PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shaiya

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21

MR.Punisher
19-08-2009, 21:09
اوه اوه...یه کاراکتر ساختم رفتم سرور lailah.عجب جایی بود.رفتم iris کفم بریده بود.
بچه جغله ی اونجا هم dual می فروخت.یه legendary Immortal pain دیدم 4 میلیارد.نابود شدم.
6 بار enchant شده بود و ele داشت.توی این سلاح flash لینک کرده بودن.تا حالا ندیده بودم.
خلاصه خیلی خفن بود.راستی می دونستید می تونید با واسطه از سرورهای دیگه خرید کنید؟
ولی وقتی یه کاراکتر لول 1 ساختم اجازه نمی داد تو trade صحبت کنم.کسی می دونه چرا؟

ehsan_rx1
19-08-2009, 22:46
اوه اوه...یه کاراکتر ساختم رفتم سرور lailah.عجب جایی بود.رفتم iris کفم بریده بود.
بچه جغله ی اونجا هم dual می فروخت.یه legendary Immortal pain دیدم 4 میلیارد.نابود شدم.
6 بار enchant شده بود و ele داشت.توی این سلاح flash لینک کرده بودن.تا حالا ندیده بودم.
خلاصه خیلی خفن بود.راستی می دونستید می تونید با واسطه از سرورهای دیگه خرید کنید؟
ولی وقتی یه کاراکتر لول 1 ساختم اجازه نمی داد تو trade صحبت کنم.کسی می دونه چرا؟

با واسطه میتونی ... تو اون قسمت که همه سرور ها هستن میرن PVP

توی Trad هم باید لول کم کم 10 باشه تا بتونی صحبت کنی .....

MR.Punisher
19-08-2009, 22:53
با واسطه میتونی ... تو اون قسمت که همه سرور ها هستن میرن PVP

توی Trad هم باید لول کم کم 10 باشه تا بتونی صحبت کنی .....

trade رو پرسیدم و متوجه شدم.iris هم linked هست.من از اونجا منظورم بود.

ehsan_rx1
20-08-2009, 14:44
خوب Mage لول 15 پاک شد رفت پیکارش معلوم نیست چی شده ؟

mhv_kntu
21-08-2009, 11:27
خوب Mage لول 15 پاک شد رفت پیکارش معلوم نیست چی شده ؟
مگه کشکه همین جوری پاک کنن بره.
برو تو فروم خودشون بگو بهت راهنمایی می کننو
اینا راحت کراکتر های پاک شده رو می تونن برگردونن.
دیگه آخر مسخره بازیشون همین آیتم با 7500AP هست که کراکتر های um پاک شده رو بر می گردونه.

ehsan_rx1
21-08-2009, 17:20
مگه کشکه همین جوری پاک کنن بره.
برو تو فروم خودشون بگو بهت راهنمایی می کننو
اینا راحت کراکتر های پاک شده رو می تونن برگردونن.
دیگه آخر مسخره بازیشون همین آیتم با 7500AP هست که کراکتر های um پاک شده رو بر می گردونه.

هیچ کس جواب نداد فقط گفتن 7500 Ap بده تا برگرده من هم که ap نمیتونم خرید کنم تو 3 تا سرور گفتم Chara Revival میخوام کسی جواب نداد حالا مجبورم دوباره درست کنم نمیدونم چی شد من Res Rune 3h داشتم که 1 ساعتش گذشته بود که مردم دیدم تو صفحه کاراکترا اومده و بازیکنم نیست و از همه بدتر تمام لباس که داشتم که 500 میلیون خرج کرده بودم از بین رفت .....

ehsan_rx1
27-08-2009, 15:23
خوب دومین UM هم پاک شد ............................

ehsan_rx1
27-08-2009, 15:33
این بازی باگ داره زیاد و دیگه به درد نمیخوره ............

alizshah
27-08-2009, 16:37
بله همه بازی های free باگ زیاد دارن + همیشه بازی های free توسط لول بالاهاشون درامد دارن پس اگه لول بالا شدید باید کلی پول خرج کنید ( از res rune گرفته تا هزار تا زهرمار دیگه که نگیرشون نمیتونی بازی کنی )
ولی مثلا بازی مثل age of conan از همه به طور یکسان پول میگیره ( نصف پول res rune حتی اگه پول بازی رو توسط goldeco بخرید)

MR.Punisher
27-08-2009, 16:45
خوب دومین UM هم پاک شد ............................

یعنی چی دومین Um هم پاک شد؟
اگه تو بازی مردی که توش حرفی نیست ولی اگه همین جوری پاک شده با GM صحبت کن.
تا حالا ندیدم قضیه ای مثل تو اینجوری شده باشه.در ضمن مطمئنی یوزر و پسوردت رو به کسی ندادی؟
شاید اون رفته تو بازی و با UM شما بازی کزده و کشته شده.همه اش در حد احتماله.

ehsan_rx1
28-08-2009, 17:20
یعنی چی دومین Um هم پاک شد؟
اگه تو بازی مردی که توش حرفی نیست ولی اگه همین جوری پاک شده با GM صحبت کن.
تا حالا ندیدم قضیه ای مثل تو اینجوری شده باشه.در ضمن مطمئنی یوزر و پسوردت رو به کسی ندادی؟
شاید اون رفته تو بازی و با UM شما بازی کزده و کشته شده.همه اش در حد احتماله.

تو بازی مردم پاک شد در حالی که Res Rune فعال بود که اولیش 3 ساعته و دومیش 15 روزه ....

MR.Punisher
28-08-2009, 20:13
تو بازی مردم پاک شد در حالی که Res Rune فعال بود که اولیش 3 ساعته و دومیش 15 روزه ....

خوب احسان جان یه ticket بفرست قضیه رو براشون توضیح بده.
مطمئن باش کمکت می کنن.من تا حالا 2 بار ticket فرستادم و هر دو بار سریع مشکلم رو حل کردن.

ehsan_rx1
29-08-2009, 10:43
خوب احسان جان یه ticket بفرست قضیه رو براشون توضیح بده.
مطمئن باش کمکت می کنن.من تا حالا 2 بار ticket فرستادم و هر دو بار سریع مشکلم رو حل کردن.

ticket زدم ولی میگن امکان نداره در صورتی که دو بار این اتفاق افتاده و من بیچاره شدم ...

alizshah
03-09-2009, 00:29
اسپمم !!!!!!!!!!

MR.Punisher
04-09-2009, 08:08
هه هه هه....بالاخره بعد از بد بختی های فراوان من 53 شدم و محمد 55.

alizshah
04-09-2009, 19:07
اه کاظم جان نظر من اینه که قبل از 50 خیلی راحته مخصوصا که perfct party اومده 25% هم میدن
دیگه یه روزه چند لول میشه بیاد بالا

MR.Punisher
04-09-2009, 19:14
اه کاظم جان نظر من اینه که قبل از 50 خیلی راحته مخصوصا که perfct party اومده 25% هم میدن
دیگه یه روزه چند لول میشه بیاد بالا

درسته.از 50 به بعد هست که پیل آدم درمیاد تا لول بشه.مخصوصا اگه HM باشه.

alizshah
04-09-2009, 20:48
من یدونه res rune 15 day دارم میخوام 150 میل بفروشم چنده قیمتش ؟
بعد از اون ادمی که تو MW هست چجوری پیداش کنم ؟
محمد جان میگه با 50 میل exp stone exp drop loss + BDC رو خریده

ehsan_rx1
05-09-2009, 16:29
درسته.از 50 به بعد هست که پیل آدم درمیاد تا لول بشه.مخصوصا اگه HM باشه.

از اون خفن تر 55+ .... بیچاره UM

MR.Punisher
05-09-2009, 18:41
آره...
یکی بود به نام Colt که خیلی بازی می کرد.HM بود.این همیشه می گفت من تا 60 میرم.
الان تو 57 مونده.دیگه فقط واسه فارم کردن استفاده می کنه.یه کاراکتر دیگه ساخته.
فکر کنم ما به 57 هم نرسونیم.وسط راه ببریم.
راستی احسان جان که لطفی می کنی؟
اگه تو طرف شما یه Legendary Immortal Pain با stat خوب دیدی به من بگو.من بهت پول میدم بخر.
بعد بیا bootleggy بهم بده.اگه این لطف رو بکنی عالیه.تو طرف ما گرونه.فقط stat هی EP4 خوبی داشته باشه.ممنونم.

alizshah
06-09-2009, 00:44
اهههه
یعنی یه نفر پیدا نشد که این nm مارو لول اپ کنه هر چقدر پیام زدم اصلا هیچ کس جواب نداد !!!!!!!!!!!!
لول بالا های تو ragio هم همشون داشتن light میکشتن
نامردا اومده بودن تو town

ehsan_rx1
06-09-2009, 13:37
آره...
یکی بود به نام Colt که خیلی بازی می کرد.HM بود.این همیشه می گفت من تا 60 میرم.
الان تو 57 مونده.دیگه فقط واسه فارم کردن استفاده می کنه.یه کاراکتر دیگه ساخته.
فکر کنم ما به 57 هم نرسونیم.وسط راه ببریم.
راستی احسان جان که لطفی می کنی؟
اگه تو طرف شما یه Legendary Immortal Pain با stat خوب دیدی به من بگو.من بهت پول میدم بخر.
بعد بیا bootleggy بهم بده.اگه این لطف رو بکنی عالیه.تو طرف ما گرونه.فقط stat هی EP4 خوبی داشته باشه.ممنونم.

باشه دیدم میخرم همون که جای 5 تا lapis داره ؟

حالا لول 1-59 یک طرف و لول 59-60 یه طرف

ehsan_rx1
06-09-2009, 13:39
اهههه
یعنی یه نفر پیدا نشد که این nm مارو لول اپ کنه هر چقدر پیام زدم اصلا هیچ کس جواب نداد !!!!!!!!!!!!
لول بالا های تو ragio هم همشون داشتن light میکشتن
نامردا اومده بودن تو town

برای شما هم میان تو Town ... نمیدونم چرا گارد نداره ؟؟

DJmoji
06-09-2009, 15:06
سلام به همه
چطورید؟
چه خبر؟

شرمنده از همتون بخاطر غیبت طولانیم.مشکلات گریبانگیر ما هم شد.هر چی ازتون جلو زده بودیم تو این 2 ماه جبران شد.مشکل هام پشت سر هم پیش میومد اولش که پاور تر کوندم.وقتی عوضش کردم. نتم قطع شد چون پولش رو نداده بودم وقتی خاستم وصلش کنم بحث اسباب کشی پیش اومد منم نت رو بخاطر همین وصل نکردم.20 روز الاف بود تا رفتم مسافرت و برگشتم با خرده کاری ها شد 2 ماه.الان هم برگشتم تا با هم باشیم.فقط چند تا سوال

1.کسی به بازی به غیر از ما اضافه شده؟
2.چه تغیراتی تو بازی دادن تا من بدونم تا وقتی خواستم بازی کنم همه چیز رو بدونم.
3.وسایل گرون یا ارزن اگه شده بگید تا کسی سر منو کلاه نزاره.

البته خدا کنه اتفاق خاصی چز ارزونی نیفتاده باشه که بد میشه تو لول من.
در ضمن از فردا یا شاید هم امشب من در خدمت شما هستم.
بای بای:10::40:

ehsan_rx1
06-09-2009, 15:27
سلام به همه
چطورید؟
چه خبر؟

شرمنده از همتون بخاطر غیبت طولانیم.مشکلات گریبانگیر ما هم شد.هر چی ازتون جلو زده بودیم تو این 2 ماه جبران شد.مشکل هام پشت سر هم پیش میومد اولش که پاور تر کوندم.وقتی عوضش کردم. نتم قطع شد چون پولش رو نداده بودم وقتی خاستم وصلش کنم بحث اسباب کشی پیش اومد منم نت رو بخاطر همین وصل نکردم.20 روز الاف بود تا رفتم مسافرت و برگشتم با خرده کاری ها شد 2 ماه.الان هم برگشتم تا با هم باشیم.فقط چند تا سوال

1.کسی به بازی به غیر از ما اضافه شده؟
2.چه تغیراتی تو بازی دادن تا من بدونم تا وقتی خواستم بازی کنم همه چیز رو بدونم.
3.وسایل گرون یا ارزن اگه شده بگید تا کسی سر منو کلاه نزاره.

البته خدا کنه اتفاق خاصی چز ارزونی نیفتاده باشه که بد میشه تو لول من.
در ضمن از فردا یا شاید هم امشب من در خدمت شما هستم.
بای بای:10::40:

قیمتا یه کمی دیگه بره بالا بازی رو باید فراموش کنیم ...............

DJmoji
06-09-2009, 16:17
قیمتا یه کمی دیگه بره بالا بازی رو باید فراموش کنیم ...............
یعنی جنس ها گرون شده؟

MR.Punisher
06-09-2009, 18:33
به به...داش مجتبی....کجایی بابا؟
دلمون تنگ شده بود.
قیمتها از وقتی رفتی 2 برابر شده.به قول احسان یه ذره دیگه گرون ار شه باید با بازی خداحافظی کنیم.

alizshah
06-09-2009, 23:37
برای شما هم میان تو Town ... نمیدونم چرا گارد نداره ؟؟
اینجاش عجیب بود که تو town ما اون عقب که گارد نداره res میشدن
3 نفر رو میکشت بعد میمرد

alizshah
06-09-2009, 23:42
به به سلام مجتبی جان چطوری ؟
حداقل از جایی کافی نتی میومدی میگفتی زنده هستم !! lol
همین دو روز پیش یاد خاطرات جنگ منو خودت افتادم
خبر که زیاده اون gulid که رفتی پخشید و الان قوانین عوض شده
TH همچنان اوله
بهتره شما هم بیای gulid MW_Etain

DJmoji
07-09-2009, 09:40
داستان نبودنم رو تعریف کردم

الان هم دارم پچ ها رو دانلود میکنم رسیده به 200 مگیه البته باید دانلودشون تا حالا تموم میشد ولی یه برنامه ای هست به اسم svchost تو task manger اعصابمو خورد کرده هی باعث میشه موقع دانلود time out بده.قبلا نبود نمیدونم همین که نتم وصل شد پیداش شد.انتی ویروس نصب میکنم سیستم بالا نمیاد از دیروز تا حالا 3 یا 4 بار ویندوز عوض کردم ولی درست نمیشه.
میترسم تو بازی هم اذیت کنه یهو بزنه بیرون از بازی.

ehsan_rx1
07-09-2009, 14:17
میدونم کسی نمیتونه بخره ولی .......... این اجناس به فروش میرسد ..

1- Sonic lapis lv2
2- Exp Stone 30D
3- WTC
4- Lucky Charm
5- دستکش Pag/Orc با 5 Slot
6- Power Lapisia , Def lapisia
7- Res Rune 7D
8- Leg Red Blood برای Ass
9- Exp Drop 7D
10- Name Change Stone

DJmoji
07-09-2009, 15:15
از صبح تاحالا داشتم 200 مگی رو دانلود میکردم سر 5 مگ اخرش که مونده بود تموم بشه time out داد.
نمیدونم چیکار کنم سیستم رو کلا فرمت کنم یا نه چون بد ویروسی توش افتاده اونوقت باید با کل اطلاعات خداحافظی کنم

alizshah
08-09-2009, 00:18
میدونم کسی نمیتونه بخره ولی .......... این اجناس به فروش میرسد ..

1- Sonic lapis lv2
2- Exp Stone 30D
3- WTC
4- Lucky Charm
5- دستکش Pag/Orc با 5 Slot
6- Power Lapisia , Def lapisia
7- Res Rune 7D
8- Leg Red Blood برای Ass
9- Exp Drop 7D
10- Name Change Stone

قیمت sonic چنده ؟:31:

DJmoji
08-09-2009, 09:31
دیگه نمیدونم چیکار کنم.کل سیستم رو فرمت کردم 10 بار ویندوز عوض کردم ولی این ویروسه پاک نمیشه.نمیزاره بازی رو اپدیت کنم

ehsan_rx1
08-09-2009, 09:59
دیگه نمیدونم چیکار کنم.کل سیستم رو فرمت کردم 10 بار ویندوز عوض کردم ولی این ویروسه پاک نمیشه.نمیزاره بازی رو اپدیت کنم

یه ویروس کش جدید نصب کن یا ویروس کشت رو عوض کن

ehsan_rx1
08-09-2009, 10:01
قیمت sonic چنده ؟:31:

قیمت Sonic الان 200 - 300 mil حالا شما چند میخرید ؟؟؟

DJmoji
08-09-2009, 11:51
ماشالله.sonic لینک شدس یا سنگ معمولیش که میدی 200 میل.اخرین قیمت از sonic لول 2 لینک نشده که برای 2 ماه پیشه که من دارم 60 mil هست.
---------------------------------------------------------------------------
انتی ویروس خودم کاسپراسکای هستسش و ویروس ها رو پیدا میکنه بار اول 250 تا از این ویروس ها پیدا کرد نمیدونم پاکشون کرد یا نه.من کار با کاسپر اسکای رو خوب بلد نیستم وقتی سرچ میکنم خودش پیدا میکنه ولی چجوری پاک میکنه رو نمیدونم چون هیچ پیغامی نمیده.فقط 6 تاشون رو پیغام داد پاک کردم بقیه رو نمیدونم.بعدش سیستم کنتاک کرد هی ریست میشد.وقتی انتی ویروس رو نصب میکنم اینجوری میشه.

ehsan_rx1
08-09-2009, 15:23
ماشالله.sonic لینک شدس یا سنگ معمولیش که میدی 200 میل.اخرین قیمت از sonic لول 2 لینک نشده که برای 2 ماه پیشه که من دارم 60 mil هست.
---------------------------------------------------------------------------
انتی ویروس خودم کاسپراسکای هستسش و ویروس ها رو پیدا میکنه بار اول 250 تا از این ویروس ها پیدا کرد نمیدونم پاکشون کرد یا نه.من کار با کاسپر اسکای رو خوب بلد نیستم وقتی سرچ میکنم خودش پیدا میکنه ولی چجوری پاک میکنه رو نمیدونم چون هیچ پیغامی نمیده.فقط 6 تاشون رو پیغام داد پاک کردم بقیه رو نمیدونم.بعدش سیستم کنتاک کرد هی ریست میشد.وقتی انتی ویروس رو نصب میکنم اینجوری میشه.

60 mil بود ...........

ویندوز رو از اول نصب کن و قبل از اینکه برنامه ای نصب کنی آنتی ویروس جدید نصب کن ...........

DJmoji
08-09-2009, 16:55
60 mil بود ...........

ویندوز رو از اول نصب کن و قبل از اینکه برنامه ای نصب کنی آنتی ویروس جدید نصب کن ...........
پس الان حتما باید 15 day rez run رو بالای 250 میلیون بخرم با این قیمت ها که میدی و این 70 میلیونی که دارم پول خوردس.

خدا رو شکر قبل از این که سیستمم خراب بشه سر چند نفر رو کلاه گذاشتم چند تا چیز خریدم
یه stat reset run یکی هم 7 day exp چند تا چیز دیگه هم خریدم.

اون زمان با اون همه گرونی جفتشون فکر نکنم بیشتر از 20 mil در اومد اان 100 میلیون رو شاخشه حتما.به سلامتی 200 مگی دانلود شد.

راستی الان رفتم تو رنکینگ رو نگاه کردم دیدم اتفاقات جالبی افتاده بود.اول از همه اینکه رنک هانتر من 3 بود الان 4 شده بود.
یه چند تا از افرادی که از من ردشون بیشتر ود کاراتر هاشون پاک شده بود مثل wolfy again .اینی که میگم یه خر زوری بود رو هر لباسش 6 تا لپیسا لینک کرده بود.
------------------------------------------------------
در مورد انتی ویروس هم بگم من تا ویندوز عوض میکنم نصبش میکنم ولی هنگام نصب شدن ویروسه میفهمه من دارم کار ضد انقلابی میکنم و بر علیهش انتی ویروس نصب میکنم صریع قبل از اینکه نصب بشه سیستم رو ریست میکنه و دیگه سیستم بالا نمیاد مگر اینکه دوبار ویندوز نصب کنم.حتی درایوی که ویندوز نصب میکنم fat 32 میکنم ولی فتش رو عوض میکنه میکنتش NTFS .من دیگه هنک کردم ولش کردم هر کاری میخواد بکنه من کاری به کارش ندارم.تنها ضرر بزرگی که بهم زد باعث شد کل هارد رو فرمت کنم تا شاید از بین بره ولی تغیری نکرد.

ehsan_rx1
08-09-2009, 17:53
پس الان حتما باید 15 day rez run رو بالای 250 میلیون بخرم با این قیمت ها که میدی و این 70 میلیونی که دارم پول خوردس.

خدا رو شکر قبل از این که سیستمم خراب بشه سر چند نفر رو کلاه گذاشتم چند تا چیز خریدم
یه stat reset run یکی هم 7 day exp چند تا چیز دیگه هم خریدم.

اون زمان با اون همه گرونی جفتشون فکر نکنم بیشتر از 20 mil در اومد اان 100 میلیون رو شاخشه حتما.به سلامتی 200 مگی دانلود شد.

راستی الان رفتم تو رنکینگ رو نگاه کردم دیدم اتفاقات جالبی افتاده بود.اول از همه اینکه رنک هانتر من 3 بود الان 4 شده بود.
یه چند تا از افرادی که از من ردشون بیشتر ود کاراتر هاشون پاک شده بود مثل wolfy again .اینی که میگم یه خر زوری بود رو هر لباسش 6 تا لپیسا لینک کرده بود.
------------------------------------------------------
در مورد انتی ویروس هم بگم من تا ویندوز عوض میکنم نصبش میکنم ولی هنگام نصب شدن ویروسه میفهمه من دارم کار ضد انقلابی میکنم و بر علیهش انتی ویروس نصب میکنم صریع قبل از اینکه نصب بشه سیستم رو ریست میکنه و دیگه سیستم بالا نمیاد مگر اینکه دوبار ویندوز نصب کنم.حتی درایوی که ویندوز نصب میکنم fat 32 میکنم ولی فتش رو عوض میکنه میکنتش NTFS .من دیگه هنک کردم ولش کردم هر کاری میخواد بکنه من کاری به کارش ندارم.تنها ضرر بزرگی که بهم زد باعث شد کل هارد رو فرمت کنم تا شاید از بین بره ولی تغیری نکرد.

Res Rune 15 D رو بالای 120 mil ...

برای من هم دوتا UM پاک شد . بازی بد جوری مشکل داره

DJmoji
08-09-2009, 18:04
Res Rune 15 D رو بالای 120 mil ...

برای من هم دوتا UM پاک شد . بازی بد جوری مشکل داره
به شکر خدا پچ ها تموم شد.اگه مشکلی پیش نیاد یک ساعت دیگه تو بازی میام ولی یه سوال.
چه تغیراتی دادن تو بازی تو این مدت.چی اضافه یا کم شده؟13 تا پچ اضافه شده.این پچ جدید ها چکار کردن؟

ehsan_rx1
08-09-2009, 18:22
به شکر خدا پچ ها تموم شد.اگه مشکلی پیش نیاد یک ساعت دیگه تو بازی میام ولی یه سوال.
چه تغیراتی دادن تو بازی تو این مدت.چی اضافه یا کم شده؟13 تا پچ اضافه شده.این پچ جدید ها چکار کردن؟

دو یا سه تا مشکلش حل شده ( تو قسمت انتقال ) چند تا جا هم Guard اضافه شده ( بعضی وقتا گاردا نبودن ) ....

DJmoji
09-09-2009, 01:49
امشب بد جور ضایع شدم
میخواستم 15 day rez بخرم یارو میگفت 150 دقیق یک ساعت باهاش چونه زدم که اقا قیمتش زیر 120 هستش مخم پوکید از بستی باهاش لاس زدم اخر راضیش کردم به 110 بعلاوه PID که میدونید چیه منم که روز اول با این اصطلاحا اشنا نیستم فکر کردم PED رو میگه با این خیال که این دوتا یه ایتم هستن اولش به 130 بعلاوه 2 تا از اینا راضی شد گفتم پول ندارم همین جور خورده خورده کم کردم هی قسم براش خوردم از این ایرانی بازی ها تا به 110 بعلاه 2 تا از اینا راضی شد بعد رفتم PED رو اوردم بهش نشون میدم میگه من اینو رو نمیخوام PID میخوام.

خلاصه بد جور ضایع شدم.

ehsan_rx1
10-09-2009, 18:25
امروز ترکوندم از ساعت 10 صبح تا 7:30 تو بازی بودم شدم 94% ....... 6 % دیگه لول 60 میشم

hadi_gamer
10-09-2009, 21:30
امروز ترکوندم از ساعت 10 صبح تا 7:30 تو بازی بودم شدم 94% ....... 6 % دیگه لول 60 میشم
به به آقا مبارکه.واقعا تبریک میگم.اولین ایرانی که تو شایا لول 60 میشه.باید تو این تاپیک یه جشن مفصل برات بگیریم.:10:
حالا hm یا um لول 60 میشی؟
60 شدی بعدش میخوای چی کار کنی؟

MR.Punisher
11-09-2009, 00:39
wow
احسان ترکوندی داداش.چه mode هستی؟
اگه HM باشه که معرکه هست.کارت درسته.

ehsan_rx1
11-09-2009, 11:38
شدم لول 60 HM ..................

فعلا دنبال لباس میگردم ....

امروز EXP ها دو برابر شده بود UM که خیلی حال کردن

MR.Punisher
11-09-2009, 18:10
دمت گرم.خیلی عالیه.
منم امروز 55 HM شدم.خیلی راه داریم تا 60.اگه 60 بشم دیگه فقط jungle رو camp می کنم...lol

ehsan_rx1
12-09-2009, 11:30
دمت گرم.خیلی عالیه.
منم امروز 55 HM شدم.خیلی راه داریم تا 60.اگه 60 بشم دیگه فقط jungle رو camp می کنم...lol

lol ........ من هم میام Camp می ترکونم ........... lol

MR.Punisher
12-09-2009, 11:50
loooool
وقتی با 12000 تا HP اومدم بهت eraser زدم متوجه میشی که نباید camp رو بشکنی.
به همین زودی ها reset می کنم به luck build.الان دارم لپیس می کنم.

ehsan_rx1
12-09-2009, 17:03
loooool
وقتی با 12000 تا HP اومدم بهت eraser زدم متوجه میشی که نباید camp رو بشکنی.
به همین زودی ها reset می کنم به luck build.الان دارم لپیس می کنم.

eraser رو من جواب نمیده .... lolololol

mhv_kntu
12-09-2009, 21:26
سلام به همگی !؟
می بینم که دوباره تاپیک رو بالا آوردید !!؟
احسان تو که نمی خوای بری تو جز Ellite بشی ؟؟! اگه بشی با همین orc full wis می کشمت!؟
من 3 تا بازی free دیگه رو تست کردم تو این مدت متاسفانه فقط تو یک کلمه می تونم بگم افتضاح بودن.
Rapplez / Rakion / 12sky2
یک سری ضعف های وحشتناک تو گرافیک و گیم پلی داشتن !!
PW هم که قسمت ما نشد و اساسا ستاپش ایراد داشت !؟ منم بیخیال شدم.
فعلا باید همین شایا رو بازی کنیم / خود اونایی که الان دارن شایا بازی می کنن خیلی هاشون منتظرن Aion منتشر بشه این شایا رو ول کنن.
تا Aion ورژن اصلیش بیاد ببینیم می تونیم کاریش کنیم یا نه .
Aion فقط ستاپ ورژن بتاش 9.5 گیگ هست !!؟
حدود 50 یورو هم پول اولیه.! احتمالا هم ماهی 9 تا 10 یورو شارژ ماهیانه !! تا حالا هم نشنیدم که این بازی به غیر اروپا و آمریکا رو ساپورت کنه !! حالا کی فکر می کنه بشه کاریش کرد؟!

mhv_kntu
12-09-2009, 21:33
الان ranking سایت رو چک کردم / 4 تا نکته جالب دیدم!؟
1- احسان به همراه یک نفر دیگه نفر اول mage هارد مود هستن (تبریک ویژه)
2- (خطاب به کاظم) mere خستگی ناپذیر طبق پیش بینی ها اولین واریر هارد مود شد که به لول 60 رسید.
3-(این زیاد مهم نیست)orc مشترک من و کاظم هم به تنهایی صدر جدول junk ها هست !
4- از اون یه شبی که +100% exp میدادن بعضی ها خفن سود بردن / ranking کلا سطجش یه لول بالا رفت / الان فقط 28 تا واربر UM لول 60 داریم!

MR.Punisher
12-09-2009, 23:40
آره...Gremmy هم لول 60 UM شد.چه غوغایی بود تو گیلد.
شاید من چهارمی یا پنجمین وار بشم.هنوز معلوم نیست.خیلی سخته.

alizshah
13-09-2009, 13:55
تا Aion ورژن اصلیش بیاد ببینیم می تونیم کاریش کنیم یا نه .
Aion فقط ستاپ ورژن بتاش 9.5 گیگ هست !!؟
حدود 50 یورو هم پول اولیه.! احتمالا هم ماهی 9 تا 10 یورو شارژ ماهیانه !! تا حالا هم نشنیدم که این بازی به غیر اروپا و آمریکا رو ساپورت کنه !! حالا کی فکر می کنه بشه کاریش کرد؟!
واقعا فرقی نداره که منتشر بشه یا نه خیلی ها دارن بازی میکنن و 9 تا سرور داره

ehsan_rx1
13-09-2009, 15:55
الان ranking سایت رو چک کردم / 4 تا نکته جالب دیدم!؟
1- احسان به همراه یک نفر دیگه نفر اول mage هارد مود هستن (تبریک ویژه)
2- (خطاب به کاظم) mere خستگی ناپذیر طبق پیش بینی ها اولین واریر هارد مود شد که به لول 60 رسید.
3-(این زیاد مهم نیست)orc مشترک من و کاظم هم به تنهایی صدر جدول junk ها هست !
4- از اون یه شبی که +100% exp میدادن بعضی ها خفن سود بردن / ranking کلا سطجش یه لول بالا رفت / الان فقط 28 تا واربر UM لول 60 داریم!

خیلی ممنون .... اون نفر دیگه رو هم میشناسم با هم دوستیم

ehsan_rx1
14-09-2009, 11:18
آقا نظر شما چیه ؟

UM دوباره درست کنم یا نه چون همه دارن میگن برو UM درست کن ....

MR.Punisher
14-09-2009, 13:22
شما که دیگه HM رو لول 60 کردی برو UM دیگه.من یه warrior لول 43 Um دارم.بعد از این HM میرم رو اون.

mhv_kntu
14-09-2009, 16:25
آقا نظر شما چیه ؟

UM دوباره درست کنم یا نه چون همه دارن میگن برو UM درست کن ....
چرا نه ؟!
فعلا که rez rune 15 روزه رو میشه بین 100 تا 135 میل گیر آورد و گولد بازی هم ارزون شده میشه فکر um درست کردن بود.
فقط بهتره بیخیال pvp بشی و زودتر لول کنی . از این به بعد هم حتما PID داشته باش!!؟

ehsan_rx1
15-09-2009, 08:38
مشکل اینجاست که من دو تا UM پاک شده میترسم اینم پاک شه ؟

mhv_kntu
15-09-2009, 19:59
مشکل اینجاست که من دو تا UM پاک شده میترسم اینم پاک شه ؟
اینطوری که همه باید بازی رو بیخیال شن.
یه نگاه به تعداد um های داخل بازی بنداز / اگه این اتفاقی که برای تو افتاد اینقدر تکرار بشه مطمئن باش بازی درش تخته میشه.
کلی لول 60 um تو بازی هست که هر روز میرن تو pvp 1-60 می ترکونن. 100بار حداقل در روز میمیرن ! اگه قرار باشه اینقدر بترسی که نمی تونی از بازی لذت ببری.
یه سوال : اون 2 دفعه PID داشتی یا نه ؟

MR.Punisher
15-09-2009, 23:55
احسان من با چند نفر راجع به مشکل تو صحبت کردم.تو همون روز که این اتفاق واسه تو افتاده
همون اتفاق واسه 15 نفر از بچه های ما هم افتاده.یه خورده عجیبه.

mhv_kntu
16-09-2009, 00:08
احسان من با چند نفر راجع به مشکل تو صحبت کردم.تو همون روز که این اتفاق واسه تو افتاده
همون اتفاق واسه 15 نفر از بچه های ما هم افتاده.یه خورده عجیبه.
wow
بجه های mw رو می گی ؟!

ehsan_rx1
16-09-2009, 08:33
اینطوری که همه باید بازی رو بیخیال شن.
یه نگاه به تعداد um های داخل بازی بنداز / اگه این اتفاقی که برای تو افتاد اینقدر تکرار بشه مطمئن باش بازی درش تخته میشه.
کلی لول 60 um تو بازی هست که هر روز میرن تو pvp 1-60 می ترکونن. 100بار حداقل در روز میمیرن ! اگه قرار باشه اینقدر بترسی که نمی تونی از بازی لذت ببری.
یه سوال : اون 2 دفعه PID داشتی یا نه ؟

یه مشکل که ما داریم نمیتونیم پول بدیم به خاطر همین برای ما یه کمی کار مشکل تره ....

در مورد سوال دوم PID چه ربطی داره ؟

MR.Punisher
16-09-2009, 09:34
wow
بجه های mw رو می گی ؟!

نه.از بچه های گیلدهای دیگه بودن.

alizshah
18-09-2009, 01:41
یه مشکل که ما داریم نمیتونیم پول بدیم به خاطر همین برای ما یه کمی کار مشکل تره ....

در مورد سوال دوم PID چه ربطی داره ؟

عجب حالی کردیم امروز با aduu اومده بودی ماور بکشی ؟ :31:
چرا توسط سایت های واسطه میتونی ولی فکر نکنم 75 هزارو واسه هر بار پاک شده بشه جور کرد
راستی میگن لول 60 ها چند درصد تو لینک کردن lapis ها بیشتره این درسته ؟؟

یه سئوال از همه دارم این واژه WC چیه همه تو بازی میگه ولی نمیره ؟! lol
راستی من rank 18 شدم lol

I3 E L O \/ E D
18-09-2009, 02:05
WC : Wrong Chat

mhv_kntu
18-09-2009, 13:32
طبق گفته لیدر MW تو فروم گیلد: 3% لول 60 شانس اضافه داره.

ehsan_rx1
19-09-2009, 08:38
عجب حالی کردیم امروز با aduu اومده بودی ماور بکشی ؟ :31:
چرا توسط سایت های واسطه میتونی ولی فکر نکنم 75 هزارو واسه هر بار پاک شده بشه جور کرد

یه سئوال از همه دارم این واژه WC چیه همه تو بازی میگه ولی نمیره ؟! lol
راستی من rank 18 شدم lol

ترکوند ........ من در مقابل اون بچه هم نبودم .........

alizshah
19-09-2009, 14:32
ترکوند ........ من در مقابل اون بچه هم نبودم .........
noss خاصی استفاده میکنه یا نه ؟

ehsan_rx1
19-09-2009, 17:01
noss خاصی استفاده میکنه یا نه ؟

فقط KO ......... اگه مثل PVP از Noss استفاده کنه که کسی نمیتونه بکشتش ......

mhv_kntu
22-09-2009, 18:54
الان بخش item mall ,و سایت powerlvl رو بررسی و مقایسه کردم / خیلی خندست !؟
اصلا و به هیج عنوان خرید AP معنی نداره حتی اگه همه قیمت ها رو نصف کنن !؟
مثلا شما برای خرید res rune 30 روزه باید 4799 ap بدین که با همون پول میشه 900 تا 950 میل گولد خرید!!؟
و توی بازی هم res rune 30 d رو با قیمت 200 تا 250 میل میشه گیر آورد !؟ قیمت ها همه 3 تا 4 برابر تموم میشه اگه ap بخری بجای گولد !
promotion ها حداکثر باعث میشه که آیتم ها براتون نصف قیمت تموم شه !؟ پس باز هم شرایط فرقی نمی کنه !

ehsan_rx1
23-09-2009, 18:01
آقا من به دلیل کمبود جا مجبور شدم اکانت دوم بسازم ......

DJmoji
23-09-2009, 19:47
سلام به همه.
با تمام مشکلاتی که سیستم من با این اینترنت اکسپلورر داره.اومدم.

به سلامتی شدم رنک 8 لایت کشی و تو جدول هانتر ها شدم نفر 4.البته قبلشم 4 بودم. وقای رنک 6 و 7 بودم ولی دارم به نفر های بالایی نزدیک میشم.رنک 3 جدول رو 100% میگیرم شاید اگه زورم رسید رنک 2 هم بشم ولی Bosh فاصلش زیاده نمیشه بهش رسید.
خلاصه شما افتخار لول 60 دارین برای خودت جم میکنید من گرفتن رده بالا.احسان هم که هر چی رنکش هست تو جدولشون میج ها کسی بیشتر از 30000 تا نکشته بود کمتر بودن زیر 25000 تا.

ehsan_rx1
23-09-2009, 22:22
سلام به همه.
با تمام مشکلاتی که سیستم من با این اینترنت اکسپلورر داره.اومدم.

به سلامتی شدم رنک 8 لایت کشی و تو جدول هانتر ها شدم نفر 4.البته قبلشم 4 بودم. وقای رنک 6 و 7 بودم ولی دارم به نفر های بالایی نزدیک میشم.رنک 3 جدول رو 100% میگیرم شاید اگه زورم رسید رنک 2 هم بشم ولی Bosh فاصلش زیاده نمیشه بهش رسید.
خلاصه شما افتخار لول 60 دارین برای خودت جم میکنید من گرفتن رده بالا.احسان هم که هر چی رنکش هست تو جدولشون میج ها کسی بیشتر از 30000 تا نکشته بود کمتر بودن زیر 25000 تا.

صبر کن .........

من دو تا UM پاک شد عقب افتادم .... الان با Pri بازی میکنم .........

mhv_kntu
24-09-2009, 02:08
آقا من به دلیل کمبود جا مجبور شدم اکانت دوم بسازم ......
مگه 2 تا um شما تازه پاک نشدن ؟! کمبود جا !؟ کراکترهای دیگتون چین؟

من تو بازی همون لحظه تبریک گفتم / اینجا هم دوباره تبریک می گم. نفر دوم و سوم خیلی کم میان pvp مخصوصا نفر سوم !
میشه راحت گرفتشون ولی Bosh هنوز هم شدیدا فعال هست و کوتاه نمیاد.
البته یه هانتر HM دیگه هست که اونم فعاله و +60k کیل داره و کلا نفر دوم حساب میشه که Heleni هست / هانتر خیلی خوبی هم داره و زیادم این چند روز آخر دیدمش. خوب چون HM هست تو رنکینگ شما حساب نمیشه.

من دو تا UM پاک شد عقب افتادم .... الان با Pri بازی میکنم .........
ماشاالله به این استقامت و بردباری / !؟
فقط مثل مجتبی با res rune 15d بیا و یه بار مصرف و 3 ساعته رو بیخیال شو که راحت بترکونی.
افتخار لول 60 um احتمالا اول به کاظم برسه / فعلا UM کاظم از همه لولش بالاتره/

ehsan_rx1
24-09-2009, 08:45
کاراکتر های من فعلا یه fighter NM lv40 و Mage HM lv60 و دوتا Mage UM lv15 و Pri UM lv15 و اگه بشه میخوام Arc و Ran هم درست کنم

یه مطلب دیگه در مورد Res Rune قیمتش رفت بالا ....

آقا دمت گرم UM رنکینک 8 من فکر کردم شما HM هستید ..... UM از یه رنکینگ به بعد Point بیشتر میگیره ...

mhv_kntu
24-09-2009, 13:17
یه مطلب دیگه در مورد Res Rune قیمتش رفت بالا ....
چقدر شده؟

از یه رنکینگ به بعد Point بیشتر میگیره ...
تا رنک 6 hm , um مساوی point میگیرن از 6 به بعد بین 1 تا 4 پوینت برای هر رنک um بیشتر پوینت می گیره.

ehsan_rx1
24-09-2009, 15:44
چقدر شده؟

تا رنک 6 hm , um مساوی point میگیرن از 6 به بعد بین 1 تا 4 پوینت برای هر رنک um بیشتر پوینت می گیره.

Res Rune 7D رفته بالای 90 و 100 Mil

Res Rune 15D رفته بالای 160 و 180 Mil

Res Rune3h رفته بالای 15 Mil

DJmoji
24-09-2009, 15:47
چقدر شده؟

من اگه hm بودم الان رنک 13 رو هم رد کرده بودم.جدول رنکینگ رو ندیدی.فقط همین coni rez کمرمو شکسته هر دفعه 50 میلیون گرون تر میشه
---------------------

اقا کسی تو بازی هست بهم پول قرض بده بدجوری لازم دارم.یه چیزی میخوام بخرم پول ندارم میترسم طرف بفروشه.
20 میل اگه دارین.فقر گریبانگیر من شده بدجور.

mhv_kntu
24-09-2009, 16:00
Res Rune 7D رفته بالای 90 و 100 Mil

Res Rune 15D رفته بالای 160 و 180 Mil

Res Rune3h رفته بالای 15 Mil

Res Rune 15D رفته بالای 160 و 180
!?
بعیده / بعضی گرون فروش ها چنین قیمتی میدن ولی من دیروز هم 120 میل دیدم.
قیمت ها کلا اصول ثابتی نداره و نمیشه گفت یه شبه قیمت ها بالا رفته.

ehsan_rx1
24-09-2009, 19:04
!?
بعیده / بعضی گرون فروش ها چنین قیمتی میدن ولی من دیروز هم 120 میل دیدم.
قیمت ها کلا اصول ثابتی نداره و نمیشه گفت یه شبه قیمت ها بالا رفته.

قسمت ما 5 نفر داشتن 160 mil میفروختن یکی دیگه هم داشت 180 Mil می فروخت .......

ehsan_rx1
24-09-2009, 19:58
Noss هاتون PVP رو ترکوندن .............................

ehsan_rx1
24-09-2009, 20:22
پیغام نمی فرسته ... فکر کنم صندوق پر شده آقای alizshah

mhv_kntu
24-09-2009, 20:55
Noss هاتون PVP رو ترکوندن .............................
همش تقصیر PW شد دیگه / PW ثابت کرد بدونه noss تو pvp فقط میشی feeder
الان حتی rank پایین های ما هم noss می کنن و بعد بازی رو شروع می کنن .
حتی بعضی از rank پایین های شما هم noss می کنن . رسما noss تو pvp جا افتاده.

الهه nosser های ما Ione هست / یه pagan خفن درست کرده . لایت های بیچاره رو با AoE گروهی می فرسته هوا.

این شکلی اتفاقا بهتره که هر دو طرف nosser داشته باشن. حالا میشه nosser ها رو کشت.

قبل از این وقتی یکی noss می کرد میامد تو pvp هیچ کس حریفش نمیشد. حالا میشه denoss کرد .

اینم لیست nosser هایی که تو 3 روزی که من با sin تو pvp بودم و پایه ثابت noss از طرف شما یعنی لایت ها بودن.
PW + WD + King ..
Blazy و sweety هم بعضی موقع ها noss می کردن.

mhv_kntu
24-09-2009, 21:12
این promotion event مربوط به چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا با لباس های 20_ وسط FL چیکار می کنن؟ اصلا ّFL هست یا جای دیگست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_rx1
24-09-2009, 21:42
آقا NightKiller برای کی بود ؟

mhv_kntu
24-09-2009, 22:06
آقا NightKiller برای کی بود ؟
lol
مجتبی رو نمی شناسی ؟
به کی پس تبریک گفتی صفحه قبل که rank 8 شد ؟!

DJmoji
24-09-2009, 22:59
lol
مجتبی رو نمی شناسی ؟
مشکل از احسان نیست من یکم ریز دیده میشم

mhv_kntu
25-09-2009, 01:12
تبریک ویژه به علی/
ranking سایت رو تازه دیدم و دیدم که لول 58 شد. سرعت لول کردن علی خیلی خوبه / همینطوری بازی کنی 20 روز دیگه فکر کنم لول 60 بشه.
کلا واریر های HM +55 خیلی active شدن !؟ تا 1 هفته پیش اصلا لول 60 نداشتیم الان 3 تا لول 60 داریم !؟
علی با اینکه 58 شده باز نفر 14 هست.
===
کسی میدونه لول 60 ها رو بر چه اساسی رنک میدن و یکی رو اول میگن یکی رو دوم و ..
به طور منطقی باید بخاطر رنک pvp اونا باشه ولی رنکینگ وار های um این رو نقض می کنه.

ehsan_rx1
25-09-2009, 08:02
lol
مجتبی رو نمی شناسی ؟

البته منظور من بیشتر این بود چون دیشب Nightkiller با OS باهم تو بازی بودن ..... چون فکر کنم آقا مجتبی Noss زده بود .... تازه آقا مجتبی شما Rank خیلی تو چشمه :31:

MR.Punisher
25-09-2009, 08:36
دیشب که تو DD2 بودم چند تا light جلومو گرفتن.معلوم بود لول بالا بودن.ازم پرسیدن OS رو می شناسی؟
نمی دونم از کجا می دونستن.گفتن تو PVP یکی BlackDragon رو کشته.علی هم این وسط Goddess Protector طرف رو برداشته.
اینطور که صحبت کردیم armor خیلی ردیفیه.ele داره و با لول 5 و 6 لینک شده.
BlackDragon پیشنهاد داده که دوباره این armor رو بخره.وظیفه ی من بود این اطلاعات رو برسونم.باقیش با خودشه.
خیلی از darky ها مثل Zex می گفتن نباید بهش بده.تصمیم با خودشه.

alizshah
25-09-2009, 13:17
من خودم با Blackdragon صحبت کردم ظاهرا یکی دیگه برداشته انداخته سر من یا من drop کردم و دوباره مردم یه light دیگه drop کرده ( که احتمالش بیشتره)
من خودم خیلی دلم واسه Blackdragon میسوزه حتی اگه برداشته بودم همینطوری میدادمش چون میگفت که bug pid بود ( لعنت به بازی )
اینطور که معلوم بود لباس قمیتش بیشتر از 7 bil میشد و از خدامه که چنین پولی رو بگیرم بدم
تو اون پارتی 7 نفر بوده حالا من بدبخت اینگلیسی بلد نیستم که به این توضیح بدم من drop نکردم همه انداختن سر من

الان اون 6 نفر یکیشون drop کرده میندازن سر من
حالا اگه دیدشون بگو که من این رو نگرفتم یا توسط یه light دیگه دوباره از من drop شده ...
اگه اینطور میخواد باشه باید برم فروم gulid شون تا اونجا بگم

alizshah
25-09-2009, 13:20
تبریک ویژه به علی/
ranking سایت رو تازه دیدم و دیدم که لول 58 شد. سرعت لول کردن علی خیلی خوبه / همینطوری بازی کنی 20 روز دیگه فکر کنم لول 60 بشه.
کلا واریر های HM +55 خیلی active شدن !؟ تا 1 هفته پیش اصلا لول 60 نداشتیم الان 3 تا لول 60 داریم !؟
علی با اینکه 58 شده باز نفر 14 هست.
===
کسی میدونه لول 60 ها رو بر چه اساسی رنک میدن و یکی رو اول میگن یکی رو دوم و ..
به طور منطقی باید بخاطر رنک pvp اونا باشه ولی رنکینگ وار های um این رو نقض می کنه.
ممنون محمد جان :40:

alizshah
25-09-2009, 15:46
اقا الان با وار رفتم تو بازی دیدم همه دارن پیام میفرستن در مورد لباسه xD
BD هم یه اکانت drak درست کرده هر جور شده میخواد لباس رو از من بخره

MR.Punisher
25-09-2009, 17:44
HOLLY SHIT
همین الان از یه DOU برگشتم و در حال مرگ هستم.lol
4 ساعت داشتم با یه گارد لول 57 jungle رو dou می کردم.لول هم شدم.الان هم 57 هستم. D:
بخش دیوانه کننده ی ماجرا اینه:
ما رو هم 65 تا dual گرفتیم...31 dual من و 34 تا اون.
الان هم برم ناهار(ناهار که چه عرض کنم عصرونه) رو بزنم که شارژ بشم.فعلا

mhv_kntu
25-09-2009, 18:22
HOLLY SHIT
همین الان از یه DOU برگشتم و در حال مرگ هستم.lol
4 ساعت داشتم با یه گارد لول 57 jungle رو dou می کردم.لول هم شدم.الان هم 57 هستم. D:
بخش دیوانه کننده ی ماجرا اینه:
ما رو هم 65 تا dual گرفتیم...31 dual من و 34 تا اون.
الان هم برم ناهار(ناهار که چه عرض کنم عصرونه) رو بزنم که شارژ بشم.فعلا
oops
Gratz
با کی رفتی؟ عجب توانایی اون داشت! :8:
صبر کن من بیام 100 تا 100 تا فارم می کنیم :8:
wis ها رو هم نگه دار برای من :31:
ولی فارم lvl 5 یه چیزه دیگست ! سخت تر و تاکتیکی تر :18: و پر درآمدتر :5:

MR.Punisher
25-09-2009, 18:54
oops
Gratz
با کی رفتی؟ عجب توانایی اون داشت! :8:
صبر کن من بیام 100 تا 100 تا فارم می کنیم :8:
wis ها رو هم نگه دار برای من :31:
ولی فارم lvl 5 یه چیزه دیگست ! سخت تر و تاکتیکی تر :18: و پر درآمدتر :5:

قربونت.
اتفاقا یه سری dual wis واست گذاشتم تو WH.بیا تو بازی تقدیم کنیم.
58 بشم با هم می ریم فارم لول 5

راستی احسان جان کلی هم mystic گرفتیم.اگه خواستی بیا bootleggy بهت بدم.

mhv_kntu
26-09-2009, 21:17
این event رو ببینین حالش رو ببرید:

اگه کسی برنده بشه بهش یه Level 51 Legend Helmet میدن . فکر کنم قیمنش بالای بیلیون باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan_rx1
27-09-2009, 15:26
قربونت.
اتفاقا یه سری dual wis واست گذاشتم تو WH.بیا تو بازی تقدیم کنیم.
58 بشم با هم می ریم فارم لول 5

راستی احسان جان کلی هم mystic گرفتیم.اگه خواستی بیا bootleggy بهت بدم.

ممنون .. اگه Int / Wis هست می خوام

MR.Punisher
27-09-2009, 16:19
ممنون .. اگه Int / Wis هست می خوام

فکر کنم 3 یا 4 تا dual mystic باشه و یه mystic level 5 هم هست که وقتی گرفتم گفتم میدم احسان.
هر وقت که خواستی PM بده با هم تو bootleggy قرار میذاریم.در ضمن legendary Immortal Pain و Legendary Ohgerton
هم خریدم.دیگه زحمت اونا رو نکش عزیز.
شما هم اگه چیزی نیاز داشتی بگو.من هر روز یه سر به Lailah میزنم.اگه چیزی که می خواستی بود می خرم.
اونجا armor های خوبی داره.نسبتا ارزونه.

ehsan_rx1
27-09-2009, 17:09
اقا الان با وار رفتم تو بازی دیدم همه دارن پیام میفرستن در مورد لباسه xD
BD هم یه اکانت drak درست کرده هر جور شده میخواد لباس رو از من بخره

این موضوع برای کی ( لباسش کی اوفتاد ) ؟

MR.Punisher
29-09-2009, 02:03
اوووووووه...
امروز عجب روزی بود.34 تا dual فارم کردم.
الان هم تو bootleggy هستم و تا حالا 40 میلیون dual فروختم.الان هم خسته ام در حد مرگ.
ما رفتیم بخوابیم.شب همگی خوش.موفق باشید.

ehsan_rx1
29-09-2009, 14:43
legendary Immortal Pain هم پیدا کردم تو سرور 2 قیمتش هم 40 mil

MR.Punisher
29-09-2009, 18:59
legendary Immortal Pain هم پیدا کردم تو سرور 2 قیمتش هم 40 mil

دستت درد نکنه عزیز.من تو lailah گرفتم 10 میلیون.
اگه می خواید armor یا سلاح ارزون بخرید برید Lailah.اونجا چیزای خوبی با قیمت مناسب پیدا میشه.
اگه Fragments of King's Wrath هم دارید اونجا بفروشید. بین 20 تا 30 میلیون فروش میره.
گرچه احسان جان واسه EPICلول 60 می خواد.من یکی دارم.خواستی حتما بگو تقدیم کنیم احسان جان.
همون طور که می دونید EPIC لول 60 یه سلاح Goddess میده.
گرچه فکر نکنم کسی اینجا EPIC 52 رو هم انجام داده باشه.

ehsan_rx1
29-09-2009, 19:17
اگه می خواید armor یا سلاح ارزون بخرید برید Lailah.اونجا چیزای خوبی با قیمت مناسب پیدا میشه.
اگه Fragments of King's Wrath هم دارید اونجا بفروشید. بین 20 تا 30 میلیون فروش میره.
گرچه احسان جان واسه EPICلول 60 می خواد.من یکی دارم.خواستی حتما بگو تقدیم کنیم احسان جان.

quest برای لول 60 اون که برای UM هست چون من لول 60 هیچ quest نداشتم .........

MR.Punisher
29-09-2009, 20:10
quest برای لول 60 اون که برای UM هست چون من لول 60 هیچ quest نداشتم .........

شما EPIC 60 ندارید چون EPIC 52 رو انجام ندادید.
اگه EPIC های لول قبل رو انجام ندید EPIC های بالاتر فعال نمیشن.
مثلا اگه EPIC لول 35 رو انجام ندید EPIC لول 43 فعال نخواهد شد.
همین موضوع برای لول 52 و لول 60 هم صادق هست.

ehsan_rx1
29-09-2009, 21:27
شما EPIC 60 ندارید چون EPIC 52 رو انجام ندادید.
اگه EPIC های لول قبل رو انجام ندید EPIC های بالاتر فعال نمیشن.
مثلا اگه EPIC لول 35 رو انجام ندید EPIC لول 43 فعال نخواهد شد.
همین موضوع برای لول 52 و لول 60 هم صادق هست.

خوب 52 خیلی سخته ........... نمیشه

mhv_kntu
30-09-2009, 14:45
کاظم چطوری بین سرور ها armor ها رو انتقال میدی؟!

MR.Punisher
30-09-2009, 15:18
کاظم چطوری بین سرور ها armor ها رو انتقال میدی؟!

با استفاده از Linked Iris و یه واسطه(مثلا یه دوست) میشه پول و item ها رو انتقال داد.

For The Horde
30-09-2009, 15:59
من الان تقریبا دارم PRO میشم توی Wow این 5 بار دانلود کردم موفق نشدم چطوریه ؟ رید داره ؟ باس میزنید ؟ باتل گراند داره ؟ آرنا داره ؟ سیستم هونورش چطوره ؟ از کجا آیتم جمع میکنید و ...

MR.Punisher
30-09-2009, 18:16
من الان تقریبا دارم PRO میشم توی Wow این 5 بار دانلود کردم موفق نشدم چطوریه ؟ رید داره ؟ باس میزنید ؟ باتل گراند داره ؟ آرنا داره ؟ سیستم هونورش چطوره ؟ از کجا آیتم جمع میکنید و ...

بله.raid هم داریم.اتفاقا امروز تو یه raid بودم و کلی کشتار کردیم.
بله boss هم داریم.از آسون گرفته تا خفن.
بله.یه مپ بزرگ داریم به نام D-Water که 1 دونه dungeon و 2 تا minimap داره.کلا PVP هست.
Arena هم داریم.از PVP و کشتن mob ها و boss ها میشه آیتم گرفت و معامله کرد.

DJmoji
14-10-2009, 14:52
احسااااااانننننننننننن با اعصاب من بازی نکن.اعصابمو خش خشی کردی اگه ez runet و دوست داری وقتی من یکی رو میخوام بکشم جون بهش نده وگرنه boom boom و میفرستم بیاد بکشتت.چند شب پیش که ترکوندت وقتی با میج بودی بازم میگم بترکونتت.منو میبینی برگرد تو بیستون یا اونی رو که میخوام بکشم رو بیخیال هیل کردنش شو.لامصب معلوم نیست چی بیلدته نه دمیج میخوری نه باmp shoot مانا هات رو نمیشه خورد.
درهرصورت اگه از من نمیترسی از boom باید بترسی اگه rez run ت رو دوست داری.

MR.Punisher
14-10-2009, 17:09
جالبه که یه میج با reg rune بازی می کنه.حتما کلی rec تو بیلدت داری و Enchant کردی.خوشم اومد.
از محمد شنیده بودم که اینجوریه.
کسی که از دست مجتبی در بره معلومه یه چیزی هست.
چیزایی که تعریف می کنید آدمو قلقلک میده یه کاراکتر واسه 15-1 بسازه بیاد اونجا حال کنه.

DJmoji
14-10-2009, 22:11
این لایت ها هم راه افتادن 2 ماه پیش full raid ون نمیتونست در برابر یه پارتی نصف تعداد ما مقاوت کنه الان راه افتادن

5341265467 تا هیلر دارن 7632467145 فایتر که همشون سونیک هستن خر جون.بقیه هم که پخن تمام کار ها رو این دو دسته میکنن.یه لول 10 nm رو تا میریم بزنیم هنوز بهش نرسیدیم 732874687 تا هیلر شروع میکنن به هیل کردنش همشون هم جون دارن اساسی فایتراشون کشتنشون راحت تره.حق دارن با نرمال رز بیان.چند تاشون رو میشناسم همین کارو میکنن یکیش احسانه.

ehsan_rx1
15-10-2009, 20:01
تازه من دوتا از لباسم lapis نداره صبر کن یه کاری میکن که BOOM هم نتونه منو بکشه .....

DJmoji
15-10-2009, 20:49
حالا من گفتم بوم نمیتونه بکشتت خالی بندی بود اون اگه بخواد سه سوته میکشتت.Purewis که خدای نوسرهاتونه 2 تا میخوره نصفه جون میشه تو که بدون noss میخوای امنیت داشته باشی.

الانم که شجاع شدی میای جلو منو با خنجرت میزنی mp sp ها رو میخوری ولی من از راه دور حالتو میگیرم تو باید بیای نزدیک ریسک کنی

ehsan_rx1
15-10-2009, 22:02
حالا من گفتم بوم نمیتونه بکشتت خالی بندی بود اون اگه بخواد سه سوته میکشتت.Purewis که خدای نوسرهاتونه 2 تا میخوره نصفه جون میشه تو که بدون noss میخوای امنیت داشته باشی.

الانم که شجاع شدی میای جلو منو با خنجرت میزنی mp sp ها رو میخوری ولی من از راه دور حالتو میگیرم تو باید بیای نزدیک ریسک کنی

Boom با 5 ضربه بدون Potion منو میکشه ..... وقتی من میگم یه کاری میکنم نتونه بکشه من هم Noss میزنم ... HAHA

یادم رفت بگم آدم وقتی قوی باشه میاد جلو میجنگه .....

DJmoji
15-10-2009, 22:17
Boom با 5 ضربه بدون Potion منو میکشه ..... وقتی من میگم یه کاری میکنم نتونه بکشه من هم Noss میزنم ... HAHA

یادم رفت بگم آدم وقتی قوی باشه میاد جلو میجنگه .....
با اون قدرت 2 شبانه روز طول میکشه منو بکشی فقط pm sp رو میخوری.همه هیلر هاتون رو وقتی میزنم همین کارو میکنن تو فقط نیستی

اگه اون دفعه از دست بوم در رفتی به خاطر این بود که اون fox شده بود تو هم تو بیستون بودی درضمن 82556376 تا هیلر داشتن بهت جون میدادن ولی تا دم مرگ رفتی.

DJmoji
17-10-2009, 01:10
مشب تو بتلفیلد چه حالی داد.
جاتون خالی من لیدر بودم یه نوسر بود تو ریدمون خیلی هواشو داشتم بهترین هیلر ها رو گذاشته بودم تو گروهش خلاصه خیلی بهش حال دادم چند بار از مرگ نجاتش دادم اونم به عنوان تشکر بهم کلی noss از همه مدل بهم داد من شاخ در اوردم حالا از اون اصرار از ما انکار به زور گرفتیم و طعم لذید noss رو چشیدم باورتون نمیشه 2 بار tuki و کشتم یه بار هم gabrieel چه فازی داد.خودم باورم نمیشد که توکی رو 2 بار denossاز یه بارش عکس گرفتم بعدا میزارم

ehsan_rx1
17-10-2009, 15:17
آقا من امروز اون قسمت خرید رو باز کردم 300 Point داشت ... چرا ؟

MR.Punisher
17-10-2009, 23:58
احتمالا هدیه بوده.منم دارم.

MR.Punisher
18-10-2009, 21:54
از چند نفر پرسیدم.این AP ها random هستن یعنی به همه ندادن.ما هم که گرفتیم خوش شانس بودیم.
البته چیز زیادی نمیشه باهاش خرید.

ehsan_rx1
19-10-2009, 18:35
از چند نفر پرسیدم.این AP ها random هستن یعنی به همه ندادن.ما هم که گرفتیم خوش شانس بودیم.
البته چیز زیادی نمیشه باهاش خرید.

بله .. فقط بعضی ها گرفتن

MR.Punisher
22-10-2009, 09:18
امروز بالای 200 مگ آپدیت به بازی اضافه شد.هنوز نمی دونم چی کار می کنه.دارم هنوزم آپ می کنم.

DJmoji
22-10-2009, 13:47
این جور که بوش میاید باید ep5 باشه و اگر درست گفته باشم دو تا احتمال وجود داره

اولیش که احتمالش زیادتره مثل ep4 که همه چیز شونصد برابر شد قیمتش الان هم دوباره گرون میشه و اون یه مقدار ادمی که دلشون رو به همین در امد بخور نمیر خوش کردن نا امید میشن AP فروشنده ها هم کم کم میرن تو کار aion

دومیش که احتمال کمه اینه که کم میشه قیمت ها مردم دیگه گولد نمیخرن تا اموراتشون رو بگذرونن

ehsan_rx1
22-10-2009, 14:51
تغییری نکرده فقط تو D-Water یه قسمت اضافه شده که میرم ببینم ....

ehsan_rx1
22-10-2009, 15:22
تو قسمت Bootleggery یه چیز جالب اضافه شده

ehsan_rx1
24-10-2009, 22:19
آقا امشب BOOM-BOOM جلوی من مرد >>>>>>>>>>>>>>>> lol

یه چیز جالب این بود که بالای 6K خون داشت ( لول 15 ) ؟؟؟؟؟

این طور که من فهمیدم طرف GM یا GS هست ....

MR.Punisher
25-10-2009, 07:23
یکی تو trade می گفت Boom Boom همون Tuki هست یه کاراکتر هم تو طرف ما ساخته.گرچه نمیشه
همین جوری قضاوت کرد.نمی دونم راست میگه یا نه.

ehsan_rx1
25-10-2009, 09:02
یکی تو trade می گفت Boom Boom همون Tuki هست یه کاراکتر هم تو طرف ما ساخته.گرچه نمیشه
همین جوری قضاوت کرد.نمی دونم راست میگه یا نه.

البته من هم به Tuki و یه نفر دیگه شک کردم چون وقتی Off میشه بعد از 5 دقیقه Boom پیداش میشه کارشم که میدونید چیه ؟؟؟

MR.Punisher
25-10-2009, 18:34
البته من هم به Tuki و یه نفر دیگه شک کردم چون وقتی Off میشه بعد از 5 دقیقه Boom پیداش میشه کارشم که میدونید چیه ؟؟؟

بله.کارش جر دادن ملت هست XD
همیشه هم noss هست.مجتبی یه چیزایی گفته بهم.
اینجوری که مجتبی تعریف کرد باید لول 6 لینک کرده باشه.
اینو Mrs.Candy گفت که boom همون tuki هست که با حرفای شما به واقعیت نزدیکه.

DJmoji
25-10-2009, 19:40
نه فکر نکنم tuki باشه ولی خیلی با tuki رفیقه اخه چند بار این دوتا با هم on شدن و دیدم اصلا به هم کاری ندارن فقط گاهی boom از رو فشار tuki رو میترسوند ولی به قصد کشتن بهش حمله نمیکرد.همون شبی که من tuki رو کشتم boom هم بود ولی هرچی بهش میگفتم بیا کمک بکشیمش نمیومد.احسان خودت بهتر میدونی boom تشنه denoss کردن لایت هاست قوی ترین نوسرتون بیاد تا نکشش ولش نمیکنه مثل چند شب پیش که event بود 3 تا nosser لایت ها داشتن تا ما گفتیم کیا هستن گفت اگه تا صبح هم طول بکشه من این سه تا رو نکشم نمیرم و هر سه تا رو 1 ساعته کشت و رفت

ولی چیزی که معلومه tuki , boom یه رابطه ای با هم دارن

ehsan_rx1
26-10-2009, 08:06
ولی بعضی وقتی هم به Noss ها هم حمله نمیکنن طرف ما میگن اگه بمیرن PVP تعطیل میشه مثل دیشب Besa اولش کشتیم بعدش اون رفت Noss قویتر کرد بعد دیدی که طرف ما رفتن تو Base وقتی همه برن تو base تعطیل میشه ............ ( وقتی صدای همه در اومد بهش حمله کردیم )

mhv_kntu
26-10-2009, 12:17
ولی بعضی وقتی هم به Noss ها هم حمله نمیکنن طرف ما میگن اگه بمیرن PVP تعطیل میشه مثل دیشب Besa اولش کشتیم بعدش اون رفت Noss قویتر کرد بعد دیدی که طرف ما رفتن تو Base وقتی همه برن تو base تعطیل میشه ............ ( وقتی صدای همه در اومد بهش حمله کردیم )
البته بهتر بود مسئله رو یه جور دیگه بیان می کردی احسان جان
این هفته کلا ما داشتیم Base play می کردیم 99% تو base بودیم بعد شما یک مورد مثال Besa رو می زنی !!؟
PW یا WD تقریبا همیشه هست و Besa هر 2 روز یکبار میاد .
این هفته خیلی از pvper های خوب ما خسته شدن و lvl کردن و داشتن armor هاشون رو میفروختن / کاملا ضعیف شدیم .
فقط همین چند تا نوسر از طرف ما موندن که روزی 20 دقیقه هم نمیان /
من با pw صحبت می کردم / اصلا قصد رنک گرفتن نداره / فقط یجورایی می خواد گند بزنه به pvp /
من خواستم این هفته برای کراکتر GRB رنک 4 بگیرم یعنی 1000 kill سه روز کار کردم تو pvp رنک 3 هم نگرفتم !!؟ کلا ما هیچ حرفی در مقابل nosserr های شما نداشتیم /
1 تا نکته کلی همیشه وجود داره :
*- لایت همیشه nosser دارن اگه nosser نداشته باشین سریع log می کنین از ترس
ولی دارک ها همیشه با nosser های شما هم می جنگن دیکه ببینن بی خودی دارن nosser رو feed می کنن میرن تو base
اگه دارک ها نوسر داشته باشن و لایت ها نداشته باشن حدود 10 تا 15 ثانیه همه لایت ها log می کنن. اگه لایت ها هم نوسر داشته باشن یه 5 دقیقه طول می کشه xD تا log کنن.
کلا kill رو برای لایت ها 4 یا 5 نفر مشخص میگیرن بقیه رسما هویج فقط هیلر ها هستن که کشتن رو برای ما سخت می کنن.

DJmoji
26-10-2009, 13:05
کلا besa یکم مخش تاب داره.وقتی بهش میگم نرو وسط 376315356 تا لایت میگه من پول دارم کشتن هم بدرک دوباره نوس میزنم و تقریبا میشه گفت بدبخت ترین نوسر همون از نظر denoss شدن همین besa هست زیاد دیدم کشتنش.
تو نوسر های ما فقط boom شجاعه بقیه همشون بزدلن zunty هم یکم شجاعه بقیه وقتی نوسر هاتون میبینن فقط نگاه میکنن نمیجنگن حتی اگه طرف بهشون حمله کنه مخصوصا بزدل ترین نوسر ما lone... که خیلی از این کاراش بدم میاد .PW رو گرفتین 10 % جونش مونده بمیره میگیم اگه نمیکشی freez کن نتونه در بره میره برای خودش لایت های ضعیف رو میکشه چند بار هم همین PW تا دم مرگ بردتش بازم کاری باهاش نداره.

من از دو طرف انتقاد میکنم.یکطرفه نظرمو نمیگم.هر دو طرف ضعف دارن.ولی درکل همون جور که محمد گفت شما زود کم میارین تا ما

ehsan_rx1
26-10-2009, 16:05
شما که خودتون دیروز بودید اول Felulu هانتر اومد بعد از اومن هم Boom وار اومد بعد رفت با هانتر اومد بعد از اون هم Besa اومد یعنی دیروز تعطیل شد رفت ... بعد دیروز وقتی این چند نفر بودن کی Noss داشت که بیاد بکشتشون ؟؟؟؟

ehsan_rx1
26-10-2009, 16:22
آقا این GM link چطوریه ؟؟؟؟

DJmoji
26-10-2009, 19:36
از این طور روزا خیلی نادره که نوسرهاموهن پشت سرهم بیان ولی خیلی دیدم واسه شما با هم زیاد بیان.

mhv_kntu
27-10-2009, 16:34
شما که خودتون دیروز بودید اول Felulu هانتر اومد بعد از اومن هم Boom وار اومد بعد رفت با هانتر اومد بعد از اون هم Besa اومد یعنی دیروز تعطیل شد رفت ... بعد دیروز وقتی این چند نفر بودن کی Noss داشت که بیاد بکشتشون ؟؟؟؟

در 95% اوقات جای Felulu و Boom و Besa باید بگیم PW یا WD و HT و Mahal در ضمن اگه پست من رو می خوندید می فهمیدید چرا
کی Noss داشت که بیاد بکشتشون ؟؟؟؟ گفتم که ما اگه nosser هامون بیان اگه نوسر داشنه باشین چند دقیقه بعد و اگه نوسر نداشته باشین چند ثانیه بعد الفرار و log می کنین و اینطوری میشه که تعطیل میشه pvp .
فکرش رو بکن PW همیشه هست و ما خیلی کم پیش میاد pvp رو بخاطر pw ترک کنیم و pvp رو تعطیل کنیم ولی شما سایه Besa و Boom رو می بینید الفرارررر !!!!!؟؟؟؟ و PvP رو تعطیل می کنید.
کلا قبول دارم اوضاع pvp افتضاح شده .
هیچ وقت یادم نمیره 6 به +20 داشتیم با لایت ها می جنگیدیم / عکس هم گرفتم و مدارک موجوده / چقدر کشتن اون 20 نفر حال میداد / هیچ کدوم از اون 20 نفر نمی تونستن به 5 تای ما بیشتر از 1 dmg بزنن و چون بیشتر بودن فکر می کردن قویترن و log نمی کردن / وقتی nosser هیچ کدوم از 2 طرف نداشته باشن 4 یا 5 تا pvper دارک برای full union شما کافیه و میشه قشنگ pvp بازی کرد / امیدوارم این روزا باز تکرار شه.

mhv_kntu
27-10-2009, 16:38
لایت های غیر نوسر فقط 3 نفر هستن که بازی بلدن و کراکتر خوب دارن /
حالا دارک های غیر نوسر +10 نفر فقط من میشناسم . من بی خودی به کسی pvper خوب نمی گم . حتی کراکتر Gremmy رو هم از طرف خودمون قوی حساب نمی کنم .

ehsan_rx1
27-10-2009, 21:43
شما Nosser رو با ما مقایسه میکنید برای شما فول میان تو زمین وقتی هم که میان خوب کسی نمیتونه بکشتشون به خاطر همین هم همه میرن ... الان nosser شما راحت nosser مارو میکشن خوب معلومه کی بیشتر noss زده یه نمونه Boom ....

DJmoji
27-10-2009, 22:47
شما Nosser رو با ما مقایسه میکنید برای شما فول میان تو زمین وقتی هم که میان خوب کسی نمیتونه بکشتشون به خاطر همین هم همه میرن ... الان nosser شما راحت nosser مارو میکشن خوب معلومه کی بیشتر noss زده یه نمونه Boom ....
جلل خالق.احسان تو دیگه کی هستی.

کل نوسر های ما رو اگه بشموری به اندازه انگشتای یه دست هم نمیشن که فقط boom توشون سره.کلا تو همه نوسر ها سره.

بعدشم فقط boom فول میکنه.تازه مگه deathbeat یا همون purewis شما فول نمیکنه خیلی هم خفن تر ولی زورش به boom نمیرسه تازه با بقیه نوسر هامون هم کاری نداره چون نمیتونه بکشتشون.نوسر های ما از نظر فیزیکی قوین شما 123713879 تا نوسر دارین من هر شب میبینم چهار تا نوسر جدید پیدا کردید شاید فول نکنن ولی همین روند بازی رو زیرو رو میکنه.امشب 6 تا نوسر اومده بودن من فقط deathbeat رو میشناختم بقیه همه رنک 1 و 2 بودن و جدید.
بعدشم نوسر های شما خیلی فعالن.کل بازیتون رو میچرخونن.برو رنک نوسر های شما رو ببین ما ما رو هم ببین بالاترین رنک نوسر هامون 7 هست که اونا هم وقتی رنک 7 شدن نوسری رو شروع کردن اون هفته یه بار بیشترشون این کارو نمیکنن حالا سمت شما یا از اول نوسر هستن یا وقتی رنک 6 رو گرفتن بکوب نوس میکنن .خیلی هاتون همینجوری هستین.

وقتی من بعد از دو ماه اومدم boom رنک 5 بود الان هم 5 هست PW رنک 6 بود الان 8 هست داره 9 رو هم میگیره.

بعضی حرف هات منطقی نیست.اگه ما ایطور نوسرهای پول داری میداشتیم من الان ستاره رو گرفته بودم

ehsan_rx1
28-10-2009, 08:11
جلل خالق.احسان تو دیگه کی هستی.

کل نوسر های ما رو اگه بشموری به اندازه انگشتای یه دست هم نمیشن که فقط boom توشون سره.کلا تو همه نوسر ها سره.

بعدشم فقط boom فول میکنه.تازه مگه deathbeat یا همون purewis شما فول نمیکنه خیلی هم خفن تر ولی زورش به boom نمیرسه تازه با بقیه نوسر هامون هم کاری نداره چون نمیتونه بکشتشون.نوسر های ما از نظر فیزیکی قوین شما 123713879 تا نوسر دارین من هر شب میبینم چهار تا نوسر جدید پیدا کردید شاید فول نکنن ولی همین روند بازی رو زیرو رو میکنه.امشب 6 تا نوسر اومده بودن من فقط deathbeat رو میشناختم بقیه همه رنک 1 و 2 بودن و جدید.
بعدشم نوسر های شما خیلی فعالن.کل بازیتون رو میچرخونن.برو رنک نوسر های شما رو ببین ما ما رو هم ببین بالاترین رنک نوسر هامون 7 هست که اونا هم وقتی رنک 7 شدن نوسری رو شروع کردن اون هفته یه بار بیشترشون این کارو نمیکنن حالا سمت شما یا از اول نوسر هستن یا وقتی رنک 6 رو گرفتن بکوب نوس میکنن .خیلی هاتون همینجوری هستین.

وقتی من بعد از دو ماه اومدم boom رنک 5 بود الان هم 5 هست PW رنک 6 بود الان 8 هست داره 9 رو هم میگیره.

بعضی حرف هات منطقی نیست.اگه ما ایطور نوسرهای پول داری میداشتیم من الان ستاره رو گرفته بودم

مشکل اینجاست که یه عده NOss استفاده نمیکنن و قوی هستن شما فکر میکنید که Noss استفاده کردن ....

دیشب تا اون وقتی که من بودم ساعت 10:30 دو تا نوس داشتیم که خیلی جالب بود .. با نوس اومدن که Felu Ass بکشن که در رفت بعدش هم صبر کردن تا Boom بیاد که اون هم یه چند تا ضربه زد و دید داره می میره رفت تو Base که دیگه اون وقت من off شدم .....

DJmoji
28-10-2009, 12:47
مشکل اینجاست که یه عده NOss استفاده نمیکنن و قوی هستن شما فکر میکنید که Noss استفاده کردن ....

دیشب تا اون وقتی که من بودم ساعت 10:30 دو تا نوس داشتیم که خیلی جالب بود .. با نوس اومدن که Felu Ass بکشن که در رفت بعدش هم صبر کردن تا Boom بیاد که اون هم یه چند تا ضربه زد و دید داره می میره رفت تو Base که دیگه اون وقت من off شدم .....
دیشب که بتلفیلد رو نوسرهاتون به گند کشیده بودن.اخه خودذ شما دوست ندارید kill جمع کنید؟وقتی نوسرهاتون میاد دیگه مگه چقدر ما میتونیم مقاومت کنیم.شما فکر میکنید وقتی نوسر هاتون میان خیلی حال میکنید و kill جمع میکنید ولی شاید اولش اینجور باشه بعدش همه میرن تو base دیگه وقتی میدونن میمیرن بیرون نمیان هم به ضرر شماست و هم ما یه جنگ عادلانه نیست.اگر به تعداد نوسر هایی که از سمت شما در روز میان نگاه کنی اگه boom صد بار هم بیاد کمه بازم با شما برابر نمیشه.

felu هم که فقط 90% اوقات میاد تا نوسرهاتونو بکشه و زیاد به فکر کشتن بقیه نیست.هر وقت هم که اومده شما نوسر داشتین.یا مگر اینکه شما دیگه خیلی قوی شده باشین نوسرتون مجبور کرده باشه ما log کنیم اون میاد تا اوضاع رو برگردونه وقتی قدرت برابر بشه میره و با هیلر یا گاردش میاد.boom هم اگر میاد تا شما log کنید بعد از 10 دقیقه میره ولی مثلا deathbeat یک ساعت میمونه تا همه برن pvp کلا خراب کنه و بره.طرف ما من خودم وقتی ببینم اوضاتون رو اگه نوسر ما داره خراب میکنه خودم بهش میگم برو یه وقت دیگه بیا ولی شما برعکس

ehsan_rx1
28-10-2009, 20:45
امشب اگه بودی میدیدی که شما سه تا Noss داشتید ما دوتا و اون دو تا هم وقتی دیدن نمیتونن بکشن رفتن .....

برای شما خیلی زیاد استفاده میکنن حتی تو PVP 1-60

DJmoji
29-10-2009, 01:25
امشب من نبودم

ehsan_rx1
29-10-2009, 08:47
چه PVP مسخره شده .....

آقا کسی میدونه این Sky City کجاست ؟؟؟

mhv_kntu
29-10-2009, 11:48
چه PVP مسخره شده .....

آقا کسی میدونه این Sky City کجاست ؟؟؟
تا جایی که من خبر دار شدم portal اون تو jungle هست و شبیه dungeon هست ولی خوب من خودم نرفتم . ممکنه اشتباه بگم.

راستی pvp تعطیل شده ؟ هر وقت میرم هیچ کس نیست بر می گردم .
pvp 30 هم آخره خنده شده . همه nob با orc full wis لول 28 رفتم تو 20-30 نمی تونستن من رو بکشن !!؟ خودم به armor هام که 1 اسلات لاپیس هم نداشتن شک کردم xD
HasH دیگه هیچ نیازی به noss اونجا نداره همه رو بدونه noss با 2 یا 3 ضربه میکشه .

eimi
29-10-2009, 12:22
سلام دوستان
من تازه بازی رو دانلود کردم ( فایل 980 مگابایتی رو) بعد نصب و اجرا کردم. ا÷دیتاش رو دانلود کرد و حجم بازی شد 2 گیگ اما وقت بازی رو اجرا می کنم قبل از اینکه game start رو بزنم ارور زیر رو میده:
a run time error hasoccurred
do you want to debug
که من no رو میزنم و بعد game start رو میزنم اما بعد از اون ارور زیر رو میده:
can not connect to login server: checking server, please check notice board
خواهشا یکی کمک کنه
تا حالا 5 تا بازی انلاین کردم
هیچکدوم کار نکرده
باید چیکار کنم

mhv_kntu
29-10-2009, 13:27
سلام دوستان
من تازه بازی رو دانلود کردم ( فایل 980 مگابایتی رو) بعد نصب و اجرا کردم. ا÷دیتاش رو دانلود کرد و حجم بازی شد 2 گیگ اما وقت بازی رو اجرا می کنم قبل از اینکه game start رو بزنم ارور زیر رو میده:
do you want to debug
خواهشا یکی کمک کنه
هیچکدوم کار نکرده
باید چیکار کنم

can not connect to login server: checking server, please check notice boardاین ارور رایج ترین ارور بازی هست.
فایل بازی رو بگیر و تویه یه سیستمه دیگه که به اینترنت متصل هست کپی کن. دیگه نیازی به نصب و آپدیت نداره .
اگه رو سیستم های دیگه جواب نداد دوباره باید فایل اصلی رو دانلود و آپدیت کنید.
هزار تا دلیل داره این ارور
من خودم خفن با این ارور دست و پنجه نرم کردم.
راستی تمام فایروال ها و آنتی ویروس هات رو off کن.

eimi
29-10-2009, 14:55
باشه
همین کارو میکنم
امیدوارم کار کنه
ممنون

DJmoji
29-10-2009, 17:49
من دارم کم کم ناامید میشم.دیگه هیچکی pvp نمیاد.هر دفعه که من اومدم شما بالای 2 تا نوسر داشتین.اخه این چه وضعشه نه شما چیزی میرس بهتون نه ما.نوسر های بدبخت ما روزی 1 ساعت هم همشون نمیان مال شما فکر کنم روزی 10 بار renoss میکنن.حتی وقتی که ما 3 نفر بودیم اومدم tuki و smexy حدود نیم ساعت که من اونجا بودم همین جور واستاده بودن بعدشم که دیدم هیچکی نمیاد منم رفتم.الان باز اومدم میبینم هنوز هستن omega هم بهشون اضافه شده.

ehsan_rx1
29-10-2009, 18:21
من دارم کم کم ناامید میشم.دیگه هیچکی pvp نمیاد.هر دفعه که من اومدم شما بالای 2 تا نوسر داشتین.اخه این چه وضعشه نه شما چیزی میرس بهتون نه ما.نوسر های بدبخت ما روزی 1 ساعت هم همشون نمیان مال شما فکر کنم روزی 10 بار renoss میکنن.حتی وقتی که ما 3 نفر بودیم اومدم tuki و smexy حدود نیم ساعت که من اونجا بودم همین جور واستاده بودن بعدشم که دیدم هیچکی نمیاد منم رفتم.الان باز اومدم میبینم هنوز هستن omega هم بهشون اضافه شده.

قبل از اینا هم Besa و Boom اومده بودن یه ساعت هم Camp زده بودن ....

ehsan_rx1
29-10-2009, 18:23
تا جایی که من خبر دار شدم portal اون تو jungle هست و شبیه dungeon هست ولی خوب من خودم نرفتم . ممکنه اشتباه بگم.

راستی pvp تعطیل شده ؟ هر وقت میرم هیچ کس نیست بر می گردم .
pvp 30 هم آخره خنده شده . همه nob با orc full wis لول 28 رفتم تو 20-30 نمی تونستن من رو بکشن !!؟ خودم به armor هام که 1 اسلات لاپیس هم نداشتن شک کردم xD
HasH دیگه هیچ نیازی به noss اونجا نداره همه رو بدونه noss با 2 یا 3 ضربه میکشه .

تو جنگل من رفتم کار نمیکرد ولی اینا Lapis lv6 از کجا پیدا میکنن حتی من دیدم یه عده برای Plvl به اونجا میرن ....

ehsan_rx1
29-10-2009, 18:58
آقا Sky City هم تو Dwater وسط نقشه ....

MR.Punisher
29-10-2009, 23:38
سلام دوستان
do you want to debug
خواهشا یکی کمک کنه
هیچکدوم کار نکرده
باید چیکار کنم

امروز server maintenance بوده و برای منم همین ارور رو داد.بعدش درست شد.
همین الان تو بازی بودم.
اگه تست کنید میره تو بازی.

MR.Punisher
29-10-2009, 23:50
Holy Sh*t
عجب PVP کردیم تو jungle و DD1.همه رو ترکوندیم.
Aduuket اومد 7 بار کشتیمش.2 بارش رو من eraser کردم و کشتمش.lol
Furious هم اومد با aduuket دست به یکی کرد مارو بکشه نتونست.اونم دخلشو آوردیم.
دیگه aduuket دیوانه شده بود.log کرد و رفت.Furious هم گذاشت رفت.
بعد که jungle رو clean کردیم رفتیم DD1 رو هم camp کردیم.اونجا رو هم clean کردیم.چه حالی داد.
این Raid از یه پارتی 2 نفره شروع شد و به یه Raid خفن +55 که 15 نفر بودیم ختم شد.
این پارتی رو من و MoonTemptress شروع کردیم.
امروز صبح هم رفتم تو یه Raid و Fantasma Dragon رو کشتیم.یه نکته ی خیلی جالبی نظر منو جلب کرد.
خیلی تعجب برانگبز بود ولی این boss یه چیز جالب داشت.
می دونید کی اونو تانک می کرد؟ یه oracle.یکی از officer های pantheon به نام Kab.
تا آخر هم زنده موند و fantasma رو کشتیمش.
راستی حاجیتون لول 55 UM شده.
3 لول دیگه ریست می کنم به luck build و نمیذارم کسی تو jungle و DD نفس بکشه.

DJmoji
30-10-2009, 02:48
جا واسه ما بزاری کربلایی.همه رو خودت نخوری لایت ها رو.

چیز باهال واسه هانتر گیر اوردی که در اینده کمکم کنه بهم بده.شاید رنک 11 یا اخرش 12 بیام بیرون از pvp

MR.Punisher
30-10-2009, 08:28
جا واسه ما بزاری کربلایی.همه رو خودت نخوری لایت ها رو.

چیز باهال واسه هانتر گیر اوردی که در اینده کمکم کنه بهم بده.شاید رنک 11 یا اخرش 12 بیام بیرون از pvp

از pvp نمیایی بیرون که حاجی.کارتو انجام بده بیا بیرون اینجا کار داریم.یه نقشه هایی واست دارم.
دارم اطلاعات مربوط به ele armor لایت های خفن رو جمع می کنم و لیست می کنم.اینجوری من و تو و محمد
می تونیم یارو رو فیتیله پیچ کنیم.من درگیر میشم و شما هم با ele مخالف ele armor طرف میزنیش.
خلاصه یه تاکتیک هایی با هم می چینیم.فقط قبلش باید sonic و ele armor رو ردیف کنیم.با آمادگی کامل بریم.
اولین هدف هم Golias ابله هست.چون دشمن زیاد داره راحت اطلاعاتش گیر میاد.water ele armor داره وقتی
میاد DD1 و grinder ها رو می کشه.حالا بیایی بیشتر صحبت می کنیم.

ehsan_rx1
30-10-2009, 10:14
Holy Sh*t
راستی حاجیتون لول 55 UM شده.
3 لول دیگه ریست می کنم به luck build و نمیذارم کسی تو jungle و DD نفس بکشه.

آقا دمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گرم .......

پس من هم باید UM درست کنم چون باید یکی باشه که جلو شمارو بگیره ..... lolol

MR.Punisher
30-10-2009, 12:43
آقا دمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گرم .......

پس من هم باید UM درست کنم چون باید یکی باشه که جلو شمارو بگیره ..... lolol

فقط تو رو خدا rec healer یا rec mage درست نکن که کشتن اینا با اعصاب و روان آدم بازی می کنه.
شاید با تنها کلاسی که به مشکل بر بخورم B-defender ها باشن.اگه یکی مثل BD باشه که دیگه باید PVP رو ترک کرد.
نامرد اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست.اصلا نمیشه هیچ کاریش کرد.
ولی 2 روز پیش اومده بود تو jungle بچه های مارو می کشت اومدن Timpar رو صدا کردن فکر کنم Timpar رفت BD رو کشت.
اگه ele طرف رو بدونی دیگه 50% کار حل میشه.

ehsan_rx1
30-10-2009, 14:04
فقط تو رو خدا rec healer یا rec mage درست نکن که کشتن اینا با اعصاب و روان آدم بازی می کنه.
شاید با تنها کلاسی که به مشکل بر بخورم B-defender ها باشن.اگه یکی مثل BD باشه که دیگه باید PVP رو ترک کرد.
نامرد اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست.اصلا نمیشه هیچ کاریش کرد.
ولی 2 روز پیش اومده بود تو jungle بچه های مارو می کشت اومدن Timpar رو صدا کردن فکر کنم Timpar رفت BD رو کشت.
اگه ele طرف رو بدونی دیگه 50% کار حل میشه.

پس UM چی درست کنم ؟؟؟

MAge نیازی نداره Ele طرف مقابل رو بدونه ....

DJmoji
30-10-2009, 14:28
بدیش اینه که اینا ele هاشون عوض میکنن.مثلا adu اون شب تو raigo بود ele ش water بود چون وقتی با pagan روش earth میزدم 2000 تا دمیج میخورد.تازه ارومورش هم legend بود واسه لول 53 .
فردا شبش یه goddess پوشیده بود که ele ش یه چیز دیگه بود حالا امتحان نکردم فقط earth روش 400 تا بیشتر دمیج نمیزد

MR.Punisher
30-10-2009, 15:41
MAge نیازی نداره Ele طرف مقابل رو بدونه ....

اتفاقا mage باید ele طرف رو بدونه تا بدونه از چه ele استفاده کنه و اگه نتونه به موقع طرف رو بکشه و طرف یه war یا یه assassin باشه دخلتو میاره.
اگه طرف fire ele داشته باشه که کار mage سخت میشه چون water ele attack نداره.فقط اگه اشتباه نکنم Mage UM
تو لول 48 یه حمله ی water ele میگیره که اونم instant cast نیست و زمان می بره.برای همین زیاد موثر نیست.

خوب حالا دوستان با توجه به mob ها و محیط های بازی و نوع حمله های کلاس ها چه ele ای رو واسه armor پیشنهاد میدن؟

DJmoji
30-10-2009, 16:42
اتفاقا mage باید ele طرف رو بدونه تا بدونه از چه ele استفاده کنه و اگه نتونه به موقع طرف رو بکشه و طرف یه war یا یه assassin باشه دخلتو میاره.
اگه طرف fire ele داشته باشه که کار mage سخت میشه چون water ele attack نداره.فقط اگه اشتباه نکنم Mage UM
تو لول 48 یه حمله ی water ele میگیره که اونم instant cast نیست و زمان می بره.برای همین زیاد موثر نیست.

خوب حالا دوستان با توجه به mob ها و محیط های بازی و نوع حمله های کلاس ها چه ele ای رو واسه armor پیشنهاد میدن؟
این که مشکلی نیست.سلاح ele که تو epic quest میده رو water میکنی.
بیشتر pagan ها چون نیاز به ele ندارن اونو انجام نمیدن اگر هم بدن ازش استفاده نمیکنن

MR.Punisher
30-10-2009, 21:30
این که مشکلی نیست.سلاح ele که تو epic quest میده رو water میکنی.
بیشتر pagan ها چون نیاز به ele ندارن اونو انجام نمیدن اگر هم بدن ازش استفاده نمیکنن

ele پاگان چیزی از بحث من کم نمی کنه.اگه ele طرف رو ندونی به مشکل بر می خوری مگر اینکه خوش شانس باشی
و wrong ele رو نزنی وگرنه شانس اینکه طرف دخلتو بیاره زیاده.مخصوصا اگه پاگان باشی.

ehsan_rx1
30-10-2009, 21:31

شما چون mage/ Pagan نداشتید نمیدونید که یه Skill هست که میتونه Ele طرف مقابل رو Remove کنه به مدت 1 دقیقه ..... لول 15 هم داره ...

MR.Punisher
30-10-2009, 22:23
شما چون mage/ Pagan نداشتید نمیدونید که یه Skill هست که میتونه Ele طرف مقابل رو Remove کنه به مدت 1 دقیقه ..... لول 15 هم داره ...

اتفاقا من تمام کاراکترها رو داشتم.از پاگان گرفته تا هانتر و گارد.
این skill که شما اشاره کردی اسمش Attribute Remover هست که به اختصار بهش AR میگن.
اکثر افرادی که PVP می کنن همه untouch دارن و این skill مفید نخواهد بود.
ولی برای کسانی که نمی دونن این skill چیه چیز خوبی خواهد بود.
البته کسی که ele لینک می کنه و می خواد حرفه ای PVP کنه اینا رو می دونه.
در ضمن تا شما بیای AR بزنی یه وار UM با luck build کار شما رو ساخته.
یه پاگان UM درست کن بیا PVP ببینم حریف من و مجتبی هستی یا نه.منتظریم.

mhv_kntu
31-10-2009, 13:41
بدیش اینه که اینا ele هاشون عوض میکنن.مثلا adu اون شب تو raigo بود ele ش water بود چون وقتی با pagan روش earth میزدم 2000 تا دمیج میخورد.تازه ارومورش هم legend بود واسه لول 53 .
فردا شبش یه goddess پوشیده بود که ele ش یه چیز دیگه بود حالا امتحان نکردم فقط earth روش 400 تا بیشتر دمیج نمیزد
اون یکی fire ele بود.

DJmoji
31-10-2009, 15:45
ای بابا چرا احسان هر وقت که من لیدر میشم تو هم لیدر اون ور میشی با من شاخ به شاخ میشی

DJmoji
31-10-2009, 15:47
اون یکی fire ele بود.
میشه ele رو عوض کرد.

------------------------

منو جو گرفته از PVP بیام بیرون.زورم دیگه نمیرسه conti rez بخرم.اگه با normal rez هم بیام 2 سال طول میکشه تا رنک 11 بگیرم.ولی وقتی bosh رو میبینم 3 تا گل داره اعصابم خوردم میشه.میگم من چیم از اون کمتنره/اگه ستاره بگیره 200 تا stat میگیره من با گل 130 تا.

ehsan_rx1
01-11-2009, 08:25
ای بابا چرا احسان هر وقت که من لیدر میشم تو هم لیدر اون ور میشی با من شاخ به شاخ میشی

من نمیدونم چرا ؟؟؟ تا میام تو PVP هرکی Lead باشه به من میده هی میگم نمیخوام ولی نمشه ...

mhv_kntu
01-11-2009, 12:24
مگه این هفته اصلا pvp شد؟!!
ما که هر موقع اومدیم تو 1-15 یه 10 تا 20 دقیقه تو base وایستادیم و نوسر های شما که ما رو camp کرده بودن نگاه می کردیم . بعد خسته میشدیم از نگاه کردن میامدیم بیرون. هفته قبل کم سابقه بود یک هفته گذشت کراکتر GRB من 400 تا kill بیشتر نگرفت در حالی که کراکتر UM من تو 9 ساعت 1300 kill گرفته بود (3 یا 4 هفته پیش)
دیگه قربونه لایت ها برم این پشکل نوس می کنن . کلی نوسر جدید هر روز معرفی می کنن !!؟ ماشاالله از اولین kill و rank 1 با نوس شروع می کنن . من میام طرف لایت ها و باهاشون صحبت می کنم . ماملا nob هستن و احمق . هیچ چیزی از pvp نمی دونن. کاملا مشخصه بچه های زیره 12 یا 13 ساله هستن . یجورایی همون گروهه سنی الف خودمون . اصلا نمی دونن باید kill بگیرن rank بگیرن !!؟ فقط می دونن باید قوی باشن و بقیه رو بترسونن.

میشه ele رو عوض کرد.
چرا نمیشه .
پول داشته باش مثل Adu به Armor های مختلف ele های مختلف میزنی بعد از PID استفاده می کنی و وسط pvp هی اینا رو عوض می کنی.

منو جو گرفته از PVP بیام بیرون.زورم دیگه نمیرسه conti rez بخرم.اگه با normal rez هم بیام 2 سال طول میکشه تا رنک 11 بگیرم.ولی وقتی bosh رو میبینم 3 تا گل داره اعصابم خوردم میشه.میگم من چیم از اون کمتنره/اگه ستاره بگیره 200 تا stat میگیره من با گل 130 تا.
حداقل رنک 10 رو بگیر . سریع هم این کار رو بکن . چون این مزایده باعث شده قیمت ها به طرزه وحشتناکی بالا برن . بخصوص آیتم هایی مثل rez rune که خواهان زیاد داره .
پیش بینیه من اینه که تا 2 یا 3 هفته دیگه conti 15D به +400 mil و conti 30D به +800 mill برسه .
دیگه ساعتی قیمت ها داره بالا میره . کاملا می خوان همه رو مجبور کنن که پول بدن و AP بخرن و بازی کنن . و gold رو می خوان بی ارزش کنن. خیلی سریع هم به هدفشون میرسن.

من نمیدونم چرا ؟؟؟ تا میام تو PVP هرکی Lead باشه به من میده هی میگم نمیخوام ولی نمشه ...
کاره درستی می کنن . خوب اولن که Range بازی می کنی دوما اینقدر def داری که بهترین character برای respawn هستی .

ولی یه چیز رو نفهمیدم . حتی وقتی تو هم لیدر هستی بیخودی هی ما رو camp می کنین . camp کردن بغیر از حالت full bless تقریبا معنی نداره . و جلوی kill rate خوب رو میگیره ولی خوب کسی این چیزا حالیش نیست. از طرف ما هم فقط Bosh و Hub این چیرا رو می فهمن و 100 بار هم میگن ولی هیچ کی نمی فهمه!!؟

DJmoji
01-11-2009, 19:25
مگه این هفته اصلا pvp شد؟!!
ما که هر موقع اومدیم تو 1-15 یه 10 تا 20 دقیقه تو base وایستادیم و نوسر های شما که ما رو camp کرده بودن نگاه می کردیم . بعد خسته میشدیم از نگاه کردن میامدیم بیرون. هفته قبل کم سابقه بود یک هفته گذشت کراکتر GRB من 400 تا kill بیشتر نگرفت در حالی که کراکتر UM من تو 9 ساعت 1300 kill گرفته بود (3 یا 4 هفته پیش)
دیگه قربونه لایت ها برم این پشکل نوس می کنن . کلی نوسر جدید هر روز معرفی می کنن !!؟ ماشاالله از اولین kill و rank 1 با نوس شروع می کنن . من میام طرف لایت ها و باهاشون صحبت می کنم . ماملا nob هستن و احمق . هیچ چیزی از pvp نمی دونن. کاملا مشخصه بچه های زیره 12 یا 13 ساله هستن . یجورایی همون گروهه سنی الف خودمون . اصلا نمی دونن باید kill بگیرن rank بگیرن !!؟ فقط می دونن باید قوی باشن و بقیه رو بترسونن.

چرا نمیشه .
پول داشته باش مثل Adu به Armor های مختلف ele های مختلف میزنی بعد از PID استفاده می کنی و وسط pvp هی اینا رو عوض می کنی.

حداقل رنک 10 رو بگیر . سریع هم این کار رو بکن . چون این مزایده باعث شده قیمت ها به طرزه وحشتناکی بالا برن . بخصوص آیتم هایی مثل rez rune که خواهان زیاد داره .
پیش بینیه من اینه که تا 2 یا 3 هفته دیگه conti 15D به +400 mil و conti 30D به +800 mill برسه .
دیگه ساعتی قیمت ها داره بالا میره . کاملا می خوان همه رو مجبور کنن که پول بدن و AP بخرن و بازی کنن . و gold رو می خوان بی ارزش کنن. خیلی سریع هم به هدفشون میرسن.

کاره درستی می کنن . خوب اولن که Range بازی می کنی دوما اینقدر def داری که بهترین character برای respawn هستی .

ولی یه چیز رو نفهمیدم . حتی وقتی تو هم لیدر هستی بیخودی هی ما رو camp می کنین . camp کردن بغیر از حالت full bless تقریبا معنی نداره . و جلوی kill rate خوب رو میگیره ولی خوب کسی این چیزا حالیش نیست. از طرف ما هم فقط Bosh و Hub این چیرا رو می فهمن و 100 بار هم میگن ولی هیچ کی نمی فهمه!!؟
من با نصف حرفات موافقم با نصف دیگه نه.
مثلا اگر ما 10 نفر باشیم لایت ها یه فول رید باشن با چهار تا نوسر بریم بیرون چیکار کنیم؟اصلا چیکار میتونیم بکنیم؟

من منظورم از اینکه میشه ele رو عوض کرد ele عصا پگان هاست که fire هست میری مپ 2 یه یارو عوضش میکنه

ehsan_rx1
01-11-2009, 21:32
من با نصف حرفات موافقم با نصف دیگه نه.
مثلا اگر ما 10 نفر باشیم لایت ها یه فول رید باشن با چهار تا نوسر بریم بیرون چیکار کنیم؟اصلا چیکار میتونیم بکنیم؟

من منظورم از اینکه میشه ele رو عوض کرد ele عصا پگان هاست که fire هست میری مپ 2 یه یارو عوضش میکنه

ele میشه عوض کرد ... من عوض کردم

MR.Punisher
01-11-2009, 23:28
امشب PVP خفنه.fury داره خفن کار می کنه.نمی دونم چند بار bless داشتیم ولی سابقه نداشته اینجوری باشه.

DJmoji
02-11-2009, 11:52
اوف عجب pvp بود دیشب.لایت ها هی نوسر میاوردن ما baam baam رو داشتم هی میکشتیم نوسر هاشونو باز دوباره بر میگشتن.mahal ,GOT-CHA رو دوبار کشتیم یه نوسر دیگه گم نام داشتین که تاحالا ندیده بودمش اونم یه بار کشتیم. همون اول که baam اومد radiant رو denoss کردیم.لایت ها چون 2 تا نوسر داشتن log نمیکردن بعد از کلی هفته یه شب یه pvp خوب داشتیم.

Reza72
02-11-2009, 13:36
سلام میشه راهنمایی کنید برای ساخت اکانت از چه لینک سرور باید استفاده کنم
متشکرم

ehsan_rx1
02-11-2009, 14:53
اوف عجب pvp بود دیشب.لایت ها هی نوسر میاوردن ما baam baam رو داشتم هی میکشتیم نوسر هاشونو باز دوباره بر میگشتن.mahal ,GOT-CHA رو دوبار کشتیم یه نوسر دیگه گم نام داشتین که تاحالا ندیده بودمش اونم یه بار کشتیم. همون اول که baam اومد radiant رو denoss کردیم.لایت ها چون 2 تا نوسر داشتن log نمیکردن بعد از کلی هفته یه شب یه pvp خوب داشتیم.

دیشب من دیدم Baam هستش رفتم چون فایده نداره ....... رفتم UM Plvl کنم .....

ehsan_rx1
02-11-2009, 14:54
سلام میشه راهنمایی کنید برای ساخت اکانت از چه لینک سرور باید استفاده کنم
متشکرم

>>>>>> Welcome Shaiya <<<<<<<

باید بری تو سرور دوم Etain ...................

mhv_kntu
02-11-2009, 17:39
بعد از کشتن باس AN می تونی ele رو عوض کنی.

دیشب من از ساعت 1 تا 3 نصفه شب pvp بودم . حدود 1 ساعت 50 دقیقه باز ما camp بودیم و لایت ها رکورد noss همزمان رو با 5 تا nosser زدن.
تا اینکه ساعت 2:50 Besa اومد . سریع 4 تا از nosser ها log کردن فقط Gotcha موند که Besa با 6 تا ضربه اونو کشت . 10% جون Besa رو هم نتونست کم کنه.
بعدشم همونطور که گفتم لایت ها الفرار شدن و log کردن !! ما 2 ساعت با 4 تا نوسر base play کردیم (آخرشم که Radiant هم اومد) لایت ها 1 دقیقه هم صبر نکردن ! Besa هم سریع رفت و لایت ها هم بر نگشتن ما هم رفتیم خوابیدیم .
Besa همینطوری داره کراکترش رو تقویت می کنه . enchant و Armor هاش با 1 ماه پیش خیلی فرق کرده و بهتر شده .
Bow اون هم که [13] enchant هست. از اون طرف مثل اوایل خفن نوس نمی کنه و به 2 یا 3 تا نوس اصلی رضایت میده. البته نیازی هم نداره بره روی full noss .

MR.Punisher
02-11-2009, 18:16
یک اشتباه عجیب کردم و restat stone که تو WH بود رو جابجا کردم و به طور اتفاقی pop شد.
مجبور شدم یه کم زود restat کنم.
الان هم 400 dex و 400 luck و 250 تا str دارم.بد نشد ولی مطابق برنامه نشد.دیگه فقط باید Str اضافه کنم.

ehsan_rx1
03-11-2009, 12:23
آقا Guild چطوری درست میکنن ؟؟

DJmoji
03-11-2009, 12:52
7 نفر لول بالای 11 باید باشید تو یه پارتی و هیچ کدومتون هم guild نداشته اشید.بعد اونی که میخواد guild به نامش بشه بره درستش کنه

ehsan_rx1
03-11-2009, 18:10
7 نفر لول بالای 11 باید باشید تو یه پارتی و هیچ کدومتون هم guild نداشته اشید.بعد اونی که میخواد guild به نامش بشه بره درستش کنه

ممنون .... بعد اگه guild کمتر از 7 نفر بشه پاک میشه ؟؟

DJmoji
03-11-2009, 20:12
فکر نکنم..

MR.Punisher
03-11-2009, 20:33

نمیشه نظر قطعی داد چون تا حالا برای ما پیش نیومده.
بهتره از یه GS بپرسی.
راستی اگه درست کردی اسم گیلدت رو بگو حمله نکنم.
امروز داشتم تو DD1 یه جنگ حسابی راه مینداختم.داشتم فارم می کردم 3 تا reborn ریختن سرم.
کشتمشون گرچه HM بودن ولی حداقل 56 بودن.از چکمه هاشون معلوم بود.اونا هم luck build بودن.
3 بار ایتا رو کشتم آخر سر رفتن furious رو آوردن تا منو کشت.گرچه از خیلی ها شنیدم dex ---- می کنه.
حتی Elliot و Tehlique و Phonomonia هم اینو miss می کنن.تنها فردی که از لایت های قوی هک نمی کنه
Nemmy هست.خداییش خیلی هیولاست.منو 5 یا 6 ضرب منفجر می کنه.
بعد orc من رفت واسه Bf اش شام درست کنه(چه دختر خوبیه!!!)
با Hubart و Corrass و چند نفر دیگه رفتیم DD2 یه PP ترکوندیم.تو راه برگشت می خواستم از DD1 رد بشم
که در صورت مشاهده ی اونا حتما جنگ میشد ولی محمد گفت رفتیم جنگل رو فارم کردیم.
این انفولانزا هم که تا مارو نکشه ولکن نیست.از 4:30 تا 8 شب زیر پتو تب و لرز داشتم.منم که تنها زندگی می کنم
کسی نیست به دادم برسه.وصیت می کنم اگه دخلمون اومد armor من رو بفروشید و صرف امور خیریه کنید.

اه....چقدر حرف زدم.خلاصه از یه GS بپرسی بهتره.هه هه هه....

ehsan_rx1
04-11-2009, 07:55
guild رو درست کردم به اسم کارکترم حالا باید برم GRB .......... کسی از GS نبود که بپرسم از چند نفر دیگه هم پرسیدم شک داشتن ........

DJmoji
04-11-2009, 11:55
guild رو درست کردم به اسم کارکترم حالا باید برم GRB .......... کسی از GS نبود که بپرسم از چند نفر دیگه هم پرسیدم شک داشتن ........
همین guild خودم DELITE اولش که ساختیمش چند نفر گذاشتن رفتن هیچی نشد

MR.Punisher
05-11-2009, 14:58
امروز که بیدار شدم گفتم بذار به حرف محمد گوش کنم.
با Citaw بودم.اول یه پارتی 4 نفره تو mixed mobs رو ترکوندم بعد 2 نفر رو تو crocs کشتیم.
بدون هیچ اخطاری حمله کردم.دوستام همه از این تغییر ناگهانی تعجب کرده بودن.دیگه همین رویه رو پیش خواهم گرفت.

DJmoji
05-11-2009, 17:00
امروز که بیدار شدم گفتم بذار به حرف محمد گوش کنم.
با Citaw بودم.اول یه پارتی 4 نفره تو mixed mobs رو ترکوندم بعد 2 نفر رو تو crocs کشتیم.
بدون هیچ اخطاری حمله کردم.دوستام همه از این تغییر ناگهانی تعجب کرده بودن.دیگه همین رویه رو پیش خواهم گرفت.
یکم ترس تو دلشون برای ما بزار.همه وحشتشون رو سمت خودت نبر:D

ehsan_rx1
05-11-2009, 22:20
من که امروز بدجور حالم از این آپدیت آخر خراب شد ............ آنتی ویروسم ویروس میشناسه

MR.Punisher
05-11-2009, 23:29
من که امروز بدجور حالم از این آپدیت آخر خراب شد ............ آنتی ویروسم ویروس میشناسه

بار اول اینجوریه.آنتی ویروس رو disable کن و بازی رو اجرا کن.بعد خارج شو و فایل Updater
رو به exception آنتی ویروس اضافه کن.هم به exception مربوط به database و هم به Heustric(هوش مصنوعی)
بعد restart کن و گارد آنتی ویروس رو enable کن.
اگه بگی آنتی ویروست چیه بهتر می تونم راهنماییت کنم.تو آپدیت قبلی واسه منم همین اتفاق افتاد.

ehsan_rx1
06-11-2009, 00:09
بار اول اینجوریه.آنتی ویروس رو disable کن و بازی رو اجرا کن.بعد خارج شو و فایل Updater
رو به exception آنتی ویروس اضافه کن.هم به exception مربوط به database و هم به Heustric(هوش مصنوعی)
بعد restart کن و گارد آنتی ویروس رو enable کن.
اگه بگی آنتی ویروست چیه بهتر می تونم راهنماییت کنم.تو آپدیت قبلی واسه منم همین اتفاق افتاد.

norton 2010 هر کاری میکنم SONAR ویروس میشناسه ........

MR.Punisher
06-11-2009, 10:15
norton 2010 هر کاری میکنم SONAR ویروس میشناسه ........

اتفاقا منم NIS 2010 دارم.
همون کاری رو که در بالا گفتم انجام دادم و درست شد.
در سری اول که فایل game.exe می خواد به سرور کانکت بشه یه سری اطلاعات به سرور می فرسته که
sonar با توجه به رفتار فایل اونو spyware تشخیص میده و پاک می کنه.
شما auto-protect و sonar رو غیر فعال کنید و بازی رو اجرا کنید برید تو بازی و 5 دقیقه تو بازی باشید.
بعد از بازی خارج بشید و Restart کنید و auti-protect و sonar رو فعال کنید.
در ضمن بعد از هر آپدیت از بازی یه کپی بگیرید تا هم اگه همچین مشکلی پیش اومد بتونید مثلا فایل
مشخصی رو برگردونید و هم نخواهید بعد از ریختن ویندوز باز آپدیت کنید.
منتظرم ببینم مشکل شما حل میشه یا نه.

ehsan_rx1
06-11-2009, 14:13
اتفاقا منم NIS 2010 دارم.
همون کاری رو که در بالا گفتم انجام دادم و درست شد.
در سری اول که فایل game.exe می خواد به سرور کانکت بشه یه سری اطلاعات به سرور می فرسته که
sonar با توجه به رفتار فایل اونو spyware تشخیص میده و پاک می کنه.
شما auto-protect و sonar رو غیر فعال کنید و بازی رو اجرا کنید برید تو بازی و 5 دقیقه تو بازی باشید.
بعد از بازی خارج بشید و Restart کنید و auti-protect و sonar رو فعال کنید.
در ضمن بعد از هر آپدیت از بازی یه کپی بگیرید تا هم اگه همچین مشکلی پیش اومد بتونید مثلا فایل
مشخصی رو برگردونید و هم نخواهید بعد از ریختن ویندوز باز آپدیت کنید.
منتظرم ببینم مشکل شما حل میشه یا نه.

نشد .......... جالب اینجاست که فایل رو Trust نمیکنه .

این دو تا آپدیت آخر چی بود معلوم نیست

MR.Punisher
06-11-2009, 16:53
عجیبه.این کار واسه من که جواب داد.sonar تو NIS و NAV با هم فرقی ندارن.
از نسخه ی کرک شده ی نورتون که استفاده نمی کنید؟
منظورم اینه که قبل از نصب کرک شده باشه.

ehsan_rx1
06-11-2009, 22:11
عجیبه.این کار واسه من که جواب داد.sonar تو NIS و NAV با هم فرقی ندارن.
از نسخه ی کرک شده ی نورتون که استفاده نمی کنید؟
منظورم اینه که قبل از نصب کرک شده باشه.

نه ... NIS هست نمیدونم چرا بعد از آپدیت بازی اینجوری شد مجبورم SONAR خاموش کنم ... برای شما UPdate ؟

نمیدونم چرا این فایل رو Trust نمیکنه ....

MR.Punisher
06-11-2009, 23:32
من امشب تو بازی بودم و مشکلی نبود.

ehsan_rx1
07-11-2009, 18:13
آقا درست شد ........ چی شده بود معلوم نیست

mhv_kntu
07-11-2009, 21:44
این pvp چقدر وحشتناک شده . noss کم بود GM Enchant هم اضافه شد . الان دیگه ملت دارن از [10] به بالا enchant می کنن واسه pvp .
nosser ها هم که ترکوندن pvp رو . 2 شب من و احسان با هم آنلاین بودیم .
احسان خودت دیدی که تو این 2 شب ما فقط یه بار Zunty رو داشتیم و شما این چی nosser داشتین / به صورت ثابت 3 تا 5 تا دارن . تازه 2 تاشون میرن 3 تا دیگه جاشون میان!!؟ نمی دونم noss ارزون شده یا ملت دیدشون نسبت به pvp عوض شده .
این Archer جدید شما رو هم دیشب اولین بار بود می دیدم . Kenkez قدرتش 2 برابر Besa هست واقعا وحشتناکه . امیدوارم کمتر pvp بیاد. تا زه هم رنک 4 هست متاسفانه.

MR.Punisher
08-11-2009, 00:35
قضیه ی این GM Enchant چیه؟

ehsan_rx1
08-11-2009, 00:45
این pvp چقدر وحشتناک شده . noss کم بود GM Enchant هم اضافه شد . الان دیگه ملت دارن از [10] به بالا enchant می کنن واسه pvp .
nosser ها هم که ترکوندن pvp رو . 2 شب من و احسان با هم آنلاین بودیم .
احسان خودت دیدی که تو این 2 شب ما فقط یه بار Zunty رو داشتیم و شما این چی nosser داشتین / به صورت ثابت 3 تا 5 تا دارن . تازه 2 تاشون میرن 3 تا دیگه جاشون میان!!؟ نمی دونم noss ارزون شده یا ملت دیدشون نسبت به pvp عوض شده .
این Archer جدید شما رو هم دیشب اولین بار بود می دیدم . Kenkez قدرتش 2 برابر Besa هست واقعا وحشتناکه . امیدوارم کمتر pvp بیاد. تا زه هم رنک 4 هست متاسفانه.

امشب هم نوبت شما بود ................

mhv_kntu
08-11-2009, 21:16
قضیه اینه :
به ازای 15k AP شما یه Armor یا weapon رو به GM میدی برات [3] تا بیشتر enchant می کنه . مثلا اگه [5] داشته باشی می کنه [8]
الان ملت تو pvp 1-15 دارن از [13] و [16] استفاده می کنن و کار رو برای بقیه خیلی سخت کرده . این اختلاف خودش رو تو pvp 1-15 بدجوری نشون میده .
همزمان با این event تو فروم بازی هم می گفتن با 3 bill هم اینکار رو براتون می کنن. البته یه جورایی واسطه میشن .

mhv_kntu
08-11-2009, 21:20
آره تا موقعی که تو بودی . 1 ساعت بعدش DB اومد و به مدت 3 ساعت ما رو camp کرد . آخرش خودش و tuki خسته شدن و اومدن سمت ما و به ما می گفتن چرا بازی نمی کنین !!!؟
لعنتی PW کلی کراکتر feeder درست کرده . حتی بعضی از feeder هاش لباس enchant شده دارن !!؟ ولی با لباس enchant شده یدونه weapon حمله می کنن !!؟ و +100 بار در ساعت خودش رو feed می کنه . این دیگه آخرشه !!

DJmoji
09-11-2009, 00:35
آره تا موقعی که تو بودی . 1 ساعت بعدش DB اومد و به مدت 3 ساعت ما رو camp کرد . آخرش خودش و tuki خسته شدن و اومدن سمت ما و به ما می گفتن چرا بازی نمی کنین !!!؟
لعنتی PW کلی کراکتر feeder درست کرده . حتی بعضی از feeder هاش لباس enchant شده دارن !!؟ ولی با لباس enchant شده یدونه weapon حمله می کنن !!؟ و +100 بار در ساعت خودش رو feed می کنه . این دیگه آخرشه !!
راپورت بدین بنش کنن

MR.Punisher
09-11-2009, 01:12
ساعت 12:15 بود که از سرور قطع شدم و دیگه هم نتونستم برم تو بازی.همه همین مشکل رو داشتن؟

DJmoji
09-11-2009, 10:33
ساعت 12:15 بود که از سرور قطع شدم و دیگه هم نتونستم برم تو بازی.همه همین مشکل رو داشتن؟
نه من که چیزیم نشد

mhv_kntu
09-11-2009, 17:39
راپورت بدین بنش کنن
از تو دیگه بعید بود این حرف رو بزنی . 2500 بار قبلا راپورت دادن .
ولی این PW هست . و داره ساعتی 5 تا 15 دلار پول میده به اینا . مگه دیوانه هستن این رو بن کنن .
هدف این کمپانی پول در آوردن هست . بازی جوانمردانه که قرار نیست بکنیم .
برای HT هم کلی تیکت فرستادن . تاثیری نداره . اینایی که دائم نوس می کنن و خرید های خفن می کنن از حمایت ویژه برخوردارن!!؟

ehsan_rx1
10-11-2009, 00:11

آقا این سرور چه مرگش شده ..... امشب تو PVP پنج بار DC شدم اونم وسط جنگ به خاطر دو تا آپدیت آخره معلوم نیست چیکار میکنن ....

MR.Punisher
10-11-2009, 00:19
امشب هم همین مشکل رو داریم.4 بار تا حالا DC شدم.

ehsan_rx1
10-11-2009, 17:30
آقا Guild شما چندم تو جدول ؟؟؟

MR.Punisher
10-11-2009, 18:09
بالاخره 56 شدیم.لول کردن UM حیلی سخته نامرد.ترکیدم تا لول آپ شدم.

MR.Punisher
10-11-2009, 18:10
MW-Etain دوم هست.

ehsan_rx1
11-11-2009, 23:26
آقا امشب تو PVP چه دعوا شده بود ..................... DB vs Tuki

mhv_kntu
12-11-2009, 04:58
آقا امشب تو PVP چه دعوا شده بود ..................... DB vs Tuki
دعوای اینا گند زد به pvp که .
tuki اومده طرفه ما میگه از camp بیرون نریم !!
من خودم اعصابم خورد بود 3 ساعت camp بودیم وقتی یذره یارامون بیشتر شد خواستیم بجنگیم این بساط پیش اومد !؟
میگه اونایی که نشستن یار منن اونایی که وایستادن یار DB !!?
اونایی که نشستن رو نکشین !؟ بعد ما به هر کس نزدیک میشدیم سریع می نشست !؟
آخه آدم با DB دعوا میفته !؟
50 بار من خودم باهاش صحبت کردم . هی با کراکترهای feeder هم میاد از سمت ما و خودش رو feed می کنه .
منم هر چی kick می کنم باز join میشه . با این حال فقط به هم تیکه مینداختیم و کارمون به دعوا نکشید .

کلا pvp 1-15 کم مشکل داشت اینم رفت روش ! عواقبش رو بعدن باز نشون میده .
من که یه مدت دیگه کمتر میام pvp یا اصلا نیام . بدجوری حالم از این نوع pvp بهم خورده.

MR.Punisher
12-11-2009, 07:55
این بچه بازیا چیه؟
حالم بد شد خوندم.
من به خاطر همین کاراست دیگه 15-1 یا 30-20 نمیرم.
محمد اگه جای تو بودم همه رو می کشتم.معنی نداره یه fury به حرف لایت گوش بده و چند نفرو نکشه.
اصلا PVP یعنی همین.یار tuki رو بکشم و یار DB رو نکشم نداریم.
خودت یادت رفته چی بهم گفتی؟

ehsan_rx1
12-11-2009, 08:52
DB اومده بود که Tuki امتیاز نگیره ... نمیدونم چی شده ولی با هم بدجور دعوا دارن ...

DB میگفت Tuki چرا دیگه با BOOM و Baam یازی نمیکنی میترسی بکشمت بعد Tuki هم میگفت خودت چرا با Besa بازی نمیکنی میترسی بمیری بعد DB میگفت نوس XT نداری بازی نمیکنی بعد بچه ها به Tuki گفتن برو با BOOM بیا که Tuki هم گفت اگه برای من بود ON میشدم تا DB بکشم .... یه سری حرفای دیگه هم بود که من نفهمیدم

وقتی Tuki باشه DB میره یا گند میزنه بعد Tuki وقتی باشه DB میاد تو پارتی قبولش نمیکنه ....

mhv_kntu
12-11-2009, 08:54
این بچه بازیا چیه؟
حالم بد شد خوندم.
من به خاطر همین کاراست دیگه 15-1 یا 30-20 نمیرم.
محمد اگه جای تو بودم همه رو می کشتم.معنی نداره یه fury به حرف لایت گوش بده و چند نفرو نکشه.
اصلا PVP یعنی همین.یار tuki رو بکشم و یار DB رو نکشم نداریم.
خودت یادت رفته چی بهم گفتی؟
آخه 2 تا مشکل داشتم اون لحظه :
1- همه dark ها یا بیشترشون از tuki می ترسن و حرفش رو گوش می کنن و به من حرف من گوش نمی کردن .بخاطر رنک پایینم هم هست.
2- تو همون لحظه با تو و مجتبی داشتم lanharr بازی می کردم !! نمی تونستم اونور خوب بازی کنم .
من قدرت کشتنم زیاد بالا نیست و کلا تو کاره ضعیف کشی هستم . من وقتی لایت ها با +30 نفر ما رو camp می کنن یواشکی دورشون میزنم میرم نقاط کور نقشه و grinder های اونا و لایت هایی که اصلا نمی تونن اینجا مپ pvp هست رو می کشم . دیگه فکر می کنم از این حرکتم مشخص باشه چقدر به لایت ها رحم می کنم .
من تویه یه پست قبلیم هم گفتم PW حق داره قوی باشه و همه ازش بترسن بخاطره پولی که میده و کاملا طبیعیه وقتی بیاد pvp تعطیل شه .
من هم قدرت اون رو داشتم به هیچ لایتی رحم نمی کردم و می نشستم جلوی camp و همه رو می کشتم و شما هم فرار می کردین تو Camp تا موقعی که من تو بازی بودم . کاملا برام قابل تصوره و می تونم pw رو درک کنم .

خودت یادت رفته چی بهم گفتی؟ من هنوز هم با قاطعیت می گم . ولی وضع 1-15 الان رو نمیشه با 1-60 مقایسه کرد .
من اگه تو 1-60 هم یه کراکتر قوی مثل Adu داشتم باز مثل اون بازی می کردم و باز Adu رو هم درک می کنم.

1-15 هدف چیزه دیگست و کلا ماجرا فرق داره . مجبوری برای بیشتر kill گرفتن بعضی مواقع با لایت ها صحبت کنی یا جاسوسی کنی .کارایی که تو 1-60 زیاد معنی نداره.

ehsan_rx1
12-11-2009, 09:03
اون وقتی که ما 20-30 یا 1-60 بودیم جدول رو نگاه میکردیم نفرات اول برای PVP 1-15 بودن حالا که اومدیم 1-15 ..... 20-30 و 1-60 داره میترکونه همه میگن 1-15 تعطیل شد بریم 20-30 یه سری هم میگن بریم 1-60

erf45
13-11-2009, 15:34
سلام
من امروز هوس کردم براي اولين بار برم سراغ بازي هاي شبکه اي . سرچ کردم ديدم اين بازي بد نيست .
چون پولي نيست . کيفيتش هم اين طور که دوستان تعريف کردن بد نيست.

فقط من پهناي باندم محدود هست . بازي کردن اين بازي چقدر پهناي باند اينترنت رو مي گيره ؟ مثلا يک ساعت بازي ؟

کلا ارزش داره 950 مگ دانلود کنم اين بازي رو براي من که تا حالا هيچ بازي شبکه اي نکردم يا برم سراغ بازياي ديگه ؟
راهنماييم کنيد لطفا :20:

mhv_kntu
14-11-2009, 08:39
سلام
من امروز هوس کردم براي اولين بار برم سراغ بازي هاي شبکه اي . سرچ کردم ديدم اين بازي بد نيست .
چون پولي نيست . کيفيتش هم اين طور که دوستان تعريف کردن بد نيست.

فقط من پهناي باندم محدود هست . بازي کردن اين بازي چقدر پهناي باند اينترنت رو مي گيره ؟ مثلا يک ساعت بازي ؟

کلا ارزش داره 950 مگ دانلود کنم اين بازي رو براي من که تا حالا هيچ بازي شبکه اي نکردم يا برم سراغ بازياي ديگه ؟
راهنماييم کنيد لطفا :20:

سرچ کردم ديدم اين بازي بد نيست .
موافقم.

چون پولي نيست
مخالفم . پولی ترین بازی هست که تا حالا دیدم . مجانی فقط می تونی بازی بقیه رو ببینی نه انجامش بدی !؟

کيفيتش هم اين طور که دوستان تعريف کردن بد نيست.
موافقم .

اصلا غصه پهنای باند و اینچیزا رو نخور . من 2 ماه با دایال آپ باز کردم .
الان adsl 64 دارم . دارم با دو تا سیستم راحت بازی می کنم .
در مورد حجم مصرفی : زیره 5 مگابایت در ساعت هست.

اگه بتونی تو اولین تلاش دانلود و آپدیت کنی تا لول 30 خودم بالا میارمت .

erf45
14-11-2009, 13:43
سلام mhv_kntu عزيز

منظورم از اينکه پولي نيست اين بود که براي شروع نياز به پرداخت پول نيست و همينطور شارژ ماهيانه نداره . حالا ايني که شما گفتي "مجانی فقط می تونی بازی بقیه رو ببینی نه انجامش بدی !؟" يه خورده دلسرد شدم .

اصلا غصه پهنای باند و اینچیزا رو نخور . من 2 ماه با دایال آپ باز کردم .
الان adsl 64 دارم . دارم با دو تا سیستم راحت بازی می کنم .
در مورد حجم مصرفی : زیره 5 مگابایت در ساعت هست.
خيلي ممنون راهنمايي عالي بود خيالم راحت شد .
پس الان مي رم سراغ دانلودش تا شب فکر مي کنم ديگه نصب و ايناش هم تموم شه . فقط بگيد که چجوري کاراکتر و نژاد و غيره رو انتخاب کنم و چجوري بيام پيش شما که ازم مواظبت کنيد !
ممنون

mhv_kntu
15-11-2009, 09:33
يه خورده دلسرد شدم .
خیلی از دوستان بخاطر همین مسئله دلسرد شدن و بازی رو ول کردن!؟ حقیقت تلخ !؟

فقط بگيد که چجوري کاراکتر و نژاد و غيره رو انتخاب کنم و چجوري بيام پيش شما که ازم مواظبت کنيد !
اگه می خوای با ما باشی که باید بیای سرور2 یعنی سرور Etain /
اگه می خوای جز fury باشی که یه warrior بر می داری و بازی رو شروع می کنی . اگه هم می خوای light باشی هم که fighter
البته به نظر من اشتباه وحشتناکی کردیم اومدیم این سرور . ما چون راه برگشت نداریم مجبوریم بمونیم ولی اگه می خوای جز fury باشی و مدت زیادی بازی کنی همون server 4 یعنی laliah باید بری . سرور ما خیلی ایراد داره و تقریبا بدترین سروری هست که میشه انتخاب کرد بخصوص که بخوای fury هم باشی .

mhv_kntu
15-11-2009, 11:43
کاظم بعد ناهار بیا تا شب یه grind خفن بکنیم . این +25% از دست نره .
دیشب چه حیف شد رفتی زود . بعد GRB من رفتم GS] and [GM] tactic Auction] جات خالی مردیم از بس خندیدیم .
نمایش fashion و برده فروشی بود !!!؟
چند تا screen shot گرفتم . بعدا آپلود می کنم میذارم .

erf45
15-11-2009, 13:28
ممنون .

فعلا در حال میمون و بز ! کشتنم . امیدوارم جذاب تر بشه ... لولم هم 9 هست .

لباس و سلاح و .... بخرم ؟ ارزش داره ؟ یا روش های دیگه ای برای بدست آوردن اینا هم هست ؟ پول و پوینتم رو چجوری مصرف کنم ؟
نکات کنکوری هم بهم بگید ممنون می شم من هیچی بلد نیستم .

ehsan_rx1
15-11-2009, 16:35
بابا اولش که این جوری نبود ( سرور Etain ) ............

hadi_gamer
15-11-2009, 20:30
بابا دیگه اینجوریام که بچه ها گفتن نیست.حسابی این بنده خدا رو نا امید کردید.
اگه بخوای pve بازی کنی راحت میتونی بدون پرداخت پول بازی کنی ولی اگه بخوای pvp حرفه ای بازی کنی بدون پول تقریبا غیر ممکنه.برای شما که اولین بازیتونه همون pve خیلی خوبه و با یه کاراکتر hm کلی بازی حال میده.

erf45
15-11-2009, 22:58
همون pve خیلی خوبه و با یه کاراکتر hm کلی بازی حال میده.

ممنون . آره . اتفاقا امروز یه نفر با لول بالاتر بود خیلی بهم کمک کرد . خیلی حال کردم . آدم جوانمردی بود .
من سرور یک هستم .

چجوری باید توان مبارزه ام رو زیاد کنم . یکی رو دیدم هم لول من بود 10 . ولی هر ضربه اش 120 تا 150 تا خون کم می کرد . مال من 45 تا 50 تا کم می کنه .

mhv_kntu
16-11-2009, 03:54
ممنون .

لباس و سلاح و .... بخرم ؟ ارزش داره ؟ یا روش های دیگه ای برای بدست آوردن اینا هم هست ؟ پول و پوینتم رو چجوری مصرف کنم ؟
میمون و بز !
رفتی سمت light ها پس . کدوم سرور ؟ سرور Etain ؟
اگه سرور ما هستی برو Guild VS2 عضو شو D:
لول 15 شدی یه سر به pvp 1-15 بزن . ببین چه خبره . سریع هم فرار کن از PvP !
من مپ لایت ها رو بلد نیستم . باید از احسان نکات خاصش رو بپرسی . بازی که تو لول های پایین چیزه خاصی نداره .
فقط تا لول 25 هیچ quest رو انجام نده . لول 25 epic کوئست اولین کوئستی هست که ارزش انجام دادن داره . !!
اوایل بازی زیاد جذاب نیست . و یاد گرفتنش هم سخته . نکته خیلی زیاد داره . باید بپرسی تا جواب بدیم.
ما خودمون هم بعد این همه بازی کردن هر روز چند تا نکته جدید یاد می گیریم.

mhv_kntu
16-11-2009, 07:26
اینم عکس ها و توضیحات مربوط به GS and GM Auction :

کلیت ماجرا اینه که GS ها و یک GM رو حراج می کنن :18: و شما یک ساعت با GS و نیم ساعت با GM هر کاری خواستین می تونین بکنین :21: و آخر سر هم هر چی AP ITEM داشته باشن میدن به شما :8:

اول باید عضو union مربوط به این حراجی بشین . بعد همه ما رو به یجایی که تا حالا ندیده بودم summon می کنن .
بعد همه باید به ترتیب تو یک صف منظم یشینیم :18:
تصویر :

یکی از GS ها که برای ما GS] Dakz بود برگزار کننده حراجی میشه و بقیه GS ها رو میفروشه :18:
GS فروشنده وسط وایمیسه و دونه دونه GS ها از سمت راست پا میشن و میان جلو رژه میرن جلوت حرکات آکروباتیک می کنن و اونایی که نشستن BID میدن و GS مال بالاترین BID میشه .
این عکس هم مربوط به GS kizzd هست که به دلیل ---- بودن و محبوب بودن :40:گرون ترین GS شد:8:
حتی از GM هم 100 میلیون گرونتر :18:
تصویر :
همین طور GS ها دونه دونه میان و ملت می خرنشون ! اولش ملت جو گیر بودن و قیمت های بالا میدادن .آخرا قیمت ها خفن افت کرد و به زیره 60 میل رسیده بود !!؟ حیف که آه در بساط نداشتم اونموقع :41:

هر کی بالاترین قیمت رو پیشنهاد میداد پا میشد از جاش و میرفت پول رو به Dakz میداد و GS مربوطه رو تحویل می گرفت . مثلا این جا علی (علی ما نه ! یه لبنانی هست) بالاترین پیشنهاد رو داد و پا شده تا پول رو بده و GS رو تحویل بگیره ! این عرب ها رو هر کاریشون کنی pervert می مونن:27:

آخرش هم GM tactic اومد . یه guard خفن ! لعنتی نمی شد inspect کردش و وضعیت Armor هاش رو فهمید :19:

90%کلا در حال تیکه انداختن و خندیدن بودن ! :27: انصافا خنده هم بود ! GM هم اولش اومد یه زهر چشمی بگیره یکی که بد جا نشسته بود از بازی انداختتش بیرون :18:

ehsan_rx1
16-11-2009, 08:34
آقا این GS Dakz این طرف هم هست ............

ehsan_rx1
16-11-2009, 08:36
ممنون .

سرور Etain هستی ؟؟

Arc ساختی ؟؟

mhv_kntu
16-11-2009, 12:28
آقا این GS Dakz این طرف هم هست ............
دو تا از GS های ما که کمتر می دیدیمشون هم وقتی خودشون رو معرفی می کردن می گفتن کلا لایتی هستن و بخاطر همین کسی از طرف ما حاضر نبود اونارو بخره !؟

DJmoji
16-11-2009, 18:04
یه مقدار از اینا رو که میان بازی رو شروع کنن رو بفرستید لایت بشن.همه دارن میان دارک میشن.احسان تنها اونور مونده
................

دیشب که تو رفته بودی اونجا من چون میخوام برم pantheon عضو بشم shoxx به من pm داد گفت بیا میخوام بریم با بچه های گیلد boss بکشیم تو هم بیا ما رفتیم.کلا این boss که ele میده رو اول رفتیم کشتیم.شنیده بودم خیلی قویه ولی در عرض 10 ثانیه مرد.بعدش رفتیم یه جای دیگه یه ازدها بزرگ بود که که یه افسانه بود.ساعت 10 بود که من رفتم تا اون اژدها رو بکشیم باهاشون 2 تا raid هم بود که یکی فول بود یکی نصفه همشون هم از pantheon بودن فقط من توشون تک بودم که اونم رئیس گیلد گفت تو فعلا عضو موقتی تو پارتی هامون تو رو میزاریم بیای ولی تا لول 55 نشی نمیشه عضو دائم بشی و از امکانات گیلد استفاده کنی.ما هم رفتیم .تا ساعت 1 که حدود 3 ساعت رو باس با 2 تا raid که کمترینشون لول 57 بود بعدش من بودم که لول 50 بودم بود این اژدها رو زدیم جونش تازه نصفه شده بود.همه خر کله ها بودن.elliot که با 3 تا کاراتر بازی میکرد .با یه هانتر لول 60 از یه طرف با واریورش از یه طرف و با تانکش هم از یه طرف دیگهباس رو گرفته بود.20 تا هیلر هم روش بودن ولی 100 بار در حد مرگ رفت.
خلاصه بعد از 3 ساعت باس جونش نصفه شده بود اینا هم یکم شل کردن جنگیدن رو جونش کلی پر شد منم دیدم اگهبخوام واستم یه 2 روزی طول میکشه این اژدها رو بکشن من رفتم خوابیدم.

ولیکلان خیلی قوق بود.هیچکی بیشتر از 200 تا نمیتونست dmg بزنه boss رو

hadi_gamer
16-11-2009, 19:50
ممنون . آره . اتفاقا امروز یه نفر با لول بالاتر بود خیلی بهم کمک کرد . خیلی حال کردم . آدم جوانمردی بود .
من سرور یک هستم .

چجوری باید توان مبارزه ام رو زیاد کنم . یکی رو دیدم هم لول من بود 10 . ولی هر ضربه اش 120 تا 150 تا خون کم می کرد . مال من 45 تا 50 تا کم می کنه .
چه کلاسی برداشتی؟ مطمئنا بیلدت اشتباهه.به نظر من باید از اول شروع کنی.کلاسی رو که میخوای برداری رو بگو تا بچه ها بیلدش رو بهت بگن تا یه کاراکتر قوی داشته باشی.

mhv_kntu
16-11-2009, 20:35
یه مقدار از اینا رو که میان بازی رو شروع کنن رو بفرستید لایت بشن.همه دارن میان دارک میشن.احسان تنها اونور مونده
................

دیشب که تو رفته بودی اونجا من چون میخوام برم pantheon عضو بشم shoxx به من pm داد گفت بیا میخوام بریم با بچه های گیلد boss بکشیم تو هم بیا ما رفتیم.کلا این boss که ele میده رو اول رفتیم کشتیم.شنیده بودم خیلی قویه ولی در عرض 10 ثانیه مرد.بعدش رفتیم یه جای دیگه یه ازدها بزرگ بود که که یه افسانه بود.ساعت 10 بود که من رفتم تا اون اژدها رو بکشیم باهاشون 2 تا raid هم بود که یکی فول بود یکی نصفه همشون هم از pantheon بودن فقط من توشون تک بودم که اونم رئیس گیلد گفت تو فعلا عضو موقتی تو پارتی هامون تو رو میزاریم بیای ولی تا لول 55 نشی نمیشه عضو دائم بشی و از امکانات گیلد استفاده کنی.ما هم رفتیم .تا ساعت 1 که حدود 3 ساعت رو باس با 2 تا raid که کمترینشون لول 57 بود بعدش من بودم که لول 50 بودم بود این اژدها رو زدیم جونش تازه نصفه شده بود.همه خر کله ها بودن.elliot که با 3 تا کاراتر بازی میکرد .با یه هانتر لول 60 از یه طرف با واریورش از یه طرف و با تانکش هم از یه طرف دیگهباس رو گرفته بود.20 تا هیلر هم روش بودن ولی 100 بار در حد مرگ رفت.
خلاصه بعد از 3 ساعت باس جونش نصفه شده بود اینا هم یکم شل کردن جنگیدن رو جونش کلی پر شد منم دیدم اگهبخوام واستم یه 2 روزی طول میکشه این اژدها رو بکشن من رفتم خوابیدم.

Boss پایین مپ 2 رو میگی دیگه ؟
به اون فقط Borc lvl60 می تونه دمیج درست حسابی بزنه . وار و کلاس های دیگه حتی اگه water ele هم داشته باشن دمیج خفن نمی تونن بزنن .
یادمه TF این boss رو تو نیم ساعت می کشت.

hadi_gamer
16-11-2009, 21:14
هوس کردم دوباره این رو بازی کنم.الان که اجرا کردم نوشت 26 تا آپدیت داره.حالا باید چی کار کنم؟ چطور دستی آپدیت کنم؟

ehsan_rx1
16-11-2009, 21:33
................

خیلی Boss باحالیه .................

تو مپ 2 هست من دیدم که Guild Reborn که 27 نفر بودن اونو کشتن که اول باید اونو بکشید بعد برید تو Port نزدیک Boss بعد دو تا دیگه هم مثل اینکه هست اگه اونا رو هم بکشید یه سلاح میده که برای لول 59 هست با 5 تا جای لپیس خیلی خفنه مشکل اینجاست که هفته ای یک بار هست ............

یادم رفت بگم من این طرف مشکل ندارم همه برن اون طرف ولی بهتره تو یه سرور باشیم ...........

mhv_kntu
17-11-2009, 09:07
هوس کردم دوباره این رو بازی کنم.الان که اجرا کردم نوشت 26 تا آپدیت داره.حالا باید چی کار کنم؟ چطور دستی آپدیت کنم؟
دستی دیگه آپدیت نمیشه . باید بزاری خودش Auto آپدیت شه . راه دیگه ای نیست . آپدیت ها کلا نسبت به اون زمان که شما بازی می کردی عوض شده و دیگه با اون روش ها نمیشه آپ کرد.

و مپ 2 هست من دیدم که Guild Reborn که 27 نفر بودن اونو کشتن که اول باید اونو بکشید بعد برید تو Port نزدیک Boss بعد دو تا دیگه هم مثل اینکه هست اگه اونا رو هم بکشید یه سلاح میده که برای لول 59 هست با 5 تا جای لپیس خیلی خفنه مشکل اینجاست که هفته ای یک بار هست ............

فکر نکنم اون دو تای دیگه مثل همین باشن . سمت ما که جند تا دیگه mini Boss داره که یه حالت گارد کنارش هستن.

erf45
17-11-2009, 09:51
چه کلاسی برداشتی؟ مطمئنا بیلدت اشتباهه.به نظر من باید از اول شروع کنی.کلاسی رو که میخوای برداری رو بگو تا بچه ها بیلدش رو بهت بگن تا یه کاراکتر قوی داشته باشی.

من Human و Fighter هستم . نه دوست ندارم از اول شروع کنم . الان سه تا دوست پیدا کردم همه تعطیل ! دیروز با هم رفتیم اون ته مپ یه جایی بود همه حرفه ای بودن و لول بالا ... کلی زامبی و ... هم بود که با هر ضربه 250 تا می برد .ضربات ما هم که اصلا اثر نمی کرد بهشون . خیلی حال داد ما فقط مشغول مردن بودیم !
یه چیزایی ! هم پیدا کردم اونجا آوردم 10000 تا فروختمش .

>> سوال : چطوری می شه فهمید دوستی که اد کردیم و الان آنلاین هست کجای نقشه است ؟؟؟

>> سوال: نوع ضربات من خیلی یکنواخت هست ولی بقیه فایتر ها دیدم چندین نوع ضربه زدن بلدن .

mhv_kntu
17-11-2009, 10:26
دستی دیگه آپدیت نمیشه . باید بزاری خودش Auto آپدیت شه . راه دیگه ای نیست . آپدیت ها کلا نسبت به اون زمان که شما بازی می کردی عوض شده و دیگه با اون روش ها نمیشه آپ کرد.

و مپ 2 هست من دیدم که Guild Reborn که 27 نفر بودن اونو کشتن که اول باید اونو بکشید بعد برید تو Port نزدیک Boss بعد دو تا دیگه هم مثل اینکه هست اگه اونا رو هم بکشید یه سلاح میده که برای لول 59 هست با 5 تا جای لپیس خیلی خفنه مشکل اینجاست که هفته ای یک بار هست ............

فکر نکنم اون دو تای دیگه مثل همین باشن . سمت ما که جند تا دیگه mini Boss داره که یه حالت گارد کنارش هستن.

ehsan_rx1
17-11-2009, 11:59
این هم عکسش برای هر دو طرف ........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mhv_kntu
17-11-2009, 14:53
از کاظم چند روزیه خبری نیست !!؟
احتمالا بستنش به تخت تا ترکش بدن ! (از بازی)

erf45
17-11-2009, 16:35
>> سوال: نوع ضربات من خیلی یکنواخت هست ولی بقیه فایتر ها دیدم چندین نوع ضربه زدن بلدن .

اینو فهمیدم .

یه سوال دیگه ! مثلا یه سنگ که بدست می آریم قیمتش نوشته 100000 ولی بازرگان ها و ... 10000 بیشتر نمی خرنش . جای خاصی برای فروش باید برد یا ... ؟

فکر نمی کردم بازیهای آنلاین انقدر اعتیاد آور باشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
17-11-2009, 19:56

ای بابا حالگیری شد که فکر کنم یه 500 مگی باید آپ کنم.

من Human و Fighter هستم . نه دوست ندارم از اول شروع کنم . الان سه تا دوست پیدا کردم همه تعطیل ! دیروز با هم رفتیم اون ته مپ یه جایی بود همه حرفه ای بودن و لول بالا ... کلی زامبی و ... هم بود که با هر ضربه 250 تا می برد .ضربات ما هم که اصلا اثر نمی کرد بهشون . خیلی حال داد ما فقط مشغول مردن بودیم !

>> سوال : چطوری می شه فهمید دوستی که اد کردیم و الان آنلاین هست کجای نقشه است ؟؟؟

بابا مگه لول چند هستی که میگی دوست ندارم از اول شروع کنم؟
از لول 1 تا 10 رو 2 ساعته میشه رفت تازه من کندش رو گفتم.
نوع ضربه زدن هم برای همه یکی هست هیچ تفاوتی نداره.شاید skill هاشون رو میگی.

mhv_kntu
17-11-2009, 22:50
الان سه تا دوست پیدا کردم همه تعطیل ! دیروز با هم رفتیم اون ته مپ یه جایی بود همه حرفه ای بودن و لول بالا ... کلی زامبی و ... هم بود که با هر ضربه 250 تا می برد .ضربات ما هم که اصلا اثر نمی کرد بهشون . خیلی حال داد ما فقط مشغول مردن بودیم !
تعطیل منظورت آفلاین هست دیگه ؟!
رنگ اسم مب ها رو ببین سعی کن اگه تنها هستی فقط سبز ها و زرد ها رو بکشی.
یه نکته دیگه : الان شما normal mode بازی می کنی و fighter نرمال مود واقعا ضعیفه و قابل مقایسه با ultimade mode نیست .
در ضمن حدود 90% بازیکن های زیره لول 50 این بازی غیر حرفه ای هستن و بازی رو خوب بلد نیستن . لول معیاری برای حرفه ای بودن نیست . از اون طرف کلی لول پایین حرفه ای هم هست . !

فعلا هر چی پیدا کردی بفروش . غیره اونچیزایی که خودت می تونی بپوشی و استفاده کنی تو لول های بالاتر.

سوال : چطوری می شه فهمید دوستی که اد کردیم و الان آنلاین هست کجای نقشه است ؟؟؟
دوستت رو نمی تونی بفهمی ! اگه منظورت اعضای تو Buddy list هست .
فقط در صورت party گرفتن جای اون رو روی مپ می تونی ببینی.

نوع ضربات من خیلی یکنواخت هست ولی بقیه فایتر ها دیدم چندین نوع ضربه زدن بلدن .
اونا مدام دارن از skill های مختلف استفاده می کنن . از ضربه مهمولی کم پیش میاد کسی استفاده کنه.

ای بابا حالگیری شد که فکر کنم یه 500 مگی باید آپ کنم.
نسبت به اون زمان که شما بودی کلی آپدیت بخاطر اضافه شدن مزایده یا همون Auction به بازی اضافه شد و یکم هم که بخاطر map جدید هست . یه سری weapon های جدید +50 هم اضافه کردن . ولی مهمترین تغییر نسبت به آخرین باری که شما بازی می کردی چیزی نیست جز OverPrice . همه قیمت ها وحشتناک گرون شده ! قیمت ها رو دیدی شاخ در نیار !!

MR.Punisher
17-11-2009, 23:26
از کاظم چند روزیه خبری نیست !!؟
احتمالا بستنش به تخت تا ترکش بدن ! (از بازی)

من خفن درگیر کارای دانشگاه شدم.میان ترم ها هم شروع شده.

mhv_kntu
18-11-2009, 06:21
یه سوال دیگه ! مثلا یه سنگ که بدست می آریم قیمتش نوشته 100000 ولی بازرگان ها و ... 10000 بیشتر نمی خرنش . جای خاصی برای فروش باید برد یا ... ؟
کلا همه چیز رو 1/10 قیمت می خرن ! جای خاصی لازم نیست ببری .

فکر نمی کردم بازیهای آنلاین انقدر اعتیاد آور باشه
تو که تازه شروع کردی! ما چی باید بگیم پس .
من خودم دیگه کلا همه بازی های آفلاین رو بوسیدم گذاشتم کنار بعد اینکه آنلاین رو شروع کردم ! یه تار مو بازی آنلاین خوب رو سرور اصلی به 100 تا GOW , crysis میارزه . (به نظر من )

من خفن درگیر کارای دانشگاه شدم.میان ترم ها هم شروع شده.
امیدوارم موفق باشی !
من خودمم بد جوری دوران دانشگاه شب امتحانی بودم ! درکت می کنم .