PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shaiya

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

erf45
18-11-2009, 11:46
mhv_kntu ممنونم . اینایی که گفتین خیلی مفید بود.

یه تار مو بازی آنلاین خوب رو سرور اصلی به 100 تا GOW , crysis میارزه . (به نظر من )
دقیقا همینه . من که سه روزه وارد این دنیا شدم ولی خداوکیلی حال هوای این نوع بازی خیلی فرق داره . آدم احساس تنهایی نمی کنه . دور ورش آدمای مختلف هست . یکی مهربانه یکی بد دهن و عصبانی هست . یکی می خواد سر آدم کلاه بذاره ... کلا با حاله !

تعطیل منظورت آفلاین هست دیگه ؟!
تعطیل از نظر مغزی گفتم ! آخه اینا همش آدم رو می برن جایی که خجالت زده می شیم . مثل کلاس اولیهایی که برن کلاس 5 بشینن خب ضایع می کنن ما رو همش .

بابا مگه لول چند هستی که میگی دوست ندارم از اول شروع کنم؟
خب بیلدم واقعا انگار اشتباهه . از اول شروع کنم بهتره انگار.
من باید این شکلی کار کنم دیگه : ؟
Normal Mode
+4 STR, +1 DEX

+3 STR, +2 DEX
فقط نمی دونم چجوری پوینت مصرف کنم که این ضریبها رعایت بشه .

ehsan_rx1
18-11-2009, 17:27
mhv_kntu ممنونم . اینایی که گفتین خیلی مفید بود.

دقیقا همینه . من که سه روزه وارد این دنیا شدم ولی خداوکیلی حال هوای این نوع بازی خیلی فرق داره . آدم احساس تنهایی نمی کنه . دور ورش آدمای مختلف هست . یکی مهربانه یکی بد دهن و عصبانی هست . یکی می خواد سر آدم کلاه بذاره ... کلا با حاله !

تعطیل از نظر مغزی گفتم ! آخه اینا همش آدم رو می برن جایی که خجالت زده می شیم . مثل کلاس اولیهایی که برن کلاس 5 بشینن خب ضایع می کنن ما رو همش .

خب بیلدم واقعا انگار اشتباهه . از اول شروع کنم بهتره انگار.
من باید این شکلی کار کنم دیگه : ؟
Normal Mode
+4 STR, +1 DEX

+3 STR, +2 DEX
فقط نمی دونم چجوری پوینت مصرف کنم که این ضریبها رعایت بشه .

شما اگر Fighter هستید میتونید اینجوری Build کنید ..............

STR 2 - REC 2 - DEX 1
STR 3 - REC 1 - DEX 1
STR 3 - DEX 2
STR 4 - DEX 1
STR 5

هر لول به یکی از روشهای بالا Build کنید از اول تا آخر به یه شکل .............

hadi_gamer
18-11-2009, 18:18
به نظر من برای فایتر و واریور rec لازم نیست.یه لول 4/1 و یه لول 3/2 بیلد کن.

MR.Punisher
18-11-2009, 18:40
به نظر من برای فایتر و واریور rec لازم نیست.یه لول 4/1 و یه لول 3/2 بیلد کن.

تایید میشه.فایتر به rec نیاز نداره و بیلد 1/4 یا 3/2 خوبه.

ehsan_rx1
18-11-2009, 20:32
حالا چرا میزنید ؟؟؟؟؟

تو سایت نوشته بود من هم گفتم .....

mhv_kntu
19-11-2009, 06:15
حالا چرا میزنید ؟؟؟؟؟

تو سایت نوشته بود من هم گفتم .....
این guide شایا بد جوری اشکال زیاد داره !
من خودم تو لول های پایین تر 6/1/1 می کردم . الان تو لول های بالاتر تو pve همون یذره rec بلای جونم شده . هی agro می گیرم .
اگه یه Guardian تانک نشه و یه warrior تانک شه من هر موقعی حمله می کنم مب ها تانک رو ول می کنن میریزن سر من !!
براای normal mode که تا لول 40 بیشتر بالا نمی خواد بره همون 4str/1dex به نظر من بهتره .

erf45
20-11-2009, 17:55
این guide شایا بد جوری اشکال زیاد داره !
من خودم تو لول های پایین تر 6/1/1 می کردم . الان تو لول های بالاتر تو pve همون یذره rec بلای جونم شده . هی agro می گیرم .
اگه یه Guardian تانک نشه و یه warrior تانک شه من هر موقعی حمله می کنم مب ها تانک رو ول می کنن میریزن سر من !!
براای normal mode که تا لول 40 بیشتر بالا نمی خواد بره همون 4str/1dex به نظر من بهتره .
این عکس منه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش نرفتم از اول شروع کنم . یه جوری با این احساس خوش شانسی می کنم !
فکر می کنم ضعیفتر از لولم هستم ولی خب گویا یه سنگی هست که بخری می شه پوینت ها رو دوباره از اول بیلد کرد . فقط گویا خیلی گرانقیمته !

دارم بدبخت می شم دیروز که تعطیل بودم فکر کنم حدود 10 ساعت بازی کردم امروز هم 3 ساعت . احتمالا شب هم یه 2 ساعتی بازی کنم . خیلی بازی گسترده ایه ... فکر نمی کردم اینطوری باشه .

راستی کلاهخوود ! از کجا باید بخرم ؟

hadi_gamer
21-11-2009, 00:13
اصلا نیاز نیست رو این کاراکتر سرمایه گذاری کنی.فقط سریع تا لول 40 برسون و دیگه با این کاری نداری.
باید یه کاراکتر هارد مود برداری و رو اون کار کنی.

mhv_kntu
21-11-2009, 01:23
راستش نرفتم از اول شروع کنم . یه جوری با این احساس خوش شانسی می کنم !
کار درستی کردی . پوینت هات رو از روی عکس میشه فهمید چطور مصرف کردی ! زیاد اشتباه نکردی . فقط یذره rec بی خودی اضافه کردی که خیلی مشکلی نیست . همین رو ادامه بده و به 40 برسون . اگه می خوای آینده نگری بکنی که به 43 برسون تا ele weapon این کراکتر رو بگیری و با هارد مود ازش استفاده کنی .

دارم بدبخت می شم دیروز که تعطیل بودم فکر کنم حدود 10 ساعت بازی کردم امروز هم 3 ساعت . احتمالا شب هم یه 2 ساعتی بازی کنم . خیلی بازی گسترده ایه ... فکر نمی کردم اینطوری باشه .
فکر نمی کنم هنوز 5% بازی و جزییات اون رو هم متوجه شده باشی . بازی گسترده تر از این حرفاست . تازه بیای PVP 60 می فهمی چه خبره و اصل بازیت شروع میشه.

راستی کلاهخوود ! از کجا باید بخرم ؟
چندین نوع کلاه داریم . یکسری رو که همه می تونن داشته باشن کلاه هایی هست که با کوئست های لول 30 و 37 و 43 و 51 بهت میده. یه سری هم ماسک هست که فقط برای ظاهر هست و هیچ تاثیری نداره و باید با گولد بخری و یه سری mili cap هست که 1 جا برای لاپیس داره و +3 point for all که الان +50 میلیون شده و بازم خریدنیه و از لول یک می تونی ازش استفاده کنی.

mhv_kntu
21-11-2009, 01:26
احسان اینایی که میگم ایرانی هستن ؟ تو pvp می بینمشون :
Haft
Hami2
Nanee
دو نفر هم سمت ما هستن به اسم
mohammadali
Hamoudi
که متاسفانه هنوز chat کردن بلد نبودن و هر چی های هوی کردیم جواب ندادن و متوجه نشدن!!

ehsan_rx1
21-11-2009, 09:10
احسان اینایی که میگم ایرانی هستن ؟ تو pvp می بینمشون :
Haft
Hami2
Nanee
دو نفر هم سمت ما هستن به اسم
mohammadali
Hamoudi
که متاسفانه هنوز chat کردن بلد نبودن و هر چی های هوی کردیم جواب ندادن و متوجه نشدن!!

Hami2 رفیق منه ......... Nanee هم تو ترکیه زندگی میکنه و haft رو نمیدونم .....

Doctor.Freeman
21-11-2009, 09:40
اين بازي چجورياس . توضيحات صفحه اول رو خوندم .
منظورم اينه كه ارزش داره WOW رو ول كنيم بيايم اينو بازي كنيم .
لطفا يه كسي پاسخ بده كه WOW رو بازي كرده باشه . . .
ممنونم :11:

ehsan_rx1
21-11-2009, 11:19
کسی تو PVP 20-30 هست ؟؟؟

mhv_kntu
21-11-2009, 16:40
اين بازي چجورياس . توضيحات صفحه اول رو خوندم .
منظورم اينه كه ارزش داره WOW رو ول كنيم بيايم اينو بازي كنيم .
لطفا يه كسي پاسخ بده كه WOW رو بازي كرده باشه . . .
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه wow رو رو سرور اصلی بازی می کنی که ارزش نداره ول کنی ! ولی اگه روی این سرور هایfree بازی می کنی به نظر من ارزش داره ! ولی خوب بازم نظر شخصیه ! خودت باید تستش کنی.

کسی تو PVP 20-30 هست ؟؟؟
من با کراکتر GRB لول 30 با Armor 1-15 میرم گاهی اوقات اونجا !؟
اوضاع 20-30 هم جالب نیست . فقط توی یه ساعت های خاص شلوغ میشه . بقیه اوقات 3 نفر هم تو map نیستن.

ehsan_rx1
21-11-2009, 17:39
پس بدتر از 1-15 ............

چون یه کراکتر UM لول 30 درست کردم ....

erf45
21-11-2009, 20:27
کار درستی کردی . پوینت هات رو از روی عکس میشه فهمید چطور مصرف کردی ! زیاد اشتباه نکردی . فقط یذره rec بی خودی اضافه کردی که خیلی مشکلی نیست . همین رو ادامه بده و به 40 برسون . اگه می خوای آینده نگری بکنی که به 43 برسون تا ele weapon این کراکتر رو بگیری و با هارد مود ازش استفاده کنی .

.

ممنون
خب فعلا که نمی دونم چی می گین ! تا لول 43 می برم بعدا دیگه باید بگین چیکار کنم ...
یه دفعه قیافه ام تغییر کرد ... خیلی خوش تیپ شدم (یکی هم ازم پرسید چطور مدل موهات تغییر کرده منم که هیچی دیگه ... ) توی خود سایتش توضیحات خیلی کمی داده در مورد بازی . من هرچی می خونم سؤالام رو پیدا نمی کنم ویکی شایا هم که در مورد کوئست ها کامل نیست .

. راستی شما عکس کاراکترهاتون رو توی این تاپیک گذاشتین ؟ من یه 20 صفحه ای خوندم ولی ندیدم چیزی .
توی فروم بازی هم یه تاپیک جالب هست که بازیکن ها عکس واقعیشون رو هم گذاشتن . دختر و پسر . خیلی جالب بود.

DJmoji
21-11-2009, 21:15
ممنون
خب فعلا که نمی دونم چی می گین ! تا لول 43 می برم بعدا دیگه باید بگین چیکار کنم ...
یه دفعه قیافه ام تغییر کرد ... خیلی خوش تیپ شدم (یکی هم ازم پرسید چطور مدل موهات تغییر کرده منم که هیچی دیگه ... ) توی خود سایتش توضیحات خیلی کمی داده در مورد بازی . من هرچی می خونم سؤالام رو پیدا نمی کنم ویکی شایا هم که در مورد کوئست ها کامل نیست .

. راستی شما عکس کاراکترهاتون رو توی این تاپیک گذاشتین ؟ من یه 20 صفحه ای خوندم ولی ندیدم چیزی .
توی فروم بازی هم یه تاپیک جالب هست که بازیکن ها عکس واقعیشون رو هم گذاشتن . دختر و پسر . خیلی جالب بود.
تا جایی که من میدونم یه چیزی هست که 50 میلیون نرخشه.اون خیافتو اینشکلی میکنه

mhv_kntu
21-11-2009, 21:19
یاد می گیری غصه نخور ! فقط چند تا نکته !
یذره skill ها رو اشتباه برداشتی !؟
پر مصرف ترین skill fighter همون spin و deadly strike هست که من تو عکس نمی بینم!؟
هر چه زودتر هم عضو یک گیلد بشو ! از گیلد شماره یک شروع کن به درخواست دادن تا رنک های پایین تر ببین کدوم قبولت می کنن!
سرور شما رو نمیشناسم .

توی فروم گیلد های مختلف این بازی مثل گیلد خود ما یعنی MW-Etain این کارو کردن ! اونجا هم ما عکسهامون رو نذاشتیم !؟
==============================
این لینک guide همه کلاس هاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اینم لینک Guide کلاس شما یعنی fighter :

hadi_gamer
21-11-2009, 21:27
lol اون تاپیک عکسها رو دیدم جالب بود.
بعضیاشون خوشگل بودن ولی بعضیا واقعا وحشتناک بودن....واقعا بعضیا چه اعتماد به نفسی دارن:18: به خودم امیدوار شدم :46:
بعدشم اکثرا بچه هستن.البته فقط تعداد کمی عکس گذاشتن.

erf45
22-11-2009, 17:37
یاد می گیری غصه نخور ! فقط چند تا نکته !
یذره skill ها رو اشتباه برداشتی !؟
پر مصرف ترین skill fighter همون spin و deadly strike هست که من تو عکس نمی بینم!؟
هر چه زودتر هم عضو یک گیلد بشو ! از گیلد شماره یک شروع کن به درخواست دادن تا رنک های پایین تر ببین کدوم قبولت می کنن!
==============================
این لینک guide همه کلاس هاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم لینک Guide کلاس شما یعنی fighter :

دستت درد نکنه .
گلید رو باید از طریق فروم برم درخواست بدم یا داخل بازی؟

سوال ! : اگه به یکی درخواست مبارزه بدم بعدش بمیرم هر چی پول و اسلحه دارم می رسه به اون ؟

mhv_kntu
23-11-2009, 02:00
گلید رو باید از طریق فروم برم درخواست بدم یا داخل بازی؟
همه گیلد ها شرط لازمشون اینه که توی خود بازی و به Guild master تقاضا بدی . بعضی از گیلدهای خوب و رنک بالا هم علاوه بر اینکار باید تو فروم خود اون گیلد هم تقاضا بدی.

سوال ! : اگه به یکی درخواست مبارزه بدم بعدش بمیرم هر چی پول و اسلحه دارم می رسه به اون ؟
نه هیچی تو duel به طرف مقابل نمیرسه . مگر اینکه اول duel خودت مشخص کنی .
==========

راستی احسان کراکتر tuki برای چی پاک شد ؟
از قصد پاکش کرد؟!

ehsan_rx1
23-11-2009, 08:56
نمیدونم چی کار کرده چون رئیس گیلدش هم عوض شده من هم تعجب کردم بعد یه نفر جدید هم دیشب بود که فکر کنم لوازم اونو داشت استفاده میکرد .....

erf45
23-11-2009, 17:56
با یکی مبارزه کردم داشت می مرد که فرار کرد . از یه محوطه ی مبارزه هم خارج شی مثل اینکه مبارزه تموم می شه . خیلی ضایعه که. اینجوری باشه هر کی داره می بازه فرار می کنه !؟
خوبی این بازی اینه که به راحتی می شه آدم به کارای اینترنتی دیگه اش هم در کنار بازی برسه ! عجیبه که ایرانی توی این بازی خیلی کمه . با توجه به اینکه بازی , سرعت و پهنای باند بالایی نمی خواد .

DJmoji
24-11-2009, 10:26
با یکی مبارزه کردم داشت می مرد که فرار کرد . از یه محوطه ی مبارزه هم خارج شی مثل اینکه مبارزه تموم می شه . خیلی ضایعه که. اینجوری باشه هر کی داره می بازه فرار می کنه !؟
خوبی این بازی اینه که به راحتی می شه آدم به کارای اینترنتی دیگه اش هم در کنار بازی برسه ! عجیبه که ایرانی توی این بازی خیلی کمه . با توجه به اینکه بازی , سرعت و پهنای باند بالایی نمی خواد .
اگه پلنگ باشی موقع فرار کردن بگیریشون نمیتونه فرار کنه.اگه renger بودی بخاطر مهارت هایی که اون داره هیچ کسی نمیتونست از دستت در بره.پشت سرهم freez میکردی طرف رو نه میتونست بهت حمله کنه نه میتونست فرار کنه.

ایرانی هستن.شاید چند تایی ولی به تعداد انگشت های دست.یه روز هی تو چت باکس فارسی تایپ کردم یه ایرانی پیدا کردم اون اوایل که تازه بازی رو شروع کرده بودم اسمش هم ..A.. بود.بچه جنوبی بود.ولی گم و گور شد

ehsan_rx1
24-11-2009, 15:58
آقا Tuki برگشت فقط با این فرق که لول 30 شده ..........

راستی این itaX چیکار کرده که از فاصله دور هم میزنه ؟؟؟

hadi_gamer
24-11-2009, 20:57
آقا امروز بعد از 4 ماه رفتم تو بازی.فکر میکردم کاراکترهام پاک شده باشه ولی سر جاشون بودن.
چقدر بازی تغییر کرده.

mhv_kntu
25-11-2009, 16:35
راستی این itaX چیکار کرده که از فاصله دور هم میزنه ؟؟؟
به نظر من که نرمال هست ولی اگه می خوای بدونی چیجوری از فاصله دور میزنن می تونی از Mahal بپرسی .

چقدر بازی تغییر کرده.
این جمله خبریه یا سوالی ؟!

hadi_lox
25-11-2009, 16:44
سلام به همه ....

من هم اومدم تو بازی . الان همه میگن چقدر سریع

hadi_gamer
25-11-2009, 17:48
این جمله خبریه یا سوالی ؟!
هم خبری هم سوالی :)
راستی تو صفحه 2 تا اسلات اضافه شده یکیش روش نوشته z و x و یکی دیگه که سه تاییه.اونا برای چی هستن؟

DJmoji
25-11-2009, 21:55
یه هادی دیگه به بازی اضافه شد.
تعداد افرادی که طرف ما بازی میکنن که ما با هم تعامل داریم شد 5 تا

hadi_gamer
25-11-2009, 22:37
منظورت منم که اضافه شدم؟ من که از قبل بودم. اونیکی هادی کیه؟
راستی در مورد اون اسلات ها توضیح ندادین.باید توش اسکیل بذاریم؟

erf45
25-11-2009, 23:23
الان 32 شده لولم . ولی لول بالا بردن تنهایی خیلی سخت شده . کوئست هاهم کم شدن .
رفتم اون بازاره که با فوری ها مشترکه از یکی که نشسته بود یه سپر خریدم نصف قیمت خیلی چسبید !:31:
هنوز هیچ گیلدی هم قبولم نکرده یعنی رفتم پیش Guild master و چندین گیلد رو جوین شدم ولی گویا قبول نکردن . لول های پایین رو می بینم عضو گیلدن ولی من ...
دو بار هم کشتنم ! با اینکه می تونستم فرار کنم ولی تا آخرین قطره خون جنگیدیم که حداقل یه امتیازی به اون برسه !
چند نفر رو بکش از این خطا (مثل درجه های سربازیه) می گیری ؟

ehsan_rx1
26-11-2009, 08:52
رفتم اون بازاره که با فوری ها مشترکه از یکی که نشسته بود یه سپر خریدم نصف قیمت خیلی چسبید !:31:
هنوز هیچ گیلدی هم قبولم نکرده یعنی رفتم پیش Guild master و چندین گیلد رو جوین شدم ولی گویا قبول نکردن . لول های پایین رو می بینم عضو گیلدن ولی من ...
دو بار هم کشتنم ! با اینکه می تونستم فرار کنم ولی تا آخرین قطره خون جنگیدیم که حداقل یه امتیازی به اون برسه !

به نطر من اگه شما هم سرورت با ما یکی بود بهتر بود چون شما دارید NM بازی میکنید وقتی به HM و UM برسید که از این هم سخت تر میشه .... اون قسمتی که درجه میده برای PVP هست که شما باید Fury ( همه رو بکشید ... lol ) هر مقدار که بکشید درجه میده و تو مبازه با دوستاتون درجه نمیگیرید

این هم آمار امتیازات و درجات

ehsan_rx1
26-11-2009, 09:01
آقا این دو تا آپدیت جدید برای چی بود ؟؟

درصد لینک تغییر کرده یا درصد افتادن بلورها ؟

DJmoji
26-11-2009, 09:52
سلام به همه ....

خوش اومدی.
من این هادی رو میگم

MR.Punisher
26-11-2009, 11:03
سلام به همگی.
دیشب بازی خیلی حال داد.هم من لول شدم و هم مجتبی و هم محمد.
ساعت 2:20 بامداد بود که بالاخره بازی رو ول کردیم.یکی از دوستان قدیمی خودم رو هم دیدم.
کلی هم لایت کشتیم.20 دقیقه ای هم جنگل رو camp کردیم.کلا دیروز خوب بود.
محمد = لول 54 HM orc
مجتبی = لول 55 UM hunter(با اون رنک PVP خفن)
من = لول 57 UM war

داره اکیپ PVP مون کامل تر میشه.دارم اون روزی رو می بینم که لایت ها میگن :
Nightkiller is in jungle camping the portal
Kaz is in desert camping too
MHV is healing them
هه هه هه.مثل این fury های خفن بیوفتیم به جونشون قتل عام کنیم.

DJmoji
26-11-2009, 12:21
سلام به همگی.
دیشب بازی خیلی حال داد.هم من لول شدم و هم مجتبی و هم محمد.
ساعت 2:20 بامداد بود که بالاخره بازی رو ول کردیم.یکی از دوستان قدیمی خودم رو هم دیدم.
کلی هم لایت کشتیم.20 دقیقه ای هم جنگل رو camp کردیم.کلا دیروز خوب بود.
محمد = لول 54 HM orc
مجتبی = لول 55 UM hunter(با اون رنک PVP خفن)
من = لول 57 UM war

داره اکیپ PVP مون کامل تر میشه.دارم اون روزی رو می بینم که لایت ها میگن :
Nightkiller is in jungle camping the portal
Kaz is in desert camping too
MHV is healing them
هه هه هه.مثل این fury های خفن بیوفتیم به جونشون قتل عام کنیم.
بله.همین جوریش وقتی من میرم گریندر ها رو میگشم وقتی منو میبینم داد میزنن nightkiller فرارررررررر.

کاظم هم که همه Reborn ها میشناسنش چپ و راست وقتی کاظم میکششون فحش میدن میگن باز این kaz ومد مارو کشت

ehsan_rx1
26-11-2009, 12:39
پس من باید سریع لولم رو ببرم بالا تا جلو شما رو بگیرم :31:

erf45
26-11-2009, 13:44
به نطر من اگه شما هم سرورت با ما یکی بود بهتر بود چون شما دارید NM بازی میکنید وقتی به HM و UM برسید که از این هم سخت تر میشه .... اون قسمتی که درجه میده برای PVP هست که شما باید Fury ( همه رو بکشید ... lol ) هر مقدار که بکشید درجه میده و تو مبازه با دوستاتون درجه نمیگیرید

این هم آمار امتیازات و درجات

ممنون .
شما هم سرور دوم هستید ؟ خب می شه من کاراکتر هارد مودم رو بیام روی سرور شما ؟

hadi_gamer
26-11-2009, 15:06
راستی بچه ها شما چطور um به این لول بالایی دارین؟ پول rez rune از کجا میارین؟ یا شایدم جدیدا قضیه um فرق کرده ؟

ehsan_rx1
26-11-2009, 15:21
سلام به همه ....

سلام

<<<< خوش آمدید به بازی >>>>

MR.Punisher
26-11-2009, 16:16
راستی بچه ها شما چطور um به این لول بالایی دارین؟ پول rez rune از کجا میارین؟ یا شایدم جدیدا قضیه um فرق کرده ؟

قضیه Res rune فرقی نکرده.ما HM هامون لول بالا شدن و داریم فارم می کنیم.اینجوری پول res rune در میاد.
مثلا مجتبی war HM 55 داره یا من War HM 57 دارم.با اینا پول res rune رو درآوردیم.

mhv_kntu
26-11-2009, 16:53
رفتم اون بازاره که با فوری ها مشترکه از یکی که نشسته بود یه سپر خریدم نصف قیمت خیلی چسبید ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما فایتر هستی یا defender ؟ اگه fighter هستی shield لازم نداری .
الان برای خرید armor بهترین جا خرید از همون قسمت مزایده هست .چه armor سطح پایین چه سطح بالا
شما به نظر من از اول تو انتخاب سرور اشتباه کردی .
من به شما گفتم اگه می خوای لایت باشی برو پیش احسان و اگه می خوای fury باشی یا پیش ما بیا یا برو سرور 4 که بهترین fury ها رو داره و هر 15 دقیقه یه بار full bless میشن. شما رفتی سرور 1 !!!!؟

MHV is healing them
این یکی رو تا اطلاع ثانوی نمی گن !! مگر اینکه orc UM رو از 1-15 در بیارم. که قصدش رو ندارم .
بیلد orc تو pvp 60 خالص rec هست نه مثل orc HM من خالص wis
این رو از دو تا GS که خودشون orc هستن و خودشون هم لول60 و pvper هستن پرسیدم .
orc full wis تو pvp 60 مرده حساب میشه و کاری بعد از شروع شدن pvp نمی تونه بکنه .
حداقل باید 1000 def داشته باشه و آخرین نفری باشه که کشته میشه نه مثل orc HM من اولین نفری که کشته میشم و اگه نمیرم هم در حال فرار هستم و کسی رو عمرا Heal نمی کنم.

erf45
26-11-2009, 17:52
من فایتر هستم . منتها اون سپر چیزی حدود 600 تا hp منو زیاد می کنه . در نتیجه برای سولو بازی کردن خیلی رحته . مب های سبز و زرد و پشت سر هم می کشم .
حالا نمی دونم چه گندی توی بیلدم زدم که با سپر و شمیشر حتی قدرت تهاجمیم از بدون سپر و دو تا شمشیر هم بیشتره !

این full bless هم که برای من تقریبا دو روز یه بار اتفاق می افته !

شما به نظر من از اول تو انتخاب سرور اشتباه کردی .
من تو انتخاب چی اشتباه نکردم ؟! الان نگاه می کنم . دقیقا توی تمام انتخاب هام اشتباه کردم ... ولی خوبیش اینه که برای هارد مود کمتر اشتباه می کنم .

من سرور یکم ! برای هارد مودم می شه برم پیش احسان خان ؟

ehsan_rx1
26-11-2009, 19:38
آقا امروز یه اتفاق خیلی بد افتاد که از بد شانسی منه .................................................. ................. وایییییییییییییییی

Res Rune 7D تموم شد و به من نرسید :31: ( تو سایت AP تموم شد همه خریدن و دیگه نیست ) من 3 روزه دارم تو 4 سرور میگردم

mhv_kntu
27-11-2009, 00:05
آقا امروز یه اتفاق خیلی بد افتاد که از بد شانسی منه .................................................. ................. وایییییییییییییییی

Res Rune 7D تموم شد و به من نرسید :31: ( تو سایت AP تموم شد همه خریدن و دیگه نیست ) من 3 روزه دارم تو 4 سرور میگردم
فکر کنم دلیلش این event مسخره جدید باشه !!
یه سری pink bear تو مپ های pvp هر 3 ساعت ظاهر میشن و ap item دراپ می کنن!!؟
ملت تا حالا کلی حال کردن ! البته وقتی ظاهر میشن گند زده میشه تو pvp

ehsan_rx1
27-11-2009, 00:19
فکر کنم دلیلش این event مسخره جدید باشه !!
یه سری pink bear تو مپ های pvp هر 3 ساعت ظاهر میشن و ap item دراپ می کنن!!؟
ملت تا حالا کلی حال کردن ! البته وقتی ظاهر میشن گند زده میشه تو pvp

کجا ... من ندیدم ؟؟؟

ehsan_rx1
27-11-2009, 08:32
من فایتر هستم . منتها اون سپر چیزی حدود 600 تا hp منو زیاد می کنه . در نتیجه برای سولو بازی کردن خیلی رحته . مب های سبز و زرد و پشت سر هم می کشم .
حالا نمی دونم چه گندی توی بیلدم زدم که با سپر و شمیشر حتی قدرت تهاجمیم از بدون سپر و دو تا شمشیر هم بیشتره !

این full bless هم که برای من تقریبا دو روز یه بار اتفاق می افته !

من تو انتخاب چی اشتباه نکردم ؟! الان نگاه می کنم . دقیقا توی تمام انتخاب هام اشتباه کردم ... ولی خوبیش اینه که برای هارد مود کمتر اشتباه می کنم .

من سرور یکم ! برای هارد مودم می شه برم پیش احسان خان ؟

شما اگر برید به یک سرور دیگه باید از NM بازی کنید .

hadi_lox
27-11-2009, 11:08
سلام

<<<< خوش آمدید به بازی >>>>

خیلی ممنون

من صفحات اول و آخر رو دیدم یه چیزهایی هم فهمیدم ممنون

mhv_kntu
27-11-2009, 14:37
کجا ... من ندیدم ؟؟؟
هر 45 قیقه تا 1 ساعت یکی ظاهر میشه !
من خودم یکیشون رو کشتم ولی لیدر نامرد ما وقتی دید من دارم یکی رو می کشم آخرین لحظه union config رو عوض کرد و Master loot کرد و drop من رو دزدید و سریع هم از pvp خارج شد ! یه تیکه هم به من انداخت !!؟ من تا چند دقیقه خشکم زده بود و نمی تونستم دستم رو روی کیبورد حرکت بدم !!؟
این Bear ها rez rune و sonic lapis و UM mount و چند تا دراپ خاص دارن .
----------

کلا مثل اینکه مبارزه با gold seller ها رو شروع کردن ! چند روز AP رو نصف قیمت می خوان بفروشن و هر ساعت اعلام می کنن که Gold نخرین.

ehsan_rx1
27-11-2009, 15:53
هر 45 قیقه تا 1 ساعت یکی ظاهر میشه !
من خودم یکیشون رو کشتم ولی لیدر نامرد ما وقتی دید من دارم یکی رو می کشم آخرین لحظه union config رو عوض کرد و Master loot کرد و drop من رو دزدید و سریع هم از pvp خارج شد ! یه تیکه هم به من انداخت !!؟ من تا چند دقیقه خشکم زده بود و نمی تونستم دستم رو روی کیبورد حرکت بدم !!؟
این Bear ها rez rune و sonic lapis و UM mount و چند تا دراپ خاص دارن .
----------

کلا مثل اینکه مبارزه با gold seller ها رو شروع کردن ! چند روز AP رو نصف قیمت می خوان بفروشن و هر ساعت اعلام می کنن که Gold نخرین.

شما اگه از Uni خارج می شدید به شما drop میکرد . کجا ظاهر میشه ؟؟

ehsan_rx1
27-11-2009, 16:19
آقا Bear این drop کرد

erf45
28-11-2009, 12:38
بعضیا اطراف شمشیرشون یه بخار قرمزی هست . چجوری این شکلی شده ؟

MR.Punisher
28-11-2009, 16:14

اونا سلاح های Elemental هستن.رنگ ele آتیش قرمز هست.یه quest تو لول 43 رو باید انجام بدی تا اینو بگیری.
اگه فروم شایا رو بخونی متوجه میشی.

ehsan_rx1
28-11-2009, 16:47

بعضی ها برای قشنگی اینطوری هستن و بعضی دیگه هم Ele دارن و بعضی دیگه هم با lapisia اینطوری شدن که اونی که شما دیدید Ele Fire داشته .

erf45
28-11-2009, 17:46
ممنونم .
خب لول 43 که فعلا در دسترس نیست این lapisia باید توی blacksmith + مثلا با اسپریت کور با شمشیر باید enchant کرد ؟
فقط از کجا باید فهمید کدوم نوع lapisia رو باید بکار برد ؟ چون اون اسپریت کور رو خودش می نویسه .

ehsan_rx1
28-11-2009, 17:57
یکی اگه میتونه بیاد این طرف دنبال bear بگردیم اینا همشون 2 یا 3 نفری میان . یک نفر هم این طرف Mount گرفت و 2.8 bil فروخت .

ehsan_rx1
28-11-2009, 21:21
این هم Drop از Pink Bear قبلی از Brown Bear بود.

hadi_gamer
28-11-2009, 21:28
آقا یکی بیاد منو plvl کنه.خسته شدم از بس دم در kh نشستم دنبال پارتی.دیگه پارتی هم گیر نمیاد اصلا موندم تو بازی چی کار کنم.هیچ کاری نمیشه کرد.بخوای بری اونور نقشه هم دو ساعت طول میکشه بدون مونت.

ehsan_rx1
29-11-2009, 16:20
ممنونم .
خب لول 43 که فعلا در دسترس نیست این lapisia باید توی blacksmith + مثلا با اسپریت کور با شمشیر باید enchant کرد ؟
فقط از کجا باید فهمید کدوم نوع lapisia رو باید بکار برد ؟ چون اون اسپریت کور رو خودش می نویسه .

برای سلاح ( Weapon Lapisia , Power Lapisia ) هست و برای لباس هم ( Defense Lapisia , Armor Lapisia ) هست .

نکته مهم : Weapon و Armor اگر Ench نشه لباس یا سلاح از بین میره .

erf45
30-11-2009, 21:09
سلام علیکم ...
ممنون احسان خان .

آقا من رسیدم لول 40 الان چیکار کنم ؟راستی چرا گفتین برم تا لول 43 که یه شمشیر رو بگیرم ؟ مگه من نباید هارد مود رو از اول شروع کنم . دیگه اون شمشیر به چه دردم می خوره ؟

ehsan_rx1
01-12-2009, 13:32
سلام علیکم ...
ممنون احسان خان .

آقا من رسیدم لول 40 الان چیکار کنم ؟راستی چرا گفتین برم تا لول 43 که یه شمشیر رو بگیرم ؟ مگه من نباید هارد مود رو از اول شروع کنم . دیگه اون شمشیر به چه دردم می خوره ؟

اون شمشیر Ele داره و شمشیر خوبی هست و HM و UM هم میتونی استفاده کنی .

ehsan_rx1
01-12-2009, 14:01
این GRB چرا اینقدر سخت شده قبلا امتیاز نفرات اول بیشتر بود اما حالا خیلی کم امتیاز میگیرن .

DJmoji
02-12-2009, 10:50
این GRB چرا اینقدر سخت شده قبلا امتیاز نفرات اول بیشتر بود اما حالا خیلی کم امتیاز میگیرن .
به به.میبینم واسه guild خودت فروم ساختی.چقدر پیچیده بود من که ازش سر در نیاوردم.
اوضا guild چطوره؟

ehsan_rx1
02-12-2009, 11:50
به به.میبینم واسه guild خودت فروم ساختی.چقدر پیچیده بود من که ازش سر در نیاوردم.
اوضا guild چطوره؟

پیچیده ؟؟ خیلی خفنه من که ولش کردم

کم کم باید 10K امتیاز بیارم تا 30 نفر اول بشم که من یه نفری بیشتر از 3.5k نگرفتم اگر 7 نفر پیدا کنم شاید بشه .

erf45
02-12-2009, 19:57
سلام ...
آقا این pvp چه حالی می ده .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا بعضیا انقدر قوی هستن ؟ من لول 1-15 هستم ولی خب فایتر به درد لای جرز هم نمی خوره ؟! این آرچر ها راحت می کشن . دیروز توی یه پارتی حسابی بودیم دو تا درجه گرفتم 120 یی کشتیم من 4 یا 5 تا کشتم .

