PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mass Effect 3

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

virus2009
18-02-2012, 18:28
مولتی پلیر
مولتی پلیری که فعلا ما بازی کردیم خیلی مولتی پلیر نبود.....
یعنی فقط یه قسمت داره که دقیقا مثل قسمت horde بازی gears هستش و حالت طرفین رقابتی نداره....چون مدهای team deathmatch یا dmination یا king of the hill نداره که دو طرف ادم با هم رقابت کنن.....
حالا نمیدونم تو بازی اصلی tdm اینا خواهد بود یا فقط همین مد(که امیدوارم باشه)
.

در نسخه اصلی هم حالت Versus وجود نداره و فقط Coop ـه ، حالا باید دید به غیر از این مد Survival حالت دیگه هم داره یا نه
اگه فقط همین باشه ، بعد از یک هفته بازی کردن دیگه کسی سراغ مولتی نمیره

-----------------------------------

یک تریلر خیلی قشنگ از مس افکت
تو این ویدئو بعضی از صحنه های ME1 ، ME2 رو جمع کردن و صحبت های Sovereign رو هم گذاشتن روش با یک آهنگ خیلی قشنگ
این ویدئو همون اوایل که اولین تریلر ME3 اومد پخش شده بود
پیشنهاد میکتم ببینید ؛ صدای Sovereign خیلی قشنگش کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم متنی که Sovereign میخونه :

Reaper? A label created by the Protheans to give voice to their destruction. In the end, what they chose to call us is irrelevant. We simply... are
We have no beginning. We have no end. We are infinite
Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding
There is a realm of existence so far beyond your own you cannot even imagine it. I am beyond your comprehension. I am Sovereign
I am the Vanguard of your destruction
Your lives are measured in years and decades. You wither and die
We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable , We are the end of everything
We impose order on the chaos of organic evolution , The cycle cannot be broken
The time of our return is coming. Our numbers will darken the sky of every world. You cannot escape
You exist because we allow it, and you will end because we demand it
اگر کسی حوصله داشت ترجمش کنه ، بعضی حرفهاش در مورد ME3 ـه

AlexMercer
18-02-2012, 20:11
ریپر؟ عنوانی بود که پروتئون ها برای بیان عامل انحدامشون به اشتباه بر روی ما گذاشتند. به طور ساده ما ... هستیم!

ما آغازی نداریم. ما پایانی نداریم. ما نا محدودیم.

موجودات اولیه از گوشت و خون و غرق در جهالت هتسید.، توانایی فهمیدن ندارید.

واقعیتی در حیات و زندگی آنسوی موجودیت شما هست که شما حتی توانایی تصورش را هم ندارید. من خارج از درک شما هستم . من ساورین (با اقتدار و شهریار ) هستم.

من پیشتاز نابودی شما هستم.

زندگی شما محدود به سال و قرنه. در نهایت شما پیر و فرتوت میشین و میمیرین.

ما جاودانه هستیم. راس حیات و تحول. بدون ما شما هیچ نیستین. نابودی شما حتمی ست. ما پایان همه چی هستیم.

ما نابودی موجودات اورگانی را بر آنها تحمیل میکنیم. این چرخه قابل نابودی نیست.

زمان برگشت ما نزدیکه. تعداد ما آسمان هر دنیایی رو تاریک میکنه. شما راه فراری ندارید.

شما زندگی میکنید چون ما به شما اجازه میدهیم. و شما نابود میشید چون ما خواستار آن هستیم.

خیلی دوست دارم در 3 که کلا تاریخ و منشا حضورشون رو متوجه میشیم بدونم چی بودن و فلسسفه ریپر ها چیه.

در ضمن معلوم نیست داستان نویس ها چه پیامی و چه فلسفه ای در بیان این داستان داشتند ولی مطمئنا همین طوری الکی این داستان روایت نشده.

reza207
18-02-2012, 20:21
کینکت دارها برن تمرین کنن تا امدن بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
18-02-2012, 21:14
ریپر؟ عنوانی بود که پروتئون ها برای بیان عامل انحدامشون به اشتباه بر روی ما گذاشتند. به طور ساده ما ... هستیم!

واقعیتی در حیات و زندگی آنسوی موجودیت شما هست که شما حتی توانایی تصورش را هم ندارید. من خارج از درک شما هستم . من ساورین (با اقتدار و شهریار ) هستم.

ما جاودانه هستیم. راس حیات و تحول. بدون ما شما هیچ نیستین. نابودی شما حتمی ست. ما پایان همه چی هستیم.

زمان برگشت ما نزدیکه. تعداد ما آسمان هر دنیایی رو تاریک میکنه. شما راه فراری ندارید.

شما زندگی میکنید چون ما به شما اجازه میدهیم. و شما نابود میشید چون ما خواستار آن هستیم.

خیلی دوست دارم در 3 که کلا تاریخ و منشا حضورشون رو متوجه میشیم بدونم چی بودن و فلسسفه ریپر ها چیه.

در ضمن معلوم نیست داستان نویس ها چه پیامی و چه فلسفه ای در بیان این داستان داشتند ولی مطمئنا همین طوری الکی این داستان روایت نشده.

خسته نباشی داداش :46: شما هم معلومه خوب تو داستان فرو رفتید.
اگه دقت کنید دو محصول پرفروش Bioware یعنی Mass Effect و Dragon Age دارن دو چیز رو تبلیغ میکنن:
1) خوب جلوه دادن و مثبت نشان دادن جادوگرا توی Dragon Age.
2) وابستگی مطلق به جرم - همینکه Shepard بعد از دوسال با بازسازی بدنش با همون شخصیت و حافظه برگردونده میشه - با اعتقاد ما به وجود روح و ... در تناقضه - چنین به نظر میرسه که میخوان تمام ویژگی ها و خلقیات و ... رو فقط به جسم(حالا به مغز یا DNA) نسبت بدن و اینکه مرگ ربطی به روح نداره.
من اتفاقا از داستانش خوشم میاد و نظرم اینه که کسی بهتره این رو بازی کنه که تفاوت درست و غلط رو بدونه.

پذیرنده ی دشنام های شما هستم :27::40: نظر خودم رو گفتم.

AlexMercer
18-02-2012, 21:27
اگه دقت کنید دو محصول پرفروش Bioware یعنی Mass Effect و Dragon Age دارن دو چیز رو تبلیغ میکنن:
2) وابستگی مطلق به جرم - همینکه Shepard بعد از دوسال با بازسازی بدنش با همون شخصیت و حافظه برگردونده میشه - با اعتقاد ما به وجود روح و ... در تناقضه - چنین به نظر میرسه که میخوان تمام ویژگی ها و خلقیات و ... رو فقط به جسم(حالا به مغز یا DNA) نسبت بدن و اینکه مرگ ربطی به روح نداره.
من اتفاقا از داستانش خوشم میاد و نظرم اینه که کسی بهتره این رو بازی کنه که تفاوت درست و غلط رو بدونه.

بیشتر بازی های rpg در زمان گذشته جادو دارن ربطی به بایو ور نداره. مثل skyrim بعدا ما نمیتونیم بدون دلیل عدم وجود جادوگر رو اثبات کنیم. من به شخصه اعتقاد دارم وجود داشته. :46:

ولی منظور من از داستان مس افکت فقط مرگ شپرد نبود. اینم خوبه بدونی شپرد نمرده بود. نزدیک های مرگ بود. که سربازان شادو بروکر پیداش میکنند و داخل tube میگزارند و تمامی تدابیر موجود برای زنده موندنش رو اعمال میکنند که بعد سربروس نجاتش میده.

منظور من بیشتر خود ریپر ها بود. سخنان ساورین در بالا خیلی ساده نیست از نظر من فلسفیه.

یک کاربری توی یکی از سایت های دانلود فیلم هست. هر فیلمی میبینه میگه ماسونی بود! مس افکت هم ماسونیه!! ( خودم یه زمانی گول همین حرفای شیرین فراماسونی دوست داران ولایت رو خورده بودم تاپیکش موجوده!):31:

Steps-Rap
18-02-2012, 21:44
بالاخره اکثر بازیهایی که گنده میشن دستی توی این بحثا دارن...
مس افکت رو نمیدونم ولی بتمنو می بینیم که چطوری این نینجارو گنده کرن و بالا آوردن..همینطور شخصیتهای دیگه..ماهم که ماشالا غرقه این جور بازی ها شدیم...
میدونیم داستان چیه ها...ولی باز بازی میکنیم..:31:

manuelcalavera
18-02-2012, 22:51

وقتی حرفی میزنید ، و مهمتر از اون ، توی حرفتون میخواید کسی رو متهم کنید ، لطفا" خوب روش فکر کنید !

1) توی Dragon Age اتفاقا" بدترین قشر ، جامعه ی جادوگرا بود ، غیر از Blood Mage ها که کلا" ملعون به حساب میومدن ، نصف ِ بیشتر جادوگرها افکار خبیثانه و اینجور مسائل رو داشتن . Abomination ها و اینها که به کنار .
2) در مورد دوم ، خودت داری خودت رو رد میکنی . نصف ِ بیشتر ِ شپرد رو از اول ساختن ولی شپرد هنوز همون آدم بود ، این یعنی چی ؟ یعنی موجودیت فرا تر از جرم هست . هر چقدر هم از نو ساختن یارو رو ، ولی ماهیتش تغییر نکرد .

*) کلا" با این طرز فکر که دشمنی وجود داره که همیشه شما رو هدف قرار داده و میخوان شما رو از افکار بینهایت پاک و راستینتون دور کنه ، پوچترین برخورده با طبیعت . ملت های دیگه زندگی دارن ، کار دارند ، زن و بچه دارند ، اینکه حتی نویسنده های بایوور رو به توطئه چینی متهم میکنید و البته خودتون رو در ستایش از دونستن ِ حق و باطل بالا میبرید بیشتر خنده دار هست .
**) بازیباز برای چی بازی میکنه ؟ که از دنیای واقعی خارج بشه ، و در دنیایی قرار بگیره که نه تجربه ش کرده ، و نه حتی انسانی زنده ( In Flesh ) اون رو تجربه کرده باشه و از این شرایط لذت میبره . آیا وجود ِ Dragon در نصف ِ داستان های اساطیری رو هم شما تزریق ِ نوعی طرز فکر میدونید ؟ یا مثلا" دیالوگ هایی از Mass Effect که بیش از هر فیلم دیگه ، روی شما تاثیر میذاره و شمارو به انسانیت ، خوبی ، نیکی و محبت دعوت میکنه هم توطئه است ؟ این اتفاق ها در بازی ها میافته برای اینکه برای بازیباز جذابه و نه چیز دیگه .

neon_91
18-02-2012, 22:55

چه حرف های عجیبی:18::18:
بدون شک هر کسی برای بار اول این حرف هارو بخونه می تونه ویژگی های یک ریپر رو با god یکی بدونه.اینکه ریپرها بگن ما جاودانه ایم ما پایان و آغاز نداریم دقیقا همون ویژگی هاست.
حال به نظر من پیام این حرف می تونه این باشه که هر کسی با تکیه به علم و صرفا با تکیه به عقل و هوشش می تونه بر هر مشکلی فایق بیاد و اگه شپرد ریپرهارو شکست بده این در واقع پیروزی شپرد نیست بلکه پیروزی عقل و هوش ارگانیک بر خدای بدی ها و نابودی(همون ریپرها)است و درنتیجه این هوش و عقل است که در این گیتی بالاتر از همه چیز است.پیام دوم طبیعتا تکیه بر مادی گرایی مطلق بودن این دنیاست.این که یک ریپر با این ویژگی هایی که از خودش میگه با شلیک به اون چشمی که ازش لیزر به بیرون میزنه نابود میشه اینو میگه که هر چیزی هر چقدر ماورایی به نظر برسه بالاخره از ماده ساخته شده و چیزی به غیر این وجود نداره.
حالا چرا بایوار اومده این کارو کرده؟چه اهدافیو می خواسته دنبال کنه؟در این صورت باید بگم شاید با این کارش اهداف خیلی از افراد دنبال شده ولی اینو باید بدونیم که بایووار اول از همه یه استودیوی بازی سازی است و خب طبیعتا دنبال پول بیشتر و فروش بیشتر و برجسته کردن بازیش است و اینجوری می تونه از بازیش یه عنوان درخور توجهی بسازه و جذابیت بازیش و فروش بیشتر اون رو باعث بشه.
حال وظیفه ما اینه که این بازیو بگیریم و از بازی کردن باهاش لذت ببریم و پایان باشکوه شپردو ببینیم و در آخر هم به تیم سازنده بایووار بابت ساخت این بازی مشتی درود بفرستیم :46:

AlexMercer
18-02-2012, 23:30
نه من انچنان اعتقاد ندارم مس افکت داستانی سیاسی و یا ضد دینی داشته باشه. کلا خودمم بدم میاد در باره هر چیزی سریعا یک گروهی( ذوب ولایت سری به وبسایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید متوجه میشین.)

مثلا پروژه لازروس که شپرد با اون زنده شد منشا ئی در انجیل داره. لازاروس یا Lazarus of Bethany فردی بوده که 4 روز پس از مرگش توسط حضرت عیسی زنده شده.بعد ها به طور گسترده از لازاروس در داستان های بتمن در مورد شخصیت راشل گو استفاده میشه .

از نظر من حتی منشا این داستان هم میتونه بر اساس افسانه ها و داستان های انجیل و یا کتاب مذهبی یهودیان باشه. واسه من سواله که ریپر ها نشان گر چی هستند. کلا تفسیر ریپر از نظر من:

موجودی که از نظر علم و تکنولوژی از ما برتره و تکنولوژی و علم خودش رو تا حدی در اختیار ما میزاره تا ما ازش استافده کنیم و بعد از ترس پیشرفت بیش از حد موجودات دست به کشتار آنها میزنه. اگر یادتون باشه پروتئون ها ( تیم تحقیقاتی که در ایلوس زندگی میکردند) تونسته بودند به تکنولوژی ریپر ها برسند و هم نقشه نابودی آنها رو بنویسند( که در 3 بهش دست پیدا میکنیم) و هم یک mass relay در سیتادل ساخته بودند.

soroosh_cz
19-02-2012, 00:36
وقتی حرفی میزنید ، و مهمتر از اون ، توی حرفتون میخواید کسی رو متهم کنید ، لطفا" خوب روش فکر کنید !

1) توی Dragon Age اتفاقا" بدترین قشر ، جامعه ی جادوگرا بود ، غیر از Blood Mage ها که کلا" ملعون به حساب میومدن ، نصف ِ بیشتر جادوگرها افکار خبیثانه و اینجور مسائل رو داشتن . Abomination ها و اینها که به کنار .
2) در مورد دوم ، خودت داری خودت رو رد میکنی . نصف ِ بیشتر ِ شپرد رو از اول ساختن ولی شپرد هنوز همون آدم بود ، این یعنی چی ؟ یعنی موجودیت فرا تر از جرم هست . هر چقدر هم از نو ساختن یارو رو ، ولی ماهیتش تغییر نکرد .

*) کلا" با این طرز فکر که دشمنی وجود داره که همیشه شما رو هدف قرار داده و میخوان شما رو از افکار بینهایت پاک و راستینتون دور کنه ، پوچترین برخورده با طبیعت . ملت های دیگه زندگی دارن ، کار دارند ، زن و بچه دارند ، اینکه حتی نویسنده های بایوور رو به توطئه چینی متهم میکنید و البته خودتون رو در ستایش از دونستن ِ حق و باطل بالا میبرید بیشتر خنده دار هست .
**) بازیباز برای چی بازی میکنه ؟ که از دنیای واقعی خارج بشه ، و در دنیایی قرار بگیره که نه تجربه ش کرده ، و نه حتی انسانی زنده ( In Flesh ) اون رو تجربه کرده باشه و از این شرایط لذت میبره . آیا وجود ِ Dragon در نصف ِ داستان های اساطیری رو هم شما تزریق ِ نوعی طرز فکر میدونید ؟ یا مثلا" دیالوگ هایی از Mass Effect که بیش از هر فیلم دیگه ، روی شما تاثیر میذاره و شمارو به انسانیت ، خوبی ، نیکی و محبت دعوت میکنه هم توطئه است ؟ این اتفاق ها در بازی ها میافته برای اینکه برای بازیباز جذابه و نه چیز دیگه .

عزیز من، بله توی مورد اول، اگر شما Mage انتخاب کنید، خیلی از جاها به دفاع از جادوگرها می پردازید (یکم روی این عمل دقت کن) منظورم کل جادوگرا نبود.
توی مورد دوم، شما میتونی چشمات رو ببندی - اتفاقا من هم کسی نیستم که بیام پاچه بگیرم ولی مطمئن باش داستان هر دو بازی بسیار منظور داره! خیلی زیاد! تابلوه - من خودم هم که بازی میکنم که هر دقیقه Esc نمیزنم فکر کنم جنبه های ماسونی ـش رو پیدا کنم - من میگم:"بهتره کسی که بازی میکنه و به داستان و گفته ها خیلی اهمیت میده - فرق درست و نادرست رو بدونه - اونی هم که(مثل شما) صرفا میخواد بازی کنه که تو محیطش قرار بگیره و توی عمق نره که کلا هیچی، نکته ی خاصی دربارش نیست).
با این حساب من خودم هنوز طرفدار پاقرص Bioware هستم چون واقعا داره بین این همه بازی بدردنخور، بازی های قشنگ و مفهومی میسازه.:11:

اون جمله ی قرمز هم که مشخص کردم، یکم زیادی افراطی هست، من میگم بهتره بدونی چی دارن میگن. معمولا توی سریال ها و بازی ها یه جمله چندین بار با صدای رسا تکرار میشه که اگر دقت کنی، مشکوک هستن، Harbinger تو مس افکت 2 چند بار یه سری جمله رو تکرار میکنه؟؟؟!!!
در ضمن آخر همون جمله ی قرمز:"ما با طبیعت کاری نداریم... تازه میریم 13بدر حالشو می بریم :27::31:"

manuelcalavera
19-02-2012, 11:50
عزیز من، بله توی مورد اول، اگر شما Mage انتخاب کنید، خیلی از جاها به دفاع از جادوگرها می پردازید (یکم روی این عمل دقت کن) منظورم کل جادوگرا نبود.
توی مورد دوم، شما میتونی چشمات رو ببندی - اتفاقا من هم کسی نیستم که بیام پاچه بگیرم ولی مطمئن باش داستان هر دو بازی بسیار منظور داره! خیلی زیاد! تابلوه - من خودم هم که بازی میکنم که هر دقیقه Esc نمیزنم فکر کنم جنبه های ماسونی ـش رو پیدا کنم - من میگم:"بهتره کسی که بازی میکنه و به داستان و گفته ها خیلی اهمیت میده - فرق درست و نادرست رو بدونه - اونی هم که(مثل شما) صرفا میخواد بازی کنه که تو محیطش قرار بگیره و توی عمق نره که کلا هیچی، نکته ی خاصی دربارش نیست).
با این حساب من خودم هنوز طرفدار پاقرص Bioware هستم چون واقعا داره بین این همه بازی بدردنخور، بازی های قشنگ و مفهومی میسازه.:11:

اون جمله ی قرمز هم که مشخص کردم، یکم زیادی افراطی هست، من میگم بهتره بدونی چی دارن میگن. معمولا توی سریال ها و بازی ها یه جمله چندین بار با صدای رسا تکرار میشه که اگر دقت کنی، مشکوک هستن، Harbinger تو مس افکت 2 چند بار یه سری جمله رو تکرار میکنه؟؟؟!!!
در ضمن آخر همون جمله ی قرمز:"ما با طبیعت کاری نداریم... تازه میریم 13بدر حالشو می بریم :27::31:"

اصلا" مگه وجود ِ جادوگر و دفاع ازش چه معنی میده ؟ اینجوری باید توی کار ِ نوشته های شاهنامه هم شک کنی خب ، سیمرغ و غول و این داستانا نکنه داره روی ما تاثیر میذاره وای وای وای ! تاحالا جنوب بودی ؟ من 12 سال بودم ، چیزایی دیدم که نمیدونم اسمشو چی میشه گذاشت ، جادو یا جمبل . هر چی بود کار عادی نبوده ولی مردم باهاش زندگی میکردن و بعضی وقت ها دست به دامن ِ همین آدم ها میشدن . زندگی پر از چیزاییه که نمیتونی با چارچوب تعیین کردن براش همه چیزو سیاه یا سفید جلوه بدی .
شما انتظار داری Harbinger رو چجوری جلوه بدن ؟ بیاد از زیبایی ِ گل ِ رز بگه و آسمون ِ آبی و این داستانا ؟ خب معلومه که باید یه حس ِ بد و نافرمی رو به شما القا کنه - که گویا به شکلی این کارو خوب انجام داده که اینجا داری بروزش میدید -
بعدشم با این طرز فکر که بخوای Esc بزنی و "علائم ایلومیناتی" رو پیدا کنی ، باید فردا توی زندگی ِ شخصیت هم وقتی خانومت داره باهات حرف میزنه توهم بزنی که : نکنه این منظوری داره !؟ اونوقت زندگیت کلا" توی توهم ِ توطئه میچرخه .
اگه عشق ِ اینجور مسائل هستی ، Subliminal Messages رو توی گوگل سرچ کن . 300 تا اپیزود از Illuminati ها رو توی یووتوب ببین ، ولی با این که من راجع به همه ی اینا مطالعه دارم ، سعی میکنم از دور و ورم لذت ببرم . چون میدونم بایوور و نویسنده های اون و همه ی افرادی که امثال اونها هستند و فیلم میسازن و فیلم ها شاید معانیی داره ، اما مث ِ خودم شب با هزارتا بدبختی سرشون رو میذارن روی متکاشون و زندگی ِ عادی دارن ...

halflife g
19-02-2012, 12:55
بایوور و نویسنده های اون و همه ی افرادی که امثال اونها هستند و فیلم میسازن و فیلم ها شاید معانیی داره ، اما مث ِ خودم شب با هزارتا بدبختی سرشون رو میذارن روی متکاشون و زندگی ِ عادی دارن ...
کاملا درسته ولی مساله اینجاس علت اینکه اینجور طرز نگاه تازگیها(چند سالی) مد شده(با اینکه در تمام داستان ها و..هزاران ساله اینجور مسایل ذکر میشه) اینه که زمینه رو با یسری ادما با یه سری حرفا تو کشورمون آماده کردن و در نتیجه ذهن اماده ملت منتظر یه چیزی شبیه این بشنوه تا بگه کار ماسونها یا اسراییلیها و.......هستش(حالا باز مدرکی هم داشته باشه یه حرفی )
در کل این جریان ماسون و نشانه ها و.......هم مثه اون جریان تهاجم فرهنگی و استکبار و .........تبش میخوابه فقط یه مدتی زمان لازمه تا دوره تبلیغات اینجور مسایل هم تموم بشه.

