PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bayern
29-10-2008, 11:23
برخلاف شايعات زمان فتح الله زاده
سازمان مشكلى با اسپانسر خارجى استقلال ندارد
اواسط تابستان سال جارى هنگامى كه على فتح الله زاده براى ليگ هشتم به دنبال اسپانسر بود و با چند شركت معتبر هم مذاكرات مهمى انجام داده بود. اين شايعه در محافل ورزشى دهان به دهان پيچيد كه: «سازمان تربيت بدنى بنا بر دلايلى ترجيح مى دهد اسپانسر استقلال و پرسپوليس شركت هاى داخلى باشند.»حتى در اين ميان عده اى نيز مدعى شدند كه دقيقاً به خاطر همين مسأله استقلال از عقد قرارداد هاى بزرگ محروم مانده است اما يكى از مديران ارشد باشگاه استقلال با بى اساس خواندن خبر فوق به ابرار ورزشى گفت: همه ديديم كه پرسپوليس با يك شركت خارجى قرارداد بست و هيچ مشكلى هم پيش نيامد. سازمان تربيت بدنى در اين مورد براى ما كوچكترين مسأله اى درست نكرده است و اگر براى ليگ قهرمانان اسپانسر خارجى واجد شرايط پيدا شود، بدون شك با مشورت مسئولان ورزش كشور زمينه براى استفاده از آن را فراهم خواهيم كرد.

AnarchAshkan
29-10-2008, 14:24
شكوري: در دفاع بايد مسئوليت پذيرتر باشيم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: بازيكنان خط دفاع با مسئوليت پذيري بيشتري بايد عمل كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هادي شكوري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره شرايط اين تيم كه توانسته نتايج خوبي را كسب كند، اظهار داشت: تيم ما براي هماهنگ شدن نياز به زمان داشت. خوشبختانه به موقع توانستيم تيم را از حالت اوليه خارج كنيم.
وي افزود: موضوع ديگري كه كمتر كسي به آن توجه مي‌كند؛ اما در نتيجه گيري ما تاثير گذاشته، تغيير محل تمرين است. چمن ورزشگاه دستگردي صاف و عالي است.
اين بازيكن ادامه داد: موضوعي كه براي همه تيم ها مي تواند مهم باشد، ريكاوري است. بازيكنان هم بايد حرفه اي تر از گذشته باشند تا بتوانند فرم بدني خود را حفظ كنند.
شكوري درباره اينكه با وجود كاهش دريافت گل خط دفاع اين تيم شكننده به نظر مي رسد، ابراز داشت: اينكه تيم ما با گل هاي زياد و دريافت گل كمتر حريفان خود را شكست مي دهد، براي ما به لحاظ روحي خوب است؛ اما اين را هم قبول دارم كه نبايد در باد گل هاي زده زياد بخوابيم.
اين مدافع افزود: گل هايي كه ما دريافت مي كنيم، ساده است و از روي حركات تاكتيكي حريفان به دست نمي آيد. خودمان هم معتقديم نبايد به همين راحتي گل بخوريم. بايد در هنگام يارگيري ها مسئولانه تر وظيفه خود را انجام دهيم.
شكوري در مورد بازي روز جمعه مقابل ذوب آهن گفت: اين تيم از مديريت قوي برخوردار است و سال قبل در چند بازي كه در خدمت اين تيم بودم متوجه اين نكته شدم. ضمن اينكه ذوبي ها از صميميتي بين بازيكنان خود برخوردار هستند كه در ساير تيم ها كمتر است.
مدافع استقلال تاكيد كرد: قطعا روز جمعه بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت.

AnarchAshkan
29-10-2008, 14:39
گزارش تمرين استقلال

تمرين تيم استقلال ديروز ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و بازيكنان زيرنظر قلعه نويى به انجام تمرينات تكنيكى و تاكتيكى پرداختند.

مهدى اميرآبادى، در تمرين ديروز با موتورسيكلت حاضر شد. وى با لباس كامل موتورسوارى خود را به ورزشگاه دستگردى رساند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمرين تيم استقلال ديروز ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و بازيكنان زيرنظر قلعه نويى به انجام تمرينات تكنيكى و تاكتيكى پرداختند.
امير آبادى موتورسوار
مهدى اميرآبادى، در تمرين ديروز با موتورسيكلت حاضر شد. وى با لباس كامل موتورسوارى خود را به ورزشگاه دستگردى رساند.
3 بازيكن تأخير داشتند
اشكان نامدارى، وحيد طالب لو و فابيو جان واريو در تمرين ديروز با تأخير حضور يافتند. نامدارى و طالب لو هر كدام ۵ دقيقه و جان واريو ۴۵ دقيقه تأخير داشتند.
3 بازيكن تمرين نكردند
مهرداد پولادى، سياوش اكبرپور و اشكان نامدارى با لباس گرمكن در كنار زمين حاضر شدند و به همراه سايرين تمرين نكردند. اين ۳ نفر به علت مصدوميت كارهاى تاكتيكى را انجام ندادند.
نادعلى و بيات هم بودند
اصغر نادعلى و سعيد بيات هم در تمرين ديروز آبى ها حاضر شدند و دقايقى از تمرين را به طور اختصاصى دور زمين دويدند. همچنين افشين اسماعيل زاده، بازيكن تيم نوجوانان استقلال هم در تمرين حاضر شد و همراه سايرين تمرين كرد.
شرح تمرين
در ابتداى تمرين نفرات زيرنظر خداداد به دويدن دور زمين پرداختند. پس از آن تمرينات هوازى را انجام دادند در ادامه نفرات اصلى به سونا و استخر رفتند و سايرين در قالب ۲ تيم نارنجى و آبى در نيمى از زمين فوتبال تمرينى بازى كردند كه در نهايت تيم آبى با نتيجه ۴ بر ۲ تيم نارنجى را شكست داد. تقى پور و نورى براى تيم نارنجى و خذيراوى، عباسفرد، كوشكى و مجيدى براى تيم آبى گلزنى كردند.
جلسه كادرفنى قبل از تمرين
اعضاى كادر فنى استقلال قبل از شروع تمرين جلسه اى را با هم برگزار و در مورد تاكتيك هاى موردنظر خود با يكديگر صحبت كردند.
نگاه غضب آلود قلعه نويى به مجيدى
در اواسط تمرين فرهاد مجيدى توسط هواداران تيم تشويق شد. اين موضوع سبب شد تا قلعه نويى گمان كند مجيدى از آنها خواسته تا تشويقش كنند و نگاه غضب آلودى به اين بازيكن انداخت . اين در حالى است كه مجيدى با هيچ يك از ليدرهاى تيم در اين خصوص صحبتى نكرده بود.

M_Abieteh
29-10-2008, 14:48
در گفت و گو با فارس
نظري جويباري: دوستان قلعه نويي شام نخورده نيستند
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: افرداي كه با امير قلعه نويي در ارتباط هستند، شام نخورده نيستند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره اينكه گفته مي شود امير واعظ آشتياني بابت حضور دوستان قلعه نويي كنار تيم ناراحت است و اين تذكر را هم به سرمربي استقلال داده است، اظهار داشت: شبي كه آقاي واعظ به هتل آمد، چون بليت سفر داشت، مدت زيادي كنار تيم نبود. چنين مسئله اي هم به وجود نيامد.
وي افزود: شان واعظ بالاتر از اين حرف هاست كه بخواهد براي دو ميهمان كنار تيم، چنين تذكري بدهد. از سويي، دوستان قلعه نويي شام نخورده نيستند كه براي اين موضوع به هتل بيايند. دوستان قلعه نويي اگر هم سر ميز شام باشند، خودشان پول شامشان را حساب مي كنند.
سرپرست آبي پوشان در پاسخ به اينكه شايد منظور واعظ اين بوده كه اطراف تيم را نبايد افراد غير تيم تشكيل دهند، عنوان كرد: پنج هفته اي مي شود كه اطراف تيم را خلوت كرده ايم. معاونين باشگاه هم همراه بازيكنان در اتوبوس قرار نمي گيرند. اين موضوع را هم مي توانيد از بازيكنان بپرسيد.
وي درباره مسابقه مقابل پيكان گفت: هر دو تيم بازي بسيار خوبي را انجام دادند. هر چند حق اكبري اخراج نبود. مي توانستيم گل هاي بيشتري را هم به ثمر برسانيم.
استقلال توانست با نتيجه سه بر دو پيكان را شكست دهد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
29-10-2008, 14:49
در گفت‌ و گو با فارس
كاسترو:‌ مي‌خواهم در آزادي به استقلال گل بزنم
خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي تيم فوتبال ذوب آهن گفت:‌ دوست دارم در بزرگترين ورزشگاه ايران به استقلال گل بزنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ايگور كاسترو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره حساسيت ديدار هفته سيزدهم ليگ برتر ايران گفت:‌ما روز جمعه بازي سختي را بايد مقابل استقلال تهران برگزار كنيم زيرا آنها تيم بسيار خوبي هستند و در خط حمله نشان داده‌اند كه در شرايط مطلوبي قرار دارند؛ اما من مي‌خواهم در اين ديدار براي ذوب آهن گلزني كنم.
وي ادامه داد: شناخت زيادي از استقلال و مدافعان اين تيم ندارم؛ اما مي‌دانم اين تيم يكي از قطب‌هاي فوتبال ايران است، بنابراين انگيزه زيادي براي اين مسابقه دارم.
مهاجم برزيلي خاطرنشان كرد: ‌مي‌دانم كه استقلال هواداران زيادي دارد؛ اما من تجربه بازي كردن مقابل بيش از 60 هزار تماشاگر را در برزيل داشته‌ام. بنابراين هراسي از رويارويي با هواداران استقلال ندارم.
وي افزود: ذوب آهن در صدر جدول ليگ برتر ايران قرار دارد و موفقيت اين تيم بيش از اهداف فردي‌ام اهميت دارد و اميدوارم كه در آزادي برابر استقلال به پيروزي برسيم.
انتهاي پيام/

'POP'
29-10-2008, 14:59
پرچم بالاست
راستی این کیه میاد پستهای ما را حذف میکنه ؟!

پرچم بالاست (uncensored) :31::31::31::31:

پرچم بالاست دیگه یعنی چه؟
پستها رو من پاک می‌کنم فرمایشی هست؟
تا امروز تحمل کردم از امروز اسپم ،کل‌کل و... چیزی جز خبر و بحثهای مربوط بهش باشه پست رو پاک نمی‌کنم
بدون بروبرگرد تاپیک رو برای همیشه میندازم Trash
چه تاپیک آبی باشه چه قرمز

M_Abieteh
29-10-2008, 17:54
در تمرين امروز اتفاق افتاد
شعار هواداران استقلال تهران عليه نيكبخت واحدي
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال امروز در محل تمرين اين تيم عليه هافبك تيم پرسپوليس شعار دادند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال از ساعت 15 و 30 دقيقه با گرم كردن بازيكنان زير نظر خداداد آغاز شد.
* قلعه‌‌نويي و جباري ديرتر از سايرين در محل تمرين حاضر شدند.
* فكري و بابازاده با 20 دقيقه تاخير خود را به تمرين رساندند.
* پس از گرم كردن بازيكنان قلعه‌نويي دقايقي با آنها به صحبت پرداخت.
* اشكان نامداري تنها غايب استقلال بود.
* سعيد بيات و اصغر نادعلي به طور اختصاصي به تمرين پرداختند كه نادعلي بعد از 25 دقيقه تمرين، دستگردي را ترك كرد. اين بازيكن فقط تا 12 روز ديگر همراه آبي‌پوشان تمرين خود را دنبال مي كند و سپس بعد از دريافت رضايت‌نامه‌اش از اين جمع جدا مي شود.
* 60 نفر تماشاگر نظاره‌گر تمرينات آبي‌پوشان بودند. اين هواداران در طول تمرين بارها عليه عليرضا نيكبخت واحدي شعار سر دادند. اين بازيكن در مصاحبه اي اعلام كرده بود كه براي آقاي گلي به برهاني فكر نمي كند. آنها همچنين ضمن تشويق رضا عنايتي، علي سامره را نيز بارها مقابل چشمان قلعه‌نويي تشويق كردند.
* هاشم بيگ‌زاده به دليل مصدوميت محل تمرين را زود ترك كرد.
* مهرداد پولادي با وجود حضور در دستگردي بااجازه از كادر فني تمرين نكرد.
* هنوز تمرين به اتمام نرسيده بود كه مجتبي جباري با اجازه از قلعه‌نويي محل تمرين را ترك كرد.
* خبرنگاران حاضر در دستگردي به تميز نبودن جايگاه خبرنگاران معترض بودند؛ اما مدير روابط عمومي اين باشگاه امروز در محل تمرين حضور نداشت تا به اعتراض آنها پاسخ دهد.
قلعه‌نويي با متوجه شدن اين قضيه از اطرافيان خواست جايگاه خبرنگاران را تميز كرده تا خبرنگاران بتوانند گزارش خود را تهيه كنند.
از يك هفته پيش تا به حال قرار بود جايگاه خبرنگاران در اين ورزشگاه تميز شود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
29-10-2008, 17:56
كاظمي به جاي اكبري
استقلال با يك تغيير به مصاف ذوب آهن مي رود
خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران براي بازي مقابل ذوب آهن اصفهان مشخص شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به اخراج يدا... اكبري در ديدار گذشته اين تيم مقابل پيكان تركيب اين تيم براي بازي جمعه مقابل ذوب آهن مشخص شد.
وحيد طالب لو، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هادي شكوري، حسين كاظمي، فابيو جانواريو، مجتبي جباري، خسرو حيدري، ميثم منيعي، سياوش اكبرپور و آرش برهاني به احتمال زياد از ابتدا مقابل ذوب آهن به ميدان مي روند.
بازيكنان اين تيم فردا آخرين تمرين خود را در ورزشگاه دستگردي برگزار مي كنند، سپس در هتل المپيك مستقر مي شوند.
ديدار استقلال و ذوب آهن جمعه در ورزشگاه آزادي ساعت 16:30 برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
29-10-2008, 17:56
پس از حضور در نشست AFC
واعظ آشتياني فردا به تهران باز مي گردد
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه استقلال تهران پس از شركت در نشست كنفدارسيون فوتبال آُسيا صبح فردا به تهران باز مي گردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، محمد رضا واعظ آشتياني امروز بعد از ظهر مالزي را ترك مي كند و صبح فردا به تهران مي رسد.
مديرعامل باشگاه استقلال براي شركت در نشست مديران باشگاه هاي آسيا به مازي سفر كرده بود تا در اجلاس دو روزه AFC حضور داشته باشد.
اين نخستين حضور بين المللي واعظ آشتياني در محافل فوتبالي به عنوان مدير عامل باشگاه استقلال تهران بود.
استقلال يكي از نمايندگان فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
29-10-2008, 18:02
آرش برهانى گلزن ويژه واعظى آشتيانى

آرش برهانى مهاجم استقلال آقاى گل فعلى رقابت هاى ليگ برتر است. نكته جالب اينكه برهانى هر ۹ گل خود را در دوره مديريت امير واعظى آشتيانى مديرعامل آبى پوشان به ثمر رسانده است. گفتنى است اگر اين مهاجم حداقل چند گل خود را در دوره مديريت على فتح الله زاده مديرعامل اسبق استقلال به ثمر مى رساند شايد فتح الله زاده هنوز مديرعامل استقلال بود.

آرش برهانى: آخيش! كابوس ها تمام شد

آرش برهانى اعتقاد دارد پارسال همين روزها همه بشدت از وى انتقاد مى كردند اما حالا عكس وى روى جلد تمام روزنامه هاست. گفت و گوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
•بازى با پيكان را چطور ديديد؟
- بازى خيلى خوبى بود. تيم ما كاملاً هجومى وحساب شده بازى كرد و اگر آن اشتباه داور نبود و يدالله اكبرى اخراج نمى شد مى توانستيم به گل هاى بيشترى برسيم.
•فكر مى كرديد استقلال در يك نيمه ۳ گل به پيكان بزند؟
- صد درصد. حتى وقتى گل سوم را زديم. توانايى زدن گل هاى بيشتر را داشتيم.
•قلعه نويى در پايان نيمه اول در رختكن به شما چه گفت؟
- گفت شما مى توانيد گل هاى بيشترى را بزنيد.گفت برويد حمله كنيد تا پيكان جلو نكشد.
•به گفته كارشناسان اوج گيرى دوباره شما به خاطر حل مشكلات روانى است اين مسأله را قبول داريد؟
- درست است. من از لحاظ فنى همان برهانى هستم با اين تفاوت كه فقط يك سرى صحبت ها با من شد كه از لحاظ روانى خيلى به من كمك كرد. امسال فقط بدون استرس بازى مى كنم.
•قلعه نويى بعد از بازى گفت شما يكى از بهترين مهاجمان ايران پس از انقلاب هستيد در اين مورد چه نظرى داريد؟
- ايشان به من لطف دارد و اين لطف وى حتى زمانى كه در استقلال نبودم هم شامل حالم شده بود.
•فكر مى كرديد بعد از اين همه وقت هت تريك كنى؟
- اصلاً اما مطمئن بودم روز خوبى خواهم داشت.
•نظرتان در مورد گل سوم كه به شكل قيچى برگردان زديد چيست؟
- يك لحظه ديدم توپ پشتم است اگر مى خواستم برگردم و استپ كنم دفاع پيكان توپ را مى زد اين شد كه تصميم گرفتم قيچى برگردان بزنم.
•قبلاً سابقه زدن چنين گل هايى را داشتيد؟
- بله، با پيراهن تيم ملى به مالزى زدم.
•نظرتان در مورد كسب عنوان آقاى گلى چيست؟
- زحمات بچه ها بود من فقط كامل كننده بوده ام. فكر مى كنم از اين پس كارم سخت تر خواهد شد.
•و موضوع هميشگى تيم ملى؟
- سعى مى كنم با ادامه اين روند به تيم ملى دعوت شوم.
•سال گذشته همين موقع از شما انتقاد مى شد و حالا همه تمجيد مى كنند؟
- بله، پارسال همين موقع ها عكسم روى جلد روزنامه ها بود اما با اين تفاوت كه آن روزها به من حمله مى شد و اين روزها حمايتم مى كند اما فكر مى كنم پارسال خيلى در حق من بى انصافى شد . من در ۴ بازى ۴ گل زده بودم اما چون استقلال خوب نتيجه نمى گرفت همه روى من حساس شده بودند. خوشحالم كه آن كابوس ها تمام شد.

emad64
29-10-2008, 18:03
جمعه 87/8/10
استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان، ساعت 16:30 ، ورزشگاه آزادی تهران

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

ذوب آهن 1 - 1 استقلال اهواز

تا الآن 4 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 10708 رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 10641 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 روز فرصت دارید..

emad64
29-10-2008, 18:03
استقلال 3 - 1 ذوب آهن

M_Abieteh
29-10-2008, 18:10
علاوه بر قلعه نويى
استقلالى ها هم ديگر عليه دايى حرف نمى زنند
امير قلعه نويى حدوداً ۲۰ روز قبل با على دايى در ورزشگاه آزادى آشتى كرد تا تمام اختلافات گذشته كنار گذاشته شود و ماجرا ختم به خير گردد. در واقع با وقوع اين اتفاق ديگر شاهد تقابل لفظى آنها در نشريات و تلويزيون نخواهيم بود و طرفين با احترام ويژه اى از همديگر ياد خواهند كرد اما نكته جالب توجه رفتار استقلالى ها با سرمربى تيم ملى است. ظاهراً حالا كه مشكل دايى و قلعه نويى مرتفع شده است، مديران و بازيكنان استقلال هرگز حرفى عليه كادرفنى تيم ملى و به ويژه سرمربى آن نخواهند زد زيرا سياست باشگاه بر پايه حمايت از على دايى تا پايان پيكارهاى مقدماتى جام جهانى خواهد بود و به هيچ عنوان نبايد رفتارى نشان داد كه بهانه دست منتقدان داده شود و از استقلال به عنوان مجموعه اى كه با دايى در تضاد است ياد كرد.

M_Abieteh
29-10-2008, 18:11
من جان‌واريو هستم، نه مجتبي‌جباري

من مي‌خواهم كار را راحت كنم. براي اينكه نگاه مي‌كنم و مي‌بينم بازيكن ديگري در موقعيت بهتري قرار دارد، پس ترجيح مي‌دهم پاس بدهم تا گل به‌ثمر برسد
---------------------------------------------

شايد هنوز براي صدور نظريه «جان‌واريو بهترين خارجي فوتبال ايران است» كمي زود باشد اما آنچه مسلم است او در طول چهار، پنج هفته اخير شاخص‌ترين بازيكن استقلال بوده و با حركات كمياب - البته در فوتبال ايران- و منحصربه‌فردش نگاه‌ها را به خود معطوف كرده است. فابيو جان واريو از آن دست بازيكناني است كه تمام شاخصه‌هاي لازم براي محبوب‌شدن و ستاره لقب گرفتن را دارد. يك هافبك كاملا در خدمت تيم، در مواقع لزوم فانتزي و گاهي علاقه‌مند به بازي فيزيكي و بدون توپ كه هم تماشاگر را از يك فوتبال زيبا سيراب مي‌كند و هم مربي حاضر نيست از توانايي‌هاي او چشم بپوشد. مصاحبه زير حاصل گفت‌وگويي يك ساعته با هافبك برزيلي است كه معتقد است هنوز توانايي‌هايش را تمام و كمال براي استقلال به نمايش نگذاشته..

تجربه نشان داده وقتي يك بازيكن خارجي به استقلال مي‌آيد، زمان زيادي نياز است تا با شرايط تيم به هماهنگي برسد، اما درباره تو اينطور نبود. خيلي زود خودت را با استقلال وفق دادي.

خب، در اين راه من خيلي كمك داشتم. خيلي از بازيكنان تيم به من كمك كردند. اين قضيه شامل حال كادرفني هم مي‌شود. امير قلعه‌نويي و دستيارانش همگي به من كمك كردند تا با اوضاع جديد هماهنگ شوم. نكات ديگري هم دخيل بود. سازگاري من با اين تيم به‌خاطر تفكر خوب و بازيكنان بزرگي است كه كنار هم قرار گرفته‌اند. دوست دارم اين را هم بگويم كه در حال‌حاضر واقعا خوشحالم كه مكان استقلال تغيير كرده و در جدول بالا آمده‌ايم.

اين هماهنگي شايد به پستي كه در آن قرار گرفته‌اي هم بي‌ربط نباشد. سابق بر اين در پرتغال در چه پستي فوتبال بازي مي‌كردي؟ الان در استقلال هافبك چپ هستي. خودت در كدام پست راحت‌تري؟

اين بستگي به سيستم تيم دارد. استقلال اگر 2-4-4 بازي كند، قطعا من هافبك چپ خواهم بود.

اما در 2-5-3 هم معمولا هافبك چپ بازي مي‌كني.

خب، اين كمي متفاوت است. در واقع من بايد پستم را در زمين نشان بدهم. اين اولين‌باري است كه در سيستم 2-5-3 بازي مي‌كنم و بايد بگويم بيشتر نقش يك هافبك آزاد را دارم كه هم چپ بازي مي‌كنم و هم راست. اگر دقت كنيد متوجه مي‌شويد كه من و مجتبي جباري جايمان را با هم عوض مي‌كنيم. در پرتغال معمولا وقتي 2-4-4 بازي مي‌كرديم، من هافبك هجومي بودم. هافبك وسط آزاد هم بازي كرده‌ام كه هم به چپ رفته‌ام و هم به راست. گاهي هم پشت فوروارد بازي كردم.

از آنجايي كه در استقلال اغلب هافبك چپ بازي مي‌كني، از بين ميثم منيعي، مهدي اميرآبادي و هاشم بيگ‌زاده با كدام پيستون چپ راحت‌تري؟

ببينيد ميثم، مهدي يا هاشم فرقي ندارد. بايد بگويم كه هر سه چپ‌پاهاي خوبي هستند. اينجا نظر مربي تعيين‌كننده است. او بايد پيستون چپ تيمش را انتخاب كند و تشخيص بدهد من با كدام يك هماهنگ‌ترم.

خيلي‌ها معتقدند از وقتي تو به استقلال آمدي اين تيم از دلبستگي محرز به جباري خلاص شده، چون قبول داري كه فوتبالت خيلي شبيه جباري است؟

نه، من فكر نمي‌كنم بازي ما شبيه هم باشد. شما مي‌گوييد استقلال در گذشته به مجتبي وابسته بوده، من واقعا نمي‌دانم در گذشته استقلال چطور بوده. من حالا در اين تيم هستم و به همين حالا هم فكر مي‌كنم، چون راجع به گذشته نمي‌دانم كه توجهات و نگاه‌ها به مجتبي چطور بوده است و سيستم تيم چقدر به جباري وابسته بوده.
به‌هرحال تو لقب جباري دوم استقلال را گرفته‌اي و خيلي‌ها مي‌گويند حضور تو در استقلال باعث شده جباري نسبت به گذشته كمرنگ شود.

من نظري راجع به اين مسئله ندارم، چون اصلا به آن توجهي نكرده‌ام...

بازيكني با جثه تو قاعدتا نبايد يك بازيكن فيزيكي و درگير باشد، اما تو خيلي در درگيري‌ها شركت مي‌كني.
هر بازيكني سيستم خودش را دارد. من سعي مي‌كنم همه‌جاي زمين باشم، چون مي‌خواهم بهترين نمايش خودم را ارائه بدهم. با همه اين تلاشي كه داريد مي‌گوييد براي اين است كه من مي‌خواهم استقلال در هر بازي برنده از زمين بيرون بيايد. من در تمام طول مسابقه مي‌دوم و به همه جاي زمين مي‌روم، چون نياز دارم كه استقلال پيروز شود و تحمل باخت را ندارم. من هميشه مي‌خواهم برنده باشم.

معمولا خيلي شوت مي‌زني. شايد گاهي زياد از حد اين كار را مي‌كني، در صورتي‌كه مي‌تواني پاس هم بدهي. شوت زدن را از تو مي‌خواهند يا خودت اينطور دوست داري؟

راستش را بخواهيد من خودم شوت زدن را خيلي دوست دارم. شايد براي همين تعداد شوت‌هايم در يك بازي زياد مي‌شود.
جدا از اين بحث فكر مي‌كني فابيو جان‌واريو كه به اين سرعت تبديل شده به يكي از ستاره‌هاي استقلال و كسي كه هواداران دوستش دارند، تا به حال چند درصد از توانايي‌هايش را براي استقلال بروز داده است؟
من فكر مي‌كنم بازي به بازي در حال بهتر شدن هستم، پس هنوز صددرصد توانايي خودم را به اجرا نگذاشته‌ام. هر بازي كه مي‌گذرد من بيشتر با تيم هماهنگ مي‌شوم. در واقع مي‌خواهم بيشتر و بهتر از اين خودم را نشان بدهم.

رابطه‌ات با امير قلعه‌نويي چطور است. او دقيقا از تو چه مي‌خواهد؟

ما رابطه خيلي خوبي با هم داريم، بگذار اينطور بگويم كه ارتباط من و سرمربي خيلي ساده و دوستانه است. من فارسي نمي‌توانم صحبت كنم و او هم به انگليسي مسلط نيست. مربي بدنساز ما همه حرف‌هايم را براي سرمربي ترجمه مي‌كند. او هر وقت بخواهد چيزي را من بدانم، جلو مي‌آيد و از طريق مربي بدنساز به من منتقل مي‌كند. خيلي راحت و ساده. فكر مي‌كنم اين خيلي خوب است.

حتما مي‌داني كه چقدر از سيستم 2-5-3 امير قلعه‌نويي انتقاد شده. خود تو به‌عنوان بازيكني كه سال‌ها در اروپا بازي كرده‌اي، راجع به اين سيستم چه تفكري داري؟

انتقاد براي چه؟ به‌نظر من انتخاب سيستم بستگي به اين دارد كه مربي چه بازيكناني را در اختيار داشته باشد. مربي نگاه مي‌كند و مي‌بيند چه چيزي در دستش است و با توجه به آنچه كه دارد، سيستم تيمش را انتخاب مي‌كند. مربي بهتر از هركسي مي‌داند كه با توجه به مهره‌هايي كه در اختيارش هستند، با چه سيستمي بايد بازي كند. او همه تلاشش را مي‌كند تا تيمش با بهترين سيستم، بهترين بازي را بكند. پس اگر 2-5-3 انتخاب كرده، يعني مهره‌هايش را دارد و بهترين سيستم را انتخاب كرده است.

استقلال چقدر با فولاد متفاوت است؟

استقلال تيم بزرگي است و هوادار زياد دارد. احساس مي‌كنم تفاوت بسيار زيادي وجود دارد، حتي سر تمرين‌هاي ما هم مردم مي‌آيند مي‌نشينند و تشويق مي‌كنند. بازيكني كه دارد در اين تيم بازي مي‌كند، وقتي مي‌بيند زيرنظر هواداران است، حواسش را جمع مي‌كند. اين فوق‌العاده است كه مي‌داني تماشاگران مي‌آيند، تو را مي‌شناسند و زيرنظرت مي‌گيرند. اين كمك مي‌كند كه بهترين بازي‌ات را ارائه بدهي.

bayern
29-10-2008, 18:34
مدیریت فتح اله زاده یخ زده بود!!
روشن: خط دفاع استقلال باید ترمیم شود // نیمکت نشینی مجیدی دلایل غیر فنی دارد
تهران-خبرگزاری ایسکانیوز: بازیکن اسبق استقلال تهران گفت: برای موفقیت استقلال در مسابقات آسیایی کادر فنی این تیم باید خط دفاعی این تیم را ترمیم کنند چرا که عمق دفاع استقلال مشکل اساسی دارد.
"حسن روشن" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"، با اشاره به وضعیت استقلال افزود: پس از رفتن فتح الله زاده از استقلال مشکلات روحی و روانی بازیکنان برطرف شد و هفته به هفته بازیکنان هماهنگ تر بازی می کنند و آبی پوشان امسال از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ به حساب می آید.
وی با تمجید از آرش برهانی خاطر نشان ساخت: برهانی از بهترین مهاجمان ایران است و فصل قبل به خاطر نداشتن تمرکز و مشکلات روحی که ناشی از فشار و توقع غیر منطقی که از او بود نتوانست شایستگی های خود را نشان دهد و این فصل با روحیه بهتر و با گلزنی توانایی های خود را نشان می دهد.
روشن با اشاره به وضعیت مجیدی نیز اظهار داشت: شرایطی که باعث بازگشت وی به استقلال شد در نیمکت نشین شدن او بسیار موثر است و کاملا دلیل غیر فنی در این موضوع دخیل است زیرا وجود مجیدی در هر تیمی غنیمت است.
بازیکن اسبق تیم ملی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر بهترین مهاجم ایران کیست گفت: نمی توانم در این خصوص نظر بدهم چون اصلا فوتبال نگاه نمی کنم و با فوتبال قهر هستم.
روشن تاکید کرد: اتفاقاتی که در زمان مدیریت یخ زده مدیر عامل قبلی استقلال برایم به وجود آمد باعث شده که مدتی از فوتبال دور باشم و تا زمانی که شرایط مهیا نشود به فوتبال بر نمی گردم.
وی در پایان به ایسکانیوز گفت: از موفقیت و پیروزی های استقلال از صمیم قلب خوشحال می شوم و برای قلعه نوعی آرزوی موفقیت می کنم

bayern
29-10-2008, 18:48
هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال كشور؛ استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان
منصور ابراهيم زاده: استقلال در شرايط مساعدي قرار دارد/ سعيد آذري: عملكرد فني تيم قبول است/ شاهين خيري: در مقابل استقلال انگيزه بالايي دارم/ محمد رضا خلعتبري: باز هم در آزادي گل مي زنم
تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ادامه رقابت هاي ليگ برتر فوتبال، روز جمعه اين هفته در ورزشگاه آزادي تهران در حالي به مصاف استقلال تهران مي رود كه در جدول رده بندي مقام اول را دارد و استقلال با رتبه سوم به دنبال كم كردن فاصله با ذوب آهن صدرنشين است.

منصور ابراهيم زاده، سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در اين باره به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: بازي مقابل استقلال تهران از سخت ترين بازي هاي ما خواهد بود چرا كه استقلال در حال حاضر شرايط ايده الي دارد، ضمن حمله به دروازه حريف و استفاده از شرايط ميزباني از دفاع خوبي نيز بهره مند است.

وي اضافه كرد: ما روي نقاط ضعف استقلال كار كرده ايم و در صورتي كه بازيكنان از فرصت هاي به دست آمده استفاده كنند، مي توانيم حتي تيم پيروز ميدان نيز باشيم؛ من به بازيكنان اعتماد كامل و اعتقاد دارم و اميدوارم اين بار از فرصت ها استفاده كنند، ما ديگر به دنبال كسب نتيجه تساوي نيستيم.

سعيد آذري، مدير عامل تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان نيز در مورد وضعيت اين تيم به خبرنگار ما گفت: از شرايط تيم رضايت كامل دارم اما معتقدم اين بازيكنان و كادر فني توانايي حتي قهرماني در ليگ برتر را نيز دارند.

وي اضافه كرد: با رفاقت و همدلي كه در تيم وجود دارد، قطعا تا پايان ليگ با قدرت به كارمان ادامه خواهيم داد.

شاهين خيري، مدافع هافبك تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد ديدار مقابل استقلال تهران گفت: سابقه بازي در تيم استقلال را دارم و به طور كلي بازي در مقابل تيم هاي بزرگ با تماشاگران بسيار، انگيزه بالايي به بازيكنان مي دهد و اميدوارم ذوب آهن در اين بازي نيز پيروز باشد.

وي افزود: استقلال با پيروزي هاي خود، روحيه بالايی دارد و از مهاجمان خوبي برخوردار است خصوصا آرش برهاني كه اين روزها خوب گل مي زند اما ذوب آهن متكي به خود نيست، تيمي است كه يك كار گروهي منظم را ارائه مي دهد.

محمد رضا خلعتبري، مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان نيز در اين باره گفت: هميشه در مقابل تيم هاي بزرگ فوتبال بازی کردن سخت ارائه می شود و من سعي مي كنم در مقابل استقلال نيز بازي خوبي ارائه بدهم و باعث پيروزي تيمم باشم.

