PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

Esi online
20-07-2008, 02:11
سلام من بازم تو یه مرحله ی دیگه گیر کردم!!!
الان من رسیدم به یه مرحله ای که تو نقشه یه s سفید هست . دوباره برگشتم پایین شهر و دوباره مردم شورش کردن ... از خونه ها دود بلند میشه!!!
همش صدای جیغ و شورش مردم میاد... حالا بگزریم...امیدوارم یادتون اومده باشه.
من وقتیمیرم سر مرحله این پیغام رو میده: you need to take over more gang territories around los santos!
چی کار کنم؟؟؟

باید بری یه عالمه هود(منطقه) تصرف کنی.(یعنی منطقه رو سبز کنی) بعد از اینکه حدود 15 تا هود گرفتی Sweet بهت زنگ میزنه و میگه Big Smoke رو پیدا کرده. بعد برو به خونه ی Sweet.(یعنی همون جایی که Sسفید داره)

prance_of_pirsia
20-07-2008, 13:28
من الان به یه مرحله ای رسیدم که باید بریم سوار هواپیما شیم ، بعد بریم وسط دریاها و یه هواپیمای دیگه رو پیدا کنیم و از بالای اون که یه حلقه هست رد بشیم ، جون باباتون هركي سيو اين مرحله رو داره بهم بده ديگه اعصابم رو بهم ريخته ، يك هفته اس مشغولشم ، گرفتن گواهينامه هواپيما كشت منو ، اين يكي ديگه داره ديونم مي كنه

prance_of_pirsia
20-07-2008, 13:28
اگه كسي يكي دو مرحله بعد از اين هم باشه و سيو بده ممنونش مي شم.

franch
20-07-2008, 14:02
من الان به یه مرحله ای رسیدم که باید بریم سوار هواپیما شیم ، بعد بریم وسط دریاها و یه هواپیمای دیگه رو پیدا کنیم و از بالای اون که یه حلقه هست رد بشیم ، جون باباتون هركي سيو اين مرحله رو داره بهم بده ديگه اعصابم رو بهم ريخته ، يك هفته اس مشغولشم ، گرفتن گواهينامه هواپيما كشت منو ، اين يكي ديگه داره ديونم مي كنه
قبول دارم . واقعا سخت ترين مرحلش شايد همين باشه. من كه سه چهار هفته توش مونده بودم ولي اخرش تونستم برم.

caca_caca888
20-07-2008, 14:23
دوست عزیز من سیوش رو ندارم ولی میتونم راهنماییت کنم.
نباید از روبه رو بری!!!
باید وقتی که نزدیک هواپیما شدی بری از سمت بالا و بغلش بری.
طوری که دقیقا از پشت نری(زاویه دار وارد حلقه بشی)
بعد تو هواپیما چند نفرو باید بکشی .
وقتیم که هواپیما رو گرفتی با ارامش فرود بیا.(دیر نمیشه .... مگر اینکه برقتون بره!!!)
چون یه بار من با 1000 زحمت رفتم ولی هواپیما رو ترکوندم.

caca_caca888
20-07-2008, 14:25
بارها گفته شده در همین تاپیک ...

باید بری محلتون و چند تا از رفقای سبز پوشتو سوار ماشین کنی و بری به محل مورد نظر ...

پست 4 و 5 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیز اوون مرحله قبلش بود.
بازم ممنون...

باید بری یه عالمه هود(منطقه) تصرف کنی.(یعنی منطقه رو سبز کنی) بعد از اینکه حدود 15 تا هود گرفتی Sweet بهت زنگ میزنه و میگه Big Smoke رو پیدا کرده. بعد برو به خونه ی Sweet.(یعنی همون جایی که Sسفید داره)
ممنون...
حدس میزدم اینجوری باشه حتی چند تا هودم گرفتم ولی بازم نشد!!!

caca_caca888
20-07-2008, 22:28
بازم تو یه مرحله گیر کردم.(البته ادامه قبلیه است)
من الان باید برم یه تانک از پلیسا بدزدم(البته شبیه تانک) بعد برم یه خونه رو با اون درش رو خراب کنم و برم تو اونجا اول باید ادمارو بکشم تا تو طبقه سوم به سوویت برسم و اوون رو هم بکشم. بعد خونه اتیش میگیره و من خودمو با 1000 زحمت رسوندم بیرون که دیدم یارو (فکر کنم سوییت بود ولی اوون رو که کشته بودم!!!)میپره پشت جرثقیل و من هم باید برم دنبالش تا بپره تو ماشین ولی نمیتونم بهش برسم (همش به در و دیوار میزنم) و میبازم.
حالا چیکار کنم؟؟؟!!!
رمزی ندارید به ما بدید؟؟؟ بدجوری گیر کردم !!! خیلی طولانیه!!!

reza boy
21-07-2008, 00:20
با سلام من اين بازي رو 2 يا شايد هم 3 هفته اي ميشه شروع كردم يه جاي گير كردم بايد با يه آدمي كه فكر كنم كوره بازي كنم كه منو شكست ميده و بعد هيچي ميشه بگين اين مرحله رو چه طور بايد رد كرد

reza boy
21-07-2008, 00:25
بازي منظورم همون سگا ست فكر كنم نمي دونم چه طور بايد اين مرحله رو رد كرد

Esi online
21-07-2008, 02:20
بازم تو یه مرحله گیر کردم.(البته ادامه قبلیه است)
من الان باید برم یه تانک از پلیسا بدزدم(البته شبیه تانک) بعد برم یه خونه رو با اون درش رو خراب کنم و برم تو اونجا اول باید ادمارو بکشم تا تو طبقه سوم به سوویت برسم و اوون رو هم بکشم. بعد خونه اتیش میگیره و من خودمو با 1000 زحمت رسوندم بیرون که دیدم یارو (فکر کنم سوییت بود ولی اوون رو که کشته بودم!!!)میپره پشت جرثقیل و من هم باید برم دنبالش تا بپره تو ماشین ولی نمیتونم بهش برسم (همش به در و دیوار میزنم) و میبازم.
حالا چیکار کنم؟؟؟!!!
رمزی ندارید به ما بدید؟؟؟ بدجوری گیر کردم !!! خیلی طولانیه!!!
اونی که کشتی سوییت نبود! Big Smoke بود.
Tenpenny ,همون پلیس بده, سوار ماشین آتش نشانی شده داره فرار میکنه و سوییت نردبونو میگیره حالا باید دنبال ماشین بری ولی تیر نزن. بهتره چیتTHGLOJ رو بزنی تا ماشینای دیگه مزاحم نشن.بعد Tenpenny میره تو یه جاده ی تنگ با ارتفاع زیاد ولی تو تو اون جاده نرو فقط موازی اون تو جاده ی اصلی حرکت کن.مواظب باش از Tenpenny جلو نزنی! زیاد هم دور نشو.
بعد به تعقیب ادامه بده.بعد از مدتی Tenpenny تو یه بزرگراه میره و یه پلیس میاد بیرون و به انگشتهای سوییت لگد میزنه.قبل از اینکه خط آبی خالی بشه ماشین رو ببر دقیقاً زیر سوییت تا سوییت بپره رو ماشینت و جاهاتونو با هم عوض کنین. بعدش به پلیس ها تیر بزن.
در ضمن اگه تو مرحله ی تعقیب Tenpenny باختی برو بازی رو سیو کن چون دفعه ی بعد که جلوی خونه ی سوییت رفتی همون مرحله ی تعقیب و گریز میاد و لازم نیست دوباره Big Smoke رو بکشی.

Esi online
21-07-2008, 02:24
با سلام من اين بازي رو 2 يا شايد هم 3 هفته اي ميشه شروع كردم يه جاي گير كردم بايد با يه آدمي كه فكر كنم كوره بازي كنم كه منو شكست ميده و بعد هيچي ميشه بگين اين مرحله رو چه طور بايد رد كرد
اسم اون یارو Woozie هست.
برای رد کردن مرحله لازم نیست بازی سگا رو ببری:27:.
باید اینقدر زیر آبی بری تا Lung Capacity (ظرفیت ششها) پر بشه. بعد مرحله رو شروع کنی.

caca_caca888
21-07-2008, 09:23
اونی که کشتی سوییت نبود! Big Smoke بود.
Tenpenny ,همون پلیس بده, سوار ماشین آتش نشانی شده داره فرار میکنه و سوییت نردبونو میگیره حالا باید دنبال ماشین بری ولی تیر نزن. بهتره چیتTHGLOJ رو بزنی تا ماشینای دیگه مزاحم نشن.بعد Tenpenny میره تو یه جاده ی تنگ با ارتفاع زیاد ولی تو تو اون جاده نرو فقط موازی اون تو جاده ی اصلی حرکت کن.مواظب باش از Tenpenny جلو نزنی! زیاد هم دور نشو.
بعد به تعقیب ادامه بده.بعد از مدتی Tenpenny تو یه بزرگراه میره و یه پلیس میاد بیرون و به انگشتهای سوییت لگد میزنه.قبل از اینکه خط آبی خالی بشه ماشین رو ببر دقیقاً زیر سوییت تا سوییت بپره رو ماشینت و جاهاتونو با هم عوض کنین. بعدش به پلیس ها تیر بزن.
در ضمن اگه تو مرحله ی تعقیب Tenpenny باختی برو بازی رو سیو کن چون دفعه ی بعد که جلوی خونه ی سوییت رفتی همون مرحله ی تعقیب و گریز میاد و لازم نیست دوباره Big Smoke رو بکشی.
این تیکه ی اخرشو جدی میگی؟؟؟!!
من 2 بار بیگ اسموک رو کشتم . ودوباره تو همونجا باختم!!
پس الان میرم برای بار سوم ....
ممنون...:11::11:

caca_caca888
21-07-2008, 12:30
این مرحله ی اخر بود؟؟
اخه اسم نوشت.
اگه مرحله ی اخر بود پس چرا من 2 تا gf دارم؟(شنیدم 6 تا هستند)
هنوز مردم شورش میکنند.

S@eid
21-07-2008, 16:35
این مرحله ی اخر بود؟؟
اخه اسم نوشت.
اگه مرحله ی اخر بود پس چرا من 2 تا gf دارم؟(شنیدم 6 تا هستند)
هنوز مردم شورش میکنند.

عزیز جان 4 تا GF بقیه رو خودتون باید پیدا کنید ...

Mist
22-07-2008, 00:41
آخرش ما آمار این Gf های تو بازی رو نفهمیدیم از اول بازی گفتن 5 6 7

منم خودم 5 تا پیدا کردم یه عکس نقشه ای چیزی کسی نداره آمار دقیقشونو به بچه ها بده منظورم اینه که خونشون تو هر شهر کجاست

S@eid
22-07-2008, 01:11
آخرش ما آمار این Gf های تو بازی رو نفهمیدیم از اول بازی گفتن 5 6 7

منم خودم 5 تا پیدا کردم یه عکس نقشه ای چیزی کسی نداره آمار دقیقشونو به بچه ها بده منظورم اینه که خونشون تو هر شهر کجاست

والله تا الان همه گفتن 6 تا !

در هر صورت این عکس کمکتون می کنه :

هم جایی رو باید ببریشون برای غذا خوردن مشخص کرده هم خونه شون رو ... با مربع صورتی .

prance_of_pirsia
22-07-2008, 11:42
دوستان جون باباتون يكي اين save گيم بازي كه بايد دنبال هواپيماهه بري ( از توي اون حلقه ردشي) رو بهم بده ، خواهش مي كنم ، التماس مي كنم ... بابا مردم از دست اين قسمت ، مي خواهم اصلاٌ حذفش كنم ، dvd شم بشكنم

frnsh
22-07-2008, 12:17
خب سیوت رو بذار. هرکی رفت میده بهت دیگه.

morteza_m2n
22-07-2008, 13:26
دوستان جون باباتون يكي اين save گيم بازي كه بايد دنبال هواپيماهه بري ( از توي اون حلقه ردشي) رو بهم بده ، خواهش مي كنم ، التماس مي كنم ... بابا مردم از دست اين قسمت ، مي خواهم اصلاٌ حذفش كنم ، dvd شم بشكنم

سیوتو بذار سه سوت برات برم:46:

Mist
22-07-2008, 13:30
بده من دوسوت میرم ... نبود :دی

franch
22-07-2008, 20:55
واقعا اعصاب خوردكن ترين مرحلش همين مرحله هواپيماشه.

amirtoty
22-07-2008, 23:03
این و تو یک سایتی خوندم!

در حالی که چند سالی است بحث در مورد خشونت بی‌حد و حصر بازی‌های رایانه‌ای ساخت آمریکا در جریان است، جدیدترین بررسی‌ها نشان می‌دهد که آخرین نسخه از بازی پلیسی، جنایی GTA موسوم به San Andreas حاوی کدهای مخفی است که کاربر در صورت اطلاع از آنها و وارد کردنشان صحنه‌های آشکار جنسی را مشاهده خواهد کرد.
میخواستم ببینم این کدا که میگه چیه؟؟؟

reza boy
22-07-2008, 23:47
آقا من اون مرحله رو رد كردم رسيدم به يه مرحله اولش نشستن دارن پاستور مي كنن بعد يه زنه ميان بهشون گير ميده .... بعد ميريم تو بازي سوار ماشين هستيم بايد بريم يه نقطه هاي تو نقشه كه زرد رنگه وقتي دير يرسي سفيد ميشه چند تا شو ميرم اما بعد مرحله ناتموم ميونه بايد چي كار كرد

HoJJaT_007
23-07-2008, 00:18
میشه بیشتر توضیح بدی؟

Esi online
23-07-2008, 02:26
آقا من اون مرحله رو رد كردم رسيدم به يه مرحله اولش نشستن دارن پاستور مي كنن بعد يه زنه ميان بهشون گير ميده .... بعد ميريم تو بازي سوار ماشين هستيم بايد بريم يه نقطه هاي تو نقشه كه زرد رنگه وقتي دير يرسي سفيد ميشه چند تا شو ميرم اما بعد مرحله ناتموم ميونه بايد چي كار كرد
اسم این مرحله Zeroing In هست.Zero دستگاهی اختراع کرده که از طریق تلفن میتونه موقعیت طرف رو پیدا کنه.
حالا باید قبل از این که مربع سفید بشه به اون برسی.اگه قبل از ساکن شدن مربع به اون برسی یه ماشین با علامت قرمز می بینی.حالا باید ماشینت رو به اون بکوبی یا اونو P.I.T. کنی(P.I.T.=منحرف کردن ماشین.یکی از مراحل آموزش رانندگی که در آن دو ماشین پلیس بود.)بعد راننده فرار میکنه و شما باید ماشینو به گاراژ ببری.

Esi online
23-07-2008, 02:34
این و تو یک سایتی خوندم!

میخواستم ببینم این کدا که میگه چیه؟؟؟

احتمالاًمنظورش Hot Coffee هست که میری تو خونه ی دوست دختر ها و...
ولی این کد نیست بلکه پچه.

amirtoty
23-07-2008, 02:40
یعنی اینطوریه که میگه صحنه‌های آشکار جنسی

franch
23-07-2008, 15:39
نه عزيز اتفاقا از اين كدها زياد داره ولي من تا اينجا هر چي گشتم نتونستم هننوز يكي از اون كدها رو پيدا كنم.

Spaniuly
23-07-2008, 19:52
بابا چی چیو جنسی بالای 18 ترین چیز Gta جایی هست که به میلی دوست میشی بعد یه جایی هست اسمش نوده شاپه که بالاتنه چند تا بانوی محترم بدون لباس هست و خجالتی هاش دیده میشه همین

amirtoty
23-07-2008, 22:43
چیزایی توش هست ولی بالای 18 دیگه نیست مگه بالای 12 باشه!

frnsh
23-07-2008, 22:57
بابا چی چیو جنسی بالای 18 ترین چیز Gta جایی هست که به میلی دوست میشی بعد یه جایی هست اسمش نوده شاپه که بالاتنه چند تا بانوی محترم بدون لباس هست و خجالتی هاش دیده میشه همین

خب از اینجور جاها که فقط توی GTA SA نیست توی Vice هم بود. اما هات کافی فقط مختص SA هست!

Mist
23-07-2008, 23:56
عجب بحث داغی راه انداختین تایپیکو کشیدین بالا بابا بیخیال شین میان درشو تخته میکنن این حرفا چیه یه بازی ساده این صحبتهارو نداره نهایت میشه مثل فارنهایت :دی

بازیه دیگه خیلی جدی گرفتین

Spaniuly
24-07-2008, 08:49
عجب بحث داغی راه انداختین تایپیکو کشیدین بالا بابا بیخیال شین میان درشو تخته میکنن این حرفا چیه یه بازی ساده این صحبتهارو نداره نهایت میشه مثل فارنهایت :دی

100% تایید میشه
بیخیال شین دیگه ما ایرونیا اصلا جنبه این صحبت ها رو نداریم
ول کنید

amirtoty
24-07-2008, 13:01
یعنی چی خوب! هر کی جنبه نداره صحبت نکنه!

frnsh
24-07-2008, 13:12

تایید میشه. اما این حرفا که به بازی ربط داره و باعث بسته شدنش نمیشه. فقط یه کمی مشکل داره!:27:

100% تایید میشه
بیخیال شین دیگه ما ایرونیا اصلا جنبه این صحبت ها رو نداریم
ول کنید

تایید میشه. اما بازم میگم اگه برای ما بده چرا اینقدر از بازیکن های این بازی این برنامه ی مسخره رو گرفتن؟:27:

brain
24-07-2008, 14:29
یه سوال :
من چه جوری میتنوم کاراکتری که گرفتم چه جوری جایگزینه کاراکترم کنم ؟
در ضمن میشه سایتی معرفی کنید که بتونم کاراکتر بگیرم ؟
با تشکر

Spaniuly
24-07-2008, 17:08
بابا این تشکر هم تازه اومده بیاین از هم تشکر کنیم حال میده

Mist
24-07-2008, 18:52
شما به من مدد برسون که گیر کردم تو بازی هر کاری کردم نتونستم رد کنم بنده کمال تشکر رو از شما دارم :دی

فک کنم یه 7 هشت بار نوشتم مشکلو کسی جواب نداد بیخیال شدم خدایی

caca_caca888
24-07-2008, 20:11
میتونی از این کدم استفاده کنی : thgloj

راست میگی
ولی من به خاطر پست قبلیت تشکر نکردم (به خاطر گواهی نامه هواپیما بود)

Spaniuly
25-07-2008, 10:31
شما به من مدد برسون که گیر کردم تو بازی هر کاری کردم نتونستم رد کنم بنده کمال تشکر رو از شما دارم :دی

فک کنم یه 7 هشت بار نوشتم مشکلو کسی جواب نداد بیخیال شدم خدایی

میشه یه بار دیگه بگی چی بود مشکلت؟

Spaniuly
25-07-2008, 11:56
من یه بار دیگه هم باید بازی کنم این Gta رو ایندفعه براش راهنمای ماموریت مینویسم

Spaniuly
25-07-2008, 11:58
از تشکرت متشکرم caca_caca888

Mist
25-07-2008, 13:34

من یه بار دیگه هم باید بازی کنم این Gta رو ایندفعه براش راهنمای ماموریت مینویسم

میشه یه بار دیگه بگی چی بود مشکلت؟

میبینی کل پستاتو میشه تو یه پست جا داد

عجب اسپم بازاری راه انداختی خودمونیم :دی

اینم مشکل من ...

كنار راه آهن تقريبا آخراي بازي يه نمايشگاه ماشين هست كه زيرش يعني تو كوچه بغليش يه گاراژ ست كه جلوش علامت داره

يعني ميشه رفت تو ولي نميره احتمال ميدم يه مسابقه باشه و يه ماشين خاص ميخواد

يه راهنمايي ازتون خواستم جزو مراحل فرعي بازي هم محسوب ميشه

caca_caca888
25-07-2008, 15:14
شما تو مسابقات ماشین از چه چیتی استفاده میکنید؟؟
منکه ripazha رو میزنم بقیه پرواز میکنن منم با سرعت کم مسابقه رو میبرم . البته در حین مسابقه دوباره همین رمز رو میزنم تا طول نکشه اگرم کسی ازم جلو زد دوباره همین چیت رو میزنم.
خیلی حال میده...

تازه میشه واسه تشکر هم دوباره از هم تشکر کنیم.

خواهش میکنم.(دوباره دکمه تشکر رو سر این پستم بزنیم) وهمینجور با تشکرها حال کنیم.

Spaniuly
25-07-2008, 17:35
mist جان شرمنده من اصلا این جایی که میگی ندیدم

caca_caca888
25-07-2008, 18:07
كنار راه آهن تقريبا آخراي بازي يه نمايشگاه ماشين هست كه زيرش يعني تو كوچه بغليش يه گاراژ ست كه جلوش علامت داره

يعني ميشه رفت تو ولي نميره احتمال ميدم يه مسابقه باشه و يه ماشين خاص ميخواد

يه راهنمايي ازتون خواستم جزو مراحل فرعي بازي هم محسوب ميشه
منم ندیدم
سر علامته میری ولی نمیره تو یا اصلا نزدیک علامتش هم نمیتونی بشی؟؟؟
اگه سر علامتش میری هیچ پیغامی نمیده؟؟
شاید هنوز تو رانندگی حرفه ای نشدی ونمیزاره بری توش...!!!و نیاز به تمرین داری...

Spaniuly
25-07-2008, 20:40
حق بابا caca ست اگه حرفه ای نباشی نمیتونی بری تو بعضی مراحل

franch
25-07-2008, 21:18
اگه بازي رو تا اخرش بريد تمام گاراجا باز ميشن . پس يكم صبر داشته باشيد.

Esi online
26-07-2008, 02:05
تو Control Options برای Q و E علاوه بر تعویض اسلحه تعویض هدف(Target) روهم نوشته. یعنی چی؟
راستی این تشکر ها رو تعداد ستاره هامون هم تاثیر داره؟

Spaniuly
26-07-2008, 22:05
تو Control Options برای Q و E علاوه بر تعویض اسلحه تعویض هدف(Target) روهم نوشته. یعنی چی؟
راستی این تشکر ها رو تعداد ستاره هامون هم تاثیر داره؟

در واقع خودت اونارو قرار دادی این یعنی وقتی نشانه گرفتی با زدن اونا هدف رو مستقیم بدون اینکه اسلحه رو پایین بگیره به هدف دیگه ای میگری دو کاره هست میتونی عوض کنی و دکمه هار و جداگانه قرار بدی

راستی تو از ما تشکر کن ما دعای خیرمون پشتته

HESAM_5700
27-07-2008, 14:03
اقا میدونم همتون تا اخرش رفتین. لطفا

یه سیو برام بزارین وتوضیح بدین کجا باید بزارمش.

مرسییییییییییییییی.ممنونن ننننننن.

Spaniuly
27-07-2008, 14:14
سیو من کامل هست اگه میخوای برات آ÷لود کنم تقریبا با همه gf ها دوست شدم و بازی هم تموم هست Respect هم کامل آپ کنم؟

bababozorg
27-07-2008, 14:40
چرا ایندست اوندست میکنی سیو بزار ما هم استفاده کنیم

caca_caca888
27-07-2008, 21:50
من که دیگه بیخیال gta 5 شدم.
چند وقت پیش تمومش کردم .
امروزم پاکش کردم...

frnsh
27-07-2008, 22:52
چند وقت پیش تمومش کردم .
امروزم پاکش کردم...

پس چرا باهاش قهر کردی؟ من 1 بار بشتر تمومش نکردم اما الان با ripazha میرم پرواز!

Spaniuly
28-07-2008, 07:18
چند وقت پیش تمومش کردم .
امروزم پاکش کردم...

caca نا امید نشو هیچ وقت از بابت پاک شدن پستات هم متاسفم حیف شد راستی یه درخواست اضافه به لیست دوستان داده بودم رسید دستت؟:10:

چرا ایندست اوندست میکنی سیو بزار ما هم استفاده کنیم

بیا اینم سیو

تشکر اصلا نیاز نیست:11:
البته این حرفمو جدی نگیر:31:

پس چرا باهاش قهر کردی؟ من 1 بار بشتر تمومش نکردم اما الان با ripazha میرم پرواز!

چه تفاهمی داریم ما:27:

caca_caca888
28-07-2008, 09:02
بابا 40 تا پست که چیزی نیست .
و زدنش کاری نداره .مایش یه سرچ ساده از یه موضوعی تو گوگل(عکس) و قرار دادنشون در اینجا ...

راستی یه درخواست اضافه به لیست دوستان داده بودم رسید دستت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

اره اومد ممنون....
راستی نا امیدم نیستم خوب بازی تموم شد . نیازم به جای خالی داشتم. در ضمن سیوشم نگه داشتم.
اخه میدونی اون یکی ویندوزمون خراب شده ( درایو c ) یه ویندوز دیگه تو d نصب کردم. یک عالمه از جای کامپیوترم واسه این 2 تا پر شده ( حدود 40 گیگ)
یه سوال اون دخترایی که بالای سرشون یه چیز ابی هست رو میتونیم باهاشون دوست بشیم؟؟؟
من به یکیشون(همونی که داره تیر اندازی میکنه...بالای تفنگ فروشی) تیر اندازی کردم اونم به من تیراندازی کرد ولی من نکشتمش رفتم بازی رو سیو کردم... حالا از اون موقع تا حالا دختره نیست.

Spaniuly
28-07-2008, 12:23
قانئن اذیت نکردن دوست دختر رو شکستی دیگه منم یه بار انقدر قانون شکنی کردم یکی از دوست دخترهام برای همیشه ترکم کرد همونی که به درد نمیخوره زیاد اهمیت نده به اونا دوست دختر فقط باعث مشیه S - E - X appeal بره بالا چیز بی فایده ای هست

Rude Boy
28-07-2008, 12:36
مشیه S - E - X appeal بره بالا چیز بی فایده ای هست
اونقدر ها هم بی فایده نیست...
برای اینکه پر بشه هم از این رمز استفاده کن :EHIBXQS
(یادش بخیر 5-6 بار تمومش کردم این بازی را....)

frnsh
28-07-2008, 13:58
caca

چه تفاهمی داریم ما:27:

اینم میشه!:11:

اونقدر ها هم بی فایده نیست...
برای اینکه پر بشه هم از این رمز استفاده کن :EHIBXQS
(یادش بخیر 5-6 بار تمومش کردم این بازی را....)

فاییدش تا اونجایی که من میدونم اینه که راحتتر با دخترها دوست میشی!:27:

قانئن اذیت نکردن دوست دختر رو شکستی دیگه منم یه بار انقدر قانون شکنی کردم یکی از دوست دخترهام برای همیشه ترکم کرد همونی که به درد نمیخوره زیاد اهمیت نده به اونا دوست دختر فقط باعث مشیه S - E - X appeal بره بالا چیز بی فایده ای هست

واقعا ترکت کرد؟:18::18::18: مگه ممکنه؟:18::18::18:

franch
28-07-2008, 14:03
S - E - X appeal بره بالا چیز بی فایده ای هست
به نظر منم بي فايده است . من كه چيز خاصي توش نديدم.

pourya a
28-07-2008, 16:32
سلام
چطوری می تونم در صندوق عقب ماشین رو باز کنم و یا به یه کامیون تریلر وصل کنم ؟

amiroo88
28-07-2008, 17:01
سلام
چطوری می تونم در صندوق عقب ماشین رو باز کنم و یا به یه کامیون تریلر وصل کنم ؟

در صندوق عقب رو که فکر نمیکنم بشه باز کرد . مگه اینکه تصادف کنی و خودش باز شه

کامیون رو هم دنده عقب ببر جلوی تریلیر و بیا عقب حودش جا میوفته

با تراکتور هم میشه این کارو کرد

caca_caca888
28-07-2008, 20:12
با تراکتور چیکار میشه کرد؟؟

franch
28-07-2008, 20:59
کامیون رو هم دنده عقب ببر جلوی تریلیر و بیا عقب حودش جا میوفته

منظورت كدوم كاميونه؟ ميشه يه عكس ازش بزاري؟

Spaniuly
28-07-2008, 21:26
آره بابا ترک کرد بعدش یه زیر نویس اومد : دریا پراز ماهیه و جولیت برا رومئو زیاد پیدا میشه و از این حرفا

با تراکتور من ندیدم کاری بشه کرد یه جا تو ماموریت با کمباین یه کارایی میکنه ولی با تراکتور اصلا کا خاصی نکردم

Spaniuly
28-07-2008, 21:27
منظورت كدوم كاميونه؟ ميشه يه عكس ازش بزاري؟

همون کامیونی که کاتالینا CJ رو اغفال میکنه که باهاش سوخت بدزده همون ماموریت دیگه نرفتیش مگه؟

reza boy
29-07-2008, 00:20
ممنون از راهنمايت تو 3 مرحله گير كردم 1 يه مرحله هست كه يه آدمي مي خواد از بالاي ساختمون بپره ما پايين ساختمونيم بعد كه مرحله شروع ميشه يارو مپره و مرحله نا تموم ميمونه 2- يه مرحله هست كه يه هواپيماست كه ما بايد با موتور بريم توش و چند نفري توش هستن من همه رو ميكشم در ضمن اگه به ديواره هاي هواپيما شليك كني منفجر ميشه 3- يه مرحله هست كه با هواپيما ميري يه نقطه كه يه هواپيما بزرگتر از مال ماست كه بالاش يه دايره هست بايد با چتر برم توش يا با هواپيما ؟؟؟ در ضمن يه سوال هم داشتم خيلي مونده تموم بشه يا نه ؟

amiroo88
29-07-2008, 01:56
با تراکتور میتونی ماشین بدزدی

عقب تراکتور ها یه میله داره که بالا پایین میشه

تراکتور رو ببر جولو یا عقب ماشین بچسبون به سپرش اون میله رو بده بالا ماشین هم میکشه یه خورده بالا بعد میتونی ببریش با خودت

(البته من با Ps2 اینجوری میکردم نمیدونم تو پیسی داره یا نه)

Esi online
29-07-2008, 02:10
با تراکتور میتونی ماشین بدزدی

عقب تراکتور ها یه میله داره که بالا پایین میشه

تراکتور رو ببر جولو یا عقب ماشین بچسبون به سپرش اون میله رو بده بالا ماشین هم میکشه یه خورده بالا بعد میتونی ببریش با خودت

(البته من با Ps2 اینجوری میکردم نمیدونم تو پیسی داره یا نه)
اون که تراکتور نیست یه جور جرثقیله!
منظورت هموناییه که وقتی تو پارک ممنوع پارک میکنی راهنمایی و رانندگی با اونا میبرت پارکینگ؟!!
تو بازی هم یکی از اونا کنار کوه Chilliad هست.تو یه منطقه ای که دارن ساخت و ساز میکنن.
تو PC هم میشه.

havas_1980
29-07-2008, 02:32
ممنون از راهنمايت تو 3 مرحله گير كردم
1 يه مرحله هست كه يه آدمي مي خواد از بالاي ساختمون بپره ما پايين ساختمونيم بعد كه مرحله شروع ميشه يارو مپره و مرحله نا تموم ميمونه
2- يه مرحله هست كه يه هواپيماست كه ما بايد با موتور بريم توش و چند نفري توش هستن من همه رو ميكشم در ضمن اگه به ديواره هاي هواپيما شليك كني منفجر ميشه
3- يه مرحله هست كه با هواپيما ميري يه نقطه كه يه هواپيما بزرگتر از مال ماست كه بالاش يه دايره هست بايد با چتر برم توش يا با هواپيما ؟؟؟
در ضمن يه سوال هم داشتم خيلي مونده تموم بشه يا نه ؟
جواب سوال اول - کاملا معلوم هست که با Trainer و Cheat بازی رو ادامه دادین... تو این قسمت که شما عنوان کردید به هیچ وجه وقت کم نمیارید.
یا از یک سیو سالم مجبورید استفاده کنید و یا مجبورید بازی رو از نو شروع کنید با این وضع که من میبینم...
جواب سوال دوم - در داخل هواپیما از اسلحه استفاده نکنید و به صورت تن به تن مبارزه کنید. به بشکه ها هم برخورد نکنید.
جواب سوال سوم - باید یا هواپیما به داخل حلقه قرمز برید.
جواب سوال آخر - خیر ... تقریبا به آخر بازی نزدیک شدید.

reza boy
29-07-2008, 08:53
از اول شرئع كردم چه كار كنم باز اينطور نشه؟
داخل هواپيما اين كارو كردم همه رو با دست خالي كشتم بعد پريدم پايين با چتر ولي بازم مرحله ناتموم موند

caca_caca888
29-07-2008, 11:37
از اول شرئع كردم چه كار كنم باز اينطور نشه؟
داخل هواپيما اين كارو كردم همه رو با دست خالي كشتم بعد پريدم پايين با چتر ولي بازم مرحله ناتموم موند
سلام
یه بمب هایی هست که میکاری و از راه دور کنترلش میکنی (با بیسیم میترکونیش) فهمیدی؟؟؟
یکی دو تا از اونا رو بنداز عقب هواپیما بعد برو اونجایی که ازش میپری پایین ( تا جایی که میتونی برو جلو) بعد با کنترل از راه دور بترکونش و سریع از هواپیما بپر پایین و چترت رو باز کن...
بمبی رو که میگم با استفاده از این رمز میاد : uzumymw

Spaniuly
29-07-2008, 12:18
معمولا چیت های عجیب غریب تو مراحل اولیه کار رو خراب میکنه تاثیری تو اواخر بازی نداره یه مثال میزنم وقتی شما قبل از شروع اولین مرحله چیت کنی رسپکت رو دوستات (میکشن)
همونطور میدونین سی جی اولش با این دوستای ناباب می افته بعدش که رسپکتش میره بالا بهتر میشه وضعیت دوستاش با آدمایی مثل زیرو که با کلاس هستند دوست میشه یا با مد داگ که یه خواننده محبوب رپ هست

dear_2007
29-07-2008, 13:34
سلام
من امروز بازی gta sun andress نصب کردم وقتی اجرا کردم تصویر خیلی بد بود انگار که پارازیت ماهواره هست کارت گرافیکم 256 هست این عکسا رو ببینید

ممنون میشم راهنمایی کنید

amiroo88
29-07-2008, 14:52
اون که تراکتور نیست یه جور جرثقیله!
منظورت هموناییه که وقتی تو پارک ممنوع پارک میکنی راهنمایی و رانندگی با اونا میبرت پارکینگ؟!!
تو بازی هم یکی از اونا کنار کوه Chilliad هست.تو یه منطقه ای که دارن ساخت و ساز میکنن.
تو PC هم میشه.

یعنی میگی فرق تراکتور با جرثقیل خمل ماشین رو نمیدونم ؟

با جفتشون میشه این کارو کرد . اون اهروم پشتشون رو بدی پایین قلاب میشه به سپر ماشین عقبی .

خیف رو کامپیوتر ندارم وگرنه عکس میگرفتم

franch
29-07-2008, 20:48
همون کامیونی که کاتالینا CJ رو اغفال میکنه که باهاش سوخت بدزده همون ماموریت دیگه نرفتیش مگه؟
فكر كنم منظورت همون تانكر 18 چرخ باشه.

با جفتشون میشه این کارو کرد . اون اهروم پشتشون رو بدی پایین قلاب میشه به سپر ماشین عقبی .

من كه اهرمي پشت تراكتور نديدم!

Mist
29-07-2008, 23:13

به حق چیزای ندیده خدایی اگرم بوده من دقت نکردم یه ماموریت داشت با تراکتور اونم سریع پیچوندیم رفت یعنی جدی داره ؟

Esi online
30-07-2008, 02:18
حتما از این تراکتورا تو PُS داره و تو PC نداره.
ببخشید آقای امیرو من فکر میکردم منظورت همون جرثقیل هاست.
اگه تریلی 18 چرخ ندیدین این چیت رو بزنین تا با بارش بیاد
AMOMHRER
چرا تازگی تعداد تشکر ها رو نشون نمیده؟
قابل توجه ripazha خورها:با Num2 وNum8 ماشین زودتر بالا و پایین میره.
ولی من با جت بیشتر از ماشین حال میکنم
جت Hydra با این چیت میاد:
jumpjet
ترینری نیست که بشه باهش هر ماشینی که بخوای بیاری؟(چیت ها شو خودم بلدم!)
اگر هم سوالی دارین آموزش آقا فرشید رو دانلود کنین سوالات حل میشه(185 صفحه)

Spaniuly
30-07-2008, 06:58
فكر كنم منظورت همون تانكر 18 چرخ باشه.

من كه اهرمي پشت تراكتور نديدم!

فکر کنم همون باشه منو به دردسر انداخت اونموقع

netlcom
30-07-2008, 07:06
سلام آقا قسمتی هست که میره پیش دوشت دخرش Fun میزنه باید چی کار کنم که پر شه

caca_caca888
30-07-2008, 07:50
قابل توجه ripazha خورها:با Num2 وNum8 ماشین زودتر بالا و پایین میره.جدی؟؟؟
من که دیگه حرفه ای شدم ... هر جا بخام با ماشین فرود میام .... به صورت عمود بر زمین میرم ... بعدش hesoyam رو می زنم(میزدم)
jumpjet هم حال نمیده. تو هر جایی نمیشه زد...

S@eid
30-07-2008, 11:22

بستگی پیش کدوم دوست دخترت رفته باشی ... اگه پیش اون پایین شهریه رفته باشی باید سوار ماشینش کنی و با سرعت بری ، لایی بکشی ، دور پلیسی ، تک چرخ ! خلاصه با ماشین دیوانه وار راننده گی کنی .
اگر اون دوست دختر بالا شهریه ازت خواسته باید سوار ماشینش کنی و فوق العاده اروم راننده گی کنی ...

Spaniuly
30-07-2008, 13:28
بستگی پیش کدوم دوست دخترت رفته باشی ... اگه پیش اون پایین شهریه رفته باشی باید سوار ماشینش کنی و با سرعت بری ، لایی بکشی ، دور پلیسی ، تک چرخ ! خلاصه با ماشین دیوانه وار راننده گی کنی .
اگر اون دوست دختر بالا شهریه ازت خواسته باید سوار ماشینش کنی و فوق العاده اروم راننده گی کنی ...

البته نباید فوق العاده آروم برونی چون شاکی میشه اگه آروم برونی باید با سرعتی متعادل برونی نه تند نه آروم باید تنظیم کنی

Mist
30-07-2008, 14:39
البته نباید فوق العاده آروم برونی چون شاکی میشه اگه آروم برونی باید با سرعتی متعادل برونی نه تند نه آروم باید تنظیم کنی

یه Gf چرخوندن اینهمه اد نداره که مهم تفاهمه :دی

بعضی ها رو باید ببری تو رستوران شاید از اونا باشه یا باشگاه رقص ....

netlcom
30-07-2008, 18:46
پس واسه همینه چون هرچی Gf دارم تو این بازی قسمت مهبوبیتش واسه من کم میشه آقا دستت درد نکنه

Esi online
31-07-2008, 02:53
اتفاقا منم موافقم!(پشت سر حسام حرف نزنید شاید با چیز خاصی موافق بوده)
وقتی سوار جت میشی کلیک میکنی یه چیز نورانی میندازه پایین منفجر هم نمیشه(پس بمب نیست)اون چیه؟
هلیکوپتر Maverick رو چطور میشه پیدا کرد؟ یه زمانی بالای برج وسط Los Santos بود(همون برجی که باند هلیکوپتر و چتر نجات داره.ولی حالا نیست.
راستی نمیشه سوار هلیکوپتر پلیس شد؟
شما معمولا با چه ماشینی پرواز میکنین؟از کدوم رادیو خوشتون میاد؟از کدوم شخصیت خوشتون میاد؟چند بار چیت زدین؟(نظر سنجی)

*Necromancer
31-07-2008, 03:05
شما معمولا با چه ماشینی پرواز میکنین؟
مگه با ماشین پرواز هم می کنن؟
اکه منظورت وسیله نقلیه ست من با اون هواپیما های عمود پواز حال می کنم

از کدوم رادیو خوشتون میاد؟
los santos radio

از کدوم شخصیت خوشتون میاد؟
خود کارل

چند بار چیت زدین؟(نظر سنجی)
چند بار واسه تفریح و یه بارم مجبور شدم برای اینکه با موتور به هواپیما برسم بزنم

franch
31-07-2008, 09:09
شما معمولا با چه ماشینی پرواز میکنین؟ترجيح ميدم با هواپيما پرواز كنم تا با ماشين.

از کدوم رادیو خوشتون میاد؟هيچكدوم!

از کدوم شخصیت خوشتون میاد؟Cj

چند بار چیت زدین؟قابل شمارش نيست...

Mist
31-07-2008, 09:36

با قایق یا تراکتور

رادیوی خودم آهنگای اوانسنس

خوب معلومه از خودم خوشم میاد که Gta بازی میکنم

چند بار چیت زدین؟

پست بالایی + بالاتری + یه تراینر 120چیتی

Mohsen EA
31-07-2008, 12:57
sultan

k rose

راستش از سيزار

چند بار چیت زدین؟
اگه منظورت كد زدن ..... حسابش از دستم رفته

Mohsen EA
31-07-2008, 13:02
سلام
من امروز بازی gta sun andress نصب کردم وقتی اجرا کردم تصویر خیلی بد بود انگار که پارازیت ماهواره هست کارت گرافیکم 256 هست این عکسا رو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم راهنمایی کنید
:18: يا مشكل از بازيه :18:
:31: يا مشكل از بازي ريختنته پاكش كن دو باره بريز :31:

caca_caca888
31-07-2008, 13:57

pdnejoh

تا حالا عوض نکردم تا ببینم از کودوم خوشم میاد (هر چی بود بود)

کارل

چند بار چیت زدین؟
خیلی.....
منم یکی اضافه کنم:
بیشتر با چی اینور و اونور میرید؟؟
من خودم یا با پرواز pdnejoh یا جت پک

یه چند تا دیگه هست ولی نه از این قبیل....
مردم برای چی شورش میکنند (دفعه ی اول ودفعه ی دوم)
چرا برای جت پک 2 تا چیت هست؟ (yecgaa و rocketman )
چرا هیچ رمزی برای پرواز موتور نیست؟؟
مگه میشه کارل با اونهمه مهارت بیکار بشه ؟؟ دی:...دی:... (اینو نمیخاد جواب بدید)

Esi online
01-08-2008, 02:07
من خودم یادم رفت جواب بدم!

شما معمولا با چه ماشینی پرواز میکنین؟ُُSuper GT

از کدوم رادیو خوشتون میاد؟K-DST,و CSR103.9

از کدوم شخصیت خوشتون میاد؟Zero

چند بار چیت زدین؟موقع تموم شدن بازی نگاه کردم نوشته بود 631
الان نزدیک 900 تا!

بیشتر با چی اینور و اونور میرید؟؟ Super GT و Hydra (جت)

مردم برای چی شورش میکنند یعنی چی؟

چرا برای جت پک 2 تا چیت هست؟ خیلی چیزا 2تا چیت دارن( یه چیت که کوتاه و بی معنیه مثلاYECGAA و یکی که معنی دار وطولانیه مثلاROCKETMAN وحفظ کردنش راحت تره.)
مثلا برای تیر نامحدود 2 تا چیت هست.
1. WANRLTW
FULLCLIP .2

چرا هیچ رمزی برای پرواز موتور نیست؟؟ نمیدونم!

مگه میشه کارل با اونهمه مهارت بیکار بشه ؟؟ من میخوام جواب بدم!
بیکار نیست کار موقتی داره!

پلیس میشه - آتش نشان میشه - دزد میشه - لوکوموتیو ران میشه - راننده ی تاکسی و آمبولانس میشه - p.imp میشه (به دلیل حفظ مسایل اخلاقی ترجمه ی Pim.p رو نگفتم!) - قمار باز هم هست - تازه تو کازینو Four Dragons با Woozie شریکه تو مرحله ی سختِ!!!! Fish In Barrel ندیدی قرارداد رو امضا کرد؟ - یه گاراژ تو San Fierro داره که کاتالینا بهش داده - آدمکش هم هست - مسابقه رالی هم میده - سوخت جا به جا میکنه - ماشین تجارت میکنه و...

بازم بهش میگی بیکار؟

mehran_286
01-08-2008, 11:27
اقا ببخشید وسط نظرسنجی مزاحم شدم چند تا سوال داشتم
1. در حین بازی این پیغام میادyour Missed Your Date And Timeیعنی چی
2. اون پادگانی که دورش پر از موشک انداز هستش میتونم وارد پادگان بشم یعنی وارد ساختکان ها اخه هیچ علامت زردی رویه درهاش نداره

franch
01-08-2008, 11:29
بیشتر با چی اینور و اونور میرید؟؟ماشينهاي اسپورت

مردم برای چی شورش میکننهر كي تونست اينو جواب بده!

چرا هیچ رمزی برای پرواز موتور نیست؟؟چون اينجوري ديگه خيلي تخيلي ميشه.

Mist
01-08-2008, 13:41
بیشتر با چی اینور و اونور میرید؟؟

ما پیاده حال میکنیم مسیر دور موتور و جت

مردم برای چی شورش میکنن

100%دلیلش تورمه شک نکن ....

چرا هیچ رمزی برای پرواز موتور نیست؟؟

شایدم هست تو نمیدونی :دی

frnsh
01-08-2008, 14:30

1. هر جایی که باشی معنیش که اینه: قرار ملاقت و زمان رو از دست دادید.

caca_caca888
01-08-2008, 15:57
اقا ببخشید وسط نظرسنجی مزاحم شدم چند تا سوال داشتم
2. اون پادگانی که دورش پر از موشک انداز هستش میتونم وارد پادگان بشم یعنی وارد ساختکان ها اخه هیچ علامت زردی رویه درهاش نداره
به به میبینم که اواتور مارو ورداشتی...

Mist
01-08-2008, 16:52
به به میبینم که اواتور مارو ورداشتی...

تایپیک منحرف شد رفت پی کارش وسط دعوا نرخ تعیین میکنی شما هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

. هر جایی که باشی معنیش که اینه: قرار ملاقت و زمان رو از دست دادید.

حالا اینو تو پادگان بهت میده یا اینکه جای دیگست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif اگه جای دیگست عکسشو بذار شاید مرحله رو از دست دادی

amiroo88
01-08-2008, 19:59
به حق چیزای ندیده خدایی اگرم بوده من دقت نکردم یه ماموریت داشت با تراکتور اونم سریع پیچوندیم رفت یعنی جدی داره ؟

میرم عکس میگرم ازش براتون میزارم:20:

caca_caca888
01-08-2008, 22:03
من اوون ماموریت رو با تانک رفتم بعد سوار تراکتور شدم و .... .

Esi online
02-08-2008, 02:09
میرم عکس میگرم ازش براتون میزارم:20:
شرمنده!
راست میگی تا حالا دقت نکرده بودم! تو PC هم داره!
من خودم عکس گرفتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مردم برای چی شورش میکنن؟
اگه منظورت مرحله ی Riot هست که اولش همه دارن تلویزیون نگاه میکنن بعد از پنجره بیرون رو نگاه میکنن.
تو تلویزیون تو اخبار میگه Tenpenny (همون پلیس بده که سبیلو هم هست) آزاد شده (احتمالا با پارتی بازی!)مردم هم که از جرم هاش خبر دارن عصبانی میشن و شورش میکنن.(البته تو مرحله ی آخر با ماشین آتش نشانی از بالای پل میفته و میمیره)

تا حالا شده ماشین عزیز تون موقع رانندگی بیفته تو آب؟
وقتی افتاد اول ماشین حرکت نمیکنه ولی اگه خیلی به اون ماشین نیاز داشتین میتونین با زدن کد معروف RIPAZHA راهش بندازید. حالا میتونین اونو به خشکی برسونین. ولی سرعت ماشین کمه و باید یه خورده تحمل داشته باشین!
حواستون باشه موقع پیچیدن Space رو نگه دارین و اصلا تا وقتی تو آبین از ماشین پیاده نشین.

Professor Massoud
02-08-2008, 10:06
آقا من مثل شما حرفه ای نیستم. تو اون مرحله که با یک ماشین که می پره میری یه جا باید چرخاشو اینور اونور کنی گیر کردم. منظورم همون مرحله ی سو ییت و خواهرش که تو ماشین فروشیه هست. لطفا کمکم کنید.

Maggy_P
02-08-2008, 10:19
آقا من مثل شما حرفه ای نیستم. تو اون مرحله که با یک ماشین که می پره میری یه جا باید چرخاشو اینور اونور کنی گیر کردم. منظورم همون مرحله ی سو ییت و خواهرش که تو ماشین فروشیه هست. لطفا کمکم کنید.
اونو بايد با دكمه هاي سمت راست كيبوردت بري همون عدد ها كه فلش دارن:46:

mehran_286
02-08-2008, 10:53
اقا راهی نداره که وارد پادگان بشم و در اون پارکینگ زیرزمینی رو باز کنم
چجوری میشه اصلا امکانش هست ؟

frnsh
02-08-2008, 12:27
با ripazha برو. نمیشه؟

mehran_286
02-08-2008, 13:42
ripazhaکیه چیه یه توصیح بده رمزه
ادمه اگر ادمه کجاست
راستی لباس های افراد valetرو از کجا گیر بیارم ؟

caca_caca888
02-08-2008, 14:38
پادگان کجاست؟؟؟؟
تو مرحله ی اصلیه؟؟
ripazha رمز پرواز ماشین ها هستش.
valet همون مرحله ای هستش که باید بریم ماشین رو از تو پارکینگ بدزدیم و دوباره برش گردونیم؟؟(اگه اوونه بگو تا راهنماییت کنم)

HESAM_5700
03-08-2008, 13:05
یه سوال در مورد مرحله رقص ماشین دارم .

اگه میشه راهنمایی کنید.

Mist
03-08-2008, 13:21
یکیتون کوتاه بیاد آواتارو عوض کنه عجب قاطی پاتیه

اگه میشه راهنمایی کنید.

چیز مشکل داری نداریم اونجا حالا سوالت چیه ؟ باید ماشین مخصوصشو ورداری و فک کنم با شک بازی بدی ماشینو

بپر بپره

frnsh
03-08-2008, 13:38
ripazhaکیه چیه یه توصیح بده رمزه
ادمه اگر ادمه کجاست
راستی لباس های افراد valetرو از کجا گیر بیارم ؟

رمزه پروازه. باهاش که پرواز کنی میتونی بری همون پادگانه که میگی.

تایید میشه!:11: منم قاطی کردم!:18:

caca_caca888
03-08-2008, 13:42

آواتار من از اول همین بود ... تا حالام عوضش نکردم.

اگه میشه راهنمایی کنید.
مرحلش خیلی آسونه... اول دکمه ای که عددای سمت راست رو روشن میکنه رو بزن . بعد با 2 4 6 8 کنترلش کن ... قبل از این که وارد اونجا بشی خودت یه خورده با ماشین تمرین کن. و با توجه به علامتایی که از پایین صفحه میگذرن ماشین رو برقصون...

ashkaaaan
03-08-2008, 16:40
یکی می تونه این ماموریت FreeFall را واسه من رد کنه . اعصابمو خورد کرد.
Save Game :

ممنون میشم کمک کنید

mehran_286
03-08-2008, 20:48
پادگان کجاست؟؟؟؟
تو مرحله ی اصلیه؟؟
ripazha رمز پرواز ماشین ها هستش.
valet همون مرحله ای هستش که باید بریم ماشین رو از تو پارکینگ بدزدیم و دوباره برش گردونیم؟؟(اگه اوونه بگو تا راهنماییت کنم)

پادگانی که دورش پر از موشک زنه اگر با وسیله ی پرواز یا ماشین و ... بیای با موشک می زننت من رفتم تو پادگان ولی در ورودی به داخل نداره
من بازی رو تموم کردم ولی تو شهری که قسمت چپ نقشه هستش و یک پل بزرگ داره اونجا رو میگم دور یک ساختمان چند نفر هستند و یک جای قرمز هستش میرم روش میگه شما باید لباس افراد valetرو داشته باشید

franch
03-08-2008, 20:57
اقا راهی نداره که وارد پادگان بشم و در اون پارکینگ زیرزمینی رو باز کنم

منم دقيقا همين سوال رو دارم كه راهي است بري تو ي زير زمين پادگان.

منظورت اواتار كيه؟

اگه میشه راهنمایی کنید.
اين كه ديگه نياز به راهنمايي نداره . با شك بري راحت تره.

caca_caca888
03-08-2008, 21:18
پادگانی که دورش پر از موشک زنه اگر با وسیله ی پرواز یا ماشین و ... بیای با موشک می زننت من رفتم تو پادگان ولی در ورودی به داخل نداره
من بازی رو تموم کردم ولی تو شهری که قسمت چپ نقشه هستش و یک پل بزرگ داره اونجا رو میگم دور یک ساختمان چند نفر هستند و یک جای قرمز هستش میرم روش میگه شما باید لباس افراد valetرو داشته باشید
راست میگی یه بار یه مرحله رو با هزار زحمت رفتم بعد موقعی که میخاستم سیو کنم رو هوا زدنم.
ولی دیگه کنجکاو نشدم
یه مرحله بود که باید میرفتیم تو پارکینگ و یه نفر رو میکشتیم لباس قرمزی تنش بود... یادته؟؟
بعد باید میکشتیمش ولباسش رو میپوشیدیم و دوباره میرفتیم بالا ویه ماشین رو میدزدیدیم...
اون پیرهن قرمزی ها اسمشون چی بود؟؟؟ اینطور که من یادمه valet بود...

منظورت اواتار كيه؟
من و mehran_286

Alireza Taji
03-08-2008, 21:31
بازی با حالی بود من که خیلی وقته تمامش کردم...
اگه مرحلش را رد کرده باشی فکر نکنم دیگه بشه وارد اون پارکینگ ارتش شد اما میشه با هلی کوپتر رفت داخل پادگان...

اگه تموم کرده باشی لباس والت را در ارشیو لباسات داری.
اگر همون جا باشه که فکر میکنم کارش اینه که اونجا بره ماشینها را بذاره تو پارکینگ...

caca_caca888
03-08-2008, 21:59
بازی با حالی بود من که خیلی وقته تمامش کردم...
اگه مرحلش را رد کرده باشی فکر نکنم دیگه بشه وارد اون پارکینگ ارتش شد اما میشه با هلی کوپتر رفت داخل پادگان...

اگه تموم کرده باشی لباس والت را در ارشیو لباسات داری.
اگر همون جا باشه که فکر میکنم کارش اینه که اونجا بره ماشینها را بذاره تو پارکینگ...
پس درست گفتم...
چقدر با هوشما!!!

ashkaaaan
03-08-2008, 23:16
کسی واسه من کاری نکرد!!!!!!!!!!!!!!!
شما که همه بازی را تموم کردین این ماموریت آشغالو واسه من رد کنید ( freefall را میگم)
save game :

HESAM_5700
04-08-2008, 12:01
لطفا بگید سیو رو باید کجا بریزم.

S@nti@go_s&k
04-08-2008, 12:09
داخل My Documents توی فلدر Gta San Andreas User Files

franch
04-08-2008, 14:13
پس خيلي چيز خاصي نداره!

louti
04-08-2008, 19:34
در این بازی یه مرحله هست که روی صفحه می نویسه recruit a couple grove street families gang members که من نمی دونم دراین مرحله باید چه کار کنم تا ردش کنم لطفن مرا راهنمایی کنید

Benygh
04-08-2008, 19:40
روی یکی از اعضای محله ات که سبز رنگن نشونه بگیر دستش رو میاره بالا بعدش H و یا G رو بزن که باهات همراه میشن .. دو تا جمع کنی کافیه ...

Alireza Taji
04-08-2008, 19:42
پس خيلي چيز خاصي نداره!
شاید هم شما مرحله ی دیگه را دارید میگید اگه همونی باشه که جلوی یک ساختمان بلند هست و فکر میکنم دونفر لباس قرمز وایستادند و هرچند دقیقه سوار یک ماشین میشند و میروند پارکینگ ...
کار خاصی نمیکنه و فقط چند دلار کاسب میشی...
البته یکی از مراحل اصلیش در ارتباط با همون هست...

کسی واسه من کاری نکرد!!!!!!!!!!!!!!!
شما که همه بازی را تموم کردین این ماموریت آشغالو واسه من رد کنید ( freefall را میگم)
save game :

من رفتم...
منظورت همون بود که باید بری بالا هوایپما دیگه؟
کار سختی نبود با اینکه خیلی وقته بازی نمیکنم اما با همان بار اول رفتم...
یه ذره به این بنده خدا برس:31:
اینم سیو بعد از اون مرحله:

اینم سیو خودم که تمام مرحله های ان را رفتم و در حدود یک میلیون پول و تمام خونه های موجود در بازی و هرچی که دیگه ته ...تهش هست توش موجود هست...

اکر لینکها خراب بود بگید...
چرا بعضی از دوستان می خواهند برند توی پارکینگ اون پادگان؟ دنباله اون وسیله ی میگردیدکه باهاش میشه پرواز کرد؟

mehran_286
04-08-2008, 20:30
مرسی از همه ی دوستان

ولی تو کف پادگان موندم
اگه کسی رفت تو پادگان بهم بگه(منظورم داخل اتاق هاش )

franch
04-08-2008, 21:19
شاید هم شما مرحله ی دیگه را دارید میگید اگه همونی باشه که جلوی یک ساختمان بلند هست و فکر میکنم دونفر لباس قرمز وایستادند و هرچند دقیقه سوار یک ماشین میشند و میروند پارکینگ ...
کار خاصی نمیکنه و فقط چند دلار کاسب میشی...
البته یکی از مراحل اصلیش در ارتباط با همون هست...

دوست عزيز من فكر كردم در مورد پادگان گفتي!!! اشتباه شد.
اون مرحله جلوي ساختمان رو يادمه و حرفهاي شما كاملا درسته. كارش فقط اينكه ماشينهايي كه اونجا پارك ميكنن رو به پاركينگ ببره.

Alireza Taji
04-08-2008, 23:40
دوست عزيز من فكر كردم در مورد پادگان گفتي!!! اشتباه شد.
اون مرحله جلوي ساختمان رو يادمه و حرفهاي شما كاملا درسته. كارش فقط اينكه ماشينهايي كه اونجا پارك ميكنن رو به پاركينگ ببره.
برای چی می خواهید برید تو پادگان؟ چرا اینجا همه به رفتن به پادگان گیر دادند؟
دنباله اون وسیله ی هستید که باهاش میشد رفت تو اسمان؟
تازه اگر هم به پادگان برید هرچی پلیس و ارتشی هست می افته دنبالتون و تو صدم ثانیه شهید میشید...

mohammadgame
05-08-2008, 18:47
سلام
بازی خیلی باحالی هست
من زبان خارجی شو دارم .
تو زبان فارسی این بازی خیلی تجهیزات داره مثلاً ماشین های زیادی داره ( 206 - سمند - موتور هندا و ..... ) در ضمن آهنگهای رادیوش هم همه ایرانی مثلاً حمید عسگری می خونه
آیا فایلی هست که بشه دانلود کرد اینها رو به بازی اضافه کنه ( البته نمی خوام زبانش فارسی بشه )

havas_1980
05-08-2008, 19:02
سلام
بازی خیلی باحالی هست
من زبان خارجی شو دارم .
تو زبان فارسی این بازی خیلی تجهیزات داره مثلاً ماشین های زیادی داره ( 206 - سمند - موتور هندا و ..... ) در ضمن آهنگهای رادیوش هم همه ایرانی مثلاً حمید عسگری می خونه
آیا فایلی هست که بشه دانلود کرد اینها رو به بازی اضافه کنه ( البته نمی خوام زبانش فارسی بشه )
لطفا برای دریافت هر گونه اضافات برای این بازی, به این آدرس زیر مراجعه کنید: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mist
05-08-2008, 19:03
خوب آهنگاشو میتونی از موزیک رادیو اضافه کنی

ماشینهارو هم باید اسکین دانلود کنی

franch
05-08-2008, 19:52
خوب آهنگاشو میتونی از موزیک رادیو اضافه کنی

يعني چه جوري؟!

Mist
05-08-2008, 23:48
جایی که نصب میکنی بازیشو میتونی بری داخل یکی از فولدر ها برا mP3 هست که میتونی موزیکای خودتو توش بریزی و گوش کنی من همیشه اینکارو میکردم داخل پروفایلش هم تنظیمات داره

اونجایی که بازی رو نصب کردی تو SOUND یه همچین پوشه ای هست

Alireza Taji
06-08-2008, 03:08
جایی که نصب میکنی بازیشو میتونی بری داخل یکی از فولدر ها برا mP3 هست که میتونی موزیکای خودتو توش بریزی و گوش کنی من همیشه اینکارو میکردم داخل پروفایلش هم تنظیمات داره

اونجایی که بازی رو نصب کردی تو SOUND یه همچین پوشه ای هست

من گشتم اما جایی نبود
SOUND هم داخل فولدری که بازی را ریختم جایی نداشت اما audio بود و فکر میکنم صداهاش تو انجا ذخیره شده...

Mist
06-08-2008, 07:27
امشب اگر وقت کردم دوباره نصبش میکنم اطلاعات دقیقتری بهتون میدم یعنی کسی از این امکان بازی تو اینهمه آدم استفاده نکرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس شما چی گوش میکردن تو ماشین ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadgame
06-08-2008, 12:15
منم گشتم پیدا نکردم
من مدیا پلیر رو باز میکنم آهنگ می زارم بعد می رم تو بازی

Mentally Art
06-08-2008, 12:48
به این آدرس برید :
My Documents \ GTA San Andreas User Files \User Tracks
بعد mp3 رو تو پوشه user tracks کپی کنید

بعد برید تو بازی و تو تنظیمات audio و بعد تو user track... بعد گزینه scan رو بزنید و تو رادیوی ماشینتون موج user track رو بگیرید و enjoy!

فکر کنم منظورتون همین بود.
good luck.

caca_caca888
06-08-2008, 13:13
به این آدرس برید :

بعد برید تو بازی و تو تنظیمات audio و بعد تو user track... بعد گزینه scan رو بزنید و تو رادیوی ماشینتون موج user track رو بگیرید و enjoy!

good luck.
بابا دمش گرم
برای اینم که شده الان دوباره نصبش میکنم...

mohammadgame
06-08-2008, 13:58
Mentally Art ممنون که آموزش دادی
راستی یه موقع های صدای بازی من قطع میشه خود به خود وصل میشه دلیلش چیه ؟!!
مثلاً سوار موتور میشم خود به خود صدا موتور قطع می شه بعد دوباره وصل میشه ؟

Mentally Art
06-08-2008, 14:44
Mentally Art ممنون که آموزش دادی
راستی یه موقع های صدای بازی من قطع میشه خود به خود وصل میشه دلیلش چیه ؟!!
مثلاً سوار موتور میشم خود به خود صدا موتور قطع می شه بعد دوباره وصل میشه ؟

خواهش میشه عزیز قابلی نداشت
برا من موقع هایی که بارون میاد صداش بهم میریزه ولی مورد شما رو نمیدونم قضیه اش چیه .

Alireza Taji
06-08-2008, 20:58
دمت گرم اموزش به درد خورد...
ای کاش زودتر می فهمیدم تا تو طول بازی ازش استفاده کنم.

برا من موقع هایی که بارون میاد صداش بهم میریزه ولی مورد شما رو نمیدونم قضیه اش چیه .
از من که اینطوری نمیشه...

franch
06-08-2008, 21:33
به این آدرس برید :

good luck.
مرسي عزيز .
كار جالبيه . فكر كنم كسي تا حالا اين مورد و نميدونست.

Mist
06-08-2008, 22:41
به این آدرس برید :

good luck.آخی بالاخره یه نفر پیدا شد آقا دمت گرم کار منو راحت کردی

جدا هیشکی نمیدونست این امکان بازی رو ؟؟؟ من تو ماشین همه چی گوش میدادم اصلا حال ماشین روندن به همینه :دی

برین دوباره نصب کنین که نصف عمرتون ب فنا رفت :دی

mohammadgame
08-08-2008, 14:00
سلام
کسی save بعد از اون ماموریتی که میره با ماشین تو اون جنگله با اون یارو که کت شلوار سیاه تنشه عینک دودی زده دو تا دختره هم همراشن مسابقه می ده رو نداره ؟ انقدر از جادش بدم میاد اصلاً نمی تونم ردش کنم

Mist
08-08-2008, 15:14
جادش بد که هست برنده شدنشم خیلی مصیبته ولی سیوهایمن اونطرفا نیست خیلی بعد اون سیو دارم خواستی بوگو

امین گرامی
08-08-2008, 15:56
سلام.

ترینر برای نگه داشتن زمان امتحان هواپیما و هلیکوپتر ندارید؟ممنون میشم اگه هر چه زودتر جواب بدین.

mohijoon
10-08-2008, 00:10
اینم یه مد جدید :

دانلود کنید و در GTA:SA کپی کنید. بعد توی بازی Shift + F12 رو بزنید باعث می شه گرافیک بازی یه نسل جلو بره. مثل GTA IV می شه. البت کارته گرافیک بالا می خواد!

mohsentanha
11-08-2008, 11:25
به این آدرس برید :

good luck.

دوستان برای اینکه ضد حال نخورین اهنگ های مورد نظرتون رو اول انتخاب بعد تبدیل به wmaکنید برای منmp3جواب نمی داد در ضمن این ماله چند ساله پیشه با نرم افزار جت ادیو اهنگ های مورد نظرتونو به این فرمت تبدیل کنید:wma windows media player 7 من هرکاری کردم mp3جواب نداد
اگه برای شما هم مثل من همین مشکلو داشت از همین تبدیل استفاده کنید
اینو یادم رفت: توی بازی یه مناطقی هست که ماشینتونو تیونینگ میکنید به اون قسمت برین و سیستم صوتی رو نصب کنید حالا ببینید چه سابی داره در ضمن سوار موتور میشین کیفیتش میاد پایین ماشین های خفن هم نیازی ندارن

Mist
11-08-2008, 12:42
دوستان برای اینکه ضد حال نخورین اهنگ های مورد نظرتون رو اول انتخاب بعد تبدیل به wmaکنید برای منmp3جواب نمی داد در ضمن این ماله چند ساله پیشه با نرم افزار جت ادیو اهنگ های مورد نظرتونو به این فرمت تبدیل کنید:wma windows media player 7 من هرکاری کردم mp3جواب نداد
اینو یادم رفت: توی بازی یه مناطقی هست که ماشینتونو تیونینگ میکنید به اون قسمت برین و سیستم صوتی رو نصب کنید حالا ببینید چه سابی داره در ضمن سوار موتور میشین کیفیتش میاد پایین ماشین های خفن هم نیازی ندارن

من کلا MP3 گوش کردم مشکلی هم نداشتم ....

delusion
11-08-2008, 12:59
من هم با mp3 مشکلی نداشتم...
من تمامش کردم کسی میدونه با چندتا دختر دوست میشه؟ و کلا اینها به چه دردی میخورند؟

Mentally Art
11-08-2008, 13:48

با mp3 مشکلی نداره
اون tuning هم روی همه ماشینا سیستم صوتی نمی زاره

S@nti@go_s&k
11-08-2008, 14:50
کسی میدونه با چندتا دختر دوست میشه؟ و کلا اینها به چه دردی میخورند؟
به این آدرس یه سری بزن دوست عزیز

delusion
11-08-2008, 15:47
به این آدرس یه سری بزن دوست عزیز
سپاس :11:
تو gta4 قسمتی بود که با خرید یک نمایشگاه ماشین ، ماشینهایی بهت معرفی میشد و میتونستی بری اون ماشینها را در سطح شهر پیدا کنی و بعد بدزدی من تو این بازی همچین جایی را پیدا نکردم!
اصلا در این قسمت همچین جایی هست؟

S@nti@go_s&k
11-08-2008, 19:13
آره هستش توی شهر دومی کنار اون کشتی که نزدیک فرودگاه

mohsentanha
11-08-2008, 19:19
با mp3 مشکلی نداره
اون tuning هم روی همه ماشینا سیستم صوتی نمی زاره
مطمئنی؟؟
چون برایمن هرکاری میکنم mp3جواب نمیده منم گفتم اگه مثل سیستم من جواب نداد در ضمن
در ضمن یعنی برای شما چه سوار موتور بشین چه سوار ماشین هیچ تغییری نمیکنه؟؟؟؟
برای من که tuningش میکنم کاملا تغییر میکنه

Mist
11-08-2008, 20:04
موتور رو توجه نکردم یعنی کم سوار شدم تو ماشین هم گاهی اوقات قاظی میکرد که میرفتم یه بار اسکن میکردم آهنگارو پیدا میکرد درست میشد

mohsentanha
11-08-2008, 21:42
f5رو بزنی به اهنگ بعدی میره
من همین الان mp3رو امتحان کردم ولی نشد

Mist
11-08-2008, 21:50
من با جویستیک میرفتم برا Next از کمکی ها استفاده میکردم نمیدونم والله چرا نمیتونی Mp3 گوش کنی شما ....

delusion
11-08-2008, 22:49
مطمئنی؟؟
چون برایمن هرکاری میکنم mp3جواب نمیده منم گفتم اگه مثل سیستم من جواب نداد در ضمن
شما بعد از اینکه فایل mp3 را داخل فولدر بازی ریختید ایا میرید در قسمت audio بازی و اون فایلها را load کنید؟ من فکر میکنم تنها علتی که میتونه وجود داشته باشه همین باشه...
در هنگام موتور سواری فکر کنم صداش کمی کم بشه...

mohsentanha
11-08-2008, 23:04
شما بعد از اینکه فایل mp3 را داخل فولدر بازی ریختید ایا میرید در قسمت audio بازی و اون فایلها را load کنید؟ من فکر میکنم تنها علتی که میتونه وجود داشته باشه همین باشه...
در هنگام موتور سواری فکر کنم صداش کمی کم بشه...
چطوری میشه لود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد صدا هم مطمئن باش اگه سیستم صوتی کامپیوتر ردیف باشه راحت متوجه می شی

Mentally Art
11-08-2008, 23:58
مطمئنی؟؟

درسته.... وقتی سوار موتور هستی آهنگا زیاد base ندارن ولی base آهنگا تو ماشین بیشتره
ولی همه ماشین ها قابلیت نسب سیستم صوتی رو ندارن...شاید خودشون دارن.... مثلا همه ماشین ها که روشون اون قطعه کوچیک کنار گلگیر نصب نمیشه که
Good Luck.

delusion
11-08-2008, 23:59
چطوری میشه لود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد صدا هم مطمئن باش اگه سیستم صوتی کامپیوتر ردیف باشه راحت متوجه می شی
صدا را که راحت متوجه میشی اما زمانی که سوار ماشین هستی فکر میکنم بهتر باشه.
برای گوش دادن موزی اول فایل را در قسمت:
بریزید....
بعد به قسمت audio در قسمت فکر میکنم option برید اونجا برید روی گزینه user track و بعد گزینه اسکن را بزنید و بعد بری داخل بازی و رادیو را روی user track بذارید....

Mist
12-08-2008, 08:26
خوب این که شد همون اسکن لود چه صیغه ای بود این وسط من نفهمیدم ....

Ghaioom
12-08-2008, 09:10
اونهايي كه بازي GTA SanAndreas رو بازي كردن ميدونن كه Package هايي در بازي هست كه با پيدا كردن اونها امكانات جديدي به بازي اضافه ميشه ولي ممكنه به دليل اين كه اين Package ها در مكان‌هاي سختي مخفي شده‌اند نتوانند همه آن‌ها را پيدا كنيد.اما با استفاده از این فلش تمامی آنها را به راحتی پیدا می کنید
حجم اين فايل حدود 880 كيلوبايت مي‌باشد برای دانلود به ادامه بروید...

شما مي‌توانيد با استفاده از اين فايل فلش ابتدا نوع Package هايي كه دنبالشون هستيد مشخص كرده (صدف، نعل اسب و اسپري‌) و بعد با نگاه كردن به نقشه از جاي تمام آن‌ها مطلع شويد. حجم اين فايل حدود 880 كيلوبايت مي‌باشد.

لینک دانلود

aRThaS_08
12-08-2008, 09:33
ببخشید قیوم جان

این فایلی که گذاشتی نمیتونه از سیو های بازی بفهمه تا حالا کدوماشو پیدا کردی که بقیه رو برات نشون بده ؟؟؟

Ghaioom
12-08-2008, 11:00
ببخشید قیوم جان

این فایلی که گذاشتی نمیتونه از سیو های بازی بفهمه تا حالا کدوماشو پیدا کردی که بقیه رو برات نشون بده ؟؟؟
من اینو امتحان نکردم ولی یه جا دیدم بعد گفتم برای دوستان بزارم.
من خیلی وقته بازی GTA 5 رو تموم کردم. :27:

aRThaS_08
12-08-2008, 11:42
منم 3بار با چیت
1بار با ترینر
2بار هم خودم تموم کردم :27:

caca_caca888
12-08-2008, 12:36
سلام
کسی save بعد از اون ماموریتی که میره با ماشین تو اون جنگله با اون یارو که کت شلوار سیاه تنشه عینک دودی زده دو تا دختره هم همراشن مسابقه می ده رو نداره ؟ انقدر از جادش بدم میاد اصلاً نمی تونم ردش کنم
میتونی یه کاری بکنی
فکرتو به کار بنداز... مگه ما توی اینجور مراحل هر چیتی بزنیم برای طرفمونم عمل نمیکنه؟؟؟
با این روشی که من میگم میتونی با سر عت 20 تا مرحله رو رد کنی....
فهمیدی؟؟؟
میتونی رمز پرواز ماشین رو بزنی (ripazha) ... بعد بقیه پرواز میکنن و کنترلشون میپاچه!!! تو هم میتونی با سرعت 20 تا (منظورم سرعت کمه که ماشینت پرواز نکنه)مرحله رو رد کنی...
جالب بود مگه نه؟؟؟
تازه میتونی وسط جاده واستی و روزنامتم بخونی یه قهوم بخوری بعد دوباره راه بیفتی....:31:

iphon3g
12-08-2008, 13:08
سلام.

اگه ممکنه یه سیو از مرحله که باید با ماشین برقصی رو برام بزاره.خیلی بد تو کفشم.

اگه میشه یه ترینر خوب هم بزارید.

مرسیییییییییییییییییی.

Mist
12-08-2008, 13:27
تازه میتونی وسط جاده واستی و روزنامتم بخونی یه قهوم بخوری بعد دوباره راه بیفتی....

راحت ترش اینه که همشونو بپکونه ...:دی

gap
12-08-2008, 14:06
سلام دوستان
من نميدونم اينجا چيكار كنم؟
بعد از مرحله key to her heart تو شهر سومي.
اصلا تو شهر دوم با يكي آشنا ميشي كه نميدونم اسمش jizzi هستش؟voozi?moozi?يكي از ايناس كه كت و شلوار مشكي داره و هميشه عينك داره.
تو شهر سوم اونم هستش.
مرحلش اينه:ميري تو فرودگاه سوار هواپيما ميشي و ميري سمت اون سد.اونجا ميدونم چيكار كنم؟

میل
12-08-2008, 14:19
نام موتور ساخت یازی gta5 چیست

caca_caca888
12-08-2008, 14:52
سلام دوستان
من نميدونم اينجا چيكار كنم؟
اصلا تو شهر دوم با يكي آشنا ميشي كه نميدونم اسمش jizzi هستش؟voozi?moozi?يكي از ايناس كه كت و شلوار مشكي داره و هميشه عينك داره.
تو شهر سوم اونم هستش.
مرحلش اينه:ميري تو فرودگاه سوار هواپيما ميشي و ميري سمت اون سد.اونجا ميدونم چيكار كنم؟

اونجا ميدونم چيكار كنم؟
خوب چرا از ما میپرسی از خودت بپرس ببین میدونی یا نه؟؟؟:31:

مرحلشو خوب توضیح ندادی...
اگه میشه بهتر توضیح بده...
ولی شاید این باشه ...چون اولین مرحله ای است که با هواپیما کار داری...
باید اوج بگیری بری بالا و از تو اوون حلقه رد بشی بعد با چتر نجات بپری پایین...
اگه این نبود بیشتر توضیح بده ... آخه تا اونجایی که من یادمه jiizy قبل از مرحله های هواپیما بود...

aRThaS_08
12-08-2008, 16:46
سلام.

مرسیییییییییییییییییی.
اون مرحله رو باید با کلیدهای 2.4.6.8 کنار کیبورد رد کنی

ترینر هم برو به
gtainside.com

delusion
12-08-2008, 17:55
سلام.

مرسیییییییییییییییییی.
من فکر میکنم این رقص ماشین را زمانی که بازی هم تمام شده میشه انجام داد باید بری همون جا که قبلا مسابقه دادی اونجا یکی ایستاده اگه بری پهلوش بهت پیشنهاد بازی میده!

تو شهر سوم اونم هستش.
من مطمئن نیستم اما فکر میکنم همون مرحله ی باشه که باید بری داخل سد و اگه اشتباه نکنم توربین های برق را از کار بندازی...
بیشتر توضیح بده....

caca_caca888
12-08-2008, 18:31
من فکر میکنم این رقص ماشین را زمانی که بازی هم تمام شده میشه انجام داد باید بری همون جا که قبلا مسابقه دادی اونجا یکی ایستاده اگه بری پهلوش بهت پیشنهاد بازی میده!
سوتی دادیا...
تو کف رقصوندن ماشین نیست که نمیتونه ردش کنه.واسه این سیوش رو میخاد .
سیو خودت رو قبل از اون مرحله بده تا برات ردش کنم.

delusion
12-08-2008, 19:45
سوتی دادیا...
تو کف رقصوندن ماشین نیست که نمیتونه ردش کنه.واسه این سیوش رو میخاد .
سیو خودت رو قبل از اون مرحله بده تا برات ردش کنم.
نمیدونم شاید حق با تو باشه اما ببین چی گفته:

نگفته سیو بعدش گفته سیو همان مرحله رقص ماشین را بذارید...
من حالا که بازی را تمام کردم بیشتر به خاطر پریدن از هواپیما با چتر بازی میکنم.

Esi online
13-08-2008, 02:12
ترینر GTA SA +27

71.3 کیلوبایت
روش استفاده:
1.ترینر رو اجرا کنید بعد Info رو بزنید تا لیست دکمه ها بیاد. بعد بازی رو اجرا کنید و enjoy :)
2.ترینر رو Unzip کنید و در پوشه ی اصلی بازی بزارین بعد اجراش کنین و Launch رو بزنین تا بازی بیاد حالا میتونین وسط بازی با زدن کلید F12 لیست دکمه ها رو بیارین (;
البته لیست دکمه ها در روش دوم با کارت گرافیک های قدیمی مثل Geforce2mx کار نمیکنه.

Esi online
13-08-2008, 02:21
فایل آموزش کامل GTA SA
مراحل-شخصیت ها -دوست دختر ها-چگونگی100% شدن-مراحل جانبی -لینکهای بدرد بخور و... 185 صفحه
توسط Farshid GTA
به همراه یک نقشه ی باحال
رو میتونین از بخش دانلود سایت خود آقا فرشید دانلود کنین!
اولین فایل این صفحه:

4.24mb

aRThaS_08
13-08-2008, 06:48
من یه دونه کاملتر از این آموزشت

7بار تو این تاپیک گذاشتم

با یوزر من تاپیک رو سرچ کن

مراحل-شخصیت ها -دوست دختر ها-چگونگی100% شدن-مراحل جانبی -لینکهای بدرد بخور و... 185 صفحه
همه اینا

+

چگونگی بالابردن s*x app**l
نقشه های باحال
جای وسایل مخفی بازی
و ...

mohammadgame
13-08-2008, 11:59
من یه دونه کاملتر از این آموزشت

7بار تو این تاپیک گذاشتم

با یوزر من تاپیک رو سرچ کن

همه اینا

+

چگونگی بالابردن s*x app**l
نقشه های باحال
جای وسایل مخفی بازی
و ...

حالا اگه شما واقعاً لطف کنی یه بار دیگه لینکشو بزاری که بشه 8 بار خیلی عالی می شه
ولی من Search کردم با کاربری شما یه فایل گیر اوردم حجم سه مگابایت و خورده ای بود ولی دانلود نکرد نوشت
file not shared
تو سایت orbitfiles هم بود

Spaniuly
13-08-2008, 15:41
سلام دوستان بعد مدتها برگشتم

آره ممنون میشم اون ترینر رو بذاری میدونی که بین 419 صفحه گشتن کار سختیه

aRThaS_08
13-08-2008, 20:24
تو سایت orbitfiles هم بود
نه تو هاست شخصی آپ کردم
vahidreal.parsaspace.com

اونیکی هم کامله و از رار که در بیاری میشه 7مگ

franch
13-08-2008, 20:49
ما هم هرچي گشتيم پيدا نكرديم .
لطفا اگه ميشه خودت اون ترينر رو بذار تا ما سه ساعت دنبالش نگرديم!

aRThaS_08
13-08-2008, 21:36
کدوم ترینر ؟؟؟

من دارم آموزش بازی رو میگم

از آقای mohammadgame بگیر

همونطور که گفتن پیداش کردن

در ضمن آموزشی که Esi online گذاشتن رو دیدم همه چیزش کاملتر از مال منه به جز نحوه افزایش و سابت نگه داشتن s*x app**l

Mist
13-08-2008, 23:21
بابا حالا مردم میخوان اونی که شما 7 بار گذاشتی رو دان کنن بذار دیگه چرا اینقد کلاس میذاری :دی

Esi online
14-08-2008, 01:11
آموزشی که آقای Esi Online گذاشتن
نویسنده و صاحب و حتی آپلود کننده ی این آموزش آقای Farshid GTA هستن.من فقط معرفی کردم!
این فایل یه آموزشه کامله.
من یه جا دیدم نوشته 8 تا GF هستن ولی تو اون نوشته بود 6تا. شما تا حالا چند تا پیدا کردین؟

Spaniuly
14-08-2008, 07:13
نویسنده و صاحب و حتی آپلود کننده ی این آموزش آقای Farshid GTA هستن.من فقط معرفی کردم!
این فایل یه آموزشه کامله.
من یه جا دیدم نوشته 8 تا GF هستن ولی تو اون نوشته بود 6تا. شما تا حالا چند تا پیدا کردین؟

شک ندارم که 6 تاست:
دنیس و میلی رو تو ماموریت پیدا میکنیم که این 2 تا رو هرکی تموم کنه حتما داره و 4 تاشونم اختیاری هست و دوست شدن باهاشون یه کم سخته چون شرایط میخوان یکی میگه چاق باش یکی میگه تیپ بزن یکی میگه لاغری و از این حرفا این 4 تا عبارتند از:
1 - هلنا (تیرانداز)
2 - کتی (مکانیک)
3 - باربارا (پزشک)
4 - میشلا (پلیس)

djmd
14-08-2008, 07:55
هنوزم دارین بازی می کنین !!!

aRThaS_08
14-08-2008, 10:07
بله

تا وقتی که جی-تی-ای4 برای کام بیاد و بصورت رسمی پخش بشه

Spaniuly
14-08-2008, 11:31
هنوزم دارین بازی می کنین !!!

منظورتو از اینکه هنوز بازی میکنین نمیفهمم خوب بازی میکنیم که تو این فروم هستیم دیگه تازه من اولین بار یک ماه طول کشید تموم کنم اما بار دوم فقط 4 روز (هفته پیش) طول کشید الانم دارم ساب میزیون ها رو انجام میدم

Spaniuly
14-08-2008, 11:32
راستی تریلرهای Gta Iv رو دیدین؟
بابا اخرشه این لا مذهب

من لینکهاشو دارم مستقیم با کیفیت

gap
14-08-2008, 12:16
بابا اخرشه این لا مذهب

من لینکهاشو دارم مستقیم با کیفیت
چرا تريلر وقتي خود بازي رو ميشه بازي كرد تو ps3 يا xbox360 ؟؟؟؟؟؟؟
ولي خيليييي بازي توپيه...

Mist
14-08-2008, 12:47
بابا اخرشه این لا مذهب

من لینکهاشو دارم مستقیم با کیفی

از اون حرفا بود بازیش نیومده تراینرشو ببینیم که مثلا چی بشه حیف زودتر بیاد دیگه این داره خسته کننده میشه چون اونو دیدم دیگه این حال نمیده بازی کنی

aRThaS_08
14-08-2008, 14:22
تراینرشو
عزیز ترایـلـر (trailer)

djmd
14-08-2008, 22:01
ترای ؟؟؟؟
تِرِی !!!!

heleper
15-08-2008, 01:33
ببخشید میشه اون مرحله که در شهر آشوب میشه و برادر سی جی بهش میگه باید محله را نجات بدیم را واسم شرح بدید الان 3 ماهه توی این مرحله گیر کردم

Esi online
15-08-2008, 02:30
خب آموزشو دانلود کن(2 صفحه قبل)

Spaniuly
15-08-2008, 06:53
ببخشید میشه اون مرحله که در شهر آشوب میشه و برادر سی جی بهش میگه باید محله را نجات بدیم را واسم شرح بدید الان 3 ماهه توی این مرحله گیر کردم

بابا میری چند تاگنگستر جمع میکنی میری جاهای قرمز و زرد رو تصرف میکنی باید بری وایسی اون مناطق و یه هفت هشت تا گلوله در میکنی سر کله ارازل پیدا بشه میکشی تا جنگ رو را بندازی وقتی بکشی منطقه رو تصرف میکنی یکی مونده به آخرین مرحله اس اینی که گفتم یکی دو جای دیگه هم این کارو میکنی دگیه یادت نیست یه بارم با سزار میریم سروقت اون گنگسترهای زردپوش

aRThaS_08
15-08-2008, 09:37
اگر خواستی کارت راحتتر بشه
B A G U V I X رو بزن تا با تیر زدن ازت جون کم نشه

shetmobile
15-08-2008, 12:07
سلام من تو مرحله تو شهر دومی که باید بری ماشین را از نمایشگاه بدزدی گیر کردم اگه میشه سیو بعد ااز این مرحله رو بدید یا رمز نیترو بی نهایتو بدید please please

franch
15-08-2008, 13:40
تازه من اولین بار یک ماه طول کشید تموم کنم اما بار دوم فقط 4 روز (هفته پیش) طول کشید
:18::18::18::18::18:

frnsh
15-08-2008, 14:13
سلام من تو مرحله تو شهر دومی که باید بری ماشین را از نمایشگاه بدزدی گیر کردم اگه میشه سیو بعد ااز این مرحله رو بدید یا رمز نیترو بی نهایتو بدید please please

خب شما سیوت رو بذار تا بقیه رد کنن. اگه اینطوری بگی احتمالش به صفر درصد میرسه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shetmobile
15-08-2008, 15:25
تو کدوم سایت آپلود کنم؟

shetmobile
15-08-2008, 15:32
کجا آپلود کنم

Mist
15-08-2008, 15:44
تو کدوم سایت آپلود کنم؟

کجا آپلود کنم

10 تا سوالم میپرسیدی فک میکنی 10 تا جواب میدادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mediafire.com

و zshare.net

djmd
15-08-2008, 16:54
اين بازيهايي كه ايرانيا ساختن رو اين نصب ميشه ؟

Mist
15-08-2008, 18:59
بازی نیست عزیز اون پچ هستن که ماشینها و بعضی چیزا رو توش تغییر دادن البته اگه این بازیهایی رو بگی که به عنوان ورژن 6 و 7 و

....هی هر روز میاد بیرون یه چیزای الکی خوش هستن

caca_caca888
15-08-2008, 23:00

رمز ترافیک کم رو بزن(thgloj)
بعد تا اونجایی که اول باید بری رو با ماشین پرواز کن بعد دوباره رمز رو غیر فعال کن و با خیال راحت برگرد نمایشگاه...

Mist
15-08-2008, 23:03
اینی که شما میگی همش شد چیت که اینجوری بازی حال نمیده که بابا بذار یه بار بدون چیت بره بعد دومین باز که با چیت رفت حال کنه

caca_caca888
16-08-2008, 00:02
با چیت بره بهتره یا اینکه سیوشو بده تا ما براش بریم؟؟؟؟
تازه خودشم چیت نامحدود کردن نیترو رو میخواست...

رمز نیترو بی نهایتو بدید

Mr_Hamed_Shams
16-08-2008, 00:38
کد های تقلب Grand Theft Auto Sanandreas

کد عملکرد
YLTEICZ رانندگان خشمگین
LLQPFBN ترافیک صورتی
IOWDLAC ترافیک سیاه
AFSNMSMW پرواز کردن قایق ها
BTCDBCB چاق شدن
JYSDSOD بیشترین حد عضله
KVGYZQK لاغر شدن
ASBHGRB الویس در همه جا
BGLUAWML حمله با سلاح جنگی و رکت
AEZAKMI غیر فعال کردن پلیس
CIKGCGX پارتی ساحلی
MROEMZH گروه گانگ در همه جا
MROEMZH گروه ها کنترل جاده را به دست می اورند
AFPHULTL زمینه ی نینجا ها
BEKKNQV جذب کردن دختران بی شرم
BGKGTJH ترافیک ماشین های ارزان
GUSNHDE ترافیک ماشین های پرسرعت
RIPAZHA پرواز کردن ماشین ها
JHJOECW پرش بلند خرگوش وار
JUMPJET مار وار
KGGGDKP پلیکیدن حلقه ی هنری
IFIRSTDOZ هرگز گرفتار پلیس نشدن
COXEFGU نیتروژن دار شدن همه ی ماشین ها
AMOMHRER کامیون تانکر
XJVSNAJ همیشه در حالت نصفه شب
OFVIAC ساعت ۲۱:۰۰
EHIBXQS جذابیت کامل
OGXSDAG احترام کامل
LFGMHAL پرش بلند
allcarsgoboom ترکیدن همه ی ماشین ها
THGLOJ کاستن ترافیک
PRIEBJ زمینه ی تفریح وسرگرمی
YECGAA داشتن جت کیفی
LJSPQK پلیس ۶ ستاره
CFVFGMJ هوای مه آلود
YSOHNUL سریع گذشتن زمان
PPGWJHT بازی با سرعت بالا
LIYOAAY بازی با سرعت پایین
IOJUFZN حالت آشوب
BAGOWPG بخشنده بودن
IOJUFZN حالت آشوب
JQNTDMH -ماشین مسابقه
PDNEJOH -ماشین مسابقه
VPJTQWV -ماشین مسابقه
UBHYZHQ ماشین زباله
CPKTNWT منفجر کردن همه ی ماشین ها
XICWMD ماشین های نامریی
SZCMAWO Suicide
LXGIWYL اسلحه ی نوع اول
KJKSZPJ اسلحه ی نوع دوم
UZUMYMW اسلحه ی نوع سوم
HESOYAM جان ، اصلحه ، پول
OSRBLHH دو ستاره شدن پلیس
ASNAEB از بین رفتن ستاره های پلیس
AFZLLQLL هوای آفتابی
ICIKPYH هوای بارانی
AEDUWNV گرسنه نشدن

Spaniuly
16-08-2008, 06:45
من یه سوالی دارم چیت B A G U V I X برای شما عمل میکنه؟
تو توضیحش نوشته جون بینهایت ولی برا من اینطور نیست جونم میره
مشکل چیه؟

caca_caca888
16-08-2008, 09:36
من تا حالا همچنین چیتی رو ندیدم...
ولی الان که زدم فکر کنم خونمون با تیر خوردن کمتر بیاد پایین...

Spaniuly
16-08-2008, 11:09
من که امتحان می کنم همیشه هیچ فرقی نمیکنه با نزده اش کلا بعضی چیتهای Gta مزخرفه مثه مهارت در رانندگی

caca_caca888
16-08-2008, 11:27
مهارت در رانندگی مزخرف نیست!!!
خوب نگفته که مهارتو زیاد میکنه... در اصل گند میزنه به مهارتمون...

Spaniuly
16-08-2008, 17:25
میدونی کدوم رو میگم همونی که وقتی فرمون رو اینور اونور میکنی ماشین عین قایق موتوری چپ و راست میشه همونو میگم تو توضیحش نوشته افزایش مهارت در رانندگی

Alireza Taji
16-08-2008, 18:15
من که اصلا از استفاده کردن از کد تو بازی خوشم نمیاد حال بازی گرفته میشه!
انگار تو بازی هم کدهایی وجود داره که صحنه های غیر اخلاقی نشون میده! این کدها انگار تو امریکا خیلی سر وصدا کرده!
سری جدید بازی مشخص هست کی میاد؟ من شنیدم gta جز بازیهایی قرار گرفته که برای بازی کردن تو ایران مناسب نیست! و احتمال داره به صورت ازاد نتونی گیرش بیاری.

Armin 2008
16-08-2008, 19:13
انگار تو بازی هم کدهایی وجود داره که صحنه های غیر اخلاقی نشون میده! این کدها انگار تو امریکا خیلی سر وصدا کرده!
اونی که شما گفتی پچ هست .چیت نیست.

shetmobile
16-08-2008, 23:12
salam agha in marhale ra rafty ke bayad dare basane zane bezani kheili bahale

Esi online
17-08-2008, 02:10

اون ترینر چند صفحه قبل نیترو بی نهایت هم داره.
در ضمن لازم نیست سزار رو تعقیب کنی یه کم سزار عقده ایه! خیابونا رو زیگزاگ میره تو مستقیم برو

چیت BAGUVIX خیلی مسخره اس.
ولی این ترینر خون رو واقعا نامحدود میکنه
فقط در دو صورت میمیری
1.ماشینت منفجر شه
2.از ارتفاع زیاد بپری و چتر نجات داشته باشی ولی اونو باز نکنی(اگه چتر نداشته باشی کاریت نمیشه)

Esi online
17-08-2008, 02:18
Jumpjet مار وار
Kgggdkp پلیکیدن حلقه ی هنری
Jhjoecw پرش بلند خرگوش وار
Bagowpg بخشنده بودن

بابا ترجمه!!!

Spaniuly
17-08-2008, 07:24
salam agha in marhale ra rafty ke bayad dare basane zane bezani kheili bahale

اگه لطف کنید و این بحث های نا مناسب رو راه نندازید فکر میکنم این تاپیک عمرش حالا حالا ها تموم نشه پس لطفا...(( رعایت را مراعات فرمایید:31:))

Spaniuly
17-08-2008, 07:31
من که اصلا از استفاده کردن از کد تو بازی خوشم نمیاد حال بازی گرفته میشه!
سری جدید بازی مشخص هست کی میاد؟ من شنیدم gta جز بازیهایی قرار گرفته که برای بازی کردن تو ایران مناسب نیست! و احتمال داره به صورت ازاد نتونی گیرش بیاری.

تو هم مثله داداشمی اونم ابدا چیت نمیزنه حتی اگه مجبور باشه واستد و باستد میشه ولی چیت نمیزنه
عزیزم ششمین بازی GTA با عنوان GTA IV (همون چهار) پارسال برای کنسولهای PS3 و XBox منتشر شده و مدتهاست وعده اومدنش رو واسه پی سی میدن به نظر من سر کاریم. البته باید تا آخر پاییز امسال صبر کرد به قول معروف باید GTA رو آخر پاییز بشماریم طبق وعده ها قراره اواخر پاییز واسه پی سی بیاد این مطلب رو چند هفته پیش چند سایت خبری بازی رایانه ای خارجی هم تایید کردن خدا کنه زودتر بیاد

Alireza Taji
17-08-2008, 10:12
تو هم مثله داداشمی اونم ابدا چیت نمیزنه حتی اگه مجبور باشه واستد و باستد میشه ولی چیت نمیزنه
عزیزم ششمین بازی GTA با عنوان GTA IV (همون چهار) پارسال برای کنسولهای PS3 و XBox منتشر شده و مدتهاست وعده اومدنش رو واسه پی سی میدن به نظر من سر کاریم. البته باید تا آخر پاییز امسال صبر کرد به قول معروف باید GTA رو آخر پاییز بشماریم طبق وعده ها قراره اواخر پاییز واسه پی سی بیاد این مطلب رو چند هفته پیش چند سایت خبری بازی رایانه ای خارجی هم تایید کردن خدا کنه زودتر بیاد
دمه داداشت هم گرم:11:
من کلا با تقلب حال نمیکنم من بعضی قسمتهاش را برای گذروندنش حتی تا یک هفته بازی میکردم... مثلا اون قسمتش که باید بری محله هایی را به نام گروهت کنی پدرم دراومد تا تونستم تمام قسمتهاش را بگیرم.

Esi online
18-08-2008, 02:22
میدونی کدوم رو میگم همونی که وقتی فرمون رو اینور اونور میکنی ماشین عین قایق موتوری چپ و راست میشه همونو میگم تو توضیحش نوشته افزایش مهارت در رانندگی
اون کد مهارت رو افزایش میده ولی چون خیلی ها با دور زدن های سریع عادت ندارن مهارتشون مورد گند واقع میگیره!(Passive Voice)

Spaniuly
18-08-2008, 09:32
اون کد مهارت رو افزایش میده ولی چون خیلی ها با دور زدن های سریع عادت ندارن مهارتشون مورد گند واقع میگیره!(Passive Voice)

اصلا تو موقع روندن هم اينور اونور ميشه نه فقط تو دور زدنها

Esi online
26-08-2008, 02:20
یه سرعت سنج واسه GTA-SA

franch
26-08-2008, 13:34
فكر ميكنين كدوم يك از ماشينايgtaاز همه سرعتش بيشتره؟

Esi online
27-08-2008, 02:38
جواب سوالتون تو این صفحه هست:

IPHONE 3g
27-08-2008, 22:01
[quote=Esi online;2865780]یه سرعت سنج واسه GTA-SA

اقا یه توضیح بدین کجا باید بریزیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسییییییییییییی.:20:

aseman e ghermez
28-08-2008, 00:50
اقا یه توضیح بدین کجا باید بریزیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسییییییییییییی.:20:[/quote]

معمولا توی محل نصب:31: بازی حالا این رو نمیدونم:11:
بابا یه نصیهت دارم از الان به فکر ای وی باش سیستمت رو ارتقا بده :21:
ok

franch
28-08-2008, 10:36
gtaiv دو سه ماه ديگه مياد پس فعلا gtasa رو عشق است.
حلا اين سرعت سنجو بايد كجاريخت؟!

aseman e ghermez
28-08-2008, 20:13
gtaiv دو سه ماه ديگه مياد پس فعلا gtasa رو عشق است.
حلا اين سرعت سنجو بايد كجاريخت؟!
گفته بودم توی محل نصب بازی

Esi online
29-08-2008, 02:19
1.فایل d3d9.dll رو تو پوشه ی بازی بریزین(از فایل قبلی backup بگیرین)
2.فایل اجرایی رو باز کنید و واحد سرعت و محل سرعت سنج در صفحه رو انتخاب کنین.
3.بازی رو اجرا کنین
5.دکمه ی تشکر را فشار دهید :دی: D:

IPHONE 3g
29-08-2008, 20:23
کارایی رو که گفتید انجام دادم. وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده: grand theft auto SA requirs at least directX V 9.0

کمممممممممممممممممممممممک .:19:

frnsh
29-08-2008, 23:25
کارایی رو که گفتید انجام دادم. وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده: grand theft auto SA requirs at least directX V 9.0

کمممممممممممممممممممممممک .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

خب مگه directx رو نداری؟ 9 میخواد اگه C باشه که چه بهتر. اگه بخوای روی خیلی از بازیهای جدید حتما آخرین ورژنش هست.
اما دوستان مگه این بازی خودش برای اجرا همین directx رو نمیخواست؟

IPHONE 3g
30-08-2008, 12:17
خیلی ممنونم. ولی وقتی اون فایل رو پاک می کنم به راحتی میره تو بازی.

XirowN
30-08-2008, 21:23
سلام سیو شهر 2 رو کسی داره ؟

Esi online
31-08-2008, 02:12
این بازی سه تا شهر اصلی داره.
1. اونی که بازی تو اون شروع میشه . خونه ی کارل توشه و نقشه اش سبز و بنفش و زرد میشه اسمش هست Los Santos (جنوب شرق)
2. اونی که رنگ زمینه اش تو نقشه قهوه ایه اسمش هست Las Venturas (شمال شرق و در شمال Los Santos)
3. اونی که خیابوناش سراشیبی و سر بالایی داره و قطار از وسط خیابوناش رد میشه اسمش هست San Fierro(غرب)
لطفا از این به بعد اسم شهر رو بنویسید.

XirowN
31-08-2008, 14:22
سلام سیو بعد از مرحله ای دختره رو از تو آتیش نجات میدی ... کسی دارش ؟

Alireza Taji
01-09-2008, 01:02
سلام سیو بعد از مرحله ای دختره رو از تو آتیش نجات میدی ... کسی دارش ؟
تو مرحله گیر کردی؟
شما سیو پیش از اون مرحله را بذار تا دوستان مرحله را رد کنند.
و بعد برات بذارند.

IPHONE 3g
01-09-2008, 12:21
خب مگه directx رو نداری؟ 9 میخواد اگه C باشه که چه بهتر. اگه بخوای روی خیلی از بازیهای جدید حتما آخرین ورژنش هست.
اما دوستان مگه این بازی خودش برای اجرا همین directx رو نمیخواست؟

میشه لینکشو برام بزاریدم لطفا :42:.

havas_1980
01-09-2008, 19:57
میشه لینکشو برام بزاریدم لطفا .
دریافت DirectX9 End-User Runtimes مربوط به June 2008 از این آدرس:

Maziar_69
02-09-2008, 00:15
دوستان کسی این 100 تا تگ که باید توی لوس سانتوس اسپری کنیم کامل کرده؟؟؟

اگه کاملش کنیم چه اتفاقی می افته؟؟؟

Esi online
02-09-2008, 04:18
دوستان کسی این 100 تا تگ که باید توی لوس سانتوس اسپری کنیم کامل کرده؟؟؟

اگه کاملش کنیم چه اتفاقی می افته؟؟؟
پول گیرت نمیاد ولی بعد از اسپری کردن 4 تا اسلحه میاد تو خونه ی کارل که هر وقت خواستی میتونی برشون داری
1.شات گان دو لول
2.کلاشینکف
3.کوکتل مولوتو
4.tec-9

HPN
02-09-2008, 08:06
ضد سانسور چطوری کار می کنه ؟

Armin 2008
02-09-2008, 20:45
بعد از دانلود extract کن.main و script را کپی کن نو جایی که بازی رو ریختی البته بک اپ فراموش نشه.بعد برو تو بازی یه فایل sacencor که aplicattion هست رو در حین اجرای بازی run کن بعد سیو و بقیه مراحل شامل گردوندن gf و زدن دکمه ی y در هنگامی که gf برای hot cofee دعوتت می کنه داخل و بقیه مراحل.

LARAMAHDICRAFT
02-09-2008, 22:24
توی شهر سوم و اون مرحله ای که با هواپیما میری و نقشه رودخونه کنار یه سد رو نشون میده باید چی کار کرد؟:13: