PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ موتورولا مایلستون

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

metallica is me
09-07-2010, 09:40
سلام ببخشید من کلوپ mileston xt720 پیدا نکردم تو کلوپ خواهرش مینیویسم :دی
کسی خبر داره که اومده یا نه و قیمتش چنده گوشی شاپ xt701 آورده ولی اینو نیاورده

metallica is me
10-07-2010, 23:03
یعنی هیچ کس تو تاپیک نیست؟؟؟؟؟

fire159
13-07-2010, 11:28
سلام ببخشید من کلوپ mileston xt720 پیدا نکردم تو کلوپ خواهرش مینیویسم :دی
کسی خبر داره که اومده یا نه و قیمتش چنده گوشی شاپ xt701 آورده ولی اینو نیاورده
این کلو÷ش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر نکنم اومده باشه

Po0yAn
25-07-2010, 04:03
عج..............ب .... بچه ها معلوم هست چرا اینجا نمیاین؟!!!!
حداقل بیاین چند تا فحش به Moto بدیم که سر کارمون گذاشت واسه Froyo!!

fire159
25-07-2010, 07:22
حالا خوبه من هر روز چندتا خبر میزارم :13:
فحش بدین که چرا درویدهای جدید رو جهانی نکرده :19:
البته چون گوشی های موتو کم مشکل داره کسی نمیاد حرفی بزنه :31:

jaxi
25-07-2010, 17:49
دراه اعصابم خورد میشه...!
چه وعضشه..!؟ این HTC هام با این نکسوسشون هی پز میدن با این FROYO ..!:2:
زشته..! چرا MOTO ما رو درک نمی کنه..!:19:
شیطونه میگه یه حمله انتهاری بکنم با تهدید از موتو FROYO رو بگیرم..!:5:

johnypersian1656
25-07-2010, 20:40
پوبان جان واسه رام ها و بقیه ی موارد که ماشاالله خودت توی آندروید کولاک کردی دیگه نیازی نیست اینجا بذاریم. در مورد فرویو هم آخرین امید همه ی ما به o2 , telus هست , ضمن اینکه o2 همچنان توی سایتش اعلام کرده واسه جولای!!! ریلیز میکنه , حالا احتمالا دیگه آگوست بیاد اگه واقعا بخواد بده.

fire159
25-07-2010, 23:19
دراه اعصابم خورد میشه...!
چه وعضشه..!؟ این HTC هام با این نکسوسشون هی پز میدن با این FROYO ..!:2:
:5:
آخه htc مال اين حرفا نيست . نكسوس هم گوشي خود گوگل هست و بايد 2.2 رو براش ريليز ميكرد و ربطي به
htc هم نداره .

Po0yAn
26-07-2010, 04:08
اااا مگه شما شیطونا اونجا هم میاین؟! کی میاین من نمی بینمتون؟!
در هر صورت اینجا صفای خودشو داره!
بچه ها این FroYo برای مایلستون!

بر اساس کرنل 2.1 نوشته شده ولی تا حد زیادی ویژگی های Froyo مثل flash support, سه برابر شدن quadrant score , سرعت بالای مرورگر و App2SD رو داره(دیگه چی موند؟! :31:) فقط ظاهرا کرنل های power management تغییری نکردن.
البته فعلا هنوز دوربین کار نمی کنه و برنامه یMilestone Overclock هم گوشی رو نمی شناسه , پس فعلا رو همون 550MHz خواهیم بود!
امروز خودم زنده در جریان پیشرفت کار بودم و احتمالا پیشرفتش سریع خواهد بود.

johnypersian1656
26-07-2010, 15:13
پویان سرعتش خوبه که :) ولی واقعا خیلی باگ داره, فعلا نمیشه استفاده کرد, باید منتظر باشیم.واسه اورکلاک هم مشکل حل شده!

Po0yAn
26-07-2010, 16:50
پویان سرعتش خوبه که :) ولی واقعا خیلی باگ داره, فعلا نمیشه استفاده کرد, باید منتظر باشیم.واسه اورکلاک هم مشکل حل شده!

آخه کلا اسلاید کردن لانچر lag می زد با اینکه ویجت و شرتکاتی هم روش نبود. حتی باز شدن منو. درسته همه ی تایج بنچمارک نسبت به 2.1 JiT enabled بهتر شده, ولی خود رام بخصوص لانچر lag زیاد داشت, البته روی 550MHz , چون وقتی تست کردم هنوز OC حل نشده بود.
راستی من نتونستم با adb برنامه بریزم,چرا؟!

fire159
27-07-2010, 09:44
Rumor: Android 2.2 Hitting DROID1, DROID X and incredible Next Friday?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6252
27-07-2010, 18:13
salam
haghighatesh kadooye tavalodam ye goshie motorola milestone bod vali man to menu ke miram har barnameii ro mizanam mige internet!!! hata ye bazi ham nadare tosh zemne inke ye note sade ham nemitonam tosh bezaram(calendar ham ba google kar mikone) ye rahnamaeii bokonid shoma ke herfeii hastid begid chikar bayad bokonam? zemnan sms farsi ham nemitonam bekhonam:41:

man ye chandta barname az site:
download kardam vali baz be delam nachasbid...

6252
27-07-2010, 18:18
zemnan goshie khanome man ham e8 hast ke unam sms farsi nemigire...ye rahnamseii linki chizi lotfan

johnypersian1656
28-07-2010, 20:06
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید.

برای برطرف کردن مشکلاتی که با مایلستون دارین با این آدرس :

برای فارسی سازی e8 به این آدرس :

رجوع کنید.

Po0yAn
28-07-2010, 20:52
چطوری johny جان؟ باز depression زده به نظر میایا!
اینقد بی خبرمون نذار نگران می شیم :(
بچه ها این froyo چه سرعتی داره جون خودم, 2 ساعت رو گوشی بود,چون app2sd نداشت برگشتم رو 2.1 دیدم نمی تونم تحملش کنم دیگه!دوباره بر گشتم رو 2.2! مشکل app2sd هم حل شده یه جورایی ولی هنوز زیاد مطمئن نیست چون دیدم برنامه ها جا شد دیگه امتحانش نکردم! گذاشتم release بعدی شاید درست بشه.
لعنت به Moto ( با اجازه ی طرفدارای خیلی عزیزش البته! ) شرکت به این عظمت می گه درست کردن update جدید کار سختیه.بعد این بنده خداها دارن رو 2.1 , با کلی مشکل 2.2 می سازن تقریبا هر روز هم چند تا باگ و کمبودی که رام داره رفع می شه.
یعنی فقط اگه froyo واسه droid بیاد ولی واسه Milestone نیاد....
johny امضا قبلیت رو خیلی دوست داشتم! واقعا shame on you Motorola...

johnypersian1656
28-07-2010, 22:05
سلام پویان گل. خوبی عزیز؟ فرویو واسه دروید که حتما میاد!!!! اما......................................
مطمئنا واسه مایلستون میاد. اینو جدی میگم, یه سری منابع ناموثق هست که میگه میاد :31: همون شخصی که فیرمویر هارو بهم میداد اینجور میگفت که در حال حاضر فرویو بتا هست واسه مایلستون! حالا نمیدونم شاید موتو گفته هنوز مشخص نیست واسه اینکه اگه دیرتر ریلیز شد بهش ایراد نگیرن , تازه کلی هم حال کنن . واقعا shame on them:31: هرچند که حتی اگه 2.2 هم نده گوشی بعدی ای هم که میخرم موتورولاست!
فعلا همه ی حواسم پیش xt720 با این عکسای خوشکلشه

johnypersian1656
30-07-2010, 19:28
Motorola Bootloader Unlock Petition

ali_nnn13
30-07-2010, 21:45
Motorola Bootloader Unlock Petition

578 Signatures Total
:20:

johnypersian1656
31-07-2010, 16:22
یه خبر خوب واسه مایلستون دارها. اینکه دوستان با موتو (ایتالیا) مکاتبه کردن و تایید شده که فرویو واسه مایلستون حتما میاد اما از زمانش خبری ندادن. خبر بعدی اینکه o2 هم رسما روی توییترش اعلام کرد که 2.2 واسه مایلستون تا اواسط سا اواخر سپتامبر میاد.

fire159
31-07-2010, 20:32
578 Signatures Total

من كه ظهر ثبت كردم حدودايه 700 به بالا بود !

johnypersian1656
01-08-2010, 00:18
فرویو برای دروید, از هفته ی آینده (گفته میشه بعضی مناطق از امروز میتونن) :

massna
01-08-2010, 14:35
سلام به همگی اینجا یه صفایی دیگه داره انصافاً البته با اجازه اقای پویان:11: من باز با انبوهی سوال برگشتم
مشکلی که فعلاً دارم اینه که نمی تونم از gps افلاین استفاده کنم big planet روریختم اما وقتی طبق راهنمایی لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نقشه های Google map انتخاب میکنم چیزی نشون نمیده ،می خوام که location رو نشون بده اما متاسفانه نمیشه اینم بگم نقشه هارو از همون لینک بالا دانلود کرده نقشه هام sqlitedb هستند این نقشه ها برای google map جواب میده؟و مساله دیگه احساس میکنم کیفیت عکسام خیلی پایینه حجم عکسام 600تا700 kb این حجم برای دوربین 5 کمه خیلی!!تنظیم خاصی داره دوربین؟

fire159
02-08-2010, 22:50

In case you were wondering, that Twitter account is the official German o2 account who should have a pretty good idea on software updates. On the flip-side, Motorola has yet to announce anything.

Po0yAn
03-08-2010, 03:41
سلام به همگی اینجا یه صفایی دیگه داره انصافاً البته با اجازه اقای پویان:11: من باز با انبوهی سوال برگشتم
مشکلی که فعلاً دارم اینه که نمی تونم از gps افلاین استفاده کنم big planet روریختم اما وقتی طبق راهنمایی لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نقشه های Google map انتخاب میکنم چیزی نشون نمیده ،می خوام که location رو نشون بده اما متاسفانه نمیشه اینم بگم نقشه هارو از همون لینک بالا دانلود کرده نقشه هام sqlitedb هستند این نقشه ها برای google map جواب میده؟و مساله دیگه احساس میکنم کیفیت عکسام خیلی پایینه حجم عکسام 600تا700 kb این حجم برای دوربین 5 کمه خیلی!!تنظیم خاصی داره دوربین؟

خواهش می کنم اجازه ی ما دست شماست!
اگه چند پست قبلمو بخونین خود منم گفتم اینجا صفای خاص خودشو داره!
در مورد gps, نقشه های offline با Google Maps کار نمی کنن و فقط با برنامه های Maverick و big planet می شه ازشون استفاده کرد. که البته من کلا همون google maps آنلاین رو بیشتر قبول دارم. برای اطلاعات بیشتر اگه توی همون سایت بگردین پست های کاملتری هم در مورد نقشه های Offline پیدا می کنین! :46:

دوربین هم در Milestone در همین حده! تنظیمات برای ضعیف تر کردنش هست! ولی از این قویتر نمی شه!:41:

massna
03-08-2010, 07:54
البته برای ما مبتدیا مهم اینه که می تونیم از جاهای مختلف استفاده کنیم به هر حال ممنون از وقتت
ولی این کیفیت عکس 2 مگا پیکسله هرچند من خودم شخصاً مایلستونو برای دوربین نگرفتم ،فکر می کنید با 2.2 بهتر میشه؟یا ربطی نداره؟

hamed999
05-08-2010, 11:37
یه سوال از شما هایی که گوشی رو دارین
واسه این گوشی هم مثل دیزار یا نکس وان فریموری اومده که به اون فیلمبرداری hd اضافه کنه یا نه؟

johnypersian1656
05-08-2010, 11:39
هنوز نه. ولی باید منتظر فیرمویر رسمی باشیم. چیزی اعلام نشده .

massna
09-08-2010, 11:33
سلام توی سایت موتورولا اینو دیدین؟

Software Update for Motorola MILESTONETM (MR2.5)
Introduction
This update provides improvements to the phone’s performance.
For optimal performance, we encourage you to download and install this latest software update.
For more information on your Motorola MILESTONE, visit us at
Who Can Use This Release
All Motorola MILESTONE users.
After downloading and installing the software, you will notice the following improvements:
Improved Stability Prevents the phone from random power cycling (turning off and on), and
minimizes force closes in certain applications.
Alarm Improvements Resolves issues with alarm functionality.
Music Player Functionality Eliminates accidental starting of music.
Audio Quality Enhancements Eliminates instances of choppy audio experienced by some users.
PIN Lock Improvements Allows users more flexibility in setting the PIN Lock timer when using
Exchange email.
Proximity Sensor Enhancement Provides more accurate proximity sensing during phone calls.
Flight Mode Enhancement Ensures phone service is restored after leaving airplane mode.
“My Location” Improvements Resolves the issue of Google Maps failing to find "My Location" when "Use
Wireless Network" is enabled without using GPS.
Instructions for

اینجور update هارو از کجا میشه گرفت؟توی قسمت mymilestone هم که میرم اصلاً milestone توی لیستش نیست
باید جای خاصی رفت یا این updateها مال ما نیست؟؟

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

اینجور اپدیتا فرقشون با فرمویر چیه؟اونجوری که فهمیدم فیرمویر خیلی کلی تره آره؟؟؟

massna
09-08-2010, 11:47
گوشی من firmware configuration version هست GAS-EMEA-USASHLSOORT ARAB POO6 باید به ورژن دیگه ای UPDATE بشه یا اخریشه؟

Po0yAn
10-08-2010, 05:37
آپدیت ها رو از اینجا بگیری بهتره دوست من:

شما الان ورژن Arabia 2.1 دارین که ساپورت فارسی داره, ورژن های جدیدتر 2.36 و 2.38 هستن که سریعتر و روونترن, ولی فارسی رو با روت پشتیبانی میکنن, اونم نه به خوبی arabia.

Armin_TA
11-08-2010, 12:58
سلام.
به نظر شما دوستان با اومدن android 3 ما با مشکل نرم افزار و ... مواجه نمی شیم؟

massna
11-08-2010, 16:39
ممنون پویان جان
شما چجوری فایلای صوتیو با بلوتوث می فرستین؟من وارد مموری میشم(از quick office) می رم روی فایل اما هرجاشو می گردم نمی تونم send یا share پیدا کنم چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

acmilan308
12-08-2010, 00:36
ممنون پویان جان
شما چجوری فایلای صوتیو با بلوتوث می فرستین؟من وارد مموری میشم(از quick office) می رم روی فایل اما هرجاشو می گردم نمی تونم send یا share پیدا کنم چیکار باید کرد؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
شما باید اول یه فایل منیجر مثل astro یا root explorer نصب کنین بعد از اونجا راحت میتونین فایل بفرستین.

massna
14-08-2010, 09:07
خیلی ممنون حل شد با همون astro

fire159
14-08-2010, 13:13
سلام.
به نظر شما دوستان با اومدن android 3 ما با مشکل نرم افزار و ... مواجه نمی شیم؟
مشكل نرم افزاري نه اما سخت افزاري احتمال زياد بله
حالا كو تا آندرويد 3 بياد . تا 2011

6252
17-08-2010, 11:52
سلام دوستان.
از شانس بد من کادوی تولدم یه گوشی موتورولا میلستون بود. بد شانسی من هم اینه که چون تو فاز گوشی بازی و این حرفها نبودم خیلی وارد نیستم به آپدیت و فلش و این اصلاحاتی که شما به کار میبیرن.
تقریبا مطالب قبلی رو خوندم ولی انصافا چیزی سر در نیاوردم میخواستم ببینم امکانش هست که دست مارو هم بگیرین و ...

