PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا N82 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Majid393
20-11-2008, 17:08
با سلام
من گوشی N82 دارم.دو تا سوال داشتم.
1- برخی از برنامه هایی که روی گوشی نصب کردم پاک نمی شود.چاره کار چیست؟

1- چه برنامه هایی حذف نمیشن ؟؟؟؟ ارور میده ؟؟؟

total_overdose
20-11-2008, 17:38
با سلام
من گوشی N82 دارم.دو تا سوال داشتم.
1- برخی از برنامه هایی که روی گوشی نصب کردم پاک نمی شود.چاره کار چیست؟
2- برای کرک کردن برخی از نرم افزارهای سیمبین که پسوند آنها (فایل کرک) exe هست چکار باید کرد؟
1.باید برنامرو از اول نصب کنی و بعد برنامرو پاک کنی
2.هیچ برنامه ی سیمبینی اینجور نیست اگر اینجور بود باید تویه همون کامپیوتر بازش کنی تا به فرمته sis برسی

amirkhan61
20-11-2008, 19:49
1- چه برنامه هایی حذف نمیشن ؟؟؟؟ ارور میده ؟؟؟

یکی Jmingle و دیگری need for speed

amirkhan61
20-11-2008, 19:55
1.باید برنامرو از اول نصب کنی و بعد برنامرو پاک کنی
2.هیچ برنامه ی سیمبینی اینجور نیست اگر اینجور بود باید تویه همون کامپیوتر بازش کنی تا به فرمته sis برسی

دوست عزیز، برنامه نصب شده،ولی نه اجرا میشه و نه پاک میشه.یعنی منظورتون اینه که روی همون قبلی ها دوباره نصب کنم؟

prince72
20-11-2008, 20:12
بچه ها سلام..
ببخشید اگه سوالم مسخرس میخواستم بپرسم چرا هر کدوم از لوازم جانبی موبایل من مال یه جاست؟؟
یکی مال چینه یکی مال تایوان؟؟؟؟
راستی این کابل تی وی کاربردش چیه؟؟؟؟؟

yazdankhah
20-11-2008, 20:27
بچه ها سلام..
ببخشید اگه سوالم مسخرس میخواستم بپرسم چرا هر کدوم از لوازم جانبی موبایل من مال یه جاست؟؟
یکی مال چینه یکی مال تایوان؟؟؟؟
راستی این کابل تی وی کاربردش چیه؟؟؟؟؟

سلام
جدا خودت نمیدونی چرا هر کدوم از لوازم ساخت یه کشوره؟ و نمیدونی کابل تی وی کاربردش چیه؟

اتفاقا سوالات بسیار مهمی پرسیدی. باید بگم نوکیا تولید کننده گوشی (موبایل و یا تلفن همراه) هست و تولید کننده سارژر (که باطری گوشی رو شارژ میکنه) و کابل USB (که میشه همون تلفن همراه یا موبایل رو به رایانه یا کامپیوتر وصل کرد) همچنین باطری (که داخل موبایل یا تلفن همراه نصب میشه و نیروی لازم اونو تامین میکنه) نیست پس میاد اینها رو از کمپانی (شرکتهای) مختلف میخره (ابتیاع میکنه) در نتیجه میبینی هر کدومشون از یک کشور هستند.

در مورد کابل تی وی باید بگم که خود من هم زیاد نمیدونم حتی اسمشو زیاد نشنیدم اما کاربردش چیه فکر میکنم بشه موبایل رو به تلوزیون وصل کرد و یه چیزهای موبایل (تلفن همراه) رو تو تلوزیون دید و یه چیزهای تلوزیون (مثلا 8 شبکه تلوزیون خودمونو) تو موبایل تماشا کرد. شاید هم تله تکس تلوزیون رو تو موبایل دید و خوند.
راستی دوستانی که واردند میدونند آیا وقتی موبایل رو با کاربل تی وی به تلوزیون وصل میکنیم میتونیم با تلوزیون به اینترنت وصل بشیم (چه میدونم همون سرویس GPRS)

(خودتون صاحب اختیارید اما مطالب بالای منو رو زیاد جدی نگیرید)

prince72
20-11-2008, 20:31
سلام اگه ناراحت نمیشین من اون نیستم....

prince72
20-11-2008, 20:52
دوستان سلام من یه معذرت خواهی بده کارم این بنده حدا پسر داییم بودن که جواب سوالشون و علاوه بر دوست عزیز منم دادم باید بگم نوکیا اومده اینجا یه سیاست به کار بسته که بیاد وازم جانبی گوشی ها رو از کشور های اسیای بگیره تا هم ارزونت واسه خودش در بیاد وهم یه کسب بازار جالبی تو هر جا داشته باشه البته تو این مورد از کیفیت محصولات شرکتها کاملا مطمئن میشه که ضرر نکنه....

بعدم کابل تی وی واسه دیدین انچه که روی گوشی قابل دیدن هست بر روی تی وی هست البته به جز چند چیز که یادم نیست....
ولی خودم تا حالا دست به کابل نزدم..

e.khafan!
20-11-2008, 22:57
سلام به رفقا ...

با این کابل شما میتونید فیلم رو گوشیتون بریزید و تو تلویژن نیگا کنید و ...

مثلا اگر برید تو گالری و داخل اون منویی که چند تا عکس رو با هم نشون میده تو تلویژن فقط و فقط اون عکس با فیلمی که روش هستید نمایش داده میشه ، موقع تماشای ویدیو هم شما میتونید صدا رو کم یاد و حالت تصویر رو اینور و اونور کنید بدون اینکه تصویر تلویژن عوض بشه و ...

این تی وی کیبل هم تو همه جا کار میکنه .

-
موفق باشید

hotaxis
21-11-2008, 00:48
با سلام

یونس جان من یه n82 مشکی برای برادرم گرفتم همون که آپ کردم ، با گارانتی اتصالات ولی کاملا چینی هست و از تابلو هم تابلو تره ، ولی با لیبل فلاند . پس اتصالات هم خودش مشکل داره .

به هر حال اینو بگم که من چون هر دو رو دارم هیچ تفاوتی توی این دو ندیدم . فقط بحث الکی کردنه پس من دیگه هیچ چیز در این مورد نمیگم . و اصلا برای خودم من هم چینی هست چرا با شما دوستان درگیر بشم در صورتی که میتونم دوست باشم .

با تشکر

دوست عزیز از کجا شما تشخیص دادی چینی هست؟؟؟...

!Bikhaneman!
21-11-2008, 02:26
دوست عزیز از کجا شما تشخیص دادی چینی هست؟؟؟...

میشه براحتی از روی لیبل ها تشخیص داد ..بطور کل ، ساخت گوشیهای نوکیا به چین واگذار شده و من به شخصه N82 هایی رو دیدم که رو لیبلشون نوشته بود Made in China اما خوب خیلیهاشونو عوض میکنن. از نظر کیفیت هم من فرقی بین چینی و سری اولی هنوز کشف نکردم و به نظرم از نظر کیفیت فرقی ندارن .

prince72
21-11-2008, 09:11
که چند تا عکس رو با هم نشون میده
منظورت اسلید شو هست؟؟؟
من که امتحان کردم دیروز نشد....

mehdi3370517
21-11-2008, 10:52
سلام عزیزان من گوشی N82 رو دارم . اونو به خاطر دوربینش خریدم ولی با این همه تعریف و تمجید, کیفیت عکساش به N73 نمی رسه. عکساش زیاد جالب در نمیاد ولی کیفیت فیلمبرداری اون در حد هندی کمه. به نظر من شاهکاره نوکیا N73 بوده در زمان خودش.

prince72
21-11-2008, 12:14
سلام دوست من...
نه عزیز برو همون عکسا رو کامپیوتر بذار و مقایسه کن درست میبینی ان82 73 رو قورت میده ان73 که هیچی 5 مگایی های دیگه به پاش نمیرسن...
روی ال سی دی اصلا تفاوت محسوس نیست....
تازه چون نور ال سی دی 82 کمتر تو فکر میکنی عکساش بدتره...
بقه ی نکات رو اساتید میگن

total_overdose
21-11-2008, 12:24
سلام عزیزان من گوشی N82 رو دارم . اونو به خاطر دوربینش خریدم ولی با این همه تعریف و تمجید, کیفیت عکساش به N73 نمی رسه. عکساش زیاد جالب در نمیاد ولی کیفیت فیلمبرداری اون در حد هندی کمه. به نظر من شاهکاره نوکیا N73 بوده در زمان خودش.
دوست عزیز من قصد توهین ندارم ولی حرفه شما بیشتر شبیه به یه جوک هست.
من قبلا 3 تا ان 73 داشتم چون عوضشون می کردم با دوربینشم کاملا وارد هستم و الانم ان 82 دارم.
ان 82 رو دارن با 8 مگاها مقایسه می کنند اونوقت شما می گید ان 73

ali_agha1981
21-11-2008, 13:34
سلام دوستان
من تازه n82 گرفتم ولی این صداش که میگن اونقدر زیاد نیست من تا 100% صداش رو زیاد میکنم ولی انگار صدا یکمی بمه ! و صدا انگار از ته چاه داره میاد ؟ میشه بهترین تنظیماتش رو برای بخش توی باند بگین در ضمن در audio setting دو گزینه stero و loudnees وجود داره اینا رو بهتره موقع بخش باند یا هدفون off کنم یا on ؟؟
در ضمن من یه سری تم sis ریختم توش ولی پیغام not support میده ؟ مگه همه ی تم های سری 60 به همدیگه نمیخوره ؟

qo0oick
21-11-2008, 13:55
سلام دوستان
من تازه n82 گرفتم ولی این صداش که میگن اونقدر زیاد نیست من تا 100% صداش رو زیاد میکنم ولی انگار صدا یکمی بمه ! و صدا انگار از ته چاه داره میاد ؟ میشه بهترین تنظیماتش رو برای بخش توی باند بگین در ضمن در audio setting دو گزینه stero و loudnees وجود داره اینا رو بهتره موقع بخش باند یا هدفون off کنم یا on ؟؟
در ضمن من یه سری تم sis ریختم توش ولی پیغام not support میده ؟ مگه همه ی تم های سری 60 به همدیگه نمیخوره ؟
شما 100% Stereo Widening رو On کردی که صدا از ته چاه میاد!
رو فریمور 20 صدا خیلی خوبه به نظرم...
نه خیلی کمه نه زیاد...

شما تم های سری 60 نسخه 3 (S60v3) رو بگیر جواب میدن...

!Bikhaneman!
21-11-2008, 14:23
سلام دوستان

N82 یکی از بهترینها تو پخش موزیک هست .

استریو رو off و لودنس رو on کن .
اکولایزر رو تغییر بدید و اگه بازم خوشتون نیومد ، تنظیمات اکولایزر رو بصورت دستی انتخاب و ادیت کنید .

!Bikhaneman!
21-11-2008, 14:32

در این مورد تقریبا شما توسط N73 فریب خوردید ! بهتون حق میدم .

N73 تقریبا تو محیطهای بسته با نور خاص بهتر عکس میگیره و دلیلشم اینه که عکسها رو با اغراق در رنگبندی نشون میده ! در N82 سعی شده محیط همونطور که هست نشون داده بشه و برخلاف N73-N95 و .. مثلا رنگ آبی روشن ، پررنگ و بالاعکس نشون داده نمیشه. اما همین ویژگیه N73 تو روز و محیط های باز ، باعث شده عکسهاش جالب نشه و اصلا قابل مقایسه با N82 نیست.

e.khafan!
21-11-2008, 19:22
منظورت اسلید شو هست؟؟؟
من که امتحان کردم دیروز نشد....
نه منظورم اون منوی چرخون توی گالری هست ، که روی تلویژن نمایش داده نمیشه و فقط روی گوشی دیده میشه .

yazdankhah
21-11-2008, 21:18
با سلام

یونس جان من یه n82 مشکی برای برادرم گرفتم همون که آپ کردم ، با گارانتی اتصالات ولی کاملا چینی هست و از تابلو هم تابلو تره ، ولی با لیبل فلاند . پس اتصالات هم خودش مشکل داره .

با تشکر

اتصالات شرکته پس به طبع به دنبال منافع مالیشه حتی اگر این کار به روشی باشه که شما عقیده دارید.
اما یه نکته ضروری هست که میخوام یاد آوری کنم. من این نکته رو قبلا هم متذکر شدم اما مایلم یه بار دیگه یادآوری کنم.

خرید گوشی از نمایندگی حتی اگر به قیمتی بالاتر باشه و همچنین اگر لیبل عوض شده هم باشه باز خیال شخص راحته که حمل و نقلش به ایران از مجاری درست انجام شده و لااقل یه خدماتی پشت گوشی هست.

خرید گوشی قاچاق (حدود 400 تومان) بدون گارانتی یه ریسک خیلی بالایی داره. اگر دوستان از شرایط حمل و نقل و عدم وجود خدمات باخبر باشند هیچ وقت سراغ این جور گوشی ها نمیرند.

جالبه یاد آوری کنم که این گوشی ها بصورت جدا جدا یعنی هر جز در یک بسته بندی جدا (بصورت فله ای و کیلویی) میان و اینجا دوباره پک میشند.

اگر کسی گوشی ارزون قاچاق بخره خوب شاید ریسکش می ارزه اما برای حدود 400 تومان نباید ریسک کرد.

البته این نظر شخصی منه با توجه به اطلاعی که از مسائل حمل و نقل و گمرکات دارم شاید دوستان نظری دیگه ای داشته باشند.

yazdankhah
21-11-2008, 21:25
سلام عزیزان من گوشی n82 رو دارم . اونو به خاطر دوربینش خریدم ولی با این همه تعریف و تمجید, کیفیت عکساش به n73 نمی رسه. عکساش زیاد جالب در نمیاد ولی کیفیت فیلمبرداری اون در حد هندی کمه. به نظر من شاهکاره نوکیا n73 بوده در زمان خودش.

دوست عزیز در بازار رقابتی و تنگاتنگ جهانی شرکتهای غول موبایل,مطمئن باشید n82 از همه نظر از n73 بهتره. در ضمن نوکیا n82 رو به تمام بازارها و کشورهای دنیا صادر میکنه نه بازار ایران که ما بگیم از مدل قدیمی ترش پائین تره.

شما مطمئن باشید که از همه نظر n82 از n73 بهتره.

البته شاید برخی خصوصیات n73 بهتر از n82 بوده باشه اما از نظر معدل کلی باز n82 بهتره.

yazdankhah
21-11-2008, 21:28
میشه براحتی از روی لیبل ها تشخیص داد ..بطور کل ، ساخت گوشیهای نوکیا به چین واگذار شده و من به شخصه n82 هایی رو دیدم که رو لیبلشون نوشته بود made in china اما خوب خیلیهاشونو عوض میکنن. از نظر کیفیت هم من فرقی بین چینی و سری اولی هنوز کشف نکردم و به نظرم از نظر کیفیت فرقی ندارن .

من یه نظری دارم که گفتم با دوستان هم در میون بزارم.

حدود 3-4 فصل میشه که نوکیا این گوشی رو تو چین تولید میکنه اما هنوز تو ایران بسیار زیادند فروشنده هایی که ساخت فنلاند رو می فروشند. به نظر شما و از نظر منطقی این درسته که اینها همشون فنلاندی دارند و در بازار هیچ کجا چینی این گوشی وجود نداره (البته بجز اتصالات و نیا که جدیدا هر دو میگند چینی تحت لیسانی نوکیاست)؟

شما باور نکنید و دنبال راه های شناسایی چین و فنلاند نباشید بلکه بدونید همشون چینی هستند و اگر کسی ادعای فنلاند میکنه حتما میخواد پول زیاد تری بگیره .

!Bikhaneman!
22-11-2008, 00:02
اتصالات شرکته پس به طبع به دنبال منافع مالیشه حتی اگر این کار به روشی باشه که شما عقیده دارید.
اما یه نکته ضروری هست که میخوام یاد آوری کنم. من این نکته رو قبلا هم متذکر شدم اما مایلم یه بار دیگه یادآوری کنم.

خرید گوشی از نمایندگی حتی اگر به قیمتی بالاتر باشه و همچنین اگر لیبل عوض شده هم باشه باز خیال شخص راحته که حمل و نقلش به ایران از مجاری درست انجام شده و لااقل یه خدماتی پشت گوشی هست.

خرید گوشی قاچاق (حدود 400 تومان) بدون گارانتی یه ریسک خیلی بالایی داره. اگر دوستان از شرایط حمل و نقل و عدم وجود خدمات باخبر باشند هیچ وقت سراغ این جور گوشی ها نمیرند.

جالبه یاد آوری کنم که این گوشی ها بصورت جدا جدا یعنی هر جز در یک بسته بندی جدا (بصورت فله ای و کیلویی) میان و اینجا دوباره پک میشند.

اگر کسی گوشی ارزون قاچاق بخره خوب شاید ریسکش می ارزه اما برای حدود 400 تومان نباید ریسک کرد.

البته این نظر شخصی منه با توجه به اطلاعی که از مسائل حمل و نقل و گمرکات دارم شاید دوستان نظری دیگه ای داشته باشند.

کاملا موافقم اما گوشیه اون دوستمون که نقل قول کردید مطمئنا اتصالات نبوده بلکه یه چیزی تو مایه های پرشین اتصالات و امثال اون هست که نام اتصالات رو کپی میکنن و جالبه خیلیها متوجه این قضیه نمیشن . حتی پلمپش شبیه اتصالات هست اما هولوگرام نداره . . البته گوشیه خودم بدون گارانتی هست اما تا حالا پکیج اتصالات و گوشیهاشو دیدم..لیبل n82 هایی که این شرکت تا حالا گارانتی کرده همهگی اصلی و خودم دیدم نوشته شده بود ساخت چین..

!Bikhaneman!
22-11-2008, 00:08
من یه نظری دارم که گفتم با دوستان هم در میون بزارم.

حدود 3-4 فصل میشه که نوکیا این گوشی رو تو چین تولید میکنه اما هنوز تو ایران بسیار زیادند فروشنده هایی که ساخت فنلاند رو می فروشند. به نظر شما و از نظر منطقی این درسته که اینها همشون فنلاندی دارند و در بازار هیچ کجا چینی این گوشی وجود نداره (البته بجز اتصالات و نیا که جدیدا هر دو میگند چینی تحت لیسانی نوکیاست)؟

شما باور نکنید و دنبال راه های شناسایی چین و فنلاند نباشید بلکه بدونید همشون چینی هستند و اگر کسی ادعای فنلاند میکنه حتما میخواد پول زیاد تری بگیره .

کلا تا 6ماه قبل که عملا تولید عمده نوکیا به چین واگذار شد ، تا 1سال اول گوشیها توسط کمپانی مادر تولید میشد بعدش به کشورهای صاحب امتیاز واگذار میشد . N82 بینابین ایم قضیه قرار گرفت . یعنی بعد از 6ماهه اول تولیدش توسط فنلاند به چین واگذار شد .
گوشیهایی که تو بازار به اسم فنلاند فروخته میشه کاملا از لیبلشون مشخص هستن ! به قول یکی از دوستان روی کاغذ روغنی چاپ شدن . خوشبختانه هنوز هیچ کس تو ایران هزینه تولید لیبل اصلی رو نداره :46: بنابراین لیبلهایی که مشابه عکسهایی باشن که یکی از دوستان تو همین تاپیک عکسشونو گذاشتن (تو سایت gsmarena هم می تونید ببینید) لیبل اصلی هستن و ساخت فنلاند .

higrade61
22-11-2008, 14:23
[quote=dimah2005;3179199]سلام دوستان بعد از مدتي چند اومدم

من يك(البت چند تا) مشكل اساسي دارم مي خوام قبل از آپگيرد حل شند
الان من نمي تونم فايلي رو مارك كنم
يعني وقتي دكمه مربه رو ميزنم مشل shiftكامي مار مي كنه وبا پايين اومدن شروع به مار همه فايل ها مي كنه
يعني دي گه من نمي تون دونه دونه مارك كنم

اینکه با یک باز زدن مارک ، همه select میشه ، یه BUG از برنامه garmin gps هستش. اگه نسخه جدیدش را بریزی این مشکل رفع میشه!

higrade61
22-11-2008, 14:25
اینکه با یک باز زدن مارک ، همه select میشه ، یه BUG از برنامه garmin gps هستش. اگه نسخه جدیدش را بریزی این مشکل رفع میشه!

سلام دوستان بعد از مدتي چند اومدم

من يك(البت چند تا) مشكل اساسي دارم مي خوام قبل از آپگيرد حل شند
الان من نمي تونم فايلي رو مارك كنم
يعني وقتي دكمه مربه رو ميزنم مشل shiftكامي مار مي كنه وبا پايين اومدن شروع به مار همه فايل ها مي كنه
يعني دي گه من نمي تون دونه دونه مارك كنم
با خود گزينه مارك تو آپشن كه ديگخه اصلا نمي تونم

چه خبر از تعويض قاب اين گوشي
كسي تا حالا اين كار رو كرده
بگه (چون من نمي دونم)

prince72
22-11-2008, 21:42
البته شاید برخی خصوصیات n73 بهتر از n82 بوده باشه اما از نظر معدل کلی باز n82 بهتره.
دوست من یکیشو بگو؟؟؟....!!!!

prince72
22-11-2008, 21:53
سلام دوستان
دوست من شما تا حالا گوشیهای دو بانده ی نوکیا داشتی؟؟(مثل 73 و 95و...)
دوستان شاید کلا ایشون به صدای استریوی ان 82 عادت ندارن وبهش میگن از ته چاه شاید...؟؟؟؟؟
چون ان 82 دو باند تولیدی صدا داره و استریو هست شاید براشون تازگی داره و به بعضی از سلیقه ها نمیخوره...اخه ایشون که گوشییو دستکاری نکرده بودن وتازه داشتن از ما میپرسیدن پس معلوم میشه همون استریو رو عادت ندارن........

R_M_1002
23-11-2008, 00:08
با سلام ... شاید درخواستم کمی غیر منطقی بنظر آید ولی تقاضای کمک و مساعدت شما را دارا هستم.

من قبلا گوشي 6630 داشتم و تمام برنامه هاي مورد نيازم که بشرح زير بود در آن نصب کرده بودم
ولي الان که ان82 گرفتم هيچ کدام از برنامه هاي زير را براي اين نسخه از سيمبيان پيدا نکردم.
تعداد زيادي از برنامه هاي تاپيک هاي مختلف را هم نصب کردم ولي اکثرا" نتوانستم نتيجه مطلوب بگيرم
کسي هست که اين برنامه ها را داشته باشد ؟
يا حداقل نسخه معادل آنرا برا اين گوشي معرفي کند که نام جديدش چيست!؟
================================================== ============
1)بهترین ANTIVIRUS برای n82 چیست ؟
2)برنامه اي جهت مديريت تماسها و رد کردن و يا بوغ اشغال زدن و ... مثل : Interactive.Voice.Call.Master.
3)برنامه منشي تلفني
4)برنامه اي جهت نمايش تصوير فول اسکرين هنگام تماس وارده مثل : FSCaller
5)برنامه اي براي ضبط تماسها مثل : Total Recalls
6)برنامه ايجاد صداي مجازي در هنگام مکالمه مثل: CallCheater
7)برنامه اي که هنگام عکس برداري و فيلم برداري (صداي شاتر /بيپ) را قطع کند يا اينکار را بدون صدا انجام دهد
8)ديکشنري انگليسي به فارسي کامل و سريع و بي نقص مثل : DicFarsi By Takdl
9)يکشنري فارسي به انگليسي
10)تهران 87
11) mpeg player
12) WMA Player
SmartMovie (13 بدجور دنبالشم !!!
14) برنامه ای جهت عکس برداری از صفحه نمایش گوشی مثل : screen capture
15) برنامه براي ديدن جزييات حافظه مثل : x-plore / SystemExplorer_v1_80_S60 / FExplorer 1.16
16) برنامه اي جهت قفل برنامه هاي اجرايي و تمام قسمتهاي گوشي حتي گالري مثل :Advanced Device Locks
17) برنامه اي جهت قفل و ناپديد کردن فايلهاي روي مموري و حافظه اصلي مثل: Smart.Guard
18) ماشين حساب ساده که 4 عمل اصلي را با کليد هاي حرکتي انجام دهد مثل :Calcium_Calculator
19) تقويم هجري شمسي باحال
20) برنامه بازگشايي فايلهاي زيپ شده : zip & rar
==================================
پیشاپیش شرمنده !!! تشکر از کسی که کمکم کنه !

yazdankhah
23-11-2008, 00:50
دوست من یکیشو بگو؟؟؟....!!!!

سهم زیادی از درآمد خالص شرکتهای غولی مثل نوکیا صرف بخش تحقیق و توسعه یا همون r&d میشه.
و مسلما وقتی گوشی جدیدی به بازار میاد مزایای زیادی نسبت به گوشی قدیمی تر داره.

در مورد این دو گوشی فکر کنم دوربین 5 مگا پیکسل و فلاش زنون برای پاسخ شما کافی باشه.

موفق باشید

yazdankhah
23-11-2008, 01:01
با سلام ... شاید درخواستم کمی غیر منطقی بنظر آید ولی تقاضای کمک و مساعدت شما را دارا هستم.

دوست عزیز لطفا یه نگاهی به لینک زیر بینداز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا N82 رو سرچ کن و بعد برنامه های مختلف رو ببین.
خیلی چیزهایی که لازم داری برای گوشی N82 هست و قابل دانلوده.

موفق باشید

R_M_1002
23-11-2008, 08:49
لینک شما وجود ندارد !
یک سوال دیگه :

با سلام
چرا هنگام نصب برنامه روی n82 با اين پيغام اکثرا" مواجه ميشوم ؟
UNABLE TO INSTALL PROTECTED FILE FROM THE SUPPLIER

yazdankhah
23-11-2008, 09:18
دوست عزیز لطفا یه نگاهی به لینک زیر بینداز:

اونجا N82 رو سرچ کن و بعد برنامه های مختلف رو ببین.
خیلی چیزهایی که لازم داری برای گوشی N82 هست و قابل دانلوده.

موفق باشید

gsmaria رو میخواستم ادرس بدم اما نمیدونم چرا اینطوری میشه

qo0oick
23-11-2008, 11:45
gsmaria رو میخواستم ادرس بدم اما نمیدونم چرا اینطوری میشه
تبلیغ به حساب میاد!:13:

Linux Learner
23-11-2008, 12:07

من قبلا گوشي 6630 داشتم و تمام برنامه هاي مورد نيازم که بشرح زير بود در آن نصب کرده بودم
ولي الان که ان82 گرفتم هيچ کدام از برنامه هاي زير را براي اين نسخه از سيمبيان پيدا نکردم.
تعداد زيادي از برنامه هاي تاپيک هاي مختلف را هم نصب کردم ولي اکثرا" نتوانستم نتيجه مطلوب بگيرم
1)بهترین antivirus برای n82 چیست ؟
2)برنامه اي جهت مديريت تماسها و رد کردن و يا بوغ اشغال زدن و ... مثل : Interactive.voice.call.master.
3)برنامه منشي تلفني
4)برنامه اي جهت نمايش تصوير فول اسکرين هنگام تماس وارده مثل : Fscaller
5)برنامه اي براي ضبط تماسها مثل : Total recalls
6)برنامه ايجاد صداي مجازي در هنگام مکالمه مثل: Callcheater
7)برنامه اي که هنگام عکس برداري و فيلم برداري (صداي شاتر /بيپ) را قطع کند يا اينکار را بدون صدا انجام دهد
8)ديکشنري انگليسي به فارسي کامل و سريع و بي نقص مثل : Dicfarsi by takdl
10)تهران 87
11) mpeg player
12) wma player
smartmovie (13 بدجور دنبالشم !!!
14) برنامه ای جهت عکس برداری از صفحه نمایش گوشی مثل : Screen capture
15) برنامه براي ديدن جزييات حافظه مثل : X-plore / systemexplorer_v1_80_s60 / fexplorer 1.16
16) برنامه اي جهت قفل برنامه هاي اجرايي و تمام قسمتهاي گوشي حتي گالري مثل :advanced device locks
17) برنامه اي جهت قفل و ناپديد کردن فايلهاي روي مموري و حافظه اصلي مثل: Smart.guard
18) ماشين حساب ساده که 4 عمل اصلي را با کليد هاي حرکتي انجام دهد مثل :calcium_calculator

الآن دارم میرم کلاس. ولی تا یکی دو روز دیگه لینک تک تکشونو برات میزارم.:46:

لینک شما وجود ندارد !
یک سوال دیگه :

با سلام
چرا هنگام نصب برنامه روی n82 با اين پيغام اکثرا" مواجه ميشوم ؟
unable to install protected file from the supplier

احتمالا" یا فایل های نصبت ساین نشده. یا مشکل داره. اگه ساین کردن رو بلد نیستی هم بگو تا یه روش بهت بگم که گوشیت مثل همون 6630 (که خودم هم داشتم:46:) راحت نرم افزارا رو نصب کنه.

R_M_1002
23-11-2008, 12:19
الآن دارم میرم کلاس. ولی تا یکی دو روز دیگه لینک تک تکشونو برات میزارم.:46:

احتمالا" یا فایل های نصبت ساین نشده. یا مشکل داره. اگه ساین کردن رو بلد نیستی هم بگو تا یه روش بهت بگم که گوشیت مثل همون 6630 (که خودم هم داشتم:46:) راحت نرم افزارا رو نصب کنه.

نوکرتم ... شرمندم میکنی ... لینکاشو گذاشتی که حال دادی اساسی !!!:10:

آره گوشی من هک نشده . هر برنامه میام نصب کنم گیر میده ! راهشو بمن بگو (قئم به قدم و واضح) :8:

yazdankhah
23-11-2008, 19:27
تبلیغ به حساب میاد!:13:
اگه نمیخواهیم کمک کنیم لااقل جلوی کمک دیگران رو نگیریم.

Saha Software
23-11-2008, 19:57
سلام بچه ها
دیروز گوشیم خورد زمین
امروز با هر کی حرف زدم صداش قطع و وصل میشد
کسی توی اصفهان تعمیر کار خوب سراغ داره
کمکم کنه؟؟

YAMAHA-FZ16
23-11-2008, 20:24
نترس!یه بار دیگه بزنش زمین درست میشه!!بی شوخی!من هم اسپیکر صحبت کردنش بعد از افتادن به زمین خش خش میکرد و نویز داشت فجیع!چند وقت پیش دوباره از دستم افتاد زمین!باتریش رو گذاشتم گوشی رو روشن کردم به 2 تا از دوستان زنگ زدم دیگه نویزی ندیدم!درست شده تا الان!حرف 1.5 ماه پیشه!!!حال داد بهم اساسی!!

Linux Learner
23-11-2008, 21:46
سلام بچه ها
دیروز گوشیم خورد زمین
امروز با هر کی حرف زدم صداش قطع و وصل میشد
کسی توی اصفهان تعمیر کار خوب سراغ داره
کمکم کنه؟؟

اگه ایرانسل داری، گوشیت سالمه!:31:

نوکرتم ... شرمندم میکنی ... لینکاشو گذاشتی که حال دادی اساسی !!!:10:

آره گوشی من هک نشده . هر برنامه میام نصب کنم گیر میده ! راهشو بمن بگو (قئم به قدم و واضح) :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

prince72
23-11-2008, 22:15
سهم زیادی از درآمد خالص شرکتهای غولی مثل نوکیا صرف بخش تحقیق و توسعه یا همون r&d میشه.
و مسلما وقتی گوشی جدیدی به بازار میاد مزایای زیادی نسبت به گوشی قدیمی تر داره.

در مورد این دو گوشی فکر کنم دوربین 5 مگا پیکسل و فلاش زنون برای پاسخ شما کافی باشه.
بابا من منظورم این حرفت بود...
البته شاید برخی خصوصیات n73 بهتر از n82 بوده باشه
مثلا من نمیدونم که ان 82 کاملا از 73 1000 سروگردن بالاتره؟؟؟

prince72
23-11-2008, 22:24
)بهترین antivirus برای n82 چیست ؟
2)برنامه اي جهت مديريت تماسها و رد کردن و يا بوغ اشغال زدن و ... مثل : Interactive.voice.call.master.
3)برنامه منشي تلفني
4)برنامه اي جهت نمايش تصوير فول اسکرين هنگام تماس وارده مثل : Fscaller
5)برنامه اي براي ضبط تماسها مثل : Total recalls
6)برنامه ايجاد صداي مجازي در هنگام مکالمه مثل: Callcheater
8)ديکشنري انگليسي به فارسي کامل و سريع و بي نقص مثل : Dicfarsi by takdl
10)تهران 87
11) mpeg player
12) wma player
smartmovie (13 بدجور دنبالشم !!!
14) برنامه ای جهت عکس برداری از صفحه نمایش گوشی مثل : Screen capture
15) برنامه براي ديدن جزييات حافظه مثل : X-plore / systemexplorer_v1_80_s60 / fexplorer 1.16
16) برنامه اي جهت قفل برنامه هاي اجرايي و تمام قسمتهاي گوشي حتي گالري مثل :advanced device locks
17) برنامه اي جهت قفل و ناپديد کردن فايلهاي روي مموري و حافظه اصلي مثل: Smart.guard
18) ماشين حساب ساده که 4 عمل اصلي را با کليد هاي حرکتي انجام دهد مثل :calcium_calculator
دوست من تقریبا همه ی اینا تو همین فروم خودمون تو بخش نرم افزار یا همون برنامه های کاربردی هست...
یه سرچ کنی همشو گرفتی...

yazdankhah
23-11-2008, 22:56
بابا من منظورم این حرفت بود...

اگه منظورت اینه که میتونم بگم کلیدهای n73 به مراتب از n82 که کلی بحث برانگیز و مورد اعتراض خیلی از کاربرا بوده اشاره کرد.

prince72
23-11-2008, 23:03
نه بابا کلیدای ان 73 رو نیگا کن کلی پایینه اصلا ناخن هات بهش نمیرسه من خواستم باهاش پیام بدم کلی اذیت شدم....

!Bikhaneman!
24-11-2008, 02:08
نه بابا کلیدای ان 73 رو نیگا کن کلی پایینه اصلا ناخن هات بهش نمیرسه من خواستم باهاش پیام بدم کلی اذیت شدم....

دکمه های n73 خیلی خوب نیست اما انصافا راحت تر از n82 هست . چون الان به دکمه های n82 عادت کردیم این تفاوت رو زیاد احساس نمیکنیم و حتی دکمه های سایر گوشیها برامون سخت میشه . مثلا با n95 دوستم با اینکه دکمه هاش بزرگتر و پهنتره خواستم یه sms بنویسم جونم در اومد !!

یه برتریه دیگه n73 که البته برای من و شاید شما مهم نباشه اسپیکر هست که قدرت و بلندی صداش بیشتره

Oracle_Eldorado
24-11-2008, 10:07
با سلام .
ببخشید دوستان این گوشی مشکلی نداره ؟
از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری .
مثلا هنگ کنه و اینطور چیزایی .
ممنون میشم .

Legend
24-11-2008, 11:00
با سلام .
ببخشید دوستان این گوشی مشکلی نداره ؟
از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری .
مثلا هنگ کنه و اینطور چیزایی .
ممنون میشم .

نه مشكلي نداره...

AaVaA
24-11-2008, 11:37
سلام
من با قفل شدن صفحه کلیدش مشکل دارم
هر چقدر که تنظیم میکنم زمانش رو، باز هم سر 10 ثانیه قفل میشه
چرا؟

prince72
24-11-2008, 15:39
یه برتریه دیگه n73 که البته برای من و شاید شما مهم نباشه اسپیکر هست که قدرت و بلندی صداش بیشتره
من به شخصه صدای زیاد وبدون کیفیت وخش خشدار رو اصلا به یه صدای متعادل و با کیفیت مثل ان 82 ترجیح نمیدم....

higrade61
24-11-2008, 16:11
آقا من کلی گیج ویج شدم! کسی کمک میتونه بکنه؟؟

گوشیم N82 فنلاند هستش. بعد از چند ماه استفاده ، هندزفری خودش که فقط VOLUME داره را وقتی بهش میزنم سوال میکنه که HEADPHONE, MUSIC STAND etc هستش یا نه و در واقع نمیشناسدش چون microphone ایناشم نمیبینه. اما وقتی میزنم به گوشی n78 داداشم قشنگ کار میکنه. عجیب اینجاست که Handsfree ریموت دار اون هم رو گوشی من قشنگ کار میکنه همه چیش !!!

نمیدونم ایراد از گوشیه یا handsfree! اگه بالای گوشیو ببینی ، وقتی handsfree را بهش میزنی یه کم نسبت به لبه قاب تو میره. در حد نیم میلیمتر.

حالا سوال من اینه که ،

1- این قضیه میتونه مال فریمور باشه؟(مال من ورژن 20)
2- گوشی شمام وقتی handsfree میزنید بهش یه کم او قسمت jack تکون میخوره؟
3- استادان تعمیرکار ، اگه بخوام بدم این قسمت را فیکس کنن کل گوشی را اوراق میکنن؟ بعد گوشی لق و لوق نمیشه؟

prince72
24-11-2008, 16:22
دوست من ببین نرفتی تو قسمت
tools/setting/general/enhancement
وبعد دستکاریش کنی؟؟؟؟
مال فریمور هم که نیست واسه منم 20هست...
مال منم جک تکون نمیخوره

prince72
24-11-2008, 16:23
شایدم یه بار ریست کنی خوب شد...

R_M_1002
24-11-2008, 19:18
دکمه های n73 خیلی خوب نیست اما انصافا راحت تر از n82 هست . چون الان به دکمه های n82 عادت کردیم این تفاوت رو زیاد احساس نمیکنیم و حتی دکمه های سایر گوشیها برامون سخت میشه . مثلا با n95 دوستم با اینکه دکمه هاش بزرگتر و پهنتره خواستم یه sms بنویسم جونم در اومد !!