دیگه بیشتر از این در این مورد بحث کنیم تاپیک منحرف شده و به دره سقوط می کنه:31:

+

راستی امروز تو انلاینش تا چلنج سیلور هم برنده شدیم و پیش رفتیم......بهترین کلاس هم برای من human و البته مثه بقیه بازیهای انلاین اسلحه شاتگان هستش که حتی تو فضا هم جواب میده:31:

.
.
.

virus2009
19-02-2012, 13:00
چه حوصله ای دارین شما اینقدر بحث می کنید هرکی دیدگاه خودش رو داره ، و از اون طریق از زندگیش لذت میبره
اگر شنونده عاقل باشه با 4 تا حرف توی یک بازی تحت تاثیر قرار نمیگیره

عکس جدید ME3 رو ببینید کیف کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fresources%2Fme3%2Fassets%2Fmedia%2Fwallpape rs%2Fwallpaper-006-walking_dead-p.jpg)

راستی امروز تو انلاینش تا چلنج سیلور هم برنده شدیم و پیش رفتیم......بهترین کلاس هم برای من human و البته مثه بقیه بازیهای انلاین اسلحه شاتگان هستش که حتی تو فضا هم جواب میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

آخ گفتی ، فقط Vanguard با Shotgun ـش ؛ مخ میترکونه
راستی ID اوریجینت چیه ... ؟؟؟

hosseincode2008
19-02-2012, 13:52
اين عكس بالايي به سبك پوستر فصل دوم The Walking Dead ساخته شده و دليلش هم اينه كه قراره امشب وسط اپيزود 9 اين سريال يه تريلر سينماتيك 90 ثانيه اي خالص از بازي نشون بدن. ضمن اينكه بگم اين سريال در حال حاظر پربيننده ترين سريال كابلي هست.

Steps-Rap
19-02-2012, 14:48
اين عكس بالايي به سبك پوستر فصل دوم The Walking Dead ساخته شده و دليلش هم اينه كه قراره امشب وسط اپيزود 9 اين سريال يه تريلر سينماتيك 90 ثانيه اي خالص از بازي نشون بدن. ضمن اينكه بگم اين سريال در حال حاظر پربيننده ترين سريال كابلي هست.

پس همینه که یه چند وقتیه این دو تا با هم تبلیغ میشن..
اتفاقا چه سریال قشنگیه...هر کی نبینه از دستش رفته...

soroosh_cz
19-02-2012, 15:13
قربان دست aQoa و طرف شاپور!

عجب فکری کرده EA یا Bioware، بله این سریال خیلی قشنگه و پرطرفدار، مطمئنا تاثیر داره روی فروشش!

Steps-Rap
19-02-2012, 19:56
راستی دوستانیکه دمورو بازی کردن , گرافیک بازی نسبت به قبل چقدر تغییر کرده؟؟

king 2009
20-02-2012, 01:59
منم دمو رو دانلود کردم ، یکم هم مولتی زدم.

بد نبود ولی یکم بیشتر انتظار داشتم.چیزی که مشخصه هر چقدر هم بهتر بشه باز هم نمیتونه به اندازه ی مولتی سایر بازی ها طرفدار پیدا کنه.

بهتر بود این نسخه رو هم بدون مولتی میدادن.

-
آی دی اورجین برای کسایی که مولتی میزنند:
kng2009

ATA FARZADI
20-02-2012, 09:09
ببخشید دوستان مگه این بازی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

اگه نه چند وقت دیگه میاد؟

hosseincode2008
20-02-2012, 11:23
ببخشید دوستان مگه این بازی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

اگه نه چند وقت دیگه میاد؟

نه دوستان دارن در مورد دمو حرف ميزنن، بازي كامل دو هفته ديگه مياد.
+
اين تريلر CG هم اومده كه من ديدم خيلي خوب بود، از بين هم تيمي ها كنار شپرد فقط اشلي بود با اون لباس آبيش
فعلا تا دوستان كيفيت بالاش رو ميگذارن گيم اينفور كيفيت پايينش رو گذاشته كه لينكشو ميذارم. فيلـتر هم نيست:

AlexMercer
20-02-2012, 12:17
ویدیو قشنگی بود ولی حیف فقط اشلی رو نشون داد.
آخرش جومونگ بازی در میاره شپرد.:31:

virus2009
20-02-2012, 13:06
خیلی قشنگ بود
تیم انیمیشن سینماتیک بایوور از همون اول کارشون حرفه ای بوده

کیفیت بالا ( 50 مگ ) :

MASS EFFECT 3: TAKE EARTH BACK TRAILER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck_Trailer-%5BVs7kix6_8Ks%5D%5Bf46%5D_Anuncialo.info.flv)

halflife g
20-02-2012, 18:40
راستی دوستانیکه دمورو بازی کردن , گرافیک بازی نسبت به قبل چقدر تغییر کرده؟؟
از دمو که نمیشه با قاطعیت در مورد گرافیک حرف زد.....چون شاید واسه خاطر کم حجم کردن دمو از بعضی تکسرچها یا.........بزنن(نمونش هم قبلا زیاد بوده).در نتیجه این سوال شما رو تو نسخه اصلی خیلی بهتر میشه جواب داد
+
کلا دموش یه جوری بود که بیشتر میخواستن بعد اکشن سینگل پلیر و مولتی پلیر رو نشون بدن(که این دو مورد نمایش سطح بالایی هم در دمو نداشتن) و مهمترین قسمت یه بازی ac-rpg که مسایل تصمیم گیری و اپگرید و دیالوگ و ........بود را چندان ندیدیم.
همین مساله هم بود که منو بیشتر مشتاق گذاشت تا منتظر نسخه اصلی بشم :31:

.

AlexMercer
20-02-2012, 19:31
از دمو که نمیشه با قاطعیت در مورد گرافیک حرف زد.....چون شاید واسه خاطر کم حجم کردن دمو از بعضی تکسرچها یا.........بزنن(نمونش هم قبلا زیاد بوده).در نتیجه این سوال شما رو تو نسخه اصلی خیلی بهتر میشه جواب داد
+
کلا دموش یه جوری بود که بیشتر میخواستن بعد اکشن سینگل پلیر و مولتی پلیر رو نشون بدن(که این دو مورد نمایش سطح بالایی هم در دمو نداشتن) و مهمترین قسمت یه بازی ac-rpg که مسایل تصمیم گیری و اپگرید و دیالوگ و ........بود را چندان ندیدیم.
همین مساله هم بود که منو بیشتر مشتاق گذاشت تا منتظر نسخه اصلی بشم :31:

.

شما 80 درصد اکشن بازی رو دیدید. چیز دیگه ای جیز این نداره. مگر نیرو های جدید هر کلاس که در لل اپ کردن بهشون دست پیدا میکنید و همچنین دشمن های مختلف( تو دمو فقط هاسک و سبروس بود) ولی اکشن همینه و از نظر من نه به عنوان فن بلکه به عنوان گیمر از نظر اکشن چیزی کم نداره بلکه این قسمت حتی روی اکشن بیشتر هم کار کردن .

halflife g
20-02-2012, 20:42
شما 80 درصد اکشن بازی رو دیدید. چیز دیگه ای جیز این نداره. مگر نیرو های جدید هر کلاس که در لل اپ کردن بهشون دست پیدا میکنید و همچنین دشمن های مختلف( تو دمو فقط هاسک و سبروس بود) ولی اکشن همینه و از نظر من نه به عنوان فن بلکه به عنوان گیمر از نظر اکشن چیزی کم نداره بلکه این قسمت حتی روی اکشن بیشتر هم کار کردن .

اگه فقط اکشن بازی رو در نظر بگیری اکشن بازی نواقصی داره که بیشترینش معطوف به خشکیش هست و نمیشه "بدون کم و کسر" قلمدادش کرد.
البته این نقص تو قسمت سینگل پلیر مشخص نیس ..چون تو سینگل پلیر بازی rpg هست...اپگرید داره ...چند تا هم تیمی داره و چون rpg هست چندین راه برای جلو بردن بازی(سلاحها و قدرتها)هست......دیالوگ های تصمیم گیری داره و بازیش فقط اکشن نیس ولی تو مولتی پلیر که فقط شمایی و بعد rpg و هم تیمی نداره همین خشکیش هست که خیلی خیلی از جذابیتش کم می کنه و ادمو خسته می کنه.... .

+

در نهایت باید گفت که گیم پلی قسمت اکشن بازی برای یه بازی rpg در بالاترین سطح خودشه .

.

.

xlife
20-02-2012, 22:54
سلام بچه ها من هر چی سعی کردم نتونستم دی ال سی های قسمت 2 روتو اون سایته دانلود کنم توقسمت ثبت نام گیر میداد

AlexMercer
21-02-2012, 00:16
سلام بچه ها من هر چی سعی کردم نتونستم دی ال سی های قسمت 2 روتو اون سایته دانلود کنم توقسمت ثبت نام گیر میداد

لینک تاپیکشو بده توی پرفایلم من بهت لینک دانلود رو بدم.:46:

soroosh_cz
21-02-2012, 00:28

دوست عزیز از آدرس پایین، میتونید تمام DLC های ME 2 رو با لینک مستقیم از سایت Bioware دانلود کنید.

برید حال کنید.:8::40:

AlexMercer
21-02-2012, 04:34
خیلی قشنگ بود
تیم انیمیشن سینماتیک بایوور از همون اول کارشون حرفه ای بوده

کیفیت بالا ( 50 مگ ) :

MASS EFFECT 3: TAKE EARTH BACK TRAILER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck_Trailer-%5BVs7kix6_8Ks%5D%5Bf46%5D_Anuncialo.info.flv)

لینک خرابه

Steps-Rap
21-02-2012, 10:46
یه تریلر جدید و خیلی قشنگ اومده..فک کنم مال همون تبلیغ وسط فیلم walking dead باشه..

reza207
21-02-2012, 11:06
ای خدا!

اقا شما چرا الکی از یک پست تشکر میکنید در حالی که اصلا تریلر اون پست رو ندیده اید

اون تریلر بالا رو که دیروز حسین گذاشته بود و کیفیت بالای اون تریلر رو هم سعید گزاشته بود که لینکش خراب بود

AlexMercer
21-02-2012, 11:15
ای خدا!

اقا شما چرا الکی از یک پست تشکر میکنید در حالی که اصلا تریلر اون پست رو ندیده اید

اون تریلر بالا رو که دیروز حسین گذاشته بود و کیفیت بالای اون تریلر رو هم سعید گزاشته بود که لینکش خراب بود

Why So Serious !

میدونم برادر! ولی بخاطر تلاشش تشکر کردم

Steps-Rap
21-02-2012, 11:19
اینم لینک دانلود TAKE EARTH BACK TRAILER با دوتا کیفیت:
البته با تشکر از کسایی که قبلا زحمت کشیدن گذاشتن ولی لینکش خراب بود

50mb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0c6cf1393ffa644d11eea151ee12995c6f2461e126e601ef5a 3f0f0569ff16138594a2f1b165ec34369665246886bad947e7 bbd9031439239dd95e70d5fe2f26d2030fc2d47ec7921c6cfa 2e7b6469d22c19aa8dc6dfcda626cae12ef1e27866d894ec7c 79c4413dcfb95daf23f1a19f55b6e2
اگر لینک بالا خراب شدد از اینجا بگیرید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21350209%2FMass_Effect_3___Take_Earth_Ba ck_Trailer%23)

13mb
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.au%2Ftrailers%2Fm%2Fmasseffect3%2Fmasseffect3_ta keearthbackcg.medium.mp4)

Leon-117
21-02-2012, 18:43
آخر تریلر یه نوشته میومد که میگفت نسخه extended cut تریلر امروز منتشر میشه،چیزی نیومده هنوز؟!
+
موزیکی هم که روی تریلر گذاشته شده بود مناسب بود،ولی در کل به نظر من تریلر چیز خاصی نداشت.

ویرایش:
نسخه extended cut تریلر منتشر شده که 3 دقیقه هستش:
Mass Effect 3 gets extended Take Back Earth Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-234947)

Steps-Rap
21-02-2012, 20:01
اینم لینک دانلود تریلری هست که لیون جان گذاشتن باحجم44mb

Take Earth Back Cinematic Trailer "Extended Edition"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] deodetail%2C7812%2C728%2CMass-Effect-3-Take-Earth-Back-Cinematic-Trailer-Extended-Edition-%2C.html)

Leon-117
21-02-2012, 21:38
پیشنهاد میکنم حتما نسخه extended edition رو دانلود کنید.نسبت به تریلر قبلی چیزهای اضافه زیادی داره..........
لینک های پست قبلی هم تست شده هستن و مشکلی ندارن..........

mjorh
21-02-2012, 23:42
این تریلری ک قرار بود وسط سریال پخش شه ،کوش؟ همینیه که الان گزاشتین ؟

Steps-Rap
21-02-2012, 23:53
این تریلری ک قرار بود وسط سریال پخش شه ،کوش؟ همینیه که الان گزاشتین ؟

آره مثل این که همینه که وسط walking dead پخش شده..یه سری از سایت ها که اینجوری نوشته بودن

AlexMercer
22-02-2012, 10:19
اولین dlc بازی که در روز پخش بازی منتشر میشه From Ashes . نام داره. در این dlc یک پروتئون به عنوان یار به تیم شپرد اضافه میشه. این dlc در xbox marketplace لو رفته و توسط تیم بایوور تایید شده.

Unearth lost secrets from the past and recruit the Prothean squad member in Mass Effect 3: From Ashes.

این هفته خبرای جدیدی از بازی درج میشه. امیدوارم که این شخصیت مثل زیید نباشه که حرف نمیزد چون پروتئون ها کلی حرف واسه گقتن دارن.

اینم عکس

soroosh_cz
22-02-2012, 10:53
اولین dlc بازی که در روز پخش بازی منتشر میشه From Ashes . نام داره. در این dlc یک پروتئون به عنوان یار به تیم شپرد اضافه میشه. این dlc در xbox marketplace لو رفته و توسط تیم بایوور تایید شده.

Unearth lost secrets from the past and recruit the Prothean squad member in Mass Effect 3: From Ashes.

این هفته خبرای جدیدی از بازی درج میشه. امیدوارم که این شخصیت مثل زیید نباشه که حرف نمیزد چون پروتئون ها کلی حرف واسه گقتن دارن.

اینم عکس

عجب خبری، حال کردم.
از اونجا هم که Collectors خودشون Protheans بودن که تغیر ژنتیکی داده شدن (و کلا عوض شدن) اینم شبیه Collector هاس ولی خوشگل تره. :40:
زیید که کلا ضد حال بود. من در هر صورت ویژگی خاصی توش نمی بینم که با خودم همراهش کنم.
ولی Kasumi آخرشه، هم خودش خوشگله، هم بانمکه و جالب حرف میزنه هم اون قابلیت Assassination که غیب میشه و از پشت دشمن در میاد، برای همه جور پروتکشنی کارسازه.

راستی دوستان اگه خواستید، دیشب موقع ریکروت کردن Tali اون Colossus Geth رو با M-920 Cain (اتمی) زدم، فیلمشم گرفتم، خیلی قشنگ شده، ویدیوشو بذارم.

AlexMercer
22-02-2012, 11:12
عجب خبری، حال کردم.
از اونجا هم که Collectors خودشون Protheans بودن که تغیر ژنتیکی داده شدن (و کلا عوض شدن) اینم شبیه Collector هاس ولی خوشگل تره. :40:
زیید که کلا ضد حال بود. من در هر صورت ویژگی خاصی توش نمی بینم که با خودم همراهش کنم.
ولی Kasumi آخرشه، هم خودش خوشگله، هم بانمکه و جالب حرف میزنه هم اون قابلیت Assassination که غیب میشه و از پشت دشمن در میاد، برای همه جور پروتکشنی کارسازه.

راستی دوستان اگه خواستید، دیشب موقع ریکروت کردن Tali اون Colossus Geth رو با M-920 Cain (اتمی) زدم، فیلمشم گرفتم، خیلی قشنگ شده، ویدیوشو بذارم.

بزار:31:

تم قیافه یکم شبیه سالارین هاست. فکر کن موردین ببیندش بعد روش ازمایش کنه بفهمه پدر بزرگشه:31:

Abolfazl3007
22-02-2012, 12:51
دوست تو این مقایسه Performance که LENS OF TRUTH کرده نسخه 360 یه سر و گردن سرتر از نسخه PS3 هست :

AlexMercer
22-02-2012, 13:32
دوست تو این مقایسه Performance که LENS OF TRUTH کرده نسخه 360 یه سر و گردن سرتر از نسخه PS3 هست :

بازی مس افکت در ابتدا هم کلا انحصاری xbox بود و توسط شرکت مایکروسافت پخش شد. ولی بعد ها بایو ور تصمیم گرفت بازی مس افکت 1 رو شخصا برای کامپیوتر هم منتشر کنه. بعد هم که کلا شرکت بایو ور زیر مجموعه ea شد و بازی مس افکت 2 برای هر دو پلت فرم همزمان پخش شد.

به علت موفقیت چشم گیر مس افکت 2 شرکت ea تصمیم زیرکانه ای گرفت و برای فروش بیشتر بازی رو برای ps3 هم عرضه کرد. یکی از علت هایی که مس افکت 1 هم برای ps3 نیومد هم انحصاری بودنش برای مایکروسافت بود.

بهر حال leadplatform بازی هنوزم xbox هست . مایکروسافت متوجه اشتباه بزرگش شد و توی این نسخه تونست کاری کنه که کینکت در کنار مس افکت استفاده شه و با عملکرد شگرف کینکت در مس افکت که در سایر بازی ها نظیر نداره میتونه اندکی به فروش کینکت هم کمک کنه.

بعد مس افکت مایکروسافت در مورد alan wake هم از نظر من اشتباه کرد.:40:

soroosh_cz
22-02-2012, 13:45
بازی مس افکت در ابتدا هم کلا انحصاری xbox بود و توسط شرکت مایکروسافت پخش شد. ولی بعد ها بایو ور تصمیم گرفت بازی مس افکت 1 رو شخصا برای کامپیوتر هم منتشر کنه. بعد هم که کلا شرکت بایو ور زیر مجموعه ea شد و بازی مس افکت 2 برای هر دو پلت فرم همزمان پخش شد.

به علت موفقیت چشم گیر مس افکت 2 شرکت ea تصمیم زیرکانه ای گرفت و برای فروش بیشتر بازی رو برای ps3 هم عرضه کرد. یکی از علت هایی که مس افکت 1 هم برای ps3 نیومد هم انحصاری بودنش برای مایکروسافت بود.

بهر حال leadplatform بازی هنوزم xbox هست . مایکروسافت متوجه اشتباه بزرگش شد و توی این نسخه تونست کاری کنه که کینکت در کنار مس افکت استفاده شه و با عملکرد شگرف کینکت در مس افکت که در سایر بازی ها نظیر نداره میتونه اندکی به فروش کینکت هم کمک کنه.

بعد مس افکت مایکروسافت در مورد alan wake هم از نظر من اشتباه کرد.:40:

من اینارو نمیدونستم :18: چه جالب. من فقط یادمه که تبلیغات بازی رو دیدم، خریدمش، تمومش کردم(اونموقعی که توی نت زیاد برای بازی دور نمی خوردم).
حالا جریان Alan Wake چیه؟ من فکر کنم یادمه تریلر این بازی رو سال 2007-2008 دیده بودم (اگه اشتباه نکنم - شایدم مال یه بازی دیگه بود، ولی تریلرش اینجوری بود که یه چیزی مثل زمین لرزه یا شهاب سنگ اتفاق میوفته و بعدش یکی با یه بطری آب از خواب بیدار میشه و می بینه همه جا داغونه و ...) و الان اینو میدونم که یکلی تردید بود برای اینکه نسخه ی PCـش رو بزنن. حالا چی شده جدیدا؟

AlexMercer
22-02-2012, 13:57
من اینارو نمیدونستم :18: چه جالب. من فقط یادمه که تبلیغات بازی رو دیدم، خریدمش، تمومش کردم(اونموقعی که توی نت زیاد برای بازی دور نمی خوردم).
حالا جریان Alan Wake چیه؟ من فکر کنم یادمه تریلر این بازی رو سال 2007-2008 دیده بودم (اگه اشتباه نکنم - شایدم مال یه بازی دیگه بود، ولی تریلرش اینجوری بود که یه چیزی مثل زمین لرزه یا شهاب سنگ اتفاق میوفته و بعدش یکی با یه بطری آب از خواب بیدار میشه و می بینه همه جا داغونه و ...) و الان اینو میدونم که یکلی تردید بود برای اینکه نسخه ی PCـش رو بزنن. حالا چی شده جدیدا؟

اون بازی که شما میگی I AM ALIVE ! هست (اسمش CAPITAL هست من ازرو قصد ننوشتم!):31: که از طررف یوبی سافت قراره بیاد که اونها هم گفتن واسه PC نمیدیم ولی بعدا به غلط کردن افتادن و هنوزم نیومده.

