PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» کــلـــوپ تـخـصـصـی گـــوشـــی هــــای مــــــــوتــــــــورولا

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

kelvinator
16-11-2006, 12:46
ببین سیدی رو که نصب میکنم تا یه جایی نصب میشه بعد مثل بازی های 2 سیدی که سیدی اولش رو نصب میکنی یه جا
می ایسته . ولی این تا آخر پر میکنه بعد که تموم شد تو صفحه نصب می ایسته تقریبا نیم ساعت صبر کردم هیچی نشد حتی گزینه کلوزم خاموش میشه برنامه رو با در آوردن سیدی بستم
قبل اینکه بخوام سیدی رو نصب کنم گوشی رو به کامپیوترم شناسوندم توگوشیم عکس و آهنگ و بازی میریزم
می خوام صداشو تقویت کنم و تم بریزم
اون سیدی رو نصب کنم چه نرم افزاری نصب میشه اسمشو بگو؟

kelvinator
16-11-2006, 12:53
ببین سیدی رو که نصب میکنم تا یه جایی نصب میشه بعد مثل بازی های 2 سیدی که سیدی اولش رو نصب میکنی یه جا
می ایسته . ولی این تا آخر پر میکنه بعد که تموم شد تو صفحه نصب می ایسته تقریبا نیم ساعت صبر کردم هیچی نشد حتی گزینه کلوزم خاموش میشه برنامه رو با در آوردن سیدی بستم
قبل اینکه بخوام سیدی رو نصب کنم گوشی رو به کامپیوترم شناسوندم توگوشیم عکس و آهنگ و بازی میریزم

kelvinator
16-11-2006, 13:03

kelvinator
16-11-2006, 14:43
امروز 12:53

bakhishman
16-11-2006, 14:51
من بيشتر تم هايي رو كه ميريزم نصب نميشه نمودنم چرا ؟

bakhishman
16-11-2006, 14:58
:worried: :worried: :worried: kelvinator جان بهت پيشنهاد ميكنم كه براي فرستادن پستهات از يه browser ديگه استفاده كني.ok!?

somayehns
16-11-2006, 17:18
با اجازه متاليكا جان

حقيقتش من بازم دلم برات تنگ شد

يه سري به من بزن

Address 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Address 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.etallic.A
16-11-2006, 19:42
با اجازه متاليكا جان

يه سري به من بزن

Address 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Address 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو هم هر وقت پست جديد ميدي واسه جمع كردن بازديد كننده مياي اينجا تو تاپيك ما نسبت به من اظهار لطف ميكني... :angry:

GsM
17-11-2006, 00:54
با اجازه متاليكا جان

يه سري به من بزن

سلام رو ماهت.اين واضح اين تاپيك از پر بازديد ترين تاپيك هاي موتورولاست.تو صفحه هاي قبل هم با بچه ها قرار گذاشتيم (از جمله متاليكا) كه اگه مديران اين تاپيك و به كلوپ موتورولا تبديل نكردند.ما خودمون وسيعش كنيم.
شما هم كه زحمت ميكشي و برنامه و بازي ميزاري!!!! چرا همين جا نمي زراري!!!سعي كن بهتريناش اينجا بزاري!!!
اين جوري واسه همه بهتره!!!!

♪PSA♪
17-11-2006, 10:04
براي نصب بازي و نرم افزار بر روي v3x كاراي زيرو انجام بديد :

1 - تنظيمات usb گوشي رو روي memory card بزاريد.

2 - گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد.

3 - my computer رو باز كنيد و درايو memory card رو باز كنيد.

4 - يه شاخه جديد به اسم Kjava بسازيد.

5 - بازيها و نرم افزارهايي كه ميخوايد رو گوشي نصب كنيد تو اين شاخه كپي كنيد( با پسوند jar )

6 - بعد از كپي كردن گوشي رو از كامپيوتر جدا كنيد و يه بار خاموش روشن كنيد.

7 - وارد كنترل پانل گوشي بشيد و پنجره بازيها رو باز كنيد و آخرين گزينه ( install new) رو كليك كنيد. بازيها آماده نصب هستند.

سلام.
این فولدر Kjava که شما فرمودید رو نمی تونم روی مموری بسازم. :blink:
وقتی New Folder رو Remane می کنم، می گه فولدری به این نام وجود داره. اما به هیچ روشی نمی تونم فولدر رو ببینم.
می شه بگید چکار کنم؟ چون وقتی یه فولدر با نام Kjava رو از روی کامپیوتر روی مموری کپی می کنم، می گه فولدر قبلی با این نام با تمام محتویاتش پاک خواهد شد؟«Kjava

GsM
17-11-2006, 15:04
براي منم همين طور بود ولي مموري رو از طريق گوشيم فرمت كردم درست شد
(اگه از طریق گوشی فرمت کنی خودش فایل های لازم رو میسازه )و فايل k java رو نشون داد.البته قبلش همه اطلاعات لازم روی گوشیم کپی کردم تو کامپیوتر(مثل back up)

ولی اول روشی پایین امتحان کن چون شاید گوشی تو مثل من نابود نباشه ;) :blush:

GsM
17-11-2006, 15:09
یا میتونی بیای به این آدرس که Somayehns از دوستای خودمون تو این سایت توضیحات جالبی دادن که عملی هم هست و دقیقا همین مشکل تورو بر طرف میکنه.!!!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو به قسمت#110

bakhishman
17-11-2006, 15:40
سلام آقايون مشكل منم با تم ها حل شد يه خورده دستكاريش كردم درست شد .

M.etallic.A
17-11-2006, 17:04
سلام.
این فولدر Kjava که شما فرمودید رو نمی تونم روی مموری بسازم. :blink:
وقتی New Folder رو Remane می کنم، می گه فولدری به این نام وجود داره. اما به هیچ روشی نمی تونم فولدر رو ببینم.
می شه بگید چکار کنم؟ چون وقتی یه فولدر با نام Kjava رو از روی کامپیوتر روی مموری کپی می کنم، می گه فولدر قبلی با این نام با تمام محتویاتش پاک خواهد شد؟«Kjava

برو تو Control Panel بعد رو پنجره Folder Option كليك كن. بعد تو صفحه باز شده زبانه view رو انتخاب كن و از اونجا جلو show hidden files and folders رو كليك كن تا سياه بشه ( دكمه راديويي مقابلش رو انتخاب كن ) حالا ok رو بزن و بعد گوشي رو وصل كن به سيستم بيا تو مموريش ببين شاخه kjava نشون داده ميشه يا نه ......

kelvinator
17-11-2006, 17:20
متالیکا جان ببین سیدی رو که نصب میکنم تا یه جایی نصب میشه بعد مثل بازی های 2 سیدی که سیدی اولش رو نصب میکنی یه جا
امروز

M.etallic.A
18-11-2006, 10:40
متالیکا جان ببین سیدی رو که نصب میکنم تا یه جایی نصب میشه بعد مثل بازی های 2 سیدی که سیدی اولش رو نصب میکنی یه جا
امروز

ببين اون برنامه فابريك گوشي كاربردهاي محدودي داره . همين ريختن فايل روي گوشي . فقط يه چير باحال داره اونم بك آپ گرفتن از فون بوك گوشيه . براي تقويت صدا و ريختن اسكين رو گوشي بايد از همون دو تا برنامه استفاده كني. كه توضيحش رو در صفحات قبل دادم/

kelvinator
18-11-2006, 18:32
ممنون متالیکا جان
فقط یه چیزی : صداش چه قدر زیاد میشه ؟
بعد کیفیتش کم میشه ؟
مثلا کا 750 صداش تقریبا زیاده ولی کیفیتش بده

M.etallic.A
18-11-2006, 19:14
صداش خيلي تقويت ميشه . در حد زياد... در مورد كيفيت هم بايد بگم اگه صداش رو تا آخر زياد كني كيفيتش كم ميشه. اما اگه رو 4 يا 5 بزاري هم صدا با كيفيته و هم بلند....

bakhishman
18-11-2006, 23:40
سلام بچه ها میخواستم یه چیزی بگم . من ,من گوشی گوشیمو یعنی v3x یعنی همون موتو جونو فروووووووختم....... خدا منو ببخشه ,موتو منو ببخشه , شمامارو ببخشید,حلالیت.

bakhishman
18-11-2006, 23:41
توجیح: آخه بهم حق بدید داداشم خطش 15 آذر در میاد میگه گوشیتو با سیم کارت بده به من , 350 تومن جیلینگی با سیم کارتم مال تو.خوب تا 15 آذر 17,18 روز دیگه بیشتر نمونده .ولی ما بی وفا نیستیم موتو جون بعد از این 17,18 روز میرم یه صفرشو میگیرم 80 تومنم کاسب میشم.

bakhishman
18-11-2006, 23:45
در آن نفس كه بميرم در آرزوي تو با شم موتو جونم

bakhishman
18-11-2006, 23:49
کلامی با موتوجونم: گفتی گفتی یه باتریه خوب گفتم نه , گفتی یه خورده free space گفتم نه, گفتی یه روکش عادی گفتم نه.گفتم گفتم بازی گفتی رو چشم ,گفتم تم گفتی روچشم ,گفتم صدا گفتی رو چشم ,گفتم فیلم برداری گفتی روچشم.آره, آره موتو جون ما خیلی بدیم ولی چه چیز میگم که دیگه نتونی بگی رو چشم:خیلی میخوامت عزیز .

GsM
19-11-2006, 00:19
ميگم خدايي نكرده اين موتورو كه با چيزي اشتباهي نگرفتي!!!!!!!!! :laughing: :happy:

bakhishman
19-11-2006, 22:14
نه عزيزم با خوده خودشم.ضمنا امروز رفتم يكي از دفترها ي مخابراتي معلوم شد كه خط اول آذر در مياد يعني من تو پنج روز حداقل 80 تومن كاسب شدم.

GsM
20-11-2006, 00:36
خدا بیشتر بت بده. معلومه اهله کار و کاسبی هم هستی!!!!!!!!!!!!!!

GsM
20-11-2006, 00:42
برو بچ کسی اطلاعت جالب در مورد موتورولا نداره بزاره ه ه ه ه !!!

حتما که نباید کسی بپرسه !!!!!

sagittarius
20-11-2006, 16:17
خواهش ميكنم.

مطمئني هر وقت بازي ميكني اينجوري ميشه ؟ گوشي رو يه كم محكم ببند و باز كن اگه ري استارت شد اين كارايي كه ميگم رو بكن

بيا پشت سيستم بشين كانكت كن به اينترنت بيا تو پي سي ورلد و تو اين تاپيك صفحات قبلي رو مرور كن براي يه دوست ديگه اي راه حلش رو توضيح دادم .
اگه پيدا نكردي بگو تا توضيح بدم .
البته در گوشي رو وقتي تو بازي هستي محكم نبند چون ميخواي ببيني مربوط به بازي ميشه يا نه كلا در هر حالت اگه درش رو محكم ببندي ري استارت ميشه يا نه ...

سلام M_ETALLIC_A جان نه امتحان كردم خاموش نميشه
sharmande kiborde farsish pak shode hami ghadram bezor neveshtam( emkanat daneshgah mast dige
faghat vaghti bazi mikonam bemodad kam nabashe (manzor az ye epsilon bishtare) vaghti dare ghoshi ri mibandam riset mishe
bad mishe ye sit baray skin hay v3x behem moarefi koni ke skinash danlod beshan vasatesh ghat nashe
mer30
movafagh bashi
bay

kelvinator
22-11-2006, 12:11
متالیکا جان سلام :
من برای تقویت صدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم برنامهLeaderGL رواجرا کردم كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه modem mode وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته که ادامه بدم .
طبق گفته خودت گوشي رو هم از كامپيوتر جدا كردم و دوباره وصل كردم درست نشد .
برنامهLeaderGL رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد.
مودم گوشیمو از روی اون درایوری که داده بودی نصب کردم درست نشد . چیکار کنم ؟
وقتی برنامهLeaderGL رواجرا میکنمتو منوی مدل دوتا v3x هست کدومو انتخاب کنم ؟

M.etallic.A
22-11-2006, 13:07
مهم نيست كدوم رو انتخاب كني. در مورد اون مشكلت هم بزودي بهت ميگم چيكار كن الان فرصت ندارم شرمنده...

AzzA
24-11-2006, 03:40
منهم اومدم... :biggrin:

AzzA
24-11-2006, 03:46
تا حالا کسی به این مشکل برخورد کرده؟

عمل فلش زدن رو بارها با فریم ور های مختلف انجام دادم ، ولی الان یک گوشی اومده پیشم ، وقتی فلش میزنم مرحله اول (Create Image) رو تا آخر میره و مرحله بعدیش هم انجام میشه ولی تو مرحله Write روی 80 یا 90 درصد که میرسه Fail میده ، مجبور شدم گوشی خودمو بدم دست صاحب این گوشی ، با باکس هم فلش زدم همین حالت رو داره ، الان هم اصلا" بوت لودر نداره و به همین خاطر گوشی اصلا" روشن نمیشه

یکی یه فکری به ذهنش برسه ، خیلی واسم افت داره :sad:

Bahman No1
24-11-2006, 11:01
با Monster Pack هم فلش كردي جواب نداد؟؟؟

يعني گوشي رو بيار رو حالت بوت بعد با Monster Pack فلش كن ....

AzzA
24-11-2006, 13:47
با Monster Pack هم فلش كردي جواب نداد؟؟؟

يعني گوشي رو بيار رو حالت بوت بعد با Monster Pack فلش كن ....

بهمن جان ، تو آف هم گفتمت ، اصلا" گوشی هیچی نمایش نمیده و فقط وقتی وصل به سیستم میشه رو حالت فلش توی برنامه RSD یا LeaderGLشناسائی میشه ، وقتی ایمیج 100% میشه تازه رو صفحه گوشی عبارت SW Upgrade... میاد و شروع میکنه Erase کردن و بعدش میره واسه write فلش ولی اینجا رو 75 تا 90 بسته به اینکه چه فایلی رو دارم میریزم Fail میشه ، همه جور فایلی که فکر کنی تو MOTOX و جاهای دیگه پیدا بشه و با این سازگار باشه رو هم تست کردم :sad:

خیلی حیثیتیه ، از همه مهمتر دلم واسه گوشی خودم خیلی تنگ شده

GsM
24-11-2006, 15:30
منهم اومدم... :biggrin:

خوش اومدي ........ زود تر از اينا منتظرت بودم!!!!! امیدوارم بچه های ( دوست خوبمون متالیکا)اینجا بتونن کمکت کنن !!!!

MaFia
25-11-2006, 04:46
ايجاد زير مجموعه براي ما هيچ هزينه پولي و ... نداره
ولي 100% وقت گير تر و گسترده تر ميشه موبايل
100% اگه تقاضا موتورلا نشون بده كه توانايي( تقاضا بالا زير مجموعه دار شدن ) داشتن يه زير مجموعه رو داره بي شك ايجاد ميشه
اين صحبت ها در مورد سوال دوستي بود كه خواستن در اين تاپيك مطرح كنم

ببخشيد دير پاسخ گفتم

ولي 100% اگه اين تاپيك نشون بده كه افرادي هستند به اندازه كافي كه پاسخ سوالات رو بدن مستمر
خيلي زودتر از اون چيزي كه فكر مي كنيم زير مجموعه سامسونگ و موتورولا ايجاد ميشه
البته اوضاع موتورولا از سامي خيلي بهتر هست از نظر تعداد كاربراني كه پاسخ گو هستند

GsM
25-11-2006, 09:45
ممنون از مافياي عزيز كه جواب پيام هاي من و دوستان دادن
خوشبختانه اينجا افراد فعال زيادي داره كه هر كدام در بخشي فعاليت مي كنن و با توجه به افرادي كه دعوت شدن به اين انجمن
از سايت هاي مختلف ميشه پيش بيني كرد كه اين دوستان سوالي رو بي جواب نمي زارن
به هر شكل مافياي عزيز خوشحال ميشيم با توجه به فعاليت بچه ها ...كاري كه از نظرخود شما درسته انجام بدين..
من هم يه واسطه بودم بين بچه ها و شما
بازم تشكر ميكنم

Bahman No1
25-11-2006, 15:38
بهمن جان ، تو آف هم گفتمت ، اصلا" گوشی هیچی نمایش نمیده و فقط وقتی وصل به سیستم میشه رو حالت فلش توی برنامه RSD یا LeaderGLشناسائی میشه ، وقتی ایمیج 100% میشه تازه رو صفحه گوشی عبارت SW Upgrade... میاد و شروع میکنه Erase کردن و بعدش میره واسه write فلش ولی اینجا رو 75 تا 90 بسته به اینکه چه فایلی رو دارم میریزم Fail میشه ، همه جور فایلی که فکر کنی تو MOTOX و جاهای دیگه پیدا بشه و با این سازگار باشه رو هم تست کردم :sad:

خیلی حیثیتیه ، از همه مهمتر دلم واسه گوشی خودم خیلی تنگ شده

آخه يه بار يه همچين مشكلي برا خودم پيش اومده بود.. البته نميدونم دقيقا عين مشكل شما بود يا نه .. هيچ فلشي رو هم قبول نميكرد ....

گوشي رو روي حالت بوت آوردم بالا و با يه Monster Pack فلش كردم درست شد ...

يعني كليد * و # رو نگه داشتم بعد گوشي رو روشن كردم گوشي كه اومد بالا بعد با Monster Pack فلش كردم درست شد ...خودت اوستايي البته ;)

GsM
26-11-2006, 00:47
بهمن جان seem های مربوط به v3i رو می تونی بزاری . اگه چندتا هم باشه مهم نیست فقط جالب باشن. ممنون مهندس

AzzA
26-11-2006, 03:34
آخه يه بار يه همچين مشكلي برا خودم پيش اومده بود.. البته نميدونم دقيقا عين مشكل شما بود يا نه .. هيچ فلشي رو هم قبول نميكرد ....

گوشي رو روي حالت بوت آوردم بالا و با يه Monster Pack فلش كردم درست شد ...

يعني كليد * و # رو نگه داشتم بعد گوشي رو روشن كردم گوشي كه اومد بالا بعد با Monster Pack فلش كردم درست شد ...خودت اوستايي البته

لطف داری عزیز

من هر جور بگی این زبون بسته رو باهاش ور رفتم ، ولی فقط دوست داره منو خراب کنه ، تصمیم گرفتم یک گوشی دیگه بگیرم بدم به یارو ، گوشی دوست داشتنی خودم رو پس بگیرم

وضعیت الان به این شکله:

ESN: N / A
Technology: N / A
Software Version: N / A
Flex Version: USRAZRV3XT676CUR2522100A
Bootloader Version: v0x000671
DRM Version: N / A
Phone Type: Production (221CEC9C6C0C748C0068000800A0)

در ضمن گوشی رو وقتی وصل میکنم بدون اینکه چیزی نمایش بده فقط چراغ شارژ به صورت یکسره روشن می مونه و وقتی میرم تو حالت فلش مود ( بوت لودر ) این چراغ خاموش می شه . امشب با RSD 2.4 که داشتم کار می کردم این پیغام رو میده :

Phone failed initial security verification check. HAB error 0x8.

:sad:

kelvinator
26-11-2006, 19:00
متالیکا جان سلام :
من برای تقویت صدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم برنامهLeaderGL رواجرا کردم كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه modem mode وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته که ادامه بدم .
طبق گفته خودت گوشي رو هم از كامپيوتر جدا كردم و دوباره وصل كردم درست نشد .
برنامهLeaderGL رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد.
وقتی برنامهLeaderGL رواجرا میکنمتو منوی مدل دوتا v3x هست کدومو انتخاب کنم ؟

amirkhan_20e20
27-11-2006, 20:53
سلام و خسته نباشید
من یه گوشی موتورولا v3X دارم که ازش هم راضی هستم . فقط صداش کم بود که با اون فایلی که درباره تقویت صدا با نرم افزار LaederGL flex editor روش ریختم درست شد .
چند روز پیش گوشی رو reset کردم . اول master clear و بعد هم master reset . بعد از اون مشکل پیدا شد و اینکه ولوم صدا فقط 1 و 7 دارم . همه application هم پاک شد و تم هایی هم که روی گوشی بود ( البنه اونهایی که همیشه بود و قبلا با reset کردن هم پاک نمیشد ) پاک شده .
در ضمن وقتی توی قسمت multimedia هستم و option رو میزنم به جای storage device همش مربه میزنه ولی منو کار میکنه .
خواهش میکنم منو راهنمایی کنین .
البته با ريختن فايل قبلي صدا الان ولوم درست شده ولي مشكل منو هنوز مونده ..

GsM
28-11-2006, 00:28
سلام و خسته نباشید
من یه گوشی موتورولا v3X دارم که ازش هم راضی هستم . فقط صداش کم بود که با اون فایلی که درباره تقویت صدا با نرم افزار LaederGL flex editor روش ریختم درست شد .
چند روز پیش گوشی رو reset کردم . اول master clear و بعد هم master reset . بعد از اون مشکل پیدا شد و اینکه ولوم صدا فقط 1 و 7 دارم . همه application هم پاک شد و تم هایی هم که روی گوشی بود ( البنه اونهایی که همیشه بود و قبلا با reset کردن هم پاک نمیشد ) پاک شده .
در ضمن وقتی توی قسمت multimedia هستم و option رو میزنم به جای storage device همش مربه میزنه ولی منو کار میکنه .

اگه بچه هاي v3x دار نتونستن کمکت کنن که خدا نکنه باید به فکر فلش کردن گوشیت باشی!!!

somayehns
28-11-2006, 17:18
سلام و خسته نباشید

زدي پدر همه چي رو دراوردي پسر جان ..!
Master Clear يعني پاك كردن تمام اطلاعات گوشي به استثناي چند قسمت خاص مثله فايل هاي سيستمي و ...
Master Reset يعني راه اندازي مجدد گوشي با تنظيمات پيش فرض كارخانه

1- در خصوص Volume صدا كه دوباره همون فايل رو كپي كن
2- در خصوص اطلاعات پاك شده كاري نمي شه كرد. البته اگه روي كارت حافظه باشه و روش چيز جديدي كپي نكرده باشي ميشه Recover كرد و تا 70 درصد اطلاعات بر مي گرده.
3- در مورد Multi Media هم متوجه نشدم چي گفتي لطفا بيشتر توضيح بده.

M.etallic.A
28-11-2006, 17:22
بچه ها معذرت ميخوام من يه مدتي تلفنم قطعه . بزودي وصل ميكنم و جواب همه سوال ها رو ميدم . بازم ببخشيد...