حقیقتش بزرگترین مشکل با این گوشی اینه که به جز برنامه هایی که رو 1200 هم هست با هیچ چیزش نمیتونم کار کنم هر برنامه ای که میزنم میگه نات کانکت تو وب و از این حرفا...حتی یه تقویم نمیتونم باز کنم یا یه یادداشت کوچولو...:19:

6252
17-08-2010, 11:56
ممنون پویان جان

من نمیتونم بلوتوث بگیرم.
میرم توی ستینگ / وایرلس & نت ورک / ترن آن بلوتوث رو میزنم فایل که میخوان برام بفرستن وسطش ارور میده...:41:

johnypersian1656
17-08-2010, 15:33
سلام دوستان.
از شانس بد من کادوی تولدم یه گوشی موتورولا میلستون بود.
خدایا از این شانسهای بد نصیب ما هم بگردان :دی آمییییییییییییییییییییییی ین!
ب
د شانسی من هم اینه که چون تو فاز گوشی بازی و این حرفها نبودم خیلی وارد نیستم به آپدیت و فلش و این اصلاحاتی که شما به کار میبیرن.
تقریبا مطالب قبلی رو خوندم ولی انصافا چیزی سر در نیاوردم میخواستم ببینم امکانش هست که دست مارو هم بگیرین و ...

حقیقتش بزرگترین مشکل با این گوشی اینه که به جز برنامه هایی که رو 1200 هم هست با هیچ چیزش نمیتونم کار کنم هر برنامه ای که میزنم میگه نات کانکت تو وب و از این حرفا...حتی یه تقویم نمیتونم باز کنم یا یه یادداشت کوچولو..

دوست گلم برین به این تاپیک :

تقریبا همه ی آموزش های مورد نیاز رو دوستای گلم قرار دادن, میتونین فیرمویر عربی رو دانلود کنین و فلش کنین تا دیگه نیازی به فارسی ساز هم نداشته باشین. واسه نصب برنامه هم برنامه های با پسوند apk رو روی مموری بریزین و بعد از طریق quick office نصب کنین. البته قبلش به مسیر :
menu>settings>about phone>firmware version ببینین 2.1 هست فیرمویرتون یا 2.0.1 .

من نمیتونم بلوتوث بگیرم.
میرم توی ستینگ / وایرلس & نت ورک / ترن آن بلوتوث رو میزنم فایل که میخوان برام بفرستن وسطش ارور میده..

بعد از اینکه بلوتوث رو فعال میکنین از bluetooth settings باید discoverable رو هم بزنین.زدین؟

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اگه سوال یا مشکل دیگه ای بود بپرسین اینجا اکثرا بچه ها سریع جواب میدن.

johnypersian1656
17-08-2010, 15:42
من نمیتونم بلوتوث بگیرم.
میرم توی ستینگ / وایرلس & نت ورک / ترن آن بلوتوث رو میزنم فایل که میخوان برام بفرستن وسطش ارور میده.

در ضمن دوست عزیز یه سری از پست هاتون تایید نشده و نمایش داده نشده به علت اینکه فینگیلیش نوشته بودین, سوالاتون رو پارسی بنویسین

jaxi
20-08-2010, 10:59
اینم FROYO روی مایلیستون تا آخر سپتامبر
Motorola Milestone owners feeling left out by the recent swarm of Android updates rejoice; Android 2.2 Froyo will be winging its way to your touchscreen Android device by the end of September. The news comes courtesy of O2 Germany through the networks Twitter feed and will come as music to the ears of Milestone owners across Europe.

منبع

jaxi
20-08-2010, 23:48
24ساعت نشده که آقای کینگ که مدیر بخش مارکت موتورولا هست توو وبلاگش اعلام کرده که شاید هرگز موتورولا مایلستون هب2.2اپ نشه.ایشون همچنین گفتن هیچ برنامه هم براش نداریم!

Milestone, the European version of Motorola's Droid smartphone, may not get an update to Google's Android 2.2 operating system, nick-named Froyo, technology news website Softpedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) reported on Wednesday

Responding to questions over a software update for the Motorola Milestone, James King, marketing director for Motorola Europe, stated in an official blog post that “the decision is pending”.

King explained that top company officials are still discussing the matter of bringing an update to the operating system, and wished to make it clear that deploying Android 2.2 technology was not an easy job.

"What I can say and have stated recently is that upgrades are not a walk in the park... it is a big undertaking that requires planning and resource and third party coordination to see this all through," King added.

The company has not yet announced plans to upgrade Milestone to the Froyo operating system, even though Motorola’s Droid smartphone is compatible with Andorid 2.2.

Read more:

منبع :

با تشکر از دوست عزیز AminD

6252
21-08-2010, 14:40

دوست گلم رفتم ولی پشیمون شدم ... اونجا که تخصصی تر از اینجاس همش اصطلاح و اصطلاح و اصطلاح....
همه مسئولیت ها که با خودمه...و به قول اونجا اگه کسی بلد نیست دست به گوشیش نزنه. همون اول اولش میگه اگه گوشیتون آندروید 2.1 نیست دست به گوشیتون نزنید! حالا من از کجا بدونم که کدوم یکی از ایناس خدا میدونه....
(بله...تا این حد بلدم که برم تو ستینگ / ابوت فون رو بزنم)

6252
21-08-2010, 14:49
خدایا از این شانسهای بد نصیب ما هم بگردان :دی آمییییییییییییییییییییییی ین!
ب

تقریبا همه ی آموزش های مورد نیاز رو دوستای گلم قرار دادن, میتونین فیرمویر عربی رو دانلود کنین و فلش کنین تا دیگه نیازی به فارسی ساز هم نداشته باشین. واسه نصب برنامه هم برنامه های با پسوند apk رو روی مموری بریزین و بعد از طریق quick office نصب کنین. البته قبلش به مسیر :
menu>settings>about phone>firmware version ببینین 2.1 هست فیرمویرتون یا 2.0.1 .

ای کاش به همین راحتی بود...

بعد از اینکه بلوتوث رو فعال میکنین از bluetooth settings باید discoverable رو هم بزنین.زدین؟

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

بله

اگه سوال یا مشکل دیگه ای بود بپرسین اینجا اکثرا بچه ها سریع جواب میدن.

من فعلا تنها مشکل و سوالم همینه که گوشیم هیچ چیز جالبی نداره...

fire159
21-08-2010, 20:47
من فعلا تنها مشکل و سوالم همینه که گوشیم هیچ چیز جالبی نداره...
چه چيز جالبي بايد داشته باشه كه نداره ؟؟

johnypersian1656
22-08-2010, 01:34
من فعلا تنها مشکل و سوالم همینه که گوشیم هیچ چیز جالبی نداره... دقیقا چیزای جالب با وقت گذاشتن روی همون مباحث تخصصی و یا با نصب برنامه ها بدست میاد, میتونین وقت بذارین و از اون روشها استفاده کنین یا از گوشی در حد 1100 نوکیا استفاده کنین

همه مسئولیت ها که با خودمه...و به قول اونجا اگه کسی بلد نیست دست به گوشیش نزنه. همون اول اولش میگه اگه گوشیتون آندروید 2.1 نیست دست به گوشیتون نزنید! حالا من از کجا بدونم که کدوم یکی از ایناس خدا میدونه....
(بله...تا این حد بلدم که برم تو ستینگ / ابوت فون رو بزنم) خوب عزیز انتظار ندارین که اونا مسئولیت مشکلاتی که واسه گوشی شما پیش میاد رو بر عهده بگیرن؟ خوب شما که میدونین از چه مسیری باید چک کنین 2.1 هست یا نه مشکلتون چیه؟منظور از دست نزدن به گوشی اینه که مثلا تم و فیرمویر و مدهای خاصی روش نریزین, نه اینکه کلا نرین توی منوها :دی

یه خبر دیگه اینکه moto europe بازم اعلام کرد :

We're pleased to announce that Milestone will receive a free upgrade to Android 2.2
(FroYo) in Europe with an initial roll-out
beginning at the end of this year

البته طبعا خیلی دیره پایان سال. امیدوارم o2 سریعتر دست به کار بشه.مردیم از دست این موتو

6252
22-08-2010, 11:08
چه چيز جالبي بايد داشته باشه كه نداره ؟؟

من حتی یه یادداشت کوچیک نمیتونم توی گوشیم save کنم (note)

6252
22-08-2010, 11:23
دقیقا چیزای جالب با وقت گذاشتن روی همون مباحث تخصصی و یا با نصب برنامه ها بدست میاد, میتونین وقت بذارین و از اون روشها استفاده کنین یا از گوشی در حد 1100 نوکیا استفاده کنین
خوب عزیز انتظار ندارین که اونا مسئولیت مشکلاتی که واسه گوشی شما پیش میاد رو بر عهده بگیرن؟ خوب شما که میدونین از چه مسیری باید چک کنین 2.1 هست یا نه مشکلتون چیه؟منظور از دست نزدن به گوشی اینه که مثلا تم و فیرمویر و مدهای خاصی روش نریزین, نه اینکه کلا نرین توی منوها :دی

عزیز دلم من دوستم اپل داره ولی به خاطر یه اشتباه کوچولو یک ماهه گوشیش خاموشه و تا یک ماهه دیگه باید صبر کنه تا ورژن جدیدش بیاد... توی همون سایت آندرویدی که شما لینک دادی یکی از همون بچه ها پست زده بود و گفته بود که من همه مسیرها رو درست رفتم ولی گوشیم چند ساعته هنگ کرده چیکار باید بکنم؟

منظور من اینه که من در حال حاضر تنها مشکلم اینه که اس ام اس فارسی نمیتونم بخونم برای حل این مشکل خواهشا به زبان ساده و زیر دیپلم به من بگید که چکار کنم؟

مشخصات گوشی من اینه:
system updates: check for system updates

auto system update: phone will check for system updates periodically
(تیکش فعال نیست)

status: phone number , signal , etc.

firmware version: 2.1 update1

firmware configuration ver...:

gas-emea-usashlsoortint2-p010

baseband version:

3gsmepu91a-u-91.07.4ei

kernal version: 2.6.29.omap
a21146@ca25rhe55.1

build number: shols-u2-02-31-21

دیگه اگه چیز دیگه ای لازم هست بگید تا من بگم . اگه هم براتون زحمت داره راهنمایی کردن بگید که من دیگه مزاحمتون نشم.

johnypersian1656
23-08-2010, 15:18
دیگه اگه چیز دیگه ای لازم هست بگید تا من بگم . اگه هم براتون زحمت داره راهنمایی کردن بگید که من دیگه مزاحمتون نشم.

دوست گلم پیغام خصوصیتونو چک کنین.

total_overdose
23-08-2010, 16:41
دیرو زود داره اما ...:31:
خبر خوب هم اینه که همه ورژن های میله به آندروید 2.2 آپگرید میشن آسیا اروپا و...

6252
24-08-2010, 23:59
عزیز دلم من دوستم اپل داره ولی به خاطر یه اشتباه کوچولو یک ماهه گوشیش خاموشه و تا یک ماهه دیگه باید صبر کنه تا ورژن جدیدش بیاد... توی همون سایت آندرویدی که شما لینک دادی یکی از همون بچه ها پست زده بود و گفته بود که من همه مسیرها رو درست رفتم ولی گوشیم چند ساعته هنگ کرده چیکار باید بکنم؟

منظور من اینه که من در حال حاضر تنها مشکلم اینه که اس ام اس فارسی نمیتونم بخونم برای حل این مشکل خواهشا به زبان ساده و زیر دیپلم به من بگید که چکار کنم؟

مشخصات گوشی من اینه:
system updates: check for system updates

auto system update: phone will check for system updates periodically
(تیکش فعال نیست)

status: phone number , signal , etc.

firmware version: 2.1 update1

firmware configuration ver...:

gas-emea-usashlsoortint2-p010

baseband version:

3gsmepu91a-u-91.07.4ei

kernal version: 2.6.29.omap
a21146@ca25rhe55.1

build number: shols-u2-02-31-21

وضعیت گوشی من چطوره؟ بدجوری منتظرم تا یکی دست منم بگیره...

fire159
26-08-2010, 09:03
Droid with Windows Mobile 6.5 as the best of both worlds. As for the phone itself, it holds up pretty well, with a 533MHz Huawei Hass K3 processor, 256MB memory, 3 megapixel camera, 3.5-inch (800x480) display, dual SIM cards (GSM 900 / 1800) , and the usual GPS, WiFi, and FM receiver.

این هم نسخه چینی میلستون با سیستم عامل ویندوز موبایل
دو سیم کارته - و عجیبه که دوربینش 10 یا 12 مگاپیکسلی نیست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).jpg

6252
28-08-2010, 17:47
Droid with Windows Mobile 6.5 as the best of both worlds. As for the phone itself, it holds up pretty well, with a 533MHz Huawei Hass K3 processor, 256MB memory, 3 megapixel camera, 3.5-inch (800x480) display, dual SIM cards (GSM 900 / 1800) , and the usual GPS, WiFi, and FM receiver.

این هم نسخه چینی میلستون با سیستم عامل ویندوز موبایل
دو سیم کارته - و عجیبه که دوربینش 10 یا 12 مگاپیکسلی نیست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).jpg

من فکر میکردم فقط اینجا صاحاب نداره...یعنی واقعا تو دنیا هیچ قانونی برای مقابله وجود نداره؟ حتی خود شرکت موتورولا خجالت نمیکشه که چین از لوگوی اون داره سواستفاده میکنه؟ یا شایدم خود موتورولا تو این بازی نقش داره...:18::13:

من نمیدونم....این گوشی چینی رو من دست یکی ببینم گوشیمو دیگه دستم نمیگیرم:41:

fire159
28-08-2010, 22:18
من فکر میکردم فقط اینجا صاحاب نداره...یعنی واقعا تو دنیا هیچ قانونی برای مقابله وجود نداره؟ حتی خود شرکت موتورولا خجالت نمیکشه که چین از لوگوی اون داره سواستفاده میکنه؟ یا شایدم خود موتورولا تو این بازی نقش داره...:18::13:

من نمیدونم....این گوشی چینی رو من دست یکی ببینم گوشیمو دیگه دستم نمیگیرم:41:
اين چيني ها هر گوشيي رو بگي كپ زدن .
بعضي وقت ها دو مدل معروف رو هم بت هم مخلوط ميكنن يه چيزي ميدن بيرون .
مثلا" تركيب آيفون با ميلستون يا ...
كسي هم نميتونه كاري كنه چون اينها توليد كننده هاي زير زميني هستن .
به هر حال اگر گوشيت رو خواستي بفروشي من در خدمتم :31:

Vahid579
29-08-2010, 21:22
سلام بچه ها من امروز این گوشی رو از علاالدین خریدم. 505 هزار تومن

6252
29-08-2010, 21:49
اين چيني ها هر گوشيي رو بگي كپ زدن .
بعضي وقت ها دو مدل معروف رو هم بت هم مخلوط ميكنن يه چيزي ميدن بيرون .
مثلا" تركيب آيفون با ميلستون يا ...
كسي هم نميتونه كاري كنه چون اينها توليد كننده هاي زير زميني هستن .
به هر حال اگر گوشيت رو خواستي بفروشي من در خدمتم :31:

مگه آهنگهای ما هم زیر زمینی نیستن؟ مگه لابراتوارهای شیشه هم زیر زمینی نیستن؟ بالاخره غیر قانونیه و باید باهاش برخورد بشه...مخصوصا اینکه من نمیخوام گوشیمو برفوشممم....تازه دارم یاد میگیرم چجوری باید دستم بگیرم:31:

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

مبارک باشه ایشالا...به سلامتی و دل خوش ازش استفاده کنی. ارزون شده یا تو ارزون خریدی؟

منم یه ماهی میشه این گوشیرو دارم ولی با تو که امروز گرفتی هیچ فرقی نمیکنم:41:

چه برنامه هایی رو گوشیت هست ؟ فارسی ساپورت میکنه؟

fire159
29-08-2010, 21:49
مبارك باشه عزيز .
505 هزار خيلي عاليه واسه اين گوشي / اگر ميشه اسم فروشگاه رو هم بزار واسه دوستان ديگه كه قصد خريد دارن .

Vahid579
29-08-2010, 21:58
ممنون. علاالدین طبقه 4 واحد 447
xt710 هم 545 بود

مبارک باشه ایشالا...به سلامتی و دل خوش ازش استفاده کنی. ارزون شده یا تو ارزون خریدی؟

همه جا 550 به بالا بود اینجا این قیمت می داد. :20:
من 10 تومن دادم واسم روتم کرد . البته یه مغازه دیگه

fire159
29-08-2010, 22:00
مگه آهنگهای ما هم زیر زمینی نیستن؟ مگه لابراتوارهای شیشه هم زیر زمینی نیستن؟ بالاخره غیر قانونیه و باید باهاش برخورد بشه...مخصوصا اینکه من نمیخوام گوشیمو برفوشممم....تازه دارم یاد میگیرم چجوری باید دستم بگیرم:31:

ما با جمعيت 70 ميليوني نميتونيم جلو اين كارها روكه ميگي بگيريم اونجا تو چين كه 1ميليارد جمعيت داره حق دارن . بگذريم
--

منظورت از اين حرف چيه ؟

خدا اين گوشي 60 هزارتا برنامه و گيم براش هست . فارسي هم ميشه نوشت و خواند . كم كم ياد ميگيري . بايد سايتهاي مختلف رو بخوني آموزشهاي زيادي هست در اين رابطه .

fire159
29-08-2010, 22:08
ممنون. علاالدین طبقه 4 واحد 447
xt710 هم 545 بود

همه جا 550 به بالا بود اینجا این قیمت می داد. :20:
من 10 تومن دادم واسم روتم کرد . البته یه مغازه دیگه

قيمتهش خيلي خوبه اين فروشگاه !
رو كيبوردش فارسي (عربي) حك شده يا روسي ؟
xt720 هم داشت ؟

shahab_f
29-08-2010, 22:11
ببخشید یه سوال اگه خیلی خیلی سریع جواب بدین ممنون میشم . یک دوستی میخواد از آمازون مایلستون بخره (در امریکا) و بفرسته ایران برای برادرش . بعد توی نتایج آمازون اگه ببینین 7 تا مایلستون نو و آنلاک داره از 373 دلار تا599 دلار . میخواستم ببینم اینا جریانش چیه ؟؟؟؟؟ و هرکدوم رو بخره و توی ایران سیم کارت بندازه کار میکنه و مشکل نداره ؟

Vahid579
29-08-2010, 22:30
فارسی حک شده .
آقا برنامه رو باید چطوری نصب کنم ؟؟؟ الان گوشی من روت شده می تونم به 2.1 تبدیل کنم.

fire159
29-08-2010, 22:36
ببخشید یه سوال اگه خیلی خیلی سریع جواب بدین ممنون میشم . یک دوستی میخواد از آمازون مایلستون بخره (در امریکا) و بفرسته ایران برای برادرش . بعد توی نتایج آمازون اگه ببینین 7 تا مایلستون نو و آنلاک داره از 373 دلار تا599 دلار . میخواستم ببینم اینا جریانش چیه ؟؟؟؟؟ و هرکدوم رو بخره و توی ایران سیم کارت بندازه کار میکنه و مشکل نداره
اگر ميلستون آنلاك باشه نبايد مشكلي داشته باشه و تو ايران هم كار ميده . تفاوت قيمت رو نميدونم از چيه ؟
شايد بسته به نوع گارانتي در اونجا باشه . ميتونه از فروشگاههاي ديگه هم يه آمار بگيره /

fire159
29-08-2010, 22:49
فارسی حک شده .
آقا برنامه رو باید چطوری نصب کنم ؟؟؟ الان گوشی من روت شده می تونم به 2.1 تبدیل کنم.
احتمالا" همون عربيه .
اول بهتره يه دوري تو صفحه هاي قبلي بزني يه سري توضيحات هست كه بدرد ميخوره . من خودم اين گوشي رو نداشتم نميتونم چيزي بگم :20:

shahab_f
29-08-2010, 22:50
مرسی ،
کسی نظر دیگه ای نداره؟

6252
31-08-2010, 12:23
ما با جمعيت 70 ميليوني نميتونيم جلو اين كارها روكه ميگي بگيريم اونجا تو چين كه 1ميليارد جمعيت داره حق دارن . بگذريم
--

منظورت از اين حرف چيه ؟

خدا اين گوشي 60 هزارتا برنامه و گيم براش هست . فارسي هم ميشه نوشت و خواند . كم كم ياد ميگيري . بايد سايتهاي مختلف رو بخوني آموزشهاي زيادي هست در اين رابطه .

60 تا که خیلیه...600 تا هم باشه من کلاهمو میندازم هوا....دقیقا یک ماهه که تو نت دارم میگردم و بهترین جارو اینجا دیدم...حالا شما بگی باز بچرخم؟ باشه...میرم یه دور میزنم برمیگردم

6252
31-08-2010, 12:30
فارسی حک شده .

من بین زمین و هوا گیر کردم....دو تا فایل دانلود کردم آدرشو جانی پرشین بهم داد / حدود 100 مگابایت حجمشه..

به من گفته که:
محتویاتش که یه فایل با پسوند sbf هست رو exctract میکنین هرجایی که خواستین. حالا نیاز به برنامه ای به نام rsdlite دارین واسه فلش کردن.

آخه اون rdslite که هیچی فایل exe است...اون اس بی اف رو نمیشه اکسترکت کرد. و خواهش میکنم یکی اینجا زیر دیپلم و ساده توضیح بده...اینا رو هر جفتشو تو کامپیوتر باید انجام بدم یا گوشی؟ گوشی رو کی وصل کنم به کامپیوتر کی روشن کنم کی خاموش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

johnypersian1656
31-08-2010, 15:48
@6252
شما اگه دقت کنی من گفتم :

محتویاتش که یه فایل با پسوند sbf هست رو exctract میکنین هرجایی که خواستین
منظورم محتویات فایل زیپ شده هست! اگه فایلتون با پسوند sbf هست که دیگه نیازی به اکسترکت نداره! شما برنامه ی rsdlite رو روی پی سی نصب کنید( فایلهای exe روی گوشی نصب نمیشن) , بعد از اجرای برنامه, گوشی رو خاموش کنین(هنوز گوشی به پی سی وصل نیست! بعد کلید های پاور و دی پد رو نگه دارین تا به صفحه ی بوت لودر برین, حالا گوشی را با کابل یو اس بی به پی سی وصل کنید. مسیر فایل sbf رو با browse کردن به برنامه ی rsdlite بدهید و روی استارت کلیک کنید.باز هم میگم بهترین منبع همون ---------.ir هست به زبان فارسی سلیس که از این لینک ها میتونین آموزش ها رو ببینین :

آموزش فلش کردن :

آموزش روت کردن :

آموزش فارسی کردن :

دوست عزیز این آموزش ها تصویری هستن, اگه بازم نمیتونین این مراحل رو انجام بدین بهتره گوشی رو بدین بیرون واستون انجام بدن

اسپم:

@ هادی و شهاب و امیر

شرمنده پیغام ها تون رو جواب ندادم, یه مشکلی دارم که کمتر میتونم سر بزنم, پروفایل رو بستم. بازم شرمنده

اسپم 2:
v9x هم اومده!

johnypersian1656
31-08-2010, 15:58
بعد توی نتایج آمازون اگه ببینین 7 تا مایلستون نو و آنلاک داره از 373 دلار تا599 دلار . میخواستم ببینم اینا جریانش چیه ؟؟؟؟؟ و هرکدوم رو بخره و توی ایران سیم کارت بندازه کار میکنه و مشکل نداره ؟
هر چند خیلی دیر دیدم سوالتون رو ولی شهاب جان ولی بعد از آنلاک بودن باید دقت کنید که از لحاظ آنتن دهی مشکلی نباشه, یعنی الان گوشی هایی که اینجا توی ایران کار میکنن فرکانس 900/2100 هستن ولی واسه کشورهای دیگه و یا اپراتورهای دیگه (که ممکنه کسی گوشی رو بگیره بعد آنلاک کنه) این مقادیر متفاوتن یعنی چیزایی مثل :
850/1900/2100 که اینا توی ایران آنتن نمیدن و شامل گوشی هایی هست که مثلا توی تایلند, برزیل , کانادا (telus) و... هست.

اول چک کنین ببینین 2.1 نیست؟ میتونین از هر ورژنی به 2.1 منتقل بشین (حتی بعد از روت کردن) . برای نصب برنامه ها فایلهای با پسوند apk روی مموری کارت گوشی بریزین و بعد با استفاده از برنامه ی quick office که به طور پیش فرض روی گوشی هست نصب کنین.

johnypersian1656
10-09-2010, 11:13
از دیروز ورژن جدیدی از فیرمویر واسه مایلستون از طریق OTA توی کشورهایی مثل فرانسه در دسترس هست که به نظر من باز هم از لحاظ سرعت بهتر شده (هرچند اصلا به این linpack اعتقادی ندارم که snapshot بگیرم چون فقط با تغییر کلاک امتیازش رو بیشتر میکنه ) واسه دوستانی که این ورژن رو میخوان فیرمویر اصلی از این لینک :

و ورژن service از این لینک قابل دانلود هست :

تنها مشکل این فیرمویر azerty شدن layout هست که میتونن با g.o.t recovery حلش کنن.
البته اگه دوستان سری به فروم xda بزنن فیرمویرهای مد شده خوبی مثل eclairmodv3 که واقعا انواع مد ها رو داره (مثل jit v7 ) رو میتونن دانلود کنن یا فیرمویر telus lite که دیگه مشکل آنتن ندادنش حل شده .

johnypersian1656
17-09-2010, 04:13
بالاخره فرویو برای مایلستون بدون مشکل دوربین (فیلمبرداری )

روش فلش هم از طریق nandroid restore :

لینکهای دانلود :

---------- Post added at 05:13 AM ---------- Previous post was at 05:10 AM ----------

دوستان این رام در فروم xda معرفی شده , من این رام رو تست کردم, ولی مسئولیت عواقبش با خودتون هست

johnypersian1656
18-09-2010, 14:29
ورژن جدید رام که توی این ورژن برای جلوگیری از ریبوت شدن گوشی MOTO BOOT MODE جایگزین شده :

fire159
19-09-2010, 08:30
بالاخره فرویو برای مایلستون بدون مشکل دوربین (فیلمبرداری )

جانی چه تفاوتهایی کرده گوشی . افزایش سرعت و قابلیتهای دیگه چطور شده .

L.A.M.P.A.R.D
19-09-2010, 11:11
من یه milestone دست دوم میخوام.....کسی سراغ نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

6252
20-09-2010, 17:08
آقا یه زحمت کوچیک داشتم:

من اصلاحاتی که شما به کار میبرین رو متوجه نمیشم ولی معنیشو میفهمم . به زیون لری میگم: من گوشی رو خاموش میکنم / دکمه پاور و ولوم و عکس رو میگیرم گوشی میره تو حال بوت لودر اگه اشتباه نکنم. البته کابل یو اس بی وصله...بعد تون برنامهء آر دی اس لیت رو باز میکنم و در قسمت براوز .....از اینجا به بعد مشکل دارم جانی پرشین یه لینک داد و یه فایل رو دانلود کردم حدود 100 مگابایت پسوند این فایل اینه: dz. در صورتی که فک کنم باید sbf. باشه...زیپ هم نیست که اکسترکت کنم. چیکار کنم حالا؟ توی سایت ---------.ir هم رفتم یه لینک داده گفته sbf. خودتون رو از اینجا دانلود کنید که حدود 70-80 تا گزینه اونجا هست...تمام مشخصات گوشیم رو یه بار زدم اگه لازمه بگید دوباره اعلام میکنم...عکس میندازم......فقط میخوام فارسی رو ساپورت کنه.

برنامه هم یه 7-8 ده تایی دانلود کردم بازی و گوگل ارتس و توربو جی چی اس و ....

johnypersian1656
20-09-2010, 17:45
:دی یادمه من یه بار گفتم اکسترکت کنین شما گفتین sbf هست چطوری اکسترکت کنم ؟ :دی

دوست عزیز پسوند فایل gz هست نه dz . فایلهای با این پسوند رو شما توی ویندوز میتونین با winrar,winace,corel winzip,7zip,smith micro stuff deluxe 2010,acubix picozip,... کلا هر کدوم از این برنامه هایی که دارین اکسترکت کنین. اگه هیچ کدوم رو ندارین میتونین از این لینک نسخه ی portable نرم افزار 7zip رو دانلود کنین :

در ضمن با فشار دادن کلید پاور و کلید d-pad ( همون کلید زرد رنگ روی کیبورد به طوری که هم وسط هم بالا, راست, چپ , پایین فشار داده بشه) گوشی به حالت بوت لودر میره. شما فیرمور عربی رو فلش کنین, خود به خود ساپورت فارسی رو خواهید داشت.

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

این عکس رو ببینین , نشون میده گوشی توسط برنامه ی rsdlite تشخیص داده شده و آماده ی فلش کردن هست :

L.A.M.P.A.R.D
20-09-2010, 23:42
من مایلستون موخااااااااام

total_overdose
20-09-2010, 23:55
نگرد نیست:31:

L.A.M.P.A.R.D
21-09-2010, 00:07
نگرد نیست:31:
چرا هست :دی....ولی نمیفروشند :دی...یکیش فرهاد :دی
فرهاااااااااااااااااااااد ....من مایلستون موخااااااااام:19:

total_overdose
21-09-2010, 00:18
چرا هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی نمیفروشند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یکیش فرهاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماله فرهاد تا جایی که خبر دارم میگفت سوخت:31:

---------- Post added at 07:48 AM ---------- Previous post was at 07:47 AM ----------

پ.ن
راستی کسی خبری از فرویو رو میله نداره؟
میگن ورژن آمریکاش آمادن راسته؟
کسی خبر یافت بگه:46:

acmilan308
23-09-2010, 14:52
سلام
جانی فارسی ساز توی این رام واست کار میکنه؟؟؟؟

acmilan308
23-09-2010, 15:54
بیخیالش دیگه...صبر کن مایلستون 2 بیاد....:46:

L.A.M.P.A.R.D
23-09-2010, 16:13
اخه الان گوشیم سوخته....یه گوشی میخوام دستم بگیرم :41:

johnypersian1656
23-09-2010, 16:29
سلام
جانی فارسی ساز توی این رام واست کار میکنه؟؟؟؟

راستش شهاب جان من یک روز بیشتر این رام رو نداشتم و چون خودش فارسی داشت (توی اس ام اس ها درست بود ولی بعضی جاها جاخالی داشت) چیز دیگه ای تست نکردم به عنوان فارسی ساز.

Real Madrid C.F
02-10-2010, 15:26
دوستان اگه میفروشین من خر خر خر خریدارم...(چیه چرا اینجوری نیگا میکنین!! زبونم گرفت!!) من شهرستانم تهرانم نمیام ...PM بدین HTC HD1 هم دارم اگه خواستین عوض میکنم یه کوچولو سر میدم

acmilan308
02-10-2010, 23:03
دوستان اگه میفروشین من خر خر خر خریدارم...(چیه چرا اینجوری نیگا میکنین!! زبونم گرفت!!) من شهرستانم تهرانم نمیام ...PM بدین HTC HD1 هم دارم اگه خواستین عوض میکنم یه کوچولو سر میدم
سلام دوست عزیز نگرد که نی نی نی نیست.:31: قبول نداری از امیر (f.lampard) بپرس.
-------------------------------------
چه عجب این تاپیک بالا اومد.:41:

L.A.M.P.A.R.D
02-10-2010, 23:07
هیییییییییییییییییی.........م چقدر دنبالش گشتم و پیدا نشد..........هی روزگار................میبینی شهاب جون ؟

PersiAndroid
03-10-2010, 09:42
بچه ها من ميخوام اين گوشيو بخرم بهترين قيمت چنده؟
نكاتي كه موقع خريد بايد بهش توجه كنم چيه؟
ممكنه گوشي غير اصل هم داشته باشه - اگه اينطوره از كجا بفهميم اصله؟
ساخت كجاست؟
فول پك و نرمال پك داره؟
نميدونم چي بگم هر چي واسه خريد مهمه بگين :40::40::40:

Real Madrid C.F
03-10-2010, 13:02
یعنی چی نیست الان یکی تو اندروید.ir داره میفروشه....نوش هم تو بازار هست...پس چی نیست؟؟؟

PersiAndroid
03-10-2010, 14:39
بچه ها من ميخوام اين گوشيو بخرم بهترين قيمت چنده؟
نكاتي كه موقع خريد بايد بهش توجه كنم چيه؟
ممكنه گوشي غير اصل هم داشته باشه - اگه اينطوره از كجا بفهميم اصله؟
ساخت كجاست؟
فول پك و نرمال پك داره؟
نميدونم چي بگم هر چي واسه خريد مهمه بگين :40::40::40:

يعني تو بازار موجود نيست؟:9::44::37:
چكار كنم حالا :23:؟ :24:

masoudbrg
03-10-2010, 21:45
از من میشنوی نخر منتظر میلی 2 باش همه این دمپایی آندرویدیارو قورت میده

PersiAndroid
03-10-2010, 21:55
يعني تو بازار موجود نيست؟:9::44::37:
چكار كنم حالا :23:؟ :24:
چرا هيشكي جواب نميده؟

L.A.M.P.A.R.D
03-10-2010, 23:14
اون خیلی مایه میخواد :دی

Apachi
04-10-2010, 00:44
سلام
میله تو علائدین ریخته ، از همیشه بیشتر بود امروز اکثر مغازه ها داشتن

acmilan308
04-10-2010, 00:57
چرا هيشكي جواب نميده؟
سلام
چرا بابا نوش که زیاده دست دوش کمه....قیمتم فکر کنم 530 بهترینش بود طبقه 4 علائدین

masoudbrg
04-10-2010, 14:24
میلاد ط 5 500 میده

total_overdose
04-10-2010, 17:57
موتورولا فراری ادیشن:31: البته محدود و برای شرکت فراری:46:
یه هندزفری خوب هم روش میدن
The GSM variant of the Motoorola DROID looks like it could go from 0 to 60 in seconds.:31:

L.A.M.P.A.R.D
04-10-2010, 19:23
ای خدااااااا..........چی میشد من اینو داشته بودمممممممممممممم................ ....بمیری تحریم :دی

PersiAndroid
04-10-2010, 20:38
سلام شيراز گير مياد اين گوشي؟
كسي ميدونه كجا ميشه پيدا كرد؟

Real Madrid C.F
05-10-2010, 03:11
چرا گیر نیاد الان همه شهرا دارن...کرمانشاه 570

ahmad97
05-10-2010, 18:03
دوستان میخوام آتیش بزنم به مالم
کسی کلیک نمیخواد؟؟ من میخوام بفروشمش جاش بلک بری 9800 بگیرم
ببینم اگه قیمتش خوب باشه میفروشمش
نظرتون چیه؟؟
الان بلک بری 9800 قیمتش 800 تومنه

johnypersian1656
06-10-2010, 01:06

amin148
06-10-2010, 13:17
سلام بچه ها
من نمیدونم تو شهر های دیگه چه خبره
ولی توی شیراز قیمت امروز مایلستون 425 بود.

acmilan308
06-10-2010, 14:12
سلام بچه ها
سلام
اینجاها که خبری نیست ولی مثل اینکه شیراز خیلی خبرها هست :31:
مطمئن هستید دوست من!؟؟؟؟؟؟ این تقریبا قیمت دست دوش هستاااا!!!

Dark Sector
06-10-2010, 15:19
سلام بچه ها

سلام
میشه آدرسی جایی که این قیمت رو ازش گرفتید بدید ؟

Real Madrid C.F
06-10-2010, 16:04
سلام بچه ها

جاااااااااااااااااااااااا اا ن:18::18::18:

من دو روز پیش داشتم دسته دومشو 400 میخریدم!! ...اگه حرفت درست باشه نونم تو روغنه:31:
350 بیشتر پول ندارم دسته دومش باید همین حدودا در بیاد:27:

amin148
06-10-2010, 16:11
اره مطمئنم
فلکه اطلسی - جنب نمایشگاه اتومبیل ضیغمی به طرف دروازه قرآن - فروشگاه اطلس موبایل مرکزی

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

سلام
بچه ها من میخوام به محض اینکه جوابمو دادین برم برا خواهرم مایلستون بخرم
میدونم احتملا جواب خیلی از سوالام تو صفحات قبل هست ولی اینترنت من زغالیه و نمیتونم هر 86 صفحه رو بخونم . چند صفحه رو هم رندوم خوندم ولی اون چیزایی رو که مبخواستم دستگیرم نشد.
1-ایا این گوشی از زبان فارسی توی اینترنت و اس ام اس پشتیبانی میکنه یا نه؟ و اگه میکنه میشه لینک فایل های مورد نیاز و آموزشش رو برام بذارین یا بگین توی صفحه چند این تاپیک هست؟
2-کار کردن باهاش راحته یا نه؟ (توجه کنید که یه دختر میخواد باهاش کار کنه)
3-خواهرم دسترسی به وای فای داره .دور زدن اندروید مارکت راحت هست یا نه؟
4-اپدیت کردنش برا ما ایرانی ها هم فعاله یا تحریمه؟ اگه میشه لطفا لینک بدین یا شماره صفحه همین تاپیک.
5-اگه یه ههشهری شیرازی توی این تاپیک هست میشه بگه از کجا بخرم که مطمئن باشه و اگه یه جای مطمئن برا اپدیت و فارسی کردنش (اگه بشه) سراغ داره لطفا اونو هم بگه0
ممنون

amin148
06-10-2010, 20:57
سلام دوستان
عصر رفتم که برا خواهرم مایلستون بخرم فروشنده شاسکول گفت من صبح اشتباه کردم قیمتش 525 تومن هست
منم عمرا 525 نمیدم یک ماه پیش یکی از دوستام با قیمت 460 خرید. چه خبره 525

Real Madrid C.F
07-10-2010, 12:04
سلام دوستان
عصر رفتم که برا خواهرم مایلستون بخرم فروشنده شاسکول گفت من صبح اشتباه کردم قیمتش 525 تومن هست

ای بابا نمیشد حداقل دیرتر بگی ما یکم بیشتر تو نئشگی بمونیم!!! (گیر به املام ندینا:19:)

fire159
07-10-2010, 13:04
سلام دوستان

قیمت زیر 510-520 فکر نکنم گیر بیاد .
ظاهرن شیراز بهترین قیمتهای میلستون رو دارشته از اول تا حالا

Real Madrid C.F
07-10-2010, 14:41
قیمت زیر 510-520 فکر نکنم گیر بیاد .
ظاهرن شیراز بهترین قیمتهای میلستون رو دارشته از اول تا حالا

یعنی مگه همچین چیزی ممکنه؟!! میشه یدفه از وسط زمین گوشی تو شیراز در بیاد!!! خوب اگه منظورتون قاچاقه که من کرمانشاهم و اینجا مرکز قاچاق از سلیمانیه ی عراقه ولی اینجا 550 میدن!!!من میخوام بگیرم ...اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم رو کنین!

PersiAndroid
08-10-2010, 00:23
یعنی مگه همچین چیزی ممکنه؟!! میشه یدفه از وسط زمین گوشی تو شیراز در بیاد!!! خوب اگه منظورتون قاچاقه که من کرمانشاهم و اینجا مرکز قاچاق از سلیمانیه ی عراقه ولی اینجا 550 میدن!!!من میخوام بگیرم ...اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم رو کنین!

بابا من تو همين شيراز خودمون 485 خريدم!!!!!!!!!!!! :21:

ramin5749
08-10-2010, 16:04
سلام اگه الان بریم و این گوشی را بخریم روش اندروید ورژن 2 فعاله یا 2.1 در ضمن برای آپدیتش باید بریم سایت موتورولا و گوشی را به کامپیوتر وصل کنیم و تمام....
ممنون

fire159
08-10-2010, 18:59
بابا من تو همين شيراز خودمون 485 خريدم!!!!!!!!!!!! :21:

مبارکه
آدرس بده ما هم بیایم بخریم .
مدل دیگه ای از موتورولا نداشتن ؟

Honradez
08-10-2010, 21:23
سلام. دوتا سوال داشتم راجع به اين گوشي:

1. آيا تو اينکه ايميلهاي Gmail رو دريافت کنه مشکل داره؟ (چون يکي بود HTC Aria داشت و ارور ميداد سر دريافت ايميلها)

2. آيا برنامه‌ها و بازيهاش بصورت CD يا DVD هم تو بازار هست؟

ممنون ميشم پاسخ بدين. :46:

senaps
08-10-2010, 22:12
1. آيا تو اينکه ايميلهاي Gmail رو دريافت کنه مشکل داره؟ (چون يکي بود HTC Aria داشت و ارور ميداد سر دريافت ايميلها)

مشکل دوست شما با تنظیمش بوده!!درست تنظیم نکنی،با کامپیوتر هم نمیتونی جیمیل بخونی!!!

2. آيا برنامه‌ها و بازيهاش بصورت CD يا DVD هم تو بازار هست؟

سایت اندروید ایرانی در حال جمع کردن یه پک هستش که به زودی در دسترس قرار میگیره....

Honradez
08-10-2010, 22:14
مشکل دوست شما با تنظیمش بوده!!درست تنظیم نکنی،با کامپیوتر هم نمیتونی جیمیل بخونی!!!

سایت اندروید ایرانی در حال جمع کردن یه پک هستش که به زودی در دسترس قرار میگیره....
مرسي.
درمورد سوال دومي، آيا دانلود appهاش از اينترنت راحت هستش؟ (چون ميگن گوگل تحريم کرده)

AryanLand
08-10-2010, 23:14
مرسي.
درمورد سوال دومي، آيا دانلود appهاش از اينترنت راحت هستش؟ (چون ميگن گوگل تحريم کرده)

سلام.

بله قربان برای ایرانی ها هیچ کاری سخت یا غیر ممکن نیستوتا دلتون بخواد مرجع برای برنامه هست.:11:

senaps
09-10-2010, 01:22
بله قربان برای ایرانی ها هیچ کاری سخت یا غیر ممکن نیستوتا دلتون بخواد مرجع برای برنامه هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علاوه بر این،میتونید با نصب یک چیز پی ان، به مارکت دسترسی داشته باشین.....

هرچند راه حل هایی موجود هست که بدون اینها،و با استفده از مارکت های خفن! کل برنامه های مارکت اصلی رو بدون مشکل دانلود کنین حتی اونایی که پولین!

hesam68
11-10-2010, 15:05
سلام دوستان
خوبین؟
چند تا سوال در مورد این گوشی داشتم
قبا فک کنم اومدم تو این تاپیک ولی خیلی وقت پیش بود
میخواستم بپرسم الان این گوشیو بخوایم بخریم اپدیت شده هست؟
کلا مشکل نرم افزاری داره؟
فارسی منظورم اس ام اس ساپورت میکنه؟
دوزربینش از اچ تی سی اچ دی 1 بهتره؟
کلا گوشیه خوبی هست؟

senaps
11-10-2010, 18:42
رفیق،از این مسئله اطلاع دقیقی ندارم،ولی تا جایی که من طالاع دارم،گوشی ها رو بدون اپدیت عرضه میکنن و خودتون باید اپدیت کنین!

کلا اندورید فارسی ساپورت نمیکنه و برای داشتن اس ام اس فارسی باید mirsal نصب کنین!

Soheil Linkin
11-10-2010, 21:08
این موتورولا مایل استون 2 کی ایران میاد؟
حدوداُ چنده؟

johnypersian1656
12-10-2010, 03:30
بستگی به فروشنده داره. اما اگه نشده باشه خودتون راحت میتونین انجام بدین

کلا مشکل نرم افزاری داره؟
اصلا!

بر خلاف نظر این دوستمون هم فیرمویر فارسی داره (که بدون نیاز به روت و فارسی ساز میتونی فارسی کنی) و هم فارسی ساز کامل (واسه اس ام اس و اینترنت ) هیچ مشکلی هم با فارسی نداره.

دوزربینش از اچ تی سی اچ دی 1 بهتره؟
واسه مقایسه نمیدونم . فیلمبرداری عالی داره اما روی عکس زیاد حساب نکن .

کلا اندورید فارسی ساپورت نمیکنه و برای داشتن اس ام اس فارسی باید mirsal نصب کنین!
نمیدونم دوست عزیز این همه فارسی ساز و فیرمویر فارسی اومده واسه آندرویدیها شما چرا ندیدین! فکر میکنم این چندمین باره جاهای مختلف عنوان میکنین فقط با mirsal میشه! (قصد جسارت ندارم اما این گوشی هیچ مشکلی با فارسی نداره)

این موتورولا مایل استون 2 کی ایران میاد؟
حدوداُ چنده؟

دوست عزیز مایلستون 2 خودش کلوپ داره. اما زمان ورود به ایران و قیمتش هیچی مشخص نیست.

دوست مایلستونی ورژن leak شده از فرویو در اختیار گروه g.o.t قرار گرفته و حتی روت هم کردن! فعلا دارن بررسی میکنن. امیدوارم به زودی بیاد. g.o.t توی توییتر خودش اعلام کرده که این مد رو در اختیار nadlabak سازنده فیرمویر cyanogen قرار داده تا به عنوان CM6 منتشر کنه (کاش قرار نمیداد! با سابقه ای که از این کاستوم رام های داغون داریم کاش ورژن اصلی رو میدادن)

یه سری اطلاعا ت که group of ten اعلام کرده :

2.2.1 test built works. Shows correct 2.6.32.9 kernel. Just finished rooting the build and have root!

Good news travel fast apparently. We will try to give you access to the build, but we need to test it first. Afterall, this is a very early internal built and we need to verify that

a) it works
b) there is no harm if you flash it
c) nandroid backups work so that you can go back if need be

So we want to ensure it is "usuable" before we grant access. So be patient please. However, we are already in contact with our G.O.T members and some other Milestone contributors to see what else is possible with the built.

fire159
12-10-2010, 08:20
بستگی
نمیدونم دوست عزیز این همه فارسی ساز و فیرمویر فارسی اومده واسه آندرویدیها شما چرا ندیدین! فکر میکنم این چندمین باره جاهای مختلف عنوان میکنین فقط با mirsal میشه! (قصد جسارت ندارم اما این گوشی هیچ مشکلی با فارسی نداره)

میلستون حتی یک سری ازش هست که رو کیبوردش لیبل فونت عربی هم داره . و فارسی رو هم به خوبی ساپورت میکنه .

johnypersian1656
12-10-2010, 11:08
g.o.t اعلام کرده یه سری مشکل توی wlan,overclocking و.... هست و به محض برطرف شدن اینا (گفته احتمالا تا اواخر هفته ) فرویو رو منتشر میکنه واسه مایلستون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
12-10-2010, 14:04

منظور بنده از این که میرسال نصب کنین این بود که بی نیاز به روت هستش و اینا...کلا ببخشید طالاعات شما تایید میشه....ولی من فک کردم ایشون میگن ایا بطرو پیشفرض مشکل حل شده؟ منم گفتم به طور پیشفرض نه و باید mirsal نصب کنین.....
بازم ببخشید چون ظاهرا هم بد متوجه شدم سوال رفیقمون رو، و هم اینکه بد توضیح دادم.....

johnypersian1656
12-10-2010, 17:46
منظور بنده از این که میرسال نصب کنین این بود که بی نیاز به روت هستش و اینا...کلا ببخشید طالاعات شما تایید میشه....ولی من فک کردم ایشون میگن ایا بطرو پیشفرض مشکل حل شده؟ منم گفتم به طور پیشفرض نه و باید mirsal نصب کنین.....
بازم ببخشید چون ظاهرا هم بد متوجه شدم سوال رفیقمون رو، و هم اینکه بد توضیح دادم.....

بیخیال دوست عزیز. عذر خواهی واسه چی داداش گلم. اما خوب به طور پیش فرض و بدون نیاز به روت هم مایلستون به فیرمویر فارسی که همون اوایل واسش اومد حتی توی اپرا هم فارسی رو درست نشون میده برسه به اس ام اس و وب بروزر.من عذر میخوام اگه توی پستم بد صحبت کردم

موتو اعلام کرده از هفته ی دیگه ورژنی از فرویو رو واسه تست توی مایل میده :

johnypersian1656
13-10-2010, 17:11
g.o.t اخبار جدیدی رو از .2.2.1 داده :

Progress on the 2.2.1 test of froyo

As stated below, we have now had the software for a couple of days to test and verify. What we have completed is:

a) root was obtained
b) Overclocking was obtained by the mighty nadlabak
c) We could complete 3 days of daily usage testing

What we, GOT and the other developers are struggling with is the following:

- The values we are getting after OC with the new 2.6.32 Kernel from Motorola are, whilst not bad, not overly impressive for the “new” kernel we all have been waiting for
- The performance of the stock ROM by Motorola is, to say the least, not good enough for daily use and fails our testing continuously. We have failures in Wireless LAN, applications not opening (launcher loses focus), minor lags in apps and launcher, AGPS not working and other issues (such as WHY would Motorola still insist of loading all this “crapware” like the interim voice dialer hogging the entire memory, the old & outdated launcher 1 on a 2.2 built when much better alternatives exist such as Google Voice&Search and the standard 2.2 launchers from Google?)
- As such, we believe that the best way forward is for the developers to use the kernel and integrate it into their custom builds. Even if a performance boost is not obtained this way, the ROM developers can access the proprietary features of the ROM itself, which means a CM6 or other mod integrating this kernel is a much more stable approach than releasing the Motorola stock ROM as it is.

Whilst we encourage the developers we are cooperating with to continue down this road, we will seek an updated/new/better froyo beta from our sources. Since Motorola confirmed on facebook that the user trials start next week, we hope to obtain newer and updated versions of the froyo beta’s as Motorola prepares for the user trials. We will keep you posted.

johnypersian1656
17-10-2010, 00:11
و بالاخره 2.2.1 (یا 2.2 update 1 که نسبت به 2.2 بهتره ) برای مایلستون. دوستان چون توضیحات زیاده لینک اصلی رو میذارم :

total_overdose
17-10-2010, 00:31
به به تبریک میگم به دوستان میله دار:31:
فرهادجان کاشکی وضعیتشو مشخص میکردی که چجوریه؟خودت تست زدی؟
ایراداش چیه؟
مثل اون 2.2 هایی که خودشون درست میکردن مشکل پاور منیجمنت:31:(power management) که نداره؟
دوربین ایناشم که مشکلی نداره؟
همینا دیگه ...

johnypersian1656
17-10-2010, 02:29
سلام توتالم. فعلا که no bug :دی البته یه چیزایی بوده که با اون ریکاوری got حل شده. باتری رو باید تست کنم, چون تازه زدم. دوربین هم مشکلی نداره (مشکل باتری و دوربین واسه 2.2 آن آفیشل بود نه official !) توضیحات کامل هم توی همون لینکس

Po0yAn
17-10-2010, 02:41
می بینم که همه در تکاپوی 2.2 هستن!
ولی جالب اینجاست که خودشونم منتظر ورژن جدید CM6 هستن, ظاهرا اون قراره خفن تر از آب در بیاد!
هر چند که من هنوز Moto رو تحریم کردم و فقط واسه تست می نصبم اینو! or may be im lying !!

johnypersian1656
17-10-2010, 02:54
بله! توی آندروید.آر هم حسابی پستاتون همه رو به سمت موتو دعوت میکنه :دی تا الان فیرمویرهای کاستوم رو دیدیم :دی (حتی اونایی که روی 2.1 بودن)پویان من عمری motomagx,linux داشتم! هیچی آفیشال نمیشه.حالا هی این نی لبک :دی nadlabak بیاد بگه من اند modder هام :دی

Po0yAn
17-10-2010, 05:47
جانی فارسی ساز قبلی جواب نمیده همونطور که انتظار می رفت. تو چیزی پیدا نکردی؟! من از فردا تا 10 روز شیراز نیستم, نت بی نت. تنها بدی فرموره نبودن فارسی سازه.البته من حس کردم تاچ گوشی هم یه ذره کیفیت و سرعت عملش افت کرده.برگشتم رو Motofrenzy تا CM6 بیاد! سر لج تو و MoTo!:31:

johnypersian1656
17-10-2010, 11:45
جانی فارسی ساز قبلی جواب نمیده همونطور که انتظار می رفت. تو چیزی پیدا نکردی؟! من از فردا تا 10 روز شیراز نیستم, نت بی نت. تنها بدی فرموره نبودن فارسی سازه.البته من حس کردم تاچ گوشی هم یه ذره کیفیت و سرعت عملش افت کرده.برگشتم رو Motofrenzy تا CM6 بیاد! سر لج تو و MoTo![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من چندتایی فارسی ساز تست کردم اما هنوز جواب نگرفتم اگه تونستی پویان بگو شما چیارو تست کردین. احتمالا ورژن عربی هم بیاد.(البته قابل توجه دوستانَ فارسی ساپورت میکنه ولی جدا از همه حروف)یه سری توضیحات دیگه در مورد این فیرمویر که من به زبان تستر میذارم که نگن تعریف الکی میکنی از موتو :دی در مورد تاچ واقعا
تفاوتی حس نکردم توی کامنتهای سایتهای مختلف هم چیزی ندیدم!

Everything works smooth, the WiFi signal strength is much better, performance amazing and all in all it looks like an original froyo release and I'll explain why
:

A couple of new things installed themself afterwords, such as mobile hotspot finder, Google Maps did update itself as soon as I hit the market, the keyboard is amazing and booting time is approx. 50% faster, as the entire phone is by the way.
Also memory management and battery draining seem to be fixed.
Ohh.. and I almost forgot, the voice search is working, but not just working, it is terrific precise

بنچمارک با کلاک یک گیگاهزتز!

johnypersian1656
17-10-2010, 12:19
دوتا باگی که فعلا مشخص شده (توجه داشته باشین که یه جورایی این فیرمویر تست و لیک شده هست نه اصلی) وزیاد هم مهم نیستن :دی

Thanks for all your feedback so far. 2 prominent bugs we would like to comment on:

1. Missing Android ID: We had noticed that too. So far it seems that the Android ID, which is normally generated by the ROM as a combination of your Phone ID and your Google Log-In account, is not generated by the firmware. We are not sure why, but believe that this may either simply be an “oops” by Motorola or, more probable, be intentional for this beta FW. We might try setting up a dummy ANDROID ID in the settings.db to see whether this could work as an interim fix.
2. Wireless Tethering app: Our fault it seems that slipped by in testing. You need to install the application, simply pushing to /system like we did does not work. FIX: Delete the apk android.tether.apk) in /system and re-download and install from Market (Wireless Tethering for Root users).

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

پویان اون مسئله ی تاچ که گفتی فکر نمیکنی بی ربط به froyo launcher نباشه؟

acmilan308
17-10-2010, 14:27
سلاااااام
1-جانی اسکرین شات نمیزاری؟؟؟
2-حالا از این میشه برگشت به 2.1؟؟؟؟؟
3-جانی اسکرین شات نمیذاری؟؟؟
4-گزینه 1 و 3 :31:

johnypersian1656
17-10-2010, 15:52
سلاااااامبهههههههه سلام :دی

-جانی اسکرین شات نمیزاری؟؟؟
نچ :دی

حالا از این میشه برگشت به 2.1؟؟؟؟؟بله.

جانی اسکرین شات نمیذاری؟؟؟دوست عزیز سوالاتونو اینقدر تکرار نکنین :دی

گزینه 1 و 3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هیچکدام.

شهاب جان من اون تم جدید g.o.t رو نصب کردم خوب نبود برشگردوندم و لانچر هم اول از موتو رو داشتم (کلا تم و لانچر اصلی رو ترجیح میدم) اما حالا froyo launcher رو نصب کردم. دیگه از جاهایی که فکر میکردم نیازه اسنپ شات گرفتم. اگه چیز خاصی مد نظرتونه بفرمایین. (در ضمن بنچمارکها توی کلاک 700 مگاهرتز هست )

johnypersian1656
17-10-2010, 16:31
راستی یه تفاوت جالب اینکه وقتی اس ام اس دلیور میشه, یه پیغام میاد روی صفحه

با کلاک یک گیگاهرتز:

acmilan308
17-10-2010, 17:10
دوباره سلام
جانی از app2sd چه خبر حالش خوبه؟؟؟منظورم اینکه هنوز باید با openrecovry انجامش بدیم یا توی اینستالر گوشی هست؟؟؟
اسکرین شاتم که گذاشتیو دیگه....هیچی فعلا:31:
ممنون جانی

johnypersian1656
17-10-2010, 17:24
ویدئو ی فرویو بر روی مایلستون (eclusive for shahab ) :دی

دوباره سلام
بهههههههه سلام.

جانی از app2sd چه خبر حالش خوبه؟؟؟منظورم اینکه هنوز باید با openrecovry انجامش بدیم یا توی اینستالر گوشی هست؟؟؟

شهاب جان دیگه این فرویو move to sd داره.شما فقط memhack رو هم بزن (از ریکاوری ورژن جدید که توی همون وبلاگه)مطمئن باش جا کم نمیاره.

فدات شهاب.

یک عدد عکس با 2.2.1 :

fire159
17-10-2010, 19:59
فرهاد جان سرعت گوشی و کیفیت عکاسی با 2.2 چقدر بیشتر شده ؟؟؟

johnypersian1656
17-10-2010, 20:17
هادی جان تاثیر فرویو (حالا نه به روی مایل باشه ) بیشتر توی کارایی برنامه ها و بنچمارکها به چشم میاد .سرعت منو و .... راههایی داره که توی همون 2.1 هم میشه بهترش کرد (افزایش کلاک سی پی یو, افزایش opening speed توی لانچرها و...) از لحاظ کیفیت عکس به نظر خودم بهتر شده! حالا باید باز مقایسه کنم(قبلا فلش گوشی زیاد موثر نبود اما الان انگار بهتره تاثیرش) فیلمبرداری هم خیلی خیلی روونه , من گوشیو دستم گرفتم واسه تست هرچی چرخوندمو :دی تکون دادم لگ نداشت.

johnypersian1656
18-10-2010, 11:06
مشکل آندروید آی دی هم حل شد :

We have seen user comments below that I think you guys should try regarding the Missing Android ID:
You can simply add the Android ID using an SQLITE Editor extension from Root Explorer: (SQLite Editor in market) 1. Open RootExplorer
2. Navigate to /data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.db
3. Add an entry insert into secure (‘android_id’,’16-digits-hex-number’) using the SQLite Editor ->New Record->name=android_id -> value= 16digit hex code;
4. You can either use a dummy 16-digit hex number, or what we would recommend, revert to a previous Nandroid from your phone, use root explorer(only view SQLITE db) the same way, and take a note of your AndroidID. Then simply add/enter this 16-digit number to your phone in 2.2.1 as per steps 1,2 and 3
Thanks to Ed Castro and others for pointing this out.

johnypersian1656
18-10-2010, 16:37
بالاخره مایل با کلاک یک گیگاهرتز نکسس رو هم پایین کشید(غولی شده بچم واسه خودش)

johnypersian1656
18-10-2010, 21:19
و این هم به زانو در آمدن گالکسی پلاستیکی در برابر میلستون
هادی جان بیخیال. میدونی که بعضی دوستان حساس هستن! :31:اون نکسس رو هم چون با 2.2 و مخصوص خود گوگل هست و بحثایی بود سر اینکه با 2.1 از مایل قویتره یا نه من گفتم :11:

Apachi
18-10-2010, 23:08
وای من هفته دیگه کلآ از تکنولوژی بدور میشم. واقعآ موندم که میله رو بگریم کارهام رو راه بندازم ویا برای میله 2 منتظر بمونم...
Opppsss :41:
اخه 6 ماه شده و امکان داره Android 2.6 یا 3 بیاد که فکر نکنم رسمی برای مایلستون 1 ریلیز بشه...

fire159
19-10-2010, 12:23
وای من هفته دیگه کلآ از تکنولوژی بدور میشم. واقعآ موندم که میله رو بگریم کارهام رو راه بندازم ویا برای میله 2 منتظر بمونم...
اخه 6 ماه شده و امکان داره Android 2.6 یا 3 بیاد که فکر نکنم رسمی برای مایلستون 1 ریلیز بشه...
کامران جان یادت نره که برای موتورولا هیچ چیز غیر ممکن نیست .

acmilan308
19-10-2010, 14:15
سلام
به نظر من صبر کن واسه میله 2.....:21:

L.A.M.P.A.R.D
19-10-2010, 21:52
راست میگن دوستان.........کامران واسه ی میله 2 وایسا

senaps
20-10-2010, 19:12
اقا این گوشی چه قیمتی داره؟!

fire159
20-10-2010, 19:22
450 -- 480

Real Madrid C.F
21-10-2010, 00:29
دوستان منه خر دارم واسه کارکرده ی این گوشی 430 پول میدما!! اگه کسی میخواد بفروشه زود اعلام کنه تا کفری نشدم برم x10 بخرم! فقط کارکرده ی تمیز لطفا

johnypersian1656
21-10-2010, 12:44
یک نمونه فیلمبرداری با فیرمویر 2.2.1 مایل(دروید هنوز روی 2.2 هست :دی ) (فیلم رو با سرعت بالای ماشین گرفتم تا نداشتن لگ معلوم بشه :

fire159
21-10-2010, 13:32
دوستان منه خر دارم واسه کارکرده ی این گوشی 430 پول میدما!! اگه کسی میخواد بفروشه زود اعلام کنه تا کفری نشدم برم x10 بخرم! فقط کارکرده ی تمیز لطفا
تو سايت موبايلستان يكي هست ميفروشه با قيمت پايين تر
برو به بخش كلوپ ميلستون تو موبايلستان

یک نمونه فیلمبرداری با فیرمویر 2.2.1 مایل(دروید هنوز روی 2.2 هست :دی ) (فیلم رو با سرعت بالای ماشین گرفتم تا نداشتن لگ معلوم بشه :

با هواپيما هم بگيري لگ نداره :31:

Real Madrid C.F
23-10-2010, 11:50
ممنون ولی دیگه منصرف شدم چند تا از بچه ها تو android ir میگن اصلا مایلستون دسته دوم نگیرین چون اگه طرف کشویی رو داغون کرده باشه ممکنه تو باره اول نفهمی و حتی ممکنه دکمه های QWERT خوب عمل نکنن درسته؟؟

acmilan308
24-10-2010, 13:10
ممنون ولی دیگه منصرف شدم چند تا از بچه ها تو android ir میگن اصلا مایلستون دسته دوم نگیرین چون اگه طرف کشویی رو داغون کرده باشه ممکنه تو باره اول نفهمی و حتی ممکنه دکمه های QWERT خوب عمل نکنن درسته؟؟
سلام
خوب این لقی که میگی توی تمام گوشیهای کشویی ممکنه وجود داشته باشه.منظورم اینکه توی خرید گوشی دست دو باید از طرف
مقابل مطمئن باشی . ولی اسلاید مایلستون به این سادگیها خراب بشو نیست مگر اینکه یه زمین اساسی بخوره...

fire159
24-10-2010, 18:53
نمیخوای بخری چرا رو گوشی مردم عیب میزاری :31: . کلا" گوشی های کشویی باید بیشتر مراقبت بشن که مشکلی پیش نیاد حالا کشویی از بغل یا معمولی از جلو . حالا یکی اینجوری شده که دلیل نیست
خیلی ها این گوشی رو نزدیک به 1 ساله دارن بی هیچ مشکلی

Real Madrid C.F
27-10-2010, 00:12
نمیخوای بخری چرا رو گوشی مردم عیب میزاری :31: . کلا" گوشی های کشویی باید بیشتر مراقبت بشن که مشکلی پیش نیاد حالا کشویی از بغل یا معمولی از جلو . حالا یکی اینجوری شده که دلیل نیست
خیلی ها این گوشی رو نزدیک به 1 ساله دارن بی هیچ مشکلی

نه من قصد جسارت نداشتم(حالا انگار فامیلتونه!!) :31:

فقط گفتم طبق توضیحی که دوستان دادن ممکنه طرف گوشیش زمین خورده باشه و مشکل پیدا کرده باشه ...
در ضمن پولم هم دیگه نمیرسه 300 دارم ...میخوام هیرو بگیرم ولی گیر نمیارم!!:41: گوشیه خودمم فروختم الان گوشی ندارم:41: کلی هم از اهالی خونه فحش خوردم به اتهام گوشی بازی!!:45: من چقدر بدبخت:37:

fire159
27-10-2010, 18:22
نه من قصد جسارت نداشتم(حالا انگار فامیلتونه!!) :31:

فقط گفتم طبق توضیحی که دوستان دادن ممکنه طرف گوشیش زمین خورده باشه و مشکل پیدا کرده باشه ...
در ضمن پولم هم دیگه نمیرسه 300 دارم ...میخوام هیرو بگیرم ولی گیر نمیارم!!:41: گوشیه خودمم فروختم الان گوشی ندارم:41: کلی هم از اهالی خونه فحش خوردم به اتهام گوشی بازی!!:45: من چقدر بدبخت:37:

من هم شوخی کردم حاجی :31:
آشنا کیلویی چنده ! فقط موتو
اما خداییش هیرو رو بیخیال شو

Real Madrid C.F
27-10-2010, 23:59
من هم شوخی کردم حاجی :31:
آشنا کیلویی چنده ! فقط موتو
اما خداییش هیرو رو بیخیال شو

عزیز پس شما میگین چی بگیرم!! اگه فقط موتو ...مگه موتو چیزی در حد پول من داره؟؟ ها؟؟ :41:

fire159
28-10-2010, 21:01
عزیز پس شما میگین چی بگیرم!! اگه فقط موتو ...مگه موتو چیزی در حد پول من داره؟؟ ها؟؟ :41:
هیرو قدیمی شده و سخت افزارش ضعیفه دیگه
یا مایه رو بیشتر کن .
یا دست دوم تمیز بگیر از مدلهای جدیدتر
یا مثل من باز هم صبر کن ببین پولی از جایی خدا نمیرسونه :31:

hoha881
15-11-2010, 13:13
سلام میخواستم بدونم اپدیت به 2.2 واسه میلستون امده یا نه؟

fire159
15-11-2010, 19:49
سلام میخواستم بدونم اپدیت به 2.2 واسه میلستون امده یا نه؟

بله یکی دو ماهی میشه

fire159
24-11-2010, 14:34
ميلستون آماده آپديت به 2.2.1

Original DROID Getting Official 2.2.1 Update Soon? Motorola Seeking Testers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoudbrg
24-11-2010, 23:49
سلام لطفا لینک 2.2

acmilan308
25-11-2010, 01:19
سلام لطفا لینک 2.2

masoudbrg
26-11-2010, 13:20

ساپورت فارسی؟

total_overdose
26-11-2010, 14:04
ساپورت فارسی؟
سلام
آموزششو برات گذاشتم تو پروفایلت.چک کن:46:

masoudbrg
27-11-2010, 22:48
با 2.2 حال نکردم خیلی فرق نکرده به نظر من 2.1 بهتره.به هر حال ممنون..

fire159
01-12-2010, 20:21
آپدیتی دیگر برای دروید !!!

Original Droid about to get another update, no, it's not Gingerbread

[ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

FRG830 should be Android 2.2.1 and will bring you:

An updated Twitter app with new authentication support
Updated Amazon widget
New News & Weather widget
Fixes to Exchange Activesync (server-side timeouts of 34 minutes or more are handled better; e-mails will still sync after a policy refresh; support for Exchange 2010)
New gmail interface

massna
04-12-2010, 17:12
سلام من میخوام بدونم گوشیم روته یا نه؟توی انجمن اندروید پرسیدم تا جایی که می شدم خوندم اما نتونستم گیر بیارم اونجام کسی سوالمو جواب نداد نرم افزار کریستالم که گیر نیاوردم اگر یکی از دوستان لطف کنه راهنمایی کنه منون می شم مشخصات گوشی اینه:
FIRMWARE VERSION:2.1-UPDATE1
FIRMWARE CONFIF VERSIOMN:FGAS_EMEA-USASHLSOORTARAB_P006
BUILD NUMBER:SHOLS_U2_02.27.6
می خوام به 2.2 اپگرید کنم
مرسی

massna
05-12-2010, 11:58
یعنی اینقد سوالم مسخرست؟؟؟؟

fire159
06-12-2010, 11:02
سلام من میخوام بدونم گوشیم روته یا نه؟توی انجمن اندروید پرسیدم تا جایی که می شدم خوندم اما نتونستم گیر بیارم اونجام کسی سوالمو جواب نداد نرم افزار کریستالم که گیر نیاوردم اگر یکی از دوستان لطف کنه راهنمایی کنه منون می شم مشخصات گوشی اینه:
FIRMWARE VERSION:2.1-UPDATE1
FIRMWARE CONFIF VERSIOMN:FGAS_EMEA-USASHLSOORTARAB_P006
BUILD NUMBER:SHOLS_U2_02.27.6
می خوام به 2.2 اپگرید کنم
مرسی
آموزش روت و لینک آپدیت به 2.2 تو صفحات قبلی هست

massna
07-12-2010, 12:00
میشه بدون اینکه روت کرد از 2 به 2.1 اپدیت کرد؟اینو به این خاطر می پرسم که گوشیو که خریدم طبیعتاً 2 بود خود فروشنده برام اپدیت کرد به 2.1

acmilan308
08-12-2010, 15:38
میشه بدون اینکه روت کرد از 2 به 2.1 اپدیت کرد؟اینو به این خاطر می پرسم که گوشیو که خریدم طبیعتاً 2 بود خود فروشنده برام اپدیت کرد به 2.1
سلام دوست عزيز گوشيتون مبارك باشه
بله دوست من ميتونيد بدون روت كردن گوشيتون رو به 2.2.1 آپ كنيد. براي اينكه ببينيد روت هست يا نه خيلي راحت
ميتونيد توي برنامه روت اكسپلورر متوجه بشيد به اين صورت كه وقتي وارد روت اكسپلور شديد در قسمت بالاش
يه مستطيل سفيد رنگ هست كه توش نوشته muont r/w اگر اون مستطيل رو انتخاب كرديد و به muont r/o عوض شد گوشي شما روت هست.
براي دانلود رام و آموزش اون ميتونيد به فروم آندرويد يا موبايلستان مراجعه كنيد.
-------------------------------------------
گفتم فروم آندرويد ..راستي پويان كجايي برادر نمياي اينطرفا:31:

massna
13-12-2010, 10:37
ممنون از راهنماییت
من root explorer نصب کردم قسمت بالاش چیزس برای انتخاب کردن نیست اما بالای اولین فولدر نوشته mounted as r/o پس روته دیگه

fire159
13-12-2010, 12:06
بله دوست عزیز گوشیتون روت شده

D o l f i n
22-12-2010, 00:57
وقت دوستان بخیر
من یه hd2 دارم می خوام بفروشم یه مایلستون بگیرم نظرتون چیه؟اینو بگم واسه تنوع هست عاشق این موتورلا شدم

total_overdose
22-12-2010, 01:23
وقت دوستان بخیر
من یه hd2 دارم می خوام بفروشم یه مایلستون بگیرم نظرتون چیه؟اینو بگم واسه تنوع هست عاشق این موتورلا شدم
سلام
دوست عزیز مایلستون گوشیه خوبیه اما اگه بودجه داری حداقل xt720 بخر.مایلستون دیگه قدیمی شده!

fire159
22-12-2010, 17:41
وقت دوستان بخیر

گوشی خیلی خوبیه . مطمئن باش

در ضمن پست قبلی هم تایید میشه :46:

D o l f i n
22-12-2010, 21:30
سلام
دوست عزیز مایلستون گوشیه خوبیه اما اگه بودجه داری حداقل xt720 بخر.مایلستون دیگه قدیمی شده!
من یه گوشی می خوام که مثل مایلستون صفحه کلید هم داشته باشه واسه همین اینو انتخاب کردم
موتو شبیه به مایلستون گوشی های بهتر هم داره؟

johnypersian1656
23-12-2010, 00:53
اما اگه بودجه داری حداقل xt720 بخر.مایلستون دیگه قدیمی شده!
حمید جان صحبتهایی هست که 2.3 به صورت فاینال واسه مایل بیاد, و 2.2 بتا باشه!

موتو شبیه به مایلستون گوشی های بهتر هم داره؟

کیبورد دار و بهتر از مایلستون , مایلستون 2 رو داره اما فعلا نمیارزه خریدش چون حدود 900 هزار تومنه!

kmania
26-12-2010, 17:16
سلام
کسی این گوشی رو داره؟لطفا منو راهنمایی کنید
من عاشق اندرویدم،و این گوشی بد جور دلمو برده،خیلی خوش تیپ و شیکه،خواستم بدونم میشه اندروید 2.2 رو روش نصب کرد؟
من یه گوشی میخوام بگیرم که توی اینترنت کم نیاره و صفحه خوبی داشته باشه،از فلش پشتیبانی کنه و چیزایی که واسه اینترنت لازمه
خواستم اچ دی 2 بگیرم که منصرفم کردن

kami_desire@yahoo.com

id : kami_desire

fire159
27-12-2010, 10:10
سلام
کسی این گوشی رو داره؟لطفا منو راهنمایی کنید
من عاشق اندرویدم،و این گوشی بد جور دلمو برده،خیلی خوش تیپ و شیکه،خواستم بدونم میشه اندروید 2.2 رو روش نصب کرد؟
من یه گوشی میخوام بگیرم که توی اینترنت کم نیاره و صفحه خوبی داشته باشه،از فلش پشتیبانی کنه و چیزایی که واسه اینترنت لازمه
خواستم اچ دی 2 بگیرم که منصرفم کردن

kami_desire@yahoo.com

id : kami_desire

دوست عزیز این گوشی الان 2-3 ماهی هست که به آندروید 2.2 آپدیت شده برای اینترنت عالیه و سرعت بالایی داره و کیبورد کاملش هم که کاملا واسه این کار هست .
تو 2.2 از فلش هم پشتیبانی میکنه .

barcelooon
27-12-2010, 21:27
سلام بچه ها.من امروز این گوشیو کارکرده گرفتم.میخواستم ببینم کدوم رام 2.2 رو روش بریزم.هیچیم بلد نیستم.ممنون اگه راهنمایی کنیییییییییییییین.اینم مشخصات رام گوشیم.روتم نیس.
firmware version
2.1-update1
gas_emea_usashlsoowndit_p031

musketeer
27-12-2010, 21:32
عزیزان میله دست2 حدودا چند هست؟ :دی

barcelooon
27-12-2010, 23:14
عزیزان میله دست2 حدودا چند هست؟ :دی
من گرفتم 310

fire159
28-12-2010, 09:10
من گرفتم 310
مبارکت باشه عزیز
خوب خریدی

به نظر من شما الان نمیخواد بری تو دل و روده گوشیت:31: . بهتره کمی صبر کنی و مقالات و آموزشهای مخصوص به گوشی های آندروید رو بخونی تا بیشتر با گوشی آشنا بشی . چون همین الان با 2.1 گوشیت خداست :46:
الان ممکنه کاری بکنی که گوشی مشکل پیدا کنه .

عزیزان میله دست2 حدودا چند هست؟

میله2 یا میله دست 2 :46:

musketeer
28-12-2010, 14:53
میله2 یا میله دست 2 :46:
میله2 که نوش هم نیومده فکر کنم چه برسه به دست 2 :دی همون میله1 منظورم بود :11:

MOHAMMAD2010
28-12-2010, 16:31
1 - این گوشی تو حالت افقی کیبورد کامل مجازی داره ؟ ( یا فقط سخت افزاری داره ؟ )
2 - بازی های با گرافیک رو همه رو راحت اجرا میکنه ؟ ( چون cpu این گوشی 1 نیست )
3 - قیمت این گوشی بدون گارانتی چنده و به نظرتون تا چند ماه دیگه چقدر ارزون تر میشه ؟

barcelooon
28-12-2010, 19:15
[QUOTE=fire159;5725584]مبارکت باشه عزیز
خوب خریدی

به نظر من شما الان نمیخواد بری تو دل و روده گوشیت:31: . بهتره کمی صبر کنی و مقالات و آموزشهای مخصوص به گوشی های آندروید رو بخونی تا بیشتر با گوشی آشنا بشی . چون همین الان با 2.1 گوشیت خداست :46:
الان ممکنه کاری بکنی که گوشی مشکل پیدا کنه .

سلام.مرسی داداش.از خوندن زیاد سردر گم شدم.یه رام خوب 2.2 با اموزششو و بهم معرفی کن.ممنون:2:

fire159
29-12-2010, 14:43
1 - این گوشی تو حالت افقی کیبورد کامل مجازی داره ؟ ( یا فقط سخت افزاری داره ؟ )
2 - بازی های با گرافیک رو همه رو راحت اجرا میکنه ؟ ( چون cpu این گوشی 1 نیست )
3 - قیمت این گوشی بدون گارانتی چنده و به نظرتون تا چند ماه دیگه چقدر ارزون تر میشه ؟

1- بله
2- به راحتی / بازهایی که نکسوس با کمی گیر اجرا میکنه رو میلستون روون بازی میکنه به خاطر کارت گرافیکی قویی که داره
3- قیمت این گوشی الان بدون گارانتی 450 سراغ دارم . شاید کمتر گیر بیاد
قیمتش خیلی افت کرده و به نسبت کاراییش واقعا" ارزشش رو داره

نوشته شده توسط musketeer -
میله2 که نوش هم نیومده فکر کنم چه برسه به دست 2 :دی همون میله1 منظورم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
فکر کنم حدود 300-330 و 340 گیر بیاری خیلی خوبه . به شرطی که تمیز باشه
این دوستمون هم که 310 خریده

fire159
29-12-2010, 15:26
سلام.مرسی داداش.از خوندن زیاد سردر گم شدم.یه رام خوب 2.2 با اموزششو و بهم معرفی کن

یه سری به اینجا بزن
2.2 که قدیمی شد :31:
برا میلستون 2.2.1 هم اومد . شاید به زودی 2.3 هم بیاد

جديدترین رام CyanogenMod برای آندرويد 2.2.1 در مایلستون

-نسبت به 2.2.1 قبلي سريعتر ، روان تر و پايدارتر .
-مهم ترین قسمت رفع مشکل نا پیوسته بودن حروف فارسی(عربی)بدون هیچ گونه دستکاری اضافه
-بهینه شدن مصرف باتري .
-اضافه شدن reboot به پاور آبشن

MOHAMMAD2010
29-12-2010, 15:46
قیمت این گوشی الان بدون گارانتی 450 سراغ دارم . شاید کمتر گیر بیاد
قیمتش خیلی افت کرده و به نسبت کاراییش واقعا" ارزشش رو داره
1- امکان داره بازم ارزون تر بشه یا افت خودشو کرده دیگه ؟
2 - چرا کسی تا بودجه 450 تومن اینو پیشنهاد نمیکنه !؟

fire159
29-12-2010, 17:26
1- امکان داره بازم ارزون تر بشه یا افت خودشو کرده دیگه ؟
2 - چرا کسی تا بودجه 450 تومن اینو پیشنهاد نمیکنه !؟

1-بعید میدونم
اما خدا رو چه دیدی

2- احتمالا" از حسودیشون :13: چون تو برندهای دیگه گوشی با این امکانات نیست . شایدم به دلیل زیاد بورس نبودن موتورولا
البته دیزایر زد تازه اومده که قیمتش بالاست و باز هم در مقابل میلستون 2 خیلی ضعیفه

barcelooon
29-12-2010, 22:15
سلام.بچه ها یکی یه اموزش نصب رام 2.2 فرویو واسم میزاره.ممنون

ahmad97
30-12-2010, 14:59
سلام دوستان یک سوال در مورد فارسی ساز برای cliq داشتم که چون با مایلستون مشابه هست اینجا مطرح کردم
من با 2.1 غیر رسمی تونستم کلیک رو با دستور فارسی ساز مایلستون فارسی کنم ولی الان که 2.1 رسمی اومده وقتی همون روش رو استفاده میکنم بعد از ریست شدن گوشی بالا نمیاد.
از تموم فارسی سازهای دیگه مثل نکسوز و هیرو هم استفاده کردم بازم نتیجه نداشته
کسی میدونه مشکل از کجاست و راهنمایی کنه

MOHAMMAD2010
30-12-2010, 21:10
- احتمالا" از حسودیشون چون تو برندهای دیگه گوشی با این امکانات نیست . شایدم به دلیل زیاد بورس نبودن موتورولا
احتمالا همون دومیه !
شما تاپیک های مشاوره تا 450 رو نگاه کنی هیچ کس اینو نمیگه یا میگن wave ( که دیگه مد شده همه wave پیشنهاد میکنن ) یا x10 یا میگن پول بزار روش دیزایر !

MOHAMMAD2010
31-12-2010, 18:26
بچه ها یکی برنامه VPlayer روی این گوشی تست میکنه ؟ ( با زیرنویس فارسی )

fire159
31-12-2010, 19:16
احتمالا همون دومیه !
شما تاپیک های مشاوره تا 450 رو نگاه کنی هیچ کس اینو نمیگه یا میگن wave ( که دیگه مد شده همه wave پیشنهاد میکنن ) یا x10 یا میگن پول بزار روش دیزایر !

ایول اینو واقعا" گل گفتی که مد شده فقط میگن ویو :31: و یا بزار روش دیزایر بخر -
البته اینجا یکم باند بازی هم هست :13:
خدا نکنه مردم ایران به به چیز گیر بدن
در صورتیکه گوشی های موتورولا کم که از اونا نداره در خیلی موارد بهتر هم هستن
نمونش همین میلستون که بعد از 1.5 سال از ارائه شدنش هنوز از بهترین کیبورد کاملهای بازار هست و ساپورت خیلی خوبی هم میشه .

fire159
23-01-2011, 09:28
مرجع تمام آپدیتهای رسمی میلستون :5:

choory
24-01-2011, 11:53
سلام دوستان.
بلاخره من هم تصمیم گرفتم گوشی را عوض کنم.(قرار بود اول هفته بخرم که خرید را تا آخر هفته عقب انداختم)و فعلا الویت اول با مایلستون هست.

میخواستم ببینم هنوز خرید مایلستون کار عاقلانه ای هست؟

تنها چیزی که باعث شده چند روز خریدم را عقب بیندازم مشورت با شما دوستان بوده.

انتظاراتم را هم چند ماه پیش داخل یک تاپیک در قسمت مشاوره گفته بودم که در آخر انتخابم مایلستون شد.

انتظارات من از گوشی به صورت زیر هست:

1-با گوشی زیاد حرف میزم برای همین صدای قوی و شفاف و صاف میخوام.

2-معمولا زیاد sms میدهم برای همین صفحه کلید qwert داشته باشه.حالا یا سخت افزاری یا مجرازی فرقی ندارد.اگر صفجه کلیدش مجازی هست تایپ کردن باهاش سخت نباشه.

3-دوربین گوشی زیاد برام اهمیتی ندارد.(مثلا گوشی فعلیم که حدود 3 سال هست دارم (sony ericssom m600) دوربین نداره و مشکلی باهاش ندارم) برای همین فرقی نداره که 2 مگا پیکسل باشه یا 12 مگاپیکسل تنها استفاده ای که شاید من از دوربین گوشی کنم گرفتن عکس برای دفترچه تلفن هست.

4-صدای اسپیکر گوشی هم چندان اهمیت زیادی ندارد و فقط به صورتی باشه که توی محیط نسبتا شلوغ صدای زنگ را بشنوم و تماسی را از دست ندهم.البته صدای هدفون برام اهمیت داره و میخوا در حد خوبی باشه.

5-کیفیت صفحه و تاچ گوشی مطلوب و رازی کننده باشه.

6-ساپورت نرم افزاری خوبی داشته باشه.مثلا من نمی دانم این android 2.1 و2.2 که آمده روی مثلا همین x10 mini pro نصب میشه یا نه. یا مثلا همه برنامه هایی که برای android ساخته میشوند روی این گوشی نصب میشه یا احتیاج به ورژن مخصوص این گوشی هست

7-سرعت خوبی داشته باشه.البته میدونم که سرعت گوشی های android همگی خوب هست.

8-اهل بازی کردن با گوشی هم نیستم.چون فعلا همین psp اینقدر بازی داره که سرگرم نگهم دارد.

9-تک بودن و خاص بودن گوشی خیلی برام مهم هست.(تنها دلیلی که m600 را 3 سال نگه داشتم همین تک بودنش هست) دوست ندارم گوشی که میخرم زیاد باشه.ترجیح میدم گوشیم یک امکانی را نداشته باشه عوضش خاص باشه تا اینکه همه امکانی داشته باشه و زیاد باشه (دقیقا مثل همین m600 که دارم)

10- با برند های مختلف مشکل خاصی ندارم. (در راستای نکته بالا مثلا با برند motorola یا blackberry(البته این برند را نمیدونم android داره یا نه که فکر نکنم داشته باشه)خیلی بیشتر از برند های دیگه حال میکنم)

fire159
24-01-2011, 14:10
سلام دوستان.
بلاخره من هم تصمیم گرفتم گوشی را عوض کنم.(قرار بود اول هفته بخرم که خرید را تا آخر هفته عقب انداختم)و فعلا الویت اول با مایلستون هست.

میخواستم ببینم هنوز خرید مایلستون کار عاقلانه ای هست؟

تنها چیزی که باعث شده چند روز خریدم را عقب بیندازم مشورت با شما دوستان بوده.

انتظاراتم را هم چند ماه پیش داخل یک تاپیک در قسمت مشاوره گفته بودم که در آخر انتخابم مایلستون شد.

پس دیگه باید بگیم گوشی جدید مبارکت باشه . :20:

PersiAndroid
24-01-2011, 20:07
مايلستون عاليه من داشتم تنها چيزيش كه يكم اذيتم كرد كيبردش بود كه خيلي تخت بود و نوشتن باهاش زياد حال نميداد
اين كناره ي پايين گوشي كه وقتي به صورت افقي ميگيريش ميشه سمت چپ و دكمه هاي نويگيشنش باعث ميشه كه موقع تايپ انگشتا رو كيبرد بالانس درستي نداشته باشن
ولي جز اين نكته تو طراحي من مشكلي توش نمي بينم (اين دوتا مشكل تو مايلستون 2 حل شده) ولي كم كم عادت ميكني اگه گوشي اندرويدي ميخواي و كيبرد qwerty مايلستون بهترين انتخاب
از لحاظ طراحي هم خيلي محكم و خوشگل و نازكترين گوشيه كيبرد داره . و سرعتش و كيفيت صفحش و خلاصه همه چيزه ديگش عاليه

choory
24-01-2011, 21:05
پس دیگه باید بگیم گوشی جدید مبارکت باشه . :20:

ممنون.مرسی:46:

مايلستون عاليه من داشتم تنها چيزيش كه يكم اذيتم كرد كيبردش بود كه خيلي تخت بود و نوشتن باهاش زياد حال نميداد
اين كناره ي پايين گوشي كه وقتي به صورت افقي ميگيريش ميشه سمت چپ و دكمه هاي نويگيشنش باعث ميشه كه موقع تايپ انگشتا رو كيبرد بالانس درستي نداشته باشن
ولي جز اين نكته تو طراحي من مشكلي توش نمي بينم (اين دوتا مشكل تو مايلستون 2 حل شده) ولي كم كم عادت ميكني اگه گوشي اندرويدي ميخواي و كيبرد qwerty مايلستون بهترين انتخاب
از لحاظ طراحي هم خيلي محكم و خوشگل و نازكترين گوشيه كيبرد داره . و سرعتش و كيفيت صفحش و خلاصه همه چيزه ديگش عاليه

دستت درد نکنه.
البته مساله کیبورد بعد از یک مدت کوتاه عادت میشه.مثلا همین m600 که الان دستم هست از نظر خیلی از دوستان افتضاح ترین کیبورد را داره.اما برای من بهترین کیبوردی بوده که تاحالا توی گوشی ها دیدم.

البته با قیمت هایی که شما دادی یکم 2 دل شدم.بین انتخاب مایلستون و xt720 گیر کرده ام.این xt720 غیر از دوربین بهتر چه برتری های نسبت به مایلستون داره؟برای من که دوربین جزء الویت های اولم نیست کدام پیشنهاد میشه.
خودم از ظاهر مایلستون بیشتر خوشم میاد.
میخواستم بدانم از نظر سخت افزاری و آپدیت های ارایه شده کدام سر تر هستن؟

راستی با کیبورد مجازی qwerty هم مشکلی ندارم.(چند وقتی که آیفون دستم بود مشکلی با تایپ کردن نداشتم.نمیدونم تایپ کردم با کیبورد مجازی این 2 مدل هم مانند آیفون راحت ولذت بخش هست یا نه؟)

PersiAndroid
24-01-2011, 23:37
xt720 سي پي يوش كلاك بالاتري داره و فيلمبرداري hd و خروجي hdmi
كيبرد مجازي خوبي دارن و كيبرد هاي متفاوت و بهتري هم نسبت به آيفون به صورت برنامه هست كه ميتونين رو آندرويد نصب كنين اگه كيبرد برات مهمه حتما مايلستون بگير اگرم نه همون xt720 بخر

choory
25-01-2011, 18:16
xt720 سي پي يوش كلاك بالاتري داره و فيلمبرداري hd و خروجي hdmi
كيبرد مجازي خوبي دارن و كيبرد هاي متفاوت و بهتري هم نسبت به آيفون به صورت برنامه هست كه ميتونين رو آندرويد نصب كنين اگه كيبرد برات مهمه حتما مايلستون بگير اگرم نه همون xt720 بخر

دستت درد نکنه.
پس بدون هیچ نگرانی برم مایلستون را بخرم؟

fire159
26-01-2011, 10:36
م
میخواستم بدانم از نظر سخت افزاری و آپدیت های ارایه شده کدام سر تر هستن؟

)

از نظر سخت افزار90% در یک حد هستن ولی از نظر ساپورت میلستون بهتره هر چند 99%برنامه هایی که روی میلستون اجرا میشه رو xt720 هم اجرا میشه

دستت درد نکنه.
پس بدون هیچ نگرانی برم مایلستون را بخرم؟
%100 بهترین گوشیهای کیبورد دار سری میلستون هستن .

Vulgar
01-03-2011, 07:50
سلام دوستان می خواستم ببینم برنامه های skyscape (پزشکی) روی این گوشی ها هم نصب میشه؟
ممنون

Vulgar
01-03-2011, 07:52
یک سوال دیگه هم داشتم که باید حتما این گوشی ها رو روت کرد؟ فرقی هم می کنه؟

fire159
02-03-2011, 12:06
یک سوال دیگه هم داشتم که باید حتما این گوشی ها رو روت کرد؟ فرقی هم می کنه؟
نه حتما" نیازی ندارید که گوشیرو روت کنید . فقط بعضی برنامه ها لازمه که گوشی روت باشه تا اجرا بشه .
فعلا" شما کاری نکنید بهتره
موفق باشید

ba maram
03-03-2011, 05:25
سلام...میلستون دو تا داریم که میگن میلستون 2؟؟
میشه لینک جفتشون رو بدین؟؟
ممنون

Vulgar
03-03-2011, 06:11
قیمت مایلستون 2 الان چند هستش؟
از کجا میشه تهیه کرد؟ چون من کرمان هستم اینجا که هنوز نیومده
(در مورد نصب skyscape روی این گوشی هم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه)

fire159
03-03-2011, 12:22
سلام...میلستون دو تا داریم که میگن میلستون 2؟؟
میشه لینک جفتشون رو بدین؟؟
ممنون
مقايسه ميلستون 1 و ميلستون 2

fire159
13-03-2011, 09:37
رام اندروید 2.3 برای مایلستون
CyanogenMod 7

musketeer
13-03-2011, 10:12
رام اندروید 2.3 برای مایلستون
CyanogenMod 7

یعنی با تم 2.3 یا واقعا خود 2.3؟ :18: جل الخالق!

rozysara
13-03-2011, 11:27
وای که این مایلستون چی میکنه

mamsana
01-04-2011, 23:28
سلام دوستان!
يه سوال داشتم!
با كيبورد سخت افزاري اين گوشي،ميشه فارسي تايپ كرد؟
قيمتش چتده تو تهران؟
اپديت اندروييدش تا چه ورژني رسمي و غير رسمي اومده؟
ممنون!

mamsana
02-04-2011, 23:31
يكي جواب ما رو بده؟
من ميخوام بخرمش!

fire159
03-04-2011, 07:45
سلام دوستان!
يه سوال داشتم!
با كيبورد سخت افزاري اين گوشي،ميشه فارسي تايپ كرد؟
قيمتش چتده تو تهران؟
اپديت اندروييدش تا چه ورژني رسمي و غير رسمي اومده؟
ممنون!
سلام
بعضی ورژن هاش که سفارش کشورهای عربی هستن رو کیبورد حروف عربی هم حک شده . و تایپ باهاش راحته . اما بقیه ورژنها رو نمیدونم . چون این مدل گوشی رو نداشتم.
قیمت حدود 420-400 باید باشه . میلستون 1 افت قیمتش خیلی کم بوده .
تا 2.2 رسمی براش اومده که الان دوستان دارن استفاده میکنن

mamsana
03-04-2011, 10:52
ممنون!
اگه کسی آدرس جایی که تو تهران این گوشی رو داشته باشه به ما پخ بده ممنون میشیم!

fire159
03-04-2011, 11:51
به نظر من شما کمی صبر کن و میلستون 2 بگیر . الان تو تهران نیومده .
اگر میلستون 1 رو بتونی حدود 400 تو طبقات بالای علائدین گیر بیاری هم خوبه

mamsana
03-04-2011, 13:36
به نظر من شما کمی صبر کن و میلستون 2 بگیر . الان تو تهران نیومده .
اگر میلستون 1 رو بتونی حدود 400 تو طبقات بالای علائدین گیر بیاری هم خوبه
مایلستون 2 بیاد قیمتش چه حدودا میشه!؟
من نهایت تا 500 بودجه دارم!
ممنون از کمکت!:11:

fire159
04-04-2011, 09:00
مایلستون 2 بیاد قیمتش چه حدودا میشه!؟
من نهایت تا 500 بودجه دارم!
ممنون از کمکت!:11:
میلستون 2 زیر 500 میشه قیمتش . تهران هنوز جایی نیورده . اگر تا حالا آندروید نداشتی میتونی یک میلستون 1 کارکرده هم بگیری که کارت رو راه بندازه . خواستی خبرم کن . یکی برات سراغ دارم تمیز با آندروید 2.2
میلستون 2 هم خواستی تو کلوپش خبر رسانی میکنم .

mamsana
06-04-2011, 10:08
دوباره سلام
منم این گوشی رو خریدم!
420 از علاعدین!
عالیه!
فقط گوشی رو که روشن میکنم،gps شروع به کار می کنه،وصل میشه به اینترنت و بیشتر برنامه ها باز میشه!
همه رو می بیندم،باز بعد از یه مدتی میبینم خیلی هاش باز شده!
مشکل چیه؟
شرمنده اگه سوالام تکراریه!
یه چند روزی تحملم کنید،می شینم تمام تاپیک رو می خونم!
ممنون!

fire159
06-04-2011, 11:50
اقامباركتون باشه.
در مورد مشكلت بيشتر توضيح بده تا ببينيم چيه مشكل . يعني يك برنامه خود به خود باز ميشه ؟؟
مثلا" چه برنامه اي ؟؟

mamsana
06-04-2011, 12:43
اقامباركتون باشه.
در مورد مشكلت بيشتر توضيح بده تا ببينيم چيه مشكل . يعني يك برنامه خود به خود باز ميشه ؟؟
مثلا" چه برنامه اي ؟؟
سلامت باشید!
یه برنامه هست به اسمه advanced task manager اون رو که میزنم میگه که مثلا برنامه اس ام اس ها،یه برنامه به اسم فتوشاپ،تنظیمات،رینگ پرو و... کلا خیلی از برنامه ها رو میزنه باز!
راستی این گوشی شارژ چقدر نگه میداره!

fire159
06-04-2011, 20:41
سلامت باشید!
یه برنامه هست به اسمه advanced task manager اون رو که میزنم میگه که مثلا برنامه اس ام اس ها،یه برنامه به اسم فتوشاپ،تنظیمات،رینگ پرو و... کلا خیلی از برنامه ها رو میزنه باز!
راستی این گوشی شارژ چقدر نگه میداره!

این حالت طبیعیه عزیز . مشکلی نیست .
شما فقط یک برنامه advance task killer نصب کن که برنامه ها رو خودش ببنده .
واسه شارژ گوشی هم خوبه .
باطری میلستون هم تو حالت معمولی 1.5 تا 2 روز فکر کنم بره .

mamsana
07-04-2011, 06:49
ممنون!.............
یه چیز دیگه هم هست!
بعضی وقتا گوشی رو که خاموش می کنم،یه 10 دقیقه بعد می بینم که خودش روشن شده!

fire159
07-04-2011, 08:09
ممنون!.............
یه چیز دیگه هم هست!
بعضی وقتا گوشی رو که خاموش می کنم،یه 10 دقیقه بعد می بینم که خودش روشن شده! احتمال 100% شما به جای اینکه گوشی رو خاموش کامل کنی فقط ال سی دی رو قفل میکنی و صفحه که تاریک میشه فکر میکنی خاموش شده .
کلید پاور رو چند ثانیه نگه دار بعد گزینه power off میاد رو صفحه انتخابش کنی گوشی خاموش میشه :31:

mamsana
07-04-2011, 10:54
احتمال 100% شما به جای اینکه گوشی رو خاموش کامل کنی فقط ال سی دی رو قفل میکنی و صفحه که تاریک میشه فکر میکنی خاموش شده .
کلید پاور رو چند ثانیه نگه دار بعد گزینه power off میاد رو صفحه انتخابش کنی گوشی خاموش میشه :31:
ممنون عزیز!
بابا من قبلا ویندوز موبایل داشتم ها!
فرق استندبای کردن و پاور آف می دونم چیه!
گوشی رو خاموش می کنم،بعضی وقتا خودش روشن می شه!
فکر کنم برنامه هایی که خوده فروشنده ریخت موقع خرید باعثش می شه!

acmilan308
07-04-2011, 12:21
ممنون عزیز!
سلام
اگر خیلی اذیت میکنه یه wipe بکنی درست میشه

fire159
07-04-2011, 19:19
ممنون عزیز!
من نوکرتم . فکر کردم تازه اسمارت فون خریدی :31: :11:

evanescent
07-04-2011, 22:34
با سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم که مثلا 10 دقیقه بعد از خاموش کردن گوشی خودش خود به خود روشن میشه کلی هم دردسر درست کرده این جریان:31: میشه توضیح بدین wipe کردن چه جوریه؟!

mamsana
09-04-2011, 06:42
ممنون دوستان!
فک کنم به یه ریختن رام نیاز دارم!
الان خیلی هنگ می کنه!
برنامه هم که نمی شه رو مموری ریخت! رو گوشی می ریزم پر شده!
فرویو رسمی براش هست!؟
بدون روت کردن میشه رام رسمی ریخت دیگه؟
یه توضیحی بدید ممنون میشم!
من از این روت و وایپ و گلدن کارت و ... هیچی نمی دونم!:18:

mamsana
09-04-2011, 07:50
راستی یه سوال خیلی مهم!
سیم کارت همراه اول اعتباری رو چه جوری شارژ کنم تو گوشی!؟
میزنم میگه کد درست نیست!
اعتبار رو میزنم نشون بده،میگه ولی برای شارژ قبول نمی کنه!
می دونمم مشکل از گوشیه!

fire159
09-04-2011, 10:08
شما گوشیتو به 2.2 رسمی میتونی آپدیت کنی .
از اینجا میتونی سوالاتت رو بپرسی :

mamsana
09-04-2011, 10:21
ممنون!
مشکل شازژ سیم کارت چیه؟

mamsana
10-04-2011, 06:47
هیشکی این مشکل شارژ رو نداشته!؟

fire159
10-04-2011, 07:59
هیشکی این مشکل شارژ رو نداشته!؟
من که تا حالا همچین مشکلی نشنیدم .
با گوشی راحت میتونی تماس بگیری و مکالمه انجام بدی . ؟

mamsana
10-04-2011, 08:35
من که تا حالا همچین مشکلی نشنیدم .
با گوشی راحت میتونی تماس بگیری و مکالمه انجام بدی . ؟
اره همه کار میشه کرد!
اعتبارم رو هم میشه دید!
ولی شارژ نمی شه کرد!
فک کنم مشکل از اون *# که بعد از 140 باید گذاشت هست!

fire159
10-04-2011, 10:46
مگه نمیزنی *141* کد 16 رقمی # رو نمیزنی ؟

mamsana
10-04-2011, 10:50
مگه نمیزنی *141* کد 16 رقمی # رو نمیزنی ؟
این که ماله ایرانسله!
همراه اول این طوریه*140*#رمز#

mamsana
13-04-2011, 12:09
سلام دوستان
من رو گوشیم نمی تونم سیم کارتم رو شارژ کنم!
به این برنامه نیاز دارم!
ممنون!

اگه یکی از مارکت دان کنه بذاره ممنون میشم!
رایگان هم هست!

arminkeshani
13-04-2011, 13:43
salam dostan azizam . man ye soali dashtam age komakam konid mamnom misham azaton man maileston daram va roosh bazi asphalt ra naab kardam ama vaghti bazi mikhad ejra beshe pigham download mizane bayad chi kar konam tarikhesha data goshio ra avaz konam ta dorost beshe
????

arminkeshani
13-04-2011, 13:55
salam dostan azizam man ye goshi maileston daram va bazi rsoh nasb kardam ama zaman ejra mige bayad nemidonam chi download beshe bayad chi kar konam

johnypersian1656
13-04-2011, 15:45

soheil508
15-04-2011, 15:43
من می خوام مایلستون 2 بخرم هر جا رفتم نداشتن ! از کجا می تونم تهیه کنم ؟

mamsana
16-04-2011, 08:11
من می خوام مایلستون 2 بخرم هر جا رفتم نداشتن ! از کجا می تونم تهیه کنم ؟
من تهران تو علاعدین دیدم داشتن!