PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا N82 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21

hellbrain666
20-08-2009, 19:09
برای بار چندم میپرسم کسی نمیدونه چطوری میشه مموری قفل شده رو باز کرد؟

Legend
20-08-2009, 19:32
برای بار چندم میپرسم کسی نمیدونه چطوری میشه مموری قفل شده رو باز کرد؟
این کمکت نمیکنه؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشی:40:

hellbrain666
20-08-2009, 20:22
امکان داره مموری سوخته باشه و خودشو به شکل قفل نشون بده؟

dimah2005
20-08-2009, 22:04
دوست من HTC رو یادت رفت .... الان Htc یکی از بهترین برندهای بازاره ... و رقیبی سرسخت برای نوکیا ...

درسته

ولی اچ تی سی دو تا مشکل داره

1. گوشی های ارزون قیمت نداره + گوشی متوسط قیمت هم نداره
2. گوشی هاش کابر های خاص خودشو داره (فقط کافی این گوشی بدی دست یه دختر به دقیقه نمی کشه که پرتش می کنه، والا خود من هم الان یدونش دستمه، هنوز که هنوزه نفهمیدم چه چوری عین ادمی زاد میشه رفت تو کانت ها ش ( البته هنوز به 36 ساعتم نمی ره که دستمه مال خودمم نیست ، یکم می ترسم خراب شه)

e.khafan!
20-08-2009, 22:27
1. گوشی های ارزون قیمت نداره + گوشی متوسط قیمت هم نداره
2. گوشی هاش کابر های خاص خودشو داره (فقط کافی این گوشی بدی دست یه دختر به دقیقه نمی کشه که پرتش می کنه، والا خود من هم الان یدونش دستمه، هنوز که هنوزه نفهمیدم چه چوری عین ادمی زاد میشه رفت تو کانت ها ش ( البته هنوز به 36 ساعتم نمی ره که دستمه مال خودمم نیست ، یکم می ترسم خراب شه)

ار موضوع تاپیک منحرف نشیم ، اینجا جاش نیست ولی اول اینکه اچ تی سی گوشی های متوسط هم داره که از 300 شروع میشه میره بالا ، بعدشم مگه شما 1100 میخوای بگیری ؟ میخوای یه pocket pc بگیری ، کامپیوتر داری میگیری ، کی گفته باید ارزون باشه ؟ این مشکل حساب نمیشه . دومن که شما هنوز به سیستم عاملش عادت نکردی ، به نظرم خیلی نرم تر و بهتر از سیمبین هست .

.

خدمت دوستانی که اطلاع ندارن عرض کنم دکمه مالتی مدیا این موارد رو داره :
Gallery-Music-Games-Maps-Internet-Contacts
و شما میتونید ترتیب اینارو عوض کنید، مثلا وقتی این دکمه رو میزنید اولین موردی که در دسترس باشه Games یا |Music یا هر کدوم از موارد بالا باشه.
روش عوض کردن ترتیب هم اینجوریه:
1.دکمه مالتی مدیا رو بزنید.
2.Options رو انتخاب کنید.
3.Arrange tiles رو انتخاب کنید.
4.روی گزینه ای که میخواید جاش رو عوض کنید برید و Grab رو بزنید و وقتی ترتیب مورد نظرتون رو انتخاب کردید Drop رو بزنید.

ممنون عزیز ، ولی موضو یه چیز دیه بود ،تغییر کارایی دگمه منظور بود .

dimah2005
20-08-2009, 23:46
بله ابی جان حق با شماست! نباید منحرف شد، منم منظورم این بود که بیشتر مشتری خاص داره، مخصوصا که دوربینش هم زیاد مالی نیست

دوستان یه رقییب برا دوربین ان 82 پیدا شده (البته خیلی وقته ، من تازه پیدا کردم ) ، جالبه دوربینشو با 8 مگا پیکسلی سامسونگ مقایسه می کنن
خوب اینم لینک از سایت خودمون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط چند پست اول + چند پست آخر که داره گوشی رو معرفی می کنه + منم دارم سوال می کنم و مقایسه چیز جالبیه

اگرم نکته ای چیزی هست از برتری 82 نسب به اون به من متذکر شید ( چون اگه سیمبین رو بزاریم کنار، فقط فیلم برداری و جی پی اسش نقطه ضعفشن که مهم نیست )
موارد دیگه جواب داره

dimah2005
21-08-2009, 01:33

DariushGreat
21-08-2009, 11:49

منو بکشی نمی رم سمت موتورولا!!! :2: ( بیشتر بخاطر قیافشه... )

ولی با یه چیزش خیلی حال کردم :46: دوربینش کوداکه!!! :10::27:

dimah2005
21-08-2009, 12:21
منو بکشی نمی رم سمت موتورولا!!! ( بیشتر بخاطر قیافشه... )

اتفاقا از اد 82 کخ خیلی خوشکل تره (مخصوصا پشتش، )

ولی کلا جفتشون زشتن

اره دوربینش که معرکهس
فکر کن 5 مگاس اون وقت با 8 مگا مقایسه اش می کنن

امکانات جالبی داره (در ضمن)

Reza82N
21-08-2009, 14:25
با سلام آخرین قیمت این گوشی چنده در رنگهای مختلف؟

SevenHaft
21-08-2009, 17:44
به نام آنكه اشك را آفريد تا شهر عاشقان آتش نگيرد.
سلام به خدمت همگي دوستان.
از همه دوستان و عزيزاني كه گوشي Nokia N82 دارند ميخوام خواهش كنم كه در گوشي خودشون به آدرس زير بروند و مقداري رو كه گوشي نوشته رو به بنده بگويند و البته مقدار پيش فرض خود گوشي رو ميخوام چون ميخوام بدونم در حالت پيش فرض خود گوشي چه مقدار از حافظه رو اشغال كرده.

Maps/Settings/Network/Max.memory card use

دوستاني كه اين گزينه رو هنوز دستكاري نكردند اگه لطف كنند و مقدار پيش فرض عددي اين گزينه رو به من بدن ممنون ميشم.
در ضمن دلم نيومد اين نكته رو هم نگم گرچه ميدونم اكثرا اين مطلب رو ميدونند ولي خوب خالي از لطف نيست و اون اينه كه Nokia N82 واقعا يك گوشي استثنائي هست و من اينو به جرأت ميتونم بگم چون من با بيشتر گوشي هاي جديد كه اومده از همه برندها كار كردم ولي Nokia N82 يه چيز ديگست چه از لحاظ دوربين چه از لحاظ سرعت اجراي برنامه ها و از خيلي لحاظ هاي ديگه.
با سپاس.

soroush1362
21-08-2009, 19:14
دوست عزیز این مسیری که گفتی توی گوشیه من وجود نداره، ولی توی مسیر زیر:
Maps - Options - Tools - Settings - Map
Maximum memory use پیش فرضش روی 70 % هست.
البته اگه منظور شما همین باشه !

DariushGreat
21-08-2009, 20:31
با سلام آخرین قیمت این گوشی چنده در رنگهای مختلف؟

سلام
رنگبندی اون سفید و نقره ای و مشکی هست
آخرین قیمتش هم بهم گفتن با گارانتی رسمی 280 تومن ( در علاءالدین ) حالا راست و دروغش رو نمی دونم :14:

SevenHaft
22-08-2009, 05:56
سلام به همگي.
راستش من يه Nokia N82 Black دارم ولي روي قابي كه دور LCD قرار گرفته چند تا خط افتاده كه جاي اون چند خط حالت آينه اي شده مثل نوشته برند خود نوكيا.
خيلي اعصابم رو خورد كرده حتي بعضي وقتها به سرم ميزنه كه برم گوشي رو همينجوري بفروشم.
ولي از لحاظ نرم افزاري و سخت افزاري هيچ مشكلي خدا رو شكر با گوشي ندارم.
حالا به نظر شما بايد چيكار كنم؟
خيلي كلافه شدم.
اصلا همچين مشكلي مهم هست؟
گوشي شماها هم روي قابش مثل مال من اينطوري خط افتاده؟
قاب گوشيم هم فابريكه و نميخوامم قابشو عوض كنم چون به نظرم اصلا كار درستي نيست.
خواهش ميكنم نظراتتونو بديد و بگيد كه گوشي شماها هم روش خط هاي اين شكلي افتاده و براتون مهم هست يا نه؟
چون من خيلي كلافه شدم و همش به سرم ميزنه برم گوشي رو همينجوري بفروشم.
با سپاس.

DariushGreat
22-08-2009, 11:45
سلام به همگي.
راستش من يه Nokia N82 Black دارم ولي روي قابي كه دور LCD قرار گرفته چند تا خط افتاده كه جاي اون چند خط حالت آينه اي شده مثل نوشته برند خود نوكيا.
خيلي اعصابم رو خورد كرده حتي بعضي وقتها به سرم ميزنه كه برم گوشي رو همينجوري بفروشم.
ولي از لحاظ نرم افزاري و سخت افزاري هيچ مشكلي خدا رو شكر با گوشي ندارم.
حالا به نظر شما بايد چيكار كنم؟
خيلي كلافه شدم.
اصلا همچين مشكلي مهم هست؟
گوشي شماها هم روي قابش مثل مال من اينطوري خط افتاده؟
قاب گوشيم هم فابريكه و نميخوامم قابشو عوض كنم چون به نظرم اصلا كار درستي نيست.
خواهش ميكنم نظراتتونو بديد و بگيد كه گوشي شماها هم روش خط هاي اين شكلي افتاده و براتون مهم هست يا نه؟
چون من خيلي كلافه شدم و همش به سرم ميزنه برم گوشي رو همينجوري بفروشم.
با سپاس.

سلام
ورودت رو به جمع پی 30 ورلدی ها تبریک می گم. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :46::11:

اگر هم اراده می کردی که قاب رو عوض کنی، باز هم نمی تونستی! :دی چون برای تعویض قاب N82 می باس IC فلش رو هم از روی بورد برداری؟؟؟ :27:

e.khafan!
22-08-2009, 12:08
سلام
ورودت رو به جمع پی 30 ورلدی ها تبریک می گم. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم اراده می کردی که قاب رو عوض کنی، باز هم نمی تونستی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون برای تعویض قاب N82 می باس IC فلش رو هم از روی بورد برداری؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داریوش جان شرمنده ، این قضیه ای سی فلش رو اگر از رو اون پست قبلیم میگی ، من اشتباه میکردم اونجا زده بود flash module chip (یاcontoler) که من فکر کردم مال فلشه در صورتی که برای فلش دوربین بود ، اما در هر صورت خیلی خوف انگیزه !!!!!!

چیزاییکه باید در بیاریم :
- مودم جی اس ام ( !!!)
- گیرنده جی پی اس (!!)
- دوربین (!!)
-برد صفحه کلید
-همه ی فیشا بجز یو اس بی
صفحه نمایش
- مین برد (!!!!)
ویسری خرت و پرت دیگه

معذرت بابت اون قضیه ، موفق باشید

DariushGreat
22-08-2009, 13:01
دوستان یه فیلم پیدا کردم که راجع به آموزش باز کردن و تعویض قاب N82 هست. الان دارم دانلود می کنم.
اگه بدرد بخور بود حتما می گذارم براتون :46:

DariushGreat
22-08-2009, 13:11
دوستان فیلم رو دانلود کردم

همون آموزش PDF هست. منتها در این جا به شکل ویدئویی با جزییات خیلی زیاد :31:

حتما دانلود کنین. مو به مو نشون می ده چطور دل و روده گوشی رو بریزیم بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( نکته: برای اجرای فیلم از برنامه مدیا پلیر استفاده کنین. وینامپ با این ویدئو مشکل دارد )

دانلود به حجم 20869 کیلوبایت:

دوست داشتی تشکر کن... نداشتی هم، خوب نکن !!! :27:

DariushGreat
22-08-2009, 13:26
مردونه سخت ترین بخشش همون جدا کردن قطعات قرار گرفته در قاب پشتی هست... :41: همه چیز گوشی اونجاس... جک 3.5 میلیمتری، اسپیکرها، میکروفون، کانکتورها، فلاشر دوربین و... همشون هم خیلی حساسن... :13:
راستی... به نظر میاد که دگمه های صفحه کلید توانایی تعویض رو نداشته باشن. ( این طور که من توی این فیلم دیدم )

asklt
22-08-2009, 16:17
یعنی اگه صفحه کلید خراب شد گوشی رو باید بندازیم بیرون؟؟؟؟؟

total_overdose
22-08-2009, 16:58
سلام
من تا به حل 8بار ان 82 باز کردم.
سخت ترین قسمت ان82 ال سی دیش هست.اگه ال سی دی رو بتونی باز کنی
کار دیگه تموم شده هست.
زیر ال سی دی یک چسب محکم و قوی هست که اگه تخصصی باز نشه ال سی دی میشکنه.
پیشنهاد میکنم یا باز نکنید یا بدین بیرون.
در ضمن یک سیم از قسمت کیت زیر کیپد وصل شده به زیر جوی استیک یا همون کلید جهتی.
این سیم یکی از کاربردهای ان82 بوده که در ان82 فعال هیچوقت نشده و حتی در سری های جدید ان82
این سیم اصلا بریده شده.
شما هم میتونید با خیاله راهت (البته اگه قصد تعویض کیپد رو دارین)سیم رو جدا کنین
چون هیچ کاربردی نداره.

e.khafan!
22-08-2009, 18:25
سلام
کار دیگه تموم شده هست.
این سیم یکی از کاربردهای ان82 بوده که در ان82 فعال هیچوقت نشده و حتی در سری های جدید ان82
این سیم اصلا بریده شده.
چون هیچ کاربردی نداره.

اونوقت این سیمه قرار بود چیکار کنه ؟ نمیشه خودمون وصل کنیم ؟! :دی

کنج کاو شدم ، یکم توضیح بده

yoosef_st
22-08-2009, 20:57
اونوقت این سیمه قرار بود چیکار کنه ؟ نمیشه خودمون وصل کنیم ؟! :دی

کنج کاو شدم ، یکم توضیح بده
فکر کنم برای Navi Whell بوده. نه؟

*M!L4D*
22-08-2009, 21:52
فکر کنم برای Navi Whell بوده. نه؟

Navi Wheel منظورت هست ..؟
82 که NW نداره ...!

e.khafan!
22-08-2009, 21:58
یه دوتا پست قبلشم بخون .

بعید نیست ، احتمالا نوی ویله .

total_overdose
22-08-2009, 23:27
سلام
بله خودمم می خواستم بگم ولی یادم رفت .حدس میزنم نوی ویل بوده.

DariushGreat
23-08-2009, 12:29
مردونه سخت ترین بخشش همون جدا کردن قطعات قرار گرفته در قاب پشتی هست... :41: همه چیز گوشی اونجاس... جک 3.5 میلیمتری، اسپیکرها، میکروفون، کانکتورها، فلاشر دوربین و... همشون هم خیلی حساسن... :13:
راستی... به نظر میاد که دگمه های صفحه کلید توانایی تعویض رو نداشته باشن. ( این طور که من توی این فیلم دیدم )

سلام
کار دیگه تموم شده هست.
این سیم اصلا بریده شده.
چون هیچ کاربردی نداره.

بابا متخصص...:18::27:
اتفاقا ال سی دی آسون ترین ولی پر دقت ترین بخش عملیات هست. دلیلش اینه که اون کابل فلت ال سی دی خیلی حساسه و با کوچیکترین کشیدگی در جهت مخالف، فرتی پاره می شه و یه خرج سنگین می اندازه روی دست آدم!!! :13:پس کجا بودی منو ببینی که با چاقو میوه خوری می افتادم به جون ال سی دی 3250 ؟؟ :31::27: ( همین کارها رو کردم که 3 بار ال سی دی عوض کردم دیگه :دی )

ولی باز هم به نظرم همون درون اسکلتش ( که به اشتباه گفتم قاب پشتی :دی ) از همه سخت تره؛ چون دل و روده گوشی اونجاس و یه خطای کوچیک ممکنه دردسرهای جبران ناپذیری رو به بار بیاره... :41:

راستی؛ نگفتین... رو کش کلیدهای صفحه کلید قابل تعویض هستن یا نه؟

مچکرم :11:

DariushGreat
23-08-2009, 12:33
راستی دوستان...
من فردا صبح دارم می رم که گوشی رو بخرم ( بعد از کچل کردن و عالم و آدم :دی :27:)
موندم چه رنگی بگیرم؟؟؟ خودم خیلی از سفیدش خوشم اومده اما تجربه ناخوشایندی از گوشی سفید رنگ دارم. :13:3250 خودم سفید بود و پس از سه ماه به تدریج رنگ های قاب و صفحه کلید شروع به پاک شدن کردن...! :41:
دوستم بهم پیشنهاد رنگ مشکی رو داد و اون بهم گفت که پلاستیک مشکی خود رنگ هست و به این آسونی ها رنگش پاک نمی شه ( این رو به چشم دیدم؛ گوشی یکی از دوستام هم 3250 مشکی بود؛ پس از 4 سال هنوزم که هنوزه رنگش ثابت مونده!!! :18:)

می خوام در گزینش کمکم کنین... :31:

و یه پرسش دیگه این که گارانتی رسمی نوکیا رنگ های سفید و مشکی رو هم داره یا نه؟

مچکرم :11:

total_overdose
23-08-2009, 12:57
سلام
دوست عزیز شما متخصصی نه من
ما کی باشیم
من گوشی های زیادی باز کردم از جمله ان82
ان 82 با بقیه فرق داره.
بله فلت مهم هست اما شما یبار ان82 باز کن میفهمی من چی میگم.
زیر ال سی دی ان82 چنان چسب محکمی هست که اگه یکم یجاشو بالا بیاری ال سی دی ترک میخوره.
ال سی دی 3250 که شما میگی فقط از بقل تعدادی گیره داره چسب نیست زیرش.

total_overdose
23-08-2009, 13:01
راستی یادم رفت بهت بگم قاب سفید که میگن دیگه وجود نداره.
اون اوایل یسری اومد ولی دیگه نیست.
در ضمن سفید کامل که نیست.مثل نقره ای هست فقط در پشتش با پلاستیک بالای لنزش سفیده همین.
آره کیپد هم میشه عوض کرد.

mahdi1360
23-08-2009, 13:46
نرم افزاري هايي كه نصب ميشن بعضي هاش پاك نميشن مثل يه گيم موتور كه نصب كردم اجرا هم نشد الان پاكم نميشه چيكاركنم ؟

DariushGreat
23-08-2009, 13:50
سلام
دوست عزیز شما متخصصی نه من
ما کی باشیم
من گوشی های زیادی باز کردم از جمله ان82
ان 82 با بقیه فرق داره.
بله فلت مهم هست اما شما یبار ان82 باز کن میفهمی من چی میگم.
زیر ال سی دی ان82 چنان چسب محکمی هست که اگه یکم یجاشو بالا بیاری ال سی دی ترک میخوره.
ال سی دی 3250 که شما میگی فقط از بقل تعدادی گیره داره چسب نیست زیرش.

اختیار داری جناب... :27: ما مخلص شماییم :11:

راستی یادم رفت بهت بگم قاب سفید که میگن دیگه وجود نداره.
اون اوایل یسری اومد ولی دیگه نیست.
در ضمن سفید کامل که نیست.مثل نقره ای هست فقط در پشتش با پلاستیک بالای لنزش سفیده همین.
آره کیپد هم میشه عوض کرد.

عجب... پس موند مشکی و نقره ایش! نگفتی؟ گارانتی رسمی رنگ مشکی داره؟

DariushGreat
23-08-2009, 13:51
نرم افزاري هايي كه نصب ميشن بعضي هاش پاك نميشن مثل يه گيم موتور كه نصب كردم اجرا هم نشد الان پاكم نميشه چيكاركنم ؟

این پرسش من هم هست! :31: یکی پاسخ بده خواهشا!!!

total_overdose
23-08-2009, 14:26
من کلا گوشی با گارانتی نمیگیرم برایه همین نمیتونم راهنماییت کنم.
از نظر رنگ من دوتاشو داشتم.
نقره ای رنگ قسمت رویی ال سی دی زود میره ولی مشکی این مشکل رو نداره در عوض رنگ رویه دی پد مشکی هم زود کنده میشه .

SevenHaft
23-08-2009, 14:29
سلام به همه دوستان.
راستش ميخوام با همه دوستان يه مشورت بكنم تا ببينم كه بايد چيكار كنم.
من يه Nokia N82 Black دارم و تقريبا يه مقدار هم آدم وسواسي يا حالا به اصطلاح حساس هستم.
حقيقتش روي قاب گوشيم يه چندتايي خط و خش افتاده و اين موضوع بعضي وقتها آزارم ميده.
در ضمن خدا رو شكر من با گوشيم چه از لحاظ نرم افزاري و چه از لحاظ سخت افزاري هيچ مشكلي ندارم و تنها مشكلم همين چندتا خط و خش هستند.
حالا به نظر شما ارزش داره كه من به خاطر اين چندتا خط و خش برم گوشي رو بفروشم و يه Nokia N82 Black و يا يه Nokia N97 بگيرم.
من با چند نفر موبايل فروش كه مشورت كردم گفنتد اصلا اين كارو نكن چون ضرر ميكني بخاطر اينكه گفتند:
1-معلوم نيست كه گوشي جديد كه ميخري باهاش مشكل نرم افزاري يا سخت افزاري پيدا نكني.
2-گفتند كه كيفيت دوربين Nokia N97 به قدرت كيفيت دوربين Nokia N82 نميرسه و دوربينش از لحاظ كيفيت ضعيفتره.
3-گفتند كه گوشي نو و بدون خط و خش فقط پشت ويترين مغازه ها پيدا ميشه و اگه باز هم يه گوشي نو بگيري بعد از يه مدت روي اون هم خط و خش مي افته.
در ضمن همشون هم گفتند كه تعويض قاب اصلا كار درستي نيست و ممكنه در حين تعويض قاب LCD گوشي بخاطر چسب محكمش بشكنه.
حالا ميخوام شما بهم پيشنهاد بديد كه اگه جاي من بوديد اين كار رو ميكرديد و گوشي كه ازش راضي هستيد و هيچ گونه مشكل سخت افزاري و نرم افزاري باهاش نداريد و فقط به خاطر چندتا خط و خش ميرفتيد بفروشين و بريد يكي ديگه بگيريد.
و آيا گوشي شماها هم روش خط و خش افتاده و اصلا براتون مهم هست يا من زياد وسواس دارم.
با سپاس.

DariushGreat
23-08-2009, 14:35
من کلا گوشی با گارانتی نمیگیرم برایه همین نمیتونم راهنماییت کنم.
از نظر رنگ من دوتاشو داشتم.
نقره ای رنگ قسمت رویی ال سی دی زود میره ولی مشکی این مشکل رو نداره در عوض رنگ رویه دی پد مشکی هم زود کنده میشه .

ای بابا! هر طرفش رو می گیر ی یه طرف دیگه اش در میره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهم نیست. مشکی اش رو می گیرم

راستی ببینم، این گوشی نسبت به کیف های مغناطیسی حساسه؟ این رو می پرسم چون برای 3250 هر وقت می گذاشتمش توی یه کیف مغناطیسی، قفلش باز می شد و می رفت روی دوربین یا پخش آهنگ! :دی

DariushGreat
23-08-2009, 16:15
سلام به همه دوستان.
من يه Nokia N82 Black دارم و تقريبا يه مقدار هم آدم وسواسي يا حالا به اصطلاح حساس هستم.
حقيقتش روي قاب گوشيم يه چندتايي خط و خش افتاده و اين موضوع بعضي وقتها آزارم ميده.
در ضمن خدا رو شكر من با گوشيم چه از لحاظ نرم افزاري و چه از لحاظ سخت افزاري هيچ مشكلي ندارم و تنها مشكلم همين چندتا خط و خش هستند.
حالا به نظر شما ارزش داره كه من به خاطر اين چندتا خط و خش برم گوشي رو بفروشم و يه Nokia N82 Black و يا يه Nokia N97 بگيرم.
من با چند نفر موبايل فروش كه مشورت كردم گفنتد اصلا اين كارو نكن چون ضرر ميكني بخاطر اينكه گفتند:
1-معلوم نيست كه گوشي جديد كه ميخري باهاش مشكل نرم افزاري يا سخت افزاري پيدا نكني.
2-گفتند كه كيفيت دوربين Nokia N97 به قدرت كيفيت دوربين Nokia N82 نميرسه و دوربينش از لحاظ كيفيت ضعيفتره.
3-گفتند كه گوشي نو و بدون خط و خش فقط پشت ويترين مغازه ها پيدا ميشه و اگه باز هم يه گوشي نو بگيري بعد از يه مدت روي اون هم خط و خش مي افته.
در ضمن همشون هم گفتند كه تعويض قاب اصلا كار درستي نيست و ممكنه در حين تعويض قاب LCD گوشي بخاطر چسب محكمش بشكنه.
حالا ميخوام شما بهم پيشنهاد بديد كه اگه جاي من بوديد اين كار رو ميكرديد و گوشي كه ازش راضي هستيد و هيچ گونه مشكل سخت افزاري و نرم افزاري باهاش نداريد و فقط به خاطر چندتا خط و خش ميرفتيد بفروشين و بريد يكي ديگه بگيريد.
و آيا گوشي شماها هم روش خط و خش افتاده و اصلا براتون مهم هست يا من زياد وسواس دارم.
با سپاس.

عزیزم...؟ :blink: شرمنده این قدری رک می گم! مگه :34: :15::22:هستی که می خوای گوشی به این ماهی رو بخاطر 4 تا دونه خط و خش بدی و خودت رو بدبخت کنی؟ :31:

1. کاملا درسته!!!
2. کیفیت دوربین N97 پایین تر از N82 هست. تنها مزیتش لمسی بودنش و همچنین داشتن صفحه کلید Qwerty هست.
3. دقیقا! گوشی بی خش مانند بچه ی سوسوله! گوشی پر خط و خش مانند رستم دیو کشه!!! ( دوستان خواهشا جهت تبدیل گوشیشون به رستم دیو کش، به جون قاب نیافتین و داغونش نکنین... :31: به مرور زمان خودش می شه یه پا رستم! :27: )

هرگز این اشتباه رو نکن. اگر خط ها خیلی اذیتت می کنن، برو یه ست قاب بگیر، اما فقط قاب های جلویی ( روکش صفحه کلید و قاب پنجره گوشی ) و پشتی ( درپوش باطری و روکش بالای دوربین ) رو عوض کن. اما بخاطر این چند تا خش، گوشی به این خوبی رو از دست نده گلم که بد پشیمون می شی :10:

شاد باشی :11:

SevenHaft
23-08-2009, 21:56
عزیزم...؟ :blink: شرمنده این قدری رک می گم! مگه :34: :15::22:هستی که می خوای گوشی به این ماهی رو بخاطر 4 تا دونه خط و خش بدی و خودت رو بدبخت کنی؟ :31:

1. کاملا درسته!!!
2. کیفیت دوربین N97 پایین تر از N82 هست. تنها مزیتش لمسی بودنش و همچنین داشتن صفحه کلید Qwerty هست.
3. دقیقا! گوشی بی خش مانند بچه ی سوسوله! گوشی پر خط و خش مانند رستم دیو کشه!!! ( دوستان خواهشا جهت تبدیل گوشیشون به رستم دیو کش، به جون قاب نیافتین و داغونش نکنین... :31: به مرور زمان خودش می شه یه پا رستم! :27: )

هرگز این اشتباه رو نکن. اگر خط ها خیلی اذیتت می کنن، برو یه ست قاب بگیر، اما فقط قاب های جلویی ( روکش صفحه کلید و قاب پنجره گوشی ) و پشتی ( درپوش باطری و روکش بالای دوربین ) رو عوض کن. اما بخاطر این چند تا خش، گوشی به این خوبی رو از دست نده گلم که بد پشیمون می شی :10:

شاد باشی :11:
سلام داريوش جان.
از نظرت ممنونم.
پس تو هم مثل همه ميگي كه بخاطر اين خط و خشهاي روي قاب ، گوشي رو عوض نكنم و نرم يكي ديگه بگيرم.
راستي به نظر خودم هم نبايد قاب فابريك گوشي رو عوض كرد به خصوص قاب فابريك Nokia N82 چون كه LCD ايش به قاب گوشي چسبيده و خطرناكه كه آدم بخاطر اينكه بخواد قاب گوشي رو عوض كنه بزنه LCD گوشي رو بشكونه.البته اين تنها نظر من نيست و خيلي ها ميگن كه نبايد قاب فابريك گوشي رو عوض كرد.
فقط يه مقدار بايد اين اخلاق بد وسواسيت رو از خودم دور كنم چون خودم هم آزار ميبينم.
و خدا رو شكر انصافا من به جز مشكلي كه با خط و خشهاي روي قاب دارم با خود گوشي هيچ مشكلي ندارم.
با سپاس.

mehdi2962
24-08-2009, 04:36
سلام دوستان
من از ديشب خوابم نبرده
آخه نميدونم گوشيم چش شده(n82 هك شده)
هر فايلي كه مي خوام نصب كنم file corrupted ميده و واسه پاك كردن نرم افزارها removing failed ميده
به نظر شما ايراد از كجاست؟

mehdi2962
24-08-2009, 04:42
من مشكلم حادتره
نه پاك ميشه نه نصب(file corrupted & removing failed)

mahdi1360
24-08-2009, 17:51

من مشكلم حادتره
نه پاك ميشه نه نصب(file corrupted & removing failed)
كسي نيست جواب مارو بده؟:41:
اين روزا خيلي خلوت شده كمتر سر ميزنين خواهشا يكي جواب بده :42:آخه چند تا برنامه هست كه نصب كردم سرعت گوشيم شديدا كم شده الان نميتونم پاكشون كنم:13:

DariushGreat
24-08-2009, 21:06
دوستان خریدم! خریدم!!!! پس از کلی بدبختی خریدم!!!
:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

عجب دوربینی داره... :27: خیلی حال کردم!!!

البته ماجرایی داشتم برای خرید!

پیش از این که داستانم رو بگم به اطلاع دوستانی که می خوان N82 بخرم برسونم که:

کم کم دیگه خط تولید N82 داره بسته می شه ( منبع: فروشگاه اتصالات ) :41:

پس دست بجنبونین!!!!

و اما داستان من:
امروز با دوستم رفتیم علاءالدین به امید خرید گوشی به قیمت ماکزیمم 300 تومن. رفتیم دیدیم ای بابا؛ برق ندارن :27:. هیچی پرسیدن رو آغاز کردیم. از طبقه نخست که فقط یه نفر داشت اون هم نقره ایش رو می داد 335. رفتیم طبقه 2. از هر کی می پرسیدیم می گفت نداریم! :13: تا طبقه 6 همین آش بود و همین کاسه...:13::13::13:( توی تاریکی محظ دنبال گوشی می گشتیم خوفناک ترین صحنه زندگیمون رو تجربه کردیم :16: )
دست آخر توی برگشت در طبقه دوم شانسی خوردیم به دو تا مغازه که داشتن. جفتشون مشکی رو بهم قیمت دادن 310. از یکیشون خواستم بخرم؛ سیمکارت انداختم و از من هم یه عکس انداخت و ... توی جعبه رو چک کردم دیدم دفترچه راهنما انگلیسی هست. پرسیدم: چرا دفترچه فارسی نیست؟ گفت: نداره... بعد خواستم پول بدم گفت: حالا می خوای گارانتی یک ساله داشته باشی یا مادام العمر...؟؟؟؟ :18::18::18::18::18:
منو می گید جا خوردم! :blink: پرسیدم: یعنی چی؟ گفت: ببین. ما یه سری برنامه می ریزیم روی گوشیت که از جمله اش می شه به برنامه تقویت آنتن (!) اشاره کرد. بعد برات فاکتور می کنیم و از این جور حرف ها که علاوه بر اون 310 تومان، باس 35 تومن هم پول بدی...!!! :13::13:
گفتم این چجورشه؟؟؟ گفت: گارانتی همینه دیگه و یه سری لیبل تغلبی گارانتی رسمی از زیر میزش آورد بیرون!!!

من هم الو اومد دستم که گارانتیش قلابیه. از مغازه با دوستم زدیم بیرون و رفتیم اون یکی؛ اون هم همینجور بود... از شانسمون همون موقع سیم های جعبه برق پاساژ اتصالی کرد و آتیش سوزی شد! :18:

هیچی!!! دست از پا درازتر از علاءالدین اومدیم بیرون و همون موقع هم ماشین های آتیش نشانی اومدن!!! :18:

به پیشنهاد من رفتیم فروشگاه اتصالات در خیابان شهید بهشتی. اونجا قیمت دادن 314 تومان بدون دردسر ( گفتن چیز اضافیش یه آنتی ویروسه که دل بخواهه. اگر خواستین می شه 2500 ). ولی شانس من تموم شده بود و همون جا بهم گفتن که به احتمال بسیار قوی دیگه با بار بعدیشون وارد نمی کنن. چون 2 سال از عرضه گوشی گذشته و تقاضا کم شده. و یکی دیگه شون گفت که نوکیا می خواد خط تولید N882 رو ببنده. :41:

هیچی... رفتیم کافی نت و از توی سایت فارسی نوکیا، فروشگاه های مجازش رو پیدا کردم و شروع کردم به زنگ زدن به تک تکشون. هیچ کدوم نداشتن!!! :41: از سردرد داشتم می مردم... خیلی بد خورده بود توی ذوقم!!!

آخر سر به پیشنهاد دوستم رفتیم پاساژ ایرانیان. از نخستین مغازه اومدیم قیمت کنیم؛ دیدیدم داخل مغازه دعوا شد! من هم فرار رو بر قرار ترجیح دادم :27:. سپس گشتیم و یه مغازه دیگه گیر آوردیم... از ما قیمت خواست... ما هم الکی قیمت دادیم 310 نقره ای و 315 مشکی :دی !!!
پذیرفت. اما وقتی خواستم پول رو بدم دبه کرد و گفت زیر 320 نمی دم :13:. هیچی!!! دست از پا دراز تر برگشتیم...
پیش از رفتن به دوستم گفتم بگذار از این مغازه که دعوا شد قیمت بگیرم. رفتم... قیمت ازم خواست من هم همون رو گفتم. پذیرفت! :31: هیچی... اولینش رو که گزینش کردم شانس گندم میکروفونش خراب بود :13:. اما دومیش سالمه سالم بود. تازه کلی مهر پلمپ و برچسب شرکت های گارانتی رسمی نوکیا و پشتیبانی فارسی و اتصالات اینترنشنال روی جعبش بود! و از همه جالب تر اینه که درون جعبه یه دفترچه راهنما به زبان شیرین پارسی هم وجود داره! یه مشکی خریدم 315 تومان. یه کیف لپتاپی هم براش خریدم 5 تومان که با این که مال N82 هست، ولی روی دوربینش رو می گیره. ( مهم نیست )

نمی دونین که چه خستگی از تنم در رفت...! چه لذتی داشت :10: همین جا از عباس آقا دوستم ( نام کاربری CyrusGreat ) سپاسگذاری می کنم که با زبون روزه پا به پای من اومد! :11::40::10:

نکته اخلاقی: این روال تازه علاءالدینی هاست. یک وقت گول نخورین!!! گارانتی هاش هم دروغیه :13:

شرمنده که سرتون رو درد آوردم :دی

DariushGreat
24-08-2009, 21:09
راستی چند تا پرسش:

1. اکولایزر این گوشی کجاشه؟؟؟ من که گشتم پیدا نکردم
2. این صدای سه بعدی چیه که برای زنگ هست؟ من چیزی ازش سر در نیاوردم! :دی
3. چرا فهرست چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) گوشی این شکلی شده؟؟؟ :blink: من فکر کردم عین مال N95 هست. چجوری می تونم ویرایشش کنم؟
4. باطریم تازه تموم شده! برای آب بندی چقدر باس بزنم به شارژر؟

e.khafan!
24-08-2009, 21:30
داریوش جان بسیار بسیار مبارک باشه .

1. اکولایزر این گوشی کجاشه؟؟؟ من که گشتم پیدا نکردم
2. این صدای سه بعدی چیه که برای زنگ هست؟ من چیزی ازش سر در نیاوردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. چرا فهرست چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) گوشی این شکلی شده؟؟؟ :blink: من فکر کردم عین مال N95 هست. چجوری می تونم ویرایشش کنم؟
4. باطریم تازه تموم شده! برای آب بندی چقدر باس بزنم به شارژر؟

1- موقع پخش موزیک (now playing) ، آپشنز رو بزن بعدم اکولایرز .

2- این مورد اصلا بدرد نمیخوره ، جز اینکه آدمو سر کار میزاره :دی ، یه سری افکت اضافی به زنگتون میده که مثلا زنگ زیر آب داره میزنه یا تو حموم یا بصورت چرخشی زنگ رو درست میکنه ( با حالت استریو ) ، که کار آمد نیست .

3- والا من مال 95 رو ندیدم ، ولی ویرایش که نمیشه کرد فقط میتونی ترتیب قرار گیری تب ها رو مشخص کنی + تو تب کانتکت و بوکمارکس میتونی محل قرار گیری دیتاها رو تغییر بدی .

4- باتری رو برای بار اول بزن به بار کامل شارژ بشه ، وقتی پیغام داد که باتری فول ، دیگه باتریت پر شده و جریان برق به سمت باطری عملا قطعه و باطری هم خنک میشه کاملا محسوسه ، برای اینکه باطری به حالت عادی و پر باز ده برگرده 3 یا 4 بار لازمه کامل پر و خالی بشه .

موفق باشی عزیز

DariushGreat
24-08-2009, 21:51
داریوش جان بسیار بسیار مبارک باشه .

1- موقع پخش موزیک (now playing) ، آپشنز رو بزن بعدم اکولایرز .

2- این مورد اصلا بدرد نمیخوره ، جز اینکه آدمو سر کار میزاره :دی ، یه سری افکت اضافی به زنگتون میده که مثلا زنگ زیر آب داره میزنه یا تو حموم یا بصورت چرخشی زنگ رو درست میکنه ( با حالت استریو ) ، که کار آمد نیست .

3- والا من مال 95 رو ندیدم ، ولی ویرایش که نمیشه کرد فقط میتونی ترتیب قرار گیری تب ها رو مشخص کنی + تو تب کانتکت و بوکمارکس میتونی محل قرار گیری دیتاها رو تغییر بدی .

4- باتری رو برای بار اول بزن به بار کامل شارژ بشه ، وقتی پیغام داد که باتری فول ، دیگه باتریت پر شده و جریان برق به سمت باطری عملا قطعه و باطری هم خنک میشه کاملا محسوسه ، برای اینکه باطری به حالت عادی و پر باز ده برگرده 3 یا 4 بار لازمه کامل پر و خالی بشه .

موفق باشی عزیز

دستت درد نکنه! :11:
برای اکولایزر که فعلا گوشی خاموشه نمی تونم برم به مسیری که گفتی :دی

برای باطری... من شنیدم که می گن باس 12 ساعت به شارژ باشه؛ یعنی تاثیری نداره...؟!

e.khafan!
24-08-2009, 22:18
تو دفترچه هم نوشته 6 یا 8 ساعت شارژ ، ولی خیلی از عزیزان گفتن که بعد از فول شدن باطری دیگه ساپلی قطع میشه ، خودمم با شارژرهایی که روشون چراغ دارن روی یه گوشی دیگه نوکیا امتحان کردم و همین طور بود .
خودتم میتونی با مقایسه دمای قبل و بعد از شارژ به این نتیجه برسی .
زمان اولی شارژ هم بیشتر از بقیست حدود 2 تا 3 ساعت .
حالا چرا گوشیو خاموش کردی ؟

DariushGreat
25-08-2009, 10:06
تو دفترچه هم نوشته 6 یا 8 ساعت شارژ ، ولی خیلی از عزیزان گفتن که بعد از فول شدن باطری دیگه ساپلی قطع میشه ، خودمم با شارژرهایی که روشون چراغ دارن روی یه گوشی دیگه نوکیا امتحان کردم و همین طور بود .
خودتم میتونی با مقایسه دمای قبل و بعد از شارژ به این نتیجه برسی .
زمان اولی شارژ هم بیشتر از بقیست حدود 2 تا 3 ساعت .
حالا چرا گوشیو خاموش کردی ؟

بیچاره سه ساعت بود شارژش روی پله آخر گیر کرده بود و پیام باطری ضعیف است رو می داد! دست آخر وسط گوش دادن آهنگ خاموش شد !!!! :31::31::31::31:

پسر چه هدست ردیفی داره. ایول نوکیا...! دیگه نیازی نیست برای گذاشتن هدست در گوش، اونو 10 دور بپیچی دور گردنت تا تعادلش حفظ بشه...! اون کش خیلی کمک می کنه

و این که شارژرش با اون کوچولویی عجب چیزیه!!!!!!!! :18: می گن فلفل نبین چه ریزه...

راستی! من گوشیم رو معادل 10 ساعت و 7 دقیقه ( :دی ) به شارژ زدم. درباره اون چیزی که می گی یه نظریه هست که تقریبا درسته. پژوهشی که کردم، فهمیدم که وقتی باطری فول شارژ می شه، انتقال جریان بهش کم می شه ( ولی قطع نمی شه ). صفحه نمایش کماکان روشن می مونه و نشون می ده که باطری پره، اما سیکل شارژ کماکان در حال انجام هست؛ اما با سرعت کمتر... :46:

ali_agha1981
25-08-2009, 11:29
سلام دوستان برای گوشی من یه مشکل پیش اومده
وقتی مثلا ساعت زنگ رو میذارم یه ساعتی که بیدار شم .. بعضی مواقع زنگ نمیزنه ..یعنی خواب میمونه ..یعنی اصلا هشدار بیداری نمیده..توی تنظیمات هم اهنگ بیداری همون default tone هست و گوشی هم خاموش میکنم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده ..احتمالش هست ویروسی شده باشه گوشی؟؟؟چی کار کنم ...

*M!L4D*
25-08-2009, 12:07
وقتی مثلا ساعت زنگ رو میذارم یه ساعتی که بیدار شم .. بعضی مواقع زنگ نمیزنه ..یعنی خواب میمونه ..یعنی اصلا هشدار بیداری نمیده..توی تنظیمات هم اهنگ بیداری همون default tone هست و گوشی هم خاموش میکنم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده ..احتمالش هست ویروسی شده باشه گوشی؟؟؟چی کار کنم ...

یعنی چی گوشی رو خاموش می کنی ...؟
یه سافت ریست کن اگه نشد مستر ریست ...!

e.khafan!
25-08-2009, 12:15
یعنی چی گوشی رو خاموش می کنی ...؟
یه سافت ریست کن اگه نشد مستر ریست ...!

آخه چرا هر چی میشه میرید سراغ سافت ریست و مستر ریست و هارد ریست و ....

-
دوست عزیز گوشی شما ویروسی نیست ، باید خودت دنبال علتش بگردی ، ممکنه پروفایلت جنرال نباشه ، ممکنه ساعتی که میزاری اشتباها pm و am قاطی بشه و ...

پیشنهاد من اینه که بجای اینکه گوشی رو خاموش بزاری ، گوشی رو روشن بزار ولی رو حالت آفلاین ( اگر برا این خاموشی میکنی که از بیرون کسی زنگ نزنه یا پیامک نده ) چون در حالتی که گوشی روشنه همه ی اجزای سیستم عامل لود شدن و آماده بکار هستن ولی زمانی که گوشی خاموشه مموری و خیلی از اجزای دیگه گوشی مثل اسپیکر ها برای سیستم در دسترس نیستن و زمان میبره تا سیستم اونا رو بشناس و بعدم زنگ بزنه .

*M!L4D*
25-08-2009, 12:24

-
دوست عزیز گوشی شما ویروسی نیست ، باید خودت دنبال علتش بگردی ، ممکنه پروفایلت جنرال نباشه ، ممکنه ساعتی که میزاری اشتباها pm و am قاطی بشه و ...

پیشنهاد من اینه که بجای اینکه گوشی رو خاموش بزاری ، گوشی رو روشن بزار ولی رو حالت آفلاین ( اگر برا این خاموشی میکنی که از بیرون کسی زنگ نزنه یا پیامک نده ) چون در حالتی که گوشی روشنه همه ی اجزای سیستم عامل لود شدن و آماده بکار هستن ولی زمانی که گوشی خاموشه مموری و خیلی از اجزای دیگه گوشی مثل اسپیکر ها برای سیستم در دسترس نیستن و زمان میبره تا سیستم اونا رو بشناس و بعدم زنگ بزنه .
WoW ... میگم ابراهیم اگه 20 بار مستر ریست کنیم بهتر نیست :31:
شوخی کردم ... ولی سافت ریست هم این کار ها رو تو 10 ثانیه انجام میده و هیچ ضرری واسه گوشی نداره ... فقط همین تنطیمات کارخانه رو برمی گردونه ..

ali_agha1981
26-08-2009, 10:43

-

ممنون
اره فکر کنم مشکل این باشه که خاموش میکنم ..
گوشی علاوه بر اینکه خاموشه ...روی حالت افلاین هم میذارمش
الان میذارم روی حالت افلاین ..دیگه خاموشش نمیکنم..

ولی زمانی که گوشی خاموشه مموری و خیلی از اجزای دیگه گوشی مثل اسپیکر ها برای سیستم در دسترس نیستن و زمان میبره تا سیستم اونا رو بشناس و بعدم زنگ بزنه
این قسمت کاملا تایید میشه
در ضمن حالت پروفایل جنرالز چه ربطی به am...pm داره..
ممنون :40:

DariushGreat
26-08-2009, 10:54
ممنون :40:
ربطی که نداره :دی، فقط دوستمون یادآور شد که شاید ساعتت رو اشتباها به جای مثلا صبح، روی بعد از ظهر تنظیم کرده باشی :46:

e.khafan!
26-08-2009, 11:13

منظورم این بود که مثلا بجای 6 صبح 6 بعد از ظهر گذاشتی :دی

WoW ... میگم ابراهیم اگه 20 بار مستر ریست کنیم بهتر نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی کردم ... ولی سافت ریست هم این کار ها رو تو 10 ثانیه انجام میده و هیچ ضرری واسه گوشی نداره ... فقط همین تنطیمات کارخانه رو برمی گردونه ..

مخلص داداش میلادم هستیم !
ولی من کلا از اسم ریست خوشم نمیاد مخصوصا از دیروز که یه مستر زدم رو گوشی :( ، رحمت یک سالم به باد رفت ، ولی هیچی از سرعتش اضافه یا کم نشد !!!

:دی ، میسوزیم و میسازیم !

موفق باشی عزیز

DariushGreat
26-08-2009, 12:28
دوستان سلام
هر وقت تم عوض می کنم، دگمه مالتی مدیا کار نمی کنه و برای به کار انداختنش ناچار می شم که گوشی رو خاموش و روشن کنم. کسی می دونه چشه؟؟؟ :31:

e.khafan!
26-08-2009, 12:37
دوستان سلام
هر وقت تم عوض می کنم، دگمه مالتی مدیا کار نمی کنه و برای به کار انداختنش ناچار می شم که گوشی رو خاموش و روشن کنم. کسی می دونه چشه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون تمایی که داری استفاده میکنی با گوشی های fp1 مشکل داره و قدیمی ، مگرنه مشکل از گوشی نیست . ( شایدم برنامه ای برای تم ریخته باشی ، مثلا برای متحرک کردن تم و پس زمینه ، »ن تا وقتی این برنامه برام نصب بود مالتی مدیام کار نمیکرد . )

موفق باشی

DariushGreat
27-08-2009, 20:28
آقا سلام
یه سوتی دادم در حد تیم ملی... :دی

برای اجرای بازی های شتابسنجی اون پلاگین ویژه N95 رو روی گوشیم ریختم. البته بدون مشکل نصب شد و الان هم یه بازی رو که دارم قشنگ اجرا می کنه. اما بعد توی تاپیک بازی های شتابسنجی دیدم آقا یونس گفتن که N82 شتابسنج داره و این برنامه رو نمی خواد.
حالا چی کار کنم؟ گوشیم رو ریست کنم؟؟؟ :13:

e.khafan!
27-08-2009, 21:37
آقا سلام
یه سوتی دادم در حد تیم ملی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اجرای بازی های شتابسنجی اون پلاگین ویژه N95 رو روی گوشیم ریختم. البته بدون مشکل نصب شد و الان هم یه بازی رو که دارم قشنگ اجرا می کنه. اما بعد توی تاپیک بازی های شتابسنجی دیدم آقا یونس گفتن که N82 شتابسنج داره و این برنامه رو نمی خواد.
حالا چی کار کنم؟ گوشیم رو ریست کنم؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه عزیز اون برنامه هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه ، از توی اپلیکیشن منیجر هم میتونی پاک کنی اما اگه پاکم نکنی مشکلی پیش نمیاد .
من تا پریروز که گوشیمو ریست نکرده بودم روش داشتم و باهاش یه 13 ماهی و گذرونده بودم .

ولی بازم اگر میخوای پاک کنی ، همونطور که گفتم تو اپ منیجر هست .

almamor
28-08-2009, 23:22
اقایون میشه یک n82 که کلی خط و خش داره و 2 -2 تا ترک و ال سی دیش پر خش چند گیر اورد؟
منظور:
اینکه حد اقل چند میشه یه n82 خرید که مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نداره اما ظاهرش سالم نیست رو خرید؟
ممنونم

nafas
28-08-2009, 23:27
من میدونم دست دوم تمیزش 230 تا 240 حالا با ترک و خش میاد زیره 200 دیگه

farzad goli
30-08-2009, 00:03
بهترین راه برای ساین n82 چیه من نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم کمکم کنید

*M!L4D*
30-08-2009, 09:31
بهترین راه برای ساین n82 چیه من نمیتونم هیچ برنامه ای نصب کنم کمکم کنید

ساین کردن یعنی چه و نحوه ی ساین برنامه ها

almamor
30-08-2009, 13:35
سلام به همه دوستان.
با سپاس.

کار درستی میکنی اگه میخوای بفروشی .... حالا چند؟؟:31::31::31::31:
IQ گوشی به این خوبی بی کاری میخوای بفروشی؟:18::18::18::19::31::20:

mhshaker71
30-08-2009, 16:19
سلام می خواستم بدونم که چه جوری می شه از قسمت ایمیل N82 استفاده کرد؟
و اگه فعال شه هزینش چجوریه؟
ممنون

DariushGreat
30-08-2009, 16:25
سلام می خواستم بدونم که چه جوری می شه از قسمت ایمیل N82 استفاده کرد؟
و اگه فعال شه هزینش چجوریه؟
ممنون

فقط به درد ایمیل های شخصی یا ایمیل های غیر از یاهو میخوره. دلیلش هم اینه که برای شخصی کردن ایمیل های یاهو باس پول بدی.

پیکر بندی ایمیل در گوشی موبایل مانند آب خوردنه. کافیه که نشانی خروجی و نشانی ورودی ( SMPT و POP3 ) و رمز عبورت رو داشته باشی... حله! :46:

هزینش هم بستگی به حجم ایمیلت داره... متاسفانه در این یه مرود راه اندای ایمیل به هیچ وجه صرف نداره! :41: مگر این که از طریق Wi-Fi این کار رو بکنی که مفت برات تموم می شه :46:

DariushGreat
30-08-2009, 16:27
دوستان یه چیزی می گم بهم نخندین خواهشا!!! :31:
این چسب هایی که روی صفحه کلید و صفحه نمایش هست که اون بخش رو در برابر خط افتادن محافظت می کنه، برای من داره ور میاد؛ راهی وجود نداره که دوباره بچسبونمشون؟؟؟ آخه تنها محافظ ها این ها هستن... :46:

e.khafan!
30-08-2009, 21:36
هزینش هم بستگی به حجم ایمیلت داره... متاسفانه در این یه مرود راه اندای ایمیل به هیچ وجه صرف نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگر این که از طریق Wi-Fi این کار رو بکنی که مفت برات تموم می شه

من الان جیمیلمو با گوشی چک میکنم ، اگر درست تنظیم کنید خیلی هزینش کم میشه ، مثلا برای من یه بار چک کردم 30 میل رو با 37 کیلوبایت ریسیو گرفت ( تنظیم کردم فقط موضوع میل هارو بگیره ) بعدم میل هارو نگاه میکنید هر کدومو خواستی میزنید دوبراه دانلودش میکنه که معمولا حجم هر میل بین 16 تا 40 کیلوبایته .
( با همراه اول اصلا نمیصرفه )
-

این چسب هایی که روی صفحه کلید و صفحه نمایش هست که اون بخش رو در برابر خط افتادن محافظت می کنه، برای من داره ور میاد؛ راهی وجود نداره که دوباره بچسبونمشون؟؟؟ آخه تنها محافظ ها این ها هستن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه کلیدو کاریش نمیشه کرد ، ولی برای صفحه گوشی یه پک محافظ بگیر کارتو راه میندازه ، هر چند اینم بعد یه مدت خسته کنندست به این نتیجه میرسی که کلا بیخیال !

mhshaker71
31-08-2009, 17:22
من الان جیمیلمو با گوشی چک میکنم ، اگر درست تنظیم کنید خیلی هزینش کم میشه ، مثلا برای من یه بار چک کردم 30 میل رو با 37 کیلوبایت ریسیو گرفت ( تنظیم کردم فقط موضوع میل هارو بگیره ) بعدم میل هارو نگاه میکنید هر کدومو خواستی میزنید دوبراه دانلودش میکنه که معمولا حجم هر میل بین 16 تا 40 کیلوبایته .
( با همراه اول اصلا نمیصرفه )

می شه تنظیماتتون رو بگین که ما هم استفاده کنیم

DariushGreat
31-08-2009, 18:59
می شه تنظیماتتون رو بگین که ما هم استفاده کنیم

نخست بگو توی کدوم سرور اکانت ایمیل داری تا بهت بگیم که چی کار کنی... :46:

e.khafan!
31-08-2009, 19:23
می شه تنظیماتتون رو بگین که ما هم استفاده کنیم تنظیمات چی ؟ pop3؟ یا تنظیمات دانلود میل ؟

برای پاپ 3 من اینکارارو کردم :
1- تو گوشی تنظیم کردم فقط عنوان نامه ها بیاد .
2- فقط 15 تا میل رو حداکثر بگیره.
3-اتو آپدیت رو خاموش کردم.
4- توی خود میل هم باید بری ستینگ بعد قسمت پاپ تری اون گزینه ای که زده از الان به بعد هرچی میاد برای پاپ تری بزار رو بزنی ( ببخشید الان در دسترس نیت که عینشو بزارم )

-
داریوش جان یه سوال ( نمیدونم اسمتو درست میگم یا نه ؟ ببخشید )

شما الان با pop3 کار میکنی یا imap ؟

e.khafan!
31-08-2009, 19:25
IMAP Setting :

YAHOO IMAP

Incoming IMAP Mail ServerSetting :
User Name : user@yahoo.com
Password : your email password
Incoming Mail Server : imap.n.mail.yahoo.com
Mail Box Name : Yahoo IMAP
Mail Box Type : IMAP
Security (Port) : Off
Port : Default

Outgoing IMAP Mail ServerSetting :
Email Address : user@yahoo.com
Outgoing Mail Server : smtp.mobile.mail.yahoo.com
Security (Port) : Off
Port : 587

GMAIL IMAP

Incoming IMAP Mail ServerSetting :
User Name : user@gmail.com
Incoming Mail Server : imap.gmail.com
Mail Box Name : Gmail IMAP
Mail Box Type : IMAP
Security (Port) : SSL/TLS
Port : 993

Outgoing IMAP Mail ServerSetting :
Email Address : user@gmail.com
Outgoing Mail Server : smtp.gmail.com
Security (Port) : StartTLS

POP3 Setting :

YAHOO POP3

Incoming POP3 Mail ServerSetting :
Incoming Mail Server : pop.mail.yahoo.com
Mail Box Name : Yahoo POP3
Mail Box Type : POP3
Security (Port) : SSL
Port : 995

Outgoing POP3 Mail ServerSetting :
Email Address : user@yahoo.com
Outgoing Mail Server : smtp.mail.yahoo.com
Port : 465

GMAIL POP3

Incoming Mail Server : pop.gmail.com
Mail Box Name : Gmail POP3

Email Address : user@gmail.com
Outgoing Mail Server : smtp.gmail.com
Port : 465

HOTMAIL POP3

User Name : user@hotmail.com
Incoming Mail Server : pop3.live.com
Mail Box Name : Hotmail POP3

Email Address : user@hotmail.com
User Name : user@hotmail.com
Outgoing Mail Server : smtp.live.com
Security (Port) : SSL/TLS
اینم از تنظیمات برای سرور های مختلف . موفق باشید

DariushGreat
31-08-2009, 20:01
اینم از تنظیمات برای سرور های مختلف . موفق باشید

ایول!!! :10:
ولی فکر نکنم برای یاهو عملی باشه؛ آخه یاهو خیلی خسیسه! :31: برای دریافت شخصی ایمیل ها از کاربرانش پول می خواد... :13:

e.khafan!
31-08-2009, 20:26
ولی فکر نکنم برای یاهو عملی باشه؛ آخه یاهو خیلی خسیسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای دریافت شخصی ایمیل ها از کاربرانش پول می خواد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته ، برای استفاده از یاهو حد اقل باید سرویس یاهو پلاس فعال باشه ( فک کنم ماهی 3 دلار میگیره )

DariushGreat
31-08-2009, 21:50
درسته ، برای استفاده از یاهو حد اقل باید سرویس یاهو پلاس فعال باشه ( فک کنم ماهی 3 دلار میگیره )

البته یه راهی هست که در نوع خودش جالبه! من هم همین کار رو کردم :31:
شما یه ایمیل در جی میل بسازین.

بعد برین به یاهو و در تنظیمات ایمیل یاهوتون، در بخش فوروارد، ایمیل جی میلتون رو به عنوان ایمیل دوم که تمامی ایمیل هاتون به اون بره انتخاب کنین... این جوری می شه مفتکی از این سرویس روی موبایل و کامپیوتر استفاده کرد:27::46::11:

fmps
01-09-2009, 19:17
سلام گوشی من یه مشکل پیدا کرده
10 12 ساعته باطریشو خالی میکنه
از چی میتونه باشه؟

e.khafan!
01-09-2009, 20:10
البته یه راهی هست که در نوع خودش جالبه! من هم همین کار رو کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یه ایمیل در جی میل بسازین.

بعد برین به یاهو و در تنظیمات ایمیل یاهوتون، در بخش فوروارد، ایمیل جی میلتون رو به عنوان ایمیل دوم که تمامی ایمیل هاتون به اون بره انتخاب کنین... این جوری می شه مفتکی از این سرویس روی موبایل و کامپیوتر استفاده کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدی ؟ این سرویسش که تا پارسال برای یاهو پلاس بود ؟!

ممنون عزیز ، الان امتحانش میکنم .

-

سلام گوشی من یه مشکل پیدا کرده
10 12 ساعته باطریشو خالی میکنه
از چی میتونه باشه؟

احتمال زیاد از باطریه ، یه همچین مشکلی روی n70 ها بود که ایسی تامین انرژیشون میسوخت و سریع باطری تموم مکرد ، نشنیدم رو 82 همچین چیزی باشه اما بعیدم نیست ...

بهترین کار اینه که یه باطری دیگه پیدا کنی و با اون تست کنی ، اگر بازم خالی کرد مشکل سخت افزاریه .

hellbrain666
01-09-2009, 20:15
البته ممکنه برنامه ای باز باشه برای همون باطری زود خالی میشه
این گارمین هم که ماشاا... باطری خوره

DariushGreat
01-09-2009, 21:04
آقا یه پرسش؟!
اگر پخش آهنگ از بلندگو باشه فقط، باطری چقدر دووم میاره...؟ :31:
این رو پرسیدم چون مواقعی که با دوستام هستم به گونه شگفت انگیزی ظرف 2 ساعت 3 پله از باطریم می پره...!!! :27:

PLAΨMID
01-09-2009, 23:17
طبیعیه .
وقتی به مشخصات گوشی نگا کنی میبینی که در این گوشی talk time حدود 3 و نیم ساعته . پس دو ساعت موزیک با اسپیکر باید خوب باشه .

reza021120
02-09-2009, 18:32
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش امده.وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم رمو پیدا نمیکنه یعنی اصلا برنامه های رم بالا نمیاد رمم 4g هستش فرمتو ریست هم کردو درست نشد که نشد لطفا هرکه میتونه کمکمون کنه بگه باید چیکار کنم.خیلی ممنون .

DariushGreat
02-09-2009, 20:13
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش امده.وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم رمو پیدا نمیکنه یعنی اصلا برنامه های رم بالا نمیاد رمم 4g هستش فرمتو ریست هم کردو درست نشد که نشد لطفا هرکه میتونه کمکمون کنه بگه باید چیکار کنم.خیلی ممنون .

با اجازه اساتید کلوپ نظر من اینه که:

1. رمتون مشکل پیدا کرده. با یه رم ریدر چک کن ببین سالمه
2. پین پایه های درگاه ورودی رم، دچار اتصالی یا قطعی در محل اتصال به بورد اصلی گوشی شدن

اگر مورد 2 هست که کارت به تعمیرگاه افتاده. کافیه ببریش گارانتی تا مفت برات درستش کنن :10::46:

reza021120
02-09-2009, 20:32
دوست عزیز از جوابتون ممنون.ولی من این رمو رو یه 6120 امتحان کردم و رو اون گوشی هیچ مشکلی نداشت یعنی بعد از خاموش روشن کردن گوشی رم شناخته میشد.واما خود گوشی رو هم با یه رم 2g امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت فقط این رم4ه که اذیت می کنه .وقتی گوشی ریستارت میشه رم بالا نمیاد و باید رمو درآورد ودوباره جا انداخت.مثل اینکه زیادی پیچیده شد.لطف کنین یه راه حل جلوم بذارید این رم لعنتی اعصابمو خورد کرده.با تشکر از زحمات بی وقفه ی شما...

DariushGreat
02-09-2009, 20:52
دوست عزیز از جوابتون ممنون.ولی من این رمو رو یه 6120 امتحان کردم و رو اون گوشی هیچ مشکلی نداشت یعنی بعد از خاموش روشن کردن گوشی رم شناخته میشد.واما خود گوشی رو هم با یه رم 2g امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت فقط این رم4ه که اذیت می کنه .وقتی گوشی ریستارت میشه رم بالا نمیاد و باید رمو درآورد ودوباره جا انداخت.مثل اینکه زیادی پیچیده شد.لطف کنین یه راه حل جلوم بذارید این رم لعنتی اعصابمو خورد کرده.با تشکر از زحمات بی وقفه ی شما...

پیش تر یه همچین مشکلی با رم نداشتین؟ یا این که این رم رو به تازگی گرفتین و این مشکل رو باهاش دارین؟ :20:

Ali_BlueBoy
02-09-2009, 21:07

یحتمل شما یه برنامه نافرمی روش نصبیدی ....!!!

شما رمتو با یه رم ریدر فرمت کن به احتمال 99.99 درصد...!!! حله

atre_hayer60
02-09-2009, 22:01
با عرض سلام و ادب

جدیداً وقتی می خوام برنامه یا... روی گوشی نصب کنم با پیغام : unable to install مواجه می شم! علتش چیه؟

تشکر می کنم

PLAΨMID
03-09-2009, 00:03
ممکنه بعضی برنامه های نصب شده باعثش بشن . من خودم وقتی x-plore 1.34 کرک شده رو نصب میکنم برنامه pmd رو که جاوا هم هست نصب نمیکنه و همین پیغامو میده . وقتی اول pmd رو نصب میکنم اونوقت x-plore دچار مشکل میشه . وقتی اجراش میکنم صفحه اول آبی میشه بعدش گوشی ریست میشه !!

DariushGreat
03-09-2009, 09:20
با عرض سلام و ادب

جدیداً وقتی می خوام برنامه یا... روی گوشی نصب کنم با پیغام : unable to install مواجه می شم! علتش چیه؟

تشکر می کنم

ممکنه بعضی برنامه های نصب شده باعثش بشن . من خودم وقتی x-plore 1.34 کرک شده رو نصب میکنم برنامه pmd رو که جاوا هم هست نصب نمیکنه و همین پیغامو میده . وقتی اول pmd رو نصب میکنم اونوقت x-plore دچار مشکل میشه . وقتی اجراش میکنم صفحه اول آبی میشه بعدش گوشی ریست میشه !!

ببینم...! این ها جزو باگ های سیمبین هستن دیگه...؟ :13:

reza021120
03-09-2009, 09:40
دوتان من این رم بی خاصیتو 2روز پیش کرفتم...
با رم ریدر که سهله با بیل وکنگم فرمتش کردم درست نشد که نشد..
خریدمش14 تومن .نمی دونم چه مرگشه

DariushGreat
03-09-2009, 09:46
دوتان من این رم بی خاصیتو 2روز پیش کرفتم...
با رم ریدر که سهله با بیل وکنگم فرمتش کردم درست نشد که نشد..
خریدمش14 تومن .نمی دونم چه مرگشه

سلام
به احتمال 99.9% رمت با گوشیت سازگار نیست! :13:
این مشکل فقط ویژه N82 نیست؛ بلکه همه گوشی ها دارن. مثلا برای ال جی رنوار وسط فیلم برداری پرش پیدا می کنه یا این که صدا عقب و جلو ضبت می شه...

ای کاش شما پیش از خرید با ما مشورت می کردی... :41: حالا برای چی با همون 2 گیگ فابریک خود گوشی که توی بسته بندی بود نساختی؟

reza021120
03-09-2009, 11:46
دوست عزیز حالا چه خاکی بر سر این رم بکنم (ترکیباتشو بگید)
از کجا باید فهمید رم با گوشی سازگاره ؟عجب شانس مزخرفی دارم.دیگه هیچ راهی نیست.
وقتی رمو میزنم رو گوشی شناخته می شه ولی بعضی از بر نامه ها اجرا نمیشن بعضی وقتام کلا میپرن.

reza021120
03-09-2009, 11:46
دوست عزیز حالا چه خاکی بر سر این رم بکنم (ترکیباتشو بگید)؟
از کجا باید فهمید رم با گوشی سازگاره ؟عجب شانس مزخرفی دارم.دیگه هیچ راهی نیست؟
وقتی رمو میزنم رو گوشی شناخته می شه ولی بعضی از بر نامه ها اجرا نمیشن بعضی وقتام کلا میپرن.

DariushGreat
03-09-2009, 12:30
دوست عزیز حالا چه خاکی بر سر این رم بکنم (ترکیباتشو بگید)
از کجا باید فهمید رم با گوشی سازگاره ؟عجب شانس مزخرفی دارم.دیگه هیچ راهی نیست.

ای بابا! این چه حرفیه؟؟؟ :13: دور از جون... :10:
راه شناخت سازگاری رم با گوشی، امتحان اون هست؛ که شما هم این کار رو کردی! :دی

درباره این که چه رم هایی و با چه کلاس هایی با این گوشی سازگارن، باس از کله گنده های این تایپک که رم جداگانه انداختن روی گوشیشون بپرسی. البته این خواست من هم هست. چون من هم می خوام رم بخرم :27:

این رو بدون، نوع رم و کلاس اون در سرعت گوشی و کیفیت و کارایی اون تاثیر به سزایی داره :10::46:

atre_hayer60
03-09-2009, 14:50

حالا من چه کنم؟

PLAΨMID
03-09-2009, 23:22
حالا من چه کنم؟
امتحان کن ببین چه برنامه هایی با هم ناسازگارند . اونا رو با هم نصب نکن . مثلا من قید x-plore کرک رو زدم و الان از کرک نشده استفاده میکنم . به جای pmd ورژن 2 هم از ورژن 1 استفاده می کنم . کار دیگه ای نمیشه کرد.:40:

ببینم...! این ها جزو باگ های سیمبین هستن دیگه...؟ :13:
میشه گفت آره . اکثرا" چون گوشی ها هک میشن و خود برنامه ها هم کرک میشن گاهی پیش میاد . مطمئن باش اگه گوشیت هک نباشه و همه ی برنامه ها رو هم قانونی بخری هیچ مشکلی پیش نمیاد .( من حاضر بودم قانونی بخرم البته اگه میشد !!)

yazdankhah
04-09-2009, 01:11
از دوستانی که جدیدا قیمت این گوشی رو دارند میخوام سوال کنم وضعیت موجودی این گوشی تو بازار چطوره و کجا میشه گیر آورد و قیمت باگارانتی و بدون گارانتی گوشی چنده؟
در ضمن به نظر شما کدوم بهتره N82 یا N79؟

موید باشید:11:

Ali_BlueBoy
04-09-2009, 01:26
اقا این یه عکس از مقایسه تست این گوشی با ان 86 ه گفتم اینجام بزارم برید با گوشیتون مفیوض شید...!!!

asklt
04-09-2009, 10:22
فریم ور جدید این گوشی کی میاد مردیما دلم واسه آپگرید یک زره شده.
آیا میشه فریمور یک گوشی دیگه رو روی این گوشی انداخت؟؟؟

DariushGreat
04-09-2009, 11:44
از دوستانی که جدیدا قیمت این گوشی رو دارند میخوام سوال کنم وضعیت موجودی این گوشی تو بازار چطوره و کجا میشه گیر آورد و قیمت باگارانتی و بدون گارانتی گوشی چنده؟
در ضمن به نظر شما کدوم بهتره N82 یا N79؟

موید باشید:11:

سلام...
من الآن 10 روزی می شه که گرفتم. با گارانتی مشکی 315 و نقره ای گرم 310. گارانتیش هم همون گارانتی رسمی نوکیا ( 12 ماه آبی رنگ ) هست. روی بسته بندی هم مهر پلمپ و هولوگرام اتصالات اینترنشنال تهران ( یکی از وارد کنندگان محصولات نوکیا، سونی اریکسون و HTC در ایران ) هست.

من خودم از پاساژ ایرانیان واقع در میدان ولی عصر گرفتم. خواستی توی بخش خصوصی بهم پیام بده تا نشونیش رو بدم. خود اتصالات قیمت داد بهم 314، ولی نداشتن؛ و همون جا گفتن که به احتمال قوی با باری که براشون میاد ( الآن فکر کنم سه روزی بشه که دیگه بارشون ترخیص شده ) دیگه N82 رو نمیارن؛ چون تقاضا کم شده :41: البته یکی دیگه شون هم گفت که قرار خط تولید این گوشی جمع بشه و به یه گوشی تازه تر اختصاص پیدا کنه!!! :37:

شما اگر قصد خرید داری، حتما به این تاپیک یه سری بزن:

اقا این یه عکس از مقایسه تست این گوشی با ان 86 ه گفتم اینجام بزارم برید با گوشیتون مفیوض شید...!!!

وای مامانم اینا!!! مفیوووض شدیم! خوب که چی؟!
این رو گذاشتی که دل ما رو بسوزونی؟؟؟؟ :27:
این که معلومه! گوشی N82 دارای درخشش کمتری نسبت به دیگر هم کارخونه ای هاش هست! و درضمن... شما داری TFT نوکیا N82 رو با OMLED نوکیا N86 مقایسه می کنی؟؟؟ عقلانه هس؟ :18: معلومه که N86 قورتش می ده!!!! :46:

فریم ور جدید این گوشی کی میاد مردیما دلم واسه آپگرید یک زره شده.
آیا میشه فریمور یک گوشی دیگه رو روی این گوشی انداخت؟؟؟

تازه ترین نگارش این فرمویر 31.0.016 هست . دوست داری می تونی به این نگارش آپگرید کنی :46:

( مال من 31.0.015 هست؛ ولی من آپگرید نمی کنم چون اصلا ارزشش رو نداره! :13: )

total_overdose
04-09-2009, 12:04

تویه تاپیک ان86 هم جوابتون رو دادم.
این نرم افزار برای گوشیهای چیپ دار بهترین جواب رو میده.
رویه ان86 از تمام گوشیهایی که بدون چیپ هستن بیشترین امتیاز رو میاره.

e.khafan!
04-09-2009, 12:05
این که معلومه! گوشی N82 دارای درخشش کمتری نسبت به دیگر هم کارخونه ای هاش هست! و درضمن... شما داری TFT نوکیا N82 رو با OMLED نوکیا N86 مقایسه می کنی؟؟؟ عقلانه هس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معلومه که N86 قورتش می ده!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز اشتباه متوجه شدی ، اینجا 82 ، 86 رو قورت داده ، شما فقط تعداد فریم بر ثانیرو ببین ، 82 چند برابر 85 ...

البته تا وقتی بازیه درست حسابی نداشته باشیم اینا بدرد نمیخوره ، ولی مایه افتخاره ! :دی

total_overdose
04-09-2009, 12:06
سلام...
من الآن 10 روزی می شه که گرفتم. با گارانتی مشکی 315 و نقره ای گرم 310. گارانتیش هم همون گارانتی رسمی نوکیا ( 12 ماه آبی رنگ ) هست. روی بسته بندی هم مهر پلمپ و هولوگرام اتصالات اینترنشنال تهران ( یکی از وارد کنندگان محصولات نوکیا، سونی اریکسون و HTC در ایران ) هست.

من خودم از پاساژ ایرانیان واقع در میدان ولی عصر گرفتم. خواستی توی بخش خصوصی بهم پیام بده تا نشونیش رو بدم. خود اتصالات قیمت داد بهم 314، ولی نداشتن؛ و همون جا گفتن که به احتمال قوی با باری که براشون میاد ( الآن فکر کنم سه روزی بشه که دیگه بارشون ترخیص شده ) دیگه N82 رو نمیارن؛ چون تقاضا کم شده :41: البته یکی دیگه شون هم گفت که قرار خط تولید این گوشی جمع بشه و به یه گوشی تازه تر اختصاص پیدا کنه!!! :37:

شما اگر قصد خرید داری، حتما به این تاپیک یه سری بزن:

وای مامانم اینا!!! مفیوووض شدیم! خوب که چی؟!
این رو گذاشتی که دل ما رو بسوزونی؟؟؟؟ :27:
این که معلومه! گوشی N82 دارای درخشش کمتری نسبت به دیگر هم کارخونه ای هاش هست! و درضمن... شما داری TFT نوکیا N82 رو با OMLED نوکیا N86 مقایسه می کنی؟؟؟ عقلانه هس؟ :18: معلومه که N86 قورتش می ده!!!! :46:

تازه ترین نگارش این فرمویر 31.0.016 هست . دوست داری می تونی به این نگارش آپگرید کنی :46:

( مال من 31.0.015 هست؛ ولی من آپگرید نمی کنم چون اصلا ارزشش رو نداره! :13: )

نه دوست خوبم داریوش جان ایشون منظورشون قدرت گوشیه نه کیفیت صفحه.

DariushGreat
04-09-2009, 12:10
عزیز اشتباه متوجه شدی ، اینجا 82 ، 86 رو قورت داده ، شما فقط تعداد فریم بر ثانیرو ببین ، 82 چند برابر 85 ...

البته تا وقتی بازیه درست حسابی نداشته باشیم اینا بدرد نمیخوره ، ولی مایه افتخاره ! :دی

نه دوست خوبم داریوش جان ایشون منظورشون قدرت گوشیه نه کیفیت صفحه.

وای خدا!!!!!!!!! شرمنده ام! :13::45:
تازه دوزاریم افتاد! فکر کردم داره صفحه نمایش رو مقایسه می کنه... تقصیر خودمه که خیلی ظاهر بین شدم!!! :13:

علی - بلو بوی من رو ببخش... همین جا جلوی همه ازت پوزش می خوام! حرفم رو شدیدا پس می گیرم :45::45:

prince72
05-09-2009, 10:54
با سلام خدمت دوستان گلم...
یه سوال..
میخواستم ببینم این مشکل شایع تو ان 82 ها که واسه منم گرفتارش شده یعنی قطع شدن صدای یه بلندگو فقط مشکل سخت افزاریه یا امکان نرم افزاریشم هست؟؟؟
یعنی میشه با یه اپدیت درستش کرد؟؟؟
ممنون

PLAΨMID
05-09-2009, 13:20
منظورت اسپیکره یا بلندگوی گوشی ؟
من بلندگوی گوشیم سوخت و کلی خرج رو دستم گذاشت ولی اسپیکرهاش تا حالا مشکلی نداشتن . . .

prince72
05-09-2009, 13:26
همون اسپیکر....

DariushGreat
05-09-2009, 17:10
دوستان یه مشکل عجیب.... :41:
من وقتی فلاشر رو روی کاهش قرمزی چشم تنظیم می کنم، انگار که نه انگار! دوباره مردمک رو قرمز می اندازه! :13:
برای نمونه این عکس منه! تازه با تنظیم روی کاهش قرمزی چشم...!!!!!

با این وضع می شم مانند خون آشا م ها... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چی کار کنم؟ :41:

e.khafan!
05-09-2009, 17:30
عزیز بهتره که تنظمیاتت رو رو اتو بزاری بعدش با کامپیوتر یا ادیتور خود گوشی رد آی رو درس کنی .

(اون رد ایی که توی تنظیمات دوربین هم هست کار میکنه . اما کامل کم نمیکنه ، باطریم خیلی بیشتر مصرف میشه )

موفق باشی

DariushGreat
05-09-2009, 17:35
عزیز بهتره که تنظمیاتت رو رو اتو بزاری بعدش با کامپیوتر یا ادیتور خود گوشی رد آی رو درس کنی .

(اون رد ایی که توی تنظیمات دوربین هم هست کار میکنه . اما کامل کم نمیکنه ، باطریم خیلی بیشتر مصرف میشه )

موفق باشی

خوبه... پس باس همیشه یا آویزون فتوشاپ در کامپیوتر یا ویرایش عکس در خود گوشی باشم!!! :13:

Best N95
05-09-2009, 18:48
خوبه... پس باس همیشه یا آویزون فتوشاپ در کامپیوتر یا ویرایش عکس در خود گوشی باشم!!! :13:

نه بابا نمیخواد با فوتوشاپ درستش کنی ،
اون قسمت رو که روی کاهش قرمزی چشم گذاشتی ، حتما Scene Modes رو اول باید روی Night (حالت شب) بذاری ،
تا کاهش قرمزی چشم عمل کنه ، تو حالت معمولی (Auto)این گزینه زیاد جواب نمیده...............:46:

DariushGreat
05-09-2009, 19:58
نه بابا نمیخواد با فوتوشاپ درستش کنی ،
اون قسمت رو که روی کاهش قرمزی چشم گذاشتی ، حتما Scene Modes رو اول باید روی Night (حالت شب) بذاری ،
تا کاهش قرمزی چشم عمل کنه ، تو حالت معمولی (Auto)این گزینه زیاد جواب نمیده...............:46:

دستت درد نکنه. :11:
الآن که گوشیم شارژ نداره؛ فلاش نزده خاموش می شه! :دی . در اسرع وقت آزمایش می کنم و پاسخ رو می گم :46:

e.khafan!
05-09-2009, 23:52
ای من کلی اینجا چیز گفته بودم ! نیومده !

ببین عزیز اون نایت مد ربطی به رقرمزی چشم نداره ، حتی شاید بدترشم بکنه ( از نظر منطقی .. ) ، اون حالی که میزاریم توی تنظیمات red eye فلاش رو چند بار میزه ، 3بار با قدرت کم اینجوری موقع زدن فلاش اصلی چشم کمتر تحریک میشه ، که واقعا هم همینطوره قرمزی رو کاهش میده ...

بعم نیازی به فتوشاپ نیست ، شما اگر آفیس 2007 رو کامپیوتر داشته باشی ، میتونی عکسو با ماکروسافت پیکچر منیجر باز کنی که هم نرم افزار سبکیه هم راحت هم امکاناتش خوبه ...

کلا من که این مشکل شما رو ندارم بجز تو عکسایی که از نزدیک ( 1 متر 1.5 متری ) میگرم .

-

بچه ها این باطریه من یهو چند تا خط خالی میکنه ، 1 ساله دارمش ، بنظرتون از باطریه یا گوشی ؟ ( تو این هفته گذشته واقعا بیشتر از 50 بار پرتش کردم اینور و اونو میترسم ازین باشه ؟ 3 بارم محکم خورد رو موکت ...)

اگر از باطریه چه جور باطری بگیرم ؟ آنپک ؟

ممنون

PLAΨMID
06-09-2009, 00:23
چرا فتوشاپ ؟ کار با image editor خود گوشی که خیلی راحته . . . :5:

همون اسپیکر....
شاید آب بهش رسیده ؟؟؟ وقتی بلنگوی گوشیم از کار افتاد یارو بهم گفت چون گوش و صورتت عرق داشته و با گوشی صحبت کردی آب داخلش شده و خرابش کرده . . .

*M!L4D*
06-09-2009, 00:30
چرا فتوشاپ ؟ کار با image editor خود گوشی که خیلی راحته . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

اون زیاد جالب نیستش ...!
به نظر من ACD See Photo Manager 10 خیلی توپه .!

prince72
06-09-2009, 08:42
با سلام..

شاید آب بهش رسیده ؟؟؟ وقتی بلنگوی گوشیم از کار افتاد یارو بهم گفت چون گوش و صورتت عرق داشته و با گوشی صحبت کردی آب داخلش شده و خرابش کرده . . .
نه دوست خوبم اب که بهش نرسیده...
کلا اسپیکرهای ان 82 از داخل بسیار حساس و ظریفن به همین خاطر قطع شدن ناهانی صدا تو اینا تبدیل به یه مشکل شایع و همه گیر شده که اکثرا فکر میکنن سوخته اما همچین چیزی نیست و فقط 2 حالت داره یا عیب نرم افزاریه که شامل 10 درصدشون میشه که منم تو همین موندم..
یا سخت افزاریه که یعنی یه سیم یا قطع شده یا جابه جا که اکثر تعمیراتیها به جز جاهای معتبر یا نمیفهمن یا واسه کاسبی الکی میگن سوخته و بذار یه نوشو برات بذارم.....

حالا منم نمیدونم کدوم از اینا واسم پیش اومده...
مخلصیم

DariushGreat
06-09-2009, 14:47
ای من کلی اینجا چیز گفته بودم ! نیومده !

ببین عزیز اون نایت مد ربطی به رقرمزی چشم نداره ، حتی شاید بدترشم بکنه ( از نظر منطقی .. ) ، اون حالی که میزاریم توی تنظیمات red eye فلاش رو چند بار میزه ، 3بار با قدرت کم اینجوری موقع زدن فلاش اصلی چشم کمتر تحریک میشه ، که واقعا هم همینطوره قرمزی رو کاهش میده ...

بعم نیازی به فتوشاپ نیست ، شما اگر آفیس 2007 رو کامپیوتر داشته باشی ، میتونی عکسو با ماکروسافت پیکچر منیجر باز کنی که هم نرم افزار سبکیه هم راحت هم امکاناتش خوبه ...

کلا من که این مشکل شما رو ندارم بجز تو عکسایی که از نزدیک ( 1 متر 1.5 متری ) میگرم .

-

بچه ها این باطریه من یهو چند تا خط خالی میکنه ، 1 ساله دارمش ، بنظرتون از باطریه یا گوشی ؟ ( تو این هفته گذشته واقعا بیشتر از 50 بار پرتش کردم اینور و اونو میترسم ازین باشه ؟ 3 بارم محکم خورد رو موکت ...)

اگر از باطریه چه جور باطری بگیرم ؟ آنپک ؟

ممنون

راست می گه...! من اصلا حواسم نبود بگم! من توی تاریکی مطلق و با تنظیم روی عکس برداری از چهره در شب از خودم عکس گرفتم ( انصافا با کیفیتش خیلی حال کردم! :27::5: ). 4 بار پشت سرهم فلاش می زنه که از این 4 بار - به نظر من اینجوریه - 2 بار قوی و 2 بار ضعیف هست؛ که ضعیف ها میان اون دو بار قوی هستن. همزمان اون چراغ قرمزه هم روشن خاموش می شه که به نظر من این میون فقط نقش نخودی رو داره! :دی

پس ظاهرا این ویژگی دکور هست. امیدوارم توی بروز رسانی های بعدی مشکل برطرف بشه.

.....

راستی یه پرسش؟ تو با گوشی کشتی می گیری؟؟؟؟ :31: ضربه، حرارت، کار کشیدن بیش از اندازه، روشن ماندن بلوتوث و جستجوی WLAN ، باز بودن برنامه یا احیانا در پوش لنز دوربین، فعال ماندن GPS و... در افزایش کار گوشی و خالی شدن سریع باطری نقش اساسی ای داره.

چرا فتوشاپ ؟ کار با image editor خود گوشی که خیلی راحته . . . :5:

اون زیاد جالب نیستش ...!
به نظر من ACD See Photo Manager 10 خیلی توپه .!

ویرایش عکس خود گوشی جالبه، ولی کامل این کار رو انجام نمی ده ( شاید برای من اینجوریه :14: ). ACD See هم برنامه خیلی ردیفیه، اما اگر قرار باهاش کار کنم، ترجیح می دم با فتوشاپ کار کنم، چون با فتوشاپ راحت ترم :46:

با سلام..

نه دوست خوبم اب که بهش نرسیده...
کلا اسپیکرهای ان 82 از داخل بسیار حساس و ظریفن به همین خاطر قطع شدن ناهانی صدا تو اینا تبدیل به یه مشکل شایع و همه گیر شده که اکثرا فکر میکنن سوخته اما همچین چیزی نیست و فقط 2 حالت داره یا عیب نرم افزاریه که شامل 10 درصدشون میشه که منم تو همین موندم..
یا سخت افزاریه که یعنی یه سیم یا قطع شده یا جابه جا که اکثر تعمیراتیها به جز جاهای معتبر یا نمیفهمن یا واسه کاسبی الکی میگن سوخته و بذار یه نوشو برات بذارم.....

حالا منم نمیدونم کدوم از اینا واسم پیش اومده...
مخلصیم

نرم افزاری که شک دارم باشه... اما درباره سخت افزاری باس بگم که اسپیکر های این گوشی نه سیم داره و نه پیچ!!! تنها از طریق یه کانکتور فلزی به بورد وصله. احتمالا بین دو کانکتور بورد و گوشی جرم گرفته شده یا میانشون فاصله افتاده که کار نمی کنه.

پیشنهاد من اینه که این رو ببری نمایندگی رسمی نوکیا بدی تعمیر کنن. اگر گارانتی داشته باشی که مفتی تموم می شه. وگر نه باس هزینه کنی که می ارزه... ( نسبت به بیرون! )

prince72
06-09-2009, 15:50
با سلام
چرا داریوش جون من نرم افزاریشم دیدم اخه یکی از دوستام همین موردی شد بعد با یه اپ به ورزن 30 حل شد....!!!!!!!!!
اره اون که حتما میدم نمایندگی....

e.khafan!
06-09-2009, 16:42
راستی یه پرسش؟ تو با گوشی کشتی می گیری؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضربه، حرارت، کار کشیدن بیش از اندازه، روشن ماندن بلوتوث و جستجوی WLAN ، باز بودن برنامه یا احیانا در پوش لنز دوربین، فعال ماندن GPS و... در افزایش کار گوشی و خالی شدن سریع باطری نقش اساسی ای داره.:دی ، من ازیناام که استفاده نمیکنم بازم یهو خالی میشه ؛
خدا منو ببخشه خیلی باهاش بد میکنم ، امروزم یه دوباری پرت شد ، اگه بدونید چقدر اعصاب آدمو راحت میکنه ، گوشیتونو از پنجره مینداختید بیرون ! من خودمو کنترل میکنم مگرنه الان تو چرخ گوشت بود ! :دی

به زودی یه عکس از باطریم میزارم حال کنید ، 2 هفته پیش همه ی مطعلقاتشو کندم فقط خود باطری مونده با اون پلاستیک جلوش + یه نوار چسب که دورش زدم اتصال نکنه ! ( 2.5 گرم از وزنش کم شد !!! )

با سلام
چرا داریوش جون من نرم افزاریشم دیدم اخه یکی از دوستام همین موردی شد بعد با یه اپ به ورزن 30 حل شد....!!!!!!!!!
اره اون که حتما میدم نمایندگی.... .

احتمالا بالانس موزیک پلیرو دستکاری کرده ، چون بعد از آپدیت تنظیمات موزیک پلیر ریست میشه اونم ریست شده ...

e.khafan!
06-09-2009, 17:27

بچه ها اینم گوشیه ما !
البته زیاد معلوم نسیت چه بلایی سر باطریش اومده ، کلا داغون شده دیگه ! این نوکیای ... اگر فقط 2 میل جای باطریرو بزرگتر میرفت باطری 79 رو کرده بودم توش ... ( راستی فکر نکنین دیوونما که باطریو ... 3تا سیم توش جا نمیشد مجبور شدم ... )

گوشیم که مشخصه داغون شده ، تاحالا 1 چسب قطره ای کامل رو قابش خالی کردم :دی

DariushGreat
06-09-2009, 20:02
:دی ، من ازیناام که استفاده نمیکنم بازم یهو خالی میشه ؛
خدا منو ببخشه خیلی باهاش بد میکنم ، امروزم یه دوباری پرت شد ، اگه بدونید چقدر اعصاب آدمو راحت میکنه ، گوشیتونو از پنجره مینداختید بیرون ! من خودمو کنترل میکنم مگرنه الان تو چرخ گوشت بود ! :دی

به زودی یه عکس از باطریم میزارم حال کنید ، 2 هفته پیش همه ی مطعلقاتشو کندم فقط خود باطری مونده با اون پلاستیک جلوش + یه نوار چسب که دورش زدم اتصال نکنه ! ( 2.5 گرم از وزنش کم شد !!! )

بچه ها اینم گوشیه ما !
البته زیاد معلوم نسیت چه بلایی سر باطریش اومده ، کلا داغون شده دیگه ! این نوکیای ... اگر فقط 2 میل جای باطریرو بزرگتر میرفت باطری 79 رو کرده بودم توش ... ( راستی فکر نکنین دیوونما که باطریو ... 3تا سیم توش جا نمیشد مجبور شدم ... )

گوشیم که مشخصه داغون شده ، تاحالا 1 چسب قطره ای کامل رو قابش خالی کردم :دی
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
ببین... یه پیشنهاد برات دارم...
حتما خودتو به یه پزشک اعصاب نشون بده... :18: اگر دم دست نبود موقتا برو پیش روانپزشک بهت دیازپام بده تا این که بری پیش پزشک اعصاب...!!! :18::18::18::18:

البته یه چیز دیگه هم هست. من هم مث تو بودم. اعصابم داغون دغون بود؛ تمام دق و دلیم رو سر مرحوم 3250 خالی می کردم!!! :31: حالا که 315 تومان پول گوشی دادم اعصابم کاملا آروم شده؛ تازه اگر هم دوباره به هم بریزه، ترجیح می دم کله ام رو بکوبم به دیوار، ولی نازک تر از گل به این گوشی نگم!!! :27::38:

شما هم همین کار رو بکن؛ برو یه N82 قاب طلای 18 عیار بگیر به قیمت 1 میلیون و 800 هزار تومان، اون وقت مث من آروم می شی :10:

احتمالا بالانس موزیک پلیرو دستکاری کرده ، چون بعد از آپدیت تنظیمات موزیک پلیر ریست میشه اونم ریست شده ...

این هم حرفیه... یه چک بکن شاید از همین باشه... :27:

hellbrain666
06-09-2009, 21:02
طلا؟
بابا بیخیال بزار 2 ماه بگذره اونوقت عکس از گوشیه خودت بزار :دي

e.khafan!
06-09-2009, 21:13
بابا بیخیال بزار 2 ماه بگذره اونوقت عکس از گوشیه خودت بزار :دي

تایید میشه :دی

در ضمن من پولم کجا بود ؟؟!! الان تو خریده یه باطری موندم :دی

prince72
06-09-2009, 22:55
این هم حرفیه... یه چک بکن شاید از همین باشه...
نه دیگه دیگه اونقدرا هم هالو که نیستم...
اگه واسه دوتا باند بود میشد گفت اما یکی که این حرفا رو بر نمیداره...
...........................................
اقا ابراهیم این قاب گوشیتون فابریکشه؟؟؟؟

e.khafan!
06-09-2009, 23:22
اقا ابراهیم این قاب گوشیتون فابریکشه؟؟؟؟
بله ، همون قاب فابریکست ! مشکلاتشم تا الان اینا بوده : شکستن در مموری ، رنگ و روی کیبورد رفته ، رنگ دکمه شاتر رفته ، اون شبه دکمه روی در باطریم شکست که چسبوندم ( فک نمیکردم اینقدر مهم باشه ، بدون اون اصلا در باطری وانمیسته ! ) ، رنگ دکمه ی شویی دوربینم رفته .

--

نه دیگه دیگه اونقدرا هم هالو که نیستم...
اگه واسه دوتا باند بود میشد گفت اما یکی که این حرفا رو بر نمیداره...

اتفاقا برای یکی میگیم ... ببین تو تنظیمات بالانس ، مشخص میکنی صدا از کدوم اسپیکر بیشتر بیاد ، که امکانشم هست یکیشونو کامل ببندی ، یه نگا بنداز ...

soroush1362
06-09-2009, 23:29
3تا سیم توش جا نمیشد مجبور شدم ...
آقا 3 تا سیم کارت انداختی روی این گوشی؟:18: چجوری؟
تا 2 تا رو دیده بودم ولی 3 تا...:23:

e.khafan!
06-09-2009, 23:43
آقا 3 تا سیم کارت انداختی روی این گوشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چجوری؟
تا 2 تا رو دیده بودم ولی 3 تا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه عزیز 3 تا همزمان نیستند که ، هر موقع بخوام خاموش میکنم عوض میکنم ، میانگینش هفته ای 2 بار میشه ، بخاطر همین در پشت باطریم لق شده و یه بارم دکمش شیکسته . میخواستم ازون کیتای 2تایی بگیرم ولی نه میارزه نه حسشو دارم نه بودجشو .

موفق باشی

DariushGreat
07-09-2009, 04:30
بله ، همون قاب فابریکست ! مشکلاتشم تا الان اینا بوده : شکستن در مموری ، رنگ و روی کیبورد رفته ، رنگ دکمه شاتر رفته ، اون شبه دکمه روی در باطریم شکست که چسبوندم ( فک نمیکردم اینقدر مهم باشه ، بدون اون اصلا در باطری وانمیسته ! ) ، رنگ دکمه ی شویی دوربینم رفته .

خواستی از شرش خلاص شی بهم بگو که بگم چی کار کنی!!! :21: بی شوخی می گم!

e.khafan!
07-09-2009, 12:19
خواستی از شرش خلاص شی بهم بگو که بگم چی کار کنی!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بی شوخی می گم!
از شرچی خلاص بشم ؟ گوشی ؟ نبابا من عاشق گوشیمم جونم بهش بستست ... امکانم نداره بفروشمش ، عزیز دلمه :دی

DariushGreat
07-09-2009, 12:51
از شرچی خلاص بشم ؟ گوشی ؟ نبابا من عاشق گوشیمم جونم بهش بستست ... امکانم نداره بفروشمش ، عزیز دلمه :دی
نه بابا!!! :16:
به جونت بستس و اینقدر داغونش کردی...! اگه به جونت بسته نبود و عاشقش نبودی چی می شد!!!! :27: :38:

prince72
07-09-2009, 14:34

hدمت گرم ادم باید با گوشیش اینجور رفتار کنه....
اگه زیاد بهش محل بدی پررو مبشه........
راستی اون صفحهی نقره ای دورتادور گوشیتم رنگش رفته؟؟؟من که داره کم کم میره ینی 30 درصدش رفته...

mahdi1360
07-09-2009, 15:03
با سلام. دوستان گوشي شما وقتي ميخاين به gps وصل شين چه قدر طول ميكشه تا وصل بشه مي دونم وصل شدنش به خيلي چيزا بستگي داره اما در كل چقدر طول ميكشه. البته زماني كه مثلا دو سه روزه وصل نشدين براي اولين بار ميخاين وصل شين با تشكر%

prince72
07-09-2009, 15:05
3 دقیقه چرا مگه؟؟؟؟

DariushGreat
07-09-2009, 16:08
با سلام. دوستان گوشي شما وقتي ميخاين به gps وصل شين چه قدر طول ميكشه تا وصل بشه مي دونم وصل شدنش به خيلي چيزا بستگي داره اما در كل چقدر طول ميكشه. البته زماني كه مثلا دو سه روزه وصل نشدين براي اولين بار ميخاين وصل شين با تشكر%

اگر توی محیط باز باشم، 5 دقیقه طول می کشه. اما اگه توی ساختمون باشم، بین 8 تا 20 دقیقه متغیر هست :31:

چطور مگه؟

mahdi1360
07-09-2009, 17:21
3 دقیقه چرا مگه؟؟؟؟
اگر توی محیط باز باشم، 5 دقیقه طول می کشه. اما اگه توی ساختمون باشم، بین 8 تا 20 دقیقه متغیر هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چطور مگه؟

آخه يه دوستي دارم كه تازه ان 82 گرفته وقتي به gps وصل ميشه كمتر از 30 ثانيه طول ميكشه:18:
خاستم ببينم:
1- شايد گوشي من مشكل داره:41:
2- gps گوشيهاي جديد قوي تره:20:
3- ورژن جديد اومده كه من بيخبرم:41:
4- گوشي دوستمو كارخونه اتفاقي اينجوري ساخته:18:
حالا كدوم يكيشه من نميدونم:13:
ممنون ميشم راهنمايي كنيد:11:

Soheil_Punisher
07-09-2009, 17:57

با gprs حدود 30 ثانیه . معمولی من حدودا" 10 دقیقه ای وصل میشم ولی باز به مکان بستگی داره

DariushGreat
07-09-2009, 20:19
آخه يه دوستي دارم كه تازه ان 82 گرفته وقتي به gps وصل ميشه كمتر از 30 ثانيه طول ميكشه:18:
خاستم ببينم:
1- شايد گوشي من مشكل داره:41:
2- gps گوشيهاي جديد قوي تره:20:
3- ورژن جديد اومده كه من بيخبرم:41:
4- گوشي دوستمو كارخونه اتفاقي اينجوري ساخته:18:
حالا كدوم يكيشه من نميدونم:13:
ممنون ميشم راهنمايي كنيد:11:
بخاطر برنامش هست.
همیشه بار نخست همین جوریه... وقتی برای بار نخست گارمین رو روی گوشیم ریختم یه ساعت منتظر موندم؛ آخرش هم کار نکرد! :41:
اما اسمارت کام GPS رو که ریختم، 45 دقیق طول کشید که وصل بشه به ماهواره ( دقیقا یادمه؛ چون رفتم بانک مسکن قسط خونه رو دادم و از اون طرف رفتم بانک ملی ولی یادم نیست چی کار داشتم! :دی توی برگشت که سوار اتوبوس شدم که برم آریا شهر، وسط بلوار شهران و روبروی فرهنگسرای معرفت وصل شد! :27: ) نمی دونی چه حالی داد! کشتم خودمو ! :31:

پس از اون بود که به تدریج مدت زمان اتصال کمتر شد. تا جایی که توی محیط باز ماکزیمم 5 دقیقه به ماهواره ها وصل می شه. البته الآن گوشیم رو مستر ریست کردم و احتمال می دم دوباره طول بکشه وصل بشه؛ چون برنامه باس از نو نصب بشه :10:

با gprs حدود 30 ثانیه . معمولی من حدودا" 10 دقیقه ای وصل میشم ولی باز به مکان بستگی داره

منظور بکارگیری GPS داخلی گوشی بود ها!!! استفاده از اینترنت GPRS برای دیدن نقشه ها خیلی خفن گرون تموم می شه!!! :41:

hellbrain666
07-09-2009, 20:27
نه gprs تاثیر بسزایی در وصل شدن به GPS داره

DariushGreat
07-09-2009, 20:42
نه gprs تاثیر بسزایی در وصل شدن به GPS داره
خوب آره! ولی به نظر من پولش بیشتر تاثیر گذاره! :27:

hellbrain666
07-09-2009, 20:50
همش دو سه کیلو بایت رد و بدل میشه فقط برای نزدیک شدن به موقعیت کلی
منظورم دانلود نقشه نیست !

DariushGreat
07-09-2009, 21:01

راستی... من توی تنظیمات اسمارت کام جی پی اس ندیدم که گزینه اتصال به اینترنت داشته باشه، چطوریه؟

hellbrain666
07-09-2009, 21:06
برای اولین بار میپرسه
اگه نپرسید تیک Net work Based در
setting /general /psitioning /positioning metods
رو بزنید

e.khafan!
07-09-2009, 21:06
اگه زیاد بهش محل بدی پررو مبشه........
راستی اون صفحهی نقره ای دورتادور گوشیتم رنگش رفته؟؟؟من که داره کم کم میره ینی 30 درصدش رفته...

منظورت کجاست ؟ دور تادور گوشیم هیچی نیست ، مال من مشکیه ها ؟ مطمئنی همچین چیزی داره ؟ فقط دور جوی استیک یه نوار نقره ای که سالم مونده ( تنها جای کیبورده که هنوز نوست ! ) با یدونه هم دور دوربین که اونم سالمه .

4 کیلوبایت فقط میگیره اما 20 30 ثانیه ای وصل میشه ! خیلی عجیبه ، این تو پاکت پی سی ها حدود 100 کیلوبایت تبادل اطلاعات داره ! مال سیمبین خیلی باحاله .

soroush1362
07-09-2009, 21:10
سریعترین حالت وصل شدن گوشی من به GPS وسط خیابونه:46:
یا توی ماشین در حال حرکت وقتی گوشی روی داشبورد باشه، تقریبا زیر 2 دقیقه.(البته با SmartCom)
برعکس توی پیاده رو خیلی طول میکشه.بعضی وقتا به 30 دقیقه هم میرسه:13:

prince72
07-09-2009, 23:37
منظورت کجاست ؟ دور تادور گوشیم هیچی نیست ، مال من مشکیه ها ؟ مطمئنی همچین چیزی داره ؟ فقط دور جوی استیک یه نوار نقره ای که سالم مونده ( تنها جای کیبورده که هنوز نوست ! ) با یدونه هم دور دوربین که اونم سالمه .

اخ ببخشید منظورم صفحه ی نقره ای دور دوربین بودش....که میگی سالمه نه؟؟؟

prince72
07-09-2009, 23:40
سریعترین حالت وصل شدن گوشی من به GPS وسط خیابونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا توی ماشین در حال حرکت وقتی گوشی روی داشبورد باشه، تقریبا زیر 2 دقیقه.(البته با SmartCom)
برعکس توی پیاده رو خیلی طول میکشه.بعضی وقتا به 30 دقیقه هم میرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره تو خیابون و در حال حرکت که واسه همه زیر دو دقیقست.........
ولی مثلا تو خونه ی دو طبقه و طبقه اول بالای 5 دقیقه...

AC_POP
08-09-2009, 12:24
آقا من 3 تا سوال داشتم .
1. چرا ان 82 تو بازار اینهمه کم شده و کم پیدا میشه ؟
2. قیمتش الان چنده ؟
3.به نظر شما ان 82 بخرم ؟ می خوام واسم زیاد کار کنه (گوشی فعلی 5700)

acmilan308
08-09-2009, 15:23
سلام
دوستان الان اخرین ورژن ان 82 چیه؟؟؟
آپ کنم یا قراره اپدیت جدید بیاد براش؟؟؟
ممنون

DariushGreat
08-09-2009, 15:36
آقا من 3 تا سوال داشتم .
1. چرا ان 82 تو بازار اینهمه کم شده و کم پیدا میشه ؟
2. قیمتش الان چنده ؟
3.به نظر شما ان 82 بخرم ؟ می خوام واسم زیاد کار کنه (گوشی فعلی 5700)

1. دیگه وارد نمی شه. و دیگه این که 3 سال از معرفی این گوشی گذشته، نوکیا می خواد خط تولیدش رو ببنده.
2. دو هفته پیش مشکیش رو گرفتم 315 با گارانتی اصلی. نقره ایش 310 بود
3. والا برا آقا ابراهیم که خیلی خوب دووم آورده! :دی فکر کنم خفن سگ جون باشه... :46:

باز هم پرسشی بود هستیم در خدمت! :10:

سلام
دوستان الان اخرین ورژن ان 82 چیه؟؟؟
آپ کنم یا قراره اپدیت جدید بیاد براش؟؟؟
ممنون

آخرین نگارش 31.0.017 هست. معلوم نیست دوباره کی بیاد :46:

e.khafan!
08-09-2009, 16:29
اخ ببخشید منظورم صفحه ی نقره ای دور دوربین بودش....که میگی سالمه نه؟؟؟

ُسالم سالم ،مثل روز اول ! توی عکس بد افتاده چون با 79 گرفتم ! ( دوربین 79 فاجعه قرنه !! )

3. والا برا آقا ابراهیم که خیلی خوب دووم آورده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم خفن سگ جون باشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا کم لطقی نکنین ، من که کاریش نکردم ! :( ، تازه کلیم خرجش میکنم و ... :دی

-
بچه ها من امروز رفتم بازار برای خرید باطری ! 1000 مدل مختلف دیدم ، منتها یکی بود این باطری فابریک + هولوگرامش اصل بود ، یه مغازه میداد 18 یکی 20 و بنظرتون همینو بگیرم ؟ پول بردبودم همونجا 17 میکردم میگرفتم ... حیف ! :دی

DariushGreat
08-09-2009, 16:38
بچه ها من امروز رفتم بازار برای خرید باطری ! 1000 مدل مختلف دیدم ، منتها یکی بود این باطری فابریک + هولوگرامش اصل بود ، یه مغازه میداد 18 یکی 20 و بنظرتون همینو بگیرم ؟ پول بردبودم همونجا 17 میکردم میگرفتم ... حیف ! :دی
باطری اصل، گارانتی پارت اوریجینال قیمت 28000 تومان
اینو بگیر

e.khafan!
08-09-2009, 17:04
باطری اصل، گارانتی پارت اوریجینال قیمت 28000 تومان
ممنون ، از کجا بگیرم عزیز؟ اتفاقا یه تعمیر کار اونجا بهم گفت اصلش حدود 25 فک کردم همون 20 رو میگه !

mahdi1360
08-09-2009, 18:04
خوب حالا همراه آخر كهgprs نداره ما چيكاركنيم؟:47::9:

DariushGreat
08-09-2009, 19:55
ممنون ، از کجا بگیرم عزیز؟ اتفاقا یه تعمیر کار اونجا بهم گفت اصلش حدود 25 فک کردم همون 20 رو میگه !

پیشنهاد من اینه که بری از شرکت اتصالات بگیری ( والا ما اینقدر چیزای عجیب از این علاءالدین دیدیم که دیگه می ترسیم از اونجا خرید کنیم :13:). اونجا همه لوازم هایی که می فروشن اصله. با هولوگرام هم هست. آخرین باری که دیدم همشون گارانتی پارت اوریجینال بودن ( اگر عوض نشده باشه ) :46:

نشونیش:
تهران، خ شهید بهشتی، تقاطع خ ولی عصر ( عج )، پلاک 490، شرکت اتصالات اینترنشنال تهران

خوب حالا همراه آخر كهgprs نداره ما چيكاركنيم؟:47::9:
حالا چرا می زنی؟ :31: ما ها چی کاره بیدیم؟! :27:
می دونم که GPRS برای تبریز خیلی وقته فعاله؛ برای مرند رو نمی دونم. شما برو امور مشترکین بپرس.

sadaf @ sam
08-09-2009, 21:35
با سلام نمازو روزه ی همه ی دوستانه عزیز هم قبول
چند وقته ساعته اس ام اس من به شدت ریخته بهم خیلی هم واسم مهمه ممنون میشم که راهنماییم کنید:10::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11:

PLAΨMID
08-09-2009, 23:03
چند وقته ساعته اس ام اس من به شدت ریخته بهم خیلی هم واسم مهمه ممنون میشم که راهنماییم کنید:10::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11:

مال منم همینه . ربطی به n82 داره ؟؟؟؟:13::2:

DariushGreat
09-09-2009, 04:16

مال منم همینه . ربطی به n82 داره ؟؟؟؟:13::2:
ُسلام
طاعات و عبادات همگی مقبول درگاه یگانگی :11:
در این شب ها از همگی تون التماس دعا دارم :10:

نه عزیزان... بهم ریخته بودن زمان پیام ها - به ویژه پیامک - از ثمرات هردمبیل بودن اپراتورهای ایرانی - به ویژه دزد اول ( منظورم همراه اوله :31: ) - هست. :46::10:

AC_POP
09-09-2009, 09:10
1. دیگه وارد نمی شه. و دیگه این که 3 سال از معرفی این گوشی گذشته، نوکیا می خواد خط تولیدش رو ببنده.
2. دو هفته پیش مشکیش رو گرفتم 315 با گارانتی اصلی. نقره ایش 310 بود
3. والا برا آقا ابراهیم که خیلی خوب دووم آورده! :دی فکر کنم خفن سگ جون باشه... :46:

باز هم پرسشی بود هستیم در خدمت! :10:

آخه چرا نوکیا خط تولید گوشی به این خوبی رو می خواد ببنده ؟؟؟
من که ازش خیلی خوش می یاد اما از این که تو بازار کمه می ترسم . حتما یه چیزیش هست که دیگه نمی یاد دیگه .:13:

DariushGreat
09-09-2009, 10:23
من که ازش خیلی خوش می یاد اما از این که تو بازار کمه می ترسم . حتما یه چیزیش هست که دیگه نمی یاد دیگه .:13:

6630 نخستین گوشی هوشمند نوکیا هست و کلی هم طرفدار داره. گوشی خیلی خوب و سگ جونی هست. اما آیا هنوز تولید می شه...؟ نخیر! 4 سالی هست که خط تولیدش جمع شده.

دوست من این قانون تجارته که روی یه چیز نمونی و درجا بزنی و همش تغییر و تحول داشته باشی... :46: شکوه و بزرگی این گوشی 3 سال دووم آورد که در نوع خودش بی نظیره...!

اگه دوست داریش باس دست بجنبونی؛ وگرنه چند وقت دیگه باس دست دومش رو به همین قیمت بخری...

( منبع اطلاعاتی من نمایندگی نوکیا هست )

elfy
09-09-2009, 11:39
قیمت الانش چنده ؟

Ali_BlueBoy
09-09-2009, 13:19
بروبچ میگم این برنامه رو ...روی گوشیتون بنصبید بعد ببینید چقدر زمان Remaining دارید.....
واسه ما که وقتی فول میشه یه 15 ساعت 7 8دقیقیه تایم میده....که فکر کنم عمر یاطریش ته کشیده.....

حالا شما ها هم یه تست کنید.......(کلا برنامه باحالیه....)

prince72
09-09-2009, 15:37
ادیتش کن علی جان اینجا که چیزی نیست....

MMM52
09-09-2009, 15:47
گوشی من ان 82 هست و وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم تا از طریق سند تو اطلاعات بریزم توش با وجود اینکه 256 مگ فضای خالی داره فااییلهای بزرک مثلا 150 مگی رو انتقال نمیده و مینویسه:can not copy the parametr is incorrect
حالا برای برطرف شدن این مشکل چکار کنم؟

MMM52
09-09-2009, 15:48
پوشه ی ان گیج من باز نمیشه چکار کنم؟
منظورم تو منو هست.

prince72
09-09-2009, 15:54
پوشه ی ان گیج من باز نمیشه چکار کنم؟
منظورم تو منو هست.
خوب دوست من گوشیتو تازه خریدی نه؟؟؟
این ان گیجت تریلر بود و دیگه نبایدم کار کنه اخه به هک احتیاج داره وکرک شدن و....
که اونوقت بتونی بازی هار فول وکامل اجرا کنی...
به اینجا برو و در پست اول قدم به قدم حرفهای یونس جان رو اجرا کن...

MMM52
09-09-2009, 15:57
خوب دوست من گوشیتو تازه خریدی نه؟؟؟
این ان گیجت تریلر بود و دیگه نبایدم کار کنه اخه به هک احتیاج داره وکرک شدن و....
که اونوقت بتونی بازی هار فول وکامل اجرا کنی...
به اینجا برو و در پست اول قدم به قدم حرفهای یونس جان رو اجرا کن...

اتفاقا 7 ماهه خریدمش

SevenHaft
09-09-2009, 16:38

6630 نخستین گوشی هوشمند نوکیا هست و کلی هم طرفدار داره. گوشی خیلی خوب و سگ جونی هست. اما آیا هنوز تولید می شه...؟ نخیر! 4 سالی هست که خط تولیدش جمع شده.

دوست من این قانون تجارته که روی یه چیز نمونی و درجا بزنی و همش تغییر و تحول داشته باشی... :46: شکوه و بزرگی این گوشی 3 سال دووم آورد که در نوع خودش بی نظیره...!

اگه دوست داریش باس دست بجنبونی؛ وگرنه چند وقت دیگه باس دست دومش رو به همین قیمت بخری...

( منبع اطلاعاتی من نمایندگی نوکیا هست )
سلام دوست عزيز و سلام داريوش جان.
اصلا قرار نيست كه خط توليد Nokia N82 بسته بشه و متاسفانه در ايران اكثر فروشنده ها چون اطلاعات كافي ندارند ، دوست دارند الكي يه چيزي گفته باشند و يه شايعه اي درست كنند.
شما اگه با شماره تلفن رسمي خود نوكيا (02123013) كه كساني اون طرف خط به شما پاسخگو هستند در كشور مالزي هستند ولي خرج بين الملل تماس به حساب خود شركت نوكيا هست تماس بگيري اونها هم بهتون ميگن كه اصلا قرار نيست خط توليد Nokia N82 جمع بشه و علت كمبود اين گوشي داخل بازار ايران اين هستش كه يه مدت اين گوشي به ايران خيلي كمتر از قبل صادر ميشه.
و همينطور شما اگه به سايت رسمي خود نوكيا مراجعه كنيد و در قسمت ليست محصولات و بعد به قسمت آخيرين مدلها برويد ميبينيد كه Nokia N82 هنوزم در اونجا قرار داره در صورتي كه محصولاتي كه نوكيا بخواد خط توليدشون رو ببنده ار اون قسمت حذفشون ميكنه مانند Nokia N85 كه با وجود اينكه بعد از Nokia N82 معرفي شد ولي نوكيا خط توليدشو بست و ديگه هم در قسمت آخرين مدلها در سايت رسمي نوكيا قرار نداره.
دوستان عزيز نوكيا حالا حالا ها خط توليد گوشي به اين خوبي رو مطمئن باشيد نميبنده.
با سپاس.

DariushGreat
09-09-2009, 17:15
قیمت الانش چنده ؟

گارانتی اصلی:
مشکی 315
نقره ای گرم: 305

e.khafan!
09-09-2009, 18:15
اصلا قرار نيست كه خط توليد Nokia N82 بسته بشه و متاسفانه در ايران اكثر فروشنده ها چون اطلاعات كافي ندارند ، دوست دارند الكي يه چيزي گفته باشند و يه شايعه اي درست كنند.
شما اگه با شماره تلفن رسمي خود نوكيا (02123013) كه كساني اون طرف خط به شما پاسخگو هستند در كشور مالزي هستند ولي خرج بين الملل تماس به حساب خود شركت نوكيا هست تماس بگيري اونها هم بهتون ميگن كه اصلا قرار نيست خط توليد Nokia N82 جمع بشه و علت كمبود اين گوشي داخل بازار ايران اين هستش كه يه مدت اين گوشي به ايران خيلي كمتر از قبل صادر ميشه.
و همينطور شما اگه به سايت رسمي خود نوكيا مراجعه كنيد و در قسمت ليست محصولات و بعد به قسمت آخيرين مدلها برويد ميبينيد كه Nokia N82 هنوزم در اونجا قرار داره در صورتي كه محصولاتي كه نوكيا بخواد خط توليدشون رو ببنده ار اون قسمت حذفشون ميكنه مانند Nokia N85 كه با وجود اينكه بعد از Nokia N82 معرفي شد ولي نوكيا خط توليدشو بست و ديگه هم در قسمت آخرين مدلها در سايت رسمي نوكيا قرار نداره.
دوستان عزيز نوكيا حالا حالا ها خط توليد گوشي به اين خوبي رو مطمئن باشيد نميبنده.
با سپاس.
شما مطمئنی ؟

اگه میشه آدرس لینکی رو که میگی بده .
بعیده نوکیا همچین کاری کنه ، تا الانم گوشی نداشته که بیشتر از 3 سال تو خط باشه ...

دوست من این قانون تجارته که روی یه چیز نمونی و درجا بزنی و همش تغییر و تحول داشته باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکوه و بزرگی این گوشی 3 سال دووم آورد که در نوع خودش بی نظیره...!

SevenHaft
09-09-2009, 19:43
شما مطمئنی ؟

اگه میشه آدرس لینکی رو که میگی بده .
بعیده نوکیا همچین کاری کنه ، تا الانم گوشی نداشته که بیشتر از 3 سال تو خط باشه ...
سلام دوست من.
بله معلومه كه مطمئنم چون از مسئولين رسمي خود نوكيا پرسيدم.
شما با مراجعه به سايت رسمي نوكيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتي وارد قسمت كشور ايران شدين و به قسمت ليست محصولات و بعد به قسمت آخرين مدلها برويد ميبينيد كه نام Nokia N82 در اونجا ديده ميشه ولي طبق چيزي كه گفتم چون نوكيا با اينكه Nokia N85 از Nokia N82 جديدتره ولي خط توليدشو بسته ديگه در قسمت آخرين مدلها در سايت نوكيا نامي از Nokia N85 ديده نميشه.
در ضمن ميتوني با شماره تلفن رسمي خود نوكيا هم تماس بگيري و شخصا خوت هم ازشون بپرسي
(02123013)
دوست من Nokia N82 گوشي فوق العاده ايي هستش و تا زماني كه نوكيا يه جايگزين مناسب براش توليد نكنه مطمئن باش هيچ وقت توليدشو قطع نميكنه و در ضمن Nokia N86 8MP هم جايگزين Nokia N82 نيست چون نتونست موفقيت هاي Nokia N82 رو تكرار كنه و دل هوادارهاي Nokia N82 رو بدست بياره.
با سپاس.

DariushGreat
09-09-2009, 20:00
با سپاس.

سلام دوست من.
بله معلومه كه مطمئنم چون از مسئولين رسمي خود نوكيا پرسيدم.
شما با مراجعه به سايت رسمي نوكيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقتي وارد قسمت كشور ايران شدين و به قسمت ليست محصولات و بعد به قسمت آخرين مدلها برويد ميبينيد كه نام Nokia N82 در اونجا ديده ميشه ولي طبق چيزي كه گفتم چون نوكيا با اينكه Nokia N85 از Nokia N82 جديدتره ولي خط توليدشو بسته ديگه در قسمت آخرين مدلها در سايت نوكيا نامي از Nokia N85 ديده نميشه.
در ضمن ميتوني با شماره تلفن رسمي خود نوكيا هم تماس بگيري و شخصا خوت هم ازشون بپرسي
(02123013)
دوست من Nokia N82 گوشي فوق العاده ايي هستش و تا زماني كه نوكيا يه جايگزين مناسب براش توليد نكنه مطمئن باش هيچ وقت توليدشو قطع نميكنه و در ضمن Nokia N86 8MP هم جايگزين Nokia N82 نيست چون نتونست موفقيت هاي Nokia N82 رو تكرار كنه و دل هوادارهاي Nokia N82 رو بدست بياره.
با سپاس.

تازگیا خیلی بی دقت شدم من! :41: باورت می شه الآن پستت رو دیدم؟؟؟ :18: دارم کم کم از خودم ناامید می شم... :13:

من این رو از شرکت اتصالات اینترنشنال تهران ( گارانتی سابق نوکیا و نمایندگی کنونی نوکیای ایران ) پرسیدم...
اگه شما راست بگی که خیلی خوبه...:46:

مچکرم از اطلاع رسانیت :10:

راستی... ورودت رو به جمع پی 30 ورلدی ها تبریک می گم. :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::11:

Ali_BlueBoy
09-09-2009, 22:24
بروبچ میگم این برنامه رو ...روی گوشیتون بنصبید بعد ببینید چقدر زمان Remaining دارید.....
واسه ما که وقتی فول میشه یه 15 ساعت 7 8دقیقیه تایم میده....که فکر کنم عمر یاطریش ته کشیده.....

حالا شما ها هم یه تست کنید.......(کلا برنامه باحالیه....)

ادیتش کن علی جان اینجا که چیزی نیست....

ادیت شد....!!!

PLAΨMID
09-09-2009, 22:47
27 ساعت . افتضاحه !!!

hellbrain666
09-09-2009, 22:49
من این برنامه رو نصب کردم دو روزه رو calculate مونده !

DariushGreat
10-09-2009, 10:09
کار این برنامه چیه؟؟؟ یکی توضیح بده ما هم بدونیم! :20:

راستی بچه ها... این جا کسی توی کار اورکلاک هست؟! اگه هست می خوام شیوه اورکلاک کردن پردازنده N82 رو بگم! :21:

e.khafan!
10-09-2009, 11:45
بفر ما عزیز ، توی این تاپیک بود ، منتها بنظرم oc نکنی بهتره ، سرعت گوشیم واقعا خوب ایده آل دلیل نداره ریسک کنیم ... اما در هر صورت تا 400 مگاهرتز پردازنده بدون مشکل oc میشه و صدمه ای هم نمیبینه . موفق باشی

Ali_BlueBoy
10-09-2009, 13:38
27 ساعت . افتضاحه !!!

پس واسه ما 15 ساعته چی.....

من این برنامه رو نصب کردم دو روزه رو calculate مونده !

یه خورده با گوشیت ور برو بزار باطریت خالی و پربشه.......یحتمل درست میشه (البته واسه ما که 5 ساعته جواب داد...)

کار این برنامه چیه؟؟؟ یکی توضیح بده ما هم بدونیم!

کار این برنامه اینه که مقدار باطری رو با دقت بیشتری به صورت درصد میگه....!!!

sadaf @ sam
10-09-2009, 14:11
سلام
یعنی خیالم راحت باشه؟
الان 3000 اس ام اس تو گوشیم دارم واسهخاطره اون نیست؟

DariushGreat
10-09-2009, 14:42
بفر ما عزیز ، توی این تاپیک بود ، منتها بنظرم oc نکنی بهتره ، سرعت گوشیم واقعا خوب ایده آل دلیل نداره ریسک کنیم ... اما در هر صورت تا 400 مگاهرتز پردازنده بدون مشکل oc میشه و صدمه ای هم نمیبینه . موفق باشی

ای بابا... من می خواستم بگم! :31:
من الآن اورکلاک کردم و از 332 رسوندمش به 450... :5: فعلا که بلایی سرش نیومده! تنها تغییر مثبتی که کرده این بوده که سرعت گوشی توی باز کردن عکس ها و بزرگنمایی ها، و از همه مهمتر حرکت سریع در عکس در حالت بزرگنمایی، آغاز بدون کندی و پرش فیلم ها و باز شدن سریعتر برنامه ها بوده...
از معایبش هم داغ شدن گوشی و زودتر خالی شدن باطری هست! :13:

e.khafan!
10-09-2009, 15:24
ای بابا... من می خواستم بگم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الآن اورکلاک کردم و از 332 رسوندمش به 450... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا که بلایی سرش نیومده! تنها تغییر مثبتی که کرده این بوده که سرعت گوشی توی باز کردن عکس ها و بزرگنمایی ها، و از همه مهمتر حرکت سریع در عکس در حالت بزرگنمایی، آغاز بدون کندی و پرش فیلم ها و باز شدن سریعتر برنامه ها بوده...
از معایبش هم داغ شدن گوشی و زودتر خالی شدن باطری هست!

ااااا ! بعد میاین میگین ابی گوشیشو داغون میکنه و اینا ! بابا 450 بابای ساب بچه سی پی یو در میاد :دی ، یه 2 هفته نگه دار همینجور اگه گوشیت سالم موند بم بگو منم بکنم ! ( البته من 390 بالاتر نیبرما ! )

e.khafan!
10-09-2009, 15:26
سلام
یعنی خیالم راحت باشه؟
الان 3000 اس ام اس تو گوشیم دارم واسهخاطره اون نیست؟ عزیز مطمئنی این پست برا اینجا بوده ؟ سوالت چی بودش ؟

ببین من الام 2800 ا مسیج دارم ، منتها تو اینباکسم نیست ، هر 15 روز هر چی مسیج تو اینباکه دسته بندی میکنم میبرم تو مای فلدرز که سرعت اینباکس کم نشه ، سرعت گوشیمم درسته درسته ... ( البته بازم بگم نمیدونم سوالت چی بوده ! )
--
ویرایش :
الان پیدا کردم پستتو ، نه برای تعداد زیاد مسیج ها نیست ، شما میتونی با دستکاری تایم زونتون اون حالتو درست کنی من یه بار کردم ، اگر دوباره شد میام آموزششو میزارم .

موفق باشی

DariushGreat
10-09-2009, 20:22
ااااا ! بعد میاین میگین ابی گوشیشو داغون میکنه و اینا ! بابا 450 بابای ساب بچه سی پی یو در میاد :دی ، یه 2 هفته نگه دار همینجور اگه گوشیت سالم موند بم بگو منم بکنم ! ( البته من 390 بالاتر نیبرما ! )

ای بابا... اختیار داری ابی جون! :دی
بی خودی که به من نمی گن دکستر، قاتل خونسرد گوشی های همراه... :21:

الان 2 روزش گذشته. چشم.. اگه سالم موند می گم تو هم بگذار روی 900...

راستی دوستان... کسی تا بحال تونسته روی ورژن های بالاتر از 20 تم افکت نصب کنه؟

Ali_BlueBoy
10-09-2009, 22:30
ای بابا... من می خواستم بگم! :31:
من الآن اورکلاک کردم و از 332 رسوندمش به 450... :5: فعلا که بلایی سرش نیومده! تنها تغییر مثبتی که کرده این بوده که سرعت گوشی توی باز کردن عکس ها و بزرگنمایی ها، و از همه مهمتر حرکت سریع در عکس در حالت بزرگنمایی، آغاز بدون کندی و پرش فیلم ها و باز شدن سریعتر برنامه ها بوده...
از معایبش هم داغ شدن گوشی و زودتر خالی شدن باطری هست! :13:

اون وقت داریوش جام شوما که اورش کردی ...توی اکسپلور کلاک سی پی یو رو چقدر میزنه.......!؟!؟!

ما که هر کاری کردیم همش رو 206 مونده........(لااقل پرشیا بود یه چیزی.!!!!:دی)

DariushGreat
11-09-2009, 04:33
اون وقت داریوش جام شوما که اورش کردی ...توی اکسپلور کلاک سی پی یو رو چقدر میزنه.......!؟!؟!

ما که هر کاری کردیم همش رو 206 مونده........(لااقل پرشیا بود یه چیزی.!!!!:دی)
برای من هم زده 206!!!! :blink:
مث این که فقط سرعت پیش فرض رو نشون می ده... نه سرعت در لحظه رو

hellbrain666
11-09-2009, 14:36
اون برنامه باتری درست شد
فول شارژ نوشته دوروز و دو ساعت و 3 دقیقه

Ali_BlueBoy
11-09-2009, 15:37
اون برنامه باتری درست شد
فول شارژ نوشته دوروز و دو ساعت و 3 دقیقه

فکر کنم این زمانیه که داشته محاسبه میکرده.....: دی
واسه ما جدیدا میزنه 17 ساعت......

البته باید یه 7 8 دفعه خالی و پر بشه....ولی چیزی که از شواهد بر میاد اینه که فاتحه باطریه گوشیه ما خونده شده....باید واسش دنبال قبر بگردیم...!!!

حالا یه نکاتی .....باطری فابش چنده.....(متفرقش چنده....)

بعد باطریه بهتره واسش پیدا میشه...؟!؟!(یعنی واسه یه گوشیه دیگه با آمپراژ یا عمر بیشتر...؟؟!؟!)

hellbrain666
11-09-2009, 16:29
فول شارژ 17 ساعت؟
ال سی دی رو هک نکردی؟

DariushGreat
11-09-2009, 17:42
فکر کنم این زمانیه که داشته محاسبه میکرده.....: دی
واسه ما جدیدا میزنه 17 ساعت......

البته باید یه 7 8 دفعه خالی و پر بشه....ولی چیزی که از شواهد بر میاد اینه که فاتحه باطریه گوشیه ما خونده شده....باید واسش دنبال قبر بگردیم...!!!

حالا یه نکاتی .....باطری فابش چنده.....(متفرقش چنده....)

بعد باطریه بهتره واسش پیدا میشه...؟!؟!(یعنی واسه یه گوشیه دیگه با آمپراژ یا عمر بیشتر...؟؟!؟!)

فابش 28000 تومان پک شده با گارانتی
معمولی به قول فروشنده اصل (!) 14000 تومان باز و بدون پک و گارانتی

فکر کنم باطری N95 8G به مال ما می خوره؛ ببین اون چجوریه... اگر خوبه ما هم بگیریم :31:

e.khafan!
11-09-2009, 20:37
فکر کنم باطری N95 8G به مال ما می خوره؛ ببین اون چجوریه... اگر خوبه ما هم بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها باطری که بهش میخوره 79 ، من باهاش گوشیمم روشن کردم اما مشکل اینجاست که باطری تو نمیره ، یخورده ( 2میل ) درازه ، اگه وقت بشه باید برم کارگاه مدرسه ساب بدم باطریو ولی میترسم برسه به خود باطری و اسیدش بپاشه .. اما میارزیه فعلا که نرفتم.

عکس باطری 79 روی 82 رو هم تو همین تاپیک گذاشتم .

داریوش جان جدیدا وقتی میبینمت یه ترس قریبی سراغم میاد :دی :دی

--

بی خودی که به من نمی گن دکستر، قاتل خونسرد گوشی های همراه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!!!!
--

Ali_BlueBoy
11-09-2009, 21:06
فول شارژ 17 ساعت؟
ال سی دی رو هک نکردی؟

آره فول شارژ میگه 17 ساعت...

ال سی دی که اگه هک نباشه اصلا نمیشه....یعنی من اصلا هیچی نمی بینم....عادت کردیم دیگه...

فابش 28000 تومان پک شده با گارانتی
معمولی به قول فروشنده اصل (!) 14000 تومان باز و بدون پک و گارانتی

فکر کنم باطری N95 8G به مال ما می خوره؛ ببین اون چجوریه... اگر خوبه ما هم بگیریم

اگه اصلیش 28 چوغ باشه که کلا گوشیو میفروشم..: دی

یه زمانی قیمت گرفتم گفتن 18 تومن اصلیشه.....حالا الانو نیدونم...چند چنده..

در ضمن مطمئنی باطری 8 گیگ تو این میره....فکر کنم جر بخوره....

تنها باطری که بهش میخوره 79 ، من باهاش گوشیمم روشن کردم اما مشکل اینجاست که باطری تو نمیره ، یخورده ( 2میل ) درازه ، اگه وقت بشه باید برم کارگاه مدرسه ساب بدم باطریو ولی میترسم برسه به خود باطری و اسیدش بپاشه .. اما میارزیه فعلا که نرفتم.

عکس باطری 79 روی 82 رو هم تو همین تاپیک گذاشتم .

داریوش جان جدیدا وقتی میبینمت یه ترس قریبی سراغم میاد

آره یادم میاد یه کارایی داشتی میکردی....به سرانجام نرسید...

حالا با در باطریه باز....!!! امتحان کردی ببینی چقدر جواب میده...؟!؟!(باطریه 79 ...1200 میلیه دیگه..؟!؟!)

hellbrain666
11-09-2009, 22:24
بچه ها قاب اصلیو از کجا می تونم گیر بیارم؟

DariushGreat
11-09-2009, 23:43
ت
داریوش جان جدیدا وقتی میبینمت یه ترس قریبی سراغم میاد :دی :دی

!!!!
--

:16::16::16:

آره... خیلی آروم و خونسرد 3250 رو فرستادم اون دنیا... روحش شاد :5:

بچه ها قاب اصلیو از کجا می تونم گیر بیارم؟

شرکت پارت اوریجینال که به شکل تکه ای می فروشه هر تکه اش کلی قیمت داره؛ مسلا در باطریش 5000 تومان!!!

hellbrain666
11-09-2009, 23:46
میشه بگی طبقه چندم علائدینه؟

DariushGreat
11-09-2009, 23:51
میشه بگی طبقه چندم علائدینه؟

فروشگاهش داخل ساختمون پاساژ هست، ولی ورودیش بیرونه. بالاش هم تابلو زده پارت اوریجینال... بگردی آسون پیدا می کنی :46:
ولی دست نگه دار، باز من از نوکیا بپرسم دیگه چه شرکتایی عرضه قاب و لوازم جانبی اصلی دارن، بهت می گم :20:

hellbrain666
12-09-2009, 20:13
گفت 85 تومن خیلی گرون میده !!!!!!!!

DariushGreat
12-09-2009, 20:24
گفت 85 تومن خیلی گرون میده !!!!!!!!

همین حدوداس... من یادم میاد مال گوشی مرحوم 3250 ام در میومد 75 تومان

Ali_BlueBoy
12-09-2009, 23:15
میگم یه کاری کنیم بریم یه گوشی نو بخریم بعد بازش کنیم .......تیکه تیکه شو بفروشیم....

این جور که از شواهد بر میاد 85 چوغ قابش می ارزه....28 چوغ باطریش می ارزه.45 چوغ ال سی دیش می ارزه...30 چوغ اسپیکراش می ارزه...و.........جدی بریم این کارو بکنیم کلی سود می کنیم....!!!!: دی

e.khafan!
13-09-2009, 13:07
میگم یه کاری کنیم بریم یه گوشی نو بخریم بعد بازش کنیم .......تیکه تیکه شو بفروشیم....

این جور که از شواهد بر میاد 85 چوغ قابش می ارزه....28 چوغ باطریش می ارزه.45 چوغ ال سی دیش می ارزه...30 چوغ اسپیکراش می ارزه...و.........جدی بریم این کارو بکنیم کلی سود می کنیم....!!!!: دی

دقیقا ، ولی آب کردنش طول میکشه و وقت میبره اما خیلی سود داره ، یکی از آشناهای ما با زانتیا اینکارو کرد !!! یه چند ماهی طول کشید اما آخرش 58 اینا گیرش اومد !!!!!

-
یه سوال بنظرتون من باطری 18 بگیرم که گارانتی و اینا نداره یا 28 ؟ میارزه برا گارانتی 10 تومن بدم ؟

DariushGreat
13-09-2009, 14:51
دقیقا ، ولی آب کردنش طول میکشه و وقت میبره اما خیلی سود داره ، یکی از آشناهای ما با زانتیا اینکارو کرد !!! یه چند ماهی طول کشید اما آخرش 58 اینا گیرش اومد !!!!!

-
یه سوال بنظرتون من باطری 18 بگیرم که گارانتی و اینا نداره یا 28 ؟ میارزه برا گارانتی 10 تومن بدم ؟

ابراهیم جون! این قیمتی که گفتم برای 1.5 سال پیش هست. الآن شاید کمتر شده باشه... شما یه تماس با شرکت اتصالات بگیر ببین چند قیمت شده. :46::10:

در مورد اون تیکه تیکه کردن گوشی هم در مورد 3250 زیاد فکر کردم؛ ایده ملسیه... اما IC فلش گوشیم مشکل داره.... :41: فعلا که نمی تونم! :13:

Ali_BlueBoy
14-09-2009, 12:50
ابرهیم جون کجایی .......اقا این باطریه ان 79 که توی این نمیره که یه 20 30 میل میزنه بیرون.......!!!(دیگه کار به سوهان کشیدن نمیرسه باید باید با ساطور بزنیم نصفش کنیم....: دی)

اقا کسی باطریه ان 81 رو روش تست کرده......میگن اون بهش میخوره......!؟!؟!

mahdi1360
14-09-2009, 17:15
بعضي وقتها وقتي به مخاطبين ميرم و دكمه سبز رنگو ميزنم شماره رو نميگيره ولي وقتي شماره رو ميگيرم بعد دكمه سبزو ميزنم ميگيره براي اين مشكل بايد يه بار گوشيرو روشن خاموش كنم تا درست بشه. حداقل هفته اي يه بار اينطوري ميشه كسي ميدونه چه بلايي سرش امده. باتشكر

e.khafan!
14-09-2009, 17:38
براهیم جون! این قیمتی که گفتم برای 1.5 سال پیش هست. الآن شاید کمتر شده باشه... شما یه تماس با شرکت اتصالات بگیر ببین چند قیمت شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اون تیکه تیکه کردن گوشی هم در مورد 3250 زیاد فکر کردم؛ ایده ملسیه... اما IC فلش گوشیم مشکل داره.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا که نمی تونم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کردی گوشیو ؟ 3250 که خیلی خوبه نگرش دار روش یه سیم بنداز ( البته اگر حوصله داری ، من یه مدت 2 گوشی شدم ! مغزم سوتید ! )
هنوز وقت نکردم برم بازار ، اما اگه برم 30 تومنم باشه میگیرم ، این باطریه اصابمو خط خطی کرده ، 2 ساعت بیشتر جواب نمیده ، باورتون نمیشه امروز بقدری داغ شد که نمیتونستم بگیرم تو دستم ! این محافظرو نباید میکندم.

ابرهیم جون کجایی .......اقا این باطریه ان 79 که توی این نمیره که یه 20 30 میل میزنه بیرون.......!!!(دیگه کار به سوهان کشیدن نمیرسه باید باید با ساطور بزنیم نصفش کنیم....: دی)

اقا کسی باطریه ان 81 رو روش تست کرده......میگن اون بهش میخوره......!؟!؟!

عزیز دل سلام ! ببین رفتی باطری 79 گرفتی ؟ 20 30 میل ؟؟؟؟ یعنی2 3 سانت ، نه بابا ، اگر اون پیلاستیک تهشو بکنی 1 میل ازش کم میشه حدودا 2 3 میل اضافه میاد ( جولوشم یخورده فشار بدیم پخ شه ! ) ، چرا احتمالا بشه با ساب دادن درستش کرد ، این باطریا باید یه لایه محافظ داشته باشن دورشون ، که مطمئنم رو 79 هم هست ( من کاغذ دورشو کندم یه قوطی فلزی محکم بود ، فکر کنم اون باطری نباشه و لایه محافظ...) پس میشه با ساب دادن کوچیکش کرد .

باطری 81 هم همون باطری 82 ، فرقی ندارهکه ! 6mt جفتش .

-

بعضي وقتها وقتي به مخاطبين ميرم و دكمه سبز رنگو ميزنم شماره رو نميگيره ولي وقتي شماره رو ميگيرم بعد دكمه سبزو ميزنم ميگيره براي اين مشكل بايد يه بار گوشيرو روشن خاموش كنم تا درست بشه. حداقل هفته اي يه بار اينطوري ميشه كسي ميدونه چه بلايي سرش امده. باتشكر

احتمال میدم این مشکلاتی که شما داری از فارسی بودن گوشیت باشه ، چرا فارسیش میکنی ؟ برزار رو دیفالت انگلیسی باشه ، یه گوشیم بود نوکیا ، هر موقع فارسی میکردیم تماش بهم میریخت ... کلا فارسی اصلا توصیه نمیشه

DariushGreat
14-09-2009, 20:13

مشکلت به احتمال 99.9% با یه مستر ریست آبدار حل می شه! البته احتمال این که مشکل از تم گوشیت هم باشه هست ها...
چون چندی پیش من تم فابریک پارتی پیچ 5700 رو ریختم روی گوشیم، وقتی توی ثبت تماس ها بودم دگمه قرمز از کار می افتاد؛ یعنی وقتی می زدی از اون جا نمی اومد بیرون. بعد که تم رو عوض کردم درست شد... :31::46::10:

چیکار کردی گوشیو ؟ 3250 که خیلی خوبه نگرش دار روش یه سیم بنداز ( البته اگر حوصله داری ، من یه مدت 2 گوشی شدم ! مغزم سوتید ! )

بابا 3250 من بدبخت نابود شده! :41: یکی می گه RPL شده؛ یکی می گه لاک شده؛ یکی می گه IC فلش سوزونده؛ یکی می گه برای پیکربندی دوباره IC فلش باس بره کارخونه نوکیا در فنلاند یا چین!!! :18: فعلا که جسدش نزد من هست! :13:

احتمال میدم این مشکلاتی که شما داری از فارسی بودن گوشیت باشه ، چرا فارسیش میکنی ؟ برزار رو دیفالت انگلیسی باشه ، یه گوشیم بود نوکیا ، هر موقع فارسی میکردیم تماش بهم میریخت ... کلا فارسی اصلا توصیه نمیشه

100% تکذیب می شه! :دی این گوشی رو بر و بچ هکر که فارسی نکردن که مشکلش بخاطر این باشه...! :27: خود نوکیا مث آدم برداشته براش زبون فارسی تعریف کرده ( البته بماند که می تونست از معادل های بهتری برای فارسی سازی بهره ببره؛ مانند Gallery که معادلش می شه نمایشگاه که همون گالری نوشته؛ یا مثلا می تونست به جای New از واژه نو یا تازه بهره بگیره، نه واژه تازی جدید!!!:13:)

Ali_BlueBoy
14-09-2009, 22:30
عزیز دل سلام ! ببین رفتی باطری 79 گرفتی ؟ 20 30 میل ؟؟؟؟ یعنی2 3 سانت ، نه بابا ، اگر اون پیلاستیک تهشو بکنی 1 میل ازش کم میشه حدودا 2 3 میل اضافه میاد ( جولوشم یخورده فشار بدیم پخ شه ! ) ، چرا احتمالا بشه با ساب دادن درستش کرد ، این باطریا باید یه لایه محافظ داشته باشن دورشون ، که مطمئنم رو 79 هم هست ( من کاغذ دورشو کندم یه قوطی فلزی محکم بود ، فکر کنم اون باطری نباشه و لایه محافظ...) پس میشه با ساب دادن کوچیکش کرد .

باطری 81 هم همون باطری 82 ، فرقی ندارهکه ! 6mt جفتش .

نه نخریدم.......از گوشیه رفیقم پیچ رفتم.......: دی
اون 20 30 میل که یه نمه واسه پیاز داغش بود.......

پس باید علاوه بر سوهات زدن....اون پلاستیکه رو هم بکنیم.....!!! ولی به نظرم عرض باریه 79 هم کمتر از اینه ها...چون باطریه من توش جا نمیشد...

در ضمن میگن نوع باطریه 81 فرق میکنه.......نمیدونم اون پلیمر بود یا همچین چیزاییی....!!!

mahdi1360
15-09-2009, 04:55
ممنون دوست امتحان ميكنم ببينم چي ميشه:11:

mohammad.fa
17-09-2009, 00:28
دوستان یه سوال،
من گوشیم v30.0.019 هست؛ برای هک کدوم روش رو پیشنهاد می کنین؟
البته چون گوشیم n82 هست اینجا پست دادم.
بعدشم اول هک یا اول آپدیت؟

DariushGreat
17-09-2009, 11:36
دوستان یه سوال،
من گوشیم v30.0.019 هست؛ برای هک کدوم روش رو پیشنهاد می کنین؟
البته چون گوشیم n82 هست اینجا پست دادم.
بعدشم اول هک یا اول آپدیت؟

سلام
به تالارهای ما خوش اومدی! :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم... :10::11::40:
شما نخست آپدیت کن، سپس هک کن... آسون ترین، کارآمد ترین و بهترین روش هک هم روش هک helloX 2.0 هست

راستی یه پرسش! گوشی شما گزینه تم افکت داره؟! :41: اگه داشته باشه با کله می رم آپدیت می کنم!!! :دی

atre_hayer60
17-09-2009, 13:49
با عرض سلام و ادب

من نوکیا N82 دارم. جدیداً وقتی می خواهم روی آن برنام نصب کنم با ارور: unable to install مواجه می شوم!

تاریخ گوشی به روز هستش و ویروسی هم نیست؟! علتش چی می تونه باشه؟

تشکر می کنم

mhshaker71
17-09-2009, 15:43
سلام دوستان
من می خوام توی گوشیم فارسی بنویسم
می شه بگین باید چی کار کنم؟
خسته شدم از بس این ور اونور گشتم
ممنون

hellbrain666
17-09-2009, 17:28
دوست عزیز خودت که تو تاپیک مربوطه پست دادی :

بهترین راه تغییر پروداکت کد به فارسی و آپدیت هست

Ali_BlueBoy
19-09-2009, 22:08
اقا یه سایت پیدا کردم ....فریمور گوشیتونو بدید یه چیزای جالبی میگه........

کلا خیلی سایت خوبیه.....آخه واسه من خوب در اموده بود......: دی

hellbrain666
19-09-2009, 23:05
فریمور یا imei
البته قدیمیه :دي

Saman-tci
20-09-2009, 01:57
با عرض سلام و ادب

من نوکیا N82 دارم. جدیداً وقتی می خواهم روی آن برنام نصب کنم با ارور: unable to install مواجه می شوم!

تاریخ گوشی به روز هستش و ویروسی هم نیست؟! علتش چی می تونه باشه؟

تشکر می کنم

دوست من شما باید برنامه هایی رو روی گوشیتون نصب کنید که به سیستم عامل گوشیتون که S60v3 هست بخوره .. اگه غیر از این فرمت , نرم افزارهایی دیگه ای بخواین نصب کنید این ارور رو میده ...
.
در ضمن قبل از همه سعی کنید گوشیتون رو هک کنید تا مشکل ساین نداشته باشید ...

mahdi1360
20-09-2009, 10:08
آقا كسي ميدونه برنامه هايي كه بعد از نصب شدن پاك نميشنو چطوري بايد پاكش كرد؟

atre_hayer60
20-09-2009, 10:19
دوست من شما باید برنامه هایی رو روی گوشیتون نصب کنید که به سیستم عامل گوشیتون که S60v3 هست بخوره .. اگه غیر از این فرمت , نرم افزارهایی دیگه ای بخواین نصب کنید این ارور رو میده ...
.
در ضمن قبل از همه سعی کنید گوشیتون رو هک کنید تا مشکل ساین نداشته باشید ...

ضمن سلام و تشکر، دقیقاً همینطوره و من از همان ورژن استفاده می کنم و همچنین ساین شده هست و برنامه های جار و... هم نصب نمی شه و جالب اینجاست که همان برنامه هایی که قبلاً نصب می شد الان نصب نمی شه!!!!!

DariushGreat
20-09-2009, 10:51
ضمن سلام و تشکر، دقیقاً همینطوره و من از همان ورژن استفاده می کنم و همچنین ساین شده هست و برنامه های جار و... هم نصب نمی شه و جالب اینجاست که همان برنامه هایی که قبلاً نصب می شد الان نصب نمی شه!!!!!

به احتمال قوی مشکلت با مستر ریست برطرف می شه. اگر نشد نیازمند یه آپدیت یا فلش هستی :46:

mhshaker71
20-09-2009, 20:57
دوستان من یه سوال داشتم
مرورگر خود گوشی کپی پیست داره؟
اگه داره می شه بگین چجوری؟
(منظورم کپی کردن متن سایته)

Saman-tci
20-09-2009, 21:33

دوست من شما احتمالاً مموری کارت یا مموری گوشیتون رو فرمت کردید و تکه هایی از بازی یا برنامه هنوز توی مموری باقیمونده ....
شما باید هم مموری کارت و هم مموری خود گوشی رو با هم فرمت کنید و مطمئن باشید که دیگه این ارور رو نمیبینید ..

mhshaker71
22-09-2009, 21:05
دوستان من یه سوال داشتم

Helloooooo anybody home

hossein6599
23-09-2009, 09:07
سلام رفقا یک سوال داشتم من که الان مبخوام n82 بگیرم اصلش مال کجاست؟اگه اصل چین باشه آیا کیفیتش پایینتر از سری اولش که فنلاندی یود نیست؟

Ali_BlueBoy
23-09-2009, 12:31
سلام رفقا یک سوال داشتم من که الان مبخوام n82 بگیرم اصلش مال کجاست؟اگه اصل چین باشه آیا کیفیتش پایینتر از سری اولش که فنلاندی یود نیست؟
کلا 82 توی چین تولید میشه (که البه مثل اینکه الان دیگه تولید نمیشه)......و یه سری اون اولا توی فنلاند تولید شد ....که دیگه نیست........ولی در کل اینا هم مشکلی ندارن ........

mahdi1360
23-09-2009, 19:29
اگه الان بخواي بخري اصلش برا چينه.
مطمئنا كه كيفيتش فرق داره ان82 كه 500 هزار تومن بود حالا شده 300 تومن خوب معلومه كه تو كيفيتش فرق ميكنه. البته كيفيت نه از لحاظ كيفيت دوربين و سرعت گوشي يا چيزايي مثل اينا كيفيتش فقط از لحاظ دوام گوشي فرق ميكنه مثلا اگه گوشي ان82 فلاندي 10 سال كارميكرد حتي اف! :18:هم نميگفت گوشي چيني برات سه چهار سال كار ميكنه كه بعدش بايد ردش كني بره. :31:
البته نظر شخصي خودم بود:46:

mhshaker71
24-09-2009, 19:00
دوستان من یه سوال داشتم

دوستان کسی جواب سوال ما رو نمیده؟
یه سه چار روزی هست که منتظرم

فاطمه ذبيحي
24-09-2009, 19:24
با سلام
در سايت معتبر gsmarena سزعت پردازنده ان 82 برابر با 332 مگا هرتز معرفي شده است
اما نرم افزار تست موبايل ns vs info كه مخصوص تست مشخصات موبايل است و روي گوشيم نصبش كردم همه مشخصات گوشي ان 82 من رو درست نشون مي ده اما سرعت پردازنده گوشي رو206 مگا هرتز معرفي مي كنه .هيچ يك از دوستان به اين قضيه برخورد كرده يا اين كه در مورد اون چيزي مي دونه؟:41:

Ali_BlueBoy
25-09-2009, 00:35
با سلام
اما نرم افزار تست موبايل ns vs info كه مخصوص تست مشخصات موبايل است و روي گوشيم نصبش كردم همه مشخصات گوشي ان 82 من رو درست نشون مي ده اما سرعت پردازنده گوشي رو206 مگا هرتز معرفي مي كنه .هيچ يك از دوستان به اين قضيه برخورد كرده يا اين كه در مورد اون چيزي مي دونه؟:41:
کلا همه این برنامه ها همین سرعت 206 رو نشون میدن...(لااقل پرشیا بود یه چیزی......: دی)

و دلیلش اینجور که ما فهمیدیم اینه که یه مقدار از قدرت سی پی یو مشغول کارای دیگه ست ........ولی این اصلا مشکلی نیست خیالت تخت..!!! سی پی یوش همون 332 مگاست....

*M!L4D*
25-09-2009, 07:23
با سلام
اما نرم افزار تست موبايل ns vs info كه مخصوص تست مشخصات موبايل است و روي گوشيم نصبش كردم همه مشخصات گوشي ان 82 من رو درست نشون مي ده اما سرعت پردازنده گوشي رو206 مگا هرتز معرفي مي كنه .هيچ يك از دوستان به اين قضيه برخورد كرده يا اين كه در مورد اون چيزي مي دونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

از نرم افزار PhoNet Info استفاده کنی درست نشون میده

فاطمه ذبيحي
25-09-2009, 13:44
از نرم افزار PhoNet Info استفاده کنی درست نشون میده
احسنت!
حرف شما درست بود.

SamGun
25-09-2009, 22:34
دوستان کسی جواب سوال ما رو نمیده؟
یه سه چار روزی هست که منتظرم

شما دکمه ی # رو نگه دار و بعد روی متن Scorl رو بکش به سمتی که میخوای متنو Select کنی, بعد همونجا گزینه ی Copy ظاهر میشه

و بعد که بری به جای دیگه فقط کافیه دکمه ی # رو نگه داری تا گزینه ی Past ظاهر بشه

amin123
26-09-2009, 14:19
سلام.........

دوستان توروخدا کمکم کنید.......

من یه عالمه برنامه رو گوشیم نصب کردم........ خیلی هم خوب کار میکردند تا امروز که مموری را در آوردم تا با مموری ریدر توی کامپیوتر گذاشتمش............

حالا که مموری را میذارم تو گوشی هیچ کدوم از برنامه هام نیستند ولی توی قسمت app manager که میرم همشون نصب هستند.....

میگید چیکار کنم؟؟؟؟ همه برنامه ها نصب هست ولی ایکون هیچکدوم توی قسمت application نیست......

ممنون میشم کمکم کنید

mhshaker71
26-09-2009, 16:43
شما دکمه ی # رو نگه دار و بعد روی متن Scorl رو بکش به سمتی که میخوای متنو Select کنی, بعد همونجا گزینه ی Copy ظاهر میشه

و بعد که بری به جای دیگه فقط کافیه دکمه ی # رو نگه داری تا گزینه ی Past ظاهر بشه

نشد که
مگه # برای زوم نیست؟

mahdi1360
26-09-2009, 19:04
يه گوشي سوني اريكسون ديدم كه موقعيت بلوتوث هاي باز رو نشون ميداد مثلا بلوتوث با نام ان82 مثلا پشت سرت يا بلوتوث با نام مثلا ان95 روبروته همچين چيزي ان82 هم داره يا نرم افزار بود كه رو سوني اريكسون نصب كرده بودند.

mohammad.fa
27-09-2009, 11:18
سلام
به تالارهای ما خوش اومدی! :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم... :10::11::40:
شما نخست آپدیت کن، سپس هک کن... آسون ترین، کارآمد ترین و بهترین روش هک هم روش هک helloX 2.0 هست

راستی یه پرسش! گوشی شما گزینه تم افکت داره؟! :41: اگه داشته باشه با کله می رم آپدیت می کنم!!! :دی

سلام دوست جون،
مرسی برا جوابت.
والا من زیاد تو نخ تم نیستم (کلا خوشم نمیاد) واسه همین نمی دونم و نمی تونم راهنماییت کنم.
ببخشید دیر جواب دادم.

bb3
27-09-2009, 16:21
به نظر شما N82 رنگ سفیدش بهتر هست یا مشکی و این گوشی تا چند گیگ رم می خوره؟

mahdi1360
27-09-2009, 20:54
من خودم مشكي دارم به نظرم مشكي بهتره.:5:
يكي از دوستان رم 16گيگ انداخته كه بدون هيچ مشكلي داره كار ميكنه حالا نميدونم كه نوكيا تا چند معرفي كرده:29:

Hadi King
28-09-2009, 00:08
يه گوشي سوني اريكسون ديدم كه موقعيت بلوتوث هاي باز رو نشون ميداد مثلا بلوتوث با نام ان82 مثلا پشت سرت يا بلوتوث با نام مثلا ان95 روبروته همچين چيزي ان82 هم داره يا نرم افزار بود كه رو سوني اريكسون نصب كرده بودند.
به احتمال زیاد برنامه بوده چون من همچین برنامه ای رو تو یه سایت دیدم ولی باور نکردم که مکان بلوتوثی که روشنـــــه رو درســــت بده :13:

سیــــاه چیز دیگه ســـــت دوست عزیز ...
من رم 8 گیگ دیدم که راحت روش ساپورت شده بــــود !
بالاتر ندیدم :41:
موفق باشید!:40:

ali racer
28-09-2009, 00:29
به احتمال زیاد برنامه بوده چون من همچین برنامه ای رو تو یه سایت دیدم ولی باور نکردم که مکان بلوتوثی که روشنـــــه رو درســــت بده :13:

16 گیگ هم ساپورت میکنه
اسکرین شاتش تو این تاپیک هست
فقط صفحات اوله که سرچ کردنش حوصله میخواد:31:

Majid393
28-09-2009, 01:08

من خودم مشكي دارم به نظرم مشكي بهتره.:5:
يكي از دوستان رم 16گيگ انداخته كه بدون هيچ مشكلي داره كار ميكنه حالا نميدونم كه نوكيا تا چند معرفي كرده:29:

16 گیگ هم ساپورت میکنه

اینم اسکرین شات :

Hadi King
28-09-2009, 01:10
16 گیگ هم ساپورت میکنه
میدونم علی جووون :11:
اینجـــا من تا 8 گیگ دیدم که روش بوده بیشتـــر ندیدم باید یه روز گوشی داداشمو ببرم امتحان کنم تو موبایل فروشـــی هاااا :31:

Legend
28-09-2009, 18:29

16 گیگ هم ساپورت میکنه

اینم اسکرین شات :

میدونم علی جووون :11:
اینجـــا من تا 8 گیگ دیدم که روش بوده بیشتـــر ندیدم باید یه روز گوشی داداشمو ببرم امتحان کنم تو موبایل فروشـــی هاااا :31:

سلام

تا 32 هم ساپورت میکنه...من تضمین میکنم.

شاد باشید:40:

mzzz
29-09-2009, 14:08
عوض کردنش راحته تنها چیزی که باید مواظب باشی فقط LCD گوشیه من اولین بار که قاب کلی گوشی عوض کردم LCD یش شکست 26 تومن خرج انداخت گردنم بعدش دیگه غلغش دستم اومد در مورد قاب های کپی تو بازار فقط قسمت های ظاهری ایجاد مشکل می کنه
اولی قاب رو LCD که قسمت سمت راستش زبر دکمه ولوم برآمدگی داره که با چسب قطره ای حل میشه (کل بازار رو گشتم همه قابا این جوری بودن) بعدی مربوط میشه به شاسی دکمه کیبردش که زیر LCD چفت نمیشه یا قاب روش که خوب جا نمیره.
تنها مشکلاتش هم همینه وگرنه قطعات داخلیش راحت در میان فقط خازن فلش یه زره صفته که یکم فشار بیشتر میخواد که در میاد.

mzzz
29-09-2009, 14:15
من رم 8 انداختم توش 4گیگ که پر شد بعدش رم و نیم سوز کرد یعنی فقط رو حالت لوک با تبدیل اونم فقط تو کامپیوتر میخونه و نه میتونم تو چیزی بریزم و نه فرمت میتونم بکنم تو اکثر سری N امتحانش کردم همشون هنگ کردن
تو سایت نوکیا دنبال مشکلش گشتم دیدم شرکت نوکیا برای اینکه استفاده از دوربین گوشی محدود کنه (فیلم برداریش مخصوصا) حداکثر رم مجازش رو 2 گذاشته البته این سری جدیدش که چینی این مشکل رو نداره واسه من سری اولی بود وارد ایران شد

sardar ali
29-09-2009, 19:12
سلام اقا باندهاي اين n82 قاطي داره يه بار يكيش قطع ميشه اون يكي كار ميكنه حالا اون كه يكي كه يه ماهي قطع بود داره كار ميكنه اين يكي قطع شده استريو هم كه ميزاري صداش از بلندگوها با تاخير مياد مثلا از بلندگو پاييين با نيم ثانيه تاخير از بلندگو بالا نميدونم اپديتش كنم درست ميشه يا نه من فكر ميكنم مال خيلي از اين n82ديگه كه بلندگوهاشون قطع ميشه مشكل نرم افزاري نه سخت افزاري اين سرور نكيا هم كه براي اپديت هست فعلا قطعه ميگه بعدا تلاش كن كسي امروزا اپديت كرده يا نه ؟

IPHONE 3g
29-09-2009, 20:27
سلام

تا 32 هم ساپورت میکنه...من تضمین میکنم.

شاد باشید:40:

ايول 32:8: n95 هم 32 ساپورت ميكنه.

hamed_a_77
30-09-2009, 11:14
سلام من می خوام N82 بگیرم کسی جای مطمئن می شناسه که بگیرم مثل اینکه کم شده .می خوام اصل باشه و REFRESH نباشه مرسی.

فاطمه ذبيحي
03-10-2009, 14:09
بعضيها گفتن مشكل خرابي اسپيكر پايين ( كه تو ان 82 ها زياد ديده شده) تو سري مشكي بيشتره
در سايت نوكيا و gsmaria كه سايت معتبريه تا 16 گيگ رو زده:5:

88x88
03-10-2009, 20:57
سلام.
اولا با تشکر از پست قبلی، سایتی که نوشته معتبر ترش gsmarena هست.

مقادیری سوال دارم. چند روز پیش بلاخره بعد از نزدیک به دو سال از وای فای گوشی استفاده کردم.( تا اینم موقع وای فای درست حسابی پیدا نکرده بودم.)
اول از همه که براوزر دیفالت رو بی خیال شدم و اپرا مینی ریختم. سر استفاده از اپرا هی از من می خواد که تایید کنم که این برنامه مثلا اجازه ی استفاده و خوندن و نوشتن روی منابع دستگاه رو داره یا نه. چی کار کنم که یه بار باسه همیشه به این برنامه اعتماد کنه؟ توی اون دو ساعتی که داشتم از این سرویس باحال استفاده می کردم این مسئاله بدجوری اعصابم رو خورد کرده بود.

مشکل دیگه ام هم توی دانلود فایل بود. فایل های معمولی نمی تونستم دانلود کنم.
این مشکل منه؟ یا همه ی اینترنت های موبایل اینجوری هستن؟ یا فقط وای فای اینجوریه؟ یا فقط اوپرا این شکلیه؟ یا فقط مدل فایلش که ویدئو بود مشکل داشت؟
توی اپرا بعد از کلی اجازه گرفتن فایل رو دانلود می کرد، اما فایل دانلود شده یک کیلو بایت بود و محتوای نداشت. یعنی به جز اسم مشابهش هیچ شباهتی به فایل اصلی نداشت.
چی کارش کنم؟

DariushGreat
05-10-2009, 13:56
سلام دوستان
پریشب خواب دیدم که روی گوشی کارت حافظه 64 گیگا انداختم و بدون مشکل داره کار می کنه :27:!!!
کسی می دونه که اومده یا نه؟ اگر اومده باشه می خرم! :دی

سلام.
اولا با تشکر از پست قبلی، سایتی که نوشته معتبر ترش gsmarena هست.

مقادیری سوال دارم. چند روز پیش بلاخره بعد از نزدیک به دو سال از وای فای گوشی استفاده کردم.( تا اینم موقع وای فای درست حسابی پیدا نکرده بودم.)
اول از همه که براوزر دیفالت رو بی خیال شدم و اپرا مینی ریختم. سر استفاده از اپرا هی از من می خواد که تایید کنم که این برنامه مثلا اجازه ی استفاده و خوندن و نوشتن روی منابع دستگاه رو داره یا نه. چی کار کنم که یه بار باسه همیشه به این برنامه اعتماد کنه؟ توی اون دو ساعتی که داشتم از این سرویس باحال استفاده می کردم این مسئاله بدجوری اعصابم رو خورد کرده بود.

مشکل دیگه ام هم توی دانلود فایل بود. فایل های معمولی نمی تونستم دانلود کنم.
این مشکل منه؟ یا همه ی اینترنت های موبایل اینجوری هستن؟ یا فقط وای فای اینجوریه؟ یا فقط اوپرا این شکلیه؟ یا فقط مدل فایلش که ویدئو بود مشکل داشت؟
توی اپرا بعد از کلی اجازه گرفتن فایل رو دانلود می کرد، اما فایل دانلود شده یک کیلو بایت بود و محتوای نداشت. یعنی به جز اسم مشابهش هیچ شباهتی به فایل اصلی نداشت.
چی کارش کنم؟

مبارکه! چون منم تازه امروز برای نخستین بار از وایفای بهره گرفتم! :31: عجب حالی داد!!! :10:
من هم مشکل پرسش های پیاپی برای برنامه های جاوا رو دارم. اگر کسی بلده به ما هم بگه! :13:
درباره عدم ذخیره فایل ها در اپرا، احتمالا اپرات نگارش کلاسیک هست. چون توی نگارش های تازه هر فایلی رو می شه با هر پسوندی در گوشی ریخت.

برای مشکل آخری هم آخرین نگارش آپرا رو بریز :10::11::46:

88x88
05-10-2009, 18:22
مبارکه! چون منم تازه امروز برای نخستین بار از وایفای بهره گرفتم! عجب حالی داد!!!
من هم مشکل پرسش های پیاپی برای برنامه های جاوا رو دارم. اگر کسی بلده به ما هم بگه!
درباره عدم ذخیره فایل ها در اپرا، احتمالا اپرات نگارش کلاسیک هست. چون توی نگارش های تازه هر فایلی رو می شه با هر پسوندی در گوشی ریخت.

برای مشکل آخری هم آخرین نگارش آپرا رو بریز

مبارک شما هم باشه. عجب تکنلوژی کیف انگیزیه .

نه باو اپرا کلاسیک چیه. اخرین ورژن اپرا بود. همون لحظه گرفته بودمش. اتفاقا کار که نکرد رفتم ورژن 5 بتاشو هم ریختم امتحانکی زدم.( انصافا از چهارش بهتر بود.)

حالا اونو هیچی. کسی می دونه چه طور می شه روی اپرا مینی پلاگ این فلش پلیر ریخت که سایت های فلش رو هم باز کنه؟

یه مشکل دیگه از برو بچی که هنوز به سوال قبلیا پاسخی ندادن.
من یه ورژن اکس پلور دارم. از اونای که بایس تاریخ گوشی رو بذارم رو 2007 که کار کنه.
حالا نه می تونم پاکش کنم.( اگه کسی بلده بگه.) نه می تونم ورژن جدید بریزم.
برای ورژن جدید اپدیت اروری می ده که چیزی ازش سر در نمی ارم.
ممنون.

M A S 0 U D
06-10-2009, 10:29
یه چند وقتیه مشکلی واسه sms هایی که واسم میاد پیش اومده و اونها رو نمیتونم باز کنم و متنشون رو بخونم البته وقتی حافظه sms رو روی memory card قرار میدم اینطوری میشه(گوشیم هم n82)،کسی این مشکل نداشته؟راه حلی نداره؟

sogol6561
07-10-2009, 12:33
سلام.
آخرین فریویو n82 چنده؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین.

mahdi1360
07-10-2009, 15:44
v 31.0.016

DariushGreat
08-10-2009, 11:50
مبارک شما هم باشه. عجب تکنلوژی کیف انگیزیه .

نه باو اپرا کلاسیک چیه. اخرین ورژن اپرا بود. همون لحظه گرفته بودمش. اتفاقا کار که نکرد رفتم ورژن 5 بتاشو هم ریختم امتحانکی زدم.( انصافا از چهارش بهتر بود.)

حالا اونو هیچی. کسی می دونه چه طور می شه روی اپرا مینی پلاگ این فلش پلیر ریخت که سایت های فلش رو هم باز کنه؟

یه مشکل دیگه از برو بچی که هنوز به سوال قبلیا پاسخی ندادن.
من یه ورژن اکس پلور دارم. از اونای که بایس تاریخ گوشی رو بذارم رو 2007 که کار کنه.
حالا نه می تونم پاکش کنم.( اگه کسی بلده بگه.) نه می تونم ورژن جدید بریزم.
برای ورژن جدید اپدیت اروری می ده که چیزی ازش سر در نمی ارم.
ممنون.
والا چی بگم؟! اگه گوشیت رو هک نکردی هک کن. دیگه یه همچین مشکلی بوجود نمیاد. اگر هم از هک فراری هستی برنامه رو از نو ساین کن. مشکل به احتمال قوی برطرف می شه :10:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه چیزی
توی خوابگاه که بودم در جمع یه آهنگ گذاشتم؛ یکی از بچه ها گفت که یکی توی فامیلشون N82 داره و تازه با این که یه اسپیکرش هم سوخته، صداش از مال من بلند تره. یعنی گوشی من مشکل داره؟! :13: حالا چی کار کنم؟ :41: