PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

behnambb
14-11-2014, 00:27
با سلام و درود .من میخام مودم جیبی بخرم و نمیدونم چیو بگیرم چون دی لینک 730 و تی پی لینک 3530 داشتم و وقتی برام اس میومد ناقص میزد یا خودبخود پاک میکرد و میخوام اینجوری نباشه و بهترینش چی هست و لطفا لینکشو هم بدین ممنون

Armin.Computer
14-11-2014, 00:44
مودم نسل 3 که زیاده ولی نسل 4 کمتره
شما حتما نیاز به نسل4 هم دارید؟

behnambb
14-11-2014, 01:08
نه شما بفرمایید کدوم مدل بهترینه و اینکه اگر لینک هست بزراین ممنون و سپاس

behnambb
14-11-2014, 01:18
نظرتون در مورد این مودم چیه ؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بجاب نقطه چین ------------- بزنید

behnambb
14-11-2014, 16:18
نظرتون در مورد مودم هواوی مدل
Huawei E5336 3G HSPA+ Modem Mobile Wi-Fi ارزش خرید داره حدود 300 تومنه و من دی لینک 735 اگر اشتباه نکنم جدیده و تی پی لینک مدل 3530 را داشتم و این بنظرتون بهتره

Armin.Computer
15-11-2014, 00:58
راستش من تا به حال مودم هایی که قابلیت wifi داشته باشن رو استفاده نکردم
یک مدل از d-link دیدم که همه خریدن و نارضایتی ندیدم
حدودا قیمتش 70-80 تومنه

mohsen8013
15-11-2014, 15:24
دوست عزیز تا چقدر می خواد هزینه کنید این قسمت مهم هست ولی به هر حال چند مدل با قیمت بهتون معرفی می کنم شاید کارتون راه افتاد:

1) مودم تی پی لینک M 5360 با قیمت 260 هزار تومان مشخصات این مدل هم 3G /Wifi و هم پاور بانک هست .
2) مودم تی پی لینک M7350 هنوز وارد ایران نشده و قیمت مشخص نیست ولی مشخصات 3G/4G/WIFI / دارد .
3) مودم دی لینک DWR-730 با قیمت 230 هزار تومان فقط 3G هست .
4) مودم تی پی لینک M5350 با قیمت 200 هزار تومان فقط 3G هست .
5) مودم برند هواوی که قیمت 190 هزار تومان هست و فقط 3G هست .
6) مودم های برند تی پی لینک و دی لینک و هواوی و برند متفرقه زیر 100 هزار تومان که همگی 3G با یو اس بی انتقال می دهند .

تمام مدل 1تا 5 قابلیت ساپورت سیم کارت دارند نسل سوم ( رایتل / همراه اول / ایرانسل ) دارند.
در مدل 6 در خرید دقت کنید .

behnambb
24-11-2014, 01:14
لطفا یک مودم جیبی 3g vs4g را معرفی کنین که عالی باشه همراه با لینک خرید انلاین و اگرم هواوی باشه چه بهتر ممنون میشم

birang1357
25-11-2014, 15:36
به نظر دوستان مودمهای 3g یو اس بی ارزش خرید دارند؟؟؟

Armin.Computer
25-11-2014, 17:03
به نظر دوستان مودمهای 3g یو اس بی ارزش خرید دارند؟؟؟

مودم های USB خوبه
به شرط اینکه استفاده در حد یک دستگاه مثل لپ تاپ باشه
البته راه های دیگه ای هم برای به اشتراک گذاری هست
مثلا شما مودم usb بگیری و به لپ تاپ بزنی و بعد از طریق لپ تاپ برای دستگاه های دیگه به اشتراک بزاری

birang1357
25-11-2014, 23:22
مودم های USB خوبه
به شرط اینکه استفاده در حد یک دستگاه مثل لپ تاپ باشه
البته راه های دیگه ای هم برای به اشتراک گذاری هست
مثلا شما مودم usb بگیری و به لپ تاپ بزنی و بعد از طریق لپ تاپ برای دستگاه های دیگه به اشتراک بزاری
منظورم اینه که آنتن دهی و کیفیت مدل یو اس بی قابل قبوله؟

Armin.Computer
26-11-2014, 00:46
منظورم اینه که آنتن دهی و کیفیت مدل یو اس بی قابل قبوله؟

من داشتم
و هنوزم دارم
بد نیستن
من tplink دارم
به نظرم یکم از نظر مدیریت خوب نبود و یک سری اشکالات داشت
در کل راضی نبودم
حالا شاید برای من اینجوری باشه
ولی فکر کنم dlink زیاد فروش داشته باشه

behnambb
28-11-2014, 20:07
دوستام من مودم Huawei E5336 3G HSPA+ Modem Mobile Wi-Fi را خریدم خیلی عالیه واقعا بی نظیره و فقط اینکه شارژر روش نیست و به فروشنده زنگ زدم گفتن روشون نیست با شارژر موبایل شارژ نمایید و اینکه 4 جی را ساپورت میکنه

behnambb
27-02-2015, 19:57
دوستان بین این دو مودم واقعا کدومش ارزش خریدو داره و شما باشین کدومشو میخرین از همه نظر
Huawei E5730 3G HSPA+ Modem Mobile Wi-Fi Hotspot to Support Power Bank Functionality

یا
TP-Link M7350-4g

ak313
20-03-2015, 00:24
دوستام من مودم Huawei E5336 3G HSPA+ Modem Mobile Wi-Fi را خریدم خیلی عالیه واقعا بی نظیره و فقط اینکه شارژر روش نیست و به فروشنده زنگ زدم گفتن روشون نیست با شارژر موبایل شارژ نمایید و اینکه 4 جی را ساپورت میکنه

تاپیک قدیمی اما توی تعطیلات و بی کاری هست دیگه
این مودم 4 جی نیست.

*Forgotten*
02-11-2015, 23:18
سلام

دوستان دنبال یه دانگل 4G با کفیت میگردم ، قیمتش هم مناسب باشه + امکانش هست بگید از کجا اینترنتی با خیال راحت خرید کنم

توی دی جی کالا هم چیز مناسبی نداشت متاسفانه

از ناظرین محترم هم اگه جای تاپیک مناسب نیست معذرت میخام ولی میخاستم توی دید بچه های این بخش باشه

با تشکر

IVAN
03-11-2015, 02:11
چیپ هایی که 4g رو ساپورت کنن کلا گرونن و مودم روترها هم همینطور:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به نظرم بهتره که گوشی بگیری و از اون استفاده کنی. یه مدل huawei بود که اگه اشتباه نکنم حدود 350 ت بود و 4g ساپورت میکرد

*Forgotten*
03-11-2015, 13:37
دنبال مودم وایفا (باتری دار) یا روتر نیستم
منظورم دانگل usb با آنتن دهی خوب

در ضمن سایتی که لینکشو گذاشتید آیا قبل اعتماده؟

kourosh4u
03-11-2015, 15:46
ارزون ترين چيزی که پيدا کنی همينه! وای فای هم نداره...من خريدم بد نيست..

-----------.com/Product_Info.aspx?id=335&Huawei E3372 4G Modem/مودم همراه 4G هوآوی E3372

*Forgotten*
03-11-2015, 17:26
ارزون ترين چيزی که پيدا کنی همينه! وای فای هم نداره...من خريدم بد نيست..

-----------.com/Product_Info.aspx?id=335&Huawei E3372 4G Modem/مودم همراه 4G هوآوی E3372

چرا این سایت با این قیمت میده اونم با 94 ت تخفیف ؟ از مدل E3276 Huawei پاینتره یا بالاتره ؟

و یه سوال دیگه توی تنظیماتش گزینه 3g / 4g only داره آیا؟

این مدل هم پیدا کردم ، نظر دوستان در موردش چیه ؟

E3276 Huawei

kourosh4u
03-11-2015, 17:36
چرا این سایت با این قیمت میده اونم با 94 ت تخفیف ؟ از مدل E3276 Huawei پاینتره یا بالاتره ؟

و یه سوال دیگه توی تنظیماتش گزینه 3g / 4g only داره آیا؟

این مدل هم پیدا کردم ، نظر دوستان در موردش چیه ؟

E3276 Huawei

آره تو تنظيماتش داره، به اين قيمت ميده چون قيمت جهانيش همين حدوده! اينم هم خانواده اينه احتمالاً فقط وای فای اضافه داره..

*Forgotten*
03-11-2015, 17:52
آره تو تنظيماتش داره، به اين قيمت ميده چون قيمت جهانيش همين حدوده! اينم هم خانواده اينه احتمالاً فقط وای فای اضافه داره..

توی سایت آمازون الان نگاه کردم مدل e3372 حدود 70 دلاره و مدل e3276 هم 59.45 دلاره (حدود 10 دلار اختلاف)
اگه ب دلار 3500 تومن حساب کنیم مدل e3372 حدود 240 تومنه که توی چنتا سایت همین قیمت رو زده ولی قیمت سایتی که معرفی کردید عجیبه (ممکنه قلابی باشه یا نه !!)

kourosh4u
03-11-2015, 18:05
توی سایت آمازون الان نگاه کردم مدل e3372 حدود 70 دلاره و مدل e3276 هم 59.45 دلاره (حدود 10 دلار اختلاف)
اگه ب دلار 3500 تومن حساب کنیم مدل e3372 حدود 240 تومنه که توی چنتا سایت همین قیمت رو زده ولی قیمت سایتی که معرفی کردید عجیبه (ممکنه قلابی باشه یا نه !!)

بيشتر حدود 30-35 دلاره نه 70! ميتونی اينجا ببينی..

به هر حال ريسکيه که بايد قبول کنی من يکم باهاش کردم با 1 تا 1.5 مگ هم دانلود کرده و مشکل خاصی نداره..

IVAN
03-11-2015, 19:17
دنبال مودم وایفا (باتری دار) یا روتر نیستم
منظورم دانگل usb با آنتن دهی خوب

در ضمن سایتی که لینکشو گذاشتید آیا قبل اعتماده؟

عذر میخوام. دقت نکردم که دانگل نیاز دارین...
به هر حال؛ بله اون سایت مودمهای هواوی رو گارانتی میکنه

hady1364
07-11-2015, 10:59

دوست عزیز؛
این سایتا که از آمازون وارد نمی کنن :n02: از کشور دوست و برادر چین به صورت فله وارد می‌کنن. الان تو علی اکسپرس همین مدل 35 دلاره با ارسال رایگان به ایران که میشه تقریبا همین قیمت راستین بازار.
خودم هفته پیش از راستین بازار خرید کردم و دو روزه به دستم رسید. اگه بابت خرید اینترنتی نگران هستین، می تونین از پرداخت در محل استفاده کنین و وقتی اومدن بهتون تحویل بدن پولش رو حساب کنین. همین طور لیست نمایندگی هاش رو ببینین، اگه تو شهرتون نمایندگی داره می تونین برین همونجا حضوری خرید کنین.
این مدل لاک ایرانسل هست، البته خودتون می تونین آنلاکش کنین. در کل یه مدل متوسط هست. من توی 4G ایرانسل تا سرعت 3.5 مگابایت بر ثانیه هم دانلود داشتم

ADM!N
07-11-2015, 13:04
با سلام

این لینکی هست که خودم چند عدد خریدم ارسالشون هم رایگانه و سیم کارت هدیه با ده گیگ ترافیک رایگان هم داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%87%204G%20%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C%20E3 372

*Forgotten*
08-11-2015, 15:51
دوست عزیز؛
این سایتا که از آمازون وارد نمی کنن :n02: از کشور دوست و برادر چین به صورت فله وارد می‌کنن. الان تو علی اکسپرس همین مدل 35 دلاره با ارسال رایگان به ایران که میشه تقریبا همین قیمت راستین بازار.
خودم هفته پیش از راستین بازار خرید کردم و دو روزه به دستم رسید. اگه بابت خرید اینترنتی نگران هستین، می تونین از پرداخت در محل استفاده کنین و وقتی اومدن بهتون تحویل بدن پولش رو حساب کنین. همین طور لیست نمایندگی هاش رو ببینین، اگه تو شهرتون نمایندگی داره می تونین برین همونجا حضوری خرید کنین.
این مدل لاک ایرانسل هست، البته خودتون می تونین آنلاکش کنین. در کل یه مدل متوسط هست. من توی 4G ایرانسل تا سرعت 3.5 مگابایت بر ثانیه هم دانلود داشتم

البته من نمیخام روی قیمت بحث کنم ولی این مودم لاک شده ایرانسل e3372 کلا قیمت گذاری مسخره ای داره نمیدونم قضیه چیه

توی aliex هم نگاه کردم جالبه قیمت های این دانگل یو اس بی از 30 تا 70 دلار متغیره

همین قیمتای عجیب منو به نمونه قلابی این مودم مشکوک کرده

فعلا دست نگاه داشتم که مدل e3276 رو بخرم یا کلا بیخیال شم برم یه بیسیم بخرم حداقل مطمئنم اصله

کلا نمونه دانگل usb 4g نمیدونم چرا توی کشور تنوع نداره

hady1364
09-11-2015, 18:39
البته من نمیخام روی قیمت بحث کنم ولی این مودم لاک شده ایرانسل e3372 کلا قیمت گذاری مسخره ای داره نمیدونم قضیه چیه

توی aliex هم نگاه کردم جالبه قیمت های این دانگل یو اس بی از 30 تا 70 دلار متغیره

همین قیمتای عجیب منو به نمونه قلابی این مودم مشکوک کرده

فعلا دست نگاه داشتم که مدل e3276 رو بخرم یا کلا بیخیال شم برم یه بیسیم بخرم حداقل مطمئنم اصله

کلا نمونه دانگل usb 4g نمیدونم چرا توی کشور تنوع نداره

کاملا حق باشماست. همه جای دنیا گوشی ها و مودم های لاک، ارزونتر از مدل آنلاک هستن که برای مشتری صرفه مالی داشته باشه اونوقت ایرانسل مودم لاک رو گرونتر از قیمت مدل آنلاک گذاشته!
نمی‎دونم تفاوت قیمتی که توی علی اکسپرس دیدین برای چی هست، ممکنه به خاطر لوازم همراه مودم مثل آنتن باشه. البته باید توجه داشته باشید که توی علی اکسپرس مثل ایسام خودمون فروشنده‎های زیادی اجناسشون رو عرضه می‎کنن و هر فروشنده قیمت خودش رو داره.
اگه نگران اصل بودن مودم‎های هوآیی هستن، می‎تونین مودم‎های شرکت‎های معتبرتر دیگه‎ای مثل D-LINK DWM-221 رو خریداری کنید. البته این مودم‎ها تو ایران وارد نشدن و اگه خواستین از سایت‎های خارجی سفارش بدین حتما چک کنید که فرکانس‎های ایران رو پشتیانی کنه.
یا اینکه یه گوشی 4G دسته دوم بخرید و از طریق Tethering از اینترنتش استفاده کنین

*Forgotten*
09-11-2015, 22:33
کاملا حق باشماست. همه جای دنیا گوشی ها و مودم های لاک، ارزونتر از مدل آنلاک هستن که برای مشتری صرفه مالی داشته باشه اونوقت ایرانسل مودم لاک رو گرونتر از قیمت مدل آنلاک گذاشته!
نمی‎دونم تفاوت قیمتی که توی علی اکسپرس دیدین برای چی هست، ممکنه به خاطر لوازم همراه مودم مثل آنتن باشه. البته باید توجه داشته باشید که توی علی اکسپرس مثل ایسام خودمون فروشنده‎های زیادی اجناسشون رو عرضه می‎کنن و هر فروشنده قیمت خودش رو داره.
اگه نگران اصل بودن مودم‎های هوآیی هستن، می‎تونین مودم‎های شرکت‎های معتبرتر دیگه‎ای مثل D-LINK DWM-221 رو خریداری کنید. البته این مودم‎ها تو ایران وارد نشدن و اگه خواستین از سایت‎های خارجی سفارش بدین حتما چک کنید که فرکانس‎های ایران رو پشتیانی کنه.
یا اینکه یه گوشی 4G دسته دوم بخرید و از طریق Tethering از اینترنتش استفاده کنین

همین حالا دی جی کالا مودمو آورده خب اگه قیمت این مودم 130 هستش یعنی 90 تومن پول گارانتی میگیرن ، والا لپ تاپ 2 تومنی رو 100 تومن گارانتی میکنن نه اینو :n27:
تازه 10 تومن هم پول پست باید بدی

دی جی کالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-technicalspecs/)

pic4you
10-11-2015, 01:22
همین حالا دی جی کالا مودمو آورده خب اگه قیمت این مودم 130 هستش یعنی 90 تومن پول گارانتی میگیرن ، والا لپ تاپ 2 تومنی رو 100 تومن گارانتی میکنن نه اینو :n27:

قیمت پایین تر . بامیلو 120 تومن :n02: پست هم رایگانه فکر کنم

بامیلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط تو مشخصاتش زده وای فای داره که به نظر اشتباه میاد

زیاد به قیمت ها فکر نکن . اینو احتمالا هواوی با 10 دلار برای ایرانسل ساخته :n02: الان تازه داره به قیمت واقعیش نزدیک میشه .

*Forgotten*
10-11-2015, 12:31
سایت هایی که قیمت حدودی 130 ت میدن بدون گارانتی میدن اون 220 ت هم گارانتی میکنن ماشاالله :n09:

pic4you
10-11-2015, 13:30
سایت هایی که قیمت حدودی 130 ت میدن بدون گارانتی میدن اون 220 ت هم گارانتی میکنن ماشاالله

گارانتی مگه ایرانسل نیست ؟ خب اینا نوشتن گارانتی ایرانسل

کلا وقتی سیمکارت با اینترنت رایگان میدن یعنی از شرکت ایرانسل بیرون اومده با گارانتی

قیمت واقعیش هرچه قدر باشه به نظرم باز با این قیمت خوبه . 10 تومن سیمکارت + 30 تومن اینترنت ارزش داره . در واقع قیمتش 80 تومنه

الان مودم 3G رو 80 میدن

hady1364
10-11-2015, 19:30

دی جی کالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-technicalspecs/)

بعید می‎دونم 90 تومن پول گارانتی باشه. دی جی کالا تضمین کمترین قیمت داره، یعنی شما می‎تونین لینک فروش این مودم توی راستین بازار یا بامیلو رو براشون بفرستید تا اونا قیمتشون رو تعدیل کنن.

قیمت پایین تر . بامیلو 120 تومن :n02: پست هم رایگانه فکر کنم

بامیلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط تو مشخصاتش زده وای فای داره که به نظر اشتباه میاد

زیاد به قیمت ها فکر نکن . اینو احتمالا هواوی با 10 دلار برای ایرانسل ساخته :n02: الان تازه داره به قیمت واقعیش نزدیک میشه .
خرید از بامیلو رو توصیه نمی‎کنم. بخصوص که توی وارد کردن مشخصاتش هم اشتباه کردن.

گارانتی مگه ایرانسل نیست ؟ خب اینا نوشتن گارانتی ایرانسل

کلا وقتی سیمکارت با اینترنت رایگان میدن یعنی از شرکت ایرانسل بیرون اومده با گارانتی

قیمت واقعیش هرچه قدر باشه به نظرم باز با این قیمت خوبه . 10 تومن سیمکارت + 30 تومن اینترنت ارزش داره . در واقع قیمتش 80 تومنه

الان مودم 3G رو 80 میدن
به گارانتی خیلی توجهی نکنین چون اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن، فقط برای دانلود و مرور سایت‎های داخلی هست که تفاوت سرعت محسوسه. این با بیشتر شدن کاربرها، بیشتر به چشم میاد. برای من بعضی وقتا سرعت 4G حدود 50 کیلوبایت هم میرسه که عملا فایده‏‎ای نداره.
تست سرعت با 4G
تست سرعت با 3G

توصیه من اینه که اگه واقعا لازم ندارین یه چند ماهی صبر کنین تا هم قیمت‎ها تعدیل بشه و هم اینکه مدل‎های جدیدتر بیاد و تکلیف سرعت اینترنت هم مشخص بشه. چون اگه اینطوری که گفتن قراره اینترنت ملی بشه و پهنای باند سرورهای خارجی کمتر بشه، عملا این هزینه فایده‎ای نداره.

maedeh2
10-11-2015, 20:09
روش انلاک کردن مودم ایرانسل e3372 رو‌کسی بلده چون با رایتل کار نمیکنه

hady1364
10-11-2015, 21:22
روش انلاک کردن مودم ایرانسل e3372 رو‌کسی بلده چون با رایتل کار نمیکنه
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح داده

*Forgotten*
10-11-2015, 21:37
بعید می‎دونم 90 تومن پول گارانتی باشه. دی جی کالا تضمین کمترین قیمت داره، یعنی شما می‎تونین لینک فروش این مودم توی راستین بازار یا بامیلو رو براشون بفرستید تا اونا قیمتشون رو تعدیل کنن.

به گارانتی خیلی توجهی نکنین چون اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن، فقط برای دانلود و مرور سایت‎های داخلی هست که تفاوت سرعت محسوسه. این با بیشتر شدن کاربرها، بیشتر به چشم میاد. برای من بعضی وقتا سرعت 4G حدود 50 کیلوبایت هم میرسه که عملا فایده‏‎ای نداره.
تست سرعت با 4G
تست سرعت با 3G

توصیه من اینه که اگه واقعا لازم ندارین یه چند ماهی صبر کنین تا هم قیمت‎ها تعدیل بشه و هم اینکه مدل‎های جدیدتر بیاد و تکلیف سرعت اینترنت هم مشخص بشه. چون اگه اینطوری که گفتن قراره اینترنت ملی بشه و پهنای باند سرورهای خارجی کمتر بشه، عملا این هزینه فایده‎ای نداره.

بهر حال گارانتی بشه یا نشه این 90 ت توسط سایتی مثل دی جی روی این مودم کشیده شده

pic4you
10-11-2015, 21:46
اگه مودم رو آنلاک کنین گارانتی رو باطل می‎کنه.
البته ناگفته نماند که سرعت 3G و 4G برای دانلود از سرورهای خارجی خیلی تفاوتی با هم ندارن،

به هر حال 4G یه آپشن روی این مودم هست . اگه به این حرفا باشه نوکیا 1100 هم برای همه نسل ها کافیه چون باهاش میشه تماس گرفت

بحث خوب بودن یا بد بودن گارانتی نیست چون گیر داده بودن که اینا گارانتی ندارن منم گفتم که همه دارن .

آنلاک شدن هم چیزی نیست که از 2 کیلومتری داد بزنه که من انلاک شدم

دیگه همه می دونن تضمین قیمت یه جوک هست از طرف دیجی کالا
الکی هم یه آدامس کنار جنس هاش میزاره با بقیه فرق داشته باشه نتونی از گارانتی قیمت استفاده کنی

چشم ... مایحتاج روزانه رو هم از دیجی کالا میخریم با قیمت بسیار مناسب
بامیلو معتبر نیست

بهر حال گارانتی بشه یا نشه این 90 ت توسط سایتی مثل دی جی روی این مودم کشیده شده

قیمت مصرف کننده این محصول همینی هست که دیجی کالا زده . بقیه هستن که سود 4 برابری خودشون رو به 2 برابر تبدیل کردن

iDownload & iGame
10-11-2015, 23:25
نظر دوستان در مورد مودم جدید ایرانسل چیه:

(Model: D-100 (3G, 4G, Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%B1%D9%86%D8%AA%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9% 87)

ظاهرا" اولین مودم ایرانسله که باطری نداره
بنظر مشخصات کامل و خوبی داره ولی برند و قیمتش مشخص نیست (احتمالا" هواوی باید باشه)

*Forgotten*
11-11-2015, 00:24

(Model: D-100 (3G, 4G, Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%B1%D9%86%D8%AA%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9% 87)

بنظر مشخصات کامل و خوبی داره ولی برند و قیمتش مشخص نیست (احتمالا" هواوی باید باشه)

فکر کنم هواوی باشه ولی فعلا خریدش توصیه نمیشه چون ممکنه آنلاک نشه و از دیگر اپراتورها نمیشه استفاده کرد

hmd
11-11-2015, 01:05
ببینین قبلا هم بامیلو همین قیمت گذاشته بود 229 تومان . قیمت این مودم جدیدا کاهش دادن . که استارتش یکسرس از سایتهای متفرقه بودن مثل راستین دو سه سایت دیگه . بامیلو هم جدیدا چون نخواست کم بیاره به این قیمت گذاشت وگرنه تا یک هفته پیشم همین قمیت 229 تومن میداد . هیچ ربطیم به گارنتی نداره همشون با گارانتی یکسال است .

iDownload & iGame
11-11-2015, 12:03

خوب طبق بررسی های بعمل اومده برند این مدل هواوی نیست و Gemtek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.
روتر LTE رومیزی هست (بدون باطری) که 2 تا پورت LAN و یک پورت USB هم داره.
علاوه بر LTE از TD-LTE و FDD-LTE هم پشتیبانی میکنه (احتمالا" در آینده وایمکس ایرانسل جهت TD-LTE از همین مودم استفاده خواهد کرد).
قیمتش هم 360 هزار تومنه + 1 عدد سیم کارت ایرانسل 4G رایگان ولی بدون بسته اینترنت هدیه.
اطلاعات کامل:
3GPP Rel 9
LTE UE Cat 4
TD-LTE Band 38/40/41
FDD-LTE Band 1/3/7
DC-HSPA+ Band 1/8
EDGE Dual Bands
RJ-45 10/100/1000 Giga Ethernet x 2
2x2 11b/g/n Wi-Fi AP (30 users)
External Antenna connector (TS-9)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hermione
11-11-2015, 12:27
با اجازه استارتر تاپیک:n12:
دوستان امکانش هست یک مدل 4G وایفای معرفی کنید (به صورت دانگل نباشه) که آنلاک باشه یا آنلاک بشه. +سایت خرید
خیلی ممنون:n16:

*Forgotten*
12-11-2015, 00:30
دیروز رفتم یکی از نمایندگان ایرانسل توی شهر ، گفتم مودم e3372 دارید گفت آره گفتم چند گفت 220 ت
بهش گفتم که قیمت کاهش دادن سایت های مثل بامیلو یا راستین 130 میدن ، طرف میخاست سکته کنه
سریع زنگ زد به یه نفر و قیمت گرفت آخرش گفت نه همون 220 ت و گفتش این مودم برای ما خیلی سنگین در اومده
منم زیاد کشش ندادم

طرف اصلا تو باغ نبود من چی میگم فکر میکرد دارم شوخی میکنم هیچیم حالیم نیست

اگه قیمت 130 همه جا همه گیر بشه خیلیا ضرر میکنن بخصوص این نمایندگی های بیچاره :n02:

- - - Updated - - -

*Forgotten*
12-11-2015, 12:43
خوب طبق بررسی های بعمل اومده برند این مدل هواوی نیست و Gemtek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.
علاوه بر LTE از TD-LTE و FDD-LTE هم پشتیبانی میکنه (احتمالا" در آینده وایمکس ایرانسل جهت TD-LTE از همین مودم استفاده خواهد کرد).
قیمتش هم 360 هزار تومنه + 1 عدد سیم کارت ایرانسل 4G رایگان ولی بدون بسته اینترنت هدیه.
اطلاعات کامل:
3GPP Rel 9
LTE UE Cat 4
TD-LTE Band 38/40/41
FDD-LTE Band 1/3/7
DC-HSPA+ Band 1/8
EDGE Dual Bands
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه مارکش اینه اصل بدر نمیخوره من توس سایتش اصلا ساپورتی یا فریموور نمیبینم

iDownload & iGame
12-11-2015, 13:44
اگه مارکش اینه اصل بدر نمیخوره من توس سایتش اصلا ساپورتی یا فریموور نمیبینم
بله ظاهرا" فقط سفارشی برای پرووایدرها فریمور کاستوم میسازه.
تنها مزیتش اینه که TD-LTE هم ساپورت میکنه که البته هنوز سیاست ایرانسل در خصوص مودم های TD-LTE مشخص نیست.

tak2750
12-11-2015, 15:05
بله ظاهرا" فقط سفارشی برای پرووایدرها فریمور کاستوم میسازه.
تنها مزیتش اینه که TD-LTE هم ساپورت میکنه که البته هنوز سیاست ایرانسل در خصوص مودم های TD-LTE مشخص نیست.

ممکنه که توضیح بدید TD-LTE چه قابلیتی داره و به چه دردی میخوره؟

- - - Updated - - -

نظر دوستان در باره مدل
e8372
هوایی .چی هست؟
ایا تو بازار ایران پیدا میشه؟

iDownload & iGame
12-11-2015, 15:11
ممکنه که توضیح بدید TD-LTE چه قابلیتی داره و به چه دردی میخوره؟

- - - Updated - - -

نظر دوستان در باره مدل
e8372
هوایی .چی هست؟
TD-LTE نسل جدید وایمکسه که ایرانسل، مبین نت و 7 تا شرکت دیگه مجوزش رو گرفتن و بزودی راه اندازی خواهد شد.

hady1364
12-11-2015, 20:21

(Model: D-100 (3G, 4G, Wi-Fi

این مودم با توجه به امکاناتش برای کارهای سازمانی و شرکتی مناسبه. برای مصرف خانگی خوب نیست.

نظر دوستان در باره مدلe8372
هوایی .چی هست؟

من تو علی اکسپرس سرچ کردم پیدا نشد. چیزی که اونجا پیدا نشه احتمالش خیلی کمه تو ایران پیدا بشه.

آنلاک شدن هم چیزی نیست که از 2 کیلومتری داد بزنه که من انلاک شدم
منظورتون از «چیزی نیست» چیه؟ بنظر شما گذاشتن یه سیم کارت غیرایرانسل برای تست آنلاک بودن کار سختی هست؟
وقتی یه چیزی رو ببرید مرکز گارانتی، قبل از اینکه ازتون تحویل بگیرن دو ساعت چک می‎کنن که شرایط گارانتی نقض نشده باشه.

دیگه همه می دونن تضمین قیمت یه جوک هست از طرف دیجی کالا الکی هم یه آدامس کنار جنس هاش میزاره با بقیه فرق داشته باشه نتونی از گارانتی قیمت استفاده کنی

چشم ... مایحتاج روزانه رو هم از دیجی کالا میخریم با قیمت بسیار مناسب
بامیلو معتبر نیست

کجا گفتم مایحتاج روزانه رو هم از دیجی کالا بخرید با قیمت بسیار مناسب؟ اصلا کجا دوستمون رو تشویق کردم از دیجی کالا خرید کنه؟ من فقط گفتم قیمت راستین بازار و بامیلو رو براشون بفرستین تا قیمتشون رو تعدیل کنن!
نمی‎دونم چطور به این نتیحه رسیدین که تضمین قیمت یه جوک هست از طرف دیجی کالا؟ حداقل این دوستمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگه جوک نیست!
کجا گفتم بامیلو معتبر نیست؟! فقط خرید ازش رو توصیه نکردم. دلیلم هم موضوع تاپیکی که لینکش رو سطر بالایی گذاشتم به همراه تجربیات دوستم که توی روابط عمومی بامیلو کار می‎کنه هست.
در ضمن بامیلو یه دونه فروشگاه نیست که بخواد معتبر باشه یا نباشه! بامیلو کالاهای توزیع کننده‎های دیگه رو توی سایتش به فروش می‎رسونه، در واقع مثل یک بازار هست که هر کسی می‎تونه توش فروشگاه داشته باشه، حالا بعضی از این توزیع‎کننده‎ها ممکنه معتبر باشن بعضی‎ها نباشن! نه به خاطر یه توزیع‎کننده معتبر میشه گفت بامیلو معتبره، نه به بخاطر یه توریع‎کننده نامعتبر میشه گفت نامعتبره!

delllvar
12-11-2015, 20:21
خیلی هم عالی

*Forgotten*
14-11-2015, 22:09
سلام
دوستان من یه مودم E3372 لاک ایرانسل تهیه کردم ،
سوالم اینه که زمانی که متصل میکنم میگه آپدیت جدید براش اومده ، بنظرتون آپدیت کنم یا نه مشکلی پیش نمیاد!؟

meysambs
14-11-2015, 22:56
اینه یا جدیدتره؟

Software version:
22.286.03.02.234

Web UI version:
16.100.05.05.234

resss
14-11-2015, 23:10
سلام
دوستان من یه مودم E3372 لاک ایرانسل تهیه کردم ،
سوالم اینه که زمانی که متصل میکنم میگه آپدیت جدید براش اومده ، بنظرتون آپدیت کنم یا نه مشکلی پیش نمیاد!؟

من آنلاکش کردم اگه آپدیت کردید تغییراتش رو اینجا بگید لطفا

*Forgotten*
15-11-2015, 00:14
اینه یا جدیدتره؟

Software version:
22.286.03.02.234

Web UI version:
16.100.05.05.234

بله همینه دوست عزیز شما به این آپدیت کردید ؟

resss
15-11-2015, 00:27

من فکر کردم آپدیت جدید براش اومده

من تقریبا یه ماهی میشه خریدمش از اول همین ورژن بود :n02:

Royce
15-11-2015, 02:01
این مودم Huawei E3372 راحت آنلاک میشه یا نه؟چون من برا همراه اول میخوام میترسم به مشکل بخورم

*Forgotten*
15-11-2015, 12:13
این مودم Huawei E3372 راحت آنلاک میشه یا نه؟چون من برا همراه اول میخوام میترسم به مشکل بخورم

بله راحت آنلاک میشه

Fusi0n
15-11-2015, 14:18
من مودم ایرانسل خریدم 4G که بعد یک مدت بای زدن یک کد انلاک شد و بقیه سیمکارت میتونم استفاده کنم

IVAN
15-11-2015, 14:23
پاک شود
_______

meysambs
15-11-2015, 16:12

نه ابدیت نکردم همین بود.