خدایی این فوری ها چقدر زیادن بعضی وقتا ... گویا بیشتر ملت دوست دارن برن فوری بشن ...

اون شمشیر Ele داره و شمشیر خوبی هست و HM و UM هم میتونی استفاده کنی .
اینم تازه فهمیدم چی می گی ! رفتم به ویر هاوسم سر زدم دیدم ای دل غافل ! هر چی دارم و ندارم از اون یکی کاراکترم در دسترسه ! کلی ذوق کردم.

راستی بیلد فایتر جدیدم هم اینه : 6 اس آر تی و 1 دکس . خیلی از اون یی قوی تر شده.

توی pvp چیکار کنم مفید تر باشم ؟

hadi_gamer
03-12-2009, 18:07
راستی بیلد فایتر جدیدم هم اینه : 6 اس آر تی و 1 دکس . خیلی از اون یی قوی تر شده.
ببین بیلدت اشتباهه.
یا 5/2 بذار یا 4/3 .
من خودم یه لول 5/2 میذارم یه لول 4/3 .

erf45
03-12-2009, 18:13
ببین بیلدت اشتباهه.
یا 5/2 بذار یا 4/3 .
من خودم یه لول 5/2 میذارم یه لول 4/3 .
مرسی

توی فروم اونجا یکی گفته بود این بیلد برای پارتی خیلی قوی می شه ...

بستنی ! از کجا گیر بیارم ؟ اونایی که یوزر ها می فروشن بسته های ده تایی هست 2 میل ... من پول ندارم که اونقدر بدم .ارزون تر نیست جایی ؟

بیلد خوب واسه آرچر هم بگید لطفا . آرچر باید لوکش بالا باشه ؟

ehsan_rx1
03-12-2009, 18:27
خوب سومین بلا و مسیبت خانمان سوز هم به سرم اومد :37:

اکانتم دومم Block شد رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :41:

DJmoji
04-12-2009, 05:26
خوب سومین بلا و مسیبت خانمان سوز هم به سرم اومد :37:

اکانتم دومم Block شد رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :41:
چه حالی داد امشب جای همه خالی کلی از لایت ها زهر چشم گرفتم.
با بروبچ رفته بودیم dd2 هر چی لایت میدیدم میرفتم میکشتم که هیچ pvper هاشون رو هم میاوردن بازم میکشتیمشون.

10 بار پارتی reborn ها رو خراب کردم اونم تو یه پارتی من بودم که همه orc . pagan بودن فقط mrs hailz یه خرشون بود و من.مس ماست لایت میشکتیم و بچه های پارتی حال میکردن 6 ساعتی 1 دونه لایت تو dd2 پر نمیزد که اخر لجشون گرفت رفتن res و با یه یابوی دیگه که از res قوی تر بود با 4 تا ارچر و 2 تا هیلر برداشت اوردن.با اول وقت وسط 32123 تا زامبی بودیم مارو سوسک کردن.بار دوم رو تپه نشسته بودیم اومدن پشمون کردیم همه شروع به فرار کردن من یکی یکیشون رو یه تیر خلاصی میزدم.3 تا ارچر رو به aoe به درک فرستادم البته کل جونشون رو mrs hailz برده بود ولی داشتن به من حمله میکردن منم یه کوچولو جون واسم نبوده بود یه aoe زدم 3 تا به درک فرستاده شدن.
دوباره برکشتن باز هم سوسک شدن با اینکه 3 تا لول 60 داشتن که 2 تا فایتر بود.بار سوم رفتن nemmy و aduu رو اوردین دیگه مجبور شدیم فاتحه واسه خودمون بخونیم دست به سینه واستیم تا فقط بیان ما رو بکشن بدون هیچ مقاومتی.

hadi_gamer
04-12-2009, 13:32
چه حالی داد امشب جای همه خالی کلی از لایت ها زهر چشم گرفتم.
با بروبچ رفته بودیم dd2 هر چی لایت میدیدم میرفتم میکشتم که هیچ pvper هاشون رو هم میاوردن بازم میکشتیمشون.

10 بار پارتی reborn ها رو خراب کردم اونم تو یه پارتی من بودم که همه orc . pagan بودن فقط mrs hailz یه خرشون بود و من.مس ماست لایت میشکتیم و بچه های پارتی حال میکردن 6 ساعتی 1 دونه لایت تو dd2 پر نمیزد که اخر لجشون گرفت رفتن res و با یه یابوی دیگه که از res قوی تر بود با 4 تا ارچر و 2 تا هیلر برداشت اوردن.با اول وقت وسط 32123 تا زامبی بودیم مارو سوسک کردن.بار دوم رو تپه نشسته بودیم اومدن پشمون کردیم همه شروع به فرار کردن من یکی یکیشون رو یه تیر خلاصی میزدم.3 تا ارچر رو به aoe به درک فرستادم البته کل جونشون رو mrs hailz برده بود ولی داشتن به من حمله میکردن منم یه کوچولو جون واسم نبوده بود یه aoe زدم 3 تا به درک فرستاده شدن.
دوباره برکشتن باز هم سوسک شدن با اینکه 3 تا لول 60 داشتن که 2 تا فایتر بود.بار سوم رفتن nemmy و aduu رو اوردین دیگه مجبور شدیم فاتحه واسه خودمون بخونیم دست به سینه واستیم تا فقط بیان ما رو بکشن بدون هیچ مقاومتی.
ایول چه باحال.خیلی خفن شدینا.راستی کاراکترت چی بود؟

hadi_gamer
04-12-2009, 13:32
مجتبی میتونی بیای منو پی لول کنی؟

DJmoji
04-12-2009, 17:48
esmet to bazi chiye?

hadi_gamer
04-12-2009, 19:09
esmet to bazi chiye?
اسم من تو بازی StoutCrusher هست.واریور لول 33 hm .
کی میتونی بیای؟
من امشب 10 تا 12 میتونم بیام.

mhv_kntu
05-12-2009, 13:40
سلام به همگی !!؟
بعد یه هفته برگشتیم :31::27:

بلای خاصی تو این هفته بر این بازی نازل نشده؟!
من چرا بی خودی تو بازی لگ خفن پیدا کردم؟!! کانکشن من تغییری نکرده و سرعت همونه ولی دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم:18::41:

hadi_gamer
05-12-2009, 18:40
بابا دمتون گرم این همه um لول بالا داریم یکیتون نمیاد ما رو پی لول کنه.باشه اشکالی نداره.ما هم یه زمانی تو این بازی کسی بودیم ولی به هر کی میتونستم کمک میکردیم.

erf45
05-12-2009, 23:00
شماها تا حالا چیزی خریدین توی این بازی ؟

DJmoji
06-12-2009, 17:21
شرمنده من دو روز خودمو قلنطینه کردم و بازی نکردم.هادی کای on میشی؟

gomgashte_r
07-12-2009, 13:01
با سلام خدمت دوستان

من می خوام برای این بازی یه امولاتور مثل wow بسازم کسی هست که بتونه بهم کمک کنه
من مطمئنم که برای این بازی سرور آفلاین اومده
لطفا اگه کسی اطلاعی داره بهم کمک کنه

mhv_kntu
07-12-2009, 16:07
خیلی بعیده

بابا دمتون گرم این همه um لول بالا داریم یکیتون نمیاد ما رو پی لول کنه.باشه اشکالی نداره.ما هم یه زمانی تو این بازی کسی بودیم ولی به هر کی میتونستم کمک میکردیم.
تو بازی اومدی MHV رو تو Trade صدا کن تا بیام ! اگه تو گیلد MW هستی که راحت می تونی من رو پیدا کنی. یه وار 53 HM دارم . حریف FL1 می شم.

MR.Punisher
07-12-2009, 17:18
سلام بروبچ شایا باز عزیز.
بعد از 5 روز برگشتیم.چه خبر از بازی؟
می بینم که هادی جان هم به این بازی برگشته.
کمکی خواستی بگو داداش در خدمتیم.

hadi_gamer
07-12-2009, 19:33
ممنون بچه ها هر کدوم که آن بودید بهش پیام میدم تو بازی.فقط من اسم کاراکتر مجتبی و کاظم رو نمیدونم.
محمد هم که اسمش رو گفت.

MR.Punisher
07-12-2009, 19:35
من معمولا با The_Kaz آنلاین میشم.

DJmoji
07-12-2009, 21:05
منم با -NightKiller- میام.ولی فعلا زیاد بازی نمیکنم چون جمعه امتحان دارم

mhv_kntu
08-12-2009, 05:22
آقایون خبر دسته اول !!؟
سیستم رنک بندی جدید که می خواد برای pvp و زمان ep5 راه بندازن رو تو Forum اعلام کردن . این سیستم الان تو سرور های چینی راه افتاده! تا رنک 31 آپدیت شد !!

DJmoji
08-12-2009, 13:28
یه خبر دسته اول دیگه واسه MW ها.
باس MW میخواد بیاد Pantheon!!!!!!!!!!!
عجب boss با معرفتیه:D

MR.Punisher
08-12-2009, 14:35
چی شد؟
uni می خواد بیاد pantheon؟
عجبیبه.کسی حرفی نزده بود تو GC

MR.Punisher
08-12-2009, 14:35
لینک app واسه uni رو دیدم.گیلد رو واگذار کرده به Delisious
شاید منم اومدم Pantheon.گرچه هنوز معلوم نیست ولی MW داره متزلزل میشه.
نظر محمد رو نمی دونم.اونم شرطه.

Dante_a
08-12-2009, 21:55
سلام به همه آقا من تازه امشب دارم این بازی رو دانلود میکنم میخوامببینم بهترین کلاس برای PVP چیه بهترین Build رو هم بهم بدید

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31:

mhv_kntu
09-12-2009, 06:47
لینک app واسه uni رو دیدم.گیلد رو واگذار کرده به Delisious
شاید منم اومدم Pantheon.گرچه هنوز معلوم نیست ولی MW داره متزلزل میشه.
نظر محمد رو نمی دونم.اونم شرطه.
دیگه چاره ای نیست ! تا همین جاشم موندم کی کارای گیلد رو راه میندازه ! چیجوری GH همیشه باز و upgrade هست !؟
کراکترهای اصلیمون رو می بریم ! امیدوارم ما رو راحت قبول کنن !؟

MR.Punisher
09-12-2009, 09:09
محمد جان هر وقت آماده بودی بریم app کنیم.
مجتبی تو هم ازمون تعریف کن.

ehsan_rx1
09-12-2009, 10:37
کس میدونه اینو کجا میشه پیدا کرد ؟؟

DJmoji
09-12-2009, 12:26
دیگه چاره ای نیست ! تا همین جاشم موندم کی کارای گیلد رو راه میندازه ! چیجوری GH همیشه باز و upgrade هست !؟
کراکترهای اصلیمون رو می بریم ! امیدوارم ما رو راحت قبول کنن !؟
sharmande bazi vaght ha in sistemam ghati mikone nemitonam farsi typ konam.

agar pantheon mikhay berin avalan faghat begardid raid hashon ro peyda konid vali ghavlesh app konid vagharna age raid boss boshe kicketon mikonan.

2 az kol char screeneton ax mikhan bayad befahman che char hay dari ta badan ye ki esme dostesho nade bege in char mane.
baghiye ghanon ha asone to froum mitoni bekhonin.

darzem vaghti ozv beshi hame charater hatoon ro bayad ozv pantheon konid

hadi_gamer
09-12-2009, 13:18
سلام به همه آقا من تازه امشب دارم این بازی رو دانلود میکنم میخوامببینم بهترین کلاس برای PVP چیه بهترین Build رو هم بهم بدید

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31:
بهترین چیز برای pvp پول. پول پول پول....

MR.Punisher
09-12-2009, 13:21
اوه اوه...عجب چیز خفنیه.پیدا کردی بگو.

erf45
09-12-2009, 15:00

آقا با کاراکتر نرمال فکر نکنم اصلا توی pvp بهت خوش بگذره . حالا یه سری باید بری تا لول 40 بعد با یه کاراکتر هارد مود و یه بیلد خوب می تونی بدون پول هم توی pvp تفریح کنی + اینکه با اون لول 40 گلد جمع کنی و آیس کریم بخری .

من خودم می خوام یه آرچر خوب برای pvp 1- 15 بسازم + یکم هزینه جزیی برای افزایش قدرت کمانش + آیس کریم ... فکر کنم بد نشه . فقط لذت جنگ تن به تن رو نداره دیگه !

حتما برو پیش اساتید اینجا ( پیش منم بیای سرور یک گایا کلی خوشحال می شم ) که لول گرفتنت سریع تر پیش بره وگرنه کلی باید وقت بیهوده صرف کنی .

MR.Punisher
09-12-2009, 23:07
تو فروم pantheon امشب apply کردم.مجتبی جان برو یه تاپیک یه سر بزن اگه خواستی بعد از چند نفر vote بده.
برای اطلاع احسان عزیز هم بگم که مراقب باش.هر جا ببینمت مجبورم درگیر شم.قانون pantheon اینه.
اینم لینک تاپیک تو فروم pantheon:

DJmoji
10-12-2009, 00:23
تو فروم pantheon امشب apply کردم.مجتبی جان برو یه تاپیک یه سر بزن اگه خواستی بعد از چند نفر vote بده.
برای اطلاع احسان عزیز هم بگم که مراقب باش.هر جا ببینمت مجبورم درگیر شم.قانون pantheon اینه.

این maya بیکار اومده تو app تو هم شر میگه.تنش میخواره.تو app منم داشت دعوا راه مینداخت

MR.Punisher
10-12-2009, 01:11
هه هه هه...پیاز داغشو زیاد کردی حاجی.
الان مایا میاد بیشتر چرت و پرت میگه.باهاش کل کل نکن.میاد اذیت می کنه.

ehsan_rx1
11-12-2009, 09:44

اشکال نداره من فعلا تازه اکانتم برگشته و هیچ پولی برای Res Rune ندارم شاید تا 1 ماه نتونم UM بازی کنم .

gomgashte_r
12-12-2009, 13:49
نقل قول:
خیلی بعیده

با سلام خدمت دوستان این یه امولاتور برای این بازی هست اگه کسی بلده راش بندازه لطفا به منم کمک کنه

DJmoji
13-12-2009, 01:05
هه هه هه...پیاز داغشو زیاد کردی حاجی.
الان مایا میاد بیشتر چرت و پرت میگه.باهاش کل کل نکن.میاد اذیت می کنه.
امروز واست یهlegend oghrton top پیدا کرده بودم ولی تو teos بود 50 میلیون بیشتر نبود.شانس بدت نبودی که بخری 40 دقیقه همش تام داشت تا بخریش.مفت بود

MR.Punisher
13-12-2009, 08:16
کارای دانشگاه خیلی زیاد شده.فک نکنم این هفته زیاد منو ببینید.
به هر حال دمت گرم حاجی که به فکر ما بودی.

mhv_kntu
14-12-2009, 08:41
سرور laliah معلوم نشد چی شد دیروز کلا بسته بود !!؟ کلی از بازیباز های اون سرور ریختن تو 3 تا سرور دیگه ! هر 3 تا سرور Busy شد !! چند بار تو Etain کل بازیکن ها با هم DC شدن !!؟ بد جوری دیشب رو اعصاب بود بازی

DJmoji
14-12-2009, 22:20
داره سرم میترکه.
بد جور یه نفر سرم کلاه گذاشته.
رفتم سرور lailah دیدم یکی دار op رو 110 میده.گفتم هر چند تا داری من میخرم.گفت 3 تا.بهش گفتم بره battlezone واسته تا من از سرور خودمون بیام ازش بخرم.خلاصه رفتم موقع معامله op ها رو اون بالا گذاشته بود منم دیدم درسته.داشتم پولشو تایپ میکردم op ها برداشت من خر هم چشمم رو کیبورد بود سرمو بلند کردم به هوای اینکه درست کار داره پش میره ok رو زدم.تا چشممو باز کردم دیدم این که op ها رو از اونجا برداشته هنوز جم نخورده بودم پول هارو مفت گرفت و رفت.330 میلیون پول.رفتم با 100 نفر صحبت کردم گفت مدرک باید داشته باشی.من مدرک جالا از کجا بیارم.من که کف دستمو بو نکرده بودم این کارو میخواد بکنه.رفتم باهاش کلی جرو بحث کردم.گفت من op ها رو بهت دادم.برو هر کاری میخوای بکن.یعنی دارم دیونه میشم.پول یه عمر عرق ریختنم باد شد رفت هوا.

منم یه accont ساختم میخوام سر ملت رو کلاه بزارم.یه روز میرم 15 day conti رو به ملت نشون میدم همین حرکت رو میزنم یا پول میگیرم یا نه.اگه نشد alt+f4 میکنم از بازی خارج میشم طرف فکر کنه dc شدم.من اگه پدر این ملت رو در نیاوردم مجی نیستم.هر چی میخواد بشه.فقط به کمک کاظم احتیاج دارم که conti رو کمک کنه بفرستم تو اون اکانت دیگم .بدش کارم تموم شد اون اکانت رو پاک میکنم.

hadi_gamer
14-12-2009, 22:25
وای عجب ضد حالی.خیلی نامردی بود...یه شکایتی ریپورتی چیزی به مدیرا بده شاید کاری کردن.

MR.Punisher
15-12-2009, 00:04
ای یایا....ملت همه کلاه بردار شدن.حالم گرفته شد وقتی شنیدم.
برای خود منم چند نفر می خواستن همین بلا رو سرم بیارنولی دستشون رو خوندم.
تو این موارد هیچ کاری نمیشه کرد جز یک کار که یاید از قبل برنامه ریزی بشه.
اونم اینه که با نرم افزار از صفحه بازی موقع معامله کردن فیلم بگیری.اینجوری یارو نمی تونه بزنه زیرش.
بعد یه ticket به همراه لینک فیلم بفرستی تا یارو رو یرویس کنن.
برای پیش گیری هم من همیشه 1- یه صفحه نگاه می کنم 2- اول میذارم اون ok رو بزنه بعد من میزنم.
اینجوری دیگه احتمال کلاه برداری طرف کم میشه.
حیف که تو این هفته درگیر دانشگاه هستم وگرنه میومدم میرفتیم یه خورده فارم می کردیم.
منم عجیب بی پول شدم.یاید باز بریم تو کار فارم.

mhv_kntu
15-12-2009, 12:33
ای یایا....ملت همه کلاه بردار شدن.حالم گرفته شد وقتی شنیدم.
برای خود منم چند نفر می خواستن همین بلا رو سرم بیارنولی دستشون رو خوندم.
تو این موارد هیچ کاری نمیشه کرد جز یک کار که یاید از قبل برنامه ریزی بشه.
اونم اینه که با نرم افزار از صفحه بازی موقع معامله کردن فیلم بگیری.اینجوری یارو نمی تونه بزنه زیرش.
بعد یه ticket به همراه لینک فیلم بفرستی تا یارو رو یرویس کنن.
برای پیش گیری هم من همیشه 1- یه صفحه نگاه می کنم 2- اول میذارم اون ok رو بزنه بعد من میزنم.
اینجوری دیگه احتمال کلاه برداری طرف کم میشه.
حیف که تو این هفته درگیر دانشگاه هستم وگرنه میومدم میرفتیم یه خورده فارم می کردیم.
منم عجیب بی پول شدم.یاید باز بریم تو کار فارم.
سر من رو یه بار فقط یکی کلاه گذاشت !!؟ خوشبختانه فقط 1.5 میلیون ! بعدش دیگه روباه شدم !
با fraps فیلم گرفتن بیشتر بدرد pvp میخوره که اگه کراکتر های اصلی و خفن یه کار اشتباه کردن بدی ban کننشون.
تو معامله کاری نمیشه کرد . چون ملت از کراکتر ها و اکانتهای دیگشون هم استفاده می کنن ! و در بهترین حالت اکانت فرعی یکی بسته میشه و چیزی هم به ما نمی ماسه !!

DJmoji
15-12-2009, 19:04
کسی میدونه aion چه سیستمی میخواد؟باید ماهیانه پول داد برای بازیش؟

hadi_gamer
15-12-2009, 19:30
سیستم خفنی نمیخواد.سرورهای فری هم داره ولی به درد نمیخوره.ارزش وقت گذاشتن نداره.مثل سرورهای فری wow

MR.Punisher
15-12-2009, 19:45

سیستم زیاد بالایی نمی خواد.ماهیانه شنیدم 10 دلار هست.مطمئن نیستم.همون طور که گفتم فقط شنیدم.
Premium هم مثل همین شایا خودمون داره.

MR.Punisher
15-12-2009, 19:47
Wuuuhuuu
با محمد رفتم تو Kimu Raid
Reborn ریخت اونجا ولی ما تارومارشون کردیم.بعد Kimu رو کشتیم و من water ele گرفتم.خیلی شانس داشتم امروز.

DJmoji
15-12-2009, 23:20
من دیگه با این کلاهی که سرم رفت کلا از بازی بیزار شدم.دارو ندارم رو داده بودم واسه اون همه پول.دیگه چیزی و امیدی واسم نمونده.aion سفارش دادم بیارن ببینم چجوریه.

hadi_gamer
15-12-2009, 23:42
من دیگه با این کلاهی که سرم رفت کلا از بازی بیزار شدم.دارو ندارم رو داده بودم واسه اون همه پول.دیگه چیزی و امیدی واسم نمونده.aion سفارش دادم بیارن ببینم چجوریه.
perfect world رو هم میتونی امتحان کنی.اینم تاپیکش:

بازی خوبیه من هم بازی میکنم ولی یه مدته وقت نکردم بازی کنم

ehsan_rx1
16-12-2009, 10:14
سر من هم کلاه گذاشتن وقتی که EP3 بود و 4 تا Res Rune 3h طرف برداشت و رفت ...

من هم از وقتی که اکانتم رو دزیدن دیگه بازی نمیکنم ( خیلی کم ) اکانت رو برای 15 روز بستن برای چی معلوم نیست وقتی اکانت باز شد پول نداشت و WH هم خالی بود هرچی ایمیل میزنم هم جواب نمیدن ...

mhv_kntu
16-12-2009, 17:00
من یه سری کلی از armor ها و ap item هام که تو AH بود همش غیب شد !! حداقل 300 میل بود ولی فکر اینکه بازی رو بیخیال شم به سرم نزد . اینقدر راحت بی خیال نشین !
3 تا پست بالاتر ببینید کاظم چی گفت . Kimu دقیق بالا کله کاظم spawn شد و +1 bill بهش حال داد.
تو این بازی فاکتور شانس خیلی مهمه ولی برای بدست آوردن شانس هم باید تلاش کرد.

erf45
16-12-2009, 17:36
پریشب بهترین دوستم که یه um لول 30 بود مرد . خیلی بهم حالا داده بود ... واقعا صحنه ی غم انگیزی بود ... وقتی یه پریست به بدبختی پیدا کردم و داشتم می بردم رو سرش که دیگه کار از کار گذشت ... کاراکترای دیگه اش رو هم نمی شناسم امیدوارم یه جوری پیدام کنه چون بدون اون دیگه منم حوصله ادامه ندارم .... فقط همون pvp لول 15 تنها دلخوشیم هست ...
دیشب هم قیامت بود یه لشکر لایتی .... صد نفر بیشتر بودیم ... این ایس کریم چه حالی می ده ...

DJmoji
16-12-2009, 18:41
اون موقع گرم بودم یه چیز گفتم.این همه جون کندم رنک گرفتم که مفت بازی رو ول کنم

MR.Punisher
16-12-2009, 23:58
I've been officially accepted
خوب.بالاخره من هم رسما به Pantheon پیوستم.فقط باید درخواست بدم تو Gliter

MR.Punisher
17-12-2009, 03:33
تا رفتم تو pantheon دیدم MM شروع شد.2-3 تا GM ریختن تو مپ 1 و boss ها رو summon می کردن.
5-6 تا kimu کشتیم.4 تا fanta و 1 haruhion
یه باس خفن هم بود که مارو سرویس کرد تا کشتیمش.شبیه فرشته ها بود.هی reset میشد.
فک کنم امشب گیلد ما 20-30 bil به جیب زد.همش ele و legend و goddess و سلاح خفن drop میشد.جالب بود.

ehsan_rx1
17-12-2009, 09:12
من که منظورم این نبود که دیگه بازی نمیکنم شما که میدونید من دو تا UM با لباس پاک شد که هنوز اون لباسها رو ندارم ولی باز بازی کردم . من فقط یه مدتی کم بازی میکنم چون بدجوری تابلو شدم . UM لول 52 که تا 1 یا 2 ماه نمیتونم بازی کنم چون پول Res ندارم .

یه سوال ؟ کسی میتونه تو GRB به من کمک کنه اگر لول 15 باشه اشکالی نداره ؟؟

mhv_kntu
17-12-2009, 12:53
ریشب بهترین دوستم که یه um لول 30 بود مرد . خیلی بهم حالا داده بود ... واقعا صحنه ی غم انگیزی بود ... وقتی یه پریست به بدبختی پیدا کردم و داشتم می بردم رو سرش که دیگه کار از کار گذشت ... کاراکترای دیگه اش رو هم نمی شناسم امیدوارم یه جوری پیدام کنه چون بدون اون دیگه منم حوصله ادامه ندارم .... فقط همون pvp لول 15 تنها دلخوشیم هست ...
خوب اشتباه خودش بود . برای چی بدونه rez rune با لول 30 بازی می کنه ؟!!!
در کل قبول دارم تو بازی بدونه دوست نزدیک زیاد به آدم حال نمیده . نگران نباش راحت پیداش می کنی.

hadi_gamer
17-12-2009, 15:04
تا رفتم تو pantheon دیدم MM شروع شد.2-3 تا GM ریختن تو مپ 1 و boss ها رو summon می کردن.
5-6 تا kimu کشتیم.4 تا fanta و 1 haruhion
یه باس خفن هم بود که مارو سرویس کرد تا کشتیمش.شبیه فرشته ها بود.هی reset میشد.
فک کنم امشب گیلد ما 20-30 bil به جیب زد.همش ele و legend و goddess و سلاح خفن drop میشد.جالب بود.
وای کاظم تو کی بودی:31:...خیلی خفن شدیا.ما رو هم تحویل بگیر.الان چقدر پول داری؟

MR.Punisher
17-12-2009, 22:10
وای کاظم تو کی بودی:31:...خیلی خفن شدیا.ما رو هم تحویل بگیر.الان چقدر پول داری؟

قربونت هادی جان.تو قرار بود به من PM بدی واسه کمک.دیگه نمی خوای بازی کنی؟
در مورد gold هم نگم بهتره.lol

hadi_gamer
17-12-2009, 22:37
بابا هر موقع که من آنلاینم شما نیستید هر موقع که شما آنلاین هستید من نیستم.من هر موقع آن میشم پی ام میدم.
راستی تو همون The_Kaz هستی دیگه؟
گلد رو اگه نمیخوای بگی به من پی ام بزن لطفا.

erf45
18-12-2009, 10:04
خوب اشتباه خودش بود . برای چی بدونه rez rune با لول 30 بازی می کنه ؟!!!
در کل قبول دارم تو بازی بدونه دوست نزدیک زیاد به آدم حال نمیده . نگران نباش راحت پیداش می کنی.
تا حالا که پیغامی نداده با توجه به این rez rune هم که شما گفتی که نداشته بعیده دوباره بیاد یو ام شروع کنه ... هارد مودش هم که حتما لول بالا هست دیگه سراغ من نمیاد ... خیلی حیف شد ...
دیشب یکی داشت پی لول می کرد من رفتم یه میل دادم رفتم تو پارتی دو تا لول گرفتم ! روشش رو یاد گرفتم هم باید گلد داد هم یکمی مظلوم نمایی کرد !!!

بچه ها من الان لول 33 ام (هارد مود) راهنمایی چیزی ندارین به من بگین ؟

MR.Punisher
19-12-2009, 01:46
عجب PVP بود امشب تو جنگل.600 تا kill گرفتم.rank 4 شدم.کلی حال داد...باید بیشتر از این کارا بکنن.

hadi_gamer
19-12-2009, 20:16
کاظم یه خورده در مورد انواع بیلد orc توضیح بده.کلا چند نوع orc داریم و هر کدوم برای چی مناسبه؟
شاید یه orc ساختم.
borc به کدوما میگن؟

MR.Punisher
20-12-2009, 08:38
مجتبی.یه sonic teneran تو AH هست.
bid الان 1 bil هست.
buy now هم 1.8 bil هست.
هر جور شده پول جور کن منم کمکت می کنم.فقط سریع باش قبل از اینکه کسی بخرتش.

DJmoji
20-12-2009, 09:59
bid الان 1 bil هست.
buy now هم 1.8 bil هست.
دیدمش.یه مقدار دارم پول نه اونقد زیاد

hadi_gamer
20-12-2009, 19:08
bid الان 1 bil هست.
buy now هم 1.8 bil هست.
خیلی ممنون که جواب دادی :31:

MR.Punisher
20-12-2009, 19:31
کاظم یه خورده در مورد انواع بیلد orc توضیح بده.کلا چند نوع orc داریم و هر کدوم برای چی مناسبه؟
شاید یه orc ساختم.
borc به کدوما میگن؟

orc ها به تناسب استفاده می تونن 3 توع داشته باشن.

1-Borc :این نوع از orc ها Battle Orc یا به اختصار Borc گفته میشن که build اونها اکثرا int هست.
اکثرا برای GRB یا 20-30 و boss کشی استفاده میشن.اکثر boss های خفن fire ele هستن.
اگه نمی دونستید باید بدونید که attack ele برای orc ها به طور طبیعی water ele هست که در برابر fire ele بسیار موثر هست.
این نوع حمله ی خوبی دارن و UM ها می تونن Hybrid Build استفاده کنن ولی اکثرا دفاع خوبی ندارن.

2-Healer Orc : نوع عادی orc هست که build اون wis هست و برای فارم کردن و پارتی ها مناسب هستن.
نقش حمایتی اونها در کشتن boss ها بسیار اهمیت داره.این نوع حمله یا دفاع خوبی ندارن.

3-Rec Orc : این نوع orc فقط برای یک هدف اینجوری build میشن.....PVP
Rec Orc های UM می تونن موثر باشن و اغلب تا 600 تا rec دارن.
دفاع اونها عالی هست و برای PVP فوق العاده هستن.حتی وار های UM هم چاره ای جز eraser در مقابل اونها ندارن.
به ندرت پیش میاد یک Rec Orc که خوب build کرده باشه و بلد باشه چطور بازی کنه بمیره.

شرمنده اگه دیر شد.اون موقع که واسه مجتبی پست دادم داشتم می رفتم دانشگاه وقت نشد.

hadi_gamer
20-12-2009, 19:35
خیلی ممنون کاظم جان.خیلی مفید بود.

mhv_kntu
21-12-2009, 13:46
orc ها به تناسب استفاده می تونن 3 توع داشته باشن.

1-Borc :این نوع از orc ها Battle Orc یا به اختصار Borc گفته میشن که build اونها اکثرا int هست.
اکثرا برای GRB یا 20-30 و boss کشی استفاده میشن.اکثر boss های خفن fire ele هستن.
اگه نمی دونستید باید بدونید که attack ele برای orc ها به طور طبیعی water ele هست که در برابر fire ele بسیار موثر هست.
این نوع حمله ی خوبی دارن و UM ها می تونن Hybrid Build استفاده کنن ولی اکثرا دفاع خوبی ندارن.

2-Healer Orc : نوع عادی orc هست که build اون wis هست و برای فارم کردن و پارتی ها مناسب هستن.
نقش حمایتی اونها در کشتن boss ها بسیار اهمیت داره.این نوع حمله یا دفاع خوبی ندارن.

3-Rec Orc : این نوع orc فقط برای یک هدف اینجوری build میشن.....PVP
Rec Orc های UM می تونن موثر باشن و اغلب تا 600 تا rec دارن.
دفاع اونها عالی هست و برای PVP فوق العاده هستن.حتی وار های UM هم چاره ای جز eraser در مقابل اونها ندارن.
به ندرت پیش میاد یک Rec Orc که خوب build کرده باشه و بلد باشه چطور بازی کنه بمیره.

شرمنده اگه دیر شد.اون موقع که واسه مجتبی پست دادم داشتم می رفتم دانشگاه وقت نشد.
به نظر من برای تازه کارها 100% فقط full wis orc
borc پارتی گیر نمیاره لول کردنش خیلی سخت تره . اکثر borc های خفنی که میشناسم تو لول های بالا restat کردن و borc شدن .
rec orc هم که pro باید باشی . خیلی agro می گیره بدرد پارتی های معمولی و فارم نمی خوره. rec orc رو هم معمولا با restat درست می کنن برای pvp 60 .

MR.Punisher
22-12-2009, 10:21
Sh*t
مجتبی اون walker نیست.نمی دونم خریدنش یا برداشته یارو(چون bid نداشته شاید).
باید بازم صبر کنی حاجی.

DJmoji
22-12-2009, 10:55
Sh*t
مجتبی اون walker نیست.نمی دونم خریدنش یا برداشته یارو(چون bid نداشته شاید).
باید بازم صبر کنی حاجی.
مثل اینکه باید بیخیال اونجا شد.2 میلیارد اگه جمع شه که نمیشه درحال حاضر میشه یه لینک شده خوب رو خرید.اگر یکم دیگه بگذر با توجه به گرون شدن تند تند sonic و op دیگه زورم نمیرسه بخرم

DJmoji
22-12-2009, 13:11
دیشب وقتی شما رفتین guild داشت kimu رو انجام میداد منم گفتم برم ببینم چخبره.اونجا elliot که تو یه گیلد دیگه بود اسمشم عوض کرده بود و phono با 3 نفر دیگه که یکی pagan بود هر 5 تا شون هم noss زده بودن زورشون شده بود در حد دکترا.pagan که با ele درست 8500 تا کریت میزد.البته وقتی اسکیل های خفنش رو استفاده میکرد.elliot هم 4000 تا میزد معمولی و phono هم که 5000 تا میزد.با اینکه ما یه فول رید تقریبا بودیم ولی همه میترسیدن این 5 نفر بکشن boss.یکی از بچه ها گفت بیا باهاشون مبارزه بگیریم بکشیمشون.در حالت عادی همون elliot نصف raid رو حریف بود ولی تصمیم یه فکر پلنگی کردم گفتم eraser کن وقتی باهاشون میخوای بجنگی. Own با elliot و همزمان waka با phono مبارزه رو شروع کرد.همون اول جفتشون نفری یکی از اون سنگ های زد ضرب زدن چون راحت میکشتنوشن elliot و phono بعد eraser کردن جفتشون فرت شدن رفتن ها دیگه هم برنگشتن اون paganهم چهار تا فحش داد و رفت

MR.Punisher
22-12-2009, 14:29
هه هه هه...ریده شده تو تو اعصابشون.
اسم Elliot چیه الان؟
تو کدون گیلد هست؟

hadi_gamer
23-12-2009, 00:26
آقا اگه مامورت ها رو انجام ندیم چی میشه؟
مخصوصا یه ماموریت هست که اوایل بازی میده و میگه path کاراکتر رو انتخاب کن.مثلا برای واریور میگه یکی از این گزینه ها
dual axe - two hand - spear رو انتخاب کن.اگه اون رو انجام ندیم چی میشه؟

MR.Punisher
23-12-2009, 01:06
آقا اگه مامورت ها رو انجام ندیم چی میشه؟
مخصوصا یه ماموریت هست که اوایل بازی میده و میگه path کاراکتر رو انتخاب کن.مثلا برای واریور میگه یکی از این گزینه ها
dual axe - two hand - spear رو انتخاب کن.اگه اون رو انجام ندیم چی میشه؟

هیچ انفاقی نمی افته.فقط حواست باشه کوئست های EPIC رو انجام بدی.
لول 25....35...43
اینا EPIC هستن که حتما باید انجام بدی تا ele weapon برای لول 45 رو بگیری.

hadi_gamer
23-12-2009, 17:59
هیچ انفاقی نمی افته.فقط حواست باشه کوئست های EPIC رو انجام بدی.
لول 25....35...43
اینا EPIC هستن که حتما باید انجام بدی تا ele weapon برای لول 45 رو بگیری.
میشه بگی این کوئستها رو از کی باید گرفت؟برای کلاسهای مختلف محلش فرق میکنه؟

DJmoji
23-12-2009, 18:10
میشه بگی این کوئستها رو از کی باید گرفت؟برای کلاسهای مختلف محلش فرق میکنه؟
25 از یه یارو کنار پورتال kh دومی 35 بازم مپ 2 فکر کنم helm marsh یا همچین چیزایی.43 رو هم از arena stronghold

erf45
23-12-2009, 20:40
یکی 3 mil ازم گرفت برای plvl و گذاشت رفت . واقعا بعضیا چقدر حقیر و بچه ان ... یعنی چی مثلا ... دزدی ...
نصف پولام رو از دست دادم ....

DJmoji
24-12-2009, 14:15
یکی 3 mil ازم گرفت برای plvl و گذاشت رفت . واقعا بعضیا چقدر حقیر و بچه ان ... یعنی چی مثلا ... دزدی ...
بیا تو سرور خودمون خودم میسازمت

mhv_kntu
24-12-2009, 18:48
3 تا کار بعد از این دزدی ها باید انجام بدین . به ترتیب :
1-تو Trade Chat اسم طرف رو بگید و قضیه رو تعریف کنین .
2- دوباره تو Trade Chat اگر طرف عضو گیلد خاصی بود بگید یکی از officer های اون گیلد به شما pm بده !! اگه نداد هم اشکال نداره ! اگه داد قضیه رو بهش می گین.
3- از طریق PM خانواده و GF طرف رو به باد بدین !!! lol چون اون دزدی کرده نمی تونه report بده و شما هر چی دلتون خواست می تونین بهش بگی.(این قسمت 3 دلخواه هست)

erf45
24-12-2009, 20:05
بیا تو سرور خودمون خودم میسازمت

کاش سرور شما بودم ... اونوقت پادشاهی می کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی یه نکته ای شب ها معمولا سرور یک و چهار بیزی می شن . من به ندرت دیدم سرور دو شلوغ باشه ...

3 تا کار بعد از این دزدی ها باید انجام بدین . به ترتیب :
1-تو Trade Chat اسم طرف رو بگید و قضیه رو تعریف کنین .
2- دوباره تو Trade Chat اگر طرف عضو گیلد خاصی بود بگید یکی از officer های اون گیلد به شما pm بده !! اگه نداد هم اشکال نداره ! اگه داد قضیه رو بهش می گین.
3- از طریق PM خانواده و GF طرف رو به باد بدین !!! lol چون اون دزدی کرده نمی تونه report بده و شما هر چی دلتون خواست می تونین بهش بگی.(این قسمت 3 دلخواه هست)

فقط بهش پی ام دادم این یه بازی برای سرگرمی واقعا 3 میل توی این بازی تازه برای یه لول 42 پولی نیست که بخوای این کار و بکنی
گفت الان بلوکت می کنم که چرندیاتت رو نشونم ....

ولی راست می گی حداقل باید توی ترید می گفتم که سر بقیه کلاه نذاره ... البته من کلا خودم مستعد کلاه گذاشته شدن بر سر هستم ... تقصیر منم بود نباید اول کار بهش پول می دادم.

می خوام یه 10 دلاری خرج کنم ولی نمی دونم چی بخرم می شه راهنماییم کنید ... تقریبا می شه 1040 پوینت فکر کنم . چی بخرم بهتره ؟

hadi_gamer
24-12-2009, 21:05
یادش بخیر قدیما دور هم جمع میشیدم و با هم پارتی میذاشتیم و کلی حال میکردیم.حتی یادمه همه یه بار رفتیم لایت برداشتیم و با هم لول آپ کردیم کلی حال داد و بعدش همه پاک کردیم و دوباره اومدیم دارک برداشتیم.بچه ها بیایید دوباره با هم بازی کنیم و پارتی بذاریم.ولی فکر نکنم دیگه بشه چون ماشالله همه تو بازی خفن شدن و پارتی های خفن میرن.من مجبورم خودمو برسونم شاید یه روزی بتونم بیام و تو پارتی های شما شرکت کنم.
فعلا یه orc برداشتم ببینم چطوره.الان full wiz و لول 14 هستش HM.بازی با orc هم خیلی حال میده سریع پارتی پیدا میکنی.

DJmoji
24-12-2009, 21:31
اوضاع pantheon قمر در عقرب شده.فکر نکنم زیاد دووم بیاره.تو این هفته که stanblue رنک 1 شد همه رفتن اونجا یا برای خوشدون guild زدن.من باید سریع 50 dkp جمع کنم لااقل ازشون یه ele بگیرم

hadi_gamer
25-12-2009, 13:11
سلام.آقا دیشب با محمد رفتیم پی لول دمش گرم کلی حال داد.از لول 14 رسوند 20 .
محمد دستت درد نکنه.

mhv_kntu
26-12-2009, 05:41
کاظم و مجتبی ! app دادم بالاخره ! :

زیاد تابلو نکنین !!

screenshot گرفتم حالا می تونین تمام کراکتر های منو هم بشناسید!!
جالبه 5 دقیقه هم نشده 2 نفر ok دادن !!

hadi_gamer
26-12-2009, 14:49
محمد تاپیکتو خوندم.جالب بود.چقد طرفدار داری تو بازی.

erf45
26-12-2009, 20:31
خب من بالاخره صاحب مونت شدم یه اسب خوشگل ... خدایی بدون مونت اصلا نمی شد توی مپ سه رفت ...

محمد عکساتو دیدم .... اون pvp 1-15 با حاله . چقدر خرج این کاراکترت کردی ؟
من تقریبا 5 میل خرج کردم یه 500 اچ پی به لباسم اضافه کردم .ولی هنوز پول برای یه کمان خوب ندارم . فکر کنم بالای 150 میل خرج کرده باشی؟

MR.Punisher
26-12-2009, 23:10
DING DING DING
بالاخره لول 58 UM شدم.سرویس شدیم تا لول شدم.

MR.Punisher
26-12-2009, 23:12
راستی بعد از اتفاقاتی که امشب تو DD2 افتاد باید یه فکر اساسی واسه این قضیه بکنم.
دارم رو حرفای Elliot فکر می کنم و شاید کار Elliot رو بکنم.هنوز معلوم نیست.باید فکر کنم.
شماها هم بهتره فکر کنید.
من شاید برم Gaia

mhv_kntu
27-12-2009, 00:47
راستی بعد از اتفاقاتی که امشب تو DD2 افتاد باید یه فکر اساسی واسه این قضیه بکنم.
دارم رو حرفای Elliot فکر می کنم و شاید کار Elliot رو بکنم.هنوز معلوم نیست.باید فکر کنم.
شماها هم بهتره فکر کنید.
من شاید برم Gaia
من به دو تا دلیل به کار elliot فکر نمی کنم .
1- وضعیت Gaia هنوز معلوم نیست . اونجا هم یذره باید stable بشه ببینیم اونجا چه خبره.
2- Elliot همه چی داره و تغییر سرور براش کاری نداره ! ما آه نداریم . یه Goddess هنوز گیر نیاوردیم اون 6464+ goddess از Etain یادگاری داره.
فعلا تا ep5 کاری نباید کرد جز انبار کردن مهمات o_O
بعد ep5 فکر می کنیم. در ضمن فردا بیا یه grind اساسی بکنیم !
GZ on 58

-------
آخرین GRB رو هم برای MW رفتم ! ترکوندیم ! با 12 نفر نزدیک 18K پوینت گرفتیم !!!؟ نصف هم NOB

MR.Punisher
27-12-2009, 01:18
من به دو تا دلیل به کار elliot فکر نمی کنم .
1- وضعیت Gaia هنوز معلوم نیست . اونجا هم یذره باید stable بشه ببینیم اونجا چه خبره.
2- Elliot همه چی داره و تغییر سرور براش کاری نداره ! ما آه نداریم . یه Goddess هنوز گیر نیاوردیم اون 6464+ goddess از Etain یادگاری داره.
فعلا تا ep5 کاری نباید کرد جز انبار کردن مهمات o_O
بعد ep5 فکر می کنیم. در ضمن فردا بیا یه grind اساسی بکنیم !
GZ on 58

-------
آخرین GRB رو هم برای MW رفتم ! ترکوندیم ! با 12 نفر نزدیک 18K پوینت گرفتیم !!!؟ نصف هم NOB

اولا ممنون.
دوما من نگفتم کلا Etain رو ول کنیم.تو event ها میریم و DKP جمع می کنیم.
در ضمن وضعیت Pantheon همچین هم جالب نیست.البته نتونستم تو GRB امشب شرکت کنم.یه کاری پیس اومد
ولی تعجب نمی کنم اگه ببینم IB نفر اول هست.اونا الان دارن هم از Fury سوء استفاده می کنن هم از Reborn.
در ضمن چون Etain جمعیت کمی داره GM ها به خلاف هایی که تو اون صورت می گیره توجهی ندارن
و بهتره اینم بدونی خیلی ها تو Etain که خفن هم هستن بازی اصلیشون تو سرورهای دیگه هست و فقط واسه
فارم و Event میان Etain.
من یه کاراکتر میسازم تو Gaia و همزمان تو هر دو تا سرور بازی می کنم.
زیاد هم فکر نکن که EP5 چیزی رو عوض می کنه.همون طور که EP4 روند گیلد ها رو تغییر نداد EP5 هم کاری نمی کنه.
می دونم بالاخره IB میاد و ETain رو قبضه می کنه.کار Pantheon هم تمومه.
و من یکی حاضر نیستم تو یه گیلد نامرد مثل IB بازی کنم.حاضرم برم تو یه سرور دیگه و از صفر شروع کنم ولی با
اینا بازی نکنم.من تو Etain فقط واسه فارم و event می مونم.به محض اینکه goddess هام رو بگیرم کلا Etain رو ول می کنم.

mhv_kntu
27-12-2009, 03:16
IB این GRB رو از لحظه اول تا آخر جلو بود و اولم شد!!
در قبضه کردن Etain توسط IB زیاد شکی نیست ولی اگه panth از بین بره دیگه لایت ها با کی می خوان pvp کنن !!؟ با خودشون !
دیگه IB کی رو می خواد کنار بزنه !؟ من امروز با کلی از بازیکن های دیگه هم پرسیدم . همه می دونن IB چقدر از روش بدی استفاده می کنه. فقط نمی دونم تا آخر می تونن اینجوری کنن یا نه !

MR.Punisher
27-12-2009, 08:32
IB این GRB رو از لحظه اول تا آخر جلو بود و اولم شد!!
در قبضه کردن Etain توسط IB زیاد شکی نیست ولی اگه panth از بین بره دیگه لایت ها با کی می خوان pvp کنن !!؟ با خودشون !
دیگه IB کی رو می خواد کنار بزنه !؟ من امروز با کلی از بازیکن های دیگه هم پرسیدم . همه می دونن IB چقدر از روش بدی استفاده می کنه. فقط نمی دونم تا آخر می تونن اینجوری کنن یا نه !

IB شاید بعضی از Reborn ها رو نکشه ولی بقیه گیلدها رو می کشه.خودم دیدم که میان تو PVP و بقیه لایت ها رو می کشن.

ehsan_rx1
27-12-2009, 10:03
اینا بیشترشون تو دو تا سرور بازی میکنن . چند روز پیش وقتی تو Link server بود من رفتم دو یا سه نفر دیدم که برای سرور 4 بودن داشتن تو سرور 2 هم بازی میکردن بعد جالب اینجا بود که من از یکیشون که پرسیدم گفت تو سرور یک هم هستم و هر سرور هم دو تا User دارم .

MR.Punisher
27-12-2009, 10:14
همه روی این قضیه فکر کنن.نمی خوام روزی برسه که مجبور بشیم از Etain بریم.
الان و داوطلبانه بهتر میشه کارها رو راست و ریس کرد.
اینم مطمئن باشید.....GM ها هیچ وقت چپ هم به IB نگاه نمی کنن چون بعضی هاشون AP می خرن خفن.
5168456416546 تا ticket فرستادن از Etain.هیچ اتفاقی نیفتاده.هیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد.
همه فکر کنن نتیجه رو با دلیل بگن.

ehsan_rx1
27-12-2009, 10:31
همه روی این قضیه فکر کنن.نمی خوام روزی برسه که مجبور بشیم از Etain بریم.
الان و داوطلبانه بهتر میشه کارها رو راست و ریس کرد.
اینم مطمئن باشید.....GM ها هیچ وقت چپ هم به IB نگاه نمی کنن چون بعضی هاشون AP می خرن خفن.
5168456416546 تا ticket فرستادن از Etain.هیچ اتفاقی نیفتاده.هیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد.
همه فکر کنن نتیجه رو با دلیل بگن.

نتیجه که بریم سرور 1 ؟

MR.Punisher
27-12-2009, 10:59
نتیجه که بریم سرور 1 ؟

من با چند نفر تو Gaia صحبت کردم که یکیشون عضو Evolution که بهترین گیلد اونجاست بود.
کلی سوال پرسیدم.سرور در کل مشکل خاصی نداره.گیلدشون سازمان یافته هست.Elliot هم اونجاست.
تمام boss ها رو انجام میدن و مینیموم لول 50 HM و 45 UM هست.مثل pantheon هم سخت گیری نمی کنن واسه
join شدن به گیلد.در کل نظر من مثبت شد.هر کدوم از ما هم تو یه کلاس تبحر داریم.
من تو وار یا تانک...احسان تو pagan....محمد تو orc....مجتبی هم که وار و هانتر.راحت میشه PP تشکیل داد و لول کرد.
تا ما هم لول بشیم EP5 اومده.می تونیم تو Etain هم فارم کنیم و gold به دست بیاریم.نظرتون چیه؟

ehsan_rx1
27-12-2009, 11:47
من که وقتی سرور 1 درست شد گفتم بریم از نظر من مشکلی نیست رو من دوتا کارکتر حساب کنید من به خاطر پولش میام البته من یه راهی برای پول پیدا کردن فهمیدم که خیلی راحته ولی فعلا عملی نشده اگر این طرح اجرا بشه دیگه مشکل پول نداریم 95% هم فکر کنم جواب بده .....

DJmoji
27-12-2009, 12:52
فعلا من 15 روز conti زدم اصلا هم فکر این چیزا نیستم خودتون رو به لول 60 برسونید یه منبع در امدی داشته باشید.از کجا میخواید بیارید بخورید اونجا.دارو ندارمون رو اینجا خرج کردیم.من تا لول 60 نشم یکم لول 6 فارم نکنم پول دستم نباشه در مورد این چیزا فکر نمیکنم.تازه من همین یه زره زورم رو هم رو حساب رنکم دارم باید یه جوری این رنک من که تو اون سرور میره جبران بشه که از صفر شروهع میکنیم نه که با این زره ها صلاح های nub اونجا مارو جر میدن.

فعلا شما سعی کنید پول پس انداز کنید خودتون رو بسازید

MR.Punisher
27-12-2009, 18:15
من رفتم یه کاراکتر ساختم و الان لول 24 هست.همین جوری ادامه میدم.

ehsan_rx1
27-12-2009, 18:57
من رفتم یه کاراکتر ساختم و الان لول 24 هست.همین جوری ادامه میدم.

چه سریع :18:

DJmoji
27-12-2009, 19:23
لااقل واستا یه سرور دیگه بیاد بریم توش.از اول شروع کنیم.
از GS ها بپرس ببین اگه نمیاد بعدش فکر سرور دیگه شو

MR.Punisher
27-12-2009, 19:56
لااقل واستا یه سرور دیگه بیاد بریم توش.از اول شروع کنیم.
از GS ها بپرس ببین اگه نمیاد بعدش فکر سرور دیگه شو

فکر نمی کنم سرور دیگه ای بیاد ولی از یه GS می پرسم.

MR.Punisher
27-12-2009, 20:13
از Corax پرسیدم گفت فعلا سرور 5 در کار نیست و EP5 هم تا چند ماه دیگه نمیاد.

mhv_kntu
28-12-2009, 00:15
برای نرمال مود که کلاسی به غیر وار نمیسه برداشت !
من یذره بیکار شدم رفتم بازی کردم 3 ساعته لول 23 شدم lol
یاد دوران nob بودن بخیر !؟ 1 هفته طول می کشید لول 20 شیم !؟
ولی تو همین چند ساعت متوجه تفاوت های این دو تا سرور شدم !؟
لول پایین های etain اکثرا nob هستن اونجا برعکس ! لول پایین ها اکثرا کار درست بودن !؟ همه چیز رو خوب بلد بودن !
سرورشون خفن شلوغه !!؟ راحت پارتی گیر میاری ولی Mob گیر نمیاری بکشی !!؟ بخاطر این شلوغ بودن ملت KS زیاد می کردن و جالب این بود که زیاد طرفی که KS میشد عصبانی نمی شد !!؟
---------------------
من از حدود 1 ماه پیش به این نتیجه رسیده بودم که بدترین سرور بازی سرور ماست ولی انصافا خلوته و جون میده برای Farm
تو سرور های دیگه خواب فارم لول 5 و 6 رو باید دید!
تو laliah من یه بار رفتم Raigo اونا ! raid های pvp اونا کلا لول 60 بودن و زیر لول 60 معنی نداشت ! حالا ما همه می ریزت تو raid pvp !!? چون لول 60 فعال خیلی کم داریم !

تمام boss ها رو انجام میدن و مینیموم لول 50 HM و 45 UM هست.مثل pantheon هم سخت گیری نمی کنن واسه
سیستم مدریریتیشون مهمه . مثل panth و TF کار می کنن ؟ چیزی به همه اعضا می ماسه ؟ یا حاله Drop ها رو یه عده خاص می برن ؟!

mhv_kntu
28-12-2009, 00:21
راستی تا کی باید منتظر بمونم ملت بیان yes yes بگن برای عضو شدن ؟!
کی تموم میشه ؟!!

erf45
28-12-2009, 00:22
الان شما اومدین سرور یک همچنان دارکی هستین ؟ اگه لایتین بگین منم بیام پیشتون خب ...

MR.Punisher
28-12-2009, 01:06
به نظر سیستم دادن آیتم و زره مثل pantheon باشه.
در ضمن یه رقیب داخلی هم به نام Goddess Guardians هم دارن.گیلد خوبی هست.
توانایی کشتن boss رو هم دارن ولی Evolution بهتره.
در ضمن GG مثل IB نامرد نیستن که از پشت خنجر بزن.اونا هم خوب PVP می کنن.
این سرور به نظر میرسه اکثر چیزهاش خوب باشه.فقط همون طور که محمد گفت یه خورده شلوغه
که از نظر پارتی خوب و از نظر فارم کردن جالب نیست.

ehsan_rx1
28-12-2009, 22:36
آقا امروز چیزی نمونده بود Santa troll بکشم 30 دقیقه داشتم حمله میکردم نصف جونش رفته بود تا اینکه یکی دید و به همه خبر داد بعد هم که همه میدونید چی شد ( No Drop ) ................ پول پرید :44:

MR.Punisher
28-12-2009, 23:35
الان شما اومدین سرور یک همچنان دارکی هستین ؟ اگه لایتین بگین منم بیام پیشتون خب ...

من که fury هستم.بقیه رو نمی دونم.به خاطر دانشگاه هم نمی تونم تا 2 روز بیام.
امتحان های پایان ترم آزمایشگاه.

mhv_kntu
29-12-2009, 04:00
فقط fury !

آقا امروز چیزی نمونده بود Santa troll بکشم 30 دقیقه داشتم حمله میکردم نصف جونش رفته بود تا اینکه یکی دید و به همه خبر داد بعد هم که همه میدونید چی شد ( No Drop ) ................ پول پرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
no drop یا اینکه precent box به یکی دیگه رسید ؟!
solo کردن اینا خیلی سخته . هی stun می کنن نمی زارن حمله کنی بهشون . فقط یه روش خاص داره !؟ که بازم نیاز به 2 نفر داره !؟

من که fury هستم.بقیه رو نمی دونم.به خاطر دانشگاه هم نمی تونم تا 2 روز بیام.
امتحان های پایان ترم آزمایشگاه.
من بدلیل اغتشاشات این چند روزی کلا از عاشورا به این ور اینترنت adsl ما رو ترکوندن !!؟ و حدود 2 یا 3 روزه کار خاصی برای بازی نکردم !؟ فقط با dial up میرم و سریع میام بیرون !؟

ehsan_rx1
29-12-2009, 08:42
no drop یا اینکه precent box به یکی دیگه رسید ؟!
solo کردن اینا خیلی سخته . هی stun می کنن نمی زارن حمله کنی بهشون . فقط یه روش خاص داره !؟ که بازم نیاز به 2 نفر داره !؟

هیچی فقط من باید حالا پول تعمیر لباسم رو بدم ... دوبار اینطوری شد

erf45
29-12-2009, 11:49
ای بابا ... بازم پس تنهام . البته دو تا برادر ایرانی اینجا هستن ولی خب لولشون از من پایین تره هر روز می رم plvl ...

شما pvp 1-15 میاین ؟ اگه میاین که پس اونجا می بینمتون ... نمی دونم سرور دو چجوری بوده ولی اینجا بعضی روزا فوق العادست حدود صد تا لایتی و صد تا فوری می افتن به جون هم ... این روزا هم که برف میاد ... خیلی حال می ده ...
تازه توی Auction House هم می تونم ببینمتون !

ehsan_rx1
29-12-2009, 14:29
امروز تنهایی Santa troll کشتم مسخره بدترین چیز رو به من drop کرد ( Small Res Rune )

امروز لباس های دو جای لپیس هم دیدم برای PVP 1-15 قدرت ها رفت بالا ....

hadi_gamer
29-12-2009, 20:43
ای بابا ... بازم پس تنهام . البته دو تا برادر ایرانی اینجا هستن ولی خب لولشون از من پایین تره هر روز می رم plvl ...

شما pvp 1-15 میاین ؟ اگه میاین که پس اونجا می بینمتون ... نمی دونم سرور دو چجوری بوده ولی اینجا بعضی روزا فوق العادست حدود صد تا لایتی و صد تا فوری می افتن به جون هم ... این روزا هم که برف میاد ... خیلی حال می ده ...
حالا چرا گیر دادی به لایت؟ بیا سمت فوری.

DJmoji
29-12-2009, 21:07

واسه ما سخته بریم سمت لایت ها اخه دارو ندارمون رو خرج کردیم رو fury ولی تو که چیزی نداری از دست بدی.اون دوتا بردار ایرانی رو هم بردار بیار سمت fury .زره و سلاح هم اگه خاستی تا دلت بخواد واسه تازه کارای مثل شما دارم.

ehsan_rx1
29-12-2009, 21:48

فرقی نداره کدوم طرف هستید ولی بیاید سرور 2 .... اگر پیش من بودید با هم میرفتیم GRB

DJmoji
29-12-2009, 23:16
فرقی نداره کدوم طرف هستید ولی بیاید سرور 2 .... اگر پیش من بودید با هم میرفتیم GRB
تا وقتی تو یه guild اسم رسم دار نری تو بازی اصلا به حساب نمیای.تو هنوز کاره ای نشدی رفتی گیلد زدی.برو تو یه گیلدی مثل reborn به هر قیمتی شده وقتی عضو شدی 1 ماهه میشی خدای بازی.وقتی قوی شدی برو یه گیلد بزن همه reborni ها رو به مطیع خودت کن بعدش کلا بازی رو بچرخون طرف ما لایت ها رو حرف گوش کن ما کن:31:.الان IstanBlue نوکر reborn هست و همه افراد خوب رو جمع کرده و هیچ کسی نیست reborn ها رو بکشه به غیر چند تایی که تو pantheon موندن.

کلا istanblue باس d2-3 kimu رو بوسیده گذاشته کنار.اصلا اون طرفا نمیرن یه وقت reborn ازشون دلخور بشه فقط چسبیدن boss های که pvp map نیستن.ما هم هر روز با یه raid میریم مارو جر میدن همه reborn ها لول 60 ما رو هم 3 تا هم نداریم.با aquila هم یکم قاطی هستن ولی بازم دستمال کشی اونا رو میکنن کمتر دیدم با اونا درگیر بشن

امروز غروب dd2 بودیم داشتیم 5 دقیقه قبل از istanblue رسیدیم viper ها رو گرفتیم.بعدش این دختره اسمش شبیه لیدر istanblue هست که کاظم میشناسش اومد گفت کسی اونجاست ما هم گفتیم ما هستم اصلا نفهمیدیم این یارو کجاست بعد از 5 دقیقه یهو یه یه raid reborn اومد همه ما رو جر داد و رفت.2 دقیقه ای برگشتیم دیدم اون دختر داره اونجا grind میکنه گفتیم اینجا مال ماست برو.گفت شما مردید اینجا مال منه گفتیم تو کی دیدی ما مردیم تو ک اینجا نبودی یه چند دقیقه ای گذشت بچه های گیلد رفته بودن kimu رو بکشن گفتن همه reborn ها تو اتاق kimu هستن از جمله nemmy بد جور هم درگیر شده بودن .ما یکم شروع کردیم به کشتن viper ها اونم میومد ما رو ks میکرد .بعد از چند دقیقه دیدم raid که از طرف reborn رفته بود kimu رو بکشه با nemmy اومد مارو کشت دوباره برگشت room kimu رو پس گرفت.من که از تعجب 10 دقیقه خشکم زده بود

ehsan_rx1
29-12-2009, 23:38
تا وقتی تو یه guild اسم رسم دار نری تو بازی اصلا به حساب نمیای.تو هنوز کاره ای نشدی رفتی گیلد زدی.برو تو یه گیلدی مثل reborn به هر قیمتی شده وقتی عضو شدی 1 ماهه میشی خدای بازی.وقتی قوی شدی برو یه گیلد بزن همه reborni ها رو به مطیع خودت کن بعدش کلا بازی رو بچرخون طرف ما لایت ها رو حرف گوش کن ما کن:31:.الان IstanBlue نوکر reborn هست و همه افراد خوب رو جمع کرده و هیچ کسی نیست reborn ها رو بکشه به غیر چند تایی که تو pantheon موندن.

کلا istanblue باس d2-3 kimu رو بوسیده گذاشته کنار.اصلا اون طرفا نمیرن یه وقت reborn ازشون دلخور بشه فقط چسبیدن boss های که pvp map نیستن.ما هم هر روز با یه raid میریم مارو جر میدن همه reborn ها لول 60 ما رو هم 3 تا هم نداریم.با aquila هم یکم قاطی هستن ولی بازم دستمال کشی اونا رو میکنن کمتر دیدم با اونا درگیر بشن

امروز غروب dd2 بودیم داشتیم 5 دقیقه قبل از istanblue رسیدیم viper ها رو گرفتیم.بعدش این دختره اسمش شبیه لیدر istanblue هست که کاظم میشناسش اومد گفت کسی اونجاست ما هم گفتیم ما هستم اصلا نفهمیدیم این یارو کجاست بعد از 5 دقیقه یهو یه یه raid reborn اومد همه ما رو جر داد و رفت.2 دقیقه ای برگشتیم دیدم اون دختر داره اونجا grind میکنه گفتیم اینجا مال ماست برو.گفت شما مردید اینجا مال منه گفتیم تو کی دیدی ما مردیم تو ک اینجا نبودی یه چند دقیقه ای گذشت بچه های گیلد رفته بودن kimu رو بکشن گفتن همه reborn ها تو اتاق kimu هستن از جمله nemmy بد جور هم درگیر شده بودن .ما یکم شروع کردیم به کشتن viper ها اونم میومد ما رو ks میکرد .بعد از چند دقیقه دیدم raid که از طرف reborn رفته بود kimu رو بکشه با nemmy اومد مارو کشت دوباره برگشت room kimu رو پس گرفت.من که از تعجب 10 دقیقه خشکم زده بود

من تو سه تا guild اول عضو بودم و دوست هم زیاد دارم وقتی guild درست کردم همشون تعجب کردن من تا لول 60 بشم 4 تا guild عوض کردم الان هم 6 تا از دوستام که با هم لول 60 شدیم اونجا هستن ... guild که چیزی نداره و من هم نیازی ندارم به guild فقط برای plvl خوبه ...

افرادی که اینجا لول 60 دارن اون طرف هم بازی میکنن هم این طرف امتیاز میگیرن هم اون طرف ...

راستی امروز Nemmy یه کاراکتر لول 15 خفن ساخته و PVP رو بیشتر تعطیل کرده ....

mhv_kntu
30-12-2009, 06:35
راستی امروز Nemmy یه کاراکتر لول 15 خفن ساخته و PVP رو بیشتر تعطیل کرده ....
به به . چه خبر خوشحال کننده ای !! اسمش چیه ؟! خوشبختانه من دیروز لول کردم و تو 20-30 هستم ! اینجا خیلی با حالتره !؟
یه دونه نوسر تا حالا ندیدم !! skill ها تقریبا کامل شده و فقط لول 3 اونا رو نداری ! من بیشتر از اینکه Heal کنم دارم ملت رو تبدیل به خوک می کنم تا از جریان بازی چند ثانیه دور باشن ! خفن حال میده ! حیف که کسی نمیاد 20-30
واقعا لباس های مخصوصش خیلی گرونه و سخته ساختنش ! pvper هایی که armor کامل دارن +2K دمیج میزنن !!؟

ehsan_rx1
30-12-2009, 09:25
به به . چه خبر خوشحال کننده ای !! اسمش چیه ؟! خوشبختانه من دیروز لول کردم و تو 20-30 هستم ! اینجا خیلی با حالتره !؟
یه دونه نوسر تا حالا ندیدم !! skill ها تقریبا کامل شده و فقط لول 3 اونا رو نداری ! من بیشتر از اینکه Heal کنم دارم ملت رو تبدیل به خوک می کنم تا از جریان بازی چند ثانیه دور باشن ! خفن حال میده ! حیف که کسی نمیاد 20-30
واقعا لباس های مخصوصش خیلی گرونه و سخته ساختنش ! pvper هایی که armor کامل دارن +2K دمیج میزنن !!؟

اسم Nemmy تو PVP 1-15 هست -Nemo

من یه کاراکتر UM برای 20-30 دارم Fighter ولی نیاز به Res Rune دارم برای بازی ...

mhv_kntu
31-12-2009, 04:44
امروز دیدمش ! این چیه ساخته دیگه !؟ هیولاست !
خیلی حرفه ای هم بازی می کنه !
رئیش گیلد Obelix and Company که مخصوص pvper ها هست خودش دست به کار شد تا اینو بکشه !! هر کاری کرد نتونست nemmy رو بکشه ! بعدشم عصبانی شد گفت نمی تونم رفت !! رییسشون همونی بود که DB(PW رو 3 بار پشت سر هم کشت . خیلی هم راحت ولی حریف این نمیشد !؟

ehsan_rx1
31-12-2009, 08:59
امروز دیدمش ! این چیه ساخته دیگه !؟ هیولاست !
خیلی حرفه ای هم بازی می کنه !
رئیش گیلد Obelix and Company که مخصوص pvper ها هست خودش دست به کار شد تا اینو بکشه !! هر کاری کرد نتونست nemmy رو بکشه ! بعدشم عصبانی شد گفت نمی تونم رفت !! رییسشون همونی بود که DB(PW رو 3 بار پشت سر هم کشت . خیلی هم راحت ولی حریف این نمیشد !؟

بابا لباس های دو لپیس داره و فکر کنم لول 6 لینک کرده یه نفر هم از طرف شما به اسم someone چقدر noss داشت از BOOM-BOOM هم بیشتر damage می زد .

erf45
31-12-2009, 20:23
حالا چرا گیر دادی به لایت؟ بیا سمت فوری.

گیر ندادم دیگه چون اینجا شروع کردم دلبستگی بهش دارم ... بعدم ناسلامتی ما لایتیم و دشمنیم با دارکی ها : دی ...

واسه ما سخته بریم سمت لایت ها اخه دارو ندارمون رو خرج کردیم رو fury ولی تو که چیزی نداری از دست بدی.اون دوتا بردار ایرانی رو هم بردار بیار سمت fury .زره و سلاح هم اگه خاستی تا دلت بخواد واسه تازه کارای مثل شما دارم.

بهترین چیز توی این بازی یه دوست هم لول هست . دوست لول بالا همش باید بهش اویزون باشی وقتش رو هدر بدی ! ضد حال اساسی می شه آدم براش . سلاح و لباس در حد خودم بد نیستم . قیمت سلاح و ... لپیس شده خوب هم برای لول من بالا نیست .

راستی یه لول 56 ایرانی اینجا دیدم . در حد سلام و اینا .... به نظر اوضاعش رو به راه میومد گیلدشم خوب بود.

رییس گیلدمون گفته باید برم grb فعلا نمی دونم چیه !

این لباسایی که دو تا جا برای لپیس داره ورشیپه دیگه ؟ چجوری می شه گیر آورد (برای 1-15 می خوام) ؟ باید um باشی تا مب دروپ کنه برات ؟ قیمتش که توی شاپینگ سنتر ! در حد صد میل بود من دیدم .

DJmoji
31-12-2009, 23:51
این لباسایی که دو تا جا برای لپیس داره ورشیپه دیگه ؟ چجوری می شه گیر آورد (برای 1-15 می خوام) ؟ باید um باشی تا مب دروپ کنه برات ؟ قیمتش که توی شاپینگ سنتر ! در حد صد میل بود من دیدم .
ارزو بر جوانان عیب نیست.
----------------------------------

راستی یه لول 56 ایرانی اینجا دیدم . در حد سلام و اینا .... به نظر اوضاعش رو به راه میومد گیلدشم خوب بود.
مثل اینکه ایرانی تو بازی زیاد شده.امروز منو هادی 2 نفر رو پیدا کردیم.
همه رو یه جمع کنید دیگه همتون پخشو پلا هستید.از این istanblue یاد بگیرید که حتی از سرور ترکا هم دارن ترک میارن تو سرور ما

ehsan_rx1
01-01-2010, 00:21

بابا دمت گرم ... من خودم تازه دیدم قیمت لباس ها هم کمه کم 1.2bil هست اون 100mil یه جای لپیس بیشتر نداره ... ربطی به UM نداره یه مقدار زیاد شانس میخواد که من ندارم شما رو نمیدونم ...

راستی فکر کنم Nemmy تو PVP 1-15 دستکشی که داره 3 تا جای لپیس داشته باشه و جالب تر از اون اینه که با یه Pri هم باهاش هست اون هم لباسش خفن و از اون جالب تر فکر کنم NM هست و قدرتش از من هم بیشتره تو دفاع کردن ..

hadi_gamer
01-01-2010, 00:32
آره منو مجتبی خیلی شانسی یه ایرانی پیدا کردیم.داشتیم تو kh پی لول میکردیم یعنی مجتبی من رو پی لول میکرد که دیدیم یه نفر اسمش Arsham هست من حدس زدم ایرانیه ازش پرسیدم گفت آره ایرانیم.اونم کلی حال کرد چون تا حالا ایرانی ندیده بود تو بازی.من و مجتبی که خیلی تعجب کردیم.اونم همینطور.نیم ساعت فقط داشتیم با هم صحبت میکردیم.خیلی جالب بود امشب.

mhv_kntu
01-01-2010, 01:32
بابا شما چقدر از دنیا عقبین !
این worship/Heroic هایی حدود 3 هفته پیش توی یک سری GM Raffle بدست ملت رسیده و دیگه بیشتر نمیشه . اینا دراپ نمیشن .
فقط muffler هم ممکنه Dread هم باشه . فعلا 2 تا dread هم پیدا شده تو teos و laliah .
اون pri هم که همراه nemmy هست همونیه که pvp 60 همیشه باهاشه و یه pri داره که فقط با eraser میشه کشتتش.

بابا لباس های دو لپیس داره و فکر کنم لول 6 لینک کرده یه نفر هم از طرف شما به اسم someone چقدر noss داشت از BOOM-BOOM هم بیشتر damage می زد .
100% لول6 , ele لینک کردن . اینا پولدارترین و خفن ترین pvper ها هستن لول6 چیز خاصی برای اینا نیست .
someone هم چون چند تا از armor هاش worship هست و از axe dual استفاده می کنه به جای shield+one hand axe دمیج زیادی میزنه . BooM فقط noble داشت . به هیچ وجه نمیشه noble user رو با worship/heroic user مقایسه کرد .

hadi_gamer
03-01-2010, 00:11
آقا من چرا تو AH هیچی نمیبینم؟
سمت چپ روی آیتما کلیک میکنم مثل weapon و hat و اینا ولی سمت راست که باید لیست جنسا و قیمتا رو بیاره هیچی نیست و خالیه.جریان چیه؟

MR.Punisher
03-01-2010, 01:03
آقا من چرا تو AH هیچی نمیبینم؟
سمت چپ روی آیتما کلیک میکنم مثل weapon و hat و اینا ولی سمت راست که باید لیست جنسا و قیمتا رو بیاره هیچی نیست و خالیه.جریان چیه؟

باید کلید Search رو بزنی هادی جان.
در ضمن می تونی نوع آیتم و رنج لول اون رو هم مشخس کنی.

hadi_gamer
03-01-2010, 19:08
ممنون کاظم جان.چرا دیگه نیستی تو بازی؟ نکنه واقعا رفتی سرور Gaia ؟ دیگه نمیخوای etain بازی کنی؟

MR.Punisher
03-01-2010, 20:15
ممنون کاظم جان.چرا دیگه نیستی تو بازی؟ نکنه واقعا رفتی سرور Gaia ؟ دیگه نمیخوای etain بازی کنی؟

واسه فارم و باس کشی میام Etain

DJmoji
06-01-2010, 22:10
امروز رفتم سرور گایا درخواست عضویت دادم به گیلد اول درخواست دادم بعدش به افیسرش پیغام دادم بهش گفتم من از سرور 2 اومدم اسمم هم اینه بدون هیچ معطلی منو اکتیو کرد 2 ساعت همه خوشامد گویی میکردن

hadi_gamer
07-01-2010, 13:52
بابا شما کارتون درسته.دست ما رو هم بگیرید...

DJmoji
07-01-2010, 18:24
کاظم این oficer Evo امروز امارتو از من میگرفت .درخواست عضویت دادی؟

من کلی تعریف ازت کردم

MR.Punisher
07-01-2010, 19:25
کاظم این oficer Evo امروز امارتو از من میگرفت .درخواست عضویت دادی؟

من کلی تعریف ازت کردم

دمت گرم حاجی.
آره.باهاش صحبت کردم.گفتم تو لول کردن HM کمک می خوام تا UM رو Unlock کنم برم 15-1 رنک بگیرم.
وقتی گفتم واسه UM می خوام گارد بردارم خرکیف شد.احتمالا تانک ندارن.
به من گفت با بقیه ی officer ها صحبت می کنم.فردا جواب میدم.

IceLord
08-01-2010, 11:49
سلام دوستان

من این بازی رو دانلود کردم و نصبش کردم.
پچ هاش رو هم از شماره 2 تا 91 دانلود کردم.

حالا هیچ کدوم از آموزش های قبل برای آپدیت کردن از روی هارد کار نمی کنه.

میشه راهنمایی کنین؟

مرسی

MR.Punisher
08-01-2010, 13:52
سلام دوستان

من این بازی رو دانلود کردم و نصبش کردم.
پچ هاش رو هم از شماره 2 تا 91 دانلود کردم.

حالا هیچ کدوم از آموزش های قبل برای آپدیت کردن از روی هارد کار نمی کنه.

میشه راهنمایی کنین؟

مرسی

خوش اومدی عزیز.باید بازی رو نصب کنی و آنلاین آپدیت کنی.
روش های قدیمی دیگه تو اپیزود 4 کار نمی کنه.
وقتی آپدیت تموم شد از فولدری که بازی توش نصب شده یک backup بگیر تا داشته باشی.
دفعه بعد که خواستی ویندوز عوض کنی فقط اون فولدر backup رو کپی می کنی تو c و بازی می کنی.

hadi_gamer
08-01-2010, 14:11
خوش اومدی عزیز.باید بازی رو نصب کنی و آنلاین آپدیت کنی.
روش های قدیمی دیگه تو اپیزود 4 کار نمی کنه.
وقتی آپدیت تموم شد از فولدری که بازی توش نصب شده یک backup بگیر تا داشته باشی.
دفعه بعد که خواستی ویندوز عوض کنی فقط اون فولدر backup رو کپی می کنی تو c و بازی می کنی.
برای من تو یه درایو دیگه هست و ویندوز هم که عوض میکنم لازم نیست تو c کپی کنم از همونجا اجرا میکنم.

DJmoji
08-01-2010, 15:00
من و کاظم با اون دو تا ایرانی جدیده رهسپار سرور 1 یا همون گایا شدیم.شما هم بیان کم کم بیان.میریم اونجا خودمون رو میسازیم و قوی که شدیم گه گاهی هم میام سرور 2 حال گیری.وقتی هم اومدید لایت بر ندارین که گایا به فاری هاش معروفه و بعدش هم میخوام با هم بازی کنیم.احسان تو هم بیا

IceLord
08-01-2010, 15:17
سلام دوستان

دست همه درد نکنه ولی خودم تونستم از رو هارد آپدیتش کنم :دی
توی بازی هم رفتم و اکنت ساختم و تا لول 3 هم رسیدم. ولی در حال حاظر تا 40 - 50 روز دیگه خیلی کم وقت می کنم.

به نظر بازی خوبی بود ولی تو نگاه اول که به پای wow نمی رسه.

راستی این بازی مثل wow باس و رید داره؟؟؟
تا لول چند میشه رفت؟
شما ها توی کدوم سرور هستین؟
کدوم نژاد؟
بگین تا من هم بیام.

اینم ایدیم:
Xebeer

ehsan_rx1
08-01-2010, 15:32
من و کاظم با اون دو تا ایرانی جدیده رهسپار سرور 1 یا همون گایا شدیم.شما هم بیان کم کم بیان.میریم اونجا خودمون رو میسازیم و قوی که شدیم گه گاهی هم میام سرور 2 حال گیری.وقتی هم اومدید لایت بر ندارین که گایا به فاری هاش معروفه و بعدش هم میخوام با هم بازی کنیم.احسان تو هم بیا

من اون طرف نمیتونم بیام چون لباسام همه برای این طرفه ولی سرور 1 هم لول 15 ساختم ببینم PVP چطوریه ...

mhv_kntu
08-01-2010, 16:26
سلام دوستان

دست همه درد نکنه ولی خودم تونستم از رو هارد آپدیتش کنم :دی
توی بازی هم رفتم و اکنت ساختم و تا لول 3 هم رسیدم. ولی در حال حاظر تا 40 - 50 روز دیگه خیلی کم وقت می کنم.

به نظر بازی خوبی بود ولی تو نگاه اول که به پای wow نمی رسه.

راستی این بازی مثل wow باس و رید داره؟؟؟
تا لول چند میشه رفت؟
شما ها توی کدوم سرور هستین؟
کدوم نژاد؟
بگین تا من هم بیام.

اینم ایدیم:
Xebeer
این بازی همه چیز داره !! مدت ها طول می کشه تا به نکات ریز و درشتش پی ببری .
سرور 1 و fury

DJmoji
08-01-2010, 17:31
من اون طرف نمیتونم بیام چون لباسام همه برای این طرفه ولی سرور 1 هم لول 15 ساختم ببینم PVP چطوریه ...
اونا رو بفروش قیمتشون اگه بیشتر از لباسای ما نباشه کمتر هم نیست.تا وقتی بیای um رو ازاد کنی اونا هم فروش رفتن تو هم جاش لباسای جدید گرفتی

hadi_gamer
08-01-2010, 17:35
آرشام و برادرش رو میگی؟ یعنی اونا هم اومدن سرور یک ؟
باشه منم میام.من که تو سرور 2 هیچی ندارم انتقال بدم از صفر شروع میکنم.

mhv_kntu
09-01-2010, 12:37
من که هنوز مخالف سرور عوض کردن یدفعه هستم . ما اشتباه بزرگ رو همون اول کردیم که اومدیم etain ولی این راه جبران کردن اشتباه نیست .
ما کلی وقت گذاشتیم رو etain هنوز به جای خاصی نرسیدیم و چیزه خاصی گیرمون نیومد . اگه در حد 1/10 elliot ما سرمایه و armor داشتیم و pvp واقعی رو چند ماه تو لول 60 تجربه می کردیم اونوقت کاملا موافق رفتن به سرور های دیگه بودم. الان باز با دست خالی تقریبا از صفر شروع می کنیم و فقط تجربه برامون از etain مونده !!
گیلد ها و سرور ها ثبات به اون صورت ندارن .
مثلا laliah بدترین 1-15 رو قبلا داشت و fury کاملا ضعیف و بی خیال pvp شده بود . ولی الان بهترین و active ترین pvp رو دارن !!؟
چون تصمیم گرفتن nosser ها رو تو raid هاشون راه ندن و kick می کننشون ! الان 1-15 اونا شلوغ و fun شده !!
1-15 ما کاملا مرده ولی نمی تونیم بگیم که برای ما هم همیشه اینجوری می مونه.

ehsan_rx1
09-01-2010, 15:14
من الان تو سرور 1 تا لول 30 بازی کردم و یک چیزایی داره که خوبه ولی یه سری چیز بد هم داره که من زیاد حال نکردم و فکر کنم سرور 2 بهتر ....

به نظر من ما اشتباه نکردیم تو سرور 2 رو انتخاب کردم اون وقتی که ما سرور 2 رو شروع کردیم EP3 بود و 3 تا سرور بیشتر نبود و این همه قیمتا بالا نبود و از همه مهمتر نوسر نداشتیم یا اگر هم بود خیلی کم بود ..... سرور 2 به نظر من مشکل به خاطر سازنده بازی بود که سرور 1 خیلی زود داد باید صبر می کرد سرور 2 کامل مثل سرور های دیگر پر بشه بعد سرور جدید درست می کرد ...

DJmoji
09-01-2010, 16:33
من که هنوز مخالف سرور عوض کردن یدفعه هستم . ما اشتباه بزرگ رو همون اول کردیم که اومدیم etain ولی این راه جبران کردن اشتباه نیست .
ما کلی وقت گذاشتیم رو etain هنوز به جای خاصی نرسیدیم و چیزه خاصی گیرمون نیومد . اگه در حد 1/10 elliot ما سرمایه و armor داشتیم و pvp واقعی رو چند ماه تو لول 60 تجربه می کردیم اونوقت کاملا موافق رفتن به سرور های دیگه بودم. الان باز با دست خالی تقریبا از صفر شروع می کنیم و فقط تجربه برامون از etain مونده !!
گیلد ها و سرور ها ثبات به اون صورت ندارن .

اگه به ضرر کردن باشه من از همتون بیشتر ضرر میکنم.رنک من رو که 6 ماه روش کار کردم پشم میشه تو اون سرور ولی با رفتن تو اون سرور چیزی از این سرور ازمون کم نمیشه.نه لول من کم میشه نه لول شما زیاد میشه درضمن تو اون سرور من رفتم تو گیلد اول کاظم هم فکر کنم رفته باشه دیگه مثل دوران nub بودن ما نیست سه سوته تو اون گیلد لول ا میشیم.باهاشن event میریم ازشون goddess میگیریم.خودمون رو اب بندی میکنیم.ما که دیگه از bosh بیشتر نیستیم که teos 2 تا لول 60 داشت ول کرد اومد etain.هر چی زره دارید میبرید تو gaia هر چند وقت هم یه سری میاین etain .

من الان تو سرور 1 تا لول 30 بازی کردم و یک چیزایی داره که خوبه ولی یه سری چیز بد هم داره که من زیاد حال نکردم و فکر کنم سرور 2 بهتر ....

به نظر من ما اشتباه نکردیم تو سرور 2 رو انتخاب کردم اون وقتی که ما سرور 2 رو شروع کردیم EP3 بود و 3 تا سرور بیشتر نبود و این همه قیمتا بالا نبود و از همه مهمتر نوسر نداشتیم یا اگر هم بود خیلی کم بود ..... سرور 2 به نظر من مشکل به خاطر سازنده بازی بود که سرور 1 خیلی زود داد باید صبر می کرد سرور 2 کامل مثل سرور های دیگر پر بشه بعد سرور جدید درست می کرد ...
واسته تو که خیلی هم خوب شده اومدی etain .لایت ها دارن میترکونن.این وسط مایم که داریم له میشیم.

mhv_kntu
09-01-2010, 21:27
امروز فهمیدم تو 20-30 سرور ما هم نوس کردن ممنوع هست !!
می گم چرا تو این 1 هفته ای که اینجا بودم یه بار کسی نوس نکرد ! تازه امروز یه لایت نوس کرد بعدش لایت ها kick کردنش و به ما کمک کردن denoss کنیمش فهمیدم چه خبره. حیف که ملت نمیان 20-30 !! خیلی جذاب تر از 1-15 هست فقط حیف که خیلی کم active میشه .

ehsan_rx1
10-01-2010, 00:06
امروز فهمیدم تو 20-30 سرور ما هم نوس کردن ممنوع هست !!
می گم چرا تو این 1 هفته ای که اینجا بودم یه بار کسی نوس نکرد ! تازه امروز یه لایت نوس کرد بعدش لایت ها kick کردنش و به ما کمک کردن denoss کنیمش فهمیدم چه خبره. حیف که ملت نمیان 20-30 !! خیلی جذاب تر از 1-15 هست فقط حیف که خیلی کم active میشه .

Hash هم نوس نمیزنه ؟؟؟ همه میگن به خاطر اون تو 20-30 بازی نمیکنن .

راستی سرور 1 هم 20-30 تعطیله ....

erf45
10-01-2010, 01:11

من زیاد نبودم ولی شلوغ نیست هر بار رفتم نهایت 10 نفر دیدم . یه بارم کامیلیا رو کشتم تنهایی ....
ولی بازار خرید و فروش برای 20-30 گرمه ... این نشون می ده احتمالا گاهی شلوغ می شه . گیلد ما هم چند نفری داره که توی 20-30 فعال هستن ... قوی هم هستن.

یه چیزی که خیلی با حاله و برای من تازگی داره اینه که دارکی ها حمله می کنن به کریس کستل و میان تو ! ... و همه رو لت پار می کنن ...
exp استون یه هفته ای گرفتم امروز... خدایی این ap آیتم ها خدان ! با اینا بازی یه حال دیگه ای داره ... اگه بتونم به 50 خودمو برسونم خیلی خوب می شه ولی یکم سخته ...

A.Fire
10-01-2010, 01:41
با سلام به همگی.
من توی Etain هیرو دارم، اونجا کسی هست با هم بازی کنیم؟ من Deatheater warrior , Normal mode ام.(اگه همین خوبه لطفا buildشم بگین که از اول شروع کنم) البته هنوز زیاد قوی نیستم اگه سرور دیگه ای هستین و بهتره میتونم بیام.
اگه میشه یه توضیحی هم بدین قضیه این پارتی و Guildو اینا چیه.
چند تا سول دیگه هم دارم.اگه یکی آی دی yahoo messenger بده خیلی خوب میشه.

ممنون.:20:

ehsan_rx1
10-01-2010, 09:09
با سلام به همگی.
من توی Etain هیرو دارم، اونجا کسی هست با هم بازی کنیم؟ من Deatheater warrior , Normal mode ام. البته هنوز زیاد قوی نیستم اگه مپ دیگه ای هستین و بهتره میتونم بیام.
راستی من جایی سرور ندیدم؟ منظور همین مپ هاست دیگه؟
اگه میشه یه توضیحی هم بدین کلا کدوم گروه و کدوم نوع بهتره و قضیه این پارتی و Guildو اینا چیه؟
ممنون.

شما که تازه شروع کردید بهتره برید سرور 1 بازی کنید چون یک سری از دوستان رفتن سرور 1 ....

mhv_kntu
10-01-2010, 12:14
Hash هم نوس نمیزنه ؟؟؟ همه میگن به خاطر اون تو 20-30 بازی نمیکنن .

نه اونم نوس نمی کنه . اصلا کسی اجازه نوس نداره . دلیل اینکه از HasH می ترسن اینه که فوق العاده حالت عادی قوی هست .
و armor های خفنی داره و با رنک 10 هم وارد 20-30 شده. ولی بازم ما 3 نفر دیگه داریم که از HasH هم بهترن و تنهایی همه لایت ها رو حریفن .
================
دیشب GRB باز Pantheon اول شد !؟ نکته جالب این بود که فقط با 19 نفر بازی کردن و 45K امتیاز گرفتن!!
البته IB هم ضعیف بازی کرد که فکر می کنم بخاطر این بود که کل دیروز تو TC ملت داشتن به IB فحش میدادن و تیکه مینداختن و بدجوری رو اعصاب اونا رفته بودن .
ما هم چهارم شدیم با 23K پوینت !! زیاد از حد رو قسمت 30 تمرکز کردیم !! 15 تا Borc داشتیم !! mob کم اومده بود برای کشتن !!
وسط کار یه عده بیخیال شدن و رفتن تو قسمت 60 و 15 که حداقل mob پیدا کنن برای کشتن !!

mhv_kntu
10-01-2010, 12:16
هر چی زره دارید میبرید تو gaia هر چند وقت هم یه سری میاین etain .
مجتبی جان ما که زره خاصی از Etain نصیبمون نشد !! به غیر 1-15 که اونم با اومدن worship/heroic بی مصرف شد .
من که زره خاصی برای انتقال ندارم .

A.Fire
10-01-2010, 20:53
شما که تازه شروع کردید بهتره برید سرور 1 بازی کنید چون یک سری از دوستان رفتن سرور 1 ....

اسم کاراکتراشون رو اگه بگین ممنون میشم. راستی من همون normal mode برم خوبه دیگه؟
کسی نیست Build واریور Deatheater رو به ما بگه.

ehsan_rx1
10-01-2010, 21:49
اسم کاراکتراشون رو اگه بگین ممنون میشم. راستی من همون normal mode برم خوبه دیگه؟
کسی نیست Build واریور Deatheater رو به ما بگه.

من اسمشون رو تو سرور 1 نمیدونم چون من لایت هستم ( طرف مقابل ) ....

NM که به 40 برسی HM باز میشه و Build هم 5 STR خوبه

A.Fire
10-01-2010, 22:03
من اسمشون رو تو سرور 1 نمیدونم چون من لایت هستم ( طرف مقابل ) ....

NM که به 40 برسی HM باز میشه و Build هم 5 STR خوبه

یعنی تا آخر همشو فقط STR زیاد کنم؟
من تو سرور 1 هرچی تو Chat مینویسم کسی فارسی چت میکنه کسی جواب نمیده.
اینجا کیا سرور 1 ،Fury هستن؟

mhv_kntu
11-01-2010, 01:17
یعنی تا آخر همشو فقط STR زیاد کنم؟
من تو سرور 1 هرچی تو Chat مینویسم کسی فارسی چت میکنه کسی جواب نمیده.
اینجا کیا سرور 1 ،Fury هستن؟

ما فعلا هنوز کامل نیومدیم سرور1 /
هنوز بیشتر وقتمون سرور2 هستیم .
شما که حتما باید با نرمال مود شروع کنی. بعد که 40 شدی بیخیالش شی و هاردمود رو شروع کنی.
Build هم به نظر من 4str/1dex برای کسی که تا لول 40 می خواد بازی کنه خوبه.
بهتره سعی کنی دوستای اونوری هم پیدا کنی . تو بازی یدونه دوست زیاد نمی تونی حال کنی.

A.Fire
11-01-2010, 02:49
ما فعلا هنوز کامل نیومدیم سرور1 /
هنوز بیشتر وقتمون سرور2 هستیم .

یعنی الان هیچکی از اینجا تو سرور 1 نیست؟

شما که حتما باید با نرمال مود شروع کنی. بعد که 40 شدی بیخیالش شی و هاردمود رو شروع کنی.
Build هم به نظر من 4str/1dex برای کسی که تا لول 40 می خواد بازی کنه خوبه.

مرسی.
خودمم همین Build بستم. الان لول 7 ام.

بهتره سعی کنی دوستای اونوری هم پیدا کنی . تو بازی یدونه دوست زیاد نمی تونی حال کنی.

راستش چند نفر هی میومدن جلو Invite میکردن. ولی من Cancel میزدم چون نمیشناسمشون. حالا چه کنم؟ همه رو قبول کنم؟
کلا چیکار میتونم بکنم که لولم زودتر بره بالا؟

mhv_kntu
11-01-2010, 13:45
راستش چند نفر هی میومدن جلو Invite میکردن. ولی من Cancel میزدم چون نمیشناسمشون. حالا چه کنم؟ همه رو قبول کنم؟
کلا چیکار میتونم بکنم که لولم زودتر بره بالا؟
فعلا که لول پایینی همه رو قبول کن . و با بقیه پارتی بگیر ! مخصوصا اگه لولشون از تو بیشتر بود.

A.Fire
11-01-2010, 17:52
فعلا که لول پایینی همه رو قبول کن . و با بقیه پارتی بگیر ! مخصوصا اگه لولشون از تو بیشتر بود.

دیشب همین کارو کردم، سه نفر بودیم رفتیم دهن مپو سرویس کردیم:31:
اگه خودم پارتی بگیرم باز لوللم زودتر بالا میره؟

mhv_kntu
12-01-2010, 13:22
دیشب همین کارو کردم، سه نفر بودیم رفتیم دهن مپو سرویس کردیم:31:
اگه خودم پارتی بگیرم باز لوللم زودتر بالا میره؟

فرقی نداره کی پارتی بگیره ! فقط پارتی بگیر . سعی کن با لول بالا تر از خودت بگیری تا مب های قوی تری رو بتونین بکشین.

erf45
13-01-2010, 20:29
آقا این که گفتین برو اپیک لول 43 رو انجام بده . من انجام دادم ولی شمشیر اله دار نداد یه دستکش داد ...

MR.Punisher
13-01-2010, 20:43
الان با HM رفتم PVP تو گایا.عجب PVP دارن ولی leader خوبی ندارن.جات خالیه محمد.
در ضمن Evo هانترهای خفنی داره.همه رنک 9 و بالاتر هستن.

MR.Punisher
13-01-2010, 22:07
lol
اینجا هم reborn دارن.یکیشون رنک 10 داره.

MR.Punisher
13-01-2010, 22:47
لایت ها یه hacker هم دارن.اسمش TimeToDeath هست.بازی هم بلد نیست.
اسم چند تا از nosser هاشون رو می نویسم به دردتون می خوره.
ُShein
1-1
R4NC 10
Romeo

nosser های ما کارشون درسته:
Zero_Cool
X-D-X

erf45
14-01-2010, 00:44
Romeo من تا حالا ندیدم نوز کنه ولی خوب حالتونو با جولیت می گیرن ولی اون worm شما چی یه بار نشد بدون نوز بیاد :دی
اصلا در صد نوزر های دارکی با لایتی قابل مقایسه نیست !
من از jan خوشم میاد . نوز نمی کنه آرمر قوی هم نداره ولی خوب می کشه ...
یه butcher هم دارید که لعنتی خیلی قویه ...

امشب پرومو بود از شانس خوبم یه 500 آپ مونده بود برام دو تا دیفنس لپیسیا نصیبم شد . گذاشتم برای فروش ببینیم چی می شه...

A.Fire
14-01-2010, 08:01
فرقی نداره کی پارتی بگیره ! فقط پارتی بگیر . سعی کن با لول بالا تر از خودت بگیری تا مب های قوی تری رو بتونین بکشین.

تا حالا بالاترین لولی که دعوت کردم 33 بوده که قبول کرده:31:
--------------------------------------------------------------------

دیروز یه Quest گرفتم رفتم تو اون Gate که به ناکجا آباد باز میشه. رفتم با یه یارو صحبت کردم گفت برو ترتیب لایت هارو بده. منم فعلا قبول نکردم:5:
حالا به نظر شما چیکار کنم؟ الان Lvl 14م. برم بجنگم؟
اگه جواب مثبته یه توضیحی هم لطفا بدین که دقیقا چه باید بکنم.

MR.Punisher
14-01-2010, 09:49
Romeo من تا حالا ندیدم نوز کنه ولی خوب حالتونو با جولیت می گیرن ولی اون worm شما چی یه بار نشد بدون نوز بیاد :دی
اصلا در صد نوزر های دارکی با لایتی قابل مقایسه نیست !
من از jan خوشم میاد . نوز نمی کنه آرمر قوی هم نداره ولی خوب می کشه ...
یه butcher هم دارید که لعنتی خیلی قویه ...

امشب پرومو بود از شانس خوبم یه 500 آپ مونده بود برام دو تا دیفنس لپیسیا نصیبم شد . گذاشتم برای فروش ببینیم چی می شه...

دیشب worm نوز نکرده بود ولی romeo یه نوز داشت.شاید Vanilla کرده بود.همش Crit میزد.
ولی بازیکن خوبیه.اینو قبول دارم.کسی که رنک 10 داره noob نیست.3 نفر از Reborn بودن که خیلی خوب بازی می کردن.
3 تا از هانترهای ما هم خیلی خفنن.
Zax و Butcher و Zero-Cool که البته Zero نوزر هست.به نظرم PVP اینجا برابر هست.خوشم میاد.
3 ساعت اومدم 400-500 تا kill گرفتم.تازه می گفتن امشب زیاد خوب نیست.
UM رو با Armor خودم با Enchant بیارم حال میده.
اولش به خاطر رنک می خواستم بیام ولی الان به خاطر حالش میام.دیگه مصمم شدم تا رنک 10 برم.
تو 3 ماه به راحتی میشه رنک 10 یا بالاتر شد.شنبه و 1شنبه که آخر هفته ی اوناست می گفتن
1K تا 1.2K میشه kill گرفت.

MR.Punisher
14-01-2010, 10:00
راستی این Romeo و Juliet شما BF/GF هستن؟
جفتشون خوب بازی می کنن.من که طرفشون نمیرم.1-1 هم نوز کرد که دینوز کردیمش.
راستی اسمت تو بازی چیه عزیز؟

erf45
14-01-2010, 11:05
راستی این Romeo و Juliet شما BF/GF هستن؟
جفتشون خوب بازی می کنن.من که طرفشون نمیرم.1-1 هم نوز کرد که دینوز کردیمش.
راستی اسمت تو بازی چیه عزیز؟
با هم صمیمی هستن ولی اینکه جولیت دختر باشه رو نمی دونم !
اینجا اونقدر بازی کن خوب داره که هر وقت بیای حوصله ت سر نمی ره (هر دو طرف). من دیشب بازی نمی کردم ولی پستت رو دیدم رفتم یه نگاه کردم دیدم راست می گی 1-1 نوز کرده بود ولی کیکش کردن .
من ERFANN هستم . آرچر . فعلا نوب و ضعیفم و زیاد نمی رم پی وی پی. دارم می سازمش تا وقتی فایترم به + 50 نرسه چیز بدربخوری نمی تونم فارم کنم که بتونم خرج پی وی پی کنم . قبلا با فایترم زیاد میومدم خیلی هم فان بود . اینجا چون جمعیت زیاده مهم نیست اگه ضعیف باشی یه اثر کوچیک هم می تونه کمک کنه .

در کل من استراتژی های دارکی هار رو بیشتر دوست دارم با شیوه های مختلفی حمله می کنن . کمین و دام و ... خوب می ذارن و مدیریتشون انگار بهتره . ولی ما فقط یه استراتژی داریم ثکث تری ! (اون درخته هست که می ریم پشتش :دی)

A.Fire
15-01-2010, 07:44
دیروز یه Quest گرفتم رفتم تو اون Gate که به ناکجا آباد باز میشه. رفتم با یه یارو صحبت کردم گفت برو ترتیب لایت هارو بده. منم فعلا قبول نکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا به نظر شما چیکار کنم؟ الان Lvl 14م. برم بجنگم؟
اگه جواب مثبته یه توضیحی هم لطفا بدین که دقیقا چه باید بکنم.

کسی جواب مارو نمیده؟

hadi_gamer
15-01-2010, 11:13
کسی جواب مارو نمیده؟
اصلا با کاراکتر nm وقت خودت رو تلف نکن.سریع لول 40 اش کن تا HM برداری.

mhv_kntu
15-01-2010, 18:04
من که تا UM رو آزاد نکنم PVP نمیام. فعلا هم اصلا حوصله KH و سرو کله زدن با NOB ها رو ندارم.

hadi_gamer
15-01-2010, 18:10
من که تا UM رو آزاد نکنم PVP نمیام. فعلا هم اصلا حوصله KH و سرو کله زدن با NOB ها رو ندارم.
مگه تو هم رفتی gaia ؟ :18:
تو که گفتی نمیخوام برم.

hadi_gamer
16-01-2010, 00:43
آقا یه سوال لطفا با تجربه ها جواب بدن.
برای hunter تو 20-30 چه بیلدی خوبه؟ با یه gear معمولی.

DJmoji
16-01-2010, 10:13
هانتر بر ندار بدردت نمی خوره.هانتری که هیچی نداشته باشه تو 20-30 فقط باید واسته بقیه بکشنش.هانتر باید UM باشه با کلی تجهیزات.الان با HM اگه بری باید full luc کنی وقتی این کار رو کنی تازه 300 luc گیرت میاد dex هم که نداری هرچی میزنی تیرت نمی خوره به هدف فقط باید mage بکشی زورت هم که نمیرسه priest ها رو بکشی بیشترشون rec هستن .archer .fighter.ranger ها هم که کلی dex دارن 90% شون.اگه gaia اومدی بیا 1-15

erf45
16-01-2010, 12:10
لطفا این سوال منم جواب بدین
الان کمان من توی پی وی پی [2] هست برای اینکه برم 3 باید از Weapon Lapisia استفاده کنم یا Power Lapisia ؟چون شانس موفقیت 50 / 50 هست .

MR.Punisher
16-01-2010, 18:40
لطفا این سوال منم جواب بدین
الان کمان من توی پی وی پی [2] هست برای اینکه برم 3 باید از Weapon Lapisia استفاده کنم یا Power Lapisia ؟چون شانس موفقیت 50 / 50 هست .

عرفان جان بهت پیشنهاد می کنم از Power Lapisia استفاده کنی.چون اگه سلاحت بشکنه حیفه.

A.Fire
16-01-2010, 21:37
هانتر بر ندار بدردت نمی خوره

Warrior خوبه دیگه؟

راستی تو NM لازمه برم Guild ؟

mhv_kntu
17-01-2010, 17:57
به سلامتی IB هم دچار مشکل شد و یه عده از دو آتیشه هاش مثل God-Mizuno و رفیقاش از IB دیشب رفتن و نکته جالبتر اینکه سریع IB به Pantheon پیشنهاد همکاری داد سر Raid Kimu ,و گفت دیگه تو Trade کمک نخواین از بقیه !! با هم همکاری می کنیم و reborn رو شکست می دیم و 2 تا ELE رو تقسیم می کنیم . ما هم که هم زورمون به reborn دیگه نمی رسید و هم خیلی از اونایی که با panth مشکل داشتن از IB رفته بودن قبول کردیم و با هم Raid دادیم .

MR.Punisher
17-01-2010, 18:06
به سلامتی IB هم دچار مشکل شد و یه عده از دو آتیشه هاش مثل God-Mizuno و رفیقاش از IB دیشب رفتن و نکته جالبتر اینکه سریع IB به Pantheon پیشنهاد همکاری داد سر Raid Kimu ,و گفت دیگه تو Trade کمک نخواین از بقیه !! با هم همکاری می کنیم و reborn رو شکست می دیم و 2 تا ELE رو تقسیم می کنیم . ما هم که هم زورمون به reborn دیگه نمی رسید و هم خیلی از اونایی که با panth مشکل داشتن از IB رفته بودن قبول کردیم و با هم Raid دادیم .

بله.واقعا تشکر می کنم از جناب Mizuno احمق.
پیشنهاد Merge ندادن؟
چرا Mizuno از IB رفت؟

MR.Punisher
17-01-2010, 19:27
راستی Mizuno با کیا رفتن؟
از یه جهت به نفع ماست چون دیگه اون تهدید سابق برای ما نیستن.
از طرفی کوچیک تر و گسسته شدن گیلد ها قدرت fury رو کاهش میده و این خوب نیست.
باید دید چی پیش میاد.منم میرم اطلاعات بگیرم.

MR.Punisher
17-01-2010, 20:09
اطلاعات Ventrillo رو میذارم تا هم مجتبی و هم محمد استفاده کنن.
اول برنامه رو نصب کنید.بعد اجراش کنید.
جلوی گزینه ی user name یه دکمه هست.اونو بزنید و واسه خودتو یه یوزر بسازید.
فراموش نکنید که همون اسم نمایش داده میشه پس یه چیزی بذارید که همه بشناسن.
بعد همین کار رو با server بکنید.اسمش رو Pantheon بذارید و Server IP رو 94.183.187.209 قرار بدید.
بعد به Binding برید و یه اسم انتخاب کنید.همون Pantheon خوبه.
حالا کار Vent تمومه.برید به Windows Volume Control و input sound رو فعال کنید .
بعد برید با Windows sound recorder امتحان کنید ببینید می تونید صدا رو بفرستید یا نه.اگه نشد باید تنظیمات
تو ویندوز رو تغییر بدید.اگر هم شد که می تونید log in کنید.
تو خود نرمافزار قتی login کردید می تونید اینجوری حرف بزنید.دکمه Ctrl رو فشار بدید و نگه دارید.
صحبت کنید و بعد از تموم شدن صحبت ولش کنید.کارش راحته.
فقط موقعی که کسی داره صحبت می کنه اصلا وسط حرفش نپرید چون همزمان فشردن Ctrl ها صداش ناهنجار میشه.