PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

BardiyaAkhbari
24-06-2007, 15:23
آقا استادی . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . واقعا متشکرم .

*PiNk PaNTHeR*
24-06-2007, 16:11
آقا استادی . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . دستت درد نکنه . واقعا متشکرم .
خواهش میکنم.
همیشه از کل فولدر دیتا یک بک آپ داشته باش.

BardiyaAkhbari
24-06-2007, 16:44
عزیز دستت درد نکنه . اشتباهی که کردم این بود که از اینا بک آپ ندارم . راستی اگر زحمتی نیست میشه handling.cfg هم بزاری :D . مرسی . البته Vehicles.IDe هم هست که هر وقت تونستید اگر بزارید ممنون میشم :D . واقعا شرمنده .

hassan_mojtahedi
24-06-2007, 20:37
من تو ماموریت بعد از آموزش هوا÷یمایی گیر کردم اونجایی که باید با موتور دنبال هوا÷یما کنی و سوار بشی و بمب کار بذاری اونجا اصلا موتوره به هوا÷یما نمیرسه کسی بلد نیست؟

*PiNk PaNTHeR*
24-06-2007, 20:46
سلام.
بیا این دوتا فایلی که میخواستی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
24-06-2007, 21:44
من تو ماموریت بعد از آموزش هوا÷یمایی گیر کردم اونجایی که باید با موتور دنبال هوا÷یما کنی و سوار بشی و بمب کار بذاری اونجا اصلا موتوره به هوا÷یما نمیرسه کسی بلد نیست؟

دوست عزيز اگه صفحه ي قبل رو بخوني من جواب اين مرحله رو دادم .
تنها راهش اينه كه كد تقلب هواي طوفاني رو بزني و مرحله رو شروع كني .
اينطوري باعث كاهش سرعت هواپيما ميشه و احتمال رد كردن مرحله بيشتر ميشه .

BardiyaAkhbari
25-06-2007, 07:32
سلام.
بیا این دوتا فایلی که میخواستی:

با تشکر فراوان .

kasra_k
25-06-2007, 09:55
من اصلا باید با این Z مشکل داشته باشم!!
مرحله ی دومش که باید یه هواپیما کوچیک رو هدایت کنی و با اون تیر بزنی!ترینری یا کدی نداره!؟

S@eid
25-06-2007, 10:14
مرحله ی دومش که باید یه هواپیما کوچیک رو هدایت کنی و با اون تیر بزنی!ترینری یا کدی نداره!؟من که ترینری پیدا نکردم ...این مرحله مهارتی هست ...
یه مدت که با هواپیما کار کنی کارت اسونتر میشه ... وقتی هواپیما اوج گرفت دیگه از دکمه ی W استفاده نکن
چون بنزینت تموم میشه ... بزار هواپیما توی هوا معلق بمونه ...
زدن بعضی اهداف از توی اسمون سخته می تونی پشتشون فرود بیای و بهشون شلیک کنی ...

من با این دو تا تکنیک تونستم مرحله رو رد کنم ...

*PiNk PaNTHeR*
25-06-2007, 11:16
من اصلا باید با این Z مشکل داشته باشم!!
مرحله ی دومش که باید یه هواپیما کوچیک رو هدایت کنی و با اون تیر بزنی!ترینری یا کدی نداره!؟
Trainer +151 بنزینتو بینهایت میکنه. اگه میخوای بدم.
ببین از Q و E برای Steering استفاده میکنی که؟
اگه بیشتر ازین دوتا استفاده کنی خیلی راحت میشه.
در ضمن مرحله ی بعد ازین اشکت رو در میاره.
سیوتو بده من دوتاییش رو رد کنم اگه مایلی.

mova
25-06-2007, 14:48
یه راه حل

من این مرحله رو اینطور رد کردم

هواپیما رو نشوندم رو زمین و مثل موتور بردم جلوی ماشین و شلیک کردم.
کلا سعی کن رو زمین برونی

Oracle_Eldorado
25-06-2007, 16:40
یه راه حل

من این مرحله رو اینطور رد کردم

هواپیما رو نشوندم رو زمین و مثل موتور بردم جلوی ماشین و شلیک کردم.
کلا سعی کن رو زمین برونی
درسته اينطوري خيلي راحت تر رد ميشه .
ولي اگه همين راه حل رو + هواپيما رو از پشت بچسبون به ماشين كه اگه بهش تير زدي از دستت فرار نكنه .
كلا اين مرحله هاي Z خيلي سخته .

kasra_k
25-06-2007, 19:35
Trainer +151 بنزینتو بینهایت میکنه. اگه میخوای بدم.
ببین از Q و E برای Steering استفاده میکنی که؟
اگه بیشتر ازین دوتا استفاده کنی خیلی راحت میشه.
در ضمن مرحله ی بعد ازین اشکت رو در میاره.
سیوتو بده من دوتاییش رو رد کنم اگه مایلی.
اگه می تونی trainer +151 رو برام بزار.فکر کنم اگه خودم برم بهتره ولی اگه نتونستم مزاحمت می شم!

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 06:17
بفرمایین اینم ترینر:

Ali-Bahal
26-06-2007, 08:43
برای اینکه این تاپیک خاک نخوره بیایید درمورد اینها بحث کنیم:

1- بهترین ماموریت
2- بدترین ماموریت

؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 08:52
1- بهترین ماموریت
2- بدترین ماموریت

بابا من هرروز یک نوبت تریلر GTA IV رو میبینم و هی به هی نقدهاش رو میخونم.
الان هم دارم تا چهار روز دیگه زنده ام تا دومیش رو ببینم... این بازی از چشمم افتاده متاسفانه.
اما بهترین و بدترین:
1- Reuniting Families
2- یکی از مرحله های آخر که باید Hydra رو میدزدیدیم و کشتیها رو داغون میکردیم.

ahmad6630
26-06-2007, 09:47
سلام بچه ها من خیلی وقته که دنبال همچین تاپیکی می گردم که کمکم منه تا امروز پیداش کردم من تو مرحله ای که تو یه فرودگاه متروکه باید با یه هلیکوپتر چند تا ماشین رو بزنم گیر کردم اگر کسی سیو این مرحله رو داره ممنون می شم برام بزاره

kasra_k
26-06-2007, 10:48
دستت درد نکنه!

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 11:03
سلام بچه ها من خیلی وقته که دنبال همچین تاپیکی می گردم که کمکم منه تا امروز پیداش کردم من تو مرحله ای که تو یه فرودگاه متروکه باید با یه هلیکوپتر چند تا ماشین رو بزنم گیر کردم اگر کسی سیو این مرحله رو داره ممنون می شم برام بزاره
سلام
فکر کنم منظورت یکی از قسمتهای مدرسه ی پروازه.
سیو خودتو بذار تا من رد کنم چون سیوها همه ی کلاسها رو با هم رد کردن. اینجوری خیلی چیزها رو نمیفهمی.
البته این مرحله ی راحتیه. V رو بزن تا زاویه ی دیدت بره رتوی هلیکوپتر، بعد کنترل سمت راستی رو بگیر و با مسلسل شلیک کن.

AREF PIC
26-06-2007, 11:09
سلام به همه دوستان می گم من بازی رو که اجرا می کنم بعضی جاهاش صحنه آهسته میشه یعنی یه طورایی رو اعصابم راه میره اگه ممکنه یکی کمکم کنه ببینم باید چیکارش کنم که این طوری نشه به نظر خودم می گم شاید مشکل سی دی تو یموقع نصب باشه

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 11:12
سلام به همه دوستان می گم من بازی رو که اجرا می کنم بعضی جاهاش صحنه آهسته میشه یعنی یه طورایی رو اعصابم راه میره اگه ممکنه یکی کمکم کنه ببینم باید چیکارش کنم که این طوری نشه به نظر خودم می گم شاید مشکل سی دی تو یموقع نصب باشه
منظورت از صحنه آهسته چیه؟
صحنه آهسته توی بازی فقط مال زمانیه که از Stunt Jumpها میپری.
اگه تیک میزنه حتما سیستمت پایینه. تنظیمات رو بیار پایین بعدش دیگه تیک میزنه.

ahmad6630
26-06-2007, 13:22
سلام اینم سیو اون مرحله که گفتی بزارم تا ردش کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یه لینک دیگه

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 13:45
بیا اینم سیوت که اون مرحله رو رد کردم:

ahmad6630
26-06-2007, 15:41
عزیزم این سیوی که گذاشتی رو من رد کردم بعد از این هواپیماها باید با یه هلیکوپتر تمرین کنم که نمی تو نم مر حله ای که با ید با هلیکوپتر سه کامیون رو بزنم و بعد برم چند تا ماشین دیگه رو داغون کنم گیر کردن ببینم اگر سیو بعد کل این مراحل تمرین رو داری برام بزار ازت ممنون می شم

*PiNk PaNTHeR*
26-06-2007, 16:43
زیزم این سیوی که گذاشتی رو من رد کردم بعد از این هواپیماها باید با یه هلیکوپتر تمرین کنم که نمی تو نم مر حله ای که با ید با هلیکوپتر سه کامیون رو بزنم و بعد برم چند تا ماشین دیگه رو داغون کنم گیر کردن ببینم اگر سیو بعد کل این مراحل تمرین رو داری برام بزار ازت ممنون می شم

ای بابا ببین برو بالا توی تلوزیون ببین من مرحله ای که باید با هلیکوپتر هانتر سه تا کامیون رو بزنیم رد کردم.

ahmad6630
26-06-2007, 19:07
ای بابا ببین برو بالا توی تلوزیون ببین من مرحله ای که باید با هلیکوپتر هانتر سه تا کامیون رو بزنیم رد کردم.

اره اون مرحله رو رد کردی ولی مراحله قبلی باهواپیما رو که من رد کرده بودم رو روباره باید برم اگه سیوکل مراحل تمرینی این قسمت رو داری برام بزار
لطفا

Oracle_Eldorado
26-06-2007, 23:50
با سلام دوستان .
ببخشيد من از 6 تا دوست دختر 3 تا شونو پيدا كردم . ميشه در نقشه مشخص كنيد اون 3 تاي ديگه كجا هستند ؟

M.Bagheri
27-06-2007, 01:43
سلام دوستان
من عضوی جدیدم .سوالی داشتم و امیدوارم جوابمو بدین.:19:
سوال : آقایون جایی که با cesar میریم تا یک باند برامون جمع کنیم،اون ماموریتش چجوری رد میشه.متشکرم.:11: :40: :46: :13:

*PiNk PaNTHeR*
27-06-2007, 07:36
ببخشيد من از 6 تا دوست دختر 3 تا شونو پيدا كردم . ميشه در نقشه مشخص كنيد اون 3 تاي ديگه كجا هستند ؟
کاش میگفتی کدومها رو پیدا کردی.
من همشون رو میگم میخوای نقشه برات بذارم ولی اینجوری که آدرس بدم حالش بیشتره.
خواستی بگو روی نقشه برات مشخص کنم.

فقط 4 تا دوست دختر کنار خیابونن.
Katie: توی سن فیررو، جنوس شهر، چندتا تپه ی تزئینی هست، وایستاده و داره تمرین میکنه.
Michelle: توی آموزشگاه رانندگی
Helena: توی BlueBerry یک اسلحه فروشی هست، بالاش یک پشت بوم هست که اون روش وایستاده و داره تیر میزنه.
Barbara: توی El Quaberrs(زیاد از املاش مطمئن نیستم) اجلوی ایستگاه پلیس وایستاده.
حتما در طول مراحل با کتی و باربارا دوست شو.

سوال : آقایون جایی که با cesar میریم تا یک باند برامون جمع کنیم،اون ماموریتش چجوری رد میشه.متشکرم.
یکی از مراحل آخره؟
ببین دوتا از آدمهایی که سبز(نارنجی توی پی اس تو) پوشیدن رو با جمع کن، بعد سوار ماشین شو و با اونا به سمت خونه ی سزار حرکت کن. بعدش سزار رفقاش رو برمیداره. فقط کافیه سزار و رفقاش رو دنبال کنی تا مرحله تموم شه.

ahmad6630
27-06-2007, 12:51
کسی نتونست این تمرینات رو رد کنه

*PiNk PaNTHeR*
27-06-2007, 14:17
ببین بدون چیت طول میکشه.
میخوای بده با چیت برات همین امروز برم تا ته.

kasra_k
27-06-2007, 16:05
سلام من مرحله ی آموزش با هواپیما رو گیر کردم.مرحله ی سومش!که باید از توی دایره های قرمز رد شی.
اگر کسی میتونه این مرحله و مرحله ی سوم Z هم برام بره لطف کنه به من بگه سیو بازی رو براش بزارم برام بره! ممنون

اینم سیو بازی:

اگر کسی می تونه دعوت نامه ی Persiangig رو به میلم بفرسته!
kasra545@yahoo.com

Oracle_Eldorado
27-06-2007, 16:15
سلام من مرحله ی آموزش با هواپیما رو گیر کردم.مرحله ی سومش!که باید از توی دایره های قرمز رد شی.
اگر کسی میتونه این مرحله و مرحله ی سوم Z هم برام بره لطف کنه به من بگه سیو بازی رو براش بزارم برام بره! ممنون(راستی سیو بازی رو باید از کجا آورد؟!؟)
سيوت رو بزار تا واست رد كنم .

mova
27-06-2007, 19:42
[quote=kasra_k;1243138]سلام من مرحله ی آموزش با هواپیما رو گیر کردم.مرحله ی سومش!که باید از توی دایره های قرمز رد شی.
اگر کسی میتونه این مرحله و مرحله ی سوم Z هم برام بره لطف کنه به من بگه سیو بازی رو براش بزارم برام بره! ممنون

زماني كه از دايرها رد ميشي سعي كن با كليد هاي E , Q هواپيماتو از توي دايره ها رد كني..
از كليدهاي d,a هم استفاده كن

kasra_k
28-06-2007, 09:37
استفاده می کنم.ولی بازم نمی تونم! سیو رو هنوز برام نذاشتین؟!

mova
28-06-2007, 13:06

E_MAILE تو بده واست بفرستم

mova
28-06-2007, 13:53

بيا داداش تا مرحله هلي كوپتر رو رفتم واست....

بقيه با تو

تو مرحله z هم ميتوني با همون e , q كاراتو بكني ... واسه جلو رفتن هم از Forward arow key استفاده كن.
تو حركت با هواپيما و هلي كوپتر از موس استفاده نكن .اگه نتونستي بهم بگو

mova
28-06-2007, 13:55
يه چيزي از اينجا ها به بعد بقيه سخت تره...يه مقدار دقت مي خواد.

mova
28-06-2007, 14:21
اين هم سيو قسمت آخر Z بهمراه دو قسمت آموزش پرواز

mova
28-06-2007, 14:23

تنضيمات گرافيك رو تو آپشن پايين بيار درست مي شه

پارتیزان
28-06-2007, 21:46
من نیز تازه امدم وهم بازی را تمام کردم وهم می توانم تمام چیزهای درون بازی را تغیر دهم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارتیزان
28-06-2007, 23:10
ازاین ماشین خوشتان امد

پارتیزان
28-06-2007, 23:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با این چطوریددوستان

Oracle_Eldorado
29-06-2007, 01:22
پارتيزان كارت عاليه .

mova
29-06-2007, 01:29
عاليه..البته فقط ماشين و اسلحه و نقشه .. هست كه تو هر گروپي مي شه پيدا كرد.جديد چي داري؟

hojjat_game_carbon
29-06-2007, 01:30
پارتیزان لينك دانلوداشو بده بابا حرف نداره!

M.Bagheri
29-06-2007, 01:40
سلام خدمت همه دوستان:40:
اولا متشکرم از آقای pink pantherکه جواب سوال قبلیمو داد.آقایون خواهشا به من بگید این ضد سانسور رو چطوری اجرا کنم یا بکار ببرم.من خودم یه کارایی کردم ولی دیگه بازی اجرا نمیشه. very very veryyyyyy tanks :20: :8: :46: :2:

*PiNk PaNTHeR*
29-06-2007, 08:20
پارتیزان جان شما توی کدوم سایت یوزرت JVTیه؟
نکنه همون JVT جی تی اِ گاراژ باشی؟

اولا متشکرم از آقای pink pantherکه جواب سوال قبلیمو داد.آقایون خواهشا به من بگید این ضد سانسور رو چطوری اجرا کنم یا بکار ببرم.من خودم یه کارایی کردم ولی دیگه بازی اجرا نمیشه. very very veryyyyyy tanks
بازی رو باز کن، بعد فایل EXE رو اجرا کن و Y رو بزن. بعد انتر.

ahmad6630
29-06-2007, 08:40
پارتیزان جون تو یه لطفی بکن سیو بعد از تمرینات خلبانی رو برام بزار

morteza_m2n
29-06-2007, 11:24
سلام خدمت همه دوستان:40:
اولا متشکرم از آقای pink pantherکه جواب سوال قبلیمو داد.آقایون خواهشا به من بگید این ضد سانسور رو چطوری اجرا کنم یا بکار ببرم.من خودم یه کارایی کردم ولی دیگه بازی اجرا نمیشه. very very veryyyyyy tanks :20: :8: :46: :2:
شما باید یه بازی جدید شروع کنید newgame کنید save های قبلی شما کار نخواهد کرد:46:

نحوه ی کار این طوریه که وقتی دوست دوختر شما شما رو به خوردن قهوه دعوت کرد y رو بزنید تا برین روکار

morteza_m2n
29-06-2007, 11:35

یه سری تنظیمات میگم انجام بده دوستان دیگه هم دقت کنن :

به option برو video sittings همه ی گزینه ها on
حالا به advenced برو وهمه ی گزینه ها رو off کن

مشکلت حتما حل میشه:46:

morteza_m2n
29-06-2007, 11:42
دوستان عزیز من تازه این تاپیک رو دیدم
برنامه های زیادی در باره ی این بازی دارم (عوض کردن ماشین ها. تغییر لبای دوست دختر ها . اضافه کردن جزیره. عوض کردن نقشه و....)

هر کی مایل بود بگه تا برنامه ها ومد ها رو همراه با توضیح بذارم:46:

البته می خوام یه تاپیک جداگانه بزنم اگه تکراری نباشه :31:

shanli
29-06-2007, 15:41
چند تا tip تو سايت chetingdome پيدا كردم كه ترجمه اش رو براتون ميذارم

(tip به آموزشها و نكته هاي بازي گفته ميشه كه اصولا مثل CheatCode مخفي نيستند يا تقلب حساب نميشوند)

50% جون اضافي:لول 12 پارامديك(كار با آمبولانس) رو تموم كنيد.

ضد آتش: لول 12 آتش نشاني رو تموم كنيد.

پول بگيريد *** كنيد!!: با ماشين برودوي كار كنيد(Pimping Mission) بعد از مرحله 10 يعني 20 بار رفت و آمد از اين به بعد خانمها براي اينكار از شما پول نمي گيرند بلكه پول ميدهند!!!

باز كردن BfInjection : در مسابقه DirtRing در استاديوم لاس ونتوراس اول شويد.

باز كردن اتومبيل SuperGT : در مدرسه رانندگي تمامي مدالهاي برنز را بگيريد.

