PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

havas_1980
26-08-2009, 01:16
ببخشید من تویه مرحله هست ، رقص ماشین ها گیر کردم !!!
راهنماییم کنین باید چه کار کنم ؟؟؟
شما باید کلیدهای مربوط به هر فلش که در داخل دایره پایین تصویر قرار میگیره رو فورا بزنین.
از کلیدهای بخش ماشین حساب یعنی 2 و 4 و 6 و 8 باید استفاده کنین.

SA3EDLORD
26-08-2009, 05:15
اگه با دسته بازی میکنین باید زمانی که اون پایین فلش ها میان رد میشن وقتتی رفتن تو اون دایره هه شما باید سریع فلشی که در داخل دایره میره رو بزنید.
beuwolf بازی کردی؟؟؟؟؟؟مثله اون وقتی تو کشتی هستی.
موفق باشی.

tommy vercetti
26-08-2009, 13:02
شما باید کلیدهای مربوط به هر فلش که در داخل دایره پایین تصویر قرار میگیره رو فورا بزنین.
از کلیدهای بخش ماشین حساب یعنی 2 و 4 و 6 و 8 باید استفاده کنین.

آن را بلد می باشم ...:21: ، راهی دیگه ای نیست که بازی ساده تر بشه ؟؟؟:31:

اگه با دسته بازی میکنین باید زمانی که اون پایین فلش ها میان رد میشن وقتتی رفتن تو اون دایره هه شما باید سریع فلشی که در داخل دایره میره رو بزنید.
beuwolf بازی کردی؟؟؟؟؟؟مثله اون وقتی تو کشتی هستی.
موفق باشی.

از کیبرد استفاده می کنم ...
beuwolf هم بازی کردم ... اما مال اون ساده تر بود ...

SA3EDLORD
26-08-2009, 15:45
از کیبرد استفاده می کنم ...
beuwolf هم بازی کردم ... اما مال اون ساده تر بود ...
میخوای هیچی نزنی بری مرحله رو رد کنی؟؟؟؟؟:31::31:

tommy vercetti
26-08-2009, 16:10
آره خیلی حال می ده... :34:...
البته منظورم این نبود...
تا حالا مال شما شده که تو یه جای خاص بازیتون گیر داشته باشه ...؟
قضیه رو کم کنیه ...چون مال یکی از دوستام اونجا گیر می کنه ... منم فبلاً این مرحله رو رد کردم ...
حالا به من می گه تو بیا برو ... منم هر کاری می کنم نمی تونم ... گفتم شاید شما یه راهی بدونید که بتونم بپیچونمش....:21:

a.z.p.z
26-08-2009, 16:17
من خودم اون مرحله رو اول گیر میکردم ولی الان که بازی رو تموم کردم اگه همون منطقه بری توی یه ساعات مشخص یه یارو اونجا وایستاده میری جلوش یه سوالی میکنه اگه y رو بزنی میتونی بری همونجا دوباره مسابقه بدی منم الان حرفه ای همش میبرم پول میگیرم ... ببین باید دستت بیاد دیگه !!! ... وقتی فلش ها نرسیده به دایره باید بزنی یعنی نباید بذاری کامل کامل وسط دایره قرار بگیره بعد دکمه رو بزنی ... گرفتی چی شد ؟ ...
حتی اون موقعی هم که من با denise میرم club میخوام dance کنم باز همون فلش ها میاد اونجا هم سربلند میام بیرون مرد ..:21:

SA3EDLORD
26-08-2009, 16:23
خب دوست بالایی خیلی کامل جوابت رو داد.ولی اگه نتونستی دیگه باید تو تاپیک درخواست سیو بازیها سیو بعد اون مرحله رو بگیری ولی خب بازی بی مزه میشه.موفق باشی.

tommy vercetti
26-08-2009, 16:47
خب دوست بالایی خیلی کامل جوابت رو داد.ولی اگه نتونستی دیگه باید تو تاپیک درخواست سیو بازیها سیو بعد اون مرحله رو بگیری ولی خب بازی بی مزه میشه.موفق باشی.

آره ... قبول دارم ...
تمرین می کنم ببینم چی میشه ....:27:

Leon-117
26-08-2009, 17:53
سلام.موقع اجراي بازي dont sendميده.مشكلش چيه؟

imi1366
28-08-2009, 11:46
سلام دوستان
من نسخه ی دوبله شده فارسی این بازی رو دارم. آهنگهای قشنگی روش گزاشتند. چجوری میشه فایل آهنگها را پیدا کرد؟ کجا ریخته میشه؟ من فولدر نصب بازی رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

mehdi_08
30-08-2009, 21:53
سلام
یه سوال دارم این سیو بازی رو دان کردم چه جوری ازش استفاده کنم

payambijani
31-08-2009, 01:10
سلام به همه
کسی هست که مرحله STOWAWAY رو که باید با موتور سواره هواپیما بشه رو رد کرده باشه؟
اخه هواپیما زود حرکت میکنه و من بهش نمیرسم
خواهش میکنم کمکم کنید

MrGee
02-09-2009, 09:26
سلام
یه سوال دارم این سیو بازی رو دان کردم چه جوری ازش استفاده کنم

باید به پوشه My Documents و بعد به GTA San Andreas User Files بری و فایلها را آنوجا بریزی.

a.z.p.z
02-09-2009, 15:30
دوستان ببخشید یه چیزی من امروز سیوم رو باز کردم و وارد بازی شدم ولی یه چیز احمقانه دیدم همه چراغ ها روشن خاموش میشد
مردم دیوانه شدنه بودند تلویزیون دستشون بود هم دیگه رو کتک میزدند و ماشین ها منفجر میشد خونه ها اتیش میگرفت و ...
من مطمئن هستم یه رمزی برای این پدیده وجود داشت ولی من رمزی ندارم نمیدونم چرا اینجوری شده شایدم دستم شانسی رو حروف رفته این رمز زده شده ولی جالبیش اینه من وقتی دوباره توی سیو میام به همین صورت هست ...
کسی این رمز رو داره یعنی دیوونه شدن مردم که یه بار دیگه بزنم تا شاید خنثی بشه !!! ....
.........
یه چیز دیگه در بعضی مواقع هم وقتی داخل خونه میشم زمان سریع میگذره و ... که احتمالا مشکل از کرک بازی هست ولی بازی من Auto Run بود !!!

Leon-117
02-09-2009, 15:34
بله فكر كنم رمز شهر در آشوب(City in Chaos)باشه اين هم رمز:
Iojufzn

a.z.p.z
02-09-2009, 15:46
ممنون من این رو زدم ولی باز درست نشد نمیدونم چه مرگش شده خیلی عجیب هست ... راستی من این سیو رو از مراحل اول از یه جایی دانلود کردم تا دیروز که این مشکل پیش اومد یعنی از اول فکر کنم مشکل از سیو بوده باشه نه ؟ ...
اخه عجیب که همچین حالت احمقانه ای رو داره !!!

Leon-117
02-09-2009, 15:52
منم الان تست كردم همين رمزو ميزنم مردم خل ميشن!اما دوبارهزدم چيزي نشد.

a.z.p.z
02-09-2009, 16:00
یعنی از حالت دیوونگی بیرون نیومدند ؟ چون معمولا رمز ها طوری هست که بار دوم که میزنیم رمز رو خنثی میکنه !!!

اقا من دارم دیوونه میشم !!!!
4 تا سیو داشتم هم از ماله خودم از ماله کسای دیگه که دانلود کردم تو هر کدوم میرم مردم دیوونه شدن !!!!!!!!!!
دوستان دارم دیوونه میشم این یعنی چی ؟ اخه مگه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟! ؟!؟!؟!؟!؟

من نمیتونم اینجوری بازی کنم !!!

SA3EDLORD
02-09-2009, 17:03
اقا من دارم دیوونه میشم !!!!
4 تا سیو داشتم هم از ماله خودم از ماله کسای دیگه که دانلود کردم تو هر کدوم میرم مردم دیوونه شدن !!!!!!!!!!
دوستان دارم دیوونه میشم این یعنی چی ؟ اخه مگه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟! ؟!؟!؟!؟!؟

من نمیتونم اینجوری بازی کنم !!!
سلام عزیز.خب بگو دقیقا چیکار میکنن.احتمالا اون کسی که بازی کرده رمزی چیزی زده.
بگو رمزش رو بهت بدم دوباره بزنی اون حالت تموم میشه.:20:

a.z.p.z
02-09-2009, 17:39
نه عزیزم من یه سیو از حدود مرحله 15 به بعد گرفتم ادامه دادم تا مرحله 58 اینا حدودا ... بعد رفتم وارد مرحله بعدی که شدم وارد خیابون شدم یهو بدون اینکه چیزی بزنم یه دفعه دیدم ماشین ها منفجر میشن خونه ها اتیش میگیرن مردم هم دیگرو میزنند تلویزیون دستون هست دارن می دزدن و ... من فکر کردم حتما رمز دیوانه شدن مردم رو زدم احتمالا ولی ظاهرا این کارو نکرده بودم بازی رو سیو کردم دوباره شروع کردم دیدم همینجوریه رمز رو از علی جان گرفتم زدم دیدم خیر باز تعجب کردم دیدم رمز خنثی نشده !!!!

SA3EDLORD
02-09-2009, 18:24
نه عزیزم من یه سیو از حدود مرحله 15 به بعد گرفتم ادامه دادم تا مرحله 58 اینا حدودا ... بعد رفتم وارد مرحله بعدی که شدم وارد خیابون شدم یهو بدون اینکه چیزی بزنم یه دفعه دیدم ماشین ها منفجر میشن خونه ها اتیش میگیرن مردم هم دیگرو میزنند تلویزیون دستون هست دارن می دزدن و ... من فکر کردم حتما رمز دیوانه شدن مردم رو زدم احتمالا ولی ظاهرا این کارو نکرده بودم بازی رو سیو کردم دوباره شروع کردم دیدم همینجوریه رمز رو از علی جان گرفتم زدم دیدم خیر باز تعجب کردم دیدم رمز خنثی نشده !!!!
اینجوری که خیلی باحاله.:31:

a.z.p.z
02-09-2009, 18:45
اره سر همین اعصابم خورد شد از یه سیو دیگه بازی رو شروع کردم که توی اون بازی رو تموم کرده بودم اعصابم خورد شد زدم G.F م رو کشتم ... همون پلیسه ... اخه من همیشه از AEZAKMI استفاده میکنم نیازی بهش نداشتم :دی

grand theft auto
02-09-2009, 19:26
نمی دونم شوخی میکنید یا نه اما اون دویدن مردم تو خیابون و تلوزیون به دست بودنشون کاملا طبیعیه وسطای بازی اینجوری میشه بعدش که همه منطقه ها رو تصرف کنی درست میشه.

a.z.p.z
02-09-2009, 21:02
چی کی ؟ من این بازی رو تموم کردم ولی اصلا همچین چیزی نبود ...
یعنی توی یکی از مراحل یه همچین چیزی تو این مایه ها بود ولی نه به این شدت و به این صورت !!!

grand theft auto
02-09-2009, 21:18
حتما اون بار که بازی رو تموم کردی از رمز استفاده کردی،یا اینکه قبل از اینکه به اون مرحله برسی همه مناطق رو سبز کردی.
این طبیعیه،منم بازی رو تموم کردم،اما بدون رمز

Leon-117
03-09-2009, 09:10
من رمز city in chaosرو ميزنم مرد خل ميشن.بعد يه رمز هم بود خيلي جالب بود در همه خونه ها باز ميشد.يعني ميرفتي تو در يه خونه درش باز ميشد ميرفتي تو!
اما يه رمز بود يادم نيست بين 2-3 گروه جنگ ميشد.شير تو شير ميشد خفن!كسي نداره؟

alex winson
03-09-2009, 13:29
آقا ماوس تو بازي قطع شده
ملوم نيست چشه
تو ويندوز درسته ولي ميرم تو بازي كار نميده ، حركت ميكنه ولي كليك نميكنه ، حتي تو منو ها
توي خود جريان بازي ديگه حركتم نميكنه

مشكلش چيه؟

MrGee
03-09-2009, 19:23
آقا ماوس تو بازي قطع شده
ملوم نيست چشه
تو ويندوز درسته ولي ميرم تو بازي كار نميده ، حركت ميكنه ولي كليك نميكنه ، حتي تو منو ها
توي خود جريان بازي ديگه حركتم نميكنه

مشكلش چيه؟

بعضی وقتا این جوری می شه یا همشیه؟
چون این بازی همین جوری بعضی وقتا قات می زنه.

a.z.p.z
03-09-2009, 19:25
حتما اون بار ه بازی رو تموم کردی از رمز استفاده کردی،یا اینکه قبل از اینکه به اون مرحله برسی همه مناطق رو سبز کردی.
این طبیعیه،منم بازی رو تموم کردم،اما بدون رمز

من بازی رو 4 بار تموم کردم ولی این دفعه نمیدونم چرا اینجوری شده .. البته الان دوباره از یه سیو دیگه که خودم داشتم رفتم خیر همه مناطق سبز نشده بودند !!!

MrGee
03-09-2009, 19:29
چی کی ؟ من این بازی رو تموم کردم ولی اصلا همچین چیزی نبود ...
یعنی توی یکی از مراحل یه همچین چیزی تو این مایه ها بود ولی نه به این شدت و به این صورت !!!

اول بازی هم اینجوی می شه یا نه؟
به قول خودتون شاید مشکل از کرک بازی یه.

Leon-117
03-09-2009, 19:38
راستي خونه ها همينجوري خودشون آتيش ميگيرن؟چون همون رمزه بودش كه به خونه هه كوكتل مولوتف پرت ميكردي آتيش ميگرفت.

MrGee
03-09-2009, 19:57
راستي خونه ها همينجوري خودشون آتيش ميگيرن؟چون همون رمزه بودش كه به خونه هه كوكتل مولوتف پرت ميكردي آتيش ميگرفت.

بهتر از بازی یا فیلم بگیری یا عکس و بزاری تو اینجا تا ببینیم چه جوری یه
البته بهترین کار اینه که بازی رو از یه شرکت دیگه بگیرید.

grand theft auto
03-09-2009, 20:07
من 100 درصد مطمئنم این موضوع طبیعیه،حالا هرکار می خواید بکنید
کسی اینجا آنلاین بازی میکنه؟

MrGee
03-09-2009, 21:38
من 100 درصد مطمئنم این موضوع طبیعیه،حالا هرکار می خواید بکنید
کسی اینجا آنلاین بازی میکنه؟

.من تو گیم نت شبکه بازی می کنم. البته اگه adsl داشتم آنلاین هم بازی می کردم.

grand theft auto
03-09-2009, 21:43
جی تی ای آنلاینش خیلی فاز میده،البته به شرط اینکه همش نشینید به هم تیر بزنید و بکش بکش!! میتونید خیلی کارا بکنید که توی بازیای دیگه نمیشه.

MrGee
03-09-2009, 22:54
آره بابا
ولی تو گیم نت ما یا همه بچه هستن یا از انگلیسی سر در نمی یارن وگر نه بازی یه مود هایی داره آدم دهنش باز می مونه.

alex winson
03-09-2009, 23:45
بعضی وقتا این جوری می شه یا همشیه؟
چون این بازی همین جوری بعضی وقتا قات می زنه.

تازه اينطوري شده
نميتونم كاريش كنم

humankhan
04-09-2009, 17:05
ببخشید اشتباهی پست دادم قرار بود تو Vice City پست بدم.شرمنده :31:

Lord-Voldemort
10-09-2009, 22:41
سلام
من توی بازی gta sanan ander san تلفظش همین جوری است
من توی شهر دوم هستم و می رم پیش جیزی و یک مرد می اد و سوار ماشین می شیم وبه جاهایی می ریم که هر بار جاش روی نقشه عوض میشه
در آخر به فرودگاه می ریم و و یه ماشین می گیریم و بعد منفجرش می کنیم و بعد یکنفر دیگه می اد
و سوار ماشین می شیم و می ریم بیرون و همون نزدیک های در خروجی یه علامت زرد است که من می رم اونجا هیچ چی نیست و بالای سرم
یه تابلو است که اون هم خراب نمی شه من باید چیکار کنم
لطفا کمکم کنید

MrGee
10-09-2009, 22:55
سلام
من توی شهر دوم هستم و می رم پیش جیزی و یک مرد می اد و سوار ماشین می شیم وبه جاهایی می ریم که هر بار جاش روی نقشه عوض میشه
در آخر به فرودگاه می ریم و و یه ماشین می گیریم و بعد منفجرش می کنیم و بعد یکنفر دیگه می اد
و سوار ماشین می شیم و می ریم بیرون و همون نزدیک های در خروجی یه علامت زرد است که من می رم اونجا هیچ چی نیست و بالای سرم
لطفا کمکم کنید

اگه بتونی اسم مرحله رو بزاری صددرصد کمک می کنم.

Lord-Voldemort
10-09-2009, 23:14
اگه بتونی اسم مرحله رو بزاری صددرصد کمک می کنم.

mike toreno
گفتی 100 در صد

سلام
لطفا کمکم کنید
این هم اسم مرحله mike toreno است
کسی نیست کمکم کنه

Lord-Voldemort
11-09-2009, 23:56
سلام
خودم فهمیدم باید رمز پلیس را غیر فعال کرد تا کار کنه و وقتی تیر اندازی می کنی پلیس می اد و باید بری ماشین را رنگ کنی
گفتم اگر کسی خواست بدونه ...

a.z.p.z
12-09-2009, 02:37
البته اگه از اول رمز رو نزنی دیگه مشکلی نیست ...

fdaliry
14-09-2009, 21:15
سلام

تو جی تی ای 5 ی مرحله ای هست که باید ماشین را رقص بدی

ی مرحله قبل تر هم چنین چیزی بود علامتها که به دایره میرسیدن اونها را میزدی و مرحله انجام میشد

ولی تو این مرحله با زدن علامتها نمیشه فکر کنم غیر از زدن علامتها با ید کار دیگری هم انجام بدی

ممنون میشم کمکم کنید

SA3EDLORD
14-09-2009, 21:31
سلام

ی مرحله قبل تر هم چنین چیزی بود علامتها که به دایره میرسیدن اونها را میزدی و مرحله انجام میشد

ولی تو این مرحله با زدن علامتها نمیشه فکر کنم غیر از زدن علامتها با ید کار دیگری هم انجام بدی

ممنون میشم کمکم کنید

اگه درست یادم باشه باید یکی از اینا رو هم میزدی.
L1.L2.R1.R2.
فکر کنم.راستی سلام.:31::27::10::11::40:

MrGee
15-09-2009, 08:46
mike toreno
گفتی 100 در صد

دوست عزیز واقعا ببخشید من چند روزی تو فروم نبودم اگه بودم 200 درصد جواب شما رو می دادم.

king mohammad
19-09-2009, 22:24
سلام خدمت دوستان عزیز .من سوالی راجع به مرحله ی dober man داشتم که طرز کار این مرحله چگونه است؟
باتشکر

MrGee
20-09-2009, 00:15
سلام خدمت دوستان عزیز .من سوالی راجع به مرحله ی dober man داشتم که طرز کار این مرحله چگونه است؟
باتشکر

اگه اینها به درد نخورد بگو تا فارسیش کنم.

This mission begins at the local Ammunation which is marked by the large S on
the map. It seems your job is to take out some opposing gang members, and
what better place to begin that task than at a gun shop. Pick yourself up
some weaponry and drive to the green icon and purple grid on the map. Get out
of the car and equip your new firearm. Run around in this area and start
shooting Ballas (guys with dark jackets and red/white headbands, or the guys
in the purple jackets.) When you've killed three it provokes a gang war and
you have to defend yourself by any means necessary. There's three main waves
of attacks, the first of gang members with baseball bats, the second with
handguns and the third with submachine guns. They all appear on your map so
you should be able to locate and defeat them easily. Use the walls and
terrain to your advantage, and also make sure you pick up the health items and
body armour as those submachine guns can really hurt. After killing all of
them the turf is yours and the leader is flushed out, simply shoot him down to
end the mission and gain more respect. Coloured territories now appear on
your map, note that you can turn them off in the map menu.

king mohammad
21-09-2009, 09:20
لطفا برای روان شدن مطلب فارسیش کنید.بینهایت تشکر:46:

MrGee
23-09-2009, 10:13
لطفا برای روان شدن مطلب فارسیش کنید.بینهایت تشکر:46:

چشم وقت یه مدت صبر کنید.

frnsh
02-10-2009, 20:06
سلام

ممنون میشم کمکم کنید

سلام
این مرحله برای خیلی از دوستان مشکل بوده. توی این تاپیک خیلی در موردش پرسیدن و سیو گذاشتن.
کاری که باید بکنین، همونه که خودش گفته. بهتره که اگه از کامپیوتر استفاده میکنین (نه لبتاپ) از عددهای سمت راست استفاده کنین. فکر کنم راحتتره.
اگه نتونستین برین، یه سرچ کنین، سیو براش زیاد هست. اگه نه، سیوتون رو بذارین، دوستان میرن.
موفق باشین

VahidDG2007
04-10-2009, 06:54
من این بازی رو چند سال پیش تموم کردم اما با هزار تا مشکل از جمله خوب نبودن سیستم و این حرفا

اما تازگی اومدم بازی رو دوباره نصب کنم (روی لپ تاپ) اما رزولیشن بیشتر از 768*1024 نداره؟!

چیکار کنم؟

ممنون میشم بگید چه جوری بازی رو به رزولیشن 900*1600 ببرم

MrGee
04-10-2009, 12:18
من این بازی رو چند سال پیش تموم کردم اما با هزار تا مشکل از جمله خوب نبودن سیستم و این حرفا

اما تازگی اومدم بازی رو دوباره نصب کنم (روی لپ تاپ) اما رزولیشن بیشتر از 768*1024 نداره؟!

چیکار کنم؟

حلا چرا می خوای با 900*1600 بازی کنی همون 768*1024 خ.به دیگه

jigar-tala
04-10-2009, 18:28
سلام
لطفا کمکم کنید
دوست عزیز خودم هم چند بار این بازی رو تا اخر رفتم تو اون مرحله من از ماشین پیاده میشدمو اون دو نفر دیگه هم دنبالم میومدن تو همون قسمت یکم این ورو اون ور میرفتم تا لبه های اون دریاچه کنار جاده که میرسیدم علامت زرد رنگ جاش عوض میشدو بقیه بازی رو میرفتم
خودم هم دقیقا نفهمیدم اصلا چرا اون جا یه علامت گذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javadgenral
04-10-2009, 18:51

چیکار کنم؟

شما میتونید برای کیفیت بالا با مود enb استفاده کنید :5:

frnsh
05-10-2009, 00:47
سلام
لطفا کمکم کنید

شما جاهایی رو که میگه رو برین. بعد فرودگاه که رفتین، برین وسط چمنهاش و یه قسمت سمت راست داره که میشه ازش بالا رفت. خیابون آسفالتشو بریدو ادامه بدین تا ماشینه رو ببینین. بعدشم که دیگه معلومه باید چیکار کنین.
به اون زرده توجه نکنین. اون میگه که اینجا باید دنبالش بگردین. هرچه به کامیونه نزدیکتر بشین، سیگنال قویتر میشه و میفهمین که کجا باید برین

VahidDG2007
05-10-2009, 13:03
حلا چرا می خوای با 900*1600 بازی کنی همون 768*1024 خ.به دیگه

چون رزولیشن لپ تاپ 900*1600 هست وقتی با 768*1024 بازی میکنم کل صفحه ی مانیتورو نمیگیره:41:

شما میتونید برای کیفیت بالا با مود enb استفاده کنید :5:

مود enb چیه؟میشه بگید چه مودیه و از کجا باید دانلود کنم اسم کاملشو بگید ممنون میشم

راستی چند تا پچ هم دانلود کردم اما کار نکرد یعنی بازی رو پچ نکرد:41:

4 5 تا پچ دانلود کردم از نسخه ی امریکاییش گرفته تا اروپایی و آلمانی

چیکار کنم:41:

Javadgenral
05-10-2009, 17:12
enb یم مود است برای بالا بردن گرافیک ( بهتر همه نخسه ها و پچ های دیگه است ) برای دانلود هم میتونید از اینجا دانلود کنید !

اگه فایل رمز خواست هم بنویسید Javadgenral

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رمز : Javadgenral

mahyarSAMSUNG
05-10-2009, 21:13
هنوز دارید سان آندریاس بازی میکنید ؟ :31:

Javadgenral
05-10-2009, 22:10
اره مگه چیه ؟ ادم که نکشتیم ! به نظر من سان اندریاس یهتر iv هستش iv خیلی مسخره هستش

VahidDG2007
06-10-2009, 06:43
enb یم مود است برای بالا بردن گرافیک ( بهتر همه نخسه ها و پچ های دیگه است ) برای دانلود هم میتونید از اینجا دانلود کنید !

اگه فایل رمز خواست هم بنویسید Javadgenral

به جای نقطه چین ها چی بزنم؟:41:

Javadgenral
06-10-2009, 12:38
اه ببخشید لینک رو نصبه گذاشتم ! اینم لینک جدید ! رمزش یادتت نره Javadgenral البته فکر کنم رمز موقع اپپلود تو سایت نزاشته باشم براش

اینم عکسی از بازی که با کیفیت میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک :

mojtaba182003
06-10-2009, 15:53
يه چندتا درخواست دارم ممنون ميشم دوستان كمكم كنن

اولين مشكلم اينه كه خيلي رانندگي مشكله خيلي وقتا بايد با موس دوربينو درست كنم آيا ميشه كاري كرد بازي مثل ورژناي قبلي باشه بدون موس باشه حالت دوربين در رانندگي

و سوال دومم يا درخواستم اينه كه پكي كه كار كرده باشه و مطمئن باشه واسه برداشتن سانسور بازي رو واسم بزاريد و بگيد چجوري روي بازي فعال كنم

و سومين درخواستم اينه كه بهترين نرينري كه جواب ميده رو واسم بزاريد

خواهش ميكنم بهم نگيد توي پستاي قبلي بگرد

اگه ميشه بهم همينجا بگيد آخه گشتم چيزي دستگرم نشد

خيلي ممنون ميشم

يعني هيچكي كمكم نميكنه ؟؟؟؟:41::41::41:

Javadgenral
06-10-2009, 22:23
يعني هيچكي كمكم نميكنه ؟؟؟؟:41::41::41:

چرا عزیزم مگه من مردم !!!!!! :10:

سوال سوم شما » بله بهرین ترینر از نظر شخصی من ترینر 151 کد هستش که اگه خواستی لینکش رو بزارم

درمورد دوربین هم باید بگم متاسفانه نمیشه ثابش کرد البته اضافتی هست که بشه دوربین رو هک کرد و ....

درمورد سانسور هم بگم چه نوعی ؟؟؟ هات کافی ؟

mojtaba182003
06-10-2009, 22:40

چرا عزیزم مگه من مردم !!!!!! :10:

سوال سوم شما » بله بهرین ترینر از نظر شخصی من ترینر 151 کد هستش که اگه خواستی لینکش رو بزارم

درمورد دوربین هم باید بگم متاسفانه نمیشه ثابش کرد البته اضافتی هست که بشه دوربین رو هک کرد و ....

درمورد سانسور هم بگم چه نوعی ؟؟؟ هات کافی ؟

آره بزار لينكشو واسم

ميشه طريقه هكشو يادم بدي ؟

آره همون هات كافي البته به درد بخورش

ممنونت ميشم

mahyarSAMSUNG
07-10-2009, 02:42
اره مگه چیه ؟ ادم که نکشتیم ! به نظر من سان اندریاس یهتر iv هستش iv خیلی مسخره هستش

آقا جواد ولی به نظر من هنوز زود که بخوای بری برای همیشه . چون هنوز جا داری که فعال تر هم بشی من یادمه سال 42 :31: که 2000 تا پست داشتم نه فعال بودم نه همکار . از صبح تا شب هم این انجمن سامسونگ رو راه مینداختم . شما که هنوز خیلی جا داری . :31:
نه دیگه قبول ندارم . سان آندریاس کجا و شماره 4ش کجا ! 4 خیلی بهتره . مخصوص گیم پلی و دینامیک رانندگیش .

Javadgenral
07-10-2009, 13:41
اره خوب حرف شما هم درسته ولی خوب هنوز بعضی ها گرافیک بالایی ندارند که بتتوندد iv بازی کنند ( مثل خودم )

آره بزار لينكشو واسم

ميشه طريقه هكشو يادم بدي ؟

آره همون هات كافي البته به درد بخورش

ممنونت ميشم

بفما عزیز اینم ترینر +209 کد خیلی جدیده :

اینم هات کافی :

اقا انصافا این همه زحمت میشکم حد اقل یه کاربر فعالیم نمیکنند !!!

soltanmasoud007
07-10-2009, 15:15
اگه میشه کل رمزهای بازی رو با ترجمهی کاربرد فارسی یکی برام بزاره.

Javadgenral
07-10-2009, 18:51
اگه میشه کل رمزهای بازی رو با ترجمهی کاربرد فارسی یکی برام بزاره.

بفما دوست هزیز ولی خواهشا تشکر یادتت نره :10:
KJKSZPJ = اسلحه هاي نوع دوم ( حرفه اي )
UZUMYMW =اسلحه هاي نوع سوم ( خفن )
HESOYAM = سلامتي+ضد گلوله+مقداري پول
OSRBLHH = افزايش درجه تعقيب به 2 ستاره
ASNAEB = بدون درجه تعقيب
AFZLLQLL = هواي آفتابي
ICIKPYH = هواي بسيار گرم
ALNSFMZO = هوا ابريه!!!
AUIFRVQS = بارون!!!!
CFVFGMJ = واي چه مه غليظي!!!
YSOHNUL = Faster Clock
PPGWJHT = سريع تر کردن
LIYOAAY = کند تر کردن
AJLOJYQY = ملت با کلت ميريزن سرت!!
BAGOWPG =اين است يک مرد سخاوتمند!!!
FOOOXFT =همه مسلح هستند
AIWPRTON = f برات rhino ميندازه
CQZIJMB = اين رو برات ميندازه Bloodring Banger
JQNTDMH = اين رو برات ميندازه Rancher
PDNEJOH = اين رو برات ميندازه Racecar
VPJTQWV = اين رو برات ميندازه Racecar
AQTBCODX = اين رو برات ميندازه Romero
KRIJEBR = اين رو برات ميندازه Stretch
UBHYZHQ = اين رو برات ميندازه Trashmaster
RZHSUEW = اين رو برات ميندازه Caddy
CPKTNWT = همه ي ماشينها منفجر ميشن!!!
XICWMD = ماشين نامرئي
PGGOMOY = افزايش مهارت در کنترل ماشين
SZCMAWO = خود کشي!!!!
ZEIIVG = تمامي چراغ هاي راهنمايي سبز ميشن
YLTEICZ = راننده ها عصي ميشن
LLQPFBN = Pink traffic
IOWDLAC = Black traffic
AFSNMSMW = قايق ها پرواز مي کنن
BTCDBCB = چاق بشيد چله بشيد....
JYSDSOD = مثل آرنولد ماهيچه اي بشويد
KVGYZQK = لاغر استخواني
ASBHGRB =همه جا از اين آدمه پر ميشه Elvis
BGLUAWML = ملت با RPG ميفتن دنبالتون
MROEMZH = گانگستر ها همه جان
BIFBUZZ = گانگستر ها خيابون ها رو به دست مي گيرند
AFPHULTL = يک نينجاي شمشير دار
BGKGTJH = ماشين هاي مدل پايين تو خيابون ها پر ميشن
GUSNHDE = ماشين هاي مدل بالا تو خيابون ها پر ميشن
RIPAZHA = ماشين ها به پرواز در مي آيند!!
JUMPJET = اين رو براتون ميندازه Hydra
KGGGDKP = اين رو براتون ميندازه Vortex Hovercraft
JCNRUAD = موقعي که تصادف کني مي ترکي!!
COXEFGU =همه ي ماشين ها داراي نيترو
BSXSGGC = يه کد خفن برا پرت کردن ماشين ها به هوا!!!
XJVSNAJ = هميشه نصف شب باشه
OFVIAC = هواي ساعت 21:00
MGHXYRM = طوفان خفن
CWJXUOC = طوفان شن
LFGMHAL = پرش خفن
BAGUVIX = جون بي نهايت
CVWKXAM = اين بي نهايت ميشه Oxygen
AIYPWZQP = چتر نجات
YECGAA = اين رو بهت ميده jet pack
AEZAKMI =هيچ وقت پليس مزاحمتون نميشه
LJSPQK = پر شدن درجه تحت تعقيب
IAVENJQ = يک ضربه خفن
AEDUWNV = هيچ وقت گشنه نميشيد
IOJUFZN = حالت riot
PRIEBJ = يک اسکين
MUNASEF = حالت Adrenaline
WANRLTW = تير بي نهايت
OUIQDMW = افزايش دقت تير اندازي دو موقع رانندگي
THGLOJ = شهر کم ترافيک
FVTMNBZ = ترافيک حاوي ماشين هاي محلي
SJMAHPE = فکر کنم به همه يه کلت بده
BMTPWHR = خودتون امتحان کنيد ببينيد چي ميشه
ZSOXFSQ = به همه RPG ميده
OGXSDAG = يک شخص محترم
VKYPQCF = تاکسي ها نيترو داشته باشند
NCSGDAG = فکر کنم مهارت در تير اندازي رو برا همه ي تفنگ ها پر مي کنه
VQIMAHA = مربوط به ماشين

saman_k2
07-10-2009, 23:47
یادش به خیر
بیش از سه سال پیش، اون موقع من خدمت سربازی بودم، تو فاصله ی دو هفته ای که من برای مرخصی اومدم خونه، این بازی رو تموم کردم. انگار همین دیروز بود. بعضی وقتها دلم می خواهد دوباره این رو بازی کنم.
(یاد دوران سربازی به خیر)

Javadgenral
08-10-2009, 10:43
اوه اره جی تی ای سان خیلی خاطره دارم منم دوست دارم تمومش کنم ولی وقت ندارم دیگه ...........

soltanmasoud007
08-10-2009, 12:14
چجوری باریو با کیفیت کردی.

Javadgenral
08-10-2009, 12:42
گفتم که با پچ ENB میشه بازی رو با کیفیت کرد

soltanmasoud007
09-10-2009, 12:18
فایلهای پچ رو کجا باید بریزم تا بازی پر کیفیت بشه.

farhad_persona
11-10-2009, 16:46
سلام جواد جان...
من این مد ENB رو که صد کیلوبایت هست کپی کردم توی محل نصب بازی...
تو خود بازی shif+f12 رو میزنم منتها جزئیات بالا نمیره...یه جورایی ماشینها و اشیا خراب میشن...
بیشتر هم میره به سمت قرمز شدن...
میشه بگی چه طور باید نصبش کرد و چه طور کار میده؟
خود شما نصب کردی و کار داده؟
اگه ممکنه عکس ازش بذار ببینیم چی کار میکنه...

ممنونم

farhad_persona
13-10-2009, 15:52
راستی مودی برای این جی تی ای هست که اون ماشین رونی رو توش دنده ای کنه؟ یا مثلا مثل nfs از داخل ماشین بده؟

kertob
13-10-2009, 16:01
لینک اولیه خراب بود not fund میداد

kertob
17-10-2009, 11:30
:20:
چاكريم عليرضا جون - شما زير پاتو نگاه كني منو پيدا مي كني :arrow: :arrow:
در راستاي رسيدن به هدف دوست عزيز مون عليرضا جان(GTA:SA باز كردن همه اعضا :mrgreen: ) من هم تصميم گرفتم به ايشون كمك كنم (البته در حد توانم) :

در مورد دخترهایی که در بازی میتونید با انها دوست بشید یعنی به اصطلاح GIRLFRIEND که بعضي هاشون براي شما خاصيتهايي هم دارند که من خیلی مختصر میگم:

به نام Denise robinson در شهر لس سانتس که در ماموريت burning desire mission با ان اشنا ميشيد و به عبارتي نجاتش ميديد زمانهايي که در خانه حضور داره هم 6:00 تا 16:00

به نام michelle cannes در شهر سان فيررو درون مدرسه تعليم رانندگي و عاشق ماشينها بعد که با ان دوست شديد ماشينتون رو مجاني براتون تعمير ميکنه زمانهاي حضور در خانه هم 12:00 تا 00:00

به نام helena wankstein واقع در بالکون ammu-nation در منطقه blueberry red country که تمرين تيراندازي ميکنه و توي اسلحه ها تا حدودي چيزهايي ميدونه (يکمي هم رفتاراش عجيب غريب هست ) بهرحال ساعت هاي حضور در خانه هم 2:00 تا 14:00 و 12:00 تا 08:00

به نام Barbara Schternvart واقع در ایستگاه پلیس یا همون کلانتری منطقه ei quebrados و خودش پليس هست و دو تا بچه هم داره بهرحال چون پليسه در اينده به درد ميخوره :D زمانهاي حضور هم در خانه هم 06:00 تا 16:00

به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو و خودش پرستار هست و کلآ به خون خيلي علاقه داره و اگر بعدها بلايي سرتون امد مجاني معالجتون ميکنه البته به شرطي که باهاش مهربان باشيد ساعت هاي حضور در خانه هم 00:00 تا 12:00

به نام Millie Perkins واقع در لاس ونتورس که در ماموریت key to her heart با ان اشنا ميشيد و در کاسينوي Caligula کار ميکنه که براي به دست اورد کارت امنيتي انجا مجبور ميشيد باهاش دوست بشويد ساعت هاي حضور هم 18:00 تا 14:00 و 10:00 تا 02:00

منبع : سايت بازيكده ----- نوشته شده توسط آقا پوريا

اميدوارم مفيد واقع بشه -
موفق باشيد :wink: :wink:

من میرم به خونشون اما نمی دونم چطور میشهرفت به حجله

frnsh
19-10-2009, 22:15
خب شما باید باهاشون صمیمی بشین خیلی. هر وقت میرید دنبالشون، باید کاریو که میگه بکنید. مثلا رستوران رفتن یا تند رانندگی کردن. بعد که خیلی صمیمی شدین خودش یه بار پیشنهاد میده.

S@nti@go_s&k
19-10-2009, 22:33
فقط مواظب باش گشت ارشاد نبینه:دی

kertob
26-10-2009, 13:27
فقط برای یک کار کوجولو باید پاچه خواریم بکنیم
این که مسخره است
میشه یه راه آسون تر جلو پام بزاری

aryan jojo
26-10-2009, 20:30
سلام من ارین هستم و رمز سیگار کشیدن را می خواستم یا این که چه جوری باید از دوستانت سیگار بگیری؟

frnsh
27-10-2009, 19:30
فقط برای یک کار کوجولو باید پاچه خواریم بکنیم
این که مسخره است
میشه یه راه آسون تر جلو پام بزاری

من که فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه. مگر اینکه رمزی واسش باشه که یهو صمیمیتون کنه. شاید سرچ کنین یافت شه.

aryan jojo
29-10-2009, 16:17
سلام من ارین هستم و رمز سیگار کشیدن را می خواستم یا این که چه جوری باید از دوستانت سیگار بگیری؟

aryan jojo
29-10-2009, 16:27
سلام من ارین هستم و می خوایتم بدونم چه جوری باید تو بازی سیگار بکشیم؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
31-10-2009, 20:19
آرین جان شما لازم نیست یک پست رو چندین بار تکرار کنید !!! اگه کسی میدونست بهتون میگفت
در ضمن من فکر نمیکنم رمز سیگار کشیدن برای سان اندریس باشه عزیز !!!

Bs_panzer
31-10-2009, 20:35
:20:

من میرم به خونشون اما نمی دونم چطور میشهرفت به حجله

شما Hot Coffee رو بریز همچین میری تو حجله که دیگه در نمیای :21::46:

باید باز بذاری برنامه رو بعد بری توش !

یادش بخیر کلاس اول راهنمایی بود که بازی می کردم :27:

kertob
01-11-2009, 10:55
شما Hot Coffee رو بریز همچین میری تو حجله که دیگه در نمیای :21::46:

باید باز بذاری برنامه رو بعد بری توش !

یادش بخیر کلاس اول راهنمایی بود که بازی می کردم :27:
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
آقاجون شاهكار كردي اينو كه دارم وقتي ميرم توبازي نميدونم چيكار كنم:18::18::18::18::18::31::31::31::31::31:

a.z.p.z
01-11-2009, 19:39
ببین الان حضور ذهن ندارم هات کافی دو روش داشت یه روش بود که باید از اول بازی رو اغاز میکردی ولی عکس قلب در نقشه بود و ومیتونستی از اول بری توی خونه دوستت که در این روش تمام سیو هات از کار میوفتن تا اینکه دوباره فایل ها رو جابه جا کنی ...
یه روش هم بود که نه در هر سیوی میتونی بری توی خونه ... توی خونه denise که میری پستر gta vice city هم هست ...
حالا خواستی اموزش کاملش رو میگردم واست پیدا میکنم میذارم ...

aryan jojo
03-11-2009, 15:12
man ke arash nistam man aryanam:31::5:

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
04-11-2009, 11:11
سلام دوستان میدونم خیلی عقبم.
ولی این بازی رو الان دارم بازی میکنم، یه جاش گیر کردم شدید. اسم مرحله High Stakes, lowride
این save رو قرار میدم یکی برام ردش کنه بعد بهم بده. خیلی ممنون میشم.
لینک دانلود (200kb)

اگه اینجا Up نکردید بفرستید به ایمیلم
biohazard_2@yahoo.com

havas_1980
04-11-2009, 23:57
سلام دوستان میدونم خیلی عقبم.
ولی این بازی رو الان دارم بازی میکنم، یه جاش گیر کردم شدید. اسم مرحله High Stakes, lowride
این save رو قرار میدم یکی برام ردش کنه بعد بهم بده. خیلی ممنون میشم.
لینک دانلود (200kb)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اینجا Up نکردید بفرستید به ایمیلم
biohazard_2@yahoo.com
بفرمایین... از رمز هم که حسابی استفاده کردین! CJ رو به باشگاه بدن سازی ببرین. نوار چاقیش به آخر رسیده! :31:

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
05-11-2009, 09:39
بفرمایین... از رمز هم که حسابی استفاده کردین! CJ رو به باشگاه بدن سازی ببرین. نوار چاقیش به آخر رسیده! :31:
سلام
آقا خیلی ممنون
ولی خودم ردش کردم، بخاطر استفاده از ترینر بودش، یه هفته بود سر این مرحله گیر کرده بودم.:5:
در هر صورت ممنون:20:

kertob
10-11-2009, 14:18
ببین الان حضور ذهن ندارم هات کافی دو روش داشت یه روش بود که باید از اول بازی رو اغاز میکردی ولی عکس قلب در نقشه بود و ومیتونستی از اول بری توی خونه دوستت که در این روش تمام سیو هات از کار میوفتن تا اینکه دوباره فایل ها رو جابه جا کنی ...
یه روش هم بود که نه در هر سیوی میتونی بری توی خونه ... توی خونه denise که میری پستر gta vice city هم هست ...
حالا خواستی اموزش کاملش رو میگردم واست پیدا میکنم میذارم ...

داداش این روش اولیتو بگو میگی چرا چون اولیه رو دارم میم خونه خانومه ام محل نمی زاره باهاش میرم کافی شاپ اما حتی یه بوس هم نمی ده:10::10::10::10::10::10::10:

a.z.p.z
10-11-2009, 14:56
خوب عزیز شما درصد دوستیتون پایین هست هر وقت که میری دمه خونش و میری میگردونیش یا شام بخورین یا برید dance بکنید و ... اگه با موفقیت این کارو انجام بدی وقتی میره خونش علامت پر شدن دوستیتون رو نشون میده که اون باید پر باشه تا بگه میای خونم یه قهوه داغ بخوری یا نه و ....
البته با هات کافی اصلا نیازی به این کارا نیست روش اول هم جایگزین کردن فایلی به جای دوتا فایل تو یه مسیر مشخص بود ...

saeed 3
05-12-2009, 14:57
باسلام.من در بازی gta5 استادم. دوبار هم بازی gta5 تمام ردم.هرکی هرسوالی داره بپرسد.درباره hot cofee gta5 هم بگم که من انجامش دادم.

grand theft auto
05-12-2009, 16:44
باسلام.من در بازی gta5 استادم. دوبار هم بازی gta5 تمام ردم.هرکی هرسوالی داره بپرسد.درباره hot cofee gta5 هم بگم که من انجامش دادم.
تو همین تاپیک کسایی هستن که 5 باز این بازی رو تموم کردن،هات کافی هم که چیزی نیست آموزش نصبش توی همین تاپیک هست.
اگه استادی به این چیز هاست،من یه 15 باری وایس سیتی رو تموم کردم!اما خوب قبول دارم سان آندریاس سخت تره!!
ناراحت نشی رفیق،یه یاد آوری کوچولو بود.

saeed 3
06-12-2009, 09:12
با تشکراز تو دوست عزیز. شما در ست میگید. اگه از موارد مخفی Gta sa آگاهی دارید لطفا مرا در جریان گذارید. ممنون میشم .راستی من gta sa رابدون هیچ رمزی دو بار تمام کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matr!x_2008
10-12-2009, 18:14
سلام دوستان

من یه جای این بازی گیر کردم،هر کارمیکنم نمیشه رد شد این مرحله رو!:13:2 تا عکس میزارم از این مرحله!
دوستان چطور میشه این مرحله رو رد کرد؟:40:

MILAD MGH
10-12-2009, 18:27
سلام دوستان

من یه جای این بازی گیر کردم،هر کارمیکنم نمیشه رد شد این مرحله رو!:13:2 تا عکس میزارم از این مرحله!
دوستان چطور میشه این مرحله رو رد کرد؟:40:

باید بری توی دریا یه کم شنا کنی.زیر آب هم زیاد برو تا مهارت شنا کردنت زیاد بشه.

matr!x_2008
10-12-2009, 19:17
باید بری توی دریا یه کم شنا کنی.زیر آب هم زیاد برو تا مهارت شنا کردنت زیاد بشه.

سلام.زیاد شنا کردم و زیر ابی رفتم ولی فرقی نکرد.دوستانی که این مرحله رو رد کردن بیان جواب بدن.کارمون گیره:10:

saeed 3
11-12-2009, 09:24
با سلام . این رمز را بزن CVWKXAM . این رمز را که زدی نفست هیچ وقت در زیر آب تمام نمی شود و حدود نیم ساعت فقط فقط زیر آب باش. بعد برو به سراغ مرحله.
سوالی دیگری بود بپرس

saeed 3
11-12-2009, 15:26
این هم نقشه ی gta sa[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Juventus FC
11-12-2009, 17:01
سلام دوستان

من در این جی تی ای وقتی میرم دم خونه دوست دخترم بعد با هم سوار ماشین میشیم و میریم برای شام وقتی پیاده میشم و میخوام بریم تو من میرم تو ولی نمیدونم چرا اون دونبالم نمیاد!!!!!

saeed 3
12-12-2009, 14:03
سلام دوستان

من در این جی تی ای وقتی میرم دم خونه دوست دخترم بعد با هم سوار ماشین میشیم و میریم برای شام وقتی پیاده میشم و میخوام بریم تو من میرم تو ولی نمیدونم چرا اون دونبالم نمیاد!!!!!

ببین دوست عزیز تو با ید آنچه که girl friend دوست دارد انجام بدی. مثلا خوردن شام، رخسیدن و...

مکان رخسیدن در نقشه مانند یک دایره نشان داده شده.:18:

radar khoob
14-12-2009, 14:02
any one do not have any saves for gta sa

ali-07
15-12-2009, 14:00
any one do not have any saves for gta sa

لطفا فارسي بنويسيد،اگر در اينترنت جستجو كنيد ميتونيد سيو هاي بازي رو پيدا كنيد:21:

matr!x_2008
15-12-2009, 21:43
سوالی دیگری بود بپرس

راستی وقتی میرم تو مرحلش باید چیکا رکنم؟قایقا رو با RPG زدم.ولی تو ناو باید چیکا رکنم؟نمیتونم اون قسمت که با رنگ زرد نشون داده میشه رو پیدا کنم؟

saeed 3
16-12-2009, 07:39
وقتی وارد مرحله شدی با همون رمز فقط زیر آب شنا میکنی تا قایق ها نبینندد و میری آن طر ف کشتی روبه رویی.
که یک علامت قرمز است .اصلا به کشتی ها شلیک نکن:31:
راستی وقتی میرم تو مرحلش باید چیکا رکنم؟قایقا رو با RPG زدم.ولی تو ناو باید چیکا رکنم؟نمیتونم اون قسمت که با رنگ زرد نشون داده میشه رو پیدا کنم؟

radar khoob
16-12-2009, 13:01
لطفا فارسي بنويسيد،اگر در اينترنت جستجو كنيد ميتونيد سيو هاي بازي رو پيدا كنيد :puke:

كسي سيو براي GTAنداره گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehsankazemi
16-12-2009, 16:59
:20:سلام من مرحله VERDANT MEADOWS رو رد کردم بعدش یه تلفن کردن و ادرس فرودگاه رو داخل یه بیابون داد که عکس یه دلار<$> کشیده باید چیکار کنم باتشکر

Diego
16-12-2009, 19:14
:20:سلام من مرحله VERDANT MEADOWS رو رد کردم بعدش یه تلفن کردن و ادرس فرودگاه رو داخل یه بیابون داد که عکس یه دلار<$> کشیده باید چیکار کنم باتشکر

باید اونجا رو بخری و مراحل گرفتن گواهینامه ی خلبانیشو پاس کنی.

ehsankazemi
19-12-2009, 16:47
دوباره سلام من تو مرحله los deperados گیر کردم البته اولیشو رد کردم دومیش باید چیکار کنم

mehdi_vsgh
22-12-2009, 20:18
سلام
من این بازی رو تازه شروع کردم
یه سوال داشتم
تو جی تی ای 4 وقتی یه ماموریت رو تموم میکردیم بلافاصله بهمون پول میداد...ولی من الان 2 ماموریت رو رفتم هیچ پولی بهم نداده!!!
چطوریاس؟؟

Oracle_Eldorado
22-12-2009, 20:28
سلام
من این بازی رو تازه شروع کردم
یه سوال داشتم
تو جی تی ای 4 وقتی یه ماموریت رو تموم میکردیم بلافاصله بهمون پول میداد...ولی من الان 2 ماموریت رو رفتم هیچ پولی بهم نداده!!!
چطوریاس؟؟

چون فعلا اول بازی هست و شما کار خاصی نکردین !!!
یکم که جلو تر بری مرحله ها سخت تر بشه بهتون پول هم میده .

Spaniuly
22-12-2009, 21:38
بله در انتهای هر ماموریت مشخص می کنه که چی کسب کردین ماموریت های داستان Respect میدن ماموریت های پولی GTA SA اکثرا فرعی هستند. خوش به حالت که نشستی داری بازی میکنی
GTA SA اوه چه خاطرات و چه روزهایی داشتیم. الحق که GTA یه بازیه دیگه اس

mehdi_vsgh
24-12-2009, 11:13
یه مشکلی دارم الان
اونم اینه که کیفیت رنگ صفحه خیلی داغونه....
برای شماها هم اینطوری بود؟
ویندوزم 7 هست

virus2009
24-12-2009, 11:16
یه مشکلی دارم الان
اونم اینه که کیفیت رنگ صفحه خیلی داغونه....
برای شماها هم اینطوری بود؟
ویندوزم 7 هست

فکر کنم از آپدیت گرافیک باشه ( مطمئن نیستم !)

Javadgenral
24-12-2009, 11:21
تو همین تاپیک کسایی هستن که 5 باز این بازی رو تموم کردن،هات کافی هم که چیزی نیست آموزش نصبش توی همین تاپیک هست.
اگه استادی به این چیز هاست،من یه 15 باری وایس سیتی رو تموم کردم!اما خوب قبول دارم سان آندریاس سخت تره!!
ناراحت نشی رفیق،یه یاد آوری کوچولو بود.

با تشکر از جناب grand Theft Auto

احسنت اقا یه بار بازی رو تموم کرده امده برای ما شاخ بشه . کوچولو ما هزار تا ماشین خودمون برای جی تی ای ساختیم شما میگی من بازی رو بلدم امیدوارم از حرف من و دوستت ناراحت نشی اینم یه هدیه به شما دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:41:

mehdi_vsgh
24-12-2009, 11:48
فکر کنم از آپدیت گرافیک باشه ( مطمئن نیستم !)
کارت گرافیک من تقریبا اپدیت آپدیت هستش.....

Spaniuly
24-12-2009, 13:23
نه بابا یه تنظیمات گرافیکی خاصی داره باید انگولک بکنبش فکر کنم به صورت دیفالت روی 16 بیت هست باید 32 بیت بکنی اون رو کلا این مشکل رو وقتی نصب می کنی ایجاد میشه. یکم تنظیمات گرافیک رو انگولک کن حل میشه

mehdi_vsgh
24-12-2009, 14:29
خدا خیرت بده جوون...
مشکل همین بود...درست شد الان....:18:
اصلا کلا گرافیک بازی تغییر کرد

sadra2010
24-12-2009, 15:48
سلام
وقتی هات کافه کار میکنم
تو اون خونه هه !!!!!!چیزه !!!!
چیکار کنم اون درجه هه بالا بره>؟؟؟؟

FLAMEBOY
24-12-2009, 16:04
یه شش هفت بار تمومش کردم....سی دی اش خراب شد:41:
دیگه ندارمش
دلم تنگشه
آراستی...اگه بازی رو بدون رمز تموم کنید با اینکه با رمز تموم کنید فرق داره
اصلا" بدون رمز بیشتر حال میده و خیلی از مراحل سخت رو هم لازم نیست رد کنید:27:

mehdi_vsgh
24-12-2009, 16:10
میدونی کلا چنتا ماموریت داره؟؟(اصلی البته)
و اینکه درصد بازی رو کدوم قسمت میزنه؟
و یه سوال دیگه روی نقشه تو نسخه 4 میتونیستیم وقتی میخوایم به یه جایی بریم روی اون قسمت تو نقشه کلیک کنیم بعدش تو بازی بهمون مسیر رو نشون میداد تو این نسخه این امکان نداره؟؟

Diego
24-12-2009, 16:53
و یه سوال دیگه روی نقشه تو نسخه 4 میتونیستیم وقتی میخوایم به یه جایی بریم روی اون قسمت تو نقشه کلیک کنیم بعدش تو بازی بهمون مسیر رو نشون میداد تو این نسخه این امکان نداره؟؟

شما برو تو منو و stats رو بزن.بعد دکمه ی s رو بزن.اینکارو که کنی آمار بازیت تو پوشه ی save هات تو my documents ذخیره میشه(تو یه فایل html) اونجا قسمت progress made میتونی درصد بازیتو ببینی.
اره.تو اینم میشه این کارو کرد.

mehdi_vsgh
24-12-2009, 17:04
شما برو تو منو و stats رو بزن.بعد دکمه ی s رو بزن.اینکارو که کنی آمار بازیت تو پوشه ی save هات تو my documents ذخیره میشه(تو یه فایل html) اونجا قسمت progress made میتونی درصد بازیتو ببینی.
اره.تو اینم میشه این کارو کرد.
خوب چطوری میشه اینکارو کرد؟
من هرچی کلیک میکنم روی نقطه مورد نظرم تو نقشه مسیر رو نشون نمیده...

Spaniuly
24-12-2009, 19:26

ماموریت هاش زیاده به مراتب بیشتر از IV متنوع و جالب تر مثل IV هم رهیاب خطی هم نمیندازه روی لجند باید سعی کنی که به سمت ایندیکیتور بری و نزدیک بشی به جایی که علامت زدی

یه شش هفت بار تمومش کردم....سی دی اش خراب شد:41:
دیگه ندارمش
دلم تنگشه
آراستی...اگه بازی رو بدون رمز تموم کنید با اینکه با رمز تموم کنید فرق داره
اصلا" بدون رمز بیشتر حال میده و خیلی از مراحل سخت رو هم لازم نیست رد کنید:27:

بدون رمز خیلی طول می کشه تموم کنی. ولی حال میده بدون رمز

سلام
وقتی هات کافه کار میکنم
تو اون خونه هه !!!!!!چیزه !!!!
چیکار کنم اون درجه هه بالا بره>؟؟؟؟

پوزیشن رو زود زود عوض کن هر 5 ثانیه یه بار اگه توی یک پوزیشن کار کنی Fail میشه

خوب چطوری میشه اینکارو کرد؟
من هرچی کلیک میکنم روی نقطه مورد نظرم تو نقشه مسیر رو نشون نمیده...

نمیشه فقط یه آیکن میندازه توی لجند باید بری به سمتش

mehdi_vsgh
24-12-2009, 19:50
راهنمای فارسی کامل این بازی وجود داره یا نه؟

Spaniuly
25-12-2009, 01:12
راهنمای فارسی کامل این بازی وجود داره یا نه؟

داره ولی می خوای چی کار لطفش به اینه که خودت کشف کنی که باس چیکار کنی

mehdi_vsgh
25-12-2009, 10:36
داره ولی می خوای چی کار لطفش به اینه که خودت کشف کنی که باس چیکار کنی
تو مرحله رقص ماشینها گیر کردم....دکمه هایی که میگه رو هم میزنم ولی بازم ماموریت رو fail میشم:41:

Diego
25-12-2009, 11:30
تو مرحله رقص ماشینها گیر کردم....دکمه هایی که میگه رو هم میزنم ولی بازم ماموریت رو fail میشم:41:

دکمه های رقص ماشین با دکمه های جهت دار معمولی فرق میکنه.

mehdi_vsgh
25-12-2009, 11:49
دکمه های رقص ماشین با دکمه های جهت دار معمولی فرق میکنه.
جدی میگی؟؟؟؟
کدومه دکمه هاش خوب؟؟؟؟
مگه
W
A
S
D
نیست دکمه هاش؟

ویرایش شد:
دکمه هارو پیدا کردم:دی

mehdi_vsgh
25-12-2009, 12:04
فقط نمیدونم چقدر باید امتیاز این قسمتش بدست بیارم تا قبول کنه ازم 830 تا گیر اوردم بازم قبول نکرد ازم

Diego
25-12-2009, 12:09
فقط نمیدونم چقدر باید امتیاز این قسمتش بدست بیارم تا قبول کنه ازم 830 تا گیر اوردم بازم قبول نکرد ازم

برای راحت تر رد کردن این مرحله تنظیمات گرافیکی رو موقتا بیار پایین,اینطوری بهتر میشه ردش کرد.

lordspeed
25-12-2009, 12:20
باید امتیازت از حریفت بیشتر باشه چند بار سعی کن میتونی راحته

mehdi_vsgh
26-12-2009, 10:59
این بازی چرا اینقدر خسیسه؟
اینهمه ماوریت رو طی کردیم مجموع پول هام هنوز به 500 تا نرسیده.....
دمه gta iv گرم که اگه یه نفر رو میرسوندیم دمه خونشون 2000-3000 دلار بهمون پول میداد....
چطوری پول جمع کنیم؟؟

Diego
26-12-2009, 11:02
این بازی چرا اینقدر خسیسه؟
اینهمه ماوریت رو طی کردیم مجموع پول هام هنوز به 500 تا نرسیده.....
دمه gta iv گرم که اگه یه نفر رو میرسوندیم دمه خونشون 2000-3000 دلار بهمون پول میداد....
چطوری پول جمع کنیم؟؟

بیلیارد+قمار+شرط بندی رو اسب ها+تاکسی+امبولانس+....:8:

mehdi_vsgh
26-12-2009, 11:17
بیلیارد+قمار+شرط بندی رو اسب ها+تاکسی+امبولانس+....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استغفرلله و اتوب الیه...:دی
حالا اینا جاش کجاس؟؟؟؟ روی نقشه چطور نشون داده میشه؟؟؟:دی

Diego
26-12-2009, 11:38
استغفرلله و اتوب الیه...:دی
حالا اینا جاش کجاس؟؟؟؟ روی نقشه چطور نشون داده میشه؟؟؟:دی

:31: کازینو که تو las venturas هست. اما شرط بندی غرب glen park (همون میدونی که بیضی شکله):21:

hamed malekpour
30-12-2009, 18:45
چيز جديد در مورد اين بازي وجود دارد يا نه كد تقلب ويا ترينر جديد من هر روز 1ساعت جي تي اي را بازي مي كنم

Diego
30-12-2009, 20:19
بچه ها,criminal rank هاتون چنده شما؟تا چه درجه ای پیش رفتین؟

Big-Boss
30-12-2009, 20:27
چيز جديد در مورد اين بازي وجود دارد يا نه كد تقلب ويا ترينر جديد من هر روز 1ساعت جي تي اي را بازي مي كنم

[آموزش] ::: ادیت و پچ برای بازی GTA San Andreas ::: / قوانین در پست اول

mehdi_vsgh
30-12-2009, 22:11
این مرحله ای که با og باید دنبال یک قطار بریم که بالای اون 4 نفر هستن....میگه خودتو به قطار نزدیک کن تا og اون 4 نفر بالای قطار رو بکشه..
من بهش نزدیک میشم ولی این OG اصلا نیمتونه اونارو بکشه....
چه کار باید کنم؟

Big-Boss
30-12-2009, 22:18
این مرحله ای که با og باید دنبال یک قطار بریم که بالای اون 4 نفر هستن....میگه خودتو به قطار نزدیک کن تا og اون 4 نفر بالای قطار رو بکشه..
چه کار باید کنم؟

اونجا که با smoke میری رو میگی؟؟
یکی از مراحل سخت بازی هست
بیشتر سعیت رو بزار رو تنظیم فاصله جوری که تیرهاش به هدف بخوره
البته میتونی خودت هم شلیک کنی ولی با تمرین زیاد دستت میاد کجا با چه فاصله و سرعتی بری که بتونه هدف گیری کنه

lordspeed
31-12-2009, 00:27
اول از جلویی شروع کن اولی رو که کشت بیا عقب تر تا دومی رو بکشه به همین ترتیب تا آخری مواظب باش به قطار نخوری
همونطوری که dark angel گفتن فاصله رو یک متر کنار قطار بگیر یک کم عقب تر از کسی که smoke داره بهش تیراندازی میکنه

Diego
31-12-2009, 00:33
چه کار باید کنم؟

اونجا که با smoke میری رو میگی؟؟
یکی از مراحل سخت بازی هست
بیشتر سعیت رو بزار رو تنظیم فاصله جوری که تیرهاش به هدف بخوره
البته میتونی خودت هم شلیک کنی ولی با تمرین زیاد دستت میاد کجا با چه فاصله و سرعتی بری که بتونه هدف گیری کنه

بهترین راه اینه که یه خورده جلوتر(نه خیلی زیاد) جلوتر از قطار با موتور حرکت کنی,نزدیک تونل که شدی فاصلتو با قطار زیاد کنی و با موتور بری بالای تونل,از موتور پیاده بشی و به محض اینکه قطار رسید پیاده بپری بالاش,با مسلسل همشونو بکشی و برگردی با smoke بری خونه.

mehdi_vsgh
31-12-2009, 19:31
هرکاری میکنم نمیتونم این ماموریت رو بگذرونم....
100 بار بازی کردم نشد... کارهایی که گفتین رو هم انجام دادم نشد
چه کنم؟

lordspeed
31-12-2009, 20:18
سیو خودت رو بزار تا اون مرحله رو رد کنم بعد برات آپلود کنم

Spaniuly
31-12-2009, 21:06
هرکاری میکنم نمیتونم این ماموریت رو بگذرونم....
100 بار بازی کردم نشد... کارهایی که گفتین رو هم انجام دادم نشد
چه کنم؟

آهان فهمیدم یحتمل بازیت از این ادیت شده ها هست که ادیتور های خوش ذوق سرعت موتور ها رو کم و زیاد کردن منم یه بار یه دونه خریدم اسمش رو هم گذاشته بودن سان آندریاس 2 نمی دونم اسم گروهی که ویرایش کرده بود چی بود. برداشته بود سرعت سانچز رو تا می تونست کم کرده بود حدس می زنم سرعت موتورت اونقدر پایینه که اصلا نمی توی به قطار برسی البته من سوار یه موتور دیگه شدم و اون مرحله رو رد کردم اما توی مرحله Green Sabre هنگ می کرد و می اومد بیرون.

mehdi_vsgh
31-12-2009, 21:30
سیو خودت رو بزار تا اون مرحله رو رد کنم بعد برات آپلود کنم
مرسی اقا اینم هم سیو بازی از دو تاسرور

آهان فهمیدم یحتمل بازیت از این ادیت شده ها هست که ادیتور های خوش ذوق سرعت موتور ها رو کم و زیاد کردن منم یه بار یه دونه خریدم اسمش رو هم گذاشته بودن سان آندریاس 2 نمی دونم اسم گروهی که ویرایش کرده بود چی بود. برداشته بود سرعت سانچز رو تا می تونست کم کرده بود حدس می زنم سرعت موتورت اونقدر پایینه که اصلا نمی توی به قطار برسی البته من سوار یه موتور دیگه شدم و اون مرحله رو رد کردم اما توی مرحله Green Sabre هنگ می کرد و می اومد بیرون.
نه نه...از این ادیت شده ها نیست
کاملا خودم از اینترنت دانلودش کردم.....:5:

lordspeed
01-01-2010, 00:26
ببخشید دوست من ولی نسخه من فارسی واین سیو رو نمیاره یعنی سیو خودم رو میاره اما وقتی رو سیو شما کلیک میکنم از بازی میپره بیرون ار دوستانی که نسخه مشابه شما رو دارن کمک بگیرید

mehdi_vsgh
01-01-2010, 10:23
مرسی اقا اینم هم سیو بازی از دو تاسرور

نه نه...از این ادیت شده ها نیست
کاملا خودم از اینترنت دانلودش کردم.....:5:
یکی از دوستان زحمت رد کردن این ماموریت رو میکشه؟

Spaniuly
01-01-2010, 10:56
خیلیا دیگه بازی GTA SA رو روی سیستمشون نصب ندارن ولی نگران نباش الان نصب می کنم برات رد می کنمش:46:

mehdi_vsgh
01-01-2010, 12:58
خیلیا دیگه بازی GTA SA رو روی سیستمشون نصب ندارن ولی نگران نباش الان نصب می کنم برات رد می کنمش:46:
اقا نصب نشد؟؟؟ :31:

Spaniuly
01-01-2010, 17:26
اقا نصب نشد؟؟؟ :31:

عزیز یا سیو هات خراب هستن که فکر نکنم این طور باشه و یا اینکه ورژن بازی من با شما یکی نیست مال من 2 زبانه English Spanish هست مال شما کدوم زبان ها رو داره؟

mehdi_vsgh
01-01-2010, 18:02
عزیز یا سیو هات خراب هستن که فکر نکنم این طور باشه و یا اینکه ورژن بازی من با شما یکی نیست مال من 2 زبانه English Spanish هست مال شما کدوم زبان ها رو داره؟
انگلیس
فرانسه
اسپانیا
ایتالیایی

havas_1980
01-01-2010, 18:31
احتمال اینکه این اشکال از متفاوت بودن سیو های مثلا نسخه اروپایی و امریکایی بازی باشه خیلی خیلی کمه. هر چی نسخه از بازی که تو ایران هست اروپاییه. مال شما هم همینطور. تنها یه مورد داشتیم که سیو ها فرق میکرد که اونم مربوط به Tomb Raider بود. بازی من هم بعد از لود عین بقیه دوستان میپره بیرون. (نسخه من هم زبان های انگلیسی و آلمانی و اسپانیایی و ایتالیایی رو ساپورت میکنه.)

قبلا یه نفر دیگه همین قسمت از بازی مثل شما مشکل داشت. البته اشکالش اینه که از رمز زیاد استفاده کرده. شاید به دردتون خورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی رد کردن این قسمت از بازی واقعا اسونه. فاصله رو طوری حفظ کنین که تیرها به هدف بخوره.

Spaniuly
01-01-2010, 19:32
نه اتفاقا هومان توی همین ایران اونواع و اقسام GTA SA داریم این دوستمون که از نت دانلود کرده اینی که من دارم بازی می کنم از روی DVD اورجینال بازی و بدون دستکاری کپی شده. من فکر می کنم اشکال از مچ نشدن ورژن ها باشه.

خودت نصب داری الان تو هم یه امتحانی بکن هومان.

البته به قول هومان این مرحله در مقایسه با سایر مراحل واقعا هیچ هست. مراحل سخت تر از این هست توی بازی.

منم علاوه بر توضیح دوستان این رو بگم:
شما اصلا و ابدا نیاز نیست که شلیک کنید وظیفه شما اینه که طوری موتور رو هدایت کنید که به در و دیوار نخورید باید به قدری بدون ریپ و روان در کنار قطار برید که بیگ اسموک بتونه اون افراد رو بزنهطوری سرعتتون رو تنظیم کنید که از اون افراد عقب نمونید و از اونها جلو نزنید در این صورت مثل آب خوردن می تونید اون مرحله رو به اتمام برسونید

*Ali*
01-01-2010, 19:48
سلام دوستان
ببخشید بعد از مرحله LOS DESPERADOS اینجا وقتی میخوام وارد مرحله بشم اینو میگه !؟!

Big-Boss
01-01-2010, 20:21
سلام دوستان
ببخشید بعد از مرحله LOS DESPERADOS اینجا وقتی میخوام وارد مرحله بشم اینو میگه !؟!

مناطق گروه های دیگه رو تصرف کن
(اونایی که با رنگ دیگه هستند روسبز کن )

برای اینکار هم به منطقه زیر نظر هر گروه برو و افرادشون رو هدف بگیر بعدش جنگ میشه و اگه پیروز شدی اون منطقه متعلق به شما میشه (بهتره چند نفر هم از گروه خودت کمکی ببری)

mehdi_vsgh
02-01-2010, 16:13
اقا من هرکاری میکنم نمیتونم این ماموریت رو رد کنم....
کسی نیست بتونه برام ردش کنه؟؟؟؟
خیلی سخته....کنترل موتورش هم که داغووونه.....از اون ور هم که این بیگ اسموک هم بلد نیست عین آدم شلیک کنه اصلا نمیتونه اونارو بکشه......

اگه کسی نیست کمکم کنه من این بازی رو کلا بی خیال بشم....(ولی خیلی حیفه خدایی)

Big-Boss
02-01-2010, 16:43
خیلی سخته....کنترل موتورش هم که داغووونه.....از اون ور هم که این بیگ اسموک هم بلد نیست عین آدم شلیک کنه اصلا نمیتونه اونارو بکشه......

همینه دیگه :دی تو هر بازی یه ماموریت هست که بدجوری رو اعصابه ولی آخر که ردش کردی خودت خندت میگیره !! :دی (حال میده ردش کنی بعد که بری سیو کنی بازی خارج شه :27:)

پیشنهاد تکنیکی دیگه ای نمونده فقط پیشنهاد معنوی !!!!
اینکه زیاد با اعصاب بد انجام نده وقتی فکرت راحته مدله بیخیالی بازی کن :31:

یه مدت که زیاد اعصابتو روش نزاری یه دفعه در عین بی تفاوتی همون بار اولی که خواستی بری میبینی مثه آب خوردن ردش کردی

R O O T
02-01-2010, 16:55

اقا این مرحله که خوراکه:31:موقعی که میخای سوار موتور شی رمز مسلسل سبک رو بزن (همون که uzi داره) بعد رمز rocketman رو بزن و بدون اسموک برو دنبالشون خودت تک تکشونو بکش بعدم برگرد پیش اسموک به همین راحتی:27:

a.z.p.z
02-01-2010, 17:13
وای یادش بخیر من اندازه هیچ مرحله ای سر این داغون نشدم اعصابم حسابی داغون شد کلا سر بعضی از مراحل این و بازی پپسی من تو پلی 1 که سر اون 20 سال پیر شدم حتی یه سی دی هم شکوندم ... بگذریم :دی .....
هیچ وقت تصمیم نگیر که میخوام این مرحله رو حتما ردش کنی چون نتونی داغون میشی به قول دوستمون همینجوری دست گرمی برو ولی نه اینکه دقت نکنی بالاخره میتونی ردش کنی :دی !!!
موفق باشی

lordspeed
02-01-2010, 17:26
به نظر من این مرحله جزو آسون ترین مراحل بازی هست و مهدی جون اگه میخوای بازی رو با رمز تموم کنی کاری که xare32 گفتن انجام بده عملی

mehdi_vsgh
02-01-2010, 19:30
اقا من با رمز هم رفتم...
فکر کنم مشکل فراتر از این حرفاست...چون نزدیکشون شدم هرچی بهشون شلیک کردم هیچکدومشون کشته نشدن:18:

یه جورایی اینگاری ضد ضربه شدن همشون.......:18:

lordspeed
02-01-2010, 19:42
قبلا که از رمزهای دیگه استفاده نکردی ؟

mehdi_vsgh
02-01-2010, 20:21
نه من اصلا به استفاده از رمز اعتقاد ندارم....
اینجا هم مجبور شدم که رمز بزنم

R O O T
02-01-2010, 20:30
چقدر بهشون تیر زدی اینا یکم سگ جونن باید زیاد تیر بزنی:20:

Spaniuly
02-01-2010, 20:49
یادمه منم توی اون مرحله گیر کرده بودم بار اول دلیلشم این بود که سعی می کردم خودم بزنم واسه همین کنترل موتور رو از دست می دادم و این باعث می شد نتونم خوب جا گیری کنم نتیجه اش هم این بود که بیگ اسموک نمی تونست شلیک کنه و بکشه

مهدی اصلا می تونی از قطار جلو بزنی ؟ یعنی توی بعضی لحظات باید بتونی سرعت بگیری و از قطار جلو بزنی اگه با نهایت دقت بری ولی سرعت موتور اجازه نده که بتونی جلو بزنی یعنی اشکال از بازیه نه تو چون ورژن ویرایش شده ای که من داشتم سرعت سانچز رو آورده بودن پایین واسه همین نمیشد اصلا به گرد اون قطار برسم. نکنه مال تو هم اینطور باشه

mehdi_vsgh
02-01-2010, 20:49
چقدر بهشون تیر زدی اینا یکم سگ جونن باید زیاد تیر بزنی:20:

به رگبار بستمشون....هرچی زدم اصلا روشون اثر نکرد....

lordspeed
02-01-2010, 20:50
آقا مهدی این save نسخه من ببین اگه میتونی این رو با نسخه خودت load کنی بگو تا من از اول بازی رو شروع کنم وتا بعد از مرحله ای که میگی برم و برات آپ کنم

mehdi_vsgh
02-01-2010, 20:51
یادمه منم توی اون مرحله گیر کرده بودم بار اول دلیلشم این بود که سعی می کردم خودم بزنم واسه همین کنترل موتور رو از دست می دادم و این باعث می شد نتونم خوب جا گیری کنم نتیجه اش هم این بود که بیگ اسموک نمی تونست شلیک کنه و بکشه

مهدی اصلا می تونی از قطار جلو بزنی ؟ یعنی توی بعضی لحظات باید بتونی سرعت بگیری و از قطار جلو بزنی اگه با نهایت دقت بری ولی سرعت موتور اجازه نده که بتونی جلو بزنی یعنی اشکال از بازیه نه تو چون ورژن ویرایش شده ای که من داشتم سرعت سانچز رو آورده بودن پایین واسه همین نمیشد اصلا به گرد اون قطار برسم. نکنه مال تو هم اینطور باشه
نه من میتونم از قطار جلو بزنم مخصوصا سر پیچ اول و قبل از رسیدن به تونل اول....به راحتی ازش جلو میزنم...ولی نیمدونم چه مرگیشه هرچی بهشون شلیک کردم (البته با رمز) نتونستم اونارو بکشم...فکر کنم بازیم باگ داره....

آقا مهدی این save نسخه من ببین اگه میتونی این رو با نسخه خودت load کنی بگو تا من از اول بازی رو شروع کنم وتا بعد از مرحله ای که میگی برم و برات آپ کنم

نه متاسفانه اجراش نکرد و از بازی خارج شد.....

یه سوال عجیب
ممکنه به خاطر این باشه که من دارم تو ویندوز 7 این بازیو میکنم؟ این باگ ها بوجود اومده باشه؟؟؟؟

اونم با توجه به قدیمی بودن بازی

R O O T
02-01-2010, 20:57
جالبه :31::31::31::31:ولی من خودم به همون روش 1000بار ردش کردم

lordspeed
02-01-2010, 21:11
من رو ویندوز 7 یه دفعه تمومش کردم به این مشکل بر نخوردم

Spaniuly
02-01-2010, 22:05
مهدی ببین سعی کن سرعتت رو تنظیم کنی باز هم میگم حتما باید طوری حرکت کنی که درست اون افراد بالای قطار کنار شما باشن نه جلو بزنی نه عقب بمونی سعی کن فقط درست کنترل کنی اگه بتونه حرکت خوبی داشته باشی و موقعیت رو برای بیگ اسموک فراهم کنی خیلی راحت می کشتشون. فقط باید سرعتت رو با قطار سینک کنی همین

mehdi_vsgh
02-01-2010, 23:06
ببین دیگه دقیقتر از اینکه خودم با کد و رمز برم بالای قطار از یه قدمی اونا بهشون شلیک کنم....
کشته نمیشن لامصبا....

البته یه بار در کمال ناباوری رنگ جونشون از سبز به زرد تغییر کرد.....:18:

lordspeed
02-01-2010, 23:24
با آر پی جی بزنشون اگه نشد کنار قطار رمز منفجر کردن ماشینها رو بزن

Big-Boss
02-01-2010, 23:51
اینجوری نیست که تیر بیشتری بخورن کشته بشن
قلق داره دقیقا بزار بگم چجوریه

این مرحله جوری طراحی شده که تو موقعیت های مشخص هر کدوم از اون افراد با شلیک بیگ اسموک تموم شن
شما در نظر بگیر هر فرد رو تو چه موقعیتی و چه زمانی از پا دراوردی عین همون دفعه بعد تکرار کنی همونجوری میشه
یه جور باگ نمیشه گفت یه جور از پیش برنامه ریزی شدست یه مقدار

نگران نباش خیلیا میشناسم تو همین مرحله خیلی وقت گیر کردن ریلکس انجام بده حتما موفق میشی
فقط سعی کن فاصله مناسب نه لزوما نزدیک داشته باشی (نزدیک باشی خیلی وقتا به بدنه قطار میخوره به جای اونا)

Diego
03-01-2010, 00:57
همونطور که گفتم بهترین راهش رفتن بالای پل و پریدن رو قطاره....
سخت ترین مرحله هاش مرحله nrg 500و دوچرخه هستن...

mehdi_vsgh
03-01-2010, 19:09
فکر کنم باید بی خیال این بازی بشم...چون هرکاری میکنم نمیشه این قسمت رو ردش کرد...:41:
از کمک شما دوستان گلم هم ممنون....:11:

Diego
03-01-2010, 20:01
فکر کنم باید بی خیال این بازی بشم...چون هرکاری میکنم نمیشه این قسمت رو ردش کرد...:41:

مطمئنم بازیت مشکل داره.

Big-Boss
03-01-2010, 20:18

حیفه بازی رو بیخیال شی مراحل خیلی قشنگی داره اون تازه اولای بازیه
بعضی از سایت ها سیو مرحله به مرحله بازی ها رو میزارن سرچ کن از اونا استفاده کن

mehdi_vsgh
03-01-2010, 20:28
حیفه بازی رو بیخیال شی مراحل خیلی قشنگی داره اون تازه اولای بازیه
بعضی از سایت ها سیو مرحله به مرحله بازی ها رو میزارن سرچ کن از اونا استفاده کن
میشه یکی از این سایتارو بگی؟؟؟؟؟

یکی پیدا کردم...تست میکنم اگه جواب داد بازم ادامه میدم بازیو:دی

ali-07
03-01-2010, 20:44
تو وبلاگ آبنبات چوبي سيو هاي بازي رو گذاشته ،ميتوني بري سرچ كني و سيو مورد نياز مرحلت رو دان كني
منم فكر كنم مشكل از خود بازيه چون من همون دفعه اول تونستم بدون هيچ مشكلي اين مرحله رو رد كنم!

mehdi_vsgh
03-01-2010, 20:50
متاسفانه این سیو ها هم روی سیستمم اجرا نیمشه....
بلافاصله خارج میشن از بازی...... :(

Spaniuly
03-01-2010, 21:34
مهدی تو هم عجب ورژنی دانلود کردی می رفتی از بیرون می خریدی دیگه. این ورژنت احتمالا Region اش مریخ هست که حتی سیو های پابلیک سایت ها هم بهش نمی خوره

mehdi_vsgh
03-01-2010, 21:51
یه دوونه ورژن پیدا کردم رفتم دانلود کردم چه میدونستم اینقدر دردسر داره و داغوونه..... :41:
اشکال نداره میرم یکی میخرم...خدایی حیفم میاد نصفه و نیمه ولش کنم...بازی ای نیست که ادم بتونه به سادگی ازش بگذره

lordspeed
03-01-2010, 23:13
آقا مهدی از من میشنوی برو نسخه فارسی شده توسط شرکت vnv رو بگیر هیچ مشکلی نداره

mehdi_vsgh
03-01-2010, 23:54
آقا مهدی از من میشنوی برو نسخه فارسی شده توسط شرکت vnv رو بگیر هیچ مشکلی نداره
اونقوت چطوری فارسی شده؟
منظورم اینه که فقط گرفتن ماشینها و منوها و... رو فارسی کردن یا حتی دیالوگها رو هم فارسی کردن؟!!! (اخه چطوری دیالوگا میشه فارسیش کرد؟:دی اخه خیلی عباراتش خلاف شئونات اسلامیه:دی)

lordspeed
04-01-2010, 00:26
بله دوست من کاملا فارسی دیالوگ فارسی ماشین ایرانی آهنگهای ایرانی و به جای اون عبارات خلاف شئونات اسلامی یه چیزای دیگه گفتن مثلا ...... نه این چیزا که بد تر

*Ali*
04-01-2010, 10:14
دوستان ببخشید بعد از اینکه Big Smoke رو میکشیم و بازی تموم میشه دیگه چه کارایی میتونیم بکنیم که بازی 100& بشه ؟

ali-07
04-01-2010, 11:21
دوستان ببخشید بعد از اینکه Big Smoke رو میکشیم و بازی تموم میشه دیگه چه کارایی میتونیم بکنیم که بازی 100& بشه ؟

شما ميتونيد مراحل فرعي بازي رو انجام بدين تا 100% بشه:8:

Big-Boss
04-01-2010, 11:36

شما ميتونيد مراحل فرعي بازي رو انجام بدين تا 100% بشه:8:
مثل:
نوشتن گرافیتی خودتون روی دیوارها در لس سانتوس (به جای گرافیتی گروههای دیگه)
گرفتن عکس از نقاط معین در سان فیرا (وقتی با دوربین عکاسی نگاه کنید به یه سری نقاط خاص یه علامت میبینید)
جمع کردن لگوهای شبیه نعل اسب در لاس ونتورز
تمام کردن مراحل تاکسی,پلیس و آتش نشانی لول آخر
و...

Soap
04-01-2010, 12:10
به نظر من این مرحله جزو آسون ترین مراحل بازی هست و مهدی جون اگه میخوای بازی رو با رمز تموم کنی کاری که xare32 گفتن انجام بده عملی

من هم با اين دو نفر موافقم:8:

frnsh
05-01-2010, 02:20
اونقوت چطوری فارسی شده؟
منظورم اینه که فقط گرفتن ماشینها و منوها و... رو فارسی کردن یا حتی دیالوگها رو هم فارسی کردن؟!!! (اخه چطوری دیالوگا میشه فارسیش کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif اخه خیلی عباراتش خلاف شئونات اسلامیه:دی)

سلام!
اومدم دیدم این تاپیک هنوز پابرجاس! :18: بابا ایول! : دی

خب بازی منم فارسیه. نمیدونم کدوم شرکت فارسیش کرده، اما فقط دیالوگهاشون فارسیه. اونم کلمه به کلمه ترجمه شده. منو و چیزای دیگه فارسی نیست.

pirates7
05-01-2010, 13:43
ولی دوبله vnv عالیه من خودمم دارم

mehdi_vsgh
05-01-2010, 20:22
از کجا میشه بازی رو خرید(دوبله فارسی رو)
یکی دوجا رفتم گفت اصلا جی تی ای نداریم....

Diego
05-01-2010, 20:49
از کجا میشه بازی رو خرید(دوبله فارسی رو)
یکی دوجا رفتم گفت اصلا جی تی ای نداریم....

من از یه CD فروش که خیلی کارش درسته شنیدم که جمع شده.

joe_satriani
05-01-2010, 20:54
دوبله ي vnv اتفاقا به درد هم نميخورد. من كه نگرفتم و نصب كردم اما هيچ هم خوشم نيومد. يه جوري بود. مخصوصا ماشيناش .اما بازي نسخه اصليش و اكثر جاها دارن.

mehdi_vsgh
06-01-2010, 08:29
حالا من از کجا گیرش بیارم؟

ali-07
06-01-2010, 10:01
از من ميشنوي يه لينك درست و حسابي و قابل اعتماد پيدا كن و نسخه اصليو دانلود كن!!

lordspeed
06-01-2010, 10:30
به نظر من همون نسخه شرکت vnv رو بگیر
از همه لحاظ بهتره:10:

mehdi_vsgh
06-01-2010, 16:18
به نظر من همون نسخه شرکت vnv رو بگیر
از همه لحاظ بهتره:10:
پیدا نمیشه
شما یه جا بگو که بتونم از اونجا بخرم
البته تهران

aha2012
06-01-2010, 17:01
کسی تا بحال این بازیو با ماشینهای ایرانی بازی کرده؟؟؟
سمند-ماشین پلیس الگانس-پیکان گوجه ای :31:و .................
پیکان گوجه ای فقط مخصوص بروبچه های لات این بازی هست:31:
خیلی باحاله حتما بازی کنید

lordspeed
06-01-2010, 18:14
مهدی جان من بچه زاهدانم اگه میخوای بیای زاهدان بگو تا آدرس بدم

joe_satriani
06-01-2010, 20:18
بابا اين بازي بخدا پره تو بازار. نميدونم چرا نميتونين پيدا كنين اما زياده. توي تهران كه بايد بيشتر باشه ديگه .

mehdi_vsgh
06-01-2010, 20:31
بابا اين بازي بخدا پره تو بازار. نميدونم چرا نميتونين پيدا كنين اما زياده. توي تهران كه بايد بيشتر باشه ديگه .
فروشش ممنوعه چون

malaki_mall
06-01-2010, 20:46
سلاما علیکم.

دوستان با این سیستم میشه بازی کرد؟ :21:

cpu:3 celeron d
ram:1gig
vga:8400 gs

joe_satriani
06-01-2010, 20:51
سلاما علیکم.

دوستان با این سیستم میشه بازی کرد؟ :21:

cpu:3 celeron d
ram:1gig
vga:8400 gs

آره دوست عزيز. ميتوني بازي كني.

درباره ي ممنوعيت بازي نميدونم. آخه اگه قرار باشه ممنوع باشه بايد Iv هم ممنوع شه ديگه. شايد هم به قول شما ممنوع هست.

malaki_mall
06-01-2010, 20:54
آره دوست عزيز. ميتوني بازي كني.

من یه لحظه فکر کردم منظورتون gta iv هست. اونم میشه؟ :31:

joe_satriani
06-01-2010, 21:38
:31:. IV هم شدن ميشه، اما به زور و به ضرب اينكه اينقد تيك تيك مشاهده كني تا خودت اعصابت خورد بشه و ديگه بازي نكني !!

Spaniuly
06-01-2010, 21:41
کلا GTA توی ایران یک بازی ممنوعه هست حالا چه سان آندریاس چه IV

حالا چی شده که شما کلید کردین روی این مسئله انگار کسی اهمیت می ده که کدوم بازی ممنوع هست کدوم بازی ممنوع نیست

aha2012
06-01-2010, 22:03

حالا چی شده که شما کلید کردین روی این مسئله انگار کسی اهمیت می ده که کدوم بازی ممنوع هست کدوم بازی ممنوع نیست
یعنی شما بازیهای ممنوعه انجام نمیدید؟

ali-07
06-01-2010, 22:10
همه بازي هاي ممنوعه انجام ميدن ،البته خيلي زماني كه بازي رو ميخرن تا قبل از اينكه برن داخل بازي نميفهمن بازي مشكل داره يا نه!اما حالا زماني هم كه بقهمن يعني بازي رو پاك ميكنن؟

joe_satriani
06-01-2010, 22:18

بيان يه بازي قشنگ و پر محتوا خود سازنده هاي داخلي بسازن تا مردم بازي هاي ممنوعه انجام ندن. طوري ميگين ممنوعه كه انگار خودمون قطب توليد بازي هاي جهان هستيم!!!! يه بازي رانندگي در تهران درست كرديم آبروي هر چي بازي ماشيني بود رفت. ديگه چه برسد به بقيه. پس تا بازي درست نكنيم ما هم بازي ممنوعه انجام ميديم!!!!!!!!!:13:

mehdi_vsgh
07-01-2010, 14:48
یه جا پیدا کردم که دوبله شدش رو میفروخت....سفارش دادم که برام ارسال کننن باید ببینیم چی میشه

joe_satriani
07-01-2010, 14:58
خوب خدارو شكر شما هم پيدا كردي. اما دوبله شدش زياد جالب نيست. البته اگه ماشينا رو عوض نكرده باشن قشنگه!!!

Diego
07-01-2010, 20:24
یه جا پیدا کردم که دوبله شدش رو میفروخت....سفارش دادم که برام ارسال کننن باید ببینیم چی میشه

اصلیشو پیدا نکردی؟ فارسیش هم فکر نکنم خالی از باگ باشه.

joe_satriani
07-01-2010, 20:31

فارسيش از باگ پر شده فقط

lordspeed
07-01-2010, 22:04
نسخه اصلیش هم کم باگ نداره:19:

ali-07
07-01-2010, 22:09
هر بازي فقط اصلش هرموقع يه بازي رو ايرانيا اديت ميكنن فقط گند ميزنن به بازي البته غير از يكي دوتا شركت كه كارشون خوبه بقيه اصلا كارشون خوب نيست

mehdi_vsgh
07-01-2010, 23:28
چرا اصلشم بود ولی دلم میخواست فارسی بگیرم ببینم چطوریاست؟؟
اخه جی تی ای باید دیالوگاشو بفهمیم
اینطوری لذتش بیشتره

فعلا که منتظرم برام ارسال کننن احتمالا تا یکشنبه دوشنبه برسه دستم

lordspeed
08-01-2010, 00:11
هر بازي فقط اصلش هرموقع يه بازي رو ايرانيا اديت ميكنن فقط گند ميزنن به بازي البته غير از يكي دوتا شركت كه كارشون خوبه بقيه اصلا كارشون خوب نيست

منم حرف شما رو قبول دارم (در مورد گند زدن شرکتهای ایرانی ):46: اما این شرکت vnv از اون یکی دو تا شرکت خوبه و خداییش خوب ادیت کرده:18:

Diego
08-01-2010, 00:31
چرا اصلشم بود ولی دلم میخواست فارسی بگیرم ببینم چطوریاست؟؟
اخه جی تی ای باید دیالوگاشو بفهمیم
اینطوری لذتش بیشتره

فعلا که منتظرم برام ارسال کننن احتمالا تا یکشنبه دوشنبه برسه دستم

آخه کلاً طی تجربه ای که داشتم,بازیهایی که فارسی میشن علاوه بر اینکه باگهای زیادی پیدا میکنن,دیالوگهاشون هم به طرز عجیبی عوض میشه.(یعنی دوبله ی افتضاحی دارن و بد ترجمه شدن)

joe_satriani
08-01-2010, 11:15
به نظره من شركت دارينوس يه زماني خوب فعاليت د اشت در زمينه ي فارسي سازي، نميدونم حالا هم هنوز فعاليت ميكنه يا نه!! اين شركت كارش درست بود خدايي.

ali-07
08-01-2010, 19:31
به نظره من شركت دارينوس يه زماني خوب فعاليت د اشت در زمينه ي فارسي سازي، نميدونم حالا هم هنوز فعاليت ميكنه يا نه!! اين شركت كارش درست بود خدايي.

آره خيلي خوب كار ميكرد مخصوصا بازي هاي استراتژيكش ،كلي حال ميداد:46::31:

joe_satriani
08-01-2010, 19:58
آره. همينطوره. به نظره من اگه اين شركت بر داره و بازي GTA رو فارسي سازي هم كنه عالي در مياد.

mehdi_vsgh
08-01-2010, 21:02
آره. همينطوره. به نظره من اگه اين شركت بر داره و بازي GTA رو فارسي سازي هم كنه عالي در مياد.
جی تی ای فروشش ممنعه اجازه اینکارو ندارن......

joe_satriani
08-01-2010, 21:27
جی تی ای فروشش ممنعه اجازه اینکارو ندارن......

آره راست ميگي!!! حواسم نبود :31:

mehdi_vsgh
11-01-2010, 17:11
امروز صبح بازی به دستم رسید...
دوبله شرکت vnv هستش.....
الان ناچارا باید بازی رو از اول برم....
20 و خورده ای ماموریت رو تموم کرده بودم بازم باید از اول برم

joe_satriani
11-01-2010, 18:25
چه عجب بازي به دستت رسيد!! خوب از كيفيت بازي راضي هستي؟؟ صدا گذاري و غيره؟؟ فكر نكنم راضي باشي. نه؟؟!! :31:

mehdi_vsgh
11-01-2010, 19:09
چه عجب بازي به دستت رسيد!! خوب از كيفيت بازي راضي هستي؟؟ صدا گذاري و غيره؟؟ فكر نكنم راضي باشي. نه؟؟!! :31:
دوبلش خیلی خنده داره..
صداهایی که گذاشتن خیلی مسخرس.....
ولی بامزس....
به خصوص ترجمه عبارات +18 سالش ادمو به خنده میندازه....(کله پوک و خیکی و......):31:

joe_satriani
11-01-2010, 20:19
آره. دقيقا همينطوره. صداهاي بدي هم به كار بردن!! در ضمن هموني هست كه توي آهنگ هم آهنگهاي فارسي ميذاري ديگه نه؟؟ خير سرشون آهنگ گذاشتن!!!‌ :31:

mehdi_vsgh
11-01-2010, 21:32
آره. دقيقا همينطوره. صداهاي بدي هم به كار بردن!! در ضمن هموني هست كه توي آهنگ هم آهنگهاي فارسي ميذاري ديگه نه؟؟ خير سرشون آهنگ گذاشتن!!!‌ :31:
اره.....هم اهنگهای فارسی و هم ماشینهای ایرانی.....:27:

joe_satriani
11-01-2010, 22:01
اره.....هم اهنگهای فارسی و هم ماشینهای ایرانی.....:27:

واي ماشيناش و نگو كه همشون شماره پلاكاش يكيه!!! :31:

mehdi_vsgh
11-01-2010, 22:52
واي ماشيناش و نگو كه همشون شماره پلاكاش يكيه!!! :31:
جدی؟؟؟
به اینش اصلا دقت نکردم....حالا هروقت دوباره بازی کردم یه نیگاهم میکنم به این قضیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.z.p.z
11-01-2010, 22:55
من قبلا بازی کردم بیگ ایموک یه جاش میگه تو نسخه اصلی 21 mother f u c ker ! من یارو گفته کله پوک ابله ! :دی

Leon-117
12-01-2010, 10:44
خوب نميتون Mother F u c k e r رو با معني اصليش ترجمه كنن! من خودم الان به نسخه اصليش بازي ميكنم يه مدت دوبله بازي ميكردم بعد 1 هفته صداي دوبلشو ميشنيدم حالت تهوع بهم دست ميداد!
بازي Bully هم خيلي چيز جالبيه.گير آوردين بخرين ضرر نميكنين.

joe_satriani
12-01-2010, 10:59
من قبلا بازی کردم بیگ ایموک یه جاش میگه تو نسخه اصلی 21 mother f u c ker ! من یارو گفته کله پوک ابله ! :دی
خوب مسلمه كه معني واقعيش رو نميگن هيچ وقت!! هر چي باشه ايرانيه ديگه!!!

mehdi_vsgh
12-01-2010, 19:56
رسیدم بازم به مرحله کذاییی.....
البته اینبار بیگ اسموک تونست 2نفرشون رو بکشه ولی 2 نفر دیگه رو نتونست بکشه.....
یکی از دوستان میتونه برام ردش کنه؟؟
سیو سومی هستش اونو باید اجرا کنید

راسی یه سوال کوچولو...
اگه یک کد تقلب استفاده کردیم چطوری میتونیم اونو غیر فعال کنیم؟؟؟

Spaniuly
12-01-2010, 20:56
دوباره بزنش تا غیرفعال بشه

mehdi_vsgh
12-01-2010, 21:07
اوکی...اقا فقط میتونی برام اون سیو رو رد کنی....خدایی از این ماموریت حالم بهم خورده از بس بازی کردم.....
البته فکر کنم این یکی دیگه بازیش سالم باشه...چون سری پیش اصلا اونارو نمیتونست بکشه اما اینبار همون بار اول 2 نفر رو بیگ اسموک کشتش...

ممنون میشم

به نظر میاد این بازی فاسی باگی تو اون ماموریت کذایی نداشته باشه..
آخه تونستم از 4 نفر 3 نفر رو بکشم...ولی نفر اخر رو نمیرسه بکشه....
ولی اگه 200 متر دیگه جا داشت حتما میکشتمش.....
یکی از دوستان کمکم میکنه اون ماموریت کذایی رو ردش کنم؟

فایل 3ومی رو باید برام رد کنید...ممنون میشم

lordspeed
13-01-2010, 12:00
یه لحظه نصبش کنم بعد برات ردش میکنم :20:

بفرما آقا مهدی اینم اون سیو کذایی خیلی آسون با همون بار اول ردش کردم:3:
راستی عجب تیپی برای cj زدی

اگه با دسته بازی میکنی بگو تا تنظیمات دسته رو دقیق درست کنم :25:

mehdi_vsgh
13-01-2010, 14:04
بفرما آقا مهدی اینم اون سیو کذایی خیلی آسون با همون بار اول ردش کردم:3:
راستی عجب تیپی برای cj زدی

اگه با دسته بازی میکنی بگو تا تنظیمات دسته رو دقیق درست کنم :25:
ممنون دوست عزیز
نه با کیبور بازی میکنم...با دسته که خیلی سخته یه همچین بازیهایی رو بازی کرد....

hamed malekpour
13-01-2010, 16:14
يك راهنمايي چهطور آهنگ هاي جي تي اي را وقتي سوار ماشين مي شه را بردارم براي ماشين خودم مي خواهم؟

lordspeed
13-01-2010, 16:49

با دسته خیلی بهتره میتونی مثل دسته ps2 تنظیمش کنی :7:

joe_satriani
13-01-2010, 18:18
ممنون دوست عزیز
اتفاقا با دسته خيلي راحت ميشه!! به قول دوستمون ميشه مثه PS2.

mehdi_vsgh
13-01-2010, 19:40
زیاد سعی نکردم با دسته بازی کنم...ولی وقتی میبینم اینهمه دکمه داره فکر کنم خیلی گیج کننده میشه با دسته.....

با دسته خیلی بهتره میتونی مثل دسته ps2 تنظیمش کنی :7:
میشه بگی چطوری میشه دسته رو تنظیم کرد مثله ps2??