PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

unartig
08-08-2008, 11:47
فقط بازی هاشو که توی فولاد دیم میدونم بازیکن خوبیه طراح خوبیه پاساش عالی یه جورایی هم سبک جباری بازی میکنه بهتری یدالله اکبری

این بیگ زاده کجا بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دفاع چپ هافبک چپ بازی میکنه اگرتوجناحی که اون بازی میکنه ضربه ایستگاهی بگیریم این و سیاوش متخصص زدنش هستند توایران :31::10:

emad64
08-08-2008, 11:48
روانخواه: مى دانم كه فراموش مى شوم
من که منتظر بازگشت روانخواه میمونم.. فصل قبل خیلی برای استقلال مفید بازی کرد..

unartig
08-08-2008, 11:48
پیش بینیه من :
پگاه 0 - 2 استقلال
گلها : اکبرپور، مجیدی (اگه تو بازی باشه). اگه مجیدی تو بازی نبود قربانی گل میزنه..

اونی، من گلزنها رو هم پیش بینی کردم. حالا تو باید گلزنها رو بگی..
من هم فکر میکنم سیاووش اکبرپور گل میزنه برااستقلال :31:فکر کنم نتیجه را1 بر0 پیش بینی کردم اگراشتباه میگم نتیجه رایک بر0 به نفع استقلال تصحیح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
08-08-2008, 11:49
اف ث بایرن بابا دمت گرم

کارت درسته خدایییییییییی

Alireza Taji
08-08-2008, 11:56
دمتون گرم:11:
برای اینکه از تاپیک عقب نمونی مجبوری 24 ساعته تو نت باشی...
احتمالا بیگ زاده بازی بعد تو میدون باشه بازی با ابومسلم انگار مدارکش اماده نبوده که بازی نکرده ...
احتمالش هم هست با توجه به اماده نبودن جباری جان واریو یا یدالله اکبری جاش بازی کنند و جباری به عنوان ذخیره بیاد تو بازی...
بیگ زاده هم بازیش تو سبک منیعی هست و فکر کنم پستش هم همون جا باشه.

r4pbr4p
08-08-2008, 12:13
احتمالش هم هست با توجه به اماده نبودن جباری

چطور مگه؟ مگه اتفاقی افتاده؟

jamshidjap
08-08-2008, 12:14
استقلال2- 1 پگاه

ADEL_r
08-08-2008, 12:17
استقلال قهرمانه :ایکس

unartig
08-08-2008, 12:19
چطور مگه؟ مگه اتفاقی افتاده؟
فکر نمیکنم اتفاقی افتاده باشه :46:امابازی توزمینهای شمال بهتره مجتبی جباری نباشه دوسال پیش هم توزمین نوشهر مصدوم شد:41:

m_r1986
08-08-2008, 12:20
گاف حاجي فتح الله زاده در برنامه زنده تلويزيوني/ اين را مي‌خورم به سلامتي شما جوانان و ورزشكاران!!

علي فتح‌الله‌زاده به شبكه جام‌جم رفته بود تا در يك برنامه ورزشي زنده شركت كند. برنامه كمي متفاوت بود. وسط صحبت‌ها، مجري برنامه از مديرعامل استقلال خواهش كرد يك ليوان شربت بخورد تا بحث را ادامه دهند. فتح‌الله‌زاده به مجري گفت: «مديرعامل استقلال را دعوت كرده‌ايد و به او شربت قرمز مي‌دهيد؟» مجري جواب داد: «شربت آبي نداشتيم.» اما مجري جوابي كه انتظارش را داشت، نشنيد. فتح‌الله‌زاده گفت: «اين را مي‌خورم به سلامتي شما جوانان و ورزشكاران»؛ حرفي كه تهيه‌كننده را مجبور كرد همان‌جا برنامه را قطع كند.

ایول حاجی :27: بسی لذت بردیم:thumbsup: یه پیک هم بنده میرم بالا به سلامتیه هر چی استقلالیه:21:

unartig
08-08-2008, 12:22
من فکر میکنم تواون شبکه جام جم این جورحرفا یه چیز عادی باشه :thumbsup:

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:35
يكى مثل عنايتى مى خواهيم

نظرى جويبارى: مطمئن باشيد پگاه را هم شكست مى دهيم
برترى استقلال مقابل ابومسلم باز هم باعث فروكش كردن نگرانى نظرى جويبارى از خط حمله استقلال نمى شود. جويبارى پس از بازى حرف هايى مى زند: «مهاجمان ما همگى خوب هستند ولى هنوز هم براى رفع مشكل گلزنى، مهاجمى مثل رضا عنايتى را مى خواهيم.بازى مقابل ابومسلم بعد از چند ديدار تداركاتى، خيلى خوب بود و بچه ها با وجود بازى ضعيف نيمه اول توانستند در نيمه دوم نمايش خوبى ارائه كرده و به پيروزى برسند. استقلال بازيكنان جديد زيادى دارد كه به هماهنگى آرمانى نرسيده اند. مطمئن باشيد كه در بازى با پگاه بهتر خواهيم شد و نتيجه بازى هم به سود ما تمام مى شود. قلعه نويى با درايت خود مى تواند اين هماهنگى را هرچه زودتر در تيم ايجاد كند.
پگاه تيم خوبى است كه مربى با دانشى چون ذوالفقارنسب را در اختيار دارد. آنها تماشاگران خوبى دارند و به طور حتم بازى مشكلى خواهيم داشت. با اين حال تمام تلاش خود را براى ۳ امتياز انجام خواهيم داد.»

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:36
مهدى اميرآبادى: اميدوارم چشم مربيان تيم ملى باز شود
ايران ورزشى- مهدى اميرآبادى دوباره به همان بازيكن تند و تيزى كه روزگارى در سايپا بهترين پيستون راست بود تبديل شده است. بازيكنى كه چند فصل در استقلال يك روند معمولى را پشت سر گذاشت حالا همان بازيكن مورد پسند امير قلعه نويى شده است. به طور حتم او با اين پشتكار مى تواند دوباره به تيم ملى دعوت شود. اميرآبادى با وجود حضور بازيكننى نظير بيك زاده و ميثم منيعى به نظر مى رسد تبديل به بازيكن فيكس پازل تاكتيكى امير قلعه نويى شده است.

كمى در مورد بازى صحبت كنيد
- بازى خوبى بود، ما به فكر ۳ امتياز بازى بوديم و خدا را شكر تلاش بچه ها نتيجه داد و توانستيم اولين بازى را با برد شروع كنيم.
با توجه به اينكه يكى از گل هاى تيم را هم به ثمر رساندى از بازى خودت راضى هستى
- من اگر هم توانستم گل بزنم تنها نتيجه تلاش كل تيم بود و من فقط خوشحالم كه زحمات بچه ها به ثمر رسيد و از لحاظ بدنى هم به دليل اردوهايى كه برگزار شد به خصوص اردوى تركيه خيلى پيشرفت كرده ام و به شرايط آرمانى كامل رسيده ام.
با اين بازى كه انجام دادى اميد دارى كه به تيم ملى دعوت بشى
- اميدوارم كه سرانجام چشم مربيان باز شود و من هم بتوانم دوباره پيراهن تيم ملى كشورم را بپوشم.
از بازگشت جبارى خوشحال بوديد
- نه تنها من بلكه تمامى بچه ها از اينكه مجتبى (جبارى) توانست پايش به گل باز شود و اين گل را تقديم به پدرش كرد خيلى خوشحال بوديم و اين خود يك روحيه مضاعف براى ما به همراه داشت.

unartig
08-08-2008, 12:36
خوب این بیژن ذوالفقارنسب خوبی که داره اینه که بیشتر گربه سیاه لنگیاست تاآبیها:31:

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:38
در امريكا با قطبى همكار بودم

اميد نمازى: امروز فردا با قلعه نويى حرف مى زنم
ايران ورزشى- اوايل هفته بود كه نام اميد نمازى مربى ايرانى مقيم امريكا براى كمك به امير قلعه نويى مطرح شد. نمازى كه فعاليت چشمگيرى در فوتبال و فوتسال امريكا داشته است اين خبر را تكذيب نمى كند. ديروز با نمازى حرف زديم، مردى كه به لحاظ رفتارى شباهت بسيارى با افشين قطبى دارد.
آقاى نمازى سلام! انگار قرار است به ايران بياييد
نمى دانم اين اخبار چگونه در اختيار شما قرار مى گيرد! بله! راستش را بخواهيد من با امير قلعه نويى حرف زدم.
ميان شما توافق صورت گرفته است
هنوز نه اما قرار است امروز - فردا بار ديگر با قلعه نويى حرف بزنم. اگر مذاكرات موفقيت آميز باشد اوايل هفته آينده به ايران مى آيم.
در امريكا مشغول به مربيگرى هستيد
فعلاً دوران استراحت را پشت سر مى گذاريم.
مشكلى براى سفر به ايران نداريد
اگر دعوتنامه بفرستند نه هيچ مشكلى وجود ندارد.
مگر پاسپورت ايرانى نداريد
من از ۶ تا ۱۸ سالگى در ايران بودم. الان هم پاسپورت ايرانى دارم و هم يك شهروند امريكايى محسوب مى شوم. براى آمدن به ايران هيچ مشكلى ندارم و پدر و مادرم در ايران زندگى مى كنند.
در استقلال به عنوان مربى فعاليت خواهيد كرد يا فقط آناليزور خواهيد بود
گفتم كه هنوز حرف هاى نهايى را نزديم اما بحث همكارى ام به شكل آناليزور است.
شنيديم با افشين قطبى هم در تماس هستيد
افشين خان از دوستان قديمى من هستند!
با ايشان كار هم كرده ايد.
بله! در تيم جوانان.

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:39
در واكنش به دعوت دو بازيكن استقلال به تيم ملى

قلعه نويى: من حرف نزنم بهتر است
ايران ورزشى- دعوت دو بازيكن از استقلال به تيم ملى به اين معنى است كه آبى پوشان بايد بدون كاظمى و طالب لو مقابل پگاه به ميدان بروند. اين در حالى است كه على دايى ۵ بازيكن سايپا و ۳ بازيكن سپاهان را به تيم ملى دعوت كرده تا احتمال لغو بازى هاى اين دو تيم در هفته دوم قوت بگيرد. همه اين مسائل باعث شده تا استقلالى ها نسبت به عملكرد دايى واكنش منفى نشان دهد. با اين وجود امير قلعه نويى با سياست خاصى درباره اين موضوع صحبت مى كند. وقتى از قلعه نويى مى پرسيم كه آيا حاضر است در غياب كاظمى و طالب لو بازى كند، لبخند معنى دارى مى زند و مى گويد: «اجازه بدهيد درباره اين مسأله فعلاً صحبت نكنم. در حال حاضر اگر حرف نزنم، بهتر است.»
اصرار ما هم بى فايده است و امير قلعه نويى دوباره مى گويد كه فعلاً صلاح نيست صحبت كند. اين در حالى است كه نزديكان اين مربى از نارضايتى او از عملكرد دايى خبر مى دهند و مى گويند قلعه نويى از اينكه دايى كارى كرده كه بازى سايپا و سپاهان لغو شود اما ساير تيم ها به ميدان بروند، سخت شاكى است.

emad64
08-08-2008, 12:48
کسایی که تا حالا بازی پگاه - استقلال رو پیش بینی کردن :

پگاه 0 - استقلال 1

اس اس 2 - پگاه 1

استقلال 1 پگاه 0

استقلال 1- پگاه 0

استقلال 3 - پگاه 0

استقلال 2-- پگاه 0

استقلال 2 و پگاه 0

استقلال 2-1 برنده میشه.

2-1 استقلال میزنه

پگاه 0 - 2 استقلال

استقلال 2-0 پگاه

پگاه 1 - استقلال 1

استقلال2- 1 پگاه

استقلال 3 - پگاه 1

استقلال2-پگاه0

استقلال 4 1 پگاه

استقلال تهران 3-0 پگاه گیلان

فكر كنم نتيجه 0-0 بشه

استقلال 3 - 0 پگاه

اس اس 2 پگاه 0

استقلال 3 پگاه 0

من نتیجه باری را چیزی جز:
3-1 به سود استقلال پیشبینی نمیکنم...

استقلال با نتیجه 2-1 میبره.

استقلال 3 ___ پگاه 0

پگاه 1-2 استقلال

استقلال 3 پگاه 0

دیگه واسه پیش بینی وقت ندارین..

حاج جعفر
08-08-2008, 12:50
استقلال تیم بزرگ دنیا ست

emad64
08-08-2008, 12:51
استقلال تیم بزرگ دنیا ست

حاج جعفر، نمی خوای بازی پگاه - استقلال رو پیش بینی کنی ؟

حاج جعفر
08-08-2008, 12:51
استقلال 3 - پگاه 1

m_r1986
08-08-2008, 12:53
بنده خدا روش نمیشه وگرنه کل تیم سایپا رو دعوت میکنه :27:

وقتی او کوچولو ... اسمش چی بود ؟ آها محمد پروین لنگی :2:رو دعوت کنه تیم ملی حسابشو بکن دیگه:34:

حاج جعفر
08-08-2008, 12:53
امسال بااین استقلال حال کنید تا عمر دارید فراموش نکیند

حاج جعفر
08-08-2008, 12:54
بابا این بنده خدا عقده داره بزارید خودشو خالی کنه فکرکرده با این کارها خنک میشه بزارید بکنه ولی زهی خیال باطل

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:55
رضا رجبى:از قلعه نويى «بعيد» بود
1- استقلال از لحاظ نتيجه خوب عمل كرد اما بازى دلچسبى ارائه نداد. اين موضوع هم طبيعى بود چرا كه در هفته اول هيچ تيمى به شرايط آرمانى نرسيده است و استقلال نيز از اين قاعده مستثنى نيست. قطعاً با نفراتى كه به اين تيم آمده اند حالت رقابتى در استقلال بيشتر شده است و انگيزه بازيكنان افزايش يافته است. استقلال هنوز از لحاظ گردش توپ و كار تركيبى به وحدت تاكتيكى نرسيده است.

نقاط ضعف تيم را در نظر گرفته ايم و قطعاً روى آنها بيشتر كار مى كنيم و حتى الامكان آن را برطرف مى كنيم.
۲- كمتر گل زدن مهاجمان استقلال طبيعى است. در سيستم ۲-۵-۳ مهاجمان با مدافعان حريف درگير مى شوند و فضا را براى هافبك هاى نفوذى باز مى كنند. به همين دليل كمتر به مهاجمان توپ مى رسد. من هيچ مهاجمى را نديدم كه بتواند در سيستم ۲-۵-۳ خوب گلزنى كند الا عنايتى. عنايتى يك استثنا بود. او ذاتاً گلزن بود و قطعاً استقلال پس از او هميشه در خط حمله مشكل خواهد داشت و البته در فوتبال دنيا هم ۸۵ درصد گل ها را هافبك ها به ثمر مى رسانند و اين موضوع در دنيا هم جا افتاده است.

۳- با توجه به اينكه هفته اول ليگ بود و تيم هنوز در شرايط آرمانى قرار نداشت، به اين تيم نمره ۱۸ مى دهم چرا كه نسبت به بقيه تيم ها در هفته اول بهتر بازى كرد و نتيجه بهترى هم گرفت.

۴- امسال ليگ سختى داريم، مخصوصاً براى تيم هايى كه در ۳ جبهه مى جنگند. آنها نه تنها بايد به ليگ فكر كنند بلكه از ليگ قهرمانان و جام حذفى نيز غافل نشوند. تيم هاى صباباترى، پرسپوليس، استقلال، سپاهان و سايپا كار خيلى سختى پيش رو دارند و بايد بيشتر از بقيه تيم ها تلاش كنند. در مورد قهرمانى ليگ هم بايد بگويم ۴ تيم استقلال، پرسپوليس، صباباترى، ذوب آهن و سپاهان شانس زيادى براى قهرمانى دارند اما در اين بين استقلال و ذوب آهن را بهتر از بقيه تيم ها مى دانم.
۵- قلعه نويى ۲۳ بازيكن يكدست دارد كه انتخاب ۱۱ نفر اصلى براى او كار سختى است. قلعه نويى تيم را فوق العاده بسته است. او در تيم خود بازيكنانى دارد كه هر كدام مى توانند يك تيم را در لحظات سرنوشت ساز نجات دهند. با تمام اين اوصاف انجام بعضى كارها از قلعه نويى بعيد است. يدالله اكبرى بازيكن خيلى خوبى است اما او قطعاً نمى تواند از ابتدا در تركيب قرار بگيرد و بازى خوبى را نيز ارائه دهد. او بازيكن ۹۰ دقيقه اى نيست و معتقدم اگر در نيمه دوم به ميدان بيايد، كارايى بيشترى دارد.

amirtaker
08-08-2008, 12:55
استقلال2-پگاه0

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:56
خبر ويژه
خسرو حيدرى شماره ۷ را نپوشيد
بعد از جدايى «محمد نوازى» هافبك استقلال قرار بود خسرو حيدرى پيراهن شماره ۷ استقلال را بپوشد اما در آخرين لحظه از انجام اين كار منصرف شد كه آن هم به دليل اعتراض هاى چند وقت اخير نوازى در مصاحبه هاى خود بود. طبق شنيده هاى ما، امير قلعه نويى به خاطر دورى از حاشيه تصميم گرفت اين پيراهن را به فرهاد مجيدى بدهد تا حرف و حديثى پيش نيايد. شايان ذكر است خسرو حيدرى با پيراهن شماره ۲۷ كه پارسال بر تن همين مجيدى بود در ميدان حاضر شد.

m_r1986
08-08-2008, 12:56
اینم پیش بینی من :

استقلال 4 _ 1 پگاه

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:57
نمره پيروزى استقلال «ممتاز» نيست
مهدى پاشازاده
۱- خط دفاع استقلال مقابل ابومسلم خوب اما ناهماهنگ بود. مدافعان استقلال روى توپ هاى هوايى عالى عمل كردند اما در بازى زمينى مغلوب مهاجمان ابومسلم بودند. عملكرد خط دفاع استقلال را نمى شود با يك بازى آن هم مقابل ابومسلم بررسى كرد چرا كه در اين ديدار هيچ فشارى روى مدافعان نبود و عيار خط دفاع استقلال در بازى هاى مشكل تر مشخص خواهد شد.
۲- استقلال اين فصل مهاجمان خوبى مثل اكبرپور، برهانى ، مجيدى و... را در ليست خود دارد اما هيچ يك از اين مهاجمان گلزن نيستند. در بازى روز سه شنبه مقابل ابومسلم هم اين موضوع كاملاً به چشم آمد و باز هم ۲ هافبك استقلال گلزنى كردند. مربيان استقلال بايد فكرى اساسى براى اين موضوع بكنند چرا كه قطعاً در روزهاى سخت تر ليگ به مشكل بر مى خورند. استقلال در همه خطوط ياران خوبى دارد فقط جاى خالى يك مهاجم ششدانگ در اين تيم حس مى شود. براى من جاى سؤال است كه قلعه نويى با اين همه تجربه چرا يك مهاجم گلزن را به خدمت نگرفت؟ با اين حال هنوز هم فرصت باقى است و مسئولان استقلال بايد هر چه زودتر يك مهاجم گلزن به ليست بازيكنان خود اضافه كنند.
۳- به استقلال در هفته اول نمره قبولى مى دهم اما نه نمره ممتاز. بايد با اين تيم كار شود. ابومسلم تيمى نبود كه استقلال مقابلش به مشكل بر بخورد. اين استقلال هنوز كار دارد. فكر مى كنم قدرت واقعى استقلال هفته سوم مقابل سپاهان نمايان مى شود و آنجا مى شود در مورد شرايط فنى آبى پوشان صحبت كرد.
۴- هنوز نمى شود گفت استقلال مدعى قهرمانى است. اين تيم ابومسلمى را شكست داد كه يكى از كانديداهاى سقوط به دسته اول است. در كل ۵ تيم استقلال، پرسپوليس، سايپا، ذوب آهن و سپاهان از همه نظر از ساير تيم ها سرتر هستند. البته هيچ كدام از اين تيم ها در هفته اول عالى بازى نكردند اما مطمئن هستم در آينده بازيهاى بهترى را از اين تيم ها خواهيم ديد.
۵- قلعه نويى مربى شجاعى است. او بدون توجه به هيچ انتقادى تيمش را با سيستم ۲-۵-۳ به ميدان مى فرستد و از اين كار هيچ هراسى ندارد چرا كه او مى داند تيمش با اين سيستم بهتر بازى مى كند. به نظر من سيستم ۴ دفاع خطى هنوز در ايران جا نيفتاده است. بعضى از تيم ها در ايران اداى سيستم ۲-۴-۴ را در مى آورند و به هيچ وجه با اين سيستم آشنايى ندارند و درحال حاضر اين موضوع بزرگترين مشكل فوتبال ما شده است.من بازى با سيستم ۲-۴-۴ را بيشتر مى پسندم اما مى دانم كه بازيكنان ايرانى نمى توانند با اين سيستم بازى كنند و قلعه نويى اين موضوع را خوب مى فهمد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

persian365
08-08-2008, 12:57

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:58
مرام ژنرال ها
يك تير بينداز و صد نفر را بزن
۱- نيمكت نشينى فرهاد مجيدى و آرش برهانى در نخستين هفته ليگ برتر را نمى توان يك اتفاق سرسرى و ساده دانست. آنها كه امير قلعه نويى را مى شناسند، مى دانند كه او مرد تصميمات كوچك نيست و هيچ تصميمى را به صرف اينكه يك سود يا يك زيان دارد اتخاذ نمى كند. قلعه نويى «ژنرال» است و ژنرال ها دوست دارند پيچيده باشند و پيچيده فكر كنند و پيچيده تصميم بگيرند و با يك تير ۱۰ نشان را بزنند ژنرال ها كسر شأن خود مى دانند كه يك تير را فقط حرام زدن يك شكار بكنند. آنها دوست دارند يك تير بزنند و صدها سرباز دشمن بر زمين بيفتند. اين خصلت ژنرال هاست.
۲- از نيمكت نشينى آرش برهانى و فرهاد مجيدى در هفته اول نوشتيم كه حسابى هم اخم را بر چهره اين ۲ بازيكن آورده بود. اخمى كه نياز نداشت «علامه» باشى تا معنايش را دريابى و« مترجم »تا بدانى بايد چگونه ترجمه اش كنى. آرش و فرهاد فصل قبل دق دادند و مربيانى را كه روى نيمكت نشسته بودند و امير قلعه نويى كه نيك اين قصه را مى دانست، با نيمكت نشين كردن اين ۲ نفر در روز نخست همان يك تير و چند نشان ژنرال بودنش را به رخ كشاند.
۳- برهانى و مجيدى حالا بايد خودشان را جمع كنند آنها مى دانند كه قلعه نويى مى تواند بى نياز از آنها ۳ امتياز را كسب كند و به چنگ آورد همانطور كه مقابل ابومسلم چنين كرد. آنها حالا مى دانند كه بايد براى برگشت به تركيب اصلى بيش از سابق انرژى مصرف كنند و تلاش كنند و بجنگند. از سويى ديگر حساب كار دست بقيه هم آمده كه با چه كسى طرف هستند. كسى كه در بازى اول كاپيتان فرهاد را حتى براى يك دقيقه وارد زمين نمى كند ابراهيم تقى پور و بيژن كوشكى و ديگرى را نيز اگر بخواهد، روى نيمكت نگه خواهد داشت و اين يعنى دعوت تيم به چالش. هر كس كه راضى نيست مى تواند فسخ قرارداد كند. از سوى ديگر امير رقابت را نيز در خط حمله اش تقويت كرد وقتى عليزاده با هر پرتاب اوت يك موقعيت گل مى سازد و سياوش اكبرپور ۲ پاس گل مى دهد يعنى اينكه فرهاد و آرش و ديگران بايد بيش از هميشه براى بازى كردن بجنگند.

اف ث بایرن
08-08-2008, 12:59
مصدوم تا دور رفت...... اميد رفت و برگشت
۱- مصدوميت اميد رضا روانخواه را بايد بزرگترين اتفاق هفته اول ليگ برتر دانست. هفته اى كه با پيروزى هاى استقلال و پرسپوليس، شكست مس كرمان و سايپا، ناتوانى پاس همدان در استفاده از شرايط ميزبانى و ۹ نفره بودن سپاهان و چندين و چنداتفاق مهم ديگر همراه بود اما بدون ترديد هيچ كدام از اين اتفاقات با مصدوميت «اميدرضا روانخواه» برابرى نمى كند. صدرنشينى استقلال در هفته اول ليگ، فرار صباباترى از شكست خانگى با گلسازى شيث رضايى و گلزنى فريدون فضلى، مصدوميت شديد هادى اصغرى و شكستگى مچ پاى او، هيچ كدام از نظر ارزش خبرى با مصدوميت نيم فصله اميدرضا روانخواه برابرى نمى كند و كسى هم از پر ارزش بودن «اميد» تعجب نمى كند.
۲- اميدرضا روانخواه - يا آن طور كه هواداران استقلال دوست دارندبنامندش اميد رفت و برگشت - فصل قبل از مقاومت سپاسى به استقلال ناصر حجازى پيوست. كسى حضور او در استقلال را جدى نگرفت چرا كه اسم ناصر حجازى و حضور نام هايى چون آرش برهانى، ميثم منيعى و... بزرگتر از سادگى جوان شيرازى كوتاه قامت و سر به زير مى نمود. روانخواه اما از همان روزهاى اول نشان داد كه اگر قرار بر اين باشد كه از تيم بى در و پيكر فصل قبل يك نفر نقش پديده را بر عهده بگيرد، هيچ كس بهتر از او نمى تواند اين نقش را بازى كند. او آمد و با وجود جثه ريزش، در درگيرى هاى تن به تن به كسى باج نداد. آمد و دريبل زد و استارت هاى مهارناپذير خود را به رخ اين و آن كشيد و گل ساخت و گل زد و محبوب شد و دوست داشتنى لقب گرفت. او آمد و ستاره تيم پر ستاره اما بى فروغ ناصر حجازى شد و همو بود كه با گل شوت از راه دورش در دربى كه دردقايق آخر توسط محسن خليلى پاسخ داده شد. چند بازى حكم اخراج ناصر حجازى را به تعويق انداخت و كارى كرد كارستان.
۳- اگر گلزنى در بازى رفت مجوز «حضور» او در دل هاى هوادارانى بود كه آبى رؤياهايشان با رنگ آبى آسمان برابرى مى كرد و به آبى تيره و لاجوردى دريا و اقيانوس هم باجى نمى داد، گلزنى در بازى برگشت مهر ماندگارى او در دل ها بود. اگر محسن خليلى داغ تحقير تحميل گل در بازى رفت و برگشت را به دل هاى استقلالى جماعت زده بود در عوض گل هاى رفت و برگشت «اميد رضا روانخواه» مرهمى بود كه دل را خنك كرد و اثر زخم را پاك نمود. اين شد كه اميدرضا روانخواه «نامبر وان» شد.
۴- مصدوميت او در شروع فصل را بايد نگران كننده ترين اتفاق ليگ براى استقلال دانست. حتى نگران كننده تر از قدرت گرفتن مجدد سپاهان و نگران كننده تر از عبور پرسپوليس از سد سايپا و نگران كننده تر از افول پاس همدان كه در هفته دوم ميهمان پرسپوليس است و ۳ امتياز را مثل ميوه اى رسيده به دامن حريف خواهد انداخت. مصدوميت روانخواه را بايد نگران كننده تر دانست نسبت به شروع خوب پگاه و سپاهان كه حريفان هفته هاى دوم و سوم آبى پوشان هستند و نگران كننده تر نسبت به مهاجرت احتمالى مجتبى جبارى به فرانسه و نگران كننده تر نسبت به برگشت خوردن چك هاى باشگاه استقلال. مصدوميت اميدرضا روانخواه كه پارگى رباط صليبى است حداقل خانه نشينى چند ماهه اى را براى او به ارمغان خواهد آورد كه نگرانى مضاعفى را به امير قلعه نويى تحميل خواهد كرد چرا كه روانخواه در پازل تاكتيكى امير قلعه نويى جايگاه خاصى را به خود اختصاص داده بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حاج جعفر
08-08-2008, 13:00
اس اس استقلال فقط اس اس استقلال

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:00
استقلال و معضل كهنه گل نزن ها!
مى شد حدس زد استقلال در اولين گام از ليگ هشتم سربلند بيرون بيايد و ابومسلمى را كه چندان تعويضى نداشت با شكست راهى منزل كند. وضعيت روانى استقلال به مراتب بهتر از ابومسلم بود و طبيعى است تيمى كه در فصل نقل و انتقالات بازيكنان گرانقيمت تراز اولى را جذب مى كند، نبايد هم با تيمى كه هنوز وضعيت مديرعامل و مالكيتش در هاله اى از ابهام قرار دارد قابل مقايسه باشد. در اين چند خط نمى خواهيم زياد درباره ابومسلم صحبت كنيم و به كالبدشكافى دلايل ضعف آنها بپردازيم اما همين كه نگاهى به اتفاقات اخير يك ماه اين تيم و تغييرات كادر فنى و حاشيه هاى مديريتى آن بيندازيد، حساب كار دستتان مى آيد. در سمت ديگرى از زمين، استقلالى قرار داشت كه با امير قلعه نويى متحول شده و از لحاظ روحى در وضعيت بسيار مناسبى قرار داشت. تمرينات سختى كه آبى پوشان در اردوى تركيه انجام دادند باعث شد آنها ليگ را با قدرت و اعتماد به نفس بالايى شروع كنند. تمديد قرارداد او با استقلال و اينكه فعلاً قرار است در اين تيم بماند، كفه ترازو را به نفع امير قلعه نويى سنگين كرد و بازيكنان او با ارائه يك نمايش برتر، دست پر از زمين خارج شدند. اگر نگاهى به مهاجمان اين فصل استقلال بيندازيم به نام هايى برمى خوريم كه بيشتر آنها از سابقه خوبى برخوردارند و طبيعى است كه انتظار بازى كردن و حضور ثابت در تركيب تيمشان را داشته باشند. فرهاد مجيدى، على عليزاده، سياوش اكبرپور، آرش برهانى و احمد خذيراوى بازيكنانى هستند كه قدرت اصلى تهاجمى استقلال را شكل مى دهند. سرمربى استقلال براى مسابقه اول برهانى و مجيدى را نيمكت نشين كرد و على عليزاده را به عنوان ۲ مهاجم در سيستم ۲-۵-۳ به ميدان فرستاد .سياوش اكبرپور در ۸۸ دقيقه اى كه براى تيمش بازى كرد، بسيار مفيد بود و با ارائه يك فوتبال هجومى و درگير شونده توانست به خوبى مدافعان ابومسلم را آزار دهد. قلعه نويى پيش از اين گفته بود از اكبرپور انتظار گلزنى ندارد و اگر همين جمله سرمربى را به عنوان شرح وظايف سياوش در نظر بگيريم، بايد به او نمره قبولى دهيم چرا كه پايه گذار اصلى هر۲ گل تميش در ديدار سه شنبه بود. على عليزاده هم طبق انتظارى كه از او مى رفت يك تمام كننده و گلزن قهار نبود و مثل قبل به ارائه بازى فيزيكى پرداخت و دلخوش به استفاده از ضربات سر و پرتاب هاى بلند خود بود. ۲ مهاجم اصلى استقلال در ديدار اول گلى وارد دروازه حريف نكردند و اين وظيفه را مهدى امير آبادى و مجتبى جبارى انجام دادند. آرش برهانى و فرهاد مجيدى و همچنين احمد خذيراوى ديگر مهاجمان استقلال هستند كه اولى به گل نزن مشهور شده و اما وضعيت دومى تا حدى متفاوت است. فرهاد در فصل گذشته گل هاى حساسى براى استقلال زد و توانست در مواقع حساس مثل ديدار مقابل راه آهن به فرياد تيمش برسد اما آمار گلزنى او هم نشان مى دهد نمى تواند يك گلزن تمام عيار باشد و خيال كادر فنى را بابت ضربات آخر راحت كند. احمد خذيراوى هم كه جوان است انتظار زيادى را او نمى رود. البته اين ايراد نيست كه تيمى به وسيله هافبك هاى خود دروازه رقبا را باز كند زيرا در جام جهانى ۱۹۹۸ نيز تيم ملى فرانسه گل نزن ترين مهاجمان جهان را در اختيار داشت و به لطف گلزنى هافبك ها و حتى مدافعانش قهرمان جهان شد.(در بازى نيمه نهايى مقابل كرواسى، ليليان تورام ۲ گل زد و در فينال نيز زيدان و پتى دروازه برزيل را گشودند.) سؤال ما اين است كه با وجود اين همه مهاجم در استقلال كه هيچ كدام گلزن حرفه اى نيستند، چه كسى وظيفه تمام كنندگى در اين تيم را بر عهده دارد و اگر در مسابقه با تيمى مثل سايپا كه از هافبك هاى خوبى سود مى برد جلوى نفوذ بازيكنان خط ميانى استقلال گرفته شود، آن وقت تكليف چه خواهد بود؟ مهاجمان گرانقيمت و پرتعداد استقلال شايد در دوندگى، بازيسازى، پرتاب اوت و جنگ هاى فيزيكى تأثير گذار و موفق باشند اما نبايد فراموش كرد وظيفه اصلى يك مهاجم گلزن است و همه از مهاجم اول گلزنى مى خواهند. آن زمانى كه سياوش اكبرپور و رضا عنايتى زوج يكديگر در استقلال بودند، سياوش بيشتر فضاسازى مى كرد و مى دويد تا عنايتى با ضربات آخر خود كار را تمام كند اما چنين تركيبى در استقلال امسال ديده نمى شود و بايد منتظر ماند و ديد مربيان اين تيم در نهايت چه تدبيرى مى انديشند كه در ادامه ليگ در مقابله با تيم هاى قوى تر از ابومسلم به مشكل برنخورند و راه نفوذ گلزنى هافبك هايشان بسته نشود.