وي اضافه كرد: با وجود اينكه استقلال از قدرت بالايي برخوردار است اما آنها نقاط ضعفي دارند كه از ديد كادر فني ما دور نبوده و به طور حتم راه گل زدن به آنها را به ما نشان خواهند داد و سه امتياز را بدست مي آوريم.

bayern
29-10-2008, 18:51
مهدي اميرآبادي:
مشكلي بين من و قلعه نوعي وجود ندارد
مدافع هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مشكل بين من و قلعه نوعي شايعاتي است كه روزنامه ها مطرح مي كنند و به شخصه با هيچ كسي در استقلال مشكل ندارم.

مهدي اميرآبادي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: متاسفانه بعضي ها فقط به دنبال انتشار اكاذيب هستند و بارها شاهد بوده ام، بعضي از روزنامه ها مطالبي در مورد مشكل من و قلعه نوعي را به چاپ رسانده اند، در حالي كه از همين جا اعلام مي كنم با هيچ كس در استقلال مشكل نداشته و نخواهم داشت.

وي در ادامه گفت: خوشبختانه از لحاظ شرايط روحي و جسماني در بهترين وضعيت قرار دارم و بازي كردنم در تركيب استقلال بر مي گردد به صلاحديد كادر فني و اگر هم به ميدان نروم، هيچ گونه اعتراضي ندارم.

اميرآبادي تصريح كرد: استقلال در بهترين شرايط تيمي قرار دارد و مطمئنا با پتانسيلي كه تيم ما دارد، قهرمان ليگ برتر خواهيم شد

bayern
29-10-2008, 18:51
علي عليزاده: بايد بهترين بازي ها را براي استقلال به نمايش بگذاريم
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيم استقلال طرفداران بسياري در كشورمان و حتي خارج از كشور دارد، به همين علت بايد بهترين بازي هاي خود را به نمايش بگذاريم.

علي عليزاده، مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران با بيان اين مطلب در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: استقلال تيم بزرگ و پرچهره اي در ليگ برتر است و به طور قطع همه نفراتي كه در تركيب تيم استقلال حضور دارند، مدعي بازي كردن در تركيب تيم هستند.

وي تصريح كرد: از تمرينات استقلال لذت مي برم چرا كه افراد با نشاط خاصي در كنار يكديگر رقابت مي كنند و اميدوارم با قهرماني جواب زحمات تمامي نفراتي كه در استقلال زحمت مي كشند جواب داده شود

bayern
29-10-2008, 18:52
حقوق بازيكنان استقلال پرداخت شد
بازيكنان استقلال ديروز چند ماه حقوق معوقه خود را دريافت كردند.

بنابراين گزارش، خبرنگار باشگاه خبرنگاران و به نقل از يك منبع آگاه، مسئولان باشگاه استقلال براي بالا رفتن روحيه بازيكنان در تمرين ديروز حقوق چند ماه معوقه بازيكنان خود را به آنها پرداخت كردند؛ با اين حساب استقلالي ها با دريافت حقوق خود با روحيه اي بسيار خوب به فكر ديدارهاي آتي خود هستند

bayern
29-10-2008, 18:52
بيگ زاده:
انتظار ندارم قلعه نوعي به ترکيب تيم برنده دست بزند
هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: بعد از مصدوميتم شرايط بسيار خوبي پيدا کردم اما انتظار ندارم قلعه نوعي به ترکيب تيم برنده دست بزند.

هاشم بيگ زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبنرگاران افزود: مصدوميتم را به طور کامل طي کردم و هم اکنون شرايط بسيار خوبي دارم اما انتظار ندارم کادر فني به ترکيب تيم برنده که چند هفته‌اي است، نتيجه ‌مي‌گيرد دست بزند.

وي ادامه داد: ‌دو مصدوميت که بعد از حضور در استقلال دچار آن شدم مرا از ترکيب اصلي دور کرده و حالا بايد تلاشم را دو برابر کنم. از آمادگي رقيبانم در استقلال خوشحالم و اينکه تيم شرايط خوبي پيدا کرده براي ما از نظر روحي خيلي خوب بوده و از زير فشار خارج شدم

bayern
29-10-2008, 18:53
سيروس دين محمدي:
استقلال قهرمان ليگ برتر مي‌شود
سيروس دين محمدي معتقد است، استقلال با بازيکنان و کادر فني فعلي، مطمئناً امسال قهرمان ليگ مي‌شود.

سيروس دين محمدي، بازيکن اسبق استقلال تهران به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: استقلال به عنوان یکي از پرمهره‌ترين تيم‌هاي ليگ برتر است که با اين وضعيت قهرمان خواهد شد و هم اکنون استقلال با انجام بازي هاي زيبا، زمينه ساز حضور بي‌شمار تماشاگران در ورزشگاه شده است.

وي ادامه داد: اگر همين روند ادامه يابد و استقلال دوباره وارد حاشيه نشود، مطمئناً قهرمان مي‌شود چون حاشيه‌ها باعث خواهد شد اگر هر تيمي در شرايط ايده آلي هم باشد، از شرايط ايده آل خود دور شود و اگر استقلال از شرايط آرماني خود دور شود، از قهرماني نيز دور خواهد شد.

دين محمدي افزود: با شناختي که من از قلعه نوعي دارم، مطمئن هستم استقلال را وارد حاشيه نمي کند و استقلال به طور حتم قهرمان ليگ برتر مي‌شود.

bayern
29-10-2008, 18:54
غلامحسين مظلومي:
برهاني به خودباوري رسيده است
مهاجم اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مطمئناً گلزني هاي اخير برهاني در تركيب استقلال نشان دهنده اين است كه وي به روزهاي اوج خود رسيده است.

غلامحسين مظلومي، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بدون شك نقش برهاني در پيروزي استقلال مقابل پيكان پر رنگ تر از ساير نفرات آبي پوش پايتخت بود و با سه گلي كه وي در اين ديدار به ثمر رساند نشان داد كه ناكامي سال گذشته را فراموش كرده و مي تواند در اين فصل كمك هاي زيادي به استقلال كند.

وي ادامه داد: عملكرد خط حمله استقلال در اين فصل در مجموع بهتر از فصل گذشته بوده است و با داشتن چنين مهره هايي نيز انتظار مي رود مهاجمان تيمي مانند استقلال بدين گونه بازي كرده و در هر بازي براي تيمشان گلزني كنند.

مظلومي تصريح كرد: استقلال در اين هفته ها روند رو به رشدي داشته است و اگر اين روند ادامه پيدا كند بدون شك استقلال مي تواند قهرمان نيم فصل اول ليگ برتر شو

bayern
29-10-2008, 18:54
حسن روشن:
از موفقيت هاي استقلال خوشحال هستم
پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال در چند هفته گذشته نتايج بسيار خوبي را كسب كرده و بايد براي رسيدن به هدف خود اين روند را ادامه دهد.

حسن روشن در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به اينكه با گذشت چند هفته از شروع ليگ، استقلال توانست از بحراني كه در آن به سر مي برد خارج شود، افزود: طي هفته هاي اخير استقلال عملكرد بسيار خوبي داشته و بازي هاي زيبا و پر گل را از خود به نمايش گذاشته است.

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال ادامه داد: نتایج خوب استقلال، موجب رضايت و خشنودي هواداران استقلال شده است كه من هم به عنوان يكي از پيشكسوتان استقلال از اين موفقيت خوشحال هستم.

وي خاطرنشان كرد: اميدواريم كه روند موفقيت هاي استقلال ادامه دار باشد و در پايان فصل شاهد قهرماني آبي پوشان پايتخت باشيم

bayern
29-10-2008, 18:55
درپي جذب مهاجم برزيلي توسط کادر فني استقلال؛
فرهاد مجيدي: جذب مهاجم برزيلي غيرمنطقي است
بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران جذب مهاجم برزيلي را در اين برهه از زمان غيرمنطقي عنوان کرد.

فرهاد مجيدي، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: تيم پس از يکي دو برد شيريني که در دو هفته اخير به دست آورد از نظر روحي در شرايط مطلوب به سر مي برد و خوشبختانه هيچ مشکلي نيز در تيم وجود ندارد ولي من نمي دانم چرا با گلزني هاي خوبي که مهاجمان ما در بازي ها انجام مي دهند کادر فني به جذب يک مهاجم برزيلي روی آورده است.

وي در ادامه گفت: تمامي بازيکنان خارجي که به ليگ ايران آمده اند تا به حال به هيچ وجه خوب کار نکرده اند و پس از يک مدت کوتاه به کشورشان بازگشته اند ولي ما از اين تجربه درس نگرفته ايم و به اعتقاد من مشکل استقلال در گلزني و مهاجمان آنها نيست بلکه مسائل روحي و رواني است که آن هم با يکي دو برد شيرين حل خواهد شد

bayern
29-10-2008, 18:56
مهاجم استقلال:
هيچ اعتراضي ندارم
عليرضا عباسفرد از ديدار راه آهن به يك نيمكت نشين تبديل شده است اما به اين نيمكت نشيني هيچ اعتراضي ندارد.

عليرضا عباسفرد، مهاجم استقلال، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: نمي دانم چرا اميرخان بعد از ديدار با راه آهن ديگر به من بازي نداده است البته اين صلاحديد سرمربي است و هر وقت از من استفاده كند من سعي مي كنم براي تيمم مفيد باشم و هر زمان هم از من استفاده نشود براي برد تيمم دعا مي كنم و هيچ اعتراضي نسبت به اين نيمكت نشيني ندارم

bayern
29-10-2008, 18:56
رضا عنايتي:
آبي هاي پايتخت شخصيت قهرماني دارند
مهاجم اسبق تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است كه آبي هاي پايتخت شخصيت قهرماني در ليگ برتر را دارند.

رضا عنايتي، مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال تهران، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:‌ خيلي خوشحال هستم كه تيم سابقم اين چنين زيبا و تماشاگر پسند در مقابل پيكان پيروز ميدان بود و بسيار پرقدرت سه امتياز را براي هوادارانش كسب كرد.

وي ادامه داد:‌ با پتانسيل بالايي كه در تيم فوتبال استقلال تهران وجود دارد شخصيت قهرماني از اين تيم به دور نيست و مطمئنا در ادامه كار نيز اين چنين تماشاگر پسند به ميدان خواهد رفت.

مهاجم سابق استقلال تهران خاطرنشان كرد:‌آرش برهاني جزء بهترين مهاجمان استقلال و ایران است و قطعا ناكامي هاي فصل گذشته را فراموش كرده و در ديدارهاي بعد عملكرد قابل قبول تري براي استقلال از او خواهيم ديد كه با قهرماني استقلال هواداران مزد زحمات خود را خواهند گرفت

mobin_mcdc2000
29-10-2008, 18:57
اقا عماد پیشبینی ما رو ثبت کردی ؟؟؟؟

bayern
29-10-2008, 19:15
یکی پیش بینی من هم ثبت منه
اس اس 4 ذوب اهن 1

bayern
29-10-2008, 19:42
امیر قلعه نویی:
رفاقت عامل اصلی موفقیت ماست/ ساختار دفاعی استقلال نیازمند بازنگری است
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران گفت: رفاقت و همدلی ایجاد شده در بین بازیکنان عامل اصلی موفقیت‌های تیم استقلال به حساب می‌آید.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تهران با بیان این مطلب افزود: بازیکنان در دیدار مقابل پیکان زحمت زیادی کشیدند و با تلاش خود که تا آخرین دقیقه ادامه داشت موفق به کسب این پیروزی ارزشمند شدند البته نباید از کنار تاثیرگذاری تماشاگران و اعضای کادر فنی به راحتی گذشت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دیداری غیر قابل پیش‌بینی مقابل ذوب‌آهن در پیش خواهند داشت، تصریح کرد: ذوب‌آهن از جمله تیم‌های جوان و باانگیزه فوتبال ایران است که از وجود یک مربی کاربلد هم بهره می برد. این تیم علاوه بر داشتن خط هافبک قدرتمند سه فوروارد خوب نیز در خط حمله خود دارد با این حساب ذوب‌آهن برای هر حریفی حتی استقلال سخت و خطرناک است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه دیدارهای ذوب آهن به طور کامل آنالیز شده است، خاطرنشان کرد: نسبت به نقاط ضعف این تیم آشنایی کامل داریم و بر همین اساس پس از دیدار با پیکان تمرینات مستمر خود را آغاز کردیم تا روز جمعه بتوانیم با حمایت تماشاگران به نتیجه‌ دلخواه دیگری دست یابیم.

"علت افزایش گل‌های دریافتی استقلال طی بازیهای اخیر چیست؟"

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال خبرنگاران گفت: آنچه مسلم است ما در خط دفاعی دچار ضعف هستیم و باید ساختار آن را در جهت محکم شدن تغییر دهیم. من پس از دیدار با پاس همدان نیز بر این نکته تاکید کردم که باید در مورد خط دفاعی تدبیری اندیشیده شود تا اینکه راحت گل دریافت نکنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خاتمه با ابراز خرسندی از حضور علی آبادی در پست ریاست کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: با توجه به همسو شدن مدیریت همزمان سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک توسط علی آبادی و تجربیاتی که وی در طول سال‌های اخیر به دست آورده است می توان روزهای روشنی را برای آینده ورزش کشور پیش بینی کرد. البته نباید خیلی زود زحمات مدیران سابق کمیته ملی المپیک را فراموش کرد. قطعا تلاش‌های قراخانلو و همکارانش تاثیر خود را در آینده نزدیک نشان می دهد.

bayern
29-10-2008, 19:43
ابراهیم زاده در گفتگو با مهر:
نمی‌خواهیم امتیاز از دست بدهیم/ از تفکرات قلعه نویی شناخت کاملی دارم
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: برابر استقلال ابتدا به فکر از دست ندادن امتیاز هستیم و پس از آن هدف‌مان کسب حداکثر امتیاز این دیدار خارج خانه است.

منصور ابراهیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم خود پیش از دیدار با استقلال تهران گفت: بازیکنان ما در روزهای گذشته تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته‌اند و برای دیدار با استقلال در شرایط بسیار مناسبی قرار دارند.

وی در مورد نتایجی که این تیم در دو دیدار خانگی اخیر از دست داده است، اضافه کرد: برابر صبا که تیم خوب و پرمهره ای است، حتی 2 بریک هم پیش بودیم اما گل بسیار بدی خوردیم تا سه امتیاز خانگی را با تساوی عوض کنیم. در مسابقه با استقلال اهواز از موقعیت‌های متعدد خود استفاده نکردیم و به راحتی گل تساوی را متحمل شدیم. در فوتبال هم طبیعی است تیمی که گل نمی زند خیلی راحت گل می خورد.

مربی پیشین تیم ملی ایران افزود: تیم ما برابر تیم‌های بزرگ عملکرد بسیار خوبی دارد و آن را در این فصل ثابت کرده است. البته استقلال یکی از تیم‌های خوب ایران است که از مربی باهوش، بازیکنان بزرگ و تماشاگرانی سود می برد که در همه حال از این تیم حمایت می کنند. البته بازیکنان ما هم بسیار هماهنگ، همدل و تاکتیک‌پذیر هستند که امسال با بازی‌های قابل قبولی که از خود به نمایش گذاشتند، باعث شده‌اند تا ذوب آهن صدرنشین لیگ باشد، تیمی که فصل پیش در چنین شرایطی فقط هفت یا هشت امتیاز گرفته بود.

bayern
29-10-2008, 19:44
امیرآبادی در گفتگو با مهر:
هیچ اختلافی با قلعه نویی ندارم/ محکوم به پیروزی مقابل ذوب‌آهن هستیم
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران شایعه اختلاف نظر خود با امیر قلعه‌نویی را بی‌اساس خواند و گفت: به عنوان یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال، تابع تصمیمات مربیان این تیم هستم.

مهدی امیرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: من هیچ اختلاف‌نظری با امیر قلعه نویی و دیگر مربیان تیم فوتبال استقلال ندارم و تابع تصمیمات کادر فنی هستم. آنها هر تصمیمی بگیرند برای من لازم الاجراست و به آن احترام می گذارم.

وی در خصوص بازی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: روز جمعه بازی سختی را مقابل ذوب آهن پیش رو داریم. ذوب آهن صدرنشین لیگ است و ما چشم به جایگاه این تیم دارم، با این شرایط محکوم به پیروزی در بازی روز جمعه هستیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال با امیدواری از پیروزی این تیم در بازی روز جمعه مقابل ذوب آهن یاد کرد و گفت: پیروزی‌های اخیر روحیه تیم ما را افزایش داده است و در بهترین شرایط روحی و بدنی به دیدار صدرنشین لیگ خواهیم رفت.

امیرآبادی در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم تماشاگران بیش از بازی مقابل پیکان به ورزشگاه آزادی بیایند تا با حمایت آنها شانس پیروزی تیم استقلال افزایش یابد.

مهدی امیرآبادی در هفته‌های اخیر یکی از بازیکنان نیمکت‌نشین تیم فوتبال استقلال بوده و کمتر فرصت حضور در میدان را یافته است.

bayern
29-10-2008, 19:45
بیک‌زاده مصدوم شد/ تمرین اختصاصی قلعه‌نویی با مهاجمان استقلال
هاشم بیک‌زاده، هافبک جوان تیم فوتبال استقلال امروز در تمرین این تیم دچار آسیب‌دیدگی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 در زمین چمن ورزشگاه دستگردی تهران آغاز شد.

امیر قلعه‌نویی و مجتبی جباری با 10 دقیقه تاخیر در محل تمرین تیم حاضر شدند. محمود فکری و حمید بابازاده نیز با تاخیری 20 دقیقه‌ای در ورزشگاه دستگردی حضور یافتند. در غیاب آنها تمرین زیر نظر مرفاوی و با هدایت خداداد آغاز شد.

اصغر نادعلی و سعید بیات، بازیکنان آسیب‌دیده اردوی تیم فوتبال استقلال امروز نیز مانند روز گذشته تنها به نرم دویدن در کنار زمین پرداختند.

مهرداد پولادی پس از حضور در محل تمرینات تیم با تشخیص کادر پزشکی و تاکید مربیان برای فیزیوتراپی به محل کلینیک باشگاه رفت.

بهشاد یاورزاده، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال، مهمان ویژه تمرین امروز این تیم بود.

اشکان نامداری بنابه دلایل نامعلوم امروز در تمرین غایب بود.

حدود 100 تماشاگر تمرین امروز تیم فوتبال استقلال را با حضور در ورزشگاه دستگردی تهران از نزدیک تماشا کردند. سوژه اصلی شعارهای آنها حمایت از امیر قلعه نویی بود. آنها البته علیه علیرضا واحدی نیکبخت، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هم شعارهایی دادند.

هاشم بیک‌زاده در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ناحیه پای چپ مجددا دچار آسیب دیدگی شد. به گفته کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال مشکل این بازیکن جدی نیست و برای آنکه آسیب دیدگی‌اش شدت پیدا نکند از تمرین در کنار دیگر بازیکنان معاف شده است.

در بخش پایانی تمرین امروز امیر قلعه نویی بصورت اختصاصی با مهاجمان تیم فوتبال استقلال تمرین کرد.

bayern
29-10-2008, 19:45
حیدری در گفتگو با مهر:
ذوب‌آهن حریف سخت‌کوشی است/ خیز بلندی برای رسیدن به صدر جدول برمی‌داریم
بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران ذوب‌آهن را حریفی سخت‌کوش خواند که با انگیزه دفاع از جایگاه خود در صدر جدول به مصاف آبی‌پوشان تهرانی خواهد آمد.

خسرو حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: بازی استقلال - ذوب آهن می تواند یکی از جذاب ترین دیدارهای لیگ برتر در نیم فصل اول باشد. دو تیم از بهترین‌های لیگ برتر هستند که در بین دیگر تیم‌ها از نظر تعداد گل‌زده سرآمدند. میل این دو تیم به گلزنی می تواند بازی آنها را جذاب و تماشاگرپسند کند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تماشاگران استقلال در بازی مقابل ذوب آهن بیش از گذشته از آبی پوشان تهرانی حمایت کند، افزود: ذوب‌آهن حریف سخت‌کوشی است که نمی خواهد جایگاه خود را در صدر جدول از دست بدهد. ما هم برای کم کردن فاصله خود با این تیم در بالای جدول باید روز جمعه پیروز شویم. ما می توانیم با غلبه بر ذوب‌آهن خیزبلندی برای رسیدن به صدر جدول برداریم.

هافبک جوان تیم فوتبال استقلال تهران از اهمیت دیدار برابر صدرنشین لیگ برتر یاد کرد و گفت: بازیکنان تیم فوتبال استقلال به اهمیت بازی مقابل ذوب آهن واقفند و برای تداوم پیروزی‎‌های تیم و شادی هواداران در این بازی به کمتر از پیروزی فکر نمی کنند. در مجموع امیدوارم روز جمعه استقلال و ذوب‌آهن یک بازی جذاب و تماشاگرپسند را به نمایش بگذارند.

تیم فوتبال استقلال تهران در پایان هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با 21 امتیاز جایگاه سوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

bayern
29-10-2008, 19:46
برهانی در گفتگو با مهر:
پیروزی استقلال مهمتر از آقای گلی من است/ دیدار دشواری را پیش رو داریم
مهاجم تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از روند موفقیت‌های خود در دیدارهای اخیر این تیم گفت: برای من آنچه بیش از آقای گلی اهمیت دارد، پیروزی و موفقیت تیم فوتبال استقلال است.

آرش برهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: خوشحالم از اینکه گل می زنم و نقشی کوچک در موفقیت‌های استقلال دارم. امیدوارم در بازی با ذوب آهن هم گلزنی کنم. برای من آنچه بیش از گلزنی و آقای گلی اهمیت دارد، پیروزی و موفقیت استقلال است و اینکه این تیم بتواند در پایان فصل عنوانی شایسته کسب کند.

مهاجم استقلال با بیان اینکه او و دیگر بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران برای‌شان موفقیت این تیم بیش از توفیقات فردی اهمیت دارد، در خصوص بازی مقابل ذوب آهن گفت: بدون شک این یکی از دشوارترین دیدارهای ما در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر خواهد بود، ذوب آهن در حال حاضر صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر است و ما نیز هدف‌مان رسیدن به جایگاه فعلی این تیم است. همین مسئله باعث می شود که دو تیم با انگیزه پیروزی وارد زمین مسابقه شوند و بازی جذابی را به نمایش بگذارند.

وی کار تیم فوتبال استقلال را در مصاف با ذوب آهن دشوارتر از این تیم اصفهانی خواند و گفت: شاید برای ذوب آهن در این بازی یک نتیجه تساوی هم قابل قبول باشد اما ما حتما پیروزی می خواهیم تا روند روبه‌رشد تیم ادامه داشته باشد. در مصاف با تیم ذوب آهن عامل برتری تیم ما تماشاگران هستند که حتما مانند گذشته تا دقیقه 90 استقلال را تنها نمی گذارند.

برهانی در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم روز جمعه همچون دیدارهای اخیر تیم فوتبال استقلال شاهد یک بازی جذاب و تماشایی از سوی این تیم باشیم که باعث شادی و رضایت هواداران شود.

تیم فوتبال استقلال تهران روز جمعه هفته جاری در چارچوب هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار ذوب آهن اصفهان می رود.

Alireza Taji
29-10-2008, 20:21
دوستان بابت تاخیر در ثبت پیشبینی ها شرمنده.
تمام پیشبینی های که در نبود من داده شده بود را ثبت کردم.
در صورتی که پیشبینی کردید و من فراموش کردم ثبتش کنم لینک پست را برایم بفرستید تا ثبتش کنم.
لینک کسانی که تا حال پیشبینی کردند.

AntAreS
29-10-2008, 20:40
اس اس 5-2 ذوب

AnarchAshkan
29-10-2008, 21:07
استقلال 4 - ذوب آهن 1

Nima101x
29-10-2008, 21:36
استقلال 3ذوب اهن 1

bayern
29-10-2008, 23:16
در گفت و گو با فارس

اكبرپور: منظور قطبي شباهت ظاهري من و دي‌كارمو بوده است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: احتمالا منظور قطبي از مقايسه من با دي‌كارمو شباهت چهره ما دو نفر بوده است.

سياوش اكبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره اينكه افشين قطبي دي‌كارمو مهاجم برزيلي پرسپوليس را به وي تشبيه كرده است، اظهار داشت: در مورد اين تيم نظري نمي‌دهم؛ اما بايد بگويم اگر در موقعيت گلزني قرار گيرم، توپ را به گل تبديل مي‌كنم. احتمالا قطبي به خاطر شباهت چهره من و دي‌كارمو اين حرف را زده است.
وي در ادامه درباره گلزني آرش برهاني گفت: از اينكه مي‌بينم او موفق به گلزني شده خوشحالم. مهم موفقيت استقلال است.
اكبرپور تصريح كرد: اگر قرار است با اين روند كه من پاس دهم و تيم موفق شود استقلال به قهرماني برسد خوشحال مي‌شوم به اين كار ادامه بدهم. مهم نيست من يا آرش گل بزنيم. اميدوارم در آينده هم او به من پاس دهد و من گلزني كنم.

EHHASSATNI
29-10-2008, 23:18
اس اس 2 -1 میبره

bayern
29-10-2008, 23:19
مسئول كميته مالي به سازمان رفت

باشگاه استقلال پيگير مساعدت مالي رئيس جمهوري

خبرگزاري فارس: مسئول كميته اداري و مالي باشگاه استقلال امروز براي دريافت مساعدت مالي رئيس جمهوري به سازمان تربيت بدني رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، چندي قبل رئيس جمهوري اعلام كرد به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس كمك مالي خواهد شد.
در همين راستا صبح امروز علي اميري با حضور در سازمان تربيت بدني پيگير چگونگي دريافت مساعدت مالي شد كه به اين مسئول استقلال گفته شد به زودي به اين دو باشگاه پرداخت مي شود.
مبلغ اين مساعدت دو ميليارد تومان اعلام شده است.

bayern
29-10-2008, 23:20
پس از تمرين امروز

قلعه‌نويي: رياست علي‌آبادي در كميته ملي المپيك را به فال نيك مي‌گيرم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: نتيجه انتخابات كميته ملي المپيك را به فال نيك مي‌گيرم، چرا كه علي‌آبادي زحمات زيادي براي ورزش كشيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از تمرين امروز اظهار داشت: قبل از هر چيز از تماشاگران، مديريت و سرپرست تيم و همه اعضاي كادر فني به دليل وفاق و همدلي كه در تيم بوجود آمده تشكر مي‌كنم. خوشبختانه بين ليدرها و تماشاگران هماهنگي خوبي بوجود آمده است.
وي در ارتباط با رويارويي با ذوب‌آهن عنوان كرد: در بازي قبل خيلي خوب عمل كرديم؛ اما مسايلي اتفاق افتاد تا مجبور شويم بازي را 10نفره ادامه دهيم.
سرمربي آبي‌پوشان در باره تقابل با منصور ابراهيم‌زاده اضافه كرد: خوشبختانه من با او يكسال كار كردم.ابراهيم زاده فوتبال را به خوبي مي‌فهمد. تيم ذوب‌آهن هم مثل پيكان در حمله بسيار خطرناك است. روش بازي آنها 4-3-2-1 است كه اسماعيل فرهادي، كاسترو و خلعتبري در هر بازي خطرناك بودند.
قلعه‌نويي تصريح كرد: با توجه به تصوير سازي كه از نقاط قوت و ضعف ذوب‌آهن داشته ايم اين ديدار يكي از زيباترين مسابقات ليگ خواهد شد.
وي در ادامه درپاسخ به اين سوال كه به نظر مي رسد بعضي از بازيكنان اين تيم از عدم حضور در تركيب تيم ناراضي هستند، اظهار داشت: ما قطعا در چند بازي آينده تغييراتي خواهيم داشت؛ اما تيم ما فعلا خوب نتيجه مي‌گيرد و دليلي براي تغيير تركيب تيم برنده وجود ندارد.
قلعه‌نويي در ارتباط با خط دفاع استقلال و نگراني‌هايي كه او ابراز داشت، گفت: من بعد از بازي با پيكان گفتم در شروع مجدد مشكل داريم. قبول دارم كه ساختار دفاعي ما اشكالاتي دارد؛ ولي سعي مي‌كنيم اين نقاط ضعف را برطرف كرده تا به هماهنگي برسيم.
سرمربي استقلال در پايان در ارتباط با انتخابات كميته تيم ملي المپيك ابراز داشت: آقاي علي‌آبادي براي اين ورزش زحمات زيادي كشيده است، البته قراخانلو و كفاشيان هم براي ورزش بخصوص فوتبال زحمت كشيده‌اند.

bayern
29-10-2008, 23:20
در تمرين امروز اتفاق افتاد

شعار هواداران استقلال تهران عليه نيكبخت واحدي

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال امروز در محل تمرين اين تيم عليه هافبك تيم پرسپوليس شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال از ساعت 15 و 30 دقيقه با گرم كردن بازيكنان زير نظر خداداد آغاز شد.
* قلعه‌‌نويي و جباري ديرتر از سايرين در محل تمرين حاضر شدند.
* فكري و بابازاده با 20 دقيقه تاخير خود را به تمرين رساندند.
* پس از گرم كردن بازيكنان قلعه‌نويي دقايقي با آنها به صحبت پرداخت.
* اشكان نامداري تنها غايب استقلال بود.
* سعيد بيات و اصغر نادعلي به طور اختصاصي به تمرين پرداختند كه نادعلي بعد از 25 دقيقه تمرين، دستگردي را ترك كرد. اين بازيكن فقط تا 12 روز ديگر همراه آبي‌پوشان تمرين خود را دنبال مي كند و سپس بعد از دريافت رضايت‌نامه‌اش از اين جمع جدا مي شود.
* 60 نفر تماشاگر نظاره‌گر تمرينات آبي‌پوشان بودند. اين هواداران در طول تمرين بارها عليه عليرضا نيكبخت واحدي شعار سر دادند. اين بازيكن در مصاحبه اي اعلام كرده بود كه براي آقاي گلي به برهاني فكر نمي كند. آنها همچنين ضمن تشويق رضا عنايتي، علي سامره را نيز بارها مقابل چشمان قلعه‌نويي تشويق كردند.
* هاشم بيگ‌زاده به دليل مصدوميت محل تمرين را زود ترك كرد.
* مهرداد پولادي با وجود حضور در دستگردي بااجازه از كادر فني تمرين نكرد.
* هنوز تمرين به اتمام نرسيده بود كه مجتبي جباري با اجازه از قلعه‌نويي محل تمرين را ترك كرد.
* خبرنگاران حاضر در دستگردي به تميز نبودن جايگاه خبرنگاران معترض بودند؛ اما مدير روابط عمومي اين باشگاه امروز در محل تمرين حضور نداشت تا به اعتراض آنها پاسخ دهد.
قلعه‌نويي با متوجه شدن اين قضيه از اطرافيان خواست جايگاه خبرنگاران را تميز كرده تا خبرنگاران بتوانند گزارش خود را تهيه كنند.
از يك هفته پيش تا به حال قرار بود جايگاه خبرنگاران در اين ورزشگاه تميز شود.

bayern
29-10-2008, 23:21
كاظمي به جاي اكبري

استقلال با يك تغيير به مصاف ذوب آهن مي رود

خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران براي بازي مقابل ذوب آهن اصفهان مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به اخراج يدا... اكبري در ديدار گذشته اين تيم مقابل پيكان تركيب اين تيم براي بازي جمعه مقابل ذوب آهن مشخص شد.
وحيد طالب لو، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هادي شكوري، حسين كاظمي، فابيو جانواريو، مجتبي جباري، خسرو حيدري، ميثم منيعي، سياوش اكبرپور و آرش برهاني به احتمال زياد از ابتدا مقابل ذوب آهن به ميدان مي روند.
بازيكنان اين تيم فردا آخرين تمرين خود را در ورزشگاه دستگردي برگزار مي كنند، سپس در هتل المپيك مستقر مي شوند.
ديدار استقلال و ذوب آهن جمعه در ورزشگاه آزادي ساعت 16:30 برگزار مي شو

bayern
29-10-2008, 23:22
در گفت و گو با فارس

شكوري: در دفاع بايد مسئوليت پذيرتر باشيم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: بازيكنان خط دفاع با مسئوليت پذيري بيشتري بايد عمل كنند.

هادي شكوري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره شرايط اين تيم كه توانسته نتايج خوبي را كسب كند، اظهار داشت: تيم ما براي هماهنگ شدن نياز به زمان داشت. خوشبختانه به موقع توانستيم تيم را از حالت اوليه خارج كنيم.
وي افزود: موضوع ديگري كه كمتر كسي به آن توجه مي‌كند؛ اما در نتيجه گيري ما تاثير گذاشته، تغيير محل تمرين است. چمن ورزشگاه دستگردي صاف و عالي است.
اين بازيكن ادامه داد: موضوعي كه براي همه تيم ها مي تواند مهم باشد، ريكاوري است. بازيكنان هم بايد حرفه اي تر از گذشته باشند تا بتوانند فرم بدني خود را حفظ كنند.
شكوري درباره اينكه با وجود كاهش دريافت گل خط دفاع اين تيم شكننده به نظر مي رسد، ابراز داشت: اينكه تيم ما با گل هاي زياد و دريافت گل كمتر حريفان خود را شكست مي دهد، براي ما به لحاظ روحي خوب است؛ اما اين را هم قبول دارم كه نبايد در باد گل هاي زده زياد بخوابيم.
اين مدافع افزود: گل هايي كه ما دريافت مي كنيم، ساده است و از روي حركات تاكتيكي حريفان به دست نمي آيد. خودمان هم معتقديم نبايد به همين راحتي گل بخوريم. بايد در هنگام يارگيري ها مسئولانه تر وظيفه خود را انجام دهيم.
شكوري در مورد بازي روز جمعه مقابل ذوب آهن گفت: اين تيم از مديريت قوي برخوردار است و سال قبل در چند بازي كه در خدمت اين تيم بودم متوجه اين نكته شدم. ضمن اينكه ذوبي ها از صميميتي بين بازيكنان خود برخوردار هستند كه در ساير تيم ها كمتر است.
مدافع استقلال تاكيد كرد: قطعا روز جمعه بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت.

bayern
29-10-2008, 23:22
در گفت و گو با فارس

ابراهيم زاده: برنامه‌هاي تاكتيكي قطبي با قلعه‌نويي تفاوت دارد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: آگاه هستيم كه برنامه‌هاي سرمربي پرسپوليس با استقلال تفاوت زيادي دارد.

منصور ابراهيم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره مسابقه هفته سيزدهم ليگ برتر برابر استقلال، اظهار داشت: استقلال در هفته‌هاي اخير نتايج خوبي را به دست آورده و وضعيت خيلي خوبي دارد؛ اما ما نيز شرايط تمريني خوبي را سپري كرده‌ايم. براي ديدار با آبي‌پوشان آمادگي كامل داريم.
وي افزود: ذوب‌آهن در فصل جاري با همين نفرات مقابل پرسپوليس بازي كرد و در ورزشگاه آزادي نتيجه خوبي را به دست آورد؛ اگرچه برنامه‌هاي تاكتيكي افشين قطبي با امير قلعه‌نويي تفاوت زيادي دارد.
ابراهيم‌زاده گفت: نبايد فريب نتيجه برابر پرسپوليس را بخوريم چرا كه مسابقه با استقلال در وضعيت متفاوتي برگزار خواهد شد. تمام ديدارهاي مقابل تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس به صورت خودكار انگيزه ساز بوده است. با شناخت خوبي مقابل اين تيم تهراني حاضر خواهيم شد و از تجربه ديدار با پرسپوليس استفاده خواهيم كرد.
مربي سابق تيم ملي ايران يادآور شد: استقلال با شيوه‌هاي متفاوت بازي مي‌كند. همه تيم‌ها شناخت كافي از يكديگر شناخت دارد و در كنار قلعه‌نويي، كار كرده‌ام. هر دو اطلاعات كافي از يكديگر داريم. اميدوارم مسابقه خوبي بين ذوب‌آهن و استقلال در ورزشگاه آزادي برگزار شود.

bayern
29-10-2008, 23:23
ابراهيم زاده: از استقلال تهران شناخت خوبي داريم
اصفهان - سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: از تيم استقلال تهران شناخت داريم و سعي مي کنيم در ديدارروز جمعه بازي خوبي مقابل اين تيم به نمايش بگذاريم .

مسوولان تيم ذوب آهن در گفت و گو با ايرنا در آنكارا
منصور ابراهيم زاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: استقلال و پرسپوليس همواره جزء تيم هاي خوب ليگ برتر ايران بوده اند که بازي کردن مقابل آنها براي بازيکنان انگيزه خاص خود را دارد.
وي افزود: تيم استقلال تهران‘ در ديدارهاي اخير به پيروزي رسيده است و فوتبال رواني را به نمايش مي گذارد اماتيم مانيز از هماهنگي خوبي برخوردار مي باشد و بازيکنان دستورات تاکتيکي را به خوبي اجرا مي کنند.
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان ،افزود: بازيهاي گذشته تيم استقلال تهران را آناليز کرده ايم و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسايي نموده ايم.
وي افزود: نقاط قوت تيم استقلال بيشتر از نقاط ضعف اين تيم است اما سعي مي کنيم با برطرف کردن نقاط ضعف خود ‘ قدرت استقلال را خنثي کنيم.

bayern
29-10-2008, 23:50
بدمان نمي‌آيد عنايتي را جذب كنيم
قلعه‌نويي: بازيكن خارجي نمي‌آوريم كه پول بيت‌المال هدر برود
نويسنده : احد علوي

استقلال تهران حالا نشان داد كه تنها با امير قلعه‌نويي مي‌تواند از قطب بودن خارج نشود. اگر به ژنرال آبي لقب پدر استقلال را بدهيم بيراهه نرفته‌ايم، فصل گذشته استقلال با تمام نفرات و پتانسيل با تمام بهترين‌هاي مربيان ايران باز هم به رده سيزدهم قناعت كرد. امير قلعه‌نويي اكنون سيستم نويني از 2-5-3 را به نمايش مي‌گذارد و به خوبي توانسته ساير سيستم‌ها را پا پس زند. پدر جوان استقلال باز هم به قهرماني آبي‌هاي پايتخت اميدوار است.
به نظر مي‌رسد تغيير مديريت روي شما و استقلال تاثير مثبتي گذاشت.
خوشبختانه آقاي واعظ يك مدير كلان نگر است و فكر مي‌كنم چون صداقت دارد و كارش را بلد است خدا هم كمكش مي‌كند. من از كار كردن با چنين مديري احساس آرامش مي‌كنم.
شنيديم قصد جذب عنايتي را داريد؟
عنايتي با تيم اماراتي به مشكل خورده است و بدمان نمي‌آيد رضا را جذب كنيم. هنوز بحث‌هاي مالي صورت نداده‌ايم و تنها نامه‌نگاري كرده‌ايم.
گفته مي‌شود مجيدي و اميرآبادي را براي معاوضه به النصر پيشنهاد داده‌ايد؟
هنوز چنين مسايلي مطرح نيست و در حد نامه‌نگاري است و زماني كه مسايل مالي و معاوضه مطرح شد روي كانديداها فكر مي‌كنيم.
وضعيت مهاجم برزيلي‌تان به كجا رسيد؟ شايد رجبي رفته آنجا تا اين مهاجم را از بچگي بزرگ كند و آن وقت به استقلال بياورد؟!
خنده... نه اينطوري نيست، من خودم از رجبي خواستم صبر كند و اگر ديرتر هم شد اشكالي ندارد.
به نظر مي‌رسد شما هم چشمتان از دي‌كارموي پرسپوليس ترسيده است؟
راستش را بخواهيد خود شما خبرنگاران هم روي اين بازيكن خارجي حساس هستيد و بازيكن خارجي يك تومانش براي ما دو تومان در مي‌آيد و بايد سرتر از بازيكنان وطني باشد. ما يك بازيكن خارجي مي‌خواهيم كه به تيم كمك كند نه اينكه تيم به او كمك كند. پولي كه ما به بازيكن خارجي مي‌دهيم از بيت‌المال است و بايد فردا پاسخگوي مردم و روزنامه‌ها باشيم.
فكر مي‌كنم الان خيلي به قهرماني استقلال اميدوار باشيد؟
من در روزهايي كه مي‌باختيم گفتم؛ استقلال قابليت قهرماني دارد و آن سه بازي را هم كه باختيم باز هم مي‌گويم از اين بازي‌هايي كه برديم بهتر بوديم.
وضعيت خط دفاعي استقلال الان بزرگ‌ترين دغدغه امير قلعه‌نويي است؟
من از خط دفاعي ناراضي نيستم همانطور كه ديديد در تيم ملي هم در سه مرحله بازيكن از اين پست داشتيم. خط دفاعي استقلال صلابت كافي را دارد اما بايد تمركزمان را بيشتر كنيم تا گل نخوريم.
البته در روش تهاجمي استقلال اين گل خوردن‌ها عادي است؟
اين شيوه را دوست دارم و از گل خوردن استقلال ناراحت نيستم اما فكر مي‌كنم با اين مجموعه خوبي كه داريم مي‌توانيم در دفاع بهتر باشيم. البته من در مس كرمان هم كه بودم با اين روش بازي مي‌كردم تا مردم لذت ببرند، آخر ما براي مردم بازي مي‌كنيم.
با داوري‌ها هنوز دست و پنجه نرم مي‌كنيد؟
از داوري ناراضي نيستم اما يك فيلم درست كرده‌ايم كه در نيم فصل آن را به فدراسيون و رسانه‌ها مي‌دهيم تا مشخص شود داوري چقدر به ما ضربه زده است. به اعتقاد من يدا... نبايد در ديدار برابر پيكان اخراج مي‌شد. من از اول هم گفتم بايد دستمزد داوري افزايش يابد و داوران حداقل سالي 30 ميليون تومان درآمد داشته باشند تا بتوانند تمركز و ارزيابي بهتري روي كارشان انجام شود.
اما شما اگر اشتباه كنيد اخراج مي‌شويد اما داوران اشتباهاتشان جزيي از داوري است.
آنها هم تنبيه مي‌شوند اما محرمانه است.
تنبيه آنها قضاوت در ليگ آزادگان است؟
همانطور كه گفتم نبايد در حق داوران اجحاف شود تا اشتباهاتشان كاهش يابد. من بايد جوابگوي20 ميليون هوادار باشم پس داورها هم بايد پاسخگوي عملكردشان باشد.
هنوز بيژن كوشكي را بابت ديدار پرسپوليس نبخشيده‌ايد؟
من هيچ كس را تنبيه نمي‌كنم و به عنوان پدر به بازيكنان نگاه مي‌كنم و هيچ وقت به خاطر منيت و غرور خودم به احساسات 20 ميليون هوادار ضربه نمي‌زنم.

bayern
29-10-2008, 23:52
استقلال بازيكن مي‌دهد، عنايتي را مي‌گيرد
نويسنده : مهدي اسماعيل پور

رضا عنايتي كه براي مذاكره با مسوولان استقلال و استراحت چند روزه از امارات به تهران آمده جلسه‌اي را با برخي نفرات از جمله امير قلعه‌نويي و علي نظري جويباري، سرپرست تيم برگزار كرد. اين بازيكن در مذاكراتي كه با مسوولان باشگاه النصر داشت به تفاهم و توافق‌هايي براي جدا شدن از اين تيم اماراتي دست پيدا كرده است. به اين شكل كه اگر بتواند مبلغ مورد نظر آنها را پرداخت كند مشكلي براي جدايي در نيم فصل بازي‌ها كه اواخر سال جاري برگزار مي‌شود نخواهد داشت. هر چند كه هيچكدام از مسوولان استقلال حاضر نيستند. به شكل رسمي ميزان اين مبلغ را بازگو كنند اما منابع غير رسمي از مبلغ 400 هزار دلار يا همان 400 ميليون تومان مي‌گويند. حتي استقلالي‌ها به عنايتي پيشنهاد دادند تا از اماراتي‌ها بخواهد با تخفيف در مبلغ خود، يك بازيكن استقلال را جذب كنند.
براي اين منظور نفراتي چون فرهاد مجيدي و مهدي اميرآبادي هم به طرف اماراتي پيشنهاد شده است. هر چند كه عنايتي هنوز اين موضوع را به مسوولان باشگاه النصر انتقال نداده اما به استقلالي‌ها اعلام كرد بسيار بعيد است كه طرف امارات حاضر به انجام چنين معامله‌اي ‌شود چرا كه آنها و به خصوص لوكابوناچيچ وسواس خاصي در خريد بازيكن دارند. به هر حال پيش از آنكه عنايتي ايران را به مقصد امارات ترك كند نظر قطعي مديران باشگاه را جويا خواهد شد تا بر اساس آن با طرف اماراتي مذاكرات را ادامه دهد. قرار است واعظ و هيات مديره نظر نهايي خود را در اين مورد اعلام كنند و اينكه آيا حاضرند چنين مبلغي را براي جذب عنايتي پرداخت كنند يا خير البته شنيده مي‌شود با توجه به درخشش آرش برهاني در هفته‌هاي اخير مخالفت‌هايي براي جذب مهاجم جديد در هيات مديره و مديريت باشگاه مطرح شده است اما قلعه‌نويي با قاطعيت به جذب يك مهاجم جديد و به ويژه رضا عنايتي اعلام نياز كرده است. به هر شكل قلعه‌نويي در طول چند مدت اخير پرونده حضور مهاجم خارجي را مسكوت نگه داشته تا ابتدا تكليف رضا عنايتي روشن شود.
پيش از اين واعظ اعلام كرده بود كه بودجه‌اي حدود 250 هزار دلار براي خريد مهاجم جديد در نظر گرفته است اما آيا او حاضر مي‌شود مبلغ فوق را به ميزان 150 تا 200 هزار دلار ديگر افزايش دهد. شايعاتي كه پيرامون اختلافات قلعه‌نويي و واعظ آشتياني شنيده مي‌شود روي اين مساله بسيار تاثير‌گذار خواهد بود. بي‌ترديد سنگ اندازي و مخالفت مديريت باشگاه در اين راه روابط بين‌مدير عامل و سرمربي را تيره‌تر خواهد كرد. به هر شكل در اين ميان چشم اميد استقلالي‌ها به علي انصاري دوخته شده است. همانطور كه حسين هدايتي با برگرداندن علي كريمي از ليگ قطر براي خود محبوبيتي دو چندان بين هواداران رقم زد علي انصاري هم چندان بي‌ميل نيست در اقدامي مشابه رضا عنايتي را از ليگ امارات برگردانده و دوباره آبي‌پوش كند. رضا عنايتي هم ضمن ابراز علاقه براي بازگشت در نيم فصل ليگ برتر‌ خبر‌هاي خوبي در اين خصوص مطرح كرد به هر شكل بين عنايتي و استقلال يك مبلغ 400 هزار دلاري قرار گرفته و اگر آبي‌پوشان تهران حاضر به پرداخت مبلغ فوق به آبي‌پوشان شهر دوبي شوند اين انتقال عملي خواهد شد. با وجود اين استقلالي‌ها در پي راهكاري هستند تا اين مبلغ را به ميزان كمتري كاهش دهند. البته اگر اماراتي‌ها حاضر به تبادل بازيكن هم شوند استقلال نمي‌تواند هر بازيكن را انتقال دهد چرا كه با جذب عنايتي ديگر جايي براي يك بازيكني جديد ندارد. آنچه كه قطعي است آبي‌ها در خط دفاع نمي‌توانند نفري را از دست دهند و جالب اينكه النصر بيش از هر چيز به مدافع نياز دارد.

bayern
29-10-2008, 23:53
وسط زمين چه مى كند
فوتبال روان استقلال مديون آمادگى زوج فانتزيست اين تيم در ميانه ميدان است. هر وقت جانواريو و جبارى خوب باشند استقلال هم خوب بازى مى كند و هم خوب به گل مى رسد. به تعداد انبوه گل هاى زده شده توسط استقلال در چند بازى اخير دقيق شويد تا ردپاى اين دو هافبك تاثيرگذار را ببينيد. زوج جبارى، جانواريو كه شايد از اين پس با عنوان JJ بهترين خط هافبك ليگ را تشكيل دهند فقط يك هافبك دفاعى فوق العاده كم دارند تا كمربند ميانى آبى ها را محكم كنند. تا حالا نه يدى هافبك فصل گذشته پاس همدان بوده و نه حسين كاظمى آن فوتباليست تاثيرگذار دو سال پيش.

bayern
29-10-2008, 23:54
دفاع آبى ها
درست شدنى نيست
بنده خدا امير قلعه نويى حق داشت تا پس از پيروزى دلچسب در همدان در جملات اول خود پس از بازى را به خط دفاعى و برطرف نشدن ضعف اين خط اختصاص دهد. با وجود آنكه پيروز قربانى، پژمان منتظرى و حتى بيژن كوشكى همواره سعى دارند كم اشتباه باشند اما باز هم در بسيارى از دقايق شكننده ظاهر شده و در بدترين شرايط به راحتى تسليم مى شوند. ديروز منتظرى و قربانى خوب نبودند اما هر چقدر كه آنها ضعيف كار كردند پيكان هم توان استفاده از اين ضعف را نداشت تا حداقل قلعه نويى براى دومين بار متوالى از خط دفاع تيمش به صراحت انتقاد نكند!

bayern
29-10-2008, 23:56
نظرى جويبارى:
داستان خوش شانسى حاشيه جديد است

ايران ورزشى- اخراج يدا... اكبرى در بازى استقلال - پيكان با اعتراض شديد امير قلعه نويى رو به رو شد به شكلى كه وى پس از پايان بازى به چند تن از اعضاى كادر فنى گفت: اگر داور چنين اشتباه فاحشى را مرتكب نمى شد ما در اين بازى مى توانستيم ۸ گل به پيكان بزنيم. با اين حال استقلال پيروز مى شود و روند رو به رشد خود را ادامه مى دهد. به سراغ نظرى جويبارى مى رويم تا با سرپرست تيم گفت و گو كنيم.

استقلال پس از بازى با پرسپوليس روند رو به رشدى را در پيش گرفته است آيا اين اتفاق موقتى است يا...
نمى دانم چه هدفى را با اين سؤال دنبال مى كنيد اما به اين موضوع را يقين داشته باشيد كه امير قلعه نويى به موفقيت هاى بزرگ فكر مى كند و مطمئنا اين پيروزى ها نمى تواند او را قانع كند.
فكر مى كنيد استقلال در پايان نيم فصل چه عنوانى را به خود اختصاص دهد
هنوز تا نيم فصل فاصله بسيار زيادى باقى است،اما آنچه كه از هم اكنون براى ما مشخص و واضح است اين نكته است كه موفقيت در گرو تلاش و كوشش دسته جمعى است اگر اين فاكتور را در اختيار داشته باشيم مطمئناً ضرر نمى كنيم.
بازى سخت استقلال هنوز انجام نشده است؛ يكى از اين بازيها بازى هفته سيزدهم مقابل ذوب آهن است.
تمام بازى هاى ليگ امسال در نوع خود حكم يك بازى بزرگ را دارد، به عقيده شما بازى ما برابر پيكان بازى آسانى بود. نمى دانم چرا روزى كه استقلال با تيم هاى صدرجدولى بازى دارد همه مى گويند اين بازى براى استقلال سخت است اما زمانى كه استقلال آن تيم را از پيش رو برمى دارد همان افراد جار و جنجال به راه مى اندازند كه اين تيم خيلى افت كرده بود و اصلا در حد و اندازه هاى خود ظاهر نشد و استقلال خوش شانس بود.
قبول داريد اين فصل خيلى خوش شانس تر از فصل گذشته هستيد.
كدام خوش شانسى كه ما نديديم. اين حرف ها تنها براى تضعيف روحيه تيم ما بيان مى شود. اگر حقيقت ماجرا را بخواهيد ما معتقديم كه استقلال يكى از تيمهاى بدشانس فوتبال ايران است. اگر خوش شانس بوديم در بازى با برق حداقل توپ هايمان به داخل دروازه مى رفت نه اينكه افسوس بخوريم كه چرا اين قدر موقعيت ها از دست مى رود.
اما افكار عمومى قلعه نويى رابه عنوان يك مربى خوش شانس مى شناسند.
من منظور شما را نمى فهمم.
مثلا درخشش آرش برهانى يك خوش شانسى بزرگ براى امير قلعه نويى است، اين برهانى در فصل قبل باعث به وجود آمدن اتفاقات تلخى براى استقلال بود.
اصلا اين حرف را قبول ندارم، امير براى بازيكنان استقلال برنامه ريزى دارد كه آنها بتوانند به بهترين شكل عمل كنند و در خدمت تيم باشند. اگر به زعم شما اين اتفاق خوش شانسى است به نظر ما نتيجه زحمات يك مربى براى موفقيت تيمش است. بازيكنان استقلال امسال به خودباورى لازم رسيده اند و توانسته اند خلاقيت هاى خود را به خوبى درك كنند. اگر سال گذشته اين اتفاق براى آنها رخ مى داد مطمئنم كه آنها فصل قبل هم مثل الان در حال درخشش بودند.
با اين تفاسير نتيجه بازى هفته آينده را چگونه پيش بينى مى كنيد
من جادوگر و غيب گو نيستم كه نتيجه را پيش بينى كنم اما اين نكته را مى دانم كه اگر استقلال با همين روند به كار خود ادامه دهد در بازى با ذوب آهن بازنده نيستيم.
گفتيد جادوگر و غيب گو، اصغر مدير روستا اعلام كرده است استقلالى ها با به راه انداختن موضوع جادوگر تفكرات ما را به هم ريختند.
نمى دانم آقاى مدير روستا در مورد كدام استقلالى ها حرف مى زند اما مطمئنم كه منظور او ما نبوديم چون تا آنجا كه يادم مى آيد امير قلعه نويى اعلام كرده بود مرا وارد اين بازى ها نكنيد چون اصلا به چنين موضوعاتى عقيده ندارم.
در برخى محافل ورزشى شايع شده است امير قلعه نويى طى تماس تلفنى با على دايى سفارش چند بازيكن استقلال را به سرمربى تيم ملى كرده و به او گفته است ؛ سياوش اكبرپور و آرش برهانى مى توانند زوج خوبى براى خط حمله تيم ملى باشند.
از اين موضوع بى خبرم اما به نظر خودم سياوش و برهانى در هفته هاى اخير ثابت كرده اند كه مى توانند مهاجمان خوبى براى تيم ملى باشند البته بايد ديد كه سرمربى تيم ملى به چه بازيكنى نياز دارد. ما در هر حالت به موفقيت تيم ملى فكر مى كنيم و اگر در اين راستا كمكى از سوى باشگاه استقلال لازم باشد انجام خواهيم داد.

bayern
29-10-2008, 23:59
برهانى: قلعه نويى سه سال پيش دنبال من بود
جبارى بهترين پاسور ايران است
امير اسدى
Amir Asadi
تند و تيز است و گلزن، برچسب گل نزنى را از كنار نام خود برداشته و به گلزنى متبحر تبديل شده است. اميدوار به روزى است كه نام او از سوى دايى در ليست تيم ملى نوشته شده و به اردوى ملى پوشان بازگردد. آرش برهانى معتقد است گلزنى هاى خود را مديون هافبك هاى استقلال و سياوش اكبرپور است. او سعى و تلاش خود را انجام مى دهد با ادامه روند گلزنى هايش در ليست تيم ملى جايى دست و پا كند.

بازى سختى مقابل صدرنشين ليگ برتر پشت سر گذاشتيد، چه برنامه اى براى پيروزى مقابل پيكان داشتيد
واقعا اين ديدار بازى بسيار مشكلى بود. كادر فنى ما طى هفته گذشته روى نقاط ضعف و قوت پيكان در تمرينات كاركرده بود و خوشبختانه توانستيم با پيروزى مقابل پيكان ۳ امتياز بازى را كسب كرده و به صدر جدول نزديكتر شويم.
پيكان تيمى از تيم هاى پرقدرت ليگ برتر تا به اينجاى كار بوده، فكر مى كرديد مقابل اين تيم به پيروزى برسيد
ما براى كسب هر سه امتياز پا به ميدان مسابقه گذاشته بوديم متاسفانه بر روى اشتباه داورى ۱۰ نفره شديم و شيرازه تيم ما از هم پاشيد اما خوشبختانه توانستيم بازى را اداره كرده و با پيروزى زمين مسابقه را ترك كنيم.
پيكان را چطور تيمى ديدى، آيا اين تيم در حد و اندازه هاى صدرنشين ليگ برتر بود
پيكان تيم بسيار خوبى است. آنها انتقال بازى از دفاع به حمله را خيلى سريع انجام مى دادند و در بازى هاى قبلى نشان داده اند كه خط حمله قدرتمندى دارند و اگر در دقايق پايانى خط دفاع ما كوچكترين اشتباهى را انجام مى داد به طور حتم نتيجه بازى به تساوى كشيده مى شد.
آرش برهانى در بازى هاى گذشته فرصت هاى گلزنى بسيارى را از دست مى داد اما در اين ديدار از سه موقعيت به دست آمده سه گل به ثمر رساند. در اين ديدار چه تغييرى به نسبت گذشته داشته اى كه توانسته اى از صددرصد موقعيت ها استفاده كنى
ـ فوتبال همين است، يك روز بازيكن از تمام موقعيت هايش استفاده مى كند كه براى من اين موضوع در ديدار مقابل پيكان اتفاق افتاد و روزى ديگر تمركزى براى به ثمر رساندن موقعيت ها ندارد. فكر مى كنم طبيعت فوتبال همين است، از ابتداى فصل تاكنون آقاى قلعه نويى صحبت هاى بسيارى با من انجام داده و از لحاظ فنى هم تمرينات اختصاصى بسيارى انجام داده ام و فكر مى كنم اعتماد به نفس گذشته ام را به دست آورده ام و مى توانم در ادامه بهتر از اينها كار كنم.
نقش پاسورهاى قدرتمند را در بالا رفتن قدرت گلزنى و جاى گرفتن در صدر جدول گلزنان چطور مى بينى
فكر مى كنم هافبك ها تاثيرگذار اصلى گلزنى هايم هستند. به نظرم يك مهاجم هر چقدر كه تمرين كند و آماده گلزنى باشد اما موقعيت گل نصيبش نشود نمى تواند گلزنى را در دستور كار خود قرار دهد. تيم ما در حال حاضر بهترين هافبك هاى ايران را در اختيار دارد در اين ميان احساس مى كنم هافبك ها كمك شايانى به من كرده اند به خصوص مجتبى جبارى كه به نظرم در حال حاضر بهترين هافبك پاسور ايران است چرا كه از هوش بسيار بالايى برخوردار است و بهترين پاس گل ها را براى من فراهم كرده است. در ضمن نبايد از نقش بالاى سياوش هم به راحتى گذشت. اكبرپور نشان داده كه بهترين مكمل من در خط حمله به شمار مى رود و هماهنگى با او كمك بسيارى به من كرده است.
در اين برهه زمانى در حالى كه در صدر جدول گلزنان قرار دارى چقدر به كسب عنوان آقاى گلى در پايان فصل فكر مى كنى
فكر مى كنم زمانى كه استقلال صدرنشين جدول باشد مهمترين و بهترين اتفاق براى من روى داده است چرا كه موفقيت استقلال و شادى هواداران مهمتر از كسب عنوان آقاى گلى است.
با توجه به گلزنى هايت در بازى هاى گذشته نيم ساعت تا قبل از بازى مقابل پيكان در تركيب اصلى حضور نداشتى ولى به يكباره جانشين مجيدى در تركيب ثابت استقلال شدى، فكر نمى كنى قلعه نويى اعتقاد اندكى به بازى ات داشته باشد
خودم فكر مى كنم اگر آقاى قلعه نويى به بازى من اعتقاد نداشت در اين ديدار از من استفاده نمى كرد. من براى اين ديدار آماده بودم و اميرخان نشان داده هميشه به آماده ها ميدان مى دهد. در ضمن اگر قلعه نويى به بازى من اعتقاد نداشت در زمان حضور در تيم ملى مرا به اردوها دعوت نمى كرد.
ولى شما در زمان حضور قلعه نويى در تيم ملى فقط يك بار به تيم ملى دعوت شديد و در اين مدت هم به هيچ وجه در تيم ملى از شما استفاده نشد...
خودم فكر مى كنم قلعه نويى اعتقاد بسيارى به بازى من دارد و ايشان از سه سال قبل به دنبال من بود تا در تيم هاى موردنظر خود از وجود من استفاده كند.
فرهاد مجيدى از نيمكت نشينى در استقلال ناراحت است، آيا اگر شما هم جاى او بودى ناراحت مى شدى
فكر مى كنم اگر بازيكنى از نيمكت نشينى اش ناراحت نباشد پيشرفت نمى كند و به تيمش تعصب ندارد. احساس مى كنم تمام مهاجمان نيمكت نشين بايد از اين مسأله ناراحت باشند تا بتوانيم خط حمله قدرتمندى را براى استقلال تشكيل دهيم.
پس از گلزنى هاى مداوم براى استقلال و ضعف تيم ملى در خط حمله چقدر اميدوارى توسط دايى به اردوى تيم ملى دعوت شوى
دايى هميشه نشان داده كه آماده ترين ها به اردوى تيم ملى دعوت مى شوند. من هم تمام سعى و تلاش خود را به كار مى بندم تا با جلب نظر كادر فنى تيم ملى بتوانم به اردوى اين تيم دعوت شوم چرا كه بازى در تيم ملى افتخار بزرگى است و اميدوارم بتوانم نظر دايى را جلب كنم.
طى روزهاى گذشته صحبت هايى مبنى بر بازگشت عنايتى به استقلال شنيده شده است، در مورد بازگشت عنايتى چه نظرى دارى
عنايتى بازيكن بزرگى است، فكر مى كنم يكى از بهترين گلزنان تاريخ فوتبال كشورمان به شمار مى رود. اگر اين انتقال صورت گيرد خط حمله ما قدرتمندتر از گذشته خواهد شد و مى توانيم با تمام قوا براى رقباى خود عرض اندام كنيم.
فكر نمى كنى با حضور عنايتى جاى شما در تركيب اصلى به خطر بيفتد و دوباره به نيمكت ذخيره ها منتقل شوى

من هميشه گفته ام كه سعى و تلاش خود را انجام مى دهم و توجهى به حضور مهاجمان ديگر ندارم هميشه نيروى خود را به كار بسته ام تا نظر قلعه نويى را جلب كنم و در ادامه هم همين شيوه را در دستور كار خود قرار خواهم داد.
با توجه به اين نكته كه استقلال تاكنون ۲۶ گل به ثمر رسانده و از خط حمله قدرتمندى بهره مند است نيازى به جذب مهاجم جديد از سوى مسؤولان مى بينى
فكر مى كنم اين نظر كادر فنى است. اگر كادر فنى اعلام نياز كنند حتما به صلاح تيم است و نمى شود در اين مورد از آنها خرده گرفت چرا كه آنها نقاط ضعف تيم را بهتر از بقيه مى دانند ولى همين جا مى گويم آمادگى رقابت با تمام مهاجمان را دارم.
و بازى هفته آينده مقابل ذوب آهن، فكر مى كنى بتوانى با گلزنى هايت كمك رسان استقلال در شكست ذوب آهن باشى
بازى مقابل ذوب آهن بسيار مشكل است اما ما به ۳ امتياز اين ديدار احتياج داريم و اميدوارم در اين ديدار هم به روند پيروزى هاى خود ادامه داده و ذوب آهن را شكست دهيم. البته مهم موفقيت استقلال است اما دوست دارم در اين ديدار هم گلزنى كنم.

bayern
30-10-2008, 00:00
يدا… اكبرى: امسال بدترين سال فوتبالم بود
بعد از ۲۰ سال اخراج شدم

ايران ورزشى- يك پنالتى در بازى مقابل برق از دست داد و به خاطر همين سهل انگارى از سوى قلعه نويى مورد سرزنش قرار گرفت تا يك بازى بيرون بماند. پس از بازگشت به تركيب اصلى و در اوايل نيمه دوم بازى مقابل پيكان هم كارت قرمز را مقابل خود ديد و اخراج شد تا به قول خودش بدشانسى هاى امسالش ادامه داشته باشد.
حالا حتى صدرنشين جدول را هم شكست داديد
با شكست پيكان نشان داديم كه حريفان استقلال ضعيف نيستند بلكه اين استقلال است كه قوى شده و خيلى خوب فوتبال بازى مى كند. من اگر اخراج نمى شدم با اختلاف بيشتر از سه گل مى برديم. بعد از اخراج فشار روى بچه ها زياد بود اما با غيرت و تعصبى كه داشتند بازى را بردند.
به نظرت اخراجت درست بود
اولين بار بود كه بعد از ۲۰ سال اخراج شدم. برايم خيلى سخت بود اصلا امسال خيلى بدآوردم و بد بيارى من تمام شدنى نيست. اگر استقلال بازى را مى باخت خيلى بد مى شد و برايم گران تمام مى شد.
بعد از اخراجت كه قلعه نويى اعتراض نكرد
چون برده بوديم نه، به نظرم مقابل پيكان خيلى خوب كار كرديم و بعد از ۲ سال توانستيم اين تيم را ببريم. كار بزرگى كرديم.

bayern
30-10-2008, 00:02
قلعه نويى: النصرى ها دو دستى عنايتى را چسبيده اند
بازيكن پيكان زمين را با تشك كاراته اشتباه گرفته بود

شادمانى امير قلعه نويى از نتايج چند هفته اخير استقلال كاملا مشخص است.
سرمربى استقلال كه عادت دارد بعد از هر بازى از نحوه قضاوت داور شكايت كند اما بعد از بازى پيكان قول داد كه ديگر در مورد قضاوت داوران ليگ صحبت نكند.

چرا اين قدر به داور اعتراض مى كرديد
اعتراضات من به خاطر پنالتى نبود. بازيكنان پيكان به قصد مصدوم كردن بازيكنان ما به زمين آمده بودند. در يك صحنه بازيكن پيكان زمين را با تشك كاراته اشتباه گرفته بود و خطاى بدى روى عليزاده انجام داد كه براى مصدوميت اين بازيكن ترسيدم. البته قصد دارم از اين به بعد در مورد داورى صحبت نكنم.
نظرتان در مورد اخراج اكبرى چيست
بالاخره اكبرى با تجربه و بزرگ تيم است. ما از بازيكنان باتجربه انتظار داريم در مواقع حساس به كمك تيم بيايند و تنش و حاشيه را زياد نكنند. اكبرى مى توانست اخراج نشود و خطاى بى موردى انجام داد.
مثل اينكه به خاطر اخراج به اكبرى اعتراض كرديد
خير، من اعتراضى به اين بازيكن نكردم چون مى دانم اكبرى با جان و دل بازى مى كند.
باشگاه اكبرى را به خاطر اخراج، جريمه كرده است
بله، باشگاه تمام بازيكنانى كه اخراج و محروم مى شوند جريمه مى كند، فكر كنم اكبرى را بابت اين اخراج ۲۰۰ هزار تومان جريمه كند.
اين طور كه گفته مى شود قرار است عنايتى به استقلال بازگردد
بعد از بازى عنايتى به رختكن استقلال آمد، با اين بازيكن صحبت كردم. عنايتى مى تواند براى ما خيلى موثر باشد اما مشكل قرارداد اين بازيكن با باشگاه النصر است. مسوولان اين باشگاه حاضر به فسخ قرارداد نيستند. خيلى مشتاق هستيم اين مشكل برطرف شود. فعلا كه النصرى ها دو دستى عنايتى را چسبيده اند.

Rjoun
30-10-2008, 02:24
بايرن جان.:40::40:
از فعاليت فوق العاده ات ممنونم
اميدوارم هميشه موفق باشي.:11:

Rjoun
30-10-2008, 02:26
استقلال 3 ذوب آهن 0

blue2006
30-10-2008, 10:36
استقلال 4 - 1 ذوب

M_Abieteh
30-10-2008, 11:49
سلام دوستان امروز چه بازیهایی برگزار میشه؟

M_Abieteh
30-10-2008, 11:50
به دليل عضويت در فيفا
مانوسي‌فر نمي تواند در باشگاه استقلال سمت داشته باشد
خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال در نامه اي به باشگاه استقلال اعلام كرد كه اصغر مانوسي فر نمي تواند سمتي در اين باشگاه داشته باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استقلال چندي قبل اصغر مانوسي فر را به عنوان مشاور امور بين الملل مدير عامل اين باشگاه معرفي كردند.
فدراسيون فوتبال امروز در نامه اي با امضاي مهدي محمد نبي دبير فدراسيون به اين باشگاه اعلام كرد، مانوسي فر به دليل اين كه كارگزار فيفا است نمي تواند در هيچ باشگاهي حتي نقش مشاور داشته باشد.
مانوسي فر بعد از روي كار آمدن امير واعظ آشتياني به عنوان مدير عامل استقلال، همكاري خود را به عنوان مشاور اين تيم در امور بين الملل آغاز كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-10-2008, 12:00
پیکان بازیشو ببازه و ما ببریم میریم دوم.

پیکان با کی بازی داره؟

M_Abieteh
30-10-2008, 13:37
در فدراسيون فوتبال
جلسه كميته فني و توسعه فوتبال برگزار شد
خبرگزاري فارس: با حضور رئيس فدراسيون و رئيس سازمان ليگ برتر ايران، جلسه كمبته فني و توسعه در خصوص پروژه تدوين سند توسعه فوتبال كشور تشكيل شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين جلسه با حضور كفاشيان، تاج، عزيز محمدي، آيت الهي، بهروان، شفق، فتح ا... زاده، محمد صادقي، تاج الدين، عليزاده، خبيري، محمدي، دادگر نژاد و حسيني در محل روابط عمومي فدراسيون برگزار شد.
در ابتداي جلسه محمد صادقي ابتدا گزارشي از عملكرد كميته فني و توسعه به هيات رئيسه فدراسيون ارائه داد.
وي اشاره كرد كه آئين نامه كميته فني و توسعه تهيه و به تصويب هيئت رئيسه رسيده است و اعضاي كميته معرفي شدند و همچنين اولويت هاي كاري كميته مشخص شده است كه عبارتند از :
1 – تدوين سند توسعه فوتبال
2 – تهيه نظام ارزيابي عملكرد
3 – تهيه شرح وظايف كميته ها و دپارتمانهاي مختلف فدراسيون
4 – همكاري به AFC در تمامي موضوعات نظام ارزيابي عملكرد
كه موارد فوق از اهم فعاليت هاي پيش روي كميته است.
وي گفت: در خصوص برنامه هاي بلند مدت به دنبال تدوين سند توسعه فوتبال كشور هستيم كه با روش كاملا علمي و با استفاده از توان و ظرفيت موجود در كشور تدوين خواهد شد.
در ادامه جلسه برخي از شركت ها به ارائه مطالب خود در خصوص تدوين سند توسعه فوتبال پرداختند.
در پايان جلسه اعضاي هيئت رئيسه فدراسيون با ابراز اميدواري از راه اندازي اين طرح عنوان كردند اين پروژه براي اولين بار در كشور راه اندازي شده و بايد بدور از ايده آل گرايي و با در نظر گرفتن مسايل خاص فوتبال ايران و همچنين با در نظر گرفتن اين موضوع كه ايران به لحاظ آب و هوايي داراي چهار فصل كاملا مجزا مي باشد و اين شرايط در فوتبال بسيار تاثير گذار است، نوشته شود و حمايت كامل كميته ها و هيئت رئيسه فدراسيون، شرط لازم براي اجراي آن است.
انتهاي پيام/

بردیا
30-10-2008, 14:46
استقلال1-1ذوب آهن

M.etallic.A
30-10-2008, 16:42
پرسپولیس 0 - فجرشهیدسپاسی 1

this is not a spam

به امید پیروزی در بازی فردا ...

پیش بینی من :

استقلال 2 - ذوب آهن 1

M_Abieteh
30-10-2008, 16:45
با این باختی که پرسپولیس داد به نفع استقلال شد.

فجری که ما 5 بر 2 بردیم اونها 1 بر صفر باختن.

bleu2u4u
30-10-2008, 16:45
پرسپوليسم كه باخت

amirtaker
30-10-2008, 16:51
خدا کنه فردا ببریم
پی بینی من:
2-1 استقلال.

corey
30-10-2008, 16:58
ذوب آهن 1 استقلال 1

amir_sa
30-10-2008, 17:03
لطف كنيد بحثي جز استقلال تو اين تاپيك نباشه ، بجاي كلمه " پرسپوليس " هم يه علامتي مثل * بزارين .
فعلا * باخته اعصاب اونا خورده يه دفه ديدين تاپيك همينجوري از تو ترش سر در آورد .
پس احتياط رو رعايت كنيد .

استقلال 4 - ذوب 1

bleu2u4u
30-10-2008, 17:08
استقلال 2 - 1 ذوب آهن

M_Abieteh
30-10-2008, 17:08
lما اگه تو بازی با ذوب خراب نکنیم که نمیکنی و شکی هم درش نیست.به احتمال زیاد قهرمان نیم فصل هستم.

amir_sa
30-10-2008, 17:13
lما اگه تو بازی با ذوب خراب نکنیم که نمیکنی و شکی هم درش نیست.به احتمال زیاد قهرمان نیم فصل هستم.

چند تا باز ي ديگه مونده تا پايان نيم فصل ؟

amir_a
30-10-2008, 17:22
چند تا باز ي ديگه مونده تا پايان نيم فصل ؟

اگه اشتباه نکنم بعد از بازی با ذوب آهن 5 تای دیگه میمونه.

استقلال 3- ذوب آهن 1

farshad9
30-10-2008, 17:36
استقلال 2 - 1 ذوبآهن

emad64
30-10-2008, 18:25
جمعه 87/8/10

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

تا الآن 12 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 10708 رو ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 1 روز فرصت دارید..

mani_2004_2006
30-10-2008, 18:28
استقلال 4 - 1 ذوب آهن
سلام بكس . تبريك بابت باخت پرسپوليس :d

amir_sa
30-10-2008, 18:35
ابراهیم توره از پیش مامانش اینا برگشت...اما دی کارمو باید بهتر از توره باشه دیگه چون افشین خریده...دی کارمو شد دوکارمو دو برره ولی بازم منو یاد مومن زاده انداخت...البته نیت کرده بود یه برگردون بزنه که زد ولی سایه توپ رو...بعد از بازي دي كارمو كلي گريه كرد و تماشاچيا دوباره گفتند گوگوري مگوري عيب نداره....کریم باقری مثل هر هفته گل زد اما این دفعه به تیم خودش...کریم باقری هزار و یکمین گل باشگاه پرسپولیس را به نام خودش ثبت کرد...افشین قطبی اصلا به داوری کار نداشت...دیگه مقاله ی روزنامه ی گل برای آقای گل برزیل توهین آمیز نیست...مصطفوی قانون نهم نیوتن رو هم به همراه کلی تقدیر تشکر از دولت نهم به قانونای قبلی اضافه کرد...نیکبخت به تیم ملی هندبال دعوت شد...افشین قطبی خیلی مودبانه گفت : باختیم البته با ذکر تسلیت شهادت و سلام و صلوات...به خبرنگارا گفت : شما که مربی نیستید بفهمید دی کارمو دو برریه بهترین بازیکنه...این جمله که شما مربی نیستید و نمیدونید چقدر واسم آشناست...به نظر شما این ادبیات عین ادبیات چند هفته پیش قلعه نوعی نبود؟!!!!!!!!ولی خوب مرغ همسایه غازه نه؟

AntAreS
30-10-2008, 18:37
mahn90
بازی داماش-ملوان استادیوم سردار جنگل
خیلی وقته عضدی بازی انجام نمیشه

emad64
30-10-2008, 19:03
مثله اینکه قراره عباس فرد از اس اس بره جاش داش رضا بیارن

ولی فکر کنم مجیدی هم بره

مجیدی نباید بره..
هر وقت تیم به مشکل میخوره، وقتی میاد تو زمین، تیم یه جون دیگه میگیره..

r4pbr4p
30-10-2008, 19:09
استقلال 4 - ذوب آهن 2

charlize
30-10-2008, 19:23
استقلال 3 - ذوب آهن 2

vahid_vaezinia
30-10-2008, 20:01
فردا بازی ساعت چنده ؟

amir_a
30-10-2008, 20:09
فردا بازی ساعت چنده ؟

ساعت چهارونیم.
به امید برد استقلال. اونم سه یک:5:

arash66_2m
30-10-2008, 20:14
سلام.
2 بر یک به نفع استقلال :20::20::20:

AnarchAshkan
30-10-2008, 21:58
مثله اینکه قراره عباس فرد از اس اس بره جاش داش رضا بیارن

ولی فکر کنم مجیدی هم بره

بازی نکردن فرهاد مجیدی دلیل غیر فنی داره 100%
قلعه نوعی دیگه بازیش نمیده چون میدونه اگه بیاد تو زمین یا گل میزنه یا ...
بازیش نمیده تا نورچشمی هاش بازی کنن
فرهاد مجیدی یه استقلالی واقعی ه بازیکنی که به خاطره هیچ شخصی قرارداد نمیبنده , پیراهن اس اس برازندشه :20:

AntAreS
31-10-2008, 00:01
چرا با فرهاد بیچاره این کارو میکنن اخه در شان فرهاد نیست معاملش کنن
این همه اعتبار سابقه از همه مهم تر تعصب
با این همه امید اومد استقلال اصلا انگار نه انگار که فرهاد اومده
این قضیه خیلی مشکوک میزنه
همین کارارو میکنن بازیکن میرهو پشت سرشم نگاه نمی کنه
واقعا واسه همشون متاسفم که اینقدر قدر نشناسن

AntAreS
31-10-2008, 00:12
نه داداش این حرفا نیست
اگه به درد میخوره پس چرا میخوان معاملش کنن اصلا درست نیست این حرف چه کذب چه حقیقت اونم راجبه فرهاد زده شه خب معلومه اونم به همین راحتی تیمو ترک میکنه
این نظر من بود

AntAreS
31-10-2008, 00:37
دست گلت درد نکنه

Majid393
31-10-2008, 00:39
سلام ...

پیش بینی منم ثبت کنید :

استقلال 2 - ذوب آهن 1

M_Abieteh
31-10-2008, 00:43
سلام من از بازیه بعدی پیشبینی ها رو ثبت میکنم.

M_Abieteh
31-10-2008, 01:11
نوشته شده توسط
AnarchAshkan استقلال 4 - ذوب آهن 1

نوشته شده توسط AntAreS
اس اس 5-2 ذوب

نوشته شده توسط Nima101x
استقلال 3ذوب اهن 1

نوشته شده توسط emad64
استقلال 3 - 1 ذوب آهن

نوشته شده توسط bayern
اس اس 4 ذوب اهن 1

نوشته شده توسط dma
سرور لنگيا 2-ذوب آهن1

نوشته شده توسط saeed atletico
استقلال 2 - 1 ذوب آهن

نوشته شده توسط vahid_vaezinia
استقلال تهران 3 - 1 ذوب آهن

نوشته شده توسط maryampaezi202000
استقلال 4 ذوب اهن 2

نوشته شده توسط unartig [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نتیجه امو عوض میکنم
استقلال 4 ذوب آهن 2

نوشته شده توسط mobin_mcdc2000
3 بر 1 استقلال میبره

نوشته شده توسط EHHASSATNI
اس اس 2 -1 میبره

نوشته شده توسط Nima101x
استقلال 3ذوب اهن 1

نوشته شده توسط AnarchAshkan
استقلال 4 - ذوب آهن 1

نوشته شده توسط Rjoun
استقلال 3 ذوب آهن 0

نوشته شده توسط blue2006
استقلال 4 - 1 ذوب

نوشته شده توسط mahn90
استقلال 3 ذوب آهن 0

نوشته شده توسط بردیا
استقلال1-1ذوب آهن

نوشته شده توسط M.etallic.A
استقلال 2 - ذوب آهن 1

نوشته شده توسط amirtaker
پی بینی من:
2-1 استقلال.

نوشته شده توسط corey
ذوب آهن 1 استقلال 1

نوشته شده توسط amir_sa
استقلال 4 - ذوب 1

نوشته شده توسط mani_2004_2006
استقلال 4 - 1 ذوب آهن

نوشته شده توسط amir_a

استقلال 3- ذوب آهن 1

نوشته شده توسط farshad9
استقلال 2 - 1 ذوبآهن

نوشته شده توسط bleu2u4u
استقلال 2 - 1 ذوب آهن

نوشته شده توسط r4pbr4p
استقلال 4 - ذوب آهن 2

نوشته شده توسط charlize
استقلال 3 - ذوب آهن 2

نوشته شده توسط arash66_2m
سلام.
2 بر یک به نفع استقلال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

نوشته شده توسط Majid393

استقلال 2 - ذوب آهن 1

اس اس 2 -1 میبره

اســــــتــــــــقـــــــ ــلال 3 - 1 ذوب

3-1 اس اس
ایشالا

نوشته شده توسط alireza001199
esteghlal 2-1

نوشته شده توسط SNAR
استقلال 2-1 ذوب آهن

استقلال 4 ذوب آهن 3

نوشته شده توسط Nasser_ZRE
استقلال 3 ذوب اهن 0

این پیشبینیها.

M_Abieteh
31-10-2008, 01:18
من پست محمود رو درست کردم.

فکر نکنم پیشبینی جا مونده باشه.

WaTeRsTyLeR
31-10-2008, 01:21
برق با پیکان بازی موکونه

adnokanna
31-10-2008, 01:38
در حال حاضر که باشگاه چند هفته است که داره خوب نتيجه می گیره به نظر من اين حرف ها به جز حاشيه درست کردن فايده ای نداره.

emad64
31-10-2008, 07:48
جمعه 87/8/10

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

تا الآن 30 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 10907 رو ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 8 ساعت دیگه فرصت دارید..

emad64
31-10-2008, 07:51
پس مسئول ثبت پیش بینی ها شد maryampaezi202000..
دست تو هم درد نکنه محمود، مریم خودش داوطلب شد و پیش بینی ها رو ثبت میکنه..

emad64
31-10-2008, 08:01
استقلال 2 - 1 ذوب آهن
10 نفر

استقلال 4 - 1 ذوب آهن
6 نفر

استقلال 3 - 1 ذوب آهن
6 نفر

استقلال 4 - 2 ذوب آهن
2 نفر

استقلال 3 - 0 ذوب آهن
2 نفر

استقلال 1 - 1 ذوب آهن
2 نفر

استقلال 5 - 2 ذوب آهن
1 نفر

استقلال 3 - 2 ذوب آهن
1 نفر

emad64
31-10-2008, 08:06
برد :
93 %

مساوی :
7 %

باخت :
0 %

پرطرفدارترین نتیجه :
استقلال 2 - 1 ذوب آهن

پرگل ترین نتیجه :
استقلال 5 - 2 ذوب آهن

بهترین نتیجه :
استقلال 4 - 1 ذوب آهن

بدترین نتیجه :
استقلال 1 - 1 ذوب آهن

p30worldtizhosh
31-10-2008, 09:54
اس اس 2 -1 میبره

emad64
31-10-2008, 10:20
● استقلال- ذوب آهن

بی تردید حساس ترین دیدار این هفته را دو تیم مدعی استقلال و ذوب آهن برگزار خواهند كرد. دیداری كه از هر حیث می تواند برای هر دو تیم اهمیت ویژه ای داشته باشد. استقلال روزهای بسیار خوبی را پشت سر می گذارد. خط حمله استقلال به خوبی راه افتاده است و این تیم در بازیهای اخیر خود میانگین گل بالایی داشته است كه البته این ویژگی می تواند برای هر تیمی امتیاز بزرگی به شمار آید.
شاگردان امیر قلعه نویی كه پس از ناكامیهای اوایل فصل، چند هفته ای است كه روند رو به رشدی داشته اند، در حال حاضر با ۲۱ امتیازی كه جلو نام تیمشان درجدول رده بندی ثبت شده است، با تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس در رتبه سوم جدول ایستاده اند و چشم به امتیازات حساس بازی فردا مقابل ذوب آهن صدر نشین دارند.
در مقابل صدرنشین لیگ برتر نیز نشان داده است كه در این فصل حرفهای زیادی برای گفتن دارد. جدا از تمامی حساسیتهای همیشگی بازی ذوب آهن و استقلال، این بار فاصله نزدیك دو تیم در جدول نیز این حساسیت را چند برابر می كند.
استقلال به هر ۳ امتیاز این بازی چشم دوخته و هیجانی كه نتایج اخیر این تیم در میان هواداران ایجاد كرده است، سبب می شود كه هر حریفی نتواند به آسانی از برزخ آزادی عبور كند. با این حال منصور ابراهیم زاده كه در هفته های ابتدایی لیگ، یك بار این كار را در مقابل پرسپولیس انجام داده است، برای نگه داشتن تیمش در صدر جدول لیگ برتر، بار دیگر به دنبال موفقیت در تهران است. این بازی ساعت۱۶/۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

منبع : بازیاب

amir_sa
31-10-2008, 10:22
در حال حاضر که باشگاه چند هفته است که داره خوب نتيجه می گیره به نظر من اين حرف ها به جز حاشيه درست کردن فايده ای نداره.

كدوم حرفا ؟

از دوستان عزيز كه براي پيش بيني زحمت ميكشند ممنون . اگه كمكي هم خواستيد من هستم

emad64
31-10-2008, 10:26
از دوستان عزيز كه براي پيش بيني زحمت ميكشند ممنون . اگه كمكي هم خواستيد من هستم

ممنون امیر جان..
فعلاً که مریم مسئولیت ثبت پیش بینی ها رو پذیرفته..

اگه میتونی هر از چند گاهی یه آمار از پیش بینی های بچه ها، مثل همینای که من تو پست های بالای گذاشتم بذار..
مثلاً اگه بتونی آخر هر روز یا اول هر روز اینجور آمار رو بذاری خوب میشه..

emad64
31-10-2008, 10:28
ابراهيم زاده: برنامه‌هاي تاكتيكي قطبي با قلعه‌نويي تفاوت دارد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: آگاه هستيم كه برنامه‌هاي سرمربي پرسپوليس با استقلال تفاوت زيادي دارد.

منصور ابراهيم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره مسابقه هفته سيزدهم ليگ برتر برابر استقلال، اظهار داشت: استقلال در هفته‌هاي اخير نتايج خوبي را به دست آورده و وضعيت خيلي خوبي دارد؛ اما ما نيز شرايط تمريني خوبي را سپري كرده‌ايم. براي ديدار با آبي‌پوشان آمادگي كامل داريم.
وي افزود: ذوب‌آهن در فصل جاري با همين نفرات مقابل پرسپوليس بازي كرد و در ورزشگاه آزادي نتيجه خوبي را به دست آورد؛ اگرچه برنامه‌هاي تاكتيكي افشين قطبي با امير قلعه‌نويي تفاوت زيادي دارد.
ابراهيم‌زاده گفت: نبايد فريب نتيجه برابر پرسپوليس را بخوريم چرا كه مسابقه با استقلال در وضعيت متفاوتي برگزار خواهد شد. تمام ديدارهاي مقابل تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس به صورت خودكار انگيزه ساز بوده است. با شناخت خوبي مقابل اين تيم تهراني حاضر خواهيم شد و از تجربه ديدار با پرسپوليس استفاده خواهيم كرد.
مربي سابق تيم ملي ايران يادآور شد: استقلال با شيوه‌هاي متفاوت بازي مي‌كند. همه تيم‌ها شناخت كافي از يكديگر شناخت دارد و در كنار قلعه‌نويي، كار كرده‌ام. هر دو اطلاعات كافي از يكديگر داريم. اميدوارم مسابقه خوبي بين ذوب‌آهن و استقلال در ورزشگاه آزادي برگزار شود.

منبع : ITSAT

emad64
31-10-2008, 10:33
استقلال تهران – ذوب آهن اصفهان (ورزشگاه آزادي تهران ساعت 16:30)

داوران: محسن قهرماني، حيدر شكور، حسن كامراني فر، سيد مهدي سيد علي

استقلال روزهاي بسيار خوبي را پشت سر مي‌گذارد. خط حمله استثنايي استقلال به خوبي به راه افتاده است و اين تيم در بازي‌هاي اخير خود ميانگين گل بالايي داشته است. در مقابل صدرنشين ليگ برتر نيز نشان داده است كه در اين فصل حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد.
جدا از تمامي حساسيت‌هاي هميشگي بازي ذوب آهن و استقلال، اين بار فاصله نزديك دو تيم در جدول نيز اين حساسيت را چند برابر مي‌كند. ذوب آهن با 25 امتياز در مكان نخست جدول و استقلال با 21 امتياز در رده سوم جدول قرار دارند. تيم امير قلعه نويي به هر 3 امتياز اين بازي چشم دوخته است و هيجاني كه نتايج اخير اين تيم در ميان هواداران ايجاد كرده است سبب مي‌شود كه هر حريفي نتواند به آساني از برزخ آزادي عبور كند. با اين حال منصور ابراهيم زاده كه در هفته‌هاي ابتدايي ليگ يك بار اين كار را در مقابل پرسپوليس انجام داده است براي نگه داشتن تيمش در صدر جدول ليگ برتر بار ديگر به دنبال موفقيت در تهران است.

منبع : بازنویس

jamshidjap
31-10-2008, 10:36
اســــــتــــــــقـــــــ ــلال 3 - 1 ذوب

Hazy
31-10-2008, 10:39
3-1 اس اس
ایشالا

emad64
31-10-2008, 10:40
استقلال - ذوب آهن
ساعت 16:30

ترکیب احتمالی استقلال

وحید طالب لو
پیروز قربانی، پژمان منتظری، هادی شکوری
حسین کاظمی، فابیو جانواریو، مجتبی جباری، خسرو حیدری، میثم منیعی
سیاوش اکبرپور و آرش برهانی

emad64
31-10-2008, 10:53
رويارويي 2 برادر و 2 مربي تيم ملي

هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی عصر فردا با برگزاری چهار دیدار آغاز می شود که در مهمترین دیدار این هفته روز جمعه قلعه نویی و ابراهیم زاده، مربیان تیم ملی در جام ملت‌های 2007 آسیا، تیم‌های استقلال و ذوب آهن را در ورزشگاه آزادی هدایت خواهند کرد.

در این دیدار که جدال تفکرات مربیان پیشین تیم ملی در جام ملت‌های 2007 آسیا نیز محسوب می شود، مردان آبی‌پوش امیر قلعه نویی کار سختی را برابر شاگردان صدرنشین منصور ابراهیم‌زاده پیش رو دارند.

آبی‌پوشان تهران که روز دوشنبه با پیروزی برابر پیکان، صدرنشینی را از این تیم قزوینی گرفتند، قصد دارند با استفاده از شرایط بسیار مطلوب بازیکنان و امتیاز ارزشمند میزبانی، ذوب آهن را هم شکست داده و گامی بلند برای رسیدن به صدرجدول بردارند، البته ذوب آهنی‌ها که هفته پیش دو امتیاز ارزشمند خانگی را برابر دیگر تیم استقلال لیگ از دست دادند، تنها به کسب 3 امتیاز می اندیشد تا با اقتدار و شیرینی برتری برابر آبی‌پوشان تهرانی این جایگاه را حفظ کند.

منبع : البرز

emad64
31-10-2008, 11:08
عنوان هایی که برای بازی استقلال - ذوب آهن طی این چند روز به کار رفته است :

دوئل براي صدرنشيني

رويارويي 2 برادر و 2 مربي تيم ملي

جدال بزرگ صدرنشين ها در روز سيزدهم

بقیش رو خودتون اگه پیدا کردین بذارین..

متأسفانه خبرهایی که میدیدم، فقط عنوانشون فرق میکرد و متنشون یکی بود..
نمیدونم چرا خبرگذاریها به خدشون زحمت نمیدن و بعضیاشون فقط کپی پیست میکنن !

M_Abieteh
31-10-2008, 11:19
پیشبینیه دوستان ثبت شد.

M_Abieteh
31-10-2008, 11:21
استقلال - ذوب آهن
ساعت 16:30

ترکیب احتمالی استقلال

وحید طالب لو
پیروز قربانی، پژمان منتظری، هادی شکوری
حسین کاظمی، فابیو جانواریو، مجتبی جباری، خسرو حیدری، میثم منیعی
سیاوش اکبرپور و آرش برهانی

دیگه ترکیب رو فکر نکنم دست بزنه امیر چون ترکیب ایده الشه.

M_Abieteh
31-10-2008, 11:24
پیشبینه علیرضا esteghlal 2-1

اینم پیشبینه علیرضا چون به من گفت دیگه به انجمن نمیام.

SANR
31-10-2008, 11:50
استقلال 2-1 ذوب آهن

M_Abieteh
31-10-2008, 11:55

M_Abieteh
31-10-2008, 11:59

M_Abieteh
31-10-2008, 12:05
استقلال 2-1 ذوب آهن

پیشبینه شما ثبت شد.

emad64
31-10-2008, 12:19
هفته سیزدهم :

جمعه : 10 آبان (امروز)
استقلال - ذوب آهن، ساعت 16:30 ،ورزشگاه آزادی تهران
داور : محسن قهرمانی

امیدوارم با برد امروز، روند رو به رشدمون رو ادامه بدیم و به یک قدمیه صدر جدول برسیم..

emad64
31-10-2008, 12:24
خدا کنه با همون ترکیبی که مقابل پیکان به زمین رفتیم، بازی کنیم با یه تغییر اجباری که اونم کاظمی به جای یدا.. اکبری (اگه خاظرتون باشه یدا.. اکبری تو بازی با پیکان اخراج شد.. وگرنه اون ترکیب معرکه بود !)

امیدوارم بچه ها امروز هم یکی از روزای خوبشون باشه و با یه بازیه خوب دیگه، یه سونامی دیگه تو آزادی به پا کنن !

emad64
31-10-2008, 12:24
جمعه 87/8/10

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

تا الآن 35 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 4 ساعت دیگه فرصت دارید..

unartig
31-10-2008, 12:28
من نتیجه امو عوض میکنم
استقلال 4 ذوب آهن 2

AntAreS
31-10-2008, 12:30
به نظرتون جمعیت چقدر میره واسه بازی؟

AntAreS
31-10-2008, 12:34
نه بابا بازی با برق از این بیشتر اومدن
بالای 60 نمیشه یعنی

unartig
31-10-2008, 12:37
پنج شنبه 09 / 08 / 87

حریف از خودمان است

صبح که فیلم بازیهای ذوب آهن را تماشا کردم نیم نگاهی به نیمکت این

تیم انداختم و متوجه شدم که حریف جمعه تیمی است که دوستان

زیادی درآن دارم.خواهش میکنم از منصور ابراهیم زاده و مجید صالح به

عنوان دستیاران من یاد نکنید،آنها همکاران خوب من در تیم ملی و مس

بودند.ماروزهای خوب وبد را درکنار آنها سپری کردیم.

خوشحالم آنها زوج هماهنگی درذوب تشکیل داده اند،صمیمانه هم آرزو

میکنم درادامه کارشان موفق باشند.مافرصت کوتاهی تا بازی ذوب

داشتیم فردای مسابقه با پیکان بچه ها را جمع کردم تا آنها را متوجه

شرایط حساس ترفعلی شان بکنم.بازیکنان تیم به خوبی می دانند که

من در روزهای دشوار ایراداتشان را صریح تر گوشزد میکنم.بعدازبازی

پیکان هم که از ساختاردفاعی تیم ایراد گرفتم هدفم این بود که هیچ

بازیکنی دچارغرور کاذب نشود.مطلبی از "استقلال جوان" خواندم که

نوشته بودید بزرگترین رقیب استقلال خود استقلال است.

کل حرف های من درهمین یک جمله خلاصه میشود.این روحیه برتری

طلبی و جنگیدن تاآخرین لحظه باید ادامه داشته باشد.تیم های رقیب ما

ازکوچکترین فرصت استفاده می کنند.شما همین بازی پیکان را مرور

کنید کدام توپآنها بایدگل میشد؟ پس نبایدتمرکزمان راازدست بدهیم.

موضوع عنایتی راهم دوستان پرسیدند،من باز هم می گویم قبل از این

هم در استقلال جوان نوشته بودم که رضا بازیکن بزرگی است، اگر

شرایط فراهم شود برای آسیا از او استفاده می کنیم.

AntAreS
31-10-2008, 12:45
بچه ها کسی این عکس ارش برهانی رو نداره بعد گل به سرخک که انگشتاشو گذاشت دور چشماش

amir_a
31-10-2008, 13:13
بچه ها کسی این عکس ارش برهانی رو نداره بعد گل به سرخک که انگشتاشو گذاشت دور چشماش

حیف که یه کم کوچیکه. بزرگترشو نتونستم پیدا کنم.

amir_sa
31-10-2008, 13:13

جديد ترين عكس هاي استقلال :

AntAreS
31-10-2008, 14:44
ممنون بابت راهنماییتون

bleu2u4u
31-10-2008, 14:48
عماد و بايرن نظرتون در مورد اين 2 پست چيه؟

bleu2u4u
31-10-2008, 14:55
خدا كنه تو اين بازي به مجيدي بازي بده يه خورده
از دلش دراره هرچند فكر نكنم بتونه تا اخر نيم فصل دوام بياره

M_Abieteh
31-10-2008, 14:56
این نشون میده عماد پست 1000 رو زده.

M_Abieteh
31-10-2008, 14:58
خدا كنه تو اين بازي به مجيدي بازي بده يه خورده
از دلش دراره هرچند فكر نكنم بتونه تا اخر نيم فصل دوام بياره

[/quote]

مجیدی الان انگیزه ی خوبی داره میتونه خوب گل بزنه .

bleu2u4u
31-10-2008, 14:58
بعد از اون قضاياي پاك كردن پستا
پست 10000 رو كه بايرن زده بود رسيده به عماد

emad64
31-10-2008, 15:00
این نشون میده عماد پست 1000 رو زده.

10000 ! این خونه تکونی واسه من بد نشدا :31:

فقط به خاطر تو :31:

جدول لیگ تا قبل از بازیهای امروز :

bleu2u4u
31-10-2008, 15:03
اقا عماد مارو شرمنده كردي
با اجازت جدولتو ميزارم تا پستم از spam بودن دربياد

M_Abieteh
31-10-2008, 15:05
پس از نشست مديران در اي اف سي
مدارك ارسالي ايران براي ليگ قهرمانان تائيد شد
خبرگزاري فارس: در آخرين نشست مسئولان كنفدراسيون فوتبال آسيا مدارك ارسالي از سوي فدراسيون ايران براي ليگ قهرمانان آسيا مورد تائيد قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كميته ليگ حرفه اي آسيا هشتمين جلسه خود را امروز در ساختمان كنفدراسيون فوتبال آسيا به پايان رساند.
اين جلسه به رياست كاپيتان سابورو كاوا بوچي از ژاپن برگزار شد.
بعد از صحبت هاي اوليه كاواگوچي و بن همام رئيس كنفدراسيون فوتبال آسيا تصميمات زير گرفته شد:
1- 17 فدراسيون توانايي حضور در ليگ قهرمانان آسيا را دارند و مي توانند شرايط لازم را احراز كنند.
از اين بين 13 فدراسيون مدارك لازم را تا مهلت تعيين شده ارئه كردند. عربستان، قطر، امارات، ايران، ازبكستان، هند، تايلند، ويتنام، سنگاپور، اندونزي، استراليا، چين و كره جنوبي كشورهايي بودند كه مدارك لازم را ارسال كردند.
سه كشوري كه مدارك را تا زمان مقرر ارسال نكردند و حذف شدند اردن، سوريه و كويت بودند.
بنابراين كميته ليگ حرفه اي 14 كشور را به عنوان نامزد حضور پذيرفت و روز 25 نوامبر در شانگهاي در نهمين جلسه ليگ حرفه اي نام نهايي كشورهاي حاضر در ليگ قهرمانان را مشخص خواهد كرد.
2- كنفدراسيون بازي پلي آف براي 14 كشوري كه نتواسته اند شرايط لازم را احراز كنند برگزار خواهد كرد. در اين بازي ها قهرمان و نايب قهرمان اي اف سي كاپ نيز حضور خواهند داشت، البته به شرط آن كه توانسته باشند شرايط حضور در ليگ قهرمانان را احراز كنند.
3- كميته ليگ حرفه اي با قاعده 3+1 كه به تيم هاي باشگاهي اجازه حضور 3 بازيكن خارجي و يك بازيكن آسيايي در زمين را مي دهد، موافقت كرد. به علاوه كنفدراسيون فوتبال آسيا فدراسيون ها را ترغيب خواهد كرد كه براي تقويت فوتبال آسيا از همين قاعده در بازي هاي داخلي ليگ هم استفاده كنند.
4- بعد از درخواست ميزباني كشورهاي مختلف، كميته با ميزباني ژاپن براي فينال بازي هاي ليگ سال 2009 موافقت كرد.
جلسه بعدي كميته روز 25 نوامبر در شانگهاي چين برگزار خواهد شد.
تمام تصميمات كميته منوط به موافقت كميته اجرايي كنفدراسيون است كه در 26 نوامبر در شانگهاي تشكيل جلسه مي دهد.
قرار است يك جلسه مطبوعاتي در پايان جلسه كميته اجرايي برگزار شود.
مراسم معرفي آرم و لوگوي ليگ جديد قهرمانان آسيا روز 12 دسامبر در توكيو ژاپن برگزار خواهد شد.
انتهاي پيام/

bleu2u4u
31-10-2008, 15:07
ان شاا.. بعد بازي با ذوب بهترين خط حمله رو به تنهايي از ان خودمون ميكنيم

emad64
31-10-2008, 15:09
در آخرين نشست مسئولان كنفدراسيون فوتبال آسيا مدارك ارسالي از سوي فدراسيون ايران براي ليگ قهرمانان آسيا مورد تائيد قرار گرفت.

خدا کنه دیگه واسه فرستادن اسامی دیر نکنن..
اون سال هم قضیه همین بود، میخواستن یکی رو به لیست اضافه کنن، واسه همین اسامی رو یه خورده دیرتر فرستادن. خدا کنه زودتر اون بازیکنی رو که میخوان بگیرن تا به لیست اضافه بشه، که دوباره واسه فرستادن اسامی به مشکل نخوریم..

emad64
31-10-2008, 15:12
ان شاا.. بعد بازي با ذوب بهترين خط حمله رو به تنهايي از ان خودمون ميكنيم
تعقیب کننده زیاد داریم :
پیکان 26
استقلال 26
پرسپولیس 24
ذوب آهن 23

ولی ما این خط حملمون از بازی فکر کنم هفته ششم بود که شروع کردن به گلزنی..
این روند ادامه داشته باشه، دیگه هیچکی به گرد خط حمله استقلال نمیرسه..

فقط خدا کنه تیم مغرور نشه و همین روند رو ادامه بده..

M_Abieteh
31-10-2008, 15:13

امروز میریم صدر همین جدول.

emad64
31-10-2008, 15:19

با اینکه تیممون انقدر گل میخوره، پنجمین خط دفاع رو داریم با 15 گل خورده !
اگه خط دفاعمون درست بشه، تفاضل گلمون معرکه میشه.. ( 11+ )

emad64
31-10-2008, 15:24
قانون ‪۱+۳‬در ليگ قهرمانان فوتبال آسيا

كميته ليگ حرفه‌اي كنفدراسيون فوتبال آسيا با قانون ‪ ۱ + ۳‬كه به تيم ها اجازه سه بازيكن خارجي و يك بازيكن آسيايي در زمين را مي‌دهد، موافقت كرد به گزارش روز جمعه كنفدراسيون فوتبال آسيا، هشتمين جلسه كميته ليگ حرفه اي آسيا در ساختمان كنفدراسيون فوتبال آسيا به پايان رسيد.

در اين جلسه كه به رياست كاپيتان سابورو كاوا بوچي از ژاپن برگزار شد درباره مهلت احراز شرايط، بازيهاي پلي آف، بازيكنان حاضر در ليگ قهرمانان آسيا و ميزبان اولين فينال بحث و تبادل نظر شد.

تصميمات زير بعد از سخنان كاواگوچي و بن همام رئيس كنفدراسيون فوتبال آسيا گرفته شد.

‪ -۱‬در ابتدا تصور مي‌شد كه ‪ ۱۷‬فدراسيون توانايي حضور در ليگ قهرمانان آسيا را دارند و مي‌توانند شرايط لازم را احراز كنند اما از اين بين ‪۱۳‬ فدراسيون مدارك لازم را در مدت مقرر به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال كردند
عربستان، قطر، امارات، ايران، ازبكستان، هند، تايلند، ويتنام، سنگاپور، اندونزي، استراليا، چين و كره جنوبي كشورهايي بودند كه مدارك لازم را به كنفدراسيون ارسال كردند.

سه كشور اردن، سوريه و كويت مدارك خود را در زمان مقرر به كنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال نكرده و در نهايت حذف شدند.

كميته ليگ حرفه‌اي آسيا، ‪ ۱۴‬كشور را به عنوان نامزد حضور در ليگ قهرمانان آسيا پذيرفت، قرار است در نهمين جلسه ليگ حرفه‌اي باشگاه‌هاي آسيا كه روز ‪ ۲۵‬نوامبر در شانگهاي چين برگزار مي‌شود كشورهاي حاضر در ليگ قهرمانان را مشخص شود.

‪ -۲‬كنفدراسيون فوتبال آسيا بازي پلي آف را براي ‪ ۱۴‬كشوري كه نتواسته اند شرايط لازم را احراز كنند به زودي برگزار خواهد كرد.

در بازيهاي پلي آف قهرمان و نايب قهرمان ‪ AFC Cup‬نيز حضور خواهند داشت .

البته به شرط آنكه بتوانند شرايط حضور در ليگ قهرمانان را احراز كنند.

‪ -۳‬كميته ليگ حرفه‌اي با قاعده ‪ ۱+۳‬كه به تيم‌هاي اجازه ‪ ۳‬بازيكن خارجي و يك بازيكن آسيايي در زمين را مي‌دهد موافقت كرد.

به علاوه كنفدراسيون فوتبال آسيا ، فدراسيون‌ها را ترغيب خواهد كرد كه براي تقويت فوتبال آسيا از همين قاعده در بازيهاي داخلي ليگ هم استفاده كنند.

‪ -۴‬بعد از درخواست ميزباني كشورهاي مختلف ، كميته با ميزباني ژاپن براي فينال بازيهاي ليگ سال ‪ ۲۰۰۹‬موافقت كرد.

جلسه بعدي كميته روز ‪ ۲۵‬نوامبر در شانگهاي چين برگزار خواهد شد. تمام تصميمات كميته منوط به موافقت كميته اجرايي كنفدراسيون است كه در ‪۲۶‬ نوامبر در شانگهاي تشكيل جلسه مي‌دهد.

قرار است يك جلسه مطبوعاتي در پايان جلسه كميته اجرايي برگزار شود. مراسم معرفي آرم و لوگوي جديد ليگ قهرمانان آسيا روز ‪ ۱۲‬دسامبر در توكيو ژاپن برگزار شود.

منبع : ایرنا

emad64
31-10-2008, 15:25
جمعه 87/8/10

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

تا الآن 35 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 30 دقیقه دیگه فرصت دارید..

mohandes1369
31-10-2008, 15:45
استقلال 4 ذوب آهن 3

M_Abieteh
31-10-2008, 15:47
پیشبینی Nasser_ZRE
استقلال 3 ذوب اهن 0

M_Abieteh
31-10-2008, 15:55
استقلال 4 ذوب آهن 3

پیشبینی ها ثبت شد.

5 دقیقه تا پایان پیش بینی.

M_Abieteh
31-10-2008, 15:57

M_Abieteh
31-10-2008, 16:06
جمعه 87/8/10

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

37 نفر بازی [استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان] رو پیش بینی کردن.

کد:

کد:

کد:

مهلت پیشبینیه هم تموم شد.

M_Abieteh
31-10-2008, 17:21
نیمه ی اول تموم شد اخرای نیمه ی اول استقلال یه لحظه طوفانی شد.

نزدیک بود گل بزنیم.

M_Abieteh
31-10-2008, 17:22
maryampaezi202000, devil_ff2008, Mojtaba-MCI

کاربران رو ببینید........؟

/هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال/
توقف استقلال تهران مقابل ذوب آهن در نيمه نخست
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي استقلال تهران و ذوب آهن از هفته سيزدهم ليگ برتر در نيمه اول با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي آغاز شد.
نيمه اول اين بازي با نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد.
در دقايق پاياني اين مسابقه موقعيت هاي آبي پوشان با واكنش هاي خوب دروازه بان ذوب آهن از دست رفت.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن قهرماني است، وي در نيمه نخست اين ديدار به هيچ بازيكني كارت زرد نشان نداد.
از اين مسابقه بيش از 65 هزار نفر ديدن كردند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 17:23
/حاشيه ديدار استقلال تهران و ذوب آهن/
تشويق قلعه نويي به دليل كنترل توپ
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم استقلال به دليل كنترل توپ در خارج از زمين از سوي هواداران اين تيم تشويق شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مجيد صالح كه پيش از فصل امير قلعه نويي تصميم به استفاده از وي به عنوان آناليز را داشت، با حضور در كنار زمين، بازيكنان ذوب آهن را هدايت مي كرد.
* امير قلعه نويي از ابتداي بازي در كنار خط قرار گرفت و به سمت نيمكت نرفت.
* در يك صحنه كه توپ به بيرون زمين هدايت شد امير قلعه نويي با سينه اقدام به كنترل توپ كرد و باعث شد تا مورد تشويق هواداران اين تيم قرار گيرد.
* در صحنه اي از بازي هادي شكوري در دفع توپ دچار اشكال شد كه اين مسئله واكنش سرمربي اين تيم را به دنبال داشت و به او بابت عدم دفع توپ اعتراض كرد.
انتهاي پيام/

emad64
31-10-2008, 17:23
نیمه ی اول :
استقلال 0 - 0 ذوب آهن

هر دو تیم خیلی حرفه ای بازی میکردن..

استقلال هم خوب بود. فقط خدا کنه قلعه نوعی زود دست به ترکیبش نزنه. بذاره که بیشتر بازی کنن.
علیزاده رو هم خدا کنه نیاره تو بازی..

اون دوتا موقعیت آخر استقلال، فوق العاده ساخته شدن. نشون میده که تیم خیلی خوب شده..
امیدواره با بهتر شدن تیم تو نیمه ی دوم، بتونیم به گل برتری برسیم..

ظاهراً پیکان هم بازیش رو برده. پس محکوم به بردن هستیم..

M_Abieteh
31-10-2008, 17:24
پيكان قزوين با شكست برق شيراز به صدر جدول بازگشت

پیکان هم برد پس باید حتما این بازی رو ببریم.

M.etallic.A
31-10-2008, 17:25
استقلال خوب بازی نکرد. ناهماهنگ و پراشتباه... ذوب آهنم زیاد قوی نیست اگر استقلال یه کم به خودش بیاد به راحتی بازی رو میبریم. بیچاره قلعه نویی خیلی حرص میخورد حقم داره.

emad64
31-10-2008, 17:25
از اين مسابقه بيش از 65 هزار نفر ديدن كردند.

فردوسی پور که میگفت 45 هزار نفر !

M_Abieteh
31-10-2008, 17:26
عماد درست میگه هر 2 تیم عالی بازی کردن.

دوب اهن با تمام تیم ها فرق داره.برق هم که کم کم داره میره پائین.

M_Abieteh
31-10-2008, 17:28
درسته استقلال بازیه همیشگیش رو نکرد .در نیمه ی دوم بهتر میشه و ذوب اهن رو شکست میدیم.

M_Abieteh
31-10-2008, 17:29
شاید نیمه ی دوم به جای ارش فرهاد رو به بازی بیاره و لی معلوم نیست احتمالش بیشتره که علیزاده بیاد.

M_Abieteh
31-10-2008, 17:33
بازی هم کم کم دیگه داره شروع میشه.با یه بازیه خوب نیمه ی دوم بازی رو میبریم.

M_Abieteh
31-10-2008, 18:16
اینم از ذوب اهن.

استقلال 2 ذوب اهن 0

تا دقیقه 86

amir_sa
31-10-2008, 18:18
بين همه ي تيم هاي دنيا عشق است استقلال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استقلال 2 - ذوب آهن 0

M_Abieteh
31-10-2008, 18:19
حاشيه ديدار استقلال تهران و ذوب آهن/
اعتراض مدافعان استقلال به عملكرد يكديگر
خبرگزاري فارس: مدافعان تيم فوتبال استقلال تهران بين دو نيمه ديدار مقابل ذوب آهن به دليل عدم هماهنگي، به عملكرد يكديگر اعتراض كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، هادي شكوري در پايان نيمه اول با خسرو حيدري و پژمان منتظري به يحث پرداخت و پيروز قرباني سعي در آرام كردن آنها داشت.
در جريان بازي نيز شكوري در چند نوبت با حيدري به بحث پرداخت و باعث ناراحتي امير قلعه نويي شد.
*امير واعظ آشتياني به همراه علي انصاري و علي اميري در جايگاه ويژه نظاره گر اين بازي بود. مديرعامل استقلال ديروز از مالزي به تهران بازگشت.
* تيم استقلال براي شروع نيمه دوم با تاخير دو دقيقه اي وارد زمين شد.
* در حالي كه هنوز داور اعلام به شروع بازي در نيمه دوم نكرده بود، مسئولان برگزار كننده مسابقه از مجتبي جباري و خسرو حيدري با اهداي لوح و دسته گل تقدير شد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 18:25
و بازی تموم شد و این بازی رو هم بردیم با گل های کاظمی جباری.

تبریک به همه دوستان.

در نیمه ی دوم کاملا سرتر از ذوب اهن بودیم.

amir_sa
31-10-2008, 18:29
تبريك ميگم ، واقعا استقلال لايق قهرمانيه

بچه ها اون شعاري كه بيشتر خوندن رو يكي كاملشو بزاره :

استقلال حمله ، آرش بايد گل بزنه ، استقلال حمله ...........

M_Abieteh
31-10-2008, 18:29
برای قهرمانیه نیم فصل قدم بزرگی برداشتیم.

MaaRyaaMi
31-10-2008, 18:30
ایول
برد اس اس رو تبریک میگم :d

M.etallic.A
31-10-2008, 18:31
تبریک ... تبریک...

نیمه دوم بازی رو کاملا در اختیار داشتیم. فقط حیف آخرای بازی یه کم شل گرفتیم وگرنه به راحتی میشد گلهای بیشتری زد. به قول فردوسی پور دفاع ذوب آهن از هم پاشیده بود.

خوشم میاد دونه دونه صدرنشین ها رو شکست میدیم... استقلال نشون داد که طوفانی که تو لیگ به پا کرده کماکان ادامه داره... هفته بعد هم بازی نسبتا سختی رو تو انزلی داریم ...

M_Abieteh
31-10-2008, 18:31
جباری میتونست 2 گل بزنه تو این بازی.

تو یه لحظه استقلال طوفانی شد.

M_Abieteh
31-10-2008, 18:33
تیممون کاملا حرفه ای بازی میکنه.

و حریفی نداریم در حال حاضر.

بازی بعدی کی هستم.؟

amir_sa
31-10-2008, 18:35
اينم جدول

M_Abieteh
31-10-2008, 18:35
/هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال/
استقلال تهران با 2 گل بر ذوب آهن غلبه كرد
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي استقلال و ذوب آهن اصفهان در هفته سيزدهم ليگ برتر با نتيجه 2 بر صفر به سود آبي پوشان به اتمام رسيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي آغاز شد.
نيمه اول اين بازي با نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد.
در دقيقه 77 داور خطاي دروازه بان ذوب آهن را به دليل تاخير در ارسال توپ اعلام كرد و حسين كاظمي اين ضربه خطا را به گل تبديل كرد. در ادامه بازي نيز در دقيقه 84 مجتبي جباري گل دوم آبي پوشان را به ثمر رساند.
قضاوت اين ديدار بر عهده محسن قهرماني بود و به هيچ بازيكني كارت زرد نشان نداد.
استقلال با اين پيروزي با 24 امتياز در رده سوم باقي ماند و ذوب آهن با 25 امتياز در رده دوم جدول ماند.
بازيكنان استقلال: وحيد طالب لو، پژمان منتظري، پيروز قرباني، هادي شكوري، خسرو حيدري، ميثم منيعي، حسين كاظمي، مجتبي جباري، فابيو جان واريو، سياوش اكبرپور(78 فرهاد مجيدي)، آرش برهاني(71- علي عليزاده)
سرمربي: امير قلعه نويي

بازيكنان ذوب آهن: عيسي اندوي، سيد محمد حسيني، محمد صلصالي، فرشيد طالبي، حسن اشجاري، كاسترو(89- مجيد باجلان)، مجمد رضا خلعتبري، محمد منصوري، مصطفي صالحي نژاد(76- بابك رضي)، شاهين خيري(90- سينا عشوري)، اسماعيل فرهادي
سرمربي: منصور ابراهيم زاده
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 18:37
دوستان چندتا بازی دیگه داریم تا اخر نیم فصل؟

emad64
31-10-2008, 18:37
هفته چهاردهم

جمعه 17 آبان
ملوان - استقلال، ساعت 14:30

SANR
31-10-2008, 18:38
منم تبریک میگم.

استقلال قهرمان همینه.

M_Abieteh
31-10-2008, 18:38
maryampaezi202000, amir_sa+, devil_ff2008, M.etallic.A, mahn90+, MoJtaBa.R

SANR
31-10-2008, 18:39
استقلال 3-1 ملوان

emad64
31-10-2008, 18:39
دوستان چندتا بازی دیگه داریم تا اخر نیم فصل؟

4 تا بازیدیگه داریم..

ملوان - استقلال

استقلال - فولاد

سایپا - استقلال

استقلال - پیام

M.etallic.A
31-10-2008, 18:41
جالبه ... ما تو این تاپیک در مورد تیم استقلال حرف میزنیم به عنوان اسپم پستهامون حذف میشه ولی تو تاپیک رقیب دارن رسما در مورد استقلال حرف میزنن و اینکه قهرمانی گل اول رو به استقلال تقدیم کرد و ... امیدوارم برخورد عادلانه ای صورت بگیره ...

تو نود معلوم میشه که این حرکت خطا بوده یا نه... تو قوانین هم اومده که دروازه بان نباید بیشتر از یه مدت خاصی توپ رو با دست نگه داره ... البته استقلال دو بر صفر بازی رو برد و در نهایت برنده میشد.

amir_sa
31-10-2008, 18:41
آسيب ديدگي كاظمي به دليل خوشحالي پس از گل
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران پس از به ثمر رساندن گل در حالي كه قصد شادي داشت، آسيب ديد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، حسين كاظمي بعد از اين كه گل اول آبي پوشان را به ثمر رساند در حاليكه قصد داشت به سمت هوادارن اين تيم برود با برخورد به بيلبوردهاي تبليغاتي مصدوم شد؛ اما با همان شرايط به بازي ادامه داد.
*با حضور فرهاد مجيدي به عنوان بازيكن تعويضي در ميدان، پيروز قرباني بازوبند كاپيتاني را به وي داد.
*مجيدي قبل از ورود به داخل زمين به شدت از سوي هواداران اين تيم تشويق شد. فرزاد مجيدي نيز از حاضران در ورزشگاه بود.
*منصور ابراهيم زاده كه تا قبل از دريافت گل دوم از روي نيمكت ذوب برنخواسته بود با دريافت اين گل در كنار خط حاضر شد و با فرهادي و خلعتبري به صحبت پرداخت.
* زماني كه برهاني با تعويض امير قلعه نويي به بيرون زمين رفت با اين پرسش سرمربي خود مواجه شد كه چرا يك موقعيت خوب را از دست داده است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 18:42
نوشته شده توسط emad64

4 تا بازیدیگه داریم..

ملوان - استقلال

استقلال - فولاد

سایپا - استقلال

استقلال - پیام

عماد جان تاریخ 3 بازی اخر رو میشه بزاری.

M.etallic.A
31-10-2008, 18:43
همه بازی های سخت رو بردیم 4 بازی آخر با تیم های پایین جدوله... فقط فولاد شاید مشکل ایجاد کنه که اونم خوشبختانه تو آزادیه. میمونه ملوان که اونم به امید خدا می بریم.

emad64
31-10-2008, 18:44
استقلال 3-1 ملوان

هنوز پیش بینی هفته بعد شروع نشده، ولی پیش بینیت ثبت میشه..

جالبه. هیچکی این پیش بینی رو نکرده بود.. پس همه ی بچه هایی که برد رو پیش بینی کرده بودن 1 امتیاز گرفتن..

جدول پیش بینی ها رو هم بعداً تا یکی دو ساعت دیگه میذارم.. الآن یه خورده کار دارم..

M_Abieteh
31-10-2008, 18:44
جالبه ... ما تو این تاپیک در مورد تیم استقلال حرف میزنیم به عنوان اسپم پستهامون حذف میشه ولی تو تاپیک رقیب دارن رسما در مورد استقلال حرف میزنن و اینکه قهرمانی گل اول رو به استقلال تقدیم کرد و ... امیدوارم برخورد عادلانه ای صورت بگیره ...

تو نود معلوم میشه که این حرکت خطا بوده یا نه... تو قوانین هم اومده که دروازه بان نباید بیشتر از یه مدت خاصی توپ رو با دست نگه داره ... البته استقلال دو بر صفر بازی رو برد و در نهایت برنده میشد.

دوست عزیز بیخال اونا باش

خودت میدونی که.

تیم ما کاملا قدرتمنده و هر کس هر چیزی میگه گوش نده.

حالا گرفت و تموم شد و ما 2 بر صفر بردیم.

و این نشان داد استقلال قدرتمندترین تیم لیگ وهست و اگه تو اسیا اینجوری بازی کنه احتمال 3 ستاره شدن رو داره.

fery joon
31-10-2008, 18:46
این تیم شیرانهههههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اس اس ایرانهههههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANR
31-10-2008, 18:46
هنوز پیش بینی هفته بعد شروع نشده، ولی پیش بینیت ثبت میشه..

جالبه. هیچکی این پیش بینی رو نکرده بود.. پس همه ی بچه هایی که برد رو پیش بینی کرده بودن 1 امتیاز گرفتن..

جدول پیش بینی ها رو هم بعداً تا یکی دو ساعت دیگه میذارم.. الآن یه خورده کار دارم..

خیلی ممنون. :10:

r4pbr4p
31-10-2008, 18:49
تبریک خداییش حقمون بود! :8:

وقتی علیزاده اومد تو چقد حرص خوردم...:2:

دم فرهاد گرم خدایی:10::10::10::10::10::10:

fery joon
31-10-2008, 18:50
خداییش فرهاد مجیدی حقشه که خیلی بیشتر از این ها بازی کنه :40:

emad64
31-10-2008, 18:50
استقلال 2 - 0 ملوان

داماش 1 - 0 استقلال

استقلال 1 - 1 سپاهان

مس 1 - 0 استقلال

صبا باتری 3 - 1 استقلال

از اینجا رو داشته باشید..

استقلال 6 - 0 استقلال اهواز

استقلال 2 - 1 راه آهن

پرسپولیس 1 - 1 استقلال

استقلال 5 - 2 مقاومت

استقلال 1 - 1 برق

پاس 2 - 4 استقلال

استقلال 3 - 2 پیکان

استقلال 2 - 0 ذوب آهن

راستی، داشت یادم میرفت..
منم این برد رو به همه ی استقلالی ها تبریک میگم..

amir_sa
31-10-2008, 18:52

اين نشوندهنده اينه كه مدير .....
ما كه بخيل نيستيم ، هركي يه علاقه اي داره

استقلال از سد ذوب آهن هم گذشت (گلها از کاظمی و جباری)

حسین کاظمی در دقیقه 76 با ضربه ای دقیق دروازه ذوب آهن اصفهان را به زیبایی گشود. مجتبی جباری در دقیقه 83 گل دوم استقلال را به ثمر رساند

r4pbr4p
31-10-2008, 18:54
همه بازی های سخت رو بردیم 4 بازی آخر با تیم های پایین جدوله... فقط فولاد شاید مشکل ایجاد کنه که اونم خوشبختانه تو آزادیه. میمونه ملوان که اونم به امید خدا می بریم.

نمیشه گفت چون پایین جدول هستن بازی ها آسونه...:3:

همین ملوان من از همین حالا نگران اون باتلاقشم!:24:

پیام هم بگیر نگیر داره! یه سری خوبه یه سری بد. ایشالا واسه ما خوب باشه... چون میخوایم نشون بدیم استحقاق قهرمانی رو داریم:7:

سایپا رو هم با دایی لوله میکنیم برن پی زنگیشون :دی:15:

fery joon
31-10-2008, 18:56
نصيرزاده:

قهرماني خطاي كتابي به سود استقلال تهران گرفت

خبرگزاري فارس: كارشناس مسايل داوري گفت: داور ديدار استقلال تهران و ذوب آهن يك خطاي كتابي به سود ميزبان گرفت.

هوشنگ نصيرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: قضاوت ديدار دو تيم استقلال و ذوب آهن مشكل زيادي براي داور نداشت، البته در دقيقه 31 حسن اشجاري به دليل خطايي كه روي خسرو حيدري انجام داد بايد يك اخطار مي گرفت كه به دليل تعلل محسن قهرماني از دريافت يك اخطار حتمي فرار كرد.
وي افزود: در نيمه دوم در دقيقه 67 حسن كامراني فر كمك داور دوم در حالي خطاي هند بازيكن تيم ذوب آهن را اعلام كرد كه اين بازيكن پشت به توپ بود و و به دليل نحوه قرار گرفتن دستانش نمي توانست مرتكب خطا شود؛ اما به خاطر اين كه دست هايش را هنگام چرخيدن باز كرده بود كمك داور آن را خطا تلقي كرد. در دقيقه 70 نيز حسين كاظمي به خاطر خطايي كه انجام داد بايد كارت زرد مي گرفت.
اين كارشناس داوري ادامه داد: عمده ترين اتفاق مسابقه در دقيقه 75 رخ داد. جايي كه عيسي اندوي دروازه بان ذوب آهن 15 ثانيه توپ را در اختيار داشت. اندوي در حاليكه تا انتهاي محوطه جريمه پيش آمده بود و به تابلوي تعويض چشم دوخته بود، بدون هيچ دليلي توپ را 15 ثانيه متوقف كرد.
نصيرزاده تاكيد كرد: اين خطا در قانون 12 فوتبال قيد شده است و محسن قهرماني يك خطاي كتابي و صحيح به سود استقلال اعلام كرد.

r4pbr4p
31-10-2008, 19:00
خدا رو شکر دفاعمون هم مشکل خاصی نداشت تو این بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم گل نزدیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
31-10-2008, 19:01
نصيرزاده تاكيد كرد: اين خطا در قانون 12 فوتبال قيد شده است و محسن قهرماني يك خطاي كتابي و صحيح به سود استقلال اعلام كرد.

اینم از این....

نبود؟

amir_a
31-10-2008, 19:01
دوستان عزیز،
بنویسید تبانی، بخوانید ســـونـــامـــی

amir_sa
31-10-2008, 19:10
بابا يكي نيست اون شعار باحال رو بزاره ( استقلال حمله .. آرش بايد گل بزنه .. استقلال حمله ... )

فوري احتياج دارم

jamshidjap
31-10-2008, 19:12
تــــــــبــــــــريـــــ ــــکــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

استقلال عالي بود

همه عالي بودن

به لطف نبودن کوشکي خط دفاعي عالي بود . البته زياد هم تهديد نشديم .

حاج رضايي يه حرف جالب زد گفت : تو گل دوم استقلال جباري مثل يک بازيکن حرفه اي با سر بالا به توپ ضربه زد ، اگه تو اين صحنه دي کارمو بود ميزد تو اوت

fery joon
31-10-2008, 19:15
اخبار ورزشی چند دقیقه پیش گفت میخوان قرارداد دی کارمو رو فسخ کنن :31: طفلی دی کارمو :41:

r4pbr4p
31-10-2008, 19:15
تــــــــبــــــــريـــــ ــــکــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

استقلال عالي بود

همه عالي بودن

به لطف نبودن کوشکي خط دفاعي عالي بود . البته زياد هم تهديد نشديم .

حاج رضايي يه حرف جالب زد گفت : تو گل دوم استقلال جباري مثل يک بازيکن حرفه اي با سر بالا به توپ ضربه زد ، اگه تو اين صحنه دي کارمو بود ميزد تو اوت

خوبه ما اینو تو پی سی ننوشتیم و الا الان تاپیک قفل می شد... اونم حرف دل مارو زد! :27:

jamshidjap
31-10-2008, 19:18
تيمهايي که باهاشون بازي داريم :

ملوان
سايپا
فولاد
پيام

ترتيتبشو نميدونم

گنده ترينشون فولاده که اونم ميزنيم . با بقيه هيچ مشکلي نداريم همشون تو بحران هستن

پيش به سوي قهرماني

M_Abieteh
31-10-2008, 19:24
نصيرزاده در گفت و گو با فارس:
قهرماني خطاي كتابي به سود استقلال تهران گرفت
خبرگزاري فارس: كارشناس مسايل داوري گفت: داور ديدار استقلال تهران و ذوب آهن يك خطاي كتابي به سود ميزبان گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هوشنگ نصيرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: قضاوت ديدار دو تيم استقلال و ذوب آهن مشكل زيادي براي داور نداشت، البته در دقيقه 31 حسن اشجاري به دليل خطايي كه روي خسرو حيدري انجام داد بايد يك اخطار مي گرفت كه به دليل تعلل محسن قهرماني از دريافت يك اخطار حتمي فرار كرد.
وي افزود: در نيمه دوم در دقيقه 67 حسن كامراني فر كمك داور دوم در حالي خطاي هند بازيكن تيم ذوب آهن را اعلام كرد كه اين بازيكن پشت به توپ بود و و به دليل نحوه قرار گرفتن دستانش نمي توانست مرتكب خطا شود؛ اما به خاطر اين كه دست هايش را هنگام چرخيدن باز كرده بود كمك داور آن را خطا تلقي كرد. در دقيقه 70 نيز حسين كاظمي به خاطر خطايي كه انجام داد بايد كارت زرد مي گرفت.
اين كارشناس داوري ادامه داد: عمده ترين اتفاق مسابقه در دقيقه 75 رخ داد. جايي كه عيسي اندوي دروازه بان ذوب آهن 15 ثانيه توپ را در اختيار داشت. اندوي در حاليكه تا انتهاي محوطه جريمه پيش آمده بود و به تابلوي تعويض چشم دوخته بود، بدون هيچ دليلي توپ را 15 ثانيه متوقف كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 19:24
درادامه هفته سيزدهم مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران برتر جمعه شب تيم استقلال تهران مقابل ذوب آهن اصفهان به برتري دست يافت و هفتمين پيروزي خود را در فصل جاري جشن گرفت . به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه درحضور بيش از ‪ ۵۰‬هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد تيم استقلال با گل‌هاي حسين كاظمي در دقيقه ‪ ۷۶‬و مجتبي جباري در دقيقه ‪ ۸۴‬توانست بر تيم ذوب آهن غلبه كند.
تيم ذوب آهن اصفهان در ديدار مقابل استقلال تهران كه در ورزشگاه آزادي برگزار شد تا دقيقه ‪ ۴۰‬بازي با ارائه يك بازي منطقي و اداره ميدان توانست اين نيمه را با تساوي به پايان برساند.
اين درحالي است كه مهاجمان استقلال در اين نيمه نتوانستند از موقعيت‌هاي بدست آمده به خوبي استفاده كنند.
درنيمه دوم اين ديدار بازيكنان تيم استقلال با ارائه يك بازي هجومي و استفاده از كناره‌هاي زمين توانستند در دقيقه ‪ ۷۶‬به گل دست يابند اين روند همچنان ادامه يافت تا استقلال توسط جباري دردقيقه ‪ ۸۴‬به گل دوم رسيد دراين ديدار عيسي اندوي دروازه بان ذوب آهن بازي خوبي را به نمايش گذاشت و موقعيت‌هاي فراواني را از بازيكنان استقلال گرفت.
تيم استقلال تهران با كسب اين پيروزي ‪ ۲۴‬امتيازي شده و در رده سوم جدول رده بندي باقي ماند.
قضاوت اين ديدار برعهده محسن قهرماني بود. حيدر شكور و حسن كامراني فر وي را در امر قضاوت كمك كردند.

bayern
31-10-2008, 19:25
به هر حال فوتبال همینه دیگه. یه روز یه تیم میبازه، یه روز دیگه هم میبازه.:31:
هفته ی بعدم میبازه. دوباره میبازه. فوتباله دیگه:27:

مهم اینه که بین المللی میبازه.:46:

سلام
واقعآ آفرین
تحلیلت بسیار جالب بود
خوشمان امد:21:

M_Abieteh
به گزارش شبكه خبر ، در این دیدار كه در ورزشگاه آزادی تهران
برگزار شد ، تیم فوتبال استقلال تهران با نتیجه 2 به صفر ذوب آهن
صدرنشین هفته پیشین مسابقات را شكست داد تا مجموع امتیازات خود را به عدد 24 برساند.

حسین كاظمی در دقیقه 77 و مجتبی جباری 84 برای استقلال در این بازی گل زدند.

در یکی دیگر از بازی ها ، پیکان با یک گل از سد برق شیراز گذشت تا با 27 امتیاز به صدر جدول رده بندی باز گردد.

در سایر بازی ها ، راه آهن 3 به صفر ابومسلم را برد ، داماش 1 به 2 مغلوب ملوان شد و دیدار دو تیم استقلال اهواز و پاس با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

amirtaker
منم تبریم میگم.

M_Abieteh
31-10-2008, 19:27
مجتبی جباری:استقلال با ادامه این روند صدرنشین خواهد شد / پیروزی ارزشمندی کسب کردیمهافبک میانی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با ادامه پیروزیهایش به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر صعود کند.به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که یکی از گلهای تیم فوتبال استقلال برابر ذوب اهن را به صمر رساند پس از این دیدار گفت: بازی خوب و سنگینی را پشت سرگذاشتیم .
وی افزود: در نیمه اول هماهنگی لازم را نداشتیم اما با صحبت هایی که کادر فنی بین دو نیمه انجام داد توانستیم با هماهنگی در نیمه دوم و با فشاری که به تیم حریف وارد کردیم دو گل به ثمر برسانیم.
جباری با بیان اینکه این پیروزی استقلال را به صدر جدول نزدیکتر کرد گفت: با این پیروزی و انگیزه ای که از نزدیک شدن به صدر جدول پیدا کردیم، قطعا در دیدارهای آینده با انگیزه و امید بیشتری به میدان خواهیم رفت.
هافبک گلزن تیم فوتبال استقلال از ذوب آهن به عنوان تیمی قدرتمند یاد کرد و خاطر نشان ساخت:ذوب آهن تیم خوبی است و فکر می کنم جایگاهی که الان دارد به خاطر بازیهای منسجم و زیبایی است که انجام می دهد.

jamshidjap
31-10-2008, 19:28
چه کيفي ميده تو يه هفته استقلال ميبره و پرسپوليس مي بازه مثل اين هفته

کاشکي پيکان مي باخت

M_Abieteh
31-10-2008, 19:28
هفته سیزدهم لیگ برتر /استقلال با شکست ذوب آهن به صدر نزدیک شدتیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی برابر ذوب آهن اصفهان یک گام دیگر به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر نزدیک شد.به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار که از ساعت 30/16 دقیقه با قضاوت محسن قهرمانی و حضور بیش از 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد تیم فوتبال استقلال با نتیجه 2 بر صفر حریف قدرتمند خود را شکست داد.
نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید اما در نیمه دوم استقلال روند بازی را در اختیار گرفت و بارها دروازه ذوب آهن را با خطر مواجه کرد. شاگردان امیر قلعه نویی بالاخره در دقیقه 76 مزد زحمات خود را گرفتند و با گل حسین کاظمی از حریف خود پیش افتادند. این تیم در دقیقه 84 توسط مجتبی جباری به دومین گل خود دست یافت.
استقلال با پیروزی 2 بر صفر در دیدار امروز برابر ذوب آهن 24 امتیازی شد و هرچند همچنان در رده سوم قرار گرفت اما خود را به پیکان و ذوب آهن درصدر جدول نزدیک کرد.
در پایان هفته سیزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر تیم فوتبال پیکان با 27 امتیاز در صدرجدول قرار دارد. ذوب آهن با 25 امتیاز دوم است. استقلال با 24 امتیاز سوم است و پرسپولیس با 21 امتیاز چهارم است.

M_Abieteh
31-10-2008, 19:29
میثم منیعی :پیروزی سخت اما دلچسبی بود / به تیمی دو گل زدیم که سخت گل می خوردهافبک تیم فوتبال استقلال از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن به عنوان یک پیروزی ارزشمند یاد کرد که در شرایطی سخت و دشوار به دست آمد.به گزارش خبرنگار مهر، میثم منیعی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال برابر ذوب آهن در گفتگو با خبرنگاران افزود: این یک بازی بسیار سنگین و فوق العاده حساس برای دو تیم بود چرا که با پیروزی پیکان برابر برق، تیم ذوب آهن نمی خواست صدر جدول را از دست بدهد.
هافبک چپ پای تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با این حال تیم ما با اتحاد و همبستگی بازی کرد و نشان دادیم که حرمت پیراهن استقلال را درک می کنیم.
وی افزود: فکر می کنم ذوب آهن تنها تیمی است که خیلی سخت گل می خورد و بسیار منسجم بازی می کند اما امروز بچه های ما با تمام قدرت توانستند دو گل به این تیم منسجم زده و خود را به صدر جدول نزدیک کنند.
منیعی در پایان گفت: امیدوارم که این روند در ادامه بازیهای آینده هم تداوم داشته باشد.

AnarchAshkan
31-10-2008, 19:31
دوستان یه متن خیلی خنده دار هست حتما بخونید
برای اینکه تاپیک اس اس اینجا پیست نکردم , لینکش را میدم
(نتایج اخلاقی آخرش را حتما بخونید

آی دلم مردم از خنده :16::16::16::16::16::16::16::16::16:

bayern
31-10-2008, 19:32

سلام
این حق من نبود:41: بود:13:

bayern
31-10-2008, 19:36
راستی یادم رفت تبریک بگم
مبارکه

r4pbr4p
31-10-2008, 19:36
منم تبریم میگم.

امیر جون نیستی؟ کجایی تو پسر!

jamshidjap
31-10-2008, 19:44
هفته چهاردهم

جمعه 17 آبان

بازي تو بندره ؟ يا تهرانه ؟

M_Abieteh
31-10-2008, 19:44
نامه سر گشاده به آقاي قلعه نوعي
بازخواني يك نامه

اين نامه 2 سال پيش خطاب به آقاي قلعه نوعي نوشته شد و بنا به اقتضاي يكي از صحبت هايي كه در تالار هاي گفتگو انجام شده مجددا در بخش مقالات گذاشته شد تا دوستان عزيز بتوانند تيم را در آن حال و هوا و در حال و هواي امروز كه هفته هشتم ليك امسال انجام شده مقايسه اي انجام دهند و اينقدر در مورد سروران گرامي حجازي و قلعه نوعي بحث و جدل نكنند و بدانند كه مشكلات استقلال مشكلات فوتبال ماست نه اشخاص.

نامه سر گشاده به آقاي قلعه نوعي

بنام خدا من آنچه شرط بلاغ است با تو مي گويم تو خواه از سخنم پند گير و خواه ملال

چند روزي از آخرين بازي تيم محبوب ما استقلال, يعني بازي استقلال- سايپا مي گذرد و تمامي هواداران و مشتاقان استقلال ضمن اينكه از اين بازي لذت برده اند ولي هنوز در تعجب اند كه چگونه يك تيم مي تواند فرصت هاي چنين طلايي را براحتي از دست بدهد و سپس به خرافاتي چون جادوگر و دست هاي پشت پرده بعنوان مسسببان اصلي ناكامي هاي سريالي اين تيم بپردازد . مربي كاركشته اي چون امير قلعه نوعي بگويد تعجب مي كنم چگونه تيم سايپا به صدر جدول رسيده و به تحقير تيم سايپا (فراموش نكنيد تيم سايپا) بپردازد كه گناهي جز استفاده بهينه از داشته هايش ندارد. جناب اقاي قلعه نوعي وقتي بزرگان از بزرگي دست بكشند و جانب ترس و احتياط پيش گيرند و يا قدرت حريف را به هيچ بگيرند و به ابواب جمعي انتقال بدهند، بديهي است كه هركس قدري جربزه و تفكر چاشني كارش نمايد بزرگي خواهد كرد. قدري منصف باشيد كدام تيم از چنين سرمايه اي كه در دست جنابعالي و مديريت باشگاه قرار گرفته برخوردار است. فراموش نكنيم مدتها است كه ديگر سرمايه هاي مادي مبناي تعيين ثروت نيست و الي عربستان و قطر و كويت ثروتمند ترين كشورهايند. بلي نيروي انساني مهمترين سرمايه است كه بحمد ا... ذخيره هاي بيستم شما حداقل روي كاغذ از بهترين بازيكنان بعضي تيم ها بهترند. مشكل اساسي در فرافكني و واقعيت گريزي است. واقعيت اين است كه :

1- شما تيم را براي نوع بازي ارنج نمي كنيد و ارنج تيمي شما (و حتي بازيكنان جانشين و گاهي زمان جايگزيني و فرد جايگزين) ثابت است و مربي هاي با دانش و با تجربه هر تيم براحتي مي توانند با شناخت مختصر از خصوصيات بازيكنان شما با از كار انداختن بازيكنان كليدي تيم را فلج نمايند.

2- اگرچه دستياران كارشناسي مانند اقبالي و مرفاوي زحمات زيادي براي تيم شما مي كشند ولي به نظر ميرسد شيوه تمرينات شما بسيار يكنواخت و فاقد شادابي و آموزش مستمر است. دليل امر تكرار اشتباهات سيستماتيك در بازي هاي شماست. فيلم بازيهايتان را نگاه كنيد. چند بار آقاي اكبر پور موقعيت هاي 6 قدم را بصورت هاي تك به تك از دست داده اند اگرچه وي بازيكني بسيار باهوش و تكنيكي است. چند گل را آقاي عنايتي روي جايگيري صحيح و يا در ريباند ها زده است اگر چه ايشان هم يك گلزن مادرزادي است. كارنامه اش نشان ميدهد. ميدانيد اگر اين خط هافبك و دفاع در تيمي مانند ابومسلم جمع بود عنايتي تاكنون چند گل به ثمر رسانده بود؟ هافبك هاي شما چند توپ بازگشتي از پشت 18 قدم را به ثمر رسانده اند. ازاين گونه سوالات بسيارند كه بايد براي آنها جواب يافت.

3-به عقيده نگارنده براي يك بازيكن تفريحي فرحبخش تر ازفوتبال نيست. بازيكن حتي بايد ساعات فراغتش هم سرشار از تماشا و بازي فوتبال و توجه به حركات بازيكنان هم پست موفق باشد. مثلا آقاي عنايتي و اكبرپور و ساير فوروارد هاي شما در طول روزها و هفته ها با هدف آموختن به تماشاي نوابغ فوتبال مانند گردمولر و رونالدينهو و .... مي پردازند. در كلاس ها آيا شيوه هاي ضربه زدن در نقاط مختلف محوطه جريمه را نگاه كرده اند. گل رونالدو به اوليوركان را در جام جهاني گذشته و يا گل گرد مولر در جام جهاني 1974 با نوك پارا ديده اند. حتي كارهاي نمونه هاي وطني مانند فرشاد پيوس و علي دايي را مورد بررسي قرار مي دهند.

4-طبق آمار امروزه بيشتر تيم هاي دنيا به تقريب پنجاه در صد گل هاي خود را روي ضربات شروع مجدد مي زنند. ما چند گل را زده ايم. بهترين ضربه زنهاي ما آقايان جباري و فكري هستند. چند گل روي اينگونه ضربات زده اند؟ بياد دارم كه در دوران نوجوان و جواني در باشگاه عقاب يك ديوار تخته اي نصب شده بود و تصوير يك دروازه ماتريس شده (چهار خانه) روي آن و بخشي از تمرينات ما به ضربه زدن به قصد هر مربع بود. بطوريكه قادرشده بوديم از هر فاصله اي به خانه دلخواه شليك كنيم اگرچه در سطح نوجوانان امروزي استقلال هم نمي توانستيم فوتبال بازي كنيم. آيا در تمرين هاي شما چنين است و اين تابلو ها كجا نصب شده اند تا چنين عمل شود؟ مشكل اساسي فورواردههاي ما اين است كه مي خواهند گلهاي بياد ماندني بزنند و باصطلاح دروازه را بتركانند، نه باور كنيد گل زدن اگرچه اينكه استعداد مي خواهد (كه دارند) و ظاهراكار مشكلي است ولي اگر از آقاي مرفاوي بپرسيد خواهند گفت كار بسيار دشواري هم نيست. تفكرو مهارت مي طلبد. توجه مي خواهد. آموزش و تمرين مي خواهد. امتحان كنيد.

-5 تيم شما از لحاظ وضعيت دفاعي با توجه به مهره هايي كه داريد مشكلات كمتري دارد ولي بدون اشكال نيست آقاي فكري بعنوان آخرين و سازمان دهنده دفاع تيم از زيان هاي بازي مقابل ابومسلم و اشتباه فاحش آقاي مجيدي فارغ نشده است، جانب احتياط را نمي شناسد و مجددا با اعتماد به آقاي گيلائوري گلي مشابه را تقديم تيم سپاهان مي كنيد. آقاي كاظمي كه خيلي دوست دارند يك گاتوزو باشند ولي از گاتوزو فقط خشونت را ديده اند (نه خشونت روي توپ كه جانمايه اصلي بازي گاتوزو است) مهارت او درتخريب بازي تيم مقابل را نمي بينند. قطع ارتباط هاي قطري ميان زمين اين بازيكن را ملاحظه نمي كنند. اصلا متوجه خشونت ها و خطاهاي بخصوص پشت محوطه جريمه نيست. شانس آورده ايم كه تيم هاي ليگي داخلي همانند تيم هاي اروپايي و آمريكاي لاتين ضربه آزاد زن هاي حرفه اي ندارند والي معلوم نبود تا بحال چند گل روي اين ضربه ها خورده باشيم كه شيرازه تيم را از هم بپاشاند.

6- در دسته بندي مربيان الف : گروهي دانش دارند, مديريت كوچينگ ندارند. معمولا بهترين تيم ها را هم با بحران مواجه مي سازند. زير نظر كوچ هاي موفق، بسيار مفيدند ولي مستقلا ناموفق. قادرند هر تيمي را به دسته پايين تر رهنمون شوند. روي تخته سياه عالي ولي در زمين سر درگم هستند. نمونه اين مربيان را در همين ليگ خود مي توانيم بخوبي بيابيم. در برنامه هاي تلويزيوني هم مي توانيد آنان را مشاهده نماييد.

مشابه ايتاليايي آن آقاي كوزمي. ب: گروهي دانش دارند؛ مديريت كوچينگ دارند ولي متاسفانه مطالعه و باز آموزي را كسر شان خود مي دانند و در گذشته ها غرق مي شوند و هميشه داراي نام و پوسته بزرگ با محتوايي نيمه پر هستند. اينگونه مربيان در بهترين شرايط مالك مطلق العنان رتبه دوم اند. هكتور كوپر, تاپ مولروزاكروني و ... از اين گروهند. ج: گروهي دانش بسيار زياد و به روز ندارند,مديريت كوچينگ خوبي دارند با دستياراني كه انتخاب مي كنند تمامي نقاط ضعف خود را مي پوشانند. گناه را به گردن ديگران نمي اندازند و حد توانايي هاي خود را مي شناسند و ضعف را پنهان نه كه با كمك ديگران رفع مي كنند و نسبتا هم موفق بوده اند. نمونه خوب اين مربيان جناب آقاي پور حيدري است. علي پروين قبل از آن كه سلطان شود چنين بود. د: ولي يك گروه بسيار موفقند. زمانرا بسيار مقتصدانه و بجا صرف مي كنند. برنامه دارند و آموزش را ابتدا در خود نهادينه مي كنند سپس آنرا به بند بند اجزاء تيم از مدير عامل تا تداركاتيچي ها تيم تزريق مي كنند. كمتر به حاشيه ها توجه دارند و در متن زندگي مي كنند. در جنگ ها ي رواني رقبا غرق نمي شوند و فقط با لبخند اعتماد به نفس خود را نشان داده و حرف هاي خود را در زمين مسابقه مي زنند. اسير حادثه نمي شوند و به استقبال حوادث مي روند. چون از قبل فكر روز هاي مبادا را كرده اند غافلگير نمي شوند.مي دانند چه دارند و چه مي خواهند. بنابراين كمبود ها را مي شناسند. در هنگام خريد آنچه را نياز دارند مي خرند نه آنچه كه قيمتش و يا رنگ و لعاب و يا نامش مناسب است. هرگونه اضطراب و استرس را از خود و ابواب جمعي دور مي كنند. شاگردان خود را براي اخذ بالاترين نمره (ممتاز) به زمين مي فرستند، از شكست ها پل پيروزي مي سازند و هربار كه تا مرز نابودي هم بروند مجددا بر ميخيزند و با انرژي مضاعف دوباره شروع مي كنند.

(لابد انسان بدون روحيه را يك ماشين عالي, فارغ از هرگونه خلاقيت و باز سازي ميدانند و نه بيشتر) وقتي شرايط كار فراهم نيست ترجيح ميدهند كه پيشنهادات نا مناسب را رد كنند و حتي بدون تيم بمانند. اين دسته از مربيان حتي مدتها بي كار بمانند پيشنهاد هر تيمي را هم نمي پذيرند و تيم را با تمامي جزئياتش خود انتخاب مي كنند. و بسياري موارد ديگر,كه اگر نيك بنگريم بي گمان در خواهيم يافت. نمونه اين مربيان كاپلو, ليپي جسارتا اجازه مي خواهم بپرسم شما از كدام دسته هستيد؟ مطمئنا با اين روندي كه پيش مي رود بيم آن دارم كه در گروه ب قرار بگيريد. ولي ايمان دارم كه شما مي توانيد و بايد در گروه د قرار گيريد. به ياد دارم در دوران بازيگري بسيار پر حوصله و با اعتماد بنفس و تفكر فوتبال مي كرديد (چفدر شبيه مجتبي جباري) چه در شاهين و چه در استقلال و بي گمان در آينده نه چندان دور به اين مراحل نيز مي رسيد. ولي اكنون استقلال به شما و كوچينگ عالي شما نياز دارد. ابتدا حسابهاي خود را دقيقا بررسي كنيد. موجودي هايتان را بشناسيد نقاط ضعف و قدرت تيم را كلاسه كنيد. اسير دو سه جوجه مطبوعاتي رقيب و جنگ هاي رواني نشويد. از آمار خيلي كمك بگيريد تهيه آمار زياد مشكل نيست حتي هواداران با سواد بي گمان افتخار مي كنند كه كمكي كرده باشند. لب تر كنيد. براي هر بخش از تيم برنامه تهيه كنيد و براي اجرا به زير دستان بدهيد. دستهايتان را فداي انديشه هايتان كنيد. كمتر كار و فكر بيشتركنيد بي گمان پاسخ چرا هاي شما و هوادارانتان را در خواهيد يافت. با اين اميد كه روزي استقلال سرفراز و استقلاليان خرسند و سرخوش از پيروزهاي شما نه در ايران كه در آسيا و جهان باشند.

با تقديم احترام محسن سليماني سرشت 56 ساله

Anti-long

© کپی رایت توسط
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است.)
برداشت مقالات فقط با اجازه کتبی و ذکر منبع امکان پذیر است.
نوشته شده در تاریخ: 1386/7/23 (523 مشاهده)

M_Abieteh
31-10-2008, 19:46
روزی که استقلالی نبودم

اون روزا توی تیم نوجوانان باشگاهمون بازی میکردم. وقتی هم که تیم جوانانمون بازی داشت من و یکی دیگه از تیم نوجوانان رو میبردن جوانان. دقایقی بازی به ما میرسید که خیلی ارزش داشت برامون .

قرار بود جمعه ی اون هفته جوانان ما با جوانان استقلال بازی کنن توی جام حذفی. جوانان استقلال اون سالها بهترین تیم جوانان ایران بود و با مربیگری محمد صلاحی یه تیم قدرتمند داشت که چند تا از بازیکناشون توی تیم اصلی استقلال هم بازی میکردن.

وقتی آخر تمرین به من گفتن که برای بازی جمعه منو خواستن و باید برم امجدیه, توی پوست خودم نمیگنجیدم. انتظار نداشتم که بازی برسه به من. همون نیمکت نشینی هم برای من نوجوون خیلی جذاب بود.برای منکه یه استقلالی تمام عیار بودم .

بازی شروع شد. سرمربی ما که اعتقاد داشت حقشو خوردن و مربی بزرگیه و براش افت داره که روی نیمکت جوانان بشینه, از روی سکوها تیم رو هدایت میکرد, مثل همیشه.

اون وقتا موبایل نبود. یه نفر رابط بود بین نیمکت و سکو. استقلال عالی بازی میکرد. دقیقه ی 30بود که گل دوم رو خوردیم. مربی پیغوم داد از روی سکو. گفته بود که من بلند شم , گرم گنم. جا خوردم. باورم نمیشد. بقیه بچه های نیمکت با حسرت نگام میکردن. از همه کم سن و سال تر بودم. خیلی استرس داشتم.دستام میلرزید. زانوهام جون نداشت انگار.

رفتم پشت دروازه و شروع کردم گرم کردن.تماشاچیای استقلال زیاد بودن. 3-4 هزار نفر میشدن که رقم خوبی بود برای مسابقات جوانان. بعضیاشون مسخرم میکردن. چون خیلی ریزه میزه بودم ولاغر. پیرهن شماره18 که بهم داده بودن به تنم گریه میکرد انگار. یه ذره که گرم کردم اوضاع عادی تر شد برام .کم کم استرسم کم شد. از مسخره کردن اونا هم ناراحت نمیشدم. آخه خودم استقلالی بودم.

هاف تایم توی رختکن مربی گفت که هافبک راست بازی کنم. توی حمله 4-3-3 توی دفاع 4-4-2. ( آقا شاپور) که بازیکن بزرگسالانمون بود و میدون دیده, اومده بود توی رختکن.دوزاریش افتاد که من چه حالی دارم اونجا. منو کشید کنار و گفت: ( به هیچی کار نداشته باش.فقط بازی همیشگی خودتو بکن. اگه فحش خواهر مادر شنیدی هم ناراحت نشو. فکر کن به من فحش میدن نه به تو.... برو دست علی به همرات). جون گرفتم انگار.

نیمه دوم شروع شد. استقلال دست بردار نبود. عجب تیمی داشتن. اونا حمله میکردن و من دوست نداشتم برگردم عقب. میخواستم دائم توی یک سوم دفاعی استقلال باشم تا یه کاری بکنم. همین شد که سرمربی دادش بلند شد. 2-3 بار از روی سکو داد زد: (برگرد عقب , بچه!! )... عادت داشت به من میگفت: ( بچه).

همین شد سوژه ی بعضی تماشاچیا.( بچه باید برقصه- بچه باید برقصه)

زیاد ناراحت نشدم........ سمت راست یه توپ رسید به من. یه نفر رو دریبل کردم. از دومین نفر که اسماعیل فنونی زاده بود رد شدم که اسماعیل توی 18 قدم با لگد گذاشت روی زانوم. پنالتی رو شاخش بود. ولی داور اوت گرفت. بچه هامون همگی اعتراض کردن. 2-3 تا کارت نصیبمون شد.

هم درد داشتم هم اعتراض. روی زمین افتاده بودم که دفاع آخرشون گفت: ( بلند شو بچه ک--.....)

خیلی ناراحت شدم,. هم از فحشی که شنیدم, هم از اشتباه داور. تما شا چیا دوباره گیر دادن: ( بچه گریه نکن-بچه گریه نکن). بغض کرده بودم ناجور. میخواستم بگم بابا , به مولا منم استقلالیم. خونم آبیه به خدا,... ولی.....

داغ کرده بودم. با جدیت بیشتری بازی میکردم.هر توپی که لو میدادم , تما شاچیا هو میکردن. شده بودم سوژه.

چند دقیقه گذشت . یه توپ دیگه گیرم اومد. اولی رو دریبل کردم. از دومی که رد شدم, قبل از اینکه لگد بخورم, با یه پاس عرضی توپ رو به حسین رسوندم تا با یه بغل پا گل بزنه.

توی عالم نو جوونی خیلی ذوق کرده بودم.جوگیر شده بودم.بالا و پایین میپریدم. انگار توی جام جهانی خودم گل پیروزی روزدم.! غافل از اینکه 2گل عقب بودیم.!!

همین شد که تماشاچیا دوباره گیر دادن و هو میکردنم. برای اولین باربود که از استقلال بدم میومد و بعضی بازیکناشو بعضی هواداراش.!! در حالیکه خودم یه استقلالی بودم , اونم دو آتیشه.

استقلال ما رو برد و با صلابت قهرمان شد.سالها از اون موقع میگذره. هنوز هروقت تماشاچیا بازیکن حریف رو هو میکنن , حس بدی پیدا میکنم. هنوز وقتی بازیکن استقلال با حریف درگیری لفظی پیدا میکنه, حالم بد میشه یه جورایی.

به خودم میگم حیف استقلال نیست که بعضی بازیکناش اونجوری باشن و بعضی هواداراش اینجوری؟!

هنوز وقتی یه بازیکن فحش میخوره حالم بد میشه یه جورایی....

bayern
31-10-2008, 19:48
میثم منیعی :
پیروزی سخت اما دلچسبی بود / به تیمی دو گل زدیم که سخت گل می خورد
هافبک تیم فوتبال استقلال از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن به عنوان یک پیروزی ارزشمند یاد کرد که در شرایطی سخت و دشوار به دست آمد.

به گزارش خبرنگار مهر، میثم منیعی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال برابر ذوب آهن در گفتگو با خبرنگاران افزود: این یک بازی بسیار سنگین و فوق العاده حساس برای دو تیم بود چرا که با پیروزی پیکان برابر برق، تیم ذوب آهن نمی خواست صدر جدول را از دست بدهد.

هافبک چپ پای تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با این حال تیم ما با اتحاد و همبستگی بازی کرد و نشان دادیم که حرمت پیراهن استقلال را درک می کنیم.

وی افزود: فکر می کنم ذوب آهن تنها تیمی است که خیلی سخت گل می خورد و بسیار منسجم بازی می کند اما امروز بچه های ما با تمام قدرت توانستند دو گل به این تیم منسجم زده و خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

منیعی در پایان گفت: امیدوارم که این روند در ادامه بازیهای آینده هم تداوم داشته باشد.

bayern
31-10-2008, 19:49
مجتبی جباری:
استقلال با ادامه این روند صدرنشین خواهد شد / پیروزی ارزشمندی کسب کردیم
هافبک میانی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با ادامه پیروزیهایش به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر صعود کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که یکی از گلهای تیم فوتبال استقلال برابر ذوب اهن را به صمر رساند پس از این دیدار گفت: بازی خوب و سنگینی را پشت سرگذاشتیم .

وی افزود: در نیمه اول هماهنگی لازم را نداشتیم اما با صحبت هایی که کادر فنی بین دو نیمه انجام داد توانستیم با هماهنگی در نیمه دوم و با فشاری که به تیم حریف وارد کردیم دو گل به ثمر برسانیم.

جباری با بیان اینکه این پیروزی استقلال را به صدر جدول نزدیکتر کرد گفت: با این پیروزی و انگیزه ای که از نزدیک شدن به صدر جدول پیدا کردیم، قطعا در دیدارهای آینده با انگیزه و امید بیشتری به میدان خواهیم رفت.

هافبک گلزن تیم فوتبال استقلال از ذوب آهن به عنوان تیمی قدرتمند یاد کرد و خاطر نشان ساخت:ذوب آهن تیم خوبی است و فکر می کنم جایگاهی که الان دارد به خاطر بازیهای منسجم و زیبایی است که انجام می دهد.

M_Abieteh
31-10-2008, 19:50
امیر قلعه نویی و تمام رازهای مگوی او!او از ازل كودتا می كرد!

این مقاله را در یکی از سایتهای ورزشی خواندم که دیدم مطرح کردنش در این سایت خالی از لطف نیست ...

هم او كه هیچ وقت رو بازی نكرد!
1- جلسه دو ساعته منصور پورحیدری، جواد زرینچه و امیر قلعه نویی ساعت 7 عصر به پایان رسید. پورحیدری و قلعه نویی راهی منزل شدند و زرینچه به ساختمان صداوسیما در خیابان ولی عصر رفت. لحظاتی تا آغاز برنامه 90 باقی بود. عادل فردوسی پور پرسید؛ «چی شد جواد جان؟»، «تموم شد، فردا تو کنفرانس مطبوعاتی اعلام می شه. من و امیر بازوهای چپ و راست منصورخان می شیم، منصورخان هم سرمربی. امروز تا ساعت 7 جلسه داشتیم و برنامه دوساله دادیم.»
2- کنفرانس مطبوعاتی آغاز شد. پورحیدری، قلعه نویی، زرینچه و نصرالله عبداللهی پشت میز در کنار قریب نشستند. لحظه معرفی سرمربی جدید تیم استقلال رسید. پورحیدری تکانی به خودش داد، کمر راست کرد و عینک را از روی چشم برداشت. قریب اما شوک عجیبی به او وارد کرد؛ «سرمربی جدید، آقای امیرقلعه نویی هستن که...» رنگ رخسار سه نفر دیگر تغییر کرد اما فرقی هم نداشت؛ «آقایان پورحیدری، زرینچه و عبداللهی به عنوان مشاوران فنی باشگاه فعالیت خواهند کرد...»
3- آنها اشتباه کردند. پورحیدری به منزل رفت تا شب ناآرامی را پشت سر بگذارد. زرینچه به برنامه 90 رفت تا با خوش خیالی اش شب را سپری کند اما امیر قلعه نویی لحظات پرکاری را پشت سر گذاشت. کسی نمی داند در جریان مکالمات تلفنی ساعت 11 شب چه اتفاقی رخ داد و جلسه نیمه شب دوشنبه و ساعت بامدادی سه شنبه چگونه سپری شد اما نتیجه اش کاملاً مشخص بود، امیر قلعه نویی در یک برنامه ریزی چند ساله به صندلی سرمربیگری استقلال رسید و بر آن تکیه زد.
طناب شاهین برای صعود
پسر دوم خانواده یی در خانی آباد اردشیر بود؛ 1342. برایش شناسنامه گرفتند؛ «اردشیر قلعه نویی، فرزند محمد، تاریخ تولد؛ 1342، ش ش 4431» خانواده یی پرجمعیت یعنی 7 خواهر و برادر به علاوه پدر و مادر، جمعاً 9 نفر.پدرش یک «ولوو» داشت و با آن کار می کرد و خرج زندگی خانواده پرجمعیت اش را تامین می کرد اما روزهای تقریباً عادی خیلی دوام پیدا نکرد. اردشیر 7 ساله بود که خبر دادند پدرش فوت کرده.
از سیزده سالگی شروع کرد به کارکردن. روزی 50 تومان حقوق می گرفت. در کنارش فوتبال را نباید فراموش کرد.
اردشیر لارودی و ابوطالب اولین کسانی بودند که او را برای تیم های پایه یی راه آهن انتخاب کردند و بعد ناصر ابراهیمی، نخ را گرفت و او را به تیم بزرگسالان راه آهن برد. او در سال 1360 به تیم ملی جوانان دعوت شد که نمایش قابل قبولی هم از خود ارائه کرد اما چند ماه بعد، قسمت یک طور دیگر به حمایت از او برآمد. ناصر ابراهیمی در اسفند 1360 از راه آهن به شاهین رفت. ابراهیمی از میان تمام بازیکنان نخبه یی که در راه آهن داشت تنها امیر قلعه نویی را به شاهین برد. شاهین ملی پوشان زیادی در آن روزها داشت، نادر فریادشیران، دینورزاده، نصرالله عبداللهی، صادقی، حمید مجدتیموری و علی حیدری از این جمع بودند.
سال اول و دوم فعالیت ابراهیمی در شاهین پرتنش بود. او سال 63 شاهین را رها کرد و رفت و جای خود را برای مدت کوتاهی به محراب شاهرخی سپرد. او نیز بعد از چند ماه جای خود را به نصرالله عبداللهی داد. در این سال ها شاهین جوان شده بود. پس از خداحافظی صادقی و رفتن دینورزاده، اردشیر 22 ساله به عنوان کاپیتان تیم انتخاب شد.او اواسط لیگ سال 66 پس از پیروزی2 بر صفر برابر پرسپولیس، شاهین را ترک کرد و به السد قطر رفت.
حرکت به سمت استقلال
زمستان 1367 او به تهران بازگشت و این بار آدرس باشگاه استقلال در دستش بود. پای میز قرارداد نشست و با رقمی حدود 150 هزار تومان پیراهن آبی را بر تن کرد. اولین بازی اردشیر به عنوان بازیکن استقلال در تاریخ 19/12/1367 مقابل پرسپولیس رقم خورد. این بازی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار می شد به پنالتی کشیده شد و امیر پنالتی اش را از دست داد. در تیم آن روز استقلال به جز قلعه نویی، یکه، اردستانی و شکورزاده دیگر نفراتی بودند که سابقه بازی در شاهین را داشتند. اما این بازیکن خلاق تا پایان دوره بازیگری اش تنها 19 بازی ملی را در کارنامه ثبت کرد که اتفاقاً 18 بازی آن در سن 30 سالگی به بعد رخ داد. امیر اولین بار توسط ناصر ابراهیمی در سال 1364 به تیم ملی «ب» دعوت شد.
او در اردیبهشت ماه سال 1365 همراه تیم ملی به چین سفر کرد و اولین بار پیراهن تیم ملی الف را بر تن کرد اما تا سال 1372 هیچ گاه مجدداً به تیم ملی فراخوانده نشد یعنی 21/6/1372 دیدار ایران - بوسنی هرزگوین که با سرمربیگری علی پروین انجام شد. در کارنامه قلعه نویی تنها یک گل زده آن هم به کویت دیده می شود.
در سالار دره چه گذشت
او در سال 1368 دچار مصدومیت شدیدی شد. قلعه نویی دو مرتبه مصدومیت جدی را تجربه کرد که یک بار آن در سال 1373 بود؛ «اولین باری که او را دیدم سال 1368 بود. نازی آباد، کوچه اشرف، پلاک 3، یک خانه 40-30 متری. زانوی امیر ایراد داشت و من به منزلشان رفتم تا حالش را بپرسم.» کاظم اولیایی آن روزها به عنوان مدیر ورزشی باشگاه منصوب شده بود. اواخر سال 1369 و اوایل 1370، استقلال خود را آماده حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا می کرد؛ «قرار بود برای بازی ها برویم بنگلادش، تصمیم گرفتیم پیش از سفر اردویی در یکی از نقاط ایران برگزار کنیم که به لحاظ شرایط آب و هوایی نزدیک به بنگلادش باشد.» به این ترتیب سالاردره مازندران برای برپایی اردو انتخاب شد. اردوی 20 روزه استقلالی ها در سالاردره بدون حاشیه نبود و اتفاقاً، امیرقلعه نویی در بطن وقایع اردو قرار داشت. صادق ورمزیار آن روزها را چنین به یاد می آورد؛ «شاهرخ مجدداً از پرسپولیس به استقلال بازگشته بود. او قاعدتاً کاپیتان تیم می شد اما چنگیز و قلعه نویی معتقد بودند او تعصب استقلالی ندارد و نباید کاپیتان شود.» دسته بندی آغاز شد. قلعه نویی با چنگیز ارتباط بیشتری داشت. این دو در همان موقع شرکت واردات و صادراتی را با مشارکت همدیگر تاسیس کرده بودند؛ «بله، محل شرکت شان هم در خیابان طالقانی بود.» این شراکت یک سال هم دوام نیاورد ولی در دوره اردویی سالاردره موجب تشکیل یک گروه برای گرفتن بازوبند کاپیتانی شد؛ «وقتی شاهرخ حضور داشت به دلیل هم پست بودن، جای امیر تنگ می شد و او را در سایه قرار می داد. البته ما یکی دو روز بعد، از درگیری بین شاهرخ بیانی و امیر قلعه نویی مطلع شدیم.» کاظم اولیایی نیز درگیری های سالاردره را تایید می کند؛ «در آن اردو نفرات اضافی داشتیم که باید حذف می شدند. 4 ، 5 نفر روی لبه تیغ بودند به همین دلیل دسته بندی شد. یادم می آید یک شب تا ساعت 2 بعد از نیمه شب جلسه داشتیم که اگر اقدام به موقع پورحیدری نبود، تیم از هم پاشیده می شد.»
نقش سونای زعفرانیه در پیشرفت امیر
این مورد آخرین باری نبود که امیر قلعه نویی تیم را به چند دستگی کشید. سال 1372، پس از رفتن نسل قدیم استقلال، نوبت به همدوره یی های ژنرال جدید استقلال رسید که میان خود کاپیتانی را تقسیم کنند؛ «بعد از قهرمانی در جام باشگاه های آسیا، امیر به ایجاد موقعیت برای خودش اقدام کرد. او روابط عمومی خوبی داشت و روحیه نفر اول بودنش در رسیدن به بازوبند کاپیتانی بی تاثیر نبود.»
مدیر استقلال رسیدن با بازوبند را ماحصل یک فعالیت با برنامه ریزی عنوان کرد. اما صادق ورمزیار سابقه بیشتری از امیر در استقلال داشت. او از 12 سالگی و در تیم های پایه یی عضو تیم استقلال بود. رفع این مانع برای امیر کار چندان سختی به نظر نمی رسید؛ «او فکر همه جا را کرده بود. می دانست می تواند به راحتی من را از سر راه بردارد. طرح دوستی با من ریخت و با هم خیلی نزدیک شدیم. سال 72 بود. بازوبند کاپیتانی به من رسید اما من جلوی همه آن را به قلعه نویی دادم. دیدم او بزرگتر از من است و در فضای دوستی، درست نیست من بازوبند را ببندم.» در همین دوران یکی از بزرگترین اتفاقات زندگی امیر قلعه نویی به وقوع پیوست. محمدجواد ایروانی، رئیس هیات مدیره باشگاه و قائم مقام وزارت کشاورزی، راه ورود قلعه نویی به نزدیکی اش را باز گذاشت. به اعتقاد برخی از مطلعان، آشنایی و قرابت قلعه نویی با ایروانی در سونای مشهوری در خیابان زعفرانیه اتفاق افتاد؛ «رفاقت ها نقش داشت. سونایی بود که اتفاقاً کاپ قهرمانی ما در جام باشگاه های آسیا در آنجا نگهداری می شد. هنوز هم آن کاپ آنجاست. این سونای مشهور محل دیدارهای کاپیتان تیم با رئیس هیات مدیره بود.» عده یی معتقدند قلعه نویی اخبار تیم را در دیدارهایش با ایروانی در سونا به اطلاع او می رساند.
تلاش برای برکناری پورحیدری
بدبینی منصور پورحیدری به کاپیتانش هر روز بیشتر می شد، اگرچه او سعی داشت این مساله پنهان بماند. دومین مصدومیت شدید قلعه نویی باعث خانه نشینی و به تبع آن افت او شده تا زمینه برای خداحافظی یا کنار گذاشتن کاپیتان تیم استقلال آماده شد؛ «مصدومیت شدید باعث شد امیر زودتر از دیگر فوتبالیست ها عمر فوتبالش به سر آید. سال 137۵ پورحیدری تصمیم گرفت در دیداری که برابر پرسپولیس داشتیم از او در ترکیب اصلی استفاده نکند، او بلافاصله از موضوع مطلع شد و به من و رئیس هیات مدیره (آقای ایروانی) مراجعه کرد ولی پورحیدری زیر بار نرفت.» پرویز مظلومی دستیار پورحیدری در آن روزها شرح اتفاق را اینگونه تکمیل کرد؛ «آن بازی را یک بر صفر باختیم. امیر نیمه دوم به زمین فرستاده شد ولی به طور مشخص در خدمت تیم نبود و به اصطلاح داخل زمین راه می رفت. این مساله به خاطر درگیری دوباره قلعه نویی و شاهرخ بیانی هم بود. او حتی با پورحیدری پرخاشگرانه برخورد کرد.» استقلال بازی های آسیایی را پیش رو داشت. تیم پیر استقلال که در لیگ هم نتایج خوبی نگرفته بود به مرحله نهایی جام برندگان باشگاه های آسیا صعود کرده بود؛ «منصور می گفت تیم برای مسابقات لیگ پیر است. برای فصل آینده باید جوانگرایی کنیم ولی فعلاً به این نفرات احتیاج داریم.» اولیایی اگرچه در برابر این ابهام که قلعه نویی با صحبت هایش با ایروانی و اعضای هیات مدیره، رفتن پورحیدری را تسریع بخشید، سکوت می کند اما پیرامون گفت وگوهایش با هیات مدیره می گوید؛ «به هیات مدیره گفتم منصور بماند. آنها نپذیرفتند. من گفتم استعفا می دهم تا مدیر دیگری او را تغییر دهد.» پرویز مظلومی هم برگ دیگری را به یاد می آورد؛ «ما در جریان کامل اتفاقات بودیم. می دانستیم جلسات هیات مدیره تشکیل می شود ولی فرصت خواستیم که اگر در جام برندگان باشگاه های آسیا نتیجه نگرفتیم برویم. در این میان ما برای انجام یک بازی با پیام مشهد باید به مشهد می رفتیم. آن زمان اغلب سفرهای تیم با اتوبوس انجام می شد ولی امیر بدون اطلاع ما با هواپیما به مشهد رفت. باز هم در آن بازی منصور تصمیم گرفت امیر را از نیمه دوم به ترکیب اضافه کند که البته باز هم در نیمه دوم امیر فقط در میانه زمین راه رفت. پس از پایان بازی باز هم او تیم را همراهی نکرد و با هواپیما به تهران بازگشت. او و ادموند اختر که توسط منصور کنار گذاشته شده بودند کار را تمام کردند.» در چنین روزهایی قلعه نویی تلاش خود را برای تغییر سرمربی به حداکثر رساند. او برای جلب همکاری به همبازیانش رو آورد که اتفاقاً یکی از آنها صادق ورمزیار بود؛ «یک روز پیشنهاد داد که اگر بیایی و با من هماهنگ بشوی ما منصورخان را برمی داریم و دو نفری تیم را اداره می کنیم. ولی من گفتم که منصورخان مثل پدرم می ماند. 12 ،13 ساله بودم که زیر بال و پرم را گرفت. خب او رفت و من هم به خاطر رفاقت این مساله را با کسی در میان نگذاشتم.»
در اولین تمرین پس از بازی پیام- استقلال، بازیکنان متوجه اتفاقاتی شدند ولی در پایان زمان تمرین بود که مظلومی و پورحیدری در جریان قرار گرفتند؛ «در حین تمرین دیدیم بین بچه ها پچ پچ می شود. ما خبر نداشتیم که باشگاه منصورخان را تغییر داده. او پس از پایان تمرین به من گفت که به بچه ها بگو فردا تمرین ریکاوری داریم. اولیایی به من نزدیک شد و گفت آقای مظلومی بگذارید فردا استراحت کنند بعد تصمیم بگیریم. این گونه شد که ما هم متوجه تغییرات شدیم.» به این ترتیب منصور پورحیدری برکنار شد و جای خود را به ناصر حجازی داد اما مساله یی که در هاله یی از ابهام باقی مانده است این است که طوماری که گفته می شود با تلاش قلعه نویی در جهت مخالفت با پورحیدری امضا شد، صحت دارد یا خیر،
سفر به آلمان
آمدن ناصر حجازی هم در بهبود موقعیت قلعه نویی تاثیری نداشت و او بلافاصله باب مخالفت با ناصر حجازی را گشود که تا برکناری حجازی ادامه داشت. قلعه نویی که دیگر، بازنشستگی را پذیرفته بود در پی چاره یی برای رسیدن به صندلی مربیگری استقلال برآمد؛ «20 روز تمام از 8 صبح تا 6 بعدازظهر در دفتر من می نشست و مدام تکرار می کرد که من به حقم در استقلال نرسیدم.» و این آغاز رفاقت نزدیک ابراهیم طالبی و امیر قلعه نویی بود. همین رفاقت بود که به حضور قلعه نویی بر سر تمرینات تیم بایرلورکوزن منتهی شد؛ «روزی که رودی فولر به ایران آمد امیر از من خواست که مدتی به لورکوزن برود و بر سر تمرینات بایر حاضر شود.برایش ویزا گرفتم و او را به آنجا فرستادم. مدتی گذشت و او گفت که دلش برای همسر و فرزندش تنگ شده. من هم برای آنها ویزا گرفتم. وقتی دوره حضور او تمام شد به من گفت می توانی به آقای کریستف دام بگویی یک کاغذ بنویسد که من در این مدت سر تمرینات بایر لورکوزن بوده ام؟ من با جلب نظر «دام»، نامه یی را نوشته و دادم تایپ شد و دام آن را امضا کرد. اینکه می گویند من در کلاس مربیگری بایرلورکوزن شرکت کرده ام صحت ندارد چون باشگاه ها کلاسی برای تدریس مربیگری ندارند.» در این زمان قلعه نویی توسط یکی از دوستانش در پرتیراژترین روزنامه کشور با کرباسچی- شهردار وقت تهران- آشنا شد و به این ترتیب او مدتی به عنوان مشاور شهردار یکی از مناطق تهران مشغول به فعالیت بود. این جمله معروف را بسیاری از قلعه نویی شنیده اند که «من از کرباسچی یاد گرفتم با آدم های بزرگ کار کنم.» با بازگشت قلعه نویی از آلمان فتح الله زاده به او پیشنهاد مدیریت تیم های پایه یی استقلال را داد؛ «جواب داد که نه، می خواهم از بزرگسالان شروع کنم.» به همین دلیل مدیرعامل جدید باشگاه حکم «مشاور مدیرعامل» را به نام او امضا کرد.
کودتای سیاه
از امیر قلعه نویی خبر چندانی طی این سال ها در مطبوعات ورزشی منتشر نمی شد تا زمانی که بحث برکناری ناصر حجازی به میان آمد. هرچند برکناری ناصر حجازی به تحریک عده یی از درون باشگاه و با جوسازی از روی سکوهای تماشاگران در استادیوم آزادی صورت گرفت اما نمی توان ردی از امیر قلعه نویی در این جریانات یافت. ناصر حجازی برکنار شد و جای خود را دوباره به منصور پورحیدری داد. ابراهیم طالبی نقل قول جالبی از پورحیدری دارد؛ «یک روز از پورحیدری پرسیدم چرا شما از امیر استفاده نمی کنید؟ او جواب داد که هر کسی با امیر کار می کند باید دو پاسبان بگیرد که وقتی برمی گردد پشت سرش کودتا نشده باشد.» در طول این مدت امیر قلعه نویی مربیگری در تیم های برق تهران و کشاورز را تجربه کرد ولی هیچ کدام تجربه چندان خوشایندی برای او به حساب نیامدند. با این حال پس از مدتی، زمان رفتن مجدد پورحیدری از استقلال فرا رسید. فردی که آغاز و پایان دوره بازی قلعه نویی در استقلال در زمان سرمربیگری او اتفاق افتاد. استقلال در اولین دوره برگزاری لیگ برتر در نزدیک ترین حالت ممکن برای رسیدن به جام قهرمانی قرار داشت. استقلال در آخرین دیدار باید در انزلی به مصاف ملوان می رفت که حتی یک تساوی هم حکم قهرمانی را به نام استقلال امضا می کرد. پرویز مظلومی دستیار پورحیدری در آن بازی بود؛ «دو روز پیش از اینکه برویم انزلی در پیست داودیه تمرین می کردیم. «پ» بازیکن بزرگی بود که پس از بازگشت از آلمان به صلاحدید پورحیدری روی نیمکت نشسته و این موضوع او را به شدت ناراحت کرده بود. روز تمرین ولی الله صالح نیا- بدنساز تیم- به من گفت که فلان بازیکن گفته داغ قهرمانی را به دل اینها می گذاریم. من به پورحیدری مساله را منتقل و تاکید کردم که شرایط عادی به نظر نمی رسد ولی منصور همیشه آدم خوش بینی بود و این حرف را نشنیده گرفت. وقتی بازی شروع شد فهمیدم که شرایط مناسب نیست ولی دیگر کاری نمی شد کرد.» استقلال داغ قهرمانی را بر دل پورحیدری گذاشت و نیمه شب همان دیدار و بامداد فردای آن روز جلسه فوق العاده یی در باشگاه استقلال تشکیل شد.
دعوت به خانه ای در ستارخان
با رفتن منصور پورحیدری، علی فتح الله زاده برای بار دوم ابراهیم طالبی را فراخواند- او یک بار پس از رفتن حجازی با زرینچه، مربیان تیم شدند- و مربیگری استقلال را به او سپرد؛ «فتح الله زاده گفت که یکی از این چهار نفر را بیاور. چنگیز، بیژن طاهری، جواد زرینچه و امیر قلعه نویی، چهار نفری بودند که مدیرعامل باشگاه به من پیشنهاد داد. هرچند بسیاری من را از این کار منع کردند ولی امیر انتخاب من به عنوان همکار بود. او پس از پیشنهاد من گفت که می خواهم همیشه با هم کار کنیم.» پیش از دیدار نیمه نهایی جام حذفی استقلال برابر فجر سپاسی شیراز اتفاق جالبی در جریان یکی از تمرینات استقلال رخ داد؛ دیدم امیر به همراه پاشازاده بر سر تمرین حاضر شد. من به آن موضوع توجه خاصی نشان ندادم. اما شب پیش از بازی من، امیر و چراغپور در حال چیدن ترکیب بودیم که امیر خواست پاشازاده جای خرمگاه در ترکیب قرار بگیرد. از او پرسیدم چرا؟ معمولاً به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند و این خواست او برایم سوال بود. او تنها پاسخ داد که فقط به خاطر من.» اما پس از قهرمانی، تداوم حضور برای قلعه نویی از هر چیز دیگری بااهمیت تر به نظر می رسید، کمااینکه او تلاش های بسیاری برای حفظ موقعیت به دست آمده داشت. «بعد از قهرمانی زنگ زد و گفت به آدرسی که داد بروم. آدرس متعلق به خانه یی در ستارخان بود. سرظهر رسیدم آنجا، ساعت یک بعدازظهر بود. یادم می آید برای ناهار پیتزا سفارش داده بودند. در آن جلسه آقایان ل.، ک.، ق.، هـ و چند نفر دیگر(بزرگان مطبوعات ورزشی) حضور داشتند. صحبتشان را اینگونه آغاز کردند که اگر ما بخواهیم، یک نفر مربی تیم ملی می شود و اگر نخواهیم، نمی شود. ما تشکیلات داریم. وقتی می آیید داخل تصمیم گیرنده نیستید. ما قرارداد، بازیکن و تیم را تعیین می کنیم. البته شما ضرر نمی کنید. من پیشنهاد آنها را نپذیرفتم و از آن خانه خارج شدم اما امیر همراه آنها ماند.»
آمدن کخ با اصرار قلعه نویی
علی فتح الله زاده، طالبی و قلعه نویی را به دفترش فراخواند؛ «من نمی توانم تیم را به شما بدهم. یا باید اصغر شرفی سرمربی باشد یا یک مربی خارجی بیاورم.» هر دو پذیرفتند که در کنار یک مربی خارجی کار کنند و کاندیدای سرمربیگری استقلال نام آشنایی بود، رولند کخ. مذاکرات اولیه با توفیق سپری شد و حضور کخ تقریباً قطعی به نظر می رسید. اما فتح الله زاده حس می کرد در صورت آمدن کخ و به دلیل نزدیک بودن او با طالبی، امیر قلعه نویی فراموش شده و مسائل ناخوشایندی رخ دهد؛ «کخ مربی بزرگی بود ولی می دانستم امیر کنار می ماند ولی ما لطمه می خوریم. رفتم دوبی و به دوستم آقای نورایی گفتم او یک مربی طراز اول از هلند را برای مذاکره به دوبی آورد و ما به توافقات اولیه هم رسیدیم. رفتیم قراردادش هم 40 درصد پایین تر از کخ بود. از دوبی به امیر زنگ زدم و پیشنهاد کردم با این مربی به توافق برسیم. او گفت که نیم ساعت دیگر به من پاسخ می دهد. بعد از نیم ساعت او زنگ زد که حاج آقا یا کخ یا هیچ کس. من آن مربی را رد کردم و کخ را به استقلال آوردم.» کخ آمد و دوره جدیدی در استقلال آغاز شد؛ «همان فکری که می کردم شد. قلعه نویی بیکار شد و ما لطمه خوردیم.» امیر قلعه نویی در جلسات معارفه شرکت نکرد. وقتی از او دلیل خواستند گفت؛ «باغ کردان بودم. کار داشتم.» مردی که همیشه دوست داشت نفر اول باشد به حاشیه رانده شده بود و این آغاز مشکلات جدید استقلال بود؛ «راه می رفت و به فارسی ناسزا می گفت. یک روز در حضور من و یکی دو نفر دیگر گفت که کاری تان نباشد. 3 ، 4 هفته دیگر طول نمی کشد. خودم تیم را دستم می گیرم.» قلعه نویی پاییز سال 81 در مصاحبه یی مفصل با روزنامه ابرار ورزشی علیه کخ جبهه گیری رسمی کرد و این پایان داستان همکاری او با کخ بود؛ «کخ بسیار عصبانی شد. اردویی در کرج داشتیم که در طول اردو هم او دل به کار نمی داد. تلاش ما بی نتیجه ماند. او رفت و مشکلات ما تازه آغاز شد.»
ارتباط امیر با سکوها
امیر پیشنهاد علی شفیع زاده را پذیرفت و سرمربیگری استقلال اهواز را برعهده گرفت اما جو تهران چندان سالم به نظر نمی رسید. فتح الله زاده تصمیم گرفته بود از میان پورحیدری و حجازی یکی را به عنوان مدیر فنی معرفی کند؛ «کخ می گفت حجازی همان کسی است که هر روز در مطبوعات علیه ما مصاحبه می کند.» به همین دلیل پورحیدری که به تازگی از آبادان به تهران برگشته بود به عنوان مدیر فنی انتخاب شد؛«وقتی منصور آمد، «م.» گفت که اگر منصور بیاید و شما فصل را با کخ به پایان ببرید من به شما جایزه می دهم.» جریانات خارج از زمین مسابقه خبر از روزهای خوشی برای کخ نداشت. پیش از دیدار استقلال با ملوان در انزلی، سرمربی آلمانی به کشورش سفر کرد. در خلال همین روزها پورحیدری در مصاحبه یی از رفتن کخ گفت که البته چند روز بعد از سوی نصرالله عبداللهی تکرار شد. مساله یی که پس از بازگشت کخ از آلمان از سوی هر دو نفر تکذیب شد. در اینجا بود که قلعه نویی به طور جدی وارد عمل شد و این بار سکوها را نشانه رفت. یکی از لیدرهای استقلال که آن روزها با قلعه نویی رابطه نزدیکی داشت بعدها و در سال 1384در مصاحبه با روزنامه ایران ورزشی اتفاقات آن روزها را این گونه افشا کرد؛ «ما هنوز پرینت تلفن هایمان را داریم که نشان می دهد ایشان و رابط شان حمید محسنی چند بار به هر کدام از ما زنگ زده اند. باید اعتراف کنم تیم کخ را سه نفر بیچاره کردند؛ منزوی که در هیات مدیره اخلال می کرد، قلعه نویی که ما را با وعده های پوشالی خام کرد و ما لیدرها که به تیم لطمه زدیم. یک هفته قلعه نویی و حمید محسنی ما را از این قهوه خانه به آن رستوران می بردند و از اینکه اگر تیم را بگیرند چه کارها که نمی کنند. حتی به یکی از بچه ها یک موبایل دادند تا حمایتشان بکند و...
از خیابان ساقدوش تا جنگل های نهارخوران
به این ترتیب کخ از تیم کنار گذاشته شد تا پورحیدری و زرینچه جایگزین او و طالبی شوند. آنها در پایان فصل در جایگاه نهمی قرار گرفتند و این موقعیت را به کخ نسبت دادند ولی هیچ گاه بیان نکردند روزی که استقلال را تحویل گرفتند این تیم در رده پنجم قرار داشت با دو بازی کمتر. با پایان فصل و رفتن علی فتح الله زاده قریب جایگزین او شد. قریب برای سرمربیگری استقلال با تنی چند از چهره های مطرح مذاکره کرد ؛ ناصر حجازی، حسن روشن و منصور پورحیدری. پرویز مظلومی در این مورد می گوید؛ «وقتی منصورخان برگشت به من پیشنهاد داد اما من گفتم بعد از اتفاقاتی که در بازی با ملوان در انزلی رخ داد دیگر برنمی گردم. آن روز چهار نفر کاندیدای سرمربیگری بودند؛ حجازی، پورحیدری، روشن و قلعه نویی. پورحیدری به توافق کامل رسیده بود ولی مخالفت یکی از اعضای تاثیرگذار هیات مدیره در نهایت به منتفی شدن حضور او منجر شد.» مذاکرات اولیه نشان می داد که پورحیدری سرمربی بعدی استقلال باشد اما اتفاقات نیمه شب دوشنبه، به معرفی امیر قلعه نویی در صبح روز سه شنبه منتهی شد. ابراهیم طالبی از وقایع حاشیه یی آن روزها هنوز به تلخی یاد می کند؛ «علاوه بر سکوها او میان بازیکنان نیز نیروهای خود را داشت. ف.، د.، م.، کسانی بودند که بعدها آمدند پیش من برای صلاحیت. می گفتند که شب های بازی جلسه داشتیم و بیشتر کارها زیر سر «م.» از قدیمی های تیم بود.» به این ترتیب امیر قلعه نویی سرمربی تیم شد و از برنامه یی 3 ساله برای قهرمانی تیمی که همیشه در کورس قهرمانی است سخن گفت. او طی این مدت بازیکنان بسیاری را آورد که بعدها حتی نامشان از ذهن خیلی ها پاک شد و حتی دلیلی برای قانع کردن افکار عمومی به زبان نیاورد. سبو شهبازیان، فابریسیو، گومز، سعید لطفی، شاهین خیری، مصطفی اکرامی و بسیاری دیگر برای چه به استقلال آمدند و به چه دلیل رفتند برای خیلی ها روشن نیست، حتی کسی نمی تواند توضیح دهد که دلیل رفتن افرادی چون سامره، نیکبخت واحدی، نوازی(قبل از مراجعتش در این فصل) و... از استقلال چه بوده است. هرچند دلیل اش کاملاً مشخص باشد. تیم استقلال با هدایت او در سال اول مقام نایب قهرمانی را کسب کرد. در فصل دوم نیز نایب قهرمان شد اما در میانه فصل، زمان اختلافات او با سکوها بود. کسانی که با او رابطه نزدیکی داشتند در بازی با برق شیراز از فروردین 1384 علیه اش شعار دادند و اختلافات تا چند هفته ای ادامه داشت. پس از بازی با برق شیراز در ورزشگاه آزادی که به پیروزی میلی متری آبی ها ختم شد و حواشی بسیاری داشت خبرنگار نزدیک به قلعه نویی در ایران ورزشی نوشت؛ «... سپس در رختکن زمزمه شد که اینها پول گرفته بودند تا شعار بدهند، چون امیرخان جیره و مواجب آنها را قطع کرده است، شارژ شده بودند...» آیا امیر قلعه نویی جیره و مواجبی پرداخت می کرده که قطع کرده باشد؟ این سوالی بود که نتایج شفافی در پی داشت. بلافاصله حجازی و فتح الله زاده از سوی تیم قلعه نویی متهم شدند که به تماشاگران پول داده تا به قلعه نویی ناسزا بگویند، که ناصر حجازی در تاریخ 29/11/84 پاسخ داد؛ «من آدم کوچکی هستم؟ پول می دهم که معروف شوم؟ اگر دنبال این قضایا بودم بیشتر از اینها که دارم داشتم. طرف انگشت کوچک من در فوتبال نمی شود. ببینید چه ثروتی بهم زده است...» هر چند او نام کسی را به زبان نیاورد ولی همه می دانستند که منظور او کیست.
پل رسیدن به تیم ملی
پس از قهرمانی استقلال در فصل سوم حضور قلعه نویی، شانس بار دیگر به او رو کرد. مسابقات جام جهانی 2006 و خاتمه همکاری ایران با برانکو، شرایط تازه یی برای بالاتر رفتن قلعه نویی مهیا کرد. برای همه مشخص است که انتخاب امیر قلعه نویی، ماحصل خردجمعی نبود. این یک نظریه است؛ «آقای ل. با داریوش مصطفوی روابط حسنه یی داشت. او چند نفر را به مصطفوی پیشنهاد کرد که نفر آخر امیر قلعه نویی بود ولی مشخص است که امیر نفر مورد نظر آقای ل. است. وقتی افشین پیروانی سه بازی آخر تیم ملی را در صدا و سیما تفسیر می کند و بلافاصله پس از انتخاب قلعه نویی او وارد کادر فنی می شود برای من مسجل می شود که باند خانه ستارخان نقش غیرقابل انکاری در انتخاب امیر داشته.»
پرسش های بی پاسخ
این روزها امیر قلعه نویی شرایط بدی را تجربه می کند. دوست ندارد استقلال را از دست بدهد ولی گویا مجبور است. فشار بیرونی علیه او هر روز بیشتر می شود. او همه حرف ها را به شوخی(....) تعبیر می کند و ترسی از وقایع پیرامونش ندارد. شاید یک روز او مجبور شود پاسخ دهد که انتخاب مسعود اقبالی به عنوان مربی استقلال و سپس حضور بر سر کلاس های مربیگری وی ربطی به هم داشته اند یا خیر، او امروز در مخمصه سختی گیر افتاده است، آیا روزی پاسخ خواهد داد که چرا پس از پایان جام حذفی سال 81 به شاهرخ خسروی زنگ زد و از او خواست سر تمرین تیم، او را تشویق کنند؟
با آمدن فتح الله زاده كه حالا از آنچه سر ماجراهای قبلی اش با قلعه نویی داشته درس و تجربه گرفته دایره نفوذ قلعه نویی در استقلال تنگ و تنگتر می شود .
حالا شعاع منحنی رو به نزول بلند پروازیهای قلعه نویی به نتایج تیم ملی در جام ملتهای وابسته است! این منحنی نزولی در صورت موفقیت در جام ملتها می تواند به نقطه عطفی دیگر در زندگی اش بدل شود اما بیشتر كارشناسان حتی آقای "ل" از همان جمع بزرگان مطبوعات ورزشی خانه ستارخان هم پیشبینی یك نقطه مینیمم برای این منحنی دارند.

bayern
31-10-2008, 19:50
ميثم منيعي:
استقلال به انسجام لازم رسيده است

بازيكن مياني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اميدوارم با درخشش در بازي‌هاي استقلال به تيم ملي راه پيدا كنم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ميثم منيعي پس از پيروزي 2 بر صفر استقلال در برابر ذوب آهن اظهار كرد: استقلال در اين بازي نشان داد كه به انسجام لازم رسيده است. ما در اين بازي فرصت‌هاي خوبي را به دست آورديم و از اين كه توانستيم حريف را شكست دهيم بسيار خوشحالم.

وي افزود: ذوب آهن تيم بسيار خوبي است اما استقلال امروز بسيار تاكتيكي و خوب بازي كرد. خوشحاليم كه همه از تماشاي اين بازي لذت بردند.

منيعي در پايان گفت: اميدوارم با درخشش در بازي‌هاي استقلال بتوانم به تيم ملي راه پيدا كنم، ضمن آن كه اطمينان دارم با اين شرايط استقلال مدعي اصلي قهرماني در اين فصل خواهد بود.

bayern
31-10-2008, 19:51
شايد دلتان بخواهد ما مانند برق به پايين جدول سقوط كنيم!
ابراهيم زاده:
ضربات ايستگاهي تنها راهكار استقلال براي رسيدن به گل بود

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: همچنان به قهرماني در ليگ برتر اميدوار هستيم.

به گزارش ايسنا، منصور ابراهيم زاده پس از شكست 2 بر صفر تيمش در جمع خبرنگاران اظهار كرد: در نيمه نخست بازي در اختيار ما بود اما در نيمه دوم استقلال تيم برتر ميدان بود. تصور مي‌كنم تنها راهكار استقلال در اين بازي براي رسيدن به گل استفاده از ضربات ايستگاهي بود كه همين گونه گل نخست را به ثمر رساندند و بر روي گل دوم نيز از تجربه بالاي مجتبي جباري استفاده كردند.

وي افزود: معتقدم بازيكنان ذوب آهن بايد فوتبال را با صلابت‌تر بازي كنند و ما تنها نبايد به بازي‌هاي داخل خانه دلخوش باشيم بلكه بايد در بيرون از خانه نيز نتيجه خوب بگيريم.

ابراهيم زاده ادامه داد: شايد دلتان بخواهد ما مانند برق باشيم و به پايين بياييم. اما ذوب آهن دلش نمي‌خواهد اين گونه باشد و مي‌خواهيم در صدر باقي بمانيم.

سرمربي ذوب آهن ادامه داد: زماني كه از "فرگوسن" سرمربي منچستر سوال مي‌شود كه يك تيم براي قهرماني چند باخت در طول فصل مي‌تواند داشته باشد، او پاسخ مي‌دهد 4 شكست و اين دومين شكست فصل ذوب آهن بود كه اميدوارم ادامه نداشته باشد.

ابراهيم زاده درباره قضاوت بازي نيز گفت: اعتراضي به داوري ندارم چرا كه محسن قهرماني همواره نوع خاصي از قضاوت را دارد. او گاهي بسيار خوب قضاوت مي‌كند و گاهي نيز نكات خاصي را لحاظ مي‌كند كه داوران ديگر چندان به آن توجه نمي‌كنند كه خطاي 6 ثانيه دروازه ‌بان تيم ما نيز از همين موارد بود. در كل اگر قهرماني خطاي دروازه‌بان تيم ما را تشخيص داده است تصميم درستي گرفته است.

ابراهيم زاده در پايان گفت: استقلال زماني كه ديد با اكبرپور و برهاني به گل نمي‌رسد، عليزاده و مجيدي باهوش را به ميدان آورد و با حمايت تماشاگران خود اين نتيجه را به دست آورد. با اين حال اطمينان داشته باشيد كه ذوب آهن از روند خوب خود دور نمي‌شود و ما همچنان براي قهرماني تلاش مي‌كنيم.

bayern
31-10-2008, 19:51
قلعه نويي:
استقلالي مي‌خواهم كه70 دقيقه حاكم ميدان باشد
به دنبال قهرماني در ليگ برتر هستيم نه نيم فصل
اين كه مطبوعات مي‌گويند فلان بازيكن آماده است عجيب است!

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هدف نهايي تيم ما قهرماني در ليگ برتر و موفقيت در آ‌سياست.

به گزارش ايسنا، امير قلعه‌نويي پس از برتري 2 بر صفر تيمش در بازي مقابل ذوب آهن صحبت‌هايش در نشست مطبوعاتي را با عذرخواهي از خبرنگاران به دليل تاخير در حضور در اين نشست آغاز كرد و گفت: در بعضي مواقع حتي در صورت برد شرايط روحي من براي حضور در كنفرانس مهيا نيست كه در اين زمان از ساير دوستان استفاده مي‌كنم و اين نشانه بي‌احترامي به خبرنگاران نيست.

وي افزود: ما در بازي امروز مقابل ذوب آهن در نيمه نخست چندان خوب نبوديم. البته بد هم بازي نكرديم. اما در نيمه دوم پس از اينكه متوجه شديم ذوب آهن بر خلاف تصور ما به جاي بازي 1-3-2-4 به سبك 2-4-4 لوزي بازي مي‌كند توانستيم فشار بيشتري بر دروازه اين تيم وارد كنيم و با يك بازي روان‌تر و لطف خدا به هر 3 امتياز حساس اين بازي دست يابيم.

قلعه‌نويي افزود: از مردم و هواداراني كه با حضور باشكوه خود تيم استقلال را تشويق كردند تشكر مي‌كنم و معتقدم استقلال روند رو به رشد خود را نسبت به ابتداي فصل آغاز كرده و همچنان ادامه مي‌دهد، با اين حال با آن استقلالي كه مد نظرمان است فاصله دارد اما از اين كه 3 امتياز بازي را كسب كرديم بسيار خوشحالم.

سرمربي استقلال ادامه داد: ساختار دفاعي تيم بسيار خوب بود و كمترين فشار بر روي دروازه وحيد طالب‌لو آمد، ضمن آن كه او با روحيه پرصلابتي در درون دروازه قرار داشت كه اين شرايط نشان دهنده برطرف شدن مشكلات ساختار دفاعي استقلال است.

قلعه نويي درباره اظهاراتش در ابتداي فصل پيرامون قهرماني استقلال در ليگ برتر نيز گفت: اگر در آن زمان آن حرف‌ها را زدم، با آن كه هنوز با قهرماني در ليگ برتر و استقلال مد نظرمان فاصله داريم به اين دليل بود كه از ابتدا پتانسيل بالاي بازيكنان استقلال را درك كرده بودم.

قلعه نويي افزود: از اين پس بايد افكار هجومي و ساختار دفاعي تيم را براي حضور در آسيا آماده كنيم. چرا كه از يكي دو ماه ديگر درگير مسابقات آسيايي نيز مي‌شويم و به همين دليل اگر تيم ما در سطح آسيا بسته شود بي‌ترديد در ليگ برتر نيز موفق خواهد بود.

وي افزود: در هر صورت اگر استقلال در اين فصل در ابتداي كار دچار افول شد، طبيعي است. پرسپوليس نيز در فصل گذشته قهرمان شد اما در اين فصل دچار نوسان است، ضمن آن كه اين موضوع در همه جاي دنيا وجود دارد و حتي تيم‌هاي بزرگي چون رئال و منچستر نيز كارشان دچار نوسان مي‌شود. من نيز دو سال از استقلال دور بودم كه طي آن مدت جابه‌جايي‌هاي بسيار در تيم صورت گرفته بود و با توجه به اين جابه‌جايي‌ها بازيكنان نياز به زمان داشتند. البته تصور مي‌كردم قهرماني در جام حذفي نگرش آن‌ها را عوض كند اما اين اتفاق رخ نداد اما خوشبختانه با كاري كه بر روي نگرش بازيكنان انجام داده‌ايم شرايط بسيار بهتر شده است.

قلعه نويي درباره تعويض بازيكناني چون مجيدي و عليزاده نيز گفت: خواهش مي‌كنم اجازه دهيد در اين مورد كادر فني تصميم‌گيري كند. ما 7 روز هفته با اين بازيكنان هستيم و با توجه قدرت تاكتيكي حريف و شرايط تاكتيكي تيم خود چيدمان با زيكنان را انجام مي‌دهيم. فرهاد مجيدي يكي از مهاجمان بسيار خوب ماست. ضمن آن كه علي عليزاده نيز تعويض سنتي استقلال نيست و ما با توجه به ساختار تيم گاهي اوقات او را بازي مي‌دهيم و گاهي اوقات نيز اصلا به ميدان نمي‌رود. بي‌ترديد سبك بازي استقلال در هر بازي متفاوت است. ما مقابل ملوان آن‌گونه كه امروز بازي كرديم بازي نخواهيم كرد.

سرمربي استقلال درباره نظر برخي بازيكنان اين تيم كه تعويض‌هاي مربي را نشان دهنده سليقه شخصي مربي مي‌دانستند نيز گفت:‌ تصور نمي‌كنم چنين چيزي باشد. بي‌ترديد بازيكني كه قرارداد ميليوني مي‌بندد بايد همواره آماده باشد. بازيكناني كه دستمزد حرفه‌اي مي‌گيرند بايد حرفه‌اي نيز بازي كنند. پس اينكه برخي مطبوعات مي‌گويند فلان بازيكن آماده است مطلب عجيبي است چرا كه تمامي بازيكنان بايد همواره آماده باشند. در هر صورت ما نمي‌توانيم بيش از 11 بازيكن را به زمين بفرستيم، در حالي كه بيش از 20 بازيكن داريم و با توجه به درگيري در سه جام از حضور تمامي آن‌ها استفاده مي‌كنيم.

قلعه‌نويي درباره شانس استقلال براي قهرماني نيم فصل نيز گفت:‌ ما به دنبال قهرماني در كل ليگ برتر هستيم چرا كه براي قهرماني نيم فصل جام نمي‌دهند، اما اميدواريم روند رو به رشد خود را ادامه دهيم و به قهرماني نيم فصل نيز دست پيدا كنيم.

سرمربي استقلال درباره جذب بازيكن جديد در خط حمله نيز گفت: رجبي كه به برزيل رفته است، دوشنبه از سفر باز مي‌گردد و به احتمال زياد يك بازيكن در خط حمله و يك هافبك نفوذي به تيم ما اضافه مي‌شود.

قلعه‌نويي درباره استقلال ايده‌آل خود نيز گفت: من تيمي را دوست دارم كه 70 درصد بازي را دراختيار داشته باشد و در طول 70 دقيقه از بازي حاكم بر ميدان باشد و بتواند در كارهاي تهاجمي ارسال‌ها و پرس حريف موفق باشد. در كل معتقدم ما بايد به بازي تيم خود سرعت بيشتري بدهيم.

bayern
31-10-2008, 19:52
حسين كاظمي:
خوشحالم كه قفل دروازه ذوب آهن را باز كردم

حسين كاظمي گفت: بسيار خوشحالم كه قفل دروازه ذوب آهن را باز كردم.

