PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9300 Galaxy S III » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android , صفحه نمايش 4.8 اينچي پردازشگر ا Quad Core ا

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

behnam129
11-05-2012, 23:15
صفحه one X که خیلی خوبه.
اخه مردم چرا باید Sgs 3 بخرن وقتی گوشیای دیگه مثل همون هست.پول اضافی میگیرن واسه اس 3.
فقط باتریش خاصه.
اما به نظر من فقط باطریش خاص نیست!
یه زمان بود که مشخصات GS2 و Sensation رو باهم مقایسه میکردم و پیش خودم میگفتم عجب گوشی های قدری ساختند این دو تا برند (در رقابت باهم)
اما وقتی چند تا مقایسه تصویری دیدم که دو گوشی رو ساید بای ساید گذاشتند و بعضی از پارامتر هاشون رو باهم مقایسه میکنند (مثل سرعت بوت شدن، سرعت اتصال به ماهواره GPS ، حساسیت تاچ و کیفیت صفحه نمایش و ...) ، متوجه شدم سنسیشن به هیچ وجه قابل مقایسه با GS2 نیست
در این مورد هم حتی اگه One x روی کاغذ از GS3 قوی تر باشه ، امیدی بهش نیست که بتونه با محصول سامسونگ برابری کنه.

shahabprince
11-05-2012, 23:24
اما به نظر من فقط باطریش خاص نیست!
یه زمان بود که مشخصات GS2 و Sensation رو باهم مقایسه میکردم و پیش خودم میگفتم عجب گوشی های قدری ساختند این دو تا برند (در رقابت باهم)
اما وقتی چند تا مقایسه تصویری دیدم که دو گوشی رو ساید بای ساید گذاشتند و بعضی از پارامتر هاشون رو باهم مقایسه میکنند (مثل سرعت بوت شدن، سرعت اتصال به ماهواره GPS ، حساسیت تاچ و کیفیت صفحه نمایش و ...) ، متوجه شدم سنسیشن به هیچ وجه قابل مقایسه با GS2 نیست
در این مورد هم حتی اگه One x روی کاغذ از GS3 قوی تر باشه ، امیدی بهش نیست که بتونه با محصول سامسونگ برابری کنه.

دوست عزیز اختلاف سرعت بوت شدن- حساسیت تاچ- سرعت اتصال به ماهواره خیلی تو این گوشیا محسوس نیست سنسیشن هم اوایل یه سری مشکلات داشت که با آپدیت حل شد
من تازه فهمیدم که اصلا نباید به بنچمارکها توجه کنم چون گوشی ها در شرایط یکسان نیستند
همین sense UI خیلی سنگینه و توی بنچمارک ها تاثیر منفی میذاره
از لحاظ کیفیت صفحه امسال سامسونگ هیچ حرفی برای گفتن نداره و همین طور کیفیت بدنه
امسال سامسونگ فقط از لحاظ نرم افزاری خودش رو تقویت کرده

velvet revoulver
12-05-2012, 13:54
دوست عزیز اختلاف سرعت بوت شدن- حساسیت تاچ- سرعت اتصال به ماهواره خیلی تو این گوشیا محسوس نیست سنسیشن هم اوایل یه سری مشکلات داشت که با آپدیت حل شد
من تازه فهمیدم که اصلا نباید به بنچمارکها توجه کنم چون گوشی ها در شرایط یکسان نیستند
همین sense UI خیلی سنگینه و توی بنچمارک ها تاثیر منفی میذاره
از لحاظ کیفیت صفحه امسال سامسونگ هیچ حرفی برای گفتن نداره و همین طور کیفیت بدنه
امسال سامسونگ فقط از لحاظ نرم افزاری خودش رو تقویت کرده

هرچند که اینجا جای مقایسه ی این دو تا گوشی نیست اما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ امسال در کنار ارتقای نرم افزاری در سخت افزار هم نسبت به رقبا برتری داشته و در این مقایسه میبینیم که S3 تقریبا از هر لحاظ از اصلی ترین رقیب خودش یعنی One X جلوتره...تنها برتری HTC جنس بدنه بهتر و صفحه نمایش روشنتر با ساب پیکسلهای بیشتر هست :

Brighter IPS LCD2 screen with a full set of subpixels

وگرنه تو بنچمارک , کنتراست صفحه نمایش , دوربین , کیفیت صدا , امکانات نرم افزاری , عمر باتری و ... گلکسی 3 کاملا برتر نشون داده...

در مورد صفحه نمایش هم زیاد به این super AMOLED و super AMOLED PLUS توجه نکنید این چیزا بیشتر یه جور بازی با کلماته و در عمل تفاوت شاید به 10 در صد هم نرسه....

شاید تنها مساله ای که یه کم طرفدارها رو ناامید کرده طراحی نه چندان چشم گیر S3 باشه که احتمال داره رو فروشش تاثیر بذاره....همونطور که تو این تاپیک تو پست اولم هم گفتم فشارهای اپل باعث شد تا سامسونگ به سمت یه دیزاین متفاوت بره که متاسفانه نتیجه ش چندان رضایت بخش نبوده..

velvet revoulver
12-05-2012, 15:14
بیخودی جو نده عزیزم . این سنسی که میگی چه ویژگی خاصی داره که انقدر جذابه ؟ خوبه آدم وقتی حرفی میزنه حداقل چند ثانیه در موردش فکر کنه . اگه سنس انقدر که شما میگی جذاب بود همه میرفتن گوشیای htc رو میخریدن !
در صورتی که واقعیت چیز دیگه ای رو نشون میده . ضمنا من خودم تجربهء استفاده از سنس رو داشتم و تاچ ویز رو کاملا بهش ترجیح میدم .
اونم که دارن سنسو پورت میکنن هیچ ربطی به بهتر بودنش نداره . اگه نکسوس یک میلیون فروش کرده باشه مطمینم دو هزار نفر هم نرفتن سنس روی گوشیشون نصب کنن . این پورت کردن فقط برای تنوعه . همونطور که تم آیفون و وینفون و ... هم میشه روی گوشی نصب کرد .
البته شما که جوتو میدی و مطمینم قانع نمیشی اما از قدیم گفتن شنونده باید عاقل باشه و متاسفانه ما ایرانیا زود با یه جمله جوگیر و جوزده میشیم .
طراحی هم تا خودشو ندیدی دور از عقله که با این قاطعیت در موردش نظر بدی .
ضمنا توی فیلم تا حد زیادی حسش با عکس ها فرق میکنه. من که نه تو عکس و نه تو فیلم مشکلی با طراحیش نداشتم.

در مورد انتخاب سنس یا تاچ ویز مساله تا حد زیادی بر میگرده به سلیقه و عادت ..خیلی ها هر گوشی ایی رو که مدتی دستشون میگیرن به رابط کاربری و فضاش عادت میکنن و گرنه شاید نشه با قاطعیت گفت که کدومشون برترن..در مورد اینکه اگه سنس خوب بود همه HTC میخریدن اینم به نظرم درست نیست چون فروش سامسونگ نه بخاطر تاچ ویز بلکه بخاطر قدرت سخت افزاری بالا ومنحصر بفرد و البته تبلیغات خوبش بوده. رابط کاربری در مرحله بعد قرار داره.

در مورد طراحی هم بگم که این جمله ی: " تا خودش رو از نزدیک نبینی نمیشه قصاوت کرد " استدلال درستی نیست ..اولین برخورد و ارتباط مشتری با محصول از طریق عکس وفیلم های تبلیغاتی بوجود میاد ..وقتی طراحی یه محصول تو عکس هم (که اولین و مهمترین دلیل جذب مشتریه ) چندان جذاب به نظر نمیاد چرا باید مشتری رو ارجاع داد به دیدار حضوری از محصول ؟ به گواهی اکثر سایتها و فرومهای خارجی و نظرات کاربرها این گوشی طراحی چندان جالبی نداره ..این مساله که پسندیدن هر چیزی به سلیقه برمیگرده درسته اما وقتی میبینیم که اکثر مردم طراحی رو نپسندیدن پس باید بدونیم که حتما یه جای کار ایراد داره ....این که به مشتری بگیم عکسش چندان خوب نیست ولی از نزدیک بهتره چندان دلیل محکمی واسه دفاع از دیزاین این گوشی نیست...طراحی باید اینقدر جذابیت داشته باشه که حتی توی عکس هم بتونه مشتری رو ترغیب به خرید بکنه...

فهمیدن اینکه سخت افزار قوی چقدر کارآیی داره چیز پیچیده ای نیست . دو نفرو پیدا کن که یکیشون گلکسی اس2 داشته باشه و یکی سنسیشن یا حتی سنسیشن xe . بعد کارکرد گوشیاشونو توی وبگردی و نگهداری شارژ و ... با هم مقایسه کن . اونوقت میفهمی سخت افزار قوی و کارهای نرم افزاری سمسانگ اونقدرم که فکر میکنی بیخود نیست .

الان عملکرد سخت افزاری اکثر گوشی ها در عمل با هم برابر شده یعنی این اختلاف ها روی کاغذ وجود داره اما عملا و در دنیای واقعی همه ی این گوشیها میتونن اکثر نیازهای کاربرها رو جوابگو باشن و هنوز برنامه و بازی خیلی خاصی نیومده که این گوشی ها نتونن اجرا کنن پس این تفاوتها بیشتر جنبه ی رقابتی و پوز زنی و کل انداختن بین کمپانی ها و جذب مشتری رو داره تا اینکه واقعا کاربردی باشه....

اگه بخوای اون فیلمو با hdmi یا dlna روی تلویزیون فول اچ دی ببینی چی ؟ دلیلی نداره ؟

اگه کسی بخواد از طریق گوشیش تو تی وی فول اچ دی فیلم ببینه خوب میتونه با هر گوشی ایی که خروجی hdmi داره فیلم رو به تی وی منتقل کنه دیگه احتیاجی به S3 یا one x نیست...!!! منظور این دوستمون تماشای فیلم فول اچ دی تو خود گوشیه...

fire159
12-05-2012, 18:25
مقایسه باطری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*
کاری به دل و روده گوشی ندارم . اما این طراحیش خیلیییی افتضاحه( البته نظر شخصیه ) شاید ما که ریزر و آتریکس2 دستمون دیدیم این برامون کابوسه .

mohandes
12-05-2012, 20:51
تویه بنچمارک گرفته شده Mali 400 از SGX 543 MP4 شکست خورده ... فعلا غول جی پی یو ها ست این آیپد جدید !

xx

جی پی یوی آیپد جدید قویه توشم شکی نیست اما کاربرا از داغ کردنش توی بازیای با گرافیک سنگین شاکی بودن . به احتمال زیاد همین جی پی یو در آیفون 5 هم استفاده میشه اما مطمینا آندرکلاک میشه تا هم مصرف باتریش کم بشه هم داغ کردنش .
بنابراین فکر کنم آیفون 5 از نظر بنچمارک اختلاف زیادی با گلکسی 3 نداشته باشه .
از بحث آیپد که بگذریم دو تا سوال واسه من پیش اومده . راهبرد سمسانگ برای قوی کردن mali 400 چی بوده . کلاکش رو افزایش داده یا طبق چیزی که گفته میشه درایورهاشو بهینه کرده ؟
راهبردش هر چی که بوده الان مقدار داغ کردن گوشی وقتی جی پی یو فول لود میشه چقدره ؟ امیدوارم زیاد داغ نکنه .

hasanmotori
12-05-2012, 22:35
با این صفحه باتریش اینجوریه عالیه
دومین گوشی تو مدت زمان پخش ویدیو
اگه خریدم اندرکلاکش میکنم به 500 :27: کل ریزر مکسو میخابونم

.:PAR3A:.
12-05-2012, 22:47
با این صفحه باتریش اینجوریه عالیه
دومین گوشی تو مدت زمان پخش ویدیو
اگه خریدم اندرکلاکش میکنم به 500 :27: کل ریزر مکسو میخابونم

باو کلا این فرکانسای اینطوری زیاده خیلی. من کواد بگیرم تا 400 هم میارم پایین . : ))
نکسسو من بردم 800 ، هیچ مشکلی هم احساس نمیکنم. این که کواده ، رو 400 هم فکر نکنم هیچ مشکلی داشته باشه. :دی

amir200812
12-05-2012, 23:12
از بحث آیپد که بگذریم دو تا سوال واسه من پیش اومده . راهبرد سمسانگ برای قوی کردن mali 400 چی بوده . کلاکش رو افزایش داده یا طبق چیزی که گفته میشه درایورهاشو بهینه کرده ؟.

کلاک رو افزایش نداده، هر دو روی 400MHz ست شدن!

البته اینقدرا هم که میگن، افزایش قدرت نداشته!

در گرافیک 2D حدود 2 برابر قویتر شده، ولی در 3D حداکثر 10% قویتر شده!

گوشی من که GALAXY NOTE هست تا 2100 در گرافیک 3 بعدی می گیره و S3 حدود 2200 تا 2400!
ولی در گرافیک 2D گوشی من حدود 500 امتیاز ، ولی S3 حدود 1000 امتیاز میگیره!

hasanmotori
12-05-2012, 23:20
کلاک رو افزایش نداده، هر دو روی 400MHz ست شدن!

البته اینقدرا هم که میگن، افزایش قدرت نداشته!

در گرافیک 2D حدود 2 برابر قویتر شده، ولی در 3D حداکثر 10% قویتر شده!

گوشی من که GALAXY NOTE هست تا 2100 در گرافیک 3 بعدی می گیره و S3 حدود 2200 تا 2400!
ولی در گرافیک 2D گوشی من حدود 500 امتیاز ، ولی S3 حدود 1000 امتیاز میگیره!

تستای glbenchmark برای gpu بهتر هستن تا quadrant :

66% نسبت به اس2 قویتر شده اینم در نظر بگیر که رزولوشن 2.4 برابر شده

hasanmotori
12-05-2012, 23:33
مقایسه دوربین one x و اس3 تو تاریکی با فلش :

تو موبایلستان یه تاپیک زدن طرف اومده کلی رو دوربین one x مانور داده... میگه لنز واید 28 میلیمتری داره جالبه لنز اس3 وایدتره
تا gsmarena مقایسه گزاشت دیدن بعضی جاها one x داره کم میاره تاپیکرو بستن :27:

Eblis 2011
12-05-2012, 23:41
عکسها تقلبی مخصوصا واسه وان ایکس
مشخصه دستکاری شده

hasanmotori
12-05-2012, 23:50
عکسها تقلبی مخصوصا واسه وان ایکس
مشخصه دستکاری شده

یه سری عکس چند صفحه قبل یکی گزاشت منبعم نداشت تقلبی نبود اینا که از سایت معتبره phonearena ست تقلبیه :27:

behnam129
13-05-2012, 07:39
دوستان ببخشید ، میدونم اینجا جاش نیست
چرا من با مرورگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر نتونستم تو این صفحه ، بنچ مارک ها رو ببینم اما با Chorme نشون میداد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_s_iii_vs_htc_one_x-review-759p4.php)

Majid-6120
13-05-2012, 10:00

حسن این تست Off Screen ـه ... رزولوشن سیخی چند ؟ : دی

amir200812
13-05-2012, 11:51

در مقایسه با S2 حرف های شما درسته! در تست هایی که دیدم S2 حدود 1200 امتیاز اورده!!!!
ولی مورد بحث S2 نیست!

دارم در مورد NOTE صحبت میکنم که نمایشگر مشابه S3 داره و امتیاز گرافیکی 3بعدی خیلی نزدیک به S3 داره!
درضمن در این تستی که قرار دادی کلا note وجود نداره و نمیشه نظر داد!!!

کم کم دارم به این فکر میوفتم که هر بلایی سر چیپ گرافیکی S3 اومده، قبلا روی نوت آزمایش شده!

hasanmotori
13-05-2012, 13:04
در مقایسه با S2 حرف های شما درسته! در تست هایی که دیدم S2 حدود 1200 امتیاز اورده!!!!
ولی مورد بحث S2 نیست!

دارم در مورد NOTE صحبت میکنم که نمایشگر مشابه S3 داره و امتیاز گرافیکی 3بعدی خیلی نزدیک به S3 داره!
درضمن در این تستی که قرار دادی کلا note وجود نداره و نمیشه نظر داد!!!

کم کم دارم به این فکر میوفتم که هر بلایی سر چیپ گرافیکی S3 اومده، قبلا روی نوت آزمایش شده!

یا quadrant بیخودی به gpu امتیاز میده و نباید ملاک قرار بدی یا اینکه با آپدیت gpu نوت قویتر شده
نوت به خاطر رزولوشن بالاتر امتیاز کمتری نسبت به اس2 میگیره :

حسن این تست Off Screen ـه ... رزولوشن سیخی چند ؟ : دی

خب بلخره 66% قویتر که شده

یه سر به این تاپیک بزنید یه مقایسه گزاشتم بین اس3 و one x :

mohandes
13-05-2012, 15:06
وبسایت gsmarena یک مقایسه بین گلسی اس3 و htc one x انجام داده که فکر کنم قبلا لینکش توی این تاپیک گذاشته شده :

در مقایسهء دوربین این عکس ها جالب بود :

تو این عکس گلکسی دو و one x اصلا برگ درختا رو نشون نمیدن ! در صورتیکه تازه در عکس گلکسی 3 میشه فهمید اون درختا برگم داشتن!

عکس دوم :

البته من زیاد به این مقایسهء عکس ها در سایت ها اعتماد ندارم . مثلا در عکس دوم به نظر میاد زمان عکاسی با گلکسی 3 ابرها رفته بودن و هوا آفتابی بوده و شرایط نور بهتری وجود داشته اما هنگام عکاسی با one x هوا ابری بوده و همین موضوع کاملا در عکاسی تاثیر داره .

این هم یک عکس دیگر :

پ.ن : الان دیدم تاپیکی که لینکش در پست بالایی هست در همین مورده!

Eblis 2011
13-05-2012, 15:42
خوب به سلامتی مشخص شد که سایت جی اس ام آرنا طرفدار 2آتیشه سامسونگه
یه چیزی هست که آقای حسن موتوری خیلی سنگشو به سینه میزنه

hasanmotori
13-05-2012, 15:54
خوب به سلامتی مشخص شد که سایت جی اس ام آرنا طرفدار 2آتیشه سامسونگه
یه چیزی هست که آقای حسن موتوری خیلی سنگشو به سینه میزنه

بیا اینجا بحث میکنیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir200812
13-05-2012, 16:00
یا quadrant بیخودی به gpu امتیاز میده و نباید ملاک قرار بدی یا اینکه با آپدیت gpu نوت قویتر شده
نوت به خاطر رزولوشن بالاتر امتیاز کمتری نسبت به اس2 میگیره :

100% قویتر شده! چون همین حالا با nenamark2 تست گرفتم، 39.6 امتیاز گرفت در حالی که تو این تستس که گذاشتی 33 گرفته!

sadeghbb
13-05-2012, 16:29
کی قراره منتظر بشه گوشی؟!
تو gsmarena زده 600 یورو... فک کنم تا بیاد اینجا حدود 1300-400 بشه...

Lamanta
13-05-2012, 16:35
در مقایسهء دوربین این عکس ها جالب بود :

تو این عکس گلکسی دو و one x اصلا برگ درختا رو نشون نمیدن ! در صورتیکه تازه در عکس گلکسی 3 میشه فهمید اون درختا برگم داشتن!

خوب عزیز من زمان انتشار GS III درختا برگ درآوردن اون زمان برگی نداشتن که توی عکس بیوفته...:31:
عکس ها متعلق به یک مکان و در زمان های مختلفه....
یه چیزایی میگین شما آدم به عقل خودشم شک میکنه....:27:

mohandes
13-05-2012, 17:01
خوب عزیز من زمان انتشار GS III درختا برگ درآوردن اون زمان برگی نداشتن که توی عکس بیوفته...:31:
عکس ها متعلق به یک مکان و در زمان های مختلفه....
یه چیزایی میگین شما آدم به عقل خودشم شک میکنه....:27:

تیکه انداختن نداره عزیز من .(آدم به عقل خودشم ...) من فکر کردم زمان عکس ها یکیه . به همین سادگی.
در هر صورت مثل اینکه حق با شماست.
اگر زمان ها متفاوت باشه و اون مسالهء ابری و آفتابی بودن که گفتم درست باشه ، کلا این مقایسه از نظر من زیر سوال میره و ارزش نداره.

Lamanta
13-05-2012, 17:48
تیکه انداختن نداره عزیز من .(آدم به عقل خودشم ...) من فکر کردم زمان عکس ها یکیه . به همین سادگی.
در هر صورت مثل اینکه حق با شماست.
اگر زمان ها متفاوت باشه و اون مسالهء ابری و آفتابی بودن که گفتم درست باشه ، کلا این مقایسه از نظر من زیر سوال میره و ارزش نداره.

من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و جسارت نکردم ، به هر حال اگه ناراحت شدید عذر میخوام...:11:

PersiAndroid
14-05-2012, 01:00
Galaxy S III has PenTile AMOLED because it lasts longer

After the Galaxy S III announcement many people, including us, were wondering why Samsung decided to use a PenTile Super AMOLED screen instead of an Super AMOLED Plus unit.
Well, a Samsung spokesman has explained why. The reason turned out to be plain simple – it’s not because Samsung can’t satisfy the demand – it’s just that the PenTile will last longer.
As it turns out, the RGB AMOLEDs degrade much faster than the PenTile AMOLEDs so the picture quality becomes worse faster. The blue pixels are the ones to blame – they degrade faster than the red and green pixels. The PenTile displays have less blue pixels because of the RGBG subpixel layout and that’s why they have longer life span.
Samsung wants to ensure top-notch display quality even two or three years after the users get their Galaxy S III and it seems the only way is to use PenTile displays.
Does that mean that the Galaxy S II users have only two years of proper service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_used_pentile_amoled_in_galaxy_s_iii_becau se_itll_last_longer-news-4235.php%23) ahead?
We already met ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_s_iii-review-757.php) the Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php) and thanks to its high ppi density, the PenTile matrix is hardly noticeable (as opposed to the Galaxy S), so you should not worry about the imagequality ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_used_pentile_amoled_in_galaxy_s_iii_becau se_itll_last_longer-news-4235.php%23).
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F19548%2Fnews%2Fsamsung-pentile-amoled-displays-last-longer-thats-why-we-use-them)

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

Samsung: The Galaxy S3′s Pentile screen is all about longevity

If there is one thing tech geeks do well, it’s complaining. When Samsung took the wraps off the Galaxy S3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fcomputing%2F128259-samsung-galaxy-s3-unveiled-is-this-the-phone-that-will-finally-topple-apple) last Thursday, the general response was positive. We were on hand in London to see the phone firsthand, and walked away generally impressed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fmobile%2F128397-hands-on-with-the-samsung-galaxy-s3) with Samsung’s newest Android handset.
Samsung is following Apple’s strategy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fcomputing%2F128575-galaxy-s3-did-samsung-just-out-iphone-apple) with the Galaxy S line: a phone that isn’t completely cutting edge, but has a list of compelling features at a competitive price, creating a recipe for retail success. But who cares what the masses think, as we techies decided to hone in on the screen.
Samsung uses a PenTile AMOLED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fmobile%2F95735-what-pentile-screens-mean-for-the-droid-bionic-and-other-phones) screen as opposed to a traditional RGB screen in the Galaxy S3. Pentile screens arrange the pixels in Red-Green-Blue-Green subpixels, instead of the Red-Green-Blue format of a traditional screen. This extra green pixel allows for fairly accurate color reproduction in about 2/3rds of the subpixels, and the result is a thinner profile screen. Samsung went for thin with the Galaxy S3, and it’s likely that the PenTile AMOLED helped meet those design objectives.
PenTile has its issues, with the most common complaint being sharpness. Users complain that text clarity is a little off, and the edges of some screen objects have odd coloring at times. Samsung rejects these criticisms, and says it has good reason for its decision: durability and longevity.
On durability, Samsung marketing chief Philip Berne told Mobileburn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F19548%2Fnews%2Fsamsung-pentile-amoled-displays-last-longer-thats-why-we-use-them) that the blue pixel is the first subpixel to degrade in a display. This means a deterioration in the screen of an RGB display will be more pronounced, and since PenTile screens have more subpixel density, the deterioration is less noticeable there. The higher pixel density also gives AMOLED displays better visual appeal and viewing angles that many notice first before the sharpness or clarity issues.
Berne realizes his company is selling phones to people who need to keep them for a longer term (two years and sometimes more), so the durability issue plays right into Samsung’s concerns about longevity. Simply put? The Galaxy S3 uses a PenTile AMOLED because the company feels it lasts longer.
That is obviously not what some of us techies want to hear. But honestly, reading the hands-on review from around the web, as well as talking to ExtremeTech’s Seb Anthony, people are really making too much of an issue out of this screen. It is more than adequate for what is intended to be a mass market device. If the screen really bothers you, Samsung and others are producing plenty of phones that do not use PenTile.

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

Samsung: PenTile AMOLED displays last longer, that's why we use them

.

Samsung Galaxy S III

Samsung announced its new Galaxy S III smartphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fsmartphone%2Fsamsung%2Fgalaxy%2Bs%2Biii) to great fanfare last week, though some observers weren't terribly happy with one particular feature: the 4.8-inch 720p Super AMOLED display uses a PenTile(INFO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdefinition.jsp%3Fterm%3DPenTile)) subpixel layout instead of the generally more favorable RGB(INFO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdefinition.jsp%3Fterm%3DRGB)) layout. At CTIA 2012, we spoke to Samsung about its choice to use PenTile layouts in a large number of its displays, and the answer really comes down to durability and longevity.
Ever since the original Galaxy S in 2010, Samsung has used AMOLED(INFO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdefinition.jsp%3Fterm%3DAMOLED)) (usually branded as Super AMOLED or Super AMOLED Plus) displays in many of its high-end smartphones, and many consumers are big fans of them. AMOLED screens have tremendous contrast, very saturated and vibrant colors, and extremely wide viewing angles. Devices that feature AMOLED displays have a certain 'wow' factor when you first look at them, and many users appreciate that, even if the displays don't provide the most accurate color reproduction. Samsung says that it fully believes AMOLED displays are the best for its mobile devices, and that's why it uses them time and again.
However AMOLED isn't without its faults. Displays that use AMOLED technology have a tendency to deteriorate over time. One doesn't have to look back that far to remember the problems Google had with the original Nexus One smartphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fsmartphone%2Fgoogle%2Fnexus%2Bone), which featured an AMOLED screen. There were numerous reports of screen deterioration after only a few months of use, and in some cases the display was rendered unusable (HTC, the maker of the Nexus One, eventually switched to using Super LCD displays in later versions of the phone, though it cited supply constraints as the reason for the switch).
Samsung's Philip Berne explained to me that the blue subpixels on AMOLED displays actually degrade the fastest - quicker than the red or green subpixels. With a PenTile layout, the subpixels are arranged RGBG (red, green, blue, green), so they feature more green subpixels and fewer red or blue subpixels than an RGB stripe layout with the same resolution. Because of this, AMOLED displays that have the PenTile layout tend to have a longer lifespan than those with RGB layouts. Since Samsung is selling its phones to users that usually keep them for 18 months or longer, it has to be sure that the display will still offer peak performance at that time. According to the company, PenTile AMOLED displays have proven to be more reliable than those with RGB layouts.
Those that have issues with the PenTile arrangement usually complain that the screen does not look as crisp as an RGB display or that there is odd color fringing along the edges of images, such as app icons. While Berne did agree that the PenTile arrangement's faults are pronounced at lower resolutions, such as qHD or WVGA, high-resolution displays hide the problems due to the sheer density of pixels. The Galaxy S III and the Galaxy Note, for example, both feature high-resolution Super AMOLED displays with PenTile subpixel arrangements (the Galaxy S III has a 1280 x 720 pixel screen, while the Note has a 1280 x 800 pixel display). Under a microscope, one can see the pixel layout on these displays, but in real-world use, it is not visible to the vast majority of users. To that point, the Galaxy S II, which had a lower-resolution WVGA (800 x 480 pixel) display, featured an RGB layout for its subpixels.
Today's choice to use PenTile in its high-end Super AMOLED displays doesn't mean that Samsung isn't working on or won't develop future AMOLED displays that use the RGB pixel layout, provided it can maintain reliability across the board. In fact, the Samsung Galaxy Tab 7.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F18921%2Freview%2Fsamsung-galaxy-tab-77-verizon-review) tablet features a 7.7-inch Super AMOLED Plus display with 1280 x 800 pixels and an RGB pixel layout, though that screen is obviously larger than what we see on smartphones, thereby making any PenTile-related issues more noticeable.
Is the PenTile subpixel layout something that should be a concern for prospective buyers of the new Galaxy S III? We really don't think so, and in our hands-on time with the device, we really could not see any issues with the screen. Trust me, I tried. Berne did point out that the 4.8-inch display on the Galaxy S III is improved over the 4.65-inch 720p Super AMOLED screen used on the Google Galaxy Nexus, as it features smaller gaps in its subpixel matrix, further minimizing the fringing effects of the PenTile layout.
Some reviewers and users may disagree, and contend that "once you see the PenTile, you can't unsee it," but we really think that the average smartphone buyer (the people that Samsung is actually selling the phone to) will never be the wiser. Additionally, as smartphones get higher and higher density displays, the argument over PenTile and RGB subpixel layouts will become less and less relevant. Are we going to be discussing this matter when smartphones with 1080p displays, perhaps some with PenTile subpixel layouts, come out in the next year or so? We really doubt it.

mohandes
14-05-2012, 13:19
خلاصهء پست قبلی این میشه که سمسانگ اعلام کرده به دلیل عمر مفید بالاتر سوپر امولد با متریکس پنتایل ، از این متریکس استفاده کرده .
در آینده معلوم میشه راست گفته یا دروغ .
همین الان توی گلکسی تب 7.7 داره از سوپر امولد پلاس با رزولوشن بالا استفاده میکنه .

biostar
14-05-2012, 13:25
خلاصهء پست قبلی این میشه که سمسانگ اعلام کرده به دلیل عمر مفید بالاتر سوپر امولد با متریکس پنتایل ، از این متریکس استفاده کرده .
در آینده معلوم میشه راست گفته یا دروغ .
همین الان توی گلکسی تب 7.7 داره از سوپر امولد پلاس با رزولوشن بالا استفاده میکنه .

عمر بالا معنی نداره

مگه گوشی چند سال دست یه نفر میمونه؟ فکر نکنم 2، 3 سال بیشتر باشه

PersiAndroid
14-05-2012, 15:13
جالبه سامی تو این دیوایس که همین MAY هم معرفی شده SAMOLED+ HD 1280*800 استفاده کرده بوده

Samsung I9500 Fraser

This is a developers-only device, not available commercially.
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA
Announced 2012, May
Status Available
Body Dimensions 153.9 x 76.4 x 14.8 mm
Weight -
Display Type Super AMOLED Plus capacitive touchscreen, 16M colors
Size 800 x 1280 pixels, 4.65 inches ~325 ppi pixel density))
Multitouch Yes
Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
Memory Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 16 GB storage, 1 GB RAM
Data GPRS Yes
EDGE Yes
Speed Yes
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, DLNA
Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP
NFC Yes
USB Yes, microUSB v2.0
Camera Primary 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging
Video Yes
Secondary Yes, 2 MP
Features OS Tizen 1.0 OS
Chipset Exynos C210
CPU Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS
Browser HTML5, Adobe Flash
Radio TBD
GPS Yes, with A-GPS support
Java
Colors Black
- Active noise cancellation with dedicated mic
- SNS integration
- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
- Organizer
- Image/video editor
- Document editor
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa integration
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input (Swype)
Battery Standard battery, Li-Ion 1750 mAh

Here’s is the Samsung GT-I9500 codenamed Fraser. It’s Samsung’s first Tizen powered smartphone and it is being distributed to developers.

The attendees of the conference are being given the smartphone to use for development.
The specifications of the device are:

153.9 x 76.36 x 14.8 mm
Tizen Larkspur OS – SLP 2.0
4.65″ Super AMOLED Plus Display with 1280×800 Pixels HD Resolution
1.2 GHz Dual Core Samsung Exynos C210 Processor
1GB RAM
16GB Built in Memory
8 Megapixel Camera with Autofocus and LED Flash
2 Megapixel Front Facing Camera
Bluetooth 4.0, microUSB, 3.5mm Audio Jack

If you were surprised at reading the dimensions, then you’re right to do so. This is due to the very large bezel surrounding the screen along with an optical trackpad.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Ftizen-smartphone-prototype) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Ftizen-smartphone-prototype-2) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-fraser-tizen-html5-score-test) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-fraser-tizen-smartphone)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-fraser-tizen-specifications) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-tizen-bluetooth-wi-fi-direct-nfc) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-tizen-music-ui) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsamsung-gt-i9500-tizen-sns-facebook-twitter-yahoo-youtube-google)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Fsoftware-development-platform-giveaway) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fblog%2F49744%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen-smartphone.html%2Ftizen-smartphone-prototype-for-developer-5)

Samsung Fraser GT-I9500 – Company’s 1st Tizen based Smartphone

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Written by:Administrator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uthor%2Fmemyself%2F)
Written on:May 13, 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2F13%2F)
Comments
Add One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-on-tizen%2F%2F%23leave-comment)0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-on-tizen%2F%23disqus_thread)

The Samsung GT-I9500 smartphone is claimed as the company’s first Tizen powered smartphone. It’s codenamed as Fraser and said to be the Tizen developer’s device, which is recently distributed to developers who attended the Tizen Developers Conference in San Francisco.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500.jpg)
The smartphone runs on the Tizen Larkspur SLP 2.0 operating system and powered by a 1.2 GHz Dual Core Samsung Exynos C210 processor. It brings a 4.65-inch Super AMOLED Plus display that offers 1280×800 pixels HD resolution. Reportedly, the Super AMOLED HD Plus technology uses 50% more subpixels than the PenTile variant, which Samsung uses for their latest Galaxy S III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-galaxy-siii-full-story%2F) screen. The smartphone also comes built with 1GB of RAM and 16GB built in memory.
It features both rear as well as front facing cameras i.e. an 8 megapixel camera on the back with autofocus and LED flash, while a 2 megapixel secondary camera is located on the front to make video calls. You can also enjoy MP3, AAC, AAC+ audio formats as well as MPEG4, H263, H264 video formats with 3.5mm audio jack. As per connectivity options, the Tizen based smartphone will have Wi-Fi a/b/g/n, GPS with A-GPS navigation, Bluetooth v4.0, microUSB 2.0, etc. Even more, it also comes equipped with AllShare Play, NFC, and features all popular social networking services such as; Facebook, Twitter, Yahoo, Google, MSN, Picasa, YouYube, AOL, etc.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-on-tizen%2Fsamsung-fraser%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-on-tizen%2Fsamsung-fraser-gt-i9500%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 012%2F05%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-on-tizen%2Fsamsung-fraser-gt-i9500-tizen%2F)

The Tizen powered smartphone from Samsung packs a 1750 mAh battery. It measures 153.9 x 76.36 x 14.8 mm, because of its large bezel surrounding the screen along with an optical trackpad.

ha789di
14-05-2012, 19:38
تبلیغ رسمی این گوشی با کیفیت hd

PersiAndroid
14-05-2012, 20:36
تبلیغ رسمی این گوشی با کیفیت hd

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Findex.php%2Ffiles%2Fget%2FAeAyC6Tix1%2Fgalaxy-s-iii.mp4)

خدايي تبليغش منو پونكوند - چلقوند... (پوكوند-له كرد):40:
اصلا منو تخت تقصير قرار داد... اصلا تيليش تيليشم كرد (تكه تكه):40:

hasanmotori
14-05-2012, 23:04
خدايي تبليغش منو پونكوند - چلقوند... (پوكوند-له كرد):40:
اصلا منو تخت تقصير قرار داد... اصلا تيليش تيليشم كرد (تكه تكه):40:

مگه شیرازی هستی ؟ :31:

h!tman
15-05-2012, 07:08
آره دیگه:دی

---------- Post added at 08:08 AM ---------- Previous post was at 08:05 AM ----------

خودمونیم عجب تبلیغی بود

mehdi30nema
16-05-2012, 09:50
فون آرنا گوشی را بررسی کرده و امتیازه فوق العاده 9.3 رو به گوشی داده .

mr_khodaei2008
16-05-2012, 16:07
این تبلیغ که تبلیغ فروشی بود من فکر کردم که تبلیغ امکانات گوشی هست و توش با گوشی داره کار میکنه

ولی خوب جالب بود

E.G_band
17-05-2012, 11:04
آقا کی این گوشی وارد بازار می شه؟

shahabprince
17-05-2012, 11:25
آقا کی این گوشی وارد بازار می شه؟

تازه 12 روز دیگه عرضه میشه
تا ایران بیاد فکر کنم تا یه ماه دیگه

E.G_band
17-05-2012, 12:26
تازه 12 روز دیگه عرضه میشه
تا ایران بیاد فکر کنم تا یه ماه دیگه

و قیمت حدودی و حدسی؟

h!tman
17-05-2012, 12:32
ورود با 1.400 و افت تا 1.100

mahroo_z1
18-05-2012, 11:30
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش رویترز , روزنامه Economic Daily کره امروز خبر داده است که سامسونگ حدود 9 میلیون پیش خرید برای Galaxy S III دریافت کرده است.

به گفته ی این روزنامه , این تعداد پیش سفارش از بیش از 100 اپراتور جهانی منعکس شده است و

بسیار بیشتر از میزان پیش سفارشی است که سامسونگ برای Galaxy S (یک میلیون پیش خرید) و Galaxy S II ( سه میلیون پیش خرید ) دریافت کرده بود.

سامسونگ این گوشی را ابتدا در 29 ماه میلادی جاری(مه) در انگلیس و بدنبال آن در سایر کشورها در ماه آینده میلادی(ژوئن) عرضه خواهد نمود.

کد:

h!tman
18-05-2012, 11:47
تاچ ویز این خوشگله ها!:دی

New-P30world
18-05-2012, 12:10
نه به نظرم که ناخن هاش رو باید کمی کوتاه کنه و کمتر از شوینده ها استفاده کنه تا پوست دستش بخصوص کنار ناخن هاش دچار.... :31:

راستی اون گوشی که تو تصویر کنار اون انگشت ها دیده میشه مدلش چیه..!!!؟؟ :18:

خوش باشید.. :8: - :31:

faghat yahel
18-05-2012, 19:12
آقا واقعا تبليغ قشنگ و تاثير گذاري بود
دمش گرم سامي چيكار كرده
تركونده

VAHID
18-05-2012, 22:15
ولی طرحش یخورده مثل نوکیا c7 هست.........

silent-assassin
21-05-2012, 16:56
Samsung I9300 Galaxy S III vs. HTC One X: Alien vs. Predator

مشاهده مقایسه GSMArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vahidking.75
21-05-2012, 18:13
میگم ها بیاین همه با هم به سامسونگ نامه بدیم این گوشی رو برای ایران هم 29 می بده بیرون ، نظرتون چیه ؟ :8:

خدااییش محو این گوشی شدم .... کسی میدونه اومد تو ایران قیمتش حدودا چند میشه ؟

لطفا جنبه سیاسیش رو بیخیال شین :دی یه نظرتون 3 خرداد میشه که تحریم ها برداشته بشه ، قیمت ها بیاد پایین /؟ :37::42:

گوشی کاملا حرفیه .... و واقعا برای اونایی که میگن فقط Cpu تغییر کرده متاسفم :24:

گوشی در کل نسبت به one x برتری داره .... بزرگی صفحه نمایش S3 باعث شد که امتیاز کمتری در مقابل One x بگیره ولی از لحاظ دوربین هم S3 برتر است بدون هیچ تبلیغی تا الان بهترین دوربین رو سامی زده ، کیفیتشو :10:

21-05-2012, 18:47
بزرگی صفحه نمایش S3 باعث شد که امتیاز کمتری در مقابل One x بگیره
بله؟! =)))))))))))))))
عزیز اون چیزی که نیاز به ریسورس رو بالا میبره ، رزولوشنه ، نه اندازه صفحه. علاوه بر اون تست های معتبر مثل تست های Anand به صورت Offscreen و در رزولوشن 720p گرفته میشه.

biostar
21-05-2012, 21:33
هم اکنون fllipboard ، S-voice ، رینگتون ها ، والپیپر های این گوشی پورت شدن و بر روی تمامی گوشی های دارای ICS قابل نصب هستن

این S voice چیزه خاصی نداره ، 3 روزه دارم ازش استفاه میکنم ، یکم با لحجه من سازگار نیست :دی ! باید بره زبانش رو خوب کنه :پی

Vahidking.75
21-05-2012, 23:07
بدنه گلکسی اس 3 از پلی کربنات است و نه پلاستیک این را سایت معتبر Phonearena تایید کرده است .

بله؟! =)))))))))))))))
عزیز اون چیزی که نیاز به ریسورس رو بالا میبره ، رزولوشنه ، نه اندازه صفحه. علاوه بر اون تست های معتبر مثل تست های Anand به صورت Offscreen و در رزولوشن 720p گرفته میشه.

درسته من اطلاعاتم کم بود :31: یه سرچ کردم اومد دستم ... ممنون

milad_takjoo
21-05-2012, 23:14
هم اکنون fllipboard ، S-voice ، رینگتون ها ، والپیپر های این گوشی پورت شدن و بر روی تمامی گوشی های دارای ICS قابل نصب هستن

این S voice چیزه خاصی نداره ، 3 روزه دارم ازش استفاه میکنم ، یکم با لحجه من سازگار نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! باید بره زبانش رو خوب کنه :پی

میگن سامسونگ امروز بستش...ببین هنوز کارمیکنه یا نه؟؟

Vahidking.75
21-05-2012, 23:45
چند ساعت پس از اینکه اعلام شد سامسونگ نرم افزار پورت شده s-voice v رو بلاک کرده وسرورهای ویلینگو فقط برای گوشی های اس 3 جواب می دن، نخبگان xda موفق شدن راه حلی برای این مساله پیدا کنن.

شما کافیه بعد از اینکه s-voice رو نصب کردین به وسیله root explorer فایل build.prop رو ادیت کنین و در سطر پنجم اون به جای:

ro.product.model=Galaxy Nexus ( your Phone )

بنویسید:

ro.product.model=GT-I9300

همین کار رو دوباره با خط ro.product.device هم انجام بدین. بعدش فایل رو ذخیره کنین. نرم افزار رو امتحان کنین. قطعا نتیچه خواهید گرفت!!

biostar
22-05-2012, 12:24
میگن سامسونگ امروز بستش...ببین هنوز کارمیکنه یا نه؟؟

اپن سورسه دیگه :دی
هر کاری کنن رقیبه دولوپر ها نمیشن!

پست بالا رو اگر انجام بدی به خوبی کار میکنه

Eblis 2011
22-05-2012, 15:47
حالا این s-voice چه کارایی داره ؟
چه بدرد میخوره ؟ یکی اگه توضیح بده ممنون میشم

h!tman
22-05-2012, 16:30
اپن سورسه دیگه :دی
هر کاری کنن رقیبه دولوپر ها نمیشن!

پست بالا رو اگر انجام بدی به خوبی کار میکنه
خیلی با این ویژگیش حال میکنم
سامسونگ کیلو چنده :خخخخخ

h!tman
22-05-2012, 18:00
کسی مشکل Problem With parsing package با S voice رو نداره؟!

Vahidking.75
22-05-2012, 22:19
سلام

من به سامسونگ داخل فیسبوک پیغام دادم و سامسونگ هم جواب داد ....

متن من :

'' Hi Galaxy ''

im So Sorry , I was soon to judge ....

New Galaxy Is A New King . I see your changes .

Galaxy SIII Is A King in hardware & software .

A Big Change In The quality of the phone body By Using polycarbonate .

After years , i can say " i like Touchwiz " With a strong reason .

Your phone's camera surprises me Without the smallest ads .

Overall, I am very happy to introduce the King and i Congratulate For Your Today Place .

After this, I do not know why design for HUMANS? Previous phones were for the animals? lol :))

I'm waiting for this phone May 29....

Can I buy this phone on May 29 in Iran?

We Are Waiting For this But We happy If Buy this in 29 may in iran .

Behalf of 18 people in my hometown and 16 people in a forum, and Perhaps Behalf of all Iranians gave this message .

Tnx
Vahid Panjali

پاسخ سامسونگ :

Samsung Mobile USA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hi Vahid, specific country availability for the Galaxy S III has not yet been announced, but stay tuned and follow Samsung in your region for updates: Visit Your Country Site - SAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Thanks!

M0RTEZA_R
22-05-2012, 22:32
تو دوبی اومده.کسی نخریده؟

shahabprince
22-05-2012, 23:25
آره مثل اینکه تو دوبی یه هفته زودتر اومده
پس با این اوصاف gs 3 زودتر از اینها وارد ایران میشه

Vahidking.75
23-05-2012, 00:41
درسته توی دوبی اومده اما این برای XDA هست و معلوم نیست که آیا نسخه اصلی و نهایی گوشی یا نسخه ها آزمایشی که به فروشگاه ها میدن و یا 3 می به فروش رفت .......

من که میگم به هیچ وجه فعلا خرید نکنین چون اطمینان نداره ولی خود دانین ، دلیل هم بیشتر واسه اینه که سامسونگ شب معرفی چندی از این گجت رو فروخته بود که اون نسخه آزمایشی هست که به همه داده و حتی سایت گوشی بازار هم 1800 میفروخت ازش ......

راستی سامی قول داده نسخه نهایی گوشی بهتر تو بنچمارک ها عمل کنه و ما هم امیدواریم .

--------------------------------------------

دوستان خبر بهم رسید قیمت گوشی توی دوبی 680 دلار .... شک نکنین گوشی تست نمایشگاهی بوده ..... آخه آمازون گوشی اصلی رو 799 دلار پیشفروش کرده

احتمالش زیاده که گوشی های تست باشن

h!tman
23-05-2012, 10:25
حتما نسخه نهایی بهتره ولی الان مگه بده ؟:دی بی رقیبه

amin n & i series
23-05-2012, 13:01
سلام
مثل اینکه موبایل علاالدین اورده
سفید 1599
مشکی 1649

Pedram_mrn
23-05-2012, 14:42
مگه قرار نبود 29 می بیاد؟

Vahidking.75
23-05-2012, 14:43
عجب............. خیلی گرونه ک ... نخرین ک پشیمون میشینا :31: تازه معلوم نیست جریانش چیه آخه من دوباره به سامسونگ گفتم ، گفتش ما اطلاعی نداریم که چطور اومده بیرون و احتمالا تست هست و همچنین گفت تاریخ رسمی عرضه در ایران پایان june هستش

hasanmotori
23-05-2012, 18:04
گوشی شاپم زده 1580 تحویل 5روزه
فک نمیکنم نسخه آزمایشی باشه
مگه چندتاش هست که بخان اینهمه بفروشن؟

h!tman
23-05-2012, 18:27
سامسونگ کلا نفوذ به بیرون فوق العاده ای داره!

M0RTEZA_R
23-05-2012, 18:42
از ایرانیا هر چی بگی برمیاد.میخری میبینی s2 رو ورداشتن قاب s3 گذاشتن روش:31:
اینایی که میگید گارانتی هم داره ؟؟؟

h!tman
23-05-2012, 18:48
نه

===
کسی نفهمید s VOice رو چه کنم؟!
Problem with parsing package میده

clau
23-05-2012, 18:49
galaxy s III از نظر سخت افزاری قویتر به حساب میاد یا htc one xاز همه نظر منظورمه؟این گوشی بازار بیاد به نظرتون چند ماه طول میکشه به یک میلیون تومان تمام برسه قیمتش ممنون میشم اگه توضیح بدین :11:

h!tman
23-05-2012, 19:12
Galaxy S3 از همه نظر!
فعلا بخواد با 799 عرضه بشه حدود 1.250 میاد
یکم بازار جابجا بشه حدود 1.100 میشه 2-3 هفته بعد ورود

mehdi30nema
23-05-2012, 19:21
تبلت شاپ هم تو سایتش زده ، قیمتش حدوده یک و نیم برای 16 گیگ هست .

M0RTEZA_R
23-05-2012, 20:09
اینا ازشون میخری بعد میگن دو هفته دیگه تحویل میدیم.معلوم نیست این s3 ها رو از کجا میارن نامردا:31:
تازه وقتی رسما میاد بازم تقلبیه چه برسه به الان.
قیمت هم بالاست.دیجی کالا که نداره.اینا یه کلکی تو کارشون هست.

biostar
23-05-2012, 21:06
نه

===
کسی نفهمید s VOice رو چه کنم؟!
Problem with parsing package میده

برنامه ی apk رو بریز تو system/app و بعدش توسط root explorer بهش مجوز اجرا بده X-W-R
بعدش گوشیتو ریست کن.

البته باید حتما اندروید 4 باشه گوشیت
روی اندروید 4.0.4 بهترین جواب رو میده

h!tman
24-05-2012, 07:47
متاسفانه رو دیوایس من آندو 4 هنوز پورت نشده :(

mohsenslr
24-05-2012, 08:41
وقتی توی دوبی دارن چندتا چندتا به هر نفر میفروشن دیگه دیدنش توی ایران جای هیچ تعجبی نداره !

قیمت در دوبی : 2750 درهم معادل 1260000 تومان . (رنگ سفید ، 16 گیگ)

PersiAndroid
24-05-2012, 09:38
وقتی توی دوبی دارن چندتا چندتا به هر نفر میفروشن دیگه دیدنش توی ایران جای هیچ تعجبی نداره !

قیمت در دوبی : 2750 درهم معادل 1260000 تومان . (رنگ سفید ، 16 گیگ)

عجب! فک کنم تا اول تابستون برسه به زیر 1 تومن...

titanium_zarin
24-05-2012, 11:56
دوستان 1380 اوردن ...
هر کی خواست میتونه بخره ...
گوشی بازار

E.G_band
24-05-2012, 12:14
یا این یه مرگش هست یا اینکه واقعا ارزون هست.one x که اومده بود 1600 بود اما این 1300 و الان one x قیمتش 1000 هست پس با این نتیجه اینم تا یه ماه آینده حدودا به قول جناب پارسی اندروید به زیر 1 تومن می رسه.البته اگه اوضاع دوباره قیلیشمیش :31:نشه!!!!!!!!!

همه به امید مذاکرات بودن که اونم خوب پیش نرفت.

به نظر شما استدلالم درسته یا نه؟؟؟؟؟؟

mr_khodaei2008
24-05-2012, 15:40
دوستان یعنی این گوشی عرضه شده و الان تو بازار ایران هم هست ؟ این نسخه ها اصلی هستن

Rzah
24-05-2012, 15:58
سلام
گوشی بازارهم قیمت گوشی اس3راکرده 1500
البته من چندروزپیش به یکی ازدوستان که وان ایکس رابرایم گرفت بودسفارش کرده بودم یه اس3هم برایم بگیردکه دیروزتماس گرفت وگفت تاشنبه یایکشنبه گوشی رابرایم می آورد

M@hdi-B
24-05-2012, 18:03
به نظر من هر کی می خواد بگیره 64 گیگ بگیره

16 انصافا خیلی کمه هر چند مموری هم بخوره ولی هیچی جای مموری داخلی رو نمی گیره

h!tman
24-05-2012, 19:53
متاسفم که اینو میگم :دی ولی شدیدا با مهدی موافقم
باز دیوایس من 16 هست حس میکنم خیلی کمه! بازی های HD که ریختم مثل MC3 حدود 1.5 گیگه و کلی هم اپلیکشن با اپ 2 اس دی انتقال دادم واقعا اعصاب آدم خورد میشه یک بازی HD پاک کنه تا جا توی مموری داخلی باز شه:دی

E.G_band
24-05-2012, 23:26
دوستان بهتون گفتم اوضاع قیلیشمیش می شه ::::::::::::::قیلیشمیش شد:31:

می گی نه یه سر به امضام بزن بروتو تاپیک ارز و سکه.

E.G_band
25-05-2012, 10:43
دلتون رو الکی خوش نکنید چند بار گفتم باز هم می گم:گرونی دلار هیچ ربطی به این چیز ها نداره دلابل دیگه ای هست که باعث گرونی دلار می شه.من خودم اصلا از این وضعیت خوشم نمیاد و زودتر منتظرم قیمت گوشی بیاد پایین که بتونیم یه کوفتی بخریم ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه.ایران راه بیا نیست حتی اگه اونا هم قبول بکنن باز هم ایران سرش دبه میاره.

Vahidking.75
25-05-2012, 10:59
دوستان به نظرم بیخیال بحص های سیاسی بشیم ...... الان میان بنمون می کنن .... فقط قیمت گوشی رو اطلاع بدیم و مسائل سخت و نرم افزاری گوشی رو

shahabprince
25-05-2012, 11:40
دلار رو بیخیال بابا قیمت گوشی رو بچسبین
امروز که خدا رو شکر افزایش قیمت نداشتیم
مثل اینکه چند تا سایت گوشی رو آوردن با قیمت 1600
دو تا فروشگاه تو استان فارس و یه فروشگاه هم تو همدان گوشی رو آوردن
ارزونترین قیمت 1560 تومن بوده رنگ سفیدش
هنوز گوشی عرضه ی جهانی نشده از کجا آوردن؟

biostar
25-05-2012, 23:16
مقایسه ی گالاکسی اس 2 و 3

M0RTEZA_R
26-05-2012, 10:45
میگن 780 مگ رمش قابل استفاده است.کم نیست؟
قیمتش تو دوبی 1,150,000 تومنه

amir200812
26-05-2012, 10:58
میگن 780 مگ رمش قابل استفاده است.کم نیست؟
قیمتش تو دوبی 1,150,000 تومنه

همین حالا S2 و NOTE هم همین مقدار رم قابل استفاده دارند! برای سیستم عامل اندروید این میزان رم خیلی زیاد هست!
سیستم عامل اندروید خیلی زیاد به رم نیاز نداره! یعنی سبک هست و فضای کمی میگیره!(کلا سیستم عامل های پایه لینوکس اینطوری هستند، مثل ios)

Vahidking.75
26-05-2012, 16:11
سامسونگ اعلام کرد به دلیل یافتن برخی مشکلات در رنگ آبی این گوشی .... رنگ آبی با تاخیر عرضه خواهد شد . ولی تاریخ عرضه رنگ سفید هنوز همان 29 می است .

h!tman
26-05-2012, 16:13
من s2 ندیدم مصرف رمش بیشتر از 450بشه
همچنین احتمالا مدیریت رم s3 بهتر از s2 خواهد بو د

mr_khodaei2008
26-05-2012, 17:12
بچه ها من هنوز سر در نیوردم

هنوز یک ماه از معرفی رسمی این گوشی بیشتر نگذشته و تازه تبلیغ میکردن که تو المپیک قراره این گوشی تبلیغ بشه ولی الان این گوشی تو ایران هم هست یعنی چی

تاحالا نداشتیم یک ماه از معرفی نگذشته گوشی تو دست مردم باشه

یکی توضیح میده چرا اینقدر زود شده

M@hdi-B
26-05-2012, 19:34
یه کامنتی یه جایی دیدم گفتم بذارم شما هم فیض ببرید:دی در وصف قابلیت پخش همزمان 8 فیلم در اس3

اون قابليت هم کاربرد هاي مختلفي داره از جمله:شما و چند تا از دوستاتون با هميد و هرکدومشون ميخوان يه فيلمي رو ببينن،در اين صورت بايد مثلا 5 دقيقه صبرکنه تا فيلم تو تموم شه و بعد فيلم بعدي،اما ميتونيد هر کدومتون فيلم خودتونو ببينيد،دوم اينکه مثلا شما بيکاريد و حوصلتون سر رفته و 12 تا فيلم روي گوشيتونه که هيچ کدومشونو نديد و ميخواهيد ببينيد کدوم جالب تره تا همونو ببينيد،،،يا مثلا شما يک سفري رفتي و در اون سفر فيلم ضبط کردي و تعداد فيلم ها زياد و تو داري مثلا دنبال يه مکاني ميگردي که ازش فيلم گرفتي و نميدوني اسم ويدئوش چيه!با اين قابليت خيلي راحت ميتوني متوجه بشي و کلي قابليت هاي ديگه

آخه یکی نیست بگه د...س تو کدوم دهاتی 8 نفری جمع می شن سر یه گوشی 4.8 اینچی که 8 تا فیلم همزمان ببینن ؟ واقعا این الان کارایی داره به نظرتون ؟ اصلا همچین قابلیتی داره ؟ من که امروز شنیدم

اونوقت صداش چی میشه؟ حتما به گوش هر نفر هم یه صدا می فرسته ؟:دی

26-05-2012, 20:15
همین حالا S2 و NOTE هم همین مقدار رم قابل استفاده دارند! برای سیستم عامل اندروید این میزان رم خیلی زیاد هست!
سیستم عامل اندروید خیلی زیاد به رم نیاز نداره! یعنی سبک هست و فضای کمی میگیره!(کلا سیستم عامل های پایه لینوکس اینطوری هستند، مثل ios)
اتفاقا یکی از بزرگترین مشکلات اندروید همین نیاز بالاش به رمه. قابل قیاس با سیستم عاملی مثل iOS نیست. کلا استفاده از ریسورس ها توی اندروید ، اصلا بهینه نیست.

اما همین 1 گیگابایت هم فعلا کاملا جواب میده. البته تا 1 سال دیگه به سرنوشت 512 ــی های فعلی دچار میشن که مقدار کمی مشکل دارن ، ولی فعلا 1 گیگابایت کاملا کافیه. مسلما اندروید 5 هم روی 1 گیگابایت جواب میده ، چون Galaxy Nexus هم باید یه بهره ای ازش ببره!

بچه ها من هنوز سر در نیوردم

هنوز یک ماه از معرفی رسمی این گوشی بیشتر نگذشته و تازه تبلیغ میکردن که تو المپیک قراره این گوشی تبلیغ بشه ولی الان این گوشی تو ایران هم هست یعنی چی

تاحالا نداشتیم یک ماه از معرفی نگذشته گوشی تو دست مردم باشه

یکی توضیح میده چرا اینقدر زود شده

خودِ سامی هم نفهمیده چی به چیه ، چه طوریه این S III اینطور ریخته. : ))
فکر میکنم نسخه های دولوپر و پروتوتایپ ها باشن که اینطوری ریختن بیرون. :دی

M@hdi-B
26-05-2012, 21:18
آخه فقط تو ایران نیومده که پارسا .. نقل قول از کاربرMOHAMMED از موبایلستان که خودشم ساکن بحرین هست:

این گوشی از دو روز قبل وارد بازار بحرین شده

و اوپراتورها به صورت قسطی میفروشن

من از نزدیک گوشی رو دست گرفتم ، قشنگ و شیک بود ولی انصافا اچ تی سی ایکس ون خودم خوشگلتر بود

قسمت آخرش به من ربطی نداره ها:دی باز نیاین بحث راه بندازین؟:دی

Vahidking.75
26-05-2012, 21:48
به نظرم کار خود سامسونگ باشه ..... چندتا نسخه به صورت محدود داده بیرون که دلمون آب بشه :21::39:

h!tman
27-05-2012, 07:39
چند تا نسخه؟!
داره تو بازار جهانی مثل قند و نبات فروش میره =))))
تو ایران وقتی 10تا فروشگاه دارن یعنی هر کدوم حدود 100تایی دارن که نمیزنن تموم شده! چون مردم ما که سفارش رو با همین قیمت هم میگیرن! یعنی رسما همه جا همینطوره

fariborz_1
27-05-2012, 08:34
Samsung I9300 Galaxy S III-16g White

قيمت : 15,000,000

fariborz_1
27-05-2012, 08:40
و سرانجام اولین مدارک زنده از وارد شدن این گوشی به ایران
این عکس ها رو یه فروشنده قرار داده و عکاسش من نیستم
قیمت:

GALAXY S III 16G BLACK: 1649

GALAXY S III 16G WHITE: 1599

h!tman
27-05-2012, 08:46
تو این عکسا چقدر پشتش خوشگل تره
همینطور بقلش

Rzah
27-05-2012, 18:46
سلام
من که هرچه توسایتهادیدم فقط16 گیگ آن آمده وپرسیدم می گفتنداول 16وارده بازارمی شودوبعدازمدتی 32گیگ ودرآخر64گیگ چندروزپیش هم به یکی گفته بودم یه اس3برایم بگیردکه فعلآ گویاسرکارم گذاشته ولی تافرداصبرمی کنم نشدهمین جایکی می گیرم

M@hdi-B
27-05-2012, 19:38
علاالدین هم رویت شد 1500 ناقابل

راستی جعبه ای که من دیدم سفید بود ولی تو یه سایتی دیدم که جعبش مثل اس2 بود .. حالا کدوم درسته خدا عالمه :دی

PersiAndroid
27-05-2012, 20:21
و سرانجام اولین مدارک زنده از وارد شدن این گوشی به ایران
این عکس ها رو یه فروشنده قرار داده و عکاسش من نیستم
قیمت:

GALAXY S III 16G BLACK: 1649

GALAXY S III 16G WHITE: 1599

وووووووووووووووووووووش آغا... یه طوریمون شدد.... دلمون خواس....
نشانه های ظهوره ها.... صلوات بفرستید.....

علاالدین هم رویت شد 1500 ناقابل

راستی جعبه ای که من دیدم سفید بود ولی تو یه سایتی دیدم که جعبش مثل اس2 بود .. حالا کدوم درسته خدا عالمه :دی

خو جعبش سفید بوده یعنی رنگ گوشیه هم سفید بوده مث پک بالا فک کنم اون پک مشکیا مال نسخه آبیــه

h!tman
27-05-2012, 20:26
رئوف شک ندارم میخری! ...

PersiAndroid
27-05-2012, 20:31
رضا دستام داره میلرزه.... قلبم داره تن تن میزنه.... :45: اصن یه وعـــضیم :31: یکمم تحریک شدم .... :12:

PersiAndroid
27-05-2012, 20:32
ولی من آبی میخوام سفید خوشم نمی آید :|

h!tman
27-05-2012, 20:36
سفید هر گوشی به جز اس2 قشنگه
این که سفیدش خیلی قشنگه

M@hdi-B
27-05-2012, 20:42
رضا دستام داره میلرزه.... قلبم داره تن تن میزنه.... :45: اصن یه وعـــضیم :31: یکمم تحریک شدم .... :12:

گند نزنی تاپیکو :دی

رئوف صبر کن ارزون میشه قول می دم .. وان ایکس شده 1 تومن .. اینم تا 1100 اینا میاد پایین .. تا اون موقع 32 هم میاد

fariborz_1
28-05-2012, 08:20
من می خوام 64 گیگشو بخرم
پس فعلا برم تو آب نمک بخوابم :31:

fariborz_1
28-05-2012, 08:23

PersiAndroid
28-05-2012, 15:05
506525066050653506545065550656506575065850659

E.G_band
28-05-2012, 15:45
دلم ضعف کرد:19::9::39:

Vahidking.75
28-05-2012, 17:06
اونایی که گوشی رو خریدن میشه اینارو ج بدن ؟

معایب ؟ مزایا ؟ آیا گوشی داغ میکنه ؟ هنگ چی ؟ اثر انگشت روی گوشی میمونه ؟

E.G_band
28-05-2012, 19:01
فکر نمی کنم هنوز کسی امکان خرید گوشی براش فراهم شده باشه:31:

shahabprince
28-05-2012, 19:13
وای دلم آب افتاد
معلوم نیست کدوم خر پولی گوشی رو خریده بود:31:
به نظرتون تا 1 تومن میرسه قیمت گوشی؟

h!tman
28-05-2012, 19:27
دلار رو 1.500-1.600 باشه قیمت اولیش 1.200تومنه
یعنی با افت قیمت های همیشگی نجومی سامسونگ این گوشی حتی تا 900هم میاد
اگر دلار درست بمونه

milad_takjoo
28-05-2012, 22:43
آل دیجیتال هم آورد...قیمتش بهتر از بقیه جاهاست...1.410

shahabprince
29-05-2012, 11:28
اوایل که One x اومده بود 1500 بود
الان رسیده به 1 تومن
میشه نتیجه گرفت که تا یه ماهه دیگه اگه دلار گرون نشه راحت تا 1 تومن میرسه
البته ارزون فروختن فروشگاهی مثل آل دیجیتال روند کاهش قیمت رو بیشترمیکنه

biostar
29-05-2012, 12:12
طرف اومد گوشیا بزار تو جیبش اما افتاد زمین ، وقتی گوشی رو برداشت دید همچین شده :دی

50694

منم دیروز گالاکسی نوتم افتاد زمین ، با وجود محافظ capdase قاب فلزی دورش رفت تو ! اگه محافظ نداشت فکر کنم به 2 قسمت تقسیم میشد !

titanium_zarin
29-05-2012, 13:10
اخه این از ارتفاع چند متری خورده زمین ؟؟
شما بیا این رو شبیه سازی کن ...
یه گوشی بردار بنداز زمین ...بعد ببین میتونی کاری کنی که هم از بالا خورد شه هم از پاینن ...اونم از دو جهت مختلف ؟؟

amir200812
29-05-2012, 15:29
طرف اومد گوشیا بزار تو جیبش اما افتاد زمین ، وقتی گوشی رو برداشت دید همچین شده :دی

50694

منم دیروز گالاکسی نوتم افتاد زمین ، با وجود محافظ capdase قاب فلزی دورش رفت تو ! اگه محافظ نداشت فکر کنم به 2 قسمت تقسیم میشد !

1: کاملا مشخص هست که با یک ضربه این بلا سرش نیومده!!! چون از 2 جهت کاملا متفاوت خورد شده!
2:گالاکسی نوت من بدون capdase از ارتفاع تقریبا 80 90 سانتی متری افتاد روی اسفالت ولی مشکلی ایجاد نشد!

biostar
29-05-2012, 16:47
1: کاملا مشخص هست که با یک ضربه این بلا سرش نیومده!!! چون از 2 جهت کاملا متفاوت خورد شده!
2:گالاکسی نوت من بدون capdase از ارتفاع تقریبا 80 90 سانتی متری افتاد روی اسفالت ولی مشکلی ایجاد نشد!

بستگی به زاویه افتادن داره، اگه روی صفحه نمایشش بیفته اینجوری میشه
ویدئو هاش تو یوتیوب هست
حتی ویدئو تست سقوط اچ تی سی وان ایکس هم تو تاپیکش گذاشتم که چطور با یک بار سقوط صفهش خورد شد

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

biostar
29-05-2012, 17:00
اخه این از ارتفاع چند متری خورده زمین ؟؟
شما بیا این رو شبیه سازی کن ...
یه گوشی بردار بنداز زمین ...بعد ببین میتونی کاری کنی که هم از بالا خورد شه هم از پاینن ...اونم از دو جهت مختلف ؟؟

نمیدونم
ولی فکر نکنم دروغ باشه چون توی چندتا سایت دیدم

احتمالا تست سقوط از ارتفاع این گوشی هم بزویدی میگیرند

تست اچ تی سی وان ایکس رو در تاپیکش گذاشتم، خیلی راحت خورد شد.
این گوشیم بزودی تست میشه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

nesvapc
30-05-2012, 07:49
اوایل که One x اومده بود 1500 بود
الان رسیده به 1 تومن
میشه نتیجه گرفت که تا یه ماهه دیگه اگه دلار گرون نشه راحت تا 1 تومن میرسه
البته ارزون فروختن فروشگاهی مثل آل دیجیتال روند کاهش قیمت رو بیشترمیکنه
one x كي اومد توبازار كه حالا قيمتش 500تا افت كرده است ميخواهم ببينم براي ارزان شدن اس 3 چقدر بايد صبر كرد؟
ضمنا اگر اس 3 واقعا بعد ازيك ماه به حدود ميليون برسه فكر ميكنم اس 2 حسابي افت كنه درست ميگم؟

h!tman
30-05-2012, 10:04
اس 2 همین الانم افت کرده
بیشتر هم افت میکنه

E.G_band
30-05-2012, 18:53
تا چقدر می رسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(_البته حدودی)

shahabprince
30-05-2012, 21:53
one x كي اومد توبازار كه حالا قيمتش 500تا افت كرده است ميخواهم ببينم براي ارزان شدن اس 3 چقدر بايد صبر كرد؟
ضمنا اگر اس 3 واقعا بعد ازيك ماه به حدود ميليون برسه فكر ميكنم اس 2 حسابي افت كنه درست ميگم؟

One x فکر میکنم نزدیک به 2 ماه میشه اومده
ولی اوایل قیمت ها مثل Gs 3 بود که یهو قیمتها افت کرد

biostar
30-05-2012, 22:45
یه dropbox مونده بود که اون هم به لطف هکر های گرامی برای بقیه ی دیوایس ها پورت شد

دستشون درد نکنه اما برای ما ایرانی ها کاربردی نداره ، داره؟

الان کلا گوشی من شده اس 3 ! تاچ ویزش هم پورت شده از اس 3 هست :دی

PersiAndroid
30-05-2012, 23:02
دراپ باکس که فیلش تر زده تو ایران
کارایی نداره ولی این تاچ ویزو این اس ویسو لینکی چیزی داری به ما هم بده واس نوت...

Eblis 2011
30-05-2012, 23:04
یه dropbox مونده بود که اون هم به لطف هکر های گرامی برای بقیه ی دیوایس ها پورت شد

دستشون درد نکنه اما برای ما ایرانی ها کاربردی نداره ، داره؟

الان کلا گوشی من شده اس 3 ! تاچ ویزش هم پورت شده از اس 3 هست :دی

دیگه اس 3 میخوای چیکار همینو داشته باش حالشو ببر :31:

titanium_zarin
31-05-2012, 09:45
اینا رو ببینید ...

منبع اند-روید.ای ار
برای بیشترش برید اونور ببینید ...
طرف خردیتش به قیمت 1400 !!
یکی دیگه از دوستان هم اونور خردیه 1300 !!
البته دیگه با این قیمت نمیدن !!

سلام به همه دوستان عزیز

در این تاپیک توضیحاتی در مورد کارکرد من با این گوشی برای شما دوستان عزیز قرار میدم

گوشی و محتویات :

Firmware : I9300 XXLE8 4.0.4

از جالبترین نکات رام گوشی این هست که تمام زبان ها به صورت کامل در منو ها ساپورت میکنه که فارسی هم یکی از این زبان ها هست که در اسکرین شات ها مشخصه

در setting قسمتی وجود داره به نام LED indicator که 3 حالت انتخابی دارید که میتونید هر 3 یا هر کدوم که دوست داشتید فعال یا غیر فعال کنید

setting > motion

تمام تنظیمات و حالت های مختلف استفاده از سنسور ها در این بخش قرار داره که میتونید هر کدوم که خواستید فعال یا غیرفعال کنید

setting > more setting

در این قسمت تنظیمات wireless and networks وجود داره که شامل

NFC
android beam
S beam
nearby devise که خودش شامل تنظیمات بسیار زیادی برای file sharing هست

M@hdi-B
31-05-2012, 09:59
ویدئو پلیرش هم پورت شده من دانلود کردم ولی هنوز تست نکردم

Reza_994
31-05-2012, 11:47
دوستان زیاد دلتون رو خوش نکنید
اگه اینا تو مسکو کوتاه نیان با همین 1400 1500 هم باید خدافظی کنیم ...

amirdave
31-05-2012, 23:22
آقا این گوشی ضد آبه؟

PersiAndroid
31-05-2012, 23:50
نه ضد آب نیس

gorgin83
02-06-2012, 10:00
خب سنسور دوربين اصلي اين گوشي هم معلوم شد ..

تقريبا همون نمونه استفاده شده در Iphone 4S كه ساخت سوني هست (سنسور GS2 هم ساخت سوني بود)

Nice Devil
03-06-2012, 13:25
سلام دوستان. آیا این گوشی در بازار ایران موجوده؟ میشه آدرس و قیمت بدین؟
با تشکر

adrenalin
03-06-2012, 13:37
ال دیجیتال داره 1.410

milad_takjoo
03-06-2012, 17:44
یادمه گلکسی 1و 2 اومده بودن همه میگفتن این چه جنسیه ...پلاستیکه آشغاله(نقل قول از یکی از کاربرای همین فروم:دی)...بعدش اونقد فروش و محبوبیت
دیگه مردم اونقد به سامسونگ اعتماد دارن که هر چی بده بیرون بخرن....
همون قضیه ای که برای اپل هستش و الان تا 10 سال دیگه مثلا قیافه آیفون رو تغییر نده بازم مردم صف میکشم میخرن...
مهم اعتماد به یه شرکت هست که الان سامسونگ اون رو بدست آورده...

h!tman
03-06-2012, 18:30
اینم از دوربینش
پرابلم؟:دی

biostar
03-06-2012, 19:31
تاچ ویز اس 3 عجب چیزه مسخره ایه ، هیچ پیشرفت و امکانات خاصی نسبت به سنخه ی قبلی نداره فقط یکم ظاهرش عوض شده

کاش سامسونگ فکری به حال این تاچ ویز میکرد..

CHEGUEVARA.
04-06-2012, 15:00
چقد شبیه گوشکوبه :31::38:

M,ANGEL,N
04-06-2012, 16:26
سلام دوستان
تاریخ عرضه S III 32GB رو کسی میدونه؟

Pedram_mrn
04-06-2012, 19:12
سلام دوستان
تاریخ عرضه S III 32GB رو کسی میدونه؟

آلدیجیتال میگه 2 ماه دیگه میاریم

سامسونگ همیشه کارش همینه همیشه یه رنگ و حافظه رو نگه میداره واسه چندماه دیگه تا فروششو بیشتر کنه

h!tman
04-06-2012, 19:36
32 میخواد 2ماه دیگه بیاد 64رو چی بگیم:|

biostar
04-06-2012, 19:39
5108051081

Drop test های این گوشی هم اومده
و مقایسه ایی که با آیفون 4 و آیفون 4 اس شده

تو یو تیوب بسرچید !!!

Rzah
04-06-2012, 21:58
سلام
چندروزهست که این گوشی راگرفتم البته هنوزنرسیدم باگوشی ازهرجهت کارکنم ولی نورصفحه نمایش این گوشی روی 100درصدکه گذاشتم درحدتقریبآمتوسط است واین مقدارکمی کم می باشد

amir200812
04-06-2012, 23:13
5108051081

Drop test های این گوشی هم اومده
و مقایسه ایی که با آیفون 4 و آیفون 4 اس شده

تو یو تیوب بسرچید !!!

هر دوی اینا که داغون شده!! از پشت بام پرت شدن؟

johnypersian1656
05-06-2012, 00:37
رنگ ! جدید گلکسی اس 3( به گفته ی engadget توی آلمان دیده شده ) :

یه مورد دیگه هم خبری هست از ریلیز شدن نسخه ای از گلکسی اس 3 که quad core نیست!

ravani_13
05-06-2012, 00:56
سلام

چندتا چیز میخوام بگم امیدوارم دوستانه سامسونگی به دل نگیرن

۱. واقعا اینترفیس ااااین گوشی بده و بهتر بگم به شدت تکراری . ظاهر گوشی هم همینطور انگار یه مدل مید رنج و یا حتی ارزون قیمته سامسونگه ولی ابعادش بزرگ شده

۲. واضحه که از لحاظ سخت افزاری از وان ایکس یا ۴ اس خیلی بهتره ولی ایا کاری با این گوشی میشه کرد که وان ایکس نکشه و نتونه ؟ میدونم همه ی ما میخوایم بهترین رو داشته باشیم و از پولمون بیشترین استفاده رو ببریم ولی این بنچمارک بازی ها بخدا بی هدفه

۳. به هر حال بیشتره وقت قراره این گوشی واسه یه تماس یا اس ام اس دادن استفاده بشه و خوش دست بودن و زیبا بودن و لذت بردن ازش وقتی روی میز میبینیش خیلی خیلی مهمه . من ادمی نیستم که واسه پز یا کلاس گذاشتن گوشی بخرم ولی واقعا کیفیت و طراحی این گوشی چیپ به نظر میاد و اصلادر سطحه کلاسه طراحیه اپل یا اچ تی سی نیست

پس وقتی ۲ گوشی هستن که بسیار قوی هستن اون موقع ظاهر و کیفیت خیلی مهمتر از کل کل بنچمارک ها میشه

موفق باشین

amir200812
05-06-2012, 08:25
سلام

چندتا چیز میخوام بگم امیدوارم دوستانه سامسونگی به دل نگیرن

۱. واقعا اینترفیس ااااین گوشی بده و بهتر بگم به شدت تکراری . ظاهر گوشی هم همینطور انگار یه مدل مید رنج و یا حتی ارزون قیمته سامسونگه ولی ابعادش بزرگ شده

۲. واضحه که از لحاظ سخت افزاری از وان ایکس یا ۴ اس خیلی بهتره ولی ایا کاری با این گوشی میشه کرد که وان ایکس نکشه و نتونه ؟ میدونم همه ی ما میخوایم بهترین رو داشته باشیم و از پولمون بیشترین استفاده رو ببریم ولی این بنچمارک بازی ها بخدا بی هدفه

۳. به هر حال بیشتره وقت قراره این گوشی واسه یه تماس یا اس ام اس دادن استفاده بشه و خوش دست بودن و زیبا بودن و لذت بردن ازش وقتی روی میز میبینیش خیلی خیلی مهمه . من ادمی نیستم که واسه پز یا کلاس گذاشتن گوشی بخرم ولی واقعا کیفیت و طراحی این گوشی چیپ به نظر میاد و اصلادر سطحه کلاسه طراحیه اپل یا اچ تی سی نیست

پس وقتی ۲ گوشی هستن که بسیار قوی هستن اون موقع ظاهر و کیفیت خیلی مهمتر از کل کل بنچمارک ها میشه

موفق باشین

زیبایی اینترفیس یک مورد سلیقه ای هست!

در مورد HTC هم یک چیز میخوام بگم:
من ترجیح میدم گوشی که میخرم کیفیت بدنه پایینی داشته باشه! چیپ بنظر بیاد! اینترفیسش به قول شما بد باشه!
ولی وقتی به اینور اونورش دست میزنم انتنش نپره! بدون مشکل به WiFi وصل بشه! و ...
یعنی مهم تر از کیفیت بدنه، کارایی خود دست گاه هست! اینطور نیست؟

CHEGUEVARA.
05-06-2012, 09:04
زیبایی اینترفیس یک مورد سلیقه ای هست!

در مورد HTC هم یک چیز میخوام بگم:
من ترجیح میدم گوشی که میخرم کیفیت بدنه پایینی داشته باشه! چیپ بنظر بیاد! اینترفیسش به قول شما بد باشه!
ولی وقتی به اینور اونورش دست میزنم انتنش نپره! بدون مشکل به WiFi وصل بشه! و ...
یعنی مهم تر از کیفیت بدنه، کارایی خود دست گاه هست! اینطور نیست؟
مگه htc این مشکلات رو داره؟؟؟

h!tman
05-06-2012, 09:18
سری سنسیشن و وان (مدل های V و یک مدل ATT )
One X هم مشکلاتی اعم از زردی صفحه و چفت نبودن محافظ صفحه با ال سی دی ( چند صفحه پیش عکسشو گذاشتم ) و ....

milad_takjoo
05-06-2012, 09:20
. به هر حال بیشتره وقت قراره این گوشی واسه یه تماس یا اس ام اس دادن استفاده بشه و خوش دست بودن و زیبا بودن و لذت بردن ازش وقتی روی میز میبینیش خیلی خیلی مهمه . من ادمی نیستم که واسه پز یا کلاس گذاشتن گوشی بخرم ولی واقعا کیفیت و طراحی این گوشی چیپ به نظر میاد و اصلادر سطحه کلاسه طراحیه اپل یا اچ تی سی نیست

دوست عزیز تو که گوشی رو دستت نگرفتی...من خودم میخواستم گلکسی بخرم اینجوری بودم رفتم مغازه دیدم عالیه...از جند تا عکس که نمیشه نظر داد

mehdi30nema
05-06-2012, 12:57

HTC اول یه گوشی میزنه بعد تازه یادش میوفته ایراداتش رو بر طرف کنه . من نمیدونم واقعا هیچ واحد کنترل کننده ایی نیست تو یه همچین کمپانی بزرگی مثل htc ایرادات گوشی را قبل از عرضه به بازار پیدا کنه .

adrenalin
05-06-2012, 13:39
واحد خبر mobile.ir : اگر جزو افرادی هستید که اسمارت فون جدید سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یعنی گلکسی اس 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را خریده اید احتمالاً متوجه قدری کندی عملکرد هنگام فشردن دکمه "Home" شده اید.
اما علت این کندی چیست؟ آیا انتظار ندارید که یک گوشی مجهز به پردازنده 4 هسته ای پاسخ سریعتری به این تعامل ساده بدهد؟!

h!tman
05-06-2012, 14:48
اینام به چه چیزایی گیر میدنا!
موبایل .آی آر بیکاره :دی

johnypersian1656
05-06-2012, 16:22
اینام به چه چیزایی گیر میدنا!
موبایل .آی آر بیکاره :دی

موبایل. آی آر که از خودش نمی نویسه. چیز کمی هم نیست سی پی یو quad core بعد وقتی home رو میزنی گوشی فکر کنه که حالا چیکار کنم :دی

Samsung Galaxy S III tip: disable S Voice for better home button response

Rzah
05-06-2012, 18:41
سلام
من هم اس 3 وهم وان ایکس وهم فوراس رادارم وتعصبی هم به هیچکدام ندارم درمورد کندی عملکردهنگام فشردن کلیدHOMEکه دوستمان گفتنددرست است این کندی وجودداردازطرفی نورصفحه نمایش این گوشی روی100درصدتازه تقریبآدرحدمتوسط
می باشدکه کم است البته من هنوززیادبااین گوشی کارنکردم ولی تووب گردی واقعآسرعت خوبی داردسرعت دانلودش هم خیلی خوب است البته گوشی وان ایکس هم گوشی قدرت مندی است ومن نزدیک به سه ماه است باوان ایکس کارمی کنم و
مشکل خاصی باآن ندارم البته هیچ گوشی بدون ایرادنیست

malkemid
05-06-2012, 19:07
دوستان این کندی بخاطر اینه که شما اگه دو بار فشار بدینش اس وویس فعال میشه...واسه همین بعد از فشردن اول یه تاخیر داره ..اگه اون تیک ورداشته بشه...مشکلش قاعدتا باید حل بشه...در واقع اصلا مشکل نیست

yoosef_st
05-06-2012, 21:23
من یه مطلبی بگم واسه همه دوستان فن HTC و حتی سونی و دیگر برندها
قبل از هر چیز لازمه بگم من خودم رو یه کاربر حرفه ای اندروید نمیدونم
اما من ترجیح میدم یه گوشی ارزون قیمت و چیپ دستم بگیرم ( حتی ACE سامسونگ)
ولی یه گوشی 1 میلیونی دستم نگیرم که هربار خواستم یه کرنل ساده عوض کنم
نیاز به اجازه رسمی از سایت فلانش باشه و کلی برنامه دانلود کنم و دنگ و فنگ داشته باشه،
تازه آخر سر هم واسه همین کرنل عوض کردن یا روت کردن یا... کل اطلاعات گوشیم پاک بشه

تو تاپیک GS2 همین فروم
بچه ها هر 3 ساعت یدونه کرنل عوض میکردن،
هر 3 روز یدونه رام رسمی یا کاستوم
کل فرآیند هم 3 دقیقه طول نمیکشید
هیچ مشکلی هم واسه گوشی پیش نمیومد

آدم میره راهنماهای روت کردن گوشیهای سونی و HTC رو فقط و فقط میخونه از کرده خودش پشیمون میشه!

h!tman
05-06-2012, 21:28
یعنی هیچکدوم کامنت گداشتن نخوندن مطلب رو که به خاطر اس ویس هست!

Rzah
05-06-2012, 23:10
من توگزینه S Voice settings رفتم وگزینه Launch S Voice غیرفعال کردم ولی فرقی نکردوهمچنان کندی درزدن کلیدhome وجوددارد

johnypersian1656
06-06-2012, 01:00
یعنی هیچکدوم کامنت گداشتن نخوندن مطلب رو که به خاطر اس ویس هست!

چرا اگه بخونی دقیقا همه گفتن چرا هر OEM ای به نحوی داره آندروید رو اونجور که خودش میخواد تغییر میده .
نمونه کامنت ها:
Because that's all the OEMs want to do (mess with perfection). Android Central seems to love it, but it's pretty clear that all of the OEMs only care about how much they can change stock Android to differentiate themselves, and they ALL fail at it

.

Hey here's an idea... why don't they do it like everyone else and make voice come up when you hold down the search key! Why mess with perfection

که البته search key رو اشتباه گفته. یه کامنتم گفته با این روش s voice غیر فعال نمیشه. که razh عزیز اگه امکانش هست تست کنه

آدم میره راهنماهای روت کردن گوشیهای سونی و HTC رو فقط و فقط میخونه از کرده خودش پشیمون میشه!

مطمئنین user friendly تر از سامسونگ تو این زمینه نیست؟ :دی شما گلکسی مینی رو بدون آپگرید از 2.2.1 به 2.3.4 مستقیم از 2.2.1 به 2.3.5 آپدیت کن اگه بریک نشد :دی
حالا روی اکسپریا مینی هر ورژنی میخوای بدون توالی نسخه فلش کن. بنده خدا اگه چیزی گفت.

M@hdi-B
06-06-2012, 06:07
این رنگ قراره تولید بشه ؟ خیلی از اون آبی نفتیه بهتره

ویدئو

h!tman
06-06-2012, 06:30
مهدی به جز یوتیوب جای دیگه نیست؟یعنی منبع دیگه ای
اینم خوشگله

M@hdi-B
06-06-2012, 07:50
منبعش آرنا بود رضا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ounds_on_youtube-news-4338.php

منبع آرنا هم انگجت :دی

h!tman
06-06-2012, 08:01
باز به نظرم سفیدش قشنگ تره
سفیدش رو دیدی مهدی؟:دی

h!tman
06-06-2012, 08:03
نسخه ورایزن هم رسما مشخصاتش رو میدونستیم:دی دیگه رسمی تر میدونیم
Dual Core Krait
ADreno 225

عرضه برای این اپراتور 5روز دیگه
یکی دیگه :دی
199دلار برای 16گیگش
249دلار برای 32 گیگ
تو روح این شیطان بزرگ و بلاد کفر و مرگ بر امریکا که هر چی چیز خوبه برا اوناس

hasanmotori
06-06-2012, 10:32
تازه رمشم 2 گیگه!!

biostar
06-06-2012, 12:04
هر دوی اینا که داغون شده!! از پشت بام پرت شدن؟

نه ، از دست افتادن ، البته تو تست چند بار و از زاویه های مختلف افتادن زمین

گوشی روی صفحه نمایش بیفته روی آسفالت صفحه نمایشش همون بار اول این شکلی میشه

Mohammad King
06-06-2012, 18:13
دیجی کالا هم آوردش:
1410000 تومان

titanium_zarin
06-06-2012, 20:21
دوستان مثل اینکه رنگ ابی سری جدید هم اومده ...
کسی خبری از دبی داره ؟؟
توی هلند و چند جا گزارش شده !!

amir200812
06-06-2012, 20:31
در ترکیه نسخه 32 گیگ با قرار داد 2 ساله و ماهانه 50 هزار تومن فروشش شروع شده!

M@hdi-B
06-06-2012, 21:24
واقعا سامسونگ چرا همچین کرده ؟ واسه دو هسته ایهاش رم 2 گیگ گذاشته واسه 4 هسته ای رم 1 گیگ ؟ :13:

ولی اپراتورها نسخه 64 ندارن که این خیلی خفنه :31: آی 9300 اگر رمش 2گیگ بود عالی می شد

h!tman
06-06-2012, 21:29
مسخره کرده دیگه :دی
ولی مهدی دو هسته ایش مگه چیزی کم داره؟ خودش خیلی خوفه

shahabprince
06-06-2012, 21:42
آل دیجیتال 1390
قیمت کمکم داره میاد پایین البته درسته 20 تومن خیلی کمه ولی یه شروعی برای تو سرازیری افتادنه

amir200812
06-06-2012, 21:52
واقعا سامسونگ چرا همچین کرده ؟ واسه دو هسته ایهاش رم 2 گیگ گذاشته واسه 4 هسته ای رم 1 گیگ ؟ :13:

ولی اپراتورها نسخه 64 ندارن که این خیلی خفنه :31: آی 9300 اگر رمش 2گیگ بود عالی می شد

این دو هسته ای که از نوع Dual Core Krait هست با چهار هسته ای های ARM CORTEX A9 برابری میکنه! وحتی در بعضی موارد میشه گفت بهتر هست.

silent-assassin
06-06-2012, 22:54
نسخه ورایزن هم رسما مشخصاتش رو میدونستیم:دی دیگه رسمی تر میدونیم
Dual Core Krait
ADreno 225

عرضه برای این اپراتور 5روز دیگه
یکی دیگه :دی
199دلار برای 16گیگش
249دلار برای 32 گیگ
تو روح این شیطان بزرگ و بلاد کفر و مرگ بر امریکا که هر چی چیز خوبه برا اوناس

میگم کجای این گفته سی پی یو krait هست؟ هر چی گشتم چیزی ندیدم تو این لینک

h!tman
06-06-2012, 22:59
Qualcomm S4 هست
دیگه

M@hdi-B
07-06-2012, 08:29
میگم کجای این گفته سی پی یو krait هست؟ هر چی گشتم چیزی ندیدم تو این لینک

h!tman
07-06-2012, 08:33
مهدی این دقیقا ذکر نکرده که Krait هست
ولی این چیپی گه زده همون QualComme S4 هست
البته مدل چیپ یکم با مدل One S فرق داره

کامنت رو : ))

Anonymous

2 Gb RAM??? MY pc have less !!!

M@hdi-B
07-06-2012, 09:03
خیلی عجیبه تو اون تایمی که پست دادم نوشته بود Dual-core 1.5 GHz Krait :دی

هر سه نسخه رو ادیت کرده

از رو پی30 کپی برداری می کنن :دی

johnypersian1656
07-06-2012, 10:40
خیلی عجیبه تو اون تایمی که پست دادم نوشته بود Dual-core 1.5 GHz Krait :دی

هر سه نسخه رو ادیت کرده

از رو پی30 کپی برداری می کنن :دی

اینجا واسه ورژن کانادایی همینو نوشته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] official-news-4320.php

Both Galaxy S III versions will pack a Qualcomm Snapdragon MSM8960 chipset with two Krait CPU cores, clocked at 1.5GHz. RAM memory has been bumped up to two gigs as well - just like in the case of the Japanese version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] axy_s_iii-news-4257.php) for NTT Docomo. The LTE version will come with a choice of 16 or 32 gigabytes of built-in memory, while the HSPA+ one will have to make do with a 16GB flavor only. The rest of the specs are identical to the ones found in the I9300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Given Samsung's previous record of North American launches, we can reasonably expect that the US variations of the smartphone will have similar specifications

M@hdi-B
08-06-2012, 07:07
اس3 یه روز کار کرده 1299

گفتم اگر کسی می خواد بخره

PersiAndroid
08-06-2012, 15:02
بررسی نارنجی

حدود یک ماه پیش، پس از انتظارات فراوان، سامسونگ جدید ترین تلفن هوشمند خود را به جهانیان معرفی کرد. موفقیت اعضای قدیمی خانوادۀ گلکسی، باعث شده بود که کاربران بی صبرانه منتظر این شاهکار جدید سامسونگ باشند. ویژگی‌های معرفی شده برای اس3 سبب شد تا سامسونگ پرچم داری جدید داشته باشد و قدرت این گوشی، آن را به معیاری جدید برای مقایسه سایر تلفن های همراه تبدیل کرد.
در هفته گذشته فروش جهانی این محصول آغاز شد و خیل عظیمی از طرفداران در همان روزهای اولیه اقدام به خرید این گوشی نمودند. در حال حاضر بسیاری از کارشناسان تنهای رقیب گلکسی اس 3 را در بازار، HTC One X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می‌دانند که بررسی اختصاصی آن را قبلا در نارنجی خواندید . اکنون اگر هنوز برای خرید تلفن همراه جدیدتان تصمیمی نگرفته اید، در ادامه مطلب با ما باشید تا تجربه شخصی‌مان را از کار با Samsung Galaxy S III ، با شما به اشتراک بگذاریم :
طراحی و بدنه :
طراحی این گوشی بیش از آنکه به برادر کوچکترش، یعنی گلکسی اس2، شبیه باشد، نمونه ای جهش یافته از گلکسی نکسوس محسوب می‌شود. هدف اولیه سامسونگ در این طراحی، بدون شک رعایت سادگی بوده است. نکتۀ دیگری که برای طراحان سامسونگ دارای اهمیت بوده ، وزن این دستگاه است.

مواد به کار رفته در ساخته بدنه دستگاه طوری در نظر گرفته شده اند که کمترین وزن ممکنه را داشته باشند؛ که البته این موضوع را شاید بتوان یکی از نقاط ضعف این گوشی دانست. متاسفانه پلی‌کربنات استفاده شده در قاب پشتی این گوشی، که نوع لوکسی از پلاستیک به حساب می‌آید، اصلا حس یک گوشی گران قیمت را به شما منتقل نمی کند. این در حالی است که که HTC One X با وجود اینکه از لحاظ وزنی اندکی از اس3 سبک تر هم است، ولی جنس آن طوری است که کاملا درخور هزینه ای است که بابت آن پرداخت می‌شود.

طول این دستگاه 136.6 و عرض آن 70.6 میلیمتر است و قطر آن نیز تنها 8.6 میلیمتر است. وزن این گوشی 133 گرم است و با توجه به ابعادش باید بگوییم که طراحان سامسونگ در این امر بسیار موفق عمل کرده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در سمت راست این دستگاه دکمه Power قرار گرفته است، که برای خاموش/ روشن کردن دستگاه باید آن را نگه دارید. البته با یک بار فشردن آن می‌توانید صفحه را Lock کنید و اگر کمی آن را نگه دارید گزینه هایی مانند سایلنت کردن دستگاه، AirPlane Mode و ... بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند. در سمت چپ نیز دو دکمه پیوسته به هم قرار گرفته است که برای کنترل صدای گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در قسمت زیرین دستگاه، ورودی کابل USB و حفره کوچک میکروفون قرار گرفته است و در بخش فوقانی نیز جک 3.5 میلیمتری برای هدفون و حفره میکروفون دوم قرار گرفته اند. میکروفون دوم تنها هنگام استفاده از Speaker phone و فیلمبرداری فعال می‌شود.

در جلوی این گوشی ، لوگوی Samsung در بالا قابل مشاهده است. در سمت راست این لوگو سنسور های روشنایی و تخمین فاصله قرار دارند و در کنار آنها نیز دوربین جلو جای گرفته است. در سمت چپ لوگو نیز یک چراغ LED تعبیه شده است که در حالت عادی ناپیدا است.

یکی از جالب ترین ویژگی های گلکسی نکسوس چراغ LED قرار گرفته در پایین آن است که وظیفه اطلاع رسانی درباره Notification های سیستم عامل و برنامه ها را بر عهده دارد. اکنون این چراغ دوست داشتنی با اس 3 نیز همراه شده است. برای مثال اگر شما پیامک یا تماس از دست رفته داشته باشید، این چراغ با نور آبی رنگ شما را از این مهم، مطلع می‌سازد. و یا اگر شارژتان در حال اتمام باشد، نور قرمز چراغ این موضوع را به اطلاع تان می‌رساند.

در پایین گوشی نیز شاهد دکمه فیزیکی Home هستیم که در سمت راست آن دکمه لمسی بازگشت به عقب، و در سمت چپ آن دکمه لمسی تنظیمات قرار گرفته اند. جهت مشاهده اپلیکیشن های در حال کار و ورود به قسمت Task Manager باید دکمه Home را چند لحظه نگه دارید؛ و اگر هم آن را دوبار فشار دهید وارد قسمت S Voice می شوید، که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد.

در پشت گوشی، دوربین را در وسط و فلش و اسپیکر را در اطراف آن مشاهده می‌کنید. اگر قاب پشتی اس3 را باز کنیم، با باتری Li-ion 2100 mAh آن مواجه می‌شویم، که در پایین آن ورودی های سیم کارت و Micro SD قرار گرفته اند. برای وارد کردن سیم کارت نیازی به درآوردن باتری نیست، اما خارج کردن آن مستلزم جدا کردن باتری است. آنتن این گوشی نیز در قسمت پایین دستگاه قرار گرفته است ( محل قرار گرفتن آنتن در عکس زیر و با شماره 20 مشخص شده است ).

در مجموع می‌توان گفت گلکسی اس 3 یک گوشی خوش دست با وزن مناسب است که از طراحی قابل قبولی بهره می‌برد. ابعاد این گوشی نسبت به نکسوس بزرگتر است و البتهدر مقایسه با گلکسی نوت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، سایز معقول تری دارد. با این تفاسیر کسانی که دستانی ظریف تر و کوچکی هم دارند، شاید استفاده از یک دست هنگام کار با گوشی، کمی برایشان دشوار باشد.
سخت افزار
بدون شک یکی از نکات قوت اس3 در مقایسه با سایر تلفن های هوشمند، سخت افزار قدرتمند آن است. S III مجهز به پردازنده 1.4 GHz Quad-core Exynos است که بالاتر از NVIDIA Tegra 3 بوده و دو هسته اضافه تر را در اختیار گوشی شما قرار می‌دهد. اما این پردازنده قدرتمند در عمل چه مزیتی دارد ؟

گلکسی اس 3 در کمتر از 25 ثانیه بوت می‌شود. شما هنگام جابه‌جایی در یک فایل PDF و یا گشت و گذار در یک سایت اینترنتی سنگین، هرگز با وقفه ای مواجه نخواهید شد. همچنین اگر در آینده قصد استفاده از اپلیکیشن های واقعیت افزوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دارید، خیال تان راحت باشد که هرچقدر این برنامه ها سنگین باشند، تلفن همراه شما از پس اجرای آنها به خوبی برخواهد آمد.

پردازنده گرافیکی این تلفن Mail-400MP است که در کنار رم 1 گیگابایتی، ترکیبی طلایی را تشکیل داده اند. حافظه داخلی 16/32/64 گیگابایتی برای کاربران در نظر گرفته شده است.

یکی از برتری های اس3 در مقایسه با HTC One X پشتیبانی از حافظه جانبی است، شما می‌توانید در صورت نیاز تا 64 گیگابایت حافظه Micro SD را در این گوشی قرار دهید. گلکسی اس3 همچنین مجهز به تکنولوژی NFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])است که متأسفانه هنوز در ایران رواج چندانی نیافته است. امکان دریافت ایستگاه های رادیویی که در این دستگاه قرار دارد، شاید برای کاربران ایرانی، کاربرد بیشتری داشته باشد. جهت مشاهده بنچ‌مارک های گلکسی اس 3 و مقایسه آن با سایر رقبا می‌توانید به این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.
صفحه نمایش
صفحه نمایش 4.8 اینچی گلکسی اس3 دارای کیفیت تصویر 1280×720 پیکسل است. این صفحه که توسط شیشه ضد خش Gorilla Glass 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])محافظت می‌شود، از تکنولوژی Super AMOLED بهره می‌برد. این صفحه که از نوع لمسی خارنی است، می‌تواند تا 16 میلیون رنگ را با تراکم پیکسل 306 پیکسل بر اینچ نمایش دهد. اس 3 در نشان دادن عمق رنگ سیاه بسیار موفق است، اما از لحاظ تراکم پیکسل از رقیبش یعنی HTC One X با 316 ppi، اندکی عقب است. One X در نمایش رنگ سفید بسیار بهتر از اس3 عمل می‌کند.

تکنولوژی به کار رفته در صفحه نمایش گلکسی نکسوس با اس3 از یک خانواده است. اما سامسونگ در فاصله 6 ماهۀ عرضه این دو گوشی، بهبود های لازم را انجام داده است. یکی از ایرادات اصلی نکسوس، نمایان بودن خطوط عمودی در صفحه بود که به خصوص در روشنایی کم، به شدت به چشم می‌آمدند و هنگام مطالعه بسیار آزار دهنده بودند، خوشبختانه این موضوع در اس3 کاملاً برطرف شده است. در نهایت نمایشگر اس3 رنگ ها را گرم و بسیار خوب نمایش می‌دهد، جزییات به خوبی معلوم است و مطالعه متون در آن لذت بخش خواهد بود.

Auto Brightness در این گوشی کمی محافظه کارانه عمل می‌کند و در بسیاری از موارد صفحه را بیش از حد تاریک می نماید، با این وجود در زیر نور آفتاب صفحه نمایش به خوبی دیده می‌شود. جهت مقایسه بیشتر صفحه نمایش اس 3 با گوشی هایی مانند نکسوس، One X و ... می‌توانید به مطلب صفحه نمایش گلکسی اس3 زیر ذره بین با 230x زوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید.
دوربین
پارک جمشیدیه تهران

زمانی که گلکسی اس 2 به بازار عرضه شد، استاندارد جدیدی را در بین دوربین های موبایل پایه گذاری کرد، اما اکنون برادر بزرگترش پارا فراتر از استاندارد ها گذاشته و دوربینی با کیفیت بسیار بالا را ارائه کرده است. دوربین 8 مگاپیکسلی گلکسی اس 3 تصاویری واضح با جزییات کامل را شکار می‌کند. رنگ ها به خوبی در عکس ثبت می‌شوند و عکس‌های شما با کیفیت 2448×3264 ذخیره می‌شوند.

به لطف پردازنده فوق العاده قوی این گوشی، سرعت کار دوربین بسیار بالا است؛ فوکوس با دقت و در کمترین زمان ممکنه صورت می‌گیرد و ثبت تصاویر به محض لمس کردن دکمه مربوطه بر روی صفحه، صورت می‌پذیرد. اگر می‌خواهید بیشتر از سرعت این دوربین لذت ببرید، آن را در حالت Burst Mode قرار داده و تصاویر پی در پی را ثبت کنید، سرعت ثبت تصاویر با کیفیت 8 مگاپیکسل در این قسمت، حدود 6 فریم بر ثانیه است. حجم تصاویر این دوربین تا حدود 7 مگابایت نیز می‌رسد.

بدون تردید یکی از برجسته ترین نقاط قوت اس3 ، اپلیکیشن دوربین آن است. سامسونگ در این محیط ، گزینه های بسیاری را برای عکاسی قرار داده است که از میان آن ها می‌توان به Smile Shot اشاره کرد. در این حالت دوربین به صورت خودکار منتظر لبخند سوژه می‌شود و به محض خندیدن عکس را ثبت می‌کند. از دیگر گزینه ها می‌توان به ویژگی HDR اشاره کرد، که در آن سه عکس با تنظیمات مختلف گرفته می‌شود و از ترکیب آن‌‌ها عکسی ایده‌آل تحویل کاربر داده خواهد شد. همچنین امکان ثبت تصاویر Panorama نیز فراهم است که نمونه آن را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید.

فلش گلکسی اس 3 بسیار قدرتمند است و این موضوع باعث می‌شود تا تصاویر خوبی را بتوان در تاریکی شب ثبت کرد. از نقاط ضعف این دوربین نیز می‌توان به عملکرد نه چندان خوب آن در نور کم اشاره کرد؛ در صورتی که نور محیط کافی نباشد و از فلش نیز نخواهید استفاده کنید، تصاویر شما به میزان قابل توجهی Noise خواهند داشت که این موضوع باعث می‌شود تا حد زیادی از کیفیت آن‌ها کاسته شود.

دوربین جلوی اس3 نیز 1.9 مگاپیکسل است و از کیفیت خوبی برخوردار است، البته شایان ذکر است در این قسمت از فوکوس خبری نیست. امر فیلمبرداری نیز در اس 3 با کیفیت خوبی انجام می‌شود و به لطف دو میکروفونی که در دستگاه قرار دارند، ویدیو ها از صدای قابل قبولی برخوردار هستند. فیلمبرداری با کیفیت 1080p و با سرعت 30 فریم در ثانیه صورت می‌پذیرد.اتوفوکوس در حین فیلمبرداری فعال است و دکمه ای برای ثبت عکس هنگام فیلمبرداری نیز بر روی صفحه تعبیه شده است.
تصویر ثبت شده در تاریکی مطلق شب و با نور فلش
باتری
در مورد باتری این دستگاه باید بگوییم که با در نظر گرفتن سایز صفحه نمایش آن، و پردازنده قدرتمندی که بر روی آن است، مدت زمان کاملا مناسبی شارژ را برای شما نگه می‌دارد. در آزمایشاتی که بر روی این دستگاه صورت گرفته است، گلکسی اس3 توانسته است به مدت 9 ساعت به صورت مداوم به پخش ویدیو بپردازد. این زمان برای گردش در وب بالغ بر 5 ساعت و برای مکالمه 10 ساعت می‌باشد.

در حالت کلی اگر استفاده سنگینی از گوشی خود نکنید می‌تواند تا 43 ساعت شارژ را در باتری خود نگه دارد. اما تجربه شخصی ما با این گوشی که شامل عکس برداری بسیار، وبگردی و ... همراه با روشنایی کامل می‌شد، نشان داد که در پایان روز باید گوشی را مجددا برای شارژ به برق متصل کنیم. جهت مقایسه نتایج گلکسی اس3 با سایر تلفن های هوشمند می‌توانید به نمودار های موجود در مطلب «باطری گلکسی اس 3 چقدر کار میکند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])» مراجعه کنید.
صدا
اسپیکر این دستگاه در پشت آن قرار گرفته، که این موضوع باعث می‌شود بر خلاف برخی دستگاه ها، هنگام کار با آن، دست تان بر روی اسپیکر نرود و از میزان صدا کاسته نشود. کیفیت صدا قابل قبول است، هرچند صدا چندان تفکیک شده به گوش شما نخواهد رسید. در کل به نظر می رسد سامسونگ می‌توانست در این زمینه کیفیت بهتری را به کاربرانش ارائه دهد. هندزفری ارائه شده همراه با این گوشی نیز به خوبی در گوش جای می‌گیرد و کیفیت مناسبی دارد. نکته ای که در حال بررسی با آن مواجه شدیم، خارج کردن هندزفری از جک 3.5 میلیمتری بود که بسیار سخت انجام می‌پذیرفت.
نرم افزار
سیستم عامل این دستگاه اندروید 4.0.4 یا همان بستنی حصیری (ICS) است که به رابط کاربری TouchWiz مجهز شده است. سامسونگ در تاچ‌ویز تغییراتی را روی اندروید اعمال کرده است تا هم محیطی مناسب تر و زیباتر را در اختیار کاربران قرار دهد و هم اسمی از خود در بخش سیستم عامل نیز به میان آورده باشد.این تغییرات برای برخی بسیار دلچسب است و از طرف دیگر گروهی از کاربران نیز محیط اصلی اندروید را ترجیح می‌دهند. در تاچ‌ویز برای مثال در قسمت Notification Center، دکمه های میان‌بر برای تنظیمات گوشی قرار داده شده است که کار را برای کاربران بسیار سریع‌تر می‌کند. در ادامه به برخی از ویژگی های نرم افزاری گلکسی اس3 اشاره خواهیم کرد :

Smart Stay:یکی از روش های محافظت از باتری، تنظیم اتوماتیک خاموش شدن صفحه پس از چند دقیقه عدم استفاده است. اما تا به حال برای تان پیش آمده که مشغول خواندن متنی باشید و برای خاموش نشدن صفحه، مجبور باشید مرتب آن را لمس کنید ؟ Smart Stay این امکان را فراهم کرده است تا گوشی به کمک دوربین جلوی خود متوجه نگاه کردن شما به صفحه بشود و از خاموش شدن آن جلوگیری کند.

S voice:دستیار صوتی همراه طراحی شده توسط سامسونگ که کارایی مشابه با Siri در آیفون دارد. به کمک این دستیار شما می توانید پیامک یا ایمیل بفرستید، قرار ملاقات های تان را ثبت کنید، از وضعیت آب و هوا مطلع شوید و ... . در مقایسه با siri باید گفت که S Voice کمی کند است و در فهمیدن کلمات تلفظ شده نیز اندکی مشکل دارد.
AllShare play:به کمک این ویژگی شما می‌تواند فایل های صوتی و تصویری خود را از طریق وایرلس با دیگر دستگاه ها به اشتراک گذارید . این اشتراک می‌تواند با دیگر گوشی ها، کامپیوتر ها و یا حتی تلویزیون های هوشمند صورت پذیرد.
اکانت دراپ باکس ۵۰ گیگابایتی:اپلیکیشن دراپ باکس به صورت پیش فرض در گلکسی اس 3 نصب شده است و یکی از گزینه های همیشگی اشتراک فایل ها در این گوشی دراپ باکس است. سامسونگ جهت تشویق شما جهت استفاده از دراپ باکس، 50 گیگابایت فضای رایگان را در این سرویس ابری، به عنوان هدیه در نظر گرفته است. البته توجه داشته باشید که این فضا تنها به مدت یک سال در اختیارتان قرار می گیرد.
Polaris Viewer:به کمک این برنامه می‌توانید فایل های PDF و MS-Office را به راحتی در گوشی خود باز کنید و به مطالعه آن‌ها بپردازید. در صورت نصب نسخه Polaris Office حتی می‌توانید اقدام به ویرایش فایل‌های آفیس خود، بنمایید.
Motion:
Tap to Tap
Screen Shot
Tilt to Zoom
Direct Call

یکی از جذابیت های گلکسی اس 3 دستورات و تنظیماتی است که از طریق حرکت دست در آن صورت می‌پذیرد، در ادامه به توضیح چند حرکت از این مجموعه می‌پردازیم :
‫-‬ Tap to Tap:از طریق این حرکت شما می‌توانید به ابتدای لیست هایی مانند شماره تلفن ها و ایمیل های خود بیایید.
Screen Shot:بر خلاف iOS که روالی مشخص برای تهیه اسکرین‌شات از صفحه نمایش دارد، اندروید روشی خاص را دنبال نمی‌کند. در اس3 برای تهیه اسکرین شات تنها کافی است دست خود را یکبار بر روی صفحه بکشید.
Tilt to Zoom:این حرکت در واقع می‌تواند بسیار کاربردی باشد. برای زوم کردن در صفحات وب یا متون PDF باید دو انگشت خود را بر روی صفحه قرار دهید، و گوشی را به خود نزدیک کنید تا عملیات بزرگنمایی انجام شود. جهت کوچک کردن صفحه نیز باید گوشی را از خود دور کنید.
Direct Call:وقتی در حال ارسال پیامک برای یک شماره خاص هستید و یا تماس از دست رفته ای را از آن شماره دارید، تنها کافی است گوشی را به صورت خود نزدیک کنید تا گلکسی اس 3 به صورت خودکار شماره مذکور را برای شما بگیرد و تماس تان را برقرار کند.
پشتیبانی از زبان فارسی
گلکسی اس3 به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و هیچ مشکلی با آن ندارد. فونت استفاده شده در محیط سیستم عامل و مرورگر، تاهوما است. شما حتی می‌توانید زبان کل سیستم عامل را نیز به فارسی تغییر دهید و کلیه منو های را با زبان فارسی در اختیار داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های گلکسی اس 3 پشتیبانی از دست خط می‌باشد؛ بدین صورت که برای مثال هنگام پیامک زدن به جای تایپ کلمات، می‌توانید در محیطی که در اختیار شما قرار داده می‌شود حروف را بکشید تا گوشی آن ها را به کلمات تایپی تبدیل کند و خبر خوش اینکه این قسمت به صورت کامل از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.
جمع بندی
در اینکه گلکسی اس3 از یک سخت افزار قوی برخوردار است، شکی وجود ندارد. اما بحثی که مطرح می‌شود، حضور رقیبی قدرتمند به نام HTC One X است. همان طور که در بالا اشاره کردیم جنس مواد به کار رفته در طراحی گلکسی اس 3 شاید چندان جالب و درخور یک گوشی با چنین قیمتی نباشد؛ این در حالیست که ظاهر One X کاملا آن را در رده گوشی های لوکس جای ‌می‌دهد. اگر از ظاهر و سخت افزار عبور کنیم به نرم افزار می‌رسیم، جایی که گلکسی اس 3 به لطف TouchWiz و گزینه های متعددش با فاصله ای زیاد حریفش را جای می گذارد و از آن پیشی می‌گیرد. در نهایت به نظر می‌رسد حداقل تا زمان ارائه آیفون 5، سامسونگ گلکسی اس 3 پرچمدار اصلی دنیای موبایل لقب گیرد.
برخی عکس های گرفته شده با گلکسی اس 3
برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسی ویدویی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silent-assassin
08-06-2012, 19:03
مهدی این دقیقا ذکر نکرده که Krait هست
ولی این چیپی گه زده همون QualComme S4 هست
البته مدل چیپ یکم با مدل One S فرق داره

کامنت رو : ))

Anonymous

2 Gb RAM??? MY pc have less !!!

منم همینو میگم دیگه
قبلا مینوشت Krait
اما تو مشخصات این ذکر نشده بود

آبراهامیا
08-06-2012, 19:04
آغا جان چرا اینقد به ظاهرش گیر میدین؟ من یکی که عاشقشم. داخلشو بچسپ که چه غولیه ظاهر مهم نیست

M,ANGEL,N
10-06-2012, 23:42
دوستان به نظر شما sIII بهتره برای خرید یا one x لطفا کمکم کنید...من الان sII دارم و میخوام یه گوشی خوب و ماندگار بخرم و داشته باشم...

milad_takjoo
11-06-2012, 08:02
من الان sII دارم و میخوام یه گوشی خوب و ماندگار بخرم و داشته باشم...

تو دنیای موبایل چنین چیزی وجود نداره...سال دیگه همین موقع هیچکی به همین s3 نگاه نمیکنه و همه میرن رو گوشیهای نسل بعد....

shahabprince
11-06-2012, 12:09
100% گلاکسی اس 3 بهتر هست!
ONE X مشکلات خنده داری داره! مثلا بین LCD و شیشه محافظش خاک میره!:18:

همش که این مشکلو ندارن بعضی هاشون که کم هستن این مشکل رو دارتد
در ضمن One x هیچی از S3 کمتر نداره امکانات S3 همش نرم افزاریه که همش پورت شده
به نظر من سامسونگ امسال چیز خیلی شاخی معرفی نکرده

M,ANGEL,N
11-06-2012, 13:02
تو دنیای موبایل چنین چیزی وجود نداره...سال دیگه همین موقع هیچکی به همین s3 نگاه نمیکنه و همه میرن رو گوشیهای نسل بعد....

دوست عزیز فکر کنم منظورمو واضح نرسوندم، میخوام تا حداقل 8ماه رو دستش نیادو بهترین گوشی باشه بعد دیگه خودم خسته میشمو باید عوضش کنم شخصا از بدنه one x بیشتر خوشم میاد:31:
ولی میخوام یه گوشی کاملو داشته باشم...
اگه هر گوشی بین S III و one x پیشنهاد میکنید لطفا دلیلشو هم بگید....
ممنون

shahabprince
11-06-2012, 14:45
دوست عزیز فکر کنم منظورمو واضح نرسوندم، میخوام تا حداقل 8ماه رو دستش نیادو بهترین گوشی باشه بعد دیگه خودم خسته میشمو باید عوضش کنم شخصا از بدنه one x بیشتر خوشم میاد:31:
ممنون

به نظر من One x بهتره
البته هر کسی واسه خودش یه دلایلی داره که مهمترین دلیل من واسه One x بازی کردن و تماشای فیلمه
ظاهر گوشی هم مهمه و وقتی که میذاری جلوت باید حال کنی احساسی که با دیدن gs 3 بهم دست نداد
هر کدوم از این دو تا کوشی رو بگیری پشیمون نمیشه
هر دوشون فوق العاده هستن
در ضمن من با یکی از کارکنان فروشگاه آل دیجیتال در مورد رفتن گرد و غبار زیر LCD وان ایکس صحبت کردم و گفت تا حالا همچین چیزی ندیدم

h!tman
11-06-2012, 16:18
به نظر من One x بهتره
البته هر کسی واسه خودش یه دلایلی داره که مهمترین دلیل من واسه One x بازی کردن و تماشای فیلمه
ظاهر گوشی هم مهمه و وقتی که میذاری جلوت باید حال کنی احساسی که با دیدن gs 3 بهم دست نداد
هر کدوم از این دو تا کوشی رو بگیری پشیمون نمیشه
هر دوشون فوق العاده هستن
در ضمن من با یکی از کارکنان فروشگاه آل دیجیتال در مورد رفتن گرد و غبار زیر LCD وان ایکس صحبت کردم و گفت تا حالا همچین چیزی ندیدم

من عکسشو به نقل قول از بچه های موبایلستان چند صفحه پیش گذاشتم

h!tman
11-06-2012, 16:20
ممنون
شما gs3 یا One x رو بگیری 8ماه دیگه چیزی بیاد نتونی اجرا کنی بیا خودم ازت میخرم
من به نظرم سخت افزاری GS3 سرتر هست
و همینطور صفحه نمایش و باطری

hateftotti
11-06-2012, 17:00
سلام

M,ANGEL,N
11-06-2012, 18:23
پس با این حساب یعنی من s III بگیرم بهتره؟
فقط یه سوال دیگه : one x هم هست که مموری بخوره؟

malkemid
11-06-2012, 19:25
فقط یه سوال دیگه : one x هم هست که مموری بخوره؟

خیر...یکی از ضعفهای وان ایکس همین مموری خور نبودنشه

PersiAndroid
11-06-2012, 22:38
سلام

جدی ؟ باز؟
مهدی برو از الان جا بگیر!!!!

نظر شخصی من اس 3 هست.
ولی قیمت یکم بالاس یه خوره صب کن اگه هم نمیتونی صب کنی میتونی وان اکس بگیری
البته الان گالکسی نکسوز قیمت خیلی مناسبی داره اونم گزینه ی مناسبیه

PersiAndroid
11-06-2012, 22:49
تاپیک صفحه 46 واسه من باز نمیشه.
راستی حواسم نبود اس 2 داری
در این صورت جی نکس ارتقاء محسوب نمیشه
یا صب کن واسه اس 3 یا وان اکس بگیر الان اختلاف حدود 300 شده اگه صبر کنی اس 3 هم همین قیمت میشه

11-06-2012, 23:47
سلام

ولی گارانتی داره و جز اولین ها ، مسلما این حروم لقمه ها خدا تومن میدنش. :|
+
میشه مث اون قضیه نوت با تخفیف ، خیلی شلوغ میشه.

hateftotti
12-06-2012, 09:56
+

سلام

قیمت حدودا 1400 هستش که اگه galaxy fit که به همه میدن رو بفروشی میشه 1100 تقریبا.
اگه نوت رو هم ببری که دیگه مجانی در میاد:31:

milad_takjoo
12-06-2012, 10:23
هیچکی این گوشی رو نخریده بیاد یه نقدی بزاره....تو آل دیجیتال که خیلی ها خریدن....

E.G_band
12-06-2012, 10:49
+

نوت هم همین برنامه رو داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد رو قیمتش نکشیده بودن؟

E.G_band
12-06-2012, 10:50
سلام

آقا شب بریم چادر بزنیم............:46:...........اگه نوت رو برنده بشیم یعنی گوشی تقریبا رایگان برامون می افته درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟خیلی خرکی با حاله.

shahabprince
12-06-2012, 12:09
هیچکی این گوشی رو نخریده بیاد یه نقدی بزاره....تو آل دیجیتال که خیلی ها خریدن....

کاربرای آل دیجیتال خریدن بچه های p30world نخریدن که
قیمتش فعلا معقولانه نیست پس تا نیاد رو 1 تومن کسی از این فروم گوشی رو نمیخره

12-06-2012, 12:38
نوت هم همین برنامه رو داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد رو قیمتش نکشیده بودن؟
نوت واسه یه فروشگاه مستقل بود و بدون گارانتی هم بود ، قضیش هم این بود که هر چی زودتر میرفتی بیشتر تخفیف میگرفتی.

PersiAndroid
12-06-2012, 14:35
من دیروز رفتم که بخرم - تو بوشهر 2 تا مغازه بیشتر نداشتن که جفتش هم سفید بود و از اونجایی که از گوشی سفید بدم میاد نخریدم
-حداقل اگه طراحیش مثل سفید گالکسی نکسوز بود می خریدم. یعنی پنل جلوی گوشی مشکی و نوار دور گوشی و پشتش سفید -
بعدشم قیمت حدود 1350 بود که به نظرم با توجه به قیمت 1070ـی وان اکس هنوز متعادل نشده و باید یکم صبر کرد تا به همین حدودا برسه

h!tman
12-06-2012, 15:45
قیمتش باز هم افت کرده
تو تهران یک مغازه که دیروز داشت امروز نداشت:دی 1300 میفروخت
پاورقی:
خودمونیم نکسوس خیلی ماهه

پ.ن:پارسا کوفتت بشه:دی

mehdi30nema
12-06-2012, 21:48
من دیروز رفتم که بخرم - تو بوشهر 2 تا مغازه بیشتر نداشتن که جفتش هم سفید بود و از اونجایی که از گوشی سفید بدم میاد نخریدم
-حداقل اگه طراحیش مثل سفید گالکسی نکسوز بود می خریدم. یعنی پنل جلوی گوشی مشکی و نوار دور گوشی و پشتش سفید -
بعدشم قیمت حدود 1350 بود که به نظرم با توجه به قیمت 1070ـی وان اکس هنوز متعادل نشده و باید یکم صبر کرد تا به همین حدودا برسه

ولی خدایی نکسوس هم خیلی خوشگله ها ... چیزی از اس 3 کم نداره از نظر ظاهر

12-06-2012, 23:25
ولی خدایی نکسوس هم خیلی خوشگله ها ... چیزی از اس 3 کم نداره از نظر ظاهر
جانم؟! :دی:دی:دی
نکسس جز شیک ترین و ناز ترین گوشی های بازاره و S III جز فجیع ترین های بازار و بزرگترین مشکلی که من و خیلیا با S III داریم همین دیزاینشه ، انتظار داشتین کم داشته باشه؟! :دی

apoosh
12-06-2012, 23:40
این هم عکسی که از مدل آبی این گوشی گرفتم (فکر کنم تو دنیا فقط چند دونه ازش باشه!)
منتظر یک بررسی فوق العاده کامل از این گوشی و در سایت منبع باشید

PersiAndroid
12-06-2012, 23:52
من دنبال آبیشم!
ولی از طرفی میگم شاید مشکل دار باشه چون سامسونگم عرضشو به تعویق انداخته!

amir200812
13-06-2012, 05:03
جانم؟! :دی:دی:دی
نکسس جز شیک ترین و ناز ترین گوشی های بازاره و S III جز فجیع ترین های بازار و بزرگترین مشکلی که من و خیلیا با S III داریم همین دیزاینشه ، انتظار داشتین کم داشته باشه؟! :دی

خوب این کاملا سلیقه ای هست.
من خودم از طراحی نکسس خوشم نمیاد! فرم پشت گوشی خیلی بده!:41:

titanium_zarin
13-06-2012, 10:47
من دنبال آبیشم!
ولی از طرفی میگم شاید مشکل دار باشه چون سامسونگم عرضشو به تعویق انداخته!

کلا جمعش کرده ...
هر چی هم توی اران اومد مربوط به بازار سیاه و اونایی بود که قاچاقی اورده بودن و نتونستن پس بدن ...
برای رنگ ابیش خیلی باید منتظر بمونید !!به خاطر اینکه با دل راحا خرید کنید وگرنه تا 10 روز دیگه ارایه میشه !!

PersiAndroid
13-06-2012, 11:24
آره... واسه همین نمیدونم چیکار کنم....
نگفتن مشکلش تو چی بوده؟ فک کنم خوندم اما یادم رفته

hateftotti
13-06-2012, 13:05
سلام

دیروز مراسم معرفی گلکسی اس 3 تو هتل آزادی بود.چندتا عکس گرفتم ببینید بد نیست.جای همهتون خالی بود.

hateftotti
13-06-2012, 13:09

PersiAndroid
13-06-2012, 13:58
خیلی دمت گرم! یه لحظه احساس خارج کردم! :D
عجب کیسایی! هم هارد کیسا باحاله هم سافت هاش...
کابل mhl و pen هم که دیگه گفتن نداره
بستنی نونی رو هم خدایی حال کردم
کیفیت صفحه در مقایسه با نوت چه طور بود؟

hateftotti
13-06-2012, 17:19
خیلی دمت گرم! یه لحظه احساس خارج کردم! :D
عجب کیسایی! هم هارد کیسا باحاله هم سافت هاش...
کابل mhl و pen هم که دیگه گفتن نداره
بستنی نونی رو هم خدایی حال کردم
کیفیت صفحه در مقایسه با نوت چه طور بود؟

مخلصم.
کیفیت صفحش خیلی خیلی خوب بود ولی نمیتونم بگم خیلی زیاد از نوت بهتر بود ولی به خاطر تراکم بیشتر پیکسل ها به نظرم بهتر بود.
تاچش هم حرف نداشت.

titanium_zarin
13-06-2012, 20:48
آره... واسه همین نمیدونم چیکار کنم....
نگفتن مشکلش تو چی بوده؟ فک کنم خوندم اما یادم رفته

چیزی که اعلام کردن این بوده که رنگ پشت و جلوش یکی نیست ...
ولی بعد که رنگ جدید زدن تیره تر شده ابیش ...
صصبر کن تا دودیش بیاد !!

poonel
14-06-2012, 16:23
S III تو جیب جا میشه؟

مثلاً تو جیب شلوار جین (لی) که تنگه چجوری جا میشه؟ اصلاً میشه؟ نمیشکنه؟

به نظرم بزرگی و حمل و نقلش مشکله.

تو جیب جا نشه باس بگیریم تو دست و یه لحضه ممکنه از دست سر بخوره بیفته و به فنا بره.

این موبایله واسه خانم ها که کیف دارن خیلی خیلی مناسب تر از آقایونه.

PersiAndroid
14-06-2012, 16:31
چیزی که اعلام کردن این بوده که رنگ پشت و جلوش یکی نیست ...
ولی بعد که رنگ جدید زدن تیره تر شده ابیش ...
صصبر کن تا دودیش بیاد !!

فقط واسه همین؟
فکر کردم سخت افزاری مشکل داره
اگه تیره تر باشه که بیشتر دوس دارم.
ولی اینجوری باشه تو اولین فرصت که آبیش پیداشه می خرم

S III تو جیب جا میشه؟

تو جیب جا نشه باس بگیریم تو دست و یه لحضه ممکنه از دست سر بخوره بیفته و به فنا بره.

آره بوw جا میشه...

amir200812
14-06-2012, 17:06
S III تو جیب جا میشه؟

از اونجایی که 3 ماهه galaxy note در جیب شلوار جین من مشکلی بوجود نیومده! 100% این گوشی هم جا میشه!

poonel
14-06-2012, 17:15
آره بوw جا میشه...

خب اگه من با شلوار لی تنگ که تو جیبش S III هست بشینم نمیشکنه؟
+
نمی دونم چرا هر سال گوشی ها رو بزرگتر می کنن؟ به نظر من گوشی بیشتر از 4.3 اینچ منطقی نیست.

آخه من که دستام کوچیکه و جیبام کوچیک و تنگه این گوشیهای هیولا رو چطوری این ور اون ور کنم؟:sad:

poonel
14-06-2012, 17:19
از اونجایی که 3 ماهه galaxy note در جیب شلوار جین من مشکلی بوجود نیومده! 100% این گوشی هم جا میشه!
:18:
باور کردنش برا من خیلی سخته.
Note که خیلی غوله!

PersiAndroid
14-06-2012, 17:44
نوت تو جیب من مث این میمونه که یه بیگ فوت دمپایی انگشتی دختر بچه ها رو پوشیده باشه!
فقط تا لنزش تو جیبمه! البته تو بعضی شلوارا اینطوره اگه شلوار جیبش کوچیک نباشه و تنگ نباشه حله

shahabprince
14-06-2012, 18:29
قیمت گوشی باز هم افت کرد
با گارانتی 1350
بدون گارانتی هم 1250 یا یه خورده بیشتر

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-06-2012, 19:50
سلام دوستان
اگر عجله ندارین صبر کنین چیزی نخرین
گوشی با دو گیگ رام(RAM) داره مياد بازار از سامسونگ .

پروسسور چهار هسته ای هم که اومده .
به نظرم بزودی گوشی چهار هسته ای با دو گیگ رام هم بیاد بازار .

s 3 رامش یک گیگ هست

amir200812
14-06-2012, 19:56
سلام دوستان

s 3 رامش یک گیگ هست

دوست عزیز، رام با RAM فرق داره!
رام برابر ROM هست و رم برار با RAM!
(گوشی هایی با 2 گیگ رام خیلی وقته در بازارهستند! مثلا همین NOTE)

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-06-2012, 21:22

سلام
:10:
ممنون از توضیحتون

بنده این اطلاعات رو از سایت جی اس ام آرنا نوشتم

اولین گوشی با رام دو گیگ این گوشی هست

Samsung Galaxy S III I535

Memory
Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 16/32 GB storage, 2 GB RAM

این هم لینک صفحه ی مشخصاتش

اما نوت رامش فقط یک گیگ هست

اگر گوشی میشناسید که رامش (RAM) از یک گیگ بیشتر باشه لطفاً لینک مشخصاتش رو اینا درج کنید
با تشکر
:11:

=====================

رام یعنی حافظه ی لحظه ای که به کامپیوتر اجازه میده برنامه های بیشتری رو با هم اجرا کنه

Random Access Memory (RAM) provides space for your computer to read and write data to be accessed by the CPU (central processing unit). When people refer to a computer's memory, they usually mean its RAM.

وقتی رام کم باشه نمیشه برنامه های مختلف رو با هم اجرا کرد چون فضای کافی وجود نداره برای همه ی اون برنامه ها

برای همین هست که شرکتِ دِل , هیولایِ بازی رو با 32 گیگ رام !!!! داده بازار که در حال حاضر جرء گرانترین لپ تاپهاست .

برای درک بهتر رام :
مغز انسان و اطلاعات ذخیره شده در اون رو در نظر بگیرید .

اما آیا ما همیشه همه ی چیزهائی رو که میدانیم , در "ذهن" داریم؟؟

مسلماً خیر . بلکه در هر لحظه به یک یا چند موضوع معین فکر میکنیم

در حالیکه در حافظه ی مغز ما که مثل هاردِ کامپیوتر هست مقدار بسیار زیادی اطلاعات وجود داره
رام کمپیوتر . موبایل درست مثل ذهنِ هست .

اما روم
ROM
READ ONLY MEMORY
اون حافظه ی غیر قابل تغییر هست که فقط میشه اطلاعاتش رو خوند
برای همبن هست که میگن روم قفل شکسته یعنی دستکاری شده اطلاعاتش.

موفق باشید

amir200812
14-06-2012, 21:40
سلام
ممنون از توضیحتون

بنده این اطلاعات رو از سایت جی اس ام آرنا نوشتم

اولین گوشی با رام دو گیگ این گوشی هست

Samsung Galaxy S III I535

Memory
Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 16/32 GB storage, 2 GB RAM

این هم لینک صفحه ی مشخصاتش

اما نوت رامش فقط یک گیگ هست

اگر گوشی میشناسید که رامش (RAM) از یک گیگ بیشتر باشه لطفاً لینک مشخصاتش رو اینا درج کنید
با تشکر

=====================

رام یعنی حافظه ی لحظه ای که به کامپیوتر اجازه میده برنامه های بیشتری رو با هم اجرا کنه

Random Access Memory (RAM) provides space for your computer to read and write data to be accessed by the CPU (central processing unit). When people refer to a computer's memory, they usually mean its RAM.

وقتی رام کم باشه نمیشه برنامه های مختلف رو با هم اجرا کرد چون فضای کافی وجود نداره برای همه ی اون برنامه ها

برای همین هست که شرکتِ دِل , هیولایِ بازی رو با 32 گیگ رام !!!! داده بازار که در حال حاضر جرء گرانترین لپ تاپهاست .

برای درک بهتر رام :
مغز انسان و اطلاعات ذخیره شده در اون رو در نظر بگیرید .

اما آیا ما همیشه همه ی چیزهائی رو که میدانیم , در "ذهن" داریم؟؟

مسلماً خیر . بلکه در هر لحظه به یک یا چند موضوع معین فکر میکنیم

در حالیکه در حافظه ی مغز ما که مثل هاردِ کامپیوتر هست مقدار بسیار زیادی اطلاعات وجود داره
رام کمپیوتر . موبایل درست مثل ذهنِ هست .

اما روم
ROM
READ ONLY MEMORY
اون حافظه ی غیر قابل تغییر هست که فقط میشه اطلاعاتش رو خوند
برای همبن هست که میگن روم قفل شکسته یعنی دستکاری شده اطلاعاتش.

موفق باشید

عزیز کلا در اشتباهید!!!!!
رام با RAM فرق داره!

رام برابر با ROM هست! یعنی read only memory که تعداد زیادی گوشی با رام 2 گیگ موجود هست!
رم برابر با RAM هست! یعنی random access memory که اولین گوشی که رم 2 گیگ داره S3 هست!

درضمن عزیز من کارشناس تکنولوژی نرم افزار هستم و بخوبی با کاربرد رم و رام کاملا آشنا هستم!

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-06-2012, 21:53
عزیز کلا در اشتباهید!!!!!
رام با RAM فرق داره!

رام برابر با ROM هست! یعنی read only memory که تعداد زیادی گوشی با رام 2 گیگ موجود هست!
رم برابر با RAM هست! یعنی random access memory که اولین گوشی که رم 2 گیگ داره S3 هست!

درضمن عزیز من کارشناس تکنولوژی نرم افزار هستم و بخوبی با کاربرد رم و رام کاملا آشنا هستم!

با سلامی دوباره

این مشخصات اس 3 در سایت آرنا هست

و نوشته که رامش یعنی حافظه ی لحظه ایش یک گیگ هست

نطرتون چی هست؟

amir200812
14-06-2012, 22:02
با سلامی دوباره

این مشخصات اس 3 در سایت آرنا هست

و نوشته که رامش یعنی حافظه ی لحظه ایش یک گیگ هست

نطرتون چی هست؟

عزیز دلم مثل اینکه فارسی بلد نیستید بخونید!!!
اینی که میگید رام نیست! رم هست!!!

mehdi30nema
14-06-2012, 22:24
امروز با این گوشی تو نمایشگاه کامپیومکی تو بازار موبایل چند دقیقه ایی کار کردم ،
گوشی ظاهر خیلی شاخی داره یعنی وقتی تو دست میگیریم احساس خیلی خوبی به آدم دست پیدا میکنه و نازکی گوشی خیلی تو چشم هست .
کار کردن با این گوشی برای چند دقیقه اول خیلی هیجان انگیز بود ولی یه کم که گذشت وقتی تو منو ها و ... میریم انگار یه جورایی برای ماها که با سری گالکسی سرو کار داشتیم تکراری به نظر میرسه .
البته شاید نظر من این طوری باشه ولی به هر حال بسی خوشحال شدم که تونستم با این گوشی هم کار کنم .

shahabprince
14-06-2012, 23:14
سلام دوستان

s 3 رامش یک گیگ هست

مجید جان دلبندم اون رم(RAM) هست که 1 گیگه
رام(ROM) یه چیز دیگست

PersiAndroid
15-06-2012, 00:14
مسئله رام و رم که مشخصه!
یه گوشیه اس 3 واسه وریزن معرفی شده که رم 2 گیگ داره ولی قبلش ال جی معرفی کرده بود اولین اسمارتفون با رم 2 گیگ رو

گوشی با رام 2گیگ هم که به قول بچه ها زیاده...
حال منظورتون چیه... ؟ اگه میخواین بگین تاثیر تو سرعت داره باید بگیم رام بیشتر از یک خیلی محسوس نیست اما خوبیش اینه که دیگه نگران فضای خالی واسه مالتی تاسکینگ نیستین
حیف شد رم اس 3 هم حداقل 1.5 یا 2 نبود (نسخه اصلی)

amin n & i series
15-06-2012, 00:29
اقا یه توضیح ساده
شما میخواید ram کامپیوترتون رو ارتقا بدید
به فروشنده نمیگید قربونت یه رام 2 گیگ بدید بذارم رو سیستمم
میگید: حاجی ، قربونت یه رم 2 گیگ بده میخوام بذارم رو سیستمم
:31:
پس رم اس سه 1 گیگ هست و سری جدید که واسه اپراتور زده رمش شده 2 گیگ
فکر نکم ساده تر بشه توضیح داد
البته این بنده خدا هم تقصیر نداره...اشتباه پیش میاد بعضی وقتا

البته اینو واسه همه دوستان میگم شخص خاصی منظورم نیس:
بعضی وقتا معلمای زبان میخوان یه چیزیو بهتر یاد بدن میان یه خورده جملاتو به اصطلاح غلیظ تر یا ساده تر تلفظ میکنن، برعکس نتیجه میده بین دانش اموزا
مثل همین قضیه book
یه سری معلما میگفتن بک
یه سری دیگه میگفتن بووک
اخرشم تا همین یکی 2 سال پیش نفهمیدیم کدوم درسته....
تا خدا رو شکر گوگل این سرویس translate رو راه انداخت یه خورده تلفظ صحیح بعضی کلامتو مثل book که این طوری واسم مجهول بودن یاد گرفتم :31::31:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2012, 00:42
اقا یه توضیح ساده
شما میخواید ram کامپیوترتون رو ارتقا بدید
به فروشنده نمیگید قربونت یه رام 2 گیگ بدید بذارم رو سیستمم
میگید: حاجی ، قربونت یه رم 2 گیگ بده میخوام بذارم رو سیستمم
پس رم اس سه 1 گیگ هست و سری جدید که واسه اپراتور زده رمش شده 2 گیگ
فکر نکم ساده تر بشه توضیح داد

مسئله رام و رم که مشخصه!
یه گوشیه اس 3 واسه وریزن معرفی شده که رم 2 گیگ داره ولی قبلش ال جی معرفی کرده بود اولین اسمارتفون با رم 2 گیگ رو

گوشی با رام 2گیگ هم که به قول بچه ها زیاده...
حال منظورتون چیه... ؟ اگه میخواین بگین تاثیر تو سرعت داره باید بگیم رام بیشتر از یک خیلی محسوس نیست اما خوبیش اینه که دیگه نگران فضای خالی واسه مالتی تاسکینگ نیستین
حیف شد رم اس 3 هم حداقل 1.5 یا 2 نبود (نسخه اصلی)
سلام
ظاهرا حکایتِ ما مثل همون جریانِ عِنَب و انگور و اِستافیل هست که همه یه چیز میگن اما نمیدونند که منظور همگی یک چیز هست .

:)

خب , پس به
RAM
تو ایران میگن رَم
و به
ROM
میگن رام
اوکی , تشکر

LTE2 هم ظاهرا هنوز نیومده بازار

خب حالا برای رفع سوء تفاهم جمله رو تصحیح میکنم:
اس 3 نخرید اگر عجله ندارید چون حتما بزودی یه گوشی چهار هسته ای با رَمِ دو گیگ میاد بازار
:)

=======================

حالا لطفاً یه گوشی معرفی کنید که الان دستِ مردم باشه و رَمش دو گیگ باشه
با تشکر

amin n & i series
15-06-2012, 00:55
سلام
خب , پس به
RAM
تو ایران میگن رَم
و به
ROM
میگن رام
اوکی , تشکر

البته دوستم گلم شرمنده...قصدم جسارت نیست... این رم گفتن مختص ایران نیست
الان برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اونجا ram رو بنویسید....سمت راستش یه دکمه مثل بلنگو داره...بزنید تلفظ صحیحشو میگه{براتون کلمه رو میخونه}...اونم میگه رم
rom بنویسید قشنگ تلفظ میکنه رام

خب دیگه منحرف نشیم
مثل اینکه کم کم داره خوش قیمت میشه.....یکی از فروشندگان علاءالدین هرمزگان که داشتم باهاش صحبت میکردم گفت احتمالا اوایل هفته دیگه اگه ارز بالا نره قیمت اس3 رو زیر 1300 میاریم

Rzah
15-06-2012, 09:47
سلام
من هردوگوشی وان ایک واس3راازروزوردشان گرفتم هردوگوشی درحدهم هستندموردی که من تواس3چندروزبرخوردم این است که هرچه برنامه وبازی روی گوشی می ریزم توحافظه داخلی گوشی قرارمی گیردوهیچ راهی وجودنداردکه به SDکارت انتقالشان
دهم ولی فیلم وموزیک وعکسها همه درSDکارت قرارمی گیردیعنی بااین حساب حدود12گیگ حافظه داخلی برای برنامه وبازی دراختیارداریم امیدوارم باآبدیتی این مشکل رفع شود

amir200812
15-06-2012, 10:19
سلام
من هردوگوشی وان ایک واس3راازروزوردشان گرفتم هردوگوشی درحدهم هستندموردی که من تواس3چندروزبرخوردم این است که هرچه برنامه وبازی روی گوشی می ریزم توحافظه داخلی گوشی قرارمی گیردوهیچ راهی وجودنداردکه به SDکارت انتقالشان
دهم ولی فیلم وموزیک وعکسها همه درSDکارت قرارمی گیردیعنی بااین حساب حدود12گیگ حافظه داخلی برای برنامه وبازی دراختیارداریم امیدوارم باآبدیتی این مشکل رفع شود

خوب اینو با میشه حل کرد! انواع برنامه ها برای این کار موجود هست!

Rzah
15-06-2012, 11:45
من تست کردم بابرنامهApp 2 SD Freeولی گزینه انتقال به SDکارت وجودنداردشایدباروت کردن ویاکاستوم رام بشودولی بارام رسمی این امکان وجودندارداگربرنامه ای می دانیدبگویدمن تست کنم درموبایلستان هم دراین موردصحبت شده ودرآخرگفته شده
یابایستی آبدیتی برای رفع این مورد بیایدیامنتظرکاستوم رامهای جدیدکه این مورددرآنهارفع شده باشدباشیم

E.G_band
15-06-2012, 14:13
آقا این مردم امروز طوری به نمایشگاه حمله کرده بودن که نگو!!!!!:18:مطمئنم 70 درصد برای وقت گذرونی اومده بودن یکی اومده بود اینجوری می کرد:ااااااااااااسامسونگ یعنی جای نوکیا رو توی گوشی گرفته؟؟؟؟؟؟؟:42:دوران نوکیا 15 سال پیش بود :24:

یکی با پای شیکسته اومده بود یکی دیگه اومده بود باور کنین 80 سال بیشتر سن داشت.نمی دونم هر کی هم اونجا بود فکر می کرد مخ کامپیوتره(نگید بتوچه چون که یه سری چیزا دیدیم:27:)

خلاصه اینا عین این ندید بدیدا گیر داده بودن به s3 کنارم نمیومدن دیگه آخر سر با دعوا و هزار تا غر گوشی رو از طرف می گرفتیم.خلاصه جای بسیار مزخرفی بود خوش به حال هر کس نرفت:31:

metalgear2
15-06-2012, 16:46
دوستان این نسخه اس 3 که 2 گیگ رم داره ممکنه تو ایران واسه خرید پیدا بشه؟ میشه اینجا ازش استفاده کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2012, 18:31
دوستان این نسخه اس 3 که 2 گیگ رم داره ممکنه تو ایران واسه خرید پیدا بشه؟ میشه اینجا ازش استفاده کرد؟

سلام
گوشیهایِ سامسونگ که دو گیگ رَم داره حدوداً سه چهار مدل هست اما ظاهراً هنوز هیچکدوم نیومده بازار یا شاید هم اینکه فقط یک نوعش در خارج اومده باشه .
اما همه ی اونها پردازشگر دو هسته ای داره .
هنوز موبایلی با پردازشگر چهار هسته ای و دو گیگ رَم ساخته نشده یا حداقل هنوز اعلام نشده

amir200812
15-06-2012, 18:41
سلام
گوشیهایِ سامسونگ که دو گیگ رَم داره حدوداً سه چهار مدل هست اما ظاهراً هنوز هیچکدوم نیومده بازار یا شاید هم اینکه فقط یک نوعش در خارج اومده باشه .
هنوز موبایلی با پردازشگر چهار هسته ای و دو گیگ رَم ساخته نشده یا حداقل هنوز اعلام نشده

عزیز پردازنده 2 هسته ای دارند ولی همون پردازنده 2 هسته ای با 4 هسته ای های A9 برابری میکنه!
پردازنده های Krait پرفورمانس بالاتری نسبت به پردازنده های ARM CORTEX A9 دارند!

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2012, 18:53
عزیز پردازنده 2 هسته ای دارند ولی همون پردازنده 2 هسته ای با 4 هسته ای های A9 برابری میکنه!
پردازنده های Krait پرفورمانس بالاتری نسبت به پردازنده های ARM CORTEX A9 دارند!

سلام
حرفِ شما درسته اما حق با بنده هست .

اگر اون پردازشگرها با چهار هسته ای برابری میکرد , موبایلهای دو گیگ رَم بهتر و محبوب تر از s3 بود .

اما طبق اطلاعات سایت ارنا , درصدِ علاقمندی به s3 بالای نود درصده
اما اون گوشیهای دو گیگ رَم به ده درصد هم نمیرسه .
اگر اونها پردازشگرشون با s3 برابری میکرد , s3 اینقدر اسم در نمیکرد و مشهور نمیشد .

15-06-2012, 19:31
سلام
اون مدل های سامسونگ مدل های جهانی نیستن و مخصوص یک اپراتور خاص هستند .
محض اطلاعتون هم همون 2 هسته ای ها از مدل جهانی 4هسته ای S III قوی تر هستن . :) قدرت هسته های Krait در حدیه که 2 هسته ای Krait بازده بیشتری نسبت به 4 هسته A9 دارن . همینطور اینکه Adreno225 ، از Mali400 MP4 که توی S III به کار رفته قوی تره . :)
+
LG اگه اشتباه نکنم چند مدل با 2 گیگ رم و Tegra3 معرفی کرده بود .

+

اگر اون پردازشگرها با چهار هسته ای برابری میکرد , موبایلهای دو گیگ رَم بهتر و محبوب تر از s3 بود .
دوست عزیز ، ضمن معذرت خواهی باید خواهش کنم که لطفا اینجا رو با اطلاعات نادرست خودتون به هم نریزید . :)
شما قدرت سخت افزاری گوشی ها رو بر اساس محبوبیت می سنجید؟! =))
توی اتچمنت یه سری بنچمارک گذاشتم (اونایی رو گذاشتم که One S با چیپست مشابه همین مدل های با 2 گیگ رم سامسونگ هست بهتر عمل کرده بود) .
بقیه بنچمارک ها اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش می کنم دیگه تاپیک رو با اطلاعات اشتباهتون گمراه نکنید .

ممنون :)

amir200812
15-06-2012, 19:52
سلام
حرفِ شما درسته اما حق با بنده هست .

اما طبق اطلاعات سایت ارنا , درصدِ علاقمندی به s3 بالای نود درصده
اما اون گوشیهای دو گیگ رَم به ده درصد هم نمیرسه .
اگر اونها پردازشگرشون با s3 برابری میکرد , s3 اینقدر اسم در نمیکرد و مشهور نمیشد .

اون گوشی ها خیلی خیلی محدود تولید خواهند شد! و همچنین بصورت جهانی عرضه نخواهند شد!

mehdi30nema
16-06-2012, 19:58
دی جی کالا آتیش زده به مالش و به عنوان اولین سایت و فروشگاه قیمت اس 3 رو آورد زیره 1300 و هم اکنون داره با قیمت 1290 هزار تومان میفروشه . خداییش خیلی آورده پایین .