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:04
ذوالفقارنسب : در بازى با استقلال تهران جبران مى كنيم
بايد استقلال اهواز را شكست مى داديم اما... بدون تردید بيژن ذوالفقارنسب، سرمربى تيم فوتبال پگاه گيلان یکی از اثر گذارترین سرمربیان در فوتبال ماست. او در هر تیم(بغیر از استقلال نسبتا موفق عمل کرده است. بعد از بازی با استقلال اهواز مصاحبه ای با او ترتیب داده شده است که در آن وی از عملكرد اين تيم مقابل استقلال اهواز رضايت دارد. وى ديدار سه شنبه شب تيمش در گرماى ۵۱ درجه اى اهواز را سخت توصيف كرد.

• بازى با استقلال اهواز چطور بود؟
- بازى بسيار سنگينى بود. استقلال اهواز بازى خوبى را انجام داد اما ما هم خوب مقابل آنها دوام آورديم. بازى در گرماى ۵۱ درجه اى اهواز قطعاً براى تيم ما كه هيچ وقت در رشت چنين دمايى را نديده بود سخت بود. اهوازى ها به اين هوا عادت دارند اما ما اولين بار بود كه در چنين هوايى فوتبال بازى مى كرديم.
• از تيمتان راضى بوديد؟
- عملكرد بچه ها فوق العاده بود. نيمه دوم كاملاً در اختيار تيم ما بود و معتقدم اگر دروازه بان جوان استقلال نبود، بيش از يك بار دروازه استقلال اهواز را باز مى كرديم. متأسفانه مهاجمان ما در زدن ضربات آخر دقت نكردند و موقعيت ها را يكى پس از ديگرى از دست دادند. در كل از بازيكنانم رضايت دارم اما فكر مى كنم اگر برنده مسابقه، پگاه بود، عدالت در اين ديدار خودنمايى مى كرد. فوتبال ورزش بى رحمى است و عدالت در آن رعايت نمى شود.
• فكر مى كرديد در اهواز بتوانيد يك امتياز از استقلال اهواز بگيريد؟
- بله، اين موضوع قابل پيش بينى بود. ما مى دانستيم كه استقلال از لحاظ كادر مديريتى و فنى با مشكل مواجه است و نمى تواند مانند گذشته فوتبال را روان بازى كند. ما هم مى خواستيم از اين موضوع نهايت استفاده را ببريم كه متأسفانه توپ هايمان به گل تبديل نشدند البته اين را هم بگويم كه استقلال اهواز آن طور كه ما فكر مى كرديم نبود و خيلى بهتر از ذهنيت قبلى ما فوتبال بازى كرد.
• چه رتبه اى براى پگاه در اين فصل پيش بينى مى كنيد؟
- پيش بينى رتبه در ليگى كه همه تيم هاى آن قدرتمند هستند خيلى كار سختى است. هدف ما انجام بازى ها و نتايج خوب و در نهايت شادى هواداران است اما فوتبال قابل پيش بينى نيست.
• در مورد بازى شنبه با استقلال تهران چه نظرى داريد؟
- متأسفانه فرصت نكرديم تيم استقلال را آناليز كنيم اما شناخت خوبى از اين تيم داريم. استقلال يكى از مدعيان قهرمانى اين فصل است و قدم اول را براى اين كار با موفقيت برداشته و صدرنشين فعلى ليگ است. با اين حال ما براى پيروزى مقابل استقلال به ميدان خواهيم رفت و براى رسيدن به اين مهم از هيچ كوششى دريغ نمى كنيم.
• به عنوان آخرين سؤال، علت غيبت فرشيد كريمى مقابل استقلال اهواز چه بود؟
- فرشيد مصدوم بود. وى تمرينات فيزيوتراپى را آغاز كرده است اما به توصيه پزشكان مقابل استقلال اهواز بازى نكرد. ما ۲ دروازه بان خوب داريم و هر كدام آماده تر باشند را در زمين قرار مى دهيم.

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:08
تمرين ديروز عصر استقلال ساعت ۱۶ آغاز شد و بازيكنان زير نظر قلعه نويى به انجام تمرينات تاكتيكى و تكنيكى پرداختند. اين تمرين حاشيه هايى داشت كه در ذيل آمده است. وحيد طالب لو،حسين كاظمى، اميد روانخواه، مجتبى جبارى وابراهيم تقى پور غايبان تمرين ديروز استقلال بودند. طالب لو وكاظمى در اردوى تيم ملى حضور داشتند، روانخواه مشغول رسيدگى به پاى مصدوم خود بود و تقى پور به شمال رفته بود.

صحبت هاى قلعه نويى
امير قلعه نويى، سرمربى استقلال در ابتداى تمرين ۱۰ دقيقه با بازيكنان صحبت كرد وگفت: بازى با ابومسلم را فراموش كنيد و به پگاه فكر كنيد. روز شنبه كار سختى در رشت داريم. بايد پگاه را شكست دهيم و ۳ امتياز اين بازى را بگيريم.
اميرآبادى با لباس شخصى
مهدى امير آبادى، هافبك تيم استقلال در تمرين ديروز اين تيم با لباس شخصى در كنار زمين حضور يافت و تمرين نكرد دليل اين موضوع نامشخص بود گويا امير آبادى براى اين موضوع با قلعه نويى هماهنگ كرده بود.
مرفاوى دور زمين دويد
صمد مرفاوى، مربى تيم استقلال به تنهايى شروع به دويدن دور زمين كرد. مرفاوى ۳۰ دقيقه دور زمين دويد و علت اين موضوع را داشتن اضافه وزن عنوان كرد.
عباسفرد هم آمد
عليرضا عباسفرد مهاجم استقلال پس از بهبود مصدوميتش ديروز در تمرينات گروهى اين تيم شركت كرد و پا به پاى ديگر بازيكنان تمرين كرد.
صحبت حيدرى و نظرى
خسرو حيدرى در اواخر تمرين نزد على نظرى جويبارى رفت و با وى در مورد وصول چك خود به صحبت پرداخت. نظرى هم قول داد هر چه سريعتر پول حيدرى پرداخت شود.
شرح تمرين
در ابتدا بازيكنان ۲۰ بار دور زمين دويدند سپس به انجام نرمش پرداختند بعد از آن بازيكنان اصلى و ذخيره ها از هم جدا شدند. اصلى ها به سونا و استخر رفتند و ذخيره ها فوتبال تمرينى بازى كردند. در فوتبال تمرينى بازيكنان به ۲ تيم آبى و سبز تقسيم شدند كه تيم آبى ۸ بر ۷ پيروز شد.

emad64
08-08-2008, 13:11
اسامیه افراد جدیدی که تو پیش بینی شرکت کردن، به لیست شرکت کنندگان در مسابقه اضافه شد..
صفحه 265، پست 2641 :

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:14
قربانى: قلعه نويى باعث پيروزى ما بود

پيروز قربانى تصورش را هم نمى كرد به فاصله چند ماه پس از نيمكت نشينى اش در استقلال تبديل به كاپيتان اين تيم شود. پيروز كه بازيكن مورد غضب قرار گرفته فيروز كريمى محسوب مى شد با آمدن امير قلعه نويى جان تازه اى گرفته است و به عنوان يكى از تأثيرگذارترين بازيكنان خط دفاعى استقلال شناخته مى شود. او در غياب امير حسين صادقى تجربه تازه اى را پشت سر مى گذارد. آيا پيروز مى تواند پاسخ اعتماد قلعه نويى را بدهد قربانى سعى مى كند نقش قلعه نويى را در شكل گيرى اين پيروزى پررنگ تر از همه جلوه دهد: «بازى بسيار عالى بود؛ به خصوص در نيمه دوم كه بازيكنان ما آنچه در توان داشتند را ارائه كردند و توانستيم به پيروزى برسيم. ابومسلم تيم خوبى نشان داد و به طور حتم در هفته هاى آينده عملكرد بهترى خواهد داشت. ما هم روز خوبى داشتيم و بايد اين روند را ادامه دهيم البته تاكتيكى كه از سوى مربيان اتخاذ شده بود اجازه نداد ابومسلم پيروز ميدان باشد. اميدوارم اين فصل هواداران هيچ وقت ناراحت ورزشگاه را ترك نكنند.»

emad64
08-08-2008, 13:20
استقلال با 2 اختلاف میبره

تو هنوز تو مسابقه شرکت نکریا..
باید اعلام کنی که هر تیم، چند گل میزنه..

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:28
این بود استقلالی که چشم انتظارش بودیم... یما شریفی/آبیته دات کام
فصلی سرد و تلخ با گرمای قهرمانی در جام حذفی و شیرینی خوران قهرمانی به پایان رسید. قهرمانی در جام حذفی که شاید تا قبل از جدایی فیروز کریمی، با آن همه مشکلات و موانع، به دست آوردنش شبیه یک رویای دست نیافتنی بود. قهرمانی که باعث شد بار دیگر اتحاد و همدلی در قلب استقلال به طپش بیفتد. امیر قلعه نویی گرچه نقش بزرگی در آن قهرمانی داشت، اما همگان منتظر حضور استقلال جدید در لیگ بودند. امیر قلعه نویی که اصولاً بستن تیم و مهره چینی را خوب بلد است، استقلالی ساخته که حال می توان آن را امید اولی قهرمانی در لیگ برتر دانست. تیمی خوب، پر مهره، با انگیزه و شاد!
آنچه دیروز و در نمایش برای ابومسلم دیدیم به واقع یک استقلال نا هماهنگ است. اما با این حال استقلال ۳۵ دقیقه آخر بازی نمایش دلپذیری از خود نشان داد تا سرمربی جوان ابومسلم پس از بازی حریف را قدر بخواند و از آن به عنوان بهترین تیم ایران نام ببرد. امیر قلعه نویی برای هر پست چاره ای اندیشده است و برای هر هفته از بازی ها ((تازه)) ای در آستین پرورانده است. امیر قلعه نویی می داند که حضور در ۳ جام بیش از پیش به نیرو احتیاج دارد و می بینیم که امروز نیمکت استقلال چیزی کم از ترکیب اصلی ندارد.

آنچه دیروز در استقلال دیدیم یک بسته کامل و قدرتمند بود. یک ((پکیچ)) که با رسیدن به هماهنگی و هارمونی لازم، یکدست و پر اقتدار به استانداردهای مورد نظر خواهد رسید.
وحید طالب لو گرچه محک جدی نخورد، اما دروازه بان بسیار مطمئنی به شمار می رود و روزهای اوج او در جام حذفی را فراموش نمی کنیم. استقلال در خط دفاع خود حتی با غیبت تقی پور و هادی شکوری، پر مهره و خوب نشان داد. جایی که استقلال با ۳ مدافع وارد زمین شد و هر از گاهی مهدی امیرآبادی به کارهای دفاعی می پرداخت و با یک ترانزیشن ساده استقلال عملاً با ۴ مهره دفاع می کرد.
حسین کاظمی گرچه هنوز با تیم هماهنگ نبود، اما حضورش برای هر تیمی نعمتی به شمار می آید و آن خلاء موجود در فصل گذشته دیگر کسی را آزار نمی دهد. کاظمی چندین بار در باز کردن بازی و راه انداختن تیم ضعیف نشان داد که البته دلیلی جز نا هماهنگی ندارد. او از معدود بازیکنان استقلال است که اکثر اردوهای آماده سازی تیم را به خاطر حضور در تیم ملی از دست داد و مطمئناً ضعف هایش در طی یکی دو هفته آینده بر طرف خواهد شد. یدالله اکبری بار دیگر آرامش را به کمربند میانی استقلال آورده است و زمانی که جباری نیز در کنار او قرار می گیرد، لرزه بر تن هر حریفی می افتد. یدالله اکبری بدون نوسان کار کرد و نشان داد این فصل یکی از مهره های کلیدی استقلال خواهد بود. او کمی متمایل به راست حرکت می کرد و باعث ایجاد تعادل در یک سوم میانی زمین شده بود. مجتبی جباری نیز پس از حضور در دقیق هفده بازی نشان داد که از نظر بدنی هنوز ضعف هایی دارد، اما کیست که قدر این مهره ارزشمند را حتی در زمان آماده نبودن، نداند؟ جباری با آن شوت رویایی در دقیقه ۵۵ کار خود را کرد. اما مهدی امیر آبادی دچار یک تحول عظیم شده است. گل او در بازی فینال جام حذفی را به یاد دارید، گرچه او بیشتر در سمت راست زمین بازی می کرد، اما امروز با قرار گرفتن در سمت دیگر زمین یکی از بهترین های استقلال بود. قطعه گمشده پازل استقلال در سمت چپ، نفوذ های او بود که در نیمه دوم به دست آمد و باعث تکمیل شدن پازل گردید. امیر آبادی با گلی که به ثمر رساند یکی از بهترین های زمین نیز لقب گرفت.
اما شاید ضعیف ترین بازیکن دیروز استقلال خسرو حیدری بود. او چندین بار در کنترل توپ ضعیف نشان داد و قطعاً آنچه مربیان استقلال از او خواسته بودند را به نمایش نگذاشت و تعویض شود. اما خسرو حیدری در سالهای اخیر یکی از بهترین ها بوده است و می توان این ناکامی را به حضور یکباره او در تیم بزرگی مانند استقلال ربط داد.
سیاوش اکبرپور نمایش جالبی داشت. نه از آن فشارهای عصبی خبری بود نه از آن تکروی های دیوانه وار که بارها و بارها از او دیده بودیم. سیاوش اکبرپور دچار یک رنسانس مثبت شده است و با یک روحیه جدید به فوتبال ایران بازگشته است. او در نیمه دوم بازی روز گذشته یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال بود و او می تواند یکی از برگ های برنده استقلال در این فصل پر التهاب و دشوار باشد. از طرفی دیگر نشانه هایی از پیشرفت نیز در بازی علی علیزاده دیده شد که می تواند خبر خوبی برای امیر قلعه نویی باشد. علیزاده خیلی مواقع می تواند گره کور بازی را باز کند.
در کل استقلال روز گذشته خیلی ها را امیدوار کرد و آنهایی که این استقلال را کامل می دانند منتظر حضور بیک زاده، جان واریو، هادی شکوری، علیرضا عباسفرد و ... باشند!

emad64
08-08-2008, 13:33
بابا ایول اف ث بایرن..
مُردیم بس که خبر خوندیم :31:
دست گلت در نکنه.. خیلی خیلی فعالی :26:

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 13:38
یک ساعت توی تاپیک نباشی اندازه دوساعت باید صفحه های تاپیک رو خوند بابا پدرم در اومد اونقدر صفحه خوندم
ولی خداییش بچه ها دارن گل میکارن:10::10::10::10::10::10::10:
تا این لحظه همه به برد استقلال نظر دادن جز اقای iman84 که گفته بازی پگاه 1 - استقلال 1 میشه:13:

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 13:41
ضمنا عماد جان در مورد اون قانونی که هیچکس نمیتونه پست خودش رو ویرایش کنه ولی میتونه نظر خودش رو در مورد پیش بینی عوض کنه کار اشتباهی هست هرکس باید فقط یکبار نظر بده

unartig
08-08-2008, 13:41
خب جمع شیم نظرشو تغییر بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمانو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emad64
08-08-2008, 13:47
ضمنا عماد جان در مورد اون قانونی که هیچکس نمیتونه پست خودش رو ویرایش کنه ولی میتونه نظر خودش رو در مورد پیش بینی عوض کنه کار اشتباهی هست هرکس باید فقط یکبار نظر بده

باشه. با این نظر موافقم.. چون واقعاً بررسیشون سخت میشه..
هر کس یه نظر. اگه اشتباه نظر داده بود، ویرایشش کنه و اون پیش بینی رو از تو پستش پاک کنه.. بعد نهایتاً تا 5 دقیقه بعد نظرش رو بزاره. اگه نظرش ثبت شد، دیگه نمیتونه نظر بده. مگر با همامنگی با مسعود..

اینجوری خوبه مسعود جان ؟

emad64
08-08-2008, 13:48
تا این لحظه همه به برد استقلال نظر دادن جز اقای iman84 که گفته بازی پگاه 1 - استقلال 1 میشه:13:

خوب هرکس واسه خودش نظری داره و نظرش محترمه..

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:50
بابا ایول اف ث بایرن..
مُردیم بس که خبر خوندیم :31:
دست گلت در نکنه.. خیلی خیلی فعالی :26:
سلام
قابل شما رو نداره
انجام وظیفه هستش

iman84
08-08-2008, 13:52
یه نصیحت :
پیش بینی بازی پر گل رو نکنید چون مربی اون تیم دکتر ذوالفقارنسب هست ( فکر کنم دکترای آمپول زنی داره )
و با توجه به اینکه تیم های دکتر همیشه فوتبال رو بسته و دفاعی بازی می کنن ( ضد فوتبال ) بعیده که بازی پر گلی از آب در بیاد

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:54
استقلال هرسه جام را مي خواهد
امير آبادي:ليگ برتر مهم تر از ساير جام هاست
تهران- خبرگزاري كار ايران
مهدي امير آبادي، هافبك تيم استقلال تهران در مسابقه نخست تيمش برابر ابومسلم مشهد، توانست زننده گل دوم باشد تا در جشن پيروزي آبي پوشان شريك باشد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mFzcHg%2FZj04Ny0wNS0xNi8yOS5KUEcmdz0xMzU%3D&b=61

گفت وگوي ايلنابا امير آبادي را در زير مي خوانيد:
در بازي نخست ليگ برتر تيم استقلال تهران توانست با دو گل از سد تيم ابومسلم مشهد بگذرد،بازي چطور بود؟
- بازي بسيار سنگين و در عين حال لذت بخش به خاطر كسب اولين پيروزي بود.توجه داشته باشيد كسب سه امتياز در اولين مسابقه بسيار سخت و همچنين حياتي است. خدا را شكر كه توانستيم در ورزشگاه آزادي دل هواداران را شاد كنيم. ديگر بازي ابومسلم را فراموش واز هم اكنون به فكر مسابقه آينده خواهيم بود.
از عملكرد فني تيم استقلال در اين مسابقه راضي بودي؟
- بله، روي هم رفته براي مسابقه نخست ما عملكرد قابل قبولي داشتيم نكته اي كه خود مربيان نيز به آن اذعان دارند.
مسابقه هفته دوم برابر تيم پگاه گيلان خواهد بود. در باره آن بازي براي ما مي گوييد؟
- بازي بسيار سخت و مشكلي را پيش رو خواهيم داشت. در واقع تمامي تيم هايي كه مقابل استقلال قرار مي گيرند به دليل پخش مستقيم اينگونه مسابقات با انرژي مضاعفي بازي مي كنند و اين كار مارا سخت و دشوار مي كند تا تلاشي مضاعف براي پيروزي داشته باشيم و براي رسيدن به اين مهم تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد.
بعد از عملكرد ضعيف تيم استقلال تهران در فصل گذشته فكر مي كنيد امسال انتظارات را بر آورده كنيد؟
- با در اختيار گرفتن بازيكنان جديد و تلاش كادر فني و مديريتي هدف ما امسال كسب هر سه جام‌‏ (ليگ برتر - جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا است. در حقيقت هدف گذاري مديريت و كادر فني كسب هر سه جام است و اكنون بايد ديد كه نيروهايي كه استقلال به خدمت گرفته توان اجراي اين مهم را دارند يا خير!
شما فكر مي كنيد اين توان را دارند؟
-بايد منتظر ماند و آينده را ديد. ولي عقيده شخصي من اين است كه بايد ابتدا به موفقيت در ليگ برتر فكركنيم و بعد به ليگ قهرمانان و جام حذفي بينديشيم.

emad64
08-08-2008, 13:55
یه نصیحت :
پیش بینی بازی پر گل رو نکنید چون مربی اون تیم دکتر ذوالفقارنسب هست ( فکر کنم دکترای آمپول زنی داره )
و با توجه به اینکه تیم های دکتر همیشه فوتبال رو بسته و دفاعی بازی می کنن ( ضد فوتبال ) بعیده که بازی پر گلی از آب در بیاد

با این نظر نسبتاً موافقم.. ولی فوتباله و هر اتفاقی ممکنه توش رُخ بده..

اف ث بایرن
08-08-2008, 13:58
یه نصیحت :
سلام
من نمیدونم به این دکتر مساوی چرا تو لیگ برتر اینقدر تیم میدن تا حال ما رو از هرچی فوتبال بهم بزنه

iman84
08-08-2008, 13:59
یک ساعت توی تاپیک نباشی اندازه دوساعت باید صفحه های تاپیک رو خوند بابا پدرم در اومد اونقدر صفحه خوندم
ولی خداییش بچه ها دارن گل میکارن:10::10::10::10::10::10::10:

البته من سر حرفم هستم ولی از خدا میخوام که پیش بینیم اشتباه از آب در بیاد:11: :11:و استقلال بازی رو ببره :20::20:
ولی چون طالب لو رو نداریم از درون دوازه خیالم راحت نیست و تیم مقابل هم مربیش دکتر ذولفقار نسبه که معروفه به بازی بسته و دفاعی برای همین فکر می کنم گل زدن به تیم اون مشکل باشه + اینکه بازی هم تو رشته و اون زمین ناهموار که فقط باید الکی بزنی زیر توپ و نمیشه تاکتیکی بازی کرد :13::13:

Mohamma:D
08-08-2008, 13:59
آقا با اينكه من يه استقلالي دو آتيشه هستم ولي فكر كنم نتيجه 0-0 بشه

emad64
08-08-2008, 14:01
آقا با اينكه من يه استقلالي دو آتيشه هستم ولي فكر كنم نتيجه 0-0 بشه

نتیجه شما هم به پیش بینی ها اضافه میشه محمد جان..

emad64
08-08-2008, 14:02
سلام
من نمیدونم به این دکتر مساوی چرا تو لیگ برتر اینقدر تیم میدن تا حال ما رو از هرچی فوتبال بهم بزنه

چون مساوی بهتر از باخته..

emad64
08-08-2008, 14:06
اسامیه افراد جدیدی که تو پیش بینی شرکت کردن، به لیست شرکت کنندگان در مسابقه اضافه شد..
صفحه 265، پست 2641 :

unartig
08-08-2008, 15:38
سلام
بایرن بازاین و اکبرمیثاقیان خوب هستند :31:امتیازهایی که ازلنگیها میگیرند خیلی به نفع ماهست فقط باید به این یاوری تیم ندند:31:

emad64
08-08-2008, 15:51
قوانین شرکت در پیش بینی :

1_ تا 30 دقیقه قبل از بازی میتوانید پیش بینی کنید. (مسعود [esteghlal 67]، یا علی رضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن).

2_ هر فرد تنها یک بار میتواند پیش بینی کند.
(تبصره : اگه پیش بینی اشتباه کرده بودید، پستی که پیش بینی توش کردید رو ویرایش کنید و اون پیش بینی رو از تو پستش پاک کنید.. بعد نهایتاً تا 5 دقیقه بعد پیش بینیه جدیدتون رو تو یه پست جدید بذارید. اگه پیش بینی توسط مسعود ثبت شد، دیگه نمیتونه پیش بینی کنید. مگر با هماهنگی با مسعود..)

3_ پیش بینی به نحوی انجام شده باشد که در آن نتیجه کاملاً مشخص باشد. (مشخص باشه که استقلال میبره، مساوی میکنه یا..)

4_ در پیش بینی، تعداد گلهای هر دو تیم مشخص باشد.

5_ در پست اعلام پیش بینی، فقط پیش بینی را اعلام کنید. از اظهار نظر در مورد پیش بینی در این پست، خوداری کنید.
(تبصره : در مورد پیش بینی، میتونید تو پست جدید اظهار نظر کنید.)
" بند 5 ، برای راحتیه بررسی پیش بینی هاست "

6_ پست ویرایش شده در مسابقه پیش بینی وارد نخواهد شد !

7_ پیش بینی باید در این تاپیک انجام شود. پیش بینی هایی که در سایر تاپیک ها اعلام شده باشند، در مسابقه ی پیش بینی وارد نخواهد شد !
(تبصره : میتونین پیشبینیتون رو واسه من یادداشت بذارید.. من یادداشت رو واسه نمایش عموم میذارم. تو تاپیک هم میگم که این پیش بینیه فلان فرد هستش و واسه ی من یادداشت گذاشته. میتونین واسه اطمینان برین تو پروفایلم پیش بینیش رو ببینید. ترجیها تو تاپیک پست بدین بهتره.. (این بند واسه اونایی میتونه خوب باشه که محدود شدن و تو تاپیک نمیتونن پست بدن..))

مثال صحیح : [استقلال 2 - 0 ابومسلم] ، [استقلال 2 هیچ میبره] ، [2 - 0 به سود استقلال]

مثال غلط : [2 - 0] ، [استقلال با اختلاف دو گل میبره]

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) با تعداد گل های درست = 3 امتیاز
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز
پیش بینی نادرست = 0 امتیاز

مسئولین کار:

علیرضا [alireza001199]، مسئول ثبت پیش بینی هاست..

مسعود [esteghlal 67]، یا علیرضا [alireza001199]، یا عماد [emad64] سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن..

بعد هر بازی، مسعود [esteghlal 67] پست ها رو مورد بررسی قرار میده و نتایج رو اعلام میکنه..

عماد [emad64] هم بعد از اعلام نتایج مسعود [esteghlal 67] ، امتیازات کلیه پیش بینی هارو (از اولین پیش بینی تا آخریش) مورد بررسی قرار میده و نتایج را اعلام میکنه...

عماد [emad64]، مسئول بایگانی کردن نتایج تا اخرین روز لیگ هست، همچنین هر 5 هفته کلیه ی اطلاعات و امتیازات را در یک فایل htm ارائه میده...

unartig
08-08-2008, 15:55
البته غیرازمسابقه پیش بینی که خیلی خوبه می شه درپستهای جداگانه سیستم آینده استقلال ونحوه چیدمان بازیکنان راقبل ازبازی حدس زدوبعدازبازی نظرات کارشناسی داوری و بازی راارایه کردمگه ماچیمون ازکارشناسای برنامه 90کمتره:31:

M_Abieteh
08-08-2008, 16:01
اس اس 2 بر صفر میزنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
08-08-2008, 16:04
با توجه به تنظيم منشور اخلاقي صورت گرفت
اخطار سازمان ليگ به 4 بازيكن به دليل وضعيت نامناسب ظاهري
خبرگزاري فارس: سازمان ليگ به 4 بازيكن ليگ برتري به دليل وضعيت نامناسب ظاهري اخطار كتبي داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان ليگ امسال منشور اخلاقي را تنظم كرده است و تمام بازيكنان مكلف به امضاي اين منشور شده اند.
بر اين اساس ظاهر بازيكنان در ميادين نيز بايد مناسب با عرف جامعه باشد؛ اما پس از برگزاري هفته نخست ليگ برتر سازمان ليگ به چهار بازيكن در مورد ظاهر آنها اخطار كتبي داد.
سياوش اكبر پور و مهدي امير آبادي از استقلال تهران و صابر ميرقرباني و حسين كعبي از سايپا به دليل ظاهر نامناسب خود اخطار كتبي دريافت كرده اند.
اين نفرات بايد پيش از آغاز هفته دوم ليگ برتر بايد ظاهر خود را اصلاح كنند.
مسابقات هفته دوم روز شنبه با انجام 7 ديدار در شهر هاي مختلف برگزار مي‌شود.
تيم سايپا به دليل داشتن بيش از سه بازيكن در تيم ملي بازي نخواهد كرد و استقلال در اين روز ميهمان پگاه است.
انتهاي پيام/

همانند ديدار اول صورت مي گيرد
مصاف استقلال تهران با پگاه بدون حامي مالي
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در دومين بازي خود در ليگ برتر هشتم همانند بازي اول، بدون آرم حمايت كننده مالي به ميدان خواهد رفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان استقلال هنوز نتوانسته اند با يكي از شركت هاي پيشنهاد دهنده براي حمايت مالي اين تيم به توافق برسند.
اين تيم فردا در دومين بازي خود بدون اين كه روي پيراهن بازيكنان آرمي حك شده باشد با پيراهن هاي بازي اول، مقابل پگاه به ميدان خواهد رفت.
گفته مي شود فتح ا...زاده با چند شركت آلماني مذاكراتي داشته است و به زودي با يكي از اين شركت ها قرارداد امضا مي كند.
اعضاي تيم استقلال امروز ساعت 18 عازم رشت مي شوند.
اين تيم فردا در ورزشگاه سردار جنگل ميهمان تيم پگاه است.
انتهاي پيام/

emad64
08-08-2008, 16:05
البته غیرازمسابقه پیش بینی که خیلی خوبه می شه درپستهای جداگانه سیستم آینده استقلال ونحوه چیدمان بازیکنان راقبل ازبازی حدس زدوبعدازبازی نظرات کارشناسی داوری و بازی راارایه کردمگه ماچیمون ازکارشناسای برنامه 90کمتره:31:

کمتر نیستیم، ولی یه خورده سخته..
میشه یکی بیاد یه سیستم قبل هر بازی بده و بقیه روش نظر بدن تا به توافق نهایی رو یه سیستم برسیم..
بنظرم اینجوری خوب باشه..

unartig
08-08-2008, 16:06
میشه یکی بیاد یه سیستم قبل هر بازی بده و بقیه روش نظر بدن تا به توافق نهایی رو یه سیستم برسیم..
بنظرم اینجوری خوب باشه..
باشه اینوپایه هستم :20:

unartig
08-08-2008, 16:06
با توجه به تنظيم منشور اخلاقي صورت گرفت
اخطار سازمان ليگ به 4 بازيكن به دليل وضعيت نامناسب ظاهري
خبرگزاري فارس: سازمان ليگ به 4 بازيكن ليگ برتري به دليل وضعيت نامناسب ظاهري اخطار كتبي داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان ليگ امسال منشور اخلاقي را تنظم كرده است و تمام بازيكنان مكلف به امضاي اين منشور شده اند.
بر اين اساس ظاهر بازيكنان در ميادين نيز بايد مناسب با عرف جامعه باشد؛ اما پس از برگزاري هفته نخست ليگ برتر سازمان ليگ به چهار بازيكن در مورد ظاهر آنها اخطار كتبي داد.
سياوش اكبر پور و مهدي امير آبادي از استقلال تهران و صابر ميرقرباني و حسين كعبي از سايپا به دليل ظاهر نامناسب خود اخطار كتبي دريافت كرده اند.
اين نفرات بايد پيش از آغاز هفته دوم ليگ برتر بايد ظاهر خود را اصلاح كنند.
مسابقات هفته دوم روز شنبه با انجام 7 ديدار در شهر هاي مختلف برگزار مي‌شود.
تيم سايپا به دليل داشتن بيش از سه بازيكن در تيم ملي بازي نخواهد كرد و استقلال در اين روز ميهمان پگاه است.
انتهاي پيام/

همانند ديدار اول صورت مي گيرد
مصاف استقلال تهران با پگاه بدون حامي مالي
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در دومين بازي خود در ليگ برتر هشتم همانند بازي اول، بدون آرم حمايت كننده مالي به ميدان خواهد رفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان استقلال هنوز نتوانسته اند با يكي از شركت هاي پيشنهاد دهنده براي حمايت مالي اين تيم به توافق برسند.
اين تيم فردا در دومين بازي خود بدون اين كه روي پيراهن بازيكنان آرمي حك شده باشد با پيراهن هاي بازي اول، مقابل پگاه به ميدان خواهد رفت.
گفته مي شود فتح ا...زاده با چند شركت آلماني مذاكراتي داشته است و به زودي با يكي از اين شركت ها قرارداد امضا مي كند.
اعضاي تيم استقلال امروز ساعت 18 عازم رشت مي شوند.
اين تيم فردا در ورزشگاه سردار جنگل ميهمان تيم پگاه است.
انتهاي پيام/
کاملاهم مشخصه این منشوراخلاقیشون ازکجانشات میگیره :19:

M_Abieteh
08-08-2008, 16:12
بازهم استقلال را شکست می دهیم / به انتقام فکر نمی کنیم
مدیرعامل باشگاه پگاه گیلان مدعی شد تیم فوتبال این باشگاه همچون بازی برگشت فصل گذشته در دیدار فردا (شنبه) نیز استقلال را شکست می دهد.
اسماعیل شاد در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دیدار تیمش با استقلال تهران گفت: ما برای کسب پیروزی و حداکثر امتیاز دیدارهای خانگی و خارج از خانه خود در لیگ برتر برنامه داریم که دیدار با استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی با بیان اینکه پگاه در این مسابقه در اندیشه انتقام گرفتن نیست، افزود: تنها کسب 3 امتیاز در این دیدار برای مان مهم است، مطمئنا می توانیم دو پیروزی خود برابر استقلال در لیگ هفتم و جام حذفی فصل گذشته را بار دیگر تکرار کنیم. هدف ما این است تا در نخستین دیدار خانگی که برابر هواداران خود انجام می دهیم، یک نتیجه ارزشمند کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه پگاه گیلان با اشاره به اینکه در بازی هفته گذشته هم پگاه می توانست استقلال اهواز را شکست دهد، اظهار داشت: ما در آن دیدار بیش از 5 موقعیت صد درصد گلزنی داشتیم که متاسفانه از دست رفت. با توجه به این موضوع از کسب نتیجه مساوی در آن مسابقه راضی نیستم.

وی خاطر نشان کرد: البته بازیکنان تیم هنوز به هماهنگی کامل نرسیده اند اما مطمئنا با گذشت زمان بهتر می شویم و همانند روزهای پایانی لیگ گذشته، نتایج قابل قبول و درخشانی را در لیگ کسب می کنیم.

شاد در پایان در مورد مشکل های سفر به اهواز گفت: ما برای رفت و برگشت به اهواز 4 روز در راه بودیم و این خستگی زیاد به تیم ضربه زد. البته امیدواریم مسئولان در برنامه ریزی لیگ همه جوانب خصوصا مشکلاتی که به تازگی تیم ها برای سفر به اهواز با آن مواجه شده اند را در نظر بگیرند زیرا تاخیر 24 ساعته بازی ما با استقلال، تاثیر چندانی در برنامه های لیگ نداشت.

r4pbr4p
08-08-2008, 16:22
همون بهتر که به انتقام فکر نکنن

چون شرایطش رو ندارن!

Rjoun
08-08-2008, 16:24
بابا شير پاكتي و انتقام؟
ماله اين صحبتها نيستن!

emad64
08-08-2008, 16:25
این چه جور منشور اخلاقیه که دوتا از استقلالیه اختار کتبی گرفتن ؟

Rjoun
08-08-2008, 16:27
اين قضيه ريش ها خيلي جالب بود!
طرح امنيت اجتماعي به ميادين ورزشي هم كشيده شد

emad64
08-08-2008, 16:29
بنظرم اینجوری خوب باشه..

باشه اینوپایه هستم :20:

پس خودت زحمت سیستم اولیه رو به عهده بگیر دیگه..
میخوای از همین بازی شروع کن..

emad64
08-08-2008, 16:30

خیلی باحالی رضا :16:

unartig
08-08-2008, 16:34
فدراسیون فوتبال اززمان دادکان یه نفربه نام حاج آقاعلیزاده ازباشگاه فجرسپاسی رابه عنوان رییس فرهنگی و اینابرگزید بعدش بنابه دلایلی نتونستند برش دارند یعنی برکنارنمیشه کرد :10:این هم با اکبرپوربه شدت لج هست براهمین این بیانیه هارامیده:19:

Viren
08-08-2008, 16:37
فردا
استقلال 3 - 0 پگاه

emad64
08-08-2008, 16:37
فدراسیون فوتبال اززمان دادکان یه نفربه نام حاج آقاعلیزاده ازباشگاه فجرسپاسی رابه عنوان رییس فرهنگی و اینابرگزید بعدش بنابه دلایلی نتونستند برش دارند یعنی برکنارنمیشه کرد :10:این هم با اکبرپوربه شدت لج هست براهمین این بیانیه هارامیده:19:

به نظرم اینم مثل قضیه ی قبلی ول میشه.. اون موقع هم کلی تهدید کردن، بعداً خودشون بیخیالش شدن..

M_Abieteh
08-08-2008, 16:38
ای کاش فردا برق نره .

emad64
08-08-2008, 16:39
فردا
استقلال 3 - 0 پگاه

به لیست اضافه میشه..

Viren جان. ممنون که به تاپیک خودت اومدی و نتیجه رو پیش بینی کردی..

emad64
08-08-2008, 16:40
ای کاش فردا برق نره .

اگه برق شما و رضا بره که خوبه.. استقلال میبره :31:

unartig
08-08-2008, 16:41
ای کاش فردا برق نره .
برق فرداموقع بازی فوتبال نمیره فقط برق رضااینارفت :31:براماهم رفت دودقیقه بعدمجبورشدخودش باپاخودش برگرده :31:

LeBron
08-08-2008, 16:44
ول کن حاجی... بستنیش خوشمزه تره.

emad64
08-08-2008, 16:48
صفحه 265، پست 2641 :

حدوداً 22 ساعت و 45 دقیقه دیگه واسه پیش بینی وقت دارین..

Rjoun
08-08-2008, 16:49
بچه ها برد از آن ماست.
چه با برق!
چه بدون برق

Nasser_ZRE
08-08-2008, 17:00
اس اس 2 شیرپاکتی 0

emad64
08-08-2008, 17:02
23 ساعت دیگه تا دومین برد و تداوم صدر نشینی :26:

emad64
08-08-2008, 17:05
اس اس 2 شیرپاکتی 0

پیش بینیت ثبت میشه..
میتونی تا 2 دقیقه دیگه بری بقیه پیش بینی ها و پیش بینیه خودت رو ببینی..

r4pbr4p
08-08-2008, 17:07
ما با همیم با همین امکانات کم هم تو عرشیم :دی

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 17:16
تا این لحظه این افراد با این پیش بینی ها شرکت کرده اند

r4pbr4p پگاه 0 - استقلال 1
-------------------------------------
FC Bayern استقلال2 - پگاه 1
unartig استقلال 1 پگاه 0
------------------------------------
amir_a استقلال 1- پگاه 0
--------------------------------------
AnarchAshkan استقلال 3 - پگاه 0
-------------------------------------------------------
maryampaezi202000 استقلال 2-- پگاه 0
---------------------------------------------------------
mahn90 استقلال 2 و پگاه 0
iman_s استقلال 2-1پگاه
-----------------------------------
LeBron استقلال2-پگاه1
--------------------------------------
emad64 پگاه0 - 2 استقلال
----------------------------------------
saeed atletico استقلال 2-0 پگاه
iman84 پگاه 1 - استقلال 1
-----------------------------------------------
jamshidjap استقلال2- 1 پگاه
حاج جعفر استقلال 3 - پگاه 1
---------------------------------------------
amirtaker استقلال2-پگاه0
----------------------------------------------
m_r1986 استقلال 4 _ پگاه1
--------------------------------------------------
persian365 استقلال تهران 3-0 پگاه گیلان
-----------------------------------------------------
Mohamma:D پگاه0-0استقلال
-------------------------------------------------------------
Viren استقلال 3 - 0 پگاه
Nasser_ZRE استقلال 2 پگاه 0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------********
اگه اشتباهی شده بگید یا اگر قصد تغییر نظر دارید همین جا اعلام کنید وپست قبلی خودتون رو ویرایش کنید تا من براتون ثبت کنم

emad64
08-08-2008, 17:19
اِ، نظر خودت رو یادت رفت بذاری مسعود..
جدی میگم. نگاه کن، نیست..

unartig
08-08-2008, 17:25
این علی دایی وحیدطالبلو رادعوت نکرد نکرد الان که استقلال فقر دروازه بان داره دعوتش کرد ضمنا حسین کاظمیو هم دعوت کرده خدابگم چکارش کنه

emad64
08-08-2008, 17:29
این علی دایی وحیدطالبلو رادعوت نکرد نکرد الان که استقلال فقر دروازه بان داره دعوتش کرد ضمنا حسین کاظمیو هم دعوت کرده خدابگم چکارش کنه

پس بگو چرا اومده طالب لو رو دعوت کرده.. من شنیدم وحید دعوت شده، تعجب کردم.. گفتم مگه میشه اون پنالتی رو یادش رفته باشه..
انشاا.. طالب لو خودش رو خوب نشون بده و به حقش برسه..

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 17:29
اِ، نظر خودت رو یادت رفت بذاری مسعود..
جدی میگم. نگاه کن، نیست..

من که هنوز چیزی نگفتم بابا اگه گفتم بگید کجاست:27::27:

unartig
08-08-2008, 17:31
ببینم نکنه میری پیش رمالها :31:رفتی یه دعایی یه وردی بگو بخونندبرابازی فردا :5:ضررنداره ها:31:

emad64
08-08-2008, 17:32

آخه میترسم یادت بره تو پیش بینی شرکت کنی..
بگو، به کسی نمیگم.. بین خودمو خودت، و تمام بچه های تاپیک میمونه..

r4pbr4p
08-08-2008, 17:34
بابا چه عجله ایی دارید وقت هست هنوز خب

r4pbr4p
08-08-2008, 17:35
روانخواه هفته آينده تحت عمل جراحي قرار مي‌گيرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه دچار پارگي رباط صليبي شده است، هفته آينده تحت عمل جراحي قرار مي گيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اميد روانخواه در جريان بازي با ابومسلم به شدت از ناحيه زانو آسيب ديد به دليل پارگي رباط صليبي بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد.
اين بازيكن به دليل ورم زانوي خود فعلا نمي تواند تحت عمل قرار گيرد.
به احتمال فراوان روانخواه پنج شنبه هفته آينده راهي بيمارستان مي شود.

* مصدوميت پولادي برطرف شده است
مهرداد پولادي كه اواخر فصل گذشته با شكستگي قوزك پا مواجه شد، مدتي است كه تمرينات گروهي خود را آغاز كرده است.
وي اگر از لحاظ بدني در شرايط مطلوبي قرار گيرد از سوي قلعه نويي مورد استفاده قرار خواهد گرفت

EHHASSATNI
08-08-2008, 17:36
استقلال 3 پگاه 0
من شرکت بدین

emad64
08-08-2008, 17:37
آخه این مسعود خیلی مشکوک میزنه :)

emad64
08-08-2008, 17:37
استقلال 3 پگاه 0
من شرکت بدین

حتماً.. 2 دقیقه دیگه میتونی بری لیست رو ببینی..

EHHASSATNI
08-08-2008, 17:38
روانخواه هفته آينده تحت عمل جراحي قرار مي‌گيرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه دچار پارگي رباط صليبي شده است، هفته آينده تحت عمل جراحي قرار مي گيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اميد روانخواه در جريان بازي با ابومسلم به شدت از ناحيه زانو آسيب ديد به دليل پارگي رباط صليبي بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد.
اين بازيكن به دليل ورم زانوي خود فعلا نمي تواند تحت عمل قرار گيرد.
به احتمال فراوان روانخواه پنج شنبه هفته آينده راهي بيمارستان مي شود.

* مصدوميت پولادي برطرف شده است
مهرداد پولادي كه اواخر فصل گذشته با شكستگي قوزك پا مواجه شد، مدتي است كه تمرينات گروهي خود را آغاز كرده است.
وي اگر از لحاظ بدني در شرايط مطلوبي قرار گيرد از سوي قلعه نويي مورد استفاده قرار خواهد گرفت

اقا من استقلالیه تیرما ولی ای کاش اصلا خوب نشه چون ازش خوشم نمیاد و بازیکن نیست

emad64
08-08-2008, 17:40
صفحه 265، پست 2641 :

حدوداً 21 ساعت و 50 دقیقه دیگه واسه پیش بینی وقت دارین..

unartig
08-08-2008, 17:41
منم بااینکه سال قبل برامون بدبازی کردموافقم آماری که گرفتم 80درصدپاساش به دشمن میرسید اما سال پیش به خاطرنداشتن هافبک دفاعی اوضامون خوب نبودالان خیلی بهترشدیم

emad64
08-08-2008, 17:46
منم بااینکه سال قبل برامون بدبازی کردموافقم آماری که گرفتم 80درصدپاساش به دشمن میرسید اما سال پیش به خاطرنداشتن هافبک دفاعی اوضامون خوب نبودالان خیلی بهترشدیم

نمیدونم :23:
ولی فصل قبل، خوب واسه استقلال خوب میدویید و به ___ هم خوب گل میزد..

اف ث بایرن
08-08-2008, 17:48
مخالفت دايي با درخواست استقلال تهران

در شرايطي كه فردا هفته دوم ليگ برتر آغاز مي شود، به دليل حضور ملي پوشان در اردو براي برگزاري رقابت هاي غرب آسيا اين بازيكنان در اختيار باشگاه ها قرار نخواهند گرفت. كادر فني استقلال تهران كه براي بازي فرداي خود مقابل پگاه گيلان به وحيد طالب لو و حسين كاظمي نياز دارد، با درخواستي رسمي از كادر فني تيم ملي خواستار حضور اين بازيكنان شده اند؛ اما علي دايي سرمري تيم ملي اين درخواست را قبول نكرده است. به گفته سرپرست تيم ملي، درخواست هيچ باشگاهي براي بازگشت بازيكنان به تيم هاي باشگاهي قبول نمي شود."

اف ث بایرن
08-08-2008, 17:59
مصاف استقلال تهران با پگاه بدون حامي مال
مسئولان استقلال هنوز نتوانسته اند با يكي از شركت هاي پيشنهاد دهنده براي حمايت مالي اين تيم به توافق برسند. اين تيم فردا در دومين بازي خود بدون اين كه روي پيراهن بازيكنان آرمي حك شده باشد با پيراهن هاي بازي اول، مقابل پگاه به ميدان خواهد رفت. گفته مي شود فتح ا...زاده با چند شركت آلماني مذاكراتي داشته است و به زودي با يكي از اين شركت ها قرارداد امضا مي كند. اعضاي تيم استقلال امروز ساعت 18 عازم رشت مي شوند. اين تيم فردا در ورزشگاه سردار جنگل ميهمان تيم پگاه است.

unartig
08-08-2008, 18:03

در شرايطي كه فردا هفته دوم ليگ برتر آغاز مي شود، به دليل حضور ملي پوشان در اردو براي برگزاري رقابت هاي غرب آسيا اين بازيكنان در اختيار باشگاه ها قرار نخواهند گرفت. كادر فني استقلال تهران كه براي بازي فرداي خود مقابل پگاه گيلان به وحيد طالب لو و حسين كاظمي نياز دارد، با درخواستي رسمي از كادر فني تيم ملي خواستار حضور اين بازيكنان شده اند؛ اما علي دايي سرمري تيم ملي اين درخواست را قبول نكرده است. به گفته سرپرست تيم ملي، درخواست هيچ باشگاهي براي بازگشت بازيكنان به تيم هاي باشگاهي قبول نمي شود."
واقعا این رقابتهای غرب آسیااینقدرهاهم مهم نیست :41:من نمیدونم این دایی چه پدرکشتگی بااستقلال داره :18:

r4pbr4p
08-08-2008, 18:05
از پگاه هم بازیکنی انتخاب شده؟

emad64
08-08-2008, 18:07
واقعا این رقابتهای غرب آسیااینقدرهاهم مهم نیست :41:من نمیدونم این دایی چه پدرکشتگی بااستقلال داره :18:

آخه تو گلایی که زده، جای یه گل خالی مونده :31:

unartig
08-08-2008, 18:08
از پگاه هم بازیکنی انتخاب شده؟
پگاه بازیکن خوباش همون کامرونیاش هستند والا بازیکن خوب توترکیبش نیست :10:

unartig
08-08-2008, 18:10
آخه تو گلایی که زده، جای یه گل خالی مونده :31:
آره طفلک :31:میگم یه بازی خداحافظی براش بذاریم بعد به همه بازیکنابگیم سرجاشون وایسندیه توپ هم بدیم بش یه گل به مابزنه:5: بلکه توعمرش به یه تیم بزرگ گل زده باشه :8:

emad64
08-08-2008, 18:11

این دایی هم چه کارا که نمیکنه..

emad64
08-08-2008, 18:12
آره طفلک :31:میگم یه بازی خداحافظی براش بذاریم بعد به همه بازیکنابگیم سرجاشون وایسندیه توپ هم بدیم بش یه گل به مابزنه:5: بلکه توعمرش به یه تیم بزرگ گل زده باشه :8:

بد فکری نیست.. باید روش کار بشه..

آرش-19
08-08-2008, 18:20
به نظر من بازی با پگاه بازی خیلی سختی میشه.
مخصوصا حالا که طالب لو و کاظمی نیستن.
من نمی فهمم, یعنی بازی های غرب آسیا اینقدر مهمه که اینطوری به لیگ ضربه بزنن.
البته بهتره کاری به کار دایی نداشته باشن تا بهانه ندن دستش.

emad64
08-08-2008, 18:23
به نظر من بازی با پگاه بازی خیلی سختی میشه.
مخصوصا حالا که طالب لو و کاظمی نیستن.
من نمی فهمم, یعنی بازی های غرب آسیا اینقدر مهمه که اینطوری به لیگ ضربه بزنن.
البته بهتره کاری به کار دایی نداشته باشن تا بهانه ندن دستش.

آره. بهتره بهش گیر ندیم..

آرش جان، تو بازیه استقلال - پگاه رو پیش بینی نمیکنی ؟

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:34
جان‌واريو، پولادي و روانخواه غايبان استقلال مقابل پگاه
خبرگزاري فوتبال ايران - استقلال تهران براي رويارويي با پگاه گيلان در هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر 3 بازيكن خود را به همراه نخواهد داشت.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، جان‌واريو هافبك برزيلي استقلال از لحاظ آمادگي بدني در شرايط ايده‌آل قرار ندارد و از ناحيه عضلات ران هم دچار مصدوميتي جزئي است، مهرداد پولادي هم آسيب‌ديدگي‌اش برطرف شده ولي از لحاظ بدني آماده نيست. اين دو بازيكن استقلال را در سفر به رشت همراهي نخواهند كرد، در ضمن اميد روانخواه هم كه دچار پارگي رباط صليبي شده است چند ماه از ميادين فوتبال به دور خواهد بود.
گفتني است كه استقلالي‌ها صبح امروز (جمعه) در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي آخرين تمرين خود را قبل از بازي با پگاه انجام دادند. آبي‌پوشان با پرواز ساعت 18 تهران را به مقصد رشت ترك خواهند كرد تا عصر شنبه به مصاف پگاه بروند

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 18:34
ببینم نکنه میری پیش رمالها :31:رفتی یه دعایی یه وردی بگو بخونندبرابازی فردا :5:ضررنداره ها:31:

بابا خودم یه پا رمالم همه میان پیش من رمالی ولی از شوخی گذشته پیش بینی یه جور بهونه است تا همه دور هم جمع بشیم اصل کار استقلال هستش که مطمئن هستم همه برای برد این تیم دعا میکنند من هم دستام رو رو به اسمان می کنم ودعا می کنم

آخه میترسم یادت بره تو پیش بینی شرکت کنی..
بگو، به کسی نمیگم.. بین خودمو خودت، و تمام بچه های تاپیک میمونه..

عماد به جان خودم میترسم اخرش هم یادم بره تو مسابقه شرکت کنم اونقدر به فکر پیش بینی دیگران واز قلم نیفتادن کسی هستم که پاک یادم رفته خودم هم نظر بدم ولی تا قبل از اینکه پست پایان پیش بینی رو بدم
(35 قبل از بازی)این کار رو انجام میدم

اخه اکثر وقتا من نتایج بازیهای استقلال رو تو خواب میبینم:21::21::21::21::21::21::21::19:
باورتون نمیشه حالا که پیش بینی کردم متوجه میشید:27::27::27::27:

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:37
پزشك استقلال خبر داد
روانخواه پس از 10 جلسه فيزيوتراپي جراحي مي‌شود
خبرگزاري فوتبال ايران - اميد روانخواه در بازي استقلال و ابومسلم از ناحيه رباط صليبي دچار پارگي شد و اين مصدوميت شديد او را حداقل تا شش ماه به دور از ميادين فوتبال نگاه خواهد داشت.
امين نوروزي پزشك استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در مورد آخرين وضعيت روانخواه مي‌گويد: «با توجه به ورم زانوي اين بازيكن و همچنين كاهش دامنه حركتي فعلاً انجام عمل جراحي ممكن نيست و روانخواه حداقل به 10 جلسه فيزيوتراپي نياز دارد. ابتدا بايد ورم زانو از بين برود و دامنه حركتي هم به روال طبيعي بازگردد تا اين بازيكن جراحي شود. پس از 10 جلسه فيزيوتراپي روانخواه توسط دكتر ابراهيميان عمل جراحي خواهد شد.»

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:38
پگاه با دو غايب مقابل استقلال
خبرگزاري فوتبال ايران - پگاه گيلان براي رويارويي با استقلال در هفته دوم ليگ برتر دو بازيكن خود را در اختيار نخواهد داشت.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، ايوان دراگه سوويچ و نظيف‌كار دو مدافع ثابت پگاه كه به دليل مصدوميت بازي با استقلال اهواز را از دست دادند در بازي با استقلال تهران هم قادر به همراهي پگاه گيلان نخواهند بود چراكه آسيب‌ديدگي اين دو بازيكن هنوز برطرف نشده است

emad64
08-08-2008, 18:40
اخه اکثر وقتا من نتایج بازیهای استقلال رو تو خواب میبینم:21::21::21::21::21::21::21::19:

:39:
جدی میگی ؟ زودتر میگفتی تا باهات هماهنگ باشم :31:

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:40
روانخواه: در بازی برگشت پرسپولیسی ها را می بینم
انگار سرنوشت امید روانخواه و محسن خلیلی به طور عجیبی با هم گره خورده است. بعد از آنکه فصل گذشته هر 2 بازیکن در 2 بازی رفت و برگشت برای استقلال و پرسپولیس گلزنی کردند و از این حیث مقابل هم کم نیاوردند، این بار با شروع فصل جدید باز هم اتفاقی مشابه برای این 2 بازیکن افتاد. در حالی که محسن خلیلی در بازی تیم ملی با سوریه و قبل از آغاز لیگ هشتم دچار پارگی رباط صلیبی شد، در هفته اول فصل جدید امیدرضا روانخواه به سرنوشتی مشابه دچار شد. با روانخواه در مورد بدشانسی اخیر و امیدهایش برای ادامه فصل به گفت و گو نشستیم:
* این فصل را با بدشانسی شروع کردی!
- خیلی زحمت کشیده بودم تا با درخشش در فصل جدید، با پیراهن استقلال به تیم ملی برسم اما لابد صلاحی در کار بوده تا چند ماه از زمین دور باشم. البته ناامید نیستم و امیدوارم زودتر از آنچه همه فکر می کنند، برگردم.
* در صحنه ای که مصدوم شدی، خودت هم تا حدودی مقصر بودی؟
- بله بیش از حد برای بدست آوردن توپ تلاش کردم. شاید لازم نبود آن حرکت را انجام دهم اما اگر آسیب دیدگی من 6 ماه هم طول بکشد، نهایتاً تا بهمن ماه به میادین باز خواهم گشت و می توانم استقلال را در جام باشگاههای آسیا همراهی کنم.
* انگار با محسن خلیلی مسابقه گذاشته ای.
- وقتی آقا محسن دچار پارگی رباط صلیبی شد، خیلی ناراحت شدم. همیشه از این می ترسیدم که این بلا سر من هم بیاید اما حالا این درد را احساس می کنم و می فهمم که انتظار بازگشت به میدان چقدر سخت است. امیدوارم در نیم فصل دوم من و محسن هر 2 به ترکیب استقلال و پرسپولیس برگردیم.
* خلیلی گفته استقلالی ها در نبود من نفس راحت بکشند. پیام تو به هواداران پرسپولیس چیست؟
- ببینید، استقلال متکی به فرد نیست. همیشه پرسپولیس مقابل استقلال کار سختی در پیش داشته حتی فصل هایی که استقلال خیلی ضعیف بوده در مقابل پرسپولیس مغلوب نشده است. مثل فصل پیش که پرسپولیس با گل های دقایق آخر خلیلی از شکست گریخت. خدا به پرسپولیسی ها رحم کرد که من مصدوم شدم اما در بازی برگشت آنها را می بینم.

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:42
امسال بهترین خط دفاعی لیگ می شویم
پژمان منتظری: کاری را که قلعه نویی خواست، کردیم
خط دفاعی استقلال در اولین دیدار برابر ابومسلم عملکرد خوبی داشت. ترکیب سه نفره پژمان منتظری، بیژن کوشکی و پیروز قربانی نشانی از دفاع 4 نفره استقلال در فصل گذشته نداشت. پژمان منتظری در قامت مدافع آخر استقلال معتقد است خط دفاعی این مجموعه در اولین بازی نمره قبولی گرفت.
* بازی با ابومسلم چطور بود؟
- خیلی خوب. اولین تجربه ما با برد همراه شد و به نظر من در این بازی سه امتیاز مهمتر از زیبا بازی کردن بود.
* اما استقلال در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کرد.
- بله من فکر می کنم اگر نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی می کردیم، می توانستیم بیشتر از 4 گل به ابومسلم بزنیم. اما خب ما در نیمه اول کمی از نظر بدنی به مشکل برخوردیم ولی بین دو نیمه در رختکن با صحبت هایی که قلعه نویی کرد همه چیز بهتر شد.
* فکر می کنی خط دفاعی استقلال در این بازی عملکرد قابل قبولی داشت؟
- ما در خط دفاعی چیزهایی را که قلعه نویی گفته بود رعایت کردیم. یعنی همه سعی مان این بود. من فکر می کنم خط دفاعی استقلال در این بازی نمره قبولی گرفت. امیدوارم برخلاف سال گذشته امسال در لیگ بهترین خط دفاعی متعلق به استقلال باشد.

اف ث بایرن
08-08-2008, 18:45
شکست ابومسلم قابل پیش بینی بود
امیرآبادی: می خواهم باز هم گل حساس بزنم

مهدی امیرآبادی تازگی ها گلهای حساسی برای استقلال به ثمر می رساند. نمونه اش همانی که در جام حذفی کار پگاه را یکسره کرد و حالا هم در اولین دیدار استقلال برابر ابومسلم گل می زند تا به همه ثابت کند برخلاف لیگ گذشته خیلی هم نفر خنثی برای استقلال نیست. امیدواری برای تداوم گل زدن اما انگیزه جدید امیرآبادی برای درخشش در ترکیب استقلال است.
* استقلال شروع قاطعانه ای داشت. ابومسلم حریف آسانی بوده.
- شکست دادن ابومسلم از اول برای من قابل پیش بینی بود هر چند به نظرم بازیهای اول لیگ معمولاً دلچسب نیست.
* چطور؟ بازی استقلال که با برد همراه شد.
- خب بازیهای اول معمولاً تماشاگرپسند نیست چون همیشه وقتی 4 ، 5 هفته از لیگ می گذرد تیمها چهره واقعی شان را نشان می دهند امیدوارم حالا هم همین اتفاق بیفتد.
* استقلال نیمه اول مقابل ابومسلم خیلی خوب ظاهر نشد؟
- ما نیمه اول زیاد خوب نبودیم چون بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار از نظر بدنی سنگین بودیم اما نیمه دوم همه چیز بهتر شد و ما فوتبال خوبی ارائه دادیم.
* به تازگی گل های حساسی برای استقلال می زنی.
- البته گلی که مقابل ابومسلم زدم، ثمره زحمت همه بچه ها بود و تنها به نام من ثبت نمی شود اما به طور کلی دوست دارم از این به بعد بیشتر از این گل ها بزنم. دوست دارم گلهای حساسی برای استقلال به ثمر برسانم درست مثل گلی که در فینال جام حذفی زدم.

Alireza Taji
08-08-2008, 18:52
چقدر دلم برای روانخواه میسوزه حیلی سخت همون بازی اول مصدوم بشی...
این علی دایی از اون نامرداس از سپاهان و سایپا بیشتر از سه تا دعوت کرده تا به تیمخودش(سُایپا) و تیم رفیقش فیرات(سپاهان) که تازه تیم را در دست گرفتند و نیاز به وقت دارند وقت بده تا تیمشون را سرسامان بدهند!
حالا اگه همچین کاری را قلعه نویی تو تیم ملی میکرد جهان را روی سرش خراب میکردند.
===============
از اونجا که تاپیک سرعتش بالا هست ممکن خبرها را قبلا گذاشته باشند پیشاپیش ببخشید:11:

نظری جویباری در گفتگو با مهر:
سرمربی تیم ملی به فکر ما نیست/ مسابقات لیگ برتر مهمتر از غرب آسیاست
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید بر برخورد غیرمنطقی مسئولان تیم ملی با تیم های لیگ برتری گفت: آنها به هیچ وجه به شرایط حساس تیم های لیگ برتری که حتی چشمگیرتر از موقعیت تیم ملی در غرب آسیاست، توجه نمی کنند.
علی نظری جویباری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: رسما از سرمربی تیم ملی فوتبال خواسته ایم، دو بازیکن ملی پوش استقلال را در اختیارمان قرار دهد تا مانند همه تیم ها با تمام قوا در هفته دوم لیگ برتر به میدان برویم و حتی به مسئولان تیم ملی متعهد شده ایم حسین کاظمی و وحید طالب لو را پس از پایان بازی با پگاه به اردوی این تیم برمی گردانیم.

وی ادامه داد: این درست نیست که ما برای جذب بازیکن چند صد میلیون تومان هزینه کنیم، آنوقت تیم ملی در لحظه و روزی که به بازیکن خود نیاز داریم، وی را بدون هیچ محدودیتی در اختیار بگیرد. باشگاه استقلال هم مانند تمام تیم های داخلی هدفی جز کمک به تیم ملی ندارد اما در مقابل این انتظار وجود دارد که کادر فنی و مسئولان تیم ملی ما را درک کرده و کمک حالمان باشد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران غیبت دو بازیکن این تیم در بازیهای لیگ برتر به بهانه حضور در اردوی تیم ملی را نادرست خواند و افزود: دیدارهای تیم هایی چون سایپا و سپاهان در هفته دوم لیگ برتر به دلیل داشتن بیش از سه بازیکن در اردوی تیم ملی لغو شده است. ما به این مسئله اعتراضی نداشته و به آیین نامه و بخشنامه های سازمان لیگ هم احترام می گذاریم اما حرف ما این است که چرا تیم استقلال با وجود داشتن دو بازیکن ملی پوش باید این هفته بازی کند اما بازی سپاهان فقط به خاطر داشتن یک ملی پوش بیشتر از تیم ما لغو می شود؟!

نظری جویباری ادامه داد: نهایت همکاری را با کادر فنی تیم ملی داشته ایم اما در مقابل علی دایی و مسئولان این تیم به هیچ عنوان به فکر تیم استقلال و حتی تیم های دیگر نیستند. در تمام دنیا زمانی که تیم های ملی بازیهای نه چندان حساسی را پیش رو دارند، با بازیکنان درجه دو و سه خود به میدان می روند اما در کشورما برای بازی با قطر و فلسطین بهترین های لیگ به اردو دعوت شده و در آغاز مسابقات تیم ها با مشکل مواجه شده اند.

وی ادامه داد: تا همین دو هفته پیش تیم ملی در اردوی اروپایی بود و در بازگشت به ایران بیشتر بازیکنان حاضر در آن اردو رها شده اند و تیم ملی با تعدادی بازیکن جدید در تورنمنت نه چندان معتبر غرب آسیا شرکت کرده است. قطعا شرایط تیم های لیگ برتری به مراتب حساس تر از موقعیت تیم ملی در بازیهای غرب آسیاست. شایسته است مسئولان فدراسیون فوتبال به این مورد توجه داشته باشند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: با حضور یا بدون حضور حسین کاظمی و وحید طالب لو در دیدار مقابل پگاه گیلان حاضر می شویم اما به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال تاکید می کنم نوع برخورد مسئولان تیم ملی با باشگاه استقلال و دیگر باشگاه های لیگ برتری منطقی و صحیح نیست.

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی ساعت 18 امروز برای رویارویی با پگاه گیلان راهی رشت می شود که به گفته نظری جویباری همچون بازی هفته گذشته برابر ابومسلم نام حامی مالی بر روی پیراهن این تیم نقش نمی بندد.

==========================

"منصوريان" مدير آكادمي تيم‌هاي پايه باشگاه استقلال شد

عليرضا منصوريان به عنوان مدير آكادمي تيم‌هاي پايه‌اي باشگاه استقلال انتخاب شد.
بنابر اعلام روابط عمومي باشگاه استقلال تهران، علي‌فتح‌الله‌زاده مديرعامل استقلال طي حكمي عليرضا منصوريان را به عنوان مدير آكادمي تيم‌هاي پايه استقلال منصوب كرد.

=================

پيش از اين حسن روشن عهده‌دار اين مسووليت بود كه از سمت خود استعفا كرد.

Alireza Taji
08-08-2008, 19:02
با توجه به وضعی که برای تیم پیش امده و اینکه تیم جلمون مریبش ذوالفقار نسب هست که استاد مساوی گرفتن هست و اینکه علی دایی بهمون کم لطفی کرده و طالبلو و کاظمی نیستند و پولادی ، روان خواه و جان واریو نیستند و اینکه ما تو سه سال اخیر همیشه به سختی هفته های دوم را پیروز شدیم و توی این سه سال اخیر در هفته ی دوم دوبار شکست خوردیم من نتیجه باری را چیزی جز:
البته احتمال مساوی خیلی بالاست...

emad64
08-08-2008, 19:07
با توجه به وضعی که برای تیم پیش امده و اینکه تیم جلمون مریبش ذوالفقار نسب هست که استاد مساوی گرفتن هست و اینکه علی دایی بهمون کم لطفی کرده و طالبلو و کاظمی نیستند و پولادی ، روان خواه و جان واریو نیستند و اینکه ما تو سه سال اخیر همیشه به سختی هفته های دوم را پیروز شدیم و توی این سه سال اخیر در هفته ی دوم دوبار شکست خوردیم من نتیجه باری را چیزی جز:
البته احتمال مساوی خیلی بالاست...

با این صحبتایی که کردی، نتیجه ی جسورانه ای پیش بینی کردی..
پیش بینیه توهم ثبت میشه علیرضا..

emad64
08-08-2008, 19:13
صفحه 265، پست 2641 :

حدوداً 20 ساعت و 50 دقیقه دیگه واسه پیش بینی وقت دارین..

آرش-19
08-08-2008, 19:19
چرا منم تو مسابقه پیش بینی شرکت میکنم.
از اونجا که طالب لو و کاظمی و پولادی و روانخواه و واریو نیستن من فکر میکنم که
بازی رو استقلال با نتیجه 2-1 میبره.

اف ث بایرن
08-08-2008, 19:20
سلام
فیلم گل اول جباری به ابومسلم رو برید لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید از این گل زیبا که از راه دور زده شد:40:

emad64
08-08-2008, 19:21
چرا منم تو مسابقه پیش بینی شرکت میکنم.
از اونجا که طالب لو و کاظمی و پولادی و روانخواه و واریو نیستن من فکر میکنم که
بازی رو استقلال با نتیجه 2-1 میبره.

شما هم تو پیش بینی شرکت داده میشید..
2 دقیقه دیگه میتونی بری ببینی

Alireza Taji
08-08-2008, 19:23
با این صحبتایی که کردی، نتیجه ی جسورانه ای پیش بینی کردی..
پیش بینیه توهم ثبت میشه علیرضا..
این بازی دو حالت داره اگر زود گل بزنیم این نتیجه ی که من پیشبینی کردم حاصل میشه اما اگه تو نیمه ی اول نتونیم گل بزنیم به مشکل میخوریم...
من احتمال مساوی را خیلی بالا میدونم بخصوص مساوی صفر -صفر را اما گفتم یک نتیجه ی امیددهنده بدم...

unartig
08-08-2008, 19:23
باورتون نمیشه حالا که پیش بینی کردم متوجه میشید:27::27::27::27:
میگم معلومه این چندوقته نخوابیدی :31:

emad64
08-08-2008, 19:26
سلام
فیلم گل اول جباری به ابومسلم رو برید لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید از این گل زیبا که از راه دور زده شد:40:

چرا رپیدشیر ؟ اینی که آپلود شده، فکر کنم دقیقاً لینک زیر باشه.. اسم فایلشون که یکیه..

تست شد. لینکش سالمه..

از اف ث بایرن هم ممنون..

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:05
پارگي رباط "روانخواه" را 6 ماه خانه‌نشين كرد

اميدرضا روانخواه، حداقل تا شش‌ماه آينده نمي‌تواند تيم استقلال تهران را همراهي كند.
آخرين آزمايشات نشان مي‌دهد كه رباط صليبي "روانخواه" در بازي مقابل ابومسلم دچار پارگي شده است اما، خوشبختانه آسيبي به مينيسك پاي اين بازيكن وارد نشده، با اين شرايط روانخواه حداقل تا شش ماه آينده يعني زمان نيم فصل مسابقات ليگ برتر دور از ميادين خواهد بود.
با اين حال هم‌چنان چند آزمايش ديگر باقي مانده تا پس از آن بتوان دوباره‌ي آخرين وضعيت روانخواه اظهارنظر كند.
محمد نوري‌فر، مسوول روابط عمومي باشگاه استقلال تهران درباره امكان اعزام روانخواه به كلينيك‌هاي درماني اروپايي گفت: با توجه به باقي ماندن چند مرحله از آزمايشات روانخواه، هنوز تصميمي دراين زمينه گرفته نشده است اما، باشگاه آمادگي خود را براي بهبود هرچه سريع‌تر مصدوميت روانخواه اعلام كرده و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا اين بازيكن براي ديدارهاي نيم فصل دوم استقلال آماده شود.
وي درباره احتمال جذب بازيكن در پست روانخواه گفت: بازيكني به جاي روانخواه جذب نمي‌شود.
اميدرضا روانخواه و محسن خليلي بازيكناني هستند كه در داربي‌هاي رفت و برگشت تهران در ليگ هفتم گل‌هاي تيم خود را به ثمر رسانده و اكنون هر دو آنها به دليل پارگي رباط حداقل نيم فصل نخست ليگ هشتم را از دست داده‌اند.

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:11
لیگ برتر تحت الشعاع مسابقات غرب آسیا/ انتقام جام حذفی در تهران و رشت
هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر در حالی از عصر فردا با برگزاری هفت بازی آغاز می شود که اکثر تیم های به علت حضور نفرات اصلی خود در تیم ملی، نمی توانند از تمام توان شان در این دیدارها بهره ببرند. به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر عصر فردا (شنبه) با برگزاری هفت دیدار و لغو دو بازی پیگیری می شود اما با توجه به آغاز رقابت های غرب آسیا در تهران، اکثر تیم های لیگ برتری نمی توانند از نفرات تاثیر گذار خود که در تیم ملی حضور دارند، در این بازیها استفاده کنند.
در این بین استقلال شاید بیشترین ضربه را از غیبت مردان کلیدی خود همچون وحید طالب لو و حسین کاظمی متحمل شود. آبی پوشان که در اولین بازی لیگ برتر روانخواه را هم به علت مصدومیت از دست دادند، فردا با غیبت این 3 بازیکن تاثیرگذار کاری دشوار را برابر پگاه که در اندیشه گرفتن انتقام شکست در فینال جام حذفی هستند، پیش رو خواهند داشت، البته تیم پگاه هم حسین ابراهیمی را در اختیار ندارد که مطمئنا غیبت این بازیکن از قدرت هجومی این تیم کاهش می دهد.

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:20
از سوي خبرگزاري فارس
متن منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران منتشر شد
خبرگزاري فارس: متن منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران از سوي خبرگزاري فارس منتشر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ متن اين منشور به شرح زير است:
ماده 1 تعاريف:
مقدمه: توپ، تور، دروازه، لباس ورزشي و تمام چيزهائي كه در يك بازي فوتبال به كار مي روند و نيز حركات، مقررات و اصطلاحات خاص اين بازي عنصر فرهنگي به شمار ميروند. بازي فوتبال يك مجموعه فرهنگي است كه از مجموع اين عناصر ساخته شده و حفظ اين مجموعه نيز بخشي از يك نظام روابط اجتماعي سازمان يافته و بزرگتري است كه آن را به نام نهاد تفريحي و ... فوتبال مي شناسيم.
هدف:
اعتلا، عمق و گسترش دادن معرفت و استوار كردن ارزشهاي انساني و اسلامي در انديشه، عمل و تقويت فضائل اخلاقي و برنامه ريزي براي بهبود رفتارهاي فردي و گروهي و اجتماعي و فرهنگ سازي و توليد فرهنگي و ارائه فرهنگ ايراني و اسلامي با اهتمام جدي به منش و روش ايرانيان و بهره گيري از آن، سالم سازي فضاسازي فرهنگي محيطي با اهتمام به امر به معروف و نهي از منكر، تقويت وحدت هويت ملي جوانان مناسب با آرمانهاي ايران اسلامي با توجه به مقتضيات دوره جواني ضمن بهره وري از توانائيهاي آنان، عمق بخشيدن به روحيه برادري و اخوت و تعاون و مشاركت عمومي و بهره مند ساختن ملت از همدلي، توانايي و تقويت امنيت و اقتدار ملي و كمك به توسعه نظم و امنيت عمومي در ورزشگاهها و بالتبع خارج از آن از اهداف فراگير و قابل توسعه در وظايف اهالي فوتبال و متوليان اين ورزش مهم و فراگير و مورد علاقه اقشار ميليوني جوانان كشور بوده كه بايد زمينه بسط و گسترش فوتبال ايراني به عنوان بستر مناسب رشد و ارتقاء فرهنگ عمومي و اخلاقي رفتاري را به وجود آورند.
موضوع:
ماده 2: اين آئيننامه به عنوان منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران ناميده ميشود.
هدف:
هدف از اين آئيننامه اتفاق نظر در تعريف فرهنگ و ايجاد زمينه لازم براي بسط و گسترش فرهنگ غني اسلامي ايراني در ورزش پرطرفدار فوتبال با همكاري و تعامل اهالي فوتبال خواهد بود.
ماده 3 شمول:
تمامي كساني كه در حوزه فوتبال نقشي را به عهده دارند مشمول اين آئيننامه خواهند بود.
ماده 4 مستندات:
اين آئيننامه براساس اصول قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران(فصل بند ) و ماده56 اساسنامه فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران منطبق با فرهنگ غني اخلاقي و رفتاري اسلامي ايران و با رعايت و انطباق با اصول و مواد مطروحه مندرج درآئين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران، تهيه، تدوين، طرح، تصويب و جهت اجرا ابلاغ ميگردد.
ماده 5: حوزه كاربرد افراد حقيقي و حقوقي مشمول:
1- هيئتهاي فوتبال و زير مجموعه
2- باشگاهها
3- مقامات رسمي تيمها
4- تيم اجرايي مسابقه(مقامات رسمي مسابقه)
5- بازيكنان
6- داوران
7- هر فرد و سازماني كه از سوي فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ، كميته اجرايي مسابقات، هيئتهاي استاني و محلي براي برگزاري مسابقات جهت انجام مسئوليتي منصوب شده باشند.
8- تماشاگران و هواداران
9- گروه رسانه ها و خبرنگاران مرتبط با محيط هاي فوتبال
ماده 6 حوزه كاربرد- زمان:
اين آئين نامه مربوط به تمام وقايع و حوادثي است كه در طول فصل برگزاري مسابقات در اردوهاي آمادگي، تمرينات، در روز برگزاري مسابقه و در درون استاديوم ورزشي(مكان فني مسابقه) و بيرون از آن (تماشاگران وبازيكنان، مربيان، مديران و گروه سرپرستي) تا زمان تخليه استاديوم و رفتار اخلاقي گروه فوتبال باشگاه در محيط باشگاه، اردو، تمرين و ... ميباشد.
ماده 7-مسئوليت اجرا:
تمام كساني كه در جريان فوتبال موضوعيتي دارند در بسط و گسترش و اجراي مفاد اين منشور مسئوليت حقوقي داشته و در قبال آن موظف ميباشند.
الف/ در فدراسيون با ستادي متشكل از مسئولين(سازمان ليگ، كميته هاي مسابقات، فوتسال، انجمن فوتبال بانوان، فوتبال ساحلي، كميته نظارت، معاونت فرهنگي، كميته امنيتي و حراست) با مسئوليت نايب رئيس دوم فدراسيون موظف به ابلاغ، پيگيري، اجراء و كنترل و نظارت بر اجراي اين منشور را عهده دار ميباشند.
مسئول كميته فرهنگي و توسعه بازيهاي جوانمردانه سازمان ليگ دبير اين ستاد بوده و وظيفه پيگيري مصوبات را عهده دار ميباشد.
ب/ در استانها و مناطق هيئتهاي استاني و محلي نظارت بر حسن اجرا در كميته اي مركب از مسئولين ذيربط(كميته هاي فرهنگي، انضباطي، حراست، دبير هيئت) با مسئوليت رئيس هيئت استان و شهر مراتب طولي اعمال خواهد شد.((دبير كميته پيگيري مسئول بخش فرهنگي هيئت مربوطه خواهد بود))
ج/ در باشگاهها با توجه به وظايف مديران محترم باشگاهها ورزشي كميته اي مركب از مديرعامل محترم باشگاه، مسئول كميته هاي فرهنگي، انضباطي، مدير و سرپرست تيم فوتبال، سرمربي تيم فوتبال رده سني مربوطه پيگيري، اجرا و كنترل نظارت بر اجراي اين منشور را عهده دار ميباشند. مسئول واحد فرهنگي باشگاه مربوطه دبيري كميته فوق را عهده دار ميباشند.
ماده- 8:
وظيفه اصلي هماهنگي در اجراي مفاد اين منشور در باشگاهها متوجه شخص مديرعامل باشگاه و مؤسسه فرهنگي ورزشي بوده و اين مقام متولي اصلي اجراي مفاد اين منشور بوده و تطبيق اخلاق رفتاري گروه فوتبال آن باشگاه مسئوليت مستقيم مديرعامل ميباشد. كميته فرهنگي به عنوان ارگان اجرايي همكار آن مقام محترم خواهد بود. لذا مسئوليت آموزش و توجيه گروه فوتبال آن باشگاه، ايجاد كميته فرهنگي و توسعه بازيهاي جوانمردانه، ايجاد و ساماندهي كانون هواداران، هماهنگي و نظارت بر اجراء و كنترل مفاد منشور از اهم وظايف مديرعامل محترم باشگاه خواهد بود.
1/8: بعد از مديرعامل باشگاه مسئوليت هماهنگي، تطبيق و اجراي آئين نامه رفتاري و اخلاقي به عهده سرپرست تيم فوتبال باشگاه بوده و مسئوليت ناشي از عدم پيگيري متوجه سرپرست تيم خواهد بود( توجيه بازيكنان و مربيان، امضا منشور و تحويل آن به مقامات ذيصلاح و هماهنگي اجراي دقيق مفاد منشور از اهم وظايف سرپرست محترم خواهد بود)
2/8: سرپرست معرفي شده در هرفصل مسابقات ليگ به عنوان مدير نيمكت مسئول مستقيم تيم فوتبال در استاديوم شناخته شده و مسئوليت اجراي آئين نامه را در مورد مربيان، بازيكنان اصلي و ذخيره و مقامات رسمي تيم در استاديوم به عهده خواهد داشت.
ماده 9:
گروه مربيان به عنوان تأثيرگذارترين گروه در ايجاد زمينه لازم براي اجراي منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال شناخته شده و مدنظر و مسوليتهاي ذيل متوجه آنان ميباشد:
9/1: ايجاد زمينه لازم و مناسب جهت توجيه بازيكنان نسبت به مفاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال
9/2: همكاري در اجرا و رعايت مفاد منشور با مبادي ذيربط(مديران باشگاه، تيم اجرايي مسابقه، هيئتهاي فوتبال، سازمان ليگ و فدراسيون)
9/3: تشويق بازيكنان برتر اخلاقي و ايجاد زمينه رشد و ارتقاء فني و تعامل رفتاري
9/4: تذكر و توجيه، برخورد ارشادي با بازيكناني كه نسبت به اجراي مفاد منشور تعامل لازم را ندارند.( در صورت لزوم تنبيه آنان)
9/5: همكاري با مقامات رسمي تيم(مدير و سرپرست، پزشك، تداركات، مربي و مسئول فرهنگي و كانون هواداران باشگاه) در بسط و گسترش منشور اخلاقي و ايجاد زمينه لازم براي تعامل و همكاري متناسب.
9/6: همكاري با تيم اجرايي مسابقه(كميته اجرايي مسابقه، نماينده فدراسيون، ناظرين، داوران، روابط عمومي،بخش رسانه ها در چارچوب وظايف محوله قانوني)
9/7: احترام متقابل نسبت به مقامات رسمي، بازيكنان ساير تيمها و باشگاهها، هواداران خودي و رقيب.
ماده 10:
هرگاه مربي و يا گروه مربيان به بازيكن خاطي تيم خودي در حين مسابقه، قبل و بعد از آن تذكر لازم را نداده و يا نسبت به جنجال و بي احترامي وي به بازيكنان تيم مقابل، داوران، تيم اجرايي مسابقه، هواداران و مقامات رسمي تيم مقابل بي تفاوت بوده به نحوي كه بي توجهي آنان موجبات تجري، تشويق بازيكن مورد نظر را فراهم آورد برابر يكي از بندهاي الف،ب،د،ه،و،ج ماده33 آئين نامه انضباطي برخورد قانوني خواهد شد.
تذكر 1:
رعايت عملي اصول اخلاقي و رفتاري در منشور شامل رفتارهاي گروه مربيان نيز بوده و علاوه بر مراعات در حوزه عملكرد فردي مسئوليت همكاري در كنترل و نظارت منشور در مورد بازيكنان را نيز عهده دار ميباشد.
تذكر 2: عدم رعايت منشور توسط گروه مربيان موجب سلب مسئوليت از گروه مديران و بالعكس نخواهد بود.
ماده 11:
عدم رعايت شئونات اخلاقي و رفتاري توسط گروه مربيان، عدم همكاري در اجراي مفاد منشور، در حوزه عملكرد فردي و بازيكنان تيم به علاوه هرگونه اظهار نظر منفي و نيز ابراز و نشر مطالب خلاف واقع و موهن و اكاذيب در رسانه هاي گروهي و وسايل ارتباط جمعي عليه تيم اجرايي مسابقه(مقامات رسمي مسابقه) و تيم داوري، مسئولين و ساير دست اندركاران داراي مجازاتهاي ماده 47 آئين نامه انضباطي خواهد بود و در صورت تكرار وشيوع (حداكثر 4 بار در فصل مسابقات) كارت حضور در مسابقات فرد خاطي ضبط و مجوز مربيگري وي در حوزه فوتبال حداقل به مدت نيم فصل آتي تمديد نشده و صادر نخواهد شد.
ماده 12:
صدور و تمديد كارت مربيگري هر فصل براي مربيان و كارت حضور در مسابقات و ساير مقامات رسمي تيمها بعد از بررسي عملكرد رفتاري و اخلاقي و استعلام از مبادي ذيربط ذيصلاح ممكن خواهد بود. در صورت كسب امتيازات منفي تمديد و صادر نخواهد شد. تذكر:گروه مربيان موظفند ضمن مطالعه دقيق منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران اسلامي نسبت به تكميل مرامنامه اخلاقي و امضاء آن در 3 نسخه اقدام نمايند. (مرامنامه در 3 نسخه امضاء و ضميمه قرارداد فرد به ترتيب در باشگاه، سازمان ليگ و مسابقات و نزد فرد متعهد نگهداري ميشود.
ماده 13:
از آنجائيكه بازيكنان به عنوان افراد حقيقي الگوي رفتاري و فرهنگي جوانان، نوجوانان و بخش وسيعي از جامعه هستند در موارد ذيل براي بازيكنان فوتبال(گروه بازيكنان و تيم حاضر در مسابقات ليگ) رعايت مفاد منشور اخلاقي و رفتاري الزامي ميباشد:
13/1- از شروع قرارداد بازيكن با باشگاه و ثبت آن در فدراسيون و هيئتهاي استانها و محلي رعايت منشور اخلاقي و رفتاري براي بازيكنان الزامي ميباشد.
13/2- هربازيكن نسبت به رعايت منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران اسلامي مسئوليت مستقيم داشته و مسئوليت مقامات رسمي تيمها نافي مسئوليت بازيكن نبوده و نسبت به عملكرد اخلاقي و رفتاري در حوزه فوتبال جوابگو خواهد بود.
13/3- رعايت شئونات اخلاقي و موازين شرعي و عرفي و احترام به فرهنگ و اخلاق عمومي جامعه ايران اسلامي در چارچوب حقوق شهروندي جزء وظايف بازيكنان و مراعات آن الزامي است.
13/4- كليه بازيكنان موظفند ضمن مطالعه دقيق منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران اسلامي، نسبت به تكميل مرامنامه منشور اقدام نمايند.
تذكر: مرامنامه در 3 نسخه به ترتيب ضميمه قرارداد فرد در باشگاه مربوطه، هيئت استان و محل يا سازمان ليگ(كميته مسابقات) و نزد فرد متعهد(بازيكن) نگهداري ميشود.
ماده 14:
بازيكن موظف است:
14/1- بابازيكن هم باشگاهي، مربيان، سرپرست و مدير تيم، پزشك، تداركات رفتار مناسب و شايسته و احترام انگيز داشته باشد.
14/2- باتيم اجرايي مسابقه- مقامات رسمي مسابقه- ( داوران، ناظر، كميته اجرايي و ساير عوامل دست اندركار رفتار مناسب و شايسته و احترام انگيز داشته باشد.
14/3- بابازيكنان، مربيان، مقامات رسمي، هواداران باشگاه حريف رفتار مناسب و شايسته و احترم انگيز داشته باشد.
14/4- باگروه هواداران خودي و تماشاگران برخورد مناسب، سالم، متناسب و احترام انگيز داشته و از هرگونه بي احترامي و توهين(قولي، رفتاري، حركت دست و پا و...) خودداري نمايد.
14/5- باگروه رسانه ها، خبرنگاران برخورد محترمانه و احترام انگيز همراه با تعامل در چارچوب (آئيننامه مصوب مصاحبه مطبوعاتي و رسانه اي) داشته باشد.
14/6- در محيط بيرون از ورزشگاه (محل تمرين، اردو، مسابقه دوستانه و ...) همه موارد فوق را رعايت نموده و برآن تأكيد داشته باشد.
14/7- بامطالعه دقيق قوانين اجرايي مسابقات، آئين نامه نقل و انتقالات، قوانين داوري، منشور اخلاقي و رفتاري، آئيننامه انضباطي و ضمايم و ساير موارد به خوبي توجيه شده و سطح آگاهي خود را ارتقاء بخشد و در جلسات و مراسمات آموزشي و توجيهي اخلاقي و رفتاري (باشگاه) حضور جدي و مؤثر و مستمر داشته باشند.
14/8- به شئونات اخلاقي و موازين شرعي و عرفي و فرهنگ و اخلاقي عمومي جامعه ملتزم بوده و رعايت آن را از اهم وظايف خود تلقي و عملاً به آن پايبند باشد.
تذكر: در صورت ارتكاب جرايم اخلاقي و رفتاري خارج از حوزه فوتبال و اثبات مجرميت در ارتكاب بزه اخلاقي و صدور رأِي محاكم صالحه بازيكن از حضور در فصل مسابقات منع و كارت حضور در مسابقات وي ضبط خواهد شد و خسارت وارده به باشگاه نيز از وي مسترد خواهد گرديد.
14/9- به مليت، مذهب، نژاد، زبان بازيكنان و مربيان، داوران و سايرين احترام گذاشته و در چارچوب قوانين و اصول فني مسابقه فوتبال منصفانه و بازي جوانمردانه رقابت نمايد.
14/10- از مصرف مواد انرژي زا و ساير موادي كه مغايرت با با مصوبات و قوانين ابلاغي AFC- FIFA و فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران داشته مطلقاً امتناع و در صورت مشاهده تخلف ازسايرين به مقامات ذيصلاح باشگاه مربوطه اطلاع دهد.
14/11- با رعايت فرهنگ اخلاقي جامعه در چارچوب منشور اخلاقي و رفتاري:
الف- نسبت به مدل لباس از پوشيدن لباسهاي جلف، تنگ، بدن نما و مارك دار اجنبي با تبليغات خلاف عرف و اخلاق كه در شأن ورزشكار قهرمان و الگوي برتر نيستند جداً خودداري نمايد.
ب: نسبت به مدل قيافه( موي سر و محاسن) از ارائه مدلهاي آرايشي بيگانه و اجنبي غيرمتناسب با شئونات فرهنگي جامعه كه موجب ترويج و بسط گسترش فرهنگ اجنبي و بيگانه ميشود جداً خودداري نمايد.
ج- همراه داشتن زيور آلات گردنبند، گوشواره، انگشتر، قاب سر(تل و ...) در مسابقات ممنوع ميباشد.
تذكر1: باشگاهها موظفند نسبت به تهيه لباس فرم بازيكنان براي اقامت در هتل، اردو و هنگام مسافرت بارعايت فرهنگ عمومي جامعه ايران اسلامي اقدام نمايند( البسه ورزشي برابر آئيننامه مربوطه و در چارچوب حق رايت باشگاه خواهد بود)
تذكر 2: بازيكنان مجازند مدل قيافه(ايراني متناسب با فرهنگ عمومي و غني جامعه ايران اسلامي) را ارائه نمايند.
تذكر 3: بازيكنان و مربيان خارجي بايد در چارچوب فرهنگ عمومي توجيه شده و از ارائه مدلهاي نامتناسب و نا همگون خودداري نمايند.
تبصره- كسب امتيازي مثبت در مجموعه عملكرد رفتاري و اخلاقي در طول هفته، ماه، نيم فصل، فصل مسابقات مستوجب تشويقات فرد بازيكن براساس ماده73، 74 آئين نامه انضباطي خواهد شد.
تذكر4: كليه مديران باشگاهها متعهد ميشوند مربيان و بازيكنان متخلفي را كه در چارچوب منشور اخلاقي دچار محكوميت شده اند بعد از استعلام از مبادي ذيربط و تأئيد سوابق اخلاقي به كار بگيرند.
گروه تماشاگران:
ماده 15- هرباشگاه موظف است نسبت به تأسيس، ثبت و فعال سازي كانون هواداران باشگاه و تيم در چارچوب آئين نامه مصوب اقدام نمايد.
15/1- كانون هواداران هرباشگاه موظف است نسبت به:
الف- ثبت نام و عضوگيري باتعيين هويت و ثبت مشخصات( نام و آدرس هر فرد و...)
ب- تهيه جزوات آموزشي و توجيهي
ج- برگزاري جلسات آموزشي مبني بر(چگونگي تشويق، استفاده صحيح از ابزارآلات مجاز تشويق در استاديوم(حين مسابقه)، فراگيري شعار و سرودهاي مرتبط با تيم مبتني بر تشويق تيم خودي بدون اهانت به سايرين، احترام به بازيكنان خودي و حريف، مقامات رسمي تيم خودي و حريف و مقامات رسمي مسابقه، نحوه ورود و خروج به استاديوم، نحوه استفاده از امكانات استاديوم، نحوه استقرار در سكوهاي تماشاگران، آموزش كمكهاي اوليه و امداد و نجات، تعامل و همكاري با عوامل انتظامي و تأميني، نحوه استفاده از سرويسهاي ترابري...
د- برگزاري مراسم و اردوهاي تفريحي و آموزشي با تعامل و همكاري فيمابين هوادار و كانون و باشگاه
15/2- كانون هواداران باشگاه و باشگاه در مورد عملكرد رفتاري هواداران در حين برگزاري مسابقه و قبل و بعد از آن در محيط استاديوم و مرتبط با ورزشگاه مسئوليت داشته و در صورت بروز رفتارهاي غيرمناسب رفتاري و اخلاقي برابر ماده 71 فصل يازدهم آئين نامه انضباطي رفتار خواهد شد.
15/3- عملكرد مناسب و شايسته هواداران و كانون هواداران و رعايت منشور اخلاقي و رفتاري مستوجب تشويق كانوان هواداران باشگاه برابر ماده 73 آئين نامه انضباطي گرديده و كميته فرهنگي موظف است مراتب را به سازمان ليگ فدراسيون، باشگاه مربوطه و ساير مبادي ذيربط اعلام و پاداش نقدي نيز به كانون هواداران باشگاه اختصاص داده شود.
15/4- هواداران و تماشاگران در حوزه عملكرد فردي مسئوليت مستقيم داشته و در قبال رفتار و اعمال و گفتار فردي خود مسئول و جوابگو خواهند بود. بنابراين موظفند:
الف- هر هوادار نسبت به رعايت منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران اسلامي مسئوليت مستقيم داشته و مسئوليت مقامات رسمي تيمها نافي مسئوليت هوادار نبوده و نسبت به عملكرد اخلاقي و رفتاري خود در حوزه فوتبال (داخل و خارج از باشگاه و در حين تمرين و مسابقه و قبل و بعد از آن در داخل و خارج ورزشگاه) جوابگو خواهد بود.
ب- با كانون هواداران باشگاه مربوطه همكاري و نسبت به رعايت مقررات ابلاغي باشگاه اهتمام و تعامل جدي داشته باشد.
ج- نسبت به يادگيري و آموزش و توجيه مقررات و قوانين حضور در محل باشگاه، اردو، تمرين، مسابقات دوستانه رسمي و مسابقات سراسري ليگ هاي داخلي و بين المللي اقدام نمايد.
د- مشخصات فردي(ابراز و احراز هويت) خود را برابر فرمهاي درخواستي كانون هواداران برابر مدارك رسمي اعلام نمايد.
15/5- هوادار موظف است نسبت به بازيكن تيم خودي و ساير مقامات رسمي تيم(مديران باشگاه، مدير تيم، سرپرست، پزشك، تداركات، گروه مربيان و ساير عوامل ذيربط) رفتار مناسب و شايسته و احترام انگيز داشته و از هرگونه اظهار نظر، شعار دادن، به كاربردن الفاظ نامناسب و توهين آميز، رفتار نامناسب و ناشايست همراه با توهين، هجوم يا سعي براي ورود به زمين تمرين يا مسابقه و يا رختكن، پرتاب ترقه و مواد آتش زا و ديگر اشياء به داخل زمين، سردادن شعارهاي نژاد پرستانه، ضداخلاقي و مغاير با شئونات اسلامي و اجتماعي خودداري نمايد.
هوادار موظف است نسبت به بازيكنان تيم حريف و ساير مقامات رسمي تيم حريف، مقامات رسمي مسابقه( داور، كمك داوران، داور چهارم، نماينده فدراسيون، نماينده ويژه، نماينده هيئت محلي، گروه پزشكي، ناظر مسابقه، ناظر داوري، مقامات امنيتي و هر شخصي كه مسئوليتي در ارتباط با مسابقه به وي تفويض شده رفتار شايسته و احترام انگيز داشته و از هرگونه رفتار فردي كه موجب بي احترامي به آنان باشد جداً پرهيز و اجتناب نمايد.
15/6- هوادار موظف است ضمن رعايت نظم و انضباط در بدو ورود به محيط عمومي ورزشگاه با عوامل اجرايي مسابقه (كنترل بليط، در ارائه و نشان دادن مجوز ورود به استاديوم (كارت، بليط و ...)) با ساير عوامل انتظامي و تأميني و پليس هواداران و سرگروه‌هاي سكوهاي تماشاگري در نحوه استقرار(محل نشستن و ايستادن) همكاري نموده و از آوردن اشياء ممنوعه و خطر آفرين و پرچم و علامات غير مجاز و ابزار تشويق غيرمجاز به محوطه ورزشگاه خودداري نمايد.
تذكر: كانون هواداران باشگاه موظف است ابزارهاي تشويقي مجاز تهيه و در اختيار هواداران قرار دهد.
15/7- در هنگام تشويق تيم خودي در چارچوب مقررات كانون هواداران رفتار نموده و از اظهار شعارهاي موهن، نژاد پرستانه، قوميت گرائي، خلاف اخلاق اجتماعي و فرهنگ عمومي و ارزشهاي اسلامي جداً اجتناب نموده و از ابراز اين قبيل شعارها و رفتارها توسط ساير تماشاگران نيز جلوگيري نموده و در صورت ابراز به آنان تذكر و در صورت عدم همكاري فرد خاطي را به سرگروه سكوي تماشاگري يا پليس هواداران معرفي نمايد.
15/8- در حفظ امكانات ورزشگاه، صندلي محل استقرار، امكانات بهداشتي، آبخوريها، غرفه هاي عرضه محصولات خوراكي و ... نهايت همكاري را مبذول داشته و از آسيب رساندن به امكانات توسط افراد خاطي در صورت امكان ممانعت به عمل آورد.
15/9- باعنايت به اينكه هر تماشاگر مسئول اعمال و رفتار فردي خود مي‌باشد در صورت آسيب رساندن به افراد يا امكانات و شناسايي شدن(توسط سرگروه‌ها، پليس هواداران، عوامل انتظامي و تأميني، دوربينهاي مدار بسته و ساير امكانات و افراد ...) تأمين خسارت وارده به عهده فرد خاطي بوده و حسب مورد فرد متخلف از 3 ماه تا دوسال برابر ماده 72 از ورود به استاديوم محروم و تماشاگر متخلف مكلف به جبران خسارت نيز خواهد بود.
15/10- عملكرد و ابراز رفتار شايسته هواداران در تمامي زمينه هاي رفتاري مستوجب تشويق برابر ماده 73 شده و چگونگي تشويق توسط كميته فرهنگي، توسعه بازيهاي جوانمردانه به سازمان ليگ پيشنهاد و اعمال خواهد شد.
ماده 16- مقامات رسمي مسابقه
مقامات رسمي شامل( سرپرست مسابقه به عنوان مسئول سازمان ليگ و كميته مسابقات فوتبال و فوتسال، نماينده اعزامي سازمان ليگ، نماينده فدراسيون، نماينده ويژه، نماينده هيئت محلي، ناظر مسابقه، ناظر داوري، مقامات امنيتي، گروه پزشكي، داور، كمك داوران، داور چهارم) در اجراي مفاد منشور اخلاقي و رفتاري مسئوليت حقوقي داشته و در قبال اجراي آن موظف و در حوزه عملكرد رفتاري و فردي مسئوليت حقيقي داشته و مسئوليت اعمال فردي و رفتاري اخلاقي شخصي خودشان متوجه آنان ميباشد.
16/1- سرپرست مسابقه موظف است در حين برگزاري جلسه رسمي هماهنگي(بند 7، شرح وظايف مسئول برگزاري مسابقه) وظايف سرپرست تيم در قبال عملكرد اخلاقي و رفتاري (مقامات رسمي تيم و بازيكنان و هواداران تيم منتسب را) به سرپرست هر دو تيم متذكر و يادآوري و به عنوان يك بند مستقل در صورتجلسه تنظيم و ضمن تأكيد به امضاء اعضاء ذيربط برساند.
16/2- سرپرست مسابقه موظف است ضمن تعيين هويت و كنترل ليست اسامي با بازيكنان در صورت مشاهده مدل قيافه غير متناسب و غير معمول(بندب-14/11 منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال) از سوي يك بازيكن موضوع را شفاهاً به سرپرست تيم تذكر و در صورت عدم اصلاح و عدم تأمين نظر وي، سرپرست مسابقه موظف است موضوع را كتباً به سازمان ليگ و كميته مسابقات فوتبال و فوتسال گزارش نمايد. ساير مقامات اداري تيم فوتبال حاضر برروي نيمكت ذخيره نيز مشمول بند 16-2 خواهند بود.
16/3- سرپرست تيم موظف است با سرپرست مسابقه(مسئول برگزاري) در اجراي مفاد منشور اخلاقي و رفتاري همكاري نموده و در صورت تخلف و عدم همكاري برابر ماده 33 اعمال قانون خواهد شد.
16/4- سازمان ليگ و كميته مسابقات فوتبال و فوتسال موظف است موضوع گزارش سرپرست مسابقه در مورد عدم رعايت منشور اخلاقي و رفتاري را به صورت آني به طور كتبي (تذكر كتبي) به باشگاه ابلاغ نمايد و رونوشت تذكر را جهت پيگيري به كميته فرهنگي و توسعه بازيهاي جوانمردانه ارجاع نمايد.
16/5- مديرعامل محترم باشگاه موظف است به محض اعلام وصول تذكر كتبي سازمان ليگ نسبت به ايجاد زمينه و اصلاح رفتاري بازيكن مورد نظربا دعوت بازيكن به كميته مربوطه اقدام نمايد.
16/6- در صورت عدم توجه و اصرار بر تخلف بازيكن يا ساير بازيكنان و عدم انطباق(با بند ب 14-11) منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال در مسابقه آينده تيم باشگاه مربوطه از حضور بازيكن خاطي ممانعت و بازيكن و سرپرست تيم ضمن توبيخ كتبي برابر ماده 33 اعمال قانون خواهند شد.
16/7- بازيكن، سرپرست، مربي و مدير باشگاهي كه نسبت به اعمال تذكر اقدام نمايند حسب ماده 73 و 74 در مسابقه آينده مورد تشويق قرار خواهند گرفت. فرآيند تشويق توسط بازيهاي جوانمردانه پيگيري و اعمال خواهد شد.
16/8- ناظر مسابقه موظف است نسبت به كنترل اجراي مفاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال توسط مقامات رسمي فدراسيون، مقامات اداري تيم و باشگاه و بازيكنان نظارت نموده و موارد حسن اجراء و عدم اجراء توسط مجموعه عوامل را به طور كتبي در جدول مربوطه ثبت و به سازمان ليگ گزارش نمايد.
16/9- علاوه بر مقامات رسمي مسابقه ناظري ويژه در محيط استاديوم بر فرآيند اجرا و اعمال مفاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال توسط ساير عوامل نظارت داشته و موارد حسن اجراء و عدم اجراء را به طور مكتوب به سازمان ليگ و فدراسيون گزارش خواهد نمود.
16/10- چنانچه تخلفي از ديد سرپرست مسابقه يا ناظر پنهان و به طرق ديگري توسط تصاوير دوربين هاي موجود در استاديوم در پخش مستقيم و غيرمستقيم تلويزيوني ثبت شود به عنوان سند معتبر مورد استفاده و قابل پيگيري خواهد بود.
ماده 17:
چنانچه مقامات رسمي باشگاهها اعم از مديرعامل و مقامات اداري تيم(سرپرست، تداركات، پزشكان، مربيان و بازيكنان) از نحوه رفتار و عملكرد اخلاقي و رفتاري مقامات رسمي مسابقه(سرپرست، مسئول، ناظر مسابقه، گره داوري، مقامات امنيتي و تأميني ...) اعتراضي داشته مراتب اشكال و اعتراض را به طور كتبي و دقيق و مستند تنظيم در قالب گزارش و يا مكتوب حداكثر به مدت 48 ساعت بعد از مسابقه به صورت كتبي (نامه، نمابر و ...) به سازمان ليگ (كميته فرهنگي و توسعه بازيهاي منصفانه) ارسال و كميته فرهنگي نيز حداكثر ظرف مدت 5 روز نسبت به پيگيري، رسيدگي و ارجاع به مبادي ذيربط جهت اخذ تصميم اقدام و نتيجه اقدام توسط سازمان ليگ و فدراسيون به باشگاه ذيربط و ذينفع اعلام خواهد شد.
ماده 18:
داوران در قبال مفاد منشور اخلاقي و رفتاري در حوزه رفتار فردي مسئوليت شخصي و مستقيم داشته و نسبت به اعمال قوانين داوري به طور منصفانه در چارچوب دستورالعمل كميته داوران نسبت به همه تيمها اعمال قانون خواهند كرد.
18/1- تخلفات داوري داوران در چارچوب قوانين مربوطه و توسط كميته داوران رسيدگي شده و چنانچه در حوزه رفتار فردي در منشور اخلاق تخلفي مرتكب شوند برابر مفاد آئين نامه منشور اخلاقي رسيدگي و به كميته داوران اعلام خواهد شد.
18/2- اشتباهات داوري امري اجتناب ناپذير ولي دقت در داوري كسب آمادگي جسمي و روحي و رواني و به روز بودن داوران لازم و از اهم وظايف داوري، ايجاد امنيت رواني و اعمال قوانين داوري به طور عادلانه و يكسان براي تيمها بايد مجدانه مدنظر داوران باشد، چنانچه تيمي، از داوري گروه داوران اعتراض داشته باشد بدون جوسازي و اعتراض مستقيم بازيكن، كاپيتان، بازيكنان، مربيان و ساير اعضاء مراتب اعتراض خود را مكتوب و مستند و محرماته به سازمان ليگ وكميته مسابقات كشوري و استاني فدراسيون و كميته داوري در قالب فرمهاي مربوطه اعلام و موارد اعتراض توسط مقامات ذيصلاح حداكثر ظرف مدت 10 روز بررسي و نتيجه اقدام به باشگاه اعلام خواهد شد.
تذكر- محروميت داوري در چارچوب آئين نامه كميته داوران اعمال و اعلان آن مشمول مقررات مربوطه خواهد بود.
18/3- باهرگونه اعتراض، پرخاشگري و برخورد با تصميمات داوري(ولو تصميم اشتباه) از سوي بازيكن، مربي، كادر سرپرستي و اجرائي تيمها به شدت برخورد و علاوه بر جريمه هاي پيش بيني شده در آئين نامه انضباطي ماده34 و 35 (اعمال توسط داور) معترض مشمول تنبيهات موضوع ماده 33، 41 و 43 آئين نامه انضباطي خواهد شد.
ماده 19:
چنانچه مقامات رسمي مسابقه(فدراسيون، سازمان ليگ و هيئتها) در انجام مسئوليت خود قصور و يا تقصير نمايند مراتب جهت اتخاذ تصميم رئيس فدراسيون و هيئت منصفه فدراسيون گزارش ميشود تا منطبق با مقررات موضوعه دستور اقدام صادر و اجراء گردد.
ماده 20:
سازمان ليگ، هيئت هاي فوتبال استانها و كميته هاي اجرايي مسابقات موظفند با تدوين و تهيه راه كارهاي مناسب بهترين شيوه فروش و ارائه بليط و خدمات متناسب را به آنان ارائه نمايند.
20/1- چنانچه متصديان فروش، كنترل بليط تخلفي را مرتكب شوند كه محرز بوده و مستندات كافي در مورد آن وجود داشته باشد ضمن برخورد اداري در صورت لزوم به مبادي ذيربط قضايي يا انتظامي معرفي خواهند شد.
20/2- متوليان استاديومهاي ورزشي محل برگزاري مسابقات موظفند امكانات رفاهي و بهداشتي متناسب با شأن تماشاگران را تدارك و به آنان ارائه نمايند.
20/3- چنانچه فرد يا گروهي از تماشاگران نسبت به نحوه بليط فروشي، كنترل بليط، رفتار مأموران انتظامي و تأميني امكانات رفاهي و خدماتي استاديوم محل برگزاري مسابقه اعتراض و شكايتي داشته باشند مراتب به طور مستند و مكتوب به باشگاه مربوطه تقديم و در صورت لزوم توسط باشگاه به سازمان ليگ و كميته مسابقات كشوري و استاني ارجاع و پس از بررسي و پيگيري نتيجه اقدام به طور مكتوب حداكثر ظرف مدت 10 روز به باشگاه اعلام و توسط باشگاه به افراد ذينفع در كانون هواداران باشگاه ابلاغ خواهد شد.
20/4- در صورت بروز تخلف مأموران انتظامي و تأميني در استاديوم و ثبوت آن مراتب به فرماندهي يگان مربوطه و رده مافوق اعلام و اهمال و كم كاري سيستم خدماتي و اداري ورزشگاه نيز به مديريت مربوطه اعلام و نتيجه رسيدگي از آنان پيگيري و درخواست خواهد گرديد.
ماده 21:
رسانه هاي ورزشي اعم از ديداري، شنيداري، نوشتاري مكتوب و الكترونيكي نقش ويژه اي در تبليغ، ترويج، اشاعه و اجراء و كنترل اجرايي و نظارت بر مفاد منشور اخلاقي و رفتاري در فوتبال ايران و تقويت مباني و توسعه هدفمند آن در اذهان بازيكنان، مربيان، مديران، داوران، هواداران و ساير اقشار خواهد داشت. آن گروه از خبرنگاران، عكاسان، گزارشگران، تصويربرداران و كارشناسان مطبوعاتي كه در محيط هاي ورزشي فوتبال حضور مي يابند بخشي از حوزه فوتبال ميباشند و لذا:
21/1- نسبت به ترويج و تقويت مباني ارزشي و اخلاقي منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران در جامعه ورزشي فوتبال تلاش نموده و اقدام نمايند.
21/2- نسبت به تشويق بازيكنان، مربيان، مديران، داوران و هواداران برتر اخلاقي و رفتاري اقدام و عملكرد خوب و مثبت و شايسته آنان را به طور هدفمند ترويج و به عنوان الگوهاي برتر اخلاقي ترويج نمايند.
21/3- از چاپ و تيتر كردن عكس و گزارش و حواشي بازيكنان، مربيان، مديران و... كه عملكرد اخلاقي و رفتاري متناسب با مفاد منشور اخلاقي و رفتاري ندارند در حد مقدور امتناع تا باعث روشني و انتباه آنان گرديده و در گناه رفتارهاي غلط آنان شريك نباشند.
21/4- نسبت به بازيكنان، مربيان، داوران، مديران و مقامات رسمي تيمها، باشگاهها و فدراسيون و هيئت ها برخورد صادقانه و احترام انگيز داشته و اعمال و رفتار آنان را در چارچوب محيط هاي ورزشي فوتبال مورد مداقه و رسيدگي قرار داده و در انعكاس مصاحبه ها و نظرات آنان امانتداري و صداقت در نوشتار و چاپ را مراعات نمايند.
21/5- از درخواست مصاحبه خارج از محدوده فني مصاحبه و در حين خروج بازيكن، مربي و مسئول از ميدان مسابقه، كه تحت تأثير خستگي و فعل و انفعالات برد و باخت بوده خودداري و از تصويربرداري و مصاحبه با آنان و پخش و چاپ آن در خارج از چارچوب آئين نامه مصاحبه(فوتبال) خودداري فرمايند.
21/6- خبرنگاران با بازيكنان و مقامات تيمها و مقامات رسمي فوتبال و متقابلاً آنها با خبرنگاران بايد برخورد احترام انگيز و متناسب با شأن و فرهنگ ايران اسلامي داشته باشند ولي چنانچه به هر دليل برخورد بي احترامي و توهين آميز با خبرنگاري اتفاق افتاد خبرنگار موظف است بدون انعكاس رسانه اي مراتب اعتراض و گلايه و شكايت خود را مستند و مكتوب به مبادي ذيربط (سازمان ليگ، كميته مسابقات فدراسيون و هيئتهاي استاني و يا كميته فرهنگي و توسعه بازيهاي جوانمردانه) ارائه تا پيگيري و حداكثر ظرف مدت 7 روز رسيدگي و نتيجه اقدام به فرد ذينفع اعلام شود.
21/7- در صورتيكه بازيكنان، مربيان، مديران، داوران، مقامات رسمي مسابقات و تيمها و باشگاهها از خبرنگار رسانه اي اعتراضي داشته باشند مراتب اعتراض خود را به طور مستند جهت رسيدگي رسانه مربوطه و رونوشت آن را جهت بررسي نتيجه به سازمان ليگ، فدراسيون و هيئت محلي ارسال خواهند كرد. در صورت عدم رسيدگي و برخورد مناسب مدير رسانه مزبور، سازمان ليگ موظف است پس از تذكر كتبي به رسانه مزبور نسبت به ممنوع الورود كردن خبرنگار به مدت 3 هفته و در صورت استمرار ساير نماينده هاي رسانه مزبور(عكاس، گزارشگر، كارشناس، تصويربردار و...) به مدت يك ماه اقدام و نتيجه اقدام را به باشگاه و فرد ذينفع و رونوشت اقدام را به مسئول مافوق رسانه مرتبط ارسال نمايد.
تذكر: تخلفات رسانه اي منجر به هتك حرمت و نشر اكاذيب فردي و گروهي در چارچوب قوانين مربوطه و در محاكم صالحه رسيدگي و پيگيري خواهد شد.

با این منشور اخلاقی تمام تمام معضلات فرهنگی بازیکنان ما از بین میره ...اصلآ بازیکنا منتظر این ایین نامه اخلاقی بودن تا نشون بدن با رعایت اون چقدر خوبن .بخدا راست میگم

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:22
بيك زاده:هنوز به آمادگي كامل نرسيده ام
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت:به دليل عمل آپانديس هنوز به آمادگي كامل نرسيده ام.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هاشم بيك زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، در باره آخرين وضعيت جسماني خود اظهار داشت: تا 50 درصد به مرز آمادگي رسيده ام؛ اما هنوز به شرايط ايده آل دست نيافته ام.
وي كه در اولين بازي آبي پوشان در فهرست 18 نفره قرار نگرفته بود، ادامه داد: در بازي گذشته به دليل نا آمادگي از تركيب خارج شدم، ضمن اينكه به دليل عدم پرداخت دو ميليون تومان به هيئت فوتبال شيراز، اجازه بازي نيز نداشتم.
اين بازيكن اضافه كرد: براي بازي فردا همراه تيم به رشت مي روم؛ اما بازي كردنم به نظر مربيان بستگي دارد.
بيك زاده تصريح كرد: اميدوارم بازي دوم را هم با پيروزي به پايان برسانيم؛ البته پگاه تيم خوبي به نظر مي رسد و ما بازي سختي خواهيم داشت.

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:52
هافبک پگاه در گفتگو با پانا:
استقلال راهي جز شکست ندارد

هافبک تيم فوتبال پگاه گفت: مطمئن باشيد که با حمايت تماشاگران، استقلال راهي جز شکست نخواهد داشت.
مهدي نوري در مصاحبه با خبرنگار ورزشي پانا گفت: در بازي اول با توجه به هواي بسيار گرم اهواز بازي خوبي ارائه کرديم. به خصوص در نيمه دوم مي توانستيم با استفاده از موقعيت هاي خود استقلال اهواز را شکست دهيم.

وي افزود: به هرحال کسب 1 امتياز هم در اهواز خوب بود ولي اگر مهاجمان تيم ما بي دقت نبودند مي توانستيم نتيجه بهتري بگيريم.

هافبک پگاه تصريح کرد: بازيکنان ما آمادگي کامل براي رويارويي با تيم استقلال تهران را دارند و به طور حتم بازي خوبي را با حمايت تماشاگران ارائه خواهيم کرد.

نوري گفت: از تماشاگران مي خواهم تا دقيقه 90 ما را تشويق کرده تا بتوانيم استقلال را شکست دهيم . يقين بدانند که با حمايت آنها اين امر اتفاق مي افتد.

