ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: San Andreas

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22

Danoosh Pichgahe
13-02-2008, 21:46
ببخشید!

اینم سیو (های) مخصوص:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
13-02-2008, 21:47
به نظر من هم همونجا ادامه بدید خیلی بهتره .
چون اینجا فقط در مورد بازی صحبت میشه نه پچ و ادیت .
پچ و ادیت تاپیک مخصوص داره .

Danoosh Pichgahe
13-02-2008, 21:50
ببخشید ولی همه ی اینا (پمپ بنزین و...) تو تاپیک ادیت وپچ همین gta sa هست .حد اقل 98 % شون،مثلا wc رو تا حالا ندیده بودم ولی شاید باشه.

اگه WC مد و GTX , GET HIGHT LONG, DANOOSH26 antiphisics, Ford C mod هم پیدا کردی به من بگو...

Danoosh Pichgahe
13-02-2008, 21:52
به نظر من هم همونجا ادامه بدید خیلی بهتره .
چون اینجا فقط در مورد بازی صحبت میشه نه پچ و ادیت .
پچ و ادیت تاپیک مخصوص داره .

لطفا"اگه میشه آدرسش رو به من بگو...

frnsh
14-02-2008, 00:57
تصحیح شده ی پستِ قبلی...

اینم یه مد که می خواستی از من ، کارای زیادی رو انجام میده اگه دوست داری منتظر پست بعدیم باش چون در باره این مد میخوام بنویسم...
فقط برو تو پمپ بنزین تا بنزین بزنی!

دانلود قسمت یکم:(هر دو قسمت باید دانلود شه)

دانلود قسمت دوم:

لطفاً دوباره تصویر "اون لامبور گینی (گالاردو)" رو ؛ ببینید

نمی خوام تبلیغ مُد کنم اما اینم یکی از عکس های مُدم و بعدی هم عکسِ GTC مد هست (عکسی که کیلومتر شمارش فرق داره و ماشین اصلی بازی داخلِش هست رو می گم)

سوال:

سلام
ممنون
میشه یکم توضیح بیشتری بدین؟ اینا روی همین جی تی ای سن آندریاس جواب میده؟
کجا بریزمشون؟
جواب:
برو داخل فایل DATA که تویِ فایل GTA SanAndreas هست؛بعد فایل Script رو پیِست کن و دکمه Yes To All رو بزن بعد فایل GTA.dat رو در همون جا پییِست کن وحالا تمامیِ فایل های داخلِ پوشه یِ MAPS رو در پوشه یِ اصلیِ بازی که اسمش همون هست, پیِست کن.

یادِت باشه که سِیو های تو دیگه لود نمیشه و باید از سیو جدیدی بازی رو لود کنی...

اما اینم سیو مخصوص مُدم: حتماگ دانلود کن...

ببخشید ولی همه ی اینا (پمپ بنزین و...) تو تاپیک ادیت وپچ همین gta sa هست .حد اقل 98 % شون،مثلا wc رو تا حالا ندیده بودم ولی شاید باشه.

ممنون. حالا میرم امتحانش کنم. اما اولیه رو بستن ( مشترک فضول رات نمیدیم:31:) دومیه رو میرم ببینم چیه.

بازم ممنون

frnsh
14-02-2008, 00:59
سلام
من برای دومین بار دارم این بازی رو میرم. بار اول تونستم این مرحله ی بیگ اسموک رو که باید با موتور بریم رو برم اما الان نمیدونم چرا نتونستم. هم این مرحله و هم اون مرحله ی آوگ لوک رو هم موندم که توی ساحل میرقصه. قبلا هم یکی از دوستان اینو برام رفته بود. اما من الان هیچ کدوم از سیوام رو ندارم. اگه میشه یک دوستی زحمت این دو مرحله رو بکشه .ممنون میشم. آخه خیلی کلافه شدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی

اگه میشه ......:20:

rvin@
14-02-2008, 09:20

ممنون کاری نکردیم که:20:
---------------------------------------
آقا این سایتی که مد هارو دانلود می کنید واسه من این پیغامو می ده :
Your download has failed. You have an invalid session set. Click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NvbS85NjI1ODg2LzEvNDQwMmE4NmQxYzAzNWU1MjY2ZDkxY2Y4 YzZkNDA0NmUwYzI3YzU2NTU2MWFmYTZiYTgyZTkzZDY4ZWRiMz FlZjllNWI2OWVlYjljNTA1ODE%3D) to try your download again.
ولی هر چی کلیک میکنم دوباره همون آشه و همون کاسه.یکی به ما بگه چیکار کنیم.
هرکسی مدها رو همه رو یه جا داره واسم آپلود کنه .

arnold_ab
14-02-2008, 10:38
دوست عزيز شما چرا نقل قولت را تو كدHtmlقراردادي؟!:31:

namber_one
14-02-2008, 12:59
دوست عزيز شما چرا نقل قولت را تو كدHtmlقراردادي؟!
بنده خدا شاید بلد نبوده
آروین جان شما هم برای نقل قول کردن شکل سندی که شبیه نقل قول هست رو کلیک کن...

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 13:24
افرادی که دوست دارن چه جوری اسکریپتی که من در این سایت گذاشتم رو بدونن چیه به تایپیک مخصوص Gta Patch برن (فقط در باره پچ من نیست فقط در باره پچ های جی تی ای سن اند ر یاز و ای وی و جی تی ای1,2,4

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 13:32
اینم آدرس تایپیک:

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 13:42
:40:از دوستان اگه کسی یه پک کامل از مود ها و ضد سانسور ها و چیزهای جالب gta san رو داره در حجم کم برام آپ کنه .دستشم درد نکنه. مثلا همین ماشین لامبورگینی.
بالاخره بعد از چند ماه تونستم بازی رو تموم کنم.

بابا اوه لامبورگینیِ ----- 1,89 مگا بایته بعدش چرخ هاش کوچیک بود و من نتنها اون مشکل رو بلکه جزییات دیگه رو هم درست کردم بعدش حجمش شد 6,49 مگابایت حالا با این وضع؛ بازم انتظارِ ِیه پک کامل از مود ها و ضد سانسور ها و چیزهای جالب gta san رو داره در حجم کم + اون لامبورگینیه رو داری؟ واقعاً که!!

rvin@
14-02-2008, 14:05
بنده خدا شاید بلد نبوده
آروین جان شما هم برای نقل قول کردن شکل سندی که شبیه نقل قول هست رو کلیک کن...
در جواب شما دوست عزیز باید بگم 1-هر کسی سلیقه ای داره و2- منم دوست ندارم با فونت های بزرگ و گذاشتن عکس پر حجم وقت کسایی که میان تو پیسی رو بگیرم . ضمنا فرق نقل قول و html رو دیگه بلدیم.

نوشته شده توسط rvin@ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gifاز دوستان اگه کسی یه پک کامل از مود ها و ضد سانسور ها و چیزهای جالب gta san رو داره در حجم کم برام آپ کنه .دستشم درد نکنه. مثلا همین ماشین لامبورگینی.
بالاخره بعد از چند ماه تونستم بازی رو تموم کنم.
بابا اوه لامبورگینیِ ----- 1,89 مگا بایته بعدش چرخ هاش کوچیک بود و من نتنها اون مشکل رو بلکه جزییات دیگه رو هم درست کردم بعدش حجمش شد 6,49 مگابایت حالا با این وضع؛ بازم انتظارِ ِیه پک کامل از مود ها و ضد سانسور ها و چیزهای جالب gta san رو داره در حجم کم + اون لامبورگینیه رو داری؟ واقعاً که!!

دوس گرامی لطف کن یکم فوت کوچیک استفاده کن لااقل یکی اومد تو تایپیک پشیمون نشه برگرده بره.آخه همه که adsl ندارن . ضمنا من گفتم مد های جالب رو هرکسی داره برام آپلود کنه. خوب اگه نداری لازم نیست پست اضافه بدی.

havas_1980
14-02-2008, 14:23
منم میخواستم اینو بگم! اینقدر نوشته هاتو با فونتهای بزرگ و تمام رنگی ننویس!
فونت هم اندازه ای داره ... فکر نکن این کارت باعث میشه که بقیه بیشتر به نوشته هات توجه میکنن.
این یک راهنمایی دوستانه بود ...

namber_one
14-02-2008, 17:10
منم میخواستم اینو بگم! اینقدر نوشته هاتو با فونتهای بزرگ و تمام رنگی ننویس!
فونت هم اندازه ای داره ... فکر نکن این کارت باعث میشه که بقیه بیشتر به نوشته هات توجه میکنن.
این یک راهنمایی دوستانه بود ...
درسته
هر چی فونت ها بزرگتر باشن چشم افراد خسته میشه و متن رو کامل نمیخونن مخصوصا اگه رنگ روشن داشته باشه

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 18:09
من فکر کردم رنگش به سایت بخوره اینجوری کردم... چشم اما این کار رو در مواقعی خاص باید انجام دهم.

در جواب شما دوست عزیز باید بگم 1-هر کسی سلیقه ای داره و2- منم دوست دارم با فونت های بزرگ و گذاشتن عکس پر حجم وقت کسایی که میان تو پیسی رو بگیرم! (شوخی بود ها!)

frnsh
14-02-2008, 18:12
یکی به من کمک کنه. کارم لنگ مونده و حرصم هم در اومده. من یه فایل کمکی که تموم داستان رو گفته دارم. اما با اینکه هرکاری میگه میکنم اما بازم نمیشه. توی مرحله بیگ اسموک که باید با موتور دنبال قطار بریم همیشه حداقل یکی میمونه که نمیتونم بکشمش و توی رقص توی ساحل هم همیشه یه ذره از 2500 کمتر میشه یعنی حدود 2250 میشه. کمک
اگه میشه زحمتش رو میذارم: :)

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 18:12
.
من گفتم مد های جالب رو هرکسی داره برام آپلود کنه. خوب اگه نداری لازم نیست پست اضافه بدی.

یکم پست قبلیتو نگاه کنی می فهمی چی گفتی..

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 18:14
یکی به من کمک کنه. کارم لنگ مونده و حرصم هم در اومده. من یه فایل کمکی که تموم داستان رو گفته دارم. اما با اینکه هرکاری میگه میکنم اما بازم نمیشه. توی مرحله بیگ اسموک که باید با موتور دنبال قطار بریم همیشه حداقل یکی میمونه که نمیتونم بکشمش و توی رقص توی ساحل هم همیشه یه ذره از 2500 کمتر میشه یعنی حدود 2250 میشه. کمک

اسم مرحله رو به خارجی بنویس.

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 18:38
[آدرس جدید تایپیکم...

rvin@
14-02-2008, 19:09
.

یکم پست قبلیتو نگاه کنی می فهمی چی گفتی..

دوست عزیز اینجا یه محل دوستانه است و جایی که ما باید به هم کمک کنیم نه اینکه کسی رو ناامید کنیم و یا با حرفمون کسی رو ناراحت کنیم.
ضمنا باید سعی کنیم هر پستی که میدیم فایده ای برای تایپیک داشته باشه نه اینکه فقط صفحات تایپیک رو زیاد کنه و باعث دردسر بقیه بشه.منظور من اینه. منم خدای نکرده نخواستم کسی ناراحت بشه.

rvin@
14-02-2008, 20:22

دوست عزیز اینم خدمت شما .

ولی به نظر من مزش به اینه که آدم خودش بره.

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 21:34
ولکن دیگه چرا این قدر غضیه رو می کِشی؟

منم با دوستانه بودن؛موافقم

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 21:53
........help me

بابا تو که رفتی یه مد پرت و پلا رو دنلود کردی

1-اول برو Driver Mod حتما" ورژن1.3 رو دانلوذ کن

قبل از این که توی مرحله بری دکمه NUM6 رو بزن (برای 5 ثانیه فشار بده) بعدش ...MISSION رو با SPACE,ON کن بعد تمومیشه میره پی کارِش!

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 22:04
کسی میدونه چطور میشه GTA 5 رو آنلاین بازی کرد.(لطفا واضح و کامل تو ضیح بدید و اگر نیاز به برنامه ای داشت لینکش رو بذارید):10::40:

ADDICATION_X

بابا الان 10 باره پست میزنم اما شاید اگه سی جی بخواد این یکی پست تو این وب بِرِه.

بیااینم کد دانلود نرم افزاری که هم به صورت انلاین وهم به صورت افلاین! و Local Area Conection یا به قولِ ---- ها LAN!(این حرف آخری جدی نبود ها!!)

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 22:04
کسی میدونه چطور میشه GTA 5 رو آنلاین بازی کرد.(لطفا واضح و کامل تو ضیح بدید و اگر نیاز به برنامه ای داشت لینکش رو بذارید):10::40:

ADDICATION_X

بابا الان 10 باره پست میزنم اما شاید اگه سی جی بخواد این یکی پست تو این وب بِرِه.

بیااینم کد دانلود نرم افزاری که هم به صورت انلاین وهم به صورت افلاین! و Local Area Conection یا به قولِ ---- ها LAN!(این حرف آخری جدی نبود ها!!)

Danoosh Pichgahe
14-02-2008, 22:59
اینم موبایل جدید واسه C.J

اینم تمامی سوالات در باره چگونچی نصب مد و... را جواب میدهد(توصیه میکنم دانلود کنین) اما بیشتر در باره ی خود بازی است...

اینم نقشه جاهای مخفی و ماشین ها در GTA San Andreas

آه! خطم تموم شد!!!.....

arnold_ab
15-02-2008, 10:00
دوست عزيز شما چرا اينقدر پست پشت سر هم ميدين؟!

Danoosh Pichgahe
15-02-2008, 11:49
صحنه ای از خود کشی پلیس!!

In GTA:Danoosh City

Danoosh Pichgahe
15-02-2008, 13:12
اینم فایلی که می تونین با اون اجسام 3بعدی رو توی GTA SanAndreas بذارین یا بلعکس (البته با مکس)(برای ساخت مد خودم هم از این و یکی دیگه استفاده کردم)

Danoosh Pichgahe
15-02-2008, 16:50
متاسفانه توان ویرایش کردن رو تا چند ساعت ندارم و به همین دلیل باید یه پست جدید دهم...

به نظر شما کدوم Carl Johnson اصلی اَست؟

™Grand Theft Auto : Danoosh City

frnsh
15-02-2008, 18:41
اسم مرحله رو به خارجی بنویس.

نمیدونم:31:

دوست عزیز اینم خدمت شما .

ولی به نظر من مزش به اینه که آدم خودش بره.

مرسی. اون مرحله ی بیگ اسموک رو همین الان خودم تونستم برم اما اون یکی رو ار اولین باری که خواستم این بازی رو برم هم نتونستم برم:31:
ممنون

دوست عزيز شما چرا اينقدر پست پشت سر هم ميدين؟!

موافقم:31:

frnsh
15-02-2008, 18:45
متاسفانه توان ویرایش کردن رو تا چند ساعت ندارم و به همین دلیل باید یه پست جدید دهم...

به نظر شما کدوم Carl Johnson اصلی اَست؟

™Grand Theft Auto : Danoosh City

این که جلوتر از همس. این که بالاس:31:

معمولا اونی که وسط تره و جلوتره خود کارل هست.

tekken god
16-02-2008, 13:50
سلام . دو تا راه داره . 1- ترینری که علیرضا در اوّل تاپیک گذاشته رو دانلود کن . بعد کلید (8) رو فشار بده اگه بتونی یه تیر به موتوره بزنی مرحله رو می بری .
2-به این لینک برو و سیو هر مرحله ای که خواستی رو دانلود کن:

Danoosh Pichgahe
16-02-2008, 14:36
این که جلوتر از همس. این که بالاس:31:

معمولا اونی که وسط تره و جلوتره خود کارل هست.

خب گول خوردی کارل هیچ کدم نیست! من با کامرا هک + دانوش سیتی مد این عکس رو گرفتم:40:

frnsh
16-02-2008, 20:09
خب گول خوردی کارل هیچ کدم نیست! من با کامرا هک + دانوش سیتی مد این عکس رو گرفتم:40:

میشه یکم جملتو معنی کنی؟ :31: من نفهمیدم:31:

Danoosh Pichgahe
16-02-2008, 22:50
من ظورم اینه که هیچکدوم CARL JOHNSON نیست و او در پشت دوربین پنهان شده!
منتظر عکس های بعدی باشین...

frnsh
17-02-2008, 22:25
سلام
میگم این جی تی ای جدید که داری میاسازی مثل خود جی تی ای مرحله داره؟ در ضمن مثل همون 5 سی دی هست؟ یه کم در موردش توضیح بدی ممنون میشم :)

ps3 man
17-02-2008, 22:51
بچه ها شماره بعدی این بازی کی میاد؟

Oracle_Eldorado
17-02-2008, 23:21
عزیزم واسه PC نمیاد !
فقط PS3 و Xbox360 ( البته واسه این دومی دقیق نمیدونم )

aRThaS_08
18-02-2008, 16:38
من تو یه تاپیک دیگه خوندم اواسط 2009 برا Pc میاد

frnsh
18-02-2008, 20:13
2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس به عمر ما کفاف نمیده. چون من یکی که نمیتونم بازی کنم. به خاطر این کنکور لعنتی.
نمیاد نمیاد وقتی هم که میخواد بیاد اینطوری با ضد حال میاد!

frnsh
18-02-2008, 20:27
2009؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس به عمر ما کفاف نمیده. آخه اون موقع نمیشه بازی کرد و باید درس خوند برای این کنکور که خدا بگم چیکارش کنه.
البته شاید بشه اما با کلی استرس و اضطراب و غر زدن.

اااااااا. دوتا شد؟ sorry آخه اون صفحه به هم ریخت دوباره نوشتم. فکر کردم نیومده. :) :6:

tekken god
19-02-2008, 16:07
آقا تورو خدا یکی save game بعد از رقص ماشین رو بذاره
من گرافیکم 64 هستش و نمیکشه
لطفا کمک کنید
:|
من سیوش رو دارم امّا کار نمی کنه ( یعنی کار میکرد امّا از وقتی که ((Fresh download )) رو دانلود کردم دیگه نمی یاد ) امّا لینکش رو دارم . پس به لینک زیر برو:
با تشکّر فراوان tekken god

shahrokh_sib
19-02-2008, 19:20
آقا تورو خدا یکی save game بعد از رقص ماشین رو بذاره
من گرافیکم 64 هستش و نمیکشه
لطفا کمک کنید

من سیوش رو دارم امّا کار نمی کنه ( یعنی کار میکرد امّا از وقتی که ((Fresh download )) رو دانلود کردم دیگه نمی یاد ) امّا لینکش رو دارم . پس به لینک زیر برو:
با تشکّر فراوان tekken god

احتما لا" ایشون دوست دارن سیو خودش باشه که اون مرحله رو رد کنه ............

یه جا دیگه سیوت رو بذار تا برات برم............:8:

frnsh
19-02-2008, 20:22
آره. منم موافقم. هرکسی که میخواد براش یه مرحله رفته بشه سیوش رو بذاره. اونوقت هم خودش راضیه که شخصیت خودشه هم اون کسی که میره راحته.
ممنون

badboy_iroony
19-02-2008, 20:33
سلام
چند تا سوال در باره این بازی داشتم ممنون می شم جواب بدین،

1) بعد از انجام یکی از مراحل نقشه به سه رنگ سبز و بنفش و زرد تقسیم شده،
ایا لازمه همه قسمت ها رو سبز کنم؟
وقتی دارم اونا رو می کشم اگر رئیسشون (اونی که با ماشین میاد) فرار کنه آیا فرقی می کنه؟

2) توی مرحله Reuniting thr families وقتی دارم پلیس های توی ساختمون رو می کشم، یه دختر از جولوم زد می شه و وارد یکی از اتاق ها می شه و وقتی کارل می ره تو اون اتاق کارل رو بقل می کنه :10: می خوام ببینم کارل با این دختره هم می تونه دوست بشه؟

3) همه دوست دختر ها مثل خمون اولی توی مراحل بازی هستن یا برای بعضی ها باید خارج از مراحل بازی باید جایی رفت؟

4) یه بار صدای موتور رو کم کردم و صدای رادیو رو زیاد کردم اما الآن هرچی توی option می گردم گزینه برای زیاد کردن صدای موتور وجود نداره، در واقع وقتی سوار ماشین می شم و رادیو خاموشه هیچ صدایی به گوش نمی رسه کسی خبر نداره کجا می تونم صدای موتور ماشین رو بر گردونم؟

ممنون :11:

Diego
19-02-2008, 20:57
سلام
بعد از انجام یکی از مراحل نقشه به سه رنگ سبز و بنفش و زرد تقسیم شده،
وقتی دارم اونا رو می کشم اگر رئیسشون (اونی که با ماشین میاد) فرار کنه آیا فرقی می کنه؟

توی مرحله Reuniting thr families وقتی دارم پلیس های توی ساختمون رو می کشم، یه دختر از جولوم زد می شه و وارد یکی از اتاق ها می شه و وقتی کارل می ره تو اون اتاق کارل رو بقل می کنه :10: می خوام ببینم کارل با این دختره هم می تونه دوست بشه؟

راستی یه سوال دیگه!!!
همه دوست دختر ها مثل خمون اولی توی مراحل بازی هستن یا برای بعضی ها باید خارج از مراحل بازی باید جایی رفت؟

ممنون :11:

اگه با گروهای مناطقی که سبز نیستند بجنگی ,احترامت و درجه ات میره بالا و میتونی تعداد بیشتری آدم با خودت همراه کنی.در ضمن از علامت دلاری که جلوی خونه ات هستش میتونی بیشتر پول جمع کنی.واسه جنگ راه انداختن هم کافیه به چند نفر دشمن تیراندازی کنی.

S@eid
19-02-2008, 21:45
توی مرحله Reuniting thr families وقتی دارم پلیس های توی ساختمون رو می کشم، یه دختر از جولوم زد می شه و وارد یکی از اتاق ها می شه و وقتی کارل می ره تو اون اتاق کارل رو بقل می کنه می خوام ببینم کارل با این دختره هم می تونه دوست بشه؟

نه !

3) همه دوست دختر ها مثل خمون اولی توی مراحل بازی هستن یا برای بعضی ها باید خارج از مراحل بازی باید جایی رفت؟

باید خارج از مراحل بازی بری به مکان هایی که قبلا توی این تاپیک معرفی شده ، یه سرچ کنی پیداشون می کنی ...

rvin@
20-02-2008, 21:11
سلام

1) بعد از انجام یکی از مراحل نقشه به سه رنگ سبز و بنفش و زرد تقسیم شده،
لازم بودنش بستگی به این داره که چقدر علاقه داری بازی رو تموم و کمال به اتمام برسونی

وقتی ماشینشون رو بزنی و در منطقه اونها هم قرار داشته باشی سریعتر می تونی اون منطقه رو پاکسازی کنی.

بعضی هاشون مثل اونی که در مراحل آخر بازی هست و باید یک کد رو از طریق دوستی ازش بستونی و یک mission که دزدی از کازینو هست رو بدینوسیله بتونی انجام بدی البته من حوصله دوستی باهاش رو نداشتم و زدم کشتمش و رفتم خونش و کد رو فهمیدم و ...

4) یه بار صدای موتور رو کم کردم و صدای رادیو رو زیاد کردم اما الآن هرچی توی option می گردم گزینه برای زیاد کردن صدای موتور وجود نداره، در واقع وقتی سوار ماشین می شم و رادیو خاموشه هیچ صدایی به گوش نمی رسه کسی خبر نداره کجا می تونم صدای موتور ماشین رو بر گردونم؟
دکمه اسکیپ و بعد آپشن و بعدAUDIO SETUP و بعد SFX رو زیاد کن

badboy_iroony
21-02-2008, 02:50
ممنونم از راهنماییتون،
راستی یه نقشه می خواستم که همه دیوار نوشته ها توی اون علامت خورده باشه،
59 تا از دیوار نوشته ها رو پیدا کردم،
دیگه حوصله ندارم دنبال بقیه بگردم،
اگر برای صدف ها و نعل اسب و ... هم نقشه ای باشه ممنون می شم :11:

Oracle_Eldorado
21-02-2008, 10:05
دوست عزیز یه ترینر هست که این کار رو انجام میده .
یعنی شما با زدن یک دکمه همه ی صدف ها یا نعل اسب ها رو میگیری !

Danoosh Pichgahe
21-02-2008, 13:41
سلام
میگم این جی تی ای جدید که داری میاسازی مثل خود جی تی ای مرحله داره؟ در ضمن مثل همون 5 سی دی هست؟ یه کم در موردش توضیح بدی ممنون میشم :)

منظورت اگه مد من باشه, تعداد مراحل رو از 134 مرحله اصلی به 168 مرحله رسوندم و ذر ضمن مُدَم 10 سی دی (دو تا دی وی دی)به فروش می رسه...
در ضمن این دانوش سی تی دارای یه مولتی پلیری (Moulti Player) هم هست که توی اینترنت هم می توانی با دوستت بازی کنی و حتی به صورت دو نفره در حالی که داخل اینترنت نیستی هم می توانی بازی کنی...

Danoosh Pichgahe
21-02-2008, 18:10
دانوش جان ميشه لينك دانلود اين مدت را بدي ما ببينيم چيكار كردي

چون شما کتابی حرف زدید من هم کتابی حرف می زنم:

این مد 10 سی دی می باشد و من هم توان گذاریدن و گذاشتن این پک (مُد) را ندارم برای اطلاعات بیشتر به تایپیک فوقالذکر رجوع کنید:

آدرس:

:40::40::40:

mohsentanha
21-02-2008, 20:32
سلام ببخشید من سیو جی تی ای یه مرحله مونده به اخر اون مرحله ای که smokرو میکشم رو می خوام بازی کنم
اگه کسی داره بده
خواهش می کنم خیلی عجله ایه

Danoosh Pichgahe
21-02-2008, 21:39
یکی به من پست داد که Hot Coffee با NoMore Hot Coffee فرق نداره اما چنین نیست چون ود دومی مشکلات گرافیک رو حل می کنه اما مد اولی بازی رو به یک MINI---Game تبدیل می کنه که همه می دونن

عکسی از مد اولی
(خودتون نگاه کنین!!) توصیه می شود +18 سال ها نگاه کنند!

عکسی از مد دومی:

badboy_iroony
21-02-2008, 23:06
دوباره سلام،
می خوام قبل از اینکه وارد شهر دوم بشم همه دیوار نوشته های شهر اول رو تموم کنم
با استفاده از نقشه زیر از شماره یک تا صد همه رو رنگ کردم ولی جالب اینجاست که وقتی تموم کردم نوشت 99 تا از 100 تا
اگر اشتباه نکنم شماره 1 که تو نقشه مشخصه رو big smok یا sweet رنگ زد!

باید همه رو دوباره چک کنم یا امیدی هست که آخری رو بشه پیدا کرد؟
(نمی خوام از ترینر استفاده کنم)

*PiNk PaNTHeR*
21-02-2008, 23:10
دوباره سلام،
می خوام قبل از اینکه وارد شهر دوم بشم همه دیوار نوشته های شهر اول رو تموم کنم
با استفاده از نقشه زیر از شماره یک تا صد همه رو رنگ کردم ولی جالب اینجاست که وقتی تموم کردم نوشت 99 تا از 100 تا
اگر اشتباه نکنم شماره 1 که تو نقشه مشخصه رو big smok یا sweet رنگ زد!

باید همه رو دوباره چک کنم یا امیدی هست که آخری رو بشه پیدا کرد؟
(نمی خوام از ترینر استفاده کنم)

اون اسویت بود نه بیگ اسموک اونها اصلا حساب نمیشن. خودت باید بقیش رو رنگ کنی.
همه جا رو چک کن... یا از تلپورتر استفاده کن:

توی همین ترینر، برو Teleporter/Load و برو توی همون پوشه ی Places که همراه ترنیر هست Tags رو باز کن و هر 100 تاش رو چک کن.

badboy_iroony
22-02-2008, 00:25
ممنونم از توجهتون، ولی فایل (+113 Trainer.exe) ویروسی بود،
در ضمن می شه بیشتر توضیح بدین که باید با این فایل چیکار کنم؟
بازی رو باز کنم بعد بیام اینا رو باز کنم؟

ebicross
22-02-2008, 03:33
از Control Panel باید وارد تنظیمات صدای کامپیوتر بشی و در سر برگ VOICE باید گزینه ی Voice PlayBack رو روی کارت صدای اصلی بزاری.
بری خودت متوجه میشی...

mohsentanha
22-02-2008, 23:18
سلام به درخواست قبلیم کسی توجهی نکرد
تو بازیه جی تی ای 5 یه مرحله اون اخراش هست که میرم خونه سوییت بعد سزار میاد باهم میریم بیرون روی نقشه هم چیزی پیدا نیست فقط به انگلیسی نوشته که باید 2 یا 3 تا گانگستر رو برای تشکیل باند پیدا کنی
که من نمیتونم اگه کسی بلده حتما بگه

Oracle_Eldorado
22-02-2008, 23:41
خوب دوست من شما روی آدم های بیکاری که لباس سبز دارند کلیک راست رو بگیر و G یا Y ( دقیقا یادم نیست )
رو بزن . بعد که زیاد شدین سوار یه ماشین بشو و ....

mohsentanha
23-02-2008, 16:39
خوب دوست من شما روی آدم های بیکاری که لباس سبز دارند کلیک راست رو بگیر و G یا Y ( دقیقا یادم نیست )
رو بزن . بعد که زیاد شدین سوار یه ماشین بشو و ....
دستت درد نکنه بازی رو هم تمومش کردم:10:

frnsh
24-02-2008, 13:16
منظورت اگه مد من باشه, تعداد مراحل رو از 134 مرحله اصلی به 168 مرحله رسوندم و ذر ضمن مُدَم 10 سی دی (دو تا دی وی دی)به فروش می رسه...
در ضمن این دانوش سی تی دارای یه مولتی پلیری (Moulti Player) هم هست که توی اینترنت هم می توانی با دوستت بازی کنی و حتی به صورت دو نفره در حالی که داخل اینترنت نیستی هم می توانی بازی کنی...

چه باحال. حالا باید اینو از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟ قسمت قرمز منظورت توی شبکه یا همون لن هست؟

Danoosh Pichgahe
24-02-2008, 16:20
چه باحال. حالا باید اینو از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟ قسمت قرمز منظورت توی شبکه یا همون لن هست؟

منضورم اینه که در یک کامپیوتر دو نفره بازی کنی؛اما باید حد اقل یه دسته داشته باشی و برای دانلودش بیا داخل این تایپیک:

markarian
25-02-2008, 06:39
سلام
من خیلی از مراحل gta sa رو گذروندم وداخل مرحله ای شدم که کل شهر داره اتیش میگیره و خود به خود خراب میشه(داخل مرحله s) این جمله زیر هم میاد که من نمی دونم باید چی کار کنم.
recruit a couple of grove street families gang members.
با تشکر

ebicross
25-02-2008, 14:21
سلام
من خیلی از مراحل gta sa رو گذروندم وداخل مرحله ای شدم که کل شهر داره اتیش میگیره و خود به خود خراب میشه(داخل مرحله s) این جمله زیر هم میاد که من نمی دونم باید چی کار کنم.
با تشکر

باید بری هود جمع کنی یعنی بری فکر کنم 30 تا منطقه رو سبز کنی.
بعدش Sweet بهت زنگ میزنه.

Danoosh Pichgahe
25-02-2008, 14:45
سلام
با تشکر

نه نه باید 4 تا از افرادی که لباس سبز دارن رو با خودت دوست کن برای این کار برو جلوی لباس سبز ها و بعد دکمه G رو بزن تو میتونی بازدن دکمه H اون ها رو یه جا ایستشون بدی. لوازم موزد نیاز برای دفع مرحله:
1- بازوکا (اسله گرم قوی)
2-4 تا از لباس سبز ها که فامیلتو نن
3- رمز BAGUVIX برای بی نهایت کردن جونت.

Oracle_Eldorado
25-02-2008, 14:47
باید بری هود جمع کنی یعنی بری فکر کنم 30 تا منطقه رو سبز کنی.
بعدش Sweet بهت زنگ میزنه.

نه عزیز اشتباه نکن .
اینجا باید افراد جمع کنه و ببره یه جایی یه نفرو بکشن .
شما روی افرادی که لباس سبز پوشیدن کلیک راست بگیر و G یا Y بزن .
2 نفر کافیه . بعد یه ماشین 4 نفره پیدا کن و ...

Spaniuly
26-02-2008, 09:31
سلام بچها
ميخواستم بدونم براي اين بازي هيچ پچ ترجمه يا زير نويس وجود داره يا نه؟
با تشكر

frnsh
26-02-2008, 22:58
منضورم اینه که در یک کامپیوتر دو نفره بازی کنی؛اما باید حد اقل یه دسته داشته باشی و برای دانلودش بیا داخل این تایپیک:

دسته چیه؟ منظورت جوی پد هست؟
و اینکه من اینترنتم سریع نیست. خیلی زور بزنه 115 هست
پس نمیتونم دنلودش کنم.

سلام بچها
ميخواستم بدونم براي اين بازي هيچ پچ ترجمه يا زير نويس وجود داره يا نه؟
با تشكر

آره. من ترجمه شدش رو دارم بازی میکنم اما راضی نیستم. همه میگن بیکلاسه:31:
اما کلا خوبه چون حداقل دیگه همه ی حرفاشون معلومه چیه. اگه زبون اصلی بود نمیفهمیدم داستان چی بود. این آمریکایی ها هم که هزار تا لغت برای یه لغت ما دارن. همشم سختاشو استفاده میکنن.

sina285
27-02-2008, 09:26
اينم سيو بازي كه تا اهرين مرحله را براي شما باز ميكنه

namber_one
27-02-2008, 13:42
اينم سيو بازي كه تا اهرين مرحله را براي شما باز ميكنه
دستت درد نکنه
ولی فکر کنم از این یه چند صد تایی توی انجمن هست.

Danoosh Pichgahe
27-02-2008, 21:28
دسته چیه؟ منظورت جوی پد هست؟
و اینکه من اینترنتم سریع نیست. خیلی زور بزنه 115 هست
پس نمیتونم دنلودش کنم.

آره منظورم همون جوی پد هست.
این مد که 1.5 مگابایت بیشتر نیست و خیلی هم اینترنت پر سزعتی داری!(جدی گفتم)
اگه هم صفحه تایپیک گیر داده بود؛1ثانیه صبر کن.

Danoosh Pichgahe
28-02-2008, 12:35
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++

توهم کارل جانسون (CJ) شخصیت بازی GTA SA

خوب اینم یک جور ظنز در حوضه ی بازی

آن روز cj ) کارل جانسون شخصیت جی تی ای ) حسابی اکس ترکونده بود و به کل توهم می زد آن هم چه توهمی دوران مافیا و بار سالیری ها و تام که درست در مقابل او روی یکی از صندلی های بار نشسته بود
Cj : عجب توهمی ، تام خودتی دارم درست می بینم
تام : آره معلومه که منم کارل انتظار داشتی کی باشد جودی ابوت
سی جی : هه چه بامزه ، ببین تام من تو رو می شناسم ولی نه توی واقعیت یعنی اینکه تو الان یک توهمی فهمیدی
تام : کارل بهت هشدار دادم زیاد ننوشی
سی جی : چی ؟! چی کار نکنم آه خدای من یادم رفته بود اینجا همه لفظ قلم حرف می زنن درسته
تام : نمی دونم در مورد چی حرف می زنی فعلا که حرف زدن تو خلاف عرفه
سی جی با خنده : خلاف چرفه ؟ عرف چیه دیگه؟ ببین میشه منو کارل صدا نکنی من سی جی هستم سی ... جی
تام : باشه کارل هر جور راحتی اما الان پدر خوانده می خواهد تو را ببیند
سی جی : هی پدر خونده کیه همون توپوله رو می گی
تام در حالی که حول شده بود : هیسسسس ، اوه کارل تو اصلا حالت خوش نیست برو تو حیاط کمی قدم بزن برو
سی جی : باشه باشه
و تلو تلو خوران خودش رو به سمت حیاط پشتی رساند و درست دم در اصلی دو مرد با هم صحبت می کردند سی جی به آنها نزدیک شد و
گفت : هی هی پسر تو همون یارو بده و تو هم همون چلاغه درست می گم ببین رفیق این دوستت آخر سر تو رو می کشه من این بازی رو قبلن تموم کردم
آن دو مرد بی توجه به سی جی مسیرشون رو عوض کردن و سی جی هم تلو تلو خوران خودش را داخل حیاط انداخت کمی آنطرف تر مردی لاغر اندام داشت با ماشین ها ور می رفت سی جی جلو رفت و
گفت : تو همون تعمییر کاره ای آره ؟
تعمییر کار : آررره مممن همونم ق ق ق قربان
سی جی : چ چ چ چه بام م م م مزه
و بلند شروع به خندیدن کرد مرد تعمییر کار که به شدت عصبانی شده بود اسلحه خودش را در آورد و
گفت: کا کا کا کا رت تمومه ؟
سی جی : اوه مرد آروم بگیر من که چچچچیزی نگفتم
و در حالی صدای بلند می خندید به سمت در خروجی به راه افتاد مرد تعمیر کار از پشت به سمت او آمد اسلحه را روی شقیقه سی جی گذاشت و بوم .
مرد تعمیر کار روی زمین افتاده بود و سی جی که اصلا متوجه مرگ تعمییر کار نشده بود و هنوز داشت با صدای بلند می خندید نگاهش به یک مرد با سه چراغ سبز روی سرش افتاد
- هی شماره 47 بیا اینجا بابا بیا ببین این یارو هه چه بامزه حرف می می میزنه
سی جی این جمله را با صدای بلند به مرد مرموز مخفی در سایه ها گفت و ادامه داد
- بابا بیا بیرون از تو سایه تابلویی شماره 47 خیلی هم تابلویی
مرد مرد مرموز در حالی که سه چراغ سبز را از روی سرش بر می داشت نزدیک شد و گفت : " ببینم بازم این سه تا منو لو داد آره
سی جی با تعجب گفت " نه کدوم سه تا ؟ این چراغ ها رو می گی نه "
مرد مرموز گفت " پس تو از کجا فهمیدی "
سی جی گفت " ببین مامور 47 تو تابلو تر از این حرف هایی که بخوای با چراغ لو بری عزیز کارت از این حرف ها گذشته "
مرد مرموز با تعجب گفت " سی جی من مامور 47 نیستم من سم هستم سم فیشرم و ماموریت دارم تور رو بکشم"
سی جی " اوه چه شوخی با مزه ی 47 اما هیچ فایده ای نداره تو هنوز هم تابلویی "
سم با عصبانیت گفت " احمق من سم هستم مامور 47 کله ی کچلی داره ولی من نه چون من سم هستم "
سی جی : جدی می گی من تا حالا فکر می کرد کله سم کچل است ؟ خوب دیگه درست شد تو کچل نیستی پس سم هم نیستی "
سم : " لعنت به تو برام فرقی نمی کنه من باید تو رو بکشم حالا می خوام سم باشم یا کچل "
سی جی : " ببین ولی این دو تا که گفتی یکی بودن چون سم کچله و تازه تو هیچ کدومشون نبودی "
سم : " الان بهت می فهمونم سم کچله یا من "
دست هایش را دور گردن سی جی حلقه کرد و چرخوند ترق توروق
سی جی : وای دستت درد نکنه 47 یک عمر بود قلنج گردنم رو نشکونده بودم واقعا کارت درست "
سم در حالی که داشت منفجر می شد گفت : لعنت به تو لعنت "
اسلحه اش را در آورد و شروع به شلیک کرد تق تق تق تق چند لحظه بعد سی جی روی زمین افتاده بود نما از بالا از او دور می شد صدای آرام سی جی در پس زمینه شنیده می شد : بله دوستان این پایان زندگی کسی بود که به یک لباس ضد گلوله تقلبی اعتماد کرد .
نما دور تر می شود سی جی بی هیچ حرکتی روی زمین افتاده و ناگهان ...
عطسه
سی جی : می بخشی من به گرد و خاک حساسیت دارم ببین تام مثله اینکه این لباسه همچین هم تقلبی نبود ه تام هی تام ....

Alister
28-02-2008, 15:41
سلام
من تازه عضو شدم
من تو مرحله black project گیر کردم
یکی بگه باید چی کار کنم که ماموریت فعال بشه

aRThaS_08
28-02-2008, 16:58
این لینک دانلود آموزش این مرحله

caca_caca888
29-02-2008, 21:33
من موندم با این girlfriend چی میشه کرد ؟
فقط باید با هم برید چیزی بخورید؟

frnsh
29-02-2008, 22:12
آره منظورم همون جوی پد هست.
این مد که 1.5 مگابایت بیشتر نیست و خیلی هم اینترنت پر سزعتی داری!(جدی گفتم)
اگه هم صفحه تایپیک گیر داده بود؛1ثانیه صبر کن.

واقعا؟ اما خودم فکر نمیکنم. این فایل شما چند مگ هست؟

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++

توهم کارل جانسون (CJ) شخصیت بازی GTA SA

خوب اینم یک جور ظنز در حوضه ی بازی

آن روز cj ) کارل جانسون شخصیت جی تی ای ) حسابی اکس ترکونده بود و به کل توهم می زد آن هم چه توهمی دوران مافیا و بار سالیری ها و تام که درست در مقابل او روی یکی از صندلی های بار نشسته بود
Cj : عجب توهمی ، تام خودتی دارم درست می بینم
تام : آره معلومه که منم کارل انتظار داشتی کی باشد جودی ابوت
سی جی : هه چه بامزه ، ببین تام من تو رو می شناسم ولی نه توی واقعیت یعنی اینکه تو الان یک توهمی فهمیدی
تام : کارل بهت هشدار دادم زیاد ننوشی
سی جی : چی ؟! چی کار نکنم آه خدای من یادم رفته بود اینجا همه لفظ قلم حرف می زنن درسته
تام : نمی دونم در مورد چی حرف می زنی فعلا که حرف زدن تو خلاف عرفه
سی جی با خنده : خلاف چرفه ؟ عرف چیه دیگه؟ ببین میشه منو کارل صدا نکنی من سی جی هستم سی ... جی
تام : باشه کارل هر جور راحتی اما الان پدر خوانده می خواهد تو را ببیند
سی جی : هی پدر خونده کیه همون توپوله رو می گی
تام در حالی که حول شده بود : هیسسسس ، اوه کارل تو اصلا حالت خوش نیست برو تو حیاط کمی قدم بزن برو
سی جی : باشه باشه
و تلو تلو خوران خودش رو به سمت حیاط پشتی رساند و درست دم در اصلی دو مرد با هم صحبت می کردند سی جی به آنها نزدیک شد و
گفت : هی هی پسر تو همون یارو بده و تو هم همون چلاغه درست می گم ببین رفیق این دوستت آخر سر تو رو می کشه من این بازی رو قبلن تموم کردم
آن دو مرد بی توجه به سی جی مسیرشون رو عوض کردن و سی جی هم تلو تلو خوران خودش را داخل حیاط انداخت کمی آنطرف تر مردی لاغر اندام داشت با ماشین ها ور می رفت سی جی جلو رفت و
گفت : تو همون تعمییر کاره ای آره ؟
تعمییر کار : آررره مممن همونم ق ق ق قربان
سی جی : چ چ چ چه بام م م م مزه
و بلند شروع به خندیدن کرد مرد تعمییر کار که به شدت عصبانی شده بود اسلحه خودش را در آورد و
گفت: کا کا کا کا رت تمومه ؟
سی جی : اوه مرد آروم بگیر من که چچچچیزی نگفتم
و در حالی صدای بلند می خندید به سمت در خروجی به راه افتاد مرد تعمیر کار از پشت به سمت او آمد اسلحه را روی شقیقه سی جی گذاشت و بوم .
مرد تعمیر کار روی زمین افتاده بود و سی جی که اصلا متوجه مرگ تعمییر کار نشده بود و هنوز داشت با صدای بلند می خندید نگاهش به یک مرد با سه چراغ سبز روی سرش افتاد
- هی شماره 47 بیا اینجا بابا بیا ببین این یارو هه چه بامزه حرف می می میزنه
سی جی این جمله را با صدای بلند به مرد مرموز مخفی در سایه ها گفت و ادامه داد
- بابا بیا بیرون از تو سایه تابلویی شماره 47 خیلی هم تابلویی
مرد مرد مرموز در حالی که سه چراغ سبز را از روی سرش بر می داشت نزدیک شد و گفت : " ببینم بازم این سه تا منو لو داد آره
سی جی با تعجب گفت " نه کدوم سه تا ؟ این چراغ ها رو می گی نه "
مرد مرموز گفت " پس تو از کجا فهمیدی "
سی جی گفت " ببین مامور 47 تو تابلو تر از این حرف هایی که بخوای با چراغ لو بری عزیز کارت از این حرف ها گذشته "
مرد مرموز با تعجب گفت " سی جی من مامور 47 نیستم من سم هستم سم فیشرم و ماموریت دارم تور رو بکشم"
سی جی " اوه چه شوخی با مزه ی 47 اما هیچ فایده ای نداره تو هنوز هم تابلویی "
سم با عصبانیت گفت " احمق من سم هستم مامور 47 کله ی کچلی داره ولی من نه چون من سم هستم "
سی جی : جدی می گی من تا حالا فکر می کرد کله سم کچل است ؟ خوب دیگه درست شد تو کچل نیستی پس سم هم نیستی "
سم : " لعنت به تو برام فرقی نمی کنه من باید تو رو بکشم حالا می خوام سم باشم یا کچل "
سی جی : " ببین ولی این دو تا که گفتی یکی بودن چون سم کچله و تازه تو هیچ کدومشون نبودی "
سم : " الان بهت می فهمونم سم کچله یا من "
دست هایش را دور گردن سی جی حلقه کرد و چرخوند ترق توروق
سی جی : وای دستت درد نکنه 47 یک عمر بود قلنج گردنم رو نشکونده بودم واقعا کارت درست "
سم در حالی که داشت منفجر می شد گفت : لعنت به تو لعنت "
اسلحه اش را در آورد و شروع به شلیک کرد تق تق تق تق چند لحظه بعد سی جی روی زمین افتاده بود نما از بالا از او دور می شد صدای آرام سی جی در پس زمینه شنیده می شد : بله دوستان این پایان زندگی کسی بود که به یک لباس ضد گلوله تقلبی اعتماد کرد .
نما دور تر می شود سی جی بی هیچ حرکتی روی زمین افتاده و ناگهان ...
عطسه
سی جی : می بخشی من به گرد و خاک حساسیت دارم ببین تام مثله اینکه این لباسه همچین هم تقلبی نبود ه تام هی تام ....

بابا طبع نگارش.

فقط باید با هم برید چیزی بخورید؟

اگه هات کافی داشته باشید....

aRThaS_08
01-03-2008, 16:21
فقط باید با هم برید چیزی بخورید؟اینو دان کن همه چیز دستگیرت میشه 3.9MB

Danoosh Pichgahe
02-03-2008, 21:35
مشترک گرامی دسترسی به این پست امکان پذیر نمیباشد.

end_of_world
02-03-2008, 22:00
آيا اين پچ تاثيري بر گرافيك داره ؟
منظورم اينه كه گرافيك رو بهتر مي كنه يا نه ؟

Oracle_Eldorado
02-03-2008, 22:08
عزیزم تبلیقات محصولات خودتون خلاف قوانین هست ...

Danoosh Pichgahe
02-03-2008, 22:36
ااااااااااااااااااااااااا اااااااا!

ببخشید من اشتباهی پست دادم
لطفا" از خواندن آن خودداری کنید.

Only Pes
02-03-2008, 23:22
این بازی نسخه جدیدترش نیومده؟

Oracle_Eldorado
02-03-2008, 23:38
قراره که بیاد .
ولی نه برای Pc
حالا شایعه شده که برای Pc هم میاد ولی من فکر نکنم بیاد .
چون تاحالا 2 ورژن کنسولی اومده که برای Pc نیومده .

Only Pes
03-03-2008, 14:08
چرا روی pc نمیاد ؟؟؟؟؟ یعنی دیگه هیچ نسخه ایی از این بالاتر روی pc نمیاد؟

Diego
03-03-2008, 17:36
تاپیک مخصوص به خودشو داریم.لطفا اونجا مطرح کنید.

SAJAD DP
04-03-2008, 09:56
سلام
اگر ميشه لينك دانلود (سرعت گير)رابه صورت مستقيم بذاريد

Oracle_Eldorado
04-03-2008, 13:45
چرا روی pc نمیاد ؟؟؟؟؟ یعنی دیگه هیچ نسخه ایی از این بالاتر روی pc نمیاد؟

فعلا که خبری نیست . تا GTA IV نیاد هیچی معلوم نیست .
شاید نظرشون برگشت .
ولی بعد از Sanandreas این ورژن ها اومده که واسه PC نیست :

GTA Liberty City Stories

GTA Vice City Stories

که هرکدوم ادامه ی ورژن های قبلیشون هستند .

سلام
اگر ميشه لينك دانلود (سرعت گير)رابه صورت مستقيم بذاريد

دوست من باید اینجا مطرح کنی :

بعدشم منظور شما از سرعت گیر چیه ؟!

kian2
05-03-2008, 12:02
سلام
با تشکر

سلام
سیو همین مرحله رو برای من میزاری
من تا این مرحله رفتم یه دفه درایو c فرمت شد . اگه این سیو بزاری ممنون میشم
ممنون
کیان

Danoosh Pichgahe
05-03-2008, 19:11
واقعا؟ اما خودم فکر نمیکنم. این فایل شما چند مگ هست؟

بابا طبع نگارش.

اگه هات کافی داشته باشید....

1.5 مگ هست.:40:

caca_caca888
05-03-2008, 20:22
اینو دان کن همه چیز دستگیرت میشه 3.9MB

دانلود نشد.

Danoosh Pichgahe
06-03-2008, 14:40
آيا اين پچ تاثيري بر گرافيك داره ؟
منظورم اينه كه گرافيك رو بهتر مي كنه يا نه ؟

چرا که نه:5:!

Only Pes
06-03-2008, 16:40
امروز یه نسخه از این بازی دیدم اسمشو دقیقا یادم نیست ولی یارو میگفت نسخه جدید هست اما من نخریدم چون شما گفته بودید نسخه جدید نداره
جریان چیه؟

mohammadrezams
06-03-2008, 17:21
دانلود نشد.
سلام .
ميشه يه كارايي كرد كه توي تاپيك اديت و پچ اين بازي حدودا صفحات 140 به بعد در موردش توضيح داده شده ...

frnsh
06-03-2008, 18:44
فعلا که خبری نیست . تا GTA IV نیاد هیچی معلوم نیست .
شاید نظرشون برگشت .
ولی بعد از Sanandreas این ورژن ها اومده که واسه PC نیست :

GTA Liberty City Stories

GTA Vice City Stories

که هرکدوم ادامه ی ورژن های قبلیشون هستند .

میگم مگه لیبرتی سیتی . وایس سیتی قبل از سن آندیاس نبودن؟
یعنی میگید که اول سن اندریاس اومده برای پیسی بعد اون دو تا برای غیر پی سی اومدن؟

1.5 مگ هست.:40:

ایول. کجا بگیرمش؟ میشه آدرس رو بدید؟

end_of_world
06-03-2008, 21:03
چاكريم عليرضا جون - شما زير پاتو نگاه كني منو پيدا مي كني :arrow: :arrow:
در راستاي رسيدن به هدف دوست عزيز مون عليرضا جان(GTA:SA باز كردن همه اعضا :mrgreen: ) من هم تصميم گرفتم به ايشون كمك كنم (البته در حد توانم) :

در مورد دخترهایی که در بازی میتونید با انها دوست بشید یعنی به اصطلاح GIRLFRIEND که بعضي هاشون براي شما خاصيتهايي هم دارند که من خیلی مختصر میگم:

به نام Denise robinson در شهر لس سانتس که در ماموريت burning desire mission با ان اشنا ميشيد و به عبارتي نجاتش ميديد زمانهايي که در خانه حضور داره هم 6:00 تا 16:00

به نام michelle cannes در شهر سان فيررو درون مدرسه تعليم رانندگي و عاشق ماشينها بعد که با ان دوست شديد ماشينتون رو مجاني براتون تعمير ميکنه زمانهاي حضور در خانه هم 12:00 تا 00:00

به نام helena wankstein واقع در بالکون ammu-nation در منطقه blueberry red country که تمرين تيراندازي ميکنه و توي اسلحه ها تا حدودي چيزهايي ميدونه (يکمي هم رفتاراش عجيب غريب هست ) بهرحال ساعت هاي حضور در خانه هم 2:00 تا 14:00 و 12:00 تا 08:00

به نام Barbara Schternvart واقع در ایستگاه پلیس یا همون کلانتری منطقه ei quebrados و خودش پليس هست و دو تا بچه هم داره بهرحال چون پليسه در اينده به درد ميخوره :D زمانهاي حضور هم در خانه هم 06:00 تا 16:00

به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو و خودش پرستار هست و کلآ به خون خيلي علاقه داره و اگر بعدها بلايي سرتون امد مجاني معالجتون ميکنه البته به شرطي که باهاش مهربان باشيد ساعت هاي حضور در خانه هم 00:00 تا 12:00

به نام Millie Perkins واقع در لاس ونتورس که در ماموریت key to her heart با ان اشنا ميشيد و در کاسينوي Caligula کار ميکنه که براي به دست اورد کارت امنيتي انجا مجبور ميشيد باهاش دوست بشويد ساعت هاي حضور هم 18:00 تا 14:00 و 10:00 تا 02:00

منبع : سايت بازيكده ----- نوشته شده توسط آقا پوريا

اميدوارم مفيد واقع بشه -
موفق باشيد :wink: :wink:

دستت درد نكنه
اطلاعات كاملي بود
يه لحظه هوس كردم دوباره بازي كنم:46:

Danoosh Pichgahe
08-03-2008, 13:32
:40:
یعنی میگید که اول سن اندریاس اومده برای پیسی بعد اون دو تا برای غیر پی سی اومدن؟

ایول. کجا بگیرمش؟ میشه آدرس رو بدید؟

بیا اینم لینکش (مد کامل دانوش سی تی نیست و ورژنش انگلیسیه):40::40::40::40::40::46::46::46:: 40::40:

اینم سیو محصوصش: نقطه "خ" یادم رفت!

Oracle_Eldorado
08-03-2008, 13:40

ببخشید دیر جوابتونو دادم چون پستتونو ندیدم .
این 2 ورژنی که اومده در واقع ادامه داستان های Liberty City و Vice City هست .
البته با گرافیکی بهتر .
حالا Liberty City Stories یه جالبی داره که موتور هم داره ! در صورتی که در LC موتور نبود .
من توی یه مقاله ای خوندم که وقتی با سازنده ها مصاحبه کرده بودن که چرا LCS موتور داره اینو گفته :
در LCS موتور بوده ولی به دلایل خشونت و مرگ میر زیاد در شهر در LC متوقف شده !!!

frnsh
08-03-2008, 19:34
:40:

بیا اینم لینکش (مد کامل دانوش سی تی نیست و ورژنش انگلیسیه):40::40::40::40::40::46::46::46:: 40::40:

اینم سیو محصوصش: نقطه "خ" یادم رفت!

سلام
ممنون اما میگه مشترک محترم نیا اینجا سایت بسته. نمیدونم چی داشته که بستنش!!!:19: حتی من یه جایی رفتم که مال بازی sonic بود اما بسته بودنش. هرکدوم که دلشون نخواد رو میبندن نامردا.
حالا من چیکار کنم؟

ببخشید دیر جوابتونو دادم چون پستتونو ندیدم .
این 2 ورژنی که اومده در واقع ادامه داستان های Liberty City و Vice City هست .
البته با گرافیکی بهتر .
حالا Liberty City Stories یه جالبی داره که موتور هم داره ! در صورتی که در LC موتور نبود .
من توی یه مقاله ای خوندم که وقتی با سازنده ها مصاحبه کرده بودن که چرا LCS موتور داره اینو گفته :
در LCS موتور بوده ولی به دلایل خشونت و مرگ میر زیاد در شهر در LC متوقف شده !!!

چه جالب.مرگ و میر چه ربطی به موتور داره؟:31:
راستی من یه چیزی شنیدم که وقتیکه لیبرتی سیتی اومد مردم همون شهر گفتن که چرا از شهر ما سوءاستفاره کردن و اعتراض کردن.

Oracle_Eldorado
08-03-2008, 19:49
چه جالب.مرگ و میر چه ربطی به موتور داره؟
راستی من یه چیزی شنیدم که وقتیکه لیبرتی سیتی اومد مردم همون شهر گفتن که چرا از شهر ما سوءاستفاره کردن و اعتراض کردن.

عزیزم منظورم اون موتور که پایه و اساس بازی بر اونه نیست !
منظورم موتورهای نقلیه هست ! که میتونی توی بازی سوار بشی ...

Amir_Ariamehr2003
09-03-2008, 23:47
یه جا گیر کردم سیو بدین در راه خدا
یا بگین چه جوری و کجا باید آپلود کنم تا سیو بدم در راه خدا
کلا مرحله هواپیمایی رو میخوام رد شده باشه
الانم اونجایی هستم که با هواپیما کوچیکا باید برم ماشین و ... بترکونم تو شهر جدید مرحله Z

end_of_world
10-03-2008, 00:39
الانم اونجایی هستم که با هواپیما کوچیکا باید برم ماشین و ... بترکونم تو شهر جدید مرحله Z

ميتوني اينجا بذاري سيوهاتو

aRThaS_08
10-03-2008, 17:18

اینجا آپ کنی بهتره

frnsh
10-03-2008, 20:51
عزیزم منظورم اون موتور که پایه و اساس بازی بر اونه نیست !
منظورم موتورهای نقلیه هست ! که میتونی توی بازی سوار بشی ...

میگم خب توی LC که وسایل موتوری داشت!!! که شما میگید اونا رو که سوار میشیم نداره. مگه LC یا همون لپ تاپ کامپیوتر همون کامپیوتر Note Book نیست؟؟؟؟ نکنه منظور شما اینه که فرق میکنه؟

Amir_Ariamehr2003
10-03-2008, 23:10
اینم سیو من
جان من ردش کنین کل مرحله هواپیمایی رو

Spaniuly
11-03-2008, 16:14
اینم سیو من
جان من ردش کنین کل مرحله هواپیمایی رو

تمام كيف اين بازي اينكه كه خودت تمومش كني. كافي دكمه ها رو درست روي دسته تنظيم بكني و با يه كمي حوصله و دقت كار حل هست. يه راهنمايي ديگه اينكه از چت و راست نبايد استفاده بكني چون باعث ميشه كه هواپيما تعادلش بهم بخوره. تمرين بكن ياد ميگيري :5:

aRThaS_08
11-03-2008, 17:26
من این بازی رو فدای Assassin's Creed کردم و اگر نه برات اونجا رو میرفتم دوستان خواهشا این مرحله رو براش برید

Spaniuly
11-03-2008, 20:20
بفرما اينم بعد از اون مرحله هواپيما كوچولو :

ولي يادت باشه كه چيت كردن كار گيم بازهاي حرفه اي نيست(توي خود بازي كد زدي چون وقتي سيو ميكني اخطار ميده).:13: من خودم اين بازي رو بدون كد زدن و چيت كردن تمومش كردم.:5:
اين مرحله رو هم به نظر من بايد ياد بگيري چون جلوتر بايد خلبان هم بشي :8:و يكي دو مرحله هم نيست و كد زدن هم كارساز نيست. موفق باشي:11:

end_of_world
11-03-2008, 20:29

ولي يادت باشه كه چيت كردن كار گيم بازهاي حرفه اي نيست(توي خود بازي كد زدي چون وقتي سيو ميكني اخطار ميده).:13: من خودم اين بازي رو بدون كد زدن و چيت كردن تمومش كردم.:5:
اين مرحله رو هم به نظر من بايد ياد بگيري چون جلوتر بايد خلبان هم بشي :8:و يكي دو مرحله هم نيست و كد زدن هم كارساز نيست. موفق باشي:11:

من هم اين مرحله رو نتونستم رد بكنم هر كاري هم كردم نشد
ميشه كمي در مورد نحوه كنترل اون هواپيما توضيح بدي:20:

Spaniuly
11-03-2008, 20:39
من هم اين مرحله رو نتونستم رد بكنم هر كاري هم كردم نشد
ميشه كمي در مورد نحوه كنترل اون هواپيما توضيح بدي:20:

توي صفحه قبلي كه گفتم بايد دسته رو درست تنظيم بكني و از جهت هاي چپ و راست خيلي كم استفاده بكني. زياد هم نبايد اوج بگيري و سعي كني از بالاي خيابون ها عبور كني و نري به طرف ساختمان ها وقتي ميخوايي بپيچي نبايد چپ يا راست رو بزني بلكه بايد با look left و look right بپيچي. بهتره اين دو تا رو بزاري روي كمكي هاي پيايين چپ و راست دسته. اول بايد اون هايي كه نزديك تر هستند رو بزني و هكذا :10:

end_of_world
11-03-2008, 20:52
توي صفحه قبلي كه گفتم بايد دسته رو درست تنظيم بكني و از جهت هاي چپ و راست خيلي كم استفاده بكني. زياد هم نبايد اوج بگيري و سعي كني از بالاي خيابون ها عبور كني و نري به طرف ساختمان ها وقتي ميخوايي بپيچي نبايد چپ يا راست رو بزني بلكه بايد با look left و look right بپيچي. بهتره اين دو تا رو بزاري روي كمكي هاي پيايين چپ و راست دسته. اول بايد اون هايي كه نزديك تر هستند رو بزني و هكذا :10:

من تمام اينارو انجام دادم اما باور كن اون قسمتش خيلي سخته مخصوصا اون نامردا هم فرار مي كنند
فكر كنم بايد دوتا ماشين و يه دونه موتورو بايد مي زدي تو اون قسمت
در ضمن يه قسمت هم بود كه بايد با هلي كوپتر كوچولو بايد مسيرو براي تانكه باز مي كردي كه واقعا سخت بود
اون كلافه شدم كه يه هفته بازي نكردم اما بعد يه هفته ردش كردم:46:

S0R3N4
11-03-2008, 21:18
سلام دوستان
دو رمز براي GTA San Andres ميخواستم:

1-هيليکوپتر
2-اکسيژن بي نهايت

ممنون

end_of_world
11-03-2008, 21:22
سلام دوستان
دو رمز براي GTA San Andres ميخواستم:

1-هيليکوپتر
2-اکسيژن بي نهايت

ممنون

اينجا بهتر ميتوني جواب بگيري :46:

S0R3N4
11-03-2008, 21:38
چقدر منو پاس میدید
اونجا میگم میگن بیا اینجا
اینجا میام بیمگن برو اونجا

اگه یکی رمز هلیک.پتر رو بده خیلی خیلی ممنونش میشم

Spaniuly
11-03-2008, 21:41
براي هليكوپتر نميدونم ولي مال اكسيژن بينهايت اينه:

cvwkxam

S@eid
11-03-2008, 21:49
هيليکوپتر

ogxsdag

Spaniuly
11-03-2008, 21:49
اگه دوست داشته باشيد كل رمزها رو بدم براتون راستي فكر مي كنم از اين كد خوشتون بياد (اوناي كه نميدونن) اين كد براي ماكسيمم شدن درجه مهارت در همه وسايل نقليه ( ماشين و موتور هواپيما و قايق و ...) هست:

naturaltalent

Amin Asterix
11-03-2008, 21:53
اينجا بهتر ميتوني جواب بگيري :46:

بازیای که تاپیک دارن بهتره تو تاپیک خودشون مطرح شن مشکلاتشون.از رمز گرفته تا مشکل نصب و پچ و اینا...
اینجوری کسایی که بعدا هم بخوان استفاده کنن میتونن راحت با یک سرچ پیدا کنن.

اگه دوست داشته باشيد كل رمزها رو بدم براتون راستي فكر مي كنم از اين كد خوشتون بياد (اوناي كه نميدونن) اين كد براي ماكسيمم شدن درجه مهارت در همه وسايل نقليه ( ماشين و موتور هواپيما و قايق و ...) هست:

اگر یکی همشو یبار بزاره همرو راحت کرده

Spaniuly
11-03-2008, 21:57
سعيد جون فكر كنم اشتباهي پيش اومده Ogxsdag كه كد هليكوپتر نيست فدات شم مال هليكوپتر اينه:

Ohdude

Spaniuly
11-03-2008, 22:03
اينم كل رمزها البته از اوناي كه من ميدونم چون واقعا زيادن اين رمز ها حتي رمزهايي هستند كه تقريبا هيچ كس نميدونه و پابليك نشدن ولي اينا كار آدمو راه ميندازن

LXGIWYL = اسلحه هاي نوع اول ( ضعيف )
KJKSZPJ = اسلحه هاي نوع دوم ( حرفه اي )
UZUMYMW =اسلحه هاي نوع سوم ( خفن )
HESOYAM = سلامتي+ضد گلوله+مقداري پول
OSRBLHH = افزايش درجه تعقيب به 2 ستاره
ASNAEB = بدون درجه تعقيب
AFZLLQLL = هواي آفتابي
ICIKPYH = هواي بسيار گرم
ALNSFMZO = هوا ابريه!!!
AUIFRVQS = بارون!!!!
CFVFGMJ = واي چه مه غليظي!!!
YSOHNUL = Faster Clock
PPGWJHT = سريع تر كردن game play
LIYOAAY = كند تر كردن game play
AJLOJYQY = ملت با كلت ميريزن سرت!!
BAGOWPG =اين است يك مرد سخاوتمند!!!
FOOOXFT =همه مسلح هستند
AIWPRTON = f بر ات rhino ميندازه
CQZIJMB = اين رو برات ميندازه Bloodring Banger
JQNTDMH = اين رو برات ميندازه Rancher
PDNEJOH = اين رو برات ميندازه Racecar
VPJTQWV = اين رو برات ميندازه Racecar
AQTBCODX = اين رو برات ميندازه Romero
KRIJEBR = اين رو برات ميندازه Stretch
UBHYZHQ = اين رو برات ميندازه Trashmaster
RZHSUEW = اين رو برات ميندازه Caddy
CPKTNWT = همه ي ماشينها منفجر ميشن!!!
XICWMD = ماشين نامرئي
PGGOMOY = افزايش مهارت در كنترل ماشين ( يه جورايي چرت و پرته )
SZCMAWO = خود كشي!!!!
ZEIIVG = تمامي چراغ هاي راهنمايي سبز ميشن
YLTEICZ = راننده ها عصي ميشن
LLQPFBN = اين مربوط به ترافيك ه Pink traffic
IOWDLAC = اين مربوط به ترافيك ه Black traffic
AFSNMSMW = قايق ها پرواز مي كنن
BTCDBCB = چاق بشيد چله بشيد....
JYSDSOD = بشيد مثل آرنولد ماهيچه اي ( به قول معروف : عضل مضل ريديف ميشه...!!!)
KVGYZQK = لاغر استخواني
ASBHGRB =همه جا از اين آدمه پر ميشه Elvis
BGLUAWML = ملت با RPG ميفتن دنبالتون
نميدونم چي بگم والا.. CIKGCGX = Beach Party
MROEMZH = گانگستر ها همه جان
BIFBUZZ = گانگستر ها خيابون ها رو به دست مي گيرند
AFPHULTL =يك نينجاي شمشير دار
اين رو معني نكنم بهتره BEKKNQV = Slut Magnet
BGKGTJH = ماشين هاي مدل پايين تو خيابون ها پر ميشن
GUSNHDE = ماشين هاي مدل بالا تو خيابون ها پر ميشن
RIPAZHA = ماشين ها به پرواز در مي آيند!!
JHJOECW = والا ما هم نفهميديم اين چيه!؟ Huge Bunny Hop
JUMPJET = اين رو براتون ميندازه Hydra
KGGGDKP = اين رو براتون ميندازه Vortex Hovercraft
JCNRUAD =فكر كنم موقعي كه تصادف كني مي تركي!!
COXEFGU =همه ي ماشين ها داراي نيترو
BSXSGGC = يه كد خفن برا پرت كردن ماشين ها به هوا!!!
XJVSNAJ = هميشه نصف شب باشه
OFVIAC = هواي ساعت 21:00
MGHXYRM = طوفان خفن
CWJXUOC = طوفان شن
LFGMHAL = پرش خفن
BAGUVIX = جون بي نهايت
CVWKXAM = اين بي نهايت ميشه Oxygen
AIYPWZQP = چتر نجات
YECGAA = اين رو بهت ميده jet pack
AEZAKMI =هيچ وقت پليس مزاحمتون نميشه
LJSPQK = پر شدن درجه تحت تعقيب
IAVENJQ = يك ضربه خفن
AEDUWNV = هيچ وقت گشنه نميشيد
IOJUFZN = حالت riot
PRIEBJ = يك اسكين
MUNASEF = حالت Adrenaline
WANRLTW = تير بي نهايت
OUIQDMW = افزايش دقت تير اندازي دو موقع رانندگي
THGLOJ = شهر كم ترافيك
FVTMNBZ = ترافيك حاوي ماشين هاي محلي
SJMAHPE = فكر كنم به همه يه كلت بده
BMTPWHR = خودتون امتحان كنيد ببينيد چي ميشه
ZSOXFSQ = به همه RPG ميده
OGXSDAG = يك شخص محترم
EHIBXQS = خودتون ترجمش كنيد Max --- Appeal
VKYPQCF = تاكسي ها نيترو داشته باشند
NCSGDAG = فكر كنم مهارت در تير اندازي رو برا همه ي تفنگ ها پر مي كنه
VQIMAHA = مربوط به ماشين ها
OHDUDE = اين رو بهت ميده Hunter
AKJJYGLC =اين رو بهت ميده Quad
AMOMHRER = اين رو بهت ميده Tanker Truck
EEGCYXT = اين رو بهت ميده Dozer
URKQSRK = اين رو بهت ميده Stunt Plane
AGBDLCID = اين رو بهت ميده Monster
ROCKETMAN = جت پك!!
ASNAEB = پاك كردن درجه تحت تعقيب

end_of_world
12-03-2008, 00:12
ووو دمت گرم خيلي عالي بود
اينطوري تموم كردن بازي خيلي حال ميده

S@eid
12-03-2008, 00:14
سعيد جون فكر كنم اشتباهي پيش اومده Ogxsdag كه كد هليكوپتر نيست فدات شم مال هليكوپتر اينه:

Ohdude

حق با شوماست جیگر :11: من هر دو کد رو پیدا کرده بودم ، خواستم سند کنم ، دیدم دوستان کد اکسیژن رو گذاشتم اومدم ویرایش کنم که بدتر خراب شد :31:

Spaniuly
12-03-2008, 10:50
هر كس سيو آخر بازي رو ميخواد بگه براش بفرستم من دارم. اينم خصوصيات سيو:
5 تا Gf داريم پروگرسم با همشون 100 هست مأموريتهاي رسپكت تموم شده و رسپكت ماكسيموم هست كلي هم لباس دارم در واقع هر چي لباس موجود هست من خريدم(قربون خودم برم كه مانكنم). شهر اول كلا توسط Cj تسخير شده و همه گنگ ممبر ها دربست در خدمتمون هستن و از هركدوم كه بخواين به شما ملحق بشن لبيك ميگن

end_of_world
12-03-2008, 10:54
هر كس سيو آخر بازي رو ميخواد بگه براش بفرستم من دارم. اينم خصوصيات سيو:
5 تا Gf داريم پروگرسم با همشون 100 هست مأموريتهاي رسپكت تموم شده و رسپكت ماكسيموم هست كلي هم لباس دارم در واقع هر چي لباس موجود هست من خريدم(قربون خودم برم كه مانكنم). شهر اول كلا توسط Cj تسخير شده و همه گنگ ممبر ها دربست در خدمتمون هستن و از هركدوم كه بخواين به شما ملحق بشن لبيك ميگن

دوست عزيز لطفا در يك آپلود سنتر خوب بذاريد تا بچه ها بتونن استفاده كنند
پيشاپيش ازتون ممنونم:11:

esi_zholly
14-03-2008, 17:41
سلام
من تو مرحله Learning to Fly گیر کردم . . . آیا راهی هست که بشه این مرحله رو بدون دردسر رد کرد یعنی کدی یا ترینری چیزی نیست بشه رفت مرحله بعد ؟

Only Pes
14-03-2008, 17:51
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم به نظر شما یه بار دیگه تمومش کنم یا نه؟؟؟

Oracle_Eldorado
15-03-2008, 00:48
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم به نظر شما یه بار دیگه تمومش کنم یا نه؟؟؟

به نظر من بشین جاهای مخفی رو پیدا کن .
ماشین های مخفی ...

Only Pes
15-03-2008, 00:53
چجورِی؟.................

Only Pes
15-03-2008, 23:32
کسی جوای مارو نداد
لینک پچ ضد سانسور بازی رو هم لطف کنید
خیلی ممنون

ehsssssan
16-03-2008, 00:30
من اين بازي رو تابستون 85 تموم كردم از اونوقت تا حالا هم 20 بار ويندوز عوض كردم.ولي بازي رو پاك نكردم و خجالت مي كشم بگم 10 بار بعد از اون وقت بازي رو از اول شروع كردم و تمام كردم.من عاشقشم 5.5 رو هم روش نصب كردم.براي پيدا كردن جاهاي مخفي
1.مي توني علامت هاي گروه هاي قبلي رو با اسپري عوض كني
2.تو ورزشگاه ها بري و مسابقه بد ي اول بشي ماشين جديد بهت مي دن
3.روزنامه فروشي تو لس سانتو
4.پيش خدمتي تو سن فيرو
5.دزدي هاي شبانه تو هر سه شهر
6.مرحله ها ي مسابقه ي اتومبيل
7.مراحل ماشين پليس
8.موتر پليس
9.هلي كوپتر ارتش
10.تانك
11.هامر پليس
12.نفر بر پليس
13.بويينگ 777 تو لس ونتروس

ديگه چي ميخواي ؟؟؟؟؟؟
تو اينهارو برو بعد بيا ببينمت بازم:27:

ehsssssan
16-03-2008, 00:34
اينم كل رمزها البته از اوناي كه من ميدونم چون واقعا زيادن اين رمز ها حتي رمزهايي هستند كه تقريبا هيچ كس نميدونه و پابليك نشدن ولي اينا كار آدمو راه ميندازن

LXGIWYL = اسلحه هاي نوع اول ( ضعيف )
KJKSZPJ = اسلحه هاي نوع دوم ( حرفه اي )
UZUMYMW =اسلحه هاي نوع سوم ( خفن )
HESOYAM = سلامتي+ضد گلوله+مقداري پول
OSRBLHH = افزايش درجه تعقيب به 2 ستاره
ASNAEB = بدون درجه تعقيب
AFZLLQLL = هواي آفتابي
ICIKPYH = هواي بسيار گرم
ALNSFMZO = هوا ابريه!!!
AUIFRVQS = بارون!!!!
CFVFGMJ = واي چه مه غليظي!!!
YSOHNUL = Faster Clock
PPGWJHT = سريع تر كردن game play
LIYOAAY = كند تر كردن game play
AJLOJYQY = ملت با كلت ميريزن سرت!!
BAGOWPG =اين است يك مرد سخاوتمند!!!
FOOOXFT =همه مسلح هستند
AIWPRTON = f بر ات rhino ميندازه
CQZIJMB = اين رو برات ميندازه Bloodring Banger
JQNTDMH = اين رو برات ميندازه Rancher
PDNEJOH = اين رو برات ميندازه Racecar
VPJTQWV = اين رو برات ميندازه Racecar
AQTBCODX = اين رو برات ميندازه Romero
KRIJEBR = اين رو برات ميندازه Stretch
UBHYZHQ = اين رو برات ميندازه Trashmaster
RZHSUEW = اين رو برات ميندازه Caddy
CPKTNWT = همه ي ماشينها منفجر ميشن!!!
XICWMD = ماشين نامرئي
PGGOMOY = افزايش مهارت در كنترل ماشين ( يه جورايي چرت و پرته )
SZCMAWO = خود كشي!!!!
ZEIIVG = تمامي چراغ هاي راهنمايي سبز ميشن
YLTEICZ = راننده ها عصي ميشن
LLQPFBN = اين مربوط به ترافيك ه Pink traffic
IOWDLAC = اين مربوط به ترافيك ه Black traffic
AFSNMSMW = قايق ها پرواز مي كنن
BTCDBCB = چاق بشيد چله بشيد....
JYSDSOD = بشيد مثل آرنولد ماهيچه اي ( به قول معروف : عضل مضل ريديف ميشه...!!!)
KVGYZQK = لاغر استخواني
ASBHGRB =همه جا از اين آدمه پر ميشه Elvis
BGLUAWML = ملت با RPG ميفتن دنبالتون
نميدونم چي بگم والا.. CIKGCGX = Beach Party
MROEMZH = گانگستر ها همه جان
BIFBUZZ = گانگستر ها خيابون ها رو به دست مي گيرند
AFPHULTL =يك نينجاي شمشير دار
اين رو معني نكنم بهتره BEKKNQV = Slut Magnet
BGKGTJH = ماشين هاي مدل پايين تو خيابون ها پر ميشن
GUSNHDE = ماشين هاي مدل بالا تو خيابون ها پر ميشن
RIPAZHA = ماشين ها به پرواز در مي آيند!!
JHJOECW = والا ما هم نفهميديم اين چيه!؟ Huge Bunny Hop
JUMPJET = اين رو براتون ميندازه Hydra
KGGGDKP = اين رو براتون ميندازه Vortex Hovercraft
JCNRUAD =فكر كنم موقعي كه تصادف كني مي تركي!!
COXEFGU =همه ي ماشين ها داراي نيترو
BSXSGGC = يه كد خفن برا پرت كردن ماشين ها به هوا!!!
XJVSNAJ = هميشه نصف شب باشه
OFVIAC = هواي ساعت 21:00
MGHXYRM = طوفان خفن
CWJXUOC = طوفان شن
LFGMHAL = پرش خفن
BAGUVIX = جون بي نهايت
CVWKXAM = اين بي نهايت ميشه Oxygen
AIYPWZQP = چتر نجات
YECGAA = اين رو بهت ميده jet pack
AEZAKMI =هيچ وقت پليس مزاحمتون نميشه
LJSPQK = پر شدن درجه تحت تعقيب
IAVENJQ = يك ضربه خفن
AEDUWNV = هيچ وقت گشنه نميشيد
IOJUFZN = حالت riot
PRIEBJ = يك اسكين
MUNASEF = حالت Adrenaline
WANRLTW = تير بي نهايت
OUIQDMW = افزايش دقت تير اندازي دو موقع رانندگي
THGLOJ = شهر كم ترافيك
FVTMNBZ = ترافيك حاوي ماشين هاي محلي
SJMAHPE = فكر كنم به همه يه كلت بده
BMTPWHR = خودتون امتحان كنيد ببينيد چي ميشه
ZSOXFSQ = به همه RPG ميده
OGXSDAG = يك شخص محترم
EHIBXQS = خودتون ترجمش كنيد Max --- Appeal
VKYPQCF = تاكسي ها نيترو داشته باشند
NCSGDAG = فكر كنم مهارت در تير اندازي رو برا همه ي تفنگ ها پر مي كنه
VQIMAHA = مربوط به ماشين ها
OHDUDE = اين رو بهت ميده Hunter
AKJJYGLC =اين رو بهت ميده Quad
AMOMHRER = اين رو بهت ميده Tanker Truck
EEGCYXT = اين رو بهت ميده Dozer
URKQSRK = اين رو بهت ميده Stunt Plane
AGBDLCID = اين رو بهت ميده Monster
ROCKETMAN = جت پك!!
ASNAEB = پاك كردن درجه تحت تعقيب

بيشترشو داشتم ولي خوب 10 تاي بود كه نداشتم
ايول:27::5:

O.K

end_of_world
16-03-2008, 00:43
بيشترشو داشتم ولي خوب 10 تاي بود كه نداشتم
ايول:27::5:

O.K
اما در كل رمزهاي خوبي هستن يعني مي ارزن:46:

Only Pes
16-03-2008, 01:24
اگه رمز های دیگه ای هم دارید بذارید
منم از فردا میرم تون جاهای مخفی رو پیدا می کنم

end_of_world
16-03-2008, 01:33
اگه رمز های دیگه ای هم دارید بذارید
منم از فردا میرم تون جاهای مخفی رو پیدا می کنم
جاهاي مخفي يعني چي؟
اين رمزها براي همه جاي بازيه:46:

Only Pes
16-03-2008, 02:13
یعنی مکان های مخفی
یعنی چی برای همه جای بازیه؟ آگه منظورت اینه که هر جا بزنی جواب میده ؟آره جواب میده

end_of_world
16-03-2008, 02:34
یعنی مکان های مخفی
یعنی چی برای همه جای بازیه؟ آگه منظورت اینه که هر جا بزنی جواب میده ؟آره جواب میده
مگه جاي مخفي هم داره؟ :18:

Amin Asterix
16-03-2008, 10:46
مگه جاي مخفي هم داره؟ :18:
حتما داره دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید جای ماشین مخفیا و اینا رو میگه.یا اون فیلما و صدفاو...

meha
16-03-2008, 11:13
من اين بازي رو تابستون 85 تموم كردم از اونوقت تا حالا هم 20 بار ويندوز عوض كردم.ولي بازي رو پاك نكردم و خجالت مي كشم بگم 10 بار بعد از اون وقت بازي رو از اول شروع كردم و تمام كردم.من عاشقشم 5.5 رو هم روش نصب كردم.براي پيدا كردن جاهاي مخفي
1.مي توني علامت هاي گروه هاي قبلي رو با اسپري عوض كني
2.تو ورزشگاه ها بري و مسابقه بد ي اول بشي ماشين جديد بهت مي دن
3.روزنامه فروشي تو لس سانتو
4.پيش خدمتي تو سن فيرو
5.دزدي هاي شبانه تو هر سه شهر
6.مرحله ها ي مسابقه ي اتومبيل
7.مراحل ماشين پليس
8.موتر پليس
9.هلي كوپتر ارتش
10.تانك
11.هامر پليس
12.نفر بر پليس
13.بويينگ 777 تو لس ونتروس

ديگه چي ميخواي ؟؟؟؟؟؟
تو اينهارو برو بعد بيا ببينمت بازم:27:

ببخشید اگر ممکنه این موارد 3و 4و 5 را بیشتر توضیح دهید!!!!!
ممنون می شوم!!!

end_of_world
16-03-2008, 11:28
حتما داره دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید جای ماشین مخفیا و اینا رو میگه.یا اون فیلما و صدفاو...
حتما همينطوره دوست عزيز

ممنون می شوم!!!
دوست عزيز منظور ايشون جاها و كارهاي مخفيه در بازيه كه شما بايد پيداشون كنيد و انجام بديد
اينيي هم كه گفتند از اون مكان ها بود:46:

karkan
16-03-2008, 13:41
سلام دوستان...خوبيد؟؟؟...
من بازي رو تا آموزش خلباني رفتم اينجا رو ديگه نميتونم برن...
يدونه همين آموزش اونيكي هم مرحله Z (اون هواپيما كوچيكا) ميشه يكي لطف كنه اين دو مرحله رو واسم بره..
متشكرم .سيو رو هم ميزارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsssssan
16-03-2008, 15:00
ممنون می شوم!!!

چشم داداش =>
3
.روزنامه فروشي = تو لس سانتو دورو بر آتش نشاني به بالاتر روبگردي جلوي يكي از مغازه ها يه دوچرخه مي بيني برو سوارش شو بعدش رو خودت مي فهمي
4
.تو سنفيرو جلوي يكي از sub urban يا zip يه هتل هستش كه جلوش چند تا پيش خدمت با لباس هاي قرمز وايستدند اصلا يكي از مراحل اين كار بود تو مي توني يكي از اون هارو وقتي دارن مي رن پاركينگ تعقيب كني و بكشيش بعد لباسشو بداري و برگردي جلوي هتل افرادي كه با ماينمي يان اونجا پياده ميشن تو ماشينشونو مي بري پاركينگ
5.
يه مرحله هم داشتيم به اين صورت كه شب با يه كاميونت با رايدر ميرين يه جايي كه يه پير مرد خوابيده و شما از خونش وسايل مي دزدين.يكي از اون كاميونت ها رو پيدا مي كني و از ساعت 12 تا 6 صبح هم وقت داري .جلوي هر خونه اي كه فلش زرد داشت ميري تو و ظبط و تلوزيون و اينجور چيز هارو ميدزدي مي بري ميفروشي.

راستش 5 رو خيلي وقت پيش رفته بودم دقيقا يادم نيست كجا بود اما تو لس ونتروس يه جاي اطراف تعميرگاه يكي از اون ماشين ها هست

koro_136927
16-03-2008, 15:07
سلام .من داخل اون مرحله که باید کارتو از دختره بگیرم گیر کردم کسی سیو بعدشو نداره:41:التماس می کنم:42:

Amin Asterix
16-03-2008, 15:37
سلام .من داخل اون مرحله که باید کارتو از دختره بگیرم گیر کردم کسی سیو بعدشو نداره:41:التماس می کنم:42:
بکشش بابا راحت باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsssssan
16-03-2008, 15:41

سيوت رو بزار من الان واست برم.فقط سريع

karkan
برو پست 3399 رو بخون

بکشش بابا راحت باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزار بره تو حالشو ببره بعد مي تونه بكشتش

karkan من بازي رو برات رفتم پست بالايي رو بي خيال(هواپيما كوچولو و آموزش خلباني)

يكمي هم باهات شوخي كردم دلگير نشي:40::27::11::10:

هردو لينك رو دان كن بعد بنداز تو سيوت

Only Pes
16-03-2008, 16:52
حالا چه شوخی باهاش کردی؟؟؟؟؟!!

havas_1980
16-03-2008, 17:07
کاربر عزیز! از ارسال هرگونه پست بيهوده خودداري كنيد.

Only Pes
16-03-2008, 17:16
به این میگن تذکر سازنده
چند تا gf توی بازیه؟؟؟؟؟؟؟

S@eid
16-03-2008, 19:00
به این میگن تذکر سازنده
چند تا gf توی بازیه؟؟؟؟؟؟؟6 تا ...

:11:

Only Pes
16-03-2008, 19:03
خیلی ممنون
لینک دانلود این hotcofee رو برای من بذارید ممنون میشم

Amir_Ariamehr2003
16-03-2008, 19:19

سلام آقا ممنون از لطفتون
ولی اگه میشه کل مرحله Z رو واسم رد کنین واز صحنه بازی مخو:10::10:
حالا تا خلبان شدن خدا کریمه
اونو هم میندازم گردن شما:18::19::10:

Danoosh Pichgahe
16-03-2008, 22:13
خب یه مد بهت می گم دانلود کنی تا هرچی مرحله بدت اومد ؛ دیگه ریخت اون مرحله رو نبینی اینم اسم اون مد:

DRIVER MOD v1.3

karkan
16-03-2008, 22:40
هردو لينك رو دان كن بعد بنداز تو سيوت
آقا دستت درد نكنه...لطف كردي...هنوز شوخي كه گفته بودي رو نديدم ...نه بابا دلگير چيه شما اختيار داري...
بازم دمت گرم...باي

Danoosh Pichgahe
16-03-2008, 22:48
از این عکس چی میفهمین؟ جز این که فک تان از جا در بیاید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای اطلاعات بیشتر به آدرس امضایم بروید»»»

ehsssssan
16-03-2008, 23:47
آقا دستت درد نكنه...لطف كردي...هنوز شوخي كه گفته بودي رو نديدم ...نه بابا دلگير چيه شما اختيار داري...
بازم دمت گرم...باي

hسلام دادش
اگه بازيتو لود كني خودت مي فهمي.يكم ريخت سيجي رو بهم زدم ديگه.ولي خودمونيم تيپ ميزوني واسش درست كرده بودي:27:

ehsssssan
16-03-2008, 23:52
کاربر عزیز! لطفا پشت سر هم پست ایجاد نکنید و از ارسال هرگونه پست بيهوده خودداري كنيد.
موفق باشید...

آقاي كاربر فعال
شما به من بگين كدوم يكي پست بيهوده بوده؟؟؟؟؟؟:18:
شما كه كاربر فعال تشريف دارين و براي مديريت انجمن هم خيلي عجله دارين مي تونين مشكلات وسوالات بچه هارو جواب بدين و موفق باشيد

Only Pes
16-03-2008, 23:59
راست میگه خیلی هم بیهوده نبودن آقا احسان بیخیال شو اون یه چیز میگه حالا شما به دل نگیر

ehsssssan
17-03-2008, 00:17
امروزه مدير زيادشده تقصيره منه كه خواستم مثلا يه كاري بكنم

karkan
17-03-2008, 12:07
امروزه مدير زيادشده تقصيره منه كه خواستم مثلا يه كاري بكنم
آقا احسان منم طرفدار توام...بيخيال اون شو..شما به كارت ادامه بده...دمت گرم شوخيت خيلي بامزه بود....مرسي باي

S A A M
17-03-2008, 12:56
احسان جان انتقاد پذير باش هوس جان شما هم اين قدر تذكر نده خوب مدير را گذاشتن واسه چي؟!
تاپيك را هم دارين منحرف ميكنيد.

دوستان من چند تا مد واسه Gta Sa ميخواستم دارين واسم بزارين ممنون:40:

Only Pes
17-03-2008, 12:59
چی بود جریان شوخی
به ماهم بگو

karkan
17-03-2008, 13:56
چی بود جریان شوخی
به ماهم بگو
يه سيجي خوشگل درست كرده بودم ريختش بهم...يه آدم چاق و سياه و بدون لباس و با عينك و سبيل دلقك...
ولي باحال بود...نميشد باهاش دوييد از بس چاق بود...باي

ehsssssan
17-03-2008, 20:25
احسان جان انتقاد پذير باش هوس جان شما هم اين قدر تذكر نده خوب مدير را گذاشتن واسه چي؟!
تاپيك را هم دارين منحرف ميكنيد.

دوستان من چند تا مد واسه Gta Sa ميخواستم دارين واسم بزارين ممنون:40:

چشم:20: من پسر خوبيم اگه . . .

شما مي توني اينجا دنبالش بگردي

البته از صفحه ي اولش

Cmd_2007
18-03-2008, 17:46
سلام من تازه عضو شدم
چند وقت پیش یه جا یه چیزی برای GTA S دیدم گفتم شاید دوستان خوششون بیاد

جاهای مخفی در GTA 5 (Grand Theft Auto San andreas)
به صورت یک عکس است اگه کسی خواست بگه بزارم اگه هم بود که دیگه...

a.salireza
18-03-2008, 18:03
سلام من تازه عضو شدم
چند وقت پیش یه جا یه چیزی برای GTA S دیدم گفتم شاید دوستان خوششون بیاد

جاهای مخفی در GTA 5 (Grand Theft Auto San andreas)
به صورت یک عکس است اگه کسی خواست بگه بزارم اگه هم بود که دیگه...
ممنون ميشيم اگه بزاري.:46:

Only Pes
18-03-2008, 18:05
آره بذار خیلی ممنون

ehsssssan
19-03-2008, 19:16
مي خواي خوبيني كني نگو بذارم يا نه لينك رو بزار بگو بچه ها نظرتون چيه اون وقته كه همه مي ريزن سرت مي گن ايول:40:

Only Pes
19-03-2008, 19:26
سرکاری بود!!

a.salireza
19-03-2008, 20:36
سرکاری بود!!
خواهشآ از دادن هرگونه اسپم بپرهيزيد.:46:

Only Pes
19-03-2008, 20:45
سر کاری بود دیگه همه رو یارو حیرون کرده
مثل اینکه تو هم می خوای مدیر بشی :دی

a.salireza
19-03-2008, 20:50
سر کاری بود دیگه همه رو یارو حیرون کرده
مثل اینکه تو هم می خوای مدیر بشی :دی
حيف كه نميخوام جوابت رو بدم و يكي مثل تو بشم.:13::41:
راستي كسي تا حالا فارسي اين بازي رو انجام داده؟:27:

Only Pes
19-03-2008, 21:21
نه تو بازی کردی مگه ؟چجوریه؟

a.salireza
19-03-2008, 21:25
نه تو بازی کردی مگه ؟چجوریه؟
جالبه ، ولي به علاوه ي فارسي كردنش تغييرات زيادي هم درش دادن.:27: مثلآ دوچرخه ها رينگ هاي بزرگي دارن كه سرعتشون 50 برابر شد!:18: يا كلي ماشين وارد بازي كردن و ... تازه مولتي پلير هم داره! :27:يه دي وي ديه ، هم SA داره هم VC . تازه هردوتاش هم فارسيه و ماشين هاي جديد داره.:8: خلاصه من كه ميگم بخريد.:46:

Only Pes
19-03-2008, 21:31
از کجا باید بخریم؟چنده؟

Cmd_2007
20-03-2008, 03:48
دمتون گرم
اینجا اگه 1 روز دیر کنی میگن سرکاری بود پس حالا باسه اینکه اونایی رو که گفتن سرکاری بود ضایع کنیم
بفرما...!!!
اينم از مكانهاي مخفي در جي تي اي ۵، Gta 5 ، Grand Theft Auto San Andreas براي ديدن جزييات عكس را سيو كنيد
***اين عكس كميابه*لطفا كپي پيست نكنيد***
بازم میگم برای دیدن کامل نقشه اونو سیو کنید ( کلیک راست و انتخاب گزینه ی Save Picture As )

به دلیل اینکه عکس بزرگ بود و تایپیک رو به هم می ریخت تو لینک گذاشتم.
درضمن این عکس ساخته شده توسط یکی از دوستانم است که منبع ذکر شده.

این هم لینک:

Cmd_2007
20-03-2008, 04:22
عزیزان دیگه اگه کسی چیزی از Gta خواست به من بگه ...
از سیو گرفته تا مد و اسکین و کد و....

meha
20-03-2008, 14:54
سلام
ببخشید میدونم یکم پیشنهادم یکم تخیلی هست ولی می خواستم بدونم:
پچی یا ترینری یا برنامه ای هست که سرعت ماشین را در دست بگیره؟!!
یعنی مثلا تا 40 کیلومتر بیشتر نره یا یواش بره یا تند بره!!!
اگه بگید ممنون می شوم!!!

Maggy_P
20-03-2008, 15:05
سلام
اگه بگید ممنون می شوم!!!
من كه تا به حال چنين ترينري نديدم و فكر نميكنم اصلا وجود داشته باشه:13:

meha
20-03-2008, 15:20
ولی من امیدوارم وجود داشته باشه!!!×××!!!

aRThaS_08
20-03-2008, 15:51
حالا شما میخوای چیکار من وقتی gta بازی میکردم alt رو که نگه میداشتم و راه میرفتم با سرعت مردم راه میرفت برای ماشین هم امتحان کن شاید شد

Rude Boy
20-03-2008, 16:32
سلام
اگه بگید ممنون می شوم!!!

سلام !
اگه اشتباه نکنم شما چیزی می خوای که سرعت قفل بشه ، یعنی مثلا رو 50 بمونه و نه پایین بیاد و نه بالا بره حتی اگه گاز ندی !
این امکانی را که گفتم یکی از شرکت های کانادایی در قالب یک پچ آماده کرده بود که اگه تونستم واست گیر میارم ، البته اگه تونستم!!!!

meha
20-03-2008, 18:28
اگر گیر بیاری که یک دنیا ممنونت می شوم!!!

Cmd_2007
21-03-2008, 01:03
اگر گیر بیاری که یک دنیا ممنونت می شوم!!!

دوست عزیز همچین چیزی رو که تو می گی چند وقت پیش توی یکی از انجمن های جی تی ای بازهای خارجی دیدم که توسط یکی از اعضای اونجا ساخته شده بود اما جای دیگه ای ندیدم منتها چون لینکش یادم نیست یه چند روز که صبر کنی باست میزارم

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 19:10
بدو بدو زودتر بزار تا نه مردیم...

meha
21-03-2008, 21:00
هم پست بالا تایید می شود و هم اگر ممکنه سیو آخر بازی را بگذارید!!!

Danoosh Pichgahe
21-03-2008, 21:21
BA BA BEZARIN DIGEH!

KeyBoardam Ghat Zad majbooram English Benavisam...

aRThaS_08
21-03-2008, 23:09
بابا بزار دیگه !!! مگه خودت رفتی برنامش رو بنویسی ؟؟؟

Aryan.nik
21-03-2008, 23:49
سلام
من نسخه فارسی جی تی ای 5 گرفتم
بازی بالا میاد ولی بعضی از نقاط مپ لک مینداره مثلا اطراف خونه big smoke
سرعت بازی پایین میاد
البته من سه روز این بازی نصب کردم امروز که خواستم بازی کنم به جاهایی که قبلا میرفتم لک مینداخت حالا ارور میده و از بازی خارج میشه
من چی کار کنم؟//

Aryan.nik
22-03-2008, 01:33
در مورد بازی GTA-Myriad اگر میشه به من توضیح بدید که این چندمین gta هست؟

ehsssssan
22-03-2008, 02:11
تو که چند روز بیشتر نیست نصب کردی اول برو سیو گیمتو کپی کن یه جایی بعد بازی رو unistal کن بعد نسخی انگلیسی رو نصب کن و فارسی رو هم بی خیال شو.خیلی بد برگردوندن خیلی ضایع حرف میزنن.انگلیسیشو بازی کن بذار گرافیکشم خوب بمونه

iman_s
22-03-2008, 03:12
من زیاد اهل بازی نیستم ولی یکی از دوستام ازم Save game واسه GTA 5 رو خواسته.
اگه میشه بهترین Save Game رو بزارید.

S A A M
22-03-2008, 09:14
من زیاد اهل بازی نیستم ولی یکی از دوستام ازم Save game واسه GTA 5 رو خواسته.
اگه میشه بهترین Save Game رو بزارید.
اين سه تا را بگير حالشو ببر:
1:

2:

3:

Danoosh Pichgahe
22-03-2008, 15:37
چرا بحث رو عوض کردین؟ اون لعنتیه که سرعت ماشین رو یک جا ایست میده؛لینکِش رو بذارین دیگه مارو کشتین...

meha
23-03-2008, 09:47
درسته چرا بحث را عوض کردید؟
من باهم منتظرم....

aRThaS_08
24-03-2008, 11:53
آقایون (به احتمال زیاد چون این بازی دخترونه نیست) ایشون ما رو سرکار گذاشته و رفته بهتره بیخیال بشید

ehsssssan
24-03-2008, 12:30
در مورد ثابت نگه داشتن سرعت ماشين
گفتش مي رم پيدا مي كنم چي شد حداقل يه پست بده بگو كه داري دنبالش مي گردي يا اصلا قول نده

Danoosh Pichgahe
24-03-2008, 20:12
التماس انجام می دهم که اون ترینری که سرعت ماشین رو در یک نقطه ایست میده رو بدهید و دیگر بحث رو عوض نکنیدالبته بحث رو در اینده بحث رو عوض نکنید.

Danoosh Pichgahe
24-03-2008, 20:20
آقایون (به احتمال زیاد چون این بازی دخترونه نیست) ایشون ما رو سرکار گذاشته و رفته بهتره بیخیال بشید

چی چی رو بی خیال شید. ببینم شاید من یه کار رو انجام دهم اما رو من ایمان نداشته باشید اما شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا ید این کار رو انجام بدم.....................................:31:

aRThaS_08
24-03-2008, 22:19
سلام ...
دستت درد نکنه ، فقط میگفتی احتمال شـــــــــــــــاااااااای د چقدره ؟؟؟

ehsssssan
25-03-2008, 00:51
چی چی رو بی خیال شید. ببینم شاید من یه کار رو انجام دهم اما رو من ایمان نداشته باشید اما شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا ید این کار رو انجام بدم.....................................:31:

دانوش جان شما كه تو تاپيكت غوغا كرده بودي و مي گفتي 1 سال بيشتر بود پاي اين دانوش سيتي هستي و از اون عكس هايي كه گذاشته بودي از شما بعيد نيست يه همچين كاري پس زودي دست به كار شو ببينم چيكار كردي ها:10::8::21::27::40:

Danoosh Pichgahe
26-03-2008, 20:10
برای اطلاعات بیشتر در تایپیک مخصوص دانوش سیتی برین و بحث رو اونجا ادامه بدین.

اما برای ادیت صدای بازی:

لینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدین.

لینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدینلینک دانلود یکی از نرم افزار های Wave Edittor رو با کرک و... بدین

این جوری نوشتم تا کسی به دادم برسه.

aRThaS_08
26-03-2008, 20:27
خودت توی گوگل بسرچ Cool Record Edit Pro کرکشم خواستی اینهمه سایت کرک هست
keygen.ws
keygen.ms
zcrack.com
بسه یا بازم بگم

ehsssssan
27-03-2008, 02:23
نه ديگه آدرس نده كه برين تو دانوش سيتي لينكشو بزرار بگو ماله دانوش سيتيه
تبليغ هم ميشي
من تو تاپيك خودتم گفتم

امضا ام را بخونین
29-03-2008, 21:16
به تمامی افراد بگم که من "دانوش پیچگاه" هستم...برای اتلاعاط بیشتر امضا یم را بخونین»»

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 21:49
خوب عزیز این چه کاریه ! با مدیران تماس بگیر دیگه .
بعدشم یعنی شما User Name و Password خودتو یادت نیست ؟!

ehsssssan
30-03-2008, 01:56
آره ديگه شما با ميثم جان تماس بگير حتما كارتو راه ميندازه
اصلا تو ميتوني همين اكانت "امضام رو بخونين" رو با نظارت مديران به اكانت قديميت تبديل كني

Amin Asterix
30-03-2008, 02:09
-------------------

meha
31-03-2008, 19:19
ببخشید من یک درخواست دیگه دارم این درخواست از اون درخواست قبلی(همون قفل سرعت)تخیلی تره ولی کمک کنید:

ببخشید می خواستم بدونم میشه یک کاری کرد پچی هست یا ترینری یا هر چیزی هست که بتونه یک کاری کنه که پلیس فقط به رانندگی گیر بده یعنی اگر بالاتر از 100 یا چراغ قرمز رد کنی بزنه دنبالت اگر جلو چشمش آدم کشتی کاریت نداشته باشه اینطور چیزی میشه؟
البته اگر هم پلیس راهنمایی و رانندگی داشت و هم نیروی انتظامی دیگه توپ بود
تصور کنید پلیس راهنمایی به دنبالمان می آمد واگر دستگیرمان کرد فقط جریمه نقدی می گرفت!!!!!
اووف تخیل را حال می کنید؟

Amin Asterix
31-03-2008, 20:09
ببخشید من یک درخواست دیگه دارم این درخواست از اون درخواست قبلی(همون قفل سرعت)تخیلی تره ولی کمک کنید:

ببخشید می خواستم بدونم میشه یک کاری کرد پچی هست یا ترینری یا هر چیزی هست که بتونه یک کاری کنه که پلیس فقط به رانندگی گیر بده یعنی اگر بالاتر از 100 یا چراغ قرمز رد کنی بزنه دنبالت اگر جلو چشمش آدم کشتی کاریت نداشته باشه اینطور چیزی میشه؟
البته اگر هم پلیس راهنمایی و رانندگی داشت و هم نیروی انتظامی دیگه توپ بود
تصور کنید پلیس راهنمایی به دنبالمان می آمد واگر دستگیرمان کرد فقط جریمه نقدی می گرفت!!!!!
اووف تخیل را حال می کنید؟
نه دیگه این نمیشه.اما میشه رمزی زد(حتما بلدی) که کلا دنبالت نیاد.
حداقل من ندیدم همچین چیزی رو

ehsssssan
01-04-2008, 01:07
ايول واقعا قدرت تخيلت زياده.شما از اين قوي تخيل بيشتر استفاده من تا ما اينجا آب دهنمون واسه يه همچين بازي سرازير بشه

Hectorist
02-04-2008, 10:43
سلام.
من يه مشكلي پيدا كردم با يكي از ماموريت هاي اين بازي. اسمش هست Verdant Meadows و بايد برم يه فرودگاه متروكه رو بخرم و با هواپيما تمرين كنم. من تو همون مرحله كه بايد هواپيما رو بلند كنم گير كردم. حدود پنجاه بار اين مرحله رو رفتم اما رد نميشه. ممنون ميشم يه كمكي بكنيد.

ببخشيد من سرچ كردم اما هيچي نفهميدم. گفتم سيو بازيم رو بزارم يكي همت كنه برام رد كنه. ممنون. :

meha
02-04-2008, 10:51
ببخشید اگر کسی سیو آخر بازی را داره بزاره

در ضمن کسی لینک دانلود برنامه Hot Caffe را داره؟

Amin Asterix
02-04-2008, 11:21
سلام.
من يه مشكلي پيدا كردم با يكي از ماموريت هاي اين بازي. اسمش هست Verdant Meadows و بايد برم يه فرودگاه متروكه رو بخرم و با هواپيما تمرين كنم. من تو همون مرحله كه بايد هواپيما رو بلند كنم گير كردم. حدود پنجاه بار اين مرحله رو رفتم اما رد نميشه. ممنون ميشم يه كمكي بكنيد.

ببخشيد من سرچ كردم اما هيچي نفهميدم. گفتم سيو بازيم رو بزارم يكي همت كنه برام رد كنه. ممنون. :

فک کنم با 2 چرخا رو میده تو.مطمئنم مشکلتون تو بستن چرخاس.اگه حل نشد بگین من براتون همشو برم.

Hectorist
02-04-2008, 15:49
فک کنم با 2 چرخا رو میده تو.مطمئنم مشکلتون تو بستن چرخاس.اگه حل نشد بگین من براتون همشو برم.

سلام دوست عزیز. بله با دکمه 2 میره رو هوا. من همه جوره امتحان کردم و هر چی میگه رو انجام دادم.
این همش رو که میگین رو منظورتون همه ی بازی هست ؟؟؟:18: ممنون ، اما همین مرحله رو فقط اگه یه زحمتی بکشید ممنون میشم.

Amin Asterix
02-04-2008, 17:36
سلام دوست عزیز. بله با دکمه 2 میره رو هوا. من همه جوره امتحان کردم و هر چی میگه رو انجام دادم.
این همش رو که میگین رو منظورتون همه ی بازی هست ؟؟؟:18: ممنون ، اما همین مرحله رو فقط اگه یه زحمتی بکشید ممنون میشم.
نه بابا منظورم کل هواپیمایی هست.آخه این یکی که میگین بلند شدن هست رو نرین بقیه رو عمرا بتونین رد کنین!!
حالا من اینو میرم.

Amin Asterix
02-04-2008, 18:07
بیا اینم رد شده کل مدرسه هوایی:
اما سعی کن یاد بگیری.بدون یاد گرفتن هواپیما باید جدی جدی بازی رو من برات تموم کنم!!

Oracle_Eldorado
02-04-2008, 23:42
امین عزیز درست میگه .
چون اگه یاد نگیری نصف بازی رو یاد نگرفتی .
مخصوصا اونی که باید دنبال اون جت بری !!!

S@eid
02-04-2008, 23:49
امین عزیز درست میگه .
چون اگه یاد نگیری نصف بازی رو یاد نگرفتی .
مخصوصا اونی که باید دنبال اون جت بری !!!

البته ما هم اون مراحل اموزشی رو پیچوندیم و مشکلی برامون پیش نیومد ، شاید شانس اووردیم !!!

ehsssssan
03-04-2008, 01:20
سلام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوست من اين دوتا رو دان كن بعد كپي كن تو my document تو فولدر سنادندرست.
آموزش خلباني رو به طور كامل رفتم

aRThaS_08
03-04-2008, 13:51
سناندرست منظورت همون GTA San Andreas User Files هست دیگه ؟!؟!؟

Oracle_Eldorado
03-04-2008, 14:06
آره آره همونه ...

ehsssssan
03-04-2008, 15:17
آره آخه داشتم فارسي تايپ ميكردم ديگه نخواستم انگليششو دوباره بنويسم.راستي من تو اين 2تا فايل يه سي جي خوشكل و توپ ساختم.برين ببينين به خدا خوشتون مياد

Hectorist
03-04-2008, 18:37
دوستان همگی دستتون درد نکنه !!! من انقدر از این بازی خوشم اومد که تا همین سیوی که گذاشتم رو تو دو روز رفتم !!! خیلی ممنون.

aRThaS_08
03-04-2008, 21:06
بهترین cj که من دیدم لئون شخصیت بازی اویل است که اینجا براتون میزارم

Amin Asterix
03-04-2008, 21:14
بهترین cj که من دیدم لئون شخصیت بازی اویل است که اینجا براتون میزارم

لینک که غلطه اما در هر صورت لئون چه ربطی به سی جی داره؟لباساشو شبیه کردی؟

aRThaS_08
03-04-2008, 21:32
نه لباسشو شبیه نکردم این یه اسکینه که به جای gimp suit قرار میگیره
اینم لینک درست

ehsssssan
04-04-2008, 01:08
cj كه من ساختم خپل و خنده داره فقط كافيه ببينيش تا از خنده بميري

Danoosh Pichgahe
04-04-2008, 09:33
سلام احسان؛می گم اون ترینری که سرعت یک جا ایست می داد رو در وب gta FORUMSگفتم اما کسی تا حالا جووابم رونداد البته من ساختمش اما اون جوری که می گین نیست یکمی صبر کنین به شما لینک دانلودش رو می دم و درباره ترینری که اگه از بالای 100 کیلومتر سرعت و یا عبور از چراغ قرمز که پلیس شما رو گیربده رو هم در همون وبGTA-Forums می گم تا شاید اون یکی رو همم ساختیم اما خودم یه چیزی رو برنامه نویسی کردم که جالبه؛مثلا اگه دست تفنگ باشه و حتی از اون استفاده نکنی؛پلیس به تو گیر میده و نتنها پلیس ها بلکه افرادی که به نام پلیس مخفی هستند هم به شما گیر خواهند داد؛خودم رو پاره کردم نه یعنی خودم رو کشتم تا این پچ رو ساختم البته لینک دانلودش رو هم به شما خواهم داد.

دانوش پیچگاه.
__________________________________________________ __________________________

راستی پسوردم رو هم گرفتم.

ehsssssan
04-04-2008, 23:03
دمت گرم عزيزم.خيلي آقاي ميكني

پليس مخفي رو خيلي خوب اومدي.
دمت گرممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممم

meha
05-04-2008, 09:22
سلام احسان؛می گم اون ترینری که سرعت یک جا ایست می داد رو در وب gta FORUMSگفتم اما کسی تا حالا جووابم رونداد البته من ساختمش اما اون جوری که می گین نیست یکمی صبر کنین به شما لینک دانلودش رو می دم و درباره ترینری که اگه از بالای 100 کیلومتر سرعت و یا عبور از چراغ قرمز که پلیس شما رو گیربده رو هم در همون وبGTA-Forums می گم تا شاید اون یکی رو همم ساختیم اما خودم یه چیزی رو برنامه نویسی کردم که جالبه؛مثلا اگه دست تفنگ باشه و حتی از اون استفاده نکنی؛پلیس به تو گیر میده و نتنها پلیس ها بلکه افرادی که به نام پلیس مخفی هستند هم به شما گیر خواهند داد؛خودم رو پاره کردم نه یعنی خودم رو کشتم تا این پچ رو ساختم البته لینک دانلودش رو هم به شما خواهم داد.

دانوش پیچگاه.
__________________________________________________ __________________________

راستی پسوردم رو هم گرفتم.

مرسی
کاش این سایت یک کلید تشکری داشت تا همه بمبارانت می کردند....

R@R#M@N
05-04-2008, 13:50
پچ کامل و کم حجم برای جی تی ای (دانلود کنید حالشو ببرید)

frnsh
05-04-2008, 16:49
این چه پچی هست؟ چیکار میکنه و اینکه اگه بریزمش سیوهام پاک میشه؟
ممنون

Danoosh Pichgahe
05-04-2008, 21:50
:40::40:سلام Fresh جان! بوس بوس بوس ! چه عجب اینقدر دیر اومدی دلمون تنگ گرفته بود...هر پچی سیو مخصوصش رو می خواد.:40:

Danoosh Pichgahe
06-04-2008, 14:45
کارا ای هایی که پچ جدید هست:

1-باز کردن کاپوت
2-باز کردن صندوق عقب
3-روشن/خاموش کردن چراغ های خودرو
4-پنچرگیری کردن چرخ های پنچر شده
5-بازدن یک رمز دور موتور ارام می شود و خودرو را میتوانید در یک سرعت معین کنترل کنید

این پچ همراه دانوش سیتی خواهد بود

پس از کامل شدن این پچ؛لینک دانلود پچ پلیس مخفی و این پچ رو -هم زمان- میذارم.

Danoosh Pichgahe
06-04-2008, 14:50
می گم فرنوش جان و سروش و (چه جالب هم قافیه شد!) افراد دیگر ؛ یکمی در تاپیک دانوش سیتی هم بیاین دیگه!

حتما از این آدرس بیاین:

Danoosh Pichgahe
06-04-2008, 15:10
اینم تایپیک مخصوص ترینری که مثلا سرعتتان 100 تا بشه ؛ پلیس گیر بده:

البته در gtaforums.

ahaghgoy
07-04-2008, 19:54
سلام آقا دانوش من میخوام چیزی که شما ساختین ازت بخرم چون نمیتونم دانلود کنم اگه میشه به ایدی من پی ام بده
ahaghgoy
دستت درد نکونه

ahaghgoy
07-04-2008, 20:57
کلشو میخوام البته با آموزش

Oracle_Eldorado
07-04-2008, 21:21
اینجا خرید و فروش ممنوع هست .
یا از طریق پیغام خصوصی دنبال کنید ، یا از طریق Yahoo Messenger .
در صورت ادامه دادن ممکن هست Ban بشید یا اخطار بخورید .
تصمیم با خودتونه !
این یک توصیه دوستانه بود ...

ehsssssan
09-04-2008, 00:52
دانوش جان لطفا اينم به پچت اضافه كن.ممنون ميشم

وقتي تو ماشين ميشيني مثل gta3 استارت بزنه.و وقتي از ماشين پياده ميشي ماشين خاموش بشه و صداش ديگه نياد و چراغ هاشم خاموش بشه.چه جورياست؟؟ميشه؟

meha
09-04-2008, 13:45
ببخشید قبلا یک پچ بود که برای بازی کیلومترشمار می گذاشت کسی داره؟
ممنون

Oracle_Eldorado
09-04-2008, 17:15
عزیزم یه چند صفحه قبل رو ببینی Danoosh Pichgahe عزیز زحمتش رو کشیده .
واقعا کارت در این زمینه عالیه ! من تاحالا اینطور پچ هایی ندیده بودم !

frnsh
09-04-2008, 18:02
:40::40:سلام Fresh جان! بوس بوس بوس ! چه عجب اینقدر دیر اومدی دلمون تنگ گرفته بود...هر پچی سیو مخصوصش رو می خواد.:40:

:31:

کارا ای هایی که پچ جدید هست:

1-باز کردن کاپوت
2-باز کردن صندوق عقب
3-روشن/خاموش کردن چراغ های خودرو
4-پنچرگیری کردن چرخ های پنچر شده
5-بازدن یک رمز دور موتور ارام می شود و خودرو را میتوانید در یک سرعت معین کنترل کنید

این پچ همراه دانوش سیتی خواهد بود

پس از کامل شدن این پچ؛لینک دانلود پچ پلیس مخفی و این پچ رو -هم زمان- میذارم.

باشه پس ما منتظریم. راستی تو با چه برنامه ای اینهمه کار انجام میدی؟

می گم فرنوش جان و سروش و (چه جالب هم قافیه شد!) افراد دیگر ؛ یکمی در تاپیک دانوش سیتی هم بیاین دیگه!

حتما از این آدرس بیاین:

باشه

دانوش جان لطفا اينم به پچت اضافه كن.ممنون ميشم

وقتي تو ماشين ميشيني مثل gta3 استارت بزنه.و وقتي از ماشين پياده ميشي ماشين خاموش بشه و صداش ديگه نياد و چراغ هاشم خاموش بشه.چه جورياست؟؟ميشه؟

ایول. خیلی باحالتر میشه اگه بشه:40:

اینو هستم:20:
دانوش جان کارت عالیه. ادامه بدی ea استخدامت میکنه!!!:8:

meha
09-04-2008, 19:18

دقیقا چند صفحه؟

Oracle_Eldorado
09-04-2008, 20:57
من خیلی گشتم ولی چیزی نبود .
یه پیغام به دانوش بده . اون خودش درست کرده .

ehsssssan
11-04-2008, 01:45
استارت اگه باشه خيلي توپ ميشه من چن روزي نيستم ديگه شما پيگيرش باشين

cyrus_ln
11-04-2008, 09:01
اینو نگاه کنید
به این هم میگن باگ؟

ADROIT
11-04-2008, 15:23
من Gta 5.8 نصب کردم ولی مشکلاتی وجود داره که گرافیک بازی یکی از اون ها است تنظیمات گرافیکی رو هم تغییر دادم ولی نتیجه نداد ، کسی در این باره چیزی یاد نداره

havas_1980
11-04-2008, 15:30
من Gta 5.8 نصب کردم ولی مشکلاتی وجود داره که گرافیک بازی یکی از اون ها است تنظیمات گرافیکی رو هم تغییر دادم ولی نتیجه نداد ، کسی در این باره چیزی یاد ندارهدوست عزیز! این طور بازی به هیچ وجه وجود نداره و این عنوان که مطرح میکنید کاملا تقلبی هست.

سری Grand Theft Auto به ترتیب انتشار برای PC عبارتند از:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas