PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ گيم پد كامپيوتر

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

HoJJaT_007
31-01-2009, 22:45
ببخشید پس اینجا باید بحث کنیم چطوری با گیم پد فیفا بازی کنیم ؟! ؟

شما چندو قت پیش گفتید چند مدل Wheel معرفی میکنید که نکردید

من مدل مد نظرم FGW-850 فراسو هست

نظرتون چیه ؟ کسی خریدتش ببینه چطوریه ؟

نظرتون در مورد Logitech Formula Vibration چیه ؟ دنده و پدال داره ؟

Logitech Formula Vibration Feedback Wheel چطور ؟

Spaniuly
01-02-2009, 00:03
ببخشید پس اینجا باید بحث کنیم چطوری با گیم پد فیفا بازی کنیم ؟! ؟

شما چندو قت پیش گفتید چند مدل wheel معرفی میکنید که نکردید

من مدل مد نظرم fgw-850 فراسو هست

نظرتون چیه ؟ کسی خریدتش ببینه چطوریه ؟

نظرتون در مورد logitech formula vibration چیه ؟ دنده و پدال داره ؟

logitech formula vibration feedback wheel چطور ؟

دوست عزیز باور کن این روزا سرم شلوغه حق با شماست قول داده بودم چند مدل تو تاپیک بذارم البته سر قولم هستم این مسئله دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نه

در مورد پرسش شما:
اونچه که مسلم هست لاجی تک سلطان بی چون و چرای قطعات سخت افزاری نظیر گیم پد و ماوس و کیبورد و غیره هست بخصوص در مورد گیم پد معلومه که بهتر از فراسو هست ولی یکی از مسائلی که مطرحه صحبت قیمت و موجودی هست این روزا لاجی تک اصل به این راحتی ها گیر نمیاد تازه اگه هم بیاد قیمتش واقعا نسبت به مدلهای چینی بالا هست اگه از من مشاوره می خواهید باید بگم اگه قیمت براتون خیلی ملاک نیست دور فراسو و سایر مدل ها رو خط بکشید و لاجی تک رو توی اولویت قرار بدید در غیر اینصورت میتونید فراسو یا مدلهای دیگه ای که حتی از فراسو هم قیمتشون پایین هست خریداری کنید.

در ضمن دوست عزیز من هیچ وقت نگفتم که اینجا مختص فیفا هست خوبه میبینید که تاپیک استیکی (مهم) هست این کاربران تاپیک هستند که سوال های مختلف می کنن حالا دلیل نمیشه شما خودتو اینقدر ناراحت کنید و تقصیر ها رو بندازید گردن من در کل من درخواست ها و پرس های دوستان و کاربران محترم انجمن رو معمولا بی جواب نمیذارم و اگه از دستم کوچکترین کمکی بر بیاد دریغ نمیکنم. در مورد گیم پد سوالی دارین بازم بپرسید تا در حد توان کم و راهنمایی کنم.

مخلص همگی... یا حق
گیمر و سربلند باشید

HoJJaT_007
01-02-2009, 15:17
راستی . فقط لاجی تک فرموناش کلاژ دارن ؟ فراسو کلاژ نداره . پس چطوری دنده داره ؟ یعنی نیاز به کلاژ نداره یا اتوماته ؟ اگه اتومات باشه که دکوری میشه :دی

مارک های ارزون تر چیه ؟ اصلا تا 35 یا 40 تومن یه ست کامل (فرمون - پدال - دنده) پیدا میشه ؟

---------------

formula vibration feedback wheel لاجتیک هم دنده نداره ؟

Spaniuly
01-02-2009, 17:52
راستی . فقط لاجی تک فرموناش کلاژ دارن ؟ فراسو کلاژ نداره . پس چطوری دنده داره ؟ یعنی نیاز به کلاژ نداره یا اتوماته ؟ اگه اتومات باشه که دکوری میشه :دی

مارک های ارزون تر چیه ؟ اصلا تا 35 یا 40 تومن یه ست کامل (فرمون - پدال - دنده) پیدا میشه ؟

---------------

formula vibration feedback wheel لاجتیک هم دنده نداره ؟

نه فکر نمی کنم کلاج داشته باشن فراسو ها البته مطمئن نیستم.

مدلهای ارزون توی بازار زیاده ایامی مختلفی دارن که در واقع مونتاژ هستند و با یه اسم تقلبی روانه بازار میشن برای نمونه می تونم از دیاموند یا آپولون اسم ببرم که همگی چینی هستند ولی شما اگه زیاد کیفیت برات مهم هست و به این گیم پد خاص علاقه داری هر طور شده لاجی تک تهیه کن تا خیالت راحت باشه

HoJJaT_007
01-02-2009, 18:40
Steering Wheel TRUST Compact Vibration Feedback GM-3200 چطوره؟

کلا TRUST چطوره ؟ بعد از لجتیک حرف دومو میزنه ؟

Spaniuly
02-02-2009, 00:55
steering wheel trust compact vibration feedback gm-3200 چطوره؟

کلا trust چطوره ؟ بعد از لجتیک حرف دومو میزنه ؟

بدون تحقیق نمی تونم جواب بدم تحقیق می کنم در این مورد جواب میدم بهت حجت جان (چیزی در مورد این مارک به گوشم نخورده):10:

ولی اگه خودت فکر می کنی چنین مدلی قابل تایید هست و تحقیقاتت کافی هست با در نظر گرفتن قیمت می تونی اون رو هم کاندید کنی. البته من بازم یه تحقیقی می کنم نتیجه رو بهت اعلام می کنم. خوش باشی رفیق

HoJJaT_007
03-02-2009, 22:52
تحقیق کردید ؟

راستی . مرکز فروش این فرمونا و گیم پد کلا کجاست ؟

پاساژ یاران توی صادقیه میاره ؟

Spaniuly
04-02-2009, 01:18
تحقیق کردید ؟

راستی . مرکز فروش این فرمونا و گیم پد کلا کجاست ؟

پاساژ یاران توی صادقیه میاره ؟

بخدا وقت نکردم میزارم تو تاپیک در ضمن من از تهران نیستم

csshadows
12-02-2009, 10:55
سلام به همه.
يه سوال كوچيك داشتم كه تقريبا به اينجا مربوط ميشه.
من دارم بازي هاي پلي استيشن 1 رو روي كامپيوترم اجرا مي كنم.
همه چيش درسته فقط گيم پدهام رو نميشناسه.
مونم مشكل از تبديل كننده است يا از گيم پدها؟
كسي راهي بلده بگه.

Altec_Lansing
12-02-2009, 13:23
سلام

با این دسته لاجیتک میشه بازیهای اکشن اول شخص مثل کرایسیس وارهد ، fear یا farcry 2 یا ... رو هم بازی کرد ؟

Game Pad Logitech ChillStream

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
12-02-2009, 17:29
سلام به همه.
يه سوال كوچيك داشتم كه تقريبا به اينجا مربوط ميشه.
من دارم بازي هاي پلي استيشن 1 رو روي كامپيوترم اجرا مي كنم.
همه چيش درسته فقط گيم پدهام رو نميشناسه.
مونم مشكل از تبديل كننده است يا از گيم پدها؟
كسي راهي بلده بگه.

به نظرم از هیچ کدوم شما از epsx 1.6 استفاده کنید و یا از emuraiden استفاده کنید و تنظیمات دسته رو اعمال کنید انشاله درست میشه اگه نشد احتمالا دسته هاتون ساپورت نمیشه که یه ذره بعید هست چون دلیلی نداره

سلام

با این دسته لاجیتک میشه بازیهای اکشن اول شخص مثل کرایسیس وارهد ، fear یا farcry 2 یا ... رو هم بازی کرد ؟

Game Pad Logitech ChillStream

در مورد این مطمئن نیستم ولی دسته طرح 360 فراسو برای وارهد شناخته میشد ولی برای اول شخص استفاده از گیم پد اصلا توصیه نمیشه

Spaniuly
12-02-2009, 18:19
قول داده بودم که محوریت بیشتری روی فرمان ها داشته باشم بنا به درخواست کاربرها این صفحه خاص رو به معرفی گیم پدهای wheel اختصاص میدم و هر روز با معرفی یک فرمان در خدمت شما خواهم بود.

Racing Wheel Farassoo FGW-810 فرمان بازي فراسو اف جی دبلیو 810

Features:
2 Axis Joysticks, D-Pad and 10 Independent Action-Controlled Button. Inlaid Vibrator Motor Makes Game more Realistic.Wheel has 180° Veer Angels.Foot Pedal is Equipped with Spring-Accelerating Control and Brake Control, Making your Driving more Realistic.

Wheel Layout :
No.1 : Gear Shift No.2 : Right DirectionNo.3 : Programmable Keys No.4 : Left Direction
No.5 : Programmable Keys
No.6 : Mode (Analog/ Digital)

Pedals Layout :
No.1 : Gas PedalNo.2 : Brake Pedal
No.3 : Floor Mat

Physical & Mechanical Characteristics :
Wheel Rotation : 180 degreesDimensions : 344.2(W) x 269.5(L) x 280.5(H) mmNet Weight : 1.6 Kg

Electrical Characteristics :
Compatibility: PlayStation®/PC USBInput Power: 5.0 VDC. 170mACable Length: 2.0m

System Requirements :
Pentium® Processor or Compatible64 MB RAMDirect X7.020MB of Available Hard Disk SpaceCD-ROM DriveWindows® 98/ 2000/ ME/ XP

قيـــــــــمت تقریبی : 30,000 تومان

Spaniuly
13-02-2009, 19:23
Racing Wheel Farassoo FGW-850 فرمان بازي فراسو اف جی دبلیو 850

Features:
Play Station® 2/PC USB Compatible. F1Style and Standard Manual Transmission Shift Options. Sensitivity Dial for In-game Adjustment . Lap-mount and Table-mount Options with Traction Tape to Avoid Sliding.Analog Control Stick Mounted on the Wheel for Use with Games.Gripped and Weighted Pedals with Precise Analog Control. Fully Rubberized Steering Wheel with Ergonomical Designed Grip and Weight.Realistic Vibration Feedback for Effect-feeling on Every Crash, Bump and Turn .

Wheel Layout :
No.1 : Gear Shift
No.2 : Steering Sensitivity AdjustmentNo.3 : Rubberized Steering WheelNo.4 : Analog Control StickNo.5 : Buzzer

Pedals Layout :
No.1 : Gas Pedal
No.2 : Brake PedalNo.3 : Floor Mat

Physical & Mechanical Characteristics :
Wheel Rotation : 200 degreesDimensions : 78(H) x 43.5(W) x 39(L)cmNet Weight : 3.52kg

Electrical Characteristics :
Compatibility : PlayStation®/PC USBInput Power : 5.0 VDC. 170mACable Length : 2.0m

System Requirements :
Pentium® Processor or Compatible64MB RAM20 MB of Available Hard Disk SpaceCD-ROM Drive
Direct X7.0Windows® 98 / 2000 / ME / XP

قیمت تقریبی : 40.000 تومان

Toranj_mhg
13-02-2009, 21:29
آقا من در حد 15 الی 20 هزار تومن یه جفت گیم پد می خوام با طرح ps که با داداشم PES بازی کنم.... آیا با این بودجه میشه یه چیزی پیدا کرد که یکی دو سال دووم بیاره؟؟؟

Spaniuly
14-02-2009, 12:11
آقا من در حد 15 الی 20 هزار تومن یه جفت گیم پد می خوام با طرح ps که با داداشم pes بازی کنم.... آیا با این بودجه میشه یه چیزی پیدا کرد که یکی دو سال دووم بیاره؟؟؟

شما با 9 تومن هم میتونی طرح ps2 بخری (توی پاساژ فلیپس و همینطور خیام جنوبی نرسیده به فلکه جهاد هم هست) ولی اگه میخوایی یه جفت با دوام گیر بیاری میتونی از دسته های فراسو استفاده کنی البته طرح ps2 (البته یه ذره فرق میکنه قیافه اشون) بله با این بودجه میتونی چیز با دوام بخری

Spaniuly
14-02-2009, 12:26
Logitech Formula Vibration لاجیتک فرمولا ویبریشن

Cruise to victory with the Logitech Formula Vibration Feedback Wheel! Pull out the extendable wings to kick back and race with the wheel in your lap, or attach the included suction cups for a rock-solid driving experience on your desk. The included software allows you to tweak your wheel for maximum performance, and the 12 programmable buttons, wheel mounted paddle shifters, responsive gas and brake pedals, and dual vibration motors help you feel like you're really on the racetrack.

Productbeschrijving
Logitech Formula Vibration Feedback Wheel - set van stuur en pedalen

Type apparaat Set van stuur en pedalen
Gewicht 2.5 kg
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Aantal knoppen 12
Voorzieningen Programmeerbare knoppen, terugkoppeling
Garantie van de fabrikant 2 jaar garantie

قیمت تقریبی محصول : 45.000 تومان

Spaniuly
14-02-2009, 12:34
formula vibration feedback wheel فرمان بازي فورمولا ويبريشن فيدبك ويل

General

Device Type
Wheel and pedals set

Colour
Black

Input Device

Compatible Game Consoles
PC

Connectivity Technology
Wired

Buttons Qty 12
Pointing Device / Manipulator 8-way D-pad
Features Programmable buttons, vibration, feedback, sensitivity adjustment
Interfaces 1 x USB - 4 PIN USB Type A
Software Included Drivers & Utilities
OS Required Microsoft Windows 98/ME/2000/XP, Microsoft Windows Vista
System Requirements Details Windows 98/2000/ME/XP - Pentium - RAM 64 MB - HD 20 MB
Service & Support 2 years warranty
Service & Support Details Limited warranty - 2 years

قیمت تقریبی محصول : 54.000 تومان

Toranj_mhg
15-02-2009, 01:49
دستت درد نکنه ولی این آدرسایی که دادی مال کدوم شهره؟؟؟؟

mghaffari49
23-02-2009, 20:43
سلام.من یک مبدل دستهps به pc گرفتم مدل PU205(بازرگانی دیاموند) ولی دسته ی پلی استیشن ام رو نمیشناسه. لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن پورتهای USB اش کار میکنه و چراغ دسته ام هم روشن میشه.

Sean_paul85
25-02-2009, 17:49
سلام.
من ي گيم پد طرح ps1 بدون شوك و ساده دارم.اون devdata ي مربوط به دسته خودمم گذاشتم.دكمه هام درست شدن اما تو بازي به هر بازيكني كه پاس ميدم بر ميگرده چند قدم عقب و بعدشم دكمه sprint رو كه ميگيرم با سرعت برميگرده عقب.من چي كار كنم؟ :((
راستي دستم diamond e. ارزونم خريدمش.اون devdata اي كه 50 كيلوبايت بود رو هم چند تاشو كپي پيست كردم اما فرقي نكرد فقط جاي دكمه ها عوض شدن.
لطفا كمكم كنيد.

Spaniuly
26-02-2009, 10:13
سلام.
من ي گيم پد طرح ps1 بدون شوك و ساده دارم.اون devdata ي مربوط به دسته خودمم گذاشتم.دكمه هام درست شدن اما تو بازي به هر بازيكني كه پاس ميدم بر ميگرده چند قدم عقب و بعدشم دكمه sprint رو كه ميگيرم با سرعت برميگرده عقب.من چي كار كنم؟ :((
راستي دستم diamond e. ارزونم خريدمش.اون devdata اي كه 50 كيلوبايت بود رو هم چند تاشو كپي پيست كردم اما فرقي نكرد فقط جاي دكمه ها عوض شدن.
لطفا كمكم كنيد.

خوب devdata با دسته شما متناسب نيست من اوايل همين تاپيك يه devdata ساختم براي بدون شوك از اون استفاده كن

Sean_paul85
26-02-2009, 15:35
خوب devdata با دسته شما متناسب نيست من اوايل همين تاپيك يه devdata ساختم براي بدون شوك از اون استفاده كن
سلام.
اوني كه شما گفتينو استفاده كردم با اون اصلا fifa اجرا نميشه.
تمام كارايي كه گفتينم كردم.هم اون دو تا فايل از input پاك كردم هم اينو كپي كردم توي user.
اما با اين جديده اصلا اجرا نميشه.
چي كار كنم؟ :(

Bs_panzer
26-02-2009, 23:51
این دسته فراسو رو دیدید ؟
کپه دسته 360 !
بی سیم !!!
23 هزار تومن !!!!
من اگه این رو تهیه کنم میتونم جای دسته 360 توی بازی ها استفاده کنم ؟
لینک مشخصات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
27-02-2009, 00:18
کپه دسته 360 !
بی سیم !!!
23 هزار تومن !!!!
لینک مشخصات :

منم خريدم ولي سيم دار هست كلا خوش دست نيست من كه دستم به ps2 ها عادت كرده

mr bahram
06-03-2009, 11:39
سلام گیم پد من twin usb vibration gampad هست و دوقلو
همه یشفشها رو استفاده کردم نشد اون فیلی هم که برای دو قلو ها اوابل فروم دادید دانلود نمیشه میشه یکی دیگه بذارید
با تشکر

Spaniuly
06-03-2009, 19:41
سلام گیم پد من twin usb vibration gampad هست و دوقلو
همه یشفشها رو استفاده کردم نشد اون فیلی هم که برای دو قلو ها اوابل فروم دادید دانلود نمیشه میشه یکی دیگه بذارید
با تشکر

از وقتي كه اين remapdevdata اومده هركس ميتونه براي خودش devdata بسازه لينك دانلودش توي همين تاپيك اومده. حتي با اين نام هم توي تاپيك فيفا 09 هم هست

Javad_Ed
24-03-2009, 04:55
سلام
این طرح ps2 که میگین

اینه ؟

راستی
این جفتش رو کسی قیمت داره ؟

ممنون

Spaniuly
24-03-2009, 09:06
سلام
این طرح ps2 که میگین

اینه ؟

راستی
این جفتش رو کسی قیمت داره ؟

ممنون

تقريبا بله اون اولي طرح ps2 هست با كمي نو آوري ولي طرح ps2 اصولا كپي خود دسته ps2 هست

اون دومي هم جفتي نداره اونا دسته هاي طرح 360 هستند كه داراي اسلايدر هستند من 7 8 ماه پيش 15 تومن خريدم الانم نبايد ارزونتر از 13 يا 14 تومن باشه قيمتشون نميدونم شايدم گرونتر شدن ولي من همين رو 15 و پونصد گرفتم 16 تومن ميگفت پونصد تخفيف گرفتم بازم سوالي هست در خدمتم

mansourfcb
26-03-2009, 23:37
من دسته هاي پلي استيشني شوك دار دارم.

توي fifa 09 وقتي انالوگ روشنه جهت ها از كار ميافته و بايد از جوي استيك سمت چپ بجاي جهت ها استفاده كرد .
آيا راهي هست كه وقتي انالوگ روشنه جهت ها هم كار كنه ؟؟؟

Spaniuly
26-03-2009, 23:58
من دسته هاي پلي استيشني شوك دار دارم.

توي fifa 09 وقتي انالوگ روشنه جهت ها از كار ميافته و بايد از جوي استيك سمت چپ بجاي جهت ها استفاده كرد .
آيا راهي هست كه وقتي انالوگ روشنه جهت ها هم كار كنه ؟؟؟

خير متاسفانه راهي نيست

mansourfcb
27-03-2009, 19:09
خير متاسفانه راهي نيست

اگه توي تنظيمات devdata جاي اعداد مربوط به dpad با اعداد استيك چپ عوض بشه بايد درست بشه.
اينطور نيست ؟؟؟

Spaniuly
27-03-2009, 21:05
اگه توي تنظيمات devdata جاي اعداد مربوط به dpad با اعداد استيك چپ عوض بشه بايد درست بشه.
اينطور نيست ؟؟؟

نه اینطور نیست نمیشه دایرکت پد نمیتونه شماره هاش برای آنالوگ کار کنه

Mahbod91
06-04-2009, 13:56
کپه دسته 360 !
بی سیم !!!
23 هزار تومن !!!!
لینک مشخصات :

این پد به لعنت خدا هم نمیارزه! ، هیچ دسته ای با مارک درست حسابی از هر لحاظ به دسته 360 نمیرسه حالا این میخواد برسه؟
من دسته 360 رو پیشنهاد می کنم و بنظرم از هرلحاظ از همه ی دسته های دنیا بهتره :

2 سال جایزه بهترین طراحی رو برای خوشدست بودن گرفته
توسط بازیهای PC ساپورت میشه ، خیلی از بازیها هستن که هیچ گیم پدی رو ساپورت نمی کنن و فقط دسته 360 ساپورتن
تنها دسته ایه که جای اعداد تو بازیها عکس دکمه های خودش میاد !!
درایور های غیر رسمی داره که میتونید دکمه ها رو Mapping شون رو عوض کنید!!! یعنی بازیی مثل DMC 3 که با هیچ دسته ای نمی شد بازیش کرد ، چون مثلا آنالوگ راست و چپ رو برعکس تشخیص میداد ، یا دکمه ی B رو A میدید ، میتونید برید تو درایور 360 ، جای A و b و آنالوگها رو عوض کنید!
میتونید اگه 360 خریدید به اون هم وصلش کنید!

M.s.95
10-04-2009, 16:43
سلام دوستان !

ببخشید من یه گیم پد خریدم تا چند وقته پیش کارمیکرد !!! امروز بعد از 1ماه که خواستم باهاش کار کنم وقتی وصل میکنم به pc تشخیص میده ولی کار نمیکنه و بعد از چند دقیقه خود به خود ویبره میزنه و مجبورم usb رو در بیارم !!! تا چیند وقته پیش خیلی خوب کار میکرد !!! درایوش رو هم نصب کردم ولی نشد !!! نمیدونم چکار کنم اگه میشه کمک کنین خیلی مهمه !!! ممنون

M.s.95
10-04-2009, 18:14
کسی کمک نمیکنه !!! خیلی خلی ضروری هست برای امروز نیاز ضروری دارم کمک کنیننن !!! :((((((((

M.s.95
10-04-2009, 22:47
دوستان خیلی ضروریه هیچ کی نتونست کمک کنه !!! :|

abolf@zl
13-04-2009, 11:59
سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه gamepad xbox روی pc جواب میده؟اگر جواب مثبته قیمته اصلیش چنده و از کجا باید بخرم؟از کجا بفهمم که اصله یا نه؟
ممنون.

بی باک بی بال
14-04-2009, 18:57
سلام می خواستم دسته پلی استیش یک به pc نصب کنم نرم ابزار رشو می خواه

vertigo123
15-04-2009, 14:37
با سلام ..من يه گيم پد بي نام و نشون دارم(البته روش نوشته xp) از نظر ظاهري شبيه js322 هست تا حالا ويندوز xp كامل ميشناخت و كار مي كرد(در كنترل پنل قسمت گيم كنترلر با عنوان twin usb gamepad)
ولي جديدا وقتي به پورت usb,وصل ميكنم نميشناسه و پيغام ميده usb device not recognize .و در قسمت device manager هم زير شاخۀ usb يك unknown device اضافه ميشود و زير شاخۀ usb human interface هم يك پيغام خطا وجو دارد:(Windows has stopped this device because it has reported problems)
حالا به نظر شما راه حلش چيه(در ضمن پورتهاي يواس بي سالم هستند) ..ذرايورش رو ميتونم از جايي بگيرم؟..با سپاس.
.
.
.
.
حل شد.

hossein hidden
16-04-2009, 15:04
salam ma 1,2 sal pish ye farmun gereftam vali derivesho gom kardam esmesh steering while kac derivesho nadare?

Big-Boss
16-04-2009, 23:19
من از جوی استیک ps2 به همراه مبدل برای pc استفاده میکنم
اما در بعضی از بازی های مثل H.A.W.X و gta iv مشکل دوربین دارم به این صورت که دوربین شروع میکنه به سمت یه مسیر رفتن (انگار مدام در قرار دادن دوربین در یه سمت هستیم) نتیجه اش هم این میشه که در gta iv همیشه دوربین پایین هست و در H.A.W.X هم دوربین مدام در حال چرخیدن به دور هواپیما هست
آیا کسی برای این مشکل راه حلی داره؟

rezakheyri
19-04-2009, 13:05
داداش fifa09با دسته بازی کردنی مثلا تکلش یا پاس عمقیش و... کار نمیکنه کرکی چیزی واسه درست کردنش نیست؟

afrouz
21-04-2009, 05:24
سلام
کلا به نظر من اگه دسته های شما usb خوره بهتر از کامپیوتر اصلا نکشی و همیشه بهش وصل باشه اونوقت تو device manager میتونی دیس ایبلش کنی
تازه من یک رکورد تو بازی کردن با دسته دارم اونم از اون دسته های قدیمی که هم یو اس بی داره و هم پورت پارالل که مال شش سال پیشه و من هنوزم دارم باهاش کار میکنم !نبود!!!

farid ejay
24-04-2009, 23:40
کسی میدونه چجوری gamepad رو روی بازی gta iv بشناسونیم :31:

Spaniuly
25-04-2009, 09:46
کسی میدونه چجوری gamepad رو روی بازی gta iv بشناسونیم :31:

2 تا فايل dll هست كه يكي در system32 كپي ميشه و ديگري در فولدر windows اين دوتا فايل dll در تاپيك تمامي مشكلات در نصب و اجراي GTA IV كه توسط بني عزيز زده شده هست به نظر ميرسه راهي نيست كه دسته هاي غير 360 رو بشه شناسوند چون ذاتا بازي از روي XBox360 پورت شده و تمامي خصوصيالت مربوط به اون رو داره

داداش fifa09با دسته بازی کردنی مثلا تکلش یا پاس عمقیش و... کار نمیکنه کرکی چیزی واسه درست کردنش نیست؟

اتفاقا از صفحه 5 و 6 به اين طرف كلي پيرامون Devdata بحث بود اين devdata يك فايل ديتا هست كه داخل كدهاي مربوط به گيم پد هاي معروف قرار داده شده ولي از اونجايي كه گيم پد هايي كه ما توي ايران ازشون استفاده مي كنيم توسط كارگاههاي غير معتبر چيني ساخته ميشه براي بازي ناشناس هستند و بنابراين بايد كد مخصوصي براي هر دسته شناسونده بشه ولي همين شناسوندن كارش سخت شده به اين دليل كه دسته ها با هم فرق دارند و براي دو تا دسته شبيه هم ممكن يك كد ديتا جواب نده كلي فايل ديتا همراه با نحوه استفاده اش در صفحات آغازين تاپيك موجود هست كه اگه كمي وقت بذاريد اطلاعات كاملي در اين زمينه به دست خواهيد آورد حتي يه فايل Exel هم درست كردن كه به صورت هوشمند devdata ميسازه

سلام دوستان !

ببخشید من یه گیم پد خریدم تا چند وقته پیش کارمیکرد !!! امروز بعد از 1ماه که خواستم باهاش کار کنم وقتی وصل میکنم به pc تشخیص میده ولی کار نمیکنه و بعد از چند دقیقه خود به خود ویبره میزنه و مجبورم usb رو در بیارم !!! تا چیند وقته پیش خیلی خوب کار میکرد !!! درایوش رو هم نصب کردم ولی نشد !!! نمیدونم چکار کنم اگه میشه کمک کنین خیلی مهمه !!! ممنون

دوست عزيز دسته شما به دلايلي آسيب ديده اين ميتونه دليلش زمين خوردنها خفن باشه كه موجب قطعي مدار چاپي و يا در زماني كه به كامپيوتر وصل هست نبايد محكم به زمين بخوره چون شوك سنگيني به دسته وارد ميشه كه حتي مشاهده شده اي شوك ميتونه كابل يا سيم usb رو به طور كامل از داخل قطع كنه و البته نگهداري نا صحيح از دسته مي تونه به مرور باعث بشه سيم شما از چند جا دچا قطعي بشه اين باعث ميشه اين پيغام ها داده بشه

سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه gamepad xbox روی pc جواب میده؟اگر جواب مثبته قیمته اصلیش چنده و از کجا باید بخرم؟از کجا بفهمم که اصله یا نه؟
ممنون.

پارسال يه تعدادي وارد بازار شد كه فراسو واسه خودش خوب جا باز كرد و قيمت مناسبش باعث فروش خوبي شد ولي كم كم مشخص شد خيلي چيز جالبي نيستن اتفاقا هفته پيش كه تبريز بودم ديدم توي ويترين يك مغزه گذاشته فكر كردم از همين چيني ها باشه ولي رفتم تو و قيمتش رو پرسيدم محصول خود مايكروسافت بود كه مخصوص براي PC بود. وايرلس هم بود 65 تومن گفت ولي زيايي هاي دسته چشم آدم رو كور مي كرد من كه خيلي دهنم آب افتاد

سلام می خواستم دسته پلی استیش یک به pc نصب کنم نرم ابزار رشو می خواه

شما به دستگاه تبديل نياز داريد كه توي گيم پد فروشيها مي تونيد گير بياريد. نمونه اش هم اگه اشتباه نكنم گل محمدي جان در صفحه اول گذاشتن ايشون هم از تبديل استفاده مي كنن

با سلام ..من يه گيم پد بي نام و نشون دارم(البته روش نوشته xp) از نظر ظاهري شبيه js322 هست تا حالا ويندوز xp كامل ميشناخت و كار مي كرد(در كنترل پنل قسمت گيم كنترلر با عنوان twin usb gamepad)
ولي جديدا وقتي به پورت usb,وصل ميكنم نميشناسه و پيغام ميده usb device not recognize .و در قسمت device manager هم زير شاخۀ usb يك unknown device اضافه ميشود و زير شاخۀ usb human interface هم يك پيغام خطا وجو دارد:(Windows has stopped this device because it has reported problems)
حالا به نظر شما راه حلش چيه(در ضمن پورتهاي يواس بي سالم هستند) ..ذرايورش رو ميتونم از جايي بگيرم؟..با سپاس.
.
.
.
.
حل شد.

مي شه بفرماييد مشكلش چي بود و چه طور حل شد تا دوستان كه مشكل مشابه دارن بتونن حل كنن؟

من از جوی استیک ps2 به همراه مبدل برای pc استفاده میکنم
اما در بعضی از بازی های مثل H.A.W.X و gta iv مشکل دوربین دارم به این صورت که دوربین شروع میکنه به سمت یه مسیر رفتن (انگار مدام در قرار دادن دوربین در یه سمت هستیم) نتیجه اش هم این میشه که در gta iv همیشه دوربین پایین هست و در H.A.W.X هم دوربین مدام در حال چرخیدن به دور هواپیما هست
آیا کسی برای این مشکل راه حلی داره؟

آره منم يه دسته 360 دارم مال فراسو هست آنالوگ راست (جهت بالا) فشار داده ميشه و چون آنالوگ راست در بازيها دوربين رو تغيير ميده باعث ميشه به سمت بالا حركت كنه ظاهرا ايم مشكلي هست كه در دسته اي فراسو ديده شده

Crespo
25-04-2009, 23:34
سلام دوستان. من یه گیم پد diamond دارم. نمیدونم امروز چش شده، هر وقت اومدم pes بزنم، این چراغ شوکش خاموش شد و کلاً گیم پد از کار افتاد و علاجش این ود که یه بار از از کیس قطعش کنم و دوباره وصلش کنم. وقتی هم که چراغش می خواست خاموش بشه اسپیکر دومم یه حشحشایی می کرد!!!!!!!! نمی دونم چه ربطی داره!!!!!!

nana a
27-04-2009, 13:01
:31:سلام بچه ها.من game pad farassoo مدل fgp-666 که wire less هست رودارم.میشه لطف کنید نحوه ی تنظیم یک جفت از اون رو به صورت تصویری برای fifa9 بذارید؟ آخه دکمه هاش با بقیه ی گیم پد ها فرق داره. خیلی خیلی ممنون میشم. :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nana a
28-04-2009, 16:09
منم این سوالو دارم.لطفا جواب بدید.:31:

h_zaman06
29-04-2009, 18:57
با سلام ...
لطف کنید یه دسته برای بازی فیفا 09 معرفی کنید که بدون مشکل شناخته بشه و بشه از تمام سوییج ها و قابلیتهایی که روی کیبورد هست هم استفاده کرد ...
قیمت مناسبی هم داشته باشه :)

starpars
07-05-2009, 17:05
دوستان من یه دسته usb مدل shan واسه pc دارم سی دی چیزی هم ندارم برای راه اندازی شوک دسته باید ]d;hv ;kl درایورشو از کجا پیدا کنم ؟ کسی درایورشو نداره ؟

khelane
07-05-2009, 17:12
منم از همون موقع كه PC گرفتم چند بار جوي استيك گرفتم و چند تاش خراب شد و يكيش خوب از آب درومد
يكي كه تقريبا طرح PS2 بود ولي كمي بزرگتر (چند تا فرق داشت با PS2) يه 3 يا 4 سالي هست كه دارمش از موقعي كه خريدمش فقط لاستيك جهت را يه بار عوض كردم و الان هم مثل روز اولش كار ميكنه اسمشم نميدونم روش نوشته(Snopy)

اين اواخر هم يه مبدل گرفتم كه همزمان دو تا دسته PS را به PC وصل ميكنه
و همه دكمه ها و آنالوگ و L3R3 و .. كار ميكنند
اينيم خيلي جالبه و قيمتش هم 4 تومنه
اينم يه عكس كه قبلا تو فروم گذاشته بودم

دسته من هم با مبدلش عین مال شما فقط رنگ دسته من سفیده خدا وکیلی اخرشه از 2.5 ساله پیش تا حالا دارم خراشی هم نخورده خیلی برام عزیزه به شماهم توصیه میکنم این نوع دسته و مبدلی رو دست هردوستی نباید داد

M2M68
07-05-2009, 17:42
سلام
من يه دسته بازي تكي دارم كه مدلش Shaan هست قبلا يه سي دي داشت كه از طريق اون نصب ميشد سي ديو گم كردم حالا من ميخوام درايور اين دسته بازيو پيدا كنم و نصب كنم ويندوز هم دسته بازيو نميشناسه اما هرچي ميگردم اصلا سايت سازندشو پيدا نميكنم اگه كمك كنين ممنون ميشم.

Spaniuly
07-05-2009, 22:57
سلام
من يه دسته بازي تكي دارم كه مدلش Shaan هست قبلا يه سي دي داشت كه از طريق اون نصب ميشد سي ديو گم كردم حالا من ميخوام درايور اين دسته بازيو پيدا كنم و نصب كنم ويندوز هم دسته بازيو نميشناسه اما هرچي ميگردم اصلا سايت سازندشو پيدا نميكنم اگه كمك كنين ممنون ميشم.

عكسي ازش داري؟ طرح PS2 هست؟

ashkanshahroozy
16-05-2009, 07:54
سلام دوستان
دسته ی من greal هست و اوایل انتشار بازی یک devdata پیدا کردم که کارم رو راه انداخت ولی آنالوگام کار نمیکنه کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ؟
اگه بشه devdata ای میشه ساخت ؟

mf.designing
21-05-2009, 14:17
نظرتون راجب FARASOO FG666 wi-fi (البته اسمشو که نوشتم دقیق یادم نیست) که مثه 360 هست چیه ؟ موردی نداره ؟ راحته ؟ از چه باطری استفاده میکنه ؟ راستی کنترولر فرمان چی خوبه ؟ دورش زیاد باشه

malkemid
21-05-2009, 17:40
بهترین دسته خلبانی چیه دوستان؟تا قیمت زیر 20...

ghermezeteh
22-05-2009, 13:46
سلام من تا حالا با gamepad و joystick و کلا دسته کامپیوتر کار نکردم می خواستم یه راههنماییه کلی در این زمینه بکنید.ممنون.من یه دسته boxker usb 8828c خریدم نیاز به درایور داره؟البته یه دسته دو قلو هم دارم نمیدونم اسمشو روش نوشته h.b .آیا همه بازی ها رو میشه با دسته بازی کرد؟فرق گیم پد و جوی استیک چیه؟و هر چیزه دیگه که خودتون میدونید بگید.با تشکر

ali_m00100
23-05-2009, 11:40
آقا دمت گرم-منم همین مشکلو دارم-میشه بگی چیکار کردی درست شد؟

aria irani
31-05-2009, 10:31
سلام
من یه دوتا دسته گیم برای کامپیوتر میخام که شبیه دسته پلی استیشن 2 باشه از نظر قیافه و ویبراتور یا لرزنده هم مثل پلی استیشن داشته باشه.و کیفیتتش خوب باشه. قیمتش مناسب باشه.
چی پیشنهاد میکنید.وقیمتاش چنده؟ کیفیتاش چه جوریه.

در ضمن این دسته ها تو بازیهای مختلف کار مکنن پرتابلها و فلشها و بازیهای مختلف پی سی ؟

بعد اینکه با اون تبدیل تو پست 301 شما دسته اصل پلی استیشن رو به پی سی وصل میکنید؟

aria irani
31-05-2009, 10:32
این آنالوگ چیه؟ مگه دسته دیجیتال هم داریم؟

Devdata چیه؟

bozonghare
02-06-2009, 08:26
دسته FGP-666 RF ساخت farasoo جدیدا ساخته شده و مخصوص PC و وایرلس است به قیمت 28:

از دوستان کسی از این دسته استفاده کرده است؟ برد دسته چقدر است و از چه باطری استفاده میکند؟؟؟

aria irani
02-06-2009, 14:19
یه دسته لاجیتک هم بود بچه ها میگفتن 28 تومن اینطوراست تو صفحات قبل درسته ؟!!!
اگه باشه میخام آدرس بدین

aria irani
02-06-2009, 14:27
فراسو رو که یکی از بچهها تو صفحات قبل میگفت خوب نیست اون مدل سیمیش که شبیه ایکی باکس 360 هست.بی سیمش رو نمیدونم

aria irani
03-06-2009, 07:58
سلام من دیروز رفتم ولیعصر یه دوتا دسته مارک Viera گرفتم. هر دسته تو پک جدا بود. دونهای 6500 بود دوتاش رو 12.500 گرفتم.
حالا یه موردی یکیش رو باز کردم اون دکمه جهت دار سمت چپش  که تو سمتچپ دستهاست یکم سفتتر از بقیه است. این طبعی هست برای این مدل دستههای تو بازر برای شما هم از این جور مشکلات هست؟

راستی از این مدلهای شبیه پلی استیشن 2 هم هست اینم شکلش:

یه چیزه دیگه پشتش زده Made in china , و کنارش سایت viera-co.com رو زده که سایت ایرونی!! این چه مدلش هست یعنی ان دسته ها رو که ساخت چین هست وارد میکنن با اسم مثلا خودشون. ولی دسته ساخت اونجاست و سفارش دادن با این مارک براشون بزنن؟

یه چیز دیگه این وبیره یا شوکش رو چه جور کار بندازم. یه دوتا بازی پرتابل داشتم دستش رو خوند . crazy chiken cart 2
ولی تو بازی crazy frog پرتابل که تو پلی استیشنش دسته میلرزه اینجا حتی دسته رو نشناخت. چیکار کنم که بشناسه و چه بازی بگیرم که ویبره داشته باشه.

یدون Pes 2009 ' گرفتم 2 تومن. تازه معمولی بود لوح نقرهای هم نبود یه tomclancy hawkگرفتم 1500 لوح نقرهای که دیویدی رامم نمیخونه! تازه سیستمم هم نمیدونم بکشه با این بازی ها یا نه؟
یه راهنمایی هم دراین مورد بکنی.
و ببخشید که زیاد نوشتم.

aria irani
03-06-2009, 10:12
یک سوال دیگه هم دارم دسته xbox 360 ]چنده؟ چون تو چندتا مغاز دیدم میگفتن 36 تومنه یه دسته درسته؟

bozonghare
03-06-2009, 13:40
دسته FGP-666 RF ساخت farasoo جدیدا ساخته شده و مخصوص PC و وایرلس است به قیمت 28:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز دوستان کسی از این دسته استفاده کرده است؟ برد دسته چقدر است و از چه باطری استفاده میکند؟؟؟

یعنی هیچکس نداره ؟ مشابهشو چی؟

Ali_vdo
03-06-2009, 17:52
من دارم و دوستم با سیمشو داره
حدودا 10 متر برد داره
2تا باتری قلمی میخوره ولی یه سیستمی داره که اگه باهاش کار نکنی خاموش میکنه و باتری مصرف نمیشه ، کلا از لحاظ مصرف کم مصرفه
اما از لحاظ درایور دست رو دلم نذار که خونه !
الانم واسه این اومدم تو این تاپیک که ببینم کسی اینجا راه حلی برای مشکلش نداره ! چون هرجا رفتم نا امید شدم
این دسته یه مشکل عجیبی داره اونم اینه که از لحاظ نرم افزاری یه سری دکمه ها جابجا عمل می کنن یه سری هم عمل نمی کنن ! مثلا تریگر هاش کار نمی کنن ! تنها بازی که باهاش سازگار بوده سری PES هست اونم بخاطر اینکه خود بازی یه سیستم کانفیگ قوی داره که دسته با اون ست . تو بقیه بازی مشکل سر جاشه !
به پشتیبانی هم گفتم ، گفت اگه مشکل سخت افزاری برات عوض میکنیم اما نیست
نه باهاش fifa میشه بازی کرد نه هیچ بازی دیگه ای ( آرزوش رو دلم مونده )
با xpadder سازگاره اما هیچی خود دکمه هاش نمیشه
من تو تهران برای پیدا کردنش دهنم سرویس شد ! تو کل پاساژ پایتخت حتی یدونشم نداشتن . آخر سفارش تلفنی دادم اونم آخریش بود با پیک برام آورد ساعت 10 شب 5 تومن هم گرفت !
الانم گوشه کمد داره خاک میخوره . تنها مشکلش همینه وگرنه باقی چیزاش خوبه ولی این مشکل هم کم نیست
برو دنبال دسته 360 یا چیل استریم از لاجیتک
-----------
کسی هم راه حلی برای این دسته داره ، دریغ نکنه

4870x2
03-06-2009, 18:12
حدودا 10 متر برد داره
2تا باتری قلمی میخوره ولی یه سیستمی داره که اگه باهاش کار نکنی خاموش میکنه و باتری مصرف نمیشه ، کلا از لحاظ مصرف کم مصرفه
الانم واسه این اومدم تو این تاپیک که ببینم کسی اینجا راه حلی برای مشکلش نداره ! چون هرجا رفتم نا امید شدم
این دسته یه مشکل عجیبی داره اونم اینه که از لحاظ نرم افزاری یه سری دکمه ها جابجا عمل می کنن یه سری هم عمل نمی کنن ! مثلا تریگر هاش کار نمی کنن ! تنها بازی که باهاش سازگار بوده سری PES هست اونم بخاطر اینکه خود بازی یه سیستم کانفیگ قوی داره که دسته با اون ست . تو بقیه بازی مشکل سر جاشه !
من تو تهران برای پیدا کردنش دهنم سرویس شد ! تو کل پاساژ پایتخت حتی یدونشم نداشتن . آخر سفارش تلفنی دادم اونم آخریش بود با پیک برام آورد ساعت 10 شب 5 تومن هم گرفت !
الانم گوشه کمد داره خاک میخوره . تنها مشکلش همینه وگرنه باقی چیزاش خوبه ولی این مشکل هم کم نیست
-----------
شما درايوش رو نصب كردي؟؟
من باسيمش رو دارم از تمام فوتبال ها گرفته تا تمام نيد 4 اسپيد ها رو جواب مي ده
بگو تو وقتي نصب كردي سيديش رو نصب كردي يا نه؟؟

Ali_vdo
03-06-2009, 18:36
شما درايوش رو نصب كردي؟؟
من باسيمش رو دارم از تمام فوتبال ها گرفته تا تمام نيد 4 اسپيد ها رو جواب مي ده
بگو تو وقتي نصب كردي سيديش رو نصب كردي يا نه؟؟
آره دوست من . هم ویستا هم xp
با pinnacle و xpadder هم سازگاری داره یعنی کامل ست میشه ولی من کارایی خودشو میخوام نه با برنامه
سی دی رو هم نصب کردم اما همیشه درایور خودشو ریختم ( 666 ) نه مال شمارو ( 660 )

4870x2
03-06-2009, 18:41
آره دوست من . هم ویستا هم xp
با pinnacle و xpadder هم سازگاری داره یعنی کامل ست میشه ولی من کارایی خودشو میخوام نه با برنامه
سی دی رو هم نصب کردم اما همیشه درایور خودشو ریختم ( 666 ) نه مال شمارو ( 660 )
خوب بهتره درايو جديدت رو نصب كني شايد بهتر شد
راستي توي كنترل پنل بخش گيم كنترل وقتي دسته رو انتخاب كردي پروپرتيس رو مي زني همه چي درسته؟؟
امتحان كن

Ali_vdo
03-06-2009, 18:59
طبق این عکس :
یه همچین چیزیه و یه جا داره که دکمه هارو تست میکنه . جوی استیگ ها ، تریگرها و هت همه درست کار می کنن اما شماره بندیه دکمه ها یه جوریه و فکر کنم واسه همین هم باشه ولی همه دکمه ها کار میکنن و با توجه به اون چیزی که درایور میخواد درست کار میکنن و همه چی طبیعیه
نمیدونم والا ! هر کاری کردم نشد ! اگه فقط جابجا بود یه چیزی بعضی ها عمل نمی کنن حتی .
درایور سایت فراسو همونی که تو سیدی هست !
شاید هم بد انتظار دارم از این دسته . ولی گیج شدم و میدونم این مشکل فقط برای من نیست

aria irani
04-06-2009, 10:41
خب کسی که جواباین سوال مت رو نداد که ویبره دسته رو تو کدوم بازی تست کنم. ولی یه بازی پیدا کردم کار کرد. و دکمه های رو گفتم از 4تا دکمه سمت چپ جهت چپیش سفت ویا بار بیشتر فسار داد که کار کنه وگرنه از هرچند بار مثلا 10 بار ممکنه 3 بارش رو نزنه. این مورد برای جهت دار دست سمت راست اون یکی دسته هم هست.

تا اونجا که من فهمیدم دستهای ارزون قیمت همینطروین حالا من هر دسته رو 6.500 خریدم.
سما چی از این مشکلات دارید بادستتتون؟
و یه مورد دیگه میخام بدونم xbox360 ; که قیمت 36 توم گرفتم اصله یانه ؟ یکم اطلاعات بهم بدین که قسمتش با سیم و بی سیمش چنده و لاجیتک هم همینطور؟
از کجا میشه گیر آورد

4870x2
04-06-2009, 12:44
طبق این عکس :
یه همچین چیزیه و یه جا داره که دکمه هارو تست میکنه . جوی استیگ ها ، تریگرها و هت همه درست کار می کنن اما شماره بندیه دکمه ها یه جوریه و فکر کنم واسه همین هم باشه ولی همه دکمه ها کار میکنن و با توجه به اون چیزی که درایور میخواد درست کار میکنن و همه چی طبیعیه
نمیدونم والا ! هر کاری کردم نشد ! اگه فقط جابجا بود یه چیزی بعضی ها عمل نمی کنن حتی .
درایور سایت فراسو همونی که تو سیدی هست !
شاید هم بد انتظار دارم از این دسته . ولی گیج شدم و میدونم این مشکل فقط برای من نیست
برو بازي كربن رو بگير ببين جواب مي ده يا نه؟؟
براي من كه عالي جواب مي ده

Ali_vdo
04-06-2009, 18:42
یعنی میخوای بگی تو کربن مقایسه کنیم ؟
منکه فعلا نمی تونم تهیش بکنم اما burnOut : Paradise رو دارم
فقط رو PES جواب داده
منکه بیخیالش شدم

farhad290
04-06-2009, 21:14
من فرمون boxker مدل 2035 دارم. توی ویندوز و بازی به اسم ps to pc converter میشناسه ولی هیچکدوم از کلیدها کار نمیکنه توی کنترل پنل هم برای تنظیمات کلیدها کار نمیکنه. علت چیه؟؟!!!

bozonghare
05-06-2009, 10:40
حدودا 10 متر برد داره
-----------

شما میفرمایی تو پروپرتایز همه دکمه ها کار میکنند ولی جا بجا هستند !
خوب پس دسته درسته و کلیدهاشو هم که تو هر بازی تو تعریف کلید فقط کافیه یکبار مرتب کنی تا پایان بازی !
این کار رو کردی ؟ من زیاد بازی نمیکنم ولی هر بازی که انجام دادم از ماشین تا..... همشون تعریف کلید داشتند و این نباید مسئله بزرگی باشه !

360 هم با گیرندش 100 درمیاد ، در ضمن اون چیل استریم از لاجیتک که بیسیم نیستش!!!

Ali_vdo
06-06-2009, 10:07
شما میفرمایی تو پروپرتایز همه دکمه ها کار میکنند ولی جا بجا هستند !
خوب پس دسته درسته و کلیدهاشو هم که تو هر بازی تو تعریف کلید فقط کافیه یکبار مرتب کنی تا پایان بازی !
این کار رو کردی ؟ من زیاد بازی نمیکنم ولی هر بازی که انجام دادم از ماشین تا..... همشون تعریف کلید داشتند و این نباید مسئله بزرگی باشه !

360 هم با گیرندش 100 درمیاد ، در ضمن اون چیل استریم از لاجیتک که بیسیم نیستش!!!
گفتم جابجا عمل میکنه و یه سری اصلا کار نمی کنه نمونش اسلایدر هست که هردوتاش رو هرچقدر بزنی تو بازی تاثیر نداره
منظورم از PES بازی : Pro Evolution Soccer بود که به واسطه تنظیم قوی میشه به راحتی و مثل دسته 360 ازش استفاده کرد و عجیبه که فقط تو این جواب میده
بازم میگم یه سری مثل اسلایدر کار نمی کنن
من نمی دونستم شما حتما بی سیم میخوای . ولی هرچی میگیری این فراسو رو نگیرو خودتو راحت کن
بعد این قضیه به من حتی از شرکتشون خیرات هم بکنن بر نمیدارم چون جنس چینی آشغال ریمارک شده میدن دست مردم

bozonghare
06-06-2009, 11:15
گفتم جابجا عمل میکنه و یه سری اصلا کار نمی کنه نمونش اسلایدر هست که هردوتاش رو هرچقدر بزنی تو بازی تاثیر نداره
منظورم از PES بازی : Pro Evolution Soccer بود که به واسطه تنظیم قوی میشه به راحتی و مثل دسته 360 ازش استفاده کرد و عجیبه که فقط تو این جواب میده
بازم میگم یه سری مثل اسلایدر کار نمی کنن
من نمی دونستم شما حتما بی سیم میخوای . ولی هرچی میگیری این فراسو رو نگیرو خودتو راحت کن
بعد این قضیه به من حتی از شرکتشون خیرات هم بکنن بر نمیدارم چون جنس چینی آشغال ریمارک شده میدن دست مردم

من واسه یک کار خاص میخواستم که کلا به دستش ربطی نداره ، دستشو میخوام باز کنم بندازم دور فقط بردشو میخوام و برای من دوتا آنالوگش و کلیداش مهمه که کار کنند و تو کامپیوتر تو پروپرتایز جواستیک اون خونه هارو روشن کنند همین

حالا ممکنه یکی دوتا سوال دربارش ازتون بپرسم؟

a.z.p.z
11-06-2009, 16:16
ببخشید دوستان این تاپیک اینقدر شلوغ بود گیج شدم چند تا سوال
1:تبدیلی هست که مثلا دسته ی پلی استیشن رو به اون وصل کنیم و بعد اون رو به پی سی وصل کنم؟
2:یا نه باید حتما دسته مخصوص کامپیوتر بخرم؟ اگه اونرو خریدم سی دی داره واسه نصب یا وقتی با یو اس بی وصلش کردم نیازمند
تنظیماتی داخل کامپیوتر هست؟اگه اره چیا؟
3:تو خوده بازی واسه این کار نباید کاری انجام داد؟
4:بعد وقتی دسته وصل هست با موس هم میتونم کار کنم داخل بازی دیگه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا راجع به تنظیماتی که باید انجام بدم و کارهایی که باید بکنم خیلی گیرم ممنون

shs8
11-06-2009, 19:22
سلام دوستان
بیچاره شدم
من رفتم یه گیم پدjs323شوک دار خریدم
حالا :
1.تو چه بازی می تونم شوکشو امتحان کنم
2. من این گیم پد رو فقط برای prince of persia prodigy خریدم اما توش کار نمی کنه
خود گیم پده تو کنترل پنل سالمه ولی تو بازیه کار نمی کنه من تویه بازی ماشتن هم امتحانش کردم

لطفاًکمک کنید ممنون

shs8
12-06-2009, 12:34
بابا یکی یه ندایی بده

قربون همون موس و کیبورد
چه غلطی کردم گیم پد گرفتم نامرد 8500حسابم کرده
من که فوتبال دوست ندارم
تف به روی fifa و pes

Torch Bearer
12-06-2009, 21:24
بچه ها من میخوام یک جوی استیک از همین سیم دارهای فراسو بگیرم.بیشتر برای بازی های اکشن میخوام مثل:gears of war,wheelman,prince of persia,rise of the argonauts,street fighter iv(البته وقتی برای PC بیاد)اهل فوتبال نیستم.نمیدونم چی کار کنم.کسی میتونه یه کم راهنمایی کنه؟من تصمیم راسخ داشتم بگیرم ولی چند تا از صفحه های قبلی رو خوندم یه کم دودل شدم.اخه همه بد گفته بودن!میخواستم ببینم من با این جوی استیک میتونم دقیقا مثل X360 بازی کنم؟(کنترل و خوشدستی و اینا)
بازی های ریسینگ چی؟مثلfuel)البته اونم وقتی بیاد)

camry
17-06-2009, 14:54
سلام
ببخشید می شه بگید بهترین فرمان برای کامپیوتر ( racing wheel ) چیه؟
در ضمن پولش هم خیلی زیاد نباشه (حدود 50 تا 150 هزار تومن)
همچنین یک سوال دیگه فرق جنیوس با لاجیتک چیه؟
با تشکر

4870x2
17-06-2009, 15:01
بچه ها من میخوام یک جوی استیک از همین سیم دارهای فراسو بگیرم.بیشتر برای بازی های اکشن میخوام مثل:gears of war,wheelman,prince of persia,rise of the argonauts,street fighter iv(البته وقتی برای PC بیاد)اهل فوتبال نیستم.نمیدونم چی کار کنم.کسی میتونه یه کم راهنمایی کنه؟من تصمیم راسخ داشتم بگیرم ولی چند تا از صفحه های قبلی رو خوندم یه کم دودل شدم.اخه همه بد گفته بودن!میخواستم ببینم من با این جوی استیک میتونم دقیقا مثل X360 بازی کنم؟(کنترل و خوشدستی و اینا)
بازی های ریسینگ چی؟مثلfuel)البته اونم وقتی بیاد)
farassoo fgp-660
من خودم دارم كارش حرف نداره(البته بايد عادت كني بهش ولي اگه xbox 360 قبلا بازي كردي و بهش عادت كردي مشكلي نداره)

سلام
ببخشید می شه بگید بهترین فرمان برای کامپیوتر ( racing wheel ) چیه؟
در ضمن پولش هم خیلی زیاد نباشه (حدود 50 تا 150 هزار تومن)
همچنین یک سوال دیگه فرق جنیوس با لاجیتک چیه؟
با تشکر
farassoo fgw-850
قيمتش هم حدود 60 بايد باشه

Bs_panzer
17-06-2009, 15:26
اقا این دسته XBOX 360 سیم دار چنده واز کجا باید بگیرم
بدون سیم 2 تا تو خونه هست اگه با رابط خاصی به کامپیوتر وصل میشه بگید

camry
17-06-2009, 15:33
دستت درد نکنه
من برای pc می خوام
راستی از خیلی ها شنیدم که میگن با فراسو نمیشه بازی هایی مثل nfs و grid بازی کرد
اگه میشه لطف کنید ای دی تونو به من بدید تا به صورت آنلاین با هم صحبت کنیم
با تشکر

4870x2
17-06-2009, 16:29
دستت درد نکنه
من برای pc می خوام
راستی از خیلی ها شنیدم که میگن با فراسو نمیشه بازی هایی مثل nfs و grid بازی کرد
مي خنديم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روزي 4 ساعت دارم باهاش need4speed بازي مي كنم
هيچ مشكلي نداره

اگه میشه لطف کنید ای دی تونو به من بدید تا به صورت آنلاین با هم صحبت کنیم
زير اواترم يه Y هستش
روش كليك كن اي ديم در مياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870x2
17-06-2009, 16:31
اقا این دسته XBOX 360 سیم دار چنده واز کجا باید بگیرم
بدون سیم 2 تا تو خونه هست اگه با رابط خاصی به کامپیوتر وصل میشه بگید
رابط كه نمي خوره
ولي تو لاوان ببين نزديك ترين نمايندگي به شهرتون كجاست برو از اونجا بخر
قيمتش هم من فروردين گرفتم 15 تومن
الان نميدونم چند هستش

camry
20-06-2009, 13:46
سلام
مرسی از راهنماییتون
من بالاخره از نمایندگی جنیوس یک RACING WHEEL خریدم مارکشم اینه : speed wheel RV FF
فقط می خواستم بپرسم که این ریسینگ ویل با ویبره به طور طولانی مدت خراب نمیشه
آخه من هر روز روزی 4 5 ساعت باهاش بازی می کنم اونم با ویبره حالا می خواستم ببینم چقدر دوام داره و بهتر از ویبرش کم استفاده کنم یا نه؟
با تشکر

camry
20-06-2009, 13:48
یک سوال دیگه هم داشتم
می خواستم ببینم این دکمه ی turbo و mode روی ریسینگ ویلا چیه و چه کار میکنه
با تشکر

4870x2
20-06-2009, 13:51
یک سوال دیگه هم داشتم
می خواستم ببینم این دکمه ی turbo و mode روی ریسینگ ویلا چیه و چه کار میکنه
با تشکر
اون mode براي تغيير كليد هاي جهت نما هستش
توربو هم من تا الان كاري ازش نديدم:دي

Gamemaster
20-06-2009, 13:56
يه دسته بيسيم بهم معرفي ميكنيد؟

camry
20-06-2009, 14:12
منظورتونو متوجه نشدم یعنی چه جوری میشه با mode کلیدای جهت نما رو تغییر داد میشه بهتر توضیح بدید
ممنون

sltavakoli
20-06-2009, 15:01
سلام .

کسی میتونه یه دسته ی بازی خوب تکی با قیمت مناسب معرفی کنه؟اگه میشه قیمت و عکسش رو هم بزارید.

بیشتر برای بازی هایی مثل Devil may cry میخوام.

sltavakoli
21-06-2009, 00:44
اقایون چرا بعضی ها دنبال با سیم هستن؟

بی سیم که خیلی ببشتر حال میده.

راستی یه دسته ی خوب به ما معرفی کنید برای بازی هایی مثل Devil may cry.با سیم یا بیسیمش دیگه با خودتون.

قیمتش رو هم اگه زحمتی نیست بگید

mohammad_87
21-06-2009, 01:37
سلام دوستان.من يه مشكل عمده دارم كه اكثرا اون رو دارن.اينكه بعد از مدتي به قول معروف ذغال هاي زير دكمه هاي جهت نما خراب ميشه و اون دكمه ديگه كار نمي كنه و وقتي دسته رو باز كنين مي بينين كه كمي پاره شده.من هم مدلهاي معمولي و هم آنالوگ يا شوك دار رو امتحان كردم كه باز همين مشكل برام پيش اومد.بسته اون ذغال ها رو كه مثل اينكه فقط تو توپخونه هست گرفتم اما اونها هم زود خراب ميشه و مقرون به صرفه نيست.ضمنا تا اونجا كه يادم مياد ماركهاي فراسو و جنروس تا حالا گرفتم.
حالا مي خوام براي بازي pes و nfs carbon كه بيشتر هم pes رو حساب كنين چه گيم پدي بگيرم كه دوام طولاني داشته باشه و مرغوب باشه.آنالوگ باشه بهتره.لطفا يه راهنمايي كامل با ذكر نام شركت و حدود قيمت.
ممنون...:11:

sltavakoli
21-06-2009, 15:44
دوستان این مدل 666 فراسو که بیسیم هم هست چه قابلیت هایی داره؟قیمتش چنده؟

باطری هاش شارژ میشه یا نه؟هر بار چه قدر کار میکنن؟

در کل مشکل خاصی نداره؟خوش دست هست؟

Spaniuly
21-06-2009, 23:26
دوستان گيم پد خوب از لحاظ دوام مال همون فراسو هست چون هم گارانتي دارن هم خيلي با دوام هستند اما گيم پد مناسب من هنوز هم معتقدم همون دسته هاي ساده طرح PS2 بهترين هستند. ولي خوب زود خراب مي شند و به قول دوستمون ذغال هاشون زود مستهلك ميشه و بايستي عوض كرد زمين افتادني هم كه باباي دسته ها در مياد. اما مدل هاي بي سيم به نظر من عالي هستند ولي قيمتهاشون بالاست. براي عزيزاني كه قصد خريد اين مدل گيم پد رو دارند شديدا توصيه مي كنم از شركت هاي معتبر تهيه كنند و حتما با گارانتي. قيمت هاي طرح PS2 جفتي حدود 9 الي 11 تومن و قيمت فراسو ها كه طرح 360 هستند 15 تومن و قيمت وايرلس ها بستگي به ماركشون داره قيمت لاجيتك هاي اصل تا 60 تومن و بيشتر هم هست.

4870x2
22-06-2009, 15:00
منظورتونو متوجه نشدم یعنی چه جوری میشه با mode کلیدای جهت نما رو تغییر داد میشه بهتر توضیح بدید
ممنون
يعني كليد هاي جهت نما رو از اون قلطكي سمت چپ بالا به همون كليد هاي چهار جهته معروف عوض مي كنه و بالاعكس

سلام .

کسی میتونه یه دسته ی بازی خوب تکی با قیمت مناسب معرفی کنه؟اگه میشه قیمت و عکسش رو هم بزارید.

بیشتر برای بازی هایی مثل Devil may cry میخوام.

اقایون چرا بعضی ها دنبال با سیم هستن؟

بی سیم که خیلی ببشتر حال میده.

راستی یه دسته ی خوب به ما معرفی کنید برای بازی هایی مثل Devil may cry.با سیم یا بیسیمش دیگه با خودتون.

قیمتش رو هم اگه زحمتی نیست بگید
يادش بخير با farassoo fgp-660 بازي DEVIL MAY CRY 3 رو تموم كردم:دي
خوب شما بيسيمش رو بخر
farassoo fgp-666

sltavakoli
22-06-2009, 21:51
اقایون قیمت این fgp-666 بیسیمش چنده؟باطری هاش شارژ میشه؟هر بار شارژ چه قدر کار میده؟
؟

4870x2
25-06-2009, 17:44
اقایون قیمت این fgp-666 بیسیمش چنده؟باطری هاش شارژ میشه؟هر بار شارژ چه قدر کار میده؟
قيمتش كه 25 تومن هستش
شارژش رو نميدونم ولي فكر كنم وايرلس باشه و نيازي به باطري نداشته باشه

Sajad2006
26-06-2009, 08:23
سلام.
من چند سال پیش یه فرمان و یه دسته خریدم.
الان مادربرد جدیدم Game port نداره.
میخواستم بدونم جایی رو میشناسید که تبدیل Game port به USB رو بفروشه؟

h_r_v
28-06-2009, 20:14
یه دسته میخوام برای FIFA09 که بشه عین دسته تو PES09

loomina
29-06-2009, 00:29
دوستان براي PS 2 هم دسه هاي مخصوصي وجود داره؟

h_r_v
29-06-2009, 10:34
چرا کسی اینجا جواب ما رو نمیده!!!

4870x2
29-06-2009, 19:34
یه دسته میخوام برای FIFA09 که بشه عین دسته تو PES09
شما بگو منظور سوالتون چي بود

دوستان براي PS 2 هم دسه هاي مخصوصي وجود داره؟
اره هستش

loomina
29-06-2009, 20:25
شما بگو منظور سوالتون چي بود

اره هستش

ميشه اسماشون رو بگيد؟ همين طور هم كاربوردشون.:10:

h_r_v
30-06-2009, 14:03
FIFA09 خودش تنظیمات جویستیک نداره!!
معمولا یه فایل میدن باید بریزی تو مای داکیومنت!!
بعد من میخوام اون فایلی که جویستیک رو عین جویستیک تو بازی PES9 میکنه رو دانلود کنم!!

یه سوال دیگه::
امروز جویستیکمو وصل کردم ثانیه به ثانیه خودش قطع و وصل میشد!!
بعد کندمش کامپیوتر رو ریست کردم!!
دوباره زدم هیچی نیومد!!
ممکنه از نصب بازی بوده!!
آخه امروز یه بازی هم نصب کردم

mf.designing
30-06-2009, 14:07
دوستان نظرتون درباره FARASSOO FGP-666 چیه ؟ شبیه xbox 360 هست . راستی گیم پد XBOX 360 واسه PC چنده و از کجا میشه تهیه کرد ؟ بهترین انتخاب از نظر شما چیه ؟
راستی دوستان یه فرمان بازی خوب با دور بیشتر (چن درجه ؟!) معرفی کنید
ممنون

4870x2
30-06-2009, 14:09
FIFA09 خودش تنظیمات جویستیک نداره!!
معمولا یه فایل میدن باید بریزی تو مای داکیومنت!!
بعد من میخوام اون فایلی که جویستیک رو عین جویستیک تو بازی PES9 میکنه رو دانلود کنم!!

یه سوال دیگه::
امروز جویستیکمو وصل کردم ثانیه به ثانیه خودش قطع و وصل میشد!!
بعد کندمش کامپیوتر رو ریست کردم!!
دوباره زدم هیچی نیومد!!
ممکنه از نصب بازی بوده!!
آخه امروز یه بازی هم نصب کردم
شايد بخاطر درايو باشه
من FIFA09 بازي نكردم ولي 660 در PES2009 هيچ مشكلي نداره

Bs_panzer
30-06-2009, 14:17
چرا این قدر گرونه ! مرکز کامپیتر غرب میگه 40 ت !
من وایرلسش رو از توپ خونه خریدم 33

h_r_v
30-06-2009, 16:58
شايد بخاطر درايو باشه
من FIFA09 بازي نكردم ولي 660 در PES2009 هيچ مشكلي نداره
آره PES مشکلی نداره!!
مشکل منم با FIFA09 هست!!
تو تاپیکش پیغام دادم ما رو فرستادن اینجا!!

lordcrazy
02-07-2009, 23:36
سلام به همگی!!!
من 1 دسته فراسو طرح 360 گرفتم
تو بازی فیفا 09کار نمیکنه!!! مشکل تنظیمات دارم!!! هر چی فایل dev بود ریختم و درست نشد!
اگه درست نمیشه تا برم بدمش پس!؟؟؟!!
ممنونم!!!

Torch Bearer
03-07-2009, 13:27
بچه ها من یکی از همین fgp-660 ها گرفتم چه طوری میتونم به بازیه gears of war بشناسونمش؟

mohammad_87
04-07-2009, 15:37
چرا این قدر گرونه ! مرکز کامپیتر غرب میگه 40 ت !
من وایرلسش رو از توپ خونه خریدم 33
شما چه نوع دسته اي رو ميگي؟اينكه گرفتي ضمانت هم داره از ماركش هم بگو لطفا

AMIRM731359
11-07-2009, 14:22
با سلام و تشکر از مدیران محترم سایت، من تازه عضو شدم کسی هست بدونه چطور می شه تا ویبره دسته های PS2 در ویندوز فعال بشه البته در بازی استریت فایتر 4 یکی از دسته ها کار می کنه و در محیط ویندوز هیچ کدوم کار نمی کنند. با تشکر مجدد

Spaniuly
15-07-2009, 13:44
با سلام و تشکر از مدیران محترم سایت، من تازه عضو شدم کسی هست بدونه چطور می شه تا ویبره دسته های PS2 در ویندوز فعال بشه البته در بازی استریت فایتر 4 یکی از دسته ها کار می کنه و در محیط ویندوز هیچ کدوم کار نمی کنند. با تشکر مجدد

دوست عزيز بايد CD راه انداز داشته باشه گيم پدت توش mini cd نداشت؟

PhotoGraph
16-07-2009, 21:21
سلام.بنده چند سال پیش دسته بازی خریدم که درایورش الان گم شده . از راه پورت وصل میشد و دو تاش با یه کابل . اسمش WELCOM WE-706 هست . میشه راهنماییم کنین تا درایورش رو پیدا کنم ؟ آخه تو اینترنت نتونستم پیدا کنم .
ممنون.

Spaniuly
17-07-2009, 09:39
سلام.بنده چند سال پیش دسته بازی خریدم که درایورش الان گم شده . از راه پورت وصل میشد و دو تاش با یه کابل . اسمش WELCOM WE-706 هست . میشه راهنماییم کنین تا درایورش رو پیدا کنم ؟ آخه تو اینترنت نتونستم پیدا کنم .
ممنون.

يه عكس از گيم پدت بگير بذار ببينم مي تونم يه كاري برات بكنم يا نه

Sajad2006
17-07-2009, 14:26
سلام.
من چند سال پیش یه فرمان و یه دسته خریدم.
الان مادربرد جدیدم Game port نداره.
میخواستم بدونم جایی رو میشناسید که تبدیل Game port به USB رو بفروشه؟

کسی نبود راهنمایی کنه؟

Torch Bearer
20-07-2009, 21:19
این fgp 660 منم که هیچ بازی ای نمی شناستش.به هیچ دردی نمی خوره.فقط street fighter IV باهاش خوب کنار میاد که اونم دکمه کم میاره!اینجا کسی نیست که با اینا SFIV بازی کنه؟اگه هست یه ندایی بده ما چند تا سوال ازش بکنیم.
من الان از خریدش واقعا پشیمونم چون حداقل به درد من یکی که نخورد چون برای بازی هایی که می خواستم شناسایی نمیشه.شاید بقیه راضی باشن.ولی من کلا به هر کی میخواد برای بازی های جدید جوی استیک بگیره پیشنهاد می کنم پولشو جمع کنه یکی مال Xbox 360 بگیره.دیگه خیالش برای شناسایی شدن تو بازی ها راحته.

jb.NY
22-07-2009, 14:37
يه سوال در مورد فرمان بازي داشتم
الان فرمان بازي تا حدود 60 تومان چي پيدا ميشه؟

Spaniuly
27-07-2009, 23:33
این fgp 660 منم که هیچ بازی ای نمی شناستش.به هیچ دردی نمی خوره.فقط street fighter IV باهاش خوب کنار میاد که اونم دکمه کم میاره!اینجا کسی نیست که با اینا SFIV بازی کنه؟اگه هست یه ندایی بده ما چند تا سوال ازش بکنیم.
من الان از خریدش واقعا پشیمونم چون حداقل به درد من یکی که نخورد چون برای بازی هایی که می خواستم شناسایی نمیشه.شاید بقیه راضی باشن.ولی من کلا به هر کی میخواد برای بازی های جدید جوی استیک بگیره پیشنهاد می کنم پولشو جمع کنه یکی مال Xbox 360 بگیره.دیگه خیالش برای شناسایی شدن تو بازی ها راحته.

شما هم مثل من و بقيه هستيد كه وقتي اين گيم پد رو مي خريد ازش نا اميد ميشيد من پارسال همين موقع ها بود كه منم fgp 660 خريدم و با مشاهده اسلايدر هاش فكر كردم خرابه بردم پس دادم يكي ديگه رو گرفتم به يارو گفتم اسلايدر هاش خرابه اونم طفلكي عوض كرد در واقع خراب نبود من بلد نبودم. يعني اصلا درك نمي كردم كه اون اسلايدر ها دكمه محسوب نمي شن و در واقع يه مدل از ستيك ها هستند كه كاربرد خاص خودشون رو دارند بعد ديدم بازي هايي مثل فيفا اصلا نميشناسه اسلايدر ها رو بنابراين كلا از دسته متنفر شدم وقتي باهاش PES 2009 بازي كردم با كمال تعجب ديدم كار مي كنه توي اون بازي ولي واقعا دستم رو ناراحت ميكرد دسته كلي پشيمون شدم كه چرا رفتم 15 تومن دادم اين دسته رو خريدم ولي بعد مدتي فهميدم اينكه بازي هاي كامپيوتري اسلايدر ها رو نميشناسن اين تقصير گيم پد نيست اسلايدر براي بازي ها تعريف نشده مثلا بازي هايي مثل استريت فايتر چهار يا PES 2009 يا همين GTA IV واسه اينا بهترين مورد هست دسته فراسو fgp 660 تازه فقط با همين دسته ميشه بازي كرد GTA IV رو . خلاصه هفته پيش هوس كردم يه گيم پد تكي طرح PS2 بخرم 4 بار خريدم و بردم تعوسض كردم هر بار مي ديدم كه ايراد دارن و آخرين بار فقط يك روز كار كرد و بعدش خراب شد چون ديگه اعصاب برام نمونده بود گيم پد رو از پنجره پرت كردم بيرون و قسم خوردم ديگه گيم پد چيني كه قاچاق وارد ميشن نخرم چون همگي مشكل دارن. در حاليكه گيم پد فراسو شركتي هست و خيلي با دوام اشكالي هم داشته باشه بلافاصله گارانتي تعويض داره. به همه گيمر ها توصيه ميكنم گيم پد شركتي بخرن و گيم پد هاي چيني نخرن. چون از دم مكل دارن و اتصالي دارن

mohammad_87
28-07-2009, 13:45
آقا پس ما چكار كنيم.درسته نود درصد دسته ها الان چيني هستن نه درصد فراسو يك درصد هم موارد ديگه.اما آرمين جان تو كه يه گيمري مخصوصا براي اين pes پس الان با چي بازي مي كني؟چيني ها كه هيچ.خودم ماهي يدونه هي عوض ميكنم.فراسوهم كه ميگي خوش دست نيست حالا براي pes و در درجات بعد NFS و GTA بالاخره چي بگيريم كه حداقل يه شش ماهي كار بكنه؟

4870x2
28-07-2009, 13:52
PES 2009 بازي كردم با كمال تعجب ديدم كار مي كنه توي اون بازي ولي واقعا دستم رو ناراحت ميكرد دسته كلي پشيمون شدم كه چرا رفتم 15 تومن دادم اين دسته رو خريدم ولي بعد مدتي فهميدم اينكه بازي هاي كامپيوتري اسلايدر ها رو نميشناسن اين تقصير گيم پد نيست اسلايدر براي بازي ها تعريف نشده مثلا بازي هايي مثل استريت فايتر چهار يا PES 2009 يا همين GTA IV واسه اينا بهترين مورد هست دسته فراسو fgp 660 تازه فقط با همين دسته ميشه بازي كرد GTA IV رو . خلاصه هفته پيش هوس كردم يه گيم پد تكي طرح PS2 بخرم 4 بار خريدم و بردم تعوسض كردم هر بار مي ديدم كه ايراد دارن و آخرين بار فقط يك روز كار كرد و بعدش خراب شد چون ديگه اعصاب برام نمونده بود گيم پد رو از پنجره پرت كردم بيرون و قسم خوردم ديگه گيم پد چيني كه قاچاق وارد ميشن نخرم چون همگي مشكل دارن. در حاليكه گيم پد فراسو شركتي هست و خيلي با دوام اشكالي هم داشته باشه بلافاصله گارانتي تعويض داره. به همه گيمر ها توصيه ميكنم گيم پد شركتي بخرن و گيم پد هاي چيني نخرن. چون از دم مكل دارن و اتصالي دارن
تاييد ميشه اصولا نميدونم چرا بازي ها قوانين GAME FOR WINDOWS رو رعايت نميكنند(تو اين قانون بايد بازي ها با گيم پد به طور كامل هماهنگي داشته باشه!)
در ضمن گارانتي فراسو از تمام گارانتي هايي كه من ديدم تا الان بهتر بود!

Torch Bearer
28-07-2009, 21:18
تازه فقط با همين دسته ميشه بازي كرد GTA IV رو
ببخشيد ولي من نميتونم GTA IV رو با اين بازي كنم.دوستم هم ميگفت ميتونه بازي كنه ولي من نميتونم.ممكنه از crack باشه؟

Spaniuly
29-07-2009, 16:20
ببخشيد ولي من نميتونم GTA IV رو با اين بازي كنم.دوستم هم ميگفت ميتونه بازي كنه ولي من نميتونم.ممكنه از crack باشه؟

توي پست اول تاپيك مشكلات GTA IV رو خوب مي خوندي متوجه مي شدي دقيقا باس چيكار كني بايد چند تا فايل dll رو توي پوشه هاي system32 و windows كپي كني اگه دسته فراسو x360 داري من براش يك devdata مناسب نوشتم دستي كه كاملا باهاش سازگاره ولي همونطور كه گفتم چون بازي پورت شده مشكل نشناختن اسلايدر ها رو داره و اونا كار نمي كنن متاسفانه به همين خاطر دكمه هاي LT و RT رو انتقال دادم به دكمه هاي 7 و 8 كه استارت و سلكت هستند و دكمه هاي سلكت و استارت رو به دكمه هاي 9 و 10 كه همون فشار دادن استيك ها هستند. اينم لينكش برات آپلود كردم

آقا پس ما چكار كنيم.درسته نود درصد دسته ها الان چيني هستن نه درصد فراسو يك درصد هم موارد ديگه.اما آرمين جان تو كه يه گيمري مخصوصا براي اين pes پس الان با چي بازي مي كني؟چيني ها كه هيچ.خودم ماهي يدونه هي عوض ميكنم.فراسوهم كه ميگي خوش دست نيست حالا براي pes و در درجات بعد NFS و GTA بالاخره چي بگيريم كه حداقل يه شش ماهي كار بكنه؟

والا همون طرح هاي PS2 خوبه ولي ديگه الان دير شده بايد قبلا مي خريدي الان توي بازار هر چي هست به درد جرز لاي ديوار مي خوره مگه اين كه گفتم شركتي باشه فراسو يه مدل براي طرح PS2 داره ببين مي توني نمايندگي فراسو رو پيدا كني اگه تونستي بخر منم واسه PES 2010 از اونا مي خرم از زير سنگم كه شده گير ميارم

4870x2
30-07-2009, 16:48
باشه فراسو يه مدل براي طرح PS2 داره ببين مي توني نمايندگي فراسو رو پيدا كني اگه تونستي بخر منم واسه PES 2010 از اونا مي خرم از زير سنگم كه شده گير ميارم
ميتونين به لاوان برين و نزديك ترين نمايندگي رو پيدا كنين و از اونجا فراسو رو بخرين!

Torch Bearer
31-07-2009, 20:08
توي پست اول تاپيك مشكلات GTA IV رو خوب مي خوندي متوجه مي شدي دقيقا باس چيكار كني بايد چند تا فايل dll رو توي پوشه هاي system32 و windows كپي كني اگه دسته فراسو x360 داري من براش يك devdata مناسب نوشتم دستي كه كاملا باهاش سازگاره ولي همونطور كه گفتم چون بازي پورت شده مشكل نشناختن اسلايدر ها رو داره و اونا كار نمي كنن متاسفانه به همين خاطر دكمه هاي LT و RT رو انتقال دادم به دكمه هاي 7 و 8 كه استارت و سلكت هستند و دكمه هاي سلكت و استارت رو به دكمه هاي 9 و 10 كه همون فشار دادن استيك ها هستند. اينم لينكش برات آپلود كردم
دستت درد نکنه کار کرد ولی فهمیدم همون موس و کیبرد خیلی بهتره.
در ضمن الان وقتی گیم پد وصل نیست میرم تو Gears Of War دکمه های xbox رو مینویسه.مثلا پایین صفحه x وY و ... میاد هرچند باید دکمه های کیبرد رو بزنم ولی وقتی گیم پد وصل میشه همون دکمه های کیبرد رو مینویسه!:31:
در مورد اون اسلایدر ها هم من فقط بازی Tom Clancy's Haws رو دیدم که اونا رو میشناخت و از قابلیتشون هم استفاده میکرد.مثلا من سمت راستی رو برای قدرت موتور هواپیما و سمت چپی رو برای ترمزش گذاشتم.و این دو تا براساس همون مقداری که اسلایدر رو فشار میدادم انجام میشد.
پ.ن:راهی نیست که این اسلایدر هارو به Street Fighter IV بشناسونیم؟دو تا دکمه کم دارم.

mohammad_87
01-08-2009, 19:30
اين هم ليست انواع دسته هاي فراسو با قيمت اونها براي دوستان:

Torch Bearer
02-08-2009, 10:02
اين هم ليست انواع دسته هاي فراسو با قيمت اونها براي دوستان:
دستت درد نکنه ولی قیمت هات مال چند قرن پیشه؟من فقط fgp-660 رو میشناسم که حدودای 15-16 تومنه.

mohammad_87
02-08-2009, 14:29
دستت درد نکنه ولی قیمت هات مال چند قرن پیشه؟من فقط fgp-660 رو میشناسم که حدودای 15-16 تومنه.
نمي دونم براي كي هستش.از همين سايته كه تو صفحه قبل معرفي شده گرفتم.البته من مدل fgb 421 black رو هفته پيش تو پاساژ ايران ديدم 11 تومن.اينجا زده 10500 زياد فرق نداره.

4870x2
02-08-2009, 14:34
دستت درد نکنه ولی قیمت هات مال چند قرن پیشه؟من فقط fgp-660 رو میشناسم که حدودای 15-16 تومنه
قيمت ها مال خود فراسو هستش!(فروش مستقيم!)
در ضمن من اين گيم پد رو 13 خريدم!(چند ماهي ميشه!)
الان شده12500 (500 تومن ضرر كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Torch Bearer
02-08-2009, 19:02
قيمت ها مال خود فراسو هستش!(فروش مستقيم!)
در ضمن من اين گيم پد رو 13 خريدم!(چند ماهي ميشه!)
الان شده12500 (500 تومن ضرر كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه:18:
من 20 روز پیش 16 خریدم:19:
از مشهد(پاساژ تک)

4870x2
02-08-2009, 19:07
نه
من 20 روز پیش 16 خریدم
از مشهد(پاساژ تک)
عجب ادم هايي پيدا ميشن ها!
تا ---- ادم رو ميزنن:دی

Torch Bearer
02-08-2009, 22:14
عجب ادم هايي پيدا ميشن ها!
تا ---- ادم رو ميزنن:دی
نه بابا فکر کنم قیمتش همینه.
اخه ما ابان پارسال برای تولد یک دوستمون گرفتیم 15 تومن.
(مطمعنی مدلشو اشتباه نمیکنی؟من FGP-660 رو میگما!)

Torch Bearer
03-08-2009, 20:20
krauser جان کجایی که بدبخت شدم!
بعد از ریختن اون فایل هایی که زحمت کشیدی و اپلود کردی تو درایو c الان وقتی میخوام street fighter و fuel رو بدون دسته بازی کنم تو منوی بازی که میرم خود به خود رو گزینه های مختلف میره(با سرعت زیاد)و باید حتما گیم پد وصل باشه.
چی کار کنم؟

wildhunter
10-08-2009, 11:02
دوستان من اخر نفهمیدم fgp-660 یا fgp-666rf تو fifa مشکل داره با نه؟

Spaniuly
10-08-2009, 13:16
دوستان من اخر نفهمیدم fgp-660 یا fgp-666rf تو fifa مشکل داره با نه؟

این بازی هست که مشکل داره نه گیم پد در ضمن این دو تا گیم پد که گفتی گیم پد های طرح x360 هستند که خیلی عالی هستند و باید براشون devdata داشته باشی من برای 660 devdata دارم اگه می خوایین بذارم

Meisam Khan
13-08-2009, 17:01
چجوری میشه devdata مربوط به گیم پد خودمون رو بسازیم؟

wildhunter
14-08-2009, 11:18
این بازی هست که مشکل داره نه گیم پد در ضمن این دو تا گیم پد که گفتی گیم پد های طرح x360 هستند که خیلی عالی هستند و باید براشون devdata داشته باشی من برای 660 devdata دارم اگه می خوایین بذارم

پس یعنی این گیم پد تو فیفا جواب نمیده؟راهی نیست که بشه باهاش تو فیفا بازی کرد؟اخه من فقط fifa وstreet fighter رو با گیم پد بازی میکنم و اگه با این گیم پد تو fifa نشه بازی کرد یه درد من نمخوره.

ali_gh1771
15-08-2009, 02:03
من یه گیم پد می شناسم 28 تومنه.دسته ی xbox 360 برای pc.تو توپ خونه.
جدیده.مارکشو نمی دونم ولی خارجی بود.
ا

ali_gh1771
15-08-2009, 02:09
پس لابد گيم پد هست فكر نميكنم دسته كنسول XBox 360 يه USB ساده باشه. من برام سواله كه آيا دسته 360 براي كامپيوتر وجود داره كه كار 360 رو انجام بده يا نه؟
من الان كه با اين فراسو كار مي كنم مي بينيم هيچ مزيتي نداره در واقع ساده ميشه گفت كه فقط شكلش 360 هست نه كاراييش.
واسه همين مسئله عرض مي كنم كه دوستان نرن اين دسته رو به هواي گيم پد 360 بخرن چون واقعا گرونه
اره هست.
28 تومن.
از توپ خونه:31:

Spaniuly
17-08-2009, 09:24
اره هست.
28 تومن.
این پست قدیمی من رو از کجا گیر آوردی نقل قولش کردی:31::21:

خوب دوست من این حرف من نظر اون موقعی بود که تازه خریده بودم و خیلی شناخت نداشتم در حالیکه الان کاملا Recommand می کنم این دسته رو همین فراسو عالیه و خیلی هم خوبه.

mohammad_87
18-08-2009, 18:24
اره هست.
28 تومن.
والا من که تو توپخونه گیم پد فراسو برای pc طرح xbox پیدا نکردم.همش از این چینی ها بود.اما تو پاساژ ایران دیدم با گارانتی 13 تومن.تو میدون هفت تیر(نبش خ کریم خان-مجتمع کریم خان) هم نمایندگیش با همین قیمت میداد.البته وایرلسش بیست و چهارتومن بود.

این پست قدیمی من رو از کجا گیر آوردی نقل قولش کردی:31::21:

خوب دوست من این حرف من نظر اون موقعی بود که تازه خریده بودم و خیلی شناخت نداشتم در حالیکه الان کاملا Recommand می کنم این دسته رو همین فراسو عالیه و خیلی هم خوبه.
این ریکامند چجوریه؟برنامه خاصی می خواد؟

Yi Yi
18-08-2009, 18:27
من می خوام یه دسته ی XBOX 360 بگیرم. چه جوری می تونم بفهمم اصله مایکروسافته و قلابی نیست؟

Yi Yi
20-08-2009, 10:16
بهترین GamePad های PC

1 . Saitek Cyborg Rumble Pad

2. Logitech Cordless Rumblepad 2 with Vibration Feedback

3.Xbox 360 Controller for Windows

4.Saitek P3200 Rumble Gamepad

5.Logitech Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad

6.Saitek P2900 Wireless Gamepad

7.Logitech ChillStream Gamepad

8.Saitek P2600 Rumble Pad

9.Saitek P990 Dual Analog Pad

10.Logitech Dual Action Game Pad

اطلاعات بیشتر :

Manager_66
26-08-2009, 00:35
سلام دوستان
من یک دونه دسته شوک دار گرفتم به اسم دیاموند این فقط یک درایور داشت که اونم نصب کردم باهاش بازی میکنم ولی ویبره نداره تو تنظیماتش یک چیزی هست به اسم vibration test اونجا ویبره داره ولی تو بازی بدون ویبره است . من چند تا بازی امتحان کردم از جمله gta 4 , pes 6 , pes 2009 , crash , tekken , mortal kombat هیچ کدوم ویبره اش کار نمیکرد تنظیم خاصی داره یا کلا تو کامپیوتر ویبره کار نمیکنه .؟

Bs_panzer
26-08-2009, 02:00
آقا من تهران رو زیرو رو کردم 2 جا بیشتر ندیدم
یه جا 45 تومن بود !
یه جا هم 35 تومن

یکی به من نگفت بیسیم رو هم میشه وصل کرد یا نه (اخه 2 تا بیسیم برا 360 دارم)

Torch Bearer
30-08-2009, 20:34
بهترین GamePad های PC

1 . Saitek Cyborg Rumble Pad

2. Logitech Cordless Rumblepad 2 with Vibration Feedback

3.Xbox 360 Controller for Windows

4.Saitek P3200 Rumble Gamepad

5.Logitech Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad

6.Saitek P2900 Wireless Gamepad

7.Logitech ChillStream Gamepad

8.Saitek P2600 Rumble Pad

9.Saitek P990 Dual Analog Pad

10.Logitech Dual Action Game Pad

اطلاعات بیشتر :

چرا اسمی از FGP-660 نمی بینم؟:31::27:

Yi Yi
30-08-2009, 21:24
من یک دونه دسته شوک دار گرفتم به اسم دیاموند این فقط یک درایور داشت که اونم نصب کردم باهاش بازی میکنم ولی ویبره نداره تو تنظیماتش یک چیزی هست به اسم vibration test اونجا ویبره داره ولی تو بازی بدون ویبره است . من چند تا بازی امتحان کردم از جمله gta 4 , pes 6 , pes 2009 , crash , tekken , mortal kombat هیچ کدوم ویبره اش کار نمیکرد تنظیم خاصی داره یا کلا تو کامپیوتر ویبره کار نمیکنه .؟
چند تا حالت داره :
1. بعضی از بازیها از ویبره پشتیبانی نمی کنند.
2. بعضی از بازیها دسته ی شما را به طور کامل پشتیبانی نمی کنند.
3. ویبره ی دسته ی شما خراب است.

یکی به من نگفت بیسیم رو هم میشه وصل کرد یا نه (اخه 2 تا بیسیم برا 360 دارم) بیسیم رو می تونید وصل کنید به شرطی که ----- مخصوص دسته ی XBOX360 برای کامپیوتر رو بتونید تهیه کنید.

naruto_ir
05-09-2009, 15:09
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد دسته ي ايكس 360 براي كامپيوتر
ميخواستم ببينم دسته ايكس 360 بي سيم قيمتش چقدر هست بعد اين كه اصلا دستگاهي براش هست كه به كامپيوتر تبديلش كنه و سوال آخر اين كه من كيبورد و موسم هم وايرلس هست اگر دسته وايرلس بگيرم اختلال ايجاد نمي كنه؟؟؟
ممنون ميشم جوابم رو بديد

4870x2
05-09-2009, 15:25
چرا اسمی از FGP-660 نمی بینم؟
خوب سومی پس چیه؟!:دی

naruto_ir
05-09-2009, 20:30
كسي جواب ما رو نميده

Yi Yi
05-09-2009, 20:54
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد دسته ي ايكس 360 براي كامپيوتر
ميخواستم ببينم دسته ايكس 360 بي سيم قيمتش چقدر هست بعد اين كه اصلا دستگاهي براش هست كه به كامپيوتر تبديلش كنه و سوال آخر اين كه من كيبورد و موسم هم وايرلس هست اگر دسته وايرلس بگيرم اختلال ايجاد نمي كنه؟؟؟
ممنون ميشم جوابم رو بديد
حدود 40 تومن + ----- ( 40-50 ) = 80-90 هزار تومن ( قیمت دقیق ----- شاید پایین تر باشه )

> توصیه می کنم دسته ی XBOX 360 وایرلس نگیرید. چون بعضی بازیها که کم هم نیستند، این دسته رو پشتیبانی نمی کنند و نیاز به درایور جانبی دارند که متاسفانه این درایور با نوع وایرلس این دسته کار نمی کنه.

zed2
06-09-2009, 14:37
کسی از بازار wheel ها تو بازار خبر داره که الان چه مدلهایی موجوده و چند هست؟

naruto_ir
06-09-2009, 22:22
اوووووووووووووووو چه گرون در مياد من كيبورد موسم رو از لاجيتك كه بي سيم بودن خريد 52 راستي قيمت دسته هاي لاجيتك چيل ستريم چطوره اصلا خنك كنندش فايده داره يا مدل كوردلس رامبل پد كه وايرلس هست خوبه اگه لطف كنيد قيمت اين دو رو هم بگيد

گذشته از اينا به من نگفتيد كه كيبورد و موس وايرلس با دسته وايرلس اختلال ايجاد نميكنه حتي اگه از يك كار خانه باشن (لاجيتك)

naruto_ir
06-09-2009, 22:33

قيمت 3.470.000 ريال :18::18:

zed2
07-09-2009, 15:35

من باید بانک بزنم که بیام این فرمون رو بگیرم.........
تو محدوده 100 تومن معرفی کن
یکم سرچ کردم چیز جالبی بجز مال فراسو ندیدمب
جز مال فراسو که دسته دنده داره دیگر مال هیچ شرکتی اینجوری نیست؟؟؟؟

wonderful
07-09-2009, 22:32

ادم جای این میره یه موتور میخره خوب:33:

naruto_ir
08-09-2009, 11:20

قيمت: 590.000 ريال

naruto_ir
08-09-2009, 11:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.jpg

قيمت: 970.000 ريال

naruto_ir
08-09-2009, 11:32

قيمت 1.490.000 ريال

zed2
08-09-2009, 18:18
ادم جای این میره یه موتور میخره خوب:33:
شما اگر فکر می کنید خریدن موتور ارزشش بیشتر است می توانید موتور بخرید
کسی به شما خرید فرمون رو تحمیل نکرده:31:

قيمت 1.490.000 ريال

این مدل به ان چیزی که می خوام نزدیکتره ( گرچه 49 تومن هم بیشتره)
گارانتی لاجیک از کجاست؟اصلا داره؟؟؟( سایتش که با ip ایرن مسدوده)
دیگر از مارک شرکت دیگری تو بازار هست؟

4870x2
09-09-2009, 16:54
فراسو هم هستش!
FGW 850
FGW 810

zed2
09-09-2009, 18:40
فراسو هم هستش!
FGW 850
FGW 810
FGW 850 رو دیدم می خواستم بدونم مدل های دیگر هست یا نه

FGW 810 هم دسته دنده نداره.

alipc9000
10-09-2009, 11:06
نمیدونم این پست جاش اینجا است یا نه چون من بیشتر قیمت فرمان و گیم پد میبینم
اگه جاش اینجاست که کمکم کنید وگرنه منو به تایپک دیگه ی ارجاع بدید
من یه دسته دارم که شبیه دسته های ps2 هستش منم بیشتر دوست دارم باهاش بازی اکشن بازی کنم
مشکلم اینه که شوک های دسته برعکس کار می کنه وبعضی دکمه های دسته هیچ عملی انجام نمی دن
لطفا راهنمایی کنید:11:

naruto_ir
11-09-2009, 14:21
نمیدونم این پست جاش اینجا است یا نه چون من بیشتر قیمت فرمان و گیم پد میبینم
اگه جاش اینجاست که کمکم کنید وگرنه منو به تایپک دیگه ی ارجاع بدید
من یه دسته دارم که شبیه دسته های ps2 هستش منم بیشتر دوست دارم باهاش بازی اکشن بازی کنم
مشکلم اینه که شوک های دسته برعکس کار می کنه وبعضی دکمه های دسته هیچ عملی انجام نمی دن
لطفا راهنمایی کنید:11:
دوست عزيز اين اشكال ها مي تونن 3 دليل داشته باشن
1.بازي مورد نظر دسته ي شما رو ساپورت نمي كنه (ازش پشتيباني نمي كنه!)
2.دسته شما مشكل داره
3. درايور ها نصب نشده اند (درايور هاي دسته)
:40::40::10:

naruto_ir
11-09-2009, 14:29

این مدل به ان چیزی که می خوام نزدیکتره ( گرچه 49 تومن هم بیشتره)
دیگر از مارک شرکت دیگری تو بازار هست؟

درست مي گي
تحميلي نيست كه

دوست عزيز گارانتي محصولات لاجيتك در ايران مال شركت AVAJANG هست

بله مارك هاي ديگري هم هست ماننده:

جنيوس genius

تراست trust

و غيره كه جز لاجيتك من مارك هاي ديگه رو پيشنهاد نمي كنم:27:
محصوالت عالي داره كه خيلي با دوام هستند و عمر زياد دارند:10:

H-will
11-09-2009, 23:59

عرض به حضور شما، با IP ایران مشکلی نداره،
مشکل ISP شما هست.
اصفهان، فقط می تونم با یک ISP سایت رو ببینم.
یه راه دیگه اینکه، صفحه مورد نظر لاجیتک رو با cached گوگل باز کنی.

wonderful
12-09-2009, 10:04

درست مي گي
تحميلي نيست كه

خیلی جالبه هر کس برای اولین بار تو هر تاپیکی پست می زنه به شدت می کوبوننش منم خودم راغب بودم یه دونه بخرم ولی تا سقف 70 تومن بره همینم داخل این تاپیک شدمو این قیمت نجومی رو دیدم عقل از سرم پرید

zed2
12-09-2009, 15:26
خیلی جالبه هر کس برای اولین بار تو هر تاپیکی پست می زنه به شدت می کوبوننش منم خودم راغب بودم یه دونه بخرم ولی تا سقف 70 تومن بره همینم داخل این تاپیک شدمو این قیمت نجومی رو دیدم عقل از سرم پرید
من کی شمارو کوبوندم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naruto_ir
از معرفی مارک ها و مدل ها ممنون.
دو تا مارک دیگر رو هم نگاه کردم فقط تو یکی از مارک ها دسته دنده داشت .بقیه اش دنده f1 یا بی دنده است.
خوب وقتشه برم بازار برای خرید بین فراسو و لاجیک و جنیوس ببینم کدوم بهتره

h_starboy
12-09-2009, 20:55
دوستان من یه سری مدلهای saitek دیدم خیلی توپ بود دسته هاش .

این بهترین مدلشه که دسته xbox رو زده و هم به pc هم به xbox میخوره
قیمتشو تو takrayan دیدم ۵۲۰۰۰ تومن

اینم یه مدل دیگه که مخصوص ps2 ps3 و pc هستش
اینم قیمتش ۴۸۰۰۰ تومن

این مدل هم ارزونتره
قیمتش ۳۴۰۰۰ تومنه
-------------------------------------------------
دوستان جایی سراغ ندارند که اینارو داشته باشه ؟
در مورد این مدلها هم کسی تجربه ای داره ؟ اینکه ساپورت میکنه بیشتر بازیهارو یا نه ؟

mohammad_87
13-09-2009, 16:34
در بین محصولات لاجیتک،کیبورد مخصوص بازی طراحی شده که قابلیتهای جالبی داره:

این هم توضیحات کامل تر:

بازی های کامپیوتری یکی از جذاب ترین سرگرمی ها در دوران ما هستند. در یکی بازی کامپیوتری می توانید به یک راننده ماهز و زبر دست تبدیل شوید و با جدید ترین و گران قیمت ترین اتوموبیل ها به مسابقه با دیگران بپردازید. می توانی دبه یک قهرمان اکشن بدل شده و همه آدم های بد داستان را قلع و قمع کنید. می توانید به یک ماجراجویی پر حادثه در یک سرزمین ناشناخته قدم بگذارید و یا حتی می توانید در یک نبرد عظیم شرکت کنید و سرزمین خود را تا آنجا که ممکن است کسترش دهید. انجام همه این کارها در دنیای واقعی غیر ممکن و غیر قابل تصور است. اما در دنیای بازی های کامپیوتری بدون پرداخت هزینه ای گزاف یا به خطر انداختن امنیت خود می توانید بسیاری از چیزهایی را که تجربه آن ها در دنیای واقعی غیر ممکن است را تجربه کنید. اما یکی از مهمترین دلایلی که بازی های کامپیوتری را تا این حد جذاب کرده است، امکان تعامل با دنیای مجازی در هنگام بازی است. در حقیقت اصلی ترین تفاوت بازی با سایر سرگرمی ها نیز در همین است. در سایر سرگرمی ها، شما هیچ گونه اختیاری ندارید و تنها تماشاگر آنچه رخ می دهد هستید. اما هنگام انجام بازی می توانید با دنیای پیش روی خود به تعامل پرداخته و آن را آنگونه که می خواهید تغییر دهید. درست به همین دلیل است که بازی های کامپیوتری به یکی از مهمترین سگرمی ها در دنیای واقعی بدل شده اند.

اما مانند دیگر سرگرمی ها، لذت بردن از بازی های کامپیوتری هم به ابزار و وسایلی خاص نیاز دارد. سیستم های قدرتمند با پردازنده های قوی، کارت های گرافیکی جدید با انبوهی حافظه و یا حتی نمایشگرهای عریض با اندازه بزرگ و وضوح بالا، از ملزوماتی هستند که هر کاربر علاقه مند به بازی برای لذت بردن از گشت و گذار در دنیای مجازی به آن ها نیازمند است. برای تعامل با بازی نیز شما به ابزار نیاز دارید. ابزاری که قادرباشید فرامین مورد نظر خود را با استفاده از آن وارد کرده و آنچه را که می خواهید انجام دهید. هنگامی که می خواهید با PC خود بازی کنید، اصلی ترین ابزارهای تعاملی در دسترس شما صفحه کلید و موس هستند. بله همان صفحه کلید و موس هایی که برای بسیاری کارهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به نوعی مهمترین ابزارهای ورودی برای کامپیوتر به کار می روند. اگر تا به حال پشت کامپیوتر نشسته باشید حتما تجربه بازی کردن را داشته اید و برای این کار چه ابزارهایی در دسترس تر و بهتر از موس و صفحه کلید؟ اما درست مثل تمامی چیزهای دیگر، اگر می خواهید حرفه ای بازی کنید و از بازی خود لذت کامل را ببرید به ابزارهایی نیاز دارید که مخصوص این کار طراحی شده باشند.

شرکت Logitech یکی از شرکت هایی است که سابقه ای بسیار طولانی در زمینه تولید ابزارهای جانبی بلاخص موس و صفحه کلید برای PC دارد. محصولات این شرکت برای بخش های مختلف بازار طراحی و تولید شده و در دسترس قرار می گیرند. این شرکت معمولا محصولات مخصوص بازی خود را با نام هایی عرضه می کند که دارای پسوند G هستند. اگر با محصولات این شرکت برخورد کرده باشید حتما شاهد طراحی های منحصر به فرد، نوآورانه و کارآمد آن ها بوده اید. محصولات مخصوص بازی این شرکت نیز از تمامی این مزایا برخوردار هستند. در زمینه تولید موس ها و صفحه کلید های مخصوص بازی این شرکت همواره جزء شرکت های پیشرو بوده است و به همین خاطر پیش از این نیز شاهد عرضه محصولات متعددی از طرف این شرکت بوده ایم.
اما جدیدترین محصول مخصوص بازی این شرکت صفحه کلیدی است که با ارایه انبوهی از امکانات جدید، تجربه جدیدی را هنگام بازی برای شما به ارمغان خواهد آورد. صفحه کلید G19 محصولی است که توسط علاقه مندان به بازی ها و برای آن ها طراحی شده است.
امکاناتی که این صفحه کلید در اختیار شما قرار می دهد آنچنان گسترده است که تصور آن برای شما ممکن نیست. یک صفه نمایش رنگی LCD با وضوح 240×320 پیکسل، که تمامی طلاعات مورد نیاز را چه در هنگام بازی و چه در محیط ویندوز در اختیار شما قرار می دهد از جمله آن ها است. این صفحه نمایش که دارای وضوح بالایی است، می تواند موقعیت شما را دربازی نشان داده و اطلاعاتی چون تعداد تیرها، سطح سلامتی، مکان قرار گیری و بسیار از اطلاعات مفید دیگر را نیز در اختیارتان قرار دهد. اما در محیط ویندوز این صفحه نمایش به یک نمایشگر کمکی کار آمد تبدیل میشود که می توان در آن مشخصات سیستم، مشخصات ارتباط های VIOP، ویدیوهای نمایش داده شده، اطلاعات مربوط به فایل های صوتی در حال پخش و بسیاری از دیگر موارد را مشاهده کرد. تمامی کلید های این صفحه کلید با یک نور پس زمینه آبی رنگ روشن شده اند. با در اختیار داشتن چنین امکانی می توانید به سادگی حتی در شب هم بازی کنید. البته هر وقت که به این نور نیاز نداشتید امکان خاموش کردن آن نیز به راحتی برای شما فراهم شده است.

رای افرادی که می خواهند صفحه کلید خود را برای کار یا بازی خاصی بهینه کنند نیز امکانات متعددی در نظر گرفته شده است. 12 کلید قابل برنامه ریزی که می توان برای هر یک تا 3 عملکرد خاص را تعریف کرد به شما امکان می دهد تا 36 دستور متفاوت را تنها با فشار یک دکمه اجرا کنید. حتی اگر هنگام بازی اخساس کردید که به کلید جدیدی برای اجرای عملکری خاص نیاز دارید با استفاده از کلید MR تعبیه شده در روی برد به راحتی می توانید کلید خاصی را به آن عملکرد اختصاص دهید. علاوه بر این با توجه به این موضوع که بسیاری از کاربران از کلید های ترکیبی در هنگام بازی استفاده می کنند، صفحه کلید به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 کلید را به صورت همزمان فشار دهید. سایر صفحه کلید ها نهایتا تا دو کلید را پشتیبانی می کنند. در نهایت برای اینکه دکمه های چند رسانه ای محیط ویندوز با بازی شما تداخل پیدا نکنند می توانید به راحتی آن ها را در محیط بازی و به صورت سخت افزاری غیر فعال کنید.
از سایر امکاناتی که G19 در اختیار شما قرار داده است می توان به دو درگاه USB با منبع تغذیه داخلی برای اتصال ابزارهایی چون MP3 Player ها و درایوهای حافظه فلش اشاره کرد. از آن جایی که این درگاه ها دارای منبع تغذیه داخلی هستد، با استفاده از آن ها حتی می تواند ابزارهایی را که از طریق درگاه USB شارژ می شوند را نیز شارژ کرد. علاوه بر این با استفاده از طراحی خاص سطح زیرین صفحه کلید می توانید تمامی سیم های مربوط به هدست، موس و خود صفحه کلید را از جلوی دست جمع کرده و میز خود را هرچه خلوت تر کنید.

h_starboy
13-09-2009, 17:49
امروز پایتخت دسته saitek مدل Cyborg Rumble Pad که عکسشو تو پست بالاییم گذاشتم (عکس اولی) ۴۵۰۰۰ تومن قیمت گرفتم.
چشمم خیلی گرفتتش و میخوام برم بخرم. فقط میخوام ببینم نظر شما رو این دسته چیه ؟ آیا میشه بهش اطمینان کرد ؟
در ضمن دسته logitec مدل شبیه xbox هم ۵۹۰۰۰ تومن دیدم .
به نظرتون saitek نسبت به قیمتش می ارزه ؟؟

Yi Yi
13-09-2009, 22:50
در بین محصولات لاجیتک،کیبورد مخصوص بازی طراحی شده که قابلیتهای جالبی داره:
این کیبورد احتمالا باید G19 باشه که قیمتش در ایران 180 هزار تومن به بالاست.

Yi Yi
13-09-2009, 22:51
امروز پایتخت دسته saitek مدل Cyborg Rumble Pad که عکسشو تو پست بالاییم گذاشتم (عکس اولی) ۴۵۰۰۰ تومن قیمت گرفتم.
چشمم خیلی گرفتتش و میخوام برم بخرم. فقط میخوام ببینم نظر شما رو این دسته چیه ؟ آیا میشه بهش اطمینان کرد ؟
پایتخت دسته ی Xbox 360 مایکروسافت ( دسته ی اصلیه Xbox360 ) رو داره؟

h_starboy
14-09-2009, 00:38
پایتخت دسته ی Xbox 360 مایکروسافت ( دسته ی اصلیه Xbox360 ) رو داره؟

والا اینکه اصلی بود یا نه رو به قطع نمیتونم بگم ولی مارکش مایکروسافت بود و رنگش هم سفید و کاملا شبیه دسته اصلی xbox 360 بود و سیمی هم بود .
این بود فکر کنم :

قیمتش هم 80 بود حدودا .

mohammad_87
14-09-2009, 12:50
والا اینکه اصلی بود یا نه رو به قطع نمیتونم بگم ولی مارکش مایکروسافت بود و رنگش هم سفید و کاملا شبیه دسته اصلی xbox 360 بود و سیمی هم بود .
قیمتش هم 80 بود حدودا .

1.نمایندگی رسمی saitek و microsoft (اگه داره) تو ایران کدوم شرکته؟
2.قیمت این دسته ها که گفتی از پاشاژهای ولیعصر اگه دارید بگید.چون پایتخت همیشه گرونتر از بقیه جاهاست.و گارانتی اونها چه مدت اعتبار داره؟
3.تفاوت اونها با دسته های مشابه فراسو که حدود 12 تومن هست در چه مواردیه؟
4.پیشاپیش ممنون...:46:

Yi Yi
14-09-2009, 15:22
3.تفاوت اونها با دسته های مشابه فراسو که حدود 12 تومن هست در چه مواردیه؟
تفاوت اصلیشون اینه که اغلب بازی های جدید از این دسته ها پشتیبانی می کنند ولی فراسو بگیر نگیر داره. عمر قطعاتشون هم به نسبت دسته های ارزون قیمت بالاتره.

h_starboy
14-09-2009, 16:54
1.نمایندگی رسمی saitek و microsoft (اگه داره) تو ایران کدوم شرکته؟
2.قیمت این دسته ها که گفتی از پاشاژهای ولیعصر اگه دارید بگید.چون پایتخت همیشه گرونتر از بقیه جاهاست.و گارانتی اونها چه مدت اعتبار داره؟

والا saitek که فکر نکنم نمایندگی رسمی داشته باشه . تو پایتخت چند جا دیدم این دسته saitek رو یه جا ۴۵ تومن یه جا ۶۰ تومن خلاصه هر کی واسه خودش یه قیمتی میداد.
احتمالا ولیعصر هم میرم ببینم اونجا چطوره . میام اینجا خبرشو میگم .

تفاوت اصلیشون اینه که اغلب بازی های جدید از این دسته ها پشتیبانی می کنند ولی فراسو بگیر نگیر داره. عمر قطعاتشون هم به نسبت دسته های ارزون قیمت بالاتره.
پس میشه به saitek هم اطمینان کرد ؟
من میترسم برم ۴۵ تومن بدم آخرش خوب بازیهارو ساپورت نکنه .

farbod N73 me
14-09-2009, 23:04
من امروز همون سايتك اوليه رو تو كرج يه جا ديدم ميگفت 40 تومن بدجوري چشمم گرفتتش
فقط فرقش با اين عكس اينه كه مثل خود ايكس باكس و اين عكس جاي شوكر و جهت ها با هم فرق نداره بهش گفتم چرا گفت ميشه در آورد و با هم عوض كرد!!!!!!!!؟؟؟؟؟
گفتم چه جوري گفت راحت در مياري و جاشون رو عوض ميكني گفت به عشق خودت هر كدوم رو خواستي؟؟؟؟؟؟؟
ميخواست ببينم چه جورياست و آيا اين دسته همونجوري كه دوستمون گفت مي ارزه؟

Gamemaster
15-09-2009, 02:08
خوب اگه به ساپورت بازيها باشه كه هي بايد دسته عوض كنيم تا با بازيهاي جديد مچ بشه
درسته؟
بعد اگه ميشه يه دسته هم براي ما پيشنهاد بديد
فقط 360 نباشه

h_starboy
15-09-2009, 02:40
من امروز همون سايتك اوليه رو تو كرج يه جا ديدم ميگفت 40 تومن بدجوري چشمم گرفتتش
فقط فرقش با اين عكس اينه كه مثل خود ايكس باكس و اين عكس جاي شوكر و جهت ها با هم فرق نداره بهش گفتم چرا گفت ميشه در آورد و با هم عوض كرد!!!!!!!!؟؟؟؟؟
گفتم چه جوري گفت راحت در مياري و جاشون رو عوض ميكني گفت به عشق خودت هر كدوم رو خواستي؟؟؟؟؟؟؟
ميخواست ببينم چه جورياست و آيا اين دسته همونجوري كه دوستمون گفت مي ارزه؟

آره دوست عزیز این همون دسته هستش که یه خصوصیت جالب داره که میشه جای شوکر و جهت هاشو عوض کنی .
این عکس رو نگاه کن :
به نظر من هم می ارزه .
البته یه مدل هم داره که شبیه همینه فقط جای اونارو نمیتونی عوض کنی . اسمش اینه :
PX3200 Rumble Pad for Xbox 360 and PC

h_starboy
15-09-2009, 02:47
خوب اگه به ساپورت بازيها باشه كه هي بايد دسته عوض كنيم تا با بازيهاي جديد مچ بشه
درسته؟
بعد اگه ميشه يه دسته هم براي ما پيشنهاد بديد
فقط 360 نباشه

از saitek یه دسته میتونم بهت پیشنهاد بدم که اینم خیلی دسته خوبیه و هم به ps2 هم به ps3 و هم به pc میخوره.
PS2700 Rumble Pad

farbod N73 me
15-09-2009, 14:37
آره دوست عزیز این همون دسته هستش که یه خصوصیت جالب داره که میشه جای شوکر و جهت هاشو عوض کنی .
این عکس رو نگاه کن :
به نظر من هم می ارزه .
البته یه مدل هم داره که شبیه همینه فقط جای اونارو نمیتونی عوض کنی . اسمش اینه :
PX3200 Rumble Pad for Xbox 360 and PC

فكر كنم يارو مارو خر كرد:41:
آخه دسته اي يارو داشت همين عكس دومي يه هست كه اينجا گذاشتي و گفتي كه جاش عوض نميشه!
راستي اين دسته همه ي بازي هارو ساپورت ميكنه؟؟؟؟؟؟يا فقط بعضي هاشو؟آخه بدجوري چشم گرفته خيلي خوشگله
ولي اگه بگيرم از اوني ميگيرم كه جاي شوكر و جهتش عوض شه:5:

h_starboy
15-09-2009, 21:24
فكر كنم يارو مارو خر كرد:41:
آخه دسته اي يارو داشت همين عكس دومي يه هست كه اينجا گذاشتي و گفتي كه جاش عوض نميشه!
راستي اين دسته همه ي بازي هارو ساپورت ميكنه؟؟؟؟؟؟يا فقط بعضي هاشو؟آخه بدجوري چشم گرفته خيلي خوشگله
ولي اگه بگيرم از اوني ميگيرم كه جاي شوكر و جهتش عوض شه:5:

آره اونی که جاش عوض میشه خیلی جالبه . فقط هر جا میخواستی بخری مدلشو یادت باشه که اشتباهی اون یکی نباشه 0.
تو توضیحاتش تو سایتش هم به این نکته که جای آنالوگ و جهت ها عوض میشه تو این مدل جدیدش اشاره کرده :
Cyborg Rumble Pad for Xbox 360® and PC

در مورد اینکه بازیها رو ساپورت میکنه یا نه هم تو سایتش رفتم و برنامه مخصوص داره و همچنین پروفایل برای بازیها داره که میتونی براش تعریف کنی و جدیدترین بازیها رو ساپورت میکنه .
خودت یه نگاهی به اینجا بندازی متوجه میشی :

این manual هم واسه این مدل هستش که توضیحات کاملی نوشته در موردش . به نظرم دسته بسیار خوبی هستش .

farbod N73 me
17-09-2009, 23:09
راستي به مغازه داره گفتم اين چيزا رو يارو هم گفت همون رو با همين قيمت واست ميارم(هموني كه قابليت چرخش داره)

AB
19-09-2009, 08:42
سلام دوستان

من میخاستم گیم پد بخرم.ولی یه مشکل هست که رو قوطی همشون نوشته Vista Support و ویستای من 64 بیتی هست.

خودم قبلن دو تا داشتم که هیچ کدوم رو ویستا جواب ندادن.لطفن دوستانی که روی ویستا 64 امتحان کردن مارک و مدلش رو

بزارن.

MILIN3M
19-09-2009, 17:29
سلام دوستان
من رفتم دوتا دسته ازین طرح دسته های xbox هست!! usb port خریدم...توی بازیresident evil گزینه vibration رو on میکنم اما موقع تیر زدن دسته نمیلرزه...کال اف دیوتی هم امتحان کردم نلرزید گفتم شاید ویبره نداره بازش کردم داره....بقیه دکمه ها همه کار میکنن همه چی سالمه جز نلرزیدن.....cd هم نداره چرا اینطوریه؟؟ چی کار کنم؟؟

AB
19-09-2009, 17:38
سلام دوستان
من رفتم دوتا دسته ازین طرح دسته های xbox هست!! usb port خریدم...توی بازیresident evil گزینه vibration رو on میکنم اما موقع تیر زدن دسته نمیلرزه...کال اف دیوتی هم امتحان کردم نلرزید گفتم شاید ویبره نداره بازش کردم داره....بقیه دکمه ها همه کار میکنن همه چی سالمه جز نلرزیدن.....cd هم نداره چرا اینطوریه؟؟ چی کار کنم؟؟

برای ویبره باید درایور نصب کنی.تو اینترنت بگرد ببین چیزی پیدا میکنی.:10:

MILIN3M
19-09-2009, 17:52
برای ویبره باید درایور نصب کنی.تو اینترنت بگرد ببین چیزی پیدا میکنی.:10:
دستت درست اما چی سرچ کنم... میشه راهنمایی کنیم؟:10:

h_starboy
19-09-2009, 19:29
MILIN3M مدل دستت چیه ؟ بگو شاید بتونیم کمکت کنیم ؟

AB
19-09-2009, 21:31
دستت درست اما چی سرچ کنم... میشه راهنمایی کنیم؟:10:

لطفن مدل و اگه بتونی عکسی از دستت بزار.

MILIN3M
19-09-2009, 21:54
دوستای گلم این عکسشه...رو جعبش هم نوشته USP8898..........دمتون گرم از خماری درمون بیارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
20-09-2009, 02:18
برو گیم پدت رو به گیم پد فروشی ها نشون بده ببین لنگه این دسته یا شبیهش رو دارن یا نه مطمئنا درایورش می خوره به مال تو ازش خواهش کن cd راه اندازش رو برات رایت کنه یا روی فلشی چیزی بهت بده

AB
20-09-2009, 09:22
دوستای گلم این عکسشه...رو جعبش هم نوشته USP8898..........دمتون گرم از خماری درمون بیارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توگوگل سرچ کردم ولی چیزی پیدا کردم.تو کنترل پنل قسمت گیم کنترلر ببین چیزی پیدا میکنی.

MILIN3M
20-09-2009, 11:57
توگوگل سرچ کردم ولی چیزی پیدا کردم.تو کنترل پنل قسمت گیم کنترلر ببین چیزی پیدا میکنی.

کنترل پنل نوشته دو تا دسته تمام دکمه ها تستشون ok هست ولی دکمه به اسم ویبره نداشت که امتحان کنم.............به عشق ویبره خریدمش:41:

h_starboy
20-09-2009, 13:02
شاید باید روی خود دسته یه دکمه ای چیزی بزنی تا فعال بشه !!
والا منم کلی گشتم ولی چیزی در مورد دسته تو پیدا نکردم .
--------------------------------------------------
فقط بگرد ببین برنامه ای در مورد تست کردن ویبراتور گیم پد پیدا میکنی یا نه .
من یه برنامه پیدا کردم نصبش کن ببین میشه باهاش کاری کرد یا نه !!

Kaptian Black
20-09-2009, 14:33
دوستای گلم این عکسشه...رو جعبش هم نوشته USP8898..........دمتون گرم از خماری درمون بیارین

این گیم پدو منم دارم بیا این درایورش ببین به کارت میاد :46:

amirfour
20-09-2009, 16:12
با سلام به دوسنان عزیز

من با کامپیوتر زیاد بازی نمی کنم و لی دوست دارم زمانی که بازی می کنم خیلی راحت باشم مثلا در بازی فوتبال که با کیبورد کمی سخته باید با دسته بازی کنم

و مشکل من اینه که دسته می خرم (( از همین ارزون ها و مارک ها عجیب غریب )) ولی بعد گذشت چند ماه دکمه یا یه جایش خراب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا تصمیم دارم یه دسته با پدر مادر دار بخرم و از شما دوستان که تجربه در این مورد دارید کمک می خواهم

دسته بازی می خواهم که سگ جون باشه و بازی ها را به خوبی ساپورت کنه لطفا دسته بازی بگید که در ایران موجود باشه وبشه به راحتی خریدش

من خودم گشتم و از

کد:
چندتا دسته انتخاب کردم به نظر شما اینه کدام مدلش خوبه؟

================================================== =

G-12U Vibration

قیمت : 206000 ریال

======================

FGP-521 Black/Red USB
قیمت : 125000 ریال
==============
FGP-501 Dark Green
قیمت : 160000 ریال
==============

G-12X

قیمت : 288400 ریال
===================
FGP-660
====================
FGP-501 Silver/Black
===================

MaxFire Grandias

قیمت : 113300 ریال
===========

FGP-666RF
قیمت : 265000 ریال
====================

FGP-521 Black/Blue Combo

قیمت : 135000 ریال

===============

FGP-401 Silver/Black

قیمت : 115000 ریال
=================
MaxFire MiniPad

قیمت : 133900 ریال

==============
FGP-521 Black/Blue USB

==============
FGP-421 Black

قیمت : 105000 ریال

==============

G-08U XU
قیمت : 103000 ریال
==============
FGP-521 Black/Red Combo

قیمت : 135000 ریال
=============
FGP-501 Black

============

دوستان عزیز اگر مدلی دیگه می دانید لطفا معرفی نمایید

ممنون

h_starboy
20-09-2009, 19:41
دوست عزیز منم میخوام بزودی بخرم . به نظر من از logitec یا saitek بخر.
اگه به صفحه قبل نیگاه بکنی و پست هایی که من دادم چند تا دسته خوب از saitek معرفی کردم .

MILIN3M
20-09-2009, 23:14
این گیم پدو منم دارم بیا این درایورش ببین به کارت میاد :46:

شاید باید روی خود دسته یه دکمه ای چیزی بزنی تا فعال بشه !!
والا منم کلی گشتم ولی چیزی در مورد دسته تو پیدا نکردم .
--------------------------------------------------
فقط بگرد ببین برنامه ای در مورد تست کردن ویبراتور گیم پد پیدا میکنی یا نه .
من یه برنامه پیدا کردم نصبش کن ببین میشه باهاش کاری کرد یا نه !!

کاپیتان بلک جان من برنامه شمارو دان کردم بعد نصبیدمش اما تو اویل 5 هم امتحان کردم نلرزید.......شما چی کار کردی کار میکنه....لینکی که دادی به این اسمه joypad-Single...اما ماله من dual هست ازینا که دو تا دسته با یه کابل usb هستن...شاید ربطی نداشته باشه ولی گفتم

مستر استار بوی عزیز این برنامه فکر کنم باسه مکینتاشه اره؟؟؟ هلپش ماله مک بود.
.
.
به هر حال همین که رفتین برام گشتین نشون میده مرام معرفت داریم دمتون گرم رفقا

AB
21-09-2009, 08:30
سلام دوستان

من میخاستم گیم پد بخرم.ولی یه مشکل هست که رو قوطی همشون نوشته Vista Support و ویستای من 64 بیتی هست.

خودم قبلن دو تا داشتم که هیچ کدوم رو ویستا جواب ندادن.لطفن دوستانی که روی ویستا 64 امتحان کردن مارک و مدلش رو

بزارن.

کسی جواب ما رو نداد:11:

amamset
21-09-2009, 08:37
سلام من هم یه دسته کامپیوتر دارم می خوام با هاش ps2 بازی کنم!!:31:

Kaptian Black
21-09-2009, 10:19
کاپیتان بلک جان من برنامه شمارو دان کردم بعد نصبیدمش اما تو اویل 5 هم امتحان کردم نلرزید.......شما چی کار کردی کار میکنه....لینکی که دادی به این اسمه joypad-Single...اما ماله من dual هست ازینا که دو تا دسته با یه کابل usb هستن...شاید ربطی نداشته باشه ولی گفتم

.
.

قابلی نداشت عزیز
ببین تو بعضی بازیها ویبره کلا کار نمیکنه ! شاید مثلا اون بازی چون پورت شده . الان من بیرونم برگشتم اگه داشته باشم dual هم میزارم شایذ از اونه

alipc9000
21-09-2009, 14:06
منم به زودی می خوام یک دسته بگیرم
نظرتون در مورد دسته xbox360 باسیم چیه؟
از یک جایی پرسیدم 25000 تومن
لطفا راهنمایی کنید یک دسته می خوام که همه ی بازی ها رو ساپورت کنه

Yi Yi
21-09-2009, 16:17

خود من هم دنبال این دسته ام. یکی از بهترین گزینه ها برای pc همین دسته است. همه ی بازیها رو هیچ دسته ای ساپورت نمی کنه. ولی دسته ی xbox 360 اکثر بازیهای جدید رو ساپورت می کنه. البته راه هایی هم هست که میشه این دسته رو با بازیهای قدیمی سازگار کرد. شما این دسته رو از کجا قصد دارید بگیرید؟

alipc9000
21-09-2009, 17:05
FGP-660 چطوره
همه بازی ها رو ساپورت میکنه؟

Yi Yi
21-09-2009, 17:12
آخه می گن دسته xbox360 با سیم بازی های جدید و درست ساپورت نمی کنه .درسته؟
کی میگه؟ نه اینطوری نیست و با اکثر بازی های جدید که از دسته پشتیبانی میکنند سازگاره. نگفتید شما از کجا این دسته رو قیمت کردید؟ (نشونی دقیق )

alipc9000
21-09-2009, 17:19
خود من هم دنبال این دسته ام. یکی از بهترین گزینه ها برای pc همین دسته است. همه ی بازیها رو هیچ دسته ای ساپورت نمی کنه. ولی دسته ی xbox 360 اکثر بازیهای جدید رو ساپورت می کنه. البته راه هایی هم هست که میشه این دسته رو با بازیهای قدیمی سازگار کرد. شما این دسته رو از کجا قصد دارید بگیرید؟
داداش من ورامین می شینم
می خوام به یکی از مغازه دارا بگم برام بیاره

AB
21-09-2009, 19:03

میشه لینکی ازش بزاری؟

من میخاستم جنیوس G 12U بگیرم به نظر شما این بهتره یا دسته اکس باکس(که فکر نکنم اصلش تو ایران باشه)؟

alipc9000
21-09-2009, 20:36
میشه لینکی ازش بزاری؟

من میخاستم جنیوس G 12U بگیرم به نظر شما این بهتره یا دسته اکس باکس(که فکر نکنم اصلش تو ایران باشه)؟
والا من خودمم نمی دونم
ولی اونجور که میگن دسته xbox بهتره

h_starboy
22-09-2009, 01:30

.
.

من گشتم پیداش کردم حواسم به اونش نبود . یعنی اصلا رو ویندوز نصب نمیشه ؟؟

AB
22-09-2009, 10:23
والا من خودمم نمی دونم
ولی اونجور که میگن دسته xbox بهتره

مطمئن باش اونی که تو ایرانه تقلبیه.چون تو سایت newegg که کمترین قیمت ها رو تو دنیا داره دسته اکس

باکس رو زده 35 دلار حالا اگه تو ایران بیاد باید بیشتر از این باشه.ولی قیمتش 25 تومنه.:27:

zed2
22-09-2009, 14:51
Logitech مونو تو بازار پیدا نکردم مدل های بدون دنده اش فقط بود رفتم فراسو مدل FGW850 گرفتم
فرمون خوبیه هم رو میز میشه گذاشت هم رو پا ...و دسته دنده مدل سكوئنشال و تیپترونیک داره.( گرچه تیپترونیک رو معمولا استفاده نمی کنم)

خوش فرم هست ولی اگر یکم دسته دنده اش به طرف عقب ( به طرف راننده ) و کوتاه تر بود بهتر بود
فرمون هم فرم مناسبی داره ولی قطرش یکم کمه ولی از لحاظ میزان گردش تا حالا جواب گو بوده
تو انواع nfs ها ( بجز اندرکاور و شیفت -هنوز نصب نکردم ) فرمون خیلی خوب کار می کنه و قشنگ میشه باحاش کار کرد( البته تو این مدت بازی متوجه شدم که نمیشه فرمون رو یک دست گرفت و باید بعد از عوض کردن دنده دو دستی فرمون رو بگیرم که دقت فرمان دهیم بهتر شه)
البته یک مورد دیگر هم کشف کردم که هیچوقت دو تا پدال گاز و ترمز رو نمی شه همزمان گرفت چون همدیگر رو خنثی می کنن
یعنی اگر 70 درصد پدال گاز و 30 درصد پدال ترمز رو فشار بدیم مثل این است که انگار 40 درصد پدال گاز رو گرفتیم و ترمز نگرفتیم....این مسئله جالبیه که چرا نمی شه همزمان دو پدال رو گرفت....

با اینکه در بخش دسته دنده برای دنده عقب بخش زدن به دنده موجود است و تو کنترل پنل در ویندوز کار می کنه ولی هر کار کردم نتونستم تو هیچ کدوم از بازی ها فعالش کنم( دستی هم می زنم تو بخش کنترل دسته بازی ها فعال نمیشه انگار وجود نداره ) ولی بقیه مواردش تو اکثر بازی ها درست است ....

البته تو بعضی از بازی ها یکم مشکل نا سازگاری داره ..مواردی هم دیدم که باید دستی تغییر بدم مثلا تو بازی هایی که ازمایش کردم تو GTR2 باید ویبره اش رو از کار بندازم چون بازی می خواد تمام حس حرکت رو اسفالت رو رو فرمون حس منتقل و همش می لرزه ( نمی دونم تو لاجیک ها چجوری این مورد رو منتقل می کنه که با تنظیمات فرمون های لاجیک هم درست نمیشد )
یا تو بازی xpend rally مجبورم با دنده تیپترونیک کار کنم چون در بازی دنده عقب رو باسه اوردن منو ها میاره و حتی با تنظیم تو بازی هم درست نمی شه البته تو بازی چون از سبک رالی است بخاطر اینکه میشه گاز رو با پا راحت تنظیم کرد کنترل ماشین خیلی بهتر شده و دیگر چرخ هرز نمی کنه و میشه راحت سرعت گرفت ....
برنامه اینده هم تست روی دو تا nfs دیگر و grid هست

امیدوارم توضیحات خوب بوده باشد

alipc9000
22-09-2009, 17:45
سلام به همگی
من می خواستم بگم به کسی یی دسته xbox360 با سیم بیار اما کنسل شد
خودم رفتم توپخونه یکی گرفتم
تو پاشاژ لباف پره اما قیمت ها فرق می کنه
از 26000 تومن به بالا . هیچ فرقی هم با هم نمی کنن
اگه کسی خواست بخره مواظب باشی کلک نخوره

alipc9000
22-09-2009, 17:47
مطمئن باش اونی که تو ایرانه تقلبیه.چون تو سایت newegg که کمترین قیمت ها رو تو دنیا داره دسته اکس

باکس رو زده 35 دلار حالا اگه تو ایران بیاد باید بیشتر از این باشه.ولی قیمتش 25 تومنه.:27:
داداش اون دسته بی سیمش که گیرونه دسته باسیم دیگه تولید نمی شه بخاطر همین 25000 میدن:31:

AB
22-09-2009, 19:17
داداش اون دسته بی سیمش که گیرونه دسته باسیم دیگه تولید نمی شه بخاطر همین 25000 میدن:31:

هر دو تاش تولید میشن.قیمت اصلش با سیم 35 دلار و بیسیم 54 دلار هست.به هر حال مبارکت باشه.:31:

alipc9000
22-09-2009, 20:36
درایور دسته xbox360 برای ویندوز sp3 می خواست کسی داره؟

AB
22-09-2009, 20:55
درایور دسته xbox360 برای ویندوز sp3 می خواست کسی داره؟

تا اونجایی که من میدونم و امتحان هم کردم(البته یک سال پیش)برای دسته اکس باکس درایور نمیخاد.خود

ویندوز میشناسه.تو سایت download.microsoft.com یه سرچی بکن ببین چیز هست.

alipc9000
22-09-2009, 21:46
تا اونجایی که من میدونم و امتحان هم کردم(البته یک سال پیش)برای دسته اکس باکس درایور نمیخاد.خود

اون آدرس و گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

alipc9000
22-09-2009, 21:47

من الان sp3 رو دستگام نسبه اما دسته رو نشناخته
چیکار کنم؟

Yi Yi
22-09-2009, 21:58
من الان sp3 رو دستگام نسبه اما دسته رو نشناخته
چیکار کنم؟
برید به صفحه ی زیر و متناسب با ویندوزتون درایور رو دانلد کنید :

h_starboy
23-09-2009, 01:00
دوستان من بالاخره دسته saitek cyborg rumble pad pc/xbox 360 رو خریدم . 45000 تومن از مجتمع تجاری پایتخت
الان چند تا بازی رو باهاش امتحان کردم .
needforspeed-shif و farcry 2 عالی کار کردن .
fifa 09 هم که همیشه باگ زیاد داره با دستکاری توی فایل devdata خیلی خوب کار میکنه .
کلا ساپورتش فوق العادست و بازیهای جدید رو خوب ساپورت میکنه .
الان هم میخوام resident evil 5 رو نصب کنم و امتحان کنم .

h_starboy
23-09-2009, 14:12
دوستان بازی resident evil 5 رو هم امتحان کردم و ساپورت کرد در حد توپ
اصلا خودش تنظیمات داشت برای دکمه اش .

Yi Yi
23-09-2009, 15:55
من امروز رفتم توپخونه و بالاخره دسته ی XBOX360 مایکروسافت رو گرفتم. با قیمت 28 هزار تومن. نصبش خیلی راحته. تو Windows 7 کافیه فقط دسته رو به درگاه usb 2 وصل کنید. همین ! و نیازی هم به درایور نیست.
تنها روی FIFA 09 امتحان کردم. به راحتی شناخت و مشکلی نداشت .
در کل توصیه می کنم حتما از دسته های معروف و استاندارد استفاده کنید .درسته که گرونه. ولی دردسرش بسیار کمتره و ویندوز و بازی ها به راحتی این گونه دسته ها رو میشناسند.

به روز رسانی!

دسته رو در بازیهای GTA IV ، Batman -AA و GRID امتحان کردم. از لحاظ سازگاری عالیه و شوک ( Vibration ) دسته به نحو احسنت در هر سه بازی کار کرد. نکته ی مهم اینه که تمام این بازیها این دسته رو با نام Xbox360 Controller for Windows میشناسند و تمامی کلیدها رو متناسب با این دسته تنظیم می کنند.

farbod N73 me
25-09-2009, 21:38
دوستان من بالاخره دسته saitek cyborg rumble pad pc/xbox 360 رو خریدم . 45000 تومن از مجتمع تجاری پایتخت
دوست عزيز من از وست كرج قيمت كردم 38000 تومن بود!

من امروز رفتم توپخونه و بالاخره دسته ی XBOX360 مایکروسافت رو گرفتم.
يه عكسي ازش ميزاري يا مدلش رو مينويسي.فراسو هستش؟

Yi Yi
25-09-2009, 22:41
يه عكسي ازش ميزاري يا مدلش رو مينويسي.فراسو هستش؟
فراسو نیست. بلکه اصله مایکروسافته. در واقع دسته ی اصلی سیم دار دستگاه XBOX 360 .
مدل نداره. مایکروسافت فقط یک دسته ی سیم دار داره. یعنی وقتی میرید فروشگاه کافیه بگید دسته ی XBOX 360 سیم دار می خوام. همین!
این هم عکسش :

و دسته ی فراسو :

دسته ی فراسو بسیار متفاوته. و جزو دسته های استاندارد که اغلب بازیها میشناسند نیست. قیمتش هم پایین تره .تنها شباهتش با دسته ی Xbox 360 فقط نحوه ی چینش دکمه هاست.

nathan mckane
26-09-2009, 12:24
با سلام به خدمت دوستان . راستش یه سوال داشتم الان قیمت یه دسته ی 360 سیم دار اصل چنده . من می خوام از یه نفر اکبندشو 42 بگیرم . فکر می کنید خوبه یا زیاده ؟ مرسی ی ی ی ی ی ی !

Yi Yi
26-09-2009, 13:45
با سلام به خدمت دوستان . راستش یه سوال داشتم الان قیمت یه دسته ی 360 سیم دار اصل چنده . من می خوام از یه نفر اکبندشو 42 بگیرم . فکر می کنید خوبه یا زیاده ؟ مرسی ی ی ی ی ی ی !
حداکثر 35 هزار تومن در توپخونه ی تهران.

iMbaQ_SiR
26-09-2009, 15:25
سلام .
به نظر شما دوستا ن این دسته Logiech بهتره یا دسته Xbax?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])>

nathan mckane
26-09-2009, 16:16
سلام .
به نظر شما دوستا ن این دسته Logiech بهتره یا دسته Xbax?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])>

هر دوی اینا مجهز به xinput هستن . یعنی اینکه تمامی بازیهای جدید رو ساپورت می کنن به طور کامل . اگه بیشتر باهاش فوتبال بازی می کنی بهترین گزینه همون لاجیتکه البته دسته ی سیم دار 360 خیلی ارزونتر در میاد

amirfour
26-09-2009, 16:32
فراسو نیست. بلکه اصله مایکروسافته. در واقع دسته ی اصلی سیم دار دستگاه XBOX 360 .
مدل نداره. مایکروسافت فقط یک دسته ی سیم دار داره. یعنی وقتی میرید فروشگاه کافیه بگید دسته ی XBOX 360 سیم دار می خوام. همین!
این هم عکسش :

سلام

من این دسته را از پاساژ لباف در تهران خریدم با قیمت 27 هزار تومان بسته بندی شده نه تو نایلون

لطفا درایور این دسته برای من بگذارید؟؟؟

ممنون

amirfour
26-09-2009, 19:08
سلام

من این دسته را از پاساژ لباف در تهران خریدم با قیمت 27 هزار تومان بسته بندی شده نه تو نایلون

ممنون

کسی اینجا نیست به من کمک کنه درضمن درایور xp می خوام

skhammari
26-09-2009, 19:50
سلام
دوستان کسی دسته 360 سیم دار تو مشهد سراغ داره ؟ هرچی میگردم پیدا نمیکنم !
تو تهران کسی داره با تیپاکس برام بفرسته ؟

AB
26-09-2009, 20:40
سلام

ممنون

این برای چندمین بار.دسته اصلی اکس باکس نیازی به درایور نداره.

CATALONIA
26-09-2009, 20:48
کسی دسته ی xbox 360 سیم دار تو اصفهان سراغ نداره
از  مجتمع پارک پرسیدم 
از معروف ترین فروشگاهش یعنی پاســــــ... 
ولی می گفت حدود 48 هزار تومانه !!!
کسی اگه جایی سراغ داشت لطفا بگه

amirfour
26-09-2009, 20:52
این برای چندمین بار.دسته اصلی اکس باکس نیازی به درایور نداره.

دوست عزیز شما خودتون از این دسته دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان به من قبل از اینکه بگیرم این دسته پیش نهاد کرد و گفت شما باید درایو 17 مگی هم دانلود کنید؟؟؟؟

Yi Yi
26-09-2009, 21:33

ممنون

این برای چندمین بار.دسته اصلی اکس باکس نیازی به درایور نداره. دسته ی اصل اگه نیازی به درایور نداشت، چرا پس مایکروسافت تو سایتش برای این دسته درایور قرار داده؟ بعضی ویندوز ها به درایور نیاز دارند و بعضی دیگه مثل ویندو 7 به درایور نیازی ندارند.
در ضمن من تا حالا دسته ی قلابی XBOX 360 ندیدم. حداقل تو توپخونه که خبری نبود.

AB
26-09-2009, 21:43

یکی از دوستان به من قبل از اینکه بگیرم این دسته پیش نهاد کرد و گفت شما باید درایو 17 مگی هم دانلود کنید؟؟؟؟

نه من این دسته رو ندارم.

دسته ی اصل اگه نیازی به درایور نداشت، چرا پس مایکروسافت تو سایتش برای این دسته درایور قرار داده؟ بعضی ویندوز ها به درایور نیاز دارند و بعضی دیگه مثل ویندو 7 به درایور نیازی ندارند.
در ضمن من تا حالا دسته ی قلابی XBOX 360 ندیدم. حداقل تو توپخونه که خبری نبود.

اگه یه بار ویندوز رو کاستمایز کرده باشین میبینین که درایور مربوطه در قسمت درایورها موجوده.برنامه ای هم

که تو سایتشه برای فعال کردن فانکشن های دسته هست نه برای کار کردن.

Yi Yi
26-09-2009, 21:50
اگه یه بار ویندوز رو کاستمایز کرده باشین میبینین که درایور مربوطه در قسمت درایورها موجوده.برنامه ای هم

که تو سایتشه برای فعال کردن فانکشن های دسته هست نه برای کار کردن.
خوب همون طور که در صفحات پیش دیدید بعضی از دوستان که از XP استفاده می کنند، این دسته براشون فعال نیست. این چه چیزی رو نشون میده؟

vegas
26-09-2009, 21:52

من دسته xbox 360 دارم و نیازی هم به درایور نداره فقط usb را وصل کنید و دسته شناسایی میشه !

AB
26-09-2009, 21:56
خوب همون طور که در صفحات پیش دیدید بعضی از دوستان که از XP استفاده می کنند، این دسته براشون فعال نیست. این چه چیزی رو نشون میده؟

به هر حال از ما گفتن.:46:

amirfour
26-09-2009, 22:48
دوستان من درایورشو دانلود کردم و در بازی های Resident Evil 5 وBurnout(TM) Paradise The Ultimate Box و Bionic Commando به خوبی کار کرد وفردا هم البته پس فردا که از پادگان بیام روی فیفا 10 هم تست می کنم

دوستان به نظر من فقط همین دسته برای کامپیوتر بخرید اگر کسی آدرس خواست بگه تا بهش بگم کجا بره تا ارزون بخره چون همجا می گن 28 این میگه 27 با دسته بندی .

دوستان این دستههم دیدم

قیمتش حدودا 30 یا 35 بود

اینم بگم وایرلسش xbox360 با قیمت 35 بود ولی برای pc نبود باید تبدیل می گرفتی که منم دیگه حس بالا پایین کردن پاساژ نداشتم

فقط سرتون کلاه نزارن که بگن 35 یا 45 مواظب باشین و دستهای بگیرین که تو بسته بندی باشه البته من جعبه اش رو پاره کردم:31::31:

دسته های عجیب غریب دیگه ایی هم بود ولی من انجایی که رفتم خوده طرف به کامپیوترش xbox360 وصل کرده بود بازی می کرد

Yi Yi
26-09-2009, 22:59
دستهای بگیرین که تو بسته بندی باشه
تو پاساژ لباف تمام دسته های XBOX 360 تو بسته بندی های سبز رنگ بودند. دسته های 3-4 هزار تومنی معمولا بدون بسته بندی هستند.

اینم بگم وایرلسش xbox360 با قیمت 35 بود ولی برای pc نبود باید تبدیل می گرفتی که منم دیگه حس بالا پایین کردن پاساژ نداشتم
تبدیل نمی خواد بلکه نیاز به آدابتور داره که تو پاساژ لباف تو توپخونه من پیدا نکردم.

nathan mckane
27-09-2009, 15:00
این دسته 360 سیم دار برای سرویس پک 3 درایور نمی خواد همینطور برای ویستا و ویندوز سون ولی برای ویندوز های دیگه مثل xp سرویس پک 2

mamadosein
27-09-2009, 19:00
سلام
دوستان من یکم تازه کارم و از خیلی چیزا سر در نمیارم
من بیشتر پیس بازی میکنم یعنی میشه گفت در 4-5% شاید اونم شاید فبفا بازی کنم
آیا برای پیس فرق میکنه دسته xbox باشه یا نه ؟
اگه فرق میکنه دسته ایکس باکس واسه کامپیوتر که خوب هم باشه از کجا بگیرم ؟
اگر هم نه یه دسته معرفی کنید که خوب باشه در ضمن نمیخوام بیشتر از 10-12 هزار تومان پول بدم
ممنون

Yi Yi
27-09-2009, 23:06
سلام
دوستان من یکم تازه کارم و از خیلی چیزا سر در نمیارم
من بیشتر پیس بازی میکنم یعنی میشه گفت در 4-5% شاید اونم شاید فبفا بازی کنم
آیا برای پیس فرق میکنه دسته xbox باشه یا نه ؟
اگه فرق میکنه دسته ایکس باکس واسه کامپیوتر که خوب هم باشه از کجا بگیرم ؟
اگر هم نه یه دسته معرفی کنید که خوب باشه در ضمن نمیخوام بیشتر از 10-12 هزار تومان پول بدم
ممنون
تو اون رنج قیمت میتونی از دسته های شرکت فراسو استفاده کنی که طرح XBOX 360 رو هم داره. البته شاید تو PES مشکل داشته باشه. تو FIFA که مشکل داشتاحتمالا حداکثر 15 هزار تومن باشه. دسته ی XBOX 360 مایکروسافت هم حدود 28 هزار تومنه مه هر دو بازی رو بی نقص پشتیبانی می کنه.

Yi Yi
27-09-2009, 23:56
تصویری از تورس همراه با گیم پد XBOX 360