باز كردن اتومبيل Buggy: امتياز 25 در Dirt Ring

باز كردن اتومبيل HotKnife : در مدرسه رانندگي تمامي مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن Jet Pack : در فرودگاه كويري Airstrip تمام ماموريتها را انجام دهيد

باز كردن NRG 500 : در مدرسه موتور سواري تمام مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن هواپيماي ملخي : در مدرسه خلباني تمام مدالهاي برنز را بگيريد

باز كردن Hotring racer : در پيست 8-track اول شويد

باز كردن Monster : در پيست 8-track برنده شويد

باز كردن هواپيماي بدلكاري : در مدرسه خلباني تمام مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن لباس پرستاري : Progress 100% با Katie (+وقتي مرديد اسلحه اي از دست نميدهيد)(لباس ها در كمد لباس شما تحت نام Special خواهند بود)

باز كردن لباس pimp : Progress 100% با Denise

باز كردن لباس پليس : Progress 100% با Barbara(+وقتي دستگير شديد اسلحه اي از دست نميدهيد)

باز كردن لباس مسابقه : Progress 100% با Michelle

باز كردنAK-47 , Molotov , Tec-9 , Sawn-Off shotgun : تمام 100 ديوار نوشته را رنگ كنيد.(اسلحه ها در خانه Johnson خواهند بود)

kasra_k
29-06-2007, 16:13
سلام .من با یه مرحله بازم مشکل دارم.اون مرحله که سوار موتور هستی و باید دنبال یه هواپیما بری و باید با سرعت زیاد واردش بشی وگرنه پرواز می کنه.می خواستم بدونم وقتی که وارد می شم بعد از کشتن آدمها چی کار باید بکنم؟!

morteza_m2n
29-06-2007, 16:39
سلام .من با یه مرحله بازم مشکل دارم.اون مرحله که سوار موتور هستی و باید دنبال یه هواپیما بری و باید با سرعت زیاد واردش بشی وگرنه پرواز می کنه.می خواستم بدونم وقتی که وارد می شم بعد از کشتن آدمها چی کار باید بکنم؟!
بعد از کشتن آدم ها باید یه دونه از اون بمب های کنترل دار (تو خود مرحله بهت میده)بندازی ته هواپیما بعد بپری پایین موفق باشی:46:

morteza_m2n
29-06-2007, 16:45
چند تا tip تو سايت chetingdome پيدا كردم كه ترجمه اش رو براتون ميذارم

(tip به آموزشها و نكته هاي بازي گفته ميشه كه اصولا مثل CheatCode مخفي نيستند يا تقلب حساب نميشوند)

50% جون اضافي:لول 12 پارامديك(كار با آمبولانس) رو تموم كنيد.

ضد آتش: لول 12 آتش نشاني رو تموم كنيد.

پول بگيريد *** كنيد!!: با ماشين برودوي كار كنيد(Pimping Mission) بعد از مرحله 10 يعني 20 بار رفت و آمد از اين به بعد خانمها براي اينكار از شما پول نمي گيرند بلكه پول ميدهند!!!

باز كردن BfInjection : در مسابقه DirtRing در استاديوم لاس ونتوراس اول شويد.

باز كردن اتومبيل SuperGT : در مدرسه رانندگي تمامي مدالهاي برنز را بگيريد.

باز كردن اتومبيل Buggy: امتياز 25 در Dirt Ring

باز كردن اتومبيل HotKnife : در مدرسه رانندگي تمامي مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن Jet Pack : در فرودگاه كويري Airstrip تمام ماموريتها را انجام دهيد

باز كردن NRG 500 : در مدرسه موتور سواري تمام مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن هواپيماي ملخي : در مدرسه خلباني تمام مدالهاي برنز را بگيريد

باز كردن Hotring racer : در پيست 8-track اول شويد

باز كردن Monster : در پيست 8-track برنده شويد

باز كردن هواپيماي بدلكاري : در مدرسه خلباني تمام مدالهاي طلا را بگيريد

باز كردن لباس پرستاري : Progress 100% با Katie (+وقتي مرديد اسلحه اي از دست نميدهيد)(لباس ها در كمد لباس شما تحت نام Special خواهند بود)

باز كردن لباس pimp : Progress 100% با Denise

باز كردن لباس پليس : Progress 100% با Barbara(+وقتي دستگير شديد اسلحه اي از دست نميدهيد)

باز كردن لباس مسابقه : Progress 100% با Michelle

باز كردنAK-47 ,Molotov , Tec-9 , Sawn-Off shotgun : تمام 100 ديوار نوشته را رنگ كنيد.(اسلحه ها در خانه Johnson خواهند بود)

ترجمه.chetingdemo اینا چین دیگه
شما چرا این همه انرزی صرف کردی میگفتی همشو خودم بهت میگفتم

Masoud_kp
29-06-2007, 17:25
ببخشید 206 رو واقعا نمیتونم بخونم چرا وقتی بازی میکنم یه دفعه تصویر به هم میریزه و هیچ ا دیده نمیشه و از یه ساخمون مثلا یه شاخه درخت یزرگ تو روته!
رم من هم 256 و گرافیکم 128 هست

gta24
29-06-2007, 19:33
لطفا يه توضيح درست و حسابي براي چگونگي حذف كردن سانسور بدهيد

*PiNk PaNTHeR*
29-06-2007, 19:40
لطفا يه توضيح درست و حسابي براي چگونگي حذف كردن سانسور بدهيد
صفحه ی قبل گفتم.
بازم میگم جایی نمیره.
ببین فایل EXE رو در حین بازی اجرا کن و y رو بزن تا سانسورش رو بردارین.
اگه هم میخواین حالتون وفل بشه فایل Script.img رو با فایل اصلی توی سابفلرد Script توی فولدر Data جایگزین کن و بعد کار بالا رو انجام بده.

gta24
29-06-2007, 19:45
لطفا يه توضيح درست و حسابي يراي چگونگي حذف كردن سانسور لا هر برنامه اي كه داريد بديد
ممنون مي شم

*PiNk PaNTHeR*
29-06-2007, 20:06
لطفا يه توضيح درست و حسابي يراي چگونگي حذف كردن سانسور لا هر برنامه اي كه داريد بديد
ممنون مي شم
صفحه ی اول تاپیک هست دانلود کن.

پارتیزان
29-06-2007, 20:17
این یک ترینر عالی است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود

پارتیزان
29-06-2007, 20:46
اینم بتمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارتیزان
29-06-2007, 20:52
اینم لودر

دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%26page%3D1%26show%3D20&h=500&w=500&sz=49&hl=en&start=5&tbnid=LbM4VAigHfkDvM:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Ddownload%2Bdozer%2Bgta%26gbv%3D2%26sv num%3D10%26hl%3Den%26sa%3DG

Masoud_kp
29-06-2007, 21:24
آقا یکی جواب مارو بده !چرا وقتی بازی میکنم تصویر به هم میریزه و همه جا به صورت درخت واصلا هیچ جا دیده نمیشه و ماشینها به صورت چادر مسافرتی و بهم ریخته میشن ؟تمام حالت گرافیکی بازی رو هم از advancedپایین اوردم
MY Ram:256
My VGA:128-Geforce 5200 fx

*PiNk PaNTHeR*
29-06-2007, 23:05
پارتیزان عزیز!
لطف کن و ادیتها رو توی این تاپیک قرار بده!

راستی نگفتی همون JVT خودتی یا نه؟

Oracle_Eldorado
30-06-2007, 00:09
آقا یکی جواب مارو بده !چرا وقتی بازی میکنم تصویر به هم میریزه و همه جا به صورت درخت واصلا هیچ جا دیده نمیشه و ماشینها به صورت چادر مسافرتی و بهم ریخته میشن ؟تمام حالت گرافیکی بازی رو هم از advancedپایین اوردم

شما بايد جديد ترين درايور كارت گرافيكت رو نصب كني .

ahmad6630
30-06-2007, 12:37
بابا کسی تو این سایت به این بزرگی سیو بعد از تمرینات خلبانی رو نداره

mova
30-06-2007, 14:17
بابا کسی تو این سایت به این بزرگی سیو بعد از تمرینات خلبانی رو نداره

من كه گذاشتم..!!!

mova
30-06-2007, 14:29
ممنون مي شم

hot_coffee_v2-1
اين فايل رو دانلود كن ... تو google بگردي به راحتي پيدا ميكني
نشد بگو ايميل كنم

بعد فايلها رو بريز تو اين فولدرت ( درايو شما ممكنه فرق كنه)

H:\program files\Rockstar Games\GTA San Andreas\data\script

قبلش هم يه بك آپ بگير از فايلهاي اين فولدرت شايد خوشت نيومد
يه بدي داره كه بازي رو بايد از اول شروع كني

ahmad6630
30-06-2007, 14:36
کجا گذاشتی

*PiNk PaNTHeR*
30-06-2007, 21:04
سلام.
به این صفحه سر بزنین ضرر نمیکنین:

pouria007
01-07-2007, 01:59
ببخشيد من با game pad نميتونم gta رو درست بازي کنم يعني وقت جهت ميده توي option بازي هم هر چي گشتم چيز به درد بخوري پيدا نکردم لطفاً کمکم کنيد

Masoud_kp
01-07-2007, 03:33
شما بايد جديد ترين درايور كارت گرافيكت رو نصب كني .

واقعا ممنون داشتم دیوونه میشدم!oracleخیلی خیلی ممنون.

*PiNk PaNTHeR*
01-07-2007, 10:04
ببخشيد من با game pad نميتونم gta رو درست بازي کنم يعني وقت جهت ميده توي option بازي هم هر چي گشتم چيز به درد بخوري پيدا نکردم لطفاً کمکم کني
options>Controls
Mouse+Keybord رو تبدیل به Joystic کن.
به همین راحتی.

Oracle_Eldorado
01-07-2007, 11:13
واقعا ممنون داشتم دیوونه میشدم!oracleخیلی خیلی ممنون.
خواهش میشه .
اگه باز هم مشکلی بود بگو .

abretanha
01-07-2007, 14:03
دستت درد نكنه

پارتیزان
01-07-2007, 18:34
:10: اقا کی لباس پلیس مخفی داره تو را خدادانلودش را بزارید.

*PiNk PaNTHeR*
01-07-2007, 18:50
اقا کی لباس پلیس مخفی داره تو را خدادانلودش را بزارید.
منظورت لباس Swat هست؟
توی تاپیک مودها بگو تا بهت بگم چیکار کنی تا خودت درستش کنی.