وي با بيان اينکه استقلال را کاملا مي شناسيم ، خاطرنشان کرد: اين تيم بازيکنان بسيار خوب و موثري را به خدمت گرفته است. ما از شيوه و نوع بازي اين تيم شناخت کافي داريم. با توجه به برنامه ريزي و کار روي نقاط ضعف و قوت اين تيم، اميدواريم بتوانيم آنها را شکست دهيم.

زیاد جدی نگیرید خواب نما شده

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:55
اشكان نامداري: مي خواهم مهره قابل اطمينان استقلال باشم
دروازه بان استقلال گفت: "مي خواهم آن قدر خوب مقابل پگاه دروازه باني كنم تا يك مهره قابل اطمينان براي تیم باشم."
اشكان نامداري درخصوص بازي روز شنبه استقلال مقابل پگاه به خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)گفت: "بازي روز شنبه بازي بسيار سختي است و پگاه تيم بسيار خوبي است و به سختي مي توان از اين تيم امتياز گرفت.
نامداري گفت: مربيان تيم استقلال تيم پگاه را بسيار خوب آناليز كرده و در اين بازي مي رويم تا اين بازي را ببريم.
وي افزود: وحيد طالب لو يك گلر آماده است اما با تمريناتي كه پشت سر گذاشته ام و با تمريناتي كه بابازاده براي ما انجام داده سعي مي كنم تا مهره قابل اتكا براي مربيان استقلال و بازيكنان اين تيم باشم.
دروازه بان استقلال خاطر نشان كرد: تيم استقلال امسال از بهترين نفرات تشكيل شده و با توجه به برد هفته اول ديگر فكر نمي كنم هيچ تيمي بتواند جلوي تيم ما را بگيرد.
نامداري در پايان در خصوص نتيجه بازي گفت: با توجه به آمادگي بالاي بازيكنان فكر مي كنم اين بازي را با اختلاف 2 گل مي بريم.

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:56
شاد: هوادارن پگاه با تقي پور كاري ندارند
تيم از روز گذشته به اردو رفته و اميدواريم مثل بازي رفت فصل قبل پيروز ميدان باشيم.
اسماعيل شاد مديرعامل باشگاه پگاه گيلان در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار داشت: "شايد تنها تفاوت اين بازي با مسابقات ديگر اين است كه هواداران پگاه از ديگر شهرها و روستاهای استان هم مي آيند تا شاهد كسب 3 امتياز بازي باشند كه دور از دسترس هم نيست."
وي در خصوص برخورد هواداران پگاه با ابراهيم تقي پور گفت: "مطمئن باشيد كه هواداران پگاه مشكلي براي او به وچود نمي آورند، مگر اين كه خود بازيكن حاشيه سازی كند كه آن هم بعيد است. سال گذشته نفراتي مثل روبرت ماركوسي و اشجاري چنين وضعيتي داشتند كه مساله خاصي پيش نيامد. تقي پور وقتي براي تسويه حساب به باشگاه آمد گفت كه اشتباه كرده و ما هم او را بخشيديم و مدعي شد كه اگر بدون اطلاع ما كاري كرده به خاطر اين بوده كه در معذورات قرار مي گرفته است."
شاد در پايان در خصوص مطالبات بازيكنان گفت: "بازيكنان ما اين قدر محجوب هستند كه تا امروز يك ريال از قرارداد جديدشان را دريافت نكرده اند. اميدوارم بتوانيم هر چه زودتر پيش قسط اولشان را بدهيم تا ما هم مثل آنها باشيم."

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:57
حميد بابازاده: تيم ملي روشی ديكتاتوري دارد
حميد بابازاده گفت: "روش كار تيم ملي كاملا ديكتاتوري است كه اين عمل در حق تيم‌هاي باشگاهي انجام مي‌شود."
مربي دروازه‌بانان استقلال در خصوص نبود وحيد طالب‌لو در بازي شنبه مقابل پگاه در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار كرد: "هيچگاه به خاطر يك بازي پيش پا افتاده حقوق يك باشگاه را زير پا نمي‌گذارند. در حال حاضر اشكان نامداري در بازي شنبه دروازه‌بان اول تيم است و براي دروازه بان دوم نيز از ليگ تيم جوانان استقلال بر روي نيمكت استفاده مي كنيم. بهتر بود كه مربيان تيم ملي دروازه بانان دعوت شده به تيم ملي را به صورت چرخشي استفاده مي‌كردند تا به تيم هاي باشگاهي مهم لطمه اي وارد نشود."
مربي دروازه بان استقلال در پايان گفت: "وضعيت تيم استقلال بسيار خوب است. ما آخرين تمرين خود را انجام داده‌ايم و از لحاظ تاكتيكي تمامي بازيكنان در سطح بالايي قرار دارند.
با توجه به پيروزي بازي اول فكر مي‌كنم استقلال در بازي روز شنبه3 امتياز را كسب خواهد كرد.

اف ث بایرن
08-08-2008, 20:58
3 بازيكن خارج از ليست استقلال
غير از اميدرضا روانخواه كه حداقل تا 6 ماه آينده قادر به بازي نخواهد بود و حضور وحيد طالب لو و حسين كاظمي در اردوي تيم ملي، ‌استقلال 3 بازيكن ديگرش را به رشت نمي‌برد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، فابيو جاناواريو، مهرداد پولادي و عليرضا عباسفرد هم كه در بازي اول برابر ابومسلم حضور نداشتند، استقلال را در سفر امروز به رشت همراهي نمي كنند.
بر همين اساس به نظر مي رسد امير قلعه نوعي 3-2 تغيير را نسبت به بازي اولش خواهد داشت.

unartig
08-08-2008, 21:00
شاد: هوادارن پگاه با تقي پور كاري ندارند
تيم از روز گذشته به اردو رفته و اميدواريم مثل بازي رفت فصل قبل پيروز ميدان باشيم.
اسماعيل شاد مديرعامل باشگاه پگاه گيلان در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار داشت: "شايد تنها تفاوت اين بازي با مسابقات ديگر اين است كه هواداران پگاه از ديگر شهرها و روستاهای استان هم مي آيند تا شاهد كسب 3 امتياز بازي باشند كه دور از دسترس هم نيست."
وي در خصوص برخورد هواداران پگاه با ابراهيم تقي پور گفت: "مطمئن باشيد كه هواداران پگاه مشكلي براي او به وچود نمي آورند، مگر اين كه خود بازيكن حاشيه سازی كند كه آن هم بعيد است. سال گذشته نفراتي مثل روبرت ماركوسي و اشجاري چنين وضعيتي داشتند كه مساله خاصي پيش نيامد. تقي پور وقتي براي تسويه حساب به باشگاه آمد گفت كه اشتباه كرده و ما هم او را بخشيديم و مدعي شد كه اگر بدون اطلاع ما كاري كرده به خاطر اين بوده كه در معذورات قرار مي گرفته است."
شاد در پايان در خصوص مطالبات بازيكنان گفت: "بازيكنان ما اين قدر محجوب هستند كه تا امروز يك ريال از قرارداد جديدشان را دريافت نكرده اند. اميدوارم بتوانيم هر چه زودتر پيش قسط اولشان را بدهيم تا ما هم مثل آنها باشيم."
خودمونیم این هم خیلی مشهورشده تواین دوسه ماه اخیر :31:

اف ث بایرن
08-08-2008, 21:01
استقلال به‌دنبال جايگزين روانخواه
اولين اتفاق بد در روز اول ليگ هشتم براي استقلال مصدوميت شديد اميررضا روانخواه بود.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، شايد اگر روانخواه هم مثل محسن خليلي قبل از شروع ليگ دچار پارگي رباط صليبي مي‌شد، آن وقت باشگاه استقلال در صورت صلاحديد كادر فني مي‌توانست نام او را از ليست بازيكنانش خارج كند. كاري كه البته پرسپوليسي‌ها نكردند.
به هر حال استقلال 3-2 جاي خالي ديگر دارد و اين فرصت براي آنها هست كه يك بازيكن جديد را در پست روانخواه به خدمت بگيرند.

اف ث بایرن
08-08-2008, 21:04
هاشم بیک زاده در گفتگو با ایسکانیوز: به وقتش خودم را به همه ثابت می کنم//هنوز کاملا آماده نیستم تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:هافبک تیم استقلال تهران گفت:تا رسیدنم به آمادگی کامل زمانی نمانده است و مطمئن باشید به وقتش خودم را به همه ثابت خواهم کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هاشم بیک زاده در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران داشجویی ایران"ایسکانیوز" افزود:متاسفانه بعد از عمل آپانتیسی که انجام دادم هنوز به آمادگی کامل نرسیده ام، ولی به زودی آماده می شوم و آن زمان است که خودم را به همه اثبات خواهم کرد.
وی ادامه داد:خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را انجام داده ام و هیچگونه مصدومیتی ندارم ولی همانطور که گفتم عمل آپاندیسی که انجام داده ام کمی از شرایط مسابقه دورم کرده است و مطمئنا تا یک هفته دیگر به امادگی کامل خواهم رسید.
وی در خصوص احتمال حضورش در بازی استقلال و پگاه به ایسکانیوز گفت:به شخصه معتقدم که شرایط بازی کردن را دارم ولی در این خصوص کادر فنی تیم تصمیم گیرنده است و اگر آنه صلاح بدانند با تمام وجود بازی خواهم کرد.
بیک زاده با اشاره به بازی مقابل پگاه خاطر نشان ساخت:مطمئنا پگاه مقابل ما تیم دست و پا بسته ای نخواهد بود و با توجه به میزبانی این تیم هم برای کسب امتیاز مقابل ما بازی خواهد کرد.
وی با تاکید بر صدر نشینی استقلال گفت:این فصل تیم های مدعی زیادی در لیگ هستند و بازیکنان ما باید بدانند که کوچکترین تزلزلی صدر را از ما خواهد گرفت و همه ما باید برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم./

اف ث بایرن
08-08-2008, 21:05
علی علیزاده در گفتگو با ایسکانیوز: خودم را از کنایه و متلک خبرنگاران دور خواهم کرد!!// بلای ابومسلم را برسر پگاه می آوریم تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:مهاجم تیم استقلال تهران گفت:وظیفه فروارد گل زدن است و من نیز با گلزنی در استقلال خودم را از کنایه ها متلک خبرنگاران مصون خواهم داشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز" گفت:هنوز متلک های فصل گذشته خبرنگاران را فراموش نکرده ام و برای شروع دوباره این مباحث باید گلزنی کنم.
وی ادامه داد:خوشبختانه امیر قلعه نویی در بازی اول به من اعتماد کرد و علی رغم حضور چند فروارد دیگر من را در ترکیب اصلی گذاشت و در مقابل من نیز می بایست با گلزنی برای تیمم هم جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم و هم خودم را از حاشیه ها در امان بدارم.
علیزاده در خصوص حضورش در ترکیب ثابت استقلال به ایسکانیوز گفت:با توجه به ترافیک بازیکنی که در خط حمله ما وجود دارد بسیار خوشحالم که در ترکیب ثابت قرار گرفتم و قول می دهم در بازی های آینده تلافی بازی اول را نیز در بیاورم.
وی در ادامه با اشاره به بازی استقلال و پگاه گفت:اینکه جلوی چه تیمی بازی می کنیم مهم نیست. ما برای رسیدن به قهرمانی از ابتدا باید گام ها را محکم برداریم و در این راه هم باید هر تیمی را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد:با توجه به شرایطی که تیم دارد مطمئن باشید که همچون ابومسلم پگاه را نیز از پیش رو برداریم و همچنان صدر نشین لیگ باقی خواهیم ماند.

اف ث بایرن
08-08-2008, 21:06
دکتر نوروزی در گفتگو با ایسکانیوز: جان واریو و پولادی به بازی پگاه نمی رسند//بیک زاده هیچ مشکلی برای بازی ندارد تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:پزشک تیم استقلال تهران به تاکید براینکه بیک زاده هیچ مشکلی برای بازی کردن ندارد گفت:بیک زاده در بازی اول هم مشکلی نداشت و تشخیص کادر فنی بود که وی در بازی حاضر نشود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دکتر نوروزی در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" افزود:بیک زاده فقط از لحاظ بدنی در شرایط مسابقه نبوده است و هیچ مصدومیتی ندارد.وی در بازی مقابل پگاه با تشخیص کادر فنی می تواند بازی کند.
وی جان واریو،پولادی و روانخواه را مصدومان تیم استقلال خواند و گفت:متاسفانه جان واریو از ناحیه پا هنوز مصدومیت دارد و مطمئنا به بازی پگاه نمی رسد چرا که هنوز نیاز به درمان دارد.در مورد پولادی نیز باید بگویم که مصدومیت پای وی به طور کامل رفع شده است، اما نیاز به فیزیوتراپی بیشتر دارد و روانخواه نیز فعلا نمی تواند بازی کند.
پزشک استقلال تهران در خصوص وضعیت روانخواه به ایسکانیوزگفت:متاسفانه روانخواه در ابتدای لیگ با بدشانسی محض رو به رو شد و فکر می کنم تا حداقل هفت ماه نتواند به میادین باز گردد.ما اقدامات را در مورد وی شروع کرده ایم و تمام تلاشمان را برای بهبود وی به کار خواهیم گرفت./

اف ث بایرن
08-08-2008, 21:06
یداله اکبری در گفتگو با ایسکانیوز: کار سختی در رشت پیش روی ماست//محکوم به شکست پگاه هستیم تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم استقلال تهران گفت:با توجه به انگیزه ای که پگاه مقابل ما خواهد داشت مطمئن هستم که کار سختی در زمین رشت خواهیم داشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یداله اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"افزود: با توجه به بردی که سال گذشته تیم پگاه در جریان جام حذفی مقابل ما داشته است مطمئن هستم که کار سختی مقابل وی داریم.
وی ادامه داد:البته این دلیلی برای عدم پیروزی ما مقابل این تیم نمی شود و معتقدم که اگر قهرمانی در جام امسال را می خواهیم نباید امتیازی از دست بدهیم و به عبارتی محکوم به شکست پگاه هستیم.
اکبری در رابطه با تعویضش در بازی مقابل ابومسلم به ایسکانیوز گفت:دلیل خاصی نداشت با توجه به این که تیم ما در نیمه اول موفق به گلزنی نشده بود کادر فنی تصمیم گرفت تغییر تاکتیک دهد.
وی با ااشره به شرایط میزبانی پگاه گفت:فکر نمی کنم مشکلی ایجاد شود چرا که قرار است این بازی در زمین سردار جنگل برگزار شود و مشکلی نیست ولی شرجی هوا ممکن است مشکل ساز شود.

M_Abieteh
08-08-2008, 21:07
چندتا عکس که خودم ندیدم.

Alireza Taji
08-08-2008, 22:12
بایرن دمت گرم حسابی من را بیکار کردی..........
ادامه بده...
البته خوب تا حد امکان اخبار را در یک تاپیک بذاری...
=================================
امیدوارم اخبار را قبلا نگذاشته باشی.............

مديون قلعه نويي هستم اما...
صادقي:خيلي بايد کوچک باشم که به خاطر بيست ميليون از استقلال بروم!

نزديک به يک ماه از جدايي امير حسين صادقي از استقلال تهران مي گذرد،اما هنوز هم خيلي ها دليل اصلي جدايي او را نمي دانند. امير قلعه نويي در برنامه پنجشنبه شب 90 حرف هايي در خصوص صادقي مطرح کرد که مدافع پيشين استقلال قبول ندارد.

مصاحبه امير حسين صادقي با خبرنگار ورزشي برنا را بخوانيد تا بهتر در جريان کم و کيف جدايي او از استقلال قرار بگيريد.
*از شرايطتت در کرمان راضي هستي؟
-همه چيز خوب است و تمام بازيکنان تلاش مي کنند تا تيم هر چه سريعتر به هماهنگي لازم برسد و اولين پيروزي مان را در ليگ بدست آوريم. البته يکسري مشکلات است که بايد هرچه سريعتر برطرف شود.
* چه مشکلاتي ؟
- کارهاي اجرايي در باشگاه به موقع انجام نمي شود.همين صادر نشدن کارت بازي جلال اميديان براي تيم در جناح چپ مشکل ساز شد.اين مشکلات حل شود،روند رو به رشد تيم سريعتر طي مي شود.
* چه شد که در اولين بازي نتيجه را به ذوب آهن واگذار کرديد؟
-به هر حال اولين بازي بود و تيم هماهنگي مورد نظر را بدست نياورده بود.البته خستگي راه هم در اين ناکامي تاثير گذار بود.نمي خواهم اين خستگي را بهانه کنم،اما اگر نبود راحت تر کار مي کرديم.
* بازي اول استقلال را تماشا کردي؟
-بله ، هم خوشحال شدم و هم ناراحت. خوشحال از اين نظر که استقلال به پيروزي رسيد و جباري موفق به گلزني شد،اما براي روانخواه ناراحت شدم. خيلي حيف شد که او به دليل مصدوميت نيم فصل اول را از دست داد.
*يک ماه از حضورت در کرمان گذشته است. از پيوستن به مس پشيمان نشدي؟
- نه،چرا پشيمان باشم؟! مس شرايط بسيار خوبي دارد و از زندگي در کرمان راضي هستم.ناراحتي من تنها بابت دوري از تماشاگران خوب استقلال و شهر تهران است.در تهران بزرگ شده ام و زندگي در شهرستان برايم سخت است.
*به نظرت استقلال مي تواند در ليگ امسال موفق باشد؟
- قطعاً مي تواند. اين تيم از کادر فني و بازيکنان خوبي تشکيل شده و پتانسيل قهرماني در سه جام پيش رو را دارد.
* حرف هاي امير قلعه نويي در برنامه 90 را شنيدي؟
-بله
* نظرت در خصوص صحبت هاي او چيست؟ درست است که به خاطر 10 ، 20 ميليون از استقلال جدا شدي؟
-اولاً بايد بگويم اين مساله براي يک ماه قبل است و خوب نبود الان مطرح شود.ثانياً نمي دانم چرا امير خان اين حرفها را زدند؟! من به خاطر پول زياد گرفتن از استقلال نرفتم،اما مسائل به شکل ديگري به اطلاع هواداران مي رسد.زمان نقل و انتقالات حرف من اين بود که اول طلب سال قبلم را پرداخت کنيد تا درباره مبلغ قرارداد امسالم مذاکره کنيم. به نظر شما اين درخواست من غير منطقي بود؟!
* منطقي است،اما اختلافات تو با مسئولان و مصاحبه هايت نيز در جدايي ات دخيل بود؟
-من به هيچ کس بي احترامي نکردم.آن زمان هم به جاي اينکه خود مسئولان با من تماس بگيرند،دوستانشان زنگ مي زدند و درباره شرايط تمديد قراردادم صحبت مي کردند،اما حالا شرايط به شکلي ديگر نشان داده مي شود.من خيلي بايد بازيکن کوچکي باشم که به خاطر بيست ميليون پيراهن استقلال را از دست دهم؟!
*خب چرا با خود قلعه نويي صحبت نکردي؟
-ايشان در جريان کارهايم بود.به خود امير خان گفتم که مشکل مالي دارم و کاري کنند که طلب هايم را دريافت کنم. من در اين چند سال ضرر و زيان هاي مالي بسيار ديدم و اين فصل فقط حقم را مي خواستم.جالب است بدانيد تا همين چند روز قبل چک 50 ميليوني من که به تاريخ 15/6/1385 بود،پاس نشده بود.
* حالا پاس شد؟
-بله،با استقلال تسويه حساب کردم.
* بازي هفته چهارم با استقلال برايت حساس است؟
-نه حساسيت خاصي ندارم . اين بازي هم مثل ساير ديدارهاست.
* سمت نيمکت استقلال مي روي يا مثل برخي از بازيکنان سابق پرسپوليس رفتار مي کني؟!
- از قول من بنويسيد حتماً از امير خان و نيمکت استقلال رخصت مي گيرم.من هر چه در فوتبال دارم را مديون قلعه نويي هستم و زحمات او را فراموش نمي کنم. او خودش مي داند که چقدر دوستش دارم.
=======================
دستورالعمل فدراسيون منشور اخلاقي است
نظري جويباري: نه تنها ريش، بلکه به لباس پوشيدن بازيکنان هم توجه مي کنيم!:41:

علي نظري جويباري معتقد است نامه اخير فدراسيون فوتبال به باشگاه استقلال تهران در خصوص شکل ظاهري تعدادي از بازيکنان در راستاي منشور اخلاقي باشگاه است و بازيکنان نيز با آن آشنا هستند و موضوع تازه و عجيب و غريبي نيست.

سرپرست استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشي برنا اظهار داشت:اين نامه چهارشنبه به باشگاه استقلال تهران ارسال شد و ما هم خيلي سريع بازيکنان را در جريان آن قرار داديم.
وي افزود:فدراسيون تنها روي امير آبادي يا اکبرپور زوم نکرده،بلکه معتقد است که همه بازيکنان بايد از نظر ظاهري ، شکلي آراسته داشته باشند؛ زيرا بازيکنان استقلال هستند و هزاران هزار جوان آنها را به عنوان الگوهاي خود انتخاب کرده اند.
اما آيا باشگاه استقلال تهران با اين دستورالعمل فدراسيون فوتبال موافق است؟!نظري جويباري در اين خصوص مي گويد: اين دستورالعمل نيست،بلکه منشور اخلاقي است که خود بازيکنان هم در جريان آن هستند.همه بازيکنان در هنگام امضاي قرارداد خود منشور اخلاقي را ديدند و مي دانند که اين کار در راستاي اجراي همان موارد ذکر شده است.باشگاه استقلال تهران نيز موافق يک چنين کارهايي است.بازيکنان ما در ديد هستند و بايد از نظر ظاهري شکلي مناسب داشته باشند. البته اين به آن معنا نيست که ما بگوييم ريش هاي امير آبادي بد است،بلکه بايد کارهايي صورت گيرد تا مثلاً فلان بازيکن شکل ظاهري اش طوري نباشد که از موازين اخلاقي ما کيلومترها فاصله بگيرد!
سرپرست استقلال در پايان تصريح کرد:اين منشور اخلاقي تنها شامل شکل ظاهري نيست،بلکه به لباس پوشيدن و نوع رفتارهاي بازيکنان نيز توجه شده است .
اصلاح نکنيد محروم مي شويد
بايد ريش هايتان را بتراشيد!:41::41::41:

فدراسيون فوتبال با ارسال نامه اي به باشگاه استقلال تهران اعلام نمود در صورتي که دو بازيکن اين تيم از هفته آينده تغييراتي در وضعيت ظاهري خود به وجود نياورند،از شرکت در مسابقات اين تيم محروم مي شوند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اين دو بازيکن مهدي امير آبادي و سياوش اکبرپور هستند که به اعتقاد فدراسيون وضعيت ظاهري آنها مناسب نيست و بايد اصلاحاتي را در خود به وجود آورند.
فدراسيون رسماً اعلام نموده در صورتي که اين دو بازيکن شکل ريش هاي خود را تغيير ندهند،نمي توانند در بازيهاي استقلال به ميدان بروند.
اين موضوع را نظري جويباري در تمرين روز چهارشنبه استقلال به اين دو بازيکن اعلام کرد
==============================

emad64
08-08-2008, 22:13
چندتا عکس که خودم ندیدم.

مریم جان، دست به سِرچتم خوبه ها..
فقط یکی دوتاش باز نمیشدن..
ممنون بابت عکس ها..

Alireza Taji
08-08-2008, 22:15
اینم یک عکس............................

emad64
08-08-2008, 22:23
اینم یک عکس............................

اِ، این عکس که چند دقیقع پیش تو امضات بود..
عکس رو قبلاً دیده بودم. میبینی، تماشاچیای استقلال، تو این عکس هم بیکار ننشستن و دارن تشویق میکنن:26: (جدی نگیر :31:)

emad64
09-08-2008, 00:03
16 ساعت دیگه تا دومین برد و تداوم صدر نشینی :26:

Alireza Taji
09-08-2008, 00:26
خدایش ببینید تو چه کشور مزخرفی زندگی میکنیم...
اخه به شما چه طرف ظاهرش چه شکلیه...

فدراسيون اخطار مي دهد،نود دعوت مي کند!

تنها يک روز پس از اخطار رسمي فدراسيون فوتبال به دو بازيکن استقلال تهران در خصوص مناسب نبودن شکل ظاهري آنها ،مهدي امير آبادي به برنامه تلويزيوني و البته پربيننده 90 دعوت شد تا مقابل ميليون ها علاقه مند به فوتبال مشکلش را مطرح کند و از مسئولان بخواهد کاري کنند که بدون تراشيدن ريش هايش در ميادين ورزشي حضور يابد!

"به گزارش سرويس ورزشي برنا "فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه با ارسال نامه اي به باشگاه استقلال تهران اعلام نمود در صورتي که سياوش اکبرپور و مهدي امير آبادي از هفته آينده تغييراتي در وضعيت ظاهري خود به وجود نياورند،از شرکت آنها در مسابقاتي که استقلال به ميدان مي رود جلوگيري به عمل مي آورد.
يک روز پس از اخطار فدراسيون به بازيکنان استقلال،مهدي امير آبادي در برنامه تلويزيوني 90 حضور يافت و اين موضوع را در رسانه ملي اعلام نمود.هافبک ريز نقش استقلال همچنين از مسئولان استعانت کرد مشکل او حل شود تا بدون تراشيدن ريش هايش درميادين حضوريابد!اين در حالي است که فدراسيون روي مواضع خود اصرار دارد و مسئولانش معتقدند که اگر شکل ظاهري بازيکنان مناسب نباشد از حضورشان در ميادين ورزشي جلوگيري مي شود.
علي نظري جويباري نيز در راستاي تاييد اقدام جديد فدراسيون فوتبال معتقد است که نامه اخير مسئولان به باشگاه استقلال تهران در راستاي منشور اخلاقي باشگاه هاست و بازيکنان نيز با آن آشنا هستند و موضوع تازه و عجيب و غريبي نيست.
سرپرست استقلال تهران اظهار داشت:اين نامه چهارشنبه به باشگاه استقلال تهران ارسال شد و ما هم خيلي سريع بازيکنان را در جريان آن قرار داديم.
وي افزود:فدراسيون تنها روي امير آبادي يا اکبرپور زوم نکرده،بلکه معتقد است که همه بازيکنان بايد از نظر ظاهري ، شکلي آراسته داشته باشند؛زيرا آنها بازيکنان استقلال هستند و هزاران هزار جوان آنها را به عنوان الگوهاي خود انتخاب کرده اند.
اما آيا باشگاه استقلال تهران با اين دستورالعمل فدراسيون فوتبال موافق است؟!نظري جويباري در اين خصوص مي گويد:اين دستورالعمل نيست،بلکه منشور اخلاقي است که خود بازيکنان هم در جريان آن هستند.همه آنها در هنگام عقد قرارداد منشور اخلاقي را ديدند و مي دانند که اين کار در راستاي اجراي همان موارد ذکر شده است.باشگاه استقلال تهران نيز موافق يک چنين کارهايي است.بازيکنان ما در ديد هستند و بايد از نظر ظاهري شکلي مناسب داشته باشند. البته اين به آن معنا نيست که ما بگوييم ريش هاي امير آبادي بد است،بلکه بايد کارهايي صورت گيرد تا مثلاً فلان بازيکن شکل ظاهري اش به گونه اي نباشد که از موازين اخلاقي ما کيلومترها فاصله بگيرد!
سرپرست استقلال در پايان تصريح کرد:اين منشور اخلاقي تنها شامل شکل ظاهري نيست،بلکه به لباس پوشيدن و نوع رفتارهاي بازيکنان نيز توجه شده است .

iman_s
09-08-2008, 01:04
نظري جويباري در اين خصوص مي گويد:اين دستورالعمل نيست،بلکه منشور اخلاقي است که خود بازيکنان هم در جريان آن هستند.همه آنها در هنگام عقد قرارداد منشور اخلاقي را ديدند و مي دانند که اين کار در راستاي اجراي همان موارد ذکر شده است.باشگاه استقلال تهران نيز موافق يک چنين کارهايي است.
تو این منشور اخلاقی قید نشده که سرپرستها هم باید از منشور تبعیت کنند.
ریش نظری که از امیرآبادی تابلوتره.

LeBron
09-08-2008, 01:15
این همه آدم چرا بهاین دو تا گیر دادن.
اگه اینطوریه علی دایی هم باید ریششو بزنه!! پژمان نوری هم باید یه صفایی بده.اون میرزاپور!

Alireza Taji
09-08-2008, 01:16
تو این منشور اخلاقی قید نشده که سرپرستها هم باید از منشور تبعیت کنند.
ریش نظری که از امیرآبادی تابلوتره.
زدی تو خال...
ریشش هم خیلی ضایع تر هست:31:
من نمیدونم چرا این جویباری کاسه داغ تر از اش شده!

iman_s
09-08-2008, 02:02
این همه آدم چرا بهاین دو تا گیر دادن.
اگه اینطوریه علی دایی هم باید ریششو بزنه!
این حرفتو باید طلا بگیرند.
اول باید از سرمربی تیم ملی یک مملکت شروع کنند بعد برن سراغ بازیکنها.

اگه همینطور پیش بره تماشاچیها هم باید از این دستورالعمل اطلاعت کنند.

emad64
09-08-2008, 03:07
12 ساعت و 53 دقیقه دیگه تا دومین برد و تداوم صدر نشینی :26:

اسامیه کسایی که تاحالا پیش بینی کردن رو میتونید برید ببینید :

صفحه 265، پست 2641 :

فقط 12 ساعت و 23 دقیقه دیگه واسه شرکت تو مسابقه پیش بینی وقت دارید..

