PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

Alireza Taji
04-12-2008, 18:52
استقلال تهران 3 - ابومسلم مشهد1

لنگ هم 2 بر 1 برد.

استقلال 2-ابومسلم 1

پیشبینی ها ثبت شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_sa
04-12-2008, 19:37
عليرضا جان معلومه كجايي ؟
بابا زياد نرو اون بالا مالا ها ، بيا يكم هم با ما زميني ها باش كم برو فضا ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسر اين ديگه چه سوتي بود تو دادي ؟ هنوزم دارم مي خندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AntAreS
04-12-2008, 20:58
اس اس 3_2 ابومسلم

Alireza Taji
04-12-2008, 21:31
دمش گرم ذوب اهن و پیکان مساوی کردند
استقلال یک پله صعود کرد و اگر مشکلی پیش نیاد یک شنبه با ترکوندن ابومسلم و باخته ذوب اهن صدرنشین میشیم.

عليرضا جان معلومه كجايي ؟
بابا زياد نرو اون بالا مالا ها ، بيا يكم هم با ما زميني ها باش كم برو فضا ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسر اين ديگه چه سوتي بود تو دادي ؟ هنوزم دارم مي خندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:biggrin:
اثرات پیری هست دیگه:14:
بابا من که همش اینجا افتادم شماها تازگی ها پیداتون نیست.

Alireza Taji
04-12-2008, 21:33
اس اس 3_2 ابومسلم

پیشبینی ثبت شد.

Alireza Taji
04-12-2008, 21:34
این هم بازیهای هفته هجدهم:

Alireza Taji
04-12-2008, 21:35
جدول لیگ با توجه به نتایج این هفته:

amir_sa
04-12-2008, 21:39
اثرات پیری هست دیگه:14:
بابا من که همش اینجا افتادم شماها تازگی ها پیداتون نیست.

اثر پيري نيست داداش ؛ اثرات كار زياده ، فكر كنم اين ثبت نتايج يه ذره سخته روت فشار آورده :31:

ما هم هميشه ميايم اينجا ولي وقتي بزرگاني چون شما و بقيه آبي دلان هستند جرات اظهار نظر رو به خودمون نميديم

استقلال 3 - ابومسلم 2

bayern
04-12-2008, 22:01
سلام

باید زودتر تبریک میگفتم ببخشید

پیروزیه دل چسبی بود

bayern
04-12-2008, 22:02
سلام
امتیازامونم بابت پیشبینی ها بزارید ممنون میشم

M_Abieteh
04-12-2008, 22:04

تمام بازیهای هفته ی 18 سختن. احتمال باختیا مساوی. پیکان ذوب و سپاهان هست.

استقلال باید حتما ببره. شکی هم نیست که میبره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_2008
04-12-2008, 22:21
استقلال3-ابومسلم0

M_Abieteh
04-12-2008, 22:45
/حاشيه ديدار تيم هاي راه‌آهن و پرسپوليس/
آتسو در جايگاه استقلالي‌ها نشست
خبرگزاري فارس: از ميان بازيكنان پرسپوليس كه در فهرست 18 نفره حضور نداشتند، مدافع سرخپوستان برخلاف سايرين، در جايگاه استقلال نشست.

به گزارش خبرگزاري فاس، فرانك آستو براي ديدار با تيم راه‌آهن در فهرست 18 نفره حضور ندارد. به همين دليل، برخلاف ساير بازيكنان نيمكت نشين، در جايگاه ويژه ورزشگاه آزادي نرفت و با حضور در جايگاه مخصوص هواداران استقلال، بازي را تماشا كرد.
* اعضا هيئت مديره و بازكنان ذخيره پرسپوليس در جايگاه ويژه، مسابقه را تماشا مي‌كنند.
* كادر فني و نيمكت نشينان پرسپوليس مي‌خواستند مانند هميشه در سمتي كه هواداران حضور دارند، بنشينند؛ اما كادر فني راه‌آهن با توجه به ميزباني، با اين خواسته مخالفت كردند.
انتهاي پيام/

bayern
04-12-2008, 23:00
استقلال 3 ابومسلم 1

Alireza Taji
04-12-2008, 23:56

این جدول ناقصه
بهترین پاسور که جباری هست توش نیست بعد پولادی که 3 تا بازی نکرده توش هست

چقدر امروز بازار سوتی دادن تو تاپیک گرم هست :5:
بعد از سوتی من و چند روز پیش اونی حالا نوبت محمود بود:8:
محمود جون این امار پاسهای بازی با پیام هست :46:

Alireza Taji
05-12-2008, 00:07
امشب قلعه نویی مهمان نود بود.
به شماره 20090 هم 3 را بفرستید

bayern
05-12-2008, 00:12
امشب قلعه نویی مهمان نود بود.
به شماره 20090 هم 3 را بفرستید

سلام
من که فرستادم
آرش تو نظر سنجی پیشه

dma
05-12-2008, 00:14
بچه ها قضيه علي چي بود؟

bleu2u4u
05-12-2008, 01:16
عليرضا امار پاس گلاي استقلال و ليگ رو قبلا گذاشتي اگه ميتوني بازم بذار

iman_s
05-12-2008, 01:20
استقلال 2
ابومسلم 0

Alireza Taji
05-12-2008, 01:39
عليرضا امار پاس گلاي استقلال و ليگ رو قبلا گذاشتي اگه ميتوني بازم بذار

من امار پاس گل را از انجمن ابیته گرفتم اگر باز پیدا کردم حتما میذارم.

bleu2u4u
05-12-2008, 02:13
بچه ها قضيه علي چي بود؟

اين قضيه رو نميشه تعريف كرد بايد حتما ببيني!!(برو تو يوتوب بگرد پيدا ميكنيش)

با دين اين فيلم ميفهمي كه يه ادم ميتونه چه جذبه اي داشته باشه كه فقط با گفتن يه علي و تكون دادن سرش قضيه اي
كه تا پاي دعوا هم داشت ميرفت رو خاتمه بده
ايول ژنرال

bleu2u4u
05-12-2008, 02:14
من امار پاس گل را از انجمن ابیته گرفتم اگر باز پیدا کردم حتما میذارم.

دستت درد نكنه

r4pbr4p
05-12-2008, 04:29
استقلال 3

ابومسلم 1

farzin07
05-12-2008, 09:01
سلام بر آبی.سلام بر دوستداران آبی
دیشبم که ژنرال امده بود نود.میخواستم پیش بینی بازی رو بگم ولی چون دیشب سرمربی استقلال نود بود مجبورم یا مساوی اعلام کنم یا خدایی نکرده باخت استقلال.:41:
چون هر وقت سرمربی یک تیم که خوب کار کرده دعوت می شه نود. تیمش هفته بعد گند میزنه نمونش هفته قبل و هفته های قبل.با این محاسبات ان شاالله که ببره! اماپیش بینی من :

ابومسلم 2 - 2 استقلال:40:

M_Abieteh
05-12-2008, 09:25
این قضیه ی علی خیلی باحال بود. همه هم میدونند داشت دعوا میشد قلعه نوعی گفت علی و یه چشمک زد.

نکنه دیشب فردوسی پور گیر داده بود به این.

amir_sa
05-12-2008, 10:33
كلا خيلي خنديديم ديشب ، اولش كه گير داده بود به بازي كنه ابومسلم فيلمشم نشون داد ( البته با سانسور )
قلعه نوعي هم خيلي حال كردم با هاش واقعا يه مربي روشن فكره . Farzin07 عزيز اين حرفت براي تيم هاييه كه بي برنامه ميرن نه براي استقلال ... به اميد برد پر گل استقلال تو مشهد

از دوستان كسي مشهد نيست كه پايه باشه بريم استاديوم ؟؟؟

saeed_2008
05-12-2008, 10:35
امکان داره فردوسی پور گیر داده باشه
چون با اخلاق فردوسی پور همه آشنا اند:20:

unartig
05-12-2008, 10:44
كلا خيلي خنديديم ديشب ، اولش كه گير داده بود به بازي كنه ابومسلم فيلمشم نشون داد ( البته با سانسور )
قلعه نوعي هم خيلي حال كردم با هاش واقعا يه مربي روشن فكره . Farzin07 عزيز اين حرفت براي تيم هاييه كه بي برنامه ميرن نه براي استقلال ... به اميد برد پر گل استقلال تو مشهد

از دوستان كسي مشهد نيست كه پايه باشه بريم استاديوم ؟؟؟
فرزین راست میگه . این فردوسی پول یه زمانی گزارش میکردهمش برعکس میشد چون دیدارهای مقدماتی جام جهانی بود وخیلی حساس بود تکرارگزارشو میدادند یک نفردیگه انجام بده که زیاد جلوه نکنه خرابکاریهاش. این چیزی هم که فرزین گفت درسته نمونه اش چرخابی یا چندسال پیش یادمه آرمناک تونیم فصل سه تاگل بیشترنخوردازوقتی که رفت توبرنامه 90 بازی نبودبازی نبود که این تواون بازی 3تاگل نخوره :31:
امیدوارم برای امیرخان این اتفاق نیفته .:10:

amir_sa
05-12-2008, 10:49
فرزین راست میگه . این فردوسی پول یه زمانی گزارش میکردهمش برعکس میشد چون دیدارهای مقدماتی جام جهانی بود وخیلی حساس بود تکرارگزارشو میدادند یک نفردیگه انجام بده که زیاد جلوه نکنه خرابکاریهاش. این چیزی هم که فرزین گفت درسته نمونه اش چرخابی یا چندسال پیش یادمه آرمناک تونیم فصل سه تاگل بیشترنخوردازوقتی که رفت توبرنامه 90 بازی نبودبازی نبود که این تواون بازی 3تاگل نخوره
امیدوارم برای امیرخان این اتفاق نیفته .
بابا اوني جان اينا خرافات هستش ،
اگه همه هم جمع بشن اين حرف رو تاييد كنند من باز حرف خودم رو ميزنم :31: ، امير خان با برنامه اي كه تدوين ميكنه اينا همه حرفه و هيچ چيزي هم نميتونه مانع بردش در مقابل ابومسلم بشه ... من كه تا الان 10 نفر رو جمع كردم بريم ثامن ....

مشهدي هاي باغيرت كجاييد ، كجاييد .... معشوق مياد ثامن ، بياييد بياييد :21:

AntAreS
05-12-2008, 11:10
دیشب کدوم گل اول شد؟

Mohamma:D
05-12-2008, 11:17
اين قضيه رو نميشه تعريف كرد بايد حتما ببيني!!(برو تو يوتوب بگرد پيدا ميكنيش)

با دين اين فيلم ميفهمي كه يه ادم ميتونه چه جذبه اي داشته باشه كه فقط با گفتن يه علي و تكون دادن سرش قضيه اي
كه تا پاي دعوا هم داشت ميرفت رو خاتمه بده
ايول ژنرال

آدرسشو ميدوني؟

آقا من ديشب نتونستم ببينم چي شده يكي به طور مختصر تعريف كنه تا ما هم با خبر شيم:10:

M.etallic.A
05-12-2008, 12:52
یه روز توی گفتگو خبری یکی از خبرنگاران خیلی به امیر گیر داد امیر هم جلو دوربین گفت علی بعدش یه چشمک زد که یعنی خفش کن بعدش بندازش بیرون

خیلی حال کردم با این حرکت قلعه نویی : دی این خبرنگار ها حقشونه... عزیزی هم خوب کاری کرد دمش گرم...

M.etallic.A
05-12-2008, 12:59
این قضیه ی علی خیلی باحال بود. همه هم میدونند داشت دعوا میشد قلعه نوعی گفت علی و یه چشمک زد.

نکنه دیشب فردوسی پور گیر داده بود به این.

آره یه چند تا تیکه پروند به قلعه نویی...

آقا کل جریان رو بگم واسه این دوستمون... بعد بازی با پیروزی تو کنفرانس خبری یه خبرنگار نما از قلعه نویی پرسد. چند درصد از زمان بازی توپ در اختیار شما بود. قلعه نویی هم گفت من که نمیتونم در حین بازی درصد بگیرم یه چیزی تو همین مایه ها گفت. بعد اون خبرنگاره برگشت گفت این چه ادبیاتیه از این حرفا.... بعدم بحث بالا گرفت... البته قلعه نویی هیچی نمیگفت اون خبرنگاره داشت جیغ و داد میکرد و با بقیه خبرنگارها بحث میکرد. وسط این جروبحثها بود. قلعه نویی هم ساکت نشسته بود دید نه این ول کن نیست. صدا کرد علی و با یه چشمک اشاره کرد که معنیش این بود بندازش بیرون... بعد تو نود فردوسی پور گیر داده بود که اون علی کیه ....

Alireza Taji
05-12-2008, 17:02
منم حرفه فرزین را تائید میکنم.
تا حالا هرکس به برنامه 90 رفته تا چند هفته به مشکل خورده!
اگه بازیکن بوده مصدوم و یا محروم شد اگه مربی اومده به 90 تیمش تا چند هفته نتونسته ببره!

بازی با ابومسلم هم از اون بازیها هست که شکست و حتی پیروز شدن در اون برای تیم خیلی حاشیه ساز هست.

Alireza Taji
05-12-2008, 17:18
نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال از نگاه آمار
استقـلال بهتـريـن خط حملـه و دفـاع
مشهدي‌ها ركوردداران شكست!

نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال ايران در شرايطي با قهرماني تيم ذوب آهن به پايان رسيد كه علاوه بر اين تيم، تيم استقلال تهران آمار بسيار جالبي را بدست آورده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال استقلال تهران با 37 گل زده عنوان بهترين خط حمله ليگ برتر را به خود اختصاص داد و پس از اين تيم، تيم‌هاي پيكان قزوين با 33 و ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران با 31 گل بيشترين آمار گل زده را در نيم فصل نخست به خود اختصاص دادند.

بهترين خط دفاع نيز به تيم استقلال تهران اختصاص دارد. اين تيم با 18 گل خورده بهترين خط دفاعي ليگ برتر را بدست آورده، البته مقاومت شهيد سپاسي شيراز نيز در نيم فصل نخست تنها 18 گل دريافت كرده است. پس از اين دو تيم سپاهان اصفهان با 19 گل خورده و صباي قم و برق شيراز نيز با 20 گل خورده تيم هايي هستند كه كمترين گل خورده را در نيم فصل نخست داشتند.

بدين ترتيب تيم استقلال تهران با تفاضل گل 19+ بهترين عملكرد را در خط حمله ودفاع در نيم فصل نخست داشته است و نزديكترين تيم از نظر تفاضل گل به استقلال، تيم پيكان قزوين با تفاضل گل 10+ است.

تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران با كسب 9 پيروزي بيشترين برد را در نيم فصل نخست بدست آورده‌اند و پس از اين تيم، تيم‌هاي پيكان و پرسپوليس با هشت پيروزي آمار بيشترين برد را داشته‌اند.

اما، در بخش ضعيف‌ترين‌ها نيز تيم‌هاي سايپاي كرج، استقلال اهواز و پيام مشهد به ترتيب با 29 و 28 گل خورده ضعيف‌ترين خط دفاعي را داشته‌اند. ضمن آن كه ضعيف‌ترين تفاضل گل نيز به تيم‌هاي پيام مشهد با 12- و استقلال اهواز با 11- اختصاص داشته است.

بيشترين شكست در نيم فصل نخست نيز به دو تيم مشهدي پيام و ابومسلم اختصاص داشته است كه هر كدام 9 بار در برابر حريفان خود شكست خورده‌اند.

تيم‌هاي پيام و ابومسلم به ترتيب با سه و چهار پيروزي جزء تيم‌هايي هستند كه كمترين پيروزي در ليگ برتر را داشتند. ضمن آن كه تيم‌هاي ملوان و سايپاي كرج نيز تنها سه بار در ليگ برتر پيروز شده‌اند و تعداد پيروزي‌هاي استقلال اهواز و راه‌آهن شهرري نيز در نيم فصل نخست از عدد چهار فراتر نرفته است.

اما، ركورد كمترين باخت در نيم فصل نخست نيز در اختيار تيم صدرنشين است. تيم ذوب آهن تنها دو بار مقابل حريفان خود مغلوب شده است. پس از اين تيم تيم پيكان و صباي قم تنها تيم‌هاي ليگ برتري هستند كه سه شكست در كارنامه دارند.

بيشترين تساوي را در نيم فصل نخست تيم‌هاي ملوان انزلي و صباي قم بدست آورده‌اند. آ‌نها هر كدام با 9 تساوي ركورددار تساوي در نيم فصل نخست ليگ برتر هستند.

پرگل‌ترين بازي نيم فصل نخست در ديدار تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و سايپاي كرج رقم خورد كه در اين بازي تيم ذوب آهن با نتيجه‌ي شش بر سه تيم سايپا را شكست داد. پس از اين بازي‌هاي تيم استقلال تهران به ترتيب با مقاومت سپاسي ( پنج بر دو)، استقلال اهواز (شش بر صفر) و پيام مشهد (پنج بر صفر) پرگل ترين پيروزي‌هاي نيم فصل نخست بوده است.

در پايان نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال "آرش برهاني" از استقلال تهران با 12 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. "فريدون فضلي" از صباي قم با 11 گل در رده‌ي دوم جدول گلزنان قرار دارد. همچنين "عليرضا واحدي نيكبخت" از پرسپوليس، "فريد عابدي" از برق شيراز، "عماد رضا" از سپاهان اصفهان و "ايگور كاسترو" از تيم ذوب آهن اصفهان بازيكناني هستند كه با 9 گل در رده‌ي سوم جدول گلزنان ليگ برتر قرار گرفته‌اند.

در پايان رقابت‌هاي نيم فصل نخست تيم ذوب آهن اصفهان با كسب 9 پيروزي، 6 تساوي و 2 باخت و تفاضل 7+ با 33 امتياز در رده‌ي نخست ايستاد و تيم پيام مشهد با 3 پيروزي، 5 تساوي و 9 شكست و تفاضل 12- با 14 امتياز در رده‌ي هجدهم و قعر جدول رده‌بندي قرار گرفت.

Alireza Taji
05-12-2008, 17:21
48 ساعت پيش از ديدار ابومسلم و استقلال
داوران بازي بليت هواپيما ندارند!

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه براساس برنامه فدراسيون فوتبال قرار است يكشنبه آينده استقلال در مشهد نخستين ديدار نيم فصل دوم ليگ هشتم را برگزار كند، به دليل در پيش بودن مراسم دعاي عرفه و سفر مشتاقان اهل بيت به زيارت بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) فدراسيون فوتبال نتوانسته براي داوران اين بازي بليت تهيه كند.

اين براي نخستين بار است كه در آستانه يك بازي ليگ كميته داوران با مشكل تهيه بليت براي داوران روبه‌رو شده است. 48 ساعت پيش از ديدار ابومسلم و استقلال، فدراسيون فوتبال نتوانسته براي داوران اين بازي بليت تهيه كند.

amir_a
05-12-2008, 18:20
بچه ها کسی لینک مصاحبه حضوري قلعه نوعي رو نداره؟:5:

M_Abieteh
05-12-2008, 22:09
بعد از تمرين صبحگاهي
كاروان استقلال تهران فردا به مشهد مي رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران عصر روز آينده به مشهد سفر مي كند تا در هفته هجدهم ليگ برتر به مصاف ابومسلم برود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 10 صبح روز آينده در ورزشگاه دستگردي تمرين مي كنند.
اعضاي اين تيم بعد از تمرين راهي هتل المپيك مي شوند و پس از صرف ناهار به فرودگاه مي روند تا به مشهد سفر كنند.
استقلال در هفته هجدهم ليگ برتر كه نخستين ديدار از دور برگشت است، ميهمان ابومسلم مشهد خواهد بود.
تعطيلات نيم فصل ليگ برتر به دليل برنامه هاي تيم ملي، 2 هفته بعد از بازي‌هاي دور برگشت آغاز مي‌شود.
استقلال هم اكنون در مكان دوم جدول قرار دارد و ابومسلم در مكان چهاردهم جاي گرفته است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
05-12-2008, 22:10
خطاب به بازيكنان در تمرين امروز استقلال تهران
قلعه‌نويي: ابومسلم مشهد خط حمله خطرناكي دارد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران خطاب به بازيكنان تيمش گفت: نبايد تيم ابومسلم را دست‌كم بگيريم، چراكه خط حمله بسيار خطرناكي دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال از ساعت 15 امروز در ورزشگاه دستگردي تهران تمرين كرد.
در ابتداي تمرين امير قلعه نويي براي بازيكنان در مورد ديدار با ابومسلم صحبت كرد و گفت: به هيچ عنوان نبايد حريف را دست‌كم گرفت. اين تيم خط حمله بسيار خوب و خطرناكي دارد، بنابراين بايد به طور كاملا سازمان يافته دفاع كنيم و فرصت هيچ گونه اشتباهي نداريم.
سرمربي تيم استقلال از جان واريو هافبك برزيلي تيمش تعريف كرد و او را به عنوان يك بازيكن كاملا حرفه اي در زمينه فني و اخلاقي معرفي كرد.
* امير حسين صادقي مدافع تيم مس كرمان كه از سوي كميته انضباطي دو جلسه محروم شده است امروز در تمرين استقلال حضور داشت.
* حدود 200 تماشاگر از نزديك تمرين استقلال را نظاره كردند.
* قلعه نويي به همراه دستيارانش برنامه هاي تيم را در تعطيلات نيم فصل مرور كرد.
* در بخشي از تمرين بازيكنان استقلال راگبي بازي كردند.
* ميثم منيعي به دليل سرما خوردگي در تمرين حضور نداشت.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
05-12-2008, 22:10
انصاري در گفت و گو با فارس:
باشگاه استقلال تهران به دنبال جذب حامي مالي جديد است
خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره باشگاه استقلال تهران گفت: قرارداد بازار مبل ايران با باشگاه به اتمام رسيده و در نيم فصل دوم به دنبال جذب حامي مالي جديد هستيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] علي انصاري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: قرارداد بازار مبل ايران با استقلال تا پايان نيم فصل بود و اين حامي مالي مبلغ 500 ميليون تومان بابت اين قرارداد به باشگاه پرداخت كرد؛ اما امروز مطلع شدم در نيم فصل دوم قرارداد جديدي با باشگاه امضا نخواهد كرد.
وي افزود: باشگاه استقلال به دنبال جذب حامي مالي جديدي است. شركت هايي كه تمايل دارند به عنوان حامي مالي استقلال فعاليت كنند مي توانند از طريق باشگاه و شخص مدير عامل اقدام كنند.
انصاري در خصوص دليل ادامه عدم تمايل بازار مبل به امضاي قرارداد جديد، گفت: مهم ترين دليل آن بحث مالي است. پيشنهاد داديم؛ اما هيئت امناي آنها به دليل عدم بودجه كافي حاضر به پذيرفتن اين كار نشدند.
انصاري در خصوص حامي مالي آينده باشگاه عنوان كرد: ترجيح مي دهيم ابتدا با گزينه هاي ايراني به توافق برسيم، زيرا اين مسئله نشاندهنده توان ملي ما است؛ اما اگر خارجي هم باشد با حفظ ضوابط باشگاه، مانعي در اين زمينه وجود ندارد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
05-12-2008, 22:13
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه به شرح زیر است:
*البرز ورزشی
کلاغ پر پرسپولیس به مصطفوی رسید
شجاعی: نیکولیچ را استخدام می کنیم
بازگشت موحد به ایران
برد شاهنامه ای با آرش و سیاوش
*ایران ورزشی
قلعه نوعی: بعضی ها چشم دیدن موفقیت استقلال را ندارند
سعیدلو: به زودی به پرسپولیس بر می گردم
مهدوی کیا: شاید نیم فصل از اینتراخت جدا شدم
سازمان لیگ و دارایی شاکیان تازه پرسپولیس
عنایتی: از آمدن خارجی ها خوشحال می شویم
نصرتی: این شایعات کار دلال ها است
*خبرورزشی
یاوری: امیدوارم پیروانی از فردا موفق باشد!
پیروانی: از قضاوت افشاریان نمی ترسیم
قطبی: به زودی به استرالیا می روم
حجازی برای همیشه مشهد را ترک کرد
سعیدلو: به عنوان رئیس مجمع دوباره به پرسپولیس برمی گردم
کفاشیان: محرومیت خداداد نباید کم باشد
*پیروزی
مصطفوی: بدون توجه به شایعات کارم را می کنم
انصاری فرد: برای مدیران پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم
نیکبخت با ۶۹۹۱۶ رای، ششمین بازیکن محبوب جهان
انتقام از راه آهن بعد از ۷ ماه
سعیدلو: برای درست کردن اوضاع، به پرسپولیس بر می گردم
قظبی: پیروانی می تواند در پرسپولیس موفق باشد
*جهان فوتبال
هشدار ۵ گله استقلال
عنایتی از لیست النصر خارج و آبی پوش می شود
کفاشیان: خداداد باید تا اطلاع پانوی از حضور در میادین ورزشی محروم شود
پیروانی: بگذارید نیکبخت گل بزند!
پیام از لیگ برتر کنارکشید
عابدزاده: لازم باشد درون دروازه می ایستم
قطبی: سفرم به استرالیا برای دیدن"وربیک" است
*روز ورزش: چرا به مربیان مظلوم کشتی توهین می کنید؟
شعارهای تکراری رئیس فدراسیون کشتی تاریخ مصرف دارد
وعده های سرخرمن برای خرمن سوزی در کشتی
غلامرضا محمدی: کشتی تهی شده است!!
دلیریان: بنا آنها را دعوت نکرد
محمد بنا: زمان می برد تا من و دلیریان با اخلاق هم آشنا شویم
*ابرار ورزشی
استقلال به صدر نزدیک شد، پیام به انتها
کفاشیان: اگر رای خداداد نرم باشد، وارد عمل می شوم
پیروانی: احتمال نیمکت نشینی نیکبخت وجود دارد
قلعه نوعی: حجازی اطلاع ندارد، ابومسلم دنبال ماست
برهانی: به خاطر پنالتی ای که خراب کردم، خیلی ناراحتم
شکایت سازمان لیگ واداره مالیات از باشگاه پرسپولیس و افشین قطبی
*هدف
محمد بنا: برای سوریان برنامه ویژه ای دارم
گربه سیاهی که ۵ امتیاز به قهرمان ضرر زد
یاوری: پرسپولیس هم مثل رئال مادرید می بازد
جنگ بالا نشینان و جدال قعر نشینان در لیگ برتر فوتسال
شکست سایپا در امیدها پیروزی سالارشمیران در لیگ سه
*۹۰
ضعیف کشی به سبک استقلال
قلعه نوعی: به حرف های حجازی عادت دارم
کفاشیان: قول می دهم این بار"خرد جمعی" معیار انتخاب ما باشد!
حمایت از عزیزی کنایه به نیکبخت
پیروانی از جناب سرهنگ سردوشی می خواهد
نماینده هرتابرلین برای جباری آمده بود اما برهانی را دید!
بازیکن ابومسلم ورزشگاه را با wc اشتباه گرفت!
*گل
سعیدلو: بر میگردم
پیام زیر چشم و هم چشمی آرش و سیاوش له شد
شیرین کاری مهاجم آفریقایی ابومسلم پشت نیمکت
دایی عضو ثابت کمیته تیم های ملی
کفاشیان: قول می دهم اگر گفتند داخلی، خارجی نیاورم!
قلعه نوعی: واعظ پدر استقلال است!
استیلی: لقب سلطان و امپراتور را خرج هر کسی نکنید.

M_Abieteh
05-12-2008, 22:16
خلیلی: چرا استقلال؟ من عاشق پرسپولیسم.

«محسن خلیلی» آقای گل فصل هفتم لیگ برتر همچنان در کشور آلمان تحت درمان زانوی آسیب دیده خود است.
• برعکس هفته گذشته، هفته کم خبری را پشت سر گذاشتی؟
- خبر خاصی نبود که قابل بیان باشد. الحمدلله همه چیز به خوبی پیش می رود و مشکل زیادی ندارم.
• تمرینات چگونه است؟
- از هفته گذشته تمرینات سخت تر و فشرده تر را آغاز کرده ام و بیشتر کار دویدن در کنار زمین چمن را انجام می دهم. البته ۲ ، ۳ روزی است که آب وهوای کشور آلمان بارانی شده و به همین دلیل مجبور شدم تمریناتم را مجدداً به سالن انتقال دهم. در حال حاضر جدا از فیزیوتراپی،در زمان های کوتاه روی تردمیل می دوم و کارهای قدرتی و بدنسازی را به برنامه تمریناتم اضافه کرده ام. اگر خدا بخواهد به زودی دویدن روی چمن را آغاز می کنم تا ترسم بریزد. البته درد ندارم و پزشکان و جراح زانویم نیز از شرایطم کاملاً رضایت دارند اما به این علت که مدت هاست روی چمن ندویدم طبیعی است کمی ترس داشته باشم. در ضمن یک دستگاه بخارپز هم خریده ام که برنامه غذایی ام را نیز تغییر دهم. دیگر از خوردن غذاهای پرچرب و سرخ کردنی پرهیز می کنم و فقط غذاهای آب پز می خورم.
• قرار بود با تیم آیسبورگ آلمان تمرین کنی.
- بله، صحبت هایی هم انجام دادم که نتیجه آن مثبت بود و انشاءالله از همین روزها تمرینات میدانی ام را آغاز می کنم.
• تا آنجا که یادمان می آید رابطه ات با افشین قطبی در پرسپولیس بسیار خوب بود. در این مدت که از پرسپولیس جدا شده تماسی با وی نداشتی یا او با شما صحبتی نکرده است؟
- تماسی با یکدیگر نداشتیم اما باید بگویم آقای قطبی برای پرسپولیس کارهای بزرگی انجام داده و با آمدنش یک فرهنگ جدید را به ایران و فوتبال ایران وارد کرده است. قطبی فصل گذشته کمک های زیادی به من کرد که به این زودی ها فراموش نمی کنم اما حالا که رفتنش از پرسپولیس حتمی شده باید به افشین پیروانی اعتماد کرد. آقای پیروانی خودش از جنس پرسپولیس است و جدا از شخصیت بالایی که دارد فکر می کنم با توجه به شناخت کاملی که از تیم و شرایط آن دارد موفقیتش دور از دسترس نیست. هرچند من زیاد با ایشان همکاری نداشتم و غیر از اردوهای تیم ملی با آقای پیروانی زیاد کار نکردم اما به عنوان یک پرسپولیسی برایش آرزوی موفقیت می کنم.
• جدول لیگ برتر در هفته های پایانی نیم فصل نشان می دهد پرسپولیس نمی تواند قهرمان نیم فصل شود. در این مورد چه نظری داری؟
- ببینید قهرمانی نیم فصل نه در ایران بلکه در هیچ جای دنیا که فوتبال حرفه ای در آن برگزار می شود مهم نیست. حتی مردم دیگر یادشان نیست قهرمان نیم فصل در فصل پیش یا ۲ فصل پیش کدام تیم بوده اما اگر بپرسید قهرمان فصل های گذشته چه تیمی است هر کسی می تواند پاسختان را بدهد. وقت برای بالا آمدن پرسپولیس زیاد است و از حالا بسیار زود است که در مورد قهرمانی در پایان فصل قضاوت کنیم.
• شایعاتی مبنی بر مذاکره شما با استقلالی ها به گوش می رسد. آیا این شایعات صحت دارد؟
- متاسفم برای کسانی که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و برای رسیدن به اهدافشان با آبروی دیگران بازی می کنند. دیگر همه می دانند که من پرسپولیسی هستم و برای این تیم، یک فصل عاشقانه بازی کردم. حالا هم به دنبال بهبود وضعیت مصدومیتم هستم تا دوباره برگردم و با پیراهن این تیم گل بزنم. به راه انداختن چنین بازی های روانی بسیار مضحک و خنده دار است که من در آلمان تحت مداوا هستم و به عنوان مثال مربی تیم رقیب با من تماس بگیرد و بگوید برای فصل بعد به آنجا بروم. چنین اتفاقی حتی در سطح بازی های نوجوانان نیز رخ نمی دهد چه برسد به لیگ حرفه ای فوتبال!
• دیدار لژیونرهای ایرانی در فوتبال آلمان را از نزدیک می بینی؟
- خیلی دوست دارم به ورزشگاه بروم و بازی ها را ببینم اما متاسفانه ساعت انجام دیدارهای بوندس لیگا با ساعت تمرینات من تداخل دارد و نمی توانم برای دیدن بازی ها به استادیوم بروم. البته در روزهای ابتدایی حضورم در آلمان به دعوت مهدی مهدوی کیا به استادیوم رفتم و بازی ۲ تیم فرانکفورت و کارلسروهه را دیدم.دیدن آن استادیوم و امکانات آن تاثیر بسزایی روی من گذاشت. ورزشگاه های آلمان به هتل شبیه است تا یک استادیوم فوتبال!
• با مخارج سفرت چه می کنی؟
- واقعیت این است که قرار بود تمام مخارج سفر من به آلمان و جراحی، فیزیوتراپی و اقامتم توسط فدراسیون فوتبال تامین شود اما تا این لحظه که خبری نیست و مجبور شدم تمام مخارج را از جیب خودم بپردازم.
• با مسئولان فدراسیون تماس نگرفتی؟
- صحبت کردم اما به من گفتند در اولین فرصت جلسه ای در خصوص وضعیت من تشکیل خواهد شد و در مورد شرایطم تصمیم گیری می شود.
• باشگاه پرسپولیس در این قضیه دخیل نیست؟
- خیر چون من در بازی تیم ملی مقابل سوریه مصدوم شدم، نه تیم پرسپولیس. به همین دلیل مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند مخارج مرا از طریق فدراسیون بپردازند.

M_Abieteh
05-12-2008, 22:17
گزارش دردسرساز دکتر نوروزی

مردانی که به خاطر «بالا» ناراحت شدند
اغلب آگاهان امر بر این مساله تاکید دارند که گزارش دکتر نوروزی نقش بسیار موثری در عدم جذب فابیو بالا ایفا کرد و باعث شد استقلال از پرداخت یک رقم گزاف برای بازیکنی که سابقه ۲ مصدومیت طولانی را در کارنامه خود دارد معاف شود. البته در اینکه پزشک استقلال به وظیفه اخلاقی خود عمل کرد و تعهد کاری خود را نشان داد هیچ شکی وجود ندارد اما مساله مهم اینجاست که گزارش وی باعث خوشحالی همگان نیز نشده است. هرچند آقایانی که از آنها صحبت می کنیم در رسانه ها هیچ حرفی نزده و اتفاقاً مدعی هستند که خوب شد فابیو بالا با استقلال قرارداد نبست اما از شما چه پنهان از گوشه و کنار شنیده ایم این مساله برایشان گران تمام شده و اصلاً فکر نمی کردند ماجرا چنین پایانی داشته باشد.گفتنی است واعظی آشتیانی اعتقاد خاصی به دکتر نوروزی داشته و داستان فابیو بالا این مساله را ثابت کرد.

M_Abieteh
05-12-2008, 22:28
بازی با ابو یک شنبس یا دوشنبه>

unartig
05-12-2008, 22:32
هیچ کدوم بازی باابومسلم یکشنبه است .

Majid393
05-12-2008, 22:33
بازی با ابو یک شنبس یا دوشنبه>

منم همین سوال رو داشتم .....:دی

البته فک کنم یکشنبه باشه .....:20:

M_Abieteh
05-12-2008, 22:38
هیچ کدوم بازی باابومسلم یکشنبه است

اونی تو هم سوتی میدی چرا ؟

بازی با ابو یک شنبس یا دوشنبه؟

اولی رو بخون؟

M_Abieteh
05-12-2008, 22:50
پس پس فردا بازی داریم. ابومسلم رو میبریم خوب هم میبریم.

بعضی از طرفدارای تیمها هم با برد های خفیف دارن حال میکنن. در صورتی که ما دیگه برامون عادی شده این بردها. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif

Alireza Taji
05-12-2008, 23:19
این حجازی اومده برنامه چرت ورزش و مردم برید گوش کنید.
داره چرت میگه.

amir_sa
05-12-2008, 23:46
يكشنبه 17/9/87
استقلال تهران - ابومسلم خراسان، ساعت 14 ، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

آخرين بازي

amir_sa
05-12-2008, 23:47
عماد جون كارت رو راحت كردم ( خدايي حال ميكني من دوستتما !!! )

فقط پست هاي پيش بيني رو نمي دونستم

r4pbr4p
05-12-2008, 23:54
این حجازی اومده برنامه چرت ورزش و مردم برید گوش کنید.
داره چرت میگه.

چیزه غیر عادی نیست علیرضا!

alireza99.99
06-12-2008, 00:47
چون بازی توی مشهد احتمال داره مساوی بشه
من فکر کنم
استقلال 2 پیام 2

emad64
06-12-2008, 00:49
یکشنبه 87/9/17
ابومسلم مشهد - استقلال تهران، ساعت 14:00 ، مشهد

آخرین بازی :

استقلال 5 - 0 پیام

ابومسلم 2 - 2 ملوان

تا الآن 16 نفر بازی [ابومسلم مشهد - استقلال تهران] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 13482 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 13465 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 روز فرصت دارید..

mostafaeshghi
06-12-2008, 01:15
چون بازی توی مشهد احتمال داره مساوی بشه
من فکر کنم
استقلال 2 پیام 2

آقا جدید تو این تاپیک آمار سوتی بالا رفته !

عزیز جان استقلال که پیام را با 5 گل در هم کوبید !

این بازی استقلا و ابومسلم هست که باید پیش بینی کنید !:31:

Alireza Taji
06-12-2008, 01:39
انصارى كنار كشيد

استقلال دنبال اسپانسر جديد

على انصارى عضو هيات مديره استقلال خبر از جذب يك اسپانسر جديد ميدهد: «قرارداد بازار مبل ايران با استقلال تا پايان نيم فصل بود و اين حامى مالى مبلغ ۵۰۰ ميليون تومان بابت اين قرارداد به باشگاه پرداخت كرد اما امروز مطلع شدم در نيم فصل دوم قرارداد جديدى با باشگاه امضا نخواهد كرد. باشگاه استقلال به دنبال جذب حامى مالى جديدى است. شركت هايى كه تمايل دارند به عنوان حامى مالى استقلال فعاليت كنند ميتوانند از طريق باشگاه و شخص مدير عامل اقدام كنند. مهم ترين دليل عدم توافق دوباره مشكلات مالى است. ما به آنها پيشنهاد داديم اما هيات امناى آنها به دليل عدم بودجه كافى حاضر به پذيرفتن اين كار نشدند. ترجيح ميدهيم ابتدا با گزينههاى ايرانى به توافق برسيم زيرا اين مسأله نشاندهنده توان ملى ما است اما اگر خارجى هم باشد با حفظ ضوابط باشگاه، مانعى در اين زمينه وجود ندارد.»

Alireza Taji
06-12-2008, 01:44
واعظ آشتيانى: اگر با قلعهنويى اختلاف داشتم نابود ميشديم

موفقيت استقلال به هيچ كس تعلق ندارد

ايران ورزشى- واعظ آشتيانى پس از نايب قهرمانى استقلال در نيم فصل نخست مثل قلعهنويى تلاش همه اعضاى باشگاه را در اين موفقيت دخيل ميداند. واعظ در اين باره ميگويد: نميتوان موفقيت تيم را كسى به نام خودش بگذارد. بدون شك كادر مديريتى در اين موفقيت نقش داشته چراكه با برنامهريزى و نظارت بر چگونگى اجراى آن تأثير زيادى در موفقيت تيم داشته است اما موفقيت ما حاصل زحمات همه اعضاى استقلال بوده است و مخصوص به يك نفر نيست. تجربه نشان داده با تغيير مدير يك مجموعه افرادى هستند كه نتوانند يا نخواهند با مدير جديد كار كنند و حواشى براى تيم بوجود آورند اما در استقلال تغيير مديريت حواشى كه به نتايج تيم لطمه بزند به وجود نياورد. امروز مجموعه استقلال به يك خودباورى رسيده و اين خودباورى حاصل نتيجهگيريهاى مثبت در مسابقات بوده است . امروز بازيكنان تيم نيز به اين باور رسيدهاند كه ميتوانند حتى قهرمان ليگ برتر بشوند.
واعظ البته منكر تلاشهاى قلعهنويى نيست: امير قلعهنويى به عنوان سرمربى تيم استقلال نه تنها يك مربى مدبر و آگاه به متد روز دنيا است بلكه نقش يك مدير خوب را نيز در تيم ايفا كرد.
وقتى دو نفر اختلاف دارند مطمئناً نميتوانند با يكديگر كار كنند. بدون شك اختلاف دو نفر در تيم در كار آنها نيز تأثير ميگذارد و موفق نخواهند شد. چطور استقلال به زعم آنها كه بين ما اختلاف وجود دارد نتيجه ميگيرد اگر بين من و قلعه نويى اختلاف وجود داشت شك نكنيد كه تيم نتيجه نميگرفت اما مطمئن باشيد تا زمانى كه من و قلعه نويى در استقلال باشيم كسانى كه قصد حاشيه سازى در تيم را دارند موفق نميشوند. نميخواهم دوباره تأكيد كنم كه ما هيچ گونه اختلافى نداريم. تا به حال خدا خيلى به ما كمك كرده و همواره يارى رسان ما بوده است. با اين حال مجموعه مديريت بدون واسطه در ارتباط با بازيكنان بوده است و مشكلات آنها را بررسى كرده است. كسانى كه به دنبال حاشيه سازى در تيم استقلال هستند با اين اتحاد نميتوانند كارى از پيش ببرن

Alireza Taji
06-12-2008, 02:28
بعد از تمرين صبحگاهي
كاروان استقلال تهران فردا به مشهد مي رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران عصر روز آينده به مشهد سفر مي كند تا در هفته هجدهم ليگ برتر به مصاف ابومسلم برود.
به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 10 صبح روز آينده در ورزشگاه دستگردي تمرين مي كنند.
اعضاي اين تيم بعد از تمرين راهي هتل المپيك مي شوند و پس از صرف ناهار به فرودگاه مي روند تا به مشهد سفر كنند.
استقلال در هفته هجدهم ليگ برتر كه نخستين ديدار از دور برگشت است، ميهمان ابومسلم مشهد خواهد بود.
تعطيلات نيم فصل ليگ برتر به دليل برنامه هاي تيم ملي، 2 هفته بعد از بازي‌هاي دور برگشت آغاز مي‌شود.
استقلال هم اكنون در مكان دوم جدول قرار دارد و ابومسلم در مكان چهاردهم جاي گرفته است.

Alireza Taji
06-12-2008, 03:53
۷۰۰ هزار دلار بدهيد، پيراهن استقلال را ببريد

اين روزها مديران باشگاه استقلال بحث در مورد درآمدزايى از كنار ليگ قهرمانان آسيا را به صورت جدى دنبال مى كنند و احتمال دارد پس از بازگشت اميررضا واعظى آشتيانى به ايران، طى ۱۵ روز آينده تصميمات مهمى در اين مورد اتخاذ شود (واعظى آشتيانى براى نائل شدن به فيض زيارت عتبات عاليات راهى كربلا شده است.) در همين راستا پنجشنبه شب خبردار شديم استقلالى ها به هيچ عنوان نمى خواهند اين فرصت مطلوب را از كف داده و از درآمد تبليغاتى سرشار ليگ قهرمانان محروم شوند. به همين دليل مذاكراتشان را با شركت هايى كه قصد استفاده از پيراهن اين تيم به عنوان فضاى تبليغاتى دارند را به طور جدى دنبال مى كنند. ظاهراً هم اكنون ۲ شركت براى اين امر مهم وارد عرصه شده اند و به زودى گفت و گو بر سر رقم مورد نظر آغاز مى شود. البته اين طور كه ما شنيده ايم يكى از شركت هاى فوق خارجى بوده و استقلالى ها در صورتى با آن براى ليگ قهرمانان قرارداد مى بندند كه بابت ۶ بازى مرحله گروهى مبلغ ۷۰۰ هزار دلار بپردازد.

Alireza Taji
06-12-2008, 03:55
هر ۱۲ گل در دوران مديريت جديد

برهانى بعد از رفتن فتح الله زاده گلزن شد

هر ۱۲ گلى كه آرش برهانى در نيم فصل اول ليگ زد بعد از جدايى فتح الله زاده به ثمر رسيد. گل هايى كه مسلماً باعث مى شود آرش به تيم ملى نزديك شود. جالب اينكه آرش مهاجم محبوب فتح الله زاده بود. اين مدير به خاطر گل نزدن هاى آرش در فصل گذشته انتقادات بسيارى را تحمل كرد اما او كه رفت ناگهان آرش گلزن و انگار تمام مشكلات روحى و فنى اش يكجا حل شد! به هر حال برهانى با ۱۲ گلى كه در ۱۷ بازى زده بيلان قابل قبولى دارد و يكى از آماده ترين مهاجمان فعلى ايران محسوب مى شود. او اگر پنالتى بازى با پيام را گل مى كرد ۱۳ گله مى شد اما به هر حال عملكرد آرش تا حد بسيار زيادى رضايت قلعه نويى را جلب كرده و اگر او همين روند را ادامه دهد، به طور حتم على دايى به تيم ملى دعوتش خواهد كرد. برهانى در چند ديدار نيم فصل هم نيمكت نشين بود و يا در نيمه دوم به ميدان رفت.

Alireza Taji
06-12-2008, 03:56
واكنش جديد بازيكنان استقلال؛

سهم ما را از پاداش هاى آسيايى اعلام كنيد!

كنفدراسيون فوتبال آسيا پاداش تيم هاى حاضر در ليگ قهرمانان را اعلام كرد و بر اين اساس ارقام قابل توجهى نصيب شركت كنندگان در آن مى شود.جدا از مبلغى كه به عنوان كمك هزينه قبل از شروع بازى ها در اختيار هر تيمى قرار مى گيرد، بابت هر پيروزى ۴۰ هزار دلار پرداخت شده و تساوى نيز پاداشى ۲۰ هزار دلارى را نصيب هر تيمى مى كند. علاوه بر آن صعود به مراحل بعدى طبق جدولى خاص مستوجب دريافت جوايز نقدى خواهد بود. البته اين خبر هفته گذشته در رسانه ها چاپ شده و دليلى براى تكرار آن وجود ندارد اما ظاهراً چاپ ارقام فوق باعث كنجكاوى چند بازيكن استقلال شده و آنها را بر آن داشته تا موضوع را به طور جدى دنبال كنند. اين طور كه به ما خبر رسيده روز پنجشنبه ۳ آبى پوش در خلال گفت و گو با همديگر به ماجراى پاداش ها اشاره كرده و اعتقاد داشتند بهتر است باشگاه براى جلوگيرى از بروز هر حاشيه اى، ميزان دقيق پاداش بازيكنان براى هر بازى آسيايى را هم مشخص كند تا بعد جنجالى به وجود نيايد.

Alireza Taji
06-12-2008, 03:59
«فابيو بالا» در برزيل با ۱۵۰ هزار دلار هم راضى شده بود اما ...

داستان «فابيو بالا» و حاشيه هاى مربوط به آن حتى با وجود رفتن وى از ايران نيز همچنان پا بر جا بوده و نكات جالب توجهى در اين مورد وجود دارد كه به مرور زمان افشا مى شود. البته بايد اين واقعيت را هم در نظر بگيريم كه با توجه به جنجالى كه بر سر جذب اين بازيكن به وجود آمده بود، كاملاً طبيعى است كه در برخى مواقع واقعيات با شايعات مخلوط شده و تميز دادن آنها از يكديگر تا حدى دشوار است اما قدر مسلم اين است كه اگر استقلال «بالا» را مى خريد نه تنها ريسك بزرگى مرتكب مى شد بلكه پول گزافى هم از حسابش خارج مى كرد زيرا اين بازيكن خواهان آن بود كه استقلال بابت يك نيم فصل ۲۵۰ هزار دلار به وى دستمزد بدهد (البته در ابتدا بحث بر سر ۳۰۰ هزار دلار بود.) در همين رابطه بد نيست بدانيد برخى اخبار غيررسمى اما به نوعى موثق حكايت از آن دارد كه فابيو بالا در برزيل حاضر بود با ۱۵۰ هزار دلار هم قرارداد ببندد زيرا بازيكن آزاد محسوب مى شد و عمل جراحى هايى كه روى پايش انجام داده بود نيز مزيد بر علت گشته بود تا تيم ها براى جذب او تمايل نشان ندهند اما به نظر مى رسد بعد از اينكه ديد استقلال چقدر براى خريد او پرشور و حرارت است و حتى مى خواهد اين بازيكن را بدون نشست فنى جذب كند، متوجه شد كه شرايط براى افزايش قيمت فراهم است و به همين دليل ۱۰۰ هزار دلار ناقابل بر قيمت قبلى خود افزود. البته با هوشيارى استقلالى ها تير اين برزيلى به سنگ خورد.

Alireza Taji
06-12-2008, 04:05
ركورد جالب خط حمله استقلال

خط حمله استقلال در ۸ بازى گذشته خود يك ركورد جالب به جاى گذاشته است. آبى پوشان در ۸ ديدار اخير خود ۲۴ گل به ثمر رسانده اند كه ميانگين گل زده آنها در هر بازى ۳ گل است. اين در حالى است كه ديگر تيم هاى ليگ برترى تاكنون چنين آمارى را نداشته اند. جدا از اين مسأله ،سياوش اكبرپور و آرش برهانى، زوج خط حمله استقلال در ۱۷ مسابقه اين تيم در ليگ برتر ۱۹ گل زده اند كه اين نيز در نوع خود آمارى قابل توجه است. گفتنى است، استقلال با ۳۷ گل زده عنوان بهترين خط حمله نيم فصل اول را به خود اختصاص داد.

تعجب قلعه نويى از بازى نكردن تقوى

امير قلعه نويى، سرمربى استقلال روز پنجشنبه و در هنگام بازى پرسپوليس و راه آهن از بازى نكردن احمد تقوى در تركيب راه آهن متعجب شد. شنيده هاى ما حاكى از آن است كه وى از مسئولين راه آهن نيز علت بازى نكردن تقوى را جويا شده است.

Alireza Taji
06-12-2008, 04:14
استقلالى ها به دنبال حريف تداركاتى

مسئولين تيم استقلال به دنبال اين هستند تا براى اين تيم در تعطيلات نيم فصل حريف تداركاتى پيدا نمايند. گفتنى است، استقلالى ها با چند تيم ليگ برترى و دسته اولى مذاكراتى را انجام داده اند اما هنوز نتيجه اى حاصل نشده است.

تماس واعظى آشتيانى با منصوريان

امير واعظى آشتيانى، مديرعامل باشگاه استقلال ديروز تماسى را با عليرضا منصوريان، رئيس آكادمى فوتبال اين باشگاه برقرار و ترازنامه مالى باشگاه استقلال براى تيم هاى پايه را به طور كامل براى وى تشريح كرد.

Alireza Taji
06-12-2008, 04:16
امير قلعه نويى به نيمكت نشينان اولتيماتوم داد

امير قلعه نويى، سرمربى استقلال ديروز با بازيكنان نيمكت نشين استقلال تماس گرفت و به آنها اولتيماتوم داد كه اگر در مورد نيمكت نشينى خود صحبت كنند و به نوعى اعتراض نمايند با جريمه سنگينى مواجه خواهند شد. گفتنى است، طى روزهاى اخير برخى از نيمكت نشينان استقلال اعتراض خود را به نيمكت نشينى در استقلال نشان داده بودند.

Alireza Taji
06-12-2008, 04:19
واكنش جديد بازيكنان استقلال؛

سهم ما را از پاداش هاى آسيايى اعلام كنيد!

كنفدراسيون فوتبال آسيا پاداش تيم هاى حاضر در ليگ قهرمانان را اعلام كرد و بر اين اساس ارقام قابل توجهى نصيب شركت كنندگان در آن مى شود.جدا از مبلغى كه به عنوان كمك هزينه قبل از شروع بازى ها در اختيار هر تيمى قرار مى گيرد، بابت هر پيروزى ۴۰ هزار دلار پرداخت شده و تساوى نيز پاداشى ۲۰ هزار دلارى را نصيب هر تيمى مى كند. علاوه بر آن صعود به مراحل بعدى طبق جدولى خاص مستوجب دريافت جوايز نقدى خواهد بود. البته اين خبر هفته گذشته در رسانه ها چاپ شده و دليلى براى تكرار آن وجود ندارد اما ظاهراً چاپ ارقام فوق باعث كنجكاوى چند بازيكن استقلال شده و آنها را بر آن داشته تا موضوع را به طور جدى دنبال كنند. اين طور كه به ما خبر رسيده روز پنجشنبه ۳ آبى پوش در خلال گفت و گو با همديگر به ماجراى پاداش ها اشاره كرده و اعتقاد داشتند بهتر است باشگاه براى جلوگيرى از بروز هر حاشيه اى، ميزان دقيق پاداش بازيكنان براى هر بازى آسيايى را هم مشخص كند تا بعد جنجالى به وجود نيايد.

خدا وکیلی این روزنامه های ایران چقدر چرت می نویسند!
روزنامه های ایران حالم را بهم می زنند.
حقشون هست هر بلایی بر سرشون بیاد.

bayern
06-12-2008, 10:15
در گفتگو با ایسکانیوز

اکبرپور: خدا خواست هتریک کنم!
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مهاجم تیم استقلال تهران درباره بازی در مقابل پیام گفت: بازی خوبی بود و خواست خدا در این بازی این بود که من بتوانم هتریک کنم.
سیاوش اکبرپور در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، خاطرنشان کرد: بازی خوبی بود و بازیکنان استقلال بسیار خوب بازی کردند ومن هم از موقعیت هایی که آنان برای من بوجود آوردند استفاده کردم.
وی ادامه داد: تیم پیام تیم بسیار خوبی است و آنان مشکلات زیادی را در باشگاه متحمل شده اند اما با این حال بازی خوبی را در مقابل ما انجام دادند و فوتبال را زیبا بازی کردند. آنان هم می توانستند دفاعی بازی کنند اما هیچگاه ضد فوتبال بازی نکردند.
وی در خصوص پنالتی دوم و گفتگو با برهانی برای زدن ضربه اضافه کرد: مهم نیست ضربه را چه کسی بزند مهم پیروزی استقلال است ضمن اینکه آرش دوست داشت پنالتی را که از دست داده بود جبران کند و من هم این اجازه را به او دادم.
اکبرپور با تاکید بر اینکه همیشه تابع تصمیمات کادر فنی است به ایسکانیوز گفت: به تصمیمات کادر فنی احترام می گذارم و این حق آنها است که برای ایجاد موقعیت بیشتر دست به تعویض بزنند به هر حال نظر قلعه نویی در مقطعی تعویض من بود و هیچ اعتراضی به او ندارم.
وی در پایان ادامه داد: من هر چه دارم از هواداران استقلال دارم و برای رسیدن به قهرمانی تمام تلاشم را برای تیم استقلال انجام می دهم.

bayern
06-12-2008, 10:19
پرونده انضباطى براى بازيكنان استقلال
مذاكره مستقيم يا تخلف، يعنى ثبت در پرونده!
شرايط مديريتى فعلى باشگاه استقلال شايد تا حد بسيارى براى مربيان و بازيكنان اين تيم عجيب و تازه باشد چرا كه اميررضا واعظى آشتيانى شديداً به نظم و كارهاى تيمى معتقد است. مسأله اى كه طى چند سال اخير كمتر در باشگاه استقلال سابقه داشته است. برخى اختلافات هم كه طى چند هفته اخير ميان او و قلعه نويى پيش آمده به همين دليل بوده و با وجود حمايت هاى رسانه اى كه سرمربى و مديرعامل استقلال از يكديگر داشته اند، اخبار موثق حكايت از آن دارد كه صميمت چندانى در روابط آنها وجود ندارد. اين سختگيرى واعظى آشتيانى فقط شامل سرمربى نيست و شديدتر از آن در مورد بازيكنان اجرا مى شود. يكى از اعضاى باشگاه استقلال در اين خصوص گفت: مديرعامل باشگاه براى تك تك بازيكنان پرونده اى جداگانه دارد كه همه اعمال و رفتار آنها در اين پرونده ها به ثبت مى رسد. چنانچه بازيكنى در زمين مسابقه يا تمرين، اعمالى نادرست و خارج از چهارچوب تعيين شده داشته باشد، بلافاصله در پرونده اش ثبت مى شود و در پايان فصل نيز كليه اين پرونده ها بررسى مى شود كه نتايج آن تأثير مستقيمى در سرنوشت بازيكن دارد.وى افزود: به عنوان مثال مصاحبه هايى كه برخى از بازيكنان در خصوص جدايى خود در نيم فصل انجام داده يا عليه كادرفنى صحبت داشته اند، مستقيماً در پرونده آنها ثبت شده و حكم امتياز منفى را برايشان دارد.براساس شنيده ها، واعظى آشتيانى از برخى رفتارهاى تعدادى از بازيكنان خود مبنى بر مذاكره مستقيم با چند تيم ليگ برترى ناراحت است و احتمال دارد به همين بهانه تحت هيچ شرايطى رضايتنامه جدايى طلبان را صادر نكند. اين مقام مسئول در تأييد اين مسأله گفت: قبلاً هم به بازيكنان تأكيد كرده بوديم اگر كسى حرف يا درخواستى دارد، از مديرعامل بخواهد، نه اينكه خودش دست به كار شود يا در روزنامه ها خواسته اش را مطرح كند. واعظى آشتيانى وقتى از طريق نزديكانش متوجه شد يكى، دو بازيكن براى جدايى خود در نيم فصل همه چيز را بريده و دوخته اند، از دست آنها بشدت ناراحت شد زيرا بدون اطلاع او از سرمربى درخواست جدايى داشته و حتى با باشگاه مورد نظرشان نيز گفت وگو كرده اند!وى افزود: يكى ، دو نفر در استقلال چنين كارى انجام دادند اما براى آگاهى آنها و سايرين بايد بگويم شرايط فعلى استقلال چنين اجازه اى به كسى نمى دهد زيرا در صورت تكرار شدن اين موضوع نه تنها از رضايتنامه خبرى نيست، بلكه آن بازيكن بايد تا پايان فصل از روى نيمكت يا سكوها مسابقات تيمى را تماشا كند.شايد در گذشته چنين كارهايى انجام مى شد اما حالا شرايط فرق دارد و چنين اجازه اى به كسى داده نمى شود. اجازه جدايى فقط به بازيكنى داده مى شود كه اولاً كادر فنى او را نخواهد و بعد اينكه درخواست خود براى جدايى و تيم بعدى اش را به صورت كتبى در اختيار مديرعامل قرار دهد تا پس از بررسى تصميم نهايى گرفته شود.

bayern
06-12-2008, 10:20
آنقدرها هم نبايد غيبت جبارى را بزرگ كرد
ادموند اختر
۱- استقلال تيم بزرگى است و نبود مجتبى جبارى تأثير زيادى در بازى هاى اين تيم نخواهد داشت. تيم پرمهره اى مثل استقلال نبايد به يك بازيكن وابسته باشد. به نظر من مصدوميت جبارى آنقدرها هم نبايد بزرگ شود چرا كه بازيكنان ديگرى در استقلال حضور دارند و به خوبى مى توانند جاى جبارى را پر كنند تا تيم از اين بابت لطمه نبيند. جبارى بازيكن بزرگى است اما نبايد تا اين حد به مصدوميت و غيبت جبارى دامن زده شود.
۲- وقتى نقش مثبت يك بازيكن به چشم مى آيد كه كل تيم بد بازى كنند و مثلاً جبارى در زمين ستاره شود و همه كار انجام دهد اما اكنون همه نفرات استقلال خوب هستند پس نقش جبارى در تيم بزرگ استقلال به چشم نخواهد آمد.
۳- جبارى هم روز بد داشته اما به چشم نيامده ، علت آن هم بازى خوب تيم است. استقلال خوب بازى كرده و اين موضوع سبب شده تا بازى نه چندان مطلوب جبارى به چشم نيايد و همگان از تيم تعريف و تمجيد كنند. با اين توصيف غيبت جبارى مشكلى براى استقلال به وجود نخواهد آورد و اين تيم با قدرت به كار خود ادامه خواهد داد.
۴- پس از مصدوميت جبارى خيلى ها به اين مسأله دامن زده اند. حرف من اين است كه مگر استقلال بازيكن ديگرى ندارد؟ برعكس اين تيم هافبك هاى بزرگى هم دارد. اكبرى، جان واريو، پولادى، مجيدى و... همگى بازيكنانى هستند كه مى توانند جاى خالى جبارى را پر كنند و در ميانه ميدان خودنمايى كنند.
۵- در اين ۱۶ هفته اى كه از ليگ سپرى شده استقلال تيمى فوق العاده نشان داده است. آنها در بعضى بازى ها فراتر از انتظار بوده اند و در كل قدرت بالايى دارند. معتقدم اين تيم مى تواند در اين فصل به عنوان قهرمانى دست يابد. البته براى دستيابى به اين عنوان چند شرط هم لازم است كه استقلالى ها بايد به آنها دقت كنند و مهمترين آنها دور شدن از حاشيه هاست. بحث بعدى كم كارى نكردن بازيكن است خدا را شكر بازيكنان در سطح خوبى هستند و مى توانند تيم را قهرمان كنند.

bayern
06-12-2008, 10:21
جاى جبارى در تركيب استقلال خالى است
سيروس دين محمدى
۱- مجتبى جبارى هافبك فوق العاده اى است. او هوش بالايى دارد و همواره نقش قابل توجهى در بازى هاى استقلال داشته است. با اين حال مجتبى جبارى بازيكنى درگيرشونده نيست. استقلال به هافبكى نياز دارد كه در ميانه ميدان توپ گيرى كند و تيمش را در موقعيت گل قرار دهد، در حالى كه جبارى توپ گير خوبى نيست.
۲- هافبك هاى بسيار خوبى در استقلال حضور دارند كه اگر بهتر از جبارى نباشند در حد و اندازه هاى مجتبى هستند. هافبك هاى استقلال از نظر فنى تفاوت چندانى با هم ندارند و سايرين مى توانند جاى خالى جبارى را پر كنند. معتقدم با چند جلسه تمرين بيشتر هماهنگى لازم بين هافبك هاى استقلال به وجود خواهد آمد و آنها مى توانند كارى را انجام دهند كه نقش مجتبى جبارى به چشم نيايد.
۳- جان واريو بهترين گزينه براى سپردن نقش جبارى در استقلال است. اين هافبك خارجى به خوبى در استقلال جا افتاده و هر وقت اراده كند تيم را در حالت حمله قرار مى دهد. او با شرايط استقلال به خوبى آشنا شده و درك كرده كه در چه تيم بزرگى بازى مى كند.
۴- استقلال فعلى لياقت قهرمان شدن را داراست. اين تيم يك حسن بسيار خوب دارد و آن هم اين است كه در نيمه دوم هر بازى بسيار خوب ظاهر مى شود و ميل به پيروزى دارد. معتقدم اگر آنها همين روند را ادامه دهند به راحتى عنوان قهرمانى در اين فصل را كسب مى كنند و قدرت واقعى استقلال را به رخ مى كشند. اين تيم پتانسيل درخشيدن در ليگ قهرمانان را هم دارد. آنها مى توانند نام فوتبال ايران را بار ديگر در آسيا بر سر زبان ها بيندازند.
۵- اميدوارم مجتبى جبارى هر چه زودتر به تركيب استقلال بازگردد چرا كه اگر نقش او در بازى هاى استقلال به چشم نيايد اما جايش در تركيب خالى است.

