PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22

S@nti@go_s&k
03-09-2008, 00:31
سلام................
فکر می کنم اون مرحله هستش که باید با هواپیما از داخل اون دایره های قرمز رد بشی .باید در ارتفاع زیاد پرواز کنی .

Alireza Taji
03-09-2008, 01:07
توی شهر سوم و اون مرحله ای که با هواپیما میری و نقشه رودخونه کنار یه سد رو نشون میده باید چی کار کرد؟:13:
دوست عزیز بیشتر توضیح بده.:19:
نزدیک سد یک مرحله هست که باید بری توربین ها را از کار بندازی شاید اون باشه.

havas_1980
03-09-2008, 01:28
توی شهر سوم و اون مرحله ای که با هواپیما میری و نقشه رودخونه کنار یه سد رو نشون میده باید چی کار کرد؟تو این مرحله در فضای بالای دریاچه (بسیار بالا), یک حلقه قرمز رنگ وجود داره که باید با هواپیما از داخل اون رد بشید.
CJ خودشو از هواپیما پرت میکنه بیرون و شما باید با کنترل صحیح چتر نجات, در محل تعیین شده فرود بیایید.

سپس طبق صحبت کاربر alireza001199 باید توربین ها رو بمب گذاری کنید...

SIMON137
03-09-2008, 01:29
آقا اين بخش مولتي پلير رمز نداره؟

HPN
03-09-2008, 06:46
بعد از دانلود extract کن.main و script را کپی کن نو جایی که بازی رو ریختی البته بک اپ فراموش نشه.بعد برو تو بازی یه فایل sacencor که aplicattion هست رو در حین اجرای بازی run کن بعد سیو و بقیه مراحل شامل گردوندن gf و زدن دکمه ی y در هنگامی که gf برای hot cofee دعوتت می کنه داخل و بقیه مراحل.

ولی این فایل هایی که میگی اصلا تو این فایل زیپ نیست ! فقط یه فایل با پسوند exe توشه !:41:

LARAMAHDICRAFT
03-09-2008, 21:26
ولی این فایل هایی که میگی اصلا تو این فایل زیپ نیست ! فقط یه فایل با پسوند exe توشه !:41:
بازی رو اجرا کن بعد فایل رو اجرا کن و y رو بزن

XirowN
04-09-2008, 00:05
تو این Hot Cofee فایل exe رو باز کنی و y رو بزنی ... همه چی حل میشه ؟

Diego
04-09-2008, 11:02
تو این Hot Cofee فایل exe رو باز کنی و y رو بزنی ... همه چی حل میشه ؟
باید save بازیتو روی فایل باز شده ی exe درگ کنی و بعدا y رو بزنی

XirowN
04-09-2008, 12:56
مرسی !
این عکسو دیروز گرفتم ... :D
فک میکنید چطوری اینطوری شده ؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Retired User
04-09-2008, 18:34
مرسی !
این عکسو دیروز گرفتم ... :D
فک میکنید چطوری اینطوری شده ؟!
يه باگ در بازيه:27: ولي عجب گرافيك افتصاحي داري كارتت چيه؟:13:

IPHONE 3g
04-09-2008, 20:46
یه کیلومتر شمار خوب میخوام که کار کنه(سالم باشه).

مرسییییییییییییییییی.

Armin 2008
04-09-2008, 22:14
يه باگ در بازيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ولي عجب گرافيك افتصاحي داري كارتت چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
بازی گرافیکش همینه چون بازی های نکست رو دیدی فکر می کنی گرافیک این بازی چقدر مضخرفه(انصافا اون موقه که بازی اومده بود فکر می کردیم ته بازی)

XirowN
04-09-2008, 23:43
يه باگ در بازيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي عجب گرافيك افتصاحي داري كارتت چي
GF 5200 !!!!!!!!

cj-afshin
05-09-2008, 00:32
کسی رمز موتور داره؟

Esi online
05-09-2008, 04:15
کسی برای مولتی پلیر رمز نداره؟
مولتی پلیر رمز نداره ولی میتونی از این ترینر استفاده کنی:
+62 trainer for SAMP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی این تورنته و باید بیت تورنت داشته باشی!
در ضمن من دیشب اومدم از این استفاده کنم ولی از سرور ban شدم reason:cheater

کسی رمز موتور داره؟
رمز موتور ندیدم ولی این ترینر خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی لی باحاله!هر جا خواستی هر وسیله ی نقلیه ای از هواپیما گرفته تا قایق میتونی بیاری یا در اصطلاح spawn کنی.
همچنین میتونی وسایلی که نمیتونستی بیاری مثل هواپیمای Androm رو بیاری.یه قابلیت teleporter هم داره که میتونی با اون چند نقطه از شهر رو مشخص کنی و هر وقت که خواستی تو سه سوت به اونجا بری! برای همه ی چیت های بازی هم hotkey گذاشته . میتونی با اون ماشین های داخل پارکینگ های SafeHouse ها و فرودگاه ها رو هم تغییر بدی.
اینم لینکش:

cj-afshin
05-09-2008, 08:39
کسی می دونه این خانم کیه؟ (من قصد منحرف کردن اصــــــلا نــــدارم.)

Armin 2008
05-09-2008, 10:35
مطمئنی این جلد ps3 هست؟
این خانم اون زنه هست که باهاش میری بانک می زنی و اینا (واسه خودمم سوال بود .یک زن دیگه هم بود خم شده بود عینک داشت اون کی بود)

cj-afshin
05-09-2008, 11:46
:question::question:من هم نمی دونم کیه؟؟؟؟؟؟
اون مرده که لباس و کلاه نارنجی داره (عکس لوگو gta5)کیه؟؟

frnsh
05-09-2008, 12:32
بازی گرافیکش همینه چون بازی های نکست رو دیدی فکر می کنی گرافیک این بازی چقدر مضخرفه(انصافا اون موقه که بازی اومده بود فکر می کردیم ته بازی)

من یکی که وقتی اولین بار دیدمش گفتم این چرا اینطوریه؟ خیلی کیفیت کارتونی و مضخرفی داره خداییش. نسبت به لیبرتی سیتی (وایس سیتی که اصلا آفساید بود!:2:) خیلی پسرفت کیفیت کرده بود. اما در کل با امکانات و ایناش خوب بود. مخصوصا اینکه من هیچ وقت دوست نداشتم تو آب غرق بشم!:27:

cj-afshin
05-09-2008, 13:10
من نزیک یک هفته پیش داشتم توی عکس های یاهو و گوگل عکس های جی تی ای رو می دیدم که یک عکس دیدم که یکچیزی اوتوبان مانند دور ساختمان بلند لوس سانتوس(شهر1) پیچیده و ماشین از اون بالا میره . اگه کسی این عکسو دیده یا چیزی می دونه بگه تا همه استفاده کنن.

Armin 2008
05-09-2008, 13:23
اون مرده که لباس و کلاه نارنجی داره (عکس لوگو gta5)کیه؟؟
تو یه پست می دادی انلاین نبودم جوابتو بدم.فکر کنم (مطمئن نیستم) همون سبز پوشه هست عینکیه یه وانت داره همونه چون شخص دیگه ای با این تیپ یادم نمی اد.

XirowN
05-09-2008, 22:23
کسی می دونه این خانم کیه؟ (من قصد منحرف کردن اصــــــلا نــــدارم.)
شبیه Catalina هستش !
یکی از GF ها فک کنم !

frnsh
05-09-2008, 22:51
شبیه Catalina هستش !
یکی از GF ها فک کنم !

ایشون در حال GF شدن بود اما نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اصل ایشون:

این خانم اون زنه هست که باهاش میری بانک می زنی و اینا (واسه خودمم سوال بود .یک زن دیگه هم بود خم شده بود عینک داشت اون کی بود)

Esi online
06-09-2008, 04:07
اون مرده که لباس نارنجی داره
اون که خود کارله!

amirjimbo87
06-09-2008, 12:02
سلام.
من وقتی بازی رو نصب می کنم ، آدما و بعضی از چیزها ، نامرئی هستن.
میشه راهنمایی ام کنین.
سیستم من هم از سیستم پیشنهادی بازی بالاتره...؟!

cj-afshin
06-09-2008, 20:40
اگه فقط یک
نفر این موزیک رو
بخواد می ذارم
پس حد اقل یک درخواست
بدید:31::5:
منتظرم.

frnsh
07-09-2008, 00:08
سلام
اولا جی تی ای 5 نه GTA San Andreas
بعدشم چرا تعارف میکنی؟ بذار دیگه!
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XirowN
07-09-2008, 00:39
آقا اینو برای من رد میکنید
Z هست !

cj-afshin
07-09-2008, 02:44
سلام
اولا جی تی ای 5 نه GTA San Andreas
بعدشم چرا تعارف میکنی؟ بذار دیگه!
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید آخه چند روزه کسی زیاد پست نمی ذاره گفتم اینو بگم تا حداقل کسای بیشتری به این تایپیک سربزنند.فردا میزارم. حجمش 4.14mb

بفرمایید این هم همون که از قبل بهتون مژده داده بودم
موزیک gta san andreas

فقط نظر یادتون نره.

XirowN
07-09-2008, 11:38
دو تا مرحله هست ... من دو تاشو به سختی رد کردم برق رفت !
میشه دو تا از مراحل Z رو رد کنید !

cj-afshin
07-09-2008, 13:53
دو تا مرحله هست ... من دو تاشو به سختی رد کردم برق رفت !
میشه دو تا از مراحل Z رو رد کنید !
باشه برات رد می کنم. توهم اون موزیک جی تی ای رو که من گذاشتم دانلود کن:7:

XirowN
07-09-2008, 14:34
من اونو رد کردم :d
الان به جایی رسیدم مرحله ای نیست فقط چند تا S قرمز هست ... چیکار کنیم

cj-afshin
07-09-2008, 15:06
من اونو رد کردم :d
الان به جایی رسیدم مرحله ای نیست فقط چند تا S قرمز هست ... چیکار کنیم[/quo
همین الان آپلود کردم اومدم بذارم که...
نمی دوم بعدش چیه آخه من یک ماه پیش بازی رو تموم کردم.
ولی واست پیدا می کنم.

[quote=sina_hp_system;2920320]من اونو رد کردم :d
الان به جایی رسیدم مرحله ای نیست فقط چند تا S قرمز هست ... چیکار کنیم
همین الان آپلود کردم اومدم بذارم که...
نمی دوم بعدش چیه آخه من یک ماه پیش بازی رو تموم کردم.
ولی واست پیدا می کنم.

XirowN
08-09-2008, 11:54
یکی بیاد جواب بده

pezhmantoop
08-09-2008, 13:24
سلام gta بازها
مي خواستم بدونم وقتي jumpjet ميزنم چي جوري راه ببرمش ؟
دكمه پ چرخ را مي بره تو اما بلد نيستم جلويي برم
اگه كسي ميدونه بگه ؟؟؟؟؟؟

در ضمن بهم بگيد چي جوري ميشه اول خودمون سر صحبت را با دخترها باز كنيم ؟؟؟؟
و چه جوري رفيق فابريك آنها شيم ؟؟؟

با تشكر
لطفا كامل جواب دهيد

cyrus2500
08-09-2008, 13:37
شما هم دلتون خوشه هاااا
من Save مرحله اخر بازی رو دارم فقط تو ماشین اهنگ میزارم و هر جا میخوام میگردم
خیلی حال میده! هر روز بازی کنید سیر نمیشید!
اگر خواستید میتونم save رو واستون بزارم...فقط بگید تو p30world میشه فایل اپلود کرد یا نه! (اخه ما تازه واردیم!)

pezhmantoop
08-09-2008, 13:58
cyrus2500 جان
سيو را من 2 ساله دارم
سوال مرا جواب بديد

frnsh
08-09-2008, 14:12
1.سلام gta بازها
مي خواستم بدونم وقتي jumpjet ميزنم چي جوري راه ببرمش ؟
دكمه پ چرخ را مي بره تو اما بلد نيستم جلويي برم
اگه كسي ميدونه بگه ؟؟؟؟؟؟

2.در ضمن بهم بگيد چي جوري ميشه اول خودمون سر صحبت را با دخترها باز كنيم ؟؟؟؟
و چه جوري رفيق فابريك آنها شيم ؟؟؟

با تشكر
لطفا كامل جواب دهيد

1.اون دکمه ای هست که برای دویدن سریع گذاشتی. من همیشه میذارمش Ctrl بعد که اونو بزنی به بالا حرکت میکنی. و وقتی که دکمه جلو رفتن پیاده رو میزنی میری جلو.

2.باید بری سر دخترهای مخصوصی که بالای سرشون یه علامت آبی داره. به غیر از اونا با کسی نمیتونی دوست بشی. جاهاشونم توی یه نقشه ای بود که سرچ کنی پیدا میکنی. اگه خصوصیات دوستی رو داشته باشی باهات دوست میشن. فکر کنم صفحهات اول بچه ها گذاشته باشن که هر دختری چی دوست داره که زودتر باهاش دوست شی.
برای فابریک شدن هم وقتی باهاش دوست شدی هی برو در خونش و هرچی میخواد انجام بده.
اگه بازم سوالی بود حتما بپرس.
موفق باشی:11:

شما هم دلتون خوشه هاااا
من Save مرحله اخر بازی رو دارم فقط تو ماشین اهنگ میزارم و هر جا میخوام میگردم
خیلی حال میده! هر روز بازی کنید سیر نمیشید!
اگر خواستید میتونم save رو واستون بزارم...فقط بگید تو p30world میشه فایل اپلود کرد یا نه! (اخه ما تازه واردیم!)

آره میشه. من نمیدونم آپ اینجا درسته یا نه. میخوای آپ کنی یه جایی بود که بچه ها قبلا گذاشتن مخصوص همین بازیه. سرچ کنی پیداش میکنی.:11:

XirowN
08-09-2008, 22:33
میشه اینو رد کنید ؟
CV

cj-afshin
09-09-2008, 00:08
میشه اینو رد کنید ؟
CV

باشه برات رد می کنم.فقط بگو اوون موزیک gta san andreas را دانلود کردی؟؟

LARAMAHDICRAFT
09-09-2008, 00:22
یه جونمردی پیدا شه این مرحله رو واسه ما رد کنه:41:
توی شهر سوم اون مرحله ای هست که با هواپیما از توی یه علامت بالای یه هواپیمای دیگه باید رد بشه.:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/U]

Esi online
09-09-2008, 04:35
برای افزایش سرعت جت بعد از رسیدن به ارتفاع لازم و جمع کردن چرخ ها دکمه ی Num8 رو نگه دار تا با سرعت 270km/h حرکت کنه.

برای رد کردن اون مرحله ارتفاع هواپیمای خودتو از هواپیمای دیگه بیشتر کن که وقتی رسیدی پشت اون هواپیما به پایین حرکت کنی و سرعتت بیشتر بشه.

cj-afshin
09-09-2008, 13:50
برای رد کردن اون مرحله ارتفاع هواپیمای خودتو از هواپیمای دیگه بیشتر کن که وقتی رسیدی پشت اون هواپیما به پایین حرکت کنی و سرعتت بیشتر بشه.

نه بابا چرا کارو سخت کنه. وقتی هواپیما رو دیدی دور بزن و سرعتت رو کم کن تا هواپیما دیگه ازت رد شه بعد از پشت داخل دایره شو.

Alireza Taji
09-09-2008, 14:23
یه جونمردی پیدا شه این مرحله رو واسه ما رد کنه:41:
توی شهر سوم اون مرحله ای هست که با هواپیما از توی یه علامت بالای یه هواپیمای دیگه باید رد بشه.:27:

من این مرحله را یه مدت پیش برای یکی از دوستان رد کردم و لینکش را اینجا گذاشتم به چند صفحه عقب تر برو( نظرات دو ماه اخیر را بگرد) تا شاید پیداش کنی اگه پیداش نکردی بگو تا دوباره بذارمش...

yoonesgholamy
10-09-2008, 06:57
چطوری تو این بازی پول بدست بیاریم
من هر مرحله ای که تموم می کنم فقط میزنه +respond

frnsh
10-09-2008, 13:36
چطوری تو این بازی پول بدست بیاریم
من هر مرحله ای که تموم می کنم فقط میزنه +respond

1.راحت ترین کار با ترینر.
2.بلیارد بازی کردن.
3.ادم ها رو بکشی پولشون رو برداری.
4.تشکر کنی.
5.خیلی کارهای دیگه که من نمیدونم.

به علاوه:
6. تاکسی روندن و کارهای دیگه مثل همین از قبیل آمبولانس و پلیس
7. یه جا هست تو شهر دوم که میری ماشین پارک میکنی بعد اگه درست و سریع انجام داده باشی پول میگیری.
اگه یادم اومد بازم میگم و اینکه رمز پول که با زندگی و لباس مخصوص همراهه hesoyam هست.

cescjoon
10-09-2008, 17:50
دوستان من در یک مرحله در شهر دوم که یک زن سوار ماشین میشه و در نقشه مربعهای قرمز میزنه وهرچی به اونا نزدیک میشم سفید میشه و بعد مربع بعدی هم همینطور تا چندتا که بگذره زن رو سوار ماشین می بینی که داره فرار میکنه خیلی دنبالش رفتم تا اونو کشتم ولی مرحله رد نشد .

Esi online
11-09-2008, 04:54
اسم این مرحله Zeroing In هست. Zero دستگاهی ساخته که با امواج موبایل موقعیت فرد رو تشخیص میده.شما دارین این دستگاه رو امتحان میکنین.حالا جای سخت مرحله رو انجام دادین و فقط باید ماشین اون زن رو رو به گاراژ برگردونین.همین!!
البته اگر این کار رو هم کردین ولی مرحله رد نشد شاید به خاطر چیت هاست.وقتی از چیت استفاده می کنین بازی تو بعضی از cutscene ها گیر می کنه.ترینر بهتره

cj-afshin
11-09-2008, 14:23
کسی می دونه این چیه؟؟؟؟

frnsh
11-09-2008, 17:09
البته اگر این کار رو هم کردین ولی مرحله رد نشد شاید به خاطر چیت هاست.وقتی از چیت استفاده می کنین بازی تو بعضی از cutscene ها گیر می کنه.ترینر بهتره

من این بازیو کامل با چیت رفتم و هیچ مشکلی هم نداشتم! :18: (خدا میدونه چقدر چیت زدم! :31:)

کسی می دونه این چیه؟؟؟؟

فکر کنم با یه بازی استراتژیکی قاطی شده!!! :دی
:18::18::18::18::18::18::18:

Esi online
12-09-2008, 03:45
سلام به همه.....بالاخره اومدم...
اتفاقا براي منم همينطوري بودش...ولي از وقتي كه زندگي آپارتماني رو نصب كردم ديگه اين مشكل نبود....
در ضمن روي ويستا هم اين مشكل رو نداشتم.
سوال:چرا تو كل شهر فقط جادوگر بد هستش و خوبش نيس؟؟؟؟
پيروزوسربلندباشيد....
باتشكر...
امير

نه درست نیست من یکی پیدا کردم اگر به ست های قبلی نگاه کنی توضیحاتی در مورد جادوگر و مکان دادم
در ضمن جادوگر های بد معمولا شبا می آید

توضیحاتی در مورد انواع جادوهایی که سیمزتون می تونه با پر کردن تمام 10 مرحله ( مثلا همون مراحلی که cooking پر می شود این جادوگری هم دارد )
کلا 3 نوع جادوگری داریم ( از نظر کیفی : خوب و شیطانی و ... ) که من همش را یکجا توضیح می دهم البته بعضی جادوها را شما می توانید فقط بر روی سیمز خودتون انجام بدهید و نوع دیگر سیمز به غیر از خود و یک عده جادوگری ها هم است که هم بر روی خودتون می تونید انجام بدهید و هم سیمز دیگر
.................................................. ...............................
جادوهایی که فقط بر روی سیمز خودتون کار می کنه :
tempus interruptus : نگه داشتن زمان برای مدتی ( همه چی بی حرکت می مونه ولی شما هر کاری می تونید انجام بدهید
appello cattus amicus : ایجاد کردن گربه جادویی
apello simae :احضار کردن یک فرد و آوردن یک سیمز از مکانی دیگر به نزد خود
cleanius corpus : افزایش درجه حمام و یکمی هم دیگر mood ها
creatum nutrimens :غذا به وجود آوردن بدون اینکه غذا بپزید یعنی خود به خود غذا درست می شود
.................................................. .....................................
جادوهایی که فقط بر روی سیمز به جز خود می تونید انجام بدهید :
heavus ho : بیمار کردن و حالت تهوع برای سیمزی که دوستش نداری :21: ( از گروه جادوهای شیطانی و بد )
expello simae : محو کردن یک فرد که دوست ندارید نزدتان باشد و طرف را به یک جای دیگر می فرستید :21:
maggus mutatio : این خیلی جالبه و شما دیگر برای جادوگر کردن سیمز هایتون دیگر تلاش نمی کنید به زدن این جادوگری طرفی که انتخاب کرید و این جادو را بر سرش انجام می دهید اتوماتیک وار جادوگر می شود
.................................................. ....................................
جادوهایی که مشترک در بین سیمز خود و سیمز های دیگر است یعنی می تونید هم بر روی خود و هم بر روی افراد دیگر انجام بدید :
mellifera attackum : ریختن زنبور های نیش زن بر سر فردی که دوستش ندارید البته بر سر خودتونم می تونید بریزید که توصیه نمی شود :31:
corpus fleshicus : این جادورو وقتی برروی کسی یا خودتون اجرا کنید هیکل را چاق میکنه
spiritus poultria : از این یکی که خیلی حال کردم با زدن این جادوگری سیمز ادای مرغ را در می آورد و صدای مرغ در می آورد
benemoodus simae : کمی mood هاتون ( مثلا گرسنگی ) را افزایش می دهد
.................................................. .....................................
امیدوارم توضیحات به دردتون خورده باشه در ضمن شنبه می روم مسافرت 10 روز بعد انشاالله می بینمتون البته در انجمن :31: :31:

کسی می دونه این چیه؟؟؟؟
عجب سرور شلوغی!کسی آیپی این سرور رو نداره؟؟اگه پیدا کردین به ما هم بدین!

راستی تو این سایت هم میتونین سرور ها رو سرچ کنین:

cescjoon
12-09-2008, 09:01
سلام دوستان

من تو یه مرحله بنام los sperados نمی دونم باید چه کنم در شهر اول است همه شهر شلوغ است از خانه ها آتیش بلند میشه
مردم با پلیس در گیرند و ...

Alireza Taji
12-09-2008, 13:44
سلام دوستان

من تو یه مرحله بنام los sperados نمی دونم باید چه کنم در شهر اول است همه شهر شلوغ است از خانه ها آتیش بلند میشه
مردم با پلیس در گیرند و ...
خوب این مرحله فکر میکنم اخر باشه شما باید بری از میان افرادت (لباس سبز ها) دو نفر را با فکر میکنم دکمه ی h و یا g همراه کنی وقتی سوار ماشینشون کردی بهت میگه کجا باید بری...

XirowN
13-09-2008, 11:05
ttp://uploadbazar.com/872GTASAsf8.zip
کسی رد نمی کنه اینو ؟

ali-07
14-09-2008, 05:12
اين بازي هيچ مشكلي با چيت نداره من چند بار با چيت ردش كردم و فقط با ترينتر مشكل داره

franch
14-09-2008, 19:17
کسی می دونه این چیه؟؟؟؟

خودت ميدوني اين چيه؟؟!!

tekken god
14-09-2008, 20:33
میشه اینو رد کنید ؟
CV

و

یه جونمردی پیدا شه این مرحله رو واسه ما رد کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
توی شهر سوم اون مرحله ای هست که با هواپیما از توی یه علامت بالای یه هواپیمای دیگه باید رد بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
کد:

CV

تا 10.30 امشب حاضره (قبلش سر بزنید شاید زود تر حاضر شه!)
خدا نگهدار.

tekken god
14-09-2008, 21:37
تقریبا ساعت:10.30 طبق قولم !
خوب برای راحتی تون توی همون سایتی که خودتون آپلود کردین آپلود کردم .
دوست عزیز sina_hp_system بفرمایید :
در ضمن برای شما در نقشه علامتی گذاشتم . این علامت یک محل اسپورت ماشین های مخصوص است که بعد از رد کردن این مرحله روی نقشه ظاهر می شود و از این به بعد ماشین هایی که با سزار می دزدید در نمایشگاه اتوموبیل رو به روی گاراژ قرار گرفته و می توانید آن ها را به صورت حرفه ای اسپورت کنید .
__________________________________________________ ________________________________

دوست عزیز LARAMAHDICRAFT بفرمایید :
و شما حتما بعدا این سیو رو خودتون رد کنید چون در این مرحله می توانید نمایی از داخل هواپیما را ببینید .

امیدوارم راضی باشید
بازم خواستید سیو رد کنم در خدمتم
خدا نگهدار

mahammad_reza
16-09-2008, 12:17
سلام
من انتی سانسور رو میخوام با اموزشش .

Babak_King
17-09-2008, 12:22
سلام
آقا من نسخه فارسی کهکشان رو دارم موقعی که سیو هارو میگیرم مثلا GTASAsf1.b و داخل پوشه Save Game از My document کپی میکنم بعد که میخوام با این سیو ها وارد بازی بشم بازی ارور میده و میاد بیرون ! میخواستم ببینم باید چکار کنم پچ خاصی نصب کنم یا ... ؟

mahammad_reza
17-09-2008, 14:29
سلام
من انتی سانسور رو میخوام با اموزشش .

کسی hot cofe رو بلد نیست!؟!

Spaniuly
17-09-2008, 15:13
توي بازي يه محل هست كه كاراژي هست كه جلوش سيو داره و پشتش يه فضاي خالي هست كه ساختمون ميسازن و با CJ ميريد با بولدوزر آدماشو ادب مي كنيد روبروي جايي كه سيو ميكنيد يه ايستگاه قطاره فكر ميكنم ديگه همه فهميدن كجارو آدرس دادم. يكم پايين تر از ايستگاه قطار يه ساختمون خوشكل هست كه Not for Sale هست فلش آبي داره من بازي رو تموم كردم ولي اون هنوز Not For Sale هست چيكار كنم اون براي فروش باشه اصلا اون ساختمون چيه و جريانش چيه؟

Esi online
18-09-2008, 04:29
کسی نمیدونه چرا پست من تو صفحه ی قبل اینجوری شده؟؟؟؟؟
من تا حالا در مورد سیمز مطلب ندادم!کس دیگه ای پست منو ویرایش کرده؟؟؟؟

Spaniuly
18-09-2008, 06:39
کسی نمیدونه چرا پست من تو صفحه ی قبل اینجوری شده؟؟؟؟؟
من تا حالا در مورد سیمز مطلب ندادم!کس دیگه ای پست منو ویرایش کرده؟؟؟؟

خوب مديران به پستهاي تو دسترسي دارن و مي تونن ويرايش يا حذف كنن كسي نبود سوال مارو جواب بده؟

mahammad_reza
18-09-2008, 13:30
کسی hot cofe رو بلد نیست!؟!

بابا حالا ما یک چیزی خواستیم نمیدونین بگین نمیدونم

GTA SA
18-09-2008, 14:04
سلام
این اولین پست من تو این سایت هست.

لطفا این مرحله را به اتمام برسونید.

3 روزه که الافشم.
همش 5 الا 10 ثانیه دیر میرسم به آخرین چک پوینت. بابامو در آورده.
بقیه اش رو خودم میخوام برم. لطفا همین سیو رو ادامه بدید.
مرسی

tekken god
18-09-2008, 14:35
من چیز زیادی نمیدونم ولی از من گفتن یه سرچ تو گوگل بکن .
خدا نگهدار .

ali-07
18-09-2008, 18:50
اين پست رو نديده بودم ،دوست عزيز اگر هات كافي شما داراي دو فايل main &script هست بايد اون دوفايل رو تو پوشه scriptاز قسمت date جايگزين كني البته از فايل هاي اصلي پشتيبان بگير و سيوتو از اول بازي كن اگر هات كافي شما با پسوند exe هست اونو باز و بعدش بازي رو اجرا كنيد اگر مشكلي داشتين بگيد

Spaniuly
18-09-2008, 20:15
توي بازي يه محل هست كه كاراژي هست كه جلوش سيو داره و پشتش يه فضاي خالي هست كه ساختمون ميسازن و با CJ ميريد با بولدوزر آدماشو ادب مي كنيد روبروي جايي كه سيو ميكنيد يه ايستگاه قطاره فكر ميكنم ديگه همه فهميدن كجارو آدرس دادم. يكم پايين تر از ايستگاه قطار يه ساختمون خوشكل هست كه Not for Sale هست فلش آبي داره من بازي رو تموم كردم ولي اون هنوز Not For Sale هست چيكار كنم اون براي فروش باشه اصلا اون ساختمون چيه و جريانش چيه؟
سوال ما جواب نداشت؟ بخدا برام مهمه يكي لطفا راهنمايي كنه

franch
18-09-2008, 21:23
دوست عزيز ميشه يه عكس از اون جاي مورد نظر بگيري؟

GTA SA
18-09-2008, 22:39
میشه یه نفر اون سیو منو ادامه بده؟
بد جور معتادش شدم.

Alireza Taji
19-09-2008, 02:45

اگه یک عکس بگیری خیلی خوب میشه
منظورت اون نمایشگاه ماشینه هست؟ که نمای شیشه ی داره؟

Esi online
19-09-2008, 03:58
من دو تا ArtMoney Table براتون آپلود کردم که میتونین پولتون و رتبه تون تو بعضی مسابقه ها رو تغییر بدین.(دانلود خود آرت مانی و آموزش در بخش ویرایش و هک بازی ها) موقع استفاده از table مخصوص مسابقه اول مینویسه Mission Failed بعد مینویسه
Mission Passed
حجم 1کیلوبایت
لینک غیر مستقیم

Spaniuly
19-09-2008, 06:44
اگه یک عکس بگیری خیلی خوب میشه
منظورت اون نمایشگاه ماشینه هست؟ که نمای شیشه ی داره؟

آره ايول همون هست فكر كنم شيشه هاشم ميشه شيكست. خوب چيكار كنم اونجا قابل خريد بشه؟

franch
20-09-2008, 14:20
نمايشگاه ماشينش چيز خاصي نداره. چه بخريش چه نخريش ميتوني از توش ماشين برداري. البته من اين بازي رو 2 سال پيش رفتم ولي فكر كنم يه مرحله جدا داره كه بايد با ماشين دنبال يه زنه كه اونم سوار ماشينه بري (البته اگه اشتباه نكنم)

tekken god
20-09-2008, 15:35
میشه یه نفر اون سیو منو ادامه بده؟
بد جور معتادش شدم.
راستش قبل از اینکه p30 world انجمن رو بازسازی کنه من این سیو رو دانلود کردم امّا وقتی می رم تو بازی بازی ارور می ده میاد بیرون .
یه جای دیگه آپ کنید شاید درست شد
خدا نگهدار .

Alireza Taji
20-09-2008, 22:28
راستش قبل از اینکه p30 world انجمن رو بازسازی کنه من این سیو رو دانلود کردم امّا وقتی می رم تو بازی بازی ارور می ده میاد بیرون .
خدا نگهدار .
من هم دانلود کردم و دقیقا همین مشکل را داشت اومدم همین ها را بگم که دوستمون گفت...

آره ايول همون هست فكر كنم شيشه هاشم ميشه شيكست. خوب چيكار كنم اونجا قابل خريد بشه؟

خیلی خوب... من فکر میکنم اون ساختمان توی یکی از مرحله ها باز میشه که باید بری از یک نمایشگاه دیگه ماشین بدوزدی اما مطمئن نیستم خیلی وقته اونجا نرفتم میرم و اونجا یک گشتی میزنم ببینم چی میشه...

Masоud
21-09-2008, 06:28
سلام من تو مرحله Dam & Blast و Freefall مشکل دارم . تو اولی هواپیما رو می برم به اون نقطه مورد نظر میرشونمش ولی هیچ اتفاقی نمی افته . چیکار کنم؟

Spaniuly
21-09-2008, 07:44
آقا هيچ كدوم يه جواب درست حسابي ندادين آخر سر يادم اومد چه جوري باز ميشه آخه قبلا فول تموم كرده بودم بازي رو بايد بري از مدرسه آموزش رانندگي گواهينامه بگيري اون موقع مي توني اونجا رو بخري بعدش 4 5 تا مرحله Cv باز ميشه كه اونارم رفتم قبلا اون مراحل رو رفته بودم من دفعه قبل همه مدرسه ها رو با مدال طلا گذرونده بودم هواپيما موتور ماشين و قايق

T O O M A J
21-09-2008, 10:26
خدا نگهدار .
احتمالا ورژن بازیت با ورژنی که سیو رو اون آماده شده متفاوت هست.چون فایلی هست به نام main.scm (فرمتش دقیق یادم نیست) که کدهای اصلی مراحل تو اون جای داره و اگه اندکی توش تداخل بشه سیوهایی که از روی نسخه های قبلی یا بعدی آماده شده اند رو باز نمی کنه و بازی هنگام loading میندازه بیرون .

Spaniuly
21-09-2008, 10:58
در مورد عكس انداخت از san fiero كسي چيزي ميدونه؟

Alireza Taji
21-09-2008, 12:28
در مورد عكس انداخت از san fiero كسي چيزي ميدونه؟

اگه اشتباه نکنم داخل بازی جاهایی هست که دوربین عکاسی می تونی برداری و از هرجا خواستی عکس بگیری...

احتمالا ورژن بازیت با ورژنی که سیو رو اون آماده شده متفاوت هست.چون فایلی هست به نام main.scm (فرمتش دقیق یادم نیست) که کدهای اصلی مراحل تو اون جای داره و اگه اندکی توش تداخل بشه سیوهایی که از روی نسخه های قبلی یا بعدی آماده شده اند رو باز نمی کنه و بازی هنگام loading میندازه بیرون .

من فکر میکنم مشکل از سیو ی باشه که دوستمون گذاشت چون من هم دانلود کردم و همین مشکل را داشت

meragj2
21-09-2008, 13:08
احتمالا اینو بچه ها گذاشتن اما چون تاپیک قدیمیه ممکنه پاک شده باشه...:31::21:
با نصب این یه تغییراتی ایجاد میشه 2 بازی که متوجه می شین...:18:
اینم لینکش:

:11:

ali-07
21-09-2008, 13:12
اينكه هات كافي همون ... هستش ديگه نه

T O O M A J
21-09-2008, 16:53
احتمالا اینو بچه ها گذاشتن اما چون تاپیک قدیمیه ممکنه پاک شده باشه...:31::21:
با نصب این یه تغییراتی ایجاد میشه 2 بازی که متوجه می شین...:18:
اینم لینکش:

:11:
دوست عزیز به نظر من بهتره فایلهایی مثل این رو همینطوری تو انجمن ها نذاری.:11:
چی میشه اگه دست یه کسی که سنش کمتره به این برسه.:13:

من فکر میکنم مشکل از سیو ی باشه که دوستمون گذاشت چون من هم دانلود کردم و همین مشکل را داشت
شاید...

cj-afshin
21-09-2008, 20:17
دوست عزیز به نظر من بهتره فایلهایی مثل این رو همینطوری تو انجمن ها نذاری.:11:
چی میشه اگه دست یه کسی که سنش کمتره به این برسه.:13:

شاید...

هرکی باید خودش مرد باشه دلش نره.
------------------
این هم برای این که بتونید هم ازسیو قدیمی استفاده کنید هم سانسور ها رو بردارید

Armin 2008
21-09-2008, 20:55
دوست عزیز به نظر من بهتره فایلهایی مثل این رو همینطوری تو انجمن ها نذاری.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
چی میشه اگه دست یه کسی که سنش کمتره به این برسه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
خود افراد نباید دان کنن.

مشکل از سیو هست.

SLOW
21-09-2008, 21:45
Moshkel Az Save Ast :41:

tekken god
22-09-2008, 03:58
زدی به هدف چون درست در پایان loading این اتفاق می افته .
در ضمن مگه gta s a ورژن های دیگه ای هم داره ؟ اگه اینطوره اونها چه فرقی باهم دارن ؟
خیلی ممنون
خدانگهدار

Spaniuly
22-09-2008, 12:44
زدی به هدف چون درست در پایان loading این اتفاق می افته .
در ضمن مگه gta s a ورژن های دیگه ای هم داره ؟ اگه اینطوره اونها چه فرقی باهم دارن ؟
خیلی ممنون
خدانگهدار

نه ورژن نيستد فقط ويرايش شده هستند كه اكثرا مشكل دارن و باهاشون نميتوني بازي رو به اتمام برسوني بالاخره تو يه مرحله باگ باعث ميشه نتوني ادامه بدي مثل همين Eniac كه تو ايران زياد هست DVDش اسمشم گذاشته بودم San Andreas 2 :27:

SLOW
22-09-2008, 12:54
چرا وقتی سوار دوچرخه میشم یا وارد دریا میشم گیر میکنههههههههههه؟

Spaniuly
22-09-2008, 13:06
چرا وقتی سوار دوچرخه میشم یا وارد دریا میشم گیر میکنههههههههههه؟

بازيت اصل نيست لابد جاي تو باشم ميرم يه اصل ميگيرم (GTA San Andreas يه بازي موندگار و يادگاريه)

SLOW
22-09-2008, 13:38
بازيت اصل نيست لابد جاي تو باشم ميرم يه اصل ميگيرم (GTA San Andreas يه بازي موندگار و يادگاريه)
البته بعضی موقع ها اینتوری میشه مهم نیست اصل باشه یا نباشه مهم اینه که gta san اصله بازی البته تا یکی دو ماه دیگه که gta iv میاد

cj-afshin
22-09-2008, 14:22
اگه eror dont send می ده از برنامه ی نصب بازی گزینه ی repair را انتخاب کن. اگه درست نشد دیگه نمی دونم.

Spaniuly
22-09-2008, 14:31
مهم نیست اصل باشه یا نباشه مهم اینه که gta san اصله بازی

يه چيزي گفتي ولي منظورت رو نگرفتم فكر كنم خودتم نفهميدي چي گفتي:31:
بازيت يا اصله يا اصل نيست اگه اصل نباشه ايراد ميده.

البته اينم بدون خيلي مهمه كه اصل باشه يا اصل نباشه:21:

SLOW
22-09-2008, 15:19
يه چيزي گفتي ولي منظورت رو نگرفتم فكر كنم خودتم نفهميدي چي گفتي:31:
بازيت يا اصله يا اصل نيست اگه اصل نباشه ايراد ميده.

البته اينم بدون خيلي مهمه كه اصل باشه يا اصل نباشه:21:
منظورم اینه که اصل بودنش مهم نیست مهم اینه که تا وقتی آی وی نیومده GTA SA اصله بازیه

franch
22-09-2008, 15:23
از اين نسخه هايي كه ايران واسه جي تي اي san ميزنه و توش چند تا از ماشين هاي ايراني رو هم مياره نگيريد. چون هم خرابه و هم مسخره.

Spaniuly
23-09-2008, 14:54
از اين نسخه هايي كه ايران واسه جي تي اي san ميزنه و توش چند تا از ماشين هاي ايراني رو هم مياره نگيريد. چون هم خرابه و هم مسخره.

نه فقط ايرونيا اينجوري نيستند. همين ورژن Eniac هم ايراد داره. اگه گرفتين فقط مي تونين با ماشينهاش و تغييرات جالبش حال كنين به درد ادامه دادن و اينا نميخوره

cj-afshin
23-09-2008, 20:56
پس gta san andreas stories کی میاد؟؟؟؟:19::19::19::19:

franch
24-09-2008, 12:58
ببخشيد اين gta san andreas storie باز چيه ديگه؟!

Spaniuly
24-09-2008, 13:48
ببخشيد اين gta san andreas storie باز چيه ديگه؟!

پس gta san andreas stories کی میاد؟؟؟؟:19::19::19::19:

يحتمل از اين تقلبي هاست صبر كني 2 ماه ديگه IV مياد اينارو ول كن

aseman e ghermez
24-09-2008, 14:04
يحتمل از اين تقلبي هاست صبر كني 2 ماه ديگه IV مياد اينارو ول كن

راست میگه این عکس ها از بازی استوریز 5 شایعه بود بپرین سیستم رو بالا ببرین:8:

Spaniuly
24-09-2008, 14:17
راست میگه این عکس ها از بازی استوریز 5 شایعه بود بپرین سیستم رو بالا ببرین:8:

در هر صورت چيزي كه دوستان بايد بدونن اينه كه روي GTA San Andreas از طرف خود راك استار نورث هيچ مانوري داده نشد و هر چيزي بوده از جمله پچ يا بازي جديد هموشون كارهاي غير رسمي و آن آفيشل بودن پس بهتره اين چيزارو فراموش كنيد و سعي كنيد سوالاتتون رو در مورد خود بازي مطرح كنيد نه مسايل جنبي كه اكثرا حتي ربط هم به GTA San Andreas ندارن.

cj-afshin
24-09-2008, 20:35
پس می گید gta vice city stories و gta librety city stories هم تقلبیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Spaniuly
25-09-2008, 07:28
افشين جان بله تقلبي و غير وابسته به راك استار نورث كار بعدي راك استار بعد از GTA San Andreas همون GTA IV بود كه پارسال براي كنسول ها اومد و دو ماه ديگه برا PC مياد

T O O M A J
25-09-2008, 13:50
پس می گید gta vice city stories و gta librety city stories هم تقلبیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

افشين جان بله تقلبي و غير وابسته به راك استار نورث كار بعدي راك استار بعد از GTA San Andreas همون GTA IV بود كه پارسال براي كنسول ها اومد و دو ماه ديگه برا PC مياد

نه بابا اینها مال خود راک استارز هستند که برای psp و فکر کنم بعدا هم برای PS2 اومدند.

Ghaioom
25-09-2008, 15:34
سلام
این بازی چند تا رمز اینطوری داره بدون شرح مثل اینا

؟ asbhgrb

؟ cainemvhzc

یعنی هیچی نمیشه؟ الکیه؟

aseman e ghermez
25-09-2008, 15:42
نه بابا اینها مال خود راک استارز هستند که برای psp و فکر کنم بعدا هم برای PS2 اومدند.
بله تائید میشه
چون بازی شامل گرافیک نسبتا خوب برای ps2 و داستان ارم و لوگو راکستار هست :46:
زیاد بازی جالبی نیست :41:
من که خوشم نیومد :13:
در ضمن از این کد هایی که دوستمون میگه زیاد هست:8:
موفق باشید:40:

Ghaioom
25-09-2008, 16:03
کسی تمام رمز های بازی GTA San Andreas از اول تا آخر داره؟ یک دونه هم باقی نمونه از رمز ها همشو بدین فارسی هم ترجمه شده باشه.

رمز مخفی هم داشته باشه بدین.
ممنون :10:

aseman e ghermez
25-09-2008, 16:07
کسی تمام رمز های بازی GTA San Andreas از اول تا آخر داره؟ یک دونه هم باقی نمونه از رمز ها همشو بدین فارسی هم ترجمه شده باشه.

رمز مخفی هم داشته باشه بدین.
ممنون :10:
سرچ کن تو این تایپک پر رمزه:46:
قبل از دادن پست لطفا کمی فک کنید:13:
ممنون:40:

Ghaioom
25-09-2008, 16:12
سرچ کن تو این تایپک پر رمزه:46:
قبل از دادن پست لطفا کمی فک کنید:13:
ممنون:40:
من سرچ کردم ولی کامل کامل نبود من کاملترین رمز رو یکدفعه میخوام :31:

Spaniuly
25-09-2008, 16:20
من سرچ کردم ولی کامل کامل نبود من کاملترین رمز رو یکدفعه میخوام :31:
قبلا هم تو اين تاپيك گفته بودم هيچ كس تمام رمزها رو نميدونه غير از كسي كه اونها رو ايجاد كرده ولي من يه تعدادي دارم كه خيلي به درد بخور هستند فكر كنم توي تاپيك هم چند بار گذاشتم

Ghaioom
25-09-2008, 17:04
یه سوال
چرا وقتی که دوست دختر کارل ، کارل رو به خونه دعوت میکنه توی خونه رو نشون نمیده؟

aseman e ghermez
25-09-2008, 17:16
یه سوال
چرا وقتی که دوست دختر کارل ، کارل رو به خونه دعوت میکنه توی خونه رو نشون نمیده؟
برای انکه میرن......:40:...:5:بعد......:40:....:27::1 8:
شما از صفحه اول پک ضد سانسور رو دریافت کن تا بتونی ببینی:21::19:

Alireza Taji
25-09-2008, 18:21
شما از صفحه اول پک ضد سانسور رو دریافت کن تا بتونی ببینی:21::19:
حالا این پک ضد سانسور چی هست؟ باید چیکارش کرد؟
باید در هنگام بازی این فایل باز باشه ؟

aseman e ghermez
25-09-2008, 18:39
حالا این پک ضد سانسور چی هست؟ باید چیکارش کرد؟
باید در هنگام بازی این فایل باز باشه ؟
این پک مربوط به... بین کارل و دوست دختراشه(استخفرالله):41:
روش هم نوشته شده

cj-afshin
25-09-2008, 19:06
بااین می تونید هم از سیو های قدیمی استفاده کنید هم فایل را اجرا کنید.

روش اجرا:
1.فایل را از حالت فشرده در بیارید
2.بازی را اجرا کرده
3.با کلید های tab+alt به طور موقت از بازی خارج شده
4.فایل خارج شده را باز کرده(یک پنجره داسی باز می شه).بعد می پرسه بردارم یا نه. شما y می زنید بعد دوتا enter زده
5.وارد بازی شده.بادوست خود بیرون رفته اگر راضی برگردونیدش شما را دعوت به قهوه می کند.بعد شما y زده و بقیه ماجرا.:5::31::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40:

Spaniuly
25-09-2008, 22:49
بااین می تونید هم از سیو های قدیمی استفاده کنید هم فایل را اجرا کنید.

روش اجرا:
1.فایل را از حالت فشرده در بیارید
2.بازی را اجرا کرده
3.با کلید های tab+alt به طور موقت از بازی خارج شده
4.فایل خارج شده را باز کرده(یک پنجره داسی باز می شه).بعد می پرسه بردارم یا نه. شما y می زنید بعد دوتا enter زده
5.وارد بازی شده.بادوست خود بیرون رفته اگر راضی برگردونیدش شما را دعوت به قهوه می کند.بعد شما y زده و بقیه ماجرا.:5::31::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40:

آقا اين فقط همين رو سانسور مي كنه يا چيزهاي ديگه اي هم به بازي اضافه مي كنه منظورم اينه كه ممكن چيزاي ديگه اي هم از بازي سانسور شده باشه كه اين فايل اونها رو نمايش بده

Retired User
25-09-2008, 23:06
آقا اين فقط همين رو سانسور مي كنه يا چيزهاي ديگه اي هم به بازي اضافه مي كنه منظورم اينه كه ممكن چيزاي ديگه اي هم از بازي سانسور شده باشه كه اين فايل اونها رو نمايش بده

عزيزم اين قسمت اصلا توسط سازندگان بازي طراحي نشده كه بخواد سانسور شه يك گروه هكر اين پتچ رو ساختند كه فكر ميكنم الان در زنداني در آمريكا باشند

meragj2
26-09-2008, 02:33
مواد فروش ها رو هم وقتی میخوان بهت مواد بدن رو هم نشون می ده.:21:

franch
26-09-2008, 11:12
حالا اين سانسور چرا واسه من نيست.
مال من كه همه چي رو نشون ميده. نيازي هم به ضد سانسور ندارم.

ali-07
26-09-2008, 12:27
يعني زماني كه شما با دوست دخترتون برين بيرون بعد راضي بگردونينش ميرين تو خونه دختره اونم بدون هاتكافي؟؟

Spaniuly
26-09-2008, 12:41
حالا اين سانسور چرا واسه من نيست.
مال من كه همه چي رو نشون ميده. نيازي هم به ضد سانسور ندارم.

نه عزيز خيلي مطمئن نباش كه همه چيز رو نشون ميده. تازه اگه درست عمل كني مي توني از پچ استفاده كني

Alireza Taji
27-09-2008, 00:44
من اون فایل سانسور را همانطور که گفتید باز کردم اما هیچ تغییری نکرد!

Spaniuly
27-09-2008, 07:30
من اون فایل سانسور را همانطور که گفتید باز کردم اما هیچ تغییری نکرد!

از چه ورژني استفاده مي كني؟ San Andreas اصل يا پچ شده؟

franch
27-09-2008, 12:19
نه عزيز خيلي مطمئن نباش كه همه چيز رو نشون ميده. تازه اگه درست عمل كني مي توني از پچ استفاده كني
نه عزيز. من تا اونجا كه يادمه نيازي به پچ نداشتم.(چون دو سال پيش بازي رو رفتم)
دوست دخترو ميبردم هات كافي بعد كه ميرسوندمش خونشون ازم درخواست ميكرد بعد دكمه yes رو ميزدم و بعد ادامه ماجرا....

Alireza Taji
27-09-2008, 12:46
از چه ورژني استفاده مي كني؟ San Andreas اصل يا پچ شده؟
اصل هست خبری از پچ نیست...

میگم حجم این فایل ضد سانسور چقدر هست؟ برای من که حجمش کمتر از 40KB شاید این فایل کاملا دانلود نمیشه...

Spaniuly
27-09-2008, 14:24
دوست دخترو ميبردم هات كافي بعد كه ميرسوندمش خونشون ازم درخواست ميكرد بعد دكمه yes رو ميزدم و بعد ادامه ماجرا....

خوب اون ادامه ماجرا رو تو از بيرون خونه مي ديدي و فقط صداشون رو ميشنوفتي اين پچ دوربين رو مي بره داخل:21:

ali-07
27-09-2008, 14:34
اره براي منم هيچ فرقي نكرد اون هات كافي كه دوفايل اصلي main و script رو دارن اصلا و همه چيزش درسته

Ghaioom
27-09-2008, 15:21
من آدرس دادم شما بريد بپرسيد من يكم دور افتادم از نويد جون
کدوم آدرس داش من :18:
من که آدرسی ندیدم :31::13:
شاید اشتباهی رخ داده است...:27:
دوباره بده میپرسیـــــــم...:5:

یه سوال اون هات کافی چی چیا رو ضد سانسور میکنه من یکی شو میدونم بقیشم بگید :27:
یکی هم تو خیابون هی میاسته و میگه N یا Y اون مال چیه؟ نکنه چیز میز میفروشه ها؟ مواد ؟ :27:

cj-afshin
27-09-2008, 15:55
بیا یک جای دیگه آپ کردم

کاملا تست کردم

اگه مشکل داشت بگید بازم آپ می کنم.:21:

Ghaioom
27-09-2008, 16:17
سلام

؟ asbhgrb

؟ cainemvhzc

یعنی هیچی نمیشه؟ الکیه؟

کسی نمیدونه؟؟؟؟

franch
27-09-2008, 19:01
خوب اون ادامه ماجرا رو تو از بيرون خونه مي ديدي و فقط صداشون رو ميشنوفتي اين پچ دوربين رو مي بره داخل:21:
منم منظورم همينه ديگه. من تمام ماجراها رو از تو خونه ميديدم. در ضمن وقتي دوربين رو ميبره تو خونه بايد خودت يه كارايي بادسته انجام بدي:31:

Retired User
27-09-2008, 20:18

منم منظورم همينه ديگه. من تمام ماجراها رو از تو خونه ميديدم. در ضمن وقتي دوربين رو ميبره تو خونه بايد خودت يه كارايي بادسته انجام بدي:31:

دوستان تا بن نشديم اين بحثو ادامه نديد دي:
اما واقعا عجيبه كه شما چطور بدون پتچ اين قابليتو بازيت داره يعني يكم غير ممكنه مگه اينكه باز دست ايرانيا تو كار باشه دي:

franch
28-09-2008, 12:20
منم فكر ميكنم اين بحث رو تمومش كنيم بهتره. هم ممكنه تاپيك بسته بشه و هم خودمون ضرر كنيم.
بهتره در مورد مسائل مهمتر بحث كنيم.

Dark Shine
28-09-2008, 23:16
بچه ها اون مرحله ی آموزش هواپیما خیلی سخته باید چی کار کرد سومیش؟

Spaniuly
29-09-2008, 12:35
بچه ها اون مرحله ی آموزش هواپیما خیلی سخته باید چی کار کرد سومیش؟

آره خيلي سخته اون مرحله بايد ببيني زير نويس چي ميخواد ازت ديدن فيلمش كمكي بهت نميكنه

راستي آسون ترين راه چيت كردن پروگرس با دوست دختر ها چيه؟ راه معمولي اينه كه باهاشون بري بيرون ولي چيتي چيزي نداره اونارو ببريم بالا درصد صميمت رو؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد

ali-07
29-09-2008, 13:47
نه فقط با هات كافي و سيو %100 كامل ميتوني پروگرس دخترا رو تا اخر ببري چيت نداره

XMAN9
29-09-2008, 14:18
تاييد ميشه. بايد اينقدر ببري هات كافي تا پروگرسش پر بشه.

Spaniuly
29-09-2008, 15:01
تاييد ميشه. بايد اينقدر ببري هات كافي تا پروگرسش پر بشه.

بچه ها براي من هات كافي با سيوها مشكل دارهنميدونم چرا فقط وقتي New گيم ميزنم ميشه و با دنيس هم همون اول دوستم. يه سوال ديگه جريان داخل خونه كه اتفاق ميفته براي هر دختر فرق مي كنه يا همشون يكسان هستند من ميخواستم ببينم اگه با ميلي (آخرين دوست دختر) هم برم تو خونه همون كاراي دنيس رو انجام ميده يا فرق داره؟

franch
29-09-2008, 18:31
يه سوال ديگه جريان داخل خونه كه اتفاق ميفته براي هر دختر فرق مي كنه يا همشون يكسان هستند من ميخواستم ببينم اگه با ميلي (آخرين دوست دختر) هم برم تو خونه همون كاراي دنيس رو انجام ميده يا فرق داره؟كراوزر جان قرار شد اين بحث رو تمومش كنيم ولي مثل اينكه شما هنوز خيلي مشتاقي:31:
در جواب سوالت بايد بگم كه تقريبا تمام اتفاقايي كه با دوست دخترها ميفته مثل همه. فقط اون دوست دختره كه يه گاراج هم داره(اسمش رو نميدونم) يكم با بقيه فرق فوكوله:31:

Retired User
29-09-2008, 19:49
كراوزر جان قرار شد اين بحث رو تمومش كنيم ولي مثل اينكه شما هنوز خيلي مشتاقي:31:
در جواب سوالت بايد بگم كه تقريبا تمام اتفاقايي كه با دوست دخترها ميفته مثل همه. فقط اون دوست دختره كه يه گاراج هم داره(اسمش رو نميدونم) يكم با بقيه فرق فوكوله:31:

فك كنم فقط محيط اتاق فرق ميكرد بقيه ثابتند

Spaniuly
30-09-2008, 00:02
بله من مشتاق محيط داخل هستم نه كاراشون عزيزان فكراي بد نكنيد

franch
30-09-2008, 13:40
فك كنم فقط محيط اتاق فرق ميكرد بقيه ثابتند
متوجه نشدم. يعني چي بقيه ثابتند؟!

Retired User
30-09-2008, 14:06
متوجه نشدم. يعني چي بقيه ثابتند؟!

چه چيزايي ميپرسي ميترسم بن شم دي:
يعني كارايي كه ميكني و زاويه ي دوربين ها ثابته

Spaniuly
30-09-2008, 15:07
خوب فكر كنم تمومش كنيم به نفع هر 3 تاييمون باشه. من به هر 6 تاشون سر زدم همش يكي هستن بيخيال. بسته ديگه ميان بيرونمون مي كنن ها

franch
30-09-2008, 18:35
چه چيزايي ميپرسي ميترسم بن شم دي:
يعني كارايي كه ميكني و زاويه ي دوربين ها ثابته
اها فكر كردم اتاقها و لوازم اونجا رو ميگي ثابتن!!

Spaniuly
30-09-2008, 19:02
اها فكر كردم اتاقها و لوازم اونجا رو ميگي ثابتن!!

يه چيزش خيلي باحاله دنيس تو اتاقش كاور GTA Vice City رو زده به ديوارش:31:

franch
01-10-2008, 10:44
از اين چيزها كه بگذريم. من يه چند تا سوال مونده برام كه اگه كسي ميدونه جواب بده.

يكي اينكه اون كارواشهايي كه تو بازي هست هيچ وقت كار نميكنه؟ يا پچي يا رمزي چيزي نداره كه كار كنه؟!!!

Spaniuly
01-10-2008, 11:07
به نظرم اونا الكي هستند توي Gta ماشينا فقط داغئن ميشن ولي كثيف كه نميشن اين دليل محكمي بر اين هست كه كارواش ها بيخود هستند. مگه ماشينهامون كثيف ميشن؟
خوب برو سوال بعدي

cj-afshin
01-10-2008, 13:03
نبازی به کار واش نیست چون ماشین هامون را زود عوض میکنیم.

Spaniuly
01-10-2008, 13:22
نبازی به کار واش نیست چون ماشین هامون را زود عوض میکنیم.

نه اين دليل نميشه چون اگه واسه ماشينت خرج گذاشته باشي و ارتقا داده باشي نمي توني به همين راحتي بذاريش كنار دليلش همونيه كه گفتم وقتي ماشين كثيف نميشه كارواش بي معني هست

franch
01-10-2008, 15:42
ممنون
سوال بعديم اينكه تو مرحله دوم كه يك اسپري بهت ميده تا جاي مورد نظر رو ديوار بزني ( البته رو ديوار يه چيزي نوشته كه با اسپري بايد رو شو بپوشوني) وقتي اسپري رو ميزني يه عبارتي مينويسه به اين شكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من چند تا جاي ديگه ديدم كه رو ديوار همون عبارت رو نوشته و وقتي بااسپري رو شو ميپوشوني به تعداد دفعاتت اضافه ميشه مثلا اينطوري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واين به معني اينكه دوازده تا رو از صد تا پوشوندي.

حالا من سوالم اينكه كسي تا حالا اينو به مرز صد تا رسونده ببينه اخرش چي ميشه؟!!

cj-afshin
01-10-2008, 23:28
ممنون
سوال بعديم اينكه تو مرحله دوم كه يك اسپري بهت ميده تا جاي مورد نظر رو ديوار بزني ( البته رو ديوار يه چيزي نوشته كه با اسپري بايد رو شو بپوشوني) وقتي اسپري رو ميزني يه عبارتي مينويسه به اين شكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من چند تا جاي ديگه ديدم كه رو ديوار همون عبارت رو نوشته و وقتي بااسپري رو شو ميپوشوني به تعداد دفعاتت اضافه ميشه مثلا اينطوري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واين به معني اينكه دوازده تا رو از صد تا پوشوندي.

حالا من سوالم اينكه كسي تا حالا اينو به مرز صد تا رسونده ببينه اخرش چي ميشه؟!!

یکی نوشته بود از روی نقشه همه رو رنگ کرده بود ولی آخرسر 99 تا نوشته بود

Spaniuly
01-10-2008, 23:37
فكر نميكنم كسي تونسته باشه من يه روز نشستم وجب به وجب شهر رو گشتم (لس سانتوس) همه اش 72 تاش رو پاك كردم توي بازي غير از اين پيدا كردن 50 تا صدف زير آبي و 50 تا نعل اسب كه توي لاس ونچر هست و گرفتن 50 عكس از ديدنيهاي شهر سن فيرو هست

Ghaioom
02-10-2008, 08:14
یه سوال اون هات کافی چی چیا رو ضد سانسور میکنه من یکی شو میدونم بقیشم بگید :27:
یکی هم تو خیابون هی میاسته و میگه N یا Y اون مال چیه؟ نکنه چیز میز میفروشه ها؟ مواد ؟ :27:

سلام

؟ asbhgrb

؟ cainemvhzc

یعنی هیچی نمیشه؟ الکیه؟

krauser جان نمیخوای آدرس بدی بریم بپرسیم؟:31:

Spaniuly
02-10-2008, 15:28
یکی نوشته بود از روی نقشه همه رو رنگ کرده بود ولی آخرسر 99 تا نوشته بود

مگه روي نقشه درج شدن؟ اون نوشته ها اصلا نه توي نقشه خود بازي هست نه تو اون نقشه مخصوص كه همه چي رو توش درج كردن. طرف حرف مفت زده

XMAN9
02-10-2008, 16:22
بالا خره معلوم نشد كه كسي تا صد تا رفته يا نه؟1

Spaniuly
02-10-2008, 16:50
بالا خره معلوم نشد كه كسي تا صد تا رفته يا نه؟1

مطمئن باش هيچ كس نرفته واقعا سخته من توي سيو مخصوص هم نديدم 100 باشه اين سيو رو از سايت گيم كپي گرفتم كلا تمام كمال تموم كرده بازي رو كلي هم امكانات گذاشته.

franch
03-10-2008, 11:50
دوستان ممنون. اينم سوال اخرم.

تو بعضي از مراحل بايد بري تو بعضي از ساختمانهاي شهر يه سري كارهايي انجام بدي مثلا چند نفرو بكشي يا يه نقشه اي رو از تو ساختمان بدزدي و ... البته از اين نوع مرحله فكر كنم يه 7 يا 8 تا مرحله تو كل بازي باشه.
حالا سوالم اينكه چرا وقتي بازي رو تموم ميكني خيلي از اين ساختمانها درش بسته ميشه و ديگه نميتوني بري توشون. ايا پچي يا رمزي چيزي نداره كه بتوني وارد اين ساختمانها بشي؟!

Retired User
03-10-2008, 12:17

تو بعضي از مراحل بايد بري تو بعضي از ساختمانهاي شهر يه سري كارهايي انجام بدي مثلا چند نفرو بكشي يا يه نقشه اي رو از تو ساختمان بدزدي و ... البته از اين نوع مرحله فكر كنم يه 7 يا 8 تا مرحله تو كل بازي باشه.
حالا سوالم اينكه چرا وقتي بازي رو تموم ميكني خيلي از اين ساختمانها درش بسته ميشه و ديگه نميتوني بري توشون. ايا پچي يا رمزي چيزي نداره كه بتوني وارد اين ساختمانها بشي؟!

خب اينا يه سري مراحلي هست كه فقط توي اين مراحل ساختمون اپن ميشه دي: مثلا يادمه يه مرحله بود كه بايد از يه نقشه مخفيانه عكس ميگرفتي فك نميكنم ديگه اين ساختمونا باز بشه يعني من كه نتونستم

Ghaioom
03-10-2008, 17:36
كانتر بازان و واركرفت بازان به تاپيك زير حتما سر بزنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } .wysiwyg a:link, .wysiwyg_alink { text-decoration: none } .wysiwyg a:visited, .wysiwyg_avisited { text-decoration: none } .wysiwyg a:hover, .wysiwyg a:active, .wysiwyg_ahover { text-decoration: none } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }
اسپم نده داداش این تاپیک Grand Theft Auto: San Andreas هست . چرا اینجا میای تو امضات بزار حل میشه. :27:

Ghaioom
03-10-2008, 17:38
دوستان آخرین مرحله ی این بازی نوشته ... End آره؟
کلاً یادم نمیاد چی بود ولی نقطه چین گذاشتم. بعد از اون چیزی نمینویسه آره؟

XMAN9
03-10-2008, 18:01

منم فكر نكنم كه اون ساختمونها دوباره باز بشه ولي خوب اگه راهي بود كه ميشد وارد اونا بشيم خياي خوب بود.

ali_metal_357
03-10-2008, 18:27
ممنون خیلی کمک کردید

[siavah]
03-10-2008, 20:56
اونجا كه بايد يه ماشينو برقصوني چيكار بايد بكني؟؟؟؟هركاري ميكنم اون مرحله رو نميتونم رد كنم......

[siavah]
03-10-2008, 21:06
سوال ؟؟

من توی گوگل عکسی از جی تی ای دیدم که داره با یک دختر بله !!!!

می خواستم ببینم چطوری امکان داره و کجا هست!!!؟؟؟؟

بايد سيو آخرشو ذاشته باشي............اون وقت اگه دقت كني 6 تا عكس قلب تو نقشه وجود داره........هركدوم از قلب ها يكي از خونه هاي دوست دختراته!!!!!!!!! بايد بري تو يكي از اون قلب ها........‌البته با ماشين يا موتور.........وقتي دوست دخترت سوار شد بايد اون كاري رو انجام بدي كه بهت ميگه.......مثلا بردن به رستوران.....رقصيدن توي كافه......گشت زدن تو خيابون.......وقتي اين كارا رو كردي بايد دوست دخترتو برگردونيش خونه.......اگه خوشش اومده باشه.......كه اكثر اوقات اينجوريه.......دعوتت ميكنه تو براي صرف قهوه.......بايد دكمه ي Y رو بزني و.....................

Retired User
03-10-2008, 22:33
;3033046']اونجا كه بايد يه ماشينو برقصوني چيكار بايد بكني؟؟؟؟هركاري ميكنم اون مرحله رو نميتونم رد كنم......

فك ميكنم با كليد هاي NUMPAD بود تو بايد قبل از اينكه جهت ها به اون دايره وسط برسه اون جهت رو فشار بدي البته دقيقا يادم نيست ماله 4 سال پيشه

cj-afshin
03-10-2008, 23:29
سوال ؟؟

من توی گوگل عکسی از جی تی ای دیدم که داره با یک دختر بله !!!!

می خواستم ببینم چطوری امکان داره و کجا هست!!!؟؟؟؟

من قبلا گذاشته بودم طرز استفادش را هم نوشته بودم صفحه 439-438 برو.
دیگه هم از این حرفا نزن چون بن می شیم.:5:

Spaniuly
03-10-2008, 23:59
تاپيك خيلي جالبه متناوبا سوال جوابها رد و بدل ميشه كه همه اش تكراري هست مثلا اينه كه رقص ماشين چطوريه بارها تو تاپيك سوال جوابش مطرح شده

يا همين مسئله هات كافي. جالبه

Dark Shine
04-10-2008, 08:38
خواهش میکنم هرکی سیو مر حله ی بعدی این آموزش خلبانی لعنتی رو داره بده:42:

Spaniuly
04-10-2008, 11:41
خواهش میکنم هرکی سیو مر حله ی بعدی این آموزش خلبانی لعنتی رو داره بده:42:

اين چيزي هست كه بهش نياز داري سيو تمام مرحله هاي بازيه
دانلود با حجم 4.5 مگ

[siavah]
04-10-2008, 19:27
يه فايلي نيست كه بشه سانسور بازي رو برداشت؟؟؟؟آخه مال من فارسيه....

yoonesgholamy
05-10-2008, 11:45
اين چيزي هست كه بهش نياز داري سيو تمام مرحله هاي بازيه
دانلود با حجم 4.5 مگ

کو اینکه دانلود نمیشه لطفا یه جای دیگه بذار تا ازت تشکر کنیم

;3036271']يه فايلي نيست كه بشه سانسور بازي رو برداشت؟؟؟؟آخه مال من فارسيه....

ببین عزیز جان بازی سانسور نیست که بخوای سانسورش رو برداری فقط یک قسمت 3x داره که با نصب هات کافی فعال میشه و باید بعد از دوست شدن با دوست دخترا اونا رو بیرون ببری و بعد از اینکه به خونه بر گشتی اون کارو باهاش بکنی که فایل هات کافی هم بچه ها تو تاپیک گذاشتن میتونی سرچ کنی و دانلود کنی

[siavah]
05-10-2008, 13:24
ببین عزیز جان بازی سانسور نیست که بخوای سانسورش رو برداری فقط یک قسمت 3x داره که با نصب هات کافی فعال میشه و باید بعد از دوست شدن با دوست دخترا اونا رو بیرون ببری و بعد از اینکه به خونه بر گشتی اون کارو باهاش بکنی که فایل هات کافی هم بچه ها تو تاپیک گذاشتن میتونی سرچ کنی و دانلود کنی

نميشه اون كارا رو باش بكنم....فقط وقتي ميريم تو يه تصوير از خونه ميزاره و تصوير حركت ميكنه....

Retired User
05-10-2008, 14:29
;3038852']نميشه اون كارا رو باش بكنم....فقط وقتي ميريم تو يه تصوير از خونه ميزاره و تصوير حركت ميكنه....

عزيزم شما ماشين رو با خونه اشتباه گرفتي در ضمن اين بحثو تا بن نشديم لطفا تموم كنيد

Ghaioom
05-10-2008, 14:47
دوستان آخرین مرحله ی این بازی نوشته ... End آره؟
کلاً یادم نمیاد چی بود ولی نقطه چین گذاشتم. بعد از اون چیزی نمینویسه آره؟
کسی نمیدونــــــــــــــه ؟؟؟؟؟

Spaniuly
05-10-2008, 15:15
ببين بحث هات كافي مفصلا تو تاپيك همين يكي دو صفحه پيش بود باز دوباره شروع نكنيد اولين پست هم لينك دانلودش رو گذاشتن جون هركي دوست داريد بيخيال قضيه بشين. اون لينك رو هم نگاه كردم از بين رفته الان يه لينك ديگه ميذارم

franch
05-10-2008, 16:16
همين طور كه كراوزر گفت اين بحث هات كافي تو چند صفحه قبل مفصل بحث شده. پس ديگه ادامش نديد.

[siavah]
05-10-2008, 16:42
عزيزم شما ماشين رو با خونه اشتباه گرفتي در ضمن اين بحثو تا بن نشديم لطفا تموم كنيد

ماشين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر ميرسه كه تو خودت اينكاره اي.....درضمن اشتباه نكردم عزيز جان شما اگه بازيت فارسي باشه ميبيني كه تصوير رو خونه هم حركت ميكنه.... ..

Retired User
05-10-2008, 17:07
;3039578']ماشين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر ميرسه كه تو خودت اينكاره اي.....درضمن اشتباه نكردم عزيز جان شما اگه بازيت فارسي باشه ميبيني كه تصوير رو خونه هم حركت ميكنه.... ..
منظوري داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزيزم وقتي كه از پچ استفاده نكني از بيرون نشون ميده بهتره اين بحثو تا بن نشدي تموم كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cj-afshin
05-10-2008, 22:04
ماشين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر ميرسه كه تو خودت اينكاره اي.....درضمن اشتباه نكردم عزيز جان شما اگه بازيت فارسي باشه ميبيني كه تصوير رو خونه هم حركت ميكنه.... .. بسته دیگه به هم توهین نکنید.
اگه یکم سرچ کنی زودتر از این ها به جوابت می رسی

[siavah]
05-10-2008, 22:11
خوب حالا يكي به من بگه اين ماشين لعنتي رو چطور بايد برقصوني؟؟؟؟؟؟؟؟ اعصابمو خورد كرده......

tekken god
05-10-2008, 22:26
;3040587']خوب حالا يكي به من بگه اين ماشين لعنتي رو چطور بايد برقصوني؟؟؟؟؟؟؟؟ اعصابمو خورد كرده......
اگه منظورت اون مرحله س که باید مسابقات لئورایدر انجام بدی باید از دکمه های 4,8,6,2 که در سمت راست صفحه کلید هستند استفاده کرد
در ضمن در یکی از مرحله های بعدی خود کارل باید برقصد که باید از فلش های کیبورد استفاده کنی
اگه منظورت این مرحله نیست یه خورده بیشتر توضیح بده ولی 99 درصد احتمال می دم همین مرحله رو می گی
موفق باشی:8:

franch
06-10-2008, 12:37
اگه منظورت اون مرحله س که باید مسابقات لئورایدر انجام بدی باید از دکمه های 4,8,6,2 که در سمت راست صفحه کلید هستند استفاده کرد
در ضمن در یکی از مرحله های بعدی خود کارل باید برقصد که باید از فلش های کیبورد استفاده کنی
اگه منظورت این مرحله نیست یه خورده بیشتر توضیح بده ولی 99 درصد احتمال می دم همین مرحله رو می گی
البته اگه دسته داري ميتوني از شوك هم استفاده كني.:5:
راستي شما هنوز تو اين مرحله اي!!!

Spaniuly
06-10-2008, 14:15
اون مرحله واسه اونايي كه گيم پد ندارند جهنم هست چون با او دكمه ها خيلي سخته كار كني بهترين راهش استفاده از دسته هست من يه بار اون مرحله رو با كيبورد رد كردم واسه پسر دايم با كنترين امتياز برنده شدم مصيبت بود خداييش

Retired User
06-10-2008, 14:52
اون مرحله واسه اونايي كه گيم پد ندارند جهنم هست چون با او دكمه ها خيلي سخته كار كني بهترين راهش استفاده از دسته هست من يه بار اون مرحله رو با كيبورد رد كردم واسه پسر دايم با كنترين امتياز برنده شدم مصيبت بود خداييش

جدي پس چرا من همچين مشكلي نداشتم با كيبورد هم ميرفتم عجيبه

[siavah]
06-10-2008, 16:05

بله همون مرحلست.....ولي هركاري ميكنم رد نميشه....كسي سيو بعدشو داره؟؟؟

tekken god
06-10-2008, 20:16
;3042836']بله همون مرحلست.....ولي هركاري ميكنم رد نميشه....كسي سيو بعدشو داره؟؟؟
اگه سیوشو می خوای اسم مرحله رو حفظ کن یا یه جا بنویس بعد به این لینک برو و روی اسم همون مرحله کلیک کن تا سیو مرحله ی بعدی دانلود بشه

خدانگهدار

mohammadgame
06-10-2008, 21:19
سلام
من تو مرحله ای که میره گواهی نامه هواپیما بگیره گیر کردم
یه مرحله داره فکر کنم اسمش loop the loop باشه همونی که باید با هواپیما یه دور بچرخی بعد از دوتا حلقه رد شی ؟ !!!
من اینجا گیر کردم باید چه طوری ردش کنم ؟

cj-afshin
06-10-2008, 22:16
بابا چرا آخه اینقدر گیرید من فقط تو مرحله ی ترکوندن 3تا کامیون و 2تا ماشین گیرکردم (هردو تویه مرحله است.

franch
06-10-2008, 22:30
سلام
من تو مرحله ای که میره گواهی نامه هواپیما بگیره گیر کردم
یه مرحله داره فکر کنم اسمش loop the loop باشه همونی که باید با هواپیما یه دور بچرخی بعد از دوتا حلقه رد شی ؟ !!!
من اینجا گیر کردم باید چه طوری ردش کنم ؟
خوب بايد از تو حلقه ها خيلي دقيق رد بشي و به حلقه ها هم برخورد نكني. چند بار پشت سر هم بري ياد ميگيري . كاري نداره.

AK1
06-10-2008, 22:31
با سلام
GTA San Andreas VIP MOD v3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[siavah]
06-10-2008, 22:35
اگه سیوشو می خوای اسم مرحله رو حفظ کن یا یه جا بنویس بعد به این لینک برو و روی اسم همون مرحله کلیک کن تا سیو مرحله ی بعدی دانلود بشه

خدانگهدار

كسي اسم اون مرحله رو نميدونه؟؟؟؟؟؟

mohsentanha
07-10-2008, 14:27
با سلام
GTA San Andreas VIP MOD v3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید این مود برای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
07-10-2008, 16:33
مود اسمش هست آخرين ويرايشي هست كه براي بازي ايجاد شده و البته باعث شده كلا بازي اتفاقاتش هم عوض بشه و تغيير فقط ظاهري نيست

XMAN9
07-10-2008, 22:59
مود اسمش هست آخرين ويرايشي هست كه براي بازي ايجاد شده و البته باعث شده كلا بازي اتفاقاتش هم عوض بشه و تغيير فقط ظاهري نيست
يعمي چي اتفاقات بازي عوض شده؟

Spaniuly
08-10-2008, 00:14
مثلا ماموريت هاي ماشيني جديد رو ميشه رفت عين اينه كه بازي جديد هست ولي شخصيت ها و محيط همونه

B3HZ@D
08-10-2008, 01:13
اقا اون مرحله که باید هواپیما کنترل کنیم جز مرحله های اصلیه؟؟
باید چکار کرد اصلا؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
08-10-2008, 11:15
اقا اون مرحله که باید هواپیما کنترل کنیم جز مرحله های اصلیه؟؟
باید چکار کرد اصلا؟؟؟؟؟؟؟

براي اولين بار سخته ولي من اوايل تابستون امسال بود براي بار دوم كه بازي رو تموم كردم خيلي راحت ردش كردم اونجا رو. بله اگه نگيري گواهينامه هواپيما رو نميتونه بازي رو ادامه بدي. گواهينامه ماشين هم براي اون اموريت هاي فرعي بايد گرفته بشه. البته تاثيري توي تموم شدن بازي نداره گواهينامه ماشين نگيري هم ميشه ولي اگه بگيري ماموريت هاي جديد اضافه ميشه

B3HZ@D
08-10-2008, 11:19
گواهینامه ماشین توی کدوم قسمته؟؟؟؟
مال هواپیما رو حتما باید بگیری؟؟؟

Spaniuly
08-10-2008, 11:35
گواهینامه ماشین توی کدوم قسمته؟؟؟؟
مال هواپیما رو حتما باید بگیری؟؟؟

به به 4 ستاره شدنتم مبارك گل پسر مباركه:11:

آره ديگه مگه نخوندي پستم رو براي ادامه ماموريتهاي اصلي بايد گواهينامه هواپيما بگيري.

كلا 4 تا آرم S قرمز رنگ هست تو نقشه كه همون School هستند. 2 تاش تو وسط شهره يكيش تو ساحل و يكي هم تو ايرپورت شهر لاس ونچر: ماشيم - موتور - قايق - هواپيما من دفعه اول كه تموم كردم بازي رو همه اش رو رد كرده بودم

S@eid
08-10-2008, 12:27
گواهینامه ماشین توی کدوم قسمته؟؟؟؟یه عکس اپلود کردم ... توی عکس یه منطقه رو برات مشخص کردم ، فکر می کنم باید همونجاها باشه ... مطمئن نیستم .:20:

Spaniuly
08-10-2008, 16:20
فاشيست همون جايي هست كه توش با دختره هم دوست ميشي

Alireza Taji
09-10-2008, 04:06
فکر میکنم در بین گواهینامه ها تنها گواهینامه قایق هست که بی ارزشش هست و بقیش حداقل چندتا مرحله برات باز میشه.

گواهینامه ماشین تو شهر دومی نزدیک همون پمپ بنزین که میری سیو می کنی هست...

Spaniuly
09-10-2008, 08:24
فکر میکنم در بین گواهینامه ها تنها گواهینامه قایق هست که بی ارزشش هست و بقیش حداقل چندتا مرحله برات باز میشه.

گواهینامه ماشین تو شهر دومی نزدیک همون پمپ بنزین که میری سیو می کنی هست...

خوب بقيه اش؟
فرمودي فقط قايق هست كه بي ارزشه؟
موتور چي رو در پي داره؟... موتور سواري هم مدرسه داره

Alireza Taji
09-10-2008, 12:07
خوب بقيه اش؟
فرمودي فقط قايق هست كه بي ارزشه؟
موتور چي رو در پي داره؟... موتور سواري هم مدرسه داره
منظورم از بی ارزش اینبود که مرحله باز نمیشه من که به یاد ندارم با گرفتن گواهینامه قایق مرحله ی باز شده باشه!
موتور هم فکر میکنم داشته باشه البته خودم الان یاد گواهینامه موتور افتادم و در طول بازی یادم نبود برم گواهینامه موتور را بگیرم فکر میکنم گواهینامه موتور در شهر سوم نزدیک اون استادیوم موتور سواری که توش مسابقه پرش و اینجور چیزها هست مدرسش باشه...
البته مطمئن نیستم اما یادم هست نزدیک اونجا یک S نوشته بود.

Spaniuly
09-10-2008, 12:14
ولي موتور و قايق بي ارزش هستن به قول شما ...
هواپيما اجباري
و ماشين هم اختياري هست و اون مراحل سن فيرو رو باز ميكنه و چند تا ماموريت آزاد ميشه كه در پايان اون نمايشگاه مال شما ميشه

HoJJaT_007
09-10-2008, 16:15
بچه ها سیو اون مرحله ای که باید با اون دوست خنگت ( خیلی وقته بازی نکردم یادم رفته) انبار اسلحه رو بدزدی رو میخوام.

خودم یه زمانی Gta SA بازی میکردم , بعدا سیوام پرید و بدبخت شدم

یادش بخیر از اون موقع 1-2 سالی هستش که میگذره

اما الان پیدا کردمش

Alireza Taji
09-10-2008, 19:30
بله گواهینامه هواپیما اجباری هست و گواهینامه ماشین اختیاری اما با گرفتنش چندتا مرحله باز میشه.

بچه ها سیو اون مرحله ای که باید با اون دوست خنگت ( خیلی وقته بازی نکردم یادم رفته) انبار اسلحه رو بدزدی رو میخوام.

بیشتر توضیح بده...
اینطوری هم فکر نکنم کسی سیو اون مرحله را داشته باشه.

cj-afshin
09-10-2008, 20:50

اما الان پیدا کردمش

منظور شما از اون دوست ryder هست.
برای رد کردن اون مرحله باید خودت هم به کمک دوست خنگ سرباز ها را بکشی و هم جعبه ها رو توی کامیون بذاری.(اگه منظورت دزدی از ارتش هست.):21:

axilbam
09-10-2008, 20:58
سلام
سیو های خودتونو بزارین بقیه استفاده کنن، البته اگهنکته جالبی توش داشت.

HoJJaT_007
09-10-2008, 21:55
آها یادم اومد

اون مرحله را یادمه اون زمان 2 روزی موندم توش ! حتی رمزم زدم نشد ,

آخه رانندگی با لیفت تراکت خیلی سخته

frnsh
10-10-2008, 02:43

اما الان پیدا کردمش

منظور شما از اون دوست ryder هست.
برای رد کردن اون مرحله باید خودت هم به کمک دوست خنگ سرباز ها را بکشی و هم جعبه ها رو توی کامیون بذاری.(اگه منظورت دزدی از ارتش هست.):21:

من اینطوری رفته بودم خوب بود. وقتی به اون مکان رسیدین از ماشین که پیاده شدین در رو باز نکنین و از بالای دیوار برید هر چی سرباز دیدین رو بکشید و تمام درها رو غیر از اولی باز کنین. بعدم برید همونجا که جعبه ها هستن و همه رو بیارید دم دست. بعدم تازه در رو باز کنین که دوستتون ماشینو بیاره. بعدم موقعی که دارین جعبه ها رو میارین بذارین تو اون ماشین همش باید حواستون به سربازا باشه. تا یکی اومد سریع برید بکشیدش که دوستتون رو نکشه. بعدشم که دیگه راهته.
اگه بازم سوالی بود در خدمتم:11:

Spaniuly
10-10-2008, 06:55
اوه اين مرحله كه خيلي اوايل كار هست اينجا گير كنه كسي واي به حال مراحل بعدي. اتفاقا روندن اون فورك ليفت خيلي روان هست من شديد حال ميكنم باهاش

HoJJaT_007
10-10-2008, 10:33
منم این کارو کردم

اما لیفت تراک رانیم خیلی بده ! تازه بیام و پیاده شم و سربازا رو بکشم !

آره , از مراحل اولیه هستش

راستی شما مراحل تاکسی رو بعد از مرحله Green Sabre هم میتونید انجام بدید ؟ یه جایی خونده بودم قبل از اون مرحله که از شهر اخراج میشید انجام بدید , چون بعدش نمیتونید انجام بدید

منظورم از مرحله تاکسی یکی از مراحل جانبی هستش که باید با تاکسی 50 نفر پیاده کنید

Spaniuly
10-10-2008, 12:57
نه دوست عزيز هر موقعي ميتوني و هيچ محدوديتي نيست يه دونه ماشين مدل قديمي هم هست كه باهاش ماموريت پيمپينگ يا همون دلالي بايد انجام بديم كه كار ضايعي هست ذاتا ولي به هر حال جزوي از بازيه. و با افزايش درجه پيمپينگ آدم بالا ميره

cj-afshin
10-10-2008, 13:41
من الان بازی رو تموم کردم ولی وقتی می خوام با تاکسی کار کنم کسی نیست که سوارش کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!

saman.dragon
10-10-2008, 14:44
بچه ها گرافيكش چطوره؟
خوبه

franch
10-10-2008, 16:17
من الان بازی رو تموم کردم ولی وقتی می خوام با تاکسی کار کنم کسی نیست که سوارش کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب سوار تاكسي كه ميشي بايد يكي از دكمه هارو بزني تا راننده تاكسي بشي. البته دقيقا يادم نيست ولي ميدونم كه خودش مينويسه كدوم دكمه رو بزن.

بچه ها گرافيكش چطوره؟
خوبه
تازه بعد از 4 سال كه اين بازي اومده شما ميپرسي كه گرافيكش چطوره؟؟؟؟!!!!!

Spaniuly
10-10-2008, 18:27

بايد وقتي سوار ميشي دكمه M رو بزني تا ساب ميشين فعال بشه

HoJJaT_007
10-10-2008, 19:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سیو رو برام رد کنید

فقط هم لطفا مرحله سزار (مسابقه ) رو رد کنید

ماشین خودم که هی چپ میکنه

هر کاری کردم چپ کردش

نمیدونم چرا

ولی لطفا رد کنید برام

من مرحله مدیر برنامه مد داگ هستم , خیلی جلو تر از این مرحلم , اما یادم رفت ردش کنم الان نمیتونم از سیو آماده استفاده کنم

cj-afshin
10-10-2008, 19:59
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سیو رو برام رد کنید

فقط هم لطفا مرحله سزار (مسابقه ) رو رد کنید

ماشین خودم که هی چپ میکنه

هر کاری کردم چپ کردش

نمیدونم چرا

ولی لطفا رد کنید برام

من مرحله مدیر برنامه مد داگ هستم , خیلی جلو تر از این مرحلم , اما یادم رفت ردش کنم الان نمیتونم از سیو آماده استفاده کنم

من اونو با تانکر خیلی راحت رد کردم(مسابقه ی دوم)رمز تانکر "amomhrer"

HoJJaT_007
10-10-2008, 20:12
تانکر ماشین Low Rider هستش ؟ :O

من تست کردم نشد ( گفت ماشین LOW RIDER میخواد)

راستی , توی اون سیو لطفا برام مرحله جاست بیزنس هم رد کنید

خودم ردشون کردم , لطفا رد نکنیدشون دیگه برام

HoJJaT_007
11-10-2008, 20:26
سلام

بعد از مرحله ای که باید اون طرفو بکشی و ازش عکس بگیری و بدی به سرهنگا سزار زنگ میزنه و یه علامت سوال میاد ! اما این علامت سوال کدوم شهره ؟ میشه مکان دقیقشو توی نقشه نشون بدید ؟

cj-afshin
11-10-2008, 20:53
سه تا مسابقه هست یکی داخل لوس سانتوس یکی نزدیکای دیلی مور و بلو بری و ردکانتری یکی هم برگشت مسابقه ی دومی
من منظورم مسابقه ی دومی بود.منظور شما کدوم مسابقه هست.
نکنه منظورت مسابقه ی رقصوندن ماشینه.
توهین نکن

HoJJaT_007
11-10-2008, 20:58
نه عزیز , ردش کردم ;)

فقط یکی بگه کاتالینا (دوست پر حرارت سزار!) کجاست ؟ توی نقشه. کدوم شهره ؟ چه منطقه ای

franch
12-10-2008, 14:00
اقا به نظر شما كدوم يكي از موتورهاي جي تي اي سان اندرياس از همه بهتره؟
به نظر من كه اون موتور پرشي هاش از همه بهتره . از بالاي كوه راحت ميره بالا.

Spaniuly
12-10-2008, 14:27
نه عزیز , ردش کردم ;)

فقط یکی بگه کاتالینا (دوست پر حرارت سزار!) کجاست ؟ توی نقشه. کدوم شهره ؟ چه منطقه ای

دهكده اي كه در سمت راست لوس سانتوس هست. در واقع منطقه اي كه CJ بعد دستگيري مجبور ميشه به اونجا سفر كنه

بهترينش PCJ600 هست كه سريعترين هست البته اگه از نسخه دست كاري شده استفاده نكنيد. چون تغيير دادن سرعتاشون رو مثلا اون انياك گيم برداشته سانچز رو به قدر كم سرعت كرده كه از دويدن هم يواش تره

HoJJaT_007
12-10-2008, 22:09
من مرحله ای هستم که باید با دوست پسر کاتالینا مسابقه بدی

رانندگی با جگوار خیلی سخته ! هی بر میگرده

Spaniuly
13-10-2008, 00:29
من مرحله ای هستم که باید با دوست پسر کاتالینا مسابقه بدی

رانندگی با جگوار خیلی سخته ! هی بر میگرده

تازه اونجا 2 مرحله هست دومي فوق العاده سخت تر هست يعني 2 بار مسابقه ميدي

tekken god
13-10-2008, 21:29

بهترينش PCJ600 هست كه سريعترين هست البته اگه از نسخه دست كاري شده استفاده نكنيد. چون تغيير دادن سرعتاشون رو مثلا اون انياك گيم برداشته سانچز رو به قدر كم سرعت كرده كه از دويدن هم يواش تره

ولی NRG-500 بهترین دست فرمون و سرعت رو داره (منظورم از NRG-500 همون موتور مسابقه ای هست) ولی این موتور کمتر جایی پیدا می شه تو کلّ نقشه یکی دو تا اونم بدون راننده (یعنی یه جا پارکه) و بهترین راه استفاده از این موتور GTA S A Crazy Trainer هست که موتور رو جلوت ظاهر می کنه .
در ضمن ار نظر من FCR-900 از PCJ-600 پر سرعت تره
خدانگهدار

Spaniuly
13-10-2008, 21:50
بله درست مي فرماييد Fcr 900 سرعتش از Pcj 600 بيشتره. Nrg - 500 كجا گير مياد؟

cj-afshin
14-10-2008, 20:58
ببخشید می دونم این سوال قبلا مطرح .جواب داده شده اگه می شه بگید چجوری سرعت و شتاب وسایل نقلیه رو افزایش داد؟

HoJJaT_007
14-10-2008, 21:47
با ادیت فایل Handling.cfg میتونید این کار رو انجام بدید .

اگه میخواید نحوه رو بهتون بگم

HoJJaT_007
15-10-2008, 19:19
یکی اون مرحله Zero رو برام رد کنه ! لطفا فقط همونو رد کنید :

ممنون

cj-afshin
16-10-2008, 21:27
با ادیت فایل Handling.cfg میتونید این کار رو انجام بدید .

اگه میخواید نحوه رو بهتون بگم
بله حتما البته نرم افزار SA_Handling_Editor رو من دان کردم فقط طرز افزایش سرعت رو بگو.
اگه اون نرم افزار رو نداری و با نوت پد تغییرات رو انجام می دی من مشکلی ندارم:20:

cj-afshin
19-10-2008, 20:54
بابا چی شده چرا کسی اینجا پست نمی ذاره.

franch
20-10-2008, 13:42
ديشب تو برنامه شبكه 1 كه ساعت 10 ميذاره(اسم برنامه رو نميدونم) خبر نگاره رفته بود تو اين سيدي فروشيها يي كه بازي ميفروشن. خلاصه برنامش خيلي جالب بود(والبته مسخره). نكته جالبش براي من اين بود كه ميگفت وزارت ارشاد ليست بازيهاي غير مجاز رو صادر كرده كه در بين اونها نام بازي Gta هم به چشم ميخوره.واقعا جاي تعجبه!!!

S@eid
20-10-2008, 18:22
ديشب تو برنامه شبكه 1 كه ساعت 10 ميذاره(اسم برنامه رو نميدونم) خبر نگاره رفته بود تو اين سيدي فروشيها يي كه بازي ميفروشن. خلاصه برنامش خيلي جالب بود(والبته مسخره). نكته جالبش براي من اين بود كه ميگفت وزارت ارشاد ليست بازيهاي غير مجاز رو صادر كرده كه در بين اونها نام بازي Gta هم به چشم ميخوره.واقعا جاي تعجبه!!!

چرا جای تعجبه ؟ اتفاقا تنها بازی ای که واقعا ارزش ممنوع شدن رو داشت همین Gta بود ( جنرال و کانتر ؟ :18: )... خشونت خالص و س.ک.س و بزهکاری ! :5:

اینا رو بی خیال ، رفته خر یارو رو گرفته ازش می پرسه چرا تو کامپیوتر سرور فیلم خفن داری ! هر چی یارو می گه بابا این سروره ، شخصیه ، به کلاینت ها کاری نداره حالیش نمیشه ! افتضاح برنامه ای بود اقا ! :19:

Spaniuly
20-10-2008, 19:29
ببخشید می دونم این سوال قبلا مطرح .جواب داده شده اگه می شه بگید چجوری سرعت و شتاب وسایل نقلیه رو افزایش داد؟

اگه راه واقعي رو ميگي ميتوني بري به اون كاراژ هاي مخصوص تقويت ماشين كه نيترو اينا اضافه ميكنه ولي اگه منظورت هك هست هموني كه حجت خان گفت رو بايد عمل كني

virus2009
20-10-2008, 22:40
بله درست مي فرماييد Fcr 900 سرعتش از Pcj 600 بيشتره. Nrg - 500 كجا گير مياد؟

موتور nrg - 500 اینجاست.

Spaniuly
21-10-2008, 10:29
يه ماموريت هست توي يه ساحل طرفاي حومه لس سانتوس هست دوي استقامت هست كسي تا حالا اول شده توي اون دوي استقامت نميدونم شنا ميكني مي دوي دوچرخه ميروني كراس كانتري هست. خيلي سخته. رقبا خيلي سريع دوچرخه مي رونن

R.P.G
21-10-2008, 10:46
يه ماموريت هست توي يه ساحل طرفاي حومه لس سانتوس هست دوي استقامت هست كسي تا حالا اول شده توي اون دوي استقامت نميدونم شنا ميكني مي دوي دوچرخه ميروني كراس كانتري هست. خيلي سخته. رقبا خيلي سريع دوچرخه مي رونن
خیلی سخت نیست.:31:میشه تو شنا کردن space رو تند تند بزنی که سریع تر شنا میکنه(اینو که همه میدوونن:46:)که یه مقدار جلو میوفتی و یه مقدار هم میتونی میونبر بزنی(از کنار Red targetها هم که رد بشی پوینتشو میده).

Spaniuly
21-10-2008, 11:08
خیلی سخت نیست.:31:میشه تو شنا کردن space رو تند تند بزنی که سریع تر شنا میکنه(اینو که همه میدوونن:46:)که یه مقدار جلو میوفتی و یه مقدار هم میتونی میونبر بزنی(از کنار Red targetها هم که رد بشی پوینتشو میده).

نه بابا اسپرينت هم كه ميزنم اونا سريع تر ميرن. تازه دوچرخه سواري رو چيكار كنم اصلا خيلي سخته اون مرحله

Leon-117
21-10-2008, 15:57
تازه كجاي كاري؟گاد او وار و كال او ديوتي4 هم ممنوعه شده.ولي همشون راحت گير ميان.برنامش هم خيلي برنامه مزخرفو كذايي بود.:21:

franch
21-10-2008, 16:01
البته قبول دارم Gta بازي خشن و پر صحنه ايه ولي به قول دوستمون چه فايده كه همه اين بازيهاي غير مجاز خيلي راحت گير مياد:5:

Spaniuly
21-10-2008, 16:35
ارشاد نه اينكه گيمر بالفطره هست واسه همين از اين نظرات احمقانه زياد ميده ايران هم شور همه چي رو دوست داره دربياره. گيم اصلا چيزي نيست كه بخوان ممنوع كنن.

cj-afshin
21-10-2008, 22:27
این بحث رو ول کن برنامه ی چرتی بود.
این تعجب آوره هست که هنوز بعد 4 سال این تایپیک بعد از اومدن نسخه های بعدی جی تی ای برپا هست.بیشتر تایپیک ها مثلا fifa07 بعد از اومدن fifa08 و fifa09 دیگه دیده نمی شه.

HoJJaT_007
21-10-2008, 22:51
توی اون مراحل سه گانه شما وقتی دیدی دیگیران ازت جلو زدن و رسیدن خط پایان با تفنگ دوربین دار بکششون !!

بعدش خودت برو برنده شو