هرجای این تاپیک که خواستید میتونید پیش بینی کنید. فقط قبلش قوانین رو مطالعه کنید :

صفحه 269، پست 2681 :

iman84
09-08-2008, 07:06
بابا اینا چرا اینطوری می کنن
این چه گیریه که به ریش بازیکنان دادن
اگه اینطوری باشه که اول از همه باید علی دایی ریشاشو بزنه تا بتونه روی نیمکت تیم ملی بشینه

M_Abieteh
09-08-2008, 09:17
اصلا باید به اینا محل س... هم نداد.

amirtaker
09-08-2008, 09:26
بچه ها جان واریو و پولادی و روانخواه جونم نیستن.(علاوه بر کاظمی و وحید)

M_Abieteh
09-08-2008, 09:42
علی علیزاده در گفتگو با ایسکانیوز:
خودم را از کنایه و متلک خبرنگاران دور خواهم کرد!!// بلای ابومسلم را برسر پگاه می آوریم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:مهاجم تیم استقلال تهران گفت:وظیفه فروارد گل زدن است و من نیز با گلزنی در استقلال خودم را از کنایه ها متلک خبرنگاران مصون خواهم داشت.
علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز" گفت:هنوز متلک های فصل گذشته خبرنگاران را فراموش نکرده ام و برای شروع دوباره این مباحث باید گلزنی کنم.
وی ادامه داد:خوشبختانه امیر قلعه نویی در بازی اول به من اعتماد کرد و علی رغم حضور چند فروارد دیگر من را در ترکیب اصلی گذاشت و در مقابل من نیز می بایست با گلزنی برای تیمم هم جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم و هم خودم را از حاشیه ها در امان بدارم.
علیزاده در خصوص حضورش در ترکیب ثابت استقلال به ایسکانیوز گفت:با توجه به ترافیک بازیکنی که در خط حمله ما وجود دارد بسیار خوشحالم که در ترکیب ثابت قرار گرفتم و قول می دهم در بازی های آینده تلافی بازی اول را نیز در بیاورم.
وی در ادامه با اشاره به بازی استقلال و پگاه گفت:اینکه جلوی چه تیمی بازی می کنیم مهم نیست. ما برای رسیدن به قهرمانی از ابتدا باید گام ها را محکم برداریم و در این راه هم باید هر تیمی را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد:با توجه به شرایطی که تیم دارد مطمئن باشید که همچون ابومسلم پگاه را نیز از پیش رو برداریم و همچنان صدر نشین لیگ باقی خواهیم ماند.

M_Abieteh
09-08-2008, 09:43
یداله اکبری در گفتگو با ایسکانیوز:
کار سختی در رشت پیش روی ماست//محکوم به شکست پگاه هستیم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم استقلال تهران گفت:با توجه به انگیزه ای که پگاه مقابل ما خواهد داشت مطمئن هستم که کار سختی در زمین رشت خواهیم داشت.
یداله اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"افزود: با توجه به بردی که سال گذشته تیم پگاه در جریان جام حذفی مقابل ما داشته است مطمئن هستم که کار سختی مقابل وی داریم.
وی ادامه داد:البته این دلیلی برای عدم پیروزی ما مقابل این تیم نمی شود و معتقدم که اگر قهرمانی در جام امسال را می خواهیم نباید امتیازی از دست بدهیم و به عبارتی محکوم به شکست پگاه هستیم.
اکبری در رابطه با تعویضش در بازی مقابل ابومسلم به ایسکانیوز گفت:دلیل خاصی نداشت با توجه به این که تیم ما در نیمه اول موفق به گلزنی نشده بود کادر فنی تصمیم گرفت تغییر تاکتیک دهد.
وی با ااشره به شرایط میزبانی پگاه گفت:فکر نمی کنم مشکلی ایجاد شود چرا که قرار است این بازی در زمین سردار جنگل برگزار شود و مشکلی نیست ولی شرجی هوا ممکن است مشکل ساز شود.

M_Abieteh
09-08-2008, 09:44
هاشم بیک زاده در گفتگو با ایسکانیوز:
به وقتش خودم را به همه ثابت می کنم//هنوز کاملا آماده نیستم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:هافبک تیم استقلال تهران گفت:تا رسیدنم به آمادگی کامل زمانی نمانده است و مطمئن باشید به وقتش خودم را به همه ثابت خواهم کرد.
هاشم بیک زاده در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران داشجویی ایران"ایسکانیوز" افزود:متاسفانه بعد از عمل آپانتیسی که انجام دادم هنوز به آمادگی کامل نرسیده ام، ولی به زودی آماده می شوم و آن زمان است که خودم را به همه اثبات خواهم کرد.
وی ادامه داد:خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را انجام داده ام و هیچگونه مصدومیتی ندارم ولی همانطور که گفتم عمل آپاندیسی که انجام داده ام کمی از شرایط مسابقه دورم کرده است و مطمئنا تا یک هفته دیگر به امادگی کامل خواهم رسید.
وی در خصوص احتمال حضورش در بازی استقلال و پگاه به ایسکانیوز گفت:به شخصه معتقدم که شرایط بازی کردن را دارم ولی در این خصوص کادر فنی تیم تصمیم گیرنده است و اگر آنه صلاح بدانند با تمام وجود بازی خواهم کرد.
بیک زاده با اشاره به بازی مقابل پگاه خاطر نشان ساخت:مطمئنا پگاه مقابل ما تیم دست و پا بسته ای نخواهد بود و با توجه به میزبانی این تیم هم برای کسب امتیاز مقابل ما بازی خواهد کرد.
وی با تاکید بر صدر نشینی استقلال گفت:این فصل تیم های مدعی زیادی در لیگ هستند و بازیکنان ما باید بدانند که کوچکترین تزلزلی صدر را از ما خواهد گرفت و همه ما باید برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم

M_Abieteh
09-08-2008, 09:45
دکتر نوروزی در گفتگو با ایسکانیوز:
جان واریو و پولادی به بازی پگاه نمی رسند//بیک زاده هیچ مشکلی برای بازی ندارد

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:پزشک تیم استقلال تهران به تاکید براینکه بیک زاده هیچ مشکلی برای بازی کردن ندارد گفت:بیک زاده در بازی اول هم مشکلی نداشت و تشخیص کادر فنی بود که وی در بازی حاضر نشود.
دکتر نوروزی در گفتگو با خبرنگار فوتبال باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" افزود:بیک زاده فقط از لحاظ بدنی در شرایط مسابقه نبوده است و هیچ مصدومیتی ندارد.وی در بازی مقابل پگاه با تشخیص کادر فنی می تواند بازی کند.
وی جان واریو،پولادی و روانخواه را مصدومان تیم استقلال خواند و گفت:متاسفانه جان واریو از ناحیه پا هنوز مصدومیت دارد و مطمئنا به بازی پگاه نمی رسد چرا که هنوز نیاز به درمان دارد.در مورد پولادی نیز باید بگویم که مصدومیت پای وی به طور کامل رفع شده است، اما نیاز به فیزیوتراپی بیشتر دارد و روانخواه نیز فعلا نمی تواند بازی کند.
پزشک استقلال تهران در خصوص وضعیت روانخواه به ایسکانیوزگفت:متاسفانه روانخواه در ابتدای لیگ با بدشانسی محض رو به رو شد و فکر می کنم تا حداقل هفت ماه نتواند به میادین باز گردد.ما اقدامات را در مورد وی شروع کرده ایم و تمام تلاشمان را برای بهبود وی به کار خواهیم گرفت

M_Abieteh
09-08-2008, 09:46
مديون قلعه نويي هستم اما...
صادقي:خيلي بايد کوچک باشم که به خاطر بيست ميليون از استقلال بروم!

نزديک به يک ماه از جدايي امير حسين صادقي از استقلال تهران مي گذرد،اما هنوز هم خيلي ها دليل اصلي جدايي او را نمي دانند. امير قلعه نويي در برنامه پنجشنبه شب 90 حرف هايي در خصوص صادقي مطرح کرد که مدافع پيشين استقلال قبول ندارد.

مصاحبه امير حسين صادقي با خبرنگار ورزشي برنا را بخوانيد تا بهتر در جريان کم و کيف جدايي او از استقلال قرار بگيريد.
*از شرايطتت در کرمان راضي هستي؟
-همه چيز خوب است و تمام بازيکنان تلاش مي کنند تا تيم هر چه سريعتر به هماهنگي لازم برسد و اولين پيروزي مان را در ليگ بدست آوريم. البته يکسري مشکلات است که بايد هرچه سريعتر برطرف شود.
* چه مشکلاتي ؟
- کارهاي اجرايي در باشگاه به موقع انجام نمي شود.همين صادر نشدن کارت بازي جلال اميديان براي تيم در جناح چپ مشکل ساز شد.اين مشکلات حل شود،روند رو به رشد تيم سريعتر طي مي شود.
* چه شد که در اولين بازي نتيجه را به ذوب آهن واگذار کرديد؟
-به هر حال اولين بازي بود و تيم هماهنگي مورد نظر را بدست نياورده بود.البته خستگي راه هم در اين ناکامي تاثير گذار بود.نمي خواهم اين خستگي را بهانه کنم،اما اگر نبود راحت تر کار مي کرديم.
* بازي اول استقلال را تماشا کردي؟
-بله ، هم خوشحال شدم و هم ناراحت. خوشحال از اين نظر که استقلال به پيروزي رسيد و جباري موفق به گلزني شد،اما براي روانخواه ناراحت شدم. خيلي حيف شد که او به دليل مصدوميت نيم فصل اول را از دست داد.
*يک ماه از حضورت در کرمان گذشته است. از پيوستن به مس پشيمان نشدي؟
- نه،چرا پشيمان باشم؟! مس شرايط بسيار خوبي دارد و از زندگي در کرمان راضي هستم.ناراحتي من تنها بابت دوري از تماشاگران خوب استقلال و شهر تهران است.در تهران بزرگ شده ام و زندگي در شهرستان برايم سخت است.
*به نظرت استقلال مي تواند در ليگ امسال موفق باشد؟
- قطعاً مي تواند. اين تيم از کادر فني و بازيکنان خوبي تشکيل شده و پتانسيل قهرماني در سه جام پيش رو را دارد.
* حرف هاي امير قلعه نويي در برنامه 90 را شنيدي؟
-بله
* نظرت در خصوص صحبت هاي او چيست؟ درست است که به خاطر 10 ، 20 ميليون از استقلال جدا شدي؟
-اولاً بايد بگويم اين مساله براي يک ماه قبل است و خوب نبود الان مطرح شود.ثانياً نمي دانم چرا امير خان اين حرفها را زدند؟! من به خاطر پول زياد گرفتن از استقلال نرفتم،اما مسائل به شکل ديگري به اطلاع هواداران مي رسد.زمان نقل و انتقالات حرف من اين بود که اول طلب سال قبلم را پرداخت کنيد تا درباره مبلغ قرارداد امسالم مذاکره کنيم. به نظر شما اين درخواست من غير منطقي بود؟!
* منطقي است،اما اختلافات تو با مسئولان و مصاحبه هايت نيز در جدايي ات دخيل بود؟
-من به هيچ کس بي احترامي نکردم.آن زمان هم به جاي اينکه خود مسئولان با من تماس بگيرند،دوستانشان زنگ مي زدند و درباره شرايط تمديد قراردادم صحبت مي کردند،اما حالا شرايط به شکلي ديگر نشان داده مي شود.من خيلي بايد بازيکن کوچکي باشم که به خاطر بيست ميليون پيراهن استقلال را از دست دهم؟!
*خب چرا با خود قلعه نويي صحبت نکردي؟
-ايشان در جريان کارهايم بود.به خود امير خان گفتم که مشکل مالي دارم و کاري کنند که طلب هايم را دريافت کنم. من در اين چند سال ضرر و زيان هاي مالي بسيار ديدم و اين فصل فقط حقم را مي خواستم.جالب است بدانيد تا همين چند روز قبل چک 50 ميليوني من که به تاريخ 15/6/1385 بود،پاس نشده بود.
* حالا پاس شد؟
-بله،با استقلال تسويه حساب کردم.
* بازي هفته چهارم با استقلال برايت حساس است؟
-نه حساسيت خاصي ندارم . اين بازي هم مثل ساير ديدارهاست.
* سمت نيمکت استقلال مي روي يا مثل برخي از بازيکنان سابق پرسپوليس رفتار مي کني؟!
- از قول من بنويسيد حتماً از امير خان و نيمکت استقلال رخصت مي گيرم.من هر چه در فوتبال دارم را مديون قلعه نويي هستم و زحمات او را فراموش نمي کنم. او خودش مي داند که چقدر دوستش دارم.

M_Abieteh
09-08-2008, 09:47
سمت نيمکت استقلال مي روي يا مثل برخي از بازيکنان سابق پرسپوليس رفتار مي کني؟!

ای ول صادقی....

M_Abieteh
09-08-2008, 09:48
دستورالعمل فدراسيون منشور اخلاقي است
نظري جويباري: نه تنها ريش، بلکه به لباس پوشيدن بازيکنان هم توجه مي کنيم!

علي نظري جويباري معتقد است نامه اخير فدراسيون فوتبال به باشگاه استقلال تهران در خصوص شکل ظاهري تعدادي از بازيکنان در راستاي منشور اخلاقي باشگاه است و بازيکنان نيز با آن آشنا هستند و موضوع تازه و عجيب و غريبي نيست.

سرپرست استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشي برنا اظهار داشت:اين نامه چهارشنبه به باشگاه استقلال تهران ارسال شد و ما هم خيلي سريع بازيکنان را در جريان آن قرار داديم.
وي افزود:فدراسيون تنها روي امير آبادي يا اکبرپور زوم نکرده،بلکه معتقد است که همه بازيکنان بايد از نظر ظاهري ، شکلي آراسته داشته باشند؛ زيرا بازيکنان استقلال هستند و هزاران هزار جوان آنها را به عنوان الگوهاي خود انتخاب کرده اند.
اما آيا باشگاه استقلال تهران با اين دستورالعمل فدراسيون فوتبال موافق است؟!نظري جويباري در اين خصوص مي گويد: اين دستورالعمل نيست،بلکه منشور اخلاقي است که خود بازيکنان هم در جريان آن هستند.همه بازيکنان در هنگام امضاي قرارداد خود منشور اخلاقي را ديدند و مي دانند که اين کار در راستاي اجراي همان موارد ذکر شده است.باشگاه استقلال تهران نيز موافق يک چنين کارهايي است.بازيکنان ما در ديد هستند و بايد از نظر ظاهري شکلي مناسب داشته باشند. البته اين به آن معنا نيست که ما بگوييم ريش هاي امير آبادي بد است،بلکه بايد کارهايي صورت گيرد تا مثلاً فلان بازيکن شکل ظاهري اش طوري نباشد که از موازين اخلاقي ما کيلومترها فاصله بگيرد!

M_Abieteh
09-08-2008, 09:48
باز هم بدون اسپانسر
مشکلات مالي استقلال در حال برطرف شدن است

با کمک سازمان تربيت بدني مشکلات مالي استقلال تهران تا چند روز آينده برطرف خواهد شد و بازيکنان اين تيم طلب هاي خود را از باشگاه دريافت خواهند کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" هفته دوم مسابقات ليگ برتر در راه است،اما بازيکنان و مربيان استقلال نتوانسته اند طلب هاي خود را از باشگاه دريافت کنند.با اين حال تلاش مسئولان رده بالايي استقلال جواب داده و مشکلات در حال رفع شدن است و آبي پوشان تا اواسط هفته آينده مبالغ پيش قرارداد خود را دريافت خواهند کرد.
بر اساس اين گزارش قرار است قسمتي از اين پول از طريق سازمان تربيت بدني و قسمتي ديگر از راه جذب اسپانسر تامين شود.
استقلالي ها تا به امروز موفق به معرفي اسپانسر خود نشده اند و در بازي با پگاه گيلان نيز با نوشته مذهبي بر روي پيراهن هاي خود به ميدان مي روند.

M_Abieteh
09-08-2008, 09:49
اصلاح نکنيد محروم مي شويد
بايد ريش هايتان را بتراشيد!

فدراسيون فوتبال با ارسال نامه اي به باشگاه استقلال تهران اعلام نمود در صورتي که دو بازيکن اين تيم از هفته آينده تغييراتي در وضعيت ظاهري خود به وجود نياورند،از شرکت در مسابقات اين تيم محروم مي شوند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اين دو بازيکن مهدي امير آبادي و سياوش اکبرپور هستند که به اعتقاد فدراسيون وضعيت ظاهري آنها مناسب نيست و بايد اصلاحاتي را در خود به وجود آورند.
فدراسيون رسماً اعلام نموده در صورتي که اين دو بازيکن شکل ريش هاي خود را تغيير ندهند،نمي توانند در بازيهاي استقلال به ميدان بروند.
اين موضوع را نظري جويباري در تمرين روز چهارشنبه استقلال به اين دو بازيکن اعلام کر

M_Abieteh
09-08-2008, 09:49
مالك در گفت و گو با فارس:

برخي مربيان و كارشناسان فوتبال ظاهر نامناسب دارند

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي باشگاه استقلال تهران گفت: فقط نبايد از ظاهر چند بازيكن جوان ايراد گرفت چرا كه برخي از كارشناسان و مربيان فوتبال نيز ظاهري نامناسب دارند.

حجت‌الاسلام احمد مالك در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: سازمان ليگ منشور اخلاقي را تهيه كرده كه تمام بازيكنان موظف به امضاي آن هستند و هر تيمي كه بازيكنانش اين منشور را امضا نكنند، براي آنها كارت بازي صادر نمي شود.
وي افزود: باشگاه‌ها نيز موظف به تشكيل كميته فرهنگي هستند تا اگر بازيكني بر خلاف منشور اخلاقي عمل كرد، كميته فرهنگي باشگاه با آن بازيكن برخورد لازم را انجام دهد.
معاون فرهنگي باشگاه استقلال در خصوص تذكر كتبي سازمان ليگ به 2 بازيكن اين باشگاه به خاطر ظاهر نامناسب گفت: به عنوان مسوول كميته فرهنگي باشگاه وظيفه خود مي دانم كه به اين منشور اخلاقي پايبند باشم؛اما قرار بود اين تذكرها به صورت مخفيانه باشد و در صورتي‌كه بعد از تذكر بازيكني به آن عمل نكرد در رسانه ها انعكاس پيدا كند؛ اما متاسفانه برنامه نود اين نامه را به صورت علني مطرح كرد كه اين مساله خلف وعده بود.
مالك تاكيد كرد: انجام مسايل فرهنگي يك روند زمان‌بر است، به خصوص در استقلال و پرسپوليس كه جوانان به بازيكنان اين دو تيم توجه ويژه اي دارند و اين جوانان الگوي جوانان جامعه خود ما هستند.
مالك ادامه داد: انجام مسايل فرهنگي در فوتبال يك كار ارزشي است؛ اما آيا همه به آن عمل مي‌كنند؟ بين كارشناسان و مربيان فوتبال و برخي هنرپيشه ها و مجريان نيز افرادي هستند كه ظاهر نامناسبي دارند. بنابر اين نبايد فقط در مورد چند بازيكن فوتبال سختگيري شود.

M_Abieteh
09-08-2008, 09:50
فدراسيون اخطار مي دهد،نود دعوت مي کند!

تنها يک روز پس از اخطار رسمي فدراسيون فوتبال به دو بازيکن استقلال تهران در خصوص مناسب نبودن شکل ظاهري آنها ،مهدي امير آبادي به برنامه تلويزيوني و البته پربيننده 90 دعوت شد تا مقابل ميليون ها علاقه مند به فوتبال مشکلش را مطرح کند و از مسئولان بخواهد کاري کنند که بدون تراشيدن ريش هايش در ميادين ورزشي حضور يابد!

"به گزارش سرويس ورزشي برنا "فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه با ارسال نامه اي به باشگاه استقلال تهران اعلام نمود در صورتي که سياوش اکبرپور و مهدي امير آبادي از هفته آينده تغييراتي در وضعيت ظاهري خود به وجود نياورند،از شرکت آنها در مسابقاتي که استقلال به ميدان مي رود جلوگيري به عمل مي آورد.
يک روز پس از اخطار فدراسيون به بازيکنان استقلال،مهدي امير آبادي در برنامه تلويزيوني 90 حضور يافت و اين موضوع را در رسانه ملي اعلام نمود.هافبک ريز نقش استقلال همچنين از مسئولان استعانت کرد مشکل او حل شود تا بدون تراشيدن ريش هايش درميادين حضوريابد!اين در حالي است که فدراسيون روي مواضع خود اصرار دارد و مسئولانش معتقدند که اگر شکل ظاهري بازيکنان مناسب نباشد از حضورشان در ميادين ورزشي جلوگيري مي شود.
علي نظري جويباري نيز در راستاي تاييد اقدام جديد فدراسيون فوتبال معتقد است که نامه اخير مسئولان به باشگاه استقلال تهران در راستاي منشور اخلاقي باشگاه هاست و بازيکنان نيز با آن آشنا هستند و موضوع تازه و عجيب و غريبي نيست.
سرپرست استقلال تهران اظهار داشت:اين نامه چهارشنبه به باشگاه استقلال تهران ارسال شد و ما هم خيلي سريع بازيکنان را در جريان آن قرار داديم.
وي افزود:فدراسيون تنها روي امير آبادي يا اکبرپور زوم نکرده،بلکه معتقد است که همه بازيکنان بايد از نظر ظاهري ، شکلي آراسته داشته باشند؛زيرا آنها بازيکنان استقلال هستند و هزاران هزار جوان آنها را به عنوان الگوهاي خود انتخاب کرده اند.
اما آيا باشگاه استقلال تهران با اين دستورالعمل فدراسيون فوتبال موافق است؟!نظري جويباري در اين خصوص مي گويد:اين دستورالعمل نيست،بلکه منشور اخلاقي است که خود بازيکنان هم در جريان آن هستند.همه آنها در هنگام عقد قرارداد منشور اخلاقي را ديدند و مي دانند که اين کار در راستاي اجراي همان موارد ذکر شده است.باشگاه استقلال تهران نيز موافق يک چنين کارهايي است.بازيکنان ما در ديد هستند و بايد از نظر ظاهري شکلي مناسب داشته باشند. البته اين به آن معنا نيست که ما بگوييم ريش هاي امير آبادي بد است،بلکه بايد کارهايي صورت گيرد تا مثلاً فلان بازيکن شکل ظاهري اش به گونه اي نباشد که از موازين اخلاقي ما کيلومترها فاصله بگيرد!

M_Abieteh
09-08-2008, 09:51
از اكبرپور و اميرآبادى تا على دايى!
فدراسيون خطاب به استقلالى ها:
اصلاح نكنيد، محروم مى شويد
شبكه خبرى برنا صبح ديروز خبر جالبى را روى خروجى خود مخابره كرده كه حرف و حديث بسيارى پيرامون اين ماجرا وجود دارد. در اين خبر آمده است: «فدراسيون فوتبال با ارسال نامه اى به باشگاه استقلال تهران اعلام كرده در صورتى كه دو بازيكن اين تيم از هفته آينده تغييراتى در وضعيت خود به وجود نياورند، از شركت در مسابقات اين تيم محروم مى شوند.»
برنا در ادامه آورده است: «اين دو بازيكن مهدى اميرآبادى و سياوش اكبرپور هستند كه به اعتقاد فدراسيون وضعيت ظاهرى آنها مناسب نيست و بايد اصلاحاتى را در خود به وجود آورند. فدراسيون رسما اعلام كرده در صورتى كه اين دو بازيكن شكل ريش خود را تغيير ندهند، نمى توانند در بازيهاى استقلال به ميدان بروند.» شبكه خبرى برنا در پايان متن خبر خود نوشت: «اين موضوع را نظرى جويبارى در تمرين روز چهارشنبه استقلال به اين دو بازيكن اعلام كرد.»

فرهنگ سازى در فوتبال امرى پسنديده و منطقى است، در كشور ما تمام باشگاه هاى معتبر پيش از آنكه نام خود را به نگارش دربياورند مى نويسند موسسه فرهنگى ورزشى ، يعنى براى عنصر فرهنگ ارزش و جايگاهى خاص قائلند اما زمانى كه به مرحله عمل مى رسيم با اين حقيقت روبه رو مى شويم كه فرهنگ هيچ جايگاهى در فوتبال ما ندارد يا اينكه در اولويت هاى سوم و چهارم ايستاده است!
در راس مجريان فرهنگ مى توان فدراسيون فوتبال را قرار داد، اين فدراسيون با توجه به ماموريت خود قبل از آغاز ليگ هشتم از طريق سازمان ليگ اقدام به تهيه منشور اخلاقى كرد تا بازيكنان متعهد شوند معيارهاى اخلاقى و ارزشى را در طول مسابقات رعايت كنند تا اخلاق مدارى در فوتبال ما رايج شود. خبرى كه در ابتداى اين مقال ذكر شد نمونه اى از اجراى اين منشور اخلاقى است اما سؤالى كه با مرور اين ماجرا در ذهن مخاطب نقش مى بندد نوع نگاه فداسيون به افراد است. در اين مسأله شكى نيست كه فوتباليست ما بايد الگوى نسل جوان و كودكان امروز باشد اما مگر مردان كوچك امروز تنها نگاهشان به سمت فوتباليست هاى ماست مطمئنا دست اندركارانى كه تذكر مذكور را به سران استقلال ابلاغ كرده اند با ما هم عقيده اند كه در فوتبال ايران تمام نگاه ها به سياوش اكبرپور و مهدى اميرآبادى ختم نمى شود، بلكه با وجود افرادى چون على دايى نيم بيشترى از جوانان اين مرز و بوم او را الگوى ورزشى خود قرار خواهند داد، از اين رو افرادى كه به بازيكنان استقلال تذكر داده اند مى توانستند براى اثبات بى طرفى و عدالت به سرمربى تيم ملى هم در مورد همان شكل ريش متذكر شوند. البته دايى زنجير طلا دورگردن دارد كه دو بازيكن استقلال ندارند! به نظر شما فدراسيون فوتبال مى تواند به على دايى بگويد دكمه يقه اش را ببندد، زنجير طلا را باز كند، ريش خود را اصلا كند يا ... منظور به اين نيست كه فدراسيون با تداوم اين رفتار و بسته نگه داشتن جو فوتبال و باشگاه ها مى تواند اخلاق را رواج دهد، اما به ياد داشته باشيم نبايد ميان مهره ها تبعيض قائل شد. اگر خرد و عقل مقامات فدراسيون به اين نقطه ختم شده كه ريش اميرآبادى با اخلاق ايرانى در منافات است ، پس بايد همين تذكر را در قبال على دايى هم داشته باشد.
اما حالا بايد از مجريان و تصميم گيرندگان فدراسيون يك سؤال ويژه پرسيد. آيا با اصلاح ريش اميرآبادى و اكبرپور، تمامى مشكلات اخلاقى فوتبال ايران رفع مى شود به نظر مى رسد اصل را به فراموشى سپرده ايم و به اجزاى ريز جزييات توجه مى كنيم. در روزهايى كه دلالى و باج گيرى در فوتبال ايران بيداد مى كند، ريش اكبرپور معيار اخلاق مدارى شده است. آيا همين مقام مسؤول متوجه تغيير مثبت اخلاق سياوش اكبرپور نشده است آتش زير خاكستر را فوت نكنيم!

M_Abieteh
09-08-2008, 09:52
نظرى جويبارى:
دايى به فكر استقلال نيست
جويبارى بى پرده حرف هايش را مى زند: «از سرمربى تيم ملى فوتبال خواسته ايم، ۲ بازيكن ملى پوش استقلال را در اختيارمان قرار دهد تا مانند همه تيم ها با تمام قوا در هفته دوم ليگ برتر به ميدان برويم و حتى به مسؤولان تيم ملى متعهد شده ايم حسين كاظمى و وحيد طالب لو را پس از پايان بازى با پگاه به اردوى اين تيم برمى گردانيم.
اين درست نيست كه ما براى جذب يك بازيكن چند صد ميليون تومان هزينه كنيم، آنوقت تيم ملى در لحظه و روزى كه به بازيكن مان نياز داريم، آن را بدون هيچ محدوديتى در اختيار بگيرد. باشگاه استقلال هم مانند تمام تيم هاى داخلى هدفى جز كمك به تيم ملى ندارد اما در مقابل اين انتظار وجود دارد كه كادر فنى و مسؤولان تيم ملى ما را درك كرده و كمك حالمان باشند.
ديدارهاى تيم هايى چون سايپا و سپاهان در هفته دوم ليگ برتر به دليل داشتن بيش از سه بازيكن در اردوى تيم ملى لغو شده است. ما به اين مسأله اعتراضى نداشته و به آيين نامه و بخشنامه هاى سازمان ليگ هم احترام مى گذاريم اما حرف ما اين است كه چرا تيم استقلال با وجود داشتن دو بازيكن ملى پوش بايد اين هفته بازى كند اما بازى سپاهان فقط به خاطر داشتن يك ملى پوش بيشتر از تيم ما لغو مى شود !»

M_Abieteh
09-08-2008, 09:53
حميد بابازاده به نمايندگى از كادر فنى استقلال:
روش كار تيم ملى ديكتاتورى است
حميد بابازاده به نمايندگى از كادر فنى استقلال اعتراض خود را به تصميم مربيان تيم ملى اعلام مى كند: «روش كار تيم ملى كاملا ديكتاتورى است. هيچگاه به خاطر يك بازى پيش پا افتاده حقوق يك باشگاه را زير پا نمى گذارند. در حال حاضر اشكان نامدارى در بازى شنبه دروازه بان اول تيم است و براى دروازه بان دوم از تيم جوانان استقلال روى نيمكت مى نشيند. بهتر بود كه مربيان تيم ملى دروازه بانان دعوت شده به تيم ملى را به صورت چرخشى استفاده مى كردند تا به تيم هاى باشگاهى لطمه اى وارد نشود.»

فارغ از اعتراضى كه حميد بابازاده و ديگر اعضاى كادر فنى استقلال به تصميم على دايى دارند كه در صحت اين حرف ترديدى وجود ندارد، امروز به نوعى درستى تصميم بابازاده در حفظ اشكان نامدارى و جذب نشدن يك دروازه بان مطمئن ديگر به استقلال عيان خواهد شد. امروز مى بينيم كه عيار واقعى اشكان نامدارى كه مورد حمايت شخص بابازاده قرار گرفت تا استقلال دروازه بان ديگرى را جذب نكند، در چه حد است. آيا اشكان نامدارى مى تواند يك ذخيره مطمئن براى وحيد طالب لو باشد آيا نامدارى بر تصميم بابازاده صحه خواهد گذاشت امروز نامدارى را با چشم هاى باز در چارچوب دروازه استقلال مى بينيم چرا كه مدت ها منتظر چنين وقتى بوديم ...

M_Abieteh
09-08-2008, 09:53
به دليل حساسيت بازى در رشت
قلعه نويى از دايى ناراحت است اما اعتراض نمى كند

ايران ورزشى - وقتى مربيان تيم هاى باشگاهى مى بينند بازى هاى سايپا و سپاهان به دليل حضور بيش از ۳ بازيكن در تيم ملى لغو مى شود و در عين حال آنها بايد به دليل حضور كمتر از ۳ بازيكن خود در تيم ملى غيبت بازيكنان كليدى خود را هضم كنند و در بازيهاى هفته دوم حضور يابند صدايشان درمى آيد. يكى از اين مربيان امير قلعه نويى است كه در آستانه بازى حساس با پگاه گيلان البته سعى مى كند واكنش نشان ندهد تا خداى ناكرده روحيه بازيكنانش تحت تاثير قرار بگيرد و تخريب نشود. ديروز يكى از نزديكان امير قلعه نويى مى گفت ژنرال به شدت از غيبت طالب لو و حسين كاظمى در بازى امروز ناراحت است. براى همين با قلعه نويى تماس گرفتيم اما او به محض آنكه سؤال ما را متوجه شد گوشى اش را خاموش كرد. براى كسب اطلاع دقيق تر باز هم شماره تلفن نزديكان قلعه نويى را گرفتيم كه متوجه شديم او به شدت از وضعيت موجود ناراحت است اما براى آنكه تيمش را با اظهارنظرى تند عليه سرمربى تيم ملى به هم نريزد ترجيح مى دهد حرفى نزند. پس از بازى امروز مى توان منتظر واكنش قلعه نويى بود. شايد او پس از بازى با پگاه گيلان در كنفرانس مطبوعاتى به سرمربى تيم ملى طعنه بزند كه هيچ بعيد نيست با توجه به استراتژى چند روز قلعه نويى عليه تيم ملى اين واكنش بى پرده رسانه ها را تحت تاثير قرار دهد... مصاحبه بى پرده نظرى جويبارى درخصوص غيبت مهره هاى تاثيرگذار استقلال به نوعى حرف قلعه نويى است كه البته از زبان سرپرست استقلال بيرون مى آيد:

M . Sayid
09-08-2008, 09:56
استقلال 2- 0 پگاه

Mojtaba-MCI
09-08-2008, 11:56
ساعت شروع بازی چنده؟!
4 و نیم یا 5؟؟؟

m_r1986
09-08-2008, 11:58
بازی ساعت 5:45 شروع میشه .... ولی شما از 5:30 پای تلویزیون باش .

amirtaker
09-08-2008, 12:04
بازی ساعت 5:45 شروع میشه .... ولی شما از 5:30 پای تلویزیون باش .

زیر نویس شبکه 3 نوشت 17:15

m_r1986
09-08-2008, 12:15
زیر نویس شبکه 3 نوشت 17:15

این فوتبال ایران حکایتیه برای خودش :27:

دیشب شبکه 3 اعلام کرد 17:45 ... شما الان میگین اعلام کرده 17:15 ... با این سایت شبکه 3 زده 17 .

blue2006
09-08-2008, 12:20
استقلال 3 ___ پگاه 0

Majid393
09-08-2008, 12:24
اخبار ورزشی گفت : 17:15 ....
از ساعت 5 ، tv رو روشن کنین :دی

ESTEGHLAL 67
09-08-2008, 12:48
با توجه به اینکه بازی ساعت17:15 دقیقه شروع می شه اخرین مهلت برای پیش بینی بازی استقلال پگاه ساعت

16:45 خواهد بود

تا این لحظه این نفرات شرکت کرده اند

FC Bayern اس اس 2 - پگاه 1
unartig استقلال 1 پگاه 0
amir_a استقلال 1- پگاه 0
iman_s استقلال 2-1
LeBron 2-1 استقلال میزنه
emad64 پگاه 0 - 2 استقلال
amirtaker استقلال2-پگاه0
Mohamma:D 0-0
Viren استقلال 3 - 0 پگاه
Nasser_ZRE استقلال 2- پگاه 0

EHHASSATNI استقلال 3 -پگاه 0
alireza001199 پگاه 3-1 استقلال
آرش-19 پگاه 1 -2استقلال
blue2006 استقلال 3 ___ پگاه 0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه اسم کسی از قلم افتاده تذکر بدید

ESTEGHLAL 67
09-08-2008, 13:13
پگاه 1-2 استقلال

نظر من اینه

EHHASSATNI
09-08-2008, 13:13
عشق هست هفته 9 که پرسپولیس رو استقلال می خواد به قطبی بدوزه

M_Abieteh
09-08-2008, 13:15
انشالله بازی رو ببریم.

Rjoun
09-08-2008, 13:16
آقا پيش بيني ما رو هم بيافزاييد:
استقلال 3 پگاه 0

Rjoun
09-08-2008, 13:20
بايد اين بازي رو ببريم.
اين بازي خيلي حساسه.
:19:

unartig
09-08-2008, 13:45
منم امیدوارم این بازیو ببریم این بازی ازبازی بعدیمون که باسپاهانه حساستره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

آرش-19
09-08-2008, 13:55
به امید خدا میبریم
از ترکیب خبر ندارید؟

Majid393
09-08-2008, 14:14
پیش بینی من :
استقلال 2 - پگاه 0
ایشالا که می بریم ......

unartig
09-08-2008, 14:18
به امید خدا میبریم
از ترکیب خبر ندارید؟
اگربخواید میشه حدس زد
من فکر میکنم ایناباشند
نامداری
منتظری قربانی کوشکی
اکبری امیرآبادی منیعی تقیپور حیدری
علیزاده اکبرپور

M_Abieteh
09-08-2008, 14:28
حدودا 2 ساعت و 18 دقیقه دیگه بازی شروع میشه. انشالله هم ببریم هم اینکه برق نره.

M_Abieteh
09-08-2008, 14:32
من میگم اینه باشه شاید.

نامداری
منتظری قربانی کوشکی
جباری امیرآبادی بیگزاده اکبری حیدری
علیزاده اکبرپور

unartig
09-08-2008, 14:32
حدودا 2 ساعت و 18 دقیقه دیگه بازی شروع میشه. انشالله هم ببریم هم اینکه برق نره.
برقانمیره باشون هماهنگ کردم :31:

M_Abieteh
09-08-2008, 14:40
شنبه هاکه هیچ وقت برق نمیره اینجا البته انشالله امروز هم نره.

unartig
09-08-2008, 14:44
شنبه هاکه هیچ وقت برق نمیره اینجا البته انشالله امروز هم نره.
معمولا جمعه ها به دلیل تعطیل بودن کارخانجات برقهانمیره :31:مگه شنبه کارخانجات شهرشماهم تعطیله :5:

unartig
09-08-2008, 14:46
من میگم اینه باشه شاید.

نامداری
منتظری قربانی کوشکی
جباری امیرآبادی بیگزاده اکبری حیدری
علیزاده اکبرپور
جباری وبیگزاده احتمال بازی کردنشون ضعیفه :41:

M_Abieteh
09-08-2008, 14:53
من میگم اینا هستن.:دی

اشكان نامداري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، ابراهيم تقي پور، پژمان منتظري، خسرو حيدري، مجتبي جباري، مهدي اميرآبادي، سياوش اكبرپور، علي عليزاده و آرش برهاني

M_Abieteh
09-08-2008, 14:55
اكبري نيمكت نشين جديد تيم قلعه‌نويي
تركيب استقلال تهران براي ديدار با پگاه مشخص شد
خبرگزاري فارس: تركيب تيم فوتبال استقلال تهران براي ديدار امروز مقابل پگاه گيلان در هفته دوم ليگ برتر مشخص شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كادر فني استقلال تركيب نهايي اين تيم را براي ديدار با پگاه گيلان اعلام كرد.
تركيب آبي پوشان تهراني امروز به شرح زير است:
اشكان نامداري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، ابراهيم تقي پور، پژمان منتظري، خسرو حيدري، مجتبي جباري، مهدي اميرآبادي، سياوش اكبرپور، علي عليزاده و آرش برهاني
در تركيب استقلال نسبت به بازي هفته اول ليگ برتر چند تغيير ديده مي‌شود.
وحيد طالب لو و حسين كاظمي به دليل حضور در تيم ملي غايب هستند. يدا... اكبري نيز كه هفته گذشته برابر ابومسلم در تركيب اصلي قرار داشت، امروز نيمكت نشين است.
برهاني به تركيب اصلي بازگشته و سياوش اكبرپور به عنوان هافبك به ميدان مي‌رود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
09-08-2008, 14:56
در گفت و گو با فارس
اكبرپور:به احترام سازمان ليگ ظاهرم را اصلاح مي‌كنم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل توصيه سازمان ليگ و براي احترام به قوانين، وضعيت ظاهري‌ ام را اصلاح مي كنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سياوش اكبرپور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره اخطار سازمان ليگ مبني بر اصلاح ظاهر وي و سه بازيكن ديگر اظهار داشت به نظر خودم ظاهرم مشكلي ندارد؛ اما حتما كساني كه اين منشور اخلاقي را تنظيم كرده اند،مسائلي را در نظر دارند كه بهتر است ما بازيكنان هم به اين نظر احترام بگذاريم.
اين مهاجم افزود: به دليل عيبي كه در صورتم است و براي پوشش آن، اين مدل ريش را انتخاب كردم و مسئله ديگري وجود ندارد.
اين بازيكن ادامه داد: به فوتبال ايران بازگشتم تا خود را به تيم ملي برسانم و دلم نمي خواهد به دليل موضوعات كوچك و بي اهميت خود را از مسيري كه انتخاب كرده ام دور كنم به همين دليل به احترام مسئولان صورتم را اصلاح مي كنم.
اكبرپور خاطر نشان ساخت: اميدوارم آنهايي كه فقط دنبال مسائل حاشيه اي هستند گذشته مرا فراموش كنند و با نگاه ديگري به من و عملكردم بپردازند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
09-08-2008, 14:57
پيش از ديدار برابر پگاه
استقلال در هتل كادوس رشت تمرين كرد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال امروز و پيش از بازي مقابل پگاه گيلان، در هتل كادوس رشت تمرين كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم فوتبال حدود 29 دقيقه در محوطه هتل و زير نظر محمود فكري تمرين دكرد.
امير قلعه نويي و صمد مرفاوي نظاره گره عرق گيري بازيكنان بودند.
استقلال ساعت 45/17 امروز در رشت به مصاف پگاه خواهد رفت؛ آن هم در شرايطي كه وحيد طالب لو و حسين كاظمي را به دليل حضور در تيم ملي در اختيار ندارد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
09-08-2008, 14:58
هفته آينده پيمانكار باشگاه مشخص مي شود
مناقصه براي ساخت كمپ استقلال
خبرگزاري فارس: مديران باشگاه استقلال تهران براي احداث كمپ اختصاصي، اين پروژه را به مناقصه گذاشتند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كلنگ كمپ اختصاصي 16 تير ماه و با حضور محمد علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني به زمين زده شد.
عمليات عمراني كمپ هنوز به صورت جدي آغاز نشده و مديران باشگاه، ساخت اين كمپ را به مناقصه گذاشتند.
محمد سعيد نفريه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: يكشنبه آينده پاكات مناقصه بازگشايي خواهد شد. در اين روز پيمانكري كه قرار است اين كمپ را احداث كند، مشخص مي‌شود. پس از آن، عمليات اجرايي انجام مي‌شود.
كمپ استقلال در زميني كنار پارك ارم تهران واقع شده است.
انتهاي پيام/

emad64
09-08-2008, 15:02
1 ساعت و 45 دقیقه دیگه تا دومین برد و تداوم صدر نشینی :26:

M_Abieteh
09-08-2008, 15:03
آغاز رايزني ها براي ترانسفر مهاجم استقلال
اکبرپور در آلمان يا ايتاليا

علي فتح الله زاده در سفري که اخيراً به کشور آلمان داشت، مذاکراتي جدي را با يک باشگاه آلماني براي ترانسفر سياوش اکبرپور مهاجم اين تيم انجام داد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مديرعامل استقلال پس از بازگشت از آلمان اعلام کرد که سه بازيکن آبي پوش در آستانه ترانسفر قرار دارند اما نامي از آنها نبرد.

يک مقام آگاه در باشگاه استقلال درباره اين موضوع گفت: تنها يک بازيکن در آستانه ترانسفر قرار دارد و آن هم سياوش اکبرپور است که مديرعامل باشگاه در صدد انتقال وي به يک تيم آلماني مي باشد.

در حاليکه نام باشگاه مورد نظر استقلالي ها هنوز فاش نشده، خبر مي رسد که اخيراً مذاکراتي با يک تيم ايتاليايي نيز صورت گرفت و استقلالي ها تمايل دارند که سياوش را راهي کشور ايتاليا نمايند.

هر چند، موضوع ترانسفر اين بازيکن يک مخالف سفت و سخت به نام امير قلعه نويي دارد.

M_Abieteh
09-08-2008, 15:05
به انگيزه پگاه کاري ندارم،مي رويم تا سه امتياز را بگيريم
قلعه نويي: سه روز است به روانخواه فکر مي کنم

سرمربي استقلال قدم زنان در انتظار تماس سرپرست تيم بود.قلعه نويي که مي دانست زمان زيادي تا پرواز به رشت باقي نمانده است همچنان اميدوار بود که علي دايي به خروج ملي پوشان استقلال از اردو رضايت دهد،اتفاقي که هرگز نيفتاد.

قلعه نويي قبل از بازي با پگاه در گفتگويي با خبرنگار ورزشي برنا شرکت کرده که متن آن را در زير مي خوانيد:

* حتماً از عدم حضور ملي پوشان خود در رشت ناراحتيد.
- قطعاً خوشحال نيستم، البته اينجا بحث امير قلعه نويي مطرح نيست، بلکه موضوع مهم ميليون ها طرفدار استقلال هستند که انتظار دارند تيمشان با تمام قوا در ميدان حاضر شود.

* قرار بود سرپرست استقلال با علي دايي تماس بگيرد، آيا اين اتفاق افتاد؟
- بله، آقاي نظري تماس گرفت اما خب با درخواست ما موافقت نشد.

* در غياب وحيد طالبلو، اشکان نامداري دروازه بان اول استقلال خواهد بود؛ ازاين بابت نگران نيستيد؟
- اشکان يکي از آماده ترين بازيکنان استقلال است و من کارش را قبول دارم.

* مصدوميت اميدرضا روانخواه در ديدار با ابومسلم، ظاهراً اولين شوک بود براي شما.
- بله، به خاطر اين بچه خيلي ناراحت شدم، باور کنيد سه روز است که از فکر روانخواه بيرون نمي آيم و ناراحت هستم.

* اولين نمايش مجتبي جباري چشمگير بود و قطعاً شما را به آينده اين بازيکن اميدوار کرد.
- جباري يک بازيکن خاص است که حضورش در هر تيمي وزن تاکتيکي آن را بالا مي برد. خوشحالم که اين بازيکن امسال هم در استقلال بازي مي کند.

* وضعيت هاشم بيک زاده به کجا رسيد؟
- هاشم هنوز به شرايط مسابقه نرسيده است.

* در ديدار اول مقابل ابومسلم شما از امير آبادي راست پا در جناح چپ استفاده کرديد. اين روند ادامه خواهد داشت؟
- البته اميرآبادي يکي از بازيکنان خوب ما بود. در ديدار اول به دليل کمر درد ميثم منيعي نتوانستيم از او در ترکيب اصلي استفاده کنيم و با توجه به عدم آمادگي بيک زاده مجبور شديم امير آبادي را در منطقه چپ زمين به بازي بگيريم.

* درباره بازي امروز(شنبه) مقابل پگاه صحبت کنيد.
- بنده طي دو سه ماه اخير دو بار با پگاه گيلان روبرو شده ام و به خوبي از شکل بازي آن ها آگاهي دارم.

* پگاهي ها براي انتقام مي آيند و قطعاً با انگيزه بالايي با شما جدال مي کنند.
- بنده کاري به هدف آنها ندارم، فقط به ميدان مي رويم تا با برد از زمين خارج شويم.

* به عنوان آخرين سوال؛ خيلي ها مي گويندشما قصد نداريد مقابل علي دايي جبهه بگيريد.
- مگر قرار است جبهه بگيريم؟ وقتي پاي تيم ملي وسط مي آيد انسان بايد خيلي از مسائل را ناديده بگيرد.

emad64
09-08-2008, 15:06
آغاز رايزني ها براي ترانسفر مهاجم استقلال
اکبرپور در آلمان يا ايتاليا

یعنی چی ؟ دلمون خوش بود اکبرپور برگشته به استقلال..
اینا که دوباره میخوان بفرستنش !

M_Abieteh
09-08-2008, 15:09
به نظر من اینا همش شایعس.

emad64
09-08-2008, 15:11
به انگيزه پگاه کاري ندارم،مي رويم تا سه امتياز را بگيريم

ما سه امتیاز رو باید بگیریم. انگیزه منگیزه ی پگاه سرمون نمیشه..

emad64
09-08-2008, 15:13
به نظر من اینا همش شایعس.

آره، میتونه باشه.. منم واسه همین تعجب کرده بودم دیگه..
مثل شایعه ی اینکه میگفتن مجتبی رفته صبا باتری و حتماً قرارداد میبنده.. میخوان تیم رو ببرن تو حاشیه..

emad64
09-08-2008, 15:17
من تازه اومدم، پستا خیلی زیاده که بخوام بگردم.. بعداً میخونم..
بازی ساعت 17:15 برگذار میشه ؟

M_Abieteh
09-08-2008, 15:18
1 ساعت و نیم دیگه بازیه کم کم دیگه خودم رو باید اماده کنم که برق بره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
09-08-2008, 15:19
17:45 شروع میشه. این چند بار. :دی

emad64
09-08-2008, 15:22
1 ساعت و نیم دیگه بازیه کم کم دیگه خودم رو باید اماده کنم که برق بره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نترس.. این بار برق نمیره.. این بار همه باید شاهد برد استقلال باشن..
اس اس... اس اس

آرش-19
09-08-2008, 15:23
بابا مگه اخبار نگفت 17:15 ؟!!!!

unartig
09-08-2008, 15:24
اكبري نيمكت نشين جديد تيم قلعه‌نويي
تركيب استقلال تهران براي ديدار با پگاه مشخص شد
خبرگزاري فارس: تركيب تيم فوتبال استقلال تهران براي ديدار امروز مقابل پگاه گيلان در هفته دوم ليگ برتر مشخص شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كادر فني استقلال تركيب نهايي اين تيم را براي ديدار با پگاه گيلان اعلام كرد.
در تركيب استقلال نسبت به بازي هفته اول ليگ برتر چند تغيير ديده مي‌شود.
وحيد طالب لو و حسين كاظمي به دليل حضور در تيم ملي غايب هستند. يدا... اكبري نيز كه هفته گذشته برابر ابومسلم در تركيب اصلي قرار داشت، امروز نيمكت نشين است.
برهاني به تركيب اصلي بازگشته و سياوش اكبرپور به عنوان هافبك به ميدان مي‌رود.
انتهاي پيام/
من فکر نمی کردم مجی و آرش بازی کنند:31:

emad64
09-08-2008, 15:26

انتهاي پيام/

ترکیب خوبی بنظر میرسه.. فقط امیدوارم برهانی تعییر کرده باشه..

اكبرپور:به احترام سازمان ليگ ظاهرم را اصلاح مي‌كنم

دلم واسه سیاوش میسوزه.. آخه تاحالا سیاوش رو بدون ریش ندیدم. نمیدونم که چه شکلی میشه..

emad64
09-08-2008, 15:28
بابا مگه اخبار نگفت 17:15 ؟!!!!

آرش جان، آخه من اخبار رو ندیدم. ولی الآن تو هر سایتی که میرم، میبینم زده 17:15. واسه همین پرسیدم.
اگه 17:15 گفته پس همینه دیگه..

M_Abieteh
09-08-2008, 15:28
نه بابا اخبار گفت 17:45 .

اصلا شما از 17 بشین پای تلوزیون.

من میترسم برم پای تلوزیون برق بره.:دی

unartig
09-08-2008, 15:32

دعاکنید ببره میخواد برق بره میخواد نره :10:

emad64
09-08-2008, 15:33

نترس. گفتم که برق نمیره..

شبکه سه، فوتبال برتر از ساعت 17:00 شروع میشه و احتمالاً بازی ساعت 17:15 شروع میشه. آخه معمولاً 15 دقیقه قبل بازی، فوتبال برتر شروع میشه..

اینم جدول پخش برنامه های شبکه سه در روز شنبه :

emad64
09-08-2008, 15:36
اگه بازی 17:15 هست، پس :
40 دقیقه دیگه تا دومین برد و تداوم صدر نشینی :26:

ESTEGHLAL 67
09-08-2008, 15:45
عزیزان فرصت شرکت در پیش بینی بازی استقلال -- پگاه به پایان رسید

نتایج بعد از بازی اعلام میشه

emad64
09-08-2008, 15:50
عزیزان فرصت شرکت در پیش بینی بازی استقلال -- پگاه به پایان رسید

نتایج بعد از بازی اعلام میشه

ممنون مسعود جان..
منم الآن لیست بلند بالام رو آماده کردم، واسه مدرک میتونن بچه ها برن پیش بینی هاشون رو بگن..

emad64
09-08-2008, 15:52
اسامیه افرادی که تو پیش بینی [ پگاه - استقلال] شرکت کردن :

پگاه 0 - استقلال 1

اس اس 2 - پگاه 1

استقلال 1 پگاه 0

استقلال 1- پگاه 0

استقلال 3 - پگاه 0

استقلال 2-- پگاه 0

استقلال 2 و پگاه 0

استقلال 2-1 برنده میشه.

2-1 استقلال میزنه

پگاه 0 - 2 استقلال

استقلال 2-0 پگاه

پگاه 1 - استقلال 1

استقلال2- 1 پگاه

استقلال 3 - پگاه 1

استقلال2-پگاه0

استقلال 4 1 پگاه

فكر كنم نتيجه 0-0 بشه

استقلال 3 - 0 پگاه

اس اس 2 پگاه 0

استقلال 3 پگاه 0

من نتیجه باری را چیزی جز:

استقلال با نتیجه 2-1 میبره.

استقلال 3 ___ پگاه 0

پگاه 1-2 استقلال

استقلال 3 پگاه 0

دیگه واسه پیش بینی فرصت ندارین..

emad64
09-08-2008, 15:54
اینم بگم، پستی که من دادم فقط واسه اطلاعه..
پست مسعود (esteghlal 67) ملاکه..

emad64
09-08-2008, 15:56
پگاه 1-2 استقلال

نظر من اینه

نه، خوبه، یادت نرفت. حواست بود..
ترسیدی 2 - 0 پیش بینی کنی که بگم دستت رو درست خونده بودم :21: واسه همین گفتی 2 - 1 ، من که میدونم :21:

emad64
09-08-2008, 15:58
وای چقدر دلم میخواد این دروازه بان پگاه ابکش شههههههههههههههه

کسی اسم این دروازبانرو یادش نیست ؟ :47:

unartig
09-08-2008, 16:01
کسی اسم این دروازبانرو یادش نیست ؟ :47:
علی نظرمحمدیو میگی :41:

M . Sayid
09-08-2008, 16:05
اسمش اینه علی نظرمحمدی حدس میزنم دوباره قرمز بپوشه

emad64
09-08-2008, 16:06
علی نظرمحمدیو میگی :41:

آخ، یادم اومد.. همونی که رو پهلو چپش جای استوک کفشه دیگه ؟ همون بود دیگه ؟

emad64
09-08-2008, 16:07
نمیدمنم، ولی فکرکنم رو پهلو راستش بود..
چپ و راستش مهم نیست.. مهم اینه که امروز باید چپ و راست گل بخوره..

unartig
09-08-2008, 16:09
آخ، یادم اومد.. همونی که رو پهلو چپش جای استوک کفشه دیگه ؟ همون بود دیگه ؟
نه اون نیست همونو میگم که هربارکه جلو میوفتند یکساعت توزمین غش میکنه :31:

emad64
09-08-2008, 16:09
شماها نمیخواین برین بازیرو ببینید ؟ میخواین همینجا بمونید..
بابا 7 دقیقه دیگه بازی شروع میشه.. برید پای تلویزیون دیگه.. اینجا چکار میکنید..

ESTEGHLAL 67
09-08-2008, 16:10
نتیجه نهایی پیش بینی ها
==============================

FC Bayern اس اس 2 - پگاه 1
unartig استقلال 1 پگاه 0
------------------------------------------------------
amir_a استقلال 1- پگاه 0
----------------------------------------------------
--------------------------------------------------------
iman_s استقلال 2-1
LeBron 2-1 استقلال میزنه
-------------------------------------------------
emad64 پگاه 0 - 2 استقلال
---------------------------------------------------
--------------------------------------------
------------------------------------------
-------------------------------------------
amirtaker استقلال2-پگاه0
--------------------------------------------
Mohamma:D 0-0
Viren استقلال 3 - 0 پگاه
Nasser_ZRE اس اس 2 شیرپاکتی 0
EHHASSATNI استقلال 3 پگاه 0
alireza001199 پگاه 1-3 استقلال
-----------------------------------------------------------
آرش-19 پگاه 1-2استقلال
blue2006 استقلال 3 ___ پگاه 0
---------------------------------------------------------
ESTEGHLAL 67 پگاه 1-2 استقلال
Rjoun استقلال 3 پگاه 0
Majid393 استقلال 2 - پگاه 0

برم بازی ببینم به امید برد استقلال

emad64
09-08-2008, 16:10
نه اون نیست همونو میگم که هربارکه جلو میوفتند یکساعت توزمین غش میکنه :31:

:16:
بابا این بشر چقدر نشونی داره..

unartig
09-08-2008, 16:11
شماها نمیخواین برین بازیرو ببینید ؟ میخواین همینجا بمونید..
بابا 7 دقیقه دیگه بازی شروع میشه.. برید پای تلویزیون دیگه.. اینجا چکار میکنید..
مابرقامون رفته نمی تونیم تلویزیون نگاه کنیم :41:

emad64
09-08-2008, 16:11
برم بازی ببینم به امید برد استقلال

در مجموع 26 نفر تو پیش بینی شرکت کردن..

منم رفتم بازیرو ببینم..

به امید برد استقلال

unartig
09-08-2008, 16:12
:16:
بابا این بشر چقدر نشونی داره..
یادم رفت بگم همونی که بین دونیمه استقلال شیر پاکتیها رفت لنگ پوشیداومدبازی کنه :31:

emad64
09-08-2008, 16:12
مابرقامون رفته نمی تونیم تلویزیون نگاه کنیم :41:

آخی.. داری با چی پست میدی ؟
میگفتی تلویزیون نداریم بهتر بود که..

emad64
09-08-2008, 16:14
یادم رفت بگم همونی که بین دونیمه استقلال شیر پاکتیها رفت لنگ پوشیداومدبازی کنه :31:

همون لنگه که تا پوشید، پاره پاره شد ؟! :31:

emad64
09-08-2008, 16:14
من دیگه جداً رفتم..

به امید برد استقلال

اس اس... اس اس...

Alireza Taji
09-08-2008, 16:16
بازی هم شروع شد....
به امید پیروزی...................................... ..

emad64
09-08-2008, 17:06
بازی تو نیمه اول خوب بود. کاش اون شوت تقی پور گل میشد..
فکر کنم این نظری، دوباره غش کرد..
انشاا.. مثل بازی قبلی، تو نیمه ی دوم بهتر بازی کنیم و نتیجه ی لازمه رو بگیریم..

M_Abieteh
09-08-2008, 17:08
بازی مساوی شد اس اس خوب بازی کرد البته به نظر من.

تقی پور چه تیرکی زد.شوت اکبر پور هم خوب بود. خسرو حیدری هم خوب بازی کرد.

اشکان نامداری هم توپ ادریانو با اینکه خطا بود رو خوب گرفت.

M . Sayid
09-08-2008, 17:08
این چه وضعیه که اشکان نامداری داره؟ خداییش استیلش به دروازه بان نمی خوره.

M_Abieteh
09-08-2008, 17:10
انشالله در شروع نیمه ی دوم برق نره.:دی

emad64
09-08-2008, 17:11
این چه وضعیه که اشکان نامداری داره؟ خداییش استیلش به دروازه بان نمی خوره.

یه خورده آره. هر وقت که توپ سمت دروازمون میرفت، تنم میلرزید. ولی توپ آلوز (البته آفساید بود) رو که گرفت، یه خورده بهش امیدوار شدم.. اون شوت راه دور نوری رو هم بد نگرفت..

emad64
09-08-2008, 17:13
انشالله در شروع نیمه ی دوم برق نره.:دی

برق نمیره.. نه تنها تو، بلکه همه ی استقلالی ها باید دومین برد تیمشون رو کامل ببینن..

mobin_mcdc2000
09-08-2008, 17:14
نیمه اول استقلال مساوی کرد 0:0 خیلی بد شد دو تا موقعیت گل داشت که گل ندش حیف .

نیمه ی دوم صد در صد گل میزنه..........انشاالله
:10::10::10:

emad64
09-08-2008, 17:15
تیم قلعه نویی همیشه نیمه دوم بهتره

میدونم همینطوریه که تو میگی محمود..

ولی من از این داوریه رحیمی مقدم اصلاً خوشم نیومد..
خیلی بد داوری میکرد.. هر کی که میفتاد، خطا میگرفت..