پارتیزان
01-07-2007, 22:22
:11: تابیک مدها کجاست ادرس بده

*PiNk PaNTHeR*
01-07-2007, 22:24
به فشن روز میگن مد:31:

gta24
02-07-2007, 17:09
hot_coffee_v2-1
اين فايل رو دانلود كن ... تو google بگردي به راحتي پيدا ميكني
نشد بگو ايميل كنم

بعد فايلها رو بريز تو اين فولدرت ( درايو شما ممكنه فرق كنه)

H:\program files\Rockstar Games\GTA San Andreas\data\script

قبلش هم يه بك آپ بگير از فايلهاي اين فولدرت شايد خوشت نيومد
يه بدي داره كه بازي رو بايد از اول شروع كني
خب اين كارها را كردم ولي بعضي وقتها كار مي كنه وبعضي وقتها نه:41:

S@eid
02-07-2007, 17:21
جان لینک یه پست رو برات گذاشتم ... برو و کامل بخون به دستورات عمل کن مطمئنا جواب میگیری ...

gta24
02-07-2007, 17:38
خيلي خيلي خيلي ممنون

dark night
02-07-2007, 17:45
سلام.
دوستان save اخرین مرحله ی gta5 رو میخواستم که به طور کامل باشه و همه ی چیز ها باز باشه.
ممنون و منتظر.

Oracle_Eldorado
02-07-2007, 18:44
سلام.
دوستان save اخرین مرحله ی gta5 رو میخواستم که به طور کامل باشه و همه ی چیز ها باز باشه.
ممنون و منتظر.

اگه میتونی تا شب صبر کنی من مال خودم رو میزارم .

علیرضا
02-07-2007, 19:19
صبر کنین دارم کلی چیز آماده می کنم براتون....
Please Wait

علیرضا
02-07-2007, 19:48

توجه!: هر کس تو هر بازی ای مشکل دوستمون رو داره می تونه از تجربه ی من استفاده کنه :
شما به راحتی می تونی از این برنامه استفاده کنی...
اول دانلودش کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبق عکس عمل کن:

موفق باشید...

milad_888
02-07-2007, 19:52
دمت گرم باحال بود

dark night
02-07-2007, 20:22
اگه میتونی تا شب صبر کنی من مال خودم رو میزارم .
اگه بزاری ممنون میشم.

پارتیزان
02-07-2007, 20:55
جناب pink panther پس اگر می شه دانلود لباس swatبرای خود CJ را در مدا بگذار.

با تشکر:41:

Oracle_Eldorado
02-07-2007, 23:46
اگه بزاری ممنون میشم.

خواهش ميكنم . فقط يه توضيحاتي :
مرحله ها كامل و تمام انجام شده .
از دوست دختر ها من فقط 3 تا شونو پيدا كردم .
همه ي مرحله هاي مخفي و هرچي كه فكرش رو بكني انجام دادم .

*PiNk PaNTHeR*
02-07-2007, 23:55
این سیو اوراکل رو نگیر همش چیت زده:31:
بیا این سیو کسی که گذاشته گفته بدون چیت 100% کرده:

ahmad6630
03-07-2007, 08:45
سلام بچه ها من تو مدرسه خلبانی همه مدالهای طلا رو گرفتم حالا باید چی کار کنم چون تو نقشه که ماوریت جدیدی نشون نمیده

gta24
03-07-2007, 14:09
مي خواستم ببينم هيح كس لباس ارتشي براي cj داره

*PiNk PaNTHeR*
03-07-2007, 14:14
سلام بچه ها من تو مدرسه خلبانی همه مدالهای طلا رو گرفتم حالا باید چی کار کنم چون تو نقشه که ماوریت جدیدی نشون نمیده
برو بالای برج حتما ووزی بهت زنگ میزنه.

مي خواستم ببينم هيح كس لباس ارتشي براي cj داره
تاپیک مودها درخواست بدید.

SIMON137
03-07-2007, 14:28
سلام دوستان عزیزم

یک سوال داشتم اون پک ضد سانسور چی رو برمی داره ؟

بعد من یه جایی دیدم که یه مد بود که راننده استخدام می کرد و هرجا می خواستیم بریم زنگ می زدیم می اومد

می خواستم ببین قبلا مطرح شده یا نه و من مطرح کنم ؟ در اینجا مطرح کنم یا نه؟

بسیار متشکر وسپاس گذارم

gta24
03-07-2007, 15:39
من كه تا حالا چنين مدي نديدم!!!!!!

Oracle_Eldorado
03-07-2007, 18:08
این سیو اوراکل رو نگیر همش چیت زده
بیا این سیو کسی که گذاشته گفته بدون چیت 100% کرده:

اهم اهم . کسی گفت من چیت زدم ؟
خوب اینطوری که بهتره .

سلام دوستان عزیزم

بعد من یه جایی دیدم که یه مد بود که راننده استخدام می کرد و هرجا می خواستیم بریم زنگ می زدیم می اومد

بسیار متشکر وسپاس گذارم

لباس ارتشی که آره . اگه در قسمت مد ها درخواست بدی واست میزارند ولی در مورد مد دوم منم تاحالا چنین چیزی ندیدم !

gta24
03-07-2007, 20:38
سلام دوستان عزیزم

بسیار متشکر وسپاس گذارم

خب لطف كن اين مد را در اينجا يا بخش مدها بگذار
:20:

SIMON137
03-07-2007, 22:32
آقا ما آخر نفهمیدیم بگیم یا نگیم و این آدرس قسمت مدها رو بدید ممنون می شم.

آگه ممکنه در مورد اون پک هم که پرسیدم جواب بدید...

توی انجمن ویرایش بازی ها یه تاپیک جداگونه برای این مورد بزنم فکر کنم تعداد بیشتری استفاده کنند تا این که توی یک تاپیک دیگه باشه چون همه که نمی روند...

هرچی نظر شما باشه... (خیر سرمون داریم مشورت می کنیم)

gta24
04-07-2007, 12:39
آقا ما آخر نفهمیدیم بگیم یا نگیم و این آدرس قسمت مدها رو بدید ممنون می شم.

آگه ممکنه در مورد اون پک هم که پرسیدم جواب بدید...

توی انجمن ویرایش بازی ها یه تاپیک جداگونه برای این مورد بزنم فکر کنم تعداد بیشتری استفاده کنند تا این که توی یک تاپیک دیگه باشه چون همه که نمی روند...

هرچی نظر شما باشه... (خیر سرمون داریم مشورت می کنیم)
لطف كن بذار تو اين آدرس:

mova
04-07-2007, 13:25
من ندیدم که تلفن بزنه ماشین بیاد

mova
04-07-2007, 13:38

بهتون اجازه می ده که دخترهایی که با هاشون دوست می شین ازتون دعوت کنن تو خونه شون برین و ...

gta24
04-07-2007, 13:43

بهتون اجازه می ده که دخترهایی که با هاشون دوست می شین ازتون دعوت کنن تو خونه شون برین و ...
وقتي كه دوست دخترهايتان را مي بريد بيرون وانها را راضي بر مي گردانيد به خانه آنها شما را به قهوه دعوت مي كنند
و وقتي شما y را بزنيد به خانه ي آ نها مي رويد و ....:18::21::5:

M O H S E N
04-07-2007, 15:53
یکی به ما بگه که چجوری مشه یه دوست دختر تو این بازی پیدا کرد؟

Oracle_Eldorado
04-07-2007, 18:34
یکی به ما بگه که چجوری مشه یه دوست دختر تو این بازی پیدا کرد؟

دوست عزیز من تاحالا 3 تا پیدا کردم .
اولی که توی مرحله با هم آشنا میشید .
دومی هم باز هم توی مرحله ،
سومی رو هم در مدرسه ماشین سواری .
بقیه رو پیدا نکردم .

gta24
04-07-2007, 19:52
دوست عزیز من تاحالا 3 تا پیدا کردم .
اولی که توی مرحله با هم آشنا میشید .
دومی هم باز هم توی مرحله ،
سومی رو هم در مدرسه ماشین سواری .
بقیه رو پیدا نکردم .
با استفاده از اين نقشه تمام چيزهاي مخفي را مي توانيد پيدا كنيد(مانند:دوست دخترها و ....)كه براتون مي گذ ارم
دانلود كنيد

S@eid
04-07-2007, 20:01
منم تونستم با چهار تا شون دوست بشم ... یعنی فرصت نشد مگرنه دو تای دیگه رو هم پیدا می کردم ...
وقتی رسیدم به مرحله ی اموزش خلبانی انقدر اذیت شدم که بازی رو پاک کردم ... اون موقع این تاپیک انقدر رونق نداشت
تا سیومو اپلود کنم کسی برام رد کنه ... اینم از شانس بده منه دیگه ...
----------------------------------------------------------------------------------------
همون طور که Oracle گفت بایکی از دوست دختر هات همون اولای بازی طی یه مرحله نجات اشنا میشی ... اسمش
Denise هست ... خیلی هم زشته ... از ساعت 6 صبح تا 4 بعد از ظهر خونه س ...می تونی بری سراغش ...

یکی دیگه از دوست دخترهات اسمش Michelle هست ... توی مرحله ی اموزش رانندگی باهاش اشنا میشی ...
از ساعت 12 شب تا 12 ظهر توی خونه س ...

یکی دیگه از دوست دخترهات اسمش Helena هست ... این دختره روی پشت بوم یه اسلحه فروشی توی منطقه ی Blueberry داره تمرین تیراندازی می کنه ...
این دختره دهنه مارو اسفالت کرد ولی با هامون راه نیومد ... با هاش رقصیدیم بردیمش ماشین سواری رفتیم رستورا ن
باسه ش پشتک زدم از دهنم اتیش در اووردم اما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشد که نشد ...
از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر و از 2 ظهر تا 2 شب خونه ست ...

یکی دیگه از دوست دختر هات اسمش Katie هست ... توی منطقه ی Avispa Country Clup داره تمرین کاراته می کنه ... از 12 ظهر تا 12 شب توی خونه س ...
( یه اتفاق جالب رو با این دوستم تجربه کردم ... یه روز برده بودمش رستوران ... غذامون که تموم شد اومدیم بیرون
با Denise رو به رو شدیم ... هیچی دیگه لو رفتیم ... یعنی فهمید هم با اونم هم با دنیس ... درصد علاقه ش بهم کم شد ...

این چهار تا بالایی رو پیدا کرده بودم ....
----------------------------------------------------
پنجمین رفیقت اسمش Barbara هست ... از ساعت 4 بعد از ظهر تا 6 صبح توی اداره ی پلیس منتظر تو هست ...
اداره ی پلیس توی منطقه ی EL Quebrados هست ...

اخرین دختری که می تونی با هاش اشنا بشی توی مرحله ی Key To Her Heart هست ... اسمش Millie هست ...

اینا یه سری توضیح در مورد GF ها توی GTA بود ...

یه عکس هم براتون اپلود کردم که خیلی کمکتون می کنه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشین ...

mova
06-07-2007, 12:55
با اولین دوست دخترتون تو آتش زدن خونه دوست می شی...

من نقشه هم دارم.. می خواین بگین بزارم

*Necromancer
06-07-2007, 13:15
راستي اين 50 تا نعل اسب يا 50 تا مرواريد رو پيدا كنيم يا 100 تا tag اسپري كنيم چي ميشه؟

mova
06-07-2007, 15:14
راستي اين 50 تا نعل اسب يا 50 تا مرواريد رو پيدا كنيم يا 100 تا tag اسپري كنيم چي ميشه؟

منم موندم که چی می شه!

S@eid
06-07-2007, 15:48
می گن وقتی کامل پیداشون کنی یه سری امکانات به بازی اضافه میشه ... حالا چه امکاناتی نمی دونم ...
شاید اسلحه ماشین یا ... در هر صورت اگه محل نعل اسب و صدف و اسپری ها رو خواستید بگید تا براتون بزارم...

Oracle_Eldorado
06-07-2007, 16:26
من یه سیوی گیر آوردم که همهشونو گرفته .
مثلا توی خونه ی Cj اسلحه اضافه میشه . زیاد به درد بخور نیست . بعدشم کمتر کسی پیدا میشه بخواد کل نقشه رو بگرده واسه اینجور چیز ها !
ببخشید یه سئوال :
این بیمارستان در این بازی کجاست ؟

ahmad6630
06-07-2007, 17:28
بابا شما گا.....منو چرا همش دنبال دوست دختر می گردید مگه کم بود دارید عوض این کارها به من بگید چی کار کنم تو مدرسه خلبانی با ترینر همه مدالها گرفتم ولی حالا نمی دونم چی کار کنم یکی از بچه ها گفت برم رو برج حالا کدوم برج نمی دونم بابا یکی کمکم کنه

a.salireza
06-07-2007, 17:34
سلام خدمت همه ی دوستان. این هم سایت بازی gta sanandreas:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم خوشتون بیاد.
در ضمن باید در جواب دوستم که گفت باید بره بالای برج برای چه کاری بری بالای برج؟ برای پرش؟:8:

a.salireza
06-07-2007, 17:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

a.salireza
06-07-2007, 17:53
این هم سایت بازی gta vice city
:10: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmad6630
06-07-2007, 18:26
اخه کدوم برج عزیزم

B L A S T E R
07-07-2007, 00:17
این پک ضد سانسور چیه؟

S@eid
07-07-2007, 01:06
این بیمارستان در این بازی کجاست ؟یه بار خود کشی کن ... بازی از جلوی بیمارستان شروع میشه ... خودت ببین کجای نقشه واقع شده ... از این ساده تر ...

این پک ضد سانسور چیه؟اگه یه سرچ توی همین تاپیک بکنی کاملا متوجه میشی ...

Oracle_Eldorado
07-07-2007, 03:34
یه بار خود کشی کن ... بازی از جلوی بیمارستان شروع میشه ... خودت ببین کجای نقشه واقع شده ... از این ساده تر ...

چرا به ذهن خودم نرسيد ؟!
بعد آقا سعيد كل نقشه همين يدونه بيمارستان رو داره ؟
آخه من اون بيمارستاني رو ميخوام كه يك دوست دختر ميتوني توش پيدا كني .

Ali_khb42
07-07-2007, 06:00
چرا به ذهن خودم نرسيد ؟!

ageh bekhay man mitoonam yeh saveh barat bezaram keh toosh 6 ta girl friend dashteh bashi

Ali_khb42
07-07-2007, 06:02
این پک ضد سانسور چیه؟

patcheh hot coffee v2.1

Ali_khb42
07-07-2007, 06:03
hot coffee

Ali_khb42
07-07-2007, 06:11
اخه کدوم برج عزیزم

boland tarin borjeh bazi
to shahreh 1balash chatreh nejatam dareh

Ali_khb42
07-07-2007, 06:18
سلام.
ممنون و منتظر.

bebakhshid ghati pati javab midam
saveh akhareh san andreas
hameh chiz 100 darsadeh

Ali_khb42
07-07-2007, 06:39
از همه ي برو بكس ميخوام هر چيزي توي San Andreas خواستن به من بگن
من خيلي وقته San Andreas رو ميشناسم و تا الان بارها تمومش كردم شما هر patch هر mod يا چميدونم لباس و ماشينو هليكوپتر و هواپيما و ساختمون و موتور و دوچرخه و قايقو رمز ترينرو secret و ديگه هر چي بخواين دارم
خوش حال ميشم كمك كنم

Ali_khb42
07-07-2007, 07:27
ببينيد انو گزاشتم كه منو قبول داشته باشيد:11:

همون تماس با رانندهي شخصيه

ولي نامردي نكنين بزام قبولم نداشته باشينها

a.salireza
07-07-2007, 08:41
چرا به ذهن خودم نرسيد ؟!

بیمارستانی که میگی داخل شهر دومه. البته دوست دخترت اونجا نیست. اون داخل یه پارکه تقریبآ نزدیک های اتوبانی که میره به شهر سوم.
:46: [

S@eid
07-07-2007, 12:48
آخه من اون بيمارستاني رو ميخوام كه يك دوست دختر ميتوني توش پيدا كني .یه عکس براتون میزارم که توش مناطق مهم از جمله خونه و جایی که می تونید GF هاتون رو پیدا کنید مشخصه ...

مربع های صورتی که زیرش نوشته Meet محلی هست که GF هاتون اونجا هستن ...

a.salireza
07-07-2007, 13:31
ajab naghsheye kameli bod. hame chis daresh peyda bod. mamnon.:8:

نعيم.وحيد
07-07-2007, 15:35
راست مي گه خيلي توپه:40: :11:

Oracle_Eldorado
07-07-2007, 15:37
سعید عزیز خیلی خیلی ممنون . واقعا کمک بزرگی کردی .
علیرضای عزیز لطفا فارسی تایپ کنید .

morteza_m2n
07-07-2007, 21:09
آقا سعید دستت درد نکنه خیلی از مشکلات بچه ها رو حل کردی

S@eid
07-07-2007, 21:21
خوشحالم تونستم کمکتون کنم ...

موفق باشید...

SepehrR
08-07-2007, 00:27
میخواین نقشه ی نعلهای اسب و صدفها و جاهایی رو که باید اسپری کنیم و اون یکها(یادم رفته چی بودن!) رو بزارم؟
همین طور ماشینهایی رو که میتونیم صادر کنیم؟
(اگر تکراری نیستن بگین بزارم)

Oracle_Eldorado
08-07-2007, 01:43
سپهر عزیز بزار. اصلا تکراری نیست . چرا که نه .

Harvest_Moon_Iman
08-07-2007, 01:45
باز کردن فایل های بازی GTA لینک دانلود نرم افزار آن البته برای تغییر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
08-07-2007, 01:57
دوست عزیز میشه لینک رو تصحیح کنی ؟
اینطوری هیچی معلوم نیست !

ali-07
08-07-2007, 11:07
اقا ميشه يه سيو گيم توپ كه چند مرحله مونده به اخرش برسه بزاريد چون من خدم توي اونجا كه بايد دنبال موتور كني بعدش من بازي پاك شده ولي حالا نصبش ميكنم

و توي اون نقشه ديسكوش كجاس

Oracle_Eldorado
08-07-2007, 12:13
و توي اون نقشه ديسكوش كجاس

منظورت جایی هستش که میری میرقصی ؟
اون وقتی تو نقشه نشون میده که دوست دخترت باهات باشه .
تقریبا یه دایره آبی هستش .

SepehrR
08-07-2007, 12:51
سپهر عزیز بزار. اصلا تکراری نیست . چرا که نه .
اگه تکراري نيست باشه:
جاهايي رو که بايد اسپري کنيم:
محل Snapshot ها:
محل نعلهاي اسب:
محل صدفها(همشون توي آبن):
محل ماشينهايي که ميتونيد صادر کنيد و پول بگيريد:

mova
08-07-2007, 14:23
میخواین نقشه ی نعلهای اسب و صدفها و جاهایی رو که باید اسپری کنیم و اون یکها(یادم رفته چی بودن!) رو بزارم؟
همین طور ماشینهایی رو که میتونیم صادر کنیم؟
(اگر تکراری نیستن بگین بزارم)

بده ببینیم

click_dez
08-07-2007, 14:43
قبل از شروع مرحله End of the line وقتی تو دایره قرمز میرم این رو مینویسه:
you need to take over more gang territories around los santos
چکار کنم لطفا هر کی میدونه سریع جواب بده

SepehrR
08-07-2007, 14:45
بده ببینیم
گذاشتمش. پست بالاترت رو نگاه کن. :wink:

لطفآ کمي بيشتر توضيح بدين. الآن روي نقستون مناطق به رنگهاي زرد و سبز و قرمز هست؟؟؟

Ali_khb42
08-07-2007, 17:09

منظورش انه كه بايد چند تا از اون گانگستر (هفتير كش) ها رو از شهر LOS Santos ور داري ببري

ahmad6630
08-07-2007, 17:35
ببینم چرا پستم پاک شد

Amin
08-07-2007, 17:38
سلام
آقای ahmad6630 و Ali_khb42 لطفا رعایت کنید

Oracle_Eldorado
08-07-2007, 18:31
دوست عزیز باید مناطق بیشتری رو در نقشه واسه خودت بگیری .
یعنی بیشتر نقشه رو سبر کنی .

MohammadZero
08-07-2007, 21:04
می گم کسی کد یا کدام کلید را باید بزنم تا داخل سرور جی تی ای شخصیت برقصه چون من خودم دیدم که اونایی که باهاشون تو 1 سرور بازی می کردم می رقصیدن
با تشکر

*PiNk PaNTHeR*
08-07-2007, 21:06
می گم کسی کد یا کدام کلید را باید بزنم تا داخل سرور جی تی ای شخصیت برقصه چون من خودم دیدم که اونایی که باهاشون تو 1 سرور بازی می کردم می رقصیدن
با تشکر
احتمالا اونها در حال انتخاب پد بودن چون همچین دکمه ای وجود نداره.
اما توی سرور که هستی /info رو بزن حتما برات یک اسکریپت داده.

ali-07
09-07-2007, 11:45
منظورت جایی هستش که میری میرقصی ؟
اون وقتی تو نقشه نشون میده که دوست دخترت باهات باشه .
تقریبا یه دایره آبی هستش .
نه منظورم اون نقشه اي كه يكي از دوستان گذاشته بودن و هركي سيو گيم داره بزاره:21:

متالیک
09-07-2007, 13:55
آخرین مرحله یعنی end of the line:
بعد از این که با ماشین دنبال ماشین آتش نشانی می رم و بعد از این که sweet از بالای ماشین آتش نشانی می پره تو ماشین من بعد از چند ثانیه وقتی از وسط اتوبان می رم دنبال ماشین آتش نشانی ماشینم منفجر می شه و می نویسه wasted!! اون جا رو باید چه جوری رد کنم؟

*PiNk PaNTHeR*
09-07-2007, 14:03
بعد از این که با ماشین دنبال ماشین آتش نشانی می رم و بعد از این که sweet از بالای ماشین آتش نشانی می پره تو ماشین من بعد از چند ثانیه وقتی از وسط اتوبان می رم دنبال ماشین آتش نشانی ماشینم منفجر می شه و می نویسه wasted!! اون جا رو باید چه جوری رد کنم؟
دور و برت پلیسها RPG میزنن.
اونها رو بکش.

mobil-sat
09-07-2007, 14:55
طور جون مادرتون یکی سیو بعداز رقص با ماشین رو برایم بزاره.خدا هرچی می خات بهش بده

mobil-sat
09-07-2007, 14:57
طور جون مادرتون سیو بعدازرقص با ماشین رو برام بزارید.

*PiNk PaNTHeR*
09-07-2007, 15:40
سیوتو بده من رد کنم.

ali-07
09-07-2007, 16:22
جون تو همون سيو رقصتو بزار چون من سيوام رفته

متالیک
09-07-2007, 16:41
دور و برت پلیسها RPG میزنن.
اونها رو بکش.

اصلا فرصت به اون کارها نمی رسه!
بعد از این که sweet پرید توی ماشین، وقتی می خوان جاهاشون رو عوض کنن ماشین منفجر می شه
این مرحله رو 4 بار بازی کردم دقیقا هر 4 بار همون جایی که دفعه ی قبل منفجر شد، منفجر می شه
فکر کنم مشکل از جای دیگه است

ali-07
09-07-2007, 16:51
بعد از این که sweet پرید توی ماشین، وقتی می خوان جاهاشون رو عوض کنن ماشین منفجر می شه
این مرحله رو 4 بار بازی کردم دقیقا هر 4 بار همون جایی که دفعه ی قبل منفجر شد، منفجر می شه
من كه به اونجاش نرسيدم ولي با كدي چيزي پرواز كن:46:

Oracle_Eldorado
09-07-2007, 18:18

فکر کنم بازی مشکل داره چون قاعدتا باید ماشین راه بیوفته و پلیس ها بیوفتند دنبالتون .

Ali_khb42
09-07-2007, 19:01
طور جون مادرتون یکی سیو بعداز رقص با ماشین رو برایم بزاره.خدا هرچی می خات بهش بده

save اوون مرحله رو برام ميل كن ردش كنم ali.khb42@gmail.com

MohammadZero
09-07-2007, 19:18
با تشکر
پس چی شد کسی بلد نیست کمکم کنه نا سلامتی تایپک جی تی ای:27:

منظورم رقص ماشین نیست

*PiNk PaNTHeR*
09-07-2007, 21:02
MohammadZero جان جوابت رو ندادم؟

B L A S T E R
09-07-2007, 22:16
من این بازی رو نصب کردم بعد که وارد بازی شدم همه ادما ابی اند.
مثل این عکس

Oracle_Eldorado
10-07-2007, 01:31
Blaster عزیز کارت گرافیک شما چیه ؟

متالیک
10-07-2007, 08:50
سلام

من كه به اونجاش نرسيدم ولي با كدي چيزي پرواز كن:46:

فکر کنم بازی مشکل داره چون قاعدتا باید ماشین راه بیوفته و پلیس ها بیوفتند دنبالتون .

مشکل پیدا شد!! مشکل از trainer بود، بدون ترینر بازی کردم دیگه ماشین منفجر نشد و بعد بازی رو دیروز بردم تا آخر هورررررررررررررا!!!!!

اینم سیو مرحله ی آخر بازی من بوده هر کسی می خواد دانلود کنه:

good_messi
10-07-2007, 08:52
باسلام

اقا تو جي تي يه مرحله هست كه بايد با ماشين بازي كني و وقتي فلش مي افته تو دايره روش كليك كني من تو اون مرحله گير كردم اگه ممكنه سيو بعد از اون مرحله رو به من بديد

mer30

good_messi
10-07-2007, 08:57
باسلام

اقا تو جي تي يه مرحله هست كه بايد با ماشين بازي كني و وقتي فلش مي افته تو دايره روش كليك كني من تو اون مرحله گير كردم اگه ممكنه سيو بعد از اون مرحله رو به من بديد

mer30

B L A S T E R
10-07-2007, 10:10
Blaster عزیز کارت گرافیک شما چیه ؟

128 winfast

متالیک
10-07-2007, 10:49
باسلام

mer30

سلام

با اجازه ی بزرگترها سیوت رو آپلود کن باست ردش کنم...

Harvest_Moon_Iman
10-07-2007, 12:37
باز کردن فایل های بازی Gta لینک دانلود نرم افزار آن البته برای تغییر

good_messi
10-07-2007, 14:42
نقل قول:
نوشته شده توسط good_messi [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باسلام

mer30

سلام

با اجازه ی بزرگترها سیوت رو آپلود کن باست ردش کنم...امروز 10:10 AM

good_messi
10-07-2007, 14:54

اين هم سيوم اگه بتوني هر 4 تارو رد كني واقعا ممنونت ميشم يعني همون رقص و قطار و دزدي اسلحه از ارتش

واقعا چاكريم

good_messi
10-07-2007, 14:59

اين سيوم اگه بتوني اون سه تاي ديگه رو هم رد كني واقعا ممنونت ميشم يعني رقص و دزدي از ارتش و قطار

خيلي مخلصيم

Oracle_Eldorado
10-07-2007, 18:40
Good Messi عزیز اگه متالیک واست انجام نداد من امشب واست رد میکنم .

متالیک
11-07-2007, 08:02
این اینترنت ما سایت divshare رو ***** می کنه!! یا جای دیگه آپلود کن یا Oracle_Eldorado زحمتش رو می کشه...

masoud_ac
11-07-2007, 09:15
با سلام به Gta خور ها.
من بازی Gta - S A رو به صورت فارسی شده توسط شرکت پارس گیم دارم که به نظرم کمی کامل تر هست نصبت به نسخه ی اینگلیسی اون منظورم حرکاتشون هست .
و
کارهایی که با هم انجام میدن.
به نظر شما نسخه ی اینگلیسی سانسور شده؟

masoud_ac
11-07-2007, 09:18
من پچ برای Gta -s A زیاد دارم ولی نمیدونم کجا کپیش کنم .
اگه میشه توضیح بدین یا لینک آموزش برای این کار رو بزارید.
ممنون
مشکل من اینه که نمیتونم سرچ کنم تو موضوع ها یعنی وقتش و ندارم.
اگه میشه شما یه توضیح مختصری بدین.
ممنون.

masoud_ac
11-07-2007, 09:23
من این بازی رو نصب کردم بعد که وارد بازی شدم همه ادما ابی اند.
مثل این عکس

یکی از دوستا ی من هم توی بازی کردن مشکل داره گرافیکش 128G-F هست .
میگه اول که نصب کرده بازی کاملاً خوب بوده بعد که کامپیوتر رو ریاستارت میکنه چهره ی آدمها از بین میره بعد هم وینوز عوض میکنه بازی رو از نو نصب میکنه هر دو رو پاک میکنه بعد نصب میکنه بازم درست نشده مشکلش چیه؟

good_messi
11-07-2007, 11:43
این اینترنت ما سایت divshare رو ***** می کنه!! یا جای دیگه آپلود کن یا Oracle_Eldorado زحمتش رو می کشه...

بفرما اين هم سيوم

بفرما

Good Messi عزیز اگه متالیک واست انجام نداد من امشب واست رد میکنم .

هر كدوم زحمتشو بكشين ممنون ميشم

مهدي: پست پشت سر هم نديد. ادغام شد!

Oracle_Eldorado
11-07-2007, 11:59
دوست عزیز متالیک واستون گذاشت دیگه . مشکل چیه ؟

mova
11-07-2007, 13:35
با سلام به Gta خور ها.
من بازی Gta - S A رو به صورت فارسی شده توسط شرکت پارس گیم دارم که به نظرم کمی کامل تر هست نصبت به نسخه ی اینگلیسی اون منظورم حرکاتشون هست .
و
کارهایی که با هم انجام میدن.
به نظر شما نسخه ی اینگلیسی سانسور شده؟

اره دوست عزیز..سانسور داره اما میشه بازش کرد..تو پستهای قبلیم توضیح دادم..
اما بیخوده...

