PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2013

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

soheilnouri
13-10-2012, 13:10
چقد در ازه بازي زشته شبيه قفسه با يه ميله پشتش...گيم پلي بازي خوب نيست اما جلوه هاي ويژه اش قويه خيلي

Spaniuly
13-10-2012, 14:45
خوب آپدیت اکتبر بهترین اسمیه که میشه برای این آپدیت گذاشت

بازی شما آپدیت اکتبره اگر:

1) پچ رسمی 1.01 رو دانلود و نصب کنید (لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

2) دیتا پک 2.00 رو دانلود کنید (قابلیت دانلود از داخل بازی)
از این لینک هم می تونید دانلود کنید و فایل ها رو توی مسیر نصب بازی بریزید (لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

3) اصولا چون همگی کرک شده استفاده می کنیم یه کرک فیکس هم نیازه که ریلودد ساعاتی پیش زحمتش رو کشیده
که از گیم کپی ورلد می تونید دانلودش کنید: rld-pes13u11.7z

متاسفانه می دونید که گیم کپی ورلد لینک نمیده و باید برید از سایتش دانلود کنید

57459

راستی این زبان ها رو هم دانلود کردم اون انگلیسی هم که به جاش زبان ترکی استانبولی گذاشتم در واقع بازی قابلیت گزارش به سه زبان ترکی اسپانیش و ژاپنی هست

57460

اون گوشه چپ بالای تصویر هم یه ویدجت هست که باید آنلاین باشید و اورجینال استفاده کنید کاربردش ولی نمی دونم چیه

من زبان گزارش ژاپنی و اسپانیایی و ترکی رو برای همه توصیه می کنم زبان انگلیسی هم که مضخرف ترین گزارش هست جان چمپیون معلوم نیست کی می خواد دست از سر PES برداره!

masoud93
13-10-2012, 15:22
داداش ژاپنی رو از کجا دانلود کردی ؟؟؟

Lord Farshad
13-10-2012, 15:36
درود.

1) پچ رسمی 1.01 رو دانلود و نصب کنید (لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

از این لینک هم می تونید دانلود کنید و فایل ها رو توی مسیر نصب بازی بریزید (لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

با تشکر از اسپانیولی عزیز،

لینک های مستقیم دانلود خدمت دوستان گل و گرامی :

PES2013_Patch1_01

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DLC2.00_un.rar

اگر مایل بودید به پستتون هم اضافه اش کنید که بقیه دوستان هم بتونند استفاده کنند و مرجع کاملی بشه.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

mj77
13-10-2012, 16:28
کسی نمیدونه گزینه boots boosting switch تو اخرین پچ pesedit واسه چیه؟ باید enable باشه؟
نمیشه کاری کرد همون اول تو مستر لیگ همه بازیکنان با کفش اصلی بازی کنن؟

mj77
13-10-2012, 16:36
دوستان تو مستر لیگ قسمت ترانسفر قسمت only me واسه فقط تیم خودی هست؟
player development واسه رشد بازیکنانه؟ اگه off باشه بازیکنان بعد هر بازی خسته میشن یا نه؟

Spaniuly
13-10-2012, 17:57
داداش ژاپنی رو از کجا دانلود کردی ؟؟؟

مسعود جان ندیدی این پستم رو ظاهرا
تورنت هست باید با تورنت دانلود کنی سیدش هم بالاس سریع دانلود میشه

masoud93
13-10-2012, 18:48
مسعود جان ندیدی این پستم رو ظاهرا
تورنت هست باید با تورنت دانلود کنی سیدش هم بالاس سریع دانلود میشه

آریگاتو :31:

نه ندیده بودم ، ماشالاً تکون میخوری تاپیک چند صفحه میره جولو ، ادم خیلی از پست هارو نمیبینه ..

arash-king
13-10-2012, 18:54
دوستان تو مستر لیگ قسمت ترانسفر قسمت only me واسه فقط تیم خودی هست؟
player development واسه رشد بازیکنانه؟ اگه off باشه بازیکنان بعد هر بازی خسته میشن یا نه؟

سلام دوست عزیز.گزینه Only Me باتوجه به توضیحاتی که خود بازی نوشته یعنی اینکه شما فقط بازیکن هایی را میتونی بخری که آخرفصل بصورت بازیکن کم سن و سال وارد میشن یا بازیکن هایی که تو لیست فروش بقیه تیم هاست
Player Development هم اگه off باشه بازیکن هات پیشرفت نمیکنن و قدرتاشون همینطوری میمونه به علاوه اینکه دیگه Youth Team نداری

ArashNAM
13-10-2012, 19:02

3) اصولا چون همگی کرک شده استفاده می کنیم یه کرک فیکس هم نیازه که ریلودد ساعاتی پیش زحمتش رو کشیده

57459

راستی این زبان ها رو هم دانلود کردم اون انگلیسی هم که به جاش زبان ترکی استانبولی گذاشتم در واقع بازی قابلیت گزارش به سه زبان ترکی اسپانیش و ژاپنی هست

57460

اون گوشه چپ بالای تصویر هم یه ویدجت هست که باید آنلاین باشید و اورجینال استفاده کنید کاربردش ولی نمی دونم چیه

من زبان گزارش ژاپنی و اسپانیایی و ترکی رو برای همه توصیه می کنم زبان انگلیسی هم که مضخرف ترین گزارش هست جان چمپیون معلوم نیست کی می خواد دست از سر PES برداره!

این همون dlc رسمی کونامی دیگه؟>
منظور از کرک فیکس چیه یه توضیح میدین
چی رو کجا باید بریزیم
؟

masoud93
13-10-2012, 19:03
سلام دوست عزیز.گزینه Only Me باتوجه به توضیحاتی که خود بازی نوشته یعنی اینکه شما فقط بازیکن هایی را میتونی بخری که آخرفصل بصورت بازیکن کم سن و سال وارد میشن یا بازیکن هایی که تو لیست فروش بقیه تیم هاست
Player Development هم اگه off باشه بازیکن هات پیشرفت نمیکنن و قدرتاشون همینطوری میمونه به علاوه اینکه دیگه Youth Team نداری

دوست عزیز فکر کنم اشتباه میکنید ...

یعنی فقط خودت میتونی بازیکن بخری و بقیه تیمها بازیکن با هم ترنسفر نمیکنن ...

مثلاً اگه خودت تیم میلان رو برداری ، میتونی از اینتر بازیکن بخری ، ولی اینتر نمیتونه از بارسا بازیکن بخره و بلعکس ...

arash-king
13-10-2012, 19:07
دوست عزیز فکر کنم اشتباه میکنید ...

یعنی فقط خودت میتونی بازیکن بخری و بقیه تیمها بازیکن با هم ترنسفر نمیکنن ...

منم خودم اول شک داشتم بخاطر همین رفتم داخل بازی و توضیح این قسمت را خوندم . اگه به حرفم دقت کرده باشی نوشتم که با توجه به قسمت توضیحات بازی
از خودم حرف درنیاوردم . حالا اگه شما شک داری برو قسمت Master League و توضیحات را بخون

Spaniuly
13-10-2012, 19:13
این همون dlc رسمی کونامی دیگه؟>
منظور از کرک فیکس چیه یه توضیح میدین
چی رو کجا باید بریزیم
؟

سلام...

بله دی ال سی رسمی هست پچ هم مال کونامی پچ تایتل آپدیت هست

کرک هم که باید توی مسیر نصب بازی کپی بشه جایگزین فایل اجرایی اصلی بازی بشه
فقط فایل dll ریلودد رو آنتی ویروس پاک می کنه اول آنتی ویروس رو غیر فعال کنید بعد کرک رو همرا با فایل dll بریزید بعد آنتی ویروس رو اجرا کنید و مسیر نصب بازی رو واسه آنتی ویروس تعریف کنید که فایلاش رو چک نکنه add to exclusion هست یه همچین چیزیه

Eblis 2011
13-10-2012, 20:06

قسمت بولد شده رو باید از کجا دانلود کرد ؟

+

اونایی که گزارشگر ژاپنی رو دارن اگه امکانش هست یه جایی مثل مدیافایر آپ کنن که بتونیم دانلود کنیم آخه از تورنت افتضاح دانلود میکنه .... زیر 10کیلوبایت دانلود میکنه ...

EngineeR EhsaN
13-10-2012, 21:11
قسمت بولد شده رو باید از کجا دانلود کرد ؟

+

اونایی که گزارشگر ژاپنی رو دارن اگه امکانش هست یه جایی مثل مدیافایر آپ کنن که بتونیم دانلود کنیم آخه از تورنت افتضاح دانلود میکنه .... زیر 10کیلوبایت دانلود میکنه ...

باید از سایت gamecopyworld.com دانلود کنید :sq_25:

masoud93
13-10-2012, 21:24

*IN*
13-10-2012, 21:44

من هرچی میگردم فایله rld-pes13u11.7z رو پیدا نمیکنم کدومه؟

Eblis 2011
13-10-2012, 21:50
من هرچی میگردم فایله rld-pes13u11.7z رو پیدا نمیکنم کدومه؟

اگه اشتباه نکنم پایین صفحه این قسمتی که مشخص کردم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از 5 ثانیه از بالا skip رو میزنی و به صفحه دانلود منتقل میشی و میتونی از اون قسمت دانلود کنی ....

Spaniuly
13-10-2012, 22:13
والا من امکان آپلود 16 مگ رو نداشتم وگرنه کرک رو آپ می کردم جای معرفی کردن یه سایت فلیتر
بیش از یگ گیگ حجمشه می تونید از رپید باز هم مستقیم کنید تورنت رو... خدائیش ارزش داره هر اسمی رو چه درست چه فیک تلفظ می کنه مثلا به نکونام میگه نگوزادن یه گزارش گر هست با دو تا مفسر هی داد و بیداد می کنن خیلی هیجان انگیز تر از گزارش های دیگه اس این فایل از داخل بازی اختصاصی وینینگ الون 2013 نسخه ژاپنی پلی استیشن 3 استخراج شده و اصولا واسه PC و اکس باکس عرضه نشده ولی من هم واسه PC ازش استفاده می کنم هم اکس باکس

Eblis 2011
13-10-2012, 22:21
والا من امکان آپلود 16 مگ رو نداشتم وگرنه کرک رو آپ می کردم جای معرفی کردن یه سایت فلیتر
بیش از یگ گیگ حجمشه می تونید از رپید باز هم مستقیم کنید تورنت رو... خدائیش ارزش داره هر اسمی رو چه درست چه فیک تلفظ می کنه مثلا به نکونام میگه نگوزادن یه گزارش گر هست با دو تا مفسر هی داد و بیداد می کنن خیلی هیجان انگیز تر از گزارش های دیگه اس این فایل از داخل بازی اختصاصی وینینگ الون 2013 نسخه ژاپنی پلی استیشن 3 استخراج شده و اصولا واسه PC و اکس باکس عرضه نشده ولی من هم واسه PC ازش استفاده می کنم هم اکس باکس

بازم دمت گرم .... من دارم فایل rld-pes13u11 رو تو پرشین گیگ واسه بچه های فروم مستقیم میکنم که دیگه مشکلی نداشته باشن .... تا چند دقیقه دیگه لینکشو میزارم .

Eblis 2011
13-10-2012, 22:46
لینک مستقیم rld-pes13u11 :

golmohammadi
13-10-2012, 23:49
دوستان یک روش خوب برای دفاع کردن اینه که فقط فقط سرعت و ضربدر رو نگه دارید و هیچ کار دیگه ای نکنید. شماره عوض نکنید حتی اگه بازیکن حریف داشت تک به تک می شد. دروازه بان خودش عکس العمل نشون میده.

در این صورت اون بازیکنی که سرش شماره هست خودش میره دنبال توپ و اگه نرسید بقیه بازیکن ها خودشون میان و توپ رو می زنن. که اون موقع شماره رو عوض کنید و صاحب توپ شید.
تنها نکته این روش اینه که اصلاً نباید شماره عوض کنید و بزارید شماره روی یک بازیکن باشه و بقیه بازیکن ها خودشون بیان و توپ رو بگیرن.

این روش خوب جواب میده فقط بدیش اینه که آدم هی از روی عادت شماره عوض می کنه (که باعث میشه بازیکنا دریبل بخورن). که اون هم با تمرین و با مرور زمان حل میشه.
سلام
والا من نمیدونم شما چجور بازی میکنین و یا با کیا بازی میکنین، ولی با این روش توپگیری نهایتش زرنگ باشی میتونی بازیکن دفاع را برسونی به بازیکن صاحب توپ بعد از این نباید از این روش استفاده کرد و باید حتما از جهات و ضربدر بموقع استفاده کرد

در مورد گزارش ترکی
بچه هایی که تایید کردن خوبه و ...
لینکها برا من کار نمیکنه
میتونین لینکهای دیگری پیدا کنین ؟

------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
Part1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Part2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------------------------------
Part1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Part2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

source:

Eblis 2011
13-10-2012, 23:54
گزارشگر ترکی استانبولی :

hamidreza2010
14-10-2012, 00:23
دوستان سلام
آقا من PES 2013 اسکیدرو دارم به نظرتون پچ های جدیدی که سایتها واسه دانلود گذاشند روی بازی من اجرا میشه یا نه فقط روی نسخه ریلودد اجرا میشه؟
خواهشا کسایی که مطمئن هستند جواب بدن.

Eblis 2011
14-10-2012, 00:30
دوستان سلام
آقا من PES 2013 اسکیدرو دارم به نظرتون پچ های جدیدی که سایتها واسه دانلود گذاشند روی بازی من اجرا میشه یا نه فقط روی نسخه ریلودد اجرا میشه؟

آقایان بزرگوار من pes 2013 من نسخه اسکیدرو هست.به نظرتون این پچ هایی (1.1 یا 1.2) که سافت 98 یا آسان دانلود گذاشته رو بازی من نصب میشه یا نه فقط روی نسخه ریلودد نصب میشه؟

پست 1150

نه دوست عزیز من هم نسخه اسکیدرو دارم از سایت آسان دانلود
کرش فیکس رو هم ریختم آخرین پچم ریختم مشکلی نداشت.

پست 816

هر کی مشکل کرش بازی داره نسخه ریلودد رو نصب کنه چون پچ های هم که داره میاد تذکر داده حتما از نسخه rld استفاده کنید تا مشکلی نداشته باشید نسخه اسکیدرو با اینکه کرش فیکس رو هم نصب میکنی بازم بعضی قسمت ها که سنگین میشه یا لود میشه میپره بیرون اونائی که میتونن دانلود کنن حتما نسخه rld رو بگیرن تا با اومدن پچ های جدید مشکلی نداشته باشن

payamhetfild
14-10-2012, 00:44

57459

ایول عالی بود این
البته یه سایتم دیدم که هم دیتاپک و هم پچ جدید اریجینال رو کرک شده با هم گذاشته که میشه مجموعه دقیقا همین زحمات شما
من دانلود کردم تست کردم دقیقا یکی بودن
که البته این فایل 200 مگی همه چیز با همه داره
من روی نسخه اسکریدو هم تست کردم جواب داد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fire.ir).rar

payamhetfild
14-10-2012, 00:51
دوستان سلام

اگه اهل پچ های pesedit هستید که من هنوز تست نکردم چون نسخه 2 تازه اومده:
ولی اگه میخاید مثل ما فقط پچ و آپگریداریجنال کونامی رو استفاده کنید این فایل دقیقا خودشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fire.ir).rar
روی نسخه اسکریدو هم 100% جواب داده:sq_25:

payamhetfild
14-10-2012, 01:11
بنظر میاد مشکل داوری هم خوف شده:sq_2:جونمی جون ایول کونامی:5:

Mehran14233
14-10-2012, 01:29
سلام
والا من نمیدونم شما چجور بازی میکنین و یا با کیا بازی میکنین، ولی با این روش توپگیری نهایتش زرنگ باشی میتونی بازیکن دفاع را برسونی به بازیکن صاحب توپ بعد از این نباید از این روش استفاده کرد و باید حتما از جهات و ضربدر بموقع استفاده کرد

من فقط با کامپیوتر بازی می کنم و روی سوپراستار. کلّ pes12 و pes13 (تا اینجای کار) رو دارم روش های دفاع کردن رو امتحان می کنم. هیچ روش خوبی رو پیدا نکردم. بهترین روشی که تاحالا پیدا کردم همین بوده که گفتم :sq_2:

saze
14-10-2012, 13:01
اگه اهل پچ های pesedit هستید که من هنوز تست نکردم چون نسخه 2 تازه اومده:
ولی اگه میخاید مثل ما فقط پچ و آپگریداریجنال کونامی رو استفاده کنید این فایل دقیقا خودشه :

روی نسخه اسکریدو هم 100% جواب داده:sq_25:
نقل و انتقالات تیمها تغییری نکرده.

soheilnouri
14-10-2012, 13:30
بچها اون كسايي كه خوش فكر و قلمن بيان راجع بازي تحليل ارايه بدن...

payamhetfild
14-10-2012, 13:35
نقل و انتقالات تیمها تغییری نکرده.

چطور؟!!!!!!!
من الان دارم با مودریچ و اسین 1-2 میکنم
کدوم پچ رو گرفتین؟

seday baron
14-10-2012, 13:40
دوستان سلام
می خواستم ببینم که پچ pesedit 2 که تازه اومده شامل پچ اورجینال کونامی هست یا بایدحتما این جدا بگیریم ؟
اگر نیست ممکنه تو نسخه های جدید اپدیت کونامی بزاره یا در هر صورت باید جدا گرفت آپدیتو؟
با تشکر

saze
14-10-2012, 15:44
چطور؟!!!!!!!
من الان دارم با مودریچ و اسین 1-2 میکنم
کدوم پچ رو گرفتین؟
پچ کونامی دانلود کردم.

MASTER OC 7
14-10-2012, 15:45
تغییراتی که بعد از نصب DLC تو بازی مشاهده کردم :

بازیکنان حریف مثل رونالدو بیشتر از تکنیک خود برای دریبل بازیکن رو به رویی استفاده میکنند ( اینم مورد بعد از نصب DLC بیشتر شده )

خطاهای تک به تک حتی اگه کنار دایره وسط زمین هم صورت بگیره کارت قرمز داره ( این مورد فقط با تکل هست )

2.3 مورد هم خطای کوچیک انجام دادم ( 2تاX ) که فقط تو یکیش داور کارت زرد داد

هوش مصنوعی بازیکنان هنگام پاس دادن و شوت کردن تا حدودی بهتر شده :5:

پ ن : بعد از نصب DLC بازی دوباره حالت Blur به خودش گرفته برای رفع این مشکل چیکار باید کنیم ؟

saze
14-10-2012, 16:39

بازیکنان حریف مثل رونالدو بیشتر از تکنیک خود برای دریبل بازیکن رو به رویی استفاده میکنند ( اینم مورد بعد از نصب DLC بیشتر شده )

خطاهای تک به تک حتی اگه کنار دایره وسط زمین هم صورت بگیره کارت قرمز داره ( این مورد فقط با تکل هست )

پ ن : بعد از نصب DLC بازی دوباره حالت Blur به خودش گرفته برای رفع این مشکل چیکار باید کنیم ؟
لطفا لینک دانلود dlc

masoud93
14-10-2012, 18:08
سلام.

ادیتور اومده که بشه باهاش ستینگ مسترلیگ رو تغییر داد ؟؟؟

می خوام کلاسیک پلیر رو on کنم ...

golmohammadi
14-10-2012, 18:28
گزارشگر ترکی استانبولی :

ممنون

ایول عالی بود این
البته یه سایتم دیدم که هم دیتاپک و هم پچ جدید اریجینال رو کرک شده با هم گذاشته که میشه مجموعه دقیقا همین زحمات شما
من دانلود کردم تست کردم دقیقا یکی بودن
که البته این فایل 200 مگی همه چیز با همه داره
من روی نسخه اسکریدو هم تست کردم جواب داد :

من اینو دانلود خواهم کرد
پس کلا مشکلی که نداره این ؟

من فقط با کامپیوتر بازی می کنم و روی سوپراستار. کلّ pes12 و pes13 (تا اینجای کار) رو دارم روش های دفاع کردن رو امتحان می کنم. هیچ روش خوبی رو پیدا نکردم. بهترین روشی که تاحالا پیدا کردم همین بوده که گفتم :sq_2:
اهان پس بگو
نه تنها در فوتبال بلکه در اکثر بازیها بازی کردن با کامپیوتر خاص هست و براحتی میشه برد (اکثر موارد)
ولی در بازی دو نفری همه چی فرق میکنه
و اگر با این روش توپگیری کنی یه بازیکن حرفه ای براحتی هرچند گل بخواد میتونه بزنه

بچها اون كسايي كه خوش فكر و قلمن بيان راجع بازي تحليل ارايه بدن...
تحلیلی خیلی زیاده
میتونی صفحات قبلی را بخونی

پس تغییرات تا اینجا خوب بوده
در مورد بلور :
بعید میدونم برگرده به حالت قبل
ولی در هر حال میشه فایل اصلاح کننده را دوباره جایگزین کرد
و فکر نکنم مشکلی داشته باشه

hadi_vazi
14-10-2012, 19:46
من تو قسمت edit میرم قسمت player بعد میرم مدل کفش چندتا از بازیکنا رو عوض میکنم و بعد میام footbal life قسمت master leuge تیم میگیرم که بهاش بازی کنم می بینم کفش همه کسائی که عوض کردم سیاه شده.
جریانش چیه؟

payamhetfild
14-10-2012, 20:42
من با 2-3 تای کلاسیک دارم میترکونم
رونالدو (برزیل کلاسیک)
کوردبا
وروون
رفقا چنتا خرید خوب بگید توی مسترلیگ بترکونیم:46:

golmohammadi
14-10-2012, 23:04
تو این ورژن هم هنوز نتونستند درست کنند که نباید لباس داور همرنگ لباس تیمها باشه

max_3d
15-10-2012, 00:28
آموزش گل باگ در PES 2012 (گل مخصوص)
بقیشو میزارم:sq_6:
.

payamhetfild
15-10-2012, 01:42
پچ کونامی دانلود کردم.

والا از باقی دوستان هم بپرسید ولی بنظرم یه جای کار اشتبا کپی زدین
چیزی که ما میبینیم اینه که این دوست بزرگوار گفتن:

هوش مصنوعی بازیکنان هنگام پاس دادن و شوت کردن تا حدودی بهتر شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_128
15-10-2012, 11:27
پچ 200 مگی رو نصب کردم.

سرعت بازی، پاس کاری ها، کارت زردهای بی مورد، سانترهایی که یه تیکه گلر میگرفت، سر زنی و... عالی شد.

فقط حریف انگار ضعیف تر شده، شاید برای سرعت بازیه.

راستی این اسامی بازیکن ها و لباسشون هنوز مشکل داره.

mj77
15-10-2012, 11:27
دوستان نمیشه کاری کرد همه بازیکنان کفش واقعی خودشونو تو مسترلیگ بپوشن؟ عجب مستر لیگ مسخره ای..

Talar2009
15-10-2012, 14:00
پچ 200 مگی رو نصب کردم.

سرعت بازی، پاس کاری ها، کارت زردهای بی مورد، سانترهایی که یه تیکه گلر میگرفت، سر زنی و... عالی شد.

سرعت بازی کمتر شده یا بیشتر ؟

Mehran14233
15-10-2012, 14:45
اهان پس بگو
نه تنها در فوتبال بلکه در اکثر بازیها بازی کردن با کامپیوتر خاص هست و براحتی میشه برد (اکثر موارد)
ولی در بازی دو نفری همه چی فرق میکنه
و اگر با این روش توپگیری کنی یه بازیکن حرفه ای براحتی هرچند گل بخواد میتونه بزنه

یا شما خیلی خفنی یا ما خیلی ضعیفیم :sq_2: من با دوستام هم بازی می کنم توی دریبل خوردن اصلاً عین کامپیوتر نیست که همینطوری از هر بازیکنی دریبل بخورم. حالا شاید بازیشون خیلی بهتر از من باشه و شکست بخورم ازشون. ولی من ندیدم هیچ کس مثل کامپیوتر مثلاً با دفاع وسط تیم درجه 3 توپ رو برداره و تا دم دروازه من بیاد :sq_11:

bigman
15-10-2012, 14:58
قرار بود توی این dlc و پچ جدید یه کارهایی برای برگرداندن community mode بکنند.

آیا تغییری در این زمینه انجام شده ؟؟؟

shaahinnn
15-10-2012, 15:55
واقعا به نظره من مسترلیگ PES13 جالب نیست ایشالله با آپدیت ها درستش کنن

Hossein_128
15-10-2012, 16:24
سرعت بازی کمتر شده یا بیشتر ؟
بازی از اون حالت سنگینی و کندی دراومده، سریع تر شده

mohammad_87
15-10-2012, 17:04
من تو قسمت edit میرم قسمت player بعد میرم مدل کفش چندتا از بازیکنا رو عوض میکنم و بعد میام footbal life قسمت master leuge تیم میگیرم که بهاش بازی کنم می بینم کفش همه کسائی که عوض کردم سیاه شده.
جریانش چیه؟

دوستان نمیشه کاری کرد همه بازیکنان کفش واقعی خودشونو تو مسترلیگ بپوشن؟ عجب مستر لیگ مسخره ای..
بخاطر قابلیت جدیدی که در مسترلیگ و bal برای کفشها اضافه شده و باعث پیشرفت بازیکنان میشه،کفش اکثر بازیکنان تغییر میکنه.

پچ 200 مگی رو نصب کردم.

مطمئنی با یه dlc این همه تغییرات اونهم توی گیم پلی رخ داده؟
مشکل آخر برمیگرده به لایسنس تیمها.از پچهای دست ساز باید استفاده کنی.

قرار بود توی این dlc و پچ جدید یه کارهایی برای برگرداندن community mode بکنند.

آیا تغییری در این زمینه انجام شده ؟؟؟
بزرگترین تغییر این dlc مربوط میشه به online commiunity mode که آنلاینه و چون نسخه های کرک شده قابلیت آنلاین رو ندارن پس فقط برای نسخه های اصلی مفیده.

golmohammadi
15-10-2012, 18:32
گزارش ترکی را نصب کردم
خیلی جالب شده
فقط صداش کمی خش داره

الان بیشترین مشکل من با این فوتبال آفساید هست
واقعا خیلی بد شده
هر پاسی که بندازی آفساید میشه
پچ را نصب کردم باز شب تست میکنم

یا شما خیلی خفنی یا ما خیلی ضعیفیم :sq_2: من با دوستام هم بازی می کنم توی دریبل خوردن اصلاً عین کامپیوتر نیست که همینطوری از هر بازیکنی دریبل بخورم. حالا شاید بازیشون خیلی بهتر از من باشه و شکست بخورم ازشون. ولی من ندیدم هیچ کس مثل کامپیوتر مثلاً با دفاع وسط تیم درجه 3 توپ رو برداره و تا دم دروازه من بیاد :sq_11:

من نمیگم بازیم خیلی خوبه ولی واقعیت اینه
از دوستان هم میتونی بپرسی

saze
15-10-2012, 18:59
بهترین پچ برای بازی کدوم پچ هست؟(مشکل داوری حل شده باشه)

Hossein_128
15-10-2012, 20:31
مطمئنی با یه dlc این همه تغییرات اونهم توی گیم پلی رخ داده؟
مشکل آخر برمیگرده به لایسنس تیمها.از پچهای دست ساز باید استفاده کنی.

این پچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نصب کردم. قبل از نصب سرعت بازی و پاس کاریها سنگین و کند بود، داور هم که سریع کارت میداد، اصلا نمیشد تکل زد. سانتر هم که میکردی توپ میرفت تو بغل دروازه بان.

الان همه اینا برطرف شده، راحت تو یه بازی بالای 5 تا گل زده میشه. فقط گلرها روی تک به تکها خیلی ضعیفند، مشکل آفسایدگیری هم هنوز حل نشده.

payamhetfild
15-10-2012, 21:00
بهترین پچ برای بازی کدوم پچ هست؟(مشکل داوری حل شده باشه)

کلا توی کونامی پچ رسمی اکتبر مشکل داوری تا حده خیلی زیاد برطرف شده دیتاپک2 رو هم آپدیت اکتبر همراه داشت که نقل انتقالات تابسونه اکی شدن
پیشنهاد من اینه که اگه اهل مسترلیگ نیستین اصلا و ابدا سراغ پچهای pesedite نرید ولی اگه مستربازید و دوست دارید اسامی کلاسیک درست بشن pesedit نصب کنید
واقعا pes2013 جز لایسنس کردن اسامی کلاسیک همه نیازاش به پچ های pesedit تقریبا برطرف شده:46:

saze
15-10-2012, 21:09
کلا توی کونامی پچ رسمی اکتبر مشکل داوری تا حده خیلی زیاد برطرف شده دیتاپک2 رو هم آپدیت اکتبر همراه داشت که نقل انتقالات تابسونه اکی شدن
پیشنهاد من اینه که اگه اهل مسترلیگ نیستین اصلا و ابدا سراغ پچهای pesedite نرید ولی اگه مستربازید و دوست دارید اسامی کلاسیک درست بشن pesedit نصب کنید
واقعا pes2013 جز لایسنس کردن اسامی کلاسیک همه نیازاش به پچ های pesedit تقریبا برطرف شده:46:
لطفا لینک دانلود.

payamhetfild
16-10-2012, 01:30
لطفا لینک دانلود.

پچ های pesedit نسخه 2 تازه اومده:

اگه میخاید مثل ما فقط پچ و آپگریداریجنال کونامی رو استفاده کنید این فایل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fire.ir).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adFire.ir%29.rar)
روی نسخه اسکریدو هم 100% جواب داده

G.R.E.E.N
16-10-2012, 01:37
نرم افزار برای پیدا کردن و ویرایش شماره فیس بازیکن ها اومده؟
.................................................. ......................
پچ 2 و فیکسش رو نصب کردم اما فایل PESEDIT اجرا نمیشه و اررور میده
مشکل کجاست؟

hamidreza2010
16-10-2012, 01:55
نرم افزار برای پیدا کردن و ویرایش شماره فیس بازیکن ها اومده؟
.................................................. ......................
پچ 2 و فیکسش رو نصب کردم اما فایل PESEDIT اجرا نمیشه و اررور میده
مشکل کجاست؟

چه اروری میده؟اگه میتونی عکس بذار نشد متن ارور رو بنویس.

G.R.E.E.N
16-10-2012, 10:02
چه اروری میده؟اگه میتونی عکس بذار نشد متن ارور رو بنویس.
همون اررور همیشگی که تو ویندوز میده

khuzestan72
16-10-2012, 11:32
بروبچی که تو تک به تک ها مشکل دارن :
هروقت بازیکن حریف با دروازه بان شما تک به تک شد دگمه مربع و R1 رو با هم بگیرید به سختی میتونه بهتون گل بزنه

کلا دروازه بان فقط با مربع توپ میگیره . شوتهایی که از پشت محوطه یا هرجای زمین به سمت دروازه تون زده میشه رو با مربع بگیرید

hadi_vazi
16-10-2012, 15:28
آقا من نمیدونم امسال مشکلم با این ورژن چیه که داره انقدر اذیتم میکنه.
بازی رو از yasdl گرفتم آخرین کرک relod رو هم استفاده میکنم و آپدیت pes1.2 رو هم ریختم ولی تا چندتا بازی تو مسترلیگ بازی میکنم از بازی یهو میپره بیرون و هر دفعه لودش مکنم باز میاد بیرون بازی رو پاک میکنم کامل دوباره بازی رو میریزه بازم یه مستر دیگه میرم همون وضعو داره .
خواهشا یکی درستو حسابی بگه چیکار کنم.

poyul
16-10-2012, 15:41
همون اررور همیشگی که تو ویندوز میده

واسه منم همچین مشکلی وجود داره(Win 7 64bit)

همین که 2 تا بازی میکنم پیغام Close میده

PES HOT
16-10-2012, 15:53
اول اینکه در مورد نقاط قوت بازی کلی حرف زده شده و دوستان گیمر حرفه ای هستن و حرفشونم حجته..دوم هم اینکه خود منم جز متعصبای بی کله ی پرو هستم.. اما:
1-چه گندی به پاس تو عمق بازی زدن؟بازیکنت دقیقا جلوت تو فصای خالی(خیلی خالی)داره حرکت میکنه,پاس تو عمق میندازی, تو 80 % مواقع یا توپو قل میده تو پای حریف یا اینکه میندازه بدترین نقطه ی ممکن
2-پرتاب دست دروازبانو از این بدتر هم میشد طراحی کرد؟..هر چقدر شدتشو پُر کنی,فقط رو ارتفاع توپ تاثیر گذاره!این موضوع وقتیکه تحت فشاری یا میخوای ضد حمله بزنی خیلی تو ذوق میزنه
3-تو سر توپ زدن هم بصورت اغراق آمیزی سخت شده(تو نسخه ی قبل هم بصورت اغراق آمیزی آسون بود!)
4-همه بازیکنا ممد نوری شدن چرا!؟ تا یکم سرعتو میگیری و میخوای پاس بندازی,یهو شل میشن و توپ از پاشون جدا میشه,تکل میزنن رو توپ خودشون تا پاس بدن
من یکی اگه الان بهم همون pes 2012 رو میدادن که اشکال دریبلای تخیلیه cpu رفع شده بودا...خیلی خیلی بیشتر راضی بودم

ArashNAM
16-10-2012, 19:09
این پچه چرا تیم هلند رو درست نکرد اصلاً اسامی به کنار این چه رنگ لباسی من عاشق هلندم ولی حالم بههم میخوره برشدارم با این رنگ ضایع پچه کونامی درستش نمیکنه؟ خواهشاً جواب بدین

kurdtarfand
16-10-2012, 19:21
دوستان همه ما باید منتظر پچ جدید باشیم که شاید مشکلات حل بشه ..
من خودم مشکل خیلی از شما رو دارم که یک دفعه ای از بازی میاد بیرون و بعضی وقت ها هم وقتی می خوام تیم رو انتخاب کنم اصلا نمیاره ..
راستی اگه وقعا ساکر بازید به این سایت بیایید :

hoomi_gta
16-10-2012, 21:22
با نصب پچ انصافا مشکل داوری تا حدود زیادی بر طرف شد
یه سوتی بد بازی داره که خیلی غیر واقعیه به نظرم. از اول بازی تا آخر بازی مربی هر دو تیم کنار زمین ایستادن و 1 ثانیه هم نمیرن بشینن! خدایی فینال جام جهانی هم نمیبینی که 90 دقیقه مربی ها نرن بشینن!

pcsoft
16-10-2012, 21:27
یه سوتی بد بازی داره که خیلی غیر واقعیه به نظرم. از اول بازی تا آخر بازی مربی هر دو تیم کنار زمین ایستادن و 1 ثانیه هم نمیرن بشینن! خدایی فینال جام جهانی هم نمیبینی که 90 دقیقه مربی ها نرن بشینن!

دیگه مونده به تمیز بودن کف کفش بازیکن ها شما گیر بدی. عزیز بازیت را بچسب. گیر دادی به مربی.

hoomi_gta
16-10-2012, 21:59
دیگه مونده به تمیز بودن کف کفش بازیکن ها شما گیر بدی. عزیز بازیت را بچسب. گیر دادی به مربی.

داداش چرا قاطی می کنی؟ خوب غیر طبیعیه دیگه. من چون خیلی به این بازی علاقه دارم دوست ندارم نقصی داشته باشه

kurdtarfand
16-10-2012, 22:10
داداش چرا قاطی می کنی؟ خوب غیر طبیعیه دیگه. من چون خیلی به این بازی علاقه دارم دوست ندارم نقصی داشته باشه
کاشکی به جای این نقص می گفتی که مربی واقعی خودشون رو نشون بده یا حداقل اونجا وای میستاد

Eblis 2011
16-10-2012, 22:11

بازی این همه مشکل بزرگ و کوچیک داره شما میری به مربی گیر میدی ؟ همه دوست دارن بازی بی عیب و نقل باشه ولی این همه مشکل رو شما ازش چشم پوشی کردی چسبیدی به مربی

3Dmajid
16-10-2012, 22:22
یکی از بزرگترین باگای این ورژن آفساید گیریشه و این که بازیکنا خیلی زیاد تو آفساید میرن :41:

hoomi_gta
16-10-2012, 23:03
بازی این همه مشکل بزرگ و کوچیک داره شما میری به مربی گیر میدی ؟ همه دوست دارن بازی بی عیب و نقل باشه ولی این همه مشکل رو شما ازش چشم پوشی کردی چسبیدی به مربی

ایرادای بازی و قبلا گفتم. منظور من واقع گرایی بازی بود که گفتم تو فوتبال واقعی نمیبینیم که مربی کل بازی و ایستاده باشه. یا مثلا یک مشکل دیگش اینکه کمک داور بعد از سوت داور پرچم آفساید و بالا میبره که واقعا خنده داره!

Eblis 2011
16-10-2012, 23:13
تو این نسخه اگه دقت کرده باشین بعد از زدن گل داور کمک وارد زمین میشه و یه طواف میکنه :sq_2:

payamhetfild
17-10-2012, 08:28
یکی از موردایی که میتونه کمک بالایی کنه حالت auto sliding هست که اگه روی hard بزارین معمولا توی توپگیری اثر خوبی داره
و برای حمل توپ هم اگه قلق بیاد دستون دکمه L2یا همون RT خیلی تاثیرگذاره
من هنوز دنبال یه راه برای درست کردن پاس توی عمقم حالا جالبه که L1+Y مثله قبله ولی Yخالی که زمینی هست سخت میشه توی عمق فرستاد واسه مهاجم البته شایدم واقعیتر شده

golmohammadi
17-10-2012, 18:13
این پچه چرا تیم هلند رو درست نکرد اصلاً اسامی به کنار این چه رنگ لباسی من عاشق هلندم ولی حالم بههم میخوره برشدارم با این رنگ ضایع پچه کونامی درستش نمیکنه؟ خواهشاً جواب بدین

متاسفانه رنگ لباس یه عده تیمها خوب نیست
من پچ را نصب کردم بازیکنان درست شدند

یکی از موردایی که میتونه کمک بالایی کنه حالت auto sliding هست که اگه روی hard بزارین معمولا توی توپگیری اثر خوبی داره
و برای حمل توپ هم اگه قلق بیاد دستون دکمه L2یا همون RT خیلی تاثیرگذاره
من هنوز دنبال یه راه برای درست کردن پاس توی عمقم حالا جالبه که L1+Y مثله قبله ولی Yخالی که زمینی هست سخت میشه توی عمق فرستاد واسه مهاجم البته شایدم واقعیتر شده
شما باید پاس را پر کنید
اگه قدرتش کم باشه به هدف نمیرسه

payamhetfild
18-10-2012, 00:35
اوضاع پاس توی عمق واقعا درام هست!
آرزو شد دیگه!!!!!!!!!!!!

ye adam
18-10-2012, 15:38
اوضاع پاس توی عمق واقعا درام هست!
آرزو شد دیگه!!!!!!!!!!!!

داداش من خودم بازیم با پاس تو عمقه و پاسام خیلی عالی میرن

vahidgame
19-10-2012, 11:38
فکر می کردم مسترلیگ این شماره نسبت به قبل تغییر کرده و به واقعیت نزدیکتر شده ولی بعد از اینکه اونو حدود 4 فصل با چلسی رفتم به این نتیجه رسیدم که این بخش جهش خاصی نسبت به قبل نداشته و بیشتر همون حالت آرکید و فان رو داره!
من اگه هم بعضی وقتا اونو میرم به خاطر اینه که یه سری رکورد عجیب بزنم که اونم دیگه کم کم یه چیز تکراری میشه
ترکیب اصلیم به این صورته:

بازیکنای روی نیمکت هم دست کمی از اینا ندارن و جالبه رونی و اینیستا رو به تازگی فروختم که بهشون توی تیمای دیگه بیشتر بازی برسه!
یه چیزی که برای من عجیبه اینه که چرا واقعا باید بازیکنا اینقدر زیاد پیشرفت کنن اونم در همه ability ها. یعنی مثلا بازیکنی در پست دفاع راست مثل Azpilicueta تقریبا همه ability های اون نزدیک 90 یا بالاتره که با این overall که داره در حال حاضر این فوتبال ششمین بازیکن برتر دنیا و میشه گفت با اختلاف بهترین دفاع راست تاریخه! بازیکنایی مثل Hazard و Fabregas هم که کلا به نظر می رسه که به ترتیب دو بازیکن برتر تاریخن!
جالبه یه بار مسترلیگ رو با فعال کردن گزینه بازیکنای کلاسیک شروع کردم تا ببینم overall اون بازیکنا چنده که دیدم بیشترین اونا مثلا زیدان بود با 99 یا ماردونا با 97 !
یعنی به طور خلاصه میشه گفت که بازی سبک تخیلی خودشو هنوز حفظ کرده :دی

golmohammadi
19-10-2012, 13:25
بچه ها من پچ زیر را نصب کردم :
PESEdit 2013 Patch 1.2
این پچ dlc 2 را هم داره و نصب میکنه
ولی حس میکنم توپگیری کمی ضعیفتر شده
حالا نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم

ArminxXx
20-10-2012, 00:20
دوستانی ک مشکل پاس تو عمق دارن اگر با دسته آنالوگ دار بازی میکنید آنالوگ سمت راست رو بفشریذ و به سمت بازیکن دلخواه جهت بدید و میبینید ک فرار میکنه به سمت عمق... من خودم با این روش زیاد گل میزنم و مشکل آفسایدم ندارم!

mansour2023
20-10-2012, 01:34
آقا یه راه خوب برای دریبل زدن پیشنهاد بدید که دیگه عقده ای شدم بس که دریبل خوردم ، با R2 فکر کنم میشه ولی قلق خاصی داره که من بلد نیستم :)
زیاد دریبل ریز میخوردم خیلی حرصم میگیره ، روانی شدم دیگه :)

saeeddavidvilla
20-10-2012, 09:49
سلام دوستان!این سوالو باید اینجا مطرح کنم دیگه؟؟
من میخوام کیت وارد بازی کنم؛اول پوشه تیم رو داخل پوشه gbd/uni/liga bbva/ barcelona کپی کردم..بعد رفتم تو قسمت مپ زدم
108, "Liga BBVA\Barcelonal"
سوی کردم ولی نشد!!
دوستان اون چیزی که تو مپ زدمو اینجا برعکس نشون میده!!یعنی اول زدم 108 بعد زدم لیگا بی بی وی ای....

mojtaba_tanha
20-10-2012, 11:31
ترینری تو این بازی نیست سن بازیکنا رو تو مستر لیگ تغییر بدم !این دروگبا داره با فوتبال خدافظی میکنه منم ماتم مهاجم نوک دارم...

Mehran14233
20-10-2012, 12:56
فکر می کردم مسترلیگ این شماره نسبت به قبل تغییر کرده و به واقعیت نزدیکتر شده ولی بعد از اینکه اونو حدود 4 فصل با چلسی رفتم به این نتیجه رسیدم که این بخش جهش خاصی نسبت به قبل نداشته و بیشتر همون حالت آرکید و فان رو داره!
من اگه هم بعضی وقتا اونو میرم به خاطر اینه که یه سری رکورد عجیب بزنم که اونم دیگه کم کم یه چیز تکراری میشه
ترکیب اصلیم به این صورته:

بازیکنای روی نیمکت هم دست کمی از اینا ندارن و جالبه رونی و اینیستا رو به تازگی فروختم که بهشون توی تیمای دیگه بیشتر بازی برسه!
یه چیزی که برای من عجیبه اینه که چرا واقعا باید بازیکنا اینقدر زیاد پیشرفت کنن اونم در همه ability ها. یعنی مثلا بازیکنی در پست دفاع راست مثل Azpilicueta تقریبا همه ability های اون نزدیک 90 یا بالاتره که با این overall که داره در حال حاضر این فوتبال ششمین بازیکن برتر دنیا و میشه گفت با اختلاف بهترین دفاع راست تاریخه! بازیکنایی مثل Hazard و Fabregas هم که کلا به نظر می رسه که به ترتیب دو بازیکن برتر تاریخن!
جالبه یه بار مسترلیگ رو با فعال کردن گزینه بازیکنای کلاسیک شروع کردم تا ببینم overall اون بازیکنا چنده که دیدم بیشترین اونا مثلا زیدان بود با 99 یا ماردونا با 97 !
یعنی به طور خلاصه میشه گفت که بازی سبک تخیلی خودشو هنوز حفظ کرده :دی

من هیچ وقت مسترلیگ نمی رفتم. مهم ترین دلیلش هم همین افزایش قدرت مسخره بازیکنا بوده. و البته نقل و انتقالات مضحک!! بازی در اولین مرحله باید به واقعیت و فوتبال طبیعی شباهتی داشته باشه.

اصلاً بعضی از نقل و انتقالات توی فوتبال واقعی محاله انجام بشه. مثلاً جدا شدن مسی یا ژاوی از از بارسا یا جرارد از از لیورپول یا توتی از از رم یا ..... .
ولی توی این بازی به راحتی این کار ها صورت میگیره :sq_2:

توی این نسخه هم که لیگ رو برداشتن و جز مستر لیگ رقابت دیگه ای نداره که بشه بازی کرد :sq_6:

hesam0939
20-10-2012, 14:54
در کل باید قبول کنیم که سبک فیفا بهتره درسته که چهره ها واستایل بازیکنان تو pes فوق العاده است ولی به گرد فیفا نمیرسه من جایی خوندم که شرکت سازنده بازی فیفا گفته بود اگه ما چهره هارودرست می ساختیم نصف کاربران نمیتونستن بازی کنن چون گرافیکش خیلی زیاد میشد وبیشتر روخود بازی کار کردن

Amir-Rainman
20-10-2012, 15:03
سلام دوستان!این سوالو باید اینجا مطرح کنم دیگه؟؟
من میخوام کیت وارد بازی کنم؛اول پوشه تیم رو داخل پوشه gbd/uni/liga bbva/ barcelona کپی کردم..بعد رفتم تو قسمت مپ زدم
108, "Liga BBVA\Barcelonal"
سوی کردم ولی نشد!!
دوستان اون چیزی که تو مپ زدمو اینجا برعکس نشون میده!!یعنی اول زدم 108 بعد زدم لیگا بی بی وی ای....
داش اگه اسم پوشه ها با حروف كوچيك نوشته شده، بايد تويه مپ هم كوچيك نوشته بشه و همچنين برعكس اگه حروف بزرگ باشه بايد تويه مپ هم با حروف بزرگ باشه .... در كل بايد نوشته ها يه جور باشن...!!!!

saeeddavidvilla
20-10-2012, 16:04
داداش منم کاملا با حرفت موافقم...ولی مگه نمیشه نقل وانتقالاتو تو حالت me only گذاشت؟؟اینجوری نقل و انتقالات و فقط ما میتونیم انجام بدیم!!درسته؟؟
یه مشکل دیگشم کفشهای بازیکناست!!!:sq_10:

arash-king
20-10-2012, 16:48
داداش منم کاملا با حرفت موافقم...ولی مگه نمیشه نقل وانتقالاتو تو حالت me only گذاشت؟؟اینجوری نقل و انتقالات و فقط ما میتونیم انجام بدیم!!درسته؟؟

جدا از مسترلیگ و کفش و . . . که پر از عیب و ایراده ، خود بازی هم پر از نقصه ....... همه شوت زن هستن تو بازی ....... همه چنان شوتی میزنن که هفت جد دروازه بان میاد جلو چشماش :sq_2:
فقط کافیه تو عرض زمین حرکت کنی و RT را بگیری و بشوتی ، اگه 100% گل نشه 99% میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وقتی هم که پاس تو عمق میدی کافیه با مهاجمت از پشت محوطه چیپ بندازی صاف میره تو گل

mansour2023
20-10-2012, 19:31
آقا یه راه خوب برای دریبل زدن پیشنهاد بدید که دیگه عقده ای شدم بس که دریبل خوردم ، با R2 فکر کنم میشه ولی قلق خاصی داره که من بلد نیستم
زیاد دریبل ریز میخورم خیلی حرصم میگیره ، روانی شدم دیگه
اینو جواب بدید پلیز

mohsen_gh1991
20-10-2012, 23:38
دوستان من بازی رو گرفتم پچ pes edit 1.1 رو داخلش داره. همون کافیه برای لایسنس تیما یا باید ورژن دو رو نصب کنم؟ بعد این و پچ dlc دقیقا چه تغییراتی ایجاد میکنن؟

axilbam
21-10-2012, 13:10
بازی خوبه ولی من از صحنه اهسته هاش خوشم نمیاد بیشتر صحنه سریعه تا اهسته اگه مثل واقعا اهسته بود واقعی تر بود.
تیم ایرانم نساختن ضد حاله.

Behnam_o2
21-10-2012, 14:37
بچه ها میشه یه kit map بهم بدین واسه gdb تو kitserver واسه این لیگها

BUNDESLIGA
LIGUE 1
EPL

LFP
SERIE A

seday baron
22-10-2012, 11:03
دوستان سلام
مشکلی که دارم اینه کا با وجود اینکه game plan گذاشتم رو حالت دستی و از حالت اتومات خارجش کردم در طول بازی خود سیستم برای من تعویض انجام میده نمی دونم از کجا غیرفعالش کنم فقط هم تعویض هست بقیه چیزها دسته خودم هست/
یه سوال دیگه هم چطوری میشه روحیه بازیکنارو ببرم بالا یعنی آمادگی بالا داشته باشند .

astaheri
22-10-2012, 15:27
آقا من به اندازه شما حرفه ای نیستم!دکمه سرعت توی 2013 کجاس؟ من با دسته و پی سی بازی می کنم!:sq_11:

Altairezio
22-10-2012, 16:18
آقا من به اندازه شما حرفه ای نیستم!دکمه سرعت توی 2013 کجاس؟ من با دسته و پی سی بازی می کنم!:sq_11:
تو کیبورد E و با دسته دکمه های جلویه دسته شماره ی 1 یا بالایی!

milad_heartsick
22-10-2012, 18:29
سلام دوستان خوبم
من یه مدت دارم دارم (BAL (become a legend بازی میکنم تو ریتینگ مربی نفر اول تو پست خودم هستم ولی نمیدونم چی شده الان یه فصل بهم بازی نمیده حتی رو نیمکت هم نیستم بازی اسکیپ میشه میگه:
watching the game from the stands
کسی میدونه دلیلش چیه ؟

moh3en_sh
22-10-2012, 20:28
PES 2013 Data Pack 2
امروز برای xbox360 اومد
دانلود:

.

یا

.

astaheri
23-10-2012, 08:59
تو کیبورد E و با دسته دکمه های جلویه دسته شماره ی 1 یا بالایی!

بابا اونو که میگیرم یه فلش تو جهت حرکت روشن میشه اما نمی دووه!!

astaheri
23-10-2012, 13:26
آقا بازیکن من اخراج شد بعدش دیگه توی ترکیب نمیاردش! چطوری باید تعویض کنم؟

farshad.88
23-10-2012, 13:31
سایت PESEDIT پچ نسخه 2.1 رو هم بیرون داده .اساتید بزرگوار نمیخواهید لینک دانلود قرار بدین ؟

saze
23-10-2012, 13:54
سلام
مشکل داوری با کدوم یکی از پچها حل میشه؟

mohammad_87
23-10-2012, 16:16
دوستان من بازی رو گرفتم پچ pes edit 1.1 رو داخلش داره. همون کافیه برای لایسنس تیما یا باید ورژن دو رو نصب کنم؟ بعد این و پچ dlc دقیقا چه تغییراتی ایجاد میکنن؟
همون کافیه ولی ورژنهای جدید کاملتره.مثلا در ورژن 2.1 لیگ آرژانتین هم اضافه شده.تغییرات هم در یه pdf نوشته شده که بیشتر مشکلات لایسنس رو کاملا برطرف میکنه و تیمها و لیگهای جدید اضافه میکنه.

دوستان سلام
مشکلی که دارم اینه کا با وجود اینکه game plan گذاشتم رو حالت دستی و از حالت اتومات خارجش کردم در طول بازی خود سیستم برای من تعویض انجام میده نمی دونم از کجا غیرفعالش کنم فقط هم تعویض هست بقیه چیزها دسته خودم هست/
یه سوال دیگه هم چطوری میشه روحیه بازیکنارو ببرم بالا یعنی آمادگی بالا داشته باشند .
چهار حالت برای گیم پلن هست که در بازی میشه سوییچ کرد.هر چهار حالت رو تغییر بده روی دستی.

با دسته xbox میشه rb.ضمنا جهت رو باید با دکمه های اصلی بازی کنی.احتمالا دکمه های دیگه رو زدی که اونها برای جهت نیست و استراژی بازی رو عوض میکنه.اول برو توی پوشه بازی فایل setting رو اجرا کن اونجا دکمه ها رو ببین روی دسته خودت چجوری تنظیم شده.
اگه باز هم مشکل داری برو توی تمرین اونجا دکمه ها رو تست کن ببین هر کدوم چکاری میکنه.

آقا بازیکن من اخراج شد بعدش دیگه توی ترکیب نمیاردش! چطوری باید تعویض کنم؟
قانون فوتبال رو بلدی؟بازیکنی که اخراج شه تعویض نمیشه که...:sq_11:

سایت PESEDIT پچ نسخه 2.1 رو هم بیرون داده .اساتید بزرگوار نمیخواهید لینک دانلود قرار بدین ؟
سافت 98:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یاس دانلود:

کاراکترهای * رو حذف کن.

سلام
مشکل داوری با کدوم یکی از پچها حل میشه؟
با dlc 2 که یا میتونی جداگانه بگیری یا پچهایی که اون رو هم دارن استفاده کنی.مثلا پچهای pesdit خودشون dlc رو نصب میکنن و لازم نیست اونرو دوباره دانلود کنی ولی چون ادیتهای دیگه هم دارن حجمشون بالاتره.

max_3d
23-10-2012, 17:12
محمد جان من هفته قبل از همین سایتی که لینک اولشو گذاشتی دانلود کردم اما 230 مگ بود؟!!!!!
PESEdit.2013.Patch.2.0.1

milad_heartsick
23-10-2012, 17:20
سلام دوستان خوبم
من یه مدت دارم دارم (BAL (become a legend بازی میکنم تو ریتینگ مربی نفر اول تو پست خودم هستم ولی نمیدونم چی شده الان یه فصل بهم بازی نمیده حتی رو نیمکت هم نیستم بازی اسکیپ میشه میگه:
watching the game from the stands
کسی میدونه دلیلش چیه ؟

دوستان خودم فهمیدم جریان از چه قراره
وقتی از bal editor استفاده میکنیم پوزیشنی که تو اول بازی انتخاب کردی از بین میره و مربی گیج میزنه راه حلشم اینه که تو شاپ گزینه پوزیشن اضافی رو انتخاب کنی و یه فصل صبر کنی که پر بشه تازه بعد یه فصل صاحب پوزیشن میشی:sq_14: و بازیت میدن

mohammad_87
23-10-2012, 18:08
محمد جان من هفته قبل از همین سایتی که لینک اولشو گذاشتی دانلود کردم اما 230 مگ بود؟!!!!!
PESEdit.2013.Patch.2.0.1

اون پچ قبلی بود که ورژن 2.0 بود و بعد یه فایل فیکس براش اومد به اسم 2.0.1 که حجمش 230 بود.
این نسخه جدیده 2.1 که لیگ آرژانتین هم داره.

messi3
23-10-2012, 18:45
سلام
دوستان کسی پچ 2.1 رو نصب کرده اگر کرده تغییراتی توی گیم پلی بازی رخ میده ؟

ali_agha1981
23-10-2012, 19:41
دوستانی ک مشکل پاس تو عمق دارن اگر با دسته آنالوگ دار بازی میکنید آنالوگ سمت راست رو بفشریذ و به سمت بازیکن دلخواه جهت بدید و میبینید ک فرار میکنه به سمت عمق... من خودم با این روش زیاد گل میزنم و مشکل آفسایدم ندارم!

واسه من آنالوگ سمت راست کار نمی کنه یکی بگه باید چیکار کنم درست بشه...خودم با آنالوگ سمت چپ بازی میکنم..

Amir-Rainman
23-10-2012, 21:11
پچ PESEdit.com 2013 Patch 2.1 با حجم 310 مگ ...:sq_15:

علامت * در آدرس را پاك كنيد...!!!

Mehran14233
24-10-2012, 03:00
من پچ 2.1 رو نصب کردم. یه قسمت آنلاین اضافه شده که هر جای بازی استارت بزنی اون گوشه تصویر نشونش میده. نمی دونم دقیقاً کارش چیه. گیم پلی و داوری و بقیه چیز ها هم زیاد فرق نکرده. البته به نظر من گیم پلی و داوری نسبت به 2012 هم فرقی نکرده :sq_11:

Mehran14233
24-10-2012, 03:03

اونجوری حال نمیده. فرق زیادی هم نداره. فکر کنم در اون حالت هم هر فصل به سن بازیکنات اضافه میشه و در نهایت بازنشسته میشن. ولی لیگ و کاپ یه چیز دیگه بود که برداشتنش :sq_3:

جدا از مسترلیگ و کفش و . . . که پر از عیب و ایراده ، خود بازی هم پر از نقصه ....... همه شوت زن هستن تو بازی ....... همه چنان شوتی میزنن که هفت جد دروازه بان میاد جلو چشماش :sq_2:
فقط کافیه تو عرض زمین حرکت کنی و RT را بگیری و بشوتی ، اگه 100% گل نشه 99% میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وقتی هم که پاس تو عمق میدی کافیه با مهاجمت از پشت محوطه چیپ بندازی صاف میره تو گل

شوت زدن برای بازیکنایی که long ranger دارن خیلی خوبه. مثلاً من اگه با آرسنال بازی کنم پودولسکی رو میزارم amf و فقط شوت می زنم :sq_2: نکته این long ranger اینه که فقط در پست هافبک فعاله و در پست مهاجم خاموش میشه.

astaheri
24-10-2012, 08:26
بابا جان منم میدونم وقتی اخراج بشه تعویض نمیشه الان 3 تا بازی گذشته بازیکنم نمیاد توی ترکیب. اصلا چطوری باید تعویض انجام بدم؟

Mehran14233
24-10-2012, 11:05
بابا جان منم میدونم وقتی اخراج بشه تعویض نمیشه الان 3 تا بازی گذشته بازیکنم نمیاد توی ترکیب. اصلا چطوری باید تعویض انجام بدم؟

این یک ایراد بازیه که توی 2012 هم بود. بازیکن که اخراج میشه بعد از تموم شدن مدت محرومیتش از ترکیب اصلی خارج میشه. باید بری توی game plan و دوباره بیاریش توی ترکیب اصلی.

messi3
24-10-2012, 11:06
پچ PESEdit.com 2013 Patch 2.1 با حجم 310 مگ ...:sq_15:

علامت * در آدرس را پاك كنيد...!!!

چه تفاوتی با اون 700 مگابایتی داره؟

mansour2023
24-10-2012, 12:41
دوستان این چه جوریه ؟ من میلان برمیدارم بارسا رو راحت شکست میدم ولی یوونتوس به سختی شکست میخوره ، مگه بارسا تو این بازی قویتر نیست ؟ O_o
ترکیب و سیستم چیزی دارید پیشنهاد بدید برای میلان ؟ :)
راستی این پچ هایی که میاد روی نسخه reloaded کار میکنه ؟ ( مال من همین ورژنه )

ArminxXx
24-10-2012, 13:00
اونجوری حال نمیده. فرق زیادی هم نداره. فکر کنم در اون حالت هم هر فصل به سن بازیکنات اضافه میشه و در نهایت بازنشسته میشن. ولی لیگ و کاپ یه چیز دیگه بود که برداشتنش :sq_3:.
داداشی خوب پیشرفت رو جذف کن ک بازنشست نشه

mj77
24-10-2012, 15:30
دوستانی که از پچ pesedit استفاده میکنن گزینه boot swich واسه چیه؟

Amir-Rainman
24-10-2012, 17:02
چه تفاوتی با اون 700 مگابایتی داره؟

آهنگايي كه تويه پچ بود حذف شد + توپ هايي كه تويه پچ بود ، البته تويه لينك ، توپ ها باز جداگانه آپلود شدن ...

golmohammadi
24-10-2012, 17:41
دوستان سلام
منظورت کجا ؟
تو بازی دوستانه ؟
اگه اره قبل از شروع بازی میتونی از تنظیمات روحیه بازیکنان را ببری بالا

دوستان کسی نصب کرده ؟ تفاوتی دیدهش ده ؟

pcsoft
24-10-2012, 21:42
دوستان کسی نصب کرده ؟ تفاوتی دیدهش ده ؟

سلام
من نصب کردم. تفاوت هاش را داخل فایل راهنمای همراهش نوشته:

:New Features

New league: Liga Argentina (16 full teams with correct squads, lineups, kits & stadiums)*
Fixed boots, accessories, positions for more than 2000 players
Fixed online switch
Added correct kits for all national & classic teams
New faces: 20 new faces, including Gago, Nastasic, Verratti
New kits: Ireland, Real Sociedad, Wales
Added Serie A scoreboard
Correct transfers like Alex to Coritiba or Hitzelsperger to Everton, created more than 20 missing players
Added switch to use game version 1.00 or 1.01

*Updated to full 20 teams league after Apertura 2012 finishes in December.

:General Features

Added Bundesliga, Liga Argentina, 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship
Added other teams (Viktoria Plzen, BATE Borisov, Metalist Kharkiv, Rubin Kazan, Anzhi, and more)
Correct kits for all National & Classic teams, Premier League & Liga ZON Sagres teams
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Faces: More than 430 new faces
Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
Includes DLC 2.0
Removed blur

فقط یه مشکلی. موقع لود بازی. میخواد وصل بشه به سرور هر دفعه. این رو میشه یکاری کرد که غیرفعال بشه این حالت؟

فقط یه مشکلی. موقع لود بازی. میخواد وصل بشه به سرور هر دفعه. این رو میشه یکاری کرد که غیرفعال بشه این حالت؟

shaahinnn
25-10-2012, 05:51
دوستان به نظره شما کدوم پچ بهترینه که دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

sardar63
25-10-2012, 13:18
بچه ها دارم روان یمیشم دیگه
این پج بی صاحب رسمی 1 کونامی رو نصب کردم
بعد کرک همراه پج رو هم جایگزین کردم ولی میزنه نان اینیستالد
بعد قبل از اینکه پچ رو نصب کنم یه کپی از فایل های اجرایی محل نصب برداشته بودم.
دوباره اونا رو میریزم جای نصب و جایگزین میکنم
این بار بازی اجرا میشه ولی توی لودینگ میمونه
کچل کرد من رو
همه کرک هایی که توی سایت ها گذاشتن برای رع مشکل لودینگ رو هم امتحان کردم و مشکل حل نشد

pcsoft
25-10-2012, 13:30
بچه ها دارم روان یمیشم دیگه
این پج بی صاحب رسمی 1 کونامی رو نصب کردم
بعد کرک همراه پج رو هم جایگزین کردم ولی میزنه نان اینیستالد
بعد قبل از اینکه پچ رو نصب کنم یه کپی از فایل های اجرایی محل نصب برداشته بودم.
دوباره اونا رو میریزم جای نصب و جایگزین میکنم
این بار بازی اجرا میشه ولی توی لودینگ میمونه
کچل کرد من رو
همه کرک هایی که توی سایت ها گذاشتن برای رع مشکل لودینگ رو هم امتحان کردم و مشکل حل نشد

بازی رو کامل پاک کن. دوباره نصب کن. پچ 2.1 PESEDIT رو نصب کن. پچ رسمی هم همراهش نصب میشه

Mehran14233
25-10-2012, 15:18
دوستان به نظره شما کدوم پچ بهترینه که دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

پچ pesedit رو دانلود کن ردیفه. یکی دو صفحه قبل هست.

mohammad_87
25-10-2012, 19:46
دوستانی که از پچ pesedit استفاده میکنن گزینه boot swich واسه چیه؟
غیر فعال کردن کفش توی پیشرفت بازیکنان.فکر کنم باعث اینم میشه که بازیکنان با کفشهای اورجینال خودشون توی مسترلیگ و غیره بازی کنن.

farhad_persona
26-10-2012, 09:09
بچه ها کسی میدونه چه جوری چمن ورزشگاه اتحاد منچستر سیتی رو میشه عوض کرد؟ میخوام یه چمن مشتی اچ دی براش بگذارم

mj77
26-10-2012, 12:51
غیر فعال کردن کفش توی پیشرفت بازیکنان.فکر کنم باعث اینم میشه که بازیکنان با کفشهای اورجینال خودشون توی مسترلیگ و غیره بازی کنن.

باید enable باشه یا disable ؟
هرکاری کردم کفش همه بازیکنان سیاهه؟
چیکار باید کرد کفش بازیکنان ازاد شه؟

katlots
26-10-2012, 13:09
من هر پچی نصب می کنم بعدش تا میام بازی رو اجرا کنم می گه بازی نصب نیست. هر کاری میکنم نمیشه پچ بریزم چه پچ1 چه پچ1.2 فرقی نداره کسی میدونه مشکل کجاست نسخه ام اسکیدرو هستش

mohammad_87
26-10-2012, 15:43
باید enable باشه یا disable ؟
هرکاری کردم کفش همه بازیکنان سیاهه؟
چیکار باید کرد کفش بازیکنان ازاد شه؟
من گفتم فکر کنم،چون خودم دقت نکردم که به کفشهای اورجینال تبدیل بشه.لطفا خودتون تست کنید.ولی مطمئنم که اون قسمت انتخاب کفش غیر فعال میشه و با یه عوض کردن کفش،قدرت شوت طرف 5 تا نمیره بالاو برای اینکار باید disable بشه.

من هر پچی نصب می کنم بعدش تا میام بازی رو اجرا کنم می گه بازی نصب نیست. هر کاری میکنم نمیشه پچ بریزم چه پچ1 چه پچ1.2 فرقی نداره کسی میدونه مشکل کجاست نسخه ام اسکیدرو هستش

کرکهای اسکیدرو مشکلاتی دارند.مخصوصا پچهای pesedit از کرک ریلودد استفاده کن.ضمنا یه تاپیک هم برای مشکلات نصب و اجرا هست که دوستان خیلی راه حلهارو اونجا گفتند.

farhad_persona
26-10-2012, 16:05
خب یه سری چمن خیلی خوب با کیفیت اچ دی برای بازی اومده که میتونید از اینجا دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar

pcsoft
26-10-2012, 18:20
واسه من توی بعضی استادیوم ها که پچ جدید ریخته من میخوام انتخابشون کنم میپره بیرون. غیر از اون فایل 600 مگابایتی فیکس، راهی نیست؟

farhad_persona
26-10-2012, 19:02
خب یه سری چمن خیلی خوب با کیفیت اچ دی برای بازی اومده که میتونید از اینجا دانلود کنید:

بچه ها اگر کسی دانلود کرد بگه چه جوری هست خوبه یا نه

saze
26-10-2012, 20:41
سلام
تفاوت بین پچ 2.1 pesedit و پچ pesedit 2

Mehran14233
26-10-2012, 22:48
سلام
تفاوت بین پچ 2.1 pesedit و پچ pesedit 2

2.0 لیگ آرژانتین رو نداره ولی 2.1 داره :sq_8:

sardar63
27-10-2012, 10:18
بازی رو کامل پاک کن. دوباره نصب کن. پچ 2.1 PESEDIT رو نصب کن. پچ رسمی هم همراهش نصب میشه
پچ 680 مگی 2.1 رو دانلود کردم و نصب کردم. اما
هنوز فیلمبردارها و دوربین ها سایه هستن و کاملا سیاه و این مشکل حل نشده
و مشکل بعدی این که مسی و رونالدو رو خیلی تغییر دادن. کسی میتونه یه عکس از مشخصات فنی این دو بازیکن قبل از ریختن پچ ادیت رو بذاره تا من این دو تا رو تغییر بدم؟

khuzestan72
27-10-2012, 13:43
من با چلسی رفتم مستر لیگ . تو فصل دوم هستم و این بازیکن ها رو خریدم : کاسیاس - مایکل ریچاردز ( دفاع راست من سیتی ) - آباته - کارلوس توز - وسلی اشنایدر - چسنی ( گلر آرسنال ) - خاوی مارتینز - گنزالو هیگواین - لواندوفسکی ( مهاجم دورتموند ) - ال شراوی - ژاوی - د خه آ - رونالدو برزیلی ...

ادین هازارد که واقعا اعجوبه ست تو این دو فصل که بازی کردم شده 105 ! همه خریدهام عالی بودن اما لواندوفسکی یه چیز دیگه ست . هرکسی مستر بازی میکنه لواندوفسکی رو از دورتموند بخره . واقعا عالیه و زود هم پیشرفت میکنه و یه نیم فصل هست که خریدمش آمارش از 79 رسیده به 88 و 19 تا گل زده . شماره 9 دورتموند هستش

یکی به من بگه که کریس رونالدو و مسی رو چجور بخرم ؟ هر کاری میکنم باشگاه نمیفروششون . همچنین فابرگاس رو .

sami-z
27-10-2012, 15:48
یکی لطف کن لینک دانلود این پچ 2.1 رو بزاره....هرجا میزنم دانلود نمیشه

mohammad_87
27-10-2012, 17:23
من با چلسی رفتم مستر لیگ . تو فصل دوم هستم و این بازیکن ها رو خریدم : کاسیاس - مایکل ریچاردز ( دفاع راست من سیتی ) - آباته - کارلوس توز - وسلی اشنایدر - چسنی ( گلر آرسنال ) - خاوی مارتینز - گنزالو هیگواین - لواندوفسکی ( مهاجم دورتموند ) - ال شراوی - ژاوی - د خه آ - رونالدو برزیلی ...

ادین هازارد که واقعا اعجوبه ست تو این دو فصل که بازی کردم شده 105 ! همه خریدهام عالی بودن اما لواندوفسکی یه چیز دیگه ست . هرکسی مستر بازی میکنه لواندوفسکی رو از دورتموند بخره . واقعا عالیه و زود هم پیشرفت میکنه و یه نیم فصل هست که خریدمش آمارش از 79 رسیده به 88 و 19 تا گل زده . شماره 9 دورتموند هستش

یکی به من بگه که کریس رونالدو و مسی رو چجور بخرم ؟ هر کاری میکنم باشگاه نمیفروششون . همچنین فابرگاس رو .
زاوی رو چجوری خریدی همونجوری هم مسی و رونالدو رو بخر.
تو نسخه 2013 دیگه نمیشه هر بازیکنی رو راحت بخری مگر اینکه توی اون پست واقعا ضعف داشته باشی.موقع خرید بازیکن توی مشخصاتش درصد شانس خرید رو زده که برای بازیکنان اصلی و مخصوصا کاپیتانها در حد 1% هست.
ولی یه چیز مسخره اینه که این فقط برای ماست من روی ترانسفر normal میرفتم،تیمم منچستر بود.آرسنال اول فصل هم رونالدو رو خرید هم مسی!اون هم چه تیمی آرسنال که بیشتر بازیکن میفروشه تا بخره!دوباره باید منتظر نسخه بعدی باشیم تا مشکلات مستر لیگ رو در ترانسفر و مخصوصا پیشرفت بازیکنان درست کنه ولی مطمئنا باز یه قسمت دیگش رو خراب میکنه.کار هر سال کونامی همین شده...

obalit88
27-10-2012, 21:02
با دسته های معمولی (غیر از X360) میشه حرکتای تکنیکی رو اجرا کرد؟

hoomi_gta
27-10-2012, 21:07
دوستان مشکل بیرون پریدن بازی تو بعضی از ورزشگاه ها رو چجوری میشه حل کرد؟

payamhetfild
28-10-2012, 08:07
پچ نصب کردن بزارین واسه بعداز نقل انتقالات زمستانی
بازی بدون پچ واقعا بهتره

babelirani
28-10-2012, 14:31
با سلام

دوستان یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید

من مسترلیگ بازی میکنم الان فصل سوم هستم بعد از دیروز میخوام سیو بازی رو اجرا کنم سیو رو میشناسم ولی میگه مشکل پیدا کرده من الان به نظر شما چیکارش کنم واقعا" اعصابم رو خورد کرده

pcsoft
28-10-2012, 14:40
این کارت زرد دادن داور من رو کچل کرده:31:
آخرای بازی همیشه با دو تا اخراجی با نمک شده:31:

obalit88
28-10-2012, 23:52
با دسته های معمولی (غیر از X360) میشه حرکتای تکنیکی رو اجرا کرد؟
راهی نداره؟!!؟؟؟

mohammad_87
29-10-2012, 01:41
با سلام

دوستان یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید

من مسترلیگ بازی میکنم الان فصل سوم هستم بعد از دیروز میخوام سیو بازی رو اجرا کنم سیو رو میشناسم ولی میگه مشکل پیدا کرده من الان به نظر شما چیکارش کنم واقعا" اعصابم رو خورد کرده
دقیقا چه اروری میده؟توی این مدت پچی چیزی هم نصب کردی؟

این کارت زرد دادن داور من رو کچل کرده:31:
آخرای بازی همیشه با دو تا اخراجی با نمک شده:31:
دفاع کردن قلق داره تا کارت نگیری یا حداقل کمتر بگیری.نمیشه منکر کارتهای زرد شد اما با تمرین در انواع دفاع میتونی خیلی بهتر عمل کنی.مثلا از روبرو سعی کن توپ رو بگیری چون خطا هم بشه کارت نداره.از بغل کلا بازی خطرناک محسوب میشه.چه در تکل و چه در پا انداختن.

babelirani
29-10-2012, 01:59
دقیقا چه اروری میده؟توی این مدت پچی چیزی هم نصب کردی؟

میگه Save Corupted یه چیزی توی این مایه ها

پچ نصب کردم ولی با پچ هم حدود 1 فصل بازی کردم که اینجوری شد

mohammad_87
29-10-2012, 02:19

بنظر میرسه با پچی که نصب کردید،تغییراتی داده شده که تازه به اون رسیدید.مثلا استادیومی تغییر کرده یا بازیکنی در دیتا نیست یا...
احتمال دیگه تغییر ورژن هست که ممکنه توسط پچ انجام گرفته باشه ولی با توجه به اینکه بعد از پچ هم بازی کردی این احتمال رد میشه.
راهی که الان بنظرم میرسه اینه که اول از سیوت بک آپ بگیر.بعد بازی رو بدون پچ اجرا کن و ببین که سیوت مشکلش برطرف میشه یا نه.

khuzestan72
29-10-2012, 12:35
زاوی رو چجوری خریدی همونجوری هم مسی و رونالدو رو بخر.
تو نسخه 2013 دیگه نمیشه هر بازیکنی رو راحت بخری مگر اینکه توی اون پست واقعا ضعف داشته باشی.موقع خرید بازیکن توی مشخصاتش درصد شانس خرید رو زده که برای بازیکنان اصلی و مخصوصا کاپیتانها در حد 1% هست.
ولی یه چیز مسخره اینه که این فقط برای ماست من روی ترانسفر normal میرفتم،تیمم منچستر بود.آرسنال اول فصل هم رونالدو رو خرید هم مسی!اون هم چه تیمی آرسنال که بیشتر بازیکن میفروشه تا بخره!دوباره باید منتظر نسخه بعدی باشیم تا مشکلات مستر لیگ رو در ترانسفر و مخصوصا پیشرفت بازیکنان درست کنه ولی مطمئنا باز یه قسمت دیگش رو خراب میکنه.کار هر سال کونامی همین شده...

آره داداش دیروز متوجه شدم که بازیکن هایی که درصدشون بالا باشه راحت تر ترانسفر میشه . ژاوی هم زمانی که خریدم 97 درصد بود . اما کریس و مسی از 1 درصد بالا نمیرن . ترانسفر من high هستش . ممکنه چند فصل دیگه درصدشون بره بالاتر ؟؟؟

Talar2009
29-10-2012, 14:29
بعضی مواقع سرعت بازی متعادل و پاسکاریها بسیار نرم و روونه ؛ بار دیگه که ساکر رو اجرا میکنم احساس میکنم سرعت بازی بیشتر شده و سرعت پاسها بیشتر از قبل.

این اتفاق گاها" که ساکر رو اجرا میکنم می افته ، میخواستم بپرسم من بیش از اندازه حساس شدم یا برای سایر دوستان هم به همین شکله

Eblis 2011
29-10-2012, 17:04

پجی که نصب کردین ورژن بازی رو عوض کرده و سیو رو نمیتونه فراخوانی کنه

mohammad_87
29-10-2012, 18:16
آره داداش دیروز متوجه شدم که بازیکن هایی که درصدشون بالا باشه راحت تر ترانسفر میشه . ژاوی هم زمانی که خریدم 97 درصد بود . اما کریس و مسی از 1 درصد بالا نمیرن . ترانسفر من high هستش . ممکنه چند فصل دیگه درصدشون بره بالاتر ؟؟؟
فقط در حالتیکه اون بازیکن جایگاهش رو در باشگاه از دست بده.مثلا الان پیتر چک در چلسی 1 یا 2 در صد هست.ولی اگه چلسی مثلا نویر رو بخره اونوقت در صد خرید چک خیلی میره بالا.
اولین اتفاقی که روی ترانسفر high میفته اینه که رونالدو از رئال میره!رونالدینیو رو هم یکی از تیمهای مطرح میخره.این برای من زیاد اتفاق افتاده.ترانسفر normal هم همش برای بازیکنان زیر 78 اتفاق میفته.

بعضی مواقع سرعت بازی متعادل و پاسکاریها بسیار نرم و روونه ؛ بار دیگه که ساکر رو اجرا میکنم احساس میکنم سرعت بازی بیشتر شده و سرعت پاسها بیشتر از قبل.

این اتفاق گاها" که ساکر رو اجرا میکنم می افته ، میخواستم بپرسم من بیش از اندازه حساس شدم یا برای سایر دوستان هم به همین شکله
سرعت بازی در زمین و آب و هوا و حتی تیمهای انتخابی متفاوته.البته نه آنچنان محسوس ولی کلا تاثیر گذاره و اگه ریزبین باشی حس میکنی.

mojtaba007
29-10-2012, 20:24
دوستان این بازی خیلی برام لک میزنه چه کار کنم
خیلی ناراحتم
گرافیکم 6850 است
رم 2 گیگ
سی پی یو دو هسته ای اینتل
بازی های سنگین و گرافیکم مثل هلو انجام میده
هر دو نسخه این بازی رو نصب کردم باز لک داره
چه کار کنم

mohammad_87
01-11-2012, 00:20
الان بازی چلسی منچستره.نکته جالب اینکه گزارشگر بازی ،جان چمپیون همون گزارشگر منفور توی pes هستش :) اگه کسی امکانش رو داره بازی رو از الجزیره اسپورت 3 ببینه.
ضمنا من قبلا فکر میکردم این آقا یکی از اعضای کونامیه.
ولی ایشون از گزارشگران مشهور انگلیسیه که در حال حاضر گزارشگر شماره یک شبکه espn هستش و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در شبکه های bbc و itv رو هم هست.
لینک ویکی پدیای جان چمپیون:

Spaniuly
01-11-2012, 01:12
می دونی صدای چمپیون بد نیست کم حوصلگی و صداگذاری بد و ضعیف کونامی هست که این طفلکی رو بدنام کرده خیلی مسخر هاس وقتی گل می زنی با مکث و تاخیر هیجان زده میشه هیچوقت هم این مشکل رو برطرف نکرده کونامی

*IN*
02-11-2012, 20:07
بهترین گزارشگر مربوط به کدوم زبونه؟

Eblis 2011
02-11-2012, 20:45

این موضوع بیشتر سلیقه ای اما بنده به شخصه با گزارشکر استانبولی حال میکنم .....

*IN*
02-11-2012, 22:50
اقا من تو مسترلیگ کلا تو بخش خرید و فروش بازیکنا که میرم از بازی میپره بیرون...
بغیر از اون فایل 600 مگی مگه باید چیز دیگه ایی هم باید بریزم تا درست شه؟
الان چی کارش کنم؟

*IN*
03-11-2012, 11:26
اقا من تو مسترلیگ کلا تو بخش خرید و فروش بازیکنا که میرم از بازی میپره بیرون...
بغیر از اون فایل 600 مگی مگه باید چیز دیگه ایی هم باید بریزم تا درست شه؟
الان چی کارش کنم؟
کسی نمیدونه باید چی کار کنم؟

masoud93
03-11-2012, 13:07

فکر میکنم ژاپنی ...

چون مال خودشونه ، بیشتر روش کار میکنن ...

Spaniuly
03-11-2012, 19:04
من ترکی و اسپانیایی و ژاپنی رو زدم و انگلیسی رو حذفیدم بهتریناش همینا هستن خوبیه ژاپنی اینه که پر حرفن و آدم حوصله اش سر نمیره فکر کن سه تایی افتادن به جون بازی گزارش می کنن دی:

shahram_10
03-11-2012, 22:15
سلام دوستان.
من پچ 2.1 رو که می ریزم بازی اجرا نمیشه!تا قبل ازپچ اجرا میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohammad_87
04-11-2012, 03:00
من ترکی و اسپانیایی و ژاپنی رو زدم و انگلیسی رو حذفیدم بهتریناش همینا هستن خوبیه ژاپنی اینه که پر حرفن و آدم حوصله اش سر نمیره فکر کن سه تایی افتادن به جون بازی گزارش می کنن دی:
البته بنظر من بیشتر شخصیه.خیلی ها با همین جان چمپیون حال میکنن که خیلیا دوسش ندارن. ولی همونطور که خودت گفتی اشکال از عدم تنوع در جملاته نه خود ایشون.
گزارش ترکی رو دارم خیلی جالبه فقط حیف که متوجه نمیشم اینجور که بچه ها چندتاشو ترجمه کردن خیلی باحاله.
من خودم سه چهار سالیه عادت دارم اول از همه گزارش ایتالیایی رو دان میکنم.پارسال یه گزارش عربی که دستی درست شده بود اومده بود اونم جالب بود.بهترین گزارشگر عرب بود.جدای اینها گزارش مزدک میرزایی هم عالی بود ولی کارشناسه در حد جیم بگلین بود!!

Spaniuly
04-11-2012, 11:38
بله گزارش ترکی واقعا تیکه های باحالی می ندازه البته اونم دستیه و مودینگ هست و فایل رسمی عرضه شده از سوی کونامی نیست

masoud93
04-11-2012, 13:03
چیزی نیومده که بشه باهاش ستینگ مسترلیگ رو تغییر داد ؟؟؟

golmohammadi
04-11-2012, 15:27
من از این گزارش تورکی خیلی راضی هتم
فقط نمیدونم چی شد الان توپگیری در حد صفر هست
نمیدونم اون پچ اینطوری خرابش کرد یا چی خدا میدونه
تو دفاع کردن شماره گیری هم خیلی بد شده اون موقعی که باید شماره بده نمیده
آرمین جان شما تنظیمات را چجوری کردین ؟
منظورمو گرفتی از تنظیمات کدوما را میگم ؟

Spaniuly
04-11-2012, 19:11
من از این گزارش تورکی خیلی راضی هتم
فقط نمیدونم چی شد الان توپگیری در حد صفر هست
نمیدونم اون پچ اینطوری خرابش کرد یا چی خدا میدونه
تو دفاع کردن شماره گیری هم خیلی بد شده اون موقعی که باید شماره بده نمیده
آرمین جان شما تنظیمات را چجوری کردین ؟
منظورمو گرفتی از تنظیمات کدوما را میگم ؟

من اصولا PES باز آماتوری هستم این رو جدی می گم اکثر بازیهامو روی آسون ترین درجه بازی می کنم گرچه وقتی یه تیم خوب بر میداری توی این نسخه واقعا کار راحتی داری تیم حریف اگه تیم قوی نباشه حتی روی سوپر استار هم نمی تونه خوب بازی کنه ولی نسخه های قبل واقعا تیکه پاره می کردن روی درجه های سختی بالا... من توپ گیریم توی PES واقعا بد هست وقتی جلوی CPU بازی می کنم ... نمی دونم شایدم توی این نسخه اینقدر راحت دریبل می خوریم

behnammazi
04-11-2012, 19:28
جدیدترین پچ رسمی برای بازی چیه؟

*IN*
04-11-2012, 21:41
گزارشگر ژاپنی یک گیگ حجمشه:sq_14:...
واسه 2012 گزارش مزدک رو گرفتم اگه اشتباه نکنم خیلی از این کمتر بود...
گزارش جواد خیابانی نمیاد؟؟؟؟؟
..................
من تو مستر لیگ مشکل دارم هی از بازی میاد بیرون...
اول فکر کردم بخواطر اینه که با max gp و اونیکی پول و gp رو زیاد کردم اینجوری میشه ولی اون سیو رو پاک کردم دوباره بدون استفاده از اونا هم شروع کردم هیون جوری پرید بیرون...

Hossein_128
05-11-2012, 00:38
آخرین پچ همین Patch 2.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-پچ-بازی-pes-2013.html) هست دیگه درسته؟؟

golmohammadi
05-11-2012, 00:41
شما که جلوی پی سی کم میارین پس اگر با یه بازیکن واقعی قوی بازی کنین با این تعاریف راحت 6 تا میخورین
کلا این فوتبالهای آخری کونامی در توپگیری خوب عمل نمیکنند

Eblis 2011
05-11-2012, 00:45
بعد یه مدت بازی کردن به این نتیجه رسیدم که بازی خیلی تو ذوق میزنه و خیلی ایراد داره . ..

sardar63
05-11-2012, 11:07
سلام

بچه ها من دارم دیوانه میشم!
مشخصات سیستم که اصلا مشکلی نداره
ببینید:

اینم تنظیمات:

ولی ولی ولی
موقع بازی مثلا تو یک بازی ده دقیقه ای بالای 15 20 بار هر بار به مدت حدودا 10 ثانیه مشکل دارم
تصویر رعشه میگیره!
یا میلرزه
یا تیک تیک میشه
یا صحنه آهسته میشه! کلا بازی آروم آروم آروم میشه!
تو رو خدا بگید مشکل سیستم من چیه؟

khuzestan72
05-11-2012, 13:33

من اصلا کاری به گزارش بازی ندارم . با مدیا پلیر آهنگ میذارم و صدای بازی رو قطع میکنم . اینجوری خیلی فاز میده . آهنگ های شاد در برد شما تاثیر گذار است ..!!!! :دی:sq_13:

khuzestan72
05-11-2012, 13:35
دوستان کسی هست که بتونه یه سایت ادیت پی اس بهم معرفی کنه ؟سایت ایرانی میخوام

*IN*
05-11-2012, 20:37
من تو مستر لیگ مشکل دارم هی از بازی میاد بیرون...
اول فکر کردم بخواطر اینه که با max gp و اونیکی پول و gp رو زیاد کردم اینجوری میشه ولی اون سیو رو پاک کردم دوباره بدون استفاده از اونا هم شروع کردم هیون جوری پرید بیرون...

اینو چی کار کنم خیلی رو مخه...
راه حلی نیست؟
دوباره بریزم درست میشه؟

Step-Rap
07-11-2012, 11:52
راستی بچه ها اینو دیده بودین ؟
خز شده ولی گفتم بزارم شاید ندیده باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :)

panther99
07-11-2012, 20:49
بیشترین تغییری که نسبت به PES2012 داشته این بازی چی بوده ؟؟؟؟ آیا سخت تر شده ؟؟؟ جذابیت و مهارتها چی ؟؟؟ پیشرفتی داشته ؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
07-11-2012, 22:53
بیشترین تغییری که نسبت به PES2012 داشته این بازی چی بوده ؟؟؟؟ آیا سخت تر شده ؟؟؟ جذابیت و مهارتها چی ؟؟؟ پیشرفتی داشته ؟؟؟؟؟؟؟

آره یه نمه سختر شده.کمتر میشه گل زد.گرافیکم پیشرفت داشته.پاس کاریش هم بهتر شده

shahram_10
08-11-2012, 14:32
سلام خسته نباشید.
آقا این پیغام stoped working........ما رو سرویس کرد.یا اول بازی این پیغام رو میده یا اگه خدای نکرده بازی اجرا بشه تو مسترلیگ بعد از 4-5 تا بازی می پره بیرون و این پیغام رو میده!!!
هیچ کس هم که انگار راه حلی نداره!
پچ هم 2.02 زدم.

Hossein_128
08-11-2012, 14:51
دقیقاً برای منم بعد از نصب این پچ همین مشکل رو پیدا کرده...

siam2010
09-11-2012, 12:08
خیلی مشکلات زیادی داره
مخصوصا که هر از چند دقیقه هی میاد از بازی بیرون

panther99
09-11-2012, 12:45
آره یه نمه سختر شده.کمتر میشه گل زد.گرافیکم پیشرفت داشته.پاس کاریش هم بهتر شده

حالا این مشکلاتی که دوستان بهش اشاره میکنن تو ایکس باکس هم همینطوره ؟؟؟؟؟ یعنی میارزه برم بگیرم سریه جدیدش رو ؟؟؟؟؟؟؟

Mehran14233
09-11-2012, 18:59
من چمپیونز لیگ که میرم سیو می کنم بعد میام بیرون دوباره میخوام برم ادامه بدم نمیشه.
همین که میخوام برم ترکیب بچینم بازی بعد رو انجام بدم می پره بیرون و اررور میده.

باید چی کار کنم ؟

Hossein_128
09-11-2012, 19:07
اگه پچ 2.2 رو نصب کردید مشکل از اونه. منم این مشکل رو داشتم. فکر نکنم راهی هم بغیر از نصب مجدد بازی داشته باشید. یه کپی هم از سیوتون بگیرید

mansour2023
09-11-2012, 19:33
حالا این مشکلاتی که دوستان بهش اشاره میکنن تو ایکس باکس هم همینطوره ؟؟؟؟؟ یعنی میارزه برم بگیرم سریه جدیدش رو ؟؟؟؟؟؟؟

تو ایک باکس که از این مشکلات نیست دوست من ، برو بگیر خیالت راحت

بابا یکی یه ترکیب خوب و استراتژی خوب برای میلان پیشنهاد بده دیوانه شدم :)

Bento
09-11-2012, 20:51
بازی در بعضی زمینه ها واقعا پیشرفت داشته اما یک سری اشکالات داره که خیلی رو اعصابه و سایر پیشرفت ها رو کاملا زیر سایه می بره.

چرا اینقدر در بازی گل زدن سخت شده؟ الان بعد از گذشت 8 هفته بهترین خط حمله را در مسترلیگ تیم من داره با 14 گل، باقی تیمها میانگین گلزنیشون یک گل در بازی هست. تمام بازی های 1-0 یا 1-1 تموم میشه!!

هیچ راهی نداره اینو درست کنم؟ از سوپر استار به رتبه های پائین تر بیارم بازیو تاثیر داره؟

مسئله بعدی داوری بازی هست که فاجعه هست! بدتر از قبل شده و به هیچ تکل و درگیری کمتر از کارت زرد نمیده!! پچی چیزی هست داوریو درست کنه یا لااقل یه کاری کنه اصلا بازیا داور نداشته باشه؟ والا بدون داور بازی کنیم بیشتر لذت می برم.

resident
09-11-2012, 21:18
سلام
ببینید:
اینم تنظیمات:
ولی ولی ولی
موقع بازی مثلا تو یک بازی ده دقیقه ای بالای 15 20 بار هر بار به مدت حدودا 10 ثانیه مشکل دارم
تصویر رعشه میگیره!
یا میلرزه
یا تیک تیک میشه

راه حلی نیست؟
دوباره بریزم درست میشه؟

سلام خسته نباشید.
آقا این پیغام stoped working........ما رو سرویس کرد.یا اول بازی این پیغام رو میده یا اگه خدای نکرده بازی اجرا بشه تو مسترلیگ بعد از 4-5 تا بازی می پره بیرون و این پیغام رو میده!!!
پچ هم 2.02 زدم.

سلام
ببینید:
اینم تنظیمات:
ولی ولی ولی
تصویر رعشه میگیره!
یا میلرزه
یا تیک تیک میشه

راه حلی نیست؟
دوباره بریزم درست میشه؟

سلام خسته نباشید.
پچ هم 2.02 زدم.

خیلی مشکلات زیادی داره
مخصوصا که هر از چند دقیقه هی میاد از بازی بیرون

من چمپیونز لیگ که میرم سیو می کنم بعد میام بیرون دوباره میخوام برم ادامه بدم نمیشه.
همین که میخوام برم ترکیب بچینم بازی بعد رو انجام بدم می پره بیرون و اررور میده.
باید چی کار کنم ؟

اگه پچ 2.2 رو نصب کردید مشکل از اونه. منم این مشکل رو داشتم. فکر نکنم راهی هم بغیر از نصب مجدد بازی داشته باشید. یه کپی هم از سیوتون بگیرید

سلام به همه، دوستان گلم به جای ایراد از پچ و سیستم و... لطفا به نسخه ای که دانلود کردید یا خریدید توجه کنید! مشکل از نوع کرک شماست!
ترجیحا در همه موارد در همه شرایط از کرک های Skidrow خودداری کنید؛ چون قدرت لازمه برای ثبات رو ندارن؛ من تمام پچ ها رو تا الان امتحان و بازی کردم، و تاحالا حتی یکبار هم از بازی نپریده بیرون و صفحه ایست نکرده! سیستمم هم خیلی معمولیه، گرافیک هم همشون بالا روی رزولوشن 1920*1080 هستش.
از نسخه Reloaded استفاده کنید؛ متاسفانه خاطرم نیست این Reloaded خودم رو از کجا دانلود کرده بودم، اما اگر یادم اومد لینکشو براتون میذارم.

موفق و پیروز باشید،
انصافا این نسخه PES گل کاشت

resident
09-11-2012, 21:21
بازی در بعضی زمینه ها واقعا پیشرفت داشته اما یک سری اشکالات داره که خیلی رو اعصابه و سایر پیشرفت ها رو کاملا زیر سایه می بره.
چرا اینقدر در بازی گل زدن سخت شده؟ الان بعد از گذشت 8 هفته بهترین خط حمله را در مسترلیگ تیم من داره با 14 گل، باقی تیمها میانگین گلزنیشون یک گل در بازی هست. تمام بازی های 1-0 یا 1-1 تموم میشه!!
هیچ راهی نداره اینو درست کنم؟ از سوپر استار به رتبه های پائین تر بیارم بازیو تاثیر داره؟
مسئله بعدی داوری بازی هست که فاجعه هست! بدتر از قبل شده و به هیچ تکل و درگیری کمتر از کارت زرد نمیده!! پچی چیزی هست داوریو درست کنه یا لااقل یه کاری کنه اصلا بازیا داور نداشته باشه؟ والا بدون داور بازی کنیم بیشتر لذت می برم.

- دوست عزیز لطفا ضعف خودت رو گردن اشکال بازی ننداز :D!!! جای شما خالی من که بازی های پرگلی رو دارم، خیلی هم پرگل! 4-3 4-2 2-0!!
- گل زدن سخت شده چون هوش مصنوعی کل بازی، و بعدش دفاع و مخصوصا دروازه بان تقویت شده؛ این نسخه PES به عنوان شبیه ساز فوتبال پایه ریزی شده.
- در این مورد هم من هیچ مشکلی ندارم! تاحالا کلا 3 یا 4بار بیشتر کارت زرد ندیدم! حتما بد تکل میزنی :-| ! یکم آروم بزن همیشه بزن!

Eblis 2011
09-11-2012, 21:25
- دوست عزیز لطفا ضعف خودت رو گردن اشکال بازی ننداز :D!!! جای شما خالی من که بازی های پرگلی رو دارم، خیلی هم پرگل! 4-3 4-2 2-0!!
- گل زدن سخت شده چون هوش مصنوعی کل بازی، و بعدش دفاع و مخصوصا دروازه بان تقویت شده؛ این نسخه PES به عنوان شبیه ساز فوتبال پایه ریزی شده.
- در این مورد هم من هیچ مشکلی ندارم! تاحالا کلا 3 یا 4بار بیشتر کارت زرد ندیدم! حتما بد تکل میزنی :-| ! یکم آروم بزن همیشه بزن!

مخالفم .... داوری بهتر شده اما تو کارت دادن خیلی بی رویه عمل میکنه و مدام تکل ها رو کارت میده .

mohammad_87
10-11-2012, 01:01
با چه برنامه ای میشه توی bal شماره پیراهن رو در تیم ملی تغییر داد؟داخل بازی غیر فعاله!

M A S T 3 R
10-11-2012, 01:44

داوری که انصافا بهتر شده تنها اشکالش همین کارت دادن زیاده
من تو گل خوردن اشکال دارم یعنی تو یه بازی 10 دقیقه ای 5-6 تا گل میزنم(درجه سوپراستار) 3-4 تا میخورم:31:
بهترین خط حمله با اختلاف خیلی زیاد تو مستر لیگ و دارنده بدترین خط دفاع:31:

shahi666
10-11-2012, 21:25
سلام دوستان
تازه وقت کردم برم سراغ مسترلیگ ببینم چه خبره..
یک مشکلی دارم توی مستر کفش تمام بازیکنا سیاه هست ، آیا راهی نداره که کفش ها به صورت اورجینال باشه تا دیگه نریم تک تک تو شاپش برا بازیکنا کفش انتخاب کنیم؟
تو پچ Pesedit سوئیچ رو در هر دو حالت هم تست کردم ولی باز کفش ها درست نشدند! راهی هست که من نمیدونم؟

Bento
10-11-2012, 23:35

دوست عزیز پست من رو کامل و درست بخون لطفا، من میگم چرا مسابقات اینقدر کم گل شده؟ مسئله ام فقط تیم خودم نیست. الان اکثر بازی ها 1-0 تموم میشه و میانگین گلزنی در هر بازی 1 گل هست. من خودم خیلی مشکلی در گلزنی ندارم اما نتایج لیگ نرمال و عادی نیست!

اتفاقا این نسخه تکل زدن راحت شده اما دراز کردن پا برای زدن توپ رو خیلی راحت خطا میگیره و معمولا ساده ترین خطاها را کارت زرد میده!

arash-king
11-11-2012, 19:09
به نظر من یکی از ضعف های خیلی خیلی خیلی بزرگ بازی Knuckle Shot هستش که میشه با این قابلیت مثل هلو از وسط زمین گل زد
خدا شاهده با پیرلو از خط وسط زمین رد شدم بعد شوتیدم آبیاتی مثل ........ فقط نگاه کرد تا توپ گل بشه
یکی دیگه هم این Weighted Pass هستش.به نظر من قابلیت خوبیه و در فوتبال واقعی هم شاهد اینجور پاس ها هستیم ولی یه چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که وقتی از Weighted Pass استفاده میکنی
دفاع حریف خیلی خیلی مسخره عمل میکنه و هرکاری میکنه نمیتونه به توپ برسه
به نظر من بازم مثل همه سری های PES توی این سری هم دروازه بان هیچ نقشی نداره

mansour2023
12-11-2012, 00:27
به نظر من یکی از ضعف های خیلی خیلی خیلی بزرگ بازی Knuckle Shot هستش که میشه با این قابلیت مثل هلو از وسط زمین گل زد
این Knuckle Shot چیه ؟
___

کسی اینجا با میلان بازی نمیکنه ؟!!
حداقل یه استراتژی ، ترکیبی ، سیستمی چیزی پیشنهاد بدید :(

Mehran14233
12-11-2012, 14:07
خدا شاهده با پیرلو از خط وسط زمین رد شدم بعد شوتیدم آبیاتی مثل ........ فقط نگاه کرد تا توپ گل بشه
یکی دیگه هم این Weighted Pass هستش.به نظر من قابلیت خوبیه و در فوتبال واقعی هم شاهد اینجور پاس ها هستیم ولی یه چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که وقتی از Weighted Pass استفاده میکنی
دفاع حریف خیلی خیلی مسخره عمل میکنه و هرکاری میکنه نمیتونه به توپ برسه
به نظر من بازم مثل همه سری های PES توی این سری هم دروازه بان هیچ نقشی نداره

توی pes 11 دروازه بان ها ی معروف و خوب دو تا اسکیل کارد داشتن یکی پنالتی گرفتن و یکی هم تک به تک گرفتن. که باعث می شد فرق دروازه بان ها با هم مشخص بشه. اما توی این نسخه فقط یه اسکیل کارد شوت هست اونم واسه تک و توک دروازه بان ها هستش.

راستی این دو تا ماسماسک ها که گفتی چی هستن ؟ :31: اسکیل کارد هستن یا تکنیکیه که باید خودمون بزنیم ؟؟ :sq_6:

mj77
14-11-2012, 15:08
راهی نیست بازیکنا با کفش اورجینال بازی کنن؟

p30g
15-11-2012, 15:25
سلام
پچ 2.3 رو کسی نسبیده؟

mohsen-jj
15-11-2012, 15:48
سلام دوستان من میخواستم پیرهن یکی از تیم ها رو خودم طراحی کنم ولی هیچ تیمی رو نمیشه این کارو باش کرد کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ راستی کسی راهی برای مهار مسی بلده تو این نسخه ؟؟بابا اینو خیلی دیگه قوی ساختن ، با دوستم بازی میکنم مسیش دهنمو سرویس کرده :sq_11:

arash-king
15-11-2012, 23:29
توی pes 11 دروازه بان ها ی معروف و خوب دو تا اسکیل کارد داشتن یکی پنالتی گرفتن و یکی هم تک به تک گرفتن. که باعث می شد فرق دروازه بان ها با هم مشخص بشه. اما توی این نسخه فقط یه اسکیل کارد شوت هست اونم واسه تک و توک دروازه بان ها هستش.

راستی این دو تا ماسماسک ها که گفتی چی هستن ؟ :31: اسکیل کارد هستن یا تکنیکیه که باید خودمون بزنیم ؟؟ :sq_6:

یعنی شما نمیدونید Weighted Pass چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! :18::18: هافبک وسط هایی که این قابلیت را دارن میتونن پاس پشت مدافعین را به صورت خیلی حرفه ای بندازن مثل پیرلو ، ژاوی ، خاوی مارتینز و . . .
اینکار همون L1+مثلث یا L1+Y هستش...........با بازیکن هایی که این قابلیت را دارن اینطوری پاس بندازید متوجه میشید

Knuckle Shot هم همینطور.بازیکن هایی که این قابلیت را دارن میتونن شوت های سنگینی بزنن که دروازه بان اصلا نمیتونه بگیره ... بازیکن هایی مثل پیرلو ، کریس رونالدو ، آرتور ویدال ، ووچینیچ ، .....
اینکار یکم سخته به اینصورت که وقتی شوت را پر میکنی درست قبل از اینکه پای بازیکن به توپ بخوره باید 1 بار دیگه شوت را بزنی تا درست بشه
همونطور که گفتم اینکار یکم سخته ولی شما به قسمت Training برید و اون قسمتی که چند بخش داره مثل Shoot و Pass و . . .
به قسمت شوت برید.فکر کنم 3 تا مرحله داره که یکی از اونها همین Knuckle Shot هستش.انجام بدید متوجه میشید
موفق باشی

arash-king
15-11-2012, 23:35
این Knuckle Shot چیه ؟
___

کسی اینجا با میلان بازی نمیکنه ؟!!
حداقل یه استراتژی ، ترکیبی ، سیستمی چیزی پیشنهاد بدید :(

Knuckle Shot به شوتی میگن که خیلی پرقدرت میره و دروازه بان اصلا نمیتونه بگیره مثل شوت هایی که کریس رونالدو توی فوتبال واقعی میزنه
به قسمت Training برید و بعد به قسمتی که چندبخش داره برید
گزینه Shooting را انتخاب کنید ........ اگه اشتباه نکنم 3 تا گزینه داره که باید به ترتیب انجام بدید
یکی از اونها Knuckle Shot هست ..............
حواست باشه فقط بازیکن هایی میتونن اینطوری بشوتن که این Skill را داشته باشن

arash-king
15-11-2012, 23:38
سلام دوستان من میخواستم پیرهن یکی از تیم ها رو خودم طراحی کنم ولی هیچ تیمی رو نمیشه این کارو باش کرد کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ راستی کسی راهی برای مهار مسی بلده تو این نسخه ؟؟بابا اینو خیلی دیگه قوی ساختن ، با دوستم بازی میکنم مسیش دهنمو سرویس کرده :sq_11:

تیم هایی که پیراهن واقعی خودشون نیست را میتونید خودتون طراحی کنید
تیم های باشگاهی انگلیس مثل آرسنال ، چلسی ، منچسترسیتی ، . . .
البته اگه پچ ریخته باشی و پیراهن تیم ها را درست کرده باشی دیگه نمیشه کاریش کرد

mohsen-jj
16-11-2012, 15:31
تیم هایی که پیراهن واقعی خودشون نیست را میتونید خودتون طراحی کنید
تیم های باشگاهی انگلیس مثل آرسنال ، چلسی ، منچسترسیتی ، . . .
البته اگه پچ ریخته باشی و پیراهن تیم ها را درست کرده باشی دیگه نمیشه کاریش کرد
آقا دستتون درد نکنه فقط یه چیزی : من پچ ریختم مجبورم پاکش کنم تا بتونم پیرهنو تغییر بدم . حالا تو پچ مگه تغییری تو گیم پلی ایجاد کردن یا باگی رو برطرف کردن ؟میخوام از پاک کردنش پشیمون نشم . راستی کسی نگفت این مسی رو چطور مهار کنم ؟؟؟

shahin666
16-11-2012, 19:13
سلام
دوستان عزیز الان دو تا پچ هست

PESEdit 2013 Patch 2.3

PESJP Patch 2013 v2.00

حالا دوستان در کل کدوم پچ بهتر هست استفاده کنیم ؟!!!

spartaqus
16-11-2012, 21:00
pes edit بهتره

arash-king
16-11-2012, 22:44
آقا دستتون درد نکنه فقط یه چیزی : من پچ ریختم مجبورم پاکش کنم تا بتونم پیرهنو تغییر بدم . حالا تو پچ مگه تغییری تو گیم پلی ایجاد کردن یا باگی رو برطرف کردن ؟میخوام از پاک کردنش پشیمون نشم . راستی کسی نگفت این مسی رو چطور مهار کنم ؟؟؟

والا نمیدونم دوست عزیز
من هیچ موقع از پچ استفاده نمیکنم نمیدونم شما تغییری احساس کردید یا نه ! ولی برای درست کردن پیراهن تیم ها اگه مجبورید پچ را پاک کنید ، پاک کنید
خودتون هرجور صلاح دونستید عمل کنید

در رابطه با مهار مسی : من تاحالا جلوی بارسا بازی نکردم ولی خودم از این روش دفاع کردن استفاده میکنم که به نظر خودم بهترین روش هست
به اینصورت که شما مربع (X) را بگیرید تا یه بازیکنتون بره دنبال توپ و خودتون با یه بازیکن دیگه برید کاور بدید ....... یعنی اون بازیکنی که علامت بالای سرش هست و کنترلش دست شماست دیگه دنبال توپ نره
بجاش خودتون با جهات ، برید سمت بازیکنهای دیگه و به اصطلاح کاور کنید
موفق باشی

Mehran14233
17-11-2012, 00:21
سلام
پچ 2.3 رو کسی نسبیده؟

من نصب کردم. خوبه و ایراد پچ 2.2 که بعد از سیو نمی شد به بازی ادامه داد، رفع شده.

mj77
18-11-2012, 00:00
راست میگن پچ دومی میشه تو مستر لیگ بازیکنا با کفش واقعی بازی کنن؟

mj77
18-11-2012, 00:01
سلام
دوستان عزیز الان دو تا پچ هست

PESEdit 2013 Patch 2.3

PESJP Patch 2013 v2.00

حالا دوستان در کل کدوم پچ بهتر هست استفاده کنیم ؟!!!

Hossein_128
18-11-2012, 00:08
این پچ ها روی نسخه Reloaded ارور میدن. پچی نیست که با این نسخه سازگار باشه؟

hamed30
18-11-2012, 10:53

من آخر نفهمیدم نسخه reloaded مشکل داره یا skidrow ?

Mehran14233
18-11-2012, 19:59

من نمیدونم:sq_6: اصلاً مسترلیگ بلد نیستم:sq_3:

من آخر نفهمیدم نسخه reloaded مشکل داره یا skidrow ?

من نسخه ریلودد دارم و با پچ های pesedit هم هیچ مشکلی ندارم :sq_12:

iload
18-11-2012, 22:07
سلام

منم مستر لیگ بازی میکنم : عکس قرار میدم و لطفا شما هم این کار رو بکنید .

payamhetfild
19-11-2012, 12:00
سلام

منم مستر لیگ بازی میکنم : عکس قرار میدم و لطفا شما هم این کار رو بکنید .

اینکارت عالیه منن عکس میزارم
فقط اینو بگم که با هیچ بازیکنی به اندازه مولر حال نکردم
بعد از چندسال مرد سال جهان شدن فروختمش به رئال با قیمت 105 میلیون دلاررررررررررررررررررر!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
رسما وقتی روزای آخری که باهاش بازی میکردم گریم گرفته بود
:31:

iload
19-11-2012, 12:12
برای من ریبری دو بار ، یک بارم فورلانم و یک بارم اون سورلین و یک بارم کاراگونیس توپ صلا گرفتن . ریبری یه بار هم پیرن نقره ای گرفت . من کلا بازی کنام رو نمیفروشم همین ریبری تا 120 میلیون خواستنش ندادم . فقط یه بار یه اشلی یانگ بود که دیدم خوب میخرن و خیلی هم باهاش حالا نمیکردن دادم رفت نزدیکای 80 میلیون .

زودتر عکس بزار .

راستی دوستان برای عکس برداری از بازی از نرم افزار fraps استفاده کنید .

shahin666
19-11-2012, 23:51
دوستان بلاخره کدوم نسخه کاملترین و آخرین نسخه هست؟!:sq_6:
reloaded
یا
skidrow

من DVD ساکر از محصولات HRB (همراه رایانه بهسان) رو گرفتم
از کجا میتونم متوجه بشم کدوم نسخه هست؟!

الان این عکسی که دوستمونiload گذاشتن فکر کنم فرق داره با نسخه ای که من الان نصب کردم

ممنون میشم دوستان عزیز بنده رو راهنمایی کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iload
20-11-2012, 00:30
reloaded بهتره ! چون من skidrow رو گرفتم یه فایل فیکس 600 مگی داشت که دانلود کردم ریختم روش . کلا هیچ فرقی ندارن تنها فرقشون اینه که کرک skidrow یه مشکل داشت که بازی اجرا نمیشد و با فایل فیکس مشکلش حل میشد . هر دو یکی هست فقط کرکاش فرق داره . اگرم شما منو هاتون فرق داره احتمالا ایرانی ها توش دست بردن و تغییراتی دادن !

Majid393
20-11-2012, 01:41
من وقتی مسترلیگ میخوام بازی کنم بعدش از PES2013_Money_ML_1.0 و PES2013_Max GP_1.0 استفاده میکنم، یهو از بازی میزنه بیرون! در صورتی که اگه از این 2 تا استفاده نکنم مشکلی نداره!
از پچ 2.1 و کرک REALODED هم استفاده میکنم.
مشکل چیه ؟

Hossein_128
20-11-2012, 01:52
منم با نسخه ریلودد وقتی پچ های جدید رو نصب میکنم، موقع تعویض یا لود سیوها از بازی میپره بیرون

iload
20-11-2012, 08:32
من پچ ها رو نصب نکردم و نمیدونم مشکل چیه . ولی یه سوال PES2013_Money_ML_1.0 چیه ؟

masoud93
20-11-2012, 14:56
من پچ ها رو نصب نکردم و نمیدونم مشکل چیه . ولی یه سوال PES2013_Money_ML_1.0 چیه ؟

میشه باهاش پول رو تو مسترلیگ زیاد کرد ...

payamhetfild
20-11-2012, 16:15
برای من ریبری دو بار ، یک بارم فورلانم و یک بارم اون سورلین و یک بارم کاراگونیس توپ صلا گرفتن . ریبری یه بار هم پیرن نقره ای گرفت . من کلا بازی کنام رو نمیفروشم همین ریبری تا 120 میلیون خواستنش ندادم . فقط یه بار یه اشلی یانگ بود که دیدم خوب میخرن و خیلی هم باهاش حالا نمیکردن دادم رفت نزدیکای 80 میلیون .

زودتر عکس بزار .

راستی دوستان برای عکس برداری از بازی از نرم افزار fraps استفاده کنید .

قبل از هر چی ممنون از این نرم افزار fraps که عالیه
یک مورد جالبم بگم که هازارد رو که فصل پیش خریده بودم 80 میلیون الان ردش کرد 108میلیون!!!!!!!کلا کونامی از فوتبال وینینگ الون با مسترلیگش عاشقشم...دقیقا 10ساله حتی کم پیش میاد به کنسولم دست بزنم!فقط مسترلیگ!میتونم به جرات بگم ترکونددددددددددددده با این سیستم عالی که روی مسترلیگ گذاشته
من بعد از pes 2006 فاتحه کونامی و خونده بودم ولی این نسخه فوق العادس
ضمنا به هیچ عنوان نصب هیچ پچی جز پچ ارجینال کونامی رو توصیه نمیکنم و از هرنوع تقلب تو بازی چه با نرم افزار چه سوءاستفاده از باگ بیزارم حتی با ps3 و xbox هم تاحالا کد تقلب خاطر ندارم...
در مورد سبک بازیم بگم من بازیکن بالای 28 سال معمولا با قیمت بالا میفروشم و با کشف بازیکنای گمنام:sq_2: باقی تیما رو از بازیکناشون محروم نمیکنم
تازه همین بازیکنای گمنام پرورش میدم میفروشم به خودشون که لیگ قشنگتر شه
این روشمه
ففقط حیف که کونامی اسامی بازیکنای کلاسیک رو لایسنس نکرد وگرنه این نسخه امتیاز10 حقشه
اینم عکس:فقط بگم که من الان فصل 2017 هستم

shahi666
20-11-2012, 16:35
دوستان قراره 29 نوامبر DLC جدید 1.02 کونامی بیاد ، قرار شده یکسری از موارد اصلاح بشه که مهمترین مسئله ای که برای من مهم بود 2 چیز بود :

1-اضافه شدن حالت سیو دستی که در این نسخه حذف شده بود .
2-مشکل کفش های سیاه بازیکنا تو مستر و بال که قرار شده دوباره همه اورجینا پوش بشن...

اطلاعات تکمیلی :

KONAMI Announce PES 2013 Patch 1.02 *Update* Release date confirmed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[Update 16/11/12] It has been confirmed by Konami that the patch will be released on November 29th.

The patch will be released in early December 2012 and include the following features:

1) Fixes to the below issues. We would like to apologise for all inconveniences caused.

Master League Online

[*=left]The transfer fee and contract fee shown when signing a player is different to the one shown in the breakdown of such costs.
[*=left]Changes to the squad and the team funds were not reflect immediately when signing/releasing players or receiving gate receipts from matches played.

Master League

[*=left]Sometimes the game would freeze when items obtained in Master League Online were used.

Performance Training

[*=left]It was impossible to complete the "Long-pass" training when Pass Assistance level was set to either [0] or [1].
[*=left]It was impossible to complete the "Manual-pass" training when the cursor was set to "fixed" when using Personal Data other than "no.1".

Edit

[*=left]Sometimes the game would freeze when importing PES 2012 data. This applies to cases where implementing the data would result in players switching to wearing boots which were issued in PES 2012 Data Pack 3.

Information

[*=left]When a new Data Pack was implemented, users were forced to restart their hardware as a message informing them of non-matching Data Pack versions would be displayed rendering some game features such as Master League Online, Competition and the Widget inaccessible.

2) The below additions due to customer requests:

General

[*=left]Users can now choose to enable or disable the Auto Save feature in game modes including Master League and Become a Legend by selecting [System] then [Auto Save] in order.

Football Life

[*=left]Players will wear boots which are unique to them in both Master League and Become a Legend. Any editing done to player's boot settings will also be reflected. However, please note that this only applies to save data created after the implementation of this patch file.
[*=left]Changes have been made to how teamwork levels between players increase.

3) General improvements to other modes to improve overall gaming experience.

البته توصیه میکنم برای هرگونه تغییری در مود مستر یا بال از نرم افزار PES 2013 Football Lift Editor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید.

کلا اگر میتونین در بخش فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنید(فروم خارجی مرجعی است) ، جدیدترین موارد برای PES 2013 توش قابل دسترس هست(البته با شیلتر برید)

Greedy
20-11-2012, 19:41
اینجا همه حرفه ای هستن ما هم مبتدی :دی
این سر توپ چطوری میشه زد ؟ مگه مربع ضربدر نیست البته میزنه سر توپ ولی سر توپش کوتاهه بیشتر موقع ها میخوره به بازیکن مقابل میخوام بلندتر بشه

masoud93
21-11-2012, 12:30
سلام.

کلاً دو تا dlc برا بازی اومده ، باید جفتش رو نصب کنم یا دومی کافیه ؟؟؟

dlc نقل و انتقالات رو درست میکنه ؟؟؟

shahi666
21-11-2012, 13:37
سلام.

کلاً دو تا dlc برا بازی اومده ، باید جفتش رو نصب کنم یا دومی کافیه ؟؟؟

dlc نقل و انتقالات رو درست میکنه ؟؟؟

درود
شما کافیه همین پچ PesEdit 2.3 رو دانلود کنید خودش جدیدترین DLC رو به همراه داره و نقل و انتقالات هم درست شده است.
اگر دوست دارید فقط DLC رو بریزید که فقط آخرین DLC کفایت میکنه و لزومی به قبلی ها نیست ، تا هفته بعد هم صبر کنید DLC جدید میاد.
موفق باشید.

hadi_vazi
22-11-2012, 14:24
من هنوز نتونستم یه بازی درست و درمون انجام بدم هر وقت مستر لیگ بازی میکنم بعد چندتا بازی یهو از بازی میپره بیرو ن و دیگه اون save اجرا نمیشه و تو منو قبل اینکه بازی شروع بشه میپره بیرون.
بازی نسخه SKIDROW با کرکش رو از یاس دانلود گرفتم تورو خدا راه حل مشکل منو بگید چیه؟
آخرین آپدیت pespatch رو هم ریختم.
درایورام هم آپدیت شدست.
کرک reloaded هم همین وضع رو داره.

Eblis 2011
22-11-2012, 15:10
من هنوز نتونستم یه بازی درست و درمون انجام بدم هر وقت مستر لیگ بازی میکنم بعد چندتا بازی یهو از بازی میپره بیرو ن و دیگه اون save اجرا نمیشه و تو منو قبل اینکه بازی شروع بشه میپره بیرون.
بازی نسخه SKIDROW با کرکش رو از یاس دانلود گرفتم تورو خدا راه حل مشکل منو بگید چیه؟
آخرین آپدیت pespatch رو هم ریختم.
درایورام هم آپدیت شدست.
کرک reloaded هم همین وضع رو داره.

راه صددرصد اینه که شما بجای استفاده از کرک اسکیدرو و ریلود ، نسخه ریلود بازی رو دانلود کنید تا دیگه هیچوقت در حین بازی و در سیو همچین مشکلی نداشته باشی ....

hadi_vazi
22-11-2012, 17:37
ممنون از راهنمائیتون.
اگه مطمئن باشم با دانلود این نسخه دیگه این وضع پیش نمیاد حتما دانلود میکنم.
ولی آخه اگه نسخه skildrow مشکل داره تو سایتا چیکار میکنه؟

Eblis 2011
22-11-2012, 19:39
ممنون از راهنمائیتون.

رو بعضی سیستم ها با نصب فیکس این مشکلات حل میشه ... اما تو بعضی از سیستم ها همچنان باقی میمونه ... شما بهتره نسخه ی ریلود رو دانلود کنی و با خیال راحت بازی کنی ....

Greedy
22-11-2012, 20:58
چطوری میشه انلاین بازی کرد ؟
من میرم یوزر پسورد میخواد که ایدی ساختم registration code هم میخواد که اینو از کجا باید پیدا کنم؟

Mehran14233
23-11-2012, 01:02
چطوری میشه انلاین بازی کرد ؟
من میرم یوزر پسورد میخواد که ایدی ساختم registration code هم میخواد که اینو از کجا باید پیدا کنم؟

برای آنلاین بازی کردن باید پول بدی اکانتشو (یوزرشو) بخری. قبلاً برای یک سال حدود 30-40 هزار تومن بود. الان نمیدونم ولی قطعاً خیلی بیشتر شده :sq_2:

bax_021
23-11-2012, 17:12
آقایون من الان بخوام تیمایی که لایسنس نشده پیراهن و پرچمش درست شه باید چه کنم ؟؟
پچ دانلود کنم ؟؟
کلا در جریان این قضیه نیستم
یکی یه راهنمایی کلی کنه ممنونش می شم

Amir-Rainman
23-11-2012, 17:19
آقایون من الان بخوام تیمایی که لایسنس نشده پیراهن و پرچمش درست شه باید چه کنم ؟؟
پچ دانلود کنم ؟؟
کلا در جریان این قضیه نیستم
یکی یه راهنمایی کلی کنه ممنونش می شم

یه پچ دان کن، پچ PESedit یا PESJP ، که اولی آخرین ورژنش حدود 800-900 مگه دومی هم اخرین ورژنش حدود 2 گیگ!!!!!! (که بنظرم دومی خیـــــــــــــــــــــــ ــــلی بهتره)
میریزی تویه پوشه بازیت، کیت سرور رو فعال میکنی.
میری تو بازی، یا علی تو را مدد، میشینی بازی میکنی.!

bax_021
23-11-2012, 17:30
یه پچ دان کن، پچ PESedit یا PESJP ، که اولی آخرین ورژنش حدود 800-900 مگه دومی هم اخرین ورژنش حدود 2 گیگ!!!!!! (که بنظرم دومی خیـــــــــــــــــــــــ ــــلی بهتره)
میریزی تویه پوشه بازیت، کیت سرور رو فعال میکنی.
میری تو بازی، یا علی تو را مدد، میشینی بازی میکنی.!
ممنون
چرا دومی بهتره حالا ؟؟

vahid_vaezinia
24-11-2012, 18:15
سلام دوستان خسته نباشید :)
کسی کرک بازی رو داره ؟ واسه سون 64 بیتی میخوام

mojtaba007
25-11-2012, 15:07
دوستان مثل اینکه گزارش فارسی این بازی با صدای مزدک میرزایی اومده
کسی با گزارش مزدک میرزایی داره؟ ماله شرکت مدرن هست
اگه دارید فقط کافیه تو پوشه img
فایل dt00_e.img رو اپلود کنید به ماها هم بدهید

lionf3
25-11-2012, 20:01
مال مزدک میرزایی رو داشتم راستش الان نمیدونم چیکارش کردم:sq_11:اما خودمونیم اصلا باحال نیست به نظر من از همه بهتر گزارشگر استانبولی بعد هم ژاپنی از عرب هام که اصن حالم به هم میخوره:sq_10:

VAHID
25-11-2012, 23:48
چرا تو بازی بعضی مواقع خودش اتوماتیک بازیکنان رو تعویض میکنه؟؟؟

Amir-Rainman
26-11-2012, 09:49
چرا تو بازی بعضی مواقع خودش اتوماتیک بازیکنان رو تعویض میکنه؟؟؟

همونجایی که ترکیب میچینی قبل بازی، پایین، جزء گزینه های آخر یه سری تنظیمات هست، باید اونارو دستکاری کنی،یادم نیست کدومه ولی یادت باشه فقط یه گزینه ست، بقیه رو اگه تغییر دادی و درست نشد،برشون گردون به حالت اول..!!

iload
26-11-2012, 12:46
ممنون از راهنمائیتون.

فایل فیکس رو ریختید ؟ من با همین اسکیدرو دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی هم نیست .

payamhetfild
26-11-2012, 17:09
دوستان مثل اینکه گزارش فارسی این بازی با صدای مزدک میرزایی اومده
کسی با گزارش مزدک میرزایی داره؟ ماله شرکت مدرن هست
اگه دارید فقط کافیه تو پوشه img
فایل dt00_e.img رو اپلود کنید به ماها هم بدهید

ممنون میشیم یکی زحمتش بکشه رفقا:sq_24:

masoud93
26-11-2012, 19:09
سلام.

یکی از دوستان که پچ جدید ریخته ، فایل edit رو برا من آپلود میکنه ...

می خوام فقط اسم بازیکن قدیمیا درست بشه ...

p30g
26-11-2012, 20:37
ممنون میشیم یکی زحمتش بکشه رفقا:sq_24:
فکر نکنم کسی حاضر بشه 7 تومن پول بازی با صدای مزدک بده بعد هم فایلشو آپ کنه برای استفاده ی عموم :31:

payamhetfild
27-11-2012, 09:45
فکر نکنم کسی حاضر بشه 7 تومن پول بازی با صدای مزدک بده بعد هم فایلشو آپ کنه برای استفاده ی عموم :31:

نخیر برادر تازه عضو شده شما از محیط p30 خبر ندارید من چند سال که دارم اینجور فایلها رو از دوستای همین فروم pes میگیرم جهت راست شدن دوزاریتون به تاپیک pes 2008 تا 2012 مراجعه کنید
و من الله توفیقکم:31:

p30g
27-11-2012, 13:11
نخیر برادر تازه عضو شده شما از محیط p30 خبر ندارید من چند سال که دارم اینجور فایلها رو از دوستای همین فروم pes میگیرم جهت راست شدن دوزاریتون به تاپیک pes 2008 تا 2012 مراجعه کنید

ماشالا به این همه ادب آفرین شما باید مدیر این بخش میشدی
درضمن اون فایلها زودتر از اینکه در اینجا منتشر بشه تو سایتهای دانلود پخش شده بود

p30g
27-11-2012, 17:27
شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گهی تخم مرغ شانسی : Sq_2:: 46:

موفق باشی : 5:

arash-king
29-11-2012, 14:01
بهترین کفش (‌Boot) که تا بحال توی ‌BAL گرفتید چه قدرتی داشت ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
من همینطوری پشت سر هم دارم بهترین بازیکن زمین میشم ولی کفش های مسخره ای میده بهم !!!!!!!

netwait
29-11-2012, 14:16
سلااااااااااااااااااااااا ااام
دوستان من نسخه ریلودد دانلودها رو دارم
پچ 2.2 PESEDIT -تو مد BAL بازی میپره بیرون!
چه مرگشه به نظرتون؟؟؟

Turkseven
30-11-2012, 00:20
بهترین کفش (‌Boot) که تا بحال توی ‌BAL گرفتید چه قدرتی داشت ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
من همینطوری پشت سر هم دارم بهترین بازیکن زمین میشم ولی کفش های مسخره ای میده بهم !!!!!!!

من تا الان ۲۴ جفت کفش بهم داده که بیشترین قدرتی که اضافه میکنه ۱۲ امتیاز هست؛ مثلا قدرت شوت٬ دقت شوت و سرعت دویدن هر کدوم را ۴تا اضافه میکنه