PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dead Space 2

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

S A A M
13-12-2009, 19:33
Dead Space 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Visceral
ناشر: EA
دیزاینر: Glen Schofield (Exec Producer/Creator)Bret Robbins
پلتفرم: PC,Xbox360,Ps3
تاریخ انتشار: TBA 2010
ژانر: Survival horror Third-person shooter
مود: Single player, Multiplayer
رسانه: Blu-ray Disc, DVD
درجه: ESRB:Rating Pending

EA سرانجام بازی Dead Space 2 را رسما برای PS3 360 و PC تایید کرد. هنوز تاریخ عرضه بازی مشخص نشده است.
به نظر میرسد که Issac این بار به مبارزه با Necromorph‌ها نیز می‌پردازد. کاراکتر‌های جدید، سلاح‌های جدید و همچنین محیط‌های خلاء( جاذبه صفر) نیز در بازی وجود دارند.

Steve Papoutsis از سوی EA گفت:" ما خیلی خوشحالیم که ادامه این باری را بسازیم و سرنوشت Issac را مشخص کنیم. در DS2 آلودگی محیط همچنان بیشتر و بیشتر می شود. Necromorphs های زیادی در بازی هستند که باید به دست Issac کشته شوند."

" در DS2 هیچ چیز انطور که به نظر می رسد نیست. سورپرایز ها, مراحل جدید و هیولا های عظیم الجثه زیادی به داستان اضافه شده است".

EA ANNOUNCES DEAD SPACE 2
این بازی دنباله ای برای بازی DS می باشد که تحولی در سبک Action Horror ایجاد کرد. EA دیروز اعلام کرد که قصد دارد یک بار دیگر با Dead Space 2, ترس را در وجود بازیباز ها زنده کند. جزییات و کاراکتر های بسیاری به بازی اضافه شده اند در حالی که نکات مثبت شماره قبل همچنان باقی مانده اند.
EA گفت:" Dead Space 2 تجربه ای منحصر بفرد خواهد بود که هیچگاه آن را فراموش نخواهید کرد".
شماره اول بازی در سال 2008 منتشر شد و خیلی سریع به یکی از بهترین عناوین EA تبدیل شد. این بازی بیش از 100 جایزه کوچک و بزرگ را از آن خود کرد و میانگین امتیاز آن بالای 89 بود. در سال 2009 یک Prequel از بازی برای کنسول Wii منتشر شد و حالا مخاطبان زیادی منتظر شماره دوم بازی هستند.

DS2 برای PS3و 360 و PC منتشر خواهد شد. درجه سنی بازی هنوز مشخص نشده است.

+

3 سال از وقایع شماره اول بازی میگذرد. Issac باید بدون خستگی به راهش ادامه دهد. گرچه او توانست زنده ار Ishimura فرار کند اما هنوز کارش تمام نشده است. necromorph به یک ایستگاه فضایی دیگر حمله کرده‌اند و Issac تنها کسی است که می‌داند چطور با این دشمنان روبرو شود. او از طرف دولت دستور می‌گیرد که به ایستگاه فضایی جدیدی به نام Sprawl برود.

این بار سازنده‌ها می‌خواهند بازی را ترسناک‌تر و البته ایده‌ال ‌تر کنند. در DS2 گاهی شما به لطف اسلحه‌هایی که دارید خیلی قوی‌تر از دشمنانتان می‌شوید که یکی از این اسلحه ها Javelin Gun نام دارد . شما باید در موقعیت‌هایی بحرانی و سخت مبارزه کرده و زنده بمانید. همچنین سازندگان گفته‌اند که می‌خواهند صحنه‌های حماسی نیز وارد بازی کنند. مثلا مبارزه با یک غول از درون شکم او، رفتن بر روی ترن‌های سریع و سیر و مبارزه با موجودات و .... این بار دشنمان براحتی قابل پیش‌بینی نیستند و حرکات زیرکانه‌تری دارند. همچنین ماموریت‌ها نیز جذابیت و کشش بیشتری خواهند داشت. همچنین معما‌های بیشماری در بازی خواهد بود که برای پیشروی در گیم‌پلی باید آن‌ها را حل کنید.یکی از دشمنان جدید اضافه شده در این نسخه بچه های مرده هستند که بسیار خطرناک هستند و اگر دیر بجنبید به قول خودمون اون دنیاین!:دی و یک چیز جالب اینکه آیزاک اینبار در نسخه جدید بلاخره زبان خود را باز کرده و حرف میزند، سازندگان گفته اند آیزاک در این نسخه بهتر و سریع تر از قبل راه میرود که بسی خوشحال کننده است!

Zero-Gravity is also changed up. Yes you can still run on walls and jump from railing to railing, but if you jump too far Isaac can actually take control of his direction and start drifting through space. By this he can shoot while in the air and direct the direction he's drifting in.In other words, you won't just be jumping from point to point but also drifting around in these segments.
همچنین محیط‌های خلاء( جاذبه صفر) دست خوش تغییراتی شده آیزاک اینبار میتواند : اگه یادتون باشه در شماره قبلی DS آیزاک قادر به بالا رفتن از دیوار بود ! در DS2 آیزاک میتواند از یک جا به جاهای دورتر نیز پرش کند و درواقع می تواند مسیرش را کنترل کند و در فضا به راحتی به اینور و اونور برو! آیزاک میتواند مادامیکه در فضا در حال حرکت است حتی تیر هم بزند!

فعلا همین تا بعد!

چندتا عکس جدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز اصلی از راست به چپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز اصلی از راست به چپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز اصلی از راست به چپ:

aghamajid1369
13-12-2009, 21:28
محمد جان تاپیک کامله کامله فقط 1 چیزه کوچولو کم داره:
منبع
منبع رو هم بذار که دوباره اتفاقی نیفته.
ای کاش از همون اول یه همچین تاپیکی میزدی تا بحثی پیش نمیومد ;)
ممنون بابت تاپیک.

CATALONIA
13-12-2009, 22:18
وبسایت RelyOnHorror بلاخره مطالب جدیدی که قرار بود مجله ی Game Informer در اخرین شماره از بازی Dead Space 2 چاپ کند را منتشر کرد . طبق اطلاعات به دست امده داستان بازی 3 سال پس از وقایع اتفاق افتاده در Dead Space 1 است . این بار بازی در یک ایستگاه فضایی بزرگ به نام Sprawl جریان دارد !

در شماره دوم المان های ترس در بازی به شدت افزایش یافته است ! و Issac در این نسخه با موقعیت های دشوار و Boss های غیر قابل پیشبینی رو به رو خواهد شد .

Issac در این شماره علاوه بر معلق بودن در هوا ، توانایی این را خواهد داشت که در فضا به حالت شناور در بیاید و به اطراف حرکت کند ! همچنین این دفعه او قادر به استفاده از سلاح نیز در این حالات خواهد بود .

به قول Game Informer ایستگاه Sprawl از مخروبه ها و خرابات یکی از مناطق سیاره زحل تشکیل شده است ! و مدت هاست که ساخته شده است و میتوان در ان ساختمان های دولتی ، فروشگاه ها و کلیسا و مدرسه را دید ! درست مانند یک شهر واقعی همه چیز در جای خود است ! پس مثل اینکه این بار قرار است کسی این ها را ساخته باشد ! ایستگاه Ishimura ( مکان وقایع Dead Space 1 ) در مقابل این مکان بسیار کوچک است !

و خدا رو شکر این بار ما صدای Issac را خواهیم شنید ! مثل اینکه قرار است در این شماره شخصیت پردازی نسبتا خوبی برای Issac در نظر گرفته شود .

این بار چیزی در این مکان قرار دارد که به ان Javelin gun گفته میشود ! همه انجا مرده اند ! نوزادان بدون لب و دهان ، سعی میکنند با چنگ زدن شما را بکُشند .

و مالتی پلیر ؟ و این بخش هم برای بازی تایید شده است ! و طبق گفته سازندگان بازی : این بخش بسیار سرگرم کننده خواهد بود ، شما باید استراتژی خوبی برای تجزیه کردن دوستانتان به کار ببرید !

dr.vampire
14-12-2009, 01:34
یه توضیح هم در مورد موتور بازی + بازی هایی که با این موتور ساخته شده + استدیوی ساخت بازی + بازی هایی که این استدیو ساخته رو هم بگید ممنون میشم .

Masoud King
14-12-2009, 03:15
یه توضیح هم در مورد موتور بازی + بازی هایی که با این موتور ساخته شده + استدیوی ساخت بازی + بازی هایی که این استدیو ساخته رو هم بگید ممنون میشم .

موتور نسخه اول بازی اونطور که گفته شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موتور سری بازی های Godfather هستش به بصورت خیلی زیادی بهینه شده. مطمئنا نسخه دوم هم از همین موتور استفاده خواهد کرد. بازیهایی که با این موتور ساخته شده همین بازی و Godfather هستش.
در مورد سازنده هم باید گفت که سازنده بازی Visceral Games عناوین مطرحی رو در کارنامه خودش داره:
The Godfather: The Game
The Simpsons Game
Dead Space
The Godfather II
Dead Space: Extraction
Dante's Inferno
Dead Space 2

S A A M
14-12-2009, 08:40
محمد جان تاپیک کامله کامله فقط 1 چیزه کوچولو کم داره:
منبع
منبع رو هم بذار که دوباره اتفاقی نیفته.
ای کاش از همون اول یه همچین تاپیکی میزدی تا بحثی پیش نمیومد ;)
ممنون بابت تاپیک.
منبعش سایت زیر هست:

البته متنش خیلی زیاده منم وقت بسیار کم دارم هرکس در زمینه ترجمه استعدادی داره میتونه ترجمه کنه و بزاره اینجا:46:

m2stech
14-12-2009, 11:06

فروشگاه اینترنتی Gamestop بازی را برای پیش فروش قرار داده و تاریخ انتشار بازی هم 1/3/2011 نوشته شده.

Layken
14-12-2009, 12:27
زحمت كشيدن من گفتم تا اخر تابستون 2010 مياد..

CATALONIA
14-12-2009, 17:05
دوستان اسم کامل بازی اینه ؟؟؟

Dead Space Animated Comic: Issue III

rezadevilmaycry
14-12-2009, 17:17
اوه واقعا از شما بخاطر این تاپیک خوب ممنونم من که خیلی از شماره ی 1 این بازی خوشم اومد..:11:
حتی وقتی خبره ساخته شدن شماره ی 2 شنیدم رفتم بازیو در آوردم و دوباره نصبیدم و تمام کردم(هروقت اسمش میاد جو منو میگیره الانم دوباره دارم مینصبم)...:31:
ولی امیدوارم اینهمه منتظر موندن ارزش یک بازیه خیلی خیلی بهتر از شماره ی قبلشو داشته باشه چون واقعا از توضیحاتش که همچین برمیاد که قراره یک بازیه طوفانی باشه...

دوستان خبری از 2نفره شدن بازی نبود یا اضافه شدن شخصیت جدید که بتونیم کنترلش کنیم؟؟؟

Masoud King
14-12-2009, 21:43
دوستان اسم کامل بازی اینه ؟؟؟

Dead Space Animated Comic: Issue II
اسم بازی Dead Space 2 هستش!

mahyarSAMSUNG
15-12-2009, 03:12
یعنی 1 سال دیگه میاد ؟ خیلیه . از الان عشقشو انداختن تو دلمون دیگه تا اون موقع که کف می کنیم .

S A A M
23-12-2009, 11:48
تصاویر جدید از In Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcali
26-12-2009, 18:46

با پایانی که نسخه یک بازی داشت حدس میزدم که شماره دومی در کار باشه
این بازی در نوع خودش یک شاهکاره فقط صبر کردن یک کم مشکله :31:

pedram_sad
09-02-2010, 12:01
خوب امروز خبری اومد با این تیتر :

No PC Dead Space 2

اینم متن کاملش :

those EA Financials from earlier had one last surprise, as the listing for Dead Space 2 in their Fiscal Q4 2011 has the entries for consoles and handhelds ticked off, but there is no mark under PC. We inquired if this meant the PC edition was coming at a later date not reflected on that schedule, and were told by EA public relations that: "As of right now a PC sku is not in the plan." Our requests for an explanation went unanswered, so we don't know the reasons for the change

متن هم فکر کنم کاملا واضح باشه و نیازی به ترجمه نداشته باشه

موفق باشید

Masoud King
09-02-2010, 13:24
سلام
ممنون پدارمی واسه خبر.. این EA کلا تو کار ضده حال زدن به PC گیمرا هستش... اول گفتن میاد حالا میگن نمیاد : دی
. ولی این خبر برای PC گیمر ها باید خیلی درد ناک باشه... مطمئنا احتمالش کمه که بعد از انتشار واسه PC هم بیاد چون این EA از این کارا نمیکنه!

resident_evil
09-02-2010, 13:43
فكر كنم به خاطر فروش فوق العاده بالاي نسخه ي اول رو پي سي شماره ي 2 رو كنسل كردن تا كنسول ها هم يه نيمچه فروشي بكنن اين وسط ! ! !
تا 2011 بايد منتظر اين شاهكار موند واقعا سخته . البته امسال به لطف خدا و عناوين انحصاري كنسول ها ميشه تا اون موقع دووم آورد !

aghamajid1369
09-02-2010, 13:52
اوه اوه. واقعا تیری بود وسط قلبم !!!
این EA پدر کشتگی داره با pc . خدا لعنتش کنه :دی
سایت خود dead space هم که نمیشه رفت. شکر خدا از اون ور هم تحریممون کردن! ( زنده باد قیلتر شکن )

vegas
09-02-2010, 14:22
خوب این خبر بوسیله EA هنوز به صورت رسمی تایید نشده ممکنه تو سایت EA اشتباه زده باشن چون EA قبلا اعلام کرده که این بازی برای PC هم منتشر میشه ....

The company said the title was coming to PC, PS3 and 360 during it’s announcement in December

joey jordison
09-02-2010, 14:54
What the F u c k
دیگه کم کم داره خرید یک کنسول واجب میشه!
امیدوارم حقیقت نداشته باشه!و بازی را روی PC ببینیم

pedram_sad
09-02-2010, 15:54
فكر كنم به خاطر فروش فوق العاده بالاي نسخه ي اول رو پي سي شماره ي 2 رو كنسل كردن تا كنسول ها هم يه نيمچه فروشي بكنن اين وسط ! ! !
تا 2011 بايد منتظر اين شاهكار موند واقعا سخته . البته امسال به لطف خدا و عناوين انحصاري كنسول ها ميشه تا اون موقع دووم آورد !
نوید خیلی باحال بودم خندیدم بسی دم کنکوری :31:

since figures from the NPD Group show the original Dead Space sold under 40,000 copies on the PC domestically, a summary cancellation of a follow-up would not be completely surprising.

اما در کل منم فکر نمیکنم Cancel شده باشه اما همونطوری که متنی که گذاشتم گفته و مسعود جان هم گفتند یحتمل با تاخیر چند ماهه میاد ( که خدا کنه port فاجعه امیز نباشه )

mehdy.z
09-02-2010, 17:58
بسی حالمان گرفته شد:41:
ولی من حدس میزنم بازم بازار گرمی دوباره در مورد یک بازی داریم آخه خیلی بعیده مثلا نسخه اول یک بازی برای pc زده بشه ولی نسخه دومش کنسل بشه!!
من که حدس میزنم یا همراه کنسولها میاد یا با کمی تاخیر:46:
آخه کو تا سال 2011 !!!
یادمون باشه این کمپانیها قبل از اینکه که به کنسول سازها فکر کنن اول جیب خودشون میچسبن و اگه امتیاز نشر یک بازی دست خودشون باشه معمولا سعی میکنن مولتی پلتفرمش کنن:20:

pedram_sad
09-02-2010, 18:09
حالا اگه بازی رو ی خود console ها تاخیر نخوره خیلیه
و مهمتر از اون این که این همه صبر ارزش داشته باشه و یک چیز قوی مثل شماره اول یا بهتر از اون بدن بیرون و افت نکنه

فعلا که معلوم نیست تا 2011 کی هست و کی نیست

hosseincode2008
09-02-2010, 18:13
حداقل براي من يكي خيلي خوب شد چون تصميم نداشتم بازيش كنم حتي اگر بازي خيلي شاهكاري ميشد ! كلا بازي ترسناك تعطيل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif بازي فقط Viva Pinata

Inter
09-02-2010, 19:03
سر بازیه قسمت اول من دفعه اول که نموم کردم زیاد نترسیدم

اما بار دوم داشتم سکته میزدم

فکر کنم بار اول گرم بودیم چیزی نفهمیدیم :31:

اما داستان قسمت دوم فکر نکنم چیز مالی باشه چون تو قسمت اول همه چی تموم شد دیگه فقط جنازه زنه زنده شد یهو که اونم معلومه باز تو تخیلات آیزاک بود !

این بازی بیشتر بخاطر اتمسفر و جو خوفش مورد تحسین قرار گرفت وگرنه کنترل بازی افتضاح بود و گرافیک هم معمولی بود

شماره دوم هم گمون نکنم حداکثر بیشتر از 8.5 بگیره.

joey jordison
09-02-2010, 20:28
حالا چیزی هنوز از طرف خود Ea که تایید نشده که.......

Masoud King
09-02-2010, 21:02
این بازی بیشتر بخاطر اتمسفر و جو خوفش مورد تحسین قرار گرفت وگرنه کنترل بازی افتضاح بود و گرافیک هم معمولی بود

شماره دوم هم گمون نکنم حداکثر بیشتر از 8.5 بگیر
بازی سراسر خلاقیت بود اونوقت شما میگی فقط جو خوفی داشت؟!
داستان بازی خیلی خوب کار شده بود... محیط بازی واقعا طاحی خیلی خوبی داشت... صدا گذاری که عالی تر از این نمیشد!
کلا 2008 هیچکس فکر نمی کرد با همچین عنوانی رو به رو باشه و اینقدر قافلگیرش کنه!

من تعجب میکنم کهنوز چیز زیادی از بازی معلوم نیست.... اونوقت شما چطور میگی بازی مثه نسخه اولش نمیشه!!

resident_evil
09-02-2010, 21:08
من تعجب میکنم کهنوز چیز زیادی از بازی معلوم نیست.... اونوقت شما چطور میگی بازی مثه نسخه اولش نمیشه!!

شايد ايشون از آينده اومدن و يا دستي در ساخت نسخه ي دوم بازي دارن .

كلا تنها عنواني كه بعد از مدت ها تونست ترس و هيجان رو منتقل كنه همين بازي بود . RE5 كه كلا هيچي نداشت اما حداقل اين بازي تونست جبران كنه .

كلا Dead SpaCe يه عنوان فوق العاده بود بدون شك .

joey jordison
09-02-2010, 21:09
بنده مشکلی با کنترل بازی نداشتم و گرافیک هم در نوع خودش چشم نواز بود..........
شماره دوم هم صد در صد بهتر از نسخه قبلی خواهد بود در این زمینه

hosseincode2008
09-02-2010, 21:11
اما داستان قسمت دوم فکر نکنم چیز مالی باشه چون تو قسمت اول همه چی تموم شد دیگه فقط جنازه زنه زنده شد یهو که اونم معلومه باز تو تخیلات آیزاک بود !

اينجا رو هم بد اومدي ! اولا تا اونجايي كه يادمه اون دختره زنده بود و فقط تو اون فيلم آخر تبديل به نكرومنسر ( يا نكرومورف؟ ) شد كه يه سوال خيلي بزرگ هم اينجا به وجود اومد كه نويد يه داستان خيلي خفني رو براي نسخه هاي بعد ميداد . اين سوال هم اينه كه اون فيلمي كه آخر بازي به طور كامل براي آيزاك پخش شد همون فيلمي بود كه در ابتداي بازي هم به طور نصفه براي اون پخش ميشد پس اون دختره از همون اول بازي تبديل به نكرومنسر شده بود ولي در طول بازي ما با اون به شكل انساني و عاديش ملاقات ميكرديم ! از اون موقع اين سوال تو ذهنم هست و اميدوارم قشنگ تو نسخه ي بعدي مشخص بشه همه چيز . البته بايد بخونم داستانشو !

Alireza.M67
09-02-2010, 22:23
كلا تنها عنواني كه بعد از مدت ها تونست ترس و هيجان رو منتقل كنه همين بازي بود . RE5 كه كلا هيچي نداشت اما حداقل اين بازي تونست جبران كنه .

كلا Dead SpaCe يه عنوان فوق العاده بود بدون شك .

با عرض معذرت باید بگم ترس و هیجانی که این بازی منتقل کرد به درد عمه ش می خوره .
فقط توش ترس کاذب بود یعنی همه جا ساکته یهو یه هیولا میپرو تو تصویر .
اگه می گن سری Resident Evil ترس و هیجان داره واسه اینه که مداومه نه لحظه ای یا آنی . مثلا تو نسخه ی 4 وقتی صدای اره میشنوی نا خودآگاه آدرنالین ترشح میکنی .
تازه علاوه بر این گیم پلی داغونی هم داشت .
نمیدونم کلا با چیه این بازی ملت حال کردن ولی خب هر کسی سلیقه ای داره ، امیدوارم از شماره 2ش هم لذت ببرید .

من که کلا حالم از این بازی بهم می خوره .:2:

Inter
09-02-2010, 22:27
بازی سراسر خلاقیت بود اونوقت شما میگی فقط جو خوفی داشت؟!
داستان بازی خیلی خوب کار شده بود... محیط بازی واقعا طاحی خیلی خوبی داشت... صدا گذاری که عالی تر از این نمیشد!

راستش من بازی رو روی PC تموم کردم. ولی الان چون یکم عصبانی بودم از اینکه بازی برای PC نمیاد واسه همین یکم تند رفتم:31:

حالا فکر می کنم می بینم اون زمان با قسمتهای آخر داستان بخاطر اون Twist معروف حال کردم.(نه همه داستان)

ولی قبول کنین که قسمت اول ملغمه ای از بایوشاک(محیط نسبتاً مشابه) + رزیدنت ایول(خرید و تعویض اسلحه ها) بود بهمراه یه سری نوآوری در صداگذاری که فوق العاده بود(منم گفتم جو خوفی داشت که).

حتی تقلیدش هم از اون دو عنوان خوب بود.

اما نمی دونم چرا کنترل رزیدنت ایول 5 برام راحتتر از DS بود.

به نظر من نتونه موفقیت اولی رو تکرار کنه، مگر اینکه باز بر نوآوری های جدید دیگه ای تکیه کنه اما با وجود EA که سابقه اش تو گند زدن به بازیهای دنباله دار زیاده بعید می دونم.

حق با شماست نمیشه به صراحت گفت ولی پیش بینی میشه کرد

هنوزم عصبانی ام :angry:

mehdy.z
09-02-2010, 22:40
لعنت!!!!
wikipedia هم پلتفرم pc رو حذف کرد:13:خبر قطیعه:2::

ولی به اعتقاد من هنوز نمیشه به طورکامل نظر داد چون یکسال زمان کمی نیست!!

pedram_sad
11-02-2010, 10:42
خوب دوستان pc gamer مطلق
ای بازی از سمت Ea رسما برای pc به Cancel تبدیل شد

البته تا 2011 دیگه فکر کنم همه یک console داشته باشن

mehdy.z
12-02-2010, 01:04
روزنه های امید:26::

ترجمه ش هم که دوستان توی بخش اخبار گذاشتن:46:
خیالتون راحت همینطور که گفتم اینا دارن بازیشون رو بیخودی بزرگ میکنند:13:
برای pc حتما میاد...شک نکنید:31::31:

pedram_sad
12-02-2010, 01:10
بابا این شرکت ها هم مردم رو گیر اوردن ها :31:
هر روز یک جور حرف میزنن

خوب خدا رو شکر ملتی از ناراحتی در اومدن :31:

dr.vampire
13-02-2010, 01:25
یکی متن کامل خبر رو بذاره ممنون میشم (البته فارسی) :10:

یعنی واسه PC کنسل نشده ؟؟؟؟؟

ویرایش:

توی بخش اخبار متن کاملش رو دیدم !!
از خوشحالی پست بالا رو کامل نخوندم !

الکترونیک‌آرتز: نسخه PC بازی Dead Space 2 در دستور کار
همه چیز از جایی شروع شد که در گزارش چشم‌انداز برنامه‌های سال مالی 2011 میلادی کمپانی الکترونیک‌آرتز در مقابل نام قسمت دوم از مجموعه بازی‌های Dead Space اشاره‌ای به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نشده بود.
در ابتدا به‌نظر می‌رسید از قلم افتادن رایانه‌های شخصی در لیست پلت‌فرم‌های مقصد شماره دوم از مجموعه بازی‌های Dead Space ناشی از خطای سهوی بوده و به‌زودی اصلاح خواهد شد. خبرگزاری بلونیوز در رابطه با غیبت رایانه‌های شخصی در لیست پلت‌فرم‌های مقصد Dead Space 2 با مسوولان کمپانی الکترونیک‌آرتز تماس گرفت، بلکه جوابیه‌ای هرچند مختصر در این خصوص دریافت کند، اما مسوولان مرتبط از لغو پروژه ساخت و تولید نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی خبر دادند.
در فاصله کمتر از 24 ساعت، مسوولان کمپانی الکترونیک‌آرتز وجود نسخه رایانه‌های شخصی را بطور ضمنی تایید کردند. سخنگوی الکترونیک‌آرتز در تماس با سرویس خبری وی‌جی247 در این خصوص اذعان داشت: "استودیو ویزرال‌گیمز بطور اختصاصی برروی نسخه‌ای خارق‌العاده از دنباله بازی Dead Space کار می‌کند. این نسخه برای پلت‌فرم‌های ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی نیز در دستور کار قرار دارد، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این خصوص ارایه نخواهد شد."
پیش‌تر در ماه دسامبر سال گذشته میلادی مسوولان الکترونیک‌آرتز ضمن رونمایی از قسمت دوم مجموعه بازی‌های Dead Space پلت‌فرم‌های ایکس‌باکس360، پلی‌استیشن3 و رایانه‌های شخصی را به‌عنوان مقصد نهایی این عنوان معرفی کرده بودند.
دنباله بازی Dead Space در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را زیر نظر استودیو ویزرال‌گیمز سپری می‌کند و طبق تاییدیه رسمی الکترونیک‌آرتز در سه‌ماهه چهارم سال مالی 2011 ، یعنی در فاصله ژانویه تا مارس سال 2011 میلادی (11 دی 1389 تا 11 فروردین 1390) برای کنسول‌ها و کنسول‌های دستی منتشر خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dead Space 2 سازنده: Visceral Games
سبک: اکشن سوم‌شخص ترسناک
پلت‌فرم: Xbox360 - PS3 - Handheld - PC
تاریخ انتشار: 11 دی 1389 تا 11 فروردین

منبع:dbazinews

Masoud King
28-03-2010, 12:32
اولین گیم پلی بازی منتشر شد!

اولین گیم پلی هم از بازی در PAX منتشر شد. تنها چیزی که در این ویدئو خیلی نمایان هستش, توانایی پرواز آیزاک هست که به وسیله کفش هاش می تونه پرواز کنه, در این ویدئو که از روی نمایشگر گرفته شده آیزاک از این پرواز کردن از یک واگن به واگن دیگه میره. مدت گیم پلی خیلی کمه و فقط چند ثانیه هستش... اما همین هم کافیه تا بشه با بازی آشنا شد. اما چیزی که معلومه این هستش که نسخه دوم هیجانی تر از قبل هستش!
برای تماشای ویدئو به لینک زیر بروید:

hacpdvp
28-03-2010, 17:33
مثل اینکه محیط تاریک شماره یک رو بیخیال شدن و محیط روشن تری نسبت به 1 داره

resident_evil
29-04-2010, 14:24
يه كليپ بود صورت آقاي كلارك رو نشون ميداد اما الان فولتر شده جالب بود !
البته فكر كنم تو همون شماره 1 ديده باشين . حرف زدنش رو هم ببينيم خيلي خوبه

E Z I O
29-04-2010, 16:49
تريلر جديد:

Dead Space 2 New Trailer

مشاهده:

hosseincode2008
29-04-2010, 19:29
ترجمه ي آخرين تريلر رسمي بازي
EA براي اين بازي الفباي اختصاصي طراحي كرده است . راز و رمز تريلر رو با هم ميخوانيم ...

اگر فرصت نكرده ايد نسخه ي اول را بازي كنيد ، تريلر جديد را نبينيد و همچنين ادامه ي مطلب را نخوانيد چون پايان نسخه ي اول لو رفته است . اما اگر ادامه را ميخوانيد با راز و رمز هاي آخرين تريلر رسمي بازي آشنا خواهيد شد ...
در Dead Space اول و در بين تمام مراحل ان جملاتي مانند "Altman Be Praised" و يا "Make Us Whole" را ميتوانستيم ببينيم . بسيار خب ،‌ خودتان را براي جملات و كنايه هاي كدگذاري شده ي بيشتر در نسخه ي دوم آماده كنيد .
در اولين تريلر رسمي بازي كه امروز منتشر شده است نيز از اين جملات به چشم ميخورد . براي همين نيز ما آنهايي كه از همه اشكارتر بودند را رمز گشايي كرديم .

"Reborn as One 614"
در اخرين لحظات تريلر ميتوانيم شاهد يكي از اين جملات باشيم كه به زبان مخصوص بازي نوشته شده است . ترجمه ي اين نوشته همونطوري كه در شكل زير ميبينيد "Reborn as One 614" است . اما اين جمله به چه معناست ؟ ما با نهايت اطمينان نميتوانيم جواب شما را بدهيم اما برخي مسائل براي ما واضح است .

بزرگترين چيزي كه ميدانيم اين است كه در June 14, 2010 ، شركت EA كنفرانس مطبوعاتي خود را در E3 برگزار خواهد كرد . حدس بزنيد چي شده ؟ بله ما كاملا مطمئنيم كه Dead Space 2 نيز در اين كنفرانس معرفي خواهد شد . اگر اين تاريخ را به صورت عددي بنويسيم ميشود 14/06 كه همان 614 اشاره شده است .
اما در مورد "Reborn as One" چه ؟ اين رو هم دقيق نميدانيم اما اگر تريلر را از نزديك ببينيد و به صداها دقت كنيد ميتوانيد شاهد برخي راهنمايي ها باشيد . در پايان Dead Space ، شخصيت اول بازي ، Issac ميفهمد كه دوست دخترش مرده است و در آخرين لحظه ها در حالي كه كم كم تبديل به نكرومورف ميشود به سمت Issac حمله ميكند و بازي به اتمام ميرسد . در تريلر نيز اين صحنه ها نمايش داده ميشود و به نظر ميرسد Issac در اين حمله مرده و بعدا به زندگي باز گشته است . ( توضيح از خودم : احتمالا اين نظريه درست هست چون در تريلر ديده ميشه كه دوست دختر Issac به سمت او حمله ميكنه و صفحه سفيد ميشه و صداي بوق مياد ) .
Reborn نيز به احتمال زياد به همين ساختار مجدد اشاره دارد ولي اينكه منظور از "as one" در اين جمله چيست چيزي نميتوان گفت . در اين مورد بايد منتظر اطلاعات بيشتر بود .

"Key" & "Konverge"
در بيشتر زمان تريلر شاهد واژه ي "Konverge" هستيم كه در صفحه روشن خاموش ميشود . همچنين واژه ي "Key" نيز در تصوير زير به چشم ميخورد .

اگر به تريلر توجه كرده باشيد ميبينيد كه Issac در مورد يك عمل جراحي صحبت ميكند و اينكه احتمالا چيزي در سرش جاسازي ميشود ،‌ چه فيزيكي يا از نظر فكري و رواني . زيرا ميبينيم كه او با درد ميگويد "S**t, my head!" . بعد از اينكه Issac اين جملات را به زبان مي آورد همسرش ميگويد "it's not over between us" . اين خيلي مهم هست . او با لحني آرام و مرموز اين جمله را بيان ميكند .

لحظاتي بعد شما در تريلر شيء مذهبي the marker رو ميبينيد كه در چشمان Issac ميسوزد . در اين لحظه نيز شما واژه ي "Konverge" رو ميتوانيد ببينيد . در پايان تريلر نيز صداي مردي را ميشنويم كه ميگويد "Isaac, we're all going to burn for what we did to you" .
وقتي در اواخر تريلر دوربين به بيرون بر ميگردد Issac را ميبينيم كه انگار در يك معبد مذهبي قرار دارد كه پر است از نوشته هاي مرموز . او در اين نما به نظر خشمگين و ديوانه مانند به نظر ميرسد . آيا اين بدان معناست كه او با چيزي يا كسي تركيب شده و دوباره به وجود آمده است ؟

"Altman"
شايد به هيجان انگيزي جملات قبلي نباشد ولي اين نام همان نام پديد آوردنده ي مذهب Unitology هست . اين نام بيشتر در زماني كه تصوير مربوط به حمله ي همسر تغيير يافته ي Issac پخش ميشود روي تصوير ديده ميشود . همچنين در اين صحنه واژه ي "not" را هم ديديم . پس اگر ميخوايد بيشتر روي رمز گشايي اين تريلر كار كنيد بهترين جا براي شروع است .

آيا منظورشان اين است Michael Altman پشت تمام ماجراهاست ؟ آيا دولت او را سركوب كرده و حالا Issac را مانند يك ماشين كنترل ميكند ؟ آيا او "key" ( كليد ) همه چيز است ؟

بايد همه تا June 14 صبر كنيم .

-----------------------------------------------

بيشتر بخوانيد :

hosseincode2008
30-04-2010, 21:34
آرت ها و فايل هاي جديد

سايت رسمي بازي امروز با چند آرت ورك و يك فايل صوتي راه اندازي شد . براي فايل صوتي كه به نظر از زبان نجات دهندگان Issac هست در آدرس :

مثل اينكه خط جان Issac اينبار ديجيتال شده است !

شاتل Issac توسط گشت فضايي دولت زمين نجات داده ميشود .

با اين تصوير و صحبت هاي Issac در مورد جراحي و درد هايي كه در ناحيه سر داشت ميتوان مطمئن بود كه در ناحيه ي
سر او اتفاقاتي افتاده است ! همانطوري كه گفته شد ممكن است فيزيكي باشد و يا از لحاظ رواني .

ايشيمورا را به خاطر بسپار ! تابلوي يادبود خاطرات ايشيمورا

sinak3
30-04-2010, 21:55
حسین جان واقعا ترکوندیا.مخصوصا با این:

E Z I O
12-05-2010, 18:51
تصاویر جدید از Dead Space 2

سایز اصلی: از راست به چپ

سایز اصلی:

سایز اصلی:

sinak3
12-05-2010, 19:29
انگار بازی واسه PC هم تایید شده. ( مگه قبلا قرار بود نیاد ؟)

Dead Space 2 – consoles, handheld PC

pedram_sad
12-05-2010, 19:58
اره سینا جان منم الان تو gamespot دیدم که reconfirm شده
چون قبلا Cancel شده بود
این EA هم PC Gamer ها رو گیر اورده ها :31:

halflife g
12-05-2010, 20:07
تو این عکسا که دیدیم همه دشمنا و محیط تکراریه.....یعنی مثه نسخه 1.

البته قضاوت از حالا خیلی خیلی زود ولی من به شخصه در مورد تکراری شدن شماره دو این بازی نگرانم.

sinak3
12-05-2010, 20:38
اره سینا جان منم الان تو gamespot دیدم که reconfirm شده
چون قبلا Cancel شده بود
این EA هم PC Gamer ها رو گیر اورده ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این EA کلا ثبات شرکتی نداره.یه روز میگه PC بازی رو نمی کشه واسش FIFA رو کارتونی میدیم.یه روز میگه کنسولا کرایسیس نمی کشن واسه PC میدیم.ای بابا.دی:

mehdy.z
13-05-2010, 00:09
این EA کلا ثبات شرکتی نداره.یه روز میگه PC بازی رو نمی کشه واسش FIFA رو کارتونی میدیم.یه روز میگه کنسولا کرایسیس نمی کشن واسه PC میدیم.ای بابا.دی:

بله کاملا تائید میشه...فکر کنم همونطور که روسای مملکتمون!! میگن ما کم کم داریم برای کشورهای دیگه الگو میشم(به خودتون افتخار کنید:31:)
ولی اینم باید مد نظر داشت واقعا کم پیش اومده(البته من یکی که اصلا یادم نمیاد) مثلا نسخه اول و دوم یه بازی برای یه پلتفرمی(کلی)بیاد ولی نسخه های بعدی براش کنسل شه...این بازی هم که همون اول من گفتم احتمالا قضیه_ش چیه!!
:46:

vahidgame
13-05-2010, 00:54
انگار بازی واسه PC هم تایید شده. ( مگه قبلا قرار بود نیاد ؟)
قبلا دقیقا مشخص نبودش بیاد.ولی الان دیگه صد در صد تایید شدش. سایت IGN هم خبر اونو چند ساعت پیش گذاشت:

titanium_zarin
14-05-2010, 12:02
تصاویر داخل بازی Dead Space 2 منتشر شد
نخستین تصاویر داخل بازی قسمت دوم از مجموعه بازی‌های Dead Space منتشر شد که با کمی انصاف باید اعتراف کرد فک علاقمندان به این سری بازی‌ها را به سطح زمین نزدیک خواهد کرد.
سایت اینترنتی یوروگیمر هم بیکار ننشسته و اولین پیش‌نمایش از بازی مخوف و ترسناک Dead Space 2 را در اختیار طرفداران پروپاقرص آیزاک کلارک و ماجراهایش قرار داده است.

اولین تریلر رسمی و تصاویر مفهومی شماره‌ی دوم از مجموعه بازی‌های Dead Space که مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را زیر نظر استودیو بازی‌سازی ویزرال‌گیمز سپری میکند در تاریخ نهم اردیبهشت ماه از طریق سایت رسمی این عنوان بنمایش درآمد. البته ناگفته نماند این ترلیر یک روز زودتر از طریق سایت‌های غیررسمی به بیرون درز کرده بود.
قسمت دوم از مجموعه بازی‌های Dead Space در تاریخی نامشخص پیش از ماه مارس سال آینده‌ی میلادی برای پلت‌فرم‌های ایکس‌باکس360، پلی‌استیشن3 و البته رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

- Dead Space 2
سازنده: Visceral Games
سبک: اکشن سوم‌شخص ترسناک
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Handheld
تاریخ انتشار: 11 دی 1389 تا 11 فروردین 1390

به‌نقل از VG247

تصاویر منتشر شده از Dead Space 2:

منبع :

E Z I O
15-05-2010, 09:01
ويدئو مصاحبه جديد Dead Space 2

Vg247 يك مصاحبه با سازندگان بازي انجام داده در اين مصاحبه حرف هاي جالبي زده شده حتما ببينيد!

و

v@h!d
25-05-2010, 08:49
سلام دوستان کسی که بازی dead speac2 رو بازی نکنه
انگار مثل بچه ها گفتنی نصف عمراو در فناست

Masoud King
07-06-2010, 16:14
Dead Space 2 Cover Art

منبع:

Shademan69
09-06-2010, 15:11
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود ازت ممنونم

4870x2
09-06-2010, 15:15
کاور برای من(و احتمالا برای پیشگامانی ها فیـلتره)
کاور:

Killzone2
04-08-2010, 11:34
سایتrely on horror اطلاعات جدیدی از بازی Dead Space 2 که در GameInformer چاپ شده است را منتشر کرد.

- این قسمت سه سال بعد از شماره اول بازی و دریک ایستگاه فضایی بسیار بزرگ به نام Sprawl اتفاق میفتد.

- ایستگاه Sprawl مدت زیادی است که در مخروبه های یکی از قمرهای سیاره زحل ساخته شده است. سفینه ی ایشیمورا (سفینه ای که داستان شماره اول بازی در آنجا اتفاق افتاد) در مقابل این شهر بسیار بسیار کوچک است. این شهر از قسمتهای مختلفی مانند مناطق دولتی، سازمانی و مناطق عمومی، مراکز خرید، مدارس و کلیساها تشکیل شده است.

- در شماره دوم عناصر ترس حتی بیشتر از قبل شده و از قرار معلوم آیزاک با موقعیت ها و باس های وحشتناک و غیر ممکنی روبرو خواهد شد.

- به گفته سازندگان قدم گذاشتن آیزاک بهتر و کمی سریعتر از قبل شده است.

- آیزاک این بار علاوه بر معلق شدن میتواند در میان فضا به جهت های مختلف حرکت کند. او در این حالت قادر به استفاده از اسلحه نیز خواهد بود.

- اسلحه ها و دشمنان جدیدی به بازی اضافه میشوند. یکی از دشمنان جدید در بازی بچه های مُرده، لخت و بی لب (البته دندانهایشان کاملا معلوم است!) هستند که با چنگال هایشان شما را به سمت مرگ هدایت میکنند! دشمنان دیگر، موجوداتی گازانبر به دست که با چیزی شبیه به یک زبان بزرگ میتوانند شما را به سمت خود بکشند!، اسکلتها و همچنین موجوداتی که در خفا حرکت میکنند و ناگهانی شما را در گوشه ای گیر می اندازند!
از اسلحه های جدید بازی هم میتوان به Javelin Gun اشاره کرد.

- و بله! بالاخره این بار شاهد صحبت کردن آیزاک خواهیم بود!! آیزاک در شماره دوم به معنای واقعی معرفی و در کل شخصیت پردازی بهتری از آیزاک ارائه خواهد شد.

- مهمترین قسمت اضافه شدن مولتی پلیر در بازی است! به گفته یکی از سازندگان " این مود واقعا جذاب است. شما در مقابل نکرومورف هایی که توسط انسان کنترل میشود قرار میگیرید."

hosseincode2008
21-12-2010, 22:03
بازي همزمان با سالگرد با شكوه تولد من عرضه ميشه ، يعني 5 بهمن پس خيلي بازي توپيه :31:
فكر كنم امروز دموش هم اومد . منتظر نظرات دوستان دموباز يا منتقل هستيم !

Masoud King
21-12-2010, 22:51
آره دمو اومده

1.2 گیگ حجمش هست

صبر کردن تا اومدن بازی کامل به صرفه تر هست : دی

E Z I O
22-12-2010, 14:12
عجب فعالیتی دارم من واسه شات گذاشتن!:دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
22-12-2010, 17:44
يه سري از كامنت هاي دوستاني كه دمو رو بازي كردن:(بازي سنتر)
اگه ميخوايد چيزي از بازي قبل از عرضه ندونيد بهتره نخونيد:10:

من کمی از دمو را بازی کردم ...
گرافیکش که خیلی بهتر شده، در مورد گیم پلی هم سبک بازی خیلی تند شده

به نظر من كنترلش خيلي روانتر شده و كرافيكش هم عاليه مخصوصا لباش دومي كه ميكيريد واقعا رو طراحيش كار شده
الان یکم از دموی بازیو رفتم.
بعد از نشون دادن صحنه هایی از Dead space 1 و Dead Space Extraction وارد بازی شد
کلا همه چی به غیر از گرافیک بازی همون شماره یک بود
ولی به نظرم برای قضاوت هنوز زوده ....

B.3.S.T
23-12-2010, 12:55
عجب فعالیتی دارم من واسه شات گذاشتن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

شما برو تو انجمن عکاسان ثبت نام کن از همین الان فعالی.. : دی

+
من نسخه یک این رو هم بازی نکردم...واقعآ میگن ترسناکه..ترسناکه؟از این ترسناک بچه بازیاست؟

hosseincode2008
23-12-2010, 13:56
از این ترسناک بچه بازیاست؟
اره از اون بچه بازياست . يهو بچه نشي بري بخريش 3 نصفه شب با هدفون بازيش كني بميري از دستت راحت شيم :31:

Masoud King
23-12-2010, 14:13
اره از اون بچه بازياست . يهو بچه نشي بري بخريش 3 نصفه شب با هدفون بازيش كني بميري از دستت راحت شيم
یاد خاطرات نسخه اول افتادم
ولی خیلی حال میداد.. ساعت 2 شب همه برقا خاموش. هدفون به گوش... صدا بلند... وای آدم دیوانه می شد.
بعضی جا ها از رو صندلی بلند میشدم و از ترس ایستاده بازی می کردم
حالا اینو میگن ترسناک تر هم شده.

B.3.S.T
23-12-2010, 14:53
اره از اون بچه بازياست . يهو بچه نشي بري بخريش 3 نصفه شب با هدفون بازيش كني بميري از دستت راحت شيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
می دونستم الان اینو میگی ... : دی
یک ایشالا هم میزاشتی دیگه حتمآ به آرزوت میرسیدی! : دی

+
پس ترسناکه...!(چون مسعود رو زیاد قبول دارم گفتم ) : دی
حالا این آدم کش کی قرار هست ریلیز شه ؟!
از سبک ترسناک خوشمان می آید...حالا هر کوفتی هم نداشته باشه هیجان رو داره

JUSTIN11
23-12-2010, 15:00
من که تا بحال هیچ بازی و حتی فیلمی ترسناک تر از این ندیده بودم..

مواد لازم برای ترسیدن:
یک عدد پی سی یا کنسول + یک عدد بازی Dead Space + یک عدد هدفون + حتالامکان سعی کنید تنها باشید و چراغ ها رو خاموش کنید + اعتماد به نفس به مقدار لازم : دی

4870x2
23-12-2010, 18:44
الان یکم نظرات رو دیدم
شما نسخه اول رو 2 برابر سریع تر در نظر بگیر: دی
یعنی 2 برابر بیشتر شوکه میشین
سرعت دشمنا هم 2 برابر شده
کلا امیدوار میشویم

resident_evil
23-12-2010, 22:11
من نسخه یک این رو هم بازی نکردم...واقعآ میگن ترسناکه..ترسناکه؟از این ترسناک بچه بازیاست؟

انصافا شماره اول رو بازی نکردی ؟
کلا تو این نسل چه بازی هایی رو کردی ؟ : دی
ناامیدم کردی
چقدر از فعل " کردن , نکردن " استفاده کردم : دی

B.3.S.T
24-12-2010, 00:52
انصافا شماره اول رو بازی نکردی ؟
کلا تو این نسل چه بازی هایی رو کردی ؟ : دی
ناامیدم کردی
چقدر از فعل " کردن , نکردن " استفاده کردم : دی

نه والا...
منو چه به این بازیها...!: دی
آدم تو این دوره زمونه همینجوریش میترسه راست تو خیابونا راه میره باز بیای بازی ترسناکم تا آخرش بری! : دی
+
بازی ترسناک زیاد نمیکنم..! بازی اکشن زیاد می کنم!!!: دی

JUSTIN11
24-12-2010, 02:28
ما هم دمو رو بازی کردیم....
ساعت 12 شب دانلود تموم شد و ساعت 1 نشتیم پاش..

همون اول بازی به خودمون قول دادیم که از هیچی نمیترسیم و بازی ترس نداره و کلا خودمان را آماده ساختیم.....
چراغ را خاموش کرده و در را بستیدیم هدفون مبارک را بر گوش زده و صدا را تا جایی که به گوش آسیب نمیرساند بلند کردیم...
بازی را شروع کردیم ....
اول یک فلش بک مختصر از وقایع نسخه اول به نمایش دراومد که خوب بود.بازی شروع شد و کنترل آیزیک رو در دست گرفتیم.مثل همیشه صدا گذاری عالی بود و واقعا حس تنها بودن در یک سفینه رو بخوبی القا میکرد.کمی جلو رفتیم و توتوریال رو فرا گرفتیم.در همین پیچ و خم راهروها بود که اولین شوک بازی رو دیدیم............. از جا پریدیم استارت زدیم و نفس نفس زنان چراغ ها رو روشن کردیم کمی با ستینگ بازی ور رفتیم و خودمون رو خونسرد نشون دادیم دوباره چراغ ها خاموش کرده و به ادامه بازی پرداختیم.....
در حین بازی نفس عمیق میکشیدیم و خودمان را آماده مبارزه میکردیم و همیشه در حال پیش بینی کردن بودیم (یعنی میگفتیم که الان هیولا میاد تا یه وقت شوکه نشیم)....خلاصه اینکه به اولین هیولا که برخورد کردیم دوباره استارت زدیم چراغ هارو روشن کردیم و به خودمان گفتیم که "نمی توانیییییییم دیگر.. بس است !"
صدای هدفون رو کم کردیم و با آرامش به ادامه بازی پرداختیم.....

خداییش هر کسی که دو صحنه مهیب اول بازی رو در این شرایط بازی کرده بیاد اینجا نظرشو بگه شاید ما زیادی ترسو هستیم : دی
.
.
گرافیک بازی خیلی خوبه و همینطور صدا گذاری-صدای آیزیک رو اینبار میتونید بشونوید-حرکات کمی نرم تر شده ولی نه اونقدر که حس سنگینی لباس آیزیک از بین بره-اسلحه های خوبی همون اول بازی در اختیار دارید که فکر میکنم یکیشون جدیده - زمان کلی دمو خوبه حدود 50 دقیقه طول کشید البته یک معما و همچنین آشنا نبودن به کنترل بازی کمی زمان رو طلف کرد- در آخر هم به قابلیت های جدید بازی اشاره شد...

بی صبرانه منتظر نسخه کامل هستیم.......

B.3.S.T
24-12-2010, 13:16
از جا پریدیم استارت زدیم و نفس نفس زنان چراغ ها رو روشن کردیم کمی با ستینگ بازی ور رفتیم و خودمون رو خونسرد نشون دادیم دوباره چراغ ها خاموش کرده و به ادامه بازی پرداختیم.....

نمی توانیییییییم دیگر.. بس است !"

عزیز دل برادر ما نیز با این سبک تعاریف شما از فرط خنده به شدت از روی صندلی مبارک شوت شدیم رو زمین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی فان و قشنگ تعریف می کنی...فکر کنم هر کی بخونه با من موافقه تو این قضیه..: دی

halflife g
30-12-2010, 14:05
بازی اولین امتیاز خودش رو از مجله معتبر offical xbox magazine گرفت:

OXM=9.5/10

.
.

mohammad_twe
30-12-2010, 14:26
شدیدا منتظرشم
مثل نسخه 1 حتما شاهکار میشه
اخ اخ از الان ترس افتاده به جونم :دی با اون صدای جییییییغ اون حیوونای خوشگل :44::29:

B.3.S.T
30-12-2010, 15:17
شدیدا منتظرشم
مثل نسخه 1 حتما شاهکار میشه
اخ اخ از الان ترس افتاده به جونم :دی با اون صدای جییییییغ اون حیوونای خوشگل :44::29:

حیوون مگه جیغ میزنه محمد..!؟:18::31:
الان منظور از حیوون چی بود!؟من شماره یک رو هم بازی نکردم درست متوجه نمیشم این لغات بیگانه رو...روشنش کن واسم!: دی
منم بسیار منتظرم که بیاد فقط فکر نمی کنم زیاد بترسم چون نمیدونم داستانش چیه...!
راستی سبکش مثل رزیدنت اویل 5 هست فکر کنم؟!آره؟

mohammad_twe
30-12-2010, 16:50
:دی
نه سبکش مثل اویل نیست ( غلط کرده مثل اویل باشه :دی) اما ترسناک و دلهره آوره ...
منظورم از جیغ صداهای خیلی تیز و عجیبی هست که در میارن که باعث میشه موهای تنت سیخ و 6 متر در هنگام تاریکی شب و در اتاق تنها از جات بپری :دی
همین الان باید بری و dead space 1 رو بگیری و بازی کنی , مفهوم شد یا نه ؟؟؟ :دی
بگیر تا اخرش برو که تا 1 ماه دیگه هم DS2 میاد اونم بتونی راحت بازی کنی و داستان برات نا مفهوم نباشه !
گرافیک DS1 از بازیهای امروزی چیزی کم نداره ....

B.3.S.T
30-12-2010, 17:27
الان دارم بدیو بدیو!می کنم برم ds1 رو بگیرم : دی
واجب شد برم بگیرمش ببینم داستان چیه...
امشب نظرم رو راجبش میگم اگر زنده موندم!: دی

aha2012
30-12-2010, 17:40
بازی همه چیزش قشنگه ولی انصافا قیافه ی طرف رو اعصابه
خیلی بیریخته

eimanpaladin
30-12-2010, 17:42
سیستمش معلومه چی میخواد

resident_evil
30-12-2010, 18:19
با اون صدای جییییییغ اون حیوونای خوشگل

منظورت از حیوون چیه ممد ؟ : دی
اونا نکرومورف‌ بیدن که همون انسان بیدن ولی عفونت کردن بنده خداها این شکلی شدن : دی
اینم یه مطلب از بازیسنتر برای اطلاع بیشتر

تا چند هفته دیگر، با انتشار شماره دوم بازی Dead Space، یک بار دیگر به دنیای کابوس‌وار نکرومورف‌ها وارد می‌‌شوید. موجوداتی نفرت‌انگیز و سیری نا‌پذیر!
به مرور که در بازی پیشروی می‌کنید خواهید فهمید که این موجودات در اصل، انسان هستند. آن‌ها تحت تاثیر عفونتی قرار گرفته‌اند که بدنشان را تسخیر کرده و بدین صورت تغییر شکل داده‌اند.

و اما ایده نکرومورف‌ها از کجا نشات گرفت؟

تیم طراحی بازی عکس‌های بسیار زیادی از جراحی‌های پزشکی، کالبد‌شکافی و صحنه‌های تصادف جمع‌آوردی کرده و تحقیقات وسیعی بر روی بیماری‌های قارچی، انگلی و آناتومی و ساختار بدن انسان انجام داده است.

" ما به ساختار بدن انسان، استخوان بندی، رباط‌ها و مفصل‌ها و ارگان‌های بدن توجه خاصی داشتیم. تلاش ما این بود که ببینیم چطور آن‌ها را به اشکالی ترسناک تبدیل کنیم".

دشمنان ممکن است بال‌‌هایی شبیه به خفاش، بازوانی خرچنگ مانند و زائده‌های شاخک مانند داشته باشند ولی از طرف دیگر تمام این تغییرات بر اساس ساختار واقعی شکل انسان بوده و هیچ چیز به صورت تصادفی اضافه نشده است. حتی رنگ‌هایی که در بدن نکرومورف‌هاست بر اساس رنگ‌های طبیعی که در هنگام بیماری و عفونت و تصادف در بدن انسان پدیدار می‌شود، طراحی شده‌اند. مانند سبز زیتونی، اُخرایی، ارغوانی و سفید مات.

خلق یک Leaper

1- دست‌ها کشیده شده‌اند تا به مهمترین عضو برای حرکت تبدیل شوند. انگشتان توانایی گرفتن سطوح مختلف را دارا هستند.
2- عفونت باعث ایجاد شکافی در جمجمه Leaper شده است و دندان‌‌های بزرگ و ترسناکی در آرواره‌های او بوجود آورده است.
3- ستون فقرات و ماهیچه‌های پشت Leaper مستحکم‌تر شده اند تا با دیگر اعضای او مطابقت داشته باشند.
4- ماهیچه‌های پا و روده‌های Leaper با یکدیگر ترکیب شده و دمی شبیه به عقرب بوجود آورده‌اند که می‌تواند ضرباتی سوراخ‌کننده وارد کند.

خلق یک Puker

1- انگشتان Puker به چنگال‌هایی دراز تبدیل شده‌اند.
2- پاهای اولیه به هم پیچ خورده و رشته‌هایی از عصب و ماهیچه به سمت پایین رشد کرده‌اند و یک پای جدید را بوجود آورده‌اند.
3- ترشحات اسیدی و زرد رنگ صفرا در درون مری به حداکثر خود رسیده‌اند و باعث ایجاد تورم در شش‌ها شده‌اند. نام این نکرومورف‌ها نیز از روی همین خاصیت برداشت شده است( Puker: استفراغ کننده).
4- اسیدی که از دهان Puker بیرون می‌ریزد بر روی تمام بدن او تاثیر گذاشته است. آرواره و بالا تنه او متلاشی شده و پس از کمی تمام بدن او به تکه گوشتی لزج تبدیل می‌شود.

Masoud King
30-12-2010, 22:31

اولین نقد بازی توسط OXM انجام شد و امتیاز فوق العاده 9.5 رو گرفت !

گفته بازی پر از ترس و سوپرایز هست....

دمو رو گذاشته بودم برا دانلود امشب تموم میشه... دلم لک زده برا مهندس آیزاک

resident_evil
31-12-2010, 00:07
دمو رو گذاشته بودم برا دانلود امشب تموم میشه... دلم لک زده برا مهندس آیزاک

یکی 2 شب پیش به من گفتی امشب تمومه . مطمئنی ADSL داری ؟ : دی

Layken
31-12-2010, 01:16
4- ماهیچه‌های پا و روده‌های Leaper با یکدیگر ترکیب شده و دمی شبیه به عقرب بوجود آورده‌اند که می‌تواند ضرباتی سوراخ‌کننده وارد کند.
ممنون از مطالب خیلی واسم جالب و مفید بودن....
و این عقربه هم خیلی خطری هستش...جوی شدم..

Masoud King
31-12-2010, 15:43
یکی 2 شب پیش به من گفتی امشب تمومه . مطمئنی ADSL داری ؟ : دی
یه پارت سه هستش که دهنم رو سرویس کرده

تا حالا 4 بار ذاشتم دانلود بشه هی به 80 درصد میرسه میگه سرویس موقتا در دست رس نیست... دیشبم همین ارور رو داد... ظهری گذاشتمش الان شده 60 درصد... خدا کنه این دیگه ارور نده که من خودکشی میکنم : دی

درضمن یادآوری کنم که OXM به نسخه اول 6.5 داده بود!!

resident_evil
31-12-2010, 16:36
درضمن یادآوری کنم که OXM به نسخه اول 6.5 داده بود!!

بله به شدت پیشرفت کرده احتمالا البته 6.5 دادن به نسخه ی اول مقداری عجیبه اما حتما خیلی پیشرفت داشته نسخه ی 2 که 9.5 داده

Sam Fisher 11
31-12-2010, 19:00

درضمن یادآوری کنم که OXM به نسخه اول 6.5 داده بود!!شاید هم کسی که یک رو نقد کرده یه احمقِ مکعب بوده : دی و کسی که این یکی رو نقد کرده یک رو بازی نکرده: دی هر چیزی ممکنه: دی
یک فوق العاده بود... اگر جریان fear پیش نیاد میتونیم امیدوار باشیم که دقیقا نه در حد یک ولی باز هم هیجان زده و غافل گیر بشیم... و بازم بعضی صحنه ها دهنمون رو باز نگه داره!

B.3.S.T
31-12-2010, 20:56
خدا میدونه سر قسمت اول بازی چند نفر بر اثر سکته از دنیا بای بای کردن!
باید رو باکس شات بازی حتمآ قید کنن افرادی که مشکل قلبی و روحی دارن از انجام این بازی جدآ خود داری کنن!
من دیشب برای اولین بار نشستم قسمت اولش رو 1 ساعت بازی کردم کف و خون قاطی کردم:18:
چیه باوووو...داری تو راهروهای تخیلی راه میری میبینی یهو برق به طور کامل قطع میشه میمونی چه قلطی کنی(بعد باید با لیزر فندکی راه بری اینور اونور ...یهو میبینی چهره قشنگ یکی ظاهر میشه!:18:)
همه چیه بازی خوبه فقط همین نوع قرار گیری دوربین بازی خیلی عجیبه!اصلآ کنترل به اطرافت نداری...
نمیدونم بچه ها کسی دمو شماره 2 رو هم بازی کرده که همین گیم پلی رو داره یا نه ؟

mosolim
31-12-2010, 21:33
سلام
میبینم که بازی نمره خیلی عالی گرفته که جای بسی خوشحالیه. راستش من نسخه یک این بازی رو بازی کردم و تا تهش رفتم. بازی خوبی بود و گرافیک نسبتا خوبی هم داشت و گیم پلی بازی به خاطر سبک جدید کنترل کاراکتر جالب بود اما با همه این اوصاف من نتونستم باش ارتباط برقرار کنم. حالا هم که نسخه ی 2 اومده چندان علاقه ای به تاپیکش نداشتم تا اینکه نمره ای رو که گرفته دیدم . علاقه مند شدم که حتما بازی کنم. باید جالب باشه. راستی ایزاک تو پایان قسمت اول که براش مشکل پیش اومد ( تو اون سفینه و توهم و روح و ... ) هنوز زندست که اومده تو این قسمت؟

Masoud King
31-12-2010, 22:25
همه چیه بازی خوبه فقط همین نوع قرار گیری دوربین بازی خیلی عجیبه!اصلآ کنترل به اطرافت نداری...
نمیدونم بچه ها کسی دمو شماره 2 رو هم بازی کرده که همین گیم پلی رو داره یا نه ؟
آره دوربین نسخه اول خیلی رو مخ بود.. مثه اینکه اینو درستش کردن
+

راستی ایزاک تو پایان قسمت اول که براش مشکل پیش اومد ( تو اون سفینه و توهم و روح و ... ) هنوز زندست که اومده تو این قسمت؟
آره دیگه اگه زنده نبود چطوری می خواست تو این نسخه باشه؟!
اصلا مگه قرار بود مهندس آیزاک مرده باشه؟

hosseincode2008
31-12-2010, 22:44
آره دیگه اگه زنده نبود چطوری می خواست تو این نسخه باشه؟!
اصلا مگه قرار بود مهندس آیزاک مرده باشه؟
خيلي مطمئن نباش...
يه اتفاقاتي افتاده كه يه احتمالاتي رو به وجود آورده ! مثل Reborn as ششصد و نميدونم چند كه تو اولين تريلر بازي به زبان مخصوص خود بازي نوشته شده بود . البته احتمالش كم هست

Layken
31-12-2010, 23:19
والا B3st1 جان نمیدونم کلا چند تا بازی ترسناک بازی کردی...:31:
چیزی که این بازی نداشت کشته شدن بود ترسناک بود نه دیگه اون حد...که نفله بشه ادم.
نمیدونم سایرن 3 بازی کردی یا نه...یه جور بغز تو گلوی ادم از اول تا اخر هستش....ترس رو من اونجا احساس کردم.
البته در گذشته یادمه دوم راهنمایی بودم من اویل 2 رو بازی می کردم یادش بخیر...ترس رو اون موقع از سن احساس کردم. یا فاتال فریم 1 یا فاتال فریم 2 اینا ترسناک هستن
تو قسمت اول این بازی هم اون جونورایی که هر قدر می کشتی باز متولد میشدند ترسی بودن. لامصبها دستهای ادم رو عرق می دادند.

B.3.S.T
31-12-2010, 23:45
حامد جان والا بازی ترسناک در حد رزیدنت ها بوده دیگه...ولی اکشن اونا زیاد بوده نمیدونم ترسم زیاد نبوده!شایدم تو طفولیت دل و جرآت بیشتری داشتم!:31:

یه جور بغز تو گلوی ادم از اول تا اخر هستش
:18:
بغز چیه بازززز..!آقا ولمون کنین..چی می خواین از جون ما!؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این محمد یه پیشنهاد داد دیشب کلی تاوان اشتباهم رو دادم ساعت 3 شب با DS1 ... :31:

+
مشکل بازی این بود که میزدی یکی از اون موجودات رو نفله می کردی بعد وقتی ریلکس ریلکس داشتی راهتو میرفتی میدیدی جلوت واستاده !:18:

reza_esfahan19
03-01-2011, 17:37
با سلام من عاشق این بازی هستم ممنون که این تاپیک رو درست کردی

MILIN3M
03-01-2011, 23:13
یه سوال تکراری نزنینم البته کی میاد به شمسی جونا......

resident_evil
03-01-2011, 23:52
بازی 18 روز دیگه منتشر میشه

SA.JJ.AD
04-01-2011, 00:03
بازی 18 روز دیگه منتظر میشه

منتظر چی میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
04-01-2011, 05:42
حامد جان والا بازی ترسناک در حد رزیدنت ها بوده دیگه...ولی اکشن اونا زیاد بوده نمیدونم ترسم زیاد نبوده!شایدم تو طفولیت دل و جرآت بیشتری داشتم!:31:

:18:
بغز چیه بازززز..!آقا ولمون کنین..چی می خواین از جون ما!؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این محمد یه پیشنهاد داد دیشب کلی تاوان اشتباهم رو دادم ساعت 3 شب با DS1 ... :31:

+
مشکل بازی این بود که میزدی یکی از اون موجودات رو نفله می کردی بعد وقتی ریلکس ریلکس داشتی راهتو میرفتی میدیدی جلوت واستاده !:18:

وای اون قسمت حرفتو که پر رنگ کردم و وقتی خوندم ده دقیقه یه ضرب فقط خندیدم . :16::16::16:خیلی با حال گفتی :16::16::16::16:

اره منم قبلا سنم پایین تر بود بیشتر سراغ بازی ترسناک میرفتم . اما جدیدا نمیدونم برا چیه !زیاد بحث ترس نیست اصلا یه طوریه دلم میگیره . افسرده میشم !!:41:اون دفعه داشتم سایلنت بازی میکردم - هیشکی خونمون نبود ! یهو پشتمو نگاه کردم یه موجود دیدم !!:18: !سریع exit کردم و زدم بازیو پاک کردم اروم شدم :27:

اما چند سال پیش که ps1 داشتم سایلنت هیل 1 - alone in the dark و خیلی از بازی های ترسناک که بازی های امروز به پاشون نمیرسه ... همرو تو تنهایی مطلق تا ته میرفتم و کلی هم بهم میچسبید !!:8:

ولی به هر حال هر جور شده حتما میخوام این dead space 2 رو امتحان کنم !:47:

E Z I O
06-01-2011, 20:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
07-01-2011, 00:13
صدای سوزه گربه رو شنیدید..که ادم فکر میکنه گر یه می کنه یه جورایی...
فرض کنید ساعت 1 شب توی یک کوچه بن بست خلوت واستادید همه خواب و فقط شما هستید و یک باد اروم هم میوزه و کت بلندی که بر تن دارید تکون میده ..سکوت سکوت فقط صدای گریه گربه میاد نور مهتاب طوری افتاده که سایه شما جلو و چشمان گربه رو در تاریکی مطلق میبینید که گربه را مانند سایه ای بر
پشت بام نشون میده ته کوچه خرابه ای هستش که شی نامعلومه داره دقت میکنید دختری با لباس های سفید موهای بلند ریخته بر جلوی صورتش که فقط چشمانش را میبینی که به تو خیره شده. و همچنان صدای گریه گربه میاد..
به این میگن بغض........

mohammad_twe
07-01-2011, 01:36
فرض کنید ساعت 1 شب توی یک کوچه بن بست خلوت واستادید همه خواب و فقط شما هستید و یک باد اروم هم میوزه و کت بلندی که بر تن دارید تکون میده ..سکوت سکوت فقط صدای گریه گربه میاد نور مهتاب طوری افتاده که سایه شما جلو و چشمان گربه رو در تاریکی مطلق میبینید که گربه را مانند سایه ای بر
پشت بام نشون میده ته کوچه خرابه ای هستش که شی نامعلومه داره دقت میکنید دختری با لباس های سفید موهای بلند ریخته بر جلوی صورتش که فقط چشمانش را میبینی که به تو خیره شده. و همچنان صدای گریه گربه میاد..
به این میگن بغض........
ماشالا ماشالا : دی :18:
به این میگن یه قدرت تخیل خیلی قوی
تحسینت میکنم واس اینقدر تخیل قویت ! بدنم به لرزه افتاد وقتی با حس ترس اینایی که نوشتی رو میخوندم :دی

B.3.S.T
07-01-2011, 15:47
به این میگن بغض........
منم میگم ماشالا..:31:
حامد بیا یه دستی تو داستان نویسیه بازیهای ترسناک آینده ببر جون خودم معروف میشی!:18:
از سر خط تا تهش داشتم مثل آدم می خوندم بعد که تموم شد 2 ساعت رفته بودم تو کما !!!:18:

ولی اون قسمت دختر مو بلند رو از فیلم حلقه در آوردی نه ؟!:31:
انصافآ شخصیت خوف و ترسناکی داره

resident_evil
07-01-2011, 20:07

WTF ؟
این جیه دیگه ؟ : دی
Web Design Library !
یه جا دیگه آپ کن

وای وای ترسیدیم . ازین سایت های غافلگیر کننده بدم سکته ناقص بزنی تا 1 هفته خوابت نبره ؟ : دی

B.3.S.T
08-01-2011, 00:19
وای وای ترسیدیم . ازین سایت های غافلگیر کننده بدم سکته ناقص بزنی تا 1 هفته خوابت نبره ؟ : دی

سایت سیخی چنده باووو...فیلم حلقه رو ندیدی یعنی؟؟!!!!!!

+
تصویر اصلاح شد

راستی اینو همینجوری فان گذاشتم در حمایت از پست حامد : دی

resident_evil
08-01-2011, 00:27
سایت سیخی چنده باووو...فیلم حلقه رو ندیدی یعنی؟؟!!!!!!

اتفاقا سایتی که من میگم از چندین تا فیلم حلقه هم بدتره حالا برات میزارم ببینی جوون : دی

Layken
08-01-2011, 00:44
خب من همه فیلم های حلقه رو دیدم...
و این که نسخه های ژاپنیش ترسناکتر بودن....البته همچین رویکردی در سری کینه هم بود دخترهایی داشت با اون اوضاع ترسناک.

E Z I O
10-01-2011, 16:38
سیستم مورد نیاز بازی:

CPU: 2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64
3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)

RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista or Win7) or more

DISC DRIVE: 8x speed or faster CD/DVD drive

HARD DRIVE: At least 10 GB of free space

VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

SOUND: Direct 9.0c compatible sound card

Masoud King
11-01-2011, 13:09
چند روز پیش دمو رو بازی کردم.. نت نداشتم بیام توضیح بدم.. الان هم یادم رفته چطوری بود : دی

فقط اینکه:

کنترل بازی خیلی بهتر شده.. مخصوصا دوربینش ولی هنوز یکم به کاراکتر نزدیکه ولی خوب همینش باعث میشه بازی جذاب تر بشه.

گرافیک بازی بهتر شده. جزئیات و بافت ها با کیفیت تر هستند.

اتمسفر بازی سنگین تر شده و بیشتر احساس تنها بودن بهتون دست میده. تو این دمویی که بازی کردم به دفعات بیشتری نسبت به اون چیزی که از نسخه اول یادم هست صحنه های دلهره آور بیشتری رخ داد. یعنی حملات ناگهانی بیشتر بود.

این -- کردن هم چیز جالبه... نه آسونه و نه سخته.

آخر دمو هم یه موجود گنده اومد و داشتم فکر می کردم که اینو باید چطوری کشت که دمو تموم شد. با اینکه خیلی کوتاه بود ولی واقعا چسبید.

B.3.S.T
11-01-2011, 14:47
چند روز پیش دمو رو بازی کردم.. نت نداشتم بیام توضیح بدم.. الان هم یادم رفته چطوری بود : دی
مسعود جان تازه یادت رفته بود اینهمه یادت بود!!!:31:

+
سسیتم مورد نیاز بازی هم که همچین بالا نیست مخصوصآ گرافیکش!احتمالآ دیدن گرافیک شماره یک تا امروز جواب بوده دوباره با کمی تغییرات جزئی کامل و بهترش کردن.

hosseincode2008
11-01-2011, 15:19
سسیتم مورد نیاز بازی هم که همچین بالا نیست مخصوصآ گرافیکش!احتمالآ دیدن گرافیک شماره یک تا امروز جواب بوده دوباره با کمی تغییرات جزئی کامل و بهترش کردن.
تو بعضي بازيها از جمله اين بازي بين سيستم مورد نياز و گرافيك رابطه ي مستقيمي وجود نداره، خيلي بازيها داريم كه گرافيشون بهترين بوده ولي به خاطر موتور بهينه سيستم چندان بالايي نياز نداشتند و برعكس...

در مورد بازي هم اميدوارم در زمينه داستان اون انتظارهايي كه دارم رو براورده كنه و اون سوالهاي پيش اومده نسخه 1 رو بيجواب نذاره !

imi imi
11-01-2011, 17:05
اگه ميشه از دوستان يكي تاريخ دقيق انتشار رو بگه
ممنون

amirpers
11-01-2011, 17:44
اگر اشتباه نكنم 25 ژانويه مياد.

Mostafa NBA
11-01-2011, 18:48
اگه ميشه از دوستان يكي تاريخ دقيق انتشار رو بگه
ممنون

5 بهمن ...

halflife g
12-01-2011, 16:59
فقط اینکه:
کنترل بازی خیلی بهتر شده.. مخصوصا دوربینش ولی هنوز یکم به کاراکتر نزدیکه ولی خوب همینش باعث میشه بازی جذاب تر بشه.
گرافیک بازی بهتر شده. جزئیات و بافت ها با کیفیت تر هستند.
اتمسفر بازی سنگین تر شده و بیشتر احساس تنها بودن بهتون دست میده. تو این دمویی که بازی کردم به دفعات بیشتری نسبت به اون چیزی که از نسخه اول یادم هست صحنه های دلهره آور بیشتری رخ داد. یعنی حملات ناگهانی بیشتر بود.
این -- کردن هم چیز جالبه... نه آسونه و نه سخته.
آخر دمو هم یه موجود گنده اومد و داشتم فکر می کردم که اینو باید چطوری کشت که دمو تموم شد. با اینکه خیلی کوتاه بود ولی واقعا چسبید.

ایول ....من نظراتم خیلی به نظرات مسعود نزدیکه اگه اون خوشش اومد باشه منم به احتمال 99 درصد خوشم میاد.... .

فقط یه نکته دوستان:

این بازی رو نمیشه یه بازی ترسناک حساب کرد به نظر من.....بازی شوک آور محسوب میشه ...همین.......اگه این ترسناک پس siren:40: یا :40:silenthill و re3 چی هستن؟؟:31:(واقعا با هر کدوم از اینا زندگی کردم.........)

بازی ترسناک باید اتمسفر ترسناکی داشته باشه.باید همین که تو اون محیط می چرخی هم بترسی.یعنی احساس ترس همیشه باهات باشه......
حداقل تو شماره 1 این بازی که اینطور نبود.
.
.

779
12-01-2011, 18:44
مراد جان حرفت درست در مورد ترس و شوک و اینا.
اما چیزی که برایه حداقل بیشتر مردم طبیعیه اونکه وقتی به سن بالایه 18 میرسی دیگه کم تر نسبت به قدیم میترسی!
مثلا RE3 رو من بچه که بودم بازی کردم خوب طبیعیه ترسیدم! اما الان که بازی میکنم اصلا دلیلی واسه ترس ندارم! یا Silent Hill !
مگر اینکه صدایه TV رو خیلی بلند کنی که اونم باز میشه شوک آور ( مثلا صدایه موجودات که دارن راه میرن یکدفعه میاد خیلی میترسی )
برا همین این بازی برا من بیشترین ترس ( یا همون شوک ) رو داشت و من بیشتر از همه از این بازی میترسم :دی
به نظره من شوک خیلی تاثیر گزار تر از ترسه! ( در واقع شوک خودش یک نوع ترسه ) تویه فیلم هایه ترسناک ( که دیگه واقعا از هیچ کدومشون نمیشه ترسید ) هم موقعی که یک آدمکش یا موجود و ... میاد یک دفعه یک صدایه تیزی به گوش میرسه که این خودش داره سعی میکنه که شما رو شوکه کنه! پس فیلم ها هم میدونند که برایه ترسه مردم باید شوک بهشون وارد کنین!
اما این بازی که هم جو داره هم شوک وارد میکنه دیگه معلوم نیست چی بشه... ( مخصوصا اگر یک سینما خانواده با TV حداقل 40 اینچ داشته باشین و شب هم این بازی رو بازی کنین فکر کنم فرداش روانی بشین :دی )

Masoud King
12-01-2011, 18:49
این بازی رو نمیشه یه بازی ترسناک حساب کرد به نظر من.....بازی شوک آور محسوب میشه ...همین.......اگه این ترسناک پس siren یا silenthill و re3 چی هستن؟؟(واقعا با هر کدوم از اینا زندگی کردم.........)

بازی ترسناک باید اتمسفر ترسناکی داشته باشه.باید همین که تو اون محیط می چرخی هم بترسی.یعنی احساس ترس همیشه باهات باشه......

اتمسفر بازی که خداست مراد... اصلا این dead sapce رو احساس میکنی.

کلا نه تنها این نسخه بلکه نسخه اول هم اتمسفر عالی ای داشت و همچنین مکمل این اتمسفر یعنی صداگذاری که اونم عالی بود. حتی یادمه به خاطر همین اتمسفر و صدا جایزه هم گرفت.

به نظر من بازی Dead Space کلا جون تازه ای به این سبک داد.
اگه اون تکراری بودن ماموریت ها و همچنین دوربینش رو فاکتور بگیریم از هر نظر بازی عالی ای بود. امیدوارم تو این نسخه اینا بر طرف شده باشند. دوربینش که درست شده فقط می مونه اون مورد تکراری بودن ماموریت ها بر طرف شده باشه دیگه مو لا درزش نمیره.

ببینیم بازم مثه پارسال یکی از نامزد های بهترین بازی سال تو ژانویه منتشر میشه یا نه؟

halflife g
12-01-2011, 18:53
مراد جان حرفت درست در مورد ترس و شوک و اینا.
اما چیزی که برایه حداقل بیشتر مردم طبیعیه اونکه وقتی به سن بالایه 18 میرسی دیگه کم تر نسبت به قدیم میترسی!
مثلا RE3 رو من بچه که بودم بازی کردم خوب طبیعیه ترسیدم! اما الان که بازی میکنم اصلا دلیلی واسه ترس ندارم! یا Silent Hill !
مگر اینکه صدایه TV رو خیلی بلند کنی که اونم باز میشه شوک آور ( مثلا صدایه موجودات که دارن راه میرن یکدفعه میاد خیلی میترسی )
برا همین این بازی برا من بیشترین ترس ( یا همون شوک ) رو داشت و من بیشتر از همه از این بازی میترسم :دی
به نظره من شوک خیلی تاثیر گزار تر از ترسه! ( در واقع شوک خودش یک نوع ترسه ) تویه فیلم هایه ترسناک ( که دیگه واقعا از هیچ کدومشون نمیشه ترسید ) هم موقعی که یک آدمکش یا موجود و ... میاد یک دفعه یک صدایه تیزی به گوش میرسه که این خودش داره سعی میکنه که شما رو شوکه کنه! پس فیلم ها هم میدونند که برایه ترسه مردم باید شوک بهشون وارد کنین!
اما این بازی که هم جو داره هم شوک وارد میکنه دیگه معلوم نیست چی بشه... ( مخصوصا اگر یک سینما خانواده با TV حداقل 40 اینچ داشته باشین و شب هم این بازی رو بازی کنین فکر کنم فرداش روانی بشین :دی )

این که کاملا درسته.........آدم با بالا رفتن سنش کمتر میترسه و یا شایدم نترسه(و علاوه بر اون تجربه اون همه احساس ترس آدم رو پخته می کنه)......ولی باز بهرحال اصل ترس با اصل شوک فرق داره.......... .

من خودم چند وقت پیش(یکی دو ماه) داشتم re3 میزدم........دیدم چقدر ترس تو اتمسفر این این هست....وقتی داشتی از تو اون کوچه ها رد میشدی یا اون پارک و .........از فاصله خیلی خیلی زیاد صدای nemesis رو که می شنیدی ناخودآگاه یادت می افتاد که این میاد می کشه تو رو ها:31:(در صورتی که اصلا شاید خیلی از تو دور باشه)

یا مثلا تو silent hil the room از وقتی که از خواب پا میشی می بینی اتاقت قفله بعد که می بینی بیرون مردم دارن کارشونو می کنن و تو لحظه به لحظه داری بیچاره تر میشی خیلی احساس شیک و نابیه....:31:احساس اینکه دنیا داره واست تموم میشه.......... .

siren هم که بهترین عنوان ترسی هست که بازی کردم خیلی عالی بود...... .

درسته شوک اور نیس و قطره ای هستش و شاید اونقدرها هم نترسونه ولی مهم اینه که اتمسفر ترس رو منتقل می کنه....تو رو میبره تو جو خوف بازی............ .

.

779
12-01-2011, 19:07
این که کاملا درسته.........آدم با بالا رفتن سنش کمتر میترسه و یا شایدم نترسه(و علاوه بر اون تجربه اون همه احساس ترس آدم رو پخته می کنه)......ولی باز بهرحال اصل ترس با اصل شوک فرق داره.......... .

من خودم چند وقت پیش(یکی دو ماه) داشتم re3 میزدم........دیدم چقدر ترس تو اتمسفر این این هست....وقتی داشتی از تو اون کوچه ها رد میشدی یا اون پارک و .........از فاصله خیلی خیلی زیاد صدای nemesis رو که می شنیدی ناخودآگاه یادت می افتا دکه این میاد می کشه تو رو ها:31:(در صورتی که اصلا شاید خیلی از تو دور باشه)

یا مثلا تو silent hil the room از وقتی که از خواب پا میشی می بینی اتاقت قفله بعد که می بینی بیرون مردم دارن کارشونو می کنن و تو لحظه به لحظه داری بیچاره تر میشی خیلی احساس شیک و نابیه....:31:احساس اینکه دنیا داره واست تموم میشه.......... .

siren هم که بهترین عنوان ترسی هست که بازی کردم خیلی عالی بود...... .

درسته شوک اور نیس و قطره ای هستش و شاید اونقدرها هم نترسونه ولی مهم اینه که اتمسفر ترس رو منتقل می کنه....تو رو میبره تو جو خوف بازی............ .

.

ولی مطمئن باش نسبت به شوکه لحظه ای که به تو وارد میشه تو رو نمیترسونه...
تو مثلا داری RE3 بازی میکنی خوب میری یکم جلو بعد به فکرت میرسه که این بازیه و ترسی نداره! ( زد حال ترین فکری که بیش تر مواقع به سراقم میاد اعصابم خورد میشه :دی تا میایم حال کنیم یکدفعه این فکره میاد )
اما شوک این چیز ها رو نداره :دی حتی ترس از اومدن یک شوک هم خودش خیلی بیشتر از این ترسیه که تو میگی!!!
البته جدیدا فکر کنم شوک هایه طولانی مدت خیلی ترسش زیاد تره! یکی از دوستان بهم لینک اینترنتی داده بود ( فکر کنم همه تجربه کردین حداقل یک بار :دی ) یک قطعه موسیقی بود که باید با دقت گوش میدادی بعدش یکدفعه یارو یک جیغ شییطانی رو میگرفت به مدت 6 یا 7 ثانیه! اولین بار که این دیدم با جیغ یارو جیغ زدم!:27: :دی
تویه بازی هم میتونن همچین کاری کنن مثلا داری به شیشه هایه بخار نگاه میکنی یکدفعه یک موجودی به مدتی فوقش 10 ثانیه بیاد یک صدایه نا هنجار بلند جلوت در بیاره فکر کنم دیگه آخرش غش کنی :دی
یکی دیگر از دلایل ترس هم که تویه Silent Hill جدید میخواد توش استفاده شه ضعفه!!!
ضعف!!! اوخ اوخ اوخ من از این خیلی خیلی میترسم! مخصوصا اگه بازی Checkpoint هاش دیر به دیر باشه!! بازیه COD هم باشه یکم اتمسفر داشته باشه میترسم من :دی نمیدونم چرا اما این مورد خیلی رویه آدم تاثیر میگزاره ( یک جورایی از نظره روانشناسی آدم رو ضعیف میکنه ) مثلا تو داری فکر میکنی اوه اوه اوه این همه اومدم بمیرم خیلی بده ( در حالی که اسلحه ای هم نداری یا تیر هات تموم شده ) بعد یک موجودی با صدایه خیلی بلند میاد دنبالت تو شروع میکنی به دویدن در عین حال که میدوی حتمی از قسمتی میری که تابحال نرفتی ( دیوونه که نیستی برگردی :دی ) بعد فکر کن اگه یک صحنه هم برایه جلوت در نظر گرفته باشن ( مثلا داری میدوی بعد یکدفعه یک موجودی از سقف مثلا بیاد بگیردت ) اینجاست که دیگه اوجه ترس همراه با شوک رو میبینی!!!:دی
که البته تویه Dead Space 2 من امید به این نوع ترس ندارم چون کاملا مسلحی اما تویه Silent Hill جدید...

Black Vengeance
12-01-2011, 19:08
ایول ....من نظراتم خیلی به نظرات مسغود نزدیکه اگه اون خوشش اومد باشه منم به احتمال 99 درصد خوشم میاد.... .

فقط یه نکته دوستان:

این بازی رو نمیشه یه بازی ترسناک حساب کرد به نظر من.....بازی شوک آور محسوب میشه ...همین.......اگه این ترسناک پس siren:40: یا :40:silenthill و re3 چی هستن؟؟:31:(واقعا با هر کدوم از اینا زندگی کردم.........)

.
.
کلا مراد جان باهات 100 درصد موافقم
ولی به نظرم شوک هایی که DS هم وارد می کنه همون ترسه ولی یه سبک متفاوت از ترسوندن تو یه بازی
به نظر من سبک ترسوندن فرق می کنه تو بازی های مختلف
مثلا نوع دوربین DS طوریه که زاویه ی دید کمی داره. شوک های لحظه ای وارد می کنه بیشتر به چشم میاد با آهنگ هایی که ریتمش ناگهان تند میشه.سکوت تو این طور بازی ها بیشتر جلوه می کنه و می ترسونه.البته فضای بازی هم جو ترسناکی رو حاکم می کنه.فضای پیشرفته ی بازی کلا اتمسفر سنگینی رو ایجاد می کنه
SH کلا یه جوری محیطو برای آدم ترسناک جلوه میده.فضای بازی خیلی خیلی مرده به نظر میاد.در اصل SH بیشتر از اینکه شوک های لحظه ای وارد کنه ترس رو تو کل فضا پراکنده می کنه.آهنگ های با ریتم کند تر و متداوم اینجا بیشتر جلوه می کنه
جنبه های مشترک هم زیاد دارن.مثلا هر دو بازی دشمنانی دارن که بعضا کشتنشون میسر نیست و باید فرار کرد.این به شدت گیمرو تحت فشار می زاره
توی بازی های بالا تنها بودن خیلی نقش اساسی داره. به نظر من به همین دلیله که در Left4Dead به خاطر بازی تیمی ترس کمتر حس میشه.
روش های ترسوندن زیاده و متنوع.یادش بخیر Max Payne 1 تو لحظه هایی که خواب میدید از صدای گریه ی بچش به عنوان عنصر ترس استفاده می شد.

----

خوب این طور که در سایت Game Ranking ثبت شده
Game Informer سه نسخه ی PC - Xbox 360 - Play Station 3 رو نقد کرده و به هر سه نمره ی 9/10 داده
این در حالیه که Game Informer به نسخه ی یک بازی در Xbox 360 و PC نمره ی 9.25 رو داده بود

مجله ی رسمی Xbox یا همون Officia Xbox Magazine هم به نسه ی Xbox 360 بازی نسخه ی 9.5/10 رو داده که مسعود جان قبلا گفته بود

halflife g
12-01-2011, 19:26
ولی مطمئن باش نسبت به شوکه لحظه ای که به تو وارد میشه تو رو نمیترسونه...
تو مثلا داری RE3 بازی میکنی خوب میری یکم جلو بعد به فکرت میرسه که این بازیه و ترسی نداره! ( زد حال ترین فکری که بیش تر مواقع به سراقم میاد اعصابم خورد میشه :دی تا میایم حال کنیم یکدفعه این فکره میاد )
اما شوک این چیز ها رو نداره :دی حتی ترس از اومدن یک شوک هم خودش خیلی بیشتر از این ترسیه که تو میگی!!!
البته جدیدا فکر کنم شوک هایه طولانی مدت خیلی ترسش زیاد تره! یکی از دوستان بهم لینک اینترنتی داده بود ( فکر کنم همه تجربه کردین حداقل یک بار :دی ) یک قطعه موسیقی بود که باید با دقت گوش میدادی بعدش یکدفعه یارو یک جیغ شییطانی رو میگرفت به مدت 6 یا 7 ثانیه! اولین بار که این دیدم با جیغ یارو جیغ زدم!:27: :دی
تویه بازی هم میتونن همچین کاری کنن مثلا داری به شیشه هایه بخار نگاه میکنی یکدفعه یک موجودی به مدتی فوقش 10 ثانیه بیاد یک صدایه نا هنجار بلند جلوت در بیاره فکر کنم دیگه آخرش غش کنی :دی
یکی دیگر از دلایل ترس هم که تویه Silent Hill جدید میخواد توش استفاده شه ضعفه!!!
ضعف!!! اوخ اوخ اوخ من از این خیلی خیلی میترسم! مخصوصا اگه بازی Checkpoint هاش دیر به دیر باشه!! بازیه COD هم باشه یکم اتمسفر داشته باشه میترسم من :دی نمیدونم چرا اما این مورد خیلی رویه آدم تاثیر میگزاره ( یک جورایی از نظره روانشناسی آدم رو ضعیف میکنه ) مثلا تو داری فکر میکنی اوه اوه اوه این همه اومدم بمیرم خیلی بده ( در حالی که اسلحه ای هم نداری یا تیر هات تموم شده ) بعد یک موجودی با صدایه خیلی بلند میاد دنبالت تو شروع میکنی به دویدن در عین حال که میدوی حتمی از قسمتی میری که تابحال نرفتی ( دیوونه که نیستی برگردی :دی ) بعد فکر کن اگه یک صحنه هم برایه جلوت در نظر گرفته باشن ( مثلا داری میدوی بعد یکدفعه یک موجودی از سقف مثلا بیاد بگیردت ) اینجاست که دیگه اوجه ترس همراه با شوک رو میبینی!!!:دی
که البته تویه Dead Space 2 من امید به این نوع ترس ندارم چون کاملا مسلحی اما تویه Silent Hill جدید...

اتفاقا این ضعف در deadspace2 هم هست..........کنترل کم به محیط پیرامون(به خاطر دوربین) ....ضعیف بودن در مقابل بعضی دشمنا......کمبود تیر.........
فقط این ضعف خفیف تر هستش تو deadspace چون بیشتر میخواد رو شوک لحظه ای کار کنه........ .

مادر ترس همین احساس ضعف...احساس اینکه ای وای من الان میمیرم.............من الان تنها میشم..........

+

یه موردم به نظر من مورد مانا بودن و پایداری این ترس........وقتی تو از اتمسفر بازی میترسی در نتیجه هر وقت که میخوای این فضا رو واسه خودت به یاد بیاری ترس برت میداره........ .وقتی این شوک بالاخره یه بار اتفاق می افته و از بین میره(یا کمرنگ میشه).......

+

یه مورد هم اینکه اگه بری و به سبک بازی deadspace تو سایتای بازی نگاه کنی اکثرشون نوشتن "سوم شخص تخیلی" و اسمی از ترسناک در کنارش زده نشده که این خودش نکته مهمی رو بیان می کنه....... .
.
.

Masoud King
12-01-2011, 19:58
یه مورد هم اینکه اگه بری و به سبک بازی deadspace تو سایتای بازی نگاه کنی اکثرشون نوشتن "سوم شخص تخیلی" و اسمی از ترسناک در کنارش زده نشده که این خودش نکته مهمی رو بیان می کنه....... .
.
نه بابا چه نکته ی مهمی رو می خواد بیان کنه؟!
بعضی سایتا خیلی کلی میان مینویسن... مثلا بازی علمی تخیلی - ترسناک هست... خوب به صورت کلی مینویسن علمی تخیلی.
یا مثلا AC یه بازی اکشن ماجراجویی همه میشناسن ولی IGN میاد تو شاخه علمی تخیلی اونو رقابت میده. این یعنی بازی اکشن ماجراجویی نیست؟
اینم همونه.

resident_evil
12-01-2011, 19:59
به Alan Wake هم یه جایی کفته بود Action/Adventure : دی

B.3.S.T
12-01-2011, 23:35
کلآ فکر کنم بدترین شوکها رو همین ds به گیمر وارد می کنه!
تصویر ما از ترس چیه؟!آدمهای تغییر شکل یافته یا ناگهان ظاهر شدن موجودات حالا چه انسان یا حیوان و موجودات عجیب..
من خودم به شخصه وقتی تو ds میبینم هر دوی این فاکتورها رو ,معنی ترس به خوبی تو ذهنم حک میشه!
البته از صدا گذاری محیطهای ترسناک تو بازی هم نباید الحق گذشت چون 50% ترس رو صداها ایجاد میکنن...
تو اکثر فیلمهای ترسناکی تا به حال دیدم صدای محیط خیلی تاثیر گذار بوده
نمونش فیلم silent hill ! نمیگم فیلم خیلی ترسناک بود نه...بلکه صدای محیطی که تو خیلی صحنه ها بود واقعآ حالت غریب و خوفی به آدم دست میداد که نکنه الان یک اتفاقی میوفته..
یا مثلآ یکی از ترسناک ترین و کم هزینه ترین فیلمهای تاریخ سینما paranormal activity های 3 گانه که بعضآ تو خیلی از صحنه ها هیچ اتفاقی نمیوفته ولی صدای نفس نفس زدن و قدم برداشتن طرف ...یا صدای باز و بسته شدن در با توجه به حرکت دوربین به طرز مرگباری با نوع ژانر فیلم مچ میشه و ترس بی حد و اندازه ای رو به آدم وارد می کنه!
به نظرم ترس مقولش خیلی زمان میبره تا تهش بخوای درکش کنی و به این راحتیا معنی و مفهموش باز نمیشه..

hosseincode2008
13-01-2011, 10:00
تو نقد Gameinformer اومده:

A monster of a sequel, offering bigger scares and more excitement than i expected... the tease for Dead Space 3 has my head spinning with questions

اينطور كه معلومه در زمينه داستان هم كم نذاشتن... ايول

halflife g
13-01-2011, 12:39
نه بابا چه نکته ی مهمی رو می خواد بیان کنه؟!
بعضی سایتا خیلی کلی میان مینویسن... مثلا بازی علمی تخیلی - ترسناک هست... خوب به صورت کلی مینویسن علمی تخیلی.
یا مثلا AC یه بازی اکشن ماجراجویی همه میشناسن ولی IGN میاد تو شاخه علمی تخیلی اونو رقابت میده. این یعنی بازی اکشن ماجراجویی نیست؟
اینم همونه.

خوب اتفاقا همین نکته مهمیه....... .:31:
بازی مثه silenthill تقریبا تو 90 درصد سایتها تو سبکش حتما ترس ذکر میشه ولی واسه deadspace شل کن سفت کن هست همیشه.......یکی مینویسه سوم شخص ...یکی مینویسه تخیلی و....... . .

منظور اینکه اونا هم نمیتونن صد درصد رو ترسناک بودن سبک این بازی مطمین بشن و مثه من و تو با هم اختلاف نظر دارن(ولی اکثرشون رو ترسناک بودن سایلنت هیل یا سایرن یا فتال فریم مطمین هستند)

+

نوید خداییش aw سبکش ترسناک داشت اصن؟؟اونی که میگفتن بود؟؟؟؟

.
.

resident_evil
13-01-2011, 12:58
نوید خداییش aw سبکش ترسناک داشت اصن؟؟اونی که میگفتن بود؟؟؟؟

اصلا حرفی از ترس نزده بودن .

Psychological Action Thriller

aha2012
13-01-2011, 13:12
گویا dead space 3 هم تایید شده

amin 2010
13-01-2011, 13:15

یه شایعه خوشگل منتشر شده بسیار حالیدیم .
گفته میشه اولین تیزر نسخه سوم این بازی در Dead Space 2 موجود خواهد بود
نسخه دوم این بازی January 25 عرضه خواهد شد ( یه دو هفته دیگه )

Masoud King
13-01-2011, 13:47
منظور اینکه اونا هم نمیتونن صد درصد رو ترسناک بودن سبک این بازی مطمین بشن و مثه من و تو با هم اختلاف نظر دارن(ولی اکثرشون رو ترسناک بودن سایلنت هیل یا سایرن یا فتال فریم مطمین هستند)
نه اصلا این ربطی به اون نداره
مثلا گیم اسپات نوشته Sci-Fi Shooter
بعد تو توضیح بازی نوشته:
EA and its Redwood Shores-based Visceral Games label are working on a follow-up to the 2008 sci-fi horror survival game

یا مثلا IGN نوشته: Third-Person Action Adventure
بعد تو توضیحات بازی نوشته:
Engineer Isaac Clarke returns for another blood-curdling adventure in Dead Space 2, the sequel to the critically acclaimed horror adventure

این همون چیزیه که بالا گفتم.

hosseincode2008
13-01-2011, 13:57
گفته میشه اولین تیزر نسخه سوم این بازی در Dead Space 2 موجود خواهد بود
البته هنوز معلوم نيست تيزر باشه، اين شايعات هم همونطوري كه در پست 124 گفتم از يه جمله GI به وجود اومده

A monster of a sequel, offering bigger scares and more excitement than i expected... the tease for Dead Space 3 has my head spinning with questions

اون آخرين صحنه Dead Space 1 هم به نوعي tease بود واسه نسخه 2 و شايد منظور اونها از همين نوع tease ها باشه...

Masoud King
13-01-2011, 14:04
اون آخرين صحنه Dead Space 1 هم به نوعي tease بود واسه نسخه 2 و شايد منظور اونها از همين نوع tease ها باشه.
100 درصد هم همینطوریه حسین

وگرنه خیلی ضایع هست بیان آخر بازی تیزر نسخه بعد رو نشون بدن : دی

مطمئنا این منتقد GI یه صحنه هایی تو بازی دیده که ما هنوز ندیدیم و اگر ما هم ببینیم مثه تیزر برا نسخه بعدی میمونه..

Masoud King
13-01-2011, 19:34
مجله خسیس و ناخون خشک EDGE هم بازی رو نقد کرده و بهش نمره 9/10 داده!

resident_evil
14-01-2011, 18:43
دیشب دمو رو دان کردم الان بازی کردم واقعا فوق العاده شد ه . سرعت گیم پلی بازی بالا رفته هیجان دوبل شده !

Masoud King
14-01-2011, 18:57
دیشب دمو رو دان کردم الان بازی کردم واقعا فوق العاده شد ه . سرعت گیم پلی بازی بالا رفته هیجان دوبل شده !
تازه نوید دمو فکر کنم فقط درجه سختی نرمال رو داشت ... ببین رو سخت ترین درجه چی میشه

اون دشمنا که شبیه بچه هستن... اونا خیلی ناجورن... همون اول که پدیدار میشن یکیشون یه جیغ خیلی ناجور میزنه که تا عمق آدم نفوذ میکنه. نامردا گله ای هم حمله میکنن. با اون تفنگه که به صورت افقی شلیک میکنه میزنی چنتا با هم از وسط نصف میشن.

اون موجودات کت و شلواری هم جالب بودن... نمیدونم تو نسخه قبل بودن یا نه.. البته فکر کنم از همون ساکنین سالن موسیقی بودن چون لباسشون مثه همونا شخصا هست.

نمرات بازی هم تا حالا خیلی عالی بوده... فکر کنم خود EA هم سر نسخه اول فکرش رو نمی کرد که بذر همچین شاهکاری رو کاشته باشه!!

Masoud King
14-01-2011, 22:40
دوتا پیش نمایش ویدئویی از بازی هست که دیدنشون خالی از لطف نیست:

GameSpot's Dead Space 2 Video Preview
Hi-Res H.264 MP4...38mb

GameTrailers's Dead Space 2 Video Preview
SD...28mb

resident_evil
14-01-2011, 23:43
تازه نوید دمو فکر کنم فقط درجه سختی نرمال رو داشت ... ببین رو سخت ترین درجه چی میشه

اتفاقا من رو این حساب که مثل 1 راحته دیگه رفتم جلو همون اول بازی که یوهو یکی میاد باهاش درگیر شدم زدمش دیدم Healthـَم قرمز شده ! به نظر نسبت به نسخه ی قبل سختتر شده که خیلی خوبه اما این سریعتر کردن گیم پلی بازی خیلی خوب جواب داده به نظرم .

اون دشمنا که شبیه بچه هستن... اونا خیلی ناجورن... همون اول که پدیدار میشن یکیشون یه جیغ خیلی ناجور میزنه که تا عمق آدم نفوذ میکنه. نامردا گله ای هم حمله میکنن. با اون تفنگه که به صورت افقی شلیک میکنه میزنی چنتا با هم از وسط نصف میشن.

آره رسما میرون تو مُخ . یکی که جیغ میزنه بقیه هم باهاش همراه میشن پدرسوخته ها . خیلی باید در مقابل اونا سریع باشی

اون اسلحه ی جدید هم که میزدی پرت میکرد میچسبوند به دیوار فوق العاده بود . کلا من 2 3 بار وسط مبارزه اسلحه رو عوض کردم با سرعت اسلحه رو عوض میکرد . یعنی خشاب پر نمیکردم سریع اسلحه عوض میکردم خیلی حس خوبی میده .

کلا کسانی که موفق به انجام دمو نشدن منتظر یه سوپر اولترا شاهکار باشین که از نسخه قبل هم گیراییش بیشتره .

mohammad_twe
17-01-2011, 12:29
8 روز تا انتشار مونده :40:
احتمالا تا 3 روز دیگه لیک شده میاد بیرون :دی

Masoud King
17-01-2011, 13:30
8 روز تا انتشار مونده
احتمالا تا 3 روز دیگه لیک شده میاد بیرون
نه الان که پست میدم دقیقا 7 روز 22 ساعت دیگه : دی
آره این مدیا لیست پدر سوخته رو بدن تمومه

mohammadaliarmin
17-01-2011, 23:14
خاطرات نسخه قبلی دوباره دارن برام زنده میشن
اولین باری که dead space رو از یکی از دوستام گرفتم
نمی دونستم ترسناکه همون اول بازی که دو تا غول میپرن رو
سر دوستامون داشتم از ترس می مردم :weird:
شماره یک عالی بود خدا کنه این بهتر باشه

B.3.S.T
17-01-2011, 23:34
اولین باری که dead space رو از یکی از دوستام گرفتم
نمی دونستم ترسناکه همون اول بازی که دو تا غول میپرن رو
سر دوستامون داشتم از ترس می مردم
آره منم فریب خوردم به وسیله یکی که خودش میدونه کیه!:31:
اصلآ قرار نبود نامردی بترسم ولی از نامردی هم یه چی اونورتر بود!:31:

شماره یک عالی بود خدا کنه این بهتر باشه
والا اینجور که دوستان دمو رو بازی کردن و نقد کردن همه چی حکایت از بهتر شدن بازی داره و نوید جان هم اینجوری نقد کردن بازی رو در یک جمله :

منتظر یه سوپر اولترا شاهکار باشین که از نسخه قبل هم گیراییش بیشتره .

Layken
17-01-2011, 23:42
از بس این مدت بیبازی بودیم دیگه هممون داریم واسه انتشار بازی ها لحظه شماری میکنیم.
حتما می دونستن که اینجا ملت امتحانات میان ترم دارن گفتن بزارید درسشون رو بخونن :31:
من که استاد اشنا دارم سفارش کردم نمره ردیفه :31: مملکت مهندس تولید می کنه:31:
تو این مدت بیبازی هم بیرون هوا سرد برف تا زانو زده هیج جا مثل خونه ادم حال نمیده

دقیقا 7 روز 22 ساعت دیگه : دیتوصیه می کنم این 7 روز و ساعت چقدر میشه .؟؟؟؟ ساعت 1 پست دادی مسعود ...؟؟
+ - / خلاصه . که تا دقایقی دیگر میشه 6 روز... nba jam بزنید خیلی خندس

B.3.S.T
18-01-2011, 03:49
تو این مدت بیبازی هم بیرون هوا سرد برف تا زانو زده هیج جا مثل خونه ادم حال نمیده

حرف برف می زنی یاد اون توصیفت از بغض میوفتم!:31:
من اگر جات بودم به جا هر بازی میرفتم از این برف که روزای اخرشه بهترین استفاده رو میکردم!بازی همیشه هست ولی برف زودی آب میشه:31:
سال دیگه هم که به 2012 نزدیک میشیم...هیچی ولش کن باز الان میرم تو آفساید پنالتی میزنم!: دی

+
اگر به جای ds2 مثلآ crysis2 ریلیز میشد چی میشد!هنوز یکش تموم نشده دارم التماس می کنم تموم شه این کابوس باز باید بشینیم شماره 2 رو پشت بندش بریم!

Viren
18-01-2011, 03:59
7 روز مونده!

من اول باید برم 1 رو بگیرم بازی کنم!:31:

Black Vengeance
18-01-2011, 11:39
دوستان این هم از نسخه ی Collectors Edition بازی البته چند وقتی میشه که تایید شده ولی چون در تاپیک اشاره ای بهش نشده بود تصاویرش رو قرار می دم

محتویات نسخه ی Collectors Edition

بازی Dead Space 2
ماکت اسلحه ی Issac یعنی همون Plasma Cutter که شامل 3 چراغ LED هست
Sound track های ارجینال بازی بر روی یک CD
یک کانسپت آرت از یک Necromorp که در حال حمله به یک فرده
قابلیت دانلود لباس Unitology و Fource Gun

قیمت این نسخه برای هر سه پلتفرم حدود 79 دلار هست
این هم چند تصویر از اسلحه ی زیبا و نوآورانه ی Issac
Plasma Cutter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما آخرین نمرات بازی که در Game Ranking ثبت شده :

Xbox 360
Official Xbox Magazine UK 9/10

Play Station 3
Playstation Official Magazine US 9/10
Edge Magazine UK 9/10
PSM3 Magazine UK 9.2/10

دوستان آخرین نمره ای که برای نسخه ی PC ثبت شده همون نمره ی 9/10 بود توسط Game Informer که قبلا اطلاع رسانی شد

mohammad_twe
19-01-2011, 00:41
6 روز تا انتشار بازی مونده :40:
چه کنیم که شدیم روزشماره این بازی :دی اینقدر که دارم انتظارش رو میکشم و روز شماری میکنم , جو گرفته اینجا هم واستون روز میشمارم :دی

Masoud King
19-01-2011, 12:51
6 روز تا انتشار بازی مونده
چه کنیم که شدیم روزشماره این بازی اینقدر که دارم انتظارش رو میکشم و روز شماری میکنم , جو گرفته اینجا هم واستون روز میشمارم
دیروز داشتم یکم سایتا رو میگشتم دیدم یه جا نوشته بازی تا 4 فوریه تاخیر خورده!!
یهو دلم ریخت... اما فکر کنم شایعه ای بیش نبوده
+
یکی از یوزر های gamespot هم حرف دل ما و زده:

five days seems like 500 to me, OMG i've been waiting for this for so long .

pedram_sad
19-01-2011, 13:39
بسي اندر عجبم كه چرا هنوز leak نشده بازي
نه به اون بازي هايي كه 12 تا 14 روز قبل از release date شون leak ميشن نه به اين:31:

mohammad_twe
19-01-2011, 14:34
پدرام باور کن یوزرت رو دیدم که اینجا پست دادی گفتم حتما بازی اومده :دی اخه هرموقع بازی ها لیک میشه اولی نفری هستی که خبر میدی :دی

Amir Hossein
20-01-2011, 01:01
سلام
قیمت بازی به دلار چنده؟؟؟
نسخه قبلیش که درنوع خودش شاهکاری بود

Masoud King
20-01-2011, 12:01
60 دلار ناقابل

mohammad_twe
20-01-2011, 12:33
5 روز !!!! هنوز لیک نشده ! خیلی عجیبه , مسعود نکنه اون لینکی که دیدی حقیقت داشته باشه واسه تاخیر :18: :دی

Masoud King
20-01-2011, 12:42
5 روز !!!! هنوز لیک نشده ! خیلی عجیبه , مسعود نکنه اون لینکی که دیدی حقیقت داشته باشه واسه تاخیر
می خواستم بگم چقدر دیگه مونده گفتم نون مردم رو آجر نکنم : دی
+
نه بابا فکر نکنم درست باشه... نقداش اومده و تاخیر الکی که دیگه خیلی ضایع هست
شاید ترسیدن بهش دست بزنن و قفلش رو بشکنن : دی

mohammad_twe
20-01-2011, 13:22
تو سایت xbox360iso میچرخیدم دیدم یه جا نوشته نگران نباشید تا امشب حتما لینک هاش میاد
یکی از دوستان قفل شکن بود فکر کنم :دی

می خواستم بگم چقدر دیگه مونده گفتم نون مردم رو آجر نکنم : دی
دارم واسط .... :دی

Masoud King
20-01-2011, 16:18
تو سایت xbox360iso میچرخیدم دیدم یه جا نوشته نگران نباشید تا امشب حتما لینک هاش میاد
یکی از دوستان قفل شکن بود فکر کنم
شب اونا یا شب ما؟
یکی گفته:
but it will be online anytime between now and saturday the 21st as thats when i get my copy

دارم واسط ....
بیا و خوبی کن : دی

SA.JJ.AD
20-01-2011, 16:59

یه والپیپر Full HD از این بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تا اماده شید :31:

کد HTML:

Amir Hossein
20-01-2011, 23:26
اون تفنگا که تو پست 144 هستش
عین همون آتاریه خوذمونه که با هاش اردک میزدیم!؟!؟!؟:31:

JUSTIN11
20-01-2011, 23:50
اون تفنگا که تو پست 144 هستش
عین همون آتاریه خوذمونه که با هاش اردک میزدیم!؟!؟!؟:31:

دست شما درد نکنه دیگه....... چیز دیگه ایی به فکرت نمیرسید.... : دی

من برای این بازی رفتم یه هدفون creative HQ 1400 گرفتم.دوباره دمو رو بازی کردم.... عجب حالی داد :دی

مثل اینکه آیزیک بعد از وقایع قسمت اول دچار سردرد و توهمات عجیبی شده..... مثلا اولین شوک بازی توی دمو مشخص بود.... یهو یه مرده از توی شیشه اومد بیرون:evil:. ............. اگه از این شوک ها در طول بازی باشه که دیگه هیچی راه رفتن معمولی هم دل و جرات میخواد :دی

mohammad_twe
21-01-2011, 00:02
یه خبر بدم :
این اپدیت جدید ایکس باکس که چندروزی نیست از اومدنش گذشته باعث شده 2/3 تا بازی اجرا نشن !!
امکانش هست برای DS2 هم همچین مشکلی پیش بیاد ...
اما انگار بروبکس C4EVA گفتن مشکلی نست و با یه پچ همه چی درست میشه ....
این همه منتظر موندیم حالا ببینم چه بلایی میخواد سرمون بیاد :دی
در ضمن 4 روز تا انتشار مونده .....

masoud93
21-01-2011, 00:46
سلام.

من +LT نریختم.

به جاش دو تا آپدیت بود که زمان اساسین 3 اومد رو ریختم.

یعنی این مشکل برا منم ممکنه اتفاق بیوفته ؟؟؟

این اپدیت جدید ایکس باکس که چندروزی نیست از اومدنش گذشته باعث شده 2/3 تا بازی اجرا نشن !!

کدوم آپدیت جدید و کدوم بازی ها ؟؟؟

Masoud King
21-01-2011, 01:12
مثل اینکه آیزیک بعد از وقایع قسمت اول دچار سردرد و توهمات عجیبی شده..... مثلا اولین شوک بازی توی دمو مشخص بود.... یهو یه مرده از توی شیشه اومد بیرون. ............. اگه از این شوک ها در طول بازی باشه که دیگه هیچی راه رفتن معمولی هم دل و جرات میخواد
آره آیزاک زده به سرش و دیوانه شده... توهم میزنه
البته منم همچین بلاهایی سرم میومد مطمئنا اینطوری می شدم

فکر کنم شامل بازیهایی بشه که تو لایو میشه بازی کرد و از اونجا که این بازی هم ملتی پلیر داره بعید نیست جز همون بازیا باشه ... خدا نکشه این مایکرو رو!!
خدا کنه اون چیزی که برا رفع این مشکل میدن ربطی به Firmware دستگاه نداشته باشه چون من هنوزLT رو هم نریختم : دی

Amir Hossein
21-01-2011, 01:19
این بازی برای pc هم هست دیگه!!!
نه

Layken
21-01-2011, 01:31
بچه ها دعا کنیم دیگه تاخیری چیزی نخوره...یا این که کنسول از بابت اپدیت ایراد نده...
همه با هم دعا میکنیم.

این بازی برای pc هم هست دیگه!!!
نه
بله دوست عزیز برای PC هم هستش.

Hunter lord
21-01-2011, 08:45
مثل اینکه نسخه PS3 ریلیز شده . لینک های دانلودش توی نت هستش .

4870x2
21-01-2011, 16:04
مثه این که نسخه 360 بازی 2 DVD هستش

4870x2
21-01-2011, 16:11
لینک گذاشتن ایرادی هم داره؟: دی

DVD1

DVD2

منبع:

mohammad_twe
21-01-2011, 16:19
حبری نبود که قراره 2 dvd باشه !!! فیک نمیزنه لینکتون ؟؟ من تو سایت xbox360iso گیم اصلا لینکی ندیدم ! معمولا اونجا اولین جایی هست که لینک بازیهارو میزاره
خبر فیک نباشه من درجا سکته میزنم :دی اوووووج هیجاااان

4870x2
21-01-2011, 16:23
: دی
والا من از کجا بدونم
منبع که هستش
ولی به نظرم فیک نمیزنه
سایت معتبری هستش در ضمینه اپلود کردن

masoud93
21-01-2011, 18:02
سلام.

من نسخه 1 این بازی رو بازی نکردم.

می خواستم ببینم این بازی معما حل کردن (فکری) و ... هم داره یا نه ؟؟؟

سبک بازی فکر کنم اکشن سوم شخص ترسناک باشه.

معمولاً بازی ها تو این سبک فکری هم هستن.

Mostafa NBA
21-01-2011, 18:53
بلاخره بازی ریلیز شد, و عجیب اینه که بازی 2 تا DVD ه :18:
بازی هم فیک نیست, من تا حالا ندیدم سایت Xbox360iso فیک بزاره !!

ریجن: Free

Release Group: COMPLEX
Release Name: Dead.Space.2.XBOX360-COMPLEX
Release Date: 21/01/2011
Retail Date: 01/25/11
Filename: cpx-ds2a | cpx-ds2b
Source: DVD
Genre: Action/Shooter
Critics: GameStats: 77.8/100
Published by: Electronic Arts
Developed by: Visceral Games

Rapidshare (1.5gb Links – Premium Users Only)
DVD1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید DVD2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHotfile (400mb Links)
DVD1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدFileServe (Interchangeable)
DVD1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدFilesonic

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMEGAUPLOAD
DVD1

B.3.S.T
21-01-2011, 18:54
سلام.

شماره یکش رو حتمآ بگیر از همین امشب شروع کن!:31:
خدایی یکش رو اگر نری هیچی نمیفهمی از شماره 2
ولی محمد حالتو بعدآ میگیرم:31: خیر سرم نشستم تا آخرش برم زارت همش شوکه میشم نمیدونم چرا!

JUSTIN11
21-01-2011, 18:55
سلام.

سبک بازی سوم شخص ترسناک.معما هم یه کمی داره ولی نه به اون صورت که فکر میکنی.

مثل اینکه بازی منتشر شده:

pedram_sad
21-01-2011, 19:10
به به به به بالاخره leak شد
محمد جان اين بار دوستان پيش دستي كردن در زمينه خبر رساني:31:

اين قضيه 2 تا DVD بودن صحت داره ؟

Masoud King
21-01-2011, 19:37
اين قضيه 2 تا DVD بودن صحت داره ؟
الان من واقعا درک نمیکنم که چرا دو تا dvd هست بازی!!
اصلا قرار نبود همچین چیزی اتفاق بیوفته

masoud93
21-01-2011, 21:06
سلام.

مثل این که AP 2.5 روی این بازی نیست ...

اگه اینجوری باشه دوستانی که +LT نریختن هم میتونن راحت بازی کنن.

JUSTIN11
21-01-2011, 21:55
طبق قانون جدید آموزش پرورش قبل از شروع بازی فراگیریه حروف الفبای نکرومورف ها ( نکرومورفی :31: ) الزامیست:

mohammad_twe
21-01-2011, 23:44
امیدوارم فردا بازیرو گیر بیارم ! حداقل تا بعد از ظهر
پدرام جان نبودم وگرنه اجازه نمیدادم کسی پست بده ... :دی

mosolim
22-01-2011, 13:57
سلام
لینک های بازی برای pc:

فقط چون از سایت روسی گرفتم توضیحات روسیه اما خوده بازی مولتیه.

Dead Space 2: Расширенное издание (2011/RUS/ENG/MULTI6)

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Год выпуска: 2011
Жанр: Action (Shooter / Survival horror) / 3D / 3rd Person
Разработчик: Visceral Games
Издательство: Electronic Arts
Платформа: PC

Системные требования:
- OC: Windows XP (SP3) /Vista / Windows 7
- Процессор: 2.8 ГГц или аналогичный
- Оперативная память: 1 Гб для XP; 2 Гб для Vista/Windows 7
- Жесткий диск: 10 Гб
- Видеокарта: 256 МБ c поддержкой Shader Model 3.0*
- Требуется: соединение с Интернетом

Тип издания: лицензия
Язык интерфейса: русский (RUS), английский (ENG), испанский (SPA), итальянский (ITA), немецкий (GER), французский (FRE)
Таблетка: Временно отсутствует

Официальный сайт: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Вся информация: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Описание: Главный герой игры — Айзек Кларк, спасшийся с планетарного космического корабля USG «Ишимура». Действие второй части игры разворачивается спустя три года после окончания сюжета первой, на плотно населённой космической станции, носящей название «Самотёк» (англ. Sprawl), которая расположена на спутнике Сатурна — Титане. Психическое расстройство, вызванное артефактом, никуда не делось и продолжает влиять на Айзека. Церкви Юнитологии и правительству по-прежнему отведено существенное место в сюжетной линии. Игра начинается в больнице, находящейся на борту «Самотёка». Кларк становится свидетелем кошмара, творимого инфекцией некроморфов, и всё начинается снова…

В состав Расширенного издания входят:
* Дополнительный костюм главного героя – костюм юнитологов
* Дополнительное оружие – силовой пистолет

Особенности игры:
* Станция Мегаполис охвачена хаосом:
o Враги пытаются захватить этот огромный космический город, и Айзек вновь предстоит сражаться за свою жизнь.
o На пути к спасению вам предстоит прорваться через Церковь юнитологии, пролететь над солнечными батареями и пройти опасную охраняемую зону.
* Победите свой страх:
o За каждым поворотом вас будут поджидать как уже знакомые, так и совершенно новые невероятные существа.
o Используйте новые разрушительные инструменты, чтобы обратить врага в бегство. Прибивайте некроморфов к стенам выстрелами из Javelin, разрывайте их на куски взрывами мощных мин-ловушек, превращайте куски тел в смертоносное оружие с помощью телекинеза. Вы даже сможете выбросить врагов космос, пробив дыру в обшивке станции!
* Сражения при нулевой гравитации:
o Новый защитный костюм Айзека открывает еще больше возможностей для передвижения при нулевой гравитации. Исследуйте отдаленные уголки станции Мегаполис, осваивайте навыки боя в невесомости и решайте основанные на законах физики головоломки.
* Режим коллективной игры в Интернете:
o Впервые вы сможете испытать ужас вторжения некроморфов вместе с друзьями. Участвуйте в сражениях на станции Sprawl - и стратегически расчленяйте других игроков.

Инструкция по установке:
1) Распаковать архивы в папку, куда хотели бы установить игру
2) Запустить INSTALL_Russian.bat (или другой желаемый язык)
3) Ждать кряк.

Dead Space 2: Расширенное издание (2011/RUS/ENG/MULTI6) - 16.1 GB

لینک های اولی هر کدوم 500 مگ حجم دارند. و لینک تکی هم به صورت یکجا 16 گیگ . ( برا من با سرعت 150 کیلو بایت زده بود 3 روز و 21 ساعت و 11 دقیقه و 39 ثانیه. )

Masoud King
22-01-2011, 13:58
ign هم به بازی نمره عالیه 9 رو داد و گفته dead space 2 فراتر از یک بازی اکشن و ترسناک است !!
گویا خود بازی هم 10 ساعت طول میکشه. البته فکر کنم این 10 ساعت رو درجه سختی متوسط باشه

resident_evil
22-01-2011, 14:18
عجیبه که بازی 2 تا دی وی دی هستش حرفی نزده بودن !
آی جی اِن هم به گرافیک 8.5 داده که در بین بقیه موارد پایینترین امتیاز هستش که اینم عجیبه !

mosolim
22-01-2011, 14:26
سلام
دوستان فکر کنم نسخه ی کنسولی به صرفه تر باشه . ظاهرا نسخه ی pc تو بازار با 5 تا DVD عرضه میشه. یا نهایتا 4 تا ( البته برای سود بیشتر همون 5 تا میزنن. )

B.3.S.T
22-01-2011, 15:07
سلام
دوستان فکر کنم نسخه ی کنسولی به صرفه تر باشه . ظاهرا نسخه ی pc تو بازار با 5 تا DVD عرضه میشه. یا نهایتا 4 تا ( البته برای سود بیشتر همون 5 تا میزنن. )

آره تعجب کردم 16 گیگ حجم بازی واسه pc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
چه خبره خدایی!!!

mohammad_twe
22-01-2011, 15:11
ای بابا هرجا زنگ میزنم میگن بازیرو فردا میارن !! عجب روزگاری شده ها :دی :41:

آره تعجب کردم 16 گیگ حجم بازی واسه pc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خبره خدایی!!!

اقای وحید جان ! :دی شما اول نسخه اول رو تموم کن بعد بیا اینورا , البته اگه بعد از پایان نسخه 1 جونی برات بمونه:دی

mosolim
22-01-2011, 15:46

بابا محمد حجم بازی رو نگاه کن . به فرض که امروزم شروع کنن به دانلود کردن نهایتا شاید تا آخر شب تموم بشه . من که سرعت اینترنتم حدود 150 به بالاست بعضی وقتها به 200 هم میرسه 16 گیگش رو زد 3 روز. حالا اگه بخوان با یه اینترنت پر سرعتری هم دان بزنن دیگه حداقل یه هفت هشت ده ساعتی طول میکشه . تازه پک کردنشم هست. ( برا کنسول هم دو تا دی وی دی هر کدوم حداقل 7.5 گیگ ببین چقدر میشه )

B.3.S.T
22-01-2011, 15:52

اقای وحید جان ! :دی شما اول نسخه اول رو تموم کن بعد بیا اینورا , البته اگه بعد از پایان نسخه 1 جونی برات بمونه:دی

خب نامرد بیا جواب این پست رو بده اگه احساس همدردیت گرفته!

الان 70-80 درصدش رو رفتم بقیشم مثل هم مرد میرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا محمد حجم بازی رو نگاه کن . به فرض که امروزم شروع کنن به دانلود کردن نهایتا شاید تا آخر شب تموم بشه . من که سرعت اینترنتم حدود 150 به بالاست بعضی وقتها به 200 هم میرسه 16 گیگش رو زد 3 روز. حالا اگه بخوان با یه اینترنت پر سرعتری هم دان بزنن دیگه حداقل یه هفت هشت ده ساعتی طول میکشه . تازه پک کردنشم هست.

کاملآ تایید میشه....
با این سرعت نت حتی اون بدبختا هم یه 2 روزی وقتشونو میگیره که بخوان دان کنن تازه پک کردن و پخشم روش...همون 2 روز آینده احتمالآ میاد

mohammad_twe
22-01-2011, 16:14
بابا محمد حجم بازی رو نگاه کن . به فرض که امروزم شروع کنن به دانلود کردن نهایتا شاید تا آخر شب تموم بشه . من که سرعت اینترنتم حدود 150 به بالاست بعضی وقتها به 200 هم میرسه 16 گیگش رو زد 3 روز. حالا اگه بخوان با یه اینترنت پر سرعتری هم دان بزنن دیگه حداقل یه هفت هشت ده ساعتی طول میکشه . تازه پک کردنشم هست. ( برا کنسول هم دو تا دی وی دی هر کدوم حداقل 7.5 گیگ ببین چقدر میشه )
اما فروم همسایه یکی از بچه های تهرانی دانلود کرده < فکر کنم 1mb سرعت دانلود داشته ! :دی

Steps-Rap
22-01-2011, 17:56
الان بازی تو بازارا ی خودمون واسه pc هستش ؟

mosolim
22-01-2011, 20:52
سلام
ممکنه بازی به صورت آفلاین امشب برای من بیاد. اگه اومد خبرتون میکنم . اگرم تونستم بدستتون میرسونم.

Elvish Hero
22-01-2011, 21:42
سایت معتبر IGN بعد از نقد و برسی این عنوان رو "a new gold standard" در ژانر Horror خوانده!.

Masoud King
23-01-2011, 12:01
فروشگاه مگابایت تو مشهد بازی رو آورده
+

سایت معتبر IGN بعد از نقد و برسی این عنوان رو "a new gold standard" در ژانر Horror خوانده!.
با اینکه خبر کمی قدیمی است
اما کی بود می گفت بازی سبکش ترسناک نیست؟ مراد که نبود : دی

omidtb
23-01-2011, 14:00
فروشگاه مگابایت تو مشهد بازی رو آورده
+

با اینکه خبر کمی قدیمی است
اما کی بود می گفت بازی سبکش ترسناک نیست؟ مراد که نبود : دی

سلام آدرس فروشگاه رو بده:20:

mInI_ClockEr
23-01-2011, 14:14
آقایون من میتونم با سرعت حدود 50 شب ها دانلود کنم البته یه خورده خطری هست ولی دوستان ببخشید ها یه سایتی برای دانلود هم میزاشتید بد نبود فکر کنم اگه شب بزارم و اگه سرورها درست باشن حتماً 16 گیگ رو تا صبح ساعت 7 گرفته
ولی مطمئنید بازی با کرک کامل اومده منظورم تو اینترنت برای دانلود هست

Masoud King
23-01-2011, 15:55
سلام آدرس فروشگاه رو بده
البته منظورم نسخه xbox 360 بود نه نسخه pc
مشهد-خیام 4- چهار راه اول سمت چپ

mohammad_twe
23-01-2011, 17:34
خوب بالاخره بازی رسید دستم ... :دی
همون چیزی که انتظارش رو داشتم از آب درومده !
نظر من تا به اینجا که 2 ساعتی بازی کردم :
گیم پلی خیلی سریع شده , گرافیک بهتر شده ( نمیشه گفت عالی ! )هیجان بازی 2 برابر قبل شده ! همش در حال سوپرایز بودم :دی
مکان های بازی بزرگتر از قبل ,چندتا موجود ! ( :دی )جدید هم دیدم که کمی دیوونه تشریف دارن ! ( من موندم انسان یهو تبدیل به این چیزا میزا میشه چرا اینقدر رشد پیدا میکنه ! :دی )
داستان هم روال خوبی داره
رو درجه نرمال نسبت به قبل سختتره !
خوده ایزاک همش در حال استرسه ! تو بازی که بنده خدا همش استرس داره و یه توهماتی هم میزنه ! خل شده انگار :41: :دی

hamed30
23-01-2011, 18:15
خوب بالاخره بازی رسید دستم ... :دی
همون چیزی که انتظارش رو داشتم از آب درومده !
نظر من تا به اینجا که 2 ساعتی بازی کردم :
گیم پلی خیلی سریع شده , گرافیک بهتر شده ( نمیشه گفت عالی ! )هیجان بازی 2 برابر قبل شده ! همش در حال سوپرایز بودم :دی
مکان های بازی بزرگتر از قبل ,چندتا موجود ! ( :دی )جدید هم دیدم که کمی دیوونه تشریف دارن ! ( من موندم انسان یهو تبدیل به این چیزا میزا میشه چرا اینقدر رشد پیدا میکنه ! :دی )
داستان هم روال خوبی داره
رو درجه نرمال نسبت به قبل سختتره !
خوده ایزاک همش در حال استرسه ! تو بازی که بنده خدا همش استرس داره و یه توهماتی هم میزنه ! خل شده انگار :41: :دی
نسخه ای که به دست شما رسیده PC هست یا نه؟

mohammad_twe
23-01-2011, 18:21
نسخه ای که به دست شما رسیده PC هست یا نه؟
نه عزیز نسخه کنسولی هست !
نسخه pc هنوز تو بازار نیست ! کرک هم نیومده تا اونجا که خبر دارم !
دوستان pc باز توجه کنن وقتی نسخه pc اومد و دوستان تهیه کردن تو همین تاپیک میگن ... پس no spam لطفا :دی ( به کسی بر نخوره ها ... )

آقا من نسخه ی 1 این بازیو بازی نکردم....
گفتم حالا نسخه ی 2 شو بگیرم...خیلی ترسناکه ؟؟ قشنگه ؟؟ لازم نیست که حتما نسخه ی 1 رو هم بازی کنم؟
عزیز بگیر بازی کن
با این تعاریف معلومه که قشنگه ! اینکه که دیگه پرسیدن نداره !

Steps-Rap
23-01-2011, 18:26
آقا من نسخه ی 1 این بازیو بازی نکردم....
گفتم حالا نسخه ی 2 شو بگیرم...خیلی ترسناکه ؟؟ قشنگه ؟؟ لازم نیست که حتما نسخه ی 1 رو هم بازی کنم؟

779
23-01-2011, 19:27
منم بازی رو گرفتم!
آقا پیشنهاد من به همه اینکه این بازی رو با چراغ خاموش و سینما خانواده تجربه نکنید...( تجربه کردم دقایقی قبل!! 2 تا سکته ناقص زدم الان اومدم زنگه تفریح :دی )

راستی هرکی گفته بازی ترسناک نیست به عقلش شک میکنم...
دهنتو سرویس میکنه با تمامه وجود رو اعصابت راه میره :دی
آخر اصلا ببینم میتونم تموم کنم ...

neon_91
23-01-2011, 20:41
آیا داستان شماره دوم به داستان شماره اول ربط پیدا می کنه یا داستان کاملا مجزایی داره

Masoud King
23-01-2011, 20:53
آیا داستان شماره دوم به داستان شماره اول ربط پیدا می کنه یا داستان کاملا مجزایی داره
بازی ادامه نسخه اول هست!
این یارو منقد IGN تو نقدش نوشته بود بازی رو سه بار تموم کرده و نشسته نقد نوشته : دی

shahabprince
23-01-2011, 21:08
بابا دمشون گرم.
بالاخره بعد از مدتی یه بازی ترسناک باحال گیرمون اومد.
من که خیلی میترسم وقتی بازی میکنم.
انقدر میترسم که به جای اینکه اون موجودات نفرت انگیز منون غافل گیر کنن من غافل گیرشون میکنم:31:

ArashNAM
23-01-2011, 21:19
یعنی حتما باید 1 رو بازی کنیم تا بفهمیم چیه جریان؟
واسه pc اومده؟؟؟؟؟

reza_r
23-01-2011, 21:23
برادران واسه pc اومده بریم تو کارش؟

mohammad_twe
23-01-2011, 21:42
چند تا پست قبل رو میخوندی بد نبودا عزیز ! تاپیک کم کم داره با پست های بی ربط شلوغ میشه ....
اینم جواب شما :

نه عزیز نسخه کنسولی هست !
نسخه pc هنوز تو بازار نیست ! کرک هم نیومده تا اونجا که خبر دارم !
دوستان pc باز توجه کنن وقتی نسخه pc اومد و دوستان تهیه کردن تو همین تاپیک میگن ... پس no spam لطفا ( به کسی بر نخوره ها ... )

Amin.P30
23-01-2011, 21:43
یعنی حتما باید 1 رو بازی کنیم تا بفهمیم چیه جریان؟
واسه pc اومده؟؟؟؟؟

بله.
نسخه Extended Edition برا PC اومده.

Dead Space 2:Extended Edition

لینک مستقیم

15 گیگ

mehdi30nema
23-01-2011, 21:55
امروز مسخه 360 را گرفتم .
در یک کلام باید بگم فوق العاده بود ، البته حدود نیم ساعت فقط بازی کردم ولی تو همین مدت کم کحسور گرافیک و گیم پلی و جو عالی بازی شدم .
پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید .

Layken
23-01-2011, 23:15
ممنون محمد جان بابت اطلاعاتت و شایان عزیز و مسعود عزیز....
دوستان فکر کنم گرافیک بازی همون باشه قسمت اولش....چه طوری...
منظورم اینه که اگه یه مقایسه از لحاظ زمانی هر دو بازی بکنیم فکر نکنم گرافیک اونی باشه که بگیم شاهکار..؟
کههر دو در همون زمان خودشون خوبن؟؟
درسته..؟؟

mohammad_twe
23-01-2011, 23:22
منظورم اینه که اگه یه مقایسه از لحاظ زمانی هر دو بازی بکنیم فکر نکنم گرافیک اونی باشه که بگیم شاهکار..؟
نه گرافیک اونطوری که بگیم شاهکار نیست , در حد و اندازه خودش خوبه
اینطوری بگم که نه عالیه نه ضعیفه
در حد قابل قبولی هست ...

Masoud King
23-01-2011, 23:28
درسته..؟؟
آره دقیقا همینطوریه...
اما همون گرافیک نسخه اول هم نیست... در مجموع بازی گرافیک خوبی داره و مشکلی خاصی نیست توش

تنگش بزنه به همراه مشکلات بهتره ! میدونی که چرا ....
هومان که جواب من رو نداد چندتا پیام بهش دادم ! فکر کردم هنوز واس سرما خوردگی نیومده نت
یه جوری اصلا خوشم نمیاد اینطوری جدا باشه
احساس میکنم اینطوری یه مقداری توهین هست!!
مثلا جای این اسپم های ما مثلا یکی بیاد بگه نسخه PC کی میاد چی میشه؟
باید سعی کنیم همدیگه رو تحمل کنیم...

راستی مسعود نسبت به اون عکس قبلی که ازت دیده بودم خوشگل تر شدی : دی
لبجندم رو پسندیدی؟ : دی
راستی تو مگه یوزرت رو بایکوت نکرده بودی؟

MILIN3M
24-01-2011, 10:22
برای بازی LT+ لازمه با نه؟؟؟

HORROR
24-01-2011, 10:37
برای بازی LT+ لازمه با نه؟؟؟

با احتمال خیلی زیاد لازمه. بازیهای جدید همشون ap دارن

MILIN3M
24-01-2011, 10:52
کسی که مطمئنه بگه لازمه یا نه

Masoud King
24-01-2011, 11:46
کسی که مطمئنه بگه لازمه یا نه
نه بازی قفل AP 2.5 رو نداره یعنی بدون +LT هم اجرا میشه

Masoud King
24-01-2011, 12:51
دوستان این بحث رو بیخیال بشید و بزارید به عهده ی مدیریت ... مطمئنا اونا بهترین تصمیم رو میگیرن

به به چه بازیه خوبیه : دی

4870x2
24-01-2011, 12:53
طریقه عوض کردن DVD ها چجوریه؟
وسط یه بازی سریع و نفس گیر که نمیشه یهو بگه دیسک بعدی لطفا: دی

Masoud King
24-01-2011, 12:57
طریقه عوض کردن DVD ها چجوریه؟
وسط یه بازی سریع و نفس گیر که نمیشه یهو بگه دیسک بعدی لطفا: دی
مطمئنا وقتی چپتری تموم میشه این کار صورت میگیره
مثه مس افکت 2

B.3.S.T
24-01-2011, 13:41
دلم می خواد یکی یه نقد توپ از بازی بزاره به محض اینکه تمومش کرد..(فقط داستان رو لو ندید جان هر کی دوست دارین!: دی)

Layken
24-01-2011, 15:00
به خدا قسم این تعطیل های مکرر و پی در پی در این مملکت اسیب داره میزنه..
زنگ زدم پست گفتم این بازی ما چی شد میگه نرسیده فردا هم که تعطیل می مونه واسه پس فردا
حالا بیا هی من بیام اینجا ببینم مسعود داره میگه....

به به چه بازیه خوبیه : دی
مسعود یه بار دیگه تعریف تمجید بکنی...خودم گریه میکنم...منم میخوام. :19:

mohammad_twe
24-01-2011, 15:46
من که کم اوردم !
بازی واقعا سخت شده ! اولش که پره مهمات و تیر بود , اما وقتی میری جلوتر عجیب با کمبود تیر مواجه میشی
بین خودمون بمونه , تو یه قسمت حدود 30 دقیقه گیر کرده بودم , همش میمردم ! این جق جقه ها هم که یهو 20000 نفری میریزن رو سرم :19:
اما خوشم اومد کلا مکان های بازی خیلی بزرگتر از قبل شده
همینطور با جزئیات بالاتر

Steps-Rap
24-01-2011, 17:11
آقا نگقتیدد بالاخره... واسه این که دداستان بازیو بفهمیم باید نسخه 1 رو بازی بکنیم ؟ یا نه فرقی نمیکنه؟

Alireza.M67
24-01-2011, 20:46
این الآن گیم پلیش مثل شماره 1 ه یا بهتر شده ؟
هنوزم هدف گیری رو اعصابه ؟
اسلحه هاش چطورن ؟ مثل قبلین یا فرق کردن ؟

aha2012
24-01-2011, 20:56
این الآن گیم پلیش مثل شماره 1 ه یا بهتر شده ؟
هنوزم هدف گیری رو اعصابه ؟
اسلحه هاش چطورن ؟ مثل قبلین یا فرق کردن ؟
تمام چیزایی که گفتی تغییر کردن
گیم پلی میگن سریع تر شده
اسلحه میگن یه چندتایی اضاف شده
هدف گیریو نمیدونم ولی حتما بهتر شده دیگه

Advanced Ali-001
24-01-2011, 22:01
سلام.
برایPCعرضه میشه؟
نسخه یکش به نظر من البته ببخشیدنظرمن هست افتضاح بود...دوستانیکه بازی کردن چطوره گیم پلی؟راضی هستین؟
راستی این شخصیته نمدونم چراهمیشه روزگارقوزه!نمیتونه صاف وایسه؟....:دئ

Layken
24-01-2011, 22:32
آقا نگقتیدد بالاخره... واسه این که دداستان بازیو بفهمیم باید نسخه 1 رو بازی بکنیم ؟ یا نه فرقی نمیکنه؟
بازی نیست که بدون ارتباط با قسمت های قبلی باشه...یعنی این که حداقل یه دانسته هایی رو ادم
باید داشته باشه تا بتونه اون لذت اساسی رو از بازی ببره.
بعدش شما قسمت اول رو بازی کن بعد این رو بزن که پشت سر هم لذت خوبی خواهد داشت

779
24-01-2011, 23:30
اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر قشنگ باشه!!!!
اصلا حتی تصورشم نمیکردم!!!
الان چپتره 10 ام خیلی خیل بازی قشنگ بوده تا حالا!!!
BossFight چند تا داشته خیلی خیلی باهاشون حال کردم!!
اون اوله بازی یک مرحله ترن بود... مطمئنن یکی از به یاد ماندنی ترین لحظاته بازی بودش!( نمیگم تا از انتظار بمیرین :دی )
کنترل تویه جاذبه ی 0 هم 360 درجه شده خیلی نسبت به قبل بهتر شده.
سیستم هدف گیری هم تقریبا مثله قبله ( من که با قبلی مشکل نداشتم البته درست یادم نیست چون 2 سال پیش بازی کردم :دی )
بعضی از جاهایه بازی ( حراقل من که تویه هارد بازی میکنم ) فقط باید فرار کنید! لااقل من که کمبود تیر و جون پیدا میکردم میخواستم بزنم!
موجوداته جدید اضافه شدن در حد تیم ملی وحشین :دی
گیم پلی بازی که نگو... میمیری واسش یکم که میگزره دقیقا به موقع روند تکراریه بازی رو با صحنه هایه هیجان انگیز جبران میکنه!! بد جور این صحنه هاش باهاله!
معما و چیزایه فکری هم کاملا به اندازه استفاده شده که اصلا اعصاب خورد کن نیست.
جوه بازی واقعا واقعا واقعا خیلی خیلی خیلی عالیه!!!! :دی یعنی یک جاهایی برق قطع میشه و تا وقتی که وصل بشه چند تا سکته زدین احتمالا!!
شوک هم که ماشالله استاده این بازی توش! از یک جاهایی میان که اصلا انتظار نداری بیان!! مثلا داری تو جنگ موجودات اونور رو میکشی یکدفعه از پشت این شوتینگ هایه آشغالیه چیه :دی میان میگرنت!
دوربین بازی هم که ماشالله اینقدر دیدت کمه که هیچ دیدی از پشتت نداری.
تنوع مکانیه بازیه هم بیشتر شده دیگه مثله قدیم نیستش الان تویه کلیسا ، قطار ، راهرو ها ، خونه ها و 100 جایه دیگه بازی به گردش در میاد.
صدا گزاری هم منفجر کرده بس زیبا طراحی شده! مثلا صدا از اینور میاد بر میگردی اون طرف بعد نامردا از پشت حمله میکنن :دی
گرافیک هم خوبه یعنی در خوره این بازی هست و کاملا باهاش تطابق داره.
داستان هم که تا اینجا وحشیانه پیش رفته! ( ماشالله همش در حاله فرار بودیم اما مثله اینکه فرار فایده نداشت! ... )
کلا بازی فوق العاده ی در یک کلام! بدجور ازش خوشم اومد.

mehdi30nema
24-01-2011, 23:39
منم الان رسیدم چپتر ششم ، بازی فوق العاده شده .
به قدری حس سینمایی بازی بالا رفته که آدم اصلا دوست نداره بازی را ول کنه . نسبت به شماره قبلی خیلی پیشرفت داشته .

راستی کسی نمیدونه بازی چند تا چپتره ؟

B.3.S.T
24-01-2011, 23:55
بین خودمون بمونه , تو یه قسمت حدود 30 دقیقه گیر کرده بودم , همش میمردم ! این جق جقه ها هم که یهو 20000 نفری میریزن رو سرم
خب می گفتی ... :20:
میگم بیا داستان رو کاملآ تعریف کن هم خودت حالشو ببری هم من یه حالی بهت بدم بعد لو دادن داستان!:31:

( نمیگم تا از انتظار بمیرین )
باز دمت گرم که میزاری ما از عقده به گلو شدن بمیریم ولی داستان رو نفهمیم!: دی

موجوداته جدید اضافه شدن در حد تیم ملی وحشین
نه!...تو هم یکش خیلی آروم بودن باز تو دوش هم وحشیتر شدن!!!!:18:

یعنی یک جاهایی برق قطع میشه و تا وقتی که وصل بشه چند تا سکته زدین احتمالا!!
اینم راه داره....:31: در حین بازی موزیک هپی بزارین از فکر ترس میاین بیرون!:31:

دوربین بازی هم که ماشالله اینقدر دیدت کمه که هیچ دیدی از پشتت نداری.
راستی هنو نحوه قرار گیری دوربین مثل شماره یکش هست!؟؟(یعنی شخصیت بازی سمت چپه تصویره)؟
از هیچیه این بازی نمیتونم ایراد بگیرم جز همین یک مورد(نحوه قرار گرفتن دوربین)

+
یک نکته جالب در ارتباط با استفاده از ترینر در شماره یک بازی دیدم که خیلی جالب بود.اصولآ وقتی از ترینر استفاده می کنید دیگه نیازی به پر کردن خون یا مهمات ندارین ولی جالبیش وقتی بود که با باسهایی مثل هانتر رو به رو میشین و با حرکت سینما گونه ای که به بازی دادن شما رو کاملآ نا توان از دفاع می کنه و با نصف کردن بدن شما دیگه قادر به ادامه بازی نیستید و دیگه ترینر هم چاره ساز نیست!واقعآ نوع گیم پلی و داستان پردازی و از همه مهمتر هوش مصنوعی بازی رو به طرز فوق العاده هوشمندانه ای بالا بردن که گیمر رو مجبور به استفاده از تمام هوش و سرعت عمل واقعی می کنه.(فکر می کنم فرار کردن بسیار روش موثری برای به جلو رفتن بازی داره)هر چند من اصلآ خوشم نمیاد از فرار کردن!:31:

JUSTIN11
25-01-2011, 02:05
راستی کسی نمیدونه بازی چند تا چپتره ؟

لطفا
خواهشا
PLZ
اگه کسی میدونه جواب رو توی اسپویلر قرار بده.آیکون آبی رنگ مربع شکل سمت چپ روش نوشته SP !

ما که داریم هنوز دمو رو بازی میکنیم............ اینجا گیر نمیاد........ فردا هم که تعطیله )-:

iCe m@n
25-01-2011, 02:40
سیستم مورد نیاز بازی چی هست؟:13:

Mostafa NBA
25-01-2011, 03:08
امکانش هست کسی یک توضیح کوچیکی از داستان نسخه ی قبلیه بازی بزاره واسه ماها که قبلی رو بازی نکردیم ؟!!

لطفا
خواهشا
PLZ
اگه کسی میدونه جواب رو توی اسپویلر قرار بده.آیکون آبی رنگ مربع شکل سمت چپ روش نوشته SP !

ما که داریم هنوز دمو رو بازی میکنیم............ اینجا گیر نمیاد........ فردا هم که تعطیله )-:

دقیقا !!!! لطفا حتما داخل اسپویلر باشه .

Masoud King
25-01-2011, 03:53
این تعداد چپتر همچی مهم نیستا
تو لیست اچیومنت ها هم نگاه کنید تعداد چپترها مشخصه : دی

hosseincode2008
25-01-2011, 11:54
این تعداد چپتر همچی مهم نیستا
تو لیست اچیومنت ها هم نگاه کنید تعداد چپترها مشخصه : دی
اتفاقا خیلی چیزا رو میده
حداقل تو نسخه یک که اگه حرفای اول چپترهارو کنار هم میذاشتی مهمترین تویست بازی لو میرفت !

من که دیگه نمیام این تاپیک، خیلی خطر لو رفتن داستان زیاده . میترسم مثل رد دد بشه که با وجود دسترسی نداشتن به بازی اعصابم خورد شد...

capitan black
25-01-2011, 12:43
دوستان لطف میکنید لینک دمو رو قرار بدید بگیرم بازی کنم :31:...مرسی

mosolim
25-01-2011, 12:50
بازی دارای :

فکر کنم 16 چپتر باشه.البته به روایت چند سایت . حقیقتش من خودم بازی نکردم هنوز

Masoud King
25-01-2011, 13:21
سایت گیم اسپات هم به بازی نمره 8.5/10 رو داد!

از ایرادات بازی به نکاتی چون پیشرفت نه چندان خاص گیم پلی بازی نسبت به نسخه اول و همچنین افت ریتم کمپین در برخی لحظات اشاره کرده و از نکات مثبت بازی هم به شروع و پایان قوی , طراحی فوق العاده اتمسفر و صدا و مولتی پلیر نشاط آور اشاره کرده!

بقیه نمرات:

Edge – 9
Joystiq – 4/5
NowGamer - 9.2
Ars Technica – No score
Toronto Star – 4/4
Destructoid – 9.5
IGN – 9
Gamersmint – 4.5/5
JVN – 18/20

Ghasem.M
25-01-2011, 13:36
این لینک دانلود بازی هست. فقط Exract کنید و منتظر کرک باشید!

Link(Interchangeable + DLC):

FileServe:

Bitshare:

Duckload(Resume):

FileSonic:

MegaUpload:

Konami_Pc
25-01-2011, 13:44
لینک مستقیم کسی از دوستان نداره تا فعلا بریم تو کار دانلودش :8:

JUSTIN11
25-01-2011, 13:49
اتفاقا خیلی چیزا رو میده
حداقل تو نسخه یک که اگه حرفای اول چپترهارو کنار هم میذاشتی مهمترین تویست بازی لو میرفت !

من که دیگه نمیام این تاپیک، خیلی خطر لو رفتن داستان زیاده . میترسم مثل رد دد بشه که با وجود دسترسی نداشتن به بازی اعصابم خورد شد...

دقیقا همینطوره که میگی.تازه آدم قبلش بفهمه که بازی چندتا مرحلست یکمی ضد حاله.

امکانش هست کسی یک توضیح کوچیکی از داستان نسخه ی قبلیه بازی بزاره واسه ماها که قبلی رو بازی نکردیم ؟!!
حتما مصطفی جان.ولی کسانی که نسخه اول رو بازی نکردن نخونن.

موضوع اصلی داستان در مورد انسانهاییست که در چند صد سال آینده زندگی میکنن و اکنون که تمام منابع آنها به پایان رسیده مجبور شدند در قالب گروههایی بوسیله سفینه های خود فضای ناشناخته رو جستجو کنند.

یکی از سفینه‌های که به این کار مشغول بوده، سفینه غول پیکر USG-Ishimura است که بعلتی مرموز و ناشناس مدتی است ارتباط آن به کلی با دنیای خارج قطع شده است. به همین علت سفینه‌های شناسایی به محل این سفینه اعزام شده تا نشانه‌ای از این سفینه غول پیکر به دست بیاورند.

حالا شخصی بنام آیزاک کلارک که مهندس هوا فضاست بهمراه چند نفر دیگه ماموریت دارید که پرده از راز ناپدید شدن این سفینه برداره.البته آیزاک یه هدف دیگری هم داره چون مدتی بود از نامزدش نیکول در ایشیمورا خبری نبود بخاطر همین آیزاک این ماموریت رو قبول میکنه.

بعد از ورود به ایشیمورا شما در مییابید که کرکنان سفینه یه حالتی از جنون دارن و موجودات عجیب غریبی در سیاره هستند که عامل همه اینها ورود یک شی از سیاره ناشناخته بوده که کنترل افراد رو در دست گرفته و با ترکیب نوعی ویروس موجودی بنام موکرومورفز را بوجود آورده که تمام سفینه رو در کنترل گرفتند.

در ادامه آیزاک برای پیدا کردن نامزد خود دست به هر کاری میزند ولی روبرو شدن با یک حقیقت دردناک که نیکول خودکوشی کرده تصمیم میگیره که با یک شاتل فضایی از ایشیمورا فرار کنه که ناگهان در صحنه پایانی بازی میبینیم که وقتی آیزاک وارد شاتل میشه موجودی به او حمله میکنه و پس از آمدن صدایی که ما رو به متوجه مرگ آیزاک می کند و بازی تمام می شود. (پایان بازی خیلی جالب بود اصلا فکرشو نمیکردم )

توی اولین تریلر منتشر شده برای dead space 2 می فهمیم که اون موجودی که با آیزاک حمله کرده همان نامزدش بوده و او خودکشی نکرده بود !

abbas_p
25-01-2011, 13:59
لینک مستقیم کسی از دوستان نداره تا فعلا بریم تو کار دانلودش :8:
تو اینجا گزاشتم لینکهای راپیدباز

Mostafa NBA
25-01-2011, 14:08
دقیقا همینطوره که میگی.تازه آدم قبلش بفهمه که بازی چندتا مرحلست یکمی ضد حاله.

حتما مصطفی جان.ولی کسانی که نسخه اول رو بازی نکردن نخونن.

موضوع اصلی داستان در مورد انسانهاییست که در چند صد سال آینده زندگی میکنن و اکنون که تمام منابع آنها به پایان رسیده مجبور شدند در قالب گروههایی بوسیله سفینه های خود فضای ناشناخته رو جستجو کنند.

یکی از سفینه‌های که به این کار مشغول بوده، سفینه غول پیکر USG-Ishimura است که بعلتی مرموز و ناشناس مدتی است ارتباط آن به کلی با دنیای خارج قطع شده است. به همین علت سفینه‌های شناسایی به محل این سفینه اعزام شده تا نشانه‌ای از این سفینه غول پیکر به دست بیاورند.

حالا شخصی بنام آیزاک کلارک که مهندس هوا فضاست بهمراه چند نفر دیگه ماموریت دارید که پرده از راز ناپدید شدن این سفینه برداره.البته آیزاک یه هدف دیگری هم داره چون مدتی بود از نامزدش نیکول در ایشیمورا خبری نبود بخاطر همین آیزاک این ماموریت رو قبول میکنه.

بعد از ورود به ایشیمورا شما در مییابید که کرکنان سفینه یه حالتی از جنون دارن و موجودات عجیب غریبی در سیاره هستند که عامل همه اینها ورود یک شی از سیاره ناشناخته بوده که کنترل افراد رو در دست گرفته و با ترکیب نوعی ویروس موجودی بنام موکرومورفز را بوجود آورده که تمام سفینه رو در کنترل گرفتند.

در ادامه آیزاک برای پیدا کردن نامزد خود دست به هر کاری میزند ولی روبرو شدن با یک حقیقت دردناک که نیکول خودکوشی کرده تصمیم میگیره که با یک شاتل فضایی از ایشیمورا فرار کنه که ناگهان در صحنه پایانی بازی میبینیم که وقتی آیزاک وارد شاتل میشه موجودی به او حمله میکنه و پس از آمدن صدایی که ما رو به متوجه مرگ آیزاک می کند و بازی تمام می شود. (پایان بازی خیلی جالب بود اصلا فکرشو نمیکردم )

توی اولین تریلر منتشر شده برای dead space 2 می فهمیم که اون موجودی که با آیزاک حمله کرده همان نامزدش بوده و او خودکشی نکرده بود !

دمت گرم :40:

فقط یک ابهام اینکه الان کاراکتر نسخه ی دوم هم همون آیزاک مگه نیست ؟؟؟ در صورتی که گفتی در پایان نسخه ی قبلی آیزاک میمیره !!! درسته ؟

hosseincode2008
25-01-2011, 14:18
چه جالب صداپیشه و مدل دکتر Challus Mercer که در چپتر 10 نسخه 1 دیدیمش یه ایرانیه به نام نوید نگهبان . میشه گفت جزو اصلی ترین آدم بدای بازی بود . شاید شما میدونستید ولی من نمیدونستم : دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@@._ V1._SY314_CR12,0,214,314_.jpg

JUSTIN11
25-01-2011, 14:31
دمت گرم :40:

فقط یک ابهام اینکه الان کاراکتر نسخه ی دوم هم همون آیزاک مگه نیست ؟؟؟ در صورتی که گفتی در پایان نسخه ی قبلی آیزاک میمیره !!! درسته ؟

نه زنده میمونه.ولی توی صحنه پایانی شما فکر میکنی که خواهد مرد.

Konami_Pc
25-01-2011, 15:01
لینک های دانلود این بازی ار مدیا فایر با سرعت بالا نسخه فول و ریپ شده :8:

دانلود : :21:

Leon-117
25-01-2011, 17:04
سلام.يه سري امتياز جديد و قديمي!
Tech2 5.0 of 5.0
EDGE 9.0 of 10
GameXplain 4.0 of 5.0
Gamespot 8.5 of 10
GameFocus 9.2 of 10
CheatCC 4.7 of 5.0
1UP -A of +A
GamingBolt 9.0 of 10
3DJuegos 9.0 of 10
Games Radar 9.0 of 10
GameTrailers 9.0 of 10
BigPond GameArena 9.5 of 10
Gameblog.fr 10 of 10
Giant Bomb 5.0 of 5.0

Reza Azimy_RW
25-01-2011, 17:28
بی سبرانه منتظر این نسخه هستم و به کسایی که نسخه قبلو بازی نکردن پیشنهاد میکنم از دستش ندن .
بهترین صحنه نسخه یک به نظر من اونجاش بود که ایزاک رفت تویه یک راهرو بعد یه صدای خوفناک بلندی از اونور راهرو اومد که اینقدر این صدا بلند بود شیشه های راهرو به ترتیب از اونور سالن شارق شارق شارق شارق شارق شکستن و اومدن جلو ! خوفی تو دل مینداختا !
وایده های فوق العاده بازی بود که ادم کف میکرد اینا از کجا به ذهن سازنده ها رسیده !

mohammad_twe
25-01-2011, 17:32
یکی چند صفحه فبل فکر کنم پرسیده بود بعد از کدوم چپتر میره رو dvd 2 , بعد از چپتر 7 میره رو dvd2 ....
تا اینجا که 1 dvd تموم شد بازی کوتاه بود !
فکر کنم برای بزرگ شدن محیط و جزئیات 2 dvd شده وگرنه که 3/4 ساعت بیشتر طول نکشید برای اتمام dvd1 !

mehdi30nema
25-01-2011, 17:40
دیسک دوم توی نسخه 360 برای چی هست ؟
آخه من الان دیسک یک را نصب کردم و اصلا ازم نخواست که دیسک دوم را هم نصب کنم.

davoodf
25-01-2011, 17:50
این هم نسخه ی repack که فقط شامل زبان انگلیسی هست:

حجم:
5.69 Gb
جزئیات این نسخه:

Features RePack:
to preserve the original autorun (in English).
Exclusive installer (English / Russian)
video and sound: no cut / no perekadirovano a lower bitrate
removed all languages except Russian and English
Run through the shortcuts on the desktop
Crack: None (SolidShield v2 + check the date of release, wait 25.01.2010)
repak made for those who do not want to rock the game without a pill in volume by 17,5 GB (appearing crack, update repak)
Installation extra. ON
In creating RePack-and part: dark (Donald Dark)

Steps-Rap
25-01-2011, 21:12
اقا الا 25 jan هست دیگه..برای pc هنوز رلیز کرک نشده ؟

779
25-01-2011, 21:22
دیسک دوم توی نسخه 360 برای چی هست ؟
آخه من الان دیسک یک را نصب کردم و اصلا ازم نخواست که دیسک دوم را هم نصب کنم. عزیز Chapter 7 میگه Disc 2 رو بزار.( پست بالایتون گفته بود )
من الان چپتر 12 ام بازی کم کم داره سخت و سختتر میشه.
راستی تویه یکی از مراحل بازی باید از جنازه ی یک فرد برایه باز کردن در استفاده میکردین!! اوج کثافت کاری هستش این بازی!!! تویه قسمت هایه ابتدایی هم وقتی تویه آسانسور بودین یکی اومد جایه دره آسانسور گفت "Help " بعد یکدفعه کلشو کندن:27::27:

B.3.S.T
25-01-2011, 21:25
اقا الا 25 jan هست دیگه..برای pc هنوز رلیز نشده ؟

دوست عزیز بازی هم اومده باشه کرکش نیومده به چه درد می خوره آخه!

دوستان pc گیمر لطفآ صبور باشید کمی...دم به دقیقه یه پست در رابطه با اومده یا نیومده میدین...اینجوری که درست نیست به خدا...نهایت تا آخر هفته میاد ایشالا

مرسی از دوستانی که رعایت می کنن

Alireza.M67
25-01-2011, 21:56
شما 2 تا پروفسور ( محمد و شایان) دارید بازی رو روی چه لولی بازی میکنید ؟