ALAN WAKE داستان یک نویسندست که با همسرش میره تعطیلات که همسرش رو موجود ماورا الطبیه ای به نام DARKNESS میگیره. خالا اون باید داستان بازیو کامل کنه تا همسرش رو پس بگیره. کلا داستانش قشنگه و بازیش هم خوبه و در سبک ترسناک.

این بازی هم در ابتدا قرار بود برای دو پلت فرم PC & XBOX عرضه شه از طرف شرکت مایکروسافت ولی بعد PC رو لغو کردند و حالا بعد 2 سال شرکت REMEDY سازنده بازی( و سازنده اصلی بازی مکس پین) با هزینه خودش بازی رو پورت کرد و پخش کرد که خوشبختانه پول پورت و هزینه تولیدش برای PC در 48 ساعت اولیه فروش بازی به شرکت بازگشته و رمدی خیلی خوشحال شده و ایشالا ALAN WAKE AMERICAN NIGHTMARE رو همزمان پخش کنه.البته هنوز بازی انحصاری مایکروسافته :46:

neon_91
22-02-2012, 15:13

اینم عکس

چه جالب من فکر مب کردم پروتین ها همچین شکلی میباید داشته باشن

حالا نمیدونم چرا اینکارو کردن.:13:یعنی بایووار این عکسو فراموش کرده بود که به نظر من غیر ممکن است.البته شایدم این عکس پروتین نباشه:27:
در ضمن مگه نسل پروتین ها منقرض نشده بود.پس این از کجا پیداش شد یعنی:13:
کلا پروتین ها یک نژاد کاملا مرموزی بودند که توسط ریپرها منقرض شدند که همین باعث ناشناخته موندن اونا شده و منقرض شدن یعنی اینکه هیچ پروتینی نباید زنده می بود.درسته شاید بایووار با این کارش خواسته جذابیت بازی رو بیشتر کنه ولی به نظر من بهتر بود این کارو نمی کردن چون با این کارشون گفته های قبلی خودشونو در مورد پروتین ها نقض کردند.

AlexMercer
22-02-2012, 15:19

حالا نمیدونم چرا اینکارو کردن.:13:یعنی بایووار این عکسو فراموش کرده بود که به نظر من غیر ممکن است.البته شایدم این عکس پروتین نباشه:27:
کلا پروتین ها یک نژاد کاملا مرموزی بودند که توسط ریپرها منقرض شدند که همین باعث ناشناخته موندن اونا شده و منقرض شدن یعنی اینکه هیچ پروتینی نباید زنده می بود.درسته شاید بایووار با این کارش خواسته جذابیت بازی رو بیشتر کنه ولی به نظر من بهتر بود این کارو نمی کردن چون با این کارشون گفته های قبلی خودشونو در مورد پروتین ها نقض کردند.

یادش که نرفته اینا مجسمه هایی بودند که توی ایلوس بودند درست یادم نیست به چه منظور ساخته شده بودند.

بعد مطمئن باش بازی رو با یک اشتباه خراب نمیکنه. در ضمن موقع حمله ریپر ها بخشی از پروتئون ها به قسمت های مختلف کهکشان رفتند و زنده موندند. حتما دلیل خوب میارن

mjorh
22-02-2012, 15:26
اما عجب DLC توپیه !
حالا به نظرتون سایزش چقدری میشه ؟

AlexMercer
22-02-2012, 15:29
اما عجب DLC توپیه !
حالا به نظرتون سایزش چقدری میشه ؟

چون روز اول میاد معمولا 70 درصد محتویات dlc در خود بازی هست و فقط بخش کوچکی رو دانلود میکنیم.که احتمالا 500 مگ یا کمتر باشه.

کلا فقط برای فروش بیشتر collector edition این dlc از بازی اصلی حذف شده. افرادی که اون نسخه رو خریدند از ابتدا دسترسی به این dlc رو دارند.

کسانی که دمو رو دانلود نکردن لینک مستقیم از ادرس زیر

mihan download (فاصله نداره)

virus2009
22-02-2012, 15:47

احتمالا این ها هاسک هستند
پروتیئن ها هم حتما یک جایی توی کهکشان هستند که کسی کشفش نکرده
مثل مقر کلکتور ها که تو هسته کهکشان بود ، یا مثلا توی یک سیستمی رفتن که Mass Relay نداره و با تکنولوژی خودشون تونستن سفر کنند
نویسنده های بایوور هیچ وقت یک چیزی رو الکی به داستان بازی تحمیل نمی کنند
مطمئن باش سوپرایز بزرگی برامون دارند

AlexMercer
22-02-2012, 16:10
در زیر اطلاعات و تصاویری از بازی هست که توصیه میکنم کسایی که نمیخوان از بازی چیزی براشون لو بره نگاه نکنن.

. EDI هم از شکل گوی در اومد و تبدیل به یک روبات انسان نما شده. و شاید یکی از squadmate ها هم باشه ولی در صفینه در کنار جوکر خواهد نشست. لگیون چه حالی بکنه!

اینم پروتئون زیاد هم کم شباهت به مجسمه هاشون نیستند.( سعید اونا هاسک نیستند) خود بایو ور میگه فکر نمیکردیم از پروتون ها به اینجا برسیم که یک squadmate ازشون بسازیم و در طول زمان قیافش نسبت به نسخه 1 تغییر کرده. همچنین به عنوان یک محقق انگار میتونه تکنولوژی های جدید برای صفینه بسازه و ایشون در 5000 سال پیش در حالت stasis (سکون ، یه جورایی همون کمای پزشکی) بودن و شپرد پیداش میکنه و به زندگی برش میگردونند.

همزمان با بازی یک بازی هم برای آیپاد عرضه میشه که یک شخصیت جدید داره . امکان داره این شخصیت هم جزو dlc در آینده به بازی اضافه شه.

اینم kei lang دشمن اصلی شپرد و مامور سربروس . کی لانگ مثل شپرد و اندرسون درجه n7 داره(رده آخر گروه special forces alliance ) ولی بعدا به سربروس میپونده. یکم لباسش شبیه شخصیت deus ex human revolution هست.

AlexMercer
22-02-2012, 17:11
این مطلب پایین رو من میدونم هیچکی نمیخونه چون پر از اسپویلر هست مخصوصا دوتای آخر رو اصلا نخونید(من اسپویل برام مهم نیست خوندم) این کل تصمیمات و امتیازشون در war asset هست(نتیجه تصمیمات نیست فقط میانگین نمرشون در war asset هست)

فقط میشه گفت طبق دوتای آخر یکی از سخت ترین تصمیمات بازی رو باید بگیریم!که البته 90 درصد کاربران مشخصه تصمیمشون چیه.

Steps-Rap
22-02-2012, 17:46
چون روز اول میاد معمولا 70 درصد محتویات dlc در خود بازی هست و فقط بخش کوچکی رو دانلود میکنیم.که احتمالا 500 مگ یا کمتر باشه.

کلا فقط برای فروش بیشتر collector edition این dlc از بازی اصلی حذف شده. افرادی که اون نسخه رو خریدند از ابتدا دسترسی به این dlc رو دارند.

کسانی که دمو رو دانلود نکردن لینک مستقیم از ادرس زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mihan download (فاصله نداره)

دمت گرم به خاطر لینک و هم چنین این همه اطلاعات باحال و جدید که میزاری....:11::40:

alirezajah
22-02-2012, 19:40
خوشحالم که داره قسمت جدید بازی میاد. با قسمت 2 زندگی کردم :دی
الان هم همه dlc هاش رو دانلود کردم دارم بازی می کنم.
امیدوارم نسخه سوم واقعاً خوب باشه که تا مدتها سرگرممون کنه.

Steps-Rap
22-02-2012, 20:52
حذف شود...

virus2009
22-02-2012, 21:25
درایور جدید انویدیا ورژن 295.73 که امروز منتشر شده تنظیمات Mass Effect 3 و Skyrim را بهتر میکند
متن منبع رو وقت نداشتم ترجمه کنم ؛ چیز خاصی هم ننوشته بود خودتون بخونید
لینک دانلود ( * ها رو بردارید ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :
Nvidia GeForce 295.73 drivers better Skyrim, Mass Effect 3 performance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Farticles%2F2012-02-22-nvidia-geforce-295-73-drivers-better-skyrim-mass-effect-3-performance)

mjorh
22-02-2012, 21:51
این سایت کلی گزاشته واسه دانلود 1.6گیگ! درحالیکه تهش 200مگ میشه ...
جای دیگه ای رو سراغ ندارید؟

virus2009
22-02-2012, 22:04
این سایت کلی گزاشته واسه دانلود 1.6گیگ! درحالیکه تهش 200مگ میشه ...
جای دیگه ای رو سراغ ندارید؟

کلی نیست
وقتی گزینه دانلود رو بزنی میتونی ورژنی که به ویندوزت بخوره رو دانلود کنی

soroosh_cz
22-02-2012, 22:18
این کلیپ ترکوندن Geth Colossus با M-920 Cain که چون HD هست، حجمش کمی زیاده 20 مگ... ولی ارزش دیدنش رو داره.

دوستان، خبر خوش، سایت Geforce باز شده، شما میتونید برید مستقیم دانلود کنید بدون واسطه :11::40:

ولی بازم برای افرادی که هنوز با جی فورس مشکل دارن، سایت گورو3دی رو میتونن انتخاب کنن.

mjorh
22-02-2012, 23:06
تاریخ ریلیس بازی هم خیلی باحاله...3-6-2012
وای میریم زمینو نجات بدیم ...چقد حماسی!:26:
فقط 14 روز دیگه !

soroosh_cz
23-02-2012, 01:37
درایور جدید انویدیا ورژن 295.73 که امروز منتشر شده تنظیمات Mass Effect 3 و Skyrim را بهتر میکند
متن منبع رو وقت نداشتم ترجمه کنم ؛ چیز خاصی هم ننوشته بود خودتون بخونید
لینک دانلود ( * ها رو بردارید ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :
Nvidia GeForce 295.73 drivers better Skyrim, Mass Effect 3 performance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Farticles%2F2012-02-22-nvidia-geforce-295-73-drivers-better-skyrim-mass-effect-3-performance)

برای دوستانی که ممکنه مشکل داشته باشن و میخوان راحت دانلود کنن، فایل ها رو ریموت کردم توی هیپ فایل، میتونید از اونجا دانلود کنید:
32 بیت:

64 بیت:

AlexMercer
23-02-2012, 03:41
طبق صحبت هایی که با حسین نازنین داشتم تصمیم گرفتم اطلاعات جدید رو از این به بعد داخل اسپویلر بزارم چون شاید حتی یک خبری که تنها 1 درصد اسپویل داره برای یک سری از دوستان آزاردهنده باشه .

اطلاعات جدید مایک گمبل در مورد From The Ashes . درصد اسپویل 5 درصد: شامل محل پیدا کردن جسد پروتئون.

DLC اول مس افکت 3 که در روز پخش بازی منتشر میشه FROM THE ASHES نام داره. این DLC حاوی:

1- یک یار از نژاد باستانی پروتئون

2- ماموریتی در EDEN PRIME ( از نسخه 1 تا بحال در بازی از این کالونی استفاده نشده بود ، در نسخه 1 و در مرحله اول بازی در پی یافتن یک BEACON متعلق به پروتئون ها که الاینس تصمیم گرفته برای درک بهتر پروتئون ها و پیشرفت بیشتر ازش استفاده کنه شپرد رو میفرسته تا بیکون رو تصاحب کنه اما ارتباط شپرد با BEACON باعث نابودی بیکون میشه. دیدن یک ریپر برای اولین بار ،دیدار با سارن و البته پیوستن اشلی به تیم همه در مرلحه اول و در این کالونی اتفاق می افته.)

3-اسلحه ای جدید

4- یک لباس اضافه برای تمامی SQUAD MATE ها.

این DLC توسط یک تیم جدا ساخته شده و اتمام مراحل تولیدش بیشتر از بازی اصلی طول کشید . نداشتن اینDLC چیزی از بازی کم نمیکنه و هنوز بازی اصلی به اندازه کافی بزرگ هست. قیمت DLC در ایکس باکس 800 امتیاز و در کامپیوتر 10 دلاره.

در روزهای آینده تصاویر و کلیپی در مورد این DLC پخش میشه.

soroosh_cz
23-02-2012, 08:26
طبق صحبت هایی که با حسین نازنین داشتم تصمیم گرفتم اطلاعات جدید رو از این به بعد داخل اسپویلر بزارم چون شاید حتی یک خبری که تنها 1 درصد اسپویل داره برای یک سری از دوستان آزاردهنده باشه .

اطلاعات جدید مایک گمبل در مورد From The Ashes . درصد اسپویل 5 درصد: شامل محل پیدا کردن جسد پروتئون.

DLC اول مس افکت 3 که در روز پخش بازی منتشر میشه FROM THE ASHES نام داره. این DLC حاوی:

1- یک یار از نژاد باستانی پروتئون

2- ماموریتی در EDEN PRIME ( از نسخه 1 تا بحال در بازی از این کالونی استفاده نشده بود ، در نسخه 1 و در مرحله اول بازی در پی یافتن یک BEACON متعلق به پروتئون ها که الاینس تصمیم گرفته برای درک بهتر پروتئون ها و پیشرفت بیشتر ازش استفاده کنه شپرد رو میفرسته تا بیکون رو تصاحب کنه اما ارتباط شپرد با BEACON باعث نابودی بیکون میشه. دیدن یک ریپر برای اولین بار ،دیدار با سارن و البته پیوستن اشلی به تیم همه در مرلحه اول و در این کالونی اتفاق می افته.)

3-اسلحه ای جدید

4- یک لباس اضافه برای تمامی SQUAD MATE ها.

این DLC توسط یک تیم جدا ساخته شده و اتمام مراحل تولیدش بیشتر از بازی اصلی طول کشید . نداشتن اینDLC چیزی از بازی کم نمیکنه و هنوز بازی اصلی به اندازه کافی بزرگ هست. قیمت DLC در ایکس باکس 800 امتیاز و در کامپیوتر 10 دلاره.

در روزهای آینده تصاویر و کلیپی در مورد این DLC پخش میشه.

جالبه.
Eden Prime جای باحالیه برای این DLC و احتمالا با نسخه ی 1 و اتفاقاتی که توش افتاد هم مربوط بشه (منظورم دیدن ویژن و ... هست). راستی، چرا گفتی شامل پیدا کردن جسد پروثیَن؟ مگه مرده؟ منظورت بدنش بود؟

قیمتش هم هر چی میخواد باشه. ما که راحتیم :31: اونقدر قدرت داریم که 499$ رو با یه پچ ساده بکنیم 0$ ، اینم روش

AlexMercer
23-02-2012, 08:48
جالبه.
.................

قیمتش هم هر چی میخواد باشه. ما که راحتیم :31: اونقدر قدرت داریم که 499$ رو با یه پچ ساده بکنیم 0$ ، اینم روش

دوست من بزار توی اسپویلر اون قسمت رو هرچی من گذاشتم توی اسپویلر شما اسپویل کردی!!!:31:

نه در حالت کماست . کلمه مترادف بهتری پیدا نکردم. شاید باید میگفتم پیکر یا....

AlexMercer
23-02-2012, 10:20
من فایل های صوتی دمو رو استخراج کردم( پس از اینکه دیدم تو فروم مس افکت اینکارو کردند) و صدای پروتئون رو شنیدم:31:

اگر خواستین بشنوین بگین اپ کنم.

صدا و لهجه افتضاح!!!!دانلود نمیکنم!!!:31: خیلی بده

mjorh
23-02-2012, 10:50
Unboxing Trailer

به امید این روز!

کاورش خیلی باحاله ...

vahidgame
23-02-2012, 14:10
این چند روز مونده به انتشار بازی رو دارم سعی می کنم با شماره 2 سر کنم. واقعا انتظار برای این شماره سرنوشت ساز خیلی سخته!
بازی های دیگه هم که این چند وقت اخیر اومدن رو دارم سعی می کنم تموم کنم تا دیگه زمان انتشار بازی فقط وقتم برای اون باشه. جالبه همزمان با انتشار اون دیگه بازی خاص بزرگی تا چند وقت نمیاد و بهترین موقع برای انتشار بازی همین موقعست مخصوصا برای ایرانی ها که نزدیک عیده و فکر کنم تا آخر عید هم مشغول بازی اون باشن

فقط امیدوارم دوباره این EA از اون تاثیر های منفی توی بازی های Bioware نذاشته باشه یعنی مثل DA2... جالبه بعضی ها که مولتی پلیر زیاد بازی می کنن ازشون سوال کردم زیاد از مولتی پلیر راضی نبودن و حتی بعضی ها می گفتن ضعیفه! حالا بازی در حد شاهکار که حداقل هست و همون فقط داستاتش برای از هوش بردن بعضی ها کافیه ولی اگه بخش مولتی پلیر بازی نداشت شاید در نهایت باعث میشد موفقتر بشه. کلا این قضیه مولتی پلیر کار EA بوده و احتمالا برای سود بیشتر...

یه نکته مهم هم که باید رعایت کنید همین بحث اسپویل کردن مطالبه که دیگه مخصوصا بعد انتشار بازی این خیلی مهمه و کوچکترین چیز ها اگه توی اسپویلر قرار داده نشه و یه نفر که عاشق بازیه ببینه باعث نابودی اون فرد میشه!
برای این کار هم فقط از این دکمه ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) استفاده کنید. این که یه مطلبی از داستان بازی رو سفید بنویسید و بعدا یه نفر اونو نقل قول کنه و کل داستان بازی لو بره ( که قبلا توی تاپیک بتمن همچین اتفاقی افتاده بود) یا یه نفر یه سوالی رو توی اسپویلر بپرسه بعد نفری که می خواد جواب بده جواب اون رو توی اسپویلر نذاره و به طور کلی همچین چیزایی هم اصلا قابل قبول نیست...
پس اینا رو حتما در نظر داشته باشید

AlexMercer
23-02-2012, 15:52
کرک نشدن syndicate تا به الان و همچنین به روز شدن فیفا 12 تنها از طریق اوریجین یکم منو ناراحت میکنه. چون احتمال داره دیگه dlc ها به صورت قبل لینک مستقیم نداشته باش دانلود کنی و مستقیم فقط از اوریجین قابل دانلود باشه که اگر اینطوری بشه باید چشم انتظار حرکت مثبت شکر ها بود! :41:

Sam Fisher 11
23-02-2012, 18:20
دموشو از نتورک گرفتم ومولتی و سینگلشو تستیدم...
لاکردار گرافیکی داره هــــا....
رو پلی استیشن بی نقصه...با وجود محیط های بزرگ اما وضوح عالیه...همه چیز صیقل زده و شفاف و عالی. لگ هم نداشت.
تو دمو بخش اکشن رو رفتم دو مد داستان و آر پی جی هم داش که نرفتم. نمیدونم چرا ولی گیم پلی دموش به نظرم برای یه دمو طولانی اومد: دی
اول بازی یکم زیادی هالیوودی بود ولی صحنه هارو قشنگ درآورده بودن...

مولتی بازی هم که شدیدا خشک و بی روح...اصلا حال نکردم. با گیرز هم حتی مقایسه نمیکنم چون پایین تر از این حرفاست... . اما به نظرم کسایی که فنه بازین اگر سخت نگیرن ازش لذت میبرن.

soroosh_cz
23-02-2012, 21:25
دوست من بزار توی اسپویلر اون قسمت رو هرچی من گذاشتم توی اسپویلر شما اسپویل کردی!!!:31:

نه در حالت کماست . کلمه مترادف بهتری پیدا نکردم. شاید باید میگفتم پیکر یا....

روی چشم، فقط شما سوتی ما رو هم از توی نقل قول اسپویل کن :31:

کرک نشدن syndicate تا به الان و همچنین به روز شدن فیفا 12 تنها از طریق اوریجین یکم منو ناراحت میکنه. چون احتمال داره دیگه dlc ها به صورت قبل لینک مستقیم نداشته باش دانلود کنی و مستقیم فقط از اوریجین قابل دانلود باشه که اگر اینطوری بشه باید چشم انتظار حرکت مثبت شکر ها بود! :41:

اصلا تو فکر نباش، بازی های معروف رو روی هوا میزنن شکرها :27: یعنی هزار روش پشت سر هم نیاز باشه انجام میدن تا بازی رو شک کنن، در اینصورت یه کلی دعا نصیبشون میشه :27: (چونکه این کارشون امر خیر هست و دید مالی ندارن :27::11::31:)

mjorh
23-02-2012, 21:54
خدا حفظشون کنه...حتما کرک میشه ...دیگه سختر از DRM ک نی...

soroosh_cz
24-02-2012, 23:57
دوستان من امروز ME2 رو با تمام DLCـهاش تموم کردم، و اینو بگم که کاراکترم Full Paragon هست، یعنی اگر جا داشته باشه، تا اونورش میره :31: حالا اگر کسی خواست میتونه برای ME 3 استفاده کنه.

اگر سوالی هم در مورد تصمیمات انتخاب شده داشتید در خدمتم.

AlexMercer
25-02-2012, 02:35
کسایی که دمو رو بازی کردند یا فیلمش رو دیدند به پیشنهاد من یک دور فیلم گیم پلی که از نمایشگاه e3 پخش شد رو هم ببینند. متوجه تغییرات زیادی در بازی نسبت به نسخه اولیه میشید مخصوصا همون قسمت اول بازی در زمین.

تریلر Take The EARTH BACK! با کیفیت 1080 DPI و 151 مگ

AlexMercer
25-02-2012, 08:38
Mass Effect 3 The Good The Bad & The Ugly

این مطلب توسط خودم نوشته شده و هیچگونه اسپویلی نداره.

کمتر از11 روز دیگر یکی از مهم ترین بازی های سال 2012 عرضه خواهد شد. بایو ور همه را به نجات زمین از دست ریپر ها این نژاد مرموز و قدیمی کهکشان فرا خواهد خواند. آیا شپرد با تصمیماتی که ما خواهیم گرفت خواهد تواست زمین را نجات دهد یا در آخر ساختار ژنتیکی شپرد هم توسط ریپر ها عوض میشود؟ در مطلب زیر به خوبی ها بدی ها و زشتی های بازی میپردازیم.

The Good

1- گرفتن کارنامه : پس از سپری کردن حوادث مختلف و هیجان انگیز که همیشه همراه با تصمیم گیری از سوی گیمر بود ، در مس افکت 3 نتیجه تمامی تصمیمات خود را میبینیم. هیجان انگیزخواهد بود وقتی متوجه شیم که مثلا زنده نگه داشتن رکنای کویین چقدر در جنگ به شپرد کمک میکنه و آیا اصلا به سود شپرد بوده یا به ضرر کهکشان؟

2- پایان بازی : بر خلاف سایر بازی های بزرگ که اینقدر ادامه پیدا میکنند که خود گیمر میلی به بازی کردنسخه های جدید بازی رو نداره ، بایو ور بر سر قولش ما ند و مس افکت را در سه گانه به پایان رساند تا داستان بی نظیر بازی برای گیمر ها لوث نشه.

3- بازگشت RPG : مس افکت 2 از همه نظر شاهکار بود . روایت داستانی بهتر، تصمیم گیری ها و کارکتر های بیشتر ،گرافیک بهتر ، سیستم مبارزه فوق العاده بهتر از مس افکت 1 ولی در عوض این همه تحولات مثبت هویت خودش رو از دست داد. مس افکت بیشتر از اینکه یک بازی RPG باشه تبدیل به یک اشکن سوم شخص خوش ساخت شد . تیم سازنده بازی مثل همه طرفداران بازی خلا روح در پیکر مس افکت رو احساس کردند و اینبار مس افکت با دستی پر برگشته است. علاوه بر بهبود تمامی تغییرات مثبتی که در مس افکت 2 بوجود آ مده بود ، در مس افکت 3 المان های RPG به بازی برگشته و مس افکت 3 رو تبدیل به بهترین ACTION RPG ساخته شده تابحال میکنه.

4- سفر به نقاط دیگر کهکشان : مطمئنا برای هر کدام از طرفداران بازی سفر به زیستگاه نژاد های آساری ، توریان، سالارین و مخصوصا کوارین آرزوی بزرگی بود که در مس افکت 3 این آرزو به حقیقت پیوسته تا حداقل دور دنیا رو تا قبل از نابودی کامل توسط ریپر ها گشته باشیم.

5- بازگشت چهره های آشنا : مس افکت 2 بیشتر از 10 چهره جدید به بازی اضافه کرد ولی اگر حضور افرادی مثل جوکر ، گروس ،دکتر چاکواز و تالی در صفینه نبود ، نورماندی SR2 لوکس سربروس برای شپرد بیشتر شبیه یک زندان بود. در مس افکت 3 تمامی چهره های محبوب قبلی به صفینه بر میگردند و خاطرات قدیمی را در کنار هم زنده میکنند.

The Bad

1- بخش اضافه : مس افکت نیازی به مولتی پلیر نداشت ولی متاسفانه این بخش به بازی اضافه شد. بخشی که اونقدر ها هم که انتظار میرفت جذاب نیست و حتی برای طرفداران بازی هم پس از مدتی کسل کننده و تکراری میشه. تنها میشه امیدوار بود تمرکز روی بخش چندنفره حواس تیم سازنده مس افکت رو از بخش تک نفره پرت نکرده باشه. کمترین اشتباه در نسخه پایانی میتونه لذت 2 نسخه قبلی را کاملا از بین ببره.

2- سردرگمی طرفداران : سرنوشت یاران شپرد در مس افکت 2 در نسخه آماده به انتشار بازی مشخص نیست. درسته که همه یاران حتی برای یک مرحله به بازی برمیگردند ولی آیا یک مرحله برای طرفداران بازی کافیه؟ مطمئنا حضور مجدد اشلی و یا لیارا در صفینه برای همه جذابه ولی به شدت جای خالی میراندا ، تین، جک ، کاتسومی ،... حس خواهد شد و مشخص نیست که آیا حتی یک نفر از این کارکتر ها به عنوان یار ثابت به صفینه شپرد بر میگردند یا نه؟

3- دشمن ،دوست ،دشمن! : در مس افکت تکلیف سربروس هیچوقت مشخص نبود. در مس افکت 1 سربروس دشمن اصلی شپرد نبود ولی هر از گاهی سربازان سربروس حریف تمرینی زنده و مناسبی برای شپرد و یارانش میشدند. در کمال ناباوری در مس افکت 2 شپرد باید زیر نظر سربروس به ادامه ماموریتش و تلاش برای متوقف کردن کالکتور ها و ریپر ها میپرداخت و حالا در مس افکت 3 یاران ایلوسیو من در هر ماموریتی سنگ بزرگی بر جلوی پای شپرد می اندازند. تکلیف اون دسته از گیمر هایی که علاقه مند بودند با سربروس کار کنند و تصمیماتی در جهت منافع سربروس گرفتند در بازی چه میشه؟ حالا باید بر خلاف علاقه شخصی با مرد خوش صدای بازی مبارزه کنند؟

4- محروم کردن طرفداران : در شب پخش مس افکت 3 ، DLC ی پخش خواهد شد که یک شخصیت جدید به بازی اضافه میکنه. این اتفاقی جدید در سری مس افکت نیست چه بسا که در مس افکت 2 هم دو کارکتر از همین طریق به بازی اضافه شدند. ولی این بار قضیه مقداری متفاوته. این کارکتر جدید از نژاد منقرض شده پروتئون ست. برای هر طرفداری لذت حرف زدن با یک پروتئون و یا استفاده از او در مراحل جذابیت زیادی دارد ولی آیا شما حاضرید برای این هوس 10 دلار پول ناقابل به حساب بایو ور بریزید؟ و اگر این کار را نکنید و دسترسی به نسخه کرک شده نداشته باشید ، یکی از اتفاقات و لذت های مهم بازی رو از دست خواهید داد.

The Ugly

پایان : چه اتفاقی بد تر از اینکه کمتر از 11 روز دیگه با شپرد و ماجرا جویی های او وداع میکنیم؟ برای هواداران مس افکت هر چقدر که به اتمام رسیدن مس افکت زیباست جدایی از شپرد و داستانش هم غم انگیزه. برای کسانی که از سال 2007 تا به الان منتظر نسخه جدید مس افکت بودند تا پازل داستان بازی رو تکمیل تر کنند حالا به آخر رسیدند و بعد از این دیگر پازلی نیست که سرگرمشان کند.

کپی برداری با ذکر منبع مجاز میباشد.:31:

neon_91
25-02-2012, 10:28
Mass Effect 3 The Good The Bad & The Ugly

این مطلب توسط خودم نوشته شده و هیچگونه اسپویلی نداره.

کمتر از11 روز دیگر یکی از مهم ترین بازی های سال 2012 عرضه خواهد شد. بایو ور همه را به نجات زمین از دست ریپر ها این نژاد مرموز و قدیمی کهکشان فرا خواهد خواند. آیا شپرد با تصمیماتی که ما خواهیم گرفت خواهد تواست زمین را نجات دهد یا در آخر ساختار ژنتیکی شپرد هم توسط ریپر ها عوض میشود؟ در مطلب زیر به خوبی ها بدی ها و زشتی های بازی میپردازیم.

The Good

1- گرفتن کارنامه : پس از سپری کردن حوادث مختلف و هیجان انگیز که همیشه همراه با تصمیم گیری از سوی گیمر بود ، در مس افکت 3 نتیجه تمامی تصمیمات خود را میبینیم. هیجان انگیزخواهد بود وقتی متوجه شیم که مثلا زنده نگه داشتن رکنای کویین چقدر در جنگ به شپرد کمک میکنه و آیا اصلا به سود شپرد بوده یا به ضرر کهکشان؟

2- پایان بازی : بر خلاف سایر بازی های بزرگ که اینقدر ادامه پیدا میکنند که خود گیمر میلی به بازی کردنسخه های جدید بازی رو نداره ، بایو ور بر سر قولش ما ند و مس افکت را در سه گانه به پایان رساند تا داستان بی نظیر بازی برای گیمر ها لوث نشه.

3- بازگشت RPG : مس افکت 2 از همه نظر شاهکار بود . روایت داستانی بهتر، تصمیم گیری ها و کارکتر های بیشتر ،گرافیک بهتر ، سیستم مبارزه فوق العاده بهتر از مس افکت 1 ولی در عوض این همه تحولات مثبت هویت خودش رو از دست داد. مس افکت بیشتر از اینکه یک بازی RPG باشه تبدیل به یک اشکن سوم شخص خوش ساخت شد . تیم سازنده بازی مثل همه طرفداران بازی خلا روح در پیکر مس افکت رو احساس کردند و اینبار مس افکت با دستی پر برگشته است. علاوه بر بهبود تمامی تغییرات مثبتی که در مس افکت 2 بوجود آ مده بود ، در مس افکت 3 المان های RPG به بازی برگشته و مس افکت 3 رو تبدیل به بهترین ACTION RPG ساخته شده تابحال میکنه.

4- سفر به نقاط دیگر کهکشان : مطمئنا برای هر کدام از طرفداران بازی سفر به زیستگاه نژاد های آساری ، توریان، سالارین و مخصوصا کوارین آرزوی بزرگی بود که در مس افکت 3 این آرزو به حقیقت پیوسته تا حداقل دور دنیا رو تا قبل .....................................گشته باشیم.

5- بازگشت چهره های آشنا : مس افکت 2 بیشتر از 10 چهره جدید به بازی اضافه کرد ولی اگر حضور افرادی مثل جوکر ، گروس ،دکتر چاکواز و تالی در صفینه نبود ، نورماندی SR2 لوکس سربروس برای شپرد بیشتر شبیه یک زندان بود. در مس افکت 3 تمامی چهره های محبوب قبلی به صفینه بر میگردند و خاطرات قدیمی را در کنار هم زنده میکنند.

The Bad

1- بخش اضافه : مس افکت نیازی به مولتی پلیر نداشت ولی متاسفانه این بخش به بازی اضافه شد. بخشی که اونقدر ها هم که انتظار میرفت جذاب نیست و حتی برای طرفداران بازی هم پس از مدتی کسل کننده و تکراری میشه. تنها میشه امیدوار بود تمرکز روی بخش چندنفره حواس تیم سازنده مس افکت رو از بخش تک نفره پرت نکرده باشه. کمترین اشتباه در نسخه پایانی میتونه لذت 2 نسخه قبلی را کاملا از بین ببره.

2- سردرگمی طرفداران : سرنوشت یاران شپرد در مس افکت 2 در نسخه آماده به انشتار بازی مشخص نیست. درسته که همه یاران حتی برای یک مرحله به بازی برمیگردند ولی آیا یک مرحله برای طرفداران بازی کافیه؟ مطمئنا حضور مجدد اشلی و یا لیارا در صفینه برای همه جذابه ولی به شدت جای خالی میراندا ، تین، جک ، کاتسومی ،... حس خواهد شد و مشخص نیست که آیا حتی یک نفر از این کارکتر ها به عنوان یار ثابت به صفینه شپرد بر میگردند یا نه؟

3- دشمن ،دوست ،دشمن! : در مس افکت تکلیف سربروس هیچوقت مشخص نبود. در مس افکت 1 سربروس دشمن اصلی شپرد نبود ولی هر از گاهی سربازان سربروس حریف تمرینی زنده و مناسبی برای شپرد و یارانش میشدند. در کمال ناباوری در مس افکت 2 شپرد باید زیر نظر سربروس به ادامه ماموریتش و تلاش برای متوقف کردن کالکتور ها و ریپر ها میپرداخت و حالا در مس افکت 3 یاران ایلوسیو من در هر ماموریتی سنگ بزرگی بر جلوی پای شپرد می اندازند. تکلیف اون دسته از گیمر هایی که علاقه مند بودند با سربروس کار کنند و تصمیماتی در جهت منافع سربروس گرفتند در بازی چه میشه؟ حالا باید بر خلاف علاقه شخصی با مرد خوش صدای بازی مبارزه کنند؟

4- محروم کردن طرفداران : در شب پخش مس افکت 3 ، DLC ی پخش خواهد شد که یک شخصیت جدید به بازی اضافه میکنه. این اتفاقی جدید در سری مس افکت نیست چه بسا که در مس افکت 2 هم دو کارکتر از همین طریق به بازی اضافه شدند. ولی این بار قضیه مقداری متفاوته. این کارکتر جدید از نژاد منقرض شده پروتئون ست. برای هر طرفداری لذت حرف زدن با یک پروتئون و یا استفاده از او در مراحل جذابیت زیادی دارد ولی آیا شما حاضرید برای این هوس 10 دلار پول ناقابل به حساب بایو ور بریزید؟ و اگر این کار را نکنید و دسترسی به نسخه کرک شده نداشته باشید ، یکی از اتفاقات و لذت های مهم بازی رو از دست خواهید داد.

The Ugly

پایان : چه اتفاقی بد تر از اینکه کمتر از 11 روز دیگه با شپرد و ماجرا جویی های او وداع میکنیم؟ برای هواداران مس افکت هر چقدر که به اتمام رسیدن مس افکت زیباست جدایی از شپرد و داستانش هم غم انگیزه. برای کسانی که از سال 2007 تا به الان منتظر نسخه جدید مس افکت بودند تا پازل داستان بازی رو تکمیل تر کنند حالا به آخر رسیدند و بعد از این دیگر پازلی نیست که سرگرمشان کند.

کپی برداری با ذکر منبع مجاز میباشد.:31:

خیلی ممنون الکس جان توضیحات جالبی بود ولی مثل اینکه دوباره اسپویل شد:41:

mjorh
25-02-2012, 10:47
مرسی...عالی بود مثه همیشه...

مثل اینکه دوباره اسپویل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپویل نشد ک...

AlexMercer
25-02-2012, 16:25
خیلی ممنون الکس جان توضیحات جالبی بود ولی مثل اینکه دوباره اسپویل شد:41:

کدوم قسمت؟ خودم دقت نکردم.اگر قسمتی اسپویل شده بگین بزارم توی اسپویلر.

عکس های dlc جدید بازی. فوق العاده در چند تصویر کیفیت بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FiMyXACswM8hQU.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FiufJHZAqFUR8U.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FiegNAQfFsrB4.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2Fiuop0ZJotif5R.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FiX1z6Jd6DiuBb.jpg)

اینم لینک ویدیو های میربوط به این dlc .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DPb_WX_Osgk4%26feature%3Dplayer_embedde d)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3Dq7D-CAc-NZo%26feature%3Dplayer_embedded)

neon_91
25-02-2012, 17:47
کدوم قسمت؟ خودم دقت نکردم.اگر قسمتی اسپویل شده بگین بزارم توی اسپویلر.

این قسمت :46:

حداقل دور دنیا رو تا قبل از نابودی کامل توسط ریپر ها گشته باشیم

AlexMercer
25-02-2012, 17:56
این قسمت :46:

حداقل دور دنیا رو تا قبل از نابودی کامل توسط ریپر ها گشته باشیم

نه اسپویل نیست. چون معلوم نیست آخر بازی چه اتفاقی می افته. این قسمت طعنه ای بود به حمله ریپر ها که اگر شپرد نتونه جلوشون رو بگیره همه چی نابود میشه.:31:

Layken
25-02-2012, 20:11

Mass Effect 3 Review in Progress

تیک تاک تیک تاک...صدای تیک تیک عقربه ساعت

IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cles%2F121%2F1219416p2.html).. رو بازیه ...: دی

دیگه کم کم باید منتظر نمرات بازی باشیم...

AlexMercer
25-02-2012, 20:47
اولین نقد از مجله pc المان قراره منتشر شه.

این 3 تای اسپویل شده هم در باره زمان بازیه.

داستان اصلی کلا 15 الی 20 ساعت تموم شدنش طول میکشه.

بازی به علاوه مراحل جانبی ، 40 ساعت به طول خواهد کشید .

نتیجه بیش از 100 تصمیمی که در بازی(مس افکت2) گرفتیم رو میبینیم ولی همیشه از نتیجه لذت نخواهیم برد.

تمامی اتفاقات بازی متمرکز بر داستان بازیه و در هیچ کجا احساس نمیکنید که مثلا این کوئست ربطی به داستان نداره.

پس از پایان بازی و تموم شدن credits یک صحنه فوق العاده جذاب از بازی پخش میشه.

گرافیک بازی لذت بخش نیست و میشه شاهد کمبود تکستچر در بافت محیط بود.

نقد بر اساس نسخه ps3 انجام شده.

ME3 a 9/10

Sound 10/10
Quests/Plot 10/10
Charaters 10/10
Combat 8/10 (because of "stupid" AI)
And all other areas 9/10 (don't know which areas they mean)

جالبه به بازی نمره 9 دادن که اگر هم بخواد میانگین حساب شه میشه 9.4 !!!!

Layken
25-02-2012, 23:33
اولین نقد از مجله pc المان قراره منتشر شه.همین مجله المانی... به نسخه دوم با اون عظمتش امتیاز 8.8 داده بود...

با توجه به این نظراتی که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spiele%2Fmass-effect-2%2Fwertung%2F44348.html)...گفته شده و به نسخه سوم 9 داده پس دو تا پیشرفت داشته...(تازه این درپیته مهم چند تا سایت ترا زاول هستش)

جالبه به بازی نمره 9 دادن که اگر هم بخواد میانگین حساب شه میشه 9.4 !!!!
اکثرا میانگین گرفته نمیشه نمره نهایی خودش یک نمره دیگه محسوب میشه در برخی سایت ها شاید اینا هم اون طوری نمره دادن

AlexMercer
26-02-2012, 11:23
این عکس اسپویل داره در مورد یکی از شخصیت هاست نه اسمشو نمیگم اگر خواستین نگاه کنید.

Sent From my 1100 Model Gooshkoob(Meat Hammer!) by Tapashitalk

virus2009
26-02-2012, 13:11
مصاحبه GameSpot با آهنگسازان بازی
خوبه یکم بیشتر با کسانی که آهنگ های شاهکار ME رو درست کردن آشنا بشیم

The music of Mass Effect 3, which is the latest title in the BioWare-developed role-playing game trilogy that started in 2007, is a collaborative effort between several music veterans. We spoke to Sam Hulick, Cris Velasco, and Sascha Dikiciyan about the ins and outs of the game's music.

GameSpot: When and how did the three of you start your careers in the music-making industry?

Sascha Dikiciyan: For me, it goes way back to 1997. I had basically just finished my studies when I decided to produce an audio CD for the then-popular PC shooter Quake. I sold over 2,000 units out of my apartment. Within a few months, id Software got a hold of that CD and Quake II was officially my first video game gig in summer of 1997. I have been working in the industry ever since.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F6350923%2Fsound-byte-meet-the-composers-mass-effect-3%2F2%2F%3Ffeature%3D1%26path%3D2012%252F025%252Fr eviews%252F995452_20120126_640screen003.jpg)

Cris Velasco: My first real gig was scoring the game Battlestar Galactica for Vivendi Universal. This was around 2003. I had gone through an extensive period of "paying my dues" before this, so I was very excited to be working on this. I'll always owe audio director Tom Zehnder for bringing me in on that one! I've been pretty busy scoring games ever since then.

Sam Hulick: I started officially around 2003, shortly after I won the G.A.N.G. Composer Contest. That got the attention of Tommy Tallarico, who hired me to pitch in on Maximo vs. Army of Zin for the PlayStation 2. I spent subsequent years on small projects and networking, up to my involvement on the Mass Effect franchise.
GS: How did you get involved in Mass Effect 3?

Dikiciyan & Velasco: Last year, we were brought in to score two of the DLC for ME2: Kasumi's Stolen Memory and the fan-favorite Arrival, which ties ME2 and ME3 together. In late 2011, we got the magic call to see if we were interested in writing music for ME3. It was an amazing experience, and we were able to write over one and a half hours' worth of music!

Hulick: I got a call one day, totally unexpectedly and out of the blue, asking if I was busy and interested in working with BioWare again. At this point, I wasn't made aware of what the project was, but naturally the answer was a resounding "yes" just the same. I got a call not long after that telling me that the project was Mass Effect 3 and they would like me to contribute to a couple of levels and some key moments in the game.

GS: With you the veteran among the group in terms of the series' music, what will you bring to the table?

Hulick: The most important thing here is that my role throughout the series allowed me to hit the ground running. When audio lead Rob Blake and I talked about bringing back some of ME's feel, I knew what that entailed and how to bring that back without introducing too much of a disconnection from ME2.

GS: Which tracks from ME and ME2 stuck out as the most memorable for the three of you? Why?

Hulick: I have too many to list! "The Presidium" is one of my favorites from ME, as are "Mass Effect Theme," "Uplink," "Victory," "Vigil," and "Uncharted Worlds," just to name a few. From ME2, "The Illusive Man," "Humans Are Disappearing," "The Normandy Reborn," and "Suicide Mission" are standouts.

Dikiciyan: For me, "The Illusive Man" is the one I always think of.

Velasco: I don't know what it's called, but the one I seem to remember hearing a lot is the tune that plays when you get killed…

GS: Which tracks from ME and ME2 took the longest to compose? Why?

Hulick: The main theme, which was born during Mass Effect, was definitely the longest process. It makes sense, of course, when defining a theme that has to stand the test of time and last throughout the trilogy that many revisions are considered and time is taken to ensure that something really memorable is conceived.

GS: What recurring themes will there be from ME and ME2?

Dikiciyan & Velasco: While we really didn't reuse any established themes from the previous ME games, we did write a few new ones. We were also able to pay homage to our main theme from the Arrival DLC. Listen to "The Scientists" from the soundtrack to hear a bit of that.

Hulick: The main theme and the victory theme will all be making appearances, as well as hints at a couple of others. There are quite a few new themes being introduced, as well.

GS: Will there be different kinds of genres to experiment with for the third game's music? If so, tell us what genres you plan on adding and experimenting with.

Dikiciyan & Velasco: To be honest, people already know and love the sound of the ME universe. To mess with that dramatically right now would have not been a good idea. While we certainly push the envelope electronically a bit more than in ME2, it still should sound like ME and not something completely new.

Hulick: We're staying pretty true to Mass Effect's previous styles, as that seems to have worked well for the story so far.

GS: ME had more of an electronica feel than ME2. How will ME3's music be in tone and scope?

Hulick: This time around, we're cranking up the emotional level quite a bit, adding a little more piano work, which I think has really been effective. There's also some revival from ME1's sound, due to a lot of demand from Mass Effect fans. It's essentially a musical balance between the previous two ME games.

Dikiciyan: I think out of all of the three, ME3 has definitely the most use of electronic elements, at least from our side of the score. To me, Mass Effect was never only about orchestral music; it's really what we call a hybrid score, which was already quite well done in ME1.
With my electronic music background, I felt I had to push it a bit further into the electronic realm without changing the overall soundscape, though. I read a comment somewhere that stated "this sounds new, yet familiar." That was exactly our goal. Add something new but keep the basic elements that made ME's music so memorable.
Overall, ME3's scope, just like its story, is much bolder and epic. We had to, of course, reflect that in our music.

GS: Which track from ME3 did you enjoy composing the most? Why?

Hulick: The romance theme because I'm a big old sap. And because I was eager to see what it would sound like merging piano, orchestra, and synth together, and I think it worked well. There's also a particular combat track from Mars that I love, just because of the many layers going on and its highly melodic synth strings. To me, it sounds a bit like an updated take on ME's sound.

Dikiciyan: There are so many. I really enjoyed writing for the more electronic Geth levels, "The Scientists," and our character-creation screen theme. Also the ambient/conversation cues are a lot of fun to write.

Velasco: There are some epic moments in this game. I can't go into details, obviously, but these tracks were really fun to work on. We also got to do some creepy/horror-type stuff. It was very interesting to write in this style while making sure to keep the music completely in the Mass Effect realm.

GS: Are there any standout tracks that you want fans of the series to keep their ears out for when the game hits on March 6?

Hulick: The last track on the CE album, "An End, Once and for All." I think it's very powerful stuff, and the visuals it's scored to in-game are just mind blowing

Dikiciyan & Velasco: "Reaper Chase" and "The Scientists".

GS: After Mass Effect 3, what other projects will you do in the future, in relation to games or otherwise?

Dikiciyan & Velasco: Currently working on the score for a Gearbox title and a few other things we just can't talk about yet!

Hulick: I've got a couple of projects lined up that I'm excited about; hopefully, I can talk about within the next few months.

AlexMercer
26-02-2012, 13:26
چرا بازی نمیاد دارم دیوونه میشم! تقریبا دیگه تو بازی چیزی برام نمونده که اسپویل نشده باشه. حتی سرنوشت آقای خوش صدا هم اسپویل شد !!!! از داستان چیزی نموند حداقل بازی بیاد 4 تا ریپر بپکونیم!

Leon-117
26-02-2012, 14:03
یه خبر در مورد Space Edition بازی:
Mass Effect 3 space disk lands in a tree too tall to climb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:31:
اینم یه ویدئو که یکی از کاربرهای vg247 گذاشته:

soroosh_cz
26-02-2012, 14:41
این عکس اسپویل داره در مورد یکی از شخصیت هاست نه اسمشو نمیگم اگر خواستین نگاه کنید.

Sent From my 1100 Model Gooshkoob(Meat Hammer!) by Tapashitalk

این قیافه ی جدیدشه؟ منظورم اینه که توی 3 این شکلی هست؟
این عکس Unofficial هست فکر کنم، آخه اسنایپر Vidow که مال Legion بود، چرا اومد دست جک؟ تازه از توی این همه شکل، فقط آخریش کمی شبیهشه.
راستی کسی خبری نداره که احیانا بشه قیافه ی اصلی Tali رو دید؟:31: بابا مردیم از پشت سوییتش نگاش کردیم. :27:

AlexMercer
26-02-2012, 15:47
این قیافه ی جدیدشه؟ منظورم اینه که توی 3 این شکلی هست؟
این عکس Unofficial هست فکر کنم، آخه اسنایپر Vidow که مال Legion بود، چرا اومد دست جک؟ تازه از توی این همه شکل، فقط آخریش کمی شبیهشه.
راستی کسی خبری نداره که احیانا بشه قیافه ی اصلی Tali رو دید؟:31: بابا مردیم از پشت سوییتش نگاش کردیم. :27:

اره توی کتاب Mass Effect Universe Art Book عکسشو زده و رسمیه.

قیافه تالی رو هم مستقیم یا غیر مستقیم میبینیم.

mjorh
26-02-2012, 17:12
اما درمورد تالی...
یادمه خودش گف که اگه از سوتش دربیاد بیرون میمیره ...پس قیافشو نمیخوایم ببینیم ....درسه؟

AlexMercer
26-02-2012, 17:41
اما درمورد تالی...
یادمه خودش گف که اگه از سوتش دربیاد بیرون میمیره ...پس قیافشو نمیخوایم ببینیم ....درسه؟

در نسخه 3 به سیارشون میریم و میتونه اونجا در بیاره

virus2009
26-02-2012, 18:03
دوستان ویدئوی Mass Effect 2 Cinematic رو دیدید ... ؟؟؟ مال قبل از ریلیز Mass Effect 2 ـه
من تازه پیداش کردم ، فوق العاده است
پیشنهاد میکنم حتما ببینید ، حجمش یکم زیاده ( 200 مگ ) ولی کیفیتش خیلی خوبه

اسکرین شات :

این اسکرین رو هم آخر ویدئو نشون میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gig.com%2Fvlcsnap-2012-02-26-13h59m43s79.png)

دانلود با لینک مستقیم و سرعت بالا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدئوهای دیگه ME2 رو هم نگاه کنید ، اونایی که مربوط به Squad ها هستن هم خیلی قشنگن ، همشون Cinematic اند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMass Effect 2 'SyFy - Sci vs Fi' Documentary رو هم میتونید از لینک بالایی دانلود کنید

AlexMercer
26-02-2012, 18:26
مرسی سعید ارزش دانلود داره ولی اگر قبل از ورود به main menu وقتی مینویسه press any key دکمه ای نزنی بعد نزدیک به 1 دقیقه خودش این فیلم رو نشون میداد.

virus2009
26-02-2012, 19:22
مرسی سعید ارزش دانلود داره ولی اگر قبل از ورود به main menu وقتی مینویسه press any key دکمه ای نزنی بعد نزدیک به 1 دقیقه خودش این فیلم رو نشون میداد.

lol
دقت نکرده بودم ، الان برای اولین بار دیدم :31:
ولی اینی که من گذاشتم کامله و 3.5 دقیقه ـه و ایلوسوو من هم اولش در مورد Squad های شپرد توضیح میده

این یکی هم قشنگه :
Previously on Mass Effect 1 با صدای Martin Sheen ( Illusive man )z

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

AlexMercer
26-02-2012, 20:29
عکسهایی ازSpecial Armors بازی که یک سری از این Armors در مس افکت 2 جداگانه و با dlc اضافه میشد.

متاسفانه در مس افکت 2 بیشتر این Armors همراه با Helmet بودند که قابل حذف نبودند. خوشبختانه در این نسخه میشه کلاه خود شپرد و یارانش رو در هنگام مکالمه ها حذف کرد و در هنگام جنگ به صورت اتومات اضافه میشه تا قدرت ضد ضربه بودن زره بیشتر شه.

Sent From my 1100 Gooshkoob(MeatHammer Model) by Tapa shit talks!

alirezajah
26-02-2012, 20:31
کسی خبر داره آریا هم توی مس افکت 3 هست؟ خیلی شخصیت جالبیه :دی
i am omega
Don't F with Aria :دی

AlexMercer
26-02-2012, 20:44
کسی خبر داره آریا هم توی مس افکت 3 هست؟ خیلی شخصیت جالبیه :دی
i am omega
Don't F with Aria :دی

بله حتما هست کار ناتمومی با سربروس داره که با کمک شپرد انجامش میده!

Sent From my 1100 Gooshkoob(MeatHammer Model) by Tapa shit talks!

alirezajah
27-02-2012, 10:57
یه جا خوندم آریا ممکنه همون aleena باشه که قبلاً رکس عاشقش بوده :دی
اگر باشه خیلی جالب میشه

Masoud King
27-02-2012, 14:34
یه لایو اکشن جدید از بازی به اسم FIGHT درز کرده که از لینک زیر می تونین دانلودش کنین:

Masoud King
27-02-2012, 18:54
از نقد مجله آلمانی GameStar هم جزئیات جدیدی اومده و اونایی که اسپویل نمیکنن بازی رو میزارم:

حدود 15 -20 ساعت برای قسمت اصلی داستان زمان لازم هست و 40 ساعت طول میکشه تا همه ماموریت های فرعی رو برید و کلا بازی رو کامل تموم کنین.

90 دقیقه میان پرده داره

پایان بازی آبکی نیست و البته طوری هم نیست که بشه انتظار نسخه بعدی رو داشت و یک پایان کاملا مناسب برا این سه گانه هست.

بیش از 100 صحنه، مکالمه یا رخداد بعد از وارد کردن سیو نسخه های قبل اعمال میشه. از کوچکترین چیز مثه تشکر بعضی از افراد برای کامل کردن یک ماموریت جانبی یا چیزای بزرگ تر که گفتنش بازی رو اسپول میکنه !!

هر تعداد از quest هایی که کامل کنیم یا اگه کامل کنیم بر پایان بازی و اینکه چه شخصی زنده میمونه و نجات جهان تاثیر گذار هست.

بازی برای کسائیکه بار هست بازی میکنن لذت بخش خواهد بود اما توصیه میشه اول نسخه های قبلی بازی بشن.

مد Role-Play خیلی شبیه به مس افکت 1 هست.

تو نسخه سه خیلی بهتر میشه شپرد رو شخصی سازی کرد. از نظر تعداد کلاس ها و لول هایی که هر کدوم دارند.

هوش مصنوعی زیاد پیشرفته نیست.

اسکن کردن سیاره ها مثه قبل خسته کننده نیست و سریع تر انجام میشه و یک مینی گیم هم اونجا وجود داره که باید صفینه رو طوری هدایت کنید که از خطر ریپر ها در امان باشه.

melee های جدید سرگرم کننده و فان هستند البته یکمی زیادی قدرت دارن.

از موزیک ها و افکت های صدایی تعریف زیادی کرده این مجله.

جریان نبرد رو میشه به صورت زنده از طریق ترمینالی که بر روی نورماندی هست دنبال کرد.

به صورت خلاصه، بازی بر روی نقاط قوت نسخه دوم بنا شده و قسمت هایی رو از نسخه اول گرفته و کامل ترین بازی در این فرانشیز محسوب میشه.

البته من خودم تو اسکن ها نمره نهایی رو ندیدم و خود مجله هم نمره کلی به بازی نداده !!

منبع:

Viren
27-02-2012, 19:46
عکس العمل های Paragon و Renegade تو بازی هست؟
یادتونه پایین صفحه علامت میومد و باید به موقع کلیک میکردی تا شپرد حرکت خفن انجام بده؟(کله میومد یا به پا تیر میزد)

hosseincode2008
27-02-2012, 19:50
البته من خودم تو اسکن ها نمره نهایی رو ندیدم و خود مجله هم نمره کلی به بازی نداده !!

اره كلا امتياز نهايي نداده اين الكس مرسرمون سوتي داده خودش هنوز خبر نداره :31:
توي فروم بايووير يه نفر گفته كه به نسخه اول 8.5 داده به نسخه دوم 8.7 و احتمالا به نسخه 3 امتياز 9 بده

And they gave ME1 85/100
ME2 87/100
so ME3 will likely get 90/100

منم كه سريع تاپيكشو زدم تو BC آبرومون رفت D:

AlexMercer
27-02-2012, 21:40
اره كلا امتياز نهايي نداده اين الكس مرسرمون سوتي داده خودش هنوز خبر نداره :31:
توي فروم بايووير يه نفر گفته كه به نسخه اول 8.5 داده به نسخه دوم 8.7 و احتمالا به نسخه 3 امتياز 9 بده

منم كه سريع تاپيكشو زدم تو BC آبرومون رفت D:

حرف نزار دهنه من! من سوتی ندادم. اونجا نشوته بود که من گذاشتم!:31:

virus2009
28-02-2012, 03:34
یک مطلب به اصطلاح Funny در مورد Turrets ، رو اعصاب ترین موجود توی بخش مولتی دموی بازی

Vanguard vs Turrets

CHAAAAAAARGE! Aaaaand Nova aaaaand Melee and wooo, how do you like that, Cerberus flunkie? Oh man, I am CARRYING this wave. I am in the ZONE. I just wish I weren’t halfway across the map from those goofballs riding my coattails, because it’s sad that they can’t see how well I’m doing right now.
Well, looks like they disabled Device Number 3. Man, we’ve only got a minute left. Maybe I should stop drawing aggro and help out. Hey, the last one is right over there just across the street. Cool! All right, guys, no worries, I’m on this one!
Oh crap, a turret.
No no no ow crap stop YES I KNOW MY BARRIERS ARE DOWN, okay, cooldown done, let’s take this thing out! Chaaaaaaarge! Nova!
Oh no, it didn’t go through knockback. It’s still firing. And I don’t have any barriers MELEE MELEE MELEE–
Oh no. It’s all red. The little health countdown is ticking down. Looks like I’m sitting out the rest of the–
Wait, who is that? Don’t come over to revive me! Take out the turret first! Don’t you see the – stay away, IT’S A TRAP!
No, the team hasn’t flatlined! Don’t say that! Maybe someone’s got some medigel, or…
Nooooooooo!
Damn you, turret. Damn you to hell.

by Chargina McCharge, Alliance N7

AlexMercer
28-02-2012, 05:43
یک مطلب به اصطلاح Funny در مورد Turrets ، رو اعصاب ترین موجود توی بخش مولتی دموی بازی

وقتی یاد این می افتم که یکبار در wave 9 سیلور تو همین بلا رو سر ما آواردی به جای اینکه بخندم ، خون جلو چشامو میگیره!!!!

خوشبختانه high quality textures برای pc بازها عرضه خواهد شد :19::31:

AlexMercer
29-02-2012, 16:43
متاسفانه پایان بازی هم لیک شده من خودم ندیدم ولی هرکی دیده راضی نبوده و از دست بایوور دلخوره که نتونسته یک پایان مناسب برای بازی بسازه.

Leon-117
29-02-2012, 17:04
متاسفانه پایان بازی هم لیک شده من خودم ندیدم ولی هرکی دیده راضی نبوده و از دست بایوور دلخوره که نتونسته یک پایان مناسب برای بازی بسازه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا وقتی بازی رو تموم کنم توی هیچ تاپیک و هر سایتی که مربوط به مس افکت باشه نمیرم!:31:
+
یه بنده خدایی توی فروم Xbox360iso گفته داره بازی داره اپلود میشه...........امیدوارم تا پس فردا برسه دستمون.

virus2009
29-02-2012, 20:48
اسکیدرو نسخه Digital.Deluxe.Edition -RETAIL DVD رو منتشر کرد ، با حجم 10 گیگ
تا دانلودش کنیم کرک هم حاضر میشه

AlexMercer
29-02-2012, 21:24
سعید دانلود نکن. زبانش روسیه . بعدش باید انگلیسی رو هم دانلود کنی. صبر کنید تا awesome بازی رو بزاره واسه دانلود که احتمالا جمعه شب میزاره. در ضمن این نسخه که اومده نسخه delux version بازیه که یک دست لباس و اسلحه و یک سگ به بازی اضافه میکنه

Steps-Rap
29-02-2012, 21:38
سلام..
ببخشید این چیزی الان سعید جان گذاشتن یا که میگین میاد واسه دانلود چی هست دقیقا؟؟

AlexMercer
29-02-2012, 21:41
سلام..
ببخشید این چیزی الان سعید جان گذاشتن یا که میگین میاد واسه دانلود چی هست دقیقا؟؟

بازی مس افکت هفته دیگه سه شنبه کرک میشه:46::11:

virus2009
29-02-2012, 21:44
سعید دانلود نکن. زبانش روسیه . بعدش باید انگلیسی رو هم دانلود کنی. صبر کنید تا awesome بازی رو بزاره واسه دانلود که احتمالا جمعه شب میزاره. در ضمن این نسخه که اومده نسخه delux version بازیه که یک دست لباس و اسلحه و یک سگ به بازی اضافه میکنه

خود اسکیدرو گفته :
Languages: English, Russian
نسخه انگلیسی هم داره
من که الان چیزی واسه دانلود ندارم ، میزارم دانلود بشه خبرش رو میدم
اگه این اسلحه و زره نسخه Pre-order رو داشته باشی خیلی خوب میشه

AlexMercer
29-02-2012, 21:48
خود اسکیدرو گفته :
Languages: English, Russian
نسخه انگلیسی هم داره
من که الان چیزی واسه دانلود ندارم ، میزارم دانلود بشه خبرش رو میدم
اگه این اسلحه و زره نسخه Pre-order رو داشته باشی خیلی خوب میشه

خوب بعضیا دانلود کردن فایل های صدا رو EXTRACT کردن اصلا انگلیسی نداره . اون زبانی که میگه انگلیسیه واسه بخش نصب بازیه! میتونی دانلود کنی ولی بعدش انگلیسی رو هم باید دانلود کنی. امیدوارم نسخه DELUXE انگلیسی زود پخش شه. واسه من دانلودش 3 شبی طول میکشه:41:

hosseincode2008
29-02-2012, 22:06
PSX Extreme لهستاني هم به نسخه PS3 بازي 9 داد! به ME2 داده بود 9.2

soroosh_cz
29-02-2012, 22:09
یکی دو روز تحمل کنید، بزودی نسخه ی درستش هم میاد... خیلی ها گفته بودن فقط روسی داره.

وااااااااااای!!! قلبم داره از جا درمیاد، بعد از چندین ماه(شایدم سال) داره بازی خوبی میاد :40::40::40::40:

AlexMercer
01-03-2012, 00:48
PSX Extreme لهستاني هم به نسخه PS3 بازي 9 داد! به ME2 داده بود 9.2

نسخه ps3 کلا زیاد مشکل داره باید منتظر نسخه ایکس باکس و کامپیوتر بود. در ضمن یکم هم تو ذوقه بازی کلا!:41:

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

در ضمن نسخه لیک شده اصلا deluxe version نیست و محتویات اضافه رو نداره.

soroosh_cz
01-03-2012, 00:56
باید تا فردا منتظر موند برای نسخه ی کامل...

زبونم لال نمیریم تا فردا نتونیم بازی رو تستش کنیم :19:

راستی:
من یه نسخه پیدا کردم، این محتویاتش بود، بگیرم به نظرتون یا نه؟

mjorh
01-03-2012, 01:25
در ضمن یکم هم تو ذوقه بازی کل

اااااااااااا
باو تو لحظه ی وصال ازین حرفا نزن:31:

AlexMercer
01-03-2012, 01:28
سروش جان فعلا هیچ نسخه ای نگیر. بازی فقط به زبان روسی لیک شده و deluxe هم نیست. شنبه ساعت 11.30 صبح بازی در آمریکا برای فروش گذاشته میشه و لینکاش پخش میشه و نهایتا تا سه شنبه ( اگر شنبه کرک نشه) کرک میشه. پس وقت و انرژیتون(انرژی برق منظورمه:31: ) رو هدر ندین.

AlexMercer
01-03-2012, 02:59
خوب بازی 3 پایان اصلی داره که هر پایان خودش دارای دو نوع پایان دیگست.

alirezajah
01-03-2012, 09:30
پس باید 6 بار بازی رو تموم کنیم
به نسبت مس افکت 2 که 8 بار رفتم خوبه :دی

vahidgame
01-03-2012, 14:47
ویدئوی جالبی که گیم اسپات گذاشته که در مورد سیر تکاملی سری Mass Effect هستش:

virus2009
01-03-2012, 22:31
نسخه Standard Edition بازی هم با زبان انگلیسی منتشر شد

[/COLOR]

soroosh_cz
02-03-2012, 16:09
به نظر من بهتره بمونیم تا نسخه ی CloneDVD بیاد!
ویروس جان، شما خودت یکی از اینها رو کامل دانلود کردی؟

virus2009
02-03-2012, 18:08
به نظر من بهتره بمونیم تا نسخه ی CloneDVD بیاد!
ویروس جان، شما خودت یکی از اینها رو کامل دانلود کردی؟

داشتم دانلود می کردم که به لطف مدیافایر همه لینک هاش حذف شد
پارت های جدیدی هم که آپلود کردند با اون قبلی ها اکسترکت نمیشد و باید از اول دانلود میکردم
من که منتظر میمونم تا از بازار بگیرم

Steps-Rap
02-03-2012, 19:36
کسی میاد با هم مولتی بزنیم؟؟:31:

virus2009
02-03-2012, 20:09
کسی میاد با هم مولتی بزنیم؟؟:31:

ID : Virusman2012
Add کن

soroosh_cz
02-03-2012, 20:45
پارت های جدیدی هم که آپلود کردند با اون قبلی ها اکسترکت نمیشد و باید از اول دانلود میکردم

دلم برات سوخت ولی :27: و بازم متاسفم برای مدیافایر...

ما که از بازار همه اش نسخه ی Rip شده یا Repack دیدیم... من اصلا از بیرون بازی نمیخرم و Setup-Original دانلود میکنم.:11:

Steps-Rap
02-03-2012, 20:53
ID : Virusman2012
Add کن

ساعت چند بزنیم؟؟

soroosh_cz
02-03-2012, 20:56
دوستان، من نمیتونم صفحه ی Store رو برای نصب Demo باز کنم، برای شما هم همینجوره؟

این درست میشه؟

virus2009
02-03-2012, 21:07
ویدئوی جدید از بایو ور :

Mass Effect 3 Launch Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
It's almost time to face off with the Reapers, prepare yourself with the latest action-packed trailer.

Steps-Rap
02-03-2012, 21:08
دوستان، من نمیتونم صفحه ی Store رو برای نصب Demo باز کنم، برای شما هم همینجوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp%3Ffile%3D31185118702364303795.jpg)

این درست میشه؟

منم دقیقا همین مشکلو داشتم ... به alexander جان گفتم زحمتش رو کشید درست کرد..ینی یوزر و پسم رو وارد اورجین کرد.

neon_91
02-03-2012, 21:31
ویدئوی جدید از بایو ور :

Mass Effect 3 Launch Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmass-effect-3%2Fvideos%2Fmass-effect-3-launch-trailer-6363925%2F%23)
It's almost time to face off with the Reapers, prepare yourself with the latest action-packed trailer.

موهای بدن من که با دیدن این تریلر سیخ شد:42:

پروردگارا به همه ما صبر عطا کن در این روزهایی که امدن بازی رو انتظار میکشیم

5ajad
02-03-2012, 22:18
بچه ها من نسخه های قبلی رو بازی نکردم...میخواستم بپرسم این بازیش شبیه به deus ex هستش؟:biggrin:

mjorh
02-03-2012, 22:50
Launch Trailer

(واسه کسایی که عضو گیم اسپات نیستن،(سعید جان تو پیج قبلی گزاشته بودن ))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] video%2F_8smeVqF%2FMass_Effect_3-_Official_Launch.html)

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

بچه ها صدارو بزارید تا ته ...با هدفون گوش بدید ...
فوق العادس!

reza207
02-03-2012, 23:44

لینک های مدیا فایر حذف نشده کلا هیلترش کردن

یه راح حل بهت میدم اگه هیلتر شکن نداری برو لینک مدیا فایر رو به

یا

کپی کن بعد گت لینک رو بزن لینک دیگه بگیر

virus2009
03-03-2012, 00:30
لینک های مدیا فایر حذف نشده کلا هیلترش کردن

خوب دوست عزیز یعنی من فرق فیل شدن با حذف شدن رو نمیدونم .؟:13:
اون موضوع ماله 2 روز پیشه
مدیافایر بنا به قانون کپی رایت همه لینک ها رو حذف کرد
خط دوم پست قبلیم رو بخونی متوجه میشی

AlexMercer
03-03-2012, 00:39
لینک های 1 گیگی مستقیم

deluxe version + n7 contents + from the ashes dlc all included

Password : awesome

xlife
03-03-2012, 01:19
Launch Trailer

(واسه کسایی که عضو گیم اسپات نیستن،(سعید جان تو پیج قبلی گزاشته بودن ))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] video%2F_8smeVqF%2FMass_Effect_3-_Official_Launch.html)

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

بچه ها صدارو بزارید تا ته ...با هدفون گوش بدید ...
فوق العادس!
کیفیت از این بهتر ندارید بزارید:31:

soroosh_cz
03-03-2012, 01:55
خوب با تشکر از الکس جان، awesome لینک رپیدشیر هم گذاشت.... برای افرادی که حساب رپیدباز دارن، لینک دانلودشو میذارم:

خدمت دوستان عرض کنم که میتونم یه دعوتنامه ی رپیدباز بفرستم برای یکی از دوستانی که حساب رپیدباز نداره.... با اینکه حجم اون حساب جدید 200 مگه ولی میشه باش هر چی خواستید دانلود کنید بصورت پرمیوم!!!! :11: هر کس که حساب خواست پ.خ بده در خدمتشم! :40: الان 2500 تا امتیاز دارم که میتونم با 2000 تاش یه دعوتنامه ی رایگان بفرستم :10:

AlexMercer
03-03-2012, 03:22
From The Ashes

An extra mission on Eden Prime & An extra squad mate from an extincted species

Download Separately on Media Fire

میتونید DLC بازی رو اگر در نسخه خریداری شده (صد در صد موجود خواهد بود) یا دانلود شده نبود به صورت جداگانه دانلود کنید.

virus2009
03-03-2012, 10:28
Alliance News Network یک مطلب در مورد Batarian ها دیروز منتشر کرد که براتون اینجا میزارم

From: Alliance News Network Information Partners
September 21, 2186
Flood of batarian traffic brings rumors of war
By Shirin Kazemi

UTOPIA SYSTEM – A massive influx of batarian ships is raising tensions in the Exodus Cluster, putting Alliance forces on high alert. According to Alliance officials, the ships came from the batarian-held Harsa relay with minimal warning, some barreling right through. The Alliance reportedly fired on some of the ships with the intent to disable them.

“It’s a miracle any of them are still alive,” one human frigate captain said. According to the batarians, they are neither invaders nor defectors, but refugees. They claim a hostile species has attacked the Hegemony’s fleet, bombarding Khar’shan and other batarian planets.

With the Harsa comm buoy system crippled, communication is sporadic at best between far-flung batarians and their government on Khar’shan. Some refugees claim the attackers were Council. Others blame the geth or even the rachni. All report that the enemy, in whatever form, is blockading the relay, destroying most spacecraft trying to make it through. The refugees are not solely civilians. Hegemony Commander, Eruz Mathat, who is under guard while his cruiser is inspected, was blunt in his assessment of the situation. “I never thought I would say this to the human navy,” he said, “but we need you.”
-
Shirin Kazemi contributes to ANN’s Eden Prime telecast “The Apple” and the Constant Times.

نکته جالبش اینجاست که نویسنده این مطلب ایرانیه ، خانم شیرین کاظمی
کسی میشناسش .... ؟؟؟؟

Steps-Rap
03-03-2012, 11:11
Mass Effect 3 Official Launch Trailer

download
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21389100%2FMass_Effect_3_Launch_Trailer_ mp4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ect3_launch_640x360_1200_m30.mp4)

watch
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DbG2mdZ23eP8)

Malware
03-03-2012, 13:34
Launch Trailer

Launch Trailer HD

mjorh
03-03-2012, 13:38
بچه ها چن تا چن تا لانچ تریلر میزارید!:31:

از همین الان باید منتظر شاهکارای ساندترک این بازی باشیم ....
لامصب عجب چیزی بود واسه این لانچ تریلر!

Malware
03-03-2012, 13:49
Exclusive Grit Montage

Exclusive Grit Montage HD

Leon-117
03-03-2012, 13:54
بالاخره بازی برای Xbox 360 لیک شد!(Region Free)
خودم انتظار داشتم زودتر لیک بشه........

AlexMercer
03-03-2012, 14:14
جالبه توی لانچ تریلر خواهر میراندا رو نشون میده!

hosseincode2008
03-03-2012, 14:23
همينجا من فتوا صادر ميكنم دوستاني كه 360 دارن تا بازي دست ما پي سي گيمرا نرسيده بازي كردنش روي 360 شرعا حرامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashpr9
03-03-2012, 14:28
Launch Trailer

Launch Trailer HD

اینم از اهنگ لانچ تریلر . در یک کلام شاهکاره

این اهنگ در اصل Soundtrack سریال Game Of Thrones هستش

manuelcalavera
03-03-2012, 15:01
^
اولش ترسیدم نکنه ساندترک ِ اصلی ِ GoT باشه - نامردیه که آهنگ ِ به اون شاهکاری که واسه مجموعه کتاب های Song of Ice and Fire ساخته شده ( که اولین کتاب از 7 تا میشه Game of Thrones ) رو بذارن واسه یه تریلر لانچ از نسخه ی آخر تریلوژی ِ مس افکت - ولی تریلر رو که دیدم خدای را شاکر شدم :دی

Steps-Rap
03-03-2012, 15:03
این dlc Ashes لینک مستقیم نداره؟

----------------------

: سر کلاس دیف دبیر داشت درس می داد من مشغول طراحی رو جزوه بودم::31:گفتم یه تبلیغی هم تو مدرسه بشه.البته خیلی داغون شدش ولی از هیچی بهره.:31:

CRIS Joon CR7
03-03-2012, 15:27
.: Mass Effect 3 در دو DVD توسط گروه XPG لیک شد! :.

تبریک به طرفداران این بازی فوق العاده و همچنین دارندگان 360

virus2009
03-03-2012, 16:16
این dlc Ashes لینک مستقیم نداره؟

تو تاپیک زیر گذاشتم :

مشکلات نصب و اجرا - Mass Effect 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alirezajah
03-03-2012, 18:45
یعنی کرکی که برای بازی میاد این DLC رو هم اجرا می کنه یا پچ جدایی برای اون میاد؟

soroosh_cz
03-03-2012, 19:27
یعنی کرکی که برای بازی میاد این DLC رو هم اجرا می کنه یا پچ جدایی برای اون میاد؟

به احتمال زیاد مثل 1 و 2 یه giveMEtitlement براش میاد کارش رو درست میکنه.

mjorh
03-03-2012, 22:11
بدون شرح !

Layken
04-03-2012, 17:41
اگه خدا بخواد فردا ظهر روز بزرگیست....: دی

AlexMercer
04-03-2012, 18:43
آقا نمیخواین تاپیک رو خیلی مهم کنید؟ مثل مهمترین بازی امساله!

alirezajah
04-03-2012, 20:15
کدوم نسخه رو میشه با خیال راحت دانلود کرد؟ یعنی بعد از اومدن کرک هیچ مشکلی نداشته باشه؟

mjorh
04-03-2012, 20:20
اگه خدا بخواد فردا ظهر روز بزرگیست....: دی

پس فردا دیگه ...:46:

Leon-117
04-03-2012, 21:02
پس فردا دیگه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه کنسولی...............:27:

virus2009
04-03-2012, 21:29
کدوم نسخه رو میشه با خیال راحت دانلود کرد؟ یعنی بعد از اومدن کرک هیچ مشکلی نداشته باشه؟

پست اول تاپیک زیر :
نسخه Awesome کامله ( deluxe version + n7 contents + from the ashes dlc )

مشکلات نصب و اجرا - Mass Effect 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manuelcalavera
05-03-2012, 11:14
دوستان کسی نسخه ی Awesome رو جایی میشناسه بفروشن که تا وقتی کرک اومد دانلود کنیم ؟
کسی نسخه ی Awesome رو حوالی ِ ونک داره من ازش بخرم ؟

hobgoblin
05-03-2012, 11:50
الان 3 روزه لينكهاي بازي اومده ولي كرك نشده.

ميگم نكنه از قفلي چيزي مثل DRM استفاده كنه؟ ديگه انقدر نبايد كركش طول مي كشيد.

AlexMercer
05-03-2012, 16:14
فایل های اجرایی ea قفل امنیتی داره که تا روز پخش قابل باز شدن نیست. حتی اسکیدرو .. نمیتونن تا اون روز کرک کنن.پس باید صبر کردچهارشنبه کرک بیاد.

Steps-Rap
05-03-2012, 20:38
الان تقریبا 3 ساعت و 15 دقیقه به انتشار بازی مونده..درسته؟

vahidgame
05-03-2012, 21:08
الان تقریبا 3 ساعت و 15 دقیقه به انتشار بازی مونده..درسته؟

درسته
ظاهرا این (andrew-stewart.ca/countdown/)شماره معکوس بازیه که توی فروم بایوور به اون اشاره شده بود
+
چند روزه از این می ترسم که بازی اونجوری که انتظار داشتیم نباشه
فعلا نقد خاصی از بازی نیومده ولی مثلا پیش از بعضی سایت ها از مولتی پلیر بازی ایراد گرفته بودن یا جدیدا یه سری سایت ها هم گفتن که ممکنه بازی از یه سری نظرها ناامید کننده باشه
ولی امیدوارم که اصلا به این صورت نباشه و بازی سوتی یا ایراد بزرگی نداشته باشه
+
این دو تا ویدئو آخر بازی یعنی ویدئوی سیر تکاملی سری مس افکت و ویدئوی لانچ بازی رو دیشب دیدم که هر جفتشون عالی بودن. مخصوصا ویدئوی لانچ بازی که فکر کنم یه جورایی طوری طراحی شده بود که گیمرهای بیشتری جذب بازی بشن و کلا EA در این زمینه ها تخصص داره :دی

AlexMercer
05-03-2012, 21:13
بازی کسایی که بازی کردند گفتند عالیه و از مس 2 بهتره و تصمیمات سخت زیادی میگیرم ولی دیالوگ خودکار زیاد داره و آماده کنید خودتون رو برای پایانی که انتظار ندارید و البته کلی گریه برای تک تک مراحل

AlexMercer
05-03-2012, 21:21
اهنگ های بازی با حجم 750 مگ

و با فرمت mp3 با حجم 100 مگ

Password: awesome

کتاب های بازی که همراه نسخه collector edition پخش میشد . کتاب art of mass effect رو دانلود کردید نگاه نکنید چون به شدت اسپویل داره

virus2009
05-03-2012, 22:00
چند روزه از این می ترسم که بازی اونجوری که انتظار داشتیم نباشه

منم چند روز بود که میترسیدم بازی اون طور که باید باشه نشه
وقتی که دمو رو بازی کردم نظرم عوض شد
دقیقا بایو ور ME1 و ME2 رو تلفیق کرده و خوبی هایی هر کدوم رو در ME3 آورده
+
در مورد مولتی بازی ، بعضی ها میان مولتی رو با بازی های بزرگ ( از نظر مولتی ) مقایسه می کنند
به نظر من اتفاقا خیلی خوبه که مولتیش فقط Co-op ـه و باید با هم تیمی ها ریپر ها رو از بین ببریم
وقتی داستان بازی به این صورته ، چه معنی میده هم دیگه رو بکشیم ( البته قبول دارم جذابیتش خیلی بیشتر میشد )
یک حسن دیگه هم داره اینه که وقتی مولتی رو بازی کنی توی اکشن بازی قوی تر میشی و در درجات سختی بالا از بازی لذت میبری

من که به ME3 امیدوارم :40:

ehsan_update
05-03-2012, 22:09
دوستان یک سوال داشتم خدمتتون: من تا حالا هیچ کدوم از بازی های Mass Effect رو انجام ندادم، به نظرتون اگه مستقیم برم 3 رو تهیه کنم مشکلی داره؟ چون واقعا وقت ندارم نسخه 1 و 2 رو بازی کنم.

mjorh
05-03-2012, 22:41
دوستان یک سوال داشتم خدمتتون: من تا حالا هیچ کدوم از بازی های Mass Effect رو انجام ندادم، به نظرتون اگه مستقیم برم 3 رو تهیه کنم مشکلی داره؟ چون واقعا وقت ندارم نسخه 1 و 2 رو بازی کنم.

خود سازنده های بازی گفتن که اشکالی نداره ....
ولی به نظر من اول 2 رو حتما بازی کنید چون واقعا شاهکاره(بعید میدونم 3 به خوبیه 2 باشه)

3taxxx
05-03-2012, 22:55

عزیز شما داستان یک و دو رو بدونی مشکلی با 3 نداری.

توضیحات کامل بازی :

mjorh
05-03-2012, 23:01
مخصوصا ویدئوی لانچ بازی که فکر کنم یه جورایی طوری طراحی شده بود که گیمرهای بیشتری جذب بازی بشن و کلا EA در این زمینه ها تخصص داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا ...
یه موزییه این EA ....خدایی استاد لانچ تریلره....
حالا آف تاپیک نشه ولی کسی میدونه کی این لانچ تریلرارو طراحی می کنه ؟ خود ناشر ینی EA?

mjorh
05-03-2012, 23:20
تریلر جدید !

Steps-Rap
05-03-2012, 23:36
تریلر جدید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2012%2F03%2F05%2Fmass-effect-3-femshep-trailer%2F)

خوب بود حداقل یه کم تغییرش میدادن ...

alirezajah
06-03-2012, 00:01
هر چه قدر هم ناامید کننده باشه ارزش 3 بار تموم کردن رو داره :دی

Steps-Rap
06-03-2012, 00:16
خوب دیگه..شمارش معکوس بازی هم به 0 رسید ... تبریک میگم..:11:
چقد زود گذشت..انگار همین دیروز بود که مس 3 رو تایید کردن گفتیم کی میخواد این همه منتظر بمونه....

virus2009
06-03-2012, 01:57
Thumbs Up for The CRACK of the MASS EFFECT 3

OMG - بالاخره کرک هم اومد
آخ ؛ امشب رو چطوری سر کنیم ....!!!
البته هنوز تست نکردم ببینم به نسخه Deluxe میخوره یا نه ، مثل اینکه مال نسخه Reloaded ـه
داره دانلود میشه ، خبرش رو میدم
پ.ن : وارد بازی شد ، با نسخه Deluxe مشکلی نداره فقط DLC رو اجرا نکرد

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مستقیم کردن از سایت زیر استفاده کنید :

AMIR.KIK
06-03-2012, 02:23
یه لینک معتبر بدین من دانلود کنم مرسی

---------- Post added at 03:23 AM ---------- Previous post was at 03:21 AM ----------

Thumbs Up for The CRACK of the MASS EFFECT 3

OMG - بالاخره کرک هم اومد
آخ ؛ امشب رو چطوری سر کنیم ....!!!
البته هنوز تست نکردم ببینم به نسخه Deluxe میخوره یا نه ، مثل اینکه مال نسخه Reloaded ـه
داره دانلود میشه ، خبرش رو میدم
پ.ن : وارد بازی شد ، با نسخه Deluxe مشکلی نداره فقط DLC رو اجرا نکرد

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مستقیم کردن از سایت زیر استفاده کنید :

اینم لینک مستقیم

AlexMercer
06-03-2012, 03:20
وای مرسیییییییی سعید مرسی مرسی مرسی

اقا متاسفانه بازی در حالت rpg که بهترین حالته بیشتر دیالوگ خودکاره و بیشتر دیلوگا دو انتخابیه و investigate نداره

virus2009
06-03-2012, 05:02
اقا متاسفانه بازی در حالت rpg که بهترین حالته بیشتر دیالوگ خودکاره و بیشتر دیلوگا دو انتخابیه و investigate نداره

آره
خیلی بد شده اینجوری
خیلی کم پیش میاد که گزینه سوم هم داشته باشه ، جدا از اینکه 70 درصد دیالوگ ها رو خودش میگه

AlexMercer
06-03-2012, 05:36
آره
خیلی بد شده اینجوری
خیلی کم پیش میاد که گزینه سوم هم داشته باشه ، جدا از اینکه 70 درصد دیالوگ ها رو خودش میگه

البته دیگه زیاد وقتی واسه investigate نیست و همه حرفاا زده شده. بیشتر برای action mode اینکارو کردن

بازی تا اینجا چطوره؟ مثله دمو میمونه اولش یا یک cut scene دیگه هم داره؟

Steps-Rap
06-03-2012, 09:13
بچه ها سیواتونو انتقال دادین؟؟اتفاق خاصی نیفتاده؟؟
بهترین حالت بازی کدومه؟؟rpg یا action یا ..؟

virus2009
06-03-2012, 11:45
البته دیگه زیاد وقتی واسه investigate نیست و همه حرفاا زده شده. بیشتر برای action mode اینکارو کردن

بازی تا اینجا چطوره؟ مثله دمو میمونه اولش یا یک cut scene دیگه هم داره؟

باز هم بعضی جاها لازمه که با اطلاعات بیشتری بدست بیاری و داستان گنگ نباشه

بازی فرق زیادی با دمو نداره ، نکات مثبتش خیلی زیاده ولی نکات منفی هم کم نیستند و متاسفانه بیشتر تو چشم میان
اولش هم دقیقا مثل دمو شروع میشه و چیز اضافه ای نداره
Cut Scene های بازی هم کم نیستند و چند تا نوع آوری هم اضافه کردند که جالبه
یکی از نکات منفیش هم حرکات مصنوعی Squad هاست ؛ باگ هم که ......

بچه ها سیواتونو انتقال دادین؟؟اتفاق خاصی نیفتاده؟؟
بهترین حالت بازی کدومه؟؟rpg یا action یا ..؟

وقتی سیو رو انتقال میدید یک لیست از مشخصات سیو نشون میده
چهره و کلاس سیو قبلی رو میشه تغییر داد
یک چیز عجیب هم که دیدم ، وقتی سیو رو انتقال دادم بازی از لول 31 شروع شد با 50 تا پوینت
بهترین حالت بازی هم معلومه RPG ـیه دیگه
تو حالت Action خودش تصمیمات رو میگیره و کلاس و چهره رو نمیشه تغییر داد و به صورت پیش فرض Soldier هست
البته اگه سیو رو انتقال بدید نمیشه اولش حالت اکشن رو انتخاب کرد ، ولی بعدش از منوی Option میشه این کارو کرد

کرک در تاپیک زیر قرار گرفت
نسخه Reloaded هم اومده ، به زودی قرار میدم

hosseincode2008
06-03-2012, 11:46
Kevin VanOrd از گيم اسپات بازي رو نقد كرده و به هر سه نسخه امتياز 9 داده.

The Good
Fantastic, moving story that balances plot and character Past and present choices impact the game in wonderful and unexpected ways Much-improved level design leads to challenging, exciting battles Fantastic art design makes great use of color and composition Top-notch voice acting brings every major character to life.

The Bad
Some glitches and bugs Galactic travel and scanning aren't much fun.

Killzone2
06-03-2012, 12:02
نمرات بازی منتشر شده و اینکه این شماره هم شاهکار هست.

Eurogamer – 10/10
Vox Gaming – 10/10
PlayStation Lifestyle – 10/10
Gamerzines – 98/100
Xbox 360 Achievements – 96/100
IGN – 9.5/10
CVG – 9.4/10
GamesRadar – 9/10
Gamespot – 9/10
Metro – 9/10
Destructoid – 8.5/10
The Guardian – 5/5
GiantBomb – 4/5
GameHunters – 4/4
1UP – A
Kotaku – “Yes”
Rock Paper Shotgun – N/A
Gamespy – N/A, awaiting multiplayer review

hosseincode2008
06-03-2012, 12:17
امتيازات گيم اينفورمر و يورگيمر كه 10 دادن منو كشته و فقط از امتياز گيم تريلرز دپرس شدم كه 9.5 داده در حالي كه به نسخه اول 9.6 و به نسخه دوم 9.7 داده بود! از IGN هم انتظار بيشتري داشتم ناسلامتي خبرنگارشون رو آورديم تو بازي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

halflife g
06-03-2012, 12:28
در قسمت good...bad سایت گیم اسپات که بهش 9 داده داریم :

نکات مثبت:

جذاب...جابجایی های داستان که طرح و کارکترهای بازی رو متعادل نگه می داره
تصمیم های که در گذشته و یا حال می گیرید به طرز فوق العاده و غیر قابل انتظاری روی بازی تاثیر داره
لول دیزاین(طراحی مراحل) به مراتب بهبود یافته که بازی رو به سمت مبارزات هیجان انگیز تر و چلنج های چالش برانگیزتر می بره
طراحی هنری عالی که استفاده مناسبی از رنگ و تضاد کرده
دوبله های شخصیت درجه یک که کارکترهای اصلی رو زنده و پویا جلوه میده

نکات منفی:

برخی باگ ها و گلیچ ها
قابلیت های اسکن کردن و سفر کهکشانی اونقدرا باحال نیستن

+

متا یا میانگین بازی هم تا کنون 93 هستش از 17 تا نقد :

.

Masoud King
06-03-2012, 12:35
امتيازات گيم اينفورمر و يورگيمر كه 10 دادن منو كشته و فقط از امتياز گيم تريلرز دپرس شدم كه 9.5 داده در حالي كه به نسخه اول 9.6 و به نسخه دوم 9.7 داده بود! از IGN هم انتظار بيشتري داشتم ناسلامتي خبرنگارشون رو آورديم تو بازي
آره یوروگیمر چه عجب یه 10 داد
گیم اینفورمر هم شرمنده کرد ما رو
+
نه حسین IGN همین 9.5 ها رو میکنه بازی سال .. وقتی 10 میده بدون کاسه ای زیر نیم کاسش هست چون بازی سال رو به این 10 هاش نمیده : دی
+
چنتا دیگه نمره:

PlayStation LifeStyle ..... 100
Playstation Official Magazine UK ..... 100
Eurogamer Italy .... 100
Gamereactor Sweden ..... 100
Vox Gaming .... 100
Eurogamer Germany .... 100
Planet Xbox 360 ..... 100
G4 TV .... 100
AtomicGamer .... 100
Machinima .... 95
GamingXP.... 95
PC Gamer.... 93
EGM .... 90
IncGamers .... 90
Metro GameCentral .... 90
BigPond GameArena ..... 90
VideoGamer .... 80

AMIR.KIK
06-03-2012, 12:46
سلام
عزیزان نسخه سایت میهن دانلود معتبر هست که دانلود کنم؟؟
ممنون میشم
اینم لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]
فاصله بین a و d رو وردارین

Layken
06-03-2012, 13:17
بازی همونی هستش که دوستان منتظرش هستن...
فقط موقع شروع بازی سکته نکنن که شپرد بد جوری جلوی شورا هنرنمایی میکنه...
کسی که اولین بارش هست این سری رو بازی میکنه با شروع بازی جذابیتش رو خواهد داشت و زده نیمشه که چرا یک بازی RPG رو بازی میکنم

گرافیک بازی عالی هستش ولی نه به زیبایی قسمت دومش اونی که تو قسمت دوم دیدم بیشتر خوب بود ولی
در کل همینشم عالیه چهره ها و انمیشن هاشون تو دل برو هستش....اما کیفیت بافت های لباس ها خوب نیستن
راستی .....اوه داشت اسپویل میشد...:دی

من سیوامو منتقل کردم لول م زیاد شد با حالت سرباز شروع کردم...
سیستم Mele خوبه ولی یک ثانیه تاخیر میده موقع ضربه زدن اما مهم نیست....

اما از هر چه بگذریم از این نقد IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cles%2F2012%2F03%2F01%2Fmass-effect-3-review) نمیشه گذشت....
کلا صفحرو اختصاصی برای مس افکت تغییر دادن شکل و شمایل زیبایی دادن بهش

آره یوروگیمر چه عجب یه 10 داد10 داشت دیگه...نداشت..من یادمه چند وقت پیش ها هم از این 10 ها داده بود : دی

+
اقا اینم بگم برم...:دی

اونایی که هیلو باز هستن موقع Press Start حتما حسشون رو درک می کنم

alirezajah
06-03-2012, 14:02
کرک DLC کی میاد؟ بدون دی ال سی خوب نیست بازی رو شروع کنم . حیف هست یار به اون خوبی رو توی دور اول بازی نداشته باشیم :دی

AlexMercer
06-03-2012, 14:18
دوستان همراهان چند ماه با هم انتظار کشیدیم یکم وایسین باهم بازی کنیم.

خوب وایسین دیگه:19:

Steps-Rap
06-03-2012, 14:23
ما مغازه ی نزدیک خونمون احتمالا فردا میاره..باید فردا بگیرم...:41:

----------------
الان قسمت مولتی دیگه بسته شده؟

AlexMercer
06-03-2012, 14:33
ما مغازه ی نزدیک خونمون احتمالا فردا میاره..باید فردا بگیرم...:41:

----------------
الان قسمت مولتی دیگه بسته شده؟

اره دیگه :40:

Leon-117
06-03-2012, 14:36
امتیازات بازی همونطور که انتشار میرفت خیلی خوبن ولی به شماره 2 نمیرسن!من خودم پیش بینی میکنم میانگین امتیازات بازی به 92-91 برسه...........
+
بین امتیاز هایی که تا الان منتشر شده امتیاز گیم اسپات رو بیشتر قبول دارم ولی با توجه به نقد گیم اسپات و 8 مدالی که به بازی داده امتیاز 9 یکم عجیبه!
+
دیروز و امروز وقت کردم 2-3 ساعت بازی کنم،سیومو به بازی منتقل کردم که باعث شد از نعمت اشلی محروم بشم(:27:)و بازی ار لول 21 شروع شد برام.شروع بازی خیلی خوبه و انتظارات یه مس افکت فن رو کاملا برآورده میکنه و در کل بازی مثل شماره های قبلش خیلی خوبه.نها نکته ی منفی که توی بازی دیدم دیالوگ هاست که بیشتر مواقع دیالوگ خودکار انتخاب میشه و وقتی هم دیالوگ رو ما باید انتخاب کنیم 2 تا انتخاب بیشتر نیست،مثل سابق میموند بهتر بود..............

AlexMercer
06-03-2012, 14:44
دوستان بازی انگار یک پایان مخفی داره اگر بازی رو مجددا پس از پایان شروع کنید.

متاسفانه زخم های صورت شپرد از نسخه قبلی منتقل نمیشه! دیگه خیلی تصمیم های گیمر پوچ شده .

Layken
06-03-2012, 15:17
دوستان بازی انگار یک پایان مخفی داره اگر بازی رو مجددا پس از پایان شروع کنید.بابا پایان رو ولش کن همین شروع کار اشک منو در اورده...زدن کشت و کشتار راه انداختن ..
بازی مجال نداده تا حالا همینجوری حماسی داره میره جلو..
راستی اولین رفیقمان هم خودش رو رو کرد...

manuelcalavera
06-03-2012, 15:20
بچه ها سایت ِ سکیدرو هم واسه شما باز نمیشه ؟ فکر کنم ما هَوَل ها انقدر لود سرور رو بردیم بالا سرور پکیده !

راستی ، چجوری دلتون میاد بدون همچین DLC ِ گولاخی شروع کنید آخه ؟!
حامد تو چرا !؟

mjorh
06-03-2012, 16:28
سایتای معروفی 10 دادن که خیلی امیدوارکنندس...
IGN کاش یه خورده بیشتر میداد ...اصن کلا عاشق 9.5 هسش ....به PORTAL2 ...SKYRIM ...هم 9.5 داده بود ...

بازیم که هنوز نیومده به مغازه ها...:41:

3taxxx
06-03-2012, 18:33
سلام
قضیه دی ال سی های بازی چیه؟یعنی چندتان؟ بجز From.Ashes-DLC بازم دی ال سی دیگهی هم هس؟
من گیج شدم بازی رو گرفتم بعد زده بود دانلود دی ال سی From.Ashes-DLC و دی ال سی دیگه نبود توی اون سایت.

virus2009
06-03-2012, 19:29
فعلا فقط DLC - From the Ashes اومده
---------------
الان DLC رو تموم کردم ، فوق العاده بود
ولی ای کاش قضیه داستان DLC رو نمیدونستم و توی بازی با این سوپرایز بزرگ برخورد میکردم
بازی هرچی جلوتر میره قشنگ تر میشه :40:
پیشنهاد میکنم DLC رو همین اول بازی برید ( بعد از یکی - دو مرحله )
+
مثل این که قسمت آنلاین بازی روی قسمت داستانی تاثیر داره
واجبه که CD-Key مس افکت رو خرید
+
قسمت مولتی بازی هم مثل دمو فقط Survival ـه و مد دیگه ای نداره

majid322
06-03-2012, 19:48
دوستان من تا حالا mass effect رو هیچ نسخه ایش رو بازی نکردم( فکر کنم نصف عمرم بر فناست.. ) :31:
این دقیقا سومین نسخه ی بازیه ؟
بعد قسمت اول به نسخه ی سوم مربوط میشه یا 2 رو بازی کنم کفایت میکنه..

mjorh
06-03-2012, 19:58
دوستان من تا حالا mass effect رو هیچ نسخه ایش رو بازی نکردم( فکر کنم نصف عمرم بر فناست.. ) :31:

2 رو بازی کن ...بعد بیا 3 ...:46:

AlexMercer
06-03-2012, 20:13

قسمت اول پایه اصلی نسخه سومه قسمت دوم داستانش کمتر ربط داره به نسخه 3:46:

majid322
06-03-2012, 20:22
حدس میزدم باید یکم بازی کنم پس فکر کنم یه 30 40 ساعتی گیم پلی افتادیم.. :31:

Steps-Rap
06-03-2012, 20:23
به نظرتون کدوم کلاس بهتره؟؟
من تو 2 Sentinel رو برداشتم..

virus2009
06-03-2012, 20:49
حدس میزدم باید یکم بازی کنم پس فکر کنم یه 30 40 ساعتی گیم پلی افتادیم.. :31:

DLC ـیه Mass Effect 2 : Genesis رو دانلود کن ، دیگه نیازی نیست ME1 رو بازی کنی

به نظرتون کدوم کلاس بهتره؟؟
من تو 2 Sentinel رو برداشتم..

بستگی به خودت داره
اگه از سلاح بیشتر اسفاده میکنی Soldier , Infiltrator بردار
اگه از Tech خوشت میاد Engineer و Sentinel
من خودم با Biotic حال میکنم فعلا دارم با Vanguard میدم دور بعد با Adept میرم
شاتگان تو ME3 خیلی حال میده ، انقدر ناز مخ میترکونه

Masoud King
06-03-2012, 20:53
میانگین نمرات بازی تو metacritic برای x360 از 31 نقد 94/100 هست
برا PS3 از 8 نقد 93/100
برا PC از 5 نقد 93/100

کلا نمره ها که خیلی عالی بوده
+
نمره یوزر ها هم گویا به خاطر اون DLC و دور شدن بازی از آرمان های اولیه (!) خیلی پائینه

manuelcalavera
06-03-2012, 21:28
نمره یوزر ها هم گویا به خاطر اون DLC و دور شدن بازی از آرمان های اولیه (!) خیلی پائینه

مسعود جان توضیح میدی اینو بیزحمت ؟ زیاد اسپویل نکنی ، بهتره :دی

soheilnouri
06-03-2012, 21:31
این بازی تو چه ژانریه....من تاحالا بازی نکردم...اول باید قبلیاشو برم؟

Masoud King
06-03-2012, 22:15
مسعود جان توضیح میدی اینو بیزحمت ؟ زیاد اسپویل نکنی ، بهتره

تصمیمایی که تو نسخه های قبل گرفتیم کمترین تاثیر رو داره.

انتشار DLC تو همون روز انتشار بازی تف انداختن تو صورت طرفدارا محسوب میشه.

تعدادی زیادی از دیالوگ ها و اتوماتیک وار بودنشون نالیدن.

چند نفری از گرافیک و قدیمی بودن انیمشن ها و مدل های بدن کاراکتر ها ایراد گرفته.

یکی آتیتش خیلی تنده و گفته این بازی یه آشغاله و اصلا وقتتون رو حرومش نکنید. بازی نسب به نسخه اول خیلی عقب برگشته و تصمیمات در آخر اکثرشون به یک پایان ختم میشه.بازی فاقد نوآوری هست. خلاصه مثه اینکه بنده خدا خیلی نا امید شده.

یه نفر دیگه خیلی باحال گفته. مس افکت 1 یکی از بهترین بازی هایی بود که انجام دادم و حتی برا موفقیتش هایپ کردم. از نسخه دوم هر لذت بردم ولی بیشتر شوتر شده بود و شبیه گیرز. اگه نسخه اول رو یک شاهکار در نظر بگیریم و نسخه دوم رو شوتر کاور بیس ناب، نسخه سوم یک جنایت علیه بشیرت محسوب میشه . نسخه اول یکی از بهترین داستان نویسی رو تو بازیها داشت و احساسات زیادی از گیمرها رو در تسخیر خودش در آورد اما نسخه سوم بدترین داستان نویسی رو داره و سعی کرده یک احساس اندوه و گریه بی ارزش رو به چنتا بچه احمق منتقل کنه. یکی از نقاط قوت بازی برای فروش تاثیر تصمیمات شما در نسخه های اول و دوم در نسخه سوم هست ولی افسوس که تصمیمات هیچ کدوم از شما تاثیر خاصی در پایان بازی نداره و پایانش یکی از بدترین پایان هاست. خلاصه این بنده خدا خیلی نالیده.

یکی دیگه گفته این اولین بازی مس افکت منه که دوستام برام خریدن ( بابا عجب معرفتی ) ولی من هیچ چیز ویژه ای درش ندیدم. خوب حالا یکی نیست بگه چرا 0 دادی؟ : دی

کلا اکثر نظر ها تو همین های بالا ختم میشه یعنی دی ال سی تو روز اول انتشار، انتخاب های بی تاثیر، دیالوگ های اتوماتیک،پایان چرند،داستان ضعیف و اینکه بعضی ها گفتن اصلا این نقش آفرینی نیست

جالبه اکثر یا 10 دادن یا صفر.
یکی هم اومده بود گفته بود این یکی از بهترین بازیهای تاریخه و این همه ترول در موردش توسط عده ای معلوم نیست برا چی هست.. اونایی که 10 دادن گفتن اونایی که صفر دادن ترول میکنن و کلا نظرات خیلی دو گانه هست . به نظر خودم دلیل مهمش همون DLC هست.
خلاصه ما که نفهمیدیم کی راست میگه ولی امتیاز منتقدین حرف گروه دوم رو خیلی بیشتر تایید می کنه.

AlexMercer
06-03-2012, 22:29
مسعود جان حالا اسپویل نشه ولی هرچی به پایان بازی میرسیم تصمیات قبلی بی ارزش تر میشه و راس میگن دوستان.

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

این بازی تو چه ژانریه....من تاحالا بازی نکردم...اول باید قبلیاشو برم؟

اکشن و کمی rpg .فعلا 3 رو بازی کن اگر خوشت اومد حتما باقی رو برو چون مس 2 به گفته ign بهترین بازی تاریخه.:46:

mjorh
06-03-2012, 22:50
باو این یوزرای خارجی خیلی....هسن ...خیلی احمقن ...
مثه بچه ها یا 10 میدن یا 0 !:5:
فعلا دسمون نرسیده بازی کنیم ببینیم چ خبره ! لااقل ازین دو گانگی دراییم ...
یوزرای خودمونم که نظری نمیدن!:13: (همش دو نفر نظر دادن!)

amirpers
06-03-2012, 23:31
دوستان من چند روزی تو دنیای نت نبودم.
این بازی مگه میشه سیوهای بازی شماره 2 رو براش به کار برد ؟
اگه میشه ، به چه دردی می خوره ؟
ممنون

AlexMercer
06-03-2012, 23:45
دوستان من چند روزی تو دنیای نت نبودم.
این بازی مگه میشه سیوهای بازی شماره 2 رو براش به کار برد ؟
اگه میشه ، به چه دردی می خوره ؟
ممنون

تمامی تصمیماتی که توی 2 گرفتی وارد 3 میشه و در جریان بازی تاثیر داره:46:

amirpers
06-03-2012, 23:55
تمامی تصمیماتی که توی 2 گرفتی وارد 3 میشه و در جریان بازی تاثیر داره:46:

من که زیاد از بازی شماره 2 سردر نیاوردم حالا این کار رو بکنم یا نه ؟

manuelcalavera
06-03-2012, 23:57
تصمیمایی که تو نسخه های قبل گرفتیم کمترین تاثیر رو داره.

انتشار DLC تو همون روز انتشار بازی تف انداختن تو صورت طرفدارا محسوب میشه.

تعدادی زیادی از دیالوگ ها و اتوماتیک وار بودنشون نالیدن.

چند نفری از گرافیک و قدیمی بودن انیمشن ها و مدل های بدن کاراکتر ها ایراد گرفته.

یکی آتیتش خیلی تنده و گفته این بازی یه آشغاله و اصلا وقتتون رو حرومش نکنید. بازی نسب به نسخه اول خیلی عقب برگشته و تصمیمات در آخر اکثرشون به یک پایان ختم میشه.بازی فاقد نوآوری هست. خلاصه مثه اینکه بنده خدا خیلی نا امید شده.

یه نفر دیگه خیلی باحال گفته. مس افکت 1 یکی از بهترین بازی هایی بود که انجام دادم و حتی برا موفقیتش هایپ کردم. از نسخه دوم هر لذت بردم ولی بیشتر شوتر شده بود و شبیه گیرز. اگه نسخه اول رو یک شاهکار در نظر بگیریم و نسخه دوم رو شوتر کاور بیس ناب، نسخه سوم یک جنایت علیه بشیرت محسوب میشه . نسخه اول یکی از بهترین داستان نویسی رو تو بازیها داشت و احساسات زیادی از گیمرها رو در تسخیر خودش در آورد اما نسخه سوم بدترین داستان نویسی رو داره و سعی کرده یک احساس اندوه و گریه بی ارزش رو به چنتا بچه احمق منتقل کنه. یکی از نقاط قوت بازی برای فروش تاثیر تصمیمات شما در نسخه های اول و دوم در نسخه سوم هست ولی افسوس که تصمیمات هیچ کدوم از شما تاثیر خاصی در پایان بازی نداره و پایانش یکی از بدترین پایان هاست. خلاصه این بنده خدا خیلی نالیده.

یکی دیگه گفته این اولین بازی مس افکت منه که دوستام برام خریدن ( بابا عجب معرفتی ) ولی من هیچ چیز ویژه ای درش ندیدم. خوب حالا یکی نیست بگه چرا 0 دادی؟ : دی

کلا اکثر نظر ها تو همین های بالا ختم میشه یعنی دی ال سی تو روز اول انتشار، انتخاب های بی تاثیر، دیالوگ های اتوماتیک،پایان چرند،داستان ضعیف و اینکه بعضی ها گفتن اصلا این نقش آفرینی نیست

جالبه اکثر یا 10 دادن یا صفر.
یکی هم اومده بود گفته بود این یکی از بهترین بازیهای تاریخه و این همه ترول در موردش توسط عده ای معلوم نیست برا چی هست.. اونایی که 10 دادن گفتن اونایی که صفر دادن ترول میکنن و کلا نظرات خیلی دو گانه هست . به نظر خودم دلیل مهمش همون DLC هست.
خلاصه ما که نفهمیدیم کی راست میگه ولی امتیاز منتقدین حرف گروه دوم رو خیلی بیشتر تایید می کنه.

راستش بحث در مورد اینکه حضور ِ DLC در اول کار چرا باید موجب ناراحتی بشه خودش موضوع ِ کمی نیست .
هر چی باشه ، DLC هست و شاید بخاطر تجربیات ِ گیمر ها اونو یه چیزی مث ِ Post-Play میدونن . اما DLC اسمش روشه ، Downloadable Content ، و اسمش Downloadable Content After Awhile یا یه چیزی توی این مایه ها نیست . به هر حال نظر ترول ها برای خودشون محترمه ...
اما چیزی که باعث شد ازت سوال کنم این بود که فکر کردم DLC داستانی/موضوعیتی داره که گیمر ها رو عصبانی کرده که گویا خداروشکر اینطور نیست .

AlexMercer
07-03-2012, 00:44
من که زیاد از بازی شماره 2 سردر نیاوردم حالا این کار رو بکنم یا نه ؟

اره:46::11::27:

Kamyar_AnathemA
07-03-2012, 05:12
بازیو که دانلود کردم از صفحه اول اون تاپیک 11 گیگ بود تقریبا
الان دانلود ها بازیو گذاشته 16-17 گیگه !!!!!!!!!!!!
جریان چیه ؟

aramesh_61
07-03-2012, 09:40
دوستان من نسخه ی ایکس باکس رو دارم از کجا بفهمم توش dlc هم هست؟!

AlexMercer
07-03-2012, 09:55
بازیو که دانلود کردم از صفحه اول اون تاپیک 11 گیگ بود تقریبا
الان دانلود ها بازیو گذاشته 16-17 گیگه !!!!!!!!!!!!
جریان چیه ؟

فایل های فشرده نصب بازی غیر فشرده شده حجم رفته بالا:46:

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:54 AM ----------

دوستان من نسخه ی ایکس باکس رو دارم از کجا بفهمم توش dlc هم هست؟!

معمولا نسخه xbox یا ps3 فعال ساز dlc براشون نمیاد:46:

Layken
07-03-2012, 10:01
در مورد DLC اطلاعاتی ندارم چون رو کنسول میرم..مثل این که روش نبود..
ولی بازی خیلی زیاد تاریکه اصلا داخل نورماندی که گشت میزنم دیده نیمشه خیلی تاریکه
شخصیت ها وایمیسن جایی که سایه هستش ادم نیمتونه از چهرشون بهره ببره...

+
بازی واقعا سخت شده یا رپیرها قوی شدن یا من دیگه پیر شدم : دی

متاسفانه اکشن بازی هم داره بیداد میکنه گزینه های انتخاب تا اینجا که چیز خاصی نداشتن و فقط دارن روند پیش برد بازی رو سریعتر میکنن

اما باز گیم پلی بازی خیلی خوبه..
اون دود هایی که میندازن رسما رو اعصابه یه موقعی که ملتو گیر انداختی میندازن ادم کلا مجبور میشه محلشو عوض کنه
هوش مصنوعیشون هم رو دست نداره...

برخی دشمنانش منو یاد انچارتد میندازه . که برداشت به جایی بودش..

راستی در مورد گرافیک حرفمو پس میگیرم زرهاشون خیلی زیباست برق خاصی داره
می خواستم با یکی از خدمه نیومده چیز کنم که من نیست ادم مغروریم کلا گفتم یه طوری رفتار کنم فرد خاتی طلب مغفرت کنه اشتب رفتم راهو کلا باهام قهر کرد..: دی

virus2009
07-03-2012, 10:37
در مورد DLC اطلاعاتی ندارم چون رو کنسول میرم..مثل این که روش نبود..
ولی بازی خیلی زیاد تاریکه اصلا داخل نورماندی که گشت میزنم دیده نیمشه خیلی تاریکه

حیف شد ، DLC ـش خیلی جالبه ، نصف بیشترش مربوط میشه به ME1
+
مال منم نورمندی خیلی تاریکه ، با این که روشناییش رو هم بردم بالا ، روی نور پردازی بازی زیاد کار نکردن ، ME2 بهتر بود
صداگذاری بازی هم مشکل داره ، مثلا بعضی مواقع زیرنویس میاد ولی صدا نیست مثل موقعی که میگه نامه اومده برات
+
لباس Squad ها هم جالبه ، هر کدوم ویژگیه خاصی دارند ، دیگه فقط شکلشون فرق نمی کنه

Steps-Rap
07-03-2012, 11:29
ای بابا...رفتم مغازه گفت فردا میاریم...ای خدااااا...!عجب گیری کردیم از دست این بازاریا....

hamed30
07-03-2012, 13:02
ای بابا...رفتم مغازه گفت فردا میاریم...ای خدااااا...!عجب گیری کردیم از دست این بازاریا....
دیر و زود داره ولی ..... راستی 21 dec چه خبره ؟؟؟

virus2009
07-03-2012, 13:07
این Calibrating ـه Garrus هم شده موضوع بحث همه
پیش هرکی میری در مورد Calibrating ـه گروس صحبت میکنه :31:
خب حالا بیچاره آدم کاری ای بوده تو ME2 یکم Calibrate میکرده دیگه ، یعنی چی ، ( هر چند یکم هم نبود ، کل بازی داشت کالیبریت میکرد:31:)
+
این آهنگ Purgatory چقدر قشنگه ، از آهنگ AfterLife قشنگ تره
Bass ـه اسپیکر رو زیاد کنید

soheilnouri
07-03-2012, 13:32
سلام...این بازی ال تی 3 میخواد؟اگه ال تی سه بکنم نمیتونم مثلا فیفا 12 بازی کنم؟

Layken
07-03-2012, 13:44
این Calibrating ـه Garrus هم شده موضوع بحث همه
پیش هرکی میری در مورد Calibrating ـه گروس صحبت میکنه :31:
خب حالا بیچاره آدم کاری ای بوده تو ME2 یکم Calibrate میکرده دیگه ، یعنی چی ، ( هر چند یکم هم نبود ، کل بازی داشت کالیبریت میکرد:31:)
+
این آهنگ Purgatory چقدر قشنگه ، از آهنگ AfterLife قشنگ تره
Bass ـه اسپیکر رو زیاد کنید

اهنگرو موافقم...
خوشبختان اسپیکرهای من اتوماتن امپلی خودش حس کرده بود بیس لازمه و حسرو بهم رسوندن

Masoud King
07-03-2012, 13:47
استش بحث در مورد اینکه حضور ِ DLC در اول کار چرا باید موجب ناراحتی بشه خودش موضوع ِ کمی نیست .
هر چی باشه ، DLC هست و شاید بخاطر تجربیات ِ گیمر ها اونو یه چیزی مث ِ Post-Play میدونن . اما DLC اسمش روشه ، Downloadable Content ، و اسمش Downloadable Content After Awhile یا یه چیزی توی این مایه ها نیست . به هر حال نظر ترول ها برای خودشون محترمه ...
اما چیزی که باعث شد ازت سوال کنم این بود که فکر کردم DLC داستانی/موضوعیتی داره که گیمر ها رو عصبانی کرده که گویا خداروشکر اینطور نیست .
اتفاقا این From Ashes مرتبط به داستان بازی هست و اینکه چرا باید 10 دلار اضافی درست تو همون روز انتشار براش پرداخت بشه یکمی آزار دهنده هست. می تونستن تو حود بازی قرارش بدن یا بعدا منتشرش کنن. مشخصه با این کار می خواستن فقط درآمد بیشتری کسب کنن.
+
این DLC هم شامل یه مرحله تو Eden Prime هست که در واقع با خرید این پک شما Javik رو به یاران خودتون اضافه میکنین که قدرت های biotic و مهارت بالا تو تیراندازی از ویژگی هاشه. بعد این Javik تعدادی جواب های خوشحال کننده برای فن های بازی داره.
نویسنده گیم اینفورمر هم گفته این شرم آوره که اکثر باید برای دونستن سابقه بازی پول پرداخت کنن بخصوص وقتی که DLC رو گرفته کلا نظرش نسبت به Prothean ها عوض شده.
همه فکر می کنن که این نژاد یه نژاد خیر اندیش و به قولی خیر خواه هست ولی وقتی اطالاعات Javik رو میشنوین، اونوقت این نژاد باستانی رو از دید دیگه ای باهاش آشنا میشین.
خلاصه این موضوع یکی از رازهای بزرگ مس افکته و EA مردم رو مجبور کرده اینو بخرن.

علاوه بر این شخصیت جدید، بازیکنا particle rifle از Prothean ها و یک قدرت ضربه زدن جدید رو بدست میارن. هیچ کدوم از این دو تاصیر خیلی زیادی در موفقیت شما تو نبردها ندارن و نکته ی مهم این پک همون صحبت های Javik محسوب میشه.

ashk1377
07-03-2012, 14:09
آقا این بازی نسخه pc داره من هر جا رفتم گفت xbox ش اومده!!!
من mass effect میخوام:41:

halflife g
07-03-2012, 14:25
متا یا میانگین بازی 94 هستش از 31 نقد

+

یه قسمت دیگه ای تو نقدا و در مورد نسخه x360 هستش اونم بررسی قابلیت های کینکت در این بازی هستش که gamespot و IGN هر دو این قسمت رو خوب و تا حدی لذت بخش توصیف کردن :

gamespot:
و
The Xbox 360 version supports the Kinect peripheral, allowing you to call out commands to teammates ("Liara: Warp!"), perform your own skills ("Pull!"), interact with objects ("Open!"), or choose dialogue options. This is all absolutely functional, and sometimes even enjoyable. For instance, calling out to a team member to let loose a biotic power means you don't have to pause the game to pull up the radial menu. On the other hand, there's enough of a delay when speaking your wishes aloud that it's more efficient just to push a button

IGN:
و
Mass Effect 3 with Kinect feels innocuous enough, which means it works well. Adding the ability to fire off hands-free commands to your team, the mechanic offers responsive functionality without requiring you to shout at your television. Simply speak a command, and Kinect executes generally well, though occasionally stringing three power commands together yields mixed results

.

iCe m@n
07-03-2012, 14:25
آقا این بازی نسخه pc داره من هر جا رفتم گفت xbox ش اومده!!!
من mass effect میخوام:41:

نسخه PC هم داره ولی چون برای Xbox زودتر لیک شد و کرک نمیخواست سریع روانه بازار شد
و برای PC هم دیروز کرکش اومد که تا فردا دیگه همه جا برای PC هم میارن
توی کرج که قول امروز غروب رو دادن به من :46:

vahidgame
07-03-2012, 15:06
بعد از اینکه یه روز نبودم و الان اومدم امتیاز ها و واکنش های منتقدان رو دیدم واقعا لذت بردم و دیگه نگرانی ندارم که بازی در حد انتظار نیست
کمترین سری بازی هست که توی همه شماره ها میانگین امتیاز بالای 9 داشته باشه و جالبه سایت های سختگیری مثل گیم اسپات هم از بازی کلی تعریف کردن که دیگه می دونید معمولا همین بازی هایی که از گیم اسپات 9 می گیرن می تونن گوتی بشن از جمله همین سال گذشته...
نسخه Xbox 360 هم فعلا از 42 نقد میانگین 94 رو داره که فوق العاده ست . فقط کاربرای metacritic به صورت خیلی عجیبی به بازی خیلی پایین امتیاز دادن!...
در کل خیلی خوشحالم که بایوور همون بازیی که انتظار داشتیم رو ارائه داده و الان فقط منتظرم بازی دستم برسه و حداقل 100 ساعت برای اون وقت بذارم

Kamyar_AnathemA
07-03-2012, 15:07
من نسخه یک و دو رو بازی نکردم و اصلا نمیدونم این بازی چی به چیه
الان رفتم تو بازی گیج شدم اومدم بیرون
یک کاراکتر ساختم زن انتخاب کردم یک اسمم واسش گذاشتم بعدش یک منو اومد که نوشته بود سبک بازیو انتخاب کنین منم زدم رول پلیینگ
باز بعدش یک منوی دیگه اومد که نوشته بود از بین Soldoer و Infilirate و ... انتخاب کنین موندم چیو بزنم
بهترین انتخاب ها کدوما میشه یک نفر بگه منم همونارو انتخاب کنم

aramesh_61
07-03-2012, 16:06
من دارم روی ال تی 2 بازیش میکنم، ظاهراً هم میتونه پچ ال تی 2 بشه هم پچ ال تی 3

manuelcalavera
07-03-2012, 16:35
اتفاقا این From Ashes مرتبط به داستان بازی هست و اینکه چرا باید 10 دلار اضافی درست تو همون روز انتشار براش پرداخت بشه یکمی آزار دهنده هست. می تونستن تو حود بازی قرارش بدن یا بعدا منتشرش کنن. مشخصه با این کار می خواستن فقط درآمد بیشتری کسب کنن.
+
این DLC هم شامل یه مرحله تو Eden Prime هست که در واقع با خرید این پک شما Javik رو به یاران خودتون اضافه میکنین که قدرت های biotic و مهارت بالا تو تیراندازی از ویژگی هاشه. بعد این Javik تعدادی جواب های خوشحال کننده برای فن های بازی داره.
نویسنده گیم اینفورمر هم گفته این شرم آوره که اکثر باید برای دونستن سابقه بازی پول پرداخت کنن بخصوص وقتی که DLC رو گرفته کلا نظرش نسبت به Prothean ها عوض شده.
همه فکر می کنن که این نژاد یه نژاد خیر اندیش و به قولی خیر خواه هست ولی وقتی اطالاعات Javik رو میشنوین، اونوقت این نژاد باستانی رو از دید دیگه ای باهاش آشنا میشین.

علاوه بر این شخصیت جدید، بازیکنا particle rifle از Prothean ها و یک قدرت ضربه زدن جدید رو بدست میارن. هیچ کدوم از این دو تاصیر خیلی زیادی در موفقیت شما تو نبردها ندارن و نکته ی مهم این پک همون صحبت های Javik محسوب میشه.

راس میگی، واقعا" توجیه پذیر نیست . مرسی مسعود جان

majid322
07-03-2012, 16:38
مجموعه نمره ی های بازی تا این لحظه:

Eurogamer – 10/10
RPGSite – 95%
Vox Games – 10/10
PlayStation Lifestyle – 10/10
Eurogamer Germany – 10/10
GameInformer – 10/10
Planet Xbox 360 – 10/10
Atomic Gamer – 10/10
Eurogamer Italy – 10/10
OPM UK – 10/10
GameReactor – 10/10
OXM UK – 10/10
GameHunters – 4/4
The Guardian – 5/5
G4TV – 5/5
Gaming Trend – 99/100
Gamerzines – 98/100
Xbox 360 Achievements – 96/100
IGN – 9.5/10
Gaming XP – PC and PS3 – 95/100
Inside Gaming Daily – 9.5/10
OXM – 9.5/10
CVG – 9.4/10
PC Gamer – 93/100
Looki.de – 92/100
GamesRadar – 9/10
Gamespot – 9/10
Metro – 9/10
IncGamers – 9/10
EGM – 9/10
GameArena – 9/10
Gamestar – 90/100
Cheat Code Central – 4.6/5
Destructoid – 8.5/10
VideoGamer – 8/10

CRIS Joon CR7
07-03-2012, 16:45
نقل قول:

من دارم روی ال تی 2 بازیش میکنم، ظاهراً هم میتونه پچ ال تی 2 بشه هم پچ ال تی 3
نه بازی لزوما lt3 نمیخواد
lt3 بریزی هم میتونی بازی کنی چون دیسک lt3 هم موجوده
بله میتونی با همین دیسک فیفا 12 رو هم بازی کنی
اگر هم بازم سوال داشتی بخش 360 بپرس:11:

hosseincode2008
07-03-2012, 16:51
فاميتسو هم 37 از 40 داد يعني 10/9/9/9
+
خلاصه داستان DLC Arrival رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم براي اونهايي كه اين DLC رو بازي نكرده بودن و ميخوان بيان مستقيما رو 3!

vahidgame
07-03-2012, 16:54
+

یه دفعه قیمت بازی رو 10 دلار بیشتر می کردن و خیال خودشون رو راحت می کردن :دی
اینکه که یه DLC داستانی همون روز بازی بیاد فقط از EA برمیاد! DLC های داستانی بازی ها معمولا چند ماه بعد از انتشار بازی میان...
کلا هنوزم معنقدم که Bioware اگه یه ناشر دیگه ای به جز EA برای بازی های خودش داشت بهتر و راحتر می تونست کار کنه و EA بیشتر به فکر پوله و مثلا براش مهم نیست که سری بزرگی مثل DA خراب بشه یا مثلا در مورد همین ME هم یه سری جاها کارای عجیبی کرده که مشخصه فقط برای پول بوده...

+

در مورد انتقال سیو ها هم IGN مطلب جالبی نوشته:

چیزایی که از شماره یک و دو منتقل میشن رو دیگه فکر کنم اکثرشو بدونید
این قسمت هم که رومنس با هر کسی توی شماره یک و دو توی شماره سه تاثیرگذاره هم جالبه و تا حدودی هم قابل پیش بینی بود

AlexMercer
07-03-2012, 17:12
دوستان محترم که تک خوری میکنند یادشون باشه : ما برای اینکه این تاپیک ، تاپیک شود خون دلها خورده ایم ،خون دلها خورده ایم!

ولی من تک خوری نمیکنم برین سایت زیر ثبت نام کنید شماره سریالی میده که بر اساس اون میتونید یک SNIPER در بازی به صورت رایگان دانلود کنید. البته از طریق ORIGIN . فعلا من سریال رو گرفتم دانلود نکردم.

AlexMercer
07-03-2012, 17:22
یه دفعه قیمت بازی رو 10 دلار بیشتر می کردن و خیال خودشون رو راحت می کردن :دی
اینکه که یه DLC داستانی همون روز بازی بیاد فقط از EA برمیاد! DLC های داستانی بازی ها معمولا چند ماه بعد از انتشار بازی میان...
کلا هنوزم معنقدم که Bioware اگه یه ناشر دیگه ای به جز EA برای بازی های خودش داشت بهتر و راحتر می تونست کار کنه و EA بیشتر به فکر پوله و مثلا براش مهم نیست که سری بزرگی مثل DA خراب بشه یا مثلا در مورد همین ME هم یه سری جاها کارای عجیبی کرده که مشخصه فقط برای پول بوده...

+

در مورد انتقال سیو ها هم IGN مطلب جالبی نوشته:

چیزایی که از شماره یک و دو منتقل میشن رو دیگه فکر کنم اکثرشو بدونید
این قسمت هم که رومنس با هر کسی توی شماره یک و دو توی شماره سه تاثیرگذاره هم جالبه و تا حدودی هم قابل پیش بینی بود

مسعود جان ولی گیمر ها دارن سخت میگیرن. آیا شما خودت حاضر بودی به خاطر یک سگ روباتیک یک ARTBOOK و ALTERNATIVE APPEARANCE PACK 20 دلار بیشتر پول بدی تا نسخه CE رو بخری؟ نه مجبورن برای فروش یک ویژگی بزارن که شما به خاطرش پول بدی.

توجه داشته باشیم بیشتر DLC های اختصاصی بازی مثل ARMOR که در صورت پیش خرید مس 2 از GAMESTOP به بازی اضافه میشد هیچ وقت در اختیار سایرین ( به غیر از نسخه های PIRACY شده) قرار نگرفت. از نظر من قیمت بالاست ولی لطف هم کردند همون روز پخش بازی DLC رو برای دانلود گذاشتند میتونستند چند ماه دیگه بازرند. چون حتی 10 امتیاز اضافه به WAR ASSET شپرد میتونه در نتیجه گیری بهتر شپرد رو یاری کنه.:46:

mehdiporbaba
07-03-2012, 19:00
دوستان یه سوال، طبق وعده ای قبلا داده بودند میشه از سیو مس افکت 2 برای ادامه در این قسمت استفاده کرد؟

manuelcalavera
07-03-2012, 19:09
دوستان فکر کنم با اینکه RPGش خیلی RPG نیست ولی راهی نباشه . آدم اگه میخواست اکشن بازی کنه که میرفت سراغ شونصد هزار تایتل دیگه ، موافقید ؟ RPG شروع کنم ؟ :دی
**
و یه چیز دیگه ، هنوز برنامه ای نیومده بشه مثلا" یک DLC رو به سیو ها اضافه کرد ؟ من سیوم همه ی دی ال سی هارو داره به جز Arrival و بسی ناراحتم

virus2009
07-03-2012, 19:59
دوستان یه سوال، طبق وعده ای قبلا داده بودند میشه از سیو مس افکت 2 برای ادامه در این قسمت استفاده کرد؟

بله میشه

دوستان فکر کنم با اینکه RPGش خیلی RPG نیست ولی راهی نباشه . آدم اگه میخواست اکشن بازی کنه که میرفت سراغ شونصد هزار تایتل دیگه ، موافقید ؟ RPG شروع کنم ؟ :دی
**
و یه چیز دیگه ، هنوز برنامه ای نیومده بشه مثلا" یک DLC رو به سیو ها اضافه کرد ؟ من سیوم همه ی دی ال سی هارو داره به جز Arrival و بسی ناراحتم

سبک های بازی زیاد با هم تفاوت ندارند
تو Action نمیشه چهره ، کلاس و بقیه چیز ها رو تغییر داد و کلاس پیشفرض Soldier است + داخل بازی نمیشه دیالوگ ها رو انتخاب کرد که از قسمت Option میشه تغییرش داد
قسمت RPG هم که همه کار میشه انجام داد
Story هم که درجه سختی بازی رو کم میکنه
+
DLC ـیه Arrival چیزی به ME3 منتقل نمیکنه
فقط باید داستانش رو بدونی که حسین اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته

AlexMercer
07-03-2012, 20:03
من مس افکت ندارم ولی مس افکت داران را دوست دارم!

سعید جان ، اقا حامد( layken) ، داش مسعود و خیل عظیمی که بدون ما بازی میکنید نسبت به نسخه 2 بازی چطوره ؟ بهتره ؟ و آیا قشنگه؟

virus2009
07-03-2012, 20:18
من مس افکت ندارم ولی مس افکت داران را دوست دارم!

سعید جان ، اقا حامد( layken) ، داش مسعود و خیل عظیمی که بدون ما بازی میکنید نسبت به نسخه 2 بازی چطوره ؟ بهتره ؟ و آیا قشنگه؟

ما هم تو را دوست داریم : دی
الان نمیشه نظر داد ، باید تا آخرش بریم ببینیم چطوره
از بعضی لحاظ خیلی بهتره و از بعضی جهات ME2 بهتره
مثلا Citadel قشنگ تر شده ، موزیک های بازی قشنگ ترن ، المان های RPG بهتر شده ، Action ـه بازی بهتر شده + نوع آوری های جدید و....
نورپردازی و صداگذاری بازی ضعیفه + باگ ها خیلی بیشتر شده + انیمیشن ها و Movement ها مصنوعی میزنه و...

در کل هنوز نمیشه گفت از ME2 بهتره یا نه ( مگر اینکه همین مؤلفه های بالا رو در نظر بگیری )

Masoud King
07-03-2012, 20:32
من دستام کور بشن اگه دست به این بازی زده باشن : دی