PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال خارجی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

shayanelong
22-09-2007, 02:20
چه جور ایران که صاحابی نداره 4 پله صعود کردده؟

Nikolas_95
22-09-2007, 02:22
چه جور ایران که صاحابی نداره 4 پله صعود کردده؟
تا حدودی موافقم

Nikolas_95
22-09-2007, 02:25
تیمی که هیچ صاحابی نداره چه جور صعود کرد.
منظورتون ایران بود دیگه؟چون بقیه تیم ها صاحب دارن

ramyar.v
22-09-2007, 02:26
دوستان؟؟؟
دوستااااااان!!!!!!
مگر نمیدونین تیمی که باخت میده امتیاز منفی میگیره؟؟؟؟؟؟
حتما اون 4 تا تیم با امتیاز منفی اومدن پشت ایران

Nikolas_95
22-09-2007, 02:30
دوستان؟؟؟
دوستااااااان!!!!!!
مگر نمیدونین تیمی که باخت میده امتیاز منفی میگیره؟؟؟؟؟؟
حتما اون 4 تا تیم با امتیاز منفی اومدن پشت ایران
آی گل گفتی،گفتم،دیگه فیفا که بی درو پیکر نیست الکی تیم بالا پایین کنن

MORINIO
22-09-2007, 17:32
خوب قبل از هر چیز میخام بگم که آقا اشکان،مودب باش و اسم کاربریتو عوض کن.خیلی زرنگ بود.اوضاع

تیمش با منچستر رو مقایسه کرد.دید حتما تو الد ترافورد میبازه سریع جیم شد.کاپلو میتونه جانشین خوبی

باشه.

اسم کاربریمو برای چی عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افتخار می کنم که اسم کاربریم مورینیو هست:8:

جیم هم نشدم ظاهرا تو جیم شدی:27:

shimaz
22-09-2007, 23:28
احتمالا قلعه نویی جاشو میگیره.منم اگه به خاطر فسخ قرارداد 10 میلیون پوند گیرم میومد وتا تابستون سال

دیگه هر ... دلم میخاست میخوردم . بعدش مربی پرتغال میشدم،استعفا میدادم.
مربی پرتغال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:حتتتتتت تما":27:

mehrdad21
23-09-2007, 02:26
خبر کناره گیری مورینیو از سرمربی گری چلسی واسه من مثل یک شوک بود . اصلا نمی توستم قضیه رو هضم کنم . این قدر شوکه بودم و عطش خوندن اطلاعات راجع به این قضیه داشتم که امروز هر روزنامه ای که چیزی در این باره نوشته بود را خریدم و بریده قسمتهای مربوط به خوزه مورینیو را جدا کردم تا سالهای بعد که بهش نگاه میکنم خاطره ای شوک آور یادم بیاد . کارنامه او در تیم متوسطی مثل چلسی عالی بوده به نظرم این رو از روی تعصبم نمی گم . به نظرم برای مرد مغرور و عجیب و غریبی که می شناختیم این خداحافظی چندان هم عجیب نبود جالبه که کار عجیبی هم کرده و چند تن از بازیکنانی که باهاشون رابطه خوبی داشته مثل لمپارد ، تری و دروگبا را از طریق اس ام اس از تصمیمش مطلع کرده است .

وقتی به آواتارم (من از اول که در اینترنت بودم و آواتار داشتم مورینیو آواتارم بوده ) نگاه میکنم بدجوری غصه ام میگیره . همیشه الگوم بوده و بهش حسودیم میشه . او را به خاطر اسمش ، قیافه اش ، کراوات های زیبایش ، پالتوهای درازش ، اظهار نظر های عجیبش و موفقیت های بی شمارش دوست دارم و خواهم داشت .
او به چلسی شخصیت داد و مطمئنم اگه چند سال بهش وقت می دادند چلسی رو به افتخارات دیگه هم میرسوند
یادمه وقتی فصل پیش منچستر قهرمان شده بود در واکنشی گفته بود : کاش فصل آینده از فردا شروع شود . این حس مبارزه طلبی تحسین داره به خدا
من مطمئنم چلسی از این بابت پشیمون شده و ضرر خواهد کرد . آبراموویچ به زودی به اشتباه خود پی خواهد برد . من عاشق اظهار نظرهای عجیبش بودم . همیشه توی دفتری که بدین منظور تهیه کردم نقل قولهاش را می نویسم . امیدوارم که هر جا فعالیت می کنه موفق باشه . دیگه نمیتونم چلسی رو بعد از رفتن خوزه عزیزم دوست داشته باشم . شاید اتفاقی که برای لیدز افتادبرای آن ها هم بیفته . من چند تا از تیتر هایی که روزنامه ها براش زدند به همراه نقل قولهاش رو واستون می نویسم .

تیترها : "آن مرد مغرورانه رفت "
"جای تو خالی خواهد بود "
کودتای 20 سپتامبر "

نقل قولهای جالب :

"طعم املت شما به کیفیت تخم مرغ هایتان بستگی دارد . در سوپرمارکت ها و تخم مرغ های درجه یک ، دو و سه وجود دارند . هنگامیکه جنس گران و مرغوب را انتخاب نمی کنید . نباید انتظار یک املت خوشمزه را بکشید" (آخرین اظهار نظر آقای خوش تیپ 3 روز قبل از ترک چلسی "

"در پرتغال برای این نوع بازی ضرب المثلی با این مضمون ساخته اند : تیم از اتوبوس پیاده می شود ، بازی میکند و و دوباره سوار اتوبوس به خانه بر می گردد"( پس از تساوی بدون گل تیمش در برابر تاتنهام)

"او خیلی فضول است . بعضی از بچه ها دوست دارند در خانه بنشینند و با تلسکوپ همسایه های خود را زیر نظر بگیرند ونگر عاشق صحبت درباره ی چلسی است "

"آشنایی با بدعت جدید دشوار است .امکان ندارد مقابل منچستر یونایتد صاحب پنالتی شویم یا این که داوران بخواهند به نفع ما نقطه پنالتی را نشان دهند .واضح صحبت میکنم و اصلا لازم نیست توضیح بیشتری بدهم."

"چلسی بازیکنان بزرگ و البته اگر ناراحت نمی شوید مربی خوش فکری دارد "

pd2006
23-09-2007, 15:13
بنظر بنده مورینیو ادم دوست داشتنی بود (بر خلاف نظر سایرین) .
واقعا بخاطر غروری که داشت (و داره) دوستش داشتم و دارم .

البته این رفتن برای مورینیو هم خیلی خوب شد .
الان با یه تیم دیگه میتونه خودش رو اثبات کنه و بگه که چلسی فقط با پول ابرامویچ ساخته نشد .

ضمنا گمون کنم چلسی بیشتر ضرر کرد تا مورینیو .

binaeram
23-09-2007, 15:19
چلسی دوباره میشه همون تیم اشغال.ابراموویچ انقدر احمق من ندیدم.

Payan
24-09-2007, 00:38
چلسي ديگه تيم محبوب من نخواهد بود...........
خيلي حيف شد كه خوزه رفت.......اما

چقدر خوب ميشد اگه ايران توي انن وضعيت باهش قرار داد ميبست.........
حداقل پول‌هايي كه خرج ميكنه رو خرج يك مربي درست و حسابي بكنه

sudotux
24-09-2007, 00:44
عمرا بیاد ایران. اینو مطمئن باش :20:

Payan
24-09-2007, 00:56
عمرا بیاد ایران. اینو مطمئن باش :20:
چرا نياد؟
پول خوب بدن مياد...........
اگه بياد اولين حرفشم مثل همه مربياي خارجي قبلي اينه:تيم ايران پتانسيل خيلي زيادي داره و پر استعداده:27: حرف اولو تو آسيا ميزنه و...

Nikolas_95
24-09-2007, 03:19
خبر کناره گیری مورینیو از سرمربی گری چلسی واسه من مثل یک شوک بود . اصلا نمی توستم قضیه رو هضم کنم . این قدر شوکه بودم و عطش خوندن اطلاعات راجع به این قضیه داشتم که امروز هر روزنامه ای که چیزی در این باره نوشته بود را خریدم و بریده قسمتهای مربوط به خوزه مورینیو را جدا کردم تا سالهای بعد که بهش نگاه میکنم خاطره ای شوک آور یادم بیاد . کارنامه او در تیم متوسطی مثل چلسی عالی بوده به نظرم این رو از روی تعصبم نمی گم . به نظرم برای مرد مغرور و عجیب و غریبی که می شناختیم این خداحافظی چندان هم عجیب نبود جالبه که کار عجیبی هم کرده و چند تن از بازیکنانی که باهاشون رابطه خوبی داشته مثل لمپارد ، تری و دروگبا را از طریق اس ام اس از تصمیمش مطلع کرده است .

وقتی به آواتارم (من از اول که در اینترنت بودم و آواتار داشتم مورینیو آواتارم بوده ) نگاه میکنم بدجوری غصه ام میگیره . همیشه الگوم بوده و بهش حسودیم میشه . او را به خاطر اسمش ، قیافه اش ، کراوات های زیبایش ، پالتوهای درازش ، اظهار نظر های عجیبش و موفقیت های بی شمارش دوست دارم و خواهم داشت .
او به چلسی شخصیت داد و مطمئنم اگه چند سال بهش وقت می دادند چلسی رو به افتخارات دیگه هم میرسوند
یادمه وقتی فصل پیش منچستر قهرمان شده بود در واکنشی گفته بود : کاش فصل آینده از فردا شروع شود . این حس مبارزه طلبی تحسین داره به خدا
من مطمئنم چلسی از این بابت پشیمون شده و ضرر خواهد کرد . آبراموویچ به زودی به اشتباه خود پی خواهد برد . من عاشق اظهار نظرهای عجیبش بودم . همیشه توی دفتری که بدین منظور تهیه کردم نقل قولهاش را می نویسم . امیدوارم که هر جا فعالیت می کنه موفق باشه . دیگه نمیتونم چلسی رو بعد از رفتن خوزه عزیزم دوست داشته باشم . شاید اتفاقی که برای لیدز افتادبرای آن ها هم بیفته . من چند تا از تیتر هایی که روزنامه ها براش زدند به همراه نقل قولهاش رو واستون می نویسم .

تیترها : "آن مرد مغرورانه رفت "
"جای تو خالی خواهد بود "
کودتای 20 سپتامبر "

نقل قولهای جالب :

"طعم املت شما به کیفیت تخم مرغ هایتان بستگی دارد . در سوپرمارکت ها و تخم مرغ های درجه یک ، دو و سه وجود دارند . هنگامیکه جنس گران و مرغوب را انتخاب نمی کنید . نباید انتظار یک املت خوشمزه را بکشید" (آخرین اظهار نظر آقای خوش تیپ 3 روز قبل از ترک چلسی "

"در پرتغال برای این نوع بازی ضرب المثلی با این مضمون ساخته اند : تیم از اتوبوس پیاده می شود ، بازی میکند و و دوباره سوار اتوبوس به خانه بر می گردد"( پس از تساوی بدون گل تیمش در برابر تاتنهام)

"او خیلی فضول است . بعضی از بچه ها دوست دارند در خانه بنشینند و با تلسکوپ همسایه های خود را زیر نظر بگیرند ونگر عاشق صحبت درباره ی چلسی است "

"آشنایی با بدعت جدید دشوار است .امکان ندارد مقابل منچستر یونایتد صاحب پنالتی شویم یا این که داوران بخواهند به نفع ما نقطه پنالتی را نشان دهند .واضح صحبت میکنم و اصلا لازم نیست توضیح بیشتری بدهم."

"چلسی بازیکنان بزرگ و البته اگر ناراحت نمی شوید مربی خوش فکری دارد "
مهرداد جان مطلب خیلی جالبی نوشتی

از وقتی که این اتفاق افتاد منتظر بودم بیایی فروم و اظهار نظر کنی

باور کن هر وقت پستهاتو می بینم با این آواتارت ......

نمی دونم چی بگم

RedDragon
24-09-2007, 07:38
خوزه از باهوشترین مربیها بوده وهست
از تو همین صحبتای مغرورانه ش چیزای زیادی میشه یاد گرفت
در حدی که تیکه کلام خوزه میشه درس کلاس مربیگری آسیا
خوزه تفکراتش رو پشت غرورش پنهان کرد
و مربیان حریف غافل از این فقط به غرور تو صحبتاش فکر میکردند و اون هم همین رو میخواست

karoon
24-09-2007, 22:29
سلام ..به نظر شما كدوم يكي از بازيكنان لايق دريافت توپ طلاي فوتبال در سال2007 هستن؟

MORINIO
24-09-2007, 22:33
حق کاکا هست

Ali Pacino
24-09-2007, 22:34
خوب به نظر من اروپا کاکا
جهان لیونل مسی

karoon
24-09-2007, 22:51
بذارين خودم هم نظر بدم..كاكا بي برو برگرد...حرف نداره خداوكيلي!!!

بردیا
26-09-2007, 15:17
گزارشARD از رمضان در بوندس ليگا؛
ريبري، هاشميان و... بازيكنان معتقد در فوتبال آلمان

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

فرا رسيدن "ماه مبارك رمضان" باعث شد تا سايت اينترنتي شبكه‌ي تلويزيوني ARD آلمان به وضعيت بازيكنان مسلمان بوندس ليگا در اين ماه بپردازد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، "اريك ونگر" در مطلبي كه در پايگاه اينترنتي ARD به چاپ رسيده به بررسي تاثير ماه رمضان بر بازيكنان مسلمان در اين ماه پرداخته است.

در اين مطلب آمده است: «رمضان، ماه روزه در اسلام، زماني بسيار مقدس و روحاني به شمار مي‌آيد. با اين وجود برخي از بازيكنان مسلمان در آلمان به آيين اين ماه توجه ندارند. بازيكناني از جمله بركانت گوكنان (مونيخ 1860)، سردار تاسكي و سامي خديرا (اشتوتگارت) و هليل آلتينتوپ (شالكه) بازيكنان مسلماني هستند كه در سال جاري روزه نمي‌گيرند!. برخي از اين بازيكنان روزه را باعث افت بدني خود مي‌دانند. بازيكن شالكه در اين باره به فشار زياد بازي‌ها اشاره مي‌كند. او بايد در چهار رقابت بوندس ليگا، جام حذفي آلمان، ليگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد. بازي با تيم ملي تركيه در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 هم نبايد از نظر دور داشت».

در بخش ديگري از اين مطلب آمده است: «رمضان نهمين ماه تقويم اسلامي براساس سال قمري است كه ماه روزه‌داري به شمار مي‌آيد. شروع اين ماه با رويت هلال ماه در آخرين شب ماه شعبان است. اين ماه در سال جاري از 13 سپتامبر آغاز شد. آخرين روز آن هم 12 اكتبر خواهد بود. اين به معناي 30 روز روزه‌داري است.

عادل شيحي (كلن)، فرانك ريبري (بايرن مونيخ) و وحيد هاشميان (هانوفر) همگي بازيكناني معتقد به شمار مي‌آيند كه زندگي‌شان را براساس دستور قرآن به پيش مي‌برند.»

ARD در بخش ديگري از مطلب خود به عبدالعزيز آهانفوف اشاره مي‌كند و او را الگويي براي بازيكنان مسلمان برمي‌شمرد.

بازيكن آرمينا بيله فلد در اين باره گفت: «رمضان فرصتي براي ارتباط مستقيم فرد با خالقش است. نوعي عبادت خدا كه بايد عاري از هرگونه تظاهر و ريا باشد. بنابراين روح بايد پالايشي پيدا كند و رابطه با خدا هم محكم شود.»

آهانفوف، الگويي درخشان براي بازيكنان مسلمان است و اين بازيكن آلماني يك مراكشي معتقد است كه در طول ماه رمضان از خوردن و آشاميدن دوري مي‌كند.

اين مهاجم كه تاكنون 12 گل در 60 بازي‌اش در بوندس ليگا به ثمر رسانده، گفت: «دو سه روز اول روزهاي بسيار دشواري هستند اما، در ادامه فرد به آن عادت مي‌كند.»

آهانفوف به اين موضوع كه روزه تاثير منفي بر عملكرد او دارد، باور ندارد. او تنها براساس ايمان زندگي مي‌كند و آن را مهمترين چيز مي‌داند. او دو سال پيش در جريان ماه رمضان پشت سر هم گلزني مي‌كرد. او آن زمان در دويسبورگ بازي مي‌كرد. اين بازيكن 29 ساله در فصل جاري بايد به تكرار موفقيت‌ همانند دو سال پيش صبر كند. پس از شكستن پا، او در اوت 2006 دوران سختي را پشت سر گذاشت.

نويسنده‌ي اين مطلب، موارد استثنا در ماه رمضان براي روزه گرفتن را نيز از نظر دور نداشته است. او به فرمايش قرآن درباره واجب نبودن روزه براي افراد بيمار، زنان باردار،‌ كودكان خردسال و كارگراني كه مشاغل بدني دشواري دارند، اشاره كرده اما، اين كه بازيكنان فوتبال هم شامل اين گروه مي‌شوند يا خير، با ترديد روبرو است.

بردیا
26-09-2007, 15:22
مربي فوتبال ، يكي از صادرات موفق آلمان
خبرگزاري جمهوري اسلامي
آلمان فقط فن‌آوري مدرن ، كالاهاي صنعتي مرغوب و اتومبيل‌هاي شيك و پرطرفدار به سراسر جهان صادر نمي‌كند. افزون بر آن ، يكي از صادرات موفق اين كشور ، مربي فوتبال است.
در حاضر نزديك به ‪ ۳۰‬مربي آلماني در كشورهاي خارجي مشغول خدمت‌اند.
"برند شوستر" مربي تيم پرستاره باشگاه رئال مادريد اسپانيا ، "اوتو رهاگل" مربي تيم ملي فوتبال يونان و "برتي فوگتس" مربي تيم ملي فوتبال نيجريه از نمونه‌هاي پرآوازه مربيان آلماني فوتبال در خارج هستند.
به نظر مي‌رسد كالايي به نام "مربي آلماني" ، بويژه در قاره سياه طرفداران زيادي دارد. افزون بر "برتي فوگتس" ، "اولي اشتيليكه" بازيكن پيشين تيم ملي فوتبال آلمان و مربي سابق تيم ملي فوتبال جوانان اين كشور ، مربيگري تيم ملي فوتبال ساحل عاج را برعهده دارد.
"ميشاييل نيز" مربي تيم ملي فوتبال روآندا است و "فرانتس گربر" بازيكن پيشين بوندس ليگا در ماداگاسكار به كار مربيگري مشغول است.
در اروپا نيز در كنار "اوتو رهاگل" ، "كلاوس تپ مولر" در گرجستان و "برند اشتانگه" در بلاروس مربيگري تيم‌هاي ملي فوتبال اين كشورها را برعهده دارند.
"كارل هاينتس فلدكامپ" مربي سرشناس آلماني هم كه در گذشته با تيم باشگاه كايزرسلاترن به مقام قهرماني بوندس ليگا رسيد ، پس از يك جدايي هشت ساله از نيمكت مربيگري ، بار ديگر به صحنه بازگشته و در حال حاضر تلاش مي‌كند در تركيه ، تيم پرسابقه گالاتاسراي استانبول را دوباره به روزهاي اوج خود بازگرداند.
اين مربي ‪ ۷۳‬ساله مي‌خواهد ثابت كند كه "دود از كنده برمي‌خيزد". خود وي در اين زمينه مي‌گويد : "من اين همه بحث بر سر سن خود را نمي‌فهمم. پاپ هم ‪ ۸۰‬ساله است."!
فلدكامپ يك بار در سال ‪ ۱۹۹۳‬با تيم گالاتاسراي استانبول ، قهرمان جام حذفي و ********كاپ تركيه شد.
از ديگر مربيان آلماني در خارج از مرزهاي اين كشور مي‌توان از "آنتوني هاي" بازيكن حرفه‌اي سابق تيم‌هاي دوسلدورف و شالكه در بوندس ليگا نام برد كه پس از مربيگري تيم‌هاي كشورهاي آفريقايي لسوتو و گامبيا ، اينك در خدمت يكي از باشگاه‌هاي دسته اول در تونس است.
"اوتو فيستر" كه سال پيش در جريان مسابقات جام جهاني فوتبال ، مربيگري تيم ملي فوتبال توگو را برعهده داشت ، اينك مربيگري باشگاه المريخ در سودان را عهده‌دار است.
"روبرت ياسپرت" مربي ‪ ۶۹‬ساله آلماني را نيز مي‌توان يك "شهروند جهاني" واقعي ناميد. وي از ايستگاهي به ايستگاه ديگر در حركت است. ياسپرت مي‌گويد : در زندگي من به ندرت چيزي رخ داده كه برنامه‌ريزي شده باشد. من يك ماجراجوي بي‌وطن هستم. وي از سال ‪ ۱۹۷۲‬تاكنون در كشورهاي مختلف به كار مربيگري پرداخته است.
تجربه روبرت ياسپرت نشان مي‌دهد كه زندگي يك مربي سرگردان در جهان همواره خالي از خطر نيست. اين مربي برليني كه در حال حاضر در خدمت باشگاه الاهب لبنان است ، ماه ژوئن گذشته در اتاق خود در هتلي در بيروت مشغول استراحت بود كه بمبي در همان نزديكي منفجر شد و دو تن از بازيكنان تيم دسته اولي باشگاه النجمه لبنان را كشت.
اتاق ياسپرت در اين حادثه آسيب ديد ولي خود او جان سالم به در برد.
وي در اين‌باره مي‌گويد : ممكن است عجيب به نظر آيد ، اما من با ميل اينجا مي‌مانم و به همكاري ادامه مي‌دهم. كار كردن با آدمها اينجا لذت بخش و لبنان سرزمين زيبايي است.
به اين ترتيب ، مرداني در لباس‌هاي ورزشي به يكي از مهم‌ترين صادرات كشور آلمان تبديل شده‌اند. افزون بر آن ، اين كشور در ده‌هاي گذشته با صرف صدها ميليون يورو ، از پروژه‌هاي ورزشي در كشورهاي رشد يابنده جهان پشتيباني كرده است.
اين اقدامات ، بخشي از سياست‌هاي فرهنگي آلمان به شمار مي‌آيد. به اين ترتيب مي‌توان گفت كه آلمان در چارچوب تبادلات فرهنگي ، فقط جهانيان را با متفكران و شاعران خود آشنا نمي‌سازد. بيهوده نيست كه يكي از روزنامه‌نگاران آلماني از مربيان فوتبال آلمان به عنوان "حاملان فرهنگي" اين كشور در خارج ياد كرده و نام "بكن باوئر" را در كنار "گوته" آورده بود.
كميته ملي المپيك آلمان در راستاي پشتيباني از پروژه‌هاي ورزشي در كشورهاي در حال توسعه ، با اتحاديه فوتبال آلمان و جامعه همكاري فني اين كشور همكاري مي‌كند. فوتبال در كانون بسياري از اين پروژه‌هاي ورزشي قرار دارد.
به گفته مقامات كميته ملي المپيك آلمان ، پشتيباني از توسعه و اعتلاي ورزش در كشورهاي رشد يابنده ، يكي از جنبه‌هاي سياست فرهنگي خارجي آلمان است.
آلمان با پشتيباني از چنين پروژه‌هايي تصوير دوستانه‌اي از خود در اين كشورها به نمايش مي‌گذارد و با همدلي و همنوايي متقابل به آنها كمك مي‌كند.

منبع:سایت بایرن کلاب

R10MessiEtoo
29-09-2007, 14:00
خداحافظي با شيطان

براي من مقاله جالبي بود. بطوريكه تحت تاثير قرار گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرش حقيقي-همشهري آنلاين:
اختلاف آبراموويچ و مورينيو در باشگاه چلسي آن‌قدر بالا گرفت كه بالاخره مربي پرتغالي استعفا داد و رفت و حالا ديگر آقاي مغرور روي نيمكت آبي‌ها نمي‌نشيند.
بازي با روزنبرگ كه تمام شد، ژوزه باز هم مثل هميشه بود. همان منطق خاص، همان توجيهات خاص. همان ژست خاص و همان آقاي خاص.

در ظاهر هيچ چيز تغيير نكرده بود. باز هم خبري از بالاك نبود و شوچنكو در تركيب اصلي بازي مي‌كرد. هرچند شوا تك گل تيمش را به ثمر رساند اما اين حقيقت هيچ اهميتي براي ژوزه نداشت. چون چلسي موفق نشده بود از پس تيم متوسط نروژي برآيد.

كنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي هم به پايان رسيد و همه رفتند. اما ژوزه ماند. او تنها در استمفورد بريج – كه خاطرات زيادي در آن داشت – شروع به قدم زدن كرد. زير نور پروژكتورها كه سايه‌اش را 4 تا مي‌كردند. طول چمن را طي مي‌كرد و دوباره باز مي‌گشت.

شايد ياد پدر افتاده بود. شايد اگر بابي رابسون كنارش بود، ‌حداقل مي‌توانست سرش را روي شانه‌هايش بگذارد و تمام اين فشار يك سال اخير را هق هق‌كنان بيرون بريزد؛ «خسته شدم پدر!». آخر پدر تنها كسي بود كه ژوزه در حضورش اشك مي‌ريخت. پدر تنها كسي بود كه ژوزه پس از قهرماني با پورتو دوست داشت كنارش باشد.

موبايل‌اش را از جيبش خارج كرد. رفت به منوي فهرست شماره‌ها. چون خيلي وقت بود با پدر تماسي نداشت، شماره‌اش را فراموش كرده بود. شماره را پيدا كرد. خواست انگشت‌اش را روي كليد سبز رنگ فشار دهد كه پشيمان شد. با خودش فكر كرد.

اين نواي دروني بود: «داد نزن، فرياد نكش ژوزه. آرام و ساكت همه چيز را تحمل كن». پس منو را عوض كرد و رفت سراغ پيام كوتاه. چند تا اسم را انتخاب كرد. جان تري، ‌فرانك لمپارد و ريكاردو كارواليو. متني كوتاه تايپ كرد و دكمه Send را فشار داد.

صداي بوق كوتاه SMS موبايل جان آمد. او ديگر رسيده بود خانه. جان متن را خواند. بيشتر شبيه يك شوخي تلخ بود. شايد كاپيتان چلسي در آن لحظه به عمق واقعه - بهتر بگوييم فاجعه – پي نبرده بود اما ريكاردو – كه سال‌ها ژوزه را مي‌شناخت و با خوي او بيشتر آشنا بود - پس از خواندن متن نمي‌توانست هيچ عكس‌العملي بروز دهد، مگر اشك‌هايي كه خبر از نابود شدن آينده درخشان – كه همه آبي‌هاي لندن به دنبالش بودند – مي‌داد.

ژوزه ديگر رسيده بود خانه. در را مثل هميشه ماتيلدا برايش باز كرد و به استقبال‌اش آمد. ماتيلدا همين‌طور كه ژوزه را در آغوش گرفته بود به همسرش گفت: «فردا براي خريد به خيابان بيكر مي‌روم و آن كراواتي را كه دوست داشتي برايت مي‌خرم عزيزم».

ژوزه نگاهي تلخ به ماتيلدا كرد. شايد غير از پدر، ماتيلدا تنها كسي بود كه مي‌توانست دوستش داشته باشد. اما ژوزه ترجيح داد ساكت بماند و تنها يك جمله بر زبان براند: «ماتيلدا، عزيزم! ما از فردا ديگر در لندن نيستيم».

فوتبال اين فصل اروپا بيش از آنكه شاهد بازي‌هاي زيبا و جذاب باشد، دچار توفان حوادث و مسائل حاشيه‌اي شده است كه حتي خود مسابقات را تحت تاثير قرار داده است و پايان همكاري ژوزه مورينيو و چلسي بي‌شك يكي از تكان‌دهنده‌ترين و غيرمنتظره‌ترين اخبار اين چند سال اخير اروپا بود. حادثه‌اي كه حتي واكنش گوردون براون را هم در پي داشت.

هرچند پيش از آغاز فصل جديد صحبت‌هايي مبني بر رفتن مورينيو از چلسي هم جسته و گريخته به گوش مي‌رسيد – كه اگر اين اتفاق مي‌افتاد آن‌قدر جاي تعجب نداشت و تا حدودي جزء روند طبيعي فوتبال به حساب مي‌آمد – اما هيچ‌كس باورش نمي‌شد در حالي كه كمتر از 2ماه از فصل 2008 – 2007 گذشته بود، به ناگاه و پس از تساوي چلسي با روزنبرگ، در اولين ديدار جام قهرمانان، مورينيو لندن را ترك كند و همه آرزوها و جاه‌طلبي‌هاي خود با اين باشگاه‌ را پشت سر بگذارد.

اولين و شايد حتي تنها واژه‌اي كه پس از انتشار اين خبر براي همه هواداران چلسي موضوعيت داشت، يك «چرا»ي بزرگ بود با علامت سؤالي بزرگ‌تر و با علامت تعجبي بزرگ‌تر از همه.

پاسخ به اين چرا هم سهل است و هم دشوار. سهل براي كساني كه چند وقت اخير بازي‌هاي پشت پرده باشگاه چلسي و شخص رومن آبراموويچ را دنبال مي‌كردند و دشوار براي آنها كه فوتبال را تنها همان 90دقيقه روي زمين چمن مي‌دانند.

كنار رفتن ژوزه – كه با بيانيه فوق‌العاده باشگاه چلسي همراه بود – در واقع آخرين مرحله از پروژه ميلياردر روس بود كه بالاخره به آن چيزي كه مي‌خواست رسيد و «آورام گرانت»
- عزيزدردانه دوست عزيزش پيني زهاوي – را روي نيمكت تيمش نشاند.

زهاوي همان تاجر و مدير متمول يهودي‌اي است كه رومن آبراموويچ را به فوتبال علاقه‌مند كرد و موجبات خريد چلسي توسط او را فراهم ساخت. پيني زهاوي همان كسي است كه با نفوذ زيادش روي شوچنكو او را راضي كرد تا از ميلان جدا شود و به جمع كالاهاي گران قيمت آبراموويچ در استمفورد بريج بپيوندد و از همان روز، جنگ پشت پرده‌اش را با ژوزه آغاز كرد؛ جنگي نابرابر كه در يك سوي آن ميليون‌ها دلار و پوند بود و در سوي ديگر مردي تنها با تنها سرمايه‌اش، كه غرورش بود.

ژوزه تا آنجا كه مي‌توانست مقاومت كرد و حتي با اضافه شدن آورام گرانت (سرمربي سابق تيم رژيم صهيونيستي) به كادر فني تيمش هم ساخت اما در نهايت همان اتفاقي كه بايد مي‌افتاد، افتاد تا براي همه مسلم شود كه جريان‌هاي بس وسيع‌تر از آنچه چشم مي‌بيند روان است و مقابله با آن و حركت در مسير مخالفش عملا بي‌سرانجام است.

البته در پايان ژوزه به اين جمله قصار شواليه‌اي هم پايبند ماند؛ «اگر نمي‌تواني با افتخار زندگي كني، حداقل با افتخار بمير». در اين ميان، از همه دردناك‌تر بيانيه باشگاه چلسي بود كه در آن آمده است: «ژوزه مورينيو بي‌شك پرافتخارترين مربي تاريخ چلسي است و ما هيچ‌گاه كاري را كه او براي باشگاه كرد، فراموش نمي‌كنيم.

پايان همكاري او با چلسي يك توافق دوطرفه بود. مورينيو نه استعفا داد و نه اخراج شد. او هر وقت دوباره به لندن بازگردد و به استمفورد بريج بيايد با استقبال گرم ما مواجه مي‌شود. حال مي‌خواهد به عنوان مهمان روي صندلي‌هاي ورزشگاه بنشيند يا مربيگري تيم حريف را به عهده داشته باشد».

انگار اين بيانيه مي‌خواهد بگويد: «ژوزه تو بهترين بودي ولي چيزهايي است كه تو درك نمي‌كني؛ تو بايد بروي».

به هر روي، ژوزه مورينيوي بزرگ در شرايطي قرار گرفت و مجبور به پذيرش شرايط آبراموويچ شد و باشگاه را پس از يك دوره طلايي 3 ساله ـ كه همراه بود با 2 عنوان قهرماني ليگ برتر ـ ترك كرد. مورينيو پيش از اينكه لندن را ترك كند، آخرين احساسات‌اش را نسبت به بازيكنان و هواداران چلسي اين‌طور در قالب كلمات بيان كرد: «دوره فوق‌العاده‌اي بود.

من مي‌خواهم از همه هواداران و بازيكنان چلسي كه اين دوره را براي من رقم زدند، سپاسگزاري كنم و بگويم داستان من و چلسي مانند يك رمانس عشقي است كه هيچ‌گاه به پايان نخواهد رسيد. چلسي هميشه در قلب من است و دوست دارم هر سال افتخار و اقتدار اين تيم را ببينم».

ژوزه در پاسخ به اين سؤال كه آيا مي‌داند بسياري از هواداران چلسي پس از شنيدن خبر جدايي اشك ريختند، گفت: «من هم داشتم گريه مي‌كردم چون در زندگي‌ام هر كاري كه كرده‌ام با شور و احساس بوده است. اين را هم بگويم از هواداران مي‌خواهم اگر چلسي در بازي‌هاي آينده نتايج ضعيفي گرفت نام من را در استمفوردبريج با هم نخوانند و از بازيكنان هم مي‌خواهم به خاطر رفتن من باشگاه را تهديد به ترك نكنند. دوست ندارم به خاطر اين اتفاق هيچ نوع اعتراضي صورت بگيرد. تنها چيزي كه اهميت دارد آينده چلسي است».

يكي از وسيع‌ترين بازتاب‌هاي كنار رفتن مورينيو از مربيگري چلسي حدس‌ها و گمانه‌زني‌ها مبني بر تيم آينده اين مربي بزرگ بود. خيلي‌ها مي‌پنداشتند كه با توجه به جنجال‌‌هاي اخير لوئيس فيليپه اسكولاري - مربي تيم ملي پرتغال - و محروميت 4 جلسه‌اي‌اش توسط يوفا، مورينيو جاي او را در تيم ملي كشورش خواهد گرفت اما خود ژوزه اين شايعه را شديدا تكذيب كرد: «دوست دارم پرتغال به موفقيت برسد و دوست دارم آرامش در اردوي آنها برقرار باشد. نمي‌خواهم اسكولاري احساس كند من پشت سرش نشسته‌ام تا او بلغزد و من جايش بيايم».

مورينيو در پايان صحبت‌هايش خيال همه را بابت رابطه‌اش با چلسي و اينكه دست به افشاگري خواهد زد يا نه، راحت كرد و گفت: «راستش نمي‌گويم خوشحالم... نه خوشحالم كه كارم را در چلسي به پايان بردم، اين بهترين كاري بود كه در چنين شرايطي مي‌شد انجام داد. حالا كه آبراموويچ و كينون مردان اول باشگاه از اين بابت خوشحال و راضي هستند، پس من هم خوشحالم».

پرتغالي 44 ساله در پايان مي‌افزايد: «در مسابقات من مرد جنگم ولي خارج از آن اهل صلح و آرامش. پس دوست ندارم هيچ جو مسمومي به وجود بياورم».

به هر حال، پايان دوره مربيگري ژوزه مورينيو در چلسي را بايد پايان عصر طلايي اين باشگاه بدانيم چرا كه بعيد است با شرايطي كه در حال حاضر در استمفوردبريج حاكم است، اين تيم بدون بازيكناني چون لمپارد، تري و دروگبا ـ كه همگي اعلام كرده‌اند در ژانويه تيم را ترك مي‌كنند ـ بتواند افتخارات گذشته را تكرار كند.

چنين گفتند دوستان و دشمنان
سرالكس فرگوسن: آمدن مورينيو به فوتبال انگلستان شور و هيجان خاصي به ليگ برتر داد. ژوزه كسي بود كه واقعا از رقابت با او لذت مي‌بردم و حالا كه ديگر سرمربي چلسي نيست، دلم برايش تنگ مي‌شود، به‌خصوص براي جدال شخصي‌اي كه با هم داشتيم.

رافا بنيتس: از شنيدن اين خبر واقعا تعجب كردم اما به هر حال چلسي هنوز تيمي بزرگ با بازيكناني بسيار خوب است. همه از روابط ما 2 نفر خبر دارند، پس بهتر است در اين‌باره چيزي نگويم. آنچه بيشتر برايم اهميت دارد، تيم خودم ـ ليورپول ـ است نه وقايعي كه در ديگر تيم‌ها رخ مي‌دهد.

استيو بروس (سرمربي بيرمنگهام): او تنفس هواي تازه بود. شايد خيلي‌ها بگويند بودجه زيادي در اختيارش بود ولي به هر حال او بهترين استفاده را از امكاناتش برد. بردن 6 عنوان در 3 سال كافي است تا مورينيو را جزو بهترين‌هاي تاريخ قرار دهيم. فكر مي‌كنم ليگ برتر بدون او غمگين خواهد شد.

دنيس وايز (كاپيتان سابق چلسي): فكر مي‌كنم همه از اين بابت شوكه شدند. او مربي فوق‌‌العاده‌اي بود و همين‌طور يك مرد دوست‌داشتني. من چند بار با او صحبت كردم و در نهايت مهرباني جواب سوالاتم را داد. مطمئنم اينجا خيلي‌ها دلشان براي مورينيو تنگ خواهد شد.

روي كين (كاپيتان سابق منچستريونايتد و مربي كنوني ساندرلند): مورينيو همه را تكان داد و باعث شد همه تيم‌ها به جنب و جوش بيفتند تا در رقابتي كه او به راه انداخته بود، عقب نمانند. اين مسئله هم براي ما هم براي آرسنال يكسان بود. رفتن او از ليگ برتر يك خسران بزرگ است و نمي‌توان به راحتي از آن گذشت.

آرسن ونگر: اين قضيه ذاتا ناراحت‌‌كننده است، چرا كه مورينيو مربي‌اي بود با كيفيت كار بسيار بالا. روابط ما هيچ‌وقت خوب نبود، البته اخيرا بهتر شده بود ولي به هر حال هيچ‌كدام از اينها باعث نمي‌شود كه من احترام خاصم نسبت به كار او را پنهان كنم.

sudotux
29-09-2007, 14:22
دوباره دست گذاشتی رو دل ما :37: منتظر اون روزی هستم که رونالدینیو از بارسلونا جدا بشه :21: ببین چند تا تاپیک اینجا میزنم :46::31:

R10MessiEtoo
29-09-2007, 21:20
دوباره دست گذاشتی رو دل ما :37: منتظر اون روزی هستم که رونالدینیو از بارسلونا جدا بشه :21: ببین چند تا تاپیک اینجا میزنم :46::31:

به جون بچم اين در حمايت از خوزه بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه مي دوني كه ديگه جزيره بدون ژوزه خيلي جذابيت نداره. البته چون فرگي و ونگر ميگن من هم حرف بزرگان رو تاييد مي كنم:5:

همينجا اعترافي ميكنم هوش فوق العاده مورينيو با پولهاي بي پايان آبراموويچ تركيب خطرناكي ساخته بود. به نظر من براي جهان فوتبال اتفاق مثبتي بود كه اين دو جدا شدند. چون مورينيو مي تونه در يك تيم ديگه شايستگي خودش رو اثبات كنه و آبراموويچ هم مي تونه با يك مربي ديگه بازهم چلسي رو به قهرماني برسونه.

جالبه بدوني زمان حضور مورينيو در پورتو يكي از كساني بودم كه ازش خوشم ميومد ولي بعد از اومدنش به چلسي روز به روز نظرم نسبت بهش منفي تر ميشد ...

mehdi30nema
01-10-2007, 11:41
فقط حق كاكا است .

ramyar.v
01-10-2007, 12:02
من به کلوزه رای دادم
مهاجم به قدرت تموم کنندگیه کلوزه ندیدم

گاومیش
02-10-2007, 07:56
من به کلوزه رای دادم
مهاجم به قدرت تموم کنندگیه کلوزه ندیدم

لوکا تونی که از کلوزه بهتره که .

در ضمن اگر بخواهی قدرت تمام کنندگی رو حساب کنی به نظر من دیوید ترزگه - نیستلروی - فرانچسکو توتی - دیوید ویا و . . . اینها از کلوزه بهتر هستن.

تنها حسن کلوزه نیسبت به برخی مهاجمن دیگر ضربات سر است.

البته من چیزی از فوتبال سردر نمیارم.

گاومیش
02-10-2007, 08:15
این پوزه دیگه چه ؟ ( شاید خوزه رو میگین ):wub:

من که ناراحت شدم از رفتنش. یادش بخیر یه زمانی میومد تو طویله ما . قرار بود من رو بیاره تو تیم احشام چلسی :37:

e_mohsen83
02-10-2007, 19:04
مسی...................

barca_ms_lovexx
02-10-2007, 19:12
لیونل اندرس مسی

بردیا
02-10-2007, 19:40
آبرامویچ با این رفیق یهودیش گند زدن به چلسی.چلسی دیگه تموم شد.

ReZa DN
02-10-2007, 21:49
کاش چند گزینه ای بود نظر سنجی
به نظر من مسی و کاکا

hiwas
02-10-2007, 21:54
فقط کـــــــــــاکـــــــــــ ــا

B3HZ@D
03-10-2007, 01:27
فقط کاکا
اصلا هیچکدام این بازیکنان در سطح کاکا نیستن
هیچکدام به گرد پای کاکا هم نمیرسن چه برسه به این که برنده این جایزه هم بشن

Nikolas_95
08-10-2007, 20:18
ای بابا چندتا تاپیک؟ چه خبره؟ حالا اگر برگرده که دیگه 70 درصد تاپیکهای جدید میشن در این مورد

هرچند که دیگه امید به بازگشت نیست

Asalbanoo
11-10-2007, 21:04
بازیکنان تیم فوتبال اسپانیا در دیدار این تیم برابر دانمارک، پیراهن شماره 7 این کشور که سالها متعلق به رائول بوده است، را برتن نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از یوفا، تیم فوتبال اسپانیا روز شنبه در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2008 درکپنهاگ مقابل دانمارک به میدان می رود و این در حالی است که لوییس آراگونس سرمربی اسپانیا بازهم از دعوت رائول گونزالس به تیم ملی خودداری کرده است.

برپایه این گزارش، بازیکنان تیم ملی فوتبال اسپانیا هم تصمیم گرفته اند از پیراهن شماره 7 که سالها بر تن رائول گونزالس بوده است در جریان دیدار این تیم مقابل دانمارک در رقابتهای مقدماتی یورو 2008 استفاده نکنند.

دیوید ویا که ماه گذشته پیراهن شماره 7 را پوشیده بود اکنون مصدوم است و در مسابقه تیم های اسپانیا و دانمارک حضور ندارد و سایر بازیکنان حاضر در اردوی آماده سازی این تیم هم قصد ندارند در جریان این دیدار مهم این پیراهن را برتن کنند.

از سوی دیگر سرجیو راموس پیراهن شماره 15 آنتونیو بویرتا را چندی پیش به علت عارضه قلبی درگذشت، را در بازی با دانمارک برتن خواهد کرد

barca_ms_lovexx
13-10-2007, 00:28
بارسایی ها به این لینک مراجعه و امضا کنن تا شاید بتونیم دوباره شاهد پخش بازی های بارسلونا باشیم
خواهشا همه امضا کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir2011
13-10-2007, 01:38
اگه با امضای ما پخش میشه...
من امضا میکنم...
ولی فکر نکنم...!

black_hat13
13-10-2007, 02:39
ميشه انگشت هم زد؟

MORINIO
13-10-2007, 02:55
الکی وقتتونو هدر ندین:27:

آخه شبکه سه میره اعتراض شما رو میخونه؟؟؟!!

barca_ms_lovexx
13-10-2007, 12:49
روش موثریه
البته اگه شماها همکاری کنین

shahi-007
13-10-2007, 12:58
ولی راست می گیا این مسخره ها نمی دونم چرا بازیای بارسلونا رو نشون نمی دند.8 ساله قلبمون به عشق بارسلون می تپه بعد با ما این طوری می کنند

mehdi30nema
14-10-2007, 10:34
خدايي هم نبايد پيراهن رائول رو بپوشن . واقعا حيفه كه دعوت نشده .

ALI.ARB
15-10-2007, 13:08
کلا کارای شبکه سه ای ها از روی صلیقست نمی دونم اینا رو کسی نمیبینه که بپرسه ازشون...؟؟!!!

واقعا متاسفم واسه خودمون کاش عادل بتونه کاری کنه ها!

هر کی هر سازی می خواد میزنه حتی تو لحن صحبتاشون معلومه...!

arash_zp
16-10-2007, 14:30
عزيز مشكل يه جاي ديگه است ... نميدونم اصلا بازي هاي اسپانيا رو چرا پخش نميكنن

V A H I D
16-10-2007, 16:49
بله
حتی بازی های رئال هم نشون نمی دن:18::18::27:
برای اینکه اونها نمی تونن مستقیم از تلویزیون اسپانیا بگیرن اون ها از این تلویزیون های عرب می گیرن اگه دقت کرده باشین اولای بازی اسم ها ی تیم ها عربی نوشته شده...
هر وقت عربا نشون بدن این ها هم نشون می دن....

R10MessiEtoo
18-10-2007, 14:26
مشكل سر اينه كه الجزيره با اسپانسرهاي اسپانيايي به مشكل برخورده. هروقت اونا نشون بدن شبكه 3 هم نشون ميده.

البته ايني كه از شبكه هاي ماهواره اي ديگه اي نمي گيرند رو نمي دونم چرا!! شايد به علت اينكه وسط پخش زياد زيرنويس و تصاوير نامربوط پخش ميشه و هيچي از همين الجزيره مطمئن تر نيست.

Asalbanoo
07-11-2007, 16:01
دیویدبکهام بازیکن انگلیسی تیم فوتبال لس آنجلس گالکسی در برآوردی که بتازگی از سوی مجله ّFour Four Two صورت گرفته به عنوان پولدراترین بازیکن فوتبال انگلیسی معرفی شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، دیوید بکهام که تابستان به تیم لس آنجلس گالکسی پیوست با حقوق هفتگی 500 هزار پوند ( ماهانه 2 میلیون پوند) به عنوان پولدارترین بازیکن فوتبال انگلستان معرفی شده است. گفته می شود میزان دارایی این بازیکن از 87 میلیون پوند سال گذشته به 112 میلیون پوند رسیده و این درحالی است که بیشتر بازی های امسال را نیمکت نشین بوده است.

مایکل اوون مهاجم همیشه مصدوم نیوکاسل دارایی خود را از 5 میلیون پوند به 37 میلیون افزایش داده و در جایگاه دوم این رده بندی قرار دارد. وین رونی منچستریونایتد هم از 20 میلیون پوند به 30 میلیون پوند پیشرفت داشته و در جای سوم قرار گرفته است.

دراین فهرست، رومن آبراموویچ با 8/10 میلیارد پوند به عنوان پولدارترین مالک باشگاه معرفی شده و جو لوییس ، سهامدار اصلی تاتنهام ، با 8/2 میلیارد در رتبه دوم قرار دارد. علیشیر عثمانف آرسنال با 76/2 میلیارد در رده سوم است و بنی اکلستون با 5/2 میلیارد پوند در ردیف چهارم پولدارترین مالکان قرار دارد.

*NashenaS*
07-11-2007, 16:09
+ خانمش = چه شود ! :13:

Dash Ashki
07-11-2007, 18:12
خسته نباشه ، بیشتر درامدش هم برای تبلیغ انگاری !

.

MV_GT500
07-11-2007, 18:20
نوش جونش. ماکه بخیل نیستیم ..
ولی خدا از اون بگیره بده به ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beckham7
07-11-2007, 22:26
هر بازیکن دیگه ای اندازه بکام حاشیه داشت خودشو گم میکرد اصلا فوتبال یادش میرفت

р а я i c а
07-11-2007, 23:22
به نظر من که یه همچین پولی حقش نیست اصلا مگه کیه؟؟؟
من هیچ وقت از بکام خوشم نمیومده !!!!!!!!!!!!!!!

Asalbanoo
12-11-2007, 14:57
در حالی که رقابت های فوتبال لیگ های اروپایی رفته رفته به پایان نیم فصل نزدیک می شود، مهاجمان تیم ها رقابت خود را برای آقای گلی لیگ های خود که در نهایت منجر به تصاحب کفش طلای اروپا می شود، آغاز کرده اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در رقابت های لیگ برتر انگلستان بنجانی موارواری از پورتسموث با 8 گل در صدر برترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد و کریس رونالدو از منچستر یونایتد، فابرگاس از آرسنال، رابی کین از تاتنهام، آنلکا از بولتون و آدبایور از آرسنال با 6 گل در تعقیب او هستند.

در اسپانیا ، لوییز فابیانو از تیم سویا با 8 گل در صدر جدول برترین گلزنان قرار دارد و این در حالی است که سرجیو آگوئرو مهاجم آتلتیکو مادرید همین تعداد گل را به ثمر رسانده است. رائول از رئال مادرید، مسی از بارسا، گیزا از رئال مایورکا، ریکاردو اولیویرا از زاراگوزا و روسی از ویا رئال 7 گله هستند.

ترزگه با 10 گل در سری آ فوتبال ایتالیا حرف اول را می زند. کاکا از میلان، توتی از رم و ابراهیموویچ از اینتر با 7 گل پشت سر مهاجم فرانسوی یوونتوس قرار دارند.

در مسابقات فوتبال باشگاههای آلمان لوکاتونی از بایرن مونیخ 9 گله است و فن در فارت هامبورگ و کلوزه بایرن با 8 گل، او را تعقیب می کنند.

سرانجام در فوتبال باشگاهی فرانسه کریم بنزما از لیون با 11 گل در صدر قرار دارد و دیوید بلیون از بوردو با 10 گل دوم است.

ali-07
14-11-2007, 09:52
خبر های کوتاه از فوتبال اروپا رو میزاریم

ali-07
14-11-2007, 09:53
کوتاه از فوتبال اروپا

" ساكرنت- كاكا ستاره برزيلي تبار ميلان مي گويد خشونت هاي جاري در فوتبال ايتاليا، ستاره هاي فوتبال جهان را از خود دور مي كند.
" گل- روبرتوكارلوس مدافع سابق رئال مادريد مي گويد مارچلو، مدافعي كه جاي او را در رئال گرفته تاكنون بازي هاي خوبي ارائه كرده است. وي كه تابستان گذشته به فنر باغچه تركيه پيوست از حضور در اين تيم راضي است.
" ساكرنت- ليليان تورام مي گويد در صورتي كه فرانسه به يورو ٢٠٠٨ صعود نكند، از فوتبال بين المللي كناره گيري مي كند. اين مدافع ٣٥ساله عضو باشگاه بارسلونا، تاكنون ١٣٤ بار پيراهن تيم ملي فرانسه را پوشيده است.

RONN!E
02-12-2007, 18:24
در مرحله نهایی مسابقات جام ملتهای اروپا در سال 2008، ایتالیا قهرمان جام جهانی با هلند، فرانسه و رومانی همگروه شد.

در این مسابقات که تابستان سال آینده میلادی به میزبانی مشترک سویس و اتریش برگزار خواهد شد، تنها دو تیم از هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کنند.

حاصل قرعه کشی به این شرح است:

گروه 1
سویس
جمهوری چک
پرتغال
ترکیه

گروه 2
اتریش
کرواسی
آلمان
لهستان

گروه 3
هلند
ایتالیا
رومانی
فرانسه

گروه 4
یونان
سوئد
اسپانیا
روسیه

شروع تورنمت: روز هفتم ژوئن سال 2008

MORINIO
02-12-2007, 18:46
عجب بازیهای جالبی !

به نظر من ایتالیا و فرانسه از این گروه صعود می کنند:5:

sudotux
02-12-2007, 19:01
شک نکنید ایتالیا قهرمانه :40:

ببینید حالا کی گفتم .........

vasef
02-12-2007, 20:02
آلمان به احتمال زیاد قهرمان می شه

boy iran
02-12-2007, 20:27
گروه یک هم واقعا وحشتناکه

چک اوف

پرتقال و ترکیه

خدا کنه مثل دوره قبل صدا سیما از شبکه های دیگه برنداره بازیها رو و حق پخش رو بخره تا مجبور نشیم هی صحنه آهسته بیبینیم

V A H I D
02-12-2007, 20:36
ایران قهرمانه شک نکینید اااااا
ببخشید اشتباه اومدم....
چه قدر بد قرعه کشی کردن....

saman rossi
02-12-2007, 21:39
هلند جون عشق خودم قهرمانه

meykou
02-12-2007, 22:01
پيش بيني خودتون را در مورد انتخاب سرمربي انگليس را در نظرسنجي اعلام كنيد

ahmad08
02-12-2007, 22:56
woooooooooooooo عجب گروهی تورو خدا ببین چه گروهی شده این گروه وای وای من طرفدار هلند و ایتالیا هستم که خدا کنه بالا بیان و اما این رومانی هم تیم کوچکی نیست در مقدماتی بهترین تیم شد.

Pario
02-12-2007, 23:19
آلمان به احتمال زیاد قهرمان می شه

البته اگر به ایتالیا نخوره.
مجله همشهری جوان یه بررسی کرده بود که هر وقت آلمان به ایتالیا خورده کله پا شده.نمونش جام جهانی 2006

RONN!E
02-12-2007, 23:44
گروه 1: پرتغال - چک .باید بازی جالبی بشه.
گروه 2: آلمان این دفعه شانس اورد.جام ملتهای قبلی از گروهش صعود نکرد.
گروه 3: چه بازیهایی بشه! اصلا دوست ندارم این اتفاق بیافته اما با توجه به مظلومیت هلند و بدشانسی که همیشه همراهشه،حدس میزنم فرانسه و ایتالیا از این گروه بیان بالا.
گروه 4: جالبه ،سه تا از این تیمها جام ملتهای قبلی هم در یک گروه بودند.(یونان،اسپانیا،روسیه )

MOHAMMAD2010
02-12-2007, 23:48
فقط فرانسه

mohamad2998
03-12-2007, 01:18
باز هم اين آلمان .... شانس!!!!:angry:

Actros
03-12-2007, 01:55
گروه ایتالیا وحشتناکه. بزارین یه بار هم ایتالیا بد شانسی بیاره
..............................................
دوستان نوشتم آلمان خوش شانسه
وقتی ایتالیا با شانس و اشتباهات داوری قهرمان جام جهانی شد شانس نداشت؟؟؟
خورد به استرالیا
و اوکراین
در حالی که المان خورد به سوئد و آرژانتین
...........................
چیزی که مشخصه آلمان پرافتخار ترین تیم اروپا هستش

Antonio Andolini
03-12-2007, 10:59
غلام پیروانی:42::42::42::42:

meykou
03-12-2007, 13:10
غلام پیروانی:42::42::42::42:

به دليل ناخالصي فراوان در جنس ايراني امكان استفاده آنها در انگليس وجود ندارد. :41::5::41:

MORINIO
03-12-2007, 18:14
گروه ایتالیا وحشتناکه. بزارین یه بار هم ایتالیا بد شانسی بیاره
..............................................
دوستان نوشتم آلمان خوش شانسه
وقتی ایتالیا با شانس و اشتباهات داوری قهرمان جام جهانی شد شانس نداشت؟؟؟
خورد به استرالیا
و اوکراین
در حالی که المان خورد به سوئد و آرژانتین
...........................
چیزی که مشخصه آلمان پرافتخار ترین تیم اروپا هستش

خواهشا طرفداری از آلمان نکن که دیدیم چجوری ایتالیا اشکتونو تو ورزشگاه خودتون درآورد:27:

I T A L I A

Actros
04-12-2007, 02:15
خواهشا طرفداری از آلمان نکن که دیدیم چجوری ایتالیا اشکتونو تو ورزشگاه خودتون درآورد:27:

I T A L I A

شب دراز است و قلندر بیدار تر!!

آلمانم کم اشک ایتالیا رو درنیاوره:5:

Actros
04-12-2007, 02:15
به نظرمن احتمال مورینیو بیشتره..

mohamad2998
04-12-2007, 02:47
آخه آلمان با اون فوتبال مسخرش طرفداري داره!!!!!!!!!!!!

Actros
04-12-2007, 03:02
آخه آلمان با اون فوتبال مسخرش طرفداري داره!!!!!!!!!!!!

مسخره یعنی چی؟
شما طرفدار کجایی؟؟
حتما ایتا لیا!!!

jingool
05-12-2007, 21:32
مسخره یعنی چی؟
شما طرفدار کجایی؟؟
حتما ایتا لیا!!!
امیر جون چرا باهاشون بحث می کنی!!!
تو اروپا آلمان کم حال ایتالیا رو نگرفته...:21:
فعلا هم که پر افتخار ترین تیم اروپا هستش!!!
حالا یکی این وسط پا میشه میگه آلمان طرفداری داره...:13:
من مطمعنم ایتالیا با 1 امتیازی که از رومانی میگیره 4 ام میشه!!!:31:
شعارشون تو جام جهانی یادته؟!!!......ایتا-----لیا!!!:27:

Actros
06-12-2007, 02:05
امیر جون چرا باهاشون بحث می کنی!!!
تو اروپا آلمان کم حال ایتالیا رو نگرفته...:21:
فعلا هم که پر افتخار ترین تیم اروپا هستش!!!
حالا یکی این وسط پا میشه میگه آلمان طرفداری داره...:13:
من مطمعنم ایتالیا با 1 امتیازی که از رومانی میگیره 4 ام میشه!!!:31:
شعارشون تو جام جهانی یادته؟!!!......ایتا-----لیا!!!:27:
دمت گرم اینو خوب اومدی:13:
اخه میگن شانس
ایتالیا تو جام جهانی 2006 خوش شانس ترین تیم بود خدایی

mohamad2998
06-12-2007, 02:09
من طرفدار فوتبال زيبا هستم. نه آلمان . نه ايتاليا.الان پرتقال از همه زيباتر بازي ميكنه.

h_starboy
09-12-2007, 11:20
فکر کنم کاپللو بشه

soroosh2002
14-12-2007, 01:27
سیدبندی قرعه كشی:

سید 1 (صدرنشینان مرحله گروهی) :

رئال مادرید ، بارسلونا و سویا (اسپانیا) ، چلسی و منچستریونایتد (انگلیس) ، میلان و اینتر (ایتالیا) و پورتو (پرتغال)

---------------------

سید 2 (تیمهای دوم مرحله گروهی) :

لیورپول و آرسنال (انگلیس) ، لیون (فرانسه) ، رم (ایتالیا) ، شالكه (آلمان) ، سلتیك (اسكاتلند) ، المپیاكوس (یونان) و فنرباغچه (تركیه)

نظرتون چیه ؟؟

soroosh2002
14-12-2007, 01:34
با توجه به حضور لیورپول و آرسنال در سید 2 احتمال انجام دو مسابقه جالب و میهج در مرحله 8/1 نهایی بسیار بالاست!

آرسنال مطمئنا با یكی از تیمهای رئال مادرید، بارسلونا، میلان، اینتر و یا پورتو روبرو خواهد شد! پس توپچیها از حالا باید منتظر یك حریف سرسخت باشند و شاید بهترین قرعه برای آنها پورتویی باشد كه خود سابقه قهرمانی در این مسابقات را دارد و حریف آسانی برای آنها نخواهد بود!

در عین حال لیورپولیها نیز نباید در انتظار قرعه آسانی باشند! چراكه آنها نیز حتما با یكی از تیمهای رئال مادرید، بارسلونا، سویا، میلان و یا اینتر روبرو خواهند شد!
تقابل نائب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا با هر یك از تیمهای فوق می تواند جذابترین بازی مرحله 8/1 نهایی را رقم بزند.

Actros
14-12-2007, 03:11
جای بایرن سالار خالیه:41:

soroosh2002
14-12-2007, 03:48
"فابيو كاپلو" به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس برگزيده شد.

به گزارش پنجشنبه شب پايگاه اينترنتي خبرگزاري فرانسه از لندن، كاپلو جايگزين "استيو مك كلارن" سرمربي كنوني تيم ملي فوتبال انگليس شد.

هيات مديره اتحاديه فوتبال انگليس انتخاب كاپلو را به عنوان سرمربي اينده تيم ملي فوتبال انگليس تاييد كرد و اين ايتاليايي امروز وارد لندن شد.

وي پيش از اين سرمربي گري تيم‌هاي اسپانيايي "آ.ا.ث ميلان" و "رئال مادريد" را برعهده داشته است.

بردیا
14-12-2007, 12:33
ای بابا.فکر میکردیم مورینیو میشه سرمربیشون.تیمالی کاپلو جذاب زیاد فوتبال بازی نمیکنن.فکر کنم از انگلیس زمان اریکسون هم حرفه ای تر بازی کنن.

MORINIO
14-12-2007, 18:26
اگه شانس چلسیه که سخت ترین تیم بهش می خوره:13:

ببینید کی گفتم!

ولی خیلی دوست دارم چلسی بخوره به لیورپول تا انتقام دو دوره حذف جلوشون رو بگیریم .

این نکته رو بگم که که تیمهای صدر نشین مرحله اول در دور برگشت میزبان خواهند بود

soroosh2002
14-12-2007, 22:10
تیم هایی که از یک کشور هستند ، بهم نمی خورند .

soroosh2002
14-12-2007, 22:12
مورینیو خودش زیاد تمایل نداشت ...
دستمزدش هم بسیار بالا بود .

soroosh2002
14-12-2007, 22:13
"زين‌الدين زيدان"، اسطوره فرانسوي فوتبال جهان، اظهارداشت شايد در آينده به عنوان مربي تيم فوتبال جوانان به باشگاه رئال مادريد بازگردد.

به‌گزارش روز جمعه ايرنا به‌نقل از سايت گل، زيدان، هافبك سابق باشگاه رئال، از اشتياق خود براي بازگشت به دنياي فوتبال سخن گفته و افزود شايد اين آرزو با مربيگري در تيم جوانان "قوهاي سپيد" به واقعيت تبديل شود.

وي پس از خداحافظي با فوتبال در خاتمه رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬كه با حاشيه‌هاي جنجالي در فينال ميان فرانسه - ايتاليا همراه بود، كمتر خبرساز شده است.

زيدان تصريح كرد تاكنون هيچ صحبتي در اين زمينه با مسئولان باشگاه رئال انجام نداده اما بعيد نيست كه اين اتفاق بيفتد.

وي ادامه داد: من هيچ برنامه‌ريزي دراين‌باره نكرده‌ام اما نمي‌توانم خودم را هم به عنوان يك كارمند تصور كنم. در حال حاضر مي‌خواهم از چيزهايي لذت ببرم كه در دوران بازيگري امكان آن را نداشتم.

بهترين بازيكن سابق فوتبال جهان در خاتمه گفت: وقتش كه برسد، از كار كردن با كودكان و نوجوانان استقبال مي‌كنم تا آنچه را كه فوتبال به من آموخته، پس بدهم.

vahidhgh
14-12-2007, 22:26
مبارکه ....:5:

Antonio Andolini
14-12-2007, 23:58
خیلی حال می داد بارسا و منچستر می خوردن بهم امیدوارم تو فینال بهم بخورن.

Pario
15-12-2007, 00:44
خوبه شاید این طوری بشه انگلیس رو توی جام جهانی دید
البته شاید!!! :31::31::31:

Actros
15-12-2007, 02:02
مربی خوبیه

ولی تیماش قشنگ بازی نمیکنن

نمونش رئال پارسال

R10MessiEtoo
16-12-2007, 12:39
سايتش رو يادم رفته بود با يك كم زحمت تاپيك رو پيدا كردم گفتم براي اينكه دوباره يادم نره بيارمش دم دست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
16-12-2007, 20:09
عموووووووو ، حال دادي عجيب دمت تنوري بلا ناز

iman_s
17-12-2007, 02:03
سايتش رو يادم رفته بود با يك كم زحمت تاپيك رو پيدا كردم گفتم براي اينكه دوباره يادم نره بيارمش دم دست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول خوب کاری کردی.
بعضی وقتها لازمه که تاپیک های زیرخاکی بیان بالا.

soroosh2002
17-12-2007, 04:00
ممنون خیلی جالب بود .

soroosh2002
18-12-2007, 02:06
"فابيو كاپلو" سرمربي ايتاليايي با امضاي قرارداد چهار و نيم ساله به ارزش ‪ ۸/۴‬ميليون يورو ، روز دوشنبه رسما به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس معرفي شد و قول كسب نتايج مهمي را داد.

به‌گزارش یوفا: سرمربي سابق باشگاه آث ميلان،رم،يوونتوس و رئال مادريد بااين قرارداد،عنوان گران قيمت‌ترين سرمربي در ميان سرمربيان تيم‌هاي ملي فوتبال جهان را يدك مي‌كشد.

وي در كنفرانس مطبوعاتي كه به صورت زنده در بريتانيا پخش شد، در حضور انبوه خبرنگاران گفت:افتخار بزرگي است و رويايي كه محقق شده.اين مسئوليتي است كه هركسي آرزو دارد و انتظارات سنگيني در پي آن است اما با تمام توان تلاش مي‌كنيم تا به اهدافمان دست يابيم.

كاپلو كه از روز ‪ ۷‬ژانويه (‪۱۷‬دي) رسما كار خود را آغاز مي‌كند، اظهار داشت جلسه‌اي با بازيكنان و سرمربيان خواهد داشت تا در مورد مشكلاتي كه موجب تضعيف تيم انگليس شده، بحث كنند.

وي گفت او هم مثل همه از ناكامي انگليس در راهيابي به جام ملتهاي اروپا شگفت زده‌شده و افزود: افتخار پوشيدن پيراهن اين تيم بايد براي همه بازيكنان انگيزه تلاش بيشتر باشد. مي‌خواهم آنها براي تيم ملي كشورشان همانطور بازي كنند كه براي باشگاهشان تلاش مي‌كنند.

كاپلو همچنين قول داد تا شروع اولين جلسه تمرين تيمش كه قبل از ديدار دوستانه روز ‪ ۱۷‬بهمن برابر سوييس است، زبان انگليسي را بياموزد.

وي كه در باشگاه رئال مادريد سرمربي "ديويد بكام" بوده، در مورد دعوت از او گفت: بكام بازيكن كليدي براي انگليس است و حتما او را مد نظر خواهم داشت اما هنوز يك ماه فرصت داريم كه تصميم بگيريم.

سرمربي سابق رئال با چهار دستيار ايتاليايي به لندن عزيمت كرده است.

soroosh2002
18-12-2007, 02:38
خوزه مورینیو، سرمربی شهیر پرتغالی را تنها به دلیل توانایی های فنی در عرصه مربیگری ستایش نمی کنند بلکه او را به دلیل هوش، ذکاوت و مدیریت بالا می ستاید و با همین حربه بود که توانست از حد یک مترجم خود را به بالاترین سطوح مربیگری سوق دهد.

مردی که روزگاری بزرگترین افتخارش مترجمی سربابی رابسون انگلیسی بود، حالا با عناوین معتبر قهرمانی در لیگ های اروپایی و در سطح فوتبال جزیره صاحب شأن و وجهه فراوانی است و صدالبته قیمت بالایی هم برای همکاری با او پرداخت می شود! مورینیو که به دلیل ناسازگاری و لجبازی با ابراموویچ مالک میلیاردر و روسی چلسی از همکاری با آبی پوشان در میانه راه منصرف شد، هم اکنون مشغول استراحت است اما مگر می توان باور کرد او با آن شخصیت جالب و منحصر به فرد که جنجال و حاشیه سازی عضوی از آن به حساب می آید از دنیای توپ گرد فاصله گیرد!

مورینیو هر از گاهی با مصاحبه های جنجالی سعی می کند نام خود را بر زبان ها جاری سازد و به درستی می داند اگر از تیترهای مطبوعاتی دور گردد، شانس زیادی برای بازگشت به سطح اول فوتبال ندارد چرا که تجربه ثابت کرده علم فوتبال به سرعت در حال پیشرفت و به مثابه قطاری درحال حرکت است که اگر مسافری در یک ایستگاه از آن پیاده گردد، حتی با دقیقه ای تأخیر هم نمی تواند به هم قطاران قبلی برسد لذا خوزه هم از این قاعده مستثنی نیست و اگر دیر بجنبد دنیای فراموشکار فوتبال او را نیز به کتاب تاریخ می سپارد!

مورینیو میل و علاقه ای به کار کردن در عرصه ملی ندارد، چرا که فشردگی و حساسیت و جذابیت تقویم باشگاهی را ندارد و رویارویی با یک ملت را نیز شامل می شود که او فعلاً ترجیح می دهد خود را درگیر چنین موضوعی نکند.

مورینیو علاقه مند به همکاری با باشگاه های اسپانیا و ایتالیا است که فعلاً اوضاع در لالیگا برای کار کردنش بهتر است چرا که تیم های بزرگ سری A مربیان خود را باور داشته و فعلاً دلیلی برای قطع همکاری نمی بینند!

او که دوست دارد در محیطی ایده آل و سطح بالا فعالیت کند قطعاً برنامه هایی نظیر اینتر، میلان، یووه، رم، فیورنتینا و حتی لاتزیو می اندیشد نه پالرمو، ناپل و ... لذا فعلاً اوضاع برای ورودش به اسپانیا مهیاتر است، چرا که اوضاع بارسلونا و ریکارد بحرانی است و با وجود دومی در لالیگا، صدرنشینی در لیگ قهرمانان و پیشروی در «کوپا دل ری» دست هایی در کار است تا این هلندی را از نیمکت سرمربیگری نوکمپ دور کنند.

رئال با شوستر صدرنشین لالیگا است امابازهم مخالفان نحوه بازی وسیستم تیم را نقد کرده و او را زیر تیغ انتقاد برده اند و مساوی های اروپایی بیش از همه کار دست این مرد آلمانی داده که گفته می شود با تعدادی از ستارگانش نیز مشکل دارد.

می بینیم که هر ۲ نیمکت می توانند او را به آرزوهایش برسانند و در حقیقت شرایط به گونه ای است که کوچکترین لغزش و تغییر می تواند منجر به روی کار آمدن او گردد که تفاوتی هم برای کار کردن ندارد.

۲ مجموعه نامدار، سرمایه دار، پر از ستاره های زیر و درشت با اقبال عمومی فراوان، هرچند که به دلیل همکاری پیشین با بارسلونا خیلی ها او را متمایل به کاتالونیا می دانند تا رئال! آتلتیکو مادرید سومین تیم پراعتبار اسپانیا خوب سرمایه گذاری کرده اما مطابق انتظار نتیجه نگرفته است.

سطح انتظارات در این تیم به مراتب از ۲ نام دیگر پایین تر است و فضا برای اجرای تفکرات و اثبات اندیشه هایش مناسب تر است، لذا شاید این گزینه را برای ورود به خاک اسپانیا و آشنایی بیشتر با لالیگا انتخاب کند. سویا پس از راموس و ویارئال با مشکلات ریز و درشت نیز می توانند او را به سمت لالیگا سوق دهند اما پیشنهادات مالی باید آنقدر بالا باشد که معضلات فنی در ابتدای راه نادیده گرفته شود!

در هر حال مورینیو زیاد از سطح اول فوتبال باشگاهی دور نمی ماند چرا که بسیار باهوش و باذکاوت است و می داند هرگز اعتبار و شخصیت مربیانی نظیر لیپی، کاپلو، ونگر، فرگوسن یا هیتزفلد را ندارد که همیشه در اذهان عمومی ماندگار و در دسترس مدیران بزرگ باشد، پس در این مورد عجله و درایت لازم است!

soroosh2002
18-12-2007, 05:13
"ريموند دومنش" سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه پيش از اين هم ثابت كرده كه از هر چيز مرتبط با ايتاليا متنفر است حتي اگر يك ايتاليايي، سرمربي تيم ملي انگليس شود.

دومنش همچنان به جنگ زرگري با ايتاليايي‌ها ادامه مي‌دهد و اين بار تصميم اتحاديه انگليس در مورد انتخاب "فابيو كاپلو" به عنوان سرمربي تيم ملي اين كشور را آماج انتقاد قرار داده است.

وي درعين حال موضع احتياط را رها نكرده و مدعي است موضوع مخالفت او انتصاب سرمربي خارجي است نه فقط كاپلو.

اين سرمربي فرانسوي اظهارداشت: انتخاب كاپلو به عنوان سرمربي تيم ملي انگليس به ضرر همه سرمربيان انگليسي است. انگليس به سرمربي‌اي نياز دارد كه طرزفكر و روحيه مشابه با بازيكنانش داشته باشد.

وي تصريح كرد: نتايج ثابت مي‌كند چه كسي برحق است، دومنش يا اتحاديه فوتبال انگليس؟
فرانسه و انگليس در ماه مارس در شهر پاريس ديدار دوستانه‌اي برگزار خواهند كرد.

هيات مديره‌اتحاديه فوتبال انگليس پنجشنبه شب انتخاب كاپلو را به‌عنوان سرمربي آينده تيم ملي اين كشور تاييد كرد و اين ايتاليايي ديشب وارد لندن شد.

كاپلو متولد ‪۱۹۴۶‬است وفوتبال حرفه‌اي راازسن ‪۱۸‬سالگي در باشگاه "اسپال" آغاز كرد.

وي در سال‌هاي ‪ ۱۹۶۷‬تا ‪ ۱۹۶۹‬در باشگاه رم، هفت سال از ‪ ۱۹۶۹‬تا ‪ ۱۹۷۶‬در يوونتوس و سه سال آخر عمر بازيگري خود از ‪ ۱۹۷۶‬تا ‪ ۱۹۷۹‬را در آ.ث ميلان سپري كرد.

او همچنين از‪ ۱۹۷۲‬تا ‪ ۳۲ ،۱۹۷۶‬بار در تيم ملي ايتاليا بازي كرده و هشت گل نيز براي اين تيم به ثمر رسانده است.

كاپلو در مقام سرمربي در باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي نيز كار كرده است.

وي دودوره پنج و يك ساله از سال ‪ ۱۹۹۱‬تا ‪ ۱۹۶۶‬و ‪ ۱۹۹۷‬تا ‪ ۱۹۹۸‬در ميلان، دو دوره مشابه يك ساله از ‪ ۱۹۹۶‬تا ‪ ۱۹۹۷‬و ‪ ۲۰۰۶‬تا ‪ ۲۰۰۷‬در رئال مادريد اسپانيا،پنج سال از ‪۱۹۹۹‬تا‪ ۲۰۰۴‬در رم و دو سال از ‪ ۲۰۰۴‬تا‪ ۲۰۰۶‬در يوونتوس كار كرده است.

اين مربي‌ايتاليايي تاكنون موفق به بردن ‪ ۹‬جام قهرماني در دوره ‪ ۱۶‬ساله مربيگري خود شده است.

Meisam Khan
26-12-2007, 21:41
عشق من كه خوزه جونه.

ITALIAN_BOY
13-01-2008, 13:44
پايگاه اينترنتي العربيه روز يكشنبه نوشت: يهوديان صهيونيست آرژانتين از اقدام "ديه گو مارادونا" فوتباليست آرژانتيني در هديه دادن پيراهنش به رييس جمهوري ايران عصباني شده‌اند.

به‌گزارش ايرنا، اين پايگاه خبري افزود: برخي خانواده‌هاي صهيونيست كشته شده دربوينوس آيرس در سال ‪ ۱۹۹۴‬اين اقدام مارادونا را نوعي اهانت به خود تلقي كرده‌اند.

"سرخيو بورستين" مدير جامعه خانواده‌هاي كشته‌شدگان مركز يهوديان "بوينوس آيرس" ادعا كرد كه اقدام مارادونا كاري خجالت آور و مسخره آميز است.

اين درحاليست كه مارادونا با اعلام مخالفت نسبت به انتقادات جامعه يهودي آرژانتين گفت كه اصلا در مسايل سياسي دخالت نمي‌كند.

بورستين سخنان مارادونا را مبني براينكه وي در مسايل سياسي دخالت نمي كند رد كرد و گفت: اين كار وي يك عمل سياسي است او حق ندارد لباس خود را به رييس جمهوري ايران بدهد، اين لباس مردم آرژانتين است.

مارادونا اخيرا در ديدار با كاردار سفارت ايران در پايتخت آرژانتين ضمن اهداي پيراهن امضا شده خود به مردم ايران براي سفر به تهران و ديدار با آقاي احمدي نژاد ابراز علاقه كرد.

رييس نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آرژانتين نيز پيراهن شماره ‪۱۰‬ تيم ملي آرژانتين را كه امضاي "مارادونا" روي آن درج شده است، از سوي اين ستاره فوتبال جهان به دكتر احمدي نژاد اهدا و درخواست مارادونا جهت ديدار با رييس جمهوري اسلامي ايران را به عنوان فردي با جرات، عدالتخواه و مردمي مطرح كرد.

Honradez
17-01-2008, 19:55
يوفا/ "فابيو كاپلو" سرمربي جديد تيم ملي فوتبال انگليس به خاطر اتهام فرار از ماليات، در تورين تحت بازجويي قرار گرفت.

به گزارش یوفا: روزنامه "ژورنال ‪ "I1‬در اين‌باره نوشت: اين تحقيقات كه از چند ماه پيش شروع شده است، در رابطه با مبالغي است كه كاپلو هنگام حضور در تيم‌هاي آاس رم و يوونتوس ايتاليا دريافت كرده است.

وي متهم شده است كه ماليات مبالغي را كه از طريق حمايت مالي كسب كرده، پرداخت ننموده و براي فرار از پرداخت ماليات در ايتاليا اين مبالغ را مستقيما در شركت‌هاي خارجي سرمايه‌گذاري كرده است.

در راستاي اين تحقيقات، دفاتر باشگاه يوونتوس همچنان در موارد مربوط به روساي سابق اين باشگاه يعني "لوچيانو موجي"، "آنتونيو چيرادو" و "روبرتو بتجا" تحت بررسي قرار دارند.

سخنگوي اتحاديه فوتبال انگليس در اين‌باره گفت: از تحقيقات ايتاليا در مورد تخلفات مالي تعدادي از افراد برجسته در اين كشور مطلع هستيم.

وي افزود: ما با كاپلو و مشاوران او در مورد گزارش روزنامه‌هاي ايتاليا صحبت كرده‌ايم و آنها نيز حقايق را توضيح دادند. آنها به ما اطمينان داده‌اند كه پرداخت‌هاي مالياتي كاپلو قانوني است. اتحاديه فوتبال انگليس توضيح بيشتري در اين‌باره نداد.

:10:

pentoriko
18-01-2008, 11:01
:38::38::38::38::38::38::38::38:
خيلي حال كردم چقدر آدم بايد دزد باشه

:38::38::38::38::38::38::38::38:

mobin
28-01-2008, 18:26
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه نويه زورخر سايتونگ، ديويد بكهام از كفش هاي بسيار گران قيمت و با چرمي بسيار اعلا استفاده مي‌كند.
‌بازيكن انگليسي تيم لوس آنجلس گالاكسي از زمانيكه راهي ايالات متحده شده، ‌كفش‌هايي با مارك مرغوبترين و گران قيمت ترين كفاشي اين كشور (لانونس كه براي ثروتمندان آمريكايي به صورت سفارشي كفش توليد مي‌كند)‌ استفاده كرده است.
‌بكهام به تازگي 10 جفت از كفش هاي اين كارگاه در لوس آنجلس خريداري كرده كه بهاي ارزانترين ترين آنها، ‌7 هزار يورو (9 ميليون تومان) بوده است.
اين بازيكن علاوه بر خود، كفش هاي اعضا خانواده اش را نيز از اين مركز گران قيمت تهيه كرده است؛ به طوريكه براي همسرش تعداد 7 جفت به ارزش 4 تا 9 هزار يورو ( 5 تا 11 ميليون تومان) به صورت سفارشي خريداري كرده است.
وي براي سه فرزند پسرش نيز كفش‌هايي به ارزش 1000 تا 1400 يورو (يك ميليون تا يك ميليون و هشتصد هزار تومان) تهيه كرده است.
اين نشريه در پايان گزارش بحث انگيز خود، به اين اشاره كرده تا قبل از اينكه ديويد بكهام راهي امريكا شود، ‌دست به چنين خرج هاي سنگيني نمي زد؛ اما از زمانيكه با چهره‌هاي ثروتمند اين كشور، ‌به خصوص هنرپيشه‌ها ‌رفت و آمد دارد،‌ چنين هزينه هايي را متقبل مي شو

EHSANRF
28-01-2008, 18:43
خوب داره! ميخره!

اونا كه ندارن هم بايد اندازه خودشون بخرن!

اگه ديويد بخره ! ميگن ولخرجه!
اگه نخره ! ميگن طمع داره!

واقعاً اينطور نيست؟

Honradez
29-01-2008, 19:36
یوفا/ كاكا بازيكن تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا به خاطر ايفاي نقش كليدي در فتح جام قهرمانان باشگاههاي اروپا، روز دوشنبه از سوي اتحاديه بازيكنان ايتاليا، بعنوان بهترين بازيكن سال رقابت‌هاي سري آ انتخاب شد.

در رقابتهاي فصل گذشته جام قهرمانان اروپا، كاكا با به ثمر رساندن ‪۱۰‬ گل در قهرماني تيمش نقش مهمي ايفا كرد.

اين بازيكن برزيلي،درسال ‪ ۲۰۰۷‬نيز بعنوان بهترين بازيكن خارجي ايتاليا انتخاب شده‌بود درحاليكه جايزه بهترين بازيكن درهمين سال به "فرانچسكو توتي" اهدا شده بود.

"لوچيانو اسپالتي" سرمربي تيم رم نيز به خاطر هدايت تيمش دركسب عنوان دومين تيم ليگ، بعنوان مربي سال ايتاليا انتخاب شد. اگرچه تيم اينترميلان در فصل گذشته قهرمان سري آ شد اما "روبرتو مانچيني" عنوان بهترين مربي اين كشور را از دست داد.

"آنجلو پروتزي" بازيكن شماره يك سابق لاتزيو كه در ماه مه از فوتبال خداحافظي كرد بعنوان بهترين دروازه‌بان و"ماركو ماتراتزي"بازيكن اينترميلان، بعنوان بهترين مدافع برگزيده شدند.

همچنين "ريكاردو مونتوليوو" از باشگاه فيورنتينا عنوان بهترين بازيكن جوان را از آن خود كرد.

رونالدو مهاجم تيم آث ميلان نيز كه برغم آسيب ديدگي در رقابت‌هاي سري آ شركت داشت به خاطر بازي درتيم‌هاي ميلان و اينتر در طول ‪ ۱۰‬سال گذشته جايزه ويژه قهرمان قهرمانان را از آن خود كرد.

مراسم اهداي جوايز كه به عنوان "اسكار فوتبال" در ايتاليا شناخته مي شود، بعد از نشست داوران، مربيان و كاپيتان تيم‌هاي مختلف در مورد وقايع جنجال ساز اخير در مسابقات، برگزار شد.

شاد زی و مهر افزون، بابک. :46:

Honradez
29-01-2008, 19:36
یوفا/ آنتونيو ماتارسه، رييس ليگ فوتبال ايتاليا از عملكرد داوران در رقابت‌هاي سري A دفاع كرد. اين دفاع در پي انتقادهاي روبه‌ رو شده از عملكرد داوران در فصل جاري صورت گرفت.

ماتارسه در گفت‌وگويي راديويي در اين باره گفت، به ترور داوران پايان دهيد. اين حمله‌ها عليه داوران بسيار اغراق آميز است.

اين مقام از رسانه‌ها، بازيكنان، باشگاه‌هاي ايتاليايي درخواست كرد با خونسردي بيشتر با داوران برخورد داشته باشند.

او ادامه داد: در هر تصميم نادرستي داوران سري A مورد اتهام قرار مي‌گيرند. ما به احترام بيشتري نياز داريم. همه مي‌خواهند برنده باشند و هنگامي كه بازيهايشان را مي‌بازند، گناهش به گردن داوران مي‌افتد.

ماتاراسه در اين گفت‌وگو از پير لوئيچي كولينا مسوول هماهنگي كميته داوران ايتاليا هم دفاع كرد و گفت: اجازه دهيد، اين داور سرشناس پيشين در ‌آرامش كارش را انجام دهد.

او با رد ناتواني اوكراين و لهستان در ميزباني مشترك يورو 2012 گفت: ايتاليا پول ندارد تا در كوتاه مدت بتواند ده ورزشگاه بسازد و ميزباني يورو 2012 را به عهده بگيرد.

او گفت كه كشورش شايد همراه با يك شريك بتواند به جاي اوكراين و لهستان ميزبان يورو 2012 باشد.

Behroooz
01-02-2008, 11:29
پول ما بی ارزشه که میشه 90 میلیون .

raptor22
01-02-2008, 15:58
دارندگي برازندگي

yoosef_st
01-02-2008, 16:05
کمال هم نشینان درش اثر کرده.
من دیروز تو روزنامه خوندم که میخواد تو برزیل هم یه دنیای ورزشی تاسیس کنه. همه خرجش رو هم خودش داده.
پس این به اون در!

Asalbanoo
03-02-2008, 04:15
شاید تا حالا فکر می‌کردید تنها بازیکنان دارای اسامی مستعار هستند اما کاملاً در اشتباه بوده‌اید؛ چون باشگاه‌ها نیز می‌توانند دارای نام‌هائی غیر از نام واقعی خود داشته باشند! این نام‌ها برخی اوقات حتی از نام‌های واقعی نیز محبوب‌تر و پرکاربردتر هستند، به‌گونه‌ای که جایگزین اسامی واقعی می‌شوند. اسامی مستعار می‌توانند خنده‌دار و مضحک و یا توهین‌آمیز و غیرمؤدبانه باشند.

اکثر اوقات این تماشاگران یک تیم و یا هواداران تیم مقابل هستند که این نام‌ها را می‌سازند. آنها برای این‌کار از اسامی حیوانات، رنگ پیراهن تیم‌ها، اسامی مناطق و نواحی مختلف و مواردی از این قبیل استفاده می‌کنند. برای آشنائی شما با اسامی و القاب مورد استفاده در فوتبال باشگاهی و ملی اروپا، پاره‌ای از این اسامی را ارائه می‌کنیم.

● آلمان

▪ اف.ث.هالیوود ............ . بایرن‌مونیخ‌
▪ کره‌اسب‌ها ............ ... بروسیا دورتموند
▪ شیاطین سرخ ........... کایزرسلاترن
▪ بزها ............ ......... ... اف. ث. کلن
▪ شیرها ............ ......... مونیخ ۱۸۶۰
▪ معدنچی‌ها ............ .... شالکه ۰۴

● فرانسه

▪ خروس‌ها ............ ...... تیم ملی فوتبال فرانسه
▪ قناری‌ها ............ ....... باشگاه نانت
▪ شیرها ............ ......... باشگاه لیون
▪ پسرها ............ ......... باشگاه مارسی
▪ شاهزاده‌ها ............ ... باشگاه موناکو
▪ عقاب‌ها ............ ....... باشگاه نیس
▪ لک‌لک‌ها ............ ...... باشگاه استراسبورگ

● اسپانیا

▪ آزلگرونا ............ ......... . باشگاه بارسلونا
▪ کهکشانی‌ها، اشباح ............ .. باشگاه رئال‌مادرید
▪ شیرها ............ ......... . باشگاه آتلتیک بیلبائو
▪ پرنده‌های عاشق ......... باشگاه اسپانیول
▪ خفاش‌ها ............ ....... باشگاه کاستلون
▪ پسران ماتریس ........... باشگاه آتلتیکو مادرید
▪ آشوبگران ............ ....... تیم ملی فوتبال اسپانیا

● هلند

▪ پسران خوب ............ .... باشگاه آژاکس آمستردام
▪ موش‌های صحرائی ....... باشگاه بره‌دا
▪ کشاورزان با کلاس ........ باشگاه گراف شاپ
▪ نارنجی‌پوشان ............ ... تیم ملی فوتبال هلند

● پرتغال

▪ عقاب‌ها ............ ......... . باشگاه بنفیکا لیسیون
▪ اژدهاها ............ ......... . باشگاه پورتو
▪ شیرها ............ ......... ... باشگاه اسپورتینگ لیسیون

● رومانی

▪ گرگ‌های قرمز ............ ... دینامو بخارست
▪ آسمان پرستاره ............ . باشگاه استوا بخارست
▪ ۳ رنگی‌ها ............ ......... تیم ملی فوتبال رومانی

● ترکیه

▪ عقاب‌های سیاه ............ .. باشگاه بشیکتاش
▪ قناری‌ها ............ ......... ... باشگاه فنر باغچه
▪ شیرها ............ ......... ..... باشگاه گالاتاسرای

● انگلستان

▪ گربه‌های سیاه ............ ..... ساندرند
▪ بدذات‌ها ............ ......... .... آستون ویلا
▪ کنار رودی‌ها ............ ........ بلکبرن روورز
▪ آواره‌ها ............ ......... ...... بولتون واندررز
▪ دلاوران ............ ......... ...... چارلتون آتلتیک
▪ بازنشسته‌ها ............ ........ چلسی
▪ آب‌نبات‌سازها ............ ........ اورتون
▪ کلبه‌نشین‌ها ............ ........ فولهام
▪ قرمزها ............ ......... ....... لیورپول، تاتینگهام فارست
▪ آبی‌های آسمانی ............ .. منچسترسیتی
▪ بورو ............ ......... ......... ... میدلزبورو
▪ سیاه و سفیدها، زاغ‌ها ........ نیوکاسل
▪ سفیدهای زنبقی ............ .... تاتنهام هانسپرز
▪ توپچی‌های لندن ............ ..... آرسنال
▪ زنبورهای سرخ ............ ....... واتفورد
▪ چکش‌ها ............ ......... ...... وستهام یونایتد
▪ بیسکویت‌سازها ............ ...... ریدینگ
▪ بچه‌های تخس ............ ........ بارنزلی
▪ آبی‌ها ............ ......... ......... . بیرمنگام سیتی
▪ پرنده‌های آبی ............ ......... . کاردیف سیتی
▪ عقاب‌ها ............ ......... ......... کریستال پالاس
▪ ببرها ............ ......... ......... .... هال سیتی
▪ تراکتورسازان ............ ......... ... ایپسویچ
▪ سفیدها ............ ......... ......... لیدزیونایتد
▪ روباه‌ها ............ ......... ......... .. لستر سیتی
▪ کلاه‌دوزها ............ ......... ........ لوتون تاون
▪ قناری‌ها ............ ......... ......... . نورویچ سیتی
▪ جغدها ............ ......... ......... ... شفیلد ونزدی
▪ پرهیزکاران ............ ......... ....... ساوتهمپتون
▪ کوزه‌گران ............ ......... ......... استوک سیتی
▪ گرگ‌ها ............ ......... ......... .. ولورهمپتون
▪ نارنجی‌پوشان ............ ......... ... بلکبرن
▪ خروس‌جنگی‌ها ............ ......... برادفورد سیتی
▪ زنبورها ............ ......... ......... ... برنت فورد
▪ سینه‌سرخ‌ها ............ ......... .... بریستول سیتی
▪ ارواح ............ ......... ......... ...... چسترفیلد
▪ وابکینگ‌ها ............ ......... ........ دونکاستر
▪ شیرها ............ ......... ......... .... میلوال
▪ سگ‌های شکاری ............ ....... هادرز فیلد تاون
▪ پینه‌دوزها ............ ......... ......... نورئهمپتون
▪ آسیابان‌ها ............ ......... ........ روترهام یونایتد
▪ قوها ............ ......... ......... ...... سوانسی سیتی
▪ تبعیدشدگان ............ ......... ..... مچسترسیتی
▪ دزدان دریائی ............ ......... ..... بریستول روورز
▪ دریانوردان ............ ......... ......... گریمس تاون
▪ گاوهای نر ............ ......... ........ هرفورد یونایتد
▪ بچه‌های شرور ............ ......... ... لینکلن سیتی
▪ اژدهای قرمز ............ ......... ..... رکسهام
▪ شیاطین سرخ ............ ......... .. منچستریونایتد

● سوئد

▪ فرشته‌ها ............ ......... ......... ... باشگاه گوتبرگ
● دانمارک
▪ دینامیت ............ ......... ......... ..... تیم ملی فوتبال دانمارک

● اسکاتلند

▪ خرس‌های پشمالو ............ ......... .. باشگاه گلاسکو رنجرز
▪ ارتش عصبانی ............ ......... ....... تیم ملی فوتبال بلژیک
▪ گورخرها ............ ......... ......... ...... باشگاه شارلروا

● اتریش

▪ بنفشه‌ها ............ ......... ......... ...... باشگاه آستریاوین

● کرواسی
▪ شیرهای آبی ............ ......... ......... .. دینامو زاگرب

● صربستان

▪ پسران خشمگین ............ ......... ...... تیم ملی فوتبال صربستان

● ایتالیا

▪ لاجوردی‌پوشان ............ ......... ......... .. تیم ملی فوتبال ایتالیا
▪ بانوی پیر ............ ......... ......... ......... . باشگاه یوونتوس
▪ پرستوها ............ ......... ......... ......... .. باشگاه بر‌شا
▪ جزیره‌نشینان ............ ......... ......... ..... باشگاه کالیاری
▪ بنفشه‌ها ............ ......... ......... ......... . باشگاه فیورنتینا
▪ افعی‌ها ............ ......... ......... ......... ... باشگاه اینتر
▪ عقاب‌ها ............ ......... ......... ......... ... باشگاه لاتزیو
▪ شیاطین سرخ و مشکی ............ ......... باشگاه میلان
▪ زرافه‌ها ............ ......... ......... ......... .... باشگاه پروجا
▪ گاوهای نر ............ ......... ......... ......... . باشگاه تورینو
▪ گرگ‌ها ............ ......... ......... ......... ..... باشگاه رم
▪ الاغ‌های پرنده ............ ......... ......... ..... باشگاه کیه‌وو

منبع:مجله اینترنتی ایران-ایران

mahdiak47
05-02-2008, 23:40
كريستانو رونالدو گران قيمت‌ترين بازيكن ليگ برتر مي‌شود
خبرگزاري فارس: بازيكن پرتغالي تيم فوتبال منچستريونايتد ركورد بالاترين سطح دستمزد را در ليگ برتر انگليس به خود اختصاص مي‌دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه نويه زورخر سايتونگ، منچستر يونايتد به كريستانو رونالدو جهت عقد قراردادي جديد، پيشنهادي بالغ بر 94 ميليون فرانك سوئيس (44 ميليون پوند) داد.
با ارائه اين پيشنهاد، اين تيم مي‌كوشد تا حضور ستاره پرتغالي را تا سال 2014 نزد خود‌ قطعي سازد.
در صورت قبول اين پيشنهاد، رونالدو به عنوان گران قيمت‌ترين بازيكن شاغل در فوتبال انگليس درخواهد آمد.
رونالدو ساليانه 7 ميليون پوند دستمزد خواهد داشت كه گفته شده، حقوق هفتگي وي بالغ بر 145 هزار پوند است.
ركورد كسب دستمزد در اين ليگ اختصاص به جان تري،‌ مدافع تيم ملي انگليس و عضو تيم چلسي دارد كه حقوق هفتگي بالغ بر 135 هزار پوند دريافت كرده است.
رونالدو از سال 2003 عضو تيم منچستر يونايتد است.

ramin1988
07-02-2008, 18:31
نوش جونش:27: ولی من ازش متنفرم :2:

ariya
10-02-2008, 00:16
بایرن مونیخ نه عزیز ----------->>>>>>> ارتش سرخ قیصر - Red Sharks

Lady parisa
18-02-2008, 13:02
خاطره اي که می آید در رابطه با يكي از جانبازان جنگ تحمیلی است كه پس از مجروح شدن به علت وضع وخيمش به ايتاليا اعزام شده بود و در يكي از بيمارستانهاي شهر رم به مداوا مشغول بود. از قضا بطور اتفاقي متوجه ميشود كه خانم پرستاري كه از او مراقبت مي كند نام خانوادگي اش "مالديني" است ابتدا تصور ميكند كه تشابه اسمي باشد اما در نهايت از ايشان سوال ميكند كه آيا با پائولو مالديني ستاره شهير تیم ميلان ايتاليا نسبتي دارد ؟
.... و خانم پرستار در پاسخ مي گويد كه پائولو مالديني برادر وي مي باشد ، دوست جانباز نيز در حالي كه بسيار خوشحال شده بود از خانم پرستار خواهش مي كند كه اگر ممكن است عكسي از پائولو مالديني برايش به يادگار بياورد و خانم پرستار قول مي دهد كه برايش تهيه كند صبح روز بعد دوست جانباز هنگامي كه از خواب بيدار مي شود كنار تخت خود مردي را مي بيند كه با يك دسته گل به انتظار بيدار شدنش نشسته است...
اين بزرگ مرد كسي نيست به جز پائولو مالديني كه از شهر ميلان واقع در شمال غربي ايتاليا به شهر رم واقع در مركز كشور ايتاليا كه فاصله اي حدودا ششصد كيلومتري دارد آمده تا از اين جانباز جنگي كه خواستار داشتن عكس يادگاري اوست عيادت كند .
پائولو مالديني با اين كار خود درسي بسيار بزرگ به تمامي فوتباليست هاي دنيا داده است كه قهرمان فوتبال را در زمين فوتبال نبايد جست كه مي توان در بيرون از زمين فوتبال نيز آن را ديد.
قهرمانانی که پهلوانند...
متاسفیم که امروز بگوئیم کمتر در دنیای ورزش کشورمان که پرچمدار اخلاق هستیم با الگوهای اخلاقی روبرو می شویم. برخوردهای ناشایست بازیکنان ، مربیان در زمین فوتبال و در حاشیه نه تنها کمکی به ورزش نمی کند بلکه باعث گمراهی نوجوانانی می گردد که انها رو الگوی خود قرار داده اند. بیایید لااقل در اخلاق ورزش، ایرانی منش باشیم هرچند مدالی به دست نیاوریم.
(وبلاگ تیسفون)

Lady parisa
18-02-2008, 13:22
حالا مقايسه كنين. ستاره هاي فوتبال ما رو با ديگران

vandu
18-02-2008, 16:18
منبعش کجاست؟
بهرحال قابل تقدیره و باعث عبرت دیگران...

saviss
18-02-2008, 16:35
منبعش کجاست؟
بهرحال قابل تقدیره و باعث عبرت دیگران...
تاپیکش قبلا توی انجمن متفرقه زده بودم
تاریخش:12-19-2007
منبعش هم اونجانوشته بودم
این هم لینکش:

rainysky50
18-02-2008, 18:59
توی کشورهای دیگه مثال اینجور کارها زیاده!نمونه اش قدردانی از نوکنام در باشگاه اوساسونا اسپانیا با درج عکس این بازیکن بر روی پیراهن تیم!این خبر اصلا در رسانه های ایرانی منعکس نشد!!!!در حالی از نکونام تقدر شده بود که ایشون مصدوم بود و کمتر از یک سال بود که به این باشگاه پیوسته!!!

peyman_nn
21-02-2008, 01:43
عاشقشم از ته دل تا آخر عمرم

amiroo88
24-02-2008, 23:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دواردو داسیلوا، مهاجم تیم فوتبال آرسنال، شب گذشته در دیدار با بیرمنگام دچار شکستگی شدید از ناحیه مچ پای چپ شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کانادین پرس، مهاجم برزیلی الاصل تیم فوتبال کرواسی ضمن از دست دادن رقابت های این فصل تیم آرسنال، به احتمال فراوان قادر نخواهد بود تیم ملی کشورش را در یورو 2008 همراهی کند. مارتین تایلور بازیکن تیم فوتبال بیرمنگام پس از تکل شدید بر روی مچ پای ادواردو باعث شکستگی هولناک پای این بازیکن شد و بلافاصله از سوی داور مسابقه کارت قرمز گرفت و زمین را ترک کرد.

Masoud King
25-02-2008, 12:46
خوشبحاله ميلاني ها شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasra_khan2003
25-02-2008, 21:06
خودش گفت كه هرگز دوست نداره اين تصوير رو ببينه! چه تو تلويزيون چه تو مجله و روزنامه!
فكر كنم ديد كشيدااا :31:

FIFA
25-02-2008, 21:10
حالم بد شد :41::2:

corey
25-02-2008, 22:42
آخ پام درد گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pario
25-02-2008, 23:38
آخ پام درد گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما بعضیها از خوشحالی نمیدونن چیکارکنن

m_r1986
26-02-2008, 11:22
اوه اوه ..... اين بازيكن بيرمنگام از كدام باغ وحش فرار كرده بود ؟

MoJtaBa.R
26-02-2008, 14:53
ادواردو داسیلوا" مهاجم برزیلی الاصل آرسنال تا 9 ماه دیگر نمی تواند در ترکیب آرسنال به میدان برود.

او در دیدار ابتدای هفته آرسنال برابر بیرمنگام با تکل خشن مارتین تیلور دچار شکستگی استخوان پا شد و بدین ترتیب یورو 2008 و نیمی از فصل آینده را از دست داد. ادواردو گفت: زمانی که پس از تکل "تیلور" به پایم نگریستم شوکه شدم، زیرا پایم به شکل وحشتناکی تغییره حالت داده بود. ابتدا به پایان دوران فوتبالم فکر کردم ولی در حال حاضر تنها به فکر بازگشت به میادین هستم و مطمئن هستم یک بار دیگر من را در مستطیل سبز خواهید دید.
وی ادامه داد: تیلور را به خاطر آن تکل سرزنش نمی‌کنم، زیرا مطمئن هستم او برای گرفتن توپ به سمت من آمده بود. او را می‌بخشم

corey
26-02-2008, 15:18
ادواردو داسیلوا" مهاجم برزیلی الاصل آرسنال تا 9 ماه دیگر نمی تواند در ترکیب آرسنال به میدان برود.

او در دیدار ابتدای هفته آرسنال برابر بیرمنگام با تکل خشن مارتین تیلور دچار شکستگی استخوان پا شد و بدین ترتیب یورو 2008 و نیمی از فصل آینده را از دست داد. ادواردو گفت: زمانی که پس از تکل "تیلور" به پایم نگریستم شوکه شدم، زیرا پایم به شکل وحشتناکی تغییره حالت داده بود. ابتدا به پایان دوران فوتبالم فکر کردم ولی در حال حاضر تنها به فکر بازگشت به میادین هستم و مطمئن هستم یک بار دیگر من را در مستطیل سبز خواهید دید.
وی ادامه داد: تیلور را به خاطر آن تکل سرزنش نمی‌کنم، زیرا مطمئن هستم او برای گرفتن توپ به سمت من آمده بود. او را می‌بخشم
دمش کم بابا خیلی بامرامه

اگه الان ایران بود تا چند سال با هم حرف نمی زدن تو زمین به هم فحش.........می دادن

m_r1986
26-02-2008, 22:49
دمشون گرم آقايون اطبا ... اين پا رو 9 ماه درست كنن خيلي هنره .... اگه تو ايران بود در جا پاشو قطع ميكردن .... نميدونم ايراني ها چرا عشق قطع كردن دست و پا دارن!!!

amiroo88
26-02-2008, 23:10
خیلی بدجور پاش ترکیده

باورتون نمیشه من داشتم این تاپیک رو میزدم چشامو بسته بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DANIAL_2000
26-02-2008, 23:31
اوه اوه ..... اين بازيكن بيرمنگام از كدام باغ وحش فرار كرده بود ؟

احتمالا بازيهاي كعبي رو در جام جهاني بدقت دنبال كرده! :27: اول كه با استوك رفت تو صورت فيگو كه با خوش شانسي جون سالم به در برد..بازي آنگولا هم مثلا اومد تكل بره زد دست بازيكن رو قيچي كرد طوري كه يه لحظه دستش از آرنج برگشت!:blink:

MEHDI_INTER
01-03-2008, 15:20
فدراسيون فوتبال ايتاليا به علت اختلاف با باشگاه دسته اولي كالياري، سه امتياز از اين تيم كسر كرد.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از رم ، اين باشگاه چندي پيش به خاطر اينكه "جيانلوكا گراسادونيا" بازيكن سابقش در يك مصاحبه آن را به تخلفات دوپينگي و داشتن ارتباط با گروه‌هاي خشونت‌طلب هوادار خود متهم كرده بود، از وي شكايت كرده بود.
بر اساس قوانين فدراسيون فوتبال ايتاليا، باشگاه‌ها ملزم هستند قبل از طرح چنين شكايات قانوني، موضوع را در يك دادگاه ورزشي مطرح كرده يا از فدراسيون اجازه بگيرند.
باشگاه كالياري علاوه بر كسر سه امتياز، به پرداخت مبلغ ‪ ۲۰‬هزار يورو جريمه نقدي نيز محكوم شده‌است در حاليكه "ماسيمو سلينو" رييس آن ‪ ۱۰‬هزار يورو جريمه و به مدت يك سال از سمتش معلق شد.
كالياري پس از كسر اين سه امتياز با ‪ ۱۵‬امتياز از ‪ ۲۵‬مسابقه، فقط شش امتياز با ديگر تيم قعر جدولي سري آ يعني رجينا فاصله دارد.

vahid_vaezinia
03-03-2008, 01:19
به نظر شما امسال كدام تيم قهرمان جام باشگاه هاي اروپا ميشه؟
.
.
.
.
.
.
به نظر من كه دوباره ميلان ميشه چون ميلان امسال هم شخصيت قهرماني رو داره:20:

faraz_n
03-03-2008, 03:11
بایرن که نیست من اصلا زیاد واسم هیجان نداره
ولی فکر کنم منچستر

shahshahani
03-03-2008, 10:15
داداش یه تاپیک دیگه در این زمینه داریم بیخود تاپیک اضافه نزن.
اسمش هم اینه : " لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا2 "

messi_283
04-03-2008, 19:03
این که نظر سنجی نمی خواد قهرمان مشخصه:5:

Honradez
05-03-2008, 22:28
یوفا/ "آنتونيو كاسانو" مهاجم ملي پوش تيم فوتبال سامپدورياي ايتاليا به دليل توهين به داور و انداختن پيراهنش به سوي او، از حضور در پنج مسابقه محروم شد.

وي كه بعد از اين اتفاق در جريان تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬سامپدوريا مقابل تورينو از زمين اخراج شد، بايد مبلغ ‪ ۱۵‬هزار يورو نيز جريمه نقدي بپردازد.

گزارش‌هاي منتشره حاكيست اين بازيكن قبل از پرتاب كردن پيراهنش خطاب به "نيكولا پيرپائولي" داور مسابقه فرياد زده‌است: "به من نگاه كن، من با تو حرف مي‌زنم. من اينجا منتظر تو خواهم بود."
كاسانو بعد از اين اتفاق عذرخواهي كرد و باشگاه سامپدوريا هم اعلام كرده‌است كه نسبت به مجازات صادره درخواست تجديد نظر نخواهد كرد اما عواقب بيشتري در انتظار اين بازيكن ‪ ۲۵‬خواهد بود كه به صورت قرضي از رئال مادريد در سامپدوريا بازي مي‌كند.

او در شرايط آمادگي خوبي قرار دارد و بسياري خواستار دعوت از او براي بازي در تيم ملي ايتاليا براي اولين بار در بيش از يك سال گذشته شده‌اند.

اما اين اتفاق ممكن است انگيزه "روبرتو دونادوني" را براي فرا خواندن اين بازيكن بگيرد.

دونادوني قبل از اين بارها گفته بود كه رفتار كاسانو بيش از توانايي‌هايش مانع از حضور او در تيم ملي شده است.

بداخلاقي او چندين بار در مدت دو فصل حضورش در آاس رم هم مشكل ساز شده بود به طوريكه مطبوعات ايتاليا به او لقب "كاساناتا" را داده بودند.

كاسانو در زمان عضويت در آاس رم جزيي از تركيب بازيكنان تيم ملي ايتاليا بود اما دو سال پيش به رئال مادريد پيوست و افت عملكردش در ‪۱۲‬ ماه گذشته موجب شد از تركيب تيم ملي كنار گذاشته شود.

او نتوانست جايگاه خود را در تيم رئال مادريد تثبيت كند بطوريكه فقط ‪ ۱۹‬بار براي اين تيم به ميدان رفت و طي ‪ ۱۸‬ماه فقط توانست دو گل بزند به همين دليل در ابتداي فصل جاري به سمپدوريا قرض داده شد.

كاناوارو: كاسانو يك احمق است

ایسنا/ فابيو كاناوارو مدافع مياني و مستحكم تيم ملي ايتاليا اعلام كرد رفتار هفته‌ي گذشته‌ي آنتونيو كاسانو غيرقابل دفاع است و او رفتار احمقانه‌اي از خود بروز داده است.

كاسانو هفته‌ي گذشته و در ديدار با تورينو در دقيقه‌ي 87 از زمين مسابقه اخراج شد و پس از آن شروع به داد و فرياد كرد و به تبليغات كنار زمين آسيب رساند.

پس از اين كار كاسانو شروع به فحاشي كرد و پيراهنش را از تن درآورد و به سوي داور پرتاب كرد. اين رفتار براي كاسانو پنج جلسه محروميت و چهارده هزار يورو جريمه به همراه داشت.

كاناوارو به گازتادلواسپورت، گفت: بهترين بازيكنان كساني هستند كه چيزي حدود 50 بازي طي يك فصل انجام مي‌دهند و هيچ حاشيه‌اي نيز درست نمي‌كنند. بازيكناني مانند پائولو مالديني. من هميشه از آنتونيو دفاع كرده‌ام زيرا ويژگي‌هاي فني بسيار بالايي دارد ولي اين بار كار او غيرقابل دفاع كردن است. كار او غيرعادي و غيرمعمول بود. هنوز هم او را به عنوان يك مهاجم خوب قبول دارم ولي از لحاظ اخلاقي او يك ديوانه‌ي تمام عيار است.

وي ادامه داد: با اين‌كه او دوران خوبي را در رئال مارديد سپري نكرد ولي در اين‌جا هيچ‌كس را نمي‌بينيد كه از وي بدگويي كند زيرا انسان خوبي است ولي گاهي وقت‌ها نمي‌تواند بر اعصابش مسلط باشد و چنين اتفاق‌هاي زشتي را بوجود مي‌آورد.

MoJtaBa.R
07-03-2008, 19:51
باشگاه فوتبال "رئال مورسیا"ی اسپانیا با بركناری لوكاس الكار از سرمربیگری این تیم، خاویر كلمنته را به این سمت منصوب كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر، تیم فوتبال "رئال مورسیا" در حال حاضر با 23 امتیاز، با تیم ته جدولی باشگاه های اسپانیا فقط یك پله فاصله دارد.

این تیم در یازده مسابقه اخیر خود در هشت مسابقه شكست خورده است.

خاویر كلمنته از سال 1992 تا 1998 سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بود و ماه گذشته نیز با مسئولان فوتبال كشورمان برای عهده دار شدن سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال مذاكراتی داشت كه به نتیجه نرسید.

كلمنته كه با تیم "اتلتیك بیلبائو" و "اتلتیكو مادرید" در رقابت های داخلی اسپانیا و رقابت های اروپایی به نتایج درخشانی دست یافته بود، در پایان فصل گذشته پس از ناكامی در رساندن تیم ملی فوتبال "صربستان" به مرحله نهایی رقابت های "یورو 2008"، از سرمربیگری این تیم بركنار شد.

MoJtaBa.R
08-03-2008, 12:36
منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر،

MoJtaBa.R
08-03-2008, 12:37
در پي بي‌نتيجه بودن مذاكرات با ايران
خاوير كلمنته سرمربي تيم رئال مورسيا شد
خبرگزاري فارس: سرمربي فراموش شده باسك در پي حضور باورنكردني در عنوان يك روزنامه‌ها، با رئال مورسيا قرارداد همكاري بست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خاوير كلمنته كه دو ماه قبل از مذاكره با مقامات فدراسيون فوتبال ايران، براي حضور در يك برنامه كارشناسي فوتبال رد مي‌شد، با رئال مورسيا قرارداد همكاري منعقد كرد.
اين مربي كه براي مربيگري در مورسيا مشكلي با نوه خود نداشته، جاي لوكاس آلكاراس را پر كرد و متعهد شد تا مورسيا را در لاليگا نگاه دارد.
اين تيم در رده پانزدهم لاليگا قرار دارد.

MoJtaBa.R
08-03-2008, 13:17
فن آوری تلویزیونی بهترین راه کمک به داوری هاستتهران –خبرگزاری ایسکانیوز:بهترین داور جهان طی پیشنهادی به فیفا ،برای کاهش خطاها و تنش در داوری مسابقات فوتبال ،خواستار استفاده از فن آوری تلویزیونی شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش روز جمعه گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"، مارکوس مرک بهترین داور جهان در 3 سال گذشته در گفتگو با نشریه ورزشی کیکر طرحی را ارائه کرد که بر مبنای آن ، تیم ها در زمان برگزاری مسابقه می توانند بازبینی صحنه های مشکوک را خواستار شوند.
بر اساس این طرح که در ورزش های دیگر از جمله کشتی ، تنیس و فوتبال آمریکایی به کار گرفته می شود ، هر تیم و داور بازی می توانند در مدت یک مسابقه ، دو بار بازبینی صحنه های مورد اختلاف را خواستار شده است .
فدراسیون جهانی فوتبال تاکنون با هر پیشنهادی برای استفاده از فن آوری تلویزیونی در قضاوت مسابقات فوتبال مخالفت کرده است

vahid_vaezinia
08-03-2008, 15:00
به نظر من اين فناوري اصلا خوب نيست چون فوتبالو بيمزه ميكنه.
يكي از جذابيت هاي فوتبال به همينه كه همش اشتباه ميكنن تصور كنيد اگه فوتبال بي اشتباه بود چقدر بيمزه مي شد.
به نظر من كه همين اينجوري بهتره.

MoJtaBa.R
08-03-2008, 17:31
رافائل بنيتس" سرمربي ليورپول معتقد است "فرناندو تورس" مهاجم تيمش مي‌تواند ركورد گلزني "رود فان نيستلروي" را بشكند.
به گزارش ايسنا، تورس در دو بازي آخر ليورپول توانسته هت تريك كند و خود را با هجده گل در رده‌ي سوم جدول گلزنان قرار دهد.
فرناندو تورس تابستان گذشته با مبلغ سرسام‌آور 26 ميليون پوند از اتلتيكو مادريد آنفيلد شد و در 33 بازي ليورپول 24 گل به ثمر رسانده تا جا پاي بزرگان آنفيلد بگذارد.
رافا گفت: "ما از كيفيت بالاي بازي فرناندو آگاه بوديم و مي‌دانستيم او خيلي سريع مي‌تواند خود را با شرايط ليگ برتر هماهنگ كند. زماني‌كه قصد داشتيم يك مهاجم به خدمت بگيريم، جرارد و كاراگر به من پيشنهاد دادند كه مايكل اوون را به آنفيلد بازگردانم، ولي من به آن‌ها گفتم كه تورس بسيار بهتر از اوون است. آن‌ها با من موافق نبودند ولي با گلزني‌هاي تورس فكر مي‌كنم‌ آن‌ها هم به اين نتيجه رسيده باشند.
رود فان نيستلروي مهاجم پيشين منچستر يونايتد در نخستين فصل حضورش در ليگ برتر انگليس به عنوان يك بازيكن خارجي توانسته بود 23 گل به ثمر برساند كه بهترين ركورد براي يك بازيكن است.
بنتيس گفت: "فرناندو فقط پنج گل كم‌تر از نيستلروي زده و من مطمئن هستم او مي‌تواند ركورد رود را بشكند."

MoJtaBa.R
08-03-2008, 18:05
ساعت خبر: 15:50 - تاريخ خبر: 18/12/1386[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوزه مورینیو سرمربی سابق چلسی انگلیس دیشب گفت.. اگر فصل آینده به عنوان رقیب با چلسی مواجه شود تنها با انگیزه انتقام به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن/ مورینیو پرتغالی که از سپتامبر گذشته پس از ترک چلسی/ بدون باشگاه است با بیان این مطلب تصریح کرد: من بارها به بازیکنان و هوادارن چلسی گفته ام که آنها را دوست دارم و خواهان موفقیت آنها هستم اما اگر روزی قرار باشد ما رقیب هم باشیم ؛ من پیروز خواهم بود.
مورینیو تاکید کرد.. هنوز علاقه بسیاری به چلسی دارم اما اگر به عنوان رقیب در مقابل انها قرار گیرم جایی برای احساسات و عاطفه وجود نخواهد داشت.
مغرور ترین مربی حال حاضر اروپا و جهان با بیان اینکه امیدوار است فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی برود گفت:در صورت مواجهه به آنها رحم نخواهم کرد.
وی در واکنش به پرسشی درباره آورام گرانت/ جانشین خود در جلسی اضافه کرد.. هیچ نظری درباره او ندارم . روی صحبت من با باشگاه است در واقع در باره شخص وی نظری ندارم.
مورینیو در ادامه با تاکید بر این نکته که طی 5 ماه گذشته هیچ گاه حتی یک کلمه زشت و نامناسب در باره چلسی به زبان نیاورده ام و نخواهم آورد افزود: من هنوز فکر می کنم چلسی بخشی از من است و این تیم برای همیشه در قلب من خواهد ماند.
اما گرانت اسرائیلی که از شرکت در جنگ لفظی با مورینیو اجتناب کرده است در گفتگو با پایگاه اینترنتی باشگاه گفت: نبرد ما تنها به زمین و زمان مسابقه محدود می شود.
مورینیو طی 3 سال حضور در چلسی/ 2004 تا 2007/ دو عنوان قهرمانی لیگ برتر/ یک قهرمانی در جام حذفی و دو عنوان اولی در جام اتحادیه فوتبال جزیره را برای آبی های لندن به ارمغان آورد.
وی پیش از پیوستن به چلسی نیز توانسته بود با پورتو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود

iribnews.ir

MoJtaBa.R
08-03-2008, 18:10
فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی لیورپول بهترین بازیکن ماه فوریه‌ی لیگ برتر شناخته شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیوید مویس، سرمربی اورتون بهترین مربی ماه فوتبال جزیره عنوان گرفت. این مربی از آنجا به این عنوان برگزیده شد که تیمش اورتون در ماه فوریه هیچ مشکلی را تجربه نکرد و با لیورپول رقابت تنگاتنگی بر سر رسیدن به مقام چهارم دارد. تیم چهارم رقابت‌های لیگ برتر این فرصت را دارد که در پایان فصل سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورد.
حضور تویس اسپانیایی و گلزنی‌های پی در پی او باعث شده تا لیورپول در حال حاضر جایگاه چهارم رقابت‌های لیگ برتر را از آن خود کند.
او در ماه فوریه در دیدار برابر میدلزبورو در لیگ برتر و برابر ردینگ در رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس توانست "هت تریک" کند و مجموع گل‌هایش را در این فصل به عدد 18 رساند. پیش از او کریستیانو رونالدو، مهاجم منچستریونایتد با 21 گل زده و "امانوئل آدبایور" از آرسنال با 19 گل در صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر جای دارند

befermatooo
08-03-2008, 21:01
اسفند - شبكه خبر، باشگاه فوتبال "رئال مورسیا"ی اسپانیا با بركناری لوكاس الكار از سرمربیگری این تیم، خاویر كلمنته را به این سمت منصوب كرد.

تیم فوتبال "رئال مورسیا" در حال حاضر با 23 امتیاز، با تیم ته جدولی باشگاه های اسپانیا فقط یك پله فاصله دارد.
این تیم در یازده مسابقه اخیر خود در هشت مسابقه شكست خورده است.
خاویر كلمنته از سال 1992 تا 1998 سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بود و ماه گذشته نیز با مسئولان فوتبال كشورمان برای عهده دار شدن سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال مذاكراتی داشت كه به نتیجه نرسید.
كلمنته كه با تیم "اتلتیك بیلبائو" و "اتلتیكو مادرید" در رقابت های داخلی اسپانیا و رقابت های اروپایی به نتایج درخشانی دست یافته بود، در پایان فصل گذشته پس از ناكامی در رساندن تیم ملی فوتبال "صربستان" به مرحله نهایی رقابت های "یورو 2008"، از سرمربیگری این تیم بركنار شد.

befermatooo
08-03-2008, 23:07
لیاقت کلمنته از این بیشتر هم نبود

MoJtaBa.R
09-03-2008, 11:21
در صروت رويارويي در ليگ قهرمانان اروپا
مورينيو: هر كاري مي‌كنم تا چلسي را شكست دهم
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال چلسي گفت: اگر فصل بعد در ليگ قهرمانان به چلسي برخوردم، ‌هر كاري مي‌كنم تا آنها را شكست دهم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، خوزه موريينو اظهار داشت كه در حال يادگيري زبان آلماني هستم؛ اما تا زماني كه مسلط نباشم، وارد بوندس ليگا نمي‌شوم.
اين مربي پرتغالي كه تا ابتداي فصل جاري سرمربي چلسي انگليس بود‌، گفت وگويي با نشريه اكسپرس داشته كه در زير مي‌خوانيد:

* هامبورگ در حال جست وجو براي يافتن مربي جديد است. ميركو اسلوم‌كا در شالكه وضعيت با ثباتي ندارد. آيا از تابستان آينده شما را در بوندس ليگا خواهيم ديد؟
هر چند شالكه در ليگ قهرمانان به كار خود ادامه داد و صعود كرد و بايرن مونيخ هم مي تواند به قهرماني برسد؛ ‌اما بهترين زمان براي فوتبال آلمان نيست. حضور در بوندس ليگا را كتمان نمي كنم؛ اما حضور در اين ليگ، فصل بعد نخواهد بود. آنهايي كه نام مرا براي اين منظور ذكر كرده اند، ‌بايد از فهرستشان خارج كنند.

* چرا؟
براي اينكه به هر كشوري بروم، بايد به زبانش مسلط باشم تا بتوانم كارم را به شكلي مطلوب انجام دهم.

* به اين خاطر است كه داريد زبان آلماني ياد مي گيريد؟
نه؛ اگرچه چند سي دي و دي وي دي زبان آلماني روي ميزم است و مي توانم چند جمله بگويم؛ ‌اما هنوز زود است. باوجود استعدادي كه در يادگيري زبان دارم، ‌آنقدر هم قوي نيستم كه تا ماه ژوييه بتوانم با تسلط به آلماني حرف بزنم.

* پس اكنون چه برنامه‌ريزي مي‌كنيد؟
موردي پيچيده نيست. شايد در اسپانيا و شايد هم در ايتاليا مشغول شوم؛ اما يك چيز برايم مشخص است.

* چه چيزي؟
اينكه روزي به انگليس برمي‌گردم. در آنجا منزل دارم. كم مانده بود، ‌مربي تيم ملي انگليس شوم؛ اما اينكه فقط ماهي يك بازي داشته باشم، ‌برايم خيلي كم است. دوست دارم پركار باشم و هفته اي سه ديدار انجام دهم.

* هنوز هم با چلسي ارتباط داريد؟
چلسي قلب و روح من است. با رومان آبرموويچ و پيتر كنيون،‌ چندي قبل تلفني صحبت كردم. برايشان آرزوي موفقيت كردم؛ اما اگر فصل بعد مربي تيمي باشم كه در ليگ قهرمانان اروپا به چلسي برخورد، ‌هر كاري مي كنم تا تيمم چلسي را شكست دهد. اين ذات و طبيعت من است.
* تكامل ميشائيل بالاك را چگونه مي بينيد؟
دوران سختي به خاطر مصدوميت سنگين و غير قابل تصور داشت؛ حتي از اينكه مجبور به ترك زودهنگام فوتبال شود، ‌مي ترسيديم. او يك بازيكن حرفه اي خارق العاده است كه هيچ وقت دست از كار نمي‌كشد و نااميد نمي شود. نگاه او هميشه به جلو است.برايم لذت بخش بود كه با او همكاري كردم. اكنون هم مرتب با هم در تماس هستيم. شايد به زودي با هم، همسايه نيز شويم چرا كه ويلايش مجاور خانه ام در سواحل پرتغال است.

* فكر مي كنيد بتواند تيم ملي آلمان را به قهرماني اروپا برساند؟
بله. آلمان مدعي درجه يك است و از نظر من، يكي از مدعيان فتح اين دوره به شمار مي رود

MoJtaBa.R
11-03-2008, 23:00
مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا/
شبكه‌هاي تلويزيوني مصاف اينتر و ليورپول را پخش مي‌كنند
خبرگزاري فارس: چندين شبكه تلويزيوني اقدام به پوشش تصويري تنها مسابقه باقيمانده از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان مي‌كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي اينتر ميلان ايتاليا و ليورپول انگليس امشب ساعت 23 به وقت تهران انجام مي شود كه شبكه‌هاي پرمير اسپرت يك و راي ايتاليا حق پخش اصلي را در اختيار دارند.
‌كانال هاي ديگري چون اي.آر.تي اسپرت 4، كانال پلاس اسپانيا، استار تي وي تركيه، اسپرت تي وي،‌ اسكاي كالچو، اسكاي اسپرت يك،‌ سوپر اسپرت يك، تي وي 3 نروژ، آر.تي.وي نت ورك 2، بي تي يو بلغارستان، ان تي وي هلند، تي وي 3، وياست 3، بي اچ تي وي، پراوا تي وي،‌ اسپرت ان ال و تي وي 6 سوئد اين ديدار را كه در ورزشگاه سن سيرو شهر ميلان انجام مي شود ‌را به صورت زنده پخش مي كنند.
هفته گذشته شالكه آلمان، آ.اس رم ايتاليا، چلسي انگليس، منچستريونايتد انگليس، بارسلونا اسپانيا، آرسنال انگليس و فنرباغچه تركيه به مرحله بعد صعود كردند.

hpk34
11-03-2008, 23:04
آقا مجتبی خیلی ممنون.

حیف که شبکه 3 نمیزاره.

MoJtaBa.R
11-03-2008, 23:13
آقا مجتبی خیلی ممنون.

حیف که شبکه 3 نمیزاره.

منظورش اين نبود که 3 نميزاره ، قبلا هم گفته بودن :

اینترمیلان ایتالیا - لیورپول انگلیس، ساعت 23:15 ( لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا )

Actros
12-03-2008, 01:04
1 _0 به نفع لیورپول
مجموع : 3 بر 0 لیورپول

MoJtaBa.R
12-03-2008, 01:10
1 _0 به نفع لیورپول
مجموع : 3 بر 0 لیورپول

تا ديدم تو استوديو خياباني بود : از ماهواره ديدم : خدايي گزارشگرش کمتر مشاعره ميکرد و اکثرا اسامي رو نام ميبرد

بازيه کسل کننده اي بود

befermatooo
14-03-2008, 12:39
پنجشنبه 23 اسفند 1386 واحد مرکزی خبر

پس از بازي تيم فوتبال زير 23 سال كوبا و امريكا مشخص شد كه 5 ملي‌پوش كوبايي به كشور حريف پناهنده شده اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسوشيتدپرس، با وجود قانون خاص پناهندگي كه در سال 1955 ميان امريكا و كوبا وضع شد، هر كوبايي كه به خاك اين كشور برسد، در امان بوده و پس از يك سال مي تواند تقاضاي شهروندي و اقامت دائم كند.
فوتباليست‌هاي گم شده هنوز تماسي با خانواده‌هاي خود نداشته اند و پرونده آنها از سوي دولت تحت نظر است.
تيم زير 23 سال كوبا در منطقه بي‌طرف تامپا اردو داشت؛ جايي كه بازيكنان توانسته اند از اردو گريخته و به امريكا پناهنده شوند. اين اردو براي بازي‌هاي انتخابي المپيك پكن تشكيل شده بود.
سخنگوي كنكاكاف اين پرونده را در حال بررسي دانست و تاكيد كرد: هيچ منبع خبري نمي تواند تقاضاي پناهندگي اين بازيكنان را اثبات كند. بايد ديد كجا رفته اند.
كاپيتان كوبا نيز كه در تساوي مقابل امريكا نقشي اساسي داشت، در جمع گم شدگان است.

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:15
خوب امروز قرعه كشي جام باشگاههاي اروپا ساعت 3:30 برگزار ميشه...هر كي ميخواد بياد نظر بده كدوم قرعه رو مي پسنده...بعد از قرعه كشي هم نظرتون رو در مورد قرعه ي تيم مورد علاقتون بگيد...

befermatooo
14-03-2008, 13:17
نهاد حاكم بر فوتبال اروپا ( يوفا ) بر موضع شديدش در مورد نژادپرستي صحه گذاشت و تاكيد كرد كه جايي براي اين نوع سوء استفاده در فوتبال وجود ندارد .

به گزارش خبرگزاري فرانسه از وين ، ويليام گيلارد مدير ارتباطات يوفا روز پنجشنبه در حال تاكيد بر عدم صبر و شكيبايي يوفا در مقابل نژادپرستي بود. اين تاكيد به دنبال صداي ميمون در آوردن هواداران فوتبال در خانه تيم زنيت سنت پترزبورگ با هدف توهين به رونالد زوبار بازيكن مارسي در جريان ديدار دو تيم در مسابقات يوفا صورت گرفت .

زوبار مي‌گويد : وي و دو بازيكن سياهپوست هم تيمي وي ، هنگام گرم كردن خود در كنار زمين ‪ ;lt‬هدف توهين برخي از هوادران روس قرار گرفتند .

وي گله مند شد كه : آنها به سوي ما موز پرتاب كرده و صداي ميمون در آوردند.

يوفا در بيانيه‌اي اعلام كردكه به تحقيقاتي در اين مورد دست زده و طبق مقررات انضباطي يوفا تحريمهاي مختلفي ممكن است در مورد باشگاههايي اعمال شود كه هواداران آنها به شان و منزلت انسانها به هر نحو ممكن توهين مي كنند.

در ديدار چهارشنبه شب مارسي فرانسه دو بر صفر در خانه حريف روس خود شكست خورد و دو تيم در مجموع دو ديدار رفت و برگشت سه بر سه مساوي شدند و زنيت به دليل گل زده بيشتر در خانه حريف به دور بعد صعود كرد.

ایرنا

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:17
من به عنوان يك رمي خوب 100% ترجيح ميدم به شالكه يا فنر باغچه بخوريم اما اين رمي كه الان ميبينم اگه تا اولين بازيش تو 4/1 (13 يا 14 فروردين) مثله اين يه ماه گذشته بازي كنه به هر تيمي بخوره مياد بالا...اگه مصدوميت و كم تجربگي اجازه بده البته

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:19
اينم بگم ما رمي ها ترجيح ميديم اگه آماده باشيم انتقام حذف دوره ي پيش رو از منچستر بگيريم...

vahid_civil
14-03-2008, 13:19
فقط بارسا و منچستر بهم نخورن. هر چی میخاد بشه

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:21
اتفاقا حال ميده اين دو تا بخورن بهم...به خصوص اگه منچستر حذف شه كه فبها...چون الان از بارسا قويتره

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:28
آقا اين نظر خواهي چرا سئوالش اين فرمي شد؟
پرسيدم كدوم تيم شانس بيشتري براي صعود به نيمه نهايي دارد
نميشه درستش كرد؟

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:32
هر كي ميدونه اديتش چه جوريه بگه

saeed_h1369
14-03-2008, 13:36
کاش ارسنال با فنر باغچه یا شالکه بخوره

orlan2magic_66
14-03-2008, 13:40
شما هم آره...همه دوست دارند به اين دو تا بخورند..اما لامصبا اين انگيليسي ها انقدر زيادند كه شانس بازي با اونا خيلي بيشتره

MORINIO
14-03-2008, 14:33
من یکی حاضرم چلسی به هر تیمی بخوره جز لیورپول:27:

امیدوارم چلسی تا فینال به لیورپول نخوره یا حداقل اگه هم می خوره بازی برگشت در استمفورد بریج باشه

orlan2magic_66
14-03-2008, 15:12
آره ليورپول گربه سياه شماست

orlan2magic_66
14-03-2008, 15:14
اين مرحله به نظرم از نيمه نهايي مهمتره...چون اگه سخت بخوره به تيم ديگه واويلاست

vahid78
14-03-2008, 15:30
من میدونم چلسی به هر تیمی خورد برندست تیم شیره حاضرم شرط ببندم:46:

orlan2magic_66
14-03-2008, 15:31
مرحله ي قرعه كشي مرحله 4/1 نهايي جام باشگاه هاي اروپا تا ساعتي ديگر آغاز مي شود...

پيش بيني كاركنان سايت يوفا :
آرسنال - آ اس رم
بارسا - منچتستر
ليورپول - فنر باغچه
چلسي - شالكه

رم با زدن 15 گل سومين خط آتش برتر را داشته است اما با خوردن 8 گل هفتمين خط دفاعي را در جمع تيم هاي حاضر دارد. ضمن اينكه جالوروسي در كل بازيها 17 امتياز كسب كرده كه رم را در رده ي سوم پس از منچستر و بارسا قرار مي دهد...
در حدود 90 درصد شانس منچستر يونايتد را براي كسب قهرماني مي بينند و اين در حالي است كه 90 درصد اعتقاد دارند بارسا در اين مرحله حذف خواهد شد...درخشش بازيكناني مانند فابرگاس، كريستيانو رونالدو،فرناندو تورس و فرانچسكو توتي در اين مرحله مي تواند به منزله ي كسب بهترين بازيكن سال فوتبال جهان و اروپا باشد...

منبع:
سايت گل و سايت AS_roma.ir

orlan2magic_66
14-03-2008, 15:32
الان قرعه كشي شروع شده...بلافاصله تيمها رو مي گم
ببينيد با پيش بيني پست بالا چقدر فرق داره

MORINIO
14-03-2008, 15:49
Arsenal-Liverpool
Roma-Manchester Utd
Shalke-Barca
Fenerbahce-Chelsea

ایول قرعه خوبی برای چلسی افتاد

امير موسر
14-03-2008, 15:52
با این قرعه کشی فنر باغچه و بارسا و منچستر و ارسنال میرن بالا ...

MORINIO
14-03-2008, 15:53
پيش بيني كاركنان سايت يوفا :
آرسنال - آ اس رم
بارسا - منچتستر
ليورپول - فنر باغچه
چلسي - شالكه

منبع:
سايت گل و سايت AS_roma.ir

ایول به این پیش بینی:27:

هیچ کدوم درست نبود:27:

MORINIO
14-03-2008, 15:59
Arsenal-Liverpool
Roma-Manchester Utd
Shalke-Barca
Fenerbahce-Chelsea

برنده بازی لیورپول-آرسنال با برنده بازی چلسی- فنر باغچه بازی می کنه

و برنده بازی رم- منچستر با برنده شالکه-بارسا بازی می کنه

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:04
يا علي باز منچستر

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:05
اما اين دفعه اول منچستر ميزبانه

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:06
دو تاش خيلي سخت شد يكي رم منچستر يكي هم آرسنال ليورپول...اي خرشانس اين چلسي و بارسلونا

messi_283
14-03-2008, 16:07
بارسا بهترین قرعه ممکنو داشت:31:

پیش به سوی قهرمانی:5:

MORINIO
14-03-2008, 16:08
QF1 : Arsenal vs. Liverpool
QF2 : AS Roma vs. Manchester Utd
QF3 : Shalke vs. Barcelona
QF4 : Fenerbahce vs. Chelsea

Semi Finals Matches

QF1 vs. QF4
QF3 vs. QF2

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:08
عجب شانسي داره اين بارسلونا...با سلتيك و بعدش هم شالكه...خدا شانس بده

MORINIO
14-03-2008, 16:09
اما اين دفعه اول منچستر ميزبانه

نه درست مثل پارسال بازی برگشت در اولد ترافورد هست

MORINIO
14-03-2008, 16:12
بارسا بهترین قرعه ممکنو داشت:31:

پیش به سوی قهرمانی:5:

همچین هم خوب نبوده . مرحله نیمه نهایی رو نگاه کن

بارسا در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی مهمان هست یعنی باید یا در اولد ترافورد یا در المپیک رم بازی کنه

اما چلسی چه در این مرحله و چه در مرحله بعد بهترین قرعه گیرش اومد:27:

چلسی در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی هم میزبانه(فرصت خوبی برای گرفتن انتقام از لیورپول):10:

messi_283
14-03-2008, 16:13
تیم های آرسنال - رم - شالکه و فنرباغچه دور اول میزبان هستن

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:14
نه درست مثل پارسال بازی برگشت در اولد ترافورد هست

آره تاييد ميشه

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:15
ولي چه حالي ميده اين بارسا و چلسي حذف شند با اين قرعه ي خرشانس شون...

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:16
امسال هم رم هم منچستر باز از پارسال قويترند...اگه جو اولترافورد دوباره نگيردشون خوبه

messi_283
14-03-2008, 16:16
به امید حذف منچستر به دست رم:20:

البته محاله:13:

MORINIO
14-03-2008, 16:18
ولي چه حالي ميده اين بارسا و چلسي حذف شند با اين قرعه ي خرشانس شون...

بارسا رو نمیدونم ولی چلسی عمرا حذف نمیشه:19:

تازه امسال می خوایم از لیورپول انتقام بگیریم :27:

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:19
به امید حذف منچستر به دست رم:20:

البته محاله:13:

امسال فرق ميكنه با پارسال...پارسال جو ورزشگاه بدجور گرفتشون اون افتضاح پيش اومد...
هر چي باشه جو اولترافورد به پاي سانتياگو برنابئو كه نمي رسه...اونجا برديم چرا نتونيم تو اولترافورد هم ببريم

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:20
بارسا رو نمیدونم ولی چلسی عمرا حذف نمیشه:19:

تازه امسال می خوایم از لیورپول انتقام بگیریم :27:

تا وقتي مورينيو بود چلسي عالي بود...اما حالا فقط بازيشو بايد ببينيم كه بگيم چي ميشه

orlan2magic_66
14-03-2008, 16:21
واقعا جالبه در عرض 12 ماه رم و منچستر 6 بار با هم بازي كردند...فكر كنم ركورده

MORINIO
14-03-2008, 16:23
تا وقتي مورينيو بود چلسي عالي بود...اما حالا فقط بازيشو بايد ببينيم كه بگيم چي ميشه

این اواخر که مورینیو بود که تیم داغون بود :2:

ولی حالا خیلی وضع تیم فرق میکنه:5:

messi_283
14-03-2008, 16:28
امسال فرق ميكنه با پارسال...پارسال جو ورزشگاه بدجور گرفتشون اون افتضاح پيش اومد...
هر چي باشه جو اولترافورد به پاي سانتياگو برنابئو كه نمي رسه...اونجا برديم چرا نتونيم تو اولترافورد هم ببريم

اتفاقا منچستر امسال از پارسال هم قوی تره با این که شخصا دوست دارم رم منچسترو ببره ولی با توجه به نکته ای که گفتم و این که بازی برگشت تو اولترافورده شانس منچسترو بالا می بینم

با این حال به امید پیروزی رم:20:

corey
14-03-2008, 16:36
تو مرحله گروهی رم حتی نتونست تیم دوم منچستر تو المپیک ببره ولی خوب بازی حذفی جوش با گروهی فرق می کنه و فکر کنم رم بهتر از مرحله گروهی و پارسال بازی کنه
ولی عجب شانسی داره بارسا

saeed_h1369
14-03-2008, 16:36
عجب شانس گندی داریم اخه انم شد قرعه این از میلان اینم از لیورپول

Meisam Khan
14-03-2008, 18:38
واقعا جالبه در عرض 12 ماه رم و منچستر 6 بار با هم بازي كردند...فكر كنم ركوردهركورد به اين ميگنكه ارسنال و ليورپول درعرض 6 روز سه تابازي باهم دارن.
دوتا توي ليگ قهرمانان و يكي هم توي ليگ برتر.

Meisam Khan
14-03-2008, 19:08
قرعه چلسي بهتر از همه بود.

orlan2magic_66
14-03-2008, 19:26
الان كه فكر ميكنم ميبينم بهترين موقع خورديم به منچستر...چون اگه بيايم بالا قهرماني هم دور از دسترس نيست...هم انتقام پارسال رو ميگيريم هم نشون ميديم تيمي جلودارمون نيست

shahshahani
15-03-2008, 09:22
چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی چلسی
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

amir_rahmani
15-03-2008, 09:30
کاش ارسنال با فنر باغچه یا شالکه بخوره

ارسنال به هر تیمی بخوره قهرمانه.

shahshahani
15-03-2008, 09:36
ارسنال به هر تیمی بخوره قهرمانه.

بعید میدونم.این لیورپول خیلی ضد فوتبال بازی میکنه.:13:

amir_rahmani
15-03-2008, 09:39
بعید میدونم.این لیورپول خیلی ضد فوتبال بازی میکنه.:13:

لیورپول صد فوتبالم میبریم.

shahshahani
15-03-2008, 09:44
لیورپول صد فوتبالم میبریم.

منم دوست دارم آرسنال ببره.

vahid78
15-03-2008, 10:06
ما که شانس اوردیم با فنرباغچه افتادیم
می دونم که می بریم

Meisam Khan
15-03-2008, 13:14
ما که شانس اوردیم با فنرباغچه افتادیم
می دونم که می بریم
اون كه البته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

orlan2magic_66
15-03-2008, 16:07
آقا رم الان تنها تيميه كه ميتونه منچستر رو حذف كنه...اونم فقط واسه گرفتن انتقام
فورتزا رما...

orlan2magic_66
15-03-2008, 16:08
سخت ترين بازيه ولي اگه ببره تيمي جلودارش نيست

vahid_civil
15-03-2008, 19:11
آقا رم الان تنها تيميه كه ميتونه منچستر رو حذف كنه...اونم فقط واسه گرفتن انتقام
فورتزا رما...

همون 7 تایی ها دیگه ؟:31::31:

shahshahani
15-03-2008, 19:59
همون 7 تایی ها دیگه ؟:31::31:

حالا شما دیگه تحقیرشون نکن.:27::27::27::27:

afsoongar_ghadiri
15-03-2008, 21:08
ولی داره یواش یواش فوتبال ایران هم شعار های نژاد پرستانه داده میشه

که جای ناراحتی داره

MoJtaBa.R
16-03-2008, 01:49
محكوميت تماشگران خاطي
7 هوادار كريستال پالاس به حبس محكوم شدند
خبرگزاري فارس: هفت هوادار تيم فوتبال كريستال پالاس انگليس به حبس محكوم شدند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين شمار از هواداران اين تيم انگليسي به علت انجام برخي تخلفات از سوي دادگاهي در شهر لندن محكوم به حبس چند ساله شدند.
اين هواداران كريستال پالاس متهم بودند كه به علت انجام رفتار غيرورزشي و خشونت،‌از حضور در ورزشگاه‌ها به مدت 10 سال منع شده اند؛ اما به علت عدم رعايت اين تصميم و ورود غيرقانوني به محيط ورزشگاه‌ها، ‌مورد پيگرد قانوني قرار گرفتند.
آنها در زمان سفر با يك قطار مسافربري‌ با برخي هواداران چارلتون آتلتيك به نزاع پرداخته و درگير شدند.
پس از محرز شدن موارد تخلفشان، هر يك به مدت سه سال و نيم به حبس محكوم شدند

MoJtaBa.R
16-03-2008, 01:51
محكوميت تماشگران خاطي
7 هوادار كريستال پالاس به حبس محكوم شدند
خبرگزاري فارس: هفت هوادار تيم فوتبال كريستال پالاس انگليس به حبس محكوم شدند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين شمار از هواداران اين تيم انگليسي به علت انجام برخي تخلفات از سوي دادگاهي در شهر لندن محكوم به حبس چند ساله شدند.
اين هواداران كريستال پالاس متهم بودند كه به علت انجام رفتار غيرورزشي و خشونت،‌از حضور در ورزشگاه‌ها به مدت 10 سال منع شده اند؛ اما به علت عدم رعايت اين تصميم و ورود غيرقانوني به محيط ورزشگاه‌ها، ‌مورد پيگرد قانوني قرار گرفتند.
آنها در زمان سفر با يك قطار مسافربري‌ با برخي هواداران چارلتون آتلتيك به نزاع پرداخته و درگير شدند.
پس از محرز شدن موارد تخلفشان، هر يك به مدت سه سال و نيم به حبس محكوم شدند

MoJtaBa.R
16-03-2008, 01:55
فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) پيشنهاد استاندارد كردن اندازه زمين مسابقات فوتبال را براي ساخت ورزشگاه‌هاي جديد پذيرفت.
به گزارش خبرگزاري اسوشيتدپرس، كميته اجرايي اين فدراسيون قانون جديدي را در مورد تعيين اندازه زمين مسابقات به طول ‪۱۰۵‬متر و عرض ‪ ۶۸‬متر تصويب كرد.
اين قانون در مورد ورزشگاه‌هاي موجود قابل اجرا نخواهد بود و تاثيري بر قانوني بودن ورزشگاه گينتز استاديوم در راترفورد شرقي جايي كه در آن آمريكا مسابقه دوستانه‌اي را با آرژانتين برگزار خواهد كرد، ندارد.
فيفا قبل از جام جهاني ‪۱۹۹۴‬در آمريكا اعلام كرد كه اندازه زمين اين ورزشگاه بايد ‪۱۰۳‬متر در ‪ ۶۳‬متر باشد.
اين فدراسيون علاوه بر اعلام اين خبر همچنين دوباره بر موضع خود در مورد برگزاري مسابقات ملي در ارتفاع ‪۱۱۸۰۰‬فوت بالاي سطح درياي لاپاز پايتخت بوليوي تاكيد كرد.
قوانين مربوط به سلامتي فيفا بر اينكه بازيكنان و داوران بايد حداقل دو هفته قبل از بازي در ارتفاعات بالاي ‪۹۸۴۰‬فوت از سطح دريا با آب و هواي محل برگزاري مسابقات خو بگيرند، تاكيد دارد.
فدراسيون فوتبال بوليوي اكنون بايد ورزشگاه‌هاي محل برگزاري مسابقات باقي مانده مقدماتي جام جهاني ‪۲۰۱۰‬را معرفي كند.
مسائل ديگري كه در جلسه كميته اجرايي فيفا مورد بررسي قرار گرفت به شرح زير بود:

** عضويت فدراسيون فوتبال آلباني در فيفا به دليل دخالت دولت اين كشور در امور مربوط به فوتبال به حالت تعليق در آمد.

** ركورد مازاد در آمد فيفا در سال ‪۲۰۰۷ ،۴۹‬ميليون دلار و سود حاصله ‪۸۸۲‬ ميليون دلار بوده است. گزارش مالي سالانه نيز مجموع در آمد اين فدراسيون را تقريبا ‪ ۲ /۱‬ميليارد دلار نشان مي‌دهد.

MoJtaBa.R
16-03-2008, 02:15
يه لحظه dc شدم و 2 تا تاپيک شد

..........................

orlan2magic_66
16-03-2008, 09:13
قربون اون هفت گل كه باعث شد رم الان اينجوري بازي كنه...اول رئال رو برديم بعدم نوبت شماست...اونم واسه انتقام

Moh@mm@d - TNT
16-03-2008, 10:30
برو بچ فقط آرسنال

Moh@mm@d - TNT
16-03-2008, 10:37
آقای orlan2magic_66 خیلی به تیمت مطمئنی که اینجور میگی میره بالا حالا یه بار رئالو زدین انگار چی شده رئال چندین ساله که تو لیگ قهرمانان اروپا شکست می خوره و میره کنار عزیز فقط دوران اوجشون سال 2002 بود که بهشون می گفتن کهکشانی ها اوکی عزیز؟ اما آرسنال قهرمان دوره قبل را با درخشش آدبایور و فابرگاس شکست داد حواستون باشه اون منچستر نامرد حذفتون نکنه من که مطمئنم آرسنال لیورپولو میزنه

david23
16-03-2008, 11:00
:33::33::33::33:ایشالا منچستر یه 6 -7 تا به این رم بزنه و ا نتقام خونین رئال ما رو بگیره .

davy jones
16-03-2008, 12:18
با این بازی هایی که آرسنال تو لیگ برتر میکنه ( که همش داره پشت هم امتیاز از دست میده ) بعید میدونم بتونه لیورپول رو که این روزها رو اوجه و خوب نتیجه میگیره شکست بده خصوصا اینکه بازی برگشت هم تو آنفیلده:20:
آرسنال که تا 3 هفته پیش با 5 امتیاز بیشتر از منچستر در صدر جدول لیگ برتر بود حالا با یه بازی بیشتر دومه و تو دو بازی آخر خودش تو لیگ با گلهای دقایق پایانی از شکست فرار کرده.:13:

Meisam Khan
16-03-2008, 12:54
با این بازی هایی که آرسنال تو لیگ برتر میکنه ( که همش داره پشت هم امتیاز از دست میده ) بعید میدونم بتونه لیورپول رو که این روزها رو اوجه و خوب نتیجه میگیره شکست بده خصوصا اینکه بازی برگشت هم تو آنفیلده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرسنال که تا 3 هفته پیش با 5 امتیاز بیشتر از منچستر در صدر جدول لیگ برتر بود حالا با یه بازی بیشتر دومه و تو دو بازی آخر خودش تو لیگ با گلهای دقایق پایانی از شکست فرار کرده.
ولي توي ليگ قهرمانان مي تركونه. حالا ببين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_civil
16-03-2008, 13:12
نیمه نهایی بارسا و منچستر میخورن بهم. برنده اونها قطعا قهرمانه.

H M R 0 0 7
16-03-2008, 13:45
********* بارسلونا ********

orlan2magic_66
16-03-2008, 13:47
:33::33::33::33:ایشالا منچستر یه 6 -7 تا به این رم بزنه و ا نتقام خونین رئال ما رو بگیره .

انتقام خونين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه خونم امد؟

orlan2magic_66
16-03-2008, 13:48
عزيز آرسنالي...
شما هم تيمه خوبي داريد فعلا هم اونور جدولي...به هر حال رم امسال از رم پارسال خيلي قويتر و پخته تره...

david23
16-03-2008, 14:58
ما به رم نباختیم به داور باختیم - :21:ایشالا فصل بعد بازم به هم بخوریم :5:

امیدوارم ناراحت نشی ولی باید قبول کنی که رم شخصیت قهرمانی رو نداره . تو اروپا این جور تیما درجه 2 حساب میشن .مثل اینکه تو ایران ابومسلم قهرمان بشه:31::31:

orlan2magic_66
16-03-2008, 16:28
ما به رم نباختیم به داور باختیم - :21:ایشالا فصل بعد بازم به هم بخوریم :5:

امیدوارم ناراحت نشی ولی باید قبول کنی که رم شخصیت قهرمانی رو نداره . تو اروپا این جور تیما درجه 2 حساب میشن .مثل اینکه تو ایران ابومسلم قهرمان بشه:31::31:

بابا شما رئالي ها خيلي رو داريد والا...داور به ضررتون سوت زد؟؟؟؟؟؟؟
پس گل آفسايد 12 متري رائول رو حتما عمه بلقيس قبول كرد هان؟؟؟؟
اخراج په په رو حتما ميگي؟آخي داور ديگه تابلو تر از اين نمي تونست اخراج كنه
در مورد درجه دو بودن هم بايد بگم تو ايتاليا اينتر 1 باخت داره رم 3 تا....رو هم رفته مثله رئال 6تا باخت ندارند...اونم ار آلمريا و ديپورتيو ختافه و...
اگه رم ابومسلم باشه لابد آلمريا چوكا تالشه ديگه...پس جمع كن اين حرفا رو خريدار نداره...باز يه منچستري بياد حرف بزنه يه چيزي
شما كه رفت و برگشت باختيد از ابومسلم...

orlan2magic_66
16-03-2008, 16:30
ما اگه از منچستر 20 تا هم بخوريم هيچ خيالي نيست...همين كه شما رو حذف كرديم كافي بود

mstf666
16-03-2008, 16:37
چلسی امسال یک پای فیناله !

من از مسائل پشت پرده خبر دارم !

orlan2magic_66
16-03-2008, 18:07
چلسی امسال یک پای فیناله !

من از مسائل پشت پرده خبر دارم !

مسائل پشت پرده!!!!!!!!!!!!!!!
اي كلك بگو ما هم بدونيم

MoJtaBa.R
16-03-2008, 18:31
هر كي ميدونه اديتش چه جوريه بگه

به بابک { ّFiez} بگو درست میکنه

david23
16-03-2008, 18:49
در مورد درجه دو بودن هم بايد بگم تو ايتاليا اينتر 1 باخت داره رم 3 تا....رو هم رفته مثله رئال 6تا باخت ندارند...اونم ار آلمريا و ديپورتيو ختافه و

.................................................. .................................................. .................................................. ..........

حالا بعد عمری یه بار رئالو بردین انقد از رئال باختین تو اروپا که عقده شده بود:21::21: ولی خوشحالیتون زیاد طول نمیکشه .چون منچستر مثل رئال رم رو دسته کم نمیگیره :31::31:در مورد باختام بگم .همه جای دنیا تیمای قعر جدولی انگیزه بیشتری دارن .همین دیشب دیدید که منچستر به زور تیم آخر جدولو برد .همه باختای رئالم بیرون از خونه بوده بجز ختافه که اونم روی یه حادثه که هر 20سال یه بار پیش میاد .در ضمن دیپور یاختافه اصلا ضعیف نیستن .لیگ ایتالیا هم بعد اون اتفاقات بنظر خیلی هلا یه لیگ مرده به حساب میاد :27::27:پس زیاد به 3تا باخت روم ننازعزیزم دوم بودن رم هم بخاطر افت شدید تیمهای میلان .یوونتوس- فیورنتیا - وگرنه جای رم اینجا نیست .اگه یووه با میلان قوی بودن ویووه نمیرفت دسته دو کار به اینجا نمیرسید که رم بیاد اروپا بعد ............ :38::38::38:

orlan2magic_66
16-03-2008, 20:04
باشه بابا تو راست ميگي...فعلا كه شما نيستيد و ما هستيم پس همون ليگ قشنگتون رو باهاش حال كنيد كه آخر فصل با 18 باخت و مجموع 36 امتياز قهرمان ميشيد...بعدم منچستر به شما هيچ ربطي نداره...پس فردا اونم ميبريم ناراحت نباش تو

orlan2magic_66
16-03-2008, 20:05
فعلا مي توني بري سايت يوفا ببيني كدوم ليگ برتره..ايتاليا يا اسپانيا...بعد بگو ليگ ايتاليا مرده

vahid_civil
16-03-2008, 20:31
چلسی - لیورپول
بارسا-منچستر

نیمه نهایی جالبیه !

david23
16-03-2008, 21:07
فعلا مي توني بري سايت يوفا ببيني كدوم ليگ برتره..ايتاليا يا اسپانيا...بعد بگو ليگ ايتاليا مرده

باشما بحث کردن فایده نداره :13:بعد از بازی با منچستر هم دیگه رو می بینیم:27::27:

realmadrid cups

.......................
Spanish League: 30

1931-32 1932-33 1953-54 1954-55 1956-57

1957-58 1960-61 1961-62 1962-63 1963-64

1964-65 1966-67 1967-68 1968-69 1971-72

1974-75 1975-76 1977-78 1978-79 1979-80

1985-86 1986-87 1987-88 1988-89 1989-90

1994-95 1996-97 2000-01 2002-03 2006-07

Copa del Rey (King's Cup): 17

1904-05 1905-06 1906-07 1907-08 1916-17

1933-34 1935-36 1945-46 1946-47 1961-62

1969-70 1973-74 1974-75 1979-80 1981-82

1988-89 1992-93

European Cup/Champions League: 9

1955-56 1956-57 1957-58 1958-59 1959-60

1965-66 1997-98 1999-00 2001-02

Real Madrid is the only team that holds the Cup in property, having won the title five consecutive times.

European Super Cup: 1

2002

UEFA Cup: 2

1984-85 1985-86

Copa de la Liga (League Cup): 1

1984-85

Supercopa de Espa?a (Spanish Super Cup): 7

1988 1989 1990 1993 1997 2001 2003

Moh@mm@d - TNT
16-03-2008, 23:45
Aghaye vahid_civil shoma be jaye inke ye harfe khoob bezani hamash dari pish bini mikoni badesham migi arsenal nemizani hala mibinim timi ke ghahremane dore ghablo shekast dade dige shekast dadane time sevome englis barash mesle abe ok?

orlan2magic_66
16-03-2008, 23:59
داداش شما هم پيش بيني كن خوب
به نظر من نيمه نهايي اينه
آرسنال - فنرباغچه
رم - شالكه
بقيه هم برند بوق بزنند:d

orlan2magic_66
17-03-2008, 00:01
به نظر منم آرسنال جدي مياد فينال...اينور معلوم نيست

Masoud King
17-03-2008, 00:10
تیم ما که تو این دوره نیست ولی دوست دارم آرسنال یا شالکه قهرمان بشه......

only bayern munchen

MORINIO
17-03-2008, 12:59
آرسنال که از همین حالا حذفه :27:

فینال امسال: چلسی-رم

orlan2magic_66
17-03-2008, 14:21
امسال قرعه كشي يه جوري بوده كه يه پاي فينال انگيليسي حتما...فقط ليورپول نياد فينال خيلي بدم مياد ازش...آرسنال چلسي ميخورند بهم چون داربي محسوب ميشه هيچيش معلوم نيست...اگه آرسنال مثل بازي با ميلان باشه آرسنال مياد اما اگه مثل بازي با اين چند تا تيم ضعيف باشه كه دقيقه نود مساوي كرده چلسي مياد فينال...اين طرف اصلا معلوم نيست هر اتفاقي ممكنه بيافته شايد يهو شالكه الكي الكي اومد فينال

orlan2magic_66
17-03-2008, 14:22
به اميد فينال مسكو با رم
فورتزا رما

Moh@mm@d - TNT
17-03-2008, 17:48
aghaye morinio berid ba on chelsea toon ba on morabi khoshgeletoon abramgerand

david23
17-03-2008, 20:17
این اسطورتونم>>توتی<< که میخواد بره میلان احتمالا شما هم تو شوکی:31::31:

orlan2magic_66
18-03-2008, 12:13
آقا تكذيب شد از بيخ و بن...
پارسال هم گفتند دوپينگ كرده...خودش تو مصاحبه ي طولاني با سايت رم و يوفا و گل تكذيب كرده

orlan2magic_66
18-03-2008, 12:24
شما خيالت راحت توتي ميمونه تو رم

orlan2magic_66
18-03-2008, 12:29
واقعا اين خبرگذاري هاي فارسي چه چيزهايي ميگن...توي شهر رم يه روزنامه ي محلي عكس بزرگ توتي رو زده با اين تيتر كه توتي:دوست دارم سال آخر فوتبالم را با آنجلوتي كار كنم...در اين بين هيچ صحبتي هم از رفتن به ميلان نشده...دقيقا پارسال هم يه روزنامه همين موقع ها گفته بود كه به نقل از يكي از اعضاي فوتبال ايتاليا كه توتي دوپينگي است..كه بعدا توتي غرامتش رو هم گرفت...حالا حرف يه روزنامه ي محلي انقدر مهم شده كه خبرگذاري اول ايران ميزنه به عنوان تيتر...
خيال همه راحت توتي هيچ جا نميره