PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا N82 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

Ali_BlueBoy
12-05-2009, 23:31
اقا يه نکته اي...به نظر من باطريش يه خورده زود خالي ميکنه حالا نميدنم به خاطر فريموره (20) يا اينکه من زياد ازش انتظار دارم

حالا شما هم اين تستي که ميگم رو بکنيد تا يه نتيجه اي حاصل شه

من يه بار شب گوشي رو فول کردم بعدش هدفون رو گذاشتم توش و اهنگ رو پلي کردم و گرفتم خوابيدم صبح که بيدار شدم بعد 10 دقيقه خاموش شد و طي يه عمليات فهميدم 12 ساعتي کار کرده (والبته منم 11 ساعت 50 دقيقه خوابيده بودم...: دي) حالا شما هم همين حرکت رو بزنيد ببينيد چقدر کار ميکنه البته من ال سي ديه گوشيم رو هم هک کردم (البته ربطي نداره چون ال سي دي خاموش بوده)

Best N95
13-05-2009, 00:40
اقا يه نکته اي...به نظر من باطريش يه خورده زود خالي ميکنه حالا نميدنم به خاطر فريموره (20) يا اينکه من زياد ازش انتظار دارم

حالا شما هم اين تستي که ميگم رو بکنيد تا يه نتيجه اي حاصل شه

من يه بار شب گوشي رو فول کردم بعدش هدفون رو گذاشتم توش و اهنگ رو پلي کردم و گرفتم خوابيدم صبح که بيدار شدم بعد 10 دقيقه خاموش شد و طي يه عمليات فهميدم 12 ساعتي کار کرده (والبته منم 11 ساعت 50 دقيقه خوابيده بودم...: دي) حالا شما هم همين حرکت رو بزنيد ببينيد چقدر کار ميکنه البته من ال سي ديه گوشيم رو هم هک کردم (البته ربطي نداره چون ال سي دي خاموش بوده)

سلام : آره به ورژن گوشیت ربط داره .

واسه من وقتی ورژن 20 بود تا یه رو نهایتا شارژ نگه میداشت ، ولی الان با آپدیتی که به ورژن 30 کردم، تا 2 روز کامل همراه با عکس گرفتن ،صحبت کردن،پخش موسیقی، و....... شارژ نگه میداره . خیلی عالی شده...........

پس حتما اگه مشکل دیگری جز هک کردن رو نداری ، آپدیت کن.........

mohammad.fa
13-05-2009, 02:06
دوستان، میشه یکم توضیح بدین در مورد:
S60 نسخه سوم
Feature Pack 2
سیستم عامل Symbian نسخه 9.3

مثلا در مورد n82 ،کدوم ایناس؟(9.1 9.2 9.3)(fp1 fp2 ...)(اینv3جریانش چیه)

mohammad.fa
13-05-2009, 02:12
S60 نسخه سوم
Feature Pack 2

M@hdi-B
13-05-2009, 07:58
S60 نسخه سوم
Feature Pack 2

جدول تقسیم بندی سری های مختلف سیستم عامل گوشی های نوکیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
os 6.1 . 7.1 . 8.1 سری 60 ویرایش دوم .
os 9.1 . 9.2 . 9.3 سری 60 ویرایش سوم .
os 9.4 سری 60 ویرایش پنجم .
پس N82 سیمبیان 9.2 سری 60 ویرایش سوم هست.

hellbrain666
13-05-2009, 20:05
دوستان میشه با خود گوشی به فریمور 31 آپ کرد؟

Saman-tci
13-05-2009, 21:37
بله میتونید ...
اگه ایرانسل داشته باشید که به راحتی میتونید ...
.
اگر هم همراه اول داشته باشید و برای اینکه براتون مجانی نیوفته یه سر تشریف ببرید فرودگاه مهرآباد و از Gprs رایگان اونجا گوشیتون رو آپدیت کنید .. فکر کنم 10 دقیقه طول میکشه با خود گوشی ...

hellbrain666
13-05-2009, 21:47
خیلی ممنون
میشه دقیقا بگید چطوری؟

Saman-tci
13-05-2009, 21:51
شما اول تنظیمات Gprs گوشیتون رو از ایرانسل یا همراه اول بگیرید و بعد Save کنید ...
.
بعد تشریف میبرین توی محوطه فرودگاه مهرآباد یا ترمینال 2 که مخصوص پروازهای خارجی هست ...
.
اونجا گزینه # 0000#* میزنید و بعد گزینه chek For Updates و بعد هم خود گوشی براتون انجام میده ....

pouyacapitan
13-05-2009, 21:55
خیلی ممنون
میشه دقیقا بگید چطوری؟
از منو برید به application بعدش هم app.update !!البته شاید این مسیر تو گوشی شما نباشه!!
شما *#0000# رو بزنید و بعدش chek for updates !!
فقط توجه کنین که باید با wlan به اینترنت وصل بشین تا سریع باشه و هم رایگان!!

hellbrain666
13-05-2009, 21:59
من وقتی این کد رو میزنم فقط ok داره

Saman-tci
13-05-2009, 22:04
از منو برید به application بعدش هم app.update !!البته شاید این مسیر تو گوشی شما نباشه!!
شما *#0000# رو بزنید و بعدش chek for updates !!
فقط توجه کنین که باید با wlan به اینترنت وصل بشین تا سریع باشه و هم رایگان!!

دوست من چرا اطلاعات اشتباه میدین ...!!!!
.
اولاً که اون گزینه توی تمام گوشیهای symbian وجود داره ..
ثانیاً اون گزینه چه ربطی به آپدیت داره ..؟؟؟؟؟؟؟ شما توی اون گزینه مدیریت برنامه هایی که روی گوشیتون یا مموری کارت نصب شده میکنین ... ربطی به آپدیت داره ...؟؟؟؟؟؟؟؟
.
در ضمن وصل شدن wlan بصورت مجانی فقط در فرودگاه و 2 3 جای دیگه امکانپذیر هست ... اینطوری که شما به ایشون میگین فکر میکنن همیشه مجانیه و آخر ماه هم N تومن پول اینترنت روی قبضشون میاد ...
.
من توضیحات کافی رو بهشون داده بودم ....:13:

Saman-tci
13-05-2009, 22:07
من وقتی این کد رو میزنم فقط ok داره

دوست من , من که خدمتتون آدرس رو دادم ...
از اون آدرس برید و ببینید گزینه chek for updates داره یا نه ....؟
اون کد رو فراموش کنید ...

hellbrain666
13-05-2009, 22:08
دوستان عزیز
من کاری به اینکه با چی آپدیت کنم ندارم
فقط وقتی کد چهار صفرو میزنم گزینه آپدیت نداره

Saman-tci
13-05-2009, 22:31
دوست من از این مسیر یه بار دیگه چک کنید ...

Menu - Tools - Utilities - Device Manager گزینه Option رو بزنید ببینید chek for updates داره...؟

hellbrain666
14-05-2009, 02:58
نداره

فکر کنم مثل N95 نداره :

N95 نداره .سیستم عاملش قدیمی تره.

Legend
14-05-2009, 07:47
بچه ها زیاد خودتونو خسته نکنید سیمبین 9.1 و 9.2 این قابلیت رو ندارند...حداقل تو گوشی هایی که من دیدم...

شاد باشید:40:

ali_agha1981
14-05-2009, 11:20
سلام دوستان
گوشی من خیلی قدیمیه و وقتی #*0000# رو میزنم این پیغام میاد ..
V 10.0.046
V24-10-07
RM-313
NOKIA N82 (23.01
ایا نیازی به اپدیت گوشی هست ؟؟
در ضمن من میتونم با گوشی و از طریق WLAN گوشی رو اپدیت کنم ؟ چطوری ؟
در ضمن اپدیت شدن گوشی چه مزایایی واسه گوشی داره ؟
شارژ گوشیم سریع تموم میشه آیا با اپدیت این مشکل حل میشه ؟
ممنون

Legend
14-05-2009, 11:30
سلام دوستان
V 10.0.046
V24-10-07
RM-313
NOKIA N82 (23.01
ممنون
سلام
برای گوشی شما 4 بار آپدیت اومده...: دی
حتما" آپدیت کنید...با خود گوشی نمیشه...باید با NSU آپدیت کنید...
خیلی روی کار گوشی تاثیر مثبت میزاره...
شاد باشی:40:

pouyacapitan
14-05-2009, 12:35
سلام دوستان
V 10.0.046
V24-10-07
RM-313
NOKIA N82 (23.01
ممنون
این اولین ورژن گوشیه شما هست!!!
کلا اپدیت گوشی مثله اینه که ویندوز کامپیوتر رو عوض کنی!!
متاسفانه فقط گوشی های fp2 مستقیم می تونن از طریق گوشی اپ بشن!!
موفق باشی :11:

hellbrain666
14-05-2009, 18:20
بچه ها زیاد خودتونو خسته نکنید سیمبین 9.1 و 9.2 این قابلیت رو ندارند...حداقل تو گوشی هایی که من دیدم...

:دي
واقعا که !
دوروزه سر کارم !

R_M_1002
15-05-2009, 15:23
با سلام.
گوشی N8 من , علارغم اینکه روی TIME ZONE : 3.30+ TEHRAN تنظیم اش کردم و تاریخ میلادی اش را هم درست تنظیم کرده ام ولی تاریخ شمسی را در برنامه های تقویم های فارسی ؛ اشتباه نمایش میدهد
مثلا امروز که 15 می 2009 است ؛ تاریخ هجری شمسی گوشی من در تمام تقویم های فارسی 26/6/1388 نشان داده میشود.
این را هم بگویم که PRODUCT CODE گوشی من 0560977 بود که ببا نرم افزار NSS بتغییر اش دادم و بعد با Nokia Software Updater ؛ فریمور گوشی ام را آپدیت کردم ! گفتم شاید به این ربط داشته اشد !!!
(علت اینکارم این بود که یک دفعه که ا P.CODE گوشی خودم آپدیت کردم زبان فارسی نداشت بنابراین این عمل را انجام و دوباره اقدام به آپدیت نمودن فریمور کردم)

در قسمت date & time زیر مجموعه
settings> general> date & time
همه گزینه ها را چک کردم
1)قسمت time zone تهران را انتخاب کردم که اتوماتیک 4:30+ را انتخاب میکند
2)قسمت date تاریخ صحیح میلاد 15-9-2009 را برگزیدم
3) قسمت date fomat هم ترکیب درست (روز-ماه-سال) را انتخاب کردم
تنظیم خاص دیگری وجود ندارد ولی همچنان مکل وجود دارد !!!!
حتی time اس ام اس های رسیده هم بنظر من مشکل دارد!!!

Saman-tci
15-05-2009, 15:26
2)قسمت date تاریخ صحیح میلاد 15-9-2009 را برگزیدم

اشکال کارت همینجاس ....
.
فکر نمیکنی تاریخ رو اشتباه وارد کردی ...؟؟:31:

امروز 15/5/2009 هست نه 15/9/2009 ....:10:

resident_evil
15-05-2009, 15:42
دوستان عزیز یه سایت خوب برای دانلود theme معرفی میکنین ؟!
یا یه برنامه Theme ساز برای N82 !

Saman-tci
15-05-2009, 15:48
سایت :

برنامه هم برنامه Carbide بهترین برنامه تم سازی هست ...

M@hdi-B
15-05-2009, 17:48
سامان جان بهتر نبود بخش تم فروم خودمون رو معرفی می کردی؟
مجید و یونس و حسین این همه اونجا زحمت می کشن اونوقت........:41:

n72mafia
15-05-2009, 19:25
سلام به تمامي دوستان عزيزممن به تازگي عضواين سايت شدم واقعاكارتون درسته خسته نباشيد
من ديروزيك n82خريدم البته بدون ليبل فنلانديعني فكركنم چيني تحت ليسانس باشه چون فروشنده گفت اين n82مثل ليبل فنلاندهاست ولي اين لبيل نخورده است اينوبخري بهتره تاليبل فنلاندشوچون همشون يكي هستن.پشت گوشي نوشته شده FABRIQE EN CHINE روي جعبه هم نوشته(اينوبگم كه برخلاف گوشي هاي ليبل دارفنلاندكه برچسب روي جعبه روبرروي قوطي مي زنن كه عكس بزرگ n82نقره اي روش هست مال من برچسب روي يك كاوري هست كه كل جعبه داخل اون كاورقرارميگيره وروي اون عكس دختروپسري هست كه پسره داره رانندگي ميكنه جالبه درگوشي هاي ليبل فنلانداين كاورنيست!) خلاصه روي جعبه نوشته made in china من IMEiگوشي راتماماًباخودگوشي وجعبه چك كردم درست بودودرسايتهاي معرفي شده هم كه اين كدراآناليزميكنن هم چك كردم بازدرست بودحتي درسايت GSM.IRهم چك كردم درشبكه ايران هم ثبت شده خلاصه به نظرهمه چي مرتبه دفترچه گوشي يك زبان خاصي كه نفهميدم چه زبونيه.وقتي كه زبان نوشتن ومنوهاي گوشي روانتخاب ميكنم فقط زبانهاي انگليسي-فارسي-اردو-عربي واتوماتيك وجودداره.حال ازشما خواهش دارم بگين اين گوشي خوبيه وميشه به اون اعتمادكرد؟آيامال چين تحت ليسانسه؟چرازبون اين گوشي فارسي واردوداره؟

Saman-tci
15-05-2009, 20:01
بله حق با شماست .... شرمنده

hellbrain666
15-05-2009, 21:38
سلام به تمامي دوستان عزيزممن به تازگي عضواين سايت شدم واقعاكارتون درسته خسته نباشيد
من ديروزيك n82خريدم البته بدون ليبل فنلانديعني فكركنم چيني تحت ليسانس باشه چون فروشنده گفت اين n82مثل ليبل فنلاندهاست ولي اين لبيل نخورده است اينوبخري بهتره تاليبل فنلاندشوچون همشون يكي هستن.پشت گوشي نوشته شده FABRIQE EN CHINE روي جعبه هم نوشته(اينوبگم كه برخلاف گوشي هاي ليبل دارفنلاندكه برچسب روي جعبه روبرروي قوطي مي زنن كه عكس بزرگ n82نقره اي روش هست مال من برچسب روي يك كاوري هست كه كل جعبه داخل اون كاورقرارميگيره وروي اون عكس دختروپسري هست كه پسره داره رانندگي ميكنه جالبه درگوشي هاي ليبل فنلانداين كاورنيست!) خلاصه روي جعبه نوشته made in china من IMEiگوشي راتماماًباخودگوشي وجعبه چك كردم درست بودودرسايتهاي معرفي شده هم كه اين كدراآناليزميكنن هم چك كردم بازدرست بودحتي درسايت GSM.IRهم چك كردم درشبكه ايران هم ثبت شده خلاصه به نظرهمه چي مرتبه دفترچه گوشي يك زبان خاصي كه نفهميدم چه زبونيه.وقتي كه زبان نوشتن ومنوهاي گوشي روانتخاب ميكنم فقط زبانهاي انگليسي-فارسي-اردو-عربي واتوماتيك وجودداره.حال ازشما خواهش دارم بگين اين گوشي خوبيه وميشه به اون اعتمادكرد؟آيامال چين تحت ليسانسه؟چرازبون اين گوشي فارسي واردوداره؟

مبارک باشه !
این موارد قبلا گفته شده
گوشی چینیه تحت لیسانس نوکیاست کیفیتش هم هیچ فرقی با فنلاند نداره
کاور هم فک کنم جدیدا گوشی ها دو پکه شدند
در مورد زبان هم این گوشی ها به سفارش خاور میانه این زبان ها روش هست

Saman-tci
15-05-2009, 21:44
خلاصه روي جعبه نوشته made in china

این یه مقدار مشکوک میزنه و باعث نگرانی میشه ....:13:
.
اگه میتونیستی از همون لیبل خورده های فنلاند بگیری بهتر از این چین بود ...

n72mafia
15-05-2009, 22:45
گوشي من IMEI:358984019614000 روداره -دفترچه راهنماي زبان فرانسه داره-كارت گارانتي 12ماهه داره كه نام ايران باشماره تلفن 02123013توش هست وبايدفرم روپركني راستي نام گارنتي اين درايران چيه؟(شماره تلفن روميگم)
كاورگوشي من كه جعبه اصلي داخل اون ميره اين هستش:(اين كاورروليبل فنلاندهاندارن)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصويرجعبه اصلي:

ليبل پشت گوشي من دقيقا مثل اين ليبله كه تصويرشوگذاشتم كه به جاي made in finland نوشته باحروف بزرگ FABRIQE EN CHINE
ليبل پشت گوشي من كه برروي كاورقرارداره نه جعبه اصلي اين تصويرهستش
شماره هاي روي ليبل گوشي وليبل جعبه يكسان هستندولي روي جعبه نوشته made in china ولي پشت گوشي نوشته FABRIQE EN CHINE
حال شمابگين وضعيت اين گوشي چجوريه؟؟

Saman-tci
15-05-2009, 22:53
مبارکت باشه ... دیگه گوشی هست که دوست داشتی و خریدی ..
.
حالا جز اینکه 2 3 نفر بیان بگن گوشیت چینیه یا فنلاندیه یا ... و بیشتر نگرانت کنن بهتره بری با گوشیت حال کنی ..
.
برو هکش کن .. Ngage بریز ... و ...
.
راستی فریمورش چنده ..>؟

star61
16-05-2009, 08:16
منظور مهدی مستر ریست بود نه هارد ریست...:46:

با این کد گوشی ریست کامل میشه....و همه برنامه های نصب شده پاک میشه...

هارد ریست داستانش فرق داره و کلا" از بیخ گوشی رو ریست میکنه..جوری که نمیدونه آخرین بار کجا روشن شده...: دی

شما اول مستر ریست رو تست کن...:10:
شاد باشی

این کارو کردم همه برنامه ها هم کلا پاک شد.
کلا حالم گرفت شد . اصلا نمی دونستم اینطوری میشه.
خوب حالا که شد .
اما مشکلم حل نشد.

hellbrain666
16-05-2009, 08:50
گوشي من IMEI:358984019614000 روداره

ظاهرا همه چیز درسته
نگران نباش

ahora50002000
16-05-2009, 23:06
با سلام چند وقت است که سرویس پشت خطی گوشیم کار نمی کند علت چیست
البته از تنظیمات - تلفن - تماس - انتظار تماس - فعالسازی کنترل کردم بازهم در حال مکالمه اگر کسی زنگ بزند بوغ بوغ !!! نمی زند و بعد از قطع تماس متوجه می شوم

SamGun
19-05-2009, 02:14
باید مستر ریست کنی .
مشکل بوجود اومدن باگ هست

SamGun
19-05-2009, 02:22
گوشي من IMEI:358984019614000 روداره -دفترچه راهنماي زبان فرانسه داره-كارت گارانتي 12ماهه داره كه نام ايران باشماره تلفن 02123013توش هست وبايدفرم روپركني راستي نام گارنتي اين درايران چيه؟(شماره تلفن روميگم)
كاورگوشي من كه جعبه اصلي داخل اون ميره اين هستش:(اين كاورروليبل فنلاندهاندارن)

تصويرجعبه اصلي:

ليبل پشت گوشي من دقيقا مثل اين ليبله كه تصويرشوگذاشتم كه به جاي made in finland نوشته باحروف بزرگ FABRIQE EN CHINE
ليبل پشت گوشي من كه برروي كاورقرارداره نه جعبه اصلي اين تصويرهستش
شماره هاي روي ليبل گوشي وليبل جعبه يكسان هستندولي روي جعبه نوشته made in china ولي پشت گوشي نوشته FABRIQE EN CHINE

فقط میتونم بگم که تمام گوشی های حال حاظر نوکیا در چین تولید میشه .چون الان لیسانس تولید گوشی های نوکیا به چین داده شده و کارخانه ی آن به کشور چین منتقل شده است.
نگران نباشید گوشی مشکلی نداره.
اون لیبلی هم که پشت گوشی میبینید امسال بنده میچسبونن که مشتری رو راضی کنن !!!

Ali_BlueBoy
19-05-2009, 19:45
برو بچ کسی یه برنامه مشت ..!!! واسه اسلاید شو نداره... ما که هر سرچیدیم چیزی نیافتیم...!!!!

n72mafia
19-05-2009, 19:48
سلام دوستان ممنونم كه جوابمودادين واقعااين n82گوشي توپيه عاليه عالي من توخونه وقتي باگوشي عكس ميگيريم عكس هاكمي تيره تربه نظرمي يان ولي وقتي فلش گوشي روOffمي كنم عكس هاعالي مي شن همون طوري ميشن كه آدم ميبينه دربيرون ازخونه فكركنم مشك نباشه چون دوسه تاعكس گرفتم خوب بودن به نظرشمامشكل چيه؟.درضمن من آهنگ قبلاتوي مموري خودم بخش سوندكپي كردم كه توليست هستش ولي امروز20تاكپي كردم ولي توليست نشون نميده ؟

M@hdi-B
19-05-2009, 20:10
برو بچ کسی یه برنامه مشت ..!!! واسه اسلاید شو نداره... ما که هر سرچیدیم چیزی نیافتیم...!!!!

خود گوشی که اسلاید شو داره.
Rescu Photo Vieweer هم هست سرچ کن اگه نبود بگو برات آپ کنم.

SamGun
19-05-2009, 21:29
سلام دوستان ممنونم كه جوابمودادين واقعااين n82گوشي توپيه عاليه عالي من توخونه وقتي باگوشي عكس ميگيريم عكس هاكمي تيره تربه نظرمي يان ولي وقتي فلش گوشي روOffمي كنم عكس هاعالي مي شن همون طوري ميشن كه آدم ميبينه دربيرون ازخونه فكركنم مشك نباشه چون دوسه تاعكس گرفتم خوب بودن به نظرشمامشكل چيه؟.درضمن من آهنگ قبلاتوي مموري خودم بخش سوندكپي كردم كه توليست هستش ولي امروز20تاكپي كردم ولي توليست نشون نميده ؟

زمانی که آهنگ جدید میریزید باید وارد Music Player شده و Option رو زده و گزینه ی Refresh رو بزنید تا آهنگهای اضافه شده وارد لیست موزیکها بشه

Legend
19-05-2009, 21:32
سلام
بچه ها یه سوال فنی...هر کی جواب بده جایزه داره...:31: (شوخی کردم، فردا خفتم نکنید!: دی)

این قسمت Remote SIM mode تو منو Bluetooth گوشی به چه درد میخوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون، شاد باشید:40:

pouyacapitan
19-05-2009, 21:47
سلام
بچه ها یه سوال فنی...هر کی جواب بده جایزه داره...:31: (شوخی کردم، فردا خفتم نکنید!: دی)

این قسمت Remote SIM mode تو منو Bluetooth گوشی به چه درد میخوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودمم نمی دونسام و علاقه ای نداشتم بدونم!!!ولی جایزه مجبورم کرد!!
help انگلیسی رو خوندم و فکر کنم برای اتصال هندزفری و چیزای اضافی هست!!
select on to enable another device, such as a compatible carkit

AaVaA
19-05-2009, 22:12
سلام
بچه ها تا حالا کسی اطلاعات پاک شده از مموری کاردش رو ریکاوری کرده؟

چند تا عکسه که از تو گوشی پاک شده ،باید برگرده..راهی هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saman-tci
19-05-2009, 22:19
سلام

برای لوازم جانبی مثل کارکیت هستش تا بتونن به سیمکارت گوشیت دسترسی داشته باشن و تماس برقرار کنن.
.
حالا جایزه چی میدی ...؟:31:

Saman-tci
19-05-2009, 22:21
سلام

چند تا عکسه که از تو گوشی پاک شده ،باید برگرده..راهی هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من فقط مموری کارتهای MMC که مخصوص گوشیهایی مثل 7610 و ... غیره هست با برنامه MMC Recovery قابل ریکاوری و برگشت هست .. که متاسفانه مموری گوشی شما mmc نیست ..
پس متاسفانه هیچ راهی برای برگشت اطلاعاتتون نیست ...

SamGun
20-05-2009, 01:12
سلام

راهی هست.
شما گوشیتو به صورت File Transfer به کامپیوتر وصل کن که رم گوشیتو به عنوان یه Flash ram بشناسه.
برنامه ی My recovery file رو نسب کن و تمام چیزهایی رو که خواستی ریکاوری کن

n72mafia
20-05-2009, 07:01
سلام دوستان ممنونم كه جوابمودادين واقعااين n82گوشي توپيه عاليه عالي من توخونه وقتي باگوشي عكس ميگيريم عكس هاكمي تيره تربه نظرمي يان ولي وقتي فلش گوشي روOffمي كنم عكس هاعالي مي شن همون طوري ميشن كه آدم ميبينه دربيرون ازخونه فكركنم مشك نباشه چون دوسه تاعكس گرفتم خوب بودن به نظرشمامشكل چيه؟

Ali_BlueBoy
20-05-2009, 12:17
خود گوشی که اسلاید شو داره.
Rescu Photo Vieweer هم هست سرچ کن اگه نبود بگو برات آپ کنم.

گشتم نبود نگرد نیست.....:31:

داش مهدی ما که چیزی نیافتیم......ما رو دریاب.....:10::11:

SamGun
20-05-2009, 12:40
سلام دوستان ممنونم كه جوابمودادين واقعااين n82گوشي توپيه عاليه عالي من توخونه وقتي باگوشي عكس ميگيريم عكس هاكمي تيره تربه نظرمي يان ولي وقتي فلش گوشي روOffمي كنم عكس هاعالي مي شن همون طوري ميشن كه آدم ميبينه دربيرون ازخونه فكركنم مشك نباشه چون دوسه تاعكس گرفتم خوب بودن به نظرشمامشكل چيه؟

مشکل اینجاس که باید بیشتر باهاش کار کنی تا بتونی نسبت به محیط تنظیمات دوربین رو عوض کنی

mahdi1360
20-05-2009, 14:08
با سلام میشه چند تا بازی خوب معرفی کنید.

PLAΨMID
20-05-2009, 14:11
گشتم نبود نگرد نیست.....:31:

داش مهدی ما که چیزی نیافتیم......ما رو دریاب.....:10::11:
چرا نیافتی عزیز ؟؟
ریخته که :31:.
بفرما :

Ali_BlueBoy
20-05-2009, 14:56
چرا نیافتی عزیز ؟؟
بفرما :

کجا ریخته...بگو برم جمش کنم....: دی

دمت آب جوش دادا....: دی:11:

Hadi King
20-05-2009, 16:30
با سلام میشه چند تا بازی خوب معرفی کنید.
شما دوست عزیز به این قسمت برید بازی های موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و
سیمبین سری 60 ویرایش 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیمبین سری 60 ویرایش 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا بازی قرار داده شـــده برای شــما :11:
موفق باشید!:40:

Legend
20-05-2009, 18:52
سلام
بچه ها میدونستید گوشی فایل های ویدئویی rmvb رو پخش میکنه؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز همینجوری ریختم...چون کانورتر براش پیدا نکردم...همینجوری تو Core Player زدم دیدم نیست اصلا"...رفتم تو فایل منیجر دیدم هست زدم دیدم پخش کرد....دندونام ریخت...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M@hdi-B
20-05-2009, 19:17
flv رو هم قدیما پخش نمی کرد ولی نمی دونم از کدوم آپدیت به اینور پخش می کنه.

Ali_BlueBoy
20-05-2009, 19:19
سلام
بچه ها میدونستید گوشی فایل های ویدئویی rmvb رو پخش میکنه؟؟!!
امروز همینجوری ریختم...چون کانورتر براش پیدا نکردم...همینجوری تو Core Player زدم دیدم نیست اصلا"...رفتم تو فایل منیجر دیدم هست زدم دیدم پخش کرد....دندونام ریخت...!!
شاد باشید

حالا این rmvb از کجا پیدا کردی من که هر چی تلاش کردم یه همچین فایلی پیدا نکردم ...!!!!

یونس بی دندون شده زار و پشیمون شده...: دی

hellbrain666
20-05-2009, 20:09
سلام
بچه ها میدونستید گوشی فایل های ویدئویی rmvb رو پخش میکنه؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز همینجوری ریختم...چون کانورتر براش پیدا نکردم...همینجوری تو Core Player زدم دیدم نیست اصلا"...رفتم تو فایل منیجر دیدم هست زدم دیدم پخش کرد....دندونام ریخت...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدییییییی؟
من خیلی دنبالش بودم ولی فقط صداشو پخش می کنه
حتی کدک run.sisx هم نصب کردم اما بیفایده بود

حالا این rmvb از کجا پیدا کردی من که هر چی تلاش کردم یه همچین فایلی پیدا نکردم ...!!!!

خوب تلاش نکردی دیگه (شوخی)

چون کانورتر براش پیدا نکردم...

یونس جون شما هم خوب تلاش نکردی :دي

Ali_BlueBoy
20-05-2009, 20:21
اون وقت ویژگیه این فرمت چه....؟!؟!

Greight
20-05-2009, 20:57
سلام
نه فقط صداشو پخش میکنه ! چجور پخش کردی ؟

hellbrain666
20-05-2009, 21:02

Legend
20-05-2009, 22:52
flv رو هم قدیما پخش نمی کرد ولی نمی دونم از کدوم آپدیت به اینور پخش می کنه.

از ورژن 20 بود اگه اشتباه نكنم...

من اينو دانلود كردم...يه كليپ از Back Street Boys :

: دی از بچه ها وام بگیرم واسه دندون مصنوعی...:31:

جدییییییی؟
من خیلی دنبالش بودم ولی فقط صداشو پخش می کنه
حتی کدک run.sisx هم نصب کردم اما بیفایده بود

خوب تلاش نکردی دیگه (شوخی)

یونس جون شما هم خوب تلاش نکردی :دي

ديگه ظهري بود...داداشم با سيستم كار داشت گشتم نبود بيخيال شدم...: دي
البته دیگه نیازی نداره...82 سالار خودش ترتیبشو میده...:x

حجم کم...کیفیت بالا...:40:

نه فقط صداشو پخش میکنه ! چجور پخش کردی ؟

این لینکی که دادم دانلود کن...ببین پخش میکنه یا نه...

Greight
21-05-2009, 00:22
این لینکی که دادم دانلود کن...ببین پخش میکنه یا نه...
اینو پخش میکنه اما روون نیست و صدا با تصویر هم هماهنگ نمیشه.

AaVaA
21-05-2009, 01:16
دوست من فقط مموری کارتهای MMC که مخصوص گوشیهایی مثل 7610 و ... غیره هست با برنامه MMC Recovery قابل ریکاوری و برگشت هست .. که متاسفانه مموری گوشی شما mmc نیست ..
پس متاسفانه هیچ راهی برای برگشت اطلاعاتتون نیست ...

به هر حال تنکس:11: اما خوشبختانه شد

راهی هست.
شما گوشیتو به صورت File Transfer به کامپیوتر وصل کن که رم گوشیتو به عنوان یه Flash ram بشناسه.
برنامه ی My recovery file رو نسب کن و تمام چیزهایی رو که خواستی ریکاوری کن

واقعا خیلی خیلی خیلی ممنــــــــــــــــــونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
21-05-2009, 14:42
سلام
یه نمه فکر کردم دیدم...رمه 32 طول میکشه تا بیاد و ارزون شه...و اینکه یکم هم زیاده واسه من...: دی تصمیم کبری (:31:) این شد که یه 16 بگیرم...
بکس کسی قیمت جدید داره؟ این کلاس 4 و 6 و 8 چیه؟ : دی

Ali_BlueBoy
21-05-2009, 16:36
چرا نیافتی عزیز ؟؟
بفرما :

اقا من یه مشکلی با کیگانش پیدا کردم ...واسه این که شما رو هم دوباره به زحمت نندازیم من ای ام ای ای ...!!!
گوشیم رو مدیم شما بزن تو برنامه پسشو بزار....(تنکس....:11:)

358082015306828

smallfrank
21-05-2009, 17:51
سلام دوستان
نمیشه تو N82 اس ام اس آماده گذاشت با پسوند vmg ؟ چون تو PC Suite گزینه مسیج نیست.

soranstar
21-05-2009, 19:13
دوستان صدای n82 موقع مکالمه چطوریه ؟
بلندیش رو دارم میگم .
من الان 5700 دارم در حد اون هست یا کمتره ؟
با n78 هم مقایسه کنید میشه ( راستش از اون اصلا راضی نبودم صداش یه خورده به نظرم کم اومد. )

Saman-tci
21-05-2009, 21:53
بکس کسی قیمت جدید داره؟ این کلاس 4 و 6 و 8 چیه؟ : دی

اگه بتونی کلاس 8 رو گیر بیاری که خیلی عالیه ... البته اگه ..
.
کلاً هر چی کلاس مموری بالاتر میره , کلاس گوشی هم بالا میره ..:31:

Legend
21-05-2009, 22:13
اگه بتونی کلاس 8 رو گیر بیاری که خیلی عالیه ... البته اگه ..
.
کلاً هر چی کلاس مموری بالاتر میره , کلاس گوشی هم بالا میره ..:31:
حالا این کلاس چه فرقی داره که آدم براش پول بیشتر بده؟ من الان کلاس 4 دارم راضیم...قیمت نداری سامان؟

M@hdi-B
22-05-2009, 10:09
حالا این کلاس چه فرقی داره که آدم براش پول بیشتر بده؟ من الان کلاس 4 دارم راضیم...قیمت نداری سامان؟

هر چی کلاس رم بالاتر باشه سرعتش بیشتره یعنی اینستال کردن برنامه ها و اجرای اونها سریعتر اجرا میشه.
راستی 16 که خیلی وقته داری.

smallfrank
22-05-2009, 13:23
از کجا میشه فهمید رمت کلاس چنده ؟

Ali_BlueBoy
22-05-2009, 13:47
از کجا میشه فهمید رمت کلاس چنده ؟

باید بری مدرکش رو نیگا کنی ...یا بری اموزش پرورش...: دی!!!!

رو خودش نوشته...

واسه ما که کلاس چهارمه....: دی

smallfrank
22-05-2009, 13:59
باید بری مدرکش رو نیگا کنی ...یا بری اموزش پرورش...: دی!!!!

رو خودش نوشته...

واسه ما که کلاس چهارمه....: دی

ما که چیزی ندیدیم.فقط نوشته بود Nokia_ 2.0_ Micro SD_made in taiwan

================================================== =
راستی

میخام قاب گوشیمو عوض کنم.کار جالبیه ؟ مثل فابریکش سفت سر جاش وامیسه یا شل و وله ؟

scope82
22-05-2009, 14:58
قیمت 16؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Saman-tci
22-05-2009, 15:12
ما که چیزی ندیدیم.فقط نوشته بود Nokia_ 2.0_ Micro SD_made in taiwan

دوست من این کلاس چندمه رو روی مموری های توشیبا میزنه ... نه مموری های فابریک که توی جعبه گوشی بوده ...

SamGun
22-05-2009, 17:45
راستی

میخام قاب گوشیمو عوض کنم.کار جالبیه ؟ مثل فابریکش سفت سر جاش وامیسه یا شل و وله ؟

به هیچ نمیتونه مثل قاب فابریک باشه .تازه امکان مخدوش شدن قاب فابریک در هنگام عوض کردن هم زیاده.
این کارو نکنی بهتره

Ali_BlueBoy
22-05-2009, 18:23
اقا من چند تا برنامه که سخت افزار گوشی رو نشون میده نصب کردم همشون فرکانس سی پی یوش رو 206 مگا هرتز میزنن

چرا ؟؟!! (البته من با سرعت گوشی خیلی مشکل ندارم (البته خیلی هم زیاد نیست)ولی این یه خورده ضد حاله)...!!!!

Saman-tci
22-05-2009, 18:33
علی جان cpu گوشی N82 حدود 297 مگاهرتز هست ... آره یه مقدار پائینه ولی محسوس نیست ..

hellbrain666
22-05-2009, 20:23
ولی تو gsm arena نوشته :
CPU Dual ARM 11 332 MHz processor

Saman-tci
22-05-2009, 20:32
دوست من خودت میتونی ببینی :

Legend
22-05-2009, 20:36
هر چی کلاس رم بالاتر باشه سرعتش بیشتره یعنی اینستال کردن برنامه ها و اجرای اونها سریعتر اجرا میشه.
راستی 16 که خیلی وقته داری.

مرسی.
نه..8 دارم..: دی دومین نفری بودم که اینجا 8 خرید اگه اشتباه نکنم...:31:

قیمت 16؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

گیر آوردی به منم بگو.

ولی تو gsm arena نوشته :

این به قول بکس تئوریه...عملا" کمتره...:46:

Ali_BlueBoy
23-05-2009, 00:42
این به قول بکس تئوریه...عملا" کمتره...:46:

حالا توی اکسپلور قسمت دوایس اینفو فرکانس سی پی یو رو چقدر میزنه...؟؟
واسه ما که میزنه 206 مگا هرتز که خیلی ضابیته...!!!(332 کجا 206 کجا....)(حالا میزد 405 یا پرشیا یه چیزی...: دی)

hellbrain666
23-05-2009, 15:17
حالا توی اکسپلور قسمت دوایس اینفو فرکانس سی پی یو رو چقدر میزنه...؟؟
واسه ما که میزنه 206 مگا هرتز که خیلی ضابیته...!!!(332 کجا 206 کجا....)(حالا میزد 405 یا پرشیا یه چیزی...: دی)

برای همه 206 میزنه !
فکر کنم بقیش برای دوربین و اینا باشه

Legend
23-05-2009, 15:32
بچه ها من هر چی گشتم نبود...درخواستم ندادم ترسیدم نباشه اصلا"...!: دی

برنامه ای هست که بشه با بلوتوث چت کرد؟ خوراکه دانشگاه...:31:

hellbrain666
23-05-2009, 17:42
برنامه که زیاده ولی باید هر دو گوشی نصبش کنن و از قبل اجراش کرده باشن :

این یکیش:

pass :

pass :

Legend
24-05-2009, 13:59
برنامه که زیاده ولی باید هر دو گوشی نصبش کنن و از قبل اجراش کرده باشن :

این یکیش:

pass :

pass :
هیچ کدوم اجرا نشد...ولی رو سونی جواب میده...نسخه نوکیا نداری؟

hellbrain666
24-05-2009, 14:21
خدمت شما :
(واقعا شرمنده اونا رو تست نکرده بودم ولی اینو دیگه خودم نصب کردم)

balaban25
25-05-2009, 09:23
با سلام از دیشب تاحالا یه خطی رو ال سی دی گوشیم افتاده هی بیکشیده تر میشه
صبحی که نگاه کردم دیدم یکی دیگه هم اضافه شده یکسالی هم هست که خریدم خواهش میکنم کمک کنید
اگه کاری باید بکنم تا دیر نشده راهنمایی بفرمایید
ممنون

hellbrain666
25-05-2009, 12:05
میشه ازش عکس بزاری؟

saeed35
25-05-2009, 16:18
سلام ودورود
دوستان من هرچ گشتم طریقه تغییر تایم قفل صفحه کلید ویا غیر فعال کردنشو پیدا نکردم.اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.با احترام

Majid393
25-05-2009, 16:31
سلام ودورود
دوستان من هرچ گشتم طریقه تغییر تایم قفل صفحه کلید ویا غیر فعال کردنشو پیدا نکردم.اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.با احترام

مسیر زیر رو طی کنید :

تولز > ستینگ > جنرال > سکوریتی > Phone And Sim Card >
Keypad autolock period

Farshadd
25-05-2009, 22:01
سلام.
توی N82 میشه یه تیکه متن رو از یه صفحه اینترنت/WORD کپی کرد؟؟؟
:12:

اماستیاف
25-05-2009, 22:59
سلام.
توی N82 میشه یه تیکه متن رو از یه صفحه اینترنت/WORD کپی کرد؟؟؟
از اینترنت رو با مرورگر خودش بعید میدونم بشه . من ندیدم !
ورد رو نمیدونم!!!

Farshadd
26-05-2009, 00:03
از اینترنت رو با مرورگر خودش بعید میدونم بشه . من ندیدم !
ورد رو نمیدونم!!!

شما اینو امتحان کردی خودتون؟؟

اماستیاف
26-05-2009, 00:12
شما اینو امتحان کردی خودتون؟؟
آره.مال اینترنتش رو امتحان کردم و نتونستم.
با مجید جان هم که صحبت کردیم به نتیجه ای نرسیدیم.خودتون هم که تلفنی صحبت کردید !!!!!:31:

balaban25
26-05-2009, 00:41
بی زحمت کمکم کنید این عکسم میذاررم بگین این خطها که یک دفعه پیداش شد و چیکار کنم

pouyacapitan
26-05-2009, 07:29
بی زحمت کمکم کنید این عکسم میذاررم بگین این خطها که یک دفعه پیداش شد و چیکار کنم
چون دیدم هیچکس جواب نداده جواب می دم!!ولی اطمینان کامل ندارم!!
به احتمال زیاد چند تا از پیکسل های گوشیت سوخته و lcd باید عوض بشه!!
تو تمام قسمت ها اینطوریه؟؟

hellbrain666
26-05-2009, 10:22

چون دیدم هیچکس جواب نداده جواب می دم!!ولی اطمینان کامل ندارم!!
به احتمال زیاد چند تا از پیکسل های گوشیت سوخته و lcd باید عوض بشه!!
تو تمام قسمت ها اینطوریه؟؟

درسته برای من هم دقیقا همینجوری شده بود در اثر فشار زیاد اینطوری شده و اگه بازم روش فشار بیاد یه مایع قرمز رنگی (جیوه) ازش بیرون میاد و پخش میشه باید ال سی دی رو عوض کنی

smallfrank
26-05-2009, 11:34
قیمت این مموری توشیبا کلاس 4 و 6 و 8 و 16 چنده؟
بالاترینش چیه ؟

Farshadd
26-05-2009, 13:53
مجددا سلام.

آقا یه سوال.

n82 چینی با لیبل فنلاند و تحت لیسانس نوکیا، چه تفاوتی با n82 فنلاند اصلی که ساخت خود فنلاند هست داره؟؟

متاسفانه توی خرم آباد که اصلا اصل فنلاند نیست دیگه و فقط چند تا لیبل دیدم. یا باید یه لیبل بخرم یا اگه نشد برم سراغ p1 یا g900...

حالا سوال من اینه که آیا این تحت لیسانس ها اونقدر اختلافشون زیاد هست که من از خرید n82 پشیمون بشم... در ضمن هیچ فروشنده ای هم قبول نکرد برام اصلی بیاره... همه میگفتن که دیگه اصل فنلاند نیست و لیبل هستن.

آیا لیبل ها در دوربین و کیفیت و ... تفاوتی با اصلی ها دارن؟؟

hellbrain666
26-05-2009, 13:59
سلام
سر این موضوع زیاد بحث شده
در حال حاضر تمامی گوشی های نوکیا در چین و تحت لیسانس نوکیا تولید میشن کیفیت هم فرقی با فنلاند نداره
و بعضا افرادی سودجو لیبل چینی اونا رو با فنلاند عوض کرده و جای فنلاند و قیمت بالاتر میفروشن

star61
26-05-2009, 14:44
ولی تو gsm arena نوشته :

واسه من میزنه 206:41:
قبلا 78 داشتم .
سرعتشون از رنو تا فراری با هم فرق می کنن.
لعنت به 82.
حالا که زده 206 یعنی چی؟
اگه مشکلی داره بگید یه فکری به حال خودم کنم.
آخه با ضمانت اصل خریدم.:19:

88x88
26-05-2009, 14:56
کسی می دونه چرا اپرا مینی برای این گوشی نداریم؟

saeed35
26-05-2009, 17:03
سلام و دورود به تمام دوستان.
دوستان از کجا میشه کد قفل کوشی رو بدست آورد.برای اینکه تایم مکالمات رو صفر کنم کد قفل میخواد .لطفا راهنمایی بفرمایید.

hellbrain666
26-05-2009, 18:21
واسه من میزنه 206:41:
قبلا 78 داشتم .
سرعتشون از رنو تا فراری با هم فرق می کنن.
لعنت به 82.
حالا که زده 206 یعنی چی؟
اگه مشکلی داره بگید یه فکری به حال خودم کنم.
آخه با ضمانت اصل خریدم.:19:

برای همه 206 میزنه !
فکر کنم بقیش برای دوربین و اینا باشه

کسی می دونه چرا اپرا مینی برای این گوشی نداریم؟

چرا داریم :

دوستان از کجا میشه کد قفل کوشی رو بدست آورد.برای اینکه تایم مکالمات رو صفر کنم کد قفل میخواد .لطفا راهنمایی بفرمایید.

کد پیشفرض گوشی 12345 هستش

M@hdi-B
26-05-2009, 18:38
قضیه این ال سی دی چیه؟ منم سه چهار مورد دیدم که خط افتاده.

Saman-tci
26-05-2009, 20:05

دوست من کد پیشفرض همون 12345 هست ولی شما اگه بخوای تایمر گوشیتو صفر کنی باید از یه راه اساسی دیگه استفاده کنی ... اون راهی که شما رفتی یه چیزه سادس ولی تایمر اصلی گوشی که با کد #92702689#* میاد و مدت زمان کارکرد واقعی گوشی رو نشون میده با یه راه حل دیگه قابل صفر شدن هست ...

balaban25
26-05-2009, 20:13
قضیه این ال سی دی چیه؟ منم سه چهار مورد دیدم که خط افتاده.
این خط هی روز به روز بیشتر میشه یعنی در یک مسیر مستقیم به سمت راست امتداد پیدا میکنه
من توی این یک سال همینجوری رفتار کردم حالا بعد یکسال یعنی فشار روش بوده؟؟؟
در ضمن قیمت ال سی دی چند هست کسی میتونه بگه کجا برم هم مطمئن باشه هم قیمتش مناسب؟؟؟؟
از جوابتون ممنون

hellbrain666
26-05-2009, 21:35
این خط هی روز به روز بیشتر میشه یعنی در یک مسیر مستقیم به سمت راست امتداد پیدا میکنه
من توی این یک سال همینجوری رفتار کردم حالا بعد یکسال یعنی فشار روش بوده؟؟؟
در ضمن قیمت ال سی دی چند هست کسی میتونه بگه کجا برم هم مطمئن باشه هم قیمتش مناسب؟؟؟؟
از جوابتون ممنون

به من که تعمیر کار گفت بر اثر فشار شده
قیمت هم از 25 تا 40 بسته به نوع Copy - high copy - original
برای تعویض همون طبقه پایین علائدین یا حتی خودت

smallfrank
26-05-2009, 21:50
قیمت این مموری توشیبا کلاس 4 و 6 و 8 و 16 چنده؟
بالاترینش چیه ؟

saeed35
26-05-2009, 22:20
سلام و دورود به همه دوستان.
من به گوشی موقع خرید دادم منوی فارسی نصب کردن،حال سوالم اینه :
این منوی فارسی رو به مموری گوشی نصب میکنن یا کارت مموری یا به فلش؟یعنی منظورم اینه که اگه گوشی ویا کارت مموری رو فرمت کنم منو فارسی از بین میره یا نه.متشکرم

Saman-tci
26-05-2009, 23:33
پروداکت کد گوشیتو تغییر میدن و با برنامه JAF زبان فارسی رو روش میریزن ....
.
نه با آپدیت و نه با فرمت و نه با ریست و ... از بین نمیره ...
.
خیالت راحت

Farshadd
27-05-2009, 11:18
سلام.

من هم دیروز این گوشی رو خریدم. از راهنمایی های همه دوستان تشکر میکنم.

اما از این به بعد کم و بیش مزاحم میشم.

سوالات:

چجوری میشه یه صفحه سیو شده رو به صورت آفلاین باز کرد؟؟ ( امتحان که کردم میگه نیازه به اینترنت وصل بشم که من هم نمیتونم با گوشی بیام نت)
چجوری میتونم فایل های آفیس رو باز کنم؟؟ ( چه با آفیس 2007 و چه 2003 نشد و ناشناخته یود)
سوالات بعدیمو بعدا میپرسم ( آپگرید، هک ، n-gage و ...)

pouyacapitan
27-05-2009, 11:41
سلام.

من هم دیروز این گوشی رو خریدم. از راهنمایی های همه دوستان تشکر میکنم.

اما از این به بعد کم و بیش مزاحم میشم.

سوالات:

چجوری میشه یه صفحه سیو شده رو به صورت آفلاین باز کرد؟؟ ( امتحان که کردم میگه نیازه به اینترنت وصل بشم که من هم نمیتونم با گوشی بیام نت)
چجوری میتونم فایل های آفیس رو باز کنم؟؟ ( چه با آفیس 2007 و چه 2003 نشد و ناشناخته یود)
سوالات بعدیمو بعدا میپرسم ( آپگرید، هک ، n-gage و ...)

مبارکه!!
صفحه رو که سیو کردی برو تو فایل منیجر بازش کن اگه خواست وصل بشه no بزن.
برا این فایل ها نرم افزار بزنی بهتره!!تو بخش نرم افزار هست!!
در موارد دیگه هم اگه سوال بود در خدمتم!!

mohsen770
27-05-2009, 12:04
(انتقال:)من چند ماه پيش N82 رو آپديت كردم(از ver20 به ver30.0.019) ولي هيچ تغييري نكرد.....
يكي از دوستام وقتي N82 خريد ورژنش 30 بود.و وقتي ميرفت تو gps كمتر از 10 ثانيه connect ميشد .
ولي من كه آپديت كردم 2،3 دقيقه طول ميكشه تا connect بشه.(مثل قبل)
مشكل كجاست؟ من بايد چه كنم؟مدل سخت افزارشون با هم فرقي نداره؟

psp2004
27-05-2009, 12:46
با سلام میشه یه راهنمایی کنید چه جوری کیبورد فارسی روش نصبش کنم

Saman-tci
27-05-2009, 12:50
احتمالاً منظورت این بوده که میخوای sms فارسی بزنی درسته ...؟
.
با برنامه Farsisms

Farshadd
27-05-2009, 14:21
مبارکه!!
صفحه رو که سیو کردی برو تو فایل منیجر بازش کن اگه خواست وصل بشه no بزن.
برا این فایل ها نرم افزار بزنی بهتره!!تو بخش نرم افزار هست!!
در موارد دیگه هم اگه سوال بود در خدمتم!!

بحث روی همینه که این سوالو نمیکنه و وقتی هم پیغام کانکت میده، و من نه میزنم خارج میشه.

M A S 0 U D
27-05-2009, 15:08
:angry:ما اومدیم علاءالدین این گوشی رو بخریم هر چی گشتیم اصلا تو بازار نبود به جزء یه مغازه طبقه آخر که خرید قبلی داشت و 30تومن بالای قیمت قبلیش میداد!! از مغازه ها پرسیدم میگفتند تو بازار نیست,تو سایتهای فروش هم زده موجود نیست,جریان چیه؟کی میاد بازار؟(اینم از شانس ما)!!!!!

psp2004
27-05-2009, 18:36
احتمالاً منظورت این بوده که میخوای sms فارسی بزنی درسته ...؟
.
با برنامه Farsisms

بله منظورم همینی بود که شما می گید ولی به غیر از این برنامه کار دیگه ای نمیشه کرد که تو writing language زبان فارسی بیاد؟:31:

mahdi1360
27-05-2009, 19:40
با سلام خدمت دوستان. من فایلهای آپدیت ان 82 رو دانلود کردم اما حالا نمیدونم چجوری باید آپدیت کنم اگه ممکنه یه کمک بکنید و مختصرا توضیح بذیذ تا مشکلم حل بشه باتشکر از همگی.

Saman-tci
27-05-2009, 19:43
چرا ...
شما باید پروداکت کد گوشیتون به 0551525 تغییر بدید و بعد با یه آپدیت ساده زبان فارسی رو به گوشیتون اضافه کنید ..

psp2004
28-05-2009, 06:17
چرا ...
شما باید پروداکت کد گوشیتون به 0551525 تغییر بدید و بعد با یه آپدیت ساده زبان فارسی رو به گوشیتون اضافه کنید ..
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدید (آخه من مبتدی هستم:20:)

yoosef_st
28-05-2009, 09:35
بچه ها الان N82 قیمتش توی بازار چنده؟
چند مدل هست؟ چینی و غیر چینی داره؟ راه تشخیص مدلها چیه؟
من یه جایی 320 قیمت کردم. گارانتی متفرقه. به نظرتون چطوره؟

M@hdi-B
28-05-2009, 11:10
بچه ها الان N82 قیمتش توی بازار چنده؟
چند مدل هست؟ چینی و غیر چینی داره؟ راه تشخیص مدلها چیه؟
من یه جایی 320 قیمت کردم. گارانتی متفرقه. به نظرتون چطوره؟

الان یه خورده زمینش کمه. من هفته پیش همکف 285 قیمت کردم. طبقه ششم 280 هم میشد گیر آورد.
دیروز علاالدین بودم . بدون گارانتی اصلا نبود همشون با گارانتیه 1ساله خود نوکیا بود از اینایی که رو جعبش نوشته (منوی فارسی) رو درش هم یه لیبل داره که یه شماره تلفن روشه که زنگ میزنی و از اصلی بودن گوشیت مطمئن میشی.
من یه مشکی گرفتم 325 . همه 330 می گفتن.
رقم هفتم و هشتم IMEI من 01 هست. 03 ش هم بود که حروف روی کیبردش یه جوری بود انگار رنگ پس داده بود.
در ضمن پشت گوشی هم Made In China قید شده مشکلی هم نداره.
من از طبقه پنجم پلاک 523 گرفتم.

ali racer
28-05-2009, 11:48
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدید (آخه من مبتدی هستم:20:)
برای اطلاعات بیشتر برو به تاپیک آپدیت گوشی های نوکیا

اما یه توضیح کوچیک بدم
پرداکت کد یه کد نرم افزاری هستش که با توجه به منطقه توزیع گوشی به گوشی داده میشه شامل یه سری تنظیمات از جمله زبان های مورد ساپورت هستش
وقتی شما پرداکت کد تو با برنامه عوض می کنی در آپدیت
منو فارسی هم به گوشی شما اضافه میشه

Saha Software
29-05-2009, 13:20
بله منظورم همینی بود که شما می گید ولی به غیر از این برنامه کار دیگه ای نمیشه کرد که تو writing language زبان فارسی بیاد؟:31:
سلام
چرا هست من با برنامه ی RomPatcher کردم شد

Farshadd
29-05-2009, 14:43
سلام

سوال:
1-چجوری تعداد کل sms های ارسالی، دریافتی و ... رو ببینم.
2-چجوری wlan و share online رو از دسکتاپ بردارم؟؟

سپاس.

M@hdi-B
29-05-2009, 15:04
سلام

سوال:
1-چجوری تعداد کل sms های ارسالی، دریافتی و ... رو ببینم.
2-چجوری wlan و share online رو از دسکتاپ بردارم؟؟

سپاس.

1.بصورت عادی نمیشه. شاید برنامه داشته باشه(من ندیدم)

2. حذف calendar entries و WLAN scan و Search از دسکتاپ گوشیهای هک شده سری60ورژن3 :

yoosef_st
29-05-2009, 15:06
الان یه خورده زمینش کمه. من هفته پیش همکف 285 قیمت کردم. طبقه ششم 280 هم میشد گیر آورد.
دیروز علاالدین بودم . بدون گارانتی اصلا نبود همشون با گارانتیه 1ساله خود نوکیا بود از اینایی که رو جعبش نوشته (منوی فارسی) رو درش هم یه لیبل داره که یه شماره تلفن روشه که زنگ میزنی و از اصلی بودن گوشیت مطمئن میشی.
رقم هفتم و هشتم IMEI من 01 هست. 03 ش هم بود که حروف روی کیبردش یه جوری بود انگار رنگ پس داده بود.
پس طرف حسابی ما رو دراز گوش گیر آورده بود انگار! داشت متفرقه به من این قیمت میداد.
اگر گارانتی اصلی این قیمته که واقعا خوبه.
من یه سوال مدت زایادیه برای لاینحل مونده.
اونم اینکه بالاخره 82 پردازنده 2 هسته ای داره یا نه؟

M@hdi-B
29-05-2009, 15:32
پس طرف حسابی ما رو دراز گوش گیر آورده بود انگار! داشت متفرقه به من این قیمت میداد.
اگر گارانتی اصلی این قیمته که واقعا خوبه.
من یه سوال مدت زایادیه برای لاینحل مونده.
اونم اینکه بالاخره 82 پردازنده 2 هسته ای داره یا نه؟

:31:
چرا لاینحل مونده؟ بله سی پی یوش دقیقا مثل ان95 8گیگ هست. Dual ARM 11 332 MHz processor

n72mafia
29-05-2009, 15:59
كمك كمك
سلام
چطورميشه برنامه smartcomgps رودرn82باورژن31نصب كردخداييش الان 4روزه سرگردان اين برنامه لعنتي هستم هركاريش كردم نصب نميشه ساين ميخوادازاغلب برنامه هايي كه ساين ميكنن استفاده كردم ولي بازنصب نميشه حتي درخواست فايل cerروازاين سايت چيني كردم ولي هنوزجواب نداده خواستم گوشي روهك كنم بازبرنامه هاش ساين خواستن بدجوري گيرافتادم توروخداكمكم كنين بتونم اين smartcomرونصب كنم

pouyacapitan
29-05-2009, 16:55
كمك كمك
سلام
چطورميشه برنامه smartcomgps رودرn82باورژن31نصب كردخداييش الان 4روزه سرگردان اين برنامه لعنتي هستم هركاريش كردم نصب نميشه ساين ميخوادازاغلب برنامه هايي كه ساين ميكنن استفاده كردم ولي بازنصب نميشه حتي درخواست فايل cerروازاين سايت چيني كردم ولي هنوزجواب نداده خواستم گوشي روهك كنم بازبرنامه هاش ساين خواستن بدجوري گيرافتادم توروخداكمكم كنين بتونم اين smartcomرونصب كنم
دوست عزیز شما باید فایل cer بگیرید و بعد ساین کنید.
باید صبر کنید تا فایل cer اماده بشه و بعد به راحتی نصبش کنید.
موفق باشی :11:

hellbrain666
29-05-2009, 16:59
لینک زیر ساین نمیخواد :

ولی یکبار گوشیو هک کن راحت !

mohammad.fa
29-05-2009, 17:20

دوست عزیز، میتونی پروداکت کد گوشیتو بدی؟
راستی ورژنش چنده؟

M@hdi-B
29-05-2009, 17:54
دوست عزیز، میتونی پروداکت کد گوشیتو بدی؟
راستی ورژنش چنده؟

0561032
روش 30 بود همون روز آپدیتش کردم.

zidane010
30-05-2009, 05:37
سلام به همگی
دوستان لطف میکنید برنامه ای معرفی کنید که بشه فایل ها رو رمز گذاشت یا مخفیشون کنی
برنامه های زیادی امتحان کردم ولی روی ان 82 جواب نمی دن یا خوب کار نمی کنن
ممنون میشم راهنمایی کنید:46:

Saman-tci
30-05-2009, 11:54
دوست من چون این برنامه ها بیشترشون پولی هستند باید از نسخه کرک شدشون استفاده کنی ...
و برای استفاده از نسخه کرک شده باید برنامه رو ساین کنی ....
برای ساین کردن هم یا باید گوشیتو هک کنی یا فایلهای cer و key گوشیتو داشته باشی

Ali_BlueBoy
30-05-2009, 12:55
سی پی یو i8510 تا 450 مگاهرتز بدون کوچکترین مشکلی جواب میده یعنی اگه بزاریدش رو 450 انگار اصلاً اور کلاک نشده
اگه این کارو بکنید سرعت بالا اومدنش خیلی بیشتر میشه در کل سرعتش خیلی زیاد میشه
حالا روش اور کلاکینگ:
با xplore برید به اینجا:
c:\ private \10202be9\20001079.txt
بعد ادیتو بزنید این صفحه باز میشه :

بعد تو اون قسمت مشخص شده فرکانس مورد نظرو وارد کنید که به نظرم 450 مناسبه
بعد از سرعت فوق العاده گوشی لذت ببرید

اگه هم میخاید مصرف باتریو کم کنید بزاریدش رو 264 مثل n96

اقا من اینو توی کلوپ 8510 پیداش کردم رو گوشیه خودم امتحان کردم زیاد تاثیری نداشت (شاید یکم بهتر شده باشه) میگم شما هم یه امتحان بزنید ببنید چی میشه....

hellbrain666
30-05-2009, 14:27
n96

اقا من اینو توی کلوپ 8510 پیداش کردم رو گوشیه خودم امتحان کردم زیاد تاثیری نداشت (شاید یکم بهتر شده باشه) میگم شما هم یه امتحان بزنید ببنید چی میشه....

اولین بار تو ان 82 چند زده بود؟
بعد تغییرات تو xplore هنوزم 206 نشون میده؟

Ali_BlueBoy
30-05-2009, 14:51
اولین بار تو ان 82 چند زده بود؟
بعد تغییرات تو xplore هنوزم 206 نشون میده؟

اولش اینم 332 بود ....بعد از عملیات هم توی ایکس پلور همون 206 رو نشون میده

ولی فکر کنم این ان 82 یه جای کارش میلنگه اخه همین برنامه سی پی یویه 8510 رو میزنه 330 ولی 82 رو میزنه 206 ...!!!

نکنه نوکیا دودره بازی در اورده سی پی یوه ان 73 رو گذاشته روش...: دی

*M!L4D*
30-05-2009, 16:49
اولش اینم 332 بود ....بعد از عملیات هم توی ایکس پلور همون 206 رو نشون میده

ولی فکر کنم این ان 82 یه جای کارش میلنگه اخه همین برنامه سی پی یویه 8510 رو میزنه 330 ولی 82 رو میزنه 206 ...!!!

نکنه نوکیا دودره بازی در اورده سی پی یوه ان 73 رو گذاشته روش...: دی
وای شما چه را همه چی رو با هم قاطی می کنید...:41::18:
برای بار صدم میگم cpu ان 73 arm 9 هستش اما cpu ان 82 arm 11 هستش ( مثلا core2due به core2quad)
سایر پردازش هایی هم که از cpu اصلی کم شده به خاطر ویژگی های دیگه ی گوشی هست ...
اگه از 8510 منظورت Innov8 هستش که باید بگم اون سامسونگ و با نوکیا فرق داره ... یا حداقل از اسمشون معلومه ...
جالبه شما ها به نوکیا تهمت می زنین ... :27:

M@hdi-B
30-05-2009, 18:29
اون صدو خورده ای که کم میزنه واسه دوربین هست.

Saman-tci
30-05-2009, 21:41
دوستان چرا الکی بحث میکنید ...
.
این گوشی اینقدر محاسن داره که حالا سر 100 اختلاف cpu گوشی دیگه این حرفا رو نداره ...
.
فعلاً با توجه به قیمتش بهترین گوشی هست ...

Ali_BlueBoy
31-05-2009, 00:10
ما که بحثی نکردیم فقط گفتیم این چرا اینجوری اون چرا اون جوری...!!!!
اون قضیه ان 73 رو هم مزاح فرمودیم...: دی

saeed35
31-05-2009, 09:36
پروداکت کد گوشیتو تغییر میدن و با برنامه JAF زبان فارسی رو روش میریزن ....
.
نه با آپدیت و نه با فرمت و نه با ریست و ... از بین نمیره ...
.
خیالت راحت

سلام ودورود به دوستان
سامان عزیز متاسفانه با آپگرید کردن گوشیم به 31 فارسیم پرید.

Farshadd
31-05-2009, 10:33
سلام

دوستان میخوام بعد از اینکه این گوشی رو خریدم، حالا معایبی که تا الان باهاشون برخورد کردم رو ذکر کنم، شاید دوست دیگری هم خواست این گوشی رو بخره و این پست رو بخونه، بیشتر با معایبش آشنا بشه.
این پست کاملا بی طرفانه و بدون تعصب و خصومت هست.
این پست در تاپیکی که برای مشاوره زدم هم قرار میدم.
===============

معایبی که تا الان دیدم:

صفحه نمایش گوشی هم تیره هست هم تار.
دوربین در عکاسی علی رغم این همه تعریف و تمجید دوربین خوبی برای عکاسی نیست. نه که بگمن بده، ولی خوب نیست. قدرت عکاسیش توی شب و در فاصله کم (مثلا 8 متر کمتر) هست. اون هم به لطف فلاش زنون و هماهنگی کامل شاتر با فلاش. (فیلمش خوبه و ایرادی نمیشه بهش گرفت)
کیبرد گوشی که هر چند هم عادت کنیم، باز هم نمیتونیم با سرعت گوشی هایی مثل D900،W810،K770 و ... تایپ کنیم ( P1 . P990 که دیگه جای خود دارد) (البته میشه بدون نگاه کردن هم تایپ کرد، ولی سرعت ...)
آفیس خود گوشی اصلا کامل نیست و نمیتونه راحت فایل های آفیس رو باز کنه و برای این کار نیاز به نرم افزار داره.
تعداد مسیج های رد و بدل شده در این گوشی مشخص نیست.
دکمه کم و زیاد صدا (زوم دوربین) هیچ گونه برجستگی ای نداره و اگه بخوایید بدون نگاه کردن به اینها کار کنید به راحتی ممکنه اشتباه کنید. کلا این گوشی از لحاظ کیبرد و دکمه ها در سطح پایینی هست.
قاب قسمت دور گوشی به نظر من از مقاومت خوبی برخوردار نیست و حدس میزنم به راحتی بشکنه
گالری گوشی که فکر کنم مشکل همه نوکیا های گالری دار هست که همه عکس و فیلم هایی که رو گوشی هسترو نشون میده. حتی اگه یه صفحه اینتر نت سیو شده رو بندازید روی گوشی و بع برید گالری، تمام عکسهای فولدر اشیاء اون صفحه رو نمایش میده...
هنگام اومدن یه بلوتوث هیچگونه صدایی از گوشی بلند نمیشه و فقط باید به صفحه نمایش نگاه کنید ببینم چه اتفاقی میوفته.

==================================
قطعا این گوشی معایب دیگه هم داره. که یا از دید من اونقدر بزرگ نیستن که بهشون بگم عیب یا من هنوز باهاشون برخورد نکردم. اگه با عیب بزرگ دیگه برخورد کردم در همین پست اضافه خواهم کرد.
مزایای زیادی هم داره این گوشی که حدس میزنم نیازی به بیان اونا نباشه.

با تشکر- فرشاد واثقی :12:

*M!L4D*
31-05-2009, 16:56
آها ... خوب شد یکی حرف ما رو فهمید ... arm 9کجا arm11 کجا ...
همونطور که مهدی جان گفتن 100 Mhz باقیموندش به خاطر دوربینه ...

psp2004
31-05-2009, 17:32
می خاستم بدونم موقع عکس گرفتن دوربین شما صدا داره یا نه چون مال من که اصلن صدا نداره .. چرا؟

Saman-tci
31-05-2009, 23:38
سلام ودورود به دوستان
سامان عزیز متاسفانه با آپگرید کردن گوشیم به 31 فارسیم پرید.

همچین چیزی امکان نداره .... اگه پروداکت کد گوشیتو تغییر داده بودی و آپدیت کرده بودی و اون وقت زبان فارسی به گوشیت اضافه شده بود امکان نداره بپره ...
مگه اینکه دوباره پروداکت کدو تغییر داده باشی .... خودت آپدیت کردی یا داده بیرون برات انجام دادن ...؟
چون بدی بیرون خودشون سرخود تغییر میدن .....

M A S 0 U D
31-05-2009, 23:49
سلام خدمت دوستان:
1- بین عکسهای n82 و 6220 تو سایتی مقایسه شده و اصولا کدوم بهتره؟
2- درست که الان این گوشی تو بازار نیست ؟

Saman-tci
31-05-2009, 23:52
دوست من در بین تمام 5 مگاپیکسلی ها هیچ گوشی به 82 نمیرسه ...
هم قدرت لنزش بالاس و هم به خاطر فلاش قوی که داره زنده ترین عکسها رو میگیره ....
.
شما از بین 5 مگاپیکسلی ها بین بهترین و بدترین داری مقایسه میکنی ....

saeed35
01-06-2009, 09:28
همچین چیزی امکان نداره .... اگه پروداکت کد گوشیتو تغییر داده بودی و آپدیت کرده بودی و اون وقت زبان فارسی به گوشیت اضافه شده بود امکان نداره بپره ...
مگه اینکه دوباره پروداکت کدو تغییر داده باشی .... خودت آپدیت کردی یا داده بیرون برات انجام دادن ...؟
چون بدی بیرون خودشون سرخود تغییر میدن .....

دورود بر شما
خوشبختانه خودم باتوجه به آموزش صفحه اول انجام دادم.وقبلا نیز برای اطمینان در این فروم مطزح کرده بوذم.به هر صورت اینا همش آموزش وخواشتن وتوانستن است وگر نه میشه بدون درد سر بدی بیرون واست انجام بدن.خوب سامان عزیز یکی از دوستان چند پست قبل فرمودند که پرو داکت 0551525 رو بدم بعد دوباره آپگریدش کنم.به نظر شما آپگرید دوم به همان ورژن 31 که الان به گفته دوستان فلش بحساب میاد ،ایرادی نداره؟و مشگل حل میشه.اگه در اینمورد نقاط ریزی که قبل از آپگرید باید انجام بدم بفرمایید.در ضمن اینم هم بگم که موقع خرید گوشی دادم بهش فارسی زدند.یعنی از اونایی نیست که میگن فابریک فارسی روشه.با تشکر

M A S 0 U D
01-06-2009, 09:56
[QUOTE][QUOTE=Saman-tci;3828090]دوست من در بین تمام 5 مگاپیکسلی ها هیچ گوشی به 82 نمیرسه ...
هم قدرت لنزش بالاس و هم به خاطر فلاش قوی که داره زنده ترین عکسها رو میگیره ....
.
شما از بین 5 مگاپیکسلی ها بین بهترین و بدترین داری مقایسه میکنی ....
با این جوابی که شما دادی دیگه هیچ حرفی واسه گفتن نمیمونه ولی یه سوال دیگه هم بود :
اینکه درست که الان تو بازار نیست و معمولا وقتی یه گوشی کمیاب بشه چه مدت طول میکشه دوباره روال عادی بشه , چون من الان پولم فراهم ولی n82 پیدا نیست!!

prince72
01-06-2009, 14:53
با سلام...
نه دوست من اشتباه میکنی شاید کمتر شده باشه (که اونم اصلا تویزد ما اینجور نیست) اما امکان ندار شاه 5 مگایی ها تموم بشه...
اون برگشتنم به روال عادی در محدوده ی حدسیات مانیست دست وارد کننده های وصادر کننده هاست...

prince72
01-06-2009, 15:09
کیبرد گوشی که هر چند هم عادت کنیم، باز هم نمیتونیم با سرعت گوشی هایی مثل D900،W810،K770 و ... تایپ کنیم ( P1 . P990 که دیگه جای خود دارد) (البته میشه بدون نگاه کردن هم تایپ کرد، ولی سرعت ...)
آفیس خود گوشی اصلا کامل نیست و نمیتونه راحت فایل های آفیس رو باز کنه و برای این کار نیاز به نرم افزار داره.
تعداد مسیج های رد و بدل شده در این گوشی مشخص نیست.
دکمه کم و زیاد صدا (زوم دوربین) هیچ گونه برجستگی ای نداره و اگه بخوایید بدون نگاه کردن به اینها کار کنید به راحتی ممکنه اشتباه کنید. کلا این گوشی از لحاظ کیبرد و دکمه ها در سطح پایینی هست.
قاب قسمت دور گوشی به نظر من از مقاومت خوبی برخوردار نیست و حدس میزنم به راحتی بشکنه
گالری گوشی که فکر کنم مشکل همه نوکیا های گالری دار هست که همه عکس و فیلم هایی که رو گوشی هسترو نشون میده. حتی اگه یه صفحه اینتر نت سیو شده رو بندازید روی گوشی و بع برید گالری، تمام عکسهای فولدر اشیاء اون صفحه رو نمایش میده...
هنگام اومدن یه بلوتوث هیچگونه صدایی از گوشی بلند نمیشه و فقط باید به صفحه نمایش نگاه کنید ببینم چه اتفاقی میوفته.

==================================
قطعا این گوشی معایب دیگه هم داره. که یا از دید من اونقدر بزرگ نیستن که بهشون بگم عیب یا من هنوز باهاشون برخورد نکردم. اگه با عیب بزرگ دیگه برخورد کردم در همین پست اضافه خواهم کرد.

سلام دوست من اولا قبل جواب دادن باید بگم هیچ کدوم از این عیبا نه عیب بودن و نه شخصا محدود به این گوشی وعده ایش هم با توضیح من روشنتون میکنه....
1.در مورد کیبورد اگه میشد ومیتونستم با شاخهای این فروم تو تایپ رقابت میکردم اما مکان و امکانش نیست(خیلی راحت میشه تایپ کرد...)تازه به نظر شما عیبه اما به نظر من نه عیبه ونه شاهکار به روایتی مباحه....
2.اگه این افیس واستون کافی نیست شما افیس کدوم گوشی رو دیدی که خیلی یااصلا یه کم از این سرتر باشه؟؟اصلا فکرکنم افیس همینه....
3.در مورد تعداد مسیج یه کم دقت میکردین متوجه میشدین ...اگه برید به اینباکستون بالای گوشی مینویسه چندتا از چندتا..(به صورت نسبی..)
4.اتفاقا گزینه ی کم وزیا دکردن صدا وزوم و اوت زوم به نظر من شاهکاره ونهایت ظرافت رو میرسونه(میخوای چغر وزمخت باشه؟؟؟!!!)
5.قاب دور گوشی هم به نظر من محکمترین جای این گوشیه شما اگه تونست بشکنش....
6.این که اولا واسه شما دوست عزیزم عیبه واسه من عیب نیست ..دوما تو همه ی گوشیها که اینجور نیست دقیقا نوکیا اومده از9.3 به بعد این موضوع رو حل کرده مثل 78و85و.....
7.اینکه صدایی نداره اتفاقا حسنه چون خیلیا هیچ علاقه ای به صدا ندارن و به خاطر همینخیلیا گوشی رو رو سایلنت و حتی صدای کلیداشون رو قطع میکنن(صدا مداو... واسه سونیه...)
با عرض پوزش وتشکر

khoushab
01-06-2009, 19:09
سلام
چند جایی دیدم که نوشته بودن با Update گوشی سرعت GPS آن بسیار زیاد میشه یعنی تقریبا از 3 دقیقه به چیزی حدود 10 ثانیه میرسه
1 - میخواستم بدونم چنین چیزی واقعیت داره ؟
2 - در مورد Update گوشی کمی توضیح بدین
با تشکر از کلیه دوستان

khoushab
01-06-2009, 19:14
سلام
دوستان راستی نظرتون را در این مورد بگید

Saman-tci
01-06-2009, 19:21
سلام
چند جایی دیدم که نوشته بودن با Update گوشی سرعت GPS آن بسیار زیاد میشه یعنی تقریبا از 3 دقیقه به چیزی حدود 10 ثانیه میرسه
1 - میخواستم بدونم چنین چیزی واقعیت داره ؟
2 - در مورد Update گوشی کمی توضیح بدین
با تشکر از کلیه دوستان

دوست من کانکت شدن سریع gps یکسری شرایط داره که اونا باید رعایت بشه ...
حتماً در فضای باز باشید , اگه گوشیتون کشویی هست اسلاید رو باز نگه دارید و ...
.
آپدیت کردن گوشی در همه حالی توصیه میشه ولی نه برای اینکه بتونی تو 10 ثانیه بگیری ... چون هیچ گوشی تو 10 ثانیه کانکت نمیشه

prince72
01-06-2009, 19:22
دوست من درمورد اپدیت اگه میخوای گوشیتو به ورزن بااتر ارتقا بدی به این تاپیک برو

اپدیت هم یه سری کارایی های جنبی گوشیتو بهتر میکنه وفکرم کنم جی پی اس جزوش باشه...به علاوه سرعت وکیفیت وقدرت پخش موسیقی و نور ال سی دی و.....

smit.doctor
02-06-2009, 01:34
الان n82 تو علادین چنده؟
یکی میگه 350 ... یکی 295...

prince72
02-06-2009, 10:23
همون 340تا50 معقول تره...

Saman-tci
02-06-2009, 11:08
اتفاقاً قیمت حدود 280 تا 300 معقول تره ...
چون قیمت 350 به بالا رو به اسم گارانتی اصلی به مشتری میندازن و وقتی هم یه مشکلی برای گوشی پیش میاد و گارانتی میرین هیچگونه خدماتی نمیدن ....
پس همون 280 رو بخرین بهتره ...

smit.doctor
02-06-2009, 12:03
من خودم قیمت نکردم تو gooshishop.com زده 289 یکی از بچه های فروم میگه 350
کسی قیمت بدون گارانتی داره؟ چون اگه 350 باشه یه چیز دیگه میگیرم.

psp2004
02-06-2009, 15:00
قیمت بدون گارانتی 275 به بالا اگر بتونی پیدا کنی....

amirkhan405
02-06-2009, 15:05
من روز يكشنبه قيمت كردم 308000 تومان.

prince72
02-06-2009, 18:04
دوستان همون چیزی که من میگم 340 (حالا تا310 هم هست)بدون گارانتیش هست که میگم ...
دیگه 270 حتما بدون ال سی دی هست....
در این مورد سوالاتتون رو از اینجا بپرسید بهتره:

DARK SECRET
02-06-2009, 18:31
یکی از بچه به طور کامل حد صدای این گوشی رو از نظر بلندی و کیفیت برامون توضیح بده.
تو موبایلستان خوندم که صدای n82 از n95 بیشتر و از n73 کمتر است.درسته یا نه ؟؟؟
یکی هم میگفت:صدای ان82 تقریبا برابر با صدای n95 است.این صحت داره یا نه ؟؟؟

سلام
من خودم گوشی رو دارم و با خیلی از گوشی های نوکیا از جمله N95 و N73 مقایسه کردم صدای N82 با کیفیت N95 وحدودا از نظر بلندی صدا برابر با N73. گوشی N73 بم کمتری نسبت به گوشی های 95 82 داره به همین دلیل صداش فرا گیره

DARK SECRET
02-06-2009, 18:42
اگه یه خورده راجع به کار کردن با کیبورد و اینکه می گن ال سی دیش تاره یه کم توضیح بدین ممنون میشم.
و اینکه تو بازیهای گرافیک بالا چه جوره؟ کم نمیاره ؟ آخه من با گوشی خیلی بازی می کنم.
شارژ هم واسم مهمه. شارژ این گوشی چطوره؟
من می خوام ان 95 8گیگمو بفروشم ان82 بخرم . سوا از ال سی دی و حافظه چیز دیگه ای کم داره از ان95 ؟
ان 95 رو فقط بخاطر بزرگ بودن و اینکه راحت نمی تونم بذارمش تو جیبم می خوام بفروشم. چون من عادت دارم گوشی رو فقط بذارم تو جیبم. به نظرت کار خوبیه یا نه؟ حافظه هم با یه رم 4 گیگ حل میشه همون بسمه.
من یه بازی به اسم Global Race رو گوشیم دارم که رو ان 73 و ان 81 ریختم تیک دار اجرا میشه می خواستم ببینم رو ان82 چه جوریه اگه نداریش بگو آپ کنم می دونم جاش نیست ولی واسم مهمه. مرسی

اقا مهدی پروسسوره 82 با 95 8گیگ برابره 331 MHz فکر نکنم تو بازی کم بیاره ال سی دیش تار نیست ولی خیلی کوچیکتره 240*320 و اینم بگم بر خلاف بزرگی 95 حملش راحت تره تا 82

DARK SECRET
02-06-2009, 18:49
میشه یکی یک نگاه به این عکس بندازه و به اون قسمت هایی که دورش دایره کشیده شده دقت کنه ببینه همچین فاجعه ای امکان پذیره یا نه؟!

این 82 سفارشیه برای یک کشور و علائم خاصیه همچین چیزی تو ایران دیده نشده

DARK SECRET
02-06-2009, 18:54
راستی یک سوال دیگه: رنگ سفیدش رو تاحالا کسی از نزدیک دیده؟ کدوم قشنگتره؟!

به نظر من رنگ مشکی یکنواخت تره

M@hdi-B
02-06-2009, 18:59
دوستان همون چیزی که من میگم 340 (حالا تا310 هم هست)بدون گارانتیش هست که میگم ...
دیگه 270 حتما بدون ال سی دی هست....
در این مورد سوالاتتون رو از اینجا بپرسید بهتره:

نه خیر دوست عزیز کلا یه چیزی که کم میشه فی رو می برن بالا من خودم 2هفته پیش همکف علاالدین 280 قیمت کردم ولی هفته پیش 325 پول دادم چون رفته بودم بخرم گوشی هم نداشتم مجبوری خریدم. البته من با گارانتی خریدم.

toofan.ecm
03-06-2009, 10:44
صدای n82 در چه حدی؟

prince72
03-06-2009, 12:22
صدای n82 در چه حدی؟
بستگی داره تا چه حدی بخوای رفیق...
کیفیت رو من بهش از 20 19.75 میدم وقدرت هم 18 تا 18.5...خلاصه از نظر صدا مطلوبه.....

toofan.ecm
03-06-2009, 15:08
با تشکر فراوان

Ali_BlueBoy
03-06-2009, 17:12
برو بچز...!!!! کسی برنامه واسه بنچمارک گرفتن از گوشی نداره....؟؟!!!

hasanmotori
03-06-2009, 17:23
برو بچز...!!!! کسی برنامه واسه بنچمارک گرفتن از گوشی نداره....؟؟!!!

برنامه 3dmark

reza2pars
03-06-2009, 17:33
مموري 4 گيگ باعث قفل شدن يا كاهش سرعت گوشي (N82)ميشه يا نه؟

M@hdi-B
03-06-2009, 18:52
مموري 4 گيگ باعث قفل شدن يا كاهش سرعت گوشي (N82)ميشه يا نه؟

:31:
4که سهله من 16 انداختم روش.

Saman-tci
03-06-2009, 21:02
صدای n82 در چه حدی؟

دوست من اگه از نظر کیفیت بخوای یکی از بهترین کیفیتها رو داره ...
ولی اگه از نظر صدا و قردت پخش بخوای زیاد صداش بلند نیست ... به نظر من با این کیفیتی که داره اگه با هدفون استفاده کنی راضیت میکنه

psp2004
03-06-2009, 21:52
دوستان کسی دفتر چه راهنمای فارسی n82 را داره چون دفتر چه راهنمای من نمی دونم فرانسوی یا فنلاندی ؟
اگر دفترچه انگلیسی هم داشته باشید و لینک بدید باز هم ممنون میشوم

يا هو
04-06-2009, 13:59
به نام آنكه اشك را آفريد تا شهر عاشقان آتش نگيرد.
با عرض سلام به همه ي دوستان.
ميخواستم موضوعي رو مطرح كنم كه اخيرا ذهنم رو درگير كرده و از دوستان عزيزم خواهش ميكنم كه نظرات خودتونو بهم بگيد راستش من تقريبا 7 الي 8 ماهي ميشه كه اين گوشي رو دارم.
راستش ميخوام بدونم كه گوشي شما هم وقتي دكمه هاشو فشار ميديد به خصوص دكمه ي شماره 5 رو يه صداي خفيف جيريغ جيريغ انگار كه گوشي نو باشه و هنوز كار نكرده باشه رو ميده البته خود دكمه ها اين صدا رو نميدن بلكه پدي كه زير دكمه ها قرار گرفته اين صدا رو ميده و خوب طبيعي هستش وقتي ميخواي با دكمه ها كار كني با پدي كه زير دكمه ها قرار گرفته هم تماس داشته باشي حالا ميخوام بدونم كه اين صداي خفيف رو گوشي شما عزيزان هم داره و آيا اين يك چيز طيبعي هست يا نه؟
با تشكر.
يا حق.

nakisa jahanbani
04-06-2009, 16:31
باسلام ببخشيد مي خواستم راهنمايي ام كنيد گوشي نوكيا n95 8gراتوصيه ميكنيدياn82باتوجه به اينكه كيفيت دوربين برام خيلي مهمه.باتشكرفراوان

Farshid9920062006
04-06-2009, 16:41
آره مال منم این صدا رو داره بیشتر به نظر میاد مال بالا پاییین شدنه زمینه ی صفحه کلیده

noisymind
04-06-2009, 17:21
ميخواستم موضوعي رو مطرح كنم كه اخيرا ذهنم رو درگير كرده و از دوستان عزيزم خواهش ميكنم كه نظرات خودتونو بهم بگيد راستش من تقريبا 7 الي 8 ماهي ميشه كه اين گوشي رو دارم.
راستش ميخوام بدونم كه گوشي شما هم وقتي دكمه هاشو فشار ميديد به خصوص دكمه ي شماره 5 رو يه صداي خفيف جيريغ جيريغ انگار كه گوشي نو باشه و هنوز كار نكرده باشه رو ميده البته خود دكمه ها اين صدا رو نميدن بلكه پدي كه زير دكمه ها قرار گرفته اين صدا رو ميده و خوب طبيعي هستش وقتي ميخواي با دكمه ها كار كني با پدي كه زير دكمه ها قرار گرفته هم تماس داشته باشي حالا ميخوام بدونم كه اين صداي خفيف رو گوشي شما عزيزان هم داره و آيا اين يك چيز طيبعي هست يا نه؟
با تشكر.
يا حق.

برا بعضيها كمي صدا داره ( خيلي كم ) اصلا بهش فكر نكن :10:

M@hdi-B
04-06-2009, 18:53
باسلام ببخشيد مي خواستم راهنمايي ام كنيد گوشي نوكيا n95 8gراتوصيه ميكنيدياn82باتوجه به اينكه كيفيت دوربين برام خيلي مهمه.باتشكرفراوان

اگه کیفیت دوربین برات مهمه ان82 بگیر چون کیفیت عکسش فوق العادست اینو به عنوان کسی که جفتشو داشته و تست کرده می گم.

prince72
04-06-2009, 21:07
با تشكر.
يا حق.
سلام
من فکر کنم همه ی ان82 ها اینجوری باشن....
مال خودمم همینطوره تازه درب باطری هم یه کم لق میزنه که من فکر میکنم جفتش از رو دلایلی مثل نشکستن و هرز نرفتن اینجوری هست یا.....

alishahvali
05-06-2009, 00:04
سلام
يكي از عزيزان توي چند صفحه قبل گفته بود صفحش تاره آيا واقعا همين جوره
و با توجه به اينكه اين گوشي توي بازار كم پيدا ميشه اگه بتونم پيداش كنم تقريبا قيمتش چنده
ممنون ميشم جواب بدين

psp2004
05-06-2009, 07:46
سلام
و با توجه به اينكه اين گوشي توي بازار كم پيدا ميشه اگه بتونم پيداش كنم تقريبا قيمتش چنده
ممنون ميشم جواب بدين
از نظر تار بودن نسبت به گوشی های هم تراز خودش آره صفحش تاره ولی به نظر من نور صفحش راضی کنندس:31:
و قیمت هم اگر چند پست قبلی را بگردید بچه ها کلی در بارش صحبت کردند

Ali_BlueBoy
05-06-2009, 11:48
سلام
ممنون ميشم جواب بدين

صفحه اش تار نیست فقط نورش کمه که اونم با هک قابل حله....

M@hdi-B
05-06-2009, 13:47
صفحه اش تار نیست فقط نورش کمه که اونم با هک قابل حله....

هک هم به نظر من کار درستی نیست هم به ال سی دی فشار میاره هم مصرف باطری رو بالا میبره.

Ali_BlueBoy
05-06-2009, 17:19
والا من چون چشمم به این حالت عادت کرده دیگه اصلا نمیتونم با حالت عادیش کنار بیام...(اصلا صفحه رو نمی بینم...!!!)

ولی فکر نکنم به ال سی دی فشار بیاره ...ولی مصرف رو که بعله...!!!

BLACK-BLACK
06-06-2009, 17:30
سلام دوستان

میخواستم بدونم بعد از ورژن31 اپدیت جدیدتری برای این گوشی اومده یانه

Legend
06-06-2009, 18:35
سلام دوستان

میخواستم بدونم بعد از ورژن31 اپدیت جدیدتری برای این گوشی اومده یانه
نه هنوز...

psp2004
07-06-2009, 19:08
دوستان چی جوری میتونیم صدای شاتر را بدون هک و این جور چیزا قطع کنیم

*M!L4D*
07-06-2009, 19:21
دوستان چی جوری میتونیم صدای شاتر را بدون هک و این جور چیزا قطع کنیم
به تاپیک زیر برو :

:40:

psp2004
10-06-2009, 04:24
با سلام دوستان میخاستم گوشیمو بفروشم میخاستم بدونم الان قیمت آک n82 چقده؟؟؟

SamGun
10-06-2009, 08:24
بستگی به انصاف طرف داره.
الان حدودا 290 تا 300 هست.
من حتی 280 تومن هم قیمت داشتم

TopGear
11-06-2009, 12:27
سلام دوستان

میخوام گوشی نوکیا N82 رنگ سیاهش رو بخرم
آیا اصل فنلاند این گوشی رو میشه پیدا کرد؟ کجا؟

اگه نه توضیح بدین که با اصل فنلاندیش تو کیفیت فرق میکنه یا نه

Best N95
11-06-2009, 12:55
سلام دوستان : قیمت قاب فریم N82 چنده؟
فابریک و اصل اصل باشه..........

BLACK-BLACK
11-06-2009, 15:33
سلام دوستان : قیمت قاب فریم N82 چنده؟
فابریک و اصل اصل باشه..........

salam dooste azaz

bastegi be ein dare az koja bekhari masalan tabaghe avale alaedin 20-30 bet gheymat midan vali man az tabagheye -2 alaedin be gheymate 10 toman gereftam!!asle asle chin ham hast ke behtar az ein giret nemiad

vali benazare man ye ghabe oragh shode bishtar arzesh dare chon ghabe kamele chini kheyli moshkel dare khososan keyboardesh eftezahe

Saman-tci
11-06-2009, 16:07
دوست من فارسی تایپ کنید ...
.
در ضمن به نظر من بهتره همیشه از قاب فابریک گوشی استفاده کنید ... چون قابهای متفرقه هیچ موقع مثل فابریک به خود گوشی چفت نمیشن و این شاید باعث ورود گردو خاک بشه ...

TopGear
11-06-2009, 22:38
سلام دوستان

در ضمن قیمت درستش چنده؟

ممنون

Best N95
12-06-2009, 03:28
دوست من فارسی تایپ کنید ...
.
در ضمن به نظر من بهتره همیشه از قاب فابریک گوشی استفاده کنید ... چون قابهای متفرقه هیچ موقع مثل فابریک به خود گوشی چفت نمیشن و این شاید باعث ورود گردو خاک بشه ...

ممنون از نظرتون ، ولی شیشه ای که از خود ال سی دی محافظت میکنه ، هر 2 خارش شکسته شده
( در اثر باز و بسته شدن زیاد) و میترسم نتونه خودشو نگه داره و از قاب جدا بشه ..........

اینه که پرسیدم ببینم اصلش چند و چه جوریه؟
ممنون از راهنماییهاتون.........

BLACK-BLACK
12-06-2009, 08:30

در ضمن قیمت درستش چنده؟

ممنون

من قيمت رو دقيق نمي دونم دوستان فرموده اند بين ٢٨٠ و ٣٠٠
ولي دنبال فنلاند اصل نباش كه نيست
كيفيت اونهايي كه از علاالدين ميخري هم بد نيست

TopGear
12-06-2009, 10:54
من قيمت رو دقيق نمي دونم دوستان فرموده اند بين ٢٨٠ و ٣٠٠
ولي دنبال فنلاند اصل نباش كه نيست
كيفيت اونهايي كه از علاالدين ميخري هم بد نيست

اگه اصل فنلاند نیست پس چینیه دیگه درسته؟

رو خوده گوشی کجاش مینویسه که Made in کجاست؟

M@hdi-B
12-06-2009, 11:59
اگه اصل فنلاند نیست پس چینیه دیگه درسته؟

رو خوده گوشی کجاش مینویسه که Made in کجاست؟

همه گوشیهای موجود در بازار در چین مونتاژ می شن و لیبل می خورن.
پشت گوشی و زیر باطری نوشته که Made in کجاست:

prince72
12-06-2009, 12:12
البته دوستان تک وتوکی پیدا میشن که واسه فنلاند باشن مثل گوشی خودم که مشکی هم هست.....

BLACK-BLACK
12-06-2009, 12:32
دوست عزيز حتي من هم كه براي محكم كاري كوشيمو سفارش دادم برام جدا وارد كردن هم مطمعن نيستم كه كوشي صد در صد ساخت فنلاند باشه حالا شما با اين اطمينان ميكي كوشيت ساخت فنلانده؟
يه مورد رو بايد بهتون عرض كنم كه حتي كوشيهايي كه تو بازار Europe به فروش ميرسن هم ساخت جين هستند

TopGear
12-06-2009, 13:47
دیروز از یکی از مغازه ها پرسیدم گفت مال ما اصل فنلاند گوتیشو نشون داد رو لیبلش نوشته بود Made in Finland پس این فروشنده لیبلشو عوض کرده الکی لیبل made in Finland چسبونده جاش، 10 تومن هم گرونتر میگفت
چجوری دروغشو رو کنم؟

اصل فنلاند با مونتاژ چینی فرقی نداره که یا داره؟
همون قطعات فنلاندی تو چین مونتاژ میشه دیگه؟

البته دوستان تک وتوکی پیدا میشن که واسه فنلاند باشن مثل گوشی خودم که مشکی هم هست.....

پشت گوشی شما زیر باتری نوشته Made in Finland ؟
از کجا خریدین؟

BLACK-BLACK
12-06-2009, 19:05
دیروز از یکی از مغازه ها پرسیدم گفت مال ما اصل فنلاند گوتیشو نشون داد رو لیبلش نوشته بود Made in Finland پس این فروشنده لیبلشو عوض کرده الکی لیبل made in Finland چسبونده جاش، 10 تومن هم گرونتر میگفت
چجوری دروغشو رو کنم؟

اصل فنلاند با مونتاژ چینی فرقی نداره که یا داره؟
همون قطعات فنلاندی تو چین مونتاژ میشه دیگه؟

پشت گوشی شما زیر باتری نوشته Made in Finland ؟
از کجا خریدین؟

دوست عزيز فروشنده ليبل رو عوض نكرده اينا تو خود جين كه توليد ميشن به خاطر اينكه تحت نضارت نوكيا فنلاند هستن ليبل Made in Finland ميخورن ولي از نظر كيفيت فرقي ندارن شما سعي كن بيشتر رو كارانتي كوشي دقت كني

TopGear
13-06-2009, 09:50
دوست عزيز فروشنده ليبل رو عوض نكرده اينا تو خود جين كه توليد ميشن به خاطر اينكه تحت نضارت نوكيا فنلاند هستن ليبل Made in Finland ميخورن ولي از نظر كيفيت فرقي ندارن شما سعي كن بيشتر رو كارانتي كوشي دقت كني

می خواستم بدون گارانتی بخرم
با گارانتی یا بدون گارانتی گوشی ها یکین دیگه

Best N95
14-06-2009, 23:08
یه سوال :
کی میتونیم منتظر اومدن ورژن بالای 31 باشیم؟

Saman-tci
15-06-2009, 08:46
این فریمور 31 تقریباً 2 ماهه عرضه شده ....
.
اگه واقعاً ایرادی ندشاته باشه فکر نکنم زودتر از 2 ماهه دیگه فریموری عرضه بشه

Best N95
15-06-2009, 09:42
موزیک پلیر گوشیم رو وقتی Refresh میکنم پیغام زیر رو میده:
General : System Eror
اصلا نیمتونه هیچ فایل صوتی رو پخش کنه..........
ریست هم کردم فایده نکرد........................
V 31.0.16
ایراد از کجاست؟

BLACK-BLACK
15-06-2009, 13:18
می خواستم بدون گارانتی بخرم
با گارانتی یا بدون گارانتی گوشی ها یکین دیگه

اخه چرا بدون گارانتی؟قیمتش که زیاد تفاوتی نمیکنه

نه بدون گارانتی یعنی یا قاچاقه یا اینکه شخصی وارد کردن در هر حال با گارانتی بهتره.

TopGear
17-06-2009, 10:13
لطفا قیمت مناسب (پایینترین قیمت) نوکیا N82 اصل تو بازار تهران رو بگید

S@nti@go_s&k
17-06-2009, 10:16
سلام

من 315 قیمت دارم

Best N95
17-06-2009, 10:58
لطفا قیمت مناسب (پایینترین قیمت) نوکیا N82 اصل تو بازار تهران رو بگید

قیمت تو علا الدین طبقه های بالا : 290 هزار تومان
طبقه اول : 300 هزار تومان

اماستیاف
17-06-2009, 11:58
دوستان این گوشی موقع خرید زبان فارسی داره ؟؟؟

Best N95
17-06-2009, 15:43
دوستان این گوشی موقع خرید زبان فارسی داره ؟؟؟

روی بعضی هاش منو فارسی هم اضافه شده ولی روی بعضی های دیگه نه
اکثرا برای اینکه مشتری های ایرانی راغب به خریدن گوشی باشن ، وقتی وارد ایران میشه هنگام آپدیت
از پروداکتی استفاده میشه که زبان فارسی رو هم داشته باشه.....................

M@hdi-B
19-06-2009, 16:43
گوشیه من بعضی وقتها موقع فیلمبرداری تیک می زنه . کسی به این مشکل بر خورده؟ چارش چیه من کلی باهاش ور رفتم ولی درست نشد.

Saman-tci
19-06-2009, 17:24
مهدی جان ببین اطلاعات رو روی مموری کارتت ذخیره میکنه یا روی گوشیت ..
ببین مموری کارتت پر نیست ... یه بار جای مموری کارت رو با مموری خود گوشی عوض کن ببین درست میشه ..

M@hdi-B
19-06-2009, 18:51
مهدی جان ببین اطلاعات رو روی مموری کارتت ذخیره میکنه یا روی گوشیت ..
ببین مموری کارتت پر نیست ... یه بار جای مموری کارت رو با مموری خود گوشی عوض کن ببین درست میشه ..

نه سامان جان مموری من حالا حالاها پر نمیشه:31:
Memory in use رو هم گذاشتم رو مموری کارد. مشکل از اینه که با زیاد شدن بازیها و برنامه های نصب شده و ایجاد فایلهای اونها تو رم این مشکل به وجود میاد. با یه ریست و پاک کردن فایلهای اضافی رم درست میشه ولی فایده نداره که هر چند وقت یه بار ریست کنی و دوباره بازی ها و برنامه ها رو نصب کنی:41:

ali1223
19-06-2009, 20:00
سلام تا حالا گوشی کسی اسپیکر سوزونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saman-tci
19-06-2009, 20:06
نه سامان جان مموری من حالا حالاها پر نمیشه:31:
Memory in use رو هم گذاشتم رو مموری کارد. مشکل از اینه که با زیاد شدن بازیها و برنامه های نصب شده و ایجاد فایلهای اونها تو رم این مشکل به وجود میاد. با یه ریست و پاک کردن فایلهای اضافی رم درست میشه ولی فایده نداره که هر چند وقت یه بار ریست کنی و دوباره بازی ها و برنامه ها رو نصب کنی:41:

داخل اون فولدر معروف رفتی ...؟
گوشتو در حالت هک قرار بده .. با فایل منیجر برو به e:\Private\10202dce فایلهای اضافی رو پاک کن ...
اینم امتحان کن ...

psp2004
19-06-2009, 21:02
دوستان میشه کاری کرد این صفحه اول گوشی هم auto rotate داشته باشه؟

Saman-tci
19-06-2009, 22:40
دوست من مثل اینکه این قابلیت روی 82 جواب نمیده ...
و داخل منو ها انجام میشه ...
.
ولی N95 8gb در حالت استندبای یا همون صفحه اولش هم روتیت میشه ..

amin123
20-06-2009, 01:56
سلام..........

دوستان من نرم افزار گوشیم ورژنش 10.0.046 هست....... میخواستم براش یک رو 8 گیگ بخرم.......
1-به نظر شما ساپورت میکنه؟
2- براش مشکلی پیش نمیاد که مثلا هنگ کنه؟؟؟؟؟؟
3-آیا گوشیم به آپ دیت نیاز داره؟
4-اگر نیاز داره ضروری هست این کار؟

ممنون میشم اگر جواب بدید

Saman-tci
20-06-2009, 07:53
سلام..........

دوستان من نرم افزار گوشیم ورژنش 10.0.046 هست....... میخواستم براش یک رو 8 گیگ بخرم.......
1-به نظر شما ساپورت میکنه؟
2- براش مشکلی پیش نمیاد که مثلا هنگ کنه؟؟؟؟؟؟
3-آیا گوشیم به آپ دیت نیاز داره؟
4-اگر نیاز داره ضروری هست این کار؟

ممنون میشم اگر جواب بدید

دوست من فریمور گوشی شما خیلی قدیمیه ...
.
الان فریمور 31 برای این گوشی معرفی شده ... شما حتماً برو فریمور گوشیتو آپدیت کن ...

M@hdi-B
20-06-2009, 19:25
داخل اون فولدر معروف رفتی ...؟
گوشتو در حالت هک قرار بده .. با فایل منیجر برو به e:\Private\10202dce فایلهای اضافی رو پاک کن ...
اینم امتحان کن ...

ممنون سامان جان فعلا که ریست کردم بذار دوباره اینجوری بشه تست می کنم خبرشو می دم.:11:
امین جان شما هم خیالت از بابت رم راحت من 16گیگ انداختم روش. قبلش حتما آپدیت کن.:46:

psp2004
20-06-2009, 22:52
امین جان شما هم خیالت از بابت رم راحت من 16گیگ انداختم روش. قبلش حتما آپدیت کن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
مهدی جان شما 16 که انداختی رو گوشیتون تا حالا 16 گیگ را پر کردی . یعنی وقتی که پر بوده هیچ سرعت عملکرد گوشی را کم نکرد؟؟؟

Ali_BlueBoy
21-06-2009, 02:36
مهدی جان شما 16 که انداختی رو گوشیتون تا حالا 16 گیگ را پر کردی . یعنی وقتی که پر بوده هیچ سرعت عملکرد گوشی را کم نکرد؟؟؟

والا من که مموریم هشت گیگه وقتی میره بالای 7 گیگ احساس میکنم یه نمه سرعت میاد پایین ولی اگه زیاد برنامه تصب نکرده باشی زیاد رو سرعت تاثیری نداره

Saman-tci
21-06-2009, 08:37

بلله دوست من ... مسلماً شما وقتی از نهایت ظرفیت یه چیزی استفاده کنین بهش فشار میاد حالا چه مموری باشه چه هر چیزه دیگه ای ...
.
آخه من نمیدونم شما واقعاً 16 گیگ اطلاعات دارین که میخواین برین بخرین و روی گوشیتون نصب کنید ...؟!!!

PLAΨMID
21-06-2009, 10:31
بلله دوست من ... مسلماً شما وقتی از نهایت ظرفیت یه چیزی استفاده کنین بهش فشار میاد حالا چه مموری باشه چه هر چیزه دیگه ای ...
.
آخه من نمیدونم شما واقعاً 16 گیگ اطلاعات دارین که میخواین برین بخرین و روی گوشیتون نصب کنید ...؟!!!

بعضی وقتا واسه کل کل خوبه !!:31:

Legend
21-06-2009, 11:12
.

بعضی وقتا واسه کل کل خوبه !!:31:

به درد من که میخوره..!: دی چون اصولا" عادت دارم هر وقت هر چی خواستم داشته باشم...! حداقل 10-12 گیگ موزیک میشه...: دی الان 8 کمه برام...میخوام بدم بره یه 16 بگیرم..!

Saman-tci
21-06-2009, 12:37
اصولا" عادت دارم هر وقت هر چی خواستم داشته باشم

من مخلص این عادت مایه داریتم ...:31: داداش 2 3 تا از این عادتا نداری به ما بدی ..:10:

reza021120
21-06-2009, 14:37
سلام بر همگی.میخواستم ببینم رنگ پشت گوشی شما هم رفته منظورم از پشت قسمت دوربینه که در گوشی های نقره ای رنگ تیره هستش؟

M A S 0 U D
23-06-2009, 11:05
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان:
من دو سه روز این گوشی روخریدم: ورژنش 31,0,016 هست و کاملا فارسیه, نور صفحش هم این جور که من شنیده بودم گفتم چه افتضاحیه ولی به نظر من که عالیه, شاید از اول آپدیت بوده اینقدر خوب, با اجازه چند تا سوال داشتم:
1-موقع فیلمبرداری نور قرمزی از فلش روشن میشه و گاهی اوقاتم موقع عکاسی موقعی که اتوفکوس میکنه,این نور قرمز عادیه؟
2-اکثر نرم افزارهای s60v3 رو خواستم نصب کنم یه ارور دو کلمه ای که سریع میاد و میره, میده
3-چه طوری میتونم زمان چرخش خودکار صفحه رو زیاد کنم تا هی جابجا نشه , اعصاب خورد کنه.
4- بهترین روش هک کدوم که دردسر نداشته باشه؟
5-چرا بازی رو گوشی نیست البته یه ایکونn-gage هست که هر چی سعی کردم چیزی نصیبم نشد هی دستور کانکت میده.

Saman-tci
23-06-2009, 11:32
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان:
من دو سه روز این گوشی روخریدم: ورژنش 31,0,016 هست و کاملا فارسیه, نور صفحش هم این جور که من شنیده بودم گفتم چه افتضاحیه ولی به نظر من که عالیه, شاید از اول آپدیت بوده اینقدر خوب, با اجازه چند تا سوال داشتم:
1-موقع فیلمبرداری نور قرمزی از فلش روشن میشه و گاهی اوقاتم موقع عکاسی موقعی که اتوفکوس میکنه,این نور قرمز عادیه؟
2-اکثر نرم افزارهای s60v3 رو خواستم نصب کنم یه ارور دو کلمه ای که سریع میاد و میره, میده
3-چه طوری میتونم زمان چرخش خودکار صفحه رو زیاد کنم تا هی جابجا نشه , اعصاب خورد کنه.
4- بهترین روش هک کدوم که دردسر نداشته باشه؟
5-چرا بازی رو گوشی نیست البته یه ایکونn-gage هست که هر چی سعی کردم چیزی نصیبم نشد هی دستور کانکت میده.

1- اطلاعی ندارم ..
2- دوست من الان دیگه بیشتر برنامه های کاربردی رو باید قبل از نصب ساین کنید و در حالت عادی نصب نمیشن ..
3- این حالت Auto Rotate یا همون چرخش متاسفانه دارای گزینه ای نیست که شما بتونید بهش زمان بدین شما اگه فعالش کنید به محض چرخش فعال میشه ...
4- روشهای زیادی هست و عمومی ترین روش Hellox هست که اونم باید ساین بشه ..
5- دوست من بازیهای انگیج پولی هستند البته توی بیشتر جعبه های گوشیها کد فعالسازی یک بازی قرار داده میشه ولی اگه شما میخواین همه بازیهای Ngage رو بصورت فول ولی رایگان بازی کنید باید از بازیهای کرک شده استفاده کنید که اونم مستلزم هک کردن گوشی هست ...

M A S 0 U D
23-06-2009, 13:09
آقا سامان دست شما درد نکنه,اکثر سوالهایی که من این یه مدت پرسیدم شما جواب دادی.

1- اطلاعی ندارم ..
یعنی گوشی شما این حالتی نمیشه؟

Saman-tci
23-06-2009, 13:14
خواهش میکنم ... وظیفس
.
والا من گوشیم N95 8gb هست ولی 6 ماهی هم 82 داشتم ..
اون موقع هم این مشکل رو یا نداشت یا من متوجه نمیشدم ...

M A S 0 U D
23-06-2009, 14:44
دوستانی که n82 دارند ,موقع فیلم برداری از فلش گوشی نور قرمز میاد ؟

hellbrain666
23-06-2009, 15:21
دوستانی که n82 دارند ,موقع فیلم برداری از فلش گوشی نور قرمز میاد ؟

آره عادیه !
هم موقع عکاسی هم موقع فیلم برداری

M A S 0 U D
23-06-2009, 16:40
خیالم راحت شد

M@hdi-B
23-06-2009, 19:08
ویرایش شد........

M A S 0 U D
23-06-2009, 19:25
آره عادیه !
هم موقع عکاسی هم موقع فیلم برداری

نمیشه ازبین بردش آخه قرمزی رو محیط میوفته

hellbrain666
23-06-2009, 20:15
فکر نکنم
شاید با برنامه بشه کاری کرد

M A S 0 U D
23-06-2009, 21:27
با سلام دوباره:
چطوری میتونم فایل cer , key رو بدست بیارم,الان بیشتر از 24 ساعت که تو سایت opda ثبت نام کردم و درخواست دادم ولی هنوز خبری نیست,راه حل سریعتری نیست؟