PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shaiya

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

erf45
18-01-2010, 00:14
عرفان جان بهت پیشنهاد می کنم از Power Lapisia استفاده کنی.چون اگه سلاحت بشکنه حیفه.
راستش یه آپر و پنت خوب دیدم برای فایترم توی ah دو تاش 30 میل بود . خریدم . این بود که دیگه گلد برای پاور لپیسیا نداشتم . وپن لپیسیا گرفتم که کمانم شکست . قول می دم دفعه بعد راهنماییات رو گوش کنم :( البته اگه قرار بر فیلد شدن بود پاور لپیسیا هم قیمتش حدو 75 میل بود . فعلا ما نووبیم و صد میلیون برامون خیلیه .... ولی فکر نکنم برای شما اصلا چیزی باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.Fire
18-01-2010, 10:19
امروز یه یارو هانتر لول 17 اومد منو دعوت کرد تو پارتی منم رفتم تو دیدم لولش از من پایین تره اومدم بیرون. بعد یارو درخواست Fight داد منم قبول کردم. تا شروع کردیم یارو دررفت منم روم لول زد خشک شدم. اونم با خیال راحت کشت منو. بعد که دوباره برگشتم هی میگفت ضعیفو از این حرفا منم گفتم تو در میری، مثل مرد واستا بجنگ. یهو از بازی رفت بیرون چند ثانیه بعد یه واریور لول 52 اومد درخواست Fight داد گفت: دیگه در نمیرم بیا بجنگیم.:5:یارو UM هانتر داشت HM واریور. خلاصه حسابی روم کم شد.

راستی این Bless Goddess یا Goddess Bless چیه گاهی میاد؟ احضار روحه؟

DJmoji
18-01-2010, 11:04
شما واسه UM تو gaia چی بر میدارید؟
pvp هم میرید؟

MR.Punisher
18-01-2010, 11:32
شما واسه UM تئ gaia چی بر میدارید؟
pvp هم میرید؟

اینو الان به کی گفتی حاجی؟

DJmoji
18-01-2010, 16:28
منظورم همتون هست

MR.Punisher
18-01-2010, 16:36
منظورم همتون هست

خوب من که war برمیدارم.armor هم کم و بیش دارم.با UM میام PVP.

mhv_kntu
18-01-2010, 19:15
دیشب با گیلد رفتیم بشد fantasma رو بکشیم ! صحته عجیب و خجالت آوری دیدم !؟
1 ساعت به زور تلاش کرد گیلد ما و ّشد fantasma رو کشت کلی از گیلد های دیگه اومده بودن و داشتن ما رو تماشا می کردن !
من اول تعجب کردم اینا برای چی اومدن بعد آخر سر فهمیدم اینا برای چی اومدن !! تا Boss رو کشتیم بعد 1 ساعت زور زدن و وقتی reward ها dropشد به جای اینکه اعضای گیلد ما بگیرن بقیه تماشاچیا عین سگ های گرسنه حمله کردن و Rewardهای ما رو گرفتن !
جالب اینکه Bash هم یکی از اون ها بود ! من قاطی کردم ! خواستم شروع کنم فحش دادن ! تا اولین جمله رو گفتم که در مورد Leech کردن اینا بود سریع همه از طریق PM و GC به من گفتن چیزی نگو این یه چیز طبیعیه !!
Leech کردن طبیعی شده !!؟

راستی این Bless Goddess یا Goddess Bless چیه گاهی میاد؟ احضار روحه؟
هر چی Bless بالاتر باشه SP , MP , HP شما زودتر recovery میشه ! اگه Bless هم زیره 50% باشه و شما بمیرین به نسبت چند درصد exp از دست میدین .اگه Full Blessبشه که روش نوشته چه سود هایی داره .

شما واسه UM تو gaia چی بر میدارید؟
pvp هم میرید؟
منم orc برمیدارم دیگه ! البته فکر کنم 3 ماه دیگه طول بکشه !! فعلا تو لول های زیره 50 حال لول کردن ندارم .
اصلا اعصاب بحث با nob ها رو ندارم .

A.Fire
18-01-2010, 22:00
هر چی Bless بالاتر باشه SP , MP , HP شما زودتر recovery میشه ! اگه Bless هم زیره 50% باشه و شما بمیرین به نسبت چند درصد exp از دست میدین .اگه Full Blessبشه که روش نوشته چه سود هایی داره .

نه منظور من اونجایی که وسط بازی یهو یه چیزی مثل فرشته میاد دست کاریت میکنه بعد مینویسه Goddess Bless.

erf45
19-01-2010, 00:10
نه منظور من اونجایی که وسط بازی یهو یه چیزی مثل فرشته میاد دست کاریت میکنه بعد مینویسه Goddess Bless.
جوابتو داده . اون Full Bless ه . وقتی کاملا پر می شه Full Bless می شه . قدرت و ... همه چیزای خوب افزایش پیدا می کنه :دی

-----------------
کلا توی این بازی من عاشق Prevent of EXP Loss ام . 24 ساعتیش بیشتر با جیب من هماهنگه . خیلی باهاش حال می کنم .

A.Fire
19-01-2010, 03:17
من امروز با یه یارو داشتم صحبت میکردم گفت تو این بازی اگه بخوای قوی بشی باید کلی پول خرج کنی.
میخواستم ببینم راست میگه؟ اگه اینطوری باشه فکر کنم Perfect world بهتر باشه.

hadi_gamer
19-01-2010, 19:24
من امروز با یه یارو داشتم صحبت میکردم گفت تو این بازی اگه بخوای قوی بشی باید کلی پول خرج کنی.
میخواستم ببینم راست میگه؟ اگه اینطوری باشه فکر کنم Perfect world بهتر باشه.
آره.تقریبا لباس هایی که برای کاراکتر میخری هم قیمت لباسهایی که برای خودت از بازار میخری شاید هم گرونتر در بیاد.مثلا من حساب کردم یه تاپ برای واریور اگه بخوام بخرم به پول خودمون حدود 20000 تومان میشه تازه ارزونترینش بود و ست کاملش حدود 100000 تومن میشه.
باید فکر کنی خودت تو نت هستی که داری زندگی میکنی و پول رو برای خودت داری خرج میکنی.

erf45
20-01-2010, 00:16
امشب خیلی ضایعه . همه دارکیا نوز کردن 1 کیلو هیت می زنن .
چند تا رنک پایین هم اومدن همه چیشون + 5
هیچوقت انقدر فجیع نمی مردم با دو تا هیت .

A.Fire
20-01-2010, 01:40
آره.تقریبا لباس هایی که برای کاراکتر میخری هم قیمت لباسهایی که برای خودت از بازار میخری شاید هم گرونتر در بیاد.مثلا من حساب کردم یه تاپ برای واریور اگه بخوام بخرم به پول خودمون حدود 20000 تومان میشه تازه ارزونترینش بود و ست کاملش حدود 100000 تومن میشه.
باید فکر کنی خودت تو نت هستی که داری زندگی میکنی و پول رو برای خودت داری خرج میکنی.

من اگه بخوام 100000 تومن پول بدم میرم یه تبر واقعی میخرم راه میوفتم تو خیابون Mob کشی:5:
هم تنوع زیادی داره هم پیاده روی برای سلامت خوبه.

mhv_kntu
20-01-2010, 20:22
کاظم اگه میشه لینک جایی که GKP گیلد اونجا نوشته رو برام بذار .

DJmoji
20-01-2010, 22:00
اینم اینک DKP

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gomgashte_r
22-01-2010, 11:44
با سلام خدمت دوستان
من بازی shaiya رو گرفتم ولی هنوز چیز زیادی ازش نمی دونم لطفا یه توضیح در باره بزرگی مپ و نحوه quest گرفتن و انجام دادن آن و هم چنین نحوه خرید لوازم مختلف یه توضیح بدین.
با تشکر

mhv_kntu
22-01-2010, 12:56
با سلام خدمت دوستان
من بازی shaiya رو گرفتم ولی هنوز چیز زیادی ازش نمی دونم لطفا یه توضیح در باره بزرگی مپ و نحوه quest گرفتن و انجام دادن آن و هم چنین نحوه خرید لوازم مختلف یه توضیح بدین.
با تشکر
اوایل بازی که فقط باید mob بکشی quest ها اصلا مهم نیستن فقط جک و جونور باید بکشی تا EXP بگیری بعد به لول ها و شرایطی می رسی که می تونی تو pvp بازی کنی و اصل بازی تازه شروع میشه.
بازی رو شروع کن سوال هایی که تو بازی برات پیش اومد دونه دونه بگو جواب میدیم.

mhv_kntu
22-01-2010, 13:05
این گیلد جدید ما که مثلا قوی ترین گیلد این سرور هست عجب گیلد مزخرفیه !
چند تا لول بالا که اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیستن و همه رو ریز می بینن و اصلا کسی نمی تونه به اینا دستور بده .
من احساس می کنم گیلد ما گیلد ایرانی های اصیل هست !! خفن هم دروغ و چرت و پرت می گن . کلا هر چی بگم از بدی های گیلد شماره یک این سرور کم گفتم . به سلامتی داره می ترکه .
Sammy و Kab دو تا officer اصلی همین حسی که من نسبت به گیلد دارم بهشون دست داده و می گن که گیلد ما گیلد نیست و دارن ترکش می کنن .
امروز 18 نفر از گیلد ما که اکثرا هم لول 60 یا +58 بودن تو raid Kimu به رید 6 نفره reborn باخت و شقه شقمون کردن !!
کاملا همه بیخیال pvp 60 شدن .
2 هفته هم هست که Haru رو انجام ندادن جون گشادیشون میگیره لول بالاها !!
منم که 1 هفته عضو گیلد هستم و تمام event ها رو میریم هنوز Trial mamber نکردن منو !! منم فعلا دیگه تو event هاشون نمیرم ! گرجه دیگه event هم ندارن .
منتظریم این گیلد بپاشه یه گیلد با رییس و آفیسر های بهتر درست شه که 2 زار قاطعیت و فعالیت داشته باشن.

erf45
22-01-2010, 17:39
لطفا اگه ممکنه کارایی و مورد استفاده ی آیتم Lucky Charm رو کامل برام توضیح بدین .

MR.Punisher
22-01-2010, 20:03
لطفا اگه ممکنه کارایی و مورد استفاده ی آیتم Lucky Charm رو کامل برام توضیح بدین .

بعضی از لپیس ها هستن که اگه لینک کردن اونها fail بشه نه تنها خودشون میشکنن بلکه آیتم شما
مثل سلاح یا Armor رو هم می شکنن.لپیس هایی مثل sonic یا accessories lapis از این جمله هستن.
LC یا Lucky Charm اگه تو اینونتوری باشه اجازه ی شکشتن آیتم رو نمیده.خودش نابود میشه ولی آیتم
شما نمی شکنه.اگه لپیس با موفقیت لینک بشه LC هم باقی می مونه ولی اگه نشه LC به جای آیتم
شما خوهد شکست.سوالی بود در خدمتم.

erf45
22-01-2010, 22:17
خیلی ممنون MR.Punisher
با این توضیحی که شما دادین این اصلا بدرد من نمی خوره و برای لول های بالا هست .

می گم چیز خوبی مربوط به لایت ها پیدا کردین توی AH بدینش به من :دی

MR.Punisher
22-01-2010, 22:29
خوب من رسما با UM وارد PVP گایا شدم.امشب شب خوبی نبود ولی چند تا حرکت جالب زدیم.
دارم افراد رو شناسایی می کنم.راستی کی طرف light بود تو گایا؟

MR.Punisher
23-01-2010, 00:17
PVP امشب خیلی بد بود.شروع بدی داشتیم.لایت ها خیلی Nosser داشتن.نامردا Full Noss می کردن.
دیگه PVP الان 50 به 5 شده.لایت ها ریختن تو PVP.خدا شنبه و 1شنبه رو به خیر کنه.

hadi_gamer
23-01-2010, 00:20
شما که میگفتین گایا فلانه و گایا هوردها ترکوندن و ... پس چی شد؟

erf45
23-01-2010, 00:22
خوب من رسما با UM وارد PVP گایا شدم.امشب شب خوبی نبود ولی چند تا حرکت جالب زدیم.
دارم افراد رو شناسایی می کنم.راستی کی طرف light بود تو گایا؟
معلومه شب خوبی نبود . حسابی کشته و زخمی دادین . من زیاد def و فایتر ها رو دقت نمی کنم ولی خب رومو که بود big shots هم بود و santa claus و دو تا پریست ریبورن هم بودن (اصلا هر شب پریست درست و حسابی میاد ما یه حرکتایی می کنیم) nl-4god هم بود .ty_lee هم که معروفه به لیچر بزرگ ....
اینیم که امشب خیلی نتونستین حرکتی بکنین به خاطر این بود که evo ها کریس کستل رو به خاک و خون کشیده بودن و اونجا مشغول بودن من یه سر رفتم اونجا um def می کشتن با قلوا ... این ور ملت فقط مشغول صدا کردن پریست بودن برای res کردن.دشمن قوی هم نعمتیه بازی رو جذاب می کنه .

MR.Punisher
23-01-2010, 00:30
شما که میگفتین گایا فلانه و گایا هوردها ترکوندن و ... پس چی شد؟

خوب تمام Pvper های خوبمون رفتن خوابیدن.از ساعت 7 تا 10 لولشون کردیم.
10 که بازیکن های خوب ما رفتن بخوابن اونا قاطی کرده بودن.رفتن 4-5 تا nosser خفن آوردن.

MR.Punisher
23-01-2010, 09:25
اوه....اینجا یه هانتر full Worship با لپیس لول 6 داریم.اسمش E.T هست.امشب قراره بیاد PVP.

ehsan_rx1
23-01-2010, 19:21
من که فعلا 15 لول مونده تا UM سرور 1 باز بشه .....

MR.Punisher
23-01-2010, 21:55
من که فعلا 15 لول مونده تا UM سرور 1 باز بشه .....

light برداشتی احسان؟

ehsan_rx1
24-01-2010, 01:07
light برداشتی احسان؟

حالا چرا ناراحت میشی :46: خب یه HM لول 15 فاری تو سرور 1 هم دارم به همراه Guild :20:

MR.Punisher
24-01-2010, 09:42
هه هه هه...Elliot هم هانتر ساخته به زودی میاد.

MR.Punisher
24-01-2010, 16:50
مجتبی.
وقتی می خواستی بری PVP یه ندا بده به من.یه کارایی کردم بهت میگم ولی شرط داره.هه هه هه...

MR.Punisher
25-01-2010, 00:59
امروز چه حالی داد...1.7K kill گرفتم.خیلی PVP خوب بود.

DJmoji
25-01-2010, 10:51
مجتبی.
وقتی می خواستی بری PVP یه ندا بده به من.یه کارایی کردم بهت میگم ولی شرط داره.هه هه هه...
چی کار کردی؟
من دارم میگردم armor بگیرم

MR.Punisher
25-01-2010, 12:23
چی کار کردی؟
من دارم میگردم armor بگیرم

اتفاقا واسه همون armor گفتم.armor نخر.تو بازی PM بده.

erf45
25-01-2010, 13:12
امروز چه حالی داد...1.7K kill گرفتم.خیلی PVP خوب بود.
چقدر زیاد ... من دیشب تا 12 بودم دارکی ها به زور از base به altar می رسیدن ... سه بار فقط worm رو کشتیم

اگه شما هم اسم کارکترتون رو بگید خیلی خوب می شه . از این ور توی دارکیها ببینمتون کلی ذوق می کنم .

mhv_kntu
25-01-2010, 17:21
اگه می تونین منو plvl کنین باهاتون بیام pvp و سری [7] Enchant و ele خودم رو نشونتون بدم !!
من اصلا حوصله لول پایین ها رو ندارم ! اگه solo expخوب بود خودم لول می کردم . حیف که نیست.

MR.Punisher
25-01-2010, 18:25
چقدر زیاد ... من دیشب تا 12 بودم دارکی ها به زور از base به altar می رسیدن ... سه بار فقط worm رو کشتیم

اگه شما هم اسم کارکترتون رو بگید خیلی خوب می شه . از این ور توی دارکیها ببینمتون کلی ذوق می کنم .

اسم من ___KAZ___ هست و فعلا تو Evo هستم.البته فکر نکنم جای دیگه ای برم.XD

MR.Punisher
25-01-2010, 18:26
اگه می تونین منو plvl کنین باهاتون بیام pvp و سری [7] Enchant و ele خودم رو نشونتون بدم !!
من اصلا حوصله لول پایین ها رو ندارم ! اگه solo expخوب بود خودم لول می کردم . حیف که نیست.

کاراکتر من ضعیفه.تا 23 بشتر نمی تونم Plvl کنم.بعدش می تونی بری KH.
اگه می خوای ساعت 11-12 به بعد بگو بریم لول کنیم.

MR.Punisher
25-01-2010, 21:58
عرفان جان بیا بیرون بذار ببینیمت عزیز.هی نرو تو base.

erf45
25-01-2010, 22:59
عرفان جان بیا بیرون بذار ببینیمت عزیز.هی نرو تو base.
چه اسم با حالی ___KAZ___

بابا من لاغر مردنی ام نمی تونم زیاد بیام بیرون :دی

ehsan_rx1
25-01-2010, 23:43
چه خبره PVP سرور 1 :41: تعطیل ......... آقا کاظم به من حمله نکون دیگه ......................... :20:

MR.Punisher
26-01-2010, 00:54
چه خبره PVP سرور 1 :41: تعطیل ......... آقا کاظم به من حمله نکون دیگه ......................... :20:

از ساعت 6 به بعد PVP داغ میشه.
احسان جان تو مگه با ما نبودی؟
light هم ساختی؟اسمش چیه؟
فعلا که فقط عرفان رو دیدم.

MR.Punisher
26-01-2010, 01:28
فقط می تونم بگم HOLY SHIT
امشب 7-8 تا Evo بودیم.به غیر از 2 نفر(من و FeedEx) همه full noss کردن.خیلی جالب بود.
FeedEx خوش فکر ترین بازی کنی هست که تا حالا دیدم.هر وقت میاد PVP جون می گیره.
بعدش جناب Blade اومدن.اونم full بود.همه رو ترکوند.وقتی اومد اصلا یه شور عجیبی اعضای Evo رو فراگرفت.
اینقدر ذوق کرده بودن انگار پدریزرگ مرحوم Elliot رو دیده بودن.
یه کم بازی کردیم دیدم بله.جناب Blade عزیز Dread armor دارن.با کلاه خرگوشی خفنا.یه کم کف کردیم ولی چون
قبلا dread دیده بودم زیاد کف نکردم.
یه ذره دیگه گذشت یه چیزی دیدم کفیدم.متوجه شدم ایشون سریع تر از بقیه می دوند و تشریف می برن.
یه خورده پرس و جو کردم دیدم بلهههههههههههه.ایشون Sonic lvl 5 لینک کردن.فکر نمی کردم از لول 2 بالاتر باشه.
2 برابر sonic عادی سرعت داشت.همه رو می گرفت.آدم Uber باشه همینه دیگه.حتی cap ایشون هم Goddess هست.
فقط خوشحالم که رقیبم نیست.لایت ها همه جفت کرده بودن.فقط تو base بودن.

