PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» کــلـــوپ تـخـصـصـی گـــوشـــی هــــای مــــــــوتــــــــورولا

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

GsM
03-02-2007, 17:41
من برگشتم يعني برميگردم همين روزها ... از دوست عزيز gsm ممنونم كه در نبود من كار بروبچه ها رو راه انداخت همين روزا منم ميام. در

سلام مهندس !!! دیر به دیر سر میزنی!!!! خواهش میکنم !!! امیدوارم هرچه زود تر بیای و مطالب بیشتری رو در اختیار من و بقیه دوستان بزاری!!!:happy:

GsM
03-02-2007, 17:46
سلام gsm
مرسي از جوابت
راستش من ديشب باز با همون برنامه P2k Tools كه بچه ها سفارش به استفاده از اون كرده بودند كار كردم ! تنها چيزي كه فهميدم اينه توي اين ورژن از اين نرم افزار بجاي Read كليد Get رو گذاشته اما متاسفانه مثل اينكه از روي گوشي نميتونه صحيح بخونه چون وقتي كه ميره ميخونه هيچ كدام از گزينه ها رو تيك نميزنه و وقتي هم كه من تيك ميزنم و كليد Set رو ميزنم ميره و تنظيمات ديگه اي رو Set ميكنه كه باعث ميشه شما با ورود به هر قسمت گوشي چيزاي عجيب غريب زياد ببينيد مثل گم شده منو ها ! تغيير بعضي از تنظيمهاي ديگه ! (قابل توجه كساني كه بي پروا گوشيشون رو دستكاري مي كنند !)
الان من موندم كه واقعا چي كار كنم! احتمالا اگر هم سيم پيدا كنم بايد دقيقا ورژن اون با ورژن گوشي من بخونه وگرنه منم بصورت دستي شروع به خرابكاري ميكنم !
اين چيزي بود كه دستگيرم شد نميدنم اصلا درست فهميدم يا شايد نيمه درست فهميدم :blink: ولي در حالت كلي اين نرم افزارها چون كار خود Motorola نيستند مسلما نميتونند با همه ورژن ها دقيق كار كنند !
حالا سوال من اينه كه سيم گوشي خودم با مشخصات زير رو از كجا ميتونم پيدا كنم و آيا براي تنظيمات سيم نرم افزار LeaderGL_FlexEditor_10.7_XP_Setup استفاده كنم درسته ؟
اينم مشخصات گوشي من :
Phone model:
RAZRV3x

Flex number:
USRAZRV3XT677ASR25221009

s/w version:
AS_U_85.9B.D0R

DSP S/W Version:
40970000
مرسي از gsm و احيانا بقيه دوستاني كه احيانا ميتونن كمكم كنند!:blush:

سلام مهران جان
ببین برای همه مدل ها فقط یک مورد در اینترنت و در کل در بازار هست!!! اونم اینه!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه با این تغییرات کارت نشد دوباره!!!باید فلش کنی!!! البته امید وارم به اون مرحله نرسه!!!
اگه بازم سوال داشتی من در خدمتم

mehran1598
03-02-2007, 18:03
سلام مهران جان
ببین برای همه مدل ها فقط یک مورد در اینترنت و در کل در بازار هست!!! اونم اینه!!!
اگه با این تغییرات کارت نشد دوباره!!!باید فلش کنی!!! البته امید وارم به اون مرحله نرسه!!!
اگه بازم سوال داشتی من در خدمتم

سلام
مرسي از وقتي كه براي من ميذاري !
1- من تونستم كه بالاخره سيم رو بخونم و بنويسم اما اطلاعاتي كه توي اين فايلها هست كامل نيست.
2- يه سري تغييرات رو دادم و تونستم كه Inbox outbox draft و Personalise رو بيارم اما خيليش شانسي شد ! يعني يكيش رو كه تغيير دادم همش با هم پيدا شد ! (و بدبختانه نميدونم كه كدومش بود ! چون احتمالا كارهايي كه هر بيت ميكنه به فاكتورهاي بيشتري بستگي داره !)
3- مشكلي كه الان مونده اينه كه گزينه ICON براي Main Menu هست اما كار نميكنه ! يعني چه بصورت List تنظيم كنم و چه بصورت Icon فرقي نميكنه و در هر دو حالت Main Menu بصورت ليست نشون داده ميشه !
4- آيا ممكنه كه Seem گوشيه ديگه اي مثل مال من باشه و كه من بتونم اون رااز اون گوشي بگيرم و داخل گوشي خودم لود كنم يااينكه هر دو تا رو باز كنم و با هم مقايسه كنم و از مقايسه او دو به نتيجه اي برسم ؟
دست همتون درد نكنه به خصوص gsm عزيز كه وقتش رو براي ما بيسوادا داره ميذاره !
Kiss You :blush: !

leila87
03-02-2007, 18:43
سلام خسته نباشید از اینکه اینقدر وقت میزارید برای ما ممنونیم
راستش من وقتی سونی اریکسون دلشتم اینهمه سوال و مشکل نداشتم ولی موتورولا کمی سخته کار کردن باهاش
اگه از سوالات من خسته میشید بهم بگید چون من هر روز برایم یه سوال پیش میاد اول اینکه تو قسمت

Tools
در قسمت اکتیوشن لیست گزینه پیکچر و ویدئو و تم و صدا و غیره داره که همه توشون خالیه و گزینه ای هم نداره
که بشه عکسها و اهنگها را که داریم به ان انتقال دهیم پس این قسمت چه به دردی میخوره در موبایل؟

و اینکه چرا تو قسمت مسیج گزینه ای برای سیو و یا کپی نداره که بشه یه مسیجی که دوستش داری و می خوای هر دفعه قسمتش را کپی کنی و برای کسی بفرستی بتونی فقط فوروارد داره و گزینه ای به نام سیو و یا کپی نداره حتی نمیشه تو
Draft
بریزی اینباکست را و حتی مال من تو قسمت استور هم گزینه فایل نداره و فقط فون نامبر هست
ممنون از اینکه برای ما وقت میزارید فعلا یا حق

GsM
03-02-2007, 21:15
سلام
مرسي از وقتي كه براي من ميذاري !
1- من تونستم كه بالاخره سيم رو بخونم و بنويسم اما اطلاعاتي كه توي اين فايلها هست كامل نيست.
2- يه سري تغييرات رو دادم و تونستم كه Inbox outbox draft و Personalise رو بيارم اما خيليش شانسي شد ! يعني يكيش رو كه تغيير دادم همش با هم پيدا شد ! (و بدبختانه نميدونم كه كدومش بود ! چون احتمالا كارهايي كه هر بيت ميكنه به فاكتورهاي بيشتري بستگي داره !)
3- مشكلي كه الان مونده اينه كه گزينه ICON براي Main Menu هست اما كار نميكنه ! يعني چه بصورت List تنظيم كنم و چه بصورت Icon فرقي نميكنه و در هر دو حالت Main Menu بصورت ليست نشون داده ميشه !
4- آيا ممكنه كه Seem گوشيه ديگه اي مثل مال من باشه و كه من بتونم اون رااز اون گوشي بگيرم و داخل گوشي خودم لود كنم يااينكه هر دو تا رو باز كنم و با هم مقايسه كنم و از مقايسه او دو به نتيجه اي برسم ؟
دست همتون درد نكنه به خصوص gsm عزيز كه وقتش رو براي ما بيسوادا داره ميذاره !
Kiss You :blush: !

خواهش میکنم دوست عزیز
خوب خدا رو شکر تا فعلا کلی کار کردی!!!:tongue:
من چند راه به شما میگم!!!
1- اول از فایل ها mma گوشی دوستتون یه کپی بگیرید و در گوشی خودتون جایگزین کنید!!!
2- اگه نداریی چنین دوستی من یه مدل mma دارم که فکر کنم به دردت میخوره!!!
این رو فکر کنم تو درایو c یا a که از طریق leader & gl باید بشناسیش کپی کنی!!!!
یه جایی که همین فایل ها هست .من الا دقیقا حضور ذهن ندارم!!!:blush:

بیا این هم لینک!!!
بازم سوال داشتی من در خدمت هستم!!!

GsM
03-02-2007, 21:25
راستش من وقتی سونی اریکسون دلشتم اینهمه سوال و مشکل نداشتم ولی موتورولا کمی سخته کار کردن باهاش
اگه از سوالات من خسته میشید بهم بگید چون من هر روز برایم یه سوال پیش میاد اول اینکه تو قسمت

Tools
در قسمت اکتیوشن لیست گزینه پیکچر و ویدئو و تم و صدا و غیره داره که همه توشون خالیه و گزینه ای هم نداره
که بشه عکسها و اهنگها را که داریم به ان انتقال دهیم پس این قسمت چه به دردی میخوره در موبایل؟

و اینکه چرا تو قسمت مسیج گزینه ای برای سیو و یا کپی نداره که بشه یه مسیجی که دوستش داری و می خوای هر دفعه قسمتش را کپی کنی و برای کسی بفرستی بتونی فقط فوروارد داره و گزینه ای به نام سیو و یا کپی نداره حتی نمیشه تو
Draft
بریزی اینباکست را و حتی مال من تو قسمت استور هم گزینه فایل نداره و فقط فون نامبر هست

خواهش میکنم leila جان
زیبلیی موتورولا به همین سوال های اون هست:rolleye:
من معنی این جمله شما رو درست نفهمیدم شرمنده اما اگه منظورت این باشه که تو فایل های عکس و این جور چیز هات چیزی نیست وقتی رفتی توش option بزن و بعد switch strog divice بزن و مموری رو انتخاب کن!!!

در مورد مسیج در موتورولا این قابلیت نیست یعنی من تا حالا ندیدم!!!
برای اینکه در draft بریزی بریزی وقتی نوشته تمام شد دکمه قرمز رو بزن یه ارور میده که میخوای save کنی یا نه؟!!
تا اینجا یه خرده مشکلت حل میشه!!!;)

وقت من مال شما دوستان !! اگه بتونم سوالتون رو در حد توان کم خودم جواب میدم!!!:blush:

mehran1598
03-02-2007, 22:26
خواهش میکنم دوست عزیز
خوب خدا رو شکر تا فعلا کلی کار کردی!!!:tongue:
من چند راه به شما میگم!!!
1- اول از فایل ها mma گوشی دوستتون یه کپی بگیرید و در گوشی خودتون جایگزین کنید!!!
2- اگه نداریی چنین دوستی من یه مدل mma دارم که فکر کنم به دردت میخوره!!!
این رو فکر کنم تو درایو c یا a که از طریق leader & gl باید بشناسیش کپی کنی!!!!
یه جایی که همین فایل ها هست .من الا دقیقا حضور ذهن ندارم!!!:blush:

بیا این هم لینک!!!
بازم سوال داشتی من در خدمت هستم!!!

سلام gsm جان:cool:
ممنون از راهنماييت !
بازم سوال دارم قربان !:blink:
اولن سوال اينه كه من قبل از اينكه گوشي رو بفرستم بهشت زهرا يه Backup از اون گرفتم كه توي اون بك آپ توي فولدر سيستم اين سه تا فايل mma بودن:
mma_dcp
mma_dyn_index
mma_ucp
آيا بايد هرسه تا را كپي كنم ؟ يا همون 2 تايي كه شمااسمشون رو آوردين رو كپي كنم يا اينكه همون 2 فايلي رو كه شما فرستاديد رو كپي كنم؟ يا اينكه بازم برم سراغ دوستان و از موبايل اونا چيزي كپي كنم ؟!:sad:

دومين سوال اينه كه اين فايلها دقيقا كارشون چيه !؟ :blink:

Rmv3x
03-02-2007, 22:58

Tools

Draft

salam bacheha man bargashtam manam mesle metalica nabodam albate be varedie oun nistam kheili vaghte injam betedade postam negah nakonid
ama dar morede sola lila bayad begam gsm dorost manzoreto motevajeh nashode oun activation list ke mibini chanda folder mesle picture video sound theme va baghiaro dare male ine ke age ba goshit be internet vasl beshi va masaln ye ax download koni mire to picture va bad mirizi to goshit va baghiasham hamunjor
ama darmored soaledovom manam mesle gsm chizi nadidam ehtemalan nadare

GsM
04-02-2007, 00:05
salam bacheha man bargashtam manam mesle metalica nabodam albate be varedie oun nistam kheili vaghte injam betedade postam negah nakonid
ama dar morede sola lila bayad begam gsm dorost manzoreto motevajeh nashode oun activation list ke mibini chanda folder mesle picture video sound theme va baghiaro dare male ine ke age ba goshit be internet vasl beshi va masaln ye ax download koni mire to picture va bad mirizi to goshit va baghiasham hamunjor
ama darmored soaledovom manam mesle gsm chizi nadidam ehtemalan nadare

سلام دوست عزیز !!! خوشحال شدم تو هم برگشتی؟؟!!! به احتمال زیاد منظورش همین باشه!! مه من نفهمیده بودم!!!

GsM
04-02-2007, 00:15
سلام gsm جان:cool:
ممنون از راهنماييت !
بازم سوال دارم قربان !:blink:
اولن سوال اينه كه من قبل از اينكه گوشي رو بفرستم بهشت زهرا يه Backup از اون گرفتم كه توي اون بك آپ توي فولدر سيستم اين سه تا فايل mma بودن:
mma_dcp
mma_dyn_index
mma_ucp
آيا بايد هرسه تا را كپي كنم ؟ يا همون 2 تايي كه شمااسمشون رو آوردين رو كپي كنم يا اينكه همون 2 فايلي رو كه شما فرستاديد رو كپي كنم؟ يا اينكه بازم برم سراغ دوستان و از موبايل اونا چيزي كپي كنم ؟!:sad:

دومين سوال اينه كه اين فايلها دقيقا كارشون چيه !؟ :blink:

سلام عزیز
شما از همون بک آپی که گرفتی استفاده کن و mma_dcp mma_ucp رو کپی کن!!!!
ای ن فایل ها برای منو هستن!!!
شرمنده باید برم نمیتونم بیشتر ا ز این باشم
یا علی

HITLER_fashist
04-02-2007, 01:57
gsm جان میتونی الان که چراغت روشنه به آیدی من پی ام بدی. خفن بهت نیاز دارم . SOS
soroshking@yahoo.com

GsM
04-02-2007, 02:53
چشم!!!! چند لحظه باش تا من بیام!!!

leila87
04-02-2007, 09:34

Tools
که بشه عکسها و اهنگها را که داریم به ان انتقال دهیم پس این قسمت چه به دردی میخوره در موبایل؟واینکه ما گزینه ای به نام رینیم برای تغییر نام چیزی نداریم؟

leila87
04-02-2007, 09:39
وای شرمنده من سوالم دوبار تکرار شد شرمنده

sheytoonake shiraz
04-02-2007, 11:04
gsm جان سلام . مزاهم همیشگی هستم
2 تا سوال دارم اگه زحمتی نباشه .
اول اینکه گوشیم امروز هر کاری میکنم sms نمیفرسته و زود میره توی out box.
و سوال دوم . توی قسمت resived call اطلاعات تماس ( ساعت و تاریخ تماس یا miss call) رو چه جوری میشه دید؟

GsM
04-02-2007, 13:04
سلام نه بابا این چه حرفیه!!!
واسه من هم همینطور ه اما بیشتر مواقع وقتی میرم !!! دوباره میفرستم درست میشه!!!
اگه تیک کنارش نباشه در این قسمت یعنی تماس از دست رفته است!!!
موفق باشی

M.etallic.A
04-02-2007, 13:04

Tools

Draft

قسمت activitation list برای اینه که وقتی فایلی از اینترنت دانلود میکنی ( از طریق گوشی ) تو این قسمت سیو میشه و از اونجا میتونی تو حافظه گوشی سیو کنی...(( بخاطر مسائل امنیتی ))

در مورد سوال دومت باید گوشی دستم باشه الان نیست ( داداشم v3x داره )

mehran1598
04-02-2007, 14:19
سلام عزیز
شما از همون بک آپی که گرفتی استفاده کن و mma_dcp mma_ucp رو کپی کن!!!!
ای ن فایل ها برای منو هستن!!!
شرمنده باید برم نمیتونم بیشتر ا ز این باشم
یا علی

سلام gsm جان
آقا من اون دو تا روعوض كردم ! اما بدتر شد كه بهتر نشد ! الان مشكلاتم شد چند تا !
1- Data Connection Shortcut رو از دست دادم !
2- Menu ها 8 تايي شد !
3- هنوز منوها رو بصورت ICon نشون ميده !
4- Tools كه 6 تا زير مجموعه داشت شد 4 تا !
5- Master Reset نميشه!
6-ديگه نميدونم چي بر سرش اومده !
ممنون ميشم كمكم كني !
خوش باشي

sheytoonake shiraz
04-02-2007, 14:54
سلام بچه ها . توی قسمت resived call اطلاعات تماس ( ساعت و تاریخ تماس یا miss call) رو چه جوری میشه دید؟

leila87
04-02-2007, 17:04
سلام ممنون میشم بپرسید از داداشتون چه جوری میشه انیمیشن تو مسیج v3x را اورد در ضمن چرا گزینه ای به نام رینیم برای تغیر نام فایل نداریم و اینکه میگن v3x عمر کوتاهی داره درسته ؟
ممنون واقعا خیلی اقایید که برای ما وقت میزارید

HITLER_fashist
04-02-2007, 17:48
سلام بچه ها . توی قسمت resived call اطلاعات تماس ( ساعت و تاریخ تماس یا miss call) رو چه جوری میشه دید؟

میتونی view رو بزنی و ببینی . اونجا ساعت و تاریخ تماسو نشون میده.

ze_peydaiepenhan_us
04-02-2007, 17:52
ین لینک درایور واسه HITLER_fashist

Rmv3x
04-02-2007, 17:53
سلام ممنون میشم بپرسید از داداشتون چه جوری میشه انیمیشن تو مسیج v3x را اورد در ضمن چرا گزینه ای به نام رینیم برای تغیر نام فایل نداریم و اینکه میگن v3x عمر کوتاهی داره درسته ؟
ممنون واقعا خیلی اقایید که برای ما وقت میزارید

salam rename darim to ghesmate manage
bad akharish rename hastesh

GsM
04-02-2007, 18:03
HITLER_fashist جان دوستم برات گذاشت!! امید وارم به دردت بخوره!!!

GsM
04-02-2007, 18:23
سلام gsm جان
آقا من اون دو تا روعوض كردم ! اما بدتر شد كه بهتر نشد ! الان مشكلاتم شد چند تا !
1- Data Connection Shortcut رو از دست دادم !
2- Menu ها 8 تايي شد !
3- هنوز منوها رو بصورت ICon نشون ميده !
4- Tools كه 6 تا زير مجموعه داشت شد 4 تا !
5- Master Reset نميشه!
6-ديگه نميدونم چي بر سرش اومده !
ممنون ميشم كمكم كني !
خوش باشي

سلام مهران جان
کدوم فایل ها رو ریختی!!! مال من یا خودت!!!! اگه مال من هم نشد !!!
برو اینجا درخواست بده اصلیش برات بزارن!!
اگه بتز هم نشد با ید فکر فلش باشی!!!!

Rmv3x
04-02-2007, 18:51
ye chand vaghtie amozeshi dar kar nist hala ma pishdasti mikonim shayad baghie ham shoro konand
seem shomareye 0032_0001
offset 86
blue filter for camera:bit 2 ro tik bezanid
red filter for camera :bit 4 ro tik bezanid
green filter for camera:bit 5 ro tik bezanid

Rmv3x
04-02-2007, 18:53
inam ye site vase eshghe baziha mesle khodam albate ghablesh tosh sabte nam konid bad haelsho bebardi

Rmv3x
04-02-2007, 18:54
inam ye site makhsose down skin vase v3x
rasputin007.co.uk

GsM
04-02-2007, 19:35
ye chand vaghtie amozeshi dar kar nist hala ma pishdasti mikonim shayad baghie ham shoro konand
seem shomareye 0032_0001
offset 86
blue filter for camera:bit 2 ro tik bezanid
red filter for camera :bit 4 ro tik bezanid
green filter for camera:bit 5 ro tik bezanid

Rmv3x جان!!! من خودم تاحالا 10 بار seem رو توضیح دادم!!! نمیدونم حالا منظور شما چی بوده!!!!
باز م خواستم اگه بچه های مشکلی دارن بگن !!!!
اما این که هر سیم به درد چی می خوره !! ما اصلی هاش گفتیم!!! اما خودت دیدهی که بسیار زیاده!!! نمیشه تک تک توضیح داد!!
من چند بار مطلب های اینجا گذاشتم که خودم ماه ها دنبالش بودم!!!! اما استقبالی نشد!!!
موفق باشی!!!

mehran1598
04-02-2007, 23:34
سلام مهران جان
کدوم فایل ها رو ریختی!!! مال من یا خودت!!!! اگه مال من هم نشد !!!
برو اینجا درخواست بده اصلیش برات بزارن!!
اگه بتز هم نشد با ید فکر فلش باشی!!!!

سلام دوست من
مرسي از جوابت اما مشكل اينجاست كه من گزينه Data Connectionرواز دست دادم و الان فقط گزينه bluetooth Link و ُSyncو يكي هم كه جديدا پيدا شده Active Calls توي connection هاي من هست ! آيا روشي هست كه من بتونم به حالت Data Connection برم ؟ فعلا با اين وضعيت فقط ميتونم روي حالت Memory Card وارد شم!
دز ضمن من محض احتياط هم كه شده اول فايل خودم رو تست كردم جواب نداد بعد فايل شما رو گذاشتم اينجور شد ! بعد Master reset كردم قفل كرد و بعد Master Clear كردم كه انجام داد ولي رفت روي حالت Memory و ديگه ارتباطم به فولدر System قطع شد!
فكر كنم رسيدم به مرحله فلش ! اما 3 تا سوال دارم
1- آيا بااين وضعيت كه نميتونم برم روي حالت Data بايد همون سه كليد كه ميره روي حالت فلش و (و من الان يادم نيست چي هستند) رو بزنم ؟
2- اگر بدم بيرون برام انجان بدن چند ميگيرند ؟ (كسي هست اينجا بتونه با پرداخت هزينه برام انجام بده ؟)
3- من با مشخصات گوشي خودم فلش پيدا نميكنم آيا من در پيدا كردن شماره فلش اشتباه ميكنم يا اينكه مشكل جاي ديگست و اگر كسي ميتونه يه لينك از فايل فلش به من بده ؟! مشخصات گوشي اينه :
Phone model:
RAZRV3x

Flex number:
USRAZRV3XT677ASR25221009

s/w version:
AS_U_85.9B.D0R

به هر حال مرسي
:sad:

HITLER_fashist
04-02-2007, 23:56
ین لینک درایور واسه HITLER_fashist

ممنون ازت دوست عزیز :)

HITLER_fashist
05-02-2007, 00:00
HITLER_fashist جان دوستم برات گذاشت!! امید وارم به دردت بخوره!!!

میلاد جـــــــــــــان
اگه لینک دانلود leather&gl رو بزاری برا دانلود کردن فکر کنم برا همه خوب باشه هــــــــــــــــــــــــ ـــــــا.

HITLER_fashist
05-02-2007, 00:12
Rmv3x جان!!! من خودم تاحالا 10 بار seem رو توضیح دادم!!! نمیدونم حالا منظور شما چی بوده!!!!
باز م خواستم اگه بچه های مشکلی دارن بگن !!!!
اما این که هر سیم به درد چی می خوره !! ما اصلی هاش گفتیم!!! اما خودت دیدهی که بسیار زیاده!!! نمیشه تک تک توضیح داد!!
من چند بار مطلب های اینجا گذاشتم که خودم ماه ها دنبالش بودم!!!! اما استقبالی نشد!!!
موفق باشی!!!

ببین میلاد جان
اگه در مورد سیم هایی که میذاری توضیحی بدی که به چه دردی میخورن و چه کاربردی دارن مطمئنا خیلی ازش استقبال میشه. البته این نظر شخصیه منه .

leila87
05-02-2007, 00:29
salam rename darim to ghesmate manage
bad akharish rename hastesh
سلام بابا تو گزینه من کپی و دیلیت و موو هست میبینی همه چیز من با بقیه v3x فرق داره نمیشه کاری کرد که ورپن من مثل بقیه v3x ها بشه خیر سرم گوشیم مال سنگاپوره و مثلا اصلا :sad: :sad: :sad: :sad:

HITLER_fashist
05-02-2007, 00:33
سلام بابا تو گزینه من کپی و دیلیت و موو هست میبینی همه چیز من با بقیه v3x فرق داره نمیشه کاری کرد که ورپن من مثل بقیه v3x ها بشه خیر سرم گوشیم مال سنگاپوره و مثلا اصلا :sad: :sad: :sad: :sad:

ببینم شما کجا میخوای ری نیم کنی؟ ببین دوست عزیز باید روی فایل ( نه موقع اجراش ) option کنی و اسمشو عوض کنی.
ببین میتونی به آیدی من پی ام بدی تا کامل بهت توضیح بدم .
soroshking@yahoo.com

valentine_18h
05-02-2007, 00:46
آقا اومدم seem افزایش کیفیت فیلمبرداری v3x و بریزم بعد از اینکه گوشی restart شد دیگه بالا نیومد!!! یکی بگه باید چیکا کنم؟ الان هیچ کاری نمتونم با گوشی بکنم:sad:

HITLER_fashist
05-02-2007, 01:05
فکر کنم پیدا کردم نرم افزار leader &gl رو. اینم لینکش
حالا نمیدونم خودشه یا نـــــــــــــه !!!!
آقـــــــــا خود شـــــــــه

leila87
05-02-2007, 01:14
ببینم شما کجا میخوای ری نیم کنی؟ ببین دوست عزیز باید روی فایل ( نه موقع اجراش ) option کنی و اسمشو عوض کنی.
ببین میتونی به آیدی من پی ام بدی تا کامل بهت توضیح بدم .
soroshking@yahoo.com

سلام من مثلا تو یه اهنگم البته اهنگو باز نکردم میخوام اسمشو عوض کنم option رو میزنم ولی تو هیچ جایی رینیم نداره باور کنید گوشی v3x من با یک گوشی v3x دیگه بعضی از چیزاش فرق میکنه میشه جایی برد روش تغیزاتی داد
که مثل بقیه بشه ؟

HITLER_fashist
05-02-2007, 01:20
سلام من مثلا تو یه اهنگم البته اهنگو باز نکردم میخوام اسمشو عوض کنم option رو میزنم ولی تو هیچ جایی رینیم نداره باور کنید گوشی v3x من با یک گوشی v3x دیگه بعضی از چیزاش فرق میکنه میشه جایی برد روش تغیزاتی داد
که مثل بقیه بشه ؟

ببین به عنوان مثال
برو به Audio ولی آهنگاشو اجرا نکن.
حالا برو رو اهنگی که میخوای اسمش عوض شه . روش option کن . مطمئنا rename رو داره.
میتونی این کارو با وصل کردن گوشیت به کامپیوترت انجام بدی.
احساس میکنی که گوشیت با بقیه فرق داره چون ازش سر در نمیاری شاید به خاطر اونه

sheytoonake shiraz
05-02-2007, 07:23

یکی از دوستان (hitler_fashist)جواب دادن میتونی view رو بزنی و ببینی . اونجا ساعت و تاریخ تماسو نشون میده اخه این view کجا هست من پیداش نمیکنم!!! توی resived call اصلا چیزی به اسم view نیست !!!

leila87
05-02-2007, 09:44
سلام بله پیداش کردم ممنون فقط مونده یه چیز انیمیشنهای داخل مسنجر اگه بگید اونم از کجا میشه اورد که ممنون میشم چون میدونم V3x ها داره تمومشون ولی مال من معلوم نیست کجاست ولی انیمیشنهای گوشی های دیگه را بصورت جوجه دریافت میکنه پس حتما خودش داره که میتونه مال بقیه را به شکل جوجه تو گوشیم نشون بده ممنون میشم

leila87
05-02-2007, 09:50

یکی از دوستان (hitler_fashist)جواب دادن میتونی view رو بزنی و ببینی . اونجا ساعت و تاریخ تماسو نشون میده اخه این view کجا هست من پیداش نمیکنم!!! توی resived call اصلا چیزی به اسم view نیست !!!

سلام برو تو همون قسمت resived call روی شماره ای که بهت زنگ زده دکمه وسطی موبایلت را بزن یعنی برو تو همون شماره
مشخصات ساعت و غیره را میگه متوجه شدی ؟:tongue:

HITLER_fashist
05-02-2007, 16:29
چند سایت خوب پیشنهاد میکنم از دست ندین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (تو این اکثر نرم افزارای گوشی مثلا leader&gl و خیلی های دیگه رو گذاشته )
اینم برا v3i اینم جالبه به نظر من ارزش یه بار دیدنو داره

HITLER_fashist
05-02-2007, 16:32
میلاد جـــــان میشه در مورد سیم ها توضیح بدی. یعنی بشینی تک تک کارای اونا رو در اری و بگی چی ماله چیه . این خیلی خوبه نـــــــــــــــــــــه :biggrin: :tongue:

HITLER_fashist
05-02-2007, 16:34
اینم سیم های مخصوص v3i

bryar
05-02-2007, 17:09
سلام دوستان ببخشید اگر خارج از بحث ،موضوعم رو مطرح میکنم.من برنامه ای برای ظبط مکالمات تلفنی برای وی تری اایکس میخوام.اگر کسی ادرسی ،لینکی در اینباره بدهد خیلی سپاسگزار خواهم بود.

valentine_18h
06-02-2007, 00:27
یکی زحمت بکشه سوالای منو جواب بده:
1) چرا وقتی v3x و به usb میزنی حالت ringtone عوض میشه؟ میشه کاری کرد که هی نره رو style : loud ؟؟؟
2)میخوام دکمه آبی که مخصوص dialed numbers رو به received calls تبدیل کنم.باید چکار کنم؟
3)چجوری میشه حالت silent گوشیو تنظیم کرد که ویبره هم بزنه؟
4)چرا وقتی میخوام skin رو گوشی بریزم بعد اینکه restart میکنم و skin رو فعال میکنم صفحه به هم میریزه؟ اینکارو با روشی که تو سایت گفته شده انجام میدم اما جواب نمیده.

HITLER_fashist
06-02-2007, 01:33
سلام بله پیداش کردم ممنون فقط مونده یه چیز انیمیشنهای داخل مسنجر اگه بگید اونم از کجا میشه اورد که ممنون میشم چون میدونم V3x ها داره تمومشون ولی مال من معلوم نیست کجاست ولی انیمیشنهای گوشی های دیگه را بصورت جوجه دریافت میکنه پس حتما خودش داره که میتونه مال بقیه را به شکل جوجه تو گوشیم نشون بده ممنون میشم

من v3i دارم . نمیدونم چه جوری میشه. ولی میپریم بهتون میگــــــــم.

leila87
06-02-2007, 10:26
واقعا ممنون میشم اگه این کارو برام بکنید

GsM
06-02-2007, 13:41
آقا اومدم seem افزایش کیفیت فیلمبرداری v3x و بریزم بعد از اینکه گوشی restart شد دیگه بالا نیومد!!! یکی بگه باید چیکا کنم؟ الان هیچ کاری نمتونم با گوشی بکنم:sad:

ببین دوست عزیز قرار این بود که شما قبل از تغیرات یک بک آپ گرفته باشه!!! الان باید اون رو باز کنی و بعد بریزی تو گوشیت تا مشکلت حل بشه!!!

GsM
06-02-2007, 13:48

نگاه کن فقط یه چیزی هست که فکر کنم همون باشه که تو میخوای!!!
وقتی میری اس ام اس بنویسی!!! دکمه optin رو بزن!!! و بعد insert بعد picture حالا انیمیشن مورد نظر تو انتخاب میکنی!!!
امید وارم به دردت بخوره!!!

GsM
06-02-2007, 13:52
یکی زحمت بکشه سوالای منو جواب بده:
1) چرا وقتی v3x و به usb میزنی حالت ringtone عوض میشه؟ میشه کاری کرد که هی نره رو style : loud ؟؟؟
2)میخوام دکمه آبی که مخصوص dialed numbers رو به received calls تبدیل کنم.باید چکار کنم؟
3)چجوری میشه حالت silent گوشیو تنظیم کرد که ویبره هم بزنه؟
4)چرا وقتی میخوام skin رو گوشی بریزم بعد اینکه restart میکنم و skin رو فعال میکنم صفحه به هم میریزه؟ اینکارو با روشی که تو سایت گفته شده انجام میدم اما جواب نمیده.

البته سوالت بیشتر کاربردی و باید v3x دارها جواب بدن!! اما تا اونجایی که من میدونم
1- اول تنظیمات گوشی ت رو بگرد اگه نبود تو مپ که قبلا گذاشتم بگرد ببین هست یا نیست!!!
2-اگه منظورت بیرونی ها است باید از طریق سیم این کار رو انجام بدی!!
3- خوب این دیگه چه سایلنتی است!!!!
4-به احتمال زیاد اسکین مخصوص گوشیت نیست یا اینکه به چند نکته توجه نکردی!!!

GsM
06-02-2007, 13:53
سلام دوستان ببخشید اگر خارج از بحث ،موضوعم رو مطرح میکنم.من برنامه ای برای ظبط مکالمات تلفنی برای وی تری اایکس میخوام.اگر کسی ادرسی ،لینکی در اینباره بدهد خیلی سپاسگزار خواهم بود.

سلام دوست عزیز
چنین برنامه هنوز پیدا نکردیم !! نه ما هیچ کس!!! اما اگه دیدیم حتما براتون میزارم!!!

GsM
06-02-2007, 13:54
میلاد جـــــان میشه در مورد سیم ها توضیح بدی. یعنی بشینی تک تک کارای اونا رو در اری و بگی چی ماله چیه . این خیلی خوبه نـــــــــــــــــــــه :biggrin: :tongue:

سلام HITLER_fashist جان!!! کم پیدایی!!! شرمنده دیروز نتونستم جواب بدم!!!

این هم یه آموزش بسیار ساده همراه با عکس که خودم نوشتم و براتون آپ کردم امید وارم دیگه مشکلی نداشته باشین!!!

چشم اون ها رو هم میزرم فقط یه کم به من فرصت بدین!!! ممنون

mksarv
06-02-2007, 14:54
سلام بچه ها...
به یه مشکل خیلی بزرگ خوردم.
بعد از ریختن فایل صدا گوشیم هنگ می کرد.
گوشی رو مستر کلیر کردم هم صدای تصویری ها قطع شد و هم قدرت صدا برگشت به حالت قبلی...
تازه وقتی زنگ می خوره جواب می دی نه صدای طرف رو می شنوی و نه اون صدای تورو می شنوه...
چیکار کنم...
راستی گوشیم وقتی وصل می کنم به کامپیوتر شناسائیش می کنه اما با سی دیه خودش یا درایور هائی که از اینترنت گرفتم نصب نمیشه...
تورو خدا کمکم کنید بد جوری حالم گرفته شده...

GsM
06-02-2007, 15:02
سلام بچه ها...
به یه مشکل خیلی بزرگ خوردم.
بعد از ریختن فایل صدا گوشیم هنگ می کرد.
گوشی رو مستر کلیر کردم هم صدای تصویری ها قطع شد و هم قدرت صدا برگشت به حالت قبلی...
تازه وقتی زنگ می خوره جواب می دی نه صدای طرف رو می شنوی و نه اون صدای تورو می شنوه...
چیکار کنم...
راستی گوشیم وقتی وصل می کنم به کامپیوتر شناسائیش می کنه اما با سی دیه خودش یا درایور هائی که از اینترنت گرفتم نصب نمیشه...
تورو خدا کمکم کنید بد جوری حالم گرفته شده...

سلام دوست عزیز

الان مسترریسیت که میکنی چی میشه!!! چیزی هم تغییر میکنه!!!
در مورد این که گوشیت رو نمیشناسه!!
بهتره یه بار از اول نصب کنی!! یعنی همه چیز هارو پاک کنی و بعد با استفاده از درایور اون رو نصب کنی!!
منظورم از پاک کردن همون برنامه های سی دی گوشی است و درایور های اون!!!
اگه کارت نشد که خدا نکنه باید فلش کنی!!!
که اونم تا کامل یاد نگرفتی انجام نده!!!
موفق باشی

mksarv
06-02-2007, 15:07
که مثل بقیه بشه ؟

منم یکی از دوستام v3x داره که با گوشیه من خیلی فرق می کرد از لحاظ منو هاش...
گوشیه تو هم پشت قاب و روی lcd جلوش عدد 3 نوشته؟؟؟
اگه نوشتست بدون گوشیه تو هم مثل گوشیه دوست منه...
ولی اون rename داشت و دقیقاً مثل گوشیه من توی manage گوشیش بود.

mksarv
06-02-2007, 15:14
ببین الان مستر ریست که می کنم هیچ اتفاقی نمی افته...
ویندوز سیستمم رو چند بار عوض کردم اما فایده ای نداشته...
در ضمن Alarm clock هم از منوی تولز پاک شده...
یعنی بهتره بگم تمام گوشی به هم ریخته...
راستی دیکه تو قسمت picture نمونه عکس رو نشون نمی ده...
اگه می تونی من رو راهنمائی کن تا گوشیم رو درست کنم.خیلی کارم لنگ شده.
ممنون میشم ازت...

leila87
06-02-2007, 16:51
سلام برای من عدد 2 نوشته در ضمن دوست عزیز تو قسمت پیکچر فقط عکس میشه اورد من منظورم چیز دیگریست مثلا شما وقتی sms میخوای بنویسی برای نشون دادن حالتتون از یه سری شکلک که تو گوشیتون هست مگه استفاده نمیکنید درست مثل شکلکهای یاهو مسنجر مال من مال بقیه را که شکلک میفرستند دریافت میکنه ولی مال خودم نمیدونم کجاست تا برای بقیه من هم بتونم بفرستم در ضمن گزینه رینیم داره پیداش کردم ممنون

mksarv
06-02-2007, 19:15
تورو خدا اگه می تونی کمکم کنی تا گوشیم راه بیفته کمکم کن چون خیلی کارم گیره gsm.

Moda
06-02-2007, 19:54
سلام
به همه بچه ها یه خسته نباشید میگم مخصوصا به جی اس ام عزیز که تو کل انجمنها لنگه نداره اما دروغ نگم تو یه انجمن دیگه یکی بود بنام سه سوت که اونم خیلی دلسوز بود وسوالات بچه ها را اگه بلد بود زود جواب میداد
راستی جی اس ام جان من هرچی صفحات 25 به بالا را گشتم چیزی ندیدم
منظورم یه لینک دانلود از برنامه دیجیتال اودیو پلیر موتورولا وی تری ای است
یه سوال دیگه ام داشتم این بود که وی تری ای چه پسوند هایی را ساپورت میکنه نوشته زیر که از سایت موبایل ریویو گرفتم درسته؟
Supported formats: AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 and Real Video/Audio

GsM
06-02-2007, 20:05
سلام
به همه بچه ها یه خسته نباشید میگم مخصوصا به جی اس ام عزیز که تو کل انجمنها لنگه نداره اما دروغ نگم تو یه انجمن دیگه یکی بود بنام سه سوت که اونم خیلی دلسوز بود وسوالات بچه ها را اگه بلد بود زود جواب میداد
راستی جی اس ام جان من هرچی صفحات 25 به بالا را گشتم چیزی ندیدم
منظورم یه لینک دانلود از برنامه دیجیتال اودیو پلیر موتورولا وی تری ای است
یه سوال دیگه ام داشتم این بود که وی تری ای چه پسوند هایی را ساپورت میکنه نوشته زیر که از سایت موبایل ریویو گرفتم درسته؟
Supported formats: AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 and Real Video/Audio

سلام عزیز نظر لطفت من کاری نمیکنم!!!:blush:
آره منم سه سوت رو میشناسم و از ایشون چیزای زیادی یاد گرفتم!! اما تا رسیدم رفته بود!!!
چشم من امشب وقت میزارم یه لینک سالم برات پیدا میکنم !! اگه مشکلی پیدا نشه فردا گوشی راه می افته!!!
از ای ن پسوند ها!!!
wma & wmv رو تا حالا ندیدم ساپورت کنه!!!!
اما v3x همشون رو ساپرت میکنه!!!
موفق باشین;)

GsM
06-02-2007, 20:07
تورو خدا اگه می تونی کمکم کنی تا گوشیم راه بیفته کمکم کن چون خیلی کارم گیره gsm.

ببین من اون راه رو بت پیشنهاد میکنم !! که فلش کنی!!!!
اما یه پیشنهاد بهتر و سازنده تر دارم!!!
ببین تو این سایت که من همیشه میدم واقعا افراد حرفه ای زیاد داره!!!
شما وقت بزار مشکلت رو اینجا بگو!!!! مطمئنم راه های زیادی رو جلوت میبینی!!!
در ضمن خونسرد باش تا راحت تر کارت درست بشه!!!
برو اینجا تو قسمت گوشی خودت , مشکلت رو بگو!!!

یا علی

GsM
07-02-2007, 00:03
درخواست لینک برایmoda

سلام دوست عزیز طبق قولی که داده بود!! گشتم و برات یک صفحه ای پیدا کردم!! که با خوندن اون نه تنها کار میشه بلکه اطلاعات دیگه هم بدست میاری!!
فقط لطفا وقت بزار بخون!!!!

valentine_18h
07-02-2007, 00:39
البته سوالت بیشتر کاربردی و باید v3x دارها جواب بدن!! اما تا اونجایی که من میدونم
1- اول تنظیمات گوشی ت رو بگرد اگه نبود تو مپ که قبلا گذاشتم بگرد ببین هست یا نیست!!!
2-اگه منظورت بیرونی ها است باید از طریق سیم این کار رو انجام بدی!!
3- خوب این دیگه چه سایلنتی است!!!!
4-به احتمال زیاد اسکین مخصوص گوشیت نیست یا اینکه به چند نکته توجه نکردی!!!

عزیزم فکر نمیکنی یکم لردی جواب دادی به سوالام؟ هر 4 تا جوابی که دادی به درد من نمیخوره البته ببخشید که رک میگم ولی بیشتر از اینا توقع داشتم!!
این دیگه چه سایلنتی است یعنی چی؟ مثل اینکه شما تاحالا گوشیه نوکیا نداشتی تا تنظیم حالتای مختلف اونو ببینی؟general-silent-meeting.....

GsM
07-02-2007, 00:43
خوب بعضی از فرمان های سیم که بدرد بخوره رو کم کم میگیم!!!!
از این شروع می کنیم که برای تغییر صدای روشن و خاموش کردن گوشی که سرگرم کننده و جالبه!!!
SEEM 004a_0001/004b_0001

**no bit manipulation here, just change the actual value in the offset**

offset 22 (01 for custom startup sound stored in /a/mobile/audio/Start~up.mp3, 00 for no custom startup sound), may need to adjust 0032_0001, offset 24, bit 3
offset 23 (01 for custom startup in stored seems 0206/0208, 00 for no custom startup)
offset 24 (01 for custom shutdown sound stored in /a/mobile/audio/Power~down.mp3, 00 for no custom shutdown sound

چون احتمال داره به سیم های دیگه نیاز پیدا کنید این مپ هم کنارتون باشه!!!

من خودم رو خاموش کردن امتحان کردم جواب داد!!!

GsM
07-02-2007, 01:03
valentine_18h : عزیزم فکر نمیکنی یکم لردی جواب دادی به سوالام؟ هر 4 تا جوابی که دادی به درد من نمیخوره البته ببخشید که رک میگم ولی بیشتر از اینا توقع داشتم!!
این دیگه چه سایلنتی است یعنی چی؟ مثل اینکه شما تاحالا گوشیه نوکیا نداشتی تا تنظیم حالتای مختلف اونو ببینی؟general-silent-meeting

واقعا من در تعجب هستم!! :ohno: :ohno:
که شما دیگه چطور میخواین با این گوشی ادامه بدین!!! :blink:
شما اول یاد بگیر silent یعنی چی!!! بعد سوال بپرس!!!
شما حتی حال نداری یه سرچ تو مپ بزنی ببینی کی به کیه!!!!
موتورولا این جوریه و با گوشی های دیگه فرق میکنه!!! نمیشه حالت سایلنتش و مثل نوکیا تغییر داد!!!
این آخرین پست من در باره جواب شماست!!!ادامه ندین چون کلوپ نباید با حرف های بی مورد پر بشه!!!

sheytoonake shiraz
07-02-2007, 01:08
سلام . اگه میشه آدرس چند تا theme توپ رو هم بزارید . مرسی

GsM
07-02-2007, 01:27
خوب با چند تا برنامه جاوا به کارمون ادامه میدیم!!!
برنامه مثل برنامه که تو نوکیا عکس میکشیدیم با نقطه و تبدیل به اس ام اس میکردیم!!! فقط یه مشکل سیو داره که امیدوارم تو گوشی های شما حل بشه!!

این برنامه هم یادم نیست تو کدوم تاپیک خیلی وقت پیش ها برداشتم که واقعا برای تقلب خوبه!!!! که میتونین با اون نوشته هاتو رو تبدیل به فایل کنید!!!( همرو با عکس آموزش دان لود کنید)

GsM
07-02-2007, 01:30
سلام . اگه میشه آدرس چند تا theme توپ رو هم بزارید . مرسی
سلام
theme که موتورولا نداره!! اما منبع اسکین !!!(یک موردش)

mehran1598
07-02-2007, 02:17

دوست عزيز
من چند روز پيش در همين تاپيك چند تا پست گذاشتم و مشكلي كه براي V3x ام پيش اومده بود رو مطرح كردم كه جناب gsm خيلي لطف كرد و كمكم كرد اما با اين وجود هيچ كدوم از راه ها جواب نداد و يك در ميان خوب تر و بدتر ميشد ! بالاخره در روز يازدهم خريد موبايل به اين نتيجه رسيدم كه بايد دست به كار فلش بشم و بالاخره موفق شدم كه اين كارو انجام بدم و چقدر خوب شدكه انجام دادم چون الان هم sms فارسي دارو و هم به آخريم ورژن موجود رسيدم 85.9B.E5! و هم مشكلاتم حل شد !! اما اون چيزي كه واسه فلش كردن مهمه :
1- دقت در انتخاب Monster Pack يا فلش يا فلكس مناسب !
2- دقت و خواندن زياد مطالبي كه به خصوص در فرومهاي انگليسي هست چون خيلي كاملتر هستند و هر كدام در جايي از فروم يك قسمت تهيه كردن كه در اون جا ورژن هاي مختلف نرم افزار رو گذاشتند و شماميتونيد با حق انتخاب و تحقيق و تفحص اين كارو بكنيد.
3- صبر و طاقت
4- اراده:cool:
5-فهميدن دقيق مباني گوشي هاي موتورولا (در حد خانگي) ! اينو جدي ميگم چون تا نفهميد كه فرق فلش فلكس مونستر پك و ... چيه همه چي رو خراب ميكنيد !
6- داشتن ويندوز XP با سرويس پك 2
7- نصب درايورهاي P2k 2.9
8- دانلود نرم افزارهاي مناسب اينكار از جمله : RSD Lite و P2k Tools
9- حتما و حتما گوشي با شارژ كامل
10- قبل از رسيدن كار به مونستر پك بهتر است كه از ريفلش استفاده كنيد تا در صورت حل مشكل بيخود ريسك كار را بالا نبرده باشيد!
11- درآوردن سيم كارت و كارت حافظه قبلا از انجام اينكار
12- چون رفتن برق برابر با رفتن گوشي به خواب طولاني است :tongue: در نتيجه در صورت امكان كامپيوتر به منبع برق مطمئن مثل UPS وصل باشد اما اگر جور نشد هم ريسك رفتن برق كم هست و بايد خيلي بد شانس باشي كه اين اتفاق درست در بدترين زمان ممكن بيوفته !
13- انجام دقيق مراحل كار طبق دستور نرم افزار مورداستفاده !
14- قطع نكردن ارتباط بين كامپيوتر و گوشي تا زمان پايان كار كه معمولا با Finish يا Susccess همراه است( حتي در صورتي كه ديديد براي دقايقي درصد نرم افزار ثابت مانده است ارتباط را قطع نكنيد چون اين اتفاق امري طبيعي است)
15- خاموش كردن گوشي و قطع ارتياط آن و گذاشتن سيم كارت و حافظه و تحويل گوشي جديد! ;)

توصيه هاي قبل از خراب شدن گوشي:

براي كساني كه اطلاعات با ارزشي مثل Phone book يا هر چيز ديگه اي كه روي كارت حافظه نگهداري نميشه گرفتن پشتيبان از موارد فوق به شدت توصيه ميشه !

كساني كه گوشي نو ميخرند پيشنهاد ميكنم كه قبل از انجام هر تغيير از كل فايلهاي روي Phone توسط نرم
افزارهايي مثل P2k بك آپ بگيرند تادر صورت لزوم با جابجا كردن فايلهاي خراب شده با فايلهاي اصلي مشكلشون بر طرف بشه !

تا نياز به تغيير جدي نشده بيخود دستگاه را بخاطر ورژن جديد يا داشتن امكانات فانتزي جديد زير تيغ جراحي نبريد ! (قابل توجه ليلا خانوم!)

با تمام اين وجود هيچ كسي مسئوليت خراب شدن گوشي شما رو به عهده نميگيره نه من نه سايتي كه فايل فلش رو ميگذاره و نه شركت موتورولا و نه گارانتي هاي صد من يه غاز ايراني!

براي اطلاع دوستان در خارج از كشور: با انجام فلش بر روي گوشي ها خود Warranty را از دست خواهيد داد !
توي ايران هم كه مهم نيست چون اگر گوشي رو از قوطي در بياريد و كار نكنه جواب شركت هاي گارانتي كننده معمولا معلومه (يا ضربه خورده يا گوشي در آبهاي نيلگون اقيانوس ارام افتاده و يا توسط تعمير كار غير مجاز تعمير شده و يا... )
اگر چيزي ديگه هم يادم اومد بعدا پست رو اديت ميكنم !

در ضمن از تمام كساني كه يد طولايي در زمينه فلش كردن دارند عذر ميخوام كه تازه كاري مثل من (كه اولين موتورولاي عمرش رو 11 روز پيش خريده) اومده و توي اين فروم تكيه بر جاي بزرگان ميزنه !

خواهشي كه از دوستان وارد دارم اينه كه اگر متوجه اشكالي در توصيه هاي بالا شدن حتما و حتما منو در جريان بگذارن تا هم خودم تصحيح بشم و هم ديگران كه اينو ميخونند گيج نشند !

ولي انصافا عجب گوشي هست اين V3x ! خيلي كيف كردم باهاش! :cool: فقط خطرناك هست چون به راحتي اجازه تغيير ميده و اين واسه تازه كارا ي فضول مثل من سممممه ! :blush:

mehran1598
07-02-2007, 02:45
سلام برای من عدد 2 نوشته در ضمن دوست عزیز تو قسمت پیکچر فقط عکس میشه اورد من منظورم چیز دیگریست مثلا شما وقتی sms میخوای بنویسی برای نشون دادن حالتتون از یه سری شکلک که تو گوشیتون هست مگه استفاده نمیکنید درست مثل شکلکهای یاهو مسنجر مال من مال بقیه را که شکلک میفرستند دریافت میکنه ولی مال خودم نمیدونم کجاست تا برای بقیه من هم بتونم بفرستم در ضمن گزینه رینیم داره پیداش کردم ممنون

من متوجه منظورتون شدم اما اول يك مورد رو در نظر بگيريد
هر مدل گوشي هاي موتورولا مثل V3x ورژن هاي مختلفي داره و شكل و شمايل منوها و بعضي چيز هاي ديگه اي مثل قابليت هاي مهم و خاص (ميزان زوم دوربين و يا كيفيت فيلم برداري) ميتونه متفاوت باشه !
بعضا قابليت هاي نرم افزاري هر گوشي بسته به منطقهاي كه اون گوشي براي فروش ميره متفاوت تنظيم ميشه! (مثل زبان)
در نتيجه اصلا نبايد تعجب كنيد كه گوشي دوستتون با شما متفاوت هست چون در ايران از همه ورژن هاي V3xوارد شده و بعضا حتي در قيافه ظاهري هم متفاوتند! (همون هايي كه يك 3 روش نوشته شده !)
اما اصل قضيه اينجاست كه شما قاعدتا بايد بتونيد به راحتي با فلش كردن گوشيتون به تنظيمات ديگري برسيد ! ولي خيلي از كارها جزئي هست و نيازي به فلش كردن نداره !
مثلا در مورد عكسهايي كه در گوشي دوستتون هست حدس اوليه اي كه ميشه زد اينه كه در صورتي كه دوستتون با Insert Picture اون عكسهارو وارد sms هاش ميكنه شما هم دقيقا با نرم افزاري كه همراه با گوشي به شما دادند عكسها رو از موبايل دوستتون برداريد و دقيقا همون جا در موبايل خودتون كپي كنيد! (شايد كمي وارد بودن رو نياز داشته باشيد!) و شما هم Insert Picture كنيد و ببينيد كه جواب ميده ؟
اما در مجموع بعد از فرستادن 20 تا از اين sms ها خودتون خسته ميشيد و بيخيال شكلك ها ميشيد ! :puke:
موفق باشيد:cool:

mksarv
07-02-2007, 10:06
ببین من اون راه رو بت پیشنهاد میکنم !! که فلش کنی!!!!
اما یه پیشنهاد بهتر و سازنده تر دارم!!!
ببین تو این سایت که من همیشه میدم واقعا افراد حرفه ای زیاد داره!!!
شما وقت بزار مشکلت رو اینجا بگو!!!! مطمئنم راه های زیادی رو جلوت میبینی!!!
در ضمن خونسرد باش تا راحت تر کارت درست بشه!!!
برو اینجا تو قسمت گوشی خودت , مشکلت رو بگو!!!

یا علی

ببین عزیزم من فارسی بلد نیستم چطور می خوام انگلیسی مشکلم رو بگم؟؟؟
اگه می تونی خودت همینجا کمکم کن gsm جان...

mksarv
07-02-2007, 10:22
مشکل اصلیه من اینه که گوشیم توسط درایوراش شناسائی نمیشه...

mksarv
07-02-2007, 11:12
سلام gsm می تونی منو راهنمائی کنی؟؟؟
میگن باید واسه فلش زدن گوشی رو در حالت programing قرار بدی...
یعنی قبل از روشن کردن کلید های ستاره و مربع رو با هم نگهداری بعد گوشی رو روشن کنی...
درسته؟؟؟

GsM
07-02-2007, 11:23
ببین عزیزم من فارسی بلد نیستم چطور می خوام انگلیسی مشکلم رو بگم؟؟؟
اگه می تونی خودت همینجا کمکم کن gsm جان...

ببین دوست عزیز مشکل اینکه گوشی از طریق درایور خودش شناسایی نمیشه!!! چیزی نیست که به گوشی مربوط بشه!!! این امر به کامپیوتر شما مربوطه!! شما باید راه ایی رو امتحان کنید که همشون بر میگرده به کامپیوتر!!
شاید تا حالا 15 20 نفر این مشکل رو داشتن و هرکدوم از یک راه مشکل رو حل کردن!!
1- عوض کردن ویندوز با سرویس پک های مختلف که معمولا سرویس پک 2 جواب میده!!!
2- پاک کردن تمام برنامه های که قبلا نصب کردین در مورد گوشی!! وشناختن مجدد گوشی از طریق درایور
مورد 2 همیشه !!! بیشتر !!!
3- عوض کردن درایور یا دان لود مجدد اون!!!
حالا شما این کار هارو کن تا بشناسه بعد من با کمک دوستان بیشتر کمکت میکنیم!!!
شما اگه میخواین فلش کنید باید از مهران هم کمک بگیرید چون به تازه گی این کار رو کرده!!! و میتونه زیاد کمک کنه!!!

mksarv
07-02-2007, 11:27
ببین gsm جان من با همون ویندوزی که قبلاً گوشیم رو متصل کردم و فایل صدا رو ریختم توی گوشی حالا با همون ویندوز راه همی افته...
البته می خوام روی سیستم یکی از دوستام تست کنم باز خبرش رو بهتون میدم.
بازم ممنونم از کمکت.

GsM
07-02-2007, 11:28
دوست عزيز
من چند روز پيش در همين تاپيك چند تا پست گذاشتم و مشكلي كه براي V3x ام پيش اومده بود رو مطرح كردم كه جناب gsm خيلي لطف كرد و كمكم كرد اما با اين وجود هيچ كدوم از راه ها جواب نداد و يك در ميان خوب تر و بدتر ميشد !
در ضمن از تمام كساني كه يد طولايي در زمينه فلش كردن دارند عذر ميخوام كه تازه كاري مثل من (كه اولين موتورولاي عمرش رو 11 روز پيش خريده) اومده و توي اين فروم تكيه بر جاي بزرگان ميزنه !
ولي انصافا عجب گوشي هست اين V3x ! خيلي كيف كردم باهاش! :cool: فقط خطرناك هست چون به راحتي اجازه تغيير ميده و اين واسه تازه كارا ي فضول مثل من سممممه ! :blush:

مهران جان سلام!!! خوشحالم گوشیت درست شده!!
مهران جان یه زحمت برات دارم!!! اگه ممکنه از اول تا آخر کارهایی که کردی رو بنویس و این جا قرار بده تا بچه هایی که مشکل تورو دارن به این مشکل دیگه بر نخورن!!!
من چند جا آموزش فلش دادم!!! اما بهتره شما هم که انجان دادی بگی!!! شرمنده من دارم یه کار دیگه میکنم!!!:blush:

GsM
07-02-2007, 11:29
سلام gsm می تونی منو راهنمائی کنی؟؟؟
میگن باید واسه فلش زدن گوشی رو در حالت programing قرار بدی...
یعنی قبل از روشن کردن کلید های ستاره و مربع رو با هم نگهداری بعد گوشی رو روشن کنی...
درسته؟؟؟

سلام عزیزم!!!
آره منم شنیدم!! اما چون گوشیم تا حالا مشکلی نداشته!! فلش نکردم!!!
اگه مهران جان آموزش رو نزاشت !! خودم تا شب از دوباره آموزش رو با تصویر برات میزارم!!!!

M.etallic.A
07-02-2007, 11:52
بزودي يه سايت معرفي ميكنم بهتون در مورد v3x كه البته اگه اينكار رو بكنم بايد در اينجا رو تخته كنم چون ديگه عملا هيچ سوالي باقي نميمونه... هر چيزي كه در مورد وي تري ايكس ممكنه تو اين سايت هست البته واسه اينكه تاپيكمون همينجوري رو به راه بمونه خودم به مرور مطالب جالبش رو ترجمه ميكنم و اينجا ميزارم. سوالاتتون رو بپرسيد در خدمتم از اين تاريخ به بعد ...

GsM
07-02-2007, 12:20
سلام متالیکا جان
این کار رو کنی!!!که عالی میشه!!!
منم اتفاقا یکی دوتا سراغ دارم !! اما خیلی حرفه ایی و برای سوال های عمومی نیست!!!

GsM
07-02-2007, 15:19
این یک سایت واقعا محشر v3x

GsM
07-02-2007, 15:57
خوب این هم یه سری دیگه از لینک های این تاپیک که گلچین رو براتون گذاشتم

توضيح در مورد روش راه اندازي برنامه Leader GL Flex Editor
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

نصب اسکین
)

تغيير ميزان زوم كردن گوشي در حين فيلم برداري از 2x به 4x
)

سیم های جدید
)

لینک و استفاده از برنامه های XVI32 p2man
)

یه خبر واسه v3i دار ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

seem edit
)

تعویض کار کلیدها
(
)

تبدیل فرمت فیلمبرداری v3x از 3gp به mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

این هم map کامل seem های v3i
)

مپ سیم
)

یک برنامه هک بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

mehran1598
07-02-2007, 16:31
مهران جان سلام!!! خوشحالم گوشیت درست شده!!
مهران جان یه زحمت برات دارم!!! اگه ممکنه از اول تا آخر کارهایی که کردی رو بنویس و این جا قرار بده تا بچه هایی که مشکل تورو دارن به این مشکل دیگه بر نخورن!!!
من چند جا آموزش فلش دادم!!! اما بهتره شما هم که انجان دادی بگی!!! شرمنده من دارم یه کار دیگه میکنم!!!:blush:

چشم در اسرع وقت اين كارو ميكنم !

HITLER_fashist
07-02-2007, 17:33
خوب بعضی از فرمان های سیم که بدرد بخوره رو کم کم میگیم!!!!
از این شروع می کنیم که برای تغییر صدای روشن و خاموش کردن گوشی که سرگرم کننده و جالبه!!!
SEEM 004a_0001/004b_0001

**no bit manipulation here, just change the actual value in the offset**

offset 22 (01 for custom startup sound stored in /a/mobile/audio/Start~up.mp3, 00 for no custom startup sound), may need to adjust 0032_0001, offset 24, bit 3
offset 23 (01 for custom startup in stored seems 0206/0208, 00 for no custom startup)
offset 24 (01 for custom shutdown sound stored in /a/mobile/audio/Power~down.mp3, 00 for no custom shutdown sound

چون احتمال داره به سیم های دیگه نیاز پیدا کنید این مپ هم کنارتون باشه!!!

من خودم رو خاموش کردن امتحان کردم جواب داد!!!
میلاد جان ازت ممنونم بابت اینـــــــــا و اینکه اینا برای v3i هستن یا v3x ? فکر کنم بگی خیلی بهتره که برا کدومه. ممنون ازت

HITLER_fashist
07-02-2007, 17:37
به کمک آقا میلاد عزیز و دوست داشتنی منم تونستم سیم کردنو یاد بگیرم. امشب آموزش خیلی جامع رو براتون میزارم که دیگه هیچ سوالی نمونه .
بازم از میلاد جان ممنونم . آقـــــــــــــــــــا میلاد خیلی آقایی

HITLER_fashist
07-02-2007, 17:41
راستی چه جوری میشه یه شماره ای رو block کرد. یعنی اون شخص وقتی شماره رو میگیره بهش جواب ندیم.

GsM
07-02-2007, 18:17
میلاد جان ازت ممنونم بابت اینـــــــــا و اینکه اینا برای v3i هستن یا v3x ? فکر کنم بگی خیلی بهتره که برا کدومه. ممنون ازت
سلام حمید جان اینا همه از مپ گرفته شده و برای هر دو آورده شده!!!

به کمک آقا میلاد عزیز و دوست داشتنی منم تونستم سیم کردنو یاد بگیرم. امشب آموزش خیلی جامع رو براتون میزارم که دیگه هیچ سوالی نمونه .
بازم از میلاد جان ممنونم . آقـــــــــــــــــــا میلاد خیلی آقایی
خواهش میکنم این حرفا رو نزن !!!من این کار هارو دوست دارم . حتما آموزش رو بزار هم من و همه دوستان استفاده کنیم.

راستی چه جوری میشه یه شماره ای رو block کرد. یعنی اون شخص وقتی شماره رو میگیره بهش جواب ندیم.

حمید جان این هم از طریق سیم عملیه!!! من اطلاعاتش داشتم اما یادم نیست کجا سیو کردم.در اولین فرصت که دیدم برات میزارم!!!
ولی تو این چند لینک بالا توی تعویض کار کلید ها هم یه نگاه بنداز!!!
می دونی چون باید عملکرد یک دکمه خارجی گوشی رو عوض کنیم!!!
قربونت

HITLER_fashist
07-02-2007, 18:20
اینم آموزش سیم کردن .
اول از همه بهتره که هر چی مودم و .... و یا هر چی که به موتورولا مربوط میشه رو از سیستم پاک کنیم. ( اینجا (از بالا مودم رو بزنیدcontrol panel-phone and modem option-( هر چی مربوط به موتورولا هستشو دیلیت کنید.)
بعدش گوشی رو به سیستم وصل کنید ( باید حالت ( data / fax connectionحالا باید گوشی رو به کامپیوترتون بشناسونین.
بهتون پیشنهاد میکنم از درایوری که تو چند صفحه قبل میلاد جان گذاشته استفاده کنین راحت تره براتون
حالا باید بعد چند مرحله که کامپیوتر usb و غیره رو میشناسی ( حدودا 4 تا باید بشناسه ) دیگه مرحله شناسایی گوشی تموم شده و کامپیوتر گوشی رو میشناسه.
حالا برنامه leader&gl رو باز کنین.
تو منوی بالا از قسمت مدل باید مدل گوشیتونو بهش بشناسونین.
بعد این کار دکمه نرمال رو بزنین . ( قسمت بالا سمت چپ) منتظر بمونین این نرم افزار گوشیتونو بشناسه
وقتی که شناخت در پنجره status: مینویسه normal mode. ( status: normal mode)
حالا از بالا از قسمت منو ، منوی strument زیر منوی seem explorer رو بزنید.
یه پنجره باز میشه به همین نام ( (seem Explorerوقتی این پنجره باز شد . هیچی نداره یعنی منتظره شما باهاش کار کنین.
حالا باید سیم رو که هستشو بهش بدین که اونم به این ترتیبه
seem 0032_0001, offset 9A, bit 7
( این سیم برا v3i هستش برا پخش موزیک وقتی درشو میبندی !)
عدد 0032 رو در قسمت seem
عدد 0001 رو در record
بعدش کلید from phone رو بزنین.
در قسمت چپ کلی عدد پیدا میشه . حالا نوبت offset 9A میرسه
ببینید از قسمت ستون ( از بالا به پایین ) 9 رو پیدا کنین
و از قسمت ردیف ( چپ به راست ) A رو پیذا کنین.
حالا روش کلیک کنین یعنی محل برخورده ستون و ریف
میبینید که از پایین محل offset ها bit ها بعضی هاشون تیک میخوره باید طبق دستور اگه bit 7 تیک داشت اونو بردارین و اگه نداشت بهش تیک بزنین.
توجه : به بقیه تیک های موجود اصلا کاری نداشته باشین .
حالا برین از پایین to phone رو بزنین .
تغیرات انجام شد . حالا دکمه restart رو بزنین . گوشی خودش خاموش میشه.
وقتی گوشی دوباره بالا میاد سیمه شو ازش جدا کنین و حالا تغییرات انجام شده .
البته یادم رفت بگم قبل از هر تغییری بهتره از اون یه backup بگیرین چون شاید اگه گوشی قاطی کرد بتونین برش گردونین
اونم اینجوری که قبل از اینکه کلید from phone رو بزنین دکمه کنارشو بزنین ( ( from file میبینید که به پنجره باز شده و یه اسم مسخواد تا save کنه. بهتره اسم همون seem رو بدین تا بعدا به مشکل نخورین
وقتی save کرد . مراحل بالا رو ادامه بدین.
انشاالله دیگه مشکلی نباشه برا سیم کردن.
soroshking@yahoo.com

HITLER_fashist
07-02-2007, 18:53
نوشته بالا کمی edit لازم داشت . که اونم به کمک میلاد جان (gsm) انجام شد.

HITLER_fashist
07-02-2007, 18:54
اینم آموزش سیم کردن
اول از همه بهتره که هر چی مودم و .... و یا هر چی که به موتورولا مربوط میشه رو از سیستم پاک کنیم.
اینجا
(از بالا مودم رو بزنید)control panel 2-phone and modem option 3-
هر چی مربوط به موتورولا هستشو دیلیت کنید.)
بعدش گوشی رو به سیستم وصل کنید ( باید حالت ( data / fax connection)حالا باید گوشی رو به کامپیوترتون بشناسونین.
بهتون پیشنهاد میکنم از درایوری که تو چند صفحه قبل میلاد جان گذاشته استفاده کنین راحت تره براتون.
حالا باید بعد چند مرحله که کامپیوتر usb وغیره رو میشناسه (حدودا 4 تا باید بشناسه ) دیگه مرحله شناسایی گوشی تموم شده و کامپیوتر گوشی رو میشناسه.

حالا برنامه leader&gl رو باز کنین.

1- تو منوی بالا از قسمت مدل باید مدل گوشیتونو بهش بشناسونین.
2- بعد این کار دکمه نرمال رو بزنین . ( قسمت بالا سمت چپ) منتظر بمونین این نرم افزار گوشیتونو بشناسه
وقتی که شناخت در پنجره status مینویسه. (status: normal mode)
3-حالا از بالا از قسمت منو ، منوی strument زیر منوی seem explorer رو بزنید.
یه پنجره باز میشه به همین نام ( (seem Explorerوقتی این پنجره باز شد . هیچی نداره یعنی منتظره شما باهاش کار کنین.
حالا باید سیم رو که هستشو بهش بدین که اونم به این ترتیبه
( این سیم برا v3i هستش برا پخش موزیک وقتی درشو میبندی !)
4-عدد 0032 رو در قسمت seem
5-عدد 0001 رو در record
6-بعدش کلید from phone رو بزنین.
در قسمت چپ کلی عدد پیدا میشه . حالا نوبت offset 9A میرسه
7-ببینید از قسمت ستون ( از بالا به پایین ) 9 رو پیدا کنین
و از قسمت ردیف ( چپ به راست ) A رو پیدا کنین.
حالا روش کلیک کنین یعنی محل برخورده ستون و ریف
8-میبینید که از پایین محل offset ها bit ها بعضی هاشون تیک میخوره باید طبق دستور اگه bit 7 تیک داشت اونو بردارین و اگه نداشت بهش تیک بزنین.
توجه : به بقیه تیک های موجود اصلا کاری نداشته باشین .
9-حالا برین از پایین to phone رو بزنین .
تغیرات انجام شد . حالا دکمه restart رو بزنین . گوشی خودش خاموش میشه.
وقتی گوشی دوباره بالا میاد سیمه شو ازش جدا کنین و حالا تغییرات انجام شده .

البته یادم رفت بگم قبل از هر تغییری بهتره از اون یه backup بگیرین چون شاید اگه گوشی قاطی کرد بتونین برش گردونین
اونم اینجوری که قبل از اینکه کلید (6)from phone رو بزنین دکمه کنارشو بزنین ( from file )میبینید که به پنجره باز شده و یه اسم مسخواد تا save کنه. بهتره اسم همون seem رو بدین تا بعدا به مشکل نخورین
وقتی save کرد . مراحل بالا رو ادامه بدین.
انشاالله دیگه مشکلی نباشه برا سیم کردن.
soroshking@yahoo.com

GsM
07-02-2007, 19:31
نوشته بالا کمی edit لازم داشت . که اونم به کمک میلاد جان (gsm) انجام شد.
ممنونم حمید خان!!! آموزش خوبی از آب در اومده!!! امید وارم بچه هایی که هنوز با این بخش آشنا نشده اند!!!
دیگه مشکلی نداشته باشن!!!
چون این تاپیک خوب داره پیش میره و صفحات داره بیشتر میشه!! برای همین بهتره شماره و یا مطلب این صفحه رو داشته باشی که در صورت نیاز در صفحه های آینده برای کسانی که میخوان ، بزاری!!! البته آدرس صفحه رو بدی بهتره!!!
بازم ممنون ان شاالله!!! هر روز بر اطلاعاتت افزوده بشه !!!
یا علی

HITLER_fashist
07-02-2007, 22:51
بیا عزیزم

STOP USB CHARGING
------------------------
Seem: 004a_0001
Offset: 276
Bit: 0:0 (untick bit 0 to stop USB Charging)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

میلاد جان منظور از افست 276 یعنی چی ؟ من سر در نیووردم . بعد پایین چی گفته بیت 0:0 این یعنی چی؟؟؟؟

GsM
07-02-2007, 23:27
میلاد جان منظور از افست 276 یعنی چی ؟ من سر در نیووردم . بعد پایین چی گفته بیت 0:0 این یعنی چی؟؟؟؟
برای من هم همین سوال پیش اومده بود!! اما از هر راهی رفتم از طریق برای leader & gl به نتیجه نرسیدم!!!
فقط فقط این رو میدونم با توجه به اطلاعات کمم در این مورد این فرمان برای ادیت کردن سیم از طریق سایر برنامه ها است مثل p2k که در اونجا آفست نوشته میشه!!!
شاید دوستان دیگه بتونن بیشتر کمک کنن!!!

mehran1598
07-02-2007, 23:44
سلام به همه دوستان :happy:
نميدونم تا حالا شده دنبال چيزي بگرديد و يهو به يه مقاله اي برسيد كه تا ته موضوع رو برا شما ريخته باشه بيرون و ديگه اين شما باشيد كه بين نكات اون مقاله گم بشيد ! الان واسه من همچين چيزي پيش اومده ! :blush:
همونجوري كه گفتم ديروز بالاخره با كمك دوستان داخلي و خارجي موفق به فلش V3x شدم اما دوستان ازم خواهش كردند كه بيشتر توضيح بدم كه چه جور اين كارو كردم ! منم شروع كردم يه فايل Word گذاشتم جلوم و تايپ كردن :puke: ولي ديدم حجم مطلب اينقدر بالاست كه هر كدوم چند ساعت فقط وقت صرف ميشه واسه تايپش و بعضا خودم هم بايد برم از اينور و اونور كلي مطلب بخونم تا به نتيجه اي برسم كه بتونم بنويسم ! توي همين حين و بين به يك مجموعه 4 جلدي رسيدم كه در مورد v3x و شايدم V3i و V3 كه واقعا محشر هست ! (عيبش اينه كه انگليسي هست اما واقعا احساس ميكني كه اطلاعات داره ميريزه رو سرت !)
جلد اولش كه معمولا نياز دوستان هم اكثرا اونجاست و شامل نصب درايور و آموزش خيلي از نرم افزار ها و مطالب جالب ديگست كه حدود 227 صفحه هست ! كه آدرس دانلودش اينه:
بخونيد از دست نديد !
جلد دوم در مورد Java هست و 10 صفحه هست!
جلد سوم در مورد سخت افزار V3x هست كه 9 صفحه هست و جالبه :
جلد چهارم هم كه حتما و حتما بايد بخونيد مربوط به سوال و جواب و تعاريف خاص و عيب يابي V3x هست و 57 صفحه هست كه پيشنهاد ميكنم قبل از جلد اول بخونيدش در صورتي كه ميخواهيد زمان فلش كردن بدونيد كه داريد چي كار ميكنيد و مسلط به كار باشيد !

درسته كه خيلي از دوستان انگليسي خوبي ندارند اما حتي به همونها هم پيشنهاد ميكنم كه جلد اول و چهارم رو بگيرند و جلد چهارم رو كامل بخونيد و جلد اول رو هر جاش كه نياز داريد بخونيد

قبول كنيد كه برگردوندن اينها به فارسي كار مشكلي هست اما تا جايي كه بتونم و كار بهم اجازه بده از هيچ كمكي دريغ نميكنم !

يه چند تيكه از انگليسيشو ميذارم كه بچه ها بدونند كه داخل اين Pdf ها چه م
يگذره !
Flash: A Flash is a file that contains new Code for a phone. By itself, it does not change or affect the Graphics or Settings of the phone. Flash Files can be applied using PST or MultiFlashFlex. (See: "Flex" for more information on graphics and settings updates)

Flex: A Flex is a file that contains ONLY graphics and settings. there is no software in the flex, nor does it contain any code (other than java midlets (like Java Games, tools, etc...), which don't affect the software or settings of the phone.) You can apply a Flex File to your phone using GL FlexEditor (recommended), PST, or MultiFlashFlex. You can also capture a Flex File FROM a Phone using MotoKit. (See "Flash" for more information on upgrading the Code that operates your phone's hardware)

Seem (NVSEEM): SEEMS are storage containers for Phone Settings information. You can use programs like P2KSeem and P2KFunc to modify SEEM bits. Each setting is stored as a single bit, which can have a “value“ of 1 or 0. Often, the “value“ of a bit is represented by a check box, Checked = 1, Unchecked = 0.

1. What is firmware? MP? Flash? Flex? Bootloader?
• Firmware is essentially a Monster Pack (MP). Contains a Flash and a Flex
• Flash is essentially the operating system of the phone (like WinXP).
• Flex is essentially the software loaded on the phone (like MS Office, Quicken).
• <don’t get too carried away with my analogy>
• Bootloader is most like the BIOS of your PC. Gives basics of what goes where prior to booting into the OS.
• The Bootloader DOES NOT REQUIRE AN UPGRADE in most cases.

HITLER_fashist
07-02-2007, 23:53
Say you want to activate SMS Delivery Reports
So go to offset 3D in the 0032_0001.seem and then You'll see that bit #1 is unchecked , Check it
این سیم رو v3i جواب نمیده ! راه حلی دارین براش.
این سیم برای delivery reports هستش .

mehran1598
08-02-2007, 00:01
So go to offset 3D in the 0032_0001.seem and then You'll see that bit #1 is unchecked , Check it

من روي V3x هم نتونستم از اين Delivery جواب بگيرم !

HITLER_fashist
08-02-2007, 00:08
من روي V3x هم نتونستم از اين Delivery جواب بگيرم !

پس میگی چی کارش کنـــــــــــــــــیم ؟

GsM
08-02-2007, 00:09
حمید جان برای مثال این آموزش سیم با یک برنامه دیگست که شما میتونی با این سیم هار و انجام بدی!!!

این فرمان رو گوشی های ما مثله اینکه جواب نمیده!!! فثط رو v3 من تست نکردم که اونم بعیده جواب بده!!!

GsM
08-02-2007, 00:12
سلام به همه دوستان
نميدونم تا حالا شده دنبال چيزي بگرديد و يهو به يه مقاله اي برسيد كه تا ته موضوع رو برا شما ريخته باشه بيرون و ديگه اين شما باشيد كه بين نكات اون مقاله گم بشيد ! الان واسه من همچين چيزي پيش اومده !
همونجوري كه گفتم ديروز بالاخره با كمك دوستان داخلي و خارجي موفق به فلش V3x شدم اما دوستان ازم خواهش كردند كه بيشتر توضيح بدم كه چه جور اين كارو كردم ! منم شروع كردم يه فايل Word گذاشتم جلوم و تايپ كردن ولي ديدم حجم مطلب اينقدر بالاست كه هر كدوم چند ساعت فقط وقت صرف ميشه واسه تايپش و بعضا خودم هم بايد برم از اينور و اونور كلي مطلب بخونم تا به نتيجه اي برسم كه بتونم بنويسم

مهران جان اگه نمیتونی مشکلی نیست!! خودم دوباره آموزش رو میزارم!!!
در مورد لینک هات هم ممنون فعلا 2 از اون هارو که میخوام دانلود کنم !! دان لود نمیشه!!!

GsM
08-02-2007, 00:17
پس میگی چی کارش کنـــــــــــــــــیم ؟

خوب دیگه!! باید بی خیالش بشی عزیزم!!!

HITLER_fashist
08-02-2007, 00:17
میلاد جان برا بلوک کردن شماره سیمی چیزی سراغ نداری؟

HITLER_fashist
08-02-2007, 00:19
راستی آقا میلاد تو چند صفحه قبل یه لینک گذاشته بودی برا هک بلوتوس!
اون کارش چیه؟ من دانلودش کردم و نصبش کردم

leila87
08-02-2007, 00:27
سلام به نظرتون اگه بدم بیرون برام فارسی ساز v3x رو نصب کنند به گوشیم صدمه ای وارد میشه؟ میدونم اینجا هم لینکش ولی من چون وارد نیستم میخوام بدم نمایندگیش این کارو بکنه به نظر شما چکار کنم؟

GsM
08-02-2007, 00:59
سلام به نظرتون اگه بدم بیرون برام فارسی ساز v3x رو نصب کنند به گوشیم صدمه ای وارد میشه؟ میدونم اینجا هم لینکش ولی من چون وارد نیستم میخوام بدم نمایندگیش این کارو بکنه به نظر شما چکار کنم؟

سلام دوست عزیز من هم همین کا ر رو پیشنهاد میکنم!! اگه بدین یه جای معتبر صدمه ای هم به گوشی وارد نمیشه!! در صورای که اهل فن باشه!!!

GsM
08-02-2007, 01:04
راستی آقا میلاد تو چند صفحه قبل یه لینک گذاشته بودی برا هک بلوتوس!
اون کارش چیه؟ من دانلودش کردم و نصبش کردم

حمید جان من خودم از برنامه خوشم نیومد پاکش کردم!!! اما متالیکا که نصب کرده بود میگفت بلوتوث چته!! اسمش هک است اما فکر نکنم اونجور که باید جواب بده!! به هر شکل نصبش کن !!! باش کار کن!!!

GsM
08-02-2007, 01:07
میلاد جان برا بلوک کردن شماره سیمی چیزی سراغ نداری؟
متن انگلیسیش اینه!!!
button.
For my mobile, I remapped the "CAMERA KEY" witch offset is 16 to the value 11 witch correspond to the "TURN OFF" button so now I
can reject a call when I have my flip closed pushing the right up button.

HEX ADDRESS(offset)-PHONE (KEY)-Value

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0C- CALL (GREEN BUTTON) -12
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
14- SELECT (SCROLL CENTRAL BUTTON) -3F
15- OUTSIDE RIGHT DOWN BUTTON (VOICE DIAL KEY) -2B
16- OUTSIDE RIGHT UP BUTTON (CAMERA KEY) -40
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1D- RED BUTTON (TURN ON/OFF BUTTON, HANG UP, EXIT MENUS) -11
1E- GO ONLINE BUTTON (UNDER THE RIGHT UP BUTTON) -3E
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

some other seem hacks for v3x found on an italian forum(translated with google translate):
To increase the quality of the video [thx to famonaco, alsitn and psycomorpher]
Seem: 004e_0001
Offset: 4AA
Bit 2:1 (to activate)
Offset: 4AB
Bit 6:0 (to diactivate)

اما آیدین هم فارسی توضیح داده!!!

آیدین جان:
تو گوشی v3x مشکلی که هست با در بسته (closed flip) نمیتوان تماس وارده را قطع کرد

تو این متن دکمه ی دوربین را با کار دگمه ی قرمز یکی کرده

ولی من خودم دکمه ی voice command را به دکمه ی قرمز تبدیل کردم و به جای browser دکمه یvoice command را قرار دادم چون اول اینکه تو ایران اینترنت موبایل نداریم دوما با در بسته اصلا فرمان صوتی کار نمیکنه!!!!!! چ

برای اینکار در seem 005b_0001 بر روی offset 1E کلیک کنید حال از قسمتtools/bitmanpulatin را باز کنید بیتهای 0و1و5 را تیک بزنید تا مقدار 2B بدست اید روی set کلیک کنید
اکنون روی offset 15 کلیک ومقدار ان را به 11 (بیتهای0و4)تغییر دهید

دوستان توجه داشته باشین این فقط برای v3x است

HITLER_fashist
08-02-2007, 01:10
ممنون ازت میلاد جان .

H3SAM
08-02-2007, 02:47
یه مشکل با V3x و فلاشش.وقتی فلاش V3x رو ورشن میکنم نور فلاش روی تلق شیشه ای روی دوربین میفته و حالت بدی به عکس و فیلم برداری میده این یکی از مشکلهای حل نشدنی V3x هست و تنها راه حلش برداشتن تلق جلوی دوربینه.(اینو گفتم که گفته باشم)موضوع خوبیه واسه بحث :)

GsM
08-02-2007, 13:06
دوستان امروز می خوام یه مطلب جالب براتون بزارم!!!

تغییر دادن عکس خارجی( ال سی دی کوچک)
اول باید فایل شما به این اسم باشه(باید گیف باشه) cl.gif
حالا باید اون رو در این آدرس کپی کنید!!! /a/mobile/system/
بعد باید این فرمان seem رو انجام بدین SEEM 004a_001 > offset 27 is set 00,
بعد باید این فایل هارو(سیم) دانلود کنی!!! و در گوشی کپی کنید!!
منظورم اینه که از تغییر همون برنامه سیم بریزید تو گوشی!!!
این هم آدر س فایل

نکته قابل توجه بعضی از دوستان:
اگه دقت کنید در این سیم هیچ بیت نوشته نشده و فقط نوشته 00
همیشه در این مواقع منظور اینه که آفست رو که انتخاب کردین
(همون مربعی که نقطه برخورد است) باید در اون مربع بنویسید 00 و دیگر کاری با بیت های ندارید
نکته بعد:
اگه نمیدونید چه عکسی و با چه اندازه ای میتونید بندازید!!
میتونید به همون آدرسی که باید کپی کنید برید و قبل از کپی کردن
عکس قدیمی رو ببینید و اطلاعات از اون بگیرید( حجم/ پیکسل و..)موفق باشین

foad6258
08-02-2007, 14:31
بیا عزیزم

STOP USB CHARGING
------------------------
Seem: 004a_0001
Offset: 276
Bit: 0:0 (untick bit 0 to stop USB Charging)

میلاد جان منظور از افست 276 یعنی چی ؟ من سر در نیووردم . بعد پایین چی گفته بیت 0:0 این یعنی چی؟؟؟؟[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
نمی دونم مشکلت حل شده یا نه؟
اگه نشده من توضیح میدم:(با اجازه بزرگترا)
offset 276 یعنی سطر 27 ستون 6
بیت 0:0 یعنی بیت 0 رو تیکش رو بر داری
تو اینجور نوشتن برای برداشتن تیک مینویسن 0 و برای تیک زدن بیت مینویسن 1
bit 6:1
این یعنی بیت 6 رو تیک بزنید
در مورد سیم delivery report من خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
ببخشید اگه پر حرفی شد

GsM
08-02-2007, 14:33
یک نکه دیگه هم اضافه میکنم که!!! به احتمال زیاد نازی به تغییر ولو(00) ندارین!! یعنی خودش 00 است.فقط باید اطمینان حاصل کیند که 00 است.این دوستور آزمایش کردم و جواب داده!!!
اگه در این مورد هم به مشکل بر خوردین باز در خدمت هستم!!!
یا علی

GsM
08-02-2007, 14:37
سلام دوست عزیز
نمی دونم مشکلت حل شده یا نه؟
اگه نشده من توضیح میدم:(با اجازه بزرگترا)
offset 276 یعنی سطر 27 ستون
سلام دوست عزیز
ممنون که ذکر کردی!! اما میدونی که در leader & gl سطر 27 وجود نداره!!!
شاید منظور شما یه چیز دیگه باشه که من متوجه نشدم.
ممنون

mehran1598
08-02-2007, 16:26
مهران جان اگه نمیتونی مشکلی نیست!! خودم دوباره آموزش رو میزارم!!!
در مورد لینک هات هم ممنون فعلا 2 از اون هارو که میخوام دانلود کنم !! دان لود نمیشه!!!

gsm جان من نميدونم چرا نميتوني دانلود كني چون همين الان هم بازم با كليك روش صفحش باز ميشه و دانلود ميشه فقط چون شايد صبر نداري منتظر نميموني تا كامل دانلود بشه ! جهت اطلاع جلد اول 11.5 مگ هست و صبر لازمه ! جلد دوم و سوم زير 300 كيلو و جلد چهارم حدود 800 كيلو بايت هست !
در مورد آموزش هم واقعا تا يكشنبه خيلي سرم شلوغه اما تلاش ميكنم كه برسونم !

leila87
08-02-2007, 17:06
سلام اسکینهای v3x برای موبایلی که 2g و یا 3g فرقی نمیکنه که؟ چون مال من 2g . اون سایتی که توش پر اسکینه همش نوشته روش 3g ممنون از راهنماییتون

leila87
08-02-2007, 17:56
یه سوال دیگه من اسم مودم خود کامپیوترم موتورولاست از وقتی که گوشی موتورولا گرفتم و از usb اون استفاده میکنم هر بار که کامپیوترم را میخوام روشن کنم و از مودم کامپیوترم برای اتصال به نت استفاده کنم میبینم پیغام میده که مودمم را نمیشناسه و باید بوسیله سی دی خودش بهش بشناسونم این به گوشیم ربط داره؟چکار کنم؟

GsM
08-02-2007, 21:52
یه سوال دیگه من اسم مودم خود کامپیوترم موتورولاست از وقتی که گوشی موتورولا گرفتم و از usb اون استفاده میکنم هر بار که کامپیوترم را میخوام روشن کنم و از مودم کامپیوترم برای اتصال به نت استفاده کنم میبینم پیغام میده که مودمم را نمیشناسه و باید بوسیله سی دی خودش بهش بشناسونم این به گوشیم ربط داره؟چکار کنم؟
لیلا جان اگه !!! از اول همه مودم درایو ها رو پاک کنید و از دوباره مودم رو بشناسونید!! و بعد گوشیتون رو با استفاده از درایور بشناسونید!!! دیگه مشکلی براتون پیش نمیآید!!
همون طور که دوستومون حمید جان گفتن!!! باید برای نصب درایور گوشی 4 ارور به شما بده و شما 4 مورد رو به سیسیتم بشناسونید!!!
هیچ سیستمی اینجور نیست که برای هر استفاده سی دی بخواد!!! حتما تو نصب خوب عمل نمیکنی!!!
قربانت

GsM
08-02-2007, 21:52
فعلا خالیه!!!!

GsM
08-02-2007, 21:55
gsm جان من نميدونم چرا نميتوني دانلود كني چون همين الان هم بازم با كليك روش صفحش باز ميشه و دانلود ميشه فقط چون شايد صبر نداري منتظر نميموني تا كامل دانلود بشه ! جهت اطلاع جلد اول 11.5 مگ هست و صبر لازمه ! جلد دوم و سوم زير 300 كيلو و جلد چهارم حدود 800 كيلو بايت هست !
در مورد آموزش هم واقعا تا يكشنبه خيلي سرم شلوغه اما تلاش ميكنم كه برسونم !
مهران جان من فقط قصدم اینه همه اینجا شریک باشن!!! و فعالیت داشته باشن و نه چیز دیگه!!
چون خودم یا متالیکا یا دوستان دیگه میتونیم همه رو بزاریم!!
قربانت

GsM
09-02-2007, 02:29
این پست برای آموزش . شرمنده.امشب مشکل داشت

GsM
09-02-2007, 02:30
سلام مجددخدمت دوستان

یه مورد جذاب دیگه!!!

اگه میخواین ساعت !! تاریخ و این جور چیز ها رو از رو صفحه ببرید!!! باید برنامه زیر رو دان لود کنین!! فردا آموزش رو براتون میزارم

valentine_18h
09-02-2007, 13:42
من یه language pack فارسی گیر آوردم اما monster pack نیست.اینو چجوری میتونم وارد گوشی کنم ؟
میخوام کلید" camera key" رو برای reject تماس قرار بدم .تو اون پست خارجی که گذاشته بودید مشخص نبود با کدوم seem باید اینکارو کرد.اگه ممکنه یکی برام خلاصه بگه چیکار باید بکنم.در ضمن من flexEditor کار میکنم.
چرا موقع اتصال usb به گوشی همش style گوشی به loud تغییر پیدا میکنه؟ هیچ seem ی واسش نیس؟

GsM
09-02-2007, 13:48
اگه ممکنه یکی برام خلاصه بگه چیکار باید بکنم.
گوشیت v3x است یا v3i!!!!
اون چیزی که اونجا آمده بود تنها برای وی تری اکس است!!!
فقط یک فرمان سین داریم اون هم برای قطع شارژ از طریق usb است!!!

leila87
09-02-2007, 13:52
سلام شما برنامه فایلهای avi به 3gp رو دارید ممنون میشم اگه بزارید تا فایلهای تصویری از کامپیوتر به گوشی منتقل بشه

GsM
09-02-2007, 13:57
سلام
من دارم ، به اسم allcanvertor هم است!! اما سرعت اینجا نمیزاره به راحتی آپلود بشه !!!پیشنهاد میکنم!!! به انجمن درخواست نرم افزار برید!! اونجا حتما دارن و میزارن!!!

leila87
09-02-2007, 15:10
سلام من این برنامه را خودم دارم ولی موقع تبدیل فایل کد می خواد که اگه کد را وارد نکنی فایل کامل تبدیل نمی شه

GsM
09-02-2007, 15:31
به احتما زیاد این برنامه که شما دارین ریجستری نشده!!! یا باید کد اون رو گیر بیارین یا !!! از یک برنامه دیگه استفاده کنین!!
اگه asistance هم داری تو اون گیر میاد!!!

valentine_18h
09-02-2007, 16:30
من یه language pack فارسی گیر آوردم اما monster pack نیست.اینو چجوری میتونم وارد گوشی کنم ؟
میخوام کلید" camera key" رو برای reject تماس قرار بدم .تو اون پست خارجی که گذاشته بودید مشخص نبود با کدوم seem باید اینکارو کرد.اگه ممکنه یکی برام خلاصه بگه چیکار باید بکنم.در ضمن من flexEditor کار میکنم.
چرا موقع اتصال usb به گوشی همش style گوشی به loud تغییر پیدا میکنه؟ هیچ seem ی واسش نیس؟

گوشیم v3x . با یکی از این آموزشایی که گفته بودین انجام دادم حالا دیگه دوربین گوشیمم قطع شد!!! تازه گوشی دیگه flash هم نمیشه!! خوب حالا باید چیکا کنم؟؟؟؟

GsM
09-02-2007, 22:18
گوشیم v3x . با یکی از این آموزشایی که گفته بودین انجام دادم حالا دیگه دوربین گوشیمم قطع شد!!! تازه گوشی دیگه flash هم نمیشه!! خوب حالا باید چیکا کنم؟؟؟؟
اگه منظورت از آموزش همون تغییر جای کلید ها است!!!
و به درستی انجام دادی و نشد!!! روی گوشی شما جواب نمیده!!! پس باید بک آپی که از SEEM گرفتی رو دوباره لود کنی رو گوشی. این جوری همه چیز بر میگرده به حلت قبل.

GsM
09-02-2007, 23:52
طریقه پاک کردن تاریخ / ساعت / اپراتور
به این شکل عمل کنید

1-این دو برنامه رو دانلود کنید

2-حالا گوشی رو وصل کنید و فایل های سیستمی رو با برنامه P2KMAN باز کنید.

3-حالا همه فایل های اسکین را که در این آدرسه!! /a/mobile/skins/ کپی کیند در کامپیوتر در فلدر جدا از هم

4-حالا شما باید از فلدر های ذخیره شده در کامپیوتر استفاده کنیدو این فایل رو باز کیند با استفاده از برنامه MotoSkin .( open up *.ski file)

5-حالا مر حله به مرحله از تغییر تصویر عمل کیند.

6- حالا رو گزینهOperator text کلیک کنید
در قسمت سمت راست این تغییرات رو بدید
Opacity to 255
Outline count to 0
Position X2 to 0
از روی شکل به درستی میتونین ببینید که کدام تغیرات رو باید بدید
که من در بالا ذکر کرد.

7- حالا پس از این کار. همین اعمال رو بروی گزینه های زیر رو هم انجام میدین!!
Date text
Digital Clock در زیر Clock menu

8-حالا شما در تصویر زیر مبینید که همه اعمال انجام شده و نوشته ها پاک شده!!

9- حالا شما باید *.ski file رو ذخیره کنید و با استفاده از برنامه p2kman برگردونید اون رو به گوشی.

10- گوشتون رو ریست کنید و در ضمن مطمئن بشین که سات گوشی در حالت دیجیتال است
Settings > Personalize > Home Screen > Clock: Digital

خوب شما در زیر یک لینک میبینید که 5 فایل اسکین در یک فایل زیپ است که همه این تغییرات در اون انجام شده و شما با کپی کردن اون دیگه نیازی به تغغیرات خودتون ندارید.

فایل اسکین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گوشی های تست شده V3, E398, and V551
( به این ترتیب به گفته نویسنده اصلی این مطلب روی گوشی های ما جواب میده)

منبع اصلی
موفق باشین

solo_88
10-02-2007, 13:10
Salam.aval mazerat Khahi mikonam ke FINGILISH type mikonam...akhe felan ru keybordam farsi nadarm......dovom tashakor mikonam az tamami kasaee ke tu in Tapik zahmat mikeshan moshkeleh melato hal mikonam!!!!!hala asleh matlab:man alan ye haftas ke V3X gereftam:cool: vali vaghti ru ghesmathayeh zir miram mineviseh loading va hichkari nemikoneh mage inke dokmeh ghermazaro bezani biay birun:Phonbook,recent calls,setting=personalise,messages send.ye nafar did goft in age flash beshe doros mishe......hala mikham shoma asatid rahnemaee konin begin man chikar konam??age gharare flash beshe az kudum tapik mitunam komak begiram(akhe 88 safas nemishe duneh duneh gasht!!:sad: )inam moshakhasat:

boot loader:0.6.8.2
SW version:R252211LD-AS-U-85.9B.D0R
Seial RS-232

TANX:)

GsM
10-02-2007, 13:26
Salam.aval mazerat Khahi mikonam ke FINGILISH type mikonam...akhe felan ru keybordam farsi nadarm......dovom tashakor mikonam az tamami kasaee ke tu in Tapik zahmat mikeshan moshkeleh melato hal mikonam!!!!!hala asleh matlab:man alan ye haftas ke V3X gereftam vali vaghti ru ghesmathayeh zir miram mineviseh loading va hichkari nemikoneh mage inke dokmeh ghermazaro bezani biay birun:Phonbook,recent calls,setting=personalise,messages send.ye nafar did goft in age flash beshe doros mishe......hala mikham shoma asatid rahnemaee konin begin man chikar konam??age gharare flash beshe az kudum tapik mitunam komak begiram(akhe 88 safas nemishe duneh duneh gasht!! )inam moshakhasat:

boot loader:0.6.8.2
SW version:R252211LD-AS-U-85.9B.D0R
Seial RS-232

TANX

سلام دوست عزیز
این مشکل رو بیشتر گوشی های جدید موتورولا در ایران!!! دارن!!
گوشیتون رو مستر ریسیت و مستر کلیر کنید!! اگه نشد!!!باید به فکر فلش باشی!!!
فلش کردن یه خورده سخته!!!من یه آموزش کوچولو تو صفحه های قبلی گذاشتم!!!اما بازم شما به اطلاعات نیاز دارین!!
اولین کاری که باید بکنید بیرین به این سایت و قسمت گوشی خودتون!!! مشخصات گوشی رو بدین تا فایل های مربوط به اون رو براتون بزارن با برنامه فلش!!! که حدود 15 یا 16 مگ میشه!!!
اگه زبانت هم خوبه و یا حتی یه کم بلید هم از شون به خواه آمزش رو هم برات بزارن!! رد کنار اون از آموزش این تاپیک هم استفاده کن!!
ان شاءالله مشکل حل میشه

solo_88
10-02-2007, 13:33
GSM aziz merci ke rahnemayy kardi..unam ba in sorat va be in zoodi...master reset va mester clear ham baz hamunjoorie!!!!!peighameh PLEASE WAIT va bedesham ta sob hamun peigham!!!!merci alan tu un saitam daram be ye jahayy miresam!!!!!mesleh inke hala halaha vasatun zahmat daram!!!!:cool:

GsM
10-02-2007, 14:44
خواهش میکنم!!!
آره تو اون سایت زیاد بگرد!! اگه درخواست هم بدی بد نیست!!!!
من تا جایی که بدونم در خدمت هستم!!!!

foad6258
10-02-2007, 14:51
سلام دوست عزیز
ممنون که ذکر کردی!! اما میدونی که در leader & gl سطر 27 وجود نداره!!!
شاید منظور شما یه چیز دیگه باشه که من متوجه نشدم.
ممنون

سلام gsm جان
من با leader & gl کار می کنم اتفاقا سیم 004a-0001 با اون سطر 27 داره! من با leader & gl تونستم شارژ usb رو غیر فعال کنم
البته شما استاد ما هستی .
راستی هنوز کسی نتونسته سیم delivery report برا v3x پیدا کنه؟
ما ارادت داریم

solo_88
10-02-2007, 14:58
ostad in siteh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] safeyeh avalesh faghat kar mikard unam dige alan kar nemikoneh!!(cannot be displayed ya server not found)siteh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ham basteh shodeh..khordim be pisi!!!!!hala az koja mitunam komak begiram?TANX

GsM
10-02-2007, 15:05
سلام gsm جان
من با leader & gl کار می کنم اتفاقا سیم 004a-0001 با اون سطر 27 داره! من با leader & gl تونستم شارژ usb رو غیر فعال کنم
البته شما استاد ما هستی .
راستی هنوز کسی نتونسته سیم delivery report برا v3x پیدا کنه؟
ما ارادت داریم

سلام فواد خان
بازم ممنون!! شاید من تا حالا توجه نکردم!! شاید چون نخواستم این شارژ رو قطع کنم!!!
من کوچیک شما هستم.
اتفاقا امروز هم گشتم!!اما همون آفست 3d در سیم 0001_0032 bit:1 رو دیدم!!!
البته یکی دیگه هم بود اما اون برای مولتی مدیا است که تو مپ هم وجد داره!!!
قربانت عزیزم

GsM
10-02-2007, 15:07
ostad in siteh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] safeyeh avalesh faghat kar mikard unam dige alan kar nemikoneh!!(cannot be displayed ya server not found)siteh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ham basteh shodeh..khordim be pisi!!!!!hala az koja mitunam komak begiram?TANX
آره عزیز این سایت تو نت های ایرانی ها خوب جواب نمیده و مدام باید f5 بزنیم!!!!
حالا تا باز بشه برو به این سایت که اون که من گفتم زیر مجموعه این محسوب میشه!!!
بازم میگردم ببینیم سایت دیگه خوب هست که برات بزارم یا نه!!!!!
قربانت

GsM
10-02-2007, 15:12
خوب خدا رو شکر همین الان دیدم سایت رو!!!
این سایت رو پیشنهاد میکنم همه داشته باشن و ذخیره کنن اون رو !! به طور خلاصه همه چیز رو داره!!!
مثلا معرفی چند فروم و سایت معتبر !!!
معرفی برنامه!!!
تغییرات در گوشی !! مثل چیزایی که من قبلا براتون گذاشتم!!!
و خیلی چیزایی دیگه!!
solo_88 جان !! وقتی باز شد صفحه اولش فروم معرفی کرده!!!!
راستی اگه باز نشد!! یکی از دوستان که بعضی وقت ها میاد اینجا!! مدیر یک فروم که اونجا همه فلش ها رو فارسی توضی داده!!
اسم سایت یاد نیست!!! اما فکر کنم p30mob باشه!!! اسم ایشون هم بهمن است!!!
اگه اون رو هم پیدا کردم برات میزارم!!!
این جا هم بری بد نیست!!

GsM
10-02-2007, 15:21
بیا این هم هون سایت فارسی که رد مورد فلش هم هست!! توسط دوست خوبم بهمن!!

solo_88
10-02-2007, 15:36
GSM jan sharmandeh kardi...man ye ghatreh khastam u darya dadi ke!!!!!karet dorosteh!TANX:cool: :laughing:

solo_88
10-02-2007, 15:56
aval az hameh SALAM.bazam soal!:kudum barnameh va3 flash kardan behtareh?1-multiflash flex 2-RDS lite ????kudum asoontareh?kudum ghavitareh va baeseh dobareh kari nemishe?TANX

GsM
10-02-2007, 16:05
دشمن شرمنده!!!
شرمنده که من ندارم!! شاید بچه ها داشته باشن!!!تو ی گوگل هم سرچ کنی بد نیست!!!
موفق باشی!!

solo_88
10-02-2007, 16:36
Flex version:USRAZRV3XT677ASR25221009
SW VERSION:R252211LD-AS_U_85.9B.D0R
VASEH IN SHOMAREHA AGE FLASH VA FLEX PEIDA KARDIN MA RO HAM BINASIB NAZARIN!!!

GsM
10-02-2007, 17:21
ن خودم تا حالا نیاز نشده فلش کنم!! اما بیشتر دیدم همه با این RDS lite فلش میکنن و راضی هم بودن!!!

GsM
10-02-2007, 17:45
Version 2.8 برنامه rsd lite
رو میتونی از این آدرس بگیری!!
اگه اطلاعات دیگه هم میخوای بورو اینجا

solo_88
10-02-2007, 19:13
salam gsm aziz..merci az komaket....ye soal dige:man hatman bayad hamun flash fileio berizam ke alan ru gushim hast ya mitunam ye flash file digee berizam?akhe va3 khodam taghriban gir nemiad!!!!!

GsM
10-02-2007, 19:37
سلام عزیز!! امید وارم به دردت خورده باشن!!!
من تنها چیزی که مطمئن هستم اینه که!!! باید با سیریال های گوشت یکی باشه!!!
پیش بهمن رفتین!!!؟
آدرس فایل های فلش و فلکس رو گذاشته بود!!!

solo_88
10-02-2007, 19:42
agha bahman ham kheili CLUB kameli daran faghat yekam dir javab midan(shukhi)..vali man hamino mikham bedunam chon koli file flash peida va dl kardam vali nemidunam nasb konam ya na?pas beram beinam serialash yekie ya na ...ya hagh

solo_88
10-02-2007, 21:44
Salam....GSM jan ye shirini pishe man dari!!!!!dorost shod..ye file flash gereftam az hamun motox vali male man akharesh D0R bud va in C0R hast...maleh dec.2006...dastet dard nakoeh...az bahman ham tashakor kon....chakerim..ya HAGH

GsM
10-02-2007, 22:13
قربانت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

solo_88
10-02-2007, 22:39
tazeh dareh hal mideh gushie!!!!!agha tu memory card ye fili hast be nameh KJAVA(albateh hidden)ke man 2 tapikayeh ghabl khundam ke bayad bazi va barnameharo rikht unja...ama man nemidunam koleh foldere bazio bezaram unja ya ye filesho ya filio ke pasvandesh JAR hast va ba winrar baz misharo....fek konam in akharieh bashe vali aa bayad hamunjuri bezaram ya ba winrar bazesh konam...mamnun misham

GsM
10-02-2007, 23:12
تازه حال های بعدی مونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین باید اون فایلی که پسوندش jar است رو بریزی!!! بعد هم از طریق گوشت نصبش کنی؟؟!!!
(اول باید فایل زیپ شده رو در کامپیوتر استخراج کنی(extract) بعد اون فایل جار رو بریزی تو گوشیت!!!)

solo_88
11-02-2007, 12:08
تازه حال های بعدی مونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین باید اون فایلی که پسوندش jar است رو بریزی!!! بعد هم از طریق گوشت نصبش کنی؟؟!!!
(اول باید فایل زیپ شده رو در کامپیوتر استخراج کنی(extract) بعد اون فایل جار رو بریزی تو گوشیت!!!)

Agha kheili mamnoon.....man eshtebahi mirikhtam tu ghesmateh kjava\installed...ama alan rikhtam 2 kjava dorost shod.TANX:cool:

valentine_18h
11-02-2007, 12:34
من monster pack 0032 رو یبار نصب کردم بعدش که یه monster pack دیگه ریختم حالا هرکار میکنم دیگه 0032 رو نصب نمیکنه.ماله بقیه ام همینجوریه؟
آقا نگفتین باید language pack رو چجوری تو یک monster pack گذاش؟کسی میدونه؟
من هرکار میکنم که با skin manager رو v3x اسکین نصب کنم باز دوباره کل صفحه بهم میریزه انگار که ابعاد اسکین به گوشی نمیخوره. در ضمن هم اسکینی که انتخاب میکنم ماله v3x هم مراحل کارو درست انجام میدم!!

GsM
11-02-2007, 13:06
Agha kheili mamnoon.....man eshtebahi mirikhtam tu ghesmateh kjava\installed...ama alan rikhtam 2 kjava dorost shod.TANX

Hamid110
12-02-2007, 01:44
سلام . .

gsm عزیز . . ممنون از اینکه در این تاپیک زحمت میکشی . .

نظر شما چیه . . نام تاپیک رو به کلوپ گوشی های موتورولا تغییر بدم . .

اگه با نظر من موافقی OK رو بده تا نام رو تغییر بدم . . اگه نه که هیچ . .

ممنون . .

موفق باشید . .

HITLER_fashist
12-02-2007, 02:01
سلام . .

ممنون . .

موفق باشید . .
آقا حمید ، اگه بشـــــه چی میشه .
کلوپ گوشی های موتورولا .
vaaaaaaaaaaaaaaaay
البته من gsm نیستما.

GsM
12-02-2007, 02:26
سلام . .

ممنون . .

موفق باشید . .

سلام حمید خان . . .

خواهش میکنم !! وظیفمونه!!!

آقا حمید با نظرت کاملا موافقم(مرسی از پیشنهادت، واقعا خوشحالم کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .

فکر میکنم که تغییر نام بهتر و مفید تر باشه!!!

فقط حمید جان !!! البته هر جور خودت و مدیران دیگه همچون آقا مهران صلاح میدونید!! اگه بشه این تغییر اسم

جوری باشه!! که با تاپیک های عادی فرق بکنه!! واقعا عالیه میشه !!( البته یه نظر شخصی) حتی اگه اسمش با خط bold

باشه .

به هر شکل ممنون !!! از وقتی که برای بچه های موتورولا میزاری!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر شما میمونیم!!!

یا علی

M.etallic.A
12-02-2007, 12:37
hamid جان معذرت میخوام ولی ما اینجا برگ چغندریم دیگه ؟ بر اساس قوانین جهانی فرومها هیچ کس حق نداره اسم تاپیک رو بدون اجازه کسی که اونو ساخته تغییر بده... شما که ماشاالله سه هزار خرده ای پست دادی و همکار انجمنی این چیزا رو باید خوب بدونی. به هر حال ... ما تا صفحه 50 60 این تاپیک پای ثابت بودیم و سعی میکردیم در حد توانمون کمک کنیم به بقیه ولی یه مشکلاتی برام پیش اومد که دیگه نتونستم یه مدتی بیام . الان دوباره برگشتم ولی اینجور که معلومه you forget me...

من اون موقع که تاپیک رو زدم فکر نمیکردم اینقدر استقبال بشه اسمش رو گذاشتم همه چیز درباره موتورولا v3x

ولی در کل با نظر gsm موافقم.

از اون موقع که این تاپیک رو زدم خیلی ها اومدن اینجا و من به شخصه خیلی چیزها یاد گرفتم. مخصوصا از دوست خوبم amertad که مشخص بود واقعا حرفه ایه ولی متاسفانه الان مدتهاس به اینجا سر نمیزنه... و بچه ها دیگه هم بودن. خیلی خوب داره پیش میره این تاپیک... مطمئنا اگه gsm نبود این مدتی که من نمیتونستم بیام تاپیک از رونق میفتاد. خوب من دوباره اومدم و هر روز سر میزنم . با یه سری اطلاعات جدید ...

darinow
12-02-2007, 12:52
یه چیز هست به نام رینگ لایت و تو این مایه ها که باید از طریق seem اول فعالش کنی!! بعد من یه فایل بت میدم و کپی میکنی تو گوشیت!!!
بهتره اگه اطلاعات بیشتر میخوای بری اینجا!! چون در v3i رنگ عوض نمیشه!!
حالا برو اینجا و در مورد v3x بپرس
امید وارم به دردت بخوره!!
اگه بازم سوالی داری من در خدمتم!!!

این ring light رو هر چی گشتم کمتر پیدا کردم در سایت مذکور نیز چیزی پیدا نکردم ولی کلی زنگ خوب دانلود کردم.بهر حال ممنونم.

Ahmad-Ra
12-02-2007, 13:01
سلام دوستان.

لطفا با توجه به تجربه خودتون بگید که گوشی های موتورولا دارای آنتن دهی خوبی هستند یا خیر؟

با تشکر فراوان.

GsM
12-02-2007, 13:02
این ring light رو هر چی گشتم کمتر پیدا کردم در سایت مذکور نیز چیزی پیدا نکردم ولی کلی زنگ خوب دانلود کردم.بهر حال ممنونم.

خواهش میکنم دوست عزیز
اتفاقا الان داشتم یه موضوع در باره همین مینوشتم!!!! اگه اطلاعات بیشتر در این مورد می خوای 1 تا 2 ساعت دیگه سر بزن !! امید وارم جالب باشه برای شما و بقیه دوستان!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darinow
12-02-2007, 13:13
من و بسیاری از دوستانم در p30world این مشکل را داشتیم که نمیتوانستیم برنامه LeaderGL FlexEditor را به حالت normal mode ببریم. من در یک cd آموزشی روش خوبی که همیشه کارگر است پیدا کردم. شما باید نرم افزار p2kman را قبل از اتصال گوشی به کامپیوتر باز کنید. باز بودن این نرم افزار باعث میشود که کامپیوتر کاملا گوشی را بشناسد. البته پس از شناخته شدن گوشی میتوانید برنامه را ببندید. من هنوز هم نمیتوانم بدون این نرم افزار گوشی را به سیستم بشناسم. ولی با وجود p2kman مشکلم حل شده است.

سلام.شما برای اتصال باید از طریق مودم گوشی استفاده کنید که در cd همراه درایورهای اون موجود نیست ولی در این تاپیک برای دانلود گذاشته شده بود.

darinow
12-02-2007, 13:15
Ok - متشکرم Gsm -

GsM
12-02-2007, 14:00
چشمک زن ها(ring light / fun light)

1-در ابتدا باید این فایل رو دانلود کنید!!!

2- حالا در این آدرس کپی کنید!!! /a/mobile/audio/ folder

3-این فرمان seem رو انجام دهید.

SEEM 0032_0001 > offset 63 > bit 2 [Check] to activate the menu.

حالا جدول زیر رو مشاهده کنید!!!

دوستان این جور چیز ها نیاز نیست!! و فقط برای سرگرمی و زیبایی انجام میشن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
12-02-2007, 14:02
دوستان برای اطلاعات بیشتر به منبع رجوع کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _____101

Moda
12-02-2007, 15:00
سلام
میخواستم بدونم این حالت هواپیما به چه درد میخوره؟
واینکه رو جعبه گوشی من نوشته
V3i Sil Qtz Na Non - Itunes Sp
فکر کنم یعنی بدون ایتونز حالا یعنی چه فرقی باگوشی ایتونز دارها داره

GsM
12-02-2007, 15:11
سلام
میخواستم بدونم این حالت هواپیما به چه درد میخوره؟
واینکه رو جعبه گوشی من نوشته
V3i Sil Qtz Na Non - Itunes Sp
فکر کنم یعنی بدون ایتونز حالا یعنی چه فرقی باگوشی ایتونز دارها داره
سلام!!!
اگه تو صفحه کلید گوشیت دکمه موزیک باشه آیتونز دار است!! و اگر مسیج داره!!! بدون آیتونز!!
آیتونز با درب بسته میتونی آهنگ گوش کنی با کیفیت بهتر و دسترسی آسان تر!!!

حالت هوا پیما برای اینه که !! وقتی سوار هوا پیما هستی نیازی به خاموش کردن گوشیت نیست و می تونی از اون استفاده!! کنی!!!

البته فقط از گوشی نه سیم کارت( اطلاعات و امکانات گوشی)
موفق باشین

darush242001
12-02-2007, 18:41
سلام دوستان
من تازه واردم و چیز زیادی از این عبارتهای قلمبه سلمبه نمی فهمم فقط یه مشکلی دارم که احتیاج به کمک اساتید دارم
مشکلم کد یا همون قفله که روی گوشیمه
وقتی که من گوشیمو خریدم که تقریبا دو سه ماهی میشه دیدم که کد داره به چند نفرم نشون دادم که نتونستن کاری بکنن فلش هم جواب نداد مهمترین مشکلم فون بوک یا همون دفترچه تلفنشه که نمیتونم ازش استفاده کنم وبعدیشم اس ام اس هست که ارسال نمیکنه و...
ببینم من اگه یکی یکی شماره بهش بدم امکانش هست که باز بشه ؟ میدونم که کار حضرت فیله حوصله میخواد ولی از بس کلافه ام که حاضرم این کارو بکنم
از اساتید فن خواهشمندم که منو در این مورد راهنمایی کنن (با تشکر)

darush242001
12-02-2007, 19:12
دیگر اینکه این بحثهایی که گذاشتید برای من کمی نا مفهومه اگه ممکنه مقداری روانتر این مباحث رو مطرح کنید
واقعن ممنون میشم اگه منو کمک کنید

Hamid110
12-02-2007, 19:33
hamid جان معذرت ميخوام ولي ما اينجا برگ چغندريم ديگه ؟ بر اساس قوانين جهاني فرومها هيچ کس حق نداره اسم تاپيک رو بدون اجازه کسي که اونو ساخته تغيير بده... شما که ماشاالله سه هزار خرده اي پست دادي و همکار انجمني اين چيزا رو بايد خوب بدوني. به هر حال ... ما تا صفحه 50 60 اين تاپيک پاي ثابت بوديم و سعي ميکرديم در حد توانمون کمک کنيم به بقيه ولي يه مشکلاتي برام پيش اومد که ديگه نتونستم يه مدتي بيام . الان دوباره برگشتم ولي اينجور که معلومه you forget me...

من اون موقع که تاپيک رو زدم فکر نميکردم اينقدر استقبال بشه اسمش رو گذاشتم همه چيز درباره موتورولا v3x

ولي در کل با نظر gsm موافقم.

از اون موقع که اين تاپيک رو زدم خيلي ها اومدن اينجا و من به شخصه خيلي چيزها ياد گرفتم. مخصوصا از دوست خوبم amertad که مشخص بود واقعا حرفه ايه ولي متاسفانه الان مدتهاس به اينجا سر نميزنه... و بچه ها ديگه هم بودن. خيلي خوب داره پيش ميره اين تاپيک... مطمئنا اگه gsm نبود اين مدتي که من نميتونستم بيام تاپيک از رونق ميفتاد. خوب من دوباره اومدم و هر روز سر ميزنم . با يه سري اطلاعات جديد ...

سلام . .

دوست گرامي . . واقعا شرمنده . . من زياد به اين تاپيک سر نميزنم . .

ديدم gsm عزيز . . تاپيک رو توي امضاش گذاشته . . و بعد در اين تاپيک به دوستان کمک ميکنه . . گفتم از ايشون بپرسم . .

حالا چون شما و ديگر دوستان عزيز موتورولا موافق هستند . . نام تاپيک رو تغيير ميدم . .

در ضمن . . يکي از کارهاي همکاران انجمن اينه که . . نام هاي تاپيک هايي رو که مناسب نيستند تغيير بدهند . .
در مورد اين تاپيک هم ، من نميگم نا مناسبه . . اما گفتم شايد نام جديد مناسبتر باشه . . و دوستان بيشتري به اين تاپيک مراجعه کنند . .

اميدوارم هميشه موفق باشيد . .
ممنون . . خدانگهدار . .

Hamid110
12-02-2007, 19:38
سلام . .

دوستان گرامی . .

نام این تاپیک رو از همه چيز در باره موتورولا v3x به »» کــلـــوپ تـخـصـصـی گـــوشـــی هــــای مــــــــوتــــــــورولا تغییر دادم . . تا کلیه ی مباحث و بیان و حل مشکلات در مورد گوشی های موتورولا در این تاپیک انجام بشه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

Mephisto
12-02-2007, 21:01
سلام به دوستان
من چند روز میشه V3x گرفتم فقط تو کار با برنامه های p2kman و Skinmanager و ... کمی مشکل دارم
من گوشی رو با درایور p2k 2.9 شناسوندم ولی مثلا skinman گوشی رو نمیشناسه و اون گزینه install که باید روشن بشه نمیشه.
راهنمایی کنید ممنون میشم.

Ahmad-Ra
12-02-2007, 21:10
خواهشن یکی بگه...

GsM
12-02-2007, 21:22
hamid جان معذرت میخوام ولی ما اینجا برگ چغندریم دیگه ؟ بر اساس قوانین جهانی فرومها هیچ کس حق نداره اسم تاپیک رو بدون اجازه کسی که اونو ساخته تغییر بده... شما که ماشاالله سه هزار خرده ای پست دادی و همکار انجمنی این چیزا رو باید خوب بدونی. به هر حال ... ما تا صفحه 50 60 این تاپیک پای ثابت بودیم و سعی میکردیم در حد توانمون کمک کنیم به بقیه ولی یه مشکلاتی برام پیش اومد که دیگه نتونستم یه مدتی بیام . الان دوباره برگشتم ولی اینجور که معلومه you forget me...

من اون موقع که تاپیک رو زدم فکر نمیکردم اینقدر استقبال بشه اسمش رو گذاشتم همه چیز درباره موتورولا v3x

ولی در کل با نظر gsm موافقم.

از اون موقع که این تاپیک رو زدم خیلی ها اومدن اینجا و من به شخصه خیلی چیزها یاد گرفتم. مخصوصا از دوست خوبم amertad که مشخص بود واقعا حرفه ایه ولی متاسفانه الان مدتهاس به اینجا سر نمیزنه... و بچه ها دیگه هم بودن. خیلی خوب داره پیش میره این تاپیک... مطمئنا اگه gsm نبود این مدتی که من نمیتونستم بیام تاپیک از رونق میفتاد. خوب من دوباره اومدم و هر روز سر میزنم . با یه سری اطلاعات جدید ...

متالیکا جان !!! حمید خان لطف کردن و این کا رو کردن!!
درسته تو این مدت تاپیک از رونق نیفتاده اما جای خالی شما و بقیه دوستان واقعا حس شده!! حتی کسانی که یک پست دادن!!!
الان باید به فکر بهتر شدن کلوپ باشیم !!!! وظیف سنکین تری بر دوش ماست!!!
حمید جان هم به احتمال زیاد چون دیدن من آن هستم این سوال رو از من پرسیدن!!!
من برای جواب ایشون باور کنید با چند نفر از بچه های اینجا مشورت کردم !!!

من باز هم از حمید عزیز تشکر میکنم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امید وارم من و بقیه دوستان در کنار متالیکا بتونیم خوب خدمت کنیم!!!

GsM
12-02-2007, 21:40
سلام دوستان
من تازه واردم و چیز زیادی از این عبارتهای قلمبه سلمبه نمی فهمم فقط یه مشکلی دارم که احتیاج به کمک اساتید دارم
وقتی که من گوشیمو خریدم که تقریبا دو سه ماهی میشه دیدم که کد داره به چند نفرم نشون دادم که نتونستن کاری بکنن فلش هم جواب نداد مهمترین مشکلم فون بوک یا همون دفترچه تلفنشه که نمیتونم ازش استفاده کنم وبعدیشم اس ام اس هست که ارسال نمیکنه و...
ببینم من اگه یکی یکی شماره بهش بدم امکانش هست که باز بشه ؟ میدونم که کار حضرت فیله حوصله میخواد ولی از بس کلافه ام که حاضرم این کارو بکنم

سلام دوست عزیز!!!
ببخشید شاید به دلیل مشکلاتی که دارم!!! امروز گیراییم ضعیفه!!!

منظورتون از اینکه یکی یکی بش شماره بدین چیه!!!

راستی فلش هایی که انجام دادین!!! چه تغییراتی داشت!!! آخه اگه درست انجام بشه !! حتی اگه مشکل شما حل نشه!!
در بیشتر مواقع یه امکاناتی کم یا اضافه میشه!!!

موفق باشین!!!

GsM
12-02-2007, 21:51
سلام دوست عزیز!!!
همون طور که در یک تاپیک به شکل کامل در مورد آنتن دهی صحبت شد!!!
نتیجه کار این شد که موتورولا در برابر نوکیا و دیگر گوشی های شرایط مشابهی داره!!!
من خودم گوشیم تا حالا یه جا هایی آنت داده که نوکیا نداده!!!

GsM
12-02-2007, 22:00
سلام به دوستان
من چند روز میشه V3x گرفتم فقط تو کار با برنامه های p2kman و Skinmanager و ... کمی مشکل دارم
من گوشی رو با درایور p2k 2.9 شناسوندم ولی مثلا skinman گوشی رو نمیشناسه و اون گزینه install که باید روشن بشه نمیشه.
راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز

پیشنهاد من به شما اینه که چرا کار با نرم افزاری رو یاد نمیگیرید !! که آسون تر و جامع تر باشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل leader & gl !!
این هم لینک دانلود اون!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا قصد شما چیه !!! تا راهنماییتون کنم!! در صورت توان و اطلاعات کم خودم!!!

alibarca6
12-02-2007, 22:07
مگه سیستم برقراری ارتباط برای v3x نباید 3g باشد برای گوشیه من 2g است مشکلی داره یا میشه درستش کرد

M.etallic.A
12-02-2007, 22:29
مگه سیستم برقراری ارتباط برای v3x نباید 3g باشد برای گوشیه من 2g است مشکلی داره یا میشه درستش کرد

عزیز شبکه موبایل ایران نسل دومه ... نسل سوم رو ساپورت نمی کنه . واسه همین مینویسه 2g ...
مشکلی نیست خیالت راحت.

M.etallic.A
12-02-2007, 22:30
سلام دوستان

عزیز شما خودت به ما گفتی روان تر توضیح بدیم اما خودت مشکلت رو خیلی پیچیده و نامفهوم گفتی لطفا واضحتر بگو....

Rmv3x
12-02-2007, 23:52

دوستان این جور چیز ها نیاز نیست!! و فقط برای سرگرمی و زیبایی انجام میشن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salam gsm aziz darbareye in fun lighto ina chandta soal
1-aslan vase v3x ham hastesh
2-bayad daghighan filesho koja berizim yani a/moblie/audio/badesh chi to hamin audio ya ye folder jolotar ke male man velver ye hamchin esmie
3-badesh ke hameye in kararo kardi bayad inaro az koja peida konim
merc
kheili bahali

valentine_18h
12-02-2007, 23:55
من monster pack 0032 رو یبار نصب کردم بعدش که یه monster pack دیگه ریختم حالا هرکار میکنم دیگه 0032 رو نصب نمیکنه.ماله بقیه ام همینجوریه؟
آقا نگفتین باید language pack رو چجوری تو یک monster pack گذاش؟کسی میدونه؟
من هرکار میکنم که با skin manager رو v3x اسکین نصب کنم باز دوباره کل صفحه بهم میریزه انگار که ابعاد اسکین به گوشی نمیخوره. در ضمن هم اسکینی که انتخاب میکنم ماله v3x هم مراحل کارو درست انجام میدم!!

آقا کسی نیس جواب سوالای منو بده؟این تاپیکم که همش جنگ و دعوای!! فقط مونده بود اسمش که به اونم گیر دادن!!!

GsM
13-02-2007, 00:14
salam gsm aziz darbareye in fun lighto ina chandta soal
1-aslan vase v3x ham hastesh
2-bayad daghighan filesho koja berizim yani a/moblie/audio/badesh chi to hamin audio ya ye folder jolotar ke male man velver ye hamchin esmie
3-badesh ke hameye in kararo kardi bayad inaro az koja peida konim
merc
kheili bahali

سلام!!! عزیز!!! کم پیدا!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین !! v3x مثل مدل من led خارجی نداره!!! ایم رینگ لایت هم روی گوشی من روی led عمل میکنه!!! یعنی طرز روشن خاموش شدن های متفاوت رو روی اون دراه!!!

در مپ سیم گوشی!! برای فعال کردن!!! رینگ لایت یک فرمان داریم!!! و توی مپ هم اشاره نشده!!! که این مخصوص گوشی خاصی باشه!! من جاهایی هم که گشتم فقط نوشته بود razer که شامل همه مدل های ما میشه!!!

حالا این عمل روی گوشی شما چطور خودش رو نشون بده!!! باید امتحان بشه و من چون ندارم!!! شرمنده نمیتونم جواب قاطع رو بدم!!!
احتمال داره!!!این روی lcd بیرونی شما عمل کنه!!!

در مورد آدرس هم اگه new داری که تو اون!!! اگه هم نه!!! تو همون audio!!! چیزی نساز!!!

اینا رو تو ring style ه شکل یک منو جدا میتونینن بیبنین!!!

قربان شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir2011
13-02-2007, 01:53
ببین gsm من فکر میکونم منظور اون بنده خدا از یکی یکی یعنی کل عددارو بشینه از یک امتحان کنه برا همین بهتره اگه کسی کدهای اصلیشو بلده به این بنده خدا بگه من مثل
000000
12345
123456
0000
00000

GsM
13-02-2007, 02:05
احتمال هم داره امیر جان!!! همین باشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره دیگه کلا همین کد هاس که من قبلا هم بت دادم!!!
اما اگر کسی کدش رو تغییر داده باشه!!!
دیگه کار سخته!!!

HITLER_fashist
13-02-2007, 10:54

Hasssasdasdasdasdf
آقا میلاد این برا v3i هم جواب میده یا نــــــــــه ؟ یا مخصوص v3x هستش؟

GsM
13-02-2007, 11:13
Hasssasdasdasdasdf
آقا میلاد این برا v3i هم جواب میده یا نــــــــــه ؟ یا مخصوص v3x هستش؟

آره عزیزم!! واسه v3i !!!

solo_88
13-02-2007, 12:14
Salam!
1...Aval tashakor mikonam az METALLICA ke in tapik ro rah endakht va baes shod melat moshkeleshoono khodeshun halkonan va majbur nashan avareyeh alaedin va jomhuri beshan!!!!!:) !
2...Tashakor az GSM (achar faran3 in mahfel!!!)ke ham man kheili zahmatesh dadam ham baghie va vaghean age nabud in tapik be moshkel mikhord.:cool:
Khob hamin dige.adam ke nabayad har moghe be moshkel mikhoreh post bedeh..ye baram post bedeh va3 tashakor:cool:

GsM
13-02-2007, 12:15
سلام مجدد خدمت شما!!!
شما از طریق خود گوشی می تونید بعضی قسمت هار و قفل کنید !!!! اما با این فرمان ها دست شما باز تر میشه!!! و قسمت های مختلف دیگری رو می تونید قفل کنید!!!

seem 0032_0001
offset 09
bit 1: Settings > Security > Talk Secure (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Security > Lock Application > Recent Calls (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Phonebook (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Datebook (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Lock Application > Radio (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Messaging (1 on, 0 off)

offset 0A

bit 0: Settings > Security > Lock Application > Shortcuts (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > SIM Apps (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > Browser (1 on, 0 off)

offset 4C

bit 0: Settings > Security > Lock Application > Phone Status (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Connections (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > In-Call Setup (1 on, 0 off)
bit 3: Settings > Security > Lock Application > Personalise (1 on, 0 off)
bit 4: Settings > Security > Lock Application > Initial Setup (1 on, 0 off)
bit 5: Settings > Security > Lock Application > Car Settings (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Lock Application > Headset (1 on, 0 off)
bit 7: Settings > Security > Lock Application > Audio Player (1 on, 0 off)

offset 4D

bit 0: Settings > Security > Lock Application > Video Player (1 on, 0 off)
bit 1: Settings > Security > Lock Application > Security (1 on, 0 off)
bit 2: Settings > Security > Lock Application > Network (1 on, 0 off)

چون این موارد از مپ گرفته شده!!! احتمال داره به گزینه هایی بر بخورین که در گوشی شما نیست!!!(این مپ برای گوشی های vxxx) می باشد!!!!

موفق باشین

solo_88
13-02-2007, 13:08
Salam....man vaghti baziharo ejra mikonam besoorateh full screen ejra nemishan va ye ghesmati balayeh bazi etelaateh anten va sharzh va... ro neshun mideh.va3 hameh hamintoreh ya rahe hal dareh?????TANX

M.etallic.A
13-02-2007, 13:08
آقا کسی نیس جواب سوالای منو بده؟این تاپیکم که همش جنگ و دعوای!! فقط مونده بود اسمش که به اونم گیر دادن!!!

به هر حال جنگ و دعوا هم لازمه تا دوستی ها ارزش پیدا کنه :d ...
در مورد سوالت ... اول اینکه نمیشه یه لانگویج پک رو بچپونی تو یه مانسترپک ولی میتونی یه لانگویج پک یا بوت لودر و یا بقیه S-record ها رو از یه مانسترپک استخراج کنی .

یه نکته مهم دیگه... تو اگه یه مانسترپک رو گوشیت نصب کنی دیگه نمیتونی جداگانه یه لانگویج پک روش نصب کنی چون مانسترپک همه S-record ها رو خودش نصب میکنه. واسه اینکار باید از فایلهای reflash استفاده کنی. بعد از اینکه reflash مورد نظرت رو نصب کردی حالا لانگویج مورد نظرت رو هم میتونی نصب کنی.

خوب حالا میرسیم به مشکلت ... احتمالا یه جای کارت ایراد داره... تمام درایورها رو پاک کن همچنین برنامه rsd lite و دوباره نصبشون کن. اگه همچنان مشکل داشتی ویندوز رو عوض کن چون منم چنین مشکلی داشتم با عوض کردن ویندوز حل شد. اگه مشکلت حل نشد. دقیقا توضیح بده مراحل کارت رو و بگو کدوم قسمت error میده و متن error رو هم بگو...

solo_88
13-02-2007, 13:24
Salam.....Dostan Sw version man R252211LD-AS_U_85.9B.D0R bud ke moshkel dashtam va bejash ye bar gushimo flash kardam ba in SW
R252211LD-AS_U_85.9B.C0R.....ham dorost shod ham SEDASH ziad shodeh!!!!!!!ba keifiateh khub!!!!!be dustan pishnahad mikonam age khastan flash konan (age shomareh sw shoon be in nazdik bood)hatman az in file estefadeh konan.TANX

GsM
13-02-2007, 13:25
Salam!
1...Aval tashakor mikonam az METALLICA ke in tapik ro rah endakht va baes shod melat moshkeleshoono khodeshun halkonan va majbur nashan avareyeh alaedin va jomhuri beshan!!!!! !
2...Tashakor az GSM (achar faran3 in mahfel!!!)ke ham man kheili zahmatesh dadam ham baghie va vaghean age nabud in tapik be moshkel mikhord.
Khob hamin dige.adam ke nabayad har moghe be moshkel mikhoreh post bedeh..ye baram post bedeh va3 tashakor
سلام عزیز!!! لطف دارین!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Salam....man vaghti baziharo ejra mikonam besoorateh full screen ejra nemishan va ye ghesmati balayeh bazi etelaateh anten va sharzh va... ro neshun mideh.va3 hameh hamintoreh ya rahe hal dareh?????TANX
واسه من هم بازی هایی که خاص گوشی خودم نیست رو به همین شکل نشون میده!! البته یه برنامه هست برای فیت کردن این تصویر ها!! اگه بتونم پیداش کنم حتما میزارم!!! البته نمیدونم در مورد بازی ها هم میتونه!!! کمکی کنه یا نه××

ShahabSAMSUNG
13-02-2007, 15:13
میشه مدل گوشیت و کشور سازنده رو کامل بگی ما هم بدونیم؟

در مورد آنتن دهی در جاهایی که آنتن ضعیفه بیشتر توضیح بده. مخصوصاً مقایسه کن.

Rmv3x
13-02-2007, 18:51
rasti gsm v3x ham led khareji dare

Moda
13-02-2007, 19:21
سلام به همه بچه ها و جی اس ام عزیز
من قبلا با برنامه دیجیتال اودیو پلیر با در بسته می تونستم موزیک گوش بدهم ولی الان اون برنامه راندارم و یکبار دیگه در خواست کردم شما گفتید تو صفحه های 25 تا30 دنبالش بگردم ولی من چیزی پیدا نکردم
و میخوا ستم بدونم وی تری ای های بدون ایتونز دیگه چه فرقی با اون با ایتونزها دارن

M.etallic.A
13-02-2007, 20:21
v3x هم led خارجی داره و رنگش آبیه و موقع شارژ کردن آروم روشن خاموش میشه. کلا خیلی باکلاسه ...

GsM
13-02-2007, 21:48
من قبلا با برنامه دیجیتال اودیو پلیر با در بسته می تونستم موزیک گوش بدهم ولی الان اون برنامه راندارم و یکبار دیگه در خواست کردم شما گفتید تو صفحه های 25 تا30 دنبالش بگردم ولی من چیزی پیدا نکردم
و میخوا ستم بدونم وی تری ای های بدون ایتونز دیگه چه فرقی با اون با ایتونزها دارن

سلام مودا جان!!
راستش اولین مدل و اصلیترینش همون آتونز دار است!!!اونها الان دیگه هیچ مزیتی ندارن!! چون تا قبل از استفاده از seem !! همه باید فقط از طریق آیتونز با درب بسته آهنگ گوش میکردن!! اما مدل معمولی به راحتی با درب بسته کار میکرد!!!
الان با تغغیر سیستم شما میتونی با درب بسته هم گشو کنی!! ولی حالا مزیت رو میشه که با اون برنامه کفیت!! آهنگ ها بالا تر میره و دسترسی آسان تر!! در ضمن حجمی که باید بگیره هم نمیگیره!!!

چشم !! باور کن یه مقدار مشکل درام!! حتما رد اولین فرصت برات میزارم!!!

موفق باشی عزیز

GsM
13-02-2007, 21:50
rasti gsm v3x ham led khareji dare

متالیکا گفت.!!! البته اون ال ای دی گرد مدل من رو نداره !!!!
قربانت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
13-02-2007, 21:51
میشه مدل گوشیت و کشور سازنده رو کامل بگی ما هم بدونیم؟

در مورد آنتن دهی در جاهایی که آنتن ضعیفه بیشتر توضیح بده. مخصوصاً مقایسه کن.

اگه منظورت گوشی منه!!!

من motorola v3i از سری ههای اول!! ساخت آمریکا !!! پک سنگاپور!!!(شرکت apple)

از نظر آنتن دهی گوشی من با
نوکیا n70
نوکیا 6630
نوکیا6600
نوکیا7610
نوکیا6230آی
نوکیا 3230
سونی اریکسون کا 700
w700
w800
p990
وچند گوشی دیگه!!! نه تنها ها مشابه است بلکه در مواقع بسیاری هم بهتر بوده!!
قربان شما شهاب جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sezar & sanaz
13-02-2007, 22:25
این آموزش بر روی اکثریت گوشی های موتورولا تست شده است :
C975 , C980 , E398 , E770v , E1000 , L6 , L7 , V3 , V3r , V3i , V3x , V180 , V360 , V525 , V550 , V600 , V620 , V635 , V975 , V980 , V1050 , U6 PEBL
:cool:

مراحل آموزش :

1. ابتدا فایل ارائه شده را دانلود کنید و سپس باز کنید.
2. پس از متصل کردن گوشی به کامپیوتر برنامه شروع به گرفتن اطلاعات گوشی شما می کند کمی صبر کنید تا کلمه Ready را در پایین ببینید.
3. روی کلمه Install کلیک کنید و صفحه باز شده را تایید کنید تا کادر Browse را مشاهده کنید.
4. پوشه اسکینی را که می خواهید نصب کنید را انتخاب و open کنید.
5. منتظر باشید تا کار نصب به اتمام برسد در این حالت اسم اسکین نصب شده در لیست اسکین های شما دیده می شود.
6. حال از طریق More قسمت Restart Phone را انتخاب کنید تا گوشی یکبار ریست شود.
7. سپس به بخش اسکین های گوشی خود بروید و اسکین مورد نظر را انتخاب کنید.
دانلود :

alibarca6
13-02-2007, 23:01
عزیز شبکه موبایل ایران نسل دومه ... نسل سوم رو ساپورت نمی کنه . واسه همین مینویسه 2g ...
مشکلی نیست خیالت راحت.

دستت درد نکنه

HITLER_fashist
13-02-2007, 23:51
سلام مودا جان!!
راستش اولین مدل و اصلیترینش همون آتونز دار است!!!اونها الان دیگه هیچ مزیتی ندارن!! چون تا قبل از استفاده از seem !! همه باید فقط از طریق آیتونز با درب بسته آهنگ گوش میکردن!! اما مدل معمولی به راحتی با درب بسته کار میکرد!!!
الان با تغغیر سیستم شما میتونی با درب بسته هم گشو کنی!! ولی حالا مزیت رو میشه که با اون برنامه کفیت!! آهنگ ها بالا تر میره و دسترسی آسان تر!! در ضمن حجمی که باید بگیره هم نمیگیره!!!

چشم !! باور کن یه مقدار مشکل درام!! حتما رد اولین فرصت برات میزارم!!!

موفق باشی عزیز

یه خبر واسه v3i دار ها
اونایی که گوشیشون هنگام پخش موزیک دکمه hide نداره
می تونن با استفاده از این فرمان seem این امکان رو به گوشیشون بدن

checked => no play list in audio player and you cant play music when flip closed
unchecked => play list available, can play music with flip closed.

من امتحان کردم جواب داده!!! واقعا به این نیاز داشتم!!
اینم از سیم وی تری آی .

bag bag
14-02-2007, 01:29
اگه کسی در مورد v3 هم سوال داره ( flash , flex , programs , seem editing & more ) من در خدمتم.

سلام مهندس.:)
من میخام گوشیم رو seem بکنم تا کیفیت فیلم برداریش بالا بره.:laughing:
اگر فایلشرو به من بدی ممنون میشم.:)

GsM
14-02-2007, 01:47
bag bag
دوست عزیز !! ورودتون رو تبریک میگم!!!
این دوستمون چندین ماه هست اینجا نیومدن!!!
به مپ مراجعه کنید!!! در مورد تقویت هم مطالب دوستان از جمله متالیکا آوردن!!!
این هم مپ

bag bag
14-02-2007, 01:48
آقا گوشیمو فلش کردم وسط کار نرم افزارش هنگ کرد و گوشیم بالا نیومد هر کارشم کردم دیگه نتونستم فلشو بریزم روش هر ترفندی که بگین زدم ولی نشد که نشد باتریشم تموم شد ذیگه باتری رو هم واسه شارز نمیشناسه .
یعنی خدا حافظ V3x
اگه درست شد خبرشو میدم.

سلام دوست عزیز.
نگران نباش.
سه تا دکمه *و#و دکمه power رو نگه دار.این کارو وقتی که گوشی به کامپیوتر وصله بکن.بعد فلش کن.
امتحان کن.جواب میده.
:rolleye:

GsM
14-02-2007, 02:08

دوست عزیز برای درخواست شما!!! یکی از دوستان خوبه ما حمید جان(hitler_fashist) این فایل رو برای من میل کردن تا برای شما آپ کنم!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.zip

GsM
14-02-2007, 02:11
فعلا چیزی نیست!!!

M.etallic.A
14-02-2007, 13:20
سلام مهندس.:)
من میخام گوشیم رو seem بکنم تا کیفیت فیلم برداریش بالا بره.:laughing:
اگر فایلشرو به من بدی ممنون میشم.:)

اینم آموزش تقویت فیلمبرداری برای کسایی که کارکردن با seem رو بلد نیستن ...

تو برنامه LeaderGL FlexEditor از منوی strument گزینه seem explorer رو انتخاب میکنیم .

تو صفحه که باز میشه تو قسمت load دکمه From file رو بزنید و این فایلی که دانلود کردید رو باز کنید.

( لینک دانلود ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد تو قسمت save جلو seem بنویسید 004e و جلو record بنویسید 0001 و بعد دکمه to phone رو بزنید. بعد از save شدن seem تو گوشی حالا دکمه restart رو بزنید تا گوشی روشن و خاموش بشه .

قبل از انجام این کار یه بک-آپ از seem گوشیتون بگیرید به این صورت که تو قسمت load جلو seem بنویسید 004e و جلو record بنویسید 0001 حالا دکمه from phone رو بزنید و منتظر باشید تا seem از گوشی لود بشه. وقتی لود شد تو قسمت save دکمه to file رو بزنید و با اسم 004e_0001 سیو کنید. اگه احیانا به مشکلی برخوردید به همین روش بالا عمل کنید منتها به جای فایل دانلود شده این فایل بک - آپ رو باز کنید.

Moda
14-02-2007, 13:32
سلام جی اس ام(میلاد جان) واقعا دستت درد نکنه
خیلی خیلی از تو و اون رفیقت ممنونم
یه سوال داشتم کجا نصبش کنم بهتره من الان رو کارت حافظه نصبش کردم
مثل اینکه سازنده ی تاپیک هم بیشتر سر می زنن
متالیکا جان اون لینک دانلود کار نمی کنه
ممنون

M.etallic.A
14-02-2007, 14:15
ممنون

مطمئنی ؟ من همین الان تست کردم کار کرد.

Rmv3x
14-02-2007, 16:33
v3x هم led خارجی داره و رنگش آبیه و موقع شارژ کردن آروم روشن خاموش میشه. کلا خیلی باکلاسه ...

saalm metalica jan khubi
agha jomleye man be gsm khabari bod na soali(belakhare bade 1 sal led goshimo didam )
to ye post gsm beehm goft nadare man vasash neveshtam dare:biggrin:

Rmv3x
14-02-2007, 17:30
salam bacheha ye kare sos pish omade
mishe goshi vibrash kar nakone
yeki az dosta, v3x dare goshish vibre nemizane momkene az chi bashe
khaheshan harki midone komak kone lazeme
ba tashakor

alibarca6
14-02-2007, 18:03
ببخشید کسی طرز کار با برنامه ی skin manager 0.41.05a رو بلده . اگر توی پستهای اینجا هست لطفا راهنمایی کنید

GsM
14-02-2007, 19:04
ممنون

خواهش میکنم!! خود حمید جان !! امشب میان راهنماییتون میکنن!!!
فدای شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
14-02-2007, 19:11
ببخشید کسی طرز کار با برنامه ی skin manager 0.41.05a رو بلده . اگر توی پستهای اینجا هست لطفا راهنمایی کنید

خدمت شما دوست عزیز!!! لینک آموزش و برنامه!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rmv3x
14-02-2007, 19:33
kasio poste maro javab nadad
yani mishe vibre kar nakone

alibarca6
14-02-2007, 19:58
از لطفه شما ممنونم آقای gsm
فقط یه مشکل دارم تمامه کارها رو انجام میدم ولی skin رو که می ریزم تو هیچ جای گوشیم نمی ره یعنی تو گوشیم نمی تونم skin رو پیدا کنم تو جایی که theme هارو هم می سازه نیست

GsM
14-02-2007, 20:34
kasio poste maro javab nadad
yani mishe vibre kar nakone

سلام دوست عزیز!!! پست رو دیدم!!آخه نمی خواستم بدون اطلاعات معتبر جواب بدم!!!
من خودم به شخصی ندیدم!!!
اما برای حلش !! با چند نفر مشورت میکنم!!! و جواب رو بهت میدم!!! البته دوستان دیگه هم هستن!! که بتونن جواب بدن!!
یا علی

GsM
14-02-2007, 22:32
از لطفه شما ممنونم آقای gsm
فقط یه مشکل دارم تمامه کارها رو انجام میدم ولی skin رو که می ریزم تو هیچ جای گوشیم نمی ره یعنی تو گوشیم نمی تونم skin رو پیدا کنم تو جایی که theme هارو هم می سازه نیست
خواهش میکنم!!!
اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که اسم اسکین رو مثل خودش نمینویسین!!! حتی کوچ و بزرگ بودن حروف رو هم باید رعایت کنی!!!

M.etallic.A
14-02-2007, 22:55
salam bacheha ye kare sos pish omade
mishe goshi vibrash kar nakone
yeki az dosta, v3x dare goshish vibre nemizane momkene az chi bashe
khaheshan harki midone komak kone lazeme
ba tashakor

یه seem هست که ویبره رو خاموش میکنه. احتمالا اون seem تغییر پیدا کرده... الان دقیق نمیدونم اما بزودی بهت میگم.

GsM
15-02-2007, 01:53
من این سیم ها رو دیدم!!!!
offset 3B

bit 2: Vibe Dot alert (1 on, 0 off)
bit 3: Vibe Dash alert (1 on, 0 of f )
bit 4: Vibe Dot Dot alert (1 on, 0 off)
bit 5: Vibe Dot Dash alert (1 on, 0 off)
bit 6: Vibe Pulse alert (1 on, 0 off

البته فکر کنم این برای زمان ویبره و موقعیت اونه!!!

HITLER_fashist
15-02-2007, 02:36
ممنون

خواهش میکنم!! خود حمید جان !! امشب میان راهنماییتون میکنن!!!
فدای شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره بهتره تو مموری نصبش کنی.
اینجوری بهتره

Moda
15-02-2007, 12:35
سلام حمیدجان خیلی از شما ممنونم
یه سوال داشتم کیفیت فیلمبرداری با فرمت ام پی 4 بهتره یا 3 جی پی

redskin990i
15-02-2007, 12:50
اگه کسی در مورد v3 هم سوال داره ( flash , flex , programs , seem editing & more ) من در خدمتم.
چه جوری میشه برای همیشه delivery report v3 رو فعال کرد

sezar & sanaz
15-02-2007, 13:34
سلام حمیدجان خیلی از شما ممنونم
یه سوال داشتم کیفیت فیلمبرداری با فرمت ام پی 4 بهتره یا 3 جی پی
دوست عزیز کیفیت هر دو خوب هست من می توانم 3 جی پی رو طوری درست کنم که از ام پک 4 نیز بیشتر شود ولی در حد استاندارد معمولی بخواهی در نظر بگیری ام پک 4 بیشتر هست:happy:

GsM
15-02-2007, 13:59
انتخاب انیمیشن مورد علاقه هنگام روشن یا خاموش شدن گوشی!!!

Custom Stratup/Shutdown animation

برای این کار باید:

1-تصویری که مورد علاقه شماست رو با این اسم ها ذخیره کنید

(custwakeup .gif & custgoodbye .gif) و (176 * 220)

2-و اون ها رو در این آدرس کپی کنید!!! /a/ folder

3-انیمیشن موتورولا در حالت روشن شدن رو با این فرمان غیر فعال کیند>

SEEM 0032_0001 > offset 1D > bit 3 [Uncheck]

4-انیمیشن موتورولا در حالت خاموش شدن رو با این فرمان غیر فعال کیند>

SEEM 0032_0001 > offset 31 > bit 0 [Uncheck

5-برای اینکه انیمیشن مورد علاقه شما( در حالت روشن) فعال بشه!! از این فرمان استفاده کنید>
(custwakeup .gif)

SEEM 004a_0001 > offset 23 [Set 01]

6- برای اینکه انیمیشن مورد علاقه شما( در حالت خاموش) فعال بشه!! از این فرمان استفاده کنید>(custwakeup .gif)

SEEM 0032_0001 > offset 46 > bit 0 [Check]

دوستان حتما نیاز نیست !!! هر دوی این ها رو انجام بدین!! یعنی میشه!! فقط انیمیشن ابتدا رو تغییر بدین!!!
این موارد هم برا اطلاع است>>>>

f. Splash screen (not an animated GIF):
For Blue (Purple) Flower Hello moto Splash screen - SEEM 004a_0001 > offset 1C0 [Set 01]
For Hellomoto Splash screen - SEEM 004a_0001 > offset 1C0 [Set 00]
* Splash screen can not be turned off. As of now, this SEEM has not been discovered.

یادآور میشم!!!splash در این نوشته!! همون عکس ابتدای گوشی است که با صدای خاص دیده میشه!!!

منبع برای رجوع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرزوی موفقیت برای همه شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
15-02-2007, 15:15
چه جوری میشه برای همیشه delivery report v3 رو فعال کرد

خدمت شما دوست عزیز!!
0001_0032
offset 3D
bit 1: SMS delivery reports (1 on, 0 off)

redskin990i
15-02-2007, 17:25
gsm aziz ino baiad koja vared konam

redskin990i
15-02-2007, 17:32
خدمت شما دوست عزیز!!
0001_0032
offset 3D
bit 1: SMS delivery reports (1 on, 0 off)

gsm aziz ino kkoja baiad vared konam

bryar
15-02-2007, 18:14
سلام دستتون درد نکنه واقعا"دارید زحمت میکشید کاش تایپیک تشکر در سایت موجود بود که لااقل ما بتونیم یک تشکر خشک وخالی از دوستانمان بکنیم.راستی کدهای مخفی برای وی تری ایکس یا کلا""برای گوشیهای موتورولا رو از کجا میشه پیدا کرد؟منظورم از کدمخفی کدهایی است که میشه با اجرا کردنشون مثلا"پیام (مشترک مورد نظر در دسترس نیست )برای کسی که شماره رو گرفته اجرا بشه.اگر کدهارو در سایت بگذارید بسیار ممنون خواهم شد

alibarca6
15-02-2007, 19:12
خواهش میکنم!!!
اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که اسم اسکین رو مثل خودش نمینویسین!!! حتی کوچ و بزرگ بودن حروف رو هم باید رعایت کنی!!!

gsm جان وقتی skin رو می ریزیم مگه نباید تو گوشیم بیاد پایین skin خود گوشی (moto)
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

darush242001
15-02-2007, 19:30
آقا یکی به داد من برسه گوشی من کد داره کلافه ام کرده
تقویت صدا و تصویر و... پیشکش یکی منو از دست این کد نجات بده چیکار باید بکنم؟؟؟

GsM
15-02-2007, 19:39
داریوش جان!!!مشکلت رو واضح تر بگو!!!!
اگه سکوریتی کد می خواد !!! ایکی از کد ها زیر باید روش جواب بده!!!
000000
00000
12345
11111

GsM
15-02-2007, 20:07
gsm aziz ino baiad koja vared konam

دوست عزیز!! نمیدونم آموزش ها رو در مورد seem خوندین یا نه!!! حتما اگه این آموزش رو بخونید دیگه به مشکلی بر نمیخورین!!! و می دونید باید چیکار کنید!! اگه بازم مشکلی بود من در خدمت هستم!!!

GsM
15-02-2007, 20:18
gsm جان وقتی skin رو می ریزیم مگه نباید تو گوشیم بیاد پایین skin خود گوشی (moto)

درست باید اینجا باشه!!!
درایو a > mobile > skin
البته اگه اشتباه نکنم!!!!

Mephisto
15-02-2007, 20:50
سلام
من 2 تا مشکل بزرگ با V3x دارم : یکی این که باهاش نمیتونم به شماره ای زنگ بزنم وقتی شماره رو میگیرم میگه Not subscribed ، ولی SMS میفرسته ، گوشی رو خاموش روشن کردم ولی نمیشه که نمیشه.
دوم هم اینکه من برنامه LeaderGL_FlexEditor رو ریختم ولی موقع اجرای برنامه وقتی رو Normal کلیک میکنم اين پيام مياد the mobile phone is not in modem mode or is not connected
در ضمن درایورشم ریختم (MotPCSDrivers)

GsM
15-02-2007, 21:28
سلام دوست عزیز!!!
مورد یک!!! اون کلمه یعنی تصویب نشده یا تایید نشده!! به کل شماره ها همینطور؟؟؟؟؟
مورد دو!!! شما باید همه درایور ها رو پاک کنید و از دوباره توسط همین درایور گوشی رو بشناسونید!!! که حدود 4 مرحله میشناسه!!!!
حتی برنامه هایی که از روی سی دی هم نصب کردید پاک کنید!!!!
موفق باشین!!!!

M.etallic.A
15-02-2007, 22:10
سلام دستتون درد نکنه واقعا"دارید زحمت میکشید کاش تایپیک تشکر در سایت موجود بود که لااقل ما بتونیم یک تشکر خشک وخالی از دوستانمان بکنیم.راستی کدهای مخفی برای وی تری ایکس یا کلا""برای گوشیهای موتورولا رو از کجا میشه پیدا کرد؟منظورم از کدمخفی کدهایی است که میشه با اجرا کردنشون مثلا"پیام (مشترک مورد نظر در دسترس نیست )برای کسی که شماره رو گرفته اجرا بشه.اگر کدهارو در سایت بگذارید بسیار ممنون خواهم شد

کد " مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد "

*21*09402#

کد غیرفعال کردنش : #21#

کد " دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد "

*67*0912000000#

کد غیرفعال کردنش : #67#

Mephisto
15-02-2007, 23:30
سلام
من 2 تا مشکل بزرگ با V3x دارم : یکی این که باهاش نمیتونم به شماره ای زنگ بزنم وقتی شماره رو میگیرم میگه Not subscribed ، ولی SMS میفرسته ، گوشی رو خاموش روشن کردم ولی نمیشه که نمیشه.
دوم هم اینکه من برنامه LeaderGL_FlexEditor رو ریختم ولی موقع اجرای برنامه وقتی رو Normal کلیک میکنم اين پيام مياد the mobile phone is not in modem mode or is not connected
در ضمن درایورشم ریختم (MotPCSDrivers)

Mephisto
15-02-2007, 23:34
سلام دوست عزیز!!!
مورد یک!!! اون کلمه یعنی تصویب نشده یا تایید نشده!! به کل شماره ها همینطور؟؟؟؟؟
مورد دو!!! شما باید همه درایور ها رو پاک کنید و از دوباره توسط همین درایور گوشی رو بشناسونید!!! که حدود 4 مرحله میشناسه!!!!
حتی برنامه هایی که از روی سی دی هم نصب کردید پاک کنید!!!!
موفق باشین!!!!

بله برای همه شماره ها

amir2011
16-02-2007, 00:07
ببین دوست عزیز شما درایورهاتون بطور کامل اگر نصب شده باید برنامه p2k رو اجرا کنی بعد خود به خود اون ستاره قروزه با پیغام switch to razrv3xmode زرد میشه اون وقت اگه برنامه leaderlg رو اجرا کنی نرمال میشه این ساده ترین روش برای نرمال کردنه

GsM
16-02-2007, 00:30
بله برای همه شماره ها
سیم کارتت با گوشی دیگه !! چطور جواب میده!!! شمار های شبکه رو حتما چک کن!!! سرویس رو حتما چک کن!!
با یک گوشی سالم چک کن!!!

GsM
16-02-2007, 01:04
چند تا اسکین!!!

و این هم لینک

GsM
16-02-2007, 02:00
یک اسکین زیبا

لینک

alibarca6
16-02-2007, 11:12
دوست عزیز!! نمیدونم آموزش ها رو در مورد seem خوندین یا نه!!! حتما اگه این آموزش رو بخونید دیگه به مشکلی بر نمیخورین!!! و می دونید باید چیکار کنید!! اگه بازم مشکلی بود من در خدمت هستم!!!

آقای gsm از می گم
وقتی skinرو می ریزم توی a\mobile\skin می ره.اسمش یکی.
حالا مشکل من اینجاست که وقتی می خوام تو گوشیم اجراش کنم جایی رو پیدا نمی کنم که رفته باشه.
نه توی جایی که می خوایم themeرو بسازیم ونه هیچ جای دیگه .
فکر کنم یه پوشه skin باید توی این آدرس باشه menu\setting\personalise\skin ولی تو گوشیه من تویه personalise فایل skin ندارم .
آقای gsm ببخشید زیاد سؤال می کنم ولی مخم دیگه نمی کشه فکر کنم باید بی خیاله skin شم

valentine_18h
16-02-2007, 12:57
میخوام باتری اصل v3x رو بگیرم باید از کجا بشناسم؟ اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه.چون میخوام بگم کسی برام از اونور بیاره میخوا مطمئن بشم که اصلشو میگیره برام.

GsM
16-02-2007, 13:34
آقای gsm از می گم
وقتی skinرو می ریزم توی a\mobile\skin می ره.اسمش یکی.
حالا مشکل من اینجاست که وقتی می خوام تو گوشیم اجراش کنم جایی رو پیدا نمی کنم که رفته باشه.
نه توی جایی که می خوایم themeرو بسازیم ونه هیچ جای دیگه .
فکر کنم یه پوشه skin باید توی این آدرس باشه menu\setting\personalise\skin ولی تو گوشیه من تویه personalise فایل skin ندارم .
آقای gsm ببخشید زیاد سؤال می کنم ولی مخم دیگه نمی کشه فکر کنم باید بی خیاله skin شم

خوب مشکل شما رو هم یکی از دوستان ما در همینجا داشت!!! musketeer عزیز
ایشون از یک فرد خارجی پرسیده بودن !! ایشون هم این طور جواب داده بودن:: که من دقیق خود نوشته های ایشنو رو برات کپی میکنم!!!

جناب Gsm و tecfield. یه بنده خدایی به اسم kent_lkc توی motox مشکل منوی اسکین من رو حل کرد.
خداوند بهش اجر عظیم عطا کنه!
ولی راهش خیلی باحال بود! بعد از نشون دادن 1000 جور راه مختلف گفت تو یاهو مسنجر مشکلت رو حل میکنم!
بعد هم تو یاهو بهم گفت leaderGL رو باز کن و نرمالش کن. بعد از روی گوشیت فلکس رو لود کن. بعد گزینه menu skin رو توی پنل سمت راست چک بزار! به همین راحتی
از زحماتی که شما هم برام متحمل شدید ممنونم.

امید وارم به دردت بخوره!!! موفق باشی!!!