فارسیش چطوره؟

masoud_ac
11-07-2007, 17:26
اره دوست عزیز..سانسور داره اما میشه بازش کرد..تو پستهای قبلیم توضیح دادم..
اما بیخوده...

فارسیش چطوره؟

فارسیش با حال تره .

بابا من چطوری یه پچ به Gta- Sa اضافه کنم .
مثل پچ مای اسلند یا ............ .

ali-07
11-07-2007, 20:15
يكي سيو بازي بزاره ما هم مثلا اينجاييم

mova
11-07-2007, 20:23
يكي سيو بازي بزاره ما هم مثلا اينجاييم

سیو چی می خوای..من 4 تا سیو بیشتر ندارم...

سعی کن خودت بازی کنی

ali-07
11-07-2007, 20:29
سیو چی می خوای..من 4 تا سیو بیشتر ندارم...

سعی کن خودت بازی کنی
من ميخوام ولي ويندوزم رو عوض كردم وسيو بازي پاك شد براي همين حوصله از اول رفتم رو ندارم وهرچي سيو براي مراحل بال تر باشه بهتره (ممنون):11:

mova
11-07-2007, 21:03
این سیو مرحله گرفتن جت شکاریه ...

masoud_ac
12-07-2007, 00:03
بابا یکی به ما میگه که کجای Gta-sa میشه پچ اضافه کرد آدرس رو بگه تا من پچ رو اونجا کپی کنم.

متالیک
12-07-2007, 08:48

بفرما اين هم سيوم

بفرما

مهدي: پست پشت سر هم نديد. ادغام شد!

بفرما اینم رد شده ی مرحله ( یک مرحله از og رد کردم و بقل s سیو کردم)

masoud_ac
12-07-2007, 10:12
بابا یکی به ما میگه که کجای Gta-sa میشه پچ اضافه کرد آدرس رو بگه تا من پچ رو اونجا کپی کنم.

جواب ما رو کسی نمیخواد بده.

a.salireza
12-07-2007, 10:39
باسلام. این هم یه سیو کامل از gta sanandreas.همه مراحل رد شده و خلاصه کامله کامله.:19: :31:

good_messi
12-07-2007, 11:21

واقعا دستت درد نكنه خوشحال شدم ولي من بازم تو بالانس ماشين همون S مشكل دارم اگه ميتوني اون و R رو كه از ارتش سلاح ميدزدي رو رد كني سيوم برات اپلود كنم اگه هم كه نه هيچ

بازم دستت درد نكنه ببخشيد زحمت داديم

mova
12-07-2007, 13:49
واقعا دستت درد نكنه خوشحال شدم ولي من بازم تو بالانس ماشين همون S مشكل دارم اگه ميتوني اون و R رو كه از ارتش سلاح ميدزدي رو رد كني سيوم برات اپلود كنم اگه هم كه نه هيچ

اون سیوی که من گذاشتم بعد دزدیدنه...

متالیک
12-07-2007, 13:49

سیو رو دارم یک مرحله از s و یک مرحله از r رد می کنم ولی لذت بازی به اینه که آدم همه ی مراحلش رو خودش بازی کنه ...

*PiNk PaNTHeR*
12-07-2007, 13:51

ببین اگه اون مرحله رو نمیتونی رد کنی بیخیال بقیه ی بازی شو!(البته بدون ترینر)
چونکه توی سن فیررو مخصوصا یک مراحلی داره که نمیذاره آدم نفس بکشه.
یک آموزشگاه پرواز هم داره که برای مراحل حتما لازمه.
اگه حوصله نداری از Trainer+151 استفاده کن.

متالیک
12-07-2007, 16:15
یک مرحله از s و یک مرحله از r رد کردم و کنار og سیو کردم:

موفق باشید

ali-07
12-07-2007, 16:58
باسلام. این هم یه سیو کامل از gta sanandreas.همه مراحل رد شده و خلاصه کامله کامله.:19: :31:
چجوري از اين سيو ها استفاده كنيم

متالیک
12-07-2007, 17:07
چجوري از اين سيو ها استفاده كنيم

باید این سیو رو کپی کنی داخل این پوشه:

My documents\GTA San Andreas User Files

در ضمن این سیو استفاده ای نداره!! چون همه ی مراحلش رد شده و دیگه مرحله ای نمونده که شما بازی کنی!!

a.salireza
12-07-2007, 22:23
باید این سیو رو کپی کنی داخل این پوشه:

My documents\GTA San Andreas User Files

در ضمن این سیو استفاده ای نداره!! چون همه ی مراحلش رد شده و دیگه مرحله ای نمونده که شما بازی کنی!!

مراحل فرعی وجود داره و میشه اونها رو رد کرد. این سیو همه لباس هایی که girl friend هاتون بهتون میدن رو داره و تقریبا کامله.:11:

ali-07
13-07-2007, 11:56
مراحل فرعی وجود داره و میشه اونها رو رد کرد. این سیو همه لباس هایی که girl friend هاتون بهتون میدن رو داره و تقریبا کامله.:11:
چرا زماني كه با girl friend ميري فست فود اينا يه دفعه هرچي اونجا هست پرت ميكنه روت چرا:19:

good_messi
13-07-2007, 13:17

خيلي ممنون متاليك خان ولي من تو مرحله ي بالانس ماشين گير كردم اگه ميتوني اون همون s و R رو كه بايد از ارتش اسلحه بدزدي رو رد كني سيوم رو برات دوباره آپلود كنم

ببخشيد كه زحمت دادم
بازم مخلصيم

پارتیزان
13-07-2007, 14:41
اقا هرکی فکر می کنه بازی را تمام کرده این دست دختری را که تو نقشه نشان دادم را بکشه بعد ببنید چی میشه داخل مربع

good_messi
13-07-2007, 15:01
متاليك خان دستت درد نكنه

اما من تو مرحله S بالانس ماشين و R دزدي سلاح از ارتش گير كردم اگه مي توني اونارو برام رد كني سيو رو دوباره اپلود كنم
ببخشيد كه زحمت داديم باز هم مخلصيم

a.salireza
13-07-2007, 15:01
چرا زماني كه با girl friend ميري فست فود اينا يه دفعه هرچي اونجا هست پرت ميكنه روت چرا:19:

به خاطر اینکه فقط اون دوست دخترت که داخل شهر سومه دوست داره که بره فست فود. در بعضی از مواقع هم دلشون میخواد برن برقصن که اگه اون ها رو ببری فست فود یا جاهای دیگه ناراحت میشن.:5:

MohammadZero
13-07-2007, 15:21
در ضمن اگر دختره رو بکشید که دوستمون توی نقشه نشان داده به تلفن همراه شما یکی زنگ می زنه و بعد یه ماموریت سر سخت به شما داده می شود ولی باز هم بازی تمام نمی شه این مرحله رو به اتمام برسانید تا یکی دیگه بهتون بدم

حسین سوزوکی
13-07-2007, 15:51
اون مرحله ای که باید از تابلو ی روی دیوار عکس بگیریم.

ali-07
13-07-2007, 15:56
ما نفهميديم يعني همون دخترروببريم خونش

a.salireza
13-07-2007, 16:17
ما نفهميديم يعني همون دخترروببريم خونش

یعنی اینکه فقط دوست دختری رو که پارتیزان در نقشه نشون داده رو میتونی ببری فست فود. بعد هم دوباره ببریش خونه ش.

mova
13-07-2007, 16:18
من ناراحتم این بازی تموم بشه چیکار کنم!!

a.salireza
13-07-2007, 16:21
در ضمن اگر دختره رو بکشید که دوستمون توی نقشه نشان داده به تلفن همراه شما یکی زنگ می زنه و بعد یه ماموریت سر سخت به شما داده می شود ولی باز هم بازی تمام نمی شه این مرحله رو به اتمام برسانید تا یکی دیگه بهتون بدم

من اون مرحله رو به اتمام رسوندم. بعد از مرحله بهم زنگ زدن اما هیچ مرحله ای نیومد.:19:

خدای کاربران
13-07-2007, 16:33
نمیدونم اشکال از دستگاه منه یا بازی ها چون تا حالا سه بار این بازی رو از نو خریدم ولی بازی اجرا نمیشه
در ضمن منظورم از دستگاه همون پلی استیشن 2 است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدای کاربران
13-07-2007, 16:34
:5: :5: :5: :5:
نمیدونم اشکال از دستگاه منه یا بازی ها چون تا حالا سه بار این بازی رو از نو خریدم ولی بازی اجرا نمیشه
در ضمن منظورم از دستگاه همون پلی استیشن 2 است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mova
13-07-2007, 16:38
من تو مرحله کشتار در شهر پس از دزدیدن جت جنگی از رو ناو هستم...

اونای که تموم کردن بگن چند مرحله تا آخر مونده....

غصه ام گرفته

a.salireza
13-07-2007, 16:43
من تو مرحله کشتار در شهر پس از دزدیدن جت جنگی از رو ناو هستم...

اونای که تموم کردن بگن چند مرحله تا آخر مونده....

غصه ام گرفته

مراحل شهر سوم مونده. تقریبا حالا حالا ها کار داره. :19:

mova
13-07-2007, 16:48
مراحل شهر سوم مونده. تقریبا حالا حالا ها کار داره. :19:

من ماموریتهای شهر سوم رو هم انجام دادم و دوباره اومدم اول...
خیلی مونده؟

MohammadZero
13-07-2007, 16:54
نه تو باید دوست دختر رو با خودت ببری جایی خلوت و بعد با کلتی که صدا خفه کن داره بکشیش در ضمن توضیه می شود ببریش جایی که هیچ کس نباشد چو باید یه 7 یا 8 تایی روش تیر خالی کنی تا بمیره و بعد یه تماس باهاتون گرفته می شه و بعد ......

a.salireza
13-07-2007, 16:58
نه تو باید دوست دختر رو با خودت ببری جایی خلوت و بعد با کلتی که صدا خفه کن داره بکشیش در ضمن توضیه می شود ببریش جایی که هیچ کس نباشد چو باید یه 7 یا 8 تایی روش تیر خالی کنی تا بمیره و بعد یه تماس باهاتون گرفته می شه و بعد ......
کدومشون رو با صدا خفه کن بکشم؟:46:

a.salireza
13-07-2007, 17:00
من ماموریتهای شهر سوم رو هم انجام دادم و دوباره اومدم اول...
خیلی مونده؟
یعنی چی ماموریت های شهر سوم رو انجام دادی و باز اومدی اول؟

mova
13-07-2007, 17:12
یعنی چی ماموریت های شهر سوم رو انجام دادی و باز اومدی اول؟

آره.. دوباره اومدم تو شهر اول که آدمهای محله های مختلف رو بکشم...اینها مال بعد زمانی که با چتر پریدم رو سقف خونه و بهمراه دوستام اون خونه رو گرفتیم و اون یارو رو هم کشتم

MohammadZero
13-07-2007, 17:15
کدومشون رو با صدا خفه کن بکشم؟:46:
همانی که داخل شهر اخری باهاش دوست می شی ماشین صورتی داره دیگه به این واضه هی:46:

*PiNk PaNTHeR*
13-07-2007, 17:39
ببین برای کشتن Millie یک راه هست اونم اینه که یک ماشین رو به Bomb Workshop(توی لاس ونچرز یکدونه زیر باشگاه هست) ببری. بعد با همون ماشین میلی رو سوار کنی. ببرش یک جای خلوت و صندلی اون رو کنار دیوار قرار بده. بمب رو اکتیو کن و پیاده شو و فرار کن. به راحتی میمیره.

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 18:03
ببین برای کشتن Millie یک راه هست اونم اینه که یک ماشین رو به Bomb Workshop(توی لاس ونچرز یکدونه زیر باشگاه هست) ببری. بعد با همون ماشین میلی رو سوار کنی. ببرش یک جای خلوت و صندلی اون رو کنار دیوار قرار بده. بمب رو اکتیو کن و پیاده شو و فرار کن. به راحتی میمیره.

اصلا چرا بخوای بکشیش ؟

*PiNk PaNTHeR*
13-07-2007, 18:26
اصلا چرا بخوای بکشیش ؟
هیچ سودی نداره.
Dating شم سخته. هربار باید بری Gimp Suit بپوشی و برای از لوس سنتوس و سن فیررو Diddlo پیدا کنی.

good_messi
13-07-2007, 18:49
متاليك خان دستت درد نكنه

اما من تو مرحله S بالانس ماشين و R دزدي سلاح از ارتش گير كردم اگه مي توني اونارو برام رد كني سيو رو دوباره اپلود كنم
ببخشيد كه زحمت داديم باز هم مخلصيم

اقا اپلود كنم

a.salireza
13-07-2007, 19:12
همانی که داخل شهر اخری باهاش دوست می شی ماشین صورتی داره دیگه به این واضه هی:46:
وقتی با تیر زدمش برام یه ماموریت اومد. اون ماموریت رو هم رد کرد. دیگه ماموریتی نمونده؟ راستی من همون جا وسط خیابون کشتمش و هیچی هم نشد!:31:

ali-07
13-07-2007, 20:31
یعنی اینکه فقط دوست دختری رو که پارتیزان در نقشه نشون داده رو میتونی ببری فست فود. بعد هم دوباره ببریش خونه ش.
منظورم اينه كه من رمز ضد پليس رو زدم وهيچ فرقي نداره با چي بكشمش خوب چيكار كنم:40:

Oracle_Eldorado
14-07-2007, 07:51
هیچ سودی نداره.
Dating شم سخته. هربار باید بری Gimp Suit بپوشی و برای از لوس سنتوس و سن فیررو Diddlo پیدا کنی.

آهان . نه یکمی رابطه شما باهاش بهتره بشه میتونی مثل بقیه دوست دختر ها ببریش بیرون .

متالیک
14-07-2007, 09:26
اقا اپلود كنم

موفق باشید

a.salireza
14-07-2007, 10:47
کسی نمیخواد جواب سوال ما رو بده؟
من هم کد بدون پلیس زدم و همون جا کشتمش.

good_messi
14-07-2007, 11:21

موفق باشید

واقعا شرمنده كردي خيلي اقايي

:40: :40: :40: :40: :40: :40:

mahn90
14-07-2007, 11:21
من سیو قسمت w و s و عکس اسکلت هست رو میخوام اخه سیو بازیم پاک شده

mova
14-07-2007, 12:03
آخرش نفهمیدیم چقدر مونده تا آخر بازی Grove 4 life

Oracle_Eldorado
14-07-2007, 12:09
آخرش نفهمیدیم چقدر مونده تا آخر بازی Grove 4 life
میشه اسم چند مرحله ای که رد کردی رو بگی ؟ یا آخرین مرحله که رد کردی رو بگی چطوری بود ؟

masoud_ac
14-07-2007, 12:14
کسی میدونه کی نسخه ی جدید Gta در بازار ارضه میشه؟
کسی از اسمش خبر داره؟

ali-07
14-07-2007, 13:15
کسی میدونه کی نسخه ی جدید Gta در بازار ارضه میشه؟
کسی از اسمش خبر داره؟
چرا gtaivو 20مهر به بازار مياد:27:

من بهم كه زنگ زدم رفتم تو كازيو بعد از دمو بايد چيكار كنيم هرچجي ميگردم دنبال مربع زرده ج-لوشم كه واستادم نميدونم چيكار كنم

mahn90
14-07-2007, 13:47
سیو مرحله woozie رو می خواستم کسی محل نمی زاره

حسین سوزوکی
14-07-2007, 16:29
اون مرحله ای که باید از تابلو ی روی دیوار عکس بگیریم.
بابا بگین چیکار کنم دیگه.:9: :44: :9: :44:

a.salireza
14-07-2007, 16:40
کدوم مرحله رو میگی؟من که یادم نمیاد.

Oracle_Eldorado
14-07-2007, 16:53
بابا بگین چیکار کنم دیگه.
دوست من شما اول باید دوربین رو گیر آورده باشید .
بعد از اینکه دور بین رو پیدا کردید ، میرید داخل ساختمون . بعد با منشی که حرف زدی میری طبقه ی بالای بالا . یه دمو نشون میده . یه طبقه میای پایین و میری داخل یکی از اطاق ها و میری اونجایی که علامت زده .
بعد خودش یه آتیش سوزی راه میندازه .
بعد میری طبقه ی بالا و داخل یکی از اطاق ها یه عکس آبی هست سریع یه 2 ، 3 تا عکس میگیری و بعد از ساختمون خارج میشی . و بعد علامت زده کجا بری . دیگه مشکلی نداره .

morteza_m2n
14-07-2007, 16:58
فهمیدم کدوم مرحله رو میگین نباید عکس بندازید باید یه محفظه ی کولر هستش پیدا کنید بعد بشکنید همه جا آتیش میگیره بعد هم از ساختمان بیرون برید. اگه اشتباه نکنم چون من این بازی رو حدود دوسال میشه که تموم کردم

ali-07
14-07-2007, 17:00
جواب ما هم بدين

morteza_m2n
14-07-2007, 17:00
چرا gtaivو 20مهر به بازار مياد:27:

من بهم كه زنگ زدم رفتم تو كازيو بعد از دمو بايد چيكار كنيم هرچجي ميگردم دنبال مربع زرده ج-لوشم كه واستادم نميدونم چيكار كنم
میشه یکمی بیشتر توضیح بدی مطمئنم هیچکس متوجه منظورت نشده

morteza_m2n
14-07-2007, 17:01
دوست من شما اول باید دوربین رو گیر آورده باشید .
بعد از اینکه دور بین رو پیدا کردید ، میرید داخل ساختمون . بعد با منشی که حرف زدی میری طبقه ی بالای بالا . یه دمو نشون میده . یه طبقه میای پایین و میری داخل یکی از اطاق ها و میری اونجایی که علامت زده .
بعد خودش یه آتیش سوزی راه میندازه .
بعد میری طبقه ی بالا و داخل یکی از اطاق ها یه عکس آبی هست سریع یه 2 ، 3 تا عکس میگیری و بعد از ساختمون خارج میشی . و بعد علامت زده کجا بری . دیگه مشکلی نداره .

اووووه ببخشید oracle تو صفحه ی قبل بودم نفهمیدم شما به این سوال جواب دادین

ali-07
14-07-2007, 17:03
میشه یکمی بیشتر توضیح بدی مطمئنم هیچکس متوجه منظورت نشده
زماني كه بازي رو تموم ميكني دوست دخترتو كه كشتي بعد ميري تو كازيو اونجا يه ماموريت بهت ميده بعدش هركاري ميكنم اون نقطه زردرو پيدا نميكنم (ميبينمش ولي از كجا بايد وارد بشي)

حسین سوزوکی
14-07-2007, 17:46
دست همگی درد نکنه.

*PiNk PaNTHeR*
14-07-2007, 19:25
زماني كه بازي رو تموم ميكني دوست دخترتو كه كشتي بعد ميري تو كازيو اونجا يه ماموريت بهت ميده بعدش هركاري ميكنم اون نقطه زردرو پيدا نميكنم (ميبينمش ولي از كجا بايد وارد بشي)
باید اونقدر با هواپیما بری روی هوا تا نقطه ی زرد مربع شه.
اون نقطه ی زرد یک دایره ست روی آسمون که باید از توش بپری.

a.salireza
15-07-2007, 07:52
یه در داره که جلوش یه فلش زرد رنگ. اگه دقت کنی می بینیش.:27:

متالیک
15-07-2007, 08:59
سیو مرحله woozie رو می خواستم کسی محل نمی زاره

سیوت رو آپلود کن ردش کنم ...