PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty: Modern Warfare 3

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Jeff hardy M
28-10-2011, 22:14
بچه ها سلام من یه سوال دارم
من call of duty black ops
رو گرفتم فرق داره با مدرن یا نه ؟
من مدرن 2 رو بازی کردم 100 تای black ops بود و مطمئنم که مدرن 3 بهتر از این 2 میشه :20: (فرق داره)

Erfan.
28-10-2011, 23:25
ببخشید عرفان جان من حواسم نبود پست شما رو نقل قول کنم شرمنده و ممنون از اینکه یادآوری کردی :40:

خواهش میکنم دوست خوبم... و معذرت از این که لحنم تند بود...! :11:

منم میدونم که کلی روی PC سرمایه گذاری کرده بود اما اینا هیچ کدوم دلیل نمیشه که نمره ی XBOX اینطوری فاجعه باشه...به هرحال روی PC کار کرده دمش گرم اما نه اینکه با این همه تبلیغ نمره ی کنسول بازی از نسخه قبل هم کمتر بشه و اینقدر بیاد پایین.بابا قبول کنید که خیلی اشتباه صورت گرفته برای BF3 .

به هر حال مثل روز روشنه که کیفیت BF3 روی PC نمایانه نه کنسول...

نمیدونم کجاش سخته...! مثل Crysis 2 شد که روی کنسول ها با کیفیت بسیار کمتر از نسخه PC اجرا میشد، چون دیگه این کنسول ها در بازی های مولتی-پلتفرم نمیتونن فریم ریت مناسب ارائه بدن...
این میزان تخریب پذیری- نورپردازی- AO - سایه زنی - تسلیشن و ... روی این کنسول ها اجرا شدنی نیست!!!
تنها و تنها در بازی های انحصاری کنسول ها شاهد گرافیک های بسیار زیبا هستیم، اون هم به دلیل تمرکز بسیار و استفاده 100 درصد از پتانسیل کنسول هاست که البته همین عنوان های انحصاری هم از نظر تکنیکی به هیچ عنوان به BF3 یا Crysis 2 نسخه PC نزدیک نمیشن...

قسمتی که به صورت BOLD قرمز کردم واقعا جالب بود برام، اگه منظورت نسخه های قبل نیست و فقط منظورت MW3 هست ، تو از کجا میدونی که MW3 پرمحتوا نیست ؟ من کجا دارم غیر منطقی طرفداری میکنم ؟ نمیدونم این منطق چیه که ازش حرف میزنی!
اما اگه منظورت به نسخه های قبل هم هست از نمرات شاهکاره بازی یعنی 94 کاملاً مشخه که این بازی علاوه بر نظر گیمر ها، نظر منتقدان رو هم به شدت جلب کرده پس اینجا نمیشه به محتوای بازی ایراد گرفت :20:

چیزی که در این قسمت از من پرسیدید رو چندین دفعه خودم و آرین تکرار کردیم... الآن پاسخ بدم میشه تکرار مکررات!:46:

ارادتمندیم عرفان جون :40:

همچنین مصطفی جان!:40:

عرفان جان از جمله افرادی هستی که همیشه د راوج منطق بحث میکنی دمت گرم.

میدونی عرفان جان در مورد پویا بودن و عالی بودن بتلفیلد 3 شکی نیست اینو دیگه با توجه به امتیازات هممون میدونیم و درک کردیم حتی با وجود بالا و پایین بودن امتیازات میانگین همه چیزو بیان میکنه
اینجا من رجوع میکنم به کامنت های کاربرانی که بازی کردن که کم نیستن تو فروم خودمون توجه میکنم بودند افرادی که اومدن و گفتند نبود بازی اون چیزی که فکرشو میکردند
درواقع این کلمه برمیگرده به گیم پلی بازی چون که گرافیک بازی واقعا عالیه هر کس بوده و گفته ناراضی هستم شاید مستقیم نگفته از این عنصر گیم پلی ناراضیم ولی میشه برداشت کرد تو این دوره زمونه گیم پلی وقتی فوق العاده باشه هر چند نقص هایی در باقی عناصر وجود داشته باشه گیم پلی اونارو پوشش میده
این که میگی MW3 همونه میتونیم صبر کنیم تا بازی منتشر بشه چون قبلش به نتیجه ای نمیرسیم.؟

شما لطف داری حامد جان!:10:

ببینید من چندین بار گفتم که انتظارات از BF3 بسیار بالا بود و همین باعث شده که بازی به نظر بعضی دوستان بازی اون طوری که می‌بایست، نبود!

شاید درست باشه، بازی ضعف هایی داره و ... ولی این کم لطفی هست که به خاطر چند ضعف، یک گیم بسیار قوی رو زیر سوال ببریم(مانند بعضی دوستان)
من منکر گیم پلی بی نقص و عالی MW نیستم... ولی هر چیزی حدی داره... کپی کردن مکرر یه فرمول عالی، منجر به تکراری شدن و بی ارزش شدن اون میشه.

در مورد MW3 (MW2.5 :دی) هم درسته اگه صبر کنیم بیاد خیلی بهتر میشه نتیجه گرفت...

من اگه بازی دستم برسه :19: یه بررسی مینویسم و به طور کامل بازی رو بررسی میکنم... اون طوری بهتره فکر کنم!:46:

halflife g
29-10-2011, 13:59
یکی از کارمندان شرور اکتی :31:دیسک شماره 2 نسخه pc بازی cod mw3 رو دزدیده و به بیرون درز داده .........اکتی هم به دنبال جمع و جور کردن قضیه و جلوگیری از انشتار کامل بازی هست

+

متا (میانگین امتیازات) بازی بتلفیلد 3 روی نسخه pc به 90 کاهش پیدا کرد و در عوض روی کنسولها به 85 افزایش پیدا کرد...... .(البته حدود 40 ...50 تا سایت دیگه نمره خواهند داد)
.
.
.

armardeh
29-10-2011, 14:05
شايعه!
صب كن مگه با يه دونه ديسك چه كار ميشه كرد؟:31:

armardeh
29-10-2011, 14:22
اطلاعات کاملی از بازی MW3 منتشر شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تازگی در هفته گذشته شرکت Destructoid لوگویی از بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 که به تام Call of Duty: Elite می‌باشد انتشار رساند و سپس پایگاه اینترنی کوتاکو نیز به دنباله انتشار این لوگو چندین تصاویر دیگر از بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 را منتشر نمود گفتنی است کاور این بازی رایانه ای را هم منتشر کرده است بر طبق شایعاتی حاکی از این می‌باشند که در شماره آینده مجله OPM نیز به زودی رونمایی رسمی از این بازی رایانه ای خواهد شد.همانطور که می‌دانید قطعا پی برده اید قرار است تا اندک زمانی دیگر بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 در نمایشگاه بزرگ بین المللی بازی‌های رایانه ای E3 سال ۲۰۱۱ میلادی رونمایی شود و امروز هم که اولین روز این هفته می‌باشد به تازگی سایت کوتاکو نیز دوباره سوپرایز‌های از این بازی رایانه ای برای بازیبازان منتشر کرد.

طبق اطلاعات بدست آمده در رابطه با این خبر خبرگزاری معتبر kotaku که موضوع آن در ارتباط با دنیای بازی‌های رایانه ای می‌باشد در اوایل بعد از ظهر امروز در یکی از گذارشات خود اطلاعات غیر رسمی‌از بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 را به نمایش گذاشت که نسبتا از نظر محتوا بسی بسیار زیاد می‌باشد.

در این اطلاعات آمده استکه این بازی رایانه ای نسبت به دیگر دو شماره قبلی خود بسیار تغییر و تحول خواهد داشت و در آخر دورنمای این سری از بازی‌های رایانه را مورد دست خوش تغییر قرار خواهد داد یعنی داستانی با پایانی کامل و مشخص دوباره تشکیل خواهد داد و سرنوشت شخصیت‌های کلیدی در طول این سری به نمایش در خواهد آمد.

که استدیو‌های بازیسازی مجربی ماننده Infinity Ward, Sledgehammer Games و همچنین Raven Software هم اکنون پروژه بازیسازی CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 را در دست دارد و هم اکنون نیز بر روی آن در حال ساخت و ساز می‌باشند.

داستان بازی بدین گونه می‌باشد که این بازی رایانه ای از زمانی روایت میشود که در پایان نسخه MW2 است . ارتش آمریکا در تلاش و کوشش است تا حملات غافل گیر کننده ارتش ظالم روسیه را دفع نماید.

بحش مد تک نفره این بازی رایانه ای بازیبازان به عنوان مامور سرویس امنیتی روسیه،اپراتور سرویس ویژه هوایی،راننده تانک و خلبان هواپیمای AC-130 و همچنین کرکتر ‌های اصلی از بازیهای قبلی و کاراکترهای جدید به اقصا نقاط دنیا جهان مسافرت خواهدی کرد .

بخش گیم پلی بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 در حدود ۱۵ چاپتر یا به قول معروف ۱۵ ماموریت یا محرله می‌باشد و با حملات ارتش کشور روسیه به نیویورک اغاز و با آخرین جنگ در کشور پیشرفته دبی به اتمام می‌رسد.”

این بازی رایانه ای شامل مقدار زیادی انفجارات حماسی و تغییراتی در صحنه‌ها در بین حرکات اکشن به وقوع می‌پیوندد و همچنین بازیبازان در این نسخه کنترل وسایل نقلیه زیادی را ماننده بمب افکن AC-130 و تانک در واحد زره ای ارتش ایالات متحده تجربه خواهند کرد .

در بخش تک نفره این بازی رایانه ای به تمام سوالات و مباحثی که از دو شماره قبلی این سری برای بازیبازان بوجود آمده است جواب خواهد داد و در این بین نیز همچنین کرکتر‌های جدیدی ماننده دو سربازان گروه DELTA که Frost و فرماندارش Sandman می‌باشد را معرفی خواهد نمود.

در حالت بخش چند نفره آنلاین این بازی رایانه ای نقشه‌های بسیار محدودی برای مسابقات وجود دارد و همچنین در بخش Special Ops مد‌های Survival و Mission در این بخش وجود خواهند داشت .

داستان خطی بازی رایانه ای جدید CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 مستقیما از جایی که شماره دوم این بازی رایانه ای که به نام Modern Warfare ۲ به پایان می‌رسد شروع به روایت می‌شود و این زمان ارتش روسیه جاه طلب به مرز‌های کشور ایالات متحده یورش برده است. ولادیمر ماکارو (Vladimir Makarov) دوباره به شماره سوم این سری بازگشته است و در این بین نیز همواره دو شخصیت قهرمان سری Modern Warfare یعنی Mac Tavish و Price به شدت دچار جراحات فوق العاده سنگینی شده اند این دو قهرمان به دست یکی از بزرگترین جاسوسان روسیه که نیکولای (Nikolai) نام دارد در حال تعقیب هستن و آن‌ها نیز در حال گریختن از دست او هستند این ۲ شخصیت بارز این شماره در کشور بزرگ هند و در خانه ای متروکه در کلان شهر شلوغ Dharmasala مخفی شده اند که به زودی زود قرار است این خانه متروکه توسط ماکاروف و سربازانش مورد هجوم قرار گیرد و در این بین طیف داستانی هم بازیبازن در نقش یکی از افراد مورد اعتماد نیکولای که Yuri نام دارد نقش بازی می‌کنید که همزمان با حمله ی دشمن و تصاحب این خانه متروکه این این چند نفر از طریق یک بال گرد از صحنه خارج خواهند شد.

بعد از این وقایع داستان این بازی رایانه ای در منطقه منهتن کلان شهر نیویورک ادامه داده خواهد شد جایی که کشور غارت گر روسیه با کشتی ‌های مستقر در رودخانه بزرگ Hudson به این شهر یورش برده و در این حال نیز به حملاتش ادامه خواهد داد .ارتش آمریکا نیز برای جلوگیری و اقدامات تلافی جویانه از این حملات نیروهای ویژه DELTA خود را دعوت برای ضد حمله برای حملات کشور روسیه می‌ کند در این طیف داستانی نیز بازیکنان در نقش یکی از سربازان این گروهان که بنام FROST می‌باشد ایقای نقش می‌کنند او یکی از نیروهای تحت قرمان فرماندار Sandman است و به او دستور مهمی داده میشود که برج روی ساختمان Stock Exchange از دست ارتش روسیه پاکسازی نماید

بعد از این وقایع بازیبازان در نقش یکی از خلبان با تجربه در اسمان شهر ویران شده ی Blackhawk در حال گشت زنی هستین در این بین شما بال گرد‌های دشمنان را سرنگون می‌سازید و به سمت Hudson مکانی که ناوگان ارتش روسیه که مختصات حملات را به نمایش می‌گذارد را باید غرق سازید.

این نیز لیستی از مکان‌های که مراحل بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 به رخ می‎پیوندد:

هند
نیویورک
هواپیمایی که رییس جمهور روسیه با ان منتقل میشود
شهری در سیرالئون
لندن
موگادیشو در سومالی
هامبورگ
پاریس
پراگ در چک
قلعه ای در کوهستان‌های چک
برلین
کاخ کرملین روسیه
دوبی
واشنگتون

بازیبازان در این بازی رایانه ای در نقش بادیگاردی که شغل وی محافظت از رییس جمهور کشور روسیه است او با هواپیما در راه امضای توافق نامه صلح با کشور آمریکا می‌باشد که شما نیز در نقش بادیگارد وی با او همراه خواهید بود که در این بین رئیس جمهور به همراه دخترش به دست نیرو‌های خودی یعنی ماکاروف اسیر می‌شود و ماکاروف هم از اینکه رویسیه با امریکا میخواهد صلح کند بسیار شدید مخاف است و ماکاروف در هواپیما کدهای امنیتی از زیر زبان رئیس جمهور روسیه در خواهد اورد و در عملی کردن این فکر است که یک حمله ی بزرگ دیگه ای رو به کشور امریکا ترتیب بدهد .

بازیبازان به قاره داغ و سوزان آفریقا خواعند رفت و در انجا Price, Soap و همچنین Yuri حضور خواهند داشت این ۳ نفر یک قرار دیدار با یک فروشنده ی بزرگ سلاح‌های گرم در Sierra Leone دارند

ناگهان روند داستانی تغییر میکنه و اینجا شما در نقش مامور ارتش امریکا که به زودی قرار است ماموریتی تحت عنوان این عملیات که قرار است جلوی محموله ی سلاح گرمی رو که به شهر لندن خواهد رفت را بگیرد

.بخش گیم پلی این بازی رایانه ای در شهرهای گوناگونی روایت می‌شود ماننده شهر‌های‌هامبورگ که بازیبازان وظیفه دارند در نقش راننده ی یک تانک باشند که برای مقابله با حملات ارتش روسیه دفاع نمایید .

و در اخر اخرین نبرد و ماموریت بازیبازان در دبی رخ خواهد داد در اینجا دوباره شاهد Yuri, Price و Sandman هستیم که حمله ای رو به هتلی که ماکاروف در اون زندگی میکنه را انجام خواهند داد .و پس از کشتن وی بازی به اتمام خواهد رسید.

بازیکنان دوباره به گروه مک تاویش،یوری و پرایس در آفریقا برمیگردن که قبل از رفتن به سیرالئون قراری رو با فروشنده اسلحه ای با ملیت آفریقای جنوبی دارن.سپس تغییری دیگه رخ میده و شما در نقش مامور نیروی مخصوص هوایی آمریکا قرار میگیرین که میخواد جلوی محموله سلاحهایی با قابلیت تخریب عظیم رو که به بنادر واقع در لندن میره بگیره.

و در آخر جالب است بدانید سایت معتبر کوتاکو در این گذارش اذعان داشته است که بازی رایانه ای CALL OF DUTY: Modern Warfare 3 هشتم نوامبر سال جاری میلادی (۱۷ آبان ۱۳۹۰) برای پلتفرم‌های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Mool Tee
29-10-2011, 16:21
تکراری نیست دستت درد نکنه:46:
بابا من نمی دونم بعضیا چرا اینجورین بازی بتلفیلد 3 خیلی بازی فوق العاده ای بود و به نظر من انتظارات خیلیا رو برآورده کرد بعضیا فک کرده بودن چـــه بازی خفنی میشه بهرتین بازی دنیا میشه بازی بتلفیلد اون طوری که باید می بود شد و خیلی هم قشنگ هست.یعنی چندتا ضعف مسخره و کوچیک تــــــمام انتظاراتتون رو از بین برد؟:41:
صداگزاری عالی گرافیک عالی(بهترین گرافیکی که دیده بودم) آهنگ هم عالی بود دیگه چی کم داشت یکم ازلحاظ داستانی مشکل داشت که دیگه انتظار داشتن نداشت شما بازی نیومده می خواستین داستان خوب باشه(خوب بود به نظر من ولی عالی نبود مثل داستانایه mw):31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تیکه بالا جالبیش چیه؟

hosseincode2008
29-10-2011, 16:28
تکراری نیست دستت درد نکنه

تكراري كه هست، هميني كه دوست عزيزمون كپي كردن رو مارمولك جان خودشون ترجمه كردن و گذاشتن صفحه اول تاپيك.
جالبيه اون تيكه هم به اينه كه وقتي اين خبر اعلام شد هنوز تاريخ عرضه بازي معلوم نبود!

gta6767
29-10-2011, 18:42
skidrow نسخه ی CALL OF DUTY: Modern Warfare 3-retail dvd

armardeh
29-10-2011, 19:35
ببينيد كرك هم گذاشتند؟كسي دانلود كرده:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dvd2010
29-10-2011, 19:37
Mac Tavish و Price به شدت دچار جراحات فوق العاده سنگینی شده اند این دو قهرمان به دست یکی از بزرگترین جاسوسان روسیه که نیکولای (Nikolai) نام دارد در حال تعقیب هستن و آن‌ها نیز در حال گریختن از دست او هستند
تا انجا که من میدونم نیکولا دوست کاپتان پرایس بود حالا چه جوری شده که دشمن پرایس شده؟

Aria1997
29-10-2011, 21:51
ببينيد كرك هم گذاشتند؟كسي دانلود كرده:40:

مگه می‌شه ؟؟؟ :18::18:

بازی هنوز منتشر نشده !!!! :18:

فکر نکنم راست باشه

majid322
29-10-2011, 22:12
p30day هم بازی رو گذاشت البته هنوز خبری از کرک بازی نیست... :46:

armardeh
29-10-2011, 22:29
دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 3 با لینک مستقیم

*** نسخه نهایی Retail فاقد کرک ***

***برای نخستین بار در میان سایت های ایرانی***

بازی فوق العاده جذاب و اکشن Call of Duty Modern Warfare 3 که توسط تیم Infinity Ward ساخته شده و سپس یکی از مطرح ترین و قدرتمندترین کمپانی های بازیسازی یعنی Activision Blizzard آن را برای PC به تازگی منتشر ساخته است ، پس از مدت ها انتظار بالاخره نسخه سوم از سری بازی های Modern Warfare منتشر شد تا رغیب جدی Battlefield 3 در سال 2011 مشخص شود ، ندای وظیفه بار دیگر با نسخه جنگ های مردن پا به عرصه رغابت گذاشته و این خبر بسیار خوبی برای علاقه مندان به سبک اکشن اول شخص است که یک بازی سراسر هیجان و استرس را تجربه خواهند کرد Call of Duty: Modern Warfare 3 داستان نسخه قبلی خود را دنبال می کند و بخش عظیمی از داستان به مبارزات ایالات متحده آمریکا با روسیه مربوط می شود ، نیروهای زمینی امریکا در حال جنگ با نیرو های روسیه در خاک امریکا هستند.Vladimir Makarov بازگشته است. کاپیتان Price و کاپیتان MacTavish زخمی در حال فرار با Nikolai جاسوس روسی هستند این سه نفر در مخفیگاهی در Dhamasala در هند مخفی شده اند. پس از مدتی مردان Makarov به مخفیگاه حمله کرده و شما باید با شخصیت Yuri که از مردان Nikolai است از مخفیگاه دفاع کنید و.....داستان بازی آنقدر جذاب و حرفه ای نوشته شده که شما را ترقیب به ادامه آن خواهد کرد ، از همه چیز که بگذریم نوبت به گرافیک آن می رسد که یکی از نقات قوت بازی است و فقط می توان آن را تحسین بر انگیز توصیف کرد ، خونی که در صفحه مانیتور در اثر اصابت تیر به شما پخش می شود نیز بسیار طبیعی و حرفه ای شده است گیم پلی بازی فوق العاده عالیست و هیجان وصف ناپذیری هنگام بازی به گیمر منتقل خواهد شد این بازی خارق العاده را می توانید هم اکنون از سایت پی سی دی برای نخستین بار در میان سایت های ایرانی با لینک مستقیم دانلود نمایید ، تیم پی سی دی امیدوار است از این بازی استثنایی لذت ببرید.:27:
p30day.com

bahman.pdf
29-10-2011, 22:33
p30day هم بازی رو گذاشت البته هنوز خبری از کرک بازی نیست... :46:

:18::18:
بزاریم واسه دانلود؟؟
کامله این نسخه؟؟

armardeh
29-10-2011, 23:03
new pic from cod:mw3
حه‌ز مي‌كنيد؟!

Aria1997
29-10-2011, 23:07
میشه بپرسم کدوم داستان؟

نسخه هایی که پی سی دی میزاره همشون درستن شما کدوم نسخه رو گرفتی؟

حالا فکر نکنید من ماله پی سی دیم :31:

خدا وکیلی پی‌ سی‌ دی‌ حرف نداره

من نسخه unpacked multi9رو گرفتم با حجم ۱۵ گیگابایت اما کار نکرد بد مجبور شدم نسخهRELOADED رو بگیرم که کار کرد یعنی‌ در کل ۲۵گیگ مهم نیست اما منتظر اعلام نظرات دوستان هستم :31:

dvd2010
30-10-2011, 07:57
چه شود:8:به این میگن بازی.
پاک کنها سریع شروع کنن به پاک کردن.زود باشید دیر شده.آهای پاک کن باتوام ها سریع باش.

ghadami2005
30-10-2011, 13:47
با این سیستم میشه بازی کرد؟ رزولوشن 1024*768 مانیتور 17

intel core i5 2500k
asusp8z68-v
2*2gb 1333 patriot

گراقیک ندارم؟؟؟؟؟ از گرافیک مجتمع میخوام استفاده کنم

Layken
30-10-2011, 14:06

intel core i5 2500k
asusp8z68-v
2*2gb 1333 patriot

بله میتونید گرافیک روی بردتون خوبه.

bahman.pdf
30-10-2011, 14:13

intel core i5 2500k
asusp8z68-v
2*2gb 1333 patriot

برای بازی های سطح بالا با این گرافیک نمیتونید با تفکیک پذیری بالا و جزئیات زیاد بازی کنید در سطح متوسط میشه نرخ فریم نسبتا خوبی گرفت

M.s.95
30-10-2011, 14:26
من سخه ی p30day رو دانلود کردم الان ! کرک نیومده هنوز ؟

bahman.pdf
30-10-2011, 14:30

هنوز خبری نیست!!:5:
کسی میدونه نسخه STEAM رو چه جوری باید بنصبیم؟؟

mokhtar
30-10-2011, 18:16

سرعتت چنده ?کجا هستی؟

xeNociDe
30-10-2011, 18:26
MW3 : Launch Trailer

manuelcalavera
30-10-2011, 21:19
کرک هشتم نوامبر ریلیز میشه ، تا اون موقع Repack و Proper اومده . این Retail هارو نگیرید ، از ما گفتن بود

Amir.prs
30-10-2011, 21:22
کرک بهمن میاد ؟

manuelcalavera
30-10-2011, 21:26
کرک بهمن میاد ؟
هشتم نوامبر

s.j-rez
30-10-2011, 21:29
نسخهXBOX360عرشه شده؟

Leon-117
30-10-2011, 22:02
نسخهXBOX360عرشه شده؟
نه هنوز................