bayern
06-12-2008, 10:23
تماس واعظى آشتيانى با منصوريان
امير واعظى آشتيانى، مديرعامل باشگاه استقلال ديروز تماسى را با عليرضا منصوريان، رئيس آكادمى فوتبال اين باشگاه برقرار و ترازنامه مالى باشگاه استقلال براى تيم هاى پايه را به طور كامل براى وى تشريح كرد.

bayern
06-12-2008, 10:24
ركورد جالب خط حمله استقلال
خط حمله استقلال در ۸ بازى گذشته خود يك ركورد جالب به جاى گذاشته است. آبى پوشان در ۸ ديدار اخير خود ۲۴ گل به ثمر رسانده اند كه ميانگين گل زده آنها در هر بازى ۳ گل است. اين در حالى است كه ديگر تيم هاى ليگ برترى تاكنون چنين آمارى را نداشته اند. جدا از اين مسأله ،سياوش اكبرپور و آرش برهانى، زوج خط حمله استقلال در ۱۷ مسابقه اين تيم در ليگ برتر ۱۹ گل زده اند كه اين نيز در نوع خود آمارى قابل توجه است. گفتنى است، استقلال با ۳۷ گل زده عنوان بهترين خط حمله نيم فصل اول را به خود اختصاص داد.

bayern
06-12-2008, 10:25
بودجه ۳۰۰ ميليونى براى تيم هاى پايه استقلال
اميررضا واعظى آشتيانى، مديرعامل استقلال ديروز بودجه اى به ارزش ۳۰۰ ميليون را براى تيم هاى پايه اين باشگاه اختصاص داد. اين بودجه ظرف چند روز آينده در اختيار عليرضا منصوريان قرار خواهد گرفت تا وى نيز با برنامه ريزى مناسب آن را در اختيار مسئولين تيم هاى پايه قرار دهد.

bayern
06-12-2008, 10:25
ناصر حجازى: روى نيمكت ابومسلم نمى نشينم

ناصر حجازى در گفت و گويى اظهار داشت: فعلاً سرمربى ابومسلم نيستم اما در خصوص سمتم در باشگاه در جلسه اى با مديران باشگاه در اين خصوص تصميم گيرى خواهد شد. وى در خصوص بازى تيم هاى ابومسلم و استقلال گفت: ۳ هفته در كنار تيم بوده ام اما روى نيمكت ننشسته ام و در اين بازى هم روى نيمكت نمى نشينم اما احتمال دارد در اين بازى به ورزشگاه بيايم كه در اين صورت در جايگاه خواهم نشست. حجازى تاكيد كرد: به دليل گرفتارى هايى كه داشتم از جمله اين كه از ۳ روز ديگر بايد در كلاس مربيگرى درجه a كه در تهران برگزار مى شود شركت كنم و همچنين همكارى كه با شبكه تلويزيونى دبى اسپورت دارم احساس كردم كه با اين وضع تمركز كافى روى تيم را نخواهم داشتم و نمى توانم وقت كافى براى تيم بگذارم، تصميم گرفتم كه فعلا سرمربى تيم ابومسلم نباشم و امير حسين پيروانى را براى اين كار انتخاب كرديم كه به صورت تمام وقت بالاى سر تيم باشد تا بعدا شرايط كارى را بررسى كنيم. وى در خصوص شرايط تيم ابومسلم در آستانه ديدار اين تيم مقابل استقلال تهران گفت: تيم در شرايط خوبى است و در چند بازى اخير با بدشانسى نتوانست پيروز شود اما بازى هاى خوبى را انجام داد. حجازى با تمجيد از شرايط تيم استقلال گفت: تيم استقلال نفرات بسيار خوبى دارد كه با اين نفرات مى تواند ۲ تيم آماده در ليگ برتر داشته باشد به نحوى كه نيمكت نشينان تيم استقلال به اندازه يك تيم خوب ليگ برترى هستند. ناصر حجازى با انتقاد از زمان برگزارى كلاس مربيگرى درجه a توسط فدراسيون فوتبال گفت: زمان برگزارى اين كلاس به هيچ عنوان مناسب نيست به خصوص كه مربيان تيم هاى شهرستانى بايد به مدت ۱۰ روز تيم هاى خود را رها كنند و به تهران بروند.

bayern
06-12-2008, 10:26
قلعه نويى تكذيب مى كند اما...
بوى مربى خارجى مى آيد
حدوداً ۲۰ روز قبل بود كه امير قلعه نويى در پاسخ به ادعاى يكى از مديران ارشد باشگاه استقلال مبنى بر لزوم تقويت كادرفنى اين تيم گفت: «تا وقتى من هستم كادر مربيان استقلال نيازى به تقويت ندارد.»اين حرف اگرچه باعث تنش در آن زمان شد اما به مرور زمان داستان به فراموشى سپرده شد و ديگر هيچ كس مسأله را به صورت جدى پيگيرى نكرد اما...هرچند به احتمال زياد امير قلعه نويى قاطعانه خبر فوق را تكذيب مى كند اما شنيده هاى ما از اطراف باشگاه استقلال حاكى از آن است كه احتمال دارد داستان سال ۱۳۸۵ تكرار شده و قبل از آغاز ليگ قهرمانان آسيا مقدمات حضور يك تمرين دهنده خارجى در جمع آبى پوشان فراموش شود تا قلعه نويى تمركز بالاترى بر روى مسائل تاكتيكى پيدا كند و در تمرينات وقت بيشترى براى طراحى نقشه هاى جديد داشته باشد.

bayern
06-12-2008, 10:27
مدير عامل در عراق، رفقاى اميرخان در مشهد!
مديرعامل باشگاه استقلال در حالى براى زيارت عازم عراق شده كه اين تيم در هفته جارى جدال مهم و خبرسازى مقابل ابومسلم پيش رو دارد. اين بازى با توجه به احتمال حضور ناصر حجازى در اردوگاه حريف براى آبى پوشان اهميتى مضاعف داشته اما جنبه زيارتى بودن سفر به مشهد مقدس نيز مزيد بر علت شده تا جمع مدعيان و هواخواهان پرواز زياد شود. در همين رابطه شنيديم كه جمعى از رفقاى امير قلعه نويى هم به سوى مشهد پرواز مى كنند و حتى شايد پرواز بعضى از آنها با استقلالى ها هم همزمان باشد. به اين ترتيب جمع رفقاى اميرخان در مشهد جمع مى شود.گفتنى است حدوداً ۲ ماه قبل شايعه شد كه واعظى آشتيانى از حضور رفقاى امير قلعه نويى در هتل محل اقامت استقلال بشدت انتقاد كرده است و البته اين خبر از سوى استقلالى ها تكذيب شد اما بعد از آن دوستان قلعه نويى حضور كمرنگ ترى در هتل استقلال دارند.

bayern
06-12-2008, 10:32
الشباب به دنبال برهانى؟
هفته گذشته نوشتيم كه گلزنى هاى مداوم آرش برهانى باعث شده واسطه هاى تيم هاى عربى به دنبال جذب وى باشند. ظاهراً اين مسأله با تداوم عملكرد مطلوب برهانى حالت جدى ترى به خود گرفته و بعيد نيست اين بازيكن با ارئه يك پيشنهاد خوب از سوى اماراتى ها وسوسه شود. در همين ارتباط ظهر پنجشنبه يكى از ايرانيان فوتبالدوست مقيم امارات كه اتفاقاً رابطه خوبى هم با برخى باشگاه ها و خبرنگاران اين كشور دارد، خبر مهمى را در اختيارمان گذاشت كه به نوعى تأييد كننده خبر قبلى «ابرار ورزشى» بود. بر اساس اطلاعاتى كه اين متخصص به ما داد، مسئولان باشگاه الشباب امارات به دنبال تقويت خط حمله خود در ليگ حرفه اى اين كشور هستند اما جست وجوى آنها براى جذب يك فوروارد اروپايى و آمريكايى به جايى نرسيده است و به همين خاطر نگاهشان را معطوف به ليگ ايران كرده و اتفاقاً چشمشان آرش برهانى را گرفته است. به همين دليل نوار چند بازى آخر استقلال را در اختيار سرمربى تيم خود قرار داده اند تا در صورت تأييد نهايى وى، زمينه را براى آغاز مذاكرات به صورت جدى فراهم كنند. حتى احتمال دارد مديران الشباب نماينده خود را براى پيگيرى مسأله به تهران بفرستند تا پاى ميز مذاكره با استقلالى ها بنشيند.گفتنى است برهانى اوايل هفته جارى مدعى شده بود تا پايان مرحله گروهى ليگ قهرمانان آسيا راهى هيچ تيمى نمى شود و مى خواهد با درخشش در اين پيكارها مسافر اروپا گردد.

bayern
06-12-2008, 10:33
قربانى پيراهن هاشمى نسب را پس داد!

بعد از سوت پايان بازى پيروز قربانى و مهدى هاشمى نسب كاپيتان هاى ۲ تيم استقلال و پيام پيراهن هاى خود را به يادگار با هم عوض كردند. جالب اينكه بعد از گذشت ۱۰ دقيقه هاشمى نسب با حضور در رختكن استقلال از قربانى خواست پيراهن را به او پس بدهد گويا در پيام بازيكنان ، هر ۵ بازى يك پيراهن جديد مى گيرند و كاپيتان پيام مجبور بود در بازى بعدى هم اين پيراهن را بپوشد.

bayern
06-12-2008, 10:33
استقلال پس از ۲ جلسه تمرين به مصاف مشهدى ها مى رود
اعضاى تيم فوتبال استقلال تهران تنها با ۲ جلسه تمرين آماده سفر به مشهد و ديدار با ابومسلم مى شوند. آخرين تمرين استقلال پيش از سفر به مشهد روز گذشته در ورزشگاه دستگردى تهران برگزار مى شود تا تيم آماده بازى با ابومسلم مشهد شود. فشردگى بازيهاى ليگ برتر سبب شده كه آبى پوشان پس از بازى با پيام تنها با ۲ جلسه تمرين راهى مشهد شوند.استقلالى ها فردا با ۱۸ بازيكن به مشهد مى روند و عصر امروز هم يك جلسه تمرين در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار مى كنند.تقابل استقلال و ابومسلم از آن جهت جذاب تر از ساير ديدارهاى هفته به نظر مى رسد كه هدايت تيم ابومسلم با ناصر حجازى سرمربى فصل گذشته استقلال تهران است.

bayern
06-12-2008, 10:34
هشدار امنيتى استقلالى ها:
جان واريو را از دسترس دلال ها دور كنيد!
اگر چه سياوش اكبرپور و آرش برهانى در جدال با پيام به معناى واقعى كلمه خوش درخشيدند اما نبايد فراموش كنيم كه يك بازيكن ديگر هم در پيروزى پرگل استقلال نقش مؤثرى ايفا كرد. او كسى نبود غير از فابيو جانواريو هافبك طراح آبى ها كه به خوبى براى مردان خط حمله خلق موقعيت مى كرد. البته جان و اريو چند هفته اى است كه در اوج قرار دارد و انصافاً يكى از مردان برتر استقلال در نيم فصل اول محسوب مى شود به همين خاطر استقلالى ها به نوعى نگران وضعيت وى هستند! اين طور كه ما مطلع شديم؛ مربيان استقلال به مديران باشگاه هشدار داده اند كه مراقب گفت و گوى واسطه ها با جان واريو باشند زيرا كافيست كه يك پيشنهاد وسوسه برانگيز به وى ارائه شود تا تمركز اين بازيكن برهم بخورد و يك مهره خوب در ليگ قهرمانان آسيا از دست برود! جالب اينجاست كه استقلالى ها از همين حالا به دنبال تمديد قرار داد جان واريو هستند تا در صورتى كه جدايى او قطعى شد حداقل از نظر مالى ضرر نكنند.

bayern
06-12-2008, 10:35
شايعه جالب در مورد مرد طلايى
سياوش تا سه شنبه در تركيب نبود!
بدون شك سياوش اكبرپور برترين فرد بازى استقلال - پيام بود زيرا به تنهايى ۳ بار تور دروازه حريف را لرزاند و بر روى يكى از گل هاى برهانى هم نقش مؤثرى ايفاء كرد تا نشان بدهد كه به روزهاى اوج خود بازگشته است. اگر چه امير قلعه نويى بعد از بازى لب به تحسين سياوش گشود و در گفت و گو با خبرنگاران عملكرد مهاجم خود را مورد ستايش قرار داد اما جالب است بدانيد كه در ارتباط با وى شايعه بسيار مهمى هم شنيده مى شود. اين طور كه ما مطلع شديم، كادر فنى قصد داشت سياوش را به واسطه حركتى كه در بازى با سايپا هنگام تعويض خود انجام داد تنبيه كند و وى را در جمع نفرات اصلى قرار ندهد. حتى عده اى مدعى اند كه اكبرپور تا ظهر روز سه شنبه (حدوداً ۲۴ ساعت قبل از شروع بازى) در تركيب اصلى نبود اما امير قلعه نويى در آخرين ساعات ترجيح داد، مسأله را تمام شده تلقى كرده و به اكبرپور بازى بدهد كه اتفاقاً با نتيجه بسيار خوبى هم توأم شد.

bayern
06-12-2008, 10:38
جريمه قلعه نويى امروز پرداخت مى شود
امير قلعه نويى سرمربى استقلال از سوى كميته انضباطى فدراسيون فوتبال به پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جريمه نقدى محكوم شد. طبق شنيده هاى ما قرار است امروز اين پول از سوى باشگاه استقلال به حساب اين كميته ريخته شود تا قلعه نويى بتواند اين تيم را در ديدار فردا مقابل ابومسلم در مشهد همراهى كند.گفتنى است اگر اين پول به حساب فدراسيون فوتبال ريخته نشود قلعه نويى نمى تواند در نيمكت آبى پوشان بنشيند.

bayern
06-12-2008, 10:39
واعظى آشتيانى: اگر با قلعه نويى مشكل داشتم تيم نتيجه نمى گرفت

اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل باشگاه استقلال كه تيمش توانست مكان دوم جدول را در پايان نيم فصل اول به خودش اختصاص دهد در خصوص نيم فصل اول و تغييرات مديريتى گفت: نيم فصل اول هيجانات خاصى داشت و ما شاهد جابه جايى هايى در صدر جدول بوديم و در عين حال بازى ها بسيار فشرده بودند اما با توجه به اين فشردگى ها تيم هاى شايسته در بالاى جدول قرار گرفتند. او دليل اصلى موفقيت استقلال در نيم فصل اول را همكارى كادر مديريتى دانست و گفت: كادر مديريتى بدون شك با برنامه ريزى و نظارت بر چگونگى اجراى آن تأثير زيادى در موفقيت تيم داشته اند اما موفقيت ما حاصل زحمات اعضاى استقلال بوده است، خوشبختانه تغيير مديريت در باشگاه استقلال حواشى اى كه به نتايج تيم لطمه بزند را به وجود نياورد.آشتيانى در خصوص كادرفنى استقلال هم گفت: امير قلعه نويى به عنوان سرمربى تيم استقلال نه تنها يك مربى مدبر و آگاه به متد روز دنياست بلكه نقش يك مدير خوب را نيز در تيم ايفا مى كند. او در خصوص برنامه ريزى براى نيم فصل دوم هم گفت: بدون شك براى نيم فصل دوم تدابيرى انديشيده شده است. بخشى از اين تدابير دست سرمربى است كه بايد براى ۳ جام معتبر برنامه ريزى كند و در كنار آن هم بايد يك برنامه ريزى براى مسائل غيرمترقبه هم در نظر گرفته شود اما با نگاه بلند مدت و تدبير خوب و ديدن زواياى مختلف مى توان حركتى بدون چالش داشته باشيم و در ۳ جام نيز موفق باشيم.آشتيانى در خصوص مسائل و مشكلات مالى هم گفت: مسائل مالى گريبانگير تمامى تيم هاست. جاى دارد از بازيكنان و كادر فنى كه با متانت با مشكلات مالى برخورد كرده اند تشكر كنم. باشگاه نسبت به امور مالى بى اهميت نبوده است و سعى كرديم تعهداتمان را به خوبى انجام دهيم.واعظى در خصوص فابيو بالا هم گفت: من به هيچ عنوان قصد دخالت در كار فنى را ندارم و عده اى سعى مى كنند با گفتن اين صحبت ها حواشى را به باشگاه راه دهند، كادر مديريتى در خصوص مسائل فنى هيچ اظهارنظرى نكرده است. واعظى در پايان هم تأكيد كرد: من و امير قلعه نويى هيچگونه اختلافى با يكديگر نداريم زيرا اگر غير از اين بود مطمئناً نمى توانستيم با يكديگر همكارى كنيم و اصلاً تيم نتيجه نمى گرفت.

bayern
06-12-2008, 10:39
مجيدى مقابل ابومسلم هم نيمكت نشين است

با وجود عملكرد قابل قبول فرهاد مجيدى در بازيهاى اخير استقلال ، اين بازيكن به احتمال بسيار در بازى با ابومسلم نيز نيمكت نشين خواهد بود. كاپيتان اول استقلال در بازيهايى كه به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان آمده عملكرد خوبى داشته اما با اين حال كادرفنى استقلال قصد دارد بازهم در صورت لزوم از مجيدى در نيمه دوم بازى با ابومسلم استفاده كند. به گفته يكى از مربيان استقلال تركيب اكبرپور و برهانى جواب داده و قلعه نويى قصد ندارد اين ارنج را به هم بريزد. لازم به ذكر است فرهاد مجيدى در تمرين روز پنجشنبه استقلال تهران نيز غيبت داشت.

bayern
06-12-2008, 10:41
اكبرپور چهارمين «هت تريكر» ليگ
سياوش اكبرپور مهاجم استقلال توانست در ديدار مقابل پيام مشهد به تنهايى ۳ گل به ثمر برساند و به قولى هت تريك كند. جالب اينكه اين بازيكن چهارمين «هت تريكر» ليگ در فصل جارى مى باشد. قبل از وى على كريمى مقابل ابومسلم، محمدرضا خلعتبرى مقابل سايپا و آرش برهانى مقابل پيكان هت تريك كننده هاى ليگ بوده اند.گفتنى است اگر برهانى پنالتى خود را هدر نمى داد مى توانست براى دومين بار در فصل جارى هت تريك كند.

bayern
06-12-2008, 10:42
آرش برهانى: با گلزنى هايم استقلال را قهرمان ليگ برتر مى كنم

آرش برهانى، مهاجم استقلال توانست در پايان نيم فصل اول رقابت هاى ليگ برتر به عنوان آقاى گلى ليگ دست پيدا كند. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• بازى با پيام چطور بود؟
- بازى خوبى بود. به پيامى ها تبريك مى گويم. آنها ضد فوتبال بازى نكردند. ما در نيمه اول كمى بد بازى كرديم اما با شروع نيمه دوم توانستيم از موقعيت هاى به دست آمده بهتر استفاده كنيم و برنده از زمين خارج شويم.
• فكر نمى كنيد پيام كمى ضعيف بود؟
- اصلاً، آنها چون در روزهاى گذشته بيشتر درگير مسائل مالى بودند تمركز لازم را نداشتند. به نظر من اگر مشكلات مالى پيام حل شود آنها يكى از بهترين تيم هاى ليگ خواهند شد.
• در مورد پنالتى اى كه از دست داديد صحبت كنيد؟
- به هر حال فكر مى كنم بد به توپ ضربه نزدم اما با بدشانسى به تير دروازه برخورد كرد.
• فكر مى كرديد دوباره پنالتى دوم را نيز قلعه نويى به شما بدهد؟
- فكر نمى كردم. از ايشان تشكر مى كنم كه در احياى دوباره من نقش عمده اى داشت.
• با ۱۲ گل آقاى گل نيم فصل شديد. چه نظرى داريد؟
- اول از تلاش ساير بچه ها كه كمك كردند من گلزنى كنم تشكر مى كنم بعد هم از زحمات آقاى مرفاوى كه هر روز بعد از تمرين با من تمرينات اختصاصى مى كرد.
• فكر مى كنيد بتوانيد اين روند را ادامه دهيد؟
- تمام سعى و تلاش من اين است كه بتوانم روند گلزنى هاى خود را ادامه دهم. مى خواهم با گل هايم استقلال را قهرمان ليگ برتر كنم.
• فكر مى كنيد به تيم ملى دعوت شويد؟
- اميدوارم، بستگى به نظر كادرفنى و شخص آقاى دايى دارد.
• بازى با ابومسلم را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- بازى در مشهد سخت است. اميدوارم بتوانيم ۳ امتياز را كسب كنيم.

bayern
06-12-2008, 10:51
رقابت من و قلعه‌نويي ديدني مي‌شود
فوتبال- گروه ورزشي:
«وقتي ابراهيم‌زاده را انتخاب كرديم عده‌اي گفتند كار ذوب‌آهن تمام است و او نمي‌تواند نتيجه بگيرد.

حالا در پايان نيم فصل خوشحالم كه بدون توجه به حاشيه‌ها، به منصور ابراهيم‌‌زاده اعتماد كرديم. چون او و تيمش واقعا استحقاق رسيدن به قهرماني را دارند.»

اين اظهارات سعيد آذري است. مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص قهرماني نيم‌فصل مي‌گويد: «بابت قهرماني نيم‌فصل فقط مي‌توانيم لبخند بزنيم اما از سويي بايد با احتياط بيشتري حركت كنيم چون در نيم‌فصل‌دوم بازي‌هاي ليگ به مراتب سخت‌تر خواهد شد.» وي نقش ابراهيم‌زاده را در قهرماني نيم‌فصل بزرگ مي‌داند و تصريح مي‌كند: «اعتماد ما به او بي‌دليل نبود. ذوب‌آهن واقعا مستحق قهرماني است.»

منصور ابراهيم‌زاده اما در گفت‌وگو با همشهري تاكيد مي‌كند كه در موفقيت ذوب‌آهن به تنهايي ايفاي نقش نكرده است.

* آقاي ابراهيم‌زاده، شما قهرمان نيم‌فصل رقابت‌هاي ليگ برتر شديد. نظرتان چيست؟

دو مسئله باعث شده كه نسبت به ذوب‌آهن دلگرم باشم. اول اينكه تيم ما در نيم‌فصل نخست امتيازات خوبي را ذخيره كرد و از اين گذشته معتقدم بازيكنان از انگيزه كافي براي كسب عنوان قهرماني برخوردارند.

* نيم‌فصل دوم كار سخت‌تري داريد. اينطور نيست؟

ما الان جايگاه خوبي داريم اما قهرماني نيم‌فصل تضمين كافي براي قهرماني پايان فصل به حساب نمي‌آيد. قهرمانان هميشه در نيم‌فصل دوم مشخص مي‌شوند اما معتقدم امتيازات خوب ما در نيم‌فصل باعث دلگرمي است.

* در ابتداي فصل عده‌اي اعتقاد داشتند شما در ذوب‌آهن نمي‌توانيد نتايج خوبي كسب كنيد؟

ديدگاه من در قبال انتقادها، رويارويي مستقيم نيست. من به انتقادها فكر مي‌كنم و بعد به دنبال راه‌حل مي‌گردم كه خودم را ثابت كنم.

* به رسانه‌ها؟

نه، اول بايد خودم را به خودم ثابت كنم. اين مسئله را به بازيكنانم ياد داده‌ام كه به دنبال ثابت‌كردن خودشان به ديگران نباشند.

* با اطمينان خاصي سخن مي‌گوييد.

چراكه نه. مجموعه ذوب‌آهن براي رسيدن به هدف خود تلاش مي‌كند. هميشه شرايط تعيين‌كننده است. اينجا شرايط خوبي وجود دارد. من تنها نيستم، حالا توپ قهرماني زير پاي ذوب‌آهن است.

* آقاي ابراهيم‌زاده، شما در تيم‌ملي به اندازه امروز جاه‌طلب نبوديد. قبول داريد؟

نه، اينطور نيست. جاه‌طلبي در كنار تلاش جواب مي‌دهد. هيچ‌وقت نخواسته‌ام در رسانه‌ها سروصدا راه بيندازم. من درون زمين جاه‌طلبم و آنجا حق خودم را از فوتبال مي‌گيرم. در ضمن اعتمادي كه مديران ذوب‌آهن به من داشته‌اند هميشه باعث اميدواري‌ام شده است.

* اگر در تيم‌ملي هم مثل ذوب‌آهن از شما حمايت مي‌شد، مي‌توانستيد به موفقيت برسيد؟

معتقدم كه مي‌توانستم. اگر به من اعتماد مي‌كردند در تيم‌ملي هم موفق مي‌شدم.

* حتي با همين امكانات محدود؟

بله، مي‌توانستم.

* قلعه‌نويي در برنامه نود گفت دستياران من حالا سرمربي چهار تيم اول ليگ هستند. نظرتان چيست؟

حق با اوست. ما كادر فني قدرتمندي بوديم.

* حتي قوي‌تر از كادرفني فعلي؟

قضاوت با افكار عمومي است. مردم بهتر داوري مي‌‌كنند.

* رقباي شما براي رسيدن به قهرماني ليگ چه تيم‌هايي هستند؟

استقلال، پرسپوليس، پيكان، سپاهان و مس.

* اما مي‌گويند رقابت شما با استقلال خواهد بود. نظرتان چيست؟

رقابت من با قلعه‌نويي ديدني مي‌شود. ما دوستان خوبي هستيم و در فوتبال جوانمردانه با يكديگر رقابت مي‌كنيم.

* ذوب‌آهن قهرمان خواهد شد؟

سخت است. قابل پيش‌بيني هم نيست. اما هدف‌گذاري ما جز قهرماني چيز ديگري نيست. من روياهايي دارم كه بايد براي رسيدن به آنها مبارزه كنم.

bayern
06-12-2008, 10:53
علیزاده تهدید به جدایی از استقلال کرد

علی علیزاده مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت چنانچه نیمکت نشینی وی ادامه یابد از این تیم جدا خواهد شد.
به گزارش شبکه خبر ، علیزاده که به خاطر پرتاب بلند اوت مشهور است اعلام کرد اگرچه یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد اما چنانچه مربیان و مسوولان این تیم اجازه دهند وی مایل است در نیم فصل از استقلال جدا شده و به تیم دیگری ملحق شود.

وی با اشاره به اینکه اعتراضی به عملکرد مربیان تیم نداشته و و به انتخاب آنها احترام می گذارد افزود : تیم با ترکیب فعلی خوب
نتیجه می گیرد و غیر منطقی است كه انتظار داشته باشیم كادرفنی به خاطر چند بازیكن نیمكت نشین دست به تغییر تركیب فعلی بزند اما شرایط حرفه ای ایجاب می کند من نیز به دنبال شرایطی برای بازی کردن باشم و به همین دلیل قصد دارم از این تیم جدا شوم.

علیزاده اضافه کرد : در حال حاضر چهار تیم لیگ برتری خواهان وی هستند

bayern
06-12-2008, 11:00
وقتي آقاي مجري همچنان حرف خودش را مي‌زند

جهانگير كوثري: با دعوت كردن بالا برنده شديم
---------------------------------------------

جهانگير كوثري يك چهره مشهور در ميان مجريان برنامه‌هاي ورزشي است ولي اين شهرت حداقل در بين نسل جديد كه گزارش‌هاي جذاب او در دهه 70 را به خاطر ندارند تبديل به محبوبيت نشده است. روند فوق‌العاده كند برنامه ورزش از نگاه دو و انتقاداتي كه نسبت به دعوت فابيو بالا و برنامه هفته گذشته او مطرح شد، كوثري را در موقعيت پاسخگويي قرار داد؛«مهم نبود كه فابيوبالا، به باشگاه استقلال مي‌پيوندد يا نه. من به عنوان تهيه كننده برنامه ورزش از نگاه دو، نبايد شكار به اين مناسبي را از دست مي‌دادم.»
او درحالي از تصميم خود دفاع مي‌كند كه حتي مربيان استقلال نيز نتوانستند مدارك قابل استنادي براي نشان دادن توانايي‌هاي بالا پيدا كنند و عذر او را خواستند ولي جهانگير كوثري كماكان روي حرف خودش است؛«فابيوبالا در باشگاه‌هاي بزرگي چون فلوميننزه و گرميو بازي كرده، او سوژه داغي بود كه به دست ما رسيد و با دعوت كردنش خيلي برنده شديم.»
مشخص نيست كوثري از كدام برنده شدن حرف مي‌زند؟
فابيوبالا به اعتقاد بسياري از نزديكان باشگاه شايستگي فني بسيار كمتري نسبت به مانور رسانه‌اي كه روي او شده بود داشت. اعطاي فرصت طولاني به سوژه‌اي به نام فابيوبالا در واقع محدود كردن زمان براي پرداختن به موضوعات بسيار مهم‌تري از رسانه‌ ملي بود هرچند كوثري طبق روال اخير خود كه سن و سال را براي نظردادن پيرامون يك برنامه ملاك مي‌داند همچنان از برنامه‌اش دفاع مي‌كند؛«تهيه كنندگان، موضوعات و ميهمانان برنامه را با توجه به سليقه و سياست كلي صدا و سيما انتخاب مي‌كنند ضمن آنكه به رعايت عدالت اعتقاد دارند.»

bayern
06-12-2008, 11:04
دست فابيو در جيبش بود، خوشم نيامد!

يكي از دلايل اصلي اينكه واعظ بالا را نخواست

امير رضا واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال تهران، ظهر روز چهارشنبه و چند ساعت پيش از آغاز بازي استقلال تهران و پيام خراسان همراه با مديرروابط عمومي‌اش به دفتر دنياي فوتبال آمد و حدود سه ساعت با چيا فوادي و علي عالي گفت‌وگو كرد. اين گفت‌وگوي جذاب سه ساعته را فردا در دنياي فوتبال بخوانيد. جدا از تمام مباحث مطرح شده در مصاحبه اعم از ماجراي آشتي‌كنان با فتح‌الله‌زاده و انداختن عكس دو نفره و انتشار آن در همه روزنامه‌ها، شايعات پيرامون اختلاف با قلعه‌نويي، جدايي اسپانسر استقلال، خصوصي‌ شدن باشگاه و خودكفايي و مباحث جذاب ديگر، از واعظ آشتياني درباره فابيو بالا و برنامه ورزش از نگاه دو هم پرسيديم. مديرعامل استقلال در مورد برنامه جهانگير كوثري حاضر نشد اظهارنظر مستقيم بكند. اما درباره اينكه چرا نگذاشت فابيو استقلالي شود به چند نكته مهم اشاره كرد. واعظ گفت علاوه بر اينكه فابيو بالا در تست پزشكي باشگاه رد شد، هر دو زانويش عمل شده بود و حتي زانويش تا زاويه‌اي خاص خم مي‌شد و معلوم بود كه قبلا از ناحيه هر دو زانو به شدت مصدوم شده است. اما نكته جالبي كه مديرعامل استقلال به آن اشاره كرد مربوط به اولين برخورد فابيوبالا با او بود:«در اولين برخورد كه فابيو را ديدم، دو دستش در جيبش بود و اصلا احترام را رعايت نكرد. او نشان داد يك بازيكن حرفه‌اي نيست و فهميدم كه به درد استقلال نمي‌خورد.» البته مديرعامل استقلال عقيده داشت كه شايد فابيو بالا به درد تيم‌هاي ديگر بخورد كما اينكه شايعه شده بود مسئولان پاس‌همدان به دنبال فابيو بالا هستند. اصرار ما هم براي اينكه آشتياني درباره برنامه هفته گذشته ويژه جهانگير كوثري كه به فابيو اختصاص داشت صحبت كند به جايي نرسيد.
واعظ آشتياني در طول مصاحبه سه ساعته با دنياي‌فوتبال آنقدر جدي بود كه حد و حصر نداشت. او حتي در صحنه‌هايي كه چيا فوادي و علي عالي مي‌خنديدند حتي يك لبخند هم نزد. جديت او در پاسخ دادن به سوالات بي‌نظير بود. مديرعامل استقلال در پاسخ به هر سوال با تامل و تعمق خاصي جواب مي‌داد و هيچ جمله‌ نسنجيده‌اي از او شنيده نشد.
كليت مصاحبه او روي اين نكته مهم مي‌چرخيد، مديريت در ورزش احتياج به لباس ورزشي ندارد و مديريت يك علم است و آنها كه تلاش دارند اين موضوع را نفي كنند، مي‌ترسند از ورزش براي هميشه كنار بروند. در كل پيشنهاد مي‌كنيم، ‌مصاحبه بلند دنياي‌فوتبال را با واعظ از دست ندهيد.

bayern
06-12-2008, 11:11
فصل اول ليگ برتر فوتبال
استقلال بهترين خط حمله و دفاع
جام جم آنلاين: نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال ايران در شرايطي با قهرماني تيم ذوب آهن به پايان رسيد كه علاوه بر اين تيم، تيم استقلال تهران آمار بسيار جالبي را بدست آورده است.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال استقلال تهران با 37 گل زده عنوان بهترين خط حمله ليگ برتر را به خود اختصاص داد و پس از اين تيم، تيم‌هاي پيكان قزوين با 33 و ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران با 31 گل بيشترين آمار گل زده را در نيم فصل نخست به خود اختصاص دادند.

بهترين خط دفاع نيز به تيم استقلال تهران اختصاص دارد. اين تيم با 18 گل خورده بهترين خط دفاعي ليگ برتر را بدست آورده، البته مقاومت شهيد سپاسي شيراز نيز در نيم فصل نخست تنها 18 گل دريافت كرده است. پس از اين دو تيم سپاهان اصفهان با 19 گل خورده و صباي قم و برق شيراز نيز با 20 گل خورده تيم هايي هستند كه كمترين گل خورده را در نيم فصل نخست داشتند.

بدين ترتيب تيم استقلال تهران با تفاضل گل 19+ بهترين عملكرد را در خط حمله ودفاع در نيم فصل نخست داشته است و نزديكترين تيم از نظر تفاضل گل به استقلال، تيم پيكان قزوين با تفاضل گل 10+ است.

تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران با كسب 9 پيروزي بيشترين برد را در نيم فصل نخست بدست آورده‌اند و پس از اين تيم، تيم‌هاي پيكان و پرسپوليس با هشت پيروزي آمار بيشترين برد را داشته‌اند.

اما، در بخش ضعيف‌ترين‌ها نيز تيم‌هاي سايپاي كرج، استقلال اهواز و پيام مشهد به ترتيب با 29 و 28 گل خورده ضعيف‌ترين خط دفاعي را داشته‌اند. ضمن آن كه ضعيف‌ترين تفاضل گل نيز به تيم‌هاي پيام مشهد با 12- و استقلال اهواز با 11- اختصاص داشته است.

بيشترين شكست در نيم فصل نخست نيز به دو تيم مشهدي پيام و ابومسلم اختصاص داشته است كه هر كدام 9 بار در برابر حريفان خود شكست خورده‌اند.

تيم‌هاي پيام و ابومسلم به ترتيب با سه و چهار پيروزي جزء تيم‌هايي هستند كه كمترين پيروزي در ليگ برتر را داشتند. ضمن آن كه تيم‌هاي ملوان و سايپاي كرج نيز تنها سه بار در ليگ برتر پيروز شده‌اند و تعداد پيروزي‌هاي استقلال اهواز و راه‌آهن شهرري نيز در نيم فصل نخست از عدد چهار فراتر نرفته است.

اما، ركورد كمترين باخت در نيم فصل نخست نيز در اختيار تيم صدرنشين است. تيم ذوب آهن تنها دو بار مقابل حريفان خود مغلوب شده است. پس از اين تيم تيم پيكان و صباي قم تنها تيم‌هاي ليگ برتري هستند كه سه شكست در كارنامه دارند.

بيشترين تساوي را در نيم فصل نخست تيم‌هاي ملوان انزلي و صباي قم بدست آورده‌اند. آ‌نها هر كدام با 9 تساوي ركورددار تساوي در نيم فصل نخست ليگ برتر هستند.

پرگل‌ترين بازي نيم فصل نخست در ديدار تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و سايپاي كرج رقم خورد كه در اين بازي تيم ذوب آهن با نتيجه‌ي شش بر سه تيم سايپا را شكست داد. پس از اين بازي‌هاي تيم استقلال تهران به ترتيب با مقاومت سپاسي ( پنج بر دو)، استقلال اهواز (شش بر صفر) و پيام مشهد (پنج بر صفر) پرگل ترين پيروزي‌هاي نيم فصل نخست بوده است.

در پايان نيم فصل نخست ليگ برتر فوتبال "آرش برهاني" از استقلال تهران با 12 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. "فريدون فضلي" از صباي قم با 11 گل در رده‌ي دوم جدول گلزنان قرار دارد. همچنين "عليرضا واحدي نيكبخت" از پرسپوليس، "فريد عابدي" از برق شيراز، "عماد رضا" از سپاهان اصفهان و "ايگور كاسترو" از تيم ذوب آهن اصفهان بازيكناني هستند كه با 9 گل در رده‌ي سوم جدول گلزنان ليگ برتر قرار گرفته‌اند.

در پايان رقابت‌هاي نيم فصل نخست تيم ذوب آهن اصفهان با كسب 9 پيروزي، 6 تساوي و 2 باخت و تفاضل 7+ با 33 امتياز در رده‌ي نخست ايستاد و تيم پيام مشهد با 3 پيروزي، 5 تساوي و 9 شكست و تفاضل 12- با 14 امتياز در رده‌ي هجدهم و قعر جدول رده‌بندي قرار گرفت.

bayern
06-12-2008, 11:13
نيم‌فصل استقلال با پاياني خوش
گروه ورزش: ايستادگي در مقابل خط حمله آتشين استقلال كار هر تيمي نيست، چه برسد به پيامي كه آمده بود تنها كيسه گل نشود كه البته چنين اتفاقي نيفتاد تا مهمان مشهدي با پذيرش 5 گل تهران را ترك كند.خط حمله‌اي كه با وجود آرش برهاني و سياوش اكبرپور هم سرعتي است و هم قدرتي و هر دفاعي را آسيب‌پذير مي‌سازد.

با اين تفسير فقط مانده‌ايم كه چرا امير قلعه‌نويي به دنبال جذب مهاجم ديگري است، چرا كه استقلال روي نيمكت هم فرهاد مجيدي را دارد و هم علي عليزاده و عليرضا عباسفرد را، كه هر زمان به بازي رفته‌اند، مثمرثمر واقع شده‌اند. در نظر بگيريد كه وقتي سرعت و تكنيك انفجاري آرش برهاني با حركت‌هاي سازنده و تكميلي سياوش اكبرپور همراه مي‌شود، امير قلعه‌نويي روي نيمكت احساس آرامش مي‌كند . استقلال هر چند ديروز براي زدن گل اول 39 دقيقه انتظار كشيد، اما در نهايت با 2 گل زيباي سياوش در دقايق 39 و 44 با آسودگي و آرامش لازم راهي رختكن شد تا حريف مشهدي خلع سلاح شده، ميدان را ترك كند.

اگرچه در نيمه دوم پيامي‌ها كه ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند، تا حدود زيادي جلو كشيدند تا بلكه بخت خود را براي فتح دروازه آبي‌ها بيازمايند، اما حضور يك دروازه‌بان آماده و خونسرد به نام طالب‌لو، نقطه اطمينان استقلالي‌ها بود تا حملات پراكنده پيام را با جايگيري‌هاي عالي خود دفع كند. طالب‌لو حتي آن‌قدر اطمينان خاطر داشت كه ضربه پنالتي مهدي هاشمي‌نسب، كاپيتان مشهدي‌ها را نيز بخوبي مهار كرد تا واقعا پنالتي زدن به او، دلهره‌آور و خوفناك باشد.

به هر حال وقتي حملات پيام از غناي لازم برخوردار نبود، استقلال دوباره به بازي هجومي خويش با عطش بيشتري ادامه داد تا در اين بين همكاري دوجانبه آرش و سياوش 3 گل ديگر را به اردوي آبي‌ها در آزادي تقديم كند. جدا از گل سوم سياوش اكبرپور در دقيقه 76، آرش برهاني وقتي يك ضربه پنالتي را در دقيقه 65 هدر داد، دو دقيقه بعد با مانوري عالي در قلب دفاع پيام، توپ را به زيبايي به كنج دروازه پيام دوخت تا دروازه‌بان حريف كه گول حركت فريبنده مهاجم ‌گريزپاي استقلال را خورده بود، تنها نظاره‌گر ضربه دقيق و فني آرش باشد كه تور دروازه‌اش را به لرزه درآورد. گلي كه حكم يازدهمين گل زده آرش را داشت تا او را با فريدون فضلي درصدر گلزن‌ها شريك كند، اما با اين گل نيز اشتهاي برهاني فروكش نكرد تا به دنبال خطاي مدافع حريف روي سياوش اكبرپور در دقيقه 84، او اين بار ضربه پنالتي را گل كرده و با 12 گل زده به تنهايي در صدر جدول گلزن‌ها جا خوش كند.

استقلال با اين پيروزي پرگل و زدن 37 گل زده، 18 گل خورده و 31 امتياز به رده دوم جدول رده‌بندي صعود كرد تا نيم‌فصل اول را با خاطراتي خوش به پايان ببرد. امروز اگر پيكان در قزوين مس كرمان را شكست ندهد، استقلال از رتبه دوم تكان نخواهد خورد تا تيمي كه توسط امير قلعه‌نويي خوب بسته شده، خواب‌هاي طلايي براي قهرماني در ليگ هشتم داشته باشد.

bayern
06-12-2008, 11:14
عکسهای بازی استقلال با پیام

bayern
06-12-2008, 11:15

bayern
06-12-2008, 11:16

bayern
06-12-2008, 11:17

bayern
06-12-2008, 11:17

bayern
06-12-2008, 11:19

bayern
06-12-2008, 11:19

bayern
06-12-2008, 11:20

bayern
06-12-2008, 11:22

bayern
06-12-2008, 11:23

bayern
06-12-2008, 11:24

bayern
06-12-2008, 11:24

bayern
06-12-2008, 11:27

bayern
06-12-2008, 11:40
قلعه‌نويي: واعظ پدر استقلال است

امير قلعه‌نويي پس از برتري پنج بر صفر تيمش در مقابل پيام اظهار كرد: خدا را شكر كه سه امتياز بازي را به دست آورديم كه بسيار براي ما مهم بود. ضمن آنكه پيام نيز با وجود مشكلاتي كه داشت فوتبال تميزي را ارايه داد و حتي در دقايقي بر روي دروازه استقلال مشكلاتي را ايجاد كرد، با اين حال بسيار خوشحالم كه تيم ما توانست سه امتياز بازي را به‌دست آورد، ضمن آنكه گل‌هاي بسياري را نيز به ثمر رسانديم اما آنچه كه براي من اهميت دارد سه امتياز بازي است و بعد تعداد گل‌ها.
قلعه‌نويي درباره‌ سياوش اكبرپور نيز گفت: اكبرپور در تمامي بازي‌ها براي استقلال خوب بازي مي‌كند اما در اين بازي به دليل آنكه گلزني كرد بيشتر به چشم آمد. وي درباره‌ جذب بازيكن خارجي نيز گفت: در هر صورت ما وضعيت فابيو را بررسي كرديم و در نهايت به دليل شرايط پزشكي تا اندازه‌اي از جذب او منصرف شديم.
سرمربي استقلال درباره‌ برخي اخبار پيرامون جدايي برخي بازيكنان از استقلال گفت: ما هيچ فهرست مازادي در تيم نداريم اما امكان دارد با استفاده از قانون جديدي كه سازمان ليگ در نظر گرفته و تيم‌هايي كه فهرست‌شان پر نشده مي‌توانند به تبادل بازيكن با باشگاه‌هاي ديگر بپردازند، در برخي پست‌ها بازيكنان‌مان را با باشگاه‌هاي ديگر مبادله كنيم و اينگونه نقاط ضعف خود را برطرف كنيم.
قلعه‌نويي در پاسخ به سوالي پيرامون اظهارات ناصر حجازي؛ كه مذاكره با عرفان اولروم مهاجم اين تيم را نوعي حاشيه‌سازي خوانده بود، نيز گفت: در همين هفته‌هاي اخير با هاشم بيگ‌زاده و فرهاد مجيدي از سوي باشگاه مس كرمان تماس گرفته شده يا آنكه با تقي‌پور از طرف باشگاه‌هاي ديگر تماس گرفتند. آيا ما بايد اين موضوعات را جو‌سازي بخوانيم، در هر صورت جويباري مذاكراتي را با قائم مقام باشگاه ابومسلم داشته اما هنوز نه بازيكناني كه از استقلال مي‌روند و نه بازيكناني كه به استقلال مي‌آيند مشخص نشده‌اند. در هر صورت من مي‌دانستم زماني كه استقلال خوب نتيجه بگيرد، چنين صحبت‌هايي بيان مي‌شود. من پس از سه، چهار سال حضور در استقلال به اين مسايل عادت كردم. سرمربي استقلال در پايان درباره‌ شايعه‌ اختلاف نظرش با مديرعامل استقلال به دليل حضور در رختكن در بين دو نيمه‌ يكي از بازي‌ها گفت: چنين چيزي صحت ندارد و آشتياني پدر خانواده استقلال است.

jamshidjap
06-12-2008, 12:28
استقلال 3 - 1 ابومسلم

mohsensoft
06-12-2008, 12:40
استقلال 2
ابومسلم 1

Alireza Taji
06-12-2008, 14:09
بایرن جان ممنون بابت خبرها

قربانى پيراهن هاشمى نسب را پس داد!

بعد از سوت پايان بازى پيروز قربانى و مهدى هاشمى نسب كاپيتان هاى ۲ تيم استقلال و پيام پيراهن هاى خود را به يادگار با هم عوض كردند. جالب اينكه بعد از گذشت ۱۰ دقيقه هاشمى نسب با حضور در رختكن استقلال از قربانى خواست پيراهن را به او پس بدهد گويا در پيام بازيكنان ، هر ۵ بازى يك پيراهن جديد مى گيرند و كاپيتان پيام مجبور بود در بازى بعدى هم اين پيراهن را بپوشد.

این هم از اون داستانها هست!
چقدر اینها بدبخت هستند.

Alireza Taji
06-12-2008, 14:09
استقلال تهران -3- -1- ابومسلم

Alireza Taji
06-12-2008, 14:18
پس از تمرين امروز
قلعه نويي: به حجازي تحت هر شرايطي احترام مي‌گذارم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: حجازي از پيشكسوتان بزرگ استقلال است و تحت هر شرايطي به او احترام مي‌گذارم.
به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از تمرين امروز صبح استقلال درباره تحليل خود از بازي هاي دور رفت و جايگاه ابتدايي استقلال در شروع فصل اظهار داشت: همين طور كه اكنون مي‌گويم شرايط استقلال خوب است؛ اما هنوز هم اين تيم را ايده آل خود نمي‌دانم و زماني اين اتفاق مي‌افتد كه در صدر جدول قرار گرفته و قهرمان باشيم.
وي افزود: سعي كرديم در نگرش بازيكنان تغيير ايجاد كنيم. فكر مي‌كرديم با قهرماني در جام حذفي اين اتفاق رخ مي‌دهد؛ اما وقتي وارد مسابقات ليگ برتر شديم اين پيش بيني ما درست از آب در نيامد و بازيكنان همچنان نگرش فصل گذشته را داشتند.
سرمربي آبي پوشان با بيان اينكه پرسپوليس با وجود قهرماني در فصل گذشته امسال دچار مشكل شده است، اضافه كرد: تيم سيزدهم جدول را در اختيار گرفته و با اين امكانات كه به گفته آقاي مصطفوي يك دهم امكانات تيم هاي ديگر نيست تيم همدلي را روانه مسابقات كرديم. گام به گام رو به پيشرفت هستيم تا با صلابت هميشگي استقلال در مسابقات حاضر شويم.
قلعه نويي در پاسخ به اين سوال كه چگونه در زمان قرار داشتن استقلال در رده 17 جدول روحيه خود را از دست نداده بود، گفت: اگر به مصاحبه هاي بعد از بازي با صبا دقت كرده باشيد، هميشه گفته بودم استقلال پتانسيل صدرنشيني را دارد و جايگاه اين تيم پائين جدول نيست. استقلال در حال حاضر يكي از تيم هاي خوب ليگ است، كما اينكه ما دو بازيكن اصلي خود را نيز در اختيار نداريم.
وي درباره بازي فردا مقابل ابومسلم عنوان كرد: اين تيم هميشه ابومسلم است. تيمي ريشه دار كه طرفداران خوبي دارد و امسال به لحاظ بازيكن دچار تغيير و تحول شده است. به آنها احترام مي‌گذاريم و معتقدم يكي از سخت ترين بازي ها را پيش رو داريم. بازيكنان را توجيه كردم كه ديگر حق اشتباه ندارند و بايد بازي هجومي را انجام دهند.
قلعه نويي درباره اينكه عده اي قصد دارند با طرح بعضي سوالات وي را مقابل ناصر حجازي قرار دهند، گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده؛ اما اگر بحث نقل و انتقالات است اين مسئله را مطرح مي‌كنم كه با توجه به قانون جديد سازمان ليگ بعضي از باشگاه ها براي به خدمت گرفتن بعضي از بازيكنان ما با من تماس گرفتند و ما هم همين طور. پس كسي نبايد از اين مسئله ناراحت شود چون قانوني مذاكره مي‌كنيم.
سرمربي استقلال ادامه داد: باز هم مي‌گويم حجازي از پيشكسوتان بزرگ استقلال است و زحمات زيادي براي اين تيم كشيده است. او چه در اين تيم باشد و چه نباشد جزو خانواده استقلال است و تحت هر شرايطي به وي احترام مي گذارم.
اين مربي در باره كادر فني جديد ابومسلم اظهار داشت: اين موضوع در حيطه من نيست و به مديريت باشگاه ابومسلم بستگي دارد؛ اما امير حسين پيرواني مربي خوبي است كه خود من قصد داشتم اول فصل او را به كادر خود اضافه كنم. او مي‌خواست روي نيمكت بنشيند و به همين دليل ما نتوانستيم با يكديگر همكاري كنيم.
قلعه نويي در جواب به اين پرسش كه قصد به خدمت گرفتن رضا عنايتي را دارند يا خير، گفت: من بايد با رضا صحبت كنم؛ اما او اگر تحت هر شرايطي تمايل به بازگشت داشته باشد او را مي‌خواهيم. باز هم تاكيد مي‌كنم در خطوط هافبك و فوروارد نياز به تقويت داريم.
مربي استقلال همچنين اضافه كرد: فهرست مازاد نداريم؛ اما اگر يكي مثل بيك زاده پيشنهادي داشته باشد به او مي‌گويم مذاكره كند.
سرمربي آبي پوشان در ادامه صحبت هاي خود در ارتباط با انتقادهايي كه به روزنامه هاي ورزشي مي‌شود، عنوان كرد: قلم يك مسئله ارزشي بوده و در قرآن هم از آن ياد شده است. وقتي خبرنگاري مطلبي مي‌نويسد 20 ميليون نفر آن را مي‌خوانند. يكي از اهداف رسانه ها رسالت قلم است. مطبوعات بايد اخبار را بهتر و بدون تنش منعكس كنند.
وي افزود: قبول دارم در مطبوعات امكانات كم و دستمزدها بسيار ناچيز است. مشكلات كاغذ هم وجود دارد؛ ولي اين مهم است كه آنها بستر سازي سالمي انجام دهند.
قلعه نويي در پاسخ به اين انتقاد كه چرا وي با حضور خبرنگاران همراه تيم به شهرستان ها يا خارج از ايران مخالف است، گفت: به عنوان مسئول كادر فني نام 31 نفر را به باشگاه تحويل مي‌دهم. مديريت در ساير موارد تصميم مي‌گيرد و بنده هيچ دخالتي در اين زمينه ندارم.

Alireza Taji
06-12-2008, 14:18
زدن 5 گل به خاطر قدرت استقلال بود نه ضعف پيام
بيگ زاده: تا پايان قراردادم با استقلال خواهم بود

هافبك تيم استقلال تهران با اشاره به ديدار تيمش برابر پيام خراسان گفت: با وجود اينكه بازي سختي را پشت سر گذاشتيم اما توانستيم با نهايت استفاده از موقعيت ها قدرت تيم خود را به حريف ديكته كنيم.
هاشم بيگ زاده در گفت و گو با ايلنا، افزود:‌ ضمن زدن گل هاي زياد توانستيم سه امتياز ديگر به جمع امتيازات خود اضافه و تا در رده دوم جدول بالا برويم. در اين بين وقتي خوشحالي هواداران كه به ورزشگاه آمده بودند را مي بينم خداي خود را شكر مي كنم.
وي ادامه داد:‌ من پس از مدت ها در تركيب اصلي قرار مي گرفتم. خوشبختانه تا حدود بسياري توانستم انتظارات كادر فني را برآورده كنم و بازي قابل قبولي را از خود به نمايش بگذارم. مي توانم بگويم از بازي خودم در اين مسابقه راضي هستم. اميدوارم در مسابقات آينده نيز فرصت بازي به من داده شود تا توانايي هايم را نشان دهم.
هافبك تيم استقلال تهران اضافه كرد: زدن پنج گل به تيم پيام نشان دهنده ضعف اين تيم نيست بلكه اين تيم استقلال بود كه با قدرت خود توانست به پنج گل دست يابد. بازيكنان با جان و دل يك بازي خيلي خوب برابر اين تيم انجام دادند. ضمن اينكه تيم پيام اگر ضعيف بود در رويارويي با ساير تيم هاي ليگ برتر هم پنج گل مي خورد،‌‏ پس نشان مي دهد تيم استقلال كه مدعي اول قهرماني است از چه قدرت بالايي برخوردار است.
بيگ زاده در مورد شايعات اخير مبني بر جدايي‌‏اش از تيم استقلال گفت: هيچ صحبتي در خصوص جدايي‌‏ام مطرح نيست،‌ من هم تا پايان قراردادم در استقلال خواهم ماند. چرا كه استقلال تيم بزرگي است و فقط همان طور كه گفتم اميدوارم با تلاش بيشتر بتوانم در ادامه مسابقات ليگ برتر حق خود را در اين تيم بگيرم.

Alireza Taji
06-12-2008, 14:19
قلعه نويى خواستار پاداش نايب قهرمانى نيم فصل شد

امير قلعه نويى سرمربى استقلال توانست تيمش را در پايان نيم فصل رقابت هاى ليگ برتر به مقام نايب قهرمانى برساند. طبق شنيده هاى ما سرمربى آبى پوشان طى تماسى از واعظى آشتيانى مديرعامل استقلال خواست پاداش نايب قهرمانى نيم فصل بازيكنان را پرداخت كند تا آنها با روحيه بيشترى در ادامه رقابت هاى ليگ برتر به مصاف حريفان خود بروند.

جريمه قلعه نويى امروز پرداخت مى شود

امير قلعه نويى سرمربى استقلال از سوى كميته انضباطى فدراسيون فوتبال به پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جريمه نقدى محكوم شد. طبق شنيده هاى ما قرار است امروز اين پول از سوى باشگاه استقلال به حساب اين كميته ريخته شود تا قلعه نويى بتواند اين تيم را در ديدار فردا مقابل ابومسلم در مشهد همراهى كند.گفتنى است اگر اين پول به حساب فدراسيون فوتبال ريخته نشود قلعه نويى نمى تواند در نيمكت آبى پوشان بنشيند.

Alireza Taji
06-12-2008, 14:21
در گفت و گو با فارس
پيرواني: قلعه‌نويي براي اجراي تاكتيك‌هاي مختلف دغدغه ندارد
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: قلعه نويي براي اجراي تاكتيك هاي مختلف دغدغه ندارد و ما هم به دنبال ارائه يك بازي قابل قبول هستيم.
اميرحسين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: ابتدا قرار بود ناصر حجازي سرمربي ابومسلم شود و از من خواست كه در كنارش باشم و من هم با كمال افتخار اين پيشنهاد را پذيرفتم تا در خدمتش باشم؛ اما در ادامه به دليل مشكلات شخصي و مشغله كاري از حضور در ابومسلم عذر خواهي كرد و من هم قصد جدايي از اين تيم را داشتم؛ اما حجازي مرا به عنوان سرمربي تيم به مسئولان باشگاه پيشنهاد داد.
وي افزود: گفتم فقط در صورتي اين سمت را مي پذيرم كه ايشان با باشگاه همكاري كند و به فعاليت خود ادامه دهد و قرار شد با ابومسلم همكاري داشته باشد؛ اما نه از نوع نزديك آن زيرا با شبكه دوبي اسپورت قرارداد همكاري دارد.
سرمربي تيم ابومسلم در خصوص سمت حجازي در باشگاه ابومسلم گفت: وي به عنوان استاد بنده در باشگاه حضور دارد و در تصميم گيري هاي كلان در حوزه فوتبال صاحب نظر است.
پيرواني در مورد اين كه حجازي در ديدار با استقلال در مشهد حاضر خواهد بود يا نه، گفت: اميدوارم ايشان را در ورزشگاه ببينم؛ اما اگر در اين ديدار هم به دليل مشغله كاري به مشهد نيامد، از مسابقه بعدي حتما در ورزشگاه حاضر خواهد بود.
سرمربي ابومسلم در مورد رويارويي با استقال تهران گفت: اين تيم بسيار پر مهره و خوب است و از سرمربي خوبي هم بهره مي برد كه دغدغه اي براي اجراي تاكتيك هاي مختلف ندارد، زيرا ابزار لازم را در اختيار دارد و اين تيم روند رو به رشدي داشته است و هم اكنون به در مكان دوم جدول قرار دارد؛ اما نبايد توانايي هاي ابومسلم را ناديده بگيريم.
وي ادامه داد:با راهنمايي هايي كه از حجازي مي گيرم، قول مي دهم ابومسلم روز يكشنبه فوتبالي در خور نام اين تيم ارائه دهد. از شكست قطعي هيچ حريفي حرف نمي زنم بلكه به دنبال ارائه يك فوتبال قابل قبول هستيم.

Alireza Taji
06-12-2008, 14:22
در گفت و گو با فارس
نوروزي: جباري از 10 روز ديگر عصا را كنار مي‌گذارد
خبرگزاري فارس: فيزيوتراپ تيم فوتبال استقلال گفت: مجتبي جباري مي‌تواند از 10 روز ديگر بدون عصا در تمرين شركت كند.
امين نوروزي در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره آخرين وضعيت مجتبي جباري اظهار داشت: او مشغول فيزيوتراپي است. فعلا با عصا حركت مي كند؛ اما از 10 روز ديگر مي تواند در زمين، تمرينات اختصاصي خود را شروع كند.
پيش از اين گفته شده بود اين بازيكن از هفته نوزدهم ليگ برتر مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
وي در مورد وضعيت اميد روانخواه عنوان كرد: اين بازيكن اكنون تمرين سبك را آغاز كرده و روند خوبي هم داشته است. او از يك ماه و 10 روز ديگر مي تواند در محل تمرين حاضر شود. البته با بازگشت به تمرين، بايد به صورت انفرادي كار كند.

M_Abieteh
06-12-2008, 14:24
علیزاده تهدید به جدایی از استقلال کرد

علی علیزاده مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت چنانچه نیمکت نشینی وی ادامه یابد از این تیم جدا خواهد شد.
به گزارش شبکه خبر ، علیزاده که به خاطر پرتاب بلند اوت مشهور است اعلام کرد اگرچه یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد اما چنانچه مربیان و مسوولان این تیم اجازه دهند وی مایل است در نیم فصل از استقلال جدا شده و به تیم دیگری ملحق شود.

وی با اشاره به اینکه اعتراضی به عملکرد مربیان تیم نداشته و و به انتخاب آنها احترام می گذارد افزود : تیم با ترکیب فعلی خوب
نتیجه می گیرد و غیر منطقی است كه انتظار داشته باشیم كادرفنی به خاطر چند بازیكن نیمكت نشین دست به تغییر تركیب فعلی بزند اما شرایط حرفه ای ایجاب می کند من نیز به دنبال شرایطی برای بازی کردن باشم و به همین دلیل قصد دارم از این تیم جدا شوم.

علیزاده اضافه کرد : در حال حاضر چهار تیم لیگ برتری خواهان وی هستند

برو به جهنم.... فکر کرده کیه.

ولی این شایعه ای بیش نیست.

M_Abieteh
06-12-2008, 14:28
الشباب به دنبال برهانى؟
هفته گذشته نوشتيم كه گلزنى هاى مداوم آرش برهانى باعث شده واسطه هاى تيم هاى عربى به دنبال جذب وى باشند. ظاهراً اين مسأله با تداوم عملكرد مطلوب برهانى حالت جدى ترى به خود گرفته و بعيد نيست اين بازيكن با ارئه يك پيشنهاد خوب از سوى اماراتى ها وسوسه شود. در همين ارتباط ظهر پنجشنبه يكى از ايرانيان فوتبالدوست مقيم امارات كه اتفاقاً رابطه خوبى هم با برخى باشگاه ها و خبرنگاران اين كشور دارد، خبر مهمى را در اختيارمان گذاشت كه به نوعى تأييد كننده خبر قبلى «ابرار ورزشى» بود. بر اساس اطلاعاتى كه اين متخصص به ما داد، مسئولان باشگاه الشباب امارات به دنبال تقويت خط حمله خود در ليگ حرفه اى اين كشور هستند اما جست وجوى آنها براى جذب يك فوروارد اروپايى و آمريكايى به جايى نرسيده است و به همين خاطر نگاهشان را معطوف به ليگ ايران كرده و اتفاقاً چشمشان آرش برهانى را گرفته است. به همين دليل نوار چند بازى آخر استقلال را در اختيار سرمربى تيم خود قرار داده اند تا در صورت تأييد نهايى وى، زمينه را براى آغاز مذاكرات به صورت جدى فراهم كنند. حتى احتمال دارد مديران الشباب نماينده خود را براى پيگيرى مسأله به تهران بفرستند تا پاى ميز مذاكره با استقلالى ها بنشيند.گفتنى است برهانى اوايل هفته جارى مدعى شده بود تا پايان مرحله گروهى ليگ قهرمانان آسيا راهى هيچ تيمى نمى شود و مى خواهد با درخشش در اين پيكارها مسافر اروپا گردد.

تازه اونی که می خواستیم شده.حالا بدیمش بره.

M_Abieteh
06-12-2008, 14:30
هشدار امنيتى استقلالى ها:
جان واريو را از دسترس دلال ها دور كنيد!
اگر چه سياوش اكبرپور و آرش برهانى در جدال با پيام به معناى واقعى كلمه خوش درخشيدند اما نبايد فراموش كنيم كه يك بازيكن ديگر هم در پيروزى پرگل استقلال نقش مؤثرى ايفا كرد. او كسى نبود غير از فابيو جانواريو هافبك طراح آبى ها كه به خوبى براى مردان خط حمله خلق موقعيت مى كرد. البته جان و اريو چند هفته اى است كه در اوج قرار دارد و انصافاً يكى از مردان برتر استقلال در نيم فصل اول محسوب مى شود به همين خاطر استقلالى ها به نوعى نگران وضعيت وى هستند! اين طور كه ما مطلع شديم؛ مربيان استقلال به مديران باشگاه هشدار داده اند كه مراقب گفت و گوى واسطه ها با جان واريو باشند زيرا كافيست كه يك پيشنهاد وسوسه برانگيز به وى ارائه شود تا تمركز اين بازيكن برهم بخورد و يك مهره خوب در ليگ قهرمانان آسيا از دست برود! جالب اينجاست كه استقلالى ها از همين حالا به دنبال تمديد قرار داد جان واريو هستند تا در صورتى كه جدايى او قطعى شد حداقل از نظر مالى ضرر نكنند.

برای فصل بعد هم باید باشه.حیف از دستش بدن.

M_Abieteh
06-12-2008, 14:31
محمد رضا و علیرضا ممنون بابت اخبار.

M_Abieteh
06-12-2008, 14:34
صبح امروز در ورزشگاه دستگردي برگزار شد
آخرين تمرين استقلال تهران پيش از رويارويي با ابومسلم مشهد

خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران صبح امروز با انجام آخرين تمرين، خود را براي بازي مقابل ابومسلم مشهد آماده كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم استقلال كه ساعت 15 عازم مشهد هستند، تمرين امروز خود را در نوبت صبح برگزار كردند.
تمرين از ساعت 10:30 آغاز شد و بازيكنان پس از گرم كردن زير نظر خداداد به تمرينات تاكتيكي پرداختند.
* خسرو حيدري با 10 دقيقه تاخير خود را به تمرين رساند.
* قبل از شروع تمرين امير قلعه نويي با بازيكنان در مورد بازي فردا مقابل ابومسلم به صحبت پرداخت.
* ميثم منيعي به دليل سرماخوردگي تنها غايب آبي پوشان بود.
*در اين جلسه تمريني هيچ تماشاگري حضور نداشت.
* امير واعظ آشتياني فردا به كربلا خواهد رفت و به همين دليل در اين سفر همراه آبي پوشان نخواهد بود. مديرعامل استقلال سه شنبه شب به تهران بازمي گردد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
06-12-2008, 14:34
پس از تمرين امروز
قلعه نويي: به حجازي تحت هر شرايطي احترام مي‌گذارم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: حجازي از پيشكسوتان بزرگ استقلال است و تحت هر شرايطي به او احترام مي‌گذارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از تمرين امروز صبح استقلال درباره تحليل خود از بازي هاي دور رفت و جايگاه ابتدايي استقلال در شروع فصل اظهار داشت: همين طور كه اكنون مي‌گويم شرايط استقلال خوب است؛ اما هنوز هم اين تيم را ايده آل خود نمي‌دانم و زماني اين اتفاق مي‌افتد كه در صدر جدول قرار گرفته و قهرمان باشيم.
وي افزود: سعي كرديم در نگرش بازيكنان تغيير ايجاد كنيم. فكر مي‌كرديم با قهرماني در جام حذفي اين اتفاق رخ مي‌دهد؛ اما وقتي وارد مسابقات ليگ برتر شديم اين پيش بيني ما درست از آب در نيامد و بازيكنان همچنان نگرش فصل گذشته را داشتند.
سرمربي آبي پوشان با بيان اينكه پرسپوليس با وجود قهرماني در فصل گذشته امسال دچار مشكل شده است، اضافه كرد: تيم سيزدهم جدول را در اختيار گرفته و با اين امكانات كه به گفته آقاي مصطفوي يك دهم امكانات تيم هاي ديگر نيست تيم همدلي را روانه مسابقات كرديم. گام به گام رو به پيشرفت هستيم تا با صلابت هميشگي استقلال در مسابقات حاضر شويم.
قلعه نويي در پاسخ به اين سوال كه چگونه در زمان قرار داشتن استقلال در رده 17 جدول روحيه خود را از دست نداده بود، گفت: اگر به مصاحبه هاي بعد از بازي با صبا دقت كرده باشيد، هميشه گفته بودم استقلال پتانسيل صدرنشيني را دارد و جايگاه اين تيم پائين جدول نيست. استقلال در حال حاضر يكي از تيم هاي خوب ليگ است، كما اينكه ما دو بازيكن اصلي خود را نيز در اختيار نداريم.
وي درباره بازي فردا مقابل ابومسلم عنوان كرد: اين تيم هميشه ابومسلم است. تيمي ريشه دار كه طرفداران خوبي دارد و امسال به لحاظ بازيكن دچار تغيير و تحول شده است. به آنها احترام مي‌گذاريم و معتقدم يكي از سخت ترين بازي ها را پيش رو داريم. بازيكنان را توجيه كردم كه ديگر حق اشتباه ندارند و بايد بازي هجومي را انجام دهند.
قلعه نويي درباره اينكه عده اي قصد دارند با طرح بعضي سوالات وي را مقابل ناصر حجازي قرار دهند، گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده؛ اما اگر بحث نقل و انتقالات است اين مسئله را مطرح مي‌كنم كه با توجه به قانون جديد سازمان ليگ بعضي از باشگاه ها براي به خدمت گرفتن بعضي از بازيكنان ما با من تماس گرفتند و ما هم همين طور. پس كسي نبايد از اين مسئله ناراحت شود چون قانوني مذاكره مي‌كنيم.
سرمربي استقلال ادامه داد: باز هم مي‌گويم حجازي از پيشكسوتان بزرگ استقلال است و زحمات زيادي براي اين تيم كشيده است. او چه در اين تيم باشد و چه نباشد جزو خانواده استقلال است و تحت هر شرايطي به وي احترام مي گذارم.
اين مربي در باره كادر فني جديد ابومسلم اظهار داشت: اين موضوع در حيطه من نيست و به مديريت باشگاه ابومسلم بستگي دارد؛ اما امير حسين پيرواني مربي خوبي است كه خود من قصد داشتم اول فصل او را به كادر خود اضافه كنم. او مي‌خواست روي نيمكت بنشيند و به همين دليل ما نتوانستيم با يكديگر همكاري كنيم.
قلعه نويي در جواب به اين پرسش كه قصد به خدمت گرفتن رضا عنايتي را دارند يا خير، گفت: من بايد با رضا صحبت كنم؛ اما او اگر تحت هر شرايطي تمايل به بازگشت داشته باشد او را مي‌خواهيم. باز هم تاكيد مي‌كنم در خطوط هافبك و فوروارد نياز به تقويت داريم.
مربي استقلال همچنين اضافه كرد: فهرست مازاد نداريم؛ اما اگر يكي مثل بيك زاده پيشنهادي داشته باشد به او مي‌گويم مذاكره كند.
سرمربي آبي پوشان در ادامه صحبت هاي خود در ارتباط با انتقادهايي كه به روزنامه هاي ورزشي مي‌شود، عنوان كرد: قلم يك مسئله ارزشي بوده و در قرآن هم از آن ياد شده است. وقتي خبرنگاري مطلبي مي‌نويسد 20 ميليون نفر آن را مي‌خوانند. يكي از اهداف رسانه ها رسالت قلم است. مطبوعات بايد اخبار را بهتر و بدون تنش منعكس كنند.
وي افزود: قبول دارم در مطبوعات امكانات كم و دستمزدها بسيار ناچيز است. مشكلات كاغذ هم وجود دارد؛ ولي اين مهم است كه آنها بستر سازي سالمي انجام دهند.
قلعه نويي در پاسخ به اين انتقاد كه چرا وي با حضور خبرنگاران همراه تيم به شهرستان ها يا خارج از ايران مخالف است، گفت: به عنوان مسئول كادر فني نام 31 نفر را به باشگاه تحويل مي‌دهم. مديريت در ساير موارد تصميم مي‌گيرد و بنده هيچ دخالتي در اين زمينه ندارم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
06-12-2008, 14:35
پس از عدم توافق با استقلال تهران
فابيو بالا ايران را ترك كرده است
خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي كه براي عقد قرارداد با تيم فوتبال استقلال تهران به ايران آمده بود به دليل عدم عقد قرارداد با اين تيم، به كشور خود بازگشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، فابيو بالا به دليل عمل جراحي روي دو زانوي خود در دو سال گذشته و احتمال مصدوميت دوباره در جريان بازي هاي استقلال، از سوي مسئولان اين تيم براي عقد قرارداد با عدم استقبال روبرو شد.
اين بازيكن كه گفته مي شد از تيم هاي ديگر ليگ برتر از جمله پاس همدان پيشنهاد دارد، ايران را ترك كرده است.
رضا رجبي آناليزور استقلال كه مسبب حضور او در ايران بود، در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: باشگاه استقلال اجازه نداد اين بازيكن بيش از اين در ايران بماند و براي جلوگيري از حرف و حديث مقدمات بازگشت او را به برزيل فراهم كرديم.
انتهاي پيام/

bayern
06-12-2008, 17:26
در گفت و گو با فارس

اميرآبادي: از اين هفته به فكر صدرنشيني هستيم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از ابتداي فصل هدف ما قهرماني در ليگ بوده است؛ اما از حالا بايد به فكر صدرنشيني باشيم.

مهدي اميرآبادي در گفت و گو با خبرنگار فارس، در مورد شرايط استقلال تهران اظهار داشت: با پيروزي پر گلي كه مقابل پيام داشتيم، توانستيم روحيه خوبي پيدا كنيم. براي بازي با تيم ابومسلم هم از آمادگي لازم برخورداريم.
وي افزود: ابومسلم تيم قدري است و با كادر فني جديد خود انگيزه پيدا كرده است و ما براي آنها احترام قائل هستيم.
اين بازيكن ادامه داد: از آنجايي كه بازي با اين تيم اولين مسابقه برگشت به حساب مي آيد، بايد سه امتياز را از آن خود كنيم. از اكنون براي صدر نشيني برنامه داريم. در نيم فصل اول نتوانستيم به اين هدف برسيم و حالا اگر قهرماني را مي خواهيم، بايد به اين هدف برسيم.
اميرآبادي در مورد آمادگي خود عنوان كرد: فكر نمي كنم در چند بازي اخير عملكرد بدي از خود به نمايش گذاشته باشم. اين مربيان هستند كه بايد در اين باره نظر دهند. تمام تلاش خود را به كار گرفته ام كه جاي خود را در تيم تثبيت كرده و تا آخر فصل بتوانم پيراهن تيم ملي را بر تن كنم.

bayern
06-12-2008, 17:28
براي بازي با تيم ابومسلم مشهد

تركيب احتمالي استقلال تهران مشخص شد

خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران براي بازي مقابل ابومسلم مشهد مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به تمرين امروز استقلال تركيب احتمالي اين تيم براي بازي مقابل ابومسلم به شرح زير است:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، خسرو حيدري، مهدي اميرآبادي، جانواريو، حسين كاظمي، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور، آرش برهاني
تيم استقلال امروز ساعت 15 به سمت مشهد پرواز كرد.

M_Abieteh
06-12-2008, 17:43
در گفت و گو با فارس

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از ابتداي فصل هدف ما قهرماني در ليگ بوده است؛ اما از حالا بايد به فكر صدرنشيني باشيم.

مهدي اميرآبادي در گفت و گو با خبرنگار فارس، در مورد شرايط استقلال تهران اظهار داشت: با پيروزي پر گلي كه مقابل پيام داشتيم، توانستيم روحيه خوبي پيدا كنيم. براي بازي با تيم ابومسلم هم از آمادگي لازم برخورداريم.
وي افزود: ابومسلم تيم قدري است و با كادر فني جديد خود انگيزه پيدا كرده است و ما براي آنها احترام قائل هستيم.
اين بازيكن ادامه داد: از آنجايي كه بازي با اين تيم اولين مسابقه برگشت به حساب مي آيد، بايد سه امتياز را از آن خود كنيم. از اكنون براي صدر نشيني برنامه داريم. در نيم فصل اول نتوانستيم به اين هدف برسيم و حالا اگر قهرماني را مي خواهيم، بايد به اين هدف برسيم.
اميرآبادي در مورد آمادگي خود عنوان كرد: فكر نمي كنم در چند بازي اخير عملكرد بدي از خود به نمايش گذاشته باشم. اين مربيان هستند كه بايد در اين باره نظر دهند. تمام تلاش خود را به كار گرفته ام كه جاي خود را در تيم تثبيت كرده و تا آخر فصل بتوانم پيراهن تيم ملي را بر تن كنم.

امیدوارم استقلال رو دوباره در صدر ببینم.

M_Abieteh
06-12-2008, 17:45
براي بازي با تيم ابومسلم مشهد

تركيب احتمالي استقلال تهران مشخص شد

خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران براي بازي مقابل ابومسلم مشهد مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به تمرين امروز استقلال تركيب احتمالي اين تيم براي بازي مقابل ابومسلم به شرح زير است:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، خسرو حيدري، مهدي اميرآبادي، جانواريو، حسين كاظمي، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور، آرش برهاني
تيم استقلال امروز ساعت 15 به سمت مشهد پرواز كرد.

به نطر من نیمه ی اول به مجیدی بازی نمیده. نیمه ی دوم بهش بازی میده.

مجیدی ساخته شده برای نیمه ی دوم. تیم رو از این رو به اون رو میکنه.

amir_sa
06-12-2008, 17:52
ويرايش شد ........

06-12-2008, 19:05
باشگاه راه آهن خواستار جذب بيك زاده شد در تماس با قلعه نويي
باشگاه راه آهن خواستار جذب بيك زاده شد
خبرگزاري فارس: باشگاه راه آهن در تماسي با سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران، خواهان به خدمت گرفتن هافبك اين تيم شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، به گفته امير قلعه نويي، امروز محمد حسن انصاري فر مدير عامل باشگاه راه آهن در تماس با سرمربي استقلال تهران خواستار جذب هاشم بيك زاده شد.
پيش از اين باشگاه مس كرمان براي جذب اين بازيكن با امير قلعه نويي صحبت كرده بود.
بيك زاده نتوانست در فصل جاري جايگاه خود را در استقلال تثبيت كند.

06-12-2008, 19:06
آخرين تمرين استقلال تهران پيش از رويارويي با ابومسلم مشهد صبح امروز در ورزشگاه دستگردي برگزار شد
آخرين تمرين استقلال تهران پيش از رويارويي با ابومسلم مشهد
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران صبح امروز با انجام آخرين تمرين، خود را براي بازي مقابل ابومسلم مشهد آماده كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم استقلال كه ساعت 15 عازم مشهد هستند، تمرين امروز خود را در نوبت صبح برگزار كردند.
تمرين از ساعت 10:30 آغاز شد و بازيكنان پس از گرم كردن زير نظر خداداد به تمرينات تاكتيكي پرداختند.
* خسرو حيدري با 10 دقيقه تاخير خود را به تمرين رساند.
* قبل از شروع تمرين امير قلعه نويي با بازيكنان در مورد بازي فردا مقابل ابومسلم به صحبت پرداخت.
* ميثم منيعي به دليل سرماخوردگي تنها غايب آبي پوشان بود.
*در اين جلسه تمريني هيچ تماشاگري حضور نداشت.
* امير واعظ آشتياني فردا به كربلا خواهد رفت و به همين دليل در اين سفر همراه آبي پوشان نخواهد بود. مديرعامل استقلال سه شنبه شب به تهران بازمي گردد.

06-12-2008, 19:19
جباري از هفته بيستم در تركيب استقلال قرار مي گيرد

مجتبي جباري هافبك تيم فوتبال استقلال كه به علت آسيب ديدگي مدتي است كه در تمرينات استقلال حضور ندارد از دو هفته آينده مي تواند تمرينات گروهي خود را آغاز كند.

مجتبي جباري هافبك تيم فوتبال استقلال كه به علت آسيب ديدگي مدتي است كه در تمرينات استقلال حضور ندارد از دو هفته آينده مي تواند تمرينات گروهي خود را آغاز كند.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ، دكتر نوروزي با تاييد اين خبر اعلام كرد:مجتبي جباري در وضعيت مطلوبي به سر مي برد و در پايان اين هفته فيزيوتراپي خود را پايان مي رساند و مي تواند بدون عصا راه برود و از دو هفته آينده تمرينات گروهي خود را آغاز خواهد كرد.
نوروزي خاطر نشان كرد:‌به احتمال فراوان جباري از هفته بيستم مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
پزشك استقلال خاطر نشان كرد: در خصوص روانخواه نيز بايد بگويم كه وي به احتمال فراوان از يك ماه ديگر پا به توپ مي شود

06-12-2008, 19:23
در حاشيه تمرين امروز تيم فوتبال استقلال؛ اعتراض قلعه نويي به بازيكناني كه صبحانه نمي خورند !

تمرين امروز استقلال تهران با حاشيه هايي نيز همراه بود.

تمرين امروز استقلال تهران با حاشيه هايي نيز همراه بود.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) تيم فوتبال استقلال كه خود را براي ديدار مقابل ابومسلم آماده مي كند صبح امروز آخرين تمرين خود را قبل از ديدار مقابل ابومسلم انجام داد.

حواشي تمرين روز صبح استقلال به شرح زير است:

تمرن امروز استقلال ساعت 10 و 30 دقيقه امروز صبح و با ده دقيقه تاخير برگزار شد.

چند تن از بازيكنان صبح به دليل ضعف ناشي از نخوردن صبحانه ، مورد اعتراض اميرقلعه نوي قرار گرفتند.

تمرين استقلال بدون تماشاگر برگزار شد.

محمود فكري زوودتر از بقيه در ورزشگاه حاضر شد و منتظر اعضاي تيم ماند

خسرو حيدري با تاخير به تمرين آمد كه با اعتراض قلعه‌نويي روبه‌رو شد.

ميثم منيعي تنها غايب استقلال بود كه به گفته كادر فني، وي به علت سرماخوردگي در تمرينات حضور نداشت.

بازيكنان استقلال پس از تمرين در هتل المپك حاضر شدند تا پس از مدتي استراحت ساعت 15 به سمت مشهد حركت كنند.

M_Abieteh
06-12-2008, 19:35
جباري از هفته بيستم در تركيب استقلال قرار مي گيرد

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ، دكتر نوروزي با تاييد اين خبر اعلام كرد:مجتبي جباري در وضعيت مطلوبي به سر مي برد و در پايان اين هفته فيزيوتراپي خود را پايان مي رساند و مي تواند بدون عصا راه برود و از دو هفته آينده تمرينات گروهي خود را آغاز خواهد كرد.
نوروزي خاطر نشان كرد:‌به احتمال فراوان جباري از هفته بيستم مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
پزشك استقلال خاطر نشان كرد: در خصوص روانخواه نيز بايد بگويم كه وي به احتمال فراوان از يك ماه ديگر پا به توپ مي شود

گفته بودن هفته ی 25 میاد ولی الان میگن هفته ی 20 . خبر خوبیه.

M_Abieteh
06-12-2008, 19:35
محمد جان ممنون بابت اخبار.

06-12-2008, 19:39
گفته بودن هفته ی 25 میاد ولی الان میگن هفته ی 20 . خبر خوبیه.

آره منم شنيده بودم از هفته 25 مياد ولي اينجوري اگه راست باشه خيلي باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

06-12-2008, 19:43
محمد جان ممنون بابت اخبار.

خواهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وظيفه بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

06-12-2008, 19:46
قلعه نويى: ابومسلم مشهد خط حمله خطرناكى دارد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران خطاب به بازيكنان تيمش گفت: نبايد تيم ابومسلم را دست كم بگيريم، چراكه خط حمله بسيار خطرناكى دارد.در ابتداى تمرين امير قلعه نويى براى بازيكنان در مورد ديدار با ابومسلم صحبت كرد و گفت: به هيچ عنوان نبايد حريف را دست كم گرفت. اين تيم خط حمله بسيار خوب و خطرناكى دارد، بنابراين بايد به طور كاملا سازمان يافته دفاع كنيم و فرصت هيچ گونه اشتباهى نداريم.

06-12-2008, 19:50
برنامه ديدارهاي هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران برنامه ديدارهاي هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران

خبرگزاري آريا- برنامه ديدارهاي هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور بشرح ذيل اعلام شد.
يكشنبه 17/9/87
ابومسلم - استقلال تهران (ساعت 14 ورزشگاه ثامن الائمه)
دوشنبه 18/9/87
برق شيراز - پيام (ساعت 14 ورزشگاه حافظيه)
مس - ذوب آهن (ساعت 14 ورزشگاه باهنر كرمان)
داماش - استقلال اهواز (ساعت 14 و 15 دقيقه ورزشگاه عضدى رشت)
سپاهان - پاس (ساعت 14 و 15 دقيقه ورزشگاه فولادشهر)
فولاد خوزستان - مقاومت سپاسى (ساعت 14 و 15 دقيقه ورزشگاه تختى اهواز)
راه آهن - ملوان (ساعت 14 و 15 دقيقه ورزشگاه اكباتان)
پيكان - صباى قم (ساعت 14 و 15 دقيقه ورزشگاه شهيد رجايى قزوين)
سه شنبه 19/9/87
پرسپوليس - سايپا (ساعت 15 ورزشگاه آزادى)

Alireza Taji
06-12-2008, 19:56
مرسی بروبچ ابی دل بابت خبرها

من فکر میکنم جباری حداکثر تا هفته 20 مصدوم باشه چون تعطیلات میانه فصل هم نزدیک هست خیلی بعید هست که تا هفته 25 نتونه بازی کنه
حتی اگر هم نتونه بازی کنه استقلال نشون داده بدون اون هم عالی بازی میکنه.

تلویزیون میگفت یکی از تیمها به استقلال برای خرید بیگ زاده پیشنهاد داده!
من احتمال میدم در فرصت خرید بازیکنان در میانه فصل عنایتی به استقلال اضافه بشه.

Alireza Taji
06-12-2008, 19:58
بازی فردا ساعت 14:00 هست تا 30 دقیقه قبلش وقت دارید پیشبینی کنید

لیست کسانی که تا حال پیشبینی کردند:

emad64
06-12-2008, 20:34
یکشنبه 87/9/17
ابومسلم مشهد - استقلال تهران، ساعت 14:00 ، ورزشگاه ثامن مشهد

آخرین بازی :

استقلال 5 - 0 پیام

ابومسلم 2 - 2 ملوان

تا الآن 19 نفر بازی [ابومسلم مشهد - استقلال تهران] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 13482 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 13465 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 1 روز فرصت دارید..

Rjoun
06-12-2008, 20:39
استقلال 2 ابومسلم2

Majid393
06-12-2008, 20:44
پیش بینی من :

استقلال 2 - ابومسلم 1

AntAreS
06-12-2008, 21:15
بچه ها اگه روانخواه بیاد کدوم پست بازی میکنه و جای کی؟

M.etallic.A
06-12-2008, 21:46
ببخشید یه سوال... این بازی با ابومسلم از بازی های نیم فصل دومه دیگه ؟ پس تعطیلات نیم فصل چی شد ؟

unartig
06-12-2008, 21:49
تعطیلات نیم فصل بین بازیهای هفته 19 و هفته 20 هست که 2هفته است. بعدازبازی پگاه که 22 هست تا بازی بعدیمون که 9دی ماه (بازی باسپاهان ) تعطیله .

Alireza Taji
07-12-2008, 01:35
آميخته با انتقام

تسويه حساب شخصى

يكشنبه ۱۷/۹/۸۷ ، هفته هجدهم از هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، ساعت ۰۰: 14
داور: سعيد مظفرى زاده
كمك ها: عليرضا يزدانى و سعيد على نژاديان

نگاه فنى
ايران ورزشى- اين بازى بدون هيچ ترديدى حساس ترين جدال هفته هجدهم است. حجازى با صحبت هايش در برنامه ورزش از نگاه دو به نوعى شمشير را براى هيات مديره فعلى باشگاه استقلال كه به گفته خودش از او حمايت نكرده اند بسته است. از طرفى جنگ لفظى امير و ناصر در هفته هاى اخير باعث مى شود تا حرارت اين بازى بيشتر شود و از درجه حساسيت به اوج برسد. ناصر حجازى و امير قلعه نويى در بهترين شرايط ممكن همچنان رابطه سرد و كسل كنند ه اى با يكديگر دارند كه هر بيننده اى را متوجه اختلاف هاى عميق اين دو مى كند. عصر امروز امير قلعه نويى با بهترين تيم سال هاى اخير استقلال رخ در رخ حجازى خواهد نشست. حجازى با يك تيم معمولى و شكست خورده در فكر شكست دادن تيم غنى و پر مهره استقلال است. اين تقابل از هر زاويه اى ديدنى خواهد بود. چه در روى نيمكت هاى دو تيم و چه جايى كه بازيكنان در ميانه ميدان مقابل يكديگر قرار خواهند گرفت. آيا پيش بينى كردن اين بازى كار ساده اى است استقلال برنده اين بازى است يا ابومسلم و ناصر حجازى يك دوئل تمام استقلالى بار ديگر علاقه مندان به فوتبال را متوجه خود مى كند...

تركيب احتمالى ابومسلم
دروازه بان: شهاب گردان - مدافعان ميانى: وحيد عسگرى و سعيد بيات - مدافعان كنارى: امير اظهرى و جواد رزاقى راد - هافبك هاى ميانى : سعيد خانى و ميثم بائو - هافبك هاى كنارى: داود دانش دوست و رضا ناصحى - مهاجمان: دى نگودى و مهدى آقامحمدى
تركيب احتمالى استقلال
دروازه بان: وحيد طالب لو - مدافعان: پژمان منتظرى، بيژن كوشكى و پيروز قربانى - هافبك دفاعى: حسين كاظمى - هافبك هاى ميانى: جانواريو و پولادى - هفابك هاى كنارى: خسرو حيدرى و مهدى اميرآبادى - مهاجمان: آرش برهانى و سياوش اكبرپور

Alireza Taji
07-12-2008, 01:41
به بهانه پرداخت نشدن پول يا تماس استقلالى ها

اولروم مقابل استقلال بازى نمى كند

ايران ورزشى - شايد اولروم مقابل استقلال بازى نكند. عرفان اولروم مهاجم ابومسلم ديروز براى دريافت مطالبات خود نزد سردار بنى اسد مديرعامل باشگاه مى رود اما تنها جوابى كه مى گيرد اين است كه باشگاه فعلا قادر به پرداخت مطالبات او نيست. اولروم هم در جواب به خاطر اين مسأله اعلام مى كند كه از نظر روانى آمادگى بازى ندارد و نمى تواند با اين شرايط براى تيمش بازى كند. عرفان اولروم همچنين در مصاحبه اى بعد از اشاره به بحث مشكلات مالى و اينكه اين مسأله روى انگيزه و روحيه بازيكنان تاثيرگذاشته است، اعلام مى كند كه به خاطر مصدوميت شايد نتواند مقابل استقلال به ميدان برود. حرف هاى اولروم طورى است كه به نظر او اصلا دوست ندارد براى ابومسلم به ميدان برود. گفته مى شود اين موضع گيرى مهاجم كم حاشيه ابومسلم به بحثى برمى گردد كه از چندى قبل مطرح شده است. هفته گذشته بود كه بحث جابه جايى بازيكن بين ابومسلم و استقلال مطرح شده بود.گفته مى شد اين جابه جايى قرار است به اين ترتيب باشد كه ابومسلمى ها كه در خط دفاع مشكل دارند ابراهيم تقى پور و هاشم بيك زاده را از استقلال بگيرند و در مقابل عرفان اولروم را به استقلال منتقل كنند. اين موضوع زمانى مطرح شده بود كه استقلالى ها از جذب فابيو بالا منصرف شده بودند و گويا مى خواستند اولروم را به جاى او جذب كنند. صحبت هاى امير قلعه نويى بعد از بازى با پيام و اشاره او به تبادل بازيكن باتوجه به مدافعان مازاد استقلال نيز تا حدود زيادى اين مسأله را تاييد مى كرد.

هر چند قلعه نويى در صحبت هايش اشاره مستقيم به باشگاه يا بازيكنى نمى كرد اما با توجه به اينكه سرمربى استقلال بحث گرفتن هافبك و مهاجم از تيم هاى ديگر را در ازاى دادن مدافع مطرح مى كند اين شائبه به وجود مى آيد كه تنها منظور سرمربى آبى ها مذاكره با ابومسلم بر سر گرفتن اولروم باشد. حال همين مسأله باعث شده تا برخى ها عكس العمل اولروم در مقابل باشگاه قبل از بازى با استقلال را مربوط به داستان رفتنش به جمع آبى ها بدانند. طبق شنيده ها اولروم هم خيلى دوست دارد به استقلال برود و تماس هايى كه با او از طرف استقلالى ها گرفته شد، موجبات آن را فراهم كرده كه مهاجم نيجريه اى نخواهد مقابل استقلال به ميدان برود. در حال حاضر اولروم به بهانه مصدوميت از حضور در اردوى ابومسلم قبل از بازى با استقلال سر باز مى زند و در باشگاه هم عدم دريافت مطالباتش و وضعيت نامناسب روحى را بهانه مى كند. شايد ابومسلمى ها بتوانند تا قبل از بازى امروز مهاجم خود را مجاب به حضور مقابل حريف بكنند اما هر چه هست تا ديروز اولروم اعلام كرده بود كه نمى خواهد بازى كند. عدم حضور اولروم به عنوان يك مهاجم گلزن قطعاً به نفع استقلال است و در آستانه بازى دو تيم طرح نام اولروم در كنار استقلال شائبه زيادى را در اين مورد به وجود آورده است.

Alireza Taji
07-12-2008, 01:42
اين بازى از آن بازى ها است!
برهانى: مى خواهم مقابل حجازى گل بزنم
آقاى گل ليگ اميدوار است در مشهد هم بتواند براى تيمش گلزنى كند. آرش قبل از بازى حرف هايى دارد: «امير حسين پيروانى براى اولين بار به عنوان سرمربى روى نيمكت ابومسلم مى نشيند و به همين دليل براى شكست دادن استقلال انگيزه زيادى دارد. اين بازى اولين ديدار ما در نيم فصل دوم ليگ برتر است و براى اينكه نشان دهيم به دنبال جبران امتيازات از دست رفته دور رفت هستيم، از همين اولين ۹۰ دقيقه ثابت مى كنيم كه استقلال با شرايط بهترى به ميدان مى رود و هدفى جز قهرمان شدن ندارد.» برهانى انگيزه هايش را بيان مى كند: «آقاى گلى برايم اهميتى ندارد. اين را بارها گفته ام اما خيلى دوست دارم در بازى سخت امروز هم گلزنى كنم. گل زدن مقابل حجازى خيلى دلچسب است.» برهانى درباره حجازى هم مى گويد: «ناصرخان حق زيادى گردن من دارد. ايشان بود كه من را به استقلال آورده و باعث شد پس از سال ها دوباره در قاب چشمان مردم قرار بگيرم. حالا در بهترين شرايط قرار دارم و سعى مى كنم اين روند را ادامه بدهم.»

Alireza Taji
07-12-2008, 01:49

Alireza Taji
07-12-2008, 01:50
حجازى مقابل قلعه نويى قرار نگرفت

ايران ورزشى - خيلى ها منتظر بودند تا يكشنبه شاهد رويارويى ناصر حجازى و امير قلعه نويى باشند اما سرانجام ناصر حجازى حاضر نشد روى نيمكت ابومسلم بنشيند و قرار است به عنوان مدير فنى در كنار اين تيم مشهدى باشد.به اين ترتيب ناصر حجازى سرمربى سابق استقلال تهران و مدير فنى كنونى ابومسلم مشهد كه روز جمعه به صورت رسمى كار خود را با سياه جامگان مشهدى آغاز كرده بازى تيم جديد خود را از جايگاه ويژه مشاهده خواهد كرد. ديدار دو تيم ابومسلم مشهد و استقلال تهران امروز ساعت ۱۴ به ميزبانى تيم مشهدى برگزار مى شود.

Alireza Taji
07-12-2008, 02:05
مظفري زاده ديدار ابومسلم و استقلال را سوت مي زند
خبرگزاري فارس: رقابت هاي ليگ هفته هجدهم در حالي برگزار مي شود كه فقط داوران تيم استقلال تهران و ابومسلم از سوي كميته داوران معرفي شدند.
به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار دو تيم ابومسلم و استقلال تهران در حالي فردا ساعت 14:00 برگزار مي شود كه سعيد مظفري زاده،عليرضا يزداني،سعيد علي نژاديان و حسين كاظميان به عنوان داور در اين مسابقات قضاوت مي كنند.
مسابقه فوق در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار مي شود.
اسامي ديگر داوران فردا از سوي كميته داوران اعلام مي گردد.

Alireza Taji
07-12-2008, 02:11
در ديدار روز آينده ابومسلم
سيدعباسي و موموني برابر استقلال به ميدان مي روند
خبرگزاري فارس: دو بازيكن جديد تيم فوتبال ابومسلم مشهد روز آينده در هفته هجدهم ليگ برتر برابر استقلال تهران به ميدان مي روند.
مدير اجرايي تيم ابومسلم در گفت وگو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: داود سيد عباسي و عبدالجبار موموني بازيكن توگويي كه با باشگاه ابومسلم قرارداد امضا كرده بودند، روز آينده برابر استقلال تهران به ميدان خواهند رفت.
اصغر رحيمي تاكيد كرد: مجوز لازم براي استفاده از اين دو بازيكن صادر شده است.
اين ديدار روز آينده در ورزشگاه ثام الائمه مشهد و از هفته هجدهم ليگ برتر برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
07-12-2008, 02:19
در گفت و گو با فارس

Alireza Taji
07-12-2008, 02:22
تو این فصل بازیکنان سابق استقلال که به تیمهای دیگر رفتند نشون دادند که خیلی خوب می تونند به استقلال گل بزنند!
باید در این بازی مواظب میثم بائو باشیم.

Rjoun
07-12-2008, 02:23
بچه ها اگه روانخواه بیاد کدوم پست بازی میکنه و جای کی؟
پستش هافبک تهاجمی بود.فوروارد هم میشد باشه.

bleu2u4u
07-12-2008, 02:25
استقلال 3 - 0 ابومسلم

blue2006
07-12-2008, 06:40
استقلال 4-0 ابومسلم

M . Sayid
07-12-2008, 08:57
استقلال 3 - 2 ابومسلم

amir_a
07-12-2008, 09:30
استقلال 2 - 1 ابومسلم

امير موسر
07-12-2008, 09:31
بازی بعدی باید با داماش باشه ؟ چه روزی ؟ (بعد از ابومسلم )

amir_sa
07-12-2008, 10:32
هوا خيلي به هم ريخته است امروز ، احتمال كه بازي كنسل بشه هست
همو هم سرده هم برف و بارون با هم داره مياد خفن

Nima101x
07-12-2008, 10:38
استقلال 3 ابومسلم 1

M_Abieteh
07-12-2008, 10:47
حقيقي به كميته انضباطي احضار شد
رد درخواست برهاني و داماش گيلان در كميته استيناف
خبرگزاري فارس:كميته استيناف فدراسيون فوتبال درخواست تجديد نظر مهاجم استقلال و باشگاه داماش گيلان را نپذيرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص اعتراض و درخواست آرش برهاني بازيكن تيم استقلال تهران به كميته استيناف در خصوص محكوميت به پرداخت 5 ميليون ريال جريمه نقدي، اعتراض وي وارد نبوده و برهاني مبلغ 5 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم است.
عليرضا حقيقي بازيكن تيم پرسپوليس تهران به دليل تخلفات و پاره اي از توضيحات كه در مسابقه پرسپوليس و پيكان قزوين صورت گرفته بايد روز شنبه 24/9/87 در كميته انضباطي حضور داشته باشد.
باشگاه داماش گيلان به دليل تخلفات صورت گرفته به توبيخ كتبي درپرونده و پرداخت 3 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
پيش از اين درخواست اين باشگاه در كميته استيناف مورد بررسي قرار گرفت و درخواستش رد شد.
انتهاي پيام/

H A M A S
07-12-2008, 10:55
استقلال 2 -ابومسلم 3

07-12-2008, 11:15
اکبری: از مشهد تنها 3 امتیاز می خواهیم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای ادامه روند موفقیتمان در لیگ و در نیم فصل دوم تنها به دنبال کسب سه امتیاز از مشهد هستیم.یدالله اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، خاطر نشان ساخت: در حال حاضر چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ روحی – روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم و امیدوارم بتوانیم با تمرینات خوبی که در هفته گذشته پشت سر گذاشتیم در دیدار برابر ابومسلم سه امتیاز را از آن خود کنیم.
وی افزود: در کل بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت چراکه ابومسلم در نیم فصل اول فراز و نشیب بسیاری در روند حرکتی اش داشته و در نیم فصل دوم به دنبال جبران نتایج نیم فصل اولش است.
اکبری در خصوص عملکرد استقلال در نیم فصل اول به ایسکانیوز گفت: متأسفانه شروع خوبی در نیم فصل اول نداشتیم اما رفته رفته بازیکنان و تیم به آمادگی مطلوب دست یافتند تا جایی که در نهایت توانستیم نیم فصل اول را با کسب عنوان دومی به پایان برسانیم.
وی در خصوص وضعیتش اظهار داشت: خوشبختانه بعد از صحبت هایی که با قلعه نویی انجام دادم سوء تفاهمات از بین رفت و الآن نیز با تمام آمادگی کامل در خدمت استقلال هستم و سعی می کنم با تمریناتی که انجام می دهم خود را در شرایط ایده آل حفظ کنم.
اکبری بازی در برابر تیم حجازی را عادی خواند گفت: این دیدار هیچ تفاوتی با سایر دیدارها برای بازیکنان استقلال نخواهد داشت و به اعتقاد من بازیکنان ابومسلم برای کسب موفقیت در این دیدار انگیزه بیشتری خواهند داشت./

Alireza Taji
07-12-2008, 11:29
استارت نيم فصل دوم در مشهد

حجازى با جامه سياه به استقلال رسيد

تيمى كه ۱۵ مردادماه و در ديدار رفت ۲ بر صفر مغلوب تيم استقلال آن هم در ورزشگاه بزرگ آزادى شد، امروز در ورزشگاه ثامن مشهد ميزبان تيم استقلال تهران است. سياه جامگان خراسانى كه در آخرين بازى خود در ليگ بازى ۲ بر صفر برده در مقابل ملوان را با تساوى ۲ بر ۲ عوض كردند، امروز در شرايطى به ديدار تيم قدرتمند ميهمان خود خواهند رفت كه تازه ديروز تكليف سرمربى جديدشان مشخص شده است. اميرحسين پيروانى كه چند وقتى را به عنوان كمك ناصر حجازى در ابومسلم عهده دار مسئوليت بود از ديروز رسماً هدايت سياه جامگان را برعهده گرفت تا در بازى امروز به عنوان سرمربى در اين تيم انجام وظيفه كند. سياه جامگان در بازى امروز خود با استقلال تهران سعيد بيات مدافع خود را به دليل ۳ اخطاره بودن در اختيار نخواهند داشت، ضمن اينكه عرفان اولروم نيز مصدوم است و در بازى امروز نمى تواند سياه جامگان را همراهى كند. اميرحسين پيروانى در چند بازى گذشته خود به عنوان مربى تيم ابومسلم چندان خوب نتيجه نگرفته است و اين براى او در ابتداى كار مربيگرى امتياز چندان خوبى به حساب نمى آيد، مگر اينكه امروز به نتيجه اى دست پيدا كند كه باعث تعجب اهالى فوتبال شود. پيروانى با ديدار امروز تيمش مقابل استقلال تهران مى تواند با يك پيروزى شيرين و كسب ۳ امتياز يك شبه ره صد ساله را بپيمايد اما حريف تيم ابومسلم هم يك تيم مدعى به نام استقلال است، تيمى كه در شرايط كنونى با قرار گرفتن در جاى دوم جدول رده بندى ليگ هشتم چشم به سكوى اول دوخته است، كارى كه براى رسيدن به آن بايد از همين امروز استقلال اسب خود را زين كرده و شروع به جمع آورى امتيازات از همه حريفان باشد. استقلال تيمى كه در پايان نيم فصل بهترين خط حمله و خط دفاع ليگ را به خود اختصاص داد، براى بازى امروز خود با ابومسلم به احتمال بسيار سياوش اكبرپور را به دليل ۳ اخطاره بودن در اختيار نخواهد داشت و اين به معناى آن است كه امروز استقلال يكى از ۲ دندان زهرى خود را از دست داده است و همين مسأله كار گلزنى آرش برهانى را سخت تر مى كند اما همه خوشحالى استقلالى ها اين است كه فرهاد مجيدى دارد به آمادگى ايده آل نزديك مى شود كه اين يك خبر خوب براى آبى پوشان و هواداران پرتعداد آنهاست، آنهايى كه مى خواهند استقلال را در ليگ هشتم در قامت يك قهرمان ببينند. امير قلعه نويى خوب مى داند كه در نيم فصل دوم كار بسيار دشوارى را پيش رو دارد، به همين دليل او بايد از همين حالا براى كسب امتيازات خارج از خانه ترتيبى بينديشد كه امتيازات را مفت از دست ندهد.استقلال تهران براى بازى امروز شرايطى ويژه دارد، چرا كه تيم امير قلعه نويى امروز بايد با تيمى ديدار كند كه براى گرفتن انتقام به ميدان خواهد آمد و براى رسيدن به آن هم از هيچ كوششى دريغ نخواهد كرد و همين مسأله مى تواند روز سختى را براى آبى پوشان رقم بزند.

Alireza Taji
07-12-2008, 11:31
تقى پور و خذيراوى خط خوردند

سرمربى استقلال تهران روز گذشته نام ابراهيم تقى پور و احمد خذيراوى را از ليست خود خارج كرد تا با توجه به مصدوميت جبارى اين سه بازيكن از ليست استقلال خارج شده و از بين بازيكنان باقى مانده ۱۸ بازيكن براى قرار گرفتن در ليست تلاش كنند. از بين مهرداد پولادى، هادى شكورى، فرهاد مجيدى عليرضا عباسفرد وميلاد نورى به احتمال فراوان ۲ بازيكن ديگر خط خواهند خورد كه اين ۲ بازيكن صبح امروز مشخص خواهند شد. البته ناگفته نماند كه به جز منيعى كه بيمار است همه بازيكنان درمشهد به سر مى برند و فقط ازليست ۱۸ نفره بازيكنان ياد شده خط خورده اند.

اگرحجازى بيايد استقلالى ها از حجازى رخصت مى گيرند

چند بازيكن استقلال از جمله مجيدى برهانى، طالب لو و سياوش اكبرپور از امير قلعه نويى خواسته اند به آن ها اجازه داده در صورتى كه حجازى پيش از شروع بازى در زمين بود با دسته گل نزد او رفته و به احترام رسم شاگرد و استادى از وى براى حضور در زمين رخصت بگيرند. امير قلعه نويى هم با اين موضوع مخالفت نكرده و از اينكه بازيكنان تيمش احترام به پيشكسوت را تحت تاثير اختلافات حجازى و قلعه نويى قرار نداده اند ابراز رضايت كرده است.البته شنيده ايم قلعه نويى از استقلالى ها خواسته است تنها در صورتى كه حجازى در كنار تيمش و در زمين بود نزد وى بروند و از انجام حركات حاشيه اى پرهيز كنند.

لطفى دوشنبه پولدار مى شود

سعيد لطفى، مدافع تيم پيكان قزوين كه طى روزهاى گذشته سخت به دنبال طلب خود از باشگاه استقلال بود، ديروز از مسئولان اين تيم قول گرفت كه فردا مبلغ مورد نظر خود را از باشگاه استقلال دريافت نمايد.

Alireza Taji
07-12-2008, 11:31
دوئل از راه دور

قلعه نويى، حجازى را نمى بيند و برمى گردد

سرانجام زمان جدال استقلال - ابومسلم در مشهد فرا رسيد اما رؤياى برخى فوتبالدوستان مبنى بر تقابل امير قلعه نويى و ناصر حجازى جنبه واقعيت به خود نگرفت زيرا ناصرخان سرمربى ابومسلم نخواهد بود و ترجيح مى دهد كار را به عنوان مديرفنى دنبال كند. از طرف ديگر خود حجازى هم صبح جمعه اعلام كرد شايد بازى امروز را از جايگاه ويژه تماشا كند و اين يعنى عدم تقابل استاد و شاگردى كه طى سال هاى اخير اصلاً رابطه گرمى با همديگر نداشته اند و اتفاقاً هرازچندگاهى هم با مصاحبه هايشان يكديگر را با زبان كنايه مورد خطاب قرار مى دهند. البته هفته گذشته عده اى در تلاش بودند قلعه نويى را مجاب كنند با دسته گل سراغ ناصرخان رفته و به رسم ادب از وى رخصت بگيرد و به احتمال زياد سرمربى استقلال هم اگر حجازى روى نيمكت ابومسلم بود، حتى در صورت عدم ميل باطنى هم اين كار را مى كرد اما حالا با توجه به اتفاقات اخير عملاً چنين مسئوليتى از قلعه نويى سلب شده و او بدون مواجه شدن با حجازى از مشهد بازمى گردد چون بسيار بعيد است امير به جايگاه ويژه رفته و با حجازى احوالپرسى كند.

Alireza Taji
07-12-2008, 11:32
پس از عدم توافق با استقلال تهران

فابيو بالا ايران را ترك كرده است

مهاجم برزيلى كه براى عقد قرارداد با تيم فوتبال استقلال تهران به ايران آمده بود به دليل عدم عقد قرارداد با اين تيم، به كشور خود بازگشت. فابيو بالا به دليل عمل جراحى روى ۲ زانوى خود در ۲ سال گذشته و احتمال مصدوميت دوباره در جريان بازى هاى استقلال از سوى مسئولان اين تيم براى عقد قرارداد با عدم استقبال مواجه شد. اين بازيكن كه گفته مى شد از تيم هاى ديگر ليگ برتر از جمله پاس همدان پيشنهاد دارد، ايران را ترك كرده است. رضا رجبى آناليزور استقلال كه مسبب حضور او در ايران بود، در اين باره اظهار داشت: باشگاه استقلال اجازه نداد اين بازيكن بيش از اين در ايران بماند و براى جلوگيرى از حرف و حديث مقدمات بازگشت او را به برزيل فراهم كرديم.

قربانى، ستاره نيم فصل استقلال

طبق يك نظرسنجى كه در سايت رسمى كانون هواداران انجام گرفت، پيروز قربانى به عنوان ستاره استقلال در نيم فصل اول رقابت هاى ليگ انتخاب شد. اين نظرسنجى بين تمام كاربران سايت كانون هواداران انجام گرفت.

درخواست قلعه نويى از آشتيانى براى جذب عنايتى

رضاعنايتى مهاجم تيم النصر امارات به دليل مصدوميت فعلاً شرايط همراهى تيمش را ندارد. عنايتى كه از وضعيتش در اين تيم ناراحت است به دنبال شرايط مناسب مى گردد كه يك بار ديگر به فوتبال ايران بازگشته و در خط حمله استقلال اين تيم را يارى دهد.سرمربى استقلال از مديرعامل تيمش خواسته در صورتى كه فراهم كردن شرايط انتقال عنايتى مهيا بود در اين زمينه كوتاهى نكرده و تحت هر شرايطى عنايتى را به استقلال باز گرداند. ناگفته نماند در سال ۸۵ كه استقلال با قلعه نويى قهرمان ليگ شد عنايتى آقاى گل ليگ شده بود. البته گفته مى شود مصدوميت عنايتى تا دوشنبه برطرف شده و اين بازيكن مى تواند در تمرينات النصر شركت كند.

Alireza Taji
07-12-2008, 11:34
نگرانى قلعه نويى از افت بدنى بازيكنان

امير قلعه نويى، سرمربى استقلال ظرف چند روز گذشته نگرانى خود را نسبت به افت بدنى بازيكنان در تعطيلات نيم فصل نشان داده است. سرمربى آبى پوشان در اين رابطه از مشاورين خود خواسته است تا راه حلى را براى اين موضوع بينديشند تا نفرات از نظر بدنى در شرايط مطلوب باشند و افت نكنند.

همه استقلالى به مشهد رفتند، جز منيعى

سفر به مشهد اولين سفر استقلال در اين فصل به شهرستان است كه بازيكنى از نفرات اين تيم از ليست خط نخورد اين در حالى است كه منيعى به دليل بيمارى استقلالى ها را همراهى نكرد. استقلالى ها ديروز ساعت ۱۴ تهران را به مقصد مشهد ترك كردند و به خواست اميرقلعه نويى همه بازيكنان بجز منيعى كه بيمار است در اين سفر همراه تيم بودند. از آنجا كه سفر به مشهد يك سفر زيارتى به حساب مى آيد، قلعه نويى از تمام بازيكنان خواست كه در اين سفر همراه تيم باشند. گفتنى است استقلالى ها امشب و پس از بازى با ابومسلم به تهران باز مى گردند.

بركنارى رجبى از استقلال شايعه است

پس از اينكه فابيو بالا، مهاجم برزيلى كه توسط رضا رجبى به ايران آمده بود در تست پزشكى باشگاه استقلال رد شد، صحبت هاى زيادى مبنى بر بركنارى رجبى از سمت آناليزور استقلال به گوش مى رسيد. در همين رابطه ديروز يكى از نزديكان باشگاه استقلال اين مسأله را تكذيب و اعلام كرد كه رجبى مورد تأييد قلعه نويى است و تا پايان فصل در استقلال خواهد ماند. درباره رجبى مى گويند از يك تيم ليگ يكى شهرستانى نيز براى سرمربى شدن پيشنهاد دارد .

Alireza Taji
07-12-2008, 11:36
گزارش تمرين استقلال

اعتراض قلعه نويى به بازيكنانى كه صبحانه نمى خورند!

تيم استقلال كه خود را براى ديدار با ابومسلم آماده مى كند صبح ديروز آخرين تمرين خود را قبل از اين ديدار انجام داد. اين تمرين ساعت ۱۰ و ۳۰ دقيقه در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و بعد از آن بازيكنان ، تهران را به مقصد مشهد ترك كردند.
اعتراض قلعه نويى به چند بازيكن
چند تن از بازيكنان به دليل ضعف ناشى از نخوردن صبحانه، در تمرين ديروز كارآيى لازم را نداشتند و مورد اعتراض قلعه نويى قرار گرفتند.
تمرين بدون حضور تماشاگران
تمرين ديروز صبح آبى پوشان بدون حضور تماشاگران برگزار شد. تغيير ساعت تمرين آبى پوشان در عدم حضور تماشاچيان بى تأثير نيست.
فكرى زود آمد
محمود فكرى، زودتر از ساير اعضاى تيم در محل تمرين حاضر شد و به همين خاطر منتظر ماند تا سايرين به دستگردى برسند.
حيدرى تأ خير داشت
خسرو حيدرى، هافبك آبى پوشان با ۱۰ دقيقه تأخير در تمرين تيمش حاضر شد و به همين علت با اعتراض امير قلعه نويى روبه رو شد.
منيعى باز هم غايب بود
ميثم منيعى در تمرين ديروز هم غايب بود. گفتنى است وى به دليل سرماخوردگى در بيمارستان آتيه تهران بسترى است. همچنين على نظرى جويبارى نيز در تمرين ديروز حضور نداشت.
شرح تمرين
در ابتدا امير قلعه نويى دقايقى با بازيكنان صحبت كرد. سپس نفرات به دويدن به دور زمين پرداختند. پس از آن سانتر از جناحين و سرزنى را در دستور كار خود قرار دادند. شوت به دروازه و تمرين ضربات ايستگاهى نيز پايان بخش تمرين آبى پوشان بود.
توصيه قربانى
پيروز قربانى كاپيتان آبى پوشان در جريان ارسال ضربات كرنر مدام به ديگر مدافعان اين تيم تأكيد مى كرد توپ به تير دوم نرسد چرا كه احتمال باز شدن دروازه زياد است.
چهره هاى خواب آلود
برگزارى تمرينات در ساعات ابتدايى روز باعث شده بود تا بازيكنان با چهره هاى خواب آلود در محل تمرين حضور يابند. دويدن و گرم كردن زيرنظر خداداد، شادابى را به بازيكنان استقلال بازگرداند.

Alireza Taji
07-12-2008, 11:37
قلعه نويى به ليگ امارات چشم دارد

مبعلى و استقلال؟

با توجه به دشوارى دور برگشت ليگ حرفه اى و ليگ قهرمانان باشگاه هاى آسيا، نياز مبرمى به تقويت تيم احساس مى شود. به همين خاطر هم به دنبال هافبك هستم و هم مهاجم ، اين جملاتى بود كه امير قلعه نويى بعد از پايان بازى با پيام مشهد بر زبان آورد تا بحث پيرامون جذب بازيكنان خارجى براى استقلال دوباره داغ شود. البته طبيعى است كه اولويت اول امير هم فوتباليست هاى غيرايرانى باشند اما در عين حال شايعاتى پيرامون جذب بازيكنان وطنى شاغل در خارج از كشور هم به گوش مى رسد. براى مثال بد نيست بدانيد بنا بر گفته يكى از افراد نزديك به استقلال و كادر فنى اين تيم امير قلعه نويى اعتقاد خاصى به «ايمان مبعلى» دارد و شايد در صورت فراهم شدن شرايط از وجود او در ليگ قهرمانان استفاده كند! البته براساس گفته اين شخص تاكنون مذاكره اى رسمى با مبعلى صورت نگرفته و بحث صرفاً در حد شنيده هاست.

برهانى هنوز هم پنالتى زن اول استقلال است

پس از اينكه آرش برهانى مقابل داماش گيلان و پيام مشهد ۲ ضربه پنالتى را از دست داد گفته شد كه قلعه نويى ديگر به برهانى اجازه پنالتى زدن نخواهد داد اما شنيده هاى ما حاكى از آن است كه برهانى هنوز هم پنالتى زن اول آبى پوشان است و او باز هم پنالتى خواهد زد. اين موضوع مورد تأييد قلعه نويى نيز قرار گرفته است.

با اهداى لوح يادبود و پاداش ويژه

استقلالى ها از برهانى تقدير كردند

مسئولين تيم استقلال ديشب از آرش برهانى، مهاجم گلزن خود تقدير به عمل آوردند. آنها با اهداى لوح و پاداشى ويژه به نوعى زحمات برهانى را در هفته هاى اخير جبران كرده و قبل از بازى امروز مقابل ابومسلم به وى روحيه دادند. طبق شنيده هاى ما از اين به بعد شب قبل از هر بازى از يكى از بازيكنان موفق استقلال قدردانى مى شود. گفتنى است آرش برهانى با ۲ گلى كه مقابل پيام مشهد به ثمر رساند با ۱۲ گل زده عنوان آقاى گلى نيم فصل را به خود اختصاص داد.

unartig
07-12-2008, 13:18
استقلال 2 ابومسلم2

M.etallic.A
07-12-2008, 13:34
یه عکس جالب از جانواریو و همسرش :

emad64
07-12-2008, 13:48
یه عکس جالب از جانواریو و همسرش :
عالی بود..
دست گلت درد نکنه.. :11:

داشت یادم میرفت !
فرصت شرکت در پیش بینی به اتمام رسید..

M_Abieteh
07-12-2008, 14:51
نیمه ی اول خوب بودیم یک گل هم زدیم + 2-3 تا هم خراب کردیم.

استقلال 1 ابومسلم 0 تا پایان نیمه ی اول.

Majid393
07-12-2008, 14:52
عجب گلی زد این امیر آبادی .......:دی

unartig
07-12-2008, 14:55
مهدی امیرآبادی داره سمت چپو دستش میگیره به راحتی :5:

emad64
07-12-2008, 14:57
ابومسلم 0 - 1 استقلال
امیرآبادی '13

بازی نیمه ی اول بد نبود. ولی استقلال اون استقلال همیشگی نبود. باز دوباره این علیزاده رو گذاشته بود تو زمین.. تو نیمه ی اول جز چندتا پرتاب و چندتا خطا، من کار دیگه ای ندیدم که انجام بده !
تو نیمه ی دوم احتمال اینکه فرهاد بیاد تو زمین خیلی بالاست. انشاا.. با ورودش به زمین، روند بازی بهتر از نیمه ی اول بشه و در نهایت با دست پر و هر 3 امتیاز بازی، استقلال از مشهد برگرده..

به امید برد استقلال:33:

M_Abieteh
07-12-2008, 15:53
2 بر صفر بردیم .

طالبلو عالی بود. علیزاده هم خیلی بد بود ولی یه پاس گل داد

رفتیم صدر جدول البته فعلا.امیدوارم دیگه از دستش ندیم.

تبریک به همه ی استقلالی های عزیز.

M_Abieteh
07-12-2008, 15:54
اکبرپور هم 8 گله شد.

فعلا با 34 امتیاز اول هستیم.

dma
07-12-2008, 15:56
تبريك :40::40::40::40::40::40::40::40:

بعد چند روز رفتيم صدر؟:10: يكي بشينه حساب كنه از زمان مرفاوي تا الان رو!:27::27::27:

M_Abieteh
07-12-2008, 15:58
اکبرپور 2تا هم خراب کرد.

07-12-2008, 15:58
سلام
تبريك به همه آبيهاي پي سي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايشالا ذوب هم ببازه ما صدر بمنيم
خداييش طالبلو تركوند امروز
كوشكي هم بد نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه فهميدم چرا قلعه نوعي مجيدي رو به جاي عليزاده نيوورد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس نتيجه ميگيريم امير قلعه نوعيه سرور هر چي لنگيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
07-12-2008, 16:01
قلعه نوعی 2 تا تعویض کرد یا 3 تا.

انگار 2 تا تعویش بیشتر نکرد.

این اکبری هم خوب بازی نکرد.

emad64
07-12-2008, 16:01
ابومسلم 0 - 2 استقلال
امیرآبادی '13
اکبرپور '91

تبریک به همه ی استقلالی های عزیز

نیمه ی دوم دیگه قلبم داشت وامیستاد.. این دیگه چه جور بازیی بود. مخصوصاً دقایق آخر بازی. طالبلو عالی بود. اگه اون شوت آخر ابومسلم گل میشد منم 3 امتیاز می گرفتم، ولی اصلاً دوست نداشتم گل بشه. مرسی وحید..
الآن بهترین خط حمه و دفاع، از آن استقلاله..
علیزاده هم خیلی بد بود. ولی خدا رو شکر که روی گل دوم نقش اساسی داشت و همین باعث بالا رفتن روحیش میشه..
تو این بازی آرش از خود گذشتگی نداشت. همه ی توپ هاش رو خودش میزد. به خاطر همین قلعه نویی اونو جای علیزاده کشید بیرون تا آرش بفهمه که موفقیت تیم مهمتره..
بیژن کوشکی هم تو این بازی فوق العاده بود.
امیرآبادی هم که سمت چپ رو واسه خودش رهن کرده و به هیچکی نمیده..

دم همه گرم..

راستی، صدر نشینی هم مبارک همه ی استقلالی ها باشه

پیش به سوی قهرمانی

M.etallic.A
07-12-2008, 16:13
منم تبریک میگم. طالبلو مرد شماره یک میدان ... بهترین دروازه بان حال حاضر ایران... کوشکی خیلی خوب دفاع کرد. علیزاده اصلا در حد استقلال نبود . یه کم که خودش ضعف داره یه کمم تماشاگرها مجیدی رو تشویق میکنن روحیه شو از دست میده. غیر از اون پاس گل بقیه بازی خراب کرد. در کل دم طالبلو گرم... اکبرپور هم به نظر میرسه شرایطش به تیم بستگی داره. وقتی تیم هجومی و خوب بازی میکنه اکبرپور هم شیر میشه ولی وقتی تیم میره تو حالت دفاعی و عقب میکشه اکبرپور هم اشتباه زیاد میکنه.

emad64
07-12-2008, 16:17
جدول لیگ برتر

jamshidjap
07-12-2008, 16:19
تبريک و بازم تبريک بابت صدر نشيني ...
بازي قشنگي بود .
دم طالبلو گرم عجب توپايي رو گرفت .
اميرآبادي هم که لقب مهدي رفت و برگشت رو به خودش اختصاص داد.
عليزاده هم که به غير ازاون پاس گل درکل بازي افتضاح بود.
توي اون زمين داغون و اون هواي سرد خيلي خوب پاسکاري ميکرديم .
جلوي دروازه ها هم مرداب انزلي بود. دروازه بان جرات نميکرد بره اونجا .
آرش هم که توي چند صحنه خودخواهانه کار کرد .
جانواريو هم که مثل هميشه عالي .

10برد
4مساوي
باختهارو بي خيال

تفاضل =21+

دهمين بردمون با دهمين باخت ابومسلم مصادف شد.

unartig
07-12-2008, 16:22
بچه ها من هم بردمونو تبریک میگم .نتیجه دوررفتو به خوبی تکرارکردیم :5:

unartig
07-12-2008, 16:23
بچه ها 5 بازی آینده ما باپگاه گیلان سپاهان و صباباطری و مس کرمان و برق شیرازه
نکته جالب اینه که ما نیم فصل اول ازاین 5 تابازی فقط 2امتیاز بدست آوردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فقط 3 تاگل بشون زدیم اگر بتونیم تلافی نیم فصل اولو سراینها بیاریم دیگه نباید غصه آخرفصلو بخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
07-12-2008, 16:23
دمه بچه ها گرم
تبریک به تمام ابی دلان...
بازی خیلی قشنگی بود.
دمه داش وحید هم گرم اخرای بازی خوب توپ گرفت.
سرعت بازی خیلی بالا بود

Alireza Taji
07-12-2008, 16:28
ما اول فصل هم با شکست دادن ابومسلم صدر نشین شدیم و این بار در اغاز فصل دوم هم با شکست دادن ابومسلم در صدر قرار گرفتیم.

jamshidjap
07-12-2008, 16:29
اميدوارم بر خلاف نيم فصل اول صدر نشين باقي بمونيم .

jamshidjap
07-12-2008, 16:31
تنها کسي که درست پيش بيني کرد iman_s بود !

Alireza Taji
07-12-2008, 16:41
/حاشيه ديدار ابومسلم برابر استقلال/
شعار طنز هواداران استقلال عليه جان نگودي
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال تهران عليه بازيكن كامروني ابومسلم به طنز شعار دادند.
به گزارش خبرگزاري فارس‌، هواداران اين تيم هر زمان كه جان نگودي صاحب توپ مي‌شد، شعارهاي طنزي عليه او سر مي‌دادند. اين بازيكن كامروني هفته گذشته در ورزشگاه و در حضور تماشاگران ادرار كرد.
* علي عليزاده، مهاجم استقلال بعد از مدت‌ها در تركيب اصلي قرار گرفت. در اين ديدار آبي پوشان تهراني با سه مهاجم بازي مي‌كنند. آرش برهاني و سياوش اكبرپور در تركيب حضور دارند.
* داود سيدعباسي و عبدالجبار موموني، مدافع توگويي امروز براي نخستين مرتبه در تركيب ابومسلم قرار گرفته‌اند. سيد عباسي كه به سفارش ناصر حجازي به اين تيم آمده است در دقيقه 56 تعويض شد.
* ابومسلم در اين ديدار حامي مالي نداشت. استقلال تهران هم در حالي كه قراردادش با بازار مبل ايران به پايان رسيده؛ اما همچنان با آرم اين حامي مالي به ميدان امده است.

Alireza Taji
07-12-2008, 16:59
/هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال/
استقلال با شكست ابومسلم صدرنشين ليگ شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي 2 بر صفر برابر ابومسلم به طور موقت به صدر جدول ليگ صعود كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر برگزار شد.
مهدي اميرآبادي در دقيقه 13 و سياوش اكبر پور در دقيقه 91 براي استقلال گلزني كردند.
سعيد مظفري زاده داور مسابقه به علي عليزاده و سياوش اكبرپور و مهدي امير آبادي از استقلال و وحيد عسگري از ابومسلم اخطار داد.
استقلال با اين پيروزي به طور موقت به صدر جدول ليگ برتر صعود كرد. ابومسلم نيز 16 امتيازي ماند.
ساير ديدارهاي هفته هجدهم ليگ روز آينده برگزار مي‌شود كه ذوب آهن تيم دوم جدول به مصاف مس كرمان مي‌رود.
تركيب استقلال تهران: وحيد طالب لو، پژمان متنظري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، مهيد اميرآبادي، خسرو حيدري، حسين كاظمي، جان واريو، سياوش اكبر پور، آرش برهاني(از دقيقه 73 يدا... اكبري) و علي عليزاده.
سرمربي: امير قلعه‌نويي
تركيب ابومسلم مشهد: شهاب گردان، عبدالجبار موموني، جواد رزاقي، رضا ناصحي، داود دانش دوست، جان نگودي(از دقيقه 74 حميد شفيعي)، وحيد عسگري، امجد شكوه مقام، داود سيد عباسي (از دقيقه 55 مصطفي شهركي)، سعيد خاني، ميثم بائو
سرمربي: امير پيرواني
انتهاي پيام/

amir_sa
07-12-2008, 17:02
خوب جا داره من هم اين برد رو خدمت رهبر معظم انقلاب و ملت شريف ايران تبريك بگم .

گل دوم استقلال هم آفسايد بود ، علي زاده هم كه ( استغفرالله )

Majid393
07-12-2008, 17:03
سلام .....

تبریک میگم .....
گل دوم آفساید بود ؟؟:دی

Alireza Taji
07-12-2008, 17:19
داش امیر فکر میکنم اشتباه میکنی
به نظر من که سیاوش با مدافع اخر روی یک خط بود

emad64
07-12-2008, 17:21
جدول امتیاز پیش بینی ها تا پایان هفته هجدهم

توجه !
من فایل htm پیشبینی ها رو هم میذارم. خودتون با توجه به پیش بینی هایی که کردید، یه بار جدول رو چک کنید. آخه خیلی جدول و تعداد شرکت کننده ها زیاد شده. مثلاً من 1 امتیاز هفته ی 16 خودم رو که برد استقلال با نتیجه ی 3 - 2 مقابل سایپا پیش بینی کرده بودم رو ثبت نکرده بودم. اون بازی رو استقلال 1 - 0 برده بود !

اگه کسی پیدا بشه که همزمان که من نتایج رو میذارم، پیش بینی ها رو هر وقت که تونست یه چک کنه که خدایی نکرده من اشتباه نکرده باشم ممنون میشم اعلام آمادگی کنه.فیل اکسل ور هم بهش میدم که اونم نتایج رو وارد جدول کنه. اگه به اکسل نسبتاً تسلط داشته باشه که خیلی خوبه. چون هر بازی باید یه ستون اضافه کنه..
هر کس که میتونه اعلام آمادگی کنه..

فایل htm :

Majid393
07-12-2008, 17:22
داش امیر فکر میکنم اشتباه میکنی
به نظر من که سیاوش با مدافع اخر روی یک خط بود

منم همین فکر رو میکنم ....:دی

emad64
07-12-2008, 17:26
به نظر منم گل دوم استقلال آفساید بود..
حالا بعد تو برنامه ی نود مشخص میشه..
مهم اینه که بازی رو بردیم، حالا با چه نتیجه ای مهم نیست. داور تو نیمه ی دوم، چسبیده به محوطه ی جریمه هم تو یه صحنه که جانواریو با بازیکن حریف برخورد نکرد، پشت محوته جریمه اعلام خطا کرد..

اشتباه داوری جزئی از فوتباله :31:

emad64
07-12-2008, 17:34
جدول رده بندي

1- استقلال تهران 18 بازي 34 امتياز
2- ذوب آهن 17 بازي 33 امتياز
3- پيکان 17 بازي 30 امتياز
4- پرسپوليس 17 بازي 29 امتياز
5- سپاهان 17بازي 27 امتياز
6- مس کرمان 17 بازي 26 امتياز

بازی های دیگر مدعیان :

مس کرمان - ذوب آهن اصفهان
سپاهان اصفهان - پاس همدان
پيکان قزوين - صباي قم
پرسپوليس تهران - سايپا کرج

vorojax
07-12-2008, 18:20
سلام دوستان :40:
این برد رو به تمام رفقا تبریک می گم........:40:

یا علی:40:

M_Abieteh
07-12-2008, 18:21
به نظر منم گل دوم استقلال آفساید بود..

من میگم نبود. اکبرپور عقب تر بود. فکر نکنم کسی توجه کنه که افساید بود.

rezahp2
07-12-2008, 18:28
سلام .....

تبریک میگم .....

M_Abieteh
07-12-2008, 18:31
/هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال/
استقلال با شكست ابومسلم صدرنشين ليگ شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي 2 بر صفر برابر ابومسلم به طور موقت به صدر جدول ليگ صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر برگزار شد.
مهدي اميرآبادي در دقيقه 13 و سياوش اكبر پور در دقيقه 91 براي استقلال گلزني كردند.
سعيد مظفري زاده داور مسابقه به علي عليزاده و سياوش اكبرپور و مهدي امير آبادي از استقلال و وحيد عسگري از ابومسلم اخطار داد.
استقلال با اين پيروزي به طور موقت به صدر جدول ليگ برتر صعود كرد. ابومسلم نيز 16 امتيازي ماند.
ساير ديدارهاي هفته هجدهم ليگ روز آينده برگزار مي‌شود كه ذوب آهن تيم دوم جدول به مصاف مس كرمان مي‌رود.
تركيب استقلال تهران: وحيد طالب لو، پژمان متنظري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، مهيد اميرآبادي، خسرو حيدري، حسين كاظمي، جان واريو، سياوش اكبر پور، آرش برهاني(از دقيقه 73 يدا... اكبري) و علي عليزاده.
سرمربي: امير قلعه‌نويي
تركيب ابومسلم مشهد: شهاب گردان، عبدالجبار موموني، جواد رزاقي، رضا ناصحي، داود دانش دوست، جان نگودي(از دقيقه 74 حميد شفيعي)، وحيد عسگري، امجد شكوه مقام، داود سيد عباسي (از دقيقه 55 مصطفي شهركي)، سعيد خاني، ميثم بائو
سرمربي: امير پيرواني
انتهاي پيام/

mohsensoft
07-12-2008, 19:28
واقعا به استقلالي بودن خودم افتخار ميكنم
تبريك به همه ي بروبكس پي سي ورلد(البته استقلالي هاي عزيز)
طالب لو عالي بود به قول مزدك چند سوپر واكنش داشت :دي
عليزاده افتضاح بود
جانواريو هم مثل هميشه فوق العاده
در كل تيم خوب بازي كرد
به اميد اينكه صدر نشيني باقي بمونه

emad64
07-12-2008, 20:05
سلام .....

تبریک میگم .....

ممنون رضا جان بابات تبریک برد استقلال..

گل های بازی ابومسلم - استقلال :

M_Abieteh
07-12-2008, 20:09
دوستا بازیه بعدی چه روزی و با کی داریم؟

r4pbr4p
07-12-2008, 20:28
منم حرفه فرزین را تائید میکنم.
تا حالا هرکس به برنامه 90 رفته تا چند هفته به مشکل خورده!
اگه بازیکن بوده مصدوم و یا محروم شد اگه مربی اومده به 90 تیمش تا چند هفته نتونسته ببره!

بازی با ابومسلم هم از اون بازیها هست که شکست و حتی پیروز شدن در اون برای تیم خیلی حاشیه ساز هست.

سلام بر آبی.سلام بر دوستداران آبی
دیشبم که ژنرال امده بود نود.میخواستم پیش بینی بازی رو بگم ولی چون دیشب سرمربی استقلال نود بود مجبورم یا مساوی اعلام کنم یا خدایی نکرده باخت استقلال.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
چون هر وقت سرمربی یک تیم که خوب کار کرده دعوت می شه نود. تیمش هفته بعد گند میزنه نمونش هفته قبل و هفته های قبل.با این محاسبات ان شاالله که ببره! اماپیش بینی من :

ابومسلم 2 - 2 استقلال

خب خب...

منم به نوبه خودم تبریک میگم

دم وحید گرم خدایی کف کردم واسه واکنش هاش!

r4pbr4p
07-12-2008, 20:31
دوستا بازیه بعدی چه روزی و با کی داریم؟

ليگ برتر فوتبال ايران هفته نوزدهم

جمعه 22 آذر

استقلال - داماش

r4pbr4p
07-12-2008, 20:32
بازی راس ساعت 15:00 در ورزشگاه آزادی انجام میشه

r4pbr4p
07-12-2008, 20:54
قلعه‌نويي:
راه قهرماني استقلال هموار شد
با «ناصر حجازي» هيچ مشكلي ندارم
"اولروم" از گزينه‌هاي مورد نظر استقلال است

امير قلعه‌نويي بعد از پيروزي در برابر ابومسلم گفت: اين سه امتياز راه قهرماني ما را هموار كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران بعد از پيروزي دو بر صفر تيمش در ورزشگاه ثامن مشهد در جمع خبرنگاران افزود: تماشاگران اين ديدار و بينندگان تلويزيوني از يك بازي زيبا لذت بردند و انصافا ابومسلم هم در مقابل ما خوب ظاهر شد. ( خداییشم آره)!

وي ادامه داد: ما از نقاط ضعف ابومسلم شناخت كافي را داشتيم و با استفاده از همين شناخت خود به گل رسيديم.

قلعه‌نويي تاكيد كرد: بازي با ابومسلم يكي از سخت‌ترين بازي‌هاي ما در ليگ برتر بود.

قلعه‌نويي با تشكر از وحيد طالب‌لو گفت: طالب‌لو روز بسيار خوبي داشت و واقعا عالي عمل كرد. هر چند كه من از بعضي بازيكنانم گله دارم كه قدر مو قعيت‌ها را ندانستند. ( میخوامش برا زندگی!)

وي وضعيت داوري اين بازي را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: داور سوت آن چناني نزد كه در نتيجه تاثير داشته باشد. هر چند كه بازي بسيار فيزيكي را هم شاهد بوديم.

وي ضمن تشكر از باشگاه ابومسلم و هيات فوتبال خراسان گفت: شرايط براي برگزاري اين بازي مهيا بود و با وجود بارش سنگين برف، زمين بازي بسيار مساعد و مطلوب بود و ابومسلم هم مثل هميشه فيزيكي و قدرتي بازي كرد.

وي با بيان اين مطلب كه ما حرفه‌اي‌تر بوديم و پيروز شديم، گفت: كسب اين سه امتياز كمك زيادي به ما در مسير قهرماني مي‌كند. ( بگو ایشالا)

قلعه‌نويي با بيا اين مطلب كه ديدار استقلال و ابومسلم يك بازي سرعتي بود، گفت: در ليگ امسال چنين بازي را نديده بودم و واقعا بازي بسيار ديدني بود.

سرمربي استقلال در رابطه با تقابل خود و حجازي و در پاسخ به اين سوال كه حضور خود در استقلال و ناصر حجازي در ابومسلم به عنوان دو پيشكسوت استقلال را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟ گفت: من نه پيشكسوت هستم و نه محبوب اما، حجازي از بزرگان استقلال است و اگر امروز هم او را مي‌ديدم مطمئن باشيد كه به سمتش مي‌رفتم. ( به این میگن پخته بازی!)

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه آيا با وي آشتي مي‌كرديد؟ گفت: ما اصلا با هم قهر نيستيم كه بخواهيم آشتي كنيم و من و ناصر حجازي هيچ مشكلي با هم نداريم. ( اینم از سوالات خبرنگارای ایرانی... کی میخوان بیخیال حاشیه واسه استقلال بشن، خدا میدونه)

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران درمورد صحبت‌هاي سعيد خاني كاپيتان تيم فوتبال ابومسلم در پايان بازي گفت: سعيد خاني از رفتار يكي از بازيكنان استقلال شكايت داشت كه مطمئن باشيد اين موضوع را پيگيري كرده و نتيجه‌ي آن را به "خاني" خواهم گفت، چرا كه معتقدم خاني يكي از بهترين هافبك‌هاي ايران و بازيكن با اخلاقي است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به اين سوال كه آيا باشگاه استقلال قصد جذب "اولروم" مهاجم ابومسلم را دارد؟ گفت: من بارها گفته‌ام كه ما به فكر تقويت خط حمله خود هستيم كه در اين ميان گزينه‌هاي زيادي وجود دارد و اولروم هم يكي از گزينه‌هاست. همانطور كه بسياري از بازيكنان ما مورد توجه تيم‌هاي ديگر ليگ برتري هستند.( خطاب به باقی تیمها.. مراقب باشید استقلال داره میاد واسه قهرمانی...)

r4pbr4p
07-12-2008, 20:57
طوفان مذاكره‌ي نقل‌وانتقالات نيم فصل در پشت صحنه‌ي ليگ
استقلال، مس، ابومسلم و برق دست به كار شدند
تبادل، استراتژي جديد آبي‌ها

درحالي كه با وجود فرا رسيدن نيم فصل ليگ برتر فوتبال ايران، رقابت‌ها تا شروع تعطيلات دو هفته ديگر نيز پيگيري مي‌شود اما، بيشتر تيم‌هاي ليگ برتري فعاليت‌هاي خود را براي فصل نقل و انتقالات آغاز كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، باشگاه‌هاي استقلال تهران، مس كرمان و ابومسلم خراسان فعاليت خود را با جديت آغاز كرده‌اند و جالب آن كه هر كدام از اين سه باشگاه تعلقات ذهني به بازيكنان دو تيم ديگر دارند.

* استقلال تهران
شايد استقلال تبديل به فعال‌ترين تيم در فصل نقل و انتقالات شود. در هر صورت قلعه‌نويي به شيوه تبادل بازيكن با ساير باشگاه‌هاي ليگ برتري اعتقاد دارد.

در هر صورت بازيكناني چون هاشم بيك‌زاده، ميلاد نوري، يدالله اكبري و ابراهيم تقي‌پور درصدر فهرست بازيكناني قرار گرفته‌اند كه احتمال جدايي‌شان از استقلال وجود دارد. البته بايد نام مهدي اميرآبادي و فرهاد مجيدي را نيز به گزينه‌هاي احتمالي جدايي در نيم فصل اضافه كرد، هر چند كه حضور اين دو بازيكن در ديدارهاي اخير استقلال تا اندازه‌اي اين فرضيه را ابتر مي‌سازد. در هر صورت هاشم بيك زاده نخستين بازيكني است كه از استقلال جدا مي شود،گويا با وجود تمايل بيك‌زاده به ادامه فعاليت در استقلال مسوولان باشگاه با راه آهني ها به توافق رسيده اند تا بيك زاده پيراهن طلايي لوكوموتيورانان را بر تن كند.

پيشنهاداتي نيز براي جذب بازيكنان استقلال از سوي باشگاه مس كرمان ارايه شده است، آنها كه علاقه خود را به بازيكنان دو باشگاه پرسپوليس و استقلال نشان داده‌اند، پيشنهاداتي را براي جذب فرهاد مجيدي ارايه كرده‌اند كه گويا درباره مجيدي پيشنهاد بي‌نتيجه مانده است البته آنها به جذب بيك زاده نيز تمايل داشتن اما، تمايل استقلال به مذاكره پيرامون معاوضه او با يكي از بازيكنان تيم مس از جمله "ادينهو" با موضع مخالف كرماني‌ها رو به رو شد.

البته استقلالي‌ها با توجه به هدف خود ترجيح مي‌دهند بيشتر با باشگاه ابومسلم خراسان وارد مذاكره شوند چرا كه گزينه‌ي صيد بزرگ امير قلعه‌نويي در نيم فصل "عرفان اولروم" مهاجم تيم ابومسلم است، آبي‌هاي‌هاي تهران آماده بودند تا با پيشنهاد سخاوتمندانه تبادل هاشم بيك‌زاده و ابراهيم تقي‌پور با اين مهاجم خارجي نظر مسوولان باشگاه ابومسلم را جلب كنند و نظري جويباري مذاكرات اوليه در اين باره را با قائم مقام باشگاه ابومسلم انجام داده بود.
حتي با توجه به پيشينه مذاكرات اوليه ابومسلم با ميلاد نوري بازيكنان استقلال و منتفي شدن گزينه بيك زاده احتمال دارد نام او نيز به پيشنهاد استقلالي‌ها اضافه شود كه بي‌ترديد اين موضوع قلعه‌نويي را به هيچ وجه ناراحت نمي‌كند. با اين حال حجازي مدير فني ابومسلم با اين جابه جايي مخالف است. البته خبر خروج نام رضا عنايتي از فهرست باشگاه النصر امارات تمركز استقلالي‌ها را بر روي "اولروم" برهم زده است، با اين حال اولويت قلعه‌نويي "اولروم" آماده است تا عنايتي مصدوم كه حداقل تا سه ماه ديگر دور از ميادين خواهد بود. درباره تقي پور نيز باوجود پيگيري هاي برق شيراز ، قلعه نويي همچنان مذاكره با ابومسلم را ترجيح مي دهد. احتمال تبادل سيد صالحي از پيكان با فرهاد مجيدي نيز سوژه اي است كه در عين نامحتمل بودن مي تواند رنگ واقعيت بگيرد.

يدالله اكبري نيز در آستانه جدايي قرار دارد. هر چند كه نخستين تلاش براي حضور اين بازيكن در استقلال اهواز ناكام ماند اما، اكبري و البته باشگاه استقلال به فروش اين بازيكن در نيم فصل اميدوار هستند. احتمال بازگشت اكبري به پاس همدان نيز دور از تصور نيست. اما، در جمع معترضان نيمكت نشيني نمي‌توان بخت چنداني براي جدايي اميرآبادي، عباسفرد و عليزاده از استقلال متصور بود.

تازه‌ترين پيشنهاد نيز از سوي باشگاه اماراتي الشباب براي آرش برهاني به دست استقلالي‌ها رسيده است اما، حتي فكر كردن به از دست دادن آقاي گل ليگ برتر آن هم در شرايطي كه قلعه‌نويي با داشتن بهترين خط حمله ليگ باز هم به دنبال مهاجم است، خنده‌دار به نظر مي‌رسد.

M_Abieteh
07-12-2008, 21:07
r4pbr4p ممنون بابت اخبار.

r4pbr4p
07-12-2008, 21:30
اینم صحنه خوشحالی بعد از گل سیاوش

به خاطر پاس گل از علیزاده تشکر کرده

mani_2004_2006
07-12-2008, 22:13
سلام بچه ها :20:
تبریك واسه برد تاج كبیر :11: آی خداااا قربونت برم صدر نشین شدیم :26:
اینم از بازی خارج از خونه اس اس خانه و خارج از خونه حالیش نیست میزنه نااااااابود میكنه
امروز عجب روزی بود اول بازی اس اس كه بد جور فاز داد بعد هم 1 ساعت بعد امتحان میان ترم ذخیره كه توووووپ بود
علیزاده با اینكه رو اعصاب بود عجب پاس گلی داد . دمش گرم . طفلی گناه داره هی مجیدی رو تشویق میكردن تماشاگرا

M_Abieteh
07-12-2008, 22:22
علیزاده اگه اون پاس گل رو نمیداد و خراب میکرد.انوقت دیگه باید کشتش.

اونم شانسش گفت از لای پای دفاع رد شد .

M_Abieteh
07-12-2008, 22:35
ولی گل دوم کاملا آفساید بود

من میگم نبود.

اگه بود که چه بهتر همیشه به ضررمون ایندفعه به نفعمون.

M_Abieteh
07-12-2008, 22:40
و کاشکی آرش زده بودش

ارش گل نمیزنه وقتی هم میزنه 2 یا 3 تا میزنه.

amirtaker
07-12-2008, 22:45
سلام بچه ها دعا کنین من فردا امتحان زبانم خوب بدم.
راستی برد استقلال رو هم تبریک میگم.راسته بیگ زاده میخواد بره راه آهن؟

AntAreS
07-12-2008, 23:00
تبریک تبریک تبریک
حیف بازیرو ندیدم

Alireza Taji
08-12-2008, 02:11
لغو بازى هاى خيريه استقلال

ايران ورزشى - در حالى كه پيش از اين مسؤولان باشگاه استقلال با پيشنهاد اتحاديه فوتبال، قرار بود در دو بازى خير خواهانه مقابل دو تيم گيلانى برگزار كنند اما مسؤولان باشگاه تهرانى از انجام اين بازى ها انصراف دادند.طى توافقات قبلى قرار بود آبى پوشان پنج شنبه ۲۸ آذر ماه مقابل داماش گيلان قرار بگيرند و روز جمعه در دومين بازى نيز به مصاف ملوان بروند.عوايد حاصل از برگزارى اين دو مسابقه قرار بود به مهرداد زهرى، بازيكن سابق تيم هاى گيلانى و ملى پوش تيم هاى اميد و جوانان ايران اختصاص خواهد يافت اما باتوجه به حساس بودن شرايط فعلى استقلال اين ۲ بازى لغو و به زمان ديگرى موكول شد.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:14
استقلال

تشويق خداداد در ثامن
ايران ورزشى- مشهدى ها اين روزها بيش از سايرين به پرونده خداداد عزيزى حساس هستند. در حالى كه خداداد عزيزى شنبه در جلسه كميته انضباطى حاضر نشد و قرار است امروز رأى اين كميته درباره پرونده او صادر شود، ديروز تماشاگران مشهدى با تشويق خداداد از او حمايت كردند. تماشاگرانى كه چه با لباس آبى و چه با لباس ابومسلم روى سكوهاى ثامن نشسته بودند خداداد عزيزى را از ابتداى بازى ابومسلم - استقلال مورد تشويق و حمايت قرار دادند.

قوت شايعه درباره اولروم
ايران ورزشى- عدم حضور عرفان اولروم در تركيب ابومسلم باعث شده بود تا شايعاتى كه درباره او و استقلال مطرح است، قوت بگيرد البته مسؤولان ابومسلم دليل غيبت اولروم را در ديدار ديروز، مصدوميت بيان مى كردند. گفته مى شود تماس استقلالى ها با اولروم در مورد جابه جايى او با دو دفاع استقلال باعث شده كه اولروم حاضر نشود مقابل استقلال به ميدان برود.

اعتراض سرپرست ابومسلم
ايران ورزشى- بعد از هر خطا كه روى بازيكنان ابومسلم اتفاق مى افتاد سرپرست اين تيم حركت جالبى انجام مى داد. خسرو منعمى سرپرست ابومسلم بعد از هر خطا تا ميانه هاى زمين مى دويد تا به سعيد مظفرى زاده اعتراض كند. كلاً منعمى از اميرحسين پيروانى هم در كنار زمين بيشتر فعال بود!

چشم ها به دنبال حجازى
ايران ورزشى- سرانجام حجازى حاضر نشد مقابل استقلال بايستد. ديروز خيلى ها در ورزشگاه ثامن به دنبال حجازى مى گشتند. حجازى جمعه راهى تهران شده بود اما برخى گمان مى كردند كه مديرفنى ابومسلم براى ديدار با استقلال به مشهد برگردد. به نظر مى رسد حجازى حاضر نشده است با وضعيتى كه ابومسلم دارد، ريسك كرده و مقابل استقلال بايستد.

اسكوربورد خراب شد!
ايران ورزشى- اسكوربورد ورزشگاه ثامن هم از اسكوربورد ورزشگاه آزادى تبعيت مى كند. ديروز فقط در دقايق ابتدايى نيمه اول اسكوربورد ورزشگاه ثامن كار مى كرد و بعد از اين دقايق تصوير ثابت ماند و تا پايان بازى تصوير اسكوربورد در همان حال باقى ماند و رفع علت نشد.

تجليل از پيشكسوتان مشهد
ايران ورزشى- در بين دو نيمه ديدار ابومسلم - استقلال هيات فوتبال خراسان از دو پيشكسوت فوتبال مشهد تجليل كرد. حسين كديور و محمد پرند دو پيشكسوت فوتبال مشهد در بين دو نيمه از طرف هيات فوتبال مورد تجليل قرار گرفتند. مسؤولان اين هيات به اين دو پيشكسوت لوح تقدير و تاج گل دادند.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:17
استقلالى ها به دنبال لباس هاى جديد
ايران ورزشى- باشگاه استقلال تهران روز سه شنبه همين هفته با يكى از شركت هاى توليد كننده البسه ورزشى قراردادى جديد را به امضا مى رساند. باشگاه استقلال تهران فصل جديد مسابقات ليگ برتر را با پيراهن يكى از شركت هاى توليد كننده خارجى آغاز كرد اما پس از مدتى بازهم آبى پوشان روى به استفاده از محصولات داخلى آوردند. در ادامه مسؤولان باشگاه استقلال مجدداً با اين شركت توليدى وارد مذاكره شده و حاضر شدند قراردادى با مفادى تازه به امضا برسانند. مذاكرات طرفين با توافقات نهايى همراه بود و روز سه شنبه هفته جارى منتج به عقد قرارداد تازه خواهد شد.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:19
دلخورى استقلالى ها از ميزبانى
ايران ورزشى- بازيكن و مربى تيم فوتبال استقلال تهران به رفتار ميزبان اعتراض كردند و ناظر مسابقه نيز شيطنت برگزار كنندگان مسابقه را تأييد كرد.پيش از آغاز مسابقه به دليل بارش شديد باران مسؤولان روى زمين چمن كاور كشيده بودند اما زمانى كه دو تيم براى گرم كردن به ميدان رفتند، كاور زمين استقلال ديرتر برداشته شد كه اين مسأله باعث اعتراض وحيد طالب لو و محمود فكرى به برگزار كنندگان مسابقه شد. آنها معتقد بودند بايد ابتدا زمين براى تيم ميهمان آماده مى شد.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:34
اصرار امير قلعه نويى به پرداخت پاداش ها
ايران ورزشى- سرمربى استقلال در صحبت خود با مسؤولان اين تيم خواهان پرداخت پاداش بردهاى اخير استقلال شده است.با تأكيد قلعه نويى، مسؤولان باشگاه استقلال بعد از ديدار با ابومسلم، پاداش بردهاى اخير تيمشان را پرداخت خواهند كرد. همچنين قرار است بخش ديگرى از پيش قسط دوم بازيكنان استقلال نيز به زودى پرداخت شود. با پيروزى استقلال مقابل ابومسلم شايد مسؤولان استقلال هم فكرى براى پاداش ها و مطالبات بازيكنان بكنند.

دى نگودى سوژه هواداران استقلال
ايران ورزشى - هواداران استقلال هر زمان كه جان دى نگودى صاحب توپ مى شد، شعارهاى طنزى عليه او سر مى دادند. اين بازيكن كامرونى هفته گذشته در ورزشگاه و در حضور تماشاگران ادرار كرد. اينكه شعار هواداران استقلال با چه مضمون و چه كلماتى بوده البته قابل نوشتن نيست اما اين شعارها ارتباط مستقيم با حركت محيرالعقول دى نگودى در بازى با ملوان دارد.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:37
ابومسلم صفر - استقلال ۲

تيمى به نام وحيد
استقلال مه را بلعيد

يكشنبه ۱۷/۹/،۸۷ هفته هجدهم هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه: ثامن الائمه، ساعت: 14:00، تماشاگر: 10 هزار نفر
ابومسلم صفر
استقلال ۲
گل: مهدى اميرآبادى (۱۲) و سياوش اكبرپور (۱+90)
داور: سعيد مظفرى زاده
كمك ها: عليرضا يزدانى و سعيد على نژاديان
اخطار: داود دانش دوست و وحيد عسگرى (ابومسلم)، على عليزاده، سياوش اكبرپور و مهدى اميرآبادى (استقلال)

ابومسلم
شهاب گردان (۳)، عبدالجبار مومونى (۲) (۸۰ احسان خرسندى)، جواد رزاقى (۵/۲)، رضا ناصحى (۴)، داود دانش دوست (۳)، سعيد خانى (۴)، ميثم بائو (۳)، جان دى نگودى (۵)(حميد شفيعى۷۳)، وحيد عسگرى (۳)، امجد شكوه مقام (۶)، داود سيدعباسى (۲) (۵۵ مصطفى شهركى ۴)
سرمربى: اميرحسين پيروانى

استقلال
وحيد طالب لو (۸)، بيژن كوشكى (۶)، پژمان منتظرى (۵)، پيروز قربانى (۷)، مهدى اميرآبادى (۵/۷)، خسرو حيدرى (۷)، فابيو جانواريو (۵/۷)، حسين كاظمى (۵/۵)، سياوش اكبرپور (۷)، آرش برهانى (۴) (يدالله اكبرى۷۲)، على عليزاده (۴)
سرمربى: امير قلعه نويى
نيمه اول
ايران ورزشى - بارش برف صبحگاهى در مشهد باعث به وجود آمدن ابهاماتى در برگزارى اين ديدار شد اما اين بازى در نهايت در همان وقت اعلام شده برگزار شد، هواى مه آلود مشهد و برودت صفر درجه در واقع شرايط بسيار سختى را براى دو تيم به وجود آورد. استقلال اما بى توجه به شرايط نامطلوب هوا از همان دقايق آغازين حمله را در دستور كار خود قرار داد. جانواريو كه در اين ميدان بار ديگر همه كاره خط ميانى تيمش بود از همان لحظات ابتدايى با ارسال پاس هاى بى نقص و دريبل هاى ريز و ماهرانه اش بارها مهاجمان را در شرايط گلزنى قرار داد. دقيقه ۱۰ سياوش اكبرپور روى همين بازيسازى با دروازه خالى ابومسلم روبه رو شد كه لغزنده بودن زمين مانع از گلزنى او شد. استقلال اما ۲ دقيقه بعد با يك ضربه نرم، فنى و بسيار ديدنى توسط مهدى اميرآبادى به گل رسيد. استقلال با اين گل در حاشيه امنيت قرار گرفت اما ابومسلم تيمى نبود كه به سادگى اجازه بدهد استقلال دست پر به رختكن برود. امجد شكوه مقام و داود سيدعباسى در دقايق ۲۸ و ۴۸ از فاصله دور دروازه استقلال را با شوت هاى خود تهديد كردند كه آمادگى طالب لو مانع از گلزنى ياران ابومسلم شد.
نيمه دوم
نيمه دوم را بايد نيمه بيدارى ابومسلم ناميد. شاگردان پيروانى پى در پى روى دروازه استقلال حمله كردند و استقلال تنها به ضد حملات خطرناكش دلخوش بود. دى نگودى اولين خطر را در دقيقه ۴۸ ايجاد كرد كه بغل پاى فنى او فاصله كم از كنار تير دروازه اوت شد. اكبرپور كه هدف استقلال در ضد حملات بود در دقيقه ۵۶ با يك ضربه پاى چپ دقيق شهاب گردان را به واكنش واداشت. دقيقه ۵۸ اين آرش برهانى بود كه در شرايط تك به تك موقعيت استقلال را از دست داد اما از اين پس با ورود مصطفى شهركى و حميد شفيعى ابومسلم بارها تا زدن گل پيش رفت. دقيقه ۶۶ سعيد خانى در شرايط گلزنى قرار گرفت كه بيژن كوشكى با تكل به موقعش مانع از باز شدن دروازه استقلال شد. دقيقه ۷۶ شفيعى در حالتى تك به تك با طالب لو روبه رو شد

اما دروازه بان آماده استقلال مانع سختى مقابل حملات ابومسلم بود. پاس دقيق اكبرپور در دقيقه ۸۳ به عليزاده در شرايط تك به تك پاسخ اين حملات بود اما اين حمله هم براى استقلال به سادگى از دست رفت. دقيقه ۸۷ دانش دوست بود كه با طالب لو تك به تك شد تا اين بار هم او در باز كردن دروازه استقلال ناكام بماند. استقلال كه در همه اين دقايق به دنبال زدن گل دوم بود، سرانجام در دقيقه ۱+90 روى فرار عالى عليزاده و بغل پاى اكبرپور به گل رسيد اما لحظاتى پس از اين گل وحيد طالب لو در حد يك فوق ستاره درخشيد و در كمتر از ۵ ثانيه ۲ فرصت تك به تك را از مهاجمان ابومسلم گرفت تا نقش خود را در پيروزى استقلال برجسته تر جلوه دهد.

صفر- يك
دقيقه (۱۲): مهدى اميرآبادى از يك ريباند بهره گرفت و با زدن يك بغل پاى فنى از پشت ۱۸ قدم توپ را دور از دستان شهاب گردان به زيبايى زير طاق دروازه ابومسلم جا داد.

صفر - 2
دقيقه (۱+90): عليزاده با فرار سريعش مدافعان ابومسلم را جا گذاشت، داخل محوطه ۱۸ قدم آمد و با يك پاس در عرض دقيق اكبرپور را صاحب توپ كرد كه اين يكى هم با بغل پا توپ را دور از دستان گردان به تور دروازه كوبيد.

بازيكن برتر

وحيد طالب لو (استقلال): مى شد مهدى امير آبادى، فابيو جانواريو و حتى سياوش اكبرپور را مرد برتر اين ميدان برگزيد اما وحيد طالب لو با واكنش هاى خارق العاده اش كارى كرد تا برترين بازيكن اين ميدان لقب بگيرد. اوج واكنش هاى طالب لو به واپسين دقايق بازى مربوط مى شود كه او در يك صحنه ۲ موقعيت تك به تك را گرفت.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:40
اولروم نمى خواست بازى كند

اميرحسين پيروانى: به قلعه نويى تبريك مى گويم

ايران ورزشى- اميرحسين پيروانى اولين بازى خود را در ليگ برتر به عنوان سرمربى با شكست به پايان رساند. پيروانى بعد از بازى ديروز مى گويد: «به استقلال و قلعه نويى تبريك مى گويم. پيش بينى مى كردم كه مقابل استقلال بازى سختى داشته باشيم چرا كه استقلال شرايط خوبى دارد.» پيروانى ادامه مى دهد: «در نيمه اول بازيكنان ما تحت تاثير جو ورزشگاه و لغزندگى زمين بودند اما نيمه دوم ما تيم برتر بازى بوديم. 40 دقيقه استقلال را در محوطه خودش نگه داشتيم و فكر نمى كنم هيچ تيمى در اين فصل توانسته باشد اينچنين استقلال را تحت فشار قرار داده باشد. اگر درخشش طالب لو و بدشانسى ما نبود نمى باختيم.» پيروانى عقيده دارد مظفرى زاده بايد در نحوه قضاوتش تجديد نظر كند: «نمى خواهم درباره داورى حرفى بزنم اما اگر مظفرى زاده فيلم بازى را دوباره نگاه كند متوجه مشكلات خود مى شود. به نظرم بايد او در قضاوت خود تجديد نظر كند.» پيروانى هم بحث بى انگيزگى اولروم براى بازى مقابل استقلال را تأييد مى كند: «اولروم در تمرينات بى انگيزه بود و خودش هم دوست نداشت مقابل استقلال بازى كند.» پيروانى به استفاده از سيدعباسى اشاره مى كند: «سيدعباسى در ميانه ميدان مى تواند بازيكن تاثيرگذارى باشد و از عملكرد او هم راضى بودم.»

Alireza Taji
08-12-2008, 02:42
اعتراض خانى به قلعه نويى
ايران ورزشى- در پايان بازى ابومسلم- استقلال، سعيد خانى كاپيتان ابومسلم به طرف نيمكت استقلال رفت و به شدت به امير قلعه نويى اعتراض كرد. اعتراض خانى به خاطر برخورد سياوش اكبرپور بود. خانى به قلعه نويى مى گفت كه اكبرپور در برخوردى كه با هم داشتند به او فحاشى كرده است. خانى خواستار برخورد قلعه نويى با سياوش اكبرپور بود.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:45
قلعه نويى:
با اكبر پور برخورد مى كنم

ايران ورزشى- امير قلعه نويى كه تيمش با پيروزى در مشهد موقتا به صدر جدول ليگ در شروع نيم فصل دوم رسيده، آنقدر خوشحال است كه به ستايش برخى از بازيكنان بعد از بازى مى پردازد: «سياوش اكبرپور و وحيد طالب لو امروز عالى بودند. من آنها را ستايش مى كنم. طالب لو روز خوبش بود. او روز به روز بهتر مى شود.»
قلعه نويى درباره بازى مى گويد: «بازى خيلى زيبايى بود. ابومسلم هم بسيار خوب بازى كرد. ما نقاط ضعف ابومسلم را مى شناختيم و براى آن برنامه داشتيم.» امير قلعه نويى سپس به مساله اعتراض سعيد خانى به او در رابطه با رفتار سياوش اكبرپور اشاره مى كند: «اگر ثابت شود كه سياوش اكبرپور فحاشى كرده است با او برخورد مى كنيم. براى من مسائل اخلاقى مهم تر از فوتبال است. خيلى از كشتى گيرها از تختى بيشتر مدال گرفته اند اما هميشه تختى به عنوان الگوى جوانمردى نامش ماندگار است.»
سرمربى استقلال درباره استفاده از على عليزاده و نيمكت نشينى فرهاد مجيدى مى گويد: «مى دانستم كه ابومسلم تيمى فيزيكى است و به همين دليل تصميم گرفتم از عليزاده استفاده كنم. عليزاده هم بسيار خوب بازى كرد و يك پاس گل داد.»
قلعه نويى بحث جذب اولروم را تاييد مى كند: «ما براى تقويت خط حمله خود نياز به فوروارد داريم چرا كه قرار است در سه جام بازى كنيم. اولروم هم يكى از گزينه هاى استقلال است.»
امير قلعه نويى بحث اختلافش با ناصر حجازى را رد مى كند: «هميشه حجازى را دوست داشتم و هيچ اختلافى با حجازى ندارم و اين حرف ها فقط شايعه است. اگر امروز هم حجازى روى نيمكت ابومسلم بود خوشحال مى شدم و با او روبوسى مى كردم.»

Alireza Taji
08-12-2008, 02:49
پيشنهاد الشباب براى جذب برهانى

مسؤولان باشگاه الشباب امارات با توجه به مشكلات اين تيم در خط حمله به دنبال جذب آرش برهانى، مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران و صدرنشين جدول گلزنان رقابت هاى ليگ برتر هستند.مسؤولان تيم فوتبال الشباب امارات براى جذب برهانى اظهار تمايل كرده اند هرچند كه به دليل موقعيت بسيار خوب برهانى در استقلال بعيد به نظر مى رسد برهانى پيشنهاد اماراتى ها را به حضور در استقلال ترجيح دهد البته قرارداد برهانى با باشگاه استقلال به گونه اى است كه در صورت دريافت پيشنهاد مناسب مى تواند به تيم هاى ديگر بپيوندد.الشباب فصل گذشته در ليگ امارات به عنوان قهرمانى رسيد و يكى از نمايندگان اين كشور در ليگ قهرمانان باشگاه هاى آسيا خواهد بود.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:51
پس از درگيري با اكبرپور
خاني: پرسپوليس و استقلال از مريخ نيامده اند

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: رسانه‌ها به گونه‌اي برخورد مي‌كنند كه گويا دو تيم پرسپوليس و استقلال از كره مريخ آمده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس، سعيد خاني پس از درگيري لفظي با سياوش اكبرپور در جمع خبرنگاران گفت: براي اين فوتبال متاسفم زيرا مطبوعات و رسانه‌هاي گروهي به گونه‌اي برخورد مي‌كنند كه انگار دو تيم استقلال و پرسپوليس از كره مريخ آمده‌اند و به آنها بيش از اندازه بها مي‌دهند.
وي افزود: از ديد برخي ظاهرا ساير تيم‌ها از روستا آمده‌اند و به آنها بهائي داده نمي‌شود. اصلا اينگونه نيست. بازيكنان ساير تيم‌ها نيز شخصيت دارند و بايد به آنها بها داده شود.
خاني تاكيد كرد: بازيكنان دو تيم استقلال و پرسپوليس نبايد هر چه به دهانشان مي‌آيد بگويند. آنها بايد حرمت‌ها را حفظ كنند.

Alireza Taji
08-12-2008, 02:54
نصيرزاده: گل دوم استقلال آفسايد بود

ايران ورزشى - هوشنگ نصيرزاده كارشناس داورى فوتبال درخصوص قضاوت ديدار ابومسلم - استقلال گفت: «درگيرى دقيقه ۷ بين بازيكنان دو تيم مى توانست ناهنجارى هايى را در مسابقه به وجود بياورد ولى انصافا مظفرى زاده اين درگيرى پردامنه را به خوبى هدايت كرد. بعد از اين صحنه داور دو اخطار به سياوش اكبرپور و وحيد عسگرى داد تا مسابقه را كنترل كند.» وى ادامه داد: «در نيمه اول سعيد على نژاديان كمك داور دوم مسابقه گل مهاجم آفريقايى ابومسلم را به درستى آفسايد اعلام كرد اما همين كمك داور در دقيقه ۹۲ نتوانست آفسايد بودن گل اكبرپور را تشخيص دهد تا حداقل اعتراضات استقلالى ها به پنالتى هاى از دست رفته شان را كمى خاموش كند.»

Alireza Taji
08-12-2008, 03:01
معاوضه اى كه دو باشگاه تكذيب مى كنند

مجيدى به جاى سيدصالحى!

رابطان باشگاه پيكان به مسؤولان استقلال پيشنهاد داده اند تا مهاجم نيمكت نشين استقلال را در ازاى واگذارى مهاجم خود، به پيكان منتقل كنند! به گفته يكى از نزديكان باشگاه استقلال فرهاد مجيدى در اين خصوص اعلام كرده كه تابع دستورات باشگاه است و در صورتى كه باشگاه بخواهد اين تعويض انجام شود مشكلى ندارد و با هرگونه اقدامى كه به باشگاه استقلال كمك كند تا پيشرفت كند مشكلى نخواهد داشت. اين شايعات در حالى شنيده مى شود كه مديران، مربيان و ديگر مسؤولان دو باشگاه استقلال و پيكان اين جابه جايى را تكذيب مى كنند. از زاويه ديگرى هم مى توان به اين شايعه نگاه كرد. اگر سيدصالحى مهاجم خوبى است چرا مسؤولان پيكان مى خواهند او را با فرهاد مجيدى معاوضه كنند اگر فرهاد خوب است چرا نبايد در استقلال باشد

Alireza Taji
08-12-2008, 03:04
در گفت و گو با فارس
اميرآبادي:مي خواهم به تيم ملي برسم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مي خواهم با ارائه عملكرد مناسب در تيم باشگاهي، بار ديگر به تيم ملي دعوت شوم.

مهدي اميرآبادي در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره بازي مقابل ابومسلم اظهار داشت: بازيكنان حريف بازي خوبي به نمايش گذاشته و در دقايقي از بازي هم به ما فشار آوردند.
وي افزود: با اين وجود امروز با غيرت تمام بازي كرديم و توانستيم با همين تعصب تا پايان قوي ظاهر شويم و مسابقه را ببريم.
گلزن امروز آبي پوشان ادامه داد: گلي كه زدم حاصل زحمت همه بازيكنان بود و از به ثمر رساندن آن خوشحالم. امروز انگيزه بالايي داشتم و به همين دليل توانستم گل بزنم.
اميرآبادي خاطر نشان ساخت: دوست دارم بار ديگر به تيم ملي دعوت شوم و اميدوارم اگر نيازي به من هست مربيان تيم ملي مرا دعوت كنند.

Alireza Taji
08-12-2008, 03:15
قلعه نوعی:تحت هیچ شرایطی فرهاد رانمی دهیم.
امير قلعه نويي گفت: عليرغم همه موفقيت هايي كه در نيم فصل اول مسابقات ليگ برتر بدست آورديم اما هنوز به نقطه ايده‌آل نرسيده‌ايم و براي موفقيت نهايي نياز به قهرماني در ليگ برتر داريم.
امیرقلعه نوعی: استقلال در نيم فصل اول رقابت هاي فوتبال ليگ شرايط بسيار خوبي داشت و توانست بهترين خط حمله و خطوط دفاع ليگ را به دست بياورد ا ما اين شرايط ايده آ‌ل نيست و زماني ايده آل خواهد شد كه استقلال به مقام قهرماني در پايان ليگ برسد.
وي ادامه داد: در اين مدت سعي كردم كه نگرش بازيكنان را تغيير بدهم و تيمي را كه در سال گذشته در مكان سيزدهم جدول قرار داشت را به بالا بكشم كه البته هنوز هم به زمان احتياج دارد.
قلعه نويي افزود: پرسپوليس هم در سال گذشته قهرمان ليگ شد و امسال بازيكنان بسيار خوبي به تيم تزريق شدند اما هنوز هم مشكلاتي را دارد كه نمي تواند به راحتي از كنار آن بگذرد.
وي ادامه داد: در نيم فصل اول استقلال 2 تا از بهترين بازيكنانش را به نام هاي جباري و روانخواه در اختيار نداشت ولي ما سعي مي كنيم در نيم فصل دوم گام به گام جلو برويم و به صدرجدول برسيم.
سرمربي استقلال خاطر نشان كرد: به هر حال ابومسلم همواره ابومسلم است و جز تيم هاي ريشه دار ليگ است و طرفداران بسيار زيادي را دارد و نتايج بسيار خوبي را گرفته است و با توجه به تغييرات كادرفني احتياج به زمان دارد كه خودش را دوباره به اوج بازگردد.
وي ادامه داد: در خصوص ناصر حجازي بايد بگويم: ناصر حجازي براي استقلال زحمت كشيده است و جزو خانواده و پيشكسوت استقلال است و وظيفه همه ماست كه به او احترام بگذاريم.
قلعه نويي گفت: در دور برگشت حق هيچگونه اشتباهي را نداريم و بايد تمام بازي هاي خودمان را پيروز شويم اگر مي خواهيم قهرمان ليگ شويم.
وي ادامه داد: در خصوص وضعيت رضا عنايتي بايد بگويم كه رضا عنايتي بازيكن بسيار بزرگي است و اگر با من تماس بگيرد و ابراز آمادگي كند از او در استقلال استفاده خواهيم كرد.
سرمربي استقلال افزود: با توجه به فشردگي مسابقات احتياج به يك هافبك و يك فوروارد داريم كه بتواند در شرايط حساس به استقلال كمك كنند و براي تيم مثمرثمر باشند.
وي در پايان خاطر نشان كرد: هيچ بازيكني از ليست خارج نمي شود مگر آنكه خودش بخواهد كه از تيم استقلال جدا شود.پس از این بابت هواداران نگران رفتن فرهاد نباشند.

adnokanna
08-12-2008, 07:25
پس از صدرنشيني در ليگ برتر

قلعه نويي: اكبرپور بايد از كاپيتان ابومسلم عذرخواهي كند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: روز آينده با اكبرپور جلسه مي‌گذارم و از او مي‌خواهم كه از سعيد خاني عذرخواهي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از پيروزي دو بر صفر ابومسلم در جمع خبرنگاران گفت: اين يكي از بهترين بازي‌هاي ما در ليگ برتر بود، البته نبايد از بازي خوب ابومسلم نيز غافل شويم. آنها فشار زيادي روي تيم ما وارد كردند.
وي افزود: به خوبي تيم ابومسلم را آناليز كرده و به نقاط ضعف اين تيم آگاهي داشتيم. ميثم بائو و سعيد خاني دو بازيكن كليدي اين تيم هستند كه توانستيم آنها را به خوبي مهار كنيم.
سرمربي استقلال در خصوص درگيري اكبرپور با كاپيتان ابومسلم گفت: روز آينده با اكبرپور در دفتر باشگاه جلسه برگزار خواهم كرد و او را مجبور مي‌كنم تا از سعيد خاني عذرخواهي كند. اگر متوجه شوم كه اكبرپور واقعا در اين ماجرا مقصر بوده است، باشگاه نيز با وي برخورد خواهد كرد.
قلعه‌نويي در خصوص مذاكره با عرفان اولروم پيش از بازي با ابومسلم عنوان كرد: به اين بازيكن نيازي نداريم و او را نمي‌خواهيم.
قلعه‌نويي با اشاره به برگزاري منظم مسابقه گفت: امروز يكي از بهترين روزهايي بود كه در مشهد گذرانديم و نظم بسيار خوبي در ورزشگاه شاهد بوديم.
قلعه نويي در خصوص حضور حجازي و امير پيرواني در ابومسلم گفت: حجازي بازيكن بزرگي بوده و يكي از مربيان خوب ما است. او فقط متعلق به استقلال نيست و به فوتبال ايران تعلق دارد. حضور اين دو نفر را در ابومسلم به فال نيك مي‌گيرم و اميدوارم ابومسلم با آنها روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

M_Abieteh
08-12-2008, 09:23
ممنون دوستان بابت اخبار.

اخه سید صالحی که بهتر از مجیدی نیست که بخوان عوضش کنن.

شایعه ای بیش نیست.

الروم هم خوبه اگه بیارنش.

bayern
08-12-2008, 09:45
سلام
بچه ها این برد هم مبارکه تمام آبیها

حیف من دیروز بازی رو ندیدم

من حاضرم تا آخر فصل بازیها رو نبینم ولی استقلال قهرمان بشه

bayern
08-12-2008, 09:56
عباس فر:
به فكر جدايي از استقلال نيستم
مهاجم نيمكت نشين استقلال اعلام کرد به فكر جدايي از استقلال در نيم فصل مسابقات ليگ برتر نيستم و با تمرينات بيشتر حقم را مي گيرم.

عليرضا عباس فر در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: شايعاتي در خصوص جدايي ام از استقلال شنيدم كه آن را تكذيب مي كنم و اصلا به جدايي از اين تيم فكر نمي كنم و با تمرينات بيشتر حقم را مي گيريم.

وي ادامه داد: با شرايطي كه خط حمله ما دارد نبايد به نيمكت نشيني اعتراض كنيم. زيرا مهاجمان تيم ما خيلي خوب گلزني مي كنند. با شرايط فعلي حضور در تركيب اصلي سخت است اما نا اميد نيستم و با تمرينات بيشتر منتظر فرصتي هستم تا شايستگي هايم را نشان دهم.

عباس فر خاطرنشان كرد: تيم ما به دليل دوستي بين بازيكنان خود موفق است و ما نبايد با اعتراض باعث به هم خوردن تمركز بازيكنان خود شويم.

bayern
08-12-2008, 09:57
هاشم بيك زاده:
براي استقلال آرزوي موفقيت مي كنم
هافبك سابق استقلال تهران كه در اين نيم فصل به راه آهن شهري ري پيوسته است گفت: با وجود جدايي از استقلال براي اين تيم و مسئولانش آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه در ادامه فصل به دلخواهشان دست پيدا كنند.

هاشم بيك زاده هافبك ديد راه آهن شهر ري، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: متأسفانه عليرغم آنچه كه فكر مي كردم با پيوستنم به استقلال نتوانستم به خواسته هايم برسم و در تركيب اصلي اين تيم حضور داشته باشم كادر فني اين تيم هيچ علاقه اي به من و نوع بازيم نداشتند و به همين دليل به نوعي مي توان گفت در اين تيم مغضوب كادر فني بودم.

وي تصریح کرد:تيم راه آهن يكي از تيم هاي خوب اين فصل ليگ برتر است و مربي كارداني مثل ياوري در اين تيم مشغول به كار است و من اميدوارم كه بتوانم با پيراهن اين تيم حتي به تيم ملي برسم

bayern
08-12-2008, 09:58
سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين: از تيم استقلال بازيكن نمي‌گيريم
مدير روستا گفت: هيچ جابجايي در خصوص بازيكن با تيم استقلال نخواهيم داشت و بازيكني از اين تيم مدنظرم نيست.

علي اصغرمدير روستا سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: از طرف باشگاه استقلال پيشنهادي براي جابجايي بازيكن به پيكان نبوده و جابجايي دو بازيكن به نام‌هاي فرهاد مجيدي و سيد مهدي سيد صالحي فقط از طرف جرايد و رسانه‌ها بوده وهر دو طرف تمايلي به اين امر ندارند.
وي ادامه داد: باشگاه پيكان با مديران استقلال روابط دو جانبه خوبي دارندو اين موضوع باعث شده است كه رسانه‌ها و روزنامه ها به اين گونه مسائل دامن بزنند.
مدير روستا در خصوص اولين بازي تيم فوتبال پيكان قزوين كه دور برگشت ليگ برتر فوتبال ايران با صبا باتري قم اضافه كرد: تيم ما در اين بازي خانگي به هر سه امتياز بازي دست پيدا خواهد كرد و تا از غافله قهرماني عقب نماند و با برد صبا باتري شروع خوبي در نيم فصل داشته باشيم

bayern
08-12-2008, 09:59
مجيدي: آشتياني بخواهد به پيكان مي روم
كاپيتان تيم فوتبال استقلال گفت: در جريان معاوضه سيد صالحي نيستم اما اگر آشتياني بخواهد به پيكان مي روم.

فرهاد مجيدي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: اطلاعي از معاوضه با سيد صالحي ندارم اما اگر آشتياني مدير عامل تيم بخواهد به پيكان مي روم و مشكلي با اين موضوع ندارم.

وي ادامه داد: اعتراضي به نيمكت نشيني و حضور در نيمه دوم بازي هاي استقلال ندارم و همچنان حقم را در زمين بازي مي گيرم.

وي تصريح كرد: استقلال تيم پرمهره اي است و حضور در تركيب اصلي خيلي سخت است بازيكنان بايد خيلي زحمت بكشند.

مجيدي خاطرنشان كرد: حضور من در بازي هاي استقلال تأثيرگذار است اما بازيكناني كه در نيمه نخست براي تيم بازي مي كنند زحمت مي كشند و حاصل كار آنها بر موفقيت من تأثير گذار است

bayern
08-12-2008, 09:59
پس از شكست ابومسلم در مشهد
تيم استقلال تهران به زيارت امام ‌رضا(ع) رفت

بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران بعد از پيروزي برابر ابومسلم براي زيات به حرم رضوي رفتند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه‌ي خراسان، كاروان تيم فوتبال استقلال تهران كه موفق شد در يك بازي زيبا و ديدني ابومسلم را در ورزشگاه ثامن مشهد شكست دهد، اين ورزشگاه را به مقصد حرم امام رضا ترك كرد و به زيارت امام هشتم (ع) رفت.

بازيكنان استقلال به واسطه‌ي اين پيروزي هر كدام 350 هزار تومان پاداش گرفتند.

قلعه‌نويي، سرمربي استقلال بعد از اين بازي در رختكن تيم حاضر شد و از بازي جنگنده بازيكنانش تقدير كرد.

كاروان تيم فوتبال استقلال تهران امشب مشهد را به مقصد تهران ترك مي‌كند.

bayern
08-12-2008, 10:01
طوفان مذاكره‌ي نقل‌وانتقالات نيم فصل در پشت صحنه‌ي ليگ
استقلال، مس، ابومسلم و برق دست به كار شدند
تبادل، استراتژي جديد آبي‌ها

درحالي كه با وجود فرا رسيدن نيم فصل ليگ برتر فوتبال ايران، رقابت‌ها تا شروع تعطيلات دو هفته ديگر نيز پيگيري مي‌شود اما، بيشتر تيم‌هاي ليگ برتري فعاليت‌هاي خود را براي فصل نقل و انتقالات آغاز كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، باشگاه‌هاي استقلال تهران، مس كرمان و ابومسلم خراسان فعاليت خود را با جديت آغاز كرده‌اند و جالب آن كه هر كدام از اين سه باشگاه تعلقات ذهني به بازيكنان دو تيم ديگر دارند.

* استقلال تهران

شايد استقلال تبديل به فعال‌ترين تيم در فصل نقل و انتقالات شود. در هر صورت قلعه‌نويي به شيوه تبادل بازيكن با ساير باشگاه‌هاي ليگ برتري اعتقاد دارد. در هر صورت بازيكناني چون هاشم بيك‌زاده، ميلاد نوري، يدالله اكبري و ابراهيم تقي‌پور درصدر فهرست بازيكناني قرار گرفته‌اند كه احتمال جدايي‌شان از استقلال وجود دارد. البته بايد نام مهدي اميرآبادي و فرهاد مجيدي را نيز به گزينه‌هاي احتمالي جدايي در نيم فصل اضافه كرد، هر چند كه حضور اين دو بازيكن در ديدارهاي اخير استقلال تا اندازه‌اي اين فرضيه را ابتر مي‌سازد. در هر صورت هاشم بيك زاده نخستين بازيكني است كه از استقلال جدا مي شود،گويا با وجود تمايل بيك‌زاده به ادامه فعاليت در استقلال مسوولان باشگاه با راه آهني ها به توافق رسيده اند تا بيك زاده پيراهن طلايي لوكوموتيورانان را بر تن كند.

پيشنهاداتي نيز براي جذب بازيكنان استقلال از سوي باشگاه مس كرمان ارايه شده است، آنها كه علاقه خود را به بازيكنان دو باشگاه پرسپوليس و استقلال نشان داده‌اند، پيشنهاداتي را براي جذب فرهاد مجيدي ارايه كرده‌اند كه گويا درباره مجيدي پيشنهاد بي‌نتيجه مانده است البته آنها به جذب بيك زاده نيز تمايل داشتن اما، تمايل استقلال به مذاكره پيرامون معاوضه او با يكي از بازيكنان تيم مس از جمله "ادينهو" با موضع مخالف كرماني‌ها رو به رو شد. البته استقلالي‌ها با توجه به هدف خود ترجيح مي‌دهند بيشتر با باشگاه ابومسلم خراسان وارد مذاكره شوند چرا كه گزينه‌ي صيد بزرگ امير قلعه‌نويي در نيم فصل "عرفان اولروم" مهاجم تيم ابومسلم است، آبي‌هاي‌هاي تهران آماده بودند تا با پيشنهاد سخاوتمندانه تبادل هاشم بيك‌زاده و ابراهيم تقي‌پور با اين مهاجم خارجي نظر مسوولان باشگاه ابومسلم را جلب كنند و نظري جويباري مذاكرات اوليه در اين باره را با قائم مقام باشگاه ابومسلم انجام داده بود. حتي با توجه به پيشينه مذاكرات اوليه ابومسلم با ميلاد نوري بازيكنان استقلال و منتفي شدن گزينه بيك زاده احتمال دارد نام او نيز به پيشنهاد استقلالي‌ها اضافه شود كه بي‌ترديد اين موضوع قلعه‌نويي را به هيچ وجه ناراحت نمي‌كند. با اين حال حجازي مدير فني ابومسلم با اين جابه جايي مخالف است. البته خبر خروج نام رضا عنايتي از فهرست باشگاه النصر امارات تمركز استقلالي‌ها را بر روي "اولروم" برهم زده است، با اين حال اولويت قلعه‌نويي "اولروم" آماده است تا عنايتي مصدوم كه حداقل تا سه ماه ديگر دور از ميادين خواهد بود. درباره تقي پور نيز باوجود پيگيري هاي برق شيراز ، قلعه نويي همچنان مذاكره با ابومسلم را ترجيح مي دهد. احتمال تبادل سيد صالحي از پيكان با فرهاد مجيدي نيز سوژه اي است كه در عين نامحتمل بودن مي تواند رنگ واقعيت بگيرد.

يدالله اكبري نيز در آستانه جدايي قرار دارد. هر چند كه نخستين تلاش براي حضور اين بازيكن در استقلال اهواز ناكام ماند اما، اكبري و البته باشگاه استقلال به فروش اين بازيكن در نيم فصل اميدوار هستند. احتمال بازگشت اكبري به پاس همدان نيز دور از تصور نيست. اما، در جمع معترضان نيمكت نشيني نمي‌توان بخت چنداني براي جدايي اميرآبادي، عباسفرد و عليزاده از استقلال متصور بود.

تازه‌ترين پيشنهاد نيز از سوي باشگاه اماراتي الشباب براي آرش برهاني به دست استقلالي‌ها رسيده است اما، حتي فكر كردن به از دست دادن آقاي گل ليگ برتر آن هم در شرايطي كه قلعه‌نويي با داشتن بهترين خط حمله ليگ باز هم به دنبال مهاجم است، خنده‌دار به نظر مي‌رسد.

bayern
08-12-2008, 10:01