زننده نخستين گل تيم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با خبر نگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران ‌(ايسنا) اظهار كرد: از اين كه در اين بازي موفق به گلزني شدم و توانستم قفل بازي را باز كنم بسيار خوشحالم. تيم ما با تمام توان و انگيزه براي رسيدن به پيروزي تلاش كرد اما نتوانستيم بيش از 2 گل ر ا به ثمر برسانيم.

كاظمي درباره گلزني‌اش در اين بازي نيز گفت: خواست خدا بود، چرا كه من در آن لحظه دروازه ذوب آهن را ديدم و احساس كردم در موقعيت خوبي قرار دارم و خوشبختانه ضربه‌ام نيز به گل تبديل شد.

بازيكن تيم استقلال افزود: ذوب آهن يكي از بهترين تيم‌هاي ايران است اما استقلال نيز نشان داد كه يكي از بهترين تيم‌هاي ايران است و با ارائه يك بازي خوب حريف خود را شكست داديم.

bayern
31-10-2008, 19:53
حاشيه‌هاي بازي استقلال – ذوب آهن

ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته‌ي سيزدهم ليگ برتر فوتبال با حاشيه‌هاي مختلفي همراه بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ‌(ايسنا)، با توجه به نتايج اخير تيم استقلال، استقبال خوبي از اين بازي صورت گرفت و بيش از 45 هزار تماشاگر براي مشاهده اين ديدار در ورزشگاه آزادي حاضر شدند.

* در ابتداي بازي به مناسبت فرارسيدن روز دانش‌آموز و سالگرد شهادت حسين فهميده بازيكنان دو تيم با اهداي دسته‌هاي در كنار تنديس شهيد فهميده به مقام وي اداي احترام كردند.

* در ابتداي بازي امير قلعه‌نويي و فابيو جان واريو به شدت تشويق شدند.

* نزديك به 500 هوادار تيم ذوب آهن در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند.

* ابراهيم زاده، امير قلعه‌نويي كه سابقه همكاري با يكديگر را در تيم ملي داشتند به سمت نيمكت ذوب آهن برد و دقايقي سرمربي استقلال در ميان نيمكت نشينان اين تيم به گپ و گفت‌وگو پرداخت.

* در حالي كه از ابتداي فصل «آل اسپرت» توليد كننده لباس استقلال بود، بازيكنان و كادر فني اين تيم در اين بازي با لباس شركت «مجيد» وارد زمين شدند.

* به مناسبت «13 آبان» در بين دو نيمه از جباري و حيدري دو بازيكن جوان استقلال تجليل شد.

* نيمه دوم بازي با شعارهاي هماهنگ تماشاگران استقلال براي تشويق بازيكنان اين تيم به گلزني آغاز شد.

* از دقيقه 65 تماشاگران خواستار حضور فرهاد مجيدي در زمين شدند.

* در دقيقه 70 بازي زماني كه امير قلعه‌نويي تصميم به حضور علي عليزاده در ميدان گرفت برخي تماشاگران استقلال به اين تصميم اعتراض كرده و گروهي نيز عليزاده را تشويق كردند. در زمان تعويض اين بازيكن با آ‌رش برهاني، تماشاگران شعار «آرش آقاي گل» سر دادند.

* تصميم قلعه‌نويي براي حضور فرهاد مجيدي با استقبال تماشاگران استقلال روبه‌رو شد.

* پس از گل استقلال در دقيقه 77 بازي توسط حسين كاظمي، عيسي اندوي دروازه‌بان ذوب آهن براي روحيه دادن به بازيكنان تيمش توپ را به سرعت به ميانه ميدان آورد.

* در دقيقه 81 فحاشي برخي تماشاگران استقلال به منصور ابراهيم زاده با لبخند و دست تكان دادن اين مربي پاسخ داده شد.

bayern
31-10-2008, 19:54
جباري:
قدر موقعيت‌هاي‌مان را دانستيم

زننده‌ي گل دوم تيم استقلال به ذوب آهن گفت: خوشبختانه قدر موقعيت‌هاي‌مان را دانستيم و توانستيم از فرصت‌هايمان استفاده كنيم و پيروز شويم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مجتبي جباري پس از پايان بازي در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار كرد: بسيار خوشحالم كه روند رو به رشد تيم ادامه پيدا كرد و توانستيم در اين بازي ذوب آهن را شكست دهيم. از دو موقعيت گل زني خوب خود استفاده كرديم، ضمن آن كه موقعيت‌هاي بسياري را نيز از دست داديم.

جباري افزود: در لحظه به ثمر ر سيدن گل استقلال نيز احساس كردم كه در موقعيت خوبي قرار دارم و خوشبختانه گل دوم استقلال را به ثمر رساندم.

وي افزود: استقلال بازي به بازي در حال بهتر شدن است و به اميد خدا اگر اين روند را ادامه دهيم مي‌توانيم در صدر جدول قرار بگيريم.

انتهاي پيام

bayern
31-10-2008, 19:55
پس از شكست مقابل استقلال تهران

ابراهيم‌زاده: قضاوت قهرماني همواره با يك اتفاق همراه است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: هرگاه محسن قهرماني ديداري را قضاوت مي‌كند بايد منتظر وقوع يك اتفاق باشيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم زاده پس از شكست ذوب آهن مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نيمه اول جريان بازي كاملا دست ما بود؛ اما در نيمه دوم كفه ترازو به نفع استقلال سنگيني كرد، البته اگر داور خطاي دروازه بان ما را نمي گرفت،‌ آنها هيچ وقت نمي‌توانستند به ما گل بزنند.
سرمربي ذوب آهن ادامه داد: تمام راه‌هاي استقلال را بسته بوديم و گل دومي هم كه دريافت كرديم روي اشتباه فردي بود.
ابراهيم زاده تاكيد كرد: اين تلنگري به تيم ما است تا با صلابت به بازي‌هاي خود ادامه دهيم و به سه امتياز‌هاي خانگي بسنده نكنيم.
وي درباره قضاوت محسن قهرماني در اين ديدار ابراز داشت: قضاوت او هميشه با يك اتفاق همراه است. اين اتفاق مي‌تواند اخراج يك بازيكن باشد يا اتفاق ويژه‌اي ديگر كه در اين بازي خطاي دروازه‌بان ما، اتفاق اين مسابقه بود.
ابراهيم زاده در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كند چه تيمي قهرمان نيم‌فصل شود، گفت: من در پايان فصل نام قهرمان اين ليگ را مي‌گويم.

bayern
31-10-2008, 19:56

آسيب ديدگي كاظمي به دليل خوشحالي پس از گل

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران پس از به ثمر رساندن گل در حالي كه قصد شادي داشت، آسيب ديد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين كاظمي بعد از اين كه گل اول آبي پوشان را به ثمر رساند در حاليكه قصد داشت به سمت هوادارن اين تيم برود با برخورد به بيلبوردهاي تبليغاتي مصدوم شد؛ اما با همان شرايط به بازي ادامه داد.
*با حضور فرهاد مجيدي به عنوان بازيكن تعويضي در ميدان، پيروز قرباني بازوبند كاپيتاني را به وي داد.
*مجيدي قبل از ورود به داخل زمين به شدت از سوي هواداران اين تيم تشويق شد. فرزاد مجيدي نيز از حاضران در ورزشگاه بود.
*منصور ابراهيم زاده كه تا قبل از دريافت گل دوم از روي نيمكت ذوب برنخواسته بود با دريافت اين گل در كنار خط حاضر شد و با فرهادي و خلعتبري به صحبت پرداخت.
* زماني كه برهاني با تعويض امير قلعه نويي به بيرون زمين رفت با اين پرسش سرمربي خود مواجه شد كه چرا يك موقعيت خوب را از دست داده است.

M_Abieteh
31-10-2008, 19:57
راستی بچها فرهاد هم پاس گل دوم رو هم داد.

ای ول مجیدی تاثیرش رو گذاشت.

و اما علیزاده چکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bayern
31-10-2008, 20:00

اعتراض مدافعان استقلال به عملكرد يكديگر

خبرگزاري فارس: مدافعان تيم فوتبال استقلال تهران بين دو نيمه ديدار مقابل ذوب آهن به دليل عدم هماهنگي، به عملكرد يكديگر اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هادي شكوري در پايان نيمه اول با خسرو حيدري و پژمان منتظري به يحث پرداخت و پيروز قرباني سعي در آرام كردن آنها داشت.
در جريان بازي نيز شكوري در چند نوبت با حيدري به بحث پرداخت و باعث ناراحتي امير قلعه نويي شد.
*امير واعظ آشتياني به همراه علي انصاري و علي اميري در جايگاه ويژه نظاره گر اين بازي بود. مديرعامل استقلال ديروز از مالزي به تهران بازگشت.
* تيم استقلال براي شروع نيمه دوم با تاخير دو دقيقه اي وارد زمين شد.
* در حالي كه هنوز داور اعلام به شروع بازي در نيمه دوم نكرده بود، مسئولان برگزار كننده مسابقه از مجتبي جباري و خسرو حيدري با اهداي لوح و دسته گل تقدير شد.

bayern
31-10-2008, 20:01
اقا صدر نشین دیگه ای نبود.ببریمش
صدایی نمیشنوم

M_Abieteh
31-10-2008, 20:11
پس از پيروزي مقابل ذوب آهن
منيعي: در استقلال تهران بازيكن ذخيره نداريم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در اين تيم بازيكن ذخيره وجود ندارد و 24 بازيكن آماده و اصلي داريم.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميثم منيعي درباره ديدار مقابل ذوب آهن اظهار داشت: خوشحالم كه پيروز شديم. امروز همه آنهايي كه در ورزشگاه بودند يك بازي تاكتيكي و ديدني را تماشا كردند.
وي افزود: تماشاگران از اين مسابقه لذت بردند. نيمه اول ذوب آهن خيلي خوب بازي كرد؛ اما در نيمه دوم بر بازي مسلط شديم و توانستيم با 2 گل به پيروزي برسيم.
منيعي در پاسخ به اين سوال كه بعضي از بازيكنان ذخيره به عدم حضور در تركيب اعتراض دارند گفت: بازيكن ذخيره در تيم نداريم. همه بازيكنان ما آماده هستند؛ اما حضور در ميدان دست ما نيست و بايد تابع نظرات كادر فني باشيم.
وي در ادامه خاطرنشان ساخت: بازي به بازي در حال آماده‌تر شدن هستم. تصميم گرفتم به پيراهن تيم ملي برسم و براي رسيدن به اين هدف از هيچ تلاشي فروگذار نخواهد كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 20:11
واعظ آشتياني در ورزشگاه آزادي:
استقلال با نرفتن من به مالزي از ليگ قهرمانان حذف نمي‌شد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: اگر من به مالزي نمي‌رفتم تيم از ليگ قهرمانان آسيا حذف نمي‌شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، امير‌ واعظ آشتياني در پاسخ به اين سوال كه اگر به سمينار مديران اي. اف. سي نمي‌رفت استقلال از ليگ قهرمانان آسيا حذف مي‌شد يا خير، اظهار داشت: به هر حال اين يك اتفاق مديريتي بود و در آنجا به ما چگونگي حضور تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان را توضيح دادند كه اين مسئله شامل نكات مهمي بود؛ اما دليل بر حذف شدن استقلال نبود.
مديرعامل استقلال با بيان اينكه او حتما بايد در اين سمينار حضور مي يافت، اضافه كرد: در برنامه‌اي كه پل موني به فدراسيون فوتبال ارسال كرد، تاكيد شده بود كه مديران عامل تيم‌هاي حاضر در ليگ قهرمانان بايد در اين سمينار حضور داشته باشند؛ اما صحبتي در اين باره كه عدم حضور در اين سمينار باعث حذف آنها از ليگ قهرمانان آسيا مي‌شود، نشده بود.
واعظ آشتياني ادامه داد: نشست دو روزه‌اي بود كه نماينده‌هايي از فيفا در آن شركت كرده بودند و حضور ما حائز اهميت بود. در اين سمينار باشگاه تاتنهام را الگو قرار داده بودند.
وي اضافه كرد: در مجموع بحث محروميت در بين نبود و سمينار فقط براي آگاهي ما از يك سري مسايل برپا شد و مديران بايد از اين اطلاعات استفاده مي‌كردند.
واعظ آشتياني در پاسخ به اين سوال كه آيا او از اطرافيان امير قلعه‌نويي خواسته تا سر ميز شام همراه بازيكنان نباشند، گفت: نمي‌دانم اين صحبت‌ها از كجا نشات مي‌گيرد و تعجب مي‌كنم زماني كه در مالزي بودم اين خبر در دسترس قرار گرفت. ما هم تكذيبيه فرستاديم؛ اما اگر چنين اطلاع‌رساني‌ ادامه داشته باشد از طريق قانون پيگيري مي‌كنم. در استقلال وظايف مشخص است و سرپرست تيم همه اين وظايف را به همه گوشزد مي‌كند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 20:12
پس از برتري مقابل ذوب آهن
جباري: با پاس‌هاي دقيق به پيروزي رسيديم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در نيمه دوم با پاس‌هاي دقيق‌تر توانستيم به پيروزي برسيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري درباره پيروزي مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازي خوبي برگزار شد. ذوب آهن هميشه خوب بازي مي‌كند و همواره تيم مدعي بوده است.
وي افزود: امروز بهتر از حريف بازي كرديم و توانستيم اين روند رو به رشد را تا پايان بازي ادامه دهيم.
جباري ادامه داد: در نيمه دوم پاس‌هايي كه رد و بدل شد دقيق‌تر بود و همين مسئله منجر به پيروزي شيرين تيم شد. از اين بابت كه در چند بازي گذشته توانسته‌ايم خوب بازي كنيم خوشحالم.
اين بازيكن كه گل دوم استقلال را به ثمر رساند، خاطرنشان ساخت: دوست داريم اين روند به همين شكل ادامه پيدا كند. از گلزني خود خوشحالم؛ اما مهم اين است كه بازي را برديم و در جدول جايگاه خود را ارتقا داديم.
انتهاي پيام/

amir_sa
31-10-2008, 20:14

استقلال گل بزن تو قهرمانی استقلال گل بزن تو قهرمانی

قهرمان , قهرمان آسیایی

amir_a
31-10-2008, 20:16
قضیه لج کردن ژنرال با فرهاد چیه؟
چرا این قدر کم بازیش میده.:13:

M_Abieteh
31-10-2008, 20:16
اداي احترام اعضاي تيم‌ها به شهيد فهميده
خبرگزاري فارس: اعضاي تيم هاي استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان پيش از ديدار امروز به تنديس شهيد حسين فهميده اداي احترام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قبل از شروع بازي بازيكنان و مربيان دو تيم استقلال و ذوب آهن با دسته هاي گل مقابل تنديس شهيد حسين فهميده قرار گرفته و اداي احترام كردند.
* 65 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور يافتند كه از اين جمعيت 500 نفر طرفداران ذوب آهن هستند كه در طبقه دوم جاي گرفته اند.
*وحيد طالب لو پيش از بازي با دسته گل به استقبال منصور ابراهيم زاده رفت.
* امير قلعه نويي به شدت از سوي هواداران اين تيم مورد تشويق قرار گرفت.
* قبل از شروع بازي منصور ابراهيم زاده سرمربي استقلال را به سمت نيمكت ذوب آهن برد و قلعه نويي نيز با تمامي بازيكنان ذوب به احوال پرسي پرداخت.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-10-2008, 20:19
فرهاد مجیدی برای نیمه ی دوم خوبه.

M_Abieteh
31-10-2008, 20:26
عماد امتیازات رو کی میزاری؟

من اومدم دوم.دارم به صدر نزدیک میشم.دی:

emad64
31-10-2008, 20:27
بازي تو بندره ؟ يا تهرانه ؟

ملوان میزبانه...

emad64
31-10-2008, 20:50
عماد امتیازات رو کی میزاری؟

من اومدم دوم.دارم به صدر نزدیک میشم.دی:

اکانت پرشین گیگم باز نمیشه..
فعلاً نمیتونم جدول رو آپلود کنم..

13--------------jamshidjap
maryampaezi202000------------------11
10----------------بردیا
9---------------mahn90
amir_a--------------8

dma
31-10-2008, 20:52
اگه تو اسیا اینجوری بازی کنه احتمال 3 ستاره شدن رو داره.

واي دلم همچين قنج رفت :46:! يعني ميشه؟!

بچه ها تبريك ميگم .

اگه ثبت ميكنيد (استقلال 2 ملوان 0)

Nima101x
31-10-2008, 21:05
استقلان 3 ملوان 1

mani_2004_2006
31-10-2008, 21:16
سلام بكس
تبريك بابت برد تاج كبير

M_Abieteh
31-10-2008, 21:17
بازیه بعدی استقلال ملوان.

اخرین نتیجه

استقلال 2 ذوب اهن 0

ملوان 2 داماش 1

اگه ثبت ميكنيد (استقلال 2 ملوان 0)

استقلان 3 ملوان 1

تبریک به مناسبت یک برد دیگه.
استقلال 2
ملوان 1

استقلال تهران 3-0 ملوان بندرانزلی

استقلال تهران 1-0 ملوان بندرانزلی

استقلال3-ملوان1

استقلال 2 - 0 ملوان

استقلال 3 ملوان 0

استقلال 2 - 0 ملوان

اس اس 3-1 ملوان

مال منم ثبت بشه لطفا
اس اس 3 ملوان 1

نوشته شده توسط Nasser_ZRE
استقلال 2 ملوان 0

استقلال 3 - 2 ملوان

استقلال2-ملوان 1

استقلال 2- ملوان 1

استقلال 2 - 1 ملوان

استقلال 2 - ملوان 1

استقلال 1 - ملوان صفر

استقلال 2 - 1 ملوان

استقلال 2 بر 0 ملوان رو میبره.

2-1 به نفع آبی

ss
2-0 میبره

2بر 1 به نفع استقلال

1 بر 0 میبریم

استقلال 1 - ملوان 0

استقلال 2 ملون صفر

استقلال 1-1 ملوان بندرانزلی

استقلال تهران 1 - 0 ملوان بندر انزلي

پیشبینی من:
استقلال تهران-1- -0- ملوان

ملوان 1 - 2 استقلال

mani_2004_2006
31-10-2008, 21:18
سلام بكس
تبريك بابت برد تاج كبير
فرهاد هم بعد گل دوم رفت تو بغل ژنرال تا نشون بده هيچ مشكلي نداره . دمش گرم

M_Abieteh
31-10-2008, 21:19
امیر قلعه‌نویی پس از بازی مقابل ذوب آهن و پس از اینکه با اعتراض نمایندگان رسانه‌های گروهی به دلیل دیر حاضر شدن در نشست خبری مواجه شد، اظهار داشت: بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنم. واعظ آشتیانی در رختکن حضور پیدا کرد و دور از ادب بود از رختکن خارج شوم. همیشه به خبرنگاران احترام می‌گذارم.
وی در مورد بازی عنوان کرد: دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول خوب نبودیم و فکر می‌کردیم آنها با سیستم 4- 2- 3- 1 بازی می‌کنند؛ اما 4- 4- 2 بازی کردند.
سرمربی آبی‌پوشان اضافه کرد: در نیمه دوم به این تیم فشار آوردیم و توانستیم به پیروزی برسیم. جا دارد از هواداران تشکر کنم که حضور خوبی در ورزشگاه داشتند.
قلعه‌نویی با بیان اینکه این روند رو به رشد را ادامه خواهند داد، افزود: اعتقاد دارم این استقلال با تیمی که مدنظر دارم فاصله دارد. از یک اتفاق این بازی خوشحالم و آن اینکه ساختار دفاعی خوبی داشتیم و کمترین فشار روی دروازه ما ایجاد شد. هرچند که طالب لو با صلابت دروازه‌بانی کرد.
وی در پاسخ به این سوال که استقلال مد نظر او چه تفاوتی با این استقلال دارد، گفت: من استقلالی را دوست دارم که حداقل 70 دقیقه سوار بر بازی باشد، سرعت و پرس تیمی در آن حاکم باشد، البته این تیم آرام آرام به همان تیمی که مدنظر دارم خواهد رسید.
سرمربی استقلال درباره ادامه موفقیت‌های این تیم ابراز داشت: اگر اول فصل قول قهرمانی دادم به این دلیل بود که این پتانسیل را در تیم دیده بودم، نه اینکه بخواهم از روی احساس قول بدهم، البته این تازه شروع کار است. باید افکار دفاعی و ساختار هجومی را در آسیا نشان دهیم.
قلعه‌نویی با اشاره به اینکه نگرش ما یک نگرش آسیایی است، ادامه داد: من از این استقلال دو سال دور بوده‌ام و در این مدت که بازگشته‌ام سعی کرده‌ام نگرش بازیکنان را تغییر دهم.
سرمربی آبی‌پوشان در جواب به این پرسش که چرا فرهاد مجیدی را دیر به زمین فرستاد، عنوان کرد: ما هفت روز هفته را با این بازیکنان هستیم و برای انتخاب ترکیب تیم قدرت فکری و شرایط حریف را می‌سنجیم و بر همین اساس هم تیم را انتخاب می‌کنیم.
قلعه‌نویی درباره تعویض همیشگی علیزاده تصریح کرد: نمی‌دانم چرا این تعویض را سنتی می‌نامند. ما در هر بازی با توجه به موقعیتی که داریم به میدان می‌رویم، مثلا برای بازی با ملوان به یک شیوه به میدان می‌رویم و در ورزشگاه آزادی به شکلی دیگر.
وی درباره این مسئله که شماری از ذخیره‌های این تیم اعتقاد دارند از آمادگی بدنی خوبی برخوردارند؛ اما در تفکرات تاکتیکی او جایی ندارند، گفت: این آقایانی که می‌گویید میلیون‌ها تومان پول می‌گیرند. بازیکنی که سالانه 200 میلیون تومان می‌گیرد وظیفه‌اش است که آماده باشد. آنها کار بزرگی انجام نمی‌دهند. اینکه چه کسانی به میدان می‌روند به نگرش ما بر می‌گردد.
قلعه‌نویی درباره قهرمانی در نیم‌فصل اظهار داشت: به تیم قهرمان نیم‌فصل جام نمی‌دهند، ما برای قهرمانی در پایان فصل تلاش می‌کنیم.
سرمربی استقلال همچنین در پاسخ به این سوال که با وجود عملکرد مثبت خط حمله به دنبال مهاجم خارجی هست یا خیر، گفت: بله، ما درگیر لیگ قهرمانان آسیا نیز هستیم و استفاده از مهاجم خارجی دلیل بر ضعف خط حمله استقلال نیست، بلکه ما می‌خواهیم نیرویی بر این نیروها اضافه کنیم.

M_Abieteh
31-10-2008, 21:20

M_Abieteh
31-10-2008, 21:22
حسین کاظمی بعد از این که گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند در حالیکه قصد داشت به سمت هوادارن این تیم برود با برخورد به بیلبوردهای تبلیغاتی مصدوم شد؛ اما با همان شرایط به بازی ادامه داد.
*با حضور فرهاد مجیدی به عنوان بازیکن تعویضی در میدان، پیروز قربانی بازوبند کاپیتانی را به وی داد.
*مجیدی قبل از ورود به داخل زمین به شدت از سوی هواداران این تیم تشویق شد. فرزاد مجیدی نیز از حاضران در ورزشگاه بود.
*منصور ابراهیم زاده که تا قبل از دریافت گل دوم از روی نیمکت ذوب برنخواسته بود با دریافت این گل در کنار خط حاضر شد و با فرهادی و خلعتبری به صحبت پرداخت.
* زمانی که برهانی با تعویض امیر قلعه نویی به بیرون زمین رفت با این پرسش سرمربی خود مواجه شد که چرا یک موقعیت خوب را از دست داده است.

emad64
31-10-2008, 21:28
پیش بینی هفته چهاردهم رو میتونید شروع کنید..

جمعه 17 آبان

آخرین بازی :
استقلال 2 - 0 ذوب آهن
داماش 1 - 2 ملوان

اکانت پرشین گیگم باز نمیشه، نمیتونم جدول پیش بینی ها رو بذارم و عکس هم نمیتونم آپلود کنم..

بعداً جدول و اعلامیه ی اصلی پیش بینی رو میذارم..

میتونید پیش بینی کنید و مریم هم پیش بینی ها رو ثبت میکنه..

EHHASSATNI
31-10-2008, 21:51
دمه همه گرم خیلی حال داد

M_Abieteh
31-10-2008, 22:06
کسی گلهای بازی رو نداره بزاره؟

M_Abieteh
31-10-2008, 22:26
تاریخچه باشگاه استقلال تهران
در سال ۱۳۲۳ چهار جوان تصمیم گرفتند تا باشگاهی تاسیس نمایند. نام انها میرزایی،نواب،خشایار و جانانپور بود. تصمیم انها در چهارم مهر این سال عملی شد و باشگاه نیز خیابان فردوسی در نظر گرفته شد. علاوه بر انها خاکزاد،گیتی،گریش،کلانی،مه دیون و حسینی نیز دیگر اعضای باشگاه بودند که به دلیل علاقمندیشان به دوچرخه سواری نام باشگاه را ( دوچرخه سواران) نهادند.ابتدا تنها رشته فعال باشگاه دوچرخه سواری بود،اما بعدها رشته های والیبال،پینگ پنگ،بسکتبال،وزنه برداری،کشتی،شنا و فوتبال نیز فعالیت خود را آغاز کرد. طی مذاکراتی که مسئولان باشگاه دوچرخه سواران با علی دانائی فرد مو سس وقت باشگاه تورانجام دادند، موافقت شد که باشگاه تور با نام دوچرخه سواران وارد عرصه رقابت در فوتبال شود.
رقابت اصلی در فوتبال کشور تا پیش از سال ۱۳۲۵ بین ۳تیم دارایی،شاهین و سرباز بود، اما با ورود تیم دوچرخه سواران که از همان ابتدا با پیراهن آبی وارد میدان شد،مثلث قدرت به مربع شد و قطب چهارم فوتبال نیز شکل گرفت. تیم دوچرخه سواران در سال ۱۳۲۵ و با حضور پرویز عمو اوغلی،گرائیلی،دانائی و سید آقا جلالی در هیئت مدیره تشکیل و روانه رقابتها شد.حاصل کار نایب قهرمانی در سالهای ۲۵ و ۲۶،نایب قهرمانی و قهرمانی جام حذفی در همان سالها بود. در سال ۱۳۲۸ نام باشگاهدوچرخه سواران به تاج تغئیر یافت و در همین سال قهرمان باشگاههای تهران شد.به دلیل اهمیت باشگاه تاج از ردیف بودجه اختصاصی برخوردار شد.رنگ لباس باشگاه نیز پیراهن آبی با آستین سفید، شرت سفید و جوراب سفید بود. علی دانائی فرد برای تقویت این تیم، تیمهای تورج، افسر،دیهیم،کورش و اتم را تاسیس کرد. تاج در سراسر کشور گسترش یافت و در شهرهای اهواز و رشت بیش از دیگر نقاط ایران پایگاه مردمی یافت.

زمان شکوفایی
اولین سفر خارجی باشگاه تاج به افغانستان بود که ثمره آن پیروزی ۳ بر ۲ تیم تاج شد. دهه ۴۰ زمان شکوفایی باشگاه تاج بود. این تیم با تیم هی خارجی چون: راپیدوین اتریش،تورپیدوی موسکو،اسپارتا پراک چک، دوسلدورف آلمان،کریستان پرو و تیم های دیگری از کشورهای برزیل،سوئیس،ترکیه،سوئد و آذربایجان بازی های دوستانه برگزار کرد که موجب شهرت بیشتر این باشگاه شد.در این دهه ، باشگاه تاج با به خدمت گرفتن رایکوف یوگوسلاو تحولی شگرف در فوتبال استقلال و حتی ایران به وجود آورد.نسل ماندگار فوتبال ایران به خصوص استقلال، در این دهه شکل گرفت.افرادی چون ناصر حجازی، منصور پورحیدری،نصر ا.. عبدالهی،پرویز قلیچ خانی،علی جباری،فرامرز ظلی،جلال طالبی،جواد قراب،غلامحسین مظلومی،عزت جانملکی، ایرج دانائی فرد، منصور رشیدی، حسن روشن و ... از جمله آنان بودند.

اولین قهرمانی در آسیا
در فروردین سال ۱۳۴۹ و در باشگاه لبریز از تماشاگر امجدیه( شهید شیرودی)، تیم های تاج از ایران هاپوئل رژیم صهیونیستی فینال جام باشگاهای آسیا را برگزار کردند. در این دیدار تیم تاج تا دقیقه ۸۳ یک بر صفر عقب بود که در این دقیقه غلام وفا خواه که به مرد جامها معروف بود، گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد و کار به وقت اضافه کشیدکه تیم تاج با گل مسعود معینی مدافع پیش تاخته خود در وقت اضافه قهرمان آسیا شد.
ترکیب تیم تاج که قهرمان آن دوره شد عبارت بود از : ناصر حجازی، علی جباری ،مهدی لواسانی ،جواد ا.. وردی ،کاروحق وردیان ،مسعود معینی ،غلامحسین مظلومی ،عزت جانملکی ،جواد قراب ،اکبر کارگرجم ،علیرضا حاج قاسم ،نصر ا...عبداللهی ،مهدی حاج محمد ،عباس مژدهی ،منصور پورحیدری و مسعود مژدهی یاران کمکی این تیم: غلام وفاخواه از عقاب و محمود خوردبین از پرسپولیس بودند. سرمربی تیم رایکوف از یوگسلاوی بود.

تغییر نام تاج به استقلال و دومین قهرمانی در آسیا
با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ باشگاه تاج به استقلال تغئیر نام پیدا کرد. استقلال در سال ۱۳۷۰ برای دومین بار قهرمان آسیا شد. استقلال در فینال باشگاه های آسیا توانست تیم لیائولینگ چین را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد و جام را برای دومین بار به خانه بیاورد.در این دوره عبدالصمد مرفاوی آقای گل شد، مجید نامجو مطلق تکنیکی ترین بازیکن، عباس سرخاب بهترین بازیکن و احمدرضا عابدزاده بهترین دروازه بان جام شدند. بازیکنان استقلال در این دوره عبارت بودند از : احمدرضا عابدزاده ،حمیدرضا بابازاده ، شاهرخ بیانی ،شاهین بیانی ،فرشاد فلاحت زاده ،رضا حسن زاده ،مهدی فنونی زاده ،امیر موسوی نیا ،صادق ورمزیار ،رضا نعلچگر ، جعفر مختاری فر ،امیر قلعه نویی ،رضا احدی ،میرشاد ماجدی ،ایمان عالمی ،عبدالصمد مرفاوی ،عباس سرخاب ،عبدالعلی چنگیز ، مسعود غفوریهای اصل ،ناصر عباسی ،مرحوم امیر دولت آبادی ،خسرو پارسا و مجید نامجو مطلق. یاران کمکی این تیم نیز سید غلی افتخاری سید مهدی ابطهی بودند. سرمربی: منصور پورحیدری.

مربیان خارجی از بدو تاسیس
زدراکو رایکوف، ولادمیر جکیج، بونژاک، یوگنی سوکومور خوف،جکیچ دلیچ، لئونید بیلفسکی و رولند کوخ از جمله مربیان خارجی بودند که با استقلال کار کردند. در این میان رایکوف بیشترین سابقه حضوررا دارد که به مدت هشت سال مربی استقلال بود و طی این دوره با استقلال قهرمان ایران در سال ۴۹،قهرمان جام میلزهند، دو دوره قهرمانی باشگاهای آسیا و قهرمانی جام اتحاد را در کارنامه خود دارد.

مربیان استقلال از آغاز تا کنون
مرحوم علی دانائی فرد،محمود بیاتی،مرحوم رسول مدد نوعی،محمد رنجبر،حشمت مهاجرهنی،پرویز ابو طالب،مجتبی کرد نوری،کمائی،مرحوم جاهد،مصطفی شرکا،حسن حبیبی،حسن عضدی ،رضوی،اصغر شرفی،کامبیز جمالی،محمد صلاحی،منصور پورحیدری،غلامحسین مظلومی،بیژن ذوالفقارنسب،ناصر حجازی،رضانعلچگر،عبداللهی، بهتاش فریبا،اصغرحاجیلو،پرویزمظل ومی،حمید ملک احمدی ،منصور رشیدی،جواد زرینچه و امیر قلعه نویی مربیانی بودند که که از بدو تاسیس تا کنون به عنوان سرمربی رهبری تیم را برعهده داشتند.

شایسته ترین ها و اولین های تاریخ ۶۰ ساله باشگاه استقلال
گلزنان جام جهانی ۱۹۷۸ آرزانتین:ایرج دانائی فرد و حسین روشن هر دو در تیم استقلال بودند. اولین گلزن ایرانیدر جام جهانی: ایرج دانائی فرد.
اولین لژیونر:بیوک جدیکار (۱۳۳۶ به تیم ویکتوریا برلین)
اولین مربی:مرحوم علی دانائی فرد از سال ۱۳۲۵ تا سال ۱۳۴۸ به مدت ۲۳ سال
اولین آقای گل آبی پوشان در لیگ: غلامحسین مظلومی در اولین دوره تخت جمشید با ۱۵ گل زده.
اولین کاپیتان: کامبیز جمالی
بازیکن تیم منتخب جهان:ایرج دانایی فرد.
پرافتخارترین مربی:منصور پورحیدری با بیش از ۳۰۰ مسابقه و افتخار قهرمانی سال ۹۰ باشگاه های آسیا.
بیشترین تعداد حضور: جواد زرینچه با ۳۳۶ بازی طی ۱۲ سال
کوتاه ترین گل در داربی: علی سامره در ثانیه ۳۷ بازی مقابل پرسپولیس
پرجمعیت ترین بازی آسیا: استقلال ایران-جوبیلوایواتا ژاپن (با حضور ۱۲۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی فینال جام باشگاه های آسیا در سال ۷۸ )
بهترین بازیکن سال کشور بعد از انقلاب: علیرضا منصوریان۱۳۷۴ (گزینش بهترین بازیکن برای اولین بار مرسوم شد)
جوانترین مربی: امیر قلعه نویی