Abolfazl3007
30-10-2011, 22:08
خدا کنه بچه ها بالا نسخه 360 هم سریع لیک کنن ! وای چه شود دوباره کاپیتان پرایس !!:8:

Eblis 2011
30-10-2011, 23:10
دوستان من چند صفحه ی قبل رو نخوندم آیا بازی واسه دانلود امده رو سایتها یا نه ؟

armardeh
31-10-2011, 01:55
دوستان من چند صفحه ی قبل رو نخوندم آیا بازی واسه دانلود امده رو سایتها یا نه ؟
واسه دانلود كه گذاشتند ولي هنوز بي كركه حالا معلوم نيست كه كامل باشه :23:
p30day.com

hackboter
31-10-2011, 12:53
فعلا دانلود نکنید نسخه اصلی 17 ابان ماه منتشر میشه و کرک هم همون موقع میدن بیرون...

Pami
31-10-2011, 15:12
فکر کنم از امروز دیگه باید شمارش معکوس رو آغاز کنیم
خیلی دوست دارم باز هم بتلفیلد رو شکست بده

xeNociDe
31-10-2011, 16:13
فکر کنم از امروز دیگه باید شمارش معکوس رو آغاز کنیم
خیلی دوست دارم باز هم بتلفیلد رو شکست بده
بتلفیلد به غیر از گرافیک چیز خاص دیگه ای نداشت ، همیشه سری COD داستان و گیم پلی جذاب تری داشته : )

Abolfazl3007
31-10-2011, 16:53
COD از گرافیک هم همچین کم نیاورده

شماره های 1 و 2 و 3 در زمان خودشون بهترین بودن
4 هم که زمان خودش شاهکار بود مخصوصا اینکه 60 فریم رو کنسول اجرا میشد . دهن همه باز مونده بود چه موتور قوی داره

5 و 6 و 7 هم هیچ کدوم گرافیکشون معمولی نبود و همه بالا بود -- BLACK OPS گرافیک وقعا خفنی رو 360 ارایه میداد (دوباره با 60 فریم ...)

حالا این MW3 یه خورده قدیمی شدن موتور توش معلومه ولی اصلا دلیل نمیشه بگیم گرافیک پایین یا و معمولیه -- و مطمِن باشید همچین هم از نظر گرافیکی کم نمیاره ...

لحظه شماری میکنم تا بالاخره یه FPS خفن با پدر و مادر بازی کنم ! وای اگه GHOST واقعا برگشته باشه ...:8:

SA.JJ.AD
31-10-2011, 17:07
بعد از این همه حاشیه و ... فقط میشه گفت : حماسه ای دیگر در راه است :20::40:

M A X I M U M
31-10-2011, 17:16
وای وای وای
نمرات و میانگین های بتلیفیلد همینطور داره پایین میاد
بزودی از بلک اوپس میاد پایین تر
اون همه تبلیغ و تعریف و تمجید از بازی ای که به لطف موتور فارست بایت ۲ گرافیک خوبی داشت اما الان که همه بازی رو انجام دادن و هر روز که داره می گذره ضعف های بازی داره خودشو نشون میده
داستان کوتاه و فوق العاده مسخره
به خدا نمیدونم چند نفرتون هیلو رو بازی کردید اما از اولین نسخه اش تا اخرین نسخه اش داستانی داشت که همیشه و همه جا ازش اینطور یاد می کردن : افسانه ای جدید آغاز شده است ...
حالا فکرشو بکنید قبل انتشار بتلفیلد این بازی رو بالاتر از هیلو و ... قرار داده بودن
چقدر که ازش تعریف نکردن طوری که کم کم داشتیم مطمئن می شدیم از همین الان بهترین بازی سال میشه
نمیخوام بتلفیلدو بکوبم و نابودش کنم میخوام منطقی باشم
بتیفیلد بازی خوبی بود انکار نمی کنم اما تمام بازی که گرافیک نیست
حالا بقیه فکر می کنن گرافیک MW3 در مقابل بتلفیلد مثله گرافیک بازی قارچ خوره در مقابل GTA IV !!!
گرافیک MW3 به شکل فجیعی زیبا و عالیه فیزیک بازی عالیه گرافیک بطور کل خیلی تمیز کار شده اگه بتیفیلد در گرافیک نمره 10 رو داره MW3 حتما نمره 9 رو می گیره اما بازم میگم همه چیز که گرافیک نیست
داستان حماسی غیرقابل انکار CoD خیلی خیلی سرتر از بتلفیلده که به طور کل فقط یه بازی سیاسی بود حتی اگه به دید فقط یه بازی بهش نگاه کنیم
از همین الان بازگشت حماسه ساز سبک شوتر نوین رو به همه طرفداراش تبریک میگم

vahidgame
31-10-2011, 17:49
به این پستا دیگه واقعا میگن یه طرفه به قاضی رفتن! : دی
بلفیلد شاید در مورد بخش داستانی نتونست بازم اون چنان موفق باشه ولی در زمینه خیلی مهم یعنی بخش آنلاین و چند نفره فوق العاده ظاهر شد
اون طوری که من تحقیق کردم از اون کسانی که بخش آنلاین این دو تا بازی رو زیاد میرن در مورد مقایسه بخش های اون بازی ها به این صورت نظر می دادن که برای بتلفیلد 90 درصد بخش مولتی پلیر و 10 درصد بخش سینگل پلیر. برای cod هم 70 درصد بخش مولتی پلیر و 30 درصد بخش سینگل پلیر!
پس بخش اساسی از این بازی بخش مولتی پلیره که اکثرا بازی نمی کنن که بتلفیلد در این بخش خیلی موفق ظاهر شده پس نمیشه گفت بازی ناموفقی بوده چون ما اون بخش ها رو بازی نمی کنیم!
به نظرم کلا عادت کنیم هیچ وقت یه طرفه به قاضی نریم
بعدشم کلا یه چیزی حرف دل من و خیلی هاست که کلا توی کشور ما همیشه cod خیلی بالا برده میشه. یعنی مثلا همین black ops رو خیلی ها اگه روشون میشد با وجود ابرشاهکار هایی مثل مس افکت 2 و استارکرفت 2 و ... بهترین بازی سال انتخاب می کردن که اتفاقا همین کارو هم کردن! همین طور مثلا بعضی ها هم برای انتخاب بهترین شوتر میگن پرتال 2 از همه بهتره و یه ابر شاهکاره ولی با این حال برای بهترین شوتر میگن black ops یه چیز دیگست و بهترینه!
خلاصه صرفا چون یه بازی از سه تا کلمه cod تشکیل شده نگیم از همه بازی های سال بهتره و کلی تعریف و تمجید کنیم و بهتره واقعیت رو هم در نظر بگیریم...

jr07
31-10-2011, 18:15
وای وای وای
نمرات و میانگین های بتلیفیلد همینطور داره پایین میاد
بزودی از بلک اوپس میاد پایین تر

نمرات بازی ها نسبت به تکنولوژی زمانشونه
اگه بلک اپس الان منتشر می شد به زور 7.5 از 10 می گرفت

kamran987456
31-10-2011, 18:18
مطمئن باشید که bf3 مقابل mw3 عددی نیست !!
فقط چون هر سال میاد بعضی دوستان کم لطفی میکنن که میگن هر سال همون فرمول رو تکرار میکنه و تکراری شده و پیشرفت نمیکنه !!
که البته یه چیز کاملا بدیهی هست
الان بتلفیلد 4 ساله بعد بیاد و ساله بعدش هم بتلفیلد 5 بیاد فکر میکنید هر سال کل بازی تغییر میکنه ؟

امیدوارم که این mw3 بازی خیلی خوبی از اب دربیاد

و البته نمراتش از بتلفیلد کمتر نشه !! که بدجوری جلوی هم کلاسی ها ضایع میشم !!

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

چه ربطی داره ؟
بلک اپس زمان خودش اون نمره رو گرفته و بتلفیلد هم زمان خودش !!
پس کاملا میشه این طوری با هم مقایسه شون کرد

clickestan
31-10-2011, 18:30
تو این بازی آیا به ایران حمله میشه یا نه؟ :21:

jr07
31-10-2011, 18:43
---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

چه ربطی داره ؟
بلک اپس زمان خودش اون نمره رو گرفته و بتلفیلد هم زمان خودش !!
پس کاملا میشه این طوری با هم مقایسه شون کرد
منظور اون دوستمون این بود که از دید سایت ها بلک اپس از بتلفیلد بهتره

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

تو این بازی آیا به ایران حمله میشه یا نه؟ :21:
نه بابا مثل بتلفیلد اینا عرضشو ندارن تو mw1 هم می گفتن قسمتی از بازی تو خرمشهره اما اینطور نشد
این نسخه که اصلا از بیخ این شایعه نیست

neon_91
31-10-2011, 18:52
من یه سوال دارم تو گوگل نوشته تاریخ عرضه بازی 8 نوامبر یعنی یه هفته دیگه.حالا چطوری شما بازو گیر آوردین.واقعا که من گیج شدم.قبلا خیلی بهتر بود بازی میومد طبق برنامه ما هم می رفتیم می گرفتیمش.الان یه ماه قبل بازی منتشر میشه آدم نمیدونه که نسخه اصلیه ,ناقضه :41:

majid322
31-10-2011, 18:55
این بازی همینطور که توی خبرها گفته شد از شرکت دزدیده شده و زودتر توی اینترنت قرر گرفته...

به طور کلی شما هر وقت خواستی بدونی نسخه ای اصل هست یا نه یه سر به سایت

SKIDROW بزن اگه اونجا بود یعنی حله....

neon_91
31-10-2011, 19:05
این بازی همینطور که توی خبرها گفته شد از شرکت دزدیده شده و زودتر توی اینترنت قرر گرفته...

به طور کلی شما هر وقت خواستی بدونی نسخه ای اصل هست یا نه یه سر به سایت

SKIDROW بزن اگه اونجا بود یعنی حله....

منظورتون سایت skidrowcrack.com است.این که آنتی ویروسم ویروس تشخیص میده حالا شما رفتی ببینی نسخه اصله یا نه:20:

majid322
31-10-2011, 19:07
وقتی یه بازی هم بلک باکس و هم ریلودد براش میاد مطمئن باش که درسته..

البته من نگرفتم هنوز الان دارم bf3 میزنم :27:...

HOOSEIN 105
31-10-2011, 20:49
اگه همین مدرن گرافیک بتل 3 رو داشت شاهکار میشد.چون تو گیم پلی و داستان واقعا بی نظیره این سری مدرن

Abolfazl3007
31-10-2011, 20:57
دوستان من دارم الان دوباره COD : MW 1 رو میرم داستان گیرم بیاد --- کلی خاطره داشتیم با این بازی (500 بار رفتیمش !)

واقعا شاهکاره ! تو یه بازی از بیخ شوتر حتی رو تک تک دیالوگاش هم کار شده !!

خیلی باحاله - اول بازی این soap رفت پیش کاپیتان پرایس برای تست -- پرایس برگشته میگه

"؟ Right. What the hell kind of name is Soap, eh? How'd a muppet like you pass selection"

حالا این نکته چون تو شماره بعدی soap کاپیتان میشه خیلی جالب بود ...

یه جا هم فکر کنم GAZ یه چی میگه تو این مایه ها که من میخوام ال اسد (Al-asad) رو بکشم - پرایس هم با یه حالت جالب بهش میگه :

" !!! GET IN LINE "

یه جا میخواستیم جلوی حمله ی موشک های اتمی روسی رو بگیریم - پرایس :

" Either we retake the launch facility or we won't recognize the world tomorrow "

و بسیاری دیگه ....

در ضمن دوستان اگه خواستین دوباره برین حتما اول MW 1 رو برین بعدا MW 2

چون MW2 اینقدر نسبت به MW 1 پیشرفت میکنه و به کمال میرسه ( از هر نظر - صداگذاری و، داستان ، اپیک بود ، گیم پلی و گرافیک ... ) که دیگه نمیتونین MW 1 رو بازی کنین !

امیدوارم همچین اتفاقی تو MW 3 هم بیافته .

anti-military
31-10-2011, 21:16
دوستان من دارم الان دوباره COD : MW 1 رو میرم داستان گیرم بیاد --- کلی خاطره داشتیم با این بازی (500 بار رفتیمش !)

واقعا شاهکاره ! تو یه بازی از بیخ شوتر حتی رو تک تک دیالوگاش هم کار شده !!

خیلی باحاله - اول بازی این soap رفت پیش کاپیتان پرایس برای تست -- پرایس برگشته میگه

"؟ Right. What the hell kind of name is Soap, eh? How'd a muppet like you pass selection"

حالا این نکته چون تو شماره بعدی soap کاپیتان میشه خیلی جالب بود ...

یه جا هم فکر کنم GAZ یه چی میگه تو این مایه ها که من میخوام ال اسد (Al-asad) رو بکشم - پرایس هم با یه حالت جالب بهش میگه :

" !!! GET IN LINE "

یه جا میخواستیم جلوی حمله ی موشک های اتمی روسی رو بگیریم - پرایس :

" Either we retake the launch facility or we won't recognize the world tomorrow "

و بسیاری دیگه ....

در ضمن دوستان اگه خواستین دوباره برین حتما اول MW 1 رو برین بعدا MW 2

چون MW2 اینقدر نسبت به MW 1 پیشرفت میکنه و به کمال میرسه ( از هر نظر - صداگذاری و، داستان ، اپیک بود ، گیم پلی و گرافیک ... ) که دیگه نمیتونین MW 1 رو بازی کنین !

امیدوارم همچین اتفاقی تو MW 3 هم بیافته .

MW1 خیلی بهتر از MW2 بود و هست . البته MW2 هم واقعا عالیه اما MW1 بازم از نظر اکثر گیمرها خیلی بهتر بود ( Black ops هم به نظر من بیشتر از نمره 8 حقش نبود ! درسته بازی خوبی بود اما اصلا قابل قیاس به نسخه های MW نبود )

M A X I M U M
31-10-2011, 21:26

چه ربطی داره ؟ بلک اوپس زمان خودش اون نمره گرفت بتلفیلدم زمان خودش
ما نمره هارو مقایسه می کنیم نه بازی هارو
اصلا حرفت معنای خاصی نداره

به این پستا دیگه واقعا میگن یه طرفه به قاضی رفتن! : دی
بلفیلد شاید در مورد بخش داستانی نتونست بازم اون چنان موفق باشه ولی در زمینه خیلی مهم یعنی بخش آنلاین و چند نفره فوق العاده ظاهر شد
اون طوری که من تحقیق کردم از اون کسانی که بخش آنلاین این دو تا بازی رو زیاد میرن در مورد مقایسه بخش های اون بازی ها به این صورت نظر می دادن که برای بتلفیلد 90 درصد بخش مولتی پلیر و 10 درصد بخش سینگل پلیر. برای cod هم 70 درصد بخش مولتی پلیر و 30 درصد بخش سینگل پلیر!
پس بخش اساسی از این بازی بخش مولتی پلیره که اکثرا بازی نمی کنن که بتلفیلد در این بخش خیلی موفق ظاهر شده پس نمیشه گفت بازی ناموفقی بوده چون ما اون بخش ها رو بازی نمی کنیم!
بعدشم کلا یه چیزی حرف دل من و خیلی هاست که کلا توی کشور ما همیشه cod خیلی بالا برده میشه. یعنی مثلا همین black ops رو خیلی ها اگه روشون میشد با وجود ابرشاهکار هایی مثل مس افکت 2 و استارکرفت 2 و ... بهترین بازی سال انتخاب می کردن که اتفاقا همین کارو هم کردن! همین طور مثلا بعضی ها هم برای انتخاب بهترین شوتر میگن پرتال 2 از همه بهتره و یه ابر شاهکاره ولی با این حال برای بهترین شوتر میگن black ops یه چیز دیگست و بهترینه!
خلاصه صرفا چون یه بازی از سه تا کلمه cod تشکیل شده نگیم از همه بازی های سال بهتره و کلی تعریف و تمجید کنیم و بهتره واقعیت رو هم در نظر بگیریم...

وحید از تو انتظار نداشتم مثلا تو جزو حرفه ای ها هستی
ببین من نگفتم بتلفیلد بازی بدیه اتفاقا خوبه خیلی خوب
گرافیک تمیزی داره اما داستانش خوب نیست بطور کل بخش سینگل پلیرش اصلا به درد اسمش نمیخوره
به نظر من بتلفیلد ۲ داستان بهتری از این داشت
اما در مورد بخش مولتی پلیر آره راست میگی
واقعا در بخش مولتی پلیر ترکونده اصلا مگه میشه یه بازی بیاد امکان بازی همزمان 64 نفرو در قالب یک مپ بده اونم با این گرافیک وبا این همه امکانات و مولتی پلیر بدی داشته باشه ؟
اما خب زمانی که میخوایم یک بازی رو بسنجیم بطور کل همه چیزو درنظر می گیریم
اینطور نیست که گرافیک مهم تر از داستان بازی و گیم پلی مهم تر از پرسنتیشن باشه
در هر کدوم از این موضوعات نمره ی خاصی رو می گیره و نمره ی نهاییش مشخص میشه
بخش مولتی پلیره خیلی لذت بخشه و کلا فانه اما دلیل نمیشه بخاطرش بخش سینگل پلیر قربانی بشه
اگه اینطور بود خیلی از بازی های بزرگ مثل الان محبوب نبودن
یه مثال میزنم حتما شنیدی که مس افکت 3 کو اپ پلی و مولتی پلیر داره و بهش اضافه شده
حسین اولین نفری بود که اعصابش بهم ریخت اما من بهش گفتم شاید در قالب همون شکل داستانی بشه مولتی بازی کرد که خوشبختانه بایوویر همین کارو کرده و کنار مولتی پلیر شکل داستان کواپ رو هم درنظر گرفته
با این وجود دلیل این همه محبوبیت مس افکت چیه ؟ بدون شکل داستان و بطور کل بخش سینگل پلیرش
چون مس افکت هر چقدرم بخش مولتی پلیرش خوب باشه تا سینگل پلیرش عالی نباشه به چشم نمیاد
این دقیقا برای خیلی از بازی های بزرگ و نامی صدق می کنه واگرنه اگه اینطور نبود بازی Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad که بخش مولتی پلیرش خارق العاده و بی نهایت فانه بهترین بازی سال میشد !!!
اما من در کل منظورم این بود که قبل عرضه بتلفیلد 3 طوری ازش تعریف می کردن و در مقابل Cod قرارش میدادن که بعضی از دوستان انگار با CoD پدرکشتگی داشتن !!
بتلفیلدو به اندازه خدای بازی های شوتر بالا برده بودن و ازش تعریف می کردن حتی من همینجا با یکی حرفم شد بخاطر اینکه بتلفیلدو از Halo هم بهتر قلمداد کرده بود
من نمیگم بتلفیلد بده اما مقایسه کردنش با یه بازی Legendary مثل هیلو یا ... یه جک بی مزه است
تازه اینقدر گفتن بتلفیلد گرافیکش بالاست که هر کی میومد میدید فکر می کرد CoD گرافیکش در اندازه های سوپر ماریو سگاست
خب اون بازی ای که اینقدر ازش تعریف می کردن و خدا خدا می کردنش باید خودشو ثابت می کرد
الان بعد دو هفته نمراتش همینطور داره میاد پایین من هر روز دارم نقدهارو دنبال می کنم
اون اوایل نمرات بالا بود چراکه اولین چیزی که به دید میاد گرافیک خوب بازیه اما در نهایت داستان ضعیف بازی و بخش سینگل پلیر ضعیف ترش بتلفیلدو یه بازی شوتر درجه 2 قرار میده حالا هر چقدرم بخش مولتی پلیرش خوب و عالی باشه
منظورم از درجه 2 جرو بازی های عالیه اما درجه 1 بازی های استثنایی و خارق العاده که واقعا آدم با بازی کردنش خسته نمیشه یعنی نهایت فانه
با این همه کوبیدن CoD این غول هم داره میاد
همه مون میدونیم نسخه های Cod یکی از یکی بهتر بودن به جز نسخه پنجم که استثنا بود و پشت سرهم نمراتشون و آمار فروششون بهتر شد
نسخه چهارم بازی هم بخاطر سالار بودن در شوتر نوین نمراتش با بقیه قابل مقایسه نبود اما همین نسخه آخری بلک اوپس هم نمراتش شگفت انگیزی گرفت
اینکه بتلفیلد نتونه حتی با بلک اوپس رقابت کنه خیلی بده خیلی خیلی بده
من خودم اگه جای کسانی بودم بتلفیلدو حتی از هیلو هم بالاتر میدونستن اصلا حرف نمیزدم و سکوت می کردم
منظور من همین بود وحیدجان نه قصد انتقاد داشتم و نه قصد توهین به بازی یا فن یه بازی
من فقط خوشحالم که پیشبینیم درست از آب دراومد و CoD نشون داد که دود هنوزم از کنده بلند میشه
وحید بگم خدا چیکارت نکنه بخاطرت مجبور شدم این همه بنویسم تو تاپیک اسکاریم جبران می کنی :31:

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

اگه همین مدرن گرافیک بتل 3 رو داشت شاهکار میشد.چون تو گیم پلی و داستان واقعا بی نظیره این سری مدرن

گرافیکش خوبه بابا
گرافیک MW3 در سطح نوین هست و کاملا قابل قبوله
درسته موتورش قدرت فارست بایت ۲ رو نداره اما اگه بتلفیلد نمره گرافیک 10 باشه بدون شک مال مال کالاف 9 هست

halflife g
31-10-2011, 21:57
وحید جون من کلا با شما موافقم ولی یه مساله اینجا هست............ .

درسته تو بخش سینگل cod در وضعیت تقریبا برتری هست ولی بتلفیلد تو بخش مولتی در وضعیت تقریبا برتر نیست........ .

درسته مولتی بتلفیلد مدهای جالبی داره.کمتر میشه کمپ کرد و 64 مفر داره و گرافیک بهتر .......ولی مولتی cod هم با قدرت می تازه از هر لحاظ(یعنی میخوام بگم در مقایسه وضعیت سینگل بازی بتلفیلد خیلی بهتره)

+

در مورد گرافیک بازی بتلفیلد هم در اینکه بهتر از cod هست شکی نیست ولی بازم نتونسته بهترین گرافیک رو ارایه بده و هنوزم کرایسیس2 dx11 به نظر من بهتره............

+

در کل اگه بتلفیلد میخواد بشه سلطان سبک اول شخص و با عناوینی مثه halo یا halflife یا cod رقابت کنه باید بیشتر از اینها تلاش کنه تا حالا که بتلفیلد 3 فعلا برای من به جز انلاین قوی و گرافیک قوی(که هر دوشم رقیب دارن) المان بی رقیبی نداشته........

.
..

M A X I M U M
31-10-2011, 22:01
مراد جان شما مگه MW3 رو بازی کردی که میگی از لحاظ سینگل بتلفیلد خیلی بهتره ؟!!

vitamin1990
31-10-2011, 22:15
ایول .... عاشقشم ... 8 نوامبر تاریخ انتشارش هست .... محاله crisis هم به گرد MV برسه

halflife g
31-10-2011, 22:15
مراد جان شما مگه MW3 رو بازی کردی که میگی از لحاظ سینگل بتلفیلد خیلی بهتره ؟!!
همونطور که دوستانی که مولتی mw3 رو بازی کردن و میگن مولتی پلیر بتلفیلد بهتر از mw3 هست منم میگم سینگل mw3 بهتر از سینگل bf3 هست(شوخی):31::31:

ولی بی شوخی نه من بازی نکردم نه هیشکی دیگه من نسبت به افلاین و انلاین نسخه های قبلی گفتم که هم کیفیت خوبی داشتن و هم فروش فرا تصور همه اعضای این انجمن داشتن(فقط یه dlc mappack بازی حدود 10 میلیون نسخه دانلود شده:31:)
.
.

goldenmember
31-10-2011, 22:20
انتظارم به پایان رسید.بالاخره اومد.:thumbsup:
ولی یه سوال درباره این یا هر بازیه دیگه .اون لینکای خیلی کم حجم (3g) که تو بعضی از سایتا هس من خودمم بهشون اعتماد ندارم اما چقدر با نسخه های اصلی فرق میکنن؟؟؟؟؟؟:question:

M A X I M U M
31-10-2011, 22:23
همونطور که دوستانی که مولتی mw3 رو بازی کردن و میگن مولتی پلیر بتلفیلد بهتر از mw3 هست منم میگم سینگل mw3 بهتر از سینگل bf3 هست(شوخی):31::31:

ولی بی شوخی نه من بازی نکردم نه هیشکی دیگه من نسبت به افلاین و انلاین نسخه های قبلی گفتم که هم کیفیت خوبی داشتن و هم فروش فرا تصور همه اعضای این انجمن داشتن(فقط یه dlc mappack بازی حدود 10 میلیون نسخه دانلود شده:31:)
.
.

بابا شوخی می کنید یه علامت :دی بذارید دیگه :دی
خلاصه بازی محبوب ما هم اومد برید کنار که زیرتون می گیریما :دی

vahidgame
31-10-2011, 22:24
این فروش cod کلا همیشه یکمی عجیبه :دی
یه چیز خیلی جالب اینه که فعلا فقط پیش فروش بازی در آمریکا حدود 3 میلیون و نیم در مجموع همه پلتفرم ها ست!
یعنی به این صورت:

Xbox 360 2,386,019
PS3 968,794
PC 99,207

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mool Tee
31-10-2011, 22:44
بازی کرک شده برم سی دی فروشی داره؟

xeNociDe
31-10-2011, 22:52
بازی کرک شده برم سی دی فروشی داره؟
نه هنوز کرک نشده ، با انتشار رسمی بازی کـرک میشه احتمالاً ...

M A X I M U M
31-10-2011, 23:29
این فروش cod کلا همیشه یکمی عجیبه :دی
یه چیز خیلی جالب اینه که فعلا فقط پیش فروش بازی در آمریکا حدود 3 میلیون و نیم در مجموع همه پلتفرم ها ست!
یعنی به این صورت:

Xbox 360 2,386,019
PS3 968,794
PC 99,207

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpreorders.php)

وحید حسودی نکن :دی
خودم دو درصد میدم بهت صداشو درنیار :دی

MOH333EN
31-10-2011, 23:38
سلام میگن یک قسمتهایی از بازی تو ایرانه راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Iceboy_LOVE
31-10-2011, 23:44
بتفیلد کجاش به کرایسز میرسه اخه ... حالا حالا ها باید لنگ بندازه جلوش

دوستان چه زود قضاوت میکنن !!

کال اف از بتفیلد داستانش بهتر بوده اصلا شکی نیست اما در مورد گرافیکش و انجین هنوز نظری ندارم
اصلا روند بازی کال اف انگار فیلم هست . این به عینه تو بلک اوپس مشخص بود..همش صحنه های اکشن و فیلم و زاویه دوربین اصلا قابل مقایسه با بد کمپانی 2 نبود

بد کمپانی واسه من سخت تر بود..قبول دارم اینو

B.3.S.T
01-11-2011, 02:07
BATTLEFIELD 3 Defeated

بر منکرش لعنت! :)

پیشاپیش COD:MW3:winner

bahman.pdf
01-11-2011, 08:31
سلام میگن یک قسمتهایی از بازی تو ایرانه راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

از کی شنیدی؟:18:
mw3 یه بازی حماسی هستش و کاری به این کارا نداره.:8:

hoomi_gta
01-11-2011, 09:00
به نظر من نباید حساس بود مراحل تو کدوم کشور هست حالا مثلا بازی های قبلی که بازی ها تو روسیه یا کشورای دیگه بوده مردم اون کشور خیلی بهشون بر خورده؟ بابا اینا همش بازیه!

hadi h
01-11-2011, 09:53
ای بابا مردیم از انتظار !!!!!!!
پس کی میاد این بازی :19::19::19::19::19::19::19:
بد جور تو کفم
دیشب داشتم بتل بازی می کردم ! از اون چیزی که توی دموها نشون دادن کمتر بود (یعنی منو ارضا نکرد!! بیشتر از اینها انتظار داشتم !)
ولی کالاف چیز زیادی نشون نداده که بشه قضاوت کرد :40: امید وارد این یکی انتظارات رو برآورده کنه (گرافیکش امید وارم معرکه باشه ! تا این همه غوغای بتل رو بخوابونه)

behexen
01-11-2011, 13:02
ای بابا مردیم از انتظار !!!!!!!
پس کی میاد این بازی :19::19::19::19::19::19::19:
بد جور تو کفم
دیشب داشتم بتل بازی می کردم ! از اون چیزی که توی دموها نشون دادن کمتر بود (یعنی منو ارضا نکرد!! بیشتر از اینها انتظار داشتم !)
ولی کالاف چیز زیادی نشون نداده که بشه قضاوت کرد :40: امید وارد این یکی انتظارات رو برآورده کنه (گرافیکش امید وارم معرکه باشه ! تا این همه غوغای بتل رو بخوابونه)

بازی دو روزه لیک شده
مدیریت لطف کنید منتقل کنید به تالار اصلی

amiredge
01-11-2011, 13:46
كاور اين بازي(مخصوص پرينت)

كاور اول:

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

كاور اين بازي(مخصوص پرينت)

كاور اول:

كاور دوم:

amirpers
01-11-2011, 15:00
به نظرم این همه جنجال و هیاهویی که به پا شد باز هم به نفع مادرن وارفیر به پایان می رسه نه بتلفیلد.

sima_6600
01-11-2011, 15:32
دوستان من خودم فن Cod هستم ولی باید بگم امسال هیچ امیدی بش ندارم و فاتحش امسال خوندس با اون بازی که من دیدم این کال خیلی گل کنه از رده خارج نشه شانس اورده من که به بازی Bf3 از 10 نمره 10 رو میدم واقعا کامل بود و هیچ مشکلی نداشت من هیچ باگی در بازی مشاهده نکردم.راستی پیشا پیش باخت رو تسلیت میگم:31:

SA.JJ.AD
01-11-2011, 16:19
دوستان من خودم فن Cod هستم ولی باید بگم امسال هیچ امیدی بش ندارم و فاتحش امسال خوندس با اون بازی که من دیدم این کال خیلی گل کنه از رده خارج نشه شانس اورده من که به بازی Bf3 از 10 نمره 10 رو میدم واقعا کامل بود و هیچ مشکلی نداشت من هیچ باگی در بازی مشاهده نکردم.راستی پیشا پیش باخت رو تسلیت میگم:31:

پیش فروشش که یه چیز دیگرو میگه :46:بعد از انتشار رسمی هم چندین و چند ماه حتی شاید یک سال :31: تو 10 پر فروش هفته باید ببینیدش و لذت ببرید :20::31:

majid322
01-11-2011, 16:22
این فقط یک نظره دوستان خواهشا جبهه نگیرید :11:

به نظرم mw3 نمیتونه نسبت به bf3 برتری داشته باشه
مگر از نظر داستان ...

knight of justice
01-11-2011, 16:27
سلام
اين هم نسخه نهايي و كامل بازي Call of Duty Modern Warfare 3 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم بازي : 13.8 گيگابايت
بازي رو در 36 پارت قرار داده و هر پارت 400 مگابايت است.
من قبلا بازي BattleField3 رو از سايت بالا گرفته بودم،بازي بدون هيچ مشكلي اجرا شده بود و براي بازي كرك و فايل آپديت و ...... گذاشته شده بود.
ديروز هم بازي Modern Warfare 3 رو از سايت بالا دانلود كردم و منتظر كرك نهايي هستم.
نسخه اي كه در سايت بالا است نسخه نهايي است و بازي كه قراره 7 روز ديگه اكران جهاني بشه دقيقا همين نسخه است و كرك نهايي Skidrow هم فقط براي همين نسخه اي مياد كه لينك دانلوش رو به شما دادم.
بايد براي دانلودش به تاپيكش بريد،الان بازي روي صفحه اصلي سايتش قرار گرفته.
شما هم اگر ميخواهيد بازي رو دانلود كنيد معطل نكنيد و به سايت بالا بريد و بازي رو دانلود كنيد و مطمئن باشيد نسخه بازي كه گذاشته كامل و نهايي است.
به 5 پست اول تاپيك بازي Modern Warfare 3 دقت كنيد همه چي اونجا توضيح داده شده است.

armardeh
01-11-2011, 16:52
آخه چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است!:31:
از قديم گفتن دود از كنده بلند مي‌شه!:46:
=============================================
مهمترين عامل برتري يك بازي به ديگر بازيها القاي حس واقع گرايانه بودنه!:10::11:
================================================== =
منتظر بازي استوديوي respawn باشيد%مطمئنا" اگه در اين سبك باشه همه رو از ميدان به در خواهد كرد!:27:
respawn.com

The Rover
01-11-2011, 16:57
مگر از نظر داستان ...
و موارد جزیی دیگه مثل گیم پلی و جذابیت کلی
+
به نظر من سینگل cod میلیارد ها سال از بتلفیلد جلوتره
بدون شک برای کسی (مثل خودم) که فقط تکنفره ـشونو بازی می کنه ، cod بی نهایت زیباتر و لذت بخش تره

Mammad Prince
01-11-2011, 19:23

مگه حتما باید باگ داشته باشه !!!!!!!!! :31::31::31:

خیر سرمون داریم در مورد دو تا از بهترین بازی های شوتر بحث می کنیم هااا ! باگ کجا بود !

سطح کار باید خیلی بالاتر از این حرف ها باشه !

من خودم BF3 رو 2 بار تموم کردم . خیلی هم باهاش حال کردم !!!

ولی واقعا گیم پلی بازی اصلا به COD نمی رسه !!! تازه در جاهایی که سعی در اسکی رفتن از روی COD را داشت ،ضعف گیم پلی خود را بیشتر نشون می داد !!! :31::31::31:

COD مطمئنا فاتح این میدان است !!!!:46::46::46::46::46:

dvd2010
01-11-2011, 19:25
کاملا مشخصه شما فن کال هستید.:31::31::31:اما درمورد اینکه کال خیلی شانس بیاره از رده خارج نشه:خیلی خندیدیم :31::31:و در آخر باخت کال راهم تسلیت گفتید:باز هم خیلی خندیدیم:31::31:
نتیجه: شما خیلی فن کال هستید:31:

hp-world
01-11-2011, 19:57
ببخشید دوستان آهنگساز این سری کیه ؟ دیگه هانس زیمر نیست ؟

Davood_titan
01-11-2011, 20:24
مگر از نظر داستان ...

من مخالف این حرفم

bahman.pdf
01-11-2011, 22:11
سلام
اين هم نسخه نهايي و كامل بازي Call of Duty Modern Warfare 3 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم بازي : 13.8 گيگابايت
بازي رو در 36 پارت قرار داده و هر پارت 400 مگابايت است.
من قبلا بازي BattleField3 رو از سايت بالا گرفته بودم،بازي بدون هيچ مشكلي اجرا شده بود و براي بازي كرك و فايل آپديت و ...... گذاشته شده بود.
ديروز هم بازي Modern Warfare 3 رو از سايت بالا دانلود كردم و منتظر كرك نهايي هستم.
نسخه اي كه در سايت بالا است نسخه نهايي است و بازي كه قراره 7 روز ديگه اكران جهاني بشه دقيقا همين نسخه است و كرك نهايي Skidrow هم فقط براي همين نسخه اي مياد كه لينك دانلوش رو به شما دادم.
بايد براي دانلودش به تاپيكش بريد،الان بازي روي صفحه اصلي سايتش قرار گرفته.
شما هم اگر ميخواهيد بازي رو دانلود كنيد معطل نكنيد و به سايت بالا بريد و بازي رو دانلود كنيد و مطمئن باشيد نسخه بازي كه گذاشته كامل و نهايي است.
به 5 پست اول تاپيك بازي Modern Warfare 3 دقت كنيد همه چي اونجا توضيح داده شده است.

این که همون steam هستش:29:
سه روز پیش ما دان کردیم
بالاش زده با کرک کامل:18:
یکم میری پایین تر زده یه هفته دیگه کرک میاد

majid322
01-11-2011, 22:16
من مخالف این حرفم

میتونم بپرسم چرا؟
یعنی به نظر شما mw2 گرافیکی بیش از bf3 داره...

البته من به این سری هم علاقه ی خیلی زیادی دارم مخصوصا اهنگهای متن فوق العده ای که داره و ادمو
بیش از بازی به خودش جذب میکنه...

البته باید بازی بیاد تا بشه در موردش قضاوت کرد :46:

shahabprince
01-11-2011, 23:52
کال تو هر نسخه fps سال بوده امسالم روش مطمئن باشید

armardeh
02-11-2011, 04:16
Activision has released the second dev diary of Call of Duty: Modern Warfare 3 that shows the 2 new multiplayer modes: Kill Confirmed and Team Defender.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir rza
02-11-2011, 06:15
ببخشید دوستان آهنگساز این سری کیه ؟ دیگه هانس زیمر نیست ؟

نه نیست. آهنگساز این سری Brian Tyler هست.:46:

REZAt1980
02-11-2011, 11:39
دوستان چرا بحث رو به مقايسه كشونديد؟

اين بحث تمومي داره؟ مطمئنا نداره.
بي خيال قضيه بشيد.

در مورد بازي و اخبار بازي نظر بديم مفيدتره.
حالا كسي هم نظر شخصي​اش رو بگه خوبه، اما بحث روش نتيجه اي نداره.
به نظر من هم كه كد بسيار بهتره از هر نظر و BF3 در حد mw2 هم نبوده ...

M A X I M U M
02-11-2011, 14:29
بچه ها بس کنید
اولش که زدید پدر بتلفیلدو در آوردید :31: بنده خداها حالا یه کمی زیاد تبلیغ کرده بودن واگرنه از اولشم گفتیم و گفتند که بتلفیلد CoD نمیشه :5:
درسته بتلفیلد اونی نبود که باید باشه و MW باز هم برنده این میدان شد اما خواهشا دیگه نسخه های کالاف رو با هم مقایسه نکنید و کلا کالاف رو نابود نکنید ای بابا :31:
+
یه نکته مهم هم بگیم الان یه نسخه Retail Steam اومده
کسی اینو دانلود نکنه احتمالا کرک براش خیلی دیر میاد و شایدم نیاد
تا چند روز آینده نسخه پروپر عرضه میشه که Non-Steam همونو دانلود کنید
از ما گفتن بود

SIMON137
02-11-2011, 15:07
واقعا مطمئنی خودت چشاتو روی حقیقت نبستی؟لطفا کن فیلم ها باگهای کال از نسخه 1تا بلک آپس رابذار.واقعا باگای کال قابله قبول نبود؟اما باگهای ضایع بتل قابل قبول میباشد؟!!!!!داستان بازی کال راقوی میدونی اما داستان بتل را خیلی قوی میدونی؟گیم پلی بتل خیلی محشر بود!!!!شما گیم پلی میدونی چیه؟دستیه؟پاییه؟دادنیه؟خو ردنیه یا بازیه؟:31:شما از کجا میدونی من بتل 3را بازی نکردم ؟ ببخشید اما شما mw3 را بازی کردید که اینجوری نظر میدید که آره کال هیج حرفی واسه بتل نداره و خیلی گل کنه از رده خارج نشه؟ خدایش از خواب خرگوشی بیدار شو .کال داره میاد صدای پاش داره میاد:31:
در مورد گرافیکش شما مطمئنی به گرد پاش نمیرسه به گرد سرش چی؟:31:
نتیجه کلی: شما فن کال هستید چون بیش تر از 5000 ساعت COD4 انلاین بازی کردید:31::31::31:اما فن بتل نیستید چون: من که به بازی Bf3 از 10 نمره 10 رو میدم واقعا کامل بود و هیچ مشکلی نداشت من هیچ باگی در بازی مشاهده نکردم.واقعا تو بتل باگ ندیدی؟معلومه خیلی با دقت بازی کردی!!شاید اصلا اون بازی بتل نبوده کرایسس بوده:31::31::31:

شما کلا خسته نباشی :دی
برادر اینهمه زحمت می کشی تایپ می کنی یکمی رو بازی فوکوس کنی نتیجه بهتری میگیریا کمی هم روی جمله بندی تمرکز بیشتر داشته باش :دی
نایف کردن تو کاد خودش باگه از پایه مورد داره ! :31::31::31:
این فن بوی نبودنت که به صورت زیر پوستی میباشد تو حلق دشمنان ، اصلا فن کاد نیستیا ، یعنی فکر کنی 1% هستی ناراحت شدم ازت :دی

ولیکن جفت بازیها قشنگن ، از هر کدوم خاطره ی خوبی دارم جفتش باهم مکمل میشن منفجر می کنن :دی

hobgoblin
02-11-2011, 15:12
اينم لينكهاي Region free . البته براي كسايي كه اكانت رپيد دارن.

Aria1997
02-11-2011, 15:40
دوستان من دانلود کردم نصب هم کردم

یه فولدر هست که اسمش اینه INSTALL FOLDER HERE

بعد توش هیچ برنامه نصبی‌ نیست !!!!

یا فایل .exe نیست که اجرا کنم

کمک کنید ممنون :20:

SIMON137
02-11-2011, 15:42
دوستان من دانلود کردم نصب هم کردم

یه فولدر هست که اسمش اینه INSTALL FOLDER HERE

بعد توش هیچ برنامه نصبی‌ نیست !!!!

یا فایل .exe نیست که اجرا کنم

کمک کنید ممنون :20:
ترجیحا عکس بذارید ، قاعدتا چون بازی تحت استیم هست باید کمی متفاوت اجرا بشه

Aria1997
02-11-2011, 15:46

:11:

Mostafa NBA
02-11-2011, 16:16
اينم لينكهاي Region free . البته براي كسايي كه اكانت رپيد دارن.

هنوز توی سایت ABGX ثبت نشده ، چطوری لینکای بازی اومده ؟ :31:

Leon-117
02-11-2011, 17:11
هنوز توی سایت ABGX ثبت نشده ، چطوری لینکای بازی اومده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طبیعیه.....ممک ه الان لینک های بازی بیاد ولی فردا تو abgx ثبت بشه.مثلا اسکایریم دیروز لیک شده ولی هنوز توی abgx ثبت نشده.
(مطمئن نیستم ولی فکر کنم ریلیز های p2p که توسط گروه خاصی لیک نمیشن توی abgx ثبت نمیشن)

Layken
02-11-2011, 20:18
هر کدوم از بازی ها برای خودشون محترم هستن و طرفدارانی هم دارن
در حاشیه موضوع این تاپیک ادامه بدید..
مرسی

dvd2010
02-11-2011, 21:58
فروش نسخه ایکس باکس شروع شد.قیمت3000تومن.

iCe m@n
02-11-2011, 23:48
فروش نسخه ایکس باکس شروع شد.قیمت3000تومن.

مگه برای Xbox بازی اومد؟:18:

Mostafa NBA
03-11-2011, 00:53
من امشب ساعت 10 بازی رو گرفتم برای XBOX 360 :31: مثل همیشه از این جایی که من میگیرم بهنرین کیفیت دیسک رو داره و زودتر از هرجایی توی ایران میاره.

من حدود 45 دقیقه از گیم پلای رو رفتم جلو ، گرافیک پیشرفت داشته، تکستچر ها پر تر شده و کیفیت اش بیشتر شده و همینطور گیم پلای سنگین تر شده هرکی بگه گرافیک فرقی نکرده دروغ گقته :46:

یک مورد که خیلی توی بازی جلوه میکنه اینه که بازی به شدت سخت تر شده دیگه نباید منتظر اون COD ی باشید که بکشید و برید جلو ... عوض شده ، من روی آخرین درجه یعنی Veteran بازی میکنم و واقعاً بازی سخت شده. دیگه اصلاً نمیشه فقط برید جلو و آدم بکشید چون بلافاصه کشته میشید :31: قبل از اینکه به هر پیچی برسید باید کاملاً با احتیاط برید جلو در غیر اینطوری 90% کشته میشید و نمیشه سریع برید دوباره توی کاور :31: در واقع من توی این بازی فایده ی واقعی Flash و کور کردن موقتی چشم دشمن رو فهمیدم، اگه Flash نباشه خیلی سخت میشه.

فقط چنتا قسمت اولیه داستان بازی رو بگم که بازی با اون شروع میشه ، فکر نمیکنم لازم باشه توی اسپویلر بزارم چون همون اول بازی خواهید فهمید:

بازی از اینجا شروع میشه که Price و Nicolai دارن کاپیتان عزیز و جیگر من Soap رو میرسونن به دکتر چون اگه یادتون باشه توی MW2 قسمت آخرش Soap مصدوم شد در درگیری با اون فرد خائن آمریکایی که اسمش یادم نیست و در همین حین بازی کات میخوره به یک جای دیگه توی New York آمریکا و جنگ در برابر روسیه که در این قسمت در نقش Frost بازی خواهیم کرد.
ادامه ی بازی رو خودتون تجربه بکنید بهتره. من تا اینجا از بازی لذت بردم :8:
بدرود :11:

armardeh
03-11-2011, 01:49
Timeline video catches you up on events leading to Modern Warfare 3

:45:
كاش‌كي اين استوديو بهتر از اين سري رو براي 2013 بسازه شايد هم 2014 اصلا"...اَ~~~ه

armardeh
03-11-2011, 02:09
من حدود 45 دقیقه از گیم پلای رو رفتم جلو ، گرافیک پیشرفت داشته، تکستچر ها پر تر شده و کیفیت اش بیشتر شده و همینطور گیم پلای سنگین تر شده هرکی بگه گرافیک فرقی نکرده دروغ گقته :46:

یک مورد که خیلی توی بازی جلوه میکنه اینه که بازی به شدت سخت تر شده دیگه نباید منتظر اون COD ی باشید که بکشید و برید جلو ... عوض شده ، من روی آخرین درجه یعنی Veteran بازی میکنم و واقعاً بازی سخت شده. دیگه اصلاً نمیشه فقط برید جلو و آدم بکشید چون بلافاصه کشته میشید :31: قبل از اینکه به هر پیچی برسید باید کاملاً با احتیاط برید جلو در غیر اینطوری 90% کشته میشید و نمیشه سریع برید دوباره توی کاور :31: در واقع من توی این بازی فایده ی واقعی Flash و کور کردن موقتی چشم دشمن رو فهمیدم، اگه Flash نباشه خیلی سخت میشه.
[B]

================================================== =================
اگه شما از نسخه‌ي XBOX اين‌قد ذوق زده شدي!:8::10:
[B]پس خوش به حال ما pc بازها :27: چه شود~
اون رئيس اسلج همر اسمش چي بود! در يكي از مصاحبه هاش مي‌گفت ما بيشتر رو بازي كار مي‌كنيم تا يه محصول باكيفيت تحويل مردم بديم جاي دمو بيرون دادن و (از اين حرفا...:27:)
پس نگو راست مي‌گفت بعضي از دوستان فك مي‌كردن activision امسال قيد بازي‌و زده اصلا":38:

pouya_1631
03-11-2011, 02:27
رو سیستم من چه طوری اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5770 asus اورکلاک شده
intel core I7 920
RAM :3*2 Gskiil 3bel
motherboard: p6x58d premium
power : 885 green
:47::47::47::47::47:

armardeh
03-11-2011, 02:48
رو سیستم من چه طوری اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5770 asus اورکلاک شده
intel core I7 920
RAM :3*2 Gskiil 3bel
motherboard: p6x58d premium
power : 885 green
:47::47::47::47::47:
=============================================
on max setting
:11:

Abolfazl3007
03-11-2011, 16:37
پس خوش به حال ما pc بازها :27: چه شود~
اون رئيس اسلج همر اسمش چي بود! در يكي از مصاحبه هاش مي‌گفت ما بيشتر رو بازي كار مي‌كنيم تا يه محصول باكيفيت تحويل مردم بديم جاي دمو بيرون دادن و (از اين حرفا...:27:)
پس نگو راست مي‌گفت بعضي از دوستان فك مي‌كردن activision امسال قيد بازي‌و زده اصلا":38:

نه دیگه عزیز !! این دیگه دایس و بتلفیلد نیست !! نسخه اصلی بازی xbox360 هست و برای pc پورت میشه !

marmolak kocholo
03-11-2011, 17:16
نه دیگه عزیز !! این دیگه دایس و بتلفیلد نیست !! نسخه اصلی بازی xbox360 هست و برای pc پورت میشه !

No lead platform with MW3, says Infinity Ward

Abolfazl3007
03-11-2011, 17:46
ممنون دوست عزیز
من فکر کردم لیده

به هر حال همین خودش یعنی هیچ کدوم از نسخه ها لید نیستن - و این که نسخه pc با نسخه کنسولی - و نسخه های کنسولی با هم فرقی ندارن ...

armardeh
03-11-2011, 17:57

پس اين طور:27:
بعضي دوستان مارو نااميد ميكنن!
اما خوشحالم كه بي جواب نمي‌مونه!% :8:
ممنونم دوست عزيز:10:

s.w.a.t
03-11-2011, 18:03
دیگه رسیدم آخرای بازی...
واقعا انتظار نداشتم اینقدر بازی شاهکار باشه.
مخصوصا مرحله ی پاریس!(سقوط برج ایفل :42:)
گیم پلی مثل همیشه عالی ولی گرافیکش یکم تو ذوق میزنه.البته نور پردازی بازی واقعا زیبا کار شده.
فعلا که داستانش خوب بود...تا ببینیم آخرش چی میشه!

Mostafa NBA
03-11-2011, 18:04
پس خوش به حال ما pc بازها :27: چه شود~

فرقی آنچنانی ندارند همونطور که دوستمون marmolak kocholo گفتند، در مورد لید پلتفورم بازی چیزی گفته نشده انگار که نداره :31: اما من تقریباً مطمئنم که پلتفورم اصلی بازی XBOX 360 ه :31: از تریلر ها میشه اینو فهمید.

...........

بازی سراسر هیجان شده و یک چیزی که منو آزار میده اینه که توی بعضی مراحل گرافیک بازی افت میکنه که حتماً جزو نقص های بازی خواهد بود و نمره ازش کم میشه متاسفانه :13:

مثل همیشه روایت داستان بازی عالی هست و همش توی بازی اتفاق غیر منتظره میوفته :31: هرچی هم که مسلط باشی به خودت، بازم جو گیر میشی، لامصب IW چی کار کرده :8: :40:
مرحله داخل هواپیما خیلی جالبه، تو لانچ تریلر بازی هم تصاویری از این قسمت رو نشون داده منم دقیقاً همون قسمت رو میگم :31:

کلاً نمیدونم از کجای بازی بگم :31: حتماً تجربش کنید اما اینو مد نظر داشته باشید که بازی خیلی خیلی شاهکار نیست یعنی به BF3 نمیرسه مخصوصاً در قسمت سینگل و داستانی :31::31::31::31::31: (دروغ سال) :31::31::31:

armardeh
03-11-2011, 18:05
ممنون دوست عزیز
من فکر کردم لیده

به هر حال همین خودش یعنی هیچ کدوم از نسخه ها لید نیستن - و این که نسخه pc با نسخه کنسولی - و نسخه های کنسولی با هم فرقی ندارن ...
خوب نسخه‌ي pc معمولا" گرافيك بهتري داره برتريش از همين نظر مي تونه باشه:40:

smallfrank
03-11-2011, 18:38
دوستان لطفا بحث PC و کنسول رو تموم کنید
و از همه مهمتر از داستان بازی چیزی لو ندید....

با تشکر....:11:

rayka10
03-11-2011, 18:54
عالیه بهتر از این نمیشه

manuelcalavera
03-11-2011, 19:10
دوستانی که بازی کردند یک مقایسه ای با BF3 بکنن Gameplay رو ببینیم این همه کلاس ِ گیم پلی میومد ایفینیتی وارد چیشد قضیه

s.w.a.t
03-11-2011, 19:56
7 ساعته الان دارم بازی میکنم...
دیگه سرم داره میترکه!
----
داستان فوق العاده دراماتیکه....اشکتون درمیاد...
دیگه رسیدم چپتر آخر....ایشالا تا 15 دقیقه آینه تموم میشه...

bad_guy
03-11-2011, 20:07
من سری مدرن وارفیر رو بازی نکردم!
اینترنتی جایی میشناسید واسه ایکس باکس هر 3 نسخه رو داشته باشه؟ریجن PAL؟

Mammad Prince
03-11-2011, 20:10
من کلا دیوونه داستان های دراماتیک در بازی های اکشن ام !!! :31::31:
واسه همین دیوونه COD هم هستم !!!:31::31: ( MW2 اون صحنه ای که Ghost رو آتش ... !!! وای )

حالا با این اوضافی که شماها دارین می گین ...... من دیگه نمی تونم صبر کنم !!!!!:19::19::19:

javadmoloudi
03-11-2011, 20:35
سلام دوستان عزیز خودم که مثل خوده من دیوانه و روانی بازی COD هستند حالا این بازی برای PC کی میاد؟ تاریخ دقیق را دوستان اعلام کنند فقط زود

armardeh
03-11-2011, 21:24
دوستان از هر طريق مي‌تونيد چند تيكه فيلم وشات بزاريد:19:

mosolim
03-11-2011, 21:27
سلام به همه دوستان

این بازی رو ماهم گرفتیم. مثل همیشه با یه کال اف فوق العاده اونم از نوع مدرن وارفیر ی طرفیم . یه بازی اکشن دراماتیک فوق العاده با همون گیم پلی روون و بسیار زیبای همیشگی خودش و البته گرافیک بهتر نسبت به قبل. یه بازیه که ارزش با رها بازی کردن رو داره من تا اینجا واقعا از بازی لذت بردم . بازی شلوغتر شده ،اکشن تر شده و بار احساسی زیادی توش داره . به این میگن یه بازی فوقالعاده که میتونه کلی شما رو سرگرم کنه.

بازی باز هم با مروری به گذشته تو تیتراژ اولیه شروع میشه و حالا شما تو نیویورک هستید و ادامه کار با شماست....

یه نکته خارج از بحث : من همین جمعه ی پیش بود که بتلفیلد رو تموم کردم بتلفید به هیچ وجه به هیچ وجه به گرده این بازی نمی رسه .

به همتون قول میدم که اینبار هم اکتیوژن طرفدارای این فرانژیز فوق العادشو راضی میکنه.

من شخصا این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم . ( امسال بعد از گیرز 3 و بتمن این سومین بازیه که من رو به هیجان اورده )

راستی این تاپیک هم بهتره منتقل بشه.

s.w.a.t
03-11-2011, 21:50
بلاخره تمومش کردم...
پایانش شاهکار بود...
یه بازیه کامل!
فعلا تو شوکم...واقعا انتظار نداشتم بازی اینقدر قوی باشه...

dvd2010
03-11-2011, 22:11
سلام به همه دوستان

این بازی رو ماهم گرفتیم. مثل همیشه با یه کال اف فوق العاده اونم از نوع مدرن وارفیر ی طرفیم . یه بازی اکشن دراماتیک فوق العاده با همون گیم پلی روون و بسیار زیبای همیشگی خودش و البته گرافیک بهتر نسبت به قبل. یه بازیه که ارزش با رها بازی کردن رو داره من تا اینجا واقعا از بازی لذت بردم . بازی شلوغتر شده ،اکشن تر شده و بار احساسی زیادی توش داره . به این میگن یه بازی فوقالعاده که میتونه کلی شما رو سرگرم کنه.

بازی باز هم با مروری به گذشته تو تیتراژ اولیه شروع میشه و حالا شما تو نیویورک هستید و ادامه کار با شماست....

یه نکته خارج از بحث : من همین جمعه ی پیش بود که بتلفیلد رو تموم کردم بتلفید به هیچ وجه به هیچ وجه به گرده این بازی نمی رسه .

به همتون قول میدم که اینبار هم اکتیوژن طرفدارای این فرانژیز فوق العادشو راضی میکنه.

من شخصا این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم . ( امسال بعد از گیرز 3 و بتمن این سومین بازیه که من رو به هیجان اورده )

راستی این تاپیک هم بهتره منتقل بشه.
دوستان لطفا از بازی عکس یا فیلم بذارید.
از همون اولش مشخص بود که بتل بازنده است.بتل نسخه کپی ناقص mwهست.والسلام

SIMON137
03-11-2011, 22:19
دوستان مگه بازی فوتباله گزارش زنده می کنید ؟ :دی

راجع به گیم پلی و صدا و تصویر و اینا بحث کنید لذت ببریم

imi imi
03-11-2011, 22:19
بلاخره تمومش کردم...
پایانش شاهکار بود...
یه بازیه کامل!
فعلا تو شوکم...واقعا انتظار نداشتم بازی اینقدر قوی باشه...

بابا تو دیگه کی هستی :18: هنوز خود کارکنان اونجا بازیو نکردند:31: اونوقت تو بازیو تموم کردی؟

Leon-117
03-11-2011, 22:28
منم امروز بازیو گرفتم و 2-3 ساعتی بازی کردم.
مثل قبل با یه بازی اکشن سریع طرف هستیم،گیم پلی بازی مثل قبل سریعه و آدمو خسته نمیکنه!گرافیک بازی پیشرفت هایی داشته ولی اونقدر نیست که با یه تحول بزرگ طرف باشیم.(با در نظر گرفتن این مورد که بازی 60 فریم اجرا میشه گرافیک بازی خیلی هم خوبه)صداگزاری بازی هم خوبه ولی به اندازه BF3 نیست!
در کل بازی خیلی خوب ظاهر شده و با اینکه یجورایی تکراریه ولی آدمو خسته نمیکنه......

aliop
03-11-2011, 23:19
اصلا ندیده باید قبولش کرد.
داستانش روانی هست.

من امشب خریدم

B.3.S.T
04-11-2011, 01:14
حتماً تجربش کنید اما اینو مد نظر داشته باشید که بازی خیلی خیلی شاهکار نیست یعنی به BF3 نمیرسه مخصوصاً در قسمت سینگل و داستانی (دروغ سال)
مصطفی ان بی ای هر وقت mw3 تونست مولتی به قدرت و عظمت مپهای bf3 ارائه بده اونوقت bf3 هم یه دستی به سر داستان پردازیش می کشه: دی
به گفته یکی از عزیزان هیچ بازی مطلق و بی عیب و نقص نیست!حالا بازی رو میگیرم کوچکترین باگ و یا کمی و کسری ببینم سیل انتقادات رو روانه می کنم همینجا (از قدیم گفتن جوابـه »های« رو با »هوی« میدن) !: دی

M A X I M U M
04-11-2011, 11:38
مصطفی ان بی ای هر وقت mw3 تونست مولتی به قدرت و عظمت مپهای bf3 ارائه بده اونوقت bf3 هم یه دستی به سر داستان پردازیش می کشه: دی
به گفته یکی از عزیزان هیچ بازی مطلق و بی عیب و نقص نیست!حالا بازی رو میگیرم کوچکترین باگ و یا کمی و کسری ببینم سیل انتقادات رو روانه می کنم همینجا (از قدیم گفتن جوابـه »های« رو با »هوی« میدن) !: دی
قدرت و عظمتی که فقط مثل کبک سرتو بکنی زیر زمینو فریاد بزنیش به درد خود بتلفیلد میخوره نه گیمرها
برای سری CoD همین کافیه که در بازی های آنلاین و مولتی حداقل حداقلش از بتلفیلد فرسنگ ها جلوتره
حالا شما بیا هی بگو مولتی پلیرش اینطوریه و اونطوریه
این گیمرها هستن که انتخاب می کنن کدوم بهتره و تا الانم CoD برنده تمام عیار بوده

s.w.a.t
04-11-2011, 11:40
به خاطر درخواست بعضی از دوستان یه تیکه از قسمت های زیبای بازی رو واستون آپ کردم...تا جایی که میشد حجمشو کم کردم...
ببخشید اگه کیفیتش یکم کمه...به خدا همینم به سختی آپ کردم...
نکته:بعضی از قسمت ها اسپویله...بعد نگین نگفتی..

کیفیت 3gp

کیفیت avi

milad_takjoo
04-11-2011, 11:42
دوستانی که دارن بازی میکنن نسخه کنسول هست ؟؟؟

s.w.a.t
04-11-2011, 11:46
دوستانی که دارن بازی میکنن نسخه کنسول هست ؟؟؟
آره...
انتشار جهانی بازی 3-4 روز دیگست...
این نسخه دزدیه بازیه!
:31:
میخوام تیکه آخر بازی رو آپ کنم بزارم گیم اسپات.:27:

mosolim
04-11-2011, 12:49
سلام

دوستان عزیز هرچی خاطره از شاهکار هایی مثل کال اف 2 و 4 دارید فراموش کنید. الان دیگه این کال اف مدرن 3 هست که داره میتازه.

بازی واقعا جذابه. وقتی میشینم جلو بازی دیگه میخ میشم . این همه هیجان یکجا جمع شدن تنها از اکتیوژن و کال اف بر میاد.

قابل توجه دوستان عزیز هم بگم که مولتی کال اف خیلی بیشتر بازی میشه تا بتلفیلد. ( البته من هیچ جنگی نمی خوام راه بندازم من خودمم بتلفیلد رو باز کردم بدم نیومد اما اون جذابیتی رو که کال اف داره این نداره. )

mjorh
04-11-2011, 13:12
بابا BF3 یه شبیه ساز جنگی بود ،خوب معلومه هیجانش کم میشه ،
هیجان میخوایید کال او دوتی
جنگ واقعی BF3
همین!

Abolfazl3007
04-11-2011, 13:43
بابا BF3 یه شبیه ساز جنگی بود ،خوب معلومه هیجانش کم میشه ،
هیجان میخوایید کال او دوتی
جنگ واقعی BF3
همین!

BATTLEFIELD 3 :
First-person shooter

CALL OF DUTY : MODERN WARFARE 3 :
First-person shooter

.
.
.
.
.

ARMA 3 :
Military simulation, tactical shooter

mjorh
04-11-2011, 14:52
fps بودنش ک معلومه ، ولی ببینید میتونس یه تکنو یا یه موزیک وسط بازی بندازه هیجانشو ببره بالا ولی اینکارو نکرده خواسه واقعی شه، دیگه وسط جنگ واست تکنو نمیزارن ک میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

Abolfazl3007
04-11-2011, 15:07
fps بودنش ک معلومه ، ولی ببینید میتونس یه تکنو یا یه موزیک وسط بازی بندازه هیجانشو ببره بالا ولی اینکارو نکرده خواسه واقعی شه، دیگه وسط جنگ واست تکنو نمیزارن ک میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

عزیز بحث در این مورد کاملا اشتباهه - نه کال آف دیوتی و نه بتلفید - هیچکدوم فاکتور های لازم شبیه سازی کردن جنگ واقعی رو ندارن و اصلا به این هدف هم ساخته نشدن ...
;)
اول که میگی اصلا هدف ساخت شبیه سازیه !! در حالی که اصلا از همون اول هدف بتلفیلد 3 گرفتن جای سری کال بود ...

حالا میگی آهنگ تکنو نداره - شبیه سازیه جنگه واقعیه !

چطوره برای شبیه سازیه بهتر سربازای دشمن تو کل دنیا فارسی حرف بزنن ؟؟؟

پلاک های ماشین هم تا جایی که میتونیم - کل دنیا رو پلاک ایران میزنیم !! خوب باید واقعی باشه دیگه !

فارس و عرب و ... که همه یه جورن دیگه ! تو ایران عربی بنویسیم - تو عراق فارسی !!! کی به کیه !

تهران هم که از خودمونن - رو در و دیوار هر گرافیتو و هر چی که خواستیم با هر زبونی میکشیم !!

و ....
;)

B.3.S.T
04-11-2011, 15:14
قدرت و عظمتی که فقط مثل کبک سرتو بکنی زیر زمینو فریاد بزنیش به درد خود بتلفیلد میخوره نه گیمرها
برای سری CoD همین کافیه که در بازی های آنلاین و مولتی حداقل حداقلش از بتلفیلد فرسنگ ها جلوتره
حالا شما بیا هی بگو مولتی پلیرش اینطوریه و اونطوریه
این گیمرها هستن که انتخاب می کنن کدوم بهتره و تا الانم CoD برنده تمام عیار بوده

دقیقآ چند تا سنگ فاصله داره !!!؟: دی
این فاصله که بعضی ها ازش حرف میزنن بیشتر پارامتر فن بودنه نه اندازه و مسافت ;)
هر زمان شما فرق بین کنترل پورشه پانامرا توربو رو با مدل عادیش متوجه شدی فرق مولتی اینم با اون درک می کنی
COD برنده تمام عیار قبل از 2010 بوده..الان تا چشم باز کنی رقیبای شاختر از خودش داره.کلآ همه ی جملات از روی احساسات گفته میشه پس بحث بیخوده

mehdi_nin
04-11-2011, 15:31
این بازی الان وارد بازار شده ما بریم بخریم ؟؟

mjorh
04-11-2011, 15:33
عزیز بحث در این مورد کاملا اشتباهه - نه کال آف دیوتی و نه بتلفید - هیچکدوم فاکتور های لازم شبیه سازی کردن جنگ واقعی رو ندارن و اصلا به این هدف هم ساخته نشدن ...
;)
اول که میگی اصلا هدف ساخت شبیه سازیه !! در حالی که اصلا از همون اول هدف بتلفیلد 3 گرفتن جای سری کال بود ...

حالا میگی آهنگ تکنو نداره - شبیه سازیه جنگه واقعیه !

چطوره برای شبیه سازیه بهتر سربازای دشمن تو کل دنیا فارسی حرف بزنن ؟؟؟

پلاک های ماشین هم تا جایی که میتونیم - کل دنیا رو پلاک ایران میزنیم !! خوب باید واقعی باشه دیگه !

فارس و عرب و ... که همه یه جورن دیگه ! تو ایران عربی بنویسیم - تو عراق فارسی !!! کی به کیه !

تهران هم که از خودمونن - رو در و دیوار هر گرافیتو و هر چی که خواستیم با هر زبونی میکشیم !!

و ....
;)

ببخشید ینی شرکت ب این گندگی نمیدونه ایرونیا عرب نیسن؟ چن دفه بگم از قصد عربی و فارسیو قاطی کردن ! وختی تا تفنگ خیبر ایرونیا میدونن ینی میگید ماشینای تو خیابونو نمیشناسن ؟
چیه این بازی شبیه واقعیت نیس؟؟؟؟ صدگزاریش ک حرف نداره ، مووینگ و انیمیشن بازی با واقعیت مو نمیزنه، سلاحاشم همینطور ...گرافیکشم ک سرزبوناس!
نمیدونم واقعا منظورتون از غیر واقعی بودن این بازی چیه.....

marmolak kocholo
04-11-2011, 15:35
شبیه ساز قضیش جداست! یه شبیه ساز باید کلی فاکتور رعایت کنه، از نحوه تیراندازی تا طراحی محیط و ...
هیچ کدوم از این 2 بازی فاکتورهای کافی برای یه شبیه ساز دقیق جنگی بودن رو ندارن! ولی اگه بخوایم درصد بزاریم بتلفیلد مقدار بیشتری به خودش اختصاص میده.
بتلفیلد از قدیم روی آزادی عمل بازیباز تمرکز داشت و محیطش سندباکس گونه با دسترسی به انواع و اقسام وسایل نقلیه بود، به خاطر همین آزادی عمل آدم احساس واقعی بودن بهش دست میده و به اشتباه بعضیا از روی همین حس میگن شبیه ساز...( داریم در مورد سینگل پلیر صحبت می کنیم )
ولی کال آو دیوتی برعکس بتلفیلد از ابتدا، همیشه مسیری خطی رو جلوی شما میزاره و باید دقیقاً همون کاری رو انجام بدید که سازنده های بازی براتون مشخص کردن.
از طرقی هم دیزاین یا طراحی مراحل بتلفیلد در مقایسه با کال آو دیوتی به واقعیت نزدیک تره.
اگه بخوایم به طور مثال صداگذاری هم وارد این قسمت کنیم بتلفیلد به مراتب صداگذاری حرفه تری داره، چه صداگذاری محیط و چه صداگذاری اسلحه ها...
----------------------------------
در مورد مولتی پلیر سری کال هم اصلا تو کتم نمیره که نسبت به بتلفیلد زیباتر باشه! شما دارید کمیت رو با کیفیت برابر میدونید در صورتی که همیشه این رابطه درست نیست!
---------------------------------
کسایی که بازی رو اورجینال گرفتن منو ادد کنن ~> MrS3cr3T
کسایی که بازی رو اورجینال گرفتن به لینک زیر برن و ویدئوی فیلم Act of Valor رو نگاه کنن تا چندتا Dog Tag مخصوص به صورت مجانی بگیرن! داگ تگاش قشنگه از دست ندید D: !
actofvalor.com/bf3

mjorh
04-11-2011, 15:36
دقیقآ چند تا سنگ فاصله داره !!!؟: دی
این فاصله که بعضی ها ازش حرف میزنن بیشتر پارامتر فن بودنه نه اندازه و مسافت ;)
هر زمان شما فرق بین کنترل پورشه پانامرا توربو رو با مدل عادیش متوجه شدی فرق مولتی اینم با اون درک می کنی
COD برنده تمام عیار قبل از 2010 بوده..الان تا چشم باز کنی رقیبای شاختر از خودش داره.کلآ همه ی جملات از روی احساسات گفته میشه پس بحث بیخوده
بابا با ایرونیا نمیشه بحث منطقی کرد ،بیشترشون از رو احساسات میحرفن ! چون کال او دوتی چن ساله یکه تازی میکنه فک میکنن تا آخر دنیام فقط بهترین بازیه fps همینه !

Abolfazl3007
04-11-2011, 15:44
ببخشید ینی شرکت ب این گندگی نمیدونه ایرونیا عرب نیسن؟ چن دفه بگم از قصد عربی و فارسیو قاطی کردن ! وختی تا تفنگ خیبر ایرونیا میدونن ینی میگید ماشینای تو خیابونو نمیشناسن ؟
چیه این بازی شبیه واقعیت نیس؟؟؟؟ صدگزاریش ک حرف نداره ، مووینگ و انیمیشن بازی با واقعیت مو نمیزنه، سلاحاشم همینطور ...گرافیکشم ک سرزبوناس!
نمیدونم واقعا منظورتون از غیر واقعی بودن این بازی چیه.....

به نظرت الان کی داره از روی احساسات حرف میزنه ؟؟ ;)

شرکت EA رو با سازمان C.I.A اشتباه نگرفتی ؟ ;)

halflife g
04-11-2011, 16:06
بنده بازی رو انجام دادم......نقد کوچیک و خلاصه ای رو واسه شما میذارم امیدوارم لذت ببرید(نقدهای کاملتر رو دوستان میذارن):

گرافیک :
گرافیک بازی نسیت به قبل تقریبا میشه گفت هیچ تغییری نداشته(به جز اندک مقادیری) و البته میشه تا حدی به خاطر 60 فریم بودن و محدود بودن بازی توجیهش کرد.
ولی قسمت آزار دهنده تر گرافیک انیمیشن های شدیدا تاریخ گذشته و میشه گفت خیلی کودکانه کارکترهای بازی هست ...این انیمشن ها در کنار باگهای پرتعداد بازی خیلی بیشتر از پیشرفت نکردن گرافیک کلی بازی مثه تکسچر و ......ازار دهندس...

امتیاز گرافیک : 8.5

گیم پلی:
بخش داستانی بازی با اینکه باز هم کوتاه هست ولی زیباس و بدون شک نکته قوت بازی محسوب میشه .البته گیم پلی بازی کاملا ادامه قسمت قبلیش هست ولی به خاطر گیم پلی خیلی خیلی خوبش میشه زیبا پنداشتش....... البته یک خوبی این شماره داره و اونم استفاده نشدن از respawn بی نهایت دشمنان داره که خیلی از نسخه قبل بهتر.البته هوش مصنوعی کماکان در حد ضعیف و میشه گفت تک کاره شماره های قبلیش که خوب به خاطر فرم بازی میشه توجیهش کرد

امتیاز گیم پلی: 9.5

صداگذاری:
دوبله شخصیتها خیلی زیبا و جوندا کار شده و نظر ادمو به خودش جلب می کنه...صدای انفجارها و اسلحه ها هم خوب هستش و تا حد زیادی پاسخگوی بازی هست...... .