Royce
16-11-2015, 14:29
دوستان کسی میدونه چطوره میشه فهمید کدوم محصولات سایت Aliexpress قابلیت ارسال به ایران رو داره؟
و سوال دیگه اینکه آنتن دهی این دانگلا از گوشی بهتره یا ضعیفتره یا چجوریاست؟

IVAN
16-11-2015, 16:30
دوستان کسی میدونه چطوره میشه فهمید کدوم محصولات سایت Aliexpress قابلیت ارسال به ایران رو داره؟
و سوال دیگه اینکه آنتن دهی این دانگلا از گوشی بهتره یا ضعیفتره یا چجوریاست؟

از بالا shipping و ایران انتخاب کن. معمولا اکثرا فروشنده ها که تو چین و هنگ کنگ هستن به ایران ارسال میکنن. یعضیا رایگان بعضیا هم یه هزینه جزئی میگیرن
زیاد نمیشه دقیق گفت ولی همون قائده کلی هست که " گوشی برای استفاده مداوم به عنوان مودم ساخته نشده ولی مودم چرا"

*Forgotten*
16-11-2015, 17:19
روتر های مناسب برای اتصال دانگل 3جی 4جی - یو اس بی :

من دنبال روتر هایی مناسبی برای اتصال داگل میگردم

یکی از مزیت روتر های 3جی 4 جی اینه که میتونید هر جای اون مکان (خونه یا محل کار) ،حرکت بدید و بهترین سیگنال بگیرید و بعد با کابل شبه یا وایفا به کامپیوتر و یا لپتاپ برسونید

این دوتا روتر هر دو دانگل e3372 رو هم ساپورت میکنن

Asus RT-N56U Dual-Band Wireless-N600 Gigabit Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت حدودی 370 ت
و

tp-link TL-MR3420 3G/4G Wireless N Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته در مورد مودم ]tp-link:
* 4G LTE Modems Compatibility apply to TL-MR3420 Version 2.0 ONLY.

قیمت حدودی:
118 ت

hermione
17-11-2015, 07:29
دوستان من قصد خرید یک مودم 4G وایفای (نه دانگل) دارم.
مدل Huawei E5373 چطوره ؟
:n16:

*Forgotten*
21-11-2015, 20:04
سلام
این 10 گیگ اینترنت هدیه که با خرید مودم e3372 فعال میشه رو چطوری باید فعال کنم !؟

من از راستین بازار این مودم رو تهیه کردم که سیمکارت هدیه هم باهاش بود
ولی امروز رفتم یکی نمایندگی ها که بهم گفت باید داخل کارتن مودم ، برچسپ همراهش باشه اونو باید بامودم و سیکارت بیارید
ولی هیچ برچسپی داحل کارتن مودم ندیدم
بنظرتون برچسپ ها رو ازش برداشتن؟:n23:

matr!x_2008
21-11-2015, 20:22
مودم 4G وای فای دار زیر 200 هزار پیدا نمیشه؟ حالا هر مارک و مدلی باشه مهم نیس

saber73
25-11-2015, 00:39
سلام
این 10 گیگ اینترنت هدیه که با خرید مودم e3372 فعال میشه رو چطوری باید فعال کنم !؟

من از راستین بازار این مودم رو تهیه کردم که سیمکارت هدیه هم باهاش بود
ولی امروز رفتم یکی نمایندگی ها که بهم گفت باید داخل کارتن مودم ، برچسپ همراهش باشه اونو باید بامودم و سیکارت بیارید
ولی هیچ برچسپی داحل کارتن مودم ندیدم
بنظرتون برچسپ ها رو ازش برداشتن؟:n23:

منم از راستین بازار خریدم ولی چیزی مثل برچسب همراهش نبود و تو سایت ایرانسل هم اشاره نکرده ! فقط تو سایت ایرانسل گفته بعد فعال سازی سیم کارت و گذشت 7 روز اون اینترنت 10 گیگ اعمال میشه و قابل استفاده . راستی برا شما کلا با هزینه پست چقدر دراومد و شما کدوم شهرستان یا استان هستید؟ راستی راحت انلاک میشه من انلاک کردم و راحت از اپراتورهای دیگه استفاده میکنم .

*Forgotten*
25-11-2015, 05:16
منم از راستین بازار خریدم ولی چیزی مثل برچسب همراهش نبود و تو سایت ایرانسل هم اشاره نکرده ! فقط تو سایت ایرانسل گفته بعد فعال سازی سیم کارت و گذشت 7 روز اون اینترنت 10 گیگ اعمال میشه و قابل استفاده . راستی برا شما کلا با هزینه پست چقدر دراومد و شما کدوم شهرستان یا استان هستید؟ راستی راحت انلاک میشه من انلاک کردم و راحت از اپراتورهای دیگه استفاده میکنم .

با سلام
در واقع به کد سریال مودم احتیاجی نیست
شما فقط سیمکارت رو + مدل مودم رو به نمایندگی میدید و سیم رو فعال میکنید (سیم خودمو فعال کردم)
بدون مدل مودم سیم نمیشه فعال کرد و اینکه هدیه رو بدن یا ندن معلوم نیست

خود مودم با هزینه پست 145 ت الانم که ارزونتر شده با پول پست 130 در میاد

saber73
26-11-2015, 15:07
با سلام
در واقع به کد سریال مودم احتیاجی نیست
شما فقط سیمکارت رو + مدل مودم رو به نمایندگی میدید و سیم رو فعال میکنید (سیم خودمو فعال کردم)
بدون مدل مودم سیم نمیشه فعال کرد و اینکه هدیه رو بدن یا ندن معلوم نیست

خود مودم با هزینه پست 145 ت الانم که ارزونتر شده با پول پست 130 در میاد

الان 3 روزه میشه از تاریخ ثبت نام سیم کارتم میگذره ولی هنوز فعال نشده ؟ به اپراتور هم زنگ زدم گفتن برو نمایندگی ؟ من که نمایندگی ثبت نام کردن و چند تا فرم و اثر انگشت ازم گرفتن و فکس کردن ایرانسل . هر چقدر به اپراتور هم گفتم من با مودم خریدم و به مودم ربطی داره گفت نه و گفتم اون 10 گیگ گفت خود به خود بعد 7 روز میاد رو حسابت ! الان موندم این سیم کارت چرا فعال نمیشه ؟ با *140*5# پیگیری میکنم میگه ثبت شده ولی به زودی فعال میشه ؟ اونم الان سه روزه فعال نشده ؟

*Forgotten*
26-11-2015, 15:19
الان 3 روزه میشه از تاریخ ثبت نام سیم کارتم میگذره ولی هنوز فعال نشده ؟ به اپراتور هم زنگ زدم گفتن برو نمایندگی ؟ من که نمایندگی ثبت نام کردن و چند تا فرم و اثر انگشت ازم گرفتن و فکس کردن ایرانسل . هر چقدر به اپراتور هم گفتم من با مودم خریدم و به مودم ربطی داره گفت نه و گفتم اون 10 گیگ گفت خود به خود بعد 7 روز میاد رو حسابت ! الان موندم این سیم کارت چرا فعال نمیشه ؟ با *140*5# پیگیری میکنم میگه ثبت شده ولی به زودی فعال میشه ؟ اونم الان سه روزه فعال نشده ؟
اینکه هنوز فعال نمیشه ممکنه مدارک ناقص باشه و یا 4 5 روزی طول میکشه تا فعال بشه

من خودم رفتم نمایندگی ابتدا فقط سیم رو بهش نشون دادم تا فعالش کنه مدارک رو گرفت رفتم ولی بعد از 1 ساعت به من از نمایندگی زنگ زدن و گفتن شما این سیم رو با مودم خریدید گفتم آره گفت خود مودم و کارتن رو بیارید
مودم و کارتن رو بردم سریال و کد IMEI رو زد گفت قبول نمیکنه بعد فقط مدل مودم رو زد سیستم قبول کرد و تا شبش فعال شد

*Forgotten*
12-12-2015, 20:36
معرفی سه روتر سیمکارت خور 4G

TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

Asus 4G-N12 300 Mbps Wireless 4GLTE Mobile Broadband Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D-Link DWR-921 4G LTE Modem Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bobby Sands
14-12-2015, 09:45
از دوستان کسی میدونه این مودمهای فورجی قابلیت لاک شدن روی شبکه فورجی رو داره یا نه؟
توگوشی مثلا یه جایی انتن دهی که که پایین میاد یا بعضی وقتها همینطوری الکی خودبخود مثلا میره روی تری جی یا اج. میخواستم بدونم تو این مودمها میشه یه کاری کرد که این تغییر شبکه صورت نگیره و مثلا رو همون فورجی که انتخاب کردیم بمونه؟

MR.MAHMOOD
14-12-2015, 16:32
از دوستان کسی میدونه این مودمهای فورجی قابلیت لاک شدن روی شبکه فورجی رو داره یا نه؟
توگوشی مثلا یه جایی انتن دهی که که پایین میاد یا بعضی وقتها همینطوری الکی خودبخود مثلا میره روی تری جی یا اج. میخواستم بدونم تو این مودمها میشه یه کاری کرد که این تغییر شبکه صورت نگیره و مثلا رو همون فورجی که انتخاب کردیم بمونه؟
رو این مدل ZTE mf910 که من دارم میشه و به احتمال صد در صد رو مودمای دیگه هم این قابلیت هست

naser.051
19-12-2015, 18:14
بله تمام مودم های ایرانسل این قابلیت دارن میشه 2g 3g 4g به صورت دستی تنطیم کرد که لاک بشه رو همون حالت

*Forgotten*
28-12-2015, 20:09
دی جی کالا روتر سیم کارت خور TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router + همراه با یک عدد سیم کارت رایتل با بسته دیتا 5 گیگابایتی 15 روزه با تخفیف 200 هزارتومانی به محصولاتش اضافه کرد

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-techspecs/)

digikala,com

hermione
29-12-2015, 07:51
دی جی کالا روتر سیم کارت خور TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router + همراه با یک عدد سیم کارت رایتل با بسته دیتا 5 گیگابایتی 15 روزه با تخفیف 200 هزارتومانی به محصولاتش اضافه کرد

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-techspecs/)

digikala,com

چه جالب ولی قیمتش زیاد نیست؟:n28:

میدونید فرق این روتر با مثلا e3372 + MR3220 چیه ؟ راستین بازار اینو جدید اضافه کرده 192 تومن:n02: من چند وقت پیش ازش e3372 گرفتم.

*Forgotten*
29-12-2015, 13:01
چه جالب ولی قیمتش زیاد نیست؟:n28:

میدونید فرق این روتر با مثلا e3372 + MR3220 چیه ؟ راستین بازار اینو جدید اضافه کرده 192 تومن:n02: من چند وقت پیش ازش e3372 گرفتم.

فرق داره دوست عزیز

شاید منظورمو نگرفتید این روتر خودش سخت افزار 4g رو به صورت build in داره و همچنین او دوتا آنتنش مخصوص دریافت امواج 4g هستش که از نظر گیرندگی خیلی قویتر عمل میکنه و برای جاهایی که ضعیف باشه
آنتن های وایفا هم سه تا داره و به صورت داخلی هستن و هر دو فرکانس 2.4 و 5 رو ساپورت میکنه
قیمتش هم چون یکی دو هفته پیش دنبالش بودم حدود 150 تا 130 دلاره که قیمتش تا اینجا میشه همین 600 تومن

روتری که شما اشاره کردید(MR3220 ) فقط کارش اینه که اینترنت رو از دانگل میگیره و به صورت وایفا یا لن پخش میکنه
ولی نمیتونه روی آنتن دهی دانگل تاثیر بزاره
نکته دیگه ای که باید توجه کنید روتر MR3220 در ورژن سخت افزار V2 میتونه فقط دانگل های 4g ساپورت کنه که در سخت افزار v1 فقط دانگل های 3g رو ساپورت میکنه قبل از خرید دقت کنید

hermione
29-12-2015, 14:09
فرق داره دوست عزیز

شاید منظورمو نگرفتید این روتر خودش سخت افزار 4g رو به صورت build in داره و همچنین او دوتا آنتنش مخصوص دریافت امواج 4g هستش که از نظر گیرندگی خیلی قویتر عمل میکنه و برای جاهایی که ضعیف باشه
آنتن های وایفا هم سه تا داره و به صورت داخلی هستن و هر دو فرکانس 2.4 و 5 رو ساپورت میکنه
قیمتش هم چون یکی دو هفته پیش دنبالش بودم حدود 150 تا 130 دلاره که قیمتش تا اینجا میشه همین 600 تومن

روتری که شما اشاره کردید(MR3220 ) فقط کارش اینه که اینترنت رو از دانگل میگیره و به صورت وایفا یا لن پخش میکنه
ولی نمیتونه روی آنتن دهی دانگل تاثیر بزاره
نکته دیگه ای که باید توجه کنید روتر MR3220 در ورژن سخت افزار V2 میتونه فقط دانگل های 4g ساپورت کنه که در سخت افزار v1 فقط دانگل های 3g رو ساپورت میکنه قبل از خرید دقت کنید

همون ابتدا کامل متوجه شدم پیچیده نیست.
منظور من این بود که از نظر فنی چه قابلیت اضافه تری داره نسبت به دانگل های 4g. داخل تاپیک ایرانسل چند بار دیدم حرف از نسل جدید وایمکس/LTE ایرانسل بود (یه همچین چیزی) این روتر قابلیت دریافتشو داره ؟

QSEVEN
29-12-2015, 19:06
یکی خواهشا جواب بده

من خونه پدرم جای هستش که درست انتن نمیده و گاهی 3g میشه با گوشی و اکثر اوقات هم e هستش ولی بعضی وقتها راحت 3g میشه کمی انتن دهی ضعیفه آیا واقعا این مودمها گیرنده گیشون بیشتر از اینترنت از طریق موبایل هستش ؟؟/

و یک سوال دیگه آیا میشه ADSL هم باهاش گرفت مرسی

hermione
29-12-2015, 19:47
یکی خواهشا جواب بده

من خونه پدرم جای هستش که درست انتن نمیده و گاهی 3g میشه با گوشی و اکثر اوقات هم e هستش ولی بعضی وقتها راحت 3g میشه کمی انتن دهی ضعیفه آیا واقعا این مودمها گیرنده گیشون بیشتر از اینترنت از طریق موبایل هستش ؟؟/

و یک سوال دیگه آیا میشه ADSL هم باهاش گرفت مرسی

تا حدودی بهتر هست ولی اگه آنتن خیلی ضعیف باشه این مودم ها هم خیلی تاثیری ندارند. اگر بتونید مودمی رو از کسی بگیرید تست کنید دیگه مطمئن میشید.

اینها روتر هستند و نمیتونید سیم تلفن وصل کنید که بشه ADSL.

*Forgotten*
29-12-2015, 20:37
سلام

دوستانی که روتر TP-LINK TL-MR3220 3G/4G Wireless N Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خریداری کردن تریجیحا از دی جی کالا لطفا بگن سخت افزارش V1 بوده یا V2 ؟؟؟

*Forgotten*
31-12-2015, 05:54
معرفی مودم های 4G که تکنولوژی جدیدتر وایمکس را ساپورت میکنند:

Huawei E3276

فقط بعضی از مدل های خاص

Update ....

msng
10-01-2016, 12:37
سلام
این مودم MR200 که دیجی کالا میده 399 تومن با 200 تخفیف ارزش خرید داره؟ اگه صبر کنم ارزون میشه یا نه؟

mrmostafa
10-01-2016, 13:13
سلام دوستان
بين مودم هاي واي فاي 4 جي كدوم با كيفي ت و بهتر هستن ؟؟؟ تو دريافت آنتن خوب و غيره ؟؟ تي پي لينك يه نوع داره كه پاور بانك هم هست دي جي كالا امروز تخفيف گذاشته. نميدونم بدرد بخور هست يا نه. من جايي كه هستم دكل همراه اول 200 متر فاصله داره باهام و رايتل هم هست و سيم كارت رايتل خيلي سرعتش عاليه و كلا همراه اول استفاده نميكنم چون يه 2 گيگ ميگيرم سر يه هفته ميزنه تموم شد همون استفاده رو با ايرانسل دارم ميكنم تازه 1 روز مونده به ماهانه تموم بشه 400 تا 600 مگ هم دارم هنوز.
از نظر كيفيت واي فاي داراش بهتره يا يو اس بي ؟؟؟ ممنون ميشم برند و مدل رو معرفي كنيد.
مودم زير مودم خوبي هستش؟؟؟ فقط قيمتش بالاست ولي 12 ساعت نگه ميداره و روميزي هم ميشه استفاده كرد با كابل بدون باطري و نوع باطريشم باطري گوشي هست
TP-LINK M7350 LTE Advanced Mobile Wi-Fi مودم 4G LTE بي‌سيم و قابل حمل تي پي-لينک مدل M7350

يا اين مدل:

مودم روتر همراه 4G BolTz E5577 HUAWEI

يا مدل بهتري هم هست ممنون ميشم معرفي كنيد. كلا ميخوام قوي باشن همه نوع سيمكارت پشتيباني كنه و قابل اتصال آنتن خارجي هم باشه يا خودش داشته باشه هم بشه همراه برد هم رو ميز گذاشت.

mercurial7
10-01-2016, 14:43
دوستان کدام یک از این مودم ها بهتره ؟ لطفا راهنمایی کنین TP-Link MR200 یا D100 irancell

pooya777
10-01-2016, 15:01
سلام دوستان.یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.اگه یه روتری 4g رو ساپورت نکنه و فقط 3g رو ساپورت کنه آیا وقتی مودمی که رو 4g کانفیگ شده رو بهش بزنیم وصل نمیشه به اینترنت یا نه وصل میشه و با سرعت 3g دریافت میکنه؟

msng
10-01-2016, 17:51
سلام دوستان
به نظرتون این مودم MR200 که دیجی کالا میده 399 تومن با 200 تخفیف ارزش خرید داره؟ اگه صبر کنم ارزون میشه یا نه؟

rezasniper2012
10-01-2016, 18:10
سلام دوستان.یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.اگه یه روتری 4g رو ساپورت نکنه و فقط 3g رو ساپورت کنه آیا وقتی مودمی که رو 4g کانفیگ شده رو بهش بزنیم وصل نمیشه به اینترنت یا نه وصل میشه و با سرعت 3g دریافت میکنه؟
روی 2770L دانگل 4G وصل کردم هیچ مشکلی نداشت ولی در رابطه با سایر روتر ها نمیتونم چیزی بگم چون تست نکردم . (( دانگل E3372 ))

pooya777
10-01-2016, 20:59
روی 2770L دانگل 4G وصل کردم هیچ مشکلی نداشت ولی در رابطه با سایر روتر ها نمیتونم چیزی بگم چون تست نکردم . (( دانگل E3372 ))
این مودم که میگی رو مشخصاتشو دیدم usb فایل شیرینگ داره.چطور اونوقت به اینترنت یو اس بی وصل میشه.وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
من سوالم در مورد روترهای ساپورت دانگل 3g هست که با سرعت 4g هم میشه استفاده کرد ازشون؟ یا اینکه اصلن شناسایی نمیکنن یا با سرعت اندازه 3g وصل میشن؟

rezasniper2012
11-01-2016, 07:14
این مودم که میگی رو مشخصاتشو دیدم usb فایل شیرینگ داره.چطور اونوقت به اینترنت یو اس بی وصل میشه.وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
من سوالم در مورد روترهای ساپورت دانگل 3g هست که با سرعت 4g هم میشه استفاده کرد ازشون؟ یا اینکه اصلن شناسایی نمیکنن یا با سرعت اندازه 3g وصل میشن؟
عزیز تقریبا تمام روترهای USB موجود فایل شیرینگ دارن البته این روتر های جدید مثل مدل روتر های DLink که اساس کارشون همون دانگلی هست که بهشون وصل میکنی فکر نکنم فایل شیرینگ داشته باشن ولی خوب قیمتشون هم زید فرقی نمیکنه با مودم هایی که این قابلیت رو دارن ! در صورتی که شما با خرید یه مودم هم میتونی دانگلتو به اون وصل کنی هم در کنارش از اینترنت ADSL استفاده کنی , و نکته بعدی اینکه شما که داری روتر میخری هیچ تفاوت قیمتی بین روتری که 4G ساپورت میکنه با اونی که 3G هست وجود نداره اگه دیدی قیمتشون فرق داره به دلیل یه سری امکانات و موارد دیگه هست (( برای مثال الویت بندی بین wan و usb , سوئیچ خودکار بین شبکه ها در صورت داون شدن یکی از اون ها که در مودمی که عرض کردم وجود داره و ... ))
------------
ویرایش :

pooya777 : وصل میشه یعنی به 4g و با همون سرعت 4g استفاده میشه کرد ازش؟
وقتی گفتم مشکلی وجود نداره یعنی با همون شکبه 4G میتونین وصل بشین دیگه !

*Forgotten*
11-01-2016, 07:18

اینم باید در نظر داشته باشید که روتر شما مودم 4g مورد نظر رو باید به عنوان یک سخت افزار بشناسه (توضیحات و لیست ساپورت روتر رو باید مطالعه کنید) و بابت اینترنت هم مشکلی نخواهد داشت فقط تنظیمات مودم روی اتو باشه

mrmostafa
11-01-2016, 07:28
سلام دوستان
بين مودم هاي واي فاي 4 جي كدوم با كيفي ت و بهتر هستن ؟؟؟ تو دريافت آنتن خوب و غيره ؟؟ تي پي لينك يه نوع داره كه پاور بانك هم هست دي جي كالا امروز تخفيف گذاشته. نميدونم بدرد بخور هست يا نه. من جايي كه هستم دكل همراه اول 200 متر فاصله داره باهام و رايتل هم هست و سيم كارت رايتل خيلي سرعتش عاليه و كلا همراه اول استفاده نميكنم چون يه 2 گيگ ميگيرم سر يه هفته ميزنه تموم شد همون استفاده رو با ايرانسل دارم ميكنم تازه 1 روز مونده به ماهانه تموم بشه 400 تا 600 مگ هم دارم هنوز.
از نظر كيفيت واي فاي داراش بهتره يا يو اس بي ؟؟؟ ممنون ميشم برند و مدل رو معرفي كنيد.
مودم زير مودم خوبي هستش؟؟؟ فقط قيمتش بالاست ولي 12 ساعت نگه ميداره و روميزي هم ميشه استفاده كرد با كابل بدون باطري و نوع باطريشم باطري گوشي هست
TP-LINK M7350 LTE Advanced Mobile Wi-Fi مودم 4G LTE بي‌سيم و قابل حمل تي پي-لينک مدل M7350

يا اين مدل:

مودم روتر همراه 4G BolTz E5577 HUAWEI

يا مدل بهتري هم هست ممنون ميشم معرفي كنيد. كلا ميخوام قوي باشن همه نوع سيمكارت پشتيباني كنه و قابل اتصال آنتن خارجي هم باشه يا خودش داشته باشه هم بشه همراه برد هم رو ميز گذاشت.

كسي نيست جواب من رو بده فوري لازم دارم. ممنونم

محمد7966
11-01-2016, 07:38
كسي نيست جواب من رو بده فوري لازم دارم. ممنونم

سلام
چی بگم من خودم یه زمانی برای اینکه ببینم کالایی خوب هست یا نه میرفتم دیجی کالا نمره و نظراتو میخوندم دوستانی در همین سایت گفتند که اصلا دیجی کالا تخصصی نیست همینطوری یکی میاد نظر میده
تا اینکه مجبور شدم کوچ کنیم به سایت های خارجی
دوستان میگن اونجا معتبر است و مقایسه خوبی هم می کند
حالا نظر منو میخاین به انگلیسی سرچ کنید مقایسه مودم 4جی
ببینید سایتی هست مقایسه کنه
وگرنه مجبورید برید همین دیجی کالا و بر طبق نمره و نظرات افراد کالاتونو انتخاب کنه
چون شما ظاهرا مرددید بین چند تا مودم و این یعنی باید کسی باشه که این چندتا مودمو استفاده کرده و فهیمده که کدوم مودم خوبه
بعید می دونم چنین کسی رو پیدا کنید که مودم های شما رو با هم استفاده کرده
به نظرم برید سایت های خارجی ببینید مقایسه تخصصی نکردند این مورد شما رو

mrmostafa
11-01-2016, 15:27
سلام
چی بگم من خودم یه زمانی برای اینکه ببینم کالایی خوب هست یا نه میرفتم دیجی کالا نمره و نظراتو میخوندم دوستانی در همین سایت گفتند که اصلا دیجی کالا تخصصی نیست همینطوری یکی میاد نظر میده
تا اینکه مجبور شدم کوچ کنیم به سایت های خارجی
دوستان میگن اونجا معتبر است و مقایسه خوبی هم می کند
حالا نظر منو میخاین به انگلیسی سرچ کنید مقایسه مودم 4جی
ببینید سایتی هست مقایسه کنه
وگرنه مجبورید برید همین دیجی کالا و بر طبق نمره و نظرات افراد کالاتونو انتخاب کنه
چون شما ظاهرا مرددید بین چند تا مودم و این یعنی باید کسی باشه که این چندتا مودمو استفاده کرده و فهیمده که کدوم مودم خوبه
بعید می دونم چنین کسی رو پیدا کنید که مودم های شما رو با هم استفاده کرده
به نظرم برید سایت های خارجی ببینید مقایسه تخصصی نکردند این مورد شما رو

ممنونم ولي من زبانم خوب نيست بخوام سايت هاي خارجي ببينم براي همين تو انجمن هاي خودمون زدم ضمن اينكه بلاخره هستن كسايي كه استفاده كردن باشن يه مودم معرفي كنن. تا امروز هر چي تحقيق كردم نظرات ديگران پرسيدم بعد عمل كردم اشتباه نبود چيز خوبي در اومده. الانم يه مودم 4 جي خوب ميخوام كه امكان USSD داشته باشه و آنتنش قوي باشه و حداقل 5 تا كاربر رو ساپورت كنه به خوبي. فكر نميكنم چيز سختي باشه :n02:
اين مودم :
TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router
مودم خيلي خوبي هستش فقط مشكلش اينه دستورات USSD‌رو ساپورت نميكنه و 2 تا آنتن هم داره كار من رو راه ميندازه فقط يه كم قيمتش بالاست كه دي جي كالا الان 399 ميفروشه و يه نوع دي لينك تك آنتنه هستش بالاي 500 هزار فروش ميره كه اون خيلي تنده به درد نمن نميخوره. من براي مسافرت و محل كارم كه هستم ميخوام .
ممنونم

IVAN
11-01-2016, 23:35
... من براي مسافرت و محل كارم كه هستم ميخوام .
ممنونم

مهندس در نظر داشته باش که tp-link mr200 باتری نداره! تو مسافرت به کارت نمیاد. ایرانسل d100 هم همینطور

IVAN
11-01-2016, 23:48
دوستانی که دانگل 4g با قابلیت wifi میخواستن؛ ظاهرا شرکت idh داره مودم huawei e8372 رو وارد میکنه

mrmostafa
12-01-2016, 07:31
مهندس در نظر داشته باش که tp-link mr200 باتری نداره! تو مسافرت به کارت نمیاد. ایرانسل d100 هم همینطور

ممنونم. الان بين 2 مدل زير كدوم خوبه و اينكه اوني كه گرون تره براي چي گرونه مشخصات يكيه و باطريش از اون 360 هزار توماني هم كمتره :

مودم روتر همراه 4G DATANET E5577: قيمت 389 هزار

مودم روتر همراه 4G DTANET E5377: قيمت 497 هزار

morteza_7
12-01-2016, 20:27

digikala,com

همین الان برونگاه بنداز
قیمتش برده بالا
600000 هزار تومان
هدیه سیم کارت رایتل روهمبرداشته :n38:

mrmostafa
16-01-2016, 16:15
بین مودم های زیر کدوم بهتر هستن ؟؟؟

iNOVIA 4G LTE WiFi Modem قیمت 349 هزار صفحه رنگی

HUAWEI 4G LTE WiFi Modem E5577 قیمت 349 هزار

D-Link DWR-932_D1 Portable Wireless 4G LTE Modem قیمت 396 هزار

TP-LINK M7350 Dual-Band 4G LTE-Advanced Modem قیمت 420 هزار و جنیس پلاستیکه خش میافته

حالا بین اون دی لینک و اون اولی صفحه رنگی کدوم بهتره. اونم ساخت کره جنوبی هست جایی ندیدم کسی استفاده کرده باشه نظر بده

ollo
25-01-2016, 01:39
آقا من یه e3372 ایرانسل گرفتم و با کد سوم روی سیم همراه اول آنلاک شد ولی با همراه اول روی 2g می مونه و اصلا 3g نمی گیره در حالیکه روی گوشی آنتن 3g کامله! به نظرتون مشکل کجاست؟ خودم حدس می زنم APN روی mtnirancell قفل شده باشه ... پروفایل mcinet هم براش تعرف کردم ولی انگار نه انگار ... اصلا کسی 3g همراه اول رو با این دانگل گرفته؟ ... کسی آپدیت 23 این دانگل رو از سایت هواوی نصب کرده؟ ...

naser.051
25-01-2016, 02:57
آقا من یه e3372 ایرانسل گرفتم و با کد سوم روی سیم همراه اول آنلاک شد ولی با همراه اول روی 2g می مونه و اصلا 3g نمی گیره در حالیکه روی گوشی آنتن 3g کامله! به نظرتون مشکل کجاست؟ خودم حدس می زنم APN روی mtnirancell قفل شده باشه ... پروفایل mcinet هم براش تعرف کردم ولی انگار نه انگار ... اصلا کسی 3g همراه اول رو با این دانگل گرفته؟ ... کسی آپدیت 23 این دانگل رو از سایت هواوی نصب کرده؟ ...
من دارم و انلاکش کردم پروفایل هم تعرف کردم با همراه اول به 3g وصل میشه مشکاب نداره؟

Sent from my LT25i

ollo
25-01-2016, 04:11
با کد آنلاک کردی یا downgrade؟
همراه اول رو با چه اسمی میاره؟
ورژن نرم افزارت اینه 22.286.03.02.234؟

gigaht
05-02-2016, 07:41
همون ابتدا کامل متوجه شدم پیچیده نیست.
منظور من این بود که از نظر فنی چه قابلیت اضافه تری داره نسبت به دانگل های 4g. داخل تاپیک ایرانسل چند بار دیدم حرف از نسل جدید وایمکس/LTE ایرانسل بود (یه همچین چیزی) این روتر قابلیت دریافتشو داره ؟

نسل جدید وایمکس ایرانسل روی فرکانس 3500mhz ارائه میخوان بکنن (طبق مصاحبه مسئول فنی شون تو تلکام) که میشه باند 42 td-lte و تا اونجا که من گشتم هنوز هیچ گوشی یا مودمی تو بازار نداریم با ساپورت این باند . احتمالا باید با cpe که خودشون میدن و ارزون هم نخواهد بود بشه گرفت .

حالا یه سوال از دوستانی که مودم 3372 یا 8372 دارن : این کانکتورهای انتن اکسترنال مودم تون کدوم یکی هست تو این عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!57248948.jpg

چون یه جا نوشته TS-5 تو سایتش زده TS-9 ولی از لحاظ شکلی بنطرم باید CRC9 باشه !
دقت کنید به شکافهای کانکتور دومی و باریکتر بودنش .

hermione
05-02-2016, 13:43
نسل جدید وایمکس ایرانسل روی فرکانس 3500mhz ارائه میخوان بکنن (طبق مصاحبه مسئول فنی شون تو تلکام) که میشه باند 42 td-lte و تا اونجا که من گشتم هنوز هیچ گوشی یا مودمی تو بازار نداریم با ساپورت این باند . احتمالا باید با cpe که خودشون میدن و ارزون هم نخواهد بود بشه گرفت .

حالا یه سوال از دوستانی که مودم 3372 یا 8372 دارن : این کانکتورهای انتن اکسترنال مودم تون کدوم یکی هست تو این عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!57248948.jpg

چون یه جا نوشته TS-5 تو سایتش زده TS-9 ولی از لحاظ شکلی بنطرم باید CRC9 باشه !
دقت کنید به شکافهای کانکتور دومی و باریکتر بودنش .

از نظر شکلی به سمت چپی شبیه هست (E3372)

یکی از دوستان آنتن خریداری کرده بود برای این دستگاه توی تاپیک اینترنت ایرانسل نوشته بود و یه Review کامل هم داده بود اگر بتونید پیداش کنید دقیق به جوابتون میرسید.

IVAN
05-02-2016, 14:37
درسته. crc9 هست

gigaht
06-02-2016, 00:53
ممنون از هردوی شما. دارم سفارش میدم از aliex میخواستم 100 درصد مطمئن بشم.

gigaht
06-02-2016, 01:02
ممنون از هردوی شما. دارم سفارش میدم از aliex میخواستم 100 درصد مطمئن بشم.

mrmostafa
06-02-2016, 13:50
اين مودم خيلي مودم خوبيه قيمتشم خوبه نسبت به امكاناتش فقط تنها مشكلش نداشتن باطري هستش. نميدونم چرا باطري نداره كه بشه بدون آداپتور هم استفاده كرد. تو اين مدل با اين امكانات كه باطري داشته باشه چي داريم و چه قيمتي؟؟

gigaht
09-02-2016, 08:05
مودم جی نت شرکت گرین کسی اینجا استفاده کرده ؟ نظری داره؟
هم باتری داره (هرچند میگن ضعیفه ولی بهرحال دوسه ساعتی جواب میده) هم میشه با برق مستقیم استفاده کرد.
قیمتش هم رنج 260 تومنه که بد نیست فقط انتن اکسترنال نمیخوره که اگه راهی براش پیدا بشه دیگه حرفی توش نیست.

ak313
10-02-2016, 19:47
تاپیک جامع مودمهای 3G 4G HUAWEI ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ak313
10-02-2016, 19:49
مودم جی نت شرکت گرین کسی اینجا استفاده کرده ؟ نظری داره؟
هم باتری داره (هرچند میگن ضعیفه ولی بهرحال دوسه ساعتی جواب میده) هم میشه با برق مستقیم استفاده کرد.
قیمتش هم رنج 260 تومنه که بد نیست فقط انتن اکسترنال نمیخوره که اگه راهی براش پیدا بشه دیگه حرفی توش نیست.

به نظرم پولتونو با خریدن مارکها متفرقه و ریسک دار دور نریزد یه کم بزارید روش مارک معتبر بگیرید

msng
11-02-2016, 15:10
سلام دوستان نظرتون در مورد مودم huawei e8372 چیه خوبه یا نه؟

IVAN
11-02-2016, 16:27
سلام دوستان نظرتون در مورد مودم huawei e8372 چیه خوبه یا نه؟

مدل خوبیه ولی تو ایران قیمتش زیاده. تو سایتای خارجی 10-12 دلار با مدل e3372 تفاوت قیمت داره ولی اینجا دو برابره!

pic4you
11-02-2016, 20:45
مدل خوبیه ولی تو ایران قیمتش زیاده. تو سایتای خارجی 10-12 دلار با مدل e3372 تفاوت قیمت داره ولی اینجا دو برابره!

کجا 10 دلار خیرات میکنن ؟
50 دلار به بالاست که

IVAN
11-02-2016, 22:38
کجا 10 دلار خیرات میکنن ؟
50 دلار به بالاست که

mrmostafa
13-02-2016, 07:50
بين اين 2 مدل كدوم از نظر كيفيت و سرعت بهتر هستش:
1- مودم روتر 4G WIFI هواوی -Huawei E5573 قيمت 299 هزرا با باطري 1500 هستش زمان 6 ساعت
2- مودم روتر 4G WiFi هواوی -Huawei E5577 قيمت اين 415 هزار با باطري 3 هزار هست زمان 12 ساعت

اين مودم روميزي دیتا نت هواوی -Huawei B315خيلي خوبه فقط فكر كنم اين روميزي ها ديگه باطري ندارن و هر جا بخواهيم استفاده كنيم حتما بايد برق باشه درسته؟؟؟

به نظرتون اگه فرقي ندارن اولي رو بخرم با يه پاور بانك بازم ارزون تر در مياد يا همون دومي رو بگيرم. براي من قدرت و كيفيت سيگنال دهي مهمه و چيپست و سخت افزار قوي حالا هر برندي كه بهتره يه بار هزينه كنيم براي هميشه

naser.051
13-02-2016, 20:40
1- مودم روتر 4G WIFI هواوی -Huawei E5573 قيمت 299 هزرا با باطري 1500 هستش زمان 6 ساعت
2- مودم روتر 4G WiFi هواوی -Huawei E5577 قيمت اين 415 هزار با باطري 3 هزار هست زمان 12 ساعت

اين مودم روميزي دیتا نت هواوی -Huawei B315خيلي خوبه فقط فكر كنم اين روميزي ها ديگه باطري ندارن و هر جا بخواهيم استفاده كنيم حتما بايد برق باشه درسته؟؟؟

به نظرتون اگه فرقي ندارن اولي رو بخرم با يه پاور بانك بازم ارزون تر در مياد يا همون دومي رو بگيرم. براي من قدرت و كيفيت سيگنال دهي مهمه و چيپست و سخت افزار قوي حالا هر برندي كه بهتره يه بار هزينه كنيم براي هميشه

- - - Updated - - -

mrmostafa
13-02-2016, 23:26

- - - Updated - - -

این مدل چه فرقی داره؟؟؟ مشخصاتش یکی هست با دومی.

fattahi55
15-02-2016, 19:28
اطلاعات کامل:
3GPP Rel 9
LTE UE Cat 4
TD-LTE Band 38/40/41
FDD-LTE Band 1/3/7
DC-HSPA+ Band 1/8
EDGE Dual Bands

سلام دوستان
ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست!
ممنونم ازسایت پرمحتوا وخوبتون
چند روزیه این مودم وخریدم ولی متاسفانه تو محل ما آنتن نمیده وخیلی اذیت میکنه
دنبال آنتن خارجی یا outdoor بودم نه ایرانسل ونه نمایندگی هاش نداشتند
وعملا بلااستفاده مونده دیدم تو تاپیکها دوستان راجع به آنلاک کردنش صحبت کردند میخواستم ببینم میشه آنلاکش کرد وهمراه اول گذاشت توش چون همراه اول اینجا بدنیست
ممنون

iDownload & iGame
15-02-2016, 20:04
خیر امکان آنلاک کردنش نیست.

fattahi55
15-02-2016, 20:14
خیر امکان آنلاک کردنش نیست.

مشابه این مدلی که دارم چی بخرم که سیمکارتهتی دیگه رو جواب بده
ممنون

iDownload & iGame
15-02-2016, 20:43
مشابه این مدلی که دارم چی بخرم که سیمکارتهتی دیگه رو جواب بده
ممنون
TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Huawei LTE CPE B315 Wireless 4G Modem Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fattahi55
15-02-2016, 21:41
TP-LINK Archer MR200 Dual-Band Wireless AC750 4G LTE Modem Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Huawei LTE CPE B315 Wireless 4G Modem Router ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستم ممنونم از جواب سریعت
آنتن واسه این مودم از کجا میشه تهیه کنم که مشکل آنتن دهیش حل بشه
ممنون

iDownload & iGame
15-02-2016, 22:14
ممنون
در خصوص آنتن اطلاعی ندارم.

gigaht
15-02-2016, 22:27
ممنون

اینجا کسی نداره ولی تهیه اش از سایتای چینی که به ایرانم ارسال دارن کار سختی نیست . قیمتشم یکی دو دلار بیشتر نیست.
فقط به نوع کانکتور مودم دقت کنید که درست سفارش بدید

ak313
15-02-2016, 22:34
اینجا کسی نداره ولی تهیه اش از سایتای چینی که به ایرانم ارسال دارن کار سختی نیست . قیمتشم یکی دو دلار بیشتر نیست.
فقط به نوع کانکتور مودم دقت کنید که درست سفارش بدید

فکر نمی کنم با یکی دو دلار چیز به درد بخوری قابل تهیه باشه. خیلی ها از علی اکسپرس می خریدن که فعلا فروش به ایران متوقف شده
از این کاربر بپرسید
amirdiba

FXPRO
15-02-2016, 23:07
سلام

آیا امکانش هست که بعدا مودمی بده ایرانسل که هم TD LTE رو ساپورت کنه هم FD LTE ؟ چون میخواستم یه مودم بخرم رومیزی ولی همچین عجله ای نیست... ایا چنین مودمی هست اصن ؟ چون گویا فرکانس ایرانسل در TD 3500 هست....

با تشکر

gigaht
15-02-2016, 23:55
فکر نمی کنم با یکی دو دلار چیز به درد بخوری قابل تهیه باشه. خیلی ها از علی اکسپرس می خریدن که فعلا فروش به ایران متوقف شده
از این کاربر بپرسید
amirdiba

دقیقا همونیه که خودشونم عکس شو گذاشتن . قیمتم 17 یوان هست . مسافر هفته دیگه برام میاره ( یه جفت crc9 یه جفت ts-9) ریسک نکردم هردومدل گرفتم . چون هنوز مودم بین 3372 کبیر و 8372 وایفای دار و این 5577 های مارک Boltz که 280 مغازه دار میگه انتخاب نکردم.

fattahi55
16-02-2016, 01:40

من اینجا اتفاقی از تبلیغات یه شرکتی دید م و زنگ زدم بهش گفت آنتن200هزار تومن وکابلشم متری7000تومن

reza2kn
16-02-2016, 08:19
سلام به همه دوستان.
بچه ها مودمی بهتر از این مودم D100 ایرانسل هست که قیمت مناسب تری هم داشته باشه؟
میخوام یه مودم با قابلیت 4G و WiFi بگیرم که اگه بشه قیمتش هم یه خورده پایین تر باشه..

ممنون.
موفق باشید:n12:

Holy_0
16-02-2016, 16:47
من اینجا اتفاقی از تبلیغات یه شرکتی دید م و زنگ زدم بهش گفت آنتن200هزار تومن وکابلشم متری7000تومن
کدوم شرکت این قیمتو ‌داده؟ نوع آنتن چیه؟

gigaht
16-02-2016, 20:35
خوب من الان دوتا انتخاب دارم
یکی 8372 انلاک شرکتی که مغازه میده 209 تومن ( سیمکارت و بسته اینترنتی در کار نیست)
یکی هم 5577 مارک Boltz بقیمت 280 ( مشابه شرایط بالایی )
کاربرد بیرون منزل هم به اونصورت ندارم و هات اسپات گوشی کارو راه میندازه
پس باتری مزیتی نیست میمونه انتن دهی و قابلیت قفل کردن روی 4جی و اینا
کسی نظری نداره ؟ یه MF910 هم هست کارکرده 150 میگه اون چطوره؟

ak313
16-02-2016, 21:19
خوب من الان دوتا انتخاب دارم
یکی 8372 انلاک شرکتی که مغازه میده 209 تومن ( سیمکارت و بسته اینترنتی در کار نیست)
یکی هم 5577 مارک Boltz بقیمت 280 ( مشابه شرایط بالایی )
کاربرد بیرون منزل هم به اونصورت ندارم و هات اسپات گوشی کارو راه میندازه
پس باتری مزیتی نیست میمونه انتن دهی و قابلیت قفل کردن روی 4جی و اینا
کسی نظری نداره ؟ یه MF910 هم هست کارکرده 150 میگه اون چطوره؟

5577 رو کجا میده 280؟ خیلی خوبه ( فکر کردم باتریش 3000 میلی هست که اینطور نبود)
لینک مشخصاتشم بزارید

gigaht
16-02-2016, 21:38
همکف پاساژ عالی . سیرا 760 رو هم اخرش گفت 285 بهت میدم . اونم یه سال گارانتی تعویض داره .

از ایناست منتهی این عکس خود استوک هواوی رو گذاشته :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gigaht
16-02-2016, 21:51

سفارش اپراتور بولت اندونزی هست بجای لوگوی هواوی این لوگو رو داره .

ak313
16-02-2016, 21:59
همکف پاساژ عالی . سیرا 760 رو هم اخرش گفت 285 بهت میدم . اونم یه سال گارانتی تعویض داره .

از ایناست منتهی این عکس خود استوک هواوی رو گذاشته :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب پاساژ عالی کجاست؟
من فکر می کردم باتریش 3000 اما مثل اینکه مدل اسلیم هم داره و 1500 هست. 1500 خیلی دوام نداره

Royce
17-02-2016, 10:25
دوستان این 10 گیگ اینترنت هدیه تاریخ مصرف داره؟برای من یک هفته بعد از ثبت سیمکارت فعال شده ولی نه با برنامه "ایرانسل من" نه با هیچ کدی نشون نمیده فقط از اونجایی که از اعتبارم کم نمیکنه فهمیدم فعال شده.چجوری باید بفهمم چقدر و تا کی اعتبار داره؟

IVAN
17-02-2016, 10:55
دوستان این 10 گیگ اینترنت هدیه تاریخ مصرف داره؟برای من یک هفته بعد از ثبت سیمکارت فعال شده ولی نه با برنامه "ایرانسل من" نه با هیچ کدی نشون نمیده فقط از اونجایی که از اعتبارم کم نمیکنه فهمیدم فعال شده.چجوری باید بفهمم چقدر و تا کی اعتبار داره؟
با #1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) *4*1*555*

fattahi55
18-02-2016, 14:03
کدوم شرکت این قیمتو ‌داده؟ نوع آنتن چیه؟

شرکت پیام
دوست من
09155073854
اگربدردبخوربود اطلاعاتشون حتما باماهم درمیون بذارید
ممنون

majid89
19-02-2016, 23:16
بنظر دوستان مودم e8372 به اضافه پاوربانک گیرندگی ایش بیشتره یا مودم های باتری دار؟ آخه اندازه e8372 و e3372 از مودم های باتری دار مثل e5577 کوچکتره. احتمال داره آنتن کوچکتر و گیرندگی کمتری نسبت به مودم های باتری دار داشته باشند؟<br />
<br />
فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

LONELY MAN
20-02-2016, 11:07
سلام....این 10 گیگ هدیه من فعال نشده هنوز....چکار کنم....:n37:

IVAN
20-02-2016, 14:01
سلام....این 10 گیگ هدیه من فعال نشده هنوز....چکار کنم....:n37:

باید زنگ بزنی برات فرم پر کنه

bigbang0661
21-02-2016, 16:41
آقا من میخوام مودم Huawei E3372 رو بخرم. خود سایت ایرانسل میده 138 تومن ولی سایت راستین بازار میده 120 تومن! دلیل این اختلاف چیه؟ راستین بازار مطمئنه؟

محمد7966
21-02-2016, 16:45
آقا من میخوام مودم Huawei E3372 رو بخرم. خود سایت ایرانسل میده 138 تومن ولی سایت راستین بازار میده 120 تومن! دلیل این اختلاف چیه؟ راستین بازار مطمئنه؟

فکر کنم isp هایی که مودم میفروشند نسبت به بازار کمی روش میکشن

حتی شرکتایی مثل پارس و شاتل و...مودم هایی که میفروشند نسبت به بازار کمی گرونتره شاید در حد 5 هزارتومن روش بکشند

ولی ببنید خدماتی که میدن چیه؟شاید ایرانسل چند ماه بیشتر گارانتی میده

ak313
21-02-2016, 17:25

بله مطمئنه اسوده بخرید

pic4you
26-02-2016, 13:59
روتر DWR-113 از 4G پشتبانی نمیکنه ؟
اگه 4G نیست پس جریان چیه سایتها تو عنوان میزنن 4G حتی دیجی کالا !

مودمی مثل E8372 که با هرپورت USB کار میکنه . با هر روتری هم کار میکنه آیا ؟

naser.051
27-02-2016, 14:46
من 3372و mr3040 دارم به دلیل اینکه در منطقه ما نت ایرانسل زیاد جالب نیست دارم میفروشم هرکی میخاد پیام خصوصی بده

Sent from my LT25i

reza 07
01-03-2016, 16:08
سلام من یک سوال داشتم خواستم راهنماییم کنید تو انتن گیری دانگل HUAWEI 3372 بهتر عمل میکننه یا مودم های WIFI که با باتری کار میکنن ؟

javad5074
04-03-2016, 13:00
تاپیک قدیمی اما توی تعطیلات و بی کاری هست دیگه
این مودم 4 جی نیست.

1- ارتباط و تغذیه از طریق یک شبکه وای فای دیگر چگونه است؟به عبارت دیگر چگونه از طریق مودم می توانیم یک شبکه وای فای را از میان شبکه های وای فای موجود برای تغذیه انتخاب کنیم؟ و چگونه می توانیم به آن، رمز عبور آن شبکه وای فای را بدهیم؟
2 - نحوه غیرفعالسازی اتصال اینترنت از طریق سیم کارت به چه شکلی می باشد؟
3 - نحوه تغییر رمز اولیه مای فای به چه شکلی می باشد؟
4 - نحوه اتصال به کامپیوتر (از طریق کابل رابط)و استفاده از اینترنت آن چگونه است؟
5- نحوه ارسال و دریافت و رویت SMS ها چگونه است؟
خواهشمندم اگر کسی از این مودم استفاده کرده، پاسخ هریک از سئوالها را می داند برایم بفرستد.ممنون

lamazhab2020@gmail.com

javad5074
04-03-2016, 21:43
1- ارتباط و تغذیه از طریق یک شبکه وای فای دیگر چگونه است؟به عبارت دیگر چگونه از طریق مودم می توانیم یک شبکه وای فای را از میان شبکه های وای فای موجود برای تغذیه انتخاب کنیم؟ و چگونه می توانیم به آن، رمز عبور آن شبکه وای فای را بدهیم؟
2 - نحوه غیرفعالسازی اتصال اینترنت از طریق سیم کارت به چه شکلی می باشد؟
3 - نحوه تغییر رمز اولیه مای فای به چه شکلی می باشد؟
4 - نحوه اتصال به کامپیوتر (از طریق کابل رابط)و استفاده از اینترنت آن چگونه است؟
5- نحوه ارسال و دریافت و رویت SMS ها چگونه است؟
خواهشمندم اگر کسی از این مودم استفاده کرده، پاسخ هریک از سئوالها را می داند برایم بفرستد.ممنون

lamazhab2020@gmail.com

mrmostafa
09-03-2016, 15:50
سلام.
مودم نزدك خريدم قيمت همكاري ولي تو بازار بالاي 500 هزار تومان هستش 18 ساعت شارژ نگه ميداره چون 5000 هستش و پاور بانك هم هستش وي لن داره جايي كه سيم كارت كار نكنه ميشه به عنوان مودم استفاده كرد. فوق العاده عاليه.

naser.051
09-03-2016, 20:07
سلام.
مودم نزدك خريدم قيمت همكاري ولي تو بازار بالاي 500 هزار تومان هستش 18 ساعت شارژ نگه ميداره چون 5000 هستش و پاور بانك هم هستش وي لن داره جايي كه سيم كارت كار نكنه ميشه به عنوان مودم استفاده كرد. فوق العاده عاليه.
مدلش چیه؟ لینک خرید میدی؟

Sent from my LT25i

esfhost
14-03-2016, 19:15
سلام دوستان میخوام مودم جیبی بخرم ۴جی الان موندم بین دو مدل چی بخرم
D-Link DWR-932_D1 Portable Wireless 4G LTE Modem
و
TP-LINK M7350 Dual-Band 4G LTE-Advanced Modem
تی پی لینکه را یه فامیلامون میگه داشتم هی قطع میشد دیگه نمیدونم والا

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

arashsard
15-03-2016, 14:08
دوستان نظرتون در مورد tplink archer mr200 چیه . دو تا آنتن خارجی برای دریافت سیگنال . پشتیبانی کد ussd نداره که جدیدا دیگه تمام سایتا بسته رو از طریق درگاه میفروشن مشکل حله . قیمتش گرونه حدود 420 تمن . ممنون میشم نظراتون بگید .

حیزون
15-03-2016, 15:39
من خودم dwr921 دارم عالیه , همه جور سیم کارت پشتیبانی میکنه شایعه در موردش زیاده ولی همش دروغه .. البته دی لینک سه آنته هم داره یه مدل از این بالاتر که اون نایابه !

arashsard
15-03-2016, 22:48
من خودم dwr921 دارم عالیه , همه جور سیم کارت پشتیبانی میکنه شایعه در موردش زیاده ولی همش دروغه .. البته دی لینک سه آنته هم داره یه مدل از این بالاتر که اون نایابه !
سلام دوست عزیز . دریافت سیگنالش چطوره ؟ میشه کد ussd وارد کرد ؟ یه تست پینگ میگیری یا یه اسپید تست .

حیزون
15-03-2016, 23:10
سلام دوست عزیز . دریافت سیگنالش چطوره ؟ میشه کد ussd وارد کرد ؟ یه تست پینگ میگیری یا یه اسپید تست .

سلام

بله ussd داره و آنتن دهیش به نظر من خوبه ، یعنی خونه ی ما که ایرانسل اصلا ! آنتن نیمده این تا 50 درصد میگیره و رایتل هم تا زیر 60 درصد !

اسپید تست هم چشم ، به محض اینکه سیم کارتمو شارژ کردم بسته خریدم ، یه دونه تو همین تاپیک میزارم

البته گفتم دی لینک سه آنته اش رو هم زده !

arashsard
15-03-2016, 23:15
سلام

بله ussd داره و آنتن دهیش به نظر من خوبه ، یعنی خونه ی ما که ایرانسل اصلا ! آنتن نیمده این تا 50 درصد میگیره و رایتل هم تا زیر 60 درصد !

اسپید تست هم چشم ، به محض اینکه سیم کارتمو شارژ کردم بسته خریدم ، یه دونه تو همین تاپیک میزارم

البته گفتم دی لینک سه آنته اش رو هم زده !

ممنون دوست عزیز . من برای بازی آنلاین میخوام بگیرم . قیمتش توو سایت دیدم 460 470 تمن این حدوداس .

حیزون
15-03-2016, 23:33
ممنون دوست عزیز . من برای بازی آنلاین میخوام بگیرم . قیمتش توو سایت دیدم 460 470 تمن این حدوداس .

حیزون
16-03-2016, 00:22
این هم یه تست دیگه با جا به جا کردن مودم کمی به اونطرف تر

ruzbeh1
17-03-2016, 18:36
سلام،دوستان یک سوال داشتم،می خوام یک روتر بگیرم که از نظر برد پوشش دهی قوی باشه،بین این دو تا مدل موندم،قیمتاشم یکی هستش،یکی tp-link MR3420 که دو تا آنتن 5db داره،اون یکی d-link der116 هستش که دو آنتن داره،برد کدومشون بیشتره واسه وایرلس؟با تشکر

sinad
24-03-2016, 18:20
سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران مجترم سال نو همگی مبارک
یه دونه مودم 4G رو میزی وای فای دار برای مصرف خانگی لازم دارم چند تا مدل خوب لطف کنید که سازگاری با تمامی سیمکارتها رو داشته باشه نصب و راه اندازیش راحت باشه و مهمتر اینکه سوویچ بین 3G , 4G اتوماتیک باشه .ممنون

naser.051
24-03-2016, 21:15
سلام خدمت تمامی دوستان و کاربران مجترم سال نو همگی مبارک
یه دونه مودم 4G رو میزی وای فای دار برای مصرف خانگی لازم دارم چند تا مدل خوب لطف کنید که سازگاری با تمامی سیمکارتها رو داشته باشه نصب و راه اندازیش راحت باشه و مهمتر اینکه سوویچ بین 3G , 4G اتوماتیک باشه .ممنون
D-100

Sent from my LT25i

sinad
25-03-2016, 04:26
مودم d100 لاك ایرانسل هستش و نمیشه سیمكارتهای دیگه روش راه اندازی كرد

spiderferi
28-03-2016, 09:58
دوستان بنده میخوام یک مودم 4G بخرم, که LAN داشته باشه, باتری هم داشته باشه ولی بتونی باتری رو از مدار با آداپتور برق خارج کنی‌(‌ یعنی هم با باتری کار کنه هم با آداپتور برق به صورت مستقیم , یا این که باتری رو مثل لپتاپ وقتی فول‌شارژه هی شارژ و دشارژ نکنه)‌ آیا هست همچین چیزی؟

Mehrdad092000
29-03-2016, 06:11
با سلام دوستان و تبریک سال نو

چنتا سوال

1.من میخوام یه مودم 4gو3gبگیرم به نظرم 3372خوبه چون برای دانلود میخوام بیشتر مدل wifiدارشم هست (شاید برای بردن توی مغازه بخوام )اما همون 3372 خوبه به نظرم

2.این مودم رم میخوره حافظرو چطوری نشون میده ؟ب پیج مودم یا یه درایو میاره جدا؟

3.مودم asus ac68u میخوام بگیرم . متسفانه ac68 یک پورت usb داره میخوام وقتی اینو میزنم دانلود کنم روی خود مودم ایا میشناسه همزمان هم حافظرو هم دانگلو؟

4.قدرت انتن دهی این چقدره ؟گوشی من توی خونه 3g بعضی جاها انتن میده باید مثلا بزارمش روی کیس کامپیوتر یا ببرم اینور اونور کلا 3g توی خونمون انتنش کمه کلا توی شهر همینه توی فضای بسته کمتره : این مودم 3372 قویتره؟؟با گوشی asus ze500klتوی 3gتونستم تا 13.5 میگ بگیرم فکر کنم سرعت اخر دکل همین باشه

5.سوال اخر -بعضی ها مدین این مودم چنتا چیپ داره به چیشپ های محالف هست برای راستین بازار چیپش طبق ادمینش کولاکام هستش همین خوبه ؟

مرسی

mrmostafa
03-04-2016, 06:25
مدلش چیه؟ لینک خرید میدی؟

Sent from my LT25i

سايتش در دست طراحيه naztech.ir ولي يه شركت واردات لوازم كامپيوتري و موبايل هست تو پاساژ ايرانيان طبقه 4. مدل مودم من NZT 9930 هستش

hesam68
09-04-2016, 22:42
دوستان لطفا ی مودم مودم ۴جی که خیلی ساده باشه و با کیفیت قابل قبول بهم معرفی کنین که برای وصل کردن به مودم ADSL لازم دارم
زیر ۱۵۰ باشه
اگرم کمتر بهتر
مرسی

Mehran14233
19-04-2016, 12:53
سلام دوستان.

چرا بین مودم های 4G بازار و مودم هایی که ایرانسل تو سایتش میفروشه اینقدر اختلاف قیمت هست؟

مثلاً مودم 4G تی پی لینک نزدیک 400 تومنه ولی ایرانسل یه مودم 4G با سیم کارت و بسته ی اینترنت میده 260 تومن!

من یک مودم میخوام برای گذاشتن توی کیف که توی حرکت باهاش کار کنم. خیلی استفاده ی دائمی ندارم. به نظرتون مدل های سایت ایرانسل جواب میده یا تی پی لینک بخرم؟

ممنون.

Mo5tafa
19-04-2016, 14:16
آقا از سایت همراه اول مودم نخرید، کلا چیزی نخرید!
من 6 روزه که یه مودم خریدم پولش هم درجا کم کرده از حسابم، هنوز به پست تحویل ندادن!! پیگیری هم کردم میگن در دست بررسی هست :n03:

zorro1367
21-04-2016, 09:41
سلام دوستان.

چرا بین مودم های 4G بازار و مودم هایی که ایرانسل تو سایتش میفروشه اینقدر اختلاف قیمت هست؟

مثلاً مودم 4G تی پی لینک نزدیک 400 تومنه ولی ایرانسل یه مودم 4G با سیم کارت و بسته ی اینترنت میده 260 تومن!

من یک مودم میخوام برای گذاشتن توی کیف که توی حرکت باهاش کار کنم. خیلی استفاده ی دائمی ندارم. به نظرتون مدل های سایت ایرانسل جواب میده یا تی پی لینک بخرم؟

ممنون.
مودمها به دلایل زیادی میتونه قیمتشون متفاوت باشه.
از نوع سخت افزار گرفته تا امکانات جانبی که دارن و پشتیبانی از سیمکارت های مختلف.
معمولا مودمهای ایرانسل، فقط با سیمکارتهای ایرانسل کار میکنه

mostafa lak13
25-04-2016, 18:14
سلام به سایت راستین بازار مراجعه کن گزینه های زیادی نسبت به مشخصات مودم وجود داره قیمتاشم مناسبه.تو این قیمت هم مودم4gداره.ارسالشم رایگانه

mostafa lak13
25-04-2016, 18:19
دوستان لطفا ی مودم مودم ۴جی که خیلی ساده باشه و با کیفیت قابل قبول بهم معرفی کنین که برای وصل کردن به مودم ADSL لازم دارم
زیر ۱۵۰ باشه
اگرم کمتر بهتر
مرسی
سلام به سایت راستین بازار مراجعه کن گزینه های زیادی نسبت به مشخصات مودم وجود داره قیمتاشم مناسبه.تو این قیمت هم مودم4gداره.ارسالشم رایگانه

Roteil
04-05-2016, 20:42
سلام بین این سه تا مدل موندم میشه لطفا راهنمایی کنید Huawei E5172 از سال ساختش 3 سالی می گذره و لاک شدش موجود به راحتی انلاک میشه ؟ ussd داره؟میشه روی 4g لاکش کرد ؟
Huawei LTE CPE B315 این مدل هم قیمت بالای داره و یک جای خوندم با سیم کارت رایتل کار نمی کنه کسی اطلاعی داره؟

Huawei Wingle E8372 4G WiFi مدل خوبیه اما برد وای فایش رو نگران هستم و یک چیز دیگه گفتن داغ میکنه تو استفاده مداوم اب نشه :|
در کل کدوم مدل رو پیشنهاد میدید مدل بهتری هم اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنید باتری خور نباشه یا قابلیت جدا سازی داشته باشه و لاک شدن روی 4جی

یک سوال اساسی من بعد از تجربه مزخرف وایمکس مبین نت و ایرانسل دارم به سمت 4 جی میام تا یکسال اینده که قصد راه اندازی چیز جدیدتری ندارن ؟

par_haam
04-05-2016, 21:41
سلام بین این سه تا مدل موندم میشه لطفا راهنمایی کنید Huawei E5172 از سال ساختش 3 سالی می گذره و لاک شدش موجود به راحتی انلاک میشه ؟ ussd داره؟میشه روی 4g لاکش کرد ؟
Huawei LTE CPE B315 این مدل هم قیمت بالای داره و یک جای خوندم با سیم کارت رایتل کار نمی کنه کسی اطلاعی داره؟

Huawei Wingle E8372 4G WiFi مدل خوبیه اما برد وای فایش رو نگران هستم و یک چیز دیگه گفتن داغ میکنه تو استفاده مداوم اب نشه :|
در کل کدوم مدل رو پیشنهاد میدید مدل بهتری هم اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنید باتری خور نباشه یا قابلیت جدا سازی داشته باشه و لاک شدن روی 4جی

یک سوال اساسی من بعد از تجربه مزخرف وایمکس مبین نت و ایرانسل دارم به سمت 4 جی میام تا یکسال اینده که قصد راه اندازی چیز جدیدتری ندارن ؟

پیغام خصوصی را بررسی کنید؛

آنلاک کردن برخی از مدل های هوواوی راحت است. در مورد اون مدل خاص هم بر روی سیم کارت اپراتور رایتل مشکل دارد.
در مورد وینگل ها هم قویترین مدلش برای زایکسل است مدل WAH3604 این مدل هووای هم مشکل گرما دارد و هم آنتدهی به صورت WiFi
در حال حاضر سرویس و تکنولوژی خاصی ارائه نخواهد شد.

reza 07
14-05-2016, 13:33
سلام یک راهنمایی به بنده کنید یک مودم جبیبی میخوام بگیرم با باتری قوی و انتن دهی 4g قوی ازبین این دو مدل کدومشون بهم پیشنهاد میدید :

هواوی 5577 یا naztech nzt 9930

ایا این دومدل حالت قفل روی شبکه 4g یا 3g ساپورت میکنن یا اینکه هر دو شبکه با هم میگیرن ؟

srx190d
14-05-2016, 13:50
سلام یک راهنمایی به بنده کنید یک مودم جبیبی میخوام بگیرم با باتری قوی و انتن دهی 4g قوی ازبین این دو مدل کدومشون بهم پیشنهاد میدید :

ایا این دومدل حالت قفل روی شبکه 4g یا 3g ساپورت میکنن یا اینکه هر دو شبکه با هم میگیرن ؟

دوست من ي دونه جي نت هست اگر خواستين خبر بدين

ak313
14-05-2016, 14:36

هواووی بخر . معمولا مودمهای هواوی 4 جی اونلی دارن. تنظیماتش دست خودته

amini_bio
19-05-2016, 20:41
تجربه شخصی من اینه:
D-Link DWR-932_D1
تو تست با 2 تا مودم دیگه کاملا سرتر بود.
به همه دوستان توصیه می کنم.

amir hamzeh
20-05-2016, 21:08
چند روز پیش داشتم یه پرداخت انلاین انجام میدادم که برق رفت و به علت قطع سیستم توی پرداخت مشکل ایجاد شد حالا میخام یه مودم سیم کارت بگیریم ولی اطلاع و تجربه ایی ندارم اولش گرون نباشه دومش سرعتش خوب باشه از 4 جی هم پشتیبانی کنه وای فای لازم ندارم با پورت یو اس بی وصل بشه کاقیه از رایتل هم پشتیبانی کنه و هر راهنمایی دیگه که لازمه

Hossein_it
20-05-2016, 21:09
چند روز پیش داشتم یه پرداخت انلاین انجام میدادم که برق رفت و به علت قطع سیستم توی پرداخت مشکل ایجاد شد حالا میخام یه مودم سیم کارت بگیریم ولی اطلاع و تجربه ایی ندارم اولش گرون نباشه دومش سرعتش خوب باشه از 4 جی هم پشتیبانی کنه وای فای لازم ندارم با پورت یو اس بی وصل بشه کاقیه از رایتل هم پشتیبانی کنه و هر راهنمایی دیگه که لازمه
بهترین انتخاب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای استفاده از سیمکارت های رایتل و همراه اول باید انلاک کنید که اموزشش هست.

naser.051
20-05-2016, 21:45
نظر منو بخای مدل های زیر خوبه
Huawei

E8372
E5777
E5786(تو ایران نیست)

amir hamzeh
21-05-2016, 22:08
نظرتان در این مورد چیست؟
D-Link DWR-730/N 3G HSPA+ Portable Router

siavash1234
28-05-2016, 17:28
درود

بین این ۲ مدل کدوم بهتره ؟

D-Link DWR-932_D1
TP-LINK M7350

par_haam
29-05-2016, 03:59
درود

بین این ۲ مدل کدوم بهتره ؟

D-Link DWR-932_D1
TP-LINK M7350

TP-LINK M7300 پیشنهاد می شود.

Sat_Sat
09-06-2016, 12:39
با توجه به اینکه من از مودم فقط برای دانلود می خوام استفاده کنم
به نظرتون این مودم روتر های ایرانسل و یا همراه اول خوب هست امکان آنلاک اینا هست ؟

ممنون می شم جواب بدید

alone one
29-06-2016, 21:22
TP-LINK M7300 پیشنهاد می شود.

میشه بفرمایید چرا؟

من خودم قبلا این مدل تی پی لینکو داشتم،الن میخوام دوباره بخرم ولی بین این دوتا شک دارم
کسی هست از دوتاش استفاده کرده باشه؟
میگن تو ورژن 3 مشکل استفاده بدون باطری از مودم حل شده،درسته؟کسی با برق مستقیم استفاده کرده؟

KING iMAN
01-07-2016, 14:25
.:فوری:. راهنمایی برای خرید بین سه مدل مودم 4G:

cenam
08-07-2016, 13:29
دوستان نظرتون در مورد مودم زیر برای 4g و اینکه روی ویندوز xp نصب میشه؟

sara100
08-07-2016, 13:46
سلام دوستان بنده در خرید بین 2 مدل 4G رومیزی D100 و مدل باطری خور LH92موندم کدام یکی را بخرم به نظر شما کیفیت ساخت و قدرت آنتن دهی - سرعت و چیپپ کدام مدل بهتر است ؟ آیا روش آنلاک کردن 2 مدل فوق را کسی بلده ؟

morypory
09-07-2016, 11:21
با سلام خدمت دوستان لطفا در مورد این سه مدل مودم نظر خودتون را بدهید البته بگم من فقط از ایرانسل استفاده میکنم چون واقعا بسته هاش عالیه نسبت به دو اپراتور دیگر
1-D100 خود ایرانسل
2-Huawei B315
3-Tp-Link MR200

dvb595959
09-07-2016, 19:43
.:فوری:. راهنمایی برای خرید بین سه مدل مودم 4G:

سلام ایمان جان، چیکار کردی؟ مودم انتخاب کردی یا نه؟

Sent from my hi6210sft using Tapatalk

KING iMAN
09-07-2016, 22:34
سلام ایمان جان، چیکار کردی؟ مودم انتخاب کردی یا نه؟

بله.
مودم رو خریدم:
و حالا هنوز آکبنده و میخام بفروشمش چون تصمیم گرفتم TP-Link Archer بخرم که رو میزی هست.
مودم رو دارم خومب میفروشم خدایی.

dvb595959
09-07-2016, 22:57
بله.
مودم رو خریدم:
و حالا هنوز آکبنده و میخام بفروشمش چون تصمیم گرفتم TP-Link Archer بخرم که رو میزی هست.
مودم رو دارم خومب میفروشم خدایی.
منم تحقیق کردم به همین مودم تی پی لینک رسیدم .اما بهتره برای خرید جدید صبر کنی ظاهرا خبرایی هست

KING iMAN
10-07-2016, 05:33
منم تحقیق کردم به همین مودم تی پی لینک رسیدم .اما بهتره برای خرید جدید صبر کنی ظاهرا خبرایی هست

این چی رو نشون میده دوست من؟

dvb595959
10-07-2016, 08:29
این چی رو نشون میده دوست من؟
شرمنده رفیق.پست ۲۲۰۸۷ به بعد از همین ادرس رو دنبال کن.

morypory
11-07-2016, 07:55
با سلام
دوستان کسی بیم روتر Huawei B315 و روتر MR200 آزمایشی انجام داده من از یکی شنیدم که در شرایط یکسان روتر TP-Link توانست 80% شبکه 3G را بگبرد اما B315 با همان شرایط با 40%توانسته است 4G را بگیرد البته این نکته که MR200 از باند 2300 پشتیبانی میکند که سایر مودمهای 4G فاقد این پشتیبانی می باشند خواهشمندم اگر کسی در این زمینه تجربه ای دارد بیان نماید با عنایت به اینکه باز از شنیده ها این که عمر مودمهای TP-Link در بهترین شرایط 3 سال می باشد

ak313
11-07-2016, 11:12
این مودمها یه سال نیست تو بازار اومدن از کجا فهمیدن سه ساله خراب میشه:n04:

srx190d
11-07-2016, 11:42
تست آنتن دهی
گوشی آیفون ۶
دانگل ۳۳۷۲
و mr200
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

morypory
11-07-2016, 12:19
این مودمها یه سال نیست تو بازار اومدن از کجا فهمیدن سه ساله خراب میشه:n04:

سلام دوست عزیز منظور من این مدل خاص نبود بلکه تجربه من از مودمها و کارت شبکه TP-Link این است که به مرور زمان کارائی اولیه را ندارند و 90% انواع این مودمها بعد از 3 سال خاموش میگردند.

morypory
11-07-2016, 12:21
تست آنتن دهی
گوشی آیفون ۶
دانگل ۳۳۷۲
و mr200
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از شما دوست عزیز پس با این احتساب روتر MR200 قوی تر عمل میکند

srx190d
11-07-2016, 12:26
ممنون از شما دوست عزیز پس با این احتساب روتر MR200 قوی تر عمل میکند

بله فوق العاده
رفته بودیم مسافرت ۶ کیلومتر فاصله تا شهر داشتیم
گوشی اصلا حتی تری جی هم نیاورد
ولی mr200 با ۷۵ درصد فورجی میگرفت

ak313
11-07-2016, 16:05
تست آنتن دهی
گوشی آیفون ۶
دانگل ۳۳۷۲
و mr200

به تاپیک مودم منتقل کردم

Novan
11-07-2016, 18:11
سلام دوستان
امروز مودم e5336 هواوی که سفارش داده بودم به دستم رسید
توضیحاتی که تو اینترنت خوندم اینطور نوشته که با شارژرهای گوشی های اندرویدی شارژ میشه، اما تو دفترچه راهنما هم اشاره شده که اگه با شارژرهای سازگار با مودم شارژ نشه ممکنه مشکل بوجود بیاره
من هم گوشیم سامسونگ هستش و در نتیجه شارژر سامسونگ دارم
نمی دونم میتونم بدون مشکل باهاش شارژ کنم یا نه
از دوستانی که تجربه دارن یا مودم های هواوی دارن ممنون میشم نظرشون رو بگن
مرسی

ak313
11-07-2016, 20:42
سلام دوستان
امروز مودم e5336 هواوی که سفارش داده بودم به دستم رسید
توضیحاتی که تو اینترنت خوندم اینطور نوشته که با شارژرهای گوشی های اندرویدی شارژ میشه، اما تو دفترچه راهنما هم اشاره شده که اگه با شارژرهای سازگار با مودم شارژ نشه ممکنه مشکل بوجود بیاره
من هم گوشیم سامسونگ هستش و در نتیجه شارژر سامسونگ دارم
نمی دونم میتونم بدون مشکل باهاش شارژ کنم یا نه
از دوستانی که تجربه دارن یا مودم های هواوی دارن ممنون میشم نظرشون رو بگن
مرسی
شارژر فابریکش چند آمپره؟ ببین اگر شارژر موبایل هم همون باشه هیچ ایرادی نداره. و الا باز مشکل خاصی ایجاد نمی کنه و احوط ترک آن است

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

saeid 22
12-07-2016, 19:12
سلام نظر شما در مورد مودم LH92 ایرانسل چی هستش چه معایبی داره تو منطقه ما آنتن 3g ضعیفه تو خونه هم یه گوشه 3 خط آنتن دارم دو قدم اونطرف تر میری اصلا آنتن ندارم به نظر شما آنتن دهی این مودم از گوشی قویتر هستش؟
سرعت دانلودش چطوره به پای گوشی میرسه؟من یه دانگل دلینک مدل dmw-156 دارم سرعت اینترنت گوشی 1 مگ باشه سرعت این دانگل 200 کیلو بایت هست و انتن دهی خیلی ضعیفی داره گوشی سه خط آنتن بده این به زور یک خط آنتن میده اونم با کلی قطع و وصل شدن این مودم هم اینطوری نباشه :n35:

naser.051
12-07-2016, 22:21
سلام نظر شما در مورد مودم LH92 ایرانسل چی هستش چه معایبی داره تو منطقه ما آنتن 3g ضعیفه تو خونه هم یه گوشه 3 خط آنتن دارم دو قدم اونطرف تر میری اصلا آنتن ندارم به نظر شما آنتن دهی این مودم از گوشی قویتر هستش؟
سرعت دانلودش چطوره به پای گوشی میرسه؟من یه دانگل دلینک مدل dmw-156 دارم سرعت اینترنت گوشی 1 مگ باشه سرعت این دانگل 200 کیلو بایت هست و انتن دهی خیلی ضعیفی داره گوشی سه خط آنتن بده این به زور یک خط آنتن میده اونم با کلی قطع و وصل شدن این مودم هم اینطوری نباشه :n35:
مودم ۱۵۶ = پیکان
Lh۹۲ = سمند

این فرغشه یک مثال ساده و اگر مودم درست حسابی میخای برند huawei بخر چون جای اتصال انتن هم داره خود این برند مودم های با کیفیت بالا تولید میکنه

morypory
13-07-2016, 19:17
سلام دوستان ببخشید دوباره این سوال را می پرسم اما من قصد خرید مودم TP-Link MR200 را داشتم اما چند نفر که مراجعه کردم من را پشیمان کردند و گفتند که از لحاظ قدرت سیگنال با گوشی هیچ فرقی نمی کند و 920% مودم Huawei B315 را دادند . می خواستم کمکم کنید و آیا کسی آزمایش قدرت این دو مدل را انجام داده است و مقایسه ای بین این دو مدل وجود دارد واقعا گیج شدم که کدام را تهیه کنم البته بگم در خانه ما موبایل ایرانسل را 2g میگیرد

srx190d
13-07-2016, 20:11
سلام دوستان ببخشید دوباره این سوال را می پرسم اما من قصد خرید مودم TP-Link MR200 را داشتم اما چند نفر که مراجعه کردم من را پشیمان کردند و گفتند که از لحاظ قدرت سیگنال با گوشی هیچ فرقی نمی کند و 920% مودم Huawei B315 را دادند . می خواستم کمکم کنید و آیا کسی آزمایش قدرت این دو مدل را انجام داده است و مقایسه ای بین این دو مدل وجود دارد واقعا گیج شدم که کدام را تهیه کنم البته بگم در خانه ما موبایل ایرانسل را 2g میگیرد

دوست من چند صفحه قبل مقايسه بين گوشي آيفون ٦ هواوي ٣٣٧٢ و mr200. رو گذاشتم

جايي بودم گوشي تري جي نميتونست پيدا كنه با مودم ٧٥درصد فورجي گرفتم ٦ كيلومتر فاصله تا شهر
شك نكن به قدرت اين مودم فقط mr200

morypory
15-07-2016, 00:43
دوست من چند صفحه قبل مقايسه بين گوشي آيفون ٦ هواوي ٣٣٧٢ و mr200. رو گذاشتم

جايي بودم گوشي تري جي نميتونست پيدا كنه با مودم ٧٥درصد فورجي گرفتم ٦ كيلومتر فاصله تا شهر
شك نكن به قدرت اين مودم فقط mr200

ممنونم از پاسختون شما درست می گوئید اما من چند روز پیش به بازار کامپیوتر طالقانی (اصفهان) جهت خرید همین مودم مراجعه کردم فروشنده با اینکه این مدل را داشت و مدل هوآوی را نداشت این مدل را پیشنهاد نداد و گفت که با موبایلت هیچ فرقی نداره از لحاظ سرعت و من را پشیمان کرد واقعا الان سر دوراهی هستم کاشکی یک فیلم از مقایسه دو مودم بود هرچه گشتم حتی سایتهای خارجی هم مقایسه ای نکرده اند شاید هنوز این مودمها فراگیر نشده

srx190d
15-07-2016, 01:00
ممنونم از پاسختون شما درست می گوئید اما من چند روز پیش به بازار کامپیوتر طالقانی (اصفهان) جهت خرید همین مودم مراجعه کردم فروشنده با اینکه این مدل را داشت و مدل هوآوی را نداشت این مدل را پیشنهاد نداد و گفت که با موبایلت هیچ فرقی نداره از لحاظ سرعت و من را پشیمان کرد واقعا الان سر دوراهی هستم کاشکی یک فیلم از مقایسه دو مودم بود هرچه گشتم حتی سایتهای خارجی هم مقایسه ای نکرده اند شاید هنوز این مودمها فراگیر نشده

دوست من
سعي کنیم بحث قدرت و گيرندگي رو از سرعت جدا كنيم
درست است كه معمولا هر چي سيگنال بيشتر باشه سرعت بيشتره ولي تا ي حد
وقتي سرعت منطقه و آنتني كه وصل هستیم و تعداد کاربر انتن زیاد باشه بین هیچ مودمی و حتی گوشی اختلاف سرعت پیدا نمیشه چون واقعا سرعتی نیست که اختلافی ایجاد کنه
ولی وقتی بحث سیگنال و مقدار آنتن پیش بیاد ان موقع هست که فرق مودم و گوشی مشخص میشه بیشتر و دستگاهی که قدرت بیشتری داشته باشه معمولا سرعت بالاتری داره
اگر در مکانی هستین که کیفیت سیگنال خوبی دارین دقیقا سرعت هر مودمی که بگیرین معمولا با گوشی که استاندارد حداقل cat 4 باشه يكي
ولي اگر از نظر سیگنال ضعیف هستین مثل مورد مذکور خودم اون موقع واقعا قدرت mr200 رو متوجه میشوید که چه سرعتی رو برای شما به ارمغان میاره با توجه به ابنکه ممکن اصلا گوشی یا مودم ضعیف تر نتواند به تری حتی وصل شود چه برسد به فورجی
در کل مابین مودم های سطح بالا اختلاف زیادی نیست جزء سلیقه شخص مصرف کننده
با سپاس

miladbird7
16-07-2016, 13:21
سلام مودم e8372 وقتی به pc وصل بشه اینترنت از طریق usb میشه استفاده کرد ؟چون دسکتاپ دارم از طریق wifi نمی تونم استفاده کنم

amini_bio
16-07-2016, 22:48

درود.
اگه میخوای چیز عالی بگیری مدل زیر را بخر:
D-Link DWR-932_D1 Portable Wireless 4G LTE Modem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطمئن باش بهترینه بازاره. خودم با تی پی لینک تست کردم یه سر و گردن بالاتر بوده.

srx190d
16-07-2016, 23:19
درود.
D-Link DWR-932_D1 Portable Wireless 4G LTE Modem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فكر كنم همون ايرانسل باشه
روميزي ها جزو قويترين ها هستن

Sent from my iPhone using Tapatalk

britain
17-07-2016, 23:31
آقا من یه مودم 4g رومیزی می خام که 4 تا لن + وایفای داشته باشه
ussd هم داشته باشه خیلی خوب می شه !
چی خوبه ؟

amini_bio
18-07-2016, 06:31
فكر كنم همون ايرانسل باشه
روميزي ها جزو قويترين ها هستن

Sent from my iPhone using Tapatalk
تو مدلای قابل حمل من تست کردم. قطعا مدلای ثابت که انتن هم دارند می تونند قوی تر باشند.

miladbird7
18-07-2016, 08:32
سلام من مودم e8372 گرفتم ولی هر کاری کردم به 192.168.8.1 وصل نشد با گوشی وصل می شه اما با خود pc نه

morypory
18-07-2016, 12:29
درود.

البته فکر کنم این مدل ارتقاء یافته LH92ایرانسل می باشد چون در جائی خواندم که موقع Unlock کردن اسم مودم ایرانسل به این اسم تبدیل می گردد.

1t4
18-07-2016, 21:36
سلام . مودم e3372 ایرانسل داخل جعبه سیم کارت هدیه فورجی usim داره و بعد از خرید با رفتن به نمایندگی ایرانسل باید سیمکارت فعال بشه ؟ یا اینکه اصلا سیم کارت هدیه داخل جعبه مودم نیست و باید بریم نمایندگی ایرانسل سیمکارت هدیه رو بگیریم و همونجا فعالسازی میشه؟

ak313
18-07-2016, 22:38
سلام . مودم e3372 ایرانسل داخل جعبه سیم کارت هدیه فورجی usim داره و بعد از خرید با رفتن به نمایندگی ایرانسل باید سیمکارت فعال بشه ؟ یا اینکه اصلا سیم کارت هدیه داخل جعبه مودم نیست و باید بریم نمایندگی ایرانسل سیمکارت هدیه رو بگیریم و همونجا فعالسازی میشه؟

سیم کارت را همراه با جعبه مودم ببرید تا با همراه آی ام آی مودم ثبت بشه بعد از یک هفته ده روز هدیه فقط توی سامانه ecare قابل مشاهده است

alone one
19-07-2016, 10:19
دوستان مدل TP-LINK M7350 ورژن 3 کسی داره؟
بدون باتری میشه استفاده کرد؟
چه نقاط ضعفو قوتی نسبت به D-Link DWR-932_D1 داره؟

amini_bio
19-07-2016, 15:51
البته فکر کنم این مدل ارتقاء یافته LH92ایرانسل می باشد چون در جائی خواندم که موقع Unlock کردن اسم مودم ایرانسل به این اسم تبدیل می گردد.

من از کارشناس خدمات مشترکین ایرانسل هم پرسیدم گفت دقیقا LH92 همون مدل دیلینکه که به سفارش mtn زده شده.
ولی میگند کاراییش مثل مدل دیلینک نیست.
تا تست نشه با هم نمیشه به طور قطع اظهار نظر کرد.

amini_bio
19-07-2016, 15:57
دوستان مدلTP-LINK M7350 ورژن 3 کسی داره؟
بدون باتری میشه استفاده کرد؟
چه نقاط ضعفو قوتی نسبت به D-Link DWR-932_D1 داره؟

نقظه قوت فکر نکنم داشته باشه.
چون دیلینکه هم جمع و جورتره هم باتریش بهتر جواب میده و هم از همه مهمتر سرعت بهتری به شما میده (این 2 مدل را خودم در شرایط یکسان با هم تست کردم.)
ضمن اینکه 7350 قابلیت پشتیبانی از کدهای ussd و کار کردن بدون باتری را هم ندارد.

ویژگی های TP-Link M7350

1- باتری قدرتمند 2550 میلی آمپر ساعت
2- قابلیت دوال باند 2.4 یا 5 گیگاهرتز
3- صفحه نمایش با اطلاعات کامل
4- ساپورت کارت حافظه تا 32 گیگ و قابلیت به اشتراک گذاری کارت حافظه به صورت بی سیم
5- عدم ساپورت کدهای دستوری (USSD)
6- عدم قابلیت کارکردن بدون باتری
7- قابلیت اتصال 15 دیوایس به صورت وایرلس همزمان
8- وجود اپلیکیشن اختصاصی tpMiFi به جهت کنترل و تنظیمات آسان مودم برای اندروید و ios

ویژگی های D-Link DWR-932-D1

1- باتری قدرتمند 2640 میلی آمپر ساعت
2- تک باند 2.4 گیگاهرتز
3- اطلاعات صفحه نمایش همانند M7350 کامل نیست
4- ساپورت کارت حافظه تا 32 گیگ و عدم قابلیت به اشتراک گذاری کارت حافظه به صورت بی سیم
5- ساپورت کدهای دستوری (USSD)
6- قابلیت کارکردن بدون باتری و مستقیم با آداپتور
7- قابلیت اتصال 10 دیوایس به صورت وایرلس همزمان
8- عدم وجود اپلیکیشن اختصاصی
به لحاظ جنس بدنه و خش پذیری ، D-Link DWR-932-D1 از TP-Link M7350 بهتر است .

amini_bio
19-07-2016, 16:01
نقظه قوت فکر نکنم داشته باشه.
چون دیلینکه هم جمع و جورتره هم باتریش بهتر جواب میده و هم از همه مهمتر سرعت بهتری به شما میده (این 2 مدل را خودم در شرایط یکسان با هم تست کردم.)
ضمن اینکه 7350 قابلیت پشتیبانی از کدهای ussd و کار کردن بدون باتری را هم ندارد.

ویژگی های TP-Link M7350

1- باتری قدرتمند 2550 میلی آمپر ساعت
2- قابلیت دوال باند 2.4 یا 5 گیگاهرتز
3- صفحه نمایش با اطلاعات کامل
4- ساپورت کارت حافظه تا 32 گیگ و قابلیت به اشتراک گذاری کارت حافظه به صورت بی سیم
5- عدم ساپورت کدهای دستوری (USSD)
6- عدم قابلیت کارکردن بدون باتری
7- قابلیت اتصال 15 دیوایس به صورت وایرلس همزمان
8- وجود اپلیکیشن اختصاصی tpMiFi به جهت کنترل و تنظیمات آسان مودم برای اندروید و ios

ویژگی های D-Link DWR-932-D1

1- باتری قدرتمند 2640 میلی آمپر ساعت
2- تک باند 2.4 گیگاهرتز
3- اطلاعات صفحه نمایش همانند M7350 کامل نیست
4- ساپورت کارت حافظه تا 32 گیگ و عدم قابلیت به اشتراک گذاری کارت حافظه به صورت بی سیم
5- ساپورت کدهای دستوری (USSD)
6- قابلیت کارکردن بدون باتری و مستقیم با آداپتور
7- قابلیت اتصال 10 دیوایس به صورت وایرلس همزمان
8- عدم وجود اپلیکیشن اختصاصی
به لحاظ جنس بدنه و خش پذیری ، D-Link DWR-932-D1 از TP-Link M7350 بهتر است .

البته مدل 4 دیلینک را فکر کنم اشتباه باشه چون قابلیت به اشتراک گذاری کارت حافظه را همه مودم های کارت حافظه خور دارند.

naderagham
20-07-2016, 00:06
سلام آیا داشتن فاصله از مودم lh92 در سرعت دانلود تاثیر گذاره یعنی هر چه از اون دورتر باشیم سرعت کمتر میشه یا ارتباطی نداره در شرایط ۴ خط پر آنتن یکسان

britain
20-07-2016, 21:18
بچه ها با توجه به مودم های باتری دار باتری شون مدام در حال شارژ و دشارژ هست آیا امکان داره باتری خراب بشه و اصلا ارزش داره 150 تومن بیشتر بدیم و مودم رومیزی و لن دار بخریم ... فقط به خاطر باتری ؟

1t4
20-07-2016, 21:21
. .

amini_bio
20-07-2016, 21:48
بچه ها با توجه به مودم های باتری دار باتری شون مدام در حال شارژ و دشارژ هست آیا امکان داره باتری خراب بشه و اصلا ارزش داره 150 تومن بیشتر بدیم و مودم رومیزی و لن دار بخریم ... فقط به خاطر باتری ؟

بستگی به استفاده شما داره.
ولی به نظر من مودم باتری دار خیلی بیشتر به درد میخوره. مخصوصا مدلایی که بدون باتری و با اداپتور تنها هم کار می کنند خیلی پرکاربردترند.

britain
20-07-2016, 21:49
با سلام
دوستان کسی بیم روتر Huawei B315 و روتر MR200 آزمایشی انجام داده من از یکی شنیدم که در شرایط یکسان روتر TP-Link توانست 80% شبکه 3G را بگبرد اما B315 با همان شرایط با 40%توانسته است 4G را بگیرد البته این نکته که MR200 از باند 2300 پشتیبانی میکند که سایر مودمهای 4G فاقد این پشتیبانی می باشند خواهشمندم اگر کسی در این زمینه تجربه ای دارد بیان نماید با عنایت به اینکه باز از شنیده ها این که عمر مودمهای TP-Link در بهترین شرایط 3 سال می باشد

بله فوق العاده
رفته بودیم مسافرت ۶ کیلومتر فاصله تا شهر داشتیم
گوشی اصلا حتی تری جی هم نیاورد
ولی mr200 با ۷۵ درصد فورجی میگرفت

من هنوز توی کتم نمیره که از نظر آنتن دهی mr200 قوی تر از b315 هست
تو برسی های دیجی کالا کسایی که b315 داشتن دقیقا برعکس حرف شما رو میگن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مودم-روتر-بي-سيم-4G-هوآوي-مدل-LTE-CPE-B315

alichalki
21-07-2016, 17:33
سلام به همگی دوستان
می خواستم یه مودم 4G بگیرم از سیم کارت ایرانسل استفاده میکنم که در محل زندگی ما انتن دهیش خوب نیست ، صحبت هاتونو دنبال کردم متاسفانه چیز زیادی متوجه نشدم ! :n13:
با توجه به استفاده از سیم کارت ایرانسل و نسل 4G و انتن دهی ضعیف محل زندگی چه مودمی پیشنهاد میدین ؟ جریان این FDD و TDD چیه ؟
ممنون بابت راهنماییتون :n16:

naderagham
21-07-2016, 17:53
سلام آیا داشتن فاصله از مودم lh92 در سرعت دانلود تاثیر گذاره یعنی هر چه از اون دورتر باشیم سرعت کمتر میشه یا ارتباطی نداره در شرایط ۴ خط پر آنتن یکسان

dvb595959
21-07-2016, 17:58
TD و TDD با هم فرق دارن ؟

توی تنظیمات موبایل TD رو دیدم!!!!

موبایل* تاپاتالک

EDWARD WHITE
22-07-2016, 01:43
D-Link DWR-953
بهتره یا

TP-LINK Archer MR200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Armin.Computer
22-07-2016, 20:39
سلام
یه سوال داشتم
مودم ها باتری خور برای مصارف خانگی و جایگزینی ADSL خوبه؟؟؟

morypory
23-07-2016, 10:05
با سلام
کسی از دوستان اطلاعاتی در باره مای فای E5573 همراه اول دارد که کاراییش در چه حدی می باشد

mehrdad..7
24-07-2016, 22:24
دوستان بهترین مودم که قابلیت نصب انتن رو داشته باشه و انتشم تو بازار گیر بیاد چیه؟

naderagham
25-07-2016, 00:47
دوستان من به یه مشکل برخوردم با مودم LH92 با این مودم راحت به آیپد و گوشی سامسونگ وصل می شم ولی به لپ تاپ وصل نمیشه البته با سیم وصل میشه ولی بدون اون نه در ضمن ویندوز ۷ هست قبلا این مشکل رو نداشتم کسی میتونه کمک کنه؟

amini_bio
25-07-2016, 19:37
سلام
یه سوال داشتم
مودم ها باتری خور برای مصارف خانگی و جایگزینی ADSL خوبه؟؟؟

بسته به منطقه شما و اپراتوری که می خواید ازش استفاده کنید داره.
ولی همون طور که گفتم اگر مصرف اینترنتتون بالاست اینترنت ایرانسل هم با گیگی 2 و زیر 2 تومن به صرفست و هم سرعت خوبی با 4g در اکثر مناطق میده.
من دقیقا به جای مودم adsl خریدم و خیلی هم راضیم.
فقط مدلی بخرید که بدون باتری و با برق مستقیم هم کار کنه.

شاد باشید

amini_bio
25-07-2016, 19:39
D-Link DWR-953
بهتره یا

TP-LINK Archer MR200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظرم بهتره تو دیجی کالا بری نظرات مربوط به هر کدومو بخونی.

EHSANRF
25-07-2016, 20:10
به جز wifi دار بودن
امتیازی دارن مودم های آنتن دار نسبت به مودم های عادی USB ؟

چون مودم adsl بنده ساپورت میکنه دانگل 4g رو و دو آنتن 5db هم داره
میخوام ببینم نظرتون چیه، یه مودم مثلا دست دوم usb بگیرم نزدیک 100 تومن
یا باید کلا خرج بیفته رو دستم و بالای 400-500 خرج خرید مودم روتر 4g کنم!؟

naser.051
25-07-2016, 22:20
به جز wifi دار بودن
امتیازی دارن مودم های آنتن دار نسبت به مودم های عادی USB ؟

چون مودم adsl بنده ساپورت میکنه دانگل 4g رو و دو آنتن 5db هم داره
میخوام ببینم نظرتون چیه، یه مودم مثلا دست دوم usb بگیرم نزدیک 100 تومن
یا باید کلا خرج بیفته رو دستم و بالای 400-500 خرج خرید مودم روتر 4g کنم!؟

شما اگر میخای مستقل وصل بشین واز شبکه 4g استفاده کنید پیشنهاد من مودم های زیر هست
e8372 ۲۰۰ تومان

e5777 ۳۸۰تومان
mf920 ۳۴۰ تومان
d 100 ۳۵۰ تومان

بسته به نیازتون مدل های که گفتم میتونید استفاده کنید که جزو بهترین مدل ها هستش اینم بگم دست دوم اصلا به درد نمیخوره اک بخرید خیالتون راحت باشه و اگر مودموتون دانگل فورجی میخوره شما این مدل رو بخرید e3372 قیمتش ۱۱۰ تومانه

EHSANRF
25-07-2016, 22:28
e3372
از هر لحاظی خوبه و مشکلی نداره؟
فقط با ایرانسل آنتن میده یا همراه اول و رایتل هم جواب میده
فرکانس و ... اگه آپدیت کنه ایرانسل، این مدل میتونه بخونه؟!

naderagham
25-07-2016, 22:51
دوستان من به یه مشکل برخوردم با مودم LH92 با این مودم راحت به آیپد و گوشی سامسونگ وصل می شم ولی به لپ تاپ وصل نمیشه البته با سیم وصل میشه ولی بدون اون نه در ضمن ویندوز ۷ هست قبلا این مشکل رو نداشتم کسی میتونه کمک کنه؟

korosh.MD
25-07-2016, 23:13
دوستان کسی راجع به این مدل مودم چیزی میدون ؟
Alcatel Y853 Ospray 2 4G Mini Router

Sent from my P024 using Tapatalk 2

morypory
26-07-2016, 09:19
دوستان کسی راجع به این مدل مودم چیزی میدون ؟
Alcatel Y853 Ospray 2 4G Mini Router

Sent from my P024 using Tapatalk 2

اصولا مودمهای همراه چیزی فراتر از یک موبایل نیستند و همون کار موبایل را انجام میدهند ولی برای بررسی بیشتر و سوال در این خصوص به لینک زیر مراجعه فرمائید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] outer/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A 7%D9%87%203G/4G%20%D8%A8%DB%8C%20%D8%B3%DB%8C%D9%85%20%D9%88%20 %D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%AD%D9%85%D9%84%20%D 8%A2%D9%84%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%84%20%D9%85%D8%AF% D9%84%20Y853%20Ospray%202%20-%20%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D 9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D9% 85%D8%A7%D9%85%DB%8C%20%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8 %AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7

naderagham
26-07-2016, 19:14
دوستان میتونید راهنمایی کنید چطور با مودم LH92 با لپ تاپ وصل بشم آیا حتما باید با کابل usb وصل کنم یا wifi هم میشه

shahrfilm
27-07-2016, 11:04
اصولا مودمهای همراه چیزی فراتر از یک موبایل نیستند و همون کار موبایل را انجام میدهند ولی برای بررسی بیشتر و سوال در این خصوص به لینک زیر مراجعه فرمائید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] outer/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A 7%D9%87%203G/4G%20%D8%A8%DB%8C%20%D8%B3%DB%8C%D9%85%20%D9%88%20 %D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%AD%D9%85%D9%84%20%D 8%A2%D9%84%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%84%20%D9%85%D8%AF% D9%84%20Y853%20Ospray%202%20-%20%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D 9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D9% 85%D8%A7%D9%85%DB%8C%20%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8 %AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7

میخواستم بدونم من دارم اینترنت 4G از طریق گوشی دریافت میکنم و با hotdpot اون رو برای کامپیوتر ارسال میکنم و از طریق کامپیوتر دانلود انجام میدم.
سوال من اینه که آیا فرقی در سرعت دریافتی از این طریق با دریافت از طریق مودم های 4G هست؟؟؟ اگه مودم بخرم سرعتم بیشتر میشه؟ یا فرقی نداره؟
اتصال از طریق وای فای با اتصال از طریق USB فرقی از نظر سرعت برام داره؟
آنتن دهی هم خوبه

shahrfilm
27-07-2016, 12:10

میخواستم بدونم من دارم اینترنت 4G از طریق گوشی دریافت میکنم و با hotdpot اون رو برای کامپیوتر ارسال میکنم و از طریق کامپیوتر دانلود انجام میدم.
سوال من اینه که آیا فرقی در سرعت دریافتی از این طریق با دریافت از طریق مودم های 4G هست؟؟؟ اگه مودم بخرم سرعتم بیشتر میشه؟ یا فرقی نداره؟
اتصال از طریق وای فای با اتصال از طریق USB فرقی از نظر سرعت برام داره؟
آنتن دهی هم خوبه

ak313
27-07-2016, 13:37
توی همون نقطه تفاوت چندانی نخواهد کرد،
با کابل قطعا بهتره و می تونه تاثیر گذار باشه

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

Mehrdad092000
30-07-2016, 04:26
e3372 خوبه برای کسی میخوام میخواد به رایتل وصل شه گوشی انتن میده اونجا اما ای بد نیست با این مودم مشکلش حله ؟
راحت انلاک میشه با هر چیپی باشه؟
از راستین بگیرم؟

megax
30-07-2016, 18:04
سلام دوستان تا 500T یک مودم 4G خوب ، چی پیشنهاد می دید ؟