وقتي عكس ميگيرم . توي گالري عكس به حالت راست نيست و به سمت راست rotate شده و مثل عكس زير كه ميذارم كج افتاده و بصورت افي نيست و عموديه و موقع عكس گرفتن گوشيو طوري ميگيرم كه بلندگوهاش بيفته بالا و انگشتم روي دكمه عكسبرداري باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
29-06-2009, 08:55
اره.8 ماه قبل با secman هک کرده بودم.2روزه اینطوری شده .همه فایله sis رو پیغام file corrupted! میده. چیکار کنم.؟ ممنون
فایل installserver رو اشتباه جاگذاری کردی به نظرم...!

پست دوم این تاپیک رو به دقت مطالعه کن:46:

asklt
29-06-2009, 11:11
سلام.
کسی میدونه کی قرار فریمور جدید این گوشی بیاد.
دلم هوسه آپگرید کرده.

Saman-tci
29-06-2009, 11:19
الان فریمور گوشی شما 31 هست ...؟
.
این نوع گوشیها هر 3 4 ماه یکبار یه فریمور جدید براشون میاد ....
فکر کنم تا 1 ماه دیگه فریمور جدید عرضه بشه ...

Legend
29-06-2009, 11:45
.
فقط ای کاش یه کاری کنن موقع پخش فیلم تو TV صفحه گوشی خاموش شه...!

میگم راهی نداره بهشون بگیم تو آپدیت ها قرار بدن؟

SileNTz
29-06-2009, 12:06

نه فکر نکنم راه داشته باشه من خودم هم ان82 دارم هم6220

Nice Devil
29-06-2009, 13:12
آقا كسي نبود كه جوابه سوال منو بده . يونس جان(Legend) حداقل شما جوابمو بديد

Legend
29-06-2009, 13:16
آقا كسي نبود كه جوابه سوال منو بده . يونس جان(Legend) حداقل شما جوابمو بديد
اگه مطمئن بودم همونموقع جواب میدادم...لولی شک دارم...شما برو تو تنظیمات دوربین گوشی قسمت Rotate Image رو عوض کن ببین فرقی میکنه یا نه؟

Nice Devil
29-06-2009, 13:37
راستش بعضي وقتها خوب ميگيره و بعضي وقتها نميدونم چش ميشه كه يهو عكسارو كجكي ميگيره و اين rotate بايد on باشه يا off كدومش بهتره ؟ و اگه on باشه بايد auto rotate گوشي automatic باشه يا off?. با تشكر از يونس عزيز كه بالاخره جوابمو داد

sabasistem_co
29-06-2009, 13:47
راستش بعضي وقتها خوب ميگيره و بعضي وقتها نميدونم چش ميشه كه يهو عكسارو كجكي ميگيره و اين rotate بايد on باشه يا off كدومش بهتره ؟ و اگه on باشه بايد auto rotate گوشي automatic باشه يا off?. با تشكر از يونس عزيز كه بالاخره جوابمو داد

هر 2 تاش رو یه بار off کن و عکس بگیر , ببین درست میشه یا نه . . .

e.khafan!
29-06-2009, 14:33

یونس جان با همون برنامه ی light ctrl میشه این کارو کرد ، من الان کردم شد .

در ضمن ، پیگیر اون قضیه ی ترنسسمیتر هستما ، در اولین فرصت میرم ، این هفته 3 تا امتحان دارم : (

BLACK-BLACK
29-06-2009, 14:38

فکر میکنم یه راهی باشه برای اینکه ال سی دی گوشی رو خاموش کنیم .

یه برنامه ای برای ان82 هستش به نام LightCtrl 1.20 من از سایت gsmaria گرفتم اینو میریزی روی گوشی کاملا میتونی روی نور ال سی دی کنترل داشته باشی میشه مثل هک زیادش کرد یا اصلا نور ال سی دی رو خاموش کرد.
ضمنا تو شارژ گوشی هم صرفه جویی میکنه!

Nice Devil
29-06-2009, 14:53
سلام به همه مشكلم رفع شد ممنون و چه قابي براي گوشي خوبه؟؟ . منظورم اينه كه محكم باشه و از صفحه گوشي محافظت كنه كه روش خط نيافته من الان كريستال دارم ولي 2 روز نشد كه شكست و روي صفحه هم يه خطهايي انداخته

Saman-tci
29-06-2009, 15:21
به نظر من اصلاً قاب فابریک گوشیتو عوض نکنی بهتره ...
.
چون این قابهای چینی درست سایز اصلیگوشی نیستن و برای همین به مرور زمان به خود گوشی آسیب میزنن ...
.
درثانی مگه شما چه مدت میخوای از گوشیت استفاده کنی ... نهایتاً 2 سال ....
بعدش باید بفروشی دیگه ... حالا 2 3 تا خش هم روش باشه به همون قیمت میخرن که تمیز باشه ...
.
ثالثاً بابا 2 روزه دنیا آدم باید حال کنه ....
شما گوشی خریدی که قاب چینی بندازی روش و فابریکشو بزاری کنار ...
اول و آخر خودت باید با گوشی حال کنی نه اون کسی که میخوای 2 سال دیگه بهش بفروشی ......

asklt
29-06-2009, 16:44
.

بله 31 هست.
ورزن جدید که اومد اولین نفر خودم هستم که آپش میکنم:27:

asklt
29-06-2009, 16:49
فکر میکنم یه راهی باشه برای اینکه ال سی دی گوشی رو خاموش کنیم .

یه برنامه ای برای ان82 هستش به نام LightCtrl 1.20 من از سایت gsmaria گرفتم اینو میریزی روی گوشی کاملا میتونی روی نور ال سی دی کنترل داشته باشی میشه مثل هک زیادش کرد یا اصلا نور ال سی دی رو خاموش کرد.
ضمنا تو شارژ گوشی هم صرفه جویی میکنه!

میشه این برنامه رو بزارید خیلی لازم دارم.

Legend
29-06-2009, 16:56
میشه این برنامه رو بزارید خیلی لازم دارم.
و خداوند سرچ را آفرید...

Nice Devil
30-06-2009, 11:44
ويرايش شد .

Nice Devil
30-06-2009, 11:46
.
چون این قابهای چینی درست سایز اصلیگوشی نیستن و برای همین به مرور زمان به خود گوشی آسیب میزنن ...
.
بعدش باید بفروشی دیگه ... حالا 2 3 تا خش هم روش باشه به همون قیمت میخرن که تمیز باشه ...
.
اول و آخر خودت باید با گوشی حال کنی نه اون کسی که میخوای 2 سال دیگه بهش بفروشی ......

درسته عزيزم حرف شما كاملاً درسته ولي منظور من قاب كامل گوشي نبود . من خودم هم به بقيه ميگم كه به هيچ وجه قاب كامل گوشيو عوض نكن . منظورم قاب كريستال يا مثلاً كتابيه و يا كريستال ژله (البته من كريستال انداختم و چند تا خط انداخت رو صفحه گوشيم كه بعدش كتابي خريدم). آخه من به صفحه حساسم و ضمناً اگه خط روش باشه آدم نميتونه خوب حال كنه و فيلمها و عكسهاي رو كه ميگيره خوب ببينه بعد از گوشي زده ميشه
و يه سوال . چرا بعد از ريست گوشي تمام log من پاك ميشه و هيچ شماره اي توش نميمونه؟؟ Tnx

Good Luck

Legend
30-06-2009, 11:49
.
.
.

2 سال 82 من که داره پر میشه...ولی عمرا" ردش نکنم...گوشیه نامبر وانه خودمه...:40: فقط یه ترنسمتر گیر بیارم خیلی خوبه... :(

Saman-tci
30-06-2009, 11:54
یونس جان من در مورد کیفیت و خوب یا بد بودن N82 حرفی نزدم و نخواهم زد ...:31:
.
من فقط گفتم قاب کریستال یا از این قاب چینیها یا ... روی گوشی نندازین . ... چون پدر قاب فابریک گوشی رو درمیاره ...
خود همین قابها باعث انداختن خط و خش روی گوشی میشن ...:13:
.
بعدشم 2 روزه دنیا برید با گوشیهاتون حال کنید ... آخه من نمیدونم قاب کریستال یا ... چیه که روی گوشی به این قشنگی میندازن ...

Nice Devil
30-06-2009, 11:58
حالا خارج از بحث اگه ميشه جواب سوال منو هم بديد . چرا log گوشي من بعد از خاموش و روشن كردن پاك ميشه ؟؟ ممنون

اينم يه هديه به يونس عزيز به خاطر زحماتش

Good Luck

pooyaabi
30-06-2009, 19:26
امروز رفتم بگیرم
گفت n82 چینیه و اینا ؟
اقا قضیه چیه؟
مگه تو چین تحت لیسانس فنلاند نیست ؟
حالا دو دل شدم
بگیرم؟

M@hdi-B
30-06-2009, 19:32
امروز رفتم بگیرم
گفت n82 چینیه و اینا ؟
اقا قضیه چیه؟
حالا دو دل شدم
بگیرم؟

بگیر خیالت راحت. من خودم یه ماه پیش گرفتم مشکلی هم نداره:46:

Ali_BlueBoy
30-06-2009, 19:35
امروز رفتم بگیرم
گفت n82 چینیه و اینا ؟
اقا قضیه چیه؟
حالا دو دل شدم
بگیرم؟

الان یه سالی میشه که همه 82 ها چینین ...تحت لیسانس.... پس مشکلی توش نیست...

اقا به بحثی ...به نظر من همه بیان برنامه هایی که خیلی باهاش حال میکنن وکاربردی هست رو بگن تا یه وقت چیزی از نظرمون جا نیوفته ...(مثلا من دنبال یه برنامه منشی بودم 7 8 تابرنامه رو نصب کردم تا با یکیش کنار اومدم ....)

Legend
30-06-2009, 20:11
یونس جان من در مورد کیفیت و خوب یا بد بودن N82 حرفی نزدم و نخواهم زد ...:31:
.
من فقط گفتم قاب کریستال یا از این قاب چینیها یا ... روی گوشی نندازین . ... چون پدر قاب فابریک گوشی رو درمیاره ...
خود همین قابها باعث انداختن خط و خش روی گوشی میشن ...:13:
.
بعدشم 2 روزه دنیا برید با گوشیهاتون حال کنید ... آخه من نمیدونم قاب کریستال یا ... چیه که روی گوشی به این قشنگی میندازن ...

منم مثلا" خواستم تاييد كنم حرفتو...نميدونم چرا پستم همچين شد و منظور رو نرسوند..:31:

اقا به بحثی ...به نظر من همه بیان برنامه هایی که خیلی باهاش حال میکنن وکاربردی هست رو بگن تا یه وقت چیزی از نظرمون جا نیوفته ...(مثلا من دنبال یه برنامه منشی بودم 7 8 تابرنامه رو نصب کردم تا با یکیش کنار اومدم ....)

من بدم نمياد...
ليست برنامه هاي پايه من اينه:

ShazamID
X-Plore
Slick
Jukebox
Screenshot
UniDic
TehranMetro : دي
run جدیدا" اضافه شده...! (پخش wmv)
MagicKey
JbakTaskMan

یه دونه هم Theme دارم که از وقتی گوشی رو خریدم روشه..

درخواست ندید که بهتون نمیدم..:27:: دی

همیشه هم فایل نصبشونو تو گوشی دارم:31:

حالا علی برنامه بلک لیست خوب چی سراغ داری؟ میخوام وقتی طرف زنگ میزنه تابلو نباشه...! آخه اینی که دارم یه بار زنگ میخوره بعد اسغال میزنه...یارو ببو هم باشه میفعمه..!!:31:

BLACK-BLACK
30-06-2009, 20:45
دوستان سلام.

کسی میدونه ه ال سی دی نو با کیفیت برای ان 82 چنده؟
امروز زدم پدر ال سی دی رو دراوردم میخاستم قابشو عوض کنم ال سی دی از وسط ترک برداشت!ولی خوبیش اینه حداقل قابشو عوض کردم.گوشی دو باره نو شد البته جز ال سی دی.

Sajad2006
30-06-2009, 20:48
دوستان سلام.

امروز زدم پدر ال سی دی رو دراوردم میخاستم قابشو عوض کنم ال سی دی از وسط ترک برداشت!ولی خوبیش اینه حداقل قابشو عوض کردم.گوشی دو باره نو شد البته جز ال سی دی.
یعنی اینقدر عوض کردن قاب ارزش داشت؟

e.khafan!
30-06-2009, 20:54
حالا خارج از بحث اگه ميشه جواب سوال منو هم بديد . چرا log گوشي من بعد از خاموش و روشن كردن پاك ميشه ؟؟ ممنون

اينم يه هديه به يونس عزيز به خاطر زحماتشاگر ساعتتم ریست میشه ، برای باتری گوشیه ، باتری توش خراب شده . ( گوشی دو تا باتری داره یکی on board یکی هم همونی که میبینید . ) ، اگر اینجوری نیست نمیدونم ، سیمتو که جابجا نمیکنی ؟

حالا علی برنامه بلک لیست خوب چی سراغ داری؟ میخوام وقتی طرف زنگ میزنه تابلو نباشه...! آخه اینی که دارم یه بار زنگ میخوره بعد اسغال میزنه...یارو ببو هم باشه میفعمه..!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من از handy black list استفاده میکنم ، یعنی همینجوری ریختم ! اصلا زنگ نمیخوره و صفحه ی گوشی هم روشن نمیشه ! داداش مزاحم داری به خودم بگو ، چرا به غریبه متوصل میشی ! : )

دوستان سلام.

دمت گرم ! چه جوری شکوندی ؟! میگم حالا قاب رو چند خریدی و از کجا ؟ رنگش چیه ؟ دکمه دوربین با قاب عوض میشه ؟ مال من رنگش خفن رفت ... امروز دیگه دوربرش کامل سفید شد !

BLACK-BLACK
30-06-2009, 20:59
یعنی اینقدر عوض کردن قاب ارزش داشت؟

ال سی دیش از قبل خراب بود.روش یه خراش بر اثر پیچ گوشتی بود کلا میخاستم سر فرصت عوضش کنم.

ولی سوال من چیز دیگه بود ها.

e.khafan!
30-06-2009, 21:05
ل سی دیش از قبل خراب بود.روش یه خراش بر اثر پیچ گوشتی بود کلا میخاستم سر فرصت عوضش کنم.

ولی سوال من چیز دیگه بود ها.

اره عزیز ، این ال سی دی 82 همه جا پیدا میشه ، میگن تو علائدین یه مغازه هست کارش ال سی دیه ، میگم من تو توهم بودم پستم رو 4 بار ویرایش کردم ( پست قبل از شما ! ) جواب اونم بدی ممنون میشم مشکی مشکی عزیز .

hellbrain666
30-06-2009, 21:06
مال من :دي
JbakTaskMan
X-plore
UniDic
CorePlayer
Taghvim Hejri Shamsi
Device Locks Pro
SmartComGPS
HelloOX
Psiloc Xelnex Lite
N-Gage
Far Away Theme

تم داریوشه؟ :دي

PLAΨMID
30-06-2009, 21:16
ليست برنامه هاي پايه من اينه:

ShazamID
X-Plore
Slick
Jukebox
Screenshot
UniDic
TehranMetro : دي
run جدیدا" اضافه شده...! (پخش wmv)
MagicKey
JbakTaskMan

یونس جان بیزحمت میشه بگی برنامه های زیر کارشون چیه ؟
shazamID
run
ممنون .:10:

Nice Devil
30-06-2009, 21:46
امروز رفتم بگیرم
گفت n82 چینیه و اینا ؟
اقا قضیه چیه؟
حالا دو دل شدم
بگیرم؟

دوست من 2 نوع n82 هست . كه يكيش كنار دكمهاش يه خطهايي است كه اون چينيه به درد نخوره و خود چين با ليسانس خودش ميزنه بيرون و قيمتش حدود 100 تومنه ولي يه نوع هست كه مونتاژ چين تحت ليسانس نوكياست و از نظر كيفيت فرقي با فنلاند نداره
Good Luck

Nice Devil
30-06-2009, 21:47
سلام دوستان ميشه از باتري n78 يا n85 يا هر باتري 1200 ديگه اي روي n82 استفاده كرد؟؟ ممنون

e.khafan!
30-06-2009, 21:55
سلام دوستان ميشه از باتري n78 يا n85 يا هر باتري 1200 ديگه اي روي n82 استفاده كرد؟؟ ممنون

اتفاقا هفته پیش این کارو کردم ، باتری جا میره ( همون 1200 که روی گوشی ها هست , n79 , n87 ... ) ، گوشی هم روشن میشه ، کار همن میکنه ولی ته باتری بیرونه و در قاب بسته نمیشه ! اگر دو تا باتری بخریم از این بهتره .
گوشی رو میتونه 40 دقیقه بیشتر روی حالت مکالمه نگه داره .

Nice Devil
30-06-2009, 22:12
اتفاقا هفته پیش این کارو کردم ، باتری جا میره ( همون 1200 که روی گوشی ها هست , n79 , n87 ... ) ، گوشی هم روشن میشه ، کار همن میکنه ولی ته باتری بیرونه و در قاب بسته نمیشه ! اگر دو تا باتری بخریم از این بهتره .
گوشی رو میتونه 40 دقیقه بیشتر روی حالت مکالمه نگه داره .

سلام دوست من باتري n78 و n79 مثل همديگس و هردو BL-6f هستند ولي n85 باتريش Bl-5k هست و n958gb هم فرق داره شما n85 رو امتحان كرديد . شايد اون اندازش باشه و قاب بسته بشه

Ali_BlueBoy
01-07-2009, 00:13
حالا علی برنامه بلک لیست خوب چی سراغ داری؟ میخوام وقتی طرف زنگ میزنه تابلو نباشه...! آخه اینی که دارم یه بار زنگ میخوره بعد اسغال میزنه...یارو ببو هم باشه میفعمه..!!:31:

والا کلا این برنامه ها ابرو برن ...منم یدونه نصب کردم اینقدر دیر قطع کرد که داشت میس کال میشد....: دی
یا یه برنامه واسه میس کال بود منم گذاشتم شصت بار میس بندازه ....خلاصه رو قبض بعدی نتیجه اش اومد...: دی

حالا اینم لیست ماست (اون قلب ها هم نشونه مقدار حالیه که با اون برنامه میکنم....: دی)

اینا نرم افزار های کاربردیه که حتما باید باشه

JbakTaskMan :40:
:40::40:X-plore
:40:UniDic
:40::40:CorePlayer
:40:Taghvim Hejri Shamsi
:40:SmartComGPS
:40:garmin
:40:Ultimate VR
Alon Mp3
:40::40::40:Smart Setting

و اینا هم ترجیح میدم باشه

:40:power Mp3
:40::40:Photo Browser
:40:Video Editor
:40::40::40:Ty screen saver

و توی بازیا هم

:40::40::40:PalyMan summer Games

و تمم هم اینه

Touch Red:40::40::40:

Legend
01-07-2009, 00:31
من از handy black list استفاده میکنم ، یعنی همینجوری ریختم ! اصلا زنگ نمیخوره و صفحه ی گوشی هم روشن نمیشه ! داداش مزاحم داری به خودم بگو ، چرا به غریبه متوصل میشی ! : )

ممنون ابراهیم...الان میزنم تو گوشش...: دی

مال من :دي
JbakTaskMan
X-plore
UniDic
CorePlayer
Taghvim Hejri Shamsi
Device Locks Pro
SmartComGPS
HelloOX
Psiloc Xelnex Lite
N-Gage
Far Away Theme

تم داریوشه؟ :دي

آها... آقا من یه سری برنامه که تو منو اصلیمه رو نزدم:

CorePlayer
Garmin خداس...!:31:
ROMPatcher
Sensible Sudoku

تم خاویره؟ درسته؟

نه...!: دی یه تمساز گمنام ولی با استعداد ساختش...! ولی آیکوناش خیلی کمه...کاش میشد ویرایش کرد :(

یونس جان بیزحمت میشه بگی برنامه های زیر کارشون چیه ؟
shazamID
run
ممنون .:10:

shazam که عخشه منه..:31: همونی که آهنگ رو بش میدی مشخصات بت میده...
run هم بنامه پخش wmv که اونجا هم گفتم...کار راه اندازه..!

والا کلا این برنامه ها ابرو برن ...منم یدونه نصب کردم اینقدر دیر قطع کرد که داشت میس کال میشد....: دی
یا یه برنامه واسه میس کال بود منم گذاشتم شصت بار میس بندازه ....خلاصه رو قبض بعدی نتیجه اش اومد...: دی

حالا اینم لیست ماست (اون قلب ها هم نشونه مقدار حالیه که با اون برنامه میکنم....: دی)

اینا نرم افزار های کاربردیه که حتما باید باشه

JbakTaskMan :40:
:40::40:X-plore
:40:UniDic
:40::40:CorePlayer
:40:Taghvim Hejri Shamsi
:40:SmartComGPS
:40:garmin
:40:Ultimate VR
Alon Mp3
:40::40::40:Smart Setting

و اینا هم ترجیح میدم باشه

:40:power Mp3
:40::40:Photo Browser
:40:Video Editor
:40::40::40:Ty screen saver

و توی بازیا هم

:40::40::40:PalyMan summer Games

و تمم هم اینه

Touch Red:40::40::40:

حالا فعلا" به توصیه ابراهیم عمل میکنم تا بینم چی میشه...!

من تعریف این smart setting رو شنیدم...یکم راجع بهش توضیح میدی؟

تم فلاهرونه درسته؟:31:

ممنون، شاد باشید:40:

Ali_BlueBoy
01-07-2009, 10:25
من تعریف این smart setting رو شنیدم...یکم راجع بهش توضیح میدی؟

این برنامه چند تا کار میکنه که یکیش واسه قفل کردن گوشیه و از این جور کاراست که من زیاد باهاش کاری ندارم ...
ولی با انصب این برنامه یکی از سافت کی ها در واقع تدیل میشه به چیزی مثل استارت ویندوز و اونجا میتونی تا دلت میخواد براش شرت کات تعریف کنی ...خلاصه من از وقتی این برنامه رو نصب کردم دیگه با دکمه منو زیاد کاری ندارم ...چون همه برنامه هایی باهاش کار دارم توی اینجا هست.....

تم فلاهرونه درسته؟

والا من زیاد نمی شناسمش ولی فکر کنم خودشه ...: دی

Legend
01-07-2009, 10:36
این برنامه چند تا کار میکنه که یکیش واسه قفل کردن گوشیه و از این جور کاراست که من زیاد باهاش کاری ندارم ...
ولی با انصب این برنامه یکی از سافت کی ها در واقع تدیل میشه به چیزی مثل استارت ویندوز و اونجا میتونی تا دلت میخواد براش شرت کات تعریف کنی ...خلاصه من از وقتی این برنامه رو نصب کردم دیگه با دکمه منو زیاد کاری ندارم ...چون همه برنامه هایی باهاش کار دارم توی اینجا هست.....

والا من زیاد نمی شناسمش ولی فکر کنم خودشه ...: دی
خب تو jbak task man شورتکات تعریف کن..! :31:

صداشو در نیار...برنامه واسه اسکرین سیور فلش سراغ داری؟ فلشش رو دارم...برنامشو ندارم..(حسشم نیست دنبالش برم..!)

ممنون، شاد باشی:40:

Saman-tci
01-07-2009, 10:58
آقا دیدم بحث داغه گفتم 2 پایی بپرم وسط بحثتون :31:
.
اینم برنامه های اصلی و به قوله معروف Favorites من که روی هر گوشی و بار هر بار آپدیت کردم یا .... اینارو باید نصب کنم ...
.
در ضمن من سعی میکنم به جای اینکه بیام 50 تا برنامه که شاید ازشون ماهی یکبار هم استفاده نمیکنم میام 10 برنامه نصب میکنم که روزی 2 3 بار باهاشون رابطه مستقیم :31: و Face to Face دارم ..
.
اینم لیست برنامه ها :

secman
Unidic
Blacklist
Phoneguardian
Sms Timer
Free Tones
ریموت کنترل
Xelnex Lite ( یکی از کاربردی برنامه هام هست که روزی 5 6 بار باید ازش استفاده کنم این برنامه بدون اینکه طرف بفهمه مکالمات رو ضبط میکنه و من چون در طول روز خیلی زنگ خور دارم باید سر فرصت بشینم گوش کنم طرف چی گفته )
( اینو 10 چوق پول دادم تا بتونم فعالش استفاده کنم چون سریالش پولیه ) Tehran 87
Screenshot
X-plore
و نرم افزارهای بانک سپه و پاسارگاد برای کنترل حسابهام :31:

بازیها هم :

Crazy Spot
My little tank
Panda Manda
Resco bubbles
Marble maze
Need for speed
Global race
Hearts
asphalt 4
و از همه مهمتر کل بازیهای Ngage ...

مهمترین قست گوشی از نظر اینجانب هم تم گوشی هست که میشه باهاش فهمید طرفی که گوشی رو گرفته دستش چیکارس :27:

من حدود 20 تا تم واقعاً یبا با آیکونای Flahorn مثل ژاویر , طیب , پیزرو و ... دارم .
که بیشتر از تمهای ژاویر استفاده میکنم ....

hellbrain666
01-07-2009, 11:03
تم خاویره؟ درسته؟

نه مال بلو ری هست

--------

راستی چه خوب شد این بحث شروع شد کلی برنامه کاربردی نزدیک بود از دستم بپره:31:
ممنون از همگی:11:

Legend
01-07-2009, 11:27
اینم لیست برنامه ها :

secman
Unidic
Blacklist
Phoneguardian
Sms Timer
Free Tones
ریموت کنترل
Xelnex Lite ( یکی از کاربردی برنامه هام هست که روزی 5 6 بار باید ازش استفاده کنم این برنامه بدون اینکه طرف بفهمه مکالمات رو ضبط میکنه و من چون در طول روز خیلی زنگ خور دارم باید سر فرصت بشینم گوش کنم طرف چی گفته )
( اینو 10 چوق پول دادم تا بتونم فعالش استفاده کنم چون سریالش پولیه ) Tehran 87
Screenshot
X-plore
و نرم افزارهای بانک سپه و پاسارگاد برای کنترل حسابهام :31:

سامان تو هنوزم با secman کار میکنی؟:31:

کارایی اینارو برام بگو:

Sms Timer
Free Tones

تهران 87 رو خریدی؟:18: بابا الان تو پی سی آپ شده...چرا پول دادی؟:31: تازه 88 هم خودم گذاشتم ولی حق کپی رایت اجازه نداد...: دی

=====================

اسکرین سیور فلش خوشگل کی داره؟

nimax3d
01-07-2009, 11:31
دوستم داره اصلا راضی نیست

hellbrain666
01-07-2009, 11:43

من خیلی دوست دارم یکی از این دوتا رو فعال کنم اما نمیشه (بعد یه مدت کم دوباره ساعت و تاریخ خود سیمبین میاد)

Ali_BlueBoy
01-07-2009, 11:59
=====================

منظورت همون فلش های ساعته...؟؟؟

اون ها که جواب نمیده

من خیلی دوست دارم یکی از این دوتا رو فعال کنم اما نمیشه (بعد یه مدت کم دوباره ساعت و تاریخ خود سیمبین میاد)

منم دقیقا همین مشکل رو دارم واسه همین Ty screensaver رو نصب کردم ...بدم نیست...

Saman-tci
01-07-2009, 12:17
سامان تو هنوزم با secman کار میکنی؟:31:

کارایی اینارو برام بگو:

Sms Timer
Free Tones

تهران 87 رو خریدی؟:18: بابا الان تو پی سی آپ شده...چرا پول دادی؟:31: تازه 88 هم خودم گذاشتم ولی حق کپی رایت اجازه نداد...: دی

آره آخه قضیه هک کردن گوشیه من با بقیه فرق داره ... یادته که توی همون تاپیک معروف گفتم ریسک کردم و آپدیت کردم یادته ..که عکس هم از گوشیم گذاشتم اخه من با اضافه کردن Installsrver توی درایو y گوشیمو هک کردم برای همین به secman نیاز دارم ...
.
sms timer : یه sms که برای یه نفر تایپ کردی و امادس رو بهش زمان میدی مثلاً در فلان روز و فلان ساعت و دقیقه به فلان شماره ارسال کن ... اکتیوش میکنی و دیگه تمام ... خودش سر موقع ارسال میکنه و دلیوریشم برای میفرسته ... به درد sms های تولد و یا نیمه شب میخوره ...:31:

Free tones : هم اگه مثل من آهنگای زیادی روی گوشیت داشته باشه و دوست داشته باشی که از همشون به عنوان رینگتن استفاده کنی از این برنامه استفاده میکنی ... هر چندتا آهنگی که دوست داری رو توی برنامه add میکنی بعد هر کسی که تماس گرفت بصورت رندوم یکی از همون آهنگارو پخش میکنه ...

یونس جان اون زمانی که من خریدم کسی این برنامه رو نمیشناخت فکر کنم مهر پارسال بود ... تازه منتشر شده بود ... و چون من خیلی بهش احتیاج داشتم خریدم ... در ضمن فکر نکنم کسی تونشته باشه کرکش کنه .. اگر هم باشه این برنامه نیست ... لینکشو میدی ببینم .؟ نسخه 88 هم قرار تا مرداد بیاد از الان خودموآماده کردم برای خرید اون ... چون واقعاً امکانات و نقشه هایی که بهت میده واقعاً به روز و کم نظیره ... در ضمن قابلیت gps هم داره .... این نسخه ای که شما گذاشتی اون نیست رفیق ... آخه مگه میشه وقتی هنوز شرکت مادر خودش نرم افزار رو بیرون نداده یه عده بیان ازش بزنن ؟؟؟؟؟ مگه اینکه همون 87 رو بیان فقط عنوانش رو عوض کنن و به اسم 88 بدن بیرون .... حالا اگه میگفتی کرک شده باز میشد باور کرد !!!

لینک :

BLACK-BLACK
01-07-2009, 12:21
اره عزیز ، این ال سی دی 82 همه جا پیدا میشه ، میگن تو علائدین یه مغازه هست کارش ال سی دیه ، میگم من تو توهم بودم پستم رو 4 بار ویرایش کردم ( پست قبل از شما ! ) جواب اونم بدی ممنون میشم مشکی مشکی عزیز .

اخه اون ال سی دی چینیه و کنتراستش در حد صفره هیچی توش معلوم نیست

دمت گرم ! چه جوری شکوندی ؟! میگم حالا قاب رو چند خریدی و از کجا ؟ رنگش چیه ؟ دکمه دوربین با قاب عوض میشه ؟ مال من رنگش خفن رفت ... امروز دیگه دوربرش کامل سفید شد !

من نمیدونستم که موقع تعویض قاب برای دفعه اول نباید که پیچگوشتی رو بندازم از بالای ال سی دی قسمت وسطیش بازش کنم باید دفعه اول به خاطر چسب خیلی محکم زیر ال سی دی اول پیچ گوشتی رو انداخت طرفین بالایی ال سی دی کم کم باید فشار بدی تا چسب خودش ور بیاد .
یادتون باشه حتما تجهیزات لازمو داشته باشید(پیچ گوشتی ظریف،یه دونه ازز این پلاستیکهای ضد الکتریسیته مثل مل هارد برای اینکه بردو بذارید توش)یا اگه میتونید از علا الدین وسایلشو بخرید.

قابو از طبقه منفی 2 علا الدین خریدم 10 تومن.

اره بابا دکمه هم روشه

کلا تعویض قاب کار سختی نبود جز ال سیدی چیز دیگه ای اسیب ندید.

Legend
01-07-2009, 12:22
آره آخه قضیه هک کردن گوشیه من با بقیه فرق داره ... یادته که توی همون تاپیک معروف گفتم ریسک کردم و آپدیت کردم یادته ..که عکس هم از گوشیم گذاشتم اخه من با اضافه کردن Installsrver توی درایو y گوشیمو هک کردم برای همین به secman نیاز دارم ...
.
sms timer : یه sms که برای یه نفر تایپ کردی و امادس رو بهش زمان میدی مثلاً در فلان روز و فلان ساعت و دقیقه به فلان شماره ارسال کن ... اکتیوش میکنی و دیگه تمام ... خودش سر موقع ارسال میکنه و دلیوریشم برای میفرسته ... به درد sms های تولد و یا نیمه شب میخوره ...:31:

Free tones : هم اگه مثل من آهنگای زیادی روی گوشیت داشته باشه و دوست داشته باشی که از همشون به عنوان رینگتن استفاده کنی از این برنامه استفاده میکنی ... هر چندتا آهنگی که دوست داری رو توی برنامه add میکنی بعد هر کسی که تماس گرفت بصورت رندوم یکی از همون آهنگارو پخش میکنه ...

یونس جان اون زمانی که من خریدم کسی این برنامه رو نمیشناخت فکر کنم مهر پارسال بود ... تازه منتشر شده بود ... و چون من خیلی بهش احتیاج داشتم خریدم ... در ضمن فکر نکنم کسی تونشته باشه کرکش کنه .. اگر هم باشه این برنامه نیست ... لینکشو میدی ببینم .؟ نسخه 88 هم قرار تا مرداد بیاد از الان خودموآماده کردم برای خرید اون ... چون واقعاً امکانات و نقشه هایی که بهت میده واقعاً به روز و کم نظیره ... در ضمن قابلیت gps هم داره .... این نسخه ای که شما گذاشتی اون نیست رفیق ... آخه مگه میشه وقتی هنوز شرکت مادر خودش نرم افزار رو بیرون نداده یه عده بیان ازش بزنن ؟؟؟؟؟ مگه اینکه همون 87 رو بیان فقط عنوانش رو عوض کنن و به اسم 88 بدن بیرون .... حالا اگه میگفتی کرک شده باز میشد باور کرد !!!

لینک :

خب منم با همون روش هک کردم...الان هم تو C و هم تو Y فایل رو دارم...با رامپچر هم سوییچ میکنم..

آره...مردم آزار خوبیه..: دی

من فقط آهنگ کامل رو گوشیم زیاد دارم...زنگ فقط یه دونس...:31:

این لینک هم منظورش منه...!:31: آره با ساپورت GPS هنوزنیومده...من همون عادی رو میگم..ولی مگه از Garmin و SMART استفاده نمیکنی؟

asklt
01-07-2009, 22:39
سلام دوستان n82 دار اگه میشه یک سر به این تاپیک بزنید و دوست من آقا وحید رو از خریدن گوشی  e75 منصرف کنید آخه هر چی بهش میگم n82 از e75 بهتره قبول نمکنه ممنون.
لینک تاپیک

Saman-tci
01-07-2009, 22:57
دوست من چرا بهشون اصرار میکنید ...؟؟
در خوب بودن 82 شکی نیست ولی وقتی دلش با E75 بزار بره بخره ....
.
وقتی چشم آدم یه چیزی رو بگیره دیگه کاریش نمیشه کرد ....
حالا میاد به اصرار شما 82 میگیره پس فردا یه مساله ای پیش میاد میگه تو گفتی ...

hellbrain666
01-07-2009, 23:01
منم دقیقا همین مشکل رو دارم واسه همین Ty screensaver رو نصب کردم ...بدم نیست...

الان با این برنامه میشه مشکلو حل کرد؟

asklt
01-07-2009, 23:11
دوست من چرا بهشون اصرار میکنید ...؟؟
در خوب بودن 82 شکی نیست ولی وقتی دلش با E75 بزار بره بخره ....
.
وقتی چشم آدم یه چیزی رو بگیره دیگه کاریش نمیشه کرد ....
حالا میاد به اصرار شما 82 میگیره پس فردا یه مساله ای پیش میاد میگه تو گفتی ...

اینم واسه خودش هرفی هست .......
ولی از موبایل چیزی نمیدونه
اگه تمام ان 82 دارها بگن دیگه نمیگه من بهش گفتم:27:
این موبایل یک مشکل دیگه هم داره ممکنه فلتش زودتر از ان82 مشکل پیدا کنه.

Ali_BlueBoy
01-07-2009, 23:55
الان با این برنامه میشه مشکلو حل کرد؟

نه اون مشکل به قوت خودش باقیه....: دی ...ولی با این برنامه از شر اسکرین سیور مضخرف خودش راحت میشیم...

BLACK-BLACK
02-07-2009, 08:13
اینم واسه خودش هرفی هست .......
ولی از موبایل چیزی نمیدونه
اگه تمام ان 82 دارها بگن دیگه نمیگه من بهش گفتم:27:
این موبایل یک مشکل دیگه هم داره ممکنه فلتش زودتر از ان82 مشکل پیدا کنه.

اخه چرا e75 ؟چی داره این گوشی؟ ان 82 هم دیگه ارزش نداره بهش بگو برو یه samsung i8510 بگیره خودشو به مدت 3-4 راحت کنه

asklt
02-07-2009, 09:00
اخه چرا e75 ؟چی داره این گوشی؟ ان 82 هم دیگه ارزش نداره بهش بگو برو یه samsung i8510 بگیره خودشو به مدت 3-4 راحت کنه

والا چی بگم هر چی بهش میگم میگه فقط این گوشی شما برید راهنماییش کنید.

babak_beiknejat
02-07-2009, 21:40
سلام

اخیرا هنگامی که میخوام گوشیم رو از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنم و از منوی Data Transfer استفاده کنم
خطایی مبنی بر این که این عمل بخاطر اینکه مموری کارت گوشی داره توسط یه برنامه ی دیگر استفاده میشه امکان
پذیر نیست
لطفا راهنماییم کنید که این مشکل رو چطور رفع کنم
متشکرم

Legend
02-07-2009, 21:42
سلام

اخیرا هنگامی که میخوام گوشیم رو از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنم و از منوی Data Transfer استفاده کنم
خطایی مبنی بر این که این عمل بخاطر اینکه مموری کارت گوشی داره توسط یه برنامه ی دیگر استفاده میشه امکان
پذیر نیست
متشکرم
ممکنه پیام ها رو روی حافظه مموری گذاشته باشی... یا فونت رو عوض کرده باشی..!

یه مستر ریست درست میشه...:46:

hellbrain666
02-07-2009, 21:42
خب حتما چند تا برنامه رو مموری نصب کردی که در حال حاضر ران هستند اول اونا رو ببند بعد وصل کن

Sajad2006
02-07-2009, 22:49
اگه برنامه Xelnex داری هم غیر فعالش کن!

total_overdose
03-07-2009, 00:25
سلام

پذیر نیست
متشکرم
سلام
این کارو بکن حتما جواب میده
گوشیتو خاموش کن و مموری کارت را در بیار
بعد بدون مموری گوشیرو روشن کن . گوشی که کامل بالا اومد مموری را جا بزن و اونوقت امتحان کن.
در ضمن نگاه کن که مسیج هات حتما رویه فون مموری باشه.

BLACK-BLACK
03-07-2009, 10:15
ممکنه پیام ها رو روی حافظه مموری گذاشته باشی... یا فونت رو عوض کرده باشی..!

یه مستر ریست درست میشه...:46:

برای این مشکل های به این کچوکی که گوشی رو مستر ریست کنیم گوشی 3 ماهه میپکه (مثل گوشی خودم):31:

سلام

پذیر نیست
متشکرم

سلام
این کارو بکن حتما جواب میده
گوشیتو خاموش کن و مموری کارت را در بیار
بعد بدون مموری گوشیرو روشن کن . گوشی که کامل بالا اومد مموری را جا بزن و اونوقت امتحان کن.
در ضمن نگاه کن که مسیج هات حتما رویه فون مموری باشه.

امکانش هست که از مسج ها که رو مموری کارت ذخیره میشن هم باشه ولی در اون صورت خودش پیغاممیده که مموری کارت شما توسط مسج ها داره استفاده میشه
امکانشم هست یه برنامه دیگه مموی رو در اختیار داشته باشه که در اونصورت میگه data transfer قادر به فعال شدن نیست که برای حلش این کارو میکنیم:

کابل usb رو جدا میکنیم
دکمه روشن خاموش رو یکبار فشار میدیم
گزینه Remove memory card رو میزنیم ولی مموری رو در نمیاریم
کابل usb رو مجددا وصل میکنیم به گوشی و data transfer رو میزنیم.

Legend
03-07-2009, 10:21
برای این مشکل های به این کچوکی که گوشی رو مستر ریست کنیم گوشی 3 ماهه میپکه (مثل گوشی خودم):31:
راه هاي اصلي رو گفتم..اگه نشد مستر...: دي
مستر ريست گوشي رو زنده ميكنه..چرا بپكه؟

e.khafan!
03-07-2009, 12:35
سلام دوست من باتري n78 و n79 مثل همديگس و هردو BL-6f هستند ولي n85 باتريش Bl-5k هست و n958gb هم فرق داره شما n85 رو امتحان كرديد . شايد اون اندازش باشه و قاب بسته بشه

نه ، اتفاقا من باتری 79 رو امتحان کردم ... نمیدونستم 85 باتریش فرق داره .

جمیعا موفق باشید

Ali_BlueBoy
03-07-2009, 13:47
....!!!!help me

اقا امروز از سر بیکاری داشتیم وب چرخ میزدیم که یهو ...!!! یه پچ پیدا کردم که منو رو نعل اسبی میکرد....ما هم خرافاتی گفتیم شاید واسمون شانس بیاره...!!! سریع رفتیم تو کارش ... و به علت جو زدگی (و همینطور روز تعطیل)
بدودن بک اپ گرفتن یه فایل پرویت رو اورایت کردم....والان منوی من نعل اسب که هیچی نعل شتر مرغ مرغ هم نشد هیچی منوی خودشم رفت قاطی باقالیا ....حالا هر وقت پچ c2z رو فعال میکنم منوم میپره....

حالا یه جوون مرد پیدا میشه این فولدر رو از پرویت درایو سی اپ کنه....!!!! 10207254

:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:

babak_beiknejat
03-07-2009, 14:00

امکانش هست که از مسج ها که رو مموری کارت ذخیره میشن هم باشه ولی در اون صورت خودش پیغاممیده که مموری کارت شما توسط مسج ها داره استفاده میشه
امکانشم هست یه برنامه دیگه مموی رو در اختیار داشته باشه که در اونصورت میگه data transfer قادر به فعال شدن نیست که برای حلش این کارو میکنیم:

کابل usb رو جدا میکنیم
دکمه روشن خاموش رو یکبار فشار میدیم
گزینه Remove memory card رو میزنیم ولی مموری رو در نمیاریم
کابل usb رو مجددا وصل میکنیم به گوشی و data transfer رو میزنیم.

بازهم همون اخطار رو میده:41:

M@hdi-B
03-07-2009, 15:11
....!!!!help me

اقا امروز از سر بیکاری داشتیم وب چرخ میزدیم که یهو ...!!! یه پچ پیدا کردم که منو رو نعل اسبی میکرد....ما هم خرافاتی گفتیم شاید واسمون شانس بیاره...!!! سریع رفتیم تو کارش ... و به علت جو زدگی (و همینطور روز تعطیل)
بدودن بک اپ گرفتن یه فایل پرویت رو اورایت کردم....والان منوی من نعل اسب که هیچی نعل شتر مرغ مرغ هم نشد هیچی منوی خودشم رفت قاطی باقالیا ....حالا هر وقت پچ c2z رو فعال میکنم منوم میپره....

حالا یه جوون مرد پیدا میشه این فولدر رو از پرویت درایو سی اپ کنه....!!!! 10207254

:biggrin:

amirkhan61
03-07-2009, 16:03
چطور می تونم از اینترنت پی سی روی N82 استفاده کنم؟ADSL معمولی هست و وایرلس نیست.

Ali_BlueBoy
03-07-2009, 16:17
:biggrin:

داش مهدی دمت خیلی گرم .....( به پا نسوزی...: دی)

خدائیش یه تشکر کم بود....:11:

*M!L4D*
03-07-2009, 16:17
با بلوتوث ... گوشی رو از طریق بلوتوث به pc میشناسونی ...

Ali_BlueBoy
03-07-2009, 17:00
بازهم همون اخطار رو میده

شما تنها راحت اینه که بدون مموری گوشیت رو روشن کنی.....

Legend
03-07-2009, 17:27
....!!!!help me

اين پچ خيلي وقته تو نته...فقط رو E51 جواب ميده..!

PLAΨMID
03-07-2009, 20:01
قاب اصلی این گوشی گیر میاد ؟

Nice Devil
03-07-2009, 22:30
نه ، اتفاقا من باتری 79 رو امتحان کردم ... نمیدونستم 85 باتریش فرق داره .

جمیعا موفق باشید

سلام باتري bl-6f (منظورم باتري n78 و n95 8gb ) امتحان كردم ولي اصلاً جا نميرفت ولي فكر كنم باتري n78 كوچكتر از باتري n95 8gb و باتري n79 كه همون باتري n78 . چطور شما اينو روي n82 انداختين ؟؟ اين باتري كه من امتحان كردم كه اصلاً جا نميرفت ؟؟؟؟؟؟؟
با تشكر

asklt
04-07-2009, 08:41
قاب اصلی این گوشی گیر میاد ؟

بله گیر میاد ولی یکم گرونه حدوده 25 از رو موبایل باز میکنن بهت میدن:31:
نامردا عجب کارایی میکن.

asklt
04-07-2009, 08:50
دوستان رو مموریم پسورد گذاشتم حالا پسوردش یادم رفته چه کار کنم.

adrian88
04-07-2009, 09:15
سلام من نرم افزار گوشیمو آپدیت کردم و فریمور اون شده31.0.016 ، اما دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم تازه lifebloge گوشی هم کار نمیکنه میخواستم بدونم ماله ورژن گوشیمه که بالا رفته

e.khafan!
04-07-2009, 11:01
سلام باتري bl-6f (منظورم باتري n78 و n95 8gb ) امتحان كردم ولي اصلاً جا نميرفت ولي فكر كنم باتري n78 كوچكتر از باتري n95 8gb و باتري n79 كه همون باتري n78 . چطور شما اينو روي n82 انداختين ؟؟ اين باتري كه من امتحان كردم كه اصلاً جا نميرفت ؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقثا قشنگ جا میره و محکم میه فقط ته باتری بیرونه ، شما از کله باتری رو بکون تو که اون زائده بیفته روی باتری ، بعدم گوشی رو روشن کن ، وقت کردم برات عکس میزارم . باتری 8 گیگ هم اصلا ارزش بیشتر از اینه و داخلش نمیره

sky lord
04-07-2009, 11:04
اخرین قیمت ؟

*M!L4D*
04-07-2009, 14:52
اخرین قیمت ؟
ای خدا مردم انقدر گفتم قیمت ها خودش تاپیک جداگانه داره ...:41:
ایناهاش بفرما :

:40:

mahdi1360
04-07-2009, 18:08
سلام

پذیر نیست
متشکرم

اول مطمئن باش كه SMSهات روي گوشي ذخيره ميشه. بعد گوشيتو خاموش كن كابل USB رو وصل كن بعد گوشيتو روشن كن تمام.:11:

Nice Devil
05-07-2009, 00:59
اتفاقثا قشنگ جا میره و محکم میه فقط ته باتری بیرونه ، شما از کله باتری رو بکون تو که اون زائده بیفته روی باتری ، بعدم گوشی رو روشن کن ، وقت کردم برات عکس میزارم . باتری 8 گیگ هم اصلا ارزش بیشتر از اینه و داخلش نمیره

من كه رفتم باتري bl-6f رو ديدم اصلاً جا نميرفت حتي امتحان هم كردم البته فروشنده گفت كه اول بايد باتري تو ببينم كه ببينم دارم يا نه (خودشم زياد وارد نبود) و يه باتري bl-6f كه فكر كنم ماله n95 8gb بود بهم داد كه اصلاً توش جا نميشد. حالا شما اگه لطف كني و عكس بذاري خيلي ممنون ميشم .با تشكر

psp2004
05-07-2009, 08:46
دوستان من گوشيم را مستر ريست كردم مي خاستم بدونم الان باز هم هك هست يا نه اگر هك هست اين rom patcher پاك شده را چه جوري بيارم؟

asklt
05-07-2009, 09:02
سلام من نرم افزار گوشیمو آپدیت کردم و فریمور اون شده31.0.016 ، اما دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم تازه lifebloge گوشی هم کار نمیکنه میخواستم بدونم ماله ورژن گوشیمه که بالا رفته

مال هیچ کس به نت وصل نمیشه از گوشی نیست یک چند روزی باهاش کار کنlifebloge هم کار میکنه.

M@hdi-B
05-07-2009, 19:48
دوستان ان82 دار یه تست بکنن ببینن کدهای #7370#* و #7780#* دقیقا چه عملیاتی رو گوشیشون انجام میده.
ممنون

e.khafan!
05-07-2009, 20:13
من كه رفتم باتري bl-6f رو ديدم اصلاً جا نميرفت حتي امتحان هم كردم البته فروشنده گفت كه اول بايد باتري تو ببينم كه ببينم دارم يا نه (خودشم زياد وارد نبود) و يه باتري bl-6f كه فكر كنم ماله n95 8gb بود بهم داد كه اصلاً توش جا نميشد. حالا شما اگه لطف كني و عكس بذاري خيلي ممنون ميشم .با تشكر
بفرما ، اینم از عکسها :
1- در حالت روشن

2- کامل از پشت

شرمنده ، دوربین خوب دم دستم نبود با 6230 انداختم !!!

موفق باشید

e.khafan!
05-07-2009, 20:42
دوستان ان82 دار یه تست بکنن ببینن کدهای #7370#* و #7780#* دقیقا چه عملیاتی رو گوشیشون انجام میده.

جفتش گوشی رو مستر ریست میکنه .

M@hdi-B
05-07-2009, 20:49
جفتش گوشی رو مستر ریست میکنه .

خوب شد گفتی نمی دونستم.:31:
شما تست کن نتیجه رو اعلام کن.

Legend
05-07-2009, 21:10
ممنون
فکر کنم این باشه:

7780 تنظیمات رو ریست میکنه...
7370 کله گوشی و برنامه ها و اطلاعات...

e.khafan!
05-07-2009, 21:24
فکر کنم این باشه:

7370 کله گوشی و برنامه ها و اطلاعات..

چاکر آقا یونس هم هستیما ... پس چر اجفتش یه چیز رو مینویسه ؟!

خوب شد گفتی نمی دونستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تست کن نتیجه رو اعلام کن.

: دی
ببخشید ولی اطلاعات گوشی رو لازم دارم ... خوب من چه میدونستم میدونی ؟!

M@hdi-B
05-07-2009, 21:24
فکر کنم این باشه:

7370 کله گوشی و برنامه ها و اطلاعات...

:31:
می دونم یونس جان منظورم اینه (رو گوشیه خودم)
7780
تنظیمات مثل اول میشه
کانتکت ها سر جاشه
اس ام اس ها سر جاشه و قابل استفاده
برنامه ها و بازیها سر جاشه
هک ال سی و تقویم پا برجاست
Log هم می مونه

7370
تنظیمات به هم نمی خوره
کانتکت ها سر جاشه
اس ام اس ها پاک نمی شن ولی دیگه باز نمی شن
برنامه ها و بازیها پاک می شن
هک ال سی دی از بین میره
تقویم سر جاشه ولی Search و Wlan و Share online بر می گرده
Log هم سرجاشه و از بین نمی ره
به نظر من عجیبه واسه همین می گم تست کنید.

Legend
05-07-2009, 21:25
:31:
می دونم یونس جان منظورم اینه (رو گوشیه خودم)
7780
تنظیمات مثل اول میشه
کانتکت ها سر جاشه
اس ام اس ها سر جاشه و قابل استفاده
برنامه ها و بازیها سر جاشه
هک ال سی و تقویم پا برجاست
Log هم می مونه

7370
تنظیمات به هم نمی خوره
کانتکت ها سر جاشه
اس ام اس ها پاک نمی شن ولی دیگه باز نمی شن
برنامه ها و بازیها پاک می شن
هک ال سی دی از بین میره
تقویم سر جاشه ولی Search و Wlan و Share online بر می گرده
Log هم سرجاشه و از بین نمی ره
به نظر من عجیبه واسه همین می گم تست کنید.
خو منم منظورم همین بود...
7780 فقط تنظیماتته ریست میکنه...
مثلا" زنگتو...پروفایلاتو و ...
7370 میزنه برنامه ها رو پاک میکنه و ...

Ali_BlueBoy
05-07-2009, 21:55
بفرما ، اینم از عکسها :
1- در حالت روشن

2- کامل از پشت

موفق باشید

خفن جان...!!! حالا شارژش چطوری شده ....
باطریه رو چقدر پیاده شدی...؟

psp2004
05-07-2009, 22:50
دوستان من با همين كد 7370 گوشيم را ريست كردم ميخاستم بدونم هنوز هم هك هست يا دوباره بايد هك كنم؟

BLACK-BLACK
05-07-2009, 23:08
باید دوباره هک کنی دیگه

Nice Devil
05-07-2009, 23:15
بفرما ، اینم از عکسها :
1- در حالت روشن

2- کامل از پشت

موفق باشید

سلام دوست عزيز . خوب منظور من هم همين بود كه ميگفتم جا نميره . ته باتري كه بيرونه و مشكل اصلي من اونه . حالا چطور ميشه در باتري رو بست ؟؟؟

iran_it
06-07-2009, 00:54
سلام دوستان عزیز
یه سوال؟ آیا استفاده از gpsگوشیn82هزینه ای داره؟اگه داره چجوری محاسبه می شه؟

M@hdi-B
06-07-2009, 08:55
خو منم منظورم همین بود...
7780 فقط تنظیماتته ریست میکنه...
مثلا" زنگتو...پروفایلاتو و ...
7370 میزنه برنامه ها رو پاک میکنه و ...

ولی 7370 کانتکت ها و اس ام اس ها و Log گوشی رو از بین نمی بره .
این اولین گوشی سیمبین من نیست که ندونم چه کدی باید چی کار کنه. چیدمان منوی من به هیچ وجه به هم نمی ریزه در صورتی که 7370 باید گوشی رو برگردونه به تنظیمات کارخونه درسته یا نه؟

*M!L4D*
06-07-2009, 10:10
این اولین گوشی سیمبین من نیست که ندونم چه کدی باید چی کار کنه. چیدمان منوی من به هیچ وجه به هم نمی ریزه در صورتی که 7370 باید گوشی رو برگردونه به تنظیمات کارخونه درسته یا نه؟
یعنی چی ؟؟؟
یعنی به نتظیمات کارخونه بر نمی گرده ؟:18:؟؟ سه دکمه رو آزمایش کردی ؟؟؟

*M!L4D*
06-07-2009, 10:11
سلام دوستان عزیز
تو کلوپ 6220 جوابتو دادم ... :31:

BLACK-BLACK
06-07-2009, 10:13

7370 فرمت کلی یعنی rom گوشی دوباره نوشته میشه از روی یه چیپ دیگه که همه چیز هم پاک میشه به جز اپدیت
7780 بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه

M@hdi-B
06-07-2009, 11:57
7370 فرمت کلی یعنی rom گوشی دوباره نوشته میشه از روی یه چیپ دیگه که همه چیز هم پاک میشه به جز اپدیت
7780 بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه

آقا اصلا بی خیال حالا شما هی بیاین توضیح المثائل بدین که 7370 فلان می کنه 7780 فلان می کنه............

Saman-tci
06-07-2009, 12:14
سلام دوستان عزیز

دوست من شما این سوال رو توی همه کلوپهای اینجا پرسیدی هم من و هم سایر دوستان جوابتونو دادن ...

asklt
06-07-2009, 12:34
دوستان رو مموریم پسورد گذاشتم حالا پسوردش یادم رفته چه کار کنم.

کسی نیست جواب منو بده مموریم رو رو موبایل میزارم میگه پسورد وارد کن رو کارت ریدر هم اصله بالا نمیاد
یکی به دادم برسه:19:

khoushab
06-07-2009, 13:12
سلام
برای آپدیت گوشی مراحل خاصی وجود داره یا طبق همون شرایطی که تو سایت نوکیا گفته انجام میشه ؟
بعد آیا مشکلات خاصی هم وجود داره که ممکن باشه در هنگام آپدیت گوشی پیش بیاد ؟
با تشکر از دوستان

M@hdi-B
06-07-2009, 13:20
سلام
برای آپدیت گوشی مراحل خاصی وجود داره یا طبق همون شرایطی که تو سایت نوکیا گفته انجام میشه ؟
بعد آیا مشکلات خاصی هم وجود داره که ممکن باشه در هنگام آپدیت گوشی پیش بیاد ؟
با تشکر از دوستان

آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا

BLACK-BLACK
06-07-2009, 14:22
آقا اصلا بی خیال حالا شما هی بیاین توضیح المثائل بدین که 7370 فلان می کنه 7780 فلان می کنه............

باشه دوست عزیز حالا چرا میزنی؟!

دوستان کسی مزنه قاب اوراقی رو داره؟

leo.unique
06-07-2009, 14:39
سوختن اسپیکرهای n82 صحت داره(لطفا صادقانه و بدون تعصب جواب بدین آخه میخوام بخرم)

e.khafan!
06-07-2009, 16:23
خفن جان...!!! حالا شارژش چطوری شده ....
باطریه رو چقدر پیاده شدی...؟ ابراهیم هستم عزیز!
شارژش که خیلی زیاد میشه ، ولی چون نسبت مستقیم بین امپر ساعت و میزان انتایم وجود داره ، زمان مکالمه حدود 40 دقیقه افزایش پیدا میکنه . ( این ریل نیست ، مثلا واقعیش میشه 25 تا 30 دقیقه حداقل افزایش )
باتری رو هم ازروی 79 برداشتم ، نخریدم

سلام دوست عزيز . خوب منظور من هم همين بود كه ميگفتم جا نميره . ته باتري كه بيرونه و مشكل اصلي من اونه . حالا چطور ميشه در باتري رو بست ؟؟؟عزیز یه تاپیک دیگه بهت گفتم که چیکار کن ، ولی در کل خریدن یه باتری جدید بهتر از اینه ... ( یعنی 2 تا باتری همیشه همراه ببرید )

سوختن اسپیکرهای n82 صحت داره(لطفا صادقانه و بدون تعصب جواب بدین آخه میخوام بخرم)

داداش من تک و توک میسوزه ، جدیدا هم کسی توی این تاپیک اعلام سوزش نکرده ، اگر دلیل خاصی برای خریدن نداری من بهت 79 رو پیشنهاد میکنم ، خوشگلتر و سبک تر + ترنسمیتر و باتری بهتر ... ولی اینم گوشی ردیفیه .

ARZHANG_430
06-07-2009, 16:41
سلام.رو گوشیم هیچ برنامه ای نصب نمیشه. توروخدا کمکم کنید.خراب شده.هر فایل sis که میریزم file corrupted میده.فایلای جارو اجرا میکنه/ باید چکار کنم .

ریست باید بکنم؟؟

Sajad2006
06-07-2009, 17:17
سلام.رو گوشیم هیچ برنامه ای نصب نمیشه. توروخدا کمکم کنید.خراب شده.هر فایل sis که میریزم file corrupted میده.فایلای جارو اجرا میکنه/ باید چکار کنم .

ریست باید بکنم؟؟
دوست عزیز گوشی شما S60 V3 است.
و شما احتمالا دارید برنامه های S60 v2 or v1 رو نصب می کنید!

asklt
06-07-2009, 17:18

حقیقت نداره ما که این همه مدت دستمون بوده چیزی نشده.

adrian88
06-07-2009, 17:43
بچه ها مزیت آپگرید کردن گوشی چیه؟<br>:13:

Sajad2006
06-07-2009, 17:51

ببین اگه خیلی ناجور بخوره زمین اون موقع شاید !!!!!!!!!!! بسوزه؟

adrian88
06-07-2009, 18:00
مال هیچ کس به نت وصل نمیشه از گوشی نیست یک چند روزی باهاش کار کنlifebloge هم کار میکنه.
ممنونم asklt
میشه بگی چه مزایایی آپگرد کردن گوشی داره؟

asklt
06-07-2009, 18:42
ممنونم asklt
میشه بگی چه مزایایی آپگرد کردن گوشی داره؟

اسم من محسن هست تو امضام هم هست.
سرعت گوشی بیشتر میشه
امنیت گوشی بیشتر میشه
قابلیت های جدید اضافه میشه
و.......
کلا چیزی خوبی هست.

adrian88
07-07-2009, 09:18
[quote=asklt;3939404]اسم من محسن هست تو امضام هم هست.
سرعت گوشی بیشتر میشه
امنیت گوشی بیشتر میشه
و.......
کلا چیزی خوبی هست.

ممنونم محسن جان، من گوشیمو آپگرد کردم ولی دیگه نت ندارم تازه lifebloge pcsuite هم کار نمیکنه، آیا به خاطر آپگرد کردن اینطور شده؟

SamGun
07-07-2009, 09:54
[quote=asklt;3939404]اسم من محسن هست تو امضام هم هست.
سرعت گوشی بیشتر میشه
امنیت گوشی بیشتر میشه
و.......
کلا چیزی خوبی هست.

ممنونم محسن جان، من گوشیمو آپگرد کردم ولی دیگه نت ندارم تازه lifebloge pcsuite هم کار نمیکنه، آیا به خاطر آپگرد کردن اینطور شده؟

یک بار دیگه گوشی رو up کنید چون ممکن هست درست up نشده باشه .اگه درست نشد باید یکی از فریمور های ورژن پایینتر رو دانگرید کنید .چاره ی دیگه ای ندارید

asklt
07-07-2009, 11:57
کسی نیست جواب منو بده مموریم رو رو موبایل میزارم میگه پسورد وارد کن رو کارت ریدر هم اصله بالا نمیاد
یکی به دادم برسه:19:

برای بار سوم میگم یکی کمکم کنه مموریم 8 هست حالا باید چه کار کنم.

leo.unique
07-07-2009, 15:08
داداش من تک و توک میسوزه ، جدیدا هم کسی توی این تاپیک اعلام سوزش نکرده ، اگر دلیل خاصی برای خریدن نداری من بهت 79 رو پیشنهاد میکنم ، خوشگلتر و سبک تر + ترنسمیتر و باتری بهتر ... ولی اینم گوشی ردیفیه .
پس طبق گفته های شما سوختن اسپیکراش صحت داره(البته تک و توک) در ضمن چه دلیلی بالاتر از یه دوربین خوب با فلاش زنون(نسبت به n79)

حقیقت نداره ما که این همه مدت دستمون بوده چیزی نشده.
مگه شما چند وقته این گوشی رو دارید؟ گوشیتون فنلانده یا تحت لیسانس؟ زیاد باهاش آهنگ گوش میدی؟

ببین اگه خیلی ناجور بخوره زمین اون موقع شاید !!!!!!!!!!! بسوزه؟
یکی از آشناهامون 7-8 ماه پیش این گوشی رو داشت . اسپیکر پایینش سوخته بود و به همین خاطر فروختش(طبق گفته خودش ضربه هم نخورده بود) در ضمن از یه تعمیرکار شنیدم مشکل از اسپیکراش نیست بلکه مدار گوشی اشکال داره. مگه اینکه شرکت نوکیا توی سری های جدید این مشکلو برطرف کرده باشه:41:

adrian88
07-07-2009, 17:58
[quote=adrian88;3941097]

یک بار دیگه گوشی رو up کنید چون ممکن هست درست up نشده باشه .اگه درست نشد باید یکی از فریمور های ورژن پایینتر رو دانگرید کنید .چاره ی دیگه ای ندارید

ممنونم، دوباره آپگرد میکنم خبرشو میدم

SamGun
07-07-2009, 18:06
برای بار سوم میگم یکی کمکم کنه مموریم 8 هست حالا باید چه کار کنم.

مموری کارت شما Block شده و باید پسورد رو وارد کنید .
هیچ دلیلی وجود نداره که مموری خود به خود پسورد بخواد !!!
تا زمانی که پسوردش رو وارد نکنید مموری قفل هست و هیچ کاریش نمیشه کرد.
البته راه هایی برای پیدا کردن پسورد مموری هست .بگردی پیدا میکنی .

اینجا یه سر بزن :

asklt
07-07-2009, 20:29
مموری کارت شما Block شده و باید پسورد رو وارد کنید .
هیچ دلیلی وجود نداره که مموری خود به خود پسورد بخواد !!!
تا زمانی که پسوردش رو وارد نکنید مموری قفل هست و هیچ کاریش نمیشه کرد.
البته راه هایی برای پیدا کردن پسورد مموری هست .بگردی پیدا میکنی .

اینجا یه سر بزن :

تو اینجا هم جواب درست و حسابی ندادن.
یکی کمکم کنه.

Saman-tci
07-07-2009, 21:27
دوست من اگه قرار باشه کسی مشکل کاربرهای اینجا رو حل کنه همین یوزرهتای فعال و همکاران این انجمن هستند ..
احتیاجی به اسم بردن از سایتهای دیگه نیست ....
.
در ضمن این کار خلاف قوانینه ... حتماً قوانین رو موقع ثبت نام خوندین نه ..؟

Greight
07-07-2009, 21:42
دوست من اگه قرار باشه کسی مشکل کاربرهای اینجا رو حل کنه همین یوزرهتای فعال و همکاران این انجمن هستند ..
.
در ضمن این کار خلاف قوانینه ... حتماً قوانین رو موقع ثبت نام خوندین نه ..؟
دوست عزيز اگه ميتونيد كمك كنيد كارتون رو انجام بديد من هم سريعا اون پست رو ويرايش ميكنم. اگر هم نميتونيد لازم نيست قوانين رو به من يادآوري كنيد. اولا شما هيچ مسئوليتي در سايت نداريد و اين كارتون حتي اگر درست هم باشه فقط رابطه ي دوستي بين كاربر ها رو خراب ميكنه. ثانيا هم پي سي و هم موبايلستان سايت هايي هستند كه هيچ نيازي به تبليغ ندارند و كمك من به يه كاربر ديگه قطعا باعث كاهش آمار پي سي نخواهد شد و اونقدر ها هم به موبايلستان كمك نخواهد كرد. اميدوارم اين پاسخ من منتهي به بحث نشه و اگر شد مديران محترم طبق صلاحديد عمل مي كنند.

e.khafan!
07-07-2009, 22:35
.
در ضمن این کار خلاف قوانینه ... حتماً قوانین رو موقع ثبت نام خوندین نه ..؟ فک نکنم بر خلاف قوانین کاری انجام شده باشه ، اگر منظور شما این اینه که ازون سایت چیزی رو اینجا کپی کنه ، خوب این کار هم بر خلاف قوانین اون سایته و باید حداقل منبع رو ذکر کرد که با این کار چندان فرقی نداره .
شما هم بهتره دیگه منبع سایت ها رو قرار بدید ، چون اونور هم اینطوره که اگر از پی سی چیزی کپی کنن منبع رو میزارن .
( ببخشید یکم تند رفتم ، ولی چون جاهای دیگه هم دیده بودم که بدون هیچ مطلب مفیدی به کاربرا ایراد میگیرید گفتم منم یه ایرادی بگیرم ببینم خوشتون میاد یا نه ؟)

ثانيا هم پي سي و هم موبايلستان سايت هايي هستند كه هيچ نيازي به تبليغ ندارنکاملا تایید میشه .

ولی دوست عزیز Greight بهتره شما هم مطلب رو با ذکر منبع بزارید ، تا کاربرا مجبور نشن عضو فروم بشن و بعد مطلب رو بخونن .

pooyaabi
07-07-2009, 22:39
میگم من از بعد کنکور هی دنبال گوشی میگردم
n82 رو انتخاب کردم
حالا سوال :
چینی یا فنلاندی خیلی تفاوت فاحشی دارن؟
یعنی اگه طرف بهم چینی بندازه سرم کلاه رفته ؟ و زود خراب میشه ؟
از چند تا مغازه پرسیدم میگن فنلاندی 82 خیلی کم هست الان .
و اینکه در مورد همون عکس ( لیبل ها) مگه گوشی بازه ؟ که بشه تو مغازه بازش کرد و دید و اینا ؟

Saman-tci
07-07-2009, 22:57
فک نکنم بر خلاف قوانین کاری انجام شده باشه .

نمیدونستم واقعاً برای یه کاربری مثل شما هم باید قوانین رو یادآوری کرد ..:13:

بند 23 قوانین فروم :

23- ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد

لینک مطلب برای شما و سایر دوستانی که موقع ثبت نام فقط دوست دارن سریع اون تیک موافقم رو بزنن بدون اینکه قوانین رو بخونن ...

شما هيچ مسئوليتي در سايت نداريد و اين كارتون حتي اگر درست هم باشه فقط رابطه ي دوستي بين كاربر ها رو خراب ميكنه.

ممنون از تذکرتون ... از نظر شما برای یادآوری کردن یکسری مسایل جزیی حتماً باید مسئولیت داشت ...؟؟؟؟
.
شما مطمئنی که تیم مدیریت و همکاران این انجمن یکسری وظایف رو به من محول نکردن ...؟؟؟
شما مطمئنی که این کاری که من انجام میدم بر خلاف وظیفم هست ...؟
شما مطمئنی تیم همکاران و مدیران این انجمن محلی برای رفع مشکلات و نقایص و از همه مهمتر همین مسایل پیش اومده رو ایجاد نکردن ..؟
.
پس هیچ موقع فکر نکرده و نسنجیده به طرف مقابلمون حمله نکنیم ....
.
اگه حرفی زده شد که بهتون برخورد معذرت میخوام ....

e.khafan!
07-07-2009, 23:07
نمیدونستم واقعاً برای یه کاربری مثل شما هم باید قوانین رو یادآوری کرد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بند 23 قوانین فروم :

23- ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد

لینک مطلب برای شما و سایر دوستانی که موقع ثبت نام فقط دوست دارن سریع اون تیک موافقم رو بزنن بدون اینکه قوانین رو بخونن ...ممنون از تذکرت ، این بند رو نخونده بودم ، ولی بازم اون لینک بهتر از هیچی هست ، ببخشید کمی زیاده روی کردم عزیز

پیروز باشی

n82 رو انتخاب کردم
حالا سوال :
و اینکه در مورد همون عکس ( لیبل ها) مگه گوشی بازه ؟ که بشه تو مغازه بازش کرد و دید و اینا ؟ عزیز چین و فنلاند و غیره نداره ، این گوشی رو فقط خود نوکیا میتونه بزنه ، یعنی امکان نداره چین این گوشی رو کپی کنه با همین امکانات با همین کیفیت و قاب و با همین سیستم عامل ف پس اگر گوشی رو گرفتی و سیستم عاملش سیمبین ( این مثال خیلی کشکی بود ، اصلا شما اگر گوشی رو از فاصله 1 متری هم ببینی میتونی بفهمی طرح نوکیاست یا خود نوکیاست ) بود مطمئن باش نوکیا اصله ، چین هم اگر تولید کنه زیر نظر نوکیاست . الانم هیچ 82 فنلاندی پیدا نمیشه همش چینه ، مال منم لیبل خوردست و چینه تا الان هم هیچ مشکلی ندارشتم.

Greight
07-07-2009, 23:20
خب اين بحث شروع شد و پاياني هم نخواهد داشت ولي خب معمولا ما نميتونيم حرفي رو بي جواب بگذاريم

ممنون از تذکرتون ... از نظر شما برای یادآوری کردن یکسری مسایل جزیی حتماً باید مسئولیت داشت ...؟؟؟؟
.
شما مطمئنی که تیم مدیریت و همکاران این انجمن یکسری وظایف رو به من محول نکردن ...؟؟؟
شما مطمئنی که این کاری که من انجام میدم بر خلاف وظیفم هست ...؟
شما مطمئنی تیم همکاران و مدیران این انجمن محلی برای رفع مشکلات و نقایص و از همه مهمتر همین مسایل پیش اومده رو ایجاد نکردن ..؟
.
پس هیچ موقع فکر نکرده و نسنجیده به طرف مقابلمون حمله نکنیم ....
.
اگه حرفی زده شد که بهتون برخورد معذرت میخوام ....

در هر مورد جواب من بله هست. وقتي به كسي مسئوليت داده ميشه براي همين هست كه هر كسي نياد و مثل شما باعث شروع بحث بشه بلكه اون مدير محترم همون طور كه بدون اينكه نياز باشه بحث كنه با استفاده از قدرت كاملا درست و بجاي خودش مثل همون كاري كه با اين پستهاي بي ربط انجام ميده انجام بده.

من انجمن رو جستجو كردم و با اين كه تصور مي كردم بايد همچين مقاله اي تو سايت باشه پيدا نكردم. شما خيلي راحت ميتونستيد اونو پيدا كنيد يا راه و روشي از خودتون ابداع مي كرديد كه خداي نكرده مخالف قوانين فروم نباشه و از جاي ديگه هم كپي نشده باشه.

خب اگر شما از من ميخوايد كه به خاطر كمك به كاربر عذرخواهي كنم بسيار خوب من عذر ميخام تا بحث حمله متنفي بشه و شما هم به كار مديريت مخفي خودتون كه ادعاش رو داريد رسيده باشيد.

من هم اگه حرفی زده شد که بهتون برخورد معذرت میخوام

Saman-tci
07-07-2009, 23:32
به عنوان آخرین پست من در این زمینه ...
.
دوست من , من نمیگم نباید راهنمایی بشه چرا اتفاقاً یکی از اهداف چنین فرومهایی علاوه بر آموزش , راهنمایی دوستان هست تا بتونن به مرور زمان خودشون از پس مشکلاتشون بربیان ...
یکی از همین راهها معرفی وبلاگ و سایتهای مرجع هست ... اما از چه روشی ..؟
.
دوست من شما میتونستین این کار رو از طریق پیغام خصوصی انجام بدین .. پیغام خصوصی در برای همین مواقع در نظر گرفتن نه اینکه طرف بشینه حال و احوال کنه که ....!!!
پس میبینید منظور منو درست متوجه نشدین ..؟ من نگفتم اسم بردن و یا راهنمایی کردن کاربرها از طریق پیغام خصوصی خلاف قوانینه من میگم اسم بردن سایتهای مشابه دیگه در این انجمن یعنی کم ارزش جلوه دادن زحمات کاربرانی که همه فکرشون اینه که بتونن یه مشکلی رو حل کنن ....

شما وقتی مســـیر فـکـــری یه کاربر رو از این انــجمن خارج میکنید و به ســایر سایتها و وبلاگها هدایت میکنید , هم باعث دلـــسری اون کاربر از این فروم میــشــید و هم زحمات سایر دوســـتانم رو بی ارزش میکنید .....
.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو درست بهتون رسونده باشم ...

خواهشاً بهتره تا بحث ار چارچوب اصلیش خارج نشده همینجا تموم بشه و اگه بازم مطلبی مونده در پیغام خصوصی دنبال بشه .. ممنون

Greight
07-07-2009, 23:43
اين هم آخرين پست بي ربط من

شما وقتی مســـیر فـکـــری یه کاربر رو از این انــجمن خارج میکنید و به ســایر سایتها و وبلاگها هدایت میکنید , هم باعث دلـــسری اون کاربر از این فروم میــشــید و هم زحمات سایر دوســـتانم رو بی ارزش میکنید .....خب دوست عزيز هر كس ديگه هم ميخاست توضيح بده از خودش كه نمتونست چيزي در بياره باز هم بايد كپي مي كرد. البته بقول دوستمون بهتر بود كل متن رو كپي مي كردم اما نظر من اين بود كه اگر مشكلي بود در همون تاپيك با مشاهده ي مشكل سايرين سريع به نتيجه برسن و باز نخاد اينجا سوال مطرح كنن تا بعد مدتي به جواب برسند. ضمنا دوستان شما دوستان من هم هستند . بزرگ كردن قضيه نفعي براي شما نداره. ادامه ي بحث در پ خ .

Saman-tci
07-07-2009, 23:49
n82 رو انتخاب کردم
حالا سوال :
و اینکه در مورد همون عکس ( لیبل ها) مگه گوشی بازه ؟ که بشه تو مغازه بازش کرد و دید و اینا ؟

دوست من الان دیگه همه گوشیهای نوکیا مخصوصاً 82 رو چین میزنه ...
حالا این وسط چندتایی هستند که تحت لیسانس هستند ولی بقیه روش نوشته شده ساخت چین ..
.
شما اول سعی کن از جایی بگیری که معتبر باشه و اینکه گوشی بگیری که تحت لیسانیس باشه ....
.
شما اگه تشریف ببرید طبقات 4 5 6 علاالدین همه گوشیهاشون داخل جعبه هستند و در جعبه هم بازه و شما راحت میتونید گوشی رو باز کنید و لیبل پشت گوشی رو ببینید ...

SamGun
08-07-2009, 01:35
دوست من الان دیگه همه گوشیهای نوکیا مخصوصاً 82 رو چین میزنه ...
حالا این وسط چندتایی هستند که تحت لیسانس هستند ولی بقیه روش نوشته شده ساخت چین ..
.
شما اول سعی کن از جایی بگیری که معتبر باشه و اینکه گوشی بگیری که تحت لیسانیس باشه ....
.
شما اگه تشریف ببرید طبقات 4 5 6 علاالدین همه گوشیهاشون داخل جعبه هستند و در جعبه هم بازه و شما راحت میتونید گوشی رو باز کنید و لیبل پشت گوشی رو ببینید ...

در ادامه ی حرف های سامان جان اضافه کنم که منظور از تحت لیسانس همون گوشیه درجه 1 هست و اون یکی ها درجه 2 و3
البته اگه برد های گوشیه درجه 1 و 2 رو کنار هم بزاریم و مقایسه کنیم کاملا مشخص هست

Greight
08-07-2009, 01:39
در ادامه ی حرف های سامان جان اضافه کنم که منظور از تحت لیسانس همون گوشیه درجه 1 هست و اون یکی ها درجه 2 و3
البته اگه برد های گوشیه درجه 1 و 2 رو کنار هم بزاریم و مقایسه کنیم کاملا مشخص هست
البته اون گوشيهاي درجه 2 و 3 كه منظور شماست كلا تقلبي هستن و اصلا نميشه بهشون گفت N82 كه بشه اونها رو رتبه بندي كرد با اين نام.

psp2004
08-07-2009, 08:50
n82 رو انتخاب کردم
حالا سوال :
دوست عزیز اول از همه بگم که انتخاب خوبی کردی و دومن چین و فنلاند تفاوت چندانی ندارنی( البته اگر چین تحت لیسانس نوکیا باشه) و 99 درصد اونایی که می گند فنلانده یه کلکی تو کارشون هست دراصل الان اصل فنلاند بعید می دونم گیر بیاد ولی خب اگر هم الکی بگند مال فنلاند ه بازم می ارزه تا 10 15 تومن گرون تر بخری چون تا وقتی که مطمئن نشی مال چینه دلت خوشه گوشیت فنلاندیه :27: ولی خب یه سری از n82 ها یه کاور مقوایی هم روشون داره و دفترچشون به زبون فرانسه یا فنلاندیه اگر بتونی اون ها را بخری بهتره چون من شنیدم اون ها اصل اصل فنلاند

asklt
08-07-2009, 09:05
شما این همه بحث کردید پس جواب من چی شد یکی کمکم کنه یعنی هیچ راهی نداره.

psp2004
08-07-2009, 10:52
شما این همه بحث کردید پس جواب من چی شد یکی کمکم کنه یعنی هیچ راهی نداره.
دوست عزیز ببین کدوم یکی از این 3 راه جواب میده
1. فرمت کنید
2. تو یک آداپتور mini sd بزارید و در یک گوشی دیگر که mini sd می خونه مانند n73 بزارید و با fexplorer وارد
c:system<mmcstore بشید و یک فایل در اونجا هست اون را روی pc بریزید و فرمت اون را .txt بکنید و pass را در اون بخونید.:31: به همین راحتی
3. باید رم را روی یکی از گوشی های n95 n80 n73 بزاری و از اونجا فرمت کنی . این راه را چند نفر انجام دادند و جواب گرفتند

اگر این راه ها را انجام دادید نتیجه را حتمن اعلام کنید........

asklt
08-07-2009, 11:18
دوست عزیز ببین کدوم یکی از این دو راه جواب میده
1. فرمت کنید
2. تو یک آداپتور mini sd بزارید و در یک گوشی دیگر که mini sd می خونه مانند n73 بزارید و با fexplorer وارد
c:system<mmcstore بشید و یک فایل در اونجا هست اون را روی pc بریزید و فرمت اون را .txt بکنید و pass را در اون بخونید.:31: به همیم راحتی

1-دوست عزیز فرمت که نمیشه چون پسورد داره
2-رو گوشی خودم هم میتونم این کارو بکنم ولی فون مموری رو فرمت کردم.
3-خوب من مموریم رو روی ان73 بزارم اون چه طور پسورد رو تو درایو c زخیره کنه
اگر هم بشه باید رو گوشی خودم هم بشه که امتحان کردم نشد.
ممنون از راهنمایتون.
یکی کمکم کنه باید چه کار کنم.

asklt
08-07-2009, 11:21
دوست عزیز ببین کدوم یکی از این 3 راه جواب میده
1. فرمت کنید
c:system<mmcstore بشید و یک فایل در اونجا هست اون را روی pc بریزید و فرمت اون را .txt بکنید و pass را در اون بخونید.:31: به همین راحتی
3. باید رم را روی یکی از گوشی های n95 n80 n73 بزاری و از اونجا فرمت کنی . این راه را چند نفر انجام دادند و جواب گرفتند

اگر این راه ها را انجام دادید نتیجه را حتمن اعلام کنید........

رم رو روی گوشی 6120 و گزاشتم که تا رم رو میخونه میگه پسورد رو وارد کن و فرمت هم نمیشه وقتی میزنم رو فرمت همون اول کارش گیر میکنه دیگه جلو تر نمیره 1 ساعت هم صبر کردم ولی حرکت نمیکنه.
یکی کمکم کنه.:19:

psp2004
08-07-2009, 12:49
رم رو روی گوشی 6120 و گزاشتم که تا رم رو میخونه میگه پسورد رو وارد کن و فرمت هم نمیشه وقتی میزنم رو فرمت همون اول کارش گیر میکنه دیگه جلو تر نمیره 1 ساعت هم صبر کردم ولی حرکت نمیکنه.
یکی کمکم کنه.:19:

عزیز اون روش دوم من را که گفته بودم را تویک گوشی سری 60 ورژن 1 یا 2 انجام بده به احتمال زیاد جواب میده لازم نیست که حتمن mini sd باشه ..... ان شا الله که جواب میده..

*M!L4D*
08-07-2009, 14:52
عزیز اون روش دوم من را که گفته بودم را تویک گوشی سری 60 ورژن 1 یا 2 انجام بده به احتمال زیاد جواب میده لازم نیست که حتمن mini sd باشه ..... ان شا الله که جواب میده..
عزیز من ...
چرا حرف الکی میزنی ...؟
دوستمون میگه رمش 8 گیگ هستش ...
اگه تو یکی از گوشیهای S60V2 یا V1 بزاره که اون گوشی منفجر میشه ... :27:

psp2004
08-07-2009, 14:55
عزیز من ...
چرا حرف الکی میزنی ...؟
دوستمون میگه رمش 8 گیگ هستش ...
اگه تو یکی از گوشیهای S60V2 یا V1 بزاره که اون گوشی منفجر میشه ... :27:
حاضری شرط ببندیم که منفجر میشه یا نه؟ :5:

leo.unique
08-07-2009, 15:21
پس طبق گفته های شما سوختن اسپیکراش صحت داره(البته تک و توک) در ضمن چه دلیلی بالاتر از یه دوربین خوب با فلاش زنون(نسبت به n79)

مگه شما چند وقته این گوشی رو دارید؟ گوشیتون فنلانده یا تحت لیسانس؟ زیاد باهاش آهنگ گوش میدی؟

یکی از آشناهامون 7-8 ماه پیش این گوشی رو داشت . اسپیکر پایینش سوخته بود و به همین خاطر فروختش(طبق گفته خودش ضربه هم نخورده بود) در ضمن از یه تعمیرکار شنیدم مشکل از اسپیکراش نیست بلکه مدار گوشی اشکال داره. مگه اینکه شرکت نوکیا توی سری های جدید این مشکلو برطرف کرده باشه:41:
:19::19::19::19:

*M!L4D*
08-07-2009, 19:53
حاضری شرط ببندیم که منفجر میشه یا نه؟
ببین عزیز ...
تا اونجایی که من یادم میاد قویتیرین گوشی S60V2 ان 70 هستش ... که رم 2 توش میزاشتن گوشی هنگ میکرد ... تازه با 1 گیگ هم به زور کار میکرد ... در ضمن پسورد پسورد هستش ... هر جا بزاری .سورد میخوادش ... چه فرقی داره تو S60V2 باشه یا S60V3 ...؟ :27:

asklt
08-07-2009, 20:35
ممنون از شما.
تو شهر ما که نتونستن کاری کنن نیم ساعت قبل فرستادم شیراز ببینم اونجا چه کار میکنن.
دعا کنید که درست بشه
در ضمن گوشیهای سری 60 ورزن 2 رم 4 هم ساپرت نمیکنن چه بسه به 8...........

sharghi
09-07-2009, 01:12
سلام دوستان یه مورد هست که نمیدونم مشکل چیه راهنمایی کنین ممنون میشم. راستش داخل رم گوشی من پوشه های زیادی است مثل Videos cities system private و یه فایل qf که نمیدونم چی هست من رم رو با کامپیوتر فرمت میکنم و میذارمش داخل گوشی وقتی یه چندتایی عکس میگیرم یا ویدیو ضبط میکنم دوباره که رم رو میزنم به کامپیوتر دوباره همون پوشه ها برمگردن چرا با این حال که مموری کارت رو فرمت کردم تا به گوشی میزنم این پوشه ها پیدا میشن

orc1990
09-07-2009, 04:32
.................................................. ............

orc1990
09-07-2009, 04:34
چی جالب من هم رمم ایم مشکل را داشت ولی درست که نشد که نشد

psp2004
09-07-2009, 04:40
ولی خب من که از خودم نگفتم حد اقل تو سه سایت خارجی این مطلب را خونده بودم فقط قصدم کمک بود .... ولی خب من هم هنوز سر شرطم هستم(سر منفجر شدن گوشی) :دی

*M!L4D*
09-07-2009, 09:09
ولی خب من که از خودم نگفتم حد اقل تو سه سایت خارجی این مطلب را خونده بودم فقط قصدم کمک بود .... ولی خب من هم هنوز سر شرطم هستم(سر منفجر شدن گوشی) :دی
حالا کی گفت منفجر میشه ؟؟؟:31:
من منظورم این بود که گوشی که توکشیدن رم 1گیگ مشکل داره ... چطور میخواد 8 گیگ رو بالا بیاره ...

leo.unique
09-07-2009, 10:36
ما که بالاخره نفهمیدیم سوختن اسپیکرهای n82 صحت داره یا نه؟؟؟؟
اگه صحت داره دلیلش چیه؟؟؟(ضربه شدید به گوشی یا مشکل سخت افزاری خود گوشی)
یه جواب قطعی بدین لطفااااااااااا

ali shah
09-07-2009, 11:51
سلام دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم لطفا در مورد قیمت و هشدارهای هنگام خرید بنده رو راهنمایی کنید.

SamGun
09-07-2009, 13:22
البته اون گوشيهاي درجه 2 و 3 كه منظور شماست كلا تقلبي هستن و اصلا نميشه بهشون گفت N82 كه بشه اونها رو رتبه بندي كرد با اين نام.

نه گل پسر اون گوشی هم مثل یک N82 اصلی هست و فرقی در ظاهرش نیست و تمام بسته بندی و مانند خود N82 هست
تمام فرق بین بورد های اونها اعمال شده.

moonomid
09-07-2009, 13:28
منم امروز خريدم

من 285 خريدم تحت ليسانس فنلاند گارانتي 12 ماهه اتصالات

1 - قيمت ها گوناگون هست و اصل فنلاند توي بازار نيست و همش الكيه!

2 - جالبيش اين بود كه برچسب روي جعبه زده بود تحت ليسانس فنلاند و ساخت چين ولي موقعي كه جعبه را باز كردم بر چسبي بود كه هنوز بر زوي جعبه چسبيده نشده بود و با همان سريال گوشي و مشخصات كه نوشته بود Made In Finland و يك برچسب هم بود كه براي پشت گوشي بود كه فنلاندي بشه! پس خودتون مي تونيد فنلانديش كني:31:

3 - بعضي جاها مي گن 280 يا كمتر ولي بزور مي خوان برات برنامه بريزند كه پولشو در بيارن! در حالي كه نيازي به برنامه ريختن نيست و چرت و پرتهايي كه شركت ما رو مجبور كرده ، گوشي مي سوزه اگه نريزي و...

4 - همانطور كه دوستان قيد كردند با كد #06#* سريالشو با جعبه تست كنيد

SamGun
09-07-2009, 13:36
دوستان ,عزیزان ,بزرگ واران !!!!
N70 آخری گوشی بود که خود فنلاند تولید میکرد و بسته بندی میکرد که حتی در اون زمان این گوشی در 3 مدل بسته بندی بود که یکی بوسیله ی چین و دیگری به وسیله ی آلمان و فنلاند بودن .از N70 به بعد یا اواسط 2007 به بعد کارخانه ی تولید گوشی های نوکیا به چین بورده شد و اونجا تحت نظرات مهندسین خود نوکیا شروع به کار کردن که الان به این گوشی ها
تحت لیسانس میگن .
خود چین هم بدون نظارت نوکیا این گوشی هارو تولید میکنه که به اونها چینی میگن .
من خودم 100 تا از این برچسب های فنلاند رو الان تو کشوم دارم .

*M!L4D*
09-07-2009, 15:51
درسته ولی بعضی از ورژن های اولیه گوشی های خاص هم در فنلاند تولید میشه ...

M@hdi-B
09-07-2009, 16:54
منم امروز خريدم

من 285 خريدم تحت ليسانس فنلاند گارانتي 12 ماهه اتصالات

1 - قيمت ها گوناگون هست و اصل فنلاند توي بازار نيست و همش الكيه!

2 - جالبيش اين بود كه برچسب روي جعبه زده بود تحت ليسانس فنلاند و ساخت چين ولي موقعي كه جعبه را باز كردم بر چسبي بود كه هنوز بر زوي جعبه چسبيده نشده بود و با همان سريال گوشي و مشخصات كه نوشته بود Made In Finland و يك برچسب هم بود كه براي پشت گوشي بود كه فنلاندي بشه! پس خودتون مي تونيد فنلانديش كني:31:

3 - بعضي جاها مي گن 280 يا كمتر ولي بزور مي خوان برات برنامه بريزند كه پولشو در بيارن! در حالي كه نيازي به برنامه ريختن نيست و چرت و پرتهايي كه شركت ما رو مجبور كرده ، گوشي مي سوزه اگه نريزي و...

4 - همانطور كه دوستان قيد كردند با كد #06#* سريالشو با جعبه تست كنيد

مبارک باشه. ولی اتصالات رو که درشو تخته کردن:27:

Legend
09-07-2009, 16:58
مبارک باشه. ولی اتصالات رو که درشو تخته کردن:27:
به نظرم بهترین گارانتی نوکیا بود...خودمم با همین گارانتی خریده بودم..!

شاد باشید

Saman-tci
09-07-2009, 17:24
احتمالاً برای ایشون اتصالات خالی نبوده ..!!
مثلاً اتصالات نشنال جئوگرافی , ایران اتصالات و .... بوده:31:
.
دقیقاً مثل ساندویچی هایدا .. تا دیدن استقبال شده دیگه همه اومدن یه پسوندی پیشوندی چیزی بهش اضافه کردن ... یارو مغازه زده هایداه :31:
.
قضیه این گارانتی اتصالات هم همینه ....

moonomid
09-07-2009, 20:49
بله خالي نبوده
روي جعبه زده نوكيا ضمانت 12 ماه و يك بر چسب طلايي original زده
ويك كارت سبز بهم دادن كه روش نوشته پرشين اتصالات IS

Sajad2006
10-07-2009, 00:25
یعنی اتصالات اینترنشنال تهران (i2) تخته شده؟
چرا؟

Ali_BlueBoy
10-07-2009, 11:50
اقا واسه من یه مشکل پیش اومده

من وقتی میرم تو گالری با یه پیغام فیک مواجه مشم که میگه مموری فول در صورتی که 80 90 مگابایت خالی دارم حالا ماهم به هر زبونی تلاش کردیم بهش بفهمونیم که اینقدر خالیه زبون ادم سرش نمیشه رو حرفش وایساده و میگه مموری فول ...!!!

خالا با این زبون نفهم ...: دی.. چی کار کنیم...؟!

Saman-tci
10-07-2009, 13:36
شما بفرمائید حافظه داخلی این زبون بسته چقدرش خالیه ....؟

moonomid
10-07-2009, 13:39
دوستان توجه كنند كه اين گارانتي (پرشين اتصالات) متفرقه هست و اگر گارانتي اصلي را مي خواهند به همان نمايندگي هاي اصلي نوكيا مراجعه كنند:

همچنين اين مطلب كه درسايت تابناك هست بدرد شما خواهد خورد:

کلاهبردارِي در پاساژ علاءالدین

M@hdi-B
10-07-2009, 13:39
اقا واسه من یه مشکل پیش اومده

من وقتی میرم تو گالری با یه پیغام فیک مواجه مشم که میگه مموری فول در صورتی که 80 90 مگابایت خالی دارم حالا ماهم به هر زبونی تلاش کردیم بهش بفهمونیم که اینقدر خالیه زبون ادم سرش نمیشه رو حرفش وایساده و میگه مموری فول ...!!!

خالا با این زبون نفهم ...: دی.. چی کار کنیم...؟!

یه ری استارت کن به احتمال زیاد درست میشه.

yoosef_st
10-07-2009, 14:16
دوستان، کسی میتونه یه مقایسه بین کیفیت و دقت GPS بین این گوشی و 85 برای من پیدا کنه؟

morteza_k
10-07-2009, 15:21
سلام
دوستان من حدود 500 تا اهنگ تو گوشيم دارم ولي فقط 70 تا رو مي شناسه.
گوشي رو اپديت هم كردم ولي درست نشد.مموريم 4 گيگه ديگه نمي دونم بايد چي كار كنم.

Ali_BlueBoy
10-07-2009, 16:57
شما بفرمائید حافظه داخلی این زبون بسته چقدرش خالیه ....؟

سامان جان تا حافظه داخلیش یه 40 50 مگابیات جا داره

یه ری استارت کن به احتمال زیاد درست میشه.

مهدی جون با یکی که هیچی 20 دفعه ریساترت کردم نشد...

حالا یه سوال دیگه ببینم شما میتونید برید توی قسمت help گوشی ...واسه اصلا اونجا نمیتونه بره و همین پیغام مموری فول رو میزنه وهمینطور توی قسمت app manager وقتی می خوام options رو بزنم باز هم همین پیغام میاد...

Legend
10-07-2009, 17:05
سامان جان تا حافظه داخلیش یه 40 50 مگابیات جا داره

مهدی جون با یکی که هیچی 20 دفعه ریساترت کردم نشد...

حالا یه سوال دیگه ببینم شما میتونید برید توی قسمت help گوشی ...واسه اصلا اونجا نمیتونه بره و همین پیغام مموری فول رو میزنه وهمینطور توی قسمت app manager وقتی می خوام options رو بزنم باز هم همین پیغام میاد...
و خداوند هارد ریست را آفرید...: دی
یه تستی بزن..:31:

M@hdi-B
10-07-2009, 17:33
سلام

تو برنامه اکسپلور 0 رو بزن و Show system files/folders رو تیک دار کن. اون آهنگها یا پوشه های حاوی آهنگهایی که شناخته نمی شن نمایان میشه.
رو آهنگ یا پوشه مورد نظر 6 رو بزن و تیک system رو بردار و Change
به احتمال قوی درست میشه.:10:

*M!L4D*
10-07-2009, 18:25
دوستان، کسی میتونه یه مقایسه بین کیفیت و دقت GPS بین این گوشی و 85 برای من پیدا کنه؟
سخت افزارشون یکی هست و هیچ فرقی با هم ندارن ... تو تاپیک 5800 هم بهت گفتم ...

morteza_k
10-07-2009, 23:04
تو برنامه اکسپلور 0 رو بزن و Show system files/folders رو تیک دار کن. اون آهنگها یا پوشه های حاوی آهنگهایی که شناخته نمی شن نمایان میشه.
رو آهنگ یا پوشه مورد نظر 6 رو بزن و تیک system رو بردار و Change
به احتمال قوی درست میشه.:10:

سلام
ممنونم از جوابت ولي نشد دوست خوبم يعني اصلا هيچ فابل يا فولدري تيك system اش نخورده بود كه ورش دارم.:41:

mhshaker71
11-07-2009, 05:39
سلام
من چند تا مشکل داشتم
اولیش اینه که قسمت انترنت موبایلم کار نمی کنه!(یعنی به اینترنت وصل می شه ولی اون قسمت انترنتش باز نمی شه)
بعدیش اینه که قسمت بازی موبایلم اصلا باز نمی شه!
وآخریش اینه که GPS موبایلم فقط نقشه ی منطقه ای که توش هستیم رو نشون می ده و امکانات دیگش هم به نظر میاد که ناقصه (با وجود این که من توی آمریکام و باید به خوبی کار کنه!)
ممنون می شم که کمک کنین چون خیلی مشکل های مهمیه :19:
با تشکر

Sajad2006
11-07-2009, 08:03
سلام
من چند تا مشکل داشتم
اولیش اینه که قسمت انترنت موبایلم کار نمی کنه!(یعنی به اینترنت وصل می شه ولی اون قسمت انترنتش باز نمی شه)
بعدیش اینه که قسمت بازی موبایلم اصلا باز نمی شه!
وآخریش اینه که GPS موبایلم فقط نقشه ی منطقه ای که توش هستیم رو نشون می ده و امکانات دیگش هم به نظر میاد که ناقصه (با وجود این که من توی آمریکام و باید به خوبی کار کنه!)
ممنون می شم که کمک کنین چون خیلی مشکل های مهمیه :19:
با تشکر

سلام.
شما گوشیتو یه مستر ریست کن به احتمال زیاد حل شه!
واسه مشکل جی پی اس هم می تونی Nokia Maps جدیدرو نصب کنی هم می تونی نقشه ی کامل محل زندگیتونو از سایت Nokia بگیری!

Sajad2006
11-07-2009, 08:08
سلام
سلام شما مطمئنی هر 500 تا آهنگ MP3 می باشد یعنی شاید Wave , amr , ogg , ..... باشه!

psp2004
11-07-2009, 14:36
دوستان با سلام
یه کمکی به من کنید که از دیروز 4 تا از پیکسل های گوشیم سوخته و امروز تقریبن 10 تا یی شده . لطفن بگید چی کار کنم ... راه و چاره ای برای درست کردنش هست یا این که حد اقل بیشتر نشه.....

Greight
11-07-2009, 15:04
دوستان با سلام
یه کمکی به من کنید که از دیروز 4 تا از پیکسل های گوشیم سوخته و امروز تقریبن 10 تا یی شده . لطفن بگید چی کار کنم ... راه و چاره ای برای درست کردنش هست یا این که حد اقل بیشتر نشه.....
راه چاره كه نداره بايد عوض بشه

Saman-tci
11-07-2009, 15:50
دوست من بهتره تا بیشتر نشده و بیشتر به گوشیت و احیاناً بورد گوشیت آسیب نزده تعویضش کنی ...
.
حتماً از اون تعمیر کاری هم که میدی عوضش کنه علتش رو هم برس ....

mhshaker71
11-07-2009, 16:35
سلام.
شما گوشیتو یه مستر ریست کن به احتمال زیاد حل شه!
واسه مشکل جی پی اس هم می تونی Nokia Maps جدیدرو نصب کنی هم می تونی نقشه ی کامل محل زندگیتونو از سایت Nokia بگیری!

می شه توضیح بدین که چجوری میشه مستر ریست کرد؟

Legend
11-07-2009, 16:48
می شه توضیح بدین که چجوری میشه مستر ریست کرد؟
با کد
#7370#*
نکته : کلیه برنامه ها و اطلاعات از رو گوشی پاک میشه...! (پیام ها و مخاطبین)

mhshaker71
11-07-2009, 17:15
با کد
#7370#*
نکته : کلیه برنامه ها و اطلاعات از رو گوشی پاک میشه...! (پیام ها و مخاطبین)

بعد درست می شه دیگه؟
یه دفعه بیهوده نباشه؟

Legend
11-07-2009, 19:36
بعد درست می شه دیگه؟
یه دفعه بیهوده نباشه؟
احتماله...مستر ریست یکی از ریشه ای ترین کاراست...اگه نشه مشکل اساسی تره..!

mhshaker71
11-07-2009, 21:35
ممنون
انجام دادم اینترنتش درست شد ولی اون قسمت بازیش هنوز درست نشده!؟

Legend
11-07-2009, 22:06
ممنون
انجام دادم اینترنتش درست شد ولی اون قسمت بازیش هنوز درست نشده!؟
کدوم قسمت بازی منظورته؟

mhshaker71
11-07-2009, 22:41
منظورم N-Gage هست

morteza_k
12-07-2009, 01:02
سلام شما مطمئنی هر 500 تا آهنگ MP3 می باشد یعنی شاید Wave , amr , ogg , ..... باشه!

سلام
اره دوست خوبم همشون mp3 هستن.:41:

Sajad2006
12-07-2009, 09:18
سلام
اره دوست خوبم همشون mp3 هستن.:41:
سلام.
اونوقت مطمئن شدی که هیج کدوم از آهنگا Hidden نیستند؟
بعد یا آنتی ویروس رمتو اسکن کن , ببین چی میشه!

morteza_k
12-07-2009, 11:24
سلام.
اونوقت مطمئن شدی که هیج کدوم از آهنگا Hidden نیستند؟
بعد یا آنتی ویروس رمتو اسکن کن , ببین چی میشه!

سلام
اره عزيز مطمئنم.:41:
مموريم اسكن كردم چيزي پيدا نكرد.:41:
فكر نمي كنين مشكل از خود مموري باشه.:19:

Legend
12-07-2009, 13:33
منظورم N-Gage هست

بیا اینجا نصبشون کن:

سلام

شاید باورت نشه...ولی یه بار من یه فولدر با حدود 100 آهنگ ریختم تو مموری...ادد نمیشد تو موزیک پلیر...با X-Plore راحت پخش میکرد...مونده بودم...برداشتم آهنگارو جدا کردم و اسم فولدر رو هم عوض کردم درست شد...!!! یه تستی بکن..:46:

yoosef_st
12-07-2009, 13:45
سلام
کلا مثل اینکه 82 این مشکلاتو زیاد داره هان...
یکی از دوستای منم 82 داره ، همین مشکلات رو از اول یا آهنگهاش داشت. بعد از یه مدت هم کلا گالریش اینجوری شد. یعنی دیگه عکس و فیلم هم تو گالریش نشون نمیداد.
مموریش رو کامل فرمت کرد (با خود گوشی) درست شده فعلا.

M@hdi-B
12-07-2009, 19:20
وقتی این همه برنامه پخش موزیک با قابلیت تفکیک فولدرها هست دیگه پلیر گوشی به چه کار میاد؟

*M!L4D*
12-07-2009, 19:49
وقتی این همه برنامه پخش موزیک با قابلیت تفکیک فولدرها هست دیگه پلیر گوشی به چه کار میاد؟
دقیقا ...! من خودم از Core Player استفاده می کنم ...! البته پلیر خود گوشی یه چیز دیگس ...!

yoosef_st
12-07-2009, 20:10
اختیار دارین ، پلیر خود گوشی رو نمیشه با هیچ چیزی جایگزین کرد.
شما فقط به همون کاربرد دکمه های روی هندزفری دقت کن ، دیگه این که کوچیکشه!

*M!L4D*
12-07-2009, 20:20
اختیار دارین ، پلیر خود گوشی رو نمیشه با هیچ چیزی جایگزین کرد.
شما فقط به همون کاربرد دکمه های روی هندزفری دقت کن ، دیگه این که کوچیکشه!

بر عکس من همیشه از نرم افزار های جانبی استفاده می کردم و زاضی تر هستم ...!

SuffEr
14-07-2009, 07:26
سلام .
آقا من یه سئوال دارم . جریان این سری های جدید گوشی ها چیه ؟ من قبلا یه N82 نقراه ای داشتم صفحه ال سی دیش خراب شد قابل تعمیر نیود هفته پیش یه مشکیشو گرفتم که طرف فروشندهه گفت که سری جدیده . دستم که گرفتم دیدم از اون نقره ایه بطور محسوس سبکتره . تو جعبه اش هم کابل تی وی نبود وقتی پرسیدم گفت تو سری جدید کابل تی وی رو برداشتن باید جدا بگیری اورجینالشم 18 تومنه .
خواستم ببینم سری جدید ( فریمورش تا آخرین ورژن هم آپدیت بود) از نظر کیفیت از اون سری اول پایینترن ؟ مثلا از نظر ال سی دی یا لنز یا متریال گوشی و موارد دیگه .؟
لطفا از رو حدس و گمان جوابمو ندید و خواهشا اگه مطمئن هستید بگید ....
گوشی هم البته فنلاند هست با گارانتی اصلی .

Saman-tci
14-07-2009, 08:29
تو جعبه اش هم کابل تی وی نبود وقتی پرسیدم گفت تو سری جدید کابل تی وی رو برداشتن باید جدا بگیری .

مضحک ترین دلیلی بود که برای ورداشتن و به اصطلاح خودمون پیچوندن کابل tv تا حالا شنیده بودم ...:31:
.
همه شرکتهای سازنده برای جلب مشتری بیشتر میان یه چیزهایی هم به جنس اولیشون اضافه میکنن بعد این یارو میگه توی سری جدید برداشتن !!!!
.
من 1 ماه یش برای پسرعموم 300 خریدم که همه چی هم داشت از جمله کابل tv ....!!!!!!!

SuffEr
14-07-2009, 09:50
مضحک ترین دلیلی بود که برای ورداشتن و به اصطلاح خودمون پیچوندن کابل tv تا حالا شنیده بودم ...:31:
.
همه شرکتهای سازنده برای جلب مشتری بیشتر میان یه چیزهایی هم به جنس اولیشون اضافه میکنن بعد این یارو میگه توی سری جدید برداشتن !!!!
.
من 1 ماه یش برای پسرعموم 300 خریدم که همه چی هم داشت از جمله کابل tv ....!!!!!!!

شاید اونی که گرفتی سری قدیم بوده . فروشنده به من گفت سری جدید برداشتن . چند تا مغازه دیگه رفتم همینو گفتن . اصلا سری جدید عکس رو جعبه گوشی با اون قبلی که داشتم متفاوته . کسی میدونه ؟

Saman-tci
14-07-2009, 10:28
نه دوست من اینا همش الکیه ... شما چرا باور میکنی ..؟؟؟؟؟؟؟

SuffEr
14-07-2009, 10:51
نه دوست من اینا همش الکیه ... شما چرا باور میکنی ..؟؟؟؟؟؟؟

بابا من الآن زنگ زدم بهش . بیا با خود فروشندهه صحبت کن : 66750453 مغازه بزرگ نیا

Legend
14-07-2009, 12:03
بابا من الآن زنگ زدم بهش . بیا با خود فروشندهه صحبت کن : 66750453 مغازه بزرگ نیا
یه عکس از جعبش میندازی؟

chizkhafan
14-07-2009, 12:03
سلام دوستان
من میخوام بازی های ngage رو رو گوشیم ان82 نصب کنم.لطفا راهنمایی کنید

SuffEr
14-07-2009, 12:27
یه عکس از جعبش میندازی؟

باشه حتما ، الآن سرکارم . شب خونه رفتم عکس میگیرم همین پستو ویرایش می کنم عکسو میزارم .

لینک عکس از جعبه n82 :