MR.Punisher
26-01-2010, 13:25
مجتبی...فروم Evo رو خوندی؟
یه چیز جالب دیدم.اگه از 58 به 60 UM لول کنی بهت GP میدن که می تونی با اون تقریبا 1 goddess بگیری.
از 58 تا 59 بهت 10 GP و از 59 تا 60 هم 15 GP میدن.
از لول 59 تا 60 هم لول کنی یه ele مجانی می گیری.

mhv_kntu
26-01-2010, 14:26
این Oblivionعجب فازی میده ! امروز 1 ساعت من و یه orc و یه وار 60UM رفتیم فارم !
حدود 2 Bil فارم کردیم !!
600 mil به من رسید !! برای 1 ساعت فارم عالیه ! بهترین حالت فارم هست.

DJmoji
26-01-2010, 17:08
این حاجی کاظم ما داره در حق شما به نظر من لطف هم میکنه چون هر کسی رو نمیکشه.ادمای با اهمیت رو میکشه.
تو etain به Kaz شرور معروفه.وقتی کربلایی کاظم شما رو میکشه انگار که 100 تا kill گرفتی در اینده که من بیام هر بار من بکشمت انگار 1000 kill گرفتیD:

erf45
27-01-2010, 01:31
امشب بد نبود . خوش گذشت . آخرش هم مجبور شدم برای خداحافظی از کاظم خان یه حرکت انتحاری بکنم بیام وسط اونهمه دارکی ...
با لول 53 می شه توی dd1 چیزی بدست آورد ؟

MR.Punisher
27-01-2010, 14:02
امشب بد نبود . خوش گذشت . آخرش هم مجبور شدم برای خداحافظی از کاظم خان یه حرکت انتحاری بکنم بیام وسط اونهمه دارکی ...
با لول 53 می شه توی dd1 چیزی بدست آورد ؟

یه جا بود که من خفن lag داشتم.اونجا داشتی یه کارایی می کردی.سریع pot زدم.نزدیک بودا.
تو لول 53 اگه هانتر باشی می تونی تنهایی فارم کنی....اگه وار هم باشی با orc می تونی فارم کنی.

erf45
28-01-2010, 01:51
من که کاری نمی تونم بکنم نهایت 50 تا هیت به شما می زنم : دی

ولی امشب چه قیامتی بود من لوگین کردم دیدم اطراف پر از جنازه دارکی و لایتیه ! دارکیا در حد 30 نفری حمله می کردن به base ما همه هم شهید می شدن توسط گاردا و کلی هم می کشتن البته .... بعد دیگه حمله کردن به gate ما هم همه رفتیم اونجا عین پی وی پی 1-60 شده بود . خیلی حال داد .

ehsan_rx1
28-01-2010, 09:35
سرور 1 فاری خیلی گند میزنن به بازی ( نه همه ) .... 5 لایت هستیم فاری از NOss استفاده میکنن اونم 2 نفر ..

MR.Punisher
28-01-2010, 09:44
من که کاری نمی تونم بکنم نهایت 50 تا هیت به شما می زنم : دی

ولی امشب چه قیامتی بود من لوگین کردم دیدم اطراف پر از جنازه دارکی و لایتیه ! دارکیا در حد 30 نفری حمله می کردن به base ما همه هم شهید می شدن توسط گاردا و کلی هم می کشتن البته .... بعد دیگه حمله کردن به gate ما هم همه رفتیم اونجا عین پی وی پی 1-60 شده بود . خیلی حال داد .

این یکی ار تاکتیک های ماست موقعی که bless داره تموم میشه.
میریزیم تو fortress شما و همه رو می کشیم.خوب خودمون هم کشته میشیم.
بعد از اون طرف میریم altar و اون رو می گیریم.
راستی دیشب BabyGirl هی می خواست یه چیزی بگه.یه چیزایی راجع به noss فهمیدم.
بعدش جاسوس ما گفت که می خواد آتش بس واسه noss بده و کسی از این به بعد noss نکنه.
اگه اینجوری بشه خیلی خوب میشه البته واسه ما.انصافا لایت ها به جز nosser هاشون چیزی برای عرض اندام ندارن.
البته عرفان جان 2 تا هکر هم دارین تو طرف خودتون.سعی کنید kick کنیدشون وگرنه report میشین.

ehsan_rx1
28-01-2010, 20:53
این یکی ار تاکتیک های ماست موقعی که bless داره تموم میشه.
میریزیم تو fortress شما و همه رو می کشیم.خوب خودمون هم کشته میشیم.
بعد از اون طرف میریم altar و اون رو می گیریم.
راستی دیشب BabyGirl هی می خواست یه چیزی بگه.یه چیزایی راجع به noss فهمیدم.
بعدش جاسوس ما گفت که می خواد آتش بس واسه noss بده و کسی از این به بعد noss نکنه.
اگه اینجوری بشه خیلی خوب میشه البته واسه ما.انصافا لایت ها به جز nosser هاشون چیزی برای عرض اندام ندارن.
البته عرفان جان 2 تا هکر هم دارین تو طرف خودتون.سعی کنید kick کنیدشون وگرنه report میشین.

راست میگه دیگه خیلی دارید noss استفاده میکنید ...... من خودم امروز دیدم 5 لایت و 6 فاری تو PVP و کمی که بازی کردیم 2 فاری Noss استفاده کردن ما هم OFF کردیم ...

MR.Punisher
28-01-2010, 22:20
بیچاره شدیم.ای خدا من چرا اینقدر بدشانسم.هر جا میریم یه سر خری پیدا میشه.
امشب یه هیولا از Lailah اومد و به لایت ها پیوست.شاید باورتون نشه ولی سلاحش [19] هست.
1.5K راحت crit میزنه.Blade و Elliot دو نفری noss کرده بودن که اینو بکشن.
جفتشون رو کشت.همه فنگ کردیم الان.اگه این هیولا بخواد هر روز بیاد PVP که PVP تعطیله.
این همون دلیلی بود که گفتم بیچاره شدیم.
بله...الان هم منو با یک DS کشت.مثلا خیر سرمون 3K ما الان HP داریم.با 1 ضرب کشت.
مسیبت وارده رو تسلیت میگم.
طرف هم تازه rank 2 هست و فکر نکنم حالا حالاها بره.بله.

MR.Punisher
28-01-2010, 22:39
راست میگه دیگه خیلی دارید noss استفاده میکنید ...... من خودم امروز دیدم 5 لایت و 6 فاری تو PVP و کمی که بازی کردیم 2 فاری Noss استفاده کردن ما هم OFF کردیم ...

احسان جان قبول کن هر دو طرف دارن noss می کنن دیگه و این برای PVP خوب نیست.
شما هم nosser دارید وقتی کم هستیم.من میام شکایت کنم؟
مشکل اون هیولاست نه nosser ها.

ehsan_rx1
28-01-2010, 23:05
احسان جان قبول کن هر دو طرف دارن noss می کنن دیگه و این برای PVP خوب نیست.
شما هم nosser دارید وقتی کم هستیم.من میام شکایت کنم؟
مشکل اون هیولاست نه nosser ها.

آخه برای 5 لایت آدم NOSS میزنه ؟؟؟؟ اونم 2 نفر خیلی جالب بود .....

اونیم که میگید 19 نیست 13 من دیدم ......

MR.Punisher
28-01-2010, 23:50
آخه برای 5 لایت آدم NOSS میزنه ؟؟؟؟ اونم 2 نفر خیلی جالب بود .....

اونیم که میگید 19 نیست 13 من دیدم ......

اگه اینجوری که تو میگی باشه که 1-1 و BabyGirl هم وقتی ما 6 نفریم noss می کنن.
چیزی که عوض داره گله نداره حاجی.

hadi_gamer
29-01-2010, 02:46
تو سرور Etain هم 4 نفر از lailah اومدن که همشون [15] هستن.حدود 10 نفر با هم به یکیشون حمله کردیم نتونستیم بکشیمش تازه ما هم تومون خفن داشتیم مثلا [5] و [6] داشتیم ولی اینا رو یک چهارم جونش هم نمیتونستیم بزنیم.دیگه نمیدونم چی بگم.اصلا با اینا باید چی کار کرد؟واقعا ریدن تو پی وی پی وقتی به طرف نمیشه دمیج زد چی کار کنیم؟ از صبح میان میشینن جلوی base ما نمیذارن یه نفر بیاد بیرون آخه اینم شد بازی.دیگه داره حالم به هم میخوره.اصلا این که میشه وسایل رو بین سرورا انتقال داد خیلی مزخرفه.

mhv_kntu
29-01-2010, 08:03
تو سرور Etain هم 4 نفر از lailah اومدن که همشون [15] هستن.حدود 10 نفر با هم به یکیشون حمله کردیم نتونستیم بکشیمش تازه ما هم تومون خفن داشتیم مثلا [5] و [6] داشتیم ولی اینا رو یک چهارم جونش هم نمیتونستیم بزنیم.دیگه نمیدونم چی بگم.اصلا با اینا باید چی کار کرد؟واقعا ریدن تو پی وی پی وقتی به طرف نمیشه دمیج زد چی کار کنیم؟ از صبح میان میشینن جلوی base ما نمیذارن یه نفر بیاد بیرون آخه اینم شد بازی.دیگه داره حالم به هم میخوره.اصلا این که میشه وسایل رو بین سرورا انتقال داد خیلی مزخرفه.
این لایت هایی که تو تصویر هستن از [7] تا [11] هستن . و این دارک ها رو هم که میشناسم . هیچ کدوم قوی نیستن و نشستن اونا طبیعیه. حدود 4 تا 5 ماه ما همین کارها رو با لایت ها می کردیم . موقعی که WIN - HasH - SonofEtain - BloodyAngel ,.. بودن ما هم می رفتیم کنار base اونا می نشستیم برای Fun و هر چند یه مدت یکیشون پا می شد همه رو می کشت . الان اکثر خفن های ما لول کردن و ما ضعیف شدیم و قضیه برعکس شده .

ehsan_rx1
29-01-2010, 09:48
اگه اینجوری که تو میگی باشه که 1-1 و BabyGirl هم وقتی ما 6 نفریم noss می کنن.
چیزی که عوض داره گله نداره حاجی.

من اون ندیدم برای 6 نفر NOss استفاده کنه اگه اینطوری باشه اونم تعطیله ......

erf45
30-01-2010, 00:20
خیلی جالبه هر وقت توی بازی من به کسی کمک می کنم چندین برابرش سود می برم !
امروز به دو نفر کمک کردم ... همین شد که یه پارتی خوب ما رو برد جنگل ! دو تا daul کرفت لول 1 و لول 2 گیرم اومد که 30 میل فروختم . احتمال گیر اومدن پارتی جنگل برای لول من همینطور احتمال گرفتن دو تا daul خوب تقربا خیلی کمه !

ehsan_rx1
31-01-2010, 10:47
اینم عکس Link server 31-60 از دیشب ( چه خبر بود ) یه سری که فقط برای Drop اومده بودن و بقیه برای PVP

mhv_kntu
31-01-2010, 21:28
چرا کسی PVP 1-15 Gaia نیست ؟!! اینقدر گفتین فکر کردم 7/24 اونجایین !!

hadi_gamer
31-01-2010, 23:11
آقا دیشب پی وی پی 30-20 etain چه خبر بود.مدتها بود همچین پی وی پی نداشتیم.زدیم لایتها رو ترکوندیم.
bloody_angel هم اومده بود.لامصب واقعا هیولاست.همه رو با یه تیر یا دو تیر میکشت.سلاحش هم [12] هستش.
luc 500 / dex 300 / str 250 داره.خدایی به این میگن pvper .چند تا خفن دیگه هم داشتیم.خلاصه ترکوندیمشون.اون 4 تا که از سرور 4 اومدن هم بودن ولی هیچ کاری نتونستن بکنن.میریختیم سرشون میکشتیمشون.بعدش هم GRB شروع شد همه رفتن...

اینم یه عکس دو نفره با bloody :31:

ولی بدون gear خوب اصلا پی وی پی حال نمیده.من که اصلا حال نمیکنم چون نمیتونم کسی رو بکشم فقط با یه ضرب میمیرم.gear متوسط و خوب هم بالای 5bil هستش.فکر کنم باید پی وی پی رو بیخیال شم.

ehsan_rx1
01-02-2010, 00:02
چرا کسی PVP 1-15 Gaia نیست ؟!! اینقدر گفتین فکر کردم 7/24 اونجایین !!

من هر دو طرف بودم هفته پیش باز برگشتم سرور 2

erf45
02-02-2010, 23:08
من تا چه لولی باید فایترم رو بیارم تا بتونم توی یک ساعت 80 میل فارم کنم ؟

MR.Punisher
03-02-2010, 12:19

اول mode رو بگو تا چوابت رو بدیم.
اینو گفتم چون اگه یه وقت NM باشی اصلا فکرشم نکن.
اگه HM هستی باید 55 بشی و اگه UM باشی 53 هم جواب میده.
اینا واسه فارم کردن dual بود.اگه شانست خوب باشه می تونی تو 1 ساعت بالای 50 mil فارم کنی.

mhv_kntu
03-02-2010, 13:38
به نظر من اگه فایتر 58 هاردمود داشته باشی می تونی به پول خوب در آوردن فکر کنی . um که هر چی در بیاری باید پول rez rune بدی .
راستی چرا تو PVP1-15 تو union لایت ها join نمی کنی ؟

erf45
03-02-2010, 20:03
اول mode رو بگو تا چوابت رو بدیم.
اینو گفتم چون اگه یه وقت NM باشی اصلا فکرشم نکن.
اگه HM هستی باید 55 بشی و اگه UM باشی 53 هم جواب میده.
اینا واسه فارم کردن dual بود.اگه شانست خوب باشه می تونی تو 1 ساعت بالای 50 mil فارم کنی.

من الان فایتر لول 53 هارد مود دارم . توی d2 با یک ساعت راحت +10 میل فارم می کنم ولی خب هر روزی که بازی کنم ped می خرم در نتیجه خیلی نمی تونم سیو کنم . فکر نمی کنم بتونم تا 55 برسم نهایت 54 چون دیگه خیلی exp می خواد . الان با pp می رم جنگل و dd ولی خب خیلی شانس لپیس کمه evo هم که دم به دقیقه میاد exp هم نمی شه گرفت .

به نظر من اگه فایتر 58 هاردمود داشته باشی می تونی به پول خوب در آوردن فکر کنی . um که هر چی در بیاری باید پول rez rune بدی .
راستی چرا تو PVP1-15 تو union لایت ها join نمی کنی ؟

عمرا نمی تونم به 58 برسم . بعد من پول خیلی خوب نمی خوام همین 50 میل بتونم فارم کنم برام کافیه . راهکارای 50 میلی بهم بدین .... شما ها همه گویا لول 60 دارین صفا می کنین ...
پی وی پی الان کیلم 750 است نمی خوام تا وقتی کمانم +5 نشده رنک بگیرم ولی بعضی وقتا رومو خودش اینوایت می کنه دیگه کی جرات داره قبول نکنه : دی

hadi_gamer
03-02-2010, 21:20
بچه ها با orc هم میشه پول در آورد؟ من یه orc لول 37 HM دارم.

MR.Punisher
03-02-2010, 21:25
بچه ها با orc هم میشه پول در آورد؟ من یه orc لول 37 HM دارم.

اگه به پست های قبلی محمد توجه کنی متوجه میشی که orc یکی از بهترین کلاس ها برای پول درآوردن هست.

hadi_gamer
03-02-2010, 21:37
کاظم میشه لینک پستها رو بذاری؟ من چند صفحه رفتم عقب چیزی پیدا نکردم.

mhv_kntu
04-02-2010, 17:25
کاظم میشه لینک پستها رو بذاری؟ من چند صفحه رفتم عقب چیزی پیدا نکردم.
نقل . قول از خودم ::31:

این Oblivionعجب فازی میده ! امروز 1 ساعت من و یه orc و یه وار 60UM رفتیم فارم !
حدود 2 Bil فارم کردیم !!
600 mil به من رسید !! برای 1 ساعت فارم عالیه ! بهترین حالت فارم هست.

MR.Punisher
04-02-2010, 18:26
دقیقا می خواستم همین پست رو نقل قول کنم که محمد زحمتش رو کشید.

ehsan_rx1
04-02-2010, 23:15
آقا امروز تو PVP سرور 2 یه کار خیلی خیلی خطرناک با آخرین Res Rune انجام دادم که اتفاق بدی نیفتاد این هم عکسش ....

wow-admin
07-02-2010, 16:57
سلام دوستان می‌شه یک لطفی بکنین و اون نرمافزاری که باهاش میشد پتچ هارو با بعضی‌ کامپایل کرد رو بدین؟ چون لینکی‌ که دادین دیگه کار نمی‌کنه

erf45
07-02-2010, 23:17
من یه پریست درست کردم. الان لول 25 هست hm بیلدشم فول wis ه .
فقط خیلی ضعیفه در مقابل ضربه . rec می خواستم اضافه کنم ولی پشیمان شدم فول wis بیلد متداولی انگار .
پریست رو برای پول در آوردن می خوام :دی راهنمایی کنید لطفا بیلدش خوبه ؟ چون لول های بالاتر موب های سخت و باس ها aoe دارن و من زود می میرم که نه ؟
skill ها رو هم درست نمی دونم برای فول wis کدوم لازم نیست آپ کنم

mhv_kntu
08-02-2010, 01:35
سلام دوستان می‌شه یک لطفی بکنین و اون نرمافزاری که باهاش میشد پتچ هارو با بعضی‌ کامپایل کرد رو بدین؟ چون لینکی‌ که دادین دیگه کار نمی‌کنه
دوست عزیز اون روش های قدیمی دیگه کار نمی کنن. تنها راه آپدیت آپدیت به صورت اتوماتیک هست. باز کن خودش خودش رو چند ساعته آپدیت می کنه و می تونی بازی کنی.هیچ دردسری هم نداره.

من یه پریست درست کردم. الان لول 25 هست hm بیلدشم فول wis ه .
فقط خیلی ضعیفه در مقابل ضربه . rec می خواستم اضافه کنم ولی پشیمان شدم فول wis بیلد متداولی انگار .
پریست رو برای پول در آوردن می خوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راهنمایی کنید لطفا بیلدش خوبه ؟ چون لول های بالاتر موب های سخت و باس ها aoe دارن و من زود می میرم که نه ؟
skill ها رو هم درست نمی دونم برای فول wis کدوم لازم نیست آپ کنم
skill هایی که برای attack هستن هیچ کدوم رو تا اطلاع ثانوی نگیر . Guide کامل تو فروم بازی هست .
قرار نیست تو بری زیره AoE که می ترسی . یکی از هنر های priest همینه که رنج aoe رو تشخیص بده و تو فاصله مناسب وایسه و هیل کنه . AoE هیچ وقت به هیلر خوب نمی خوره .
تا ست لباس 50-53 هم بیخودی پول برای لباس نده . همین فارمی ها رو بپوش. بعد که 50-53 گرفتی با لینک کردن Dual safe 1 , Dual wise 3 و یخورده هم enchant مشکل defence پایی تا حدودی حل میشه.

erf45
08-02-2010, 19:21
ممنون
پس فعلا همین فول wis تایید شد و تا 50 هم چیزی نمی خرم . معده درد گرفتم آقا این پریست بودن چقدر کار پر استرسیه ...

می گم exp استون اضافی داشتین به ما فقیر بیچاره ها هم کمک کنین ثواب داره . 600 میل فارم می کنی آخه باید سهم فقیر رو هم کنار بذاری دیگه :دی

mhv_kntu
09-02-2010, 19:09
ممنون
پس فعلا همین فول wis تایید شد و تا 50 هم چیزی نمی خرم . معده درد گرفتم آقا این پریست بودن چقدر کار پر استرسیه ...

می گم exp استون اضافی داشتین به ما فقیر بیچاره ها هم کمک کنین ثواب داره . 600 میل فارم می کنی آخه باید سهم فقیر رو هم کنار بذاری دیگه :دی
تو این بازی هر چی بیشتر در بیاری خرجت به نسبت وحشتناک بالا میره. من که به شخصه یه مدت می خوام کمتر بازی کنم . واقعا رو اعصابه. اگه پول ندی نمیشه بازی کنی. هی فارم هی فارم همون گلد دوباره سریع خرج میشه ! کف کردیم اینقدر فارم کردیم !

wow-admin
09-02-2010, 19:33
پس داداش یک لطفی‌ بکن اون پستو عدیت کنین که بقیه مثل ما اسکل نشان!

MR.Punisher
09-02-2010, 23:02
خوب بالاخره واسه Conti 15D هم promo گذاشتن.الان وقت خریدن Conti هست.
من تو این تعطیلی ها نیستم.نمی تونم بازی کنم.محمد جان و مجتبی عزیز حواستون باشه
که این فرصت از دست نره.احتمالا قیمت یه کم بیاد پایین.وقت خرید هست.

mhv_kntu
10-02-2010, 07:07
پس داداش یک لطفی‌ بکن اون پستو عدیت کنین که بقیه مثل ما اسکل نشان!
خیلی چیزا تغییر کرده و پست ها با اطلاعات بی ربط و اشتباه تو قسمت هایی که مربوط به قدیم میشه زیاد شده .
من احتمالا وقت کنم یه review خفن درست کنم بدم هادی بزاره پست اول که دیگه لازمم نباشه پست های اشتباه بعدی مخصوصا مربوط با آپدیت بازی رو خوند و وقت دوستان هدر نره.
فقط هادی اول موافقتش رو اعلام کنه و OK بده تا من متن رو آماده کنم.

IceLord
10-02-2010, 15:45

من تونستم پچ ها رو بصورت دستی نصب کنم.

اینم آموزشش:

آموزش نصب و آپیدت دستی Shaiya

erf45
10-02-2010, 17:54
تو این بازی هر چی بیشتر در بیاری خرجت به نسبت وحشتناک بالا میره. من که به شخصه یه مدت می خوام کمتر بازی کنم . واقعا رو اعصابه. اگه پول ندی نمیشه بازی کنی. هی فارم هی فارم همون گلد دوباره سریع خرج میشه ! کف کردیم اینقدر فارم کردیم !
پس اینطور ... من فکر کردم اگه به لول 60 برسی دیگه مشکل قابل توجهی نداری ....

---------------------

ببینم از طرف لایتی ها هم گیلد یا کسی هست که مثل evo انقدر حال ملت رو بگیره ؟ مثلا ما میریم dd1 دو تا موب رو به زور می کشیم اینا به یه لشکر اول 60 و اینا می ریزن ما رو می کشن واقعا که چی مثلا ؟؟؟ :دی

من فکر کردم من زیادی حساسم ولی از همه دوستام و گیلدم پرسیدم اونا هم گفتن هیچوقت به لول پایین تر از خودشون حمله نمی کنن ... و اصلا جذابیتی اینکار براشون نداره ...

تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که اینا میان ما رو می کشن که دارکیهایی که دارن فارم می کنن بیشتر لپیس فارم کنن . ولی با توجه به اینکه دروپ لپیس یه سیکلی داره در نتیجه هر چه تعداد آدمایی که در حال فارم باشن بیشتر باشه . زودتر لپیس دروپ می شه و تعداد لپیس های دروپ شده بیشتر ... و ...

hadi_gamer
12-02-2010, 01:18
آقا این orc چه حالی میده.الان من لول 42 هستم.سر اینوایت کردن من دعوا میشه تو fl .:31:
بعد یارو از اون ور پیغام میده بیا duo.حالا طرف وار UM 53 هستش.:18:
بعد 4 ساعت از fl اومدم بیرون هی دوستام پیغام میدن بیا پارتی.نمیدونستم orc اینقدر طرفدار داره.
البته لول پایین که بودم اینقدر اینوایتم نمیکردن ولی از 40 به بعد دیگه ترکوندن.همش هم free plvl .

hadi_gamer
15-02-2010, 14:50
من الان لول 48 هستم.برای لول آپ کجا برم خوبه؟همین lanharr خوبه یا جای دیگه برم؟
لپیس لول 5 میتونم فارم کنم؟ کجا لول 5 فارم میکنن؟

MR.Punisher
15-02-2010, 15:41

خیلی خوبه.همون طور که گفتم orc یکی از بهترین کاراکترها چه برای لول کردن و چه برای پول درآوردن هست.
کم کم وقتشه بری jungle.
لپیس لول 5 رو هم تو map 3 تو یه پورتال تو شرق نقشه فارم می کنن.
اگه لول 51 باشی که recovery لول 3 داشته باشی خیلی خوبه.

hadi_gamer
15-02-2010, 23:40
مرسی کاظم جان.

mhv_kntu
16-02-2010, 04:56
لول 5 تا +51 نشی که نمیشه بهش فکر کنی .مگر اینکه واری که باهاش میری فارم خیلی قوی باشه.
لول+54 کلا برای orc عالیه جون تو لول 54 اسکیل instant Heal lvl3 رو میگیری و تو لول 55 هم میتونی از یه سری Ring , َLoop,Amulet استفاده کنی.راستی از Dagger سعی کن استفاده کنی نه Stuff .
Facade Blade خوبه rec/wis base با 4 slot هم ارزونه هم خوب .
==========
توجه کردین جدیدن قیمت گولد Gold seller ها دیگه پایین تر نمیاد ولی قیمت های داخل بازی داره وحشتناک میره بالا ؟
واقعا بازی کردن سخت شده.
می گم یه سری هکر پیدا کنیم Item mall رو برامون -- کنن راحت بازیمونو بکنیم
==========
راستی هادی یه پست اول خفن درست کنم بزاری جای اولین پست ؟
صفحه های اول بدجوری Nubie هست و اشتباه داره .
یه پست اول با راهنمای خوب میزارم که ملت می بینن سریع جذب شن !!! ؟ و اومدن تو بازی مثل ما تا 6 ماه گیج نزنن.
ok ؟

mhv_kntu
16-02-2010, 04:56
لول 5 تا +51 نشی که نمیشه بهش فکر کنی .مگر اینکه واری که باهاش میری فارم خیلی قوی باشه.
لول+54 کلا برای orc عالیه جون تو لول 54 اسکیل instant Heal lvl3 رو میگیری و تو لول 55 هم میتونی از یه سری Ring , َLoop,Amulet استفاده کنی.راستی از Dagger سعی کن استفاده کنی نه Stuff .
Facade Blade خوبه rec/wis base با 4 slot هم ارزونه هم خوب .
==========
توجه کردین جدیدن قیمت گولد Gold seller ها دیگه پایین تر نمیاد ولی قیمت های داخل بازی داره وحشتناک میره بالا ؟
واقعا بازی کردن سخت شده.
می گم یه سری هکر پیدا کنیم Item mall رو برامون -- کنن راحت بازیمونو بکنیم.

DJmoji
16-02-2010, 11:49
حالا هکر از کجا میاری

ehsan_rx1
16-02-2010, 15:52
آقا دیگه فارم هم جواب نمیده با این قیمتا ... اون موضوعی که به آقا محمد و آقا کاظم گفتم هم از یه GS پرسیدم گفت باید 14 اول باشی ... به نظر من بهترین کار همینه .

MR.Punisher
16-02-2010, 21:32
رفتیم Fanta رو زدیم زمین به من 2 تا box رسید.باز کردم اولی توش Dread mountain king بود.
حالم گرفته شد.دومی رو باز کزدم توش Dragonite Stone بود.200 میل فروختم.
Master هم مثل همیشه خرشانس بود.Legend Adamas گرفت.اصلا این بشر خوش شانسه همیشه.
راستی مجتبی بهت PM دادم حاجی.بخونش.

mhv_kntu
17-02-2010, 05:37
رفتیم Fanta رو زدیم زمین به من 2 تا box رسید.باز کردم اولی توش Dread mountain king بود.
حالم گرفته شد.دومی رو باز کزدم توش Dragonite Stone بود.200 میل فروختم.
Master هم مثل همیشه خرشانس بود.Legend Adamas گرفت.اصلا این بشر خوش شانسه همیشه.
راستی مجتبی بهت PM دادم حاجی.بخونش.
O_O
fanta رو Random drop انجام دادین ؟
همیشه leader gaining هست و 1 Box به هر نفر می دن .
منم که تا حالا هر چی باز کردم debuff lapis که زیره 10 میل بود.

mhv_kntu
17-02-2010, 06:45
آقا دیگه فارم هم جواب نمیده با این قیمتا ... اون موضوعی که به آقا محمد و آقا کاظم گفتم هم از یه GS پرسیدم گفت باید 14 اول باشی ... به نظر من بهترین کار همینه .
من که دقیق نفهمیدم چیکار می خوای بکنی . فقط فهمیدم باید حتما GH داشته باشی !
برای باز شدن GH که 30 تا اول کافیه . کی گفت باید زیره 14 باشی ؟
زیره 14 برای Upgrade GH هست. مثلا زیر 6 بشی Medecine merchant رو می تونی اصتفاده کنی .
Area داره یه کار می کنه که حتما مجبور بشی AP بخری . بعد از اینکه قیمت گولد پایین نیومد ولی AP item ها شیب گرون شدنشون بیشتر شد کاملا بهم ثابت شد .

ehsan_rx1
17-02-2010, 08:51
من که دقیق نفهمیدم چیکار می خوای بکنی . فقط فهمیدم باید حتما GH داشته باشی !
برای باز شدن GH که 30 تا اول کافیه . کی گفت باید زیره 14 باشی ؟
زیره 14 برای Upgrade GH هست. مثلا زیر 6 بشی Medecine merchant رو می تونی اصتفاده کنی .
Area داره یه کار می کنه که حتما مجبور بشی AP بخری . بعد از اینکه قیمت گولد پایین نیومد ولی AP item ها شیب گرون شدنشون بیشتر شد کاملا بهم ثابت شد .

GH که 30 باشی اجازه میده upgrade کنی ولی برای دادن item باید 14 نفر اول باشی چون من تا 3 بردم بالا ولی هیچی نداد الان هم 1000 Etin میخواد برای 4 که فکر کنم 4 یه چیزی بده البته من قبلا دیده بودم لول 3 که باشهRes Rune میداد که به من نداده ..

MR.Punisher
17-02-2010, 09:00
O_O
fanta رو Random drop انجام دادین ؟
همیشه leader gaining هست و 1 Box به هر نفر می دن .
منم که تا حالا هر چی باز کردم debuff lapis که زیره 10 میل بود.

Random Drop نبود.چون تعداد کم بود به هر کی 2 تا داد.

ehsan_rx1
17-02-2010, 12:27
خوب دوستان من از شنبه به بعد اینترنتم رو قطع میکنم با این وضعیت که پیش اومده دیگه این اینترنت به درد نمیخوره فقط پول دارن میگیرن ... بازی قشنگی بود Shaiya :41: پس فعلا خداحافظ :37:

mhv_kntu
17-02-2010, 12:52
خوب دوستان من از شنبه به بعد اینترنتم رو قطع میکنم با این وضعیت که پیش اومده دیگه این اینترنت به درد نمیخوره فقط پول دارن میگیرن ... بازی قشنگی بود Shaiya :41: پس فعلا خداحافظ :37:
بدونه اینترنت مگه میشه زندگی کرد ؟؟!
من با دایال آپ هم شده کانکت می شدم XD

ramin vao
17-02-2010, 14:08
من قبلا این بازی رو ریخته بودم اما دیگه ادامه ندادم الان دوباره شروع کردم سرور 1 هستم fury
یه warrior لول 16 دارم خیلی سخت lvl up کردن با mob کشی چیکار کنم؟! quest هم که xp خوب
نمیده ...بعد اقا اینی که میگین orc یعنی چی تو این بازی ؟ کدوم کلاس منطورتونه؟
اسمم هم تو بازی brolycc هست .. کسی هست از شما کمک کنه
بعد چه کلاسی برا pve بهتر هست؟

MR.Punisher
17-02-2010, 18:23
orc یعنی Oracle
من که فعلا تو Etain هستم.

در ضمن احسان بی خیال داداش.حیفه کسی مثل تو از این بازی بره.

hadi_gamer
17-02-2010, 18:49
راستی هادی یه پست اول خفن درست کنم بزاری جای اولین پست ؟
صفحه های اول بدجوری Nubie هست و اشتباه داره .
یه پست اول با راهنمای خوب میزارم که ملت می بینن سریع جذب شن !!! ؟ و اومدن تو بازی مثل ما تا 6 ماه گیج نزنن.
ok ؟
باشه محمد جان.ردیفش کن من میذارم پست اول.

ehsan_rx1
18-02-2010, 08:40
مسئله اینجاست که من پول اینترنتم رو از اینترنت در میارم و شاید تا حالا متوجه شدید که سایتهای آپلود و تورنت رو بستن و در ادامه احتمال داره mail و messenger هم بسته بشه من هم مجبورم اینترنتم رو قطع کنم و دنبال یه ISP دیگه بگردم ( البته همه بسته هستن ) و این هم زمان میبره و به احتمال زیاد تا بعد از عید نتونم بازی کنم حالا باید ببینم چی پیش میاد ... :41:

mhv_kntu
18-02-2010, 11:27
مسئله اینجاست که من پول اینترنتم رو از اینترنت در میارم و شاید تا حالا متوجه شدید که سایتهای آپلود و تورنت رو بستن و در ادامه احتمال داره mail و messenger هم بسته بشه من هم مجبورم اینترنتم رو قطع کنم و دنبال یه ISP دیگه بگردم ( البته همه بسته هستن ) و این هم زمان میبره و به احتمال زیاد تا بعد از عید نتونم بازی کنم حالا باید ببینم چی پیش میاد ... :41:
فقط سایت های معروفش رو بستن ! انصافا دیگه آخرشن. من موندم چرا اینا میزارن ما اینترنت کار کنیم !!؟
بد جوری جلوی torrent رو دارن می گیرن. کلا اینا با Share شدن date ها مخالفن . البته حقم دارن به ضررشونه. من اگه جای اینا بودم
کلا اینترنت رو تعطیل می کردم . هر ایرانی هم بایست 10علی الحساب تا شلاق بخوره در روز. کل روز رو هم باید کار کنه . حرف زیادی زد چند تا شلاق دیگه . آخر شب یه نون خشک مینداختم براشون ! خداییش حاکمیت من رو دارین !؟

MR.Punisher
19-02-2010, 07:10
امروز CT رفتیم انجام دادیم.35 تا DKP گرفتم.چه حالی داد.

mhv_kntu
19-02-2010, 09:35
امروز CT رفتیم انجام دادیم.35 تا DKP گرفتم.چه حالی داد.
لعنتی 3 هفته منتظر بودم اینا CT رو انجام بدن . حدود 3 تا 3 ساعت هم سر Haru من رفتم همش Fail شد !
خیلی شانس آوردی بعد 3 هفته اومدی اینا بالاخره تونستن انجام بدن !
این سیستم DKP برای من یکی که جواب نمیده مخصوصا تو این گیلد بی در و پیکر . بیشتر از 1 ماه گذشت 65465465 تا Guild event رفتم تازه شد 2 DKP .

اصل کاری که CT هست رو هم 10 دقیقه قبل اعلام می کنن بیاین Set up رو شروع کنین و واقعا باید شانس بیاری که ON باشی تازه همونطور که گفتم اکثرا fail میشه و DKP نمیدن.

hadi_gamer
19-02-2010, 14:28
محمد اینایی که وگفتی یعنییییییی چه؟
قشنگ توضیح بده ببینیم چیه این ct و dkp و ....

MR.Punisher
19-02-2010, 16:45
محمد اینایی که وگفتی یعنییییییی چه؟
قشنگ توضیح بده ببینیم چیه این ct و dkp و ....

اول CT رو توضیح میدم.
CT مخفف Cryptic Throne هست.مجموعه ای از 8 boss که همگی 2 یا 3 تا goddess رو بعد از مردن drop می کنن.
انجام دادن یک CT کامل معمولا 20 تا goddess رو به همراه داره و سلاح های 56 و 59 هم drop میشه.
برای unlock کردن CT اول باید Haruhion(یه boss خفن تو مپ 2) رو بکشن که خیلی کار داره.
زیاد سخت نیست ولی مقدمات زیادی داره و وقت گیره.مخصوصا Bomb mob ها که طرف رو می کشه.
بعد از کشتن Haru پورتال CT باز میشه و میشه رفت اونجا و boss ها رو کشت.
اونجا mob هایی هستن که می تونن یه لول 60 UM رو با 2 ضربه بکشن.جای کلا خطرناکی هست
و فقط با Fox کردن میشه رفت و بقیه رو summon کرد.
دیشب Leo که یه تانک 59 UM بود و rec/dex بیلد بود اینا رو تانک کرد.البته 7 تا orc +55داشتن اونو heal می کردن.
ما از ساعت 12:30 شب تا 7 صبح داشتیم این boss ها رو می کشتیم.

DKP هم مخفف Dragon Killing Point هست که با شرکت در Raid های کشتن boss ها از طرف گیلد می گیرید.
مثلا کشتن kimu و موفقیت در گرفتن ele که داره 6 تا DKP داره.90 تا DKP یه goddess میدن بهت از GWH.

دیشب Bash لعنتی خیلی ما رو اذیت کرد سر کشتن Haru.البته یکی از افراد Raid اذیتش کرد اونم قاطی کرد.
هی Bomb mob ها رو می ترکوند و Hub و Hit و بقیه رو می کشت.
منم یکی از HellTooth ها رو تانک می کردم.داشت خوابم می برد دیگه.
خلاصه دقیقا 2 ساعت کشید تا Haru رو کشتیم.آخرش Changling وساطت کرد تا Bash آروم شد.

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

لعنتی 3 هفته منتظر بودم اینا CT رو انجام بدن . حدود 3 تا 3 ساعت هم سر Haru من رفتم همش Fail شد !
خیلی شانس آوردی بعد 3 هفته اومدی اینا بالاخره تونستن انجام بدن !
این سیستم DKP برای من یکی که جواب نمیده مخصوصا تو این گیلد بی در و پیکر . بیشتر از 1 ماه گذشت 65465465 تا Guild event رفتم تازه شد 2 DKP .

اصل کاری که CT هست رو هم 10 دقیقه قبل اعلام می کنن بیاین Set up رو شروع کنین و واقعا باید شانس بیاری که ON باشی تازه همونطور که گفتم اکثرا fail میشه و DKP نمیدن.

قبول دارم.باید یه shout Box یا یه schedule بذارن تو سایت تا همه بدونن کی Raid راه میافته.

mhv_kntu
19-02-2010, 21:33
کاظم نیستی ؟!

Electra برای خودش گیلد زد ! گیلد Avatar .
بازیکن های خوب زیادی هم گرفته ! ته مونده IB هر کی مونده بود رفت Avatar
هنوز نمی دونم خوشحال می شم اگه ثابت بشه ایرانیه یا نارحت !!

MR.Punisher
19-02-2010, 22:08
کاظم نیستی ؟!

Electra برای خودش گیلد زد ! گیلد Avatar .
بازیکن های خوب زیادی هم گرفته ! ته مونده IB هر کی مونده بود رفت Avatar
هنوز نمی دونم خوشحال می شم اگه ثابت بشه ایرانیه یا نارحت !!

دیشب شنیدم.ایرانی باشه یا نه هر چی که این لایتی ها پخش و پلاتر بشن بهتره.دیگه تهدید نیستن واسه ما.
دیشت هم Cold Blooded و هم KoS خواستن ما رو KS کنن ولی نتونستن.
اگه اینا پخش و پلا باشن تهدیدی نیستن ولی قبلا که با هم بودن (IB) تهدید جدی بود.
اصلا IB واسه نابودی Pantheon تشکیل شد.نقشه ی RB بود که البته شکست خورد.

در ضمن حدس بزن دیشب کی اومد یه خورده کمک کرد تو کشتن CT2؟
شاید باورت نشه ولی Mizuno اومد کمک کرد.یه گیلد کوچولو دست و پا کرده.
گرچه نمی تونه برای ما تهدیدی باشه ولی با این کارش به نظرم به ما چراغ سبز نشون داد.

در مورد Electra هم باید بیشتر تحقیق کنم.

hadi_gamer
19-02-2010, 23:57
اول CT رو توضیح میدم.
CT مخفف Cryptic Throne هست.مجموعه ای از 8 boss که همگی 2 یا 3 تا goddess رو بعد از مردن drop می کنن.
انجام دادن یک CT کامل معمولا 20 تا goddess رو به همراه داره و سلاح های 56 و 59 هم drop میشه.
برای unlock کردن CT اول باید Haruhion(یه boss خفن تو مپ 2) رو بکشن که خیلی کار داره.
زیاد سخت نیست ولی مقدمات زیادی داره و وقت گیره.مخصوصا Bomb mob ها که طرف رو می کشه.
بعد از کشتن Haru پورتال CT باز میشه و میشه رفت اونجا و boss ها رو کشت.
اونجا mob هایی هستن که می تونن یه لول 60 UM رو با 2 ضربه بکشن.جای کلا خطرناکی هست
و فقط با Fox کردن میشه رفت و بقیه رو summon کرد.
دیشب Leo که یه تانک 59 UM بود و rec/dex بیلد بود اینا رو تانک کرد.البته 7 تا orc +55داشتن اونو heal می کردن.
ما از ساعت 12:30 شب تا 7 صبح داشتیم این boss ها رو می کشتیم.

DKP هم مخفف Dragon Killing Point هست که با شرکت در Raid های کشتن boss ها از طرف گیلد می گیرید.
مثلا کشتن kimu و موفقیت در گرفتن ele که داره 6 تا DKP داره.90 تا DKP یه goddess میدن بهت از GWH.

دیشب Bash لعنتی خیلی ما رو اذیت کرد سر کشتن Haru.البته یکی از افراد Raid اذیتش کرد اونم قاطی کرد.
هی Bomb mob ها رو می ترکوند و Hub و Hit و بقیه رو می کشت.
منم یکی از HellTooth ها رو تانک می کردم.داشت خوابم می برد دیگه.
خلاصه دقیقا 2 ساعت کشید تا Haru رو کشتیم.آخرش Changling وساطت کرد تا Bash آروم شد.

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

قبول دارم.باید یه shout Box یا یه schedule بذارن تو سایت تا همه بدونن کی Raid راه میافته.
اوه اوه عجب چیز خفنیه یعنی 7 ساعت داشتین باس میزدین؟:18:
تو کدوم سرور بودین؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

محمد امروز تو جنگل دیدمت با MHV_Superheal بودی.هر چی صدات کردم و داد زدم اصلا جواب ندادی.:41:

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

من هم لول 50 هستم دیگه معمولا میام جنگل برای لول آپ.ولی این reborn ها هی میومدن ما رو میکشتن خیلی قوی و عوضی هستن.اصلا چرا لایتی ها اینقد زیادن؟تو هر مپی میری 100 تا لایتی ریختن ما رو میکشن.

erf45
20-02-2010, 00:51
پریستم لول 46 شده پارتی هم براش زیاده ولی دیگه حوصله اش رو ندارم کلی پریست لول بالا هست همه هم بیکار توی karis نشستن ... به نظرم فایترم رو از 54 برسونم 55 بهتر باشه . چون الان به راحتی پریست گیر میارم برای دوو ! توی جنگل و dd1

اینجا یه پدرام خانی هست که گیلد زده من با پریستم عضوم ولی فکر کنم یه هفته نشده دهنش سرویس شده .... می خواد جمش کنه.

MR.Punisher
20-02-2010, 01:32
آره.Boss آخر 1 میلیون HP داره و def خفنی داره.تازه خودش رو هم Heal می کنه.lol
تو Etain بودم.

در ضمن سر ظهر بهترین زمان واسه Grind هست چون لایت ها که اکثرا بچه هستن خوابن.
51 شدی بگو با هم بریم Duo.الیته فردا و پس فردا بعید می دونم بتونم زیاد بازی کنم.دانشگاه نمیذاره.

MR.Punisher
20-02-2010, 01:32
راستی با Electra هم صحبت کردم.تا گفتم یکی گفته ایرانی هستی Log کرد.عجیب بود.

mhv_kntu
20-02-2010, 07:17
شرمنده متوجه نشدم .
پارتی های ما رو هم +20 بار ترکوندن . کلا 1 مب می کشتیم 1 لایت . شب ساعت 6 به بعد Grind کردن خیلی سخته.
Etain اصلا بالانس نیست . لایت ها فوق العاده زیاد و قوی شدن . و متاسفانه pvper ها و 60 um های این سرور فقط به فکر فارم هستن و بر خلاف Gaia که مدام مپ ها رو از لایت ها Clear می کنن . این سرور لایت ها این کار رو با ما می کنن .
کلا هدف اونایی که کراکتر های خفن دارن (سمت دارک ها ) pvp نیست . فارم و پول بدست آوردن هست .
طرف مثلا 1 سال لول 60 UM شده 5K kill هم نگرفته . کسی که واقعا به فکر pvp باشه تو سرور ما خیلی کمه .

mhv_kntu
20-02-2010, 07:17
اوه اوه عجب چیز خفنیه یعنی 7 ساعت داشتین باس میزدین؟:18:
تو کدوم سرور بودین؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

محمد امروز تو جنگل دیدمت با MHV_Superheal بودی.هر چی صدات کردم و داد زدم اصلا جواب ندادی.:41:

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

من هم لول 50 هستم دیگه معمولا میام جنگل برای لول آپ.ولی این reborn ها هی میومدن ما رو میکشتن خیلی قوی و عوضی هستن.اصلا چرا لایتی ها اینقد زیادن؟تو هر مپی میری 100 تا لایتی ریختن ما رو میکشن.
شرمنده متوجه نشدم .
پارتی های ما رو هم +20 بار ترکوندن . کلا 1 مب می کشتیم 1 لایت . شب ساعت 6 به بعد Grind کردن خیلی سخته.
Etain اصلا بالانس نیست . لایت ها فوق العاده زیاد و قوی شدن . و متاسفانه pvper ها و 60 um های این سرور فقط به فکر فارم هستن و بر خلاف Gaia که مدام مپ ها رو از لایت ها Clear می کنن . این سرور لایت ها این کار رو با ما می کنن .
کلا هدف اونایی که کراکتر های خفن دارن (سمت دارک ها ) pvp نیست . فارم و پول بدست آوردن هست .
طرف مثلا 1 سال لول 60 UM شده 5K kill هم نگرفته . کسی که واقعا به فکر pvp باشه تو سرور ما خیلی کمه .

mhv_kntu
20-02-2010, 11:59
عجب بکش بکشی شده ! کلا امروز PVP بود . یه مب هم نمیشد کشت !
انگار دو طرف قسم خوردن کسی نتونه EXP بگیره.

DJmoji
20-02-2010, 18:52
ای بابا فکر کنم لو رفتم اون شب که اومدم باهاتون باس کشی.ماریو دید من یه زره دیگه پوشیدم فکر کنم شک کرده من زره رو فروختم الان تو فروم guild گفته میخواد باهام حرف بزنه که حدس میزنم در مورد همین باشه.
نمیدونم چی بهش بگم چون قانونی نیست فروختن لوازم guild

MR.Punisher
20-02-2010, 20:37
ای بابا فکر کنم لو رفتم اون شب که اومدم باهاتون باس کشی.ماریو دید من یه زره دیگه پوشیدم فکر کنم شک کرده من زره رو فروختم الان تو فروم guild گفته میخواد باهام حرف بزنه که حدس میزنم در مورد همین باشه.
نمیدونم چی بهش بگم چون قانونی نیست فروختن لوازم guild

اوه.پس تو اون تاپیکی که گفته بود می خوام باهات حرف بزنم واسه این شاید باشه.

hadi_gamer
20-02-2010, 20:45
شرمنده متوجه نشدم .
خوب وقتی تو همین جمع 5-4 نفره ما شما همین طرز تفکر رو دارین و کاظم و مجتبی رفتن gaia و فقط برای فارم میان etain دیگه چه انتظاری از بقیه داری؟آدم اول باید از خودش شروع کنه.اگه همه منتظر باشن دیگری کاری براشون بکنه اون دیگری هیچ وقت پیدا نمیشه.

DJmoji
21-02-2010, 01:44
من تا وقتی اونجا بودم یکی از غذاهای blackdragon .nemmy o res o allystar بودمرفتنم چیزی رو خراب نکرده

راستی elecrta عراقیه نه ایرانی master الاغ iraq رو iran خونده

hadi_gamer
21-02-2010, 20:30
راستی بچه ها هکی چیتی چیزی سراغ ندارید به ما هم یاد بدید؟
من یه چند جا میخوندم مثل اینکه یه چیزی به نام auto kill یا auto lvl هست.یا مثلا -- گلد یا آیتم.بعید هم نیست بعضی ها استفاده کنن چون طرف چند تا کاراکتر خفن داره همه هم gear goddes پوشیده.
لطفا اگه بلدین ما رو هم بی نصیب نذارین.

erf45
22-02-2010, 00:25
واقعا که با 160 میل نمی تونم یه exp استون بخرم .... :(

ولی بدک نیست الان دیگه به یه موقعیتی رسیدم که می تونم یکم پول دربیارم :دی شانس ما تا رسیدیم به پول در آوردن تورم شد ....

برسم لول55 می تونم استیگما برم فارم لول 5 ؟

ramin vao
22-02-2010, 04:08
من الان LVL 32 هستم تا حالا همش party میگرفتم اما هر چی جلو تر میرم خیلی تعداد playerها کم شده
همش مجبورم تنهایی mobکشی برم چرا اینجوریه شاید من بدجاییم تا حالا هم هیچ ایرانی ندیدم تو بازی
میتونید منو ببرین به یه گیلد active ؟ بازی بدون party خیلی سخته ...
بعد چرا questهای این بازی اینقدر بیخوده اصلا مثل بازیهای دیگه درست xp نمیده ..
کسی میتونه کمک کنه من چطوری سریعتر lvl up بشم ؟

ramin vao
22-02-2010, 04:08
من الان LVL 32 هستم تا حالا همش party میگرفتم اما هر چی جلو تر میرم خیلی تعداد playerها کم شده
همش مجبورم تنهایی mobکشی برم چرا اینجوریه شاید من بدجاییم تا حالا هم هیچ ایرانی ندیدم تو بازی

mhv_kntu
22-02-2010, 08:01
تو این بازی فقط چند تا کوئست که بهت یه سری سلاح و ایتم میدن ارزش انجام دادن داره .بقسش کاملا الکیه و ارزش انجام دادن ندارن که یکی از ضعف های بازی هست.
از لول 23-25 تا 33-35 که باید KH مپ 2 رفت و پارتی گرفت . از 33_35 تا 42_45 هم FL تو مپ1 از لول 42_45 تا 46_50 هم Lanharr
و +50 هم jungle , desert
این یه راهنماییه کلیه.
تو کدوم سروری و لایت یا دارک ؟

mhv_kntu
22-02-2010, 08:15
تو این بازی فقط چند تا کوئست که بهت یه سری سلاح و ایتم میدن ارزش انجام دادن داره .بقسش کاملا الکیه و ارزش انجام دادن ندارن که یکی از ضعف های بازی هست.
از لول 23-25 تا 33-35 که باید KH مپ 2 رفت و پارتی گرفت . از 33_35 تا 42_45 هم FL تو مپ1 از لول 42_45 تا 46_50 هم Lanharr
و +50 هم jungle , desert
این یه راهنماییه کلیه.

ramin vao
22-02-2010, 09:53
و +50 هم jungle , desert
این یه راهنماییه کلیه.

من دارک هستم war البته من فقط میخوام برسونم 40 که hm باز بشه ..درضمن سرور 1 بازی میکنم
راستی این char nm رو تا 40 برم کافیه یعنی چیز مهمی نیست که ادامه بدم؟

DJmoji
22-02-2010, 14:57
من دیروز کلی سایت رو جو گیر شدم درمورد h a c kگشتم یه سایت ترکی پیدا کردم که فیلم h a c k کردن سرعت رو توش بود البته فلمش نصفه بود الان من از چیزایی که اونجا یاد گرفتم و یه چیزای هم خودم بهش اضافه میکنم و میزارم البته سعی کنید این h a c k رو زمانی که هیچکی دورو ورتون نیست استفاده کنید چون وقتی سرعت رو زیاد میکنید شما چیزی خاصی رو احساس نمیکنید فقط سرعتتون زیاد میشه ولی بقیه که شما رو میبینن که هی غیب میشید و جلوتر ظاهر میشید این کار رو شاید خیلیاتون دیدی که بعضیا تو pvp میکنن تا نشه کشتشون.

h a c k سرعت خیلی اسونهبا چند تا کلیک درست میشه

اول برنامه Cheat Engine 5.5 رو از لینک زیر دانلود کنید

نصبش کنید و بازی رو اجرا کنید.
بعدش طبق عکس رو کامپیوتر سمت چپ بالا کلیک کنید

بازی رو توی لیست پیدا کنید(اگر اجراش نکرده باشید نمیتونید پیدا کنید)بعدش open رو بزنید

حالا تیک Enable Speedhack رو بزنید زیرش یه چیزی ظارهر میشه که سرع رو میشه زیاد کرد تا 200 برابر میشه ولی از من میشنوید بیشتر از2 یا 4 نکنیدش که اینقدر سرعت زیاد میشه بازی قاطی میکنه اطلاعاتتون رو دریافت نمیکنه دوبار برمیگردید سر جای اولتون .
حالا apply رو بزنید و سرعت رو جر بدید

sonic مجانی البته جای flash هم میشه فکر کنم.اون وقت lapis lvl 5 رو تنهایی فارم میشه کرد

DJmoji
22-02-2010, 14:59
من دیروز کلی سایت رو جو گیر شدم درمورد ه ک گشتم یه سایت ترکی پیدا کردم که فیلم ه ک کردن سرعت رو توش بود البته فلمش نصفه بود الان من از چیزایی که اونجا یاد گرفتم و یه چیزای هم خودم بهش اضافه میکنم و میزارم البته سعی کنید این ه ک رو زمانی که هیچکی دورو ورتون نیست استفاده کنید چون وقتی سرعت رو زیاد میکنید شما چیزی خاصی رو احساس نمیکنید فقط سرعتتون زیاد میشه ولی بقیه که شما رو میبینن که هی غیب میشید و جلوتر ظاهر میشید این کار رو شاید خیلیاتون دیدی که بعضیا تو pvp میکنن تا نشه کشتشون.

ه ک سرعت خیلی اسونهبا چند تا کلیک درست میشه

اول برنامه Cheat Engine 5.5 رو از لینک زیر دانلود کنید

نصبش کنید و بازی رو اجرا کنید.
بعدش طبق عکس رو کامپیوتر سمت چپ بالا کلیک کنید

بازی رو توی لیست پیدا کنید(اگر اجراش نکرده باشید نمیتونید پیدا کنید)بعدش open رو بزنید

حالا تیک Enable Speedhack رو بزنید زیرش یه چیزی ظارهر میشه که سرع رو میشه زیاد کرد تا 200 برابر میشه ولی از من میشنوید بیشتر از2 یا 4 نکنیدش که اینقدر سرعت زیاد میشه بازی قاطی میکنه اطلاعاتتون رو دریافت نمیکنه دوبار برمیگردید سر جای اولتون .
حالا apply رو بزنید و سرعت رو جر بدید

sonic مجانی

DJmoji
22-02-2010, 15:59
لامصب یا پست های ما نمیره یا دوتایی میره

hadi_gamer
22-02-2010, 20:36
دمت گرم مجتبی جالب بود.ولی این زیاد حال نمیده.اگه ه.ک گلد یا آیتم پیدا کردی باز بگو چون اونا خیلی حال میده.

mhv_kntu
25-02-2010, 16:08
کاظم امروز زود عصبانی شدی ؟!!
پست های 7 روز پیش من رو ببین ! موقعی که شما هنوز گایا بودین و من صبح تا شب زور می زدم یذره exp بگیرم ولی 2% هم نمی گرفتم تو 10 ساعت بازی کردن .
کشتن Grinder ها چیزه طبیعیه و Fun اصلی 60 um هاست . چاره ای نیست باید تحمل کرد و گرنه به جایی نمیشه رسید تو بازی

erf45
26-02-2010, 13:13
سلام
چحوری باید لپیس لول 5 ررو لینک کرد؟ یعنی با چه همری ؟ ارزون ترین راه :دی ؟

BDC دو تا رکورد پوینت می ده ... چجوری باید تعیینش کرد ؟ ممنون

MR.Punisher
26-02-2010, 17:45
سلام
چحوری باید لپیس لول 5 ررو لینک کرد؟ یعنی با چه همری ؟ ارزون ترین راه :دی ؟

BDC دو تا رکورد پوینت می ده ... چجوری باید تعیینش کرد ؟ ممنون

معمولا واسه لول 5 hammer استفاده نمیشه چون فارم کردنشون آسونه.
ارزش نداره که واسشون hammer حروم کنی.
BDC رو نمی دونم.از یه GS بپرس.

hadi_gamer
26-02-2010, 18:36
بچه ها دستکش لول 15 واریور noble بدون لپیس چند می ارزه؟

erf45
26-02-2010, 18:58
ممنون
آسونه یعنی با چه لولی می شه فارم کرد ؟

من الان 55 و 85 % هستم با 56 می شه فارم کرد ؟

MR.Punisher
26-02-2010, 19:31
بچه ها دستکش لول 15 واریور noble بدون لپیس چند می ارزه؟

ّستگی به stat هاش داره.
چی از EP4 داره؟

hadi_gamer
26-02-2010, 19:36
یادم نیست الان.حالا پایین ترین قیمت رو بگو.

MR.Punisher
27-02-2010, 10:24
یادم نیست الان.حالا پایین ترین قیمت رو بگو.

در واقع خود armor اهمیت نداره.stat ها هست که قیمت رو تعیین می کنه.

mhv_kntu
27-02-2010, 16:30
ممنون
آسونه یعنی با چه لولی می شه فارم کرد ؟

من الان 55 و 85 % هستم با 56 می شه فارم کرد ؟
نه نمیشه !
تازه با لول 57 به سختی ! (برای HM )
لول 58 می تونی با دردسر کم و یه healer +51 فارم می کنی.

hosein67
27-02-2010, 16:46
دوستان تاپیک بازی rappelz هست؟ توی سایت اخه من دارم دانلود میکنمش اگه هست لینک بدید

MR.Punisher
27-02-2010, 17:01
دوستان تاپیک بازی rappelz هست؟ توی سایت اخه من دارم دانلود میکنمش اگه هست لینک بدید

اینجا تاپیک شایا هست حسین جان.

hosein67
27-02-2010, 19:33
اینجا تاپیک شایا هست حسین جان.
میدونم چشم که دارم میگم اون بازی تاپیک داره؟ گشتم پیدا نکردم:46:

MR.Punisher
27-02-2010, 19:41
اگه گشتی و نبوده پس نیست D:

mhv_kntu
28-02-2010, 13:09
من این بازی رو بازی کردم ! بهتره بیخیالش شی !
گرافیک وحشتناک پایینی داره ! یه سری نکته های جالب و خاص داشت ولی اینقدر گرافیک پایین بود که هر گونه برتری رو زیره سوال می برد !

hosein67
01-03-2010, 13:40
باشه پس منم shaya رو دانلود میکنم کمکم کنید اولین بازی من هست انلاین تا حالا بازی نکردم لطف کنید به ایدی مسنجرم پیغام بدید lahijan_kingtown

gomgashte_r
01-03-2010, 13:58
با سلام خدمت دوستان
من به یه دردسر بالاخره تونستم یه private server واسه این بازی بسازم. ولی هنوز کامل موفق نشدم باگ هاش رو رفع کنم.
فعلا دارم روش کار می کنم.
من ازتون یه سوال داشتم که می خواستم بهم کمک کنید :
منظور از shaiya ep3 و shaiya ep4 چیه ؟
آخه توی آپدیت سرور لازمش دارم.لطفا دقیق توضیح بدین. به موقع اش هم یه تاپیک برای ساخت سرورش برای دوستانی که نیاز دارن می زنم.انشاالله
با تشکر قبلی

ramin vao
01-03-2010, 14:41
چرا exp گرفتن تو hard mode انقدر سخته ... مسخرس..
بیچاره شدم تا hm رو باز کردم حالا هم lvl 21 هستم اما اصلا نمیشه exp گرفت ..
quest های بازی هم که همه بیخوده مگه چقدر میشه جکوجونور کشت اخه ادم کلافه میشه ...
ماشالا همه هم exp stone دارن ما هم که هیچی نه کسی کمک میکنه نه پول دارم واسه این چیزا
فعلا دارم perfect world رو دانلود میکنم .. این بازی رو نمیشه با این وضع لول آپ شدن ادامه داد
حالا میفهمم وقتی گفتن بازی cheap هست یعنی چی ... lol
این گیلد devils rejects هم که من توشم فایده نداره همه فکر خودشونن ..

erf45
01-03-2010, 20:40

ممنون . از جی اس پرسیدم گفت دو تا رکورد پوینت می ده بعد تازه باید تله پورت استون بخری که اونم خدا تومن هست ...

نه نمیشه !
تازه با لول 57 به سختی ! (برای HM )
لول 58 می تونی با دردسر کم و یه healer +51 فارم می کنی.

ممنون

راستی این conti سه ساعته چجوری هست سه ساعت بازی کنی ؟ یا کلا سه ساعت ؟ مثلا exp استون چه log off کنی چه بازی ... توی مدتش تموم می شه conti سه ساعته هم اینجوریه ؟

mhv_kntu
02-03-2010, 00:54
با سلام خدمت دوستان
من به یه دردسر بالاخره تونستم یه private server واسه این بازی بسازم. ولی هنوز کامل موفق نشدم باگ هاش رو رفع کنم.
فعلا دارم روش کار می کنم.
من ازتون یه سوال داشتم که می خواستم بهم کمک کنید :
منظور از shaiya ep3 و shaiya ep4 چیه ؟
آخه توی آپدیت سرور لازمش دارم.لطفا دقیق توضیح بدین. به موقع اش هم یه تاپیک برای ساخت سرورش برای دوستانی که نیاز دارن می زنم.انشاالله
با تشکر قبلی
ep3 , ep4 همون episode 3 , 4 هست . ep3 آپدیت شد و تبدیل به Ep4 شد و الان همه داریم تو Ep4 بازی می کنیم .
کلا درک نمی کنم این کار رو برای چی انجام میدین ! فکر می کنین چند نفر تو سرور شما بازی کنن ؟!

باشه پس منم shaya رو دانلود میکنم کمکم کنید اولین بازی من هست انلاین تا حالا بازی نکردم لطف کنید به ایدی مسنجرم پیغام بدید lahijan_kingtown
اگه سوالی داشتی تو فروم بپرس حواب می دیم . من دارم یه پست اول خوب و کامل جور می کنم که یه Help کامل هم برای همه باشه.

چرا exp گرفتن تو hard mode انقدر سخته ... مسخرس..
بیچاره شدم تا hm رو باز کردم حالا هم lvl 21 هستم اما اصلا نمیشه exp گرفت ..
quest های بازی هم که همه بیخوده مگه چقدر میشه جکوجونور کشت اخه ادم کلافه میشه ...
ماشالا همه هم exp stone دارن ما هم که هیچی نه کسی کمک میکنه نه پول دارم واسه این چیزا
فعلا دارم perfect world رو دانلود میکنم .. این بازی رو نمیشه با این وضع لول آپ شدن ادامه داد
حالا میفهمم وقتی گفتن بازی cheap هست یعنی چی ... lol
این گیلد devils rejects هم که من توشم فایده نداره همه فکر خودشونن ..
خیلی زود نا امید شدی . به نظر من هم بهتره بیخیال شی چون هنوز نمیدونی سختی اصلی بازی و بی پولی کجا اذیتت می کنه . کلا بازی های free2play همینه دیگه !
تو pw هم این حس رو لول 80 به بع بهت دست میده.

ممنون . از جی اس پرسیدم گفت دو تا رکورد پوینت می ده بعد تازه باید تله پورت استون بخری که اونم خدا تومن هست ...

ممنون

راستی این conti سه ساعته چجوری هست سه ساعت بازی کنی ؟ یا کلا سه ساعت ؟ مثلا exp استون چه log off کنی چه بازی ... توی مدتش تموم می شه conti سه ساعته هم اینجوریه ؟
3 ساعت به زمان بازی نه real life

mhv_kntu
05-03-2010, 22:11
شانس ما رو می بینی تا چند تا Event رفتیم Guild ما گفت دیگه DKP نمی دیم !!!
رسما فقط چیزی حدود 2 ماه این گیلد رو کمک کردم یه سیب هم به ما ندادن !!!!
با 13 نفر رفتیم 8 تا ele lapis گرفتیم 2 شب پیش! تنها فرقی که به حال من کرد این بود که کلی pot مصرف کردم و بقیه رو Heal کردن تا inventory خالی بشه !!
من تا اطلاع ثانوی 1 spell هم در راه کمک این گیلد نمی کنم !

MR.Punisher
06-03-2010, 01:17
شانس ما رو می بینی تا چند تا Event رفتیم Guild ما گفت دیگه DKP نمی دیم !!!
رسما فقط چیزی حدود 2 ماه این گیلد رو کمک کردم یه سیب هم به ما ندادن !!!!
با 13 نفر رفتیم 8 تا ele lapis گرفتیم 2 شب پیش! تنها فرقی که به حال من کرد این بود که کلی pot مصرف کردم و بقیه رو Heal کردن تا inventory خالی بشه !!
من تا اطلاع ثانوی 1 spell هم در راه کمک این گیلد نمی کنم !

من 1 ساعت با Hubart تو Vent صحبت کردم.اونم اعتقاد داره که Shoxx داره ازمون دزدی می کنه.
گفت در اولین فرصت با James صحبت می کنم تا این بچه رو Kick کنیم.
در مورد DKP هم گفت باید صبر کنیم.اگه تصمیم بر این شد که بریم گایا که بسته به نظر اعضا
یا اونا رو می فروشیم و پولشو تقسیم می کنیم یا پخش می کنیم بین بچه ها.
اگه نریم گایا هم بسته به فعالیت و لیاقت اعضا بهشون Item می دیم.دقیقا مثل گیلد The Fallen.
منظورش شایسته سالاری بود.
Hubart تا چند روز دیگه یه پست مهم تو فروم میزنه که اعضا تصمیم بگیرن بریم گایا و به Evo ملحق بشیم یا نه.

البته تمام این کارها بعد از Kick کردن اون Shoxx لعنتی اتفاق میافته.
2 تا Fire ele بلند کرده نامرد.همون 8 bil میارزه.
Hubart خیلی شاکی بود.مخصوصا از دست shoxx.هی می گفت اون یه موش کثیفه که داره فقط دزدی می کنه.
البته حق هم داره و داره حقیقت رو میگه.تو این چند وقته نه تنها سودی واسه گیلد نداشه بلکه کلا ضرر بوده.
میگه James هم مثل سیب زمینی می مونه.اصلا جربزه ی تصمیم گیری نداره.
من مطمئن هستم اگه Hubart بگه بریم گایا همه بلند میشن میرن اونجا.
اگه Pantheon بره گایا دیگه fury اونجا لایت ها رو جر میده.

mhv_kntu
06-03-2010, 05:46
اگه نریم گایا هم بسته به فعالیت و لیاقت اعضا بهشون Item می دیم.دقیقا مثل گیلد The Fallen.
منظورش شایسته سالاری بود.
کلا با شایسته سالاری میونه خوبی ندارم !! چون مهنیش یه چیز دیگست !

MR.Punisher
06-03-2010, 09:18
کلا با شایسته سالاری میونه خوبی ندارم !! چون مهنیش یه چیز دیگست !

Hubart اینجوری نیست.راستی می دونستی Hubart معلم هست؟
به من گفت هرکی برای گیلد مفیدتر و فعال تر باشه Item بهتری می گیره نه اینکه اصلا کسی نگیره.
باید دید چی پیش میاد.
راستی فروم Pantheon رو خوندی؟
Dyno اومده بود می گفت اگه Disband کردیم همه بریم Vengeance پیش Elliot و متحد شیم.
خود Elliot هم می دونه بدون ما هیچ غلطی نمی تونه بکنه.در ضمن Elliot و Dyno رابطه خوبی دارن.
شاید Elliot فرستادش تا اینا رو بگه.همه چیز تو 2 یا 3 روز آینده مشخص میشه.

DJmoji
06-03-2010, 10:59
من که نت ندارم این چند وقتی که نیستم اومدم چند روز پیش یه سر بزنم دیدم منو ماریو kick کرده.یعنی چی؟کلی من بهشون کمک کردم کلی goddess زدن به جیب بعدش منو kick کردن همه dkp هام میره تو جیب ماریو کلی هم ادم همین جوری رفتن dkp هم مال ماریو شده همه ایتم ها رو داره میفروشه.
من مگه با رای ماریو عضو شده بودم که با رای اون برم.یک ماه من منتظر بودم منو تایید کنن اعضاشون بعد ماریو به این راحتی بگه خوش اومدی.پس زحمت هام چی.همون جوری باید رای گیری میکرد بعد میگفت چیکار کنم.خودش دزد درجه یکه گیلده.کلی ایتم لایت و صلاح های 56 و 59 رو واسه خودش فروخته چند تا goldbar گذاشته تو gwh میگه اینا پولشونن.من خودم 2 تا godess set fighter فقط 1 ماه پیش تو gwh دیدم که خداتومن قیمتشه رفتش فروختشون بعد 2 goldbar اونجا گذاشت مثلا این پولشه.ملت چی میخوان بگن.
کاظم تو باهاش صحبت کن

mhv_kntu
06-03-2010, 18:04
باز تو رو ماریو Kick کرد و قبلش هم سه صحبت ها و هشداز هایی داده بود . یکی دیگه از اعضا رو Shoxx در عرض 20 ثانیه kick کرد . فقط بخاطر اینکه به دستور shoxx سریع بله نگفت !!! اگه زور نداشته باشی تو گیلد براحتی آب خوردن kick میشی.
عوض کردن سرور واسه بقیه راحته واسه من اصلا .
هیچ گولدی برام نمونده که بخوام دوباره از پس این قیمت های افسانه ای بر بیام و دوباره لول آپ رو از صفر شروع کنم .
و از اونجا که ما اصلا شانس نداریم به احتمال زیاد بریم گایا اونجا هم دعوا تو گیلد شروع بشه و اوضاع گیلد و سرور خراب شه ! بعدش بار با دیست خالی باید بریم teos !

MR.Punisher
06-03-2010, 21:59
اگه نیایی تو Etain بازی کنی برنمی گردوننت.
Shoxx هم دزدی کرده نامرد.مچش رو گرفتیم.
ماریو هم باهاش تو Vent صحبت می کردیم من و Hubart خود ماریو گفت پول ها توی WH خودمه و میارم تقسیم می کنم.
اون Shoxx آشغال رو باید سریع تر kick کنیم.
الان وضعیت گیلد مشخص نیست.باید صبر کرد.

DJmoji
06-03-2010, 23:16
ای بابا لااقل به منم میدادن دهنم مسواک شد تا روزی که تو etain بودم.کلی کمکشون کردم فقط بی عرضگیش تقصیر من نبود که kimu random drop میگرفتن یا نمیگرفتن.کلی goddess گرفتن.اینا کجا میخواد بره پولش؟
کلی از بچه های guild هم رفتن پیش elliot خودمم دیدم اینجوری کرده رفتم اونجا منو elliot سریع گرفت.به نظر من بهتره pantheon هم باهاش هم کاری کنه.

MR.Punisher
06-03-2010, 23:21
ای بابا لااقل به منم میدادن دهنم مسواک شد تا روزی که تو etain بودم.کلی کمکشون کردم فقط بی عرضگیش تقصیر من نبود که kimu random drop میگرفتن یا نمیگرفتن.کلی goddess گرفتن.اینا کجا میخواد بره پولش؟
کلی از بچه های guild هم رفتن پیش elliot خودمم دیدم اینجوری کرده رفتم اونجا منو elliot سریع گرفت.به نظر من بهتره pantheon هم باهاش هم کاری کنه.

اتفاقا چند نفری گفتن که بریم و با Vengeance با هم Merge کنیم.هنوز که تصمیمی نگرفتن.

mhv_kntu
07-03-2010, 15:05
هر اتفاقی بیفته مطمئنا از GWH این گیلد چیزی به ما نمی ماسه ولی بهتره تا آخرین لحظه تو گیلد موند شاید یه ELE هم به ما دادن lol

MR.Punisher
09-03-2010, 20:40
تبریک به محمد عزیز.orc محمد 58 شد.

hadi_gamer
13-03-2010, 00:01
مثل اینکه وضعیت بهتر شده.امروز جنگل همش برای ما بود و کلی توش گریند کردیم. هر لایتی هم میومد میکشتیمش ولی آخرش دیگه رفتن ریبورن رو صدا کردن و حدود ساعتای 10 شب بود که لایتی ها ریختن توجنگل.ولی از قبل خیلی بهتر شده حداقل یه خورده هم جنگل در اختیار ما هستش.مثل اینکه dd2 هم اینطور بوده.درسته کاظم؟

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

این لایتی ها خیلی عوضین وقتی که تعدادشون کمتره و ضعیفترن میگن صلح و حمله نمیکنن و سرشون تو کار خودشونه ولی وقتی که قویتر باشن بهت مهلت نمیدن صحبت کنی و سریع میریزن سرت.واقعا حالم ازشون به هم میخوره.همشون بچه هستن.ما وقتی ببینیم طرف تنهاست و ضعیفه بیخیالش میشیم ولی اون عوضیا به یه orc تنها هم رحم نمیکنن.:2:

MR.Punisher
13-03-2010, 01:37
وضعیت DD2 این چند روزه خوب بوده.منم امروز ترکوندم و 17% اونجا Grind کردم.
هر کی میومد می ترکوندیمش.یه گارد تو پارتی داشتیم خوراک بود.تا لایت ها میومدن POG می کرد.خیلی حال داد.
دیگه بعد از Event همه ریختن تو Raigo که بستنی بخرن پارتی به هم خورد.
از 12 ظهر تا 1:30 شب که دارم این پست رو میزنم Vipers دست ما بود.پاره کردیم دیگه.
Reborn هم دیگه داره ضعیف میشه.شده مثل Pantheon.دیگه مثل قبل نیست که کسی جرات نکنه بهشون چپ نگاه کنه.
هر چی Reborn اومد کشتیمشون.Pantera ّFury داره قدرت می گیره.Aquilla هم هنوز تو کورس رقابت هست
ولی تعداد PF بیشتره.

mhv_kntu
13-03-2010, 08:04
reborn مثل اینکه کامل ترکیده و اوضاش از ما هم بدتره.
میگن لیدر rb کلا GWH رو بالا کشید و یه لیوان آبم روش و تبدیل به پول واقعی کرد و فروخت !! جرم و جنایت در حد بین المللی بود lol

MR.Punisher
13-03-2010, 09:24
reborn مثل اینکه کامل ترکیده و اوضاش از ما هم بدتره.
میگن لیدر rb کلا GWH رو بالا کشید و یه لیوان آبم روش و تبدیل به پول واقعی کرد و فروخت !! جرم و جنایت در حد بین المللی بود lol

شنیده بودم GWH شون رو زدن ولی نمی دونستم خود لیدر این کار رو کرده.عجب لیدر ردیفی.هه هه هه ....

hadi_gamer
13-03-2010, 20:39
نه بابا این pantera هم یه مشت نوب هستن.اومدن مثلا پارتی ما رو wipe کنن.mizuno با گارد 53 اش تو پارتی ما بود همشون رو ترکوندیم.
اولین نفر هم که میمرد من بودم.شانس آوردم bless بالا بود exp از دست ندادم زیاد.نامردا زرتی orc رو میترکونن آخه orc چه گناهی کرده :41:

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

راستی event دیشب چی شد؟اصلا جریان این ایونت جمعه شب ها چیه؟
این pog کردن چیه همه میگن؟

MR.Punisher
13-03-2010, 22:10
نه بابا این pantera هم یه مشت نوب هستن.اومدن مثلا پارتی ما رو wipe کنن.mizuno با گارد 53 اش تو پارتی ما بود همشون رو ترکوندیم.
اولین نفر هم که میمرد من بودم.شانس آوردم bless بالا بود exp از دست ندادم زیاد.نامردا زرتی orc رو میترکونن آخه orc چه گناهی کرده :41:

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

راستی event دیشب چی شد؟اصلا جریان این ایونت جمعه شب ها چیه؟
این pog کردن چیه همه میگن؟

event دیشت battle for Medius بود که باید relic قلعه س Raigo به نام Medius رو 30 دقیقه حفظ می کردن.
ما بردیم و کلی بستنی خریدیم

POG = Power Of Guard
یه skill گارد هست که کل اعضای گروه واسه یه زمان معین damage نمی خورن.
POG لول 2 20 ثانیه اعضا رو Untouchable می کنه.خوراک PVP هست.

erf45
14-03-2010, 19:38
منم 57 شدم :دی تمام لول 56-به 57 رو سولو یا دوو رفتم . سخت نبود واقعا . با بی دی سی و استون فقط یکم طول کشید چون مطلقا توی dd2 نمی شه رفت evo و cs دست به یکی کردن هر کی میاد همدیگه رو خبر می کنن .

اولین کاری کردیم بعد لول. با پریستم رفتیم استیگما فارم لول 5 ... چه حالی داد من 500 میل فارم کردم . فقط امروز یه آرچر cs نامرد اومد نذاشت هیچی بکشیم ... هر چی می گفتیم آقا ks نکن می گفت باس رو می شه ks کرد . حالا این که این باس محسوب می شه یا نه رو نمی دونم ولی کلا من اصلا نمی تونم ks کنم .

MR.Punisher
14-03-2010, 20:34
خوب.بالاخره کار grind کردن من هم تموم شد.
بالاخره لول 60 UM شدیم.رفتم PVP تا رسیدم یه Regina زدم 4 نفر پرپر شدن.یه حالی کردم که نگو.
الان باید بیوفتیم تو کار فارم کردن.

hadi_gamer
14-03-2010, 21:19
ایول کاظم دمت گرم.تبریک میگم.خوشبحالت من تازه لول 52 هستم.لامصب خیلی سخته لول کردن.
خواستی بری فارم به من بگو من خیلی فقیرم باورت میشه کل پولی که دارم 20 میل هست؟هیچی ندارم.نه لباس درست حسابی نه چیزی.بی معرفتا حداقل یه کمکی بکنید.:41:

MR.Punisher
14-03-2010, 22:05
ایول کاظم دمت گرم.تبریک میگم.خوشبحالت من تازه لول 52 هستم.لامصب خیلی سخته لول کردن.
خواستی بری فارم به من بگو من خیلی فقیرم باورت میشه کل پولی که دارم 20 میل هست؟هیچی ندارم.نه لباس درست حسابی نه چیزی.بی معرفتا حداقل یه کمکی بکنید.:41:

ممنونم عزیز.آنلاین بودی حتما خبرت می کنم.

MR.Punisher
14-03-2010, 22:19
منم 57 شدم :دی تمام لول 56-به 57 رو سولو یا دوو رفتم . سخت نبود واقعا . با بی دی سی و استون فقط یکم طول کشید چون مطلقا توی dd2 نمی شه رفت evo و cs دست به یکی کردن هر کی میاد همدیگه رو خبر می کنن .

اولین کاری کردیم بعد لول. با پریستم رفتیم استیگما فارم لول 5 ... چه حالی داد من 500 میل فارم کردم . فقط امروز یه آرچر cs نامرد اومد نذاشت هیچی بکشیم ... هر چی می گفتیم آقا ks نکن می گفت باس رو می شه ks کرد . حالا این که این باس محسوب می شه یا نه رو نمی دونم ولی کلا من اصلا نمی تونم ks کنم .

تبریک میگم
boss هایی که quest هستن رو اگه شما quest داشته باشی و طرف بیاد از روی عمد بکشه KS
محسوب میشه و می تونی report بدی.
boss های لول 5 رو نمی تونی چون طرف شما رو outDPs کرده یعنی damage بالاتری زده پس Drop ماله اون هست.
outDPs کردن آرچر مخصوصا آرچرهای CS خیلی سخته.همشون خفن هستن.
لول 56 که بودم داشتم فارم می کردم یکی اومد همین قضیه رو سر من دراورد.رفتم به Officer گیلدمون گفتم
اومد یارو رو OutDPsکرد.به boss راحت 3.5K رو crit میزد.یارو هم گذاشت رفت.
هر جور شده خودتو بنداز تو CS.گیلد های بزرگ به یه کلاس خیلی نیاز دارن اونم healer یا orc هست.
healer رو لول کن برو CS.البته باید HM یا UM باشی.
کلا گیلدهای خفن 3 تا کلاس رو رو هوا میزنن.
healer = HM/UM
Fighter = UM
archer = UM
اگه این 3 تا کلاس باشی حتما می گیرنت.ردخور نداره مخصوصا اگه healer باشی.به شرط اینکه noob نباشی.
من تا به officer گیلد Evo 'گفتم Warrior 60 UM دارم یا رو گفت بیا گایا ما Plvl می کنیمت.
چون تو گایا خیلی noob هست و افراد باتجربه زیاد نیستن.شاید بیام گایا.فعلا یه وار با 8K kill دارم.

mhv_kntu
14-03-2010, 23:59
تبریک میگم به کاظم !

MR.Punisher
15-03-2010, 02:50
تبریک میگم به کاظم !

قربانت محمد جان.ممنون.
خیلی زجر کشیدیم سر اینکه 60 بشم ولی ارزشش رو داره.

hadi_gamer
15-03-2010, 21:33
دیشب با کاظم رفتیم فارم لپیس 5 .چه حالی داد.فکر کنم نفری 13 تا فارم کردیم.دو تا هم craft داد که جفتش رسید به کاظم ولی کاظم حال داد و یکی از کرفت ها رو داد به من.مرسی کاظم جون.:40:

mhv_kntu
16-03-2010, 08:09
orc ما هم lvl59 شد .
حدود 1 ساعت vipers پارتی بودم فقط 0.8% گرفتم !! البته bdc نداشتم ! bdc باشه میشه 1%
یعنی باید 100 ساعت تو بهترین مکان برای grind بازی کنی تا لول 60 شی !!

MR.Punisher
16-03-2010, 14:15
خیلی خوبه.امیدوارم به زودی تو هم 60 بشی.

hadi_gamer
16-03-2010, 20:36
میگن ep5 تا لول 70 اضافه میکنه.اگه باشه که خیلی سخته لول آپ کردن.باید exp مورد نیاز برای لول آپ رو پایین بیارن.

erf45
17-03-2010, 17:35
تبریک میگم
...
هر جور شده خودتو بنداز تو CS.گیلد های بزرگ به یه کلاس خیلی نیاز دارن اونم healer یا orc هست.
healer رو لول کن برو CS.البته باید HM یا UM باشی.
کلا گیلدهای خفن 3 تا کلاس رو رو هوا میزنن.
healer = HM/UM
Fighter = UM
archer = UM
اگه این 3 تا کلاس باشی حتما می گیرنت.ردخور نداره مخصوصا اگه healer باشی.به شرط اینکه noob نباشی.

ممنون
کاظم خان واقعا ترکوندی ها um لول 60 .
از CS خوشم نمیاد یعنی هیچکس اینجا خوشش نمیاد :دی ... همیشه بهترین جا برای گریند رو می گیرن و همشون هم پی لول شدن هیچکس هیچ خاطره ای از شون نداره ... البته اینکه bless برامون میارن خوبه ولی خودخواه هستن (توی این بازی کی نیست ؟!)
من نمی تونم جوین سی اس بشم چون فقط um و +55 می گیرن الان .
امروز یکم تونستم برم dd2 و 15 % شدم . ایشالله یه روز توی trade یکی می گه dd2 آزاد شد (مثه خرمشهره!) هدفم اینه که 15 روزه 58 بشم . 58 بشم اسکای سیتی می تونم بکشم ؟

58 hm چه مزیتی داره ؟

MR.Punisher
18-03-2010, 00:45
ممنون
کاظم خان واقعا ترکوندی ها um لول 60 .
از CS خوشم نمیاد یعنی هیچکس اینجا خوشش نمیاد :دی ... همیشه بهترین جا برای گریند رو می گیرن و همشون هم پی لول شدن هیچکس هیچ خاطره ای از شون نداره ... البته اینکه bless برامون میارن خوبه ولی خودخواه هستن (توی این بازی کی نیست ؟!)
من نمی تونم جوین سی اس بشم چون فقط um و +55 می گیرن الان .
امروز یکم تونستم برم dd2 و 15 % شدم . ایشالله یه روز توی trade یکی می گه dd2 آزاد شد (مثه خرمشهره!) هدفم اینه که 15 روزه 58 بشم . 58 بشم اسکای سیتی می تونم بکشم ؟

58 hm چه مزیتی داره ؟

ممنونم.امیدوارم شما هم 60 بشی به زودی.
معمولا میگن برای SC لول 60 می خواد تا بتونی duo کنی.اگه یه orc خوب و یه هانتر خوب باهات باشه شاید بتونی
یه کارایی اونجا بکنی.
تو SC معمولا 3 تا چیز drop میشه.
1-Angel Chest که توش چیزای مختلف پیدا میشه.چیزای خوبی از توشون در میاد گاهی اوقات.
2-Debuff lapis های لول 6
3-در مواردی هم سلاح های لول 52 و 56 اونجا drop میشه.
من خودم یه dual axe لول 54 دارم که توش Earth lapis لینک کردم.سلاح خوبیه و اونجا drop شده.
اصلی ترین مزیت لول 58 اینه که تو cave لول 5 دیگه زیاد مشکلی ندارید واسه کشتن boss ها.
در ضمن یه HM که خوب gear up شده باشه و rank خوب داشته باشه با UM برابری می کنه.
یه HM لول 60 بود که منو تو لول 58 میکشت چون خوب لینک کرده بود و سلاح خوبی داشت.
اگه واقعا قصد داری HM رو 60 کنی ادامه بده وگرنه تو 58 ولش کن برو سراغ UM.
با HM می تونی تو cave لول 5 فارم کنی و conti بخری.
از ایرانی ها کسی رو ندیدم که AP بخره ولی اگه بتونی Conti تهیه کنی موندن تو HM وقت تلف کردنه.

hadi_gamer
18-03-2010, 01:41
کاظم امشب نیومدی لول 5 فارم کنیما.
من هفته اول عید نیستم حیف شد خیلی عقب میفتم.شبی 300 میل هم حساب کنم یه هفته میشه 1.7 بیل.:41:

MR.Punisher
18-03-2010, 12:29
کاظم امشب نیومدی لول 5 فارم کنیما.
من هفته اول عید نیستم حیف شد خیلی عقب میفتم.شبی 300 میل هم حساب کنم یه هفته میشه 1.7 بیل.:41:

منم نیستم هادی جان.

erf45
19-03-2010, 23:42
.
در ضمن یه HM که خوب gear up شده باشه و rank خوب داشته باشه با UM برابری می کنه.
یه HM لول 60 بود که منو تو لول 58 میکشت چون خوب لینک کرده بود و سلاح خوبی داشت.
اگه واقعا قصد داری HM رو 60 کنی ادامه بده وگرنه تو 58 ولش کن برو سراغ UM.
با HM می تونی تو cave لول 5 فارم کنی و conti بخری.
از ایرانی ها کسی رو ندیدم که AP بخره ولی اگه بتونی Conti تهیه کنی موندن تو HM وقت تلف کردنه.

ممنون اتفاقا خیلی دوست داشتم بدونم توی اسکای سیتی چی دروپ می شه که شما گفتی.
راستش یه بار خواستم conti بخرم خیلی وقت پیش و کلا hm رو نیام بالا ولی دیدم یک. خیلی گرونه و هزینه های اضافی هم که به ریال میاد روش تقریبا 2 برابر قیمت دلاریش می شه . دو . نووب بودم کلا بازی رو درست نمی شناختم . در نتیجه um نساختم.
آره واقعا نمی شه گفت hm خیلی ضعیفه .توی 1v1 به um بازنده ست ولی همیشه شرایط pvp یک به یک نیست ... همیشه وقتی evo به ما حمله می کنه من اول orc رو می زنم بعد می رم سراغ هانتر یا میمرم وسطش یا می کشمش ولی هر وقت که هانتر رو بزنم کلا ورق بر می گرده ... استراتژییه که واقعا جواب می ده :دی

جوین The_Enlightment شدم گیلد خوبیه لول بالا انلاین زیاد داره . نکته جالب در موردشون اینه که خیلی از دارکیها گیلد ما رو دوست دارن و حمله نمی کنن .خیلی حال می ده وقتی یه هانتر لول 60 به آدم حمله نمی کنه :20:

mhv_kntu
22-03-2010, 20:48
من این چند روزی wow رو روی سرور اصلی و چند تا مجانی تست کردم !!؟
قدر این بازی رو بدونین lol
سرورهای Free wow که آخر خندن ! 1 مب میکشی ! 2 تا لول میگیری ! شب نشده لول 1-40 رو میری !
12 تا 24 برابر exp میدن ! طرف به لول آخر میرسه هنوز completly nuuuub
جالب اینکه drop ها هم 12 تا 24 برابر هست ! اصلا نیازی به cheat نداری ! خود سرور همه جور cheat رو برای مشترکان گرامی فراهم کرده !
این بازی از بعضی جهات از wow بهتره . واقعا سیستم مبارزه wow خیلی داغونه ! قابل مقایسه با شایا نیست .
ولی خوب یه چیزایی مثل صداگذاری ! سیستم quest ها جزییات map ها و سیستم شنا کردن و ... wow خیلی خوبه و این بازی رو top کرده.
کسی که pvp شایا بخصوص pvp 60 رو تجربه کرده باشه عمرا با pvp wow حال کنه.

mhv_kntu
22-03-2010, 20:55
راستی pantheon رو بیخیال شدم ! بیشتر از 2 ماه وقتم رو تو این گیلد هدر دادم ! با MW زیاد فرقی نداشت lol
عضو vengeance شدم !
Bosh هم lvl کرد و بعد از سومین ستاره بیخیال 1-15 شد و مثل چی keydun داره plvlesh میکنه.
راستی کاظم گفتم DKP من رو به تو بدن ! اومدی ازشون بگیر lol
veng دیگه DKP و trial و از این مسخره بازی ها نداره . هر چی فارم شد سریع تقسیم میکنن . کم اومد سری بعد اول به تو میدن drop رو
بخاطر همین ملت مشتاقانه برای haru , CT میان ! 10 ساعتم شد میمونن آخرش با یه goddess میرن.
حالا تو pantheon به زور همه جمع می شدن ! به زور haru رو می کشتن ! آخرشم پشت گوشت رو دیدی drop رو هم می تونی ببینی!!

mhv_kntu
22-03-2010, 21:02
کاظم خیلی ها panth رو ترک کردن ! Hit و beat هم امروز ترک کردن !
فقط اینا موندن : Hub ! Leo ! Pual ! Nambi ! Alex ! Majend ! Boost ! و تو !
8 تایی گیلد دارین با کلی goddess !!
آماده باش برای آخر کار ! ممکنه از GWH چیزی به تو بدن !
Frozen که officer rank2 هست فقط با hunter تو گیلد panth هست ! بقیه toon هاش فکر کنم CB بودن ! نامرد فقط برای تخلیه GWH یه کراکترش رو تو گیلد به عنوان officer نگه داشته ! گرگ ها رو می بینی ؟!!!

squall12
26-03-2010, 16:57
سلام.
من چند روز پیش این بازی رو دانلود کردم. وقتی بازی رو اجرا می کنم شروع به دانلود اپدیت می کنه ولی وسطای دانلود ارور میده.لطفا منو راهنمایی کنید.یعنی من 1 گیگ الکی دانلود کردم؟؟!

hadi_gamer
26-03-2010, 19:22
راستی pantheon رو بیخیال شدم ! بیشتر از 2 ماه وقتم رو تو این گیلد هدر دادم ! با MW زیاد فرقی نداشت lol
عضو vengeance شدم !
Bosh هم lvl کرد و بعد از سومین ستاره بیخیال 1-15 شد و مثل چی keydun داره plvlesh میکنه.
راستی کاظم گفتم DKP من رو به تو بدن ! اومدی ازشون بگیر lol
veng دیگه DKP و trial و از این مسخره بازی ها نداره . هر چی فارم شد سریع تقسیم میکنن . کم اومد سری بعد اول به تو میدن drop رو
بخاطر همین ملت مشتاقانه برای haru , CT میان ! 10 ساعتم شد میمونن آخرش با یه goddess میرن.
حالا تو pantheon به زور همه جمع می شدن ! به زور haru رو می کشتن ! آخرشم پشت گوشت رو دیدی drop رو هم می تونی ببینی!!
سلام محمد.
آقا شرایط عضویت تو این گیلد چیه؟من به زودی 53 میشم.HM هم قبول میکنن؟

hadi_gamer
27-03-2010, 22:35
بچه ها کجایید پس؟
کاظم بیا یه خورده 5 فارم کنیم اوضاع مالی بد جوری خرابه میخوام ست legend بخرم فقط کفشش رو تا حالا خریدم.
یه عده نوب هم ریدن تو قیمتا طرف craft رو داره میده 130 میل.خیلی قیمتا خراب شده.

mhv_kntu
28-03-2010, 00:11
سلام.
من چند روز پیش این بازی رو دانلود کردم. وقتی بازی رو اجرا می کنم شروع به دانلود اپدیت می کنه ولی وسطای دانلود ارور میده.لطفا منو راهنمایی کنید.یعنی من 1 گیگ الکی دانلود کردم؟؟!
connection شما مشکل داره دوست من .
DC دارین شما . اگه Dc اتفاق بیفته حتی برای 0.01 ثانیه اون ارور رو میده.
میتونین بازی رو یه جای دیگه که connection بهتری دارن update کنی بعد کپی پیست کنی رو سیستم خودتون.

mhv_kntu
28-03-2010, 00:28
سلام محمد.
آقا شرایط عضویت تو این گیلد چیه؟من به زودی 53 میشم.HM هم قبول میکنن؟
فکر نکنم vengeance قبول کنه. عضویت و Application اینا از pantheon سخت تره.
یا باید از قبل بشناسنت یا باید toon خفن داشته باشی . من رو بیشتر از روی شناخت ok دادن اونایی که قبلا pantheon بودن سفارش من رو کردن.
Elliot بدجوری به UM بودن حساسه و به منم گیر داده UM لول کنم . اصلا hm رو برای CT و pvp قبول نداره. یه orc لول 55 hm رو هم که نمیشناخت app اون رو قبول نکرد.
ضعیف ترین کسی رو که دیدم app ش رو قبول کرد orc 56 hm بود بعلاوه اینکه همه اون رو میشناختن و سفارش شده بود.
ٍElliot هم خفن از التماس و QQ بدش میاد پس QQ رو هم بیخیال !
اگه orc رو 55 کنی و UM رو به +45 برسونی و app خوب بدی قبول می کنن.
ولی تو این گیلد جا افتادن خیلی سخته . همه همدیگرو خفن میشناسن و بعضی هاشون سالهاست با هم دارن بازی می کنن سخت بشه قاطیشون شد.
ولی الان 1 هفته هست تو این گیلد هستم . خیلی بهتر از pantheon هست . همه خفن از Elliot حساب میبرن و به عنوان لیدر قبولش دارن .
تو pantheon لیدر رو هم سطح خودشون میدونستن ! و در حد یه لیدر PP بود .

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

linking hammer lvl6 هم اومد !
شانس لینک lapis رو 3 برابر می کنه . 649 ap قیمتشه !
البته اگه +200 mil باشه به هیچ دردی نمی خوره .
Top َAmulet هم اومده ! خیلی خفن تر از Best Amulet هست . +9 stat all بعلاوه 3 اسلات برای لاپیس.

DJmoji
28-03-2010, 11:48
یا باید از قبل بشناسنت یا باید toon خفن داشته باشی . من رو بیشتر از روی شناخت ok دادن اونایی که قبلا pantheon بودن سفارش من رو کردن.
Elliot بدجوری به UM بودن حساسه و به منم گیر داده UM لول کنم . اصلا hm رو برای CT و pvp قبول نداره. یه orc لول 55 hm رو هم که نمیشناخت app اون رو قبول نکرد.
ضعیف ترین کسی رو که دیدم app ش رو قبول کرد orc 56 hm بود بعلاوه اینکه همه اون رو میشناختن و سفارش شده بود.
ولی تو این گیلد جا افتادن خیلی سخته . همه همدیگرو خفن میشناسن و بعضی هاشون سالهاست با هم دارن بازی می کنن سخت بشه قاطیشون شد.
ولی الان 1 هفته هست تو این گیلد هستم . خیلی بهتر از pantheon هست . همه خفن از Elliot حساب میبرن و به عنوان لیدر قبولش دارن .

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

Top َAmulet هم اومده ! خیلی خفن تر از Best Amulet هست . +9 stat all بعلاوه 3 اسلات برای لاپیس.
سلام بروبچ.اینقدر سرگرم بازی تو گایا شدم اصلا دیگه اینجا نمیام.

الان هم اومدم اقا کاظم رو کار داشتم اخه یه هفتس دارم هی میام etain نیستش شاید هم رفته عید دیدنی پیش بستگان.اگر اومدی بیا گایا کارت دارم.یه چیزی ناقابل واست گرفتم

hadi_gamer
28-03-2010, 15:53

ای بابا پس باید بیخیال شم.فعلا لول میکنم شاید 60 بشم قبول کنن.

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

الان هم اومدم اقا کاظم رو کار داشتم اخه یه هفتس دارم هی میام etain نیستش شاید هم رفته عید دیدنی پیش بستگان.اگر اومدی بیا گایا کارت دارم.یه چیزی ناقابل واست گرفتم
سلام مجتبی.از گایا چه خبر؟
لول چندی الان؟چه کلاسی ؟
اوضاع pvp 60 اونجا چطوره؟

hadi_gamer
28-03-2010, 21:55
محمد به نظرت من به ست legend چی لینک کنم؟همش wis باشه یا rec هم باشه.safe هم لازمه لینک کنم؟
کلا یه orc چقدر wis لازم داره و چقدر hp و چقدر rec؟ اگه یه توضیح کامل بدی ممنون میشیم.

mhv_kntu
28-03-2010, 22:18

سلام . کاظم فعلا خونه پیش اهل بیت هست . نمیتونه بازی کنه. بعد 13
full Goddess شدی اونجا ؟!

محمد به نظرت من به ست legend چی لینک کنم؟همش wis باشه یا rec هم باشه.safe هم لازمه لینک کنم؟
کلا یه orc چقدر wis لازم داره و چقدر hp و چقدر rec؟ اگه یه توضیح کامل بدی ممنون میشیم.
به نظر من یخورده پیچیدست . اینقدر راحت نمیشه توضیح داد.
بستگی به هدفت داره. می خوای pvp بازی کنی یا نه ؟ می خوای pvp یازی کنی و فارم هم کنی ؟ یا اینکه فقط فارم ؟
اکثر orc های pro ترکیبی کار می کنن .
من خودم این رو می پسندم :
walker : DS1 +DW3+Safe 5 + Wise 5 +Sonic
Top : DS1+DW3+Safe 5 +Wise 5 + Ele
legging&muffler : DS1+DW3+DW2+Safe 5 + Wise 5
700 wis خوبه . بقیه Rec .
اگه بیشتر کارتون pvp هست به HP Stat بیشتر توجه کنین . اگه بیشتر farm به MP Stat
سعی کنین حداقل 13K mp و 7K HP رو داشته باشین .

hadi_gamer
28-03-2010, 22:35
سلام . کاظم فعلا خونه پیش اهل بیت هست . نمیتونه بازی کنه. بعد 13
full Goddess شدی اونجا ؟!

به نظر من یخورده پیچیدست . اینقدر راحت نمیشه توضیح داد.
بستگی به هدفت داره. می خوای pvp بازی کنی یا نه ؟ می خوای pvp یازی کنی و فارم هم کنی ؟ یا اینکه فقط فارم ؟
اکثر orc های pro ترکیبی کار می کنن .
من خودم این رو می پسندم :
walker : DS1 +DW3+Safe 5 + Wise 5 +Sonic
Top : DS1+DW3+Safe 5 +Wise 5 + Ele
legging&muffler : DS1+DW3+DW2+Safe 5 + Wise 5
700 wis خوبه . بقیه Rec .
اگه بیشتر کارتون pvp هست به HP Stat بیشتر توجه کنین . اگه بیشتر farm به MP Stat
سعی کنین حداقل 13K mp و 7K HP رو داشته باشین .
ممنون از توضیحت.تو full wis هستی؟
پوینتهات بدون gear چنده؟اصلا rec اضافه کردی؟الان من فروم رو میخوندم همه گفتن باید rec هم اضافه کنی.

DJmoji
28-03-2010, 23:35
اینجا ما با لایت ها تو dd2 متحدیم یعنی با CS غیر ما و یا اونا هر کی بیاد میکشیم یعنی dark بیاد ما تو vent به CS میگیم بیان بکشن light بیاد اونا مارو خبر میکنن لان هم لول 58 شدم UM گارد 24 ساعته تو dd2 هیچ کسی نیست جلومونو بگیر CS روزی 2 3 ساعت بیشتر نمیاد اونجا grinder ندارن ولی ما اینقدر دارم که کل نقشه هر جا بری EVO هستش به قول یه اسگلی هست اینجا اسمش Abade هست dd2 is new joke .هیچکی جرات نمیکنه اسمش رو بیاره .منم که goddess هام هیچی لینک نداره ولی بعضی وقت ها تنم میکنم میرم pvp تا fighter های full godess منو میبینن فرار میکنن یک حالی میده اصلا نمیدونن من full rec هستم

erf45
29-03-2010, 00:33
اینجا ما با لایت ها تو dd2 متحدیم یعنی با CS غیر ما و یا اونا هر کی بیاد میکشیم یعنی dark بیاد ما تو vent به CS میگیم بیان بکشن light بیاد اونا مارو خبر میکنن لان هم لول 58 شدم UM گارد 24 ساعته تو dd2 هیچ کسی نیست جلومونو بگیر CS روزی 2 3 ساعت بیشتر نمیاد اونجا grinder ندارن ولی ما اینقدر دارم که کل نقشه هر جا بری EVO هستش به قول یه اسگلی هست اینجا اسمش Abade هست dd2 is new joke .هیچکی جرات نمیکنه اسمش رو بیاره .منم که goddess هام هیچی لینک نداره ولی بعضی وقت ها تنم میکنم میرم pvp تا fighter های full godess منو میبینن فرار میکنن یک حالی میده اصلا نمیدونن من full rec هستم

اینجا ما با لایت ها تو dd2 متحدیم یعنی با CS غیر ما و یا اونا هر کی بیاد میکشیم یعنی dark بیاد ما تو vent به CS میگیم بیان بکشن light بیاد اونا مارو خبر میکنن

ولی گند زدین به بازی شما ... مسخره است واقعا ... دو تا گیلد همه ی بازی رو صاحب شدن . ارث پدرشونه انگار :دی

Abade رو هم دیروز ما ده بار کشتیم واقعا اسکله ... دیگه اخر رفت اوستاشون رو آورد... الان پارتیای جنگل خیلی خنده دار شده دیروز pp ما همه 57 و 58 بودن ... دو تا evo حمله کردن جفتی بتل تانک هر دو رو کشتیم ...

بعد عید بعیده من ادامه بدم با این وضعیتی این دو گیلد بوجود آوردن لول کردن خیلی سخت شده . لول آپ هم نکنی بازی تکراری می شه و بدون جذابیت ...

DJmoji شما اسمت چیه توی گایا ؟ :دی

ehsan_rx1
29-03-2010, 10:20
سلام به همه :20:

من امروز رفتم تو بازی بعد از یک ماه این قیمتارو که دیدم :18:

شما سرور 1 Plvl کردید یا نه ؟

DJmoji
29-03-2010, 13:49
DJmoji شما اسمت چیه توی گایا ؟
NK.IcedDragon

ما معموریمو معزور.گفتن هرکی جزو CS نبود رو بکشین.تازه ما فقط تو dd2 متحدیم جای دیگه مثل dd1 o junglle اگر همدیگه رو ببینیم میکشیم .
ما یه جای داریم به اسم lanhar که تا لول 60 ت میشه لول کرد ولی خوب دهن ادم سرویس میشه.مال لایت ها نمیدونم اسمش چیه همون جای که سلاح های لول 39-48 dread میده که خفنن.برو اونجا نه darki هست evo .

ولی گند زدین به بازی شما ... مسخره است واقعا ... دو تا گیلد همه ی بازی رو صاحب شدن . ارث پدرشونه انگار

من که همون اول گفتم چرا دارکی نشدی اخه کدوم ادم عاقلی تو سرور که دارکی ها قوی هستن میره لایت میشه با اون همه صحبت.

اینجا هفته ای 6 یا 7 تا لول 60 داره به guild اضافه میشه تازه اینقدر به ملت خوش میگذره .70% افراد evo 2 تا 3 تا لول 60 دارن.تازه یه ادمای خفنی هر روز از سرور های دیگه میان full godess حال میکنه ادم باهاشون grind کنه.مخصوصا فرادی که از Teos اومدن.محمد تو هم به نظر من اگه بیای اینجا خیلی سریعتر از اونی که از لول 58-60 تو etain میخای بری اینجا از 1-60 میری.من 30 day exp stone.WTC رو استفاده کردم هنوز 9 روزش رفته از لول 15 شدم 58.

بعد عید بعیده من ادامه بدم با این وضعیتی این دو گیلد بوجود آوردن لول کردن خیلی سخت شده .

نصیحت از طرف من.برو عضو CS شو چون اگر بخوای عضو گیلد های دیگه بمونی 2 سال هم بازی کنی به جای نمیرسی.اونا بهت goddess armor o weapon میدن اونم واسه چهار تا کار ساده که به نظر من که مفت هم نمیارزه .برو AH رو نگاه کن اگه قیمت این صلاح ها ارمور ها رو ببینی مخت سوت میکشه
منم وقتی تازه بازی رو شروع کرده بودم مثل تو فکر میکردم تو Etain اون موقع The Fallen قوی ترین گیلد بود مثل همین CS o Evo.منم همیشه هرجا هرکی از این گیلد رو میدیدم فحش بهش میدادم اعصابم خورد میشد اینا همیشه پارتی دارن ما رو تحویل نمیگیرن.تو این اشتباه رو نکن.وقت رو از دست نده تا اتحاد ما بهم نخورده برو انجا لول 60شو ازشون هرچی لازم داری بگیر بعد اگه عقده داشتی ولشون کن.

اگر هم اذیت کردنت واسه عضویت به من بگو با چندتاشون دوستم میگم بگیرنت اخه شندیم اذیت میکنن.

erf45
29-03-2010, 17:28
NK.IcedDragon

نصیحت از طرف من.برو عضو CS شو چون اگر بخوای عضو گیلد های دیگه بمونی 2 سال هم بازی کنی به جای نمیرسی.
اگر هم اذیت کردنت واسه عضویت به من بگو با چندتاشون دوستم میگم بگیرنت اخه شندیم اذیت میکنن.

ممنون .
گفتم قبلا من hm هستم لول 57 . Cs منو قبول نمی کنه ... مگه اینکه همین الان um ام رو شروع کنم با conti . که الان امکان خرید conti رو ندارم.
آره همینجور داره انواع اقسام کلاس های مختلف um 60 و +58 به evo اضافه می شه در حالی که cs خیلی من ندیدم عضوای جدید بهش اضافه بشه .

البته من هیچوقت به اعضای این دو گیلد فحش ندادم حضوری :دی ... به هر حال قوی هستن ولی وقتی حق دیگران رو ضایع می کنن آدم دیگه سرخورده می شه . چند روز پیش داشتم um . mage پریستم رو لول می کردم که یه cs اومد گفت سه room ماله منه (کلا اونجا سه رووم داشت برای لول 35 ) بمونی اینجا ks ات می کنم ولی 100 میل بهت می دم که بری ! من همونجا log off کردم بیخیال شدم .

آره این طرح خوبیه که شما گفتی um بسازم خودم تا 54 میارمش بعد می رم عضو cs می شم که برم +58 بعد ازشون جدا می شم :دی

من که همون اول گفتم چرا دارکی نشدی اخه کدوم ادم عاقلی تو سرور که دارکی ها قوی هستن میره لایت میشه با اون همه صحبتمن چه می دونستم آخه نووب بودم .... ولی خداییش طرف لایت رو دوست دارم . کلا من عاشق ضعیف ضعفا هستم ... حالتونو می گیریم حالا ... تعداد زیادی um می شناسم که به خاطر این تورم بازی رو ول کردن یه مقداری اوضاع بهتر بشه یه کارایی می کنیم.

این lanhar یه نقشه اس دیگه ؟ طرف ما pando می شه فکر کنم . اصلا خوب نیست exp و mob هم کمه ... توی dd2 من یه روزه لول می شدم اگه ممکن بود بریم !

mhv_kntu
29-03-2010, 18:52
من که فعلا حالم از Grind داره بهم می خوره ! اینجا ما زیاد تو DD2 با لاینت ها مشکل ندارم! مشکل ما بیشتر کمبود بازیکن هست !!
خیلی سخت میشه PP درست کرد. اکثرا لول 60 شدن و یه سری nob هم هستن که اصلا در حد DD2 نیستن .
من 9% دیگه می خوام که 60 بشم. guard اکانت دوم رو 55 کنم میام Gaia.

MR.Punisher
30-03-2010, 14:22
سلام
بالاخره برگشتم خونه ی خودم.چه خبر از دوستان؟

MR.Punisher
30-03-2010, 17:05
به به
محمد هم لول 60 شد.تبریک ویژه.

hadi_gamer
30-03-2010, 18:43
آقا چطوری میشه از AH سرورهای دیگه خرید کرد؟
مثلا یکی میگه من اینو از lailah خردیم یا مثلا از gaia خریدم؟

mhv_kntu
30-03-2010, 19:18
به به
محمد هم لول 60 شد.تبریک ویژه.
ممنون . صاف شدم تا لول60 بشم.

آقا چطوری میشه از AH سرورهای دیگه خرید کرد؟
مثلا یکی میگه من اینو از lailah خردیم یا مثلا از gaia خریدم؟
3 تا اکانت دیگه بساز . برای هر سرور یکی .
و یه نرمال مود لول10 تو هر کدوم داشه باس که بتونن با Trade chat کار کنن .
به همین سادگی ! از طریق Linked تو iris هم می تونی Transfer کنی .فقط باید یه دوستی یا یه آدم مطمئن برای Transfer پیدا کنی.

MR.Punisher
30-03-2010, 19:23
ممنون . صاف شدم تا لول60 بشم.

می دونم چی کشیدی.خودمون درد کشیده ایم.

mhv_kntu
30-03-2010, 21:44
کاظم من این 4 تا رو پیدا کردم. بهتره بهشون Pm بدی تو forum

hadi_gamer
30-03-2010, 23:02
کاظم چرا یه دفعه رفتی امشب؟
من کلی تو cave وایسادم تا اونا برن بعد دیدم تو آف شدی.

MR.Punisher
30-03-2010, 23:06
هیچ کدوم مشخص نکردن چقدر EP4 داره یا چی لینک شده توش.پست دادم که یه SS بذارن.

MR.Punisher
30-03-2010, 23:28
شرمندتم هادی جان.مجبور شدم یه چیزی رو دانلود کنم.طول کشید.

DJmoji
31-03-2010, 14:19
کاظم من این 4 تا رو پیدا کردم. بهتره بهشون Pm بدی تو forum

تو گایا من تا حالا pvper لول 60 ندیدم که ogherton داشته باشه.نه که نباشه هست 3 یا 4 نفر که اونا هم چون evo نیستن ندارن.همه تا لول 53 که میشن میرن سراغ goddess اصلا legend و لینک نمیکنن

MR.Punisher
31-03-2010, 15:48
من خودمم دنبال adamas هستم.نمیشه تا لول 58 صبر کرد تا ele بگیری.
من Adamas می گیرم.

ehsan_rx1
31-03-2010, 22:17
یه Epic جدید اضافه میشه ؟؟؟

erf45
01-04-2010, 00:14
سلام
کمک فوری می خوام . وقت لول کردن um رو ندارم ولی هوس کردم um رو فعلا استارت کنم ببینم um فایتر چجوریاست . build خوب می خوام . راهنماییم کنید لطفا

خودم خیلی دوست دارم 5str 4 dex برم ولی این بیلد رو ندیدم کسی پیشنهاد بده و شاید اصلا غلط هم باشه برای همین اینجا مطرح کردم که راهنماییم کنید . بیشتر 7str 2 dex هست و یا 522 که 2 rec دار.
من rec دوست ندارم و همینطور فعلا luc هم فکر نکنم بدردم بخوره

MR.Punisher
01-04-2010, 00:26
یه Epic جدید اضافه میشه ؟؟؟

این همون Patch جدید هست که یه Dungeon تو جنگل اضافه می کنه.
چند تا سلاح جدید هم اضافه میشه.
EP5 هم تابستون میاد.

MR.Punisher
01-04-2010, 09:21
الان Patch رو up کردن. حدود 165 مگ حجمش هست.حتما بعد از آپدیت backup بگیرید.
نکته ی جالبش اینه که تنهایی نمی تونید برید تو.یا با duo یا با PP.حتی raid هم نمی تونه بره تو.
3 تا طبقه داره.2 تا طبقه ی اول مثل OI اختصاصی هست یعنی فقط شمایید.PVP نیست.
طبقه ی سوم PVP هست که boss اونجاست.میشه مثل Kimu یا CG.حداقل هیجان بازی بیشتر میشه.

MR.Punisher
01-04-2010, 11:55
سلام
کمک فوری می خوام . وقت لول کردن um رو ندارم ولی هوس کردم um رو فعلا استارت کنم ببینم um فایتر چجوریاست . build خوب می خوام . راهنماییم کنید لطفا

خودم خیلی دوست دارم 5str 4 dex برم ولی این بیلد رو ندیدم کسی پیشنهاد بده و شاید اصلا غلط هم باشه برای همین اینجا مطرح کردم که راهنماییم کنید . بیشتر 7str 2 dex هست و یا 522 که 2 rec دار.
من rec دوست ندارم و همینطور فعلا luc هم فکر نکنم بدردم بخوره

بیلد خوب واسه UM به نظرم 6str 3dex هست.بیلد خوبیه.هم واسه PVP و هم واسه PVE.
بازم کمک می خواستی بگو.

hadi_gamer
01-04-2010, 15:21
بیلد گارد um چیه؟

MR.Punisher
01-04-2010, 17:16
بیلد گارد um چیه؟

گارد UM یا HM نداره.فقط full rec برو.

erf45
01-04-2010, 22:04
بیلد خوب واسه UM به نظرم 6str 3dex هست.بیلد خوبیه.هم واسه PVP و هم واسه PVE.
بازم کمک می خواستی بگو.
ممنون . پس همین بیلد رو می رم .
gaia کلا تعطیله ... سروراشون واقها در پیته ها ... شانس من یه روز خواستم بشینم یه دل سیر um بازی کنم که نشد .

یکم بازی کردم + کف کردم :دی um خداست :p

MR.Punisher
02-04-2010, 01:04
UM که خداست ولی لول کردنش مصیبته.سرویس شدم تا اینو 60 کردم.
1 تا 59 یه طرف.59 تا 60 یه طرف.
ولی خوب کاراکتر قوی داری دیگه.اینش خوبه.الان من راحت HM های بدون ele top رو 2 hit می کنم.
خیلی حال میده وقتی رو یارو 2.8K می تونی crit بزنی.
الان HM شما لول چنده؟
اگه 58 نشده حتما 58 کنش تا بتونی تو cave 5 فارم کنی و conti بخری.

DJmoji
02-04-2010, 12:36
امروز داشتم با mizune حرف میزدم بهم گفت چرا یهو Hesticles باس قبلی pantheon یهو مفقود شد.میگفت Kab بر علهش رفته از ملت اون موقع که باس بود رای گرفته که خودش باس بشه بعدشم بهش گفته هری برو اینجا تو دسته بیلی اونم رفته بعد از اونم همه دوستاش رفتن Istanblue تا دهن این Kab رو سرویس کنن که کردن

hadi_gamer
02-04-2010, 13:05
گارد UM یا HM نداره.فقط full rec برو.
آخه تو فروم شایا نوشته تانک UM باید 7rec/2dex بیلد کنه.نوشته لول 60 باید 500-400 dex داشته باشه.
ای بابا گیج شدم یه کمکی بکنید.

MR.Punisher
02-04-2010, 13:08
امروز داشتم با mizune حرف میزدم بهم گفت چرا یهو Hesticles باس قبلی pantheon یهو مفقود شد.میگفت Kab بر علهش رفته از ملت اون موقع که باس بود رای گرفته که خودش باس بشه بعدشم بهش گفته هری برو اینجا تو دسته بیلی اونم رفته بعد از اونم همه دوستاش رفتن Istanblue تا دهن این Kab رو سرویس کنن که کردن

اون الان Lailah هست داره می ترکونه . از Kab بعید بوده ولی جالبه.

MR.Punisher
02-04-2010, 13:26
آخه تو فروم شایا نوشته تانک UM باید 7rec/2dex بیلد کنه.نوشته لول 60 باید 500-400 dex داشته باشه.
ای بابا گیج شدم یه کمکی بکنید.

تانک که dex نمی خواد.تانک هایی که boss تانک می کنن Dex می خوان.نه برای grind.

hadi_gamer
02-04-2010, 15:14
درسته که میگن goddess gear رو فقط UM میتونه بپوشه؟
من نمیدونستم.

MR.Punisher
02-04-2010, 15:23
درسته که میگن goddess gear رو فقط UM میتونه بپوشه؟
من نمیدونستم.

آره.فقط Um می تونه Goddess بپوشه.

erf45
02-04-2010, 16:30
نمی دونم چرا قسمت نمی شه um ام رو بازی کنم !!!
بعد از آپدیت جدید دو کاراکترم که توی مپ ا هستن رو نمی تونم بازی کنم(بقیه کاراکترام که جاهای دیگه ان مشکلی ندارن !) . وقت لودینگ از بازی می پره بیرون . اینم یه عکس ببینید می دونید مشکلم چیه ؟
روی دو تا ویندوز xp و هفت با دو تا کارت گرافیک مختلف هم تست کردم .

hadi_gamer
02-04-2010, 19:50
بالاخره دل رو به دریا زدم و یه تانک UM ساختم.حالا یکی بیاد بگه اصلا گارد UM به درد میخوره؟ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه؟
من زیاد گارد لول بالا ندیدم نمیدونم جریان چیه.ولی وار لول بالا تا دلت بخواد ریخته.
اصلا کسی تا حالا گارد داشته؟ تو پارتی های لول بالا نیاز هست یا نه؟من ندیدم تا حالا کسی تو trade بگه گارد برای پارتی میخوایم.
برای pvp چی به درد میخوره؟
الکی وقت و پول نذارم بعدش به درد نخور از آب در بیاد.

DJmoji
02-04-2010, 21:03
بالاخره دل رو به دریا زدم و یه تانک UM ساختم.حالا یکی بیاد بگه اصلا گارد UM به درد میخوره؟ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه؟
من زیاد گارد لول بالا ندیدم نمیدونم جریان چیه.ولی وار لول بالا تا دلت بخواد ریخته.
اصلا کسی تا حالا گارد داشته؟ تو پارتی های لول بالا نیاز هست یا نه؟من ندیدم تا حالا کسی تو trade بگه گارد برای پارتی میخوایم.
برای pvp چی به درد میخوره؟
الکی وقت و پول نذارم بعدش به درد نخور از آب در بیاد.
من خودم گارد دارم همه چیز رو میدونم.گارد یکی از حیاتی ترین کلاس هاست اونم تو سرور شما که پر fightere هر 10 دقیقه میان dd2 dd1 o jungle.با استفاده از اسکیل های که گارد داره بدون conti میتونی لول اپ کنی فقط باید پلنگ باشی تا لایت ها ریختن تو هم احتمال دادی تو میمیری UnTouchble بزن بعد town کن هیچ کسی هم نمیتونه جلوتو بگیره.تازه این جنبه صرفه جویشه اسکیل هاش خداست.مخصوصا اگه لول 60 بشی DayFly میگیری که وقتی استفادش کنی تا 40 ثانیه هرچی بزننت جون خودشون کم میشه تو هم هیچیت نمیشه.

از نظر پارتی هم از من میشنوی تضمین شدست.کمترین مشکل رو خواهی داشت.چون ملت همیشه یه واریور خوب باید بگردن تا موب ها رو تانک کنه اونم واریور نمیتونه درست درمون موب جمع کنه ولی گارد باشه چهار تا سگل یه 2 تا پگان رو بردار یه orc لول 49 هم تو dd2 راحت کارتو راه میندازه

MR.Punisher
02-04-2010, 21:20
من خودم گارد دارم همه چیز رو میدونم.گارد یکی از حیاتی ترین کلاس هاست اونم تو سرور شما که پر fightere هر 10 دقیقه میان dd2 dd1 o jungle.با استفاده از اسکیل های که گارد داره بدون conti میتونی لول اپ کنی فقط باید پلنگ باشی تا لایت ها ریختن تو هم احتمال دادی تو میمیری UnTouchble بزن بعد town کن هیچ کسی هم نمیتونه جلوتو بگیره.تازه این جنبه صرفه جویشه اسکیل هاش خداست.مخصوصا اگه لول 60 بشی DayFly میگیری که وقتی استفادش کنی تا 40 ثانیه هرچی بزننت جون خودشون کم میشه تو هم هیچیت نمیشه.

از نظر پارتی هم از من میشنوی تضمین شدست.کمترین مشکل رو خواهی داشت.چون ملت همیشه یه واریور خوب باید بگردن تا موب ها رو تانک کنه اونم واریور نمیتونه درست درمون موب جمع کنه ولی گارد باشه چهار تا سگل یه 2 تا پگان رو بردار یه orc لول 49 هم تو dd2 راحت کارتو راه میندازه

با مجتبی موافقم.DF از اون اسکیل های بی پدر مادر هست که اگه یه Raid حواسشون نباشه می تونه کل Raid رو بکشه.
خودم به چشم دیدم این اسکیل لعنتی چیکار می کنه.اصلا ساخته شده واسه جاهای شلوغ مثل Kimu یا SC یا CS.
برو پشت دیوار DF بزن بیا بیرون بعد واستا نگاه کن حریف چطوری خوش خوشو می کشه.
ما با DF و POG کمپ جنگل یا DD رو می شکونیم.خداست.DF لول 2 تازه Party buff هست.همه اعضا DF می گیرن.خوراکه.
البته تو Etain مثل گایا پارتی گیر نمیاد.اونجا جمعیت زیاده راحت پارتی گیرت میاد.
B-Tank های لول 60 اگه خوب gear شده باشن می تونن cave 5 رو solo کنن.
بهترین کلاسی که می تونه fighter بکشه همین BG هست.تو PVP خیلی به درد می خوره.
ولی از من میشنوی اینجا گارد نساز.برو گابا UM رو unlock کن بعد گارد بساز.اینجا لول کردن خیلی سخته.
تو گایا آسونه.
منم می خوام تو گایا BG بسازم.دارم ele top رو ردیف می کنم که OI بتونم برم و بیام اونجا.
امروزم dual weapon رو کلا لینک کردم.

MR.Punisher
02-04-2010, 21:31
راستی مجتبی
armor های 15-1 رو فروختی؟
اگه نفروختی بده من نیاز دارم D:

HoJJaT_07
02-04-2010, 22:18
دارم برای سومین بار دانلود میکنم شاید ایندفعه بشه بازی کرد . از wow خسته شدم فعلا :دی

راستی من قراره elf وردارم اگه اینا high elf هستند :دی

هورده های اینا چرا شبیه .... هستند . باز صد رحمت به هوردای wow یه تورنی یه ارکی اینا همشون قهوه ای هستند شبیه ...

MR.Punisher
03-04-2010, 04:38
محمد چی شد؟ DC شدی؟
Hubart در اولین تلاش مثل همیشه ele رو لینک کرد.هیچ وقت fail نمیکنه.ele top ردیف شد.
gear رو بهش نشون دادم گفت باید restat کنی.
build جدید قراره 250 luck و 300 dex و 684 str باشه.گرچه گفت با این build هم بین 12 تا 15 دقیقه طول می کشه.
برای همین برای اولین روز به Jason گفتم بیاد کمک کنه.ببینیم damage چطوریه.
امیدوارم OI به خیر بگذره.باید زمان OI رو هم دقیق دربیاریم.
الان ساعت 5:30 هست و من دارم میمیرم از بی خوابی.فعلا شب خوش.

DJmoji
03-04-2010, 11:53
محمد چی شد؟ DC شدی؟
Hubart در اولین تلاش مثل همیشه ele رو لینک کرد.هیچ وقت fail نمیکنه.ele top ردیف شد.
build جدید قراره 250 luck و 300 dex و 684 str باشه.گرچه گفت با این build هم بین 12 تا 15 دقیقه طول می کشه.
دارمشون ولی milithary cap رو خودم ازش دارم استفاده میکنم.اگه خودت یهدونه milithary cap لول 5 wit لینک شده بگیری دیگه mage o Bpriest ها اخرش 60 تا دمیج میزنن روت فول rec هم کنی حدود 4500 دمیج باهاشون داری که اصلا 30-100 اصلا به چشم نمیاد یارو یکم بزنه بیخیال میشه میره.

MR.Punisher
03-04-2010, 15:19
دارمشون ولی milithary cap رو خودم ازش دارم استفاده میکنم.اگه خودت یهدونه milithary cap لول 5 wit لینک شده بگیری دیگه mage o Bpriest ها اخرش 60 تا دمیج میزنن روت فول rec هم کنی حدود 4500 دمیج باهاشون داری که اصلا 30-100 اصلا به چشم نمیاد یارو یکم بزنه بیخیال میشه میره.

باشه حاجی.cap مشکلی نیست.اصلا خودم یه دونه باید لینک کنم.
یه قرار بذاریم تو گایا بیام ازت بگیرم.دمت گرم.

hadi_gamer
03-04-2010, 18:30
بچه ها ممنون از توضیحات.پس همین گارد رو ادامه میدم

DJmoji
03-04-2010, 22:33
اگه تونستی 10 دقیقه قبل از تموم شدن GRB بیا تا باهات وقتی GRB تموم شد بهت بدمشون.البته من تا وقتی لول 60 بشم شبها تا ساعت 5 من بازی میکنم ولی ممکنه موقعیت حساس باشه نشه پارتی رو ول کرد

mhv_kntu
03-04-2010, 23:52
تو گایا من تا حالا pvper لول 60 ندیدم که ogherton داشته باشه.نه که نباشه هست 3 یا 4 نفر که اونا هم چون evo نیستن ندارن.همه تا لول 53 که میشن میرن سراغ goddess اصلا legend و لینک نمیکنن
برای pvp نمی خواست . برای farm Oi هست.

محمد چی شد؟ DC شدی؟
من 64646 بار های . هوی کردم که دارم می میرم و باید بخوابم حواست نبود دیگه رفتم .
مبارکه
250 Luck چه سیستمیه ؟
War/Hunter تو Oi خوب جواب نمیده . وار نمی تونه Agro رو خوب بگیره و مدام باس وار رو ول می کنه میپره سر hunter .
حتی اگه وار Rec هم داشته باشه چون باس 1 تا 3 مدام Stun می کنن 2 تا 3 نمی تونه حمله کنه و Hunter تو همین 2 تا 3 ثانیه کلی حمله می کنه و Agro رو از وار می گیره. مگه اینکه هانتر حرفه ای باشه و تنیل نباشه موقع stun و زمانی احساس کرد agri می گیره حمله نکنه . البته jason بلده و حرفه ای هست.
Time Oi تو فروم pantheon هست . من دسترسی ندارم .
اگه امکانش هست در بیار و به تاریخ ما ترجمه کن و تو فروم بذار . فقط می دونم جمعه شب از 1:30 تا 7:30 صبح هست . lol
یکی جوانمردی کنه Time Maint سرور ها رو هم بذاره lol

DJmoji
04-04-2010, 11:59
برای pvp نمی خواست . برای farm Oi هست.

جوک سیزده بدر بود؟چه فرقی داره مردم عادی که نمیرن oi .همین pvper ها میرن

HoJJaT_07
04-04-2010, 12:52
میگم این کلا چقدر پچ داره ؟ صد رحمت به wow

HoJJaT_07
04-04-2010, 13:14
الان آخرین پچ 0100 هست من میخوام دستی دانلود کنم کد سوم اونو 100 کنم /

CheckVersion=3
UpdaterVersion=16
PatchFileVersion=37

آخریش منظورمه . بعد باید تا 100 هم دانلود کنم ؟

mhv_kntu
04-04-2010, 17:55
جوک سیزده بدر بود؟چه فرقی داره مردم عادی که نمیرن oi .همین pvper ها میرن کاظم هنوز کلی تا pvper شدن فاصله داره . حتی Build رو برای Oi تغییر داد و به حداقل Dex رسوند .
کسایی که تازه Oi رو شروع می کنن 99% goddess ندارن.
یعنی می گی Gaia ملت اول Goddess هاشون رو ردیف می کنن و 6 لینک می کنن بعد Oi رو شروع می کنن ؟ یا اینکه با Goddess Clear می رن Oi ؟
من تا حالا ندیدم یکی اولین بارش باشه میره Oi با Goddess آماده بره . مگه اینکه یکی بهش قرض بده .
به کلمه "اولین بار " خواهشا توجه داشته باشید . آره یکی که هزارمین بارش باشه امکان داره Cap Goddess هم تا اون موقع جور کرده باشه و الهه PvP باشه.

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

الان آخرین پچ 0100 هست من میخوام دستی دانلود کنم کد سوم اونو 100 کنم /

CheckVersion=3
UpdaterVersion=16
PatchFileVersion=37

آخریش منظورمه . بعد باید تا 100 هم دانلود کنم ؟
کلا فکر نکنم 1 Gig پچ داشته باشه .
wow که چند Gig پچ داره .

من متوجه نمی شم چرا هر کی می خواد این بازی رو آپدیت کنه گیر میده دستی آپدیت کنه !! آخرش هم نمی تونه .
احتمال اینکه با دستی آپدیت کردن بتونین موفق بشین کمتر از 10 % هست ولی اتوماتیک آپدیت 100%
بزارین اتوماتیک آپدیت شه خودش دیگه . با اتوماتیک چه مشکلی دارین ؟

HoJJaT_07
04-04-2010, 17:57
خود بازی 900 مگه .

پچش یک گیگ
لول :دی

wow هم از 3.0.1 حدودا 2-3 گیگ پچ داره اما اون 12 گیگه اینه 900!

مشکل اتوماتیک اینه که چرته ... :دی

hadi_gamer
04-04-2010, 19:32
اگه تونستی 10 دقیقه قبل از تموم شدن GRB بیا تا باهات وقتی GRB تموم شد بهت بدمشون.البته من تا وقتی لول 60 بشم شبها تا ساعت 5 من بازی میکنم ولی ممکنه موقعیت حساس باشه نشه پارتی رو ول کرد
ببینم منظورت 5 صبح بود؟شماها کار و زندگی ندارین؟:18::18: بابا به خدا خوشبحالتون.
من که صبح سر کار هستم ساعت 9 شب میرسم خونه تا شام بخورم یخورده استراحت کنم میشه 10 اگه حال داشته باشم از 10 تا 12 شب بازی میکنم.ای بابا دیگه پیر شدیم.:13:

mhv_kntu
05-04-2010, 04:21
ساعت 5:15 صبح ! تازه Log کردم !!
اولین روز Farm Oi با کاظم بود ! من سفره شدم ! وحشتناک سخت بود ولی میارزید.
لعنتی نمی تونیم باس ها رو سریع بکشیم . چاره ای جز full Dtr کردن و Ko زدن نیست.

مشکل اتوماتیک اینه که چرته ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه باید بگم تنها روشی که می تونین راحت این بازی رو اپدیت و استفاده کنین همین روش "چرت" هست .
همونطور که گفتین این بازی مثل wow نیست و آپدیت دستیش هم حساب و کتاب نداره.

MR.Punisher
05-04-2010, 09:59
دیشب ساعت 8 شب OI باز شد و رفتیم.فارم و drop زیاد جالب نبود.فقط یه abs lvl 5 تو این 5-6 ساعت drop شد که ارزش داشت.
یه هانترUM lvl 59 که full Goddess بود هم اومد کمکمون کرد.جالب اینجاست که من با build جدید دو برابر هانتر damage میزدم.
با EB محمد و Melon که زدم war من وحشی شده بود.attack speed رو extremely fast بود.
با هانتر boss رو 8-9 دقیقه می کشتیم ولی بدون اون 12-14 دقیقه می کشید.مجبورم Restat کنم وKO بزنم.
ولی اصل ماجرا محمد بود که گل کاشت.خیلی خوب heal می کرد.5K تقریبا heal می کرد.
خود هانتر یه orc 60 UM داشت.یارو کفش بریده بود که یه HM چطوری 21K راحت MP داره و 5K هم heal می کنه.البته با EB.
اولش فکر می کردم کشته بشم و استرس داشتم ولی یه جورایی به خیر گذشت.