من تازه n82 خریدم.
انصافا" دکمه هاش خیلی غیرمنظقی کوچیکه ! اگه ناخن نداشته باشی اصلا نمیتونی اس ام اس بفرستی . اگر هم ناخن داشته باشی با بد بختی و دو دستی با سرعت کم ... من 6630 داشتم مثل فشنگ sms میفرستادم. خدا کنه عادت کنم ... بد ضد حال خوردم از دکمه هاش... در ضمن کیفیت فیزیکی دکمه هاش بنظر نمیاد زیاد جالب باشه من هنوز نگرفته روی دکمه ها کدر شده و حالت مات شده
نمیدونم این حروف تو شرکت اصلی روش حک شده یا تو ایران.... !؟؟!؟!:2:
(مال من از اوناست که حروف فارسی خیلی ریز روی دکمه ها حک شده که اصلا قابل رویت هم نیست ، خو ه گوشی اصله ؛ یعنی کی بورد اصلی هم دکمه هاش روش اینقدر کدر و ساییدس ؟)

Legend
24-11-2008, 19:21
من تازه n82 خریدم.
انصافا" دکمه هاش خیلی غیرمنظقی کوچیکه ! اگه ناخن نداشته باشی اصلا نمیتونی اس ام اس بفرستی

حتما" دستات تپل مپله...:31:
من خيلي راحت تر از گوشي قبليم يا هر گوشي ديگه اي باهاش sms ميدم...:46:

Linux Learner
24-11-2008, 20:33
من تازه n82 خریدم.
انصافا" دکمه هاش خیلی غیرمنظقی کوچیکه ! اگه ناخن نداشته باشی اصلا نمیتونی اس ام اس بفرستی . اگر هم ناخن داشته باشی با بد بختی و دو دستی با سرعت کم ... من 6630 داشتم مثل فشنگ sms میفرستادم. خدا کنه عادت کنم ... بد ضد حال خوردم از دکمه هاش... در ضمن کیفیت فیزیکی دکمه هاش بنظر نمیاد زیاد جالب باشه من هنوز نگرفته روی دکمه ها کدر شده و حالت مات شده
(مال من از اوناست که حروف فارسی خیلی ریز روی دکمه ها حک شده که اصلا قابل رویت هم نیست ، خو ه گوشی اصله ؛ یعنی کی بورد اصلی هم دکمه هاش روش اینقدر کدر و ساییدس ؟)

با کیبوردش که مشکلت برطرف میشه. الآن من خودم که قبلا" 6630 داشتم حالا با این گوشی توپ تایپ میکنم!

و حروف کیبوردشم باید کنار دکمه ها نوشته باشه. عکس n82 توس صفحه اول رو نگاه کن!

ali_agha1981
24-11-2008, 20:37
سلام
ایا با اپگرید گوشی n82 روی دوربین و صدا و سرعت گوشی هم تاثیر میذاره و بهترش میکنه یا این اپگرید که میگن فقط واسه برنامه های پیش فرض نوکیا هست که روی گوشی هست مثل Flash و Adobe ؟؟؟
ورژن گوشی من این هست آیا واجب هست من گوشیم رو اپگرید کنم ؟؟؟
V 10.0.046
24-10-07
RM-313
NOKIA N82 23.01

AaVaA
24-11-2008, 21:23
سلام
من الان یه سوال واسم پیش اومد
چرا کیبورد من حروف فارسی نداره؟؟؟
زبان فارسی داره ولی کیبوردش فارسی نیست!

Majid393
24-11-2008, 21:51
سلام
ایا با اپگرید گوشی n82 روی دوربین و صدا و سرعت گوشی هم تاثیر میذاره و بهترش میکنه یا این اپگرید که میگن فقط واسه برنامه های پیش فرض نوکیا هست که روی گوشی هست مثل flash و adobe ؟؟؟
ورژن گوشی من این هست آیا واجب هست من گوشیم رو اپگرید کنم ؟؟؟
v 10.0.046
24-10-07
rm-313
nokia n82 23.01

به آپدیت که احتیاج داره ..... چون آخرین ورژنها 20 و 30 بودن .....
ولی آپدیت نکنید بهتره ..... چون الان آخرین ورژن30 هست که فعلا"راهی برای هک شدنش پیدا نشده .......

iriali
24-11-2008, 21:59
با سلام
اصلا این کار رو نکن چون اگر آپ کنی به ورژن 30 آپ میشه و اون وقت وارد بازیهای پیچیده میشی

با تشکر

higrade61
24-11-2008, 22:08
من تازه n82 خریدم.

نه بابا ناخن نمیخواد! باید با کنار انگشتت sms بزنی.

حروف که روی دکمه جا نمیشه!؟ مال من حروف فارسیش سمت چپ هر دکمه نوشته شده

prince72
24-11-2008, 22:11
اره درسته...
دوستان خواهشن سوالاتو تخصصی ترش کنین که یه کم یادگیری واستفاده هم توش باشه...

AaVaA
24-11-2008, 22:18
اره درسته...
دوسان خواهشن سوالاتو تخصصی ترش کنین که یه کم یادگیری واستفاده هم توش باشه...

شما به سوالای غیر تخصصی جواب نمیدین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

Majid393
24-11-2008, 22:23
سلام

احتمالا" پروداکت کد گوشیتون برای ( خاورمیانه - آسیا- ایران) نیست ..... ( پروداکت کد کشوری هایی هست که حروف و زبان فارسی ندارن ) .......

prince72
24-11-2008, 22:31
شما به سوالای غیر تخصصی جواب نمیدین
چرا میدم....
این دیگه بستگی داره گوشیو چه شکلی واز کجا وارد کرده باشن...
یا مثلا گارانتی وبدون گارانتی بودنش...

prince72
24-11-2008, 22:31
اه پست من همزمان با مجید شد...

حروف و زبان فارسی ندارن ) .......
ولی مجید جون دوستمون میگه که زبانش فارسی هست که؟؟؟...!!!!

Majid393
24-11-2008, 22:53
اه پست من همزمان با مجید شد...

ولی مجید جون دوستمون میگه که زبانش فارسی هست که؟؟؟...!!!!

آره ...... ممکنه پروداکت کدی باشه که زبان x و y و فارسی و ....... رو داشته باشه ....:20:
شاید هم آپدیت شده باشه با پروداکت کد فارسی ........

R_M_1002
25-11-2008, 00:06
نه بابا ناخن نمیخواد! باید با کنار انگشتت sms بزنی.

حروف که روی دکمه جا نمیشه!؟ مال من حروف فارسیش سمت چپ هر دکمه نوشته شده

اتفاقا تو علائدین دیدم بعضی مدلها حروف فارسی سمت چپ دکمه ها بود نه مثل من روی دکمه بصورت فونت 0.5 !
حالا میگید مال من چرا اینطوریه ؟ اگه اصل باشه که نمیتونن بدون باز کردن کیبورد رو عوض کنن
من تمام موارد اصل بودن گوشی رو چک کردم . گوشی ام اصل بود. این تفاوت از کجا ناشی میشه ؟:18:

Mojtaba N87
25-11-2008, 02:07
روش جديد هك n82 و گوشي هاي غير قابل هك ديگه... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کنید بروبچ :31:

prince72
25-11-2008, 14:11
اتفاقا تو علائدین دیدم بعضی مدلها حروف فارسی سمت چپ دکمه ها بود نه مثل من روی دکمه بصورت فونت 0.5 !
حالا میگید مال من چرا اینطوریه ؟ اگه اصل باشه که نمیتونن بدون باز کردن کیبورد رو عوض کنن
من تمام موارد اصل بودن گوشی رو چک کردم . گوشی ام اصل بود. این تفاوت از کجا ناشی میشه ؟:18:
ولی گوشی های اصل که اینطوری نیستن نمیدونم والا چه جوریه؟؟؟:18:

prince72
25-11-2008, 14:12
روش جديد هك n82 و گوشي هاي غير قابل هك ديگه... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کنید بروبچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا مجتب جون خیلی مشکل وپیچیدس که...!!!
مخ ادم سوت میکشه تازه تو این همه کا حتما احتمال خطا هست....
اینو از سایتی چیزی گیر اوردین؟؟؟
یکی که از گوشیش نا امیده باید این کارو بکنه....

Legend
25-11-2008, 14:27
بابا مجتب جون خیلی مشکل وپیچیدس که...!!!
مخ ادم سوت میکشه تازه تو این همه کا حتما احتمال خطا هست....
اینو از سایتی چیزی گیر اوردین؟؟؟
یکی که از گوشیش نا امیده باید این کارو بکنه....

تا شب فيلمشم مياد...فيلم آموزشي...:46:

prince72
25-11-2008, 14:31
از کجا میدونی ؟؟؟؟
تو هم سایتشو دیدی اگه اره خوب لینک بدید ماهم ببینیم....
اگه عملی باشه حتما دو سه روز دیگه اپ دیتش میکنم...

higrade61
25-11-2008, 20:15
نه والا مال اون نیست!

بازم ممنون از شما که یه خط برام تایپ کردی :41::40:

دوست من ببین نرفتی تو قسمت
tools/setting/general/enhancement
وبعد دستکاریش کنی؟؟؟؟
مال فریمور هم که نیست واسه منم 20هست...
مال منم جک تکون نمیخوره

yazdankhah
25-11-2008, 20:41
سلام

من هر چی کانتکت دارم از سیم کارت ریحتم رو گوشی و تنظیم کردم اول اسم بعد فامیل نشون بده.
در کانتکت هیچ مشکلی نیست و همه چیز خوب و مرتبه.
اما وقتی یکی از همینا برام اس ام اس میزنه تو inbox اول فامیل طرفو نشون میده بعد اسمشو!!!

مثلا : Ali Milani اینو تو کنتکت نشون میده اما تو inbox نشون میده: Milani Ali

هیچ راهی برای تنظیم پیدا نکردم به نظر شما راه حلی داره؟

Linux Learner
25-11-2008, 20:44

1)بهترین ANTIVIRUS برای n82 چیست ؟
2)برنامه اي جهت مديريت تماسها و رد کردن و يا بوغ اشغال زدن و ... مثل : Interactive.Voice.Call.Master.
3)برنامه منشي تلفني
4)برنامه اي جهت نمايش تصوير فول اسکرين هنگام تماس وارده مثل : FSCaller
5)برنامه اي براي ضبط تماسها مثل : Total Recalls
6)برنامه ايجاد صداي مجازي در هنگام مکالمه مثل: CallCheater
8)ديکشنري انگليسي به فارسي کامل و سريع و بي نقص مثل : DicFarsi By Takdl
10)تهران 87
11) mpeg player
12) WMA Player
SmartMovie (13 بدجور دنبالشم !!!
14) برنامه ای جهت عکس برداری از صفحه نمایش گوشی مثل : screen capture
15) برنامه براي ديدن جزييات حافظه مثل : x-plore / SystemExplorer_v1_80_S60 / FExplorer 1.16
16) برنامه اي جهت قفل برنامه هاي اجرايي و تمام قسمتهاي گوشي حتي گالري مثل :Advanced Device Locks
17) برنامه اي جهت قفل و ناپديد کردن فايلهاي روي مموري و حافظه اصلي مثل: Smart.Guard
18) ماشين حساب ساده که 4 عمل اصلي را با کليد هاي حرکتي انجام دهد مثل :Calcium_Calculator

با اینکه کلی کار داشتم، ولی به خاطر قولی که بهت دادم، اینم برنامه هات:

1) این گوشی نیاز به آنتی ویروس نداره. چون اصلا ویروسی براش نیومده. آنتی ویروس هم فقط رم رو اشغال میکنه و مصرف باتری رو میبره بالا. من رو 6630 هم آنتی نداشتم. دقت کنی تو فایل های نصبی (SIS) ای که میگیری، امکان نداره گوشیت ویروسی شه. اگه بازم اصرار داری آنتی نصب کنی، بگو تا لینک بدم.

2) Mobisophy Interactive Voice Call Master v2.31.2330

3) Answering Machine v1.0

4) این ورژن عربیشه! FS CALLER s60v3 V2.02 arabic

اینم اینگیلیسیش:

5) Killer Mobile Total Recall v3.0.1

6) CallCheater v1.00

7) برای این کا یه ترفند هست:

8 و 9) میتونی از دیکشنری جاوا که شاید از قبل داشته باشی استفاده کنی، اینها هم هست:

دانلود دیکشنری های همراه با تلفظ برای نوکیا سری60 ویرایش سوم

Unidic2 برای N82 دیکشنری با تلفظ و زبان های فارسی انگلیسی عربی و اردو

دیکشنری انگلیسی <=> فارسی slovoed برای گوشی های سیمبیان

10) اگه همون نقشه تهران رو میگی که جاوا هست، میتونی همونو روی این گوشی نصب کنی. البته N82 دستگاه GPS داخلی داره که خیلی بهتر از نقشه خالیه!

11 , 12 , 13) CorePlayer v1.2.4

14)ScreenShot V3.3

15 و 20) x-plore 1.22

16) WebGate.Advanced.Device.Locks.v1.08.102

17) روش Smart Guard فقط Hidden کردن فایل ها بد اگه اشتباه نکنم. که میتونی با X-plore این کار رو انجام بدی.

18) Calcium Calculator

19) تقویم هجری شمسی

هر نرم افزاری هم از به بعد برای گوشی جدیدت خواستی به آخر اسمش یه "S60 V3" اضافه کن و تو گوگل سرچ کن. پیدا میکنی!

اگه مشکلی بود بگو. برای نصب برنامه ها هم بهتره گوشیتو هک کنی تا برنامه ها رو بدون ساین نصب کنی. هک هم که میگن به اسمش توجه نکن! کار ساده و بی خطریه

prince72
25-11-2008, 21:44
هیچ راهی برای تنظیم پیدا نکردم به نظر شما راه حلی داره؟
نه من فکر نکنم راهی باشه چون مال بیشتر کسایی که من دیدم اینجوریه..
دلیلش اینه که خارجی ها شکل نوشتن اسم وفامیلشون اینجوریه

yazdankhah
26-11-2008, 11:23

inbox شما هم همین حالت هست؟ یعنی اول فامیل رو نشون میده بعد اسمو؟

AaVaA
26-11-2008, 13:52

این که نشد دلیل ..گوشی های دیگه پس چرا اینطوری نیست؟
اونا خارجی نیستن؟:31:

prince72
26-11-2008, 16:07
ینی مال شما اینجور نیست؟؟؟

prince72
26-11-2008, 16:08
اونا خارجی نیستن؟
من هم دارم همینو میگم اونا هم مشکل دارن؟؟
یهکم خوب متنم رو بخون..

AaVaA
26-11-2008, 16:24
من هم دارم همینو میگم اونا هم مشکل دارن؟؟
یهکم خوب متنم رو بخون..

خوندم متن رو..نفهمیدم منظورتون چیه..
منظور من از "اونا" اینجا"گوشی های دیگه" بود..میگم مگه گوشی های دیگه سامسونگ و بقیه مگه خارجی نیستن، پس چرا تو تنظیمات کانتکت اونا این مشکل نیست؟

ماله من تو کانتکت اسم و فامیل درست سیو میشه اما وقتی اس ام اس از طرف میاد بر عکس مینویسه

:20:

yazdankhah
26-11-2008, 16:52
ماله من تو کانتکت اسم و فامیل درست سیو میشه اما وقتی اس ام اس از طرف میاد بر عکس مینویسه
:20:

حالا که تو Inbox مشکل من و شما و شاید بقیه دوستان یکیه یعنی اول فامیل بعد اسم ذکر شده لطفا به Send برید و ببینید وقتی برای کسی اس ام اس میفرستید اونجا اول اسم هست و بعد فامیل یا بالعکس.

تو پوشه send من اول اسم هست و بعد فامیل !!!!!!!!!!!!!!!!!!

prince72
26-11-2008, 21:47
دوستان نوکیا فقط اینحوره.....

R_M_1002
26-11-2008, 22:33

ولی گوشی های اصل که اینطوری نیستن نمیدونم والا چه جوریه؟؟؟:18:

با سلام.
واقعا نمیدونم چی بگم !
1) گوشی من شماره سریالش تحت عنوان Code رو تو سایت نوکیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست کردم گفت n82 ه که درست بود ! :20:
2) پشت گوشی رو برچسب اش نوشته FABRIQUE EN FINLANDE و سایر موارد مثل زیر هم قرار نگرفتن code و IC و ... رعایت شده! :46:
3)برچسب کاملا مستطیلی نیست _(ذوزنقه ای) و سطل آشغال و کادر دور شطرنجی موجود است !:31:
4) برچسب را که با دقت نگاه میکنیم شطرنجی است !:21:
5)کلمه Code است نه CODE !:27:
6) کد روی جعبه با کد *#06* و روی برچسب پشت باتری یکی است !:46:
7) imei فوق رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چک کردم گفت n82 که درست است !:20:

حال چیزه دیگری هم هست که چک کنم ؟ :41:
آخه پس چرا حروف فارسی کنار دکمه ها نیست ؟ برای من روی دکمه ها و بسیار بسیار ریز حک شده ! (چون خود دکمه ها هم ریز است) ؟ آیا همین مورد کوچک میتواند دال ه بر تقلبی بودن باشد ؟:2:

R_M_1002
26-11-2008, 22:36
با اینکه کلی کار داشتم، ولی به خاطر قولی که بهت دادم، اینم برنامه هات:

1) این گوشی نیاز به آنتی ویروس نداره. چون اصلا ویروسی براش نیومده. آنتی ویروس هم فقط رم رو اشغال میکنه و مصرف باتری رو میبره بالا. من رو 6630 هم آنتی نداشتم. دقت کنی تو فایل های نصبی (sis) ای که میگیری، امکان نداره گوشیت ویروسی شه. اگه بازم اصرار داری آنتی نصب کنی، بگو تا لینک بدم.

2) mobisophy interactive voice call master v2.31.2330

3) answering machine v1.0

4) این ورژن عربیشه! Fs caller s60v3 v2.02 arabic

اینم اینگیلیسیش:

5) killer mobile total recall v3.0.1

6) callcheater v1.00

7) برای این کا یه ترفند هست:

8 و 9) میتونی از دیکشنری جاوا که شاید از قبل داشته باشی استفاده کنی، اینها هم هست:

دانلود دیکشنری های همراه با تلفظ برای نوکیا سری60 ویرایش سوم

unidic2 برای n82 دیکشنری با تلفظ و زبان های فارسی انگلیسی عربی و اردو

دیکشنری انگلیسی <=> فارسی slovoed برای گوشی های سیمبیان

10) اگه همون نقشه تهران رو میگی که جاوا هست، میتونی همونو روی این گوشی نصب کنی. البته n82 دستگاه gps داخلی داره که خیلی بهتر از نقشه خالیه!

11 , 12 , 13) coreplayer v1.2.4

14)screenshot v3.3

15 و 20) x-plore 1.22

16) webgate.advanced.device.locks.v1.08.102

17) روش smart guard فقط hidden کردن فایل ها بد اگه اشتباه نکنم. که میتونی با x-plore این کار رو انجام بدی.

18) calcium calculator

19) تقویم هجری شمسی

هر نرم افزاری هم از به بعد برای گوشی جدیدت خواستی به آخر اسمش یه "s60 v3" اضافه کن و تو گوگل سرچ کن. پیدا میکنی!

اگه مشکلی بود بگو. برای نصب برنامه ها هم بهتره گوشیتو هک کنی تا برنامه ها رو بدون ساین نصب کنی. هک هم که میگن به اسمش توجه نکن! کار ساده و بی خطریه

شرمندم کردی ! خیلی مردی خداییش ... دمت گرم .
ایشالا جبران کنم ! :11::11::11::11::11:

prince72
27-11-2008, 13:22
خوب نه تقلبی نیت....
حتما گارانتیش اینجور فارسیش کرده....

danijon_2006
27-11-2008, 15:02
دوستان من یدونه 6500 اسلاید دارم میخوام بفروشم اینو بگیرم لطفا عمده معایب و محاسنش رو بگین ممنون میشم

prince72
27-11-2008, 21:44
سلام دوست من هیچ عیبی نداره این گوشی ولی فقط بعضی ها به جز بیشتر بچه های اینجا با کی پدش مشکل دارن که اونم اصلا بد نیست...
و هم تو دورو باید حتما شارزش کنی که اصلا عیب نیست به نظر من چون شارزر که در دسترسه...
دیگه همش حسنه ...
5مگا(بهترین 5 مگاییه دنیا...)
ارتقائ حافظه تا هرچی کرمت باشه...
ان گیج (اگه بدونی چی هست حتما مشتاقش میشی...)
سی پی یو دو هسته ای محشر (دارای چیپ گرافیکی که تو کمتر گوشی حتی 96 هست....)
شتاب سنج مخوف...
وایرلس..
جی پی اس...

R_M_1002
28-11-2008, 00:33
خوب نه تقلبی نیت....
حتما گارانتیش اینجور فارسیش کرده....

ممنون رفیق ولی این گوشی از این گارانتی ندارها (متفرقه) است یعنی یه برچسب شماره سریال جعبه گوشیمو چسبوند رو برگه گارانتی خدمات طلایی نوکیا (نیاتل) !!!:41:

شاید بگید چرا اینقدر گیر دادم به اصل و فرع . ولی جدا" برام مهمه !!!:13:
آخه چطور ممکنه کیبورد دو گوشی یکسان بدون باز شدن گوشی ؛ باهم فرق داشته باشه ؟
ببینم شماها که حروف فارسی کنار دکمه هاست همتون گارانتی اصلی nia ه که 12 ماهه است ؟

masoud_r_14
28-11-2008, 03:47
سلام دوستان
گوشي من ن82 هست
-گوشيو فرمت كردم حالا توي قسمت n-gage بازي fifa اجرا نميشه و توي map هم نقشه ي امارات كه قبلا نشون ميداد رو ديگه نشون نميده
چكار كنم؟
ممنون

Majid393
28-11-2008, 10:13
سلام دوستان
گوشي من ن82 هست
-گوشيو فرمت كردم حالا توي قسمت n-gage بازي fifa اجرا نميشه و توي map هم نقشه ي امارات كه قبلا نشون ميداد رو ديگه نشون نميده
چكار كنم؟
ممنون

مموری گوشیتو فرمت کردی ؟؟
اگه مموری رو فرمت کرده باشی ، نقشه های nokia map و هرچی تو مموری هست ، حذف میشه ......

اون بازی fifa هم اجرا نشه ، بهتره .... چون Trial هست ...... اگه برای N-Gage بازی میخوای ، به لینک زیر برو :

prince72
28-11-2008, 11:39
آخه چطور ممکنه کیبورد دو گوشی یکسان بدون باز شدن گوشی ؛ باهم فرق داشته باشه ؟
ببینم شماها که حروف فارسی کنار دکمه هاست همتون گارانتی اصلی nia ه که 12 ماهه است ؟
نه رفیق مال من اصلا هیچی گارانتی نداره ولی اصله....
همون نیای الکی که میگی زیر نظر یه جای یه چیزی بالا خره وارد شده عهمون جا یا چیز اومده برات کیبوردش اینجور فارسی کرده که حتما تو کشور بازم مواردی مثل تو هستن.....
نگرانی نداره که بابا وللش شما باید نگران مشکلات اساسی باششید تا اینا......

prince72
28-11-2008, 11:41
سلام دوستان
گوشي من ن82 هست
چكار كنم؟
ممنون
سلام ..
فیفا 08 یا09؟؟؟اگه نمیشه ارورشو بگو تا برات بگیم...
اون اجرا نشدن 1001 دلیل میتونه داشته باشه...

Saman-tci
28-11-2008, 13:50
سلام دوستان
گوشي من ن82 هست
چكار كنم؟
ممنون

دوست من نباید هم اجرا بشه ... چون شما با فرمت کردن گوشی یکسری اطلاعات گوشی رو پاک کردین از جمله همین بازی فیفا بوده ... شما باید از مموری هم این بازی رو کاملاً پاک کنید و دوباره نصب کنید ....

Linux Learner
28-11-2008, 18:44
با سلام.
واقعا نمیدونم چی بگم !
1) گوشی من شماره سریالش تحت عنوان code رو تو سایت نوکیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست کردم گفت n82 ه که درست بود ! :20:
2) پشت گوشی رو برچسب اش نوشته fabrique en finlande و سایر موارد مثل زیر هم قرار نگرفتن code و ic و ... رعایت شده! :46:
3)برچسب کاملا مستطیلی نیست _(ذوزنقه ای) و سطل آشغال و کادر دور شطرنجی موجود است !:31:
4) برچسب را که با دقت نگاه میکنیم شطرنجی است !:21:
5)کلمه code است نه code !:27:
6) کد روی جعبه با کد *#06* و روی برچسب پشت باتری یکی است !:46:
7) imei فوق رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چک کردم گفت n82 که درست است !:20:

حال چیزه دیگری هم هست که چک کنم ؟ :41:
آخه پس چرا حروف فارسی کنار دکمه ها نیست ؟ برای من روی دکمه ها و بسیار بسیار ریز حک شده ! (چون خود دکمه ها هم ریز است) ؟ آیا همین مورد کوچک میتواند دال ه بر تقلبی بودن باشد ؟:2:

با با چه گیری دادی ها! اگه پروداکت کدت توی نوکیا درسته، پس گوشیت اصله. برای اینکه بفهمی پروداکت کد روی برچسب با خود گوشی تطبیق داره، از برنامه ی nss استفاده کن و پروداکت گوشیتو چک کن. اگه درست بود مطمئن باش گوشیت اصله و اگه با دکمه ها مشکل داری، ببر همونجایی که خریدی و بگو چرا دکمه هاش اینجوریه! فوقش اگه نمیشه برو یه قاب فابریک مشکی یا نقره ای بخر 25 هزار تومن و حال کن!:27::31::21:

farzad48
29-11-2008, 03:23
Baraye man made in china hast. Ba finlandi ha ke farghi nadare? Agar farghi hast dar chi hast?

YAMAHA-FZ16
29-11-2008, 03:47
چقدر ساده اید شماها!!بابا گوشی تقلبی گوشی ای که از روی مثلا طرح ان82 تولید شده باشه و نرم افزار و سخت افزارش هم کاملا با ان82 اصلی فرق کنه!جوانان با استعداد وقتی شما یه بالفرض ان82 میخرید بعدش روش بازیها و نرم افزارهای سیمبین نصب میکنید اصلا با خودتون فکر نمیکنید که چطور ممکنه گوشی تقلبی سیمبین داشته باشه!!!!اونوقت جالب اینه که ان گیج نوکیا رو هم نصب میکنید باز هم شک دارید!!!!گوشی تقلبی که دقیقا مانند خود گوشی اصلی باشه و سخت افزار و نرم افزارش یکی باشه اصلا وجود خارجی نداشته و نخواهد داشت!گوشیتون اگه ساخت تیمور شرقی هم باشه ولی مشخصات ظاهری و داخلیش با چیزی که نوکیا عنوان کرده یکی باشه شک نکنید که اصلیه!!اون سایت چک کردن imei هم برای این بود که گوشیهایی رو که جعبشون مال یک گوشی بوده چیپ اصلی گوشی مال یک گوشی دیگه بوده و بدنه هم همینطور رو ملت شناسایی کنند!که دیگه الان به اون سایت هم نیازی نیست و فقط در مواردی مثلا برای گوشیهای سونی اریکسون که هنوز بعضیهاشون imei های جعبه و گوشی با هم نمیخونند بدرد میخوره!!حالا هی بیایید بگید ان82 من رفت!لابد تقلبیه!ان82 من ارم نوکیاش کجه لابد دست سازه!!!!!!!اتفاقا رفیق من ان82 سیلور داره حروف زیر دکمه های ردیف اخر کی پدش در سمت چپ هستند ولی مال من سمت راستند!این بستگی به منطقه ای داره که شما گوشی رو میخرییییییییییییییییییییی ییییییییید!

Linux Learner
29-11-2008, 10:14
چقدر ساده اید شماها!!بابا گوشی تقلبی گوشی ای که از روی مثلا طرح ان82 تولید شده باشه و نرم افزار و سخت افزارش هم کاملا با ان82 اصلی فرق کنه!جوانان با استعداد وقتی شما یه بالفرض ان82 میخرید بعدش روش بازیها و نرم افزارهای سیمبین نصب میکنید اصلا با خودتون فکر نمیکنید که چطور ممکنه گوشی تقلبی سیمبین داشته باشه!!!!اونوقت جالب اینه که ان گیج نوکیا رو هم نصب میکنید باز هم شک دارید!!!!گوشی تقلبی که دقیقا مانند خود گوشی اصلی باشه و سخت افزار و نرم افزارش یکی باشه اصلا وجود خارجی نداشته و نخواهد داشت!گوشیتون اگه ساخت تیمور شرقی هم باشه ولی مشخصات ظاهری و داخلیش با چیزی که نوکیا عنوان کرده یکی باشه شک نکنید که اصلیه!!اون سایت چک کردن imei هم برای این بود که گوشیهایی رو که جعبشون مال یک گوشی بوده چیپ اصلی گوشی مال یک گوشی دیگه بوده و بدنه هم همینطور رو ملت شناسایی کنند!که دیگه الان به اون سایت هم نیازی نیست و فقط در مواردی مثلا برای گوشیهای سونی اریکسون که هنوز بعضیهاشون imei های جعبه و گوشی با هم نمیخونند بدرد میخوره!!حالا هی بیایید بگید ان82 من رفت!لابد تقلبیه!ان82 من ارم نوکیاش کجه لابد دست سازه!!!!!!!اتفاقا رفیق من ان82 سیلور داره حروف زیر دکمه های ردیف اخر کی پدش در سمت چپ هستند ولی مال من سمت راستند!این بستگی به منطقه ای داره که شما گوشی رو میخرییییییییییییییییییییی ییییییییید!

یعنی شما میگید n82 ای که توسط فنلاند یا کارخونه ی اصلی نوکیا تولید میشه، هیچ فرقی با اینهایی که توی کارخونه ی چین نوکیا تولید میشه نداره؟:13:

Greight
29-11-2008, 14:37
یعنی شما میگید n82 ای که توسط فنلاند یا کارخونه ی اصلی نوکیا تولید میشه، هیچ فرقی با اینهایی که توی کارخونه ی چین نوکیا تولید میشه نداره؟:13:
معلومه كه نه ! مگه همه جا اينجاس و همه مثل اين ملتن؟!

prince72
29-11-2008, 14:39
یعنی شما میگید n82 ای که توسط فنلاند یا کارخونه ی اصلی نوکیا تولید میشه، هیچ فرقی با اینهایی که توی کارخونه ی چین نوکیا تولید میشه نداره؟اره دقیقا همینه هیچ فرقی نداره چون دقیقا زیر نظارت نوکیا ساخته میشن.....

گوشی تقلبی که دقیقا مانند خود گوشی اصلی باشه و سخت افزار و نرم افزارش یکی باشه اصلا وجود خارجی نداشت
اره اون که اصلا یه بحث دیگه ای داره بحث ما در مورد چینی بودن یا نبودنه والا که همه میدنن تقلبیشو اصلا مغازه دار جرات نمیکنه بده به کسی چون میگیرن بیچارش میکنن الان خوشبختانه اطلاع جکعی مرم ایران از طریق همین سایتا وفرومها داره میره بالا بنابراین تقلبی فروختن=مرگ...........
تازه اون تقلبیاش که اگه تو تو ولیعصر باشی از اونجا میتونی تقلبی تو ونک رو تشخیص بدی چون اصلا لنز دوربین و مکان اسپیکراو100 چیزه دیگه... ضایعه.....

amir-atn
29-11-2008, 15:57
سلام گارمین روی گوشی من نصب می شه ولی هر کاری می کنم gps گوشی رو نمی شناسه
با تشکر
n82

Linux Learner
29-11-2008, 16:08
یه روش هکی یا نرم افزاری وجود داشت که میتونست یه پوشه توی یه پوشه دیگه ایجاد کنه؟

من میخوام پوشه های Media و Office رو از توی Application در بیارم. باید چیکار کنم؟

R_M_1002
29-11-2008, 17:16
بالاخره به این نتیجه رسیدم downgrade کنم !
A) کسی نمیدونه آیا مثل سونی اریکسون میشه بوسیله نرم افزار های خاص و کابل usb گوشی n82 رو فلش کرد ؟
مثلا بکمک نرم افزار nemesis server suit و کابل usb ????
* اگر میشه کمی شرح دهید که فریمور n82 ورژن پاینتر از 30 که هک شدنیه ؛ رو از کجا میشه تهیه کرد !
* اگر هم نه که بگید چقدر خرج داره که ببریم بدیم به ورژن پایینتر فلش اش کنن.
-----------
آخرین فریمور که هک شدنیه و روی n82 قابل نصبه چیه ؟ بگید بگم اونو واسم بریزن با باکس !
واقعا که !!! خدا وکیلی پشیمون شدم از خریدن نوکیا n82 ایندفعه !
1)اول که خیال کردیم cpuش دو هسته ایه ؛ بعدا فهمیدیم سایت gsm.ir لطف کردن و غلط اطلاعات دادن !
2)کی پدش هم که اینقدر تعریف میکردن هنوز باهاش دردسر دارم اساسی !
3) دلمون به سیسمبیان و ngage اش خوش بود که اونم نشد !
4) همیشه عشق آخرین نسخه داشتیم حالا باید ÷ول بدیم downgrade کنیم تا قابل استفاده شه !
5)انتخاب بعدی ام i900 samsung بود ! ای کاش اونو گرفته بودم 100 و خورده ای گرونتر ولی ویندوز موبایل و ... !

Greight
29-11-2008, 19:43
)اول که خیال کردیم cpuش دو هسته ایه ؛ بعدا فهمیدیم سایت gsm.ir لطف کردن و غلط اطلاعات دادن !
كي گفته اينو ؟

2)کی پدش هم که اینقدر تعریف میکردن هنوز باهاش دردسر دارم اساسی !
جالبه شما هر جا بگي ان 82 و توي هر سايتي بري عمده ترين مشكلاتش رو همين كي پدش دونستن و شما اينو ميگي!

prince72
29-11-2008, 21:37
)اول که خیال کردیم cpuش دو هسته ایه ؛ بعدا فهمیدیم سایت gsm.ir لطف کردن و غلط اطلاعات دادن !
یا علی رفیق چرا الکی میبافی؟؟؟
اتفاقا دو هسته ایش هم از نظر عملی وهم سخت افزاری ثابت شده....

)کی پدش هم که اینقدر تعریف میکردن هنوز باهاش دردسر دارم اساسی !
حاضرم قسم بخورم بی عیب ترین کیپدهاست تو نوکیا ومن وهرکس دیگه مطمئنان باش هیچ مشکلی ندارن(اکثر گوشیهای نوکیا رنگ کیپداشون میره به جز این گوشی سالار...)

3) دلمون به سیسمبیان و ngage اش خوش بود که اونم نشد !
ببین رفیق تو ایران اونی که اپ کرده نمیتونه ان گیج بزنه تو رگ ولی تو خارج که اینطور نیست اگه گفتی چرا؟؟...چون قانون کپی رایت رعایت شده است...پس میان یه مبلغی رو ازت میگیرن وکلاینتو ...میریزن با چند تابازی....
پس عیب رو گوشی به این بی عیبی و کاملی تو دنیا نذار عزیز من که هنوزم اوله.....
تازشم شما قبل از اینکه اپ کنی یه تحقیقی یه گردشی تو اینجا میزدی تا شیفم بشی در مورد ایراداتش...

5)انتخاب بعدی ام i900 samsung بود ! ای کاش اونو گرفته بودم 100 و خورده ای گرونتر ولی ویندوز موبایل و ... !خیلی دوست داشتم این کارو میکردی بد الان 1000000000برابر از این ناراحت بودی.....(نمونشو 100نفر درام...)

Saman-tci
29-11-2008, 22:25
سلام گارمین روی گوشی من نصب می شه ولی هر کاری می کنم gps گوشی رو نمی شناسه
با تشکر
n82

دوست من مشکل شما اینه که خوب برنامه رو کرک نکردی ... برای کرک باید اون 2 تا فایل رو دقیقاً به این اسم Save کنید چون اگه چه توی خود اسم و چه توی پسوند فایل اشتباه بشه برنامه خوب کرک نمیشه ....
شما باید فایلهاتونو دقیقاً به این اسم Save کنید ...

SW.UNL : unlock code device
map unlock code : GMAPSUPP.UNL

R_M_1002
29-11-2008, 23:33
یا علی رفیق چرا الکی میبافی؟؟؟
اتفاقا دو هسته ایش هم از نظر عملی وهم سخت افزاری ثابت شده....

منکه از خدامه ولی تو یه انجمن یکی از اعضای خبره یه لینک داد توش n95 دارای کلمه dual بود ولی n82 نبود ! و طرف اینو بمن نشون داد ! شما اگه منبع معتبری دارید بگید حال کنیم!
- ARM 11 332 MHz processor ===== N82
Dual ARM 11 332 MHz CPU===N95
منیع

حاضرم قسم بخورم بی عیب ترین کیپدهاست تو نوکیا ومن وهرکس دیگه مطمئنان باش هیچ مشکلی ندارن(اکثر گوشیهای نوکیا رنگ کیپداشون میره به جز این گوشی سالار...)

مشکی اش هم همینطوره ؟

ببین رفیق تو ایران اونی که اپ کرده نمیتونه ان گیج بزنه تو رگ ولی تو خارج که اینطور نیست اگه گفتی چرا؟؟...چون قانون کپی رایت رعایت شده است...پس میان یه مبلغی رو ازت میگیرن وکلاینتو ...میریزن با چند تابازی....
پس عیب رو گوشی به این بی عیبی و کاملی تو دنیا نذار عزیز من که هنوزم اوله.....
تازشم شما قبل از اینکه اپ کنی یه تحقیقی یه گردشی تو اینجا میزدی تا شیفم بشی در مورد ایراداتش...

حرف شما متین ! ولی ما تو ایرانیم ! و اونچیزی بدرد ما میخوره که برای ما شدنیه ! اینطور نیست ؟
نمیگم ایراد از گوشیه . میگم مشکلی است که ما تو ایران باهاش مواجهیم!

خیلی دوست داشتم این کارو میکردی بد الان 1000000000برابر از این ناراحت بودی.....(نمونشو 100نفر درام...)
میشه بگی چرا ؟

R_M_1002
29-11-2008, 23:35
A) کسی نمیدونه آیا مثل سونی اریکسون میشه بوسیله نرم افزار های خاص و کابل usb گوشی n82 رو فلش کرد ؟
* اگر میشه کمی شرح دهید که فریمور n82 ورژن پاینتر از 30 که هک شدنیه ؛ رو از کجا میشه تهیه کرد !

Majid393
30-11-2008, 00:30
a) کسی نمیدونه آیا مثل سونی اریکسون میشه بوسیله نرم افزار های خاص و کابل usb گوشی n82 رو فلش کرد ؟

با کابل نمیشه ...... باید بدی با باکس فلش کنن ......

Linux Learner
30-11-2008, 09:56
a) کسی نمیدونه آیا مثل سونی اریکسون میشه بوسیله نرم افزار های خاص و کابل usb گوشی n82 رو فلش کرد ؟

عزیزم اینقدر خودتو اذیت نکن! ببر بده با باکس واست فلش کنن. و بهشون بگو گوشیت ورژنش 30 هست و میخوای ورژنشو بکنی 20. همچنین به طرف بگو فریمویری رو بریزه که فارسی داشته باشه. خرجشم خیلی خیلی بشه 10 هزار تومن. من تو شهر خودمون 7 تومن دیدم!

R_M_1002
30-11-2008, 15:12
عزیزم اینقدر خودتو اذیت نکن! ببر بده با باکس واست فلش کنن. و بهشون بگو گوشیت ورژنش 30 هست و میخوای ورژنشو بکنی 20. همچنین به طرف بگو فریمویری رو بریزه که فارسی داشته باشه. خرجشم خیلی خیلی بشه 10 هزار تومن. من تو شهر خودمون 7 تومن دیدم!

نقل قوا از یکی از دوستان حرفهای در انجمن دیگر !!!
"آخرین ورزن فریمور گوشی که قابل هک هست برای n82 فریمور 20 هست. تنها راه دانگرید فلش با باکس هست و نه راه دیگر.
ضمنا دانگرد هم خطرناک است ممکن است به گوشی تون آسیب برسونه ویا شاید هم دیگه گوشی تون بالا نیاد پس بنابراین من بهتون پیشنهاد چنین کاری رو نمکینم چون به صرفه نیست.
البته اگر فردی كه اين كار رو برات ميكنه وارد باشه حتي بعد از مشكل هم ميتونه مشكلتون رو حل كنه.
بهترین راه حل مانند تمام n82 داران اين فريمور>صبر!!!

نظر شما هم همین است ؟

Saha Software
30-11-2008, 17:30
بچه ها اون مشکلی بود که گفتم ((گوشیم افتاد از دستم اا))
حالا چند روزه که بعضی وقتها که دارم با کسی حرف می زنم یه دفعه صدای طرف قطع میشه
یه دفعه دو تا تلنگر به بلندگو زدم درست شد ولی در ادامه ی مکالمه باز هم صدای طرف قطع شد و من دوباره با چندتا تلنگر به بلندگو ،درستش کردم..

سیم کارتم هم ایرانسل نیست 0913113
و ضمنأ بیشتر اون طرفهایی که باهام حرف می زنند از تلفن ثابت زنگ میزنند

کمک

R_M_1002
30-11-2008, 17:43
سری n نوکیا = سری ناز

من قبلأ 6630 داشتم حدود 100 بار زمین خورد ولی دوباره مثل روز اول کار می کرد

اما حالا این ان 82 با اینکه 470 براش پول دادم ولی به مفت هم نمی یرزه خیلی نازه ه ه ه ه

فکر کنم نوکیا این کلمه ی n اول این سری گوشی ها را از زبان شیرین فارسی اورده ::: ناز

* 6630 بی نظیر ترین گوشی ای بود که میتوان نام برد ! من خودم قبل N82 گوشی ام 6630 بود
البته نفروختمش (یعنی دلم نیومد) و دادمش به داداش کوچیکم که K750 داشت ! الان هم مثل ساعت داره کار میکنه و داداشم رویش بازی (سری 60 ای و NGAGE1 ای) نصب میکنه و حال میکنه (هر بازی هم بگی جواب میده , این قرتی بازی های فریمور - ساین - ... رو هم نداره) جالبه که هر بازی ای برای سری های جدید می آید برای سری 60 هم یه نسخه اش میاد !

* بعد اینکه من n82 رو گرفتم اومدم مثلا کلاس بیام ولی NGAGE اش که آرزو به دلمون کرد ! بازی های دیگه مثل ASPHALT و ... اش هم خداوکیلی از نظر گرافیک هیچ تفاوتی بین N82 و 6630 نبود ! (تست کردم که اینو میگم)

* از نظر سرعت تو منو ها و ... هم با اینکه اون بدبخت پردازنده ظعیفتری داشت ولی جدا N82 بیشتر گیر میکنه و حتی گاهی در حال دریافت و ارسال SMS هم یه لحظه میمیره و زنده میشه !

*فقط دوربین و فلش و کیفیت تصویره 6630 ضعیف بود که در زمان خودش سالاری بود !
* از نظر صدا هم بنظرم تفاوت چندانی ندارن و گوشی هایی مثل K750 صداشون به مراتب بیشتر از N82 ه ! اونم بطور محسوس!!! (چه اسپیکر - چه هدفونی)

دیروز تو سایت معتبر
دیروز تو سایت معتبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفتم ذیدم از نظر امتیاز بندی N82 از N95 , N95 8 gb و حتی N96 امتیاز بیشتری را کسب کرده ؛ همش تو فکرم اونا پس دیگه چه گوشی هایی میتونن باشن!؟!
رفتم ذیذم از نظر امتیاز بندی N82 از N95 , N95 8 gb و حتی N96 امتیاز بیشتری را کسب کرده ؛ همش تو فکرم اونا پس دیگه چه گوشی هایی میتونن باشن!؟!

-------------------------- امیدوارم به مرور زمان نقاط مثبتی تو N82 پیدا کنم تا این گوشی هم خودشو اثبات کنه و من یکی رو حداقل امیدوار کنه !

Linux Learner
30-11-2008, 18:36
نقل قوا از یکی از دوستان حرفهای در انجمن دیگر !!!
"آخرین ورزن فریمور گوشی که قابل هک هست برای n82 فریمور 20 هست. تنها راه دانگرید فلش با باکس هست و نه راه دیگر.
ضمنا دانگرد هم خطرناک است ممکن است به گوشی تون آسیب برسونه ویا شاید هم دیگه گوشی تون بالا نیاد پس بنابراین من بهتون پیشنهاد چنین کاری رو نمکینم چون به صرفه نیست.
البته اگر فردی كه اين كار رو برات ميكنه وارد باشه حتي بعد از مشكل هم ميتونه مشكلتون رو حل كنه.
بهترین راه حل مانند تمام n82 داران اين فريمور>صبر!!!

نظر شما هم همین است ؟

اگه اینطوره که نمی ارزه! کم چیزی نیست گوشیت!

تاریخ گوشیتو ببر به 02/2007 . روزش مهم نیست، فقط ماه و سال رو به این تاریخ تنظیم کن و بعد ببین این فایل رو میتونی نصب کنی؟

اگه نشد تاریخ رو بزار رو 15-05-2007

بچه ها اون مشکلی بود که گفتم ((گوشیم افتاد از دستم اا))
حالا چند روزه که بعضی وقتها که دارم با کسی حرف می زنم یه دفعه صدای طرف قطع میشه
یه دفعه دو تا تلنگر به بلندگو زدم درست شد ولی در ادامه ی مکالمه باز هم صدای طرف قطع شد و من دوباره با چندتا تلنگر به بلندگو ،درستش کردم..

سیم کارتم هم ایرانسل نیست 0913113
و ضمنأ بیشتر اون طرفهایی که باهام حرف می زنند از تلفن ثابت زنگ میزنند

کمک

شاید فقط قعطی (اتصالی) یکی از قطعات مرتبط با اسپیکر باشه. به یه تعمیرکار خبره نشون بده. اگه خودت میتونی، باید پیچ گوشتی پلاستیکی مخصوص باز کردن گوشی رو داشته باشی!

YAMAHA-FZ16
30-11-2008, 18:36
میگم حاجی rm-1002 شمارو چه به سیمبین!همون با کا750 حال کنید رو اعصاب ملت دنیا هم راه نرید!!!شما تو هک گوشیتون هم گیر کردید دیگه چی برسه به بقیه ی موارد!
اقایون دیروز تو گالری عکسها رو نگاه میکردم دیدم زیر عکسها یه علامت دیش ماهواره هست!رفتم تو عکس دیدم گزینه ی show on map رو داره!اون گزینه رو زدم رفت تو مپ نوکیا وصل شد gps بعد زدم drive to !!!راهنمای نقشه من رو به جایی که عکس رو چند روز پیش انداخته بودم برد!!!

R_M_1002
30-11-2008, 19:14
میگم حاجی rm-1002 شمارو چه به سیمبین!همون با کا750 حال کنید رو اعصاب ملت دنیا هم راه نرید!!!شما تو هک گوشیتون هم گیر کردید دیگه چی برسه به بقیه ی موارد!

اقایون دیروز تو گالری عکسها رو نگاه میکردم دیدم زیر عکسها یه علامت دیش ماهواره هست!رفتم تو عکس دیدم گزینه ی show on map رو داره!اون گزینه رو زدم رفت تو مپ نوکیا وصل شد gps بعد زدم drive to !!!راهنمای نقشه من رو به جایی که عکس رو چند روز پیش انداخته بودم برد!!!

پیش گفتار) اولا شرط ارسال پست رعایت ادب است !!!!مطمئن باش اگه جای دیگه ای بود اینطور جواب نمیگرفتی از من !!! :31:

1) اگه مسئله سیمبیان نبود از 6630 هم تعریف نمیکردم !:19:

2) مثل اینکه چشماتون یا سوادتون مشکل داره ، گفتم k750 مال داداشم بود و حرفی از مزیت اون گوشی زده نشد !:18:

3) پروفسور ! این من نیستم که فقط تو هک گوشی با فریمور 30 گیر کردم و این مشکل همگانی است ! :5:(اینو کاربرای خبره و قدیمی سایت بارها و بارها تاکید و تاییدکردن (چند تا پست بالاتر هست میتونی ببینی))
نکنه شما این موضوع رو حل کردی ؟ فکر کنم اصلا تو باغ نیستی یا ... ! :21:
( در ضمن اینکه مشکل یاد شده با فریمور فوق است و من مشکلی با هک گوشی فریمور پایینتر نداشتم ؛
هر چند؛ هک گوشی و ریختن gps و ... اصلا در مقابل برنامه نویسی که عمریه کار منه ؛ فکر نمیکنم اصلا اسمشو بشه گذاشت کار که بهش ظاهرا" شما مینازی !!! البته در اون مورد هم ادعایی ندارم )

4) نکته ای که در آخر پست تون بهش اشاره کردی جزء پیشرفتهای gps است و نه نوکیا !!!:20:

Saha Software
30-11-2008, 21:28
آقا واقعأ من پشیمون شدم از خرید این ان 82
می خوام بفروشمش , یه ان 79 بخرم
کسی خریدار سراغ نداره؟؟؟

گوشی سالمه فقط نیاز به یه تعمیر جزئی داره (بلندگو)
حالم را بهم زد این ان 82

قبل از اینکه بخرمش خیلی تحقیق کردم ولی چه فایده ای هیچ کسی نگفت که نسبت به این پولش هیچ کاره خاصی نمی کنه

R_M_1002
30-11-2008, 22:00
کسی خریدار سراغ نداره؟؟؟

حالم را بهم زد این ان 82

قبل از اینکه بخرمش خیلی تحقیق کردم ولی چه فایده ای هیچ کسی نگفت که نسبت به این پولش هیچ کاره خاصی نمی کنه

با سلام.
میشه بگی دقیقا از چی اش شاکی هستی؟ و بگویی چه چیزی نیاز داشتی که n82 راضی ات نکرد؟ کدام گوشی فکر میکنی بهتر از اینه؟

Mojtaba N87
30-11-2008, 22:30
کسی خریدار سراغ نداره؟؟؟

حالم را بهم زد این ان 82

به نظر من یکی از بهترین و بی عیب ترین گوشی های نوکیاست :46:

================

دوستان یکم در پست ها رعایت کنید.

1- احترام به هم

2-حفظ انسجام تاپیک (اینجا جای مقایسه نیست)

ممنون

prince72
30-11-2008, 23:38
پیش گفتار) اولا شرط ارسال پست رعایت ادب است !!!!مطمئن باش اگه جای دیگه ای بود اینطور جواب نمیگرفتی از من !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1) اگه مسئله سیمبیان نبود از 6630 هم تعریف نمیکردم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2) مثل اینکه چشماتون یا سوادتون مشکل داره ، گفتم k750 مال داداشم بود و حرفی از مزیت اون گوشی زده نشد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا راست میگه امین دیگه شما همش داری الکی الکی وبیخود از گوشی ایرادای نادرست میگیری ....
میشه لطف کنی بگی با کدوم گوشی از ان 82 بهتر باشه حال میکنی من همونو واست بگیرم.؟؟؟؟؟؟
اینقدر دوست داشتم گوشیه دیگه ای دست میگرفتید اونوقت گریه میکردین که ان 82 چه نعمتی بود....
اون قضیه ی ان گیج هم رفیق من شما قبل از اپ باید تحقیق میکردین چون ریسک بزرگی بود ..........
تازه اگه صبر کنی اینم هک میشه بابا این که عیب گوشی نیست عیب فریمور هست.....
تازه 6630 کجا 82 کجا؟؟؟!!!!

قبل از اینکه بخرمش خیلی تحقیق کردم ولی چه فایده ای هیچ کسی نگفت که نسبت به این پولش هیچ کاره خاصی نمی کنهببین 400 تومنم میدی ...
1. شتاب سنج داره...
2.چیپ گرافیکی داره(البته شما نمیفهمید شاید...ولی واقعا شاهکاره..)که 96 و85 و79 ندارن.....
3.سی پی یو دو هسته ای که هیچکدوم از گوشیهای جدید تو خوابم نمیبینن....
4.بهترین وبهترین 5 مگایی دنیا عزیز میفهمی ینی چی؟؟؟؟؟؟؟
5.ان گیج اجرا میکنه روون تر از هر گوشیی...
6.صدا با کیفیت وبلندیشم در حد نیاز هست...
7.از همه گوشیها بهتره...
8. ساپورت مموری تا هرچی که بیاد

میتونی بری 500 تومن بدی یه 8 گیگ بخری اونم همین اامکاناتو داره منتها بدون مموری بی اندازه وچیزای دیگه حالا خودتون بگید ان 82 بهتره یا 8 گیگ نسبت به پولاشون؟؟؟؟
اقایون محترم نباید انتظار یه لپ تاب رو از گوشیتون داشته باتشید در حالی که ان 82 از لب تاب هیچ کمی نداره......
اگه مشکل دارید من خریدارشو سراغ دارم .....

از نظر صدا هم بنظرم تفاوت چندانی ندارن و گوشی هایی مثل k750 صداشون به مراتب بیشتر از n82 ه ! اونم بطور محسوس!!! (چه اسپیکر - چه هدفونی)

من خودمم کا750 داشتم کجای صدای اون عجوبه به ان 82 نزدیکه؟؟؟کیفیتش ؟؟؟؟؟؟

PLAΨMID
01-12-2008, 00:23
n82 يه مشكلاتي داره . . .
كه بيشتر به نحوه ي طراحي كيبوردش مربوط ميشه . صداش هم خيلي قوي نيست كه به نظر من حسنشه چون قبلا" يه 3250 داشتم كه صداي بيش از حد بلندش جيگرمو خون كرده بود . از بقيه لحاظ تكه نسبت به حتي 8 گيگ .
ولي هر قدر هم كه بدبين باشم 6630 رو با n82 مقايسه نميكنم . . .
خداييش بي انصافيه محضه .

R_M_1002
01-12-2008, 00:39
1. شتاب سنج داره...

جدا " لطف کن کاربرد شتاب سنج و بگو ما هم ازش استفاده کنیم ! البته کاربرد (auto rotate) اش رو فعلا داریم استفاده میکنیم ! :20:

2.چیپ گرافیکی داره که 96 و85 و79 ندارن.....
3.سی پی یو دو هسته ای که هیچکدوم از گوشیهای جدید تو خوابم نمیبینن....
8. ساپورت مموری تا هرچی که بیاد

این 3 تا رو میشه با معرفی منبع بگی و ما رو خوشحال کنی ؟ اتفاقا هنوز تو کف ه اینام !

4.بهترین وبهترین 5 مگایی دنیا عزیز میفهمی ینی چی؟؟؟؟؟؟؟

من شخصا دوربین بقیه رو تست نکردم ولی اینو شنیدم که بهترینه ! و کلا به دوربین نوکیا ایمان دارم !

5.ان گیج اجرا میکنه روون تر از هر گوشیی...
[/quote]
انشاالله بعد هک شدن فریمور 30 ما هم تجریبه کنیم و حالشو ببریم ! البته امیدوارم زودتر هک شه !

میتونی بری 500 تومن بدی یه 8 گیگ بخری اونم همین اامکاناتو داره منتها بدون مموری بی اندازه وچیزای دیگه !

اتفاقا با مدنظر گرفتن همین فاکتور مموری اینو به 95 ترجیح دادم وگرنه من عاشق صفحه بزرگ n95 بودم !

اون قضیه ی ان گیج هم رفیق من شما قبل از اپ باید تحقیق میکردین چون ریسک بزرگی بود ..........

بابا ؛ من که خودم آݐگرید نکردم ! خریدم خودش این فریمور روش نصب بود !

در کل قصد من ایراد گرفتن نبود ! کی آخه ݐول میده موبایل میگیره بعد هی ازش ایراد میگیره ؟ قصدم فقط یافتن راهی برای حل مشکلاتم بود !

YAMAHA-FZ16
01-12-2008, 01:26
پیش گفتار) اولا شرط ارسال پست رعایت ادب است !!!!مطمئن باش اگه جای دیگه ای بود اینطور جواب نمیگرفتی از من !!! :31:

1) اگه مسئله سیمبیان نبود از 6630 هم تعریف نمیکردم !:19:

2) مثل اینکه چشماتون یا سوادتون مشکل داره ، گفتم k750 مال داداشم بود و حرفی از مزیت اون گوشی زده نشد !:18:

3) پروفسور ! این من نیستم که فقط تو هک گوشی با فریمور 30 گیر کردم و این مشکل همگانی است ! :5:(اینو کاربرای خبره و قدیمی سایت بارها و بارها تاکید و تاییدکردن (چند تا پست بالاتر هست میتونی ببینی))
نکنه شما این موضوع رو حل کردی ؟ فکر کنم اصلا تو باغ نیستی یا ... ! :21:
( در ضمن اینکه مشکل یاد شده با فریمور فوق است و من مشکلی با هک گوشی فریمور پایینتر نداشتم ؛
هر چند؛ هک گوشی و ریختن gps و ... اصلا در مقابل برنامه نویسی که عمریه کار منه ؛ فکر نمیکنم اصلا اسمشو بشه گذاشت کار که بهش ظاهرا" شما مینازی !!! البته در اون مورد هم ادعایی ندارم )

4) نکته ای که در آخر پست تون بهش اشاره کردی جزء پیشرفتهای gps است و نه نوکیا !!!:20:
حالا چرا دعوا!همدیگه رو ببوسید!:31:اول اینکه من حواسم نبود که شما فریم ویر 30 ریختید!نبایستی این کار رو میکردید با اینکه میدونستید هک شدنی نیست!:19::46:دوم اینکه تو تعریفاتتون داشتید ان82 رو میکوبیدید کا750 رو میبردید بالا!کمی دیگه ادامه میدادید میگفتید دوربین کایدالله (کا750)از ان82 بهتره!!!:21::21::27::27::31::19::19::19:!!!س وم اینکه من نگفتم تکنولوژی نوکیا برا اون قابلیت نشون دادن مکان عکس گرفته شده هست!من گفتم اولین بار بود که از این قابلیت استفاده ی عملی کردم/!!!:8::8::5::5:و در اخر اینکه مگه حاجی بده که ناراحت شدید که گفتمتون حاجی؟؟؟:10::18::11:در اخر اگه کدورتی پیش اومد من معذرت!:11::10::46:
یه چیز دیگه حاجی(!!!!)من هم لیسانس نرم افزار کامپیوتر میخونم پس همدردم با شما!تا اینجای کارش هم فقط فهمیدم که include<stdio.h و اون conio.h ثابت هستند!!!از بقیه اش چیزی حالیم نشده!!پس ادعایی ندارم!!!:21::21::21::27::27::27::31::31::31:: 19::19::2::2:یه چیز دیگه من هم متولد 2006 در این فروم هستم که بنا به دلایلی ای دی 3000 پستی قبلیم رو بن کردن!نکات ریز رو باید گفت چه با لگد چه با مشت!!!!!:31::46::10::11:

PLAΨMID
01-12-2008, 10:20
جدا " لطف کن کاربرد شتاب سنج و بگو ما هم ازش استفاده کنیم ! البته کاربرد (auto rotate) اش رو فعلا داریم استفاده میکنیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

با اين وسيله يه سري فانكشن ها رو ميتوني با تكان دادن گوشي داشته باشي . مثلا" بعضي بازي ها( مثل marble maze ) و نرم افزار ها از اين قابليت استفاده ميكنن كه تعدادشون هم كم نيست .
اتفاقا" بيخود ترين كاربردش همين auto rotate هستش . من كه باهاش سرگيجه ميگرفتم !!! وغير فعالش كردم . البته حتما" در آينده نرم افزار هاي بهتري هم براي استفاده از اين قابليت طراحي خواهد شد .

Legend
01-12-2008, 10:28
جدا " لطف کن کاربرد شتاب سنج و بگو ما هم ازش استفاده کنیم ! البته کاربرد (auto rotate) اش رو فعلا داریم استفاده میکنیم ! :20:

ميتوني تو بخشه برنامه هاي كاربردي و حتي بازي ها تاپيك مخصوص گوشيهاي داراي شتابسنج رو ببيني....

این 3 تا رو میشه با معرفی منبع بگی و ما رو خوشحال کنی ؟ اتفاقا هنوز تو کف ه اینام !

منبعت من...چون خودم تستش كردم...هم رو N96 هم روي n81 و هم روي N82 ....و فقط روي 82 نتيجه گرفتم...

منبع نوشتاري هم ميخواي برو سايت نوكيا ديگه...

انشاالله بعد هک شدن فریمور 30 ما هم تجریبه کنیم و حالشو ببریم ! البته امیدوارم زودتر هک شه !

انشالله...منم منتظرم هك شه تا آپديت كنم...

شاد باشي:40:

PLAΨMID
01-12-2008, 11:12
انشالله...منم منتظرم هك شه تا آپديت كنم...

سلام
ببخشيد ، ميشه دقيقا" مزيت هاي فرمور جديد رو نسبت به قبلي بگين ؟ مسلما" اگه مزيتي نداشت اينهمه صحبت در موردش نميشد .
ممنون .

Legend
01-12-2008, 11:20
سلام
ببخشيد ، ميشه دقيقا" مزيت هاي فرمور جديد رو نسبت به قبلي بگين ؟ مسلما" اگه مزيتي نداشت اينهمه صحبت در موردش نميشد .
ممنون .

سرعت وصل شدن gps
كيفيت صدا درهدفون
و ...

مهمترين دليل واسه من اينه كه بايد درايور دوربين گوشي رو آپديت كنم...چون كيفيتش خيلي كم شده...البته تقصيرخودمه...چون دارم نهايت نهايت استفاده رو ازش ميكنم...هفته پيش 1 گيگ باهاش فيلم گرفتم....:18::18::41:
هندي كمش بود كم مياورد...:19::19:

چه اشتباهي كردم...:2:

nafare_aval
01-12-2008, 12:07
سرعت وصل شدن gps
كيفيت صدا درهدفون
و ...

مهمترين دليل واسه من اينه كه بايد درايور دوربين گوشي رو آپديت كنم...چون كيفيتش خيلي كم شده...البته تقصيرخودمه...چون دارم نهايت نهايت استفاده رو ازش ميكنم...هفته پيش 1 گيگ باهاش فيلم گرفتم....:18::18::41:
هندي كمش بود كم مياورد...:19::19:

چه اشتباهي كردم...:2:

مگه از دوربین گوشی زیاد استفاده کنی کیفیتش میاد پایین؟؟؟!!!!

خوب دوربین خوب گذاشتن که ادم زیاد استفاده کنه.میشه راجع به این مساله بیشتر توضیح بدید.

Legend
01-12-2008, 12:14
مگه از دوربین گوشی زیاد استفاده کنی کیفیتش میاد پایین؟؟؟!!!!

خوب دوربین خوب گذاشتن که ادم زیاد استفاده کنه.میشه راجع به این مساله بیشتر توضیح بدید.

شايدم من حساس شدم...ولي احساس ميكنم موقع عكاسي و فيلم برداري سوژه ها يكم ريك ريك ميشن...يعني مثلا" تيز تيز ميشن...يه جورايي شارپنس خيلي بالا....:41:

prince72
01-12-2008, 15:21
تو شب یا روز یونس جان؟؟؟؟

Linux Learner
01-12-2008, 16:09
امروز رفتم n95 8gb رو دیدم، خیلی صفحه گنده ای داره! دلم میخواد اونو داشته باشم. ولی اگه بعد اینکه اونو خریدم پشیمون شدم چیکار کنم!!!!

چقدر رو 82 بدم 8 گیگ بگیرم خوبه؟

سبز ها واقعیت داره؟ اگه آره پس چرا میگن 82 بهتر بازی هارو اجرا میکنه؟

N82
- 100 MB internal memory
- 128 MB SDRAM Memory
- ARM 11 332 MHz processor
Infrared port No

Standard battery, Li-Ion 1050 mAh
Stand-by Up to 225 h
Talk time Up to 4 h 20 min

N95 8GB

- 8 GB internal memory
- 128 MB SDRAM memory
- Dual ARM 11 332 MHz CPU
- 3D Graphics HW Accelerator
Infrared port Yes
- Dual slide design
(که جون میده واسه N-gage)

Standard battery, Li-Ion 1200mAH
Stand-by Up to 280 h
Talk time Up to 6 h

این قسمت قرمز یعنی چی؟
Bluetooth v2.0 with A2DP

مدتی که طول میکشه باتری خالی بشه تو 8 گیگ بیشتره؟

Linux Learner
01-12-2008, 16:13
تاریخ گوشیتو ببر به 02/2007 . روزش مهم نیست، فقط ماه و سال رو به این تاریخ تنظیم کن و بعد ببین این فایل رو میتونی نصب کنی؟

اگه نشد تاریخ رو بزار رو 15-05-2007

r_m_1002 جان، اینو تست کردی؟

noisymind
01-12-2008, 20:15
شايدم من حساس شدم...ولي احساس ميكنم موقع عكاسي و فيلم برداري سوژه ها يكم ريك ريك ميشن...يعني مثلا" تيز تيز ميشن...يه جورايي شارپنس خيلي بالا....:41:

نه بابا. به خودت داری تلقین میکنی. نمیشه که با یک گیگ فیلمبرداری کیفیت بیاد پایین که:18:

prince72
01-12-2008, 23:12
ای بابا لینوکس لرنر جون تو هم میخوای 8 گیگ بخری ؟؟؟؟
ولی من میدونم بعدش یا پشیمونی یا هیچ حسی نداری....

sogol6561
01-12-2008, 23:51
با سلام.
دوستان یه سوال داشتم.
مصرف باطری تو n82 چطوره؟دوستانی که این گوشی رو دارند ایا از باطریش راضی هستند.من برادرم میخواد این گوشی رو بگیره چون باطریش 1050 میلی امپره مونده که چکار کنه.
ممنون میشم اگه جواب بدین.:10:

Legend
02-12-2008, 00:06
تو شب یا روز یونس جان؟؟؟؟

تو روز ديگه...شب كه نميشه فيلم گرفت...

r_m_1002 جان، اینو تست کردی؟

جواب نميده زحمت نكش...

نه بابا. به خودت داری تلقین میکنی. نمیشه که با یک گیگ فیلمبرداری کیفیت بیاد پایین که:18:

نه بابا 1 گيگ 2 گيگ نيست كه...من تا حالا با گوشيم 4800 تا عكس انداختم و حدود 4.5 گيگ هم فيلم گرفتم...

ولي كم كم دارم راقب ميشم كه آپديتش كنم..:20:

ای بابا لینوکس لرنر جون تو هم میخوای 8 گیگ بخری ؟؟؟؟
ولی من میدونم بعدش یا پشیمونی یا هیچ حسی نداری....

تاييد ميشه

با سلام.
دوستان یه سوال داشتم.
مصرف باطری تو n82 چطوره؟دوستانی که این گوشی رو دارند ایا از باطریش راضی هستند.من برادرم میخواد این گوشی رو بگیره چون باطریش 1050 میلی امپره مونده که چکار کنه.
ممنون میشم اگه جواب بدین.:10:

باتريش با كار معمولي 1.5 روز دووم مياره...اگرم كار نكشي تا 4-5 روز..

شاد باشي(د) :40:

Linux Learner
02-12-2008, 10:30
تو فروم نوکیا n82 رو با n95 8gb مقایسه کردم و طبق گفته ی شما تمام اون قابلیت هایی که 8 گیگ داره رو 82 هم داره و تنها تفاوتشون ظاهرشونه! منم بی خیال صفحه نمایش بزرگترش شدم. چون اگه یک دفعه n95 8gb مثل اوندفعه که n82 از تو جیبم خورد رو آسفالت بیفته، دیگه فکر نکنم از اسلاید و ال سی دیش چیزی بمونه!

ما n82 ای موندیم...

یونس جان اصلا این حرفی که میزنی ارزش علمی نداره! چون امکان نداره با فیلم برداری زیاد کیفیت دوربین بیاد پایین و با آپدیت دوباره درست شه. نمیدونم شما چیزی جایی شنیدی؟

در پناه خدا

Legend
02-12-2008, 10:38
یونس جان اصلا این حرفی که میزنی ارزش علمی نداره! چون امکان نداره با فیلم برداری زیاد کیفیت دوربین بیاد پایین و با آپدیت دوباره درست شه. نمیدونم شما چیزی جایی شنیدی؟

در پناه خدا

خودمم شك كردم...ولي جديدا" انگار عكسارو تيز تيز ميندازه..:19: حالا فعلا" باحاش سر ميكنم شايد درست شه...:20:

mehrdad.2008
02-12-2008, 11:13
سلام
دوستان و بزرگان
این گوشی n82 ما یه چند وقت پیش حدوده 4 ماه دچار مشکل بر عکس شدن صفحه شد که خوب هر چی گشتم کسی نتونست درست کنه غیر یه تعمیر کار حالا . ولی بعد درست شدن صفحه همون موقع دوربینش از کار افتاد یعنی نرم افزار گرفتن عکسش هنگ میکنه و نمیشه باهاش کار کرد و باید دره دوربینو بست با فلشم درست نمیشه . مشکل از خوده دوربینشم نیست چون یه دوربین دیگه هم روش امتحان شده . خلاصه اوون تعمیرکار گفتش قطعشو ندارم . اگه اشتباه نکنم گفت درایور یا یه همچین چیزاییش مشکل داره که 20 30 هم بیشتر نمیشه خرجش .
حالا اساتید یه تعمیرکار متخصص میشناسین واسه n82 که همچین چیزیو درست کنه ؟
4 ماه پیش هم پست دادم کسی جواب نداد !! اندفه خدا کنه جوابو بگیرم؟؟

prince72
02-12-2008, 14:00
یونس جون جواب این دوست ما هم رو بده....

Legend
02-12-2008, 14:12
سلام
دوستان و بزرگان
این گوشی n82 ما یه چند وقت پیش حدوده 4 ماه دچار مشکل بر عکس شدن صفحه شد که خوب هر چی گشتم کسی نتونست درست کنه غیر یه تعمیر کار حالا . ولی بعد درست شدن صفحه همون موقع دوربینش از کار افتاد یعنی نرم افزار گرفتن عکسش هنگ میکنه و نمیشه باهاش کار کرد و باید دره دوربینو بست با فلشم درست نمیشه . مشکل از خوده دوربینشم نیست چون یه دوربین دیگه هم روش امتحان شده . خلاصه اوون تعمیرکار گفتش قطعشو ندارم . اگه اشتباه نکنم گفت درایور یا یه همچین چیزاییش مشکل داره که 20 30 هم بیشتر نمیشه خرجش .
حالا اساتید یه تعمیرکار متخصص میشناسین واسه n82 که همچین چیزیو درست کنه ؟
4 ماه پیش هم پست دادم کسی جواب نداد !! اندفه خدا کنه جوابو بگیرم؟؟

اگه مشكل درايور باشه..كه نرمافزاريه و با آپديت يا نهايتا" فلش بايد درست شه...البته اگه درايور باشه...:46:

prince72
02-12-2008, 14:22
تو تهران گمانم نمایندگیهای نوکیا خودشون بهترین وبزرگترین تعمیرگاها رو دارن....

R_M_1002
02-12-2008, 14:29
من وقتی گوشیمو جدیدا" روشن میکنم اول بسم الله میخوهد یه برنامه رو نصب کنه که نمیدونم چیه ! و مینویسه installing
که البته بعد از کمی جون کندن نمیتونه نصب کنه و error میده و کلا از نصب میاد بیرون ؛ بعد صفحه اصلی میاد .
این مشکل باعث میشه گویشی ام بعد روشن شدن دیر در حالت آماده بکار قرار گیرد ؟ راه خلاصی از این چیست ؟
ݐوشه install هم در درایو مموری گوشی خالی کردم ولی درست نشد !

prince72
02-12-2008, 14:33
گوشیتو هک کزدی؟؟؟؟
اگه کردی (همون سکمن..)مموری تو فرمت کن حله...

Majid393
02-12-2008, 14:34
من وقتی گوشیمو جدیدا" روشن میکنم اول بسم الله میخوهد یه برنامه رو نصب کنه که نمیدونم چیه ! و مینویسه installing
که البته بعد از کمی جون کندن نمیتونه نصب کنه و error میده و کلا از نصب میاد بیرون ؛ بعد صفحه اصلی میاد .
این مشکل باعث میشه گویشی ام بعد روشن شدن دیر در حالت آماده بکار قرار گیرد ؟ راه خلاصی از این چیست ؟
ݐوشه install هم در درایو مموری گوشی خالی کردم ولی درست نشد !

گوشیتو هک کزدی؟؟؟؟
اگه کردی (همون سکمن..)مموری تو فرمت کن حله...

نقل قول از خودم : :دی

شما گوشیتو تو حالت هک بذار ....
بعدش x-plore رو باز کن ....
E رو بیار و فولدر private رو باز کن .... تو private یه پوشه هست به نام : 10202dce .... تمام محتویات اون پوشه رو حذف کن .....
حالا دیگه اون پیغام نمیاد .....

Linux Learner
02-12-2008, 16:44
Majid393 جان میخواستم نقل قول بدم که خودت اومدی!

میگم توی P30WORLD تعمیر کار موبایل خبره نیست؟

یونس جان اون برنامه ای رو که گذاشتم رو چندین نفر که v30 داشتن، تست کردن و جواب گرفتن. والا نمیدونم ولی شما با قاطعیت میگی نمیشه. تست کردی؟ اگه نه یکی از بچه هایی که V30 داره تست کنه! توی یه فروم خارجی اینو گرفتم و اونجا خیلی ها گفتن که جواب داده.

اگه کسی خواست تست کنه، توی پست شماره ی 2615 نرم افزارش هست. بگید اصلا" نصب میشه، نمیشه؟

mehrdad.2008
02-12-2008, 19:52
اگه مشكل درايور باشه..كه نرمافزاريه و با آپديت يا نهايتا" فلش بايد درست شه...البته اگه درايور باشه...:46:
مرسی از پاسختون
نه با فلش و آپدیت درست نشد
مشکل رو می دونم سخت افزاریه
نمایندگی هم که تنها کاری که می تونه بکنه برد عوض کردن
می گن قطعه نداریم در صورتی که گوشی رو باز هم نکردن . اپراتور واسه تست داشت بزور شارژرو می کرد توو جا هدفون . تازه به من می گه این سوکت شارژش مشکل داره

حالا کسی جاایی می شناسه بشه اعتماد کرد؟

Legend
02-12-2008, 21:02
Majid393 جان میخواستم نقل قول بدم که خودت اومدی!

میگم توی P30WORLD تعمیر کار موبایل خبره نیست؟

یونس جان اون برنامه ای رو که گذاشتم رو چندین نفر که v30 داشتن، تست کردن و جواب گرفتن. والا نمیدونم ولی شما با قاطعیت میگی نمیشه. تست کردی؟ اگه نه یکی از بچه هایی که V30 داره تست کنه! توی یه فروم خارجی اینو گرفتم و اونجا خیلی ها گفتن که جواب داده.

اگه کسی خواست تست کنه، توی پست شماره ی 2615 نرم افزارش هست. بگید اصلا" نصب میشه، نمیشه؟

آره مطمئنم...این روشٰ همونروشیه که من برای هک سیمبین 9,3 واسه N-Gage گذاشتم..میتونی بری ببینی...و اینکه مسلما" اونی که دیدی n82 : fw 30 نبوده...n95 بوده...:46:

reza boy
02-12-2008, 23:14
قيمتش چقدر شده با گارنتي وبدون گارنتي؟

R_M_1002
02-12-2008, 23:58
نقل قول از خودم : :دی
من گوشی ام رو هک نکردم و ورژن اش همون 30 است . ولی x-plore رو نصب کردم . از اونه ؟

yazdankhah
04-12-2008, 12:59
سلام

مشکلی داشتم که گفتم از نظرات دوستان هم استفاده کنم.

چند روز پیش یه رم Sandisk اصل 4 گیگ به قیمت 14 هزار تومان از علاالدین گرفتم.
این رم تو گوشیم فرمت میشه و وقتی با کابل وصل به کامپیوتر میکنم کاملا درست و صحیح عمل میکنه.
میتونم روش فایل منتقل کنم و یا پاک کنم بدون هیچ مشکلی.

این رم با هیچ رم ریدری و با هیچ خشابی به کامپیوتر وصل نمیشه و کامپبوتر اونو نمیشناسه!!!!

شما نظر خاصی ندارید؟

prince72
04-12-2008, 13:16
دوست من شما با خشاب به یه لپ تابم اتصال بده ببین چه جوریه....

yazdankhah
04-12-2008, 14:30
دوست من شما با خشاب به یه لپ تابم اتصال بده ببین چه جوریه....

اتفاقا من فقط با لپ تاپ این تست رو انجام دادم. با چندین مدل خشاب و چندین مدل رم ریدر مختلف
اما هیچ کدومشونو لپ تاپ نمیشناسه.

جالب اینه که با کابل usb هیچ مشکلی نداره !!!

e.khafan!
04-12-2008, 19:21
سلام

مشکلی داشتم که گفتم از نظرات دوستان هم استفاده کنم.

چند روز پیش یه رم Sandisk اصل 4 گیگ به قیمت 14 هزار تومان از علاالدین گرفتم.
این رم تو گوشیم فرمت میشه و وقتی با کابل وصل به کامپیوتر میکنم کاملا درست و صحیح عمل میکنه.
میتونم روش فایل منتقل کنم و یا پاک کنم بدون هیچ مشکلی.

این رم با هیچ رم ریدری و با هیچ خشابی به کامپیوتر وصل نمیشه و کامپبوتر اونو نمیشناسه!!!!

شما نظر خاصی ندارید؟

دوست عزیز ، رمی که شما خریدید ، یعنی کلا رمای 4 و 4 گیگ به بالا با تکنولوژی HC ساخته میشن ( کلا HC هستن ) و فقط دستگاه هایی که با اینا کامپتیبل هستن میتونن بخوننش ، اون اول که اومده بود با هر کارت یک رم ریدر هم میداد ، ولی جدیدا همه ی رم ریدرا میخوننشون به خاطر همین دیگه رم ریدر رو نمیزارن یا اگرم میزارن ( برا 8 گیگ ) 2 تا 3 تومن گرونتر میشه ، شما هم با خرید یه رم رید 4 هزار تومنی که روش نوشته باشه SD hc میتونید بدون نیاز به گوشی از کارت خودتون استفاده کنید
منم همین کارو کردم .

BLACK-BLACK
05-12-2008, 17:08
قيمتش چقدر شده?

Majid393
05-12-2008, 17:49
قيمتش چقدر شده?

فک کنم حدود 400 تومن .....:20:

noisymind
05-12-2008, 18:17
آره. تازه سایت دیجی کالا که قبلا زده بود 380-90 اینا الان زده 405 تومان انگاری!!!

Mani Sasy
05-12-2008, 20:23
ولی توی سایت گوشی شاپ 385 هزار تومن.

مهرداد خورسند
06-12-2008, 14:03
من تازگيا N82 خريدم، ميخوام بدونم راهی هست كه بشه آيكن برنامه‌ای رو به منوی اصلی (در واقع همون صفحه‌ی اصلی) اضافه كرد كه ديگه لازم نباشه به بخش Application رفت و مثلاً ماشين حساب رو اجرا كرد؟
مرسی.

Majid393
06-12-2008, 14:11
Edited

پاک شود ......

prince72
06-12-2008, 14:13
مبارکه...
برو تئو settingبعدgeneralبعدpersonalisati.....بعد standby modeبعدactivestandby apps.بعد 6تا مورد هست که میتونی به گزینه ی دلخواه تغیرشون بدی....

yazdankhah
06-12-2008, 23:07
سی دی های اریجینال ، audio cd هستند که با نرم افزار میوزیک منجر نوکیا ، میتونید اونارو به فرمت m4a یا همون aac4+ تبدیل کنید که واقعا کیفیت صدا باالا هست ...
با نرم افزارای audition از شرکت ادوب و soundforge از شرکت سونی هم می تونید استفاده کنید ....

سلام

دوست عزیز من چندین audio cd و با نرم افزار ImTOO Audio Maker تبدیل به m4a کردم اما در کمال تعجب هیچ کدوم از فایل ها تو گوشی اجرا نشدند!!!!!

reza2pars
07-12-2008, 11:08
سلام میخواستم ببینم شما که این گوشی رو خریدین ازش ر راضی هستین یا نه اگه عیب خاصی داره بهم بگین

mr_khodaei2008
07-12-2008, 12:03
به نظر شمامناین گوشی را بخرم بهتره یا n85

Majid393
07-12-2008, 12:06
سلام میخواستم ببینم شما که این گوشی رو خریدین ازش ر راضی هستین یا نه اگه عیب خاصی داره بهم بگین

من کاملا راضیم ...... عیب و ایراد خاصی هم نداره .....:20:

prince72
07-12-2008, 18:43
به نظر شمامناین گوشی را بخرم بهتره یا n85
سلام دوست من بسته به خودته...
اگه برات دوربین مهمه وسی پی یوی دوهسته ای وچیپ گرافیکی(که همه ی اینا واسه من کاملا و100 درصد مهم...)من بهت تو تمام گوشیهای نوکیا همین 82 رو پیشنهاد میکنم...
اگه هم اف ام دوست داری و ال سی دی بزرگتر وشایدم صدای بهتر ان 85 رو توصیه میکنم.....

Legend
07-12-2008, 18:53
سلام دوست من بسته به خودته...
اگه برات دوربین مهمه وسی پی یوی دوهسته ای وچیپ گرافیکی(که همه ی اینا واسه من کاملا و100 درصد مهم...)من بهت تو تمام گوشیهای نوکیا همین 82 رو پیشنهاد میکنم...
اگه هم اف ام دوست داری و ال سی دی بزرگتر وشایدم صدای بهتر ان 85 رو توصیه میکنم.....

صداش از 82 کمتره...

prince72
07-12-2008, 18:57
پس چه طور دوست من میگه خیلی بلند تره؟؟؟اخه باباشم ان82 داره....

Legend
07-12-2008, 21:29
پس چه طور دوست من میگه خیلی بلند تره؟؟؟اخه باباشم ان82 داره....

برو تو كلوپ 85 يكي از بچه ها تازه خريده ميگه كمتره..آمارشو بگير به ما هم بگو...:46:

PLAΨMID
07-12-2008, 22:14
سرعت وصل شدن gps
كيفيت صدا درهدفون
و ...

مهمترين دليل واسه من اينه كه بايد درايور دوربين گوشي رو آپديت كنم...چون كيفيتش خيلي كم شده.

الان واسه من در عرض 3 ، 4 دقيقه gps وصل ميشه . در حال حركت هم يكمي بيشتر طول ميكشه .
ولي يه چيزي :
اگه از گوشي زياد كار بكشي قاعدتا" بايستي از لحاظ سخت افزاري مشكل پيدا كنه . ولي آپديت نرم افزاري چه كمكي ميتونه به بهبود كيفيت دوربين بكنه ؟

Legend
08-12-2008, 00:32
الان واسه من در عرض 3 ، 4 دقيقه gps وصل ميشه . در حال حركت هم يكمي بيشتر طول ميكشه .
ولي يه چيزي :
اگه از گوشي زياد كار بكشي قاعدتا" بايستي از لحاظ سخت افزاري مشكل پيدا كنه . ولي آپديت نرم افزاري چه كمكي ميتونه به بهبود كيفيت دوربين بكنه ؟

حالا اين ديگه آخرين راهشه...شايد با نصب دوباره درايورش بهتر بشه...مثه عوض كردن ويندوز...
البته ديگه عهد كردم انقدر فيلم باهاش يه سره نگيرم ...بنده خدا...:31:

mo.mo
08-12-2008, 11:42
سلام دوستان من تازه n82 خریدم دنبال نقشه های gps و چند تا تم و چند تا بازی واسه این گوشی میگردم .
(در ضمن قبلش سرچ هم نکردم چون وقتش رو نداشتم شرمنده)

qo0oick
08-12-2008, 11:51
سلام دوستان من تازه n82 خریدم دنبال نقشه های gps و چند تا تم و چند تا بازی واسه این گوشی میگردم .
(در ضمن قبلش سرچ هم نکردم چون وقتش رو نداشتم شرمنده)
زود برو سر اصل مطلب!
بازی های N-Gage 2 ساپورت می کنه که واقعاً با بازی هاش حال می کنی!
آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازي هاي N-Gage براي سيمبين 9.1 و 9.2

هر سوالی هم داشتی اقا یونس گلمون کمکت می کنه (Legend) :8:

PLAΨMID
08-12-2008, 12:07
حالا اين ديگه آخرين راهشه...شايد با نصب دوباره درايورش بهتر بشه...مثه عوض كردن ويندوز...
البته ديگه عهد كردم انقدر فيلم باهاش يه سره نگيرم ...بنده خدا...:31:

اون 1 گيگي كه گفتي فيلم گرفتي ، حدودا" چند دقيقه شد ؟

Legend
08-12-2008, 12:10
اون 1 گيگي كه گفتي فيلم گرفتي ، حدودا" چند دقيقه شد ؟

حدود 1 ساعت...

prince72
08-12-2008, 14:50
پس چه طور میگن هر 1 دقیقه 100 مگ؟؟؟؟

Legend
08-12-2008, 15:07

هر دقيقه حدود 20 مگ..مگه hd ميگيره 100 مگ؟؟؟:31:

Greight
08-12-2008, 15:09
نه بابا ديگه انقدر هم نيست. هر دقيقه فك كنم دوروبر 20 تا بشه البته دقيقش تو ذهنم نيست

prince72
08-12-2008, 18:43
اره راست میگید ...
من حسابم اشتباه بود
با مموری 2 گیگ میشه 100 دقیقه...

higrade61
09-12-2008, 00:24
کسی خریدار سراغ نداره؟؟؟

حالم را بهم زد این ان 82

دادا میخواستیماساژت بده ، نون بخره غذا درست کنه چایی دم کنه؟
والا زن آدمم دیگه اینکارا رو نمیکنه!

prince72
09-12-2008, 08:40
edited...
please delet this post....

Capcom
09-12-2008, 12:49
سلام دوستان
یه شمکلی واسه ان82 من پیش اومده ، موقعی که میخوان بلوتوث رو روشن کنم این ارور رو میده:
unable to perform bluetooth operation

ریست هم کردم ، مشکل حل نشده ، میخوام ببینم بدون فلش مشکل حل میشه؟

e.khafan!
09-12-2008, 12:57
کسی خریدار سراغ نداره؟؟؟

حالم را بهم زد این ان 82

ببخشید شما میخواستید گوشیتون چی کار کنه ؟ منم جای شما بودم n79 می خریدم ولی گوشی بجز تو ظاهر و سیمبین و SMART theme و FM transmitter چیز بیشتری از 82 نداره ، پس اگر 82 نمیتونه شمارو راضی کنه ، حتما 79 هم همینطور خواهد بود ضمن اینکه ngage فعلا براش کار نمیکنه .

بلنگوشم که خراب کردی !!! توصیه میکنم اول دفترچه راهنمارو کامل بخون ، بعد یه سر بیا پی سی تو قسمت برنامه های کاربردی ببین طیف برنامه ها و کارایی که میتونن بکنن بعد بگو این گوشی کاری نمیکنه .... (یه توصیه اون 30 تومنی که برای فروش میخوای ضرر کنی + تفاوت قیمتی که با 79 داره رو سه قسمت کن یه قسمت برا یه خدمت کار بزار کنار ، یه قسمت برا تعمیر گوشی یه قسمت هم برا مترجم دفترچه ی 82 ( اگر با انگلیسی مشکل داری ) )

Saha Software
09-12-2008, 16:43

نه عزیز این کارا را نمی خواستم بکنه
می خواستم حداقل بعد از 6 ماه خراب نشه
می خواستم اینقدر ناز نباشه
می خواستم اگه 2 بار افتاد زمین چیزیش نشه
می خواستم اگه ................

می خواستم یه 6630 باشه با خصوصیات جدید و بهتر (دوربین بهتر-جی پی اس و ... )
اما.....

Saha Software
09-12-2008, 16:46
ببخشید شما میخواستید گوشیتون چی کار کنه ؟ منم جای شما بودم n79 می خریدم ولی گوشی بجز تو ظاهر و سیمبین و smart theme و fm transmitter چیز بیشتری از 82 نداره ، پس اگر 82 نمیتونه شمارو راضی کنه ، حتما 79 هم همینطور خواهد بود ضمن اینکه ngage فعلا براش کار نمیکنه .

بلنگوشم که خراب کردی !!! توصیه میکنم اول دفترچه راهنمارو کامل بخون ، بعد یه سر بیا پی سی تو قسمت برنامه های کاربردی ببین طیف برنامه ها و کارایی که میتونن بکنن بعد بگو این گوشی کاری نمیکنه .... (یه توصیه اون 30 تومنی که برای فروش میخوای ضرر کنی + تفاوت قیمتی که با 79 داره رو سه قسمت کن یه قسمت برا یه خدمت کار بزار کنار ، یه قسمت برا تعمیر گوشی یه قسمت هم برا مترجم دفترچه ی 82 ( اگر با انگلیسی مشکل داری ) )

چشم آقا ............

PLAΨMID
10-12-2008, 01:43

اما.....

6630 يه گوشي خفن كار ( يا يه جورايي بگم خر كار) و جانشين مناسبي واسه 3310 از اين نظره !!!:31:
ضمن اينكه قابش به راحتي تعويض ميشه ( در رنگ ها و طرح هاي مختلف !!) و ارزون هست . N82 يه جورايي فانتزي و ظريفه و با اينهمه دم و دستگاهي كه داره عجيب نيست بعد از زمين خوردن آسيب ببينه .
البته مال من تا حالا 2 بار افتاده و طوريشم نشده .

Legend
10-12-2008, 11:35

اما.....

واسه من بعد از حدود 11 ماه مشكلي نداره...
ناز از چه نظر؟ رنگش بره؟ خب بره مگه چيه...اصل كاري كه با گوشي انجام ميشه...
واسه 4 بار رو سراميك و 2 بار رو آسفالت افتاده...چيزيش نشده...
ديگه گوشي اونجوري نميبيني...چون هر چي كارايي بيشتر ميشه ظرافت كار بيشتر ميشه...:46:

R_M_1002
10-12-2008, 22:27
زود برو سر اصل مطلب!
بازی های N-Gage 2 ساپورت می کنه که واقعاً با بازی هاش حال می کنی!
آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازي هاي N-Gage براي سيمبين 9.1 و 9.2

هر سوالی هم داشتی اقا یونس گلمون کمکت می کنه (Legend) :8:
این رو مورد توجه قرار بدید که معمولا روی n82 های جدید فریمور جدید نصبه که هک نشدنیه و ngage2 خبری نیست !!!
البته مشکل sign را میشه با cer/key حل کرد ولی ngage2 رو فعلا باید ببیوسی بزاری کنار و روش زیاد حساب باز نکنی.
من خودم اولا زیاد باهاش حال نکردم ولی الان که 4 هفته گذشته کم کم دارم بهش عادت میکنم و باهاش حال میکنم.کمی طول میکشه که از سیستم های سیمبیان بی دردسر (ساین و ...) به سیمبیان جدید عادت و مهاجرت کنی.

Greight
10-12-2008, 23:12
این رو مورد توجه قرار بدید که معمولا روی n82 های جدید فریمور جدید نصبه که هک نشدنیه و ngage2 خبری نیست !!!
البته مشکل sign را میشه با cer/key حل کرد ولی ngage2 رو فعلا باید ببیوسی بزاری کنار و روش زیاد حساب باز نکنی.
من خودم اولا زیاد باهاش حال نکردم ولی الان که 4 هفته گذشته کم کم دارم بهش عادت میکنم و باهاش حال میکنم.کمی طول میکشه که از سیستم های سیمبیان بی دردسر (ساین و ...) به سیمبیان جدید عادت و مهاجرت کنی.
نه عزيز اينم حل شد !
برو اينجا :
htt p://ww w.m obilestan.net/showthread.php?p=740215#post740215

صفر خونسرد
11-12-2008, 01:22
سلام برنامه های شتابسنج رو گوشی ان82 نصب شد ولی جواب نیئیده کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک

Legend
11-12-2008, 12:53
سلام
دوستانی که ورژن 30 دارند به این تاپیک مراجعه کنند لطفا":20:

ممنون شاد باشید:40:

Majid393
11-12-2008, 13:21
سلام برنامه های شتابسنج رو گوشی ان82 نصب شد ولی جواب نیئیده کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک

پلاگین شتاب سنج رو نصب کردی ؟؟
---------------------------------------------------------------------------------------
مشکل دیگه ای داشتی ، تو تاپیک خودش مطرح کن ........:46:

prince72
12-12-2008, 14:35
دوست من میگم اگه اروری چیزی میده بگو تا بهت بگیم اخه امکانش هست که عیب از شتاب سنجو گوشی و...نباشه...

saegheh67
12-12-2008, 14:54
بچه ها هر کدام از شما که 82 داره فرق نمیکنه چینی باشه یا فنلاندی اگر ممکنه چند عکس از لیبل پشت گوشی بگیرید و اینجا قرار دهید چون میخواهم با هم مقایسه کنم و ببینم فرقشون چیه؟
با تشکر

rasoul2005
12-12-2008, 20:14

سلام

دادا خیلی با حرفایی کی زدی خندیدم جمعه شبی

nhkARAMI
13-12-2008, 13:32
سلام
کسی explorer و ویروس کش خوب سراغ داره

Majid393
13-12-2008, 13:47
سلام
کسی explorer و ویروس کش خوب سراغ داره

منظورت از explorer چیه ؟؟؟ فایل منیجر یا مرورگر اینترنت ؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------
به آنتی ویروس احتیاجی نیست ...... اما :

prince72
13-12-2008, 13:59
به آنتی ویروس احتیاجی نیست ......
چون هر ویروسی هم که باشه رو موباایل اثری نداره وبرای کامپیوتره مگر بعضی ویروسهای طراحی شده که من بعید میدونم بگیره گوشیتون...

nhkARAMI
13-12-2008, 14:02
آره منظورم همون فابل منیجره.
چرا به آنتی ویروس احتیاج نیست.
بعد هم یک سوال دیگه چرا برخی برنامه های sisروی گوشی نصب نمیشن؟

Majid393
13-12-2008, 14:10
آره منظورم همون فابل منیجره.
چرا به آنتی ویروس احتیاج نیست.

دوستمون جواب این سوال شما رو تو پست قبلی گفتن.

بعد هم یک سوال دیگه چرا برخی برنامه های sisروی گوشی نصب نمیشن؟

هنگام نصب ارور میده ؟؟؟

البته ممکنه برنامه ها رو ساین نکرده باشید .......
-----------------------------------------------------------------------------------------
اینم فایل منیجر :

prince72
13-12-2008, 14:23
دوست من اگه مشکلت ساین باشه برو به اینجا(*99 درصد ساینه...)

nhkARAMI
13-12-2008, 14:59
با تشکر از دوستان
زمانی که می خواهم برخی فایلهای sisرو نصب کنم پیغام not supportمیده

PLAΨMID
13-12-2008, 16:04
با تشکر از دوستان
زمانی که می خواهم برخی فایلهای sisرو نصب کنم پیغام not supportمیده

ايها فايل هاي sis ي هستن كه واسه گوشي هاي قديمي تر ساخته شده اند و به گوشي شما نميخورن .

هنگام نصب ارور میده ؟؟؟

البته ممکنه برنامه ها رو ساین نکرده باشید .......

راستي مجيد جون ، اون ارور file corupted يادت مياد ؟ من فكر ميكردم مشكل از دانلود ناقص باشه ولي چند وقت پيش يه 3250 رو هك كرديم و بعدش همش همين پيغام رو ميداد . هيچي روش نصب نميشد .
ممكنه اين ارور ناشي از هك اشتباه گوشي باشه ؟؟
ممنون .

Majid393
13-12-2008, 18:23
راستي مجيد جون ، اون ارور file corupted يادت مياد ؟ من فكر ميكردم مشكل از دانلود ناقص باشه ولي چند وقت پيش يه 3250 رو هك كرديم و بعدش همش همين پيغام رو ميداد . هيچي روش نصب نميشد .
ممكنه اين ارور ناشي از هك اشتباه گوشي باشه ؟؟
ممنون .

اگه فایل installserver ریخته باشید ، ممکنه اونو اشتباه انتخاب کردید ...... چون فایل installserver 3250 با بقیه فرق میکنه .......

PLAΨMID
13-12-2008, 22:31
دقيقا" درسته .
فايل installServer رو اشتباه ريخته بودم .
پس اگه توي گوشي هاي ديگه هم اين اشتباه تكرار بشه ميتونه منجر به همين پيغام بشه .
ممنون .

مهرداد خورسند
14-12-2008, 10:37
چطوری ميتونم يه Theme رو حذف يا UnInstall كنم؟
توی راهنمای گوشی نوشته كه بايد روی Theme برم و كليد C رو بزنم، اين كارو ميكنم و هيچ اتفاقی نميفته!
مرسی.

yazdankhah
14-12-2008, 13:02
اگه دوستان یادشون باشه گوشی N73 بالا سمت چپ یه LED داره که برخی مواقع روشن و خاموش میشه (داشتن Miss Call و یا داشتن SMS جدید) من هر چی گشتم تو N82 مورد مشابهی هست اما نمیشه فعالش کرد. اگه ممکنه راهنمایی کنید تو این گوشی هم میشه همچون قابلیتی رو نصب کرد؟

با تشکر

Majid393
14-12-2008, 13:14
چطوری ميتونم يه Theme رو حذف يا UnInstall كنم؟
توی راهنمای گوشی نوشته كه بايد روی Theme برم و كليد C رو بزنم، اين كارو ميكنم و هيچ اتفاقی نميفته!
مرسی.
از App.Manager حذف کن .....

اگه دوستان یادشون باشه گوشی N73 بالا سمت چپ یه LED داره که برخی مواقع روشن و خاموش میشه (داشتن Miss Call و یا داشتن SMS جدید) من هر چی گشتم تو N82 مورد مشابهی هست اما نمیشه فعالش کرد. اگه ممکنه راهنمایی کنید تو این گوشی هم میشه همچون قابلیتی رو نصب کرد؟

با تشکر
ان82 این قابلیت رو نداره ......

Saman-tci
14-12-2008, 17:28

با تشکر

دوست من اون led برای یادآوری miss called و یا sms نیست ... اون چراغ موقعی که حالت sleep mode روشن باشه فعال میشه .... و ربطی به میس کال و یا sms نداره

YAMAHA-FZ16
16-12-2008, 19:03
بدون ان82 شدم هی هی!سحر نازو بردن هی هی!!!!خاک وچوک!!!
بدبخت شدم هی هی!!
اسپیکرش به .. رفت!!!
امروز بردم گارانتی!
فعلا گرفتن ازم!گفتن تا فردا خبرشو بهت میدیم!!!!فقط مشکل اینه که :یادم رفت ان گیج رو پاکش کنم اگه بفهمند احتمالا از گارانتی خارج میشه!!یونس خدا بگم چیکارت نکنه اگه ان 82مو درست نکنند!!با این ان گیجت!!دی:

arfnpm
16-12-2008, 19:14
سلام دوستان
خواستم ببینم این گوشی های نوکیا که در چین تولید شده و پشتش نوشته ساخت فنلاند سیستم عاملش چیه ایا جاوا داره؟

arfnpm
16-12-2008, 19:17
سلام دوستان
خواستم ببینم گوشی های نوکیا ساخت چین که پشتش نوشته ساخت فنلاند سیستم عاملش چیه ایا جاوا داره؟

prince72
16-12-2008, 20:48
بابا اقا امین این قضیه میشه تقصیر خودت یه جورایی تازه اونا اگه بگردن تو گوشیت میفهمن................
یونس که بنده خدا کار خیر کرده.......
ولی اگه این ان گیج نبود کیف ان 82 نصف میشد.........

YAMAHA-FZ16
16-12-2008, 21:41
نه فوقش همونجا گوشی رو ریست میکنند تا فایلها پاک بشه ولی میترسم مثل گارانتی اپل اگه فایل کرک شده ببینند پس بفرستن و گارانتی گوشی رو هم باطل کنند!!من برای ایپاد تاچم قبلش کامل همه چیز رو پاک کردم چون قبلش تو نت خونده بودم که یه بنده خدایی تو انگلیس گارانتی و وارانتی ایفونش رو به خاطر داشتن cydia و اینستالر که مخصوص دانلود رایگان گیم و نرم افزار در ایپاد تاچ و ایفون هستند باطل کردن!!!!

noisymind
16-12-2008, 23:09
بدون ان82 شدم هی هی!سحر نازو بردن هی هی!!!!خاک وچوک!!!
بدبخت شدم هی هی!!
اسپیکرش به .. رفت!!!
امروز بردم گارانتی!
فعلا گرفتن ازم!گفتن تا فردا خبرشو بهت میدیم!!!!فقط مشکل اینه که :یادم رفت ان گیج رو پاکش کنم اگه بفهمند احتمالا از گارانتی خارج میشه!!یونس خدا بگم چیکارت نکنه اگه ان 82مو درست نکنند!!با این ان گیجت!!دی:

اسپیکرش چی شده مگه؟

YAMAHA-FZ16
17-12-2008, 08:16
قر قر میکرد!قطع و وصل میشد!!!فجیع!!!

prince72
17-12-2008, 09:01
\پس خدا کنه باطلش نکنن....

YAMAHA-FZ16
17-12-2008, 11:49
خدا رو شکر درستش کردن!البته اول کمی نویزی بود دوباره تا میخواستم نشونش بدم خوب شد!گفت اسپیکر بالایی رو عوض کردن!

noisymind
17-12-2008, 11:59
خدا رو شکر درستش کردن!البته اول کمی نویزی بود دوباره تا میخواستم نشونش بدم خوب شد!گفت اسپیکر بالایی رو عوض کردن!

خب خدا رو شکر. چی شده بود؟ زمین خورده بود؟

Solid_Snake
17-12-2008, 14:30
سلام به همه
گوشي من يه مدتيه يه مشکل پيدا کرده:
وقتي دوربين گوشي رو باز يا بسته مي کنم به صورت خودکار فلاش قرمز رنگ روشن و خاموش مي شه
يکي کمک کنه گوشيم داره از دست مي ره

YAMAHA-FZ16
17-12-2008, 16:44
خب خدا رو شکر. چی شده بود؟ زمین خورده بود؟

نه!!یعنی نمیدونم!!احتمالا اب رفته بوده بهش!یا شاید هم چون چینی هست سریع عیب برداشته!وگرنه من 5700 مجارستانیم رو با اینکه بدنه ای نداره همه چیزش کار میکنه!!:13::13::18::27:

BLACK-BLACK
17-12-2008, 22:45
سلام به همه
گوشي من يه مدتيه يه مشکل پيدا کرده:
وقتي دوربين گوشي رو باز يا بسته مي کنم به صورت خودکار فلاش قرمز رنگ روشن و خاموش مي شه
يکي کمک کنه گوشيم داره از دست مي ره

احتمالا فلاش رو گذاشتی روی همیشه روشن کاهش قرمزی چشم

arfnpm
18-12-2008, 01:00
دوستان خواهش میکنم به سوال منم جواب یدین
سیستم عامل نوکیا چینیا چیه؟
جاوا داره؟

Majid393
18-12-2008, 09:54
دوستان خواهش میکنم به سوال منم جواب یدین
سیستم عامل نوکیا چینیا چیه؟
جاوا داره؟

منظورت این گوشیهاست که 100-150 تومن قیمت دارن و قیافشون هم خیلی ضایس ؟؟؟ ( : این گوشیها اصلا" سیستم عامل ندارن )

گوشیهای نوکیایی هم که چینی هستن ، تحت نظارت نوکیا تو چین ساخته میشه ......

Solid_Snake
18-12-2008, 17:20
احتمالا فلاش رو گذاشتی روی همیشه روشن کاهش قرمزی چشم

چه ربطي داره.

هيشكي اينجا مشكل من رو نداشته؟؟؟

BLACK-BLACK
18-12-2008, 17:59
چه ربطي داره.

ربطش به اینه که اگه میدونستی این حالت چیه اینطور بی ادبانه جواب نمیدادی.

وقتی یکی بهت جواب میده حداقل برو در باره جواب یه تحقیقی بکن چون ممکنه جواب درست باشه.

YAMAHA-FZ16
18-12-2008, 19:32
من نمیدونم چرا برا همه چیز این جماعت یاد گرفتن چماق بگیرن دستشون!!خوب عزیز من یکی یه راه حل داد شما امتحان کن اگه جواب نداد بیای قشنگ بگو که جواب نداده راه حلتون!
در ضمن مشکل شما فکر کنم با یه مستر ریست درست بشه!در غیر این صورت مشکل سخت افزاری خواهد بود!

Greight
18-12-2008, 21:14
بابا مگه بنده خدا چي گفت ؟! خب چي بگه ديگه واقعا ربطي هم نداره!

اين درسته :

در ضمن مشکل شما فکر کنم با یه مستر ریست درست بشه!در غیر این صورت مشکل سخت افزاری خواهد بود!

vavolian
19-12-2008, 13:22
قیمت روز ساخت چین و فنلاندش چنده

prince72
19-12-2008, 20:57
همش یکیه..
380فکر کنم..

yazdankhah
19-12-2008, 22:47
سلام دوستان

مشکلی داشتم که شاید جای مطرح کردنش اینجا نباشه اما چون فقط برای N82 من این اتفاق افتاد گفتم اینجا مطرح کنم چون ممکنه بقیه دوستان هم مشکلی مشابهی داشتند.

میخواستم برنامه Iran Drug یا همون ایران دارو رو نصب کنم. بعد از نصبش برنامه اجرا میشه و ظاهرا سالمه اما وقتی داخل منو ها میریم مطالب نصف و نیمه نشون داده میشند و اصلا قابل خواندن و استفاده کردن نیست.

دوستان نظر خاصی دارند؟

Mojtaba N87
20-12-2008, 00:14
سلام دوستان

مشکلی داشتم که شاید جای مطرح کردنش اینجا نباشه اما چون فقط برای n82 من این اتفاق افتاد گفتم اینجا مطرح کنم چون ممکنه بقیه دوستان هم مشکلی مشابهی داشتند.

میخواستم برنامه iran drug یا همون ایران دارو رو نصب کنم. بعد از نصبش برنامه اجرا میشه و ظاهرا سالمه اما وقتی داخل منو ها میریم مطالب نصف و نیمه نشون داده میشند و اصلا قابل خواندن و استفاده کردن نیست.

دوستان نظر خاصی دارند؟

می شه لینک یا تاپیک برنامه رو بدید تا نصب کنیم و تست انجام بشه؟

Greight
20-12-2008, 00:49
يه برنامه اطلاعات دارويي هست كه اگه منظورتون همونه برا من مشكلي نداره.

mehdi2962
20-12-2008, 15:51
فایل های JAVA(هم بازی و هم نرم افزار) پاک نمیشن....... تو Application manager هم نیستن.(گوشیم ان82)
دوستان راه حلی ندارن که بتونم پاکشون کنم؟؟

Solid_Snake
20-12-2008, 16:21
ربطش به اینه که اگه میدونستی این حالت چیه اینطور بی ادبانه جواب نمیدادی.

وقتی یکی بهت جواب میده حداقل برو در باره جواب یه تحقیقی بکن چون ممکنه جواب درست باشه.

اول اینکه بهتر از تو یکی می دونم این حالت چیه و چیکار می کنه اگه نمی دونستم نمی گفتم چه ربطی داره.

دوم هم اینکه یاد بگیر از این به بعد هرکس سوالی مطرح کرد جواب بی خود نپرون.

عزت زیاد.

rasoul2005
20-12-2008, 19:14
سلام
کسانی که n82 چینی(تحت لسسانس نوکیا) دارند ممنون میشم جواب بدند
دوستان هر وقت میرم قیمت گوشی را میگیرم میگند گوشی n82 چینیه ولی تحت لیسانس نوکیااست به نظر شما مشکلی تو ظاهر و باطنش نیست

Rjoun
20-12-2008, 19:25
سلام
دوستان هر وقت میرم قیمت گوشی را میگیرم میگند گوشی n82 چینیه ولی تحت لیسانس نوکیااست به نظر شما مشکلی تو ظاهر و باطنش نیست
والا من فلاندش رو دارم باتريش خوب نيست ديگه اين جديداش رو نمي دونم!

saegheh67
20-12-2008, 19:37
بچه ها یک عکس اماده کردم برای تشخیص 82 فنلاندی ار 82چینی تحت لیسانس نوکیا

YAMAHA-FZ16
20-12-2008, 21:00
خیلی ببخشید خیلی ببخشید نمیخوام بی انصافی کنم ممنون از عکستون ولی .....ولی اطلاعاتتون کاملا غلط هست و مشتری نوکیا بپرون!!!!
من اصلا پشت گوشیم ارم سطل اشغال بازیافت رو نداره اون فونت imei گوشیم هم ساده ی ساده هست!!گوشیم هم ساخت چین هست از خود نمایندگی نوکیا خریدم چند روز پیش هم که مشکلی برام پیش اومد بردمش گارانتی سرویس سنتر اول imei گوشی رو تو کامپیوترش وارد کرد و وقتی دید مورد تایید نوکیاست گوشی رو گرفت و سر یک روزه مشکلش رو حل کردن و الان مثل ساعت کار میکنه و فرقی با فنلاندیش نداره!!!هزار بار گفتم که نوکیا گوشی تقلبی که عین خود گوشیهاش باشه و سیمبین داشته باشه نداره!اون گوشیهای تقلبی چینی هم شکل ظاهرشون از دور مشخصه و همشون هم جاوا هستند!کسی که نوکیا میخره اگه گوشیش سیمبین داشته باشه با نصب یه بازی یا نرم افزار سیمبین هم میتونه به اصلی بودن گوشی اش پی ببره!همچنین اون change کردن imei هم برای گوشی های سونی اریکسون بود که به فلش گوشی انجام میگرفت به خاطر همین ممکن بود چیپ گوشی با بدنه ی گوشی imei متفاوتی داشته باشن که این مسئله در گوشیهای نوکیا از سابق وجود نداشته و نخواهد داشت!

pakhme2000
20-12-2008, 22:50
سلام

سلام، من خودم n82 مشكي دارم كه حتما ميدونين تمام مشكيها ساخت چين هستن. من گوشيمو حداقل با سه تا n82 نقره اي كه حدود يك سال پيش خريداري شدن و مطمئنا فنلاندي هستن مقايسه كردم و كوچكترين تفاوتي در كيفيت و كاركرد بين اونا پيدا نكردم. گوشي هاي چيني فقط زير نظر نوكيا در چين مونتاژ‍ ميشن. فنلاندي و چيني يه بهانه اي شده واسه فروشنده ها كه پول بيشتري به جيب بزنن. مطمئن باشيد كه الان تمام گوشي هاي موجود مونتاژ چين هستن.

saegheh67
20-12-2008, 22:52
خیلی ببخشید خیلی ببخشید نمیخوام بی انصافی کنم ممنون از عکستون ولی .....ولی اطلاعاتتون کاملا غلط هست و مشتری نوکیا بپرون!!!!
من اصلا پشت گوشیم ارم سطل اشغال بازیافت رو نداره اون فونت imei گوشیم هم ساده ی ساده هست!!گوشیم هم ساخت چین هست از خود نمایندگی نوکیا خریدم چند روز پیش هم که مشکلی برام پیش اومد بردمش گارانتی سرویس سنتر اول imei گوشی رو تو کامپیوترش وارد کرد و وقتی دید مورد تایید نوکیاست گوشی رو گرفت و سر یک روزه مشکلش رو حل کردن و الان مثل ساعت کار میکنه و فرقی با فنلاندیش نداره!!!هزار بار گفتم که نوکیا گوشی تقلبی که عین خود گوشیهاش باشه و سیمبین داشته باشه نداره!اون گوشیهای تقلبی چینی هم شکل ظاهرشون از دور مشخصه و همشون هم جاوا هستند!کسی که نوکیا میخره اگه گوشیش سیمبین داشته باشه با نصب یه بازی یا نرم افزار سیمبین هم میتونه به اصلی بودن گوشی اش پی ببره!همچنین اون change کردن imei هم برای گوشی های سونی اریکسون بود که به فلش گوشی انجام میگرفت به خاطر همین ممکن بود چیپ گوشی با بدنه ی گوشی imei متفاوتی داشته باشن که این مسئله در گوشیهای نوکیا از سابق وجود نداشته و نخواهد داشت!
دوست عزیز من نگفتم گوشی چینی تحت لیسانس نوکیا تقلبیه!!!!از نظر کیفیتم هیچ فرقی با هم نمیکنه این عکس را برای کسانی که وسواس دارند گذاشتم تا مبادا به خاطر اینه مغازه دار گفته فنلاندیه بخواهند پول بیشتری بدهند وهمچنین اگر دوست عزیز توجه کرده باشید من نوشتم 82 چینی تحت لیسانس نوکیا نه 82 تقلبی!!!
با تشکر

YAMAHA-FZ16
20-12-2008, 23:38
حق با شماست!تشکر از عکستون!

prince72
21-12-2008, 21:21
حتما ميدونين تمام مشكيها ساخت چين هستن
سلام دوستان
نه به نظر من این حرف غلطه ان مشکی من کاملا اطمینان دارم اصل فنلانده..

تکاور
22-12-2008, 00:29
دو ستان n 82 من که اگه دقت کنید شکلش شبیه هیچ کدوم از این عکس های قبلی نیست پس ساخت کجاس افغانستان
[

saegheh67
23-12-2008, 12:53
دو ستان N 82 من که اگه دقت کنید شکلش شبیه هیچ کدوم از این عکس های قبلی نیست پس ساخت کجاس افغانستان [I[/IMG]
یک نکته اول پست خود را ویرایش کنید اخه تا امد این عکس 1.44 mb لود بشه پدر همه دیال اپی را در میاره یا حجم عکسو کم کنید یا لینکشو بگذارید با تشکر
دوست من گوشی شما 82 چینی تحت لیسانس نوکیا می باشد که لیبل ان عوض شده
اگر code گوشی خود را در این سایت وارد کنید

میبینید که گوشی شما را n70 معرفی میکند در حالی که گوشی شما n82 است
از اینجا هم میتوتنید راهنمایی ها بیشتری دریافت کنید

Re Z a
23-12-2008, 13:05
با سلام . الان مشکیه n82 اصل فنلاندش موجود هست توی بازار ایران ؟ اگه میشه یکم برای شناخت بهتر توضیح بدید ممنون میشم

تکاور
23-12-2008, 21:29
سلام رفیق از اینکه لینک هارو گذاشتی و توضیحات کاملی دادی ممنونم ولی این طوری که مشخصه و از لینکی که داده بودی پیداست که گوشی قاچاق بوده فقط کزینه سوم روی گوشی صدق میکرد نه چهارم که چینی باشه ولی چه چرا اگه قاچاق بوده توی سایت mci شماره سریال گوشی رجیستر شده و گوشی رو n82 معرفی میکنه و از لحاظ قانونی بودن معتبر اعلام میکنه

PLAΨMID
24-12-2008, 17:15
با سلام . الان مشکیه n82 اصل فنلاندش موجود هست توی بازار ایران ؟ اگه میشه یکم برای شناخت بهتر توضیح بدید ممنون میشم

روی این موضوع اختلاف نظر هست . یه عده میگن مشکی ها کلا" چینی اند ولی اونچه که همه در موردش مطمئن هستن اینه که چینی و فنلاندیش کیفیت مشابه دارن .

alibarca6
26-12-2008, 00:11
سلام .به جاي اينكه انقدر نظر خودتونو به هم تحميل كنيد يه كم بحثايه مفيد بكنيد كه ما بي سوادا هم يه كم ياد بگيريم.:21:
بعضي از تم هارو كه تويه app.manager نمياد رو چه جوري بايد پاك كنيم.(تا حالاگوشيمو هك نكردم):13:
ممنون ميشم:31::46: