PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mass Effect 3

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

hosseincode2008
28-12-2010, 19:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سومين و آخرين نسخه سه گانه Mass Effect

به سازندگي Bioware

و تحت نشر EA

در تعطيلات سال نو 2011

براي سيستمهاي PC ، Xbox 360 و... Play Station 3 منتشر خواهد شد .

بعد از لو رفتن بازي در فروشگاه آنلاين EA قبل از مراسم رونمايي پروژه Bioware، سرانجام به طور رسمي Mass Effect 3 در VGA 2010 با نمايش يك تريلر هيجان انگيز به همگان معرفي شد . اين تريلر سرباز ناشناسي را نشان ميدهد كه در يك ساختمان خرابه پناه گرفته و به نظر به شدت زخمي است . بعد از تزريق يك Medi-gel به پايش از پنجره به بيرون نگاه ميكند . با نماي ديگر دوربين معلوم ميشود كه اين سرباز ناشناس داخل ساختمان مشهور Big Ben در لندن است و به زميني كه سراسر توسط موجودات ماشيني بي رحم، ريپرها، مورد هجوم قرار گرفته است، مينگرد . او ميگويد " دو ميليون نفر در روز اول كشته شدند، هفت ميليون ديگر در طي هفته بعد خواهند مرد‌ " و ادامه ميدهد " اگر شپرد به زودي كمك نياورد، ديگر زميني براي نجات دادن وجود نخواهد داشت " . تريلر با نشان دادن زمين از فضا در حالي كه شپرد زمين ويران را از سفينه خود ميبيند ادامه مي يابد و با خارج شدن شپرد از كادر، در حالي كه دوربين به آرم N7 او بزرگنمايي ميكند، به پايان ميرسد .
با تمام كوتاهي تريلر، باز هم Bioware با حرفه اي گري همه و مخصوصا طرفداران واقعي كاماندر شپرد را به وجد آورد و احساسات را براي تجربه اي ديگربار و البته آخربار برانگيخت .
مطمئنا همه ما منتظر اين هستيم كه ببينيم چگونه تصميمات نسخه اول و دوم در اين نسخه تاثير خواهد داشت مخصوصا اينكه قرار است در زمين اتفاقات دنبال شوند . تصميمات اصلي از قبيل كشتن يا زنده نگه داشت Rachni Queen، نجات Council،‌زنده نگه داشت Wrex عزيز و ... و تصميمات فرعي ديگر مانند طرف مقابل رومنس و ... كه در اين نسخه نيز از طريق انتقال Save Game منتقل خواهند شد . بنابراين با در برداشتن تاثيرات تصميمات هم نسخه 1 و هم نسخه 2 در اين شماره ميتوان شاهد 1000 تنوع در بازي بود ، حتي تصميماتي از نسخه 1 كه در 2 تاثير خاصي نداشتند ممكن است در شماره 3 خود را نشان دهند . البته اگر در تجربه كسي كاماندر شپرد در آخر نسخه 2 بميرد ديگر نميتوان سيو گيم را به نسخه 3 منتقل كرد و در حقيقت داستان Mass Effect و كاماندر شپرد براي او در همان جا تمام شده است . همچنين بقيه افرادي كه ممكن است در اواخر 2 بميرند . در مورد رومنس هم گفته شده است اگر فردي در نسخه 1 با يك نفر و در نسخه 2 با كس يا كسان ديگري رومنس داشته باشد اين مسئله ميتواند تاثيرات منفي در روابط شپرد در نسخه 3 داشته باشد .
احتمالا با آمدن به زمين نحوه روايت داستان و اتفاقات اين نسخه نيز دست خوش تغييراتي خواهد شد كه مهمترين دليل آن ميتواند تغيير محيط بازي از فضا به زمين باشد . بايد ديد آيا نژادهاي بيگانه در حفظ سياره مادري شپرد باز هم مثل سابق او را پشتيباني خواهند كرد ؟ سوالات اين قبيل زياد هستند كه فعلا از پيشگويي خودداري ميكنيم .
آنطور كه گفته ها حاكي از آن است سازندگان سعي دارند با توجه به پايان يافتن اين سري در اين نسخه نتيجه گيري باشكوهي از تمام اتفاقات دنياي بي نهايت Mass Effect 2 داشته باشند و در اخر هم قصه كاماندر شپرد را با حسي خاص به اتمام برسانند . روند بازي تاريك تر خواهد اما در كنار اين تاريكي همان سرگرم كنندگي سابق و لحظات آرام و حتي بعضا شوخ طبعانه نيز بر خواهند گشت . به گفته سازندگان تاثيراتي كه انتخابهاي شما در دو نسخه قبل بر اين نسخه ميگذارند بسيار عميق تر و تاثيرگذارتر از تاثيرات انتخاب هاي شما در Mass Effect 2 نسبت به 1 است .
داستان بين نسخه 2 و 3 قرار بود توسط DLC ها روايت شود كه Lair of the Shadow Broker به عنوان اولين اين DLC ها مسئوليت آماده كردن داستان براي Mass Effect 3 را برعهده دارد .
با توجه به اينكه بازي هنوز در مراحل اوليه توليد خود به سر ميبرد در زمينه گيم پلي فقط اهداف Bioware بيان شده است . رگه ها نقش آفريني عميق تر، انتخاب هاي بيشتر در مبارزات و دشمنان متنوع تر و بهتر از جمله اين اهداف هستند . سيستم استخراج منابع معدني از سيارات اگر چه به اعتراف يكي از سازندگان بازي به مضاق هيچ كس خوش نيامده اما اعلام شده است اين سيستم به طور كامل از بازي حذف نخواهد شد بلكه با بهبود و كمتر كردن توجه به آن وارد نسخه سوم خواهد شد .
با توجه به دو نكته ميتوان انتظار بازگشت گشت در سيارات با وسيله نقليه را در اين نسخه كشيد . يكي اينكه سازندگان خواهان اكتشفاتات هيجان انگيزتر و گسترده تر هستند و ديگردليل هم توجه به درسها و نكاتي كه سازندگان از اكتشافات سيارات با ماكو در نسخه اول گرفتند و آن را با محتواي قابل دانلود Overlord وارد نسخه دوم كردند .
موتور پايه اي هم كه سازندگان براي نسخه سوم استفاده خواهند كرد نسخه اي از UE3 ميباشد كه در نسخه PS3 مس افكت 2 براي اولين بار استفاده خواهد شد .
Bioware شركتي با سابقه و كاملا قابل اعتماد است، پس بي ترديد ميتوان منتظر پايان باشكوه Mass Effect بود ...
تريلر معرفي رسمي بازي را ميتوانيد در لينك زير ببينيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كاماندر شپرد، منتظر پايان باشكوهت باش

مطالب زير تهيه شده توسط حامد عزيز (Layken) ميباشد:

در مراسم سال VGA سال پیش بود که اولین تیزر معرفی قسمت سوم و ادامه داستان کماندور شپرد فرمانده کهکشان دیده شد و مشتاقان رو برای ادامه این مسیر کهکشانی چشم به انتظار گذاشت
و این بار ما در داستانی متفاوت و احتمالا جذابتر از قسمت قبل روبرو هستیم و با قسمت جدید Mass Efect 3

داستان بازی از اونجایی شروع میشه که در Me2 کماندور شپرد تونست بخش بسیار بزرگی از کلکتور هارو از بین ببره بعد از رویداد فرمانده شپرد ماموریت داره برای نجات دادن دکتر اماندا در باتاریان داشته باشند که متوجه حضور ریپرها که بعد از موارد مختلف و فعالیت های خاص شپرد از بازگشت رپیر ها و احتمال یک حمله بزرگ مطلع می شود بعد از تحقیقات فراوان شپرد متوجه می شود که ریپرها در این مدت در سکوت و تاریکی سپری میکردن و گشترده شده اند و حمله احتمالی انها کل کهکشان رو در خطر جدی خواهد انداخت در این راستا شپرد در تلاش برای قانع کردن شورای اتحاد که مقرشون در Citadel هست انجام میدهد و خبر از این حمله ریپرها بدهد اما عضای شورا باز به حرف های شپرد مثل گذشته توجه نمی کنن و فعالیت های لازم جهت بررسی این موضوع رو انجام نمیدن تا این که ریپرها با نیرویی عظیم به زمین و نقاط مختلف ان حمله می کنن که قسمتی از ان در اولین مایش بازی دیده شد و این بار است که شپرد باز برای نجات و از بین بردن رپیرها وارد عمل می شود
همانطور که میبینید باز با یک داستان تروتمیز روبرو هستیم و شاید بسیار متفاوت که چرا که زمین هم در گیرو دار این حوادث قرار گرفته و جنگ روی زمین لذت بخش خواهد بود
اما مهمترین موضوعی که این بار در اصل قرار گرفته روش داستان و ورایت ان هستش در دو قسمت قبل تقریبا روش جم اوری یاران و متحد کردن انها با خودمان به خوبی هر چه تمام دیده شد و اگر این سیستم باز به قسمت سوم منتقل بشه چیزی مثل تکرار رو خواهد داشت پس تیم سازنده برای این قسمت موضوع دیگری رو مد نظر قرار دادن که شپرد همراه با متحد کردن شخصیت ها می خواهد قوم ها و نژاد های کهکشان رو با هم متحد سازد که اقوامی خطرناک که بعضا ممکن هست در جبهه رپیرها باشد که واقعا متحد کردن انها با هم کار دشواری خواهد بود چه بسا که شپرد مطلع هستش که رپیرها به هیچ چیز رحم نخواهند کرد و کهکشان در خطری عظیم خواهد بود
نکته دیگری که قابل توجه هستش این بار ما نسبت به قسمت دوم یارهای کمتری خواهیم داشت و دلیل این موضوع این ذکر شده که برای ایجاد تعامل بهتر و این که بازیباز بتواند با همشون ارتباط خوبی برقرار کند اتخاذ شده اما نتقال سیو ها و شخصی سازی کردن بازی میتونه اون نقطه ضعف رو پر کنه که به شدت مورد انتقاد قرار گرفته.

مطمئنا موضوع اصلی فقط حفظ یارها و وارد شدن در جزییات انها این بار در درجه اول قرار ندارند
و نجات زمین و اتخاذ تصمیمات درست و به جا بسیار مهم هستش پس واجب هست د رانتخاب های خودتون
دقت بیشتری رو داشته باشید.....

اما گیم پلی

موردی که مهم هستش اینه که با یک نقش افرینی اکشن روبرو هستیم ترکیبی که به مذاج برخی میاد و برخی نمیاد که در ME2 با نشان دادن گیم پلی خودش ثابت کرد که به خوبی این دو مورد رو با هم ترکیب کردند اما تغییراتی نیز در قسمت سوم قرار گرفته که از مهمترین انها امکان شخصی سازی اسلحه ها هستش که به گفته سازندگان به بهترین شکل ممکن در بازی قرار گرفته اما برای ایجاد این تغییرات و اپگرید کردن نیاز به جمع اوری موادی بود که در قسمت دوم به نوع یک مدل اسکن کردن سیاره ها میشد که که با به دست اوردن موادی میتوانستیم نرماندی اسلحه ها و زره خود را اپگرید کنیم که به گفته هادسون یک مدل جدید برای این سیستم اسکن ها قرار داده که هنوز معلوم نشده
کلاس های بازی هم به طوری قرار گرفتن که صرفا دیگه به همون سبک ختم نشود و رفته رفته بازی شاخه های مختلفی به کلاس خود بدهد و این توانایی رو به گیمر بدهد که از امکانات وسیعی بهره ببرد و این مورد که همه کلاس ها مثل کلاس سرباز توانایی حمل اسلحرو دارند اما برای این که تعاملی برقرار شود سعی شده تا این تعامل طوری شده که ثل در سرباز بشه تعدا زیادی از سلاح رو همراه خود داشت که برخلاف قسمت دوم فقط دو سلاح همراه شپرد بود

یک موردی که بیشتر در گیم پلی و اکشن بازی قرار داشت نوع شوتر بازی و کاورگیری های شپرد هستش که برای خود مدل خاص و جدیدی رو ارائه کرده است چرا که این بار ما سیستم تیراندازی ازاد (بدون هدف گیری رو نیز داریم ) کاورگیری ها ف پرشهای بدون نیاز به کاور گیری ، حرکت روی نردبان که باعث میشه حرکات شپرد گسترده تر شده و بهتر شود

Eyepiece
این سیستم نصفه در قسمت اول قرارداشت که این بار به طور کامل در قسمت سوم قرار گرفته که
فقط فرمانده شپرد همراه Garras میتونه از این سیستم بهره مند بشه
این سیستم این امکان رو میده که به راحتی امکان یک سیستم اسنایپر رو دارا باشیم.

اگر رپیر هارو خوب نشناختید پس در این قسمت به خوبی ازتون پذیرایی خواهند کرد مثل این که درجه سختی بازی افزایش یافته و درجه Normal قدیمی در Me2 این بار سختی Veternal رو همراه خواهد داشت که این در رویارویی با رپیرها واقعا سخت و طاقت فرسا خواهد بود زیرا که با یک هوش مصنوعی قوی روبرو هستیم و دشمن ها با توجه به محل و مکان قرار گیری ما و یارهامون قرار خواهند گرفت و در تیم های مختلف حمله خواهند کرد که بینشون هم مینی باس فایت هایی خواهد بود که هر کدوم در قسمت اول یک باس فایت اصلی محسوب میشه

OminiBlade

سیستمی از مدل Mele نیز به بازی اضافه شده این سیستم انچنان به طور عالی مورد کارامد نخواهد بود ولی به نوع خود عالی هستش این سیستم طوری هستش که ضربات مهلکی رو به حریف از نزدیک وارد میکنه که برای لذت بردن ازش به کلاس کاری سرباز نیازمنیدم چرا که د رکلاس های دیگر نم یتوان به طور کامل ازش بهره مند شد

اواسط سال هم خبری مبنی بر وجود بخش چند نفره نیز در بازی شدت گرفته بود هنوز خیلی دقیق این مورد تایید نشده ولی جزییات یهم ازش بیرون داده شده که در این قسمت حالتی Co op نیز خواهد داشت که چهار بازیباز با ایجاد چهار شخصیت از نژاد های مختلف در 6 کلاس معرفی شده که بازیباز ها د رکنار هم دشمنانی که مورد حمله قرار دادند رو کشته و امتیازاتی رو میگیرند و کسب مهارت هایی انجام میدهند

بی صبرانه منتظر پایان داستان کماندوی قهرمان شپرد هستیم.

Advanced Ali-001
28-12-2010, 20:51
در تعطيلات سال نو 2011
براي سيستمهاي PC ، Xbox 360 و... Play Station 3 منتشر خواهد شد .
عجب دوبازی دریکسال ازmass efect!
امیدوارم بازی خوبی بشه مثل نسخه دومش پرفروش باشه.
والا ما هرچی که میدونیم سیستم فقطpc هست بقیشون کنسوله میگن کنسولxbox360یاps3ولی همیشه pcرومیگن سیستم.
منظورازتعطیلات سال نو روهم نگرفتم...
یعنی اول تعطیلات وسط تعطسلات یاآخرش؟

hosseincode2008
28-12-2010, 21:09
عجب دوبازی دریکسال ازmass efect!
امیدوارم بازی خوبی بشه مثل نسخه دومش پرفروش باشه.
والا ما هرچی که میدونیم سیستم فقطpc هست بقیشون کنسوله میگن کنسولxbox360یاps3ولی همیشه pcرومیگن سیستم.
منظورازتعطیلات سال نو روهم نگرفتم...
یعنی اول تعطیلات وسط تعطسلات یاآخرش؟
تقريبا دو سال فاصله بين نسخه 2 و 3 هست . تعطيلات 2011 ميشه اواخر سال 2011 نه 2010 .
درمورد سيستم هم بهتره به مفهومش توجه كنيد

Alex merccer
28-12-2010, 21:20
تقريبا دو سال فاصله بين نسخه 2 و 3 هست . تعطيلات 2011 ميشه اواخر سال 2011 نه 2010 .
درمورد سيستم هم بهتره به مفهومش توجه كنيد

خیلی بد جور خورد تو ذوقم:37:

Masoud King
28-12-2010, 21:30
مطمئنا اشلی و Wrex دوباره به شپرد ملحق میشن ... جنگیدن کنار Wrex غول غولک آرامش خاصی داره : دی
یعنی واقعا میشه دوباره اشلی رو توی نرماندی کنار شپرد دید؟!

سيستم استخراج منابع معدني از سيارات اگر چه به اعتراف يكي از سازندگان بازي به مضاق هيچ كس خوش نيامده اما اعلام شده است اين سيستم به طور كامل از بازي حذف نخواهد شد بلكه با بهبود و كمتر كردن توجه به آن وارد نسخه سوم خواهد شد .
آره اینش رو اعصاب بود... باید دو ساعت می گشتی تا یکم منابع گیرت بیای بری آپگرید کنی

با توجه به دو نكته ميتوان انتظار بازگشت گشت در سيارات با وسيله نقليه را در اين نسخه كشيد .
خیلی عجیب بود که اینو حذف کرده بودن تو نسخه دوم!

واقعا حیفه همچین فرانشیزی تموم بشه
امیدوارم پایان بازی خیلی غمگین نباشه ..

hosseincode2008
28-12-2010, 21:48
خیلی بد جور خورد تو ذوقم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تعطيلات 2010 بود كه الان ديگه بايد عرضه ميشد و اگه اينطور بود شما بايد ناراحت ميشديد چون مطمئنا بازي پيشرفت لازم رو نميكرد .

مطمئنا اشلی و Wrex دوباره به شپرد ملحق میشن ... جنگیدن کنار Wrex غول غولک آرامش خاصی داره : دی
یعنی واقعا میشه دوباره اشلی رو توی نرماندی کنار شپرد دید؟!
شنيدم به عشق اشلي با ميراندا رومنس نكردي؟

آره اینش رو اعصاب بود... باید دو ساعت می گشتی تا یکم منابع گیرت بیای بری آپگرید کنی
ولي ايده قرار دادن Anomaly جالب بود !

* در ضمن دوستان هر كسي ميتونه نظر منطقي خودش رو آزادانه بيان كنه، فروم فقط اين نيست كه بيايم خبر ترجمه كنيم ...

saeed_136915
28-12-2010, 21:52
چرا توی EA Online Store پلتفرم رو فقط Xbox نوشته ؟؟ :41: :41:

halflife g
28-12-2010, 22:25
اولا مرسی بابت تاپیک حسین جان.............(خودم خواستم بزنم تاپیکشو ولی دیدم وقتی تو هستی جایز نیست ما تاپیک این بازی رو بزنیم:31:)

دوما این بازی فکر کنم به احتمال زیاد ادامه داشته باشه........اگه سازندگان هم بگن که سه گانه هستش و تموم میشه من باور نمی کنم...... .

سوما اگه قرار این بازی تو شماره 3 تموم بشه بهتره که تمامی پایانهای ممکنش به نوعی غم انگیز باشه یه پایان غمگین و تراژدیک داشته باشه تا پایان خوب....... .مثلا شپرد واسه نجلات دنیا بمیره(پس زمینشم یه آهنگ غمگین با یه ویولن سولو:40:)
یا مثلا اون دختره تو بغل شپرد کشته بشه....... .

یا همه گروه واسه نجات زمین با هم بمیرن که دیگه خیلی عالی میشه............ .:31:
.
.

MobinS
28-12-2010, 22:58
چرا فقط 3 شماره؟؟آخه چه معنا داره این حرکت؟

Steps-Rap
28-12-2010, 23:28
چرا فقط 3 شماره؟؟آخه چه معنا داره این حرکت؟

3 تا واسه همچین شاهکاری خوبه دیگه...
شاید اگه بیترش کنن بد تر بشه...مثل خیلی از بازی هایه دیگه....
بیصبرانه منتظرشیم....

جدیدا تبلیغ یکی از بانکارو دیدین ؟؟ یادمی نیست کدوم بود..سامان بود فک کنم.
آهنگ مس افکت رو گذاشته بودن روش

Masoud King
28-12-2010, 23:55
شنيدم به عشق اشلي با ميراندا رومنس نكردي؟
نه باهاشون صحبت کردم هر دو رو باهم داشته باشم : دی
اما اشلی

دوما این بازی فکر کنم به احتمال زیاد ادامه داشته باشه........اگه سازندگان هم بگن که سه گانه هستش و تموم میشه من باور نمی کنم...... .
نه دیگه گفتم سه گانه هست
همچنین این بازی چون رفته سمت زمین دیگه آخرش هست مطمئنا...

ولي ايده قرار دادن Anomaly جالب بود !
آره اینو موافقم.
ولی اگه گشتن دنبال منابع کمتر وقت گیر بود بهتر میشد.
بعدشم اگه یه چیزی تو مایه های تجارت تو بازی باشه مثه خرید و فروش بعضی مکانا مثه اساسین که پول میشه در آورد از کنارش اینطوری هم جالب میشه.
اگه اپن ورلد فضایی هم بشه که خیلی عالی میشه ... بشه تو همه سیاره ها فرود اومد و جست و جو کرد و این حرفا... ولی یکم غیر قابل تصور هست : دی

یا همه گروه واسه نجات زمین با هم بمیرن که دیگه خیلی عالی میشه............ .
نه دیگه اگه اینطوری بشه با توجه به پایان ریچ و رد دد کمی تا قسمتی این پایان خز میشه
همون متوسط باشه مرگ و میر بهتره... فقط اشلی نمیره : دی

Layken
29-12-2010, 00:43
من که هر کی رو نگه نداشته باشم ...
اون guarts هستش چیه اسمش یادم رفت.اون گنده هه مثل تمساه هستش نگهش داشتم صداشو هم دوست داشتم ..میگه..شپرد. کلا واسه من 4 نفر مردن...
همه هستن ...اون تک تیراندازه حیف شد واسه من حشره ها بردنش.
من خیلی سعی کردم با میراندا رومنس داشته باشم که نشد ولی از بخت بد ب اون جک دختر بود پسر بود شانسی زدن تو سیم هم رومانس کردن یکی نیست بگه اخه نفر نبود رفتی سراغ اون.
صحنه اخر بازی در قسمت دوم هم فوق احساسی بود شفرد رفته بود سر قبر دوستان وای خدا من برم باز اون صحنه رو ببینم.
پایان بازی هم خب برا این که یه بازی همیشه در خاطرها بمونه باید به نظر من زیاد کشش ندن. 3 تا باشه عالیه
و با حرف مراد که مثلا یکی تو بغل شفرد بمیره موافقم.:40:
مطمئن هستم بازی خوبی خواهد شد...فقط انتظار دارم خیلی طولانی بشه...مثلا بالای 25 ساعت..البته بدون ماموریتهای فرعی...با اونها هم که خیلی زیاد میشه...

anti-military
29-12-2010, 00:50
یه موضوعی که هست زیاد مطمئن نباشید که کاراکتر های قبلی تو این نسخه جدید باشن ! چون اگه دقت کنید اونها ممکن بود تو مس افکت 2 بمیرن ! پس مطمئن باشید تو مس افکت 3 زیاد کار نمیشه روشون . دقیقا مثل اشلی چون ممکن بود تو مس افکت 1 بمیره تو مس افکت 2 هم نبود و فقط یه تیکه میومد و میرفت ...

درکل زیاد رو شخصیت های قبلی حساب نکنید و مطمئن باشید اگر هم باشن خیلی کم حضور دارن !

resident_evil
29-12-2010, 02:53
بعدشم اگه یه چیزی تو مایه های تجارت تو بازی باشه مثه خرید و فروش بعضی مکانا مثه اساسین که پول میشه در آورد از کنارش اینطوری هم جالب میشه.

آره مثلا بیایم تهران بریم مرکز خرید تیراژه یا بیایم مشهد پیش تو بریم اون بازار بزرگه : دی

ممنون برای تاپیک .
حسین تو اون تاپیک یه بحثی شد بر سر Tali نشد ادامه بدیم به دلیل مسائلی که پیش اومد خواستم یاد آوری کنم منم عاشق اونم مخصوصا صداش با اینکه ماسک داشت شدیدا احساستم رو برانگیخت اون 2 تا جنس مونث دیگه هم زیاد مالی نبود همون اشلی بهتر بود .
در مورد بازی هم سفر به زمین یه ایده ی بسیار بسیار عالی بود که به نظر من جذابیت بازی رو چندین برابر میکنه . این جمله ی معروفش هم کشته منو
"2 میلیون کشته در روز اول,7 میلیون کشته ی دیگر تا آخر هفته"
به این میگن یک خین و خین ریزی واقعی : دی

vahidgame
29-12-2010, 03:50
مرسی حسین به خاطر تاپیک این ابر اثر

واقعا جمله قشنگی بود

سوما اگه قرار این بازی تو شماره 3 تموم بشه بهتره که تمامی پایانهای ممکنش به نوعی غم انگیز باشه یه پایان غمگین و تراژدیک داشته باشه تا پایان خوب....... .مثلا شپرد واسه نجلات دنیا بمیره(پس زمینشم یه آهنگ غمگین با یه ویولن سولو)
یا مثلا اون دختره تو بغل شپرد کشته بشه....... .

آره موافقم
اگه قراره تموم بشه باید پایان خیلی فوق العاده ای داشته باشه که تا مدت ها در موردش بشه صحبت کرد و به یاد همه ما عاشقان مس افکت بمونه
من که باز انتظار یه داستان فوق العاده با شخصیت پردازی بی نظیر از سلطان Bioware رو دارم

احتمالا اضافه میشن. مخصوصا این Wrex که خیلی محبوبه. منم مثل حسین اونو بسی دوس می دارم : دی

حسین تو اون تاپیک یه بحثی شد بر سر Tali نشد ادامه بدیم به دلیل مسائلی که پیش اومد خواستم یاد آوری کنم منم عاشق اونم مخصوصا صداش با اینکه ماسک داشت شدیدا احساستم رو برانگیخت اون 2 تا جنس مونث دیگه هم زیاد مالی نبود همون اشلی بهتر بود .
من توی شماره یک با اشلی فقط رومانس کردم و شماره دو هم فقط با Tali. آره این Tali شخصیت خیلی جالبی داشت....
البته مطمئنا چند تا شخصیت دختر جدید هم اضافه میشن که ممکنه برای رومانس تنوع ایجاد کنن و دست گیمر ها رو برای این کار بازتر کنن! : دی

+

تاریخ انتشار بازی صد در صد 2011 هستش؟
اگه قراره مثلا دسامبر 2011 تاریخ انتشارش باشه به ژانویه 2012 هم بیافته زیاد فرقی نمی کنه و کلا 2012 بیاد شاید جالبتر باشه...

hosseincode2008
30-12-2010, 11:43
اون guarts هستش چیه اسمش یادم رفت.اون گنده هه مثل تمساه هستش نگهش داشتم صداشو هم دوست داشتم ..میگه..شپرد.مطمئنم Wrex رو نديدي، اون نميگفت شپرد،‌ميگفت اگه من اينجا بميرم همشونو ميكشم! يه نكته اي هم كه جالب بود تو نسخه 2: اون مرحله اي كه به سياره Krogan ها رفته بوديم بايد فكر كنم براي جلب رضايت اونا يه مدت خاصي رو در كنار اون موجود شبيه مار زنده ميمونديم . اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده !

من خیلی سعی کردم با میراندا رومنس داشته باشم که نشد ولی از بخت بد ب اون جک دختر بود پسر بود شانسی زدن تو سیم هم رومانس کردن یکی نیست بگه اخه نفر نبود رفتی سراغ اون.حتما وقتي با هم دعوا كردن طرف جك رو گرفتي . اگه طرف ميراندا رو گرفته بودي با اون رومنس ميكردي و در اين صورت تنها چيزي كه از اين به بعد از جك ميشنيدي فقط يه كلمه دو حرفي بود: FU CK OFF

یه موضوعی که هست زیاد مطمئن نباشید که کاراکتر های قبلی تو این نسخه جدید باشن ! چون اگه دقت کنید اونها ممکن بود تو مس افکت 2 بمیرن ! پس مطمئن باشید تو مس افکت 3 زیاد کار نمیشه روشون . دقیقا مثل اشلی چون ممکن بود تو مس افکت 1 بمیره تو مس افکت 2 هم نبود و فقط یه تیکه میومد و میرفت ...

درکل زیاد رو شخصیت های قبلی حساب نکنید و مطمئن باشید اگر هم باشن خیلی کم حضور دارن ! اينو خيلي خوب اومدي . موافقم

حسین تو اون تاپیک یه بحثی شد بر سر Tali نشد ادامه بدیم به دلیل مسائلی که پیش اومد خواستم یاد آوری کنم منم عاشق اونم مخصوصا صداش با اینکه ماسک داشت شدیدا احساستم رو برانگیخت اون 2 تا جنس مونث دیگه هم زیاد مالی نبود همون اشلی بهتر بود . به همين مناسبت يكم از اطلاعات جانبي ميخوام ميگم D:
بين همه نژادها Quarian ها و مخصوصا همين Tali بيشترين تاثير رو ميشه گفت تو داستان داشتند، چون هم Geth ساخته اينها بود و هم مدركي كه Tali از ارتباط Saren با Matriach Benezia در اختيار شپرد گذاشت باعث به وجود اومدن ادامه داستان شد . توجه شما رو به همين صحنه از Mass Effect Universe دعوت ميكنم :

پروسه ي متقاعد كردن Council به خوبي پيش نميرود . Alliance نيز مدركي ندارد و Saren كه همه چيز را از طريق هولوگرام ميبيند به روياي Shepard ميخندد (...) Shepard از ان دو نفر ياد ميگيرد كه يك Quarian اخيرا وارد Citadel شده است . اين فرد از نژاد Quarian ها گفته ميشود مدركي در مورد ارتباط Saren با Geth دارد . متاسفانه اين Quarian توسط فردي به نام Fist اسير شده است ، او رئيس گروه خلافكاري محلي است كه قبلا براي Shadow Broker كار ميكرد اما الان براي كمك به Saren به انها خيانت كرده است .
با اضافه شدن Garrus ، فرمانده Shepard با يك Krogan با نام Wrex نيز اشنا ميشود كه فرديست جنگ ديده ، مزدور و شكارچي . Wrex توسط Shadow broker تغذيه ي مالي شده است تا Fist را بكشد . آنها به Chora's Den ، كلوب ‍Citadel ، حمله ميكنند و ميفهمند كه اين Quarian مدرك ارتباط Saren و Geth را براي Shadow Broker ميخواسته است و قرار بوده است طي ملاقاتي اين مدارك را به Fist بدهد ( اين Quarian هنوز تصور داشت Fist مامور Shadow Broker است ) ولي اين ملاقات يك تله است . كساني كه انتظار Quarian را ميكشند تا مدارك را از او بگيرند حال طرف Saren هستند . Shepard به محل ملاقات انها حمله ميكند و اين Quarian را كه نامش Tali'Zorah nar Rayya نجات ميدهد . Shepard ‌و تيمش Tali را به اتاق Ambassador Udina ميبرند .

Tali: "سياره ي Eden Prime يه پيروزي بزرگ بود ..."

مدركي كه Tali در اختيار داشت يك فايل صوتي بود كه او از يك Geth استخراج كرده بود . اين فايل صوتي شامل مكالمه اي بين Saren و Matriach Benezia است كه در آن اين دو نفر در مورد پيروزيشان در Eden Prime صحبت ميكنند . آنها همچنين به چيزي به نام Conduit نيز اشاره ميكنند و همچنين به بازگشت Reaper ها . Council سعي ميكند نسبت به Reaper ها بي تفاوت باشد اما باز هم نميتواند اين فايل صوتي را انكار كند . با اين مدرك Council سرانجام متقاعد ميشود و Saren از درجه Spectre ـي صلب ميشود .
در ميان تعجب همگان ، Commander Shepard اولين انسان Spectre كهكشان ميشود و حال ماموريتش اين است كه Saren را از بين ببرد . Captain Anderson از مقام فرماندهي Normandy انصراف ميدهد و سكان هدايت آن را به Shepard ميسپارد . نژاد Tali هم نژاد جالبيه . Geth رو طوري پيشرفته ساختن كه توسط خود اونها از سياره خودشون بيرون انداخته ميشن ! Tali هم مثل همه افراد نژاد خود به دليل كمبود منابع مجبوره وقتي به سن قانوني رسيد به سيارات و مكانهاي ديگه مهاجرت كنه و فقط وقتي ميتونه برگرده كه يه چيز با ارزش پيدا كرده باشه . اين شئ با ارزش رو Tali سعي كرد با همراه شدن با شپرد جستجو كنه، تو شماره 2 خود Tali اشاراتي به اين مسئله كرد كه متاسفانه خاطرم نيست . به خاطر اينكه Geth ساخته اين نژاد بود و سركشي كرد، Tali به همراه ساير هم نژادهاي خودش مورد بدبيني ساير نژادها قرار گرفت . درست مثل Asari كه به خاطر اين مسئله كه حاصل ازدواج يك Asari با هر نژاد ديگه مطمئنا يك Asari هست مورد بدبيني و كم لطفي ديگر نژادها قرار ميگيره ! تو يكي از مكالمات بازي بين دو نفر دكور در نسخه 2 به اين موضوع اشاره ميشه و بحثهاي خنده داري پيش مياد .
در مورد ماشيني بودن يا نبودن Tali و نژادش هم شبهه وجود داره و به خاطر همين بدبيني به وجود اومده همه فكر ميكنن زير ماسك اونها آهن و فلزات هستن . البته فكر كنم اين نظريه بعد از رومنس شپرد با Tali رد شده باشه !
من برم ME1 رو نصب كنم

Mass Effect Universe ، همه چيز در مورد مس افكت 1 و 2

Masoud King
30-12-2010, 12:59
حتما وقتي با هم دعوا كردن طرف جك رو گرفتي . اگه طرف ميراندا رو گرفته بودي با اون رومنس ميكردي و در اين صورت تنها چيزي كه از اين به بعد از جك ميشنيدي فقط يه كلمه دو حرفي بود: FU CK OFF
اونجا میگن اگه به مقدار کافی از اون قدرت ها داشته باشی میتونی بدون اینکه کسی ناراحت بشه هردو رو وفادار نگه داری.
کلا این جک همه کاراش خشن صورت میگیره... خیلی وحشی و بد دهنه : دی

اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده !
کاملا درسته :40:
کلا این صحنه رو یادم رفته بود... الان که گفتی یهو همشون اومد تو ذهنم
در مجموع اون صحنه ی دیدن رکس و اشلی از خوشایند ترین لحظات بازی بود... واقعا حس می کردی دلت برا این دو تنگ شده.

با میراندا خیلی حال نکردم... درسته کاراکتر جذابی بود ولی از اونا نبود که آدم تو نسخه سوم خیلی مشتاق دیدنش باشه.

Layken
30-12-2010, 15:03
مطمئنم Wrex رو نديدي، اون نميگفت شپرد،‌ميگفت اگه من اينجا بميرم همشونو ميكشم! يه نكته اي هم كه جالب بود تو نسخه 2: اون مرحله اي كه به سياره Krogan ها رفته بوديم بايد فكر كنم براي جلب رضايت اونا يه مدت خاصي رو در كنار اون موجود شبيه مار زنده ميمونديم . اگه گيمر بتونه تو اين مدت اون موجود رو بكشه، رئيس Krogan ها ميگه كه شپرد تو دومين نفري هستي كه تونستي نه تنها در مقابل اون دووم بياري بلكه اونو بكشي هم . بعدش هم ميگه كه اولين نفر و تنها نفر قبل از شپرد Wrex بوده
اره منظورم همین Wrex هستش دیدمش ندیده بودم که نمی گفتم دوسش دارم و نگهش داشتم.
کلا این رو تو همه ماموریتهام با خودم میبردم. اون منطقه هم دقیق یادم اومد. اون کرم بزرگ رو کشتیم.

مورد علاقه من هستش...
برو مس افکت 2 رو نصب کن سیواشو هم که داری بری پیشش سلام کنی بعد زود خداحافظی کنی به جای این که بگه
Goodbay میگه شپرد.:31:

در کل واسه من Tali ، Jack ، samara و اون تک تیراندازه مردن باقی همشون زنده و سرحال هستند..
و اگه اون طور که این جا میگین...

درکل زیاد رو شخصیت های قبلی حساب نکنید و مطمئن باشید اگر هم باشن خیلی کم حضور دارن !
اون موقع پس زیاد رو ی شخصیت های اصلی حساب باز نکنیم....که هم خوبه هم بد..

اونجا میگن اگه به مقدار کافی از اون قدرت ها داشته باشی میتونی بدون اینکه کسی ناراحت بشه هردو رو وفادار نگه داری.
کلا این جک همه کاراش خشن صورت میگیره... خیلی وحشی و بد دهنه : دی
نه باو طرف میراندا رو گرفتم اخه می خواستم رو مخش کار کنم که اصلا امار نداد...
راستی چرا این حرفارو تو تاپیک موقع بازی حرف نمیزدیم الان ریختیم اینجا...:31:

نژاد Tali هم نژاد جالبيه . Geth رو طوري پيشرفته ساختن كه توسط خود اونها از سياره خودشون بيرون انداخته ميشن ! Tali هم مثل همه افراد نژاد خود به دليل كمبود منابع مجبوره وقتي به سن قانوني رسيد به سيارات و مكانهاي ديگه مهاجرت كنه و فقط وقتي ميتونه برگرده كه يه چيز با ارزش پيدا كرده باشه . اين شئ با ارزش رو Tali سعي كرد با همراه شدن با شپرد جستجو كنه، تو شماره 2 خود Tali اشاراتي به اين مسئله كرد كه متاسفانه خاطرم نيست . به خاطر اينكه Geth ساخته اين نژاد بود و سركشي كرد، Tali به همراه ساير هم نژادهاي خودش مورد بدبيني ساير نژادها قرار گرفت . درست مثل Asari كه به خاطر اين مسئله كه حاصل ازدواج يك Asari با هر نژاد ديگه مطمئنا يك Asari هست مورد بدبيني و كم لطفي ديگر نژادها قرار ميگيره ! تو يكي از مكالمات بازي بين دو نفر دكور در نسخه 2 به اين موضوع اشاره ميشه و بحثهاي خنده داري پيش مياد .

اره اینجارو دقیق یادمه حتی همون زنه اساری که صدای شهره اقداشلو هم رو اون بود دو تا سوال میپرسه که باعث میشه اونجا تالی بمونه یا بره..که من در دو بار چک پویینت می خواستم رفتارشون رو ببینم که دیدم و عالی بود.

hosseincode2008
30-12-2010, 16:03
اره منظورم همین Wrex هستش دیدمش ندیده بودم که نمی گفتم دوسش دارم و نگهش داشتم.
کلا این رو تو همه ماموریتهام با خودم میبردم. اون منطقه هم دقیق یادم اومد. اون کرم بزرگ رو کشتیم.
حامد فكر كنم تو Grunt رو با Wrex قاتي كردي ! Wrex تو 2 اصلا از ياراي ما نبود و فقط در صورت انتقال سيو تو يكي از سياره ها ميبينيمش . اوني كه تو نگهش داشتي و دوسش داري Grunt هست .

برو مس افکت 2 رو نصب کن سیواشو هم که داری بری پیشش سلام کنی بعد زود خداحافظی کنی به جای این که بگه
Goodbay میگه شپرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ميخوام اول يه بار 1 رو برم بعد سيومو منتقل كنم و 2 رو برم تا واسه 3 آماده كنم . آخه من اولين بار سيومو منتقل نكرده بودم متاسفانه و به دلايلي ...

Khashayar King
31-12-2010, 08:51
سومين و آخرين نسخه سه گانه Mass Effect با تشکر از تایپک حوبت ! تا اونجایی که من میدونم این بحث سه گانه ، دیگه کلیشه شده و تقریبا همه کسانی که چنین حرفی زدن دارن

نسخه چهارمی هم میسازن ! و تا اونجایی که من اطلاع دارم Bioware چنین حرفی نزده ! تازه کلی هم در مورد نسخه های بعدی امیدواری داده بود !

شاید اطلاعات من غلط باشه ! در هر صورت ممنون !

نه دیگه گفتم سه گانه هست
همچنین این بازی چون رفته سمت زمین دیگه آخرش هست مطمئنا...

عجب استدلالی ... !

مربوط به سیو بازی هست ! اگه همرو نجات داده باشی همه تو ME 3 هم هستن مثل سیو من ! ولی آخر ME2 خیلی باحال بود !

----

ولی حال کردم واسه آخر بازی قصه میسازین ! :دی ! من که فک نکنم این Bioware مس رو ول کنه ! چون خودش گفته بود آینده خوبی در انتظار ME هست !

Masoud King
31-12-2010, 15:41
عجب استدلالی ... !
مطمئنا داستان شپرد باید تو زمین تموم بشه... همیشه زمین آخرین ایستگاه هستش.. خیلی واضحه اصلا نیاز به توضیح نداره.

نمیگم بعد از شماره سه دیگه مس افکت نمیاد... احتمالش زیاد هست که بعد از این نسخه باز هم شاهد بازی مس افکت باشیم ... چیزی که مشخصا قبلا هم گفته بودن داستان این سه گانه تو همین نسل تموم میشه...

من که فک نکنم این Bioware مس رو ول کنه ! چون خودش گفته بود آینده خوبی در انتظار ME هست !
فکر نکن مطمئن باش

Steps-Rap
21-01-2011, 18:07
آقا این که مسئولین mass effect گفتن بیش از 1000 نوع داستان واسه کسایی که سیو mass 1 , و 2 رو بازی کردن داریم ..
1-ینی مثلا مس 1 رو بازی کنی و سیوشو جدا نگه داری و مس 2 رو هم بازی کنی و سیشو جدا بزاری بعد سیو این دو تارو رو mass 3 بزاریم؟
2-یا این که حتما اول باید 1 رو بازی کنیو بعد سیوشو بزاری تو 2 بعد با همون سیو 2 منتقل کنیم به 3 ؟
چون من حال ندارم 2 رو از اول بازی کنم گفتم اگه حالت (1) باشه مس 1 رو هم بگیرم بازی کنم...

The Rover
21-01-2011, 18:21
آقا این که مسئولین mass effect گفتن بیش از 1000 نوع داستان واسه کسایی که سیو mass 1 , و 2 رو بازی کردن داریم ..
1-ینی مثلا مس 1 رو بازی کنی و سیوشو جدا نگه داری و مس 2 رو هم بازی کنی و سیشو جدا بزاری بعد سیو این دو تارو رو mass 3 بزاریم؟
2-یا این که حتما اول باید 1 رو بازی کنیو بعد سیوشو بزاری تو 2 بعد با همون سیو 2 منتقل کنیم به 3 ؟
چون من حال ندارم 2 رو از اول بازی کنم گفتم اگه حالت (1) باشه مس 1 رو هم بگیرم بازی کنم...

فکر کنم اینجوری باشه!
1 برید و سیوشو به 2 ایمپورت کنید بعد سیو 2 رو نگه دارید و به 3 ایمپورت کنید!
اما اگه 1 ندارید 2 رو با نیو گیم برید و سیو اونو به 3 ایمپورت کنید!
این ترکیب انتخاب ها مثل فال اوت هزاران سرنوشت و پایان مختلف رقم میزنه!

Steps-Rap
21-01-2011, 18:30
من که 2 رو 3 بار از اول بازی کردم تا به موفقیت رسیدم و همه رو زنده نگه داشتم و همه ی dlc هاشم بازی کردم...
ولی چون دیگه حال دوباره بازی کردن 2 رو ندارم گفتم اگه همون حالت 1 باشه که گفتم 1 رو هم میگیرم بازی کنم و سویو جفتشونو به 3 منتقل کنم.
ولی اگه اونجوری باشه که شما میگین دیگه بیخیال 1 میشم.

your_star
28-01-2011, 20:13
من تو نسخه یک فقط اون پسره رو از دست دادم و رکس زنده موند.با اشلی هم رمنس داشتم
تو دو گث و اون سیاهپوست مردن.با تالی رمنس داشتم(که عجیب ما رو گذاشت تو کف چون نشد صورتش که همیشه زیر هلمت هست رو ببینم:41:).یه بار هم با اون دختره که از پرورشگاه سربروس اومده بود رمنس داشتم(اون قسمت پرورشگاه داستانش انگار ماله بایوشاک بود!)اما دیگه پا نمیداد!
یه سوال:چه طور ممکنه شپرد تو نسخه 2 بمیره؟اگه اون ریپر رو زنده نگه میداشت میمرد؟

hosseincode2008
28-01-2011, 23:01
:37:
آقا من بدجوری تحت تاثیر قرار گرفتم:37: هر چند اینجا ماله نسخه 3 هست ولی من تاپیک 1 رو بالا نمیکشم و همینجا خودمو خالی میکنم :37:
امروز رسیدم Virmire رکس رو زنده نگه داشتم ولی Kaiden شهید شد :37: وای که وقتی اولین بار بعد از این مرحله رفتم نرماندی و وقتی رسیدم به جایی که همیشه Kaiden بود و اونجا رو خالی دیدم با اون موزیک فوق العاده ای که انگاری بایوویر مخصوص همین لحظه ساخته بود چقدر دلم سوخت :37: حالا تازه رکس زنده موند وگرنه من حتما غش میکردم :37::37:
به چون تو من بچه احساساتی ای نیستم تازه خیلی هم سنگ دلم ولـــــــــی... ولی :37::37::37:

Viren
29-01-2011, 12:28
یه سوال:چه طور ممکنه شپرد تو نسخه 2 بمیره؟اگه اون ریپر رو زنده نگه میداشت میمرد؟

ریپر که به هیچ وجه زنده نمیموند!:31:

اگه همه یاراش کشته میشن خودش میمیرد چون کسی نبود موقع پریدن به سفینه دستشو بگیره...

Masoud King
27-02-2011, 11:26
سلام

چنتا artwork واقعا قشنگ از Mass Effect

p3yman_xl
27-02-2011, 11:40
مســعودی برا من هـیلتر بود، آپـیـدم دوباره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3D17513182813549596486.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3D59172800157852567329.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3D03087799723925973399.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ewer.php%3Ffile%3D05140250115563910448.jpg)

دمــت

virus2009
27-02-2011, 11:58
سلام

چنتا artwork واقعا قشنگ از Mass Effect

ایول خیلی قشنگ بودن

از Wrex عکس اینجوری ندارید.....؟؟؟؟؟؟؟؟

manuelcalavera
27-02-2011, 13:13
امیدوارم ملکه Rachni ها هم به کمک ِ سپرد بیاد . اون مسیجی که از طریق ِ اون دختره به شپرد میده و تشکر میکنه میتونه معنی دار باشه

Masoud King
08-04-2011, 11:31
Mass Effect 3 در شماره بعدی مجله GI

این شماره از مجله در 12 صفحه به اطلاعات و تصاویر بازی می پردازد.

تصویر کاو مجله:

hosseincode2008
08-04-2011, 13:32
ويرايش شد
حذف شود

marmolak kocholo
08-04-2011, 15:27
بچه ها این اطلاعاتی از بازی Mass Effect هست که در مجله ی Game Informer آورده شده :
(حسین گفت یکی اینو ترجمه کنه ما هم گفتیم چشم:40:)
اخطار: بعضی از جاها ممکنه اشاره ای به داستان داشته باشه، مواظب باشید !!

1. بازی با Sheperd در روی زمین شروع میشه

2. شپرد به خاطر وقایع Arrival مورد محاکمه قرار گرفته

3. در حین محاکمه Reapear ها حمله می کنند.

4. شپرد برای پیدا کردن متحدان به نرماندی فرار می کنه و با سربازان Reaper نیز جنگ خواهد داشت

5. هم تیمی هاتون شامل: Liara، Ashley/Kaiden، Garrus و James Sanders خواهند بود

6. طبق عکس درون مجله Ashley با موهای افتاده هست

7. ظاهرا این اشخاص نیز تایید شدن (شاید جزو هم تیمی هاتون نباشن):ا Wrex, Mordin, Legion, و Anderson

8. اگه شما از scartch بازی رو شروع کنید بازی برای بهتر تصمیم گیری شما وقاعیه گذشته در Mass Effect رو نشون میده

9. Illusive نقش بزرگی رو در بازی داره

10. Cerberus هم اومده تا شپرد رو بکشه

11. عناصری که یک بازی RPG باید داشته باشه پیشرفته تر شده

12. آزادی عمل در مهارت های کاراکتر بیشتر شده

13. نمایش درختی مهارت کاراکتر نیز بزرگ تر شده

14. قدرت ها چندین بار کامل خواهد شد نه فقط یک بار

15. اسلحه ها شبیه همان اسلحه های Mass Effect 2 هستند

16.تجحیزاتی که شما برای اسلحتون بر میدارید مثل Barrels و Scope در ظاهر و عملکرد اسلحتون تاثیر مزاره

17. همه ی کلاس ها می توانند بدون مانع از سلاح ها استفاده کنند.

18. تو حمل تعداد اسلحه ها محدودیت اعمال شده.

19. سربازها می تونن تمام اسلحه ها رو یکجا حمل کنند.

20. Adept، Engineer و Sentinal به احتمال زیاد به دو اسلحه محدود می شوند، در صورتی که شما Vanguard یا Infiltrator باشید میشه 3 تا.

21. پایان های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده!

22. متحدان یا کسایی که شما در تیمتون وارد می کنید و با اون ها صمیمی میشید، در پایان بازی می تونه تاثیرگذار باشه.

23. بازی بخش مولتی پلیر نخواهد داشت!!!

منبع:

شدیدا منتظر این نسخه هستم...

Masoud King
08-04-2011, 19:55
حسین دیدی گفتم اشلی بر می گرده ... ای جان : دی

7. ظاهرا این اشخاص نیز تایید شدن (شاید جزو هم تیمی هاتون نباشن):ا Wrex, Mordin, Legion, و Anderson
Wrex که جز تیم نباشه فایده نداره... اون لحظه ملاقاتش تو نسخه دوم خیلی عالی بود...واقعا آدم احساس میکنه یکی از دوستای قدیمیش رو دیده. این شخصیت پردازی بازی واقعا عالیه. مخصوصا اشلی : دی

neon_91
08-04-2011, 20:18
بچه ها این اطلاعاتی از بازی Mass Effect هست که در مجله ی Game Informer آورده شده :
(حسین گفت یکی اینو ترجمه کنه ما هم گفتیم چشم:40:)
اخطار: بعضی از جاها ممکنه اشاره ای به داستان داشته باشه، مواظب باشید !!

1. بازی با Sheperd در روی زمین شروع میشه

2. شپرد به خاطر وقایع Arrival مورد محاکمه قرار گرفته

3. در حین محاکمه Reapear ها حمله می کنند.

4. شپرد برای پیدا کردن متحدان به نرماندی فرار می کنه و با سربازان Reaper نیز جنگ خواهد داشت

5. هم تیمی هاتون شامل: Liara، Ashley/Kaiden، Garrus و James Sanders خواهند بود

6. طبق عکس درون مجله Ashley با موهای افتاده هست

8. اگه شما از scartch بازی رو شروع کنید بازی برای بهتر تصمیم گیری شما وقاعیه گذشته در Mass Effect رو نشون میده

9. Illusive نقش بزرگی رو در بازی داره

10. Cerberus هم اومده تا شپرد رو بکشه

12. آزادی عمل در مهارت های کاراکتر بیشتر شده

14. قدرت ها چندین بار کامل خواهد شد نه فقط یک بار

15. اسلحه ها شبیه همان اسلحه های Mass Effect 2 هستند

16.تجحیزاتی که شما برای اسلحتون بر میدارید مثل Barrels و Scope در ظاهر و عملکرد اسلحتون تاثیر مزاره

17. همه ی کلاس ها می توانند بدون مانع از سلاح ها استفاده کنند.

18. تو حمل تعداد اسلحه ها محدودیت اعمال شده.

19. سربازها می تونن تمام اسلحه ها رو یکجا حمل کنند.

20. Adept، Engineer و Sentinal به احتمال زیاد به دو اسلحه محدود می شوند، در صورتی که شما Vanguard یا Infiltrator باشید میشه 3 تا.

21. پایان های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده!

22. متحدان یا کسایی که شما در تیمتون وارد می کنید و با اون ها صمیمی میشید، در پایان بازی می تونه تاثیرگذار باشه.

منبع:

شدیدا منتظر این نسخه هستم...

خیلی ممنون از اطلاعات مهیج دیگه نمیشه برای این بازی صبر کرد.برگشت cerbures نکته مهمی است که به مهیج شدن بازی کمک می کنه.من فکر کنم تصمیم آخری که تو مس2 گرفته شده تاثیر خیلی مهمی تو مس3 داشته باشه برخلاف مس1.با توجه به این که cerbures دشمن شپرد خواهد بود منهدم کردن پایگاه collector ها همراه تکنولوژی reaper ها تصمیم درستی است:27:

hosseincode2008
08-04-2011, 21:16
حسین دیدی گفتم اشلی بر می گرده ... ای جان : دیعكس جديدشو پيشنهاد ميكنم نبين به هيچ وجه ! هاته هاته ميسوزي
در ضمن مسعود خيلي در مورد اومدن به زمين مطمئن بودي اينطور كه معلومه زمين فقط Prologue هست :27:
داره يه روز ميگذره هنوز اون درخواست حذف شدن پست سر جاشه :13:

The Rover
09-04-2011, 09:14
اینجا هیشکی منتظر kaiden نیس؟ :20:
همه فقط از اش حرف میزنن

Masoud King
09-04-2011, 12:49
اینجا هیشکی منتظر kaiden نیس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه فقط از اش حرف میزنن
اونکه خدا بیامورز شد رفت
آخه تو نسخه اول باید یا اشلی رو نگه داری یا kaiden که از اشلی نمیشه گذشت ( البته اگه درست یادم باشه)

The Rover
09-04-2011, 14:29
اونکه خدا بیامورز شد رفت
آخه تو نسخه اول باید یا اشلی رو نگه داری یا kaiden که از اشلی نمیشه گذشت ( البته اگه درست یادم باشه)
درسته،اما همین اتفاق شاید تو بازی خیلیا واسه اشلی افتاده باشه
یعنی همتون kaiden شهید کردین؟ :13:

virus2009
09-04-2011, 17:49
یعنی همتون kaiden شهید کردین؟ :13:

:31::31:
90 درصد

vahidgame
09-04-2011, 20:15

امیدوارم واقعا همچین چیزی باشه چون قرار بود عناصر RPG اون حتی از شماره 2 هم کمتر بشه!
اگه RPG اونو بیشتر کنن خیلی جالب میشه و دیگه در این زمینه ازش انتقاد نمیشه آخه شماره قبلی رو بعضی ها فقط اکشن حساب می کنن و میگن RPG نیست!

کار خوبی کردن
درسته به نوع بازی می خوره که مولتی پلیر داشته باشه ولی نمی دونم کلی بایوور اصلا به بازی هاش نمی خوره مولتی پلیر داشته باشن. یعنی همون بخش داستانی بازی جوری ساخته میشه که هر کی براش وقت خیلی زیادی می ذاره و همون بخش رو هر کی بازی کنه راضی میشه

درسته،اما همین اتفاق شاید تو بازی خیلیا واسه اشلی افتاده باشه
یعنی همتون kaiden شهید کردین؟
اکثرا اشلی رو زنده نگه داشتن
این قضیه اشلی هم که مسعود و حسین میگن از جای دیگه آب می خوره : دی

Steps-Rap
09-04-2011, 20:17
کاش thane هم باشه...
اگه فقط این چند تا شخصیت توش باشن پس بقیه ی هم تیمی هامون چی میشن؟کلی زور زدیم زنده نگهشون داریم.

hosseincode2008
09-04-2011, 20:43
درسته به نوع بازی می خوره که مولتی پلیر داشته باشه ولی نمی دونم کلی بایوور اصلا به بازی هاش نمی خوره مولتی پلیر داشته باشن. یعنی همون بخش داستانی بازی جوری ساخته میشه که هر کی براش وقت خیلی زیادی می ذاره و همون بخش رو هر کی بازی کنه راضی میشه
به گيم پلي بازي ميخوره مولتي پلير ولي به هيچ چيز ديگش نه . بايووير كلا حساب همه چي دستش هست يا بازي سينگل شاهكار ميسازه يا بازي ممو شاهكار ( احتمال Old Republic رو ميگم ! ) ... نه هر دو متوسط

اگه فقط این چند تا شخصیت توش باشن پس بقیه ی هم تیمی هامون چی میشن؟کلی زور زدیم زنده نگهشون داریم.
اينكه تو اين مجله اسمهايي برده شده به اين معني نيست كه فقط و فقط همين ها حضور خواهند داشت . مطمئنا همونطوري كه اكثر كاراكتر هاي مهم نسخه 1 تو 2 هرچند كوتاه بودند تو 3 هم همينطوري ميشه...

یعنی همتون kaiden شهید کردین؟
من كيدن رو هم دوست داشتم و ميتونيد انعكاسش رو تو پست تخليه ـم ببينيد D: ولي حيف كه بايد بين "دوست داشتني" و "دوست داشتني جيگر" يكي رو انتخاب كرد !

Masoud King
11-04-2011, 08:48
اسکن های با کیفیت بالا هم رسید:

خیلی جالبن حتما بخونید

vahidgame
11-04-2011, 14:05
تنها مسئله ای که یکمی نگران کننده ست اینه که بایوور داره بازی هاشو خیلی سریع می سازه و کاملا برعکس بازی های قبلیش عمل می کنه
الان برای ساخت مس افکت 3 چه قدر وقت بوده؟ حداکثر 1.5 تا 2 سال که برای یه بازی این سبک زمان زیادی نیست!
اگه قراره مثلا این دیگه آخرین شماره مس افکت باشه که دیگه اصلا کار درستی نیست که امسال منتشر بشه و می تونستن بیشتر براش وقت بذارن!
تازه جالبه در خلال ساخت شماره 3 کلی هم dlc داستانی منتشر شده
به هر حال امیدوارم بازی واقعا شماره 3 باشه نه همون شماره 2 با یکمی تغییر و این مدت کم ساخت بازی توی کیفیت بازی اثر نذاره

Masoud King
11-04-2011, 16:03
نگاه کن وحید... یه سری عناصر بازی در حد بسیار عالی هست...مثه داستان و گرافیکش
میمونه گیم پلی... سیستم نبرد ها یا اومدن این کلاس های جدید تو نسخه و دوم و بهبود شوتر بازی واقعا عالی شد و به قول Hudson تو این زمینه با بهترین شوترها مقایسه میشه. داشتم این اسکن ها رو می خوندم که نوشته بود " دشمنان تهاجمی تر شده و مثه نسخه قبل تنها با کاور گرفتن و شلیک چند گلوله با شما پیکار نمیکنن. هر کدام در میدان نبرد وظیفه ای دارند. مثه مهره های شطرنج و برای حمله از تاکتیکهای گروهی و ویژه خود بهره می برند." بعدش Hudson گفته بود این موضوع یه چیز استاندارد برا بازی های شوتره ولی مس افکت که از اول سیستم نبردش شوتر به اون معنا نبود و داره این بهبود و ها و پیشرفت رو با نسخه سوم کامل میکنه. همچینی melee attack ها نقش پر رنگ تری تو بازی دارند و هر کلاس یه دونه مخصوص خودش رو داره.
بعدش گفتن بازی با داشتن همون اکشن نسخه دوم,عناصر نقش آفرینیش هم بیشتر میشه.
در ضمن بازی از نسخه دوم هم سخت تر میشه...
یه هم پیمان جدید هم عکسش رو زده بود که قدرتمند به نظر میومد و البته مونث بود.
یه جا نوشته بود " چرا ایلوسیو من از سربروس برای جستجو و گرفتن شپرد استفاده میکنه؟ " تو جوابش هم نوشته بود تا وقتیکه بازی نکنین متوجه نمیشین : دی
یه سری دشمنان جدید هم تو بازی هستن.
این عکس اشلی هم واقعا عالی بود... این چند وقته مثه اینکه بهش خوش گذشته : دی

خلاصه اینطور که من فهمیدم داستان بزرگتر و نبردهای بزرگ تر و انتخاب های بیشتر در انتظارمونه...

p3yman_xl
11-04-2011, 16:41
یه سری عناصر بازی در حد بسیار عالی هست...مثه داستان و گرافیکش
دقیقاً ..
عناصری مثل داستان ( از قبل نوشته شده ) و گرافیک بازی ( موتور بازی لایسنس اپیک هست و دیگه تیم سازنده نیازی نداره از نو موتور کد نویسی کنه و وقت بذاره روش ) .. الان تمرکز تیم روی گیم پلی و داستان سرایی هست به نظر من.. در ضمن فراموش نکنیم بازه زمانی 2 سال زمان کمی نیست؛ دیدیم که بازی Assassins Creed 2 چه بازی از آب در اومد و چقدر فوق العاده بود .. ( تغییر کامل محیط تقریبا محدود بازی اول به محیط بسیار بزرگ و زیبای ایتالیای قرن 15 در بازی دوم.. )
فکر میکنم به خاطر کیفیت عالی بازی های این شرکت توقعاتمون هم از این تیم بسیار بالا رفته .. در کل این بازی GOTY 2011 خواهد بود! :40:

The Rover
11-04-2011, 18:29
وحید هم تقصیری نداره
تجربه نه چندان جالب دراگن ایج 2 باعث شده خیلی محتاطانه تر برخورد کنه
(همین حرفا رو وحید درباره 2 میزد :31:)

M A X I M U M
11-04-2011, 19:59
فرمانده شفرد تا کنون دوبار کهکشان را نجات داده است اما داستان نسخه آخر این سه گانه کاملا متفاوت است. مواجه شدن با این خطر جدید می تواند آخرین روزهای حیات شفرد باشند و یا بهترین روزهای زندگی او !
زمین در معرض نابودیست و تمامی تمدن ها در خطر بزرگی هستند. در کهکشانی به این عظمت تنها یک نفر هست که میتواند گروهی از موجودات و انسان ها رو متقاعد کند و آنهاهارا سالم از خطرات مختلف بیرون بیارورد و ان یک نفر هم کسی نیست جز فرمانده شفرد از نورماندی SR-2
ریپرها موجودات و یا بهتر بگوییم چیزهایی هستند که راجب آنها هیچ نمیدانیم هر آنچه تاکنون در مس افکت دیدیم موجودات اورگانیک بودند که در موردشان میدانستیم و اطلاعات کافی داشتیم و یا موجودات نون اورگانیک که باز هم انهارا می شناختیم و میدانستیم از کجا میایند ...
میلیون ها سال پیش موجوداتی بسیار پیشرفته و متمدن در کهکشان زندگی می کردند و بخاطر تلاش و دانش خود توانسته بودند به سطح بالایی از علم و درک برسند. این موجودات که به نام پرومتئان ها شناخته می شدند به شکلی عجیب و در مدتی کوتاه نابود شدند . سال ها بعد که اثاری از زندگی آنها بدست آمد هر انچه از انها باقیمانده بود نشاندهنده تحقیقی بود که روی شناخت موجوداتی بزرگ و قدرتمند انجام شده بود. موجودات بعدی که میلیون ها سال بعد پس از نابودی کامل کهکشان بوجود آمدند این مدارک را پیدا کردند تا اولین سوال نهفته در ذهن همگان جواب داده شود چه کسی مس ریلی های کهکشان را ساخته است ؟ ریپــــرها
اما کسی نمیدانست این موجودات چیستند و از کجا آمدند و مهم تر از همه اکنون کجا هستند سال ها تحقیق و بررسی از سیاره های مختلف و درگیری انسان در این زمینه باعث بدست آمدن نتایج خوبی شد این نتایج نشان میداد این ریپرها بودند که موجودات نسل قبل را نابود کردند اما چرا ؟ ریپرها اجازه میدادند در یک بعد زمانی موجوداتی مختلف در کهکشان زندگی و پیشرفت کنند سپس به آنها همه جانبه حمله می کردند و پس از کشتن و پاک سازی آنها هر انچه آنها انجام داده بودند را برای خود و منافع خود برمیداشتند
اولین گزارش هایی که در ایلیوم منتشر باعث حیرت همگان شد و همه از خود می پرسیدند آیا روزی باز هم ریپرها خواهند آمد ؟
و امروز در سر در مرکز تحقیقاتی Project در افزونه Arrival بازی ME2 تنها 26 دقیقه به شروع یورش ریپرها به کهکشان مانده است ...

دشمنان دیروز ، دوستان امروز

شما گیمرها که مطمئنا از ذره ذره شاهکار بی بدیل مس افکت لذت بردید خوب یادتان است که برای جذب نیروهای مختلف به سرتاسر کهکشان سفر کردید تا از آنها در ماموریت خطیر خود استفاده کنید اما در مس افکت 3 این به تنهایی کافی نخواهد بود زیرا که اندازه این خطر بسیار بسیار بزرگتر است.
شما وظیفه دارید تمام تمدن ها را متحد کنید و با نقشه ای عالی راهی برای متوقف کردن یورش ریپرها پیدا کنید.
در کهکشانی که هیچ نژادی دوست ندارد حاکمیت ریپرها را ببیند دوستی و حمایت کامل از یک نژاد کاری عاقلانه به نظر نمی رسد چرا که هر کس جان دارد و جان شیرین بسیار خوش است !
به جز این دوحالت داستان بی نظیر و خارق العاده و خارج از توصیف بازی نگاهی زیبا به این مسئله دارد که هر نژادی به هر شکلی که به شفرد کمک خواهد کرد باید خطر مقابله با قدرتی بزرگتر را قبول کند زیرا انتظار آن می رود نژادهایی برای حفظ زندگی خانواده، تمدن، دوستان و علایق و تمام چیزهایی که در این سال ها با تلاش بدست آوردند دست همکاری به دشمن قدرتمند دهند. دشمنی که کلمه دشمن نمی تواند به تنهایی قدرتش را توصیف کند.
برای مثال : از آنجاییکه شفرد به کمک های زیادی نیاز دارد نمی توان در قبال نژادهای خاموش و گوشه گیر که خود را از جنگ دور نگه میدارند بی تفاوت باشد زیرا که هر کمکی می تواند قطره ای امید باشد در این دریای مشکلات و این قطره قطره امید شاید بتواند زندگی را که در این سال ها ساختیم نجات دهد (صحنه اخر فیلم ارباب حلقه ها : بازگشت پادشاه سال 2003 رو به یاد بیارید که تمامی انسان با وجود ترسشون از پناهگاه بیرون میان و متحد میشن و به کمک گوندور میان و با آهنگی حماسی قدرت اتحاد به رخ همگان کشیده میشه شاید در مس افکت 3 ما به چنین اتحادی نیاز پیدا کنیم)
در یکی از مراحل فرمانده شفرد به سیاره زندگی سالارین ها می رود تا از آنها درخواست کمک کند اما آنها را نابود شده و از پا درآمده پیدا می کند و می فهمد که دلیل آن ارتباط آنها با پروژه و سلاح کشتار جمعی ژنوفیج است و به نوعی انتقام از طرف گروگان ها محسوب می شود.
مورد مشابه کوارین های تبعید شده هستند که میخواهند از این موقعیت استفاده کنند و سرزمین های خود را که در سال های دور توسط Geth ها درنوردیده شده و از آن بیرون انداخته شدند پس بگیرند.
با توجه به پیروزی های سریع ریپر ها و فشاری که بر روی شفرد وجود دارد او باید این مشکلات بین نژادها را بررسی و سعی کند آنها را حل کند تا به کمک آنها و منابع که بسیار به آنها نیاز پیدا خواهد کرد امیدوار باشد.
فکر این را که با چند ماموریت کوتاه می توانید وفاداری نژادهای مختلف را داشته باشید از ذهنتان بیرون کنید زیرا که این مشکلات ذره به ذره از اولین سری مس افکت ساخته شده است و گاها خود شفرد نیز با تصمیماتش در انها نقش داشته است پس حل این مشکلات پیچیده آسان نخواهد بود.
به قول هادسون : همینطور که پیش می رویم و با این مشکلات بزرگ مواجه می شویم می توانی فکرش را بکنی تو تمام آنها را متقاعد کنی و آنها پشت تو بایستند ؟ شاید از بعضی لحاظ این غیرممکن باشد و شاید تو حتی نتوانی تصمیم بگیری بهترین انتخاب چیست

در پایان شفرد به هر کس که پیشنهاد کمک می کند نیاز دارد. کمی از این کمک توسط دوستان قدیمی فراهم خواهد شد و کمی هم از منابع اطلاعاتی جدید که شما را غافلگیر خواهند کرد.
هر گروهی که پشت شفرد درآیند باید بدانند که قرارداد خطری بزرگ را امضا کرده اند. به جز خطر کردن روی کارکنان و خدمه نورماندی شاید شفرد مجبور شود نسلی را قربانی کند تا به جــــنـــگ پایان بخشد.

منبع : مجله Game Informer May 2011 + کمی تحلیل
مترجم : Дttractive ζ

Layken
11-04-2011, 21:07
شما گیمرها که مطمئنا از ذره ذره شاهکار بی بدیل مس افکت لذت بردید خوب یادتان است که برای جذب نیروهای مختلف به سرتاسر کهکشان سفر کردید تا از آنها در ماموریت خطیر خود استفاده کنید اما در مس افکت 3 این به تنهایی کافی نخواهد بود زیرا که اندازه این خطر بسیار بسیار بزرگتر است.ممنون از دوست عزیز بابت ترجمه خوبی که قرار دادند...مطالب خیلی خوبی اشکار میشه...
از جمله من خودم شخصا نگران این موضوع بودم که داستان بازی باز به پیدا کردن دوست و یار کشیده بشه چیزی که در دو قسمت قبلی دیگه به اوج زیبایی خود رسیده بود و روند تکراریش در قسمت سوم کمی برای خود من خوشایند نبود الان خب برای خود من این موضوع خوشاینده که دیگه پیدا کردن نیرو به این موضوع ختم نشه که بریم حرف بزنیم قانع کنیم با خودمون بیاریم...همونطور که گفته این به تنهایی کافی نخواهد بود که خیلی هیجان انگیزه...
شاید از جمله تنها بازی هایی باشه که انتظار زیادی از گرافیک نخواهم داشت چون فقط داستان برام مهمه گیم پلی همون روند قسمت دومش حتی اگر تکراری هم باش باز بسیار جذاب خواهد بود این که جوهره نقش افرینی پررنگ تر خواهد شد خوبه عالی میشه ولی امیدوارم اکشنشو کم رنگ نکنه.....
ولی همین که بازی به زمین کشونده شده خودش خیلی خوبه اصلا تنهایی یه داستان هستش کهکشان با تمام بزرگیش یک جور احساس خفگی همیشه برای خود من داشته تو بازی ها ولی زمین با کوچک بودنش نسبت به فضا برام خیلی بزرگ بوده و حس خاص خیلی خوبی داره.....کره زمین در یک هفته ای که رو به کشته شدن نزدیک 7 میلیون نفر خواهد کشید شاهد جولانگری های شپرد خواهد بود:40:

Dark Soul
11-04-2011, 22:11
چقدر اشلی طرفدار داره؟هیچکس حرفی از لیارا نمی زنه گفتم با این پست یادی ازش کنم!
من که با لیارا رومنس داشتم ...لیارا از اشلی و میراندا زیباتره و شخصیت اروم و دوست داشتنی داره... عاشق صداشم
+
هرچند هیچوقت نفهمیدم چرا در نسخه دوم با میراندا رومنس نکرد اما بخاطر لیارا زیاد جدی نگرفتم در ضمن با اون دستیارشم میشد رومنس کرد اونم بد چیزی نبود!

M A X I M U M
12-04-2011, 12:27
شما Rachni Queen را نکشتید و اجازه دادید زنده بماند، شما اشلی را نجات دادید، شما مقر کالکترها را به Illusive Man دادید و شاید ... و شاید شما هیچ کدوم را انجام ندادید !!

بایوویر کشتی غول پیکر Mass Effect را به شکلی زیبا حرکت می دهد و این کشتی که زمان زیادی است سفر خود را آغاز کرده دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مسیر حرکت این کشتی همواره ثابت بوده است اما گیمرها به انتخاب خودشان و تصمیماتی که گرفته اند جزئیات را عوض کرده اند. نتیجه این بوده که انبوهی از دوستداران این بازی تصور خاص و مورد علاقه خود را در مورد شخصیت فرمانده قهرمان و دلاور نورماندی SR-2 ، شفرد ساخته اند و با آن ارتباط برقرار کرده اند و نقشی اساسی در اتفاقات داستان کل Mass Effect داشته اند.
زن یا مرد ، پاراگورن یا رنگید ، سرباز یا آدپت شخصیت شفرد با بسیاری از تصمیمات در نسخه های یک و دو تراش خورده و ساخته شده است. با اینکه این تصمیمات کم و بیش کهکشان را تحت تاثیر قرار داده است اما شما کاری نتوانستید انجام دهید که ذره ای از صحنه غم انگیز شروع نسخه سوم این بازی مرحله The Reapers have arrived کم شود. جنگی همه جانبه و بی نظیر در مقابل این نیروهای ماشینی با ادراک قدرتمند در کنار جواب دادن به تمام تصمیمات و کارهایی که تا کنون انجام داده اید شروع خواهد شد و به گیمر اجازه خواهد داد انعکاس حقایقی را ببیند که در دل داستان Mass Effect از شروع تا کنون نهفته مانده است.

خوش آمدگویی به یک اسطوره

داستان از زمین با فرمانده شفرد شروع می شود که در مقابل اتهامات و سوال و جواب های مرتبط با اتفاقات افزونه نسخه دوم بازی Arrival قرار گرفته و درگیر است. تنها چند ماه از ماموریت Suicide و حمله به مقر کالکترها گذشته است اما اعضای Alliance ها هنوز هم به ادعای شفرد مبنی بر حمله قریب الوقوع از جانب ریپرها باور ندارند. با وجود اینکه گیمرها در طول نسخه های اول و دوم بازی دست و پا شکسته ریپرها را شناخته اند و در مقابل آنها و یا سربازانشان ایستاده اند و تجربه کسب کرده اند ساکنان کهکشان ریپرها را افسانه ای قدیمی تلقی می کنند که واقعی ندارد !
اما زیاد طول نمی کشد که این باور ها تغییر می کند. سفینه جنگی عظیم الجثه ی ادراکی کاملا پیشرفته بر فراز زمین ظاهر می شود و بصورت سیستماتیک تمامی نقاط حیاتی را به راحتی تصرف می کند.
" این با نمایان شدن چیزهایی در نقاط مختلف زمین آغاز می شود - نیویورک ، لندن و ژاپن اولین قربانیان هستند و شما اتفاقات را نگاه می کنید. هادسون به شفرد می گوید : از پنجره بیرون رو نگاه کن بالاخره اومدن !
درست است که شفرد می دانست این اتفاق میفتد اما زمانی وجود ندارد که جواب هادسون را بدهد و بگوید : من بهت گفته بودم، به کنسول گفته بودم.
هماهنگی، سرعت، قدرت، نقشه، مانور، تاثیر و شدت حملات ریپرها استثنایی، خارق العاده و کشنده است. این جنگی نیست که ساکنان زمین برای آن آماده شده باشند - درست مانند جنگی که با یک حمله حساب شده در زمان مقرر باعث شد Sovereign در پایان نسخه اول نابود شود و آن فقط تنها یک ریپر بود. حالا صدها ریپر به زمین نزدیک می شوند و منظومه های مختلف کهکشان را محاصره می کنند.
" این یک یورش همه جانبه برنامه ریزی شده است که شفرد تمام این مدت میخواست آن را متوقف کند.
ذره ذره غم و اندوه بخاطر این اتفاق در صورت و وجود فرمانده قدرتمند نورماندی پیداست
هادسون می گوید : اونا تقریبا زمینو گرفتن و دارن اماده میشن بقیه نقاط کهکشان رو هم بگیرن

این تقریبا یک جنگ کهکشانی تمام عیار در Mass Effect 3 است.

منبع : مجله Game Informer May 2011 + کمی تحلیل

Killzone2
12-04-2011, 13:24
واقعا باید به Bioware تبریک گفت و گویا باز داره یک شاهکار بزرگتر از قبل میسازه! اینطور که انتظار میره باید داستان این شماره از شماره دوم بهتر و بزرگتر و پر محتوا و پرشاخه تر که حتما هم هست و عناصر مهم در بازی که هر کدوم بودنش یک نکته مثبت هست و همینطور اگر کمی از اکشن بازی کم کنه و به جنبه RPG اون متمایلش کنه بهتره. در شماره دوم بیشتر اکشن بودن برای بازیباز مطرح بود تا یک نقش آفرینی !
میراندا هم که شخصیت بسیار جالب و خوب هسته من که واقعا از شخصیتش لذت میبرم! که این شماره نیز همراه فرمانده شفرد با سایر گروه هست.جنگ عظیمی در این شماره هست که زیبایی های اون میتونه جزو بهترین ها باشه.

neon_91
12-04-2011, 18:43
چقدر اشلی طرفدار داره؟هیچکس حرفی از لیارا نمی زنه گفتم با این پست یادی ازش کنم!
من که با لیارا رومنس داشتم ...لیارا از اشلی و میراندا زیباتره و شخصیت اروم و دوست داشتنی داره... عاشق صداشم
+
هرچند هیچوقت نفهمیدم چرا در نسخه دوم با میراندا رومنس نکرد اما بخاطر لیارا زیاد جدی نگرفتم در ضمن با اون دستیارشم میشد رومنس کرد اونم بد چیزی نبود!

منم تعجب می کنم لیارا به نظر منم رمانتیک تر و جذاب تره.
شما برای رمنس داشتن باید با طرف حرف بزنی اگه قبل ماموریت اصلی با تالی رمنس داشتی(شخصیت های دیگر رو نمی دونم)می تونی بعد پایان آخرین ماموریت باهاش کات کنی و بری سراغ میراندا(البته اگه در طول ماموریت ها باهاش حرف زده باشی)

آقا کسی عکسی از اشلی ورژن mass effect3 نداره بزاره اینجا دوستان خیلی تعریف می کنن:31:

vahidgame
13-04-2011, 17:43
نگاه کن وحید... یه سری عناصر بازی در حد بسیار عالی هست...مثه داستان و گرافیکش
میمونه گیم پلی... سیستم نبرد ها یا اومدن این کلاس های جدید تو نسخه و دوم و بهبود شوتر بازی واقعا عالی شد و به قول Hudson تو این زمینه با بهترین شوترها مقایسه میشه. داشتم این اسکن ها رو می خوندم که نوشته بود " دشمنان تهاجمی تر شده و مثه نسخه قبل تنها با کاور گرفتن و شلیک چند گلوله با شما پیکار نمیکنن. هر کدام در میدان نبرد وظیفه ای دارند. مثه مهره های شطرنج و برای حمله از تاکتیکهای گروهی و ویژه خود بهره می برند." بعدش Hudson گفته بود این موضوع یه چیز استاندارد برا بازی های شوتره ولی مس افکت که از اول سیستم نبردش شوتر به اون معنا نبود و داره این بهبود و ها و پیشرفت رو با نسخه سوم کامل میکنه. همچینی melee attack ها نقش پر رنگ تری تو بازی دارند و هر کلاس یه دونه مخصوص خودش رو داره.
بعدش گفتن بازی با داشتن همون اکشن نسخه دوم,عناصر نقش آفرینیش هم بیشتر میشه.

دقیقاً ..
عناصری مثل داستان ( از قبل نوشته شده ) و گرافیک بازی ( موتور بازی لایسنس اپیک هست و دیگه تیم سازنده نیازی نداره از نو موتور کد نویسی کنه و وقت بذاره روش ) .. الان تمرکز تیم روی گیم پلی و داستان سرایی هست به نظر من.. در ضمن فراموش نکنیم بازه زمانی 2 سال زمان کمی نیست؛ دیدیم که بازی Assassins Creed 2 چه بازی از آب در اومد و چقدر فوق العاده بود .. ( تغییر کامل محیط تقریبا محدود بازی اول به محیط بسیار بزرگ و زیبای ایتالیای قرن 15 در بازی دوم.. )
البته دوستان توجه کنید که این سبک قضیه اون فرق داره و توی پست قبلیم هم اینو گفتم
وگرنه اگه مثلا بازی کلا یه شوتر بود که این مسئله وجود نداشت

وحید هم تقصیری نداره
تجربه نه چندان جالب دراگن ایج 2 باعث شده خیلی محتاطانه تر برخورد کنه
(همین حرفا رو وحید درباره 2 میزد )
من محتاطانه تر برخورد کنم؟! مگه من رئیس بایوورم؟ :دی
در مورد اون بازی که جاش اینجا نیست و فقط در مورد مس افکت میگم
ببینید اون چیزی که مشخصه حداقل قبل از انتشار این بازی توی تاپیک همش تعریف و اینا میشه. من اومدم یه انتقاد کوچیک کردم و تنها نکته منفیه که پیش بینی می کنم شاید بازی داشته باشه وگرنه من توی اولین پست همین تاپیک بازی رو ابر شاهکار خطاب کردم و هنوزم همین عقیده رو دارم :20:
بذارید این قضیه رو بازتر کنم. منظور من به داستان بازی نیست چون دیگه همه عظمت شرکتی مثل بایوور رو می دونن و می دونن که این شرکت در زمینه داستان و شخصیت پردازی در بازی هاش فوق العاده و بی نظیر عمل می کنه و در اون شکی نیست
منظورم بیشتر به این برمی گرده که مثلا محیط های بازی اون چنان بزرگ نباشه و در این زمینه یکمی ضعف داشته باشه. خب بالاخره فکر کنم هر کسی دوس داشته باشه که محیط ها و دنیای عظیمتری رو در بازی ببینه
حالا ممکنه در این زمینه هم بازی خیلی عالی و بی نقص بشه و باید منتظر باشیم.....

فکر میکنم به خاطر کیفیت عالی بازی های این شرکت توقعاتمون هم از این تیم بسیار بالا رفته .. در کل این بازی GOTY 2011 خواهد بود!
اون که آره
بالاخره وقتی یه شرکت چند تا ابر شاهکار می سازه و اونو سلطان این سبک می دونن توقع ازش بالا میره!
در مورد GOTY هم می تونه بشه و فکر کنم این ترفند بایوور بوده که بازی رو آخر سال منتشر می کنه و یکمی شانسش رو برای این بیشتر می کنه

+

از این دوست خوبمون که دو تا پست در مورد داستان بازی داد خیلی ممنونم
آدم اینا رو می خونه وسوسه میشه که یه بار دیگه از شماره یک شروع کنه به بازی کردن و کلا یه بار دیگه دنیای بازی رو زیرو رو کنه!

SnoWall
18-04-2011, 20:08
من حوصله خوندم این همه نوشته رو ندارم، آخه عینکیم :27: !!!
یکی میشه به من اینو بگه ؟ :
Mass Effect 3 کلا منتشر شده ؟ من آخرین باری که داشتم سایت Bioware رو چک میکردم صحبت سر حدس زدن داستان بود !

با تشکر از اساتید و طرفداران پر وپاقرص ME 1-2-3

virus2009
18-04-2011, 22:38
من حوصله خوندم این همه نوشته رو ندارم، آخه عینکیم :27: !!!
یکی میشه به من اینو بگه ؟ :
Mass Effect 3 کلا منتشر شده ؟ من آخرین باری که داشتم سایت Bioware رو چک میکردم صحبت سر حدس زدن داستان بود !

با تشکر از اساتید و طرفداران پر وپاقرص ME 1-2-3

هنوز منتشر نشده
تاریخ انتشار : Q4 2011 ( حدودا آبان یا آذرماه میشه )

Masoud King
20-04-2011, 20:01
یه مجله اسپانیایی هم اسکن هاش اومده که البته فقط برا دیدن عکس هاش خوبه : دی

+
راستی چرا این زخم های صورت شپرد خوب شده؟!

hosseincode2008
20-04-2011, 20:17
راستی چرا این زخم های صورت شپرد خوب شده؟!
حتما به طور پيش فرض اينطوري حساب كردن كه تو نسخه 2 اون آپگريد زيبايي صورت انجام شده

marmolak kocholo
20-04-2011, 22:08
بچه ها یه سری اطلاعات جدید از بازی تو یه مجله ی اسپانیایی اومده که توسط یکی از یوزرها به انگلیسی ترجمه شده، منم اونو براتون میزارم...

1. دلیل مبارزه ی Cerberus با شما در اول بازی توضیح داده میشه.

2. هم تیمی های Cerberus شامل: Mechas, Assault units, Shock troops – ninja-style هستند.

3. Reaperها سایزشون در این شماره متفاوته، کوچکترین اون ها سایزشون 500-600 meters و در نوع Herald اندازه ی اونها 2Km هستش!!

4. توانایی های جدید کاپیتان شپرد: از روی سوراخ های کوچک زمین بغلتد و بپرد، تنوع بیشتر در مبارزات تن به تن، کلاس جدید به نام Heavy Melee هم به بازی اضافه شده.

5. توانایی جدید Engineer : ساخت جان پناه !

6. اسلحه ها همون طور که گفته شده بود قابل سفارشی کردن (کاستامایز) هستند و شما می تونید 5 نوع دوربین برای اسلحتون انتخاب کنید.

7. آیتم های بیشتری برای غارت کردن یا کش رفتن (loot) در بازی وجود داره.

8. ممکنه جنگ های فضایی نیز در بازی وجود داشته باشه ولی این بخش هنوز تایید نشده.

9. در بازی حالات مختلفی وجود خواهد داشت: مردمانی که راه می روند، جنگ صفینه ها، جزئییات بیشتر در بازی، تکنیک جدید لایتینگ در بازی و حس واقع گرایانه...

10. دشمنان در این نسخه به صورت پویا صدمه می بینن، برای مثال برای کشتن یک mechas شما می تونید به اتاقکی که هست شلیک کنید و بازوهای اونو قطع کنید یا سر و قسمتی از زره اون رو بشکنید...

11. مبارزات نیز پویاتر شده اند و شما غالبا مجبورید حین مبارزه حرکت کنید که این باعث میشه 10 تا 15 درصد سرعت بازی بهبود پیدا کنه...

12. اکتشافات نیر تا حدودی در این نسخه تغییر کرده، در نسخه ی قبلی گیم پلی بازی طوری طراحی شده بود که شما نمی تونستید برای اکتشافات از وسایل نقلیه استفاده کنید و این به این معنی نیست که شما در این نسخه نیز قادر به این کار نیستید، در حال حاضر نیز اون ها(سازنده های بازی) اطلاعات بیشتری در این زمینه نمی تونن فاش کنن فقط این رو بدونید که سیستم اسکن جدیدی وجود خواهد داشت!

SPOIL WARNING

نقاطی که در بازی خواهید دید: Koriana, New York, London (شاید منظورشون از Koriana همون Quarian یا Krogan باشه!) منظومه خورشید و مریخ است که برای طراحی هریک از محیط ها 6 ماه وقت گذاشته شده!!

همچنین این مجله در ادامه در مورد نسخه های آینده ی این بازی سوال کرد :

مجله: می تونیم انتظار نسخه های آینده از این بازی رو داشته باشیم یا این نسخه پایان این سه گانه خواهد بود!؟

Bioware : داستان شپرد در این نسخه به پایان خواهد رسید ولی دنیایی که ما ساختیم می تونه خیلی داستان ها برای گفتن داشته باشه، خیلی از امکانات ممکن هست در آینده به بازی اضافه بشه، از یک MMO به نوعی از اکشن first-person یا حتی platformer ، همه این ها بستگی به آنچه بازیکنان در آینده می خواهند دارد!!

همچنین این مجله در مورد بخش مولتی پلیر بازی سوال کرد و Bioware نیز در جواب، پاسخ داد:

ما همیشه و از اولین نسخه می خواستیم این بخش رو به بازی اضافه کنیم، راه های زیادی رو برای این کار امتحان کردیم اما در نهایت متقاعد نشدیم و راه حلی نیز برای آن پیدا نکردیم!!

Mass Effect 3 در پاییز امسال برای سه پلتفرم Xbox 360، PS3 و PC منتشر خواهد شد...

منبع:

Masoud King
21-04-2011, 01:07
دوتا تصویر جدید از بازی اومده که شپرد در مبارزه با نیروهای Cerberus در سیاره Salarian ها نشون میده:

Masoud King
24-04-2011, 21:37
یه سری اطلاعات جدید اومده از بازی:

نکات جالبی رو گفته و هرچند بعضیاش تکراریه

vahidgame
25-04-2011, 03:52
اینی که مسعود گفت به طور مفصلش رو می تونید اینجا بخونید که توی لینک قبلی تقریبا خلاصه همین نوشته شده بود:

بعد اینم جالبه در مورد اینکه بعد از مس افکت 3 این سری سرنوشتش چی میشه هم همین سایت نوشته:

پیش بینی های جالبی کرده. Mass Effect: Origins !!

Masoud King
26-04-2011, 09:39
the end of the universe begins with one man

اگه گفتین منظورش کیه؟

حسین تو نگو بهت گفتم : دی

Layken
26-04-2011, 11:07
مسعود معادله چند مجهولی هستش..؟:31:
حتما که شپرد نیست اینطوری که میپرسی...؟
یک مرد ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
26-04-2011, 13:47
نه دیگه شپرد نیست

ساده هست ها

vahidgame
26-04-2011, 13:48
the end of the universe begins with one man

اگه گفتین منظورش کیه؟

حسین تو نگو بهت گفتم : دی
همون رکس جونمونه؟! :دی

hosseincode2008
26-04-2011, 15:35
همون رکس جونمونه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواستم راهنمایی کنم که رکس نیست دیدم پست دادی!
واقعا از وحید و حامد انتظار نداشتم خیلی تابلویه D: یعنی هرکی اشتب حدس زد بدون هیچی از مس افکت یادش نمونده

CATALONIA
26-04-2011, 16:03
احيانا Illusive Man نيست ؟

+
حال ميكني مسعودي .. بدون حتي يك ساعت بازي كردن .. :21:

و خدا سرچ گوگل را آفريد :دي

Masoud King
26-04-2011, 16:19
آره خودشه شهابی
+
نگاه وحید این چیزا به سن نیست وگرنه الان جای شهاب تو باید میگفتی Illusive Man : دی
+

زمانیکه انسان ها برای رفتن به فضا اقدام به استفاده از Mass Relays کردند, هرگز به ذهن کسی خطور نکرد که برای اینکار اجازه بگیرند.

اکنون بر روی SHANXI , مهاجرین زمین باید بهای این گستاخی را بپردازند.

با عقب نشینی ارتش انسانها, بیگانه های TURIANS شروع به پاک کردن هرگونه اثری از متجاوزان شدند...

M A X I M U M
26-04-2011, 16:48
مسعود میشه توضیح بدی ؟
درسته انسان ها بدون اجازه از مس ریلی استفاده کردن اما اونها نمیدونستن که باید اینکارو بکنن !
بعدشم بهای این گستاخی رو فقط انسان ها نمی پردازن اگه بحث بحثه ریپرهاست این موجوداتی گیگانتیک نان اورگانیک به تمام گالاکسی میخوان حمله بکنن
در میلیون سال پیش که اولین حمله ریپر بر روی پرومتئون ها صورت گرفته اونها در سرتاسر گالاکسی پخش شده بودن و تمدن بزرگی رو ایجاد کرده بودن
این جمله آخریتم نگرفتم :

با عقب نشینی ارتش انسانها, بیگانه های TURIANS شروع به پاک کردن هرگونه اثری از متجاوزان شدند...

در اولین برخورد انسان ها با بیگانه ها انسان ها شکست میخورن چون اصلا شناختی نسبت به این دشمن تازه نداشتن اما ارتش دوم انسان ها که از زمین حرکت می کنه با تمام قوا نیروهای بیگانه رو شکست میده و انسان ها میتونن در فضا صاحب مقام و قدرت بشن و کلونیست های خودشون رو در سیاره های مختلف مستقر کنند
این حرکت انسان ها باعث خشمگین شدن کنسول و در نتیجه متنفر شدن بقیه موجودات کهکشان از انسان ها میشن چرا که اونها فکر می کردن انسان ها به قدرت زور و اسلحه این مقام رو بدست آوردن
حالا منظور تو چیه ؟ به کدوم قسمت ربط داره بابا یکم بیشتر توضیح بده من خیلی کنجکاویدم :31:
+
این سه تا لینک اصلی و جدید اطلاعات جدید بازیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

نیاز به ترجمه هست ؟

hosseincode2008
26-04-2011, 17:06
از بین 4 رمان و 4 کمیکی که برای بازی منتشر شده من بیشتر به موضوع اینها علاقه دارم ولی جالبه که هنوز هیچ کدوم رو تهیه نکردم!

Mass Effect: Revelation ( رمان - 2007 ) | در اصل برای نسخه 1 بازی هست و داستانش به کاپیتان اندرسون برمیگرده و اتفاقاتی که بین او و سارن اتفاق افتاده و مانع از اون شده که اندرسون به جای شپرد اولین Specture انسان بشه...

Mass Effect: Incursion ( کمیک - 2010 ) | مربوط میشه به نسخه 2 و رئیس سیاره Omega یعنی خانم Aria T'Loak و اتفاقاتی که درست یک هفته قبل از اتفاقات اولیه نسخه 2 بین اون و Collector ها پیش میاد...

Mass Effect: Evolution ( کمیک - 2011 ) | اینم همونیه که مسعود چند روز پیش پیداش کرده و این نقل قول ها هم مربوط به همین کمیک میشه . این کمیک به ریشه Illusive Man میپردازه و در جریان First Contact War اتفاق میوفته، یعنی اولین روزهای برخورد انسان ها با فضای بیگانه... میتونم بگم جذاب ترین موضوع فرعی این فرنچایز هست .

حال ميكني مسعودي .. بدون حتي يك ساعت بازي كردن .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و خدا سرچ گوگل را آفريد :دي
خیلی بدی خیلــــــــــــــــــــــ ـی

Masoud King
26-04-2011, 18:43
اینم لینکه دانلود کمیک Evolution
البته تورنت هست ولی هر 4 تاش باهمه ... حجمش هم 105 مگ هست

virus2009
26-04-2011, 19:40
اینم لینکه دانلود کمیک Evolution
البته تورنت هست ولی هر 4 تاش باهمه ... حجمش هم 105 مگ هست

دستت درد نکنه دنبال این کمیک ها بودم ولی لینک پیدا نمیشد

لینک مستقیم :

hosseincode2008
26-04-2011, 20:52
حیف شد Дttractive ζ خیلی نوشته بودم که نامردانه پرید ولی بازم خلاصه وار میگم:

درسته انسان ها بدون اجازه از مس ریلی استفاده کردن اما اونها نمیدونستن که باید اینکارو بکنن !
این میشه همون جمله مسعود دیگه! هرگز به فکر کسی خطور نکرد یعنی همون اینکه نمیدونستن باید اجازه بگیرن
سوالت رو ببین میتونی یه طور دیگه بپرسی ؟ چون فکر کنم من درست نگرفتم D:

عدشم بهای این گستاخی رو فقط انسان ها نمی پردازن اگه بحث بحثه ریپرهاست این موجوداتی گیگانتیک نان اورگانیک به تمام گالاکسی میخوان حمله بکنن
در میلیون سال پیش که اولین حمله ریپر بر روی پرومتئون ها صورت گرفته اونها در سرتاسر گالاکسی پخش شده بودن و تمدن بزرگی رو ایجاد کرده بودن
این جمله هم کاملا درسته ولی از اونجایی که این کمیک در دوران First Contact War اتفاق میوفته منظورش کلا نیست . منظورش فقط انسان هایی هستن که در جریان این جنگ در کلنی Shanxi که متعلق به انسان ها بوده توسط تورین ها کشته میشن.

این جمله آخریتم نگرفتم :

در اولین برخورد انسان ها با بیگانه ها انسان ها شکست میخورن چون اصلا شناختی نسبت به این دشمن تازه نداشتن اما ارتش دوم انسان ها که از زمین حرکت می کنه با تمام قوا نیروهای بیگانه رو شکست میده و انسان ها میتونن در فضا صاحب مقام و قدرت بشن و کلونیست های خودشون رو در سیاره های مختلف مستقر کنند
این حرکت انسان ها باعث خشمگین شدن کنسول و در نتیجه متنفر شدن بقیه موجودات کهکشان از انسان ها میشن چرا که اونها فکر می کردن انسان ها به قدرت زور و اسلحه این مقام رو بدست آوردن
این جمله آخرشم کلی نیست! پیشنهاد میکنم صفحه Shanxi تو ویکی پدیای بازی رو بخونی

Masoud King
26-04-2011, 21:23
اول آدما یه سری کشتی میفرستن از طریق ریلی که تورین ها میزنن اونا رو از بین میبرن و فقط یه کشتی سالم بر می گرده. بعدش آدمها نیرو میفرستن و نیروهای تورین رو از بین میبرن و دسته آخر تورین ها کلی نیرو میفرستن و Shanxi رو میگیرن.... بقش رو هم می تونی همونجا که حسین گفت بخونی.

کلا بازی اینقدر بزرگه که آدم توش گم میشه... باز میگن هالف لایف فلانه : دی

vahidgame
26-04-2011, 21:50
کلا این روزا چیزای جالبی توی فروم می بینیم! : دی
یکی پرتال رو به سایبریا ربط میده یکی هف لایف رو یه مس افکت!
فقط کم مونده آنچارتد رو با اویل مقایسه کنن! : دی
در مورد بزرگی دنیای بازی هم قبول دارم ولی فقط خود بایوور حداقل دو تا بازی دیگه داره که به مراتب دنیای بزرگتری نسبت به مس افکت دارن

M A X I M U M
26-04-2011, 21:52
اول آدما یه سری کشتی میفرستن از طریق ریلی که تورین ها میزنن اونا رو از بین میبرن و فقط یه کشتی سالم بر می گرده. بعدش آدمها نیرو میفرستن و نیروهای تورین رو از بین میبرن و دسته آخر تورین ها کلی نیرو میفرستن و Shanxi رو میگیرن.... بقش رو هم می تونی همونجا که حسین گفت بخونی.

حیف شد Дttractive ζ خیلی نوشته بودم که نامردانه پرید ولی بازم خلاصه وار میگم:

این میشه همون جمله مسعود دیگه! هرگز به فکر کسی خطور نکرد یعنی همون اینکه نمیدونستن باید اجازه بگیرن
سوالت رو ببین میتونی یه طور دیگه بپرسی ؟ چون فکر کنم من درست نگرفتم D:

این جمله هم کاملا درسته ولی از اونجایی که این کمیک در دوران First Contact War اتفاق میوفته منظورش کلا نیست . منظورش فقط انسان هایی هستن که در جریان این جنگ در کلنی Shanxi که متعلق به انسان ها بوده توسط تورین ها کشته میشن.

این جمله آخرشم کلی نیست! پیشنهاد میکنم صفحه Shanxi تو ویکی پدیای بازی رو بخونی

اها مرسی از هردوتون
اخه من زیاد به قبل اتفاقات اسپکتر شدن شفرد توجه نکرده بودم و فقط خلاصه وار اونجاهارو خونده بودم
الان منظورتو گرفتم ولی خداوکیلی این مس افکت بعد از اسپکتریت شفرد و جریان Saren جالب تر میشه
در کامل کردن توضیحات حسین و مسعود عزیز برای کسانی هم که مثل خودم علاقه مند هستم ترجمه فارسی اون قسمت از ویکی پدیا رو که مربوط به نبرد تاریخی شانژی هست رو میذارم

The Occupation of Shanxi

انسان ها گروهی رو برای تجسس به داخل مس ریلی Shanxi-Theta می فرستن که از این گروه تنها یک کشتی فضایی سالم برمی گرده و بقیه توسط کشتی دیدبانی مرزی توریان ها نابود میشه.
انسان جواب این حرکت توریان هارو با فرستادن گروهی از بهترین جنگجویان که توسط فرمانده اون موقع کولونی شانژی رهبری می شده و نابودی کامل نیروهای توریان در اون نقطه میدن این اتفاقات سریع رخ میده و توریان ها نیروهای بیشتری رو می فرستن و شانژی رو محاصره می کنن ( پدرسوخته ها شانس آوردن اون موقع شپرد نبوده واگرنه همه شونو بی ریخت تر از قبل می کرد :31: ) و شانژی رو می گیرن البته قبل از این اتفاق یک درون خبر رسان برای مطلع کردن نیروهای آلیسانس مستقر در مرکز آرکتاروس فرستاده میشه.
نیروهای باقی مانده در کلونی جلوی ورود توریان هارو می گیرن و توریان مجبور میشن یک جنگ زمینی چریکی رو داشته باشن. توریان که نمی تونن پیروی بکنن با ریختن گرد فضایی که حاصل گرد و غیار و خاک فضاست سعی می کنن اهالی داخل کلونی رو مسموم کنن به این ترتیب پس از مدتی سربازها و مردم یا از گرسنگی میمردن یا از شرایط بد محیطی و روز به روز اوضاع بدتر میشد که سرانجام انسان تسلیم میشن و توریان هارو کلونی انسان ها رو بطور کامل تصرف می کنن
با این وجود توریان ها مشکلات منطقی مختلفی داشتند از جمله اینکه اونها مجبور بودند تمامی غذای مورد نیاز خودشون رو وارد کنند اگر میخواستن کلونی همچنان در اختیار داشته باشن و اونجا مستفر بشن
از طرفی بخاطر پیروزی بر ارتش انسان بسیار مغرور شده بودند و انسان ها موجوداتی احمق و ترسو قلمداد می کردند که به سادگی تونسته بودن شکستشون بدن
توریان موقع رسیدن کشتی فضایی دوم انسان ها تحت رهبری فرمانده کاستانی درسشر کاملا ناآماده بودند و انسان ها با یک ضدحمله برق آسا و قدرتمند شانژی رو از توریان ها پاک کردند و کلونی رو پس گرفتند.
در جواب این حرکت توریان ها خودشون رو برای یک حمله همه جانبه آماده می کردن که کنسول سیتادل وقتی دید توریان که ارتش قوی بودند توسط انسان مجبور به عقب نشینی کردند و ارتش انسان ها چقدر آماده وفادار و مجهز هست به این نتیجه رسید که ادامه جنگ بین این دو گروه باعث مشکلات جدی در کهکشان خواهد شد به این ترتیب کنسول مداخله کرد و صلحی بین طرفین امضا شد
بعد ها اولین اسپکتر انسان شفرد قدرتمندترین توریان شناخته شده Saren رو کشت و غم عمیقی را در قوی ترین دوره انسان ها در گلاکسی به دل توریان ها گذاشت

Steps-Rap
26-04-2011, 22:03
آقا این کمیک چیه ؟ من نفهمیدم.

virus2009
27-04-2011, 01:08
آقا این کمیک چیه ؟ من نفهمیدم.

نقاشی، یا مجموعه‌ای از نقاشی‌های دنباله‌دار است که ماجرایی را روایت می‌کند

یک نمونه عکس از کتاب کمبک :

Steps-Rap
29-04-2011, 08:57
Mass Effect 3 Screenshots‏

Steps-Rap
29-04-2011, 10:04
جک شپرد در فیلم Mass Effect

به گزارش سایت Disney Dreaming , هنرپیشه ی نقش جک شپرد در سریال پرطرفدار Lost اینبار در نقش فرمانده شپرد از فیلم Mass Effect ایفای نقش خواهد کرد !

Matthew Fox که عمده شهرت خود را مدیون سریال Lost است به عنوان بازیگر فیلم Mass Effect معرفی شده اما تا کنون هیچ اطلاعاتی از این فیلم به بیرون درز نکرده است و تنها مشخص است در سال 2012 به نمایش در خواهد آمد ! همچنین منبع به دلیل آشنا نبودن با بازی های کامپیوتری تنها به این نکته که داستان بازی در مورد سفر های فضایی است بسنده کرده !!

1 ماه پس ار عرضه ی Mass Effect 2 و استقبال بی نظیر منتقدان از این اثر , Bioware به طور ضمنی ساخت فیلم Mass Effect را تایید کرده بود . همچنین طبق گفته ی Bioware آن ها انتظار دارند Mass Effect در سینما نیز درست به اندازه ی بازی های کامپیوتری موفق ظاهر شود !

Masoud King
30-04-2011, 10:13

Steps-Rap
03-05-2011, 22:14

hosseincode2008
03-05-2011, 22:18
همین که برای Tali قیافه کشیده از خودش نشون میده که این آرت ها هیچ ارزشی ندارن
دارم ثانیه ها رو میشمارم واسه این بازی

marmolak kocholo
04-05-2011, 13:22
چندتا اسکرین شات جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A X I M U M
04-05-2011, 13:56
همین که برای Tali قیافه کشیده از خودش نشون میده که این آرت ها هیچ ارزشی ندارن
دارم ثانیه ها رو میشمارم واسه این بازی

اینا آرت های شخصی هستش که پاتریک گرت تو دویان آرت گذاشته
خودش با افکار و علایق خودش کشیده و شاید این شخصیت تو نسخه سوم به این شکل نباشن :46:

hosseincode2008
04-05-2011, 15:48
اینا آرت های شخصی هستش که پاتریک گرت تو دویان آرت گذاشته
خودش با افکار و علایق خودش کشیده و شاید این شخصیت تو نسخه سوم به این شکل نباشن :46:
ممکنه از نظر هنری کارش خوب باشه ولی من منظورم از بی ارزش همون افکار و علایقش و اطلاعاتی بود که از این سری داره
هنوز معلوم نیست زیر ماسک تالی Organic باشه یا Synthetic یا یه چیز مخلوط! و هم اینکه به صورت خیلی تابلو دهن تالی که شبیه فیلتره و بیرون از ماسکه رو گذاشته زیر اون ماسکه و چسبونده به قسمت Organic صورتش

در کل نمیدونم کیه و چیکارست ولی از کاراش خوشم نیومد!

+
میبینم که کاپیتان اندرسون هم دست به اسلحه شده! کاش یه هم تیمی باشه

Steps-Rap
04-05-2011, 17:02
والا اون عکسا رو mass effect تو فیس بوک فرستاده بود..

vahidgame
04-05-2011, 21:21
والا اون عکسا رو mass effect تو فیس بوک فرستاده بود..
فرقی نداره هر جا می خواد باشه. حسین عاشقه تالیه به خاطر همین دوس نداره کسی قیافه واقعیشو ببینه :دی

آره رکس و اندرسون جزو اون 4 تا فردی بودن که احتمال داده شده جزو هم تیمی ها باشن امیدوارم هر جفتشون باشن که خیلی عالی میشه

marmolak kocholo
04-05-2011, 22:36
بچه ها یه خبر بد براتون دارم! بازی امسال منتشر نمی شه!!!
Chris Preistly حرف های Casey Hudson رو تو فروم Bioware این طوری نقل قول کرده:
"هادسون امروز تایید کرد که بازی ME3 تو 3 ماهه ی اول سال 2012 منتشر میشه، تو ادامه هم گفته تیم سازنده ی بازی تمرکز و خواستشون اینه که ME3 بهترین، پررنگ ترین و بزرگترین عنوان تو سری خودش باشه و بتونه بیش از انتظارات مردم خودشو نشون بده!"
منبع:

The Rover
04-05-2011, 22:47
این که بد نیس
اتفاقا خوبه که وقت بیشتری بهش اختصاص بدن

Steps-Rap
05-05-2011, 11:19
واقعا بهتر شد که تاخر افتاد..دیگه باید انتظار یه بازی فوق العاده داشت...
ولی چه بد انتظاری بکشیم واسه این بازی.....

virus2009
05-05-2011, 12:09
دوستان میراندا هم تو نسخه 3 هست .... ؟؟؟
منظورم اینکه عضو تیمه ... ؟؟؟
اگه نیست باهاش بهم بزنم و عکس اشلی رو نگه دارم.

marmolak kocholo
05-05-2011, 12:33
2 تا شات دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
05-05-2011, 12:52
دوستان میراندا هم تو نسخه 3 هست .... ؟؟؟
منظورم اینکه عضو تیمه ... ؟؟؟
اگه نیست باهاش بهم بزنم و عکس اشلی رو نگه دارم.
تا اینجا که چیزی نگفتن در این مورد... به نظر شخصیت خیلی جالب و گیرا و خاطره انگیزی نبود... فقط به درد رومنس می خورد : دی

M A X I M U M
05-05-2011, 13:23
ممکنه از نظر هنری کارش خوب باشه ولی من منظورم از بی ارزش همون افکار و علایقش و اطلاعاتی بود که از این سری داره
هنوز معلوم نیست زیر ماسک تالی Organic باشه یا Synthetic یا یه چیز مخلوط! و هم اینکه به صورت خیلی تابلو دهن تالی که شبیه فیلتره و بیرون از ماسکه رو گذاشته زیر اون ماسکه و چسبونده به قسمت Organic صورتش

در کل نمیدونم کیه و چیکارست ولی از کاراش خوشم نیومد!

+

داش حسین نمیدونستم رو تالی اینقدر حساس هستی الان بهش میگم درست کنه اون عینک دودی گنده تالی رو بذاره رو صورتش :دی

M A X I M U M
05-05-2011, 13:29
تا اینجا که چیزی نگفتن در این مورد... به نظر شخصیت خیلی جالب و گیرا و خاطره انگیزی نبود... فقط به درد رومنس می خورد : دی

مسعود DLC شادوبروکر رو بازی کردی ؟
بعد از کشتن شادو بروکر به اطلاعاتش دسترسی پیدا می کنیم تو مدارک یه مدرکی هست از میراندا که در توضیحات نوشته :
میراندا لاوسن - قدرتمند باهوش خطرناک رهبری تیمی عالی
پس از قتل ایلیوسیو من به گروه جذب خواهد شد ( گروه شادوبروکر )
اون وقت تو اینطوری راجبش نظر میدی :دی

Masoud King
05-05-2011, 13:50
فکر کنم تو مس افکت 2 هم این چیزا رو متوجه میشیم... چون اینایی که گفتی برام آشنا بودش
+
مهرادی من نگفتم شخصیت به درد نخوری هست... گفتم شخصیتی نیست که آدم خاطرخواهش بشه... یعنی یه سری شخصیتا مثه wrex رو آدم خیلی دوست داره ولی این میراندا رو من یکی باهاش حال نکردم...

Steps-Rap
05-05-2011, 15:07
من یه معذرت خواهی به آقا Masoud King بده کارم.الان که داشتم صفحه ی 7 رو نگاه میکردم دیدم اون دو تا عکسی که صفحه قبل گذاشته بودم آقا مسعود گذاسته بودن ولی نمیدونستم.شرمنده...

M A X I M U M
05-05-2011, 20:31
فکر کنم تو مس افکت 2 هم این چیزا رو متوجه میشیم... چون اینایی که گفتی برام آشنا بودش
+
مهرادی من نگفتم شخصیت به درد نخوری هست... گفتم شخصیتی نیست که آدم خاطرخواهش بشه... یعنی یه سری شخصیتا مثه wrex رو آدم خیلی دوست داره ولی این میراندا رو من یکی باهاش حال نکردم...

اینو آره اوایل بازی خیلی ضدحال میزد

marmolak kocholo
07-05-2011, 18:39
سلام بچه ها، این یه سری اطلاعات جدید از PC Gamer هست که براتون می زارم

- Taliبه عنوان همی تیمی هاتون تایید شد...
هم تیمی هاتون تا به الان شدن Garrus, Liara, Kaidan, Ashley و Tali
البته هم تیمی هایی که در قسمت قبلی نجات پیدا کردند، جزو لیست بالا هستند.

- Wrex؟
بعضی از کاراکترها در بازی هستند که می تونن کنار شما باشن، در کنار شما مبارزه کنند بدون این که به صورت دائمی در تیم شما باشن.

- رومنس جدیدی در ME3 وجود نخواهد داشت.

- Biotic ها در مبارزات قویتر شدند!
با Biotic می تونید از قابلیت کشیدن استفاده کنین و شیلد طرف مقابل رو خنثی کنن.

- محل های مبارزه چند لایه هستند!
در قسمت مبارزات بازی محل هایی وجود داره که با دیوار های کوتاهی محافظت میشه و برای پیروز شدن و کسب امتیاز بیشتر باید به بالای اون رفت، دشمن ها نیز با توجه به امکانات و وسایلی که دارند از اون ها به نفع خودشون استفاده می کنند

- حملات نزدیک کلاس ها (Melee Attack):
مهندس(Engineer) :ا Omni-tool fire lash attack
استاد(Adept) : حمله نزدیکی که همرو تا رنج محدودی به اطراف پرت می کنه و برای چند ثانیه اون هارو اِستان میکنه.

- قدرت ها بیشتر از یک بار در بازی کامل می شوند:
کلاس Vanguard می تونه اول با کاستامایز کردن قابلیت devastating Charge move به دشمن ها شدیدتر ضربه بزنه و دمیج بیشتری بده، سپس زمان CoolDown رو کاهش بده.

- ترکیب قدرت ها:
به طور مثال کلاس سرباز: هنوز قابلیت Concussive Shot رو داره ولی با استفاده از آپگرید های مختلف Ammoتون تغییر می کنه... مثلا با مهمات Cryo می تونید Blast Of Ice دریافت کنید که دشمن هارو تا یک رنج خاصی فیریز می کنه.

- داستان این قسمت بیشتر شبیه ME1 هست تا ME2

- مکان هایی که ممکن است از اون ها دیدن کنیم(آنچه در مجله آمده)
... ماموریت های شمارو به Salarian homeworld, Quarian homeworld, Asari homeworld, human homeworld
و Earth می برند، همچنین شما به مریخ هم خواهید رفت.

- هر کدوم از کاراکترهای خاص و اصلی که شما در بازی ملاقات کردید نقشی رو در گیم ایفا می کنند...

- چرا سربروس به دنبال شپرد هست؟ اون ها با Reaper ها کار می کنن!!
اگه شما متعجب هستید از این که چرا ما با سربروس در جنگ هستیم، باید بگم جواب این سوال، سوال های بیشتری رو به دنبال خواهد داشت=> سربروس با Reaper ها کار می کنه!

- Asari, Krogan, Rachni وارد گروه Reaper ها شده اند:
در ME3 ما با گونه های مختلف آزمایشی Reaper ها می جنگیم.
اولین اون ها Asari هستش، اون دارای لثه های زشت بیرون آمده و اسکلت رباتی که از درون گوشت او بیرون آمده است(اوه)

Reaperها Rachni را نیز گرفته اند، Rachni حشره ی زشتی که از قبل نیز شرور بوده، اگر به نقاطی از بدن او شلیک کنید کیسه هایی رو آزاد می کنه که با ترکیدن اون ها تعداد زیادی Rachni کوچک روی بدن شما میاد که برای جلوگیری از این اتفاق باید Rachni اصلی رو هرچه زودتر کشت...

Krogan ریپر شده نیز زره قوی بر تن داره که می تونه به اندازه ی کافی آتش رو تحمل کنه، رفتارش هم دفاعی تر شده.

اگر به هر دلیلی یکی از Reaperها بمیره، دشمنان نزدیکش دمیج می خورن و ممکنه کشته بشن و در مقابل نیز Reaperهای دیگه که در کنارش زنده هستند قوی تر میشن...

خلاصه ی ME3 از نظر Casey Hudson :
" مس افکت 3 چیزی نیست جز در مورد پیروزی ها از طریق قربانی ها! برای هر پیروزی شما باید قربانی هایی بدید و این قربانی ها در هر چپتر جدید بزرگتر میشه، مثل نجات Wrex یا از دست دادن اون ...

منبع:

manuelcalavera
08-05-2011, 10:13
ملکه ی Rachni ها رو پس الکی نجات داده بودیم ؟؟؟ عجبا !

M A X I M U M
08-05-2011, 12:17
من نه نجاتش دادم نه آخر بازی مقر کالکتورهارو به سربروس دادم :دی
فکر کنم سربروس بدجوری بخواد از من انتقام بگیره :دی

Steps-Rap
08-05-2011, 18:05
اگه سربروس با ریپیر هاست پس ینی الان که ما تو مس 2 آخر بازی با ایلیوسیو من همکاری کردیم به ضررمونه؟

The Rover
08-05-2011, 19:01
فعلا نمیشه نظر قطعی داد

M A X I M U M
08-05-2011, 19:59
در نگاه اول اینطور به نظر میاد که کمک نکردن به سربروس خوب بوده
اما عجیبه سربروسی که میاد شفرد رو برمی گردونه چرا باید بخواد بکشدش
مطمئنا اتفاقی خواهد افتاد در نسخه بعدی بازی که باعث این تغییر موضع سربروس میشه

neon_91
08-05-2011, 23:01
البته دلیل همکاری شپرد با سیربرس تو مس 2 به خاطر یک چیز بود و اون هم نجات دادن colony های انسان ها در سیارات مختلف از دست collector ها که به نظر می رسید اونم کار ریپر ها باشه.در واقع ریپرها با تغییر دادن در prothean ها که نسلشون توسط همین ربپرها منقرض شده بود collector ها رو به وجود آوردن.پس اگه collector ها همون آدمای ریپرها هستند و سیربرس با اونا دشمن بود حالا چرا باید دوباره سیربرس با ریپرها دوست شده باشه.من که واقعا گیج شدم.

3taxxx
09-05-2011, 17:24
البته دلیل همکاری شپرد با سیربرس تو مس 2 به خاطر یک چیز بود و اون هم نجات دادن colony های انسان ها در سیارات مختلف از دست collector ها که به نظر می رسید اونم کار ریپر ها باشه.در واقع ریپرها با تغییر دادن در prothean ها که نسلشون توسط همین ربپرها منقرض شده بود collector ها رو به وجود آوردن.پس اگه collector ها همون آدمای ریپرها هستند و سیربرس با اونا دشمن بود حالا چرا باید دوباره سیربرس با ریپرها دوست شده باشه.من که واقعا گیج شدم.

فکر کنم سازندها دنبال همینن که گیجمون کنن و بعد از دیدن اتفاقات درون بازی مارو تعجب زده کنن.که این کارشون به من یکی که خیلی حال میده.

manuelcalavera
09-05-2011, 19:07
اگه اینطوری که به نظر میاد ، و همه ی نسل ها رو عین ِ کالکتورها میخوان مودیفای! کنن به نفع خودشون ، شاید سربروس هم میخواسته ریپر ها شپرد رو مودیفای کنن که تنهایی دهن ِ عالمیان رو سرویس کنه !
دیگه این یکی آخر ِ تخیل بود :دی

Masoud King
09-05-2011, 20:35
خوب اسکن های مجله OXM هم منتشر شد:

جالبه اولین تصویر از نورماندی هم توش هست

+
اینم آخرین ما بود
موفق باشید

Sam Fisher 11
02-06-2011, 08:42
Rumor: Mass Effect 3 To Feature Kinect Support On 360

شایعه شده که نسخه 360 این بازی کینکت رو ساپورت میکنه!
از همون ابتدا که PS3 هم به عنوان یکی از پلتفرم های این بازی اعلام شد شایعاتی بر سر زبان ها افتاد که احتمالا نسخه 360 دارای ویژگی های منحصر به فردی خواهد بود. حالا شایعه شده که روی باکس شات بازی عبارت "Better with Kinect" مشاهده شده. این عبارت برای بازی هایی که برای بازی کردن نیازی به کینکت ندارن ولی اون رو ساپورت میکنن استفاده میشه. یعنی شما با کنترلر معمول کنسولتون میتونین بازی رو تا انتها برید. حالا باید دید که اگر ME3 کینکت رو ساپورت میکنه چه جور ویژگی هایی رو در خودش برای دارندگان کینکت گنجانده...
برای تایید این خبر مطمئنن باید تا روز دوشنبه که کنفرانس مایکروسافت خواهد بود صبر کرد...

منبع:

gap
02-06-2011, 08:45
[CENTER]Rumor: Mass Effect 3 To Feature Kinect Support On 360

شایعه شده که نسخه 360 این بازی کینکت رو ساپورت میکنه!
از همون ابتدا که PS3 هم به عنوان یکی از پلتفرم های این بازی اعلام شد شایعاتی بر سر زبان ها افتاد که احتمالا نسخه 360 دارای ویژگی های منحصر به فردی خواهد بود. حالا شایعه شده که روی باکس شات بازی عبارت "Better with Kinect" مشاهده شده. این عبارت برای بازی هایی که برای بازی کردن نیازی به کینکت ندارن ولی اون رو ساپورت میکنن استفاده میشه. یعنی شما با کنترلر معمول کنسولتون میتونین بازی رو تا انتها برید. حالا باید دید که اگر ME3 کینکت رو ساپورت میکنه چه جور ویژگی هایی رو در خودش برای دارندگان کینکت گنجانده...
برای تایید این خبر مطمئنن باید تا روز دوشنبه که کنفرانس مایکروسافت خواهد بود صبر کرد...

منبع:

اینم Box shot هستش:دی

ولی....یکمی فتوشاپی میزنه....گفته شده که در Ea store بصورت اشتباهی گذاشته شده و سریعا حذف شده....

vahidgame
08-06-2011, 14:34
یه سایت گفته که تایید شده بازی بخش مولتی پلیر داره و جزئیاتی از اون رو هم گذاشته!!!

اگه اینجوری باشه خیلی عجیبه چون چند وقت پیش سازندگان گفته بودن که بازی صد در صد بخش مولتی پلیر نداره!

gap
08-06-2011, 15:04
این سایت تا حالا خبر Fake زیاد داده،با توجه به اینکه بخش Multiplayer جذابیت بازی رو چند برابر میکنه،و حتی بازی رو واسه مدت خیلی بیشتری زنده نگه میداره و تر و تازه میمونه،اما ME3 به نظر من هیچوقت همچین کاری رو نمیکنه، چون 1- سبکش به این جور بازی ها نمیخوره 2- Bioware همچین اشتباهی رو نمیکنه،چون نه تنها باعث زیاد تر شدن طرفداران و مدت استفاده شدن از اون نمیشه،بلکه به نظر من ارزشش رو جلوی خیلی افراد از دست میده....البته باید مد نظر داشت این شرکت ها اونقدر قشنگ طراحی میکنن مولتی بازی رو،که اصلا شک میکنین این چیه....مثل AC: Brotherhood که واقعا زیبا بود مولتیش....اما....با عقل جور در نمیاد....me3....؟!

Steps-Rap
09-06-2011, 08:53
بالاخره سایت 3 هم را افتاد.

MobinS
09-06-2011, 09:27
بچه ها من یک چیزی از این کنفرانس های E3 نفهمیدم ... اونم این که تو مس افکت 3 ، با کینکت فقط میشه دیالوگ گفت و دستور داد یا میشه تیر اندازی و حرکت و... هم کرد؟؟؟

gap
09-06-2011, 09:29
بچه ها من یک چیزی از این کنفرانس های E3 نفهمیدم ... اونم این که تو مس افکت 3 ، با کینکت فقط میشه دیالوگ گفت و دستور داد یا میشه تیر اندازی و حرکت و... هم کرد؟؟؟
میشه دیالوگ ها رو انتخاب کرد و فرمان داد مثلا چیکار بکنن،و برای همین Better with kinect هست،یعنی شما برای حرکت باز هم به کنترلر نیاز دارید....

Steps-Rap
10-06-2011, 14:10
ME 3 New trailer

p3yman_xl
11-06-2011, 12:06
فوق العاده است
دیگه نمیشه صبر کرد!

Guts
11-06-2011, 18:29
خیلی خوبه که دوباره بازی رو به سبک RPG نزدیک کردن و از اون RPG لایتی که تو MassEffect 2 بود یکمی فاصله گرفته، نشونشم امکان Customize کردن جزئیات سلاح ها و کالیگ ها هست که تو دموی E3 نشون دادن.

Steps-Rap
11-06-2011, 18:41
این طور که تو تریلر ها ملومه از هم تیمی های قبیلمون فقط موردین و گراس و لجیون باهامون بودن...
پس بقیه چی؟؟ تین-گرانت-میراندا-جکاب-کاسومی و ...... پس کوشن اینا؟؟!!!

ATA FARZADI
11-06-2011, 19:42
بازی به شمسی (خورشیدی) کی میاد

vahidgame
11-06-2011, 21:07
این طور که تو تریلر ها ملومه از هم تیمی های قبیلمون فقط موردین و گراس و لجیون باهامون بودن...
دیگه قرار نیست که کل هم تیمی هامون توی شماره یک و دو باشن! :دی
فعلا یه سری ها صد در صد تایید شدن که هستن مثل اشلی و کیدن و تالی و لیارا و ... یه سری هم صد در صد معلوم نیستن مثل رکس
که البته اینایی که هستن بعضی هاشون بستگی دارن به کارایی که توی دو شماره قبلی کردیم

بازی به شمسی (خورشیدی) کی میاد
16 اسفند

Steps-Rap
12-06-2011, 12:26
دیگه قرار نیست که کل هم تیمی هامون توی شماره یک و دو باشن! :دی
فعلا یه سری ها صد در صد تایید شدن که هستن مثل اشلی و کیدن و تالی و لیارا و ... یه سری هم صد در صد معلوم نیستن مثل رکس
که البته اینایی که هستن بعضی هاشون بستگی دارن به کارایی که توی دو شماره قبلی کردیم

دقیقا همنین منو آزار میده ... این همه زور زدیم تک تک افرادمونو تو نسخه قبلی زندده نگه داریم که چی بشه؟؟
که شاهد این باشم که تو نسخه 3 نباشن ؟! خیلی نامرددیه..

manuelcalavera
12-06-2011, 19:46
دقیقا همنین منو آزار میده ... این همه زور زدیم تک تک افرادمونو تو نسخه قبلی زندده نگه داریم که چی بشه؟؟
که شاهد این باشم که تو نسخه 3 نباشن ؟! خیلی نامرددیه..
اتفاقا" وقتی توی 2 ، میرفتی پیش ِ لیارا ، کسی که توی نسخه ی 1 همکارت بوده و حالا برای خودش کسیه و داره زندگی ِ خودشو میکنه ، بدون ِ اینکه دیگه همکارت باشه ... خیلی حس عجیب و خوبی بود . وقتی ازش میخواستی که باهات بیاد دوباره به نورمندی اما میگه راهمون جدا شده ، خیلی تراژیک و زیبا بود

Steps-Rap
12-06-2011, 23:00
اتفاقا" وقتی توی 2 ، میرفتی پیش ِ لیارا ، کسی که توی نسخه ی 1 همکارت بوده و حالا برای خودش کسیه و داره زندگی ِ خودشو میکنه ، بدون ِ اینکه دیگه همکارت باشه ... خیلی حس عجیب و خوبی بود . وقتی ازش میخواستی که باهات بیاد دوباره به نورمندی اما میگه راهمون جدا شده ، خیلی تراژیک و زیبا بود

قبوله .. اونایی که زور زدیم از هم تیمیهامون زنده نگه داشتیم حتی اگه 1 صحنه هم تو بازی بیان من راضی ام:31:

virus2009
12-06-2011, 23:37
قبوله .. اونایی که زور زدیم از هم تیمیهامون زنده نگه داشتیم حتی اگه 1 صحنه هم تو بازی بیان من راضی ام:31:

نمیشه که نباشن
حداقلش اینکه یک massage برای شپرد میاد و میگه که سرنوشتشون چی شده

Yi Yi
12-06-2011, 23:37
چه سود از بازگشت دوستان عزیز، وقتی قراره در هر مرحله، عزیزی از دست بره!

AlexMercer
13-06-2011, 00:11

فعلا تالی اشلی کایدن گروس و جیمز و لیارا تایید شدند.که قابل استفاده هستند. تمامی کارکترهای دو نسخه قبلی در باز هستند ولی مثل لگویین یا موردین شاید تو 1 مرحله قابله استفاده باشند.رکس اگر کشته نشده باشه در بازی هست ولی نه به عنوان شخصیت قابل بازی. دقت کنید جایی که موردین رو میبینیم او یک کروگن زن پیدا کرده که امیدواره با اون جنوفیج رو خوب کنه. و زنه میگه من هیچ ارزشی واسه رکس ندارم!. همچنین توجه کنید حالا که سربروس دشمنه تمام یارای قبلی که به خاطر پول سربروس با ما کار کردن حالا دوباره باید راضیشون کرد به ایلوسیو من پشت کنن. میراندا و جیکوب که ماموران خوده سربروس بودند. و جک و کاتسومی و زیید و .......همه به خاطر پول اومده بودند.
همونطور که میدونید اول بازی شپرد در دادگاهه نظامه و داره جوابه قلضی رو میده همونجا رابطش یا ایلوسیو من بد میشه و دوباره به گروه الاینس برمیگرده. و خوب کارکنان سربروسی هم (احتمال میدم) ترجیح بدن هر کدوم برن سمت خودشون.

اتفاقا من خوشحالم یک سری از کارکترا غیر قابل استفاده شدند. توی 2 همیشه میگفتم این موردین به درد نمخوره چرا یاید قابل استفاده باشه :31:
احتمالا در ویدیو های بعدی میراندا و سرنوشتشون رو میبینیم

البته یک معما و یک نقطه ضعف بازی داره:

نورمندی ساخته شده سربروس هست و ای دی مغز مجازی این صفینه از طرف ربروس و کامپیوتر اصلی شرکت سربروس همون کامپیوتر مرکزی اداره میشه. چرا نباید ایلوسیو من صفینه و ای دی رو حالا که با ما دشمنه و همدسته ریپر هاست از ما بگیره؟
اگر صفینه و ایدی هست پس کارکنانش هم باید باشند.:19:

virus2009
13-06-2011, 08:56

نورمندی ساخته شده سربروس هست و ای دی مغز مجازی این صفینه از طرف ربروس و کامپیوتر اصلی شرکت سربروس همون کامپیوتر مرکزی اداره میشه. چرا نباید ایلوسیو من صفینه و ای دی رو حالا که با ما دشمنه و همدسته ریپر هاست از ما بگیره؟

احتمالا نورمندی رو از کنترل سربوس در میارند چون جوکر هم سرجای قبلیش هست.
Legion هم احتمالا جزء تیم یا افراد نورمندی هست چون تو ریویو E3 حضور داشت.

gap
13-06-2011, 10:36
مشخصات Collector’s Edition این بازی،مشخص شد.

Bioware مشخصات و مواردی که در نسخه Collector's این بازی وجود داره، رو منتشر کرد.

این نسخه ی مخصوص که هم اکنون توسط Amazon به فروش گذاشته شده است،شامل:

Artwork هر 2 شخصیت مرد و زن Commander Shepard.
70 صفحه با کیفیت از عکس هایی زیبا و هنری از Bioware و بازی های وی.
نسخه کتاب کمیک Mass Effect که توسط Dark Horse Comics طراحی گردیده است.
پچ مخصوص N7 برای پیوستن به رنک های N7.
لیتوگرافی بسیار زیبا و منحصر بفرد از بازی به سایز 4*6 که توسط دست کشیده شده است.

این نسخه،همچنین موارد زیر را،در بازی به شما خواهد داد:

N7 Arsenal Pack : قدرت دادن به اسلحه های: SMG, Pistol ,Snipe ,Shotgun.
یک روبات سگ مانند با وفا که مواظب افراد شما در Normandy هست و مواظب این هست که همه به وظایف خودشون عمل کنن...( کلا چرت هست:دی)
پک لباس های جدید: یک سری ظاهر و لباس جدید برای این اعضای گروه: Ashley, Kaiden, James and Liara.
لباس راحتی N7: که Commander Shepard روزهای بیکاری میتونه تو Normandy بپوشه:دی
مرور بهترین لحظات ME3 با آهنگ و صداهای ضبط شده دیجیتال.
Prop کشتی Normandy برای Xbl، که میتونید در آواتار خودتون استفاده کنید...
نمایش رنک و امتیاز شما به همراه gamer picture و آواتار شما در لیدر برد بازی،فروم سایت bioware و سایت خود بازی.

این نسخه به قیمت 79.99$ به فروش میرسد و هچنین ممکن است 2-3 روز ،این نسخه زودتر عرضه گردد.
این بازی در 6 march سال آینده بصورت مولتی پلتفرم عرضه خواهد شد.

منبع:
vg247.com

Copyright :
Fa.vg247.com / vgf247.com

AlexMercer
13-06-2011, 12:44
احتمالا نورمندی رو از کنترل سربوس در میارند چون جوکر هم سرجای قبلیش هست.
Legion هم احتمالا جزء تیم یا افراد نورمندی هست چون تو ریویو E3 حضور داشت.

لگیون هست ولی جزو کارکترهایی که قابل استفاده نیستند. ولی نمیشه نورمندی از کار بیقته صدای ایدی بیاد!
کاسه ای زیر نیم کاسست:31:

M A X I M U M
13-06-2011, 18:38
فعلا تالی اشلی کایدن گروس و جیمز و لیارا تایید شدند.که قابل استفاده هستند. تمامی کارکترهای دو نسخه قبلی در باز هستند ولی مثل لگویین یا موردین شاید تو 1 مرحله قابله استفاده باشند.رکس اگر کشته نشده باشه در بازی هست ولی نه به عنوان شخصیت قابل بازی. دقت کنید جایی که موردین رو میبینیم او یک کروگن زن پیدا کرده که امیدواره با اون جنوفیج رو خوب کنه. و زنه میگه من هیچ ارزشی واسه رکس ندارم!. همچنین توجه کنید حالا که سربروس دشمنه تمام یارای قبلی که به خاطر پول سربروس با ما کار کردن حالا دوباره باید راضیشون کرد به ایلوسیو من پشت کنن. میراندا و جیکوب که ماموران خوده سربروس بودند. و جک و کاتسومی و زیید و .......همه به خاطر پول اومده بودند.
همونطور که میدونید اول بازی شپرد در دادگاهه نظامه و داره جوابه قلضی رو میده همونجا رابطش یا ایلوسیو من بد میشه و دوباره به گروه الاینس برمیگرده. و خوب کارکنان سربروسی هم (احتمال میدم) ترجیح بدن هر کدوم برن سمت خودشون.

اتفاقا من خوشحالم یک سری از کارکترا غیر قابل استفاده شدند. توی 2 همیشه میگفتم این موردین به درد نمخوره چرا یاید قابل استفاده باشه :31:
احتمالا در ویدیو های بعدی میراندا و سرنوشتشون رو میبینیم

سلام بر فرمانده مرکر عزیز

چند وقتی گذشته جزئیات یادت رفته
آخر بازی شفرد به جوکر میگه کانال اصلی سربروس رو ببند
Joker : Yes Commander
Shepherd : Close this channel
Joker : Aye Aye Commander

کانال اصلی ارتباط سربروس به سفینه همون موقع قطع میشه و ای دی هم نمیتونه با خارج ارتباط برقرار کنه هر چند به نظر من ای دی باهوش تر از این حرفاست

AlexMercer
13-06-2011, 23:10
سلام بر فرمانده مرکر عزیز

چند وقتی گذشته جزئیات یادت رفته
آخر بازی شفرد به جوکر میگه کانال اصلی سربروس رو ببند
Joker : Yes Commander
Shepherd : Close this channel
Joker : Aye Aye Commander

کانال اصلی ارتباط سربروس به سفینه همون موقع قطع میشه و ای دی هم نمیتونه با خارج ارتباط برقرار کنه هر چند به نظر من ای دی باهوش تر از این حرفاست

نه عزیز close this channel به این منظور نبود.و توی یک هم هر وقت پس از پایان مرحله ای جلوی هیئت رییسه الاینس قرار میگرفتی شپرد گگزینه رنجیدش این بود که به جوکر میگفت ارتباط رو قطع کنه و حال رییس هارو میگرفت:31:

اینی که شما میگی درست نیست چون این اتفاق اخر بازی اتفاق میفته ولی بعد از اون ما بارها لز طرف ایلوسیو من مرحله میگیریم و باهاش در ارتباطیم مثل مراحل شادو بروکر و ارایوال.:46:

M A X I M U M
14-06-2011, 20:12
نه عزیز close this channel به این منظور نبود.و توی یک هم هر وقت پس از پایان مرحله ای جلوی هیئت رییسه الاینس قرار میگرفتی شپرد گگزینه رنجیدش این بود که به جوکر میگفت ارتباط رو قطع کنه و حال رییس هارو میگرفت:31:

اینی که شما میگی درست نیست چون این اتفاق اخر بازی اتفاق میفته ولی بعد از اون ما بارها لز طرف ایلوسیو من مرحله میگیریم و باهاش در ارتباطیم مثل مراحل شادو بروکر و ارایوال.:46:

درسته بعدا می گیریم اما این مراحل برای چیه ؟
تمام اتفاقات دی ال سی ها قبل از مرحله Suicide Mission هستن
مثلا سربروس سائید ماسانی رو به ما معرفی می کنه تا ازش در مرحله نهایی مبارزه با کالکتورها استفاده کنیم بقیه دی ال سی ها هم همینطور منظورم اینه که داستان دی ال سی ها در میان داستان اصلی بازیه اما چون معمولا همه ما بازی رو قبل از دی ال سی ها تموم کردیم اینطور وانمود میشه که بعد از داستان بازی اتفاق میفته
آخرین دی ال سی بازی هم اگه دقت کنی ماموریت رو از سربروس نمی گیره بلکه یک سیگنال ناشناس از جایی فرستاده میشه که کمک درخواست می کنه و شفرد میره اونجا و بقیه جریان هارو می فهمه
حالا اگه ما فرض کنیم تمام دی ال سی هارو تموم کرده باشیم و تمامی شخصیت هاشون از جمله سائید کاتسومی رو به گروه آورده باشیم مرحله آخر همون مرحله مبارزه در مقر کالکتورها میشه که بعدش شپرد حال IM رو می گیره و کانال اصلی ارتباط با سربروس رو می بنده
من هر طور که فکر می کنم می بینم اینطوری منطقی تره و نقطه ضعفی در داستان بازی نمی بینم به هر حال ! :31:

AlexMercer
14-06-2011, 22:35
درسته بعدا می گیریم اما این مراحل برای چیه ؟
تمام اتفاقات دی ال سی ها قبل از مرحله Suicide Mission هستن
مثلا سربروس سائید ماسانی رو به ما معرفی می کنه تا ازش در مرحله نهایی مبارزه با کالکتورها استفاده کنیم بقیه دی ال سی ها هم همینطور منظورم اینه که داستان دی ال سی ها در میان داستان اصلی بازیه اما چون معمولا همه ما بازی رو قبل از دی ال سی ها تموم کردیم اینطور وانمود میشه که بعد از داستان بازی اتفاق میفته
آخرین دی ال سی بازی هم اگه دقت کنی ماموریت رو از سربروس نمی گیره بلکه یک سیگنال ناشناس از جایی فرستاده میشه که کمک درخواست می کنه و شفرد میره اونجا و بقیه جریان هارو می فهمه
حالا اگه ما فرض کنیم تمام دی ال سی هارو تموم کرده باشیم و تمامی شخصیت هاشون از جمله سائید کاتسومی رو به گروه آورده باشیم مرحله آخر همون مرحله مبارزه در مقر کالکتورها میشه که بعدش شپرد حال IM رو می گیره و کانال اصلی ارتباط با سربروس رو می بنده
من هر طور که فکر می کنم می بینم اینطوری منطقی تره و نقطه ضعفی در داستان بازی نمی بینم به هر حال ! :31:

خوب قبول ولی ایدی کامپیوتر اصلی سربروسه و مهم ترین کشف سربروس .یادت نرفته که یکی از ویژگی های نرمندی نسبت به سایر صفینه ها همین ایدیه. ایلوسیو من از کشف خودش ضد خودش استفاده نمیکنه.باید موند و دید جریان چیه

M A X I M U M
15-06-2011, 12:44
آره این تنها نکته ایه که منم بهش حساسم و امیدوارم از پشت خنجر نخوریم
البته لجیون که توی سفینه داریم تو -- و اینا زرنگه شاید اگه ای دی خواست کاری بکنه لجیون بتونه بهمون کمک کنه

vahidgame
15-06-2011, 14:40
تریلر جدید از بازی:

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SnoWall
19-06-2011, 11:58
من که دیگه نمیتونم صبر کنم !!!
هر وقت به ME1 و ME2 فکر میکنم موهای تنم سیخ میشه....بس که گیم پلی زیبا و جذابی داشت...

دارم لحظه شماری میکنم :42::14:

Steps-Rap
19-06-2011, 18:03
من که دیگه نمیتونم صبر کنم !!!
هر وقت به ME1 و ME2 فکر میکنم موهای تنم سیخ میشه....بس که گیم پلی زیبا و جذابی داشت...

دارم لحظه شماری میکنم :42::14:

خوب به ما چه ربطی داره ؟؟!!

-------------------------

شوخی کردم:31: ...همه ی مس افکت بازا تحملشون تموم شده ولی چه باید کرد !!
ولی فک کن موقه ای منتشر بشه چقد حال کنیم بعد از این همه دوری ... اینجوری حالشم بیشتره.

تریلر جدید از بازی:

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Frpg%2Fmass-effect-3%2Fvideo%2F6319308%2Fmass-effect-3--fall-of-earth-trailer%3Fhd%3D1%26tag%3Dvideos%253Bhd%253B1)

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Frpg%2Fmass-effect-3%2Fvideo%2F6319308%2Fmass-effect-3--fall-of-earth-trailer%3Fhd%3D0%26tag%3Dvideos%253Bsd%253B1)

ای خدا بگم چی کارت نکنه :31:... کجاش جدید بود بیخود 8 مگ از ترافیکم کم شد:27::11:

virus2009
19-06-2011, 20:16
دوستان کسی با female شپرد بازی کرده ... ؟؟؟؟
چطوریاست ... ؟؟؟؟
از ME1 دوباره با Female بازی کنم....؟؟؟

Steps-Rap
19-06-2011, 21:17
دوستان کسی با female شپرد بازی کرده ... ؟؟؟؟
چطوریاست ... ؟؟؟؟
از ME1 دوباره با Female بازی کنم....؟؟؟

آقا به نظر من شپرد رو زیر سوال نبر...شپرد ینی مرد :31:
من 2 رو یه بار با زنش رفتم بهم زیاد نچسبید.

MobinS
19-06-2011, 21:40
جان؟؟؟ چه فرقی داره؟ زن یا مرد بودنش فقط توی انتخاب طرف رومنس فرق داره...

Steps-Rap
19-06-2011, 22:07
میدونم .. منظورم اینه که به شپرد و انجام دادن یه همچین کارای گنده ای به مرد میخوره ..چون من با زنش حال نکردم.
ببخشید ولی من فقط نظر شخصیمو دادم..نه چیز دیگه...
شرمنده

SnoWall
19-06-2011, 22:40
میدونم .. منظورم اینه که به شپرد و انجام دادن یه همچین کارای گنده ای به مرد میخوره ..چون من با زنش حال نکردم.
شرمنده

به ما چه ربطی داره ؟ :31::31::21::16::laughing::laughing:
------------------------------------------------------
ولی انصافاً داره راست میگه !
من با زنش(شپرد زن نگرفته ها !!! D:) هم رفتم...صداش که خیلی گرفتس... بد شپرد با مرد بیشتر معنی و مفهوم پیدا میکنه !!!

با تشکر :11: از تحمل نظراتم !!!
Steps جان به دل نگیر...گفتم شوخی کنم حال و هوا عوش شه :31::31:

MobinS
20-06-2011, 00:27
درسته اگه تاریخ معاصر جهان رو صفحه بزنی 10 تا شخصیت زن هم پیدا نمی کنی ، ولی خب الان که وضعیت زنا رو می بینی ، دیگه این همه سال دیگه میشه کلونی فمینیسم ها...
اصلا هم نمی شه گفت که یک زن نمی تونه این کار هارو بکنه... زور بدنی که نیست... هوش B هست...

شرمنده
دشمنت شرمنده

Dark Soul
21-06-2011, 14:46
اولین شپرد من زن بود ...هم صداش خوب بود و هم قیافش:31:
شاید چون شماها اولین شپردتون مرد بوده بازی با کارکتر زن بهتون نچسبیده!

SnoWall
23-06-2011, 09:45
درسته که همه چیز قدرت بدنی نیست ! ولی هوش بدون توانایی بدنی هم فایده نداره ! مدیریت یعنی اینکه خودت بتونی به تنهایی از پس بعضی کارها بربیای !! الانم با زن ها مشکلی ندارم ولی باید قبول کرد که باید یه فرقی بین فرمانده زن و مرد باشه (از لحاظ احساسات و ... ) !!!

با تشکر - سینا :11:

---------- Post added at 10:45 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

حالا از این حرفها گذشته ! کسی میدونه بازی کی تو ایران میاد ؟!
6/3/12 که Release کلی بازی هستش !
ششم مارس سال 2012

Steps-Rap
23-06-2011, 14:30
درسته که همه چیز قدرت بدنی نیست ! ولی هوش بدون توانایی بدنی هم فایده نداره ! مدیریت یعنی اینکه خودت بتونی به تنهایی از پس بعضی کارها بربیای !! الانم با زن ها مشکلی ندارم ولی باید قبول کرد که باید یه فرقی بین فرمانده زن و مرد باشه (از لحاظ احساسات و ... ) !!!

با تشکر - سینا :11:

---------- Post added at 10:45 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

حالا از این حرفها گذشته ! کسی میدونه بازی کی تو ایران میاد ؟!
6/3/12 که Release کلی بازی هستش !
ششم مارس سال 2012

خوب ممولا به سرعت توی ایران هم میاد دیگه؟! مگه نمیاد؟
شاید تا کرک شه نیم ماه طول بکشه..شیادم یه ماه

MobinS
23-06-2011, 15:06
توی ایران نیم ماه زودتر میاد :دی
امان از دستت ای leak

Steps-Rap
28-06-2011, 14:38

Layken
29-06-2011, 15:58
بله دو تن از موسسان شرکت بایور (Greg Zeschuk Ray Muzyka) در مورد مس افکت 3 این فرانچیز اظهار کردند که احتمالا Mas effect 3 پایانی بر کار این بازی نخواهد بود و ادامه خواهد داشت....

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] feed%2Fblog%2Fpost%2F714030%2Fmass-effect-may-continue-after-me3-bioware-doctors-figuring-out-the-right-way%2F)

نظر خودم والا انچارتد میگن ادامه داره چرخ دنده هم ادامه داره اینم ادامه داره شخصا موافقم که هیچ کدوم دیگه ادامه نداشته باشن چون ادم میترسه ....که اسماشون و عناوین قبلیشون رو خراب کنن. به هر حال..

virus2009
29-06-2011, 18:05
بله دو تن از موسسان شرکت بایور (Greg Zeschuk Ray Muzyka) در مورد مس افکت 3 این فرانچیز اظهار کردند که احتمالا Mas effect 3 پایانی بر کار این بازی نخواهد بود و ادامه خواهد داشت....

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] feed%2Fblog%2Fpost%2F714030%2Fmass-effect-may-continue-after-me3-bioware-doctors-figuring-out-the-right-way%2F)

نظر خودم والا انچارتد میگن ادامه داره چرخ دنده هم ادامه داره اینم ادامه داره شخصا موافقم که هیچ کدوم دیگه ادامه نداشته باشن چون ادم میترسه ....که اسماشون و عناوین قبلیشون رو خراب کنن. به هر حال..

امان از دست این تجربه های بد...
کلا هر چیزی که خیلی کشش بدن لوس میشه

Masoud King
29-06-2011, 23:31
اینکه مس افکت دیگه میبینم از قبل هم معلوم بود ولی نکته ی مهم تموم شدن داستان شپرد هست.

مس افکت جدید با داستان جدید و شخصیت نو مطمئنا باز هم لذت بخش خواهد بود

AlexMercer
06-07-2011, 03:55

Leon-117
06-07-2011, 07:54
@AlexMercer میگم به نظرت حجم و سایز عکست یکم زیادی بالا نیست؟!
+

تقصیر من نیست تقصیر بایو ور هست بزرگ داده
خوب حداقل لینکشو میذاشتی!

AlexMercer
06-07-2011, 11:38
@AlecMercer میگم به نظرت حجم و سایز عکست یکم زیادی بالا نیست؟!

تقصیر من نیست تقصیر بایو ور هست بزرگ داده

MobinS
23-07-2011, 19:58
خب باید کوچیکش می کردی....

لیست کمپانیون های این سری معلوم نیست؟ رومنس آپشن ها چی؟

Steps-Rap
22-08-2011, 17:21
MASS EFFECT 3

new triler gameplay

high-q

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید77mb
-------------

medium-q

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید36mb

Steps-Rap
22-08-2011, 21:51

moh3en_sh
26-08-2011, 09:37
پاياني بد براي Mass Effect 3 !
BioWare اعلام كرد كه در كنار پايان هاي متفاوت Mass Effect يك پايان خيلي بد هم قرار دارد كه بستگي به انتخاب هاي شما ممكن است به وجو بيايد. احتمال دارد فرمانده شپرد در اين پايان بميرد.

vahidgame
27-08-2011, 16:34
عکس های جدیدی از بازی:

marmolak kocholo
28-08-2011, 10:18
خـــــــــــــــــــب این طور که معلومه شخصیت خانوم بازی هم تایید شد:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون طور که می دونید یه سری از طرفدارای بازی چند وقت پیش یه نظر سنجی در کتاب چهره درست کردن که طی اون این خانوم با آراءِ 19576 از خواهر سیاه مویِ خودش با آراءِ 12838 پیشی گرفت و اول شد، امروز نیز Bioware رسماً وجود این شخصیت رو در نسخه Collector’s Edition بازی تایید کرد.

MobinS
29-08-2011, 02:50
یاد آلیس در سرزمین عجایب افتادم :دی

virus2009
29-08-2011, 03:44
به نظر من شپرد یعنی مرد :27:
این برای بار دوم که می خوایم بازی کنیم خوبه :21:

MobinS
29-08-2011, 03:53
زیاد خوشحال نباش چون تو collector's edition هستن ایشون : دی

hosseincode2008
30-08-2011, 19:44
زیاد خوشحال نباش چون تو collector's edition هستن ایشون : دی

گفتن كه رو كاور CE به جاي شپرد مرد از تصوير شپرد زن استفاده ميشه نه اينكه اين شخصيت فقط تو CE حضور داشته باشه...

Dark Soul
30-08-2011, 23:58
اخه این کجاش شبیه یک فرمانده هست حداقل نباید یک کم مسن تر می بود!؟

shamsoddin
02-09-2011, 09:43
من نمیدونم با وجود عنوانی مثل mass effect واقعا چه دلیلی داره یه فرد سراغ بازی های بچه گونه ای مثل کال او دیوتی وفار کرای واساسینس (غیر از شماره 1) و هیتمن و .... بره :41: اخه یکی نیست به اینها بگه تا کی خشونت و کشتن الکی و داستان خطی و ....
دیگه چنین جایی بحث سلیقه نیست...بحث بی حالی برای متوجه شدن داستان و فکر کردن وقناعت به یه اسلحه و نارنجکه.:2:

Killzone2
02-09-2011, 10:09
من نمیدونم با وجود عنوانی مثل mass effect واقعا چه دلیلی داره یه فرد سراغ بازی های بچه گونه ای مثل کال او دیوتی وفار کرای واساسینس (غیر از شماره 1) و هیتمن و .... بره :41: اخه یکی نیست به اینها بگه تا کی خشونت و کشتن الکی و داستان خطی و ....
دیگه چنین جایی بحث سلیقه نیست...بحث بی حالی برای متوجه شدن داستان و فکر کردن وقناعت به یه اسلحه و نارنجکه.:2:
عزیز اینطوری هم که میگی نیست ببین الان کی اینجا میاد بره مولتی پلیر کال و بتلفیلد بازی کنه؟ اگر هم بازی میکنن زیاد نیست از جمله رو پی سی که فقط یاد دارن برن جلو و نه چیزی از داستان متوجه میشن و جالب تر اینجاست که یک سری سبک بازی رو هم نمیدونن!!! حالا دیگه همچین شاهکاری مثل ME نیاز به درک داره بازی کردنش که بیشتر افراد در اینجا که کرک بازی میکنن این درک رو ندارن!!! وقتی کسی که میاد بتلفید رو مسخره جلوه میده یعنی نمیفهمه بتلفید مولتی پلیر داره نه خط داستانی که شما بری جلو پاره کنی فقط تازه از داستان هم چیزی نمیفهمن باز!!!! کال هم اینطوریه چون مولتی پلیر کال هم طرفدار زیاد داره ولی اینجا فقط به خط داستانی توجه میکنن!!!(حرف های من اشاره به شخص نیسته توهین هم نیست!)
بعد شما میگی AC بچه بازی؟! پس به درجه بندی سنی بازی یه نگاه بنداز حتما!!! اصلا هم اینطور نیست شما داری فقط به اکشن بازی توجه میکنی در حالی که بافت ها و مناطق بازی که به زیبایی طراحی شده یکی از زیبایی های AC هست.حال داستان و گیم پلی بازی هم که بهتر از این موارد و البته مولتی پلیر این بازی که بهتر از همه اینها.....
البته اینجا جای این بحث نیست ولی در واقع اینجا بیشتر افراد شعور بازی کردن ندارن! این رو کسی هم بهش توجه نمیکنه! وقنی کسی میاد میگه که تو بخش اخبار هم هست حرفش برید ببینید میگه Borderlands رو چند دقیقه بیشتر بازی نکرده مسخره بود پاک کرده این یعنی چی؟! این نه از سبک بازی نه از داستان چیزی فهمیده چون میخواست مثل کال پاره کنه بره جلو حال انتظار کاپیتان پرایس هم داره توش باشه!!! عزیز ببین شما اول یه نگاه به کل جزئیات بازی بنداز بعد اینا رو بگو :20:
هر سبکی طرفداری داره حالا اینکه همه میرن کال بازی میکنن دیگه گفتم برای چی هست حال کسی که با بازی های نقش آفرینی نمیتونه ارتباط برقرار کنه باید بره کال بازی کنه دیگه! شاهکار های بزرگی مثل مس افکت و ویچر و دیگر عنوان های این سبک اینقدر زیباست که اگر کسی هم بیاد بگه چرته با این حرفا چرت نمیشه ...

shamsoddin
02-09-2011, 10:54
بعد شما میگی AC بچه بازی؟! پس به درجه بندی سنی بازی یه نگاه بنداز حتما!!! اصلا هم اینطور نیست شما داری فقط به اکشن بازی توجه میکنی در حالی که بافت ها و مناطق بازی که به زیبایی طراحی شده یکی از زیبایی های AC هست

خیلی ممنون بابت نکاتی که گفتید.هرچند زیبایی هنری بازی خیلی مهمه (نهایتش crysis 2)ولی به نظر من بحث زیبایی محیط و مناطق افکت های بازی تا یه حدی ادمو میشونه پای بازی (خودتون هم میدونیدچیزی که اکثر افرادکم سن وسال از یه بازی انتظار دارن ) :20: ولی ادم تا میبینه تاپیکه me3 اینقدر خلوته اعصابش خورد میشه:19:

پس به درجه بندی سنی بازی یه نگاه بنداز حتما
sabouter هم +18 بود :31:

حال داستان و گیم پلی بازی هم که بهتر از این موارد
به نظرت از دیوار رفتن بالا و پریدنها و شمشیر زدناش یکم تکراری نشدن + داستان بیش از حد تخیلی ...یکم ادمو پس نمیزنه؟

Borderlands رو چند دقیقه بیشتر بازی نکرده مسخره بود پاک کرده این یعنی چی؟!
ایول:11: به نظر منم همین افرادن که طرفدار پرو پاقرص اساسینز و کال اند وdragon age origins هم براشون بچه گونه است...

نظر من اینه که اگه یه فرد درک درستی از me داشته باشه و اون رو بازی کنه سطح لذت و رضایتی که از بازی کردنش پیدا میکنه قابل قیاس با اساسینز و کال و .. نیست.

Killzone2
02-09-2011, 11:11
به نظرت از دیوار رفتن بالا و پریدنها و شمشیر زدناش یکم تکراری نشدن + داستان بیش از حد تخیلی ...یکم ادمو پس نمیزنه؟
خب اگر کلی در نظر بگیریم اره ولی در هر شماره به خصوص همین شماره جدید Assassin's Creed: Revelations اومدن یک سری حرکات جدید و سلاح جدید براش بوجود آوردن و این خودش یک نوع کار جدیده که خواستن بازی زیاد تکراری نشه و فقط یک سری حرکات و انیمشن تکراری نباشه... البته داستان هم تخیلی نیستا :31: بیشتر اشاره داره به تمپلار ها و نابودی زمین حالا یه مقدار تخیل هم داره.

به نظر منم همین افرادن که طرفدار پرو پاقرص اساسینز و کال اند وdragon age origins هم براشون بچه گونه است...
این هم درسته ولی باز هم این بازی ها رو کلا نمیفهمنن چیه! مولتی پلیر که بازی نمیکنن و دنبال اچیو گرفتن هم نیستن! و موارد دیگه که خودتون بهتر میدونید!
موفق باشید :11:

3taxxx
02-09-2011, 11:14
سلام حالا که بحث منحرفه و تا 3 ساعت دیگه مدیر نمیاد اینجاها دعوا کنیم!!!البته اگه هم اومد همه با هم:مدیر مدیره خود مدیره!!!
اول اگه به خشونته بس اسلحه بی اسلحه چه کال اف چه مس افکت.بس شما باید طرفدار بازی های فکری باشین
2.هر کس یه چیز بش حال میده
3.اسس کرید انقده بزرگ بوده که دنیای بازی رو تکون داده.مثل همین عشق من مث افکت.و کال جوری بوده که فروشش هالیودو بزاره توی کف
4.تجربه هر سبک بازی لذت داره.فکر کن همش مس افکت میری خسته نمیشی؟اگه بعد شماره 3 دیگه مث افکت نیومد چی؟

shamsoddin
02-09-2011, 11:48
اول اگه به خشونته بس اسلحه بی اسلحه چه کال اف چه مس افکتنه ببینید me مبارزه و اسلحه و تیر اندازیش (اونم در بالاترین و هیجان انگیزترین سطح ممکن)برای هدفی هست که دارین چیزی که کال و اساسینز دارن استفاده از خشونت و خون و خونریزی زیاد برای جذاب تر شدن بازیه (جدای از بحث مولتی و تا حدودی البته:20:)

.بس شما باید طرفدار بازی های فکری باشیننه من طرفدار یه محیط کاملا واقعی وگسترده و ازادی عمل و حس قدرت و تجربه ی دوستی تو همون محیطم نه اینکه صرفا معما حل کنم :31:

تجربه هر سبک بازی لذت داره.فکر کن همش مس افکت میری خسته نمیشی؟اگه بعد شماره 3 دیگه مث افکت نیومد چی؟بله برای تنوع خوبه شما بعد me فیفا بزنید ولی برای من یکی که دیگه بعد me سراغ اساسینز و کال رفتن نمیچسبه.

vahidgame
02-09-2011, 15:19
من به طور خلاصه بگم که هر بازی با توجه به سبک خودش ویژگی هایی داره. مس افکت هم توی سبک نقش آفرینی هستش که دارای ویژگی های خاصی خودشه... توی این سبک معمولا شاهد داستان های بسیار عظیم با پایان های زیاد و انتخاب های خیلی زیاد در جریان بازی هستیم که سری مس افکت این ویژگی رو به بهترین شکلش داشته...

حالا این دلیل بر این نمیشه که بازی هایی که سبکشون کلا با مس افکت فرق داره بازی های بچه گونه و کوچیکی باشن. باید دید اونا هم با توجه به سبکشون در چه حدی هستن و چه ویژگی هایی دارن...

فقط میشه به این شکل گفت که مثلا مس افکت نسبت به فلان بازی های بزرگ در سطح بالاتری قرار داره که این درسته و مشکلی نداره ولی این دلیل بر این نمیشه که سطح بازی های دیگه رو پایین اورد...

فکر نکنم دیگه نیاز به توضیحات و بحث های بیشتری باشه و همه چی واضح بود :دی

3taxxx
02-09-2011, 16:19
سلام
فقط پست من ایراد داشت دیگه اره؟ هر سه نفر فبل هم مطالبشون دقیقا مثل من خارج از مطلب مث افکته.چرا مال اونا پاک نشد
خوبه شما مدیرای ا جی انو 124 ... نیسین.جو گیرا

3taxxx
02-09-2011, 19:57
ببخشید بهتره اینو همینجا بگم
من کسی نیسم که بودو نبودش واسه سایت فرقی کنه.
اما هنوز یادمه چه کسای رو از سایت فراری دادین
این مشکلاتو فقط در بخش بازیها دیدم
شما همیشه اینجورین؟هر چیزی رو که یه کم مشکل داره رو کلا نابود میکنین؟
شما که مدیری فقط دکمه حذف رو بهتون دادن یا دکمه ی به اسم ویرایش پست رو هم دارین؟
خط اول پست من فحش نیست و ضد قوانین هم نیس فقط یه طنزه واسه خندوندن.حتی اخرش به مدیر هم احترام گذاشتم فحش ندادم
من نمیگم مقصر نیسم میگم درست برخورد بشه.مدیریت کنین نه جلاد گری. اصلاح گرانه برخورد بشه نه نابود گرانه

Mool Tee
02-09-2011, 20:14
اینجوری که بعضیا حرف می زنن پس یعنی Bf و Cod و AC .... اینا برن بمیرن فقط Mass Effect بمونه؟؟؟
هر بازی خواستیت خودشو داره Mass گرافیک battle رو داره؟فیزیکش چی؟Open World هست مثل Ac ؟ نه
:41:
پس نمیشه گفت Mass از همه بهتره!کسی که mass دوست داره اون رو میچسبه

havas_1980
02-09-2011, 20:32
ببخشید بهتره اینو همینجا بگم
من کسی نیسم که بودو نبودش واسه سایت فرقی کنه.
اما هنوز یادمه چه کسای رو از سایت فراری دادین
این مشکلاتو فقط در بخش بازیها دیدم
شما همیشه اینجورین؟هر چیزی رو که یه کم مشکل داره رو کلا نابود میکنین؟
شما که مدیری فقط دکمه حذف رو بهتون دادن یا دکمه ی به اسم ویرایش پست رو هم دارین؟
خط اول پست من فحش نیست و ضد قوانین هم نیس فقط یه طنزه واسه خندوندن.حتی اخرش به مدیر هم احترام گذاشتم فحش ندادم
من نمیگم مقصر نیسم میگم درست برخورد بشه.مدیریت کنین نه جلاد گری. اصلاح گرانه برخورد بشه نه نابود گرانه
سلام...

با این قسمت از صحبتتون هم که ما کسایی رو فراری دادیم و این مشکلات تو بخش بازی بوده و... رو بهش کاری ندارم. با اینکه براشون جواب دارم. اما فقط مربوط به چیزی حرف میزنم که اینجا اتفاق افتاده و شما رو ناراحت کرده... یه انتقادی دارین. این درست... ولی... بعد از این همه مدت هنوز ملتفت نشدین انتقاد کردن جاش اینجا نیست. چندین بار گفتیم این بار هم روش. صحبتم با سهیل عزیز هم هست. بماند که دوستم هم هست و بگو بخندی هم داریم. با وجود این سن و سال و این مدت عضویت دیگه ما انتظار همچین رفتاری رو از شما نداریم. جوگیر و جلاد و نابود گر هم که شدیم!

انتقادی کردین و متوجه شدم که اون صحبت شما از سوی ناظر جدی قلمداد شده. چون امکان ویرایش رو هم نداره برای همین مجبور به پاک کردنش شده. ولی خودتون میگین طنز بوده. باشه... پس با این صحبتتون پستتون هم برگشت.

اگه صحبت دیگه ایی هست دیگه اینجا چیزی عنوان نکنین.
انجمن ارایه پیشنهاد / انتقاد رو برای همین چیز ها گذاشتن.

ممنون!

blackbird25
06-09-2011, 01:51
سلام
من شنیدم که بعد از mass effect 3 فقط داستان شپرد تموم میشه اما دنیای بازی به قدری بزرگه که میخوان داستان های جدیدی توش بسازن، این درسته؟! :18: (البته اینو یه سایتی به نقل از سازندش گفته بود منم از صحتش خبری ندارم)
(شرمنده، سوالمو باید بعد از اومدن MS3 میپرسیدم ولی اینو که شنیدم نتونستم صبر کنم:31: )
شخصیتهای DLC هاشم هست؟ چون تا جایی که من تو چندتا تریلرش دیدم بیشتر اشلی و لیارا باهاش بودن (البته اعلام کردن که کشتی این نسخه خیلی بزرگه و با این حال بعضی جاها گفته شده که همه افراد باهامون نیستن)

Steps-Rap
13-09-2011, 17:15
سلام
من شنیدم که بعد از mass effect 3 فقط داستان شپرد تموم میشه اما دنیای بازی به قدری بزرگه که میخوان داستان های جدیدی توش بسازن، این درسته؟! :18: (البته اینو یه سایتی به نقل از سازندش گفته بود منم از صحتش خبری ندارم)
(شرمنده، سوالمو باید بعد از اومدن MS3 میپرسیدم ولی اینو که شنیدم نتونستم صبر کنم:31: )
شخصیتهای DLC هاشم هست؟ چون تا جایی که من تو چندتا تریلرش دیدم بیشتر اشلی و لیارا باهاش بودن (البته اعلام کردن که کشتی این نسخه خیلی بزرگه و با این حال بعضی جاها گفته شده که همه افراد باهامون نیستن)

منم این حرفو از یکی دیگه شنیده بودم...!

blackbird25
14-09-2011, 23:16
منم این حرفو از یکی دیگه شنیده بودم...!
این قضیه ادامه داستان درسته؟!

ALI&SOAP
19-09-2011, 21:28
ممنون میشم یکی از دوستان یه توضیح مختصر اما مفید درباری دو شماره ی قبلی این بازی بده(داستان،گیم پلی، گرافیک، شخصیت پردازی و...)

virus2009
22-09-2011, 15:53
ممنون میشم یکی از دوستان یه توضیح مختصر اما مفید درباری دو شماره ی قبلی این بازی بده(داستان،گیم پلی، گرافیک، شخصیت پردازی و...)

مختصر که چه عرض کنم
تاپیک زیر رو اگه کامل بخونی از شماره 1 شروع میکنی به بازی کردن
شایدم مثل ما 3 بار هر کدوم رو بازی کنی :31:

Mass Effect Universe ، همه چيز در مورد مس افكت 1 و 2

Killzone2
13-10-2011, 12:03
تصاویر جدید از بخش مولتی پلیر :

اولین تریلر از بخش مولتی پلیر رو هم میتونید از لینک زیر ببینید :

First Mass Effect 3 multiplayer trailer

Malware
13-10-2011, 12:12
Multiplayer Featurette

Multiplayer Featurette HD

AlexMercer
16-10-2011, 04:48
یک عکس زیبا

vahidgame
21-10-2011, 13:52

Bioware توی فرومش اعلام کرده که دموی بازی برای همه پلتفرم در ژانویه 2012 منتشر خواهد شد
که این دمو شامل هر دو بخش تک نفره و چند نفره بازی میشه
نکته جالب اینه کسانی که Battlefield 3 رو در هر کدوم از پلتفرم ها تهیه کرده باشن اکانت آنلاین بازی براشون فعال میشه و به طور خودکار دسترسی سریع به بخش چند نفره بازی رو خواهند داشت که ظاهرا یه مدت زودتری نسبت به بقیه می تونن این قسمت از بازیو بازی کنن...
اما بخش تک نفره بازی برای همه گیمرها در همون روز اول که دمو منتشر میشه در دسترس خواهد بود...

منبع: گیم اسپات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
01-11-2011, 19:48
Multiplayer Interview

Multiplayer Interview HD

AlexMercer
05-11-2011, 23:47
خوب متاسفانه یا خوشبختانه یک نسخه بتا مس افکت در شبکه xbox live به صورت اشتباهی(شما بخونید اشتباهی ولی در اصل سیاست شرکتها برای تبلیغ بازی) پخش شد یک سری تونستن سریع دانلد کنند و مقداری بازی کنند.یک سری نکات جدید بازی:

به بازیسه مد اضافه شده:

یک حالت اکشن مد که گزینه های مکالمه ها رو خود کامپیوتر انتخاب میکنه ولی شما قسمت های اکشن بازی رو انجام میدید.

یه مد دیگه اتوری مد هست که شما دیالوگ هارو انتخاب میکنید ولی اکشن بازی خیلی اسونه.

و مد دیگهrpg mode هست که هم به داستان میپردازید و هم اکشن بازی.

این هم عکس هایی که از این بتا گرفتند. فعلا به غیر از تالی همه شخصیت های بازی از نسخه 1 به همراه این پسر جدیده هستند و کاراکتر های نسخه دو رو نشون نداده بهر حال همین سرنوشت یاران نسخه 2 خودش از مبهمات جذاب بازیه که از نظر من تا روز پخش بازی گفته نشه به جذابیت بازی کمک میکنه. و البته کاپیتان اندرسون هم اینبار نقش پررنگ تری رو تو بازی داره و انگار دائم تو صفینست

میراندا کجاای هر جای هستی مواظب بچمون باش:31:

AlexMercer
06-11-2011, 00:04
اینم یک عکسه فوق العاده خنده دار

manuelcalavera
06-11-2011, 11:21
- میراندا چه کنه ایه ! اشلی کجاس ؟ اشلی ؟؟؟؟؟؟ اشلییییییییی
- حس ِ خوبیه کپتن اندرسن هم باهامونه . ( من از اولین اپیزود هم بهش حال میدادم )
- این کروگن ِ کدومشونه ؟ wrex ِ یا اون یکی ؟
- توی منیو ها بغل ِ Human male واسه هر کدوم از کلاس ها ، تالی و گروس و اینا بودن که لاک بودن ، قضیه چیسته :دی

virus2009
06-11-2011, 11:55
- میراندا چه کنه ایه ! اشلی کجاس ؟ اشلی ؟؟؟؟؟؟ اشلییییییییی
- حس ِ خوبیه کپتن اندرسن هم باهامونه . ( من از اولین اپیزود هم بهش حال میدادم )
- این کروگن ِ کدومشونه ؟ wrex ِ یا اون یکی ؟
- توی منیو ها بغل ِ Human male واسه هر کدوم از کلاس ها ، تالی و گروس و اینا بودن که لاک بودن ، قضیه چیسته :دی

Wrex بود دیگه قیافشون خیلی تابلوئه ( به نظرم Grunt خوشگلتره ولی Wrex ابهتش بیشتره :40: )
اون منوها هم فکر کنم ماله قسمت مولتی باشه

Masoud King
07-11-2011, 12:41
13 دقیقه از گیم پلی بازی که مربوط به همین نسخه بتا هست... دیدنش شدیدا توصیه میشه

virus2009
07-11-2011, 14:53
13 دقیقه از گیم پلی بازی که مربوط به همین نسخه بتا هست... دیدنش شدیدا توصیه میشه

:18: کروگان Female
چقدر خوشگل بود
ولی عجب HUD هایی داره این ME3
خیلی حال کردم
چندتا نقطه ضعف هم داشت ( که الان اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد )

ممنون

ali722
24-11-2011, 21:45
بچه ها من شنیدم که بازی mass effect 3 پچ مولتیش لو رفته و با یه سرچ راحت می شه پچ مولتی بازی رو گیر اورد و بدون cd-ke بازی کرد دقیقا مثل cod:mw2 من خودم طرفدار این بازی هستم و شماره های قبلیش رو بازی کردم ولی بیشتر تمام این بازی ها بازی مولتی رو دوست دارم اگه این بازی مولتی بشه همه بازی های مولتی که بازی می کردم ول می کنم میام این چون واقعا بازی توپی هست یه سرچ کنید ببینید چیزی از این پچ گیرتون می آد اگه اومد حتم خبر بدید:19:

neon_91
24-11-2011, 22:20

پاک شده.لینک دیگه ای ندارین از این ویدیو

AlexMercer
24-11-2011, 22:34
بچه ها من شنیدم که بازی mass effect 3 پچ مولتیش لو رفته و با یه سرچ راحت می شه پچ مولتی بازی رو گیر اورد و بدون cd-ke بازی کرد دقیقا مثل cod:mw2 من خودم طرفدار این بازی هستم و شماره های قبلیش رو بازی کردم ولی بیشتر تمام این بازی ها بازی مولتی رو دوست دارم اگه این بازی مولتی بشه همه بازی های مولتی که بازی می کردم ول می کنم میام این چون واقعا بازی توپی هست یه سرچ کنید ببینید چیزی از این پچ گیرتون می آد اگه اومد حتم خبر بدید:19:

داداش بازی خودش نیومده پچ مولتیش هم اومده باشه بدردمون نمیخوره. این نسخه لو رفته هم دموی قابل بازی بوده که حدودا 40 روز دیگه پخش میشه:46:

reza207
27-11-2011, 22:03

کی مییاد؟نسخه پی سی

virus2009
27-11-2011, 22:15
کی مییاد؟نسخه پی سی

6-3-2012

فکر کنم میشه 16 اسفند

Malware
30-11-2011, 22:45
Collector's Edition Unboxing Featurette

Collector's Edition Unboxing Featurette HD

mjorh
08-12-2011, 12:12
ساند ترک حماسی ME2
(تجدید خاطره!)
Suicide Mission

AlexMercer
08-12-2011, 12:48
من که بازیم بیاد بازی نمیکنم تا خوده عید تا با خیاله راحت بشینم بازی کنم.با 1 و مخصوصا 2 زندگی کردم خیلی برام مهمه هر تصمیم و هر لحظه.فقط میدونم یکی از تاثیر گذارترین و شاید گریه آور ترین پایان بازی ارو داشته باشه مصوصا برای هواداراش.

از همین الان هم میشه حدس زد احتمال زیاد کاپیتان آندرسون ایثار کنه و جونشو در یکی از مرحل برای نجات ما از دست بده. احتمالا thane یا گروس هم بمیرن.

این میراندا نمیره فقط:41:

vahidgame
08-12-2011, 13:12
زیاد مهم نیست شخصیت های زن بازی بمیرن. مهم اینه که پهلوانان نمیرن : دی
آخر بازی رو از الان تا حدودی شاید بشه پیش بینی کرد ولی صد در صد بازی چند تا پایان مختلف داره که احتمالا همگی عالی طراحی شدن

AlexMercer
08-12-2011, 13:43
زیاد مهم نیست شخصیت های زن بازی بمیرن. مهم اینه که پهلوانان نمیرن : دی
آخر بازی رو از الان تا حدودی شاید بشه پیش بینی کرد ولی صد در صد بازی چند تا پایان مختلف داره که احتمالا همگی عالی طراحی شدن

اقا با میراندای من درست صحبت کن من همیشه میراندا و جک(قبل از عرضه کاتسومی.بعدش میرانا و کاتسومی) رو برمداشتم این دوتا جون منو نجات میدادن میراندا چقدر جان فشانی میکرد.اولین بار هم که بازیو تموم کردم بردمش با HUMAN REAPER بجنگیم مرد و من دپرس شدم.:41:

کلا مساله ای که خودشون هم اعلام کردن بازی هم پایان خیلی خوب داره و هم خیلی بد و بنا به تصمیم گیری های شما در طول بازی داره. حتی جالبه که گفتن اگر RACHNAI QUEEN رو میکشتیم در نسخه 1 هم مزیت های خاص خودش رو داشت :41: من که نگهش داشتم:41:

manuelcalavera
08-12-2011, 23:32
حتی جالبه که گفتن اگر RACHNAI QUEEN رو میکشتیم در نسخه 1 هم مزیت های خاص خودش رو داشت :41: من که نگهش داشتم:41:
لینکی ، منبعی از این گفته ت داری ؟ چون من هم Rachni Queen رو نجات دادم ، فکر هم نمیکنم نتیجه بدی داشته باشه چون خیلی با شخصیت از طریق یک Asari توی illium پیغام رسوند که خیلی با معرفتی و جبران میکنم و این حرفا ...

بعدش من با هیچکس توی ME2 تیک و تاک نزدم تا توی 3 به اشلی برسم ، شماها چه عجولید !

virus2009
08-12-2011, 23:41
لینکی ، منبعی از این گفته ت داری ؟ چون من هم Rachni Queen رو نجات دادم ، فکر هم نمیکنم نتیجه بدی داشته باشه چون خیلی با شخصیت از طریق یک Asari توی illium پیغام رسوند که خیلی با معرفتی و جبران میکنم و این حرفا ...

بعدش من با هیچکس توی ME2 تیک و تاک نزدم تا توی 3 به اشلی برسم ، شماها چه عجولید !

اتفاقا من با همه رومنس کردم و از آخر باهاشون بهم زدم تا تو 3 با اشلی هم ، هم :27:

manuelcalavera
09-12-2011, 00:04
اتفاقا من با همه رومنس کردم و از آخر باهاشون بهم زدم تا تو 3 با اشلی هم ، هم :27:
شما چه موزماری هستی :دی

AlexMercer
09-12-2011, 00:23

این خبر قدیمه لینکشو نمیشه گیر آوارد. ولیهم زنده نگه داشتنش سود داره و هم کشتنش. من آخه نسخه 1 روز بازی نکرده بودم که 2 رو بازی کردم بعد رفتم 1 رو هم گرفتم . چشم میراندا رو گرفته دیگه.
البته من توی یک هم با اشلی بودم و هم لیارا:31: دررضمن 2 هم برای امتحان با همشون بودم حتی با لیارا مجددا(بعد شادو بروکر)
بهر حال باید از همه فرصتا استفاده کرد:31:

فکر کن جک عاشقت شه بشه خانمه خونه:31::31:

AlexMercer
09-12-2011, 08:29
چندتا خبر:

1- در نمایشگاه VGA که فردا برگزار میشه چیزهای جدیدی قراره از مس افکت رو شه
2-دمو قابل بازی ماه دیگه پخش میشه و همچنین بازی کنان توانایی بازی کردن به صورت مولتی رو خواهند داشت.
3-نسخه بعدی مس افکت برای نسل بعدی کنسول ها ساخته میشه. حالا باید دید که چه داستانی رو در سری جدید دنبال میکنه. احتمال میدم اینبار بشه مثله اسکایریم از هر نژادی که خواستیم کارکتر بسازیم.

4-(این خبر با لینک) مس افکت 1 و مس افکت 2 با هم کلا 20000 خط دیالوگ داشتند ولی جالبه بدونید مس افکت 3 خودش به تنهایی 40000 خط دیالوگ داره و معلومه که چه بازیه بزرگی در انتظارمونه.

5- اگر در متحد کردن نژاد های مختلف موفق نباشیم و تصمیم های درستی در بازی نگیریم جنگ رو به ریپر ها میبازیم و خودمون و کل انسان ها کشته میشند.این یکی از پایان های بازی و یکی از پایان های بد بازیه و به نوعی بدترین پایانه بازیه.
6- در بازی دوباره میشه به سیتادل رفت که این جای خوشحالی داره ولی امیدوارم مشکل اسانسور های سیتادل و همچنین مرده بودن فضاشو درست کنن.
7-ماه پیش داستان بازی و اتفاقاتی که در نسخه 3 میافته توسط یک وبسایت روسی لو رفت ولی تهیه کنندگان بازی میگن که داستان عوض شده و حتی امکان داره بازهم نسبت به اطلاعاتی که لو رفته تغییراتی ایجاد شه. البته ما میدونیم که هواداران بازی این این اطلاعات لو رفته رو نخوندند تا بتونند با لذت بازی رو تموم کنند.

Masoud King
09-12-2011, 16:57
5- اگر ....
مرسی که یکی از پایان های بازی رو لو دادی... واقعا خسته نباشی

به جان خودم من فارسی میگم که می خواین چیزی رو از داستان بگین تو اسپویلر

AlexMercer
09-12-2011, 17:13

عزیز من خوده bioware اعلام کرده.مگه من بازی کردم که لو بدم؟حرفی میزنیا. قبل نسخه 2 هم اعلام کردن امکان داره شپرد بمیره! پس اونجا هم لو دادن اشتباه کردن دیگه!
اینجا رو بخون تقصیر من نیست برادر

Masoud King
09-12-2011, 20:03
تو همون تیتر نوشته "Some Mass Effect 1 and 2 spoilers ahead"
یعنی حتی اون سایت داره اسپویل نسخه های یک و دو, مال پارسال و سه سال پیش رو هشدار میده !!

خلاصه حداقل اون پایانهای دیگه رو نگید ;)

Arrowtic
09-12-2011, 20:55
میگم باید برای خوب لذت بردن از داستان نسخه 3 یک و دو رو تموم کرد یا نیازی نیست؟

Masoud King
09-12-2011, 21:13
بله 100 درصد

با توجه به قابلیت انتقال سیو نتیجه زحمات و تصمیماتت در نسخه های قبلی رو می تونی تو نسخه سه ببینی

غیر از اون از شخصیت ها و داستان بازی چیز خاصی سر در نمیاری

تازه دو تا از بهترین بازیهای این نسل رو هم از دست میدی با بازی نکردن نسخه های یک و دو

mjorh
09-12-2011, 21:52
بله 100 درصد

با توجه به قابلیت انتقال سیو نتیجه زحمات و تصمیماتت در نسخه های قبلی رو می تونی تو نسخه سه ببینی

غیر از اون از شخصیت ها و داستان بازی چیز خاصی سر در نمیاری

تازه دو تا از بهترین بازیهای این نسل رو هم از دست میدی با بازی نکردن نسخه های یک و دو
من خنگ بازی دراوردم ...سیوای ME2 رو نگه نداشتم...:41: خوب رفته بودم فقط خدمرو از دست داده بودم

vahidgame
10-12-2011, 15:33

والا مسعود ما که اونقدر به بازی علاقه داریم توی اسپویلر گذاشته شده اونو هم خوندیم : دی

3-نسخه بعدی مس افکت برای نسل بعدی کنسول ها ساخته میشه. حالا باید دید که چه داستانی رو در سری جدید دنبال میکنه. احتمال میدم اینبار بشه مثله اسکایریم از هر نژادی که خواستیم کارکتر بسازیم.
فکر نکنم دیگه مس افکت به این صورت یعنی اکش نقش آفرینی ادامه پیدا کنه و این آخرین شماره از هنرنمایی فرمانده شپرد و یارانش به این شکله. خود سازندگان که از مدت ها پیش همینو گفته بودن و اشاره هم کرده بودن که قصد دارن شماره بعدی MMORPG باشه...
یه بازی به این شکل اگه سه گانه باشه و جوری تموم بشه که برای همه تا چندین سال بعد هم خاطره انگیز باشه به مراتب بهتر از اینه که شماره های زیادی از اون منتشر بشه ولی اون کیفیت بالا رو توی همه شماره نداشته باشه و یه جورایی کلا سری بازی رو خراب کنه...

Dark Soul
10-12-2011, 15:54
من خنگ بازی دراوردم ...سیوای ME2 رو نگه نداشتم...:41: خوب رفته بودم فقط خدمرو از دست داده بودم
شما می تونید یک سیو دانلود کنی بعد با نرم افزارMass Effect 2 Save Editor ادیتش کنی

mjorh
10-12-2011, 16:24
شما می تونید یک سیو دانلود کنی بعد با نرم افزارMass Effect 2 Save Editor ادیتش کنی
مرسی....:10:حتما این کارو میکنم .

Masoud King
10-12-2011, 19:48
والا مسعود ما که اونقدر به بازی علاقه داریم توی اسپویلر گذاشته شده اونو هم خوندیم : دی
تو فرق میکنی

راحت باش : دی

مرسی....حتما این کارو میکنم .
این کارا چیه؟!؟
بشینین از دوباره بازی کنین خیلی بهتره

mjorh
10-12-2011, 21:17
تو فرق میکنی

راحت باش : دی

این کارا چیه؟!؟

الان ک سال سیل بازیاس...اصن وقت نمیشه بازیه دیگه ای بازی کرد....ME2 رو دوبار تموم کردم!

Steps-Rap
10-12-2011, 22:02
چندتا خبر:

1- در نمایشگاه VGA که فردا برگزار میشه چیزهای جدیدی قراره از مس افکت رو شه
2-دمو قابل بازی ماه دیگه پخش میشه و همچنین بازی کنان توانایی بازی کردن به صورت مولتی رو خواهند داشت.

4-(این خبر با لینک) مس افکت 1 و مس افکت 2 با هم کلا 20000 خط دیالوگ داشتند ولی جالبه بدونید مس افکت 3 خودش به تنهایی 40000 خط دیالوگ داره و معلومه که چه بازیه بزرگی در انتظارمونه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5- اگر در متحد کردن نژاد های مختلف موفق نباشیم و تصمیم های درستی در بازی نگیریم جنگ رو به ریپر ها میبازیم و خودمون و کل انسان ها کشته میشند.این یکی از پایان های بازی و یکی از پایان های بد بازیه و به نوعی بدترین پایانه بازیه.
6- در بازی دوباره میشه به سیتادل رفت که این جای خوشحالی داره ولی امیدوارم مشکل اسانسور های سیتادل و همچنین مرده بودن فضاشو درست کنن.
7-ماه پیش داستان بازی و اتفاقاتی که در نسخه 3 میافته توسط یک وبسایت روسی لو رفت ولی تهیه کنندگان بازی میگن که داستان عوض شده و حتی امکان داره بازهم نسبت به اطلاعاتی که لو رفته تغییراتی ایجاد شه. البته ما میدونیم که هواداران بازی این این اطلاعات لو رفته رو نخوندند تا بتونند با لذت بازی رو تموم کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 تا سوال ... گرافیکش نسبت به ME2 چقدر تغییر کره؟؟
بعد این نسل بعدی کنسول ها چیه؟؟

mjorh
11-12-2011, 00:06
حتما پیشرفت زیادی کرده ....
نسل بعدی کنسولا همین xbox720 و....(راسش اطلاع زیادی ندارم!)

Dark Soul
11-12-2011, 00:11
این کارا چیه؟!؟
من خودم سیوامو دارم برای این دوستمون گفتم

الان ک سال سیل بازیاس...اصن وقت نمیشه بازیه دیگه ای بازی کرد....ME2 رو دوبار تموم کردم!
موافقم ،من که این ترمی پامو هنوز تو دانشگاه نگذاشتم و هنوز شروع به خوندن نکردم این قدر بازی ریخته سرم که وقت سر خاروندن ندارم:31:

AlexMercer
11-12-2011, 02:21
2 تا سوال ... گرافیکش نسبت به ME2 چقدر تغییر کره؟؟
بعد این نسل بعدی کنسول ها چیه؟؟

نه آنچنان . من که تغییری احساس نکردم تو کلیپ ها.

نسل بعدی کنسول ها هم ps4 و xbox720 هستند.:46:

AlexMercer
11-12-2011, 07:39
دانلود جدید ترین تریلر بازی مس افکت که در نمایشگاه vga پخش شد.

Mass Effect 3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 30.mp4

---------- Post added at 07:39 AM ---------- Previous post was at 07:39 AM ----------

وااااااااااای عجب شاهکاریه مس افکت!!!!!!!!!!!! یعنی راحت میشه گفت goty سال بعد مس افکته و کلی از جوایز رو درو میکنه در ضمن امتیاز کمتر از 9.5 نمیگیره!!!!!! چقدر حماسی و زیبا شده و کارگردانیش قوی شده. این تریلر که نشون دهنده یک مرحله جدید بود در tuchanka که همراهمون james و garrus بودند و wrex هم به عنوان فرمانده tuchanka محل زندگی krogen ها همراهیمون میکنه. خیلی خیلی جالب شده.

یکی از نکات مثبتی که تو بازی هست همراهی 3 یار در بعضی مراحله. یک سری از مراحل فقط به یک کارکتر خاص ربط داره و محل زندگیش و نژادش که شما میرین کمکش کنید . به همراه خود اون کارکتر میتونی دو یار هم همراهت برداری. این عالیه. فعلا که توی تریلر ها شاهد حضور mordin به عنوان یار سوم بودیم و legion هم در اولین تریلر ها بود. همچنین تابحال دومرحله مرتبط با krogen هارو نشون دادن که اونم جالبهکه چرا اول بازی بیشتر ماموریت ها رو اختصاص دادن به این نژاد.

mjorh
11-12-2011, 13:02
نه آنچنان . من که تغییری احساس نکردم تو کلیپ ها.

نسل بعدی کنسول ها هم ps4 و xbox720 هستند.:46:

آره منم وقتی این تریلر آخریرو دیدم ... تفاوتی احساس نکردم....اما تخریب ÷ذیری فوق العاده شده!

Steps-Rap
11-12-2011, 14:47
امیدوارم واقعا گرافیکش تغییر نکنه چون با این pc که من دارم فقط در حدد همون قبلی رو میتونم بازی کنم...تازه با تنظیمات مدیوم
من مثلا تصمیم گرفته بودم این تابستون برم یه xbox بگیرم ولی فک کنم دیگه خیلی دیر باشه ..چون حتما به زودی این نسل بعدی کنسولا میان و بعد سرم کلا میره..

virus2009
11-12-2011, 16:04
امیدوارم واقعا گرافیکش تغییر نکنه چون با این pc که من دارم فقط در حدد همون قبلی رو میتونم بازی کنم...تازه با تنظیمات مدیوم
من مثلا تصمیم گرفته بودم این تابستون برم یه xbox بگیرم ولی فک کنم دیگه خیلی دیر باشه ..چون حتما به زودی این نسل بعدی کنسولا میان و بعد سرم کلا میره..

:13:

خوب اگه یک نفر یک کامپیوتر توپ داشته باشه چی .... ؟؟؟
یعنی نمیتونه به خاطر ما با گرافیک بالا بازی کنه .... ؟؟؟
منم مثل شما PC ایم زیاد خوب نیست ولی ممکنه در آینده ارتقاش بدم و دوباره ME3 رو با گرفیک بالا بازی کنم :46:

vahidgame
11-12-2011, 18:41
یعنی راحت میشه گفت goty سال بعد مس افکته
با تمام احترام ولی من میگم با این بازی هایی که در سال بعدی میان اصلا نمیشه راحت گفت کدوم بازی گوتی میشه!
مخصوصا با وجود دیابلو 3 که هم سبک مس افکت 3 هم هست و به نظرم رقابت بلیزارد و بایوور خیلی جذابه که اتفاقا دو تا شرکت های فوق محبوب منم هستن...
تازه احتمال داره یه سری بازی های بزرگ دیگه هم در سبک نقش آفرینی بیان مثلا فال اوت 4 که در اون صورت دیگه اوج رقابت بین غول های این سبک میشه!

ولی در کل مس افکت 3 از همین الان جزو 5 تا بازی برتر سال دیگست
فقط من دوس داشتم بازی بخش مولتی پلیر نداشت و همون طور که اولش سازندگان بازی وعده داده بودن عمل می کردن...
سازندگان بنمن آرخام سیتی چند وقت قبل از انتشار بازی حرفای خیلی جالبی زدن. گفتن که ترجیح میدن بازی بخش داستانی خیلی کامل و فوق العاده داشته باشه و بخش چند نفره نداشته باشه تا اینکه بخش چند نفره داشته باشه و به کل بازی صدمه بزنه و اون قسمت داستانی هم در اصل محو بشه و مورد اولی منطقی تره. حالا نمی دونم برای مس افکت که برای اولین بار بخش چند نفره داره قراره به عنوان یه مزیت بازی بشه یا نه برعکس...

Steps-Rap
11-12-2011, 21:27
:13:

خوب اگه یک نفر یک کامپیوتر توپ داشته باشه چی .... ؟؟؟
یعنی نمیتونه به خاطر ما با گرافیک بالا بازی کنه .... ؟؟؟
منم مثل شما PC ایم زیاد خوب نیست ولی ممکنه در آینده ارتقاش بدم و دوباره ME3 رو با گرفیک بالا بازی کنم :46:

نه ..کسی که کامپیوترش مدلش بالاست بیخود کرده..نباید باشه ...اصلا ینی چی که ملش بالا باشه؟؟؟ باید در حد ما باشه ..:31:
شوخی کردم ولی من میگم اگه با بازی ها پیش بریم اینجوری همش سال به سال یا یکی دو سال یه بار pc رو ارتقا بدیم که به نظر به صرفه نمیاد..مثلا اگه از همون اول یهxbox داشتیم لازم نبود تاالان به خاطر بازی ها چند بار ارتقائش بدیم..
من خودم تاحالا2 بار ارتقائش دام ولی باز...:41:

hosseincode2008
11-12-2011, 22:44
عزيز تا نسل بعد معرفي بشه و از راه برسه بازيهاي خيلي تاپي اومده و رفته اين wii u رو هم بيخيال اين نينتندو همش ميان نسل حركت ميكنه.
ميبيني كه بازيهاي 2013 هم داره براي PS3 و 360 معرفي ميشه...
در كل اگه بودجشو داري و ميدوني كه ميتوني هرچي بازي مياد بازي كني و وقتشو داري برو كنسول بخر حالشو ببر.
+
اگه سيستمتو درست آپگريد كني لازم نيست 2 سال 2 سال ارتقا بدي

Steps-Rap
12-12-2011, 21:32
من تا تابستون سال بعدد حدوا 600-500 تومنی جمع میکنم ...
با این پول اگه یه کنسول بخرم بهتره یا pc رو ارتقا بدم؟؟

mjorh
12-12-2011, 21:52
من تا تابستون سال بعدد حدوا 600-500 تومنی جمع میکنم ...
با این پول اگه یه کنسول بخرم بهتره یا pc رو ارتقا بدم؟؟

دیگه این کنسولا عمرشون 1 تا 2 سال مونده تموم شه...ب نظر من بهتر pc رو ارتقا بدی:46:

Masoud King
12-12-2011, 22:00
سازندگان بنمن آرخام سیتی چند وقت قبل از انتشار بازی حرفای خیلی جالبی زدن. گفتن که ترجیح میدن بازی بخش داستانی خیلی کامل و فوق العاده داشته باشه و بخش چند نفره نداشته باشه تا اینکه بخش چند نفره داشته باشه و به کل بازی صدمه بزنه و اون قسمت داستانی هم در اصل محو بشه و مورد اولی منطقی تره.
اینو قبلا چنتا دیگه هم گفته بودن ولی یادم نیست... کلا حرف جدیدی نیست : دی

حالا نمی دونم برای مس افکت که برای اولین بار بخش چند نفره داره قراره به عنوان یه مزیت بازی بشه یا نه برعکس.
خدا رو شکر بخش داستانی هیچ ربطی به قسمت چند نفره نداره
این چیزی که در مورد مولتی پلیر بازی گفتن به نظر من خیلی خوب اومد... همیشه همینطور چیزی رو با خودم تصور می کردم
فکر کنم همین قسمت چند نفره نمره های بازی مقداری زیادتر کنه

hosseincode2008
15-12-2011, 11:29

neon_91
15-12-2011, 14:29
اون خراشی که رو صورت شپرد افتاده چیه؟؟ یعنی دوباره مرده بعد زندش کردن؟:question:

AlexMercer
15-12-2011, 15:12
اون خراشی که رو صورت شپرد افتاده چیه؟؟ یعنی دوباره مرده بعد زندش کردن؟:question:

نه خراش های نسخه ۲ هست . :46:

neon_91
15-12-2011, 17:24
نه خراش های نسخه ۲ هست . :46:

از اونجایی که من یادمه اگه اشتباه نکنم خراش های نسخه دو بعد یه مدتی که از ماموریت ها می گذشت کم میشد .یعنی اولش که شپردو زنده کردن اون خراشا بود بعد رفته رفته کمرنگ تر شد و آخرش کلا محو شد.
حالا اینکه چرا این خراشا دوباره برگشتن برای من یه علامت سوال است؟؟؟؟؟؟!!!!

hosseincode2008
15-12-2011, 17:30
از اونجایی که من یادمه اگه اشتباه نکنم خراش های نسخه دو بعد یه مدتی که از ماموریت ها می گذشت کم میشد .یعنی اولش که شپردو زنده کردن اون خراشا بود بعد رفته رفته کمرنگ تر شد و آخرش کلا محو شد.
نه دوست عزيز تو نسخه 2 اين خراشها خود به خود درست نميشدن و براي برداشتن اين خراش ها يه آپگريدي بود كه حتما شما اونو تهيه كردين كه خراشهاش محو شده.

ويرايش: با كسب پاراگون هم به مرور محو ميشه

AlexMercer
15-12-2011, 17:37

نه محو نمیشد بلکه به renegade و paragon ربط داشت. اگر paragon بری کم کم محو میشه ولی نه به صورت کامل اگر مثل من renegade بری محو که نمیشه هیچ قرمزتر میشه . من چشام هم قرمز شده بود شده بودم شیطان:31:

virus2009
15-12-2011, 17:49
نه محو نمیشد بلکه به renegade و paragon ربط داشت. اگر paragon بری کم کم محو میشه ولی نه به صورت کامل اگر مثل من renegade بری محو که نمیشه هیچ قرمزتر میشه . من چشام هم قرمز شده بود شده بودم شیطان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید اصلا ربطی به ME2 نداشته باشه
شاید اول بازی موقع ساخت چهره بشه خراش هم روی صورت گذاشت مثل بقیه بازی ها

neon_91
15-12-2011, 18:37
نه دوست عزيز تو نسخه 2 اين خراشها خود به خود درست نميشدن و براي برداشتن اين خراش ها يه آپگريدي بود كه حتما شما اونو تهيه كردين كه خراشهاش محو شده.

آره درسته می رفتی پیش اون خانوم دکتر پیر که اسمشو نمیدونم بعد آپگریدی بود بعد درست می شدی

تو مس 2 هرجوری که چهرت باشه وقتی به مس 3 import کنی همون شکلی میشه چهره شپرد:27::27:

AlexMercer
15-12-2011, 18:58

شاید اصلا ربطی به ME2 نداشته باشه
شاید اول بازی موقع ساخت چهره بشه خراش هم روی صورت گذاشت مثل بقیه بازی ها

نه چهره default شپرد در هر دو نسخه ۲ و ۳ با خراشه مگر اینکه heal کنی

Steps-Rap
15-12-2011, 21:17

حالا این خانومه کی هست؟؟

AlexMercer
15-12-2011, 21:31
حالا این خانومه کی هست؟؟

اشلی ویلیامز که در نسخه ۱ حضور داشت و یکی از گزینه های رومانس برای شپرد مرد بود همچنین در مرحله ای در سیاره virmire باید از بین اشلی و کایدن النکو یک نفر رو انتخاب میکردی. کسی که انتخاب میکردی زنده میموند و دیگری میمرد. حالا در نسخه ۳ هر دو حضور دارن البته به سیو شما بستگی داره که کیو زنده نگه داشتی ولی در حالت default در نسخه ۳ اشلی قابل بازی خواهد بود و کایدن مرده. همچنین در نسخه ۲ در سیتادل باهاش ملاقات میکنیم(اون کسی که زنده مونده) بعد از انجام مرحله horozion و از پذیرش برگشتن به تیم شما سرباز میزنه چون داریم با سربروس که در نسخه ۱ یکی از دشمنان بود هکاری میکنیم

:46:

manuelcalavera
15-12-2011, 21:31
حالا این خانومه کی هست؟؟
اشلی خانوم

neon_91
15-12-2011, 22:48
پس ایشون اشلی خانوم تشریف دارن :31:چه جالب من اول اونو نشناختم.ولی به نظرم شبیه اون اشلی نیست قیافش فرق کرده