امتیاز صداگذاری: 9

داستان :
داستان بازی دقیقا در ادامه داستان شماره قبل اتفاق می افته و البته با فلش بک هایی هم همرا هست .در کل زیبایی داستان در روایت خوب اون و صحنه های هیجان اگنیز اون هست که برای بازی در سبک اول شخص خوب کار شده

امتیاز داستان : 8.5

مولتی پلیر:
فعلا که به مدهای مختلف بازی دسترسی نداریم(چون تا عرضه رسمی بازی چند روزی مونده)ولی مد spec ops اون رو میشه بازی کرد که نسبت به شماره قبل پیشرفت کرده و شامل دو بخش شده یک مد survival نامحدود و یک مد survival که هدفی رو دارن و مثه mw2 هستند.... .
این مد در این شماره بسیار لذت بخشتر شده و به تنهایی جذابیت قسمت مولتی بازی رو افزایش داده و مخصوصا برای کنسول دارها که قابلیت coop دارن بیشتر می چشبه....

امتیاز مولتی پلیر: 9

در نهایت با اینکه این شماره هم تونست مثه cod ها قبلی لذت بخش باشه ولی نتیجه ای که میشه گرفت اینه که خیلی خوب که اخرین شماره callof duty در این نسل همین بازی باشه و بازی بعدی از این سری در نسل بعد نمایش داده نشه.
چون اشکالات گرافیکی و انیمیشنی و کلا ساختار تکراری ساز این بازی کم کم به حالت آزار دهندگی میرسن و اگر شماره دیگری هم در این نسل در کار باشه اصلا جالب نخواهد بود..... .

نمره نهایی : 8.7

.
.
.
..

Aria1997
04-11-2011, 16:28
بنده بازی رو انجام دادم......نقد کوچیک و خلاصه ای رو واسه شما میذارم امیدوارم لذت ببرید(نقدهای کاملتر رو دوستان میذارن):

گرافیک :
گرافیک بازی نسیت به قبل تقریبا میشه گفت هیچ تغییری نداشته(به جز اندک مقادیری) و البته میشه تا حدی به خاطر 60 فریم بودن و محدود بودن بازی توجیهش کرد.
ولی قسمت آزار دهنده تر گرافیک انیمیشن های شدیدا تاریخ گذشته و میشه گفت خیلی کودکانه کارکترهای بازی هست ...این انیمشن ها در کنار باگهای پرتعداد بازی خیلی بیشتر از پیشرفت نکردن گرافیک کلی بازی مثه تکسچر و ......ازار دهندس...

امتیاز گرافیک : 8.5

گیم پلی:
بخش داستانی بازی با اینکه باز هم کوتاه هست ولی زیباس و بدون شک نکته قوت بازی محسوب میشه .البته گیم پلی بازی کاملا ادامه قسمت قبلیش هست ولی به خاطر گیم پلی خیلی خیلی خوبش میشه زیبا پنداشتش....... البته یک خوبی این شماره داره و اونم استفاده نشدن از respawn بی نهایت دشمنان داره که خیلی از نسخه قبل بهتر.البته هوش مصنوعی کماکان در حد ضعیف و میشه گفت تک کاره شماره های قبلیش که خوب به خاطر فرم بازی میشه توجیهش کرد

امتیاز گیم پلی: 9.5

صداگذاری:
دوبله شخصیتها خیلی زیبا و جوندا کار شده و نظر ادمو به خودش جلب می کنه...صدای انفجارها و اسلحه ها هم خوب هستش و تا حد زیادی پاسخگوی بازی هست...... .

امتیاز صداگذاری: 9

داستان :
داستان بازی دقیقا در ادامه داستان شماره قبل اتفاق می افته و البته با فلش بک هایی هم همرا هست .در کل زیبایی داستان در روایت خوب اون و صحنه های هیجان اگنیز اون هست که برای بازی در سبک اول شخص خوب کار شده

امتیاز داستان : 8.5

مولتی پلیر:
فعلا که به مدهای مختلف بازی دسترسی نداریم(چون تا عرضه رسمی بازی چند روزی مونده)ولی مد spec ops اون رو میشه بازی کرد که نسبت به شماره قبل پیشرفت کرده و شامل دو بخش شده یک مد survival نامحدود و یک مد survival که هدفی رو دارن و مثه mw2 هستند.... .
این مد در این شماره بسیار لذت بخشتر شده و به تنهایی جذابیت قسمت مولتی بازی رو افزایش داده و مخصوصا برای کنسول دارها که قابلیت coop دارن بیشتر می چشبه....

امتیاز مولتی پلیر: 9

در نهایت با اینکه این شماره هم تونست مثه cod ها قبلی لذت بخش باشه ولی نتیجه ای که میشه گرفت اینه که خیلی خوب که اخرین شماره callof duty در این نسل همین بازی باشه و بازی بعدی از این سری در نسل بعد نمایش داده نشه.
چون اشکالات گرافیکی و انیمیشنی و کلا ساختار تکراری ساز این بازی کم کم به حالت آزار دهندگی میرسن و اگر شماره دیگری هم در این نسل در کار باشه اصلا جالب نخواهد بود..... .

نمره نهایی : 8.7

.
.
.
..

شما این بازی رو رو چه کنسولی بازی کردی ؟؟؟ :20:

neon_91
04-11-2011, 16:52
آره...
انتشار جهانی بازی 3-4 روز دیگست...
این نسخه دزدیه بازیه!
:31:
میخوام تیکه آخر بازی رو آپ کنم بزارم گیم اسپات.:27:
نسخه دزدی با نسخه اصلی که چند روز بعد منتشر خواهد شد فرقی هم خواهد داشت؟ فکر می کنم چون نسخه دزدیه نسبت به نسخه اصلی ناقض باشه.:13:

Mammad Prince
04-11-2011, 17:28
بتلفیلد از قدیم روی آزادی عمل بازیباز تمرکز داشت و محیطش سندباکس گونه با دسترسی به انواع و اقسام وسایل نقلیه بود، به خاطر همین آزادی عمل آدم احساس واقعی بودن بهش دست میده و به اشتباه بعضیا از روی همین حس میگن شبیه ساز...( داریم در مورد سینگل پلیر صحبت می کنیم )
ولی کال آو دیوتی برعکس بتلفیلد از ابتدا، همیشه مسیری خطی رو جلوی شما میزاره و باید دقیقاً همون کاری رو انجام بدید که سازنده های بازی براتون مشخص کردن.
actofvalor.com/bf3

اتفاقا کاملا اشتباهه !!!!!! تمام همین عناصر آزادی در این نسخه بتلفیلد اسکی از روی کال آف می باشد !!
سوار شدن بر جت از خلیج فارس به تهران و استفاده از اسلحه ها ( البته نمی شه بهش اسلحه گفت چون ما فقط گرای دشمن رو می دهیم ! ) حتی تغییر در سایز آن ها همگی اسکی از کال آف 4 است !

تانک و ماشین و ... رو هم که هزار بار تو کال آف ها داشتیم !

از لحاظ خطی بودن مراحل هردو مثل هم اند ولی بتلفیلد در بخش سینگل حتی یک هزارم کال آف هم هیجان ندارد !!

بخش مولتی رو تا حالا تجربه نکردم !

بی صبرانه منتظر روز انتشار بازی هستم چون هفته پیش فقط با مرحله آخر بتلفیلد خیلی حال کردم و اصلا بقیه مراحل بهم نچسبید و اصلا راضی نشدم !!!!! :31::31::31:
یا حق

havas_1980
04-11-2011, 17:44
اتفاقا کاملا اشتباهه !!!!!! تمام همین عناصر آزادی در این نسخه بتلفیلد اسکی از روی کال آف می باشد !!
سوار شدن بر جت از خلیج فارس به تهران و استفاده از اسلحه ها ( البته نمی شه بهش اسلحه گفت چون ما فقط گرای دشمن رو می دهیم ! ) حتی تغییر در سایز آن ها همگی اسکی از کال آف 4 است !

تانک و ماشین و ... رو هم که هزار بار تو کال آف ها داشتیم ! صحبت آرین جان وجود این وسایل نقلیه تو بخش چند نفره بازیه که از اولین نسخه این سری تا به حال بوده که تو سری COD هم نداشتیم.

Leon-117
04-11-2011, 17:44
دوستانی که تموم نکردن نخونن:
آخرین قسمت از مرحله پاریس فوق العاده بود،و آخر مرحله که ایفل سقوط کرد این مرحله رو قشنگ تر و جالب تر کرده.
من حدس میزدم پرایس بمیره!خیلی حیف شد soap مُرد،اون تیکه ای هم که پرایس کُلتش رو میزاره روی جسد soap خیلی جالب بود.
روایت داستان به نظرم نسبت به 2 شماره قبل بهتر شده،اون فلش بک هایی که Yuri برای پرایس تعریف میکرد که چطور makarov رو میشناخته هم واقعا جالب بودن........

Mammad Prince
04-11-2011, 18:40
صحبت آرین جان وجود این وسایل نقلیه تو بخش چند نفره بازیه که از اولین نسخه این سری تا به حال بوده که تو سری COD هم نداشتیم.

بی خیال هوس جان !!! :31::31::31:

به این بدیهی خودش داره می گه در مورد سینگل پلیر داریم صحبت می کنیم !!!!!!!!

تلفیلد از قدیم روی آزادی عمل بازیباز تمرکز داشت و محیطش سندباکس گونه با دسترسی به انواع و اقسام وسایل نقلیه بود، به خاطر همین آزادی عمل آدم احساس واقعی بودن بهش دست میده و به اشتباه بعضیا از روی همین حس میگن شبیه ساز...( داریم در مورد سینگل پلیر صحبت می کنیم )

halflife g
04-11-2011, 18:47

من یه چیزی رو نمی فهمم..............مگه باید مپ بزرگتر باشه یا تجهیزات بیشتر باشه تا بگیم مولتی اون بازی بهتره........ .
اگه به تعداد نفرات که بازی MAG قبل بتلفیلد3 منتشر شده بود و مپاش 128 نفر جا داشت اونوقت یعنی خیلی عظیم بوده؟؟؟حالا ببینید چقدر از این بازی یاد میشه..... .
اگه به وسایل نقیله هست برین ببینین کدوم مپهای HALO بیشتر طرفدار داره...اونایی که وسایل نقلیه دارن یا اونایی که ندارن........ .

+

من فقط می خوام بگم بزرگی و عظمت مپ یا وسایل نقلیه درسته یه امتیاز ولی دلیلی بر بهتر بودن نیست........بهتر بودن مولتی پلیر استوار بر عوامل دیگه ای هست.......ممنون

شما این بازی رو رو چه کنسولی بازی کردی ؟؟؟ :20:
بنده رو X360 بازی کردم دوست عزیز......کلا اگه منظورتون از لحاظ گرافیکی هست رو هر3 پلتفرم تقریبا در یه حدی خواهد بود و تا حد زیادی راضیتون خواهد کرد(گرافیک تقریبا 5 درصد بهتر از MW2 هستش فقط 5 درصد:31:)
.
.
.

hp722
04-11-2011, 18:48
والا بما گفتن چند روز دیگه س انتشار بازی.ولی میبینم که همه رفتن برج ایفل!
پس اومده؟دزدیه؟نسخه ی اصلی دقیقا کی منتشر میشه؟الان هست برم بیرون بخرم؟

درضمن نسخه ی اصلی با این نسخه دزدی چه فرقی داره؟

s.w.a.t
04-11-2011, 19:27
نسخه دزدی با نسخه اصلی که چند روز بعد منتشر خواهد شد فرقی هم خواهد داشت؟ فکر می کنم چون نسخه دزدیه نسبت به نسخه اصلی ناقض باشه.:13:
نه هیچ فرقی نداره...
همه چیش هم کامل بود..
حتی اچیومنتاش.
البته تا انتشار بازی نمیشه لایو بازی کرد.
فقط فرقش همینه!

REZAt1980
04-11-2011, 20:22
دوستان کرک بازی رو از کجا آوردن؟
من کدوم نسخه رو دانلود کنم که مشکل نداشته باشه؟

اونایی که بازی کردن بدون مشکل بیان بگن که کدوم نسخه و لینک ها رو دانلود کردن.

ممنون.

marmolak kocholo
04-11-2011, 20:37

تانک و ماشین و ... رو هم که هزار بار تو کال آف ها داشتیم !

از لحاظ خطی بودن مراحل هردو مثل هم اند ولی بتلفیلد در بخش سینگل حتی یک هزارم کال آف هم هیجان ندارد !!

بخش مولتی رو تا حالا تجربه نکردم !

بی صبرانه منتظر روز انتشار بازی هستم چون هفته پیش فقط با مرحله آخر بتلفیلد خیلی حال کردم و اصلا بقیه مراحل بهم نچسبید و اصلا راضی نشدم !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا حق
محمدجان من جایی از حرفام صحبت از نسخه سوم این بازی کردم؟ آخه مثال هایی که زدی از بتلفیلد 3 ـه!
صحبت من کلاً سر سری کال آو دیوتی و بتلفیلد بوده و تاکید هم کردم رو این مسئله!
اتفاقاً میخواستم این نکته رو ذکر کنم که متاسفانه تو این قسمت از بتلفیلد، یعنی شماره سوم، بازی یکم از المان های اصلی خودش فاصله گرفته و به خاطر مبارزه با Cod اومده یکم بازی رو خطی تر کرده...
ولی باز هم تو این شرابط آزادی عمل نسبتاً بیشتری نسبت به COD داره.
نسخه های قبلی هم که کاملا گویای همه چیز + حرف های بنده هستند.

Jeff hardy M
04-11-2011, 21:20
سلام
دوستان تو یکی از سایت های ایرانی دانلود بازی MW3 رو برای XBOX360 دیدم ...
این بازی اومده ؟

Leon-117
04-11-2011, 21:35
2 ساعت پیش بازی رو تموم کردم.روی درجه سختی Hardended تقریبا 6-7 ساعت طول کشید تموم بشه.
در مورد آخر بازی:

این قیافه و صدای یوری خیلی جالب بود!کاشکی یکم زودتر نشونش میدادن!:31:
این مردن کاراکتر ها با اینکه کاملا قابل پیش بینی بود ولی بازم آمو ناراحت میکرد!مخصوصا حرف ها و حرکات بقیه کاراکتر ها بد از مرگشون!(مخصوصا پرایس!:31:)

دوستان تو یکی از سایت های ایرانی دانلود بازی MW3 رو برای XBOX360 دیدم ...
این بازی اومده ؟
بله،2-3 روزی میشه بازی برای X360 لیک شده.

Jeff hardy M
04-11-2011, 22:09
از بتل فیلد که خیری ندیدیم (مزخرف بود)
بریم مدرن 3 رو بخریم :)

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

بعد MW3 چه اسمی از CALL OF DUTY قرار بیاد ؟ هنوز چیزی گفته نشده ؟

onlysat
04-11-2011, 22:39
بعید می دونم هنوز اسمی ریلیز شده باشه واسه کال آف بعدی - ولی مطمئنا این گرافیکی که من از مادرن وارفار 3 دیدم انتهای کار این بازی نیست و انتظارات خیلی بالاتــــره - البته بگم در مقایسه با همین بازی عرض کردم

hamed30
04-11-2011, 22:41
دوستان شرمنده شاید که چه عرض کنم صد در صد سوالم تکراریه جسارتا واسه PC اومده ؟

Abolfazl3007
04-11-2011, 22:46
دوستان شرمنده شاید که چه عرض کنم صد در صد سوالم تکراریه جسارتا واسه PC اومده ؟

بله عزیز اومده ولی هنوز کرک نشده - چند روز دیگه صبر کنی کامل کرک میشه میتونی بخری

M A X I M U M
04-11-2011, 22:50
بچه ها دست نگه دارید برا PC فعلا ندید بیرون
من تا فردا دانلودم تموم میشه بعد کرکو بدید بیرون :31:

gta6767
04-11-2011, 22:53
چرا تازگیا برای همه ی بازی ها دیر کرک میدن بیرون مگه میخوان چیکار کنن

shahabprince
04-11-2011, 23:14
به خاطر درخواست بعضی از دوستان یه تیکه از قسمت های زیبای بازی رو واستون آپ کردم...تا جایی که میشد حجمشو کم کردم...
ببخشید اگه کیفیتش یکم کمه...به خدا همینم به سختی آپ کردم...
نکته:بعضی از قسمت ها اسپویله...بعد نگین نگفتی..

کیفیت 3gp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت avi

دمت گرم داداش حال دادی
گیم پلی مثل همیشه سریع و پر هیجان
ایول کال ایول

Mammad Prince
04-11-2011, 23:42
محمدجان من جایی از حرفام صحبت از نسخه سوم این بازی کردم؟ آخه مثال هایی که زدی از بتلفیلد 3 ـه!
صحبت من کلاً سر سری کال آو دیوتی و بتلفیلد بوده و تاکید هم کردم رو این مسئله!
اتفاقاً میخواستم این نکته رو ذکر کنم که متاسفانه تو این قسمت از بتلفیلد، یعنی شماره سوم، بازی یکم از المان های اصلی خودش فاصله گرفته و به خاطر مبارزه با Cod اومده یکم بازی رو خطی تر کرده...
ولی باز هم تو این شرابط آزادی عمل نسبتاً بیشتری نسبت به COD داره.
نسخه های قبلی هم که کاملا گویای همه چیز + حرف های بنده هستند.

آره خدایی آرین این حرفت رو قبول دارم !!! من خودم bad company رو بازی کردم با این خیلی فرق می کنه !
امان از رقابت ناسالم !!!!! :31::31:

چرا تازگیا برای همه ی بازی ها دیر کرک میدن بیرون مگه میخوان چیکار کنن

دوست من دیر کرک نمی یاد !!!
بازی ها زودتر از عرضه رسمی بازی لیک می شوند و چند روز طول می کشه تا روز عرضه رسمی بازی بشه تا شرکت های هکر ( مثل skidrow یا razor ) کرک رو بدن بیرون !!!

روز عرضه بازی 8 نوامبر یعنی 4 روز دیگه ( 3 شنبه ) هست !!!!

B.3.S.T
05-11-2011, 00:27
من یه چیزی رو نمی فهمم..............مگه باید مپ بزرگتر باشه یا تجهیزات بیشتر باشه تا بگیم مولتی اون بازی بهتره........ .
اگه به تعداد نفرات که بازی MAG قبل بتلفیلد3 منتشر شده بود و مپاش 128 نفر جا داشت اونوقت یعنی خیلی عظیم بوده؟؟؟حالا ببینید چقدر از این بازی یاد میشه..... .
اگه به وسایل نقیله هست برین ببینین کدوم مپهای HALO بیشتر طرفدار داره...اونایی که وسایل نقلیه دارن یا اونایی که ندارن........ .

بهتر بودن مولتی پلیر استوار بر عوامل دیگه ای هست

تنها عواملش اینه که mw3 قدرت بلامناضع 2 عالم گیتی در سطح مولتی هست و تمام...
عزیزان عاجزآ به این شرکت EA یک ایمیل دسته جمعی ارسال کنید و بگید جان مادرت دیگه بخش مولتی رو حذف کن بچسب به همون فیلم هندی که بعضی عناوین دارن ازش در جهت بالا رفتن امتیاز نقدها استفاده می کنن شاید فرجی شد نظر من و شما واسشون ارزشمند شد!
+
مراد جان واقعآ مشکلت با BF3 چیه؟!
این مپ های عظیم و بی سر و ته که ازش گفته میشه کیفیتش به قدری بالا هست که اون بازی MAG حتی نقطه ای به هم شباهت ندارن.تعجب می کنم واقعآ از بعضی بحث های بیهوده که شکل می گیره و تنها نکتش اینه که نه من حرف شما رو قبول می کنم نه شما حرف بنده رو...پس بهتره ایــن آفـــــ بشه همینجا...
BF3 هم با قدرت مولتیش اون سر دنیا حالا حالاها مردم از ما بهترون رو سرگرم نگه میداره.حالا ما جماعت بشینیم هی از عیب و ایراد این بازی و اون بازی بگیم..نقدمون هم 2ـــزار ارزش واسه سازنده نداره...

والسلام

Mostafa NBA
05-11-2011, 01:01
عزیزان عاجزآ به این شرکت EA یک ایمیل دسته جمعی ارسال کنید و بگید جان مادرت دیگه بخش مولتی رو حذف کن بچسب به همون فیلم هندی که بعضی عناوین دارن ازش در جهت بالا رفتن امتیاز نقدها استفاده می کنن شاید فرجی شد نظر من و شما واسشون ارزشمند شد!
+
این مپ های عظیم و بی سر و ته که ازش گفته میشه کیفیتش به قدری بالا هست که اون بازی MAG حتی نقطه ای به هم شباهت ندارن.تعجب می کنم واقعآ از بعضی بحث های بیهوده که شکل می گیره و تنها نکتش اینه که نه من حرف شما رو قبول می کنم نه شما حرف بنده رو...پس بهتره ایــن آفـــــ بشه همینجا...
BF3 هم با قدرت مولتیش اون سر دنیا حالا حالاها مردم از ما بهترون رو سرگرم نگه میداره.حالا ما جماعت بشینیم هی از عیب و ایراد این بازی و اون بازی بگیم..نقدمون هم 2ـــزار ارزش واسه سازنده نداره...

والسلام

چرا بحث رو سلیقه ای میکنی ؟ مراد داره از روی منطق و آمار حرف میزنه اما اون تویی که نظر شخصی رو وارد یک بحثی که باید منطقی پیش بره میکنی. کل مردم دنیا ؟ الان همه دارن حال میکنن ؟ خوب شد مراد یک آمار از تعداد افراد مالتی بین این 2 تا بازی رو گذاشت و کامل متوجه شدیم که دنیا چی میخواد:13:

فعلاً بازی زیباتون با این همه تبلیغات عظیم و تاریخی و تغییر انجین بازی و این همه خرج حتی نتونسته از نسخه ی قبل خودش یعنی BC2 هم امتیازات بالاتری بگیره و جزو ضعیف ترین BF ها به حساب میاد.(نسخه کنسولی)

بدرود.

B.3.S.T
05-11-2011, 01:21
چرا بحث رو سلیقه ای میکنی ؟ مراد داره از روی منطق و آمار حرف میزنه اما اون تویی که نظر شخصی رو وارد یک بحثی که باید منطقی پیش بره میکنی. کل مردم دنیا ؟ الان همه دارن حال میکنن ؟ خوب شد مراد یک آمار از تعداد افراد مالتی بین این 2 تا بازی رو گذاشت و کامل متوجه شدیم که دنیا چی میخواد

فعلاً بازی زیباتون با این همه تبلیغات عظیم و تاریخی و تغییر انجین بازی و این همه خرج حتی نتونسته از نسخه ی قبل خودش یعنی BC2 هم امتیازات بالاتری بگیره و جزو ضعیف ترین BF ها به حساب میاد.(نسخه کنسولی)

بدرود.

این آمار پدر و مادرش کین اینقدر می کوبینش تو سر هر عنوان که منتشر میشه!؟حتمآ هر بازی کیفیت یه بخشش خوب باشه باید آمارشم اول باشه!؟عجب!!!نخیر جناب مصطفی خان ان بی إی از نظر شما کل دنیا یعنی مشهد و تهران و ایران؟!!!شما دارید آمار رو کلی میسنجید نه از روی کیفیت.این آمار یه فرد آماتور رو از یک نفر حرفه ای مجزا نمی کنه و درهمه.الان تاپیک BF3 مراجعه کنید چند نفر فقط از اجرا نشدن بازیشون گلایه دارن و یا تونستن مولتیشو بزنن که 80% بازی رو مولتی برنامه ریزی شده!؟؟کار من و شما نیست میدونی چرا؟چون واسه اهلش گذاشتن نه کسی که MW و CS مولتی میزنه به راحتی آب خوردن..
خوبه والا هنوز یه بازی با این همه فن که دورش ریخته منتشر نشده شما اینقدر سنگش رو به سینه میزنی و نه اماری داره نه کشکی نه دوغی که اینقدر تند میری دوست عزیز...بماند که بحث من به شما ارتباطی نداشت;)

M A X I M U M
05-11-2011, 02:09
این آمار پدر و مادرش کین اینقدر می کوبینش تو سر هر عنوان که منتشر میشه!؟حتمآ هر بازی کیفیت یه بخشش خوب باشه باید آمارشم اول باشه!؟عجب!!!نخیر جناب مصطفی خان ان بی إی از نظر شما کل دنیا یعنی مشهد و تهران و ایران؟!!!شما دارید آمار رو کلی میسنجید نه از روی کیفیت.این آمار یه فرد آماتور رو از یک نفر حرفه ای مجزا نمی کنه و درهمه.الان تاپیک BF3 مراجعه کنید چند نفر فقط از اجرا نشدن بازیشون گلایه دارن و یا تونستن مولتیشو بزنن که 80% بازی رو مولتی برنامه ریزی شده!؟؟کار من و شما نیست میدونی چرا؟چون واسه اهلش گذاشتن نه کسی که MW و CS مولتی میزنه به راحتی آب خوردن..
خوبه والا هنوز یه بازی با این همه فن که دورش ریخته منتشر نشده شما اینقدر سنگش رو به سینه میزنی و نه اماری داره نه کشکی نه دوغی که اینقدر تند میری دوست عزیز...بماند که بحث من به شما ارتباطی نداشت;)
ببخشید می پرم وسط حرفتون
فکر کنم اماری که این دوستمون و مرادخان ازش یاد کردند امار جهانیه که مستقیما از گزارش های سرورهای رسمی مولتی بازی ها منتشر میشه !!
خب طبیعتا جهان بزرگتر از مشهد و اصفهان و ایرانه !!
بعدشم این سرورها دیتیکید شده هستند یعنی کسانی روشون بازی می کنن که بازی رو خریدن
بعدشم شما هر موقع تونستید بیش از 3.5 میلیون نسخه قط و فقط روی کنسول پیش فروش داشته باشید بیاید کل بندازید
من نمیدونم ما هم بتلفیلد بازی کردیم نمیگیم بازی بدیه بلکه اونی نبود که اینقدر بزرگش کرده بودید
بعدشم در عرض یه هفته میانگین نمره ها اومد به 89 و همینطورم داره میاد پایین خب این اومده بود با MW3 رقابت کنه پس چرا داره از بلک اوپس عقب میمونه ؟
اصلا از لحاظ داستان و گیم پلی و کلا عمق مطلب بخواید مقایسه کنیم بتلفیلد واقعا چیزی جلوی MW3 نداره اخه تا کی میخواید پش گرافیک بالا قایم بشید ؟
اگه همه چیز بازی گرافیک بود که امروزه راک استار و سانتامونیکا استدیو کفاش بودن !!

onlysat
05-11-2011, 10:34
من هم به نظرم مثل این : (البته نظر منه )
Call of duty = شرکت سازنده سلیقه کسی که داره بازی میکنه رو میدونه و میدونه آخر بازی باید بازیکن بگه عجب بازی بود
battlefield = بیشتر روی گرافیک کار کرد و خواست اسمی توی اسم ها شود و سلیقه من و شما را توجهی نکرد

messi3
05-11-2011, 10:34
نسخه retail خوبه دانلود کنم یا وایسم نسخه نهایی بیاد فرقشون درچی

onlysat
05-11-2011, 10:58
نسخه retail خوبه دانلود کنم یا وایسم نسخه نهایی بیاد فرقشون درچی

مادامیکه کرک بازی تولید نشه هیچ نسخه ای معتبر نیست حداقل برای نصب برای ما
retail در مقابل trial میاد که یعنی نهایی در مقابل آزمایشی - حتی اگر نسخه ای هم به عنوان retail وجود داشته باشه ...

به عبارت خیلی ساده : دزديده شده ولي كامل هست و كرك معتبر هم به زودي عرضه ميشه ... صبر کنید :46:

Ali_pc
05-11-2011, 12:02
بازی برای pc اومده توی بازار یا خیر ؟

iCe m@n
05-11-2011, 12:39
بازی برای pc اومده توی بازار یا خیر ؟

نه دوست عزیز 3 تا 4 روز دیگه بازی توی بازار برای فروش میاد
بعد از ریلیز بازی

mjorh
05-11-2011, 13:18
نمیدونم چرا اینقد تو سر این bf3 میزنید !!!
ب نظر من هر دو بازی تو یه مشخصه هایی برتری دارن یکی گرافیکش خوبه یکی داستانش و....... اصلا با قطعیت نمیشه گف COD بهتره یا BF

Mammad Prince
05-11-2011, 13:20
اصلا از لحاظ داستان و گیم پلی و کلا عمق مطلب بخواید مقایسه کنیم بتلفیلد واقعا چیزی جلوی MW3 نداره اخه تا کی میخواید پش گرافیک بالا قایم بشید ؟
اگه همه چیز بازی گرافیک بود که امروزه راک استار و سانتامونیکا استدیو کفاش بودن !!

آخه بدبختی اینه که از لحاظ گرافیک هم هیچی نداشت ( حتی در ultra ) !!!!! :31::31::31:

فقط نورپردازی داشت و سعی کرده بود تمام کم کاری ها در زمینه گرافیک را با نورپردازی پنهان کند ( که انصافا نافرم هم موفق بود !! مرحله سوار شدن بر جت با نور های قرمز و ... تو چشم گیمر واقعا چشم نواز بود !! )

بعد ایشون میاد می گه فیلم هندی !!
حالا EA عرضه نداره صحنه دراماتیک خلق کنه چرا به کال آف تیکه میندازین !!
مطمئن باشید dice هم قصد خلق چنین صحنه هایی داشته ولی نتونسته والا اون صحنه در مرحله 2 تا مونده به آخر رو در بازی نمی گذاشت ( که جت ایرانی ها تو جاده بهمون حمله می کنه و یکی از یارامون می میره و مثلا بالای سرش ما باید دلسوزانه اشک بریزیم !!!!!! باشه الان می رم اشک می ریزم !!!!!!:31::31::31: )

بچه ها چند نفر به یه نفر !!!!!!
یعنی یه فن بتلفیلد نداریم اینجا !!!!!!!! پس اونایی که می گفتن امسال پوز کال مالیدست کوشن ؟!!!
آخی فن کال آف شدن !!!!!!!!! پ نه پ فن بتلفیلد می مونن !!!!!!

Pessimist
05-11-2011, 13:27
من هنوز این بازی رو نگرفتم اما شک ندارم که به گرد پای Modern Warfare 2 هم نمیرسه. کلا اون سری چند سالی جلوتر از زمان خودش بود و بعد از اون بازی هنوز نتونستم بازی پیدا کنم که حسابی منو راضی کنه.

mjorh
05-11-2011, 13:30
آخه بدبختی اینه که از لحاظ گرافیک هم هیچی نداشت ( حتی در ultra ) !!!!! :31::31::31:

فقط نورپردازی داشت و سعی کرده بود تمام کم کاری ها در زمینه گرافیک را با نورپردازی پنهان کند ( که انصافا نافرم هم موفق بود !! مرحله سوار شدن بر جت با نور های قرمز و ... تو چشم گیمر واقعا چشم نواز بود !! )

مطمئن باشید dice هم قصد خلق چنین صحنه هایی داشته ولی نتونسته والا اون صحنه در مرحله 2 تا مونده به آخر رو در بازی نمی گذاشت ( که جت ایرانی ها تو جاده بهمون حمله می کنه و یکی از یارامون می میره و مثلا بالای سرش ما باید دلسوزانه اشک بریزیم !!!!!! باشه الان می رم اشک می ریزم !!!!!!:31::31::31: )

یعنی یه فن بتلفیلد نداریم اینجا !!!!!!!! پس اونایی که می گفتن امسال پوز کال مالیدست کوشن ؟!!!

عجب آدم احساساتی !
بز COD رو بازی کنیم بعد مقایسه میکنیم

Erfan.
05-11-2011, 13:31

دوست عزیز پس استفاده فراوان از HBAO و تکستچر های با کیفیت بسیار بالا و Global Illumination بسیار قدرتمند و انیمیشن های بسیار زیبا و .. و ... جزو هــــیچی حساب میشن؟ :)

M A X I M U M
05-11-2011, 13:31

کاملا باهات موافقم
کلا این بحث ها بی نتیجه است همین که نمرات بتلفیلد اومده پایین و همینطورم داره میاد پایین تر خود مطلب رو می رسونه
خوشم میاد CoD نیاز به تبلیغ و سر شکستن نداره و خودش خودش رو ثابت می کنه
یادم میاد اینجا با یکی بر سر اینکه می گفت بتلفیلد ۳ از هیلو هم بهتره دعوام شد
اما بی خیال امروز خوشحالم که باز هم ما بردیم

mjorh
05-11-2011, 13:34
دوست عزیز پس استفاده فراوان از HBAO و تکستچر های با کیفیت بسیار بالا و Global Illumination بسیار قدرتمند و انیمیشن های بسیار زیبا و .. و ... جزو هــــیچی حساب میشن؟ :)
آقا عرفان بابا اینا فقط از رو احساسات میحرفن .....
اون مشخصه های گرافیکیی ک من از BF3 دیدم بعید میدونم MW3 تونسته باشه پیاده کنه ! همینطور انیمیشنای معرکه!

Erfan.
05-11-2011, 13:40
اون مشخصه های گرافیکیی ک من از BF3 دیدم بعید میدونم MW3 تونسته باشه پیاده کنه ! همینطور انیمیشنای معرکه!

دوست خوبم بعید میدونم تونسته باشه پیاده کنه چیه؟ اصلا نزدیک Bad Company 2 هم نشدن چه برسه به BF3 !!! :20:

ولی خوب MW3 با گیم پلی عالی و شخصیت پردازی قوی که داره کماکان جزو بهترین FPS ها خواهد بود...

onlysat
05-11-2011, 13:45

این علامت تعجبها مسلما تعجب کردن خودتونه از خودتون و حرفاتون دیگه :31: (جسارت نشه :46:)
به دور از شوخی نه شما میتونی بگی بتل رو بدون احساس داری تعریف میکنی و نه Fan های کال اف ...
هر دو از بازی مورد علاقه شان تعریف می کنند .
یادتونه قبل از آمدن بازی ... من که میگفتم 16 گیگ فضای هارد - 4گیگ رم - گرافیک Gef 460 یعنی واقعا ارزش خریدن و دنبال کردن داستان این حجم بالا رو داره ... شما چقدر از داستان لذت بردید ؟! چقدر از اسلحه هاتون استفاده حرفه ای کردید ؟؟

Mammad Prince
05-11-2011, 14:05
عجب آدم احساساتی !
بز COD رو بازی کنیم بعد مقایسه میکنیم

بچه های x360 بازی کردن و مقایسشون رو هم گفتن !!!

نه اونا درسته ولی درکل گرافیک به خیره کنندگی مثلا کرایسیس1 ( در زمان خودش ) نبود که یه بازی بتونه با اون سر راست کنه و ضعف های گیم پلی اش رو پشت اون پنهان کنه ! فقط می شه گفت گرافیک خیلی خوب بود !
ولی مطمئنا اولین چیزی که در مورد BF3 به ذهن می رسه گیم پلی نه چندان جذاب است تا گرافیک خیلی خوب !

کاملا باهات موافقم
کلا این بحث ها بی نتیجه است همین که نمرات بتلفیلد اومده پایین و همینطورم داره میاد پایین تر خود مطلب رو می رسونه
خوشم میاد CoD نیاز به تبلیغ و سر شکستن نداره و خودش خودش رو ثابت می کنه
یادم میاد اینجا با یکی بر سر اینکه می گفت بتلفیلد ۳ از هیلو هم بهتره دعوام شد
اما بی خیال امروز خوشحالم که باز هم ما بردیم

:31::31::31::31: این یه چیزه طبیعیه که COD فاتح این میدانه !!!!! :31::31::31::31:

شما اگه می خوای بازی کنی یا گرافیک ببینی ؟!!!!!
خب بری یه فیلم HD ببینی راحت تری هااااااا ! انگشت هات هم خسته نمی شن !

دوست خوبم بعید میدونم تونسته باشه پیاده کنه چیه؟ اصلا نزدیک Bad Company 2 هم نشدن چه برسه به BF3 !!! :20:
ولی خوب MW3 با گیم پلی عالی و شخصیت پردازی قوی که داره کماکان جزو بهترین FPS ها خواهد بود...
این یکی رو دیگه قبول ندارم جیگر !!!!!!!! همون BLACK OPS هم خیلی گرافیک چشم نوازتری تا بدکمپانی 2 داشت چه برسه به این !! ( البته به جز تخریب پذیری خوب BC2 )

جزو نه !!!! بهترین FPS !!!!!

این علامت تعجبها مسلما تعجب کردن خودتونه از خودتون و حرفاتون دیگه :31: (جسارت نشه :46:)
به دور از شوخی نه شما میتونی بگی بتل رو بدون احساس داری تعریف میکنی و نه Fan های کال اف ...
هر دو از بازی مورد علاقه شان تعریف می کنند .
یادتونه قبل از آمدن بازی ... من که میگفتم 16 گیگ فضای هارد - 4گیگ رم - گرافیک Gef 460 یعنی واقعا ارزش خریدن و دنبال کردن داستان این حجم بالا رو داره ... شما چقدر از داستان لذت بردید ؟! چقدر از اسلحه هاتون استفاده حرفه ای کردید ؟؟

:31::31::31: من که اصلا از روی احساس حرف نمی زنم ! بقیه رو نمی دونم ! :31::31:

vegas
05-11-2011, 14:06
از لحاظ Multiplayer و گرافیک و تخریب پذیری محیط و .. اکتیویژن باید 4 یا 5 تا COD دیگه ریلز کنه تا به Battlefield 3 برسه !
این همه COD COD میکنید اصلا به داستانش توجه کردید چه داستان مزخرف و کلیشه ای داره ؟
اونم که 3 یا 4 ساعت بیشتر نیست کلا گیم پلیش هم تکراری شده الان بار سوم هست که شاهد همون گیم پلی تکراری Mw هستیم !

kamran987456
05-11-2011, 14:10
البته به عنوان فن COD میگم که بتلفیلد هم همچین بد نبود که ابنطوری میگین
فقط کلا به MW3 نمیرسه (مطمئنا )
که البته اگه گرافیک رو تنها مقایسه کنیم مطمئنا همه میدونیم که بتلفیلد 3 از MW3 بالاتر هست ولی تو بقیه موارد اصلا !!
بازی فقط گرافیک نیست که
حالا هی بیاین بگین (تخریب پذیری -نور پردازی - پخش ذرات - و نمیدونم چی چی )
همه اینها روی گرافیک محسوب میشن دیگه .الکی موارد برتری بتلفیلد رو زیادتر نکنید
اگه اینطور بود که هر یک از موارد داستانی و گیم پلی و .... بازی COD رو اینطور ریز به ریز بررسی کنیم تو 1000 مورد از بتلفیلد برتر میشه !
در ضمن هنوز هیچ کس مولتی پلیر COD رو بازی نکرده که از حالا قضاوت میکنید
تنها عاملی که شخصا باعث شد بتلفیلد 3 رو همتراز بازی های به یاد موندنی حساب نیارم اون تبلیغات بی موردش بود
درسته گرافیکش از تمام بازی ها بهتر بود ولی تبلیغات و وعده های قبلی باعث شده بود که همه فکر کنن شاهکار جدیدی تو گرافیک میاد که اینطور نشد و همین عامل به نوعی توهین به شعور مخاطبان هست
که این بازی هم نشون داد که هنوز EA دست از نشون دادن اون تریلر های هیجان انگیز و اکشن دروغین برنداشته !

Mammad Prince
05-11-2011, 14:13
از لحاظ Multiplayer و گرافیک و تخریب پذیری محیط و .. اکتیویژن باید 4 یا 5 تا COD دیگه ریلز کنه تا به Battlefield 3 برسه !
این همه COD COD میکنید اصلا به داستانش توجه کردید چه داستان مزخرف و کلیشه ای داره ؟
اونم که 3 یا 4 ساعت بیشتر نیست کلا گیم پلیش هم تکراری شده الان بار سوم هست که شاهد همون گیم پلی تکراری Mw هستیم !

اون وقت BF3 خیلی داستان و گیم پلی اش جدید بود؟؟؟ !!!!!!!!!:31::31::31:
جایی نگیا !!!!!

حالا باز مراحل اسکی از روی کال آف رو نداشت می شد یه همچین حرفی رو 4 جا زد ولی الان دیگه انصافا خیلی ضایست !!!!!!! :31::31::31:

pouyapro
05-11-2011, 14:24
کسی لینک دانلود سالم و تست شدش رو داره؟ ترجیحا لیچ شده :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vegas
05-11-2011, 14:28
اون وقت BF3 خیلی داستان و گیم پلی اش جدید بود؟؟؟ !!!!!!!!!:31::31::31:
جایی نگیا !!!!!

حالا باز مراحل اسکی از روی کال آف رو نداشت می شد یه همچین حرفی رو 4 جا زد ولی الان دیگه انصافا خیلی ضایست !!!!!!! :31::31::31:
من بحثم در مورد COD بود این قدر از سینگل پلیر MW3 تعریف میکنید و از کمپین Battlefield 3 انتقاد میکنید انچنان اش دهن سوزی هم نیست !
گیم پلی تکراری گرافیک تکراری انمیشن تکراری داستان کلیشه ای و ... :46:
تمام کپی پیست از MW2 ...

vegas
05-11-2011, 15:32
این تریلر رو حتما ببینید میدونم تکراریه ولی برای اونایی که ندیدن جالبه ...:31::31:

dvd2010
05-11-2011, 15:47
فروش نسخه pcشروع شد.:40:

mjorh
05-11-2011, 15:49

اره نظر منم همینه

dvd2010
05-11-2011, 16:04
MW3 بیش از 1.1 میلیارد دلار در 6 هفته می فروشد

مایکل پکتر (Michael Pachter) از آنالیزورهای صنعت بازی های کامپیوتری اعلام کرد که انتظار دارد بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به پر فروش ترین بازی سال تبدیل شود و فروشی به مراتب بیشتر از نسخه های قبلی برایActivision داشته باشد. او اعلام کرد که میانگین امتیازات این بازی در سایت Metacritic.com بالای 85 خواهد بود و شاهد فروش بیش از 25 میلیون نسخه از این بازی خواهیم بود. او اعلام کرد که اگر فروش این بازی تنها 10 درصد بیشتر شود، می توان انتظار فروش 1.1 میلیارد دلار در شش هفته از این عنوان را داشت.

Jeff hardy M
05-11-2011, 16:05
بله،2-3 روزی میشه بازی برای X360 لیک شده
.

خسته نباشی عزیز
مارو فرستادی دنباله نخود سیاه ...
همه جارو گشتم میگن نیومده

dvd2010
05-11-2011, 16:19
خسته نباشی عزیز
فقط واسه نسخه ایکس باکس آمده.دوستم نسخه ایکس باکسشوپنجشنبه گرفت.

Leon-117
05-11-2011, 16:22
خسته نباشی عزیز
من مریض نیستم که دروغ بگم!
خود من بازیو تموم کردم،حالا خودم هیچی،بقیه دوستانی که بازیو گرفتن و تموم کردن چطور تهیه کردن؟!
+
اکثر سایت های فروش بازی هم از چند روز پیش دارن بازی رو میفروشن.
مثل:
es8.in
pinata.ir
baziroom.com

hasanoooooooo
05-11-2011, 16:27
انقدر دعوا نکنید من خودم فن بتل بودم... با این افتضاح اخیر ترجیح میدم بعد از بازی کردن این cod بهترین fps امسال رو تعین کنم!!!!

halflife g
05-11-2011, 17:08
+
والسلام
خواهشا بحثو به جاهای دیگه که تو سایتای دیگه می کشن نکشین داریم با هم بحث می کنیم همدیگه رو که نمی کشیم.......... .(در مورد MAG هم گفتم که بزرگی عامل برتری نیست کیفیت هست.....منظورم این نبود که MAG مثه بتلفیلد)

+

بنده نه با بتلفیلد نه با کال او نه با تو و نه با مدییر انجمن مشکل دارم بلکه با نگاه افراطی مشکل دارم همین....... .

درسته مولتی پلیر بتلفیلد خیلی عالیه و بزرگه و میشه توش جت روند ولی این دلیل نمیشه که پس بگیم مولتی پلیر کال او هم شد مزخرف یا شد مال اماتورها یا ساده ها و...... .
و یا برعکسش چون سینگل کال او هیجانش بیشتر پس بگیم سینگل بتلفیلد چرند
و یا بازم برعکسش چون گرافیک بتلفیلد عالیه پس حتما گرافیک کال او اشغاله

اینا نگاههای افراطی هست .....یعنی یا حتما باید از کال او طرفداری کنید یا حتما از بتلفیلد وسطش نمیشه؟؟؟:31::31::31:

+

کلا تا نگاهو معتدل نکنید 500 صفحه با هم بحث خواهید کرد و به نتیجه ای هم نخواهید رسید(اگرم فکر می کنید من طرفدار بازی خاصی هستم اینجوری فکر کنید فقط بدونین من یک موی گندیده مستر چیف رو به کل دنیای بتلفیلد و کال او نمیدم:31:عکسشم تو اواتار و امضام هست)
.
.
.

iCe m@n
05-11-2011, 17:39
فروش نسخه pcشروع شد.:40:

دوست عزیز هنوز بازی کرک نشده کجا داره بازی و میفروشه؟:13:

s.w.a.t
05-11-2011, 18:07
من به عنوان اولین کسی که بازی رو تموم کرد (:31:) خواهش میکنم که این بحث ها رو تموم کنین....
-----
این یارو yuri تو نسخه های قبلی هم بود؟

pouyapro
05-11-2011, 18:34
دوست عزیز هنوز بازی کرک نشده کجا داره بازی و میفروشه؟:13:
منم کرکی ازش ندیدم. کجافروشش شروع شده؟!

amiredge
05-11-2011, 18:48
ي خبر بد واسه طرفداران cod.طبق نظر سنجي gamespot به عنوان جنگ جهاني سوم بتلفيلد با اختلاف فاحشي بالاتر از cod قرار داره.

تسليت من رو پذيرا باشيد.:31:

messiTNT_2011
05-11-2011, 19:05
دوستان اونایی که بازی رو تموم کردن از کجا دانلود کردن ؟؟؟؟؟ بگن ما دانلود کنیم ؟:20:

Rhodes
05-11-2011, 19:09
ي خبر بد واسه طرفداران cod.طبق نظر سنجي gamespot به عنوان جنگ جهاني سوم بتلفيلد با اختلاف فاحشي بالاتر از cod قرار داره.

بزار بازی عرضه رسمی بشه بعد . . .

Mammad Prince
05-11-2011, 19:14
من بحثم در مورد COD بود این قدر از سینگل پلیر MW3 تعریف میکنید و از کمپین Battlefield 3 انتقاد میکنید انچنان اش دهن سوزی هم نیست !
گیم پلی تکراری گرافیک تکراری انمیشن تکراری داستان کلیشه ای و ... :46:
تمام کپی پیست از MW2 ...

آخه گیم پلی کال آف مثلا چه جوری باید متحول بشه ؟!!!! مهم عواملیه که بهش اضافه می شه تا گیمرها راضی بمونن و می بینیم که موفق هم بودن !! ولی در مورد بتلفیلد من رو که اصلا راضی نکرد !!!!!

AMIR.KIK
05-11-2011, 19:19
دوستان اونایی که بازی رو تموم کردن از کجا دانلود کردن ؟؟؟؟؟ بگن ما دانلود کنیم ؟:20:
اینایی که بازی رو تمام کردن روی xbox بازی کردن واسه pc هنوز کرک نشده

kamran987456
05-11-2011, 19:20

اینم شد نظر سنجی ؟ کلا 13 هزار نفر توش شرکت کردن !!!
انگار 3 نفر شرکت کنن بعد 2 به 1 بشه بعد بگید با اختلاف فاحش بردن !!!
الان تو فیس بوک من به دوستانم اونها هم به دوستاشون بگن که بیان به cod رای بدن حداقل یه 500 تا اضافه میشه به تعدادشون !!!

Alex Fera
05-11-2011, 19:22
این یارو yuri تو نسخه های قبلی هم بود؟

نه نبود،ولی در کل شخصیت زیاد جالبی نبود.............

javadmoloudi
05-11-2011, 19:43
دوستان این بازی بی صحب برا دامپیوتر کی میاد چرا کسی جواب نمیده

Jeff hardy M
05-11-2011, 19:52
فقط واسه نسخه ایکس باکس آمده.
ما که گشتیم همه گفتن نیومده

gta6767
05-11-2011, 19:54
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کیبوردهای مخصوص بازی با ویژگی های خاص خود از دیگر کیبوردها قابل تفکیک هستند ولی کیبوردی که در این مقاله قصد داریم برای شما آن را معرفی کنیم با ویژگی های منحصر به فرد خود علاوه بر خاص بودن در بین تمامی کیبوردها ، اولین کیبوردی است که برای بازی مخصوصی طراحی و ساخته شده است.
تا کنون نام و آوازه بازی مشهور و بی نظیر call of duty (ندای وظیفه) را شنیده اید ، بازی که با افتخارات بسیاری در هر نسخه به عنوان یکی از بهترین بازی های سال انتخاب می شود.
کمپانی AZiO یکی از خاص ترین و محبوب ترین کمپانی های سازنده محصولات سرگرمی و جانبی ، کیبورد خلاقانه ای را روانه بازار کرده است که در اصل برای بازی ندای وظیفه طراحی شده است.
سوال: آیا فاکتور طراحی بکار رفته در این محصول برای بازی مشهور ندای وظیفه می تواند آن را به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کیبورد تبدیل کند؟
پاسخ این سوال را می توان در ویژگی های این کیبورد جستجو کرد:
۱- ساختاری نزدیک به یک وسیله جنگی و مجهز
اگر به طراحی این محصول با دقت نگاه کنید متوجه می شوید طراحی این کیبورد به مانند یک وسیله جنگی است.
تمامی چینش کلیدهای اصلی طوری انجام شده است که حس داشتن وسیله جنگی و فضای جنگی را به شما القاء کند.
۲- کیبوردی سخت و بسیار مقاوم به مانند یک وسیله جنگی
نکته بسیار جالب در مورد این محصول سختی و محکمی تک تک کلیدها و قطعات آن است.
این کیبورد قادر است سخت ترین و محکم ترین ضربات وارد را (حدود یک میلیون برابر حالت عادی) تحمل کند. یعنی حس استحکام و سر سختی را به شما القاء خواهد کرد.
۳- تنظیمات سریع و ساختاری متناسب برای انجام هرکار سریع کامپیوتری
ویژگی دیگر این محصول ، تنظیمات سریع نوع دستوری کلیدهاست.
در قسمت بالای کیبورد یک کلید ولومی شکلی را مشاهده می کنید که شما با چرخاندن به هر طرف می توانید نوع دستوری کیبورد را برای هر بازی و هر کاری تغییر دهید.
۴- مقاوم در برابر هرگونه نفوذ مایعات
شما در هنگام کار با این وسیله ممکن است در حال نوشیدن آبمیوه باشید و ناگهان مقداری از آن بروی کیبورد بریزد ، لازم نیست نگران خرابی کیبورد شوید،مجاری این محصول طوری طراحی شده اند که نه تنها آبمیوه به داخل کیبورد راه پیدا نمی کند بلکه از مجاری به پشت کیبورد هدایت شده و خارج می شود.
تنها این چهار ویژگی کافی است تا شما را متقاعد کنیم بهترین کیبورد برای انجام یک بازی جنگی ، مخصوصا ندای وظیفه این محصول است.
اگر دوست دارید این کیبورد منحصر به فرد و با دوام را خریداری کنید می توانید از تمامی شاپ های معروف دنیا تنها با پرداخت ۹۹ دلار این محصول را سفارش دهید.
منبع:p30day.com

Jeff hardy M
05-11-2011, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کیبوردهای مخصوص بازی با ویژگی های خاص خود از دیگر کیبوردها قابل تفکیک هستند ولی کیبوردی که در این مقاله قصد داریم برای شما آن را معرفی کنیم با ویژگی های منحصر به فرد خود علاوه بر خاص بودن در بین تمامی کیبوردها ، اولین کیبوردی است که برای بازی مخصوصی طراحی و ساخته شده است.
تا کنون نام و آوازه بازی مشهور و بی نظیر call of duty (ندای وظیفه) را شنیده اید ، بازی که با افتخارات بسیاری در هر نسخه به عنوان یکی از بهترین بازی های سال انتخاب می شود.
کمپانی AZiO یکی از خاص ترین و محبوب ترین کمپانی های سازنده محصولات سرگرمی و جانبی ، کیبورد خلاقانه ای را روانه بازار کرده است که در اصل برای بازی ندای وظیفه طراحی شده است.
سوال: آیا فاکتور طراحی بکار رفته در این محصول برای بازی مشهور ندای وظیفه می تواند آن را به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کیبورد تبدیل کند؟
پاسخ این سوال را می توان در ویژگی های این کیبورد جستجو کرد:
۱- ساختاری نزدیک به یک وسیله جنگی و مجهز
اگر به طراحی این محصول با دقت نگاه کنید متوجه می شوید طراحی این کیبورد به مانند یک وسیله جنگی است.
تمامی چینش کلیدهای اصلی طوری انجام شده است که حس داشتن وسیله جنگی و فضای جنگی را به شما القاء کند.
۲- کیبوردی سخت و بسیار مقاوم به مانند یک وسیله جنگی
نکته بسیار جالب در مورد این محصول سختی و محکمی تک تک کلیدها و قطعات آن است.
این کیبورد قادر است سخت ترین و محکم ترین ضربات وارد را (حدود یک میلیون برابر حالت عادی) تحمل کند. یعنی حس استحکام و سر سختی را به شما القاء خواهد کرد.
۳- تنظیمات سریع و ساختاری متناسب برای انجام هرکار سریع کامپیوتری
ویژگی دیگر این محصول ، تنظیمات سریع نوع دستوری کلیدهاست.
در قسمت بالای کیبورد یک کلید ولومی شکلی را مشاهده می کنید که شما با چرخاندن به هر طرف می توانید نوع دستوری کیبورد را برای هر بازی و هر کاری تغییر دهید.
۴- مقاوم در برابر هرگونه نفوذ مایعات
شما در هنگام کار با این وسیله ممکن است در حال نوشیدن آبمیوه باشید و ناگهان مقداری از آن بروی کیبورد بریزد ، لازم نیست نگران خرابی کیبورد شوید،مجاری این محصول طوری طراحی شده اند که نه تنها آبمیوه به داخل کیبورد راه پیدا نمی کند بلکه از مجاری به پشت کیبورد هدایت شده و خارج می شود.
تنها این چهار ویژگی کافی است تا شما را متقاعد کنیم بهترین کیبورد برای انجام یک بازی جنگی ، مخصوصا ندای وظیفه این محصول است.
اگر دوست دارید این کیبورد منحصر به فرد و با دوام را خریداری کنید می توانید از تمامی شاپ های معروف دنیا تنها با پرداخت ۹۹ دلار این محصول را سفارش دهید.
منبع:p30day.com
عجب کیبورد مزخرفی :31::31:

mehdi30nema
05-11-2011, 20:41
الان نسخه 360 را گرفتم و پنج تا مرحله از ACT 1 را بازی کردم .
فقط میتونم بگم فوق العاده هست . لامصب از همون دقیقه اول با گیم پلی وحشتناک سرعتی خودش آدم را میخکوب میکنه . هر لحظه باید انتظار یه اتفاق عجیب را در بازی داشته باشیم .
گرافیک خیلی خوب شده و صحنه های سینمایی هم معرکه هست . حتی از سری های قبلی هم خیلی جذاب تره . البته احساس میکنم داستان بازی خیلی غنی نباشه ولی شاید با ادامه بهتر بشه .

تا اینجا دو تا مرحله سقوط هواپیما رئیس جمهور و اون جا که با یه ماشین اسباب بازی جنگی به دل دشمن میزنیم حرف نداشتند ، عالی بود

در یک کلام واقعا دمه Activision گرم . من موندم battlefield 3 چه جوری و با چیش میخواسته با این بازی رقابت کنه ؟

H M R 0 0 7
05-11-2011, 22:17
فقط یه چیز بتلفیلد از COD بهتره
اونم سرعت دویدن یارات هستش که مثل سرعت خودته :دی

pooriya_hp
05-11-2011, 22:51
خب من هم امروز بازی به دستم رسید !

کمتر از 45 دقیقه ای بازی کردم ...

سرعت و هیجان بازی عالی هست اما به نظر من از نظر گرافیکی تفاوت چشمگیری با نسخه قبلی نداشته ( البته باید بیشتر مورد بررسی قرار بدمش :دی ) و کلا رو گرافیک مانور زیادی نداشتن !

(( البته روی کنسول این موضوع صدق میکنه )) از طرفی هم روی 720p هست که یه مقدار حال گیری هـــه ! ( اکثر FPS ها روی کنسول 720P هستن :دی )

در نهایت برای امتیاز دادن و یا مقایسه فعلا زوده اما برای این وعده در همین حد بودنید که جذاب ، هیجان انگیز و عالی هست ...

بعدا میایم ضعف هاش رو بروز میدیم ... ( MW3 متنظر حمله باش :دی )

messiTNT_2011
05-11-2011, 23:02
حالا ما PC ها باید تا کی صبر کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::19:

iCe m@n
05-11-2011, 23:04
حالا ما PC ها باید تا کی صبر کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::19:

3 روز دیگه:46:

messiTNT_2011
05-11-2011, 23:10
دوستان یه سوال دیگه ؟ این بازی برای ایکس باکس الان دیدم حجمش 8.8 گیگ بود چیه قضیش ؟؟؟ چرا بتل 15 تا این 8 تا نکنه این زیاد جالب در نیاد ؟؟؟؟؟؟ جریان چیه ؟ :41::18:

pouyapro
05-11-2011, 23:15
ما که گشتیم همه گفتن نیومده
دوست خوب اومده؛چونه میزنی! :31:
بعضا مغازه ها تموم هم کردن!

3 روز دیگه:46:
موندم رو 360 برم یا طاقت بیارم صبرکنم تا نسخه PC بیاد.یه انچارتد درست به دستم میرسید این مشکل هم حل میشد؛حالا 3روز دیگه 2تاش باهم میرسه دستم! خوب این نسخه رو هم میزاشتن واسه 8م میدادن بیرون جوانای مردم رو هم هوایی نمیکردن!
حالا وسط تابستون خودتو بکشی هم یه بازی درپیت گیرت نمیادها!

shahabprince
05-11-2011, 23:21
میگم چرا کرکشو چند روز قبل منتشر نمیکنن؟
یعنی حتما باید بعد از اینکه بازی ریلیز شد کرکو منتشر کنن؟
اینا اصلا به فکر ما pc بازها نیستن ما داریم میترکیم:31:
هر روز که میگذره خدا رو شکر میکنیم که یک روز گذشت و به mw3 نزدیکتر میشیم

ali racer
05-11-2011, 23:30
خب بازم یه مدرن وار
و کلی هیجان قبل رسیدنش
من که نمی تونم تحمل کنم تا برسه دستم :8:

بچه ها حداقل سیستم مورد
نیازش اعلام شده ؟
کسی خبر داره ؟
میخوام بدونم رون اجرا میشه
رو سیستمم

شاد باشین

Davood_titan
05-11-2011, 23:40
پردیس گیم که تو نتیجه گیری کلی اینو گفته

نتیجه گیری
بدون شک بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یکی از بهترین بازی های اکشن اول-شخصی است که تا این لحظه عرضه شده است. این عنوان شما را با نمایی واقعی از جنگ و تمام صحنه های خشن و هیجان انگیز آن مواجه می کند. Activision با ساخت این بازی نشان داد که همچنان می تواند پرچم دار بهترین اول-شخص این نسل باشد.

پس دیگه چیزی به غیر از این نمیشه گفت
پس پیش به سوی Mw3 :46:

saeed_136915
05-11-2011, 23:43
من امروز بازی رو خریدم دو و نیم ساعت بعد هم تموم کردم. خیلی خیلی عالی بود.
من زیاد به گرافیک بازی اهمیت نمیدم (البته گرافیکش فکر نکنم مشکلی داشته باشه) ولی گیم پلی و مخصوصا داستانش واقعا عالی بود. چند روز پیش هم بتل فیلد 3 رو بازی کردم که برعکس این از اون اصلا خوشم نیومد چون اون فقط به قول خودشون گرافیک داشت و داستانش که خیلی خیلی سطحی بود گیم پلی هم به هیچ وجه درحد مدرن وارفیر نبود(این ها نظر شخصیمه طرفدارای بتلفیلد به دل نگیرن :31: )

mjorh
05-11-2011, 23:48
ب نظر من خیلیا معنیه واقعیه GAMEPLAY رو نمیدونن ،البته خودمم ادعا نمیکنم ک کامل میدونم .....
اگه میگیم گیم پلی ضعیفه یا قویه باید دلیلم بیاریم درواقع سلیقه ای نیگا نکنیم...

Mammad Prince
06-11-2011, 00:03
ب نظر من خیلیا معنیه واقعیه GAMEPLAY رو نمیدونن ،البته خودمم ادعا نمیکنم ک کامل میدونم .....
اگه میگیم گیم پلی ضعیفه یا قویه باید دلیلم بیاریم درواقع سلیقه ای نیگا نکنیم...

اتفاقا پس معلومه شما معنای گیم پلی رو نمی دونی !!!!!
چون گیم پلی رو سلیقه گیمرها می سازه !!!!!

وقتی یه بازی تو چند مرحله اولش گیمر رو به وجد میاره یعنی گیم پلی عالی طراحی شده است !!!

حالا هرکی می خواد بگه این گیم پلی تکراریه ، از مد افتادست و یا هرچی !!!!!!

مهم اینه گیمرها باز هم این بازی رو می پسندن و با گیم پلی اون حال می کنن !!

این یعنی ACTIVISION کار خود را خوب بلد است و حالا حالا ها دست از سر عنوانی که برای اون افتخار آفرین بوده و هست بر نمی دارد !!
حسی که در تمام مراحل BF3 اصلا تجربش نکردم !!! ولی وقتی الان برای دهمین بار دارم کال آف 4 رو می رم دوباره حسش می کنم !!!!!!

plsboy
06-11-2011, 00:04
میگم چرا کرکشو چند روز قبل منتشر نمیکنن؟
یعنی حتما باید بعد از اینکه بازی ریلیز شد کرکو منتشر کنن؟
اینا اصلا به فکر ما pc بازها نیستن ما داریم میترکیم:31:
هر روز که میگذره خدا رو شکر میکنیم که یک روز گذشت و به mw3 نزدیکتر میشیم

عزیز از بازی فقط نسخه steam وجود داره که بخاطر نبودن فایل gcf کامل- که فقط خود steam داره و روز ریلیز بازی اون رو میده- کسی نمیتونه بازی رو extract کنه...
درضمن توی فایلهای بازی فایل لانچر وجود نداره!!!!
به نظرت کرکر چی رو میخواد کرک کنه؟ وقتی فایل لانچری وجود نداره؟
منم دارم دیگه کف میکنم فقط 2 روز دیگه مونده...

M A X I M U M
06-11-2011, 00:09
سکـــوت صلح ، فریاد شجــاعت

نقد بازی CoD : Modern Warfare 3 از زبان بهترین پایگاه بازی ایرانی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

مانند هر سال، کمپانی Activision یک نسخه دیگر از سری بازی های Call of Duty را راهی بازار کرد. این نسخه به دست استودیوی بازیسازی Infinity Ward و با همکاری استودیوی تازه تأسیس Sledgehammer Games ساخته شده و دو استودیوی Raven Software و Neversoft Entertainment نیز در مراحل ساخت این عنوان به این دو استودیو کمک کرده اند. پس از مشکلاتی که برای استودیوی Infinity Ward پیش آمد و بسیاری از کارکنان آن از جمله دو رئیس اصلی آن جیسون وست (Jason west) و ونیس زامپلا (Vince Zampella) این استودیو را ترک کردند، همه بر این گمان بودند که IW دیگر قادر به ساخت نسخه جدیدی از این سری از بازی ها نیست و دنباله دیگری برای سری Modern Warfare در کار نخواهد بود، اما Activision از آن کمپانی هایی نیست که به راحتی بی خیال یکی از محبوب ترین و پولسازترین بازی های موجود در تاریخ بازی های کامیپوتری بشود و با تأسیس استودیوی Sledgehammer Games و تقویت دوباره Infinity Ward کاری کرد که نسخه جدید این سری باز هم توسط این افراد ساخته شود و بازیکنان سرتاسر دنیا بتوانند در تاریخ 8 نوامبر نسخه جدیدی از سری Modern Warfare را تجربه کنند (البته در کشور ما این اتفاق زودتر رخ داد!).
اما تفاوتی که امسال با دیگر سال های عرضه این سری از بازی ها دارد، این است که EA نیز با عنوان Battlefield 3 وارد مبارزه ای شده بود که برای مدت زمان زیادی سری Call of Duty برنده بی چون و چرای آن بود. تبلیغات زیاد، نمایش های مختلف و حتی درگیری های لفظی ای که بین سران دو کمپانی EA و Activision درگرفت، باعث شد که رقابت این دو عنوان به مرحله تازه ای برسد. همین موضوع باعث شد تا طرفداران این دو بازی نیز مانند همیشه برای یکدیگر خط و نشان بکشند! حال با عرضه BF3 و نمایش نه چندان جالب توجه این عنوان روی کنسول ها و در برخی موارد روی PC، همه نگاه ها به سمت Call of Duty و نسخه سوم سری Modern Warfare جلب شده است. آیا این بازی توانسته مانند سال گذشته تنها اول-شخص بی رقیب بازار باشد؟ این سوالی است که در پایان این مطلب به آن پاسخ می دهیم.

داستان
"آن ها می گویند که حقیقت، اولین تلفات جنگ است، اما چه کسی حقیقت را تعریف می کند؟ حقیقت، تنها تعریف یک دیدگاه است. وظیفه هر سرباز، دفاع از بیگناهان است و بعضی وقت ها این یعنی گفتن دروغ های خوب و شیطانی. این جنگ به شکل طبیعی، تنها روی زمین در جریان نخواهد بود. تنها حقیقتی که من فهمیدم، این است که دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، یک جعبه سوخت بزرگ همراه با فتیله است و منتظر فردی است که آن را روشن کند!" این جمله، یکی از صحبت های کاپیتان پرایس (C. Price) در قسمتی از بازی است. گفته ای که به تنهایی می تواند شرح حال کلیه اتفاقات رخ داده در این سری از بازی ها باشد.
خوشبختانه MW3 با پشتوانه دو نسخه قبلی خود توانسته داستان بسیار خوبی را پیش روی بازیکنان قرار دهد. داستانی که برای یک عنوان اول-شخص بسیار خوب است و روایت جالب توجه آن باعث شده تا این قسمت به یکی از نقاط قوت بازی تبدیل شود. در نسخه اول، داستان با معرفی شخصیتی به نام جان مک تاویش (John "Soap" MacTavish) شروع شد. یک سرباز تازه کار که به گروهی از نظامیان ملحق شد تا جلوی اقدامات تروریستی فردی به نام امران زاخائف (Imran Zakhaev) را بگیرد. گروه موفق می شود که زاخائف را از بین ببرد، اما داستان به پایان نمی رسد. او به سنبلی برای ارتش روسیه تبدیل می شود و شخص دیگری به نام ولادیمیر ماکاروف (Vladimir Makarov) جای او را می گیرد.

با اقدامات او و ارتش قدرتمندش، روسیه جنگ بزرگی را در دنیا به راه می اندازد. جنگی که حتی گروهی از ارتش آمریکا نیز در شکل گیری آن دست داشتند. اتفاقات زیادی در نسخه دوم رخ می دهند. مک تاویش به همراه پرایس در سکانس پایانی Modern Warfare 2 موفق می شوند جنرال شپرد (Shepard) را از بین ببرند، اما در نبرد سختی که میان مک تاویش و شپرد رخ می دهد، مک تاویش شدیداً مجروح می شود. داستان Modern Warfare 3 دقیقاً پس از به پایان رسیدن نسخه دوم شروع می شود. سکانس ابتدایی بازی آنقدر زیبا کار شده که سریعاً شما را در جریان بازی می برد و کاری می کند که اتفاقات نسخه های قبلی را سریعاً در ذهنتان مرور کنید.
در ابتدا، بازی شما را در نقش مک تاویش قرار می دهد. او مجروح است و پرایس سعی دارد تا او را زنده نگه دارد. بازی با این پیش زمینه، بازیکنان را وارد اولین مرحله می کند. نیروهای نظامی روسیه دنیا را به جنگ جهانی سوم برده اند. اروپا، خاورمیانه، آمریکا و آفریقا مورد حمله نیروهای این کشور قرار گرفته اند. جنگ به زمان های بحرانی رسیده است. قدرت های دنیا توانایی مقابله با روسیه را ندارند و تنها به دفاع کردن پرداخته اند. بازی در کشورها و شهرهای مختلفی مانند نیویورک، پاریس، لندن، سومالی و در قسمت های مختلفی از روسیه و اروپای شرقی اتفاق می افتد. در این بازی، کنترل شخصیت جدیدی به نام یوری (Yuri) را بدست می گیرید که به همراه مک تاویش و کاپیتان پرایس در گروه Task Force 141 مأموریت های مختلفی را برای به پایان رساندن جنگ انجام می دهند.

بازی را با هدف از بین بردن ماکاروف شروع خواهید کرد، اما دست پیدا کردن به او اصلاً کار آسانی نیست. او قصد دارد به رهبر جدید دنیا تبدیل شود و برای این کار به قدرت سلاح های هسته ای روسیه نیاز دارد، اما رئیس جمهور این کشور خواهان برقراری صلح است. انسان روانی ای مانند ماکاروف برای رسیدن به هدفش دست به هر کاری می زند. حتی اگر آن کار، دزدیدن رئیس جمهور روسیه و دخترش باشد! همان طور که گفته شد، در این بازی در نقش شخصیتی به نام یوری قرار می گیرید. با پیشرفت در بازی با این شخصیت بیشتر آشنا می شوید و با فلش بک هایی به گذشته، اتفاقاتی که برای او رخ داده، را مشاهده می کنید.
اتفاقاتی که تماماً با رخدادهای نسخه های قبلی در ارتباط هستند. در طول بازی با صحنه های بسیار زیبایی روبرو خواهید شد که روی روند داستانی بازی نیز تأثیر زیادی دارند. در بازی، شاهدن کشته شدن همرزمانتان خواهید بود و در برخی از این صحنه ها کار به جایی می رسد که واقعاً شکه می شوید. من هیچگاه فکر نمی کردم که تا این حد تحت تأثیر داستان یک عنوان اول-شخص آن هم از نوع نظامی قرار بگیرم، اما MW3 دارای روند داستانی و صحنه پردازی هایی است که شما را جذب خودش می کند و حتی ممکن است با دیدن برخی صحنه ها، احساساتی هم بشوید! کارگردانی بسیار خوب بازی در تمام قسمت ها و مراحل دیده می شود و این موضوع در سکانس پایانی بازی به اوج خودش می رسد. داستان سرایی و کارگردانی خوب بازی باعث شده که MW3 به یکی از بهترین بازی های اکشن اول-شخص نظامی از نظر داستان تبدیل شود.

گرافیک
بازی با همان موتور بازیسازی آشنای IW ساخته شده است. موتور ثابت سری بازی های Call of Duty که باعث شده این سری از بازی ها بسیار روان، سریع و به دور از مشکلات خاصی اجرا شوند. تغییراتی که سازندگان برای ساخت MW3 در این موتور بازیسازی قرار داده اند، باعث شده که این موتور بازیسازی از این پس با نام MW3 Engine شناخته شود. همان طور که اشاره کردیم، این بازی در شهرهای مختلف و با آب و هوای های گوناگون رخ می دهد. به همین دلیل، شاهد محیط های مختلفی خواهید بود که شما را تحت تأثیر قرار می دهند. حضور در زیر باران، برف و قرار گرفتن در طوفان شن از قسمت های جالب توجه بازی است.
از ساختمان های سر به فلک کشیده نیویورک گرفته تا برج ایفل پاریس، برج ساعت لندن، شهرهای بیابانی سومالی و محیط های برفی و بارانی روسیه و شهرهای شرق اروپا همه بخش هایی هستند که نمایش تازه ای را برای بازیکنان ارائه می دهند. در نمای کلی، گرافیک بازی تغییر چندانی نسبت به نسخه های گذشته نداشته، اما در بخش هایی شاهد پیشرفت های قابل توجهی خواهید بود. اولین مسئله ای که در بازی با آن مواجه می شوید، نورپردازی مناسب بازی است که باعث شده تا شاهد سایه های Real-Time خوبی باشیم، اما در کنار این موضوع، شاهد این هستیم که برخی از سایه ها بسیار لبه دار و لرزان هستند. موضوعی که یکی از معدود مشکلات بازی است.

از طرف دیگر، طراحی سربازان بسیار خوب و پر جزئیات صورت گرفته است. انیمیشن های بسیار خوب آن ها باعث شده که حرکات بسیار نرم و روانی را از سربازان شاهد باشیم. این موضوع در صحنه های سینمایی و درگیری های تن به تنی که با سربازان دشمن در بازی به نمایش درمی آیند، بیشتر مشخص می شود. از طرف دیگر، در این عنوان شاهد تخریب های بسیار نفس گیری خواهید بود. در بسیاری از صحنه ها شاهد فرو ریختن ساختمان های بسیار بلند، یا خراب شدن جایی خواهید بود که روی آن قرار گرفته اید. جلوه های ویژه زیادی را در بازی شاهد خواهید بود که باعث زیبایی آن شده اند، اما افکت هایی که برای انفجارها و دود در بازی دیده می شوند، پیشرفتی درمقایسه با نسخه های قبلی نداشته اند و این موضوع نیز از دیگر مسائلی است که باعث شده گرافیک بازی نتواند آن طور که باید خودنمایی کند.
شبیه سازی خوبی از شهرهای مختلف در بازی صورت گرفته که باعث شده به خوبی با محیطی که در آن قرار می گیرید ارتباط برقرار کنید. از طرف دیگر، می توان به طراحی فوق العاده سلاح ها در بازی اشاره کرد. سلاح های بسیاری در بازی وجود دارند که با جزئیات بسیار خوبی طراحی شده اند. به طور کل، درباره قسمت گرافیک بازی باید به این موضوع اشاره کرد که بجز قسمت هایی که به آن اشاره کردیم، پیشرفت قابل ملاحظه ای را در بازی مشاهده نخواهید کرد. صحنه پردازی ها آنقدر هیجان انگیز هستند که در طول بازی به تنها چیزی که فکر نمی کنید، این است که گرافیک بازی از سال 2007 تا کنون پیشرفت محسوسی نداشته است.

موسیقی/صداگذاری
صداگذاری خوبی را در بازی شاهد خواهید بود. صدای انفجارهای مختلف، صدای عبور هواپیماهای نظامی که برفراز شهرها در حال حرکت هستند، صدای سلاح های مختلف و... بسیار خوب در بازی طراحی شده اند و جو بسیار خوبی را در بازی به وجود آورده اند و حس قرار گرفتن در میدان جنگ را به خوبی به شما انتقال می دهد. صداگذاری روی سلاح ها نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارد. استفاده از صداهای واقعی این سلاح ها، باعث موفقیت این قسمت شده است. در کنار این بخش، می توان به موسیقی های بسیار خوبی که برای این عنوان ساخته شده، اشاره کرد.
در نسخه قبل، هانس زیمر (Hans Zimmer) کار ساخت موسیقی های بازی را انجام داده بود و در این نسخه نیز شاهد حضور یک آهنگساز خوب دیگر در بازی هستیم. موسیقی هایی که در این بازی می شنوید را آقای برایان تایلر (Brian Tyler) انجام داده که آهنگسازی فیلم هایی مانند Constantine، سه فیلم آخر از سری Fast & Furious ،Eagle Eye و... را در پرونده کاری خود دارد و در آینده نیز شاهد ساخته های او در بازی NFS: The Run نیز خواهید بود. موسیقی ها با شکل و شمایلی حماسی در بازی طراحی شده اند که هیجان صحنه ها را بالا ببرند و بازیکنان را به خوبی در روند بازی قرار دهند. موسیقی در صحنه های مختلفی که در بازی مشاهده می کنید، نقش زیادی در انتقال حس به بازیکنان دارد. این موضوع در برخی از صحنه ها به اوج خود می رسد.

تنوع موسیقی ها و به کار بردن آن ها در بازی نیز بسیارخوب است. البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که در برخی از قسمت ها تنها صدای محیط و صدای رفت و آمد نیروهای دشمن شنیده می شود. از دیگر بخش های بازی می توان به صداگذاری روی شخصیت های بازی اشاره کرد. در اکثر صحنه هایی که بین مراحل بازی به نمایش درمی آیند، شاهد صحبت هایی خواهید بود که شخصیت های بازی انجام می دهند. دیالوگ های بسیار خوبی برای این قسمت ها طراحی شده اند.
مخصوصاً صحبت های جالب توجهی که کاپیتان پرایس در این قسمت ها بیان می کند، بسیار خوب از کار درآمده است. در MW3 صداگذارانی که در نسخه های قبلی حضور داشتند نیز دیده می شوند تا دوباره بجای شخصیت های بازی صحبت کنند. کوین مک کید (Kevin McKidd) و بیلی مورای (Billy Murray) همچنان صداپیشه شخصیت های مک تاویش و کاپیتان پرایس هستند. اشخاص دیگری مانند رومن وارشاوسکی (Roman Varshavsky) و کریستوفر ملون (Christopher Melone) نیز بجای شخصیت های ماکاروف و The Sandman در بازی صحبت کرده اند.

گیم پلی
یکی از هیجان انگیزترین قسمت های بازی، گیم پلی آن است. کلاً سری بازی های Modern Warfare در این قسمت بسیار قوی بوده اند و همین موضوع باعث برتری این عنوان نسبت به سایر بازی های هم سبکش بوده است. بازی روی 60 فریم اجرا می شود و این موضوع یعنی اینکه بازیکنان با روندی سریعتر و نفس گیر تر در این بازی مواجه خواهند شد. فریم بالا باعث شده که صحنه های سینمایی بازی تأثیر بیشتری روی بازیکنان بگذارند. این موضوع به تنهایی بازی را زیبا کرده است. تمام مراحل بازی با اتفاقات سینمایی جالبی شروع می شوند. همین موضوع باعث می شود که شما با دیدن آن صحنه ها مجبور شوید آن مرحله را تا انتها پیش ببرید.
درگیری های تن به تن، مشاهده انفجارهای مختلف و اتفاقات گوناگون باعث می شود که به خوبی در جریان بازی قرار بگیرید و فرصت سرخاراندن هم نداشته باشید. تنوع مراحل و حضور یافتن در کشورهای مختلف نیز باعث شده که بازی روند تکراری به خودش نگیرد. همچنین اتفاقات غیر قابل پیش بینی بازی و روند غیر قابل حدس آن باعث شده که همیشه در بازی شاهد یک اتفاق و یک ماجرای تازه باشید. تنوع گیم پلی نیز بسیار خوب است. در کنار مراحل اکشن، مراحلی به صورت مخفی-کاری قرار گرفته که انجام دادن آن ها بسیار هیجان انگیز است. همچنین مراحل کنترل وسایل نظامی مختلف مانند تیراندازی با هواپیما و قرار گرفتن در تانک و سایر وسایل نقلیه نظامی نیز در بازی قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که این قسمت ها در نوع خودشان تنوع خوبی در روند بازی ایجاد کرده اند. در بسیاری از مراحل بازی ترکیبی از قسمت های اکشن و کنترل وسایل مختلف را شاهد خواهید بود. به طور مثال، در برخی مراحل، هم در نقش نیروهای پیاده قرار می گیرید و هم کنترل یک هواپیمای نظامی را بدست می گیرید که وظیفه پشتیبانی از گروه پیاده را دارد. وجود چنین قسمت هایی باعث شده که روند بازی همیشه تازه و جذاب باشد. هوش مصنوعی دشمنان نیز خیلی خوب از کار درآمده است.
در طول بازی شاهد این موضوع هستید که آن ها به خوبی از تیرهای شما جاخالی می دهند و به خوبی می توانند شما را غافلگیر کنند. همیشه باید در طول مراحل، محیط را به خوبی نگاه کنید، چرا که ممکن است در گوشه و کنار، یکی از سربازان دشمن حضور داشته باشد. در کل می توان به این موضوع اشاره کرد که Modern Warfare 3 یکی از هیجان انگیزترین و بی نقص ترین گیم پلی ها را پیش روی شما قرار می دهد. روند سینمایی بازی یکی از المان هایی است که باعث می شود بازی را یک روزه نیز به پایان برسانید!

نتیجه گیری
بدون شک بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یکی از بهترین بازی های اکشن اول-شخصی است که تا این لحظه عرضه شده است. این عنوان شما را با نمایی واقعی از جنگ و تمام صحنه های خشن و هیجان انگیز آن مواجه می کند. Activision با ساخت این بازی نشان داد که همچنان می تواند پرچم دار بهترین اول-شخص این نسل باشد.

نقد و بررسی از : پردیس گیم

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

میزان فروش MW3 :

مایکل پکتر (Michael Pachter) از آنالیزورهای صنعت بازی های کامپیوتری اعلام کرد که انتظار دارد بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به پر فروش ترین بازی سال تبدیل شود و فروشی به مراتب بیشتر از نسخه های قبلی برایActivision داشته باشد. او اعلام کرد که میانگین امتیازات این بازی در سایت Metacritic.com بالای 85 خواهد بود و شاهد فروش بیش از 25 میلیون نسخه از این بازی خواهیم بود. او اعلام کرد که اگر فروش این بازی تنها 10 درصد بیشتر شود، می توان انتظار فروش 1.1 میلیارد دلار در شش هفته از این عنوان را داشت.

---------------------

اگه نکته دیگه ای هم هست که در مقایسه بازی ها ملاک قرار داده میشه بگید ازشون امار بذارم

plsboy
06-11-2011, 00:52

وقتی یه بازی تو چند مرحله اولش گیمر رو به وجد میاره یعنی گیم پلی عالی طراحی شده است !!!

این یعنی ACTIVISION کار خود را خوب بلد است و حالا حالا ها دست از سر عنوانی که برای اون افتخار آفرین بوده و هست بر نمی دارد !!
حسی که در تمام مراحل BF3 اصلا تجربش نکردم !!! ولی وقتی الان برای دهمین بار دارم کال آف 4 رو می رم دوباره حسش می کنم !!!!!!

حرفت رو کاملا قبول دارم خیلی قشنگ گفتی...:10:
ولی از 2تا چیز من میترسم::41:
1. اینکه واسه ساخت این بازی IW حتی نصف کارکنان خودش رو هم نداشت-خودتون دیگه در جریانش هستید...-و تا 4 ماه پیش حتی میگفتن که اصلا این بازی ساخته نمیشه...
2. اینکه blizzard این شرکت رو خرید و قضیه بازیهای آنلاین رو با blizzard همتون میدونید دیگه شاید روی این بازی هم تاثیر بزاره... patch های پشت سر هم و چپو راست پکهای مپ که واسه هر کدوم بخواد یه پولی در بیاره...

B.3.S.T
06-11-2011, 02:05
بنده نه با بتلفیلد نه با کال او نه با تو و نه با مدییر انجمن مشکل دارم بلکه با نگاه افراطی مشکل دارم همین....... .
منم جسارت نکردم که تو فن فلان بازی هستی...سوء تفاهم شد برادر;)
در ثانی من قبلآ هم گفتم این آمار و امتیازات چرند سایتها اصلآ تأثیری در دیدم نسبت به یک بازی ایجاد نمی کنه و سعی می کنم خودم ببینم و لذت ببرم یا نبرم.شما وقتی نظر شخصی رو افراطی تصور می کنی معلومه بحثی دیگه نداریم:)

+
کلآ باید به سازنده های سری COD لقب سلطان داستان سرایی و تراوش احساسات گیمر بنامند : دی
الان یکی میاد میگه : به دایس هم باید لقب پادشاه گرافیک چاخان , صدا گذاری مصنوعی و مولتی پلیر تو خالی نامید : دی

در هر صورت از بازیتون لذت ببرید
خوش باشید

ali racer
06-11-2011, 12:22
خب بازم یه مدرن وار
و کلی هیجان قبل رسیدنش
من که نمی تونم تحمل کنم تا برسه دستم :8:

بچه ها حداقل سیستم مورد
نیازش اعلام شده ؟
کسی خبر داره ؟
میخوام بدونم رون اجرا میشه
رو سیستمم

شاد باشین
دوستان گیمر و دوست داران گیم :31:
کسی اطلاع نداره ؟

ممنون

javadmoloudi
06-11-2011, 12:58
توضیحات عالی و کامل بود ممنون حال کی نسخه قاونی بی قانونی SKIDROW از این بازی باشیم

plsboy
06-11-2011, 12:58
دوستان گیمر و دوست داران گیم :31:
کسی اطلاع نداره ؟

ممنون

اگه صفحه اول نیست خدمت شما:

Suggested system requirements:
Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), graphic card 512 MB (GeForce 8800 or better), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7, Internet connection.

ali racer
06-11-2011, 13:21
اگه صفحه اول نیست خدمت شما:

Suggested system requirements:

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), graphic card 512 MB (GeForce 8800 or better), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7, Internet connection.

نه صفحه اول نیست
باید به این دوستمون
با یوزر مارمولک بگم
که اضافه کنه !

متاسفانه گارت گرافیک من 8500 هستش:13:
به نظرتون برای اجرای بازی بر به مشکل میخورم ؟

البته تو نسخه های قبلی اینجین iw فوق العاده کار کرده بود
و با سیستم های
زیر مینیمم سخت افزاری هم خوب جواب داده بود
حالا اگه شانس ماست که....:31::19:

soheilnouri
06-11-2011, 13:27
چه تفاوتی بین مدرن ویرفیر و ورژن بلک اوپس هستش؟میگن که کمپانیا فرق می کنه چون خیلی سریع بازی های کال عرضه میشه...میشه بصورت کامل و مبسوط توضیح بدین....در ضمن این بازی ارزیابی تون چیه؟بهتره از bf3 هست یا نه؟

hamed30
06-11-2011, 13:55
چه تفاوتی بین مدرن ویرفیر و ورژن بلک اوپس هستش؟میگن که کمپانیا فرق می کنه چون خیلی سریع بازی های کال عرضه میشه...میشه بصورت کامل و مبسوط توضیح بدین....در ضمن این بازی ارزیابی تون چیه؟بهتره از bf3 هست یا نه؟
فرقش اینکه black ops توسط Treyarch ساخته شده و کلا این استدیو یا شرکت تو کار جنگ های جهانی و زمان گذشته است ولی سری های modern warfare توسط Infinity Ward ساخته شده و مربوط به جنگ های مدرن و زمان حال میشه .
کدوم بهتره که خب بستگی داره به سلیقه شما به نظر من BF3 .

Mostafa NBA
06-11-2011, 14:29

ببین 2تا شرکت سازنده ی بازی یعنی Infinity Ward که به اختصار میگن IW و Treyarch این چند سال اخیر مسئول ساخت بازی شدند.

Modern wafare 1 رو IW ساخت و برای اینکه نسخه بعد یعنی MW2 رو بسازه وبازی بهتری از آب دربیاد، Avtivision ناشر سری COD ، سیاستی رو دنبال میکنه و طبق همین سیاست ، یک سال بعد از MW1 ، شرکت Treyarch اومد و COD: World at War ساخت که مربوط به جنگ جهانی بود. یک سال بعد که میشه 2 سال بعد از MW1 دوباره IW نسخه MW2 رو ساخت. یک سال بعد Treyarch اومد COD: Black Ops رو ساخت و یک سال بعد هم دوباره IW نسخه MW3 رو ساخته و الان یک جماعت گیمر توی کل دنیا منتظر عرضه رسمی بازی هستند :31:

اینکه کدوم بازی بهتره کاملاً سلیقه ای هست اما اگر برات نقد سایت های معتبر بازی مهم باشه کلاً سری Modern Warfare نمراتش یک سر و گردن بالاتر از Battlefield بوده :46:

plsboy
06-11-2011, 14:34
نه صفحه اول نیست
باید به این دوستمون
با یوزر مارمولک بگم
که اضافه کنه !

متاسفانه گارت گرافیک من 8500 هستش:13:
به نظرتون برای اجرای بازی بر به مشکل میخورم ؟

البته تو نسخه های قبلی اینجین iw فوق العاده کار کرده بود
و با سیستم های
زیر مینیمم سخت افزاری هم خوب جواب داده بود
حالا اگه شانس ماست که....:31::19:

عزیز این سیستم پیسنهادی هستش و نه مینیمم...

بله عزیز یکی از موفقیتها و برتری های infinity ward همین هست که موتور گرافیکیش رو از اولین Call of Duty داره و واسه هر نسخه داره بهترش میکنه... کد نویسی طوری بوده که با سیستمهای ضعیف هم اجرا میشده...
واسه همینه آنچنان تنظیمات گرافیکی توی بازی وجود نداره...
حالا شما ببین که یک شرکت مثل EAهر سال میاد هی engine بازی میخره و هر سال فقط ضرر میکنه...
دوستان کلا activision واسه ساختن بازی Call Of Duty دو تا استدیو داره که نسخه های فرد رو treyarch ساخته و نسخه های زوج رو IW ساخته...
کلا بهترین نسخه های این بازی IW ساخته اگه یادتون باشه-من از اولین نسخه این بازی رو دنبال کردم اون موقع که همه مدال بازی میکردن این بازی یه سر و گردن از مدال بالاتر بود...

aristocrat
06-11-2011, 14:51
پاک شود...

mjorh
06-11-2011, 15:24

اصلا قابل قبول نیس ک بگیم گیم پلی سلیقه ایه! شما دو تا آدم پیدا کن ک سلیقشون کپ هم باشه ....سلیقه ها با هم دیگه فرق دارن ،گیمرم ب هر حال ادمه !

ck98
06-11-2011, 16:09
سلام بچه ها میگن بازی اومده کرکشم کرده اند درسته یا نه؟

s.j-rez
06-11-2011, 16:17
سلام بچه ها میگن بازی اومده کرکشم کرده اند درسته یا نه؟
آره درسته من الان دارم بازی مکینم

Mool Tee
06-11-2011, 16:36
بازی اومده برای pc برم بخرم می تونم بازی کنم کرک شده؟هستش بخرم؟

Amir rza
06-11-2011, 16:37

برا PC یا کنسول؟

plsboy
06-11-2011, 16:57

عزیز کرکش نیومده چطور داری بازی میکنی؟:18:
بازی هم که هنوز ریلیز نشده؟:18:

halflife g
06-11-2011, 17:01
منم جسارت نکردم که تو فن فلان بازی هستی...سوء تفاهم شد برادر;)
در ثانی من قبلآ هم گفتم این آمار و امتیازات چرند سایتها اصلآ تأثیری در دیدم نسبت به یک بازی ایجاد نمی کنه و سعی می کنم خودم ببینم و لذت ببرم یا نبرم.شما وقتی نظر شخصی رو افراطی تصور می کنی معلومه بحثی دیگه نداریم:)
+
کلآ باید به سازنده های سری COD لقب سلطان داستان سرایی و تراوش احساسات گیمر بنامند : دی
الان یکی میاد میگه : به دایس هم باید لقب پادشاه گرافیک چاخان , صدا گذاری مصنوعی و مولتی پلیر تو خالی نامید : دی

در هر صورت از بازیتون لذت ببرید
خوش باشید
بنده اون نگاه افراطی رو با شما نبودم بلکه با همه اعضا بودم .......درست نیس سطح یه بازی رو پایین اورد حتی اگه خوشمون نیاد و به نظرمون سطح پایین و تاریخ گذشته باشه(انتقاد یه چیز ولی مسخره کردن عنوانی که چند نفر دوسش دارن جالب نیس)

+

در مورد بحثمون خیالی نیس : نه امار مهمه ..........نه امتیازا مهمه..........نه میزان محبوبیت مهمه......نه نقد منتقدای کار کشته مهمه.........نه نظر دوستام که هر دو بازی رو انجام دادن اندازه مگس مهمه (چون اونام فن هستن:31:)هیچی مهم نیس........تنها عاملی که مهمه خودم و خودم :31:عالیه دیگه فوق العادس.
پس ما چرا از اول بحث می کردیم اگه هیچی معیار نیس؟؟؟:31:

.
.
.

رضا جنگنده
06-11-2011, 17:36
سلام
این بازی برا ایکس باکس آپدیت lt+2 می خواد؟

s.j-rez
06-11-2011, 17:37
برا PC یا کنسول؟

عزیز کرکش نیومده چطور داری بازی میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی هم که هنوز ریلیز نشده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من روی کنسول بازی میکنمXBOX360بازی ریلیز شده عزیز منتهی از نسخهPCخبر ندارم
----------------------------------------------

سلام
این بازی برا ایکس باکس آپدیت lt+2 می خواد؟
بله

s.j-rez
06-11-2011, 19:16
بازی خیلی قشنگیه گرافیک و گیم پلی رو می پسندم و ازبازی کردن لذت میبرم خلاصه بازی خوبی شده
به این اسپویلر ما هم توجه کنید (خطر لو رفتن داستان رو نداره)
دوستان من اولای بازی ام الان که دیدم رده سنی زده بود18میگم اگه اینم مثلBF3فحش های اونجوری و چیزای بد داره بگید ما تو جمع بازی نکنیم

ALI&SOAP
06-11-2011, 19:50
بازی خیلی قشنگیه گرافیک و گیم پلی رو می پسندم و ازبازی کردن لذت میبرم خلاصه بازی خوبی شده
دوستان من اولای بازی ام الان که دیدم رده سنی زده بود18میگم اگه اینم مثلBF3فحش های اونجوری و چیزای بد داره بگید ما تو جمع بازی نکنیم

داداش اینا انگلیسی حرف میزنن چه جمعی که کنارشون بازی میکنی انگلیسی بلد باشن یا نه مهم نیست
چون فوقش میگن mother f..ker
یا fu ck یا a s s hole و ازین چیزا

aha2012
06-11-2011, 19:54
ساجد تو که +18 نشدی برای چی داری بازیش میکنی؟؟؟؟:31::31::31::31:

Mammad Prince
06-11-2011, 20:25
اصلا قابل قبول نیس ک بگیم گیم پلی سلیقه ایه! شما دو تا آدم پیدا کن ک سلیقشون کپ هم باشه ....سلیقه ها با هم دیگه فرق دارن ،گیمرم ب هر حال ادمه !

من یه بار واستون توضیح دادم گیم پلی یعنی چی !!!!
دیگه هم حوصله اش رو ندارم !!!!!!
فکر کنم توضیح ام گویا بود و اگه کسی می خواست بفهمه با همون می فهمید !!:31::31::31:

دوستان بازی هنوز کرک نشده ( یعنی اصلا هنوز عرضه نشده که بخواد کرک بشه و فعلا در اختیار steam هست فقط ) و تا سه شنبه باید صبر کنیم !! ( 8 نوامبر )

هرکی هم بازی کرده ، حال کرده ، تموم کرده ، شروع کرده روی X360 است !

تو رو خدا این قدر سوال نپرسید !!!!!!!!:31::31::31:

Abolfazl3007
06-11-2011, 20:37
سلام دوستان

اول بازی یه اخطاری زد برای محتوای خشن و اینجور چیزا (مثل MW 2 ) - تو این بازی هم مرحله ی خشنی مثل مرحله فرودگاه MW2 وجود داره ؟

messiTNT_2011
06-11-2011, 20:39
سلام. دوستان الان بازی رو دانلود کنیم و منتظر کرک باشیم یا کلا سه شنبه با کرک دانلود کنیم جریا چیه ؟؟ یکی تو رو خدا توضیح بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20: