PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Friend
12-01-2006, 03:49
سلام دوستان من
چرا تاپیک زیر خاکی رو کشیدین بیرون
جی تی ای تموم شد
با تشکر

Hossein_Bahal
12-01-2006, 04:02
دوست عزیزم Friend جان این تاپیک حدود یه یفته ای است که از زیر خاک بیرون امده .
در ضمن عضوهای جدید هم وقتی تازه میان تو سایت دیگه نمیدونن که تاپیک رو نباید از زیر خاک کشید بیرون . چون همه جا رو خاکی میکنه .

Lovelyman
12-01-2006, 09:20
حسين جان منم واسه همين ميگم تاپيك هميشه صفحه ي اول باشه تا اگه عضو جديدي كه در باره ي جي تي اي مي خواد بدونه ديگه غير مجار حفاري نكنه ديگه

AliROCK
12-01-2006, 13:55
signal جان gta خیلی هم عالیه ولی این مرحلش مزخرفه
از دوستان هم هر کی خاکی شده مایش یه دونه از اون فرش تکونهای زمان قاجار است
تازشم مگه بده بگن عجب بچه خاکیه :)

Amin
12-01-2006, 14:14
سلام به همه دوستان
تاپيك زير خاكي شده ..... اما پستهاي شما چرا رفته تو جاده خاكي !!! :blink: :ohno: :angry:
خواهشا مراعات كنيد
وگرنه تاپيك ميره قاطيه باقاليا !!! ;) :laughing:
ممنون

OMID
12-01-2006, 17:30
حسين جان منم واسه همين ميگم تاپيك هميشه صفحه ي اول باشه تا اگه عضو جديدي كه در باره ي جي تي اي مي خواد بدونه ديگه غير مجار حفاري نكنه ديگه

با سلام
دلیلی برای استیکی شدن این تاپیک نمیبینم چون دوران بازی گذشته اونموقع که بازی در اوج بود به صورت استیکی بود.
در ضمن اگر کاربران اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینند دلیلی برای زدن تاپیک برای این بازی نیست
خوش باشید ;)

با سلام خدمت همه دوستان
من 2 روز پيش با اين فروم آشنا شدم و از ديروز از صفحه 1 تا 76 اين تاپيك رو مطالعه كردم
من فايلي كه براي برداشتن سانسور بود اجرا كردم ولي فقط باعث شد كه دوربين بتونه وارد خونه بشه و دوست دختر كارل باز هم يه لباسي تنش بود و همين طور خود كارل) و اين با تبليغي كه من تو اينترنت ديده بودم مغايرت داشت.
ميخواستم بدونم كه بايد چي كار كنم تا بازي كاملا (كاملا) بدون سانسور بشه . و اين كه دوستمون اقا ساسان و ساش عزيز گفتن سي دي بدون سانسور منظورشون اين بود كه ديگه فايلي نميخواد تا سانسور برداره؟
من در تهران هستم اگه بايد حتما سي ديه بدون سانسور بگيرم شما ميدونيد از كجا و كدوم مغازه بگيرم؟ يا اگه كسي لطف كنه از سي دي هاي بازيش برام رايت كنه من ازش بخرم.
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.
ممنون ميشم كمكم كنيد.

rassool
15-01-2006, 20:24
اسم ايراني اخر بازي خوانساري است

توضيحات بيشتري درباره ي نصب ماشينهاي جديد بدهيد با استفاده از ggm

Amin
15-01-2006, 20:35
اسم ايراني اخر بازي خوانساري است

توضيحات بيشتري درباره ي نصب ماشينهاي جديد بدهيد با استفاده از ggm
سلام
اينجا توضيح داده شده :

آموزش نرم افزار GTA Garage Mod Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein_Bahal
15-01-2006, 23:57
با سلام خدمت همه دوستان
من 2 روز پيش با اين فروم آشنا شدم و از ديروز از صفحه 1 تا 76 اين تاپيك رو مطالعه كردم
من فايلي كه براي برداشتن سانسور بود اجرا كردم ولي فقط باعث شد كه دوربين بتونه وارد خونه بشه و دوست دختر كارل باز هم يه لباسي تنش بود و همين طور خود كارل) و اين با تبليغي كه من تو اينترنت ديده بودم مغايرت داشت.
ميخواستم بدونم كه بايد چي كار كنم تا بازي كاملا (كاملا) بدون سانسور بشه . و اين كه دوستمون اقا ساسان و ساش عزيز گفتن سي دي بدون سانسور منظورشون اين بود كه ديگه فايلي نميخواد تا سانسور برداره؟
من در تهران هستم اگه بايد حتما سي ديه بدون سانسور بگيرم شما ميدونيد از كجا و كدوم مغازه بگيرم؟ يا اگه كسي لطف كنه از سي دي هاي بازيش برام رايت كنه من ازش بخرم.
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.
ممنون ميشم كمكم كنيد.
دوست عزيز فكر كنم مشكل شما اين باشه كه ورژن قديمي اين برنامه رو دانلود كرديد . چون ورژن قديمي اين برنامه كامل اون چيزي رو كه شما ميخواين نمياره .
بهتره ورژن 2.1 اين برنامه يعني Hot Coffe رو امتحان كني .

ANESTASIA
16-01-2006, 18:16
سلام 1-اون برنامه اي كه گذاشتيد كه چند تا رينگ جديد داده بوديد دانلود نميشه لطفا درستشو بزاريد2-سانسور بازي رو چطور وردارم

======
اگه ميشه اون ماشين بنزي كه عكسشو گذاشتيد لينكشو بذاريد هر چي گشتم پيدا نكردم.ممنون در ضمن وقتي يه دختر تو خيابون ميبيني وقتي سوارش كردي بايد چيكار كني؟

پستهای پشت سر هم ادغام شد لطفا سوالتون رو در یک پست بپرسید
امید

rassool
16-01-2006, 19:53
دستت درد نكنه امين جان ولي من تو ظي كامل تري مي خواستم من نتو نستم اگر ممكنه ماشينهارو اماده به ايميل من بفرست تامن انها رو داخل ديتا بريزم خخخخخخخخخخخييييييييييييلي ممنون ميشم زير پاتو نگاه كني مارو ميبيني

ايميل من saeedfarahmand0@yahoo.com

habib12
17-01-2006, 13:20
سلام بچه ها خسته نباشيد من فقط مي خواهم داخل شهرهاي جي تي اي بگردم خواهش ميكنم اگه ميشه سيو كامل بازي رو به من بديد ممنون

ANESTASIA
17-01-2006, 13:52
يه جوون مرد جوابه منو بده؟

rassool
17-01-2006, 15:30
باعرض سلام:من مي خواستم ببينم كه چگونه ميتوان بدون استفاده ازجي جي ام ماشينهارا دربازي قرارداد وبه جز (فايل ريدمي كه بايدتنزيمات ان رادرديتا درست كرد دوفايل ياچندفايل ديگررا بايد چه كار كرد)خيلي ممنون ميشم اگر كمكم كنيد چون من بااستفاده ازجي جي ام نتونستم حتي بااستفاده ازان توزي حاتي كه دوست عزيزمان داده بودتو كف اين ماشينهاموندم دمتون گرم اگه كمكم كنيد درضمن اگرتوزي بيشتري بدهيد ممنون ميشم پيروزباشيد
ايميل من SAEEDFARAHMAND0@YAHOO.COM :santa:

rassool
17-01-2006, 17:29
:) نه بابا انگاري سايت سوت وكوريي هيچ كسي سرنميزنه جواب ماروبده بدنيست شمايي كه اون بالا هستيد نگاهي به زيرپاتونم كنين تاما فقيرفقراروهم ببينين اي بابا توروخدايكي جواب ماروبده دمش گرم من تو كف اين ماشينام اخه من هههههههههههههههههيييييييي يييييييچي نوفهمم ظمنن اسم ايراني داخل بازي رو اول بازي نيز مينويسد :)

rassool
17-01-2006, 17:35
چه طوراين عكسهاي باحال رو زير اسم تون قرارميدين

دوست عزيز فكر كنم مشكل شما اين باشه كه ورژن قديمي اين برنامه رو دانلود كرديد . چون ورژن قديمي اين برنامه كامل اون چيزي رو كه شما ميخواين نمياره .
بهتره ورژن 2.1 اين برنامه يعني Hot Coffe رو امتحان كني .

دوست من به من لينك ميدي تا دانلود كنم؟

Hossein_Bahal
18-01-2006, 03:21
دوست من به من لينك ميدي تا دانلود كنم؟
دوست عزيز اين هم لينك دانلود Hot Coffe v2.1
براي شما .

D..O..W..N..L..O..A..D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rassool
18-01-2006, 12:10
:worried: اي بابا انگاري هيچ كسي نمي خواد جواب اين بندهي حقيررو بده ديگه واقعا دارم نااميد ميشم تورو خدا يكي منو كمك كنه بچه هاي باحال اين سايت براي اون ماشينها ميگم ;)

Amin
18-01-2006, 12:47
:worried: اي بابا انگاري هيچ كسي نمي خواد جواب اين بندهي حقيررو بده ديگه واقعا دارم نااميد ميشم تورو خدا يكي منو كمك كنه بچه هاي باحال اين سايت براي اون ماشينها ميگم ;)
سلام رسول جان
دوستاني كه در اين تاپيك فعال بودند (اوايل آغاز به كار تاپيك) الان به دلايلي مثل (امتحانات و كنكور و .... ) خيلي كم آنلاين ميشن
شما بايد صبر كنيد تا يكي از اين دوستان كه اين رينگ‌ها رو دانلود كرده براي شما آپلود كنه
ممنون
خواهشا هر درخواست رو يك بار مطرح كنيد

rassool
18-01-2006, 16:11
ماچاكريم چشم امين جان _ودستت درد نكنه :blush:

fizi
22-01-2006, 23:23
من چطوری باید کدها رو وارد کنم تو کدوم قسمت جی تی ا باید بزنم؟

signal
22-01-2006, 23:45
سلام fizi - منم طبق رسوم عضويتت رو تبريك ميگم.
اين كدها رو وقتي تو بازي هستي تايپ كن. لازم نيست جاي خاصي باشي. اگه كد رو درست تايپ كني سمت چپ بالاي صفحه مينويسه كه اون عمل فعال شده.

Lovelyman
23-01-2006, 10:33
اينم كلي رمز gta:*** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اميدوارم مورد پسند باشه

ANESTASIA
23-01-2006, 14:28
سلام پس جواب ما رو نميديد ؟ وقتي يه دختر سوار ميكني بايد چيكار كني ؟ در ضمن اون رينگ هاي جديدي كه گذاشتيد دانلود نميشه ؟ درستشو اگه ميشه لطفا بزاريد.

ANESTASIA
23-01-2006, 14:31
سانسوره اين بازي رو چطور بردارم

sAsAn.K
23-01-2006, 14:35
دختر که سوار می کنی میری یه جای خلوت و هیچ کاری نمی کنی تا ببینی چی میشه!!!!!!!!!!!

rassool
23-01-2006, 17:11
اينم يك چيزي كه بتو نين ماشينهاي gta5رو خيلي راحت داخل اون بيندازيد بدون هيچ دردسري فقط كافه كه فايلي رو كه از اينترنت دانلود كرديد كه داخل او نبيندازيد ودر فايل اصلي gta5نصب كنيد در پوشه بالا جايي رو كه gta5نصب است رو بدهيد و در پايني فولدري رو كه ازاينترنت دانلود كرديد اگه كمي بهش وربريد خودتون مي فهميد
دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ANESTASIA
23-01-2006, 18:59
يه جاي خلوت بردم پياده شد؟ مسخره كردي ساسان جون

DARKFALLER
23-01-2006, 21:56
خسته نباشید.
من در GTA San Andreas در ماموریت cesar vialpando گیر کردم.
منظورم همان ماموریتی است که میرویم یک ماشینی که شبیه دوج هست و سقف ندارد را
از یک گاراژ تحویل میگیریم و باید به محل مسابقه برویم و حرکات پرشی انجام دهیم.
منظور من همان ماشینی است که با زدن دکمه بوق بر روی دسته یا حرف H بر روی کیبرد چهار چرخش بالا میاد.
در موقع مسابقه یک سری فلش از سمت چپ مانیتور به سمت راست و داخل دایره میرود و ما باید آنها را بزنیم.
حالا من نمیدونم چطور باید این کار را انجام داد تا هی پیغام bad یا too late یا missed بر روی صفحه نیاید؟
البته من چندبار در این ماموریت دکمه + کیبرد ( همان دکمه پرش چهار چرخ ) را با دکمه جهتنما کیبرد با هم زدم
و ماشین حرکت هم انجام میدهد اما فقط امتیاز 10 تا 10 تا بالا میرود و ماموریت با شکست رو به رو میشه. البته در موقع مسابقه یک جمله در بالا بصورت راهنما مینویسد که فکر میکنم منظورش اینه که همراه با موزیک این کار را انجام دهید.
در ضمن من فایل سیو کامل بازی رو از اینترنت گرفتم ولی میخوام خودم بازی رو تموم کنم.
اگر میتونید به من کمک کنید،
یا فایل سیو بعد از این ماموریت را به من بدهید.

signal
24-01-2006, 01:23
بايد با استفاده از كليدهاي جهت نماي سمت چپ كيبرد كه شماره هم دارن اين كارو انجام بدي. هر جهتي كه مياد روي دايره بايد اون و فشار بودي. البته به قول يه دوستي تو همين تاپيك (نميدونم كي بود) اگه سرعت بازيت بخاطر رم يا گرافيكت پايينه لول تصويرت رو بيار پايين تا سرعت بازي بهتر بشه تا فاصله بين زدن كليد و انجام عمل نيفته.

Honradez
24-01-2006, 19:50
ببخشيد،‌لطفا يكي دكمه هاي حركتي در هلي كوپتر و هواپيماي جت رو به من ياد بده.

(منظور از هلي كوپتر، Hunter هست كه رمزش OHDUDE ؛ و منظور از هواپيما، Hydra هست كه رمزش JUMPJET هست)

Lovelyman
25-01-2006, 10:12
anistasia جان بعضي اوقات پياده ميشه ولي بعضي اوقات نه مي مونه پس زود قضاوت نكن
feizجان من براي اينكه جت مثل هواپيما شه 5 ثانيه delete را نگه مي دارم و بعد جت مثل هواپيما حركت مي كنه در بارهي هلي كوپتر هم هم با جهات بالا پايين هست هم numlock كار ميكنه يخورده كار كني ياد ميگيري با موس هم ميشه ولي سخته

yusef
25-01-2006, 21:20
سلام
آقا این پسر داییم تو یه مرحله ی Gta گیر کرده که وقتی مردم شورش می کنند دوستانش به او خبر می دهند که برود به خیابانی که فامیل هایش هستندو پسر داییم نمی داند کجا رود.
ببخشید که این سوال را می پرسم
با تشکر

Lovelyman
26-01-2006, 09:56
يوسف جان بهش بگو بره همون جا كه اولين مراحل رو ازش ميگرفت جانسون هايوس تو همون ميدون گاهيه بهد بره بقل بروبچ سبز اسلحه رو بگيره طرفشون شليك نكنه ها بعد G رو بزنه يه 3نفر بگيري حله

rassool
26-01-2006, 19:36
اينم يك سايت باحال پراز چيزهاي جالب
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yusef
27-01-2006, 15:00
اگر ممکن است درباره این سوال که دیروز کردم بهتر توضیح دهید

arash2006
30-01-2006, 02:36
باسلام
من پچ --- gta را مخواستم
متشكرم

arash2006
31-01-2006, 11:00
با سلام
لطفا پچ --- بازي Gta را براي دانلود بگزاريد
توي ارشيو هرچي مگردم پيدا نميكنم
با تشكر

Amin
31-01-2006, 11:22
با سلام
لطفا پچ --- بازي Gta را براي دانلود بگزاريد
توي ارشيو هرچي مگردم پيدا نميكنم
با تشكر
سلام آرش جان
اينم براي شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

habib1362
31-01-2006, 11:41
كدمخفي gta sanander
كدمخفي صحنه هاي سكسي

OMID
31-01-2006, 11:54
كدمخفي gta sanander
كدمخفي صحنه هاي سكسي

با سلام
عضویت شما را تبریک میگویم
شما اگر مقداری توجه کنید متوجه میشید که امین جان همین پست بالایی شما این فایل رو گذاشته

سلام آرش جان
اينم براي شما

arash2006
31-01-2006, 12:22
امين و اميد جان دستت درد نكنه مرسي

arash2006
31-01-2006, 15:06
با سلام
ايا پچ جديد تري برا بازي gta داريد براي دانلود بگزاريد
اگر امكان دارد جديد ترين سيو اخر بازي را بگزاريد
متشكرم

Lovelyman
31-01-2006, 18:38
بابا Gta جديد داره مياد شما هنوز تو كف سانآندرس موندين؟؟؟

sAsAn.K
31-01-2006, 18:47
علی جون راست میگه بابا بی خیاله GTA : SA شید فعلا برید تو کار Civilization 4 تا بعد;)

arash2006
31-01-2006, 23:20
سلام آرش جان
اينم براي شما

امين جان سانسور را كجا بريزم ؟
ايا سيوم از كار ميافته؟
سيو جديد داري؟

signal
01-02-2006, 01:26
آقا Civilization تاپيك داره يا نه؟

Amin
01-02-2006, 07:53
سلام به همگي

آقا Civilization تاپيك داره يا نه؟
بله داره
اما اين موضوع چه ربطي به اين تاپيك داره ؟
-----------------------------------------------------------------

امين جان سانسور را كجا بريزم ؟
ايا سيوم از كار ميافته؟
سيو جديد داري؟
نحوه نصب : اول اين دو تا فايل بازي رو به يه جاي ديگه منتقل كنيد(يعني از اين دو تا فايل يه Backup واسه بعدا تهيه كنيد)
data/script/main.scm and data/script/script.img
بعد فايلي كه دانلود كردينو unzzip كنيد بعد همون دو فايل توشو بجاي دو تا فايل بازي قرار بدين
بعد تو بازي new game رو انتخاب كنيد چون سيو قبلي كار نمي‌كنه

arash2006
01-02-2006, 10:19
مرسي امين تشكر

arash2006
01-02-2006, 11:01
سلام امين جان از كمكت متشكرم چند تا سوال ديگه داشتم
چه جوري ميتونم با michelle cannes و helena wankstein وBarbara Schternvart و Katie Zahn اين دختر ها دوست بشم ايا روي نقشه مكاني وجود دارد كه برم انجا با هاشون دوست بشم؟ اگرامكان دارد روي نقشه نشان دهيد
با سلام من نمي دانم كه چه كار كنم تا در دو دستش 2 تا اسلحه بزرگ بگيرد ;)
من double_wield_all_weapons را دانلود كردم چيكارش كنم؟ :blink:

با تشكر باي باي :tongue:

mahrokh
01-02-2006, 13:12
سلام
ببخشید مرحله اول که بازی میشه و اونجا که باید سوار دوچرخه بشه من Save Gameمرحله بعد از دوچرخه سواری رو می خواهم
ممنون

H @ M I D
01-02-2006, 15:28
سلام به دوستان GTA باز
من همین چند دقیقه پیش رسیدم به مرحله بالانس ماشین
اصلا نمیتونم ماشینو تکون بدم خلاصه گیر کردم حسابی :wink:
بعد یه مشکل اینه که برای من GTA : San Andreas خیلی کنده و سرعتش پایینه گرافیکم 128و رمم 256 هستش میخواستم بدونم مال شما هم اینطوریه یا نه
با تشکر
بايد با كليد هاي 2 4 68 استفاده كني

H @ M I D
01-02-2006, 15:32
آقا جان بايد با اعداد 2 4 6 8 استفاده كني

Lovelyman
02-02-2006, 16:07
پارسا جان شما ميدوني به چه پستي جواب دادي؟؟؟صبح بخير!!!در ضمن عضويت مبارك و دو پست هم زمان نده

ANESTASIA
02-02-2006, 22:12
سلام .اميدوارم كه حالتون خوب باشه .اگه ميشه اون رينگ هاي جديد رو هر كه دانلود كرده درستشو بزاره تا منم دانلود كنم هر كاري كردم نميشه؟ در ضمن يه سيو از اخر بازي ميخام .لطفا ؟

ANESTASIA
02-02-2006, 22:15
او مظهر عشق بود ومن مظهر ننگ وقتی که فشردمش به آغوشم تنگ لرزید دلش نالید که آخ ای شیشه چه می کنی تو در بستر سنگ

arash2006
03-02-2006, 11:27
كجايين چرا جوابم را نميدهيد

Amin
03-02-2006, 11:46
سلام به همه دوستان :laughing:

با سلام من نمي دانم كه چه كار كنم تا در دو دستش 2 تا اسلحه بزرگ بگيرد ;)
:tongue:
بايد مهارت در تيراندازي بيشتر بشه فكر كنم
------------------------------------------------------------------------------------

سلام .اميدوارم كه حالتون خوب باشه .اگه ميشه اون رينگ هاي جديد رو هر كه دانلود كرده درستشو بزاره تا منم دانلود كنم هر كاري كردم نميشه؟ در ضمن يه سيو از اخر بازي ميخام .لطفا ؟
دوست عزيز تنها راه حل همونيه كه خودتون گفتيد !!!
بايد صبر كنيد تا يكي از دوستان كه رينگها رو دانلود كرده براتون آپلود كنه

ANESTASIA
03-02-2006, 12:15
[b]پس [u]سيو اخر اخر بازي هر كي داره بزاره تا دانلود كنيم.متشكرم

علیرضا
03-02-2006, 12:43
سلام بچه ها من برگشتم
دنبال سيو و كد نگردين كه بازي از باحالي در مياد

علیرضا
03-02-2006, 12:49
خوب خوشبختانه همه تون تو اين بازي خبره شده ايد و نيازي به من هم نيست

mahrokh
04-02-2006, 13:29
سلام دوستان من این سوال را در انجمن بازی ها نوشته ام ولی حالافهمیدم که تابیک تخصصی آن هم هست
(از این بابت عذر می خواهم)
من جی تی آ 5 را نصب کردم (6 سی دی و کرک را هم کپی گرفتم)
ولی بعد از اینکه فیلم مربوط به شرکت سازنده تموم میشه از بازی خارج میشه
کارت گرافیکم 128 GeForce5200 است (با جی تی آ4 و igi2 و مکس پین من این مشکلو نداشتم
ممنون
بازم از تکراری بودن مطلبم عذر خواهی می کنم

Amin
04-02-2006, 13:34
خوب خوشبختانه همه تون تو اين بازي خبره شده ايد و نيازي به من هم نيست
سلام عليرضا جان
بچه‌ها يه سري از فايلهاي قديمي مثل رينگها رو ميخوان
به دادشون برس ~~~~ :happy: :rolleye: :blush:

Honradez
06-02-2006, 19:05
با سلام.

من چندتا از ماشينهاي خوب و مجزاي بازي GTA SA رو درآوردم كه ليستشونو اينجا براتون گذاشتم.

Download Zip File! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin mozy
06-02-2006, 20:30
دستت دردنکنه فیز جوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووون

Amin
06-02-2006, 20:42
سلام فيض عزيز
ممنون اما ...
اين مطلب رو بايد در تاپيك اصلي GTA مينوشتيد

با تاپبک مخصوص بازی gta ادغام شد ;)

Mikail
07-02-2006, 05:55
دوستان براي دانلود ماشين هاي بيشتر به آدرس زير سري هم بزنيد و سايت زير علاوه برمواردي مربوط نسخه San Andreas مواردي هم مربوط به نسخه هاي ديگر مثل GTA و GTA 2 و GTA 3 و GTA: ViceCity دارد كه با كمي جستجو در منوي چپ سايت قابل يافتن است. آدرس اول مربوط به ماشين ها و آدرس دوم مربوط به اسلحه ها است.براي دانلود هم از گزينه ي Download استفاده كنيد.

موفق باشيد! :biggrin:

Lovelyman
07-02-2006, 09:38
من قبلا رمزا رو گذاشته بودم ولي انگار كسي متو جه نشد : +++++ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ICEBOYS
11-02-2006, 17:27
سلام

من در یکی از مرحله های این بازی گیر کردم

اونجایی که باید مدرک هواپیما بگیری با اون هواپیما قدیمیه باید دو تا کله ملق بزنی

از دوستان اگر کسی این بازی روی سیستمش نصب هست من سیو را میزارم زحمت رد کردن این مدرک خلبانی را بکشید

ممنون

Amin
12-02-2006, 00:11
سلام

من در یکی از مرحله های این بازی گیر کردم

اونجایی که باید مدرک هواپیما بگیری با اون هواپیما قدیمیه باید دو تا کله ملق بزنی

از دوستان اگر کسی این بازی روی سیستمش نصب هست من سیو را میزارم زحمت رد کردن این مدرک خلبانی را بکشید

ممنون
سلام

براي درست چرخيدن وقتي كه زير هواپيما به سمت بالا قرار گرفت و وارونه شد با دكمه ي جهت بالا از سقوط هوا پيما جلوگيري كنيد و تعادلش رو حفظ....
و يا از سيو زير كه عليرضا جان گذاشتند استفاده كنيد

ممنون

Master
14-02-2006, 21:20
سلام بچه ها کسی هست که سی دی کامل سان اندریاس رو داشته باشه ) بدون سانسورش (خیلی لازمش دارم پولشم هر چی بشه می پردازم فقط بگید کی داره تا با پست خصوصی باهاش صحبت کنم . کمکم کنید . افتادم تو رو در بایستی ای دی اس الم ندارم که دنلود کنم

NINTENDO_DS
14-02-2006, 22:28
خب شما نسخه دي وي ديش رو بگير محصول شركت Dc اصلا هم سانسور نشده ممنون

Master
15-02-2006, 22:00
يه مشكل اينجاست و اون اينه كه من دي وي دي رام ندارنم

MOH333EN
16-02-2006, 02:35
سلام
:rolleye: بچه ها یک خواهش داشتم اگه میشه کمکم کنید ممنونم چطوری میتونم تمان خیابانها را باز کنم و هر جا که بخواهم بروم راهی هست؟ :)

;) من شیرازم و دارمش 6 تا سیدی هست خواستی در خدمتم

rassool
16-02-2006, 19:00
فكر كنم كه مسترجان مال شركت ali baba اينو كه ميخاي داشته باشه crazyfrog-new

Farid007
16-02-2006, 20:06
سلام
:rolleye: بچه ها یک خواهش داشتم اگه میشه کمکم کنید ممنونم چطوری میتونم تمان خیابانها را باز کنم و هر جا که بخواهم بروم راهی هست؟ :)

اين فايل رو دانلود كنيد بعد فايل داخلش رو در My Document و در پوشه بازي كپي كنيد
همون جايي كه SAVE ها هستند و دقت كنيد جايي Paste كنيد كه فايلي به نام GTASAsf1.b وجود داشته باشد
تا جايگزين شود چون فايل دانلود شده هم با همين اسم هست
بعد هنگام LOAD بازي روي گزينه اول كليك كنيد
تمام خيابان ها و همه چيز بازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kamrana
17-02-2006, 03:05
با سلام آقا علی رضا من تازه بازی gta sa را خريده ام و چند مرحله اي را رفته ام اگر مي شود يك savegame قشنگي را براي من بگذاريد. ممنون.علي رضا

Farid007
17-02-2006, 12:12
با سلام آقا علی رضا من تازه بازی gta sa را خريده ام و چند مرحله اي را رفته ام اگر مي شود يك savegame قشنگي را براي من بگذاريد. ممنون.علي رضا
پست قبلي رو نگاه كن SAVEGAME رو دادم اونم 100% هستش

amirk
19-02-2006, 20:06
بچه ها اگه ميشه سيو بعد از اون رقص ماشين رو بزاريد خيلي خيلي ممنونم.

arash2006
22-02-2006, 07:30
با سلام
من پچ hot_coffee_v2-1 را ريختم تو بازي ولي كارل هنوز لباس تنش است چكار كنم

Amin
22-02-2006, 11:54
با سلام
من پچ hot_coffee_v2-1 را ريختم تو بازي ولي كارل هنوز لباس تنش است چكار كنم
سلام
CJ لباسشو در نمياره :ohno:
خيالت راحت :rolleye: :laughing: :)

Pooryia_khan
22-02-2006, 18:17
آقا من جی تی ای را بصورت کامل با ماشین های جدید در یک سی دی بصورت آپدیت شده رایت کردم . اگر کسی می خواهد من در کرمان هستم .

farshidgta
23-02-2006, 02:47
سلام بچه ها
من فرشید هستم. به تازگی با این فروم آشنا شدم. یک فایل به زبان فارسی درباره بازی San Andreas تهیه کرده ام. این فایل با فرمت Pdf می باشد و185 صفحه دارد. برای تهیه آن خیلی وقت گذاشته ام. فکرکنم بسیاری ازسوالات شما درآن فایل جواب داده شده باشد.
آنرا دانلود کنید ومرا ازنظراتتان مطلع کنید.

Amin
23-02-2006, 02:55
سلام فرشيد جان
عضويتتون رو تبريك ميگم
اميدوارم شاهد فعاليت مثبت شما در انجمن و مخصوصا تاپيكهاي سري بازيهاي Gta باشيم
ممنون به خاطر معرفي فايل
اگه يه لينك ازش تو خود تاپيك قرار ميداديد خيلي بهتر بود
ممنون
------------------------------------------------------------
اينو اضافه كنم كه واقعا عالي بود
پيشنهاد ميكنم همه دانلود كنيد
معلومه خيلي براش وقت گذاشتين
خسته نباشيد :) :rolleye:

Farid007
23-02-2006, 12:26
سلام
آقا فرشيد خوش آومديد به فروم . ما هم با GTA بزرگ شديم . كشته مردشيم ولي فايلي كه داديد لينكش خراب بود واسه من
اگر لطف كنيد در جايي ديگه Upload كنيد ...

farshidgta
23-02-2006, 17:47
سلام
ازپیام محبت آمیزتان ممنون
درجواب آقا فرید عرض کنم لینک سالم است من آنرا تست کردم مشکلی نداشت.

farshidgta
24-02-2006, 07:51
بچه ها اگه ميشه سيو بعد از اون رقص ماشين رو بزاريد خيلي خيلي ممنونم.
شما سيو تون را براي من بفرست . من اين مرحله رو پاس ميكنم وبعد سيو را برايت ميفرستم.

Alipacino
24-02-2006, 08:37
راستی بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه با اون دختر هایی که تو ماموریت ها نیستن دوست شد؟
این چرت پرت ها چیه وقتی مری طرفشون تحویل آدم می دن؟

farid_givehchin
24-02-2006, 09:25
اقا سیو اخره بازی بدون سانسورو میخوام پلیز

farshidgta
25-02-2006, 03:05
راستی بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه با اون دختر هایی که تو ماموریت ها نیستن دوست شد؟
این چرت پرت ها چیه وقتی مری طرفشون تحویل آدم می دن؟

بايد ميزان --- APPEAL بالا باشد تا بتوانی با دخترها دوست شوی به عبارت دیگر برای اینکه تحویلت بگیرند باید برایشان جذاب باشی.
برای افزایش --- APPEAL به فایلی که تهیه کرده ام بخش --- APPEAL مراجعه کن.
درضمن هردختری ازیک تیپ خوشش می آید بعضی پسر تپل مپل دوست دارند بعضی پسر عضلانی.

farshidgta
25-02-2006, 03:08
اقا سیو اخره بازی بدون سانسورو میخوام پلیز

به SAVE ربطی نداره باید HOT COFFEE رو نصب کنی.
درضمن برای HOT COFFEE دو حالت وجود دارد:
یکی با SAVE های قبلی سازگار نیست وازاول بازی دوست دخترها دردسترس هستند
و درحالت دوم میتوانی با SAVE قبلی ات بازی رو ادامه بدی .

ميلاد پوررجب
25-02-2006, 04:24
آقا من جی تی ای را بصورت کامل با ماشین های جدید در یک سی دی بصورت آپدیت شده رایت کردم . اگر کسی می خواهد من در کرمان هستم .
آقا پوریا چه طوری میتونی اون سی دی رو برام بفرستی
در ضمن چرا درافت پیغامت غیر فعاله؟؟؟

un4giv3n
25-02-2006, 11:49
من كمك ميخوام!
در واقع يك سيو ميخوام!
اون مرحله اي هست اسمش
Key to Her Heart
هست! نميتونم رد كنم!اصلا اين خانوم رو نميتونم سر شوق بيارم هي كتك ميخورم!!!!!!!!!
الان روي مپ من دو تا ميژن هست كه نميتونم رد كنم!
1.Key to Her Heart
2.اون مرحله اي كه بايد با هواپيما در ارتفاع خيلي پايين پرواز كني تا رادار نگيرت!
اگر كسي سيو بعد از اين دو مرحله رو داره بده! اگر هم كسي نداره من سيو خودم آپلود كنم، يكي لطفغ كنه ردش كنه، و بعد يه جوري بده به من! حالا ايميل يا......
كسي كمك ميكنه؟

farshidgta
25-02-2006, 13:13
من كمك ميخوام!
در واقع يك سيو ميخوام!
اون مرحله اي هست اسمش
Key to Her Heart
هست! نميتونم رد كنم!اصلا اين خانوم رو نميتونم سر شوق بيارم هي كتك ميخورم!!!!!!!!!
الان روي مپ من دو تا ميژن هست كه نميتونم رد كنم!
1.Key to Her Heart
2.اون مرحله اي كه بايد با هواپيما در ارتفاع خيلي پايين پرواز كني تا رادار نگيرت!
اگر كسي سيو بعد از اين دو مرحله رو داره بده! اگر هم كسي نداره من سيو خودم آپلود كنم، يكي لطفغ كنه ردش كنه، و بعد يه جوري بده به من! حالا ايميل يا......
كسي كمك ميكنه؟
سیو تو برام بفرست . من برات رد میکنم.

un4giv3n
25-02-2006, 13:34
آقا من آيدي تون رو از وبلاگتون برداشتم و اد كردم!
با
T-h-e-u-n-4-g-i-v-e-n
امروز هم براتون ايميلش ميكنم.
خيلي ازتون ممنونم!

un4giv3n
25-02-2006, 14:32
اقا ايميلت همونه كه توي وبلاگه؟ خوشگوار؟

farshidgta
25-02-2006, 15:11
اقا ايميلت همونه كه توي وبلاگه؟ خوشگوار؟
براي رد كردن مرحله key to her heart باید فاصله ات با خودروی صورتی رنگ زیاد باشد به عبارت دیگر باید SPOOK-O-METER را حداقل نگه داری.
برای ردکردن مرحله N.O.E باید ازمسیری که روی نقشه مشخص کرده ام عبورکنی.

Pooryia_khan
25-02-2006, 16:15
آقا اگر کسی سی دی می خواد به من ایمیل بزند .
ایمیل من :
===============================
Pooryia_khan@yahoo.com
===============================

rassool
25-02-2006, 17:22
:blush: دستت درد نكنه فرشيد جون خيلي باحال بود اگه چيزجديدي داشتي درهمين سايت بگوممنون ميشم

un4giv3n
25-02-2006, 17:33
اقا فرشيد! هر دو كرحله رو رد كردم! مرسيييييييييييييييييييييي يييي!
ممنون جيگر!
بازم مثل االاغ گير كردم!
اين مرحله هست كه بايد با يك هواپيماي دو موتوره بري يجا!
من ميرم بالاي سرش ولي مثلث ميمونه!(يعني همون جاست ولي ارتفاعش فرق داره! توي ارتفاع پايين هم كه پرواز كردم چيزي نيست!
بايد فرود بيام جايي؟
چي كار كنم؟

Farid007
25-02-2006, 21:36
بازم مثل االاغ گير كردم
من ميرم بالاي سرش ولي مثلث ميمونه!(يعني همون جاست ولي ارتفاعش فرق داره! توي ارتفاع پايين هم كه پرواز كردم چيزي نيست!
بايد فرود بيام جايي؟
چي كار كنم؟
اگر اشتباه نكنم اون مرحله بايد در بالاترين ارتفاع پرواز كني و از داخل دايره قرمز رد بشي و اينتر بزني و بپري

websky
25-02-2006, 21:48
من کد سیو بازی رو می خوام

Farid007
25-02-2006, 22:00
من کد سیو بازی رو می خوام
عضويتتون رو تبريك ميگم عزيز
سيو نهايي بازي رو در پست 828 همين تاپيك گذاشتم
موفق باشي ...

farshidgta
25-02-2006, 22:18
اقا فرشيد! هر دو كرحله رو رد كردم! مرسيييييييييييييييييييييي يييي!
ممنون جيگر!
بازم مثل االاغ گير كردم!
بايد فرود بيام جايي؟
چي كار كنم؟
تو هرمرحله که اشکال داشتی حتما اسم مرحله رو بنویس.
باید با هواپیما آنقدر ارتفاع بگیری تا مثلث به مربع تبدیل شود حال درهمان ارتفاع به سمت دایره قرمزرنگ حرکت کن ووقتی هواپیما ازدایره قرمزگذشت دکمه ای رو که برای خروج تعریف کرده ای فشار بده تا کارل به بیرون یپرد سپس سعی کن روی سد فرود بیایی. دراین مرحله باید کنارژنراتورهای سد موادمنفجره کاربگذاری.
موفق باشی

un4giv3n
26-02-2006, 13:38
بايد ارتفاع بگيره؟؟؟؟ من همش رو زمين دنبال چيزي ميگشتم! واقعا ممنونم!
راستي يك چيزي پيدا كردم كه باورتون نميشه!
براش يك ريپلاي ديگه ميدم كه به چشم بياد!
خيلي توووووووووووووپه!

un4giv3n
26-02-2006, 13:40
بهترين ترينر براي جي تي اي
با هر قابليتي كه فكرشو بكنيد!

Master
26-02-2006, 19:44
سلام بچه ها کسی لینک جی تی ای جدید به نام GTA Hot Spot رو نداره ؟

ميلاد پوررجب
27-02-2006, 14:52
يه نكته ميخواستم بگم اون هم اينكه وقتي hot coffeeرو نصب ميكني و از اول شروع ميكني ديگه تا مرحله اي كه بايد دختره رو از اتش نجات بدي بيشتر نميتوني بري و مال من كه اينطوري شد و دختره وقتي از ماشين پياده ميشه ديگه خونش نميره و توي خيابون دور ميزنه كسي نميدونه چكار كنم ؟؟؟

farshidgta
27-02-2006, 23:31
يه نكته ميخواستم بگم اون هم اينكه وقتي hot coffeeرو نصب ميكني و از اول شروع ميكني ديگه تا مرحله اي كه بايد دختره رو از اتش نجات بدي بيشتر نميتوني بري و مال من كه اينطوري شد و دختره وقتي از ماشين پياده ميشه ديگه خونش نميره و توي خيابون دور ميزنه كسي نميدونه چكار كنم ؟؟؟

شما سعي كن اين مرحله رو يك بارديگه انجام بدي بعضي مواقع چنين مشكلاتي پيش مي آيد.
درضمن HOT COFFEE چندتا ورژن دارد که آخرین آن 2.1 است. ازکدام ورژن استفاده میکنی؟

Mahiar0
11-03-2006, 21:12
اقا اگر امكان داره اين كدهاي تقلب رو كه گذاشتيد فارسيش رو هم بنويسيد كه هر كدام چي مي كنه؟

كسي تا اخر بازي رفته مي خوام ببينم اخر بازي چطوري؟ سيوشو كسي داره بده؟

تو كجا اين دوست دخترهارو ميشه ديد؟ اونجا سيوشو بديد :biggrin:

Farid007
11-03-2006, 21:50
توي چند تا پست قبلي سيو 100 در 100 رو من دادم

Mahiar0
11-03-2006, 23:08
توي چند تا پست قبلي سيو 100 در 100 رو من دادم
كدوم پست؟ شماره چند؟

Mahiar0
11-03-2006, 23:14
عضويتتون رو تبريك ميگم عزيز
سيو نهايي بازي رو در پست 828 همين تاپيك گذاشتم
موفق باشي ...
اين منظورته؟

hossein_3650
12-03-2006, 01:34
سلام.اقا تو رو خوا بگین اون مرحله که رقص ماشین هست چه جوری رد میشه.پدرم در اومده؟

H3SAM
12-03-2006, 02:12
hossein جان شما هنوز اون مرحله هستید؟ خب معلومه چه جوری با کلیدهای جهت دار یا Number ها و یا با دکمه های W,ََA,S,D میشه این کارو کرد دیگه بقیش بستگی به خودتون داره ( سرعت عمل )

Aidin_ONLINE
12-03-2006, 15:13
سلام:
آیا در بازی gta san andresشهر مخفی هم وجود دارد؟
آخه من یه چیز هایی در مورد اون شنیدم!

Mahiar0
12-03-2006, 16:08
راستي؟ اين ترينر كه توش اسم شهرها چيه ؟ كار چطوري؟ چطوري شهر رو ميشه عوض كرد؟

Farid007
12-03-2006, 20:12
اين منظورته؟
بله همون پست رو ميگم شماره 828

hossein_3650
13-03-2006, 10:39
شما سعي كن اين مرحله رو يك بارديگه انجام بدي بعضي مواقع چنين مشكلاتي پيش مي آيد.
درضمن HOT COFFEE چندتا ورژن دارد که آخرین آن 2.1 است. ازکدام ورژن استفاده میکنی؟
ورژن 2.1 چه فرقی با ورژن های قبلیش داره؟

hossein_3650
13-03-2006, 10:44
hossein جان شما هنوز اون مرحله هستید؟ خب معلومه چه جوری با کلیدهای جهت دار یا Number ها و یا با دکمه های W,ََA,S,D میشه این کارو کرد دیگه بقیش بستگی به خودتون داره ( سرعت عمل )
نه.میدونم با این کلید ها باید کار کرد.من هم این کلیدها رو میزنم.ماشین هم میرقصه.ولی باز رود نمیشه؟
یه سوال دیگه.اولش که باید پول رو کم یا زیاد کنی(اولش50$ هست)باید رو چند دلار بزارم؟

farshidgta
13-03-2006, 14:02
ورژن 2.1 چه فرقی با ورژن های قبلیش داره؟
ورژن 2.1 آخرين ورژني است كه عرضه شده . فردي كه وجود چنين صحنه هايي را دربازي كشف كرد پس ازمدتي ازانجام این كاربه هردليلي پشيمان شد زيرا كشف اين صحنه ها جنجال زيادي به راه انداخت.
به هرحال درورژن 2.1 شما ميتوانيد ازsave های گذشته تان استفاده کنید. چنین چیزی درورژنهای قبلی مقدورنبود وشما پس ازنصب hot coffee باید ازابتدا بازی میکردید.

scream
16-03-2006, 17:25
بچه ها من تو يه قسمت از بازي مشكل پيدا كردم يعني نميتونم رد بكنمش
دقيقا اگر بخوام بگم كدوم قسمته روي نقشه حرف w نشون ميده و من قسمت از اون هستم كه بايد با يه چيني توي دموي بازي بايد بازي كامپيوتري انجام ميدم و نميتونم ببرمش و هيچ وقت من نميتونم ببرمش من بايد كجا برم و بازي كردن رو ياد بگيرم تا بتونم ازش ببرم و برم مرحله بعد ؟؟
لطفا راهنمايي كنيد

amirk
16-03-2006, 19:23
بچه ها من تو يه قسمت از بازي مشكل پيدا كردم يعني نميتونم رد بكنمش
دقيقا اگر بخوام بگم كدوم قسمته روي نقشه حرف w نشون ميده و من قسمت از اون هستم كه بايد با يه چيني توي دموي بازي بايد بازي كامپيوتري انجام ميدم و نميتونم ببرمش و هيچ وقت من نميتونم ببرمش من بايد كجا برم و بازي كردن رو ياد بگيرم تا بتونم ازش ببرم و برم مرحله بعد ؟؟
لطفا راهنمايي كنيد

شما بايد به يك محلي كه آب دارد برويد و چندين بار زير آبي برويد تا ظرفيت شش هايتان زياد شود.نگران نباشيد خودش به شما مي گويد كه چه وقت ظرفيت شش هايتان كافي شده است. بعد دوباره به w برگرديد اين بار دموي بازي فرق مي كند و اون چيني به شما يك ماموريت مي دهد. اميد وارم مشكلتان حل شود.

hossein_3650
17-03-2006, 19:58
اقا من اون مرحله هستم که با یکی دیگه میره بالا پشت بوم هی ز این هواپیما کوچیکا میاد.هر چی هم میزنم تموم نمیشه.یه فرکانس هم اونجا نوشته که نمیدونم چیه.این مرحله چه جوری رد میشه؟

vorojax
17-03-2006, 20:11
اقا من اون مرحله هستم که با یکی دیگه میره بالا پشت بوم هی ز این هواپیما کوچیکا میاد.هر چی هم میزنم تموم نمیشه.یه فرکانس هم اونجا نوشته که نمیدونم چیه.این مرحله چه جوری رد میشه؟

زياد مياد بايد انقدر بزني تا تموم بشه

hossein_3650
17-03-2006, 23:59
اقا من این مرحله رو رد کردم.مرحله بعدی که باز هواپیما هست و باید برای اون ماشینه پل بزاری و تانک ها رو بزنی رو هم رد کردم.ولی مشکل اینه که تو نقشه دیگه ماموریت نمیده؟؟؟

hossein_3650
18-03-2006, 18:40
اقا یکی جواب ما رو بده.بد جوری گیر کردم

nima888
18-03-2006, 19:44
man to on marhaleye madd dog (mamoriat d) gir kardam. yaro khodesho az balaye sakhtemon mindaze payin mimire manam mamoriyatamo mibazam bayad chi kar konam
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrsi

amirk
18-03-2006, 23:37
man to on marhaleye madd dog (mamoriat d) gir kardam. yaro khodesho az balaye sakhtemon mindaze payin mimire manam mamoriyatamo mibazam bayad chi kar konam
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrsi
من هم تو همين مرحله گير كردم چيكار بايد كنم لطفا جواب بديد
با تشكر

vorojax
19-03-2006, 09:30
اقا یکی جواب ما رو بده.بد جوری گیر کردم

تا اون جايكه يادم مياد بايد بري نمايشگاه ماشينو بخري (در زمن قسمت S مخصوص ماشين سواري رو بايد حتما بري)

vorojax
19-03-2006, 09:32

درست حسابي بنويس بفهم چي ميگي جوابتو بدم
(منظورم اينه كه مرحله رو قشنگ شرح بده)

amirk
19-03-2006, 12:03
درست حسابي بنويس بفهم چي ميگي جوابتو بدم
(منظورم اينه كه مرحله رو قشنگ شرح بده)
ببين عزيزم يك مرحله اي است كه يك مرد به نام madd dog بالاي يك ساختمان ايستاده و مي خواهد خودش را از اون بالا پرت كنه پايين و تو پايين ساختمان با دو نفر ديگه ايستادي من هر كاري مي كنم اون خودشو از بالا پرت مي كنه پايين و مي ميره و ماموريت من قبول نمي شه و بايد از اول برم. لطفا بگو چي كار بايد بكنم.
با تشكر

yusef
19-03-2006, 13:20
سلام
آقای farshidgta یک pdf را آماده کرده اند که راهنمای تمام مراحل در آن موجود است.

فقط فاصله ی کلمه ی rar را در لینک بالا بردار.

hossein_3650
20-03-2006, 00:49
تا اون جايكه يادم مياد بايد بري نمايشگاه ماشينو بخري (در زمن قسمت S مخصوص ماشين سواري رو بايد حتما بري)
1-این نمایشگاه ماشین کجای نقشه هست؟
2-مرحلا s چه جوری رد میشه.تا گاز میدم میسوزه؟

Reynard
20-03-2006, 18:37
من ويندوزمو عوض كردم ديگه بازي بالا نمي ياد چرا؟

vorojax
20-03-2006, 21:25
ببين عزيزم يك مرحله اي است كه يك مرد به نام madd dog بالاي يك ساختمان ايستاده و مي خواهد خودش را از اون بالا پرت كنه پايين و تو پايين ساختمان با دو نفر ديگه ايستادي من هر كاري مي كنم اون خودشو از بالا پرت مي كنه پايين و مي ميره و ماموريت من قبول نمي شه و بايد از اول برم. لطفا بگو چي كار بايد بكنم.
با تشكر

فكر كنم اون مرحله رو مي گي كه تو شهر 3 طرف مسته اره
اگه اونجاست درورتو نگاه كن يه ماشين (مثل وانت) اونورا هست بايد بري سوارش شي بعد يه جا ماشينو بزاري تا يرو بيوفته رو ماشين بعد برسونيش بيمارستان.

vorojax
20-03-2006, 21:30
-این نمایشگاه ماشین کجای نقشه هست؟
2-مرحلا s چه جوری رد میشه.تا گاز میدم میسوزه؟

مرحله s وقتي ميري بهت ميگي بايد چيكار كني مثلا بايد دور پليسي بزني ويا غيره......(قبلي كه به ري تو مرحله اون چيزي رو كه نشون ميده دقت كن) نمايشگاهم نزديك اون تميرگاهي كه به تو مرحله ميده وتو توش سيو ميكني
تا مرحاه s رد نكي نميتوني بخريش

vorojax
20-03-2006, 21:38
من ويندوزمو عوض كردم ديگه بازي بالا نمي ياد چرا؟
بگو چه اروري ميده ولي احتمالا بايد deriverx 9.0 رو نصب كني

hossein_3650
20-03-2006, 23:46
مرحله s وقتي ميري بهت ميگي بايد چيكار كني مثلا بايد دور پليسي بزني ويا غيره......(قبلي كه به ري تو مرحله اون چيزي رو كه نشون ميده دقت كن) نمايشگاهم نزديك اون تميرگاهي كه به تو مرحله ميده وتو توش سيو ميكني
تا مرحاه s رد نكي نميتوني بخريش
اقا دمت گرم.مرحله s رو رد کردم.بعد هم تمام مراحل نمایشگاه رو هم رد کردم.الان دیگه دم نمایشگاه از اون عکس دلارایی اومده که رنگش زرد هست و بهت پول میده.ولی بازم هیچ مرحله ای رو نشون نمیده؟

amirk
21-03-2006, 00:05
فكر كنم اون مرحله رو مي گي كه تو شهر 3 طرف مسته اره
اگه اونجاست درورتو نگاه كن يه ماشين (مثل وانت) اونورا هست بايد بري سوارش شي بعد يه جا ماشينو بزاري تا يرو بيوفته رو ماشين بعد برسونيش بيمارستان.
با سلام من مي دونم كه بايد سوار اون ماشينه بشم و از افتادن اون مرد جلوگيري كنم ولي هر كار مي كنم اون خودش پرت مي كنه پايين و مي ميره يعني من تا ميام سوار ماشين بشم اون خودش ميندازه پايين. چيكار كنم تا به موقع بتونم ماشينو بهش برسونم. با تشكر

amirk
21-03-2006, 00:18
اقا دمت گرم.مرحله s رو رد کردم.بعد هم تمام مراحل نمایشگاه رو هم رد کردم.الان دیگه دم نمایشگاه از اون عکس دلارایی اومده که رنگش زرد هست و بهت پول میده.ولی بازم هیچ مرحله ای رو نشون نمیده؟
با سلام اگر كمي صبر كنيد يك نفر يا صدايي عجيب غريب به شما تلفن مي كند و از شما مي خواهد كه به جايي كه مي گويد برويد. اگر روي نقشه تان را نگاه كنيد مي بينيد يك علامت سوال در يك منطقه نسبتا بياباني وجود دارد به آنجا برويد و ماموريت هاي آن را انجام بدهيد. در ضمن در آنجا و در ماموريت دومش با شخصي ديدار مي كنيد كه برايتان كاملا غير منتظره و ناباورانه است. حالا خودتان مي فهميد منظور من كي هست. موفق باشيد

vorojax
21-03-2006, 06:27
با سلام من مي دونم كه بايد سوار اون ماشينه بشم و از افتادن اون مرد جلوگيري كنم ولي هر كار مي كنم اون خودش پرت مي كنه پايين و مي ميره يعني من تا ميام سوار ماشين بشم اون خودش ميندازه پايين. چيكار كنم تا به موقع بتونم ماشينو بهش برسونم. با تشكر

والا تا يادم مياد اين اتفاق نمي افتاد و مرحله به خير وخوشي تموم ميشي
شايد تو دير ميري سرعتر برو
ماشينم كه حركت مي دي درسته جوري كه يارو بيفته روش
ولي بازم ميگم بايد سريع كار كني

amirk
21-03-2006, 11:02
والا تا يادم مياد اين اتفاق نمي افتاد و مرحله به خير وخوشي تموم ميشي
شايد تو دير ميري سرعتر برو
ماشينم كه حركت مي دي درسته جوري كه يارو بيفته روش
ولي بازم ميگم بايد سريع كار كني
خيلي ممنون ولي ببخشيد يك سوال داشتم وقتي دموي اول آن مرحله تموم ميشه نشان ميدهد كه مرد به پايين مي پرد و من هم كاري نمي توانم بكنم شما مي توانيد بگوييد دقيقا چه كار كرديد تا ما هم بتوانيم از اين مرحله عبور كنيم. با تشكر

vorojax
21-03-2006, 13:24
خيلي ممنون ولي ببخشيد يك سوال داشتم وقتي دموي اول آن مرحله تموم ميشه نشان ميدهد كه مرد به پايين مي پرد و من هم كاري نمي توانم بكنم شما مي توانيد بگوييد دقيقا چه كار كرديد تا ما هم بتوانيم از اين مرحله عبور كنيم. با تشكر
ببين قبله اينكه بري ماشينو سوار شو

farshidgta
21-03-2006, 18:57

این یکی ازاشکالات بازی است که به آن
madd dogg glitch
میگویند.درصورتیکه شما ازچیتهای مخصوص افراد پیاده مانند چیتی که افراد پیاده را مسلح میکند یا مانند اینها استفاده کرده باشد به هیچ وجه نخواهید توانست این مرحله را پاس کنید

amirk
21-03-2006, 23:14
این یکی ازاشکالات بازی است که به آن
madd dogg glitch
میگویند.درصورتیکه شما ازچیتهای مخصوص افراد پیاده مانند چیتی که افراد پیاده را مسلح میکند یا مانند اینها استفاده کرده باشد به هیچ وجه نخواهید توانست این مرحله را پاس کنید
يعني من اگر قبلا هم از اين چيت ها استفاده كرده باشم ديگه نمي توانم مرحله را رد كنم. :sad: :angry:

farshidgta
22-03-2006, 04:00
يعني من اگر قبلا هم از اين چيت ها استفاده كرده باشم ديگه نمي توانم مرحله را رد كنم. :sad: :angry:
تا آنجا که من تحقیق کردم اگر ازاین قبیل چیتها استفاده کرده باشید وبعد بازی را سیو کرده و بعد با همین سیو بازی را ادامه داده وبه این مرحله رسیده باشید به احتمال قریب به یقین نخواهید توانست این مرحله را پاس کنید. البته تمامی اینها تجربیات و دانسته های من است شاید راه حلی وجود داشته باشد
همین الان درحال جستجو دراین زمینه هستم امیدوارم مطلب جدیدی پیدا کنم

amirk
22-03-2006, 10:37
تا آنجا که من تحقیق کردم اگر ازاین قبیل چیتها استفاده کرده باشید وبعد بازی را سیو کرده و بعد با همین سیو بازی را ادامه داده وبه این مرحله رسیده باشید به احتمال قریب به یقین نخواهید توانست این مرحله را پاس کنید. البته تمامی اینها تجربیات و دانسته های من است شاید راه حلی وجود داشته باشد
همین الان درحال جستجو دراین زمینه هستم امیدوارم مطلب جدیدی پیدا کنم
خيلي ممنون بابت راهنماييتون اگر اطلاعات جديدتري راجع به اين مرحله گير آوردي بگذار كه من كاملا مشتاق هستم اين مرحلو رو رد كنم. يك سوال هم داشتم من اگر سيو بعد از اين مرحلو بگيرم مشكلي پيش نمي آيد و اگر هم سيو بعد از اين مرحلو رو داشتيد لطف كنيد و آن را بگذاريد تا ما هم بتوانيم از اين بازي به خوبي استفاده كنيم. با تشكر :)

hossein_3650
23-03-2006, 10:11
با سلام اگر كمي صبر كنيد يك نفر يا صدايي عجيب غريب به شما تلفن مي كند و از شما مي خواهد كه به جايي كه مي گويد برويد. اگر روي نقشه تان را نگاه كنيد مي بينيد يك علامت سوال در يك منطقه نسبتا بياباني وجود دارد به آنجا برويد و ماموريت هاي آن را انجام بدهيد. در ضمن در آنجا و در ماموريت دومش با شخصي ديدار مي كنيد كه برايتان كاملا غير منتظره و ناباورانه است. حالا خودتان مي فهميد منظور من كي هست. موفق باشيد
بابا من یک ساعت منتظر موندم ولی کسی زنگ نزد.من فکر کنم که شما اشتباه گفتی؟

amirk
23-03-2006, 10:24
با سلام الان روي نقشه تان يك علامت سوال نمي بينيد؟ :blink:

vorojax
23-03-2006, 10:28
يني الان هيچ علامتي تو نقشه نداري هيچكيم بهت زنگ نزده
فكر كنم بايد بري يه جارو بخري )يه گشتي تو شهرا بزن)

farshidgta
23-03-2006, 11:34
خيلي ممنون بابت راهنماييتون اگر اطلاعات جديدتري راجع به اين مرحله گير آوردي بگذار كه من كاملا مشتاق هستم اين مرحلو رو رد كنم. يك سوال هم داشتم من اگر سيو بعد از اين مرحلو بگيرم مشكلي پيش نمي آيد و اگر هم سيو بعد از اين مرحلو رو داشتيد لطف كنيد و آن را بگذاريد تا ما هم بتوانيم از اين بازي به خوبي استفاده كنيم. با تشكر :)
اگرازسیو بدون چیت استفاده کنید خواهید توانست بدون زحمت این مرحله رو پاس کنیدمتاسفانه تاکنون راه حلی برای این مرحله پیدا نشده است.
من سیو بعد ازاین مرحله را ندارم شاید سایر دوستان داشته باشند.
موفق باشید.

hossein_3650
23-03-2006, 21:27
يني الان هيچ علامتي تو نقشه نداري هيچكيم بهت زنگ نزده
فكر كنم بايد بري يه جارو بخري )يه گشتي تو شهرا بزن)
خوب کجا رو باید بخرم؟
در ضمن الان کل نقشه رو ازاد کردم و یه چند تا S قرمز فقط تو نقشه هست؟
راستی این رو هم بگم که اخرین مرحله ای رو که رد کردم یه دمو از یه کشتی نشون داد؟
اونجا هم رفتم.یه دایره قرمز بودش ولی مرحله نمیداد؟

amirk
24-03-2006, 00:55
بچه ها سلام. كسي سيو بعد از اين مرحله madd dog را دارد البته بدون چيت چون من در اين مرحله گير كردم. اگه كسي داره بزاره كه واقعا در حق ما لطف كرده است. براي توضيح بايد بگم كه در اين مرحله يه مرد مست بالاي يك ساختمان ايستاده و مي خواهد خودكشي كند. تو هم بايد براي اين كه اونو نجات بدي يك وانت پر از جعبه خالي رو ببري جايي كه احتمال سقوط او هست و بعد از اين كه افتاد پشت وانت برسونيش بيمارستان. اگر داريد حتما بگذاريد. با تشكر

vorojax
24-03-2006, 17:40
خوب کجا رو باید بخرم؟
در ضمن الان کل نقشه رو ازاد کردم و یه چند تا S قرمز فقط تو نقشه هست؟
راستی این رو هم بگم که اخرین مرحله ای رو که رد کردم یه دمو از یه کشتی نشون داد؟
اونجا هم رفتم.یه دایره قرمز بودش ولی مرحله نمیداد؟
اول بگو مرحله اخر s كه رفتي چي بود
دومن همه s رو بايد رد كني
بعد درباره اون كشتيم بگم كه بايد يسري ماشين ببري دايره قرمزه بعد با جره ثقيل بزاري تو كشتي
البته يه مرحلم بهت ميده كه بايد از تو كشتي ماشين بياري بيرون اونو رفتي

hossein_3650
26-03-2006, 23:02
اره بابا کل s رو رد کردم

Crow
26-03-2006, 23:59
با سلام

میشه طرز کار GTA Garage Mod Manager و Hot Coffee رو بگین ممنون

sharareh
27-03-2006, 22:48
با سلام به بازي خورهاي پرفشنال
من توي اون مرحله اي كه بايد با موتور يك ترن را كه 4نفر بالاي اون هستند تعقيب كنه و رفيقش كه ترك موتور سوار شده به اونا تيراندازي كنه موندم اسم مرحله اش los sepulcrosهست الان يك هفته هست كه توش موندم وهميشه يك دو نفر از اون 4تا زنده ميمونند و.... لطفا يك سيو گيم يا يك كد يا يك راهنمايي بكنيد در ضمن من كدهاي زير رو دارم آيا به غير از اينها كد بدرد بخور ديگه اي هم هست .مرسي از همه
Plain codes

SPEEDFREAK All Cars Have Nitro
NIGHTPROWLER Always Midnight
FLYINGFISH Boats Fly
BUBBLECARS Cars Float Away When Hit
BLUESUEDESHOES Elvis is Everywhere
SPEEDITUP Faster Gameplay
CRAZYTOWN Funhouse Theme
BIFBUZZ Gangs Control the Streets
ROCKETMAN Have Jetpack
CJPHONEHOME Huge Bunny Hop
FULLCLIP Infinite Ammo, No Reload
NATURALTALENT Max All Vehicle Skill Stats
BUFFMEUP Max Muscle
WORSHIPME Max Respect
HELLOLADIES Max --- Appeal
KANGAROO Mega Jump
NINJATOWN Ninja Theme
STICKLIKEGLUE Perfect Handling
ROCKETMAYHEM Recruit Anyone (Rockets)
GHOSTTOWN Reduced Traffic
BRINGITON Six Star Wanted Level
SLOWITDOWN Slower Gameplay
ITSALLBULL Spawn Dozer
OHDUDE Spawn Hunter
JUMPJET Spawn Hydra
MONSTERMASH Spawn Monster
FOURWHEELFUN Spawn Quad
VROCKPOKEY Spawn Racecar
CELEBRITYSTATUS Spawn Stretch
FLYINGTOSTUNT Spawn Stunt Plane
TRUEGRIME Spawn Trashmaster
PLEASANTLYWARM Sunny Weather
SCOTTISHSUMMER Thunderstorm
EVERYONEISPOOR Traffic is Cheap Cars
EVERYONEISRICH Traffic is Fast Cars
TOODAMNHOT Very Sunny Weather

PROFESSIONALSKIT ???? Weapon Set 2, Professional Tools
STATEOFEMERGENCY ???? Chaos Mode
TESTEDUCATIONALSKILLS No Wanted Level
ONLYHOMIESALLOWED ???? Gang Members Everywhere
PROFESSIONALKILLER ?? Hitman In All Weapon Stats
WHEELSONLYPLEASE ???? Invisible car
WHERESTHEFUNERAL ???? Spawn Romero
GOODBYECRUELWORLD ???? Suicide

Random codes

Weapons Health & Armor

LXGIWYL???????? Weapon Set 1 (Thug's Tools)
KJKSZPJ ???????? Weapon Set 2 (Professional Tools)
UZUMYMW???????? Weapon Set 3 (Nutter Tools)
AIYPWZQP????????Have Parachute??? ????
WANRLTW???????? Infinite Ammo, No Reload????? ???????
NCSGDAG???????? Hitman In All Weapon Stats
OUIQDMW???????? Full Weapon Aiming While Driving
HESOYAM???????? Health, Armor, $250k
BAGUVIX???????? Infinite Health

Police, Stats and Gangs

OSRBLHH???????? Increase Wanted Level Two Stars
ASNAEB??????????Clear Wanted Level
LJSPQK??????????Six Star Wanted Level
AEZAKMI???????? Never Wanted
MUNASEF???????? Adrenaline Mode
KANGAROO????????Mega Jump
IAVENJQ???????? Mega Punch
AEDUWNV???????? Never Get Hungry
CVWKXAM???????? Infinite Oxygen
BTCDBCB???????? Fat
KVGYZQK???????? Skinny
JYSDSOD???????? Max Muscle
OGXSDAG???????? Max Respect
EHIBXQS???????? Max --- Appeal
MROEMZH???????? Gang Members Everywhere
BIFBUZZ???????? Gangs Control the Streets

Spawn Vehicles

AIWPRTON????????Rhino
CQZIJMB???????? Bloodring Banger
JQNTDMH???????? Rancher
PDNEJOH???????? Racecar
VPJTQWV???????? Racecar #2
AQTBCODX????????Romero
KRIJEBR???????? Stretch
UBHYZHQ???????? Trashmaster
RZHSUEW???????? Caddy
JUMPJET???????? Hydra
KGGGDKP???????? Vortex Hovercraft
OHDUDE??????????Hunter
AKJJYGLC????????Quad
AMOMHRER????????Tanker Truck
EEGCYXT???????? Dozer
URKQSRK???????? Stunt Plane
AGBDLCID????????Spawn Monster

Vehicles

CPKTNWT???????? Blow Up All Cars
XICWMD??????????Invisible car
PGGOMOY???????? Perfect Handling
ZEIIVG??????????All green lights
YLTEICZ???????? Aggressive Drivers
LLQPFBN???????? Pink traffic
IOWDLAC???????? Black traffic
AFSNMSMW????????Boats fly
BGKGTJH???????? Traffic is Cheap Cars
GUSNHDE???????? Traffic is Fast Cars
RIPAZHA???????? Cars Fly
JHJOECW???????? Huge Bunny Hop
JCNRUAD???????? Smash n' Boom
COXEFGU???????? All Cars Have Nitro
BSXSGGC???????? Cars Float Away When Hit
THGLOJ?????????? Reduced Traffic
FVTMNBZ???????? Traffic is Country Vehicles
VKYPQCF???????? Taxis Have Nitrous
VQIMAHA???????? Max All Vehicle Skill Stats
MONSTERMASH???? Monster truck

Gameplay

AJLOJYQY???????? Peds Attack Each Other, Get Golf Club
BAGOWPG???????? Have a bounty on your head
FOOOXFT???????? Everyone is armed
SZCMAWO???????? Commit Suicide
BLUESUEDESHOES?? Elvis is Everywhere
BGLUAWML???????? Peds Attack You With Weapons, Rocket Launcher
CIKGCGX???????? Beach Party
AFPHULTL????????Ninja Theme
BEKKNQV???????? Slut Magnet
IOJUFZN???????? Riot Mode
PRIEBJ?????????? Funhouse Theme
SJMAHPE???????? Recruit Anyone (9mm)
BMTPWHR???????? Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit
ZSOXFSQ???????? Recruit Anyone (Rockets)

Weather/Clock Cheats

AFZLLQLL????????Sunny
ICIKPYH???????? Very Sunny
ALNSFMZO????????Overcast
AUIFRVQS????????Rainy
CFVFGMJ???????? Foggy
MGHXYRM???????? Thunderstorm
CWJXUOC???????? Sandstorm
YSOHNUL???????? Faster Clock
PPGWJHT???????? Faster Gameplay
LIYOAAY???????? Slower Gameplay
XJVSNAJ???????? Always Midnight
OFVIAC??????????Orange Sky 21:00
88888888888888888888888888888888888888888888888888 8888888888888888888888888888888888888

amirk
28-03-2006, 00:45
من توي اون مرحله اي كه بايد با موتور يك ترن را كه 4نفر بالاي اون هستند تعقيب كنه و رفيقش كه ترك موتور سوار شده به اونا تيراندازي كنه موندم اسم مرحله اش los sepulcrosهست الان يك هفته هست كه توش موندم وهميشه يك دو نفر از اون 4تا زنده ميمونند و.... لطفا يك سيو گيم يا يك كد يا يك راهنمايي بكنيد در ضمن من كدهاي زير رو دارم آيا به غير از اينها كد بدرد بخور ديگه اي هم هست .مرسي از همه

با سلام شما بايد موتور را با كمي فاصله از قطار برانيد تا رفيق شما بتواند به راحتي آن 4 نفر را بكشد البته مواظب قطارهايي كه از رو به رو مي آيند باشيد براي كشتن آن دو نفر جلويي كه كشتن شان سخت تر است كمي از قطار جلو بزنيد تا رفيقتان به راحتي آنها را بكشد. من كه به اين طريق اين مرحلو رد كردم اميدوارم شما هم بتوانيد اين مرحله را رد كنيد.

farshidgta
28-03-2006, 14:27

اسم اين مرحله wrong side of the tracks است.
علاوه بروش معمول برای پاس کردن می توانی ازروش زیر نیز استفاده کنی:
سواربرموتورازقطارسبقت بگیرید وبه سمت تونلی که درشمال شهرقراردارد حرکت کنید دقت کنید که نبایدفاصله تان با قطارزیادشود . پس ازرسیدن به نزدیکی تونل ازموتورپیاده شده ، ازسراشیبی بالا رفته وروی سقف تونل بایستید ومنتظرقطارشوید . لحظاتی بعدقطارمیرسد حال روی قطاربپرید و Vagos ها رابکشید سپس به سمت Big Smoke بازگردید واورا به خانه برسانید.

saeid_ronaldo
30-03-2006, 19:18
سلام دوستان من يه چندجا گير كردم اگه ميشه راهنمايي كنيد.
اول اونجايي كه يه ماشين كه باز زدن دكمه كپس لوك بالا و پايين ميپره رو رنگش ميكنيم و ميبريم يه جا براي شرط بندي. اونجا بايد چي كار كنيم؟ و كدوم دكمه رو به كار ببريم؟
دوم وقتي وارد يه خونه شدم و نفهميدم چي ازم خواست. چند دقيقه بعد يه پير مرد با دولول دنبالم كرد و منو فراري داد وبعد پيغام داد تو ماموريت شكست خوردم.
اگه بلديد به منم بگيد ممنون

MOH333EN
31-03-2006, 03:57
بابا تو که همه کدا را داری بازم کد میخوای

Crow
31-03-2006, 13:15
با سلام

Amin
31-03-2006, 15:34
با سلام

طرز كار برنامه GTA Garage Mod Manager در انجمن آموزش و مقالات توضيح داده شده با سرچ كردن در انجمن حتما به نتيجه ميرسيد
Hot Coffee رو هم قبلا خودم توضيح دادم
ممنون

Farid007
31-03-2006, 15:55
سلام يادش بخير GTA

آموزش نرم افزار GTA Garage Mod Manager

farshidgta
31-03-2006, 18:06
سلام دوستان من يه چندجا گير كردم اگه ميشه راهنمايي كنيد.
اول اونجايي كه يه ماشين كه باز زدن دكمه كپس لوك بالا و پايين ميپره رو رنگش ميكنيم و ميبريم يه جا براي شرط بندي. اونجا بايد چي كار كنيم؟ و كدوم دكمه رو به كار ببريم؟
دوم وقتي وارد يه خونه شدم و نفهميدم چي ازم خواست. چند دقيقه بعد يه پير مرد با دولول دنبالم كرد و منو فراري داد وبعد پيغام داد تو ماموريت شكست خوردم.
اگه بلديد به منم بگيد ممنون

عنوان مراحلی رو که مشکل داری بنویس

Crow
01-04-2006, 00:38
سلام يادش بخير GTA

آموزش نرم افزار GTA Garage Mod Manager
فرید جان میشه بگی تو بازی چطور ماشینهای جدید رو پیدا کنم

Farid007
01-04-2006, 13:14
فرید جان میشه بگی تو بازی چطور ماشینهای جدید رو پیدا کنم
سلام . يك ترينري بود كه 113 كار ميكرد با اون نام ماشين رو انتخاب ميكني و روبه روت ظاهر ميشه
الته لينكشو همين تاپيك هست . فرشيد ميتونه كمكت كنه

xarix
02-04-2006, 15:00
در مورد مرحله رقص با ماشين بايد بگم كه خودم هم مدتها باهاش مشكل داشتم كه از يكي از دوستان پرسيدم و كمكم كرد.
روش اين مرحله اصلا ربطي به پايين آوردن گرافيك و اينا نداره .

فقط و فقط راحش اينه كه بايد وقتي فلشها به دايره ميرسن از طريق دكمه هاي روي كيبورد كه سمت راست هستن استفاده كرد. اگر چراغ Num Lock کیبوردتون خاموشه روشنش کنید که بتونید از اون کلیدها استفاده کنید.

منظورم کلیدهای شماره 8 و6 و4 و2 هست که روش عکس فلش هم هست ..بازم میگم کلیدهای سمت راست کیبورد.
و باید دقت کنید که به موقع یعنی زمانی که فلشها به درون دایره میرسن دکمه مربوطه رو فشار بدین . مثلا اگه فلش سمت راست اومد باید کلید شماره 6 کیبورد رو فشار بدین و بقیه اش به همین ترتیب.

*سینا*
03-04-2006, 16:42
با سلام
می خواستم ببینم کسی می دونه بدون اینکه بخواهیم بازی رو از اول بریم از hot coffee هم استفاده کنیم؟
ممنون :blush:
یعنی با سیو های قدیمی

farshidgta
04-04-2006, 02:15
با سلام
می خواستم ببینم کسی می دونه بدون اینکه بخواهیم بازی رو از اول بریم از hot coffee هم استفاده کنیم؟
ممنون :blush:
یعنی با سیو های قدیمی

شما فايل hot coffee ورژن 2.1 را دانلود کن. بازی را اجرا کن ویکی از save هایت را load کن . با فشردن همزمان کلیدهای alt +tab موقتا ازبازی خارج شو سپس فایل sacensor.exe را اجرا کن ودرجواب پیغام داده شده دکمه y را فشار بده حال با فشردن enter ازبرنامه خارج شو و به بازی برگرد . خواهی دید که این save بدون سانسور است.

*سینا*
04-04-2006, 08:56
شما فايل hot coffee ورژن 2.1 را دانلود کن. بازی را اجرا کن ویکی از save هایت را load کن . با فشردن همزمان کلیدهای alt +tab موقتا ازبازی خارج شو سپس فایل sacensor.exe را اجرا کن ودرجواب پیغام داده شده دکمه y را فشار بده حال با فشردن enter ازبرنامه خارج شو و به بازی برگرد . خواهی دید که این save بدون سانسور است.
با سلام
ممنون از راهنمایت
;)

ميلاد پوررجب
05-04-2006, 15:21
با سلام
ممنون از راهنمایت
;)
مشالله همه دنبال هات کافین

*سینا*
05-04-2006, 15:27
با سلام
می خوایت ببینم این ماشین هایی که دانلود میکنیم و بعد از جای گذاری فایل ها کجا باید تو بازی پیداشون کنیم؟
ممنون

ziaee_mansour
06-04-2006, 21:29
سینا جان بهترین راه واسه این کار اینه که وقتی تو فایل ها رو دانلود کردی و گرفتیش .تو بازی داخل گاراج خونت یه ماشین که نسبت به بقیه بهتره رو بزار و سیو کن .بعد اسمه اون فایل ها رو اسمه اون ماشینی می زاری که داخل گاراجته .واسه جایگزین کردن ماشین باید برنامه ggm رو دانلود کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لینکش
مخلصه تو منصور! واسه

*سینا*
06-04-2006, 21:43
سینا جان بهترین راه واسه این کار اینه که وقتی تو فایل ها رو دانلود کردی و گرفتیش .تو بازی داخل گاراج خونت یه ماشین که نسبت به بقیه بهتره رو بزار و سیو کن .بعد اسمه اون فایل ها رو اسمه اون ماشینی می زاری که داخل گاراجته .واسه جایگزین کردن ماشین باید برنامه ggm رو دانلود کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لینکش
مخلصه تو منصور! واسه
با سلام ممنون از راهنمایت
من برنامه رو دانلود کردم و همین طور فایل مربوط به ماشین پژو406 داخل اون فایل rar دوتا فایل بود یکی با پسوند dff و txd که من اونا را باید با استفاده از ggm بریزم توی یک فایل به اسم gta3 درسته ؟
توفایل متنش اینو نوشته بود بهدش باید چکار کنم؟ :blush: :blush:

ziaee_mansour
07-04-2006, 18:49
سلام
خب ديدي كه داخل پوشه پژو 406 2 فايل وجود داري يكي با پسوند dff va txd
بايد الان اسمه اونارو عوض كني مثلا بزار sultan.txd va sultan.dff ok
بعد با برنامه ggm اونارو نسب كن
الان داخل شهر 406 هستش
اگه ميخاي زود پيداش كني تو شهر اين رمز بزن gusnhde
اين رمز ماشين هاي مدل بالا هستش
اگه اين كاره كه گفتم بكني موفق ميشي عزيز

saeid_ronaldo
07-04-2006, 18:59
سلام فرشيد جان. فايل پي دي افتو دانلود كردم عالي بود. بهت تبريك ميگم
چند تا سوال داشتم

1-من تو مرحله og loc گير كردم. هر كاري ميكنم از نقشه خارج ميشه و نميتونم بگيرمش. راه حل خاصي براي ساده تر كردن اين ماموريت وجود نداره؟
2- دسته گل براي گرل فرند ها از كجا بايد تهيه كنم؟
3-كد ويا راه حلي وجود نداره كه هميشه ديلدو دراختيار داشته باشم؟
چون مثلا خونه كتي و ميشل نزديك به همه و من بخوام به جفتشون سر بزنم نميتونم به يكي ديلدو بدم و برگردم اداره پليس ديلدو بردارم و دوباره برم خونه اون يكي.
4-من داشتم كتي رو با ماشين ميرسوندمش خونه كه يكهو از ماشين درحال حركت پياده شد و در جا جان به جان افرين تسليم كرد.تو نميدوني چرا يدفه پياده شد؟
5- يه راه حلي هم بگو كه بتونم خونه سيو هاي قرمز رنگ رو بخرم.
ممنون

sharareh
09-04-2006, 22:48
تشكر از آقا فرشيد بخاطر كمكهايش به ما وهمچنين فايل هلپ بسيار كامل وجامعي كه تهيه كرده وبه بقيه دوستان سفارش ميكنم حتما دانلودش كنين تا از داستان بازي بطور كامل باخبر شويد واز راهنمايي هايي كه توي اون شده استفاده ببريد.

shakerifar
12-04-2006, 14:25
با سلام
درمرحله ي رقص ماشين ها گير كردم اگر كسي save اين مرحله رو داره بگذاره
خيلي ممنون

saeid_ronaldo
12-04-2006, 14:44
با سلام
درمرحله ي رقص ماشين ها گير كردم اگر كسي save اين مرحله رو داره بگذاره
خيلي ممنون
دوست عزيز من خودم تو اين مرحله خيلي گير داشتم و به زور ردش كردم
اينم لينكش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shakerifar
14-04-2006, 06:26
با سلام
لينك بالا يك سايت است من بايد در اين سايت چه كار كنم و چگونه ان را دانلود كنم؟

saeid_ronaldo
14-04-2006, 14:53
وقتي وارد سايت ميشي اون پايين بگرد دكمهfree رو پيدا كن و كليك كن روش بعد يه صفحه ديگه باز ميشه ميگه چند ثانيه بايد صبر كني. اون چند ثانيه كه تموم شد يه كد بهت ميده كه بايد وارد كني و بعد دانلودش كني

shakerifar
14-04-2006, 16:00
خيلي با حالي

shakerifar
15-04-2006, 19:45
يك سوال ديگه هم داشتم؟
توي اون مرحله اي كه بايد با موتور بري دنبال اون يكي موتور‌‌‌‌‌‌‌ يعني فردي
save اون مرحله رو هم اگه كسي داره بذاره خيلي گير كردم
با تشكر

saeid_ronaldo
15-04-2006, 20:50
من هنوز اونجا رو رد نكردم. ولي اگه دوست داري ميخواي يكي ديگه بازي رو واست تموم كنه و دموي اخرشو برات بفرسته؟
عزيزم همه كيفش به اينه كه مراحل سختشو خودت طي كني.

ziaee_mansour
16-04-2006, 17:58
ba salam khedmate hameye dostan
soale man ene ke vaghti ye mikhaym ye mashin ro ba barnameye ggm nasb konim dakhel on posheh ye fail be nam readme hastesh mikhastam bedonam kodom matalebesho bayad to tanzimate ggm bezaram ?

saeid_ronaldo
16-04-2006, 20:19
مرحله موتور رو رد كردم اينم لينكش

shakerifar
17-04-2006, 19:22
كمي دير گذاشتي خودم ردش كردم

shakerifar
17-04-2006, 19:49
يك سوال ديگه هم داشتم
يكي بمن بگه توي ان مرحله كه بايدبا موتور بري دنبال قطار و چهار نفر رو بكشي چه كار كنم
دو نفرشون مي ميرن اما دونفر ديگه را نميتوانم بكشم

rassool
17-04-2006, 20:45
دوست عزيز دراون مرحله نبايد ازهيچ ترينر ويا كد تقلبي درمورد ضد ضربه استفاده كني تابتوني اون مرحله رو ردكني
__________________________________________________ _____________________________________

حتما به اين سايت سربزنيد ضررنميكني پس همين حالا كليد كن

shakerifar
20-04-2006, 14:14
چي كار كنم
هر كار ميكنم سه نفر مي ميرند اما يك نفر زنده مي مونه كسي saveاين مرحله روداره بگذاره

farshidgta
21-04-2006, 08:42
سلام فرشيد جان. فايل پي دي افتو دانلود كردم عالي بود. بهت تبريك ميگم
چند تا سوال داشتم

1-من تو مرحله og loc گير كردم. هر كاري ميكنم از نقشه خارج ميشه و نميتونم بگيرمش. راه حل خاصي براي ساده تر كردن اين ماموريت وجود نداره؟
2- دسته گل براي گرل فرند ها از كجا بايد تهيه كنم؟
3-كد ويا راه حلي وجود نداره كه هميشه ديلدو دراختيار داشته باشم؟
چون مثلا خونه كتي و ميشل نزديك به همه و من بخوام به جفتشون سر بزنم نميتونم به يكي ديلدو بدم و برگردم اداره پليس ديلدو بردارم و دوباره برم خونه اون يكي.
4-من داشتم كتي رو با ماشين ميرسوندمش خونه كه يكهو از ماشين درحال حركت پياده شد و در جا جان به جان افرين تسليم كرد.تو نميدوني چرا يدفه پياده شد؟
5- يه راه حلي هم بگو كه بتونم خونه سيو هاي قرمز رنگ رو بخرم.
ممنون

سلام ممنون ازاظهار لطفت
ببخشيد دير جوابتو ميدم زيرا دراين مدت براي كامپوترم مشكلي پيش آمده بود.
1 . براي اينكه مرحله og loc ( تعقیب موتورسوار ) را راحتتر پاس کنی رزولوشن بازی را پایین بیاور تا سرعت اجرای بازی افزایش یابد . دراین صورت راحتتر میتوانی به تعقیب حریف بپردازی. برای اینکه بتوان این مرحله را راحتتر پاس کرد روشهای مختلفی را آزمایش کردم ولی هیچکدام موثر نبود مثلا مسیر حرکت را قبل ازشروع مرحله با کامیون مسدود کردم یا سر راه بمب قرار دادم که البته هیچکدام عملی نشد.
باید مسیر حرکت را خوب شناسایی کنی و ازلحظاتی که حریف توقف میکند استفاده کرده وفاصله ات را با وی کاهش دهی . اگر واقعا نتوانستی این مرحله را پاس کنی save بازی ات را بزار تا برایت پاس کنم.

2 . برای پیدا کردن دسته گل باید به نقشه سلاحها مراجعه کنی. لینک این نقشه را میتوانی درفایل PDF پیدا کنی . این هم لینک نقشه سلاحها. اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را کلیک کن.
دسته گلها به صورت دایره های صورتی رنگ نشان داده شده است.
درضمن باید مدتی صبر کنی تا نقشه load شود.

3 . دیلدو ودسته گل دریک کلاس قرار دارند لذا نمیتوانی دریک لحظه هردو را داشته باشی.اگر به نقشه سلاحها دقت کنی می بینی که درشمال SAN FIERRO دسته گلهای زیادی قرار دارد که میتوانی ازآنها استفاده کنی. درضمن لازم نیست درهر ملاقات هدیه بدهی .

4 . شاید حوصله اش سر رفته یا اینکه اتومبیلت آتش گرفته به هرحال گاهی مواقع ازاین اتفاقها می افتد . اگر میخواهی کتی را ازدست ندهی نباید بازی را SAVE کنی.

5 . خانه هایی را که به رنگ قرمز است فعلا نمیتوانی بخری . باید مراحل لازم را پاس کنی تا خانه ها به رنگ سبز درآید مثلا درست روبروی گاراژ کارل در SAN FIERRO یک نمایشگاه اتومبیل قرار دارد . تا آزمونهای مربوط به آموزشگاه رانندگی را پاس نکنی نمیتوانی این نمایشگاه را بخری.

rassool
21-04-2006, 11:04
:blush: بابا يكي به اين سايت سربزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_ronaldo
21-04-2006, 11:09
ممنون فرشيد جان. مرحله og loc رو به هر بدبختي رد كردم. در موارد ديگه هم ممنون.

mohammad007
21-04-2006, 18:03
سلام بچه كسي tiner كامل بازي رو داره كه جون يارام رو هم بينهايت كنه؟ اگه هست ممنون ميشم برام بزاريد

rassool
22-04-2006, 13:20
سلام بچه كسي tiner كامل بازي رو داره كه جون يارام رو هم بينهايت كنه؟ اگه هست ممنون ميشم برام بزاريد
اينجا ترينر هر بازي رو كه بخاي داره
__________________________________________________ __________________________________

دوستان عزیز اگر به این وبلاگ سر بزنید ممنون میشم.
با ارزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان

mohammad007
24-04-2006, 10:24
اينجا ترينر هر بازي رو كه بخاي داره
__________________________________________________ __________________________________

دوستان عزیز اگر به این وبلاگ سر بزنید ممنون میشم.
با ارزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان

سلام دستت درد نكنه دادش ولي اولا توي اين سايت مال جی تی ای 5 نبود بعدش هم من توی اون مرحله ای گیر کرده ام که میری کنار ساحل توی پادگان باید جعبه ها رو برداری من هر دفعه که میرم جعبه ها رو وردارم افراد اترش میریزن سر یارم و اون رو میکشن ! رمز یا ترینر خاصی هست که جون اون رو بینهایت کنه ممنون میشم اگه جواب بدید

vorojax
24-04-2006, 11:05
جون یاروتو نه ولی خودتو اره اول تایپیکو ببین

saeid_ronaldo
24-04-2006, 13:04
سلام دستت درد نكنه دادش ولي اولا توي اين سايت مال جی تی ای 5 نبود بعدش هم من توی اون مرحله ای گیر کرده ام که میری کنار ساحل توی پادگان باید جعبه ها رو برداری من هر دفعه که میرم جعبه ها رو وردارم افراد اترش میریزن سر یارم و اون رو میکشن ! رمز یا ترینر خاصی هست که جون اون رو بینهایت کنه ممنون میشم اگه جواب بدید
تو او ن سايت جي تي اي پنج رو هم پيدا كردم
در ضمن اون مرحله چندان مشكل نيست. شما هر جعبه رو كه ميذاري سر جاش بيا كمك رفيقت همه رو بكش بعد برو سراغ جعبه بعدي. سعي كن در گذاشتن جعبه ها هم زياد تعلل نكني.

mohammad007
25-04-2006, 10:19
تو او ن سايت جي تي اي پنج رو هم پيدا كردم
در ضمن اون مرحله چندان مشكل نيست. شما هر جعبه رو كه ميذاري سر جاش بيا كمك رفيقت همه رو بكش بعد برو سراغ جعبه بعدي. سعي كن در گذاشتن جعبه ها هم زياد تعلل نكني.

ممنون دادش دستت درد نكنه من اون مرحله رو رد كردم ميدونيد چه جوري ؟ اول خودم از ديوار ژريدم و دكه مربوط به كنترل دروازه رو خراب نكردم وخودم رفتم جعبه ها رو اوردم نزديك بعد كه همه جعبه ها رو كنار هم گذاشتم بعد رفتم تازه در دروازه رو باز كردم تا يارم بتونه بياد تو بعدش هم خيلي راحت بود بازم از لطفتون متشكرم

ja_ghaedi
26-04-2006, 14:44
من تقب GTA : San Andreas نیاز دارم ممنون میشم

shakerifar
27-04-2006, 15:36
اگر كسي save مرحله اي كه بايد بري دنبال قطار رو داره بذاره
10روزه توش موندم

vorojax
27-04-2006, 17:49
اگر كسي save مرحله اي كه بايد بري دنبال قطار رو داره بذاره
10روزه توش موندم

مرحله به این اسونی موندی پس بقیشو می خای چی کار کنی

mez_medad
30-04-2006, 22:29
سلام برهمه
اول می خواهم بدونم کسی نقشه را باریزه کارییاش داره؟
دوم این که من درحال تهیه یه نقشه با تمام جزعیات هستم که حد اکثر تا دو هفته دیگه آماده میشه
بعد انو براتون می زارم تا با کمک بچه ها کامل ترش کنیم

ja_ghaedi
01-05-2006, 01:26
كسي پچ رو نداره من منتظرم

mez_medad
01-05-2006, 10:10
JA_Ghaedi
سیو قبلش روبده به میلم تابراد رد کنم
mez_medad@yahoo.com

mez_medad
01-05-2006, 10:12
جانshakerifar
سیو قبل از انو بده براد رد کنم
mez_medad@yahoo.com

بروبچ اگه کسی توی مرحل ای موده سیو قبلش را برام بده تابراش ردکنم

ja_ghaedi
01-05-2006, 21:42
من نمیدونم چی میگی ترینر میخوام ممنون میشم

ja_ghaedi
02-05-2006, 04:39

ja_ghaedi
02-05-2006, 04:40

mohammad007
04-05-2006, 09:28
سلام رمز خاصی هست که توی مسابقه ها سرعت بقیه ماشین ها رو کم کنه؟

mez_medad
04-05-2006, 10:18
سلام رمز خاصی هست که توی مسابقه ها سرعت بقیه ماشین ها رو کم کنه؟
سلام عزیز
من فکر نکنم رمزی باشه
شما درمسابقه زیاد گاز میدی اگه کمی آروم تر بری به راهتی همه را دونه دونه ردمی کنی
واگه نتونستی سیو قبلیش را بده سریع براد رد میگنم

ali dj
14-05-2006, 11:29
به من کمک کنید در مرحله رقص ماشینها

ali dj
14-05-2006, 11:30
سیو بعد از رقص ماشینها رو میخواهم

ali dj
14-05-2006, 11:33
به من در مرحله رقص ماشینها کمک کنید

ali dj
14-05-2006, 12:58
کسی به ما از مرحله رقص ماشین نمیگه کمک

moohandes
15-05-2006, 09:16
من اين بازي رو تابستون پارسال تمام كردم .بهترين بازي بود كه تا حالا ديده بودم.در مورد رقص ماشينها رازش اينه كه بايد دقيقا به موقع وقتي اون فلشها مياد روي كليدهاي جهتدار فشار بدي فقط همين.من يادمه بعد از سه چهار بار ردش كردم.
هرسوالي داشته باشيد ميتونم جواب بدم.
با تشكر.

baba barghi
15-05-2006, 10:41
من اين بازي رو تابستون پارسال تمام كردم .بهترين بازي بود كه تا حالا ديده بودم.در مورد رقص ماشينها رازش اينه كه بايد دقيقا به موقع وقتي اون فلشها مياد روي كليدهاي جهتدار فشار بدي فقط همين.من يادمه بعد از سه چهار بار ردش كردم.
هرسوالي داشته باشيد ميتونم جواب بدم.
با تشكر.
سلام مهندس
از اينكه مي گي تمومش كردي منظورت چيه؟؟؟
مگه اين بازي تمومي داره يا مرحله ي بعد داره؟؟؟
من همش مي رم توش فقط ول مي گردم و هدف ندارم و يا چند تا ماموريت انجام مي دم همين و بس

باي

Prince_ of _Persia
15-05-2006, 18:14
عجب!!!!!
پس چی کی تمومی داره. کافی تمام ماموریت های اصلی و نه فرعی بازی که مربوط به داستان بازی میشه رو تموم کنی من نمی دونم چرا خیلی داستان این بازی رو درک نمی کنند و فقط تو شهر دور خودشون می چرخن بابا این بازیهم مثل بازیهای دیگه هدف داره داستان داره بعضی از قسمت های شهر بعدا باز می شه فقط فرقی که داره اینه که داستانش خطی نیست یعنی شما آزادید که ماموریت های فرعی دیگه رو هم انجام بدین یا تو شهر ول بچرخین:-)

baba barghi
16-05-2006, 11:36
سلام
من هم قبلا گفتم محال هست چنين بازي با اين گرافيك و به اين زيبايي هدف نداشته باشه.يعني اگر ماموريت هاي مربوطه ي اصلي رو انجام بديم مي ريم مرحله ي بعد يا به قسمت ديگه ي شهر مي ريم و اونجا هم باز ماموريت و همين طور تا آخر كه پايان هم نداره؟؟؟؟من تو نسخه ي 4 قسمت ديگه ي شهر كه بسته بود با رمز sea ways مي رفتم و ماموريت خاصي هم نداشت آيا شما مي دونيد هدف نسخه ي 4 چيه؟؟؟

ممنون
باي

saeid_ronaldo
16-05-2006, 12:01
دوست عزيز . شما بايد قسمت دوم شهر رو به صورت طبيعي و با رد كردن مراحل باز كنيد تا ماموريت هاي شهر دوم باز بشه. همين جوري الكي كه نيست

baba barghi
16-05-2006, 19:25
سلام
خب سعيد جان بعدي كه تمام ماموريت ها رو انجام داديم چطور مي شه؟؟؟مي ريم مرحله ي بعد؟؟؟

باي

Prince_ of _Persia
17-05-2006, 06:01
بابا كل بازي تو همين شهره. آخرين ماموريت رو تمام كني دمو نشون مي ده و تمام شهر مال تو مي شه یعنی تو باید شهر رو از دست تمامی باندهای خرابکار خلاص کنی و متعلق به خودت کنی و ديگه ماموريت هاي اصلي تموم مي شه ولي تو همچنان مي توني تو شهر به بازيت ادامه بدي و جاهاي بيشتري رو براي خودت بخري و ماموريت هاي فرعي بيشتري رو تكميل كني . اينقدر دنبال شهر ديگه اي نباش . اين بازي مثل بازيهاي godfather یا mafia یا سریهای قبلیش فقط تو یه شهره...

baba barghi
17-05-2006, 18:14
سلام پرينس
چرا مي زني خب!!!
سوال آخر اينكه تو نسخه ي 4 يه چند تا كيسه هست كه مي گه 100 تا بايد پيدا كني و من نزديك 70 تا پيدا كردم و تو نقشه علامت زدم حالا اين كيسه ها چيه و كارش چيه؟؟؟

ممنون
باي

Prince_ of _Persia
18-05-2006, 06:09
اگه منظورت از نسخه 4 gta vice city فکر کنم منظورت اون hidden package های سبز رنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اونها هیچ کار خاصی انجام نمیدن فقط در صد کامل شدن بازی رو افزایش می دم. یه نکته ای که من می خوام بگم اینه که gta vice city نسخه 4 بازی gta نیست بلکه در واقع یک patch برای gta3 بود و gta4 در واقع gta san anderas هستش ولی همه تو ایران بهش می گن gta5 . اگه می خواید تو سایت های بازی دنبالش بگردید حتما یادتون باشه gta4 رو سرچ کنید. چی کار میشه کرد دیگه تو ایران بیشتر بازیها رو یک شماره بالاتر می گن.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANBOR
20-05-2006, 11:46
با سلام
1.می خواستم بدونم که چطور میشه دوست دختر (Millie Perkins) وارد خانه اش بشم؟
2. می خواستم جاهایی را که باید رنگ بکنم(100) را برایم بگویید؟
3.می خواستم جاهای را که باید صدف(50) و علامتی مثل اهم(50) است را برایم بگوییید؟

اگر میشه برایم روی نقشه مشخص کنید. متشکرم

SANBOR
20-05-2006, 14:55
چگونه مي توانم تمام دوست دخترها رو براي خودم كنم؟

SANBOR
20-05-2006, 15:01
مود چيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Prince_ of _Persia
21-05-2006, 06:07
اين راهنماي فارسي كل بازي تو اين راهنما جواب تمام سوالاتت رو مي فهمي. متعلق به يكي از كاربراي همين جاست : لينك دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ar

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مود ها هم باید بگم اونها امکانات اضافی هستند که به بازی اضافه می شوند و می توانند هر چیزی از لباس کاراکتر و تفنگ گرفته تا یک شهر کامل جدید باشند!!!! جالبی بازی gta هم به همینه :tongue:

ziaee_mansour
24-05-2006, 10:25
با سلام از عزيزان حرفه اي يه سوا دارم ؟
من يه WheelMod_1_0اينو دانلود كردم چطور ميشه رينگهاي جديد رو جايگزين كرد ؟ اگه كسي بلده خاهش مي كنم بگه؟

ziaee_mansour
25-05-2006, 10:41
كسي بلد نيست؟

ziaee_mansour
25-05-2006, 10:44
كي كار با نرم افزاز an Andreas Mod Installer بلده؟اگه كسي بلده بگه؟

SANBOR
27-05-2006, 09:07
می خواستم کد برام بگزارید که وقت را stop کنه وبعد دوباره شروع کنه.

می خواستم کدی را برایم بگزارید که جاهایی که school است خودش انجام بده تا 100% را بگیرم.

SANBOR
27-05-2006, 11:13
می خواستم بدونم که چطور میشه دوست دختر (Millie Perkins) وارد خانه اش بشم؟

منظور من همان كسي است كه بايد با يك لباس خاص وارد خانه اش بشيم.

می خواستم بدانم کدی است که کت و شلوار همه رنگی را به بازی اضافه کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! !!!!!!!

ahmads
27-05-2006, 14:07
GTA San Andreas کدهای تقلب بازی

عملکرد
کد

عصبانی شدن راننده ها
YLTEICZ

صورتی شدن ماشین ها
LLQPFBN

سیاه شدن ماشین ها
IOWDLAC

پرواز قایق ها
AFSNMSMW

چاق شدن
BTCDBCB

بدن سازی
JYSDSOD

لاغر شدن
KVGYZQK

؟
ASBHGRB

شورش در شهر
BGLUAWML

هیچ وقت دستگیر نمی شوید
AEZAKMI

همه با مایو میان تو خیابون
CIKGCGX

همه جا پر از تبهکار می شه
MROEMZH

همه نینجا می شن
AFPHULTL

لباس سیاه
BEKKNQV

خیابون پر از ماشین های قدیمی می شه
BGKGTJH

خیابون پر از ماشین های سریع می شه
GUSNHDE

ماشین ها پرواز می کنن
RIPAZHA

؟
JHJOECW

جت جنگی
JUMPJET

قایق
KGGGDKP

ماشین ها با یک تصادف منفجر می شن
JCNRUAD

همه ماشین ها نیترون داشته باشن
COXEFGU

هنگام تصادف ماشین طرف مقابل پرواز می کنه
BSXSGGC

نیمه شب
XJVSNAJ

روشنایی ساعت 21:00
OFVIAC

هوای طوفانی
MGHXYRM

هوای مه آلود
CWJXUOC

پرش بلند
LFGMHAL

سلامتی نا محدود
BAGUVIX

اکسیژن نا محدود
CVWKXAM

چتر نجات
AIYPWZQP

کپسول پرواز
YECGAA

درجه تعقیب پلیس 6 ستاره می شود
LJSPQK

طوفان شن
CFVFGMJ

حرکت سریع ساعت
YSOHNUL

سریع شدن بازی
PPGWJHT

کند شدن بازی
LIYOAAY

مردم مسلح می شوند
AJLOJYQY

مردم به شما حمله می کنند
BAGOWPG

؟
FOOOXFT

تانک
AIWPRTON

ماشین 1
CQZIJMB

ماشین 2
JQNTDMH

ماشین 3
PDNEJOH

ماشین 4
VPJTQWV

ماشین 5
AQTBCODX

ماشین 6
KRIJEBR

ماشین 7
UBHYZHQ

ماشین گلف
RZHSUEW

منفجر شدن ماشیت ها
CPKTNWT

فقط چرخ ماشین ها پیدا باشد
XICWMD

افزایش مهارت در کنترل ماشین
PGGOMOY

خودکشی
SZCMAWO

همه چراغ ها سبز باشند
ZEIIVG

اسلحه گروه 1
LXGIWYL

اسلحه گروه 2
KJKSZPJ

اسلحه گروه 3
UZUMYMW

250$ + سلامتی کامل + ضد گلوله
HESOYAM

افزایش تعقیب به 2 درجه
OSRBLHH

خالی شدن درجه تعقیب
ASNAEB

روشن شدن هوا (هوای آفتابی)
AFZLLQLL

بهترین آب و هوای آفتابی
ICIKPYH

هوای صاف
ALNSFMZO

هوای بارانی
AUIFRVQS

ضربه قوی
IAVENJQ

هیچ وقت گرسنه نمی شوید
AEDUWNV

آشوب در شهر
IOJUFZN

هوای گرم
PRIEBJ

صحنه آهسته
MUNASEF

تیر نامحدود
WANRLTW

افزایش دقت تیر اندازی در هنگام رانندگی
OUIQDMW

کاهش ترافیک شهر
THGLOJ

پوشیدن لباس جدید
FVTMNBZ

؟
SJMAHPE

؟
BMTPWHR

موشک
ZSOXFSQ

حداثر احترام
OGXSDAG

جذبه
EHIBXQS

همه تاکسی ها نیترون داشته باشن
VKYPQCF

همه اسلحه های هیتمن را داشته باشید
NCSGDAG

هلیکوپتر
OHDUDE

موتور چهار چرخ
AKJJYGLC

18 چرخ
AMOMHRER

لودر
EEGCYXT

هواپیما
URKQSRK

اتوموبیل بزرگ
AGBDLCID

هیچ وقت دستگیر نمی شوید
IFIRSTDOZ

؟
CAINEMVHZC

ترجمه کدها : احمد سیاوشی

اگه کدها رو جایی کپی می کنید با ذکر نام منبع باشه چون انصافا ترجمشون کار سختی بود

SANBOR
29-05-2006, 11:01
كسی نمی خواهد جواب من را بدهد

خسته شدم بسکه دلم دنبال یک راهنمایست

SANBOR
29-05-2006, 11:06
بچه ها این هم آدرس ترینر 151+
خیلی خوب است

Diego
29-05-2006, 20:01
سلام
من هم قبلا گفتم محال هست چنين بازي با اين گرافيك و به اين زيبايي هدف نداشته باشه.يعني اگر ماموريت هاي مربوطه ي اصلي رو انجام بديم مي ريم مرحله ي بعد يا به قسمت ديگه ي شهر مي ريم و اونجا هم باز ماموريت و همين طور تا آخر كه پايان هم نداره؟؟؟؟من تو نسخه ي 4 قسمت ديگه ي شهر كه بسته بود با رمز sea ways مي رفتم و ماموريت خاصي هم نداشت آيا شما مي دونيد هدف نسخه ي 4 چيه؟؟؟

ممنون
باي
سلام.کلا توی سری بازیهای gta شما در نقش یک تبهکار هستید که در ابتدای بازی وضع مالی اسفناکی دارید و باید در طول بازی با انجام ماموریت های مختلف و پیدا کردن شغلهای در امد زا پولدار بشید که البته این همه ی داستان نیست!جالب اتفاقاتی هست که در طول بازی می افته مثل اشنا شدن با دوستان مختلف ,و .....

mohsenduty
04-06-2006, 09:28
من در مرحله حرکت ماشین گیر کرده ام لطفا سیو بازی یا کد عبور ی به من بدهید

ziaee_mansour
04-06-2006, 11:22
]هيچكس بلد نسيت بگه تنظيمات readmeكه داخل پوشه ي ماشين هاست چطور تو ggm جايگزين ميشه؟ من چند دفه اين سولو كنم كه جواب بديد ؟

ebinem173
04-06-2006, 11:57
آقا ماشینهایی که دانلود میکنیم کجا باید بریزیم و آیا جای ماشینهای دیگه رو میگیره یا اضافه میشه؟

Farid007
04-06-2006, 12:59
آقا ماشینهایی که دانلود میکنیم کجا باید بریزیم و آیا جای ماشینهای دیگه رو میگیره یا اضافه میشه؟
بايد جاي ماشين ديگه اي جايگزين بشه . اگر فقط 2 فايل رو جاگذاري كني ماشين
جديد سرعت و دقت و كنترل ماشين قبلي رو داره اما اگر تنظيمات Readme رو هم
اعمال كني جالب تر ميشه و بدون خطا

Farid007
04-06-2006, 13:10
]هيچكس بلد نسيت بگه تنظيمات readmeكه داخل پوشه ي ماشين هاست چطور تو ggm جايگزين ميشه؟ من چند دفه اين سولو كنم كه جواب بديد ؟
سلام . براتون يه مثال ميزنم :
براي ماشين BMW M3 مثلا بعد از جايگزين كردن 2 فايل اصلي و در Readme نوشته :

Replace the virgo.dff and virgo.txd with the ones in this file
يعني 2 فايل رو جايگزين كن

In the handling.cfg, add this line over the existing Virgo one
VIRGO 1500.0 2.0 4.5 1.5 0.0 0.0 0.1 70 1.00 0.86 0.5 5 190.0 28.0 R P 7.0 0.50 0 32.0 1.5 0.08 0.26 0.85 28000 0.31 -0.15 0.5 0.0 0008102 0 0

در فايل handling.cfg كه بايد با Notepad باز بشه بايد تنظيمات رو اعمال كني مثلا خطي كه اولش Virgo است رو بايد به جاي تمام اون خط اين خط رو كپي كني كه در بالا داده

Now open the carcols.dat and replace the virgo line with this
virgo 12,12, 76,76, 71,71, 53,53, 41,41

در فايل carcols.dat كه بازم بايد با نوت پد باز بشه بايد نوشته ي virgo 12,12, 76,76, 71,71, 53,53, 41,41 رو جاي همون خطي كه اولش virgo است كپي كني تا تنظيمات ماشين جديد درست بشه

البته ماشين جديد يعني BMW M3 به جاي virgo نصب ميشه ...
اگر مشكلي بود در همينجا مطرح كنيد و لينك تاپيك رو برام خصوصي بفرست چون يادم ميره دوباره سر بزنم

SANBOR
04-06-2006, 19:54
کسی ما رو قابل نمی دونه

asman616
04-06-2006, 19:58
من مي خوام بدمنم چطوري ميشه سانسور gta sa با hot cafee برداشت

asman616
04-06-2006, 20:01
اگه کسی اطلاعاتی در باره gta6 داره بده وگر نه خودم برای شما با اطلاعات کمم می گم چجوری این بازی و می گم فعلا برای کدوم کنسول این بازی اومده

asman616
04-06-2006, 20:02
اینم برای آقا امید و آقا عزیز که خواسته بودن در باره ی gta 6 مطلب بنویسم

سری جدید بازی معروف و پر طرفدار GTA با نام Liberty City Stories که قبلا بر روی کنسول دستی psp انتشار یافته بود برای PS2 هم منتشر می شود....

به گفته ی مسئولان شرکت راک استار این بازی قرار است در تاریخ 6 جولای 2006 بر روی کنسول PS2 منتشر شود یعنی چیزی حدود 3 هفته ی دیگر. داستان این بازی در شهر Liberty که در GTA 3 با آن آشنا شدیم اتفاق می افتد و شما در نقش زن هستید امیدوارم با عرضه این بازی بر روی PS2 بار دیگر لذت بازی کردن بازی زیبای San Andreas تکرار شود.