M.etallic.A
28-11-2006, 18:15
سلام و خسته نباشید

گوشيتو فلش كن . تو همين تاپيك نحوه فلش كردنش هست

kelvinator
28-11-2006, 22:53
متالیکا جان سلام
من برای تقویت صدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم برنامه لیدر جی ال رواجرا کردم كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه مودم مود وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته که ادامه بدم
طبق گفته خودت گوشي رو هم از كامپيوتر جدا كردم و دوباره وصل كردم درست نشد
برنامه لیدر جی ال رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد

GsM
28-11-2006, 23:54
مطمئن هستي قبل از نصب درايوري كه متاليكا داد درايور ها يي كه قبلا نصب كردي پاك كردي؟؟؟؟

amirkhan_20e20
29-11-2006, 10:49
سلام
بابا حالا به اين بدي هم كه شما گفتي كه نيست همه چي كار ميكنه ! فقط بعضي چيزا كار نميكنه!!!!!
راستي اينو بگم كه من هر وقتي master clear ميكردم اين فايلهاي مربوط به theme پاك نميشد . ولي بعد از اينك اين فايل مربوط به صدا رو ريختم اينطوري شد . و يه چيز ديگه كه توي دايركتوري Kjava روي گوشي اسم چندتا برنامه هست ولي نشون نميده . اين برنامه هايي هم كه شما گذاشتي رو نصب كردم مثل ماشين حساب و ... ولي فقط يه بار نصب شد و ديگه تو ليست نمياد كه دوباره اجراش كنم .
راستي در مورد فلش هم اون فايل مربوط به فلش توي rapidshare ژاك شده . اگه ميشه يه جاي ديگه مثل sendspace اپلود كن .
واسه miltimedia هم وقتي روي يه آهنگ option رو ميزني تا فقط فايل هاي مربوط به memory crd رو ببيني رو ميگم كه به جاي اون همش مربي نشون ميده ولي كار ميكنه فقط اسم نداره !
بازه از راهنماييت ممنون

M.etallic.A
29-11-2006, 10:52
متالیکا جان سلام
من برای تقویت صدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم برنامه لیدر جی ال رواجرا کردم كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه مودم مود وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته که ادامه بدم
طبق گفته خودت گوشي رو هم از كامپيوتر جدا كردم و دوباره وصل كردم درست نشد
برنامه لیدر جی ال رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد

خط تلفنم كه وصل بشه . يه اسمارت پلاگين برات ميزارم دانلود و نصبش كن احتمالا مشكلت برطرف بشه...

ولي فكر كنم يه جاي كار رو اشتباه ميري ...

M.etallic.A
29-11-2006, 11:12
سلام
بابا حالا به اين بدي هم كه شما گفتي كه نيست همه چي كار ميكنه ! فقط بعضي چيزا كار نميكنه!!!!!
راستي اينو بگم كه من هر وقتي master clear ميكردم اين فايلهاي مربوط به theme پاك نميشد . ولي بعد از اينك اين فايل مربوط به صدا رو ريختم اينطوري شد . و يه چيز ديگه كه توي دايركتوري Kjava روي گوشي اسم چندتا برنامه هست ولي نشون نميده . اين برنامه هايي هم كه شما گذاشتي رو نصب كردم مثل ماشين حساب و ... ولي فقط يه بار نصب شد و ديگه تو ليست نمياد كه دوباره اجراش كنم .
راستي در مورد فلش هم اون فايل مربوط به فلش توي rapidshare ژاك شده . اگه ميشه يه جاي ديگه مثل sendspace اپلود كن .
واسه miltimedia هم وقتي روي يه آهنگ option رو ميزني تا فقط فايل هاي مربوط به memory crd رو ببيني رو ميگم كه به جاي اون همش مربي نشون ميده ولي كار ميكنه فقط اسم نداره !
بازه از راهنماييت ممنون

ببين با يه فايل مانسترپك عربي گوشيتو فلش كن . چون مانسترپك شامل همه برنامه هاي جانبي ميشه . لانگويج پك و بوت لودر و..... اما اگه با فايل فلش معمولي فلش كني بايد همه اينها رو جداگانه نصب كني ... تنها مانستر پكي هم كه كدزبانش 0032 و عربي رو ساپورت ميكنه تو همين تاپيك لينك دانلودش هست . در ضمن فايلش سنگينه در حدود 22 مگابايت و از زيپ كه در بياد ميشه 150 مگابايت ... آپلود كردنش يه جاي ديگه مشكله ولي تو اينترنت لينكهاي ديگه اي هم داره كه سرچ ميكنم برات ميزارم. فعلا دعا كنيد اين خط تلفن من وصل بشه ... :sad:

B.Spears
29-11-2006, 11:25
خسته نباشيد
من ميخوام بدونم چه طوري روي v3x ميشه skin نصب كرد؟ همون تم كه توي موتورولا بهش ميگن skin

amirkhan_20e20
29-11-2006, 12:04
ببين با يه فايل مانسترپك عربي گوشيتو فلش كن . چون مانسترپك شامل همه برنامه هاي جانبي ميشه . لانگويج پك و بوت لودر و..... اما اگه با فايل فلش معمولي فلش كني بايد همه اينها رو جداگانه نصب كني ... تنها مانستر پكي هم كه كدزبانش 0032 و عربي رو ساپورت ميكنه تو همين تاپيك لينك دانلودش هست . در ضمن فايلش سنگينه در حدود 22 مگابايت و از زيپ كه در بياد ميشه 150 مگابايت ... آپلود كردنش يه جاي ديگه مشكله ولي تو اينترنت لينكهاي ديگه اي هم داره كه سرچ ميكنم برات ميزارم. فعلا دعا كنيد اين خط تلفن من وصل بشه ... :sad:

ممنون از متاليكاي عزيزم
ولي يه چيزي من نميدونم چطوري فلش كنم . اگه بدوني rapidshare اگه فايل رو به صورت مجاني آپلود كرده باشي خودش اونو بعد از 45 روز پاك ميكنه . پس يه جايي بذار كه اين طوري نباشه .
راستي ورژن نرم افزار من R252211LD_u_85.98.AOR هستش.
يه چيز ديگه اگه گوشي رو فلش كنم سريال گوشي هم عوض ميشه يا نه ؟
نميخوام يه طوري بشه كه ديگه تو ايران كار نكنه ! آخه ما ايم همين يه خط !!!
بازم ممنون كه واسه من تو زحمت افتادي !

B.Spears
29-11-2006, 12:27
خسته نباشيد
من ميخوام بدونم چه طوري روي v3x ميشه skin نصب كرد؟ همون تم كه توي موتورولا بهش ميگن skin
دمتون گرو جواب بديد گوشي مال خودم نيست بروبچ رو تو سوالات مربوط به نوكيا بي جواب نميذاشتم حالا رو اين حساب سه پيچ شدن درمورد موتورولا آقا جونه عزيزاتون سريع توضيح بدين پسوند اسكين ها بايد چي باشه و تو كدوم قسمت بريزيم

M.etallic.A
29-11-2006, 16:22
خسته نباشيد

لطفا قبل از پرسيدن سوال يه جست و جو كنيد تو همين تاپيك. جواب سوال شما تو صفحات قبل با توضيحات كامل داده شده.

راستي اون روش s4m براي طراحي و نصب اسكين رو حتما توضيح ميدم فكر نكنيد يادم رفته ...

M.etallic.A
29-11-2006, 16:30
ممنون از متاليكاي عزيزم
ولي يه چيزي من نميدونم چطوري فلش كنم . اگه بدوني rapidshare اگه فايل رو به صورت مجاني آپلود كرده باشي خودش اونو بعد از 45 روز پاك ميكنه . پس يه جايي بذار كه اين طوري نباشه .
راستي ورژن نرم افزار من R252211LD_u_85.98.AOR هستش.
يه چيز ديگه اگه گوشي رو فلش كنم سريال گوشي هم عوض ميشه يا نه ؟
نميخوام يه طوري بشه كه ديگه تو ايران كار نكنه ! آخه ما ايم همين يه خط !!!
بازم ممنون كه واسه من تو زحمت افتادي !

روش فلش كردن رو دوست عزيز amertad تو همين تاپيك صفحات قبلي در قالب يه فايل pdf توضيح داده .....
با فلش كردن سريال گوشي عوض نميشه اما اگه سريال گوشيتو با فلكس كردن عوض كرده باشن ( توضيح : گوشي هاي قاچاقي كه شماره سريالشون معتبر نيست رو ميشه با تعويض شماره سريال گوشي با يه شماره معتبر تو شبكه فعال كرد اما بعد از هر بار فلش كردن دوباره شماره سريال اصلي گوشي برميگرده و غيرفعال ميشه )

در اون صورت گوشيت غير فعال ميشه.

خواهش ميكنم. در حد توانم به سوالات دوستان جواب ميدم . اميدوارم مشكلت برطرف بشه .

M.etallic.A
29-11-2006, 16:46
سلام M_ETALLIC_A جان نه امتحان كردم خاموش نميشه
sharmande kiborde farsish pak shode hami ghadram bezor neveshtam( emkanat daneshgah mast dige
faghat vaghti bazi mikonam bemodad kam nabashe (manzor az ye epsilon bishtare) vaghti dare ghoshi ri mibandam riset mishe
bad mishe ye sit baray skin hay v3x behem moarefi koni ke skinash danlod beshan vasatesh ghat nashe
mer30
movafagh bashi
bay

گوشيتو فلش كن البته با مانسترپك با كد زبان 0032 تو همين تاپيك لينك دانلود و روش فلش كردن هست... اگه بازم برطرف نشد مشكل سخت افزاريه ....

M.etallic.A
29-11-2006, 16:46
لطف داری عزیز

من هر جور بگی این زبون بسته رو باهاش ور رفتم ، ولی فقط دوست داره منو خراب کنه ، تصمیم گرفتم یک گوشی دیگه بگیرم بدم به یارو ، گوشی دوست داشتنی خودم رو پس بگیرم

وضعیت الان به این شکله:

ESN: N / A
Technology: N / A
Software Version: N / A
Flex Version: USRAZRV3XT676CUR2522100A
Bootloader Version: v0x000671
DRM Version: N / A
Phone Type: Production (221CEC9C6C0C748C0068000800A0)

در ضمن گوشی رو وقتی وصل میکنم بدون اینکه چیزی نمایش بده فقط چراغ شارژ به صورت یکسره روشن می مونه و وقتی میرم تو حالت فلش مود ( بوت لودر ) این چراغ خاموش می شه . امشب با RSD 2.4 که داشتم کار می کردم این پیغام رو میده :

Phone failed initial security verification check. HAB error 0x8.

:sad:

سيم كارت رو از گوشي در مياري ؟

B.Spears
29-11-2006, 18:44
لطفا قبل از پرسيدن سوال يه جست و جو كنيد تو همين تاپيك. جواب سوال شما تو صفحات قبل با توضيحات كامل داده شده
ايول راهنمايي خب لينكشو ميذاشتي چي ميشد من هر چي گشتم پيدا نكردم

GsM
29-11-2006, 20:36
ايول راهنمايي خب لينكشو ميذاشتي چي ميشد من هر چي گشتم پيدا نكردم

از 15 به بعد رو بگرد.آخه توضیخات تکمیلی هم پیدا میکنی. ولی اگه از اول بگردی در مورد بهبود کیفیت فیلمبرداری

و ... چیزای زیادی پبدا میکنی!!!

kelvinator
29-11-2006, 22:49
ممنون متالیکا جان

GsM
01-12-2006, 23:59
از تاپيك هاي خوب براي موتورولا داران خصوصا v3x & v3i

Gigabyte
02-12-2006, 00:32
سلام به همه v3xدارها من تازه اومدم
میشه ادرس چند تا فونت فارسی واسه v3x
رو بدین (Tanx)

GsM
02-12-2006, 00:35
به تا پيك بالا مراجعه كن somayehns جان اینا رو با آموزش گذاشته@@@

Gigabyte
03-12-2006, 00:17
من یکی دوتاش.نو نصب کردم ولی اینا زبان عربی رو ندارن

GsM
04-12-2006, 00:38
من یکی دوتاش.نو نصب کردم ولی اینا زبان عربی رو ندارن

تو همون تاپيك درخواست عربي رو بده.ولي فكر كنم اول بايد گوشيت فارسي كني بعد از اين استفاده كني.يعني همون فايل هاي كه همراه فايل فلش.(مانستر پك)

darinow
04-12-2006, 14:11
آیا میشه که از چراغ آبی v3x بعنوان سرویس آنتن استفاده کرد مثل خیلی گوشی دیگه؟
و آیا رنگ آن عوض میشه؟
ممنون

GsM
05-12-2006, 00:53
و آیا رنگ آن عوض میشه؟
ممنون

عزيز جان برو به اين پست #311

mikhak1351
05-12-2006, 09:31
::::: V3x :::::
چه جوری v3x :sad: فارسی اس ام اس بگیره

Moda
06-12-2006, 13:36
من یه سوال داشتم
ایا صفحه نمایش گوشی موتورولا ال7 ضدخش هست

aidinjoon
06-12-2006, 20:53
سلام به همه.من زدم شيشه ی دوربین موتو جووووونم شکستم :ohno: کیس میتونه کمکم کنه؟ :sad:
منتظرم.....
اونهای که عشق موتو دارن راهنماییم کنن :worried:

aidinjoon
06-12-2006, 21:02
سلام به همه.من زدم شيشه ی دوربین موتو جووووونم شکستم :ohno: کیس میتونه کمکم کنه؟ :sad:
منتظرم.....

aidinjoon
06-12-2006, 21:06
منتظرم.....

GsM
07-12-2006, 00:49
من یه سوال داشتم

من تا به حال به اين مورد بر نخورده بودم!!! فكر نكنم

GsM
07-12-2006, 00:52
منتظرم.....

موتورولا نماينگي كه نداره!!!!فكر كنم اگه محل سكونتت رو بگي هم بهتر باشه و دوستان بتونن جايي رو معرفي كنن

aidinjoon
08-12-2006, 22:26
سلام
هيچ فرقي نميكنه كه كجا هستم! تهران.تبريز.اصفهان!!!!!! فقط اگه دوستان بتونن كمك كنن هرجا باشه ميرم پيداش ميكنم تا از خجالت موتوجون دربياييم!
(تهران)

saeid_hcc_3000
09-12-2006, 01:04
سلام.من به شخسه نميدونم از كجا ميتونيد كمك بگيريد ولي يك سري به تاپيك زير بزن و از somayehns یه سوال ب÷رس.خدای موتورولاست :laughing:
راستی سالامم رو هم برسون.

morteza_z
12-12-2006, 15:04
منم اومدم

منم تقويت رو نصب كردم .
ولي به سختي .

farshad-v3x
12-12-2006, 15:31
--------------------------------------------------------------------------------

salam, man ye moshkele asasi vasam pish omadeee. lotfan komak konid. on barname RTL LIte 2.0 ro nasb kardam, bad file haye SBF ro ham az toe hamin ja download kardam, omadam goshimo vasl kardamm, bad darsadash ke kamel shodan, reset kard, poshte sare ham, nazdike 10 barrr. badam nevesht be sorate dasti khamosh konim, kardam ,goshim dige bala naiomad aslann, faghat vaghti power ro mizanim ,shomare serial ro mide ba version! aslan bala nemiad ,file flash ro ham ba tavvajoh be inke serial goshia man 85 hast gereftam, bazam ta 30% miad kamel mishe o error mideee, nemidonam bayad chekaresh konam, ye rahnamaye konid lotfan ke khaely asabam khordeee in rozaaa !! mercc

بیژن
13-12-2006, 00:49
سلام
من تازه یه v3x گرفتم :) اموزشهای لازم رو از این انجمن گرفتم ولی مشکل اینه که هر نرم افزاری رو نصب میکنم موقع اجرا application error میده . در ضمن با نرم افزار flex هم نمی تونم کار کنم . :sad:
موبایلمو نمی شناسه .
به نظر شما علمای v3x مشکل از کجاست .
با تشکر
بیژن

GsM
13-12-2006, 01:14
ایا برنامه هایی که نصب کردی سالم هستن؟ در k java میریزیش دیگه؟درایور گوشیت کامل نصبه؟!!!!!
چه نرم افزار هیی رو نصب کردی که جواب نداده؟؟

bakhishman
13-12-2006, 07:54
آقایون من گوشیم هنگ میکنه خودش خاموش میشه
کلی مشکل داره .باید فلش بشه ولی این لینکی که تو این تاپیک برای فلش کردنه دیگه کار نمیکنه
لطفا کمک کنید.

M.etallic.A
13-12-2006, 12:00
از تاپيك هاي خوب براي موتورولا داران خصوصا v3x & v3i

لطفا تبليغات تاپيك هاي ديگه رو نكنيد......

و آیا رنگ آن عوض میشه؟
ممنون.

نه نميشه . هيچ كدوم از اين دو تا كه گفتي امكان پذير نيست.

M.etallic.A
13-12-2006, 12:24
من یه سوال داشتم

نه فكر نكنم . يه گوشي به من معرفي كن كه صفحه نمايشش ضدخش باشه ؟

سلام به همه.من زدم شيشه ی دوربین موتو جووووونم شکستم کیس میتونه کمکم کنه؟
منتظرم.....
اونهای که عشق موتو دارن راهنماییم کنن

خوب قبل از اينكه جوابت رو بدم يه گلايه داشتم از بچه هاي تاپيك .... چرا يكي يه سوالي ميپرسه پاس ميديد به يه تاپيك ديگه ؟ اين دوستمون اينجا سوالش رو پرسيده و همين جا هم جواب ميگيره . اگه جواب سوالش رو ميدونيد بگيد اگه نه دليلي نداره بفرستيد يه تاپيك ديگه كه اصلا موضوعش فرق ميكنه با اين سوال . خوب بگذريم جواب اين دوست عزيز رو بدم ...

تنها كاري كه به نظرم ميرسه ميتوني بكني . بري تهران خيابان جمهوري اونجا يه دوري بزني ببيني ميتوني جايي رو پيدا كني كه برات رديفش كنن. اگه هم نشد همون جا ميتوني بفروشي ....

M.etallic.A
13-12-2006, 12:43
--------------------------------------------------------------------------------

salam, man ye moshkele asasi vasam pish omadeee. lotfan komak konid. on barname RTL LIte 2.0 ro nasb kardam, bad file haye SBF ro ham az toe hamin ja download kardam, omadam goshimo vasl kardamm, bad darsadash ke kamel shodan, reset kard, poshte sare ham, nazdike 10 barrr. badam nevesht be sorate dasti khamosh konim, kardam ,goshim dige bala naiomad aslann, faghat vaghti power ro mizanim ,shomare serial ro mide ba version! aslan bala nemiad ,file flash ro ham ba tavvajoh be inke serial goshia man 85 hast gereftam, bazam ta 30% miad kamel mishe o error mideee, nemidonam bayad chekaresh konam, ye rahnamaye konid lotfan ke khaely asabam khordeee in rozaaa !! mercc

اولا يه توصيه به همه ... بدون دليل و فقط واسه آزمايش كردن گوشي رو فلش نكنيد و اگر هم نياز به اين كار شد با دقت و اطمينان كامل اينكار رو بكنيد ...

بيشتر اين مشكلات بخاطر اشكال تو سيستم بوت لودر گوشيه . فايل جداگانه بوت لودر رو دانلود كن و نصبش كن ( مانسترپك نه بوت لودر جداگانه ) و بعد گوشي رو روشن كن رو حالت بوت و حالا با يه فايل مانسترپك فلش كن .. نتيجه رو بگو .....

M.etallic.A
13-12-2006, 12:45
سلام
من تازه یه v3x گرفتم :) اموزشهای لازم رو از این انجمن گرفتم ولی مشکل اینه که هر نرم افزاری رو نصب میکنم موقع اجرا application error میده . در ضمن با نرم افزار flex هم نمی تونم کار کنم . :sad:
موبایلمو نمی شناسه .
به نظر شما علمای v3x مشکل از کجاست .
با تشکر
بیژن

خوب برنامه هايي كه نصب ميكني به گوشيت نميخوره ... برنامه هاي مخصوص وي تري ايكس رو نصب كن. در مورد نرم افزار فلكس هم يه توضيح كامل ميدم ....

M.etallic.A
13-12-2006, 12:49
آقایون من گوشیم هنگ میکنه خودش خاموش میشه
کلی مشکل داره .باید فلش بشه ولی این لینکی که تو این تاپیک برای فلش کردنه دیگه کار نمیکنه
لطفا کمک کنید.

مطمئني با فلش كردن حل ميشه ؟ خوب روش فلش كردن رو بلدي ؟ اگه بلدي و دنبال فايل مانسترپك ميگردي كافيه تو گوگل سرچ كني و توجه كن كد زبانش 0032 باشه تا عربي رو ساپورت كنه ....

M.etallic.A
13-12-2006, 13:09
خوب قبلش بگم من دسترسي به اينترنت ندارم ( بدليل قطعي تلفن ) و الان هم فصل امتحانات پايان ترم و من اصلا وقت نميكنم برم كافي نت و فقط بعضي وقتها از سايت دانشگاه ميام رو خط...

اين توضيح در مورد روش راه اندازي برنامه Leader GL Flex Editor به طور واضح و كامل و تست شده هست كه اگر با اين روش هم به مشكل برخورديد ديگه من شرمنده تون ميشم .

قبل از هر چيز تمام برنامه و درايور هايي كه از سي دي مخصوص موتورولا نصب كرديد پاك كنيد ( برنامه motorola phone و درايور مودم يو اس بي ) سيستم رو ري استارت كنيد و گوشي رو به سيستم وصل كنيد.خوب حالا بايد مودم يو اس بي رو نصب كنه. آدرس شاخه درايور p2k رو كه لينكش تو همين تاپيك هست رو بديد و اجازه بديد خودش سرچ كنه و نصبش كنه .

حالا برنامه Leader GL Flex Editor رو اجرا كنيد برنامه رو حالت modem mode ... دكمه normal رو بزنيد و منتظر بمونيد بعد از چند لحظه از شما درايورهاي ديگه اي رو ميخواد كه دونه دونه از همون شاخه p2k آدرس بديد و اجازه بديد خودش پيدا و نصب كنه . خوب حالا ديگه تموم شد و ميتونيد به راحتي با برنامه Leader GL Flex Editor كار كنيد و با زدن دكمه normal سريعا ميره رو حالت normal mode ... فقط يادتون نره حتما قبل از هر چيز برنامه motorola phone و درايور مودم يو اس بي كه از سي دي موتورولا نصب كرديد رو پاك كنيد.

اميدوارم ديگه به مشكلي برنخوريد .... يه نكته ديگه !!! من شخصا سعي ميكنم به همه سوالات جواب بدم فقط تنها مشكلم اين خط لعنتي كه قعطه و بزودي وصلش ميكنم.

GsM
13-12-2006, 19:53
[quote=m_etallic_a;747965]لطفا تبليغات تاپيك هاي ديگه رو نكنيد......

شما که همیشه نیستین.من هم که جواب همه سوال ها رو نمیدونم!!!توقع نداری که بچه ها صبر کنن که شما آن بشین
اگه دیده باشی من دیگه تو امضام هم از جفنگ ها استفاده نمیکنم و 2 تاپیک رو کلوپ معرفی کردم

شاید سوال کننده با جستجو در این 2 تاپیک منهای اینکه به جوابش برسه چیزای دیگه هم دستگیرش بشه

دیگه لازم نیست سوال های تکراری رو تکرار کنیم

این نظر منه!!!!!!!!!!1:)

در ضمن این تاپیک که مال من نیست که بخوام تبلیغش کنم....

از شما هم توقع نداشتم....

aidinjoon
13-12-2006, 23:26
اولا يه توصيه به همه ... بدون دليل و فقط واسه آزمايش كردن گوشي رو فلش نكنيد و اگر هم نياز به اين كار شد با دقت و اطمينان كامل اينكار رو بكنيد ...

بيشتر اين مشكلات بخاطر اشكال تو سيستم بوت لودر گوشيه . فايل جداگانه بوت لودر رو دانلود كن و نصبش كن ( مانسترپك نه بوت لودر جداگانه ) و بعد گوشي رو روشن كن رو حالت بوت و حالا با يه فايل مانسترپك فلش كن .. نتيجه رو بگو .....

سلام غزیز فکر کنم مشکل من همین جاست:)
گفتین boot loader یه ذره بیشتر توضیح میدین؟:blush:
این مشکله منه:

ببین باتری من الان شارژش باید حدود 40 درصد یا کمتر باشه مشکل میتونه از اون باشه؟
anti virus رو هم خاموش میکنم:sad:

این Error که حاله مارو گرفته:angry:

1:تو RSD با فلش HELLO MOTO EDITION ..... مرحله ی creating image که کامل شد شروع میکنه به
loading RAM downloading bootloader که این مرحله تو %0 میمونه بعد گوشی خاموش میشه(از حالت boot) و از PC قطع میشه و پیغام شوم زیر

Error sending RAM downloader for bootloader.Divice API Error 0*0030006 Address 0*800000 command
ADDR (0*E0231006) phone disconnected

با MP هم یه feild میزنه ولی گوشی diconnect نمیشه!

در ضمن سیستم من مال 4 سال پیشه تو PC های دیگه هم نمیتونم USB فلش موتو رو نصب کنم! به نظر شما مشکل از سیستمم؟
این اخریشه :من از پستهای قبلی تاپیک یادم هست که مطرح شده بود اگه فلش نصفه بره دوباره فلش کردن گوشبی مشکل میشه, این درسته؟

SW:.... U_85_98_A0R
BL: 0.6.8.2

بیژن
14-12-2006, 00:19
خوب برنامه هايي كه نصب ميكني به گوشيت نميخوره ... برنامه هاي مخصوص وي تري ايكس رو نصب كن. در مورد نرم افزار فلكس هم يه توضيح كامل ميدم ....

سلام مجدد
دوست عزیز نرم افزار هایی رو که نصب کردم خود شما تو انجمن معرفی کردین . مثل برنامه ضبط صدا - بازی فیفا و غیره . . . .
به نظر شما نرم افزار های هاتون مشکل دارن ؟
در مورد راهنمایی تون در ضمینه Flax هم امتحان میکنم . امیدوارم جواب بده . ممنون . یه فکری برای مشکل نرم افزاری من بکنید .
با تشکر بیژن

kelvinator
14-12-2006, 13:51
متالیکا جان سلام
خیلی ممنون دستت درد نکنه صدای گوشیم تقویت شد

M.etallic.A
14-12-2006, 16:05
[quote=m_etallic_a;747965]لطفا تبليغات تاپيك هاي ديگه رو نكنيد......

شما که همیشه نیستین.من هم که جواب همه سوال ها رو نمیدونم!!!توقع نداری که بچه ها صبر کنن که شما آن بشین
اگه دیده باشی من دیگه تو امضام هم از جفنگ ها استفاده نمیکنم و 2 تاپیک رو کلوپ معرفی کردم

شاید سوال کننده با جستجو در این 2 تاپیک منهای اینکه به جوابش برسه چیزای دیگه هم دستگیرش بشه

دیگه لازم نیست سوال های تکراری رو تکرار کنیم

این نظر منه!!!!!!!!!!1:)

در ضمن این تاپیک که مال من نیست که بخوام تبلیغش کنم....

از شما هم توقع نداشتم....

ببين كسي كه اينجا سوال مطرح مي كنه جوابش هم بايد همين جا بگيره. متوجه ميشي ؟ يعني اگه من نبودم و تو هم نتونستي جواب بدي يكي كه ميتونه بياد و جواب بده . هدف ما اين بود كه اين تاپيك شلوغ بشه حالا فرض كن يكي بياد اينجا سوال مطرح كنه و بعد شما آدرس اون تاپيك رو بدي خوب اين بنده خدا ديگه نمياد اينجا پست بده كه ...

خوب جدا از اين حرفها من سعي ميكنم تا جايي كه ممكنه جواب همه سوال ها رو بدم. دارم فكر ميكنم اگه منم به اينترنت پرسرعت و هميشه انلاين دسترسي داشتم ميتركوندم اينجا رو ....
بگذريم يادم رفته بود اينجا ايرانه ... مملكت محروميتها ... مملكت استعدادهاي سردرگم و امكانات در دسترس خواص !!! ( منظورم خودم نبودا ما كه استعدادي نداريم ...)

M.etallic.A
14-12-2006, 16:22
سلام غزیز فکر کنم مشکل من همین جاست:)
گفتین boot loader یه ذره بیشتر توضیح میدین؟:blush:
این مشکله منه:

ببین باتری من الان شارژش باید حدود 40 درصد یا کمتر باشه مشکل میتونه از اون باشه؟
anti virus رو هم خاموش میکنم:sad:

این Error که حاله مارو گرفته:angry:

1:تو RSD با فلش HELLO MOTO EDITION ..... مرحله ی creating image که کامل شد شروع میکنه به
loading RAM downloading bootloader که این مرحله تو %0 میمونه بعد گوشی خاموش میشه(از حالت boot) و از PC قطع میشه و پیغام شوم زیر

Error sending RAM downloader for bootloader.Divice API Error 0*0030006 Address 0*800000 command
ADDR (0*E0231006) phone disconnected

با MP هم یه feild میزنه ولی گوشی diconnect نمیشه!

در ضمن سیستم من مال 4 سال پیشه تو PC های دیگه هم نمیتونم USB فلش موتو رو نصب کنم! به نظر شما مشکل از سیستمم؟
این اخریشه :من از پستهای قبلی تاپیک یادم هست که مطرح شده بود اگه فلش نصفه بره دوباره فلش کردن گوشبی مشکل میشه, این درسته؟

SW:.... U_85_98_A0R
BL: 0.6.8.2

ببين هر فايل مانسترپك تشكيل شده از چند فابل كه يكيشون بوت لودره ... اگه وسط فلش كردن يه مشكلي پيش بياد ممكنه اين مشكل دقيقا موقع نصب فايل بوت لودر باشه و در اين صورت ديگه فلش كردن مشكل ميشه چون واسه فلش كردن اول بايد گوشي تو حالت بوت بالا بياد و اگه فايل بوت لودر ناقص نصب شده باشه كاملا واضحه كه به مشكل بر ميخوري ... يه نكته ديگه . درسته مانسترپك مجموعه اي از چند فايله اما ميشه هر كدوم از اين فايلها رو به صورت جدا هم نصب كرد. يعني شما اول بوت لودر رو نصب ميكني بعد كه گوشي رو حالت بوت بالا اومد بقيه چيزها رو هم نصب ميكني . پس الان كاره تو اينه كه بري يه فايل بوت لودر تو اينترنت پيدا كني ( مخصوص وي تري ايكس) و بعد اونو رو گوشيت نصب كني . بعد از اينكه سيستم بوت لودر گوشيت رديف شد. حالا براحتي ميتوني فلش كني...

شرمنده ام من وقت زيادي ندارم وگرنه سرچ ميكردم و فايل بوت لودر برات پيدا ميكردم و لينكش رو ميزاشتم برات. اما فكر نكنم پيدا كردنش زياد مشكل باشه. اگر هم پيدا نشد ميتوني يه فايل مانسترپك رو تجزيه كني و از فايل بوت لودرش استفاده كني...

M.etallic.A
14-12-2006, 16:55
سلام مجدد
دوست عزیز نرم افزار هایی رو که نصب کردم خود شما تو انجمن معرفی کردین . مثل برنامه ضبط صدا - بازی فیفا و غیره . . . .
به نظر شما نرم افزار های هاتون مشکل دارن ؟
در مورد راهنمایی تون در ضمینه Flax هم امتحان میکنم . امیدوارم جواب بده . ممنون . یه فکری برای مشکل نرم افزاری من بکنید .
با تشکر بیژن

هر برنامه اي كه نصب ميكني اين مشكل رو داره يا فقط اين برنامه هايي كه گفتي مشكل دارن ؟
اسم همه برنامه هايي كه تونستي نصبشون كني و باهاشون كار كني رو بگو ؟

M.etallic.A
14-12-2006, 16:57
متالیکا جان سلام
خیلی ممنون دستت درد نکنه صدای گوشیم تقویت شد

خواهش ميكنم.

ASRAR
14-12-2006, 19:13
سلام ملت
بابا به دادم برسید
هیچ پدر آمرزیده ای بپدا نمیشه به من کمک کنه
می خواستم بپرسم چه طوری باید تم رو رو گوشی موتورولا وی تری نصب کنم
جان مادراتون هر کی میدونه کمک کنه این ایمیل منه
PAR_1370@YAHOO.COM
برنامه ای که تو سی دی هست رو نصب کردم باهاش عکس و آهنگ رو می تونم انتقال بدم ولی برنامه
و تم رو نتونستم
دست به دامنتون کمک الان یک هفته است که دارم تو سایتایه مختلف دنبالش می گردم
ولی کسی جواب درست و حسابی به آدم نمی ده
اگه کسی می دونه به طور دقیق به من بگه
خدا جنت نصیب هر کی که منو از این دردسر نجات بده بکنه

aidinjoon
14-12-2006, 20:05
ددددددددرسست ششششششششششششششششششششششششش د. :laughing:

سلام بالاخره موفق شدم:tongue:
برنامه یflash&backup رو سیستم من 4 بار کار کرد دیگه نتونستم راش بندازم:angry: رفتم تو PC دوستم اجراش کردم و با اون flash kardam کردم که تو CG1 وصط کار error میداد و رو گوشی پیغام critical error85 رو میداد تا اینکه buffer نرم افزار را از setting بردمش بالا و موفق شدم ولی گوشی پس ار restart دو باره رفت تو حالت boot که این دفعه با RSD زدم و.......

در ضمن من pack hello moto رو زدم که:صداش از اول بلند 2:کیفیت زومش خیلی رفته بالا 3:کیفیت فیلمبرداریش 3GP است ولی با کیفیت بالا و زمان نامحدود:4:ولی فنتش خیلی بیخوده 5:قابلیت تعویض MMC در حالت روشن هم بهش اضافه شده:cool:

با تشکر از همه ی دوستان

aidinjoon
14-12-2006, 20:21
ایا میشه pack زبان را جدا نصبش کرد

aidinjoon
14-12-2006, 20:34
سلام ملت
بابا به دادم برسید
PAR_1370@YAHOO.COM
برنامه ای که تو سی دی هست رو نصب کردم باهاش عکس و آهنگ رو می تونم انتقال بدم ولی برنامه
و تم رو نتونستم

عزیزم اگه یه ذره وقت بذاری و پستهای قبلی نگاه کنی مشکلت حل میشه
اول این برنامه رو دانلود کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چندتا skin از پستهای قبلی دان کن
گوشیت هم بزار رو data conection
بقیه هم کار ب نرمافزاره که خیلی سادست

GsM
14-12-2006, 23:52
[QUOTE=gsm;748732]

ببين كسي كه اينجا سوال مطرح مي كنه جوابش هم بايد همين جا بگيره. متوجه ميشي ؟ يعني اگه من نبودم و تو هم نتونستي جواب بدي يكي كه ميتونه بياد و جواب بده . هدف ما اين بود كه اين تاپيك شلوغ بشه حالا فرض كن يكي بياد اينجا سوال مطرح كنه و بعد شما آدرس اون تاپيك رو بدي خوب اين بنده خدا ديگه نمياد اينجا پست بده كه ...

خوب جدا از اين حرفها من سعي ميكنم تا جايي كه ممكنه جواب همه سوال ها رو بدم. دارم فكر ميكنم اگه منم به اينترنت پرسرعت و هميشه انلاين دسترسي داشتم ميتركوندم اينجا رو ....
بگذريم يادم رفته بود اينجا ايرانه ... مملكت محروميتها ... مملكت استعدادهاي سردرگم و امكانات در دسترس خواص !!! ( منظورم خودم نبودا ما كه استعدادي نداريم ...)

قرار ما شلوغ کردن تاپیک نبود!!!:blink: قرار توانایی شما بود که باید برای همه بخصوص مافیای عزیز ثابت میشد
که مطمئنم تا الان شده

اگه شما یه زحمت بکشی و در یک پیغام مهمترین پست هایی که دادین رو به صورت لینک برای عموم بزارین اون وقته که همه به نحو احسن استفاده میکنن و با در خواست عموم به خواسته میرسیم!!!

اگه هم بازم ناراحتی به قول خودت بیا منو بزن:blush:

aidinjoon
15-12-2006, 22:15
اينم جدول سيم 0001_ 0032

مخصوص V3X

اینم لینک مستقیم مطلب :

offset 01 - bit 0: Settings > Phone Status > Other Information > PRL Version (1 on, 0 off)

offset 02 - bit 1: BLOCKS THESE FEATURES: Call barring, Call transfer, Info Services, do not read VM number from SIM, Voicemail ^@ text messages, Multi-Line Support, My Network List, Manual Network Search (1 on, 0 off - set to 0 to UNBLOCK these feature) some of these features may be SIM dependant anyway, so activating it on your phone may not actually allow you to use it (1 on, 0 off)

offset 03 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Answering Machine (1 on, 0 off)

offset 09 - bit 1: Settings > Security > Talk Secure (1 on, 0 off)

offset 0F - bit 0: Browser Additional Charge Prompt (1 on, 0 off)

offset 1C - bit 0: Settings > Initial Setup > Preferred Card (1 on, 0 off)

offset 1E - bit 7: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax > All Calls (1 on, 0 off)

offset 1F - bit 7: Fax Calls (1 on, 0 off)

offset 16 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Roam Calls option, special ring tone for calls received while roaming (1 on, 0 off)

offset 20 - bit 1: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax (1 on, 0 off)

offset 22 - bit 6: Settings > Call Divert/Forward > Fax (1 on, 0 off)

offset 23 - bit 5: Settings > In Call Setup > Call Guard option (1 on, 0 off)

offset 24 - bit 2: Speed Dial #1 (1 on, 0 off)

offset 29 - bit 1: Settings > Security > Lock Keypad (1 on, 0 off)

offset 2B - bit 0: Test Mode On (1 on, 0 off) (allows "menu 0 0 * * T E S T M O D E *" to enable field test mode)

offset 30 - bit 6: Settings > Personalize > Home Screen > Banner (1 on, 0 off) (text in 0063_0001)

offset 3E - bit 5: Office Tools > Quick Menu (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 3F - bit 4: SMS Unicode (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Restrict Calls (1 on, 0 off)

offset 34 - bit 6: Settings > Phone Status > Other Information > PRI Checksum (1 on, 0 off)

offset 37 - bit 2: Settings > Initial Setup > Status Light (1 on, 0 off)

offset 43 - bit 0: Settings > Java Settings > Java App Loader (1 on, 0 off)
bit 1: Unlock Java Protection (1 on, 0 off)

offset 44 - bits 4, 5, 6, 7: Office Tools > Engineering (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 46 - bit 7: Datebook Alarms (1 on, 0 off)

offset 47 - bit 3: Settings > Initial Setup > TTY (1 on, 0 off)

offset 4C - bit 7: Settings > Phone Status > Other Information > MP3 Ready (1 on, 0 off)

offset 53 - bit 1: "zoom" on external display when using camera (1 on, 0 off)
bit 7: Tools > Shortcuts (1 on, 0 off)

offset 60 - bit 6: Speed Dial #2 (1 on, 0 off)

offset 63 - bit 1: European Network (1 on, 0 off)

offset 86 - bit 2: Blue filter for camera (1 on, 0 off)
bit 4: Red filter for camera (1 on, 0 off)
bit 5: Green filter for camera (1 on, 0 off)

offset 9D - bit 3: Blue LED while charging (1 on, 0 off

If you are looking for a way to reject a call with the flip closed you can remap one of the external keys to the "TURN OFF" button.
For my mobile, I remapped the "CAMERA KEY" witch offset is 16 to the value 11 witch correspond to the "TURN OFF" button so now I
can reject a call when I have my flip closed pushing the right up button.

HEX ADDRESS(offset)-PHONE (KEY)-Value

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0C- CALL (GREEN BUTTON) -12
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
14- SELECT (SCROLL CENTRAL BUTTON) -3F
15- OUTSIDE RIGHT DOWN BUTTON (VOICE DIAL KEY) -2B
16- OUTSIDE RIGHT UP BUTTON (CAMERA KEY) -40
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1D- RED BUTTON (TURN ON/OFF BUTTON, HANG UP, EXIT MENUS) -11
1E- GO ONLINE BUTTON (UNDER THE RIGHT UP BUTTON) -3E
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

some other seem hacks for v3x found on an italian forum(translated with google translate):
To increase the quality of the video [thx to famonaco, alsitn and psycomorpher]
Seem: 004e_0001
Offset: 4AA
Bit 2:1 (to activate)
Offset: 4AB
Bit 6:0 (to diactivate)

To remove the shielded Welcome Vodafone Live to the start of the cellular one
(Such modification will restore the motorola shielded one nobrand)
Seem: 004a 0001
Offset: 1C0 05
Bit: 0 (to diactivate)

Extension warning “Demanded Costs added to you” in case of connection with the Browser
Seem: 0032_0001
Offset: 0F
Bit 0:1 (to activate)
It visualizes carried out calls
Seem: 0126_0001
Offset: 03
Bit 5:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

It visualizes received calls
Bit 6:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

To unblock the fast calls with key 1
Offset: 24
Bit 2:0 (to diactivate)

To unblock the fast calls with key 2
Offset: 60

Cancellation java protect
Offset: 43
Bit 1

To activate zoom
Beem: 0032_0001
Offset: 53
Bit 1:1 (to activate)

Disattivare “UNICODE”
(it removes the bug sms, in case present)
Offset: 3F
Bit 4:0 (to diactivate)

thx to Zapdog, Lockheed, fraquack and n3dv3d

to remove the low battery sound and the left volume up/down keypress indicator edit audio_cfg.db from a/mobile/system(save it with p2k commander for example and edit it with xvi32)
offset 1f8 value 00 to completely remove those sounds or value 01/02 to just lower this indicators

thanks to PaperinaDiRivombrosa(mod edit: greg you're a pro so next time don't try to circumvent the filter, please) who discovered this.

it seems that this ---- works on V980/V1050 also

to enable keyboard lock edit seem
0032_0001
offset 29 bit1 on

سلام کسی نظری در این مورد داره؟
من این seem ها رو از گوشی در اوردم که offset بالاتر از 20 نداره:blink:
در ضمن recorder این ها چند هستند؟
اگه این تنضیمات کار کنن که کوشی میترکه:ohno:

Rmv3x
15-12-2006, 22:27
salam bacheha
chandta soal dashtam mishe rahnamaei konid alabte harki balade
1.mishe ro v3x radio nasb kard age are che jori
2.sedash azin bishtar taghviat nemishe
3.mishe kiefiate zomm goshiro bala bord
felan hamina merc age yeki javab bede

GsM
15-12-2006, 23:30
سلام ملت
بابا به دادم برسید
PAR_1370@YAHOO.COM
و تم رو نتونستم

شما بعد از نصب برنامه leather & gl گوشیتون رو در حالت data\ fax conection قرار میدین

اگه درایور گوشیتون به طور کامل شناخته شده باشه با باز کردن برنامه مدل گوشیتون رو انتخاب میکنین

سپس دکمه normal رو میزنین تا صفحش سبز بشه
سپس وارد struments میشین resource explorer رو انتخاب می کنین
صبر میکنین تا لود بشه . سپس وارد درایو گوشیتون میشین.در قسمت اسکین یک newfolder میسازین
و اسم اون رو درست به همون شکل که اسم اسکین رو دارین میزارین
و سپس فایل های تواسکین رو به جز عکس رو در اون میریزین و عکس رو نیز تو قسمت picture
بریزید.حالا گوشیتون رو بعد از بستن برنامه و جدا کردن از کابل روشن خاموش کنید(یا از طریق برنامه این کار کنید) حالا از اسکینتون استفاده کنید

اگه یه خورده کوچیک تر مینوشتی هم جواب میدادیم;)

GsM
16-12-2006, 00:39
سلام کسی نظری در این مورد داره؟
من این seem ها رو از گوشی در اوردم که offset بالاتر از 20 نداره:blink:
در ضمن recorder این ها چند هستند؟
اگه این تنضیمات کار کنن که کوشی میترکه:ohno:

اگه مراجعه کنی به منبع ذکر شده !! شاد به جوابت برسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی شما seem های با حال و با کارایی های جالب سراغ ندارین برای v3i؟

GsM
16-12-2006, 13:06
salam bacheha

3.mishe kiefiate zomm goshiro bala bord
felan hamina merc age yeki javab bede

فقط مورد 3 شما
اونم درست از گفته ی یکی از دوستان خوب ماست (somayehns)که برات میزارم

تغيير ميزان زوم كردن گوشي در حين فيلم برداري از 2x به 4x

2- اين فايل رو دانلود كنيد mme_imager.cfg و تو شاخه a/mobile/system كپي كنيد.
6- گوشي رو راه اندازي مجدد كنيد.

7- حالا به قسمت فيلم برداري گوشي بريد و ببينيد تا چند ايكس مي تونه زوم كنه ؟ بايد 4x باشه.

GsM
16-12-2006, 13:08
این لینک فایل مورد نظر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.etallic.A
16-12-2006, 16:34
ددددددددرسست ششششششششششششششششششششششششش د. :laughing:

سلام بالاخره موفق شدم:tongue:
برنامه یflash&backup رو سیستم من 4 بار کار کرد دیگه نتونستم راش بندازم:angry: رفتم تو PC دوستم اجراش کردم و با اون flash kardam کردم که تو CG1 وصط کار error میداد و رو گوشی پیغام critical error85 رو میداد تا اینکه buffer نرم افزار را از setting بردمش بالا و موفق شدم ولی گوشی پس ار restart دو باره رفت تو حالت boot که این دفعه با RSD زدم و.......

در ضمن من pack hello moto رو زدم که:صداش از اول بلند 2:کیفیت زومش خیلی رفته بالا 3:کیفیت فیلمبرداریش 3GP است ولی با کیفیت بالا و زمان نامحدود:4:ولی فنتش خیلی بیخوده 5:قابلیت تعویض MMC در حالت روشن هم بهش اضافه شده:cool:

با تشکر از همه ی دوستان

عاليه ... خوشحالم كه كارت راه افتاد البته از دست ما كه كمكي بر نيومد خودت رديفش كردي .. پس اينجا باش اگه كسي همين مشكل تورو داشت راهنماييش كن

M.etallic.A
16-12-2006, 16:36
[QUOTE=M_ETALLIC_A;750210]

قرار ما شلوغ کردن تاپیک نبود!!!:blink: قرار توانایی شما بود که باید برای همه بخصوص مافیای عزیز ثابت میشد
که مطمئنم تا الان شده

اگه شما یه زحمت بکشی و در یک پیغام مهمترین پست هایی که دادین رو به صورت لینک برای عموم بزارین اون وقته که همه به نحو احسن استفاده میکنن و با در خواست عموم به خواسته میرسیم!!!

اگه هم بازم ناراحتی به قول خودت بیا منو بزن:blush:

فكر خو.بيه حتما اين كار رو ميكنم. ممنون

M.etallic.A
16-12-2006, 16:37
ایا میشه pack زبان را جدا نصبش کرد

بله ميشه ...

M.etallic.A
16-12-2006, 16:45
مرسي از gsm كه به سوالها جواب داد.

GsM
16-12-2006, 18:55
متالیکا جان وظیفه ماست.به پای زحمت های شما نمیرسه!!!

aidinjoon
16-12-2006, 22:01
offset 01 - bit 0: Settings > Phone Status > Other Information > PRL Version (1 on, 0 off)

offset 02 - bit 1: BLOCKS THESE FEATURES: Call barring, Call transfer, Info Services, do not read VM number from SIM, Voicemail ^@ text messages, Multi-Line Support, My Network List, Manual Network Search (1 on, 0 off - set to 0 to UNBLOCK these feature) some of these features may be SIM dependant anyway, so activating it on your phone may not actually allow you to use it (1 on, 0 off)

offset 03 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Answering Machine (1 on, 0 off)

offset 1E - bit 7: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax > All Calls (1 on, 0 off)

offset 16 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Roam Calls option, special ring tone for calls received while roaming (1 on, 0 off)

offset 2B - bit 0: Test Mode On (1 on, 0 off) (allows "menu 0 0 * * T E S T M O D E *" to enable field test mode)

offset 30 - bit 6: Settings > Personalize > Home Screen > Banner (1 on, 0 off) (text in 0063_0001)

offset 3E - bit 5: Office Tools > Quick Menu (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 34 - bit 6: Settings > Phone Status > Other Information > PRI Checksum (1 on, 0 off)

offset 44 - bits 4, 5, 6, 7: Office Tools > Engineering (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 4C - bit 7: Settings > Phone Status > Other Information > MP3 Ready (1 on, 0 off)

If you are looking for a way to reject a call with the flip closed you can remap one of the external keys to the "TURN OFF" button.
For my mobile, I remapped the "CAMERA KEY" witch offset is 16 to the value 11 witch correspond to the "TURN OFF" button so now I

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

some other seem hacks for v3x found on an italian forum(translated with google translate):

Extension warning “Demanded Costs added to you” in case of connection with the Browser
Bit 5:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

Bit 6:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

Bit 1

To activate zoom

Disattivare “UNICODE”

to remove the low battery sound and the left volume up/down keypress indicator edit audio_cfg.db from a/mobile/system(save it with p2k commander for example and edit it with xvi32)
offset 1f8 value 00 to completely remove those sounds or value 01/02 to just lower this indicators

thanks to PaperinaDiRivombrosa(mod edit: greg you're a pro so next time don't try to circumvent the filter, please) who discovered this.

0032_0001
offset 29 bit1 on

سلام فعلا این seemها رو داشته باشین:cool:

aidinjoon
16-12-2006, 22:39
همه ی seem هایی رو که تو پست قبلی دیدید میخواهیم باهاشون موتو جووووون سر حال بیاریمش:biggrin:
فرقی که این seem ها با اونایه دیگه دارن وتا حالا کسی تو فروم بهشون اشاره نکرده و تو تموم فرومهای خارجی هم از این نوع استفاده میکنن اینکه اینارو با leaderGL نمیشه به راحتی عوض کرد چون تو این حالت یک ساعت باید تبدیلهای مبنا 16 تایی رو انجام بدین که کار هر کسی هم نیست(خودم رو میگم ها:happy: )
داره خوشت میاد؟ برو پایین:biggrin:

aidinjoon
16-12-2006, 23:04
برای این کار اول به لینک زیر سر بزنید

لینک راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو لینک بالا دو تا نرم افزار است که باید دانلود کنین . طرز کارشون هم اونجا اومده که میتونین اون صفحه را کپی کنین ازش کمک بگیرین
یک نکته اینکه تو صفحه ی برنامه XVI32 قسمت پایین گوشه ی سمت چپ شماره ی offset که تو صفحه روش کلیک کردین نشون داده میشه:laughing:

یا از اینجا دانلود کنین

XVI32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p2man ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aidinjoon
16-12-2006, 23:23
ای بابا یک پست ارسال شده را نمیشه پاک کرد؟

اشتباه جایز نیست؟؟؟!!!!!!!!!

aidinjoon
16-12-2006, 23:37
تو seem قبلی یه سری اپشنها است که من خودم هم چیزی دسگیرم نشد ولی خوب چیز های زیادی اون تو هست

کسی در مورد awnsering machine که تو ring style اضافه میشه چیزی میدونه؟

من یه منشی تلفن میخواستم کسی سراغ نداره؟

aidinjoon
17-12-2006, 00:14

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

Bit 1

To activate zoom

Disattivare “UNICODE”

0032_0001
offset 29 bit1 on

راستی اینهم سایت اصلی(چه خوبه که مثل فروم های خارجی ذکر مطالب با منبع اصلی باشه):)

motomodders ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GsM
17-12-2006, 01:41

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1F- SMART KEY -15

aidinjoon ، دوست عزیز من این seem ها رو قبلا هم دیده بودم ولی دقیق نفهمیدم که هرکدومشون به درد چی میخوره
شما اگه بتونین همین جدول و تیکه تیکه توضیح بدین نور علی نور میشه؟؟؟

ممنون از پست های جالبت

aidinjoon
17-12-2006, 02:06
aidinjoon ، دوست عزیز من این seem ها رو قبلا هم دیده بودم ولی دقیق نفهمیدم که هرکدومشون به درد چی میخوره
شما اگه بتونین همین جدول و تیکه تیکه توضیح بدین نور علی نور میشه؟؟؟

ممنون از پست های جالبت

چشم سر فرست اونایی که میدونم چیه توضیح میدم:)

aidinjoon
17-12-2006, 02:08
حالا کسی seem های قطع شارژ باطری از USB داره؟
من نتونستم پیداشون کنم!

GsM
17-12-2006, 02:18
پس منتظریم!!!
ممنون

ASRAR
18-12-2006, 09:56
شما بعد از نصب برنامه leather & gl گوشیتون رو در حالت data\ fax conection قرار میدین

اگه درایور گوشیتون به طور کامل شناخته شده باشه با باز کردن برنامه مدل گوشیتون رو انتخاب میکنین

سپس دکمه normal رو میزنین تا صفحش سبز بشه
سپس وارد struments میشین resource explorer رو انتخاب می کنین
صبر میکنین تا لود بشه . سپس وارد درایو گوشیتون میشین.در قسمت اسکین یک newfolder میسازین
و اسم اون رو درست به همون شکل که اسم اسکین رو دارین میزارین
و سپس فایل های تواسکین رو به جز عکس رو در اون میریزین و عکس رو نیز تو قسمت picture
بریزید.حالا گوشیتون رو بعد از بستن برنامه و جدا کردن از کابل روشن خاموش کنید(یا از طریق برنامه این کار کنید) حالا از اسکینتون استفاده کنید

اگه یه خورده کوچیک تر مینوشتی هم جواب میدادیم;)

سلام
ممنون که جواب دادین
خب این دفعه کوچک می نویسم ببینم جوابمو میدی یا نه
گفتی گوشیتو رو این data\ fax conection
حالت قرار بده یعنی چه؟؟؟؟:blink: :blink: :blink: :blink: ؟؟؟
من موتورولا وی تری دارم
این قسمتی که شما گفتی را باید از کجای منوی گوشیم در بیارم؟؟؟؟؟
شرمنده من صفر کیلومترم:rolleye: :rolleye: :rolleye:
منتظرتم

GsM
18-12-2006, 11:24
از این قسمت
Setting/conectivity/ Usb Settings/ Defoult Conection/ Data & Fax

GsM
18-12-2006, 11:27
از این قسمت
/menu/setting/conectivity/ Usb Settings/ Defoult Conection/ Data & Fax
دشمنت شرمنده اگه بازم سوال داشتی من در خدمتم

GsM
20-12-2006, 01:16
یه خبر واسه v3i دار ها
اونایی که گوشیشون هنگام پخش موزیک دکمه hide نداره
می تونن با استفاده از این فرمان seem این امکان رو به گوشیشون بدن

seem 0032_0001, offset 9A, bit 7
checked => no play list in audio player and you cant play music when flip closed
unchecked => play list available, can play music with flip closed.

من امتحان کردم جواب داده!!! واقعا به این نیاز داشتم!!

aidinjoon
20-12-2006, 23:53
سلام قرار بود در مورد seem edit توضیح بدم که ....
پست زیرو قبلا داشتیم که حالا یه ذره کاملش میکنیم:happy:
برای این کار اول به لینک زیر سر بزنید

لینک راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو لینک بالا دو تا نرم افزار است که باید دانلود کنین . طرز کارشون هم اونجا اومده که میتونین اون صفحه را کپی کنین ازش کمک بگیرین
یک نکته اینکه تو صفحه ی برنامه XVI32 قسمت پایین گوشه ی سمت چپ شماره ی offset که تو صفحه روش کلیک کردین نشون داده میشه

یا از اینجا دانلود کنین

XVI32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p2man ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب با اینکه تو اون سایتی که بالا هست کامل شرح داده شده من هم یه ذره بیشتر توضیح میدم
با اجازه ی بزرگترها:rolleye:

در p2kman تو قسمت download seem شماره seem مورد نظر را وارد کنید(from 0032 to 0032 orxxxx) تو این قسمت میتونین یک مجموعه seem از یک شماره تا یک شمرهی دیگه از گوشی دانلود کنین که بعدا به هر کدوم نیاز شد تو دستون باشه.
با برنامه ی XVI شماره seem مورد نظر را باز کنید نشانگر ماوس را بر روی هر خانه که قرار دهید در گوشه ی پایین سمت چپ شماره ی offset را مشخص میکند که به کمک ان میتوانید offset مورد نظر را تغییر دهید
بعد از انجام تغییرات seem را ذخیره کنید
حال دوباره برنامه ی p2kman را باز کنید در قسمت upload seem شماره seem ذخیره شده را با record آن وارد کنید سپس دگمه ی upload را بزنید حال در صفحه ی باز شده seem ی را که با XVI ذخیره کرده بودید باز کنید
اگر upload موفق باشد در قسمت پایین p2kman عبارت ok به اخره جمله seem اضافه میشود
حالا restart
مرحله ی اخر صفا:biggrin:

aidinjoon
21-12-2006, 00:35
Here are the key mappings (005B_0001.seem) for the moto V3X.

Why do I need this for?

Ex:

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

تو گوشی v3x مشکلی که هست با در بسته (closed flip) نمیتوان تماس وارده را قطع کرد :sad:

تو این متن دکمه ی دوربین را با کار دگمه ی قرمز یکی کرده

ولی من خودم دکمه ی voice command را به دکمه ی قرمز تبدیل کردم و به جای browser دکمه یvoice command را قرار دادم چون اول اینکه تو ایران اینترنت موبایل نداریم دوما با در بسته اصلا فرمان صوتی کار نمیکنه!!!!!!:blink: چ

برای اینکار در seem 005b_0001 بر روی offset 1E کلیک کنید حال از قسمتtools/bitmanpulatin را باز کنید بیتهای 0و1و5 را تیک بزنید تا مقدار 2B بدست اید روی set کلیک کنید
اکنون روی offset 15 کلیک ومقدار ان را به 11 (بیتهای0و4)تغییر دهید
بقیه ی کارو تو پست قبلی توضیح دادم:biggrin:

navid_mansour
22-12-2006, 01:00
سلام دوستان با چه سیمی میشه رو مسیجهای V3i رو فرستاد رو مموری؟
مرسی از زحمتی که میکشید

GsM
23-12-2006, 15:17
سلام دوستان با چه سیمی میشه رو مسیجهای V3i رو فرستاد رو مموری؟
مرسی از زحمتی که میکشید

دوست عزیز روی v3i مسیج ها روی مموری ذخیره نمیشه!!!

فقط روی سیم کارت و حافظه خودش همین!!!! ;)

M.etallic.A
23-12-2006, 17:23
Seem 004a_0001 > offset 1A1

بیت 0 و 7 و 1 رو تیک بزنید.

M.etallic.A
23-12-2006, 19:00
یه سری گوشی موتورولا v3x وارد بازار شده که ساخت آلمانه و برای بازار جنوب شرق آسیا ساخته شده... موقع خرید دقت کنید این گوشی ها دوربین زیاد خوبی ندارن و عکسهاشون نویز زیادی داره مخصوصا تو تاریکی... بهترین گوشی v3x از نظر من گوشی های ساخت سنگاپوره...

GsM
24-12-2006, 00:39
اره دیگه!!! بهترین سری هر گوشی همون سری هست که تو کشورش تولید میشه!!!

البته درسته اصل اصلش مال اونجا نیست ولی بسیار معتبر هست!!!

M.etallic.A
25-12-2006, 13:18
کسی سیم مربوط به خط کشی تو صفحه اس ام اس رو داره ؟

GsM
26-12-2006, 01:29
متالیکا چرا map کامل seem های v3x رو از فروم motox نمیگیری؟؟

GsM
26-12-2006, 02:36
این هم map کامل seem های v3i

M.etallic.A
26-12-2006, 12:28
عزيز من واسه خودم نميخوام. من n73 دارم. داداشم v3x داره.. واسه همين زياد دنبالش نيستم اگه كسي سوال بپرسه يا داداشم چيزي بخواد ميرم تو بحرش ....

GsM
26-12-2006, 13:21
ok گرفتم .راستی مبارکت باشه گوشی جدیدت.. یادمه تاپیک زده بودی برای خرید گوشی!!!

shm202000
26-12-2006, 17:04
سلام دوستان
كسي برنامه براي زوم روي عكسهاي v3x داره.
با تشكر

M.etallic.A
26-12-2006, 20:00
مرسی عزیز فدات. آره خریدم. گوشی خوبیه ...

GsM
27-12-2006, 01:04
سلام دوستان
كسي برنامه براي زوم روي عكسهاي v3x داره.
با تشكر

سلام

من گشتم و چیزی به دستم نیومده!!!

GsM
27-12-2006, 01:35
مرسی عزیز فدات. آره خریدم. گوشی خوبیه ...

مگه میشه شما چیزی بخری و بد باشه!!!:biggrin:

متالیکا جان نکنه شما هم می خواین از اینجا برین !!!!! حالا حالا ها ما با شما کار داریم!!!! باید کل اطلاعاتت رو بیاریم

بیرون:tongue:

M.etallic.A
27-12-2006, 12:22
نه عزیز من کماکان در خدمت هستم. البته من بیشتر از شماها یاد گرفتم تا اینکه یاد بدم و از این بابت خوشحالم.
سوال نبوووووووود ؟:D فکر کنم همه رفتن تو تاپیک somayehhs چون دیگه کسی سوال نمی پرسه اینجا ...

aidinjoon
27-12-2006, 19:01
نه عزیز من کماکان در خدمت هستم. البته من بیشتر از شماها یاد گرفتم تا اینکه یاد بدم و از این بابت خوشحالم.
سوال نبوووووووود ؟:D فکر کنم همه رفتن تو تاپیک somayehhs چون دیگه کسی سوال نمی پرسه اینجا ...

سلام
نه عزیزم اونجا نرفتیم ما هر دوتاشم دنبال میکنیم فقط شما یه مدت پیش گفتین که اینترنت ندارین و خودتون هم کمتر به تاپیک سر میزدین....:)

حالا از اینها بگذریم gsmجان ازتون پریسیدن که نقشه seem های v3x را ندارین؟
حالابا اجازه شما یه بار هم من میپرسم:blush:

M.etallic.A
27-12-2006, 22:12
سلام
نه عزیزم اونجا نرفتیم ما هر دوتاشم دنبال میکنیم فقط شما یه مدت پیش گفتین که اینترنت ندارین و خودتون هم کمتر به تاپیک سر میزدین....:)

حالا از اینها بگذریم gsmجان ازتون پریسیدن که نقشه seem های v3x را ندارین؟
حالابا اجازه شما یه بار هم من میپرسم:blush:

داداشم این تاپیک رو دنبال میکنه وقتی پست gsm رو دید گیر داد به من که باید نقشه seem v3x رو برای من پیدا کنی. منم تو کافی نت یه کم سرچ کردم و یه فایل txt پیدا کردم که فکر نکنم کامل باشه :

MAP OF HACKS FOR THE MOTOROLA Vxxx PHONE
Originally created and tested for TRIPLETS series phones V300/V400/V500/V600.
Extended to include features of V547/V551, V3RAZR, V635.
Not tested on V180/V220/V550/V620/V80/Axxx/Exxx/CDMA phones/etc, so use at your own risk on those phones.

Last Modified (GMT -0400) 7:49 AM Thursday, May 11, 2006
Latest Changes: seem 0032, offset 96/AE (for V3i hacks)
seem 0032, offset 93/94 (for V3i hacks)
gain_table, offset 1BD (for V3i wired headset)
seem 0313/0314 (in other interesting seems)
seem 0032, offset 9A
gain_table volume step descriptions added
seem 0032, offset 8C, bit 2
kjava/j2me*.pat files
seem 0032, offset 69, bit 3
seem 0254 and 0278 added to other interesting seems (with details)
seem 004a, offset 1D1
seem 0032, offset 83, bit 4
added more gain_table hacks (microphone gains, master gain, volume control steps)
added more gain_table hacks (speakerphone keypad, voice name; bluetooth voice name/voice record)
added seem 004e for max video record size setting (V635)
added numerous gain_table hacks (wired headset gains, BT headset gains, voice name/voice record gains, system tone gains)
added some new seem 0032 hacks provided to me (mostly items that are set 'on' by default in almost all flexes)

What does this all mean?
See [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for a tutorial.

Disclaimer:
Use this information at your own risk!
I cannot be held responsible if you damage your phone.
If you have questions, contact me via PM on [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - my handle is 'xlr8'.
DO NOT E-MAIL ME ABOUT THIS. PM via Howard Forums only.
By keeping this page open and reading the information below, you agree to these stipulations.

========

Other Interesting Seems:

0002 - (Multiple Records) Shortcuts
0016 - Stores Hardware Version
0037 - (Multiple Records) Stores Quick Dial Numbers
0038 - (Multiple Records) Stores Received Numbers
0039 - (Multiple Records) Stores Dialed Numbers
005B - Key Mapping
0064 - SMS Service Center Number
0074 - Stores Phone Lock Code
0076 - Stores Phone Security Code
007D - (Multiple Records) SMS Messages (stored on phone)
00AE - (Multiple Records) Bluetooth Device History
0117 - Phone Model Number
0132 - Bluetooth Name
013A - Greeting Text
0171 - Other Information > Technology
017F - Flex Version
0254 - (Records 0001-0003) E-Mail Provider details (see also seem 0278): provider name begins at offset 09, with 00 between each character, offset 29 sets POP3/IMAP4 status (6E for port 110/pop3, 8F for port 143/impa4), offset 2B sets SMTP port number (25)
0259 - (Multiple Records) Phonebook Categories
026B - Lifetime Call Times
0278 - (Records 0001-0003) E-Mail Provider details (see also seem 0254): pop3/imap4 server name begins at offset 00 with _no_ 00 between each character, smtp server name begins at offset 42 with _no_ 00 between each character
02D2 - Firmware Version
02D3 - Flex Version
0313 - Carrier/Browser Key Assignment (use mma menu code)
0314 - Camera/Message Key Assignment (use mma menu code)

========

kjava/j2me*.pat files

Permission File for Each Installed Java Application (Games & Apps > menu > Permissions)

offset 06: determines selected option for Network Related > Data Network (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 07: determines available options for Network Related > Data Network (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 08: determines selected option for Network Related > Messaging (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 09: determines available options for Network Related > Messaging (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 0A: determines selected option for Network Related > App Auto-Start (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 0B: determines available options for Network Related > App Auto-Start (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 0C: determines selected option for Network Related > Connectivity Options (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 0D: determines available options for Network Related > Connectivity Options (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 0E: determines selected option for User Data Related > Multimedia Recording (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 0F: determines available options for User Data Related > Multimedia Recording (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 10: determines selected option for User Data Related > User Data Read Capability (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 11: determines available options for User Data Related > User Data Read Capability (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 12: determines selected option for User Data Related > User Data Write Capability (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 13: determines available options for User Data Related > User Data Write Capability (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)
offset 14: determines selected option for User Data Related > App Data Sharing (00 for 'access denied', 01 for 'always ask', 02 for 'ask once per app', 04 for 'never ask')
offset 15: determines available options for User Data Related > App Data Sharing (00 for no access/item not displayed, 01 for 'always ask' option, 02 for 'ask once per app', 03 for 'never ask', 04 for full unprompted access)

========

plmn_text_table.bin

Alpha Tag Database
seem 0032, offset 4B, bit 6 must be set to "0"
in some cases, seem 0032, offset 02, bit 1 must be set to "0" also

first offset prior to text is the number of characters in the alpha tag, in hex
Example: "Cingular" would require "08" and "XLR8 Is Awesome" would require "0F"
Confusing? Maybe so. A little lesson for counting in hexadecimal. Forget what you learned about counting to "10" in Kindergarten; let's count to "10" in hex...
00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 0A, 0B, 0C, 0D, 0E, 0F, 10 (exciting, huh? wanna count to "10" in binary? 00, 01, 10 EASY!)

second offset prior to text has something to do with the band the network uses (ie. 850/900/1800/1900) I recommend not changing it.
It appears as though 01/02/03 denote 900/1800 and 04/08/0C denote 850/1900 and 05/07/09 denote all bands.

third offset prior to text is the first two digits of the "MNC" code, reversed
Example: For a network code of 123-456, you would see "54" in this offset

fourth offset prior to text is the last digit of the "MCC" code (digit #2 in the offset) and the last digit of the "MNC" code (digit #1 in the offset)
Example: For a network code of 123-456, you would see "63" in this offset

fifth offset prior to text is the first two digits of the MCC code, reversed
Example: For a network code of 123-456, you would see "21" in this offset

========

gain_table.bin

**all offsets are HEX**
**no bit manipulation here, just change the actual value of the offset**

SPEAKER GAINS
offset 0D earpiece call gain (original setting: 01, recommended setting: 05) (master control at offset 10: 08)
offset 19 earpiece keypad gain (original setting: 01, recommended setting: 01) (master control at offset 1E: 08)
offset 25 earpiece system tone gain (original setting: 01, recommended setting: 08) (master control at offset 2A: 08)
offset 31 external speaker speakerphone gain (original setting: 01, recommended setting: 03) (master control at offset 34: 08)
offset 3D external speaker keypad gain when on speakerphone call (original setting: 01, recommended setting: 01) (master control at offset 40: 08)
offset 49 external speaker mp3/midi/video gain (original setting: 01, recommended setting: 03) (master control at offset 4C: 08)
offset 4E external speaker system tone gain (original setting: 08, recommended setting: 01)
offset 61 wired headset call gain (original setting: 02, recommended setting: 05) (master control at offset 64: 08)
offset 6D wired headset inner keypad gain (original setting: 01, recommended setting: 01) (master control at offset 72: 08)
offset DC bluetooth headset call gain (original setting: 08, recommended setting: 0F)
offset EA bluetooth headset inner keypad gain (original setting: 08, recommended setting: 08)
offset F6 external speaker system tone gain when bluetooth headset connected (original setting: 08, recommended setting: 01)
offset 139 earpiece voice name/voice record playback gain (original setting: 01, recommended setting: 05) (master control at offset 13C: 08)
offset 145 wired headset mp3/midi/video gain (original setting: 02, recommended setting: 04) (master control at offset 148: 08)
offset 15D external speaker voice dial gain when on speakerphone call (original setting: 01, recommended setting: 03) (master control at offset 160: 08)
offset 178 bluetooth voice name/voice record playback gain (original setting: 08, recommended setting: 0F)
offset 1BD V3i wired headset mp3/midi/video gain (original setting: 01, recommended setting: 04) (master control at offset 1C0: 08)

MICROPHONE GAINS
offset 1E1 handset microphone gain (original setting: 0E, recommended setting: 0F) (V3/RAZR original setting: 19, recommended setting: 15)
offset 1F9 wired headset microphone gain (original setting: 1F, recommended setting: 1F) (V3/RAZR original setting: 00 ???)
offset 21D speakerphone microphone gain (original setting: 1F, recommended setting: 1F)
offset 238 bluetooth headset microphone gain (original setting: 08, recommended setting: 1B)

MASTER GAIN
offset 3A6 master gain control for speakers and microphones (original setting: 08, recommended setting: 08)

MASTER VOLUME CONTROL STEPS (controls master gain, but only at the specific volume level on the phone)
offset 3A9 master gain volume step 0 (original setting: 00, recommended setting: 00)
offset 3AB master gain volume step 1 (original setting: 01, recommended setting: 01)
offset 3AD master gain volume step 2 (original setting: 02, recommended setting: 02)
offset 3AF master gain volume step 3 (original setting: 03, recommended setting: 03)
offset 3B1 master gain volume step 4 (original setting: 04, recommended setting: 04)
offset 3B3 master gain volume step 5 (original setting: 05, recommended setting: 05)
offset 3B5 master gain volume step 6 (original setting: 06, recommended setting: 07)
offset 3B7 master gain volume step 7 (original setting: 07, recommended setting: 09)

settings from 00 and up; remember to count in hex... you don't go directly from 09 to 10... it goes 09 0A 0B 0C 0D 0E 0F 10

earpiece call gain sounds coming out of the earpiece when on a call
earpiece inner keypad gain affects sounds coming out of the earpiece when NOT on a call (touchtones, button press beeps)
earpiece system tone gain affects system tones coming out of the earpiece when on or attempting a call (call drop tone, voice dial failed tone, call failed tone, headset disconnect tone)
external speaker speakerphone gain affects sounds coming out of the external speaker when on a call with speakerphone activated
external speaker keypad gain when on speakerphone call affects keypress sounds and system tones coming out of the external speaker when on a call with speakerphone activated
external speaker mp3/midi/video gain affects multimedia, mp3, and midi sounds coming out of the external speaker (includes midi/mp3 tones, video playback)
external speaker system tone gain effects system tones coming out of the external speaker (reminder tone, style/volume change tone, Continental/Siren/Attention/Classic ringtones, low batt tone, service tone, autoredial ring, roaming ringtone)
wired headset call gain affects sounds coming out of the wired headset when on a call
wired headset inner keypad gain affects sounds coming out of the wired headset when NOT on a call (touchtones, button press beeps)
bluetooth headset call gain affects sounds coming out of the bluetooth headset when on a call
bluetooth headset inner keypad gain affects sounds coming out of the bluetooth headset when NOT on a call (touchtones, button press beeps)
external speaker system tone gain when bluetooth headset connected affects ALL SOUNDS coming out of the phone when a bluetooth headset is connected (because only system tones can come out of a motorola phone when a bluetooth headset is connected)
earpiece voice name/voice record playback gain affects sounds coming out of the earpiece during playback of voice records, scrolling through phonebook entries with a voice name, and name confirmation during voice dial
wired headset mp3/midi/video gain affects multimedia, mp3, and midi sounds coming out of a wired headset when connected (includes midi/mp3 tones, video playback)
external speaker voice dial gain when on speakerphone call affects sounds coming out of the external speaker when browsing phonebook entries with voice names
bluetooth voice name/voice record playback gain affects sounds coming out of the bluetooth headset during playback of voice records, scrolling through phonebook entries with a voice name, and name confirmation during voice dial

handset microphone gain affects the sensitivity of the microphone when on a call
wired headset microphone gain affects the sensitivity of the microphone when on a call with a wired headset connected
speakerphone microphone gain affects the sensitivity of the microphone when on a call with speakerphone activated
bluetooth headset microphone gain affects the sensitivity of the microphone when on a call with a bluetooth headset connected

master gain control affects all sounds coming out of all speakers and the sensitivity of all phone microphones

volume control steps affect the gain of individual volume control levels of the phone

========

SEEM 00a2_0001

**all offsets are HEX**

offset 00 - bit 5: disable AMR Half Rate (1 on, 0 off) (bit 6 must be off)
bit 6: enable AMR Half Rate (1 on, 0 off) (bit 5 must be off)

offset 01 - bit 5: disable AMR Full Rate (1 on, 0 off) (bit 6 must be off)
bit 6: enable AMR Full Rate (1 on, 0 off) (bit 5 must be off)

How to tell what audio codec your phone is using:
While in a call, enter field test mode and in the Serving CS/TB screen, look on the bottom line beside "coder."
The first part of that string of letters is the part you're looking for.
AFS = AMR Full Rate
AH0 = AMR Half Rate
AH1 = AMR Half Rate
EFR = Enhanced Full Rate
FR = Full Rate

========

SEEM 0050_0001/0051_0001 controls number of entries in received/dialed numbers list

both offsets must be changed
offset 8F - set to number of calls you want in hex (ie. "14" would give you 20 calls; "32" gives you 50 calls; max out at "3C" for 60 calls)
offset 93 - set to number of calls you want in hex (ie. "14" would give you 20 calls; "32" gives you 50 calls; max out at "3C" for 60 calls)

========

SEEM 010a_0001

**all offsets are HEX**

offset 00 - bit 0: GPRS auto-attach at power-on (1 on, 0 off) (if bit 1 is on, auto-attach will be off)
bit 1: GPRS detach after GPRS data session (bit 0 must be on to activate)

========

SEEM 01a8_0001 controls Date/'GPRS' displayed in second line of home screen under carrier name

========

SEEM 004a_0001/004b_0001

**all offsets are HEX**
**no bit manipulation here, just change the actual value in the offset**

offset 22 (01 for custom startup sound stored in /a/mobile/audio/Start~up.mp3, 00 for no custom startup sound), may need to adjust 0032_0001, offset 24, bit 3
offset 23 (01 for custom startup in stored seems 0206/0208, 00 for no custom startup)
offset 24 (01 for custom shutdown sound stored in /a/mobile/audio/Power~down.mp3, 00 for no custom shutdown sound)
offset 27 (00 for custom outer image from path saved in seems 0061/0062, 01 for custom outer text stored in seems 0061/0062, 02 for Motorola icon)
offset 80 (01 for number display with no dashes, 00 for number display with dashes- 1-404-555-1212)
offset 148 (01 for MTWTFSS week format in calendar, 00 for SMTWTFS week format in calendar)
offset 1BE (00 for no deletion of inbox, outbox, drafts messages on sim swap)
offset 1C0 (01 for blue hellomoto splash screen, 00 for original hellomoto splash screen)
offset 1D1 (01 for .3gp video record, 03 for .mp4 video record)
offset 1D3 (01 for Multimedia > Video Camera, 00 for no Video Camera) (see also seem 0032, offset 60, bit 6)
offset 1ED swap to ring style when press/hold # key (01 soft, 02 vibrate, 03 vibe then ring, 04 silent, 05 vibe&ring)
offset 207 (01 charge via computer USB connection, 00 do not charge via computer USB connection)

========

SEEM 004e_0001

**all offsets are HEX**
**no bit manipulation here, just change the actual value in the offset**

offset 412 - controls video record file size when phone setting is "maximum"
set to 01 for a max size of ~1 Megabyte (0100hex = 1024 kilobytes = 1 mb)
set to 14 for a max size of ~5 Megabytes (1400hex = 5120 kilobytes = 5 mb)
set to 28 for a max size of ~10 Megabytes (2800hex = 10240 kilobytes = 10 mb)
etc.

========

SEEM 0025_0001

**all offsets are HEX**

offset 00 - bit 0, bit 3: 900/1800 and 1900 (set each of these bits to 1)
bit 0, bit 1, bit 3: 850/1900 and 900/1800 (set each of these bits to 1)
bit 0, bit 2, bit 3: 850/1900 and 900 (set each of these bits to 1)
bit 2, bit 3: 850/1900 and 1800 (set each of these bits to 1)

========

SEEM 0126_0001

**all offsets are HEX**

offset 00 - bit 7: Display My Phone Number at Power On (0 fix enabled, 1 fix not enabled) (offset 04 MUST Be Set - Fix for S/W >38R)

offset 02 - bit 1: House Icon and "Home" Displayed when in "Homezone" (provider specific, O2 Germany) (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Phone Status > My Tel. Numbers - store number after restart fixed for S/W .38R and above (1 fix enabled, 0 fix not enabled)

offset 03 - bit 5: Items Displayed in Recent Calls > Dialed Calls (1 to display only most recent call to same number, 0 to display all calls to the same number)
bit 6: Items Displayed in Recent Calls > Received Calls (1 to display only most recent call from same number, 0 to display all calls from the same number)

offset 04 - bit 5: Display My Phone Number at Power On (1 fix enabled, 0 fix not enabled) (offset 00 MUST Be Set - Fix for S/W >38R)

========

SEEM 0061_0001 - determines external LCD display text when flip is open aka "Cingular"
SEEM 0062_0001 - determines external LCD display text when flip is open aka "Cingular"

========

mma_ucp & mma_dcp

controls menus

menu codes:
"FEM" for Engineering Menu
"AIM" for AIM
"IM" for IM
"MobileQQ" for MobileQQ
"Video" for Videos (no 's' on the menu code)
"Bluetooth" for Bluetooth
"CDAG" for Quick Menu
"Chat" for Chat
"VideoCamera" for Video Camera
"AirplaneMod" for Airplane Mode (does not work on most phones, confirmed on A630 only)

========

SEEM 0032_0001

bits: 00000000 <-- binary
76543210 <-- bit #

**all offsets are HEX**

offset 00 - bit 0: Settings > Initial Setup > Time and Date > Autoupdate Menu (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Initial Setup > Time and Date > date setting option (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Initial Setup > Auto Redial (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Phone Status > Other Information (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Phone Status > Other Information > S/W Version, DSP S/W Version, Language List (1 on, 0 off)

bit 1: Settings > Phone Status > Other Information > Data Ready (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Phone Status > Other Information > TrueSync Ready (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Phone Status > Other Information > Browser Ready (1 on, 0 off)
bit 5: SIM capable device (1 on, 0 off)

offset 02 - bit 0: Settings > In-Call Setup > Answer Options > Open To Answer (1 on, 0 off)
bit 1: BLOCKS THESE FEATURES: Call barring, Call transfer, Info Services, do not read VM number from SIM, Voicemail ^@ text messages, Multi-Line Support, My Network List, Manual Network Search (1 on, 0 off - set to 0 to UNBLOCK these features)
some of these features may be SIM dependant anyway, so activating it on your phone may not actually allow you to use it
bit 4: ^@ and _@ VM Indicator SMS Msgs (1 off, 0 on) (**DOES NOT WORK RELIABLY**)
bit 7: Message > Info Services (1 on, 0 off)

offset 03 - bit 1: Message > Quick Notes (1 on, 0 off)
bit 2: Message > Drafts (1 on, 0 off)
bit 3: Message > Outbox (1 on, 0 off)
bit 5: Message > Inbox (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Ans Mach option (1 on, 0 off)
bit 7: Alarms Available (1 on, 0 off)

offset 04 - bit 1: Call Restriction Support (1 on, 0 off)

offset 05 - bit 3: Silent alert (ringtones) (1 on, 0 off)

offset 06 - bit 1: Siren alert (1 on, 0 off)

offset 08 - bit 2: Office Tools > Voice Records (1 on, 0 off)
bit 3: Allow Voicenote for Datebook (1 on, 0 off)
bit 4: Allow Voicenote for Ring Alerts (1 on, 0 off)
bit 5: Recent Calls > Call Cost (1 on, 0 off)
bit 7: Phonebook > Edit > Voice Name (1 on, 0 off)

offset 09 - bit 0: Voice Dialing Support (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Talk Secure (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Security > Lock Application > Recent Calls (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Phonebook (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Datebook (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Lock Application > Radio (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Messaging (1 on, 0 off)

offset 0A - bit 0: Settings > Security > Lock Application > Shortcuts (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > SIM Apps (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > Browser (1 on, 0 off)
bit 3: Phonebook > Edit > Insert P (Pause) (1 on, 0 off)
bit 4: Phonebook > Edit > Insert W (Wait) (1 on, 0 off)
bit 5: Phonebook > Edit > Insert N (Number) (1 on, 0 off)
bit 6: iTAP Support (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Initial Setup > Backlight > Continuous option (1 on, 0 off)

offset 0B - bit 0: Settings > Phone Status > Other Information > ESN (1 on, 0 off)
bit 2: GSM Phone Available (1 on, 0 off)
bit 3: Automatic Lanaguage Support (1 on, 0 off)

offset 0C - bit 0: Multiple Language Support (1 on, 0 off)
bit 1: Menu: Smart Key (1 on, 0 off)
bit 6: Menu: Services (1 on, 0 off)

offset 0D - bit 4: Recent Calls > Detail (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Connection > Bluetooth (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)

offset 0E - bit 0: Retrieve IMEI by pressing *#06# (1 on, 0 off)
bit 1 - Subsidy Lock Available (1 on, 0 off)
bit 4 - GSM 900MHz Capable (1 on, 0 off)
bit 5 - GSM 1800MHz Capable (1 on, 0 off)
bit 6 - GSM 1900MHz Capable (1 on, 0 off)

offset 13 - bit 0: Multimedia > Radio (1 on, 0 off)
bit 6: "City" Displayed when in certain areas (provider specific, O2 Germany) (1 on, 0 off)

offset 14 - bit 0: Settings > In-Call Setup > My Caller ID > All Calls (1 on, 0 off)
bit 1: Office Tools > SIM Applications (1 on, 0 off)
bit 2, 3: Office Tools > Dialing Services > Quick Dial (1 on, 0 off) (bit 2 can cause Settings > Personalize menu to hang) (menu item, may require update to mma files)
bit 4: Settings > Network > Current Network (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Network > New Network (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Network > Network Setup (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Network > Search Type (1 on, 0 off)

offset 15 - bit 2: Settings > Network > Available Networks (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Network > My Network List (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Network > Service Tone (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Network > Call Drop Tone (1 on, 0 off)
bit 7: Allow CALL BAR Password Change (1 on, 0 off)

bit 7: Allow Numeric Text Entry (1 on, 0 off)

Offset 17 - bit 2: Allow TAP Text Entry (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Phone Status > Other Information > Technology (1 on, 0 off)
bit 7: GPRS Capable (1 on, 0 off)

offset 18 - bit 0: Browser Display CSD Dialogue (Warn User of CSD Call) (1 on, 0 off)
bit 4: WebAccess > Browser > Menu > Set Homepage (1 on, 0 off)
bit 5: WebAccess > Browser Setup (1 on, 0 off)
bit 6: Webaccess > Web Sessions > Edit > UserID (1 on, 0 off)
bit 7: Webaccess > Web Sessions > Edit > Password (1 on, 0 off)

offset 19 - bit 0: Webaccess > Web Sessions > Edit > CSD (1 on, 0 off)
bit 1: Webaccess > Web Sessions > Edit > Timeout (1 on, 0 off)
bit 2: Webaccess > Web Sessions > Edit > Line Type (1 on, 0 off)
bit 3: WebAccess > Browser Setup > Confirmation option (1 on, 0 off)
bit 4: WebAccess > Browser Setup > Cache Startup (1 on, 0 off)

offset 1A - Bit 0: CSD Capable (Circuit Switched Dialing) (1 on, 0 off)
Bit 2: Browser: CSD Errors are Transparent (1 on, 0 off)
Bit 6: Browser: Homepage Available (1 on, 0 off)

offset 1B - bit 0: Browser: OTA Provisioning Available (1 on, 0 off)
bit 3: Media Center > Incoming Call (1 on, 0 off)
bit 5: SIMTK Sustain Call (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Initial Setup > Auto PIN Dial (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Initial Setup > 1-Touch Dial (1 on, 0 off)

bit 3: Browser: Standard Provisioning (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Connection > IrDA available (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > In-Call Setup > My Caller ID (1 on, 0 off)

offset 1D - bit 0: External LCD Backlight (1 always on when flip closed, 0 on briefly when flip closed)
bit 3: Moto Startup Animation (1 on, 0 off)
bit 4: Security/PIN Code Support (1 on, 0 off)
bit 5: In-Call: Speed Dial (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Initial Setup > Battery Save (1 on, 0 off)

offset 1E - bit 0: Keypad: Voicerecord Key Available (Side Key) (1 on, 0 off)
bit 2: Bluetooth Headset Support (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Initial Setup > Animation (1 on, 0 off)
bit 6: Message > Menu > Message Setup > Expire After (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax > All Calls (1 on, 0 off)

offset 1F - bit 0: Settings > In-Call Setup > Call Waiting (1 on, 0 off)
bit 1: CSD (Circuit Switched Dialing) (1 on, 0 off)
bit 2: General Cell Broadcast (1 on, 0 off)
bit 3: Message > Info Services Setup (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Phone Status > Active Line (Multi-Line Support) (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Call Barring (1 on, 0 off)
bit 6: Data Calls (1 on, 0 off)
bit 7: Fax Calls (1 on, 0 off)

offset 20 - bit 0: Messages > Voicemail (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax (1 on, 0 off)
bit 6: Recent Calls > Call Cost configuration (1 on, 0 off)

offset 22 - bit 5: Settings > Call Divert/Forward > Voice Calls (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Call Divert/Forward > Fax (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Call Divert/Forward > Data Calls (1 on, 0 off)

offset 23 - bit 1: In-Call: Call Hold (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Call Forward (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > In Call Setup > Call Guard option (1 on, 0 off)

offset 24 - bit 2: Press & Hold 1 to Autodial Voice Mail Number (1 on, 0 off)
bit 3: Custom Startup Sound (004a_0001, offset 22 must be set to 01) (1 on, 0 off)

offset 26 - bit 2: v.42BIS Compression Available for CSD (1 on, 0 off)
bit 5: GSM Dual-Band Phone (1 on, 0 off)

offset 27 - bit 4 - MT CSD Support (1 on, 0 off)

offset 28 - bit 5: Phonebook: Edit Name (1 on, 0 off)
bit 6: Phonebook: Edit Number (1 on, 0 off)

bit 2: Menu + # > My Phonenumber (1 on, 0 off)

bit 1: Test Mode Off (1 on, 0 off) (allows "menu 0 0 * * T E S T O F F *" to disable field test mode)
bit 3: Settings > Initial Setup > Language (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Initial Setup > Contrast (1 on, 0 off)
bit 7: Allow Lock-Code Change (1 on, 0 off)

offset 2C - bit 4: Roaming Menu (1 on, 0 off)

offset 2F - bit 1: WebAccess > Web Sessions Menu (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 2: Webaccess > Web Sessions > Edit > IP1 (1 on, 0 off)
bit 3: Webaccess > Web Sessions > Edit > IP2 (1 on, 0 off)
bit 4: Webaccess > Web Sessions > Edit > CSD1 (1 on, 0 off)
bit 5: Webaccess > Web Sessions > Edit > CSD2 (1 on, 0 off)
bit 6: AUTO APN - Queries GGSN for Default APN if Blank in Websession (1 on, 0 off)
bit 7: Time to hold power button down to power on phone (1 instant, 0 press and hold)

offset 30 - bit 1: Motorola Greeting Tone Available (1 on, 0 off)
bit 5: Office Tools > Dialing Services > Quick Dial (allow edit) (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Personalize > Home Screen > Banner (1 on, 0 off) (text in 0063_0001)
bit 7: Settings > Personalize > Greeting (1 on, 0 off) (text in 013a_0001)

offset 31 - bit 0: Moto Shutdown Animation (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Voice Notes (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Settings (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Roaming (1 on, 0 off)

offset 32 - bit 0: Settings > Security > Lock Application > Service Dial (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Quick Dial (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > Messaging (1 on, 0 off)

offset 33 - bit 6: Settings > Initial Setup > Backlight > Color (1 on, 0 off)

offset 34 - bit 3: Display Roam Triangle Icon (1 on, 0 off)
bit 5: Office Tools > Datebook (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Phone Status > Other Information > PRI Checksum (1 on, 0 off)

offset 36 - bit 2: Settings > Phone Status > My Tel. Numbers (1 on, 0 off)
bit 4: Opcode Menu (Menu->048263*) Available (1 on, 0 off)

offset 37 - bit 1: *#9999# from home screen shows "Other Information" menu (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Initial Setup > Status Light (1 on, 0 off)
bit 3: Office Tools > Calculator (1 on, 0 off)

offset 38 - bit 1: Continental alert (1 on, 0 off)
bit 2: Classic alert (1 on, 0 off)
bit 3: Attention alert (1 on, 0 off)

offset 3B - bit 2: Vibe Dot alert (1 on, 0 off)
bit 3: Vibe Dash alert (1 on, 0 off)
bit 4: Vibe Dot Dot alert (1 on, 0 off)
bit 5: Vibe Dot Dash alert (1 on, 0 off)
bit 6: Vibe Pulse alert (1 on, 0 off)

offset 3C - bit 7: SMS Allow Multiple Destinations (1 on, 0 off)

offset 3D - bit 0: E-Mail via SMS (1 on, 0 off)
bit 1: SMS delivery reports (1 on, 0 off)
bit 3: Message Character Counts (0 for up, 1 for down) (only works on phones with TRIPLETS firmware)
bit 5: EMS via SMS (Enhanced Messaging Service) (1 on, 0 off)
bit 7: Message > Inbox Setup > Email Gateway (1 on, 0 off) see 56/4 also

offset 3E - bit 4: for purposes of linking name in phonebook with caller ID number, xxx-xxxx = xxx-xxx-xxxx = 1-xxx-xxx-xxxx = +1-xxx-xxx-xxxx (0 on, 1 off)
bit 5: Office Tools > Quick Menu (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 7: Recent Calls > Call Times > Reset (1 on, 0 off)

offset 40 - bit 1: Display 'GPRS Attached' icon (1 on, 0 off)
bit 3: Display: Show Credit Remaining on Idle (1 on, 0 off)
bit 4: toggles forced display of provider information from SIM (ie "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]") in second line (1 on, 0 off)
bit 6: SMS storage (0 for phone, 1 for SIM)

offset 41 - bit 0: Datebook (C550) (1 on, 0 off)
bit 2: Display Foreign Carrier Name from SIM under Provider Name (1 show date always, 0 show foreign carrier name)
bit 5: Display: GPRS Icon Indicates Current Status (1 on, 0 off)
bit 6: Swap Delete Confirmation Key Position (1 on, 0 off)
bit 7: Allow CLI Send (Calling Line Identifier) (1 on, 0 off)

bit 1: Settings > Java Settings > Delete All Apps (1 on, 0 off)
bit 2: Browser: Browser Msgs (1 on, 0 off)
bit 4: GSM Multi-Band Region Support for Automatic Scan (See Ofs 43 Bit 5) (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Network > Network Setup > Band > Automatic (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Personalize > Screensaver (1 on, 0 off)
bit 7: Multimedia > Pictures (Picture Viewer) (1 on, 0 off)

offset 44 - bit 0: Settings > Personalize > Wallpaper (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Pictures (1 on, 0 off)
bit 2: SMS: MO Concatenation (1 on, 0 off)
bits 4, 5, 6, 7: Office Tools > Engineering (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)

offset 45 - bit 0: Keypad: Combined Power and End Key (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Phone Status > Other Information > MP3 Ready (1 on, 0 off)

offset 46 - bit 0: Custom Shutdown Animation in seems 0207/0209 (1 on, 0 off)
bit 3: Messages > Menu > Message Setup > Message/Service Center Number (1 on, 0 off)
bit 4: Messages > Menu > Voicemail Setup (1 on, 0 off)
bit 6: Office Tools > Chat (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 7: Datebook Alarms (1 on, 0 off)

offset 47 - bit 0: Settings > Security > Lock Application > Calculator (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Games and Apps (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Initial Setup > TTY (1 on, 0 off)
bit 7: SMS CAPS lock (1 ABC, 0 Abc)

offset 48 - bit 1: Display My Phone Number at Power On (1 on, 0 off) (see SEEM 0126_001 for S/W .38R and above)
bit 3: Browser > Menu > Bookmarks (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Call Divert/Forward > Voice Calls > Conditional (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Call Divert/Forward > Voice Calls > Busy (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Call Divert/Forward > Voice Calls > No Answer (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Call Divert/Forward > Voice Calls > Not Reachable (1 on, 0 off)

offset 49 - bit 2: Right Soft Key Edit Available (1 on, 0 off)
bit 3: SMS forwarding header (prepends to subject line when forwarding a message) (1 add header, 0 no header)
bit 5: Web Access > Browser custom animated splash screen stored in /a/mib_op_greet (1 on, 0 off) (if set to 0, offset 1D, bit 3 will control whether or not a default motorola animation will display)
bit 7: Keypad: 4-Way Navigation Key (1 on, 0 off)

offset 4A - bit 0: Settings > Personalize > Banner Graphic (1 on, 0 off)
bit 1: Message > E-Mail Msgs (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Ring Styles (1 on, 0 off)
bit 5: Display: SMS Show Sender ID First on Preview (1 on, 0 off)
bit 6: toggles display of "Emergency Only" when a home or ok-to-roam network cannot be found, but another network is available (1 on, 0 off)
bit 7: toggles display of "No Service" when network cannot be found (1 on, 0 off) (this fixes the "No Service" display overwriting the time on the exterior LCD)

offset 4B - bit 0: Recent Calls > Data Times (1 on, 0 off) (offset 4B, bit 3 must be set to 1)
bit 1: Recent Calls > Data Volumes (1 on, 0 off) (offset 4B, bit 3 must be set to 1)
bit 2: Byte Usage Summary at End of GPRS Session (xxx bytes transferred) (1 on, 0 off)
bit 3: Activate Recent Calls > Data counters (1 activated, 0 deactivated) (must activate specific menu items at offset 4B, bits 0 and 1)
bit 4: Recent Calls > Data Times/Volumes > Recent/All Data Sessions > Internal Data Session (1 on, 0 off) (offset 4B, bit 3 must be set to 1; offset 4B, bit 0, 1, or both must also be set to 1)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Chat (1 on, 0 off)
bit 6: Alpha Tag Display (1 from SIM, 0 from phone)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Call Divert/Forward (1 on, 0 off)

offset 4C - bit 0: Settings > Security > Lock Application > Phone Status (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Connections (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > In-Call Setup (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Security > Lock Application > Personalise (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Initial Setup (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Car Settings (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Lock Application > Headset (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Audio Player (1 on, 0 off)

offset 4D - bit 0: Settings > Security > Lock Application > Video Player (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Security (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > Network (1 on, 0 off)
bit 4: Browser: Numbered Options Support (Press 3 for Item 3 etc.) (1 on, 0 off)
bit 5: Browser: Send SI SL In Accept Headers (Required for WAP 2.0) (1 on, 0 off)
bit 6: Browser: Accept Headers Control Available (Set to OFF for T-Mobile US) (1 on, 0 off)

offset 4F - bit 2: CHAP over GPRS Support (1 on, 0 off)
bit 6: Browser: Allow Back Button on Blank WML Page (1 on, 0 off)
bit 7: Browser: Disallow Browser Content Forwarding (1 on, 0 off)

offset 50 - bit 0: 850 MHz Capable (1 on, 0 off)
bit 1: Webaccess (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > In Call Setup > MSG Alert option (1 on, 0 off)

offset 51 - bit 2: Messaging > Menu > Reorder (1 on, 0 off)
bit 3: Messaging > Create Message (1 on, 0 off)
bit 5: Multimedia > Motomixer (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 6: Voice Commands (use Menu+voice key) (0 on, 1 off)
bit 7: Multimedia > Themes (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)

offset 52 - bit 0: Multimedia > Themes > Setup > Delete (1 on, 0 off)
bit 6: Office Tools > AIM (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > AIM (1 on, 0 off)

offset 53 - bit 1: MT EMS Message Allow MIDI (1 on, 0 off)
bit 3: Show Personalize Phone Dialog on Reset or New SIM (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Webaccess (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Personalize > Color Styles (allows for custom color style, upload spcolor.sch to /a/mobile/system/) (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Skins/Color Style (1 on, 0 off)

offset 54 - bit 0: Settings > Personalise > Skins/Color Style (1 on, 0 off)
bit 1: Default Skin/Color Style Available (1 on, 0 off)
bit 2: Office Tools > Mobile QQ (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 3: Settings > Security > Lock Application > Mobile QQ (1 on, 0 off)
bit 4: Webaccess > Bookmarks: Shorcuts: 50 URL's Supported (1 on, 0 off)
bit 5: Delete Confirmation (1 on, 0 off)
bit 6: function of right soft key when reading SMS message (0 delete, 1 reply)
bit 7: BLOCK ADVANCED MENUS: Settings > Network (1 on, 0 off - set to 0 to UNBLOCK advanced Network Menus)

offset 55 - bit 2: Time Autoupdate (1 on, 0 off) <-- this will actually activate the feature, the menu item is in offset 00
bit 3: HTTP OTA Client (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Initial Setup > Time and Date (Allow Change) (1 on, 0 off)
bit 5: GSM Multi-Band Phone (1 on, 0 off)

offset 56 - bit 1: Browser: Disable Store as Wallpaper for Graphics (1 on, 0 off)
bit 2: Browser: Browser > Menu > Home (1 on, 0 off)
bit 4: Messages > Inbox Setup > E-Mail Gateway (1 on, 0 off) see 3D/7 also
bit 6: SIM Language Support (1 on, 0 off)

offset 57 - bit 2: Reduced Ringback (Redial) (1 on, 0 off)

offset 58 - bit 1: Office Tools (1 on, 0 off)
bit 4: Office Tools > Shortcuts, list web shortcuts also (1 don't list, 0 list them)
bit 5: URL Shortcut Edit (1 on, 0 off)
bit 6: Phonebook > Menu > Copy > All to SIM/Phone Memory (1 on, 0 off)

offset 59 - bit 4: Office Tools > Alarm Clock (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Alarm Clock (1 on, 0 off)
bit 7: ITAP: Smart Punctuation (1 on, 0 off)

offset 5A - bit 1: Display: -More- Available (1 on, 0 off)
bit 3: Display: Picture Caller-ID (1 on, 0 off)
bit 6: WebAccess > Stored Pages Menu (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 7: Browser: Browser Callback (1 on, 0 off)

offset 5B - bit 0: WebAccess > Web Shortcuts (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 2: WebAccess > Browser History (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 3: Browser: Browser > Menu > Reload (Reload URL) (1 on, 0 off)
bit 6: Browser: Copy Text (1 on, 0 off)
bit 7: Browser: Copy All (1 on, 0 off)

offset 5C - bit 0: Browser: Browser > Menu > Exit (1 on, 0 off)
bit 1: Browser: Browser > Menu > View URL (1 on, 0 off)
bit 2: WebAccess > Go to URL Menu (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 4: Browser: Use Cookies (1 on, 0 off)
bit 6: Phone Wakeup for Alerts (1 on, 0 off)
bit 7: Message > Browser Msgs > Menu > Brwsr Msg Setup > Msg Notification > Medium Priority (1 on, 0 off) (Required for T-Mobile USA customers utilizing the E-Mail Alerts Function)

offset 5D - bit 1: Settings > Personalize > Ring Styles > Silent Details (1 on, 0 off)

offset 5E - bit 5: MMS: MMS Available (1 on, 0 off)
bit 6: MMS > New Multimedia Message > Receipt > Delivery Report (1 on, 0 off)
bit 7: MMS > New Multimedia Message > Receipt > Read Report (1 on, 0 off)

offset 5F - bit 1: Message > Menu > Message Setup > MMS Message Setup > Server Info, Activate Menu Key for New, Edit, Delete (1 on, 0 off)
bit 2: Message > Inbox Setup > MMS > Server Info > Edit (1 on, 0 off)
bit 3: Display: Show Sender ID on Summary View (1 on, 0 off)
bit 4: Personalize Right Soft Key (1 on, 0 off)
bit 5: Personalize Left Soft Key (1 on, 0 off)
bit 6: Webaccess > Web Sessions > Menu > Set Default (1 on, 0 off)
bit 7: Multimedia (1 on, 0 off)

offset 60 - bit 0: 'GPRS Active' text with GPRS PDP Context Icons (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Java Settings > DNS IP viewable (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Java Settings > DNS IP changable (1 on, 0 off)
bit 6: Video Camera Support (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Multimedia (1 on, 0 off)

offset 61 - bit 1: External Storage Devices Available: MMC or SD Card Slot (1 on, 0 off)
bit 3: Office Tools > Datebook > Weekview (1 on, 0 off)
bit 4: Office Tools > Datebook > Monthview (1 on, 0 off)

offset 62 - bit 1: WAP Support (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Connection > Sync (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 4: SMS: SMS Over GPRS Protocol Enable (1 on, 0 off)
bit 5: Messages > Message Setup > Use GPRS (1 on, 0 off)
bit 7: Browser: Dial Prompt Available (1 on, 0 off)

offset 63 - bit 0: WebAccess > Web Sessions (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Ring Styles > Ring Lights (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > IM (1 on, 0 off)

offset 64- bit 2: SIMTK In-Call Menu (1 on, 0 off)
bit 3: E-Mail WAP Push (1 on, 0 off)
bit 4: E-Mail SSL Support (1 on, 0 off)
bit 5: RE: In Subject (1 on, 0 off)
bit 6: FWD: In Subject (1 on, 0 off)

offset 65 - bit 0: Settings > Ring Styles > Event Lights (funlight.pat required in /a/mobile/audio/) (1 on, 0 off)
bit 1: Office Tools > IM (1 on, 0 off) (menu item, may require update to mma files)
bit 2: Replace HOLD with MUTE Softkey (1 on, 0 off)
bit 3: MMS Invisible Downloads (Background) (1 on, 0 off)
bit 4: WebAccess/Internet (1 on, 0 off)
bit 6: Phonebook: Picture-ID Listings (1 on, 0 off)
bit 7: DRM FWD Lock and Combined Delivery (1 on, 0 off)

offset 66 - bit 0: DRM Seperate Delilvery (1 on, 0 off)
bit 1: HTTP Capable (1 on, 0 off)
bit 2: SIMTK Set Playtone Volume (1 on, 0 off)
bit 3:

M.etallic.A
27-12-2006, 22:19
راستی من گفتم اینترنتم قطعه اما نگفتم که اصلا نمیام. تازه مگه من باید بیام حتما ؟ بچه های اینجا همه استاد هستن . به هر حال و در هر صورت ما درخدمتیم در حد توان...

M.etallic.A
27-12-2006, 22:35
0001 US English

0002 UK English

0003 US English, Canadian French, American Spanish, Brazilian Portuguese

0004 UK English, Standard French, Standard German, Standard Italian

0005 UK English, French, German, Dutch

000A UK English, Spanish, Portuguese, Greek

000B UK English, Norwegian, Danish, Swedish

000C UK English, Estonian, Swedish, Finnish

000D UK English, Lithuanian, Latvian, Russian

000E UK English, Polish, Czech, Slovak

000F UK English, Turkish, Bulgarian, Hungarian

0010 UK English, Serbian, Slovenian, Croatian

0011 UK English, Russian, Romanian, German

0012 UK English, Hebrew, Arabic, Russian

0014 UK English, Chinese Complex

0015 US English, Chinese Simple

0016 US English, Chinese Complex

0017 UK English, French

0018 UK English, Spanish

0019 UK English, Portuguese

001A UK English, Spanish, Portuguese

001B American English, Canadian French, American Spanish

0020 UK English, Turkish, French

0021 UK English, Malasian, Tieng Viet, Thai, Vietnamese, Bahasa

0023 UK English, French, German, Italian, Portuguese, Spanish

0024 UK English, Simplified Chinese

0025 UK English, Magyar, Polski cestina

0027 UK English, French, German, Italian, Portuguese, Swedish

0028 UK English, Nederlands, German, Italian, Spanish

0029 UK English, Finnish, Norwegian, Swedish, Danish

002C UK English, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, German, Russian

002D UK English, Estonian, Latvian, Lithuanian, Finnish, Polish, Russian

002E UK English, German, Russian, Ukrainian, French, Spanish, Portuguese

002F UK English, Hungarian, Polish, Czech, Slovak, Slovenian, Croatian

0030 UK English, Bulgarian, Croatian, Romanian, Serbian, Slovenian, German

0031 UK English, Greek, Romanian, Bulgarian, Italian, German, Russian

0032 UK English, French, Arabic, German, Russian, Spanish, Turkish

0033 UK English, French, Hebrew, Arabic, Russian, Spanish, Turkish

0034 UK English, French, Urdu, Farsi, Arabic, Russian, Spanish

0035 UK English, Swedish, Romanian, Polish, Hungarian, Greek

0036 UK English, Danish, Polish, Russian, Slovak

0037 UK English, German, Dutch, Polish, Hungarian, Czech, Croatian

0038 UK English, French, German, Italian, Spanish, Turkish, Greek

0039 UK English, French, German, Italian, Spanish, Dutch, Turkish, Portuguese

004B UK English, Hindi

004C English, Slovensko, Deutsch, Italiano

004D UK English, Complex Chinese, Simplified Chinese

004F English, Arabic, Hebrew, Russian

0054 British English, Chinese Simple, Thai)

0055 British English, Chinese Simple, Greek, Italian, Vietnamese

0056 British English, French, German, Italian, Spanish

0058 British English, Bulgarian, Greek, Romanian

0059 British English, Croatian, German, Slovenian

005A British English, Czech, Hungarian, Slovak

005B British English, Dutch, German, Turkish

Language Package Information (Orange)

0536 British English, Danish, Polish, Russian, Slovak

0539 British English, Dutch, French, German, Italian, Portuguese, Spanish, Turkish[/LEFT

Language Package Information (Telefonica)

0839 British English, Dutch, French, German, Italian, Portuguese, Spanish, Turkis

0856 British English, French, German, Italian, Spanish

Language Package Information (T_Mobile)

0901 American English

0903 American English, American Spanish, Brazilian Portuguese, Canadian French

092F British English, Croatian, Czech, Hungarian, Polish, Slovak, Slovenian

0937 British English, Croatian, Czech, Dutch, German, Hungarian, Polish

0939 British English, Dutch, French, German, Italian, Portuguese, Spanish, Turkis

0958 British English, Bulgarian, Greek, Romanian

0959 British English, Croatian, German, Slovenian

095A British English, Czech, Hungarian, Slovak

095B British English, Dutch, German, Turkish

Language Package Information (Vodafone)

032C (British English, Danish, Finnish, German, Norwegian, Russian, Swedish)

0330 A(British English, Bulgarian, Croatian, German, Romanian, Serbian, Slovenian

0331 A(British English, Bulgarian, German, Greek, Italian, Romanian, Russian)

0334 A(Arabic, British English, Farsi, French, Russian, Spanish, Urdu)

0335 A(British English, Greek, Hungarian, Polish, Romanian, Swedish)

0339 A(British English, Dutch, French, German, Italian, Portuguese, Spanish, Turkish)

Language Package Information (Rogers_Wireless)

0B03 American English, American Spanish, Brazilian Portuguese, Canadian French

0B4E American English, Canadian French, Chinese Simple, German, Italian, Russian, Spanish

GsM
27-12-2006, 22:56

خوشحالم کردی! :rolleye: ما که همیشه شاگرد بودیم و می مونینم!!! راستی این اطلاعاتت در مورد v3x کامل بود چون درست یادم با اون چیزی که من داشتم مو نمیزد.

M.etallic.A
27-12-2006, 23:36
ولی این seem ها همشون کار نمیکنن. بعضی هاشون بستگی به ورژن فریمور دارن ولی خوب بعضی هاش واقعا جالب بود. راستی یکی از سیم ها مربوط به منوی زوم بود. یعنی وقتی رو عکس option رو میزنی یه منوی دیگه به اسم zoom اضافه میشه اما فقط زومش کوچیک میکنه ( 50% و 75%) .. فکر کنم بشه یه کاری کرد که بزرگنمایی هم بکنه مثلا (150% یا 200%) ...
راستی الان دارم صفحات تاپیک برنامه های قابل تصب بر روی v3x رو نگاه میکنم. somayehhs رفته ؟ دیگه نمیاد ؟

GsM
27-12-2006, 23:49
آره متاسفانه!!! ولی قول داده بیاد !! از حق نگزیریم مثل شما یکی از پایه های محکم موتورولا بود که میشد بش تکیه کرد!!!
راستی اون پست که قرار بود تهیه کنی ؟؟ موفق شدی؟؟؟ منظورم لیست کامل پست های این تاپیک است؟؟؟!!!

در مورد زوم هم واقعا یک مشکل واسه من شده !!!! اگه گیرت اومد یه ندایی هم به ما بده عزیز!!!

M.etallic.A
28-12-2006, 00:08
متاسفانه برنامه های جاوا رو حافظه مموری مدیریت ندارن . منظورم اینه برای مثلا همین زوم کردن رو عکس نباید دنبال برنامه بگردی براش چون مطمئنا نیست. باید بری ببینی خود گوشی چنین امکانی رو داره بعد از طریق تغییرات تو seem اونو فعال کنی. من چون وقتم محدوده و دسترسی درست حسابی هم به اینترنت ندارم زیاد دنبال ترفندهای v3x نیستم. ولی این مورد زوم کردن رو حتما باید یه جست و جویی بکنم ببینم جریان چیه ....
راستی مدیرای محترم به نظر شما دومین تولید کننده گوشی های موبایل تو دنیا نباید تو این انجمن یه زیرمجموعه داشته باشه ؟ فکر کنم با فروش خوبی که گوشی های موتورولا تو ایران کردن (مخصوصا سری RAZR) همچین زیرمجموعه ای لازم باشه ...

GsM
28-12-2006, 00:18
واقعا منم توش موندم!!!فکر نکنم تا حالا کسی مثل من درخواست زیر مجموعه به مدیران داده باشه!!
البته مافیای عزیز یک بار به اینجا اومد و قول هایی رو داد ولی فعلا عملی نشده؟؟؟
حتی چند وقت پیش که که در حال تغییر ورژن بودن؟؟؟!! با اینکه چند کلوپ جدید در نوکیا و سونی زدند ولی از زیر مجموعه موتورولا خبری نشد.ولی اگه بشه این موضوع رو هم با بقیه همکار های مافیای عزیز
همچون حمید عزیز در میان مزارم شاید نتیجه داد!!!
باور کن من برای سر زدن به تاپیک های مختلف مربوط به موتورلا باید چشمام مثل ذره بین کنم و همه جا رو بگردم!!! آخرش هم چند تاش زیر دستم در میره!!!
چه خوب بود اگه تو زیر مجموعه موتورولا هر مدلی یک بخش داشت و دسترسی برای عموم ساده و آسون بود!!!
زیر مجموعه موتورلا در همه فروم ها وجود داره حتی اون های که 5 پست هم نداشتن ولی اینجا چند تاپیک داریم که بالای هزار مشاهده داشتند و واقعا اطلاعات جالبی هم در خود دارن ولی چون یک یا 2 تاپیک هست و همه گوشی هم قاطی شده!!! هر شخص برای دسترسی به یک مطلب حدود 100 صفحه روباید بگرده تا پیدا کنه
تازه اون هم فقط در صورت بودن اینترنت پر سرعت جواب میده!!!
بازم ممنون میشیم اگه یک رسیدگی کنن!!!!

GsM
28-12-2006, 00:20
من مطمئن هستم در آینده ای نچندان دور خدمات موتورولا هم به شکل رسمی وارد ایران میشه!!!
واقعا موتورولا در ایران فروش فوق العادهی داشت!!!!

M.etallic.A
28-12-2006, 00:26
نمیدونم ولی برای بهتر شدن انجمن موبایل حتما زیرمجموعه موتورولا لازمه... خدا رو شکر بچه ها همه حرفه ای هستن و میتونن براحتی جواب سوالات رو بدن و از این بابت مشکلی نیست. به نظر من یه تاپیک نظرسنجی بزاریم و رای گیری کنیم . از همه بچه هایی هم که گوشی های موتورولا دارن دعوت کنیم بیان رای بدن به ایجاد زیرمجموعه موتورولا ....

GsM
28-12-2006, 01:43
فکر خوبیه متالیکا جان!!! فقط یک روز صبر کن ببینیم آقا حمید میتونه برامون کاری بکنه!!

GsM
28-12-2006, 01:52
Seem 0032_0001 offset 6F - bit 0: Multimedia > Camera > Zoom (1 on, 0 off)
به نظرت این به درد میخوره؟؟؟ ولی فکر کنم فقط برای v3i است

Hamid110
28-12-2006, 02:05
سلام . .

دوستان گرامی . . شرمنده از اینکه من به این تاپیک سر نزدم . .

دوستان گرامی . . قرار توی انجمن موبایل تغییراتی ایجاد بشه . . توسط مافیا . .

من از مهران ( مافیا ) میخوام که ببینیم برای گوشی های موتورولا چیکار میشه کرد . .

امیدوارم مشکل شما عزیزان در این مورد حل بشه و به خواسته تون برسید . .

فقط جواب با مهران . . در ضمن من بهش میگم به این تاپیک هم سر بزنه و ببینه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

MaFia
28-12-2006, 02:12
به خدا من دوست دارم
همین امروز هم بحثش بود
ولی واقعا مطالب موتورلا در حد یه انجمن نیست
من بارهای بار مرور کردم
فقط می تونه چندین تاپیک عالی داشته باشه
ولی وقتی زیر شاخه شه 100% تاپیک های کم + مطالب کم و پراکندگی ایجاد می کنه
دوستان اگه دلیل منطقی دارن 100% بنده گوش می کنم
زیر شاخه ایجاد کردن و یا نکردن فقط برای کمک به دوستان هست چون ایجادش که برای من بار مالی و ... نداره
هدف دسترسی سریع به مطالب و خیر انجمنی هست که خود من و شما مصرف کننده هستیم

GsM
28-12-2006, 11:51
ممنونم حمید جان و آقا مهران که بازم وقتتون رو واسه ما گذاشتین
ببینید الان 2 تاپیک بزرگ و پر بازدید داریم که هر دوتاشون رو من به عنوان کلوپ موتورولا در امضام آوردم که برای عموم دسترسی آسون باشه.
الان تو این 2 تا تاپیک( کلوپ 1-2 موتورلا) هر چی دلتون بخواد هست !! مثلا هک گوشی !بازی !برنامه! حل مشکلات دوستان! معرفی لینک های برتر! معرفی گوشی های جدید! (فقط موتورولا)
ولی باور کنید برای من یا خود صاحب تاپیک که همه صفحه ها رو حفظ هستیم دسترسی به این همه ممکن نیست!!!
برای مثال یک تاپیک در کلوپ گوشی ها است !!! یکیش تو موبایل!!! یکیش تو برنامه های کاربردی!!!
و واقعا آدم گیج میشه و فقط کسانی که هستن میدونن باید کجا برن!!!
الان تو هیچ گوشی بجز موتورولا( این طور فکر میکنم) نمیشه با تغیرا ت seem کل گوشی رو تغییر داد و دیگه نیازی هم به فلش کردن نیست!!!لی این فقط 40% موتورالا داران می دونن!!!
من به فروم های خارجی هم که رفتم 20 % ایرانی بودن و همشون در تک تک بخش های موتورولا که شامل مدل های برتر این گوشی هست شرکت دارن و همون کسانی هستن که 100% به اینجا هم سرزدن !!!
حتی می تونم اسم کاربریشون رو هم بگم!!!
به هر شکل مهران عزیز شما خودتون بیشتر از همه میدونید و این کار در دست شماست. اگه هم فکر میکنید ایجاد زیر مجموعه لازم نیست یا نیاز نیست حداقل این 2 یا 3 تاپیک رو یک جا جمع کنید !! این طور شاید برای عموم دسترسی آسون تر بشه
یک دنیا ممنون(شرمنده که یه ذره خودمونی حرف زدم)

aidinjoon
28-12-2006, 15:37
[QUOTE=M_ETALLIC_A;772239]داداشم این تاپیک رو دنبال میکنه وقتی پست gsm رو دید گیر داد به من که باید نقشه seem v3x رو برای من پیدا کنی. منم تو کافی نت یه کم سرچ کردم و یه فایل txt پیدا کردم که فکر نکنم کامل باشه :

اقا کارت بیـــــــــته
در ضمن در مورد اون زوم هم تو گوشی v3x از قبل موجود بود یا اینکه شما در مورد v3i میگفتین؟:blush:

GsM
28-12-2006, 19:16
این زوم رو اون نبوده فقط با تغییر ایجاد میشه!!ولی هنوز تست نکردم که ببینم رو عکس تاثیر داره یا تو عکاسی!!!
راستی آیدین خان این یعنی چی؟؟!!!

اقا کارت بیـــــــــته

البته شاید الان گیراییم پایین پاشه چون بدجور سرم شلوغه!!!

M.etallic.A
28-12-2006, 21:44
به خدا من دوست دارم
همین امروز هم بحثش بود
ولی واقعا مطالب موتورلا در حد یه انجمن نیست
من بارهای بار مرور کردم
فقط می تونه چندین تاپیک عالی داشته باشه
ولی وقتی زیر شاخه شه 100% تاپیک های کم + مطالب کم و پراکندگی ایجاد می کنه
دوستان اگه دلیل منطقی دارن 100% بنده گوش می کنم
زیر شاخه ایجاد کردن و یا نکردن فقط برای کمک به دوستان هست چون ایجادش که برای من بار مالی و ... نداره
هدف دسترسی سریع به مطالب و خیر انجمنی هست که خود من و شما مصرف کننده هستیم

اولا از مافیای عزیز ممنونم بابت توجهشون....

دوما من با نظر شما موافق نیستم. گوشی های موتورولا جا برای بحث زیاد دارن. خوب این صحبتهایی که تو کلوپ گوشی ها در مورد موتورولا میشه فقط مربوط به تعداد محدودی از گوشی های موتورولاس. به این لینک یه نگاهی بندازید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی از این گوشی ها سیستم عامل لینوکس روشون نصبه. موتورولا A1010 یه گوشی فوق العادس با بهترین نوع سیمبین و .... بهتره خودتون یه نگاهی بندازید. واقعا مطلب در مود این گوشی ها کمه ؟

یه نکته دیگه... در مورد نوکیا و سونی اریکسون هر سوالی داشته باشی یکی پیدا میشه که کارتو راه بندازه اما اگه موتورولا داشته باشی و به مشکل بر بخوری ( مخصوصا تو شهرستان) خیلی از تعمیرکارها و موبایل فروشی ها در موردش کمترین اطلاعات رو هم ندارن ...

باز هم تصمیم به عهده شماس ولی به نظر من به صورت آزمایشی هم شده یه مدتی باشه . یا اگه ممکنه موتورولا و سامسونگ با هم یه زیرمجموعه داشته باشن . زیرمجموعه موتورولا & سامسونگ ...

M.etallic.A
28-12-2006, 22:07
در مورد اون seem مربوط به زوم باید بگم متاسفانه فقط کوچکنمایی میکنه . من قبلا تستش کردم . (75% و 50%) یه چیزی میخوایم که بالای 100% باشه ...

aidinjoon
28-12-2006, 23:38
این زوم رو اون نبوده فقط با تغییر ایجاد میشه!!ولی هنوز تست نکردم که ببینم رو عکس تاثیر داره یا تو عکاسی!!!
راستی آیدین خان این یعنی چی؟؟!!!

اقا کارت بیـــــــــته

البته شاید الان گیراییم پایین پاشه چون بدجور سرم شلوغه!!!

سلام منظورم در مورد پست متالیکای عزیز بابت نقشه ی seem بود:cool:

GsM
29-12-2006, 00:47
متالیکا جان ببین لینک کد های موتورالا رو نمیتونی برام گیر بیاری!!!!

GsM
29-12-2006, 00:51
در مورد اون seem مربوط به زوم باید بگم متاسفانه فقط کوچکنمایی میکنه . من قبلا تستش کردم . (75% و 50%) یه چیزی میخوایم که بالای 100% باشه ...

منم پرسیدم گفتن نمیشه!!!! و راهی نداره@@@!!

foad6258
29-12-2006, 16:37
سلام به همگی
کسی سیم فعال شدن دائمی delivery report رو داره؟

.shahyad.
29-12-2006, 17:19
.
eH...
یه مدت نبودم...چقدر صفحات زیاد شده..!
..
اقا کیفیت دوربین گوشیم نمیدونم چرا پایین اومده..!؟!؟
ضربه هم نخورده...یه بارم ریستش کردم...ولی بازم بد کیفیته و تار عکس میندازه...!!
یه چند صفحه ای رو بین مطالب گذشته گشتم ولی خب خسته شدم..!
میشه کمک کنید..!؟!؟
ممنون
..
در ضمن کاششششششششششکی موتورولا هم یه جاییو تو این پی سی داشت... :(
.
.

M.etallic.A
29-12-2006, 18:31
.
eH...
یه مدت نبودم...چقدر صفحات زیاد شده..!
..
اقا کیفیت دوربین گوشیم نمیدونم چرا پایین اومده..!؟!؟
ضربه هم نخورده...یه بارم ریستش کردم...ولی بازم بد کیفیته و تار عکس میندازه...!!
یه چند صفحه ای رو بین مطالب گذشته گشتم ولی خب خسته شدم..!
میشه کمک کنید..!؟!؟
ممنون
..
در ضمن کاششششششششششکی موتورولا هم یه جاییو تو این پی سی داشت... :(
.
.

خوب نگاه کن ببین چیزی جلو لنز دوربین نباشه. خوب تمیزش کن و اگه نایلونی جلوش هست برش دار.

musketeer
29-12-2006, 18:37
سلام دوستان.
کسی میتونه قیمت گوشی K1 موتورولا رو بهم بده؟
مرسی

M.etallic.A
29-12-2006, 18:42
سلام به همگی
کسی سیم فعال شدن دائمی delivery report رو داره؟

seem 0032_0001
offset 5E
(bit 6 (1 on , 0 off

New Multimedia Message > Receipt > Delivery Report

M.etallic.A
29-12-2006, 19:00
ما هم سوال کردیم گفتن نمیشه اینم پرسش و پاسخ من و اون ...

?M_ETALLIC_A2: can i zoom on image (150% , 200%) in v3x

Viper_T: @Metallica : what do u mean? u can just see on fullscreen a selected image, but not zoom on it

?M_ETALLIC_A2: master of puppets pulling your string :D ... i want zoom on image .. no full screen . can i do

این قسمت من سیریش شدم و اینم حرف اول و آخر ....

Viper_T: @Metallica2 : No, you cant. You can juz see selected image in fullscreen

M.etallic.A
29-12-2006, 19:13
سلام دوستان.
کسی میتونه قیمت گوشی K1 موتورولا رو بهم بده؟
مرسی

$399.99

Rmv3x
29-12-2006, 21:55
salam
bacheha rasti k1 vehtare ya v3x

GsM
29-12-2006, 22:51
این یک برنامه هک بلوتوث که من امروز تو برنامه هام بش برخورد کردم!!! نصب کردم و کار کرد ولی الان کسی پیشم نیست که با بلوتوسش امتحان کنم!!! ولی شما میتونین استفاده کنید!!!

GsM
29-12-2006, 22:55
salam

هنوز به کشل رسمی وارد ایران نشده!!! و فقط تعدادی که رفتن اونور واسه خودشون آوردن!!!
نمیشه قضاوت کرد !!!!
ولی v3x گوشیه کاملیه!!! همچنین k1 اما باید ببینی تو دست چجورن و یا اصلا تو ایران مثل بقیه جواب میدن!!!!

GsM
29-12-2006, 23:31
seem 0032_0001
offset 5E
(bit 6 (1 on , 0 off

New Multimedia Message > Receipt > Delivery Report

این واسه v3i هم جواب میده!!!
گفتم شاید متالیکا جان منظورشون فقط v3x هست !!

M.etallic.A
29-12-2006, 23:37
این یک برنامه هک بلوتوث که من امروز تو برنامه هام بش برخورد کردم!!! نصب کردم و کار کرد ولی الان کسی پیشم نیست که با بلوتوسش امتحان کنم!!! ولی شما میتونین استفاده کنید!!!

دقیقتر توضیح بده .. چیکار میکنه ؟
مثل همون برنامه س که باهاش میشه از طریق بلوتوث پیام فرستاد؟ (بدون اینکه شناسایی بشی) جون میده واسه مکانهای عمومی :D

GsM
29-12-2006, 23:50
اگه دان کردی !!امتحان کن!! اگه تو هم مثل خودمی و الان نمیتونی!!! فردا اطلاعات کامل رو درموردش میزارم!!!

GsM
29-12-2006, 23:52
اینم read me اون برنامه!!!!
History

Feb 14, 2004 - New downloads from our Bluetooth section. BlueChat example application with full source code. Learn more! Bluetooth more!
Feb 14, 2004 - Found out what SonyEricsson P900 has to offer for J2ME developers. Review our P900 developer review.
Feb 14, 2004 - Check out Ben's latest Java Bluetooth development article at JDJ Feb issue. Get it off the shelf while it last.
Dec 15, 2003 - Our Bluetooth section open! Check out our Bluetooth Browser, Code gallery, and tons of links.
Nov 08, 2003 - Join us to chat with Michael Yuan. Learn more about Enterprise J2ME.
Nov 08, 2003 - 35 more links added to our popular J2ME Master Links
Nov 08, 2003 - MIDP 2.0 phone list is updated to include the latest and greatest phones. And with links, too! Check it out.
Sept 21, 2003 - Add MIDP 2.0 phone list section.
Aug 28, 2003 - Spy your mobile device even more with our Mobile Speed tool.
Aug 22, 2003 - Spy your mobile device with our new Mobile Echo tool.
Aug 22, 2003 - A new forum section is added to our links database. Questions? Dunno where to start? Start from here!
Aug 22, 2003 - Another 20 links added to our database. You have links to suggest? email us!
Aug 01, 2003 - the new benhui.net goes live! Fully updated with lots of J2ME links, UML diagrams, and special features.
Aug 01, 2003 - check out our latest featured phone - Nokia 3650

M.etallic.A
30-12-2006, 00:10
همون برنامه بلوتوث چته ... خیلی باحاله اما حیف رو v3x کار نمیکنه ( بخاطر امنیت بالای بلوتوثش )

M.etallic.A
30-12-2006, 00:12
این واسه v3i هم جواب میده!!!
گفتم شاید متالیکا جان منظورشون فقط v3x هست !!

این seem در اصل ماله v3 اما من خودم تست نکردم ولی نوشته بود رو v3x و v3i هم کار میکنه...

M.etallic.A
30-12-2006, 00:20
salam

کیفیت و بزرگی ال سی دی V3X
حافظه داخلی V3X شصت و چهار مگابایت اما K1 بیست مگابایت
V3X نسل سومه یعنی 3G اما K1 نه !
دوربین هر دوشون دو مگاپیکسلی هستن اما فیلمبرداری K1 بهتره...
K1 مجهز به EDGE (اینترنت پرسرعت) اما V3X نه .
و در کل به نظر من V3X بهتره ... نظر شما چیه ؟

GsM
30-12-2006, 00:29
به نظرت این به چه معنیه!×!×!
Alarms Available
آخه تو گوشی v3i هنگام ارور بلوتوس !!صدایی نمیده !! بهنظر با این سیم اون فعال میشه!!!
البته اگه بشه الان امتحان میکنم؟؟!؟!؟!؟؟!

metapex
30-12-2006, 00:32
سلام خدمت دوستان،
من در مورد V3x چندتا سوال داشتم که اگه ممکنه جواب بدین:
1- در حال حاضر قیمت این گوشی تو بازار چنده؟ گارانتی اصلی هم داره؟ رجیستر اصلی هست؟
2- آیا با توجه به قیمت و امکانات، می ارزه؟
3- چه رنگهایی الان موجود هست؟ من بیشتر دنبال سفید و یا نقره هستم. توی GSMArena چندتا عکس ازش دیدم.
4- می خوام بدونم مقاومت این گوشی در برابر ضربه و کلا زمین خوردن چطوره؟ این برام مهمه.
5- آیا میشه غیر از تم های خود گوشی، تم های دیگه ای هم روش ریخت؟
6- اگر فروشگاه معتبری سراغ دارین که V3x میفروشه لطفا معرفی کنید.
7- سوال آخر هم اینکه آیا RAZR maxx تو ایران اومده؟ اگه اومده قیمتش چنده؟
شرمنده که سوالام زیاد شد، ولی برای خرید گوشی تحقیقات مهمه! :tongue: و به نظرم این فروم (همه چيز در باره موتورولا v3x ) بهترین جا برای پیدا کردن جواب این سوالاس، چون اونجور که من دیدم بچه هاش خیلی حرفه ای هستن.:cool:
پس اگه لطف کنید و یه جواب کامل و جامع بدین ممنون می شم.:blush:

GsM
30-12-2006, 00:39
کیفیت و بزرگی ال سی دی V3X
حافظه داخلی V3X شصت و چهار مگابایت اما K1 بیست مگابایت
V3X نسل سومه یعنی 3G اما K1 نه !
دوربین هر دوشون دو مگاپیکسلی هستن اما فیلمبرداری K1 بهتره...
K1 مجهز به EDGE (اینترنت پرسرعت) اما V3X نه .
و در کل به نظر من V3X بهتره ... نظر شما چیه ؟

من خودم v3x رو انتخاب میکنم بین این 2 تا!!!!

GsM
30-12-2006, 00:44
سلام خدمت دوستان،
1- در حال حاضر قیمت این گوشی تو بازار چنده؟ گارانتی اصلی هم داره؟ رجیستر اصلی هست؟
3- چه رنگهایی الان موجود هست؟ من بیشتر دنبال سفید و یا نقره هستم. توی GSMArena چندتا عکس ازش دیدم.
4- می خوام بدونم مقاومت این گوشی در برابر ضربه و کلا زمین خوردن چطوره؟ این برام مهمه.
شرمنده که سوالام زیاد شد، ولی برای خرید گوشی تحقیقات مهمه! :tongue: و به نظرم این فروم (همه چيز در باره موتورولا v3x ) بهترین جا برای پیدا کردن جواب این سوالاس، چون اونجور که من دیدم بچه هاش خیلی حرفه ای هستن.:cool:

سلام عزیزم من یه کوچولو جواب میدم ولی منتظر نظر دوستان هم باش
1- خیلی وقته تو بازار نیست و قیمت جدیدش و ندارم ولی یادم تا 300 اومد
2-آره میارزه
3- فقط همون تیره رو بیشتر دیدم ولی الان پوسته های رنگیش تو باازر فراون است(منظورم کریستال)
4-موتورولا با اینکه ظریف به نظر میرسه ولی واقعا مقاوم است
5-آره میشه!!تو این تاپیک هم آموزش اون اومده
6-من تهرانی نیستم ولی فکر کنم اگه بخئاد تو بازرا باشه علا.دین داشته باشه
7-من ندیدم
موفق باشی

.shahyad.
30-12-2006, 12:22
خوب نگاه کن ببین چیزی جلو لنز دوربین نباشه. خوب تمیزش کن و اگه نایلونی جلوش هست برش دار.

متالیکا جان،از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی نداره....
یعنی نه خش،نه خط،نه برچسب،نه کثیفیییییی...هیچی نیست..!
نمیدونم چشه..!؟ :sad:

.shahyad.
30-12-2006, 12:36
سلام خدمت دوستان،

1.بین 290 تا 340 تومن...بسته به رنگ ، کشور سازنده ، ریجستر بودن و انصاف فروشنده..!!..گارانتی ندارن..!..بعضیاشم مثله گوشی خودم ریجستر شدست...
2.من 270 خریدمش..ولی اگه 370هم بود و پولم میرسید...بازم همینو میخریدم....
3.مشکی.صورتی.جیوه ای.سورمه ای.نقره ای.طلایی....همشونو خودم دیدم و به نظرم مشکی و سورمه ای قشنگتره...
4.برا ما که تا حالا زمین نخورده..!..ولی کلا گوشی ظریفیه...در ثانی میتونی یه پوشش بندازی براش که خب یکم گنده و بیریختش میکنه..!
5.اوهوم...میشه...
6.علائدین و جمهوری ریخته...
7. کی وان رو میدونم هست و 420 تومن هم قیمتش بود...
یه چند نوع مدل جدید دیگه هم دیدم که نمیدونم اسمشون چی بود و برای فروشم نبود...

خوش باشی... :blush:

GsM
30-12-2006, 13:58
متالیکا جان،از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی نداره....
یعنی نه خش،نه خط،نه برچسب،نه کثیفیییییی...هیچی نیست..!
نمیدونم چشه..!؟ :sad:

شهیاد خان !!مستر ریسیت کردی؟؟!!! همون بازگشت به حالت کارخونه!!!

M.etallic.A
30-12-2006, 17:01
اره master reset کن نتیجه رو بگو ...

GsM
30-12-2006, 20:23
دوستان کسی تا حالا 12 آیکونی کرده گوشیش !!لبته واسه من فقط باعث شد چند برنامه از چند منو خارج بشه!!!
اگه خواستین براتون بزارم شما هم امتحان کنید؟؟!!!

M.etallic.A
30-12-2006, 21:52
حتما بزار... مرسی...

راستی گوشی من گم شد. بیچاره شدم الانم دست یه نفره چون وقتی زنگ میزنم بعد از دو سه بار زنگ خوردن اشغالی میزنه... اینم از شانس ما !!!

راستی یه SEEM ندارید برای پیدا کردن گوشی :d:d

metapex
30-12-2006, 22:08
از دوستانی که لطف کردن و جواب سوالای منو دادن ممنونم. ;)
اینم اگه لطف کنید و جواب بدین که معایب اصلی این گوشی چیه، خیلی لطف کردین. :)
البته هرچی دقیقتر، بهتر!

M.etallic.A
30-12-2006, 22:40
شاید از نظر بعضی ها عیب باشه از نظر بعضی ها حسن ...

مثلا همین جاوا بودنش هم عیبه هم حسن ...
ولی در کل به نظر من بزرگترین عیبش ... نمیدونم فکر نکنم عیب خاصی داشته باشه به اون صورت . حالا هر کی این گوشی رو داره بیاد بگه من که v3x ندارم :D

Rmv3x
30-12-2006, 23:33
salam ba ejaze hameye asatid
.shahyad jan bebin dogmeye focus goshit balast ya na tohalate normal baayd bala basheha(dogmeye baghale dorbin dakhelio migam)
age paein bashe tar ax mindaze
bebakhshid bazam
goftam shayad moshgelet in bashe
bazam az hamaye asatid mazerat mikham

Rmv3x
30-12-2006, 23:35
rasti bacheha yani dige v3xemon eshbae shod
sedasho ke ziad kardim
keifiate filmbardarisho bordim bala
narmafzaro bazio skin
yani hamina
chize digeei nist vase baghie berokh bekeshim
torokhoda darse jadid bedid
makhsosan shoma metalikaye aziz
akhe midonid motorola kheili to iran mazlom vaghe shode

M.etallic.A
30-12-2006, 23:57
sedasho ke ziad kardim
narmafzaro bazio skin
yani hamina

اولا بابت راهنماییت ممنونم . خودم کلا یادم رفته بود . آره شاید مشکل دوربین همین ماکروفوکوس باشه. رو قسمت گل باشه فوکوس رو فواصل نزدیکه و رو کوه برای فواصل دور که معمولا وسط متمایل به بالا میزارن ...

دوما مطمئنا اینطور نیست و هنوز جا داره فریمورهای جدیدش هر چند مدت میان با امکانات بهتر البته خوب همینطوریشم خیلی جای پز دادن داره ... کدوم گوشی رو دیدید که اینقدر انعطاف پذیر باشه ؟

GsM
31-12-2006, 00:24
sedasho ke ziad kardim
narmafzaro bazio skin
yani hamina

دوست عزیز اگه شما تونستین همه seem ها رو بخونی شاید و شاید و شاید ...یه خورده از راه رو با هم رفته باشیم
تازه من امروز تونستم دست و پا شکسته seem 0032_0001 رو تموم کنم.

.shahyad.
31-12-2006, 00:29
اره master reset کن نتیجه رو بگو ...

عزیزم این کارو کردم...اونم چند بااااااار...
ولی... :sad:

GsM
31-12-2006, 00:32
حتما بزار... مرسی...

راستی گوشی من گم شد. بیچاره شدم الانم دست یه نفره چون وقتی زنگ میزنم بعد از دو سه بار زنگ خوردن اشغالی میزنه... اینم از شانس ما !!!

ان شا الله پیدا میشه×××سیم کارتت و یادت نره بسوزونی!!!

.shahyad.
31-12-2006, 00:39
salam ba ejaze hameye asatid
.shahyad jan bebin dogmeye focus goshit balast ya na tohalate normal baayd bala basheha(dogmeye baghale dorbin dakhelio migam)
age paein bashe tar ax mindaze
bebakhshid bazam
goftam shayad moshgelet in bashe
bazam az hamaye asatid mazerat mikham

خیر از جوونیت ببینی عزیزم...من واقعا در عجبم که چرا به فکره خودم نرسیده بود...
با اینکه با دکمه فوکوسشم کار کردماااااا...ولی خب...الان یه هفتست که سر این موضوع قاطی بودم..!!! :laughing: :rolleye:

همش از علائمه پیریه..! :sad:
راسی چقدر معذرت میخوای...اگه نبودی من همچنان در خماری بودم..! :blink:
ممنون از تو و بقیه دوستاااااااااان... :blush:

GsM
31-12-2006, 01:32
حتما بزار... مرسی...

اول این فایلو بریز تو a/mobile/system/(البته از قبلیه یه بکاپ بگیر)
بعد اینم یه اسکین 12 آیکنی
نکته: 1این اسکین استقلال که کار خودم
2اول باید P2kCommanderنصب کنین
3بعد شما تو فایل esteghlal دوتا install دارید 1installخالی عکس پشت گوشی رو هم عوض میکنه اما install(without back screen) عکس پشت گوشی عوض نمیکنه

این هم منبع: یکی از دوستان کابر به نام dj_javad(چون من عادت دارم قوانین کپی رو رعایت کنم!!!)

GsM
31-12-2006, 02:00
دوستان من استقلالی نیست!!! این اسکین کار اون شخص!!!! البته هوای هواداران هم دارم!!!

foad6258
31-12-2006, 08:49
m-metalica از اینکه seem دائمی کردن delivery report رو گذاشتی یک دنیا ممنون
خدا خیرت بده

.shahyad.
31-12-2006, 11:55
از دوستانی که لطف کردن و جواب سوالای منو دادن ممنونم. ;)
اینم اگه لطف کنید و جواب بدین که معایب اصلی این گوشی چیه، خیلی لطف کردین. :)
البته هرچی دقیقتر، بهتر!

منم عیبه خاصی به ذهنم نمیرسه...
جز این که بگم این گوشی خیلی حرفه ایهو پیچیده است..!!!!!
شاید خنده دار باشه ولی تا دو هفته داشتم دنبال بلوتوثش میگشتم..!!! :tongue:
و مطئنم که الانم خیلی از امکانات و کارایی های این گوشیو بلد نیستم...
و کاشکی یه جایی برای این موتورولا میذاشتن که بروبچ حرفه ای مثله متالیکا و...هرچی از امکانات و کارایی های قسمتای مختلف این گوشی بلد بودنو برای ماهم میگفتنننننننن... :sad: :rolleye:

mohamadreza24
31-12-2006, 12:04
سلام
من یک گوشی v3i دارم میخوام فلشش کنم میشه به من توضیح بدین به صورت کامل که باید چیکار کنم ممنون از لطفتون.

mohamadreza24
31-12-2006, 17:39
سلام
من یک گوشی v3i دارم میخوام فلشش کنم میشه به من توضیح بدین به صورت کامل که باید چیکار کنم ممنون از لطفتون.

Rmv3x
31-12-2006, 18:22
khahesh mikonam
ghabeli nadasht
ye hadse sade bod
to in jor mogheha bayad ehtalato kenare ham gozasht
khodaro shokr karet rah oftad

Rmv3x
31-12-2006, 18:31
rasti ye monshie telfoni vase v3x kam darim
aslan mishe
age are ke komak konid

M.etallic.A
31-12-2006, 20:13
متاسفانه منشی رو باید بی خیال شد ...

Rmv3x
31-12-2006, 20:53
pas in ansewring mashine ke to seem 0032_0001
ezafe mishe chie

foad6258
31-12-2006, 23:03
سلام m-metalica جان
این سیم delivery report کار نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

mostafa54
01-01-2007, 10:17
براي نصب بازي و نرم افزار بر روي v3x كاراي زيرو انجام بديد :

1 - تنظيمات usb گوشي رو روي memory card بزاريد.

2 - گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد.

3 - my computer رو باز كنيد و درايو memory card رو باز كنيد.

4 - يه شاخه جديد به اسم Kjava بسازيد.

5 - بازيها و نرم افزارهايي كه ميخوايد رو گوشي نصب كنيد تو اين شاخه كپي كنيد( با پسوند jar )

6 - بعد از كپي كردن گوشي رو از كامپيوتر جدا كنيد و يه بار خاموش روشن كنيد.

7 - وارد كنترل پانل گوشي بشيد و پنجره بازيها رو باز كنيد و آخرين گزينه ( install new) رو كليك كنيد. بازيها آماده نصب هستند.

نیاز ی یه ساختن فولدر جدید نیست چون فولدر Kjava بصورت Hiden از قبل وجود دارد ! :)

mostafa54
01-01-2007, 10:18
با سلام

چند نکته ابتدایی در مورد flash در گوشی V3x :

1. ابتدا از پر بودن شارز باطری مطمئن شوید.
2. قبل از شروع به کار از SMS ها و Phonebook پشتیبان تهیه کنید.
( با استفاده از MPT یا mobile edit یا سایر برنامه ها)
3. تمام Phonebook را پاک کنید.
4. گوشی را خاموش نموده و کارت حافظه ( Tran flash) را خارج کنید ( این کار بسیار مهم
و ضروری می باشد )
5. گوشی را روشن نمایید. سپس آن را به کابل USB متصل نمایید.
6. برنامه RSD Lite 3.2 را راه اندازی کنید.( نسخه 2.7 نیز آزمایش شده و به درستی کار می کند)
7. مشخصات گوشی خود را با کلیک بر روی گوشی شناخته شده توسط برنامه می توانید مشاهده نمایید.
8. دراینجا Monster Pack مورد نظر را که دانلود کرده ایید انتخاب نمایید.
9. بسیار مهم : دقت کنید که شماره BootLoader گوشی شما ( طرف چپ ) و MP ( طرف راست )
مشابه باشد ( BootLoader های 0682 و 0681 مشابه تلقی می شوند )
10. ODM Serial را تیک نزنید.
11. کلید Start را بزنید : گوشی وارد Flash mode می شود و مشخصات firmware , Boatloader
فعلی را نمایش می دهد وکار شروع می شود و اگر جمله sw upgrade … را مشاهده
فرمودید تمام مراحل را درست طی کرده اید. برای اتمام کار حدود 10 دقیقه زمان لازم است و گوشی
Restart خواهد کرد.

در مورد اشکالات تمام مراحل مثل Restart های پی در پی و نشناختن گوشی و upgrade ورژن
85 به 86 و بلعکس و ... بعدآ توضیح خواهم داد.

GsM
01-01-2007, 11:10
pas in ansewring mashine ke to seem 0032_0001
ezafe mishe chie

اون روی v3i , v3x جواب نمیده!!

metapex
01-01-2007, 11:12
با تشکر از دوستانی که لطف کردن و جواب سوالای منو دادن.
می خواستم بدونم که به صورت استاندارد چه لوازم جانبی داخل جعبه V3x هست؟ برای این می پرسم که یه وقت موقع خرید چیزی کم نباشه. درضمن مموری که همراهش هست ظرفیتش چقدره و کلا قیمت مموری این گوشی تو بازار برای ظرفیتهای مختلف چنده؟
ممنون می شم اگه جواب بدین.;)

GsM
01-01-2007, 11:13
ممنون آقا مصطفی اطلاعاتت جالب بود!!! فقط اگه ممکنه برای راحتی بچه های کلوپ لینک برنامه هارو هم بزار!!!
من مدت زیادی دنبال تکمیل کردن اطلاعاتم در مورد فلش کردن بودم که وقتی خواستم این کار کنم!!! به دلیل سرعت پایین نتونستم فایل فلش
مطابق با s\w گوشیم رو دان لود کنم!!!
ولی دارم الان دان میکنم!!!

GsM
01-01-2007, 11:21
نیاز ی یه ساختن فولدر جدید نیست چون فولدر Kjava بصورت Hiden از قبل وجود دارد ! :)

من با گوشی های v3x که کار کردم . معمولا این فولدر رو نداشتن!!! نیاز به ساختنش بود!!

M.etallic.A
01-01-2007, 13:03
دوستان کسی تا حالا 12 آیکونی کرده گوشیش !!لبته واسه من فقط باعث شد چند برنامه از چند منو خارج بشه!!!
اگه خواستین براتون بزارم شما هم امتحان کنید؟؟!!!

منظورت v3x ؟

M.etallic.A
01-01-2007, 13:07

عزیز چون خیلی ها یه رم غیر از رم رو خود گوشی میندازن روش ( مثلا 512 یا بیشتر ..)چون قیمتی نداره الان و این رم ها که دیگه شاخه kjava روشون نیست واسه همین گفتم یه شاخه باید بسازید...

M.etallic.A
01-01-2007, 13:11
سلام m-metalica جان
این سیم delivery report کار نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

با چه برنامه ای رو seem ها کار میکنی ؟ بعد از اینکه این seem رو تغییر دادی و reset کردی گوشی رو ... دوباره seem رو لود کن ببین تغییری که دادی هنوز هست یا برگشته به حالت اول....

foad6258
01-01-2007, 15:30
با leader GL ولی هیچ تغیری نکرد
همه کارا هم درست انجام دادم
تو خودت انجام دادی؟ کار کرد؟

M.etallic.A
01-01-2007, 17:55
ببین اصلا نیازی به seem نداره یه راه دیگه بهت میگم الان باید برم فردا حتما برات توضیح میدم باشه ؟

aidinjoon
01-01-2007, 22:17
سلام دوستان امتحانات داره شروع میشه و کمتر میشه وقت اضافه گیر اورد ولی اینترنت شیطون قطع!!!!!!!! که بچه های تاپیک خستگی ناپذیرند:)

در مورد عیب v3x باید بگم که
1:نداشتن نمایندگی تو ایران (من الان یه ماه دنبال یه شیشه برا لنزش می گردم)

2:نداشت منشی تلفن

3:عدم امکان زوم بر روی عکس(که امیدوارم به زودی حل خواهد شد);)

4:هر روز مجبوری برا یه عده یه ساعت توضیح بدی که باباجون موتورولا گوشی معروفی و تو ایرانه که همه عقده ی نوکیا دارند و این یکی از گوشی های موفق:biggrin: :angry:

مزیت ها
1:کوچیک
2:صفحه نمایش با کیفیت عالی
3:دوربین قوی
4:صدای بلند
.
.
.
.
.
.
.
.
997:امکان قفل گذاری بر روی هر قسمت
998:قابلیت مانور با flex گوشی
999:داشتن دو انجمن حرفه ای
1000:این گوشی را اونایی میخرند که گوشی ها رو می شناسند پس با یه عده سر و کار دارین که تونستن به باورهای کورکورانه ی مردم نه بگند(مخصوصا نوکیا وسونی اریکسون):ohno:
1001:این گوشی را دست هر کسی نمیبینی بنابراین برا یه مدت طولانی تازگی خودش رو حفظ میکنه

دیگه فکر نمیکنم بیشتر 1001 تا مزیت داشته باشه:rolleye: :biggrin:

musketeer
01-01-2007, 22:23
سلام
کسی از دوستان میتونه یه بازی شطرنج درست و درمون برای V3x بزاره؟
مرسی

aidinjoon
01-01-2007, 22:46
با سلام

چند نکته ابتدایی در مورد flash در گوشی V3x :

1. ابتدا از پر بودن شارز باطری مطمئن شوید.
2. قبل از شروع به کار از SMS ها و Phonebook پشتیبان تهیه کنید.
( با استفاده از MPT یا mobile edit یا سایر برنامه ها)
3. تمام Phonebook را پاک کنید.
4. گوشی را خاموش نموده و کارت حافظه ( Tran flash) را خارج کنید ( این کار بسیار مهم
و ضروری می باشد )
5. گوشی را روشن نمایید. سپس آن را به کابل USB متصل نمایید.
6. برنامه RSD Lite 3.2 را راه اندازی کنید.( نسخه 2.7 نیز آزمایش شده و به درستی کار می کند)
7. مشخصات گوشی خود را با کلیک بر روی گوشی شناخته شده توسط برنامه می توانید مشاهده نمایید.
8. دراینجا Monster Pack مورد نظر را که دانلود کرده ایید انتخاب نمایید.
9. بسیار مهم : دقت کنید که شماره BootLoader گوشی شما ( طرف چپ ) و MP ( طرف راست )
مشابه باشد ( BootLoader های 0682 و 0681 مشابه تلقی می شوند )
10. ODM Serial را تیک نزنید.
11. کلید Start را بزنید : گوشی وارد Flash mode می شود و مشخصات firmware , Boatloader
فعلی را نمایش می دهد وکار شروع می شود و اگر جمله sw upgrade … را مشاهده
فرمودید تمام مراحل را درست طی کرده اید. برای اتمام کار حدود 10 دقیقه زمان لازم است و گوشی
Restart خواهد کرد.

در مورد اشکالات تمام مراحل مثل Restart های پی در پی و نشناختن گوشی و upgrade ورژن
85 به 86 و بلعکس و ... بعدآ توضیح خواهم داد.

با تشکر از زحمات شما دوست خوبمان سعی کنید ادامه بدید:)

در مورد دفتر تلفن هنگام فلش کردن باید بگم که من گوشی خودم را که فلش میکنم فقط sms هام پاک میشه و به دفتر تلفن یا کلی تر بگم به حافظه ی خود گوشی اصلا کاری نداره حتی مشخصاتی هم که برای هر فرد تعیین کردم مثل عکس دستنخورده باقی میمونه طبیعی هم هست چون فلش تو ROM گوشی میشینه
در ضمن باید اینهم بگم که با فرمت کردن تلفن دفتر تلفن شما پاک میشه
در هر حالت عقل سلیم حکم میکنه که همیشه از اطلاعات خود یک back up داشته باشین:ohno:

راستی اگه در مورد ODM serisal اطلاعاتی دارین یه توضیحی بدین باتشکر:happy:

M.etallic.A
02-01-2007, 12:47
سلام
مرسی

یه دونه باحالشو تو سیستمم دارم خونه رفتم آپلود میکنم برات .... بعد از مدتها یه سر به hello moto زدم یه اسکین به اسم symbian داشت خیلی حال کردم باهاش لینکشو براتون میزارم...

M.etallic.A
02-01-2007, 13:24

در مورد دفتر تلفن هنگام فلش کردن باید بگم که من گوشی خودم را که فلش میکنم فقط sms هام پاک میشه و به دفتر تلفن یا کلی تر بگم به حافظه ی خود گوشی اصلا کاری نداره حتی مشخصاتی هم که برای هر فرد تعیین کردم مثل عکس دستنخورده باقی میمونه طبیعی هم هست چون فلش تو ROM گوشی میشینه
در هر حالت عقل سلیم حکم میکنه که همیشه از اطلاعات خود یک back up داشته باشین:ohno:

حتما از phone book گوشی back up بگیرید چون درسته بعد از فلش کردن پاک نمیشه اما دیگه edit contact رو از دست میدید.

Rmv3x
02-01-2007, 17:44
salam bacheha chandta soal va khahesh dashtam
aval soal mo miporsam
1-mogheye flash kardan bayad sim kar roham dar avord
2-toye ghesmate tools activation list chie va chi kar mikone
3-to ghesmate picture camera off image ke toye apply as haste chie
4-toye java setting java app loader ke hamishe peghame inser cable now ro mide chie
5-toye security-certificate Mgmt-root certificate-male man interopera tarikhe enghezash fara reside va kenaresh zarbdar khorde
aslan chi hast va yani chi
ounaei ke kenareshon ghofl darand chi

Rmv3x
02-01-2007, 17:46
hala khahesha
1-barnameye RSD Lite 3.2 ya 2.7 ro bezarid
2-file flashe goshimo az koja begiram lotfan linkesho bezarid
age amozeshe koli ya chizi to in mayeha darid dar zamine flash bezarid
vaghan sharmande kheili ziad shod ba tashakor az hamaye bacheha

GsM
02-01-2007, 19:50
منظورت v3x ؟

عزیز من تو گوشی خودم تست کردم!!! حالا رو گوشی شما جواب بده یا نه !! باید تجربه بشه:biggrin:

aidinjoon
02-01-2007, 19:57
حتما از phone book گوشی back up بگیرید چون درسته بعد از فلش کردن پاک نمیشه اما دیگه edit contact رو از دست میدید.

ولی در مورد گوشی من این مشکل پیش نمیاد:cool:

GsM
02-01-2007, 20:02
ببین اصلا نیازی به seem نداره یه راه دیگه بهت میگم الان باید برم فردا حتما برات توضیح میدم باشه ؟

متالیکا اگه وقت آپ کردن داری !! آپ کن !!

GsM
02-01-2007, 20:03
بسیاری از برنامه ها نیازی به سیم نداره منظورم اینه که خودش معرفی کرده و شما فقط تیک میزنی!!!
که متالیکا منظورشون فکر کنم همین باشه!!!

GsM
02-01-2007, 20:20

با flash شما پوسته رو عوض میکنی@@ اما با flex کل سیستم رو
به خاطر همین در فلش چیزی پاک نمیشه!!!

musketeer
02-01-2007, 21:28
یه دونه باحالشو تو سیستمم دارم خونه رفتم آپلود میکنم برات .... بعد از مدتها یه سر به hello moto زدم یه اسکین به اسم symbian داشت خیلی حال کردم باهاش لینکشو براتون میزارم...

ممنونم متالیکای عزیز:wub:

mohamadreza24
02-01-2007, 23:01
دمتون گرم بابا یکی از اقایون به من کمک نمیکنه دیگه معرفت تو پیسی وردم پیدا نمیشه

foad6258
02-01-2007, 23:59
سلام به همگی
آره من گوشیم v3x
اگه بتونین اینdelivery report رو برا من دائمیش کنید یک دنیا ممنونتون میشم
فدای همتون

Rmv3x
03-01-2007, 00:07
oun skin esteghlal vase v3x hastesh

farshad-v3x
03-01-2007, 00:37
سلام. بعضی از گوشی ها . با هندز فری و بلوتوس میشه اهنگ گوش کرد. البته شنیدم فقط بعضی از گوشی ها می تونن اهنگ بفرستن به هندز فری! v3x هم اینجوریه؟؟ کسی امحان کرده؟؟

GsM
03-01-2007, 10:04
oun skin esteghlal vase v3x hastesh

روی v3i & v3x جواب میده!!!

GsM
03-01-2007, 10:15
دمتون گرم بابا یکی از اقایون به من کمک نمیکنه دیگه معرفت تو پیسی وردم پیدا نمیشه

عزیز یه بار دیگه سوالت رو می پرسی من تو این چند صفحه چیزی ندیدم!!!
شاید من و دوستان بتونیم کمکت کنیم!!!

GsM
03-01-2007, 10:23
نرم افزار p2ktools
این هم یک راه برای فعال کردن اینdelivery report البته برای این کار باید نرم افزاری که من آپ کردم رو داشته باشید
در مورد نرم افزار p2ktools كه لينك دانلودشو دادم بايد بگم اين نرم افزار كار هكرهاي روسيه است و خلاصه خيلي كارش درسته
اين نرم افزار شما رو قادر ميسازه سواي همه كارهاي معمول روي گوشيتون كه ميتونيد انجام بديد بدون دانلود كردن سيم بعضي تغييرات رو در جا در سيم گوشيتون انجام بدين و نتايج اونو تو گوشيتون ببينيد

لطفا دقيقن به تغييراتي كه ميتونيد اعمال كنيد دقت كنيد بعد از هر كاري بايد ذخيره رو بزنيد و بعد دكمه رياستارت تا نرم افزار گوشي رو ريست كنه و بعد حالشو ببريد

البته اول دكمه read options رو ميزنيد تا نرم افزار ديتا تو گوشيتونو بخونه و بهتون نشون بده كدوم فعاله و كدوم فعال نيست بعد بر حسب نياز خودتون تيك ميزنيد يا تيك رو برميداريد بعد هم سيو و ريست

(اینم از زحمات دوست خوبم سه سوت بود)

شما برای تغییرات باید تو قسمت other feature برید !! اونجا دیگه همه چیز مشخصه!!

اینم لینک

GsM
03-01-2007, 10:26
سلام. بعضی از گوشی ها . با هندز فری و بلوتوس میشه اهنگ گوش کرد. البته شنیدم فقط بعضی از گوشی ها می تونن اهنگ بفرستن به هندز فری! v3x هم اینجوریه؟؟ کسی امحان کرده؟؟

ببین منظورت رو دقیقا متوجه نمیشم!!!میشه واضح تر بگی!!!
با این گوشی میشه با هندز فری و بلوتوس گوش داد ؟؟!!

farshad-v3x
03-01-2007, 14:51
ببین . میشه هندز فری را بذاری توی گوش. بعد یه اهنگ هم روی گوشی پخش کنی. گوشی با بلوتوس اون اهنگ را داخل هندزفری بفرسته ! فقط بعضی از گوشی ها میشه. V3x چطور؟؟؟؟ اصلا میشه ؟؟

M.etallic.A
03-01-2007, 17:15
بله میشه با هندزفری بلوتوث آهنگ گوش داد تست کردم.

M.etallic.A
03-01-2007, 17:26
با leader GL ولی هیچ تغیری نکرد
همه کارا هم درست انجام دادم
تو خودت انجام دادی؟ کار کرد؟

seem رو بیخیال... برو تو برنامه motorola phone تو قسمت sms config تیک delivery report رو بزن و بعد ok کن...

M.etallic.A
03-01-2007, 17:30
سلام
مرسی

اینم شطرنج

M.etallic.A
03-01-2007, 17:35
salam bacheha chandta soal va khahesh dashtam
aval soal mo miporsam
1-mogheye flash kardan bayad sim kar roham dar avord
2-toye ghesmate tools activation list chie va chi kar mikone
3-to ghesmate picture camera off image ke toye apply as haste chie
4-toye java setting java app loader ke hamishe peghame inser cable now ro mide chie
5-toye security-certificate Mgmt-root certificate-male man interopera tarikhe enghezash fara reside va kenaresh zarbdar khorde
aslan chi hast va yani chi
ounaei ke kenareshon ghofl darand chi

1- نه نیازی نیست.
2- وقتی به اینترنت وصل میشی ( باگوشی ) و فایل دانلود میکنی . بستگی به اینکه اون فایل عکس باشه یا آهنگ باشه یا فایل تصویری و یا بازی و برنامه ، تو یکی از اون شاخه ها save میشه و بعد از اونجا میتونی بریزی رو حافظه گوشیت.
3- فعلا گوشی اینجا نیست بعدا بهت میگم.
بقیه رو هم گوشی دستم اومد بهت میگم...

توضیح : من n73 دارم و v3x ماله برادرمه...

M.etallic.A
03-01-2007, 17:39
hala khahesha
1-barnameye RSD Lite 3.2 ya 2.7 ro bezarid
2-file flashe goshimo az koja begiram lotfan linkesho bezarid
age amozeshe koli ya chizi to in mayeha darid dar zamine flash bezarid
vaghan sharmande kheili ziad shod ba tashakor az hamaye bacheha

قرار بود من تو صفحات تاپیک بگردم و لینک همه موضوعات جالبی که اینجا مطرح شده رو بزارم اما متاسفانه فرصتش پیش نیومد. تو همین تاپیک حالا نمیدونم کدوم صفحه یه دوستی به اسم amertad آموزش کامل فلش کردن رو به صورت یه فایل pdf گذاشته که توش لینک دانلود برنامه rsd lite و مانسترپک عربی هم هست. صفحات 20 تا 30 رو بگرد احتمالا اونجا باشه....