PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty: Modern Warfare 3

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

silent-assassin
26-08-2011, 16:51
میگم این بازی یه هفته بعد بتلفیلد میاد؟

این که شد ضد حال

نباید بتلفیلد را بازی کنیم. باید صبر کنیم اول کال بیاد تمومش کنیم بعد بریم سراغ بتلفیلد

Big-Boss
26-08-2011, 17:03
آقایون کسی پیش خرید کرده بازی رو؟ یکی از سایتهای ایرانی داره سریال نامبر رو پیش فروش می کنه. کسی می دونه قانونش چجوریه؟ یعنی این مبلغ رو می دیم بعد دیگه مبلغ اضافه ای نباید پرداخت کنیم؟

پیش فروش خود بازی که شروع شده،ولی پیش فروش سریال رو اطلاع ندارم چجوریه،معمولا سریال رو بعد از بازی میخرن قبل از بازی که کار خاصی نمیشه باهاش انجام داد.
سریال اوریجنال رو اگه تهیه کنید بازی مثل بازی اوریجنال میشه از سرورهای رسمی ساپروت میشه آپدیت و dlc ها رو میتونید قانونی تهیه کنید و...
مبلغ اضافی دیگه ای نمیخواد فکر کنم فقط wow باشه که ماهیانه هم شارژ میکنه.

ولی اگه میخواید تهیه کنید پیشنهاد میکنم صبر کنید بازی عرضه بشه ببینید چجوریه چون COD به پرباگ بودن سرورهاش معروفه،بات و -- کردن امتیازها دیگه عادی شده!
پیشنهاد میکنم اگه میخواهید هزینه کنید BF3 رو تهیه کنید چون از نظر آنلاین امتحان خودش رو پس داده.(سرورهای عالی،محیط بزرگ،کاربران زیاد،شخصی سازی گسترده اسلحه،انواع وسایل نقلیه )

میگم این بازی یه هفته بعد بتلفیلد میاد؟

این که شد ضد حال

نباید بتلفیلد را بازی کنیم. باید صبر کنیم اول کال بیاد تمومش کنیم بعد بریم سراغ بتلفیلد

مشکلی نیست وسط بتلفیلد بازی یه چند ساعتی کال میزنیم ببینیم داستانش چی میشه!بعدش میزاریمش کنار بر میگردیم به بتلفیلد :27:

xlife
26-08-2011, 17:06
این قسمت هم بخش چند نفرهش قابلیت شبکه نداره؟!!

silent-assassin
26-08-2011, 21:43
مشکلی نیست وسط بتلفیلد بازی یه چند ساعتی کال میزنیم ببینیم داستانش چی میشه!بعدش میزاریمش کنار بر میگردیم به بتلفیلد :27:

خوب ببین
گرافیک بتلفید را که میدونی. احتمالا گیم پلی هم عالی باشه
حدس میزنم امسال بتلفبلد سرتر باشه

منم اگه اول یه بازی عالی را بازی کنم بعد 1 هفته برم سراغ یه بازی خیلی خوب
اون بازی خیلی خوب زهر مارم میشه!
چون توقعم از قبلی بالا رفته

من صبر میکنم اول کال میزنم که بهم حسابی حال بده
بعدش میرم سراغ بتلفیلد که خوب قاعدتا حال میده!

moh3en_sh
26-08-2011, 22:47
خوب ببین
گرافیک بتلفید را که میدونی. احتمالا گیم پلی هم عالی باشه
حدس میزنم امسال بتلفبلد سرتر باشه

منم اگه اول یه بازی عالی را بازی کنم بعد 1 هفته برم سراغ یه بازی خیلی خوب
اون بازی خیلی خوب زهر مارم میشه!
چون توقعم از قبلی بالا رفته

من صبر میکنم اول کال میزنم که بهم حسابی حال بده
بعدش میرم سراغ بتلفیلد که خوب قاعدتا حال میده!
آقا بنظرم با وجود بتل امسال باید قید کالاف بازی کردنو بزنیم:31:

B.3.S.T
27-08-2011, 00:23
اتفاقآ هر دوشو باید بازی کرد تا فرق زمین تا زیر زمین رو به طور کامل متوجه شن ملت گیم خور!

moh3en_sh
27-08-2011, 00:28
اتفاقآ هر دوشو باید بازی کرد تا فرق زمین تا زیر زمین رو به طور کامل متوجه شن ملت گیم خور!
آره
شوخی کردم من که صد در صد هردو شو بازی خواهم کرد ولی امیدم به بتل خیلی بیشتره:27:

HORROR
27-08-2011, 02:26
این همه از این BF تعریف میکنن که نگو..هنوز بازی نیومده دارن سرودست میشکونن من که میگم بازم همین COD میترکونه! :5:

SIMON137
27-08-2011, 02:46
این همه از این BF تعریف میکنن که نگو..هنوز بازی نیومده دارن سرودست میشکونن من که میگم بازم همین COD میترکونه! :5:

بتل 700 هزار نسخه پیش فروش داشته :دی

ولی خب به نظرم رقابتشون خیلی خوب از آب درمیاد. جفت عنوان ها خوب خواهند بود.

SA.JJ.AD
27-08-2011, 07:55
خود مسئولای DICE که 100 تا فن بتل رو میزارن تو جیبشون ( البته نصف اینایی که جدیدا میبینید بتل بتل :27: میکنن فن این بازی نیستن و صرفا یه عده موج سوار هستن که بعد از پدید اومدن یه سری موج بعد از تریلر های سریالی بازی سوار بر موج ها شدن :biggrin: و دو سال دیگه همین بازیو هم میکوبن و هوادار دو اتیشه ی یه بازی دیگه میشن :21::27: یه جا خونده بودم که به این موضوع اشاره کرده بودن که اگرچه امسال هم شانس اکتیویژن خیلی بیشتره !! اما نسبت به سال های گذشته که نسبتشون مثلا 75 به 25 به نفع اکتیویژن بود ! امثال حتی شاید به 50 به 50 برسه این موضوع !! و از این وضع هم خوسحالن چون که میدونن و میدونیم اگه همینجور پیش بره میشه یه رقیب جدی و در نسخه های اینده کفه به سمته بتلفیلد میره و عکس میشه قضیه !! که این موضع بر میگرده به اینکه کال اف همینجور کم کاری کنه و یه تکونی به خودش نده و بتلفیلد هم بعد از این نسخه بازم به پیشرفت های چشمگیر و تبلیغات گستردش ادامه بده !!
.
در کل به نظر شخصی من که امسال هم اکتیویژن برنده میشه از لحاظ فروش و ... اما بازم فقط باید نشستو دید که چی میشه نتیجه ی این رقابت جالب :8:
+
اینو هم باید اعتراف کنم :31: که به شخصه بین mw3 و bf3 بیشتر مشتاق اومدن بتلفیلد هستم !! و این موضع همش تقصیره Black ops هستش :eh:که اصلا باهاش حال نکرده بودم و انتظاراتمو بر اورده نکرده بود از یه cod !! امیدوارم mw3 دوباره عشق کال اف رو به منو خیلی های دیگه که باهام هم عقیده هستن برگردونه :40:

B.3.S.T
27-08-2011, 16:18
خود مسئولای DICE که 100 تا فن بتل رو میزارن تو جیبشون ( البته نصف اینایی که جدیدا میبینید بتل بتل میکنن فن این بازی نیستن و صرفا یه عده موج سوار هستن که بعد از پدید اومدن یه سری موج بعد از تریلر های سریالی بازی سوار بر موج ها شدن
تمام پستی که دادی بو دار بود این تیکش خیلی ترول بود دیگه!

و دو سال دیگه همین بازیو هم میکوبن و هوادار دو اتیشه ی یه بازی دیگه میشن
مگه قراره چند تا بازی مثل bf و cod بشن؟!اینا به جایی رسیدن دارن واسشون تاریخچه درست می کنن!: دی
مطمئن باش اون بازی هم که بخواد جای اینا رو بگیره باز یک قدم عقب تره;) الان metro last light از حق نگذریم بازیه فوق العادیه چه تو جو سنگین و داستان اقتباسیش و چه گرافیک و گیم پلی..اگر قرار بر سوار موج شدن بر اساس تریلر و این بحث های که تریلر مترو از همین mw3 خیلی بهتر بود.حداقل یک اتمسفری تو محیطش دیده میشد!

امیدوارم mw3 دوباره عشق کال اف رو به منو خیلی های دیگه که باهام هم عقیده هستن برگردونه
اگر این عشق رو می خوای باید به قول یکی از دوستان قبل از bf3 تجربه کنی!: دی

Arrowtic
27-08-2011, 18:33
خود مسئولای DICE که 100 تا فن بتل رو میزارن تو جیبشون ( البته نصف اینایی که جدیدا میبینید بتل بتل میکنن فن این بازی نیستن و صرفا یه عده موج سوار هستن که بعد از پدید اومدن یه سری موج بعد از تریلر های سریالی بازی سوار بر موج ها شدن نچ نج.لابد طرفداري كالاف همه كشتي سوارن نه؟!

به هر حال بايد صبر كرد.بازي ها ميان و ميبينيم برنده ي رقابت بتلفيلد هستش يا كالاف!!(اگر چه كه براي اكثريت الآن هم مشخصه كه بتلفيلد با چه قدرتي ميتركونه بازارو!!)

من الآن بين دوستانم كه بعضياشون فن كالاف هستن جملات جاليو ميشنوم وقتي ميپرسم چرا كالاف:يكيشون ميگه چون قديمي تره!!!كسي كه بتلفيلد بيشتر دوست داشته باشه كه اسمش گيمر نيست
يكي ميگه بتلفيلد كي شاخ بوده كه الآن باشه؟؟
(متاسفانه هيچ كدومم يه تريلر نديدن كه چنين نقد هاي زيبايي دارن(سجاد جان اينا درباره شما نبودا نميگم شما اينطوري:11:)

MohammadT15
27-08-2011, 22:39
به نظر من مقایسه ی بین بازیها باعث بالا رفتن اطلاعات عمومی میشه و آدم یه سری چیزا رو مجبوره قبول کنه
اما به خاطر فن بودن دوستان و بی جنبه بودن بعضیا و البته ترس مدیران از دعوا نمیذارن هیچگونه مقایسه بین بازیها انجام بشه به نظرم این ضعف مدیریتی هست که یه چیز رو نمیتونن کنترل کنن و کلا ممنوع میکنن و از همه مهمتر بی فرهنگ بودن بعضیا که باعث میشن دعوا ایجاد شه.یعنی منطقی بحث نمیکنن:41:خوب مدیرا هم خسته میشن کلا ممنوع میکنن
ببینید این اصلا با عقل جور در نمیاد بگیم هر چی قدیمی تر باشه بهتره یا مثلا بگیم اون موقعی که کالاف بود بتلفیلد کجا بود؟این حرفها به دور از عقله.بلاخره هر سالی یه شگفتی ایجاد میشه یه بازیی که قبلا خوب بوده دلیل نمیشه که تا آخرش خوب باشه میشه؟اگرم بازم به قدیمی بودن باشه قدیمی ترین بازیه شوتر توی پلی 1 که ترکوند مدال افتخار بود یادتونه که؟خوب الان هیچ حرفی برای گفتن نداره بازیش یه بازیه معمولیه توی کنسول های این نسل حالا ما بیایم بگیم چونکه قدیمیه بهترینه؟
مقایسه بین کال آف مدرن وار فار 3 و بتلفیلد 3 هم باید بذاریم زمانی که این بازیها منتشر شد جفتشو بازی کنیم و از روی حق بگیم کدوم بهتر بود نه اینکه از الان تعصبی نظر بدیم
تریلر هم که نمیشه با هم مقایسه کرد آخه همش خالی بندیه بازیا همیشه از حد انتظار ها پایین ترن چون انتظار ما از بازی در حد تریلرشون هست و هیچ وقت مثل تبلیغات بازی در نمیاد:31:
به نظر خود من مدرن وار وار 1 و 2 از بتلفیلد 1 و 2 بهتر بود و کیل زون 2 و 3 از کل این بازیها بهتر بود.این نظر شخصیه خودمه این بازیها منتشر شده و هر 6 تاشو بازی کردم
اما نظری درباره ی مدرن وار فار 3 و بتلفیلد 3 ندارم چون هنوز دسته رو نگرفتم دستم ببینم کدومشون فاز بیشتری میده:46:

B.3.S.T
27-08-2011, 23:24
تریلر هم که نمیشه با هم مقایسه کرد آخه همش خالی بندیه بازیا همیشه از حد انتظار ها پایین ترن چون انتظار ما از بازی در حد تریلرشون هست و هیچ وقت مثل تبلیغات بازی در نمیاد

اشتباه می کنی دوست عزیز!
حالا چون سیستمی که تریلر رو باهاش رکورد می کنن قدرتش بالاست شد خالی بندی!؟شما هم می تونی یه سیستم خیلی بهتر داشته باشی از اینم بهتر ببینی...

MohammadT15
27-08-2011, 23:29
اشتباه می کنی دوست عزیز!
حالا چون سیستمی که تریلر رو باهاش رکورد می کنن قدرتش بالاست شد خالی بندی!؟شما هم می تونی یه سیستم خیلی بهتر داشته باشی از اینم بهتر ببینی...

خوب شما از الان تریلر ها رو با هم مقایسه کن من صبر میکنم بازی بیاد بازی کنم بعد مقایسه میکنم:46:

B.3.S.T
27-08-2011, 23:46
خوب شما از الان تریلر ها رو با هم مقایسه کن من صبر میکنم بازی بیاد بازی کنم بعد مقایسه میکنم:46:

نه منظورم این نبود که از رو تریلر پیش بینی کنیم!شما با اطمینان گفتی تریلرها خالی بندیه منم توضیح دادم اشتباه می کنید همچین چیزی نیست!اصلآ نیازی به خالی بندی نیست..مثلآ همین bf3 که واسش 100 میلیون دلار تبلیغات میشه چه نیازی داره که با تریلر فریب بده؟!کسی که بازی رو کپی تهیه می کنه و بازی می کنه واسش مهمه فریب خورده یا نه؟!نمیدونم والا...

Pami
27-08-2011, 23:54
به هر حال ما که برای MW3 روزشماری میکنیم ، مطمئنم باز هم مثل دوتای قبلی اونقدر داستان جذابی داره که باز هم موفق بشه

SA.JJ.AD
28-08-2011, 00:11
[]تمام پستی که دادی بو دار بود این تیکش خیلی ترول بود دیگه!

اون تیکه رو ذکر نکرده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما بعد از چند دقیقه اومدم ویرایش کردم اضافه کردم چون که یه حقیقت محضیه که بنظرم حداقل برا 40% هوادارای بتل (از نوع ایرانی ) صدق میکنه و این موضوع رو به عینه دیدم که یارو تا 6 ماه پیش همش عاشق کال اف بوده و بعد از دیدن 4 تا تریلر کاملا شده دشمن خونی cod ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تمام تعریف تمجید هایی که میکرد رو فراموش کرده و بخش مهمش اینه که بعد از منتشر شدن بازی ممکنه نظرش 180 درجه بازم بچرخه و سوار بر موج بعدی شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اینی که میگم اصلا بمنظورم به هواداری واقعی این فروم نمیگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پس به دل نگیرید و بد برداشت نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعضی هارو میگم که حتی بتل 1 و 2 رو بازی نکردن و الان از تاریخچه بتلفیلد صحبت میکنن :eh:!!

مگه قراره چند تا بازی مثل bf و cod بشن؟!اینا به جایی رسیدن دارن واسشون تاریخچه درست می کنن!: دی
مطمئن باش اون بازی هم که بخواد جای اینا رو بگیره باز یک قدم عقب تره;) الان metro last light از حق نگذریم بازیه فوق العادیه چه تو جو سنگین و داستان اقتباسیش و چه گرافیک و گیم پلی..اگر قرار بر سوار موج شدن بر اساس تریلر و این بحث های که تریلر مترو از همین mw3 خیلی بهتر بود.حداقل یک اتمسفری تو محیطش دیده میشد!

اگر این عشق رو می خوای باید به قول یکی از دوستان قبل از bf3 تجربه کنی!: دی[خوب ببین وحید جان ژانر مترو ترسناکه و کلا موضوش و قضیش فرق میکنه !! و بازی های مشابه cod و bf و سایر بازی های مشابه هستن که بیشتر مخاطب دارن :20:مطمئن باش چند سال دیگه بازی های مشابه و حتی قوی تر هم میاد !! یا مثلا اکتویژن تو ضمینه ی گرافیک بخواد cod هارو به درجه ی اعلا برسونه تا برخی گرافیک دوستان هم راضی بشن :20:و ازین دست اتفاقات ...

نچ نج.لابد طرفداري كالاف همه كشتي سوارن نه؟!

به هر حال بايد صبر كرد.بازي ها ميان و ميبينيم برنده ي رقابت بتلفيلد هستش يا كالاف!!(اگر چه كه براي اكثريت الآن هم مشخصه كه بتلفيلد با چه قدرتي ميتركونه بازارو!!)

من الآن بين دوستانم كه بعضياشون فن كالاف هستن جملات جاليو ميشنوم وقتي ميپرسم چرا كالاف:يكيشون ميگه چون قديمي تره!!!كسي كه بتلفيلد بيشتر دوست داشته باشه كه اسمش گيمر نيست
يكي ميگه بتلفيلد كي شاخ بوده كه الآن باشه؟؟
(متاسفانه هيچ كدومم يه تريلر نديدن كه چنين نقد هاي زيبايي دارن(سجاد جان اينا درباره شما نبودا نميگم شما اينطوري:11:)

ببین امیر جان ( درست گفتم دیگه ؟ :31:) من منظورم کسایی بود که هر بازی به ظاهر قوی تر بشه هوادار اون میشن و خیلی سری فن اینور اونور میشن و تغییر وضعیت میدن :31: برا همون از کلمه ی موج سوار استفاده کردم !:27:! بله اگه مثلا در نظر بگیریم این فن های دو اتیشه ی بتل که کال اف رو جدیدا مسخره میکنن و ریز میبیننش :31: ... ببینن کال اف برنده ی این نبرد بشه ( نه از لحاظ تریلر بلکه خود بازی :31:) بیان بگن بتل فلانه و همش تبلیغات بود و فلان میشه بهشون لقب بقول تو کشتی سوار رو هم میشه بهشون داد :31:امیدوارم متوجه منظورم شده باشی دیگه ...
+
یه مثال :

این موضوع شبیه این مدل طرفدارا میمونه که دارن فوتبال میبینن هر تیمی جلو باشه از لحاظ نتیجه طرفدار اون میشن !! شبیه همون قضیست !!:41:که متاسفانه کم ازین دست افراد نداریم !!

B.J.U
28-08-2011, 00:24
سیستم پیشنهادی که با نهایت گرافیک روون اجرا بشه چیه؟

MohammadT15
28-08-2011, 00:29
نه منظورم این نبود که از رو تریلر پیش بینی کنیم!شما با اطمینان گفتی تریلرها خالی بندیه منم توضیح دادم اشتباه می کنید همچین چیزی نیست!اصلآ نیازی به خالی بندی نیست..مثلآ همین bf3 که واسش 100 میلیون دلار تبلیغات میشه چه نیازی داره که با تریلر فریب بده؟!کسی که بازی رو کپی تهیه می کنه و بازی می کنه واسش مهمه فریب خورده یا نه؟!نمیدونم والا...
منم همه بازیا رو نگفتم بعضیا رو گفتم
اساسینز چه احتیاجی به تبلیغ داره؟ اما شما تریلرش از e3 رو ببین.با فیلم اشتباه میگیری.این خالی بندی نیست؟:31:
در ضمن معروفترین بازیهای روز دنیا هم نیاز به تبلیغ دارن برا رقابت:10:

SIMON137
28-08-2011, 00:37
منم همه بازیا رو نگفتم بعضیا رو گفتم
اساسینز چه احتیاجی به تبلیغ داره؟ اما شما تریلرش از e3 رو ببین.با فیلم اشتباه میگیری.این خالی بندی نیست؟:31:
در ضمن معروفترین بازیهای روز دنیا هم نیاز به تبلیغ دارن برا رقابت:10:
ما چند مدل تریلر داریم دوست عزیز ، اینایی که می بینی از bf3 منتشر شده بهش میگن گیم پلی تریلر ، با اون مفهومی که توی ذهن شماست متفاوته.

MohammadT15
28-08-2011, 00:47
ما چند مدل تریلر داریم دوست عزیز ، اینایی که می بینی از bf3 منتشر شده بهش میگن گیم پلی تریلر ، با اون مفهومی که توی ذهن شماست متفاوته.

الان فهمیدم:31:نه من Official رو میگم
به هر حال به نظر من باز باید بازی کرد و تصمیم گرفت:10:

HORROR
28-08-2011, 02:26
بهتر بود اسم این تاپیک میشد مقایسه بین BF and COD!:27: ولی خوبه ادامه بدید همین انتقادهاست سبب پیشرفت میشه:27: ولی واسه من این مهمه !: بازی توپ دستم بیاد تهشو بزنم برم سراغ بعدی:31: ( درپایان BF:bad company2)
گرافیک مزحکی داشت و فیزیک خوب تو این سری هم اینطوره؟)

درضمن من تریلر گیم پلی MW و BF رو دیدم به نظر MW هیجانی تر بود حالا خودتون میدونید:46:

B.3.S.T
28-08-2011, 03:02
بهتر بود اسم این تاپیک میشد مقایسه بین BF and COD!:27: ولی خوبه ادامه بدید همین انتقادهاست سبب پیشرفت میشه:27: ولی واسه من این مهمه !: بازی توپ دستم بیاد تهشو بزنم برم سراغ بعدی:31: ( درپایان BF:bad company2)
گرافیک مزحکی داشت و فیزیک خوب تو این سری هم اینطوره؟)

درضمن من تریلر گیم پلی MW و BF رو دیدم به نظر MW هیجانی تر بود حالا خودتون میدونید:46:

تمام دنیا می گن bf:bc2 رو محوریت گرافیک و مولتیش می چرخه شما اولین نفری هستی که میگی گرافیکش بـــل شتـــه ! دوست عزیز اون فیزیکی که شما ازش حرف می زنی مربوط به همون گرافیک بـــل شت هست!آیا اینو می دونستید یا براتون تازگی داره؟!

B.J.U
28-08-2011, 05:39
بـــل شتـــه
ایول خیلی خوب اومدی :دی

راستش رو بخوای منم اصلا با بتل فیلد حال نمیکنم
حتی چند بار نصبش کردم ولی تا مرحله ی برفیه که از کوه باید بیایم پایین بیشتر نمیرم دیگه حوصلم نمیشه
اصلا از کنترل تفنکپگ و View که داره خوشم نمیاد
فقط COD 4 Ever

Penryn
28-08-2011, 06:29
من نمیدونم این تاپیک مگه جای بحثهای بتلفیلده که بعضیا دارن میکنن؟؟ عزیزم بتلفید برای خودش تاپیک داره. بعضیها مثل اینکه یادشون رفته قبلاً که تاپیک راکد شد سر چی بود....

halflife g
28-08-2011, 13:08
من نمیدونم این تاپیک مگه جای بحثهای بتلفیلده که بعضیا دارن میکنن؟؟ عزیزم بتلفید برای خودش تاپیک داره. بعضیها مثل اینکه یادشون رفته قبلاً که تاپیک راکد شد سر چی بود....
حرف شما درس .ولی قشنگی یه فروم به اینه که بچه ها با هم بحث کنن و چون تاپیکی به نام battlefield vs cod نیس(بهتر که نیس)در نتیجه باید تو یکی از این تاپیکا بحث کرد.... .
بحث کردن هم خیلی خوبه فقط به شرطی که بعضی از کاربرای خاص نیان جو تاپیک رو بهم بزنن..درست ومنطقی بحث شه خیلی هم خوبه......چند تا چیز یاد می گیریم:31:

+

چند نکته مهم:

1-به گفته خود EA بازی cod سال قبل 90 درصد بازار رو در دست داشت و حدود 24 میلیون هم فروخته....در نتیجه امسال هر چقدر هم bf3 خوش بدرخشه و شاهکار کنه می تونه این عددو برسونه به 60....40.....ولی اگه این روند ادامه داشته باشه در سالهای بعد شاید بتلفیلد درصد بیشتری از بازار رو بگیره....... .

.

2-یکی هم اینکه این دو بازی درسته سبکشون یکیه ولی خیلی قابل مقایسه نیستن.......چرا؟؟؟:
1-بازی cod بیشتر شبیه به شوتر ارکید هستش
2- و یکی هم اینکه کاملا ساده و قابل دسترس هست.....
این دو تا رمز پیروزیه cod هس.........همین سادگی باعث میشه کسی که اصلا گیمر هم نیس بازی رو بخره وبازی کنه........همینطور که شما اگه به بقال سرکوچه بگی cod میدونه....:31:

ولی بازی battlefield
1-بیشتر نزدیک به شوتر عادی و غیر ارکید هستش
2-بازی کردنش ساده نیس....مخصوصا قسمت انلاین که اون سادگی cod رو نداره و این نمیشه گفت عیب یا مزیت بلکه ویژگی هس..... .

.

3-در مورد گرافیک این دو بازی هم :

cod میخواد بازی رو 60 فریم بمونه.........میخواد بیشترین مخاطب بازیش که کنسول دارا هستن با کیفیت 60 فریم بازی رو انجام بدن و این باعث میشه تا گرافیکش نتونه تو این نسل بیش از این جلو بره.... .

ولی battlefield نمیخواد بازیش حتما 60 فریم باشه همونطور که تو کنسول قرار 30 فریم باشه......شلوغی صحنه های cod رو هم نداره در نتیجه بیشتر رو گرافیک مانور میده... .
علاوه بر اون میخواد بیشتر مخاطب pc رو جذب کنه.............. .

+

در نتیجه اگه کامل به قضیه نگاه کنیم می بینیم این دو تا دارن یه راه متفاوت رو میرن و خیلی هم قابل قیاس نیستن....... .
(البته خودم منکر تکراری شدن cod نیستم)
.
.
.

Big-Boss
28-08-2011, 13:27
مثل همیشه کامل مراد جان.
ولی یه چیزی که هست مراد مثلا بازی پولساز و پرطرفداری مثل گیتارهیرو رو سیاست های اکتیوژن به تعطیلی کشید یکنواختی سری جدا شدن تیم سازنده اصلی و ظهور یه رقیب با ایده های نو به نام راک باند.
حالا عین همین شرایط رو در cod شاهدش هستیم،یکنواختی،جدایی عوامل تاثیر گذار،ظهور یه رقیب.

بعدش الان BF به عنوان رقیب COD اومده نه به عنوان مجزا مثل هیلو یا کرایسیس،کافیه امسال چند تا نقد و امتیاز خوب بگیره که خودش رو تثبیت کنه.
اکتیویژن برای حفظ سری COD نباید به همینی که هست اکتفا کنه (کاری که در گیتارهیرو کرد) ،باید شروع کنه به اصلاحات.

رقابت اینجا همیشه به نفع گیمرهاست چون سطح کیفیت بازی ها بالاتر میره.

mosolim
28-08-2011, 13:56
سلام

منم با حرف ها مراد خان موافقم البته در مورد صحبته هایی که در مورد جدا بودن بحث دو بازی کرد. در مورد اینکه اینجا بیان دوستان صحبت های تعصبی کنن و بگن این بهتره یا اون زیاد چیزه جالبی نیست و ممکنه برا تاپیک مشکلات پیش بیاره.

الان تاپیک رو که دیدم یاده تاپیک فیفا و ساکر افتادم ( البته الان کمتر ) ولی اونجا هم خیلی از این بحث های این بهتره اون بهتره راه میافته.

B.3.S.T
28-08-2011, 16:54
مسلم جان ما یه سری مسائل رو باز کردیم برای یه سری از دوستان که با برخی مسائل آشنایی نداشتن و کلی نبود.اصلآ هم وارد بحث های الکی نشدم مگر اینکه کسی حرفی غیر منطقی بزنه.خب اونم چارش با بحث منطقیه که درست رو از غلط تشخیص بده دوستانی که بدون اطلاعات پستی رو نقل قول می کنن...

+
ممنون از توضیحات صحیح و کامل مراد عزیز :x

شلوغی صحنه های cod رو هم نداره در نتیجه بیشتر رو گرافیک مانور میده

البته رو این مسئله شلوغی صحنه ها اگر منظور بکگراند صحنه ها باشه درسته ولی تو محیط های درگیری با این چیزی که ما در تریلرها دیدم به نظر نمی رسه تفاوتی داشته باشند!مپ مولتی پلیر اخیر که تو تریلر مشخص بود واقعآ پر جزئیات دیده میشد!شاید منظور چیز دیگه ای بوده اصلآ...

halflife g
28-08-2011, 17:23
مثل همیشه کامل مراد جان.
ولی یه چیزی که هست مراد مثلا بازی پولساز و پرطرفداری مثل گیتارهیرو رو سیاست های اکتیوژن به تعطیلی کشید یکنواختی سری جدا شدن تیم سازنده اصلی و ظهور یه رقیب با ایده های نو به نام راک باند.
حالا عین همین شرایط رو در cod شاهدش هستیم،یکنواختی،جدایی عوامل تاثیر گذار،ظهور یه رقیب.

بعدش الان BF به عنوان رقیب COD اومده نه به عنوان مجزا مثل هیلو یا کرایسیس،کافیه امسال چند تا نقد و امتیاز خوب بگیره که خودش رو تثبیت کنه.
اکتیویژن برای حفظ سری COD نباید به همینی که هست اکتفا کنه (کاری که در گیتارهیرو کرد) ،باید شروع کنه به اصلاحات.کاملا درسته ارش جان.........ولی دو تا مساله هست..... .

1-گرافیک cod تو این نسل جای پیشرفت نداره و باید منتظر نسل بعد واسه عرضه کنسولای بعد بود....تا مثلا اکتی بیاد موتور IDWORKS جدید رو از جان کارمک اینا بخره و بازی رو دچار جهش گرافیکی کنه(انشالله 2014 شاهدش خواهیم بود احتمالا:31:)

2-در مورد خود بازی هم چون بازی سالانه داره میاد بیرون خیلی نمیشه درش شاهد پیشرفت باشیم(حالا مهم نیس یه نسخه رو یکی دیگه می سازه یه نسخه رو یکی دیگه ...بهرحال محتوا همونه و از هم کپی می کنن)

این سالانه بیرون اومدن بازی بازی رو به اصطلاح "میلک" کرده.....و یه جورایی انداخته تو دور تکرار...... .

+
در نتیجه به نظر من این نسل و مدت زمان باقیمانده از اون(حالا دو سال حدودا) و محدودیت های سخت افزاریش و یکی هم سالانه بیرون دادن COD اجازه اصلاحاتی که تو ازش صحبت می کنی رو به بازی نخواهد داد و در اینکه پیشرفت BATTLEFIELD رو فروش COD تاثیر خواهد گذاشت شکی درش نیس ولی فکر نکنم به سرنوشت گیتار هیرو دچار شه....درصدی از بازار رو خواهد داد ولی ازش عقب نخواهد افتاد...... .

البته رو این مسئله شلوغی صحنه ها اگر منظور بکگراند صحنه ها باشه درسته ولی تو محیط های درگیری با این چیزی که ما در تریلرها دیدم به نظر نمی رسه تفاوتی داشته باشند!مپ مولتی پلیر اخیر که تو تریلر مشخص بود واقعآ پر جزئیات دیده میشد!شاید منظور چیز دیگه ای بوده اصلآ...

اون که مسلمه تو اون مپ شلوغ بتلفیلد با 64 تا پلیر تو مپ و جت و تانک و ....اخر شلوغی بود:31:ولی منظورم حفظ کردن شلوغی به صورت همیشه 60 فریم تو کنسول یا سیستم های نه خیلی گرانقیمت هست..... .
.
.

.
.
.

Arrowtic
28-08-2011, 20:24
هنوز نيومده شماره 3.
اون Black ops بود نه MW اصلا داستانش فرق ميكرد با MW ها.

hp722
28-08-2011, 20:30
حالا این November 8 2011 به شمسی کی میشه؟

MrDevil
28-08-2011, 20:34
حالا این November 8 2011 به شمسی کی میشه؟
17 آبان - سه شنبه

marmolak kocholo
01-09-2011, 19:16
Wii Headset
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MW3 Wireless Controller PS3

--------

E Z I O
03-09-2011, 11:38

Sam Fisher 11
03-09-2011, 21:16
Xbox 360 Limited Edition Call of Duty: Modern Warfare 3 Console by Microsoft

Bundled Items
Customized Call of Duty: Modern Warfare 3 Console
2 customized Call of Duty: Modern Warfare 3 Wireless Controllers
Standard Edition copy of Modern Warfare 3
320GB Hard Drive
Xbox LIVE download code for downloadable avatar items
Xbox 360 Wired Headset (black)
1 Month Xbox LIVE Gold

For $400, you can get a brand-new system that looks old and grizzled

ATA FARZADI
03-09-2011, 22:39
همچین طرح های XBOX توی ایران میاد

Black Vengeance
04-09-2011, 02:22
اولین تصاویر شده از بخش Multi Player بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

همچنین از طریق لینک زیر هم می تونید اولین تریلر منتشر شده از بخش Multi Player بازی رو مشاهده کنید ( باید از ف یلتر شکن یا وی پی ان استفاده کنید)

SIMON137
04-09-2011, 02:58
این COD هم با این امکانات بازیش و پک جذابش کم کم داره وسوسه می کنه بریم اورجینال بگیریماااا !!!

می ارزه مالتی پلیرش ؟

shahabprince
04-09-2011, 08:19
این COD هم با این امکانات بازیش و پک جذابش کم کم داره وسوسه می کنه بریم اورجینال بگیریماااا !!!

می ارزه مالتی پلیرش ؟

ما كه همون كرك شدش رو ميگيريم
اره چرا نمي ارزه خيلي multi اين call of حال ميده
ولي خوب فكر كنم اورجينالش تو ايران 100 تومن يا شايدم بيشتر باشه

ALI&SOAP
05-09-2011, 11:18
بچه ها اینو دیدین بازی نیس ها! فیلمه اما در مورد بازی:18:

gigi_alex
05-09-2011, 11:33

لینک مشکل داره :31:

sajad-tnt
05-09-2011, 11:39
ما كه همون كرك شدش رو ميگيريم
اره چرا نمي ارزه خيلي multi اين call of حال ميده
ولي خوب فكر كنم اورجينالش تو ايران 100 تومن يا شايدم بيشتر باشه
سلام.

100هزار تومان ! عجب :18:!
نه دوست خوبم ،فكر نكنم اينقدر گرون باشه ! اگه اشتباه نكنم قيمت كد اورجينال اين بازي حدودا 20تومان هست :46:!
البته سايت علي گيم داره بازيرو با قيمت 18تومان پيش فروش ميكنه :31:!

موفق و پيروز باشيد :40:.

ALI&SOAP
05-09-2011, 11:52
لینک مشکل داره :31:

بفرما از v*p*n استفاده کن

SIMON137
05-09-2011, 11:57
سلام.

100هزار تومان ! عجب :18:!
نه دوست خوبم ،فكر نكنم اينقدر گرون باشه ! اگه اشتباه نكنم قيمت كد اورجينال اين بازي حدودا 20تومان هست :46:!
البته سايت علي گيم داره بازيرو با قيمت 18تومان پيش فروش ميكنه :31:!

اتفاقا درست گفتن

با این پک قیمتش حداقل در میاد 100 هزار تومن ، تازه پیش فروشش :دی

Exclusive Preorder Bonus! Intel Pack*
Exclusive Preorder Bonus! Intel Pack

Preorder Call of Duty: Modern Warfare 3 on PS3, 360 or PC and receive the GAME Exclusive Intel Pack* including:

Brady mini strategy guide
Special British Forces Avatar/Theme**
Top Secret item to be announced soon

Preorder Call of Duty: Modern Warfare 3 today!

*Terms & Conditions: UK ONLY. Limited Offer while stocks last. In store offers may vary. Intel Pack is GAME Group PLC exclusive. Customers who have already preordered this product will also receive the bonus item. Your item will be delivered with your preorder at launch. This offer is only valid against mint boxed copy of the game and not the download or preowned version. **Downloadable content not available on PC, Avatar is for Xbox 360 and Theme is for PS3.

البته برای طرفداران حرفه ای کنسولی بازی نیز Hardened Edition در نظر گرفته شده که به راحتی نمیشه ازش گذشت با قیمتی حدود 200 تومن :دی

sajad-tnt
05-09-2011, 12:29
بفرما از v*p*n استفاده کن

سلام.

نيازي به V پي ان نيست :31:!
اينم لينك دانلود ويديو بالا با حجم 96 MB :

sima_6600
05-09-2011, 13:55
سلام.

نيازي به V پي ان نيست :31:!
اينم لينك دانلود ويديو بالا با حجم 96 MB :

فایلش مشکل داره خرابه:13: 95 مگ یکم دقت کن:2:

mac_world
05-09-2011, 22:47
سلام من امروز سیستممو به روز کردم میخوام این بازیو هم بگیرم بزنم تو رگ فقط یه چیزی
من کلا سری cod بازی نکردم برای فهمیدن داستان با ید از mw1 شروع کنم؟ یا از قبلیاش؟
چون mgs4 بازی کردم اصلا بهم حال نداد چون قبلیاشو بازی نکرده بودم.....

ALI&SOAP
05-09-2011, 23:05
سلام من امروز سیستممو به روز کردم میخوام این بازیو هم بگیرم بزنم تو رگ فقط یه چیزی
من کلا سری cod بازی نکردم برای فهمیدن داستان با ید از mw1 شروع کنم؟ یا از قبلیاش؟
چون mgs4 بازی کردم اصلا بهم حال نداد چون قبلیاشو بازی نکرده بودم.....

اره باید codmw , codmw2 رو بازی کنی یا تو گوگل داستان بازی رو سرچ کنی:31:

Atusa 021
05-09-2011, 23:08
اين بازي با سيستم من كار ميكنه :

ram : 2g ddr3 1600
cpu : amd 640 X4
vga : 9800 1g

و كـي اين بازي مياد ؟

iCe m@n
06-09-2011, 08:14
اين بازي با سيستم من كار ميكنه :

ram : 2g ddr3 1600
cpu : amd 640 X4
vga : 9800 1g

و كـي اين بازي مياد ؟

سیستم مورد نیاز بازی

CPU: Core 2 Duo E7400 2.80GHz / Phenom II X2 555 Black Edition
Graphic: GeForce GTS 240 / Radeon HD 5670 512MB
Memory: 3GB
Harddrive: 15GB
DirectX: DX10 or later
Network : Broadband Internet Connection
Installation: DVD-Rom Drive

تاریخ عرضه هم 17 آبان هستش

EngineeR EhsaN
06-09-2011, 11:39

خیلی باحاله حتما دانلود کنید ، این جریان چی رو نشون میده؟ قبل بازی بعد بازی؟

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Zaghan_13
06-09-2011, 12:18

همش خارجی حرف میزدن...من که متوجه نشدم...:31:

فکر کنم داستان شماره 3 باشه...البته نمیدونم اون کلاهداره اسمش چیه؟تا آخر شماره 2 بود؟

یادم نمیاد...:27:

hobgoblin
06-09-2011, 12:25
سیستم مورد نیاز بازی

تاریخ عرضه هم 17 آبان هستش

جريان اين Broadband Internet Connection چيه؟؟؟؟

اينترنت مي خواد چيكار؟؟؟ منظورش مولتي پلير بايد باشه ديگه.

نكنه يه چيزي مثل DRM داره اينم

SIMON137
06-09-2011, 12:34
جريان اين Broadband Internet Connection چيه؟؟؟؟

اينترنت مي خواد چيكار؟؟؟ منظورش مولتي پلير بايد باشه ديگه.

نكنه يه چيزي مثل DRM داره اينم
DRM نیاز به اتصال قوی اینترنت نداره ، فقط موقع شروع بازی به اینترنت وصل میشه تا بازی شمارو چک کنه بعدش شما می تونی آفلاین بازی کنی

اینم قطعا برای بخش مولتیش هست.

smallfrank
06-09-2011, 12:46
این بازی روی XP Win اجرا نیمشه ؟:41::41:

bar333lona
06-09-2011, 13:21
آقایان عزیز یکی بیاد داستان بازی رو خلاصه وار واسم تعریف کنه ؟ 4ساله دارم نسخه هاشو بازی میکنم اما اصلا نفهمیدم چی به چیه . اصلا حال نمیده اینطوری که داستان بازی رو متوجه نشی :41:

vahidgame
06-09-2011, 13:28
آقایان عزیز یکی بیاد داستان بازی رو خلاصه وار واسم تعریف کنه ؟ 4ساله دارم نسخه هاشو بازی میکنم اما اصلا نفهمیدم چی به چیه . اصلا حال نمیده اینطوری که داستان بازی رو متوجه نشی

در مورد داستان سری MW توی پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده...

ALI&SOAP
06-09-2011, 13:59

این داستان بین نسخه 1 و2 mw هست

وقتی که پرایس از گروه جدا میشه ومعلوم نیست چی به سرش میاد تا این که در mw 2 معلوم میشه تو همون قلعه زندانیه
(این اول باره که به ماکاروف حمله میکنن طوری که soap ماکاروف رو با نام kingfish میشناسه
در طول این همه جریان 2 بار soap , price به مکارف حمله میکنن که یه بار پرایس دستگیر میشه(تو همین فیلم)
و یه بارم ماکاروف رو پیدا نمیکنن و مجبور میشن تو اون فرودگاه متروکه فرار کنن یه بارم روچ و گوست به طور موازی با زمان حمله دوم سوپ و پرایس، به خونه ماکاروف حمله میکنن که هر تو توسط شپرد کشته میشن)
خودمم یه کمی گیج شدم:31:

bar333lona
07-09-2011, 10:46
آقایان عزیز یکی بیاد داستان بازی رو خلاصه وار واسم تعریف کنه ؟ 4ساله دارم نسخه هاشو بازی میکنم اما اصلا نفهمیدم چی به چیه . اصلا حال نمیده اینطوری که داستان بازی رو متوجه نشی

در مورد داستان سری MW توی پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده...

من که چیزی نفهمیدم

Arrowtic
07-09-2011, 11:11
فرمودن که پست اول تاپیک داستان کامل همه modern warfare ها هست.

bar333lona
07-09-2011, 12:41
فرمودن که پست اول تاپیک داستان کامل همه modern warfare ها هست.

داستان رو که خوندم اما چیزی سرم نشد کی به کی بود :2:

Mool Tee
07-09-2011, 13:16
داستان رو که خوندم اما چیزی سرم نشد کی به کی بود :2:
مجبوری همونو بخونی اگه بخوای واست بنویسیم فک کنم 20 خط بشه:40:

SA.JJ.AD
07-09-2011, 15:49

سایت PSU هفته ی گذشته در همایش Call of Duty XP که در لس آنجلس برگزار شده بود مصاحبه ای با آقای Glen Schofield مدیر و یکی از موسسان استودیوی Sledgehammer Games داشته است. لازم به گفتن نیست که ایشان که تهیه کننده ی اجرایی بازی Dead Space هم بودند خبر جالبی در مورد Call of Duty: Modern Warfare 3 داشتند و آن هم این بود که داستان سری Modern Warfare با عرضه ی سومین شماره به طور کامل خاتمه پیدا می کند. او می گوید :
“داستان سری Modern Warfare در طول دو بازی قبلی روایت شده است. ما دوست داشتیم مطمئن شویم که این بار بخش بزرگ و مهمی از داستان برای بازی بعد نمی ماند چون نمی خواستیم بازی کننده ها با یک پایان ناتمام و ادامه دار مواجه شوند و ما هم مدام داستان را کش بدهیم.”
“ما نمی خواهیم فرنچایز را به پایان برسانیم اما قصد داریم با قرار دادن یک پایان خوب و دلپذیر به داستان این سری خاتمه بدهیم.”
“اما همان طور که می دانید ما می خواهیم شخصیت های جدیدی را هم وارد داستان کنیم. Sandman, Frost و Truck هم عضو یک گروه Elite Delta Force هستند.”
آیا صحبت های Glen Schofield به این معنی است که شخصیت های محبوبی مانند سوپ مکتاویس, پرایس و ماکاروف را برای آخرین بار در Modern Warfare 3 می بینیم؟ شاید. با این حال کاری از دست ما بر نمی آید به جز این که منتظر پایان سری Modern Warfare بمانیم البته شاید هم بعد از Modern Warfare 3 هم داستان تازه ای شروع شود که ادامه ای بر این سری باشد.

bar333lona
07-09-2011, 20:04
مجبوری همونو بخونی اگه بخوای واست بنویسیم فک کنم 20 خط بشه:40:

خیلی شخصیت داره آدم نمیفهمه کی به کیه
اههههههههههههه اعصابم داغـــون شد :41:

Arrowtic
07-09-2011, 20:58
کمن که شخصیتاش.پرایس ماکارو مک تاویش زاخائو.
اینا واسه 2 نسخه اولن(البته ماکارو واسه نسخه دوم و زاخائو نسخه اول) بقیه سیاه لشگرن!

SA.JJ.AD
09-09-2011, 11:39

نسخه رایانه شخصی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 از LAN پشتیبانی می کند و دارای گزینه های زیادی برای انجام بازی تحت شبکه است.

آقای Rob Bowling از d در صفحه ی تویتر خود اعلام کرد:

"، MW3 لن داره و در اون میشه محدودیت کلاس و چیزای دیگه رو تنظیم کرد!"

بولینگ توضیح داد که کاربران PC میتوانند هر نوع اسلحه، Perk ، Death Streak و تجهیزات جانبی دیگر را از ابتدای ایجاد یک بازی جدید محدود کنند.

اکتیویژن پیش از این اعلام کرده بود که MW3 بر خلاف MW2 از سرور های اختصاصی پشتیبانی خواهد کرد.

این در حالیست که رقیب جدی این بازی Battlefield 3 با وجود پشتیبانی از سرور های اختصاصی قابلیت LAN ندارد.

Armin 7
10-09-2011, 16:14
با سلام

با عرض پوزش

بنده هر چقدر سرچیدم نتونستم سیستم مورد نیاز بازی رو پیــــدا کنم .

اگه ممکنه بفرمائیـــــــد که سیستم مورد نیاز بازی چیـــــــــه .

سپـــــــاسگذارم.

iCe m@n
10-09-2011, 16:30
سیستم مورد نیاز برای بازی MW3 از این قرار است :

Armin 7
10-09-2011, 16:36

اقا ممنون

OSــش چیــــــه ؟

iCe m@n
10-09-2011, 17:31
اقا ممنون

OSــش چیــــــه ؟

والا دقیق نمیدونم ولی بر خلاف BF3 که XP رو ساپورت نمیکنه فکر کنم این تمام OS ها رو ساپورت کنه:46:

GUNSHIP
11-09-2011, 13:17
والا دقیق نمیدونم ولی بر خلاف BF3 که XP رو ساپورت نمیکنه فکر کنم این تمام OS ها رو ساپورت کنه:46:
وقتی زده باید از دایرکت ایکس 10 یا 11 پشتیبانی کنه یعنی یا vista یا 7 فکر کنم

bar333lona
11-09-2011, 20:16

این سیستمی که نوشتی حداکثر سیستم مورد نیاز بازی هستش دیگه ؟ :18:

iCe m@n
11-09-2011, 22:53
این سیستمی که نوشتی حداکثر سیستم مورد نیاز بازی هستش دیگه ؟ :18:

نه خیر دوست عزیز اون سیستم مورد نیاز هستش سیستم پیشنهادی اینه

CPU: AMD Athlon X2 4800 ( yea i know its old )
VIDEO: gtx 460
RAM: 4gig

bar333lona
12-09-2011, 01:43
نه خیر دوست عزیز این سیستم مورد نیاز هستش سیستم پیشنهادی اینه

CPU: AMD Athlon X2 4800 ( yea i know its old )
VIDEO: gtx 460
RAM: 4gig

عجیبه یعنی این نسخه تو سیستم من اجرا نمیشه ؟

ram: 3gig
vga : nvidia giforc 9400 gt
cpu : intel core 2 duo e 4500
memory : 500gig

iCe m@n
12-09-2011, 02:08
عجیبه یعنی این نسخه تو سیستم من اجرا نمیشه ؟

ram: 3gig
vga : nvidia giforc 9400 gt
cpu : intel core 2 duo e 4500
memory : 500gig

از اجرا شدن که اجرا میشه ولی روی کمترین جزئیات باید بازی کنی چون گرافیک و سی پی یوت خیلی ضعیفه متاسفانه

bar333lona
12-09-2011, 02:18
از اجرا شدن که اجرا میشه ولی روی کمترین جزئیات باید بازی کنی چون گرافیک و سی پی یوت خیلی ضعیفه متاسفانه

ولی من با همین سیستم mw2 رو بهترین حالت با کمترین گیر بازی میکردم :46:

iCe m@n
12-09-2011, 02:23
ولی من با همین سیستم mw2 رو بهترین حالت با کمترین گیر بازی میکردم :46:

دوست عزیز mw2 مال چند سال پیش هستش
در ضمن اینا رو که ما از خودمون نمیگیم شرکت های سازنده این سیستم ها رو تعیین میکنن و با توجه به این سیستم ها سیستم شما برای این بازی ضعیفه
حالا بزارید بازی ریلیز بشه خودت تست کن ببین چه جوریه:31:ایشالا که بتونی راحت بازی کنی:31::46:

Big-Boss
12-09-2011, 09:13
از سیستم مورد نیاز نترسید تکنولوژی ساخت این بازی خیلی قدیمیه.
با همون سیستمی که نسخه های قبلی رو اجرا کردید میتونید این رو هم با کیفیت مطلوب اجرا کنید.
این تبلیغات اگه نباشه سخت افزارهای جدید pc چجور هر 6 ماه یکبار باید فروش کنه؟!! :27:

SA.JJ.AD
12-09-2011, 10:54
مقدار دیالوگ های Modern Warfare 3 هفته ی گذشته در همایش Call of Duty XP مشخص شد.
در این همایش بخشی به نام The Voices of Call of Duty وجود داشت که در آن صدا پیشگان این فرنچایز به سوالات حضار جواب می دادند.

Keith Aremکارگردان خلاق بازی که بر روی سن حضور داشت در مورد Modern Warfare 3 گفت این بازی 10000 خط دیالوگ بیش تر از بازی قبلی این فرنچایز یعنی Black Ops خواهد داشت. او گفت:

“اگر شما به برنامه های تلوزیونی نگاه بکنید می بینید که به طور متوسط هر نیم ساعت تقریبا 400 خط دیالوگ دارند و یک فیلم معمولی کامل هم حدوداً شامل 1500 خط دیالوگ می شود. در طول زمان هایی که گذشت ما تعداد شخصیت ها و سربازان بازی را از 80 به 90 و در نهایت به 100 نفر افزایش دادیم. در Black Ops تقریباً 30000 خط دیالوگ وجود داشت اما این بار در Modern Warfare 3 چیزی حدود 41000 خط دیالوگ داریم.”
او ادامه داد:

“ضبظ کردن آن همه نوشته و دیالوگ برای ما بیش از یک سال طول کشید. در حال حاظر هم ما در مرحله ی Motion Capture (ضبط حرکات بدن) و Voice Over (ضبط موسیقی) هستیم.”
همچنین در این همایش گفته شد William Fichtner بازیگر معروف فیلم هایی مانند Black Hawk Down و The Dark Knight به عنوان یک چهره ی شناخته شده صداپیشگی یکی از شخصیت های اصلی بازی را بر عهده خواهد داشت. صداگزاران مشهور دیگری مانند Nolan North (صداگزار Nathan Drake در سری بازی های Uncharted) و Michael Rooker که هر دو در بخش زامبی ها در Black Ops ایفای نقش می کردند و همین طور Billy Murray صداپیشه و بازیگر نقش Captain Price هم از شخصیت های مشهوری بودند که در جریان این نمایشگاه حضور داشتند.
Modern Warfare 3 در 8 نوامبر بر روی PC، PS3 و X360 منتشر خواهد شد.

Vahidking.75
12-09-2011, 13:30
سلام - من با سخت افزار زیر این بازی رو میتونم بدون گیر بازی کنم ؟

CPU: core i7 2630qm 2.00 ghz
Graphic: Radeon HD 6770 1024MB ( share 4gb )
Memory: 8gb
DirectX: DX11

B.J.U
12-09-2011, 14:05
سلام - من با سخت افزار زیر این بازی رو میتونم بدون گیر بازی کنم ؟

CPU: core i7 2630qm 2.00 ghz
Graphic: Radeon HD 6770 1024MB ( share 4gb )
Memory: 8gb
DirectX: DX11
پــَ نــه پَـ :دی
سیستم خوبیه میتونی راحت بازی کنی

Pessimist
15-09-2011, 19:25
احتمالا بسیاری از دوستان برای انتشار بازی MW3 روزشماری می کنند، امروز سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی بر روی PC منتشر شد. حداقل سیستم مورد نیاز این بازی که در تاریخ 8 نوامبر برای PC, PS3, Xbox 360 و Wii منتشر می شود از این قرار است:

Network: Broadband Internet Connection

Layken
16-09-2011, 15:11

شوتر اول شخص یک سبک یک ایده یک موضوع یک تفکر یا یک دیدگاه هر چی که بشه برای این سبک تحریر کرد رو جلو میکشه و بین میکنه که جز محبوب سبک هایی هستش که همیشه جا داشته برای پیشرفت و درانواع و اقسام های مختلف به اشکال مختلف خودش رو نشون داده و بودند بازی هایی که نه تنها این دیدگاه هارو توسعه دادن بلکه هر بار لذت این سبک رو برای ما تکرار نشدنی کردن سری بازی های call Of Duty هم از این قائده مستثنا نیستش از اول بنیه ثابت کرده و محکم بوده نشون داده که همیشه راهی هستش و روشی ان هم با تغییرات بسیار خوب و مناسب در خور نام زیبای Game که برای همه ما زندگی رو از دیدگاهی متفاوتر جلوه میدهد و شیرین میکند.
Call Of Duty عنوانی هستش که پیکره قدیمی در خود دارد و داستان را نیز همیشه در لابه لای عناوین خود حفظ کرده و اولین تجربه های داستان یخودش رو در موضوع جنگ جهانی (بلای خانمان سوز) اغاز کرده و تا 5 قسمت از عنوان های خودش رو به این موضوع اختصاص داده و 2 قسمت خو را با داستانی جدا و رویکردی مدرنیزه بیان کرد که تمامی درجه های تبدیل شدن به یک اثر فوق العاده رو برای خود فراهم کرده
Activision ناشری که از ابتدای کار روی پروژه بازی حضور داشته و تا کنون این استدیو عهده دار انتشار بازی بوده و هنوز هم هست چه بسا که سود بسیار خوبی هم از این بازی میبره.
امتیازات بر اساس سایت Gamespot قرار داده شده

Activision در سال 1972 تاسیس شد و در سانتا مونیکای ایالت کالیفورنیا در ایالات متحده امریکا قرار دارد که چیزی حدود 4000 هزار کارمند نیز در خدمت دارد

Call of Duty

تاریخ انتشار ..:2003
امتیاز..:9
ناشر..: Activision
سازنده..:Infinity Ward
اولین قسمت از این سری بازی ها شاهد اولین مدل گیم پلی رو بودیم که در میان داستانی بسیار جذاب
جنگ جهانی که باعث شد تحولی بسیار بزرگ در صنعت گیم داشته باشم
گرافیک زیبا و دیدار از سواحل نرماندی بسیار به یاد ماندنی بودن

Call of Duty 2
تاریخ انتشار..: 2005
امتیاز..:8.8

تحول دیداری دوباره داستانی متفاوت سواحلی باشکوهتر با قسمت دوم ندای وظیفه که شاید بیشتر گیمرها
از این قسمت خاطره دارن و همیشه یاد میکنن جنگ جهانی و دوران زیبای گرافیک بالاتر گیم پلی درگیرانه تر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MbR

Call of Duty 3
تاریخ انتشار..: 2006
امتیاز..:7.2
سازنده..:Treyarch

هنوز قسمت دوم منتشر نشده بود که Activision اعلام کرد که ساخت قسمت سوم این سری رو نیز
اغاز کرده اما این بار تری ارچ مسئول ساختن بازی شد که سرانجام بازی موقع انتشار اونی نشد که انتظار میرفت
تکرار کلیشه جنگ جهانی و تکرار فضاهای مجدد مورد انتقاد شدی قرار گرفت که گیم پلی بازی همان رویداد های اول و دوم هستند
باعث شد تا این قسمت نتواند موفقیت سری کال رو تکرار کنه

Call of Duty 4 Modern Warfare
تاریخ انتشار..: 2008
سازنده ..:Infinity Ward
همه چی یهو اتفاق افتاد کلا تغییرات به اوج خودش رسید زمین و زمان درگیر هم شدند تا این ابر شوتر اول شخص رو مشاهده کردند
سال 2008 یکی از به یادماندنی ترین سال های یک گیمر و این بار سری Call of Duty یک دگرگونی به وجود اورد
دیگری خبری از جنگ جهانی نبود و همه چی به کل تغییر کرده و بازی رو به جنگ مدرن اورده است
بازی انقدر موفق شد که درست در زمانی که همه فکر می کردند جایی برای شکوفایی FPS نیست این بازی سر علم کرد
و توانست گیم پلی رو با تعریفی جدید بیان کند در این میان یکی از بهترین داستان های موجود در یک شوتر اول شخص که همراه بود با
صحنه های سینماتیک فوق العاده که ابداع کننده این روش هم همین بازی بود انتظارات به اوج خود رسیدن در این قسمت
طوری که باعث شد شخصیتی دیگر در قلوب بازیبازان جا باز کند ان هم کاپیتان پرایس خودمون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jnHTqzAWf5mNQsjTMJI

Call of Duty 5 World at war
تاریخ انشتار..: 2008
ناشر..:Activision
امتیاز..:8.5

بعد از جنگ مدرن اختلافاتی بین Activision و Infinity Ward رخ داد که باعث شد نزاعی سخت بین این دو استدیو به وجود اید
تا اونجایی که دیگر Infinity Ward قصد داشت نام Call of Duty رو از این مدرنش جدا کند بنابراین Activision برای خلا یکساله که پیش رو داشت
قسمت جدید از این سری رو این بار توسط استدیو ترای اچ منتشر کرد که باز رویدادهای بازی به دوران جنگ جهانی اول باز گشت
اما این بار سعی شد که تمامی المان ها با غییرات گشتده روبرو بشه مخصوصا که این بار جنگ در ژاپن روایت میشد
اما باز تقلیداتی هم از قسمت 4رم شد و این موضوع به وضوح در میان پرده ها و نحوه روایت داستان پردازی هاش دیده میشد
اما در نوع خود این قسمت نیز بسیار قابل توجه شد

Call of Duty 6 Modern Warfare 2
تاریخ انتشار..:2009

نیازی نبود که در مورد خوب یا بد بودن قسمت دوم جنگ مدرن فکر کرد همین که بازی ادامه داستانی مدرن یک بود خود
تثبیت کننده موفقیت بود طوری که همگان مطمئن بودن شاهکاری دیگر عرضه خواهد شد
ادامه بازی با رویداد داستانی بسیار زیبا رخ داد یکی از ماندگارترین مراحل تاریخ بازی های رایانه ای (مرحله فرودگاه) روسیه در این
قسمت رخ داد بالاخره جدال دو ابر قدرت جهانی روسیه و امریکا به جنگ منتهی شد و داستان شخصیت های بازی با موفقیت
گیم پلی بازی با تغییراتی نیز روبرو شد اما نه د رحد ایده ال قسمت چهارم Infinity Ward ثابت کرد که همیشه می تواند

Call of Duty 7 Black Ops
تاریخ انتشار..:2010

کی فکرشو میکرد یک شبه ره صد ساله رو این قسمت طی بکنه بله قسمت هفتم این سری در عرض کمتر از یک سال در صدر بازی های پرفروش قرار گرفت
و در میان پرفروش ترین های چند سال اخیر هم قرار بگیره دیگه تری اچ انقدر فروش کرد که برای 7 پشتش کافیه
داستان بازی هم روایتی فوق العاده داشت یکی از بهترین داستان های کل این سری و بهترین داستان های تاریخ بازی های شوتر اول شخص رو داشت
یک روایت واقع گرایانه در میان یک بازی با ایده ال ترین نحو ممکن قرار گرفته بود
و در این میان مد انلاین بازی هم ایده ال ترین نحو ممکن رو ارائه داد

ALI&SOAP
19-09-2011, 16:53
سلام. خبر جدیدی از بازی نیست؟

این بازی بتا متا واین جور چیزا داره؟

5ajad
20-09-2011, 10:17
طوری که باعث شد شخصیتی دیگر در قلوب بازیبازان جا باز کند ان هم کاپیتان پرایس خودمون
تا جایی که یادlمه این کاپیتان پرایس از شماره 2 توی بازی بودش...من از اون موقع دوستش داشتم!
البته یکی دیگه بجز پرایس بود فکر کنم اسمش کاپیتان مک گریگور (اگه اشتباه نکنم) بود....اونو بیشتر دوست داشتم : دی...که با اومدن سری mw دیگه خبری ازش نشد!

bar333lona
20-09-2011, 14:01
سلام. خبر جدیدی از بازی نیست؟

این بازی بتا متا واین جور چیزا داره؟

نه فکر نکنم سری بازی های cod بتا متا داشته باشه :10:

FOURTH RETURN
21-09-2011, 20:29
cod 7 كه افتضاح بود ببينيم اين چي ميشه

aristocrat
21-09-2011, 21:38
امیدوارم دوباره شاهد گیم پلی تکراری این بازی یعنی فقط بکش و برو جلو نباشیم و تنوع بیشتری در بازی ببینیم.

فعلا battlefield 3 با امکاناتی مثل جت جنگنده و انجام بازی تاکتیکی و گروهی جدی ترین رقیبش محسوب میشه. به

نظرم امسال هر کدوم از این دو بازی فروش خیلی خوبی خواهند داشت ولی هر کدوم که از المنت های سبک RPG

بیشتر استفاده کنند موفق تر خواهند بود.

Layken
22-09-2011, 21:09
امیدوارم دوباره شاهد گیم پلی تکراری این بازی یعنی فقط بکش و برو جلو نباشیم و تنوع بیشتری در بازی ببینیم.

فعلا battlefield 3 با امکاناتی مثل جت جنگنده و انجام بازی تاکتیکی و گروهی جدی ترین رقیبش محسوب میشه. به

نظرم امسال هر کدوم از این دو بازی فروش خیلی خوبی خواهند داشت ولی هر کدوم که از المنت های سبک RPG

بیشتر استفاده کنند موفق تر خواهند بود.

سلام
دوست عزیز میشه منظورتو از این حرفتون بازتر بیان کنید..؟
گیم پلی تکراری منظورت سری MW هستش یا کل سری COD رو میگید..؟

مگه قراره در battlefield 3 کار دیگه ای هم بکنیم..؟
که بکش برو جلوش در درجه های بعدی قرار بگیره..؟
یا این که با جت جنگنده قراره فقط شناسایی بکنیم و کسی رو نکشیم..؟
تا اینجایی که من یادمه و تجربه هایی که از بازی کردن تمامی سری قسمت های این بازی ها از گذشته تا حالا این COD بوده که داستان پردازی درست و حسابی داشت و یک محور بازی هم داستان بود. نه بتلفیلد...

Mostafa NBA
23-09-2011, 02:59
سلام

تا اینجایی که من یادمه و تجربه هایی که از بازی کردن تمامی سری قسمت های این بازی ها از گذشته تا حالا این COD بوده که داستان پردازی درست و حسابی داشت و یک محور بازی هم داستان بود. نه بتلفیلد...

حامد جان حرفت در ظاهر قابل قبوله اما همه ما میدونیم منظور ایشون از اون حرف چی بوده...حداقل من منظور ایشون رو اینطور فهمیدم که این نسخه هیچ نوآوری نداشته باشه و مثلا صرفاً شبیه یک DLC باشه برای MW2. همونطور که ما دیدیم MW2 نسبت به MW تفاوتی در حد 2 سال نداشت جز کمی بهتر شدن و زیباتر شدن انفجارها و آتیش ها ! منظور از بکش برو جلو هم اینه که بازی با روند تکراری پیش بره و Surprising نداشته باشه.

وگرنه دیگه هرکسی میدونه که وقتی سبک یک بازی FPS هست دیگه قرار نیست توش سوار BMW بشیم ریس بدیم !
:46:

Layken
23-09-2011, 12:26
حامد جان حرفت در ظاهر قابل قبوله اما همه ما میدونیم منظور ایشون از اون حرف چی بوده...حداقل من منظور ایشون رو اینطور فهمیدم که این نسخه هیچ نوآوری نداشته باشه و مثلا صرفاً شبیه یک DLC باشه برای MW2. همونطور که ما دیدیم MW2 نسبت به MW تفاوتی در حد 2 سال نداشت جز کمی بهتر شدن و زیباتر شدن انفجارها و آتیش ها ! منظور از بکش برو جلو هم اینه که بازی با روند تکراری پیش بره و Surprising نداشته باشه.

وگرنه دیگه هرکسی میدونه که وقتی سبک یک بازی FPS هست دیگه قرار نیست توش سوار BMW بشیم ریس بدیم !
:46:

خوب شد مصطفی حرف ایشون رو برام تجزیه تحلیل کردی :46:
به نظر من که فعلا تا بازی منتشر نشده به هیچ وجه نمیشه نظر داد پس این جور حرف ها به نظر من صحیح نیست
من صرفا تجربم رو نسبت به بازی های قبلی این سری بیان میکنم و برداشتم هم اینطوریه که فعلا از همه جهات COD برتره
حالا این که در نسخه های جدید بتلفیلد تونسته با ارائه گرافیک برتر و امکانات جدید بخواد امسال خودی نشون بده بحثش جداست کاری با اون ندارم
MW2 در قیاس با بتلفیلد 2 بسیار بسیار برتر بود از همه لحاظ قبول دارید..؟
مقایسه کنیم بین دو نسخه بازی بتلفیلد 2 و 1 میتونیم به وضوح ببینیم که COD برتر بوده.
میگم مصطفی جان من که تو نسخه های قبلی بتلفیلد اصلا Surprising گی ندیدم باز این MW بوده که همچین سیستمی رو به خوبی ارائه کرده.

پس موافققی که صبر کنیم ببینیم امسال کدوم یکی موفق میشه ..؟ (البته خودم که طرفدار COD هستم برا همین امیدوارم COD موفق بشه :46:

Alex Fera
23-09-2011, 15:09
cod 7 كه افتضاح بود ببينيم اين چي ميشه

فکر نکنم بازی که از لحاظ امتیاز،فروش و کامنت های گیمرها یکی از برترین های تاریخ بازیسازی بوده رو بشه بهش صفت افتضاح داد...............

aristocrat
23-09-2011, 16:43
سلام

من کل سری COD رو دارم راجبش صحبت میکنم. توی بتلفید 3 شما نمیتونید فقط بکشدید و برید جلو بلکه باید با

استفاده از تاکتیکهای مختلفی که بازی سازان طراحی کردند و امکانات مختلفی که برای شما قرار دارن اینکارو

انجام بدید و بازی رو از این لحاظ سخت تر شده و باعث میشه شما از فکرت در هنگام بازی کردن استفاده کنی که

بازی رو لذت بخش تر میکنه و از حالت یکنواختی در میاره.ولی در سری COD شما انتخاب زیادی نداری فقط باید

اسلحه برداری و هرچی مانع سر راهت قرار میگیره از بین ببری بدون اینکه فکر کنی. من خودم اصلا عادت ندارم

ایراد و اشکال بگیرم اما دیگه تقش در اومده. شما فکر میکنی بازی سازان COD وقتی که گیمرها میگن بازی شما

باگ داره و اونها میگن همینه که هست اگه نمیخواید بیارید بازی رو پس بدید حالا بیان به این اهمیت بدند که

بازیشون یکنواخت شده و صدای اعتراض همه دراومده و دیگه جذابیت قدیم رو نداره؟ آیا بهتر نیست به جای اینکه

هر سال یک عنوان از COD رو ببینیم و اون رو در بالای لیست فروش نگاه کنیم ایندفعه بیان دو سال وقت بذارن

بلکه بازیشون رو از این حالت در بیارن و یه تغییر و تحولات اساسی درونش انجام بدن؟ اینکه من یکسال موفق بودم

حالا هر سال بیام همون بازی سال قبل رو با تغییر داستان و چهار تا دیالوگ جدید منتشر کنم دیگه اسمش نمیشه

بازی سازی بلکه بهش میگن توهین به شعور مخاطب. gta هم خیلی موفقه ولی چرا هر سال یه بازی ازش

منتشر نمیشه؟ الان سه ساله منتظریم gta بعدی بیاد.

Layken
23-09-2011, 20:00
دقیقا موضوع همینه پس برداشت مصطفی غلط بود :31:
خب بعد از COD 4 دیگه اون سازنده ها عوض شدن پس دقیقا نمیشه گفت هر سال یدونه میدن بیرون بلکه دو سال یه بار
COD 3 برا تری اچ بود و سری MW برا IN پس این موضوع حله از هر سال یدونه در میاد
بعد من COD 3 رو خودم شخصا تو این سری از همش ضعیفتر میدونم حتی امتیازاتش هم ضعیف بود همه سایت ها هم بر ضعیف بودنش تاکید داشتن بعد اومد تو COD 4 تحول ایجاد کرد بعدش داستان میره جنگ جهانی این بار تو ژاپن بعد دوباره ادامه داستان MW1 و در نسخه اخری هم که BO یکی از بهترین داستان های تاریخ رو داشت الان من نمیدونم چطور تغییری قراره مگه حاصل بشه که نتیجه بده
میگید باگ..؟ خب اگه به باگه که اونو قبول دارم چون ایراد از طرف سازنده بود ولی این که توهین به شعور مخاطب باشه نه ندارم
چون همچین چیزی نیست اصلا :46:
فقط ادامه میدیم بحثو به حاشیه نکشونیم همینطور مثبت بریم جلو خیلی لذت بخش تر هم خواهد شد

FOURTH RETURN
24-09-2011, 20:35
فکر نکنم بازی که از لحاظ امتیاز،فروش و کامنت های گیمرها یکی از برترین های تاریخ بازیسازی بوده رو بشه بهش صفت افتضاح داد...............

مگه اين بازي بود؟؟ بيشتر بهش مياد فيلم سينمايي باشه چون بيشتر انيميشنهاي بين بازي و اتاق عمل و شكنجه بود اسحه درست و حسابي هم كه توش نبود من شخصا از cod4 خيلي خوشم اومد يه تيربار با گنجايش خشاب بالا ميگرفتي دستت همينطور بي هدف بطرف دشمنها شليك ميكردي تا بميرن و سريع ميرفتي جلو چيزي كه نوي cod 6 هم نديدم

Mostafa NBA
24-09-2011, 22:40
خوب شد مصطفی حرف ایشون رو برام تجزیه تحلیل کردی :46:
به نظر من که فعلا تا بازی منتشر نشده به هیچ وجه نمیشه نظر داد پس این جور حرف ها به نظر من صحیح نیست
من صرفا تجربم رو نسبت به بازی های قبلی این سری بیان میکنم و برداشتم هم اینطوریه که فعلا از همه جهات COD برتره
حالا این که در نسخه های جدید بتلفیلد تونسته با ارائه گرافیک برتر و امکانات جدید بخواد امسال خودی نشون بده بحثش جداست کاری با اون ندارم
MW2 در قیاس با بتلفیلد 2 بسیار بسیار برتر بود از همه لحاظ قبول دارید..؟
مقایسه کنیم بین دو نسخه بازی بتلفیلد 2 و 1 میتونیم به وضوح ببینیم که COD برتر بوده.
میگم مصطفی جان من که تو نسخه های قبلی بتلفیلد اصلا Surprising گی ندیدم باز این MW بوده که همچین سیستمی رو به خوبی ارائه کرده.

پس موافققی که صبر کنیم ببینیم امسال کدوم یکی موفق میشه ..؟ (البته خودم که طرفدار COD هستم برا همین امیدوارم COD موفق بشه :46:

- دقیقا چون بازی هنو ز منتشر نشده این جور بحث ها لذت بخشه وگرنه که باید همه سکوت کنیم تا ریلیز بازی :31:

- نه نه نه MW2 از همه ی جهات بهتر نبود، فقط از لحاظ مد های آفلاین و سینگل پلایر به نظر من یک سر و گردن بالاتر بود اما مولتی دیگه نه.
الان اصلاً بحث ما سر ه مقایسه ی MW2 با سری BF نیست، من فقط یک مثال از پیشرفت نکردنه 2تا نسخه از MW نسبت به زمان 2سال زدم.

- آره خب منم آنچنان Surprising ی ندیدم اما به جز بخش مولتی.

- صبر میکنیمممممم... :31: یک نگاه به امضام بنداز متوجه هم نظر بودنم باهات در این مورد میشی :40: :31:

دقیقا موضوع همینه پس برداشت مصطفی غلط بود :31:
خب بعد از COD 4 دیگه اون سازنده ها عوض شدن پس دقیقا نمیشه گفت هر سال یدونه میدن بیرون بلکه دو سال یه بار
COD 3 برا تری اچ بود و سری MW برا IN پس این موضوع حله از هر سال یدونه در میاد
بعد من COD 3 رو خودم شخصا تو این سری از همش ضعیفتر میدونم حتی امتیازاتش هم ضعیف بود همه سایت ها هم بر ضعیف بودنش تاکید داشتن بعد اومد تو COD 4 تحول ایجاد کرد بعدش داستان میره جنگ جهانی این بار تو ژاپن بعد دوباره ادامه داستان MW1 و در نسخه اخری هم که BO یکی از بهترین داستان های تاریخ رو داشت الان من نمیدونم چطور تغییری قراره مگه حاصل بشه که نتیجه بده
میگید باگ..؟ خب اگه به باگه که اونو قبول دارم چون ایراد از طرف سازنده بود ولی این که توهین به شعور مخاطب باشه نه ندارم
چون همچین چیزی نیست اصلا :46:
فقط ادامه میدیم بحثو به حاشیه نکشونیم همینطور مثبت بریم جلو خیلی لذت بخش تر هم خواهد شد

خب حامد منم که 80% همونو گفتم . هر نسخه به نسخه ی دیگه پیشرفت آنچنانی نداره و فقط داستان بازی و زمانش رو تغییر میدند.

اینم قسمتی از حرف بنده:

حداقل من منظور ایشون رو اینطور فهمیدم که این نسخه هیچ نوآوری نداشته باشه و مثلا صرفاً شبیه یک DLC باشه برای MW2. همونطور که ما دیدیم MW2 نسبت به MW تفاوتی در حد 2 سال نداشت

Layken
24-09-2011, 22:58
مصطفی اواتارت هم که رفیق خودمونه...موافقم منتظر میمونیم
و البته در کنار لذت بردن از بازی که اون مهمتره....:20:

Mostafa NBA
24-09-2011, 23:08
مصطفی اواتارت هم که رفیق خودمونه...موافقم منتظر میمونیم
و البته در کنار لذت بردن از بازی که اون مهمتره....:20:

بابا حامد جان بحثو ادامه میدادی دیگه اه ه ه ه ه :19: :31::31::31:

اره آوارتارم Ghost ه عزیزه فداش بشم :40:

Mool Tee
25-09-2011, 04:17
به نظر من MW 1 با MW 2 فرقی خاصی نکرده بود به جز اینکه داستانش جدید شده ولی از لحاظ گرافیک و گیم پلی تغییری نکرده
بود(خب این یه ضعف هست) من تا بازی MW3 رو بازی نکنم نمی تونم در موردش نظر بدم ولی در مورد MW2 و 1 میشه نظر داد
.حالا اگه بخوایم BF1 رو با BF2 مقایسه کنیم خوب تغییراتی اساسی میشه توش دید(از همه لحاظ).اگه ما بخوایم MW2 رو با BF2
مقایسه کنیم خوب توی قسمت تک نفره MW2 (کاملا معلومه) بهتره ولی اگه بخوایم از لحاظ مولتی پلیر و آنلاین مقایسه کنیم
(من خودم 2 تاشون رو آنلاین بازی کردم می دونم) BF2 یه سرو گردن از MW2 تو آنلاین بهتره!اگه MW3 بخواد با همین تفاوتی
MW1 با MW2 رو داشت دوباره تکرار کنه بازی برشکست میشه.MW2 وقتی اومد پرفروش ترین بود چون MW1 قشنگ بود که
این پر فروش شد.پس MW3 هم پرفروش ممکنه پر فروش بشه ولی این ارزش نداره:41:من خودم طرف بتلم امیدوارم که بتل
پیروز بشه .من اگه بخوام CD Key یه کدوم از اینا رو بخرم مطمئنم بتل تو آنلاین یه سرو گردن بهتره قبول دارین؟
(نیاین دوباره گیر بدین بگین این گفت فلان )

HO3IN-Life
26-09-2011, 20:17
سلام

من مطمئنم که این بازی گرافیکش بسیار بسیار عالی تر از نسخه های قبلیه modern warfar.

به هر حال modern warfar هر 2 سال یکبار انتشار پیدا میکنه پس مطمئن باشید این نسخه نسبت به نسخه های قبل خیلی پیشرفت پیدا کرده . شک نکنین.

Big-Boss
26-09-2011, 20:21
سلام

من مطمئنم که این بازی گرافیکش بسیار بسیار عالی تر از نسخه های قبلیه modern warfar.

به هر حال modern warfar هر 2 سال یکبار انتشار پیدا میکنه پس مطمئن باشید این نسخه نسبت به نسخه های قبل خیلی پیشرفت پیدا کرده . شک نکنین.

دوست عزیز موتور پایه این بازی تغییر نکرده و در برابر بازی های روز به شدت ضعیفه،البته اگه هدف بازی کردن با آخرین تنظیمات روی یه pc گیمینگ حرفه ای باشه،مگه نه فعلا همین موتور پایه جوابگو هست.

*آپدیت*
marmolak kocholo@ جدی؟!خبر نداشتم،باید بهشون تبریک گفت چون معمولا کم پیش میاد شرکت ها برای بازی ها سالیانه در طول یک نسل موتور بازی رو عوض کنند.
mohammad4700@ ببخشید دوست عزیز من زیاد پیگیر این بازی نبودم (پیگیری اخبار بتلفیلد وقت نمیزاره!!) از ارتقاع موتور بازی خبر نداشتم مثل اینکه حرف شما درسته.

marmolak kocholo
26-09-2011, 20:26
IW چند وقت پیش خبر داد موتور بازی از نسخه 4 به نسخه 5 ارتقاع پیدا کرده و دستخوش تغییراتی شده. در واقع موتور فعلی بازی MW3 انجین IW 5.0 هست.

HO3IN-Life
26-09-2011, 20:27
دوست عزیز موتور پایه این بازی تغییر نکرده و در برابر بازی های روز به شدت ضعیفه،البته اگه هدف بازی کردن با آخرین تنظیمات روی یه pc گیمینگ حرفه ای باشه،مگه نه فعلا همین موتور پایه جوابگو هست.

به نظر من باید بزاریم که این بازی منتشر بشه بعد در موردش قضاوت کنیم.

اون موقع دیگه تک تک ما میتونه بازی کنه و نقض و مضیتشو بفهمه.

Alireza.M67
27-09-2011, 12:03
لیست اچیومنت های بازی :

Back in the Fight – 5G: Start the Single Player Campaign on any difficulty.
Too Big to Fail – 10G: Destroy the Jamming Tower. Complete “Black Tuesday” on any difficulty.
Wet Work – 10G: Take back New York Harbor. Complete “Hunter Killer” on any difficulty.
Carpe Diem- 10G: Escape the mountain safe house. Complete “Persona Non Grata” on any difficulty.
Frequent Flyer – 10G: Defend the Russian President. Complete “Turbulence” on any difficulty.
Up to No Good – 10G: Infiltrate the village. Complete “Back on the Grid” on any difficulty.
One Way Ticket – 10G: Make it to Westminster. Complete “Mind the Gap” on any difficulty.
Welcome to WW3 – 10G: Save the US Vice President. Complete “Goalpost” on any difficulty.
Sandstorm! – 10G: Assault the shipping company. Complete “Return to Sender” on any difficulty.
Back Seat Driver – 10G: Track down Volk. Complete “Bag and Drag” on any difficulty.
We’ll Always Have Paris – 10G: Escape Paris with Volk. Complete “Iron Lady” on any difficulty.
Vive la Révolution! – 10G: Reach the church. Complete “Eye of the Storm” on any difficulty.
Requiem – 10G: Escape the city. Complete “Blood Brothers” on any difficulty.
Storm the Castle – 10G: Discover Makarov’s next move. Complete “Stronghold” on any difficulty.
Bad First Date – 10G: Find the girl. Complete “Scorched Earth” on any difficulty.
Diamond in the Rough – 10G: Rescue the Russian President. Complete “Down the Rabbit Hole” on any difficulty.
The Big Apple – 25G: Complete “Black Tuesday” and “Hunter Killer” on Veteran difficulty.
Out of the Frying Pan… – 25G: Complete “Persona Non Grata”, “Turbulence”, and “Back on the Grid” on Veteran difficulty.
Payback – 25G: Complete “Mind the Gap”, “Goalpost”, and “Return to Sender” on Veteran difficulty.
City of Lights – 25G: Complete “Bag and Drag” and “Iron Lady” on Veteran difficulty.
The Darkest Hour – 25G: Complete “Eye of the Storm”, “Blood Brothers”, and “Stronghold” on Veteran difficulty.
This is the End – 25G: Complete “Scorched Earth”, “Down the Rabbit Hole”, and “Dust to Dust” on Veteran difficulty.
Who Dares Wins – 40G: Complete the campaign on any difficulty.
The Best of the Best – 100G: Complete the campaign on Hardened or Veteran difficulty.
Strike! – 20G: Kill 5 enemies with a single grenade in Single Player or Special Ops.
Jack the Ripper – 20G: Melee 5 enemies in a row in Single Player or Special Ops.
Informant – 20G: Collect 22 Intel Items.
Scout Leader – 35G: Collect 46 Intel Items.
This Is My Boomstick – 20G: Kill 30 enemies with the XM25 in “Black Tuesday.”
What Goes Up… – 20G: Destroy all the choppers with only the UGV’s grenade launcher in “Persona Non Grata.”
For Whom the Shell Tolls – 20G: Destroy all targets during the mortar sequence with only 4 shells in “Back on the Grid.”
Kill Box – 20G: Kill 20 enemies with the Chopper Gunner in a single run in “Return to Sender.”
Danger Close – 20G: Take down a chopper with an AC-130 smoke grenade in “Bag and Drag.”
Ménage à Trois – 20G: Destroy 3 tanks with a single 105mm shot in “Iron Lady.”)
Nein – 20G: Kill 9 enemies with A-10 strafing runs in “Scorched Earth.”
50/50 – 20G: Complete a Special Ops Mission Mode game with the same number of kills as your partner.
Birdie – 20G: Kill 2 enemy helicopters without getting hit in a Special Ops Survival game.
Serrated Edge – 15: Finish a Juggernaut with a knife in Special Ops.
Arms Dealer – 20G: Buy all items from the Survival Weapon Armory.
Danger Zone – 20G: Buy all items from the Survival Air Support Armory.
Defense Spending – 20G: Buy all items from the Survival Equipment Armory.
Get Rich or Die Trying – 25G: Have $50,000 current balance in a Special Ops Survival game.
I Live – 10G: Survive 1 wave in a Special Ops Survival game.
Survivor – 20G: Reach Wave 10 in each mission of Special Ops Survival mode.
Unstoppable – 40G: Reach Wave 15 in each mission of Special Ops Survival mode.
No Assistance Required – 20G: Complete a Special Ops Mission Mode game on Hardened or Veteran with no player getting downed.
Brag Rags – 10G: Earn 1 star in Special Ops Mission Mode.
Tactician – 20G: Earn 1 star in each mission of Special Ops Mission Mode.
Overachiever – 40G: Earn 48 stars in Special Ops Mission Mode.
Secret Achievement – 20G: Continue playing to unlock this secret achievement.

E Z I O
30-09-2011, 13:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E Z I O
04-10-2011, 15:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B U L U T
06-10-2011, 00:36

سرباز سمت راست اين عكس رو ببينيد

توي دود هست رو ميگم

jack426
06-10-2011, 11:37

سرباز سمت راست اين عكس رو ببينيد

توي دود هست رو ميگم
چقدر ضایعست:wac::laughing:

این مثلا سربازه :31::16:

B U L U T
06-10-2011, 12:08
این مثلا سربازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر كنم توي مدرن 1 بود يه سرباز بود بعد از پايين بازي كه دگمه رو ميزدي ميريختن سرت كه پدر ادم در ميومد تا بكشيش

Leon-117
06-10-2011, 12:53
فكر كنم توي مدرن 1 بود يه سرباز بود بعد از پايين بازي كه دگمه رو ميزدي ميريختن سرت كه پدر ادم در ميومد تا بكشيش
درسته ولی توی MW2 بودش،اون مرحله موزه..............

AlexMercer
07-10-2011, 20:47
یک سوال. میدونم تو battlefield 3 یک مرحله توی تهران هست ولی یکی به من گفت توی modern warfare 3 هم یک مرحله تو ایران هست درسته؟

B.3.S.T
08-10-2011, 01:30
یک سوال. میدونم تو battlefield 3 یک مرحله توی تهران هست ولی یکی به من گفت توی modern warfare 3 هم یک مرحله تو ایران هست درسته؟

نه درست نیست!
همچین چیزی تأیید نشده و نخواهد شد

armardeh
08-10-2011, 02:29
بيا اينم يه ويديو ي جديد!

اگه نتونستيد ويديو رو نگاه كنيد! اينارو ببينيد:

نظرتون چيه!
من كه حسابي...

Sam Fisher 11
08-10-2011, 04:11

جالبه گرافیک به نظر همون 2ئه ولی کمبودی حس نمیکنی!
اگر بازی به زیبایی همین تریلر باشه خیلی باش فاز میگیرم...داستانش تم و ضرباهنگ mwرو به نظر حفظ کرده... چلنجهای زیادی پیشه رومونه...

mjorh
08-10-2011, 13:47
بيا اينم يه ويديو ي جديد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نتونستيد ويديو رو نگاه كنيد! اينارو ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظرتون چيه!
من كه حسابي...
چرا اینقد حجمش زیاده ؟ اخه 1:30 هسش!

Saeedroid
08-10-2011, 18:04
سلام این اولین پستمه!
سیستم مورد نیازش منتشر نشده؟:20:

armardeh
08-10-2011, 19:46
چرا اینقد حجمش زیاده ؟ اخه 1:30 هسش!

اگه دقت كني نوشته:

Length:1 minute 29 seconds
FPS: 59.94 fps
ميتوني اينجا آنلاين convert كني:

:20:

Creeping Death
08-10-2011, 20:45
میگم دوستان ،مشخصه چه سیستمی برای بازی نیازه ؟ و سوال بعدی :

کسی می دونه قضیه ی این فیلم find makarov و operation kingfish چیه ؟ منتشر شده ؟ یا هنوز کامل نشده ؟ من هیچ اطلاعات درست حسابی ازش پیدا نکردم اگه کسی می تونه یه توضیحی بده

M A X I M U M
08-10-2011, 22:21
اونا تیزر مووی هستن برای COD که خود اکتیویژن ساخته
درست مثل تیزرهای کوتاهی که برای اساسین کرید ساخته شد
مثلا در نسخه هایی که Bonus Features براشون در نظر گرفته میشه این فیلمارو به همراه پوسترها و عکس ها و آرت ها و ... بازی قرار میدن که بصورت پکیج های بزرگ و کامل به قیمت بیشتر بفروشن
به درد ما هم نمیخوره یا این فیلمارو می دانلودیم یا میدیم دو تومن کپی می کنیم :دی

mjorh
08-10-2011, 23:37
سلام این اولین پستمه!
سیستم مورد نیازش منتشر نشده؟:20:
Predicted System Requirements
* CPU: Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon 64 X2 4400+
* RAM: 2 GB+
* HDD: 12 GB free disk space
* Graphics: Geforece 8800+ / Radeon X1800 Series
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
رسمن هنوز نه !:10:

armardeh
10-10-2011, 20:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كد:

Killzone2
12-10-2011, 16:00
EGTV: Modern Warfare 3

armardeh
12-10-2011, 21:00
بچه ها مي شه ترجمه ش رو بذاريد!(txt)

[/QUOTE]
EGTV: Modern Warfare 3

aha2012
14-10-2011, 00:36
این سری واقعا ترکوندن
واقعا قشنگ شده بازی-کاپیتان پرایس هم که طبق معمول تو بازی بود:31:
امیدوارم بترکونه

ghadami2005
14-10-2011, 00:59
بچه ها کی ریلیز میشه؟

iCe m@n
14-10-2011, 01:26
بچه ها کی ریلیز میشه؟

17 آبان 1390

SA.JJ.AD
14-10-2011, 20:54

با توجه به متن توییتر آقای Glen Schofield مدیر اجرایی Sledgehammer Games آهنگ ساز بازی MW3 مشخص شد. وی در توئیتر خود اعلام کرد که پس از بررسی های فراوان اقای Brian Tyler به عنوان آهنگ ساز بازی MW3 انتخاب شده است. وی پیش از این مسولیت ساخت آهنگ برای فیلم های “نبرد لس آجلس″، “Fast Five”، “مقصد نهایی 5″، “رامبو” و … را به عهده داشته است و آهنگساز شناخته شده ای است. اطلاعات بیشتر در باره ی او را می توانید در صفحه ی IMDb او مشاهده کنید.

Schofield همچنین در توییتر خود اعلام کرد که آقای Tyler یکی از 10 گزینه برتر هالیوود در این زمینه است. ولی آیا او خواهد توانست مانند استاد هانس زیمر شاهکار بنوازد؟

arashpr9
14-10-2011, 22:54

با توجه به متن توییتر آقای Glen Schofield مدیر اجرایی Sledgehammer Games آهنگ ساز بازی MW3 مشخص شد. وی در توئیتر خود اعلام کرد که پس از بررسی های فراوان اقای Brian Tyler به عنوان آهنگ ساز بازی MW3 انتخاب شده است. وی پیش از این مسولیت ساخت آهنگ برای فیلم های “نبرد لس آجلس″، “Fast Five”، “مقصد نهایی 5″، “رامبو” و … را به عهده داشته است و آهنگساز شناخته شده ای است. اطلاعات بیشتر در باره ی او را می توانید در صفحه ی IMDb او مشاهده کنید.

Schofield همچنین در توییتر خود اعلام کرد که آقای Tyler یکی از 10 گزینه برتر هالیوود در این زمینه است. ولی آیا او خواهد توانست مانند استاد هانس زیمر شاهکار بنوازد؟

خیلی حیف شد Hans Zimmer اهنگساز این بازی نشد . اهنگ های MW2 به جرات یک از شاهکارها بود . ببینیم اقای Tyler چیکار میکنه

armardeh
18-10-2011, 19:07
!new screen shot
wow:40:
كد:

I-Tech
19-10-2011, 23:08
دوستان این بازی کی منتشر میشه ؟ لطفا تاریخ دقیقشو به ایران بگین

صفحه قبل دوستان گفته بودن...

Release Date: November 8, 2011
میشه 17 آبان 90

Amir.prs
19-10-2011, 23:37
خدا کنه یه زره بازی طولانی بشه و مثل نسخه های قبلی تو 2-3 رو تموم نشه :41:
چون ادم از بازی کردننش سیر نمیشه:13:

iCe m@n
19-10-2011, 23:59
دوستان این بازی کی منتشر میشه ؟ لطفا تاریخ دقیقشو به ایران بگین

دوست عزیز توی صفحه قبل هم گفته بودم
17 آبان 1390 :46:

don mohsen
21-10-2011, 09:04
این تاپیک چرا همیشه خاک می خوره؟؟!!!!

یعنی این بازی از بتلفیلد کم اورده؟؟اصلا! دوستان فعال یه کاری کنند تاپیک به روز رسانی بشه...

mjorh
21-10-2011, 10:23
این تاپیک چرا همیشه خاک می خوره؟؟!!!!

یعنی این بازی از بتلفیلد کم اورده؟؟اصلا! دوستان فعال یه کاری کنند تاپیک به روز رسانی بشه...
آخه این سرانcod یه تکونی ب خودشون نمیدن ک ،یه چن تا تریلر یا عکس ...
BF3 بزاری فقط هی تریلر میده بیرون.....

Mool Tee
21-10-2011, 10:29
میدونه بازیش کم اورده میگه که چی عکس و تریلر بدم بیرون؟:31:
امیدوارم دوباره جنگ در نگیره به جمله ی ما.:27:

mjorh
21-10-2011, 10:38
میدونه بازیش کم اورده میگه که چی عکس و تریلر بدم بیرون؟:31:
امیدوارم دوباره جنگ در نگیره به جمله ی ما.:27:
نه بابا چ جنگی ...!
اینا عادتشون سالای پیشم همینطور بودن زیاد تبلیغات نمیکردن

Mool Tee
21-10-2011, 10:45
نه بابا چ جنگی ...!
اینا عادتشون سالای پیشم همینطور بودن زیاد تبلیغات نمیکردن

حداقل واسه فن های بازیش یه بتایی یا آلفایی میداد بیرون حال کنن :46:

mjorh
21-10-2011, 11:55
حداقل واسه فن های بازیش یه بتایی یا آلفایی میداد بیرون حال کنن :46:
تو اون تریلری ک مصاحبه کرده بودن ،مرده گف ما نمیخواهیم یه چیزه ناقص بدیم بیرون !
بعد ازش پرسیدن نظرت راجب bf3 چیه, گف i like modernwarfare3 !!

I-Tech
21-10-2011, 11:57
HD:

SD:

منبع:

خودم هنوز ندیدمش:31:

don mohsen
21-10-2011, 16:02
من ویدئورو دیدم...

خیلی جالب بود.در مورد مولتیپلیر توضیح میداد. موداش رو میگفت و چیز های جالب دیگه.پیشنهاد میشه حتما ببینید!!!

mjorh
21-10-2011, 22:11
حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X38750 processor or better

Memory: 16 GB free hard drive space / 2GB RAM

Video Card: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA®GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better

Sound Card: DirectX® 9.0C or later
منبع dbazinews

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

رابرت بولینگ که معرف حضور همه هست، امروز در callofduty.com این مشخصات را اعلام کرد، وی همچنین تعدادی از سوالات PC بازان در مرود بازی را پاسخ داد:

آیا دارندگان PC می توانند مانند گذشته، از Private Match و امکانات آن استفاده کنند؟
بله! تمامی امکانات برای شخصی سازی بخش های مختلف همچون Private وجود دارد و PC بازان می توانند از آن ها استفاده کنند، ابزار و ماد های مورد علاقه ی خود را بسازند و برای استفاده های بعدی آن ها را ذخیره کنند.

آیا MW3 از Dedicated Servers پشتیبانی می کند؟
بله! Modern Warfare 3 به شما این امکان را میدهد که توسط سرور های اختصاصی مسابقه ی خود را بسازید و در خود بازی جستجو کنید. این به شما امکان کنترل کامل در بخش آنلاین بازی را بدون نیاز به یک سرویس دهنده ی 3rd party می دهد. اگر شما به دنبال یک سرور اختصاصی می گردید و اگر نمیخواهید چیزهای از پیش تعیین شده را انتخاب کنید، می توانید چیزهای مورد علاقه ی خود مثل Ping, Map, Gametype, Hardcore Variants, Voice, Password و بسیاری چیزهای دیگر را انتخاب کنید و برای ادامه آماده شوید.

آیا MW3 بر روی PC دارای تنظیمات پیشرفته ی گرافیکی است؟
بله! شما تنظیمات قابل اعمال زیادی را پیش رو خواهید داشت. فعال کردن و یا غیر فعال کردن فیلتر های بسیار گرافیکی مانند: SSAO ؛Anti Aliasing، سایه ها، حجم بافت ها و … بر حسب نیاز.

آیا ادمین های سرور های بازی امکان کنترل بر یوزر ها را دارند؟
بله.شما می توانید به عنوان ادمین سروری که بازی را در آن انجام میدهید، بازی کنندگان دیگر را به وسیله ی RCON کنترل کنید. دقیقا هر چه انتظار دارید برای شما فراهم شده است، به عنوان مثال، قابلیت اخراج بازی کننده ها از روم، بن کردن یوزر ها، چت خصوصی با دیگر افراد، تغییر نقشه ها، بارگذاری دوباره ی نقشه ها و …

Modern Warfare 3 چگونه با کدهای تقلب مبارزه می کند؟
در Modern Warfare 3 امنیت یکی از کانون های توجه ما بوده است، مخصوصا پس از عرضه ی Modern Warfare 2 . ما راه ها و روش های متعدد Anti-cheat و روش های مختلف امنیتی را به کار گرفته ایم، از استیم گرفته تا متود های امنیتی خودمان و بدین وسیله ما توانستیم یک دفاع چند لایه ایجاد کنیم تا همه ی بازیکننده ها از بخش آنلاین چندنفره ی بازی بهره ی کافی را ببرند، این محیط جذاب باشد، بازیکننده ها در آن پایدار باشند و محیط، محیط امنی باشد.

آیا MW3 بر روی PC از استیم بهره می گیرد؟
بله! Modern Warfare 3 به طور کامل با استیم هماهنگ بوده و بازیکننده ها می توانند علاوه بر خریداری این بازی از استیم، از آن برای بخش های دیگر هم بهره ببرند. مثلا برای بخش آنلاین، لیست دوستان استیم (علاوه بر لیست دوستان موجود در بازی)، مرورگر سرور های استیم (علاوه بر مرورگر داخل بازی) و … و حتی از اچیومنت های استیم نیز بهره می گیرند.

آیا Spec Ops با PC هماهنگ شده است؟
بله! Spec Ops به طور کامل با PC هماهنگ بوده و سیستم تراز دهی آن نیز کاملا پیاده شده است.

حداکثر تعداد بازی کننده آنلاین در بازی برای PC چند نفر است؟
18 نفر برای درگیری های زمینی، البته امکان ارتقای آن وجود دارد.

MW3 از LAN هم بر روی PC پشتیبانی می کند؟
بله!

MW3 چگونه برای سخت افزار PC آپتیمایز شده است؟
ما نهایت تلاش خود را برای همخوانی هر چه بیشتر بازی با سیستم های مختلف کرده ایم. تست های زیادی انجام داده ایم و سعی کردیم که در هر صورت بهترین نتیجه را بگیریم، بد نیست بدانید که ما در دفتر خود یک PC خیلی قدیمی داریم که فقط برای کارهای اداری استفاده می شود، ما بازی را بر روی آن ماشین قراضه هم تست کردیم. ما همچنین با شرکت های سخت افزاری مختلف هم مذاکره کردیم و آن ها با ما همکاری کردند تا بدین وسیله باگ ها را به طور کلی از بازی حذف کنیم.

آیا ما می توانید نرخ فریم در ثانیه را خودمان تنظیم کنیم؟
خیر! این یک قابلیت برای بازی کننده ها نیست و آن ها نمی توانند حداکثر فریم در ثانیه را خودشان تنظیم کنند.

آیا ابزار های ماد سازی برای بازی در دسترس خواهند بود؟
خیر. ابزار های ماد سازی برای MW3 در بدو عرضه، منتشر نخواهند شد و انتشار آن ها بعد از عرضه هم تصمیمی است که بعدا گرفته خواهد شد.

Mool Tee
21-10-2011, 22:41
چرا سیستم مورد نیازش انقد کمه.بازیه ماریو از این بیشتر می خواد.:31:
ولی امکانات مولتی پلیرش خوبه

mjorh
21-10-2011, 23:39
آره پایینه ،فک کنم گرافیکشم زیاد تغییر نکرده باشه

SA.JJ.AD
21-10-2011, 23:58

سیستم مورد نیازش خیلی هم خوب و نرماله :20:
.
اکثرا هم با هر سیستم معمولی تا خوبی که دارن میتونن بازی رو با جزئیات خوب با با 45 تا 60 فریم اجرا کنن و لذت ببرن !! همه که سیستمشون high end نیست :20:با این حال گرافیکش هم ازار دهنده نیست بلکه خیلی زیبا هم هست و احساس کمبود نمیکنی .
+
همین موضوع هم تاثیر میزاره تو فروش خیره کنندش :8:مثه نسخه های قبل .

آره پایینه ،فک کنم گرافیکشم زیاد تغییر نکرده باشه

درسته زیاد به ظاهر و از تو تریلر ها شاید تغییری نبینیم اما مطمئنم پیشرفت خیلی داشته و اینو موقعی که داریم بازی میکنیم احساس میکنیم

همچنین سازندگان بازی که اینطور گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا برای کسانی که میگویند ما گرافیک MW3 را از روی MW2 کپی کرده ایم متاسفیم و باید بگویم که ما بسیاری از المان های جدید و پیشرفته به گرافیک بازی اضافه کرده ایم. کافی است شما این دو بازی را در برابر هم بگذارید و مقایسه کنید!”

mjorh
22-10-2011, 10:39
سیستم مورد نیازش خیلی هم خوب و نرماله :20:
.
اکثرا هم با هر سیستم معمولی تا خوبی که دارن میتونن بازی رو با جزئیات خوب با با 45 تا 60 فریم اجرا کنن و لذت ببرن !! همه که سیستمشون high end نیست :20:با این حال گرافیکش هم ازار دهنده نیست بلکه خیلی زیبا هم هست و احساس کمبود نمیکنی .
+
همین موضوع هم تاثیر میزاره تو فروش خیره کنندش :8:مثه نسخه های قبل .

درسته زیاد به ظاهر و از تو تریلر ها شاید تغییری نبینیم اما مطمئنم پیشرفت خیلی داشته و اینو موقعی که داریم بازی میکنیم احساس میکنیم

همچنین سازندگان بازی که اینطور گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه چیزی ک عیان است دیگر چ حاجت ب بیان است ...
اینا اینو نگن ،کیا بگن ؟؟؟
ب هرحال پیشرفت گرافیکیه آنچنانیی نداشته ولی خوب COD هسش دیگه:46:

I-Tech
22-10-2011, 18:07
Call of Duty ELITE Behind the Scenes - Compete and Improve

jr07
22-10-2011, 20:44
به احتمال زیاد در رقابت با بتلفیلد شکست خواهد خورد اما همونطور که mjorh گفت خوب cod هست دیگه.

AlexMercer
22-10-2011, 21:52
اقا لانچ تریلر بازی رو دیدین؟ یک چیزی شبیه شوخیه بازی. فکر کنم امسال خودشونم امیدی به بازی ندارند

Mool Tee
22-10-2011, 22:23
کالاف دیوتی قبل از بتلفیلد واسه خودش غولی بود الان دیگه سوسک شده با این وضع 9 هم بگیره کلی سود کرده

dvd2010
22-10-2011, 22:25
به احتمال زیاد در رقابت با بتلفیلد شکست خواهد خورد اما همونطور که mjorh گفت خوب cod هست دیگه.
اشتباه میکنید.مطمئن باشید codپیروز این رقابته.البته پیشرفت گرافیگی بد قابل تحسینه اما حالا حالا مونده تا به codبرسه.

AlexMercer
22-10-2011, 22:39
ببینید امسال cod نه داستان درستی داره نه گرافیکی نه چیز جذاب جدیدی. نسخه قبلی همون مراحل برفش برای همه جذاب بود وگرنه اخرای نسخه قبلی هم دیگه داستان ابگوشتی شد. این نسخه هم که بدتر

بتل امسال داستان قابل قبول تری داره گرافیک بهتری داره

dvd2010
22-10-2011, 22:49
طی چند روز آینده هردو بازی میان بیرون انموقعه متوجه میشیم کدومشون موفق تره.البته براساس آمار.

mjorh
22-10-2011, 22:53
با یه اختلاف کم به نظر من BF3 میزنه !
لانچ تریلر بازی کدوم یکی بود ؟
میشه لینکشو لطف کنید .....

AlexMercer
22-10-2011, 23:20
lunch trailer

I-Tech
22-10-2011, 23:26
Official Call of Duty: Modern Warfare 3 - Launch Trailer

mjorh
23-10-2011, 00:03
لانچ تریلر این کجا ،لانچ تریلرBF3 کجا !!!

این حرفش باحال بود
THE MOST ANTICIPATED GAME IN HISTORY

Erfan.
23-10-2011, 13:34
واقعا نمیدونم چه امیدی به این گیم دارن... من دارم فکر میکنم، چه طوری و با چه اشتیاقی MW3 رو بازی کنم... تا اون موقع این قدر BF3 بازی کردم که به گرافیک و کیفیت فوق العادش عادت کردم! بعد بیام سراغ این گیم...!

پایان امپراطوری COD در FPS ها... همین رو میشه گفت.

پیروز باشید.

Mostafa NBA
23-10-2011, 13:47
واقعا نمیدونم چه امیدی به این گیم دارن... من دارم فکر میکنم، چه طوری و با چه اشتیاقی MW3 رو بازی کنم... تا اون موقع این قدر BF3 بازی کردم که به گرافیک و کیفیت فوق العادش عادت کردم! بعد بیام سراغ این گیم...!

پیروز باشید.

هنوز زوده برای تصمیم گیری... همین رو میشه گفت.

پیروز باشید :31:

Erfan.
23-10-2011, 13:49
هنوز زوده برای تصمیم گیری... همین رو میشه گفت.

پیروز باشید :31:

زود نیست، دیگه 1 تریلر 2 تریلر نبوده که... این همه وقته، کاملا معلومه MW در برابر BF چی میشه. البته از نظر فروش و ... نمیگم، از نظر کیفیتی و تکنیکی...

alyy
23-10-2011, 14:39
من به شخصه طرفداره BF هستم ولی کال اف رو هم بازی میکنم اگه خواسته باشم رای بدم میشه BF 60 و WW3 40 . و این حرفهایی هم که دوستان میزنن که کال اف پیروز میشه درسته و من یه مثال میزنم
همین اینترنت اکسپلور بدترین مرورگره جهانه و بهترینشم حالا هرچی باشه یا فایر فاکس یا اوپرا و غیره... باز هم استفاده کننده ها از اکسپلور بیشتر هستند و من فک میکنم این دو بازی هم همینطوری هستند

Mostafa NBA
23-10-2011, 14:56
زود نیست، دیگه 1 تریلر 2 تریلر نبوده که... این همه وقته، کاملا معلومه MW در برابر BF چی میشه. البته از نظر فروش و ... نمیگم، از نظر کیفیتی و تکنیکی...

کاملاً مشصخه که از تظر تکنیکی و جلوه های بصری بتلفیلد پیروزه اما همه چی که اینا نمیشه ، به نظر من داستان بازی و نحوه ی شکل گیری داستان و روند پیشرفتش و گیم پلای متاسب با شرایط خیلی مهم تره. در ضمن به نظر من مد های COD متنوع تر هست.
منم تمام تریلر های COD و BF رو دیدم اما با دیدن BF یاد کرایسیس میوفتم که با تریلر های دیوانه کننده و زیبایی که داشت در عمل بازی جالبی از کار در نیومد و وقتی بازی کردیم تازه فهمیدیم که اصلاً در حد چیزایی که نشون میدادن نبوده اما سری COD همیشه به همین سبک پیش میرفته و حالت ساده خودش رو حفظ کرده.

به همین دلایل میگم هنوز زوده برای تصمیم گیری اما من بیشتر نظرم روی COD هست که بیشتر نظر منتقدان رو جلب کنه :31:

من به شخصه طرفداره BF هستم ولی کال اف رو هم بازی میکنم اگه خواسته باشم رای بدم میشه BF 60 و WW3 40 . و این حرفهایی هم که دوستان میزنن که کال اف پیروز میشه درسته و من یه مثال میزنم
همین اینترنت اکسپلور بدترین مرورگره جهانه و بهترینشم حالا هرچی باشه یا فایر فاکس یا اوپرا و غیره... باز هم استفاده کننده ها از اکسپلور بیشتر هستند و من فک میکنم این دو بازی هم همینطوری هستند

درسته اما مهم نظر منتقدان و نمره هایی که به هر دو بازی میدن نه فروشی که در بین مردم عامه میکنه :46:
من یک مثال دیگه در تایید حرف شما بزنم: PES و FIFA که حدود 5 سال پیش PES یکه تاز میدان بود اما الان FIFA پیروز بی چون و چرای این رقابت هستش. بازی که بهتر باشه یواش یواش جای خودش رو توی دل گیمر باز میکنه :27:

Amir.prs
23-10-2011, 15:08
چقدر مونده تا بیاد ؟ :41:

Mostafa NBA
23-10-2011, 15:19
چقدر مونده تا بیاد ؟ :41:

Erfan.
23-10-2011, 15:48
به نظر من داستان بازی و نحوه ی شکل گیری داستان و روند پیشرفتش و گیم پلای متاسب با شرایط خیلی مهم تره.

بر منکرش لعنت! :دی

دیروز با گفت و گویی که با یکی از دوستام داشتم، دقیقا به این نتیجه رسیدیم که مهم ترین عامل موفقیت MW3 ، کاراکتر های بسیار دوست داشتنی و داستان درگیر کننده هست.

ولی خوب... به نظر میاد BF هم داستان قدرتمندی داشته باشه(لااقل از تریلر لانچ که این گونه به نظر میرسه)

به نظر من BF3 تمامی عامل های لازم برای پیروز بر MW3 رو داراست... گرافیک بسیار زیبا، گیم پلی عالی، موزیک و صدا بسیار عالی هم از نظر تکنیکی هم از نظر هنری، داشتن مراحل با لوکیشن های متنوع و جذاب(شاید بگید MW3 هم در این زمینه قوی هست، ولی جدا لوکیشن تهران BF رو با پاریس خشک و یخ زده MW مقایسه کنید) و ...
در کل MW3 چیزی جز ادامه مرحله های MW2 نیست.

حالا این بحث ها برای چی هست، 1-2 روز صبر کردن که سخت نیست :دی

پیروز باشید.

Arrowtic
23-10-2011, 16:06
منم میگم BF میبره رقابتو!
تصمیم دارم اول MW3 بازی کنم بعد BF چون فکر کنم با دیدن گرافیک شاهکار اون بهم نچسبه این بازی!
به نظرم باید قبول کرد که COD از COD4MW به بعد دیگه افت داره میکنه ولی 4 جدا شاهکاری بود که دومی نداشت و فکر کنم تاثیر BF3 مثل اون تو ذهنم نمیمونه با توجه به زمانشو داستانشو همه چی عالی بود اون نسخه و آخرشم که عالی بود نباید ادامش میدادن به نظرم یا حد اقل پرایس زنده نمیشد :دی

shahabprince
23-10-2011, 16:23
بابا چرا الکی دارید کل کل میکنید؟
هر کدوم از این بازیها که بهتر باشن به سود شرکت سازنده هست و به من وشما چیزی نمیدن
ما فقط دو تا بازی رو نصب میکنیم و حالشو میبریم:5:غیر از اینه؟

armardeh
23-10-2011, 16:58
خوب حالا گيريم كه cod اين دفه شكست خورد! مگه استوديوي iw بسته ميشه!؟!!! مگه activision ميزاره وضعيت همين جور باقي بمونه
نظر من اينه كه اونا يا موتور بازي رو از بيخ تغييير ميدن وآپگريد ميكنن يا اينكه يه موتور جديد بكار ميگيرن (idtech5)البته با تغييرات خودشون در اونا!

يه چيز خيلي مهم هم يادتون رفته بچه ها!:
در حدي كه من اطلاع دارم cod تنها بازي (ياشايد يكي از) بوده كه كيفيت بازي بيشتر از تيزرتريلر/لانچ/دموهاش بوده!
اما در عوض medal of honor2010 /bad company رو يادتون هست كه چي ميگفتن و چي شد:19:
در ضمن القاي واقع گرايانه بودن بازي به نظر من مهمترين عامل cod هستش(از نظر گرافيگ و انيميشن).
يه چيز ديگه DICE مدت دو سال بر روي اين انجين كار كرده! شما تصور كن iw بخواد انجين بسازه چي خواهد ساخت!

بازم هست::5:
iw فرو پاشيده شده (طراحان اصلي بازي استوديوي respwan رو زدند)...(حالا تصورشو بكنيد اين استوديو چي بسازه:21:)
درهر صورت همه چي به نفع ماست(كره زياد مصرف نكنيد مضره).

aha2012
23-10-2011, 17:29
اینو نمیدونم شنیدید یا نه.شاید شایعه باشه شایدم نباشه
ولی گویا ghost زندس!!!!!!:20::20:

Mool Tee
23-10-2011, 17:33
خوب حالا گيريم كه cod اين دفه شكست خورد! مگه استوديوي iw بسته ميشه!؟!!! مگه activision ميزاره وضعيت همين جور باقي بمونه
نظر من اينه كه اونا يا موتور بازي رو از بيخ تغييير ميدن وآپگريد ميكنن يا اينكه يه موتور جديد بكار ميگيرن (idtech5)البته با تغييرات خودشون در اونا!

يه چيز خيلي مهم هم يادتون رفته بچه ها!:
در حدي كه من اطلاع دارم cod تنها بازي (ياشايد يكي از) بوده كه كيفيت بازي بيشتر از تيزرتريلر/لانچ/دموهاش بوده!
اما در عوض medal of honor2010 /bad company رو يادتون هست كه چي ميگفتن و چي شد:19:
در ضمن القاي واقع گرايانه بودن بازي به نظر من مهمترين عامل cod هستش(از نظر گرافيگ و انيميشن).
يه چيز ديگه DICE مدت دو سال بر روي اين انجين كار كرده! شما تصور كن iw بخواد انجين بسازه چي خواهد ساخت!

بازم هست::5:
iw فرو پاشيده شده (طراحان اصلي بازي استوديوي respwan رو زدند)...(حالا تصورشو بكنيد اين استوديو چي بسازه:21:)
درهر صورت همه چي به نفع ماست(كره زياد مصرف نكنيد مضره).

شما معلومه طرفدار دوآتیشه ی بازی هستی دیگه خیلی جوگیر شدی cod مالی نیستش قبول کن ایندفه دیگه از bf شکست میخوره اگه می خوای قبول نکن به من چه؟:20:
آخ جون من از گست خیلی خوشم میاد دوست دارم باشه تو بازی اگه باشه تو بازی منم بازی رو با دل و جون بازی میکنم

Arrowtic
23-10-2011, 18:07
اون بدبخت که تیر خورد و آتیششم زدن :دی
به نظرم هندی میشه برگرده با این که خیلی دوسش داشتم!کم مونده شپرد و زاخائف هم برگردن :دی

البته جدا از شوخی Ghost امکانش هست چون قیافشو ندیدیم ممکنه یکی دیگه ماسکشو زده باشه :دی

aha2012
23-10-2011, 18:19
اون بدبخت که تیر خورد و آتیششم زدن :دی
به نظرم هندی میشه برگرده با این که خیلی دوسش داشتم!کم مونده شپرد و زاخائف هم برگردن :دی

البته جدا از شوخی Ghost امکانش هست چون قیافشو ندیدیم ممکنه یکی دیگه ماسکشو زده باشه :دی
آره دیگه.همین امکان وجود داره.ولی فکر کنم واقعا زندس..............:20:

dvd2010
23-10-2011, 18:44
آره دیگه.همین امکان وجود داره.ولی فکر کنم واقعا زندس..............:20:
فکنکنم اون فیلمی که شما دیدید بیشتر شبیه جوک بود بود تا واقعیت

baloteli
23-10-2011, 22:15
دوستان تاریخ عرضش کیه؟

mjorh
23-10-2011, 22:59
دوستان تاریخ عرضش کیه؟
8نوامبر یا 17 آبان

armardeh
24-10-2011, 01:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

<<<عكسا 6 تاس ولي لينكا 7
:13::king::santa::blink:
دير وقته حوصله ندارم چك كنم ببخشيد!:17::38::15:
================================================== =================
بشتابيد.بشتابيد,درستشوندمش ون!:8:

mjorh
26-10-2011, 00:22
[تصاویری از دسته های جدید PS3 بازی Modern Warfare 3[

– ‬‬
سایت آمازون چندی پیش از دسته های جدید MW3 که تنها برای PS3 است تصاویری منتشر کرده است که میتوانید آن ها را در زیر ببینید:

عنوان Call Of Duty:Modern Warfare 3 در 17 آبان، برای PS3, PC, Xbox360 منتشر خواهد شد.

dbazinews

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

چقد باحالن!

kumarbaz
26-10-2011, 10:46

پیروز باشید.

دوست عزیز شنیدی میگن جوجه رو اخر پاییز میشمارن؟ :31: اینبار در مورد شما شده اوایل پاییز :16:اگه امیدتون به BF3 بود که کلا داغون شد رفت اگه به لطف بخش Multy نبود که فاتحه اش کلا خونده شده بود :9: ضمنا یه طوری میگی گرافیک که انگار همه خواسته گیمرا از بازی فقط گرافیکه !!! گرافیک فقط به گوشه از بازیه، که اونم همه دیدن چی از اب دراومده و همش بوق و کرنا بود که از چند ماه پیش فقط داشتن زمینه سازی میکردن برا افکار عمومی...
شما حالا حالاها مطمین باش BF باید سر تعظیم جلو COD فرود بیاره:42:

vegas
26-10-2011, 23:51
دوست عزیز شنیدی میگن جوجه رو اخر پاییز میشمارن؟ :31: اینبار در مورد شما شده اوایل پاییز :16:اگه امیدتون به BF3 بود که کلا داغون شد رفت اگه به لطف بخش Multy نبود که فاتحه اش کلا خونده شده بود :9: ضمنا یه طوری میگی گرافیک که انگار همه خواسته گیمرا از بازی فقط گرافیکه !!! گرافیک فقط به گوشه از بازیه، که اونم همه دیدن چی از اب دراومده و همش بوق و کرنا بود که از چند ماه پیش فقط داشتن زمینه سازی میکردن برا افکار عمومی...
شما حالا حالاها مطمین باش BF باید سر تعظیم جلو COD فرود بیاره:42:
چی داغون شد رفت ؟ :18:
امتیاز های بازی برای پلتفرم لید بازی PC که اکثرا 9 به بالا بوده 3 میلیون pre-order داشته که رقم کمی نیست از همون اول هم کسی از بخش single player انتظار زیادی نداشت چون BF2 حتی single player هم نداشت و اصل بازی های Battlefield بخش Multiplayer هست لطفا دوستانی که اطلاع ندارن ....:46:
COD هم که همه میدونن هر سال کپی از نسخه قبلی هست ...:31:

kumarbaz
27-10-2011, 00:04
چی داغون شد رفت ؟ :18:
امتیاز های بازی برای پلتفرم لید بازی PC که اکثرا 9 به بالا بوده 3 میلیون pre-order داشته که رقم کمی نیست از همون اول هم کسی از بخش single player انتظار زیادی نداشت چون BF2 حتی single player هم نداشت و اصل بازی های Battlefield بخش Multiplayer هست لطفا دوستانی که اطلاع ندارن ....:46:
COD هم که همه میدونن هر سال کپی از نسخه قبلی هست ...:31:
خوب منم که همونو گفتم!!! بهتره شما فقط به امتیاز کلی نیگا نکنین و به نقد بازی هم توجه داشته باشین که همونطوریکه بهتون گفتم همه نمرات مرهون بخش Multy هستش:46: Pre Order هم که قضیه اش تابلوئه ---> اواز دهل شنیدن از دور خوشست داری میگی Pre Order،با اون تبلیغاتی که شده بود دور از انتظار هم نیست :33: باووو دیگه اینو بیخیال شو CoD کپی از شماره قبله؟؟؟ اره دیگه مثلا Black Ops دقیقا کپی از World at War بوده:18:
گرافیک شاخ که همه ازش صحبت میکنن وقتی ارزش داره که بتونه عامه پسند باشه نه اینکه فقط عده معدودی بتونن ازش لذت ببرن که این مشخصه تا به حال تو BF دیده نشده :43:

B.3.S.T
27-10-2011, 00:53
بهتره شما فقط به امتیاز کلی نیگا نکنین و به نقد بازی هم توجه داشته باشین که همونطوریکه بهتون گفتم همه نمرات مرهون بخش Multy هستش

خب عزیز دل مگر بخش به این مهمی کم مسئله ای هست!؟شما به خودت و خودمون نگاه نکن اینترنت با سرعت نور داریم از در عقب نمیتونیم یه بخش به این مهمی رو آدمی زاد تجربه کنیم..!اونا که امکاناتش رو دارن توجیه شدن بهترین بخش مولتی برای سریه bf هست...;) (البته مولتی cod هم در نوع خودش مضحک و خنده داره)

باووو دیگه اینو بیخیال شو CoD کپی از شماره قبله؟؟؟
دقیقآ mwـها کپی از روی هم ساخته میشن!

Mostafa NBA
27-10-2011, 01:17
خب عزیز دل مگر بخش به این مهمی کم مسئله ای هست!؟شما به خودت و خودمون نگاه نکن اینترنت با سرعت نور داریم از در عقب نمیتونیم یه بخش به این مهمی رو آدمی زاد تجربه کنیم..!اونا که امکاناتش رو دارن توجیه شدن بهترین بخش مولتی برای سریه bf هست...;) (البته مولتی cod هم در نوع خودش مضحک و خنده داره)

دقیقآ mwـها کپی از روی هم ساخته میشن!

آخه همشهری تو دیگه چرا به جرگه ی فریب خوردگان پیوستی ؟ :31::31:

اصلاً اهمیت نداره که چه نمره ای رو از روی چه قسمتی گرفته مهم اینه که فعلاً نمرش برای XBox خیلی افتضاحه، فک کن 8.2 :31: کی فکرشو میکرد این بازی با این همه تبلیغ و ادعا و توهمی کردن ملت همچنین افتضاحی به بار بیاره ؟

همین کپی برداری هایی که میگی همشهری جونم نتیجش این شده که MW1 با 70 نقد بشه 9.4 و MW2 هم با 100 نقد بشه 9.4 :20: نظرت چیه ؟

vegas
27-10-2011, 08:20
آخه همشهری تو دیگه چرا به جرگه ی فریب خوردگان پیوستی ؟ :31::31:

اصلاً اهمیت نداره که چه نمره ای رو از روی چه قسمتی گرفته مهم اینه که فعلاً نمرش برای XBox خیلی افتضاحه، فک کن 8.2 :31: کی فکرشو میکرد این بازی با این همه تبلیغ و ادعا و توهمی کردن ملت همچنین افتضاحی به بار بیاره ؟

همین کپی برداری هایی که میگی همشهری جونم نتیجش این شده که MW1 با 70 نقد بشه 9.4 و MW2 هم با 100 نقد بشه 9.4 :20: نظرت چیه ؟
اون چیزی که مهمه پلتفرم لید بازی PC امتیازش 92 درصد هست نسخه کنسول نسخه پرت شده از PC هست و باید هم امتیازش کمتر باشه ...:46:
اگه موضوع این باشه که MW 2 هم امتیاز نسخه PC نسخه پرت شده از xbox با مجموع 40 نقد 84 درصده !:31:

wrongring
27-10-2011, 11:15
تاپیک بتفیلد کو؟

Mool Tee
27-10-2011, 11:29
تاپیک بتفیلد کو؟

برو بازی های کامپیوتری تو اخبار و رمز نیست

D3vil_A
27-10-2011, 12:35
باز بحث CoD MW3 vs BF3 ....!
به طرفداران بازی BF3 باید بگم که این بازی با توجه به تبلیغات و Trailer هایی که قبل از بازی به نمایش گذاشته بود اصلا انتظار هارو برآورده نساخت به طوری که قبل از عرضه شده این بازی طرفداران BF3 ازش یک بت ساخته بودند و اونرو میپرستیدند ولی در آخر با توجه به نارضیاتی هایی که پیش آورد حتی 60% از انتظارات رو بر آورده نکرد ولی بر عکس CoD که هیچ وقت سطح انتظارات طرفدارانش و Gamer ها حرفه ای رو بالا نمیره که بعد از عرضه بازی اتفاقی برعکس اون انتظارات به وجود بیاره و موجب نارضایتی مردم بشه.
عده ای از فن های BF3 هنوز بازی رو به طور کامل انجام ندادند میان و اظهار نظر میکنند و میگن بهتر از MW3 هست که آدم شاخ در میاره که چطور هنوز یک بازی عرضه نشده اینا میان و یک بازی دیگه رو برتر از اون بازی میدونند.

درکل زیاد درگیر اینجور بحث ها نباشید تا زمانی که خودوتون تجربه اون بازی رو ندارید.

mjorh
27-10-2011, 12:41
به طرفداران بازی BF3 باید بگم که این بازی با توجه به تبلیغات و Trailer هایی که قبل از بازی به نمایش گذاشته بود اصلا انتظار هارو برآورده نساخت به طوری که قبل از عرضه شده این بازی طرفداران BF3 ازش یک بت ساخته بودند و اونرو میپرستیدند ولی در آخر با توجه به نارضیاتی هایی که پیش آورد حتی 60% از انتظارات رو بر آورده نکرد ولی بر عکس CoD که هیچ وقت سطح انتظارات طرفدارانش و Gamer ها حرفه ای رو بالا نمیره که بعد از عرضه بازی اتفاقی برعکس اون انتظارات به وجود بیاره و موجب نارضایتی مردم بشه.
عده ای از فن های BF3 هنوز بازی رو به طور کامل انجام ندادند میان و اظهار نظر میکنند و میگن بهتر از MW3 هست که آدم شاخ در میاره که چطور هنوز یک بازی عرضه نشده اینا میان و یک بازی دیگه رو برتر از اون بازی میدونند.

درکل زیاد درگیر اینجور بحث ها نباشید تا زمانی که خودوتون تجربه اون بازی رو ندارید.
نه اصلا اینطور نیس ، من خودم BF3 رو رو اخرین جزئیات بازی میکنم گرافیکش در حد CRYSIS هس ،اصلا گول زدنو این حرفام در کار نی ...واقعا عالیه
از COD بیشتر نباشه کمتر نیس
(البته نسخه PC)

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

نمیدونم این کجاش کمه؟؟؟؟!!!!

IGN – 9.0
Joystiq – 4.5/5
Game Informer – 9.50
GameTrailers – 9.2
FZ.Se (Swedish) – 5/5
1UP – A-
GameSpy – 5/5
Everyeye.it – 9.2
Gamearena – 9.5
AusGamers – 9.8
GameReactor Sweden – 8
GameReactor Denmark – 9
GameReactor Norway – 9
Games.cz – 9
PCGames.de – 87%
GameStar.de – 9
CVG – 9.2
3DJuegos – 9.3

armardeh
27-10-2011, 12:43
فك كنم يه سري مي خوان بلايي رو كه بعضي از ما سر تايپك بازي بتل آوردن همين جا پياده كنند:27:
اما بيخ خ خ خيال بازي ما بهترينه:8::10:
نگاه كنيد اين بيچاره ها رو مجبور به چه كارايي شدند!:13:البته فكر كنم بايد حالا اين عكسو يه جورايي تغييربديم!
همه چي معلوم شد:27:
اما نه جدي نگيريد بازي واقعا" اين دفه بسيار بسيار بسيار پيشرفت داشته!:46:
در كل من از حالا به بازي آينده شون اميدوارم:11:
ولي يه چيز اينا يعني سازنده هاش ...............=(فراماسون):31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL][/IMG]

marmolak kocholo
27-10-2011, 12:51

خوشم میاد از اعتماد به نفصه بعضی از عزیزان :31:
میشه در مورد قسمتی که بولد کردم توضیح بدید؟ دقیقاً از کجا این حرفارو میزنید؟
از فروش میلیونی بازی؟
از امتیازات فوق العاده بازی؟
از طرفدارای زیاد بازی؟
یا .... ؟
(!)
نه به اون دوستمون که میانگین 92 رو نا امید کننده قلمداد میکرد نه به شما که با این همه موفقیت داری کل بازی رو زیر سوال میبری!
---
قبل از هرگونه ری اکشن در مورد این پست، باید بدونید من فن هر دو این بازی ها هستم و بتلفیلد 3 رو هم تموم کردم و با توجه به تجربه ای که از بازی داشتم میگم بازی فوق العاده ولی کوتاهی بود...

Mostafa NBA
27-10-2011, 13:07
اون چیزی که مهمه پلتفرم لید بازی PC امتیازش 92 درصد هست نسخه کنسول نسخه پرت شده از PC هست و باید هم امتیازش کمتر باشه ...:46:
اگه موضوع این باشه که MW 2 هم امتیاز نسخه PC نسخه پرت شده از xbox با مجموع 40 نقد 84 درصده !:31:

الان دقیقاً میشه بگی اون باید رو از کجا آوردی ؟ بر چه اساسی باید کمتر بشه نمرش ؟

نه عزیز مسئله اینا نیست، کل دنیا تمرکزی که دارن روی نسخه ی های کنسولی هست نه PC . در واقع سازندگان بازی به نسخه PC اهمیتی نمیدند چون سودی براشون نداره به خاطره مسائل کرک و همچنین اکثریت گیمر ها هم کنسول دارند :46:

نه اصلا اینطور نیس ، من خودم BF3 رو رو اخرین جزئیات بازی میکنم گرافیکش در حد CRYSIS هس ،اصلا گول زدنو این حرفام در کار نی ...واقعا عالیه
از COD بیشتر نباشه کمتر نیس
(البته نسخه PC)

نمیدونم این کجاش کمه؟؟؟؟!!!!

IGN – 9.0
Joystiq – 4.5/5
Game Informer – 9.50
GameTrailers – 9.2
FZ.Se (Swedish) – 5/5
1UP – A-
GameSpy – 5/5
Everyeye.it – 9.2
Gamearena – 9.5
AusGamers – 9.8
GameReactor Sweden – 8
GameReactor Denmark – 9
GameReactor Norway – 9
Games.cz – 9
PCGames.de – 87%
GameStar.de – 9
CVG – 9.2
3DJuegos – 9.3

به جواب بالا مراجعه کن چون نسخه ی PC اهمیتی نداره :46:

نه به اون دوستمون که میانگین 92 رو نا امید کننده قلمداد میکرد نه به شما که با این همه موفقیت داری کل بازی رو زیر سوال میبری!
---
قبل از هرگونه ری اکشن در مورد این پست، باید بدونید من فن هر دو این بازی ها هستم و بتلفیلد 3 رو هم تموم کردم و با توجه به تجربه ای که از بازی داشتم میگم بازی فوق العاده ولی کوتاهی بود...

منو میگه منو میگه :31: این میانگینی که ازش حرف میزنی الان شده 91 . من همین الان هم میگم که این بازی با این همه تبلیغ و متوهم کردن ذهن گیمر، باید بالای 95 میگرفت و به نظر من این نمره برای این بازی کمه حالا از نسخه ی XBOX بگذریم که شده 8.2 و رقیب جدی اون Rage هست :31::31::31::31::31::31:

راستی جواب این پست من هم بده چون توی تاپیک BF3 هم من همینو در جوابت گفتم اما پستم پاک شد:

اصلاً اهمیت نداره که چه نمره ای رو از روی چه قسمتی گرفته مهم اینه که فعلاً نمرش برای XBox خیلی افتضاحه، فک کن 8.2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کی فکرشو میکرد این بازی با این همه تبلیغ و ادعا و توهمی کردن ملت همچنین افتضاحی به بار بیاره ؟

همین کپی برداری هایی که میگی همشهری جونم نتیجش این شده که MW1 با 70 نقد بشه 9.4 و MW2 هم با 100 نقد بشه 9.4 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نظرت چیه ؟

Abolfazl3007
27-10-2011, 13:24
بعد از ضد حال عمیقی که بتلفیلد 3 بهمون زد با اون همه هایپ و تبلیغات الکی و تریلرهای ادیت شده :41: تنها امیدم به این بازیه

امیدوارم مثل دو شماره قبلی با یه شاهکار مطلق طرف باشیم

تو برنامم هست یه بار دیگه mw 1 و 2 رو برم داستان دستم بیاد واقعا که آدم از کال آف دیوتی خسته نمیشه - به معنای واقعی کلمه یه چیزه دیگست :8:

امروز تو مغازه یه خورده BLACK OPS زدم تازه یادم اومد FPS با پدر و مادر یعنی چی !

marmolak kocholo
27-10-2011, 13:38
الان دقیقاً میشه بگی اون باید رو از کجا آوردی ؟ بر چه اساسی باید کمتر بشه نمرش ؟
بیشتر بازی هایی که برای PC ساخته میشه پورت شده نسخه های کنسولی هست! بعضی از سازنده ها روی این پورت کردن ها بیشتر کار می کنن و بعضی ها هم کم کاری می کنن که نتیجش میشه اختلاف میانگین نمرات بین پلتفرم های مختلف! که خوشبختانه این روند نسبت به قبل کمتر شده و چون اواخر نسل هم هستیم دیگه کمتر شرکتی به PC پشت میکنه!
حالا در جواب نقل قولی که کردم، میخواید چند ده بازی رو براتون نام ببرم که نسخه PCیش امتیاز کمتر نسبت به 2 نسخه کنسولی گرفته؟

نه عزیز مسئله اینا نیست، کل دنیا تمرکزی که دارن روی نسخه ی های کنسولی هست نه PC . در واقع سازندگان بازی به نسخه PC اهمیتی نمیدند چون سودی براشون نداره به خاطره مسائل کرک و همچنین اکثریت گیمر ها هم کنسول دارند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جواب بالا مراجعه کن چون نسخه ی PC اهمیتی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا مفهوم نیست این حرفت که نسخه PC اهمیت نداره :)) !! میشه گفت یه جور جک محسوب میشه این حرفت که به درد امضای دوستان تو فروم بازی.س.نتر میخوره !!
اگه PC اهمیت نداشت بزرگترین ناشر دنیا یعنی EA روی این نسخه به این شکل سرمایه گذاری نمی کرد!

منو میگه منو میگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این میانگینی که ازش حرف میزنی الان شده 91 . من همین الان هم میگم که این بازی با این همه تبلیغ و متوهم کردن ذهن گیمر، باید بالای 95 میگرفت و به نظر من این نمره برای این بازی کمه حالا از نسخه ی XBOX بگذریم که شده 8.2 و رقیب جدی اون Rage هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی جواب این پست من هم بده چون توی تاپیک BF3 هم من همینو در جوابت گفتم اما پستم پاک شد:
آخه کلا چندتا بازی تو تاریخ نمره بالای 95 گرفتن که این بنده خدا بتلفیلد بیاد یه همچین کاری کنه!!
اون جمله ای هم که بولد کردم در نوع خودش خیلی جالبه! نگاهی بندازیم به نمرات 2 نسخه قبلی سری کال آف در دو پلتفرم X360 و PC !

Call of Duty: Modern Warfare 2
PC: 86
Xbox 360: 94

Call of Duty: Black Ops
PC: 81
Xbox 360: 87

توضیح هم لازمه؟
چرا بلک آپس یا مدرن وارفر 2 که به ترتیب برای نسخه PC میانگین 81 و 86 گرفتن رو نمیای مثال بزنی و با نمره Rage مقایسه کنی؟!
در ضمن این میانگینی که من از مدرن وارفر 2 گذاشتم از 40 نقد هست(PC) ولی میانگین بتلفیلد که الان 82 هست فقط از 12 نقد ـه(X360) ! اصولا نقدهای Xbox به 80 یا 100 هم میرسه پس این 12 نقد در مقابل 100 نفد اصلا به حساب نمیاد! پس بهتره صبر کنی تا نقدها تکمیل بشه بعد...

Abolfazl3007
27-10-2011, 13:50
CALL OF DUTY 4 : MODERN WARFARE

XBOX360 : 94.1%

PC : 93.2%

البته تجره ثابت کرده تعداد نقدها بیشتر میشه , حساستر و حرفه ای تر میشه - امتیاز میاد پایین تر ....

پی سی هم پلتفرم عجیبیه تقریبا ازش سو استفده میشه -- مثلا همین الان اگه همه تریلر پر زرق و برق نسخه پی سی رو DX 11 نبود کی کفش میبرید و فکر میکرد کلا بازی اینجوریه و بره رو کنسولها هم بگیره ؟

کلا پی سی برای نمایش قدرته و کنسولها هدف اصلی برای فروش و ...

mjorh
27-10-2011, 13:55
دمت گرم marmolak kocholo خیلی خوب ج دادی ،حال کردم!

Erfan.
27-10-2011, 13:58
بعضا حرف های جالبی از طرف طرفداران COD که نمیـــــخوان یه سری حقایق رو باور کنن زده میشه...

Mostafa NBA عزیز، کلا Dice از اول روی نسخه PC Battlefield 3 مانور میداد، تمامی تریلر ها از نسخه PC بودن، و کاملا مواضعشون روشن بود که نسخه PC یک سر و گردن ( و بیشتر... :دی )بالاتر از نسخه Console قرار داره...

:18:بعد شما میگی نسخه PC اهمیت نداره؟؟؟:18: به عنوان حرف طنز البته قابل قبوله...

آرمان جان این حرف هایی که مطرح کردی... قبلا گفتم، دوباره هم میگم...

طرفداران BF3 ازش یک بت ساخته بودند و اونرو میپرستیدند

دقیقا دقیقا اتفاقی هست که برای COD افتاده، اصلا به محتوای بازی توجه نمیشه و طرفدارانش به طور غیر منطقی ازش طرفداری میکنن...

اصلا هم به نسخه های قبلی کاری ندارم و فقط دارم در مورد MW3 حرف میزنم.

وضعیت حدودیش کاملا مشخصه... با تریلر ها و گیم پلی های دیده شده در نمایشگاه ها و مصاحبه ها... انتظاری جز MW2.5 از نسخه جدید COD نمیره!

من خودم یکی از طرفداران MW2 هستم، هنوز روی سیستمم نصبه و آنلاینش رو بازی میکنم پس فکر نکنید که از MW بدم میاد...
اتفاقا به نظرم از نظر کاراکتر ها و ... از BF بالاتره!

Mostafa NBA
27-10-2011, 13:59
بیشتر بازی هایی که برای PC ساخته میشه پورت شده نسخه های کنسولی هست! بعضی از سازنده ها روی این پورت کردن ها بیشتر کار می کنن و بعضی ها هم کم کاری می کنن که نتیجش میشه اختلاف میانگین نمرات بین پلتفرم های مختلف! که خوشبختانه این روند نسبت به قبل کمتر شده و چون اواخر نسل هم هستیم دیگه کمتر شرکتی به PC پشت میکنه!
حالا در جواب نقل قولی که کردم، میخواید چند ده بازی رو براتون نام ببرم که نسخه PCیش امتیاز کمتر نسبت به 2 نسخه کنسولی گرفته؟ (1)

اصلا مفهوم نیست این حرفت که نسخه PC اهمیت نداره :)) !! میشه گفت یه جور جک محسوب میشه این حرفت که به درد امضای دوستان تو فروم بازی.س.نتر میخوره !!
اگه PC اهمیت نداشت بزرگترین ناشر دنیا یعنی EA روی این نسخه به این شکل سرمایه گذاری نمی کرد! (2)

آخه کلا چندتا بازی تو تاریخ نمره بالای 95 گرفتن که این بنده خدا بتلفیلد بیاد یه همچین کاری کنه!! (3)
اون جمله ای هم که بولد کردم در نوع خودش خیلی جالبه! نگاهی بندازیم به نمرات 2 نسخه قبلی سری کال آف در دو پلتفرم X360 و PC !

Call of Duty: Modern Warfare 2
PC: 86
Xbox 360: 94

Call of Duty: Black Ops
PC: 81
Xbox 360: 87

توضیح هم لازمه؟
چرا بلک آپس یا مدرن وارفر 2 که به ترتیب برای نسخه PC میانگین 81 و 86 گرفتن رو نمیای مثال بزنی و با نمره Rage مقایسه کنی؟!
در ضمن این میانگینی که من از مدرن وارفر 2 گذاشتم از 40 نقد هست(PC) ولی میانگین بتلفیلد که الان 82 هست فقط از 12 نقد ـه(X360) ! اصولا نقدهای Xbox به 80 یا 100 هم میرسه پس این 12 نقد در مقابل 100 نفد اصلا به حساب نمیاد! پس بهتره صبر کنی تا نقدها تکمیل بشه بعد... (4)

(1) : بحث منم همینجاست که شرکتی نمیاد وقت تلف کنه برای پلتفرومی مثل PC که سودی نداره وقت بزاره وگرنه مطمئن باش اگه سود داشت حتماً نمیذاشت شکافی بین نسخه ی کنسولی و PC به وجود بیاد.
نه ربطی هم به اواخر نسل نداره(از کجا میاری این چیزارو از خودت قانون درست میکنی)، مهم اینه که بازی های PC راحت کرک میشند و اقلیت مردم PC باز هستند توی دنیا.

(2) : دقیقاً الان من بحثم روی خوده EA و DICE هست که چه دلیلی میتونه داشته باشه بیان روی PC سرمایه گذاری کنند در جایی که کمتر شرکتی به PC اهمیتی میده و مهم براشون نسخه ی کنسولی هست.با مسعود هم در این مورد حرف زدیم، من نظرم اینه که عدم توانایی میتونه دلیلش باشه، اینکه هنر نیست تکنولوژی قدرتنمندی که دارند رو فقط برای یک عده ی معدودی PC باز اونم با سیستم High-End به نماش بگذارند.

PC اهمیت نداره در جایی که PS3 و X360 وجود داره. به بروبکس بازی.سنتر هم بگو من مشکلی ندارم معروف میشم :46::27:

(3) : چنتا بازی توی دنیا همچین تبلیغات عجیبی انجام دادند و ذهن همه ملت رو متوهم کرده و در نهایت همچنین نتیجه ای گرفته !!!؟؟

(4) : نمره های PC رو مثال نمیزنم چون دلیلی نداره به PC اهمیتی بدم به دلایلی که بالا گفتم.

دقیقاً اون اول هم توی تاپیک BF3 گفتی هنوز 5 تا نقده و زود قضاوت نکنم که یکدفعه پا نخورم اما آخه دوست من الان که نقد ها داره بیشتر میشه نمرش هم داره میاد پایین تر :27: اون موقع که 5 تا نقد بود نمرش بود 8.6 الان شده 8.2 :31::31::31::31::31::31: ای بابا ببین خب خودت بحثشو میکشی وسط :20:

Abolfazl3007
27-10-2011, 14:33
یه نکته بیطرف بگم

تمام طرفدارهای های BF3 میان میگن که همش کال بازی میکنن و اصلا فن کال هستن ولی هر فحشی بلدن به سری کال میدن و داستان تکراری بودن فلان بسار سر هم میکنن !!!

دقیقا از اونطرف بر عکسش هم صدق میکنه !! که فن های کال اونجوری میگن !

ترفند جالبیه !!

کلا BF3 یکی از موفقترین بازیهای کامپیوتری در ضمینه تبلیغات هست که دنیا رو مدهوش خودش کرد و مزدش هم فروش بالاشه !! تموم شد رفت !! از این خط به بعد حرفی برای گفتن تو رمینه های دیگه غیر تبلیغات نداره ...

marmolak kocholo
27-10-2011, 14:45
(1) : بحث منم همینجاست که شرکتی نمیاد وقت تلف کنه برای پلتفرومی مثل PC که سودی نداره وقت بزاره وگرنه مطمئن باش اگه سود داشت حتماً نمیذاشت شکافی بین نسخه ی کنسولی و PC به وجود بیاد.
نه ربطی هم به اواخر نسل نداره(از کجا میاری این چیزارو از خودت قانون درست میکنی)، مهم اینه که بازی های PC راحت کرک میشند و اقلیت مردم PC باز هستند توی دنیا.
منظورت از این قسمت بولد شده تفاوت فاحش و چشمگیر و کیفیت بالای نسخه های PC و کنسولی هست(بین بازی های مولتی مخصوصاً این اواخر) ؟
در مورد کرک و کپی هم صحبت نکنید که اگه بخوام شروع کنم به نوشتن میشه یه مقاله!! فقط در همین حد بدون که من و شما + 30 میلیونی که تو ایران داریم بازی های PC رو کپی میگیریم، دقیقا به همون شکل داریم از بازی های کپی کنسول استفاده می کنیم و پول اوریج نمیدیم! این یه چیزیه که فکر می کنم همتون تایید می کنید و بحثی درش نیست! نمونه ی مشابهش هم تو خارج به همین شکلـه!

(2) : دقیقاً الان من بحثم روی خوده EA و DICE هست که چه دلیلی میتونه داشته باشه بیان روی PC سرمایه گذاری کنند در جایی که کمتر شرکتی به PC اهمیتی میده و مهم براشون نسخه ی کنسولی هست.با مسعود هم کلی در این مورد حرف زدیم، من نظرم اینه که عدم توانایی میتونه دلیلش باشه، اینکه هنر نیست تکنولوژی قدرتنمندی که دارند رو فقط برای یک عده ی معدودی PC باز اونم با سیستم High-End به نماش بگذارند
دلیلش اینه که کنسول برای بازی که دایس می خواست بسازه به هیچ وجه پلتفرم ایده آلی نبوده! از طرفی در مقابل رقیب خودش می خواست با یک فاکتور مثبت یعنی گرافیک خودشو بالاتر نشون بده و میدید که با کنسول این کار ممکن نیست! (این ممکن نیستی که دارم میگم ضعف سازنده ها نیست، ضعف کنسول 6 سال پیشه!)

عدم توانایی میتونه دلیلش باشه
عدم توانایی چی آخه !! پسر فکر کن بعد نظرتو بگو!!!
عدم توانایی پیاده کردن تکنولوژی روز روی یک دستگاه با تکنولوژی 6 سال پیش یا 2 3 نسل قبل ؟ اصلا منطقیه اینی که میگی؟
نیا بازی هایی مثل Crysis 2 و Crysis و ... رو مثال بزن که از همین الان براش متن آماده کردم D:

(3) : چنتا بازی توی دنیا همچین تبلیغات عجیبی انجام دادند و ذهن همه ملت رو متوهم کرده و در نهایت همچنین نتیجه ای گرفته !!!؟؟
خیلی بازی هست فقط کافیه یکم تو فروم بگردی متوجه میشی!! از طرفی این نظر شخصیه خود شماست که تاکید دارید روی نتیجه بد بازی... !

(4) : نمره های PC رو مثال نمیزنم چون دلیلی نداره به PC اهمیتی بدم به دلایلی که بالا گفتم.
این طور که معلومه شما علاوه بر کُد فن بودن کنسول فن هم هستید!
اهمیت دادن یا ندادن جنابعای ارزشی از PC کم نمیکنه و برای کسیم مهم نیست.
زمانی که PC تو اوج خودش بود و داشت امپراطوری میکرد یه سری ها اصلا نمی دونستن گیمر چیه! حالا هرکی واسه خودش یه کنسول انداخته تو خونه و قربون صدقش میره!

دقیقاً اون اول هم توی تاپیک BF3 گفتی هنوز 5 تا نقده و زود قضاوت نکنم که یکدفعه پا نخورم اما آخه دوست من الان که نقد ها داره بیشتر میشه نمرش هم داره میاد پایین تر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون موقع که 5 تا نقد بود نمرش بود 8.6 الان شده 8.2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ای بابا ببین خب خودت بحثشو میکشی وسط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بوک مارک شد برای روزهای آتی...

mjorh
27-10-2011, 14:54
میگن bf3 هیجانش کمه ! خوب دایس خواسته بازی رو واقعی کنه و موزیک بین بازی نزاشته ،تو واقعیتم همینه دیگه شما وسط جنگ برات تکنو نمیزارن ک !
اما تو کال او دوتی وقتی داری بازی میکنی موزیکم میشنوی خوب طبعا هیجانش میره بالا .
این ک بگیم این ضعف واسه bf3 ب حساب میاد ،اشتبه!

halflife g
27-10-2011, 14:56
اولا بگم من از هر دوی این بازیها بدم میاد و تقریبا متنفرم ولی نظرمو هم میگم :

شرکت های بازیسازی برای اینکه بازیشون یا استودیوشون معروف بشه باید یکی از این دو تا کار انجام بدن :

یا یه بازی عالی و فوق العاده روی همه پلتفرما بسازن مثه batman یا باید از تفاوت گرافیکی بین pc و کنسول که طبیعتا هر نسل بعد مدتی از عرضه کنسولها ایجاد میشه استفاده کنن مثه همین بتلفیلد 3 یا کرایسیس

کمپانی دایس روش دوم رو انتخاب کرده .........قسمت داستانی بازی ضعیف هست ولی قسمت مولتی پیلرش عالی کار شده ولی فقط به قسمت مولتی پلیر عالی نمیان میانگین 91 یا 92 بدن بلکه زور بزنه 87 اینا قفل می کنه ..... .

پس اصلا نمیشه تاثیر گرافیک رو به عنوان عامل بازاریابی و پوشوندن عیوب دیگه بازی نادیده گرفت.

+

در مورد فروش و اهمیت نسخه pc هم درسته اکثر بازیها روی کنسول خیلی بیشتر میفروشن ولی بازی بتلفیلد 2 زمان خودش خیلی خیلی فروش خوبی روی pc داشت و فکر کنم اینم یکی از دلایلی بود که دایس واسه شماره 3 بتلفیلد روی pc سرمایه گذاری کرده....
.
لب
.

Layken
27-10-2011, 15:04
اولا که بگم سعی کنید بحثا با رعایت تمام جلو بره چون هیچ کدوممون مخالف صحبت کردن در مورد مسائل بازی هامون نیستیم

وضعیت حدودیش کاملا مشخصه... با تریلر ها و گیم پلی های دیده شده در نمایشگاه ها و مصاحبه ها... انتظاری جز MW2.5 از نسخه جدید COD نمیره!

عرفان جان یه سوال داشتم مگه حتما باید گرافیک یک بازی انقدر بالا باشه که بگیم مثلا این میشه MW3 ؟
حتما بالا بودن گرافیک اولویت اول نیست اما مهمترین میتونیم بگیم

vahidgame
27-10-2011, 15:08
یکمی که پستا رو خوندم دیگه تا آخرشو خوندم که دوباره همون بحث های قدیمیه
یعنی همون بحث هایی که کلا در مورد مقایسه چند تا بازی خاص هست مثل مقایسه fifa و pes و همین طور cod و mw. که طرفدارای هر کدوم از این بازی ها تعصب شدیدی به بازی مورد علاقه خودشون دارن و به خاطر همین واقعیت ها رو نمی بینن... جالبیش اینه که جوری رفتار می کنن که مثلا انگار با شرکت سازنده بازی قرارداد دارن و اگه با حرفاشون بازی مورد علاقه شون رو بالا ببرن و بازی رقیب رو پایین بیارن انگار به موفقیت رسیدن!
اون چیزی که مشخصه اینجور بحث ها که ریشه اون بر پایه فن بودن بازی خاص صورت می گیره هیچ فایده و نتیجه ای نداره...
من لازم نمی دونم در این بحث شرکت کنم فقط به عنوان کسی که جزو طزفدارای هیچ کدوم از این بازی ها نیست اینو بگم که پیش بینی می کنم نسخه کنسولی cod و نسخه پی سی بتلفیلد بهترین نسخه اونا باشن که بین این دو تا هم از همه بهتر نسخه پی سی بتلفیلد باشه...

Abolfazl3007
27-10-2011, 15:32
یعنی همون بحث هایی که کلا در مورد مقایسه چند تا بازی خاص هست مثل مقایسه fifa و pes و همین طور cod و mw. که طرفدارای هر کدوم از این بازی ها تعصب شدیدی به بازی مورد علاقه خودشون دارن و به خاطر همین واقعیت ها رو نمی بینن... جالبیش اینه که جوری رفتار می کنن که مثلا انگار با شرکت سازنده بازی قرارداد دارن و اگه با حرفاشون بازی مورد علاقه شون رو بالا ببرن و بازی رقیب رو پایین بیارن انگار به موفقیت رسیدن!
اون چیزی که مشخصه اینجور بحث ها که ریشه اون بر پایه فن بودن بازی خاص صورت می گیره هیچ فایده و نتیجه ای نداره...
من لازم نمی دونم در این بحث شرکت کنم فقط به عنوان کسی که جزو طزفدارای هیچ کدوم از این بازی ها نیست اینو بگم که پیش بینی می کنم نسخه کنسولی cod و نسخه پی سی بتلفیلد بهترین نسخه اونا باشن که بین این دو تا هم از همه بهتر نسخه پی سی بتلفیلد باشه...

همین حرف زیرکانه شما که با این که لازم نمیدونستی گفتی ! باعث میشه 50 تا پست دیگه به این تایپیک اضافه بشه !!! و روز از نو - روزی از نو !!

mjorh
27-10-2011, 15:42
بزارید cod ریلیس شه بعد دعوا میکنیم:31:
(بحث میکنیم)

D3vil_A
27-10-2011, 16:08
دقیقا دقیقا اتفاقی هست که برای COD افتاده، اصلا به محتوای بازی توجه نمیشه و طرفدارانش به طور غیر منطقی ازش طرفداری میکنن...

سلام.
واقعا باحالید :دی BF3 هم وضعیتش تا حدودی مشخص بود دیگه؟ (با توجه به تریلر ها .......) ؟! بعد از عرضه آیا همون چیزی بود که انتظار داشتید؟ ( واقعا؟!) خوب قطعا نه...!
شما هم از BF3 درس نگرفتید که روی COD MW3 از روی تریلر ها ...Preview ها اظهار نظر میکنید؟!
یک سری از دوستان اصلا نمیخوان قبول کنند BF3 اون چیزی که انتظار میرفت نبود! (با خودتون رو راست باشید)
این تبلیغاتی که برای BF3 صورت گرفته بود تا قبل از عرضه همه دوستان فکر میکردند که یک بازی 100% موفق هست در صورتی که اصلا چنین چیزی نبود !
من به اون صورت کاری به CoD یا هیچ بازی دیگری ندارم و باز هم میگم BF3 یک بازی نسبتا خوب هست و این بازی در صورتی نزد Gamer ها عالی یا بسیار عالی میشد که اون تبلیغات Fake قبل از بازی صورت نمیگرفت ! چون اون تبلیغات تا حدودی انتظار افراد رو بالا میبره و کاربران در صورت عدم مشاهده چیزی که در تریلر ها دیدند قطعا از بازی زده میشن...
+
صحبت از گرافیک بازی شد به نظر شما در نسخه جدید یک بازی حتما باید گرافیک بازی تغییر کنه؟ در بعضی مواقع نه...!
در صورتی که گرافیک نسخه های قبلی یک بازی مثل Black Ops یا MW2 قابل قبول بوده دلیلی دیده نمیشه که سازنده های بازی روی موتور بازی مانور بدن....و البته افزایش گرافیک بازی کاره خیلی خیلی دشواری نیست فقط مشکلات سخت افزاری برای بیشتر کاربران به وجود میاره...!

موفق باشید.

Mostafa NBA
27-10-2011, 16:33
منظورت از این قسمت بولد شده تفاوت فاحش و چشمگیر و کیفیت بالای نسخه های PC و کنسولی هست(بین بازی های مولتی مخصوصاً این اواخر) ؟
در مورد کرک و کپی هم صحبت نکنید که اگه بخوام شروع کنم به نوشتن میشه یه مقاله!! فقط در همین حد بدون که من و شما + 30 میلیونی که تو ایران داریم بازی های PC رو کپی میگیریم، دقیقا به همون شکل داریم از بازی های کپی کنسول استفاده می کنیم و پول اوریج نمیدیم! این یه چیزیه که فکر می کنم همتون تایید می کنید و بحثی درش نیست! نمونه ی مشابهش هم تو خارج به همین شکلـه! (1)

دلیلش اینه که کنسول برای بازی که دایس می خواست بسازه به هیچ وجه پلتفرم ایده آلی نبوده! از طرفی در مقابل رقیب خودش می خواست با یک فاکتور مثبت یعنی گرافیک خودشو بالاتر نشون بده و میدید که با کنسول این کار ممکن نیست! (این ممکن نیستی که دارم میگم ضعف سازنده ها نیست، ضعف کنسول 6 سال پیشه!)

عدم توانایی چی آخه !! پسر فکر کن بعد نظرتو بگو!!!
عدم توانایی پیاده کردن تکنولوژی روز روی یک دستگاه با تکنولوژی 6 سال پیش یا 2 3 نسل قبل ؟ اصلا منطقیه اینی که میگی؟ (2)

نیا بازی هایی مثل Crysis 2 و Crysis و ... رو مثال بزن که از همین الان براش متن آماده کردم D:

خیلی بازی هست فقط کافیه یکم تو فروم بگردی متوجه میشی!! از طرفی این نظر شخصیه خود شماست که تاکید دارید روی نتیجه بد بازی... ! (3)

این طور که معلومه شما علاوه بر کُد فن بودن کنسول فن هم هستید! (4)
اهمیت دادن یا ندادن جنابعای ارزشی از PC کم نمیکنه و برای کسیم مهم نیست.
زمانی که PC تو اوج خودش بود و داشت امپراطوری میکرد یه سری ها اصلا نمی دونستن گیمر چیه! حالا هرکی واسه خودش یه کنسول انداخته تو خونه و قربون صدقش میره! (5)

بوک مارک شد برای روزهای آتی... (6)

(1) خب دیگه دقیق نمیدونی ! حداقل 4تا آمار بخون ، اصلاً لازم نیست من الان چیزی بگم چون همه ی اهل فن میدونن که توی خارج بازی های کنسول به راحتی PC کپی نمیشه حالا دلایلش بماند فقط در همین حد توی ذهنت داشته باش که ایرانو با خارج یکی ندون.

(2) این همه بازی الان دارن یکه تازی میکنن مگه با PC اینکارو کردند ؟ این دلیل مناسبیه بگیم چون کنسول توانایی نداره پس بریم تو کاره PC و از اینور کنسول رو ول کنیم که نمرش بشه 8 :31::31::31:
همه گیمر ها به همین کنسول قدیمی راضی اند تا الان و همین کنسول ها داره ارضاشون میکنه و چیزی جز همین بازی های خوب و خاظره انگیز که میاد از BF3 انتظار نداشتند اما اینا در همون حد هم بازی رو درست نکردن.

(3) نیست. بازی هایی هستند که تبلیغ کردند مثل Gears اما نتیجش کاملاً در خوره تبلیغات بوده حتی بیشتر.

(4) سعی کن توهین نکنی، من هر چی که هستم تو داری با من بحث میکنی پس این چرت و پرت ها چیه ؟ درست بحث کن. با این کارات پست های منم به سرنوشت پاک شدن میکشونی.

(5) زمانی هر چیزی هر چی بوده به من و شما ربطی نداره، مهم امروزه و چیزی که داریم میبینیم بی ارزش بودن PC در مقابل کنسول هست، که هم گیمر ها و هم کمپانی ها به این نتیجه رسیدند و حتی اگر بازی هم مالتی پلتفورم میسازند بعضی موقع ها نسخه PC رو دیرتر عرضه میکنند به هر حال الان دور دور ه کنسوله.

(6) شک نکن نمرش فرق زیادی نمیکنه.دعاکن کمتر نشه.

BF3 حتی در حدی نیست که از BC2 یعنی همین نسخه ی قبل بازی هم بهتر باشه.نمیشه چیزی گفت منم انتظار همچین بازی رو نداشتم اما خب باید واقعیت رو پذیرفت.والسلام.

اولا بگم من از هر دوی این بازیها بدم میاد و تقریبا متنفرم ولی نظرمو هم میگم :

شرکت های بازیسازی برای اینکه بازیشون یا استودیوشون معروف بشه باید یکی از این دو تا کار انجام بدن :

یا یه بازی عالی و فوق العاده روی همه پلتفرما بسازن مثه batman یا باید از تفاوت گرافیکی بین pc و کنسول که طبیعتا هر نسل بعد مدتی از عرضه کنسولها ایجاد میشه استفاده کنن مثه همین بتلفیلد 3 یا کرایسیس

کمپانی دایس روش دوم رو انتخاب کرده .........قسمت داستانی بازی ضعیف هست ولی قسمت مولتی پیلرش عالی کار شده ولی فقط به قسمت مولتی پلیر عالی نمیان میانگین 91 یا 92 بدن بلکه زور بزنه 87 اینا قفل می کنه ..... .

پس اصلا نمیشه تاثیر گرافیک رو به عنوان عامل بازاریابی و پوشوندن عیوب دیگه بازی نادیده گرفت.

+

در مورد فروش و اهمیت نسخه pc هم درسته اکثر بازیها روی کنسول خیلی بیشتر میفروشن ولی بازی بتلفیلد 2 زمان خودش خیلی خیلی فروش خوبی روی pc داشت و فکر کنم اینم یکی از دلایلی بود که دایس واسه شماره 3 بتلفیلد روی pc سرمایه گذاری کرده....
.
لب
.

مراد همیشه قبولت داشتم اما اون 2 تا روشی که گفتی رو قبول ندارم و فقط یک نظر شخصی میتونه باشه:46:

آیا BC2 هم فروش خوبی روی PC داشت ؟ BF2 خیلی قدیمیه و فکر کنم هنوز کنسول خیلی جا نیوفته بود منم اون موقع خیلی کوچیک بودم مطمئن نیستم از چیزی که گفتم.

جالبه حرفشم میزنه ولی... :31:

باید گفت BF بازی کاملی نیست و نسخه ی PC و اونم فقط مالتی پلایر بازی کیف میده. آخه یک بازی تا چه حد محدود ؟ کلاً بیان بازی رو فقط Online بکنن که بهتره و سنگین تره به قرآن :31:

marmolak kocholo
27-10-2011, 16:55
عرفان جان یه سوال داشتم مگه حتما باید گرافیک یک بازی انقدر بالا باشه که بگیم مثلا این میشه MW3 ؟
فکر نمی کنم عرفان اصلا حرفی از گرافیک زده باشه!
بازی که گیم پلیش همون گیم پلی ـه، گرافیکش همون گرافیک ـه به جز داستان مطمئناً چیزی برای گفتن نداره!
منم خیلی علاقه دارم Cod مثل همیشه بترکونه ولی فعلا نا امید کننده ظاهر شده.

من به اون صورت کاری به CoD یا هیچ بازی دیگری ندارم و باز هم میگم BF3 یک بازی نسبتا خوب هست و این بازی در صورتی نزد Gamer ها عالی یا بسیار عالی میشد که اون تبلیغات Fake قبل از بازی صورت نمیگرفت ! چون اون تبلیغات تا حدودی انتظار افراد رو بالا میبره و کاربران در صورت عدم مشاهده چیزی که در تریلر ها دیدند قطعا از بازی زده میشن...
شماها یه جوری دارید با اعتماد به نقس هر چه تمام تر صحبت می کنید، انگار یه نظر سنجی 200 میلیونی داشتید و کاملا وضعیت مشخص شده از چه قراره!
اول میشه توضیح بدید تبلیغات فیک یعنی چی؟ می خواید تک تک تریلرهارو با اون چیزی که تو گیم بوده مقایسه و بررسی کنیم؟
یک بار هم گفتم باز هم تکرار می کنم، من از اون دسته افرادیم که تمام تریلرهای این بازی رو دانلود کردم و با دیدن تک تکشون لذت میبردم! ولی نه از بازی زده شدم و نه چیزی! بلکه خیلیم ازش لذت بردم...
حالا شما خودت اصلا بازی رو گرفتی؟ اگه نه که خیلی باحالی ! 10 نفر رو گذاشتی سر کار! اگه آره، می خوام بدونم دقیقاً چی دیدی تو تریلرها که تو بازی وجود نداشت؟ از چه قسمت بازی خوشت نیومد!!؟

(4) سعی کن توهین نکنی، من هر چی که هستم تو داری با من بحث میکنی پس این چرت و پرت ها چیه ؟ درست بحث کن. با این کارات پست های منم به سرنوشت پاک شدن میکشونی.

اصلا لازم نمیبینم جواب نوشته هاتو بدم چون قبلا در موردش صحبت شده، فقط در مورد شماره 4 :
دوست عزیز
فن یـــــعنی طرفدار!
کجای این کلمه توهین به حساب میاد؟ در واقع من گفتم~> شما علاوه بر اینکه طرفدار کُد هستید طرفدار کنسول هم هستید ! این کجاش توهین بوده؟
خب وقتی یه چیزی نمیدونی فرهنگ لغت رو جلوت باز کن یا از یکی بپرس تا اشتباهی توهین نکنی و خودتو زیر سوال ببری!

mjorh
27-10-2011, 16:56
اصلا با این حرف ک دور دوره کنسولاس و PC بی ارزش هس موافق نیستم،اگه اینجوری باشه بگید انویدیا و ای ام دی شرکتاشونو تخته کنن !

vahidgame
27-10-2011, 17:02
بحث کردن توی هر تاپیکی اشکالی نداره ولی باید این تذکر رو بدم که توی این بحث ها باید لحن کاربرا مناسب باشه و حالت توهین نداشته باشه تا در این صورت اجازه ادامه اون بحث ها داده بشه...

همین حرف زیرکانه شما که با این که لازم نمیدونستی گفتی ! باعث میشه 50 تا پست دیگه به این تایپیک اضافه بشه !!! و روز از نو - روزی از نو !!
من توی پستم اشاره کردم که پیش بینی می کنم و مطمئنا هیچ وقت با یه پیش بینی قرار نیست تاپیکی بهم بخوره!
موقعی تاپیک بهم می خوره و از بحث اصلیش منحرف میشه که کسانی که می خوان بحث کنن روی یه بازی یا شرکت خاصی تعصب داشته باشن...
گفتم هم که طرفدار هیچ کدوم از بازی ها هم نیستم و اتفاقا cod رو خیلی بیشتر بازی کردم و همه شماره های اونو دنبال کردم...
منم بخوام در این بحث ها شرکت کنم کار سختی نیست و مطمئنا حرف هایی برای گفتن دارم ولی وقتی می دونم توی ایران گیمرها یه سری ها بازی ها رو روشون خیلی تعصب دارن و اونا رو یه جورایی می پرستن پس بحث کردن فایده ای نداره چون هیچ وقت نتیجه ای نمی گیره و هر چه قدر هم توضیح منطقی داده بشه باز روز از نو روزی از نو : دی

mjorh
27-10-2011, 17:15
خداییش راس میگه ،اصلا هیچ کدوم از تریلرا فیک نبودن ! همشون تو بازی دیده شدن با همون کیفیت

halflife g
27-10-2011, 18:49
مراد همیشه قبولت داشتم اما اون 2 تا روشی که گفتی رو قبول ندارم و فقط یک نظر شخصی میتونه باشه:46:

آیا BC2 هم فروش خوبی روی PC داشت ؟ BF2 خیلی قدیمیه و فکر کنم هنوز کنسول خیلی جا نیوفته بود منم اون موقع خیلی کوچیک بودم مطمئن نیستم از چیزی که گفتم.

مرسی....:11:منم شما رو قبول دارم.....والله در مورد اون 2 تا روش من یه جورایی مطمینم چرا؟؟؟ببین:
گرافیک واسه بعضی کمپانیها بیشتر ابزار تبلیغاتی و زرق وبرق دهنده هستش و نه ابزاری برای ارتقای کیفیت بازی مثه بازیهای کرایسیس1 و بتلفیلد 3(به نظر من البته) برای بعضی کمپانیهای بالیاقت تر هم ابزاری برای بالابردن کیفیت بازی هستش مثه انچارتد یا gears و....... .

تنها بازیهایی که روی pc از کیفیت بهتر گرافیکیش برای قول زدن بعضی قشر pc بازاستفاده نمی کنن همین کمپانی بلیزارد هستش که واقعا به بهانه گرافیک و نیاز به کارتهای گرافیکی ghiesndj576j :31:مخاطب رو قول نمیزنه
حالا این نظر من دیگه ......شایدم اشتباس:31:

+

در مورد فروش منظور من همین فروش badcompany2 بوده این بازی روی pc فروش خیلی خوبی داشت(البته بازم برابری نمی کرد با کنسول ولی در مقایسه با بازیهای دیگه قابل توجه بود:31:مثلا فروش mw2 رو ایکس باکس نسبت به pc حدود 12 به 1 بود ولی واسه بتلفیلد حدودا 3 به 1 بود که خوب به مراتب قابل تحملتره)
.
.
.

Killzone2
27-10-2011, 19:28
واقعا بین این دو عنوان دارید بحث میکنید؟! : دی

واقعا COD شاهکار نیست؟ دیگه اینطوری حرف زدن هم یه مقدار جک هست تا منطق از بحث در به میان آمدن! : دی

اینطوری که تو پست های دوستان گفتن معلوم بود کلا کسی حرف دیگری رو قبول نداره!!! دیگه عنوانی که آمار فروش بالا تو هر سری داره بعد تو نمایشگاه های مختلف میاد دمو میزاره همه میگن عالی بود خود اونایی که بازی میکنن همین شاهکار رو بعد میگن بازی جالبی نیست؟ واقعا یک سری هم جالب نظر میدن:31:

بتلفیلد کلا شاهکاره و بخش مولتی پلیر بازی مقیاس بالای مپ ها و همینطور جزئیاتی که داره اون رو تو بخش چند نفره واقعا خوب نشون میده حال تو این شماره رو داستان بازی بیشتر کار شده که بهتر میشه گفت اومدن رو کیفیت کلی بازی کار کردن چون بتلفید عنوانی نیست که بخواد روش کلی کار بشه!!! فقط جزئیات بیشتر! حالا اینکه کیفیت بالاتر رو PC هست اون هم بدلیل توان بالای انجین بازی هست و اینکه بتلفید 3 بسیار زیباست و اینکه اومده گیم پلی بازی رو طوری بوجود اورده که بازی رو جالب تر میکنه و همینطور مولتی پلیر بسیار بهتر و البته شاهکار هم که دیگه کلا همه بتلفید رو با بخش چند نفره میشناسن و کیفیت بسیار بالایی هم تو این بخش داره!

یه چند مورد اشاره شد به داستان مسخره و همینطور یه سری جزئیات COD که پایینتر از بتلفید هست! اینا رو از کجا میگین؟ با چه مدرکی؟ Black OPS یک شاهکار بزرگ بود که داستان بسیار با کیفیت و خوبی داشت! در رابطه با این بازی شما انتظار داستان یک عنوان نقش افرینی رو در این بازی دارید؟
چیزی که شاید خیلی ها بگن تو این مورد بتلیفیلد 3 بهتر بوده باید گفت نه! این ها بدلیل کات سین های بسیار جالب و خوب بازی بوده که با داستان اومده و همینطور اوردن یک سری بخش ها جزابیت بازی رو بیشتر کردن که نشون از توجه تیم دایس رو جزئیات رو میده! کلا داستان هر دو عنوان بیشتر یک چیز رو میخواد بیان کنه ولی COD بهتره به این دلیل که داستان فقط چیزی نیست که بخواد درباره حمله به جاهای مختلف و فحش دادن باشه نه! داستان یک گروه مثل کاپیتان پرایس و مک تاویش که بسیار زیباست! شخصیت پردازی MW واقعا عالی هست البته برای یک عنوان اول شخص!

عنوان ها اول شخص بیشتر روی گیم پلی و مولتی پلیر اون کار میکنن ولی سری COD اومده رو داستان هم کار کرده حالا سری مدرن وار فیر که واقعا زیباست البته شماره دوم زیاد جالب نبود بیشتر هدف کسب درامد بود و همینطور BO که بیشتر هم جالب بود همینطور هیچ عنوانی در این سبک گیم پلی و و اون تم خاص شوتر اول شخص رو نداره!!! تنها عنوانی که موفق شده بیشتر افراد رو بیاره سمت خودش اگر چه شاید جدیدا اکتیویژن به عنوان ناشر بازی داره ه کسب درامد از یک شاهکار بزرگ توجه میکنه تا بوجود اوردن یک عنوان با کیفیت تر ولی اگر این موضوع هم باشه همین شماره قبلی از گیم اسپات 9 نمیگرفت(به عنوان مثال گفتم کلا نمرات بازی بالا بود) و اینکه فروش بازی بالا نبود حتما بازی کیفیت داره که میاد اینطور فروش میکنه و اینطور کیفیت داره!

در کل نمیشه به عنوانی مثل COD بی کیفیت و پایین بودن از عنوان های دیگه رو نسبت داد چرا که عنوانی نیست با این شاهکار رقابت کنه حالا بتلفید هم اگر بهتر از شمار های قبل هست از جهت گرافیک و توجه بسیار سازنده بازی و کار رو جزئیات اون بوده ولی گیم پلی COD کلا چیز دیگست که باعث شده همه رو به این عنوان بیارن! در کل هم نه بتلیفد و نه MW به صورت کلی نمیشه گفت کدوم واقعا بهتره!!! بیشتر این مورد به سبک بازیکن که از کدوم لذت میره هست با این که هر دو اول شخص هستن ولی چیزایی دارن که مقداری با هم تفاوت داره از جمله بخش مولتی پلیر شاهکار سری بتلفیلد و همینطور گیم پلی زیبای سری COD که به نظر من از بتلفید بهتر بوده البته بتلفیلد 3 با توجه به این که داستان بهتری رو نسبت به بد کمپانی نشون داده گیم پلی خوبی هم داره ولی باید MW3 هم منتشر بشه تا بشه یک نظر درست داد ولی با توجه به شاهکار های سری قبل میشه گفت COD عنوانی نیست که بخواد کم بیاره بلکه همیشه بهتر از عنوان های اول شخص بوده!...

Layken
27-10-2011, 20:26
دوستان ادامه بحث با لحن نامناسب برابر با گزارش و ....دقیق تک تک کلمات گفته شده رو خوانده میشه پس سعی کنید بعدا شرمنده شما نشیم
(بحث کنید در چهارچوب)

فکر نمی کنم عرفان اصلا حرفی از گرافیک زده باشه!
بازی که گیم پلیش همون گیم پلی ـه، گرافیکش همون گرافیک ـه به جز داستان مطمئناً چیزی برای گفتن نداره!
منم خیلی علاقه دارم Cod مثل همیشه بترکونه ولی فعلا نا امید کننده ظاهر شده.مارمولک جان اخه مگه اسم شما عرفان هستش ؟ من می خوام یه موضوعی رو با اون سوالم بدونم و از ایشون که در ادامه مطالبی بپرسم زیرا که اطلاعاتشون در مورد گرافیک و موتور های گرافیکی بالا هستش و اطلاعاتی کسب کنم کاری با این دو بازی ندارم.

Erfan.
27-10-2011, 20:52
قبل از این که جواب دوستان عزیز، حامد و آرمان رو بدم، یه نکته ای رو مطرح کنم:
Mostafa NBA عزیز... وقتی کسی به شما مطلبی میگه و انتظار جواب داره و در این شرایط شما جواب طرف مقابل رو ندی(نخواستی یا ...) توهین به طرف مقابله... :46:
این رو گفتم بدونی و در کل امیدوارم اصول درست بحث کردن رو مانند بقیه دوستان رعایت کنی دوست خوبم.

حامد جان همون طور که آرین گفت من تنها منظورم گرافیک نبود...!

گرافیک خیلی مهمه، و در BF3 میبینیم چه قدر عالی کار شده + پارامتر های بسیار مهم دیگه از جمله گیم‌پلی - موزیک و صدا و ... که البته تا خودم بازی نکنم نمیتونم قطعی بگم ولی با توجه به حرف های دوستانی که بازی کردن و بررسی های سایت ها تا حدودی میشه گفت در همه ی زمینه ها تقریبا عالی عمل کرده...

ولی MW3 کاملا معلومه، همون گیم‌پلی، همون گرافیک... با شرکتی که اصل کاری هاش اخراج شدن... زیاد جالب نیست.
گرافیک هم وقتی با BF3 مقایسه بشه خــــــــــیلی ضد حاله... یه گرافیک قدیمی و خشک و خالی در برابر گرافیک کاملا Next Generation Battlefield که از تخریب پذیری تا نور ها، سایه ها و ... وضعیتش 180 درجه با MW3 فرق میکنه!

سلام.
واقعا باحالید :دی BF3 هم وضعیتش تا حدودی مشخص بود دیگه؟ (با توجه به تریلر ها .......) ؟! بعد از عرضه آیا همون چیزی بود که انتظار داشتید؟ ( واقعا؟!) خوب قطعا نه...!

آرمان جان یه توضیحی بدم: انتظار داشتن و نداشتن از یک عنوان کاملا بستگی به گیمر و توقعاتش داره... که میتونه معقول یا نامعقول باشه.

کاملا قابل پیش بینی بود که این گیم GOTY نمیشه، و امتیازش هم مثل عناوین Batman: AC و UC 3 نیست... و دقیقا هم همین شد.

یک نکته دیگه هم که هست، تبلیغات فراوان معمولا انتظارات رو بالا میبرن که خوب به هر حال هر چه قدر هم بازی قدرتمند باشه با چند تا ایراد به این وضعیت دچار میشه.

یه پست هم در همین مورد این جا دادم:

الآن Meta بازی برای PC 91 هست که فکر نمیکنم امتیاز کمی باشه!!!

بیشتر صحبت های شما هم مربوط به همین تبلیغات و ... میشد که در بالا جواب داده شد.

صحبت از گرافیک بازی شد به نظر شما در نسخه جدید یک بازی حتما باید گرافیک بازی تغییر کنه؟ در بعضی مواقع نه...!
در صورتی که گرافیک نسخه های قبلی یک بازی مثل Black Ops یا MW2 قابل قبول بوده دلیلی دیده نمیشه که سازنده های بازی روی موتور بازی مانور بدن....و البته افزایش گرافیک بازی کاره خیلی خیلی دشواری نیست فقط مشکلات سخت افزاری برای بیشتر کاربران به وجود میاره...!

موفق باشید.

بله، اگه تغییر میکرد این همه انتقاد به گرافیک بازی وارد نبود البته تا حدودی قابل چشم پوشیست چون برای اجرا شدن روی 60 فریم در کنسول ها(!) باید گرافیک در همین حالت باقی بمونه.

باز هم میگم صحبت من کلی بود و فقط در مورد گرافیک نبود!!!

پیروز باشید.

marmolak kocholo
27-10-2011, 20:53
مارمولک جان اخه مگه اسم شما عرفان هستش ؟ من می خوام یه موضوعی رو با اون سوالم بدونم و از ایشون که در ادامه مطالبی بپرسم زیرا که اطلاعاتشون در مورد گرافیک و موتور های گرافیکی بالا هستش و اطلاعاتی کسب کنم کاری با این دو بازی ندارم.
لای کن جان، من با عرفان هماهنگم ;) مشکلی که نداره !؟

Killzone2
27-10-2011, 21:39
گرافیک خیلی مهمه، و در BF3 میبینیم چه قدر عالی کار شده + پارامتر های بسیار مهم دیگه از جمله گیم‌پلی - موزیک و صدا و ... که البته تا خودم بازی نکنم نمیتونم قطعی بگم ولی با توجه به حرف های دوستانی که بازی کردن و بررسی های سایت ها تا حدودی میشه گفت در همه ی زمینه ها تقریبا عالی عمل کرده...

ولی MW3 کاملا معلومه، همون گیم‌پلی، همون گرافیک... با شرکتی که اصل کاری هاش اخراج شدن... زیاد جالب نیست.
گرافیک هم وقتی با BF3 مقایسه بشه خــــــــــیلی ضد حاله... یه گرافیک قدیمی و خشک و خالی در برابر گرافیک کاملا Next Generation Battlefield که از تخریب پذیری تا نور ها، سایه ها و ... وضعیتش 180 درجه با MW3 فرق میکنه!
عرفان جان کرایسیس هم گرافیک داشت ولی MW شد؟ فقط از نظر گرافیک واقعا شاهکار بود شماره دوم هم اینطوری بود(البته من هم فقط منظورم گرافیک نیست)...درست هست که در BF3 گرافیک عالی هست و واقعا هم شاهکار به هر حال موارد دیگه هم هست این بحث صدا و اینا رو که گفتی کلا کیفیت بالایی داره رو این مورد چون واقعا روش کار کردن شده یک شاهکار در صدا گذاری چیزی که در سری COD هم میبینیم و البته هر دو هم واقعا رو این موارد خوب کار کردن حالا گرافیک در MW یا کلا سری COD نیاز به یک نورپردازی با اون تخریب ها نداره و البته کیفیت گرافیک هم خوبه حتما نباید گرافیک بازی دارای نورپردازی و سیستم تخریب و اینا باشه البته درسته که بازی رو جذاب تر میکنه و درست هم میگی ولی بازی باید رو پلتفرم ها درست اجرا بشه الان رو PC میاد اینطوری گرافیک رو کنسول کیفیت بالایی نسبت به PC نداره! این خودش یک نوع مشکل هست! چون به هر حال فروش بیشتر برای کنسول هست:20:
همینطور گیم پلی سری COD مشخص هست! این تخریب هم فقط برای گرافیک بازی نیست تو بتلفید 3 و همینطور بد کمپانی تخریب بخشی از گیم پلی هست که بازی رو جالب میکنه یا بازیکن رو به چالش میکشه که جایی برای کاور گرفتن نیست .

بعد اینکه گرافیک MW خوب بود و حتی عالی حالا MW3 شاید بیشتر هدف کسب درآمد باشه اما با توجه به همون پستی که دادم این نمرات و فروش بالا برای چی هست؟!
+
درباره اینکه اشاره کردی همون گرافیک و همون گیم پلی که دیگه عرفان جان گیم پلی cod رو قبول نداری؟ شاهکار اول شخص در گیم پلی بازی که هر شماره هم نقد میشه نمره کامل رو میگیره! و فکر نکنم نیازی داشته باشه چیز جدید برای این مورد بوجود بیارن دیگه به هر حال گیم پلی کال رو نمیشه بهش ایراد گرفت.

فقط این مورد رو هم باید اشاره کرد که خوب بتلفید 3 واقعا شاهکاره! رو جزئیات خیلی توجه کرده اینطوری هم که مشخص هست بخش مولتی پلیر بازی باز هم شاهکاره! ولی باید MW3 منتشر بشه تا بشه درست نظر داد

ممنون:11:

kumarbaz
27-10-2011, 22:53
اره باووو BF خیلی رو جزئیات کار کرده :19: تو همون مرحله اول وقتی به ادما شلیک میکنی نمیدونم چطوری هیچی بهشون اثر نمیکنه :39: احتمالا فراموششون شده نه که خیلی سرشون واسه خلق اثری بی بدیل گرم بوده

B.3.S.T
28-10-2011, 00:49

نکنه شما mw3 رو هم بازی کردی پیشاپیش قضاوت کردی که از bf3 بهتر شده!!!!؟
بعضی عزیزان معلوم نیست از روی چه منطقی قبول ندارن که نسخه ی pc بازی bf3 یک سر و گردن از کنسولی خودش بالاتره!اینو خود ea هم از عزل اعلام کرده بود و ادعای برتری روی کنسولها رو نکرده بود که حالا همه توقع داشتن تو گیم پلی بازی بتونن مگسو رو هوا با تیر بزنن!

+

تو همون مرحله اول وقتی به ادما شلیک میکنی نمیدونم چطوری هیچی بهشون اثر نمیکنه

!!
شما دوست گرامی 120 درصد یا با کنسول بازی می کنی یا سیستم pcـتون کشش نداره بازی رو جواب بده :)

Mostafa NBA
28-10-2011, 01:47
بعضا حرف های جالبی از طرف طرفداران COD که نمیـــــخوان یه سری حقایق رو باور کنن زده میشه...

Mostafa NBA عزیز، کلا Dice از اول روی نسخه PC Battlefield 3 مانور میداد، تمامی تریلر ها از نسخه PC بودن، و کاملا مواضعشون روشن بود که نسخه PC یک سر و گردن ( و بیشتر... :دی )بالاتر از نسخه Console قرار داره...

:18:بعد شما میگی نسخه PC اهمیت نداره؟؟؟:18: به عنوان حرف طنز البته قابل قبوله...

آرمان جان این حرف هایی که مطرح کردی... قبلا گفتم، دوباره هم میگم...

من خودم یکی از طرفداران MW2 هستم، هنوز روی سیستمم نصبه و آنلاینش رو بازی میکنم پس فکر نکنید که از MW بدم میاد...
اتفاقا به نظرم از نظر کاراکتر ها و ... از BF بالاتره!

ببخشید عرفان جان من حواسم نبود پست شما رو نقل قول کنم شرمنده و ممنون از اینکه یادآوری کردی :40:

منم میدونم که کلی روی PC سرمایه گذاری کرده بود اما اینا هیچ کدوم دلیل نمیشه که نمره ی XBOX اینطوری فاجعه باشه...به هرحال روی PC کار کرده دمش گرم اما نه اینکه با این همه تبلیغ نمره ی کنسول بازی از نسخه قبل هم کمتر بشه و اینقدر بیاد پایین.بابا قبول کنید که خیلی اشتباه صورت گرفته برای BF3 .

قسمتی که به صورت BOLD قرمز کردم واقعا جالب بود برام، اگه منظورت نسخه های قبل نیست و فقط منظورت MW3 هست ، تو از کجا میدونی که MW3 پرمحتوا نیست ؟ من کجا دارم غیر منطقی طرفداری میکنم ؟ نمیدونم این منطق چیه که ازش حرف میزنی!
اما اگه منظورت به نسخه های قبل هم هست از نمرات شاهکاره بازی یعنی 94 کاملاً مشخه که این بازی علاوه بر نظر گیمر ها، نظر منتقدان رو هم به شدت جلب کرده پس اینجا نمیشه به محتوای بازی ایراد گرفت :20:

ما الان هرچی بگیم بازم میگی MW2.5 اما بزار من Gears3 رو یادآوری کنم که با دیدن ویدئو های بازی قبل ریلیز، تغییره آنچنانی توی گیم پلای متوجه نمیشدم و فکر میکردم اینم مثل Gears2 بعده مدتی خسته کننده بشه اما حقیقتا لذت بردم از این همه تنوع و داستان بسیار بسیار زیبا همین امروز هم تموم شد.احساس میکنم COD هم همینطور که تا الان اینطوری بوده برای این نسخه هم همینطور باشه.امیدوارم اینطوری بشه :20:
ارادتمندیم عرفان جون :40:

اصلا لازم نمیبینم جواب نوشته هاتو بدم چون قبلا در موردش صحبت شده، فقط در مورد شماره 4 :
دوست عزیز
فن یـــــعنی طرفدار!
کجای این کلمه توهین به حساب میاد؟ در واقع من گفتم~> شما علاوه بر اینکه طرفدار کُد هستید طرفدار کنسول هم هستید ! این کجاش توهین بوده؟
خب وقتی یه چیزی نمیدونی فرهنگ لغت رو جلوت باز کن یا از یکی بپرس تا اشتباهی توهین نکنی و خودتو زیر سوال ببری!

جداً ؟ همه ما فرق بتمرگ و بشین رو میدونیم :46: یک چیزی که جا بیوفته نمیشه با این چیزا سفسته ایجاد کرد براش. همه ما میدونیم که توی فضای فروم ها فن به کسی میگن که بی منطق و به صورت بی دلیل و احمقانه از یک بازی حمایت و طرفداری میکنه.

خیلی دوست داشتم از داشته هات دفاع کنی و زود کنار نکشی :46:

اصلا با این حرف ک دور دوره کنسولاس و PC بی ارزش هس موافق نیستم،اگه اینجوری باشه بگید انویدیا و ای ام دی شرکتاشونو تخته کنن !

نمیخوام کلی دلیل بیارم اما ساده ترین راهش، چیزی هست که دیده میشه بدون استدلال و بحث :20:
هرچند هنوز PC طرفدار زیاد داره اما ما داریم اکثریت رو میگیم.

مرسی....:11:منم شما رو قبول دارم.....والله در مورد اون 2 تا روش من یه جورایی مطمینم چرا؟؟؟ببین:
گرافیک واسه بعضی کمپانیها بیشتر ابزار تبلیغاتی و زرق وبرق دهنده هستش و نه ابزاری برای ارتقای کیفیت بازی مثه بازیهای کرایسیس1 و بتلفیلد 3(به نظر من البته) برای بعضی کمپانیهای بالیاقت تر هم ابزاری برای بالابردن کیفیت بازی هستش مثه انچارتد یا gears و....... .

تنها بازیهایی که روی pc از کیفیت بهتر گرافیکیش برای قول زدن بعضی قشر pc بازاستفاده نمی کنن همین کمپانی بلیزارد هستش که واقعا به بهانه گرافیک و نیاز به کارتهای گرافیکی ghiesndj576j :31:مخاطب رو قول نمیزنه
حالا این نظر من دیگه ......شایدم اشتباس:31:

+

در مورد فروش منظور من همین فروش badcompany2 بوده این بازی روی pc فروش خیلی خوبی داشت(البته بازم برابری نمی کرد با کنسول ولی در مقایسه با بازیهای دیگه قابل توجه بود:31:مثلا فروش mw2 رو ایکس باکس نسبت به pc حدود 12 به 1 بود ولی واسه بتلفیلد حدودا 3 به 1 بود که خوب به مراتب قابل تحملتره)

.

فدات مراد جون :40:

آره اما BF3 کلاً رفته روی چیزی سرمایه گذاری کرده به قول دوستان، که به نظر من هر کمپانی میتونه یک بازی شاخ از نظر گرافیک برای یک سیستم High-End بسازه اما خب به نظر من مهم اینه که روی چیزی کار کنند که دستگاه Gaming روز دنیاست.

واقعا بین این دو عنوان دارید بحث میکنید؟! : دی

واقعا COD شاهکار نیست؟ دیگه اینطوری حرف زدن هم یه مقدار جک هست تا منطق از بحث در به میان آمدن! : دی

اینطوری که تو پست های دوستان گفتن معلوم بود کلا کسی حرف دیگری رو قبول نداره!!! دیگه عنوانی که آمار فروش بالا تو هر سری داره بعد تو نمایشگاه های مختلف میاد دمو میزاره همه میگن عالی بود خود اونایی که بازی میکنن همین شاهکار رو بعد میگن بازی جالبی نیست؟ واقعا یک سری هم جالب نظر میدن:31:

بتلفیلد کلا شاهکاره و بخش مولتی پلیر بازی مقیاس بالای مپ ها و همینطور جزئیاتی که داره اون رو تو بخش چند نفره واقعا خوب نشون میده حال تو این شماره رو داستان بازی بیشتر کار شده که بهتر میشه گفت اومدن رو کیفیت کلی بازی کار کردن چون بتلفید عنوانی نیست که بخواد روش کلی کار بشه!!! فقط جزئیات بیشتر! حالا اینکه کیفیت بالاتر رو PC هست اون هم بدلیل توان بالای انجین بازی هست و اینکه بتلفید 3 بسیار زیباست و اینکه اومده گیم پلی بازی رو طوری بوجود اورده که بازی رو جالب تر میکنه و همینطور مولتی پلیر بسیار بهتر و البته شاهکار هم که دیگه کلا همه بتلفید رو با بخش چند نفره میشناسن و کیفیت بسیار بالایی هم تو این بخش داره!

یه چند مورد اشاره شد به داستان مسخره و همینطور یه سری جزئیات COD که پایینتر از بتلفید هست! اینا رو از کجا میگین؟ با چه مدرکی؟ Black OPS یک شاهکار بزرگ بود که داستان بسیار با کیفیت و خوبی داشت! در رابطه با این بازی شما انتظار داستان یک عنوان نقش افرینی رو در این بازی دارید؟
چیزی که شاید خیلی ها بگن تو این مورد بتلیفیلد 3 بهتر بوده باید گفت نه! این ها بدلیل کات سین های بسیار جالب و خوب بازی بوده که با داستان اومده و همینطور اوردن یک سری بخش ها جزابیت بازی رو بیشتر کردن که نشون از توجه تیم دایس رو جزئیات رو میده! کلا داستان هر دو عنوان بیشتر یک چیز رو میخواد بیان کنه ولی COD بهتره به این دلیل که داستان فقط چیزی نیست که بخواد درباره حمله به جاهای مختلف و فحش دادن باشه نه! داستان یک گروه مثل کاپیتان پرایس و مک تاویش که بسیار زیباست! شخصیت پردازی MW واقعا عالی هست البته برای یک عنوان اول شخص!

عنوان ها اول شخص بیشتر روی گیم پلی و مولتی پلیر اون کار میکنن ولی سری COD اومده رو داستان هم کار کرده حالا سری مدرن وار فیر که واقعا زیباست البته شماره دوم زیاد جالب نبود بیشتر هدف کسب درامد بود و همینطور BO که بیشتر هم جالب بود همینطور هیچ عنوانی در این سبک گیم پلی و و اون تم خاص شوتر اول شخص رو نداره!!! تنها عنوانی که موفق شده بیشتر افراد رو بیاره سمت خودش اگر چه شاید جدیدا اکتیویژن به عنوان ناشر بازی داره ه کسب درامد از یک شاهکار بزرگ توجه میکنه تا بوجود اوردن یک عنوان با کیفیت تر ولی اگر این موضوع هم باشه همین شماره قبلی از گیم اسپات 9 نمیگرفت(به عنوان مثال گفتم کلا نمرات بازی بالا بود) و اینکه فروش بازی بالا نبود حتما بازی کیفیت داره که میاد اینطور فروش میکنه و اینطور کیفیت داره!

در کل نمیشه به عنوانی مثل COD بی کیفیت و پایین بودن از عنوان های دیگه رو نسبت داد چرا که عنوانی نیست با این شاهکار رقابت کنه حالا بتلفید هم اگر بهتر از شمار های قبل هست از جهت گرافیک و توجه بسیار سازنده بازی و کار رو جزئیات اون بوده ولی گیم پلی COD کلا چیز دیگست که باعث شده همه رو به این عنوان بیارن! در کل هم نه بتلیفد و نه MW به صورت کلی نمیشه گفت کدوم واقعا بهتره!!! بیشتر این مورد به سبک بازیکن که از کدوم لذت میره هست با این که هر دو اول شخص هستن ولی چیزایی دارن که مقداری با هم تفاوت داره از جمله بخش مولتی پلیر شاهکار سری بتلفیلد و همینطور گیم پلی زیبای سری COD که به نظر من از بتلفید بهتر بوده البته بتلفیلد 3 با توجه به این که داستان بهتری رو نسبت به بد کمپانی نشون داده گیم پلی خوبی هم داره ولی باید MW3 هم منتشر بشه تا بشه یک نظر درست داد ولی با توجه به شاهکار های سری قبل میشه گفت COD عنوانی نیست که بخواد کم بیاره بلکه همیشه بهتر از عنوان های اول شخص بوده!...

در مجموع حرفات رو قبول دارم .به نظر من BF3 یک بازی کامل نیست و بهتره که از این به بعد بگیم BF3 MP چون این بازی فقط مالتی پلایر داره همین و بس. اما COD علاوه بر داشتن یک مالتی قابل قبول، داستان عالی+گیم پلای عالی+گرافیک متناسب با 60 فریم در ثانیه(به قول عرفان عزیز)+مد های متنوع مثل Spec Ops رو داره که میشه یک بازی ایده آل و کامل.

قبل از این که جواب دوستان عزیز، حامد و آرمان رو بدم، یه نکته ای رو مطرح کنم:
Mostafa NBA عزیز... وقتی کسی به شما مطلبی میگه و انتظار جواب داره و در این شرایط شما جواب طرف مقابل رو ندی(نخواستی یا ...) توهین به طرف مقابله... :46:
این رو گفتم بدونی و در کل امیدوارم اصول درست بحث کردن رو مانند بقیه دوستان رعایت کنی دوست خوبم.

دوباره معذرت میخوام عرفان جان ، بالاتر نقل قول کردم :40:

I-Tech
28-10-2011, 01:52
Modern Warfare 3 - Weapon Progression Trailer
یه تریلر 3 دقیقه ای از MW3:

Masoud King
28-10-2011, 01:57
بابا آرین جان گیم پلی بازی که نمی تونه تغییر کنه دیگه
الان سیستم یا بهتر بگیم نوع شوتر بازی در بالاترین سطح هست
بحث میرسه سمت محتوای گیم پلی...شاخ و برگ دادن با اضافه شدن مد ها یا یه سری امکانات مثه co-op یا اینطور موارد که در این نسخه Survival Mode اضافه شده
+
سیستم killstreak reward رو گفتن کلا عوض کردن
سیستم آنلاک کردن و رنکینگ هم به قول خودشون revamped شده
همچنین perk ها رو هم سازماندهی کردن که نووب ها الکی قوی نشن : دی
Modern Warfare 3 will feature a local and online split-screen option
Several new game modes have also been added.
چیزای دیگه ای به قسممت چند نفره اضافه شده
به نظر من تغییرات اگه اینطوری که گفتن باشه راضی کننده هست
+
در کل من خودم با اینکه از MW 2 به بعد از کال بدم اومد ولی به این نسخه نمی دونم چرا امیدوارم... کلا اسم این MW زنده کننده بهترین لحظات در این سری هست

Mostafa NBA
28-10-2011, 01:59
Modern Warfare 3 - Weapon Progression Trailer

یه تریلر 3 دقیقه ای از MW3:

کیفیت HD - حجم: 78 مگابایت

کیفیت SD - حجم: 27 مگابایت

:11:

matarsaak
28-10-2011, 02:46
جدید ترین ورژن کال اوف دیوتی چیه؟ برای پی سی
و نسخه بعدیش کی منتر میشه برای پی سی
من همه نسخه ها شو بازی کردم ولی اسماش یادم نمیمونه
اگ نسخه جدیدی امده برم بگیرم
اخریش رو هم 4 یا 5 ماه پیش بازی کردم

Amir rza
28-10-2011, 09:43
جدید ترین ورژن کال اوف دیوتی چیه؟ برای پی سی
و نسخه بعدیش کی منتر میشه برای پی سی
من همه نسخه ها شو بازی کردم ولی اسماش یادم نمیمونه
اگ نسخه جدیدی امده برم بگیرم
اخریش رو هم 4 یا 5 ماه پیش بازی کردم

جدید تریش که Black ops هست. و نسخه بعدش که این باشه نمیدونم ولی فکر کنم نسخه ی پی سی بین یکم تا دهم Sep بیاد نه فعلا جدید نیومده.

halflife g
28-10-2011, 10:15
بحث میرسه سمت محتوای گیم پلی...شاخ و برگ دادن با اضافه شدن مد ها یا یه سری امکانات مثه co-op یا اینطور موارد که در این نسخه Survival Mode اضافه شده
+
+
در کل من خودم با اینکه از MW 2 به بعد از کال بدم اومد ولی به این نسخه نمی دونم چرا امیدوارم... کلا اسم این MW زنده کننده بهترین لحظات در این سری هست

dedicated server یا سرورهای اختصاصی رو هم اضافه کن مسعود جان..... .

+

کلا بازیهای کامل و میشه گفت کم نقصی که بخوان چند شماره تو یه نسل منتشر بشن این مشکلو دارن که هر چی هم سازنده زور بزنه بالاخره نمیتونه کل سیستم بازی رو عوض کنه و بالاخره گیم پلی به تکرار می افته .......در نتیجه مطمین باشین اول نسل بعد همین بازی رو با گرافیک x720 ارایه بدن همه کف می کنن:31:

+

راستی راستی نقدای کنسولی battlefield 3 هم اومده دوستان برن نقد ign و gamespot رو کامل بخوونن و نمرات یکسانشو ببین (من خودم بازی نکردم از رو نقدا میگم)....تاپیک خود بتلفیلد امتیازا رو میذاشتم دعوا میشد در نتیجه همینجا گذاشتم:31:
.
..
.

kumarbaz
28-10-2011, 10:33
شما دوست گرامی 120 درصد یا با کنسول بازی می کنی یا سیستم pcـتون کشش نداره بازی رو جواب بده :)
شایدم حق با شماست :10: یا GTX 560 کشش نداره یا احتمالا CPU Core i7 :31:

marmolak kocholo
28-10-2011, 12:16
+
+
مسعود من گیم پلی رو کلی گفتم! گیم پلی خودش شونصدتا قسمت داره!

بابا اینا هاد هم دلشون نمیاد عوض کنن آخه!!
همون استایل همیشگی!
انیمشن ها دقیقاً همون ـه!
اسلحه ها همونه! (حداقل من چیز جدیدی ندیدم(شاید یدونه))!
هوش مصنوعی هم که همونه! به قول این خارجی ها شبیه ماهی میمونن دشمنا!!
کارایی که تو طول بازی انجام میدیم دقیقاً همون ماموریت های 2 سری قبلیه :| !
-صداگذاری حتی یه ذره هم تغییر نکرده! دقیقاً همونه...
حالا اینارو با یک گرافیک خشک که تو هر سری داریم میبینیم همراه کن ببین چی میشه!
غیر از اینه که داری همون بازی رو انجام میدی با یه سری تغییرات تو داستان؟
غیر از اینه که بازی حکم یه DLC پیدا می کنه و همه بهش می گن Mw2.5 ؟
حتی گیم اسپات هم تو Preview هایی که از بازی داشته گفته فقط به بازی یدونه اسکوپ اضافه شده که میتونید سریع سوییچ کنید روش! و نه چیز دیگه ای!!!

ببینید در مورد اینایی که گفتم: نمی خوام بگم این فاکتورها بدن! من تاکیدم رو اینه که چرا تغییری نکردن تو بازی!
چه بسا که اصلا استایل و هسته گیم پلی عالی بوده و همیشه هم زبان زد منتقدها بوده...

یه نکته ای هم که هست اینه که تمام این چیزایی هم که مسعود گفت از قابلیت های بخش مولتی پلیر بوده ولی سینگل چی ..... ؟
این دوستانی که حتی جلد بتلفیلد 3 رو هم ندیدن و دارن هی بازی رو خیلی دقیق مورد عنایت و نقد قرار میدن، همش از سینگل صحبت می کنن نه مولتی!
+
من خودم هم با سری COD و نه فقط با MW کلی خاطره دارم و خیلی دوست دارم بازم قدرتمند ظاهر بشه و شاهد یه شاهکار دیگه باشیم.
و الله قسم من پدر کشتگی با این بازی ندارم که این حرفارو میزنم! پاش بیفته شروع می کنم ضعف های بتلفیلد رو تک تکشون رو میگم، حتی یه سری عکسا و مطالبی هم آماده کردم، فقط منتظرم مثل اینجا یکی استارتشو بزنه تا اونجا هم خیلی دوستانه با هم بحث کنیم...

موفق باشید.

halflife g
28-10-2011, 12:52
ارین جان اخه میدونی مساله چیه؟؟؟مساله اینه که سری mw میشه گفت یه بازی از هر لحاظ کامل هست و در نتیجه کلا زیاد نمیتونه تغییر کنه چه سینگلش چه مولتیش به جز گرافیکش ..... .

مولتی پلیر بتلفیلد درسته عالی هستش و به نظر خود من بهتر از mw ولی مساله اینه که هنوزم که هنوز مولتی پلیر cod با فاصله نجومی از مولتی پلیر سری بتلفیلد جلو هست .....
مایکروسافت که هر هفته میزان بازی هفتگی در لایو رو اعلام می کنه حدود 3 سال که همیشه و همواره cod ها 2 جایگاه از 3 جایگاه اول رو در اختیار دارن(و فقط halo جلوش وایمیسه اونم گاهی) در pc و ps3 هم اوضاع به همین منوال(البته از اونا امر دقیق نمیاد ولی تقریبا میشه حدس زد که شبیه همینه)و شماره جدید بتلفیلد هم نخواهد تونست این جایگاه رو بهم بریزه....

از لحاظ سینگل هم که تقریبا به همین منوال cod یه بازی کامل و اراسته هستش........ ..

+

اینکه همون کارای قبلی رو انجام میدیم که نمیشه بهش خرده گرفت شوتر نظامی هست و محدود ...ته تهش میتونه هلی کوپتر و اینا برونه دیگه چیکار کنه؟؟؟
اسلحه هم در کل سریش کامله و نیازی به تغییر نیس(البته تغییر در تعداد اسلحه کم نبوده تو تریلر اخیرش اشاره شده)

+

بیشتر ایرادایی که میگی از جمله انیمیشن خشک و استایل همیشگی باید با تغییرگرافیک بهتر بشه ....... .

+

در نهایت همونطور که گفتم cod چون بازی کاملی هست در نتیجه امکان تغییرات اساسیش در هر شماره کمه و چون متاسفانه cod میاد سالانه این بازی رو بیرون میده این مورد بیشتر از قبل نمود پیدا می کنه و تکراری تر به نظر میرسه...... .

وقتی چیزی هنوزم از نظر منتقدا و پلیرها جذاب و تر و تازه هس رو نمیان یهو تغییر بدن همون استایلو کمی تغییر میدن میدن بیرون(البته mw3 رو نمیدونم چطور خواهد بود باید منتظر موند ودید)
.
.
.

B.3.S.T
28-10-2011, 13:10
جالبه واقعآ!!!وقتی صحبت از یک بازی مثل GEOW3 یا U3 میشه,گرافیک یک بازی تا بی نهایت ارزش پیدا می کنه ولی همین که یک بازی مثل BF3 میاد رو PC خودی نشون میده از نظر گرافیکی اینجا دوستان اهل فن کنسول سیر انتقادات که گرافیک اصلآ بخش بی ارزشی از بازی محسوب میشه رو بیان می کنن.الان COD شده خدای FPS و سادگی و متانت در حالی که همون MW سابق هست با داستان متفاوت و گیمری که بهش احترام گذاشته نشده تا کمی وقت صرف کنن و کیفیت بهتری ارائه بدن.انصافم خوب چیزیه والا...

و مورد بعدی هم

مولتی پلیر بتلفیلد درسته عالی هستش و به نظر خود من بهتر از mw ولی مساله اینه که هنوزم که هنوز مولتی پلیر cod با فاصله نجومی از مولتی پلیر سری بتلفیلد جلو هست .....

مراد حرفات تا حدودی قبول ولی اینو قبول ندارم و نمی فهمم این فاصله نجومی به چه معنیه که گفتی!من اصلآ اعتقادی به طرفدارا و مخاطبان بخش مولتی ندارم چون کیفیت واسم مهمتره و ارزشش بیشتر دقیقآ همین نظر رو راجب امتیازات چرند سایتها هم دارم و ترجیح میدم خودم بازی کنم و نظر بدم...همین که احترام به من گیمر گذاشته میشه و به بهترین شکل یک بخش مهم مثل مولتی که الان سهم زیادی در بازیهای امروزی داره رو میسازن ارزشش از اون فاصله ی نجومی و آمار فن های یک بازی بیشتره

Layken
28-10-2011, 13:17
جالبه واقعآ!!!وقتی صحبت از یک بازی مثل GEOW3 یا U3 میشه,گرافیک یک بازی تا بی نهایت ارزش پیدا می کنه ولی همین که یک بازی مثل BF3 میاد رو PC خودی نشون میده از نظر گرافیکی اینجا دوستان اهل فن کنسول سیر انتقادات که گرافیک اصلآ بخش بی ارزشی از بازی محسوب میشه رو بیان می کنن.الان COD شده خدای FPS و سادگی و متانت در حالی که همون MW سابق هست با داستان متفاوت و گیمری که بهش احترام گذاشته نشده تا کمی وقت صرف کنن و کیفیت بهتری ارائه بدن.انصافم خوب چیزیه والاوحید جان حرفت حقه رو گرافیک بتلفیلد و گرافیک بازی های PC شکی نیست داداش :10:
مطمئنن بحث بین این دو بازی هستش نه اون چیزی که فکر کردی :46:

حامد جان همون طور که آرین گفت من تنها منظورم گرافیک نبود...!

عرفان جان از جمله افرادی هستی که همیشه د راوج منطق بحث میکنی دمت گرم.

میدونی عرفان جان در مورد پویا بودن و عالی بودن بتلفیلد 3 شکی نیست اینو دیگه با توجه به امتیازات هممون میدونیم و درک کردیم حتی با وجود بالا و پایین بودن امتیازات میانگین همه چیزو بیان میکنه
اینجا من رجوع میکنم به کامنت های کاربرانی که بازی کردن که کم نیستن تو فروم خودمون توجه میکنم بودند افرادی که اومدن و گفتند نبود بازی اون چیزی که فکرشو میکردند
درواقع این کلمه برمیگرده به گیم پلی بازی چون که گرافیک بازی واقعا عالیه هر کس بوده و گفته ناراضی هستم شاید مستقیم نگفته از این عنصر گیم پلی ناراضیم ولی میشه برداشت کرد تو این دوره زمونه گیم پلی وقتی فوق العاده باشه هر چند نقص هایی در باقی عناصر وجود داشته باشه گیم پلی اونارو پوشش میده
این که میگی MW3 همونه میتونیم صبر کنیم تا بازی منتشر بشه چون قبلش به نتیجه ای نمیرسیم.؟

halflife g
28-10-2011, 13:26
جالبه واقعآ!!!وقتی صحبت از یک بازی مثل GEOW3 یا U3 میشه,گرافیک یک بازی تا بی نهایت ارزش پیدا می کنه ولی همین که یک بازی مثل BF3 میاد رو PC خودی نشون میده از نظر گرافیکی اینجا دوستان اهل فن کنسول سیر انتقادات که گرافیک اصلآ بخش بی ارزشی از بازی محسوب میشه رو بیان می کنن.

من نظر خودمو از طرف خودم میگم:

گرافیک خیلی خیلی مهمه ولی وقتی که در کنار گرافیک که مثلا 10 پله افزایش پیدا می کنه گیم پلی هم در کنارش به اون اندازه یا تقریبا پیشرفت کنه و یا اونقدری کامل باشه که فقط افزایش گرافیک کفایت کنه...... .
مطمین باش اگه گرافیک انچارتد3 این قدر عالیتر از شماره 2 شده به همون اندازه هم همه بخشهای بازی عالیتر شدن یا بازیهای دیگه......... .
+
حداقل از نقدی که سایتا گذاشتن و اونی که دوستان بازی کردن(برو تاپیک خود بتلفیلد ببین) قسمت داستانی در حد گرافیکش پیشرفت نکرده ......
فسمت مولتیش که کلا از اول عالی بود......... این پیشرفت نکردن همه جانبه بازی به بازی ضربه میزنه

هرچقدر هم در خارج مردم به مولتی پلیر و اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشن بالاخره قسمت داستانی همواره بخشی از بازی رو به خودش اختصاص میده و یه جورایی بخش سینگل و انلاین مکمل همدیگن یعنی تجربه شما از بازی رو کامل می کنن

مراد حرفات تا حدودی قبول ولی اینو قبول ندارم و نمی فهمم این فاصله نجومی به چه معنیه که گفتی!من اصلآ اعتقادی به طرفدارا و مخاطبان بخش مولتی ندارم چون کیفیت واسم مهمتره و ارزشش بیشتر دقیقآ همین نظر رو راجب امتیازات چرند سایتها هم دارم و ترجیح میدم خودم بازی کنم و نظر بدم...همین که احترام به من گیمر گذاشته میشه و به بهترین شکل یک بخش مهم مثل مولتی که الان سهم زیادی در بازیهای امروزی داره رو میسازن ارزشش از اون فاصله ی نجومی و آمار فن های یک بازی بیشتره
در اینکه نظر شخصی برتر از همه اینا هست درش شکی نیس ..... .

ولی بالاخره شلوغی سرورهای بازی نشان از موفقیت مولتی پلیر اون داره..........من خودم اصلا اصلا از مولتی پلیر cod خوشم نمیاد و مولتی پلیر بازی halo رو به هیچ چیزی دیگه ای نمیدم ولی بالاخره نمیشه حقیقتو کتمان کرد که فرمولی که cod در جذب مخاطب انلاین به کار بسته فوق العاده سرتر از هر بازی دیگس.......
.
.
.

B.3.S.T
28-10-2011, 14:29
ولی بالاخره شلوغی سرورهای بازی نشان از موفقیت مولتی پلیر اون داره..........من خودم اصلا اصلا از مولتی پلیر cod خوشم نمیاد و مولتی پلیر بازی halo رو به هیچ چیزی دیگه ای نمیدم ولی بالاخره نمیشه حقیقتو کتمان کرد که فرمولی که cod در جذب مخاطب انلاین به کار بسته فوق العاده سرتر از هر بازی دیگس.......

دقیقآ استنباط من از حرفت اینه که بازی هر چقدر ساده تر و بی کیفیت تر(بخش مولتی) نمونش cs و cod مخاطبش و طرفداراش بیشتر و صد البته تو مملکت ما این بیشتر صدق می کنه نه همه جای گیتی!البته منطقی هم هست چون امکان دسترسی راحتتر به این بازیها به مراتب کم دردسرتر هست.

فرمولی که cod در جذب مخاطب انلاین به کار بسته فوق العاده سرتر از هر بازی دیگس.......

این فرمول فقط مختص سادگی و تکرار گذشته هست نه گرافیک و گیم پلی و صداگذاری که اصلآ قابل قیاس با سری bf نبوده و اینم نباید فراموش کرد موفقیت codـها بیش از همه مدیون بخش استوری و سینگلش هست و برعکسش bf گرافیک پسندها و واقع گرایانه بودن بازی و قدرت مولتی رو نشونه رفته....

halflife g
28-10-2011, 14:44
دقیقآ استنباط من از حرفت اینه که بازی هر چقدر ساده تر و بی کیفیت تر(بخش مولتی) نمونش cs و cod مخاطبش و طرفداراش بیشتر و صد البته تو مملکت ما این بیشتر صدق می کنه نه همه جای گیتی!البته منطقی هم هست چون امکان دسترسی راحتتر به این بازیها به مراتب کم دردسرتر هست.

نه ببین من امار گذاشتم از میزان بازی هفتگی در بخش انلاین ایکس باکس که همیشه در اون cod با فاصله شدیدی از همه پیش(فقط گهگاهی halo بهش میرسه)پس اصلا بحثم رو ایران نیس....بحث کلیه.

این فرمول فقط مختص سادگی و تکرار گذشته هست نه گرافیک و گیم پلی و صداگذاری که اصلآ قابل قیاس با سری bf نبوده و اینم نباید فراموش کرد موفقیت codـها بیش از همه مدیون بخش استوری و سینگلش هست و برعکسش bf گرافیک پسندها و واقع گرایانه بودن بازی و قدرت مولتی رو نشونه رفته....
ببین نباید هیچ چیز رو مطلق دید...... .که مثلا یا فقط cod خوب یا فقط بتلفیلد خوبه نه..... .
ناانصافی هست بگیم موفقیت مولتی پلیر cod فقط مدیون سادگی هست......شاید درش دخیل باشه ولی مهم اینه که کاملا درگیر کننده و جالبه(حداقل از نظر مخاطبهاش)
فسمت داستانیش هم بیشتر از همه به خاطر گیم پلی تک و عالیش هست که محبوب و بعد از اون روایت کاملا سینماتیک و هیجان انگیز سینگل........... .

+

من قبلا گفتم باز هم میگم فقط با افزایش گرافیک و صدا گذاری نمیشه بازی رو موفق تر از بازی دیگه دونست....چون فقط اگه معیار همینا بودن می رفتیم با هم فیلم انیمیشنی نگاه می کردیم کیفیت گرافیکیش هم بالاتر از این بود

درسته cod به تکرار افتاده به خاطر پشت سر هم عرضه شدنش ولی اینو نباید فراموش کرد که علت اصلی هنوز جذاب موندنش : گیم پلی جذاب و باحال - مولتی پلیر جذاب - روایت سینماتیک داستان هستش...... .
(اینم بدون من از cod بدم میاد دیشب به وحید بعضی حرفا در مورد cod رو گفتم میتونی ازش بپرسی:31:)
.
..
.

Killzone2
28-10-2011, 15:30
جالبه واقعآ!!!وقتی صحبت از یک بازی مثل GEOW3 یا U3 میشه,گرافیک یک بازی تا بی نهایت ارزش پیدا می کنه ولی همین که یک بازی مثل BF3 میاد رو PC خودی نشون میده از نظر گرافیکی اینجا دوستان اهل فن کنسول سیر انتقادات که گرافیک اصلآ بخش بی ارزشی از بازی محسوب میشه رو بیان می کنن.الان COD شده خدای FPS و سادگی و متانت در حالی که همون MW سابق هست با داستان متفاوت و گیمری که بهش احترام گذاشته نشده تا کمی وقت صرف کنن و کیفیت بهتری ارائه بدن.انصافم خوب چیزیه والا...
وحید داداش دیگه بین دو تا عنوان که هر دو شاهکار هستن میشه چیزی گفت؟:31:
اینکه عنوانی رو PC در زمینه گرافیک خودی نشون بده خوب بیشتر عنوان ها هم بودن که اینطوری هستن ولی همونطور که تو پست قبلی گفتم کرایسیس هم گرافیک داشت ولی MW شد؟یا کرایسیس مولتی پلیر داشت ولی بتلفید شد؟ حالا تو این مورد بتلفید رو PC شاهکار هست از هر نظر ولی باید به کنسول توجه بشه دیگه ولی خب این رو هم باید در نظر که بیشتر عنوان ها که دارن به کنسول میرن دایس کار خوب و شاهکار رو انجام داده که به PC باز ها احترام میزاره و کیفیت بالا رو نشون میده و این خودش توجه سازنده به کیفیت بالا هست ولی تفاوت رو هم باید در نظر گرفت بین نسخه PC و کنسول که خوب بحث شده رو این موضوع البته حرف وحید و عرفان رو هم قبول دارم درست میگن:11:
+
وحید ببین اصلا بحث اینکه کدوم بهتره نیست سری COD دیگه فقط بهترین شوتر اول شخص نیست معیار شده برای بوجود اوردن عنوان ها با این سبک و این گیم پلی طوری که اگر نبود این همه فروش و نمرات بالا رو نداشت حالا نمیدونم منظور از اینکه گفته میشه بازی با همون گیم پلی و گرافیک همیشگی چی هست؟این رو هم گفتم که گیم پلی سری COD رو هیچ عنوانی حتی BF نداره و هیمنطور در مقابل نورپردازی و تخریب و همینطور مولتی پلیر بهتر و مقیاس بالای مپ ها رو MW نداره! پس نمیشه برتر بودن رو به یکی نسبت داد :20:
+
اگر هم کلی در نظر بگیری که گیم پلی سری COD و MW چیزی هست که باعث میشه گیمر ها واقعا ازش لذت ببرن داستان رو میخوایی که دیگه BO نشون داد یک عنوان اول شخص میتونه داستان با کیفیت هم داشته باشه!

و همینطور بتلیفد نشون میده عنوانی نیست که بیاد جلوی مولتی پلیر اون خودی نشون بده و همینطور انجین قدرتمند بتلفیلد نشون میده تخریب و ایجاد فیزیک در بازی میتونه بهتر از دیگر عنوان های اول شخص هم باشه...شاهکار بتلفید 3 تو گرافیک واقعا زیبا و همینطور مولتی پلیر هست و البته صدا گذاری واقعا شاهکار تو بتلیفد 3 که یکی از نکات خوب تو بازی هست ولی این رو در نظر بگیر که طبق گفته دایس و تبلیغات اون داستان باید خیلی بهتر از این ها بود که نیست و MW همینطور سری COD داستان بسیار بهتر نسبت به بتلیفد داره :11:

B.3.S.T
28-10-2011, 16:01
فسمت داستانیش هم بیشتر از همه به خاطر گیم پلی تک و عالیش هست که محبوب و بعد از اون روایت کاملا سینماتیک و هیجان انگیز سینگل........... .

این درسته و حق..

ناانصافی هست بگیم موفقیت مولتی پلیر cod فقط مدیون سادگی هست......شاید درش دخیل باشه ولی مهم اینه که کاملا درگیر کننده و جالبه(حداقل از نظر مخاطبهاش)

اینو بازم اعتقاد ندارم!آمار فقط تعداد بیشتر مخاطبا رو نشون میده نه سطح کیفی رو...

چون فقط اگه معیار همینا بودن می رفتیم با هم فیلم انیمیشنی نگاه می کردیم کیفیت گرافیکیش هم بالاتر از این بود
نه دیگه مراد می رفتیم u3 و geow3 رو روی pc بازی می کردیم!:دی

مولتی پلیر جذاب

اینم هرچی 2x2تا 4تا کردم بازم نمیتونم قبول کنم!:دی

+

وحید داداش دیگه بین دو تا عنوان که هر دو شاهکار هستن میشه چیزی گفت؟

سهیلی اگر این دو تا عنوان مولتی پلت بودن هم شاهکار بودن بازم؟!خدا شاهده بازم همین بحث ها که الان سر bf3 هست سر اونا هم بود!

وحید ببین اصلا بحث اینکه کدوم بهتره نیست سری COD دیگه فقط بهترین شوتر اول شخص نیست معیار شده برای بوجود اوردن عنوان ها با این سبک و این گیم پلی طوری که اگر نبود این همه فروش و نمرات بالا رو نداشت حالا نمیدونم منظور از اینکه گفته میشه بازی با همون گیم پلی و گرافیک همیشگی چی هست؟این رو هم گفتم که گیم پلی سری COD رو هیچ عنوانی حتی BF نداره و هیمنطور در مقابل نورپردازی و تخریب و همینطور مولتی پلیر بهتر و مقیاس بالای مپ ها رو MW نداره! پس نمیشه برتر بودن رو به یکی نسبت داد

و همینطور بتلیفد نشون میده عنوانی نیست که بیاد جلوی مولتی پلیر اون خودی نشون بده و همینطور انجین قدرتمند بتلفیلد نشون میده تخریب و ایجاد فیزیک در بازی میتونه بهتر از دیگر عنوان های اول شخص هم باشه...شاهکار بتلفید 3 تو گرافیک واقعا زیبا و همینطور مولتی پلیر هست و البته صدا گذاری واقعا شاهکار تو بتلیفد 3 که یکی از نکات خوب تو بازی هست ولی این رو در نظر بگیر که طبق گفته دایس و تبلیغات اون داستان باید خیلی بهتر از این ها بود که نیست و MW همینطور سری COD داستان بسیار بهتر نسبت به بتلیفد داره

منم حرفم همین بود که! :

موفقیت codـها بیش از همه مدیون بخش استوری و سینگلش هست و برعکسش bf گرافیک پسندها و واقع گرایانه بودن بازی و قدرت مولتی رو نشونه رفته....

در کل موفق باشید:دی

HESAM_5700
28-10-2011, 16:03
اه ریلیز نشد این ؟ :دی

چقدر مونده ؟!

hasanoooooooo
28-10-2011, 16:07
اه ریلیز نشد این ؟ :دی

چقدر مونده ؟!

12 روز به انتشار رسمی...... البته بعید نیست که زودتر لیک بشه!

hp722
28-10-2011, 16:09
حالا اینهمه باهم دعوا نکنید.اصلا همه بازیا خوبن:31:

ولی ندای وظیفه حرف نداره.محشره

یکی بگه بازی کی میاد؟البته به شمسی بگید.میلادی حال ندارم 2ساعت برم سراغ تقویم

Killzone2
28-10-2011, 16:12
سهیلی اگر این دو تا عنوان مولتی پلت بودن هم شاهکار بودن بازم؟!خدا شاهده بازم همین بحث ها که الان سر bf3 هست سر اونا هم بود!
وحید من منظورم اونا نبود اینا بود! : دی
میگم که کلا بتلیفد با MW کلا هر دو شاهکار هستن مگه میشه چیزی گفت؟:31: منظورم هم این هست هر دو شاهکار هستن دیگه طرفدار خودش رو داره و اینکه بتلیفد واقعا عالی بود اما داستان بهتر نداشت و اینکه MW3 شاید بیشتر هدف از انتشار فقط کسب درامد باشه پس کیفیت نداره که اینطوری نیست چون MW2 اصلا در حد شماره اول نبود که BO اومد نشون داد خیلی بهتر بود این شماره هم باید بهتر از شماره قبل باشه اگر اینطور نباشه فروش و نمرات بالا هم نداره...

در کل MW3 باید منتشر بشه ولی با توجه به شاهکار های سری cod میشه گفت این هم شاهکار هست.
بتلفیلد هم که منتشر شد شاهکار بزرگی بود سایت هایی مثل Game informer نمره 9.5 رو میده که نشون دهنده کیفیت بالای این عنوان هست البته این نمره گیم اینفورمر هم فقط برای بخش چند نفره نبود کلی نمره داده بود : دی
همینطور به جزئیات مختلف هم اشاره کرده بود و گرافیک بسیار خوب نسخه PC و همینطور صدا گذاری بازی که عالی بود.
:11:

Jeff hardy M
28-10-2011, 16:20
بجای موزه که تو مدرن 2 بود چه چیزی قرار گرفته برای 3ش ؟

Arrowtic
28-10-2011, 16:24
پست اول نوشته نیویورک رو گذاشتن جا موزه!

halflife g
28-10-2011, 18:30
اینم هرچی 2x2تا 4تا کردم بازم نمیتونم قبول کنم!:دی

دیگه من نمیدونم چطور حرفمو اعلام کنم:31: ......آمار محبوبیت از نظر مردم و سایتا و امتیازات محبوبیت از نظر منتقد یه بازی رو اعلام می کنن .
در هردوی اینها (یعنی آمار و امتیاز) قسمت مولتی پلیر cod در جایگاه بالایی هستش(با اینکه من و شما دوسش نداریم)....... .بتلفیلد خیلی زحمت کشیده واسه انلاین این بازی ولی بازم cod مقبولیت بیشتری داره(از همه بازیهای دنیا)

+

در کل من خواستم بگم cod هم در سینگل و هم مولتی وضعیت بالا رو داره(این رو امار و امتیازا میگن)(برای بارهزارم میگم خودم cod دوس ندارم) و فقط گرافیک این بازی هست که دست پایین رو داره نسبت به bf3...... .(البته mw3 رو نمیدونم)
.
..
.

B.3.S.T
28-10-2011, 19:00
مي خواي بيا منو بزن اينقد عصباني نشو :دي
به کل منظور منو متوجه نشدى.منظور من اين بود که فقط تو آمار برتري داره نه کيفيت که بتونه پوينت لازم رو بگيره.
والسلام: |

mjorh
28-10-2011, 19:35
انتظارات براورده نشده..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ بیش از ده میلیون نسخه فروخت

– ‬‬
الکترونیک آرتز در گزارش مالی ربع دوم سال مالی خود اعلام کرد که بزرگترین بازی این شرکت در این برهه‌ی زمانی یعنی Battlefield 3 تا کنون بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
طبق این گزارش اعلام شده از سوی الکترونیک آرتز، بازی‌های ورزشی این شرکت هم تا کنون فروش خوبی داشته‌اند. فیفا 12 تا کنون بیش از 8 میلیون نسخه فروخته که این فروش 25 درصد از فروش فیفا 11 در سال گذشته بیشتر است. بازی ورزشی Madden NFL 12 از این شرکت هم تا کنون بیش از 3 میلیون نسخه فروش داشته که نسبت به محبوبیت این رشته ورزشی فروش چشمگیری است.
طبق آمار ارائه شده، فیفا 11 از سال گذشته تا کنون بیش از 16 میلیون نسخه فروش داشته و بازی Battlefield: Bad Company 2 هم تا حالا 11 میلیون نسخه فروش کرده است.

فروش فوق‌العاده Battlefield 3
طبق اخباری که از قبل شنیده بودیم، پیش‌فروش Battlefield 3 بیش از 3 میلیون نسخه بود که آمار شگفت انگیزی بود. حالا پیتر موور از سران الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی از لحظه‌ی عرضه تا کنون بیش از 10 میلیون نسخه فروخته و خرده فروش در بیشتر نقاط بازی را تمام کرده‌اند و خواهان نسخه‌های بیشتری از بازی هستند.
dbazinews

halflife g
28-10-2011, 20:06
انتظارات براورده نشده..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیش از ده میلیون نسخه فروخت

اقای دی کاپریو:31:.........بازی 10 میلیون نفروخته بلکه 10 میلیون به فروشگاهها ارسال شده تا بفروشن(یا به اصطلاح تجاری ship کردن)
فروش بازی یعنی مقداری که بازیکن ها فعلا خریدن حدود کمی بیش از 3 میلیون هست(که البته عالیه)

به کل منظور منو متوجه نشدى.منظور من اين بود که فقط تو آمار برتري داره نه کيفيت که بتونه پوينت لازم رو بگيره.
نه وحید جان اصلا با لحن عصبانی نگفتم ای کاش اخرش شکلکی میذاشتم تا سو تفاهم نشه....... .:11:

من سوالم اینه که وقتی که میگی تو امار برتری داره یا از سایتا تعریف و حمایت میشه نشون دهنده کیفیت نیست پس نشون دهنده چیه؟؟؟؟؟؟؟

برای اینکه بفهمی کیفیت یه فیلم در چه سطحیه شما مثلا جایزه اسکار یا فروش فیلم یا مثلا امتیازش از IMDB واست مهم نیس؟؟؟پس چی مهمه؟؟:31::31:

به جز این دوتا چه معیاری داریم؟؟؟؟اگه معیارت نظر شخصیه که خوب اونوقت به نظر من بازی فلانی که 20 سال پیش منتشر شده بهترین کیفیت رو داره(درسته نظر محترم ولی نمیشه روش اجماع کرد).......... .

همونطور که وقتی در نمایشگاهها همین سایتا و امار اومدن جایزه های فراوون به بازی دادن و همه قبول کردن حالا هم همون سایتا اومدن نقد کردن یا امتیاز دادن و.......... .
.
.
.
.

Mostafa NBA
28-10-2011, 20:26

الان دقیقاً داری همه ی امتیازات بازی + شعور این همه گیمر رو میبری زیره سوال :31: اگه فقط آمار مالتی بالا بود شاید بشه گفت گیمر ساده و معمولی زیاد داریم اما واقعا نمیشه مثلاً 100 نقد سایت معتبر رو ندیده گرفت و بازم بگیم کیفیت نداره.

این چیزی که میگی جنبه ی نظر شخصی داره تا نظر فنی .

ببخشید من وارد بحث تو و مراد شدم :11:

mjorh
28-10-2011, 20:50
ینی چی ؟ ینی این 10 ملیون الکیه؟

halflife g
28-10-2011, 21:43
ینی چی ؟ ینی این 10 ملیون الکیه؟الکی نیس ولی این 10 میلیون فعلا به فروشگاهها ارسال شده فقط همین..... .

مثلا بتمن تا حالا حدود 4 میلیون عدد ازش به فروشگاهها ارسال شده ولی 2 میلیون اون فروخته شده و 2 میلیون اون فعلا در قفسه فروشگاههاس........ .
از این 10 میلیون بتلفیلد هم 3میلیون و خرده ایش فروخته شده........ .

+

معمولا امار شیپ یا همین ارسال به فروشگاهها رو نزدیک به امار فروش واقعی میدن ولی نمیدونم واسه بتلفیلد چرا اینقدر فاصله دار گفته شده...احتمالا طی محاسبه بخش فروش شرکت EA این 10 میلیون به زودی فرخته خواهد شد که این میزان بالا رو همین اول کار شیپ کردن... .
.

.
.

mohsen_blid
28-10-2011, 22:11
بچه ها سلام من یه سوال دارم
من call of duty black ops
رو گرفتم فرق داره